Seldi reagon sërish pas ndarjes nga Mimoza
Showbiz Flash

Seldi reagon sërish pas ndarjes nga Mimoza

Ishte njëra nga fejesat më të komentuara, por pas disa kohësh u venit deri sa erdhi lajmi për ndarje. Mimoza

Lexo me shume
Leonora befason të gjithë, zbulon kë nga këngëtaret e estradës e ka teze
Showbiz Flash

Leonora befason të gjithë, zbulon kë nga këngëtaret e estradës e ka teze

Nga dasma e motrës së Leonora Jakupit, lajmi.net mbrëmë ka publikuar disa nga momentet e mbrëmjes. E sot ajo ka

Lexo me shume
Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie dhe Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel
Showbiz Flash

Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie dhe Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel

Çifti i famshëm, Bonnie (Elizabeth Parker) dhe Clyde (Chestnut Barrow), tmerruan Shtetet e Bashkuara të Amerikës me krimet e tyre

Lexo me shume
Victoria Beckham rrëfen sekretin e jetëgjatësisë së martesës me David
Showbiz Flash

Victoria Beckham rrëfen sekretin e jetëgjatësisë së martesës me David

Victoria dhe David Beckham kanë plot dy dekada që janë bashkë dhe janë më të dashuruar se kurrë. gjithë e

Lexo me shume
Për herë të parë Unikkatili do të vijë me klip
Showbiz Flash

Për herë të parë Unikkatili do të vijë me klip

Më në fund fansat e Unikkatilit kanë mundësi ta shohin atë në një videoklip. Mesa duket reperi dhe Bloody Alboz

Lexo me shume
Çiljeta flet më në fund për dasmë
Showbiz Flash

Çiljeta flet më në fund për dasmë

Çiljeta së fundmi ka folur për planet e saj për dasmën. Këngëtarja shqiptare është shprehur se ka shumë dëshirë që

Lexo me shume
Jolie ndërron avokaten për çështjen e divorcit me Pittin
Showbiz Flash

Jolie ndërron avokaten për çështjen e divorcit me Pittin

Angelina Jolie ka ndërprerë të gjitha marrëdhëniet me avokatin që kishte në dorë çështjen e divorcit të saj me Brad

Lexo me shume
Bebe Rexha rrëmben një çmim në “iHeart Radio”
Showbiz Flash

Bebe Rexha rrëmben një çmim në “iHeart Radio”

Bebe Rexha çdo ditë po numëron suksese të reja. Këngëtarja ka qenë së fundi e ftuar në “iHeart Radio”, që

Lexo me shume
Rita Ora vjen siç nuk e keni parë asnjëherë
Showbiz Flash

Rita Ora vjen siç nuk e keni parë asnjëherë

Së fundmi ishte në Nju Jork. Fjala është për artisten e famshme, Rita Ora e cila ishte e pranishme në

Lexo me shume
Dua Lipa pjesë e një projekti të hi tech bashkë me Jaguar
Showbiz Flash

Dua Lipa pjesë e një projekti të hi tech bashkë me Jaguar

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të ndaluar.   Përmes rrjeteve sociale ajo ka njoftuar se do të jetë pjesë

Lexo me shume