Ndahen Luana dhe Krenari, ky detaj tregon shumë
Showbiz Flash

Ndahen Luana dhe Krenari, ky detaj tregon shumë

Luana Vjollca është një ndër emrat më të komentuar të ekranit. Luana Vjollca krahas jetës profesionale, vazhdimisht është e komentuar

Lexo me shume
Rihanna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, kështu feston ditëlindjen e gjyshit
Showbiz Flash

Rihanna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, kështu feston ditëlindjen e gjyshit

Nëntë herë fituesja e çmimit Grammy, Rihanna ka festuar të gjatë vikendit ditëlindjen e gjyshit të saj në Barbados. Gjyshi

Lexo me shume
Dua Lipa shpallet artistja më e mirë në botë
Showbiz Flash

Dua Lipa shpallet artistja më e mirë në botë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka shënuar edhe një sukses tjetër duke u zgjedhur artistja më e mirë

Lexo me shume
Reperja kosovare e akuzon për vjedhje të këngës Besnik Qakën
Showbiz Flash

Reperja kosovare e akuzon për vjedhje të këngës Besnik Qakën

Reperja e njohur, Nikka na habiti të gjithëve me postimin e fundit. Ajo sapo publikoi një fotografi në llogarinë e

Lexo me shume
Aksidentohet këngëtari Majk, shpëton pa lëndime (Foto)
Showbiz Flash

Aksidentohet këngëtari Majk, shpëton pa lëndime (Foto)

Këngëtari i njohur kosovar, Majk ka pësuar aksident në rrugën Enver Maloku, në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë, shkruan

Lexo me shume
Rita Ora i mahnitë të gjithë me dukjen e saj në Louis Vuitton
Showbiz Flash

Rita Ora i mahnitë të gjithë me dukjen e saj në Louis Vuitton

Këngëtarja e famshme kosovare, me famë botërore, Rita Ora, edhe një herë e ka shfaqur stilin e saj të veçantë.

Lexo me shume
Historia e yllit botëror që dikur ishte shume i varfër
Showbiz Flash

Historia e yllit botëror që dikur ishte shume i varfër

Sylvester Gardenzio Stallone u lind më 6 korrik të vitit 1946 në qytetin e New York-ut. Të gjithë e njohim

Lexo me shume
Bebe Rexha shfaqet pranë Rita Orës: Kur vajzat e përkrahin njëra-tjetrën…
Showbiz Flash

Bebe Rexha shfaqet pranë Rita Orës: Kur vajzat e përkrahin njëra-tjetrën…

Shqipet po shkëlqejnë kudo. Bebe Rexha dhe Rita Ora edhe kësaj radhe e kanë dëshmuar dashurinë që kanë për njëra-tjetrën.

Lexo me shume
Modeli që i reziston kohës, mbetet ndër më të kërkuarit (Video)
Showbiz Flash

Modeli që i reziston kohës, mbetet ndër më të kërkuarit (Video)

Mbetet imazh i kompanive e brendeve të ndryshme,  brenda dhe jashtë vendit. E po aq i kërkuar vazhdon të jetë,

Lexo me shume
BBC shpall Beyoncen gruan më të fuqishme në industrinë e muzikës, Dua Lipa në top 4
Showbiz Flash

BBC shpall Beyoncen gruan më të fuqishme në industrinë e muzikës, Dua Lipa në top 4

Beyonce është zgjedhur gruaja më e fuqishme e muzikës në botë nga “BBC Radio 4”. Superylli i muzikës amerikane Beyonce,

Lexo me shume