Majk dhe Blerta nuk janë në një lidhje dhe e gjitha ishte një lojë?
Showbiz Flash

Majk dhe Blerta nuk janë në një lidhje dhe e gjitha ishte një lojë?

Prej dy ditësh Majk është përfolur për një romancë të re me Blerta Veselin, Miss Universe Kosova 2020. Gjithçka nisi

Lexo me shume
Flori Mumajesi: Sot ra pika kufitare e Morinit, nesër pres që punonjësit t’i vënë flakën
Showbiz Flash

Flori Mumajesi: Sot ra pika kufitare e Morinit, nesër pres që punonjësit t’i vënë flakën

Flori Mumajesi si shumë shqiptarë të tjera ka reaguar pas tragjedisë së djeshme, ku 29 persona kanë humbur jetën, 650

Lexo me shume
Martohet Jennifer Lawrence
Showbiz Flash

Martohet Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney janë martuar. Fituesja e Oskar konfirmoi martesën me publicistin për CNN. Ceremonia private u zhvillua

Lexo me shume
Provokimet e Encës nuk ndalen, kështu pozon tani ajo
Showbiz Flash

Provokimet e Encës nuk ndalen, kështu pozon tani ajo

Një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë është bukuroshja Enca Haxhia. Ajo vazhdimisht provokon ndjekësit e saj me

Lexo me shume
“Të ka lali shpirt” bëhët zyrtarisht kënga e dytë shqip me 500 milionë klikime
Showbiz

“Të ka lali shpirt” bëhët zyrtarisht kënga e dytë shqip me 500 milionë klikime

Të ka lali shpirt” nga Silva Gunbardhi, Mandi dhe Dafi arrin 500 milionë klikime në YouTube. Kënga më e njohur

Lexo me shume
Kim për korsenë në Met Gala: Nuk ndjeva kurrë më shumë dhimbje
Showbiz Flash

Kim për korsenë në Met Gala: Nuk ndjeva kurrë më shumë dhimbje

Kim Kardashian ka folur për dhimbjen që ka përjetuar në Met Gala 2019. 38 vjeçarja shpjegoi se korseja që mbante

Lexo me shume
Plas sherri mes Kylie Jenner dhe Travis Scott, ja si qëndron e vërteta
Showbiz Flash

Plas sherri mes Kylie Jenner dhe Travis Scott, ja si qëndron e vërteta

Travis Scott hodhi poshtë akuzat se ka tradhtuar Kylie Jenner. Përfaqësuesi i reperit mohoi ‘fuqimisht’ çdo akuzat për tradhti ndaj

Lexo me shume
Fituesit në ceremoninë ‘Oscars 2019’
Showbiz Flash

Fituesit në ceremoninë ‘Oscars 2019’

Janë ndarë të gjitha çmimet e edicionit të 91-të të Academy Awards. Në përmbledhjen e mëposhtme, Telegrafi jua sjell të

Lexo me shume
“Për një vit ndaheni ti dhe Genci”, Eni i përgjigjet komentuesit
Showbiz Flash

“Për një vit ndaheni ti dhe Genci”, Eni i përgjigjet komentuesit

Prej kohësh aludohej se dy artistët ishin në një lidhje, por këtë të vërtetë ata vendosën ta konfirmojnë duke shpallur

Lexo me shume
Edhe një suksese i modeles, Agnesa Vuthaj nxjerr në shitje koleksionin e ri të çantave në New York
Showbiz Flash

Edhe një suksese i modeles, Agnesa Vuthaj nxjerr në shitje koleksionin e ri të çantave në New York

Ajo konsiderohet ende si një ndër femrat më të bukura shqiptare, ani pse këtë epitet e kishte fituar në vitin

Lexo me shume