Dafina Zeqiri po paralajmron diçka të re
Showbiz Flash

Dafina Zeqiri po paralajmron diçka të re

Para një muaji solli këngën më të re me një video mjaft të nxehtë. Por, duket se Dafina Zeqiri nuk

Lexo me shume
Gjiko e Elita po e presin të bëhen prindër, dasma në kënd
Showbiz Flash

Gjiko e Elita po e presin të bëhen prindër, dasma në kënd

Ka gati dy vite prej kur reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë zyrtarizuar lidhjen. Madje, javë më parë, me

Lexo me shume
Luana Vjollca përvëluese, Krenari i bën komentin që të gjitha femrat do donin
Showbiz Flash

Luana Vjollca përvëluese, Krenari i bën komentin që të gjitha femrat do donin

Në media, historia e tyre është ndër më të komentuarat! Kjo për faktin, se mes fakteve dyshuese dhe të vërtetës

Lexo me shume
Bebe Rexha në ballinën e revistës së njohur britanike
Showbiz Flash

Bebe Rexha në ballinën e revistës së njohur britanike

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha është figura kryesore në revistën britanike “Fault”. Këtë e bën të ditur edhe

Lexo me shume
Zhvishet Kaltrina Selimi, kështu nuk e keni parë asnjëherë
Showbiz Flash

Zhvishet Kaltrina Selimi, kështu nuk e keni parë asnjëherë

Njihet si këngëtare me zë të veçantë, por këtë herë ajo vjen edhe me një dukje të veçantë. Bëhet fjalë

Lexo me shume
Personazhet që fitojnë milionat nga Instagrami, kjo e famshme kryeson listën
Showbiz Flash

Personazhet që fitojnë milionat nga Instagrami, kjo e famshme kryeson listën

Kylie Jenner sjell në shtëpi 1 milion dollarë për çdo shkrepje. Pas saj, Selena Gomez dhe Cristiano Ronaldo. Kylie Jenner

Lexo me shume
Beba Rexha nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet gjysmë e zhveshur |FOTO
Showbiz Flash

Beba Rexha nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet gjysmë e zhveshur |FOTO

Këngëtarja me prejardhje nga Shqipëria, Bebe Rexha, gjatë ditës së djeshme ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, në

Lexo me shume
Liam Payne i rrethuar nga femrat nuk e ndjen ndarjen nga bashkëshortja
Showbiz Flash

Liam Payne i rrethuar nga femrat nuk e ndjen ndarjen nga bashkëshortja

Këngëtari dukej tejet i dëshpëruar pas kthimit në Londër. Liam Payne nuk ishte i vëmendshëm derisa u rrethua nga një

Lexo me shume
Cyanide dhe Unikattil arrijnë paqe?
Showbiz Flash

Cyanide dhe Unikattil arrijnë paqe?

Jetmir Hoxha – apo siç njihet në botën e repit me nofkën ‘Cyanide’ – ka kohë që është larguar nga

Lexo me shume
Shfaqet Unikkatil, ka një mesazh për fansat dhe koncertin e tij në Shqipëri |VIDEO
Showbiz Flash

Shfaqet Unikkatil, ka një mesazh për fansat dhe koncertin e tij në Shqipëri |VIDEO

Reperi i njohur Viktor Palokaj apo siç njihet më nofkën “Unikatil” do të mbajë koncert në Shqipëri më 4 gusht.

Lexo me shume