XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/anthony-joshua-e-rreh-parkerin-e-shton-edhe-brezin-wbo/20%Monthly2018-03-31 23:30
https://www.informatat.com/gylenistet-ipeshkvi-i-kosoves-ata-qe-prene-ne-bese-mikun-dorezojne-edhe-kryeministrin/20%Monthly2018-03-31 23:27
https://www.informatat.com/dopieta-e-cavanit-psg-fiton-titullin-e-pare-ne-france/20%Monthly2018-03-31 23:26
https://www.informatat.com/sqarim-nga-ministri-i-infrastruktures-pal-lekaj-per-menyren-e-dhenjes-se-lejeve-per-fluturime-charter/20%Monthly2018-03-31 23:21
https://www.informatat.com/finlanda-potencial-qe-duhet-ta-shfrytezohet-si-model-per-ndertimin-e-vendit/20%Monthly2018-03-31 23:10
https://www.informatat.com/kush-tha-qe-pamja-fashion-e-kryemadhit-kushton-blej-ne-internet-me-outlet/20%Monthly2018-03-31 23:05
https://www.informatat.com/lufte-komandantesh/20%Monthly2018-04-01 13:09
https://www.informatat.com/fetahu-dhe-rugova-shpallin-kandidaturat-per-kryetar-te-fbk-se/20%Monthly2018-03-31 13:47
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-kerkon-hetim-gjitheperfshires-per-ngjarjen-me-shtetasit-turq/20%Monthly2018-03-31 13:42
https://www.informatat.com/thaci-turqit-e-deportuar-kane-kryer-krime-ne-kosove/20%Monthly2018-03-31 13:39
https://www.informatat.com/debimi-i-shtetasve-turq-hrw-shkelje-e-te-drejtave-te-njeriut-te-hetohet/20%Monthly2018-03-31 13:36
https://www.informatat.com/protestuesit-ne-rrugen-e-kombit-i-vene-flaken-sportelit-te-pageses/20%Monthly2018-03-31 13:35
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-uron-besimtaret-per-festen-e-pashkeve/20%Monthly2018-03-31 23:09
https://www.informatat.com/pak-minuta-pas-suksesit-bllokohet-kenga-e-era-istrefit/20%Monthly2018-03-31 23:15
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-liron-nga-pergjegjesia-drejtorin-e-aki-se-dhe-ministrin-e-mpb-se/20%Monthly2018-03-30 08:34
https://www.informatat.com/ikd-mungesa-e-kontrollit-gjyqesor-ne-rastet-e-hetimeve-edhe-nje-prej-arsyeve-te-mos-luftimit-te-korrupsionit-te-profilit-te-larte/20%Monthly2018-03-30 08:28
https://www.informatat.com/deportimi-i-gylenisteve-nga-kosova-kreret-e-shtetit-habiten-me-operacionin/20%Monthly2018-03-29 22:56
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-ne-prishtine-paralajmeron-rrezik-nga-sulmet-terroriste/20%Monthly2018-03-29 08:03
https://www.informatat.com/zhvillimet-ne-kosove-vucic-konsultohet-me-putinin/20%Monthly2018-03-29 08:00
https://www.informatat.com/mkrs-mbeshtete-fbk-ne-me-217-mije-euro/20%Monthly2018-03-27 13:07
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-mori-pjese-ne-degjimin-publik-te-projektligjit-per-inspektoratin-e-arsimit/20%Monthly2018-03-27 11:28
https://www.informatat.com/veseli-paralajmeron-vazhdimin-e-reformave-ne-procesin-e-rekrutimit-ne-pozita-te-larta/20%Monthly2018-03-27 11:26
https://www.informatat.com/lista-serbe-del-nga-qeveria-haradinaj-do-ta-formojme-vet-asociacionin/20%Monthly2018-03-29 22:56
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-mbeshtetja-e-austrise-e-nevojshme-per-rrugen-evropiane-te-kosoves/20%Monthly2018-03-26 20:26
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-mbrojtja-e-informatoreve-pjese-integrale-e-promovimit-dhe-inkurajimit-te-transparences/20%Monthly2018-03-26 20:25
https://www.informatat.com/gjuriq-pas-mberritjes-ne-serbi-jam-keq/20%Monthly2018-03-26 20:24
https://www.informatat.com/arrestohet-marko-gjuric-shef-i-zyres-per-kosoven-ne-mitrovice/20%Monthly2018-03-27 11:21
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-jemi-me-dhimbjen-tuaj-cdo-dite-e-cdo-vit/20%Monthly2018-03-26 11:14
https://www.informatat.com/vizita-e-zyrtareve-serbe-policia-e-kosoves-u-ndalon-hyrjen-ne-jarinje/20%Monthly2018-03-26 17:13
https://www.informatat.com/pallaska-haraci-i-rruges-se-kombit-synon-me-i-zbut-humbjet-buxhetore-te-edi-rames/20%Monthly2018-03-25 14:52
https://www.informatat.com/prodhohet-e-para-shtepi-fluturuese-foto/20%Monthly2018-03-25 14:07
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-takim-me-epa-dhe-departamentin-e-marredhenieve-me-evropen-jugore-dhe-qendrore-ne-dash/20%Monthly2018-03-25 14:02
https://www.informatat.com/757/20%Monthly2018-04-02 12:06
https://www.informatat.com/kosova-vetem-nje-gol-ndaj-madagaskarit/20%Monthly2018-03-25 11:16
https://www.informatat.com/testohen-sportelet-ne-rrugen-e-kombit-brenda-15-prillit-aplikohet-pagesa/20%Monthly2018-03-25 11:14
https://www.informatat.com/ministri-i-financave-bedri-hamza-liron-nga-tatimi-doganor-pajisjet-bazike-te-it-se/20%Monthly2018-03-25 11:12
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-te-renet-ne-kete-toke-jane-deshmi-se-sa-e-shtrenjte-eshte-liria/20%Monthly2018-03-25 11:06
https://www.informatat.com/ministri-besim-beqaj-do-te-marre-pjese-ne-edicionin-e-pare-te-konferences-it-hub-connect-2018/20%Monthly2018-03-25 11:05
https://www.informatat.com/azem-syla-kthehet-ne-arrest-shtepiak/20%Monthly2018-03-25 11:14
https://www.informatat.com/facebook-e-mbyll-javen-me-58-miliarde-dollare-me-pak/20%Monthly2018-03-24 15:33
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-washington-merr-perkrahje-e-levdata-nga-departamenti-amerikan-i-shtetit/20%Monthly2018-03-24 15:03
https://www.informatat.com/oek-dhe-oeak-zhvillimi-ekonomik-te-jete-prioritet-i-qeverise/20%Monthly2018-03-24 14:52
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-24-marsi-i-vitit-1999-shenon-fillimin-e-historise-se-re-te-kosoves/20%Monthly2018-03-24 14:46
https://www.informatat.com/greqia-e-ngopur-nga-turqia-tsipras-boll-me-kercenimet/20%Monthly2018-03-23 20:20
https://www.informatat.com/elon-musk-zhduk-kompanite-e-tij-nga-facebook/20%Monthly2018-03-24 15:33
https://www.informatat.com/mogherini-ben-serish-bashke-thacin-e-vucicin-ne-bruksel/20%Monthly2018-03-23 20:17
https://www.informatat.com/shefqet-krasniqi-shpallet-i-pafajshem/20%Monthly2018-03-23 20:16
https://www.informatat.com/shperthim-ne-hajvali-vdes-nje-person/20%Monthly2018-03-23 18:55
https://www.informatat.com/grupi-parlamentar-i-levizjes-vetevendosje-inicioi-dy-projektligje-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-03-23 18:49
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-mbeshtetja-ime-dhe-e-qeverise-do-te-jete-e-pakompromis-ne-luften-kunder-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-03-24 15:32
https://www.informatat.com/ismet-beqiri-i-shoqeruar-nga-kryetarja-e-fg-ldk-se-lirije-kajtazi-priten-ne-takim-z-samuel-paice/20%Monthly2018-03-23 14:38
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-intervenimi-i-nato-s-vendimtar-per-lirine-e-popullit-te-kosoves/20%Monthly2018-03-23 14:35
https://www.informatat.com/ministrja-reshitaj-ne-washington-takon-drejtuesit-e-mcc-se/20%Monthly2018-03-23 20:24
https://www.informatat.com/mmph-me-aktivitete-vetedijesuese-shenoi-diten-boterore-te-ujit/20%Monthly2018-03-22 21:02
https://www.informatat.com/ministri-recica-ne-bullgari-pritet-nga-homologu-i-tij-petkov/20%Monthly2018-03-22 20:58
https://www.informatat.com/vv-akt-i-paprecedent-i-ministrit-te-drejtesise-dhe-keshillit-gjyqesor-te-kosoves/20%Monthly2018-03-22 20:55
https://www.informatat.com/656/20%Monthly2018-03-23 14:41
https://www.informatat.com/greg-delawie-lajm-i-mrekullueshem/20%Monthly2018-03-21 18:19
https://www.informatat.com/ushtaraket-me-seksi-ne-planet/20%Monthly2018-03-21 18:09
https://www.informatat.com/miratohet-demarkacioni-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-03-21 18:02
https://www.informatat.com/largohen-nga-seanca-e-sotme-edhe-shtate-deputete-te-tjere/20%Monthly2018-03-21 18:14
https://www.informatat.com/lluka-ne-gjakove-per-funksionalizimin-e-aeroportit-te-gjakoves/20%Monthly2018-03-21 16:44
https://www.informatat.com/bashkethemeluesi-i-whatsapp-eshte-ora-te-fshijme-facebook/20%Monthly2018-03-21 16:36
https://www.informatat.com/shqiperia-u21-manaj-e-sherri-kerkojne-rezultate-pozitive-ndaj-sllovakise/20%Monthly2018-03-21 16:33
https://www.informatat.com/hamilton-te-ferrari-e-pranon-dhe-toto-wolff/20%Monthly2018-03-21 16:31
https://www.informatat.com/kombetarja-kontroll-te-enjten-lojtaret-ne-stervitje-berisha-ne-gjendje-jo-te-mire/20%Monthly2018-03-21 16:30
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-shijon-ditet-e-fundit-te-shtatzenise/20%Monthly2018-03-21 16:27
https://www.informatat.com/gaz-lotsjelles-per-here-te-katert-ne-kuvend/20%Monthly2018-03-21 17:59
https://www.informatat.com/ekskluzive-hashim-thaci-udhetoi-fshehtas-ne-amerike-atje-eshte-edhe-vuciqi/20%Monthly2018-03-21 15:25
https://www.informatat.com/policia-largon-deputetet-e-vetevendosjes-nga-salla-e-kuvendi/20%Monthly2018-03-21 16:23
https://www.informatat.com/592/20%Monthly2018-03-21 12:00
https://www.informatat.com/gjysmefinalet-e-kupes-percaktohen-ciftet/20%Monthly2018-03-21 11:53
https://www.informatat.com/gazin-e-hodhen-xhelal-svecla-dhe-fitore-pacolli/20%Monthly2018-03-21 11:13
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-priti-ne-takim-shefen-e-zyres-se-be-se-ne-kosove-nataliya-apostolova/20%Monthly2018-03-21 11:11
https://www.informatat.com/masht-lanson-fushate-sensibilizuese-per-testin-pisa-2018/20%Monthly2018-03-21 11:09
https://www.informatat.com/gaz-lotesjelles-ne-kuvend-nderpritet-seanca/20%Monthly2018-03-21 15:23
https://www.informatat.com/be-mesazh-pozitiv-kosoves-mogherini-perspektive-europiane-per-prishtinen/20%Monthly2018-03-21 11:51
https://www.informatat.com/veseli-sot-perfundon-drama-trevjecare-e-demarkacionit/20%Monthly2018-03-21 11:12
https://www.informatat.com/bizneset-informohen-rreth-ligjit-mbi-sponsorizime/20%Monthly2018-03-20 14:49
https://www.informatat.com/ndertimi-i-tc-kosova-e-re-dhe-rehabilitimi-i-tc-kosova-b-i-japin-fund-pasigurise-se-furnizimit-me-energji/20%Monthly2018-03-20 14:45
https://www.informatat.com/ministri-beqaj-10-milione-euro-investime-ne-sektorin-privat-per-nxitjen-e-zhvillimit-ekonomik-dhe-rritjen-e-konkurrueshmerise-se-kosoves-ne-rajon/20%Monthly2018-03-20 14:42
https://www.informatat.com/gjysme-ore-para-seances-haradinaj-e-teston-voten-e-aakse/20%Monthly2018-03-20 14:41
https://www.informatat.com/darka-sekrete-thaci-vuciq-ne-paris/20%Monthly2018-03-18 21:24
https://www.informatat.com/miss-bum-bum-i-padit-cristianon-per-poshterim-foto/20%Monthly2018-03-18 12:27
https://www.informatat.com/nba-golden-state-rigjen-suksesin-houstoni-nuk-ndalet/20%Monthly2018-03-18 12:21
https://www.informatat.com/fluks-qytetaresh-ne-pikekalimin-kufitar-te-morinit/20%Monthly2018-03-18 12:17
https://www.informatat.com/deputeti-pajaziti-merr-pjese-ne-takimin-e-komisionit-te-perhershem-qendror-te-seecp-se/20%Monthly2018-03-18 12:14
https://www.informatat.com/permbytjet-ne-shkoder-marrin-zgjerim/20%Monthly2018-03-18 11:58
https://www.informatat.com/vv-gjasat-e-liberalizimit-te-vizave-jane-zero-duhet-luftuar-korrupsioni-e-krimi-i-organizuar/20%Monthly2018-03-18 12:11
https://www.informatat.com/nje-perfaqesues-permanent-i-ministrise-se-diaspores-se-shpejti-ne-berlin%e2%80%8b/20%Monthly2018-03-18 12:12
https://www.informatat.com/vv-papunesia-kalon-shifren-prej-30-qeveritaret-nuk-ia-dijne/20%Monthly2018-03-18 12:00
https://www.informatat.com/odiseja-e-demarkacionit-haradinaj-kuvendi-mblidhet-te-marten/20%Monthly2018-03-16 00:58
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-florida-shembet-mbikalimi-disa-viktima/20%Monthly2018-03-16 00:56
https://www.informatat.com/rajoy-planifikon-ta-bojkotoje-samitin-be-ballkan-shkaku-i-thacit/20%Monthly2018-03-16 00:51
https://www.informatat.com/pas-skandalit-skripal-14-vdekje-te-dyshimta-shperfaqen-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2018-03-16 00:52
https://www.informatat.com/maqedonia-flet-edhe-shqip-miratohet-ligji-per-perdorimin-e-gjuheve/20%Monthly2018-03-14 17:49
https://www.informatat.com/kallabaper-kosoven-bullgaria-eshte-partner-rajonal-dhe-euro-atlantik/20%Monthly2018-03-15 10:50
https://www.informatat.com/skandali-me-mishin-belg/20%Monthly2018-03-14 10:13
https://www.informatat.com/haradinaj-ldk-ka-qene-kunder-ushtrise-deshmitare-jane-amerikanet/20%Monthly2018-03-14 10:09
https://www.informatat.com/londer-promovohet-libri-i-presidentit-thaci/20%Monthly2018-03-14 10:06
https://www.informatat.com/mbahet-forumi-ekonomik-ne-mes-te-kosoves-dhe-sllovenise/20%Monthly2018-03-13 19:18
https://www.informatat.com/kryeministri-takoi-udheheqesit-e-ekipit-keshillues-dhe-nderlidhes-te-nato-s/20%Monthly2018-03-13 19:15
https://www.informatat.com/zyrtari-amerikan-mitchell-viziton-beogradin/20%Monthly2018-03-13 19:13
https://www.informatat.com/shba-sjell-mesazh-per-ushtrine-askush-smund-te-ve-veto-per-sigurine-e-kosoves/20%Monthly2018-03-12 12:14
https://www.informatat.com/usaid-i-vazhdon-mbeshtetjen-per-ministrine-e-tregtise-dhe-industrise/20%Monthly2018-03-12 12:12
https://www.informatat.com/ministri-besim-beqaj-takoi-perfaqesues-te-odes-ekonomike-federale-te-austrise/20%Monthly2018-03-12 12:10
https://www.informatat.com/ne-pritje-te-denimit-shkreli-shfaqet-i-penduar-u-veteshkaterrova/20%Monthly2018-03-09 18:44
https://www.informatat.com/demarkacioni-veseli-na-mungojne-ende-disa-vota/20%Monthly2018-03-09 18:43
https://www.informatat.com/emily-ratajkowski-i-tregon-te-gjitha-ne-naten-e-oscar-ve/20%Monthly2018-03-07 18:37
https://www.informatat.com/rexha-i-reagon-haradinajt-pasi-ai-e-quajti-hajn-ordiner/20%Monthly2018-03-07 18:02
https://www.informatat.com/askush-sdo-te-duket-si-sharon-stone-kur-te-jete-60-vjec/20%Monthly2018-03-07 18:06
https://www.informatat.com/milani-pret-arsenalin-gattuso-une-nje-femije-perpara-wengerit/20%Monthly2018-03-07 17:57
https://www.informatat.com/diplomat-e-kristalit-ministria-nuk-eshte-regjistruar-asnje-e-falsifikuar-universiteti-refuzoi-te-dorezoje-regjistrat/20%Monthly2018-03-07 18:00
https://www.informatat.com/ndizen-zjarret-ne-prekaz/20%Monthly2018-03-07 18:00
https://www.informatat.com/promovojne-projekti-i-perbashket-per-luftimin-e-korrupsionit-nga-undp/20%Monthly2018-03-07 17:54
https://www.informatat.com/lansojne-aplikacionin-social-pritjet-kufitare/20%Monthly2018-03-07 17:52
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-dhe-deputetja-shqiptare-ne-kroaci-ermina-lekaj-perlaskaj-biseduan-per-mundesite-e-bashkepunimit-ndermjet-dy-shteteve/20%Monthly2018-03-07 17:50
https://www.informatat.com/jostabiliteti-politik-pengon-investimet-austriake-ne-kosove/20%Monthly2018-03-07 17:47
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-kosova-ofron-ambient-te-mire-ekonomik-dhe-rini-shume-aktive/20%Monthly2018-03-07 11:14
https://www.informatat.com/arberie-nagavci-ne-seancen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-03-07 11:13
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-ben-homazhe-ne-prekaz-dhe-viziton-familjen-jashari/20%Monthly2018-03-07 11:10
https://www.informatat.com/shperthen-vullkani-ne-japoni-hiri-dhe-tymi-krijojne-panik/20%Monthly2018-03-07 09:42
https://www.informatat.com/bebe-rexha-bashkon-dua-lipen-dhe-rita-oren/20%Monthly2018-03-07 09:26
https://www.informatat.com/muzikali-per-milloshevic-reagime-te-ndryshme-ne-kosove/20%Monthly2018-03-07 09:24
https://www.informatat.com/veseli-takon-te-rinjte-dekada-e-re-i-takon-rinise/20%Monthly2018-03-06 18:31
https://www.informatat.com/berzh-fuqizon-keshillin-kombetar-per-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2018-03-06 18:29
https://www.informatat.com/hoti-dhe-osmani-takuan-keshilltarin-kryesor-te-kancelaresmerkel-per-politike-te-jashtme-z-janhecker/20%Monthly2018-03-06 18:26
https://www.informatat.com/kosova-mundesi-e-mire-per-bizneset-austriake-per-te-investuar/20%Monthly2018-03-06 18:25
https://www.informatat.com/erolld-belegu-jep-doreheqje-nga-posti-i-kryetarit-te-fbk-se/20%Monthly2018-03-06 18:23
https://www.informatat.com/inspektohen-segmentet-rrugore-me-rreshqitje-te-dheut/20%Monthly2018-03-06 14:28
https://www.informatat.com/atk-mban-seminar-me-tatimpagues/20%Monthly2018-03-06 14:26
https://www.informatat.com/seance-e-jashtezakonshme-e-kuvendit-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-03-06 14:23
https://www.informatat.com/nisma-socialdemokrate-ben-homazhe-ne-prekaz-priten-nga-rifat-jashari/20%Monthly2018-03-06 12:45
https://www.informatat.com/shteti-gjerman-i-ofron-mbeshtetje-ministrit-bajram-hasani/20%Monthly2018-03-06 12:44
https://www.informatat.com/termet-ne-peje/20%Monthly2018-03-06 11:28
https://www.informatat.com/analiza-vjetore-e-punes-se-drejtorise-rajonale-te-policise-se-prishtines/20%Monthly2018-03-06 11:22
https://www.informatat.com/konferenca-e-dyte-evropiane-e-terapise-se-gjuhes-dhe-te-folurit/20%Monthly2018-03-06 11:09
https://www.informatat.com/prekazi-dhe-renia-heroike-e-komandantit-adem-jashari-moment-i-ktheses-dhembjes-dhe-krenarise/20%Monthly2018-03-06 10:14
https://www.informatat.com/rrenohet-shtepia-e-familjes-hisari-ne-prizren-e-cila-gezonte-mbrojtje-me-ligjin/20%Monthly2018-03-06 09:06
https://www.informatat.com/bisha-kineze-qe-po-habit-gjeneven/20%Monthly2018-03-06 09:01
https://www.informatat.com/10-vjet-pa-titullin-vettel-synon-rrezimin-e-mercedes/20%Monthly2018-03-06 09:00
https://www.informatat.com/ministri-lluka-morri-pjese-ne-samitin-nderkombetar-te-ministrave-te-minierave-fton-kompanite-kanadeze-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2018-03-06 08:57
https://www.informatat.com/miley-cyrus-dashurohet-ne-c-e-rita-ores/20%Monthly2018-06-10 12:24
https://www.informatat.com/permbysjet-me-te-medha-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-06-10 12:24
https://www.informatat.com/sllovakia-i-thote-serbise-se-pa-marreveshje-me-kosoven-ska-be/20%Monthly2018-03-06 00:17
https://www.informatat.com/u-fejuan-pak-muaj-me-pare-dhe-duket-se-tashme-jane-me-te-dashuruar-se-kurre-me-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-03-05 18:19
https://www.informatat.com/themelohet-parku-inovativ-dhe-trajnues-kosove-gjermani/20%Monthly2018-03-05 18:04
https://www.informatat.com/ndihma-ekonomike-bb-70-e-familjeve-ne-shqiperi-jane-te-perjashtuara/20%Monthly2018-03-05 17:51
https://www.informatat.com/ahmetaj-rritja-ekonomike-3-9-opozita-po-ben-gjithcka-te-nxije-imazhin-e-shqiperise/20%Monthly2018-03-05 17:49
https://www.informatat.com/10-lojtaret-me-me-shume-kartona-ne-champions-foto/20%Monthly2018-03-05 17:47
https://www.informatat.com/cmenduri-me-cmimin-e-biletave-te-psg-real-madrid/20%Monthly2018-03-05 17:45
https://www.informatat.com/java-e-demarkacionit-delawie-u-ben-thirrje-deputeteve-kalojeni-ne-kuvend/20%Monthly2018-03-05 17:43
https://www.informatat.com/fjalimi-i-kryeparlamentarit-veseli-ne-seancen-e-kuvendit-me-rastin-e-20-vjetori-te-epopese-se-uck-se/20%Monthly2018-03-05 12:26
https://www.informatat.com/fillojne-emocionet-e-nje-inovacioni-qe-flet-shqip-ict-awards-takime-ne-tirane-prishtine-dhe-shkoder/20%Monthly2018-03-05 12:21
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-fsk-se-shpejti-ushtri-e-kosoves-dhe-anetare-e-nato-s/20%Monthly2018-03-05 12:19
https://www.informatat.com/familja-jashari-rast-unik-i-flijimit-per-liri-e-dinjitet/20%Monthly2018-03-05 12:09
https://www.informatat.com/interpelance-per-mungesen-e-energjise/20%Monthly2018-03-05 18:13
https://www.informatat.com/perfaqesuesja-e-kosoves-ne-futboll-prezanton-trajnerin-challandes/20%Monthly2018-03-04 17:28
https://www.informatat.com/tatuazhet-plaken-bashke-me-trupin/20%Monthly2018-03-04 17:24
https://www.informatat.com/art-ne-debore/20%Monthly2018-03-04 17:15
https://www.informatat.com/skeletet-e-jashtem-marrin-driten-jeshile-ne-shba/20%Monthly2018-03-04 17:16
https://www.informatat.com/supertanku-amerikan/20%Monthly2018-03-04 17:06
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-thirrje-per-shqiptaret-shqiponja-ne-rrezik/20%Monthly2018-03-05 12:10
https://www.informatat.com/jeta-e-shqiptareve-eshte-nen-kercenim-te-droges-thote-basha/20%Monthly2018-03-03 20:29
https://www.informatat.com/e-dini-qe-lekura-juaj-ndikon-ne-shpejtesine-e-kompjuterit/20%Monthly2018-03-03 20:24
https://www.informatat.com/avionet-private-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2018-03-03 20:16
https://www.informatat.com/bitcoin-po-vret-njerez-alarmi-i-bill-gates/20%Monthly2018-03-03 20:08
https://www.informatat.com/dybala-thyen-strakoshen-ne-te-94-en-juventus-i-pandalshem/20%Monthly2018-03-03 20:04
https://www.informatat.com/tottenham-ngjitet-i-treti-me-golat-e-son/20%Monthly2018-03-03 19:58
https://www.informatat.com/lufte-e-forte-per-champions-ne-bundesliga-schalke-drejt-objektivit/20%Monthly2018-03-03 19:53
https://www.informatat.com/reperi-i-famshem-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2018-03-03 19:49
https://www.informatat.com/rita-ora-nxjerr-ne-treg-koleksionin-e-saj-te-veshjeve/20%Monthly2018-03-03 19:46
https://www.informatat.com/eva-murati-apo-jennifer-lopez-foto/20%Monthly2018-03-03 19:41
https://www.informatat.com/u-takua-me-thacin-vucic-justifikohet-e-bej-per-te-shpetuar-kokat-e-serbeve/20%Monthly2018-03-03 17:55
https://www.informatat.com/shkembim-territoresh-mes-kosoves-dhe-serbise-flet-komandanti-i-kfor-it/20%Monthly2018-03-03 17:35