Pochettino: Fitorja ndaj Unitedit na ka dhënë besim, vazhdojmë
Sport Flash

Pochettino: Fitorja ndaj Unitedit na ka dhënë besim, vazhdojmë

Tottenham Hotspur arriti fitore ndaj Manchester Unitedit me rezultat 0-3 dhe për këtë u shpreh i lumtur Mauricio Pochettino. Trajneri

Lexo me shume
Kapiteni Cahill largohet nga Chelsea, drejt transferimit në Galatasaray
Sport Flash

Kapiteni Cahill largohet nga Chelsea, drejt transferimit në Galatasaray

Chelsea duket se do të mbetet pa kapitenin e saj Gary Cahill. Me ardhjen e trajnerit italian Maurizio Sarri, mbrojtësi

Lexo me shume
Ancelotti: Kam ambiciet e mia, dua titullin me Napolin
Sport Flash

Ancelotti: Kam ambiciet e mia, dua titullin me Napolin

Merkatoja e Serisë A u mbyll të premten e kaluar, ndërsa mes skuadrave të mëdha, Napoli ishte më pak aktivi,

Lexo me shume
Barcelona për herë të parë me stolin më të shtrenjtë në histori
Sport Flash

Barcelona për herë të parë me stolin më të shtrenjtë në histori

Stoli i Barcelonës në ndeshjen e së shtunës kundër Alavesit ishte luks i vërtetë. Kurrë më parë në historinë e

Lexo me shume
Vajza nga Peja e vendosi flamurin e Kosovës në majën e Rusisë
Sport Flash

Vajza nga Peja e vendosi flamurin e Kosovës në majën e Rusisë

Është e para që ka shpalosur flamurin e Republikës së Kosovës në majën më të lartë në Rusi, në Elbrus,

Lexo me shume
Guardiola: Jam këtu për të ndalur dominimin e Manchester Unitedit
Sport Flash

Guardiola: Jam këtu për të ndalur dominimin e Manchester Unitedit

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë së ndalimi i dominimit te Manchester Unitedit është njëra ndër arsyet se

Lexo me shume
Messi: Do të jap maksimumin për të fituar Champions-in
Sport Flash

Messi: Do të jap maksimumin për të fituar Champions-in

Leo Messi u tregua ambicioz në fjalimin e tij të parë si kapiten i Barcelonës. Futbollisti argjentinas ka premtuar se do

Lexo me shume
Bunjaku nis të shkollohet për trajner, derisa kërkon sfidën e re si lojtar
Sport Flash

Bunjaku nis të shkollohet për trajner, derisa kërkon sfidën e re si lojtar

Albert Bunjaku pretendon të bëjë karrierë si futbollist edhe për dy vjet. Por ish-sulmuesi i Zvicrës dhe i Kosovës ka

Lexo me shume
Zyrtare: Këta janë katër kapitenët e parë të Barcelonës
Sport

Zyrtare: Këta janë katër kapitenët e parë të Barcelonës

Përmes rrjeteve sociale, ekipi katalunas, Barcelona ka zyrtarizuar katër kapitenët e parë që do të jenë në sezonin e ri

Lexo me shume
Federata e Zvicrës thellon skandalin për çështjen Behrami, mbështet vendimin e trajnerit
Sport Flash

Federata e Zvicrës thellon skandalin për çështjen Behrami, mbështet vendimin e trajnerit

Reagimet ishin të ashpra kur Valon Behrami, të hënën njoftoi se ai ishte përjashtuar nga Përfaqësuesja zvicerane. Trajneri i saj,

Lexo me shume