Beba Rexha nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet gjysmë e zhveshur |FOTO
Showbiz Flash

Beba Rexha nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet gjysmë e zhveshur |FOTO

Këngëtarja me prejardhje nga Shqipëria, Bebe Rexha, gjatë ditës së djeshme ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, në

Lexo me shume
Liam Payne i rrethuar nga femrat nuk e ndjen ndarjen nga bashkëshortja
Showbiz Flash

Liam Payne i rrethuar nga femrat nuk e ndjen ndarjen nga bashkëshortja

Këngëtari dukej tejet i dëshpëruar pas kthimit në Londër. Liam Payne nuk ishte i vëmendshëm derisa u rrethua nga një

Lexo me shume
Cyanide dhe Unikattil arrijnë paqe?
Showbiz Flash

Cyanide dhe Unikattil arrijnë paqe?

Jetmir Hoxha – apo siç njihet në botën e repit me nofkën ‘Cyanide’ – ka kohë që është larguar nga

Lexo me shume
Shfaqet Unikkatil, ka një mesazh për fansat dhe koncertin e tij në Shqipëri |VIDEO
Showbiz Flash

Shfaqet Unikkatil, ka një mesazh për fansat dhe koncertin e tij në Shqipëri |VIDEO

Reperi i njohur Viktor Palokaj apo siç njihet më nofkën “Unikatil” do të mbajë koncert në Shqipëri më 4 gusht.

Lexo me shume
U tha se u rrah në Prishtinë, reperi Azet publikon këtë pamje
Showbiz Flash

U tha se u rrah në Prishtinë, reperi Azet publikon këtë pamje

Mediat kanë raportuar se para koncertit në Prishtinë është përfshirë në një rrahje reperi shqiptar i cili jeton në Gjermani,

Lexo me shume
Enca Haxhia i dridhë të pasmet për këngëtarin me famë botërore
Showbiz Flash

Enca Haxhia i dridhë të pasmet për këngëtarin me famë botërore

Mbrëmë u mbjat koncerti në Tiranë ku performoi një nga emrat e njohur ndërkombëtar, Daddy Yankee. E krahas tij ishin

Lexo me shume
Mozzik sjell këngën e re
Showbiz Flash

Mozzik sjell këngën e re

Reperi i njohur Mozzik ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor me titull “Pa pa”. Muzika

Lexo me shume
Lë të dashurën supermodele për video-lojrën
Showbiz Flash

Lë të dashurën supermodele për video-lojrën

Yanet Garcia, modelja meksikane, e njohur edhe si prezantuesja e motit më seksi në botë, është lënë papritur nga i

Lexo me shume
Rita Ora përdor makinë për xhirime edhe pse nuk di të vozisë
Showbiz Flash

Rita Ora përdor makinë për xhirime edhe pse nuk di të vozisë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është duke përgatitur e ri. Ajo një pjesë nga videoklipi e ka ndarë edhe

Lexo me shume
Të famshmit e falimentuar
Showbiz Flash

Të famshmit e falimentuar

Fitojnë shuma marramendëse, por edhe yjet gjenden në vështirësi financiare, e në këtë rast fajin nuk e ka mungesa e

Lexo me shume