XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/lufta-per-jeten-bima-qe-e-shpetoi-nga-kanceri-nje-histori-e-vertete/20%Monthly2018-04-30 22:13
https://www.informatat.com/ministri-berisha-200-serbe-do-te-punesohen-ne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-04-30 22:08
https://www.informatat.com/abdixhiku-ldk-smund-te-behet-populiste-si-vetevendosje/20%Monthly2018-04-30 22:04
https://www.informatat.com/vv-thote-se-i-ofroi-bspk-se-ndihme-per-proteste-por-ajo-refuzoi/20%Monthly2018-05-01 12:14
https://www.informatat.com/qytetaret-ankohen-per-kamata-te-larta-te-kredive-e-bqk-ja-thote-se-ato-kane-shenuar-renie/20%Monthly2018-05-01 12:14
https://www.informatat.com/per-nje-ekuiliber-mes-punes-dhe-familjes/20%Monthly2018-04-30 11:16
https://www.informatat.com/10-menyra-per-te-qene-me-te-lumtur-ne-pune/20%Monthly2018-04-30 11:17
https://www.informatat.com/si-te-behesh-milioner-para-moshes-30-vjec/20%Monthly2018-04-30 11:19
https://www.informatat.com/bajamet-mike-te-melcise/20%Monthly2018-04-30 11:21
https://www.informatat.com/ldk-sgjen-mbeshtetje-per-zgjedhje/20%Monthly2018-05-01 12:14
https://www.informatat.com/sulmet-ne-afganistan-vdes-gazetari-29-vjecar/20%Monthly2018-04-30 19:17
https://www.informatat.com/mbahet-forumi-i-biznesit-kosove-arabi-saudite-nen-patronatin-e-zevendeskryeministrit-hoxhaj/20%Monthly2018-04-30 19:15
https://www.informatat.com/stuhi-ne-alpet-zvicerane-vdesin-4-alpiniste/20%Monthly2018-04-30 19:14
https://www.informatat.com/pas-terheqjes-nga-futbolli-lorik-cana-me-pasion-te-ri/20%Monthly2018-04-30 19:12
https://www.informatat.com/puna-e-tepert-sjell-disa-semundje/20%Monthly2018-04-30 11:22
https://www.informatat.com/pse-dashurohemi/20%Monthly2018-04-30 11:23
https://www.informatat.com/perfundojne-kerkimet-per-sonte-per-policet-e-zhdukur/20%Monthly2018-05-01 12:14
https://www.informatat.com/rregullorja-e-kpk-se-qe-do-te-sherbeje-per-parandalim-te-keqperdorimit-te-parave/20%Monthly2018-04-30 18:22
https://www.informatat.com/ilaz-kodra-eshte-shembulli-i-luftetarit-shqiptar/20%Monthly2018-04-30 18:19
https://www.informatat.com/asnje-rezultat-nga-kerkimet-dyditore-per-gjetjen-e-dy-policeve-te-zhdukur-ne-lumin-lepenc/20%Monthly2018-04-30 18:16
https://www.informatat.com/arsenali-dhe-chelsea-ne-gare-per-mesfushorin-e-serise-a/20%Monthly2018-04-30 14:07
https://www.informatat.com/konsumoni-domate-se-paku-dy-here-ne-jave/20%Monthly2018-04-30 11:25
https://www.informatat.com/6-gjera-fantastike-te-cilat-i-kane-shpikur-femrat-2/20%Monthly2018-04-30 11:27
https://www.informatat.com/si-ndikon-hudhra-ne-uljen-e-rrezikut-per-kancer-semundje-te-zemres-dhe-diabet/20%Monthly2018-04-30 17:17
https://www.informatat.com/milani-mendon-ta-huazoje-andre-silvan-per-edicionin-e-ardhshem/20%Monthly2018-04-30 11:29
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-behet-me-prokuror-te-ri/20%Monthly2018-04-30 21:58
https://www.informatat.com/goditet-mafia-shqiptare-ne-spanje-kapet-1-ton-kokaine/20%Monthly2018-04-30 11:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-shteti-qe-ndertoi-nje-kompjuter-i-cili-punonte-me-uje-ne-vitin-1936/20%Monthly2018-04-30 16:27
https://www.informatat.com/kater-skitare-humbin-jeten-ne-alpet-zvicerane/20%Monthly2018-04-30 16:25
https://www.informatat.com/be-ja-pritet-te-zgjeroje-listen-e-sanksioneve-ndaj-rusise/20%Monthly2018-04-30 16:12
https://www.informatat.com/genc-prelvukaj-e-lyrical-son-paralajmerojne-bashkepunimin-e-radhes/20%Monthly2018-04-30 16:10
https://www.informatat.com/vdes-aktorja-e-famshme-ne-moshen-52-vjecare/20%Monthly2018-04-30 11:32
https://www.informatat.com/shba-konfirmon-dergimin-e-sistemeve-anti-tank-ne-ukraine-2/20%Monthly2018-04-30 15:54
https://www.informatat.com/delawie-i-shqetesuar-me-rastin-e-humbjes-se-dy-policeve-te-kosoves/20%Monthly2018-04-30 15:53
https://www.informatat.com/balotelli-dua-te-rikthehem-ne-itali-jo-te-milani/20%Monthly2018-04-30 15:38
https://www.informatat.com/dua-lipa-ne-ballinen-e-vogue-te-turqise/20%Monthly2018-04-30 15:19
https://www.informatat.com/grupi-i-deputeteve-te-pavarur-perkrah-protesten-e-bspk-se/20%Monthly2018-04-30 15:16
https://www.informatat.com/mourinho-kontakton-jamesin-me-ane-te-agjentit-mendes/20%Monthly2018-04-30 14:58
https://www.informatat.com/familjet-e-dy-policeve-te-zhdukur-vizitohen-nga-kryetari-i-komunes-se-kacanikut/20%Monthly2018-05-01 12:14
https://www.informatat.com/gal-gadot-shpallet-femra-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2018-04-30 14:54
https://www.informatat.com/vv-gjykata-kushtetuese-serish-nuk-guxoi-ta-trajtoje-shkeljen-e-kushtetutes/20%Monthly2018-05-01 12:15
https://www.informatat.com/haziri-emeron-drejtoret-komunale-te-gjilanit/20%Monthly2018-05-01 12:15
https://www.informatat.com/gashi-priti-ne-takim-zevendes-perfaqesuesen-e-undp-se-ne-kosove/20%Monthly2018-04-30 14:45
https://www.informatat.com/100-euro-gjobe-per-te-gjithe-ata-qe-ndezin-goma-per-1-maj/20%Monthly2018-04-30 14:46
https://www.informatat.com/kosova-denon-fuqishem-sulmin-ne-kabul/20%Monthly2018-05-01 12:15
https://www.informatat.com/mpb-ne-bashkepunim-me-kompanine-veridos-ka-fituar-cmimin-ict-shperblimi-publik-me-i-mire-i-vitit/20%Monthly2018-04-30 15:32
https://www.informatat.com/haskuka-i-vendosur-investon-qindra-mijera-euro-ne-ndertimin-e-hapesirave-publike-miniparqeve-dhe-ndricimit-publik/20%Monthly2018-04-30 14:34
https://www.informatat.com/dietat-mund-te-cojne-ne-depresion/20%Monthly2018-04-30 14:19
https://www.informatat.com/denohen-me-kusht-dy-policet-e-akuzuar-per-korrupsion/20%Monthly2018-04-30 14:09
https://www.informatat.com/hoxha-vizat-do-te-hiqen-brenda-ketij-viti/20%Monthly2018-04-30 14:05
https://www.informatat.com/tusk-foli-maqedonisht-ne-shkup-zemerohen-greket/20%Monthly2018-04-30 14:02
https://www.informatat.com/surfisti-brazilian-hyn-ne-guinness/20%Monthly2018-04-30 14:00
https://www.informatat.com/aeroplani-elektrik-do-te-niset-per-dhjete-vjet/20%Monthly2018-04-30 13:57
https://www.informatat.com/samsung-galaxy-a6-ne-variant-te-kalter-dhe-te-arte-2/20%Monthly2018-04-30 13:55
https://www.informatat.com/tani-mund-te-shkarkohen-te-dhenat-e-instagram/20%Monthly2018-04-30 13:50
https://www.informatat.com/ruani-baterine-ne-iphone-me-keto-3-veprime/20%Monthly2018-04-30 13:47
https://www.informatat.com/nuk-i-pret-thonjte-qe-19-vjet/20%Monthly2018-04-30 13:45
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-u-regjistruan-2-556-biznese/20%Monthly2018-04-30 13:41
https://www.informatat.com/debat-i-nxehte-per-shendetesine-ne-podujeve/20%Monthly2018-04-30 13:39
https://www.informatat.com/10-thenie-inspiruese-nga-thomas-edison/20%Monthly2018-04-30 13:37
https://www.informatat.com/serbia-e-vuciqit-me-e-keqja-qe-nga-renia-e-millosheviqit/20%Monthly2018-04-30 13:34
https://www.informatat.com/mbahet-ligjerate-per-historine-e-familjes-vlora/20%Monthly2018-04-30 13:32
https://www.informatat.com/moske-proteste-kunder-bllokimit-te-aplikacionit-telegram/20%Monthly2018-04-30 13:29
https://www.informatat.com/dorehiqet-gjyqtarja-e-gjykates-se-tiranes/20%Monthly2018-04-30 13:27
https://www.informatat.com/akp-shperndahen-fondet-e-20-per-11-ndermarrjet-shoqerore/20%Monthly2018-05-01 12:15
https://www.informatat.com/marredheniet-me-njerez-modelohen-qe-ne-femijeri/20%Monthly2018-04-30 13:25
https://www.informatat.com/rritet-cmimi-i-derivateve-te-naftes-ne-maqedoni/20%Monthly2018-04-30 13:18
https://www.informatat.com/hallall-te-qofte-nga-edona-llaloshi-publikohet-ne-youtube/20%Monthly2018-04-30 12:59
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-pret-kryetarin-ahmeti-prishtina-do-te-behet-me-spitalin-e-saj/20%Monthly2018-04-30 12:57
https://www.informatat.com/shba-konfirmon-dergimin-e-sistemeve-anti-tank-ne-ukraine/20%Monthly2018-04-30 12:54
https://www.informatat.com/be-shprehe-ngushellime-per-sulmin-ne-kabul/20%Monthly2018-04-30 12:31
https://www.informatat.com/vriten-tre-gazetare-te-radios-evropa-e-lire-ne-kabul/20%Monthly2018-04-30 12:25
https://www.informatat.com/1nba-lebron-kualifikon-cavaliers-shkelqen-harden-fiton-houston/20%Monthly2018-04-30 12:21
https://www.informatat.com/tare-mohon-se-ka-biseduar-me-realin-e-barcen-per-luis-alberton-e-milinkovic-savic/20%Monthly2018-04-30 12:03
https://www.informatat.com/nje-ton-kokaine-ne-spanje-goditet-grupi-shqiptar-i-droges/20%Monthly2018-04-30 12:00
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-ne-takim-ambasadoren-kroate/20%Monthly2018-04-30 11:58
https://www.informatat.com/ne-tre-mujorin-e-pare-jane-regjistruar-2-556-ndermarrje/20%Monthly2018-04-30 11:55
https://www.informatat.com/zaimina-duket-mbreselenese-ne-pozat-e-reja/20%Monthly2018-04-30 11:50
https://www.informatat.com/dua-lipa-lendohet-teksa-po-shikonte-formula-1/20%Monthly2018-04-30 11:49
https://www.informatat.com/pese-gjerat-e-garderobes-qe-nuk-ben-ti-vishni-ne-pune/20%Monthly2018-04-30 11:48
https://www.informatat.com/5-keshilla-per-planifikim-karriere-efektive/20%Monthly2018-04-30 11:46
https://www.informatat.com/a-po-e-kerkoni-punen-e-persosur/20%Monthly2018-04-30 11:43
https://www.informatat.com/turizmi-ne-kosove-kerkon-strategji-te-reja/20%Monthly2018-04-30 11:43
https://www.informatat.com/gjeneral-rama-vizitoi-ekipet-e-fsk-se-te-angazhuara-ne-operacionin-e-kerkimit-te-lumin-lepenc/20%Monthly2018-04-30 11:40
https://www.informatat.com/klubi-i-zhytjes-trepca-nga-mitrovica-niset-drejt-lepencit/20%Monthly2018-04-30 11:35
https://www.informatat.com/vetevendosje-paralajmeron-krize-ne-sektorin-e-energjise/20%Monthly2018-04-30 11:33
https://www.informatat.com/bspk-shpreh-keqardhje-per-zhdukjen-e-dy-policeve-video/20%Monthly2018-04-30 11:25
https://www.informatat.com/ekzekutivi-i-kacanikut-i-perkushtuar-ne-kerkimin-e-dy-policeve-te-zhdukur/20%Monthly2018-04-30 11:09
https://www.informatat.com/kru-prishtina-bene-thirrje-te-shmanget-keqperdorimi-i-ujit-te-pijshem/20%Monthly2018-04-30 11:07
https://www.informatat.com/suhareke-shqetesuese-hedhja-e-mbeturinave-te-ngurta-ne-deponite-ilegale/20%Monthly2018-04-30 11:05
https://www.informatat.com/i-pandehuri-per-trafik-organesh-ne-kosove-pretendon-se-transplantet-ishin-te-ligjshme/20%Monthly2018-04-30 10:56
https://www.informatat.com/kushtetuesja-demarkacioni-nuk-eshte-ne-kundershtim-me-kushtetuten/20%Monthly2018-04-30 10:55
https://www.informatat.com/pompeo-zgjidhja-e-konfliktit-izraelito-palestinez-prioritet-i-shba-se/20%Monthly2018-04-30 10:49
https://www.informatat.com/dhjetera-migrante-bllokohen-ne-kufirin-shba-meksike/20%Monthly2018-04-30 10:47
https://www.informatat.com/erdogan-viziton-uzbekistanin/20%Monthly2018-04-30 10:44
https://www.informatat.com/irani-bashkepunimi-shba-arabi-saudite-destabilizon-lindjen-e-mesme/20%Monthly2018-04-30 10:42
https://www.informatat.com/delegacioni-i-okb-se-viziton-mianmarin/20%Monthly2018-04-30 10:40
https://www.informatat.com/dorehiqet-ministrja-e-brendshme-britanike-pas-skandalit-me-imigrantet/20%Monthly2018-04-30 10:38
https://www.informatat.com/transparenca-e-tahirit-ne-shpenzimet-javore/20%Monthly2018-04-30 10:38
https://www.informatat.com/sulm-me-rakete-ne-siri-26-ushtare-te-vdekur/20%Monthly2018-04-30 10:22
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-lamborghini-huracan-i-papa-franceskos/20%Monthly2018-04-30 10:14
https://www.informatat.com/bspk-me-1-maj-nuk-kremtojme-protestojme/20%Monthly2018-04-30 10:26
https://www.informatat.com/tuna-ne-rolin-e-borebardhes-princi-tenton-ta-puthe-por/20%Monthly2018-04-30 10:09
https://www.informatat.com/mi-ja-keshillon-mergimtaret-kujdes-kur-rezervoni-bileta-aeroplani-video/20%Monthly2018-04-30 10:03
https://www.informatat.com/ne-kliniken-e-radiologjise-punohet-vetem-me-nje-rezonance/20%Monthly2018-04-30 09:53
https://www.informatat.com/gjuha-problem-kryesor-per-prokuroret-dhe-gjykatesit-serbe-ne-veri/20%Monthly2018-04-30 09:50
https://www.informatat.com/istogu-ofron-mundesine-e-kryerjes-se-testit-te-mamografise/20%Monthly2018-04-30 09:39
https://www.informatat.com/kerkimi-per-policet-e-zhdukur-fillon-edhe-ne-maqedoni/20%Monthly2018-04-30 09:35
https://www.informatat.com/neser-ndalohet-qarkullimi-i-mjeteve-motorike-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-30 09:17
https://www.informatat.com/range-rover-6x6/20%Monthly2018-04-30 09:03
https://www.informatat.com/personat-nen-16-vjec-nuk-mund-te-perdorin-me-whatsapp/20%Monthly2018-04-30 08:56
https://www.informatat.com/vazhdon-gara-per-titull-drita-3-pike/20%Monthly2018-04-30 09:10
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-investitore-dhe-biznesmene-nga-arabia-saudite/20%Monthly2018-04-30 08:25
https://www.informatat.com/beyonce-risjell-perseri-destiny-child/20%Monthly2018-04-30 08:14
https://www.informatat.com/bspk-mban-konference-per-media-live/20%Monthly2018-04-30 14:45
https://www.informatat.com/afer-50-mije-qytetare-aplikojne-per-kuponet-fiskal/20%Monthly2018-04-30 07:57
https://www.informatat.com/festa-e-futbollisteve-te-barcelones-pas-fitimit-te-titullit-kampion/20%Monthly2018-04-30 07:53
https://www.informatat.com/kurre-mos-komentoni-amin-ne-facebook-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-04-30 07:50
https://www.informatat.com/emigrantet-meksikane-bllokohen-ne-kufi-me-shba/20%Monthly2018-04-30 07:46
https://www.informatat.com/qendron-kastrati-akuzohet-se-i-shfrytezoi-per-politike-ndeshjet-e-futbollit/20%Monthly2018-04-30 07:42
https://www.informatat.com/balija-keshilli-i-investitoreve-evropian-mirepret-miratimin-e-koncept-dokumentit-per-trajtimin-e-kuadrit-ligjor-te-tatimeve/20%Monthly2018-04-30 07:41
https://www.informatat.com/a-ndiheni-te-lodhur-shpesh-ja-arsyet/20%Monthly2018-04-30 07:40
https://www.informatat.com/stefanoviq-nese-haradinaj-vjen-ne-serbi-asgje-nuk-do-ta-mbronte-nga-arrestimi/20%Monthly2018-04-30 07:39
https://www.informatat.com/synimi-i-shba-se-eshte-nje-marreveshje-direkte-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-04-30 07:38
https://www.informatat.com/deshton-te-funksionalizohet-projekti-milionesh-per-regjistrimin-e-pasurise-publike/20%Monthly2018-04-30 07:36
https://www.informatat.com/deti-sheron-keto-semundje/20%Monthly2018-04-30 07:34
https://www.informatat.com/spertk-kerkon-nga-kuvendi-i-kosoves-miratimin-e-ligjit-te-ri-per-rtk-ne/20%Monthly2018-04-30 07:34
https://www.informatat.com/adea-berisha-ne-histori-te-boksit-kosovar-behet-gjyqtarja-e-pare-e-licencuar/20%Monthly2018-04-30 07:32
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-po-plakeni-shpejt/20%Monthly2018-04-30 07:31
https://www.informatat.com/nga-shtatori-nis-vleresimi-i-performances-se-mesimdhenesve/20%Monthly2018-04-30 07:29
https://www.informatat.com/cfare-hane-ne-mengjes-njerezit-e-suksesshem/20%Monthly2018-04-30 07:28
https://www.informatat.com/kater-rastet-kur-nuk-duhet-ta-pini-kafen/20%Monthly2018-04-30 07:25
https://www.informatat.com/shume-shpejt-pritet-rifillimi-i-germimeve-ne-serbi/20%Monthly2018-04-30 07:25
https://www.informatat.com/prishtina-shenon-regres-ne-investimet-kapitale-ne-3-mujorin-e-pare/20%Monthly2018-04-30 07:22
https://www.informatat.com/remintancat-po-e-zbusin-varferine-ne-kosove/20%Monthly2018-04-30 07:18
https://www.informatat.com/serwer-asociacioni-ulesja-ne-okb-dhe-ushtria-ceshtjet-finale-te-kosoves/20%Monthly2018-04-30 07:16
https://www.informatat.com/delegacioni-i-be-se-per-vizat-kete-jave-ne-kosove/20%Monthly2018-04-30 07:14
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-renia-heroike-e-ilaz-kodres/20%Monthly2018-04-30 07:12
https://www.informatat.com/parashikimi-motit-per-sot-dhe-ditet-ne-vazhdim/20%Monthly2018-04-30 07:08
https://www.informatat.com/haradinaj-per-el-pais-kosova-nuk-do-e-njohe-pavaresine-e-katalonise/20%Monthly2018-04-30 07:03
https://www.informatat.com/vazhdojne-kerkimet-per-policet-e-humbur/20%Monthly2018-04-30 07:01
https://www.informatat.com/kur-dhe-sa-here-duhet-ta-perdorni-paracetamolin/20%Monthly2018-04-29 14:12
https://www.informatat.com/benefitet-e-vajit-esencial-te-livandos/20%Monthly2018-04-29 14:11
https://www.informatat.com/shperthimi-ne-kryeqytetin-afgan-vret-te-pakten-21-veta/20%Monthly2018-04-30 06:48
https://www.informatat.com/katy-perry-dhe-orlando-bloom-udhetojne-drejt-romes-takohen-me-papen/20%Monthly2018-04-30 06:36
https://www.informatat.com/konsumohet-afati-qeveritar-per-forcat-e-armatosura/20%Monthly2018-04-30 13:29
https://www.informatat.com/hani-mengjes-cdo-dite/20%Monthly2018-04-29 14:09
https://www.informatat.com/e-mbani-teshtimen-ja-nga-cfare-rrezikoheni/20%Monthly2018-04-29 13:12
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-stresi-po-ju-semur-cdo-dite-nga-pak/20%Monthly2018-04-29 13:11
https://www.informatat.com/si-te-parandaloni-mungesen-e-hekurit-te-femijet/20%Monthly2018-04-29 13:07
https://www.informatat.com/cigarja-eshte-e-demshme-por-kur-e-pini-ne-mengjes-ajo/20%Monthly2018-04-29 13:06
https://www.informatat.com/demet-qe-ju-shkakton-kompjuteri/20%Monthly2018-04-29 13:04
https://www.informatat.com/erdogan-kandidon-serish-per-president-te-turqise-nis-fushaten/20%Monthly2018-04-29 21:54
https://www.informatat.com/kim-jong-un-do-te-ftojme-eksperte-e-gazetare-te-huaj-per-mbylljen-e-objektit-berthamor/20%Monthly2018-04-29 21:57
https://www.informatat.com/perse-abuzimi-verbal-eshte-po-aq-i-keq-sa-ai-fizik/20%Monthly2018-04-29 13:02
https://www.informatat.com/nicky-minaj-nuk-permbahet-ne-klipin-e-ri/20%Monthly2018-04-29 21:43
https://www.informatat.com/kosovari-i-vrare-ne-france-ishte-nga-gjakova/20%Monthly2018-04-29 21:47
https://www.informatat.com/elementor-18519/20%Monthly2018-04-29 22:33
https://www.informatat.com/keto-jane-tre-gjera-qe-nuk-duhet-ti-beni-kurre-perpara-seksit/20%Monthly2018-04-29 13:42
https://www.informatat.com/te-kenaqesh-partnerin-ne-shtrat-ja-disa-truke-shume-te-rendesishme/20%Monthly2018-04-29 07:57
https://www.informatat.com/zgjidhja-e-ceshtjes-se-emrit-e-lidhur-me-anetaresimin-ne-be/20%Monthly2018-04-29 21:39
https://www.informatat.com/kriza-politike-ne-itali-vendi-ende-pa-nje-qeveri/20%Monthly2018-04-30 13:29
https://www.informatat.com/azdriana-mehmeti-kerkon-mbeshtetjen-per-asamblene-e-flensburg/20%Monthly2018-05-05 12:41
https://www.informatat.com/riazori-ndahet-ne-dysh-barcelona-shpallet-kampione-e-spanjes/20%Monthly2018-04-29 21:22
https://www.informatat.com/meta-shtron-darke-per-patriarkun-rus-feja-te-mos-perdoret-per-qellime-te-dhunshme/20%Monthly2018-04-29 21:16
https://www.informatat.com/momenti-kur-djali-me-kapuc-i-ve-flaken-mercedesit-te-profesorit-video/20%Monthly2018-04-29 12:38
https://www.informatat.com/david-luiz-largohet-nga-chelsea-befason-me-ekipin-e-ri/20%Monthly2018-04-29 12:26
https://www.informatat.com/vajza-16-vjecare-aplikon-mashtrimet-optike-permes-grimit-foto/20%Monthly2018-04-29 12:41
https://www.informatat.com/ndodhe-perseri-ne-germi-gjarperi-i-futet-ne-veture-nje-personi/20%Monthly2018-04-29 12:34
https://www.informatat.com/disa-fruta-ndihmojne-kunder-pagjumesise/20%Monthly2018-04-29 13:09
https://www.informatat.com/perfundon-per-sonte-kerkimi-per-policet-e-zhdukur-vazhdon-neser/20%Monthly2018-04-30 21:59
https://www.informatat.com/gjurmet-e-njerit-prej-policeve-te-zhdukur-pamje-e-rende-18/20%Monthly2018-04-29 18:26
https://www.informatat.com/nate-e-stuhishme-per-donad-trump-foto/20%Monthly2018-04-29 18:04
https://www.informatat.com/united-me-hap-kampioni-arsenal-mjaftohet-me-europa-league/20%Monthly2018-04-29 18:01
https://www.informatat.com/keta-jane-aktoret-qe-gjeten-dashurine-ne-serialin-me-fal/20%Monthly2018-04-29 12:14
https://www.informatat.com/doja-te-vdisja-kur-u-publikua-videoja-e-seksit-2/20%Monthly2018-04-29 17:49
https://www.informatat.com/khloe-mbush-3-muaj-jete-kete-imazh-ia-publikoi-zaimina/20%Monthly2018-04-29 12:11
https://www.informatat.com/llogarite-ruse-ne-twitter-tentuan-ti-ndihmojne-opozites-ne-zgjedhjet-britanike/20%Monthly2018-04-29 12:09
https://www.informatat.com/kuvendi-i-pd-se-miraton-statutin-e-ri-mungojne-kundershtaret-selami-perplaset-me-bashen/20%Monthly2018-04-29 12:05
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-gashin-dhe-rexhen-njoftohet-rreth-kerkimit-per-dy-policet-e-zhdukur/20%Monthly2018-04-29 16:44
https://www.informatat.com/veliaj-parku-i-liqenit-te-vaqarrit-do-te-kthehet-ne-mushkerine-e-trete-te-kryeqytetit/20%Monthly2018-04-29 12:03
https://www.informatat.com/armiqte-e-hidhur-te-kosoves-po-kerkojne-te-sherojne-plaget-e-vjetra-2/20%Monthly2018-04-29 15:29
https://www.informatat.com/ajdini-punetoret-ne-sektorin-privat-pa-te-drejta/20%Monthly2018-04-29 15:26
https://www.informatat.com/rashica-titullar-ne-derbin-mes-bremen-dhe-dortmundit/20%Monthly2018-04-29 15:24
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-del-ne-maqedoni-per-kerkimin-e-dy-policeve-fsk-ndalet-ne-kufi/20%Monthly2018-04-29 15:22
https://www.informatat.com/kampioni-dhuron-spektakel-west-ham-ne-telashe/20%Monthly2018-04-29 15:20
https://www.informatat.com/irani-konfirmon-arrestimin-e-profesorit-britaniko-iranian/20%Monthly2018-04-29 15:19
https://www.informatat.com/xuxi-ka-nje-arsye-per-te-festuar-sot/20%Monthly2018-04-29 15:17
https://www.informatat.com/vdekja-e-alfie-evans-vazhdojne-polemikat-fajtore-per-mizori-dhe-injorance/20%Monthly2018-04-29 15:06
https://www.informatat.com/red-bulli-ben-me-krahe-mercedesin/20%Monthly2018-04-29 15:04
https://www.informatat.com/ushtria-siriane-pushton-fshatrat-e-forcave-te-mbeshtetura-nga-shba-ja/20%Monthly2018-04-29 15:01
https://www.informatat.com/limaj-te-rinjte-te-edukuar-jashte-te-behen-pjese-e-ndertimit-te-kosoves/20%Monthly2018-04-29 14:59
https://www.informatat.com/perfundon-testi-pisa-ministria-e-arsimit-pret-rezultate-pozitive/20%Monthly2018-04-29 14:56
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-te-derbit-man-utd-arsenal/20%Monthly2018-04-29 14:54
https://www.informatat.com/mesoni-nga-3-miliardere-si-ta-rrisni-nje-kompani/20%Monthly2018-04-29 22:27
https://www.informatat.com/pato-nuk-i-ndahet-dua-lipes-shikoni-cka-i-ka-komentuar-serish/20%Monthly2018-04-29 14:50
https://www.informatat.com/luana-vjollca-mikson-vargjet-e-naim-frasherit/20%Monthly2018-04-29 14:48
https://www.informatat.com/studimi-qe-po-habit-boten-pasuria-juaj-eshte-e-shkruar-ne-tiparet-e-fytyres/20%Monthly2018-04-29 14:38
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-topallit-basha-hypi-avionit-dhe-ik-ne-holande/20%Monthly2018-04-29 14:36
https://www.informatat.com/patozi-mes-demokrateve-u-vendos-sot-perfundimisht-perdja-e-hekurt/20%Monthly2018-04-29 14:33
https://www.informatat.com/berisha-flet-pas-kuvendit-dhe-nuk-kursen-akuzat-per-ramen/20%Monthly2018-04-29 14:30
https://www.informatat.com/ministri-gashi-viziton-ymca-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2018-04-29 14:27
https://www.informatat.com/sa-me-fat-hamiltoni-triumfon-ne-azerbajxhan/20%Monthly2018-04-29 14:23
https://www.informatat.com/man-city-arrin-numrin-e-100-golave-kete-sezon-ne-premierlige/20%Monthly2018-04-29 14:22
https://www.informatat.com/pjese-te-trupave-te-dy-policeve-ishin-nxjerr-mbreme-nga-lepenci/20%Monthly2018-04-29 14:20
https://www.informatat.com/vdes-60-vjecari-pas-rrokullisjes-me-traktor-ne-istog/20%Monthly2018-04-29 14:17
https://www.informatat.com/patriarku-rus-kirill-nis-viziten-zyrtare-ne-tirane-takohet-me-presidentin-meta/20%Monthly2018-04-29 14:15
https://www.informatat.com/recica-ne-konferencen-e-nivelit-te-larte-ne-vjene-flet-per-paqen-ne-ballkan/20%Monthly2018-04-29 14:07
https://www.informatat.com/institucionet-te-mbyllura-per-gazetaret/20%Monthly2018-04-29 14:03
https://www.informatat.com/tetove-1-500-banoret-e-jazhinces-pa-ambulante/20%Monthly2018-04-29 14:01
https://www.informatat.com/orikumi-me-nje-varg-telashesh-para-sezones/20%Monthly2018-04-29 13:56
https://www.informatat.com/shba-zhduket-pema-e-macronit-nga-kopshti-i-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2018-04-29 13:53
https://www.informatat.com/mungesa-e-ujit-per-vaditje-vershimi-i-zallit-ne-bulqize-demton-kanalin/20%Monthly2018-04-29 13:50
https://www.informatat.com/bankier-dhe-piktor-ekspozita-me-41-tablo-ne-muzeun-historik-kombetar/20%Monthly2018-04-29 13:49
https://www.informatat.com/lideri-i-protestave-ne-armeni-takon-presidentin-e-shtetit/20%Monthly2018-04-29 13:46
https://www.informatat.com/nje-paisje-qe-programon-endrrat-tani-mund-te-flini-te-qete/20%Monthly2018-04-29 13:45
https://www.informatat.com/sindikata-e-policise-kritikon-institucionet-per-mos-siguri-ne-pune/20%Monthly2018-04-29 13:39
https://www.informatat.com/ministri-i-punes-tregon-kohen-e-finalizimit-te-marreveshjes-per-pensionet-me-zvicren/20%Monthly2018-04-29 13:36
https://www.informatat.com/200-pasagjere-bllokohen-ne-aeroportin-nene-tereza/20%Monthly2018-04-29 13:33
https://www.informatat.com/fondi-i-ngrire-i-akp-se-mund-ta-ndihmoje-ekonomine/20%Monthly2018-04-29 13:30
https://www.informatat.com/prilli-i-ketij-viti-me-i-nxehti-qe-nga-lufta-e-dyte-boterore/20%Monthly2018-04-29 13:24
https://www.informatat.com/ahmet-hoxha-kampion-pranveror-i-superliges-ne-pingpong/20%Monthly2018-04-29 13:22
https://www.informatat.com/21-festat-tradicionale-shqiptare-nga-ajo-e-teto-ollges-tek-rakia/20%Monthly2018-04-29 13:20
https://www.informatat.com/lajm-i-gezueshem-per-real-madridin-para-sfides-kunder-bayern-munichut/20%Monthly2018-04-29 13:17
https://www.informatat.com/zgjerimi-i-shumices-parlamentare-me-dy-ane-te-medaljes/20%Monthly2018-04-29 13:15
https://www.informatat.com/keto-jane-vitaminat-qe-duhet-te-merrni-pas-moshes-35-vjecare/20%Monthly2018-04-29 13:13
https://www.informatat.com/shpenzime-marramendese-per-mbremjen-e-matures/20%Monthly2018-04-29 12:59
https://www.informatat.com/pompeo-ndalet-ne-rijad-kritikon-e-kercenon-iranin/20%Monthly2018-04-29 12:55
https://www.informatat.com/edhe-kfor-i-angazhohet-per-gjetjen-e-policeve-te-zhdukur/20%Monthly2018-04-29 12:52
https://www.informatat.com/australia-perpjekje-per-te-shpetuar-brezin-e-madh-koralor/20%Monthly2018-04-29 12:47
https://www.informatat.com/jahjaga-takon-austriakun-chris-crewther/20%Monthly2018-04-29 12:45
https://www.informatat.com/kulla-me-qeshme-historiku-i-vendit-te-pafat-ku-u-zhduken-dy-policet/20%Monthly2018-04-29 12:35
https://www.informatat.com/maqedonia-ofron-mbeshtetje-ne-gjetjen-e-policeve-te-humbur-ne-lepenc/20%Monthly2018-04-29 12:31
https://www.informatat.com/pozon-prane-statujes-se-marilyn-monroe-ledri-afer-meje-te-fluturon-fustani/20%Monthly2018-04-29 12:28
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-west-ham-man-city/20%Monthly2018-04-29 12:24
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-bologna-milan/20%Monthly2018-04-29 12:22
https://www.informatat.com/shtepia-11-milione-dollareshe-e-justin-bieber-luks-ne-cdo-kend/20%Monthly2018-04-29 12:20
https://www.informatat.com/arilena-ara-diten-e-nis-ne-palester-mahnitese-pa-grim/20%Monthly2018-04-29 12:16
https://www.informatat.com/besi-tregon-arsyen-pse-e-mbajten-te-fshehte-shtatzenine-e-xhensiles/20%Monthly2018-04-29 12:06
https://www.informatat.com/kori-sinodal-i-moskes-koncert-ne-berat/20%Monthly2018-04-29 12:01
https://www.informatat.com/ne-aferen-e-veteraneve-nuk-do-te-denohen-komandantet/20%Monthly2018-04-29 11:56
https://www.informatat.com/1-milion-per-danin-dhe-ylli-limanin/20%Monthly2018-04-29 11:54
https://www.informatat.com/meta-ne-struge-shqiperia-dhe-maqedonia-te-forcojne-perpjekjet-per-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2018-04-29 11:48
https://www.informatat.com/haradinaj-fton-te-rinjte-te-vrapojne-me-shume/20%Monthly2018-04-29 11:37
https://www.informatat.com/nje-grup-prej-5-asteroidesh-do-ti-afrohen-sot-shume-prane-tokes/20%Monthly2018-04-29 11:35
https://www.informatat.com/selami-me-kete-statut-pd-ja-do-te-shkoje-keq-e-me-keq/20%Monthly2018-04-29 11:33
https://www.informatat.com/gashi-merr-pjese-ne-takimin-e-unionit-te-bizneseve-shqiptaro-gjermane/20%Monthly2018-04-29 11:30
https://www.informatat.com/trump-fton-liderin-afrikan-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-04-29 11:26
https://www.informatat.com/ibrahim-tatlises-me-veshtiresi-doli-ne-skene-per-ta-befasuar-erdoganin/20%Monthly2018-04-29 11:24
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-rreth-aksidentit-ku-u-zhduken-dy-policet/20%Monthly2018-04-29 11:19
https://www.informatat.com/midhja-e-butrintit-me-salmonele-del-urdheri-per-bizneset-dhe-restorantet/20%Monthly2018-04-29 11:16
https://www.informatat.com/cozman-nuk-e-ka-harruar-ende-tunen-ja-detaji-qe-ngriti-dyshime/20%Monthly2018-04-29 11:05
https://www.informatat.com/lista-e-plote-e-fituesve-te-gjysmemaratones-prishtina-2018/20%Monthly2018-04-29 11:01
https://www.informatat.com/lenovo-mbetet-brendi-me-i-mire-i-laptopeve/20%Monthly2018-04-29 10:58
https://www.informatat.com/zviceranet-kerkojne-traktat-te-ri-me-be-ne/20%Monthly2018-04-29 10:54
https://www.informatat.com/asfaltohet-pjesa-e-tjeter-e-rruges-fehmi-lladrovci/20%Monthly2018-04-29 10:51
https://www.informatat.com/shkodra-trishtues-lajmi-per-aksidentin-e-dy-policeve-te-kosoves-ne-lumin-lepenc/20%Monthly2018-04-29 10:45
https://www.informatat.com/azem-ibrahimi-yll-i-futsallit-ne-ceki/20%Monthly2018-04-29 10:40
https://www.informatat.com/nderpritet-komunikacioni-per-makinat-e-renda-ngarkuese-ne-kufirin-serbi-maqedoni/20%Monthly2018-04-29 10:25
https://www.informatat.com/bie-numri-i-aksidenteve-me-fatalitet-ne-22-22/20%Monthly2018-04-29 10:28
https://www.informatat.com/piktura-e-serbit-per-shqiptaret-shitje-rekord-ne-ankandin-e-londres/20%Monthly2018-04-29 10:12
https://www.informatat.com/palestinezet-votojne-per-te-rinuar-lidershipin-me-nje-abbas-gjithnje-e-me-autoritar/20%Monthly2018-04-29 10:09
https://www.informatat.com/the-sunday-times-ekspozon-ndikimin-rus-ne-zgjedhjet-britanike/20%Monthly2018-04-29 10:07
https://www.informatat.com/1zyrtare-shkarkohet-trajneri-i-series-a/20%Monthly2018-04-29 10:04
https://www.informatat.com/1flet-kryetari-i-kacanikut-fatkeqesi-zhdukja-e-dy-policeve/20%Monthly2018-04-29 10:02
https://www.informatat.com/veseli-jemi-me-familjet-e-policeve-ne-ankth/20%Monthly2018-04-29 09:54
https://www.informatat.com/basha-pranoj-gabimet-e-mia-por-i-kam-bere-me-qellime-te-mira/20%Monthly2018-04-29 09:51
https://www.informatat.com/zaev-mund-te-kete-zgjidhje-per-emrin-para-samitit-te-keshillit-te-be-se/20%Monthly2018-04-29 09:49
https://www.informatat.com/mjeket-e-diplomuar-ne-ut-ia-mesyjne-gjermanise/20%Monthly2018-04-29 09:47
https://www.informatat.com/vendkalimi-kufitar-presheva-ka-ngel-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-04-29 09:46
https://www.informatat.com/vala-superliga-sjelle-sot-4-ndeshje-interesante/20%Monthly2018-04-29 09:44
https://www.informatat.com/zjarri-shkaterron-mijera-kilometra-katrore-te-pyjeve-ne-rusi/20%Monthly2018-04-29 09:42
https://www.informatat.com/ldk-shprehe-keqardhje-per-zhdukjen-e-dy-policeve-ne-lepenc/20%Monthly2018-04-29 09:41
https://www.informatat.com/115-ore-proteste-mbi-vinc-cifti-bindet-qe-te-zbrese/20%Monthly2018-04-29 09:36
https://www.informatat.com/skenderbeu-kukesi-sot-luhet-sfida-e-titullit/20%Monthly2018-04-29 09:34
https://www.informatat.com/armiqte-e-hidhur-te-kosoves-po-kerkojne-te-sherojne-plaget-e-vjetra/20%Monthly2018-04-29 09:33
https://www.informatat.com/gjenden-targat-e-vetures-ku-ishin-zyrtaret-policore-foto/20%Monthly2018-04-29 09:26
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-tregon-detaje-per-operacionin-e-kerkimit/20%Monthly2018-04-29 09:39
https://www.informatat.com/u-d-i-drejtorit-te-policise-ndajme-dhimbjen-per-rastin-e-ndodhur/20%Monthly2018-04-29 09:20
https://www.informatat.com/policet-e-zhdukur-zyrtaret-shteterore-ne-vendin-ku-po-zhvillohen-kerkimet-foto/20%Monthly2018-04-29 09:28
https://www.informatat.com/donte-te-dinte-ku-i-shpenzoja-parate-cfare-tha-ne-gjykate-69-vjecari-qe-masakroi-bashkeshorten/20%Monthly2018-04-29 09:12
https://www.informatat.com/refugjatet-rohingya-mirepresin-ekipin-e-okb-se-ne-bangladesh/20%Monthly2018-04-29 09:09
https://www.informatat.com/kryetari-i-kacanikut-dhe-i-hanit-te-elezit-dalin-ne-vendin-e-ngjarjes-ku-u-zhduken-dy-police/20%Monthly2018-04-29 09:07
https://www.informatat.com/mourinho-jam-penduar-per-konfliktin-me-wenger/20%Monthly2018-04-29 09:04
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-thur-vargje-dashurie-per-personin-e-zemres/20%Monthly2018-04-29 09:02
https://www.informatat.com/me-4-maj-hapet-panairi-i-punes-prezantohen-4000-vende-te-lira-pune/20%Monthly2018-04-29 09:00
https://www.informatat.com/per-1-maj-organizohen-pese-protesta-per-te-drejtat-e-punetoreve/20%Monthly2018-04-29 08:57
https://www.informatat.com/skamnori-i-paralizuar-dhe-i-vetmuar-video/20%Monthly2018-04-29 08:55
https://www.informatat.com/mblidhet-kuvendi-kombetar-i-partise-demokratike/20%Monthly2018-04-29 08:51
https://www.informatat.com/digjet-per-here-te-dyte-makina-e-pedagogut-brenda-pak-muajve/20%Monthly2018-04-29 08:49
https://www.informatat.com/gerrard-zgjedh-skuadren-e-re/20%Monthly2018-04-29 08:47
https://www.informatat.com/arabia-saudite-nis-ndertimin-e-nje-kompleksi-argetues/20%Monthly2018-04-29 08:45
https://www.informatat.com/reagon-presidenti-per-policet-e-humbur-ne-lepenc/20%Monthly2018-04-29 10:47
https://www.informatat.com/dua-lipa-behet-me-patente-shofer/20%Monthly2018-04-29 08:56
https://www.informatat.com/goditja-e-pare-e-putinit-per-vuciqin-si-shenje-e-ftohjes-se-raporteve/20%Monthly2018-04-29 08:34
https://www.informatat.com/mbi-1100-garues-nga-vende-te-ndryshme-marrin-pjese-ne-gjysmemaratone/20%Monthly2018-04-29 08:33
https://www.informatat.com/trump-pritet-te-takoje-liderin-e-korese-se-veriut-diskutimi-mbi-armet-berthamore/20%Monthly2018-04-29 08:31
https://www.informatat.com/unikkatili-ngjyrosi-zvicren-kuq-e-zi-video/20%Monthly2018-04-29 08:29
https://www.informatat.com/rinisin-kerkimet-per-dy-policet-e-zhdukur-ne-lumin-lepenc-foto/20%Monthly2018-04-29 08:26
https://www.informatat.com/sherimi-i-te-semurit-ne-ballkan-para-ne-dore-ose-prit/20%Monthly2018-04-29 08:22
https://www.informatat.com/filloi-gjysmemaratona-prishtina-2018/20%Monthly2018-04-29 08:20
https://www.informatat.com/k-veriore-i-do-ekspertet-amerikane-gjate-mbylljes-se-centralit-berthamor/20%Monthly2018-04-29 08:18
https://www.informatat.com/kim-kardashian-mbush-instagramin-me-fotografi-nudo/20%Monthly2018-04-29 08:12
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-ne-nje-sulm-me-autobombe-ne-afganistan/20%Monthly2018-04-29 08:09
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-vallezimit/20%Monthly2018-04-29 08:07
https://www.informatat.com/baza-e-provave-berthamore-te-korese-se-veriut-mbyllet-ne-maj/20%Monthly2018-04-29 08:05
https://www.informatat.com/ne-tirane-mbahet-meshe-per-nder-te-patriarkut-rus/20%Monthly2018-04-29 08:03
https://www.informatat.com/eliksiri-cudiberes-i-mengjesit/20%Monthly2018-04-28 14:53
https://www.informatat.com/pistat-ku-po-dyshohet-te-jene-policet-e-zhdukur-nga-dje-foto/20%Monthly2018-04-29 07:55
https://www.informatat.com/1dite-te-veshtira-per-flori-mumajesin-prej-ditesh-nena-e-tij-e-shtruar-ne-spital/20%Monthly2018-04-29 07:51
https://www.informatat.com/dua-lipa-arrin-suksesin-e-radhes/20%Monthly2018-04-29 07:50
https://www.informatat.com/mami-apo-babi-cila-eshte-fjala-e-pare-qe-thote-femija-dhe-nga-varet-ajo/20%Monthly2018-04-28 14:51
https://www.informatat.com/prodhuesit-paralajmerojne-rritje-te-cmimit-te-bukes/20%Monthly2018-04-29 07:47
https://www.informatat.com/lajm-jo-i-mire-per-te-huajt-qe-jetojne-ne-zvicer/20%Monthly2018-04-29 07:45
https://www.informatat.com/kerkohet-pezullim-i-pagesave-per-veteranet/20%Monthly2018-04-29 07:43
https://www.informatat.com/allegri-me-koment-te-papritur-per-gjyqtarin-e-ndeshjes-inter-juventus/20%Monthly2018-04-29 07:30
https://www.informatat.com/spalletti-ka-dicka-per-gjyqtarin-pas-humbjes/20%Monthly2018-04-29 07:27
https://www.informatat.com/pamje-nga-vendi-i-ngjarjes-ku-jane-zhdukur-dy-policet-ne-lepenc/20%Monthly2018-04-29 07:39
https://www.informatat.com/gjysmemaratona-keto-rruge-do-te-bllokohen-sot-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-29 07:23
https://www.informatat.com/ja-kush-jane-policet-qe-po-kerkohen-ne-lepenc/20%Monthly2018-04-29 07:21
https://www.informatat.com/dy-policet-qe-rane-me-veture-ne-lumin-lepenc-ende-nuk-jane-gjetur/20%Monthly2018-04-29 07:19
https://www.informatat.com/futbolli-ne-maqedoni-sundohet-nga-shqiptaret/20%Monthly2018-04-29 07:17
https://www.informatat.com/spalletti-do-te-na-duhet-me-shume-se-nje-nate-pa-gjume-per-ta-pranuar/20%Monthly2018-04-29 07:16
https://www.informatat.com/larja-e-dhembeve-me-mire-ne-mengjes-apo-ne-darke/20%Monthly2018-04-28 14:31
https://www.informatat.com/kercenojne-se-do-hidhen-nga-vinci-flet-teuta-saraci/20%Monthly2018-04-29 07:14
https://www.informatat.com/basha-fton-ne-kuvend-kritiket-e-partise-ish-deputetet-e-refuzojne/20%Monthly2018-04-29 07:13
https://www.informatat.com/sulejman-starova-e-ardhmja-ime-eshte-te-feronikeli/20%Monthly2018-04-29 07:05
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pikelluar-per-zhdukjen-e-dy-policeve-ne-lumin-lepenc/20%Monthly2018-04-29 07:09
https://www.informatat.com/kuvendi-i-shperfillur/20%Monthly2018-04-29 07:09
https://www.informatat.com/ja-cfare-shkakton-gerhatja/20%Monthly2018-04-28 14:29
https://www.informatat.com/zonjat-e-argetimit-ndalohen-nga-policia-ne-klubin-e-nates/20%Monthly2018-04-29 06:59
https://www.informatat.com/3-menyra-per-ti-dalluar-vezet-nese-jane-nga-pulat-e-semura/20%Monthly2018-04-28 14:21
https://www.informatat.com/uji-me-tranguj-ul-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-04-28 14:20
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-caji-redukton-humbjen-e-shikimit/20%Monthly2018-04-28 14:18
https://www.informatat.com/cilesite-e-djathit-te-lidhura-me-shendetin-e-zemres/20%Monthly2018-04-28 14:16
https://www.informatat.com/8-arsye-pse-ju-keni-kokedhembje-ne-mengjes/20%Monthly2018-04-28 14:14
https://www.informatat.com/serbia-paralajmeron-hetime-per-pasojat-e-bombardimeve-te-nato-s/20%Monthly2018-04-28 22:22
https://www.informatat.com/trump-kerkon-doreheqjen-e-senatorit-qe-kundershtoi-kandidatin-e-tij/20%Monthly2018-04-29 10:32
https://www.informatat.com/pija-qe-ndalon-fryrjen-e-stomakut-dhe-gazrat/20%Monthly2018-04-28 15:58
https://www.informatat.com/phillips-shqiperia-kosova-duhet-ta-marrin-seriozisht-rrezikun-e-ndikimit-rus-dhe-turk/20%Monthly2018-04-29 10:32
https://www.informatat.com/ekipi-i-okb-se-takon-myslimanet-rohingya-ne-bangladesh/20%Monthly2018-04-28 15:24
https://www.informatat.com/berisha-e-verteta-e-vizites-se-rames-ne-bundestagun-gjerman/20%Monthly2018-04-28 15:53
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-gjermania-nuk-do-te-lejoje-hyrjen-e-shqiperise-ne-be-pa-kushte/20%Monthly2018-04-28 15:32
https://www.informatat.com/perse-grate-ndahen-nga-burri-qe-e-dashurojne/20%Monthly2018-04-28 15:09
https://www.informatat.com/lideret-e-kines-dhe-indise-synojne-marredhenie-me-te-mira-mes-dy-vendeve/20%Monthly2018-04-28 15:23
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-shqiperise-mesyjne-bregdetin-e-malit-te-zi/20%Monthly2018-04-28 15:28
https://www.informatat.com/fasulja-eshte-me-e-mire-se-cdo-cope-mishi/20%Monthly2018-04-28 15:05
https://www.informatat.com/shtate-shenjat-e-cuditshme-qe-tregojne-se-vuani-nga-migrena/20%Monthly2018-04-28 15:04
https://www.informatat.com/kikiriket-na-ndihmojne-te-qendrojme-te-rinj/20%Monthly2018-04-28 15:56
https://www.informatat.com/6-gjera-fantastike-te-cilat-i-kane-shpikur-femrat/20%Monthly2018-04-28 15:50
https://www.informatat.com/1kurti-per-vijestin-e-bosnjes-qellimi-i-serbise-ta-bosnjezoj-kosoven-permes-asociacionit/20%Monthly2018-04-28 15:37
https://www.informatat.com/aksidenti-tragjik-identifikohet-viktima/20%Monthly2018-04-28 15:33
https://www.informatat.com/kryhet-me-sukses-transplanti-total-i-penisit/20%Monthly2018-04-28 15:30
https://www.informatat.com/gerhitja-ka-dhe-kura-shtepiake/20%Monthly2018-04-28 14:30
https://www.informatat.com/zarif-i-cileson-te-papranueshme-kerkesat-e-shba-se-per-paktin-berthamor/20%Monthly2018-04-28 15:26
https://www.informatat.com/australia-dhe-kandaja-nisin-vezhgimin-e-anijeve-verikoreane/20%Monthly2018-04-28 15:22
https://www.informatat.com/vuciq-e-quan-te-veshtire-kompromisin-me-kosoven/20%Monthly2018-04-28 15:20
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-largoni-ankthin/20%Monthly2018-04-28 15:17
https://www.informatat.com/gjumi-i-tepert-eshte-i-demshem-ja-pasojat/20%Monthly2018-04-28 15:16
https://www.informatat.com/ekranet-e-iphone-nuk-do-te-thyhen-me/20%Monthly2018-04-28 15:14
https://www.informatat.com/gazetarja-e-njohur-provokon-per-pak-minuta-juventinet/20%Monthly2018-04-28 15:13
https://www.informatat.com/momenti-qe-deshmoi-se-salah-nuk-eshte-jashtetokesor/20%Monthly2018-04-28 15:10
https://www.informatat.com/mberrin-ne-shqiperi-patriarku-i-rusise/20%Monthly2018-04-28 15:07
https://www.informatat.com/lirohet-pjesetari-serb-i-fsk-se-i-arrestuar-nga-autoritetet-serbe/20%Monthly2018-04-29 07:59
https://www.informatat.com/pacolli-i-papranueshem-arrestimi-i-shoshiq/20%Monthly2018-04-28 14:56
https://www.informatat.com/keto-gjera-mos-e-lejoni-kurre-tjua-beje-gjinekologu-gjate-kontrollit/20%Monthly2018-04-28 14:49
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-presidentit-pas-arrestimit-te-pjesetarit-te-fsk-se/20%Monthly2018-04-29 10:32
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-cka-i-bejne-kufjet-veshit-tuaj/20%Monthly2018-04-28 14:37
https://www.informatat.com/sa-duhet-te-jete-diferenca-ne-moshe-mes-ciftit-qe-lidhja-te-zgjate-pergjithmone/20%Monthly2018-04-28 14:32
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-vogelushi-qe-preku-zemrat-e-te-gjitheve/20%Monthly2018-04-28 14:27
https://www.informatat.com/a-tregon-fytyra-sa-i-pasur-je-nje-studim-thote-po/20%Monthly2018-04-28 14:24
https://www.informatat.com/ja-se-si-te-qetesoheni-pas-nje-dite-te-lodhur-dhe-stresuese/20%Monthly2018-04-28 14:23
https://www.informatat.com/a-jane-njerezit-e-stresuar-inteligjente/20%Monthly2018-04-28 14:12
https://www.informatat.com/komplimenti-qe-deshiron-cdo-femer/20%Monthly2018-04-28 14:10
https://www.informatat.com/1mesuesi-e-puthi-nxenesen-pas-ores-se-mesimit-pezullohet-nga-puna/20%Monthly2018-04-28 14:08
https://www.informatat.com/pacolli-zhvlefteson-platformat-e-lidereve-sheh-zgjedhje-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-06-10 12:21
https://www.informatat.com/aksidenti-ne-levan-tepelene-dalin-pamjet-e-makines-se-permbysur-video/20%Monthly2018-04-28 14:00
https://www.informatat.com/dashuri-me-shikim-te-pare-19-vjecari-martohet-me-77-vjecaren/20%Monthly2018-04-28 13:55
https://www.informatat.com/gazeta-zvicerane-blick-10-fakte-per-kosoven/20%Monthly2018-04-28 13:52
https://www.informatat.com/arrestimi-i-pjesetarit-te-fsk-se-qeveria-serbe-kishte-paralajmeruar-4-dite-me-pare/20%Monthly2018-04-28 13:46
https://www.informatat.com/haradinaj-kundershton-arrestimin-e-ushtarit-serb-te-fsk-se-ne-koncul/20%Monthly2018-04-29 10:32
https://www.informatat.com/ne-periudhen-janar-prill-u-miratuan-22-ligje/20%Monthly2018-04-28 13:20
https://www.informatat.com/analistet-thaci-negociator-i-dobet-dhe-jo-unifikues/20%Monthly2018-04-28 12:55
https://www.informatat.com/apostolova-uron-valdete-daken/20%Monthly2018-04-28 15:01
https://www.informatat.com/loriana-kuka-ne-gare-per-medaljen-e-bronzte-ne-evropian/20%Monthly2018-04-28 12:45
https://www.informatat.com/grinden-per-turnet-shqiptari-masakron-me-leve-shefin-e-tij-video/20%Monthly2018-04-28 12:43
https://www.informatat.com/reagon-familja-e-dj-avicii-po-luftonte-me-veten/20%Monthly2018-04-28 12:40
https://www.informatat.com/eurogrupi-greqia-ne-udhen-e-suksesit/20%Monthly2018-04-28 12:38
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-rruges-per-ne-peje-lendohen-tre-maqedonas/20%Monthly2018-04-28 12:35
https://www.informatat.com/vuri-kamera-ne-dushet-e-studenteve-kerkon-privatesi-nga-mediat/20%Monthly2018-04-28 12:31
https://www.informatat.com/shkencetaret-alarmojne-zona-e-vdekur-e-detit-po-zgjerohet/20%Monthly2018-04-28 12:30
https://www.informatat.com/paraburgim-prej-dy-muajsh-darko-tashiqit-djegi-kufomat-ne-krushe-te-vogel/20%Monthly2018-04-28 12:27
https://www.informatat.com/zyrtare-gjilani-do-te-qeveriset-nga-ldk-aak-dhe-akr/20%Monthly2018-04-28 12:23
https://www.informatat.com/dhurata-dora-ne-mbeshtetje-te-lumi-b-dhe-likit/20%Monthly2018-04-28 12:20
https://www.informatat.com/ajo-eshte-nje-grua-e-jashtezakonshme-trump-flet-per-angela-merkel/20%Monthly2018-04-28 12:11
https://www.informatat.com/karen-clifton-nuk-ka-hequr-dore-nga-martesa-e-saj-me-kevin/20%Monthly2018-04-28 12:09
https://www.informatat.com/hahn-diskuton-me-studentet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-04-28 14:46
https://www.informatat.com/per-24-ore-41-aksidente-ne-kosove/20%Monthly2018-04-28 11:45
https://www.informatat.com/zbulohet-emri-i-princit-te-vogel-te-anglise/20%Monthly2018-04-28 11:42
https://www.informatat.com/rritet-interesimi-i-turisteve-per-te-vizituar-apolonine/20%Monthly2018-04-28 11:40
https://www.informatat.com/pacolli-njofton-per-hapjen-e-ambasades-ne-karaibe/20%Monthly2018-04-28 14:46
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-shkon-ne-serbi/20%Monthly2018-04-28 12:51
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-pse-nuk-keni-miq/20%Monthly2018-04-28 11:33
https://www.informatat.com/bebe-rexha-zbulon-nga-se-po-vuan-aktualisht/20%Monthly2018-04-28 11:31
https://www.informatat.com/tifozet-e-gjuajten-me-buke-futbollisti-i-famshem-ben-gjestin-e-pazakonte-ne-fushe/20%Monthly2018-04-28 11:26
https://www.informatat.com/studimi-i-fundit-meshkuj-ja-cfare-ju-ben-me-burreror-para-femrave/20%Monthly2018-04-28 11:24
https://www.informatat.com/federata-e-policia-gati-per-gjysme-maratonen-prishtina-2018/20%Monthly2018-04-28 11:20
https://www.informatat.com/ja-si-e-shohin-reperet-tjere-lumi-b-ne/20%Monthly2018-04-28 11:16
https://www.informatat.com/formacioni-i-interit-kunder-juventusit-ne-derby-ditalia/20%Monthly2018-04-28 11:02
https://www.informatat.com/shaqiri-ne-duhet-te-luajme-pa-frike/20%Monthly2018-04-28 11:00
https://www.informatat.com/banoret-e-keqekolles-kushtezojne-komunen-per-pagesen-e-mbeturinave/20%Monthly2018-04-28 10:56
https://www.informatat.com/ndalohen-shitja-e-alkoolit-dhe-funksionimi-i-bastoreve-afer-shkollave-ne-suhareke/20%Monthly2018-04-28 10:53
https://www.informatat.com/skandali-i-tradhtise-se-thompson-ndaj-khloe-flet-per-here-te-pare-kim-kardashian/20%Monthly2018-04-28 10:52
https://www.informatat.com/disa-ide-per-rregullimin-e-kopshtit-tuaj/20%Monthly2018-04-28 10:49
https://www.informatat.com/rama-sulmon-elisa-spiropalin-prisja-qe-sot-te-me-thoje-emrat-kryetareve-qe-duhet-te-shkarkoja/20%Monthly2018-04-28 10:45
https://www.informatat.com/merr-flake-motorri-perplaset-me-autobusin-e-turisteve/20%Monthly2018-04-28 10:42
https://www.informatat.com/u-vuri-zjarrin-kullotave-por-flaket-rrezikuan-shtepite/20%Monthly2018-04-28 10:40
https://www.informatat.com/deshire-per-akullore-ja-perse-duhet-ta-konsumoni/20%Monthly2018-04-28 10:38
https://www.informatat.com/burg-per-vozitesit-qe-tejkalojne-shpejtesine/20%Monthly2018-04-28 10:35
https://www.informatat.com/ishte-nisur-per-gjermani-vdes-57-vjecarja-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-28 10:29
https://www.informatat.com/daciq-urdheron-ministrat-serbe-me-nderkombetaret-gjithmone-te-flisni-per-kosoven/20%Monthly2018-04-28 10:24
https://www.informatat.com/muzeu-ne-ambient-joadekuat-dhe-pa-kushte/20%Monthly2018-04-28 10:22
https://www.informatat.com/pastrohet-liqeni-i-batllaves/20%Monthly2018-04-28 10:19
https://www.informatat.com/john-legend-e-paralajmeron-kanye-westin-per-afrimin-e-tij-me-trumpin/20%Monthly2018-04-28 10:12
https://www.informatat.com/zidane-i-jep-fund-sulmit-bbc-ne-real-madrid/20%Monthly2018-04-28 10:08
https://www.informatat.com/talibanet-kercenojne-me-vdekje-afganet-qe-mund-te-votojne/20%Monthly2018-04-28 10:06
https://www.informatat.com/vuciq-kunder-te-gjitheve-ne-berdo-askush-se-cau-koken-per-te/20%Monthly2018-04-28 10:05
https://www.informatat.com/shqiponja-bytyqi-suspendohet-perjetesisht/20%Monthly2018-04-28 10:03
https://www.informatat.com/glsp-institucionet-skane-qene-serioze-ne-zbatimin-e-era-s/20%Monthly2018-04-28 10:00
https://www.informatat.com/gjykimi-per-manipulimin-e-1082-votave-ne-zgjedhjet-e-2010-es/20%Monthly2018-04-28 09:58
https://www.informatat.com/te-ngarkuara-ne-kuaj-kontrabandohen-25-mije-pako-cigaresh-foto/20%Monthly2018-04-28 09:56
https://www.informatat.com/komenti-i-erdogan-per-samitin-historik-te-koreve/20%Monthly2018-04-28 09:49
https://www.informatat.com/le-gabimisht-bakshish-7686-euro-provon-ti-ktheje-me-polici/20%Monthly2018-04-28 09:45
https://www.informatat.com/perleshje-masive-ndermjet-punetoreve-te-bechtel-enkas/20%Monthly2018-04-28 09:42
https://www.informatat.com/skriniar-mund-te-largohet-nga-inter/20%Monthly2018-04-28 09:38
https://www.informatat.com/perberja-dhe-funksioni-i-ekipit-menaxhues-per-formimin-e-asociacionit/20%Monthly2018-04-28 09:37
https://www.informatat.com/tuqia-do-te-blejme-sisteme-te-mbrojtjes-nga-rusia-pavaresisht-paralajmerimit-te-shba-se/20%Monthly2018-04-28 09:30
https://www.informatat.com/shqiptari-nga-turqia-premton-investime-milioneshe-ne-kosove/20%Monthly2018-04-28 09:26
https://www.informatat.com/astronauti-fotografon-skocine-pa-asnje-re-ne-qiell/20%Monthly2018-04-28 09:24
https://www.informatat.com/kym-johnson-publikon-foton-e-pare-te-binjakeve/20%Monthly2018-04-28 09:21
https://www.informatat.com/deklaratat-e-gjuriqit-frikesojne-dhe-pengojne-integrimin-e-komunitetit-serb/20%Monthly2018-04-28 09:19
https://www.informatat.com/treni-aeroplan-mund-te-thyeje-rekordin-e-shpejtesise/20%Monthly2018-04-28 09:17
https://www.informatat.com/one-kiss-i-duas-dhe-calvinit-per-te-dyten-jave-ne-vendin-e-pare-te-top-listave-boterore/20%Monthly2018-04-28 09:16
https://www.informatat.com/keni-fat-nese-lidheni-me-nje-nga-shenja-horoskopi/20%Monthly2018-04-28 09:13
https://www.informatat.com/mf-bene-harmonizimin-ligjor-te-tatimeve-per-goditjen-e-krimet-financiare/20%Monthly2018-04-28 09:06
https://www.informatat.com/shuma-marramendese-qe-serbia-ka-shpenzuar-per-lobim-kunder-kosoves/20%Monthly2018-04-28 09:04
https://www.informatat.com/conte-mohon-kontaktet-me-psg-ne/20%Monthly2018-04-28 09:02
https://www.informatat.com/tusk-pajtimi-ne-ballkan-i-rendesishem-per-te-gjithe-evropen/20%Monthly2018-04-28 08:59
https://www.informatat.com/vdes-nje-palestinez-pas-te-shtenave-ne-kufirin-izrael-gaza/20%Monthly2018-04-28 08:49
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-pse-messi-nuk-ishte-ne-lamtumiren-e-iniestas/20%Monthly2018-04-28 08:47
https://www.informatat.com/lamtumira-e-messit-per-iniestan-je-fenomen-do-te-na-mungosh/20%Monthly2018-04-28 08:45
https://www.informatat.com/milan-planifikon-perforcimet-keto-jane-kerkesat-e-gattusos/20%Monthly2018-04-28 08:40
https://www.informatat.com/fabregas-zbulon-emrin-e-ekipit-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2018-04-28 08:39
https://www.informatat.com/shqiperia-e-largon-euron-nga-cdo-pagese-reagojne-bizneset/20%Monthly2018-04-28 08:37
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-vikend/20%Monthly2018-04-28 08:32
https://www.informatat.com/mourinho-deshperon-tifozet-e-real-madridit/20%Monthly2018-04-28 08:28
https://www.informatat.com/ballinen-emocionuese-nga-mundo-deportivo-per-iniestan/20%Monthly2018-04-28 08:24
https://www.informatat.com/prokuroria-hesht-ipk-ja-trajton-rastin-e-deportimit-gabimisht/20%Monthly2018-04-28 08:21
https://www.informatat.com/lamtumire-montella/20%Monthly2018-04-28 08:19
https://www.informatat.com/real-madrid-vendos-rreth-ronaldons/20%Monthly2018-04-28 08:17
https://www.informatat.com/tre-dronet-favorit-per-te-gjitha-nivelet-e-aftesive/20%Monthly2018-04-28 08:14
https://www.informatat.com/mobilizohen-ministrat-serbe-marrin-urdher-per-lobim-urgjent-kunder-kosoves/20%Monthly2018-04-28 08:08
https://www.informatat.com/zevendesministrat-raportojne-per-punet-qe-i-kane-bere/20%Monthly2018-04-28 08:05
https://www.informatat.com/ligjet-ne-kosove-me-sintakse-te-coroditur/20%Monthly2018-04-28 08:03
https://www.informatat.com/ushtria-te-henen-ne-qeveri/20%Monthly2018-04-28 07:57
https://www.informatat.com/xhabir-zharku-pas-nje-jave-mund-te-kthehet-i-lire-ne-kosove/20%Monthly2018-04-28 07:56
https://www.informatat.com/deri-ne-fund-te-mandatit-qeveria-synon-tia-dyfishoje-borxhin-kosoves/20%Monthly2018-04-28 07:54
https://www.informatat.com/kater-vetevrasje-per-kater-muaj-statistika-shokuese-edhe-per-tentimvetevrasjet/20%Monthly2018-04-28 08:11
https://www.informatat.com/heshtja-pas-lirimit-te-nje-krimineli-te-luftes/20%Monthly2018-04-28 07:45
https://www.informatat.com/hetohen-34-mije-aplikante-per-veterane-te-uck-se/20%Monthly2018-04-28 11:46
https://www.informatat.com/sekretari-amerikan-presion-turqise-per-raketat-s-400/20%Monthly2018-04-28 07:41
https://www.informatat.com/levante-mbijeton-ne-kampionat-sadiku-ngroh-stolin/20%Monthly2018-04-28 07:40
https://www.informatat.com/revolucioni-i-range-rover-dizenjon-modelin-6x6/20%Monthly2018-04-28 07:39
https://www.informatat.com/bleona-merr-nje-lajm-te-jashtezakonshem/20%Monthly2018-04-28 07:39
https://www.informatat.com/parajsa-e-re-e-leonardo-dicaprios-aktori-blen-shtepine-super-luksoze/20%Monthly2018-04-28 07:38
https://www.informatat.com/i-denuari-me-20-vite-burg-ne-itali-arrestohet-ne-tirane/20%Monthly2018-04-28 07:36
https://www.informatat.com/nora-dhe-era-nuk-rrine-rehat-ne-dubai-enjoy/20%Monthly2018-04-28 07:24
https://www.informatat.com/neser-gjysme-maratona-regjistrohu-edhe-sot/20%Monthly2018-04-28 07:04
https://www.informatat.com/aksion-per-pastrimin-rreth-liqenit-te-batllaves/20%Monthly2018-04-28 06:58
https://www.informatat.com/zbatimi-i-objektivave-te-dala-nga-agjenda-per-reforma-evropiane/20%Monthly2018-04-28 06:53
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-bashkepunimin-e-veteraneve/20%Monthly2018-04-28 11:38
https://www.informatat.com/frasher-krasniqi-shpejt-do-ta-bejm-publike-emrin-e-partise/20%Monthly2018-04-28 07:43
https://www.informatat.com/yihr-me-aksion-simbolik-ne-kerkim-te-fatit-te-personave-te-pagjetur/20%Monthly2018-04-27 20:59
https://www.informatat.com/murati-thote-se-deputetet-nuk-dhane-minimumin-e-asaj-qe-pritej-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-04-27 20:57
https://www.informatat.com/bytyqi-arsimi-nuk-eshte-vetem-arsim/20%Monthly2018-04-27 20:52
https://www.informatat.com/ballkani-eshte-ne-nje-situate-jashtezakonisht-delikate-nese-lihet-vetem-thote-reka/20%Monthly2018-04-27 20:56
https://www.informatat.com/abrashi-i-quan-maskimaktivitetet-e-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-04-27 20:53
https://www.informatat.com/gara-mbarekombetare-ne-teknologji-ict-awards-shpall-sot-fituesit-e-edicionit-te-gjashte/20%Monthly2018-04-27 19:07
https://www.informatat.com/kush-paguan-me-shume-taksa-ne-europe/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/vuciq-haradinaj-eshte-vetem-zedhenes-i-amerikes/20%Monthly2018-04-27 18:59
https://www.informatat.com/presidenti-i-ppe-uron-majlinda-bregun/20%Monthly2018-04-27 18:57
https://www.informatat.com/reshitaj-ofron-perkrahje-per-arkitektet-e-rinj/20%Monthly2018-04-27 17:51
https://www.informatat.com/presidenti-thote-se-anetarsimi-ne-be-siguron-paqe-afatgjate-ne-rajon/20%Monthly2018-04-27 17:35
https://www.informatat.com/konfirmohet-miqesorja-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-04-27 17:27
https://www.informatat.com/plas-bomba-tek-kombetarja-braziliane-fifa-perjashton-presidentin-e-federates/20%Monthly2018-04-27 17:04
https://www.informatat.com/ministrit-te-mbrojtjes-se-kroacise-nuk-i-lejohet-te-vizitoje-serbine/20%Monthly2018-04-27 17:03
https://www.informatat.com/policia-kerkon-ndihmen-e-qytetareve-per-nje-person-te-zhdukur/20%Monthly2018-04-27 16:22
https://www.informatat.com/pasi-deshtoi-rezoluta-veseli-propozon-te-u-hiqet-meditja-deputeteve/20%Monthly2018-04-27 16:18
https://www.informatat.com/thacikosova-mbetet-e-perkushtuar-ne-procesin-e-dialogut-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-04-27 16:12
https://www.informatat.com/deshton-rezoluta-per-te-zhdukurit-ska-kourum/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/goditet-me-veture-nje-kembesore-ne-dardani-te-prishtines/20%Monthly2018-04-27 15:54
https://www.informatat.com/komuna-i-dhuron-banesa-50-familjeve-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-27 15:52
https://www.informatat.com/ismaili-takon-ministrin-filipche-kosova-e-maqedonia-forcojne-bashkepunimin-ne-shendetesi/20%Monthly2018-06-10 12:21
https://www.informatat.com/bmw-m8-do-te-vije-ne-tre-forma-te-ndryshme/20%Monthly2018-04-27 15:44
https://www.informatat.com/kine-sulmon-me-thike-19-nxenes-7-te-vdekur-2/20%Monthly2018-04-27 15:42
https://www.informatat.com/belen-zhvishet-i-fejuari-i-hipen-bicikletes-foto/20%Monthly2018-04-27 15:41
https://www.informatat.com/cfare-arriten-dy-korete-dhe-a-do-te-kete-nje-vetevrasje-te-vonuar-te-kim/20%Monthly2018-04-27 15:40
https://www.informatat.com/pushuesi-nudo-i-vjedh-vemendjen-demi-rose-foto/20%Monthly2018-04-27 15:40
https://www.informatat.com/napoli-harron-luften-per-titull-kontakton-mendes-per-portierin-e-ri/20%Monthly2018-04-27 15:39
https://www.informatat.com/fshf-zbulon-kalendarin-ja-kur-luhet-skenderbeu-kukesi/20%Monthly2018-04-27 15:38
https://www.informatat.com/te-plakur-por-me-kenge-te-reja-abba-rikthehet-pas-35-vjetesh/20%Monthly2018-04-27 15:37
https://www.informatat.com/meta-takon-tuskun-inkurajim-per-thellimin-e-reformave/20%Monthly2018-04-27 15:35
https://www.informatat.com/pzap-per-shtate-vjet-shqiptoi-gjoba-mbi-900-mije-euro/20%Monthly2018-04-27 15:33
https://www.informatat.com/fajdet-po-rrezikojne-bizneset-dhe-qytetaret/20%Monthly2018-04-28 11:38
https://www.informatat.com/lekaj-nenshkroi-kontraten-per-fillimin-e-punimeve-ne-autoudhen-zahir-pajaziti-hakif-zejnullahu-edmond-hoxha-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-04-27 15:28
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-publikon-shkeljet-e-kosoves-ne-deportimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/republika-e-cekise-mirepret-avansimin-e-bashkepunimit-ekonomik-me-kosoven/20%Monthly2018-04-27 15:11
https://www.informatat.com/policia-amerikane-dhe-europol-bllokojne-propaganden-e-isis-it-ne-internet/20%Monthly2018-04-27 14:16
https://www.informatat.com/pas-yllit-dani-bashkon-forcat-me-kete-kengetare-per-duet/20%Monthly2018-04-27 15:55
https://www.informatat.com/lamtumire-kapiten/20%Monthly2018-04-27 13:36
https://www.informatat.com/dhjamin-e-barkut-mund-ta-hiqni-me-kete-perzierje-me-aloe-vera/20%Monthly2018-04-27 13:22
https://www.informatat.com/shade-dueti-me-i-ri-i-elvana-gjates-dhe-poo-bear/20%Monthly2018-04-27 13:20
https://www.informatat.com/prizreni-ne-mesin-e-25-qyteteve-evropiane-qe-duhet-eksploruar/20%Monthly2018-04-27 13:47
https://www.informatat.com/thaci-27-prilli-na-kujton-cmimin-e-larte-te-lirise-dhe-pavaresise-se-kosoves-presidenti-i-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/dukolli-u-beri-thirrje-punedhenesve-te-ofrojne-siguri-maksimale-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2018-04-27 12:42
https://www.informatat.com/radhe-te-gjata-ne-morine/20%Monthly2018-04-27 12:40
https://www.informatat.com/uashingtoni-pershendet-samitin-nderkorean/20%Monthly2018-04-27 12:27
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-meje-na-ruajne-varret-dhe-gjaku-i-martireve-te-cilet-jane-nderi-yne/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/lluka-tik-faktor-nderlidhes-i-sektoreve-ekonomik-promotor-i-zhvillimit/20%Monthly2018-04-27 12:01
https://www.informatat.com/komiku-amerikan-cosby-shpallet-fajtor-per-ngacmime-seksuale-rrezikon-30-vjet-burgim/20%Monthly2018-04-27 11:50
https://www.informatat.com/berlusconi-me-duket-se-do-ta-blej-perseri-milanin/20%Monthly2018-04-27 11:47
https://www.informatat.com/cilat-ilace-rrisin-rrezikun-per-crregullime-mendore/20%Monthly2018-04-27 11:46
https://www.informatat.com/gjakova-fiton-duelin-e-pare-ne-evropian/20%Monthly2018-04-27 11:18
https://www.informatat.com/striptistja-me-fat-klienti-i-le-trashegimi-nje-pasuri-te-madhe/20%Monthly2018-04-27 11:12
https://www.informatat.com/kreret-e-koreve-vendosin-te-shperbejne-armet-berthamore/20%Monthly2018-04-27 11:10
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-partner-te-ri/20%Monthly2018-04-27 11:06
https://www.informatat.com/publikohen-pamjet-e-grabitjes-ne-kamez-ku-mbeti-i-vrare-52-vjecari/20%Monthly2018-04-27 11:05
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-live/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/qeveria-i-ndan-40-mije-euro-per-komunitetin-kroat/20%Monthly2018-04-27 10:43
https://www.informatat.com/cifti-mbreteror-publikojne-emrin-e-princit-te-sapolindur/20%Monthly2018-04-27 10:28
https://www.informatat.com/veseli-serbia-duhet-ta-kete-te-qarte-se-fshehja-e-krimit-dhe-aspirata-per-integrim-evropian-nuk-shkojne-bashke/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/korete-do-te-ribashkohen/20%Monthly2018-04-27 10:14
https://www.informatat.com/16-semundjet-qe-sheron-uji-i-detit/20%Monthly2018-04-27 09:56
https://www.informatat.com/zbuloni-brendesine-e-allianz-arena-foto/20%Monthly2018-04-27 09:55
https://www.informatat.com/ne-letnice-te-vitise-konfiskohen-arme-dhe-municion/20%Monthly2018-04-27 09:52
https://www.informatat.com/sot-stervitja-perfundimtare-shpata-e-argjendte/20%Monthly2018-04-27 09:47
https://www.informatat.com/vizita-ne-foto-kim-jong-un-zbret-ne-jug-nje-histori-e-re-nis-ketu/20%Monthly2018-04-27 09:45
https://www.informatat.com/investimet-e-huaja-direkte-ne-kosove-vjet-arriten-ne-287-8-milione-euro/20%Monthly2018-04-27 09:38
https://www.informatat.com/lekura-e-sheges-si-produkt-bukurie/20%Monthly2018-04-27 09:38
https://www.informatat.com/eulex-qytetareve-te-kosoves-u-duhet-permbyllja-per-humbjen-e-dhimbshme-te-dashurve-te-tyre/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/daciq-kurre-nuk-do-ta-njohim-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-04-27 09:24
https://www.informatat.com/hamza-rritja-ekonomike-ne-vitin-2018-do-te-jete-5-2/20%Monthly2018-04-27 15:39
https://www.informatat.com/hamza-rritja-ekonomike-ne-vitin-2018-do-te-jete-5/20%Monthly2018-04-28 07:44
https://www.informatat.com/ekspertet-e-aviacionit-aeroplani-elektrik-do-te-niset-per-dhjete-vjet/20%Monthly2018-04-27 08:56
https://www.informatat.com/qeveria-me-plan-pas-largimit-te-eulex-it-ne-qershor/20%Monthly2018-04-27 08:52
https://www.informatat.com/presidenti-i-republikes-se-kosoves-hashim-thaci-e-ka-emeruar-kryetare-te-komisionit-qendror-te-zgjedhjeve-valdete-daken/20%Monthly2018-04-27 08:55
https://www.informatat.com/prezantuesja-e-motit-tregon-kuzhinen-dhe-jo-vetem-foto/20%Monthly2018-04-27 08:49
https://www.informatat.com/haradinaj-ofron-mbeshtetjen-e-tij-per-ekipin-e-mjekeve-nga-gift-of-life-international/20%Monthly2018-04-27 08:46
https://www.informatat.com/izraeli-irani-ka-rekrutuar-80-mije-luftetare-shiite-ne-siri/20%Monthly2018-04-27 08:35
https://www.informatat.com/kim-jong-un-me-makine-truprojat-me-vrap-video/20%Monthly2018-04-27 08:16
https://www.informatat.com/merkel-shkon-ne-uashington-pompeo-ne-bruksel/20%Monthly2018-04-27 08:13
https://www.informatat.com/vdes-nga-kanceri-projektuesi-i-kompjuterave/20%Monthly2018-04-27 08:12
https://www.informatat.com/marseille-nje-hap-larg-finales-mposht-paster-salzburgun/20%Monthly2018-04-27 08:11
https://www.informatat.com/ish-politikania-guxon-te-pozoje-nudo/20%Monthly2018-04-27 08:10
https://www.informatat.com/nje-kazino-ne-australi-gjobitet-pasi-mbante-makinat-e-bixhozit-bosh/20%Monthly2018-04-27 08:09
https://www.informatat.com/krim-ne-familje-burri-vret-gruan-me-sende-te-forta-ne-shkoder/20%Monthly2018-04-27 08:08
https://www.informatat.com/nehat-thaci-emerohet-drejtor-i-sherbimit-korrektues/20%Monthly2018-04-27 09:33
https://www.informatat.com/ancelotti-vendos-kushtet-5-milione-euro-pirlo-djali-dhe-dhendri-ne-staf/20%Monthly2018-04-27 08:00
https://www.informatat.com/tenis-nadal-konfirmohet-pretendent-ne-barcelone/20%Monthly2018-04-27 07:58
https://www.informatat.com/siri-ligji-i-ri-i-pronave-shproneson-10-milione-njerez-te-larguar-nga-lufta/20%Monthly2018-04-27 07:57
https://www.informatat.com/kercenimi-i-serbise-haradinaj-do-te-arrestohet-nese-vjen-ne-presheve/20%Monthly2018-04-27 10:28
https://www.informatat.com/haradinaj-mbledh-ministrat/20%Monthly2018-04-27 07:04
https://www.informatat.com/jahjaga-takon-ministren-e-jashtme-te-australise-julie-bishop/20%Monthly2018-04-27 06:58
https://www.informatat.com/valdete-dakes-do-ti-besohet-edhe-nje-mandat-ne-krye-te-kqz-se/20%Monthly2018-04-28 07:45
https://www.informatat.com/njeri-nga-6-turqit-eshte-deportuar-gabimisht/20%Monthly2018-04-27 08:09
https://www.informatat.com/gashi-thote-se-ldk-do-renie-te-relaksuar-te-qeverise-haradinaj-jo-me-mocion/20%Monthly2018-04-26 23:05
https://www.informatat.com/rashiti-pret-marreveshje-te-komplikuar-me-serbine-asociacioni-shume-i-vogel-nga-ajo-qe-pret-vuciqi/20%Monthly2018-04-26 23:03
https://www.informatat.com/zhvishet-morena/20%Monthly2018-04-26 21:58
https://www.informatat.com/hoti-kudo-qe-perzihet-thaci-ska-unitet/20%Monthly2018-04-26 21:45
https://www.informatat.com/menyrat-per-te-sheruar-nje-martese-pa-marredhenie-seksuale/20%Monthly2018-04-26 14:58
https://www.informatat.com/puna-gjate-nates-te-mplak-trurin/20%Monthly2018-04-26 07:57
https://www.informatat.com/sipas-veselit-dialogu-perfundon-ne-fillim-te-vitit-2019/20%Monthly2018-04-28 07:45
https://www.informatat.com/kosova-pushton-evropen-gjakova-e-arte-ne-izrael/20%Monthly2018-04-26 20:24
https://www.informatat.com/ne-mungese-te-kuorumit-nuk-votohen-rekomandimet-per-energjine/20%Monthly2018-04-26 20:20
https://www.informatat.com/revista-amerikane-hedh-dyshime-mbi-burimin-e-parave-te-perdorura-nga-lsi-per-lobim-ne-shba/20%Monthly2018-04-28 07:48
https://www.informatat.com/gjerat-qe-shkaterrojne-nje-lidhje-potenciale/20%Monthly2018-04-26 07:55
https://www.informatat.com/dy-gabime-qe-i-bejne-ciftet-ne-shtrat/20%Monthly2018-04-26 07:53
https://www.informatat.com/a-ndihmon-bukuria-ne-pune/20%Monthly2018-04-26 07:37
https://www.informatat.com/theranda-me-park-te-biznesit-mti-do-ri-ndihmoj-me-3-milion-euro/20%Monthly2018-04-26 18:37
https://www.informatat.com/si-te-dukeni-me-i-mencur-ne-nje-takim/20%Monthly2018-04-26 07:36
https://www.informatat.com/dardan-sejdiu-tregon-per-partine-e-re/20%Monthly2018-04-26 18:25
https://www.informatat.com/gjykate-speciale-edhe-per-korrupsion-e-per-terrorizem/20%Monthly2018-04-26 18:21
https://www.informatat.com/energjia-perplas-haradinajn-me-kurtin-e-sejdiun/20%Monthly2018-04-26 18:09
https://www.informatat.com/borxhi-i-telekomit-ka-shkuar-ne-rreth-60-milione-euro/20%Monthly2018-04-26 20:31
https://www.informatat.com/pdk-ja-e-ldk-ja-nuk-duan-qe-te-kaloje-amendamenti-i-kusarit-per-shoqerite-tregtare-gdp-ja-po/20%Monthly2018-04-28 07:48
https://www.informatat.com/si-ju-shtyjne-koleget-tuaj-ta-lini-punen/20%Monthly2018-04-26 07:29
https://www.informatat.com/investimi-me-i-madh-ai-ne-veten-tuaj/20%Monthly2018-04-26 07:27
https://www.informatat.com/10-thenie-te-obamas-per-punen-suksesin-motivimin/20%Monthly2018-04-26 07:21
https://www.informatat.com/serbia-i-kunderpergjigjet-kroacise-shpall-te-padeshirueshem-ministrin-e-mbrojtjes/20%Monthly2018-04-26 15:58
https://www.informatat.com/lekaj-kerkon-ndihme-nga-ke-ja-per-problemet-ne-pikat-kufitare-me-serbine/20%Monthly2018-04-29 10:32
https://www.informatat.com/beogradi-merr-masa-ndaj-zyrtareve-kroate-nuk-i-lejon-te-hyjne-ne-serbi/20%Monthly2018-04-26 15:37
https://www.informatat.com/kjo-eshte-logoja-dhe-emri-i-partise-se-re-te-te-pakenaqurve-te-vetevendosjes/20%Monthly2018-04-26 15:35
https://www.informatat.com/pagese-per-te-udhetuar-ne-be/20%Monthly2018-04-26 15:05
https://www.informatat.com/konjufca-propozon-zgjedhje-per-ceshtjen-e-energjise/20%Monthly2018-04-26 14:50
https://www.informatat.com/haradinaj-pranon-se-ka-probleme-me-energji-ne-kosove/20%Monthly2018-04-26 14:48
https://www.informatat.com/edhe-gjakova-ne-finale-kosova-siguron-dy-medalje/20%Monthly2018-04-26 14:42
https://www.informatat.com/konstituohet-kuvendi-i-ulqinit-kryetari-i-komunes-sdo-te-jete-shqiptar/20%Monthly2018-04-26 14:38
https://www.informatat.com/lekaj-falenderon-kryeministrin-e-sllovenise-per-ndihmen-e-vazhdueshme-dhene-kosoves/20%Monthly2018-04-26 14:32
https://www.informatat.com/arrestohet-78-vjecari-i-kapen-pistolete-e-granate/20%Monthly2018-04-26 14:30
https://www.informatat.com/kryetari-latifi-vazhdon-takimet-per-organizimin-e-aksionit-te-pastrimit-te-deponive-ilegale/20%Monthly2018-04-26 14:28
https://www.informatat.com/pozita-i-ve-kusht-opozites-per-votimin-e-komisionit-hetimor-per-turqit-e-deportuar/20%Monthly2018-04-26 14:27
https://www.informatat.com/rreziqet-e-te-qenit-nen-peshe/20%Monthly2018-04-26 14:25
https://www.informatat.com/propozohen-anetaret-per-formimin-e-komisionit-hetimor-lidhur-me-debimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2018-04-26 14:25
https://www.informatat.com/shenohet-dita-e-diversitetit-ne-ferizaj/20%Monthly2018-04-26 14:16
https://www.informatat.com/deklarohej-single-ky-eshte-i-dashuri-bjond-i-morena-tarakut/20%Monthly2018-04-26 14:13
https://www.informatat.com/japonezet-e-vetmuara-kryejne-krime-per-te-gjetur-shoqeri-ne-burg/20%Monthly2018-04-26 14:12
https://www.informatat.com/mkrs-mbeshtet-financiarisht-sportisten-gentiana-beqa/20%Monthly2018-04-26 14:09
https://www.informatat.com/akp-lirohen-tre-asete-te-uzurpuara-ne-veri/20%Monthly2018-04-26 14:04
https://www.informatat.com/haradinaj-shfajesohet-nga-akuzat-e-vv/20%Monthly2018-04-26 14:05
https://www.informatat.com/neser-nga-ora-8-16-nderpritet-furnizimi-me-uje-ne-rrugen-fehmi-agani/20%Monthly2018-04-26 13:58
https://www.informatat.com/avione-helikoptere-tanke-predha-po-vijne-ne-ballkan/20%Monthly2018-04-26 14:49
https://www.informatat.com/rihanna-ka-probleme-me-linjen-e-saj-te-rrobave-fenty/20%Monthly2018-04-26 13:45
https://www.informatat.com/be-i-kerkon-prishtines-ta-themeloje-urgjentisht-asociacionin/20%Monthly2018-04-26 13:36
https://www.informatat.com/miratohet-mocioni-per-sistemin-informativ-shendetesor/20%Monthly2018-04-26 13:33
https://www.informatat.com/nuk-votohet-propozim-vendimin-per-emerimin-e-6-anetareve-te-bordit-te-akp-se/20%Monthly2018-04-26 13:17
https://www.informatat.com/fillon-seanca-e-kuvendit-e-kuvendit/20%Monthly2018-04-26 13:13
https://www.informatat.com/votohet-rekomandimi-ne-lidhje-me-skandalin-e-mishit/20%Monthly2018-04-26 13:29
https://www.informatat.com/dogana-ne-diten-boterore-te-pronesise-intelektuale-flet-per-te-arriturat/20%Monthly2018-04-26 13:06
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-nje-te-dyshimti-per-krime-te-luftes-ne-krushen-e-vogel/20%Monthly2018-04-26 12:59
https://www.informatat.com/bogujevci-serbia-nuk-i-denon-kriminelet/20%Monthly2018-04-26 12:56
https://www.informatat.com/parlamenti-armen-do-te-votoje-per-kryeministrin-e-ri-me-1-maj/20%Monthly2018-04-26 12:54
https://www.informatat.com/pervjetori-i-marteses-bashkeshortja-i-blen-robbie-williams-nje-ferme-me-marijuane/20%Monthly2018-04-26 12:52
https://www.informatat.com/zbulime-te-reja-mbi-vrasjen-e-kennedy/20%Monthly2018-04-26 12:50
https://www.informatat.com/shkencetaret-moti-i-ftohte-me-depresiv-se-terroristet/20%Monthly2018-04-26 12:47
https://www.informatat.com/kim-kardashian-mbron-bashkeshotin-kanye-west-nuk-vuan-nga-probleme-mendore/20%Monthly2018-04-26 12:47
https://www.informatat.com/montana-brown-ngre-temperaturat/20%Monthly2018-04-26 12:43
https://www.informatat.com/prostitucioni-shtohet-ne-listen-e-profesioneve-per-emigrim/20%Monthly2018-04-26 12:41
https://www.informatat.com/bb-mbeshtet-me-50-mln-dollare-ndertimin-e-rrugeve-rajonale-ne-shqiperi/20%Monthly2018-04-26 12:38
https://www.informatat.com/gjakova-kalon-ne-gjysmefinale/20%Monthly2018-04-26 12:35
https://www.informatat.com/bytyqi-vizitoi-drenasin-komune-ne-te-cilen-sot-ka-perfunduar-testi-pisa/20%Monthly2018-04-26 12:30
https://www.informatat.com/gjuriq-akuzon-apostolavan-te-jete-ne-anen-e-kosoves/20%Monthly2018-04-26 12:26
https://www.informatat.com/sherr-mes-shqiptaresh-ne-athine-ekzekutohet-nje-23-vjecar/20%Monthly2018-04-26 12:24
https://www.informatat.com/gjakova-ne-cerekfinale-te-evropianit/20%Monthly2018-04-26 12:23
https://www.informatat.com/tsipras-do-te-jemi-te-qete-perballe-provokimeve-te-rrezikshme-te-turqise/20%Monthly2018-04-26 12:21
https://www.informatat.com/daciq-i-hidheruar-ne-francen-kerkon-deklarimin-e-saj-ndaj-serbise-2/20%Monthly2018-04-26 13:11
https://www.informatat.com/ndryshojne-rregullat-e-schengen/20%Monthly2018-04-26 12:19
https://www.informatat.com/kurti-viziton-monumentin-e-1-601-femijeve-te-vrare-ne-sarajeve/20%Monthly2018-04-26 12:15
https://www.informatat.com/qeveria-fiton-kontestin-gjyqesor-me-axos-in/20%Monthly2018-04-26 12:12
https://www.informatat.com/rendesia-e-takimeve-te-rregullta-te-ekipit/20%Monthly2018-04-26 12:09
https://www.informatat.com/banoret-e-hades-kercenojne-me-protesta-te-reja-e-bejne-fajtore-qeverine/20%Monthly2018-04-26 12:08
https://www.informatat.com/daciq-i-hidheruar-ne-francen-kerkon-deklarimin-e-saj-ndaj-serbise/20%Monthly2018-04-26 12:03
https://www.informatat.com/sipas-serwerit-vetevendosja-e-lista-serbe-jane-anti-kushtetuese/20%Monthly2018-04-26 12:01
https://www.informatat.com/partite-politike-ne-borxh-rrezikojne-denime-te-reja/20%Monthly2018-04-26 11:25
https://www.informatat.com/permbaruesi-ia-merr-400-mije-euro-sektorit-te-arsimit-2/20%Monthly2018-04-26 11:57
https://www.informatat.com/haradinaj-u-drejtohet-qytetareve-permes-facebook-ut/20%Monthly2018-04-26 13:47
https://www.informatat.com/pk-e-gatshme-ti-pergjigjet-cdo-thirrjeje-per-mbrojtjen-e-pronesise-intelektuale/20%Monthly2018-04-26 11:52
https://www.informatat.com/barcelona-merr-vendim-per-griezmannin/20%Monthly2018-04-26 11:50
https://www.informatat.com/pacolli-deklaratat-e-daciqit-kercenuese/20%Monthly2018-04-26 11:45
https://www.informatat.com/britaniket-mund-te-paguajne-7-euro-per-ta-vizituar-evropen/20%Monthly2018-04-26 11:44
https://www.informatat.com/dua-ne-realizim-te-klipit-te-one-kiss/20%Monthly2018-04-26 11:42
https://www.informatat.com/te-rinj-nga-malisheva-dhuruan-gjak/20%Monthly2018-04-26 11:39
https://www.informatat.com/njerezit-pertace-kane-inteligjence-te-larte/20%Monthly2018-04-26 11:38
https://www.informatat.com/fillon-vaksinimi-i-fondit-blegtoral-ne-komunen-e-ferizajt/20%Monthly2018-04-26 11:37
https://www.informatat.com/tusk-luftimi-i-korrupsionit-kerkon-konsensus/20%Monthly2018-04-26 12:28
https://www.informatat.com/thaci-do-te-takohet-me-angela-merkel/20%Monthly2018-04-26 11:28
https://www.informatat.com/viagra-ka-nje-efekt-anesor-krejt-te-papritur-qe-mund-te-shpetoje-mijera-jete/20%Monthly2018-04-26 11:27
https://www.informatat.com/tregu-evropian-i-automobilave-rritet-ne-tremujorin-e-pare/20%Monthly2018-04-26 11:24
https://www.informatat.com/seksi-si-montana-brown-foto/20%Monthly2018-04-26 11:22
https://www.informatat.com/ppse-prezanton-25-produkte-me-potencial-te-zhvillimit-te-turizmit/20%Monthly2018-04-26 11:23
https://www.informatat.com/skandali-rrit-ndjeshem-fitimet-e-facebook/20%Monthly2018-04-26 11:17
https://www.informatat.com/hrw-arabia-saudite-ka-vrare-me-shpate-48-persona-me-2018/20%Monthly2018-04-26 11:06
https://www.informatat.com/arsenal-atletico-madrid-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-emirates/20%Monthly2018-04-26 11:03
https://www.informatat.com/hamza-ligji-per-kompensimin-e-mesimdhenesve-i-rrezikshem-per-buxhetin/20%Monthly2018-04-26 12:05
https://www.informatat.com/delawie-nese-deshirojme-progres-duhet-qe-te-kujdesemi-per-te-rinjte-e-kosoves/20%Monthly2018-04-26 10:59
https://www.informatat.com/akademia-suedeze-paralajmeron-se-sivjet-mund-te-mos-ndahet-cmimi-nobel-per-letersi/20%Monthly2018-04-26 10:57
https://www.informatat.com/kurti-vizitoi-varrin-e-alija-izetbegoviqit/20%Monthly2018-04-26 10:56
https://www.informatat.com/komisioni-europian-kerkon-sqarime-per-numrin-e-madh-te-zevendesministrave/20%Monthly2018-04-26 11:56
https://www.informatat.com/bspk-me-proteste-per-1-maj/20%Monthly2018-04-26 10:42
https://www.informatat.com/vazhdon-procesi-gjyqesor-ndaj-osmanit-per-rastin-fan/20%Monthly2018-04-26 10:18
https://www.informatat.com/serbia-shfaq-brengosjen-ne-rusi-per-luften-e-kosovareve-per-shtetin-islamik/20%Monthly2018-04-26 10:15
https://www.informatat.com/abrashi-i-cileson-te-deshtuar-tre-muajt-e-pare-te-ahmetit-me-prishtinen/20%Monthly2018-04-26 11:05
https://www.informatat.com/permbaruesi-ia-merr-400-mije-euro-sektorit-te-arsimit/20%Monthly2018-04-26 10:05
https://www.informatat.com/franca-e-irrituar-me-veprimet-e-serbise-kunder-kosoves/20%Monthly2018-04-26 09:59
https://www.informatat.com/prizren-mbi-700-djem-e-vajza-i-bashkohen-dekades-se-re/20%Monthly2018-04-26 09:56
https://www.informatat.com/gjate-vitit-2017-ministrite-kane-shpenzuar-me-shume-sesa-qe-kane-planifikuar/20%Monthly2018-04-26 09:42
https://www.informatat.com/londra-i-kercenohet-beogradit-do-te-jemi-kunder-cdo-vendi-qe-eshte-ne-anen-e-serbise/20%Monthly2018-04-26 09:27
https://www.informatat.com/10-gjerat-ku-meshkujt-jane-me-te-mire-se-femrat/20%Monthly2018-04-26 09:26
https://www.informatat.com/reshitaj-merr-perkrahje-nga-zvicra-ne-menaxhimin-e-resurseve-ujore/20%Monthly2018-04-26 09:24
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-mbeshtesim-krijimin-e-nje-force-multietnike-ne-kosove/20%Monthly2018-04-26 09:51
https://www.informatat.com/punetoret-e-imn-kosova-protestojne-per-mospagesen-e-20-perqindeshit/20%Monthly2018-04-26 09:17
https://www.informatat.com/qumeshtaret-kerkojne-ndihme-nga-deputetet/20%Monthly2018-04-26 09:10
https://www.informatat.com/nxitoni-mbi-3000-vende-te-lira-te-punes/20%Monthly2018-04-26 09:05
https://www.informatat.com/arsimi-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-04-26 08:51
https://www.informatat.com/valon-berisha-ylli-kosovar-ne-europa-league/20%Monthly2018-04-26 08:29
https://www.informatat.com/pacolli-dhe-gashi-ne-konferencen-jo-para-per-terrorin/20%Monthly2018-04-26 08:28
https://www.informatat.com/princi-charles-flet-per-nipin-e-tij/20%Monthly2018-04-26 08:18
https://www.informatat.com/ekstravagante/20%Monthly2018-04-26 08:14
https://www.informatat.com/gabime-qesharake-ne-filma-foto/20%Monthly2018-04-26 08:12
https://www.informatat.com/fillon-konferenca-fsk-dhe-partneret/20%Monthly2018-04-26 08:08
https://www.informatat.com/sektori-privat-shtylle-e-zhillimit-ekonomik-te-kosoves/20%Monthly2018-04-26 08:06
https://www.informatat.com/bqk-remitancat-arriten-ne-759-2-milione-euro/20%Monthly2018-04-26 08:03
https://www.informatat.com/kafeja-rrit-potencialin-seksual-tek-mashkulli/20%Monthly2018-04-26 07:59
https://www.informatat.com/udhezimi-i-ministrise-se-infrastruktures-per-homologimin-e-veturave-i-kunderligjshem/20%Monthly2018-04-26 07:53
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-fsk-ja-eshte-edhe-e-serbeve-shpreh-vullnetin-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2018-04-26 07:49
https://www.informatat.com/banoret-e-hades-protestojne-ndaj-voneses-ne-procesin-e-zhvendosjes/20%Monthly2018-04-26 07:41
https://www.informatat.com/nje-52-vjecar-ben-vetevrasje-ne-gjilan/20%Monthly2018-04-26 07:34
https://www.informatat.com/prokurorit-te-shtetit-i-vidhet-vetura-zyrtare-2/20%Monthly2018-04-26 07:31
https://www.informatat.com/moti-i-ngrohte-pasdite-priten-riga-lokale-shiu/20%Monthly2018-04-26 07:14
https://www.informatat.com/avicii-e-kishte-parashikuar-se-do-te-vdiste-2/20%Monthly2018-04-26 07:12
https://www.informatat.com/tjeter-goditje-ndaj-lirise-se-shtypit-denohen-13-gazetare-ne-turqi/20%Monthly2018-04-26 07:10
https://www.informatat.com/alarmante-dyfishohen-rastet-e-te-prekurve-me-kancer/20%Monthly2018-04-26 07:08
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-kater-interpelanca/20%Monthly2018-04-26 07:06
https://www.informatat.com/united-i-ve-cmimin-pogba/20%Monthly2018-04-26 07:03
https://www.informatat.com/takim-mes-dy-koreve-ne-kufi/20%Monthly2018-04-26 07:02
https://www.informatat.com/liverpool-do-te-refuzoje-cdo-oferte-nga-reali-per-salahun/20%Monthly2018-04-26 07:00
https://www.informatat.com/tryeza-suedeze-e-partive-politike/20%Monthly2018-04-26 06:57
https://www.informatat.com/vazhdojne-refuzimet-e-melanie-per-donald-trump-video-e-ciftit-presidencial-behet-virale/20%Monthly2018-04-26 06:57
https://www.informatat.com/avicii-e-kishte-parashikuar-se-do-te-vdiste/20%Monthly2018-04-26 06:54
https://www.informatat.com/ajo-qe-beri-kosovari-ne-zvicer-le-pa-mend-gjykaten-federale/20%Monthly2018-04-26 06:54
https://www.informatat.com/macron-sulmon-me-takt-trumpin/20%Monthly2018-04-26 06:51
https://www.informatat.com/apostolova-eshte-bere-pak-ne-fushen-e-sundimit-te-ligjit/20%Monthly2018-04-26 06:51
https://www.informatat.com/po-manipulohet-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-04-26 06:48
https://www.informatat.com/planeti-misterioz-zhduk-njerezimin/20%Monthly2018-04-26 06:48
https://www.informatat.com/ronaldo-surprizon-rashford-ja-cfare-ben-luzitani-per-talentin-e-united/20%Monthly2018-04-26 06:46
https://www.informatat.com/prokurorit-te-shtetit-i-vidhet-vetura-zyrtare/20%Monthly2018-04-26 06:43
https://www.informatat.com/gjykata-e-turqise-denon-13-gazetare-per-grusht-shteti/20%Monthly2018-04-26 06:39
https://www.informatat.com/donald-tusk-sot-viziton-kosoven/20%Monthly2018-04-26 10:02
https://www.informatat.com/qeverine-e-rrezuar-smunden-ta-rrezojne/20%Monthly2018-04-26 06:33
https://www.informatat.com/vrasja-e-19-vjecarit-grek-publikohet-fotografia-e-te-dyshuarit-shqiptar/20%Monthly2018-04-26 06:31
https://www.informatat.com/ekstrakti-i-cajit-te-gjelber-demton-melcine/20%Monthly2018-04-25 07:58
https://www.informatat.com/shtepia-200-vjecare-ne-manhattan-shitet-per-48-milione/20%Monthly2018-04-25 07:57
https://www.informatat.com/menaxhojeni-stresin-me-keto-5-menyra/20%Monthly2018-04-25 07:55
https://www.informatat.com/trendet-kryesore-te-grimit-qe-po-na-vijne-kete-sezon/20%Monthly2018-04-25 07:52
https://www.informatat.com/disa-keshilla-per-floke-te-pastra-dhe-voluminoze/20%Monthly2018-04-25 07:49
https://www.informatat.com/ide-per-dukje-ne-mbremjen-e-matures-foto/20%Monthly2018-04-25 07:46
https://www.informatat.com/mjafton-nje-ore-meditim-per-ta-zvogeluar-ankthin-dhe-stresin/20%Monthly2018-04-25 07:43
https://www.informatat.com/delegacioni-i-kuvendit-po-ndjek-punimet-e-sesionit-te-dyte-te-rregullt-te-ap-te-keshillit-te-evropes/20%Monthly2018-04-25 17:02
https://www.informatat.com/spitali-i-pergjithshem-ne-peje-po-merr-pamje-te-re/20%Monthly2018-04-25 18:00
https://www.informatat.com/si-te-dukeni-ne-plazh-kete-vere/20%Monthly2018-04-25 07:42
https://www.informatat.com/kurti-takon-kryeministrin-e-bosnjes-dhe-hercegovines/20%Monthly2018-04-25 17:55
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-per-keqmenaxhim-ne-ptk/20%Monthly2018-04-25 17:40
https://www.informatat.com/nje-tifoz-i-liverpulit-theret-me-thike/20%Monthly2018-04-25 07:39
https://www.informatat.com/tusk-neser-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-25 16:29
https://www.informatat.com/ambasadorja-e-turqise-tregon-kur-ka-marre-vesh-per-deportimin-e-gjashte-gylenisteve-nga-kosova/20%Monthly2018-04-26 06:40
https://www.informatat.com/akk-sqarohet-rreth-formularit-te-deklarimit-te-pasurise-per-ministrin-bytyqi/20%Monthly2018-04-25 17:23
https://www.informatat.com/murati-i-levizjes-per-bashkim-tregon-detaje-nga-takimi-i-sotshem/20%Monthly2018-04-25 17:18
https://www.informatat.com/vushtrria-do-te-behet-me-park-industrial/20%Monthly2018-04-25 17:05
https://www.informatat.com/cizmet-ne-vlere-prej-mbi-tremije-euro-te-dua-lipes/20%Monthly2018-04-25 07:38
https://www.informatat.com/ne-muzeun-e-kosoves-mbahet-aktivitet-artistik-me-femijet-me-autizem-dhe-te-sos-fshatrave/20%Monthly2018-04-25 16:59
https://www.informatat.com/lengu-magjik-anti-celulit-me-vetem-dy-perberes/20%Monthly2018-04-25 16:54
https://www.informatat.com/nje-arsye-me-shume-per-te-vizituar-meksiken-foto/20%Monthly2018-04-25 16:44
https://www.informatat.com/merkel-pas-takimit-me-ramen-shqiperia-ka-progres-vendosim-ne-ditet-e-ardhshme-per-negociatat/20%Monthly2018-04-25 16:40
https://www.informatat.com/i-jepet-lamtumira-aktorit-art-kurti/20%Monthly2018-04-25 16:36
https://www.informatat.com/audi-perballet-me-defekte/20%Monthly2018-04-25 07:35
https://www.informatat.com/lekaj-ne-lubjane-ngrite-shqetesimin-per-pengesat-qe-po-i-shkakton-serbia/20%Monthly2018-04-25 16:27
https://www.informatat.com/lladrovci-takon-pronaret-e-kombibuseve-iu-kerkon-ta-respektojne-ligjin/20%Monthly2018-04-25 16:16
https://www.informatat.com/hoti-agjenden-shteterore-e-cojme-perpara-vetem-me-konsensus/20%Monthly2018-04-25 16:08
https://www.informatat.com/pse-shtatzenat-duhet-ta-perdorin-kosin/20%Monthly2018-04-25 07:32
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-e-percaktuar-per-rrugen-e-saj-euroatlantike/20%Monthly2018-04-25 15:55
https://www.informatat.com/rihanna-reklama-me-e-mire-e-te-brendshmeve-te-saj-foto/20%Monthly2018-04-25 14:24
https://www.informatat.com/facebook-tani-e-di-cfare-eshte-terrorizmi-hiqen-1-9-mln-postime/20%Monthly2018-04-25 14:56
https://www.informatat.com/rexha-ushtrues-detyre-i-drejtorit-te-policise/20%Monthly2018-04-25 17:43
https://www.informatat.com/9023/20%Monthly2018-04-25 14:53
https://www.informatat.com/me-4-maj-mund-te-aplikojne-per-pune-3-mije-veta-per-150-kompani/20%Monthly2018-04-25 14:20
https://www.informatat.com/falsifikoi-diplomen-e-masterit-vodhi-ne-supermarket-dorehiqet-kryetarja-e-madridit/20%Monthly2018-04-25 14:19
https://www.informatat.com/momenti-kur-motociklisti-goditet-per-vdekje-ne-aksident-video/20%Monthly2018-04-25 14:11
https://www.informatat.com/i-vetmi-pas-takimit-qe-thote-se-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje-live/20%Monthly2018-04-25 14:05
https://www.informatat.com/deda-tryezat-duhet-te-mos-jene-ne-distance-nje-javore-por-me-shpesh/20%Monthly2018-04-25 14:00
https://www.informatat.com/menopauza-nuk-eshte-fundi-eshte-gjetur-menyra-se-si-tu-kthehet-pelleshmeria-femrave-te-moshuara/20%Monthly2018-04-25 13:57
https://www.informatat.com/pdk-duhet-te-therrase-takimin-e-radhes-live/20%Monthly2018-04-25 13:51
https://www.informatat.com/kosid-per-tc-kosova-e-re-tete-marreveshje-tre-impakte-te-medha/20%Monthly2018-04-25 13:49
https://www.informatat.com/tryezat-tjera-kryesohen-me-rrotacion-live/20%Monthly2018-04-25 13:47
https://www.informatat.com/krasniqi-seshte-rendi-i-zgjedhjeve-live/20%Monthly2018-04-25 13:42
https://www.informatat.com/hapet-konkursi-per-kryeshef-te-telekomit/20%Monthly2018-04-25 13:42
https://www.informatat.com/apel-nga-keds-i-%e2%80%8bmos-blini-dhe-mos-vendosni-njehsore-ua-jep-kedsi-secilit-falas/20%Monthly2018-04-25 13:36
https://www.informatat.com/presidenti-mirepret-tryezen-e-ldk-se-e-quan-inkurajues-takimin-e-partive/20%Monthly2018-04-25 13:37
https://www.informatat.com/perfundon-tryeza-e-ldk-se-deklarimet-pas-takimit-live/20%Monthly2018-04-25 17:29
https://www.informatat.com/haziri-ne-platformen-e-serbise-kufiri-vjen-tek-ibri/20%Monthly2018-04-25 14:14
https://www.informatat.com/veseli-tregon-pse-pdk-ju-pergjigj-pozitivisht-tryezes-se-ldk-se/20%Monthly2018-04-25 13:32
https://www.informatat.com/ne-keshill-te-evropes-diskutohet-arrestimi-i-gjuriqit/20%Monthly2018-04-25 13:05
https://www.informatat.com/deshton-konsensusi-per-zgjedhje-te-parakohshme-ne-tryezen-e-sotme-te-ldk-se/20%Monthly2018-04-25 16:13
https://www.informatat.com/tryeza-e-ldk-se-mbledhi-te-gjitha-partite/20%Monthly2018-04-25 13:27
https://www.informatat.com/neser-vazhdon-seanca-ne-rend-dite-kater-interpelanca/20%Monthly2018-04-25 16:31
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-statusi-i-fondit-pensional-te-jete-teme-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-04-25 13:31
https://www.informatat.com/gashi-priti-ne-takim-apostoloven/20%Monthly2018-04-25 12:24
https://www.informatat.com/gresa-pallaska-po-plaket-kjo-eshte-mosha-e-saj/20%Monthly2018-04-25 12:18
https://www.informatat.com/mogherini-marreveshja-me-iranin-duhet-te-ruhet/20%Monthly2018-04-25 12:05
https://www.informatat.com/vuciq-po-perballemi-me-lufte-te-veshtire-per-ruajtjen-e-pavaresise/20%Monthly2018-04-25 13:00
https://www.informatat.com/asaram-bapu-denohet-me-burg-te-perjetshem-per-dhunimin-e-16-vjecares/20%Monthly2018-04-25 11:53
https://www.informatat.com/vrasja-e-kim-wall-shpikesi-danez-peter-madsen-denohet-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2018-04-25 11:38
https://www.informatat.com/ja-rregullat-e-reja-qe-ka-vendos-facebook/20%Monthly2018-04-25 11:19
https://www.informatat.com/shfaqet-videoja-me-e-pakendshme-e-donald-trump-dhe-melania/20%Monthly2018-04-25 11:13
https://www.informatat.com/hoxha-kosova-do-te-vazhdoj-perpjekjet-e-saj-ne-parandalimin-dhe-luftimin-e-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-04-25 11:13
https://www.informatat.com/policia-ne-qytetin-kinez-konfiskon-600-kompjutera-te-perdorura-per-te-prodhuar-bitcoin/20%Monthly2018-04-25 11:05
https://www.informatat.com/comcast-sfidon-murdoch-me-oferten-rivale-per-sky-news/20%Monthly2018-04-25 10:56
https://www.informatat.com/planet-e-medha-te-fifa-s-per-turnete-e-futbollit/20%Monthly2018-04-25 14:21
https://www.informatat.com/media-gjermane-per-edi-ramen-ne-berlin/20%Monthly2018-04-25 10:45
https://www.informatat.com/nis-rrenimi-i-shtepive-ne-hade/20%Monthly2018-04-25 10:37
https://www.informatat.com/lluka-kanadezet-te-interesuar-per-investime-ne-sektorin-minerar-te-kosoves/20%Monthly2018-04-25 10:32
https://www.informatat.com/alarm-ne-beograd-ish-kapiteni-i-serbise-ne-fanellen-e-perfaqesueses-se-kosoves/20%Monthly2018-04-25 10:30
https://www.informatat.com/ismaili-me-percaktimin-cmimeve-te-barnave-do-te-parandalojme-abuzimin-e-parase-publike/20%Monthly2018-04-25 10:28
https://www.informatat.com/zyrtare-komunikate-nga-barcelona-shkarkohet-trajneri/20%Monthly2018-04-25 10:26
https://www.informatat.com/tuchel-zgjedh-tri-perforcimet-e-para-ne-psg/20%Monthly2018-04-25 10:24
https://www.informatat.com/real-madrid-zgjedh-sulmin-per-ndeshjen-ndaj-bayern-munichut/20%Monthly2018-04-25 10:22
https://www.informatat.com/amazon-ka-nje-ndikim-me-te-mire-ne-shoqeri-sesa-apple/20%Monthly2018-04-25 10:20
https://www.informatat.com/be-irani-rusia-dhe-turqia-kane-pergjegjesi-te-vecante-ne-siri/20%Monthly2018-04-25 10:18
https://www.informatat.com/tryeza-e-ldk-se-mbyllet-per-medie/20%Monthly2018-04-25 10:15
https://www.informatat.com/lluka-techpark-u-do-te-finalizohet-shume-shpejt/20%Monthly2018-04-25 10:09
https://www.informatat.com/kino-armata-hapet-me-nje-film-horror/20%Monthly2018-04-25 10:05
https://www.informatat.com/presidenti-i-keshillit-evropian-donald-tusk-do-te-vizitoje-kosoven-neser/20%Monthly2018-04-25 12:01
https://www.informatat.com/tuna-me-ngjyre-kimike-mishi-i-kalbur-pluhuri-i-rreme-i-qumeshtit-te-foshnjes/20%Monthly2018-04-25 09:52
https://www.informatat.com/komisioni-per-buxhet-diskuton-shpenzimet-e-kuvendit/20%Monthly2018-04-25 12:47
https://www.informatat.com/apostolova-reformat-nuk-do-te-jene-te-lehta/20%Monthly2018-04-25 12:47
https://www.informatat.com/arabia-saudite-i-dhuron-salahut-toke-ne-meke/20%Monthly2018-04-25 08:59
https://www.informatat.com/reporteret-pa-kufij-mediat-ne-kosove-vuajne-nga-ndikimi-direkt-politik/20%Monthly2018-04-25 09:28
https://www.informatat.com/katalonia-nuk-eshte-kosove-dhe-as-spanja-nuk-eshte-serbi/20%Monthly2018-04-25 10:01
https://www.informatat.com/mediat-ne-kosove-me-te-mira-se-ne-serbi-e-rajon/20%Monthly2018-04-25 08:34
https://www.informatat.com/detaje-nga-vdekja-e-te-riut-ne-aksidentin-me-motociklete/20%Monthly2018-04-25 09:19
https://www.informatat.com/sulm-ne-kishe-19-te-vdekur/20%Monthly2018-04-25 08:17
https://www.informatat.com/thaci-mirepret-platformat-politike-te-lidereve/20%Monthly2018-04-25 08:46
https://www.informatat.com/perleshje-para-ndeshjes-liverpool-roma-nje-person-ne-gjendje-kritike/20%Monthly2018-04-25 07:53
https://www.informatat.com/vendimi-i-trumpit-per-ndalim-udhetimin-perballet-me-vleresimin-e-supremes/20%Monthly2018-04-25 07:51
https://www.informatat.com/talibanet-afgane-njoftojne-per-nisjen-e-ofensives-pranverore/20%Monthly2018-04-25 07:50
https://www.informatat.com/whatsapp-kufizon-moshen-e-perdoruesve-te-platformes-ne-be/20%Monthly2018-04-25 07:47
https://www.informatat.com/ylli-i-romes-paralajmeron-liverpoolin-per-ndeshjen-e-kthimit/20%Monthly2018-04-25 07:38
https://www.informatat.com/freedom-house-per-lirine-e-medias-shqiperia-pjeserisht-e-lire/20%Monthly2018-04-25 07:32
https://www.informatat.com/ajdarevic-gjithmone-i-gatshem-per-shqiperine/20%Monthly2018-04-25 07:29
https://www.informatat.com/msh-prezanton-gjendjen-e-vaksinimit-per-vitet-2016-2017/20%Monthly2018-04-25 07:29
https://www.informatat.com/moratti-ky-do-te-jete-rezultati-i-ndeshjes-inter-juventus/20%Monthly2018-04-25 07:28
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-e-malaries/20%Monthly2018-04-25 07:27
https://www.informatat.com/bayern-munich-real-madrid-formacionet-e-super-ndeshjes-ne-allianz-arena/20%Monthly2018-04-25 07:26
https://www.informatat.com/perfitimet-e-shendetit-nga-lajthite/20%Monthly2018-04-25 07:25
https://www.informatat.com/perotti-shenon-nga-penalltia-shikojeni-cfare-ka-bere-ujkani-ne-instagram/20%Monthly2018-04-25 07:24
https://www.informatat.com/google-lanson-aplikacionin-e-ri-per-podcast/20%Monthly2018-04-25 07:23
https://www.informatat.com/napoli-cakton-cmimin-per-shitjen-e-koulibaly/20%Monthly2018-04-25 07:21
https://www.informatat.com/samsung-galaxy-a6-ne-variant-te-kalter-dhe-te-arte/20%Monthly2018-04-25 07:21
https://www.informatat.com/trajneri-i-romes-nuk-dorezohet-zbulon-planin-per-ndeshjen-e-kthimit-ne-olimpico/20%Monthly2018-04-25 07:20
https://www.informatat.com/meek-mill-lirohet-nga-burgu/20%Monthly2018-04-25 07:19
https://www.informatat.com/trajneri-i-ri-i-arsenalit-vjen-nga-bundesliga/20%Monthly2018-04-25 07:18
https://www.informatat.com/snoop-dogg-akuzon-trump-per-racizem/20%Monthly2018-06-10 12:31
https://www.informatat.com/300-milione-kafshe-vdesin-ne-testime-laboratorike/20%Monthly2018-04-25 07:15
https://www.informatat.com/si-te-kujdeseni-per-lekuren-gjate-veres/20%Monthly2018-04-25 07:13
https://www.informatat.com/pdk-shkon-ne-tryezen-e-ldk-se/20%Monthly2018-04-25 08:50
https://www.informatat.com/tifozi-i-liverpool-qellohet-me-rrip-para-gjysmefinales-me-romen/20%Monthly2018-04-25 07:11
https://www.informatat.com/personat-me-shtrengim-te-forte-te-duarve-jane-me-inteligjente/20%Monthly2018-04-25 07:11
https://www.informatat.com/trump-dhe-macron-per-hartimin-e-nje-marreveshjeje-te-re-berthamore-me-iranin/20%Monthly2018-04-25 08:35
https://www.informatat.com/mungesa-e-gjumit-i-ben-keq-shendetit/20%Monthly2018-04-25 07:08
https://www.informatat.com/hahn-emri-mund-te-zgjidhet-brenda-15-ditesh-zaev-i-rezervuar/20%Monthly2018-04-25 07:07
https://www.informatat.com/komuna-e-skenderajt-nenshkruan-memorandum-mirekuptimi-me-un-habitatin/20%Monthly2018-04-25 07:05
https://www.informatat.com/sipas-hoxhajt-ulesja-ne-okb-dhe-asociacioni-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2018-04-25 08:29
https://www.informatat.com/uefa-ngul-kembe-se-disa-pune-ne-stadium-duhet-te-ribehen/20%Monthly2018-04-25 07:00
https://www.informatat.com/mot-kryesisht-i-ngrohte-ne-kosove-deri-ne-fund-te-javes/20%Monthly2018-04-25 06:57
https://www.informatat.com/realizohet-nje-projekt-4-milionesh-ne-zonen-e-liqenit-te-mitrovices/20%Monthly2018-04-25 06:57
https://www.informatat.com/emrat-e-kandidateve-per-drejtor-te-burgjeve-shkojne-ne-qeveri/20%Monthly2018-04-25 06:55
https://www.informatat.com/policia-refuzon-kandidatet-me-tatuazhe/20%Monthly2018-04-25 06:53
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-ne-listat-e-veteraneve-ka-njerez-te-cilet-kane-qene-pjese-e-udb-se/20%Monthly2018-04-25 06:53
https://www.informatat.com/kosova-perballet-me-mungese-te-ujit/20%Monthly2018-04-25 06:51
https://www.informatat.com/hetime-per-falimentimin-e-telekomit/20%Monthly2018-04-25 07:14
https://www.informatat.com/pronto-gjykohet-nga-departamenti-per-krime-te-renda-mbrojtja-e-grabovcit-e-kundershton/20%Monthly2018-04-25 08:51
https://www.informatat.com/qeveria-ia-le-ne-dore-presidentit-edhe-zbatimin-e-marreveshjeve-me-serbine/20%Monthly2018-04-25 07:04
https://www.informatat.com/teknika-kur-nuk-ju-ze-gjumi/20%Monthly2018-04-24 08:12
https://www.informatat.com/sa-ndikon-diferenca-ne-moshe-ne-nje-lidhje/20%Monthly2018-04-24 08:17
https://www.informatat.com/deklarata-e-sofjes-pa-nenshkrim-te-lidereve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-04-25 06:54
https://www.informatat.com/kryeministri-belg-ne-beograd-me-propozime-te-reja-per-kosoven/20%Monthly2018-04-24 20:03
https://www.informatat.com/fakte-shkencore-per-miqesine/20%Monthly2018-04-24 08:23
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldkse-thote-se-duhen-edhe-4-vota-per-ta-rrezuar-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-04-24 19:48
https://www.informatat.com/sky-zbulon-ekipin-e-ri-te-ancelottit/20%Monthly2018-04-24 08:24
https://www.informatat.com/ngjashmeria-e-jashtezakonshme-e-aktoreve-me-figurat-historike/20%Monthly2018-04-24 08:29
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-tregon-nese-do-te-kandidoje-per-kryetare-te-ldkse/20%Monthly2018-04-25 06:54
https://www.informatat.com/regjistrohet-femija-i-pare-me-dy-nena/20%Monthly2018-04-24 08:31
https://www.informatat.com/supermodelja-i-rikthehet-pozave-nudo/20%Monthly2018-04-24 08:34
https://www.informatat.com/del-autopsia-e-vdekjes-se-avicii/20%Monthly2018-04-24 08:36
https://www.informatat.com/ne-vend-te-shampose-posta-ia-dergon-20-pasaporta-amerikane/20%Monthly2018-04-24 17:26
https://www.informatat.com/ne-te-ardhmen-transporti-me-dron/20%Monthly2018-04-24 08:39
https://www.informatat.com/revolucioni-i-porsche/20%Monthly2018-04-24 08:41
https://www.informatat.com/gjermania-planifikon-armatime-me-vlere-miliarda-euro/20%Monthly2018-04-24 08:43
https://www.informatat.com/lekaj-akuzohet-te-kete-dhene-mbi-630-mije-euro-subvencione-pa-baze-ligjore/20%Monthly2018-04-24 20:19
https://www.informatat.com/konfiskohen-pashteta-dhe-camcakez-me-prejardhje-te-panjohur/20%Monthly2018-04-24 15:31
https://www.informatat.com/kthehet-mbrapa-projektligji-per-prishtinen/20%Monthly2018-04-24 15:28
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-i-plotesuam-95-kushtet-per-vizat/20%Monthly2018-04-24 15:26
https://www.informatat.com/nisin-mbremjet-evropiane-per-kosoven/20%Monthly2018-04-24 14:57
https://www.informatat.com/nis-konferenca-e-donatoreve-per-sirine/20%Monthly2018-04-24 14:37
https://www.informatat.com/tusk-permend-ne-tirane-sakrificen-e-skenderbeut-ne-mbrojtje-te-perendimit/20%Monthly2018-04-24 15:38
https://www.informatat.com/paramaout-se-shpejti-sjell-filmin-biografik-per-elton-john/20%Monthly2018-04-24 14:27
https://www.informatat.com/gashi-kurti-ka-lene-ne-gjysme-rrugetimin-e-tij-prej-artisti/20%Monthly2018-04-24 14:24
https://www.informatat.com/kush-i-tha-po-e-kush-heziton-te-marre-pjese-ne-tryezen-e-ldk-se-per-zgjedhjet/20%Monthly2018-04-25 07:10
https://www.informatat.com/vushtrria-merr-masa-per-te-siguruar-ujin-e-pijes-gjate-veres/20%Monthly2018-04-24 14:09
https://www.informatat.com/dhurohen-1-1-milion-euro-pajisje-per-shskuk-ne/20%Monthly2018-04-24 14:06
https://www.informatat.com/france-football-i-kerkon-falje-iniestas-qe-nuk-ia-dha-topin-e-arte/20%Monthly2018-04-24 14:00
https://www.informatat.com/4-gjera-qe-mund-ti-kuptoni-nga-grupi-i-gjakut/20%Monthly2018-04-24 13:57
https://www.informatat.com/hage-prokuroria-kerkon-denim-te-perjetshem-per-karaxhiqin/20%Monthly2018-04-24 13:56
https://www.informatat.com/sllovenia-meritore-qe-kosova-mori-kryesimin-e-seecp-se-2019-2020/20%Monthly2018-04-24 13:57
https://www.informatat.com/70-vjecari-gjendet-i-vdekur-ne-nje-hotel-ne-velani/20%Monthly2018-04-24 13:53
https://www.informatat.com/ipk-nis-hetimet-ndaj-policise-lidhur-me-rastin-e-gjuriq/20%Monthly2018-04-24 13:45
https://www.informatat.com/hoti-tregon-temat-e-tryezes-se-ldk-se-do-te-flitet-edhe-per-zgjedhje-te-reja-dokumnet/20%Monthly2018-04-24 18:55
https://www.informatat.com/kryeministri-belg-ia-ben-te-qarte-serbise-sa-me-shpejte-zgjidhje-me-kosoven/20%Monthly2018-04-24 13:36
https://www.informatat.com/rritet-besimi-i-qytetareve-ndaj-atk-se/20%Monthly2018-04-24 13:59
https://www.informatat.com/pdk-flet-per-tryezen-e-ldk-se/20%Monthly2018-04-24 13:33
https://www.informatat.com/producenti-i-o-sa-mire-jam-i-shokuar-arti-ka-qene-djale-i-gezueshem/20%Monthly2018-04-24 13:19
https://www.informatat.com/erdogan-planifikon-te-mbaje-tubime-zgjedhore-ne-evrope/20%Monthly2018-04-24 13:14
https://www.informatat.com/roma-me-vetem-nje-sulmues-kunder-liverpoolit/20%Monthly2018-04-24 13:12
https://www.informatat.com/kosova-blen-me-shume-ne-serbi-shet-me-shume-ne-shqiperi/20%Monthly2018-04-24 13:11
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-paguan-borxhe-per-telekomin-synon-privatizimin-2/20%Monthly2018-04-24 13:08
https://www.informatat.com/lvv-edhe-gdp-konfirmojne-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-ldk-se/20%Monthly2018-04-24 13:33
https://www.informatat.com/veseli-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-aktorit-te-o-sa-mire/20%Monthly2018-04-24 13:45
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-paguan-borxhe-per-telekomin-synon-privatizimin/20%Monthly2018-04-24 12:56
https://www.informatat.com/bytyqi-thote-se-masht-eshte-e-interesuar-te-mos-migrojne-te-rinjte-video/20%Monthly2018-04-24 12:49
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-me-floke-te-bardha/20%Monthly2018-04-24 12:43
https://www.informatat.com/gold-ag-e-pabesueshme-qe-do-tvi-ne-varrim-tend/20%Monthly2018-04-24 12:56
https://www.informatat.com/eksperti-i-it-se-autor-i-sulmit-ne-toronto/20%Monthly2018-04-24 12:39
https://www.informatat.com/se-shpejti-marreveshje-me-vende-te-be-per-punesime-sezonale-video/20%Monthly2018-04-24 12:38
https://www.informatat.com/eksporti-i-kosoves-ne-mars-mbuloi-importin-10-4/20%Monthly2018-04-24 12:32
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-drejtesi-dhe-shpagim-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-04-24 12:28
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-kosoves-behgjet-pacolli-para-radio-bullgarise-bashkejetesa-eshte-alternativa-e-vetme/20%Monthly2018-04-24 13:32
https://www.informatat.com/si-te-migroni-dhe-punesoheni-legalisht-ne-gjermani-live/20%Monthly2018-04-24 12:13
https://www.informatat.com/reagon-o-sa-mire-do-ta-kujtojme-gjithmone/20%Monthly2018-04-24 12:10
https://www.informatat.com/ardian-gjini-jam-i-shokuar-arti-ike-heret/20%Monthly2018-04-24 12:08
https://www.informatat.com/inaugurohet-autostrada-decan-plave/20%Monthly2018-04-24 11:57
https://www.informatat.com/dua-lipa-do-te-paraqitet-ne-nje-tjeter-ngjarje-te-madhe/20%Monthly2018-04-24 11:55
https://www.informatat.com/nafta-e-paperpunuar-brent-ne-nivelin-me-te-larte-nga-viti-2014/20%Monthly2018-04-24 11:53
https://www.informatat.com/gashi-manifestimi-per-shenimin-e-140-vjetorit-te-lidhjes-se-prizrenit-do-te-jete-madheshtor/20%Monthly2018-04-24 11:50
https://www.informatat.com/konkluzionet-e-maqedonise-rreth-raportit-te-komisionit-evropian/20%Monthly2018-04-24 11:46
https://www.informatat.com/gjykata-vendosi-per-aktakuzen-e-rastit-stenta-ndaj-ferid-aganit/20%Monthly2018-04-24 11:43
https://www.informatat.com/haradinaj-kroacia-aleat-ne-rrugetimin-tone-euro-atlantik/20%Monthly2018-04-24 11:43
https://www.informatat.com/kine-18-te-vdekur-nga-zjarrvenia-e-qellimshme-nje-i-arrestuar/20%Monthly2018-04-24 11:39
https://www.informatat.com/vdekja-e-aktorit-o-sa-mire-gjendet-arme-ne-vendin-e-ngjarjes/20%Monthly2018-04-24 13:07
https://www.informatat.com/ofensiva-e-merkel-dhe-macron-per-te-shpetuar-ujdine-me-iranin/20%Monthly2018-04-24 11:33
https://www.informatat.com/akr-ja-i-thote-po-fteses-per-tryezen-e-thirrur-nga-ldk/20%Monthly2018-04-24 13:07
https://www.informatat.com/darka-shteterore-trump-macron-protokoll-porcelan-e-kuzhine-amerikane/20%Monthly2018-04-24 11:26
https://www.informatat.com/vdes-liri-belishova-gruaja-qe-sfidoi-enver-hoxhen/20%Monthly2018-04-24 11:22
https://www.informatat.com/spanja-bllokon-deklaraten-e-perbashket-ne-sofje-shkak-kosova/20%Monthly2018-04-24 11:21
https://www.informatat.com/kosova-ka-shkallen-me-te-ulet-te-tatimeve/20%Monthly2018-04-24 11:17
https://www.informatat.com/kurti-ne-sarajeve-flet-per-rrezimin-e-qeverise-veshtire-e-kemi-ta-bejme-shumicen/20%Monthly2018-06-10 12:22
https://www.informatat.com/tragjike-gjendet-i-vdekur-aktori-i-njohur-i-o-sa-mire/20%Monthly2018-04-24 11:19
https://www.informatat.com/nje-grup-i-te-rinjve-vizituan-seline-e-ldk-se/20%Monthly2018-04-24 10:56
https://www.informatat.com/richard-gere-martohet-fshehurazi-ne-nje-ceremoni-private/20%Monthly2018-04-24 10:51
https://www.informatat.com/kate-middleton-nuk-harron-princeshe-dianen/20%Monthly2018-04-24 10:50
https://www.informatat.com/psg-real-madrid-courtois-zgjedh-klubin-e-ri/20%Monthly2018-04-24 10:47
https://www.informatat.com/nje-grup-i-te-rinjve-kane-vizituar-seline-e-ldk-se-dhe-jane-takuar-me-anetaren-e-ldk-se-vlora-dumoshin/20%Monthly2018-04-24 10:42
https://www.informatat.com/termet-ne-turqi-dhjetera-persona-te-plagosur/20%Monthly2018-04-24 10:32
https://www.informatat.com/shkodran-mustafi-besniku-i-arsenalit/20%Monthly2018-04-24 10:27
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-samit-kosova-i-perket-familjes-evropiane-nuk-ka-kthim-prapa/20%Monthly2018-04-24 11:30
https://www.informatat.com/gjakove-nje-person-gjendet-i-vdekur-ne-veture/20%Monthly2018-04-24 10:19
https://www.informatat.com/selimi-kerkon-qe-kuvendi-te-mbikeqyre-fsk-ne/20%Monthly2018-04-24 10:16
https://www.informatat.com/nisma-konfirmon-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-ldk-se/20%Monthly2018-04-24 12:25
https://www.informatat.com/ahmet-isufi-asociacioni-vetem-sipas-kushtetutes/20%Monthly2018-04-24 10:04
https://www.informatat.com/ldk-perkujton-ish-kryetarin-e-klines-ismet-rraci/20%Monthly2018-04-24 09:56
https://www.informatat.com/hamami-i-prishtines-do-te-restaurohet/20%Monthly2018-04-24 09:48
https://www.informatat.com/ky-eshte-urimi-i-vecante-i-endritit-per-ditelindjen-e-babait-te-tij-hashim-thacit/20%Monthly2018-04-24 09:42
https://www.informatat.com/gjuriq-10-vjet-burg-per-cdo-serb-qe-i-bashkohet-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-04-24 11:24
https://www.informatat.com/mund-te-mos-kete-marreveshje-me-serbine-ne-fund-te-dialogut-live/20%Monthly2018-04-24 09:37
https://www.informatat.com/pas-20-vjeteve-martese-ciftet-jane-me-te-lumtur/20%Monthly2018-04-24 09:35
https://www.informatat.com/femrat-shtatshkurtra-me-veshtire-humbin-peshe/20%Monthly2018-04-24 09:33
https://www.informatat.com/i-pari-qe-do-te-kushtezohet-ne-dialogun-me-serbine-eshte-bartesi-live/20%Monthly2018-04-24 09:28
https://www.informatat.com/g7-kunder-rusise/20%Monthly2018-04-24 09:28
https://www.informatat.com/pacolli-uron-miratimin-e-sekretarit-te-shtetit-amerikan-mike-pompeo/20%Monthly2018-04-24 09:26
https://www.informatat.com/sheshel-flet-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-04-24 10:16
https://www.informatat.com/mbi-31-e-ekonomise-se-kosoves-eshte-joformale/20%Monthly2018-04-24 09:20
https://www.informatat.com/lluka-pritet-ne-dash-dhe-ne-banken-boterore-i-garantohet-mbeshtetje-per-projektet-ne-fushen-e-energjise/20%Monthly2018-04-24 09:17
https://www.informatat.com/debati-per-dialogun-fshihet-pas-thacit-dhe-jo-pas-institucioneve-live/20%Monthly2018-04-24 10:30
https://www.informatat.com/krimineli-me-i-bukur-ne-bote-mbeshtet-capital-t/20%Monthly2018-04-24 09:13
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-heton-apple-dhe-shazam-per-avantazh-ne-konkurrence/20%Monthly2018-04-24 09:11
https://www.informatat.com/kolonel-dritan-demiraj-rimerr-detyren-ne-ushtrine-shqiptare/20%Monthly2018-04-24 09:08
https://www.informatat.com/konjufca-nese-serbia-deshiron-be-ne-duhet-ti-jape-dicka-kosoves-live/20%Monthly2018-04-24 09:46
https://www.informatat.com/kine-18-te-vdekur-gjate-zjarrit-ne-nje-lokal-nate/20%Monthly2018-04-24 09:04
https://www.informatat.com/valverde-mund-te-largohet-nga-barcelona/20%Monthly2018-04-24 09:02
https://www.informatat.com/programi-i-imunizimit-i-suksesshem-ne-kosove/20%Monthly2018-04-24 09:00
https://www.informatat.com/perkujtohet-ish-kryetari-i-klines-dhe-kryetari-i-deges-se-ldk-se-ne-kline-ismet-rraci/20%Monthly2018-04-24 09:53
https://www.informatat.com/konfirmohet-aktakuza-ndaj-ish-ministrit-ferid-agani/20%Monthly2018-04-24 08:51
https://www.informatat.com/haradinaj-po-merr-pjese-ne-samitin-e-brdo-se-ne-kuader-te-seecp/20%Monthly2018-04-24 08:45
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-politik-mblidhen-ne-nje-tryeze-live/20%Monthly2018-04-24 10:30
https://www.informatat.com/dogana-i-konfiskon-31-telefona-te-mencur/20%Monthly2018-04-24 10:16
https://www.informatat.com/svarqa-aliu-ankohet-ne-vend-qe-te-flase-per-projekte/20%Monthly2018-04-24 08:08
https://www.informatat.com/shkembim-ushtaresh-greqi-turqi-pavlopulos-as-qe-vihet-ne-diskutim/20%Monthly2018-04-24 08:06
https://www.informatat.com/lagjet-ku-termokosi-gjate-ketij-viti-fillon-zgjerimin-e-rrjetit/20%Monthly2018-04-24 08:06
https://www.informatat.com/tusk-sot-ne-tirane-rama-takon-merkel-te-enjten/20%Monthly2018-04-24 08:07
https://www.informatat.com/shigjetari-shenja-e-dites-sot-jeni-serioze-me-parate/20%Monthly2018-04-24 08:02
https://www.informatat.com/mbahet-konference-per-edukimin-mbi-median-dhe-informacionin/20%Monthly2018-04-24 07:59
https://www.informatat.com/skandaloze-politikani-publikon-ne-twitterin-e-tij-nje-vajze-te-zhveshur/20%Monthly2018-04-24 07:53
https://www.informatat.com/alphabet-me-rritje-enorme-te-te-hyrave/20%Monthly2018-04-24 07:41
https://www.informatat.com/liverpool-roma-formacionet-e-gjysmefinales-se-pare-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-04-24 07:37
https://www.informatat.com/raporti-i-komisionit-evropian-kerkon-ndryshimin-e-ligjit-per-financat-e-komunave/20%Monthly2018-04-24 07:35
https://www.informatat.com/vjosa-mala-ne-festivalin-the-one-te-new-yorkut/20%Monthly2018-04-24 07:31
https://www.informatat.com/faktorizimi-i-kosoves-permes-sportit/20%Monthly2018-04-24 07:28
https://www.informatat.com/bush-shtrohet-ne-spital-nje-dite-pas-funeralit-te-gruas/20%Monthly2018-04-24 07:26
https://www.informatat.com/elneny-shpreson-te-jete-ne-boteror/20%Monthly2018-04-24 07:24
https://www.informatat.com/merret-ne-pyetje-sulmuesi-i-dyshuar-ne-toronto/20%Monthly2018-04-24 07:21
https://www.informatat.com/prishtina-me-projekt-per-ngritjen-e-nivelit-te-sigurise-rreth-parkut-te-qytetit/20%Monthly2018-04-24 07:18
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-selmanaj-do-te-prodhoje-efekte-negative/20%Monthly2018-04-24 10:16
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-ndaj-policeve-qe-arrestuan-gjuriqin/20%Monthly2018-04-24 07:10
https://www.informatat.com/a-mund-merkel-dhe-macron-te-shpetojne-marreveshjen-atomike/20%Monthly2018-04-24 07:08
https://www.informatat.com/6-shenja-se-partneri-i-biznesit-po-ju-demton/20%Monthly2018-04-24 07:07
https://www.informatat.com/30-rekomandime-para-se-te-filloni-nje-biznes/20%Monthly2018-04-24 07:01
https://www.informatat.com/lista-serbe-kah-te-fryne-era/20%Monthly2018-04-24 06:49
https://www.informatat.com/rekomandimi-per-vizat-pritet-ne-qershor-2/20%Monthly2018-04-24 06:53
https://www.informatat.com/eli-fara-rrefen-do-doja-te-beja-nje-vella-per-marinen/20%Monthly2018-04-24 06:30
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot/20%Monthly2018-04-24 06:27
https://www.informatat.com/rekomandimi-per-vizat-pritet-ne-qershor/20%Monthly2018-04-24 06:21
https://www.informatat.com/per-tri-vjet-shpenzimet-per-paga-u-rriten-per-24-4-milione-euro/20%Monthly2018-04-24 06:19
https://www.informatat.com/rruga-decan-plave-sot-fillon-ndertimi/20%Monthly2018-04-24 06:15
https://www.informatat.com/kim-jong-un-shpreh-ngushellimet-per-turistet-kineze-viktima-te-aksidentit-me-autobuz/20%Monthly2018-04-24 06:11
https://www.informatat.com/furgoni-perplas-kalimtaret-ne-toronto-10-te-vdekur-dhe-15-te-plagosur/20%Monthly2018-04-24 10:17
https://www.informatat.com/krasniqi-suspendimi-i-zyrtareve-me-aktakuze-te-behet-kur-te-ndryshohet-ligji/20%Monthly2018-04-24 10:17
https://www.informatat.com/beyonce-rrezohet-ne-skene-se-bashku-me-te-motren/20%Monthly2018-04-23 21:39
https://www.informatat.com/paraja-apo-arsimimi-e-zgjasin-jeten-me-shume/20%Monthly2018-04-22 10:52
https://www.informatat.com/nje-set-i-nxehte-fotografik-nga-draya-michele/20%Monthly2018-04-23 21:26
https://www.informatat.com/turqi-opozita-e-bashkuar-kunder-erdogan/20%Monthly2018-04-24 06:16
https://www.informatat.com/dhjete-pyetjet-me-te-shpeshta-ne-nje-interviste-pune/20%Monthly2018-04-23 07:15
https://www.informatat.com/do-ta-deshironit-nje-fustan-si-te-jennifer-lopez/20%Monthly2018-04-23 21:09
https://www.informatat.com/5-justifikime-qe-perdorin-gjithmone-njerezit-e-pasuksesshem/20%Monthly2018-04-22 10:54
https://www.informatat.com/molliqaj-per-ptk-qellimisht-ua-humbin-vleren-e-pastaj-i-shesin/20%Monthly2018-04-23 20:42
https://www.informatat.com/gaxheri-kerkon-zgjedhje-platformen-e-pdk-se-e-quan-loje-politike/20%Monthly2018-04-24 10:17
https://www.informatat.com/keto-rregulla-te-marteses-mund-te-thyhen/20%Monthly2018-04-22 10:55
https://www.informatat.com/toronto-furgoni-perplas-kalimtaret/20%Monthly2018-04-23 20:28
https://www.informatat.com/bullgaret-shpjegojne-per-samitin-e-sofjes-nuk-do-te-kete-nenshkrime-nga-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2018-06-10 12:23
https://www.informatat.com/dalin-fotografite-e-para-e-princit-me-te-vogel-ne-bote/20%Monthly2018-04-23 20:28
https://www.informatat.com/vendimi-i-belgjikes-per-negociatat-ne-qershor-michel-shpresoj-ne-ndershmerine-e-vendit-tim/20%Monthly2018-04-23 20:22
https://www.informatat.com/meshkujt-me-shume-terhiqen-nga-paga/20%Monthly2018-04-23 07:13
https://www.informatat.com/shenjat-se-femija-juaj-mund-te-behet-gjeni/20%Monthly2018-04-22 11:00
https://www.informatat.com/krimi-i-organizuar-dhe-korrupsioni-po-e-pengojne-zhvillimin-e-kosoves/20%Monthly2018-04-23 06:55
https://www.informatat.com/pese-semundjet-me-te-shpeshta-te-femijet-2/20%Monthly2018-04-22 11:01
https://www.informatat.com/semundja-vdekjeprurese-per-te-cilen-nuk-ka-vaksine/20%Monthly2018-04-22 11:06
https://www.informatat.com/abdixhiku-per-ptk-ne-falimenton-edhe-nje-kompani-te-pafalimentueshme/20%Monthly2018-04-23 18:29
https://www.informatat.com/uck-ja-u-formua-per-te-zvogeluar-ndikimin-e-rugoves/20%Monthly2018-04-23 06:52
https://www.informatat.com/22-libra-qe-te-ndryshojne-jeten/20%Monthly2018-04-22 11:14
https://www.informatat.com/si-ti-mbani-mend-gjerat-qe-i-lexoni/20%Monthly2018-04-22 11:15
https://www.informatat.com/osmani-nje-koalicion-me-52-vota-smund-te-krijoje-konsensus-per-tema-te-medha/20%Monthly2018-04-23 16:35
https://www.informatat.com/qeveria-thote-se-lista-serbe-seshte-larguar-perfundimisht/20%Monthly2018-04-23 16:29
https://www.informatat.com/isa-mustafa-fton-tryezen-me-partite-per-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2018-04-23 16:27
https://www.informatat.com/thaci-kosova-duhet-ta-mbylle-ceshtjen-e-personave-te-pagjetur/20%Monthly2018-04-23 16:19
https://www.informatat.com/ldk-e-quan-fraze-boshe-platformen-e-veselit-per-unitet-politik/20%Monthly2018-04-23 14:53
https://www.informatat.com/mi-perkrahe-malisheven-me-1-milion-euro/20%Monthly2018-04-23 14:52
https://www.informatat.com/ramadani-logjika-e-bashke-rendimit-me-e-suksesshme-se-e-izolimit/20%Monthly2018-04-23 14:49
https://www.informatat.com/pdk-tregon-se-kush-mund-ta-rrezoje-qeverine/20%Monthly2018-04-23 14:46
https://www.informatat.com/bugatti-veyron-e-para-ne-bote-nga-porcelani/20%Monthly2018-04-23 14:43
https://www.informatat.com/neser-fillojne-punimet-per-ndertimin-e-rruges-decan-plave-2/20%Monthly2018-04-23 22:18
https://www.informatat.com/kryetari-i-klines-premton-pozite-me-te-mire-per-komunitetin-egjiptian-ne-kline/20%Monthly2018-04-23 14:40
https://www.informatat.com/akr-platforma-e-veseli-e-mireseardhur/20%Monthly2018-04-23 14:39
https://www.informatat.com/veseli-rinia-po-i-bashkohet-pdk-se-per-dekaden-e-re-video/20%Monthly2018-04-23 14:37
https://www.informatat.com/kompania-miliardeshe-e-minierave-nga-kanadaja-interesohet-per-zinkun-e-kosoves/20%Monthly2018-04-23 14:33
https://www.informatat.com/veseli-pa-sundim-te-ligjit-agjenda-evropiane-vendnumeron/20%Monthly2018-04-23 14:26
https://www.informatat.com/thaci-nenshkruan-kopjet-e-para-te-librit-ne-hage/20%Monthly2018-04-23 14:25
https://www.informatat.com/themelimi-i-ushtrise-se-kosoves-eshte-domosdoshmeri/20%Monthly2018-04-23 14:23
https://www.informatat.com/rrenohet-ish-ndertesa-e-doganes/20%Monthly2018-04-23 14:21
https://www.informatat.com/merkel-takon-ramen-para-takimit-me-donald-trump/20%Monthly2018-04-23 14:23
https://www.informatat.com/xhaferi-pjese-e-konferences-se-kryetareve-te-parlamenteve-ne-talin/20%Monthly2018-04-23 14:18
https://www.informatat.com/serbia-per-ushtri-ndan-600-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2018-04-23 14:12
https://www.informatat.com/denohet-me-20-vjet-burgim-per-te-shtena-ndaj-policeve/20%Monthly2018-04-23 14:11
https://www.informatat.com/mendy-silva-me-do-me-shume-se-te-dashuren-e-tij/20%Monthly2018-04-23 14:07
https://www.informatat.com/bjellorusia-ia-fal-4-avione-te-vjeter-mig-29-serbise/20%Monthly2018-04-23 14:07
https://www.informatat.com/gjermania-ndihmon-ne-normalizimin-e-marredhenieve-beograd-prishtine/20%Monthly2018-04-23 14:04
https://www.informatat.com/el-pais-spanja-me-veto-per-kosoven-ne-samitin-e-sofjes/20%Monthly2018-04-24 10:17
https://www.informatat.com/agolli-i-lumtur-me-titullin-planifikon-te-vazhdoje-me-qarabagun/20%Monthly2018-04-23 14:02
https://www.informatat.com/nje-kosovar-humb-jeten-ne-shkup/20%Monthly2018-04-23 14:00
https://www.informatat.com/pogba-nuk-kam-probleme-me-mourinhon/20%Monthly2018-04-23 13:58
https://www.informatat.com/real-madrid-merr-vendim-te-papritur-per-portierin-navas/20%Monthly2018-04-23 13:55
https://www.informatat.com/hope-sipas-te-dhenave-ka-rene-numri-i-te-rinjve-te-ekspozuar-ndaj-ekstremizmit/20%Monthly2018-04-23 13:55
https://www.informatat.com/nadal-qendron-numri-nje-ne-bote-pas-fitores-ne-finale-ndaj-kei-nishikori/20%Monthly2018-04-23 13:54
https://www.informatat.com/serbia-me-strategji-tri-pikat-kunder-kosoves-qe-nuk-do-te-ndryshojne/20%Monthly2018-04-23 13:52
https://www.informatat.com/insigne-juve-eshte-mesuar-duke-humbur-finale/20%Monthly2018-04-23 13:48
https://www.informatat.com/vuciq-ushtria-duhet-te-jete-e-gatshme-ne-cdo-moment/20%Monthly2018-04-23 13:45
https://www.informatat.com/messi-zbret-nga-fronti-cr7-n/20%Monthly2018-04-23 13:45
https://www.informatat.com/ish-ylli-i-barcelones-neymar-ne-real-madrid-per-te-qene-me-i-miri/20%Monthly2018-04-23 13:44
https://www.informatat.com/neser-fillojne-punimet-per-ndertimin-e-rruges-decan-plave/20%Monthly2018-04-23 13:42
https://www.informatat.com/salah-top-prioritet-i-real-madridit/20%Monthly2018-04-23 13:42
https://www.informatat.com/dollari-amerikan-vazhdon-te-forcohet-kundrejt-valutave-te-tjera-kryesore/20%Monthly2018-04-23 13:41
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-ti-mbani-gjithmone-sekret/20%Monthly2018-04-23 13:40
https://www.informatat.com/opozitari-grek-zgjidhja-per-emrin-eshte-e-mundshme/20%Monthly2018-04-23 13:39
https://www.informatat.com/merr-fund-dominimi-i-olimpiakosit-aek-u-shpallet-kampion-i-greqise/20%Monthly2018-04-23 13:37
https://www.informatat.com/efektet-e-marijuanes-te-te-rinjte-zbuten-72-ore-nga-konsumi/20%Monthly2018-04-23 13:37
https://www.informatat.com/drejt-nje-krize-te-re-energjetike/20%Monthly2018-04-23 13:36
https://www.informatat.com/kipchoge-e-cheruiyot-triumfojne-ne-maratonen-e-londres/20%Monthly2018-04-23 13:35
https://www.informatat.com/kosove-shqiperi-nisin-xhirimet-per-filmin-cirku-fluturues/20%Monthly2018-04-23 13:32
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-e-librit-te-rinjte-te-lene-anash-teknologjine-e-te-lexojne-me-shume/20%Monthly2018-04-23 13:32
https://www.informatat.com/osmani-shqetesues-prioriteti-i-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-04-23 13:29
https://www.informatat.com/shqiptohet-denim-me-burgim-dhe-gjobe-per-te-akuzuarin-b-a/20%Monthly2018-04-23 13:28
https://www.informatat.com/up-ne-dore-te-bashkepunetoreve-te-jashtem/20%Monthly2018-04-23 13:26
https://www.informatat.com/perkujtohet-567-vjetori-i-dasmes-se-skenderbeut/20%Monthly2018-04-23 13:21
https://www.informatat.com/halimi-shkelqen-me-dy-asistime-per-brondbyn/20%Monthly2018-04-23 13:18
https://www.informatat.com/drejtori-i-telegramit-ben-thirrje-per-proteste-pas-bllokimit-te-qasjes-ne-rusi/20%Monthly2018-04-23 13:16
https://www.informatat.com/ruairi-o-connell-kosova-duhet-te-loboje-per-veten-ne-bote/20%Monthly2018-04-23 13:11
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-armenise/20%Monthly2018-04-23 13:09
https://www.informatat.com/tahiri-vizitoj-avokatin-e-popullit/20%Monthly2018-04-23 13:06
https://www.informatat.com/dukesha-e-kembrixhit-sjell-ne-jete-nje-djale/20%Monthly2018-04-23 12:57
https://www.informatat.com/beyonce-e-motra-e-saj-rrezohen-ne-skenen-e-coachellas/20%Monthly2018-04-23 12:57
https://www.informatat.com/turqit-marrin-minieren-e-dyte-me-te-madhe-ne-shqiperi/20%Monthly2018-04-23 12:52
https://www.informatat.com/ndihmohen-40-biznese-te-vogla-te-suharekes/20%Monthly2018-04-23 12:52
https://www.informatat.com/balazs-me-pasion-e-virtuozitet-perplas-stilet-ne-rrugetimin-muzikor/20%Monthly2018-04-23 12:49
https://www.informatat.com/stray-me-arta-dobroshin-ne-rolin-kryesor-mirepritet-ne-moske/20%Monthly2018-04-23 12:46
https://www.informatat.com/aksidentohet-autobusi-ne-korene-veriore-36-te-vdekur/20%Monthly2018-04-23 12:44
https://www.informatat.com/fillon-manifestimi-java-e-dyerve-te-hapura/20%Monthly2018-04-23 12:44
https://www.informatat.com/sulumesi-i-parisit-denohet-ne-belgjike/20%Monthly2018-04-23 12:43
https://www.informatat.com/96-raste-te-dhunes-familjare-per-nje-vit-ne-gjilan/20%Monthly2018-04-23 12:41
https://www.informatat.com/pacolli-flet-per-sfidat-e-diplomacise-se-kosoves-kryesorja-anetaresimi-ne-okb/20%Monthly2018-04-23 12:39
https://www.informatat.com/haradinaj-do-ti-forcojme-marredheniet-me-republiken-e-turqise-me-popullin-turk/20%Monthly2018-04-23 12:33
https://www.informatat.com/posta-eshte-afer-falimentimit-rrezikohet-edhe-nga-padite-ne-gjykata/20%Monthly2018-04-23 12:30
https://www.informatat.com/haradinaj-mirepret-platformen-e-veselit-per-unitet-politik/20%Monthly2018-04-23 12:27
https://www.informatat.com/qeveria-ndryshon-marreveshjen-financiare-per-ipa-2015/20%Monthly2018-04-23 12:25
https://www.informatat.com/pal-lekaj-autorizohet-te-nenshkruaj-dy-deklarata-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-04-23 12:20
https://www.informatat.com/delawie-njoftohet-per-situaten-e-pergjithshme-te-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2018-04-23 12:10
https://www.informatat.com/ipko-me-numer-rekord-te-filmave-ne-vod/20%Monthly2018-04-23 12:06
https://www.informatat.com/harta-e-arte-e-kosoves-i-dhurohet-humanistes-ne-beograd/20%Monthly2018-04-23 12:03
https://www.informatat.com/te-rinjte-lexojne-vetem-kur-jane-te-obliguar-nga-shkolla/20%Monthly2018-04-23 11:53
https://www.informatat.com/do-te-ristrukturohet-ekipi-i-agjendes-evropiane/20%Monthly2018-04-23 11:49
https://www.informatat.com/ti-kujtojme-ata-qe-shkuan-per-ti-ruajtur-keta-qe-jane/20%Monthly2018-04-23 11:40
https://www.informatat.com/ne-diten-e-librit-promovohet-new-state-modern-statesman/20%Monthly2018-04-23 11:26
https://www.informatat.com/lista-serbe-kunder-ndryshimeve-te-ligjit-per-lirine-fetare/20%Monthly2018-04-23 11:08
https://www.informatat.com/rihanna-me-linje-te-veshjeve-te-brendshme/20%Monthly2018-04-23 10:50
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkoj-mbeshtetje-nga-italia-per-transformimin-e-forces-se-sigurise-se-kosoves-ne-ushtri/20%Monthly2018-04-23 10:32
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-te-librit-dhe-e-drejtes-se-autorit/20%Monthly2018-04-23 10:44
https://www.informatat.com/kapitalizmit-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2018-04-23 10:20
https://www.informatat.com/ku-eshte-cmimi-i-bitcoin/20%Monthly2018-04-23 10:35
https://www.informatat.com/irani-ndalon-perdorimin-e-kriptovalutave/20%Monthly2018-04-23 09:33
https://www.informatat.com/keshilla-rreth-mbrojtjes-dhe-kujdesit-te-dhembeve-per-femijet/20%Monthly2018-04-23 09:27
https://www.informatat.com/nese-nuk-nderhyhet-shpejt-telekomi-falimenton-shpejt/20%Monthly2018-04-23 10:56
https://www.informatat.com/asociacionit-i-komunave-serbe-te-shnderrohet-ne-agjende-shteterore/20%Monthly2018-04-23 08:50
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-miraton-planin-per-adresimin-e-sfidave-te-raportit-te-ke-se/20%Monthly2018-04-23 08:53
https://www.informatat.com/veseli-e-don-presidentin-ne-krye-te-dialogut/20%Monthly2018-04-23 08:36
https://www.informatat.com/qeveria-haradinaj-shpenzoi-me-se-shumti-ne-kompensimin-e-punetoreve/20%Monthly2018-04-23 08:21
https://www.informatat.com/haradinaj-te-pagjeturit-tema-me-e-dhimbshme-qe-ka-vendi/20%Monthly2018-04-23 08:18
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-paten-me-se-paku-gjasa-per-azil-ne-be-ne-2017/20%Monthly2018-04-23 08:12
https://www.informatat.com/asambleja-kombetare-e-frances-miraton-projektligjin-kontravers-per-imigracion/20%Monthly2018-04-23 07:55
https://www.informatat.com/karaxhiq-apelon-denimin-e-tij-me-40-vjet-burgim/20%Monthly2018-04-23 07:52
https://www.informatat.com/50-keshilla-per-tu-bere-i-pasur/20%Monthly2018-04-23 07:17
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shenja-me-inteligjente-e-horoskopit/20%Monthly2018-04-23 07:10
https://www.informatat.com/peshku-ndihmon-zemren/20%Monthly2018-04-23 07:05
https://www.informatat.com/kur-ndiheni-vetem-ndiqni-keta-hapa/20%Monthly2018-04-23 07:01
https://www.informatat.com/dua-nostalgji-per-hello-kitty-in/20%Monthly2018-04-23 21:57
https://www.informatat.com/gjuriq-universiteti-i-mitrovices-mbetet-ne-kuader-te-sistemit-arsimor-te-serbise/20%Monthly2018-04-23 06:49
https://www.informatat.com/14-agjenci-drejt-shuarjes/20%Monthly2018-04-23 06:45
https://www.informatat.com/vazhdojne-problemet-ne-mes-te-vetevendosjes-dhe-gdp-se/20%Monthly2018-04-23 06:42
https://www.informatat.com/pese-menyra-si-ti-kaloni-krizat-e-migrenes/20%Monthly2018-04-22 10:46
https://www.informatat.com/isis-shton-kercenimet-sulm-ndaj-shba-dhe-vendeve-te-koalicionit/20%Monthly2018-04-23 06:04
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-04-23 06:01
https://www.informatat.com/shtate-leksione-qe-duhet-ti-mesoni-ne-jete/20%Monthly2018-04-22 10:44
https://www.informatat.com/shenjat-se-stresi-ju-eshte-kthyer-ne-semundje/20%Monthly2018-04-23 05:32
https://www.informatat.com/sot-%e2%80%8bdita-nderkombetare-e-gjuhes-angleze/20%Monthly2018-04-23 05:52
https://www.informatat.com/dogana-nuk-i-realizon-te-hyrat-qe-i-parashikoi-qeveria/20%Monthly2018-04-23 06:02
https://www.informatat.com/shenjat-se-keni-shume-toksina-ne-trup/20%Monthly2018-04-23 05:31
https://www.informatat.com/vlore-zhytesi-34-vjecar-mbytet-ne-shpellen-e-haxhi-aliut/20%Monthly2018-04-23 05:43
https://www.informatat.com/presidenti-grek-refuzon-shkembimin-e-ushtareve-me-turqine/20%Monthly2018-04-23 05:42
https://www.informatat.com/te-shtena-ne-nje-restorant-ne-shba-3-te-vdekur-e-4-te-plagosur/20%Monthly2018-04-23 05:38
https://www.informatat.com/maska-qe-ju-rinon-per-10-vjet/20%Monthly2018-04-23 05:31
https://www.informatat.com/frazat-qe-njerezit-e-mencur-ia-thone-vetes-cdo-dite/20%Monthly2018-04-22 10:42
https://www.informatat.com/gjeorgjiani-qe-mashtroi-shqiptaret-zbulohet-pronari-i-gulf-ne-shqiperi/20%Monthly2018-04-23 05:23
https://www.informatat.com/femrat-seksi-shperthejne-grande-fratello-n/20%Monthly2018-04-23 05:21
https://www.informatat.com/protestat-ne-armeni-arrestohet-lideri-opozitar/20%Monthly2018-04-23 05:18
https://www.informatat.com/ligji-per-prishtinen-dhe-ai-per-lirite-fetare-shqyrtohen-ne-komisionet-e-kuvendit/20%Monthly2018-04-23 05:13
https://www.informatat.com/ne-torino-vendos-koulibaly-napoli-mposht-juventusin-dhe-hap-garen-per-titull/20%Monthly2018-04-23 05:11
https://www.informatat.com/motherflower-ti-fiki-dritat/20%Monthly2018-04-23 05:10
https://www.informatat.com/tre-ore-lufte-me-flaket-ne-kashar-shkrumbohet-fabrika-e-riciklimit-te-mbetjeve/20%Monthly2018-04-23 05:09
https://www.informatat.com/mesoni-a-keni-shoke-te-vertete/20%Monthly2018-04-22 10:41
https://www.informatat.com/shtetet-me-femrat-me-te-bukura-ne-bote-foto/20%Monthly2018-04-22 10:39
https://www.informatat.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-ndani-me-te-tjeret/20%Monthly2018-04-22 10:36
https://www.informatat.com/kosova-synon-te-themeloje-gjykate-speciale-per-korrupsion/20%Monthly2018-04-22 22:03
https://www.informatat.com/parlamenti-europian-kerkon-te-zbardhet-vrasja-e-gazetares-malteze/20%Monthly2018-04-22 12:22
https://www.informatat.com/zbulohet-anija-e-paprekur-video/20%Monthly2018-04-22 08:18
https://www.informatat.com/vdes-aktori-i-vogel/20%Monthly2018-04-22 11:27
https://www.informatat.com/kaloni-nje-nate-me-peshqit-video/20%Monthly2018-04-22 08:21
https://www.informatat.com/ministria-merr-vendim-per-macet/20%Monthly2018-04-22 08:15
https://www.informatat.com/inspektohen-punimet-ne-rrugen-sali-cekaj-2/20%Monthly2018-04-22 12:17
https://www.informatat.com/danezet-i-kerkojne-unesco-s-te-mbroje-lumturine-e-tyre/20%Monthly2018-04-22 08:27
https://www.informatat.com/stresi-tregon-te-verteten-e-arrestimit/20%Monthly2018-04-22 11:26
https://www.informatat.com/shpenzon-270-mije-dollare-per-tu-dukur-si-karikature/20%Monthly2018-04-22 08:28
https://www.informatat.com/gjendet-nje-mjet-i-pashperthyer-ne-kamenice/20%Monthly2018-04-22 12:09
https://www.informatat.com/nuk-lejohet-regjistrimi-i-femijeve-per-nenat-lesbike-foto/20%Monthly2018-04-22 08:34
https://www.informatat.com/bluntreal-flasin-per-sherrin-me-gjikon-dhe-ledrin/20%Monthly2018-04-22 11:24
https://www.informatat.com/misteret-e-cmuara-te-shpellave-ne-izrael-2/20%Monthly2018-04-22 08:36
https://www.informatat.com/me-mbjelljen-e-luleve-gjilani-shenon-diten-nderkombetare-te-tokes/20%Monthly2018-04-22 12:08
https://www.informatat.com/denohet-me-burg-berberi-pasi-qethi-nje-femije/20%Monthly2018-04-22 09:09
https://www.informatat.com/thaci-ne-hage/20%Monthly2018-04-22 18:26
https://www.informatat.com/thenie-te-bukura-per-lumturine-nga-dale-carnegie/20%Monthly2018-04-22 11:41
https://www.informatat.com/thith-miell-ne-varrin-e-lordit-te-droges-eskobar-video/20%Monthly2018-04-22 11:22
https://www.informatat.com/kini-kujdes-nga-dushi-i-tepert/20%Monthly2018-04-22 09:11
https://www.informatat.com/mmph-ja-fton-te-duhet-dhe-ruhet-toka-video/20%Monthly2018-04-22 12:06
https://www.informatat.com/arratiset-i-dyshuari-per-vjedhjen-e-bitcoin-2/20%Monthly2018-04-22 09:12
https://www.informatat.com/kurbani-perkthehet-ne-italisht/20%Monthly2018-04-22 11:21
https://www.informatat.com/16-mije-efekte-tingujsh-falas/20%Monthly2018-04-22 09:14
https://www.informatat.com/roboti-qe-prodhon-karrige-per-9-minuta-video/20%Monthly2018-04-22 09:16
https://www.informatat.com/amerika-nderton-aeroport-ushtarak-ne-bazen-e-bondsteel-ne-kosove/20%Monthly2018-04-22 11:19
https://www.informatat.com/nasa-ne-kerkim-te-planeteve-te-reja-3/20%Monthly2018-04-22 09:17
https://www.informatat.com/juve-ben-shume-ndryshime-gjate-veres/20%Monthly2018-04-22 13:58
https://www.informatat.com/java-e-personave-te-pagjetur/20%Monthly2018-04-22 15:20
https://www.informatat.com/kuvendi-i-deges-se-aak-se-ne-ferizaj/20%Monthly2018-04-22 14:00
https://www.informatat.com/ahmeti-njofton-per-perfundimin-e-rruges-fehmi-lladrovci/20%Monthly2018-04-22 14:12
https://www.informatat.com/kosova-nuk-eshte-zgjidhje-per-mjeket-ata-synojne-gjermanine/20%Monthly2018-04-22 15:16
https://www.informatat.com/10-perla-mencurie-te-thena-nga-nene-tereza/20%Monthly2018-04-22 15:10
https://www.informatat.com/ajri-i-ndotur-lidhet-me-vdekjet-e-papritura-tek-foshnjat/20%Monthly2018-04-22 15:00
https://www.informatat.com/megan-fox-zbulon-sekretin-si-e-shpetoi-martesen/20%Monthly2018-04-22 14:56
https://www.informatat.com/motra-e-kate-middleton-shtatzene/20%Monthly2018-04-22 14:54
https://www.informatat.com/iraku-sulmon-isis-in-ne-siri-le-36-te-vdekur/20%Monthly2018-04-22 14:51
https://www.informatat.com/ivanov-vazhdon-ta-mbaje-peng-ligjin-per-gjuhet/20%Monthly2018-04-22 14:46
https://www.informatat.com/benevento-le-te-plagosur-tek-milani/20%Monthly2018-04-22 14:43
https://www.informatat.com/stoke-pushtohet-nga-hija-e-championship/20%Monthly2018-04-22 14:40
https://www.informatat.com/lionel-messi-hyn-ne-historine-e-futbollit/20%Monthly2018-04-22 14:38
https://www.informatat.com/partite-opozitare-sfidojne-erdogan/20%Monthly2018-04-22 14:36
https://www.informatat.com/itali-kapet-gomonia-me-1-ton-droge-pranga-skafistit-shqiptar/20%Monthly2018-04-22 14:33
https://www.informatat.com/nje-grua-rrah-nje-burre-ne-prishtine-lendime-peson-edhe-djali-i-saj/20%Monthly2018-04-22 14:28
https://www.informatat.com/sigurohen-dozat-per-vaksinimin-e-gjitha-kafsheve-te-llojit-te-gjedhit/20%Monthly2018-04-22 14:25
https://www.informatat.com/kokosi-i-shendetshem-si-qumeshti-i-gjirit/20%Monthly2018-04-22 14:16
https://www.informatat.com/maske-per-floke/20%Monthly2018-04-22 14:13
https://www.informatat.com/shkollat-tona-te-varfra-ne-perputhje-me-kohen-dhe-kurrikulen-e-re/20%Monthly2018-04-22 14:06
https://www.informatat.com/drita-reagon-pas-akuzave-per-kurdisje-te-ndeshjes-ndaj-llapit/20%Monthly2018-04-22 13:56
https://www.informatat.com/zvicra-debon-lesbiken-boshnjake-pasi-ndahet-nga-e-dashura/20%Monthly2018-04-22 13:48
https://www.informatat.com/pos-motit-te-nxehte-vjen-edhe-pluhuri-afrikan/20%Monthly2018-04-22 13:45
https://www.informatat.com/pacientet-te-detyruar-te-marrin-sherbime-ne-laboratore-private/20%Monthly2018-04-22 13:38
https://www.informatat.com/holanda-dhe-austria-ndalojne-fushaten-e-ministrave-turq-ne-vendin-e-tyre/20%Monthly2018-04-22 13:24
https://www.informatat.com/cifti-turk-arrestohet-ne-aeroportin-e-rinasit/20%Monthly2018-04-22 13:11
https://www.informatat.com/miqte-e-tokes-me-aktivitete-te-shumta-per-pastrimin-e-ambientit-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-22 13:07
https://www.informatat.com/pershendet-nga-futbolli-edhe-julio-cesar/20%Monthly2018-04-22 13:03
https://www.informatat.com/luka-modric-ne-mls/20%Monthly2018-04-22 13:00
https://www.informatat.com/prishtina-mbjell-sot-800-drunj/20%Monthly2018-04-22 12:56
https://www.informatat.com/policia-i-arreston-ne-flagrance-duke-bere-orgji-video/20%Monthly2018-04-22 12:48
https://www.informatat.com/france-evakuohen-turistet-pas-nje-kercenimi-ndaj-forcave-te-sigurise/20%Monthly2018-04-22 12:46
https://www.informatat.com/dacic-per-platformen-e-qeverise-se-kosoves-leter-pa-kurrfare-rendesie/20%Monthly2018-04-22 12:43
https://www.informatat.com/goditet-rrjeti-qe-conte-shqiptare-ne-france/20%Monthly2018-04-22 12:40
https://www.informatat.com/sezoni-veror-rezervohet-vlora/20%Monthly2018-04-22 12:37
https://www.informatat.com/gara-ma-varka-perfundon-tragjikisht-17-te-vdekur-ne-kine/20%Monthly2018-04-22 12:23
https://www.informatat.com/vritet-biznesmeni-grek-dy-shqiptare-te-dyshuar/20%Monthly2018-04-22 12:19
https://www.informatat.com/kryeministri-belg-kerkon-normalizimin-e-raporteve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-04-22 12:14
https://www.informatat.com/dhjetera-zjarrfikese-lufte-me-flaket-ne-kashar-shkrumbohet-fabrika-e-riciklimit/20%Monthly2018-04-22 12:07
https://www.informatat.com/reshitaj-zotohemi-per-veprime-konkrete-ne-mbrojtjen-e-ambientit/20%Monthly2018-04-22 12:01
https://www.informatat.com/vdes-ne-moshen-24-vjecare-aktivistja-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-04-23 05:47
https://www.informatat.com/berisha-si-ronaldo-video/20%Monthly2018-04-22 11:57
https://www.informatat.com/avioni-me-139-pasagjere-perfundon-ne-balte-dhjetera-njerez-e-shtyne/20%Monthly2018-04-22 11:54
https://www.informatat.com/sulm-ne-qendren-e-regjistrimit-te-votuesve-31-te-vrare/20%Monthly2018-04-22 11:52
https://www.informatat.com/zjarri-i-madh-ne-fabriken-e-riciklimit/20%Monthly2018-04-22 11:49
https://www.informatat.com/roli-i-psikologjise-se-punes/20%Monthly2018-04-22 11:44
https://www.informatat.com/sekretet-e-ndermarresve-te-lumtur/20%Monthly2018-04-22 11:42
https://www.informatat.com/chelsea-dhe-arsenal-ne-lufte-per-enrique-n/20%Monthly2018-04-22 11:33
https://www.informatat.com/si-te-mposhtim-lodhjen-pranverore/20%Monthly2018-04-22 11:31
https://www.informatat.com/skandalet-e-akademise-nobel/20%Monthly2018-04-22 11:29
https://www.informatat.com/haradinaj-bene-thirrje-per-mbrojtje-te-mjedisit-ne-diten-e-tokes/20%Monthly2018-04-22 11:11
https://www.informatat.com/cfare-ndikon-ne-zhvillimin-e-kancerit/20%Monthly2018-04-22 11:03
https://www.informatat.com/11-gjera-qe-njerezit-e-suksesshem-bejne-te-dielen/20%Monthly2018-04-22 10:58
https://www.informatat.com/autoriteti-amerikan-kontrollon-pas-aksidenteve/20%Monthly2018-04-22 10:48
https://www.informatat.com/lluka-flet-per-financimin-e-termocentralit-kosova-e-re/20%Monthly2018-04-22 10:33
https://www.informatat.com/116-milione-euro-per-shtepine-kozmike/20%Monthly2018-04-22 10:30
https://www.informatat.com/nje-grua-duhet-te-zbrese-ne-mars/20%Monthly2018-04-22 10:27
https://www.informatat.com/400-aplikime-per-statusin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2018-04-22 10:23
https://www.informatat.com/jetegjatesia-e-nje-kartemonedhe/20%Monthly2018-04-22 10:19
https://www.informatat.com/75-milion-per-yllin-e-premierliges/20%Monthly2018-04-22 10:17
https://www.informatat.com/pacolli-denoj-me-fjalet-me-te-ashpra-sulmin-vetevrases-ne-kabul/20%Monthly2018-04-22 10:14
https://www.informatat.com/super-jahti-fluturues/20%Monthly2018-04-22 10:08
https://www.informatat.com/twitter-ndaloi-reklamat-e-kaspersky-lab/20%Monthly2018-04-22 10:04
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dine-perdoruesit-e-facebook-ut-rreth-privatesise/20%Monthly2018-04-22 10:02
https://www.informatat.com/stimulimi-i-kundershtarit-nxeh-boksierin-kosovar-dueli-degjeneron-ne-sherr-masiv/20%Monthly2018-04-22 09:59
https://www.informatat.com/15-arsyet-per-te-vrapuar-2/20%Monthly2018-04-22 09:58
https://www.informatat.com/a-ka-dashuri-pas-tradhtise/20%Monthly2018-04-22 09:55
https://www.informatat.com/femrat-apo-meshkujt/20%Monthly2018-04-22 09:53
https://www.informatat.com/zjarr-i-madh-ne-fabriken-e-riciklimit-ne-kashar/20%Monthly2018-04-22 09:52
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-te-plakin-para-kohe/20%Monthly2018-04-22 09:50
https://www.informatat.com/keshilla-per-adhurues-patatesh-video/20%Monthly2018-04-22 09:47
https://www.informatat.com/konsumoni-keto-fruta-per-dhembe-te-bardhe/20%Monthly2018-04-22 09:44
https://www.informatat.com/kombinimi-perfekt-i-veshjeve-me-ngjyre-te-kuqe-foto/20%Monthly2018-04-22 09:40
https://www.informatat.com/perdorimi-i-tepruar-i-telefonave-te-mencur-shkakton-ankth/20%Monthly2018-04-22 09:36
https://www.informatat.com/ancelotti-flet-per-drejtimin-e-arsenalit/20%Monthly2018-04-22 09:34
https://www.informatat.com/greqi-rrezohet-avioni-dy-te-vdekur-video/20%Monthly2018-04-22 09:29
https://www.informatat.com/banka-e-cila-pasurohet-me-pagesa-nga-te-vdekurit/20%Monthly2018-04-22 09:25
https://www.informatat.com/ministri-i-financave-bedri-hamza-pritet-ne-departamentin-e-shtetit-amerikane/20%Monthly2018-04-22 09:54
https://www.informatat.com/kori-i-pejes-ne-nancy-te-frances/20%Monthly2018-04-22 09:06
https://www.informatat.com/tri-rruge-te-prishtines-do-te-mbyllen-neser/20%Monthly2018-04-23 05:47
https://www.informatat.com/moti-sot-2/20%Monthly2018-04-22 08:45
https://www.informatat.com/shenohet-dita-e-tokes/20%Monthly2018-04-22 08:40
https://www.informatat.com/ngrohja-globale-ne-australi-humbasin-30-te-koraleve/20%Monthly2018-04-22 08:30
https://www.informatat.com/stuhia-apokaliptike-e-reres-gllaberon-qytetin-iranian-video/20%Monthly2018-04-22 08:23
https://www.informatat.com/realizon-endrren-per-tu-hedhur-nga-parashuta-rrezikon-te-paralizohet/20%Monthly2018-04-22 08:12
https://www.informatat.com/sipas-nje-studimi-arsyeja-pse-femijet-marrin-morra-jane-smartphone-t/20%Monthly2018-04-21 15:29
https://www.informatat.com/brokoli-eshte-frut-magjik-per-semundjet-e-mushkerive/20%Monthly2018-04-21 15:27
https://www.informatat.com/me-kete-ilac-ngadalesoni-plakjen-dhe-hiqni-stresin/20%Monthly2018-04-21 15:25
https://www.informatat.com/menyrat-per-parandalimin-e-sulmeve-te-zemres-dhe-te-trurit/20%Monthly2018-04-21 15:24
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-keni-nevoje-per-shume-uje/20%Monthly2018-04-21 15:22
https://www.informatat.com/lluka-sqarohet-qeveria-e-kosoves-sdo-te-shpenzoje-asnje-cent-nga-buxheti-i-saj-per-kosoven-e-re/20%Monthly2018-04-21 23:47
https://www.informatat.com/kendoni-qe-te-reduktoni-stresin/20%Monthly2018-04-21 23:38
https://www.informatat.com/hetimi-per-armet-kimike-ne-siri-ekspertet-mberrijne-ne-douma/20%Monthly2018-04-21 23:33
https://www.informatat.com/vitamina-d-forcon-shendetin-kardiovaskular/20%Monthly2018-04-21 15:20
https://www.informatat.com/cfare-eshte-refluksi-gastroezofagial-zbuloni-simptomat-e-para/20%Monthly2018-04-21 23:18
https://www.informatat.com/5-metodat-natyrale-si-te-largosh-dhimbjen-e-fytit/20%Monthly2018-04-21 15:16
https://www.informatat.com/ja-pse-femijet-nuk-i-duan-perimet/20%Monthly2018-04-21 15:15
https://www.informatat.com/dobite-e-papara-te-sodes-se-bukes-per-floket/20%Monthly2018-04-21 15:13
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-organizon-ecje-dhe-vrapim/20%Monthly2018-04-21 23:29
https://www.informatat.com/ahmeti-per-diten-e-tokes-do-te-mbjell-drunj/20%Monthly2018-04-21 15:59
https://www.informatat.com/familja-e-dy-djemve-kosovare-qe-u-zhduken-ne-gjermani-i-shpeton-debimit/20%Monthly2018-04-21 23:12
https://www.informatat.com/elizabeta-ii-festoi-92-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2018-04-21 23:09
https://www.informatat.com/fier-foto-pak-minuta-pas-shperthimit-kur-38-vjecari-ndodhet-ende-ne-makine/20%Monthly2018-04-21 23:03
https://www.informatat.com/barcelona-kampione-e-kupes-se-mbretit/20%Monthly2018-04-21 22:58
https://www.informatat.com/dy-biznese-ne-veri-te-kosoves-cak-i-sulmit-me-bombe/20%Monthly2018-04-23 05:48
https://www.informatat.com/ja-si-duket-big-mama-pa-grim-foto/20%Monthly2018-04-21 16:46
https://www.informatat.com/7093/20%Monthly2018-04-21 23:15
https://www.informatat.com/vritet-dijetari-palestinez-familja-fajeson-mossadin/20%Monthly2018-04-21 16:03
https://www.informatat.com/arrestohet-kuzhinierja-pasi-kapet-me-miell/20%Monthly2018-04-21 16:42
https://www.informatat.com/te-pasmet-me-te-bukura-ne-internet-foto/20%Monthly2018-04-21 15:39
https://www.informatat.com/mpj-i-reagon-serbise/20%Monthly2018-04-21 19:27
https://www.informatat.com/kosova-mund-te-behet-me-dy-kryeqytete/20%Monthly2018-04-21 19:16
https://www.informatat.com/azilanti-iranian-kampion-i-karatese-i-gatshem-te-mbroje-edhe-ngjyrat-e-shqiperise/20%Monthly2018-04-21 19:12
https://www.informatat.com/serbia-mund-ti-ofroje-strehim-sorosit/20%Monthly2018-04-21 16:09
https://www.informatat.com/vettingu-ne-polici-si-do-te-verifikohen-efektivet-dhe-roli-i-shish-it-per-lidhjet-me-krimin/20%Monthly2018-04-21 14:56
https://www.informatat.com/piktura-qe-kerkoi-6-vite-skenderbeu-i-vecante-i-gjovalin-pacit/20%Monthly2018-04-21 16:32
https://www.informatat.com/tani-mund-te-merrni-16-mije-efekte-tingujsh-falas/20%Monthly2018-04-21 14:37
https://www.informatat.com/dua-e-lumtur-keshtu-nuk-e-keni-pare-asnje-here/20%Monthly2018-04-21 15:29
https://www.informatat.com/mpal-jemi-ne-finalizim-te-projektligjit-per-dhenien-ne-shfrytezim-dhe-kembimin-e-prones-se-paluajtshme-te-komunes/20%Monthly2018-04-21 15:15
https://www.informatat.com/inspektohen-punimet-ne-rrugen-sali-cekaj/20%Monthly2018-04-21 14:58
https://www.informatat.com/publikohet-ska-dashni-nga-dani-dhe-yll-limani/20%Monthly2018-04-21 19:07
https://www.informatat.com/gulf-mashtrim-5-milione-eurosh-shpallet-kerkim-policor-per-albano-alikon/20%Monthly2018-04-21 15:36
https://www.informatat.com/erza-muminoviq-rremben-te-bronzten-ne-ceki/20%Monthly2018-04-21 16:26
https://www.informatat.com/ja-ushqimet-qe-do-te-ju-bejne-te-dukeni-te-rinj/20%Monthly2018-04-21 16:20
https://www.informatat.com/vllaznia-nuk-del-nga-zona-e-ftohte-kamza-ben-detyren-ndaj-lushnjes/20%Monthly2018-04-21 16:13
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-kryetarin-e-asociacionit-te-gazetareve-ne-zvicer/20%Monthly2018-04-21 16:40
https://www.informatat.com/studim-mosha-kur-ciftet-kryejne-me-shume-marredhenie-seksuale/20%Monthly2018-04-21 15:43
https://www.informatat.com/te-drejtat-e-njeriut-dash-kina-rusia-irani-koreja-e-veriut-jane-forca-destabilizuese/20%Monthly2018-04-21 14:31
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-e-shqetesuar-me-raportin-e-dash-it/20%Monthly2018-04-21 14:45
https://www.informatat.com/totaj-mund-te-emerohet-minister-ne-vend-te-beqajt/20%Monthly2018-04-21 15:11
https://www.informatat.com/ishte-nisur-drejt-sarandes-vdes-ne-autobus-nje-prishtinas/20%Monthly2018-04-21 15:09
https://www.informatat.com/serbia-nuk-ka-hequr-dore-nga-arritja-e-qellimeve-te-veta-politike/20%Monthly2018-04-21 15:08
https://www.informatat.com/vrasin-vajzen-sepse-donte-te-martohej-me-nje-italian/20%Monthly2018-04-21 15:04
https://www.informatat.com/nis-gjyqi-ne-itali-erion-bogdani-rrezikon-burgun/20%Monthly2018-04-21 14:51
https://www.informatat.com/veseli-mund-te-sfidohet-nga-disa-emra-per-kryetar-te-partise/20%Monthly2018-04-21 14:49
https://www.informatat.com/milani-synon-transferimin-e-manxhukiqit/20%Monthly2018-04-21 14:46
https://www.informatat.com/suspendohet-nje-zyrtar-policor/20%Monthly2018-04-21 14:40
https://www.informatat.com/sherohet-njeriu-me-rastin-me-te-keq-te-semundjes-qe-mori-nga-seksi/20%Monthly2018-04-21 14:35
https://www.informatat.com/rrustemi-vetevendosje-eshte-e-vetmja-parti-qe-i-ka-shlyer-denimet-nga-pzap-ja/20%Monthly2018-04-21 14:22
https://www.informatat.com/delawie-respektimi-i-drejtave-te-njeriut-nga-qeveria-eshte-mjet-per-paqe/20%Monthly2018-04-21 14:13
https://www.informatat.com/gjenden-dy-femijet-kosovare-qe-u-zhduken-ne-gjermani-pacolli-pergezon-ambasadorin-e-kosoves-ne-berlin/20%Monthly2018-04-21 14:04
https://www.informatat.com/neser-dita-nderkombetare-e-tokes/20%Monthly2018-04-21 13:34
https://www.informatat.com/arifi-asociacioni-i-komunave-serbe-vetem-sipas-kushtetutes-se-kosoves/20%Monthly2018-04-21 13:25
https://www.informatat.com/rama-i-pergjigjet-bashes-ndaloje-te-pakten-deri-ne-qershor-eksportin-e-asaj-balte-neper-evrope/20%Monthly2018-04-21 13:16
https://www.informatat.com/haxhiu-tregon-nese-vv-do-te-marre-pjese-ne-tryezen-e-partive-politike-qe-do-ta-therrase-ldk-ja/20%Monthly2018-04-21 13:07
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-grua-ne-liqenin-e-ohrit/20%Monthly2018-04-21 13:05
https://www.informatat.com/hoxhaj-qellimi-bazik-ne-dialog-njohja-reciproke-dhe-anetaresimi-ne-okb-nato-e-be/20%Monthly2018-04-21 13:03
https://www.informatat.com/nuk-ka-kuadro-rrezikohet-mbyllja-e-elektroenergjetikes-ne-fakultetin-teknik/20%Monthly2018-04-21 13:01
https://www.informatat.com/zaev-fokusi-te-zgjidhja-per-emrin/20%Monthly2018-04-21 12:58
https://www.informatat.com/qeveriane-kundershtim-per-ligjin-e-mesimdhenesve-te-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-04-21 12:55
https://www.informatat.com/india-miraton-denimin-me-vdekje-per-rastet-e-perdhunimit-te-femijeve/20%Monthly2018-04-21 12:53
https://www.informatat.com/dhjetera-te-arrestuar-ne-protestat-ne-armeni-2/20%Monthly2018-04-21 12:50
https://www.informatat.com/ceki-socialdemokratet-do-te-rikthehen-ne-bisedimet-per-koalicionin-qeverises/20%Monthly2018-04-21 12:47
https://www.informatat.com/militantet-e-is-it-pritet-te-largohen-nga-territoret-ne-afersi-te-damaskut/20%Monthly2018-04-21 12:45
https://www.informatat.com/shba-mijera-studente-kerkojne-ligje-me-strikte-te-kontrollit-te-armeve/20%Monthly2018-04-21 12:43
https://www.informatat.com/ja-sa-paguan-zrre-ja-per-qira-dokument/20%Monthly2018-04-22 10:08
https://www.informatat.com/lideri-opozitar-armen-refuzon-thirrjet-per-dialog/20%Monthly2018-04-21 12:41
https://www.informatat.com/trump-dhe-macron-do-te-bisedojne-per-marreveshjen-berthamore-me-iranin/20%Monthly2018-04-21 12:38
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-ndan-4-mije-euro-per-te-blere-14-telefona-mobile/20%Monthly2018-04-21 12:25
https://www.informatat.com/vjen-lajm-i-mire-nga-shtete-qe-nuk-na-kane-njohur/20%Monthly2018-04-21 12:15
https://www.informatat.com/dash-kosova-e-gjykon-dobet-dhunen-ne-familje-permend-rastin-e-zejnepe-berishes/20%Monthly2018-04-21 13:58
https://www.informatat.com/krasniqi-presidenti-ka-shkelur-kushtetuten-30-deputete-ti-drejtohen-kushtetueses/20%Monthly2018-04-21 11:52
https://www.informatat.com/ish-e-dashura-e-avicii-shkruan-fjale-prekese-per-vdekjen-e-tij/20%Monthly2018-04-21 11:44
https://www.informatat.com/veshja-me-trendy-eco-friendly/20%Monthly2018-04-21 11:37
https://www.informatat.com/kupa-e-mbretit-sonte-sfida-e-madhe-sevilla-barcelona/20%Monthly2018-04-21 11:33
https://www.informatat.com/arratiset-i-dyshuari-per-vjedhjen-e-bitcoin/20%Monthly2018-04-21 11:30
https://www.informatat.com/tete-ne-1000-femije-lindin-me-anomali-te-zemres/20%Monthly2018-04-21 11:26
https://www.informatat.com/jam-e-shkaterruar-rita-ora-status-prekes-per-vdekjen-e-avicii/20%Monthly2018-04-21 11:23
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-pozon-nudo-per-v-magazine/20%Monthly2018-04-21 11:19
https://www.informatat.com/rrihen-mes-vete-dy-polic-ne-veri/20%Monthly2018-04-21 11:16
https://www.informatat.com/basha-denoncon-rama-fushate-me-fake-news-kunder-deputetit-gjerman-krichbaum/20%Monthly2018-04-21 11:11
https://www.informatat.com/e-premtja-e-zeze-e-pd-se-topalli-me-letra-tashme-luli-do-jete-i-perjetshem/20%Monthly2018-04-21 11:09
https://www.informatat.com/ja-si-duken-pa-grim-motrat-gigi-bella-hadid/20%Monthly2018-04-21 10:40
https://www.informatat.com/lg-g7-thinq-do-te-vije-me-butonin-e-dedikuar-per-google-assistant/20%Monthly2018-04-21 10:22
https://www.informatat.com/vdekja-e-avicii-ka-tronditur-boten-e-muzikes-ja-mesazhet-e-fundit/20%Monthly2018-04-21 10:14
https://www.informatat.com/haradinaj-per-testin-pisa-na-duhet-rezultat-me-i-mire/20%Monthly2018-04-21 12:18
https://www.informatat.com/misteret-e-cmuara-te-shpellave-ne-izrael/20%Monthly2018-04-21 09:41
https://www.informatat.com/keshilla-per-tu-kthyer-ne-forme-pas-lindjes/20%Monthly2018-04-21 09:37
https://www.informatat.com/mariza-ikonomi-per-here-te-pare-e-dashuruar-kam-shqiponje-ne-stomak/20%Monthly2018-04-21 09:31
https://www.informatat.com/arrestohet-aktorja-e-famshme-akuzohet-per-trafikim-seksual/20%Monthly2018-04-21 09:32
https://www.informatat.com/ndjekja-penale-per-faljen-e-hidrocentraleve-parashkruhet-edhe-dy-jave/20%Monthly2018-04-21 09:13
https://www.informatat.com/serbia-ndalon-tubimin-e-sheshelit-ne-pervjetorin-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2018-04-21 08:58
https://www.informatat.com/raporti-i-dash-vasili-amerika-ka-leshuar-alarmin-rama-po-fundos-vendin/20%Monthly2018-04-21 08:57
https://www.informatat.com/donald-trump-nuk-do-te-marre-pjese-ne-funeralin-e-ish-zonjes-se-pare-barbara-bush/20%Monthly2018-04-21 08:55
https://www.informatat.com/rama-nga-fieri-ende-ka-parazite-dhe-grabitqare-ne-administrate-deri-sot-jane-larguar-mbi-80-persona/20%Monthly2018-04-21 08:46
https://www.informatat.com/vv-kerkon-debat-parlamentar-per-punetoret/20%Monthly2018-04-21 08:41
https://www.informatat.com/reagon-ambasada-e-kosoves-ne-gjermani-per-dy-femijet-e-zhdukur/20%Monthly2018-04-21 08:38
https://www.informatat.com/dash-kosova-perballet-me-korrupsion-e-nderhyrje-ne-drejtesi/20%Monthly2018-04-21 12:00
https://www.informatat.com/cka-do-te-ndodh-nese-hani-buken-e-mykur/20%Monthly2018-04-20 13:52
https://www.informatat.com/maske-per-floke-te-yndyrshem-me-uthull-molle-dhe-mente/20%Monthly2018-04-20 13:51
https://www.informatat.com/fuqia-e-perqafimeve-si-ndikojne-ne-shendetin-e-femijeve/20%Monthly2018-04-20 13:48
https://www.informatat.com/6627/20%Monthly2018-04-20 13:45
https://www.informatat.com/ushtrime-fizike-per-vikend/20%Monthly2018-04-20 13:40
https://www.informatat.com/njihuni-me-bizneset-dhe-pasurine-marramendese-te-erdoganit/20%Monthly2018-04-20 22:16
https://www.informatat.com/vikend-dieta-humbni-2-3-kilograme/20%Monthly2018-04-20 13:37
https://www.informatat.com/pozitat-seksuale-per-dobesim/20%Monthly2018-04-20 13:49
https://www.informatat.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-korrupsioni-i-perhapur-ne-te-gjitha-deget-e-qeverise-shqiptare/20%Monthly2018-04-20 21:51
https://www.informatat.com/me-26-prill-tusk-vjen-ne-kosove-takon-presidentin-thaci-agjenda/20%Monthly2018-04-23 08:10
https://www.informatat.com/turqia-greqia-mbron-dhe-mbeshtet-pucistet/20%Monthly2018-04-20 12:47
https://www.informatat.com/ne-armeni-vazhdojne-protestat-kunder-qeverise/20%Monthly2018-04-20 13:27
https://www.informatat.com/kovac-ka-nje-plan-kunder-bayern-munichut/20%Monthly2018-04-20 14:38
https://www.informatat.com/komuna-e-vitise-ada-dhe-undp-vazhdojne-te-krijojne-raste-per-aftesim-dhe-punesim-te-te-rinjve/20%Monthly2018-04-20 17:49
https://www.informatat.com/klopp-pas-liverpoolit-do-te-pushoje-nga-futbolli/20%Monthly2018-04-20 14:37
https://www.informatat.com/selmanaj-me-emerimin-e-maxhunit-ne-aki-po-konsolidohet-kapja-e-shtetit/20%Monthly2018-04-20 17:51
https://www.informatat.com/dua-lipa-kosova-ka-bere-shume-per-mua/20%Monthly2018-04-20 17:45
https://www.informatat.com/aspirina-ndihmon-me-zemren-e-thyer/20%Monthly2018-04-20 12:46
https://www.informatat.com/armiq-ne-fushe-por-mourinho-ka-kete-mesazh-per-lamtumiren-e-wenger/20%Monthly2018-04-20 17:47
https://www.informatat.com/selimi-maxhuni-nuk-e-ka-kaluar-testin-e-verifikimit-te-sigurise-qe-e-ben-aki-ja/20%Monthly2018-04-20 17:39
https://www.informatat.com/emina-shkelqen/20%Monthly2018-04-20 17:33
https://www.informatat.com/ja-si-ndihet-rita-ora-foto/20%Monthly2018-04-20 17:29
https://www.informatat.com/putin-i-gatshem-te-takoje-trumpin/20%Monthly2018-04-20 13:25
https://www.informatat.com/ronaldo-kunder-messit-na-trajtojne-ndryshe/20%Monthly2018-04-20 14:32
https://www.informatat.com/gdp-kerkon-heqjen-e-roamingu-t-ndermjet-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-04-20 16:39
https://www.informatat.com/propozohet-qe-verioret-te-paguajne-3-euro-ne-dy-drejtime-per-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-04-20 16:37
https://www.informatat.com/ballkani-mund-te-jete-i-qete-vetem-me-ekzistimin-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-04-20 12:28
https://www.informatat.com/fillon-gara-per-ide-biznesi-te-gjelbera-dhe-inovative/20%Monthly2018-04-20 14:41
https://www.informatat.com/osmani-be-ja-smund-te-kerkoje-reforma-nga-ata-qe-i-akuzon-per-krim-e-korrupsion/20%Monthly2018-04-20 14:59
https://www.informatat.com/shpend-maxhuni-emerohet-shef-i-aki-se/20%Monthly2018-04-20 14:49
https://www.informatat.com/kush-do-te-jete-trajner-i-ri-i-arsenalit/20%Monthly2018-04-20 14:35
https://www.informatat.com/ferguson-me-deklarate-te-madhe-per-largimin-e-wengerit-nga-arsenal/20%Monthly2018-04-20 14:30
https://www.informatat.com/thaci-kriteret-per-liberalizimin-e-vizave-jane-permbushur/20%Monthly2018-04-23 05:48
https://www.informatat.com/tahiri-haxhiut-raporti-thekson-degradimin-qe-ia-keni-bere-jetes-parlamentare-ne-kosove/20%Monthly2018-04-20 14:23
https://www.informatat.com/champions-league-roma-tmerrohet-nga-huliganet/20%Monthly2018-04-20 14:19
https://www.informatat.com/u-konstituua-keshilli-shteteror-i-cilesise-2/20%Monthly2018-04-20 14:52
https://www.informatat.com/gashi-takon-kryetarin-e-komunes-se-obiliqit-bisedojne-per-sigurine-ne-obiliq/20%Monthly2018-04-20 14:17
https://www.informatat.com/ahmeti-sot-u-vertetua-se-kishte-rrjet-kriminal-per-ndertimet-pa-leje-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-20 14:15
https://www.informatat.com/keshilli-gjyqesor-i-kosoves-viziton-institucionet-e-sistemit-te-drejtesise-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-04-20 14:04
https://www.informatat.com/pacolli-ne-sofje-kosova-ka-shume-hapesire-per-investime-dhe-bashkepunim/20%Monthly2018-04-20 14:00
https://www.informatat.com/plagoset-nje-person-ne-decan/20%Monthly2018-04-20 13:58
https://www.informatat.com/si-te-largoni-ngjyren-e-verdhe-nga-thonjte/20%Monthly2018-04-20 13:54
https://www.informatat.com/mbahet-takim-i-nivelit-te-larte-ne-mes-te-fsk-se-dhe-ekipit-keshillues-dhe-nderlidhes-te-nato-s/20%Monthly2018-04-20 13:33
https://www.informatat.com/u-konstituua-keshilli-shteteror-i-cilesise/20%Monthly2018-04-20 13:30
https://www.informatat.com/turqia-thote-se-shba-duhet-te-shqetesohet-per-zgjedhjet-e-saj/20%Monthly2018-04-20 13:28
https://www.informatat.com/pacolli-ne-sofje-ndihmojeni-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-04-20 13:22
https://www.informatat.com/shperthyese-si-demi/20%Monthly2018-04-20 13:20
https://www.informatat.com/plagoset-nje-person-ne-decan-arrestohet-nje-person-i-dyshuar-per-vepren-penale-vrasje-ne-tentative/20%Monthly2018-04-20 13:17
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-ishte-ne-shtepi-vjen-ne-kuvend-per-te-thene-se-debati-eshte-i-hershem-video/20%Monthly2018-04-20 13:15
https://www.informatat.com/tahiri-bizneset-partner-ne-fuqizimin-e-sundimit-te-ligjit/20%Monthly2018-04-20 13:14
https://www.informatat.com/haradinaj-ia-dorezon-presidentit-platformen-qeveritare-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-04-20 12:59
https://www.informatat.com/lansohet-fushata-per-sigurine-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-04-20 12:52
https://www.informatat.com/blerim-kuci-leshon-seancen-per-raportin-e-komisionit-evropian/20%Monthly2018-04-20 12:42
https://www.informatat.com/ambasada-e-turqise-do-te-investoj-ne-parkun-e-qytetit-te-presheves-me-500-000-euro/20%Monthly2018-04-20 12:36
https://www.informatat.com/dieta-qe-te-dobeson-dhe-parandalon-plakjen-e-parakohshme/20%Monthly2018-04-20 12:34
https://www.informatat.com/thaci-priti-nje-delegacion-te-komunitetit-turk-uron-per-diten-e-tyre/20%Monthly2018-04-20 12:29
https://www.informatat.com/arifi-e-hoxhiq-flasim-per-bashkepunimin-ne-turizem-ne-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi/20%Monthly2018-04-20 12:26
https://www.informatat.com/fillon-punimet-forumi-ekonomik-bullgari-kosove-foto/20%Monthly2018-04-20 12:24
https://www.informatat.com/u-inaugurua-fillimi-i-punimeve-per-zgjerimin-e-rruges-rajonale-r102-segmenti-komoran-marine-%e2%80%8b/20%Monthly2018-04-20 12:24
https://www.informatat.com/bolton-i-tregon-rusise-kushtet-per-rregullim-te-raporteve-me-shba-ne/20%Monthly2018-04-20 12:09
https://www.informatat.com/barnier-kemi-edhe-25-perqind-pune-ne-procesin-e-brexitit/20%Monthly2018-04-20 12:07
https://www.informatat.com/alabama-ekzekuton-vrasesin-83-vjecar/20%Monthly2018-04-20 12:05
https://www.informatat.com/rusia-mund-ta-furnizoje-sirine-me-raketa/20%Monthly2018-04-20 12:03
https://www.informatat.com/britania-mbeshtet-anetaresimin-e-zimbabvese-ne-komonuelth/20%Monthly2018-04-20 12:01
https://www.informatat.com/times-publikon-listen-e-personave-me-me-se-shumti-ndikim-me-2018/20%Monthly2018-04-20 11:59
https://www.informatat.com/policia-evakuon-berlinin-per-asgjesim-te-bombes/20%Monthly2018-04-20 11:57
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-krenohet-raportin-e-kam-siguruar-nje-dite-me-heret/20%Monthly2018-04-20 11:52
https://www.informatat.com/sherifi-raporti-perfshine-punen-me-te-madhe-te-qeverise-kaluar/20%Monthly2018-04-20 11:48
https://www.informatat.com/sejdiu-disa-deputete-nuk-dine-anglisht-duhet-te-presin-edhe-nje-jave-perkthimin/20%Monthly2018-04-20 11:43
https://www.informatat.com/veseli-kosoven-do-ta-bejme-vend-te-zhvilluar/20%Monthly2018-04-20 11:25
https://www.informatat.com/konjufca-per-raportin-korrupsioni-gjeresisht-i-perhapur-video/20%Monthly2018-04-20 11:35
https://www.informatat.com/deliu-javen-tjeter-vjen-delegacioni-i-larte-per-vizat-video/20%Monthly2018-04-20 11:34
https://www.informatat.com/fillon-seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit-live/20%Monthly2018-04-20 11:54
https://www.informatat.com/dogana-rriti-numrin-e-zbulimeve-te-kundervajtjeve-per-47-ne-sektorin-e-lojerave-te-fatit/20%Monthly2018-04-20 10:45
https://www.informatat.com/denim-me-burgim-per-ish-inspektoret-e-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-04-20 10:39
https://www.informatat.com/fmn-pergezon-kosoven-per-stabilitet-financiar/20%Monthly2018-04-20 10:39
https://www.informatat.com/shtohen-edhe-dy-operator-ne-tregun-e-energjise/20%Monthly2018-04-20 10:31
https://www.informatat.com/luana-vjollca-i-komenton-geta-beqes/20%Monthly2018-04-20 10:15
https://www.informatat.com/hoti-te-merkuren-takimi-per-ceshtjen-e-zgjedhjeve-video/20%Monthly2018-04-20 09:37
https://www.informatat.com/haradinaj-e-pranon-se-ka-probleme-ne-shendetesi/20%Monthly2018-04-20 09:31
https://www.informatat.com/posta-kerkon-ndihmen-kuvendit-opozita-kerkesa-eshte-e-paarsyeshme/20%Monthly2018-04-20 09:25
https://www.informatat.com/sot-fillon-punimet-forumi-ekonomik-bullgari-kosove/20%Monthly2018-04-20 10:36
https://www.informatat.com/haradinaj-eshte-pergjegjesi-e-secilit-prej-nesh-te-krijojme-zgjidhje-dhe-te-trajtohemi-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-04-20 08:57
https://www.informatat.com/samiti-i-sofjes-pacolli-koordinohet-me-homologen-bullgare/20%Monthly2018-04-20 10:34
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-ministrine-e-jashtme-britanike-fiona-mcilwham/20%Monthly2018-04-20 08:24
https://www.informatat.com/kylie-jenner-tregon-anen-e-memesise/20%Monthly2018-04-20 08:21
https://www.informatat.com/kate-upton-provokuese-me-bikini/20%Monthly2018-04-20 08:18
https://www.informatat.com/fondacioni-i-sorosit-do-te-largohet-nga-budapesti/20%Monthly2018-04-20 08:14
https://www.informatat.com/tensionet-ne-rritje-komandanti-i-nato-s-takon-homologun-rus/20%Monthly2018-04-20 09:30
https://www.informatat.com/siria-i-kthen-frances-cmimin-e-legjionit-te-nderit/20%Monthly2018-04-20 07:47
https://www.informatat.com/sulmi-antisemit-ne-berlin-dorasi-i-dorezohet-policise/20%Monthly2018-04-20 07:43
https://www.informatat.com/kcsf-raporti-i-ke-ka-marre-parasysh-ceshtjet-e-ngritura-nga-kcsf/20%Monthly2018-04-20 10:33
https://www.informatat.com/ot-do-te-mbahet-ceremonia-inauguruese-e-fillimit-te-punimeve-per-ndertimin-e-rruges-rajonale-r102-komoran-skenderaj/20%Monthly2018-04-20 06:42
https://www.informatat.com/femijet-qe-hane-mengjes-mesojne-me-mire/20%Monthly2018-04-19 07:25
https://www.informatat.com/evakuim-masiv-ne-berlin/20%Monthly2018-04-20 06:10
https://www.informatat.com/si-e-planifikojne-diten-njerezit-e-suksesshem/20%Monthly2018-04-19 07:21
https://www.informatat.com/adelina-tahiri-zbulon-per-here-te-pare-fytyren-e-vertete-te-partnerit/20%Monthly2018-04-20 06:06
https://www.informatat.com/kongresi-amerikan-rusia-kercenimi-me-i-madh-i-ballkanit-nuk-mund-te-presim-qe-be-ja-ti-zgjidhe-problemet/20%Monthly2018-04-20 06:46
https://www.informatat.com/chelsea-hipotekon-vendin-e-5-te-southampon-ndal-leicester-dhe-shpreson-mbijetesen/20%Monthly2018-04-20 05:55
https://www.informatat.com/shkoder-zihen-kusherinjte-njeri-qellon-me-cifte-duke-alarmuar-fshatin/20%Monthly2018-04-20 05:53
https://www.informatat.com/rumania-kerkon-te-dergoje-ambasaden-e-saj-nga-tel-avivi-ne-jeruzalem/20%Monthly2018-04-20 05:52
https://www.informatat.com/organizoni-kohen/20%Monthly2018-04-19 07:18
https://www.informatat.com/sot-mbahet-seanca-e-jashtezakonshme-debatohet-per-raportin-e-be-se-per-kosoven/20%Monthly2018-04-20 05:42
https://www.informatat.com/njerezit-qe-zgjohen-heret-ne-mengjes-jane-me-te-lumturit/20%Monthly2018-04-19 07:14
https://www.informatat.com/kur-eshte-koha-me-e-mire-per-te-ushtruar-ne-mengjes-apo-ne-mbremje/20%Monthly2018-04-19 07:11
https://www.informatat.com/6-grate-me-te-keqija-sipas-shenjave-te-horoskopit/20%Monthly2018-04-19 23:02
https://www.informatat.com/dieta-me-e-thjeshte-hani-banane-ne-mengjes/20%Monthly2018-04-19 07:09
https://www.informatat.com/bleona-mban-fjalen-nxjerr-emrat-e-politikaneve-qe-i-kane-kerkuar/20%Monthly2018-04-19 22:39
https://www.informatat.com/kurtipesevjetori-i-platformes-se-bosnjezimit-te-kosoves/20%Monthly2018-04-19 22:40
https://www.informatat.com/keto-ushqime-me-mire-mos-i-konsumoni-ne-mengjes/20%Monthly2018-04-19 07:07
https://www.informatat.com/marreveshjet-e-brukselit-e-kane-veshtiresuar-jeten-e-qytetareve-thote-nagavci/20%Monthly2018-04-19 22:21
https://www.informatat.com/trendi-i-ri-i-ushqimit-ngrenia-e-cokollates-ne-mengjes/20%Monthly2018-04-19 07:04
https://www.informatat.com/haziri-autorizimi-qe-thaci-ti-udheheqe-negociatat-i-ndikuar-nga-serbia/20%Monthly2018-04-20 09:31
https://www.informatat.com/kusari-nuk-do-ta-votojne-platformen-e-qeverise-per-dialog/20%Monthly2018-04-19 22:03
https://www.informatat.com/lideri-jugkorean-k-veriore-po-synon-denuklearizim-te-plote/20%Monthly2018-04-19 13:25
https://www.informatat.com/be-u-dha-azil-mbi-gjysme-milioni-refugjateve-me-2017/20%Monthly2018-04-19 13:32
https://www.informatat.com/asiston-januzaj-sociedad-kalon-paster-atletico-madrid-in/20%Monthly2018-04-19 19:53
https://www.informatat.com/euro-do-vazhdoje-te-bjere-shkak-deeuroizimi/20%Monthly2018-04-19 19:49
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-20 08:46
https://www.informatat.com/kini-kujdes-nga-dushi-i-tepert-mund-te-rrezikoheni-nga-infeksionet/20%Monthly2018-04-19 19:15
https://www.informatat.com/ireland-baldwin-provokuese-dhe-duke-tymosur-marijuane/20%Monthly2018-04-19 19:01
https://www.informatat.com/njihuni-me-robotin-qe-prodhon-karrige-per-9-minuta/20%Monthly2018-04-19 18:58
https://www.informatat.com/modelja-shqiptare-me-e-uritur-se-kurre-ja-cfare-ben-ne-oret-e-para-te-mengjesit/20%Monthly2018-04-19 18:23
https://www.informatat.com/vdekja-e-prince-nuk-do-te-ngrihen-padi-penale/20%Monthly2018-04-19 18:22
https://www.informatat.com/nasa-ne-kerkim-te-planeteve-te-reja-2/20%Monthly2018-04-19 13:17
https://www.informatat.com/vetevendosje-kerkon-shkarkimin-e-dergutit-nga-kryesia-pdk-ja-se-sheh-kete-ceshtje-prioritet/20%Monthly2018-04-20 05:49
https://www.informatat.com/nis-jetesimi-i-projektit-cdo-familje-nga-nje-te-punesuar-per-familje/20%Monthly2018-04-19 17:37
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-kerkon-falje-publike-per-deklaratat-e-tij-per-ushtaret-e-uckse/20%Monthly2018-04-19 19:45
https://www.informatat.com/mbreteresha-elizabeth-do-qe-djali-i-saj-te-behet-lider-i-komonuelthit/20%Monthly2018-04-19 13:43
https://www.informatat.com/kater-perberesit-per-nje-fytyre-pa-akne/20%Monthly2018-04-19 12:15
https://www.informatat.com/arabia-saudite-hap-kinemate-publike-pas-40-vjeteve/20%Monthly2018-04-19 12:59
https://www.informatat.com/neser-seanca-per-raportin-e-komisionit-evropian/20%Monthly2018-04-19 16:00
https://www.informatat.com/partia-e-re-me-orientim-social-demokrat-brenda-muajit/20%Monthly2018-04-19 15:52
https://www.informatat.com/nderprerje-te-rrymes-gjate-vikendit-do-te-kete-ne-prishtine-prizren-kamenice-ferizaj/20%Monthly2018-04-19 15:47
https://www.informatat.com/lluka-kosova-nuk-eshte-i-vetmi-vend-ne-evrop-qe-perdor-qymyrin-per-energji/20%Monthly2018-04-19 15:43
https://www.informatat.com/ahmeti-ke-ja-ka-publikuar-tenderin-per-ndertimin-e-cerdhes-ne-kalabri/20%Monthly2018-04-19 15:34
https://www.informatat.com/xhaka-dhe-mustafi-mund-te-largohen-nga-arsenal/20%Monthly2018-04-19 15:33
https://www.informatat.com/aguero-gati-per-kupen-e-botes-por-do-te-jete-jashte-formes/20%Monthly2018-04-19 15:31
https://www.informatat.com/si-te-gatuajme-nje-darke-te-shijshme/20%Monthly2018-04-19 12:09
https://www.informatat.com/galliani-dua-qe-ky-ekip-te-fitoje-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-04-19 15:27
https://www.informatat.com/uefa-fshf-lajmi-i-fundit/20%Monthly2018-04-19 15:24
https://www.informatat.com/simiq-brukseli-do-qe-ne-ta-harrojme-marreveshjen-e-pare-te-aks-se/20%Monthly2018-04-19 15:17
https://www.informatat.com/pacolli-takoi-ambasadorin-delawie/20%Monthly2018-04-19 15:14
https://www.informatat.com/nato-vuciqit-per-kosoven-te-gjendet-nje-zgjidhje-e-perhershme/20%Monthly2018-04-19 22:16
https://www.informatat.com/hoxha-ne-fund-te-vitit-ecim-pa-viza/20%Monthly2018-04-19 14:58
https://www.informatat.com/partite-politike-nuk-tregojne-nga-i-marrin-dhe-as-si-i-shpenzojne-parate/20%Monthly2018-04-19 14:51
https://www.informatat.com/lista-serbe-heq-dore-nga-themelimi-i-njeanshem-i-asociacionit/20%Monthly2018-04-19 14:47
https://www.informatat.com/qeveria-injoron-fmn-ne-per-punetoret-e-arsimit-te-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-04-19 14:45
https://www.informatat.com/45-perfitues-te-granteve-per-studime-master-ne-universitetet-e-be/20%Monthly2018-04-19 14:39
https://www.informatat.com/xhamia-e-carshise-ne-prishtine-po-perdoret-si-wc-publike-video/20%Monthly2018-04-19 14:33
https://www.informatat.com/ilir-deda-nuk-e-rrezojme-qeverine-pa-u-hequr-vizat/20%Monthly2018-04-19 14:30
https://www.informatat.com/truproja-e-ed-sheeran-behet-hit-ne-instagram/20%Monthly2018-04-19 14:28
https://www.informatat.com/ka-nderruar-jete-prezantuesi-dale-winton/20%Monthly2018-04-19 14:23
https://www.informatat.com/arijan-cani-i-shkruan-stresit-menjehere-pas-lirimit-nga-burgu-ja-cka-i-thote/20%Monthly2018-04-19 14:21
https://www.informatat.com/stuhi-rere-nga-afrika-perfshijne-ballkanin-parashikimi-per-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-04-19 14:13
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-policia-kerkon-bashkepunim-foto/20%Monthly2018-04-19 14:09
https://www.informatat.com/mesohet-dita-se-kur-do-te-shpallet-aktgjykimi-ndaj-vellait-te-unikkatilit-dhe-krenar-cocajt/20%Monthly2018-04-19 14:03
https://www.informatat.com/ekstradohet-nga-hungaria-mashtruesi-skema-sesi-kosovaret-perlane-500-mije-euro/20%Monthly2018-04-19 14:03
https://www.informatat.com/pink-ne-ballinen-e-revistes-people-bashke-me-femijet-e-saj/20%Monthly2018-04-19 14:01
https://www.informatat.com/enis-bytyqi-mohon-te-jete-pjese-e-on-records-me-rastin-po-merret-gjykata/20%Monthly2018-04-19 13:59
https://www.informatat.com/mmph-investon-400-mije-euro-projekte-ne-gjakove/20%Monthly2018-04-19 13:58
https://www.informatat.com/facebook-kerkon-miratimin-e-opsionit-te-njohjes-se-fytyres/20%Monthly2018-04-19 13:55
https://www.informatat.com/huawei-tregon-terheqjen-nga-tregu-amerikan/20%Monthly2018-04-19 13:54
https://www.informatat.com/ja-kush-zgjedh-kryetar-i-deputeteve-te-ri-foto/20%Monthly2018-04-19 13:53
https://www.informatat.com/avionet-me-te-medhenj-ne-bote-nisen-per-here-te-pare-ne-vere/20%Monthly2018-04-19 13:52
https://www.informatat.com/gjenerale-te-rusise-dhe-nato-s-takohen-ne-baku/20%Monthly2018-04-19 13:48
https://www.informatat.com/mbi-100-te-arrestuar-ne-protestat-ne-armeni/20%Monthly2018-04-19 13:47
https://www.informatat.com/sulmet-e-11-shtatorit-nje-xhihadist-gjerman-kapet-nga-kurdet-siriane/20%Monthly2018-04-19 13:35
https://www.informatat.com/mjeku-hans-asperger-bashkepunoi-me-nazistet/20%Monthly2018-04-19 13:33
https://www.informatat.com/reshitaj-ndjek-nga-afer-eliminimin-e-deponive-ilegale/20%Monthly2018-04-19 13:32
https://www.informatat.com/merkel-dhe-macron-do-te-diskutojne-reformat-ne-eurozone/20%Monthly2018-04-19 13:29
https://www.informatat.com/be-paralajmeron-venezuelen-per-sanksione-te-reja/20%Monthly2018-04-19 13:27
https://www.informatat.com/mpj-ja-jap-sqarime-per-mandatin-e-ambasadoreve-te-kosoves/20%Monthly2018-04-19 13:44
https://www.informatat.com/arabia-saudite-dy-militante-te-al-kaides-te-vrare-ne-jemen/20%Monthly2018-04-19 13:21
https://www.informatat.com/reforma-ne-administraten-publike-e-pandalshme/20%Monthly2018-04-19 13:15
https://www.informatat.com/angela-martini-me-emision-tw-ri-ne-top-channel/20%Monthly2018-04-19 13:13
https://www.informatat.com/trump-rusia-do-te-sanksionohet-kur-do-ta-meritoje/20%Monthly2018-04-19 13:13
https://www.informatat.com/trump-do-te-largohet-nese-takimi-me-kimin-nuk-ka-rezultate/20%Monthly2018-04-19 13:11
https://www.informatat.com/merkel-viziton-serish-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-04-19 13:08
https://www.informatat.com/maskohen-si-punonjes-vjedhin-samsung-galaxy-s9-me-vlere-1-mln-dollare-ne-aeroport/20%Monthly2018-04-19 13:02
https://www.informatat.com/nasa-ne-kerkim-te-planeteve-te-reja/20%Monthly2018-04-19 13:00
https://www.informatat.com/mik-i-shqiperise-meta-dekoron-ish-kryeministrit-italian/20%Monthly2018-04-19 12:59
https://www.informatat.com/ngrohja-globale-ne-australi-humbasin-30-te-koraleve-foto/20%Monthly2018-04-19 12:56
https://www.informatat.com/gigi-hadid-mahnitese-per-vogue/20%Monthly2018-04-19 12:53
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-seance-per-raportin-e-komisionit-evropian/20%Monthly2018-04-20 08:46
https://www.informatat.com/thaci-ia-arrin-qellimit-platforma-e-qeverise-ia-jep-mandatin-per-ti-udhehequr-bisedimet/20%Monthly2018-04-20 08:46
https://www.informatat.com/nje-pilote-seksi-si-angelina-jolie/20%Monthly2018-04-19 12:22
https://www.informatat.com/daciq-kosova-nuk-do-te-ekzistoje-si-shtet/20%Monthly2018-04-19 12:14
https://www.informatat.com/djali-i-deshmorit-te-koshares-i-pergjigjet-xhavit-halitit/20%Monthly2018-04-19 11:54
https://www.informatat.com/haradinaj-sali-cekaj-atdhetar-e-intelektual-i-shquar-qe-dinte-me-cka-po-perballej/20%Monthly2018-04-19 11:43
https://www.informatat.com/kurti-e-nagavci-takojne-ambasadorin-hungarez/20%Monthly2018-04-19 11:33
https://www.informatat.com/bytyqi-hapi-edicionin-e-12-te-te-panairit-te-edukimit/20%Monthly2018-04-19 11:18
https://www.informatat.com/aktivist-te-vv-se-me-aktivitet-prane-objektit-ku-po-zhvillohet-panairi-%e2%80%83/20%Monthly2018-04-19 11:04
https://www.informatat.com/beqaj-projekti-cetep-synon-shfrytezimin-e-potencialit-te-nvm-ve-kosovare/20%Monthly2018-04-19 10:53
https://www.informatat.com/ankohen-perdoruesit-facebook-messenger-nuk-funksionon/20%Monthly2018-04-19 10:41
https://www.informatat.com/senati-i-shba-se-lejon-pranine-e-foshnjave-ne-dhomen-e-votimit/20%Monthly2018-04-19 10:40
https://www.informatat.com/shokon-aktorja-e-famshme-tregon-trupin-6-muaj-pas-lindjes/20%Monthly2018-04-19 10:39
https://www.informatat.com/steven-spielberg-hyn-ne-histori-regjizori-i-pare-qe-kalon-shifren-e-10-miliarde-fitimeve/20%Monthly2018-04-19 10:38
https://www.informatat.com/tahiri-sdo-me-pengoje-bir-nene-as-kurve-ne-rrugen-time-per-drejtesi/20%Monthly2018-04-19 10:36
https://www.informatat.com/haliti-nuk-jam-i-implikuar-ne-rastin-e-tregtise-me-certifikata-te-veteranit-te-uckse/20%Monthly2018-04-20 08:46
https://www.informatat.com/haradinaj-ultimatumi-i-lista-serbe-bie-poshte/20%Monthly2018-04-19 09:51
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-kosove-autori-i-vrasjes-se-mario-majollarit/20%Monthly2018-04-19 09:50
https://www.informatat.com/hoti-nuk-do-te-kete-drejtesi-pa-u-publikuar-listat-e-verteta-te-pjesetareve-te-uck-se/20%Monthly2018-04-19 09:14
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-326-mije-euro-per-familjaret-e-deshmoreve/20%Monthly2018-04-19 08:39
https://www.informatat.com/konfiskohen-pese-revole-ne-tri-raste-te-ndara/20%Monthly2018-04-19 08:34
https://www.informatat.com/miratohet-platforma-e-dialogut-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-04-19 08:30
https://www.informatat.com/haradinaj-javet-ne-vijim-konfirmohet-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-04-19 08:19
https://www.informatat.com/priten-ndryshime-te-standardeve-per-pajisje-me-patente-shofer/20%Monthly2018-04-19 08:12
https://www.informatat.com/per-qeverine-nuk-vlen-ultimatumi-i-listes-serbe-rreth-asociacionit/20%Monthly2018-04-19 08:12
https://www.informatat.com/izraeli-feston-70-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2018-04-19 08:02
https://www.informatat.com/beqaj-ekonomia-digjitale-eshte-bere-faktori-kyc-per-zhvillim-e-nje-vendi/20%Monthly2018-04-19 07:56
https://www.informatat.com/ldk-mbledhe-grupin-e-eksperteve-per-integrime-evropiane/20%Monthly2018-04-20 08:46
https://www.informatat.com/lluka-takon-komisioneren-evropiane-mariya-gabriel/20%Monthly2018-04-19 07:53
https://www.informatat.com/keto-dite-definohet-ceshtja-e-zgjedhjeve/20%Monthly2018-04-19 07:51
https://www.informatat.com/thesari-amerikan-dhe-usaid-vleresojne-performancen-pozitive-te-mfse/20%Monthly2018-04-19 07:51
https://www.informatat.com/hapet-rruga-per-sigurime-shendetesore/20%Monthly2018-04-19 11:12
https://www.informatat.com/fabrici-dialogu-beograd-prishtine-segmenti-kryesor-i-vizites-se-mogherinit/20%Monthly2018-04-19 07:45
https://www.informatat.com/arsenal-me-oferte-per-benzema/20%Monthly2018-04-19 07:30
https://www.informatat.com/qeveria-merr-masa-per-ti-siguruar-grave-te-drejten-ne-prone/20%Monthly2018-04-19 07:28
https://www.informatat.com/genjeshtrat-tipike-te-burrave/20%Monthly2018-04-18 08:05
https://www.informatat.com/kafja-ndihmon-te-bini-nga-pesha/20%Monthly2018-04-18 07:51
https://www.informatat.com/sa-shpesh-duhet-te-lahemi/20%Monthly2018-04-18 07:47
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-bejne-te-ndiheni-te-uritur/20%Monthly2018-04-18 07:46
https://www.informatat.com/konsumoni-cdo-mengjes-nje-luge-vaj-ulliri/20%Monthly2018-04-18 07:44
https://www.informatat.com/xhesika-e-o-sa-mire-e-kall-istagram-in/20%Monthly2018-04-18 22:27
https://www.informatat.com/krasniqi-jo-akuzave-si-perndjekje-dhe-fushate-ndjekjej/20%Monthly2018-04-18 22:08
https://www.informatat.com/djersitja-e-tepert-shenje-qe-dicka-spo-shkon-mire-ne-trupin-tend/20%Monthly2018-04-18 06:52
https://www.informatat.com/ushqimet-me-antioksidante-natyrore-kunder-plakjes-3/20%Monthly2018-04-18 06:55
https://www.informatat.com/macron-sulmet-mbi-sirine-nuk-do-te-zgjidhin-asgje/20%Monthly2018-04-18 07:41
https://www.informatat.com/njihuni-me-njeriun-me-tre-fytyra/20%Monthly2018-04-18 06:58
https://www.informatat.com/hidhet-ne-gjyq-facebook/20%Monthly2018-04-18 07:40
https://www.informatat.com/ne-maj-dihet-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-04-18 20:07
https://www.informatat.com/zbulohet-ishulli-me-minerale-te-rralla/20%Monthly2018-04-18 06:59
https://www.informatat.com/ngjyren-e-flokeve-e-percaktojne-124-gjene/20%Monthly2018-04-18 07:01
https://www.informatat.com/komuna-e-vitise-ada-dhe-undp-stimulojne-vetepunesimin/20%Monthly2018-04-18 19:30
https://www.informatat.com/ne-shkollat-truke-do-mesohet-gjuha-shqipe/20%Monthly2018-04-18 20:20
https://www.informatat.com/pas-20-vitesh-ne-boten-e-artit-aktorja-nderohet-me-yll-ne-hollywood/20%Monthly2018-04-18 07:38
https://www.informatat.com/19-vjecari-martohet-me-gjyshen-foto/20%Monthly2018-04-18 07:03
https://www.informatat.com/humbja-me-skenderbeu-n-duro-jep-doreheqjen-nga-stoli-i-flamurtarit/20%Monthly2018-04-18 18:57
https://www.informatat.com/haradinaj-i-thote-komisionerit-hahn-presim-liberalizimin/20%Monthly2018-04-18 18:44
https://www.informatat.com/panairi-kosovar-me-serbe-e-pa-shqiptare/20%Monthly2018-04-18 18:33
https://www.informatat.com/haradinaj-darke-pune-me-perfaqesuesen-e-larte-te-be-se/20%Monthly2018-04-18 18:31
https://www.informatat.com/amber-rose-teper-provokuese/20%Monthly2018-04-18 07:05
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-akoma-i-dashuruar-me-irina-shayk/20%Monthly2018-04-18 07:36
https://www.informatat.com/rita-ora-ndez-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-04-18 07:06
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkryeministri-haradinaj-zhvilloi-takim-me-kryeministrin-e-malit-te-zi-dushko-markoviq/20%Monthly2018-04-18 17:51
https://www.informatat.com/bes-kallaku-me-talent-tjeter/20%Monthly2018-04-18 07:07
https://www.informatat.com/nuk-fal-inter-i-poker-ndaj-cagliarit-dhe-ngjitet-i-3-ti/20%Monthly2018-04-18 07:33
https://www.informatat.com/bebe-rexha-zevendeson-rihannen/20%Monthly2018-04-18 07:10
https://www.informatat.com/realitet-i-hidhur-kengetari-shqiptar-femrat-me-kerkojne-ti-shpetoj-nga-dhuna-e-te-dashurit/20%Monthly2018-04-18 07:11
https://www.informatat.com/fanset-e-moderatores-bashkohen-per-te-denuar-tradhtine-e-te-dashurit/20%Monthly2018-04-18 07:14
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-takim-bilateral-me-kryetarin-e-keshillit-te-ministrave-te-bosnjes-dhe-hercegovines-denis-zvizdiq/20%Monthly2018-04-18 17:30
https://www.informatat.com/politikanet-do-zevendesohen-me-inteligjencen-artificiale/20%Monthly2018-04-18 14:43
https://www.informatat.com/ministri-bajram-hasani-i-fton-bizneset-e-huaja-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2018-04-18 13:26
https://www.informatat.com/gashi-priti-nje-delegacion-te-ministrise-se-financave-te-landit-te-bavarise/20%Monthly2018-04-18 13:24
https://www.informatat.com/agim-shahinit-i-vertetohet-denimi-me-burgim-per-mashtrim/20%Monthly2018-04-18 13:22
https://www.informatat.com/haradinaj-dreke-pune-me-johanes-hann-ne-kuader-te-samitit-digjital-te-vendeve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-04-18 13:03
https://www.informatat.com/tregu-mafioz-momenti-kur-milaim-zeka-permend-naften-mishin-buken-video/20%Monthly2018-04-18 12:48
https://www.informatat.com/bleona-qerreti-publikon-librin-mbi-jeten-e-saj-foto/20%Monthly2018-04-18 12:49
https://www.informatat.com/raporti-i-komisionit-evropian-ne-duart-e-thacit/20%Monthly2018-04-18 12:19
https://www.informatat.com/apostolova-sot-i-dergon-raportin-e-be-se-qeverise/20%Monthly2018-04-18 18:14
https://www.informatat.com/milaim-zeka-akuzon-deputetet-per-biznese-te-kunderligjshme-live/20%Monthly2018-04-18 11:37
https://www.informatat.com/kusari-kjo-qeveri-koti/20%Monthly2018-04-18 16:15
https://www.informatat.com/zeka-ne-kosove-eshte-krijuar-nje-sistem-i-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-04-18 16:16
https://www.informatat.com/real-madridi-arrin-marreveshje-per-de-gean/20%Monthly2018-04-18 11:26
https://www.informatat.com/serbise-nuk-i-ben-pershtypje-pjesemarrja-e-kosoves-ne-novi-sad/20%Monthly2018-04-18 11:23
https://www.informatat.com/mos-kerkoni-falje/20%Monthly2018-04-18 11:17
https://www.informatat.com/si-te-mos-vonoheni-asnjehere-ne-pune/20%Monthly2018-04-18 11:13
https://www.informatat.com/kosova-dhe-maqedonia-shembull-i-mire-i-bashkepunimit-ndershteteror/20%Monthly2018-04-18 11:05
https://www.informatat.com/sot-vendimi-kush-do-ta-drejtoje-qeverine-italiane/20%Monthly2018-04-18 10:34
https://www.informatat.com/kerkohet-ligji-per-buken-sdihet-as-sa-peshon-video/20%Monthly2018-04-18 17:34
https://www.informatat.com/kim-kardashian-me-bikini-foto/20%Monthly2018-04-18 10:23
https://www.informatat.com/vetem-barazim-ne-balaidos-celta-vigo-nje-makth-per-barcelonen/20%Monthly2018-04-18 10:11
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-stimulojne-rritjen-e-femijeve/20%Monthly2018-04-18 10:10
https://www.informatat.com/kosova-me-treg-tejet-te-avancuar-ne-teknologjine-informative/20%Monthly2018-04-18 10:02
https://www.informatat.com/terapi-me-limon-te-ngrire/20%Monthly2018-04-18 09:58
https://www.informatat.com/amber-rose-teper-provokuese-2/20%Monthly2018-04-18 09:57
https://www.informatat.com/ganimete-musliu-jemi-duke-folur-me-vonese-per-skandalin-e-mishit-live/20%Monthly2018-04-18 17:36
https://www.informatat.com/atk-afati-i-fundit-per-rimbursim-te-kuponeve-30-prill/20%Monthly2018-04-18 09:48
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-per-veteranet-mashtrues-te-uck-se/20%Monthly2018-04-18 09:48
https://www.informatat.com/hamza-po-merr-pjese-ne-takimet-e-rregullta-vjetore-te-fmn-se-dhe-bb-se/20%Monthly2018-04-18 09:39
https://www.informatat.com/veseli-dekada-e-re-ka-kuptim-vetem-pa-viza-ne-evrope/20%Monthly2018-04-18 09:34
https://www.informatat.com/beqaj-do-te-marre-pjese-ne-samitin-digjital-qe-mbahet-ne-shkup-te-maqedonise/20%Monthly2018-04-18 07:54
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-akoma-i-dashuruar-me-irina-shayk-2/20%Monthly2018-04-18 07:48
https://www.informatat.com/shperthen-motori-i-avionit-nje-i-vdekur-7-te-plagosur/20%Monthly2018-04-18 07:23
https://www.informatat.com/presidenti-i-keshillit-evropian-donald-tusk-javen-tjeter-viziton-kosoven/20%Monthly2018-04-18 12:20
https://www.informatat.com/celta-vigo-nje-makth-per-barcelonen/20%Monthly2018-04-18 07:31
https://www.informatat.com/nena-fotografon-sekonden-e-pare-te-djalit-te-saj-foto/20%Monthly2018-04-18 07:29
https://www.informatat.com/forcat-detare-turke-largojne-flamurin-grek-nga-ishulli-ne-egje/20%Monthly2018-04-18 07:26
https://www.informatat.com/turqi-burg-i-perjetshem-per-12-persona-lidhur-me-grusht-shtetin/20%Monthly2018-04-18 07:24
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-barbara-bush-ish-zonja-e-pare-e-shba/20%Monthly2018-04-18 07:20
https://www.informatat.com/presidenti-donald-trump-dhe-zonja-e-pare-melania-trump-mesazh-per-ndarjen-nga-jeta-te-barbara-bush/20%Monthly2018-04-18 07:17
https://www.informatat.com/50-pata-te-ngordhura-rane-nga-qielli-ne-idaho/20%Monthly2018-04-18 07:15
https://www.informatat.com/apostolova-i-shkon-ne-zyre-veselit/20%Monthly2018-04-18 07:15
https://www.informatat.com/negociatat-mogherini-takohet-sot-me-kreret-e-shtetit-shqipetar/20%Monthly2018-04-18 06:40
https://www.informatat.com/mike-pompeo-shefi-i-cia-takim-sekret-me-kim-jong-un-ne-korene-e-veriut/20%Monthly2018-04-18 06:37
https://www.informatat.com/provoni-keto-keshilla-per-femijet-tuaj/20%Monthly2018-04-17 11:30
https://www.informatat.com/si-te-ngritni-imunitetin-e-femijes-suaj-2/20%Monthly2018-04-17 11:27
https://www.informatat.com/run-with-color-vjen-per-here-te-pare-ne-kosove/20%Monthly2018-04-21 23:24
https://www.informatat.com/perberesit-per-pastrimin-e-furcave-te-makijazhit/20%Monthly2018-04-17 11:23
https://www.informatat.com/juventus-synon-transferimin-e-cavanit/20%Monthly2018-04-17 06:48
https://www.informatat.com/zidane-une-e-dua-por-ai-mendon-te-kunderten/20%Monthly2018-04-17 06:49
https://www.informatat.com/putin-dhe-merkel-bisedojne-per-situaten-ne-siri/20%Monthly2018-04-17 12:51
https://www.informatat.com/franca-thote-se-deshmite-e-sulmit-ne-duma-ka-gjasa-te-zhduken/20%Monthly2018-04-17 13:18
https://www.informatat.com/pese-minuta-ushtrime-per-bark-te-skalitur-video/20%Monthly2018-04-17 06:51
https://www.informatat.com/situata-ne-siri-erdogan-telefonon-merkel-duhet-te-ruhet-sovraniteti/20%Monthly2018-04-17 10:18
https://www.informatat.com/krasniqiraporti-i-ke-se-po-e-konfirmon-gjendjen-e-pashprese-ne-vend/20%Monthly2018-04-17 21:58
https://www.informatat.com/ne-kosove-shiten-produkte-te-falsifikuara/20%Monthly2018-04-17 10:17
https://www.informatat.com/rita-ne-nic/20%Monthly2018-04-17 21:35
https://www.informatat.com/nese-rrini-naten-zgjuar-mund-te-vdisni/20%Monthly2018-04-17 06:52
https://www.informatat.com/rugova-secili-ne-ldk-ka-te-drejte-te-kandidoje-per-kryeminister-te-vendit/20%Monthly2018-04-17 10:14
https://www.informatat.com/13-vjecari-zbulon-thesaret-e-nje-mbreterie-te-humbur-mbi-1-mije-vite-me-pare/20%Monthly2018-04-17 06:54
https://www.informatat.com/qeveria-e-bindur-se-i-ka-permbush-kushtet-per-liberalizim/20%Monthly2018-04-18 07:38
https://www.informatat.com/mbreteresha-e-spanjes-provon-ushqime-tradicionale-shqiptare/20%Monthly2018-04-17 09:46
https://www.informatat.com/australia-nuk-ekziston/20%Monthly2018-04-17 06:56
https://www.informatat.com/ne-kosove-po-ndertohet-ura-me-e-gjate-ne-ballkan/20%Monthly2018-04-17 09:44
https://www.informatat.com/vuciq-kosovaret-e-pranuan-qe-udhehiqen-nga-amerikanet-cka-duan-nga-ne/20%Monthly2018-04-17 10:09
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-shtohen-2515-veterane/20%Monthly2018-04-17 09:42
https://www.informatat.com/shefi-i-avionit-ofron-pije-falas-per-te-gjithe/20%Monthly2018-04-17 06:58
https://www.informatat.com/deshton-arketimi-i-tatimit-ne-prone-ne-komunat-e-rajonit-jugor/20%Monthly2018-04-17 09:38
https://www.informatat.com/vazhdon-greva-ne-institutin-special-ne-shtime-punonjesit-presin-reflektimin-e-ministrise/20%Monthly2018-04-17 09:37
https://www.informatat.com/te-hame-emocionet-tona/20%Monthly2018-04-17 07:00
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-kemi-politike-te-jashtme-na-udheheq-amerika/20%Monthly2018-04-17 21:01
https://www.informatat.com/zhvillimi-i-sektorit-privat-parakusht-per-integrim-ne-be/20%Monthly2018-04-17 09:35
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-zbulon-emrin-e-vajzes/20%Monthly2018-04-17 07:02
https://www.informatat.com/vulin-e-quan-kosove-lindore-lugine-e-presheves/20%Monthly2018-04-17 09:32
https://www.informatat.com/nyt-wp-fitojne-pulitzerin-per-raportimin-e-lidhjeve-trump-rusi/20%Monthly2018-04-17 10:38
https://www.informatat.com/reperet-shqiptare-thyejne-tabune-sjellin-klipin-me-skena-dirty/20%Monthly2018-04-17 07:04
https://www.informatat.com/mamografi-mobil-stacionohet-nje-muaj-ne-istog/20%Monthly2018-04-17 09:30
https://www.informatat.com/edona-shume-shpejte-lanson-kengen-me-videoklip/20%Monthly2018-04-17 18:22
https://www.informatat.com/mogherini-mberrin-ne-tirane/20%Monthly2018-04-17 18:11
https://www.informatat.com/mel-b-e-tradhtojne-bikinit-2/20%Monthly2018-04-17 18:11
https://www.informatat.com/shperthen-avioni-pasagjerja-gati-per-te-rene-nga-dritarja/20%Monthly2018-04-17 18:06
https://www.informatat.com/pirja-e-rregullt-e-alkoolit-ju-merr-shume-vite-nga-jeta-juaj/20%Monthly2018-04-17 18:00
https://www.informatat.com/kendrick-lamar-rremben-edhe-cmimin-pulitzer/20%Monthly2018-04-17 07:05
https://www.informatat.com/femrat-bjonde-ne-evrope-sa-dyfishi-i-meshkujve/20%Monthly2018-04-17 17:55
https://www.informatat.com/ushqimet-me-antioksidante-natyrore-kunder-plakjes-2/20%Monthly2018-04-17 17:53
https://www.informatat.com/vivaldi-dhe-bach-ne-vlore-koncerti-ne-teatrin-petro-marko/20%Monthly2018-04-17 17:49
https://www.informatat.com/ushqimet-me-antioksidante-natyrore-kunder-plakjes/20%Monthly2018-04-17 17:47
https://www.informatat.com/joshua-i-pervishet-rivaleve-gjerat-zgjidhen-ne-ring-jo-permes-bisedimeve/20%Monthly2018-04-17 17:46
https://www.informatat.com/ish-piloti-i-ferrarit-zbulon-sekretin-kisha-frike-mos-nuk-do-garoja-me/20%Monthly2018-04-17 17:45
https://www.informatat.com/victoria-beckham-e-rrethuar-nga-familja-ne-44-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2018-04-17 17:41
https://www.informatat.com/bebe-rexha-zevendeson-rihannen-performon-me-legjenden-e-rapit/20%Monthly2018-04-17 17:40
https://www.informatat.com/apostolova-liberalizimi-varet-nga-kosova/20%Monthly2018-04-17 17:31
https://www.informatat.com/si-ndikon-mbipesha-ne-shendetin-e-melcise/20%Monthly2018-04-17 08:47
https://www.informatat.com/delegacioni-i-kosoves-ne-shba-takon-perfaqesues-te-shteteve-qe-se-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-04-17 17:23
https://www.informatat.com/sipas-bqk-se-rritja-ekonomike-do-te-arrij-deri-ne-4-4/20%Monthly2018-04-17 17:19
https://www.informatat.com/gjendet-ilaci-qe-nxit-sherimin-e-kancerit-te-mushkeri/20%Monthly2018-04-17 08:48
https://www.informatat.com/lluka-ne-konferencen-e-berlinit-per-energji-ngre-ceshtjen-e-bllokimit-te-interkoneksionit-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-04-17 16:55
https://www.informatat.com/gjetjet-kryesore-te-raportit-2018-per-kosoven-raporti-2/20%Monthly2018-04-18 07:07
https://www.informatat.com/hoti-komenton-raportin-e-progresit-gjuha-e-ashper-ndaj-be-se-nuk-na-ndihmon/20%Monthly2018-04-17 16:45
https://www.informatat.com/dhjetera-te-arrestuar-ne-protestat-ne-armeni/20%Monthly2018-04-17 12:45
https://www.informatat.com/pavaresisht-tensioneve-nuk-kontestohet-e-ardhmja-e-kosoves-ne-be/20%Monthly2018-04-17 14:18
https://www.informatat.com/gjetjet-kryesore-te-raportit-2018-per-kosoven-raporti/20%Monthly2018-04-18 07:39
https://www.informatat.com/kuvendi-pauze-deri-ne-oren-17-deputetet-te-pakenaqur-per-mungesen-e-haradinajt/20%Monthly2018-04-17 14:53
https://www.informatat.com/fleckenstein-rekomandim-i-pakushtezuar-urime-shqiperi/20%Monthly2018-04-17 14:33
https://www.informatat.com/ali-ahmeti-guximi-shperblehet-rekomandimi-i-merituar/20%Monthly2018-04-17 14:27
https://www.informatat.com/lufta-mund-te-kthehet-ne-ballkan-kete-nuk-e-deshiroj/20%Monthly2018-04-17 13:59
https://www.informatat.com/mogherini-shqiperia-e-maqedonia-hapin-negociatat-kosova-duhet-te-prese/20%Monthly2018-04-17 13:57
https://www.informatat.com/raporti-per-kosoven-per-vitin-2018-publikohet-ne-oren-1530/20%Monthly2018-04-17 16:14
https://www.informatat.com/maas-gjermania-mund-te-ndermjetesoje-me-mosken-per-sirine/20%Monthly2018-04-17 12:42
https://www.informatat.com/mirupafshim-amerike-sanksionet-e-reja-te-moskes/20%Monthly2018-04-17 12:35
https://www.informatat.com/ministri-recica-merr-mbeshtetjen-e-bankes-boterore-per-reformat-e-ndermarra/20%Monthly2018-04-17 12:27
https://www.informatat.com/milaim-zeka-per-energjine-treg-mafioz-nuk-e-rregullon-as-qeveria-as-parlamenti/20%Monthly2018-04-17 12:24
https://www.informatat.com/reali-e-do-salah-in/20%Monthly2018-04-17 12:20
https://www.informatat.com/mendimi-i-eksperteve-per-kriptomonedhat-bitcoin-eshte-rritur-me-2180/20%Monthly2018-04-17 12:13
https://www.informatat.com/juncker-lufta-mund-te-kthehet-ne-ballkan-kete-nuk-e-deshiroj/20%Monthly2018-04-17 16:14
https://www.informatat.com/perfaqesues-nga-ministria-e-financave-e-landit-te-bavarise-vizitojne-atk-ne/20%Monthly2018-04-17 11:53
https://www.informatat.com/minjte-shembin-banesen-trekateshe-video/20%Monthly2018-04-17 11:52
https://www.informatat.com/biondet-mbajne-frontin/20%Monthly2018-04-17 11:42
https://www.informatat.com/jessie-j-fiton-x-factor-ne-kine/20%Monthly2018-04-17 11:37
https://www.informatat.com/sulmoi-nje-dre-policia-arreston-qenin/20%Monthly2018-04-17 11:33
https://www.informatat.com/15-arsyet-per-te-vrapuar/20%Monthly2018-04-17 11:18
https://www.informatat.com/perdet-qe-i-pershtaten-me-se-miri-kuzhines-tuaj/20%Monthly2018-04-17 11:15
https://www.informatat.com/pse-nuk-ju-rriten-floket/20%Monthly2018-04-17 11:12
https://www.informatat.com/keto-produkte-makeup-i-do-te-jene-miqte-tuaj-me-te-mire-te-veres/20%Monthly2018-04-17 11:08
https://www.informatat.com/kfor-me-ushtrine-e-serbise-shqyrtojne-situaten-e-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2018-04-17 10:55
https://www.informatat.com/shkencetaret-krijojne-rastesisht-nje-enzime-qe-shkaterron-plastiken/20%Monthly2018-04-17 10:53
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-shkup-do-te-punojme-ne-lehtesimin-e-rruges-drejt-be-se/20%Monthly2018-04-17 10:48
https://www.informatat.com/raportuesi-per-kosoven-ne-parlamentin-evropian-ska-date-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-04-17 10:45
https://www.informatat.com/rreth-50-institucione-te-aftesimit-profesional-jane-te-akredituara-ne-nivel-vendi/20%Monthly2018-04-17 10:43
https://www.informatat.com/inspektoret-kimike-do-te-lejohen-te-vizitojne-dumen/20%Monthly2018-04-17 10:38
https://www.informatat.com/televizioni-sirian-raporton-per-sulme-me-raketa-ne-homs/20%Monthly2018-04-17 10:36
https://www.informatat.com/g7-ta-i-kerkon-rusise-llogari-per-rastin-skripal/20%Monthly2018-04-17 10:34
https://www.informatat.com/presion-mbi-merkelin-per-reformimin-e-eurozones/20%Monthly2018-04-17 10:33
https://www.informatat.com/macron-apelon-per-mbrojtjen-e-demokracise-ne-be/20%Monthly2018-04-17 10:31
https://www.informatat.com/sulm-vdekjeprures-kunder-civileve-afgane/20%Monthly2018-04-17 10:10
https://www.informatat.com/kuvendi-ratifikon-emrat-per-anetare-te-keshillit-shteteror-te-cilesise/20%Monthly2018-04-17 10:04
https://www.informatat.com/deshton-traktati-ndermjet-kosoves-dhe-hungarise-mbi-transferimin-e-te-denuarve/20%Monthly2018-04-17 09:53
https://www.informatat.com/presidentiflet-ne-telefon-me-kancelaren-merkelin/20%Monthly2018-04-17 16:14
https://www.informatat.com/basha-nga-berlini-opozita-e-bashkuar-pro-hapjes-se-negociatave/20%Monthly2018-04-17 09:48
https://www.informatat.com/deputeti-nga-minoritetet-nuk-heq-dore-takon-shefin-e-policise/20%Monthly2018-04-17 09:46
https://www.informatat.com/shqiptaret-ia-siguruan-fitoren-gjukanoviqit/20%Monthly2018-04-17 09:56
https://www.informatat.com/john-stamos-behet-baba-per-here-te-pare-ne-moshen-54-vjecare/20%Monthly2018-04-17 07:13
https://www.informatat.com/ldk-ja-inicon-komision-hetimor-per-shpenzimet-lobuese-te-presidentit/20%Monthly2018-04-17 09:22
https://www.informatat.com/performoi-ne-skenen-boterore-kengetarja-shqiptare-nderohet-nga-kryeministri-rus/20%Monthly2018-04-17 07:11
https://www.informatat.com/kuvendi-themeloi-komisionin-hetimore-per-rastin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-04-17 09:17
https://www.informatat.com/plasin-fyerjet-ne-kuvend-mes-xhavit-halitit-e-anton-qunit/20%Monthly2018-04-17 12:40
https://www.informatat.com/teatri-mbetet-edhe-pa-ushtruese-detyre-te-drejtoreshes/20%Monthly2018-04-17 09:04
https://www.informatat.com/tre-dite-pasi-u-arrestua-per-droge-stresi-sjell-ne-treg-kengen-e-re-me-arme/20%Monthly2018-04-17 07:10
https://www.informatat.com/federica-mogherini-ne-tirane-per-lajme-te-mira/20%Monthly2018-04-17 09:17
https://www.informatat.com/albin-kurti-shprehet-vetekritik-per-raportin-e-ke/20%Monthly2018-04-17 08:49
https://www.informatat.com/elvana-gjata-probleme-me-pasaporten/20%Monthly2018-04-17 07:08
https://www.informatat.com/a-ndryshon-gjaku-ne-pranvere-zbuloni-te-vertetat/20%Monthly2018-04-17 08:45
https://www.informatat.com/furce-dhembesh-elektrike/20%Monthly2018-04-17 08:42
https://www.informatat.com/a-po-na-pergjojne-smartfonet-tane/20%Monthly2018-04-17 08:41
https://www.informatat.com/iggy-azalea-ne-lidhje-me-tyga/20%Monthly2018-04-17 08:39
https://www.informatat.com/shkaku-i-vertete-i-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2018-04-17 08:37
https://www.informatat.com/deklarata-e-lidereve-te-g7-mbi-sirine/20%Monthly2018-04-17 08:35
https://www.informatat.com/zbulohet-se-cfare-kishin-ngrene-njerezit-e-pare/20%Monthly2018-06-10 12:32
https://www.informatat.com/keto-ushtrime-bejne-mrekulli/20%Monthly2018-04-17 08:32
https://www.informatat.com/dalloni-luleshtrydhet-bio-dhe-te-fresketa/20%Monthly2018-04-17 08:30
https://www.informatat.com/rikthehet-bella-hadid-me-e-nxehte-se-kurre/20%Monthly2018-04-17 07:07
https://www.informatat.com/triumfojne-new-york-times-dhe-new-yorker/20%Monthly2018-04-17 08:28
https://www.informatat.com/oconnell-kosova-e-britania-jane-miq-te-vjeter/20%Monthly2018-04-17 08:26
https://www.informatat.com/topi-i-golfit-te-tiger-woods-shitet-per-24-mije-euro/20%Monthly2018-04-17 08:26
https://www.informatat.com/raporti-i-ke-se-dimitrov-shpresoj-te-kemi-rekomandim-te-paster/20%Monthly2018-04-17 08:24
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-i-rikthehet-muzikes/20%Monthly2018-04-17 08:24
https://www.informatat.com/vdes-aktorja-qe-ishte-rrembyer-nga-babai-i-diktatorit-te-korese-se-veriut/20%Monthly2018-04-17 08:21
https://www.informatat.com/sulmi-kimik-ne-siri-hetuesit-lejohen-te-hyjne-ne-vendin-e-sulmit/20%Monthly2018-04-17 08:19
https://www.informatat.com/suzuki-ne-krize/20%Monthly2018-04-17 07:22
https://www.informatat.com/sulmoi-autobusin-e-kundershtareve-prova-te-reja-kunder-mcgregor-video/20%Monthly2018-04-17 07:20
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-pese-interpelanca-dhe-kater-debate-parlamentare/20%Monthly2018-04-17 07:20
https://www.informatat.com/plas-tek-barcelona-fjalor-racist-dhe-dhune-ne-stervitje/20%Monthly2018-04-17 07:18
https://www.informatat.com/inter-e-everton-nisin-ofensiven/20%Monthly2018-04-17 07:16
https://www.informatat.com/carroll-i-rremben-nje-pike-stoke-city-t-bardhekuqte-shume-prane-renies/20%Monthly2018-04-17 07:14
https://www.informatat.com/ja-si-ndikojne-ditet-me-shi-ne-disponimin-tuaj/20%Monthly2018-04-16 13:42
https://www.informatat.com/ushqimet-me-te-mira-per-te-ngrene-ne-mengjes/20%Monthly2018-04-16 13:57
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-sot-publikon-raportin-e-progresit/20%Monthly2018-04-17 07:09
https://www.informatat.com/uje-me-mjalte-cdo-mengjes/20%Monthly2018-04-16 13:30
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-hame-ne-mengjes/20%Monthly2018-04-16 13:26
https://www.informatat.com/bella-thorne-teper-transparente-ne-coachella/20%Monthly2018-04-16 13:22
https://www.informatat.com/justin-bieber-perfshihet-ne-nje-sherr-me-grushte/20%Monthly2018-04-16 13:13
https://www.informatat.com/loki-macja-me-e-inatosur-ne-bote-numeron-65-mije-ndjekes-ne-instagram/20%Monthly2018-04-16 11:01
https://www.informatat.com/i-gjithe-fshati-ne-shpetim-te-elefantit-video/20%Monthly2018-04-16 11:04
https://www.informatat.com/beyonce-cmend-adele/20%Monthly2018-04-16 11:09
https://www.informatat.com/john-cena-dhe-nikki-bella-i-japin-fund-lidhjes-6-vjecare-video/20%Monthly2018-04-16 11:17
https://www.informatat.com/sony-prezanton-xperia-xz2-premium-me-ekran-4k-hdr/20%Monthly2018-04-16 12:06
https://www.informatat.com/conchita-wurst-e-diagnostikuar-me-hiv/20%Monthly2018-04-16 11:29
https://www.informatat.com/epidemia-e-ulceres-qe-ha-mish-ne-australi/20%Monthly2018-04-16 11:38
https://www.informatat.com/filipinet-hapin-hetime-mbi-praktikat-e-facebook-ut-per-privatesine/20%Monthly2018-04-16 12:04
https://www.informatat.com/me-carcaf-ne-coachella/20%Monthly2018-04-16 11:40
https://www.informatat.com/shetisni-gjate-per-nje-jete-me-te-shendetshme/20%Monthly2018-04-16 11:42
https://www.informatat.com/facebook-ka-te-dhenat-tuaja-edhe-nese-nuk-keni-pasur-asnjehere-llogari/20%Monthly2018-04-16 12:03
https://www.informatat.com/disa-fakte-rreth-endrrave/20%Monthly2018-04-16 11:44
https://www.informatat.com/per-konkursin-ne-polici-plas-sherri-deputetet-kercenojne-me-braktisje-te-koalicionit/20%Monthly2018-04-16 18:59
https://www.informatat.com/lluka-nuk-nuk-e-mohon-mund-te-kete-reitje-te-cmimit-te-energjise/20%Monthly2018-04-17 07:09
https://www.informatat.com/si-te-zgjidhni-problemin-me-floket-e-yndyrshme/20%Monthly2018-04-16 11:46
https://www.informatat.com/be-paralajmeron-masa-per-rritjen-e-sigurise-kibernetike/20%Monthly2018-04-16 12:02
https://www.informatat.com/ruani-zemren-dhe-trurin-nga-plakja/20%Monthly2018-04-16 11:49
https://www.informatat.com/shembulli-i-deshmoreve-te-kombit-do-te-jete-gjithmone-udherrefyes-per-ne/20%Monthly2018-04-16 18:50
https://www.informatat.com/fotografi-unike-te-liqenit-te-ngrire/20%Monthly2018-04-16 11:51
https://www.informatat.com/ora-e-mencur-i-shpeton-jeten-nenes-25-vjecare/20%Monthly2018-04-16 12:00
https://www.informatat.com/ky-liber-mund-te-lexohet-vetem-permes-zjarrit-video/20%Monthly2018-04-16 11:53
https://www.informatat.com/arrin-nokia-x/20%Monthly2018-04-16 11:58
https://www.informatat.com/lista-e-pajisjeve-te-teknologjise-informative-te-liruara-nga-tatimi-doganor/20%Monthly2018-04-16 15:03
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-drejt-operacionit-me-mire-hunden-apo-buzet/20%Monthly2018-04-16 14:52
https://www.informatat.com/dyshime-per-sulm-terrorist/20%Monthly2018-04-16 14:45
https://www.informatat.com/kush-jeton-me-gjate-ata-qe-zgjohen-heret-apo-ata-qe-flene-vone/20%Monthly2018-04-16 14:41
https://www.informatat.com/ajo-qe-na-duhet-me-te-vertete-per-te-qene-te-lumtur/20%Monthly2018-04-16 14:28
https://www.informatat.com/vuciq-takohet-me-shefin-e-sigurimit-rus-sergej-narishkin/20%Monthly2018-04-16 14:18
https://www.informatat.com/bllokimet-me-te-keqija-te-trafikut-ne-histori/20%Monthly2018-04-16 14:06
https://www.informatat.com/dalmati-qe-ne-hunde-ka-formen-e-zemres/20%Monthly2018-04-16 14:03
https://www.informatat.com/elvana-gjata-me-shume-stil-rrugeve-te-milanos/20%Monthly2018-04-16 14:00
https://www.informatat.com/sami-kurteshi-deshiron-te-perfshihen-ne-procesverbale-edhe-sharjet-live/20%Monthly2018-04-16 15:43
https://www.informatat.com/osmani-e-maloku-ne-konferencen-globale-parlamentare-te-fmn-se-dhe-bb/20%Monthly2018-04-16 13:51
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-te-kosoves-live/20%Monthly2018-04-16 15:11
https://www.informatat.com/rusia-mohon-nderhyrjen-ne-siri/20%Monthly2018-04-16 13:19
https://www.informatat.com/punetoret-e-apple-arrestohen-me-urdher-te-kompanise/20%Monthly2018-04-16 13:07
https://www.informatat.com/historiku-i-patates/20%Monthly2018-04-16 13:01
https://www.informatat.com/richard-gere-do-martohet-me-te-dashuren-33-vite-me-te-re/20%Monthly2018-04-16 12:59
https://www.informatat.com/mesohet-orari-i-ndeshjeve-te-javes-se-28-te/20%Monthly2018-04-16 12:57
https://www.informatat.com/vazquez-ata-qe-na-kritikojne-na-kane-zili/20%Monthly2018-04-16 12:54
https://www.informatat.com/neymar-do-te-jete-ne-forme-te-mire-ne-boteror/20%Monthly2018-04-16 12:52
https://www.informatat.com/mos-e-ndani-avokadon-nga-dieta-juaj/20%Monthly2018-04-16 12:50
https://www.informatat.com/carrie-underwood-perlotet-gjate-performances-foto/20%Monthly2018-04-16 12:48
https://www.informatat.com/milioner-me-borxhe/20%Monthly2018-04-16 12:46
https://www.informatat.com/rita-ora-godet-serish/20%Monthly2018-04-16 12:44
https://www.informatat.com/kush-po-behet-nene-per-here-te-dyte/20%Monthly2018-04-16 12:41
https://www.informatat.com/kush-mori-cmime-ne-acm-awards-2018/20%Monthly2018-04-16 12:39
https://www.informatat.com/bebe-rexha-merr-pjese-ne-acm-awards/20%Monthly2018-04-16 12:37
https://www.informatat.com/anulohet-premiera-hamleti-simbas-horacit-lendohet-aktori-kryesor/20%Monthly2018-04-16 12:35
https://www.informatat.com/qeveria-e-re-ne-itali-gjithcka-varet-nga-presidenti-deri-te-merkuren-vendimi/20%Monthly2018-04-16 12:32
https://www.informatat.com/vdes-gazetari-qe-ra-nga-kati-i-5-te/20%Monthly2018-04-16 12:30
https://www.informatat.com/bella-hadid-dhe-the-weeknd-ne-nje-lidhje-perseri/20%Monthly2018-04-16 12:27
https://www.informatat.com/vdes-ne-moshen-74-vjecare-aktori-r-lee-ermey/20%Monthly2018-04-16 12:22
https://www.informatat.com/mel-b-e-tradhtojne-bikinit/20%Monthly2018-04-16 12:19
https://www.informatat.com/gjermani-perplasen-dy-aeroplane-ne-ajer/20%Monthly2018-04-16 12:16
https://www.informatat.com/gani-sejdiu-tregon-se-kush-do-te-behet-kampion-i-kosoves/20%Monthly2018-04-16 12:11
https://www.informatat.com/dyshime-ne-serbi-gjykata-speciale-nuk-do-tia-nise-fare-punes/20%Monthly2018-04-16 11:20
https://www.informatat.com/ja-cili-zyrtare-i-larte-i-qeverise-pritet-te-emerohet-shef-i-aki-se/20%Monthly2018-04-16 11:01
https://www.informatat.com/liga-arabe-hesht-per-sulmet-ne-siri/20%Monthly2018-04-16 10:58
https://www.informatat.com/ekskluzive-a-do-te-kete-liberalizim-te-vizave-ne-2018-flet-eurodeputeti-gjerman-elmar-brok-video/20%Monthly2018-04-16 18:48
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-homologun-bullgar-live/20%Monthly2018-04-16 10:48
https://www.informatat.com/cila-eshte-loja-e-fundit-e-perendimit-ne-siri/20%Monthly2018-04-16 10:46
https://www.informatat.com/jeremiq-edhe-pa-kosoven-serbia-zor-te-hyje-ne-be/20%Monthly2018-04-16 10:33
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-nise-me-shqetesimin-per-raportin-e-ke/20%Monthly2018-04-16 10:32
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-me-medalje-presidenciale-kryeministrin-bullgar/20%Monthly2018-04-16 10:16
https://www.informatat.com/orca-kuvendi-duhet-ti-emeroje-sot-anetaret-e-kshc/20%Monthly2018-04-16 09:59
https://www.informatat.com/thaci-dhe-borissov-ne-konference-per-medie-live/20%Monthly2018-04-16 09:26
https://www.informatat.com/mogherini-flet-rreth-vizites-ne-ballkan-video/20%Monthly2018-04-16 10:58
https://www.informatat.com/shpallet-denimi-per-vrasjen-e-aulon-zekes/20%Monthly2018-04-16 09:10
https://www.informatat.com/miratohetn-konkluzionet-rreth-aktiviteteve-te-demshme-kibernetike/20%Monthly2018-04-16 08:51
https://www.informatat.com/carmatimi-kimik-dhe-mosperhapja-keshilli-miraton-konkluzionet/20%Monthly2018-04-16 08:45
https://www.informatat.com/thaci-pret-ne-takim-borissovin-live/20%Monthly2018-04-16 15:26
https://www.informatat.com/raporti-i-ri-ngecjet-e-vjetra/20%Monthly2018-04-16 07:33
https://www.informatat.com/dua-lipa-nuk-me-pelqente-emri-im-ne-femijeri-duhej-te-tregoja-gjithmone-origjinen/20%Monthly2018-04-16 07:27
https://www.informatat.com/bon-jovi-behet-pjese-e-rock-and-roll-hall-of-fame-video/20%Monthly2018-04-16 07:24
https://www.informatat.com/beyonce-performance-mahnitese-ne-coachella-video/20%Monthly2018-04-16 07:21
https://www.informatat.com/80-vite-per-anti-diven-me-bukuri-te-pa-perendueshme/20%Monthly2018-04-16 07:15
https://www.informatat.com/punimet-ne-rruge-bllokojne-kryeqytetin-foto/20%Monthly2018-04-16 07:11
https://www.informatat.com/nje-shqiptare-ne-the-voice-of-italy/20%Monthly2018-04-16 07:10
https://www.informatat.com/borissov-ne-kosove-takon-sot-kreret-e-shtetit/20%Monthly2018-04-16 07:01
https://www.informatat.com/ambasadori-delawie-sot-viziton-gjakoven-dhe-junikun/20%Monthly2018-04-16 06:59
https://www.informatat.com/ajo-cfare-u-shkakton-ngercin/20%Monthly2018-04-15 11:16
https://www.informatat.com/si-te-kontrollohet-sheqeri-ne-gjak/20%Monthly2018-04-15 11:41
https://www.informatat.com/7-fakte-interesante-qe-duhet-te-dini-per-llojin-e-gjakut/20%Monthly2018-04-15 11:11
https://www.informatat.com/femrat-qe-hyne-me-vone-ne-menopauze-kane-memorie-me-te-mire/20%Monthly2018-04-15 11:38
https://www.informatat.com/arrat-kunder-kancerit-te-zorreve/20%Monthly2018-04-15 11:37
https://www.informatat.com/si-te-parandalojme-krijimin-e-gureve-ne-veshka/20%Monthly2018-04-15 11:08
https://www.informatat.com/pini-uje-sa-ti-hapni-syte/20%Monthly2018-04-15 11:35
https://www.informatat.com/receta-me-e-mire-kunder-kolles/20%Monthly2018-04-15 11:05
https://www.informatat.com/nje-jete-e-mire-ka-tri-elemente/20%Monthly2018-04-15 12:02
https://www.informatat.com/si-ti-kuroni-syte-e-skuqur/20%Monthly2018-04-15 12:00
https://www.informatat.com/yoga-forcon-kujtesen/20%Monthly2018-04-15 11:55
https://www.informatat.com/femijet-ne-sherr-per-pasurine/20%Monthly2018-04-15 12:20
https://www.informatat.com/keto-kufje-pastrojne-veshet-per-35-sekonda/20%Monthly2018-04-15 11:54
https://www.informatat.com/gjukanovici-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-04-15 21:16
https://www.informatat.com/videot-e-tradhetise-bene-xhiron-e-botes-cifti-i-famshem-nuk-ka-ndermend-te-ndahet-video/20%Monthly2018-04-15 12:18
https://www.informatat.com/sa-me-aktive-prinderit-aq-me-inteligjente-femijet-e-tyre/20%Monthly2018-04-15 11:51
https://www.informatat.com/zayn-malik-i-dashuruar-me-gigi-hadid-pergjithmone/20%Monthly2018-04-15 12:15
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-largojne-aromen-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2018-04-15 11:49
https://www.informatat.com/familja-dhe-i-dashuri-ne-lufte-per-pasurine-e-kengetarit/20%Monthly2018-04-15 12:13
https://www.informatat.com/haradinaj-i-uron-fitoren-milo-gjukanoviqit/20%Monthly2018-04-15 20:09
https://www.informatat.com/perdorni-mjalte-ne-vend-te-sheqerit/20%Monthly2018-04-15 11:48
https://www.informatat.com/premiere-unikkatil-ben-boom-me-kengen-e-re/20%Monthly2018-04-15 19:46
https://www.informatat.com/u-fejua-ne-menyre-te-papritur-erik-lloshi/20%Monthly2018-04-15 12:12
https://www.informatat.com/me-shume-art-ne-hapesirat-publike/20%Monthly2018-04-15 11:46
https://www.informatat.com/rezultatet-preliminare-per-zgjedhjet-presidenciale-ne-malin-e-zi/20%Monthly2018-04-15 19:28
https://www.informatat.com/burime-nga-be-shqiperia-me-rekomandim-kosova-duhet-te-prese/20%Monthly2018-04-16 07:03
https://www.informatat.com/nga-e-hena-do-te-kete-shi-dhe-rrufe/20%Monthly2018-04-15 19:14
https://www.informatat.com/budapest-qindra-mijera-protestojne-kunder-fitores-se-orban/20%Monthly2018-04-15 12:10
https://www.informatat.com/vonesat-ne-ndarjen-e-drejtesise-po-demtojne-bizneset/20%Monthly2018-04-15 11:45
https://www.informatat.com/minstri-gashi-i-premton-nje-stadium-ketij-qyteti/20%Monthly2018-04-15 13:37
https://www.informatat.com/sulmuesi-shqiptar-cmend-greket-shenon-kete-supergol-2/20%Monthly2018-04-15 11:31
https://www.informatat.com/city-harron-eliminimin-nga-champions-mposht-tottenham-2/20%Monthly2018-04-15 11:28
https://www.informatat.com/sherr-me-arme-zjarri-ne-tirane-32-vjecari-qelloi-drejt-dy-personave/20%Monthly2018-04-15 15:51
https://www.informatat.com/disa-te-vdekur-ne-perleshjet-ne-kufirin-mes-afganistanit-dhe-pakisanit/20%Monthly2018-04-15 15:49
https://www.informatat.com/drita-fundos-vllazninen/20%Monthly2018-04-15 15:46
https://www.informatat.com/diabate-i-rremben-nje-pike-sassuoles/20%Monthly2018-04-15 15:29
https://www.informatat.com/vdes-producenti-i-famshem-i-filmave-vittorio-taviani/20%Monthly2018-04-15 15:23
https://www.informatat.com/tifozet-serb-i-vendosin-flaken-stadiumit-video/20%Monthly2018-04-15 15:14
https://www.informatat.com/steinmeier-i-shqetesuar-per-armiqesine-mes-rusise-dhe-perendimit/20%Monthly2018-04-15 15:10
https://www.informatat.com/veseli-perplasje-me-homologen-serbe-per-arrestimin-e-gjuriqit/20%Monthly2018-04-15 15:08
https://www.informatat.com/rekomandimet-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-04-15 15:04
https://www.informatat.com/lekaj-ne-vitin-2023-do-te-permbyllet-i-gjithe-investimi-ne-autostrada/20%Monthly2018-04-15 14:55
https://www.informatat.com/sejdiu-paralajmeron-debat-rreth-marreveshjes-per-kosova-e-re/20%Monthly2018-04-15 14:43
https://www.informatat.com/gwyneth-paltrow-and-brad-falchuk-martohen-ne-fshehtesi/20%Monthly2018-04-15 14:34
https://www.informatat.com/fitore-me-permbysje-perballe-arsenalit/20%Monthly2018-04-15 14:28
https://www.informatat.com/vdes-kryeinfermierja-e-emergjences-ne-gjilan-dyshohet-per-vetevrasje/20%Monthly2018-04-15 19:23
https://www.informatat.com/penalltia-kunder-juventusit-tifozet-kercenojne-me-jete-familjen-e-arbitrit-anglez/20%Monthly2018-04-15 14:23
https://www.informatat.com/spal-bllokon-fiorentinen-mban-gjalle-shpresat-per-mbijetese/20%Monthly2018-04-15 14:12
https://www.informatat.com/sulmohet-inspektori-i-tregut/20%Monthly2018-04-15 14:06
https://www.informatat.com/kurti-tranzit-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-04-15 13:46
https://www.informatat.com/izraeli-shkaterron-tunelin-me-te-gjate-te-gazes/20%Monthly2018-04-15 13:36
https://www.informatat.com/haradinaj-autostrada-e-re-do-lidh-shqiptaret/20%Monthly2018-04-15 14:46
https://www.informatat.com/papa-francesku-shprehet-shume-i-shqetesuar-per-situaten-ne-siri/20%Monthly2018-04-15 12:59
https://www.informatat.com/gap-energjia-elektrike-do-te-pesoje-nje-rritje-prej-44-perqind/20%Monthly2018-04-15 13:51
https://www.informatat.com/metoda-me-natyrale-per-rritjen-e-qerpikeve/20%Monthly2018-04-15 12:36
https://www.informatat.com/shba-dhe-rusia-interpretojne-ndryshe-sulmet-perendimore-ne-siri/20%Monthly2018-04-15 12:33
https://www.informatat.com/katarit-nuk-merr-pjese-ne-samitin-arab/20%Monthly2018-04-15 12:28
https://www.informatat.com/kovac-ishte-zgjedhje-e-trete-per-bayern-munchen/20%Monthly2018-04-15 12:25
https://www.informatat.com/grimi-me-i-shtrenjte-ne-histori/20%Monthly2018-04-15 12:22
https://www.informatat.com/agjencite-ruse-assadi-eshte-ne-disponim-te-mire/20%Monthly2018-04-15 12:08
https://www.informatat.com/dieta-sipas-formes-se-trupit/20%Monthly2018-04-15 12:05
https://www.informatat.com/arsyeja-perse-nuk-duhet-ti-thani-rrobat-brenda/20%Monthly2018-04-15 11:56
https://www.informatat.com/maska-qe-largon-aknet-dhe-irritimet-e-lekures/20%Monthly2018-04-15 11:52
https://www.informatat.com/si-te-gatuani-mish-vici-te-zier-ne-qepe/20%Monthly2018-04-15 10:52
https://www.informatat.com/lirohet-nga-qelia-kengetari-stresi/20%Monthly2018-04-15 10:49
https://www.informatat.com/hoteli-qe-te-jap-mundesi-te-perjetosh-burgun/20%Monthly2018-04-15 10:44
https://www.informatat.com/pacolli-i-ben-thirrje-izraelit-ta-rishqyrtoje-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-04-15 10:39
https://www.informatat.com/kafja-ju-ndihmon-te-bini-nga-pesha/20%Monthly2018-04-15 10:35
https://www.informatat.com/ushtrimet-fizike-sherojne-migrenen/20%Monthly2018-04-15 10:27
https://www.informatat.com/salah-ska-te-ndalur-thyen-edhe-nje-rekord/20%Monthly2018-04-15 10:15
https://www.informatat.com/lewandowski-nuk-e-mohon-deshiren-per-tu-bashkuar-me-real-madridi-n/20%Monthly2018-04-15 10:12
https://www.informatat.com/haradinaj-te-triumfoje-drejtesia-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-04-15 10:07
https://www.informatat.com/avokati-amerikan-djeg-veten-duke-protestuar-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2018-04-15 09:59
https://www.informatat.com/fotografia-e-vitit/20%Monthly2018-04-15 09:57
https://www.informatat.com/njihuni-me-femren-dhe-mashkullin-me-te-admiruar-ne-bote/20%Monthly2018-04-15 09:52
https://www.informatat.com/njeriu-me-kukuvajke-ne-listen-e-me-te-kerkuarve-ne-evrope/20%Monthly2018-04-15 09:48
https://www.informatat.com/jetoi-sa-per-te-realizuar-enderrat-foto/20%Monthly2018-04-15 09:46
https://www.informatat.com/po-kendonte-per-selena-gomez-the-weeknd-shperthen-ne-lot-foto/20%Monthly2018-04-15 09:41
https://www.informatat.com/rihanna-plot-stil-ne-coachella/20%Monthly2018-04-15 09:38
https://www.informatat.com/rakuni-le-pa-drita-43-mije-njerez-video/20%Monthly2018-04-15 09:36
https://www.informatat.com/kosh-perfekt-me-ndihmen-e-elefantit/20%Monthly2018-04-15 09:32
https://www.informatat.com/avioni-me-pasagjere-ben-ulje-emergjente-per-nje-stilolaps/20%Monthly2018-04-15 09:30
https://www.informatat.com/fataliteti-nje-cm-larg-video/20%Monthly2018-04-15 09:27
https://www.informatat.com/i-vodhen-pjeset-e-makines-pas-19-vitesh-i-zbulon-ne-facebook/20%Monthly2018-04-15 09:24
https://www.informatat.com/kompania-qe-ofron-pastruese-nudo/20%Monthly2018-04-15 09:20
https://www.informatat.com/trump-paralajmeron-qeverine-siriane-raketat-i-kemi-gati-nese-perdor-arme-kimike/20%Monthly2018-04-15 09:17
https://www.informatat.com/turqia-pritet-te-perballet-me-raport-tejet-kritik-nga-be-ja/20%Monthly2018-04-15 09:14
https://www.informatat.com/shqiptari-denohet-me-9-vite-burg-ne-austri/20%Monthly2018-04-15 09:11
https://www.informatat.com/presidenti-i-perjetshem-i-malit-te-zi-2/20%Monthly2018-04-15 09:08
https://www.informatat.com/zbulohet-pasuesi-i-conte-s/20%Monthly2018-04-15 08:59
https://www.informatat.com/raportohet-per-shperthim-te-fuqishem-ne-veri-te-sirise/20%Monthly2018-04-15 08:55
https://www.informatat.com/tre-boksier-do-e-perfaqesojne-kosoven-ne-kampionatin-evropian/20%Monthly2018-04-15 08:53
https://www.informatat.com/kosova-fillon-gara-ne-disiplinen-drift-me-automjete/20%Monthly2018-04-15 08:46
https://www.informatat.com/sot-zhvillohen-dy-ndeshje-interesante-te-superliges-se-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2018-04-15 08:30
https://www.informatat.com/shenohet-dita-e-te-pagjeturve-ne-mitrovice/20%Monthly2018-04-15 08:25
https://www.informatat.com/moti-sot/20%Monthly2018-04-15 08:21
https://www.informatat.com/ne-malin-e-zi-po-mbahen-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2018-04-15 08:13
https://www.informatat.com/neser-vjen-ne-vizite-zyrtare-kryeministri-bullgar/20%Monthly2018-04-15 10:14
https://www.informatat.com/pentagoni-konfirmon-efektivitetin-e-sulmit-mbi-siri/20%Monthly2018-04-14 22:57
https://www.informatat.com/ke-rekomandon-hapjen-e-negociatave-detaje-per-progres-raportin/20%Monthly2018-04-14 21:07
https://www.informatat.com/pse-disa-politikane-u-mbijetojne-skandaleve-seksuale-e-disa-jo/20%Monthly2018-04-14 21:03
https://www.informatat.com/juria-e-ict-awards-6-prane-kandidateve-te-prishtines-neser-ne-tirane/20%Monthly2018-04-14 21:25
https://www.informatat.com/sulmuesi-shqiptar-cmend-greket-shenon-kete-supergol/20%Monthly2018-04-14 20:59
https://www.informatat.com/sulmet-ne-siri-tre-levizjet-kyce-te-trumpit-kunder-assadit-dhe-a-do-te-kete-perplasje-me-rusine-dhe-iranin/20%Monthly2018-04-14 21:34
https://www.informatat.com/city-harron-eliminimin-nga-champions-mposht-tottenham/20%Monthly2018-04-14 20:57
https://www.informatat.com/ti-e-ke-celsin-e-zemres-si-u-krijua-dedikimi-i-xhensiles-per-besin/20%Monthly2018-04-14 20:55
https://www.informatat.com/nje-i-plagosur-ne-fier-pas-sherrit-ne-nje-lokal-bastesh/20%Monthly2018-04-14 20:53
https://www.informatat.com/gjykata-vazhdon-dhunen-e-policise-ndaj-aktivisteve/20%Monthly2018-04-14 18:56
https://www.informatat.com/fitojne-prishtina-llapi-dhe-drenica/20%Monthly2018-04-14 15:41
https://www.informatat.com/dallimi-midis-atakut-kardiak-dhe-goditjes-ne-tru/20%Monthly2018-04-14 15:36
https://www.informatat.com/keto-ushtrime-ju-largojne-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2018-04-14 15:29
https://www.informatat.com/9-humbje-radhazi-per-udinesen/20%Monthly2018-04-14 15:24
https://www.informatat.com/gare-vallezimi-me-robote-video/20%Monthly2018-04-14 15:12
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-kundershton-kerkesen-per-rritje-pagash-prej-6-perqind/20%Monthly2018-04-14 15:05
https://www.informatat.com/kjo-loder-dushi-eshte-shume-e-rrezikshme-per-femijet-video/20%Monthly2018-04-14 15:01
https://www.informatat.com/shenjat-qe-e-identifikojne-tradhtine/20%Monthly2018-04-14 14:55
https://www.informatat.com/messi-tatuazh-ne-shpinen-e-54-vjecares/20%Monthly2018-04-14 14:50
https://www.informatat.com/bb-duhet-te-ulen-shpenzimet-per-personelin-dhe-mirembajtjen/20%Monthly2018-04-14 14:48
https://www.informatat.com/te-pakten-dy-palestineze-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-rripin-e-gazes/20%Monthly2018-04-14 14:45
https://www.informatat.com/mrekullia-e-8-te-e-botes/20%Monthly2018-04-14 14:40
https://www.informatat.com/qyteti-lundrues/20%Monthly2018-04-14 14:37
https://www.informatat.com/adrian-bujupi-arigato-nga-dubai/20%Monthly2018-04-14 14:34
https://www.informatat.com/the-weeknd-vjen-me-call-out-my-name/20%Monthly2018-04-14 14:25
https://www.informatat.com/del-ne-treg-pasqyra-inteligjente-per-makina-video/20%Monthly2018-04-14 14:18
https://www.informatat.com/blackberry-padit-snapchat/20%Monthly2018-04-14 14:07
https://www.informatat.com/testo-anglishten-me-kete-softuer-video/20%Monthly2018-04-14 14:01
https://www.informatat.com/chelsea-triumfon-pas-nje-rikthimi-sensacional/20%Monthly2018-04-14 13:55
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-samsung-dex-pad/20%Monthly2018-04-14 13:50
https://www.informatat.com/kjo-eshte-makina-qe-do-thyej-te-gjithe-rekordet-e-shpejtesise/20%Monthly2018-04-14 13:33
https://www.informatat.com/disa-menyra-per-te-hequr-dore-nga-varesia-ndaj-celularit/20%Monthly2018-04-14 13:25
https://www.informatat.com/misioni-u-krye-presidenti-trump-flet-per-sulmin-ajror-ne-siri-2/20%Monthly2018-04-14 13:18
https://www.informatat.com/misioni-u-krye-presidenti-trump-flet-per-sulmin-ajror-ne-siri/20%Monthly2018-04-14 12:53
https://www.informatat.com/geta-beqa-ua-cele-syte-me-mengjes/20%Monthly2018-04-14 13:01
https://www.informatat.com/digjet-nje-restorant-ne-suhareke/20%Monthly2018-04-14 12:42
https://www.informatat.com/a-eshte-drejtesi-bashkimi-familjar/20%Monthly2018-04-14 12:38
https://www.informatat.com/trendi-me-i-nxehte-i-kesaj-vere/20%Monthly2018-04-14 12:34
https://www.informatat.com/alkooli-i-ben-meshkujt-me-agresive/20%Monthly2018-04-14 12:29
https://www.informatat.com/perdorimi-i-tepert-i-ilaceve-ne-shtatzeni-shkakton-astme-tek-foshnjat/20%Monthly2018-04-14 12:23
https://www.informatat.com/ja-shtetet-pro-dhe-kunder-sulmit-ajror-ne-siri/20%Monthly2018-04-14 12:17
https://www.informatat.com/rusia-bllokon-aplikacionin-telegram/20%Monthly2018-04-14 12:03
https://www.informatat.com/mogherini-be-ja-e-perkrahe-sulmin-ne-sirise/20%Monthly2018-04-14 18:51
https://www.informatat.com/rusia-sulmi-kimik-u-organizua-me-ndihmen-e-fuqive-perendimore/20%Monthly2018-04-14 11:53
https://www.informatat.com/reagon-kina-sulmet-ajrore-shkelje-e-se-drejtes-nderkombetare/20%Monthly2018-04-14 11:49
https://www.informatat.com/kujdes-kompjuterat-e-mac-iphone-dhe-ipad-jane-prekura-nga-viruset/20%Monthly2018-04-14 11:38
https://www.informatat.com/tete-ushtare-te-vdekur-nga-sulmi-ne-gadishullin-sinai/20%Monthly2018-04-14 11:30
https://www.informatat.com/apple-kryeson-tregun-boteror-te-aksesoreve-inteligjente/20%Monthly2018-04-14 11:18
https://www.informatat.com/aksidentohet-aktori-i-famshem-video/20%Monthly2018-04-14 11:14
https://www.informatat.com/italia-nuk-mori-pjese-ne-sulmin-ushtarak-ne-siri-video/20%Monthly2018-04-14 11:10
https://www.informatat.com/veseli-ne-seecp-qellimi-kryesor-i-kosoves-eshte-anetaresimi-i-plote-ne-be/20%Monthly2018-04-14 11:08
https://www.informatat.com/ka-filluar-takimi-i-29-ambasadoreve-ne-nato-per-operacionin-ne-siri/20%Monthly2018-04-14 11:06
https://www.informatat.com/reali-mendon-per-merkaton-kerkon-te-afroje-antoine-griezmann/20%Monthly2018-04-14 11:01
https://www.informatat.com/neser-inaugurohet-fillimi-i-punimeve-ne-autostraten-e-anamoraves/20%Monthly2018-04-14 11:58
https://www.informatat.com/turqia-e-huq-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2018-04-14 10:24
https://www.informatat.com/lansohet-telefoni-i-ri-pa-internet/20%Monthly2018-04-14 10:15
https://www.informatat.com/haradinaj-suksesi-i-gjimnazit-loyola-sukses-i-femijet-tane/20%Monthly2018-04-14 10:11
https://www.informatat.com/reagon-putin-sulmet-ajrore-akt-agresioni-ndaj-sirise/20%Monthly2018-04-14 09:56
https://www.informatat.com/rusia-thote-se-shumica-e-raketave-te-sulmit-ajror-jane-shkaterruar/20%Monthly2018-04-14 09:53
https://www.informatat.com/pence-u-ben-thirrje-aleateve-te-amerikes-latine-per-izolim-te-venezueles/20%Monthly2018-04-14 09:50
https://www.informatat.com/luftoni-anemine-me-keto-ushqime/20%Monthly2018-04-14 09:45
https://www.informatat.com/vetem-nje-pije-alkolike-ne-dite-mund-te-te-shkurtoje-jeten/20%Monthly2018-04-14 09:42
https://www.informatat.com/vaji-i-ullirit-lengu-i-mrekullive/20%Monthly2018-04-14 09:34
https://www.informatat.com/arabia-saudite-drejt-udhetimit-me-te-shpejte-ne-bote/20%Monthly2018-04-14 09:30
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-targa-me-e-shtrenjte-ne-bote-foto/20%Monthly2018-04-14 09:27
https://www.informatat.com/apple-vret-itunes/20%Monthly2018-04-14 09:24
https://www.informatat.com/deshton-google-biznesmeni-fiton-gjyqin-per-te-zhdukur-informacionet-qe-e-demtojne/20%Monthly2018-04-14 09:22
https://www.informatat.com/brenda-ketij-liqeni-shekulli-21-zhduket/20%Monthly2018-04-14 09:19
https://www.informatat.com/donte-te-nderronte-ngjyren-e-syve-modelja-humb-80-te-shikimit/20%Monthly2018-04-14 09:16
https://www.informatat.com/elisabetta-ii-pasardhese-e-profetit-muhamed-rindizet-debati/20%Monthly2018-04-14 09:12
https://www.informatat.com/gjyshja-bombe-qe-po-i-cmend-te-gjithe-konkurron-me-18-vjecaret-per-kuroren-e-miss-it-2/20%Monthly2018-04-14 09:08
https://www.informatat.com/zonjat-angleze-japin-spektakel/20%Monthly2018-04-14 09:04
https://www.informatat.com/shpendi-i-vetem-qe-i-reziston-nivelit-ekstrem-te-kripes/20%Monthly2018-04-14 09:00
https://www.informatat.com/vendos-kufijte-te-femijet/20%Monthly2018-04-14 08:56
https://www.informatat.com/ryan-mbeshtet-togerin-kevin-mccarthy-per-zevendesimin-e-tij/20%Monthly2018-04-14 08:35
https://www.informatat.com/haradinaj-mbeshtet-vendimin-e-shba-se-per-nisje-te-sulmeve-ne-siri/20%Monthly2018-04-14 08:33
https://www.informatat.com/vdes-regjisori-cek-millosh-forman/20%Monthly2018-04-14 08:27
https://www.informatat.com/retorika-e-luftes-shba-fjalet-e-ashpra-demtojne-procesin/20%Monthly2018-04-14 08:24
https://www.informatat.com/sulmi-i-shba-ne-siri-cfare-ka-ndodhur/20%Monthly2018-04-14 07:46
https://www.informatat.com/juve-dhe-real-bejne-tregti-gati-shkembimi-i-mesfushoreve/20%Monthly2018-04-14 07:40
https://www.informatat.com/turqia-mirepret-sulmin-ajror-ne-siri-i-duhuri/20%Monthly2018-04-14 07:37
https://www.informatat.com/endrrat-behen-realitet-ja-ku-do-performoje-elhaida-dani/20%Monthly2018-04-14 07:35
https://www.informatat.com/shba-dhe-aleatet-sulmojne-sirine/20%Monthly2018-04-14 07:34
https://www.informatat.com/naftaret-duan-rezerva-te-nafes-sipas-rregullave-te-be-se/20%Monthly2018-04-13 21:15
https://www.informatat.com/ymeri-shpejt-do-te-dalim-me-parti-te-re/20%Monthly2018-04-13 21:04
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-performon-ne-skenen-me-gjigante-ne-bote-foto/20%Monthly2018-04-13 20:01
https://www.informatat.com/alkooli-po-ua-shkurton-jeten-disa-konsumuesve/20%Monthly2018-04-13 19:54
https://www.informatat.com/ja-cfare-kuptimi-kane-endrrat-erotike/20%Monthly2018-04-13 19:52
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-qe-ka-me-shume-tradhtare/20%Monthly2018-04-13 19:49
https://www.informatat.com/arsyet-qe-do-tju-bindin-te-filloni-te-vraponi-cdo-dite/20%Monthly2018-04-13 19:46
https://www.informatat.com/shefi-i-okb-se-lufta-e-ftohte-eshte-kthyer/20%Monthly2018-04-13 19:39
https://www.informatat.com/serbia-nuk-e-le-kosoven-te-kryesoje-komisionin-per-ekonomi/20%Monthly2018-04-13 19:24
https://www.informatat.com/thaci-insiston-sefaj-e-gashi-bene-pune-te-mire/20%Monthly2018-04-13 21:05
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-vjene-lobon-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-04-13 18:07
https://www.informatat.com/te-henen-ne-rend-dite-pese-interpelanca/20%Monthly2018-04-13 18:03
https://www.informatat.com/vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-04-13 17:56
https://www.informatat.com/arber-vllahiu-emerohet-shef-i-misionit-diplomatik-te-kosoves-ne-ceki/20%Monthly2018-04-13 17:52
https://www.informatat.com/fajon-konfirmon-permbushjen-e-kritereve-per-liberalizim/20%Monthly2018-04-13 17:48
https://www.informatat.com/thaci-i-uron-ditelindjen-endritit/20%Monthly2018-04-13 17:42
https://www.informatat.com/sistemi-var-ne-angli-merret-vendimi-zyrtar-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2018-04-13 17:28
https://www.informatat.com/thike-e-pirun-ne-zonen-intime-reperi-sqaron-te-verteten/20%Monthly2018-04-13 17:27
https://www.informatat.com/bebe-rexha-rikthehet-ne-muzike-me-dy-kenge-te-reja/20%Monthly2018-04-13 17:25
https://www.informatat.com/njihuni-me-dizajnin-e-ri-te-gmail/20%Monthly2018-04-13 15:01
https://www.informatat.com/rakiq-nje-here-ta-ndajme-suhadollin-per-ure-ka-kohe/20%Monthly2018-04-13 14:57
https://www.informatat.com/sezoni-turistik-rama-kritikon-kryebashkiaket/20%Monthly2018-04-13 14:54
https://www.informatat.com/paralajmerohen-reduktime-te-ujit-per-neser/20%Monthly2018-04-13 14:50
https://www.informatat.com/ky-aplikacion-i-zgjidhe-detyrat-ne-matematike-menjehere/20%Monthly2018-04-13 14:47
https://www.informatat.com/instagram-e-ben-opsionin-e-njejte-si-facebooku/20%Monthly2018-04-13 14:45
https://www.informatat.com/menyrat-per-ta-rritur-shpejtesine-e-internetit/20%Monthly2018-04-13 14:43
https://www.informatat.com/bitcoin-dhe-kripto-valutat-jane-papritur-ne-rritje-perseri/20%Monthly2018-04-13 14:41
https://www.informatat.com/permendet-nje-emer-per-drejtor-te-aki-se/20%Monthly2018-04-13 14:39
https://www.informatat.com/mogherini-viziton-ballkanin-nga-17-deri-me-19-prill-shmange-kosoven/20%Monthly2018-04-13 18:31
https://www.informatat.com/vuciq-vajton-ne-berlin-gjumi-naten-spo-me-ze-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-04-13 14:22
https://www.informatat.com/ardian-bujupi-publikon-kengen-arigato/20%Monthly2018-04-13 14:17
https://www.informatat.com/macron-bisedon-ne-telefon-me-putinin-per-sirine/20%Monthly2018-04-13 14:10
https://www.informatat.com/ilir-meta-takon-avokaten-e-popullit-erinda-ballanca/20%Monthly2018-04-13 14:07
https://www.informatat.com/samsung-lanson-nje-telefon-te-ri-pa-internet/20%Monthly2018-04-13 14:03
https://www.informatat.com/profli-i-bejtush-gashit-ministrit-te-ri-te-mpb-se/20%Monthly2018-04-13 14:00
https://www.informatat.com/arsenal-te-papare-12-luftanije-gjigante-amerikane-lundrojne-drejt-sirise-foto/20%Monthly2018-04-13 13:58
https://www.informatat.com/ahmeti-flet-me-ambasadorin-francez-rreth-ligjit-per-gjuhet/20%Monthly2018-04-13 13:55
https://www.informatat.com/gjilan-12-vjet-burg-per-240-kilograme-narkotik/20%Monthly2018-04-13 13:50
https://www.informatat.com/miratimi-i-ligjeve-reformuese-dallime-mes-lsdm-se-dhe-vmro-se/20%Monthly2018-04-13 13:46
https://www.informatat.com/procedohen-anetaret-e-keshillit-shteteror-te-cilesise-te-aka/20%Monthly2018-04-13 13:42
https://www.informatat.com/blerta-deliu-kodra-priti-ne-takim-ambasadorin-e-hungarise-ne-kosove/20%Monthly2018-04-13 13:38
https://www.informatat.com/oh-idiot-cipirip-perleshja-mes-policise-dhe-skvvideo/20%Monthly2018-04-13 13:34
https://www.informatat.com/lehtesirat-tatimore-online-shtohen-13-sherbime-te-reja/20%Monthly2018-04-13 13:30
https://www.informatat.com/edi-rama-neser-ne-shkoder-priten-protesta/20%Monthly2018-04-13 13:27
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-behet-nene-e-nje-vajze/20%Monthly2018-04-13 13:24
https://www.informatat.com/sot-e-premtja-e-mallkuar-te-frikesohemi-apo-jo-nga-data-13/20%Monthly2018-04-13 13:21
https://www.informatat.com/kokaine-ne-lokal-stresi-dhe-miqte-e-tij-shoqerohen-ne-polici/20%Monthly2018-04-13 13:17
https://www.informatat.com/kahn-kritikon-buffonin-mos-u-qaj-per-realin-por-ndale-ketu-karrieren/20%Monthly2018-04-13 13:14
https://www.informatat.com/kovac-zyrtarizohet-si-trajner-i-bayern/20%Monthly2018-04-13 13:08
https://www.informatat.com/klopp-nuk-eshte-short-i-lehte-e-keni-pare-barcelonen/20%Monthly2018-04-13 13:04
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-me-statistika-te-frikshme-kunder-bayern-munich/20%Monthly2018-04-13 13:01
https://www.informatat.com/perballja-me-liverpool-in-ne-gjysmefinale-roma-kishte-nisur-pergatitjet-foto/20%Monthly2018-04-13 13:01
https://www.informatat.com/zyrtare-shqiperia-peshkon-uellsin-kuqezijte-test-miqesore-perballe-bale/20%Monthly2018-04-13 12:57
https://www.informatat.com/ja-pse-jupp-heynckes-eshte-exheli-i-real-madridit/20%Monthly2018-04-13 12:56
https://www.informatat.com/datat-per-ndeshjet-gjysmefinale-te-liges-se-kampioneve-dhe-asaj-te-evropes/20%Monthly2018-04-13 12:53
https://www.informatat.com/diss-i-fuqishem-rikthehet-ne-muzike-reperja-e-famshme/20%Monthly2018-04-13 12:55
https://www.informatat.com/kengetarja-shtatzene-prezanton-per-here-te-pare-partnerin/20%Monthly2018-04-13 12:50
https://www.informatat.com/sekuestrohen-mbi-500-kg-kanabis-ne-kavaje/20%Monthly2018-04-13 12:49
https://www.informatat.com/gjyshja-bombe-qe-po-i-cmend-te-gjithe-konkurron-me-18-vjecaret-per-kuroren-e-miss-it/20%Monthly2018-04-13 12:48
https://www.informatat.com/bejtush-gashi-do-te-udheheqe-me-ministrine-e-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-04-13 14:36
https://www.informatat.com/dogana-deri-tani-ka-parandaluar-rreth-450-000-cope-cigare/20%Monthly2018-04-13 13:26
https://www.informatat.com/kuvendi-ende-ne-terr-informativ-rreth-deportimit-te-shtetasve-turq/20%Monthly2018-04-13 12:16
https://www.informatat.com/vuciq-pas-takimit-me-merkel-paralajmeron-vendime-te-dhimbshme-per-serbine/20%Monthly2018-04-13 12:45
https://www.informatat.com/austria-konfirmon-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2018-04-13 12:10
https://www.informatat.com/abdixhiku-qeveri-me-3-ministra-me-aktakuza/20%Monthly2018-04-13 12:06
https://www.informatat.com/wb6-ministrat-e-brendshem-mblidhen-para-samitit/20%Monthly2018-04-13 10:47
https://www.informatat.com/pacolli-takoi-grupin-e-miqesise-nga-kuvajti/20%Monthly2018-04-13 10:42
https://www.informatat.com/bebe-rexha-publikon-kengen-e-re/20%Monthly2018-04-13 10:40
https://www.informatat.com/rusi-ligjvenesit-pergatisin-nje-ligj-pas-sanksioneve-nga-shba-ja/20%Monthly2018-04-13 10:37
https://www.informatat.com/krahu-i-djathte-i-kryeministrit-feston-ditelindjen-pamje-nga-festa/20%Monthly2018-04-13 10:34
https://www.informatat.com/cfare-do-blero-me-fatlume-popovcin-ne-parkun-e-qytetit/20%Monthly2018-04-13 10:31
https://www.informatat.com/prizreni-qyteti-i-turizmit-dhe-i-mbeturinave-video/20%Monthly2018-04-13 10:29
https://www.informatat.com/gashi-e-hoxhaj-takojne-presidenin-e-parlamentit-austriak/20%Monthly2018-04-13 10:16
https://www.informatat.com/beqiri-mbeshtete-ambicien-e-muhaxherit-per-kryeminister/20%Monthly2018-04-13 09:57
https://www.informatat.com/nisin-pergatitjet-per-rezidencen-qeveritare/20%Monthly2018-04-13 09:40
https://www.informatat.com/mimoza-kusari-lila-merr-mesazhe-kercenuese-foto/20%Monthly2018-04-13 09:45
https://www.informatat.com/coca-cola-hbc-kosova-fillon-me-programin-me-te-ri-live/20%Monthly2018-04-13 09:41
https://www.informatat.com/moti-ne-fundjave/20%Monthly2018-04-13 08:03
https://www.informatat.com/qeveria-procedon-ne-kuvend-kodin-e-ri-penal/20%Monthly2018-04-13 09:41
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-kadri-veseli-vizite-zyrtare-ne-slloveni/20%Monthly2018-04-13 07:56
https://www.informatat.com/ish-drejtori-i-fbi-se-e-krahason-trumpin-me-shef-te-mafias/20%Monthly2018-04-13 07:22
https://www.informatat.com/turqia-arreston-70-oficere-ushtarake-dyshohet-se-kane-lidhje-me-gulenin/20%Monthly2018-04-13 07:19
https://www.informatat.com/rreth-80-mije-kg-mish-jane-asgjesuar-gjate-ketij-viti/20%Monthly2018-04-13 07:15
https://www.informatat.com/vuciq-sot-takohet-ne-berlin-me-merkelin/20%Monthly2018-04-13 07:11
https://www.informatat.com/presidenti-i-perjetshem-i-malit-te-zi/20%Monthly2018-04-13 09:41
https://www.informatat.com/kurti-sonte-policia-lendoi-dhjetera-aktiviste-e-5-te-tjere-i-arrestoi/20%Monthly2018-04-12 23:07
https://www.informatat.com/tahiri-kodi-i-ri-penal-i-pameshirshem-per-zyrtaret-publike-qe-kryejne-vepra-penale/20%Monthly2018-04-12 22:57
https://www.informatat.com/gashi-pritet-te-emerohet-minister-i-puneve-te-bredndshme/20%Monthly2018-04-13 07:07
https://www.informatat.com/nis-takimi-ne-austri-strakosha-e-berisha-duan-nje-bilete-per-ne-gjysmefinale/20%Monthly2018-04-12 19:19
https://www.informatat.com/nasa-dergon-ne-hapesire-shishen-me-sperme/20%Monthly2018-04-12 19:18
https://www.informatat.com/festoi-me-shenjen-e-shqiponjes-mbrojtesi-paraguajane-ja-kujt-ia-dedikova-golin/20%Monthly2018-04-12 19:14
https://www.informatat.com/shtyhen-edhe-per-3-muaj-hetimet-ndaj-saimir-tahirit/20%Monthly2018-04-12 19:12
https://www.informatat.com/presidenti-dhe-kryeministri-ne-gare-politike-per-dominim/20%Monthly2018-04-12 17:22
https://www.informatat.com/merkel-nuk-marrim-pjese-ne-nje-sulm-te-mundshem-ndaj-sirise/20%Monthly2018-04-12 17:18
https://www.informatat.com/thaci-greqia-ta-ruaj-qendrimin-konstruktiv/20%Monthly2018-04-12 17:15
https://www.informatat.com/moderatorja-shtatzene-reagon-pas-tradhtise-se-partnerit/20%Monthly2018-04-12 16:12
https://www.informatat.com/ismaili-shume-shpejte-ua-per-rregullimin-e-cmimeve-per-barnat-esenciale/20%Monthly2018-04-12 16:06
https://www.informatat.com/njihuni-me-motren-amerikane-te-dafina-zeqirit/20%Monthly2018-04-12 15:37
https://www.informatat.com/protestoi-per-penalltine-e-akorduar-ja-cfare-bejne-tifozet-madrilene-kundrejt-buffon/20%Monthly2018-04-12 15:35
https://www.informatat.com/greqi-arrestohet-banda-shqiptare-qe-kishte-tmerruar-janinen/20%Monthly2018-04-12 15:31
https://www.informatat.com/beqe-cufaj-dekretohet-ambasador-i-kosoves-ne-gjermani/20%Monthly2018-04-12 15:28
https://www.informatat.com/neglizhenca-e-auv-se-po-i-mbyll-fermat-e-kosoves/20%Monthly2018-04-12 15:11
https://www.informatat.com/princi-george-dhe-princesha-charlotte-kane-nje-pseudonim-te-habitshem-per-camillan-dhe-nuk-e-quajne-gjyshe/20%Monthly2018-04-12 15:01
https://www.informatat.com/princi-suedez-ne-dashuri-me-modelen-e-playboy-t/20%Monthly2018-04-12 14:57
https://www.informatat.com/pacolli-greqia-mbeshtete-fuqishem-perspektiven-euroatlantike-te-kosoves/20%Monthly2018-04-12 14:40
https://www.informatat.com/per-rastin-lekaj-reagon-kusari-lila-kerkon-qe-rastin-ta-merr-nje-prokuror-tjeter/20%Monthly2018-04-12 14:28
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-pal-lekajt-cilido-qe-do-te-jete-epilogu-i-organeve-te-drejtesise-jam-i-gatshem-ta-respektoj/20%Monthly2018-04-12 14:13
https://www.informatat.com/grupet-parlamentare-te-miqesise-te-kuvajtit-dhe-kosoves-takohen-ne-kuvend/20%Monthly2018-04-12 14:06
https://www.informatat.com/maqedonia-e-bindur-se-do-te-marre-rekomandimin-per-hapje-te-negociatave/20%Monthly2018-04-12 14:02
https://www.informatat.com/genta-sot-e-feston-datlindjen/20%Monthly2018-04-12 13:56
https://www.informatat.com/kotzias-dhe-pacolli-i-ikin-deklarimit-para-gazetareve-video/20%Monthly2018-04-12 14:15
https://www.informatat.com/trepca-duhet-te-kthehet-ne-funksion-si-nje-shtylle-kryesore-e-zhvillimit-te-vendit/20%Monthly2018-04-12 13:42
https://www.informatat.com/ngritet-aktakue-ndaj-pal-lekajt/20%Monthly2018-04-12 14:41
https://www.informatat.com/bspk-me1-maj-do-te-kete-proteste/20%Monthly2018-04-12 13:41
https://www.informatat.com/ngacmohet-burri-i-adelina-ismailit-ne-facebook/20%Monthly2018-04-12 11:58
https://www.informatat.com/shba-kercenon-me-sanksione-iranin/20%Monthly2018-04-12 11:53
https://www.informatat.com/trump-kurre-se-kam-thene-se-kur-do-te-ndodhe-sulmi-ne-siri/20%Monthly2018-04-12 11:51
https://www.informatat.com/kenga-perfaqesuese-e-finlandes-ne-eurovizion-edhe-ne-shqip-video/20%Monthly2018-04-12 11:48
https://www.informatat.com/mollekuqet-e-gjilanit-perfaqesojne-kosoven-ne-bjellorusi/20%Monthly2018-04-12 11:44
https://www.informatat.com/prishtina-behet-me-kinema-dhe-skene-alternative/20%Monthly2018-04-12 11:41
https://www.informatat.com/masht-dhe-wus-austria-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi/20%Monthly2018-04-12 11:23
https://www.informatat.com/tre-gjermant-e-trashe-gjate-pauzave-tregojne-edhe-talente-tjera-foto/20%Monthly2018-04-12 11:10
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-nuk-di-te-plaket/20%Monthly2018-04-12 10:52
https://www.informatat.com/e-keni-menduar-ti-vendosni-femijes-emer-alkooli-ja-sugjerimet-qe-mori-aktorja/20%Monthly2018-04-12 10:26
https://www.informatat.com/shkembimi-i-territoreve-sjelle-lufte-ne-ballkan-video/20%Monthly2018-04-12 10:26
https://www.informatat.com/genjeshtra-priscilla-presly-reagon-ndaj-mediave-nuk-thashe-kurre-se-elvis-vrau-veten/20%Monthly2018-04-12 10:23
https://www.informatat.com/kosova-me-rritje-ekonomike-te-paqendrueshme/20%Monthly2018-04-12 10:18
https://www.informatat.com/tahiridenime-te-ashpra-per-keqperdoruesit-e-parase-publike/20%Monthly2018-04-12 10:17
https://www.informatat.com/fjalet-e-fundit-te-haradinaj-ne-fol-hapur/20%Monthly2018-04-12 10:13
https://www.informatat.com/ministri-recica-priti-ne-takim-ambasadorin-e-kuvajtit-ne-kosove/20%Monthly2018-04-12 10:06
https://www.informatat.com/haradinaj-e-quan-mediale-aktakuzen-pronto/20%Monthly2018-04-12 09:54
https://www.informatat.com/be-ndane-45-milione-euro-ndihme-financiare-per-gjeorgjine/20%Monthly2018-04-12 09:26
https://www.informatat.com/ne-fazen-finale-te-dialogut-kerkohet-perfshirja-e-trump-merkel-may-dhe-macron-live/20%Monthly2018-04-12 10:15
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-fol-hapur-live/20%Monthly2018-04-12 10:15
https://www.informatat.com/iran-keshilli-i-be-zgjate-per-nje-vit-sanksionet/20%Monthly2018-04-12 09:03
https://www.informatat.com/veseli-takoi-grupin-parlamentar-te-miqesise-kuvajt-kosove/20%Monthly2018-04-12 08:58
https://www.informatat.com/nuk-duhet-te-shkohet-ne-zgjedhje-pa-reforme-zgjedhore/20%Monthly2018-04-12 08:52
https://www.informatat.com/bebja-kineze-lind-kater-vjet-pas-vdekjes-se-prinderve/20%Monthly2018-04-12 15:21
https://www.informatat.com/muhaxheri-une-duhet-te-jem-kandidat-i-ldk-se-per-kryeminister/20%Monthly2018-04-12 08:39
https://www.informatat.com/yulia-skripal-refuzon-ndihmen-nga-rusia/20%Monthly2018-04-12 07:51
https://www.informatat.com/izraeli-paralajmeron-iranin/20%Monthly2018-04-12 07:48
https://www.informatat.com/aliyev-fiton-mandatin-e-katert-radhazi-si-president-i-azerbajxhanit/20%Monthly2018-04-12 07:46
https://www.informatat.com/lista-serbe-edhe-ne-pushtet-edhe-ne-opozite/20%Monthly2018-04-12 07:41
https://www.informatat.com/mocioni-i-opozites-nuk-kaloi-qeveria-zaev-qendron/20%Monthly2018-04-12 07:38
https://www.informatat.com/gjest-i-madh-ronaldo-perqafon-buffonin-video/20%Monthly2018-04-12 07:34
https://www.informatat.com/moti-per-sot-2/20%Monthly2018-04-12 07:31
https://www.informatat.com/turqi-caktohet-paraburgim-per-gylenistet-e-deportuar/20%Monthly2018-04-12 07:26
https://www.informatat.com/vrasja-e-aulon-zekes-sot-jepet-fjala-perfundimtare/20%Monthly2018-04-12 07:12
https://www.informatat.com/takohet-grupi-parlamentar-i-miqesise-kuvajt-kosove/20%Monthly2018-04-12 07:06
https://www.informatat.com/kotzias-vjen-ne-kosove-por-nuk-do-ta-njohe-pavareisne/20%Monthly2018-04-12 07:00
https://www.informatat.com/sheshel-jam-krenar-me-krimet-qe-me-jane-atribuar/20%Monthly2018-04-11 20:23
https://www.informatat.com/isa-mustafa-e-don-forcimin-e-rolit-prijes-te-ldk-se/20%Monthly2018-04-11 20:17
https://www.informatat.com/zuckerberg-thote-se-edhe-te-dhenat-e-tij-jane-marre-nga-cambridge-analytica/20%Monthly2018-04-11 19:56
https://www.informatat.com/phillips-kosova-nuk-do-te-shihet-si-destinacion-per-investime/20%Monthly2018-04-12 07:04
https://www.informatat.com/doli-edhe-kosova-e-perfshir-ne-skandalin-e-facebook-uk/20%Monthly2018-04-11 19:31
https://www.informatat.com/ahmeti-tregon-se-cila-rruge-do-te-bllokohet-nga-e-shtuan/20%Monthly2018-04-11 18:21
https://www.informatat.com/jahjaga-takon-laura-cooper-zevendes-sekretaren-amerikane-te-mbrojtjes-per-rusi-ukraine-dhe-euroazi/20%Monthly2018-04-11 18:00
https://www.informatat.com/hamza-merret-vendim-i-madh-per-prodhuesit-dhe-qytetaret/20%Monthly2018-04-11 15:03
https://www.informatat.com/publikohet-fotot-e-pare-e-ish-kryeministrit-mustafa-pas-kthimit-nga-gjermania/20%Monthly2018-04-11 17:30
https://www.informatat.com/hotiinvolvimi-i-presidentit-ne-procesin-e-dialogut-bie-ndesh-me-vendimin-e-institucionit-me-te-larte-te-vendit/20%Monthly2018-04-11 14:37
https://www.informatat.com/reagon-haskuka-pas-ankeses-per-vjedhje-ne-cmim/20%Monthly2018-04-11 14:26
https://www.informatat.com/havolli-publikimi-i-pasurise-po-shkakton-probleme/20%Monthly2018-04-11 14:03
https://www.informatat.com/mpms-dhe-help-mbeshtesin-mbi-600-biznese-te-vogla/20%Monthly2018-04-11 16:42
https://www.informatat.com/sheshel-denohet-me-dhjete-vjet-burgim/20%Monthly2018-04-11 13:45
https://www.informatat.com/haradinaj-konfirmon-fillimin-e-punes-se-mekanizmit-per-asociacionin/20%Monthly2018-04-11 13:27
https://www.informatat.com/mbi-250-njerez-te-vdekur-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-algjeri/20%Monthly2018-04-11 13:08
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-vizitoi-familjet-rome-ne-gracanice/20%Monthly2018-04-11 13:00
https://www.informatat.com/mosmarreveshjet-kosove-serbi-mund-ti-ngadalesojne-serish-oret-evropiane/20%Monthly2018-04-11 12:53
https://www.informatat.com/banka-boterore-qeveria-ta-rishqyrtoje-vendimin-per-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-04-11 15:11
https://www.informatat.com/mjeket-duan-nivelin-e-njejte-te-pages-se-nje-deputeti-te-kosoves/20%Monthly2018-04-11 12:20
https://www.informatat.com/egjipt-denohen-me-vdekje-36-persona-per-perfshirje-ne-sulmet-ne-kisha/20%Monthly2018-04-11 12:16
https://www.informatat.com/trump-rusise-behu-gati-per-sulme/20%Monthly2018-04-11 12:13
https://www.informatat.com/be-asociacioni-formohet-ne-perputhje-me-ligjet-e-kosoves/20%Monthly2018-04-11 13:04
https://www.informatat.com/greqia-nuk-do-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-04-11 12:09
https://www.informatat.com/anton-quni-agim-ramadani-dhurate-nga-zoti/20%Monthly2018-04-11 11:58
https://www.informatat.com/reagon-akp-ja-nuk-ruajme-parate-ne-bankat-e-zvicres/20%Monthly2018-04-11 12:13
https://www.informatat.com/tanzania-fillon-vaksinen-kunder-kancerit-te-qafes-se-mitres/20%Monthly2018-04-11 11:19
https://www.informatat.com/atk-ne-aksion-per-luftimin-e-evazionit-fiskal-ne-veri/20%Monthly2018-04-11 11:04
https://www.informatat.com/kapet-droge-ne-dy-shkolla-te-ferizajt/20%Monthly2018-04-11 11:01
https://www.informatat.com/kremlini-u-beri-thirrje-shteteve-te-bashkuara-qe-te-mos-kryejne-sulme-me-raketa-ne-siri/20%Monthly2018-04-11 10:57
https://www.informatat.com/ne-azerbajxhan-po-mbahen-sot-zgjedhjet-e-parakohshme-presidenciale/20%Monthly2018-04-11 10:54
https://www.informatat.com/afrim-toverlani-tregon-kush-do-te-behet-kampion-i-kosoves/20%Monthly2018-04-11 10:51
https://www.informatat.com/klopp-vjen-me-deklarate-interesante-pas-fitores-se-madhe-kunder-cityt/20%Monthly2018-04-11 10:25
https://www.informatat.com/guardiola-mohon-se-ka-fyer-arbitrin/20%Monthly2018-04-11 10:23
https://www.informatat.com/deklarimet-pas-mbledhje-se-kryesise-se-kuvendit-live/20%Monthly2018-04-11 11:47
https://www.informatat.com/google-pergatit-chromebook-4k-me-emrin-kodues-atlas/20%Monthly2018-06-10 12:33
https://www.informatat.com/deputetet-e-pavarur-nisin-procedura-per-ligjin-per-referendum-dokument/20%Monthly2018-04-11 09:59
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-rregulla-te-qarta-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-04-11 09:47
https://www.informatat.com/apple-mac-pro-me-dizajn-te-ri-arrin-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-04-11 09:38
https://www.informatat.com/iphone-2019-mund-te-kete-tri-kamera-te-pasme/20%Monthly2018-04-11 09:35
https://www.informatat.com/australiania-burgoset-se-mashtroi-se-ishte-me-kancer/20%Monthly2018-04-11 09:35
https://www.informatat.com/australiania-burgoset-se-mashtroi-te-ishte-me-kancer/20%Monthly2018-04-11 09:39
https://www.informatat.com/dua-lipa-ndryshon-stilin-e-flokeve/20%Monthly2018-04-11 09:23
https://www.informatat.com/cfare-ndikon-me-shume-ne-disponimin-e-femrave/20%Monthly2018-04-11 09:12
https://www.informatat.com/si-te-beni-kujdes-per-lekuren-gjate-stines-se-pranveres/20%Monthly2018-04-11 09:08
https://www.informatat.com/veshjet-e-ushtareve-te-ali-pashe-tepelenes/20%Monthly2018-04-11 09:04
https://www.informatat.com/busquets-pas-eliminimit-goditja-me-e-madhe-qe-kam-pesuar-ndonjehere/20%Monthly2018-04-11 08:46
https://www.informatat.com/mediat-boterore-te-shokuara-nga-humbja-e-barcelones/20%Monthly2018-04-11 08:42
https://www.informatat.com/krasniqi-serbia-po-kerkon-bashkesine-e-komunave-serbe-te-ngjashem-me-ate-te-bosnjes/20%Monthly2018-04-11 08:20
https://www.informatat.com/freedom-house-kosova-ka-perparim-te-lehte-ne-shkallen-e-demokracise/20%Monthly2018-04-11 08:13
https://www.informatat.com/dere-e-hapur-ne-kane/20%Monthly2018-04-11 08:08
https://www.informatat.com/nise-testi-pisa-ne-kosove/20%Monthly2018-04-11 08:08
https://www.informatat.com/zuckerberg-ne-gare-kunder-rusise/20%Monthly2018-04-11 07:56
https://www.informatat.com/e-akuzojne-per-photoshop-por-kim-kardashian-verteton-te-kunderten/20%Monthly2018-04-11 07:49
https://www.informatat.com/dielle-deri-te-premten/20%Monthly2018-04-11 07:22
https://www.informatat.com/rriten-aksionet-e-facebook/20%Monthly2018-04-11 07:18
https://www.informatat.com/njeriu-me-i-vjeter-ne-bote-eshte-112-vjet/20%Monthly2018-04-11 07:16
https://www.informatat.com/perse-na-flihet-me-shume-gjate-pranveres/20%Monthly2018-04-11 07:13
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-nuk-prishen/20%Monthly2018-04-11 07:10
https://www.informatat.com/deshtojne-hakerat-despacito-rikthehet-ne-youtube/20%Monthly2018-04-11 07:06
https://www.informatat.com/elvana-gjata-ngjit-majat-ne-album-me-emra-te-njohur-te-muzikes/20%Monthly2018-04-11 07:03
https://www.informatat.com/as-obama-as-trump-ne-dasmen-mbreterore-arsyeja/20%Monthly2018-04-11 06:59
https://www.informatat.com/behen-46-vota-per-rrezimin-e-qeverise-duhen-edhe-te-gdp-dhe-listes-serbe/20%Monthly2018-04-11 10:59
https://www.informatat.com/klubet-italiane-komplimente-romes/20%Monthly2018-04-11 06:48
https://www.informatat.com/recica-punesimi-i-te-rinjve-sfidues-per-kosoven/20%Monthly2018-04-11 06:47
https://www.informatat.com/pergatiten-per-gjysme-maratonen-e-prishtines/20%Monthly2018-04-11 06:43
https://www.informatat.com/be-nuk-eshte-kunder-qe-ne-zgjedhje-te-shkohet-ne-gjysmen-e-dyte-te-2018/20%Monthly2018-04-11 06:41
https://www.informatat.com/faza-perfundimtare-e-dialogut-e-papercaktuar/20%Monthly2018-04-11 06:30
https://www.informatat.com/haradinaj-e-do-kushtetuten-si-te-amerikes/20%Monthly2018-04-10 19:05
https://www.informatat.com/presidenti-ndryshimet-kushtetuese-jane-te-domosdoshme/20%Monthly2018-04-10 18:54
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-nga-falsifikimet-sot-jane-50-mije-veterane/20%Monthly2018-04-10 18:42
https://www.informatat.com/thaci-flet-me-homologun-nga-bullgaria-rreth-samitit/20%Monthly2018-04-11 07:31
https://www.informatat.com/3242/20%Monthly2018-04-10 17:15
https://www.informatat.com/ask-cmimeve-te-konsumit-eshte-me-i-larte-per-0-1-ne-muajin-mars/20%Monthly2018-04-10 14:56
https://www.informatat.com/me-ne-fund-reagon-erdogan-per-sulmet-kimike-ne-siri/20%Monthly2018-04-10 14:23
https://www.informatat.com/veseli-doktor-hafir-shala-ishte-mjeku-i-plageve-te-para-te-luftetareve-te-uck-se/20%Monthly2018-04-10 14:16
https://www.informatat.com/filloi-kursi-i-dyte-per-trajnere-per-licencen-c-te-uefa-s/20%Monthly2018-04-10 14:13
https://www.informatat.com/3205/20%Monthly2018-04-10 14:26
https://www.informatat.com/plagoset-nje-femer-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-10 13:59
https://www.informatat.com/a-do-te-largohet-bale-nga-reali-pergjigjet-agjenti/20%Monthly2018-04-10 13:53
https://www.informatat.com/ujesjellsi-vazhdon-me-aksionin-e-shkycjeve/20%Monthly2018-04-10 13:47
https://www.informatat.com/reagon-edi-rama-tvsh-e-te-vegjelve-siguron-kontrollin-e-te-medhenjve/20%Monthly2018-04-10 13:42
https://www.informatat.com/malisheva-me-fushate-per-vetedijesimin-nga-thumbimet-e-rriqrave/20%Monthly2018-04-10 13:27
https://www.informatat.com/neser-fillon-vaksinimi-i-kafsheve-kunder-semundjes-gungore-te-lekures/20%Monthly2018-04-10 13:24
https://www.informatat.com/skandaloze-shihni-mishin-qe-sapo-ka-konfiskuar-policia/20%Monthly2018-04-10 17:38
https://www.informatat.com/shqiperia-kosova-drejt-njohjes-se-pensioneve/20%Monthly2018-04-10 13:01
https://www.informatat.com/ismaili-sot-dite-e-madhe-per-prishtinen/20%Monthly2018-04-10 12:45
https://www.informatat.com/plusme-jasteku-ne-formen-e-nje-pande-per-femijet-me-autizem/20%Monthly2018-04-10 12:42
https://www.informatat.com/vjen-me-ne-fund-cokollata-e-roze-natyrale/20%Monthly2018-04-10 12:35
https://www.informatat.com/skandali-i-te-dhenave-facebook-do-kontaktoje-me-87-milione-perdorues-te-rrjetit-social/20%Monthly2018-04-10 12:31
https://www.informatat.com/me-mamin-ne-shetitje/20%Monthly2018-04-10 12:18
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-ti-shqyrtoje-me-seriozitet-kerkesat-e-kategorive-te-lirise/20%Monthly2018-04-10 12:10
https://www.informatat.com/investitore-amerikan-te-gatshem-per-te-investuar-ne-sektorin-bankar/20%Monthly2018-04-10 12:09
https://www.informatat.com/njollat-e-kuqe-ne-lekure/20%Monthly2018-04-10 12:06
https://www.informatat.com/kurtinuk-mund-te-mbetet-shteti-e-populli-peng-as-te-qejfit-te-kryeministrit-dhe-as-te-frikes-se-presidentit/20%Monthly2018-04-10 12:04
https://www.informatat.com/4-menyra-te-thjeshta-per-ti-kaluar-krizat-nga-migrena/20%Monthly2018-04-10 12:00
https://www.informatat.com/amerikanet-humbasin-besimin-te-facebook-u/20%Monthly2018-04-10 11:52
https://www.informatat.com/shihni-se-si-u-hidhen-vajzave-pilulat-e-droges-ne-gote-gjate-festave-video/20%Monthly2018-04-10 11:42
https://www.informatat.com/selimi-listat-e-veteraneve-te-uck-se-jane-te-stermbushura/20%Monthly2018-04-10 11:40
https://www.informatat.com/gjuha-e-trupit-xhestet-e-vogla-qe-flasin-per-ty/20%Monthly2018-04-10 11:37
https://www.informatat.com/problemet-me-te-cilat-perballen-njerezit-e-gjate-kur-bejne-shopping/20%Monthly2018-04-10 11:29
https://www.informatat.com/rita-ora-se-shpejti-ne-gjermani/20%Monthly2018-04-10 11:26
https://www.informatat.com/10-regjisoret-me-te-mire-te-100-viteve-te-fundit/20%Monthly2018-04-10 11:11
https://www.informatat.com/haradinaj-gecajt-a-ka-njeri-ma-te-poshter-e-me-te-pandershem-se-rrenci/20%Monthly2018-04-10 11:08
https://www.informatat.com/kane-te-reali/20%Monthly2018-04-10 11:06
https://www.informatat.com/lekaj-po-bisedojme-per-lidhjen-hekurudhore-kosove-mal-i-zi/20%Monthly2018-04-10 10:46
https://www.informatat.com/serbet-tallen-me-statujen-e-yuri-gagarin-ne-beograd/20%Monthly2018-04-10 10:37
https://www.informatat.com/haradinaj-i-permend-kryetareve-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-04-10 10:02
https://www.informatat.com/ministri-i-arsimit-pritet-te-deklarohet-per-greven-live/20%Monthly2018-04-10 09:41
https://www.informatat.com/agjenda-dhe-detajet-e-samitit-ne-sofie/20%Monthly2018-04-10 17:31
https://www.informatat.com/mbeshtetje-per-bizneset-e-reja-inovative-live/20%Monthly2018-04-10 09:07
https://www.informatat.com/start-up-me-ide-innovative-live/20%Monthly2018-04-10 08:20
https://www.informatat.com/femijet-i-mesyejne-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-04-10 07:57
https://www.informatat.com/nje-harte-grafike-gjuhesh-qe-ju-le-pa-fjale/20%Monthly2018-04-10 07:11
https://www.informatat.com/ketri-karameli-mund-te-levize-serish/20%Monthly2018-04-10 07:09
https://www.informatat.com/keto-ndertesa-do-tiu-habisin-me-format-e-tyre-foto/20%Monthly2018-04-10 07:08
https://www.informatat.com/per-nje-jave-50-persona-vdesin-nga-alkooli-i-helmuar/20%Monthly2018-04-10 07:05
https://www.informatat.com/veprimet-qe-ju-bejne-te-dukeni-me-pak-atraktiv/20%Monthly2018-04-10 07:03
https://www.informatat.com/cila-eshte-pesha-ideale-sipas-gjatesise-suaj/20%Monthly2018-04-10 06:58
https://www.informatat.com/mti-ja-paralajmeron-barriera-tregtare-per-prodhimet-e-shqiperise/20%Monthly2018-04-10 06:57
https://www.informatat.com/sonte-rikthehen-ethet-e-champions-league/20%Monthly2018-04-10 06:55
https://www.informatat.com/baggio-inter-nuk-e-meriton-champions-leagu-e-para-romes-dhe-lazio-s/20%Monthly2018-04-10 06:52
https://www.informatat.com/ish-luftetaret-e-uck-se-protestojne-per-pastrimin-e-listave/20%Monthly2018-04-10 06:52
https://www.informatat.com/ne-kuvend-flasin-sot-per-importin-e-mishit/20%Monthly2018-04-10 07:51
https://www.informatat.com/trump-i-cileson-hetimet-e-muellerit-sulm-ndaj-shtetit/20%Monthly2018-04-10 06:38
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-ka-nje-pyetje-per-thacin-e-haradinajn-kush-i-vrau-keta-tre-njerez-pas-luftes/20%Monthly2018-04-09 22:55
https://www.informatat.com/telekomi-nuk-din-shqip/20%Monthly2018-04-09 15:05
https://www.informatat.com/prishtina-mposht-flamurtarin-mban-hapin-me-driten/20%Monthly2018-04-09 14:47
https://www.informatat.com/kosova-krijon-te-marten-komisionin-hetimor-per-shtetasit-turq/20%Monthly2018-04-09 14:33
https://www.informatat.com/dhuna-ne-rrugen-e-kombit-video/20%Monthly2018-04-09 14:26
https://www.informatat.com/haskukes-ja-djegin-kontenjeret/20%Monthly2018-04-09 14:05
https://www.informatat.com/shqiptaret-te-dytet-ne-bote-per-marrjen-e-shtetesise-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-04-09 14:01
https://www.informatat.com/romet-me-te-perjashtuarit-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-04-09 13:48
https://www.informatat.com/drejtuesit-e-city-t-te-zemeruar-me-herrera-n/20%Monthly2018-04-09 13:34
https://www.informatat.com/isa-mustafa-kujton-kosharen-e-lidhe-me-kushtetuten/20%Monthly2018-04-09 13:33
https://www.informatat.com/messi-favorit-per-kepucen-e-arte-deshiron-ta-kaloje-ronaldon/20%Monthly2018-04-09 13:17
https://www.informatat.com/fotografite-qe-mund-te-keqkuptohen-nese-nuk-i-shihni-dy-here-video/20%Monthly2018-04-09 13:11
https://www.informatat.com/gjuriq-thaci-eshte-nje-kercenim-per-te-gjithe/20%Monthly2018-04-09 13:07
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-koshare-asnje-komb-ne-bote-nuk-negocion-lirine-dhe-sovranitetin/20%Monthly2018-04-09 13:03
https://www.informatat.com/kepucet-me-te-cuditshme-qe-kurre-nuk-i-keni-pare-video/20%Monthly2018-04-09 12:57
https://www.informatat.com/neser-komisioni-parlamentar-mban-tryeze-er-importin-e-mishit/20%Monthly2018-04-09 13:16
https://www.informatat.com/thaci-ne-koshare-kercenimeve-te-serbise-do-tiu-pergjigjemi-si-19-vjet-me-pare/20%Monthly2018-04-09 12:52
https://www.informatat.com/shtreterit-me-te-pazakonte-jo-vetem-per-gjume-video/20%Monthly2018-04-09 12:43
https://www.informatat.com/deshmitarja-shqiptare-flet-per-ate-qe-ndodhi-ne-meunster-live/20%Monthly2018-04-09 12:35
https://www.informatat.com/bleona-serish-me-foto-provokative/20%Monthly2018-04-09 12:25
https://www.informatat.com/spektakel-nga-ndertesat-me-te-larta-ne-bote-video/20%Monthly2018-04-09 12:22
https://www.informatat.com/neser-fillon-mesimi-greva-e-sbashk-mund-te-anulohet/20%Monthly2018-04-09 12:18
https://www.informatat.com/messi-vs-ronaldo/20%Monthly2018-04-09 12:10
https://www.informatat.com/limaj-beteja-e-koshares-i-dha-nje-impuls-te-ri-luftes/20%Monthly2018-04-09 12:06
https://www.informatat.com/fakte-rreth-njerezve-me-sy-kafe/20%Monthly2018-04-09 12:04
https://www.informatat.com/dita-e-kushtetutes-flasin-qytetaret-live/20%Monthly2018-04-09 11:14
https://www.informatat.com/vetevendsoje-ka-edhe-fjale-miradie-per-kushtetuten/20%Monthly2018-04-09 10:59
https://www.informatat.com/veseli-kujton-brigaden-e-agim-ramadanit/20%Monthly2018-04-09 10:19
https://www.informatat.com/limaj-ne-keto-10-vite-kushtetuta-disa-here-eshte-sfiduar/20%Monthly2018-04-09 09:37
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-shkaktojne-kapsllek/20%Monthly2018-04-09 09:32
https://www.informatat.com/pse-dhe-sa-uje-duhet-te-pini/20%Monthly2018-04-09 09:29
https://www.informatat.com/si-te-mbani-nen-kontroll-tensionin-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2018-04-09 09:26
https://www.informatat.com/hani-kos-cdo-dite-10-fakte-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2018-04-09 09:24
https://www.informatat.com/kjo-eshte-simptoma-e-pare-e-kancerit-te-gjithe-e-injorojne/20%Monthly2018-04-09 09:21
https://www.informatat.com/pese-semundjet-me-te-shpeshta-te-femijet/20%Monthly2018-04-09 09:18
https://www.informatat.com/si-duhet-ta-pastroni-lekuren-e-thate-e-si-ate-te-yndyrshme/20%Monthly2018-04-09 09:16
https://www.informatat.com/antibiotiku-me-i-fuqishem-ne-bote/20%Monthly2018-04-09 09:13
https://www.informatat.com/thaci-kushtetuta-udherrefyes-per-krijimin-dhe-forcimin-e-shtetit/20%Monthly2018-04-09 09:11
https://www.informatat.com/studim-si-ndikon-djathi-ne-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-04-09 09:10
https://www.informatat.com/rumani-46-persona-vdesin-nga-morbilet/20%Monthly2018-04-09 09:08
https://www.informatat.com/si-ta-ndalni-dhimbjen-e-veshit-me-limon/20%Monthly2018-04-09 09:06
https://www.informatat.com/kater-receta-shtepie-per-zbardhjen-e-dhembeve/20%Monthly2018-04-09 09:04
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-nese-mbajme-urinen-per-nje-kohe-te-gjate/20%Monthly2018-04-09 09:01
https://www.informatat.com/pse-ndihemi-gjithmone-te-semure/20%Monthly2018-04-09 08:58
https://www.informatat.com/mbipesha-e-femijeve-ne-rritje-te-shpejte-ne-azi-paqesor/20%Monthly2018-04-09 08:53
https://www.informatat.com/polici-qellon-per-vdekje-nje-person/20%Monthly2018-04-09 08:56
https://www.informatat.com/seriali-me-jennifer-lopez-do-te-perfundoje/20%Monthly2018-04-09 08:50
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-mban-sekret-lindjen-e-saj/20%Monthly2018-04-09 08:47
https://www.informatat.com/blue-ivy-carter-ka-stilistin-e-vet/20%Monthly2018-04-09 08:45
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-per-diten-e-kushtetutes/20%Monthly2018-04-09 09:00
https://www.informatat.com/braktisja-e-facebook-ut-redukton-nivelin-e-stresit/20%Monthly2018-04-09 08:42
https://www.informatat.com/si-ndihmojne-proteinat-ne-procesin-e-humbjes-se-kilogrameve/20%Monthly2018-04-09 08:39
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-e-gatshme-te-bisedoje-me-shba-te-per-carmatimin-berthamor/20%Monthly2018-04-09 07:54
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-mblidhet-sot-per-sulmin-me-arme-kimike-ne-siri/20%Monthly2018-04-09 07:52
https://www.informatat.com/mahnitese-brenda-dhomes-flluske-ku-mund-te-shijosh-cdo-detaj-te-natyres/20%Monthly2018-04-09 07:49
https://www.informatat.com/17-yjet-qe-mund-ti-mungojne-kupes-se-botes/20%Monthly2018-04-09 07:46
https://www.informatat.com/tronditet-liverpool-ylli-i-skuadres-humbet-sezonin-dhe-boterorin/20%Monthly2018-04-09 07:43
https://www.informatat.com/rusia-gjobit-539-hotele-teksa-afrohen-ndeshjet-per-kupen-e-botes-2/20%Monthly2018-04-09 07:40
https://www.informatat.com/facebook-messenger-vjen-me-nje-risi-te-re/20%Monthly2018-04-09 07:37
https://www.informatat.com/gruaja-i-iken-burrit-nga-duart-video/20%Monthly2018-04-09 07:35
https://www.informatat.com/njihuni-me-njeriun-elf/20%Monthly2018-04-09 07:31
https://www.informatat.com/konflikti-tregtar-shba-kine-detyron-bmw-te-zhvendose-fabriken/20%Monthly2018-04-09 07:23
https://www.informatat.com/bie-me-te-madhe-shitja-e-veturave-me-dizel-ne-gjermani/20%Monthly2018-04-09 07:15
https://www.informatat.com/neymar-dicka-e-madhe-do-te-ndodhe/20%Monthly2018-04-09 07:12
https://www.informatat.com/rrembehet-nje-djale-i-mitur-ne-shtime/20%Monthly2018-04-09 08:43
https://www.informatat.com/mbahet-manifestimi-tradicional-ditet-e-shqipes/20%Monthly2018-04-09 06:52
https://www.informatat.com/kreret-e-shtetit-bashkohen-ne-koshare/20%Monthly2018-04-09 08:44
https://www.informatat.com/moti-per-kete-jave/20%Monthly2018-04-09 08:46
https://www.informatat.com/10-vjetori-i-kushtetutes/20%Monthly2018-04-09 06:41
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-reagon-daciqit-marreveshja-do-te-jete-njohje-reciproke/20%Monthly2018-04-08 20:48
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-vene-ne-pah-barkun/20%Monthly2018-04-08 15:18
https://www.informatat.com/nga-java-e-ardhshme-lirohen-nga-tatimi-paisjet-e-teknologjise-informative-2/20%Monthly2018-04-08 14:59
https://www.informatat.com/zyra-e-kryeministrit-blen-veshje-elegante-per-femra/20%Monthly2018-04-08 14:47
https://www.informatat.com/njihuni-me-njerzit-me-pjese-te-teperta-trupore-video/20%Monthly2018-04-08 13:12
https://www.informatat.com/vendet-me-te-frikshme-ne-bote/20%Monthly2018-04-08 13:06
https://www.informatat.com/15-vendet-me-te-bukura-ne-bote-per-te-kaluar-muajin-e-mjaltit/20%Monthly2018-04-08 13:00
https://www.informatat.com/robben-per-te-ardhmen-gjithcka-eshte-e-mundur/20%Monthly2018-04-08 12:47
https://www.informatat.com/nga-java-e-ardhshme-lirohen-nga-tatimi-paisjet-e-teknologjise-informative/20%Monthly2018-04-08 12:38
https://www.informatat.com/pamje-perfekte-nga-arizona/20%Monthly2018-04-08 12:29
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-prishtine-podujeve/20%Monthly2018-04-08 12:21
https://www.informatat.com/veseli-uron-pashket-ortodokse/20%Monthly2018-04-08 12:11
https://www.informatat.com/samsung-se-shpejti-vjen-me-galaxy-s9-mini/20%Monthly2018-04-08 12:12
https://www.informatat.com/shkaterrohet-banda-e-skiftereve-ne-itali-7-shqiptare-ne-pranga/20%Monthly2018-04-08 12:06
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-qe-perfundoi-me-fatalitet/20%Monthly2018-04-08 12:59
https://www.informatat.com/vdes-reperi-i-njohur-kosovar-foto/20%Monthly2018-04-08 11:55
https://www.informatat.com/arrestohen-mashtruesit-ne-peje/20%Monthly2018-04-08 11:38
https://www.informatat.com/rrahet-nga-vjehrri-nje-grua-ne-gjakove/20%Monthly2018-04-08 11:36
https://www.informatat.com/ja-si-e-urojn-isa-mustafen-zyratert-e-ldk-se/20%Monthly2018-04-08 11:35
https://www.informatat.com/grushte-dhe-shqelma-per-baben/20%Monthly2018-04-08 11:34
https://www.informatat.com/rrahet-rende-nje-person-ne-suhareke/20%Monthly2018-04-08 11:31
https://www.informatat.com/hajnat-rrahin-rojen-e-becthel-enka/20%Monthly2018-04-08 11:28
https://www.informatat.com/vulin-vucic-do-te-jete-ne-gjendje-te-fitoje-per-kosoven/20%Monthly2018-04-08 12:53
https://www.informatat.com/mitrovice-gruaja-e-raporton-per-dhune-policia-i-gjen-arme-ne-shtepi/20%Monthly2018-04-08 11:26
https://www.informatat.com/vajza-qe-jeton-me-anakonden-gjigante-video/20%Monthly2018-04-08 11:22
https://www.informatat.com/24-vjet-ne-kerkim-te-se-bijes/20%Monthly2018-04-08 11:20
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-pse-kercasin-gishtat/20%Monthly2018-04-08 11:16
https://www.informatat.com/keshtu-duket-nje-ishull-gjate-kater-stineve/20%Monthly2018-04-08 11:01
https://www.informatat.com/imazhet-qe-nuk-kane-nevoje-per-fotoshop/20%Monthly2018-04-08 10:57
https://www.informatat.com/qyteti-me-me-pak-stres-ne-bote-gjendet-ne-gjermani/20%Monthly2018-04-08 10:53
https://www.informatat.com/pasaporta-e-rralle-vetem-500-njerez-ne-bote-e-posedojne/20%Monthly2018-04-08 10:49
https://www.informatat.com/kaloi-170-km-dhe-nuk-e-vuri-re-se-nuk-kishte-vajzat-ne-veture/20%Monthly2018-04-08 10:46
https://www.informatat.com/hoteli-me-magjik-ne-bote-montana-magica/20%Monthly2018-04-08 10:44
https://www.informatat.com/cfare-fshihet-ne-trekendeshin-e-bermudes-rete-sillen-cuditshem/20%Monthly2018-04-08 10:41
https://www.informatat.com/tani-edhe-qente-e-macet-mund-te-kene-llogarite-e-tyre-bankare/20%Monthly2018-04-08 10:38
https://www.informatat.com/kerkimi-i-lumturise-na-ben-te-palumtur/20%Monthly2018-04-08 10:35
https://www.informatat.com/ngadalesoni-plakjen-me-avokado-dhe-brokoli/20%Monthly2018-04-08 10:32
https://www.informatat.com/si-te-ngritni-imunitetin-e-femijes-suaj/20%Monthly2018-04-08 10:29
https://www.informatat.com/arsyet-kryesore-qe-shtyjne-femrat-te-prishin-lidhjen/20%Monthly2018-04-08 10:27
https://www.informatat.com/lulet-ne-vazo-disa-keshilla-se-si-tiu-zgjasni-jeten/20%Monthly2018-04-08 10:23
https://www.informatat.com/torino-inter-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-04-08 10:20
https://www.informatat.com/kryeministri-uron-besimtaret-ortodokse-per-pashke/20%Monthly2018-04-08 10:18
https://www.informatat.com/veseli-vizitoi-babain-e-deshmorit-xhevat-demaku/20%Monthly2018-04-08 10:16
https://www.informatat.com/cfare-ushqimesh-te-konsumojme-per-gjume-te-thelle/20%Monthly2018-04-08 10:14
https://www.informatat.com/ja-cila-eshte-vlera-e-saudi-aramco-kompanise-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2018-04-08 10:11
https://www.informatat.com/kush-ishte-e-para-pula-apo-veza-shkencetaret-zgjidhin-dilemen-me-te-madhe-ne-histori/20%Monthly2018-04-08 10:09
https://www.informatat.com/grenlande-124-liqene-thahen-per-pese-dite/20%Monthly2018-04-08 10:06
https://www.informatat.com/kishte-enderr-te-behej-femra-me-e-shendoshe-ne-bote-vajza-e-vogel-i-prish-planet-foto/20%Monthly2018-04-08 10:03
https://www.informatat.com/fotot-me-mahnitese-te-vitit-2018/20%Monthly2018-04-08 10:00
https://www.informatat.com/ky-serum-i-pergatitur-ne-kushte-shtepie-i-shndrit-floket-tuaj-ne-vetem-nje-minute/20%Monthly2018-04-08 09:57
https://www.informatat.com/shtepia-me-rrota-me-luksoze-ne-bote-foto/20%Monthly2018-04-08 09:54
https://www.informatat.com/a-e-dini-pse-studentet-gjate-diplomimit-veshin-kete-kostum/20%Monthly2018-04-08 09:50
https://www.informatat.com/ky-eshte-qyteti-me-i-pasur-ne-bote/20%Monthly2018-04-08 09:47
https://www.informatat.com/dembelizmi-shenje-e-inteligjences/20%Monthly2018-04-08 09:45
https://www.informatat.com/rita-ora-me-seksi-se-kurre-uron-fansat-per-festen-e-pashkeve-foto/20%Monthly2018-04-08 09:42
https://www.informatat.com/kate-upton-mahnitese-ne-fotosesionin-e-ri-foto/20%Monthly2018-04-08 09:39
https://www.informatat.com/presidenti-uron-per-pashket/20%Monthly2018-04-08 09:38
https://www.informatat.com/demi-rose-modelja-me-foto-hot-nga-pishina-foto/20%Monthly2018-04-08 09:34
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-uron-besimtaret-ortodokse-per-festen-e-pashkeve/20%Monthly2018-04-08 09:31
https://www.informatat.com/urimi-i-presidentit-per-pashket-ortodokse/20%Monthly2018-04-08 09:29
https://www.informatat.com/xhudo-ska-te-ndalur-kuka-kualifikohet-ne-cerekfinale/20%Monthly2018-04-08 09:26
https://www.informatat.com/vdes-gazetari-palestinez-i-qelluar-ne-rripin-e-gazes/20%Monthly2018-04-08 09:23
https://www.informatat.com/frika-e-politikaneve-nga-drejtesia/20%Monthly2018-04-08 09:20
https://www.informatat.com/incidenti-i-pazakonte-anija-gjigante-godet-ndertesen-historike-video/20%Monthly2018-04-08 09:17
https://www.informatat.com/diplomati-i-vatikanit-arrestohet-per-pornografi-femijesh/20%Monthly2018-04-08 09:14
https://www.informatat.com/new-york-merr-flake-trump-tower-1-i-vdekur-video/20%Monthly2018-04-08 09:11
https://www.informatat.com/trendi-me-i-nxehte-i-kesaj-vere-do-ti-vishnit-keto-rroba-plazhi/20%Monthly2018-04-08 09:07
https://www.informatat.com/motrat-sjellin-ne-jete-femijet-brenda-pak-oresh-por-ne-dite-te-ndryshme/20%Monthly2018-04-08 09:04
https://www.informatat.com/eshte-nder-femrat-me-me-influence-bote-por-pret-bashkeshortin-ne-mes-te-shiut/20%Monthly2018-04-08 09:00
https://www.informatat.com/duhet-ta-shihni-dy-here-fotografine-per-te-kuptuar-te-verteten/20%Monthly2018-04-08 08:57
https://www.informatat.com/haper-ne-gjurmet-e-nenes-se-saj-e-veshur-plot-stil-si-victoria-beckham/20%Monthly2018-04-08 08:55
https://www.informatat.com/nata-behet-dite-per-disa-sekonda-video/20%Monthly2018-04-08 08:51
https://www.informatat.com/piknik-ne-akullin-video/20%Monthly2018-04-08 08:49
https://www.informatat.com/smart-frigoriferi-ju-ndihmon-me-punet-e-zakonshme-video/20%Monthly2018-04-08 08:45
https://www.informatat.com/kompjutera-me-shpejtesine-e-trurit-te-njeriut/20%Monthly2018-04-08 08:42
https://www.informatat.com/ushqime-te-gatuara-nga-robote-video/20%Monthly2018-04-08 08:40
https://www.informatat.com/femija-2-vjecar-bllokon-iphone-in-aksidentalisht-per-47-vite/20%Monthly2018-04-08 08:36
https://www.informatat.com/njihuni-me-bicikleten-e-te-ardhmes/20%Monthly2018-04-08 08:34
https://www.informatat.com/keto-jane-temperaturat-e-paimagjinueshme-te-motit-ne-hapesire/20%Monthly2018-04-08 08:30
https://www.informatat.com/hotelin-luksoz-hapesinor-video/20%Monthly2018-04-08 08:26
https://www.informatat.com/kufjet-qe-lexojne-trurin-do-flasin-per-ne-pa-hapur-gojen/20%Monthly2018-04-08 08:23
https://www.informatat.com/thuaji-lamtumire-baterise-se-zbrazur-ky-smartphone-rri-7-dite-me-nje-karikim/20%Monthly2018-04-08 08:20
https://www.informatat.com/real-madrid-perball-atletiko-madrid/20%Monthly2018-04-08 08:16
https://www.informatat.com/allegri-shume-prane-stolit-te-chelseat/20%Monthly2018-04-08 08:12
https://www.informatat.com/veseli-deshiroj-te-qendroj-ne-serie-a/20%Monthly2018-04-08 08:09
https://www.informatat.com/dy-kore-kroate-me-koncert-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-08 08:06
https://www.informatat.com/serbia-po-kerkon-miliona-nga-privatizimet-ne-kosove/20%Monthly2018-04-08 08:02
https://www.informatat.com/ja-cfare-moti-do-te-mbaje-sot/20%Monthly2018-04-08 07:58
https://www.informatat.com/as-neser-nuk-punojne-institucionet-publike/20%Monthly2018-04-08 07:53
https://www.informatat.com/besimtaret-ortodokse-kremtojne-pashket/20%Monthly2018-04-08 07:49
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-munsterit-ka-te-vdekur/20%Monthly2018-04-07 19:08
https://www.informatat.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-perdorni-me-sfungjerin-e-dushit/20%Monthly2018-04-07 15:44
https://www.informatat.com/tare-kerkon-perkrahjen-e-tifozeve/20%Monthly2018-04-07 15:41
https://www.informatat.com/varesia-nga-lojerat-se-shpejti-ne-listen-e-semundjeve-mendore/20%Monthly2018-04-07 15:39
https://www.informatat.com/10-simptomat-qe-nuk-duhet-ti-neglizhoni-kurre/20%Monthly2018-04-07 15:37
https://www.informatat.com/ja-perse-duhet-te-hani-cokollata-cdo-dite/20%Monthly2018-04-07 15:34
https://www.informatat.com/vetite-e-susamit/20%Monthly2018-04-07 15:31
https://www.informatat.com/beni-kujdes-qendrimi-ulur-eshte-teper-i-demshem-per-zemren-tuaj/20%Monthly2018-04-07 15:29
https://www.informatat.com/vera-e-kuqe-ilac-per-zemren/20%Monthly2018-04-07 15:26
https://www.informatat.com/vitamina-c-aleate-per-nje-lekure-rinore/20%Monthly2018-04-07 15:24
https://www.informatat.com/brokoli-parandalon-dhe-sheron-kancerin-e-zorreve/20%Monthly2018-04-07 15:21
https://www.informatat.com/kollitja-e-forte-i-theu-brinjen/20%Monthly2018-04-07 15:18
https://www.informatat.com/lekura-e-molles-aleate-e-shendetit-tone/20%Monthly2018-04-07 15:15
https://www.informatat.com/10-ushqimet-me-te-rrezikshme-per-organizmin-tone/20%Monthly2018-04-07 15:07
https://www.informatat.com/kripa-demton-trurin-tuaj/20%Monthly2018-04-07 15:04
https://www.informatat.com/vrasesi-i-heshtur-zbulime-alarmante-mbi-kancerin-e-vezoreve/20%Monthly2018-04-07 14:57
https://www.informatat.com/zbulohen-antibiotike-te-rinj-nga-dheu/20%Monthly2018-04-07 14:54
https://www.informatat.com/kujdes-kafeja-shfryrja-e-hundeve-dhe-seksi-mund-te-shkaktojne-goditje-ne-tru/20%Monthly2018-04-07 14:46
https://www.informatat.com/djali-6-vjec-detyrohet-te-perdore-kanabis-eshte-i-prekur-nga-semundja-e-rende/20%Monthly2018-04-07 14:43
https://www.informatat.com/bayern-luan-per-titull/20%Monthly2018-06-10 12:34
https://www.informatat.com/manchester-uunited-do-grekun-sokratis/20%Monthly2018-04-07 14:36
https://www.informatat.com/real-madrid-mund-ti-beje-dhurate-barcelones/20%Monthly2018-04-07 14:34
https://www.informatat.com/gjuriq-prishtina-nuk-e-ka-ndermend-ta-formoje-asociacionin/20%Monthly2018-04-07 14:31
https://www.informatat.com/imazhe-te-jashtezakonshme-nga-gaforrja/20%Monthly2018-04-07 14:27
https://www.informatat.com/ura-me-e-gjate-ne-evrope-ne-gadishullin-e-vogel-hapet-ne-maj-video/20%Monthly2018-04-07 14:24
https://www.informatat.com/yjet-krijojne-nje-ujevare-floriri-ne-rrugen-e-qumeshtit/20%Monthly2018-04-07 14:21
https://www.informatat.com/njihuni-me-merimangen-robotike-video/20%Monthly2018-04-07 14:18
https://www.informatat.com/vrau-ne-1997-gjirokastriti-ekstradohet-nga-shba/20%Monthly2018-04-07 14:15
https://www.informatat.com/djali-5-vjecar-i-fal-kursimet-mjekut-qe-i-shpetoi-te-emen-nga-kanceri/20%Monthly2018-04-07 14:12
https://www.informatat.com/shba-vendos-sanksione-ndaj-oligarkeve-ruse/20%Monthly2018-04-07 14:07
https://www.informatat.com/deputetja-nga-levizja-vetevendosje-kerkon-zgjerim-te-hetimeve-per-rastin-pronto/20%Monthly2018-04-07 14:06
https://www.informatat.com/trump-kunder-emigranteve-texasi-dergon-trupa-per-te-ruajtur-kufirin-me-meksiken/20%Monthly2018-04-07 14:04
https://www.informatat.com/rusia-gjobit-539-hotele-teksa-afrohen-ndeshjet-per-kupen-e-botes/20%Monthly2018-04-07 14:01
https://www.informatat.com/kanada-perplaset-autobusi-me-kamionin-vdes-gjysma-e-skuadres-2/20%Monthly2018-04-07 13:58
https://www.informatat.com/pasioni-per-selfie-i-merr-jeten-24-vjecares/20%Monthly2018-04-07 13:45
https://www.informatat.com/njihuni-me-djalin-qe-ben-200-selfie-ne-dite/20%Monthly2018-04-07 13:42
https://www.informatat.com/presioni-i-larte-i-gjakut-lidhet-me-humbjen-e-shtatezanise/20%Monthly2018-04-07 13:35
https://www.informatat.com/perdorimi-i-marihuanes-lidhur-me-aksidentet-fatale-te-makinave/20%Monthly2018-04-07 13:29
https://www.informatat.com/kirurgu-i-pergjithshem-u-kerkon-amerikaneve-te-mbajne-droge-qe-ndalon-mbidozimet-e-opiumit/20%Monthly2018-04-07 13:24
https://www.informatat.com/e-pabesueshme-bie-nga-shkembi-ne-lartesine-60-metra-mbijeton-11-vjecari/20%Monthly2018-04-07 13:13
https://www.informatat.com/prodhohet-kompjuteri-me-i-vogel-ne-bote-video/20%Monthly2018-04-07 13:02
https://www.informatat.com/nese-mendoni-se-e-keni-fshire-historikun-ne-telefonin-tuaj-jeni-mashtruar/20%Monthly2018-04-07 12:59
https://www.informatat.com/kur-volkswagen-merr-mbrapsht-500-mije-automjete-video/20%Monthly2018-04-07 12:55
https://www.informatat.com/carmen-shfaqje-qe-fascioni-publikun/20%Monthly2018-04-07 12:49
https://www.informatat.com/ja-si-te-shpetosh-prej-xhelozise/20%Monthly2018-04-07 12:46
https://www.informatat.com/ngjyra-e-kuqe-dominon-kete-pranvere/20%Monthly2018-04-07 12:42
https://www.informatat.com/si-duket-ushqimi-i-spitalit-neper-bote/20%Monthly2018-04-07 12:37
https://www.informatat.com/artisti-qe-pikturon-me-materiale-video/20%Monthly2018-04-07 12:32
https://www.informatat.com/5-shenja-qe-dikush-po-bie-ne-dashuri-me-ty/20%Monthly2018-04-07 12:30
https://www.informatat.com/afer-nje-mije-tiketa-te-trafikut-per-24-ore/20%Monthly2018-04-07 12:23
https://www.informatat.com/hoxhaj-dacic-po-i-sherben-agjendes-se-rusise-kur-flet-per-ndarje/20%Monthly2018-04-07 12:20
https://www.informatat.com/vv-ngreh-piramide-per-pagat-dhe-shpenzimet-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-04-07 12:18
https://www.informatat.com/ministri-i-shendetesise-koha-eshte-per-pune-e-jo-per-fjale/20%Monthly2018-04-07 12:15
https://www.informatat.com/zbulohen-xhepa-ajri-ne-trurin-e-te-moshuarit/20%Monthly2018-04-07 12:12
https://www.informatat.com/pirja-e-duhanit-ju-ben-te-shurdher/20%Monthly2018-04-07 12:10
https://www.informatat.com/kjo-kafshe-mund-te-jete-shpetimtare-per-njerezimin/20%Monthly2018-04-07 12:07
https://www.informatat.com/si-te-humbasim-peshe-vetem-ne-3-dite-me-veze-te-ziera/20%Monthly2018-04-07 12:04
https://www.informatat.com/jahjaga-ne-irland-flete-per-pervojen-e-kosoves-arritjet-dhe-sfidat/20%Monthly2018-04-07 11:52
https://www.informatat.com/cka-nese-kemi-paguar-per-facebook-ne-vend-qe-ta-leme-te-spiunoje-falas/20%Monthly2018-04-07 11:47
https://www.informatat.com/rebelimi-lindor-qe-kercenon-be-me-shume-se-brexit/20%Monthly2018-04-07 11:28
https://www.informatat.com/regjistrohen-10-mije-e-433-punekerkues-te-rinj/20%Monthly2018-04-07 13:50
https://www.informatat.com/rritet-borxhi-publik-i-kosoves/20%Monthly2018-04-07 11:30
https://www.informatat.com/aeroporti-fantazem-ku-avionet-shkojne-te-flene-video/20%Monthly2018-04-07 11:11
https://www.informatat.com/selfie-drone-teknologjia-e-re-e-fotove-dhe-videove/20%Monthly2018-04-07 11:05
https://www.informatat.com/se-shpejti-drejt-mbylljes-edhe-telegrami/20%Monthly2018-04-07 11:00
https://www.informatat.com/facebook-nga-sot-do-ti-verifikoj-reklamat-politike/20%Monthly2018-04-07 10:44
https://www.informatat.com/kurti-ne-parise-ne-kongresin-e-partise-socialiste-te-frances/20%Monthly2018-04-07 11:33
https://www.informatat.com/i-preu-koken-bashkeshortes-dhe-dy-qenve-denohet-me-29-vite-burg/20%Monthly2018-04-07 10:25
https://www.informatat.com/u-rrit-ne-koshat-e-mbeturinave-hap-agjencine-e-modelimit/20%Monthly2018-04-07 10:22
https://www.informatat.com/kjo-modele-seksi-drejton-kamion-mallrash/20%Monthly2018-04-07 10:18
https://www.informatat.com/modelja-seksi-emerohet-zedhenese-e-ministrise-se-mbrojtjes/20%Monthly2018-04-07 10:14
https://www.informatat.com/modelja-qe-nuk-i-rezistojne-meshkujt/20%Monthly2018-04-07 10:10
https://www.informatat.com/nga-pastruese-ne-pasarela-modelja-e-kolme-cmend-fansat/20%Monthly2018-04-07 10:06
https://www.informatat.com/revista-e-njohur-sjell-per-here-te-pare-imazhe-nudo-te-pamodifikuara/20%Monthly2018-04-07 10:03
https://www.informatat.com/2198/20%Monthly2018-04-07 10:03
https://www.informatat.com/kundershtimet-per-asociacionin-perplasje-per-kompetenca/20%Monthly2018-04-07 09:56
https://www.informatat.com/daciq-fuqite-e-medha-spo-e-lene-prishtinen-te-ndahet-kosova/20%Monthly2018-04-07 11:30
https://www.informatat.com/deshtimi-dyvjecar-i-presidentit-thaci/20%Monthly2018-04-07 09:51
https://www.informatat.com/rifreskimi-i-enterierit-kete-pranvere-fokusohuni-tek-detajet-foto/20%Monthly2018-04-07 09:47
https://www.informatat.com/one-kiss-dua-lipa-sjell-bashkepunimin-me-calvin-harris/20%Monthly2018-04-07 09:43
https://www.informatat.com/ky-ushtrim-do-te-ngre-vithet-tuaja-me-mire-se-cilido-kirurg-video/20%Monthly2018-04-07 09:43
https://www.informatat.com/fakte-interesante-per-personat-e-lindur-gjate-muajit-prill/20%Monthly2018-04-07 09:38
https://www.informatat.com/derisa-elefantja-lindte-e-gjithe-kopeja-ka-bere-dicka-te-pabesueshme-video/20%Monthly2018-04-07 09:33
https://www.informatat.com/gabimet-qe-i-bejme-kur-perdorim-deodoransin/20%Monthly2018-04-07 09:29
https://www.informatat.com/bayerni-e-do-ter-stegenin-behet-e-ditur-edhe-oferta/20%Monthly2018-04-07 09:25
https://www.informatat.com/ja-si-duket-rita-ora-e-vogel/20%Monthly2018-04-07 09:22
https://www.informatat.com/formacionet-man-city-man-united-guardiola-e-do-titullin/20%Monthly2018-04-07 09:22
https://www.informatat.com/manchester-city-nuk-eshte-gati-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-04-07 09:18
https://www.informatat.com/asensio-drejt-largimit-nga-real-madrid/20%Monthly2018-04-07 09:15
https://www.informatat.com/penelope-cruz-dhe-javier-bardem-do-hapin-festivalin-e-kanes-2/20%Monthly2018-04-07 09:14
https://www.informatat.com/akili-kerkon-medalje-ne-turqi/20%Monthly2018-04-07 09:10
https://www.informatat.com/sot-dita-boterore-e-shendetesise/20%Monthly2018-04-07 09:06
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-fundjave/20%Monthly2018-04-07 09:03
https://www.informatat.com/gjuriq-vjen-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-04-07 09:00
https://www.informatat.com/do-te-paguaja-100-milione-euro-qe-te-transferoja-balotellin/20%Monthly2018-04-07 08:59
https://www.informatat.com/demi-lovato-krenare-zbulon-celulitin-dhe-format-e-kolme/20%Monthly2018-04-07 08:56
https://www.informatat.com/aksident-ne-prishtine-vetura-godet-kembesoret-nje-grua-shtatzene/20%Monthly2018-04-07 08:55
https://www.informatat.com/lula-i-brazilit-nuk-dorezohet-ne-polici/20%Monthly2018-04-07 08:55
https://www.informatat.com/i-preku-koken-bashkeshortes-dhe-dy-qenve-denohet-me-29-vite-burg/20%Monthly2018-04-07 08:51
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-prishtine-vdes-nje-femije/20%Monthly2018-04-07 08:51
https://www.informatat.com/rusi-se-shpejti-drejt-mbylljes-edhe-telegrami/20%Monthly2018-04-07 08:48
https://www.informatat.com/kanada-perplaset-autobusi-me-kamionin-vdes-gjysma-e-skuadres/20%Monthly2018-04-07 08:47
https://www.informatat.com/shoqja-e-ngushte-e-kim-kardashianit-me-te-bardha-ne-majemi-foto/20%Monthly2018-04-07 08:45
https://www.informatat.com/probleme-per-hamilton-denohet-me-5-pozicione-ne-nisje/20%Monthly2018-04-07 08:44
https://www.informatat.com/ldk-dhe-alternativa-shbase-duhen-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-04-06 19:14
https://www.informatat.com/besim-beqaj-njoftohet-nga-mediet-per-aktakuzen/20%Monthly2018-04-06 18:51
https://www.informatat.com/grabovci-ne-fund-do-te-dal-i-pafajshem/20%Monthly2018-04-06 18:54
https://www.informatat.com/pagesa-e-matures-shteterore-e-jashteligjshme/20%Monthly2018-04-06 15:22
https://www.informatat.com/prokuroria-ka-ngritur-aktakuze-ne-rastin-e-quajtur-pronto/20%Monthly2018-04-06 14:42
https://www.informatat.com/haradinaj-me-palmer-flasin-per-ushtrine-video/20%Monthly2018-04-06 14:29
https://www.informatat.com/u-nenshkrua-memorandum-mirekuptimi-per-programin-e-vullnetareve-te-korpusit-te-paqes-ne-kosove/20%Monthly2018-04-06 14:28
https://www.informatat.com/jahjaga-takon-presidentin-e-irlandes/20%Monthly2018-04-06 13:47
https://www.informatat.com/vulin-per-asociacionin-prishtina-sdo-ta-beje-per-4-muaj-ate-qe-se-beri-per-5-vjet/20%Monthly2018-04-06 13:30
https://www.informatat.com/takimi-haradinaj-palmer-live/20%Monthly2018-04-06 13:08
https://www.informatat.com/gjykata-merr-vendim-per-vali-corleone-n/20%Monthly2018-04-06 13:05
https://www.informatat.com/shqetesues-qendrimi-i-te-miturve-bashke-me-te-rriturit-ne-qendra-korrektuese/20%Monthly2018-04-06 13:00
https://www.informatat.com/hapet-ne-new-york-dyqani-i-pare-ne-bote-i-veshjeve-pa-gjini/20%Monthly2018-04-06 12:33
https://www.informatat.com/nxenesit-e-pranojne-se-genjyen-per-sulmin-seksual-nga-mesuesi/20%Monthly2018-04-06 12:26
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-be-i-bashkohet-sanksioneve-te-fundit-te-okb-se/20%Monthly2018-04-06 11:52
https://www.informatat.com/takimi-trepalesh-qeveri-berzh-kryetare-te-komunave-live/20%Monthly2018-04-06 11:25
https://www.informatat.com/rasti-almiri-reagimi-i-partive-politike-rreth-vendimit-te-gjykates/20%Monthly2018-04-06 11:21
https://www.informatat.com/19-vjet-burgim-per-nje-vrasje-ne-peje/20%Monthly2018-04-06 11:13
https://www.informatat.com/elvana-publikon-kengen-e-shumepritur-off-guard/20%Monthly2018-04-06 11:01
https://www.informatat.com/erdogan-ben-presion-edhe-ne-bosnje-per-deportimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-04-06 10:45
https://www.informatat.com/punetoret-e-nderprejne-punen-ndalet-prodhimi-ne-ferronikel/20%Monthly2018-04-06 10:41
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-uroi-komunitetin-rom-per-diten-nderkombetare/20%Monthly2018-04-06 10:30
https://www.informatat.com/amerikani-davidson-me-tirq-e-xhamadan-tradicional-shqiptare/20%Monthly2018-04-06 10:15
https://www.informatat.com/gjakova-ne-gjysmefinale/20%Monthly2018-04-06 10:15
https://www.informatat.com/marko-gjuriq-neser-vjen-perseri-ne-kosove/20%Monthly2018-04-06 10:11
https://www.informatat.com/paper-innovations-e-sjellin-artistet-daniela-dhe-todor-todorov/20%Monthly2018-04-06 10:22
https://www.informatat.com/penelope-cruz-dhe-javier-bardem-do-hapin-festivalin-e-kanes/20%Monthly2018-04-06 10:23
https://www.informatat.com/receta-me-e-mire-per-mengjes/20%Monthly2018-04-06 09:22
https://www.informatat.com/cardi-b-tregohet-e-zonja-video/20%Monthly2018-04-06 10:23
https://www.informatat.com/disenjatorja-llapashtica-vjen-me-koleksionin-e-ri-love-your-color/20%Monthly2018-04-06 10:24
https://www.informatat.com/konferenca-e-rregullt-e-ldk-flet-avdullah-hotilive/20%Monthly2018-04-06 11:25
https://www.informatat.com/adele-marton-miqte-e-saj-me-te-mire-alan-carr-dhe-partnerin-e-tij/20%Monthly2018-04-06 09:06
https://www.informatat.com/lamtumire-ribery/20%Monthly2018-04-06 08:58
https://www.informatat.com/kusari-lila-presidentit-nuk-zgjedh-perberjen-e-grupit-te-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2018-04-06 10:07
https://www.informatat.com/gjuriq-do-ta-formojme-asociacionin-pa-rekomandimet-e-gjykates-ne-kosove/20%Monthly2018-04-06 08:48
https://www.informatat.com/oda-e-avokateve-bojkoton-perfaqesimin-ne-ex-officio-ne-polici/20%Monthly2018-04-06 08:44
https://www.informatat.com/kf-prishtina-mund-te-luaje-ne-stadiumin-e-kryeqytetit-pa-u-rinovuar-teresisht/20%Monthly2018-04-06 08:41
https://www.informatat.com/shqiperia-perkohesisht-heq-dore-nga-ndertimi-i-ambasades-ne-prishtine/20%Monthly2018-04-06 08:35
https://www.informatat.com/deputeti-anglez-te-blesh-droge-nga-shqiptaret-sikur-porosit-pica/20%Monthly2018-04-06 08:29
https://www.informatat.com/ish-presidentja-koreane-shpallet-fajtore-per-abuzim-me-poziten-zyrtare/20%Monthly2018-04-06 08:26
https://www.informatat.com/si-te-permiresoni-qarkullimin-e-gjakut/20%Monthly2018-04-06 08:18
https://www.informatat.com/trump-kercenon-edhe-me-100-miliarde-dollare-tarifa-per-kinen/20%Monthly2018-04-06 08:10
https://www.informatat.com/messi-mund-ta-ndjeke-planin-e-cristianos/20%Monthly2018-04-06 10:26
https://www.informatat.com/rusia-britanise-po-luan-me-zjarr/20%Monthly2018-04-06 08:02
https://www.informatat.com/mourinho-ofron-de-gean-pogban-e-martialin-per-tre-lojtare-te-realit/20%Monthly2018-04-06 07:59
https://www.informatat.com/atkinson-kthehet-ne-rolin-e-agjentit-sekret-video/20%Monthly2018-04-06 10:25
https://www.informatat.com/merkel-do-te-takoje-trumpin-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-04-06 07:52
https://www.informatat.com/a-do-te-behet-qeveria-garantuese-e-investimeve-ne-trepce/20%Monthly2018-04-06 07:42
https://www.informatat.com/lynda-carter-behet-me-yll-ne-hollywood/20%Monthly2018-04-06 10:25
https://www.informatat.com/ambasadoret-qe-do-te-kthehen-deri-ne-qershor/20%Monthly2018-04-06 07:36
https://www.informatat.com/kek-u-eshte-i-obliguar-ta-zbatoje-vendimin-e-bordit-per-rritje-te-pagave/20%Monthly2018-04-06 07:30
https://www.informatat.com/profesori-qe-se-zgjodhi-ministri-ne-bord-te-akreditimit-ankohet-ne-komision-parlamentar/20%Monthly2018-04-06 07:21
https://www.informatat.com/be-ja-nuk-i-eshte-pergjigjur-ende-mzhe-se-per-humbjet-e-energjise-ne-veri/20%Monthly2018-04-06 07:15
https://www.informatat.com/diplomati-amerikan-pas-beogradit-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-04-06 07:44
https://www.informatat.com/rikthehen-reshjet-e-shiut/20%Monthly2018-04-06 07:00
https://www.informatat.com/serbia-le-pa-dokumente-luginasit-e-zhvendosur-ne-kosove/20%Monthly2018-04-06 06:54
https://www.informatat.com/pajaziti-dalja-e-listes-serbe-ne-opozite-nuk-e-lekunde-qeverine/20%Monthly2018-04-06 06:49
https://www.informatat.com/kater-ministri-pa-zot-shtepie/20%Monthly2018-04-06 06:44
https://www.informatat.com/kek-u-hape-konkursin-per-drejtor-menaxhues/20%Monthly2018-04-05 20:57
https://www.informatat.com/up-i-pergjigjet-kerkesave-te-protestuesve-rreth-ngacmimeve-seksuale/20%Monthly2018-04-05 20:31
https://www.informatat.com/arben-fetahu-zgjedhet-kryetar-i-fbk-se/20%Monthly2018-04-05 20:16
https://www.informatat.com/incident-i-armatosur-ne-tetove-nje-i-vrare-dhe-dy-te-plagosur/20%Monthly2018-04-05 18:41
https://www.informatat.com/ish-lideri-i-katalonjes-lirohet-me-kusht/20%Monthly2018-04-05 18:20
https://www.informatat.com/yulia-skripal-thote-se-po-behet-me-mire/20%Monthly2018-04-05 17:45
https://www.informatat.com/okb-kritikon-hungarine-per-gjuhe-te-urrejtjes/20%Monthly2018-04-05 17:42
https://www.informatat.com/kryeministri-i-pakistanit-ne-vizite-historike-ne-afganistan/20%Monthly2018-04-05 17:40
https://www.informatat.com/twitter-mbi-1-milion-llogari-te-pezulluara-per-promovim-te-terrorizmit/20%Monthly2018-04-05 17:38
https://www.informatat.com/kater-te-vrare-nga-te-shtenat-ne-nje-universitet-ne-turqi/20%Monthly2018-04-05 17:35
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-e-pranon-nismen-e-qeverise-per-asociacionin/20%Monthly2018-04-05 17:32
https://www.informatat.com/anulohet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2018-04-05 17:04
https://www.informatat.com/atk-tejkalon-planin-e-te-hyrave/20%Monthly2018-04-05 16:18
https://www.informatat.com/dogana-rrit-performancen/20%Monthly2018-04-05 16:04
https://www.informatat.com/orari-i-reduktimeve-me-energji-elektrike-2/20%Monthly2018-04-05 15:45
https://www.informatat.com/pse-nje-statuje-per-millosheviqin-kjo-eshte-e-gjitha-pjese-bromance-e-rusise-ne-ballkan/20%Monthly2018-04-05 14:14
https://www.informatat.com/kocijanciq-brenda-kater-muajve-behet-statuti-i-asociacionit/20%Monthly2018-04-06 07:11
https://www.informatat.com/shpallet-lojtari-i-javes-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-04-05 13:36
https://www.informatat.com/franca-se-shpejti-me-atashe-ushtarak-ne-kosove/20%Monthly2018-04-05 13:29
https://www.informatat.com/kryesia-therret-per-neser-mbledhjen-qe-deshtoi-ta-mbaje-sot/20%Monthly2018-04-05 13:21
https://www.informatat.com/qe-nga-lufta-jane-asgjesuar-88895-mina/20%Monthly2018-04-05 13:11
https://www.informatat.com/akuze-kunder-uefa-se-po-e-favorizon-real-madridin/20%Monthly2018-04-05 12:58
https://www.informatat.com/nba-raptors-dominojne-ndaj-celtics-kuzma-30-pike-ne-fitoren-e-lakers/20%Monthly2018-04-05 12:54
https://www.informatat.com/avdijaj-ndihet-i-penduar-refuzova-realin-juven-unitedin-cityn-dhe-liverpoolin-per-schalken/20%Monthly2018-04-05 12:51
https://www.informatat.com/ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-lendimi-i-salah/20%Monthly2018-04-05 12:47
https://www.informatat.com/gjermanet-shpresojne-neuer-kthehet-ne-stervitje-pas-6-muajsh/20%Monthly2018-04-05 12:43
https://www.informatat.com/willian-tradhton-chelsean-kalon-te-rivali-i-premierliges/20%Monthly2018-04-06 10:27
https://www.informatat.com/habit-milani-ofron-suson-per-callejon/20%Monthly2018-04-05 12:37
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-ben-ndryshimin-drastik/20%Monthly2018-04-05 12:33
https://www.informatat.com/enca-flet-per-lidhjen-e-mundshme-me-reperin-gjerman/20%Monthly2018-04-05 12:26
https://www.informatat.com/marreveshja-per-emrin-ne-parlamentin-grek-te-votohet-nga-180-deputete/20%Monthly2018-04-05 12:21
https://www.informatat.com/fleckenstein-presim-hapjen-e-negociatave-protestat-sdo-ndikojne/20%Monthly2018-04-05 12:17
https://www.informatat.com/shqiperi-perfundon-pa-incidente-protesta-e-opozites/20%Monthly2018-04-05 12:13
https://www.informatat.com/ldk-insiston-vendi-duhet-te-shkoj-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-04-05 12:04
https://www.informatat.com/suedia-e-kenaqur-me-zhvillimet-ne-ministri-te-financave/20%Monthly2018-04-05 11:46
https://www.informatat.com/eichhorst-ekstradim-ngriti-shume-pyetje-ne-bruksel/20%Monthly2018-04-05 11:15
https://www.informatat.com/serbia-vazhdon-te-bllokoje-kosoven-rreth-energjise/20%Monthly2018-04-05 10:59
https://www.informatat.com/be-pershendet-avancimet-rreth-asociacionit/20%Monthly2018-04-05 10:47
https://www.informatat.com/urgjentisht-te-zbatohen-marreveshjet-e-brukselit/20%Monthly2018-04-05 10:40
https://www.informatat.com/1716/20%Monthly2018-04-05 10:42
https://www.informatat.com/eichhorst-ne-prishtine-kosova-mund-te-prese-bashkepunimin-konstruktiv-me-be-ne/20%Monthly2018-04-05 10:28
https://www.informatat.com/kerkohet-komision-hetues-per-ngacmimet-seksuale-ne-up-live/20%Monthly2018-04-05 10:14
https://www.informatat.com/ne-britani-burrat-paguhen-me-shume-se-grate/20%Monthly2018-04-05 10:01
https://www.informatat.com/shqiperia-proteston-rama-zotohet-per-zgjidhje/20%Monthly2018-04-05 09:58
https://www.informatat.com/delawie-mbeshtesim-kosoven-e-serbine-per-anetaresim-ne-be-kete-vit-epilogu-i-dialogut/20%Monthly2018-04-05 09:47
https://www.informatat.com/haziri-kosova-duhet-ti-negocioje-te-gjitha-ceshtjet-me-serbine/20%Monthly2018-04-05 09:43
https://www.informatat.com/irinej-nuk-mund-ta-imagjinoj-serbine-pa-kosoven/20%Monthly2018-04-05 09:32
https://www.informatat.com/kurti-prioritet-per-kosoven-duhet-te-jete-bashkimi-i-mitrovices/20%Monthly2018-04-05 09:29
https://www.informatat.com/rita-elegante-ne-new-york/20%Monthly2018-04-05 09:24
https://www.informatat.com/haradinaj-deri-kur-duhet-te-kete-dialog-politik/20%Monthly2018-04-05 09:20
https://www.informatat.com/dialogu-kosove-serbi-kosova-ti-zgjidhe-te-gjitha-ceshtjet-me-serbine/20%Monthly2018-04-05 09:17
https://www.informatat.com/limaj-flet-me-ramen-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-04-05 09:14
https://www.informatat.com/bullgaria-hedh-poshte-kercenimet-per-samitin-be-ballkan/20%Monthly2018-04-05 13:49
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-kryesise-ne-rend-dite-ishte-energjia/20%Monthly2018-04-05 08:46
https://www.informatat.com/marreveshja-ligjerisht-obligative-me-serbine-ka-peshen-e-njohjes-reciproke/20%Monthly2018-04-05 08:36
https://www.informatat.com/skenaret-e-mundshem-perpara-te-dialogut-ne-bruksel/20%Monthly2018-04-05 08:38
https://www.informatat.com/presidenti-sduhet-te-kete-vija-ndarese-per-dialogun-me-serbine-ti-hapim-rruge-kosoves/20%Monthly2018-04-05 08:25
https://www.informatat.com/kryeministri-kujton-masakren-e-rezalles/20%Monthly2018-04-05 07:36
https://www.informatat.com/kovacic-ne-serie-a/20%Monthly2018-04-05 06:57
https://www.informatat.com/mediat-raportojne-per-sanksione-te-reja-te-shba-se-kunder-rusise/20%Monthly2018-04-05 06:55
https://www.informatat.com/proteste-kunder-ngacmimeve-seksuale-ne-up/20%Monthly2018-04-05 06:52
https://www.informatat.com/21-autobuset-ne-ceki-presin-perfundimin-e-garazheve-per-ta/20%Monthly2018-04-05 06:49
https://www.informatat.com/moti-per-sot/20%Monthly2018-04-05 06:46
https://www.informatat.com/mti-ja-synon-te-marre-kompetencen-per-formim-te-zonave-ekonomike/20%Monthly2018-04-05 06:42
https://www.informatat.com/emerimet-politike-ne-bordin-e-trepces/20%Monthly2018-04-05 06:40
https://www.informatat.com/kater-deputete-po-hetohen-per-korrupsion/20%Monthly2018-04-05 13:49
https://www.informatat.com/barca-shkaterron-romen-liverpool-fshin-manchester-cityn/20%Monthly2018-04-05 20:28
https://www.informatat.com/albin-kurti-kujton-martin-luter-king-jr/20%Monthly2018-04-04 20:56
https://www.informatat.com/kuvendi-me-rezoluten-per-rastin-e-gylenisteve-dokument/20%Monthly2018-04-05 09:01
https://www.informatat.com/50-femra-ne-borde-ishte-padrejtesi/20%Monthly2018-04-04 18:02
https://www.informatat.com/edhe-limaj-optimist-per-liberalizim-te-shpejte-te-vizave/20%Monthly2018-04-04 17:37
https://www.informatat.com/krijohen-strukturat-per-draftimin-e-statutit-te-asociacionit/20%Monthly2018-04-04 17:08
https://www.informatat.com/40-gra-ne-borde-presidenti-kthen-ligjin/20%Monthly2018-04-04 15:44
https://www.informatat.com/gerxhaliu-diaspora-faktor-kyc-ne-zhvillimin-ekonomik-ministria-e-diaspores-percarese/20%Monthly2018-04-04 14:41
https://www.informatat.com/prishtina-dhe-vellaznimi-me-rezultate-pozitive-ne-gjysmefinalet-e-para-te-kupes-se-kosoves/20%Monthly2018-04-04 14:36
https://www.informatat.com/fashat-ngjitese-me-proteina-sherojne-me-shpejte-plaget/20%Monthly2018-04-04 14:32
https://www.informatat.com/marihuana-mjekesore-redukton-recetat-me-opioid/20%Monthly2018-04-04 14:29
https://www.informatat.com/dashurite-e-medha-vijne-gjithmone-pas-gabimeve-te-medha/20%Monthly2018-04-04 14:27
https://www.informatat.com/tensioni-i-larte-shkakton-abortin-spontan/20%Monthly2018-04-04 14:23
https://www.informatat.com/smothie-me-karrota-per-mengjes/20%Monthly2018-04-04 14:20
https://www.informatat.com/perfitimet-e-vajit-te-livandes/20%Monthly2018-04-04 14:18
https://www.informatat.com/selimi-thaci-lan-borxhe-me-koka-njerezish/20%Monthly2018-04-04 14:12
https://www.informatat.com/molliqaj-komenton-raportimi-per-gylenistet-dhe-milionat-e-tyre/20%Monthly2018-04-04 14:07
https://www.informatat.com/presidenti-i-la-ligas-reali-mund-te-paguaje-300-milione-per-neymar/20%Monthly2018-04-04 14:00
https://www.informatat.com/limaj-kerkon-mbeshtetjen-e-partive-socialdemokrate-evropiane-per-viza/20%Monthly2018-04-04 13:48
https://www.informatat.com/mbahet-takimi-i-pare-i-jurise-se-ict-awards-6-mbi-100-aplikime-kerkojne-suksesin-ne-shtate-kategori/20%Monthly2018-04-04 13:45
https://www.informatat.com/atk-ndermerr-masa-ligjore-ndaj-subjekteve-te-jashteligjshme/20%Monthly2018-04-04 13:44
https://www.informatat.com/damka-te-deportuarit-jane-pjese-e-organizates-terroriste-live/20%Monthly2018-04-04 13:40
https://www.informatat.com/gashi-merr-pjese-ne-takimet-vjetore-te-bankes-islamike-per-zhvillim-ne-tunis/20%Monthly2018-04-04 13:38
https://www.informatat.com/344-persona-jane-deportuar-pa-vendim-gjykate-live/20%Monthly2018-04-04 13:36
https://www.informatat.com/atk-gjobit-veprimtarite-e-lojerave-te-fatit-me-61000-euro-gjoba/20%Monthly2018-04-04 13:30
https://www.informatat.com/rezoluta-e-ldk-se-per-rastin-e-gylenisteve-live/20%Monthly2018-04-04 13:27
https://www.informatat.com/isufi-kerkon-informacion-zyrtar-per-deportimin-e-gylenisteve-live/20%Monthly2018-04-04 13:23
https://www.informatat.com/jane-rrembyer-gjashte-njereznuk-jane-deportuar-live/20%Monthly2018-04-04 13:19
https://www.informatat.com/haradinaj-hungaria-partner-i-rendesishem-ne-rrugen-e-integrimeve/20%Monthly2018-04-04 13:17
https://www.informatat.com/thaci-sherbetor-i-erdoganit/20%Monthly2018-04-04 13:05
https://www.informatat.com/ne-kuvend-kerkohet-shkarkimi-i-presidentit-live/20%Monthly2018-04-04 12:57
https://www.informatat.com/pdk-poene-pe-te-sulmuar-qeverine/20%Monthly2018-04-04 13:08
https://www.informatat.com/fillon-seanca-per-gylenistet-live/20%Monthly2018-04-04 12:35
https://www.informatat.com/deportimet-e-fundit-mund-ta-penalizojne-kosoven-ne-proceset-integruese/20%Monthly2018-04-04 12:31
https://www.informatat.com/ekskluzive-florian-qehaja-pritet-te-emerohet-minister-i-puneve-te-jashtme/20%Monthly2018-04-04 13:50
https://www.informatat.com/mbahet-degjim-publik-per-projektligjin-e-konsumatoreve-synohet-rritja-e-mbrojtjes-se-tyre/20%Monthly2018-04-04 12:26
https://www.informatat.com/humbjet-e-medha-financiare-shkurtojne-jeten/20%Monthly2018-04-04 11:34
https://www.informatat.com/gjykim-per-te-arrestuarit-ne-kukes-nen-masa-te-shtuara-te-sigurise/20%Monthly2018-04-04 11:30
https://www.informatat.com/rriten-tensionet-tregtare-midis-shba-se-dhe-kines/20%Monthly2018-04-04 11:26
https://www.informatat.com/aktori-shqiptar-ne-nje-film-me-sylvester-stallone-e-michael-b-jordan/20%Monthly2018-04-04 11:21
https://www.informatat.com/bushpepa-do-performoje-i-treti-ne-naten-e-pare-te-eurovizionit/20%Monthly2018-04-06 10:28
https://www.informatat.com/papunesia-ne-eurozone-ra-ne-8-5-perqind-ne-shkurt/20%Monthly2018-04-04 11:10
https://www.informatat.com/rushiti-ua-dedikon-cmimin-e-marre-ne-shba-grave-te-dhunuara-ne-lufte/20%Monthly2018-04-04 11:05
https://www.informatat.com/oek-sektori-i-ndertimit-me-sfida-te-shumta/20%Monthly2018-04-04 10:45
https://www.informatat.com/me-17-prill-rekomandohet-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-04-04 20:45
https://www.informatat.com/kina-prezanton-tarifa-te-reja-per-106-produkte-amerikane/20%Monthly2018-04-04 10:41
https://www.informatat.com/musliu-presim-sqarim-per-pozicionin-e-drejtorit-te-aki-se/20%Monthly2018-04-04 10:37
https://www.informatat.com/ibra-ka-refuzuar-100-milione-dollare-nga-kina/20%Monthly2018-04-04 10:33
https://www.informatat.com/city-pa-agueron-ndaj-liverpoolit/20%Monthly2018-04-04 10:24
https://www.informatat.com/keta-jane-anetaret-e-emeruar-per-agjencine-kosovare-per-akreditim/20%Monthly2018-04-04 10:26
https://www.informatat.com/zeka-mpb-ja-do-te-jete-ne-sherbim-te-interesit-shteteror/20%Monthly2018-04-04 10:16
https://www.informatat.com/shqiperia-me-perqindjen-me-te-larte-te-sigurimit-te-pensionit-ne-rajon/20%Monthly2018-04-04 10:10
https://www.informatat.com/identifikohet-sulmuesja-ne-seline-e-youtube/20%Monthly2018-04-04 10:02
https://www.informatat.com/trump-do-te-vendose-shume-shpejt-nese-do-te-largoje-trupat-nga-siria/20%Monthly2018-04-04 09:57
https://www.informatat.com/ndjekesi-i-is-it-del-ne-gjyq-per-komplot-terrorist/20%Monthly2018-04-04 09:51
https://www.informatat.com/progres-ne-luften-kunder-krimit-te-organizuar-dhe-korrupsionit/20%Monthly2018-04-04 09:49
https://www.informatat.com/kabul-nga-shperthimi-i-nje-bombe-jane-plagosur-ushtare-afgane/20%Monthly2018-04-04 09:47
https://www.informatat.com/maqedoni-paralajmerohet-investim-i-ri-ne-zonen-industriale-bunarxhik/20%Monthly2018-04-04 09:42
https://www.informatat.com/uefa-inspekton-punimet-ne-stadiumin-e-prishtines/20%Monthly2018-04-04 10:27
https://www.informatat.com/deputetet-perplasen-me-policine-ne-hyrje-te-gjykates-ne-tirane-video/20%Monthly2018-04-04 09:31
https://www.informatat.com/google-sjell-nje-menyre-me-te-mire-per-kerkimin-e-filmave/20%Monthly2018-04-04 09:19
https://www.informatat.com/wilder-kercenon-joshuan-harroje-ameriken-po-vi-ne-britani-foto/20%Monthly2018-04-04 09:13
https://www.informatat.com/tahiri-denimet-kunder-korrupsionit-jane-rritur-ndjeshem/20%Monthly2018-04-04 09:08
https://www.informatat.com/kosova-eshte-serioze-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-04-04 09:01
https://www.informatat.com/idrizi-korrupsioni-duhet-te-denoncohet-dhe-te-luftohet-kudo-qe-shfaqet/20%Monthly2018-04-04 08:57
https://www.informatat.com/sonte-derbi-milan-inter-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-04-04 08:52
https://www.informatat.com/valverde-ndaj-romes-ndeshje-e-veshtire/20%Monthly2018-04-04 08:48
https://www.informatat.com/gjithcka-ndryshon-kur-messi-luan/20%Monthly2018-04-04 08:44
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-edhe-nje-organ-te-ri/20%Monthly2018-04-04 08:40
https://www.informatat.com/seanca-per-gylenistet-ne-oren-1400-live/20%Monthly2018-04-04 08:34
https://www.informatat.com/drejtori-i-aki-se-sraporton-para-komisionit-pret-perfundimin-e-raportit-qe-ka-kerkuar-kryeministri/20%Monthly2018-04-04 08:38
https://www.informatat.com/nje-pilule-e-re-per-njerezit-vret-mushkonjat/20%Monthly2018-04-04 08:29
https://www.informatat.com/sa-zgjasin-menstruacionet-e-para/20%Monthly2018-04-04 08:26
https://www.informatat.com/kosova-ka-plotesuar-kriteret-per-liberalizim/20%Monthly2018-04-04 08:24
https://www.informatat.com/efektet-negative-qe-i-sjell-perdorimi-i-tepert-i-paracetamolit/20%Monthly2018-04-04 08:21
https://www.informatat.com/kuvendi-ne-gjume-100-ligje-ne-pritje/20%Monthly2018-04-04 08:18
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-e-di-nese-burundi-ka-terhequr-njohjen/20%Monthly2018-04-04 08:44
https://www.informatat.com/haradinaj-shkarkimi-i-gashit-ne-duar-te-thacit-jemi-te-gatshem-per-zgjedhje/20%Monthly2018-04-04 08:12
https://www.informatat.com/arsyet-pse-mund-te-filloje-nje-shtatzeni-pas-moshes-35-vjec/20%Monthly2018-04-04 08:10
https://www.informatat.com/niseni-diten-me-avokado-ne-mengjes-2/20%Monthly2018-04-04 08:07
https://www.informatat.com/emrat-e-propozuar-per-anetare-te-bordit-te-trepces/20%Monthly2018-04-04 11:19
https://www.informatat.com/truk-fantastik-mbeshtillni-dhuratat-me-mire-sesa-ne-dyqane/20%Monthly2018-04-04 08:04
https://www.informatat.com/nese-nuk-reflekton-qeveria-greva-e-mesimdhenesve-fillon-me-13-prill/20%Monthly2018-04-04 08:02
https://www.informatat.com/12-gjera-qe-cojne-drejt-nje-ndarjeje/20%Monthly2018-04-04 08:01
https://www.informatat.com/buffon-ronaldo-meriton-te-krahasohet-me-maradonan-messin-apo-pelen/20%Monthly2018-04-04 07:55
https://www.informatat.com/lideret-e-turqise-rusise-dhe-iranit-bisedojne-per-sirine/20%Monthly2018-04-04 07:53
https://www.informatat.com/uta-ibrahimi-perseri-ne-himalaje/20%Monthly2018-04-04 07:51
https://www.informatat.com/haradinaj-per-tre-muaj-11-projektligje-per-agjenden-evropiane-jane-derguar-ne-kuvend/20%Monthly2018-04-04 07:47
https://www.informatat.com/te-jesh-kaq-perveluese-si-demi-rose-foto/20%Monthly2018-04-04 07:01
https://www.informatat.com/nje-cift-i-ri-ne-showbiz-foto/20%Monthly2018-04-04 06:57
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-nga-ihmk/20%Monthly2018-04-04 06:57
https://www.informatat.com/do-te-reduktohet-numri-i-te-sheruarve-jashte-vendit/20%Monthly2018-04-04 06:53
https://www.informatat.com/nota-sensacionale-per-ronaldon-pas-dygoleshit-ndaj-juventusit/20%Monthly2018-04-04 06:51
https://www.informatat.com/oek-shpalos-rezultatet-e-studimit-per-barriera-ne-sektorin-e-ndertimit/20%Monthly2018-04-04 06:47
https://www.informatat.com/banoret-e-hades-protestojne-per-vonesen-e-procesit-te-zhvendosjes/20%Monthly2018-04-04 06:44
https://www.informatat.com/thaci-mbledh-keshillin-kombetar-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-04-04 06:38
https://www.informatat.com/shefi-i-aki-raporton-per-rastin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-04-04 06:23
https://www.informatat.com/sot-kryesia-vendos-per-debatin-rreth-turqeve-te-ekstraduar/20%Monthly2018-04-04 08:13
https://www.informatat.com/krasniqi-kombi-e-shteti-po-udhehiqen-nga-axhamite/20%Monthly2018-04-03 21:28
https://www.informatat.com/gulen-i-quan-bandite-ata-qe-debuan-shtetasit-turq-video/20%Monthly2018-04-04 06:15
https://www.informatat.com/dallimi-mes-trump-dhe-pese-presidenteve-tjere-te-shba-ne-nje-foto/20%Monthly2018-04-03 17:34
https://www.informatat.com/orari-i-reduktimeve-me-energji-elektrike/20%Monthly2018-04-03 16:13
https://www.informatat.com/deportimi-i-gylenisteve-flamur-sefaj-jep-doreheqje/20%Monthly2018-04-03 17:51
https://www.informatat.com/ldk-vendi-eshte-ne-krize-te-thelle/20%Monthly2018-04-03 15:42
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-duket-perfekt-shpatezen-foto/20%Monthly2018-04-03 14:45
https://www.informatat.com/kurti-gjen-tri-probleme-kapitale-tek-fondi-i-privatizimit-akuzon-edhe-ldk-ne/20%Monthly2018-04-03 14:36
https://www.informatat.com/provokon-rita/20%Monthly2018-04-03 14:35
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-per-shtetasit-turq/20%Monthly2018-04-03 16:11
https://www.informatat.com/operimet-e-aviacionit-ne-mars-u-rriten-per-17-3/20%Monthly2018-04-03 14:10
https://www.informatat.com/edukimi-i-hershem-i-te-rinjeve-per-sistemin-tatimor-ne-kosoves/20%Monthly2018-04-03 13:57
https://www.informatat.com/dash-inkurajojme-shqyrtimin-e-ngjarjes-lidhur-me-shtetasit-turq/20%Monthly2018-04-03 13:50
https://www.informatat.com/shkelja-e-procedurave-mesohet-per-ambasadorin-e-propozuar/20%Monthly2018-04-03 13:44
https://www.informatat.com/1226/20%Monthly2018-04-03 13:07
https://www.informatat.com/kryesia-e-kuvendit-nuk-mblidhet-per-shtetasit-turq/20%Monthly2018-04-03 14:26
https://www.informatat.com/kosove-haradinaj-i-kunderpergjigjet-erdoganit/20%Monthly2018-04-03 12:40
https://www.informatat.com/haradinaj-propozon-nje-ambasador/20%Monthly2018-04-03 12:25
https://www.informatat.com/gjermania-do-te-dorezoje-carles-puigdemont-ne-spanje/20%Monthly2018-04-03 12:17
https://www.informatat.com/bullgaria-jep-shenjat-e-para-per-terheqjen-e-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-04-03 12:13
https://www.informatat.com/ne-shkup-filloi-panairi-i-punesimit-dhe-praktikes-kontakt/20%Monthly2018-04-03 12:08
https://www.informatat.com/berzh-jep-5-milione-euro-per-efikasitetin-e-energjise/20%Monthly2018-04-03 12:10
https://www.informatat.com/stresit-dhe-te-fejuares-se-tij-ja-si-duket-shtepia-e-tyre/20%Monthly2018-04-03 11:27
https://www.informatat.com/amerikanet-te-interesuar-per-projekte-te-riciklimit-dhe-energjise-ne-kosove/20%Monthly2018-04-03 10:59
https://www.informatat.com/shtohet-mllefi-i-bizneseve-ndaj-takses-ne-rrugen-e-kombit-video/20%Monthly2018-04-03 10:56
https://www.informatat.com/zeka-kosova-e-shqiperia-skonkurrojne-mes-vete/20%Monthly2018-04-03 10:52
https://www.informatat.com/kosovari-i-dyshuar-per-terrorizem-shba-heton-ne-tirane/20%Monthly2018-04-03 10:48
https://www.informatat.com/degjim-publik-per-projektligjin-per-inovacion-shkence-dhe-transfer-te-dijes-dhe-teknologjise/20%Monthly2018-04-03 10:48
https://www.informatat.com/avokati-tregon-kerkesat-e-familjareve-te-deportuar-ne-turqi/20%Monthly2018-04-03 10:47
https://www.informatat.com/makolli-ceshtja-e-ministrit-sefaj-ne-duart-e-pacollit/20%Monthly2018-04-03 10:44
https://www.informatat.com/beogradi-ia-merr-lejen-e-punes-jugobankes-ne-mitrovice/20%Monthly2018-04-03 10:41
https://www.informatat.com/haliti-viktima-e-vetme-ne-kete-katrahure-eshte-ministri-sefaj/20%Monthly2018-04-03 10:38
https://www.informatat.com/individe-te-caktuar-e-bllokojne-tregun-me-shqiperine/20%Monthly2018-04-03 10:35
https://www.informatat.com/nuk-mund-te-flitet-per-bashkim-tregu-me-shqiperine-video/20%Monthly2018-04-03 10:29
https://www.informatat.com/shqiperia-po-e-sheh-ende-kosoven-si-mundesi-perfitimi-video/20%Monthly2018-04-03 10:22
https://www.informatat.com/pastro-pertej-pragut/20%Monthly2018-04-03 10:17
https://www.informatat.com/mbrojtesi-i-romes-eshte-e-pamundur-ta-ndalesh-messin/20%Monthly2018-04-03 10:11
https://www.informatat.com/arkitekti-shqiptar-me-fame-boterore-teknologjia-ka-rritur-mundesite-per-arkitektet/20%Monthly2018-04-03 10:06
https://www.informatat.com/23-kuksianet-e-arrestuar-kthehen-ne-vendlindje-me-pranga-ne-duar/20%Monthly2018-04-03 10:00
https://www.informatat.com/alarmi-i-fmn-se-per-shpenzimin-e-rezervave-buxhetore/20%Monthly2018-04-03 09:57
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-edhe-nje-organ-te-ri-video/20%Monthly2018-04-03 09:54
https://www.informatat.com/niseni-diten-me-avokado-ne-mengjes/20%Monthly2018-04-03 09:51
https://www.informatat.com/asociacioni-vetem-brenda-institucioneve-te-sistemit-te-republikes/20%Monthly2018-04-03 09:36
https://www.informatat.com/nenshkruajne-kapitullimin-haradinaj-dhe-akr/20%Monthly2018-04-03 09:33
https://www.informatat.com/dergohet-kerkesa-per-seance-te-jashtezakonshme-per-rastin-gylenistet/20%Monthly2018-04-03 09:22
https://www.informatat.com/filarmonia-me-kontraste-e-pa-rregulla-deshmon-fuqine-e-muzikes/20%Monthly2018-04-03 09:15
https://www.informatat.com/ndahen-pas-nente-vjet-martese/20%Monthly2018-04-03 09:12
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-e-fundit-per-deklarimin-e-pasurise/20%Monthly2018-04-03 09:28
https://www.informatat.com/ndeshje-vellazerore-ne-vendin-e-perfaqesueses-se-trete-shqiptare/20%Monthly2018-04-03 09:01
https://www.informatat.com/konsumatori-dergon-leter-per-ligjin-e-rtk-se/20%Monthly2018-04-03 09:17
https://www.informatat.com/analisti-per-ballkanin-presidenti-turk-shkoi-teper-larg/20%Monthly2018-04-03 08:58
https://www.informatat.com/agim-sopi-numeron-shkeljet-ligjore-pret-te-rikthehet-ne-teater/20%Monthly2018-04-03 08:55
https://www.informatat.com/75-kandidate-intervistohen-per-anetare-te-bordit-te-trepces/20%Monthly2018-04-03 08:48
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-kritikon-tarifat-e-kines/20%Monthly2018-04-03 08:42
https://www.informatat.com/dy-parti-gjermane-perfshi-ate-te-merkelit-kane-blere-te-dhena-mbi-votuesit/20%Monthly2018-04-03 08:39
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-kalon-ne-mosbindje-civile/20%Monthly2018-04-03 08:38
https://www.informatat.com/pasi-u-shfaq-topless-ish-e-dashura-e-leonardo-dicaprio-mahnit-serish/20%Monthly2018-04-03 08:37
https://www.informatat.com/elefantet-arratisen-detyrojne-mbylljen-e-autostrades-ne-spanje-video/20%Monthly2018-04-03 08:10
https://www.informatat.com/rusia-po-e-pengon-hyrjen-e-serbise-ne-be-me-shume-se-kosova/20%Monthly2018-04-03 08:00
https://www.informatat.com/historiku-i-takses-se-kombit-tre-skenaret-qe-iu-propozuan-qeverise/20%Monthly2018-04-03 07:56
https://www.informatat.com/partneriteti-ekonomik-kosove-turqi-i-luhatur-nga-politika/20%Monthly2018-04-03 09:18
https://www.informatat.com/ne-sofje-do-te-respektohet-neutraliteti-ndaj-statusit-te-kosoves/20%Monthly2018-04-03 07:49
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-2/20%Monthly2018-04-03 07:45
https://www.informatat.com/paraqiten-dhjete-raste-te-ngacmimeve-seksuale-ne-up/20%Monthly2018-04-03 07:52
https://www.informatat.com/erdogan-turqia-synon-dhjeteshen-e-pare-te-shteteve-me-te-forta-ne-bote/20%Monthly2018-04-03 06:43
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-kultura-e-gatimit-dhe-e-mikpritjes-eshte-vlere-e-padiskutueshme-e-shqiptareve/20%Monthly2018-04-02 17:57
https://www.informatat.com/dite-sportive-edhe-per-adelina-tahirin/20%Monthly2018-04-02 13:04
https://www.informatat.com/kujt-i-drejtohet-me-kete-foto-luana-vjollca/20%Monthly2018-04-02 12:54
https://www.informatat.com/stil-i-vecante-ryva-me-veshje-sportive/20%Monthly2018-04-02 12:41
https://www.informatat.com/15-te-vrare-83-te-plagosur-ne-sulmin-e-boko-haram/20%Monthly2018-04-02 12:15
https://www.informatat.com/kim-merr-pjese-ne-nje-shfaqje-koreano-jugore/20%Monthly2018-04-02 11:59
https://www.informatat.com/iphone-dhe-ipad-me-nje-tipar-te-ri-softueri/20%Monthly2018-04-02 11:42
https://www.informatat.com/trevjecari-vritet-ne-makine/20%Monthly2018-04-02 11:23
https://www.informatat.com/umtiti-man-utd-me-do-mua/20%Monthly2018-04-02 11:10
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-muskujt/20%Monthly2018-04-02 10:52
https://www.informatat.com/paralajmerime-nga-britania-kercenimet-e-putinit-per-lufte-jane-reale/20%Monthly2018-04-02 10:42
https://www.informatat.com/basha-paralajmeron-ramen-nga-shkodra-ajo-qe-nisi-ne-kukes-nuk-do-ndalet/20%Monthly2018-04-02 10:31
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit/20%Monthly2018-04-02 08:48
https://www.informatat.com/publikohen-pamjet-e-para-te-videoklipit-te-elvanes-me-reperin-e-fashmem/20%Monthly2018-04-02 08:39
https://www.informatat.com/ndeshjet-politike-te-sportit-po-fitohen-gjithnje-e-me-shume-nga-kosova/20%Monthly2018-04-02 08:49
https://www.informatat.com/banka-e-anglise-reduktohet-pabarazia/20%Monthly2018-04-02 08:24
https://www.informatat.com/kryetari-i-ldk-se-uron-festen-e-pashkeve/20%Monthly2018-04-01 13:40