Aksidentohet këngëtari Majk, shpëton pa lëndime (Foto)
Showbiz Flash

Aksidentohet këngëtari Majk, shpëton pa lëndime (Foto)

Këngëtari i njohur kosovar, Majk ka pësuar aksident në rrugën Enver Maloku, në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë, shkruan

Lexo me shume
Rita Ora i mahnitë të gjithë me dukjen e saj në Louis Vuitton
Showbiz Flash

Rita Ora i mahnitë të gjithë me dukjen e saj në Louis Vuitton

Këngëtarja e famshme kosovare, me famë botërore, Rita Ora, edhe një herë e ka shfaqur stilin e saj të veçantë.

Lexo me shume
Historia e yllit botëror që dikur ishte shume i varfër
Showbiz Flash

Historia e yllit botëror që dikur ishte shume i varfër

Sylvester Gardenzio Stallone u lind më 6 korrik të vitit 1946 në qytetin e New York-ut. Të gjithë e njohim

Lexo me shume
Bebe Rexha shfaqet pranë Rita Orës: Kur vajzat e përkrahin njëra-tjetrën…
Showbiz Flash

Bebe Rexha shfaqet pranë Rita Orës: Kur vajzat e përkrahin njëra-tjetrën…

Shqipet po shkëlqejnë kudo. Bebe Rexha dhe Rita Ora edhe kësaj radhe e kanë dëshmuar dashurinë që kanë për njëra-tjetrën.

Lexo me shume
Modeli që i reziston kohës, mbetet ndër më të kërkuarit (Video)
Showbiz Flash

Modeli që i reziston kohës, mbetet ndër më të kërkuarit (Video)

Mbetet imazh i kompanive e brendeve të ndryshme,  brenda dhe jashtë vendit. E po aq i kërkuar vazhdon të jetë,

Lexo me shume
BBC shpall Beyoncen gruan më të fuqishme në industrinë e muzikës, Dua Lipa në top 4
Showbiz Flash

BBC shpall Beyoncen gruan më të fuqishme në industrinë e muzikës, Dua Lipa në top 4

Beyonce është zgjedhur gruaja më e fuqishme e muzikës në botë nga “BBC Radio 4”. Superylli i muzikës amerikane Beyonce,

Lexo me shume
Seldi reagon sërish pas ndarjes nga Mimoza
Showbiz Flash

Seldi reagon sërish pas ndarjes nga Mimoza

Ishte njëra nga fejesat më të komentuara, por pas disa kohësh u venit deri sa erdhi lajmi për ndarje. Mimoza

Lexo me shume
Leonora befason të gjithë, zbulon kë nga këngëtaret e estradës e ka teze
Showbiz Flash

Leonora befason të gjithë, zbulon kë nga këngëtaret e estradës e ka teze

Nga dasma e motrës së Leonora Jakupit, lajmi.net mbrëmë ka publikuar disa nga momentet e mbrëmjes. E sot ajo ka

Lexo me shume
Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie dhe Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel
Showbiz Flash

Mozzik dhe Loredana inspirohen nga Bonnie dhe Clyde! Gjërat që nuk i keni ditur për çiftin kriminel

Çifti i famshëm, Bonnie (Elizabeth Parker) dhe Clyde (Chestnut Barrow), tmerruan Shtetet e Bashkuara të Amerikës me krimet e tyre

Lexo me shume
Victoria Beckham rrëfen sekretin e jetëgjatësisë së martesës me David
Showbiz Flash

Victoria Beckham rrëfen sekretin e jetëgjatësisë së martesës me David

Victoria dhe David Beckham kanë plot dy dekada që janë bashkë dhe janë më të dashuruar se kurrë. gjithë e

Lexo me shume