Pas dy javësh Demi Lovato i’u drejtohet fansave
Showbiz Flash

Pas dy javësh Demi Lovato i’u drejtohet fansave

Këngëtarja e njohur ka një mesazh për fansat e saj gati dy javë pasi pësoi një mbidozë. Në një deklaratë

Lexo me shume
Bebe Rexha, atraktive në koncertin e fundit
Showbiz Flash

Bebe Rexha, atraktive në koncertin e fundit

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka performuar së fundmi për fansat e saj në Çikago. Ajo ka mbajtur

Lexo me shume
A i keni vërejtur këto detaje tek klipet e reja të Erës?
Showbiz Flash

A i keni vërejtur këto detaje tek klipet e reja të Erës?

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po ecën tejet mirë në tregun ndërkombëtar. Ajo tash e një kohë ka bërë debutimin në

Lexo me shume
Prezantuesja e njohur shqiptare: Dikur nuk mbyllja dot muajin
Showbiz Flash

Prezantuesja e njohur shqiptare: Dikur nuk mbyllja dot muajin

Ajo është moderatore shumë e dashur nga publiku dhe e shumë komentuar në media e rrjete sociale. Alketa Vejsiu ka

Lexo me shume
Dafina Zeqiri po paralajmron diçka të re
Showbiz Flash

Dafina Zeqiri po paralajmron diçka të re

Para një muaji solli këngën më të re me një video mjaft të nxehtë. Por, duket se Dafina Zeqiri nuk

Lexo me shume
Gjiko e Elita po e presin të bëhen prindër, dasma në kënd
Showbiz Flash

Gjiko e Elita po e presin të bëhen prindër, dasma në kënd

Ka gati dy vite prej kur reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë zyrtarizuar lidhjen. Madje, javë më parë, me

Lexo me shume
Luana Vjollca përvëluese, Krenari i bën komentin që të gjitha femrat do donin
Showbiz Flash

Luana Vjollca përvëluese, Krenari i bën komentin që të gjitha femrat do donin

Në media, historia e tyre është ndër më të komentuarat! Kjo për faktin, se mes fakteve dyshuese dhe të vërtetës

Lexo me shume
Bebe Rexha në ballinën e revistës së njohur britanike
Showbiz Flash

Bebe Rexha në ballinën e revistës së njohur britanike

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha është figura kryesore në revistën britanike “Fault”. Këtë e bën të ditur edhe

Lexo me shume
Zhvishet Kaltrina Selimi, kështu nuk e keni parë asnjëherë
Showbiz Flash

Zhvishet Kaltrina Selimi, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Njihet si këngëtare me zë të veçantë, por këtë herë ajo vjen edhe me një dukje të veçantë. Bëhet fjalë

Lexo me shume
Personazhet që fitojnë milionat nga Instagrami, kjo e famshme kryeson listën
Showbiz Flash

Personazhet që fitojnë milionat nga Instagrami, kjo e famshme kryeson listën

Kylie Jenner sjell në shtëpi 1 milion dollarë për çdo shkrepje. Pas saj, Selena Gomez dhe Cristiano Ronaldo. Kylie Jenner

Lexo me shume