Top 10 aktorët më të paguar në botë për vitin 2018
Showbiz Flash

Top 10 aktorët më të paguar në botë për vitin 2018

Janë më të dashurit e adhuruesve të filmave, karakteret me të cilat mishërohemi secili. George Clooney ka qenë aktori mëi

Lexo me shume
Vesa Luma së shpejti në duet me Denik Prizrenin
Showbiz Flash

Vesa Luma së shpejti në duet me Denik Prizrenin

Vesa Luma pritet që të publikojë së shpejti këngën e re të saj. Këngëtarja për këtë ka zgjedhur si bashkpunëtor

Lexo me shume
Dua po lufton pabarazinë gjinore në toplistat britanike
Showbiz Flash

Dua po lufton pabarazinë gjinore në toplistat britanike

Ka qenë një vit në të cilin femrat në të gjithë industrinë e muzikës janë bashkuar për të luftuar pabarazinë

Lexo me shume
U tha se është në lidhje me Evi Reçin, MC Kresha shpjegon gjithçka
Showbiz Flash

U tha se është në lidhje me Evi Reçin, MC Kresha shpjegon gjithçka

itën e sotme në media të ndryshme ka qarkulluar lajmi se dy artistët e dashur, Evi Reci dhe MC Kresha

Lexo me shume
Jose Mourinho me lidhje jashtëmartesore
Showbiz Flash

Jose Mourinho me lidhje jashtëmartesore

Jose Mourinho ka përjeton kohët e fundit kriza të mëdha në aspektin profesional, por edhe sentimental. Portugezi javën e kaluar

Lexo me shume
Rihanna në darkë romantike me të dashurin miliarder
Showbiz

Rihanna në darkë romantike me të dashurin miliarder

Rihanna po kalon kohë të mirë me Hassan Jameel. Këngëtarja 30-vjeçare është parë në një darkë romantike me të dashurin

Lexo me shume
Ashley Graham tërësisht e zhveshur para pasqyrës
Showbiz Flash

Ashley Graham tërësisht e zhveshur para pasqyrës

Ashley Graham ka ‘ngritur’ temperaturat në ditët e ftohta të dhjetorit. Modelja është zhveshur tërësisht para pasqyrës dhe ka bërë

Lexo me shume
“Zanati i vjetër”, Ermal Fejzullahu rikthehet me baladë dashurie
Showbiz Flash

“Zanati i vjetër”, Ermal Fejzullahu rikthehet me baladë dashurie

“Zanati i vjetër” titullohet balada e re e dashurisë në tregun muzikor, të cilin e solli sot Ermal Fejzullahu. Një

Lexo me shume
Rita Ora rëndon grimin dhe shkurton flokët, sa ndryshe duket!
Showbiz Flash

Rita Ora rëndon grimin dhe shkurton flokët, sa ndryshe duket!

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora vazhdon të befasojë publikun, shkruan GazetaBlic.Ajo po shijon sukseset e saj të shumta. Publikimi

Lexo me shume
Madonna rindez armiqësinë me Lady Gaga
Showbiz Flash

Madonna rindez armiqësinë me Lady Gaga

Lady Gaga dhe Madonna kanë një armiqësi që është tendosur vitet e fundit. Dhe pas një periudhe relativisht të qetë

Lexo me shume