Brenda shtëpisë klasike të Bebe Rexhës
Showbiz Flash

Brenda shtëpisë klasike të Bebe Rexhës

Bebe Rexha është artiste shumë e suksesshme në rrafshin ndërkombëtar. Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së

Lexo me shume
Nuk ndalet Majk, përgatit befasinë e radhës për fansa
Showbiz Flash

Nuk ndalet Majk, përgatit befasinë e radhës për fansa

Majk ka pak ditë që publikoi projektin e ri me titull “Qikita”. Majk menjëherë pas publikimit të kësaj kënge, ka

Lexo me shume
Fustani transparent ia zbulon çdo pjesë të trupit Oriola Marashit
Showbiz Flash

Fustani transparent ia zbulon çdo pjesë të trupit Oriola Marashit

Oriola Marashi është në mesin e modeleve më të komentuara shqiptare. Oriola Marashi është shumë aktive në rrjete sociale, në

Lexo me shume
Rita Ora kritikohet për këndim playback, John Legend mbron atë
Showbiz Flash

Rita Ora kritikohet për këndim playback, John Legend mbron atë

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është kremtuar “Dita e Falënderimeve”. Kjo festë po kremtohet në një mënyrë vërtet mahnitëse

Lexo me shume
Rita Ora me këmbët lart paralajmëron performancën e radhës
Showbiz Flash

Rita Ora me këmbët lart paralajmëron performancën e radhës

Rita Ora është në përgatitje për fillimin e turneut të saj botëror. Ajo po përgatit për performancën e radhës dhe

Lexo me shume
Këngëtarja Filloreta Raçi nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës
Showbiz Flash

Këngëtarja Filloreta Raçi nderohet me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës

Këngëtarja shqiptare Filloreta Raçi është nderuar ditën e sotme me çmimin e “Mirënjohjes” nga Komuna e Prishtinës. Reperja e njohur

Lexo me shume
Ndahen Luana dhe Krenari, ky detaj tregon shumë
Showbiz Flash

Ndahen Luana dhe Krenari, ky detaj tregon shumë

Luana Vjollca është një ndër emrat më të komentuar të ekranit. Luana Vjollca krahas jetës profesionale, vazhdimisht është e komentuar

Lexo me shume
Rihanna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, kështu feston ditëlindjen e gjyshit
Showbiz Flash

Rihanna e ‘zjarrtë’ në të kuqe, kështu feston ditëlindjen e gjyshit

Nëntë herë fituesja e çmimit Grammy, Rihanna ka festuar të gjatë vikendit ditëlindjen e gjyshit të saj në Barbados. Gjyshi

Lexo me shume
Dua Lipa shpallet artistja më e mirë në botë
Showbiz Flash

Dua Lipa shpallet artistja më e mirë në botë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka shënuar edhe një sukses tjetër duke u zgjedhur artistja më e mirë

Lexo me shume
Reperja kosovare e akuzon për vjedhje të këngës Besnik Qakën
Showbiz Flash

Reperja kosovare e akuzon për vjedhje të këngës Besnik Qakën

Reperja e njohur, Nikka na habiti të gjithëve me postimin e fundit. Ajo sapo publikoi një fotografi në llogarinë e

Lexo me shume