Ashley Graham tërësisht e zhveshur para pasqyrës
Showbiz Flash

Ashley Graham tërësisht e zhveshur para pasqyrës

Ashley Graham ka ‘ngritur’ temperaturat në ditët e ftohta të dhjetorit. Modelja është zhveshur tërësisht para pasqyrës dhe ka bërë

Lexo me shume
“Zanati i vjetër”, Ermal Fejzullahu rikthehet me baladë dashurie
Showbiz Flash

“Zanati i vjetër”, Ermal Fejzullahu rikthehet me baladë dashurie

“Zanati i vjetër” titullohet balada e re e dashurisë në tregun muzikor, të cilin e solli sot Ermal Fejzullahu. Një

Lexo me shume
Rita Ora rëndon grimin dhe shkurton flokët, sa ndryshe duket!
Showbiz Flash

Rita Ora rëndon grimin dhe shkurton flokët, sa ndryshe duket!

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora vazhdon të befasojë publikun, shkruan GazetaBlic.Ajo po shijon sukseset e saj të shumta. Publikimi

Lexo me shume
Madonna rindez armiqësinë me Lady Gaga
Showbiz Flash

Madonna rindez armiqësinë me Lady Gaga

Lady Gaga dhe Madonna kanë një armiqësi që është tendosur vitet e fundit. Dhe pas një periudhe relativisht të qetë

Lexo me shume
Brenda shtëpisë klasike të Bebe Rexhës
Showbiz Flash

Brenda shtëpisë klasike të Bebe Rexhës

Bebe Rexha është artiste shumë e suksesshme në rrafshin ndërkombëtar. Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së

Lexo me shume
Nuk ndalet Majk, përgatit befasinë e radhës për fansa
Showbiz Flash

Nuk ndalet Majk, përgatit befasinë e radhës për fansa

Majk ka pak ditë që publikoi projektin e ri me titull “Qikita”. Majk menjëherë pas publikimit të kësaj kënge, ka

Lexo me shume
Fustani transparent ia zbulon çdo pjesë të trupit Oriola Marashit
Showbiz Flash

Fustani transparent ia zbulon çdo pjesë të trupit Oriola Marashit

Oriola Marashi është në mesin e modeleve më të komentuara shqiptare. Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në

Lexo me shume
Rita Ora kritikohet për këndim playback, John Legend mbron atë
Showbiz Flash

Rita Ora kritikohet për këndim playback, John Legend mbron atë

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është kremtuar “Dita e Falënderimeve”. Kjo festë po kremtohet në një mënyrë vërtet mahnitëse

Lexo me shume
Rita Ora me këmbët lart paralajmëron performancën e radhës
Showbiz Flash

Rita Ora me këmbët lart paralajmëron performancën e radhës

Rita Ora është në përgatitje për fillimin e turneut të saj botëror. Ajo po përgatit për performancën e radhës dhe

Lexo me shume
Këngëtarja Filloreta Raçi nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës
Showbiz Flash

Këngëtarja Filloreta Raçi nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës

Këngëtarja shqiptare Filloreta Raçi është nderuar ditën e sotme me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës. Reperja e njohur

Lexo me shume