XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/brigitte-nielsen-shtatzene-ne-moshen-54-vjecare/20%Monthly2018-05-31 21:53
https://www.informatat.com/miremengjesi-nga-angela-martini-foto/20%Monthly2018-05-31 21:52
https://www.informatat.com/nuhatesja-e-vdekjes/20%Monthly2018-05-31 21:51
https://www.informatat.com/si-realizohet-bashkimi-kombetar-albin-kurti-referendum-dy-qeverite-mbledhje-propagande/20%Monthly2018-05-31 21:50
https://www.informatat.com/nga-neser-asnje-veture-nuk-mund-te-regjistrohet-nese-pronari-ka-te-papaguara-gjoba-te-trafikut/20%Monthly2018-05-31 21:49
https://www.informatat.com/kurti-ne-do-jemi-qeverisja-e-ardhshme-psd-merr-2-per-qind/20%Monthly2018-06-01 06:55
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-shkruan-asambledisti-shpend-ahmetit-per/20%Monthly2018-06-01 06:47
https://www.informatat.com/pastrimi-i-shtepise-pas-punes-nuk-eshte-i-shendetshem/20%Monthly2018-05-31 20:49
https://www.informatat.com/nje-syfyr-me-minatoret-e-trepces-800-metra-nen-toke-video/20%Monthly2018-05-31 20:45
https://www.informatat.com/hani-dy-tre-thelpinj-huddhre-ne-dite-per-shendet-te-mire/20%Monthly2018-05-31 20:47
https://www.informatat.com/mavraj-per-kosoven-ishte-ndeshje-e-vitit-ne-i-provuam-lojtaret-e-rinj/20%Monthly2018-05-31 20:29
https://www.informatat.com/ky-eshte-momenti-kur-behrami-lendon-xhaken-ne-stervitje-e-teproi-pak-video/20%Monthly2018-05-31 20:25
https://www.informatat.com/tirana-e-nis-qershorin-me-zjarre-muzikor/20%Monthly2018-05-31 20:08
https://www.informatat.com/haradinaj-pa-termocentralin-kosova-e-re-duhet-me-shku-refugjate/20%Monthly2018-05-31 20:02
https://www.informatat.com/ahmeti-i-befasuar-me-vvne-se-kam-menduar-qe-beheni-me-pdk-ne-dhe-ldk-ne/20%Monthly2018-05-31 19:56
https://www.informatat.com/kurti-nuk-ka-ndarje-te-vv-se-vetem-largim-deputetesh/20%Monthly2018-05-31 22:27
https://www.informatat.com/drejtori-i-kultures-shpend-bashkepuno-me-vv-ne-prishtina-nuk-ka-kohe-per-inate-personale/20%Monthly2018-05-31 19:35
https://www.informatat.com/policia-demanton-sulmin-ndaj-priftit-te-kishes-ortodokse-ne-istog/20%Monthly2018-05-31 19:24
https://www.informatat.com/aparati-ne-qkuk-jashte-funksionit-2500-paciente-ne-pritje/20%Monthly2018-05-31 19:20
https://www.informatat.com/oconnell-ne-trepce-duhet-te-punesohen-ne-baze-te-merites/20%Monthly2018-05-31 19:15
https://www.informatat.com/veseli-ne-itali-ndihemi-mire-qe-ne-rome-kemi-nje-perkrahes-te-fuqishem/20%Monthly2018-05-31 19:07
https://www.informatat.com/haxhiu-i-reagon-haradinajt-vv-nuk-kerkon-import-te-energjise-nga-serbia/20%Monthly2018-05-31 18:57
https://www.informatat.com/flet-kreu-i-manastirit-te-decanit-nuk-lejojme-ndertimin-e-nje-rruge-nderkombetare-video/20%Monthly2018-05-31 18:49
https://www.informatat.com/veturat-zyrtare-tek-shkembi-i-kavajes-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-31 18:33
https://www.informatat.com/molliqaj-pdk-vv-nis-koalicionin-ne-prishtine-te-gjithe-kunder-shpendit/20%Monthly2018-05-31 18:25
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-drejtori-i-kek-ut-arben-gjuka/20%Monthly2018-05-31 18:13
https://www.informatat.com/licht-kosova-eshte-shtet-nuk-mund-te-imagjinohet-te-jete-pjese-e-serbise/20%Monthly2018-05-31 18:09
https://www.informatat.com/gazetari-rus-tregon-si-e-inskenuan-vrasjen-e-tij-u-perdor-gjaku-i-derrit/20%Monthly2018-05-31 17:54
https://www.informatat.com/nga-1-nentori-ne-kosove-do-te-funksionoje-vetem-kodi-383/20%Monthly2018-05-31 17:50
https://www.informatat.com/bleta-gashi-baby-g-po-genjen-une-se-sulmova-e-para/20%Monthly2018-05-31 17:47
https://www.informatat.com/ne-prishtine-shfaqet-serish-gjarperi-kesaj-rradhe-ne-nje-shkolle/20%Monthly2018-05-31 17:43
https://www.informatat.com/kush-do-ta-fitoje-rusia-2018-matmatikanet-austriak-kane-pergjigjie/20%Monthly2018-05-31 17:32
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-dhurgon-gjak-fton-te-tjeret-ti-bashkangjiten/20%Monthly2018-05-31 20:13
https://www.informatat.com/xherdan-shaqiri-pushfton-gazetat-ne-turqi-pas-tij-gjiganti-turk/20%Monthly2018-05-31 17:14
https://www.informatat.com/ggd-prezanton-aktivitetet-e-bordit-para-delegacionit-nga-kongresi-amerikan/20%Monthly2018-05-31 17:06
https://www.informatat.com/opozita-dhe-pozita-perplasen-per-pajisjet-mjekesore-ne-ferizajt/20%Monthly2018-05-31 17:01
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-te-pengohet-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-05-31 16:56
https://www.informatat.com/kosova-e-njofton-zyrtarisht-malin-e-zi-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-05-31 16:51
https://www.informatat.com/feronikeli-me-stadium-sipas-kritereve-te-uefa-se/20%Monthly2018-05-31 16:48
https://www.informatat.com/liberalizim-te-vizavve-jo-azil-neper-evrope/20%Monthly2018-05-31 19:04
https://www.informatat.com/shba-ja-vendos-tarifa-per-importet-e-metaleve-nga-be/20%Monthly2018-05-31 16:39
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-te-kosofves-vazhdon-neser-jo-te-gjithe-ishin-per/20%Monthly2018-05-31 19:00
https://www.informatat.com/dy-kosovaret-e-arrestuar-nga-policia-e-serbise-kapen-me-marihuane/20%Monthly2018-05-31 16:29
https://www.informatat.com/shkarkohet-qendrim-sahiti-i-psd-se-nga-npb-ja/20%Monthly2018-05-31 16:20
https://www.informatat.com/policise-i-shtohen-51-kapitene-kjo-eshte-lista-e-plote-me-emra-dokument/20%Monthly2018-05-31 16:16
https://www.informatat.com/me-ftese-te-universitetit-te-oxford-it-presidenti-thaci-ka-udhetuar-per-ne-londer/20%Monthly2018-05-31 16:12
https://www.informatat.com/kusheriri-i-sami-lushtakut-zgjedhet-kryeshef-i-iber-lepencit/20%Monthly2018-05-31 16:12
https://www.informatat.com/plagoset-nje-person-ne-prishtfine/20%Monthly2018-05-31 16:09
https://www.informatat.com/liburn-aliu-kompania-do-ta-shese-energjise-me-lire-sesa-kostoja-e-prodhimit/20%Monthly2018-05-31 16:05
https://www.informatat.com/thellohet-bashkepunimi-rajonal-ne-fushen-e-qeverisjes-lokale/20%Monthly2018-05-31 15:58
https://www.informatat.com/mpb-siguria-ne-aeroportin-adem-jashari-brenda-standardeve-nderkombetare/20%Monthly2018-05-31 15:55
https://www.informatat.com/haradinaj-vv-se-pse-po-e-kundershtoni-projektin-e-termocentralitju-i-kundershtoni-prodhimet-e-serbise-video/20%Monthly2018-05-31 15:52
https://www.informatat.com/haradinaj-dhe-sejdiu-debatojne-rreth-marreveshjes-mes-contour-global-dhe-qeverise/20%Monthly2018-05-31 15:04
https://www.informatat.com/mbyllen-edhe-4-bastore-e-kazino-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-31 14:58
https://www.informatat.com/ministri-hamza-priti-ne-takim-misionin-e-fmn-se-per-kosoven/20%Monthly2018-05-31 14:51
https://www.informatat.com/juve-ofron-higuainin-per-moratan/20%Monthly2018-05-31 14:51
https://www.informatat.com/reagimi-i-lojtareve-zgjedhin-fjalet-me-te-mira-pe-zidanen/20%Monthly2018-05-31 14:47
https://www.informatat.com/echr-lituania-dhe-rumania-bashkefajtore-ne-torturat-e-cia-s/20%Monthly2018-05-31 14:40
https://www.informatat.com/cilesia-e-plazheve-te-vlores/20%Monthly2018-05-31 14:39
https://www.informatat.com/zyra-ligjore-nuk-mund-te-shkarkohen-aksionaret-e-psd-se/20%Monthly2018-05-31 14:35
https://www.informatat.com/save-the-children-mbi-1-2-miliard-femije-te-kercenuar-ja-pese-vendet-e-para/20%Monthly2018-05-31 14:33
https://www.informatat.com/policia-shqiperia-nuk-eshte-me-ne-harten-problematike-per-kanabisin/20%Monthly2018-05-31 14:30
https://www.informatat.com/mpb-ia-paguan-5-milion-euro-kompanise-austriake-per-pasaportat-biometrike/20%Monthly2018-05-31 14:23
https://www.informatat.com/vendimmarresit-e-gjilanit-miratojne-tri-rregullore-komunale-opozita-tregohet-bashkepunuese/20%Monthly2018-05-31 14:16
https://www.informatat.com/daciq-heqja-e-roamingut-kosove-shqiperi-nje-hapa-para-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2018-05-31 14:11
https://www.informatat.com/kerkohet-ti-vazhdohet-kunderligjshem-mandati-sekretarit-te-mpb-se/20%Monthly2018-05-31 14:08
https://www.informatat.com/kamioni-mbulohet-nga-flaket-ne-podujeve/20%Monthly2018-05-31 14:05
https://www.informatat.com/veseli-takon-nje-delegacion-nga-kongresi-amerikan/20%Monthly2018-05-31 14:03
https://www.informatat.com/vetevendosje-tenton-shkarkimin-e-dy-aksionareve-te-psd-se/20%Monthly2018-05-31 13:59
https://www.informatat.com/nuk-pyetet-vetem-londra-per-kosoven/20%Monthly2018-05-31 13:55
https://www.informatat.com/burgu-i-kosoves-aty-ngta-ku-te-denuarit-dalin-profesioniste/20%Monthly2018-05-31 13:51
https://www.informatat.com/ffk-na-u-kerkua-te-luajme-pa-tifoze-ndaj-iranit/20%Monthly2018-05-31 13:47
https://www.informatat.com/psd-ja-dhe-vv-ja-perplasen-ne-kuvendin-komunal-te-prishtines/20%Monthly2018-05-31 13:34
https://www.informatat.com/feronikeli-vazhdon-furishem-shikoni-perforcimet/20%Monthly2018-05-31 13:26
https://www.informatat.com/kf-prishtina-me-dy-perforcime-te-reja/20%Monthly2018-05-31 13:18
https://www.informatat.com/kosova-nuk-merret-vesh-per-miqesore-me-iranin/20%Monthly2018-05-31 13:12
https://www.informatat.com/perplasje-e-ashper-ne-komune-te-prishtines-per-ndermarrjet-publike/20%Monthly2018-05-31 14:20
https://www.informatat.com/mediat-serbe-kosova-i-ndalon-hyrjen-regjisorit-serb/20%Monthly2018-05-31 13:06
https://www.informatat.com/lansohet-raporti-tipologjite-e-pastrimit-te-parave-nga-zyrtaret-publik-ne-kosove/20%Monthly2018-05-31 13:02
https://www.informatat.com/keta-mund-te-jene-pasardhesit-e-zidane-ja-gjashte-kandidatet/20%Monthly2018-05-31 13:02
https://www.informatat.com/zidane-po-largohem-pas-3-viteve-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-05-31 12:55
https://www.informatat.com/lista-e-uzurpatoreve-te-prones-publike-nuk-behet-publike/20%Monthly2018-05-31 12:51
https://www.informatat.com/maturantet-serbe-i-kendojne-kosoves-ne-bujanoc-video/20%Monthly2018-05-31 12:50
https://www.informatat.com/nuk-anulohet-miqesorja-shqiperi-ukraine-ky-eshte-stadiumi/20%Monthly2018-05-31 12:48
https://www.informatat.com/burgu-i-dyzit-konfirmon-tentim-arratisjen-e-bedri-krasniqit-vrases-i-dy-policeve/20%Monthly2018-05-31 12:45
https://www.informatat.com/perleshje-ne-gracke-te-vjeter-grindje-mes-femijesh-dhe-jo-nderetnike/20%Monthly2018-05-31 12:41
https://www.informatat.com/serbet-raportojne-per-sulm-ne-ambulancen-e-novakut-te-prizrenit/20%Monthly2018-05-31 12:39
https://www.informatat.com/rohan-thaci-ishte-i-obsesionuar-me-pavaresine/20%Monthly2018-05-31 12:35
https://www.informatat.com/asociacioni-te-mbetet-i-lidhur-me-sistemin-social-te-serbise/20%Monthly2018-05-31 12:31
https://www.informatat.com/kacaniku-pa-prone-publike-per-tregun-javor/20%Monthly2018-05-31 12:29
https://www.informatat.com/veseli-mijera-te-rinj-po-i-bashkohen-dekades-se-re/20%Monthly2018-05-31 12:27
https://www.informatat.com/osbe-burrat-ne-kosove-pajtohen-se-grate-meritojne-dhune-fizike/20%Monthly2018-05-31 12:25
https://www.informatat.com/ne-shkolla-te-prishtines-mungon-informimi-per-edukim-seksual/20%Monthly2018-05-31 12:22
https://www.informatat.com/projektligji-per-punetoret-e-arsimit-te-viteve-te-90-ta-ne-kundershtim-me-kushtetuten/20%Monthly2018-05-31 12:18
https://www.informatat.com/shtate-parti-nenshkruajne-deklaraten-per-mocion-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-05-31 14:08
https://www.informatat.com/haxhiu-nuk-votojme-asnje-marreveshje-nese-nuk-votoni-per-shkarkimin-e-dergutit/20%Monthly2018-05-31 14:02
https://www.informatat.com/veseli-bashke-me-opoziten-fillon-lobimin-per-liberalizim/20%Monthly2018-05-31 12:09
https://www.informatat.com/kurti-dhe-haradinaj-perplasen-ne-kuvend-kujtojne-kohen-kur-ishin-bashke/20%Monthly2018-05-31 12:04
https://www.informatat.com/ende-ska-date-per-takimin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-05-31 12:16
https://www.informatat.com/beqaj-pasojat-e-politikes-qe-ka-udhehequr-thaci-nuk-jane-shtjerre/20%Monthly2018-05-31 11:59
https://www.informatat.com/ne-qershor-kosova-do-ta-marre-raport-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-05-31 11:57
https://www.informatat.com/shpend-kur-mundem-me-marre-veturen-e-komunes-me-krye-pune-nqytet-si-dardani/20%Monthly2018-05-31 11:55
https://www.informatat.com/haradinaj-serbia-fiton-30-milione-euro-nga-kosova/20%Monthly2018-05-31 11:53
https://www.informatat.com/rita-ora-ne-videoklipin-e-maroon-5-dhe-cardi-b/20%Monthly2018-05-31 11:51
https://www.informatat.com/miratohen-rezolutat-dhe-rekomandimet-e-nxjerra-nga-seancat-e-meparshme/20%Monthly2018-05-31 10:14
https://www.informatat.com/haradinaj-paralajmeron-serbet-sdo-te-paguajme-deri-ne-pakufi-rrymen-per-veriun/20%Monthly2018-05-31 12:13
https://www.informatat.com/kapen-41-kilograme-droge-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-31 10:06
https://www.informatat.com/neser-fillon-dezinsektimi-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-31 10:04
https://www.informatat.com/tahiri-liberalizimi-i-vizave-i-jep-fund-izolimit/20%Monthly2018-05-31 10:02
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-planifikon-mbeshtetjen-e-aktiviteteve-vetedijesuese-per-shendetin-riprodhues/20%Monthly2018-05-31 09:57
https://www.informatat.com/reshitaj-prezanton-softuerin-per-shfaqjen-ne-kohe-reale-te-te-dhenave-per-cilesine-e-ajrit/20%Monthly2018-05-31 09:48
https://www.informatat.com/kosova-vend-i-pershtatshem-per-korrupsion-live/20%Monthly2018-05-31 12:04
https://www.informatat.com/perdhunimi-i-20-mije-grave-shqiptare-gjate-luftes-fushate-antiserbe/20%Monthly2018-05-31 12:00
https://www.informatat.com/be-ja-lanson-programim-per-fuqizimin-e-romeve/20%Monthly2018-05-31 09:33
https://www.informatat.com/nuk-votohet-projektligji-per-traktatin-mes-kosoves-dhe-hungarise/20%Monthly2018-05-31 10:11
https://www.informatat.com/kosova-i-kerkon-shqiperise-te-dhena-per-ceshtjen-e-albert-veliut/20%Monthly2018-05-31 09:27
https://www.informatat.com/lirohet-nga-paraburgimi-dejan-sllaviq-i-dyshuar-per-krime-lufte/20%Monthly2018-05-31 09:11
https://www.informatat.com/kuvendi-emeron-6-anetare-te-bordit-te-akp-se/20%Monthly2018-05-31 09:45
https://www.informatat.com/keqperdorimi-i-pozites-zyrtare-vepra-me-e-shpeshte-penale-gjate-vitit-2017/20%Monthly2018-05-31 09:06
https://www.informatat.com/komf-mbroni-femijet-nga-duhani/20%Monthly2018-05-31 09:00
https://www.informatat.com/kosova-e-hapur-per-projekte-konkrete-dedikuar-mjedisit-dhe-ruajtjes-se-ambientit/20%Monthly2018-05-31 08:47
https://www.informatat.com/bspk-perkrah-veprimet-e-sindikates-se-telekomit-lidhur-me-paralajmerimin-per-ulje-pagash/20%Monthly2018-05-31 08:45
https://www.informatat.com/veseli-ne-qershor-lobohet-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-05-31 09:37
https://www.informatat.com/nga-1-qershori-nuk-ka-regjistrim-te-automjeteve-pa-paguar-gjobat/20%Monthly2018-05-31 08:32
https://www.informatat.com/seanca-e-radhes-te-hene-ne-rend-dite-tri-interpelanca-te-kryeministrit-e-27-pika/20%Monthly2018-05-31 08:26
https://www.informatat.com/opozita-unike-ne-deklarata-por-jo-edhe-ne-qendrime/20%Monthly2018-05-31 09:29
https://www.informatat.com/kurz-perkrah-idene-e-vuciqit-per-jugosllavine-e-re/20%Monthly2018-05-31 08:18
https://www.informatat.com/ethet-e-dialogut/20%Monthly2018-05-31 09:09
https://www.informatat.com/reagimi-i-kolegeve-pas-ringjalljes-se-gazetarit-video/20%Monthly2018-05-31 08:13
https://www.informatat.com/rusia-e-denon-inskenimin-e-vrasjes-se-gazetarit/20%Monthly2018-05-31 08:11
https://www.informatat.com/zyrtari-verikorean-takon-pompeon-ne-nju-jork/20%Monthly2018-05-31 08:08
https://www.informatat.com/rusia-iu-ndalon-me-ligj-ushtareve-selfiet-dhe-postimet-ne-media-sociale/20%Monthly2018-05-31 08:06
https://www.informatat.com/miqesorja-e-kombit-promovoi-fuqishem-superligen-e-kosoves/20%Monthly2018-05-31 08:05
https://www.informatat.com/konferenca-per-krijimin-e-kapaciteteve-ne-fushen-e-tatimeve-2/20%Monthly2018-05-31 08:04
https://www.informatat.com/i-denuari-me-22-vjet-burgim-ne-itali-arrestohet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-31 08:02
https://www.informatat.com/bie-prodhimi-i-cigareve-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-05-31 08:00
https://www.informatat.com/hendbollistet-pesojne-thelle-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-31 07:58
https://www.informatat.com/gjilani-serish-kundershton-privatizimin-e-lokacionit-per-varreza/20%Monthly2018-05-31 07:56
https://www.informatat.com/rihapet-amfiteatri-i-tiranes-cdo-nate-nga-nje-aktivitet/20%Monthly2018-05-31 07:55
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-kujton-deshmorin-xhemajl-fetahaj/20%Monthly2018-05-31 07:52
https://www.informatat.com/miqesorja-shqiperi-kosove-reagon-duka/20%Monthly2018-05-31 07:50
https://www.informatat.com/femart-le-gjurme-me-muralin-per-fuqine-e-gruas/20%Monthly2018-05-31 07:48
https://www.informatat.com/greqise-192-miliarde-euro-nga-fondi-i-komisionit-europian/20%Monthly2018-05-31 07:47
https://www.informatat.com/mesohet-kundershtari-i-radhes-i-kosoves/20%Monthly2018-05-31 07:44
https://www.informatat.com/xavi-barca-ka-rene-ne-gjume-realin-e-ndihmojne-gjyqtaret/20%Monthly2018-05-31 07:40
https://www.informatat.com/ujesjellesi-sua-njeh-konsumatoreve-pagesen-elektronike-te-faturave/20%Monthly2018-05-31 07:37
https://www.informatat.com/gjykata-e-tendereve-kunder-anulimit-te-prokurimit-per-teleferikun/20%Monthly2018-05-31 07:36
https://www.informatat.com/rahoveci-cakton-lokacionin-per-deponine-e-mbeturinave-inerte/20%Monthly2018-05-31 07:34
https://www.informatat.com/ne-tre-vite-1-milion-shqiptare-kane-aplikuar-per-lotarine-amerikane/20%Monthly2018-05-31 07:31
https://www.informatat.com/ne-fundjave-shi/20%Monthly2018-05-31 07:30
https://www.informatat.com/dua-lipa-ne-mesin-e-femrave-me-me-ndikim-ne-bote/20%Monthly2018-05-31 07:28
https://www.informatat.com/emigrantja-transgjinore-vritet-nga-autoritetet-e-shba-se/20%Monthly2018-05-31 07:27
https://www.informatat.com/formacioni-me-i-mire-i-brazilit-sipas-cafu-ska-vend-per-ronaldinhon-e-neymarin/20%Monthly2018-05-31 07:26
https://www.informatat.com/dashuria-thyen-cdo-rregull-dua-lipa-kapet-mat-me-ish-te-dashurin/20%Monthly2018-05-31 07:25
https://www.informatat.com/kosova-dhe-maqedonia-pritet-te-nenshkruajne-15-marreveshje/20%Monthly2018-05-31 07:25
https://www.informatat.com/ska-arsye-qe-qeveria-mos-ta-coje-mandatin-deri-ne-fund/20%Monthly2018-05-31 07:23
https://www.informatat.com/konferenca-per-krijimin-e-kapaciteteve-ne-fushen-e-tatimeve/20%Monthly2018-05-31 07:22
https://www.informatat.com/prokuroria-heton-blerjen-e-barnave-deri-ne-2000-me-shtrenjte-se-cmimi-real/20%Monthly2018-05-31 07:21
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-pa-duhan/20%Monthly2018-05-31 07:20
https://www.informatat.com/radikaleve-u-ndihmon-edhe-qeveria-e-serbise-per-te-penguar-miredita-dobar-dan/20%Monthly2018-05-31 07:20
https://www.informatat.com/emri-zaev-do-te-kete-ratifikim-ne-kuvend-dhe-referendum/20%Monthly2018-05-31 07:20
https://www.informatat.com/up-ja-harton-planin-e-veprimit-kunder-ngacmimit-seksual/20%Monthly2018-05-31 07:18
https://www.informatat.com/melania-trump-behet-e-gjalle/20%Monthly2018-05-31 07:18
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-31 08:42
https://www.informatat.com/koordinatore-per-harxhimin-e-buxhetit/20%Monthly2018-05-31 07:16
https://www.informatat.com/kurz-mbeshtet-projektin-e-rames-dhe-vuciqit-per-tregun-e-perbashket-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-05-31 08:23
https://www.informatat.com/trepces-i-pershkruhen-rreth-100-veprimtari/20%Monthly2018-05-31 07:15
https://www.informatat.com/mospajtimet-rreth-thacit-bllokojne-platformen-qeveritare-per-dialog/20%Monthly2018-05-31 08:13
https://www.informatat.com/recica-ne-malte-paralajmeron-nenshkrimin-e-marreveshjes-se-pare-per-punesim/20%Monthly2018-05-31 07:24
https://www.informatat.com/si-duhet-te-ushqeheni-sipas-moshes/20%Monthly2018-05-30 20:41
https://www.informatat.com/pse-eshte-mire-te-hani-akullore/20%Monthly2018-05-30 20:39
https://www.informatat.com/hapet-festivali-miredita-dobara-dan-ne-beograd/20%Monthly2018-05-30 20:32
https://www.informatat.com/shqiperi-nxenesit-neperi-shkolla-pyeten-nese-kane-kryer-mardhenie-seksuale-ndonjehere-irritohen-prinderit/20%Monthly2018-05-30 20:35
https://www.informatat.com/krasniqi-per-mjetet-e-uckse-kemi-kerkuar-para-nuk-e-di-sa-jane-dhene/20%Monthly2018-05-30 20:25
https://www.informatat.com/trump-e-quajti-kafshe-i-kunderpergjigjet-assad/20%Monthly2018-05-30 20:19
https://www.informatat.com/balotelli-me-rrefim-emocional-me-dhane-banane-sikur-te-isha-majmun/20%Monthly2018-05-30 20:10
https://www.informatat.com/imami-ne-angli-salahun-e-denoi-allahu/20%Monthly2018-05-30 20:03
https://www.informatat.com/vetevendosje-nuk-eshte-momenti-per-reforme-zgjedhore/20%Monthly2018-05-30 19:58
https://www.informatat.com/sami-lushtaku-kryetar-qe-nuk-harrohet-lehte/20%Monthly2018-05-30 19:54
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-31 07:14
https://www.informatat.com/panairi-i-punes-ne-gjilan-kompanite-gjermani-mbi-1000-vende-te-lira-te-punes/20%Monthly2018-05-30 19:41
https://www.informatat.com/united-beson-ne-transferimin-e-bale/20%Monthly2018-05-30 19:36
https://www.informatat.com/reali-nenshkruan-me-talentin-brazilian/20%Monthly2018-05-30 19:28
https://www.informatat.com/vere-e-nxehte-per-noren-paralajmeron-bomben-e-rradhes/20%Monthly2018-05-30 19:25
https://www.informatat.com/korenica-nuk-kishte-dilema-me-plisat-luftojme-ne-te-gjitha-frontet/20%Monthly2018-05-30 19:16
https://www.informatat.com/mpb-ja-e-serbise-nen-petkun-e-artit-shqiptaret-deshen-ta-promovojne-uck-ne-ne-beograd/20%Monthly2018-05-30 19:07
https://www.informatat.com/pese-tiparet-e-femijeve-inteligjente/20%Monthly2018-05-30 19:02
https://www.informatat.com/kuptoni-me-shume-per-vlerat-e-arrave-do-ti-konsumoni-pa-ndalur/20%Monthly2018-05-30 18:56
https://www.informatat.com/hoxha-ne-paris-kerkon-mbeshtetje-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-05-30 18:51
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-granit-elshhanit-paralajmeron-ankese-ndaj-vendimit-te-gjykates/20%Monthly2018-05-30 18:48
https://www.informatat.com/nena-e-te-vrarit-te-parku-i-qytetit-vetem-pese-minuta-vendoseni-veten-ne-vendin-tim/20%Monthly2018-05-30 18:40
https://www.informatat.com/ne-librin-e-tij-thaci-krahasohet-me-personalitete-boterore/20%Monthly2018-05-30 18:31
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-per-turqine-ekipi-i-be-se-neser-ne-ankara/20%Monthly2018-05-30 18:21
https://www.informatat.com/dieta-mesdhetare-efikase-kunder-obezitetit/20%Monthly2018-05-30 18:15
https://www.informatat.com/serbet-provojne-te-pengojne-promovimin-e-librit-per-thacin-video/20%Monthly2018-05-30 18:10
https://www.informatat.com/masht-perfundoi-me-sukses-dita-e-trete-e-testit-te-matures-shteterore/20%Monthly2018-05-30 18:05
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-nuk-po-pi-uje-mjaftueshem/20%Monthly2018-05-30 17:53
https://www.informatat.com/plazhet-me-te-pastra-dhe-me-te-ndotura-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-30 17:44
https://www.informatat.com/janjiq-kosova-nuk-ia-hap-dyert-e-be-se-serbise/20%Monthly2018-05-30 17:37
https://www.informatat.com/10-nderhyrjet-e-cmendura-te-ramosit-video/20%Monthly2018-05-30 17:25
https://www.informatat.com/qkuk-ne-mungese-te-anesteziologeve-edhe-ata-po-ikin-jashte/20%Monthly2018-05-30 17:22
https://www.informatat.com/radikalet-serb-nisin-protesten-kunder-festivalit-miredita-dobar-dan-video/20%Monthly2018-05-30 17:11
https://www.informatat.com/apostolova-autoriteteve-urgjent-ti-ndryshoni-politikat-e-shendetit-per-qytetaret/20%Monthly2018-05-30 17:07
https://www.informatat.com/salah-mungon-kater-jave-humb-fazen-e-pare-te-boterorit/20%Monthly2018-05-30 17:04
https://www.informatat.com/bahtiri-kerkon-funksionalizimin-e-ures-kryesore-mbi-iber/20%Monthly2018-05-30 16:59
https://www.informatat.com/haradinaj-borxhi-ndaj-familjeve-te-deshmoreve-eshte-i-perjetshem/20%Monthly2018-05-30 16:54
https://www.informatat.com/pacolli-ne-fund-te-ketij-muaji-kemi-daten-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-05-30 16:49
https://www.informatat.com/task-force-per-mbrojtjen-ec-te-drejtave-te-punetoreve/20%Monthly2018-05-30 16:43
https://www.informatat.com/tahiri-operacioni-ne-dubrave-ne-funksion-te-zbatimit-te-legjislacionit-ne-fuqi/20%Monthly2018-05-30 16:35
https://www.informatat.com/deputetet-kerkojne-respektimin-e-te-drejtave-te-punetoreve-ne-sektorin-privat/20%Monthly2018-05-30 16:06
https://www.informatat.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-shala-e-bajgores/20%Monthly2018-05-30 16:02
https://www.informatat.com/gjykates-themelore-i-kerkohet-te-kryej-me-prioritet-lendet-e-gazetareve/20%Monthly2018-05-30 16:00
https://www.informatat.com/gazetari-rus-babchenko-eshte-gjalle/20%Monthly2018-05-30 15:55
https://www.informatat.com/e-le-ligen-e-kampioneve-per-feronikelin/20%Monthly2018-05-30 15:50
https://www.informatat.com/konjufca-nuk-po-zbatohet-rezoluta-per-punetoret/20%Monthly2018-05-30 15:41
https://www.informatat.com/40-e-lene-punen-shkaku-i-shefit-te-keq/20%Monthly2018-05-30 15:34
https://www.informatat.com/vrasja-e-gazetarit-rus-nje-inskenim-policia-arreston-nje-agjent-rus/20%Monthly2018-05-30 15:33
https://www.informatat.com/policia-bastisi-burgun-e-dubraves-keto-jane-gjerat-qe-u-gjeten/20%Monthly2018-05-30 15:30
https://www.informatat.com/kapet-droge-ne-vlere-miliona-euro-ne-irlande/20%Monthly2018-05-30 15:23
https://www.informatat.com/ishin-vet-ne-siri-tani-hapin-institut-per-deradikalizem-video/20%Monthly2018-05-30 15:18
https://www.informatat.com/miratohet-rezoluta-per-hapjen-e-kufirit-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-05-30 14:59
https://www.informatat.com/albert-veliu-kerkon-azil-ne-kosove/20%Monthly2018-05-30 14:53
https://www.informatat.com/bie-shkembimi-i-kriptovalutave/20%Monthly2018-05-30 14:51
https://www.informatat.com/lekaj-e-prestreshi-biseduan-per-harmonizim-qendrimesh-rreth-udhezimit-administrativ-per-homologim-te-automjeteve/20%Monthly2018-05-31 07:26
https://www.informatat.com/nis-sperkatja-kunder-rriqrave-ne-rahovec/20%Monthly2018-05-30 14:42
https://www.informatat.com/italianet-te-interesuar-per-investime-ne-energji-dhe-riciklim-te-mbeturinave/20%Monthly2018-05-30 14:40
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-heton-blerjen-e-barnave/20%Monthly2018-05-30 14:37
https://www.informatat.com/masht-perjashton-pese-administrues-te-testit-te-matures/20%Monthly2018-05-30 14:35
https://www.informatat.com/gjermania-zgjat-misionet-ushtarake-perfshire-ate-ne-kosove/20%Monthly2018-05-30 14:33
https://www.informatat.com/thaci-schussel-ishte-ze-i-fuqishem-i-kosoves/20%Monthly2018-05-30 14:28
https://www.informatat.com/thirrje-per-kursim-te-ujit-te-pijshem-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-30 14:20
https://www.informatat.com/caji-qe-largon-depresionin-tensionin-dhe-ankthin/20%Monthly2018-05-30 14:17
https://www.informatat.com/fondacioni-jahjaga-ndan-certifikata-per-10-gra-nga-gjakova-e-drenasi/20%Monthly2018-05-30 14:15
https://www.informatat.com/lirohet-pjesetari-i-komunitetit-serb-i-dyshuar-per-masakren-e-vitit-1999-ne-poterq/20%Monthly2018-05-30 14:11
https://www.informatat.com/kryetari-i-psd-se-falenderon-deputetet-pasi-votuan-nje-rezolute-te-partise-se-tij/20%Monthly2018-05-30 14:11
https://www.informatat.com/ngjarje-e-tmerrshme-ndodhe-ne-prizren/20%Monthly2018-05-30 14:09
https://www.informatat.com/33076-2/20%Monthly2018-05-30 14:05
https://www.informatat.com/kapen-tableta-te-dyshimta-ne-dubrave/20%Monthly2018-05-30 14:01
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-pergjigjet-ambasadorit-rus-per-ndarjen-jo-faleminderit/20%Monthly2018-05-30 13:59
https://www.informatat.com/bastisen-28-lokale-nate-183-femrave-iu-konfiskohen-dokumentet/20%Monthly2018-05-30 13:57
https://www.informatat.com/shkk-ja-dhe-policia-kryejne-operacion-ne-qendren-korrektuese-ne-dubrave/20%Monthly2018-05-30 13:53
https://www.informatat.com/chepurin-rusia-krah-serbise-ne-cdo-iniciative-per-kosoven/20%Monthly2018-05-30 13:46
https://www.informatat.com/eulex-i-deri-ne-kosove-deri-me-2020/20%Monthly2018-05-30 13:41
https://www.informatat.com/organizata-e-ashton-kutcherit-shpeton-6000-femije-viktima-te-trafikimit-seksual/20%Monthly2018-05-30 13:36
https://www.informatat.com/evakuohet-kampi-me-i-madh-i-emigranteve-ne-paris/20%Monthly2018-05-30 13:35
https://www.informatat.com/se-keni-pare-asnjehere-me-pare-shikoni-si-varroset-njeriu-ne-kine/20%Monthly2018-05-30 13:18
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-angazhim-shtese-ne-luftimin-e-dukurive-negative/20%Monthly2018-05-30 13:10
https://www.informatat.com/anulohet-ndeshja-miqesore-e-kosoves-te-dielen/20%Monthly2018-05-30 13:07
https://www.informatat.com/aspirina-mund-te-ndikoje-edhe-pozitivisht-ne-shtatezani/20%Monthly2018-05-30 12:59
https://www.informatat.com/sindikata-e-minatoreve-e-kenaqur-me-miratimin-e-draft-statutit-te-trepces/20%Monthly2018-05-30 12:52
https://www.informatat.com/ne-vjeshte-referendumi-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-05-30 12:49
https://www.informatat.com/denohet-me-25-vite-burg-per-incidentin-ne-diskoteke/20%Monthly2018-05-30 12:46
https://www.informatat.com/kosova-me-1300-te-semure-nga-skleroza-multiple/20%Monthly2018-05-30 12:39
https://www.informatat.com/apeli-konfirmon-aktakuzat-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare/20%Monthly2018-05-30 12:37
https://www.informatat.com/thaci-per-orf-kosovaret-duhet-ta-kene-te-drejten-e-levizjes-se-lire/20%Monthly2018-05-30 12:32
https://www.informatat.com/kmdlnj-reagon-lidhur-me-zonat-e-mbrojtura/20%Monthly2018-05-30 12:28
https://www.informatat.com/mjalte-dhe-spec-djeges-kunder-shume-problemeve-ne-organizem/20%Monthly2018-05-30 12:27
https://www.informatat.com/detaje-mbi-vrdasjen-e-vajzes-kosovare-ne-gjermani-nene-e-kater-femijeve/20%Monthly2018-05-30 12:22
https://www.informatat.com/sulmi-ne-belgjike-autori-kishte-kryer-vrasje-tjeter-nje-nate-me-pare/20%Monthly2018-05-30 12:15
https://www.informatat.com/arrestohen-shqiptaret-ne-spanje-vodhen-shtepine-e-yllit-te-barcelones/20%Monthly2018-05-30 12:13
https://www.informatat.com/veseli-per-ndalesen-e-artisteve-kosovare-serbia-ende-ka-frike-nga-e-verteta-dhe-arti/20%Monthly2018-05-30 12:12
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-e-para-te-klipit-te-nora-istrefit-video/20%Monthly2018-05-30 12:06
https://www.informatat.com/pas-ramazanit-nis-ndertimi-i-xhamise-qendrore-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-30 12:04
https://www.informatat.com/nasa-zbulon-pse-planetet-jane-te-rrumbullaket/20%Monthly2018-05-30 12:02
https://www.informatat.com/zeka-per-udhetimet-e-zyrtareve-cka-lypin-20-veta-me-shku-ne-delegacione/20%Monthly2018-05-30 12:02
https://www.informatat.com/shqiptaret-grabisin-vilen-e-yllit-te-barcelones/20%Monthly2018-05-30 11:59
https://www.informatat.com/qkuk-marreveshje-bashkepunimi-me-shoqaten-e-autizmit/20%Monthly2018-05-30 11:54
https://www.informatat.com/diamantet-e-krijuara-nga-njeriu-do-te-shiten-me-nje-cmim-shume-te-ulet/20%Monthly2018-05-30 11:37
https://www.informatat.com/papua-guinea-e-re-do-te-bllokoje-facebookun-nje-muaj-per-kete-arsye/20%Monthly2018-05-30 11:23
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-takoi-presidentin-austriak-alexander-van-der-bellen/20%Monthly2018-05-30 11:20
https://www.informatat.com/eulex-mbetet-ne-kosove-deri-me-2020/20%Monthly2018-05-30 11:18
https://www.informatat.com/pas-lajmeve-se-eshte-ne-lidhje-me-branon-reagon-elhaida-dani-jemi-miq-te-mire/20%Monthly2018-05-30 11:07
https://www.informatat.com/kuvendi-votoj-rezoluten-per-heqjen-e-romingut-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-05-30 10:51
https://www.informatat.com/ky-eshte-turpi-i-kosoves-sipas-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-06-10 12:27
https://www.informatat.com/mpj-reagon-per-ndalimin-e-artisteve-nga-autoritetet-serbe/20%Monthly2018-05-30 10:43
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-permbajne-vitamine-d/20%Monthly2018-05-30 10:33
https://www.informatat.com/kontrolli-i-kufijve-brenda-zones-shengen-shqeteson-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-05-30 10:27
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-bashkepunon-ngushte-me-ata-qe-i-quante-mafia-e-ndertimit-leshon-20-leje-ndertimi-per-dy-muaj/20%Monthly2018-05-30 10:22
https://www.informatat.com/haradinaj-ndalesat-e-serbise-ne-kufi-po-rrenojne-komunikimin-normal-me-kosoven/20%Monthly2018-05-30 10:13
https://www.informatat.com/ligjet-e-ashpra-mbi-efektin-e-dehjes-ne-shba-shpetojne-800-jete-ne-vit/20%Monthly2018-05-30 10:12
https://www.informatat.com/deputetet-votuan-programin-per-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2018-05-30 10:10
https://www.informatat.com/pastrim-parash-me-bitcoin-ne-shqiperi-ne-hetim-5-persona/20%Monthly2018-05-30 10:08
https://www.informatat.com/permbytje-ne-gjermani-rruge-te-vershuara-dhe-nderprerje-trafiku/20%Monthly2018-05-30 10:06
https://www.informatat.com/robotet-ne-industrine-e-tregtise-ushqimore/20%Monthly2018-05-30 10:05
https://www.informatat.com/mrekullia-e-dy-vezeve-ne-dite/20%Monthly2018-05-30 10:02
https://www.informatat.com/e-genjeu-se-ishte-e-virgjer-boksieri-masakron-te-dashuren/20%Monthly2018-05-30 09:59
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-asension-shqiptarja-e-lumtur-ne-krahet-e-nje-tjeter-mashkulli/20%Monthly2018-05-30 09:53
https://www.informatat.com/kamioni-shtyp-veturen-shpeton-shoferi-video/20%Monthly2018-05-30 09:51
https://www.informatat.com/haradinaj-eshte-koha-qe-ne-te-reagojme-ne-vjeshte-aksion-gjitheperfshires-per-pastrimin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-30 09:47
https://www.informatat.com/niseni-diten-me-uje-me-limon-dhe-mjalte/20%Monthly2018-05-30 09:47
https://www.informatat.com/undp-dhe-njif-k-lansojne-raportin-tipologjite-e-pastrimit-te-parave-nga-personat-e-ekspozuar-politikisht-ne-kosove/20%Monthly2018-05-30 09:45
https://www.informatat.com/jenner-ne-lidhje-me-yllin-e-nba-se/20%Monthly2018-05-30 09:23
https://www.informatat.com/kroacia-anetarja-me-e-pakenaqur-e-be/20%Monthly2018-05-30 09:20
https://www.informatat.com/zbulohet-i-dashuri-i-ri-i-elhaida-danit/20%Monthly2018-05-30 09:13
https://www.informatat.com/jaguar-rikthen-vemendjen-tek-veturat-sportive/20%Monthly2018-05-30 09:06
https://www.informatat.com/ne-prag-te-1-qershorit-ministri-recica-me-vendim-per-rritje-te-pageses-per-femije-pa-perkujdesje/20%Monthly2018-05-30 09:00
https://www.informatat.com/mjalte-e-kanelle-per-humbjen-e-peshes/20%Monthly2018-05-30 08:50
https://www.informatat.com/adelina-rikthehet-ne-zvicer-caste-te-kendshme-me-familjen/20%Monthly2018-05-30 08:48
https://www.informatat.com/rregullat-efikase-per-te-parandaluar-kancerin/20%Monthly2018-05-30 08:44
https://www.informatat.com/thellohet-kriza-ne-itali-zgjedhjet-e-parakohshme-duken-te-pashmangshme/20%Monthly2018-05-30 08:19
https://www.informatat.com/institucionet-mbushen-me-militante/20%Monthly2018-05-30 08:08
https://www.informatat.com/kosova-do-te-behet-me-qender-per-sportet-marciale/20%Monthly2018-05-30 08:01
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-rinovim-dhe-pajisje-te-reja-per-kliniken-e-emergjences/20%Monthly2018-05-30 07:59
https://www.informatat.com/transformimi-i-alpeve-shqiptare-nga-nje-zone-e-braktisur-ne-destinacion-turistik/20%Monthly2018-05-30 07:54
https://www.informatat.com/merkel-fton-presidentin-erdogan-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-30 07:52
https://www.informatat.com/nis-panairi-i-punes-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-30 07:49
https://www.informatat.com/29-vjetori-i-vdekjes-se-ali-ajetit/20%Monthly2018-05-30 07:47
https://www.informatat.com/haradinaj-jep-nje-lajm-te-rendesishem-per-mbeturinat/20%Monthly2018-05-30 07:45
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-po-lufton-per-kosoven/20%Monthly2018-05-30 07:43
https://www.informatat.com/salah-ka-nje-lajm-te-keq-per-liverpoolin/20%Monthly2018-05-30 07:39
https://www.informatat.com/gazetari-rus-arkady-babchenko-eshte-vrare-ne-kiev-bashkeshortja-e-ka-gjetur-ne-hyrje-te-apartamentit-dhe-ka-lajmeruar-ambulancen-por-ai-ka-vdekur-gjate-rruges-per-ne-spital-ka-njoftuar-policia-uk/20%Monthly2018-05-30 07:44
https://www.informatat.com/italia-ne-prag-te-zgjedhjeve-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-05-30 07:37
https://www.informatat.com/goli-i-ronaldos-me-i-bukuri-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-30 07:35
https://www.informatat.com/gazetari-rus-i-vrare-ne-kiev-ishte-kritikues-i-kremlinit/20%Monthly2018-05-30 07:34
https://www.informatat.com/dialogu-dhe-bashkepunimi-nderfqinjesor-forcojne-paqen-ne-rajon/20%Monthly2018-05-30 07:32
https://www.informatat.com/ks-i-okb-se-diskuton-sot-sulmet-e-fundit-mes-palestinezeve-dhe-izraelit/20%Monthly2018-05-30 07:30
https://www.informatat.com/iphone-9-do-ti-mposhte-te-gjithe/20%Monthly2018-05-30 07:30
https://www.informatat.com/chol-niset-drejt-shba-se-per-te-negociuar-samitin-mes-dy-vendeve/20%Monthly2018-05-30 07:29
https://www.informatat.com/presidenti-i-katalonjes-krijon-nje-qeveri-pa-te-burgosur-apo-te-merguar/20%Monthly2018-05-30 07:29
https://www.informatat.com/uji-i-gazuar-menyra-me-e-mire-per-hidratimin-e-organizmit/20%Monthly2018-05-30 07:28
https://www.informatat.com/edon-zhegrova-kerkon-falje-pas-asaj-qe-beri-kunder-shqiperise/20%Monthly2018-05-30 07:27
https://www.informatat.com/messi-insiston-nuk-jemi-kandidat-per-boterorin/20%Monthly2018-05-30 07:26
https://www.informatat.com/reali-e-do-eriksenin-ne-bernabeu/20%Monthly2018-05-30 07:24
https://www.informatat.com/simiq-rasti-i-trepces-shembulli-i-dhunes-ndaj-serbeve/20%Monthly2018-05-30 07:22
https://www.informatat.com/kosova-shpreson-te-shmange-humbjet-e-thella/20%Monthly2018-05-30 07:13
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-merr-mbeshtetje-nga-gjermania/20%Monthly2018-05-30 07:11
https://www.informatat.com/falsifikohet-nenshkrimi-i-presidentit-mashtrohet-punonjesi-i-mpj-se/20%Monthly2018-05-30 07:09
https://www.informatat.com/ligjet-e-zorit/20%Monthly2018-05-30 07:05
https://www.informatat.com/shtypi-gjerman-eulex-nuk-do-ti-mungoje-askujt/20%Monthly2018-05-30 07:03
https://www.informatat.com/ne-mbledhjen-e-dy-qeverive-ka-pasur-acarim-te-raporteve/20%Monthly2018-05-30 07:01
https://www.informatat.com/serbet-kerkojne-fuqizim-te-asociacionit-ne-shendetesi/20%Monthly2018-05-30 06:59
https://www.informatat.com/nisin-pergatitjet-per-zhvendosjen-e-deshmoreve-nga-polaci-ne-memorialin-e-uck-se-ne-marine/20%Monthly2018-05-30 06:56
https://www.informatat.com/veliu-opozita-duhet-te-marre-pergjegjesi-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-05-30 06:54
https://www.informatat.com/deri-te-premten-mot-shume-i-ngrohte-kryesisht-me-diell/20%Monthly2018-05-30 06:51
https://www.informatat.com/femijet-viktima-te-dhunes-ne-familje-shkolle-e-rruge/20%Monthly2018-05-30 06:48
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-i-vazhdon-punimet-me-14-pika-te-rendit-te-dites/20%Monthly2018-05-30 06:47
https://www.informatat.com/me-shume-cnjohje-se-njohje/20%Monthly2018-05-30 08:08
https://www.informatat.com/shtrenjtimi-astronomik-i-200-llojeve-te-barnave-per-dy-vjet/20%Monthly2018-05-30 06:40
https://www.informatat.com/zaev-dhe-cipras-pritet-te-vulosin-zgjidhjen-finale/20%Monthly2018-05-29 23:05
https://www.informatat.com/kosova-dhe-mali-i-zi-do-te-lidhen-me-nje-tunel/20%Monthly2018-05-29 22:58
https://www.informatat.com/angela-martini-nxeh-naten-foto/20%Monthly2018-05-29 23:01
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-pa-ldk-ne-dhe-konsensus-te-kuvendit-ska-sukses-dialogu/20%Monthly2018-05-30 07:06
https://www.informatat.com/qeveria-italiane-ne-ngerc-mund-te-shkohet-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-05-29 22:52
https://www.informatat.com/dua-lipa-ne-lidhje-me-yllin-e-real-madrid-pergjigjet-kengetarja-shqiptare/20%Monthly2018-05-29 22:51
https://www.informatat.com/fitorja-me-shqiperine-mediat-kosovare-tallen-me-kombetaren-e-panucci-t/20%Monthly2018-05-29 22:48
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-zhvillon-takim-pune-me-drejtuesit-ne-sektorin-energjetik-ne-vend/20%Monthly2018-05-29 22:46
https://www.informatat.com/perfundoi-dita-e-dyte-e-mbajtjes-se-testit-te-matures-2018/20%Monthly2018-05-29 22:45
https://www.informatat.com/lluka-priti-ambasadoren-finlandeze-stjernvall-flasin-per-zhvillimin-e-tik-ut/20%Monthly2018-05-29 22:43
https://www.informatat.com/menyra-se-si-te-permiresojme-kujtesen/20%Monthly2018-05-29 20:05
https://www.informatat.com/10-ushtrime-te-thjeshta-dhe-qetesuese-per-sy/20%Monthly2018-05-29 22:46
https://www.informatat.com/sheqeri-helmues-sikurse-duhani/20%Monthly2018-05-29 19:58
https://www.informatat.com/gazetari-ofendon-taylor-swiftin-duhet-te-lahesh/20%Monthly2018-05-29 19:54
https://www.informatat.com/shqiperi-pa-busull-kosova-fiton-paster-miqesoren-vellazerore-video/20%Monthly2018-05-29 22:49
https://www.informatat.com/merkel-fton-erdoganin-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-29 19:35
https://www.informatat.com/juncker-italia-meriton-respekt/20%Monthly2018-05-29 19:30
https://www.informatat.com/thaci-ushtria-do-te-behet-ne-kohen-e-duhur/20%Monthly2018-05-30 06:44
https://www.informatat.com/10-te-vertetat-mbi-tradhtine-gjate-marteses/20%Monthly2018-05-29 19:12
https://www.informatat.com/vitaminat-qe-duhen-per-cdo-problem-shendetesor/20%Monthly2018-05-29 19:07
https://www.informatat.com/https-www-facebook-com-behgjeti-photos-a-10152919767545153-1073741831-307617160152-10160352084970153-type3theater/20%Monthly2018-05-29 19:00
https://www.informatat.com/fillon-mbyllja-e-kazinove-dhe-bastoreve-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-29 18:48
https://www.informatat.com/gjashte-sekretet-e-kafes-turke/20%Monthly2018-05-29 18:31
https://www.informatat.com/polonia-do-te-paguaje-per-pranine-ushtarake-amerikane/20%Monthly2018-05-29 18:07
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-nese-keni-hipertension-2/20%Monthly2018-05-29 18:04
https://www.informatat.com/zbulohet-i-dashuri-i-morena-tarakut/20%Monthly2018-05-29 18:19
https://www.informatat.com/hoxhaj-kosova-nuk-ka-nevoje-per-unmikun-te-perfundohet-ky-mision/20%Monthly2018-05-29 18:01
https://www.informatat.com/kurz-thacit-ju-perkrahim-ne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-29 17:49
https://www.informatat.com/pas-thashethemeve-per-lidhje-reagon-dua-lipa-nuk-e-kam-takuar-kurre-marco-asension/20%Monthly2018-05-29 17:35
https://www.informatat.com/iphone-i-juaj-mund-te-perdoret-si-celes-dere-me-ios-12/20%Monthly2018-05-29 17:23
https://www.informatat.com/mos-shpenzoni-ne-keto-gjera-te-panevojshme/20%Monthly2018-05-29 17:19
https://www.informatat.com/italia-ne-rrezik-per-nje-krize-te-re-financiare/20%Monthly2018-05-29 17:04
https://www.informatat.com/cfare-eshte-pluhuri-matcha-dhe-si-perdoret/20%Monthly2018-05-29 17:03
https://www.informatat.com/konsumimi-i-lajthive-ul-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-05-29 16:30
https://www.informatat.com/volvo-dhe-scania-me-teknologji-kunder-sulmeve-terroriste/20%Monthly2018-05-29 16:24
https://www.informatat.com/emma-watson-ndahet-nga-i-dashuri/20%Monthly2018-05-29 16:02
https://www.informatat.com/prokuroria-do-te-ankohet-ndaj-lirimit-te-salih-mekajt/20%Monthly2018-05-29 15:56
https://www.informatat.com/propozimi-i-fundit-per-emrin-republika-e-maqedonise-veriore/20%Monthly2018-05-29 15:54
https://www.informatat.com/vaji-i-peshkut-i-domosdoshem-per-te-gjithe/20%Monthly2018-05-29 15:38
https://www.informatat.com/mpj-reagon-ne-lidhje-me-njohjen-nga-republika-e-guinea-bissau-t/20%Monthly2018-05-29 15:37
https://www.informatat.com/veseli-te-rinjve-liberalizimin-mos-e-shihni-si-mundesi-per-te-ikur-nga-kosova/20%Monthly2018-05-29 15:33
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-takohet-me-ish-presidentin-austriak-heinz-fischer/20%Monthly2018-05-29 15:26
https://www.informatat.com/kuvendi-te-therras-seance-te-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-05-30 06:40
https://www.informatat.com/11-arsye-per-te-kaluar-me-pak-kohe-ne-zyre/20%Monthly2018-05-29 14:52
https://www.informatat.com/momenti-kur-policia-vret-terroristin-e-dyshuar-ne-belgjike-video/20%Monthly2018-05-29 14:50
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-nga-bordi-i-kek-ut-perkushtim-per-perfundimin-e-obligimeve-qe-lidhen-me-kosoven-e-re/20%Monthly2018-05-29 14:47
https://www.informatat.com/arsyeja-qe-roberti-dhe-nora-nuk-flasin-me-me-tunen/20%Monthly2018-05-29 14:44
https://www.informatat.com/trump-ende-po-negociojme-me-verikoreanet-per-mbajtjen-e-samitit/20%Monthly2018-05-29 14:42
https://www.informatat.com/liqeni-me-ngjyre-roze-shkenca-nuk-ka-shpjegim/20%Monthly2018-05-29 14:40
https://www.informatat.com/dash-lirite-fetare-me-shume-probleme-ne-kosove/20%Monthly2018-05-29 14:37
https://www.informatat.com/kryeparlamantari-i-guinea-bissau-kosova-eshte-pjese-e-serbise/20%Monthly2018-05-29 14:35
https://www.informatat.com/iphone-i-ri-me-revolucion-ne-shpejtesi/20%Monthly2018-05-29 14:33
https://www.informatat.com/mengjesi-qe-rekomandojne-ekspertet-per-humbjen-e-dhjamit-te-barkut/20%Monthly2018-05-29 14:29
https://www.informatat.com/lluka-uron-mitrovicen-per-dergimin-e-statutit-te-trepces-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-29 14:27
https://www.informatat.com/neandertalet-megjithate-ishin-piktoret-e-pare-evropiane/20%Monthly2018-05-29 14:24
https://www.informatat.com/ja-cfare-menyre-po-freskohen-femijet-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-05-29 14:24
https://www.informatat.com/ramires-ne-serie-a/20%Monthly2018-05-29 14:22
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-rreshtohet-krah-be-se-per-hetimin-e-rrezimit-te-aeroplanit-mh17/20%Monthly2018-05-29 14:19
https://www.informatat.com/rusia-i-kerkon-applet-ta-ndihmoje-ne-zbatimin-e-ndalimit-te-telegramit/20%Monthly2018-05-29 14:16
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-premton-pajisje-te-reja-per-kliniken-e-emergjences/20%Monthly2018-05-29 14:11
https://www.informatat.com/4-raste-kur-duhet-te-thuash-jo/20%Monthly2018-05-29 14:08
https://www.informatat.com/liverpooli-po-kerkon-portier-ne-serie-a/20%Monthly2018-05-29 14:07
https://www.informatat.com/be-lanson-fushaten-rreth-cilesise-ne-arsim-video-mesazhi-me-i-mire-fiton-500-e/20%Monthly2018-05-29 14:04
https://www.informatat.com/dashuria-ju-shendosh/20%Monthly2018-05-29 14:01
https://www.informatat.com/neser-vazhdon-seanca-e-kuvendit-ka-14-pika-te-rendit-te-dites/20%Monthly2018-05-29 13:33
https://www.informatat.com/ambasadori-delawie-reagon-per-incidentin-ne-kline/20%Monthly2018-05-29 13:22
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-300-mije-euro-per-ti-derguar-veteranet-e-uck-se-ne-deti/20%Monthly2018-05-29 12:44
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-llogari-per-udhetimet-e-ministrave-ka-masa-per-ata-qe-nuk-raportojne/20%Monthly2018-05-29 12:41
https://www.informatat.com/morena-taraku-ne-dush-provokative-si-asnje-here-me-pare-video/20%Monthly2018-05-29 12:19
https://www.informatat.com/ministria-financave-merr-kredi-80-milion-euro-per-financimin-e-autostrades-prishtine-peje/20%Monthly2018-05-29 14:56
https://www.informatat.com/nis-vaksinimi-nga-ajri-i-kafsheve-te-egra-kunder-terbimit/20%Monthly2018-05-29 11:56
https://www.informatat.com/leshohet-urdherarrest-per-ish-zevendesministrin/20%Monthly2018-05-29 11:53
https://www.informatat.com/mpj-e-le-per-diten-e-fundit-te-afatit-ligjor-informimin-e-malit-te-zi-per-demarkacionin/20%Monthly2018-05-29 11:49
https://www.informatat.com/hapen-faqe-te-rreme-ne-emer-te-atk-se/20%Monthly2018-05-29 11:23
https://www.informatat.com/infrastruktura-e-cilesise-faktor-kyc-ne-rritjen-e-eksporteve-te-produkteve-kosovare/20%Monthly2018-05-29 11:14
https://www.informatat.com/sipas-fol-it-zbatimi-i-kontratave-ne-praktik-problem-kryesor-ne-prokurim/20%Monthly2018-05-29 10:33
https://www.informatat.com/keds-si-njofton-per-ndeprerje-te-energjise-ne-veternik/20%Monthly2018-05-29 10:23
https://www.informatat.com/thaci-e-ahmeti-autostrata-prishtine-shkup-do-ti-afroje-qytetaret-me-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-05-29 10:16
https://www.informatat.com/haradinaj-u-takua-me-liderin-e-bdi-se-ne-maqedoni-ali-ahmetin/20%Monthly2018-05-29 10:09
https://www.informatat.com/veseli-nenshkruan-ligjin-per-prishtinen/20%Monthly2018-05-29 10:02
https://www.informatat.com/komf-leter-haradinajt-kryeminister-rrisni-sigurine-dhe-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2018-05-29 09:55
https://www.informatat.com/super-specifikat-e-galaxy-note-9-kane-rrjedhur-online/20%Monthly2018-05-29 09:53
https://www.informatat.com/policia-shqipton-1095-gjoba-te-trafikut-per-24-ore/20%Monthly2018-05-29 09:50
https://www.informatat.com/masht-thote-se-testet-e-matures-nuk-jane-ato-qe-jane-publikuar/20%Monthly2018-05-29 09:45
https://www.informatat.com/gabimi-qe-ben-gjithmone-ne-palester-te-pengon-te-humbasesh-peshe/20%Monthly2018-05-29 09:42
https://www.informatat.com/nje-i-arrestuar-per-sulm-fizik-ne-decan/20%Monthly2018-05-29 09:39
https://www.informatat.com/vv-i-papranueshem-degradimi-i-kuvendit-te-kosoves-nga-kadri-veseli-e-ramush-haradinaj/20%Monthly2018-05-29 09:26
https://www.informatat.com/kryeziu-nuk-e-vazhdon-kontraten-me-luzernin/20%Monthly2018-05-29 09:24
https://www.informatat.com/demtohet-buxheti-i-kamenices-shkaku-i-keqmenaxhimit-te-pronave-publike/20%Monthly2018-05-29 09:20
https://www.informatat.com/zgjohuni-heret-pa-sakrifikuar-gjumin-tuaj-2/20%Monthly2018-05-29 09:19
https://www.informatat.com/nente-njerez-shumica-civile-vriten-gabimisht-ne-afganistan/20%Monthly2018-05-29 09:07
https://www.informatat.com/trajkoviq-veriu-i-kosoves-po-qeveriset-nga-mafia/20%Monthly2018-05-29 09:03
https://www.informatat.com/hapet-per-qarkullim-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-05-29 08:12
https://www.informatat.com/vlerat-e-trangullit-kunder-tensionit-te-larte/20%Monthly2018-05-29 08:10
https://www.informatat.com/lufta-ndaj-plastikes-be-ja-propozon-te-ndalohen-pjatat-dhe-pirunjte-e-plastikes/20%Monthly2018-05-29 08:05
https://www.informatat.com/bbc-nje-dokumentar-per-kengetaren-shqiptare/20%Monthly2018-05-29 08:04
https://www.informatat.com/google-maps-me-vecori-te-re/20%Monthly2018-05-29 08:03
https://www.informatat.com/2po2-me-kengen-e-re-lufton-kartelin-e-shtetit/20%Monthly2018-05-29 08:01
https://www.informatat.com/qeveria-mblidhet-pasdite/20%Monthly2018-05-29 07:54
https://www.informatat.com/hoti-sherbimi-diplomatik-i-kosoves-ne-funksion-te-permiresimit-te-imazhit-te-thacit/20%Monthly2018-05-29 07:52
https://www.informatat.com/podujeva-dhe-ujesjellesi-me-projekt-per-ta-bere-orllanin-me-uje/20%Monthly2018-05-29 07:49
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-sheshelit-vuciq-jeta-jote-eshte-ne-rrezik/20%Monthly2018-05-29 07:44
https://www.informatat.com/kercenohet-zv-ministri-i-jashtem-shkon-ne-polici/20%Monthly2018-05-29 07:42
https://www.informatat.com/trajkoviq-ne-serbet-ndihemi-me-te-sigurt-ne-prishtine-sesa-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-05-29 07:39
https://www.informatat.com/edhe-nje-shtet-rishqyrton-njohjen-e-kosoves-vazhdon-heshtja-e-diplomacise-kosovare/20%Monthly2018-05-29 07:36
https://www.informatat.com/manipulimet-e-testit-te-matures-paralajmerohen-ndeshkime/20%Monthly2018-05-29 07:34
https://www.informatat.com/sot-lirohet-per-qarkullim-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-05-29 07:32
https://www.informatat.com/apostolova-smjafton-miratimi-i-ligjeve-duhen-rezultate/20%Monthly2018-05-29 07:30
https://www.informatat.com/thaci-takon-kancelarin-austriak-sebastian-kurz/20%Monthly2018-05-29 07:27
https://www.informatat.com/germime-ne-tri-lokacione-per-te-zhdukurit/20%Monthly2018-05-29 07:25
https://www.informatat.com/vetevritet-shqiptari-47-vjecar-e-akuzuan-per-vjedhje/20%Monthly2018-05-29 07:21
https://www.informatat.com/smoothie-me-pjeshke-dhe-mjedra/20%Monthly2018-05-29 07:20
https://www.informatat.com/parlamenti-studentor-kerkon-anulimin-e-zgjedhjes-se-rektorit/20%Monthly2018-05-29 07:19
https://www.informatat.com/lista-serbe-kerkon-mbrojtjen-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-05-29 07:17
https://www.informatat.com/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-per-ndeshjen-me-shqiperine/20%Monthly2018-05-29 07:15
https://www.informatat.com/pas-mediave-edhe-lojtaret-serbe-merren-me-kepucet-e-shaqirit/20%Monthly2018-05-29 07:14
https://www.informatat.com/kroacia-nuk-e-ekstradon-nje-boshnjak-te-kerkuar-nga-tunizia/20%Monthly2018-05-29 07:12
https://www.informatat.com/revolucion-te-interi-skeme-e-re-dhe-shume-perforcime/20%Monthly2018-05-29 07:11
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-merr-mbeshtetje-nga-homologu-gjerman/20%Monthly2018-05-29 07:09
https://www.informatat.com/zyrtare-pablo-machin-emerohet-trajner-i-sevilles/20%Monthly2018-05-29 07:08
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-perkujton-ushtaret-amerikane-te-rene-per-liri/20%Monthly2018-05-29 07:06
https://www.informatat.com/kosove-shqiperi-perballje-per-te-nxjerre-kampionin-mes-vellezerve/20%Monthly2018-05-29 07:03
https://www.informatat.com/prishtina-deri-ne-gusht-me-13-pika-orientuese-per-turiste/20%Monthly2018-05-29 07:01
https://www.informatat.com/kosova-nuk-e-ka-njoftuar-malin-e-zi-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-05-29 07:00
https://www.informatat.com/tifozet-e-real-madridit-caktojne-cmimin-per-shitjen-e-ronaldos/20%Monthly2018-05-29 06:58
https://www.informatat.com/punimet-ne-rrugen-decan-plave-pese-kilometra-jashte-zones-se-mbrojtur-te-manastirit/20%Monthly2018-05-29 06:56
https://www.informatat.com/pini-uje-ne-mengjes-per-energji-gjithe-diten/20%Monthly2018-05-29 06:55
https://www.informatat.com/miliona-euro-per-pagat-dhe-luksin-e-deputeteve/20%Monthly2018-05-29 06:53
https://www.informatat.com/shenjat-se-jeni-te-dehidruar/20%Monthly2018-05-29 06:51
https://www.informatat.com/zgjohuni-heret-pa-sakrifikuar-gjumin-tuaj/20%Monthly2018-05-29 06:50
https://www.informatat.com/fsk-ja-deshtimi-kryesor-ne-procesin-e-zbatimit-te-msa-se/20%Monthly2018-05-29 07:27
https://www.informatat.com/sdo-te-kete-liberalizim-kete-vit/20%Monthly2018-05-28 14:00
https://www.informatat.com/ne-shpellen-ku-askush-nuk-ka-shkelur-me-pare/20%Monthly2018-05-28 20:52
https://www.informatat.com/sol-perez-ben-palester-keshtu-video/20%Monthly2018-05-28 20:51
https://www.informatat.com/britania-i-vonoi-rinovimin-e-vizes-media-izraelite-abramovich-shtetas-i-izraelit/20%Monthly2018-05-28 20:49
https://www.informatat.com/kuvendi-ka-plotesuar-vetem-18-per-qind-te-agjendes-legjislative/20%Monthly2018-05-28 20:47
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-nuk-i-rregullon-rruget-e-demtuara-ne-lagjen-bregu-i-diellit/20%Monthly2018-05-28 13:58
https://www.informatat.com/vizite-studimore-ne-kuader-te-projektit-bugi/20%Monthly2018-05-28 13:56
https://www.informatat.com/deshton-testi-i-pare-i-shpresave-humbasin-0-2-me-bosnjen/20%Monthly2018-05-28 19:49
https://www.informatat.com/lekaj-thote-se-rruga-kacanik-han-i-elezit-hapet-neser/20%Monthly2018-05-28 19:39
https://www.informatat.com/vushtrria-ende-pa-plan-te-qendres-historike-monumentet-ne-rrezik/20%Monthly2018-05-28 19:32
https://www.informatat.com/migranti-qe-shpetoi-4-vjecarin-fiton-shtetesine-franceze/20%Monthly2018-05-28 13:55
https://www.informatat.com/ish-zevendesministri-mungon-ne-gjykim-jepet-urdher-qe-te-sillet-me-force/20%Monthly2018-05-29 07:17
https://www.informatat.com/eshte-liruar-serbi-i-arrestuar-per-krime-lufte-sot-ne-pjeterq-te-klines/20%Monthly2018-05-29 06:52
https://www.informatat.com/te-hiqet-tvsh-ja-per-buken-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-28 13:50
https://www.informatat.com/5-arsye-perse-duhet-te-konsumojme-kikirike/20%Monthly2018-05-28 13:49
https://www.informatat.com/per-kater-muaj-29-persona-kane-vdekur-ne-aksidentet-rrugore-ne-kosove/20%Monthly2018-05-28 13:47
https://www.informatat.com/austria-mbeshtet-negociatat-rama-udheton-drejt-vjenes/20%Monthly2018-05-28 17:40
https://www.informatat.com/demi-rose-si-leopard-foto/20%Monthly2018-05-28 19:19
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-po-ushqeheni-keq-2/20%Monthly2018-05-28 13:46
https://www.informatat.com/sloganet-e-32-skuadrave-pjesemarrese-ne-boteror/20%Monthly2018-05-28 17:19
https://www.informatat.com/gjermanishtja-kushti-i-austrise-per-perfitimet-e-emigranteve-e-refugjateve/20%Monthly2018-05-28 17:10
https://www.informatat.com/cuochi-kfor-i-nuk-reagoi-ndaj-arrestimit-te-gjuriqit-sepse-sperzihet-ne-ceshtje-politike-e-te-drejtesise/20%Monthly2018-05-28 17:09
https://www.informatat.com/nje-serb-i-arrestuar-ne-poterq-nen-dyshimet-per-masakren-e-vitit-1999/20%Monthly2018-05-28 17:06
https://www.informatat.com/synohet-hapja-e-nje-katedre-te-albanistikes-ne-kroaci/20%Monthly2018-05-29 06:47
https://www.informatat.com/gjykata-liron-saimir-tahirin/20%Monthly2018-05-28 13:45
https://www.informatat.com/prishtina-i-ofron-kupen-tifozit-qe-ishte-aksidentuar-pas-ndeshjes-me-driten/20%Monthly2018-05-28 13:44
https://www.informatat.com/incidentet-gjate-vizites-se-serbeve-ne-poterc-te-klines-reagon-jevtiq/20%Monthly2018-05-28 13:43
https://www.informatat.com/cfare-mendojne-qytetaret-per-ish-gjigantin-fitimprures-telekom-video/20%Monthly2018-05-28 15:16
https://www.informatat.com/e-dini-kush-e-ka-krijuar-modelin-e-makines-volkswagen/20%Monthly2018-05-28 15:05
https://www.informatat.com/ministrat-lekaj-e-nurkovic-vizituan-uren-me-te-gjate-ne-rajon/20%Monthly2018-05-28 15:03
https://www.informatat.com/nxenesit-e-mire-kane-me-shume-gjasa-ta-provojne-drogen-ne-adoleshencen-e-vone/20%Monthly2018-05-28 15:01
https://www.informatat.com/hoti-tryezat-e-partive-politike-duhet-te-nderpritet/20%Monthly2018-05-28 15:00
https://www.informatat.com/cajin-jeshil-konsumojeni-te-nxehte/20%Monthly2018-05-28 14:55
https://www.informatat.com/denohen-dy-persona-ne-rastin-e-njehsoreve-kohler/20%Monthly2018-05-28 14:53
https://www.informatat.com/7-gabime-te-perditshmerise-qe-ju-bejne-te-shtoni-ne-peshe/20%Monthly2018-05-28 14:44
https://www.informatat.com/mfsk-sulmet-mbi-pjesetaret-serbe-te-fsk-se-akte-kriminale-dhe-te-denueshme/20%Monthly2018-05-28 14:43
https://www.informatat.com/qente-do-te-mund-te-ndihmonin-ne-sherimin-e-skizofrenise-dhe-te-autizmit/20%Monthly2018-05-28 14:39
https://www.informatat.com/anulohet-konkursi-per-drejtor-menaxhues-ne-kek/20%Monthly2018-05-28 14:32
https://www.informatat.com/perimet-frutat-dhe-peshku-bejne-trurin-me-te-fresket/20%Monthly2018-05-28 14:28
https://www.informatat.com/policia-sqaron-rastin-e-deputetit-zeka/20%Monthly2018-05-28 14:25
https://www.informatat.com/challandes-nuk-po-e-kuptoj-a-jam-ne-kosove-apo-shqiperi/20%Monthly2018-05-28 14:21
https://www.informatat.com/ronela-hajati-paralajmeron-kengen-e-re/20%Monthly2018-05-28 14:19
https://www.informatat.com/ipko-perkrahe-femijet-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-05-28 14:16
https://www.informatat.com/miqesorja-shqiperi-kosove-shiten-gjysmat-e-biletave-te-stadiumit/20%Monthly2018-05-28 14:13
https://www.informatat.com/5-gjenerata-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-05-28 14:08
https://www.informatat.com/shtate-arsye-pse-nuk-i-pelqejme-te-henat/20%Monthly2018-05-28 14:08
https://www.informatat.com/lendohet-bendtner-nise-peticioni-i-ri-ne-internet/20%Monthly2018-05-28 14:07
https://www.informatat.com/vjen-super-oferta-200-milione-sterlina-per-gareth-bale/20%Monthly2018-05-28 14:03
https://www.informatat.com/ish-presidenti-bush-perseri-ne-spital/20%Monthly2018-05-28 14:02
https://www.informatat.com/perfundon-protesta-ne-poterq-te-klines/20%Monthly2018-05-28 13:52
https://www.informatat.com/pija-detoksifikuese-qe-pastron-trupin-dhe-djeg-dhjamin-ne-7-dite/20%Monthly2018-05-28 13:40
https://www.informatat.com/gjesti-i-vecante-qe-meghan-markle-beri-me-buqeten-e-dasmes/20%Monthly2018-05-28 13:32
https://www.informatat.com/ish-drejtori-i-prokurimit-mohon-se-keqperdori-detyren-ne-disa-tendere-te-md/20%Monthly2018-05-28 13:28
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-dy-te-lenduar-ne-aksident-ne-rrugen-prishtine-ferizaj/20%Monthly2018-05-28 13:27
https://www.informatat.com/pas-berlinit-thaci-shkon-ne-austri-takon-kancelarin-kurz/20%Monthly2018-05-28 13:25
https://www.informatat.com/soni-malaj-po-sjell-duet-me-kengetarin-e-njohur/20%Monthly2018-05-28 13:24
https://www.informatat.com/kosova-do-ta-kete-perkrahjen-e-kroacise-ne-rrugen-drejt-evropes/20%Monthly2018-05-28 13:22
https://www.informatat.com/katastrofa-mjedisore-nje-pjese-e-sitnices-plot-mbeturina-foto/20%Monthly2018-05-28 13:19
https://www.informatat.com/gjashte-muaj-burgim-dhe-300-euro-gjobe-per-nje-hajn-ne-prizren/20%Monthly2018-05-28 13:16
https://www.informatat.com/kosova-dhe-mali-i-zi-pa-takse-kufitare/20%Monthly2018-05-28 13:16
https://www.informatat.com/shba-ne-prag-te-stuhive-te-atlantikut/20%Monthly2018-05-28 13:15
https://www.informatat.com/haradinaj-premton-se-do-ta-ndihmoje-prizrenin/20%Monthly2018-05-28 13:13
https://www.informatat.com/kumbullat-frutat-e-preferuara-te-stines/20%Monthly2018-05-28 13:13
https://www.informatat.com/mospajtime-per-nje-rruge-mes-qeverise-se-kosoves-e-manastirit-te-decanit/20%Monthly2018-05-28 13:11
https://www.informatat.com/eskalon-situata-ne-kline-tre-te-plagosur-dhe-nje-i-arrestuar/20%Monthly2018-05-28 13:06
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-nga-spinaqi/20%Monthly2018-05-28 12:52
https://www.informatat.com/motrat-istrefi-me-kenge-te-re/20%Monthly2018-05-28 12:51
https://www.informatat.com/rritet-ne-13-numri-i-viktimave-nga-cikloni-ne-oman/20%Monthly2018-05-28 12:45
https://www.informatat.com/kjo-eshte-lista-e-kandidateve-per-gjyqtare-qe-kane-kaluar-testin-kualifikues/20%Monthly2018-05-28 12:36
https://www.informatat.com/arrijne-serbet-ne-poterq-te-klines-policia-arreston-disa-persona/20%Monthly2018-05-28 12:33
https://www.informatat.com/shtyhet-afati-i-implementimit-te-kodit-te-ri-383/20%Monthly2018-05-28 15:12
https://www.informatat.com/kosova-e-largon-vuciqin-nga-kisha/20%Monthly2018-05-28 14:43
https://www.informatat.com/saimir-tahiri-mberrin-te-krimet-e-renda/20%Monthly2018-05-28 12:20
https://www.informatat.com/opozita-serish-me-vendim-ekstrem-kerkohet-bojkot-i-parlamentit/20%Monthly2018-05-28 12:17
https://www.informatat.com/sindikata-e-telekomit-me-pagat-e-punetoreve-nuk-paguhet-krimi-video/20%Monthly2018-05-28 14:32
https://www.informatat.com/presidenti-dekreton-kandidatin-e-ri-per-kryeminister-te-italise/20%Monthly2018-05-28 12:10
https://www.informatat.com/kikiriket-parandalojne-humbjen-e-kujteses/20%Monthly2018-05-28 11:58
https://www.informatat.com/gojkoviq-gana-serish-do-ta-shqyrtoje-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-05-28 11:51
https://www.informatat.com/ngrohtorja-e-spitalit-ne-peje-behet-me-sistem-te-energjise-eficente/20%Monthly2018-05-28 11:27
https://www.informatat.com/rita-ora-frymezohet-nga-michael-jackson-dhe-madonna/20%Monthly2018-05-28 11:23
https://www.informatat.com/ne-ferizaj-denoncohen-8-biznese-4-dyshohen-per-vepra-penale/20%Monthly2018-05-28 11:21
https://www.informatat.com/ja-pse-duhet-te-qendroni-ne-diell/20%Monthly2018-05-28 11:20
https://www.informatat.com/te-rinjte-e-prizrenit-kerkojne-masa-institucionale-per-parandalimin-e-vetevrasjeve/20%Monthly2018-05-28 11:19
https://www.informatat.com/zvarritet-prej-4-muajsh-konsolidimi-i-ekzekutivit-te-istogut/20%Monthly2018-05-28 11:18
https://www.informatat.com/digjet-vetura-e-pjesetarit-serb-te-fsk-se/20%Monthly2018-05-28 11:16
https://www.informatat.com/serbet-duan-te-bejne-pelegrinazh-te-kisha-ku-bene-masakrat-e-17-shqiptareve/20%Monthly2018-05-28 12:30
https://www.informatat.com/elvana-gjata-paralajmeron-videoklipin-e-kenges-me-poo-bear/20%Monthly2018-05-28 11:13
https://www.informatat.com/shba-dhe-koreja-e-veriut-rinisin-bisedimet-per-samitin/20%Monthly2018-05-28 11:10
https://www.informatat.com/veseli-organizon-syfyr-dhe-iftar-per-nder-te-muajit-te-ramazanit/20%Monthly2018-05-28 10:54
https://www.informatat.com/veseli-dialogu-kosove-serbi-drejt-fundit/20%Monthly2018-05-28 10:50
https://www.informatat.com/gap-tregon-se-sa-i-kushton-buxhetit-projektligji-per-mesimdhenesit-e-90-tave/20%Monthly2018-05-28 12:29
https://www.informatat.com/taksa-kufitare-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi-barriere-qe-do-te-hiqet/20%Monthly2018-05-28 10:40
https://www.informatat.com/kjo-deputete-i-bashkohet-aak-se-foto/20%Monthly2018-05-28 10:38
https://www.informatat.com/rasti-xhafaj-deshmitari-x-arrestohet-bashke-me-te-birin-ne-shtime/20%Monthly2018-05-28 09:56
https://www.informatat.com/apostollova-tregon-cka-duhet-te-bej-kosova-qe-te-marre-liberalizimin/20%Monthly2018-05-28 09:52
https://www.informatat.com/mos-konsumoni-keto-ushqime-gjate-veres/20%Monthly2018-05-28 09:50
https://www.informatat.com/maqedonia-dhe-greqia-arrijne-kornize-per-marreveshje-rreth-emrit/20%Monthly2018-05-28 09:49
https://www.informatat.com/daciq-kerkon-llogari-nga-be-ja-dhe-prishtina-per-vrasjen-e-ivanoviq/20%Monthly2018-05-28 12:14
https://www.informatat.com/thaci-takim-lamtumires-me-ambasadorin-e-maqedonise-ilija-strashevski/20%Monthly2018-05-28 09:37
https://www.informatat.com/apostolova-permbushni-obligimet-e-era-s-deri-ne-shtator/20%Monthly2018-05-28 09:35
https://www.informatat.com/arabia-saudite-kerkon-te-beje-befasi-si-autsajdere-e-grupit/20%Monthly2018-05-28 09:28
https://www.informatat.com/hoxha-te-mos-ia-bejme-qejfin-vetes/20%Monthly2018-05-28 09:27
https://www.informatat.com/pritet-ndertimi-i-tunelit-peje-rozhaje/20%Monthly2018-05-28 09:24
https://www.informatat.com/pakistani-e-afganistani-shtojne-perpjekjet-per-luftimin-e-terrorizmit/20%Monthly2018-05-28 09:22
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-delegacionin-e-malit-te-zi/20%Monthly2018-05-28 09:22
https://www.informatat.com/reagon-bytyqi-pas-shperndarjes-se-testeve-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-05-28 09:19
https://www.informatat.com/gazi-natyror-amerikan-gati-te-dominoje-boten/20%Monthly2018-05-28 09:12
https://www.informatat.com/veteranet-e-uck-se-tani-duan-rreth-400-mije-euro-per-te-shkuar-ne-det-e-banje/20%Monthly2018-05-28 08:58
https://www.informatat.com/kerpudhat-gjithnje-e-me-rezistuese-ndaj-ilaceve/20%Monthly2018-05-28 08:58
https://www.informatat.com/kerkohet-shkarkimi-i-presidentit-qe-nuk-e-dekretoi-qeverine-italiane/20%Monthly2018-05-28 08:48
https://www.informatat.com/disa-keshilla-per-shtazani-me-te-mire/20%Monthly2018-05-28 08:46
https://www.informatat.com/xhensila-dhe-ardiani-bejne-te-ditur-daten-e-publikimit-te-duetit/20%Monthly2018-05-28 08:44
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-po-sjell-dicka-te-re/20%Monthly2018-05-28 08:40
https://www.informatat.com/milaim-zeka-flet-per-tregtine-me-certifikatat-e-veteraneve/20%Monthly2018-05-28 11:13
https://www.informatat.com/asociacioni-me-se-largu-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-05-28 08:28
https://www.informatat.com/selmanaj-manastiri-i-decanit-po-ben-politike-te-gabueshme/20%Monthly2018-05-28 08:25
https://www.informatat.com/podujeva-mund-te-perballet-me-prokurorine-pagoi-mall-fiktiv/20%Monthly2018-05-28 08:22
https://www.informatat.com/auditori-i-pergjithshem-rekomandon-rishikimin-e-kornizes-ligjore-per-udhetimet-zyrtare/20%Monthly2018-05-28 09:46
https://www.informatat.com/veseli-kosova-dhe-kroacia-do-ta-thellojne-partneritetin-ne-te-gjitha-fushat/20%Monthly2018-05-28 08:30
https://www.informatat.com/rreziqet-ne-ekonomine-globale/20%Monthly2018-05-29 22:54
https://www.informatat.com/lansohet-honor-7s-keto-jane-specifikat-e-tij/20%Monthly2018-05-28 07:47
https://www.informatat.com/suficiti-tregtar-ne-be-arrin-ne-11-5-miliarde-euro/20%Monthly2018-05-28 07:44
https://www.informatat.com/greve-per-nafte-presidenti-i-brazilit-ul-cmimin/20%Monthly2018-05-28 07:32
https://www.informatat.com/shpallet-i-pafajshem-ish-kryetari-i-gjykates-se-apelit/20%Monthly2018-05-28 07:28
https://www.informatat.com/veseli-pret-ne-takim-grupin-e-miqesise-kosove-kroaci-te-parlamentit-kroat/20%Monthly2018-05-28 07:23
https://www.informatat.com/rakiq-spo-e-hap-uren-deshiron-ta-negocioje-kufirin-e-mitrovices/20%Monthly2018-05-28 07:20
https://www.informatat.com/politikanet-po-e-demtojne-liberalizimin/20%Monthly2018-05-28 08:28
https://www.informatat.com/arresti-i-tahirit-sot-ne-gjykaten-e-apelit-te-krimeve-te-renda/20%Monthly2018-05-28 07:12
https://www.informatat.com/ronaldo-i-ka-tri-opsione/20%Monthly2018-05-28 07:10
https://www.informatat.com/egjipti-ndalon-youtube-n/20%Monthly2018-05-28 07:09
https://www.informatat.com/ivan-strinic-jam-lojtar-i-milanit-zyrtarizimi-pas-kupes-se-botes/20%Monthly2018-05-28 07:04
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-kanceri-onkologet-gjejne-shkaktaret/20%Monthly2018-05-28 07:02
https://www.informatat.com/java-fillon-me-ngritje-te-temperaturave/20%Monthly2018-05-28 07:00
https://www.informatat.com/deputetit-te-pdk-se-qe-kater-vjet-i-ruhet-pozita-e-drejtorit-te-institutit-pedagogjik/20%Monthly2018-05-28 06:59
https://www.informatat.com/te-nisesh-punen-pas-pushimeve-ndiqni-keto-rregulla/20%Monthly2018-05-28 06:57
https://www.informatat.com/grupi-i-miqesise-kosove-kroaci-viziton-kosoven/20%Monthly2018-05-28 06:56
https://www.informatat.com/kur-eshte-koha-te-nisesh-biznesin-tend/20%Monthly2018-05-28 06:53
https://www.informatat.com/hani-mengjes-cdo-dite-2/20%Monthly2018-05-28 06:52
https://www.informatat.com/ky-eshte-celulari-me-i-mire-i-vitit-2018/20%Monthly2018-05-28 06:50
https://www.informatat.com/ja-kush-e-ngushelloi-kariusin-foto/20%Monthly2018-05-28 06:49
https://www.informatat.com/ska-mocion-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-05-28 06:46
https://www.informatat.com/eulex-i-me-aktivitete-monitoruese-dhe-funksione-te-kufizuara-ekzekutive/20%Monthly2018-05-28 06:42
https://www.informatat.com/kriza-ne-telekom-shtyn-implementimin-e-plote-te-kodit-383/20%Monthly2018-05-28 07:55
https://www.informatat.com/sot-ne-kuvendin-e-kosoves-vjen-grupi-i-miqesise-kosove-kroaci-i-parlamentit-kroat/20%Monthly2018-05-27 22:43
https://www.informatat.com/zbulohet-mali-ku-fshihen-miliarda-dollare-ne-bitcoin/20%Monthly2018-05-28 07:16
https://www.informatat.com/sot-maturantet-kosovare-do-ti-nenshtrohen-testit-te-matures-ne-dy-pjese/20%Monthly2018-05-28 06:46
https://www.informatat.com/lista-serbe-do-ndryshime-kushtetuese-per-ti-lene-vend-themelimit-te-asociacionit/20%Monthly2018-05-27 22:34
https://www.informatat.com/malisheva-shenon-dyfishim-te-rasteve-nga-pickimi-i-rriqrave-ne-krahasim-me-vjet/20%Monthly2018-05-27 22:32
https://www.informatat.com/shqiptari-la-ameriken-per-tiu-bashkuar-isis-it/20%Monthly2018-05-27 22:27
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-shtron-iftar-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-27 22:23
https://www.informatat.com/haxhiu-i-pdk-se-kritikon-sistemin-shendetesor-dhe-ministrin-ismaili/20%Monthly2018-05-27 22:16
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-prekurve-nga-kanceri-onkologet-gjejne-shkaktare-ushqimin-e-ajrin/20%Monthly2018-05-27 22:14
https://www.informatat.com/gjermani-zjarr-ne-park-flaket-kercenojne-25-000-vizitore/20%Monthly2018-05-27 22:12
https://www.informatat.com/sinjale-pozitive-takimi-trump-kim-mund-te-mbahet/20%Monthly2018-05-27 22:11
https://www.informatat.com/te-rinjte-e-kosoves-po-marrin-pasaporte-serbe-per-te-udhetuar-jashte-vendit/20%Monthly2018-05-27 22:09
https://www.informatat.com/hoxhaj-serbia-deshiron-ta-fshehe-te-verteten-per-rastin-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-05-27 22:07
https://www.informatat.com/serbia-beson-se-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-pa-vullnetin-e-saj-eshte-shkelje-e-rregullave-nderkombetare/20%Monthly2018-05-27 20:40
https://www.informatat.com/pas-kampionatit-skenderbeu-feston-edhe-kupen-e-shqiperise-foto/20%Monthly2018-05-27 19:55
https://www.informatat.com/serbia-po-e-mban-te-bllokuar-linjen-energjetike-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-05-27 18:53
https://www.informatat.com/roberta-le-ne-hije-marchision-foto/20%Monthly2018-05-27 18:44
https://www.informatat.com/georgina-nuk-kursehet-per-ronaldon-foto/20%Monthly2018-05-27 18:43
https://www.informatat.com/gjyqi-vendos-neser-per-ish-kryetarin-e-apelit-sali-mekaj/20%Monthly2018-05-27 18:42
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-vlereson-se-politizimi-i-bordeve-po-i-con-ndermarrjet-drejt-falimentimit/20%Monthly2018-05-27 18:40
https://www.informatat.com/dasma-mbreterore-1-2-mln-paund-me-shume-ekonomise-britanike/20%Monthly2018-05-27 18:39
https://www.informatat.com/getta-beqa-pushton-spanjen-me-flamur-te-kosoves-foto/20%Monthly2018-05-27 18:38
https://www.informatat.com/itali-giuseppe-conte-heq-dore-nga-perpjekja-per-krijimin-e-qeverise-se-re/20%Monthly2018-05-27 18:35
https://www.informatat.com/mesuesja-i-terheq-veshin-administrates-trump-per-gramatiken/20%Monthly2018-05-27 18:33
https://www.informatat.com/kritiku-i-famshem-ne-youtube-vdes-33-vjec/20%Monthly2018-05-27 18:32
https://www.informatat.com/dedikimi-i-modeles-shqiptare-per-motren-me-jep-mbeshtetjen-qe-me-mungon-nga-nena/20%Monthly2018-05-27 18:31
https://www.informatat.com/aferdita-dreshaj-i-jep-fund-beqarise-dalin-fotot-e-fustanit/20%Monthly2018-05-27 18:30
https://www.informatat.com/shteti-e-kerkon-me-qira-token-e-devajes-aty-mund-te-kete-minerale/20%Monthly2018-05-27 15:40
https://www.informatat.com/10-profesione-qe-ju-japin-mundesi-te-udhetoni-neper-bote/20%Monthly2018-05-27 15:18
https://www.informatat.com/kroacia-pershpejtodn-hapat-drejt-eurozones/20%Monthly2018-05-27 15:13
https://www.informatat.com/korce-bie-nga-qershia-dhe-vdes/20%Monthly2018-05-27 15:05
https://www.informatat.com/daciq-ideja-per-ndarjen-e-kosoves-eshte-me-e-mira/20%Monthly2018-05-27 15:01
https://www.informatat.com/amerikanet-nisin-hetimet-per-vdekjen-e-ushtarit-ne-bondsteel/20%Monthly2018-05-27 14:53
https://www.informatat.com/gjarperinjte-shfaqen-serish-ne-germi-vizitoret-ne-panik-video/20%Monthly2018-05-27 14:49
https://www.informatat.com/vazhdojne-punimet-ne-rrugen-e-plaves-kundershtimi-ka-karakter-politik/20%Monthly2018-05-27 14:35
https://www.informatat.com/vuciq-ne-nuk-terhedfqemi-nfga-dialogu-duam-rezultate-konkrete/20%Monthly2018-05-27 14:35
https://www.informatat.com/selmani-truri-i-mjekesise-kosovare-po-iken-mosha-e-mjekeve-mbi-50-vjec/20%Monthly2018-05-27 14:22
https://www.informatat.com/renditja-e-uefa-s-per-klube-reali-ne-krye/20%Monthly2018-05-27 14:12
https://www.informatat.com/vriten-4-ushtare-ruse-ne-siri/20%Monthly2018-05-27 14:04
https://www.informatat.com/lidhja-e-historianeve-mos-hiqni-dore-nga-ndertimi-i-rruges-decan-plave/20%Monthly2018-05-27 13:55
https://www.informatat.com/komunat-stermbushen-nga-punetoret-me-kontrata-mbi-veper/20%Monthly2018-05-27 13:52
https://www.informatat.com/neser-fillon-testi-i-matures-oraxri-sipas-regjioneve/20%Monthly2018-05-27 14:10
https://www.informatat.com/saraji-i-pashes-objekt-banimi-per-te-pa-strehet/20%Monthly2018-05-27 13:40
https://www.informatat.com/irlanda-legalizon-abortin/20%Monthly2018-05-27 13:34
https://www.informatat.com/gjuriq-behet-ironik-krahason-dialogun-e-brukselit-me-maratonen-e-vrapimit/20%Monthly2018-05-27 13:29
https://www.informatat.com/31730-2f/20%Monthly2018-05-27 13:24
https://www.informatat.com/shtyhen-per-nje-vit-akreditimet-e-universiteteve-publike-e-private/20%Monthly2018-05-27 13:08
https://www.informatat.com/serbia-kosova-nuk-ka-interesim-ta-zbardhe-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-05-27 12:53
https://www.informatat.com/beqiri-ne-mbledhjen-e-ldk-sed-u-diskutua-nese-do-te-vazhdoj-dialogu/20%Monthly2018-05-27 12:55
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-ngritja-e-aktakuzes-ndaj-millosheviqit-per-krimet-ne-kosove-detaje/20%Monthly2018-05-27 12:40
https://www.informatat.com/shenjezohen-rruget-ne-komunen-e-drenasit/20%Monthly2018-05-27 12:34
https://www.informatat.com/maqedoni-30-e-bizneseve-udhehiqen-nga-grate/20%Monthly2018-05-27 12:32
https://www.informatat.com/vetem-te-shtunen-44-aksidente-dhe-rreth-1-000-tiketa-trafiku/20%Monthly2018-05-27 12:28
https://www.informatat.com/gazeta-me-e-madhe-holandeze-tirana-me-modernja-ne-ballkan-shkrimi-i-plote/20%Monthly2018-05-27 12:18
https://www.informatat.com/toka-komunale-gratis-tash-e-7-vite-e-shfrytezojne-ate-pa-asnje-cent/20%Monthly2018-05-27 12:10
https://www.informatat.com/asociacioni-po-zvarritet-per-finalen-e-dialogut/20%Monthly2018-05-27 12:05
https://www.informatat.com/keqtrajtohet-seksualisht-nje-e-mitur-ne-leposaviq/20%Monthly2018-05-27 12:00
https://www.informatat.com/gjermania-mbeshtet-kandidaturen-e-shqiperise-per-be/20%Monthly2018-05-27 11:56
https://www.informatat.com/haradinaj-manastiri-eshte-ruajtur-me-shekuj-asnje-gure-nuk-iu-demtua-ne-lufte/20%Monthly2018-05-27 11:32
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-shefes-se-be-se-per-punimet-ne-rrugen-decan-plave/20%Monthly2018-05-27 11:24
https://www.informatat.com/ramos-sherim-te-menjehershem-miku-im-salah-e-ardhmja-te-pret/20%Monthly2018-05-27 11:12
https://www.informatat.com/detaje-nga-ngjarja-shokuese-ne-peje-vellau-there-me-thike-vellaun/20%Monthly2018-05-27 11:10
https://www.informatat.com/erdogan-ben-thirrje-per-forcim-te-lires-turke/20%Monthly2018-05-27 10:55
https://www.informatat.com/kjo-eshte-e-verteta-per-vdekjen-e-luigj-gurakuqit-e-vrau-kusheriri-i-tij/20%Monthly2018-05-27 10:45
https://www.informatat.com/nderron-jete-njeriu-qe-i-katerti-shkeli-ne-hene/20%Monthly2018-05-27 10:38
https://www.informatat.com/veseli-ne-qershor-presim-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-27 10:31
https://www.informatat.com/reagon-perez-ronaldo-mund-te-flas-por-ka-kontrat-me-ne/20%Monthly2018-05-27 10:27
https://www.informatat.com/ne-gaz-pasi-e-lendoi-salahun-kritikohet-ramos/20%Monthly2018-05-27 10:15
https://www.informatat.com/sergio-ramos-ne-histori-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-27 10:08
https://www.informatat.com/karius-pranon-fajin-me-falni-te-gjithe/20%Monthly2018-05-27 10:04
https://www.informatat.com/grupi-qe-falsifikonte-viza-detyren-te-rendesishme-e-kishte-policia/20%Monthly2018-05-27 09:59
https://www.informatat.com/kenga-e-boterorit-era-fistrefi-falenderon-fansat-kupa-eshte-e-juaja/20%Monthly2018-05-27 10:49
https://www.informatat.com/fshati-pa-banor-mrekulli-natyrore/20%Monthly2018-05-27 09:54
https://www.informatat.com/erdogan-thirrje-turqve-konvertoni-dollaret-dhe-eurot-ne-lira/20%Monthly2018-05-27 09:53
https://www.informatat.com/ekonomia-ruse-nuk-qendron-mire/20%Monthly2018-05-27 09:52
https://www.informatat.com/konfirmohet-nga-federata-e-egjiptit-salah-rikthehet-ne-boteror/20%Monthly2018-05-27 09:49
https://www.informatat.com/sot-kupa-e-kosoves-disa-statistika-per-fituesit-e-kesaj-gare/20%Monthly2018-05-27 09:44
https://www.informatat.com/raporti-kritik-i-brukselit-nuk-e-shqeteson-qeverine-e-maqedonise/20%Monthly2018-05-27 09:36
https://www.informatat.com/serish-termet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-27 09:32
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-kosovareve-qe-presin-per-sherim-jashte-vendit/20%Monthly2018-05-27 09:24
https://www.informatat.com/qeveria-serbe-perkrah-vuciqdin-serbia-nuk-deshiron-lufte-te-re-per-kosoven/20%Monthly2018-05-27 09:20
https://www.informatat.com/reagon-delawie-per-nderprerjen-e-punimeve-ne-rrugen-decan-plave/20%Monthly2018-05-27 09:08
https://www.informatat.com/reagon-ramosi-i-ben-thirrje-ronaldos-te-sqarohet/20%Monthly2018-05-27 08:58
https://www.informatat.com/stresi-transmetohet-si-te-shmangni-infektimin-nga-te-tjeret/20%Monthly2018-05-27 08:55
https://www.informatat.com/sa-me-i-zgjuar-aq-me-e-veshtire-te-duket-jeta/20%Monthly2018-05-27 08:53
https://www.informatat.com/largimi-nga-real-perez-injoron-ronaldon-rendesi-ka-klubi-jo-individi/20%Monthly2018-05-27 09:52
https://www.informatat.com/notat-e-lojtareve-ne-real-liverpool-karius-deshtimi-i-ndeshjes/20%Monthly2018-05-27 08:51
https://www.informatat.com/bale-kritikon-zidanen-e-meritoja-te-luaja-nga-fillimi/20%Monthly2018-05-27 08:50
https://www.informatat.com/me-krasniqin-kosova-fiton-lojtarin-e-shume-pozitave/20%Monthly2018-05-27 08:48
https://www.informatat.com/giroud-krahasimet-me-benzeman-me-kane-bere-me-te-forte/20%Monthly2018-05-27 08:46
https://www.informatat.com/golden-state-demolon-houstonin-ndeshja-e-shtate-vendos-finalistin/20%Monthly2018-05-27 08:44
https://www.informatat.com/klopp-pas-10-viteve-askush-sdo-te-flase-si-humbem-ne-por-qe-reali-fitoi/20%Monthly2018-05-27 08:42
https://www.informatat.com/rama-investimet-private-ne-turizem-po-marrin-jete/20%Monthly2018-05-27 08:41
https://www.informatat.com/bregdeti-si-neper-endrra-i-shqiperise/20%Monthly2018-05-27 08:38
https://www.informatat.com/superluksi-i-politikaneve-kkosovare-me-parate-e-shtetit/20%Monthly2018-05-27 09:01
https://www.informatat.com/ministri-lluka-deri-ne-fund-te-vitit-perzgjedhet-kompania-qe-nderton-kosoven-e-re/20%Monthly2018-05-27 08:28
https://www.informatat.com/shba-i-del-ne-krah-kishes-ortodokse-serbe-per-nderprerjen-e-punimeve/20%Monthly2018-05-27 08:24
https://www.informatat.com/zeka-pushtetareve-e-di-qe-si-tuteni-zotit-popullit-a-ia-keni-friken/20%Monthly2018-05-27 08:17
https://www.informatat.com/tuneli-gjigant-anti-berthamor-i-titos-mund-te-jetohet-edhe-sot-ne-te/20%Monthly2018-05-27 08:08
https://www.informatat.com/vargmalet-e-karadakuft-dhe-fshati-me-ujin-magjik/20%Monthly2018-05-27 08:02
https://www.informatat.com/be-kerkon-deshmi-per-luftimin-e-korrupsionit-ja-pergjigjia-e-qeverise/20%Monthly2018-05-27 07:53
https://www.informatat.com/i-hyjne-hajnat-ne-shtepi-ia-falij-vec-mos-me-mndodh-mo/20%Monthly2018-05-27 07:54
https://www.informatat.com/nuk-ndryshohet-rregullorja-e-unmik-ut-shkaku-meditjet-e-larta/20%Monthly2018-05-27 07:44
https://www.informatat.com/deputetet-ankohen-per-mungese-hapesirash-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-27 07:36
https://www.informatat.com/perplasje-ne-emision-jovanoviq-e-kemi-humbur-luften-kosova-eshte-shtet-i-pavarur-video/20%Monthly2018-05-27 07:31
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-2/20%Monthly2018-05-27 07:23
https://www.informatat.com/kqz-jofunksionale-dushi-refuzohet-nga-presidenti/20%Monthly2018-05-27 07:20
https://www.informatat.com/ekspertet-japin-arsyet-e-renies-se-euros/20%Monthly2018-05-27 07:14
https://www.informatat.com/femra-seksi-ne-klipin-muzikor-te-merrej-goja-kur-kendoje/20%Monthly2018-05-27 00:29
https://www.informatat.com/auv-ja-stregon-se-cfare-metodash-do-te-perdore-per-menaxhimin-e-qenve-endacake/20%Monthly2018-05-27 00:02
https://www.informatat.com/ronaldo-championsi-duhet-te-quhet-cr7-champions-league/20%Monthly2018-05-27 00:00
https://www.informatat.com/reagon-selmanaj-janjiq-dhe-manastiri-skane-te-drejte-ta-bllokojne-rrugen-decan-plave/20%Monthly2018-05-26 23:59
https://www.informatat.com/kloppi-flet-per-lendimin-e-salahut-dhe-gabimet-e-kariusit/20%Monthly2018-05-26 23:58
https://www.informatat.com/mosha-ideale-per-tu-martuar/20%Monthly2018-05-26 23:57
https://www.informatat.com/vullkani-ne-hauai-llava-ne-rruge-shkaterron-shtepite/20%Monthly2018-05-26 23:56
https://www.informatat.com/ujku-i-cuditshem-ekspertet-nuk-e-dine-ceshte/20%Monthly2018-05-26 23:51
https://www.informatat.com/ronela-hajati-cfare-do-te-doja-ti-ndryshoja-fizikut-tim/20%Monthly2018-05-26 23:49
https://www.informatat.com/16-ushqimet-qe-po-ju-vrasin-ngadale/20%Monthly2018-05-26 23:48
https://www.informatat.com/lobim-pro-armeve-shba-grupimi-nra-tregon-si-vendoset-siguria/20%Monthly2018-05-26 23:42
https://www.informatat.com/turqia-blen-sistemin-kunderajror-rus-putin-a-eshte-krim/20%Monthly2018-05-26 23:41
https://www.informatat.com/duajeni-fqinjin-tuaj-meta-fton-zyrtarin-amerikan-dhe-ben-bashke-lu-ne-me-bashen/20%Monthly2018-05-26 23:40
https://www.informatat.com/negociatat-sekrete-hoti-do-ti-refuzoje-populli/20%Monthly2018-05-26 22:32
https://www.informatat.com/pdk-e-do-thacin-udheheqes-bisedimesh-ldk-kunder/20%Monthly2018-05-26 22:25
https://www.informatat.com/erdogan-u-ben-thirrje-turqve-ktheni-eurot-e-dollaret-ne-lira/20%Monthly2018-05-26 21:45
https://www.informatat.com/dua-lipa-ndez-kievin-para-finales-se-madhe-real-liverpool/20%Monthly2018-05-26 21:43
https://www.informatat.com/real-madrid-ne-galaktiken-e-13%e2%80%b3-livepool-mbetet-vetem/20%Monthly2018-05-26 21:41
https://www.informatat.com/nderpriten-punimet-ne-rrugen-decan-plave/20%Monthly2018-05-26 21:40
https://www.informatat.com/real-madrid-ne-histori-triumfon-per-te-tretin-vit-radhazi-ne-champions/20%Monthly2018-05-26 20:45
https://www.informatat.com/magji-nga-bale-reali-gati-te-shkruaj-historine/20%Monthly2018-05-26 20:20
https://www.informatat.com/getta-beqa-fiton-kupen-ne-madrid-video/20%Monthly2018-05-27 10:25
https://www.informatat.com/gjykatesi-i-kushtetueses-keqperdori-mijera-euro-kontrabandoi-nafte-e-mallra-tjera-ne-serbi/20%Monthly2018-05-26 18:03
https://www.informatat.com/deputete-jo-bile-drejtoreshe-e-kultures-ne-mkrs/20%Monthly2018-05-26 17:42
https://www.informatat.com/te-gjithe-pas-sektorit-publik-po-favorizohet-nga-qeveria/20%Monthly2018-05-26 17:36
https://www.informatat.com/ilaci-qe-heq-dhjamin-ne-vithe-dhe-bel-provojeni/20%Monthly2018-05-26 17:33
https://www.informatat.com/ferizaj-vazhdon-me-asgjesimfe-kesaj-rradhe-qumesht-dhe-nenprodukte/20%Monthly2018-05-26 17:28
https://www.informatat.com/reagon-lekaj-punimet-po-zhvillohen-5-km-nga-manastiri/20%Monthly2018-05-26 17:23
https://www.informatat.com/emery-ben-gati-pese-largime-nga-arsenali-kush-jane-ata/20%Monthly2018-05-26 17:18
https://www.informatat.com/aktori-16-vjecar-do-te-behet-baba-per-here-te-pare/20%Monthly2018-05-26 17:11
https://www.informatat.com/mc-kresha-vjen-me-nje-veper-arti-video/20%Monthly2018-05-26 17:09
https://www.informatat.com/prishtina-lexon-nis-te-henen-zgjat-plot-shtate-dite/20%Monthly2018-05-26 16:56
https://www.informatat.com/nderron-jete-nje-ushtar-ameerikan-ne-kampin-bondsteel/20%Monthly2018-05-26 16:48
https://www.informatat.com/reagon-ramosaj-skemi-ndefrhyre-ne-zonen-e-manastirit-punimet-vazhdojne/20%Monthly2018-05-26 16:47
https://www.informatat.com/kisha-serbe-tenton-ti-ndal-fpunimet-ne-rrugen-decan-plave-video/20%Monthly2018-05-26 16:57
https://www.informatat.com/ende-ka-shprese-per-te-interesuarit-dy-mije-vende-te-lira-ne-stadium/20%Monthly2018-05-26 16:31
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-venedik-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-akademine-kulturore-evropiane/20%Monthly2018-05-26 16:27
https://www.informatat.com/sistemi-i-drejtesise-kosovare-ka-akoma-pune/20%Monthly2018-05-26 16:21
https://www.informatat.com/veseli-kosova-partner-i-besuar-ne-koalicionin-global-kunder-terrorizmit/20%Monthly2018-05-26 16:11
https://www.informatat.com/dua-gati-per-kiev-me-emocione-pret-finalen/20%Monthly2018-05-26 15:58
https://www.informatat.com/atomi-certifikoi-dhe-shperbleu-me-te-suksesshmit-e-kangaroo-2018/20%Monthly2018-05-26 15:44
https://www.informatat.com/punimet-jane-kryer-por-ura-kryesore-ne-mitrovice-nuk-funksionon/20%Monthly2018-05-26 15:39
https://www.informatat.com/keta-jane-shpetimptaret-e-erenikut-largohen-200-thase-mbeturina/20%Monthly2018-05-26 15:23
https://www.informatat.com/rrenohet-nje-pjese-e-qendres-se-kultures-reagon-kryetari/20%Monthly2018-05-26 15:17
https://www.informatat.com/pastrohet-ereniku-ndryshim-drastik/20%Monthly2018-05-26 15:13
https://www.informatat.com/vetaksident-nhe-prishtine/20%Monthly2018-05-26 15:09
https://www.informatat.com/haradinaj-rrefen-nje-vizite-tek-nje-serb-ti-leme-femijet-tane-te-jetojne-ne-paqe/20%Monthly2018-05-26 15:01
https://www.informatat.com/a-e-dini-sa-kushton-trofeu-i-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-26 14:49
https://www.informatat.com/fshati-i-prishtines-deponi-e-mbeturinave/20%Monthly2018-05-26 14:43
https://www.informatat.com/aksident-mes-trenit-e-vetures-ne-ferizaj-detaje/20%Monthly2018-05-26 14:29
https://www.informatat.com/shqiperi-11-police-te-lenduar-ne-proteste/20%Monthly2018-05-26 14:21
https://www.informatat.com/referendumi-ne-irlande-rezultatet-e-para-pro-abortit/20%Monthly2018-05-26 14:16
https://www.informatat.com/nuk-ka-date-per-hapjen-e-rrcuges-kacanik-han-i-elezit/20%Monthly2018-05-26 14:13
https://www.informatat.com/rikthehet-fluksi-ne-morine-kolona-te-gjata-ne-kufi/20%Monthly2018-05-26 14:00
https://www.informatat.com/edhe-te-shtunen-lekaj-po-riparoj-mospunet-e-te-tjereve/20%Monthly2018-05-26 13:46
https://www.informatat.com/50-statistikat-interesante-para-finales-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-26 13:38
https://www.informatat.com/keto-jane-pese-triumfet-e-liverpool-it-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-26 13:31
https://www.informatat.com/ky-eshte-tifozi-me-kreative-ne-bote-shikojeni-pse/20%Monthly2018-05-26 13:20
https://www.informatat.com/formacionet-e-mundshme-liverpool-real/20%Monthly2018-05-26 13:10
https://www.informatat.com/ka-luajtur-ne-te-dyja-klubet-ke-e-favorizon-morientes/20%Monthly2018-05-26 13:04
https://www.informatat.com/alarm-per-bombe-ne-kiev-policia-mbyll-stacionet-e-metrove/20%Monthly2018-05-26 14:24
https://www.informatat.com/weinstein-lirohet-pas-arrestimit-pagoi-garancine/20%Monthly2018-05-26 12:38
https://www.informatat.com/hoti-ata-qe-po-negociojne-fshehtas-e-pa-mandat-do-te-perballen-me-refuzim-popullor/20%Monthly2018-05-26 12:36
https://www.informatat.com/perfundon-protesta-ne-shqiperi-regjistrohen-incidente-sporadike/20%Monthly2018-05-26 12:34
https://www.informatat.com/podujevasit-nisin-vjeljen-e-mjaltit-foto/20%Monthly2018-05-26 12:31
https://www.informatat.com/reagon-rama-pas-protestes-se-opozites/20%Monthly2018-05-26 12:17
https://www.informatat.com/te-dielen-klipi-i-ri-nga-gjiko-ne-bashkepunim-me-lumi-b/20%Monthly2018-05-26 12:15
https://www.informatat.com/ferizaj-perfiton-donacion-dy-autoambulanca-me-pajisje-mjekesore/20%Monthly2018-05-26 12:13
https://www.informatat.com/termete-te-njepasnjeshme-godasin-rajonin-e-prespes-dhe-ohrit/20%Monthly2018-05-26 12:02
https://www.informatat.com/ne-pdk-te-bindur-se-zgjedhjet-e-reja-do-te-prodhonin-efektet-e-njejta-si-zgjedhjet-e-fundit/20%Monthly2018-05-26 11:56
https://www.informatat.com/zyrtari-amerikan-siguron-haradinajn-se-shba-ja-ka-fokus-ballkanin-dhe-kosoven/20%Monthly2018-05-26 11:58
https://www.informatat.com/veseli-takon-zyrtarin-e-larte-amerikan-peter-marocco/20%Monthly2018-05-26 11:47
https://www.informatat.com/perfundon-pas-dy-oresh-protesta-e-opozites-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-26 11:45
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-zevendes-ndihmes-sekretarin-amerikan-te-shtetit-per-ceshtjen-e-parandalimit-te-konflikteve-pete-marocco/20%Monthly2018-05-26 11:45
https://www.informatat.com/haradinaj-duhet-angazhuar-te-gjithe-per-te-gjetur-zgjidhje-per-ceshtjet-e-hapura-ne-rajon/20%Monthly2018-05-26 11:06
https://www.informatat.com/ronaldo-e-godet-kameramanin-me-top-per-ti-kerkuar-falje-ia-dhuron-xhaketen/20%Monthly2018-05-26 11:02
https://www.informatat.com/ky-eshte-gjyqtari-serb-i-finales-se-kievit/20%Monthly2018-05-26 10:58
https://www.informatat.com/rruga-kacanik-hani-i-elezit-leshohet-brenda-5-diteve/20%Monthly2018-05-26 10:54
https://www.informatat.com/austri-arrestohen-24-shtetas-serbe-per-kontrabande-me-droge/20%Monthly2018-05-26 10:50
https://www.informatat.com/perkujtohet-deshmori-rexhep-demiri/20%Monthly2018-05-26 10:46
https://www.informatat.com/theret-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-26 10:39
https://www.informatat.com/shteti-fsheh-faturat-e-shpenzimeve-per-10-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-05-26 10:38
https://www.informatat.com/eskalon-protesta-e-opozites-protestuesit-perplasen-me-policine/20%Monthly2018-05-26 10:18
https://www.informatat.com/ish-drejtori-komunal-denohet-me-kusht-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/20%Monthly2018-05-26 10:09
https://www.informatat.com/basha-fton-turmen-te-spostohet-para-ministrise-se-brendshme/20%Monthly2018-05-26 10:06
https://www.informatat.com/kosova-regjistroi-10-raste-te-vrasjeve-brenda-familjes-per-3-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-05-26 11:58
https://www.informatat.com/putin-dhe-shinzo-abe-takohen-ne-moske/20%Monthly2018-05-26 10:00
https://www.informatat.com/neser-kosova-ne-spanje-permes-getta-beqes-pritet-te-rrembej-kupen-ne-kategorine-wellens-fitness-foto/20%Monthly2018-05-26 10:35
https://www.informatat.com/demi-logjika-e-partive-opozitare-qe-si-duan-votat-e-listes-serbe-per-ta-rrezuar-qeverine/20%Monthly2018-05-26 09:57
https://www.informatat.com/me-shume-se-100-police-te-akuzuar-e-te-gjykuar-per-korrupsion/20%Monthly2018-05-26 09:58
https://www.informatat.com/nas-eminem-smund-ta-perballoje-nicky-minaj/20%Monthly2018-05-26 09:45
https://www.informatat.com/veseli-merr-mbeshtetjet-nga-peter-marocco/20%Monthly2018-05-26 09:59
https://www.informatat.com/haskuka-dhe-totaj-basketbolli-i-ben-bashke/20%Monthly2018-05-26 09:59
https://www.informatat.com/pas-takimit-me-riten-futbollistja-kosovare-vend-i-vogel-por-njerez-te-fuqishem/20%Monthly2018-05-26 09:33
https://www.informatat.com/kthehet-serish-ne-rivleresim-prokurimi-per-rrugen-mushtisht-shterpce/20%Monthly2018-05-26 09:30
https://www.informatat.com/shqiperi-policia-blindon-kryeministrine-dhe-ministrine-e-brendshme/20%Monthly2018-05-26 09:59
https://www.informatat.com/deguchi-xhudistja-qe-la-japonine-per-te-shkelqyer-me-kanadane/20%Monthly2018-05-26 09:25
https://www.informatat.com/pse-nuk-do-nje-mashkull-te-martohet/20%Monthly2018-05-26 09:21
https://www.informatat.com/zbuloni-sekretet-e-tij-me-te-fshehta/20%Monthly2018-05-26 09:12
https://www.informatat.com/tri-lloje-te-vajzave-qe-duhen-shmangur/20%Monthly2018-05-26 09:07
https://www.informatat.com/pepe-reina-e-konfirmon-kalimin-ne-milan/20%Monthly2018-05-26 08:58
https://www.informatat.com/irlanda-voton-ligjin-e-ri-te-abortit/20%Monthly2018-05-26 08:54
https://www.informatat.com/veseli-ballkani-perendimor-ka-nevoje-per-me-shume-respekt-te-ndersjelle/20%Monthly2018-05-26 08:51
https://www.informatat.com/hendboll-titulli-pritet-te-vendoset-te-dielen/20%Monthly2018-05-26 08:48
https://www.informatat.com/detaje-nga-vetevrasjet-e-dy-shoqeve-te-klases-brenda-nje-jave-2/20%Monthly2018-05-26 08:46
https://www.informatat.com/ancelotti-befason-me-perforcimin-e-pare-te-napoli/20%Monthly2018-05-26 08:44
https://www.informatat.com/prinderit-serbe-kerkojne-pergjigje-per-femijet-e-humbur/20%Monthly2018-05-26 08:39
https://www.informatat.com/simbolika-e-pd-se-ne-sheshin-skenderbej-statuja-e-drejtesise-me-portretin-e-rames/20%Monthly2018-05-26 08:36
https://www.informatat.com/nicki-minaj-thote-se-eshte-ne-lidhje-me-eminem/20%Monthly2018-05-26 08:34
https://www.informatat.com/pavaresisht-rrezikut-popullata-e-gazes-mban-tubime-prane-gardhit-izraelit/20%Monthly2018-05-26 08:32
https://www.informatat.com/shba-rusia-te-pranoje-pergjegjesine-per-avionin-e-rrezuar/20%Monthly2018-05-26 08:29
https://www.informatat.com/nuk-priten-rezultate-nga-draft-strategjia-kunder-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-05-26 08:27
https://www.informatat.com/fifa-pret-qe-himni-me-zerin-e-era-istrefit-te-bashkoje-tifozet/20%Monthly2018-05-26 08:24
https://www.informatat.com/uefa-nuk-do-qe-tifozet-te-hyjne-ne-fushe-pa-iu-dorezuar-kupa-fituesit/20%Monthly2018-05-26 08:22
https://www.informatat.com/joschka-fischer-shenjat-tregojne-se-perendimi-do-te-bjere/20%Monthly2018-05-26 08:19
https://www.informatat.com/macron-deshiron-qe-rusia-te-mbetet-anetare-e-keshillit-te-evropes/20%Monthly2018-05-26 08:16
https://www.informatat.com/ne-lutjet-e-mengjesit-ne-tirane-meta-lutet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-05-26 08:13
https://www.informatat.com/punimet-peng-i-kontestit-ndermjet-komunes-e-hekurudhes/20%Monthly2018-05-26 08:10
https://www.informatat.com/finalistet-e-thyer-kerkojne-kupen-per-te-shpetuar-sezonin/20%Monthly2018-05-26 08:08
https://www.informatat.com/cdo-gje-ju-dhemb-ne-mengjes-kuptojeni-pse/20%Monthly2018-05-26 08:05
https://www.informatat.com/liverpooli-kerkon-fundin-e-dominimit-te-realit-ne-champions/20%Monthly2018-05-26 08:01
https://www.informatat.com/mbi-42-mije-kosovare-hoqen-dore-nga-shtetesia/20%Monthly2018-05-26 08:01
https://www.informatat.com/protestuesit-nisen-drejt-tiranes/20%Monthly2018-05-26 07:56
https://www.informatat.com/papa-nuk-ia-ka-premtuar-haradinajt-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-05-26 07:48
https://www.informatat.com/republika-e-veteraneve/20%Monthly2018-05-26 07:45
https://www.informatat.com/veseli-merr-pjese-ne-lutjett-e-mengjesit-ne-tirane/20%Monthly2018-05-26 08:40
https://www.informatat.com/tre-deshmitar-ne-gjykimin-e-lushtakut/20%Monthly2018-05-26 07:34
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-2/20%Monthly2018-05-26 07:30
https://www.informatat.com/musliu-pdk-e-gatshme-por-zgjedhjet-nuk-jane-zgjidhje/20%Monthly2018-05-26 07:27
https://www.informatat.com/nato-do-te-ndihmoje-ne-gjetjen-e-te-zhdukurve/20%Monthly2018-05-26 07:21
https://www.informatat.com/aksident-ne-mazgit-vdes-32-vjecarja/20%Monthly2018-05-26 07:14
https://www.informatat.com/hoxhaj-sivjet-liberalizimi/20%Monthly2018-05-26 07:10
https://www.informatat.com/mengjesi-i-lutjeve-meta-shqiptaret-kontribuojne-per-nje-rajon-bashkepunues/20%Monthly2018-05-26 07:04
https://www.informatat.com/chelsea-zbras-xhepin-per-icardin-35-milione-euro-plus-morata/20%Monthly2018-05-26 06:59
https://www.informatat.com/harvey-weinstein-lirohet-me-kusht-per-1-milione-dollare/20%Monthly2018-05-26 06:58
https://www.informatat.com/sot-protesta-e-opozites-autobuset-nga-rrethet-nisen-drejt-tiranes/20%Monthly2018-05-26 06:57
https://www.informatat.com/arsyet-e-shtrenjtimit-te-naftes-per-se-paku-4-euro-cent-ne-liter/20%Monthly2018-05-26 06:55
https://www.informatat.com/detaje-nga-vetevrasjet-e-dy-shoqeve-te-klases-brenda-nje-jave/20%Monthly2018-05-26 07:01
https://www.informatat.com/nena-i-komenton-shqip-rita-ores-ne-instagram/20%Monthly2018-05-25 23:59
https://www.informatat.com/zidane-tregon-veshtiresine-e-finales-dhe-lavderon-ronaldon/20%Monthly2018-05-25 23:54
https://www.informatat.com/nobeli-per-letersi-mund-te-anulohet-edhe-vitin-tjeter/20%Monthly2018-05-25 23:37
https://www.informatat.com/rama-e-kujton-topallin-si-nje-burre-te-ditur-e-te-heshtur/20%Monthly2018-05-25 23:36
https://www.informatat.com/lista-serbe-deklarata-e-arifit-shuplake-e-re-e-dialogut-te-brukselit/20%Monthly2018-05-25 23:32
https://www.informatat.com/fbi-ruset-kane-hakuar-qindra-mijera-rutera-perreth-globit/20%Monthly2018-05-25 23:29
https://www.informatat.com/honda-projekton-makinen-e-rekordeve-foto/20%Monthly2018-05-25 23:27
https://www.informatat.com/bugatti-chiron-del-nga-fabrika-vetura-e-100-te/20%Monthly2018-05-25 23:24
https://www.informatat.com/31017-2/20%Monthly2018-05-25 23:21
https://www.informatat.com/dieta-e-supermetabolizmit-humb-peshe-ne-tri-faza/20%Monthly2018-05-25 23:16
https://www.informatat.com/xhamia-ne-londer-pranon-bitcon-in-si-donacion/20%Monthly2018-05-25 23:13
https://www.informatat.com/berisha-neser-e-gjithe-shqiperia-ne-revolte/20%Monthly2018-05-25 23:04
https://www.informatat.com/perla-te-fshehura-ne-britani-foto/20%Monthly2018-05-25 23:02
https://www.informatat.com/pia-juristja-seksi-ne-tajlande/20%Monthly2018-05-25 23:08
https://www.informatat.com/arrestohet-18-vjecari-ne-durres-plagosi-me-thike-nje-20-vjecar/20%Monthly2018-05-25 22:58
https://www.informatat.com/gjarpri-kafshon-nenen-femija-vdes-nga-qumeshti-i-gjirit/20%Monthly2018-05-25 22:57
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-ne-gaza-mbi-100-te-plagosur/20%Monthly2018-05-25 22:56
https://www.informatat.com/lekaj-thote-se-qeveria-i-ka-me-shume-se-70-numra-kemi-perkrahjen-e-psdse/20%Monthly2018-05-25 22:55
https://www.informatat.com/kosova-zhvendos-singaporin-ne-vendin-e-dyte-ne-listen-e-pasaportave-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2018-05-25 22:53
https://www.informatat.com/vdes-32-vjecarja-ne-aksident-ne-rrethrrotullim/20%Monthly2018-05-25 21:39
https://www.informatat.com/fisnik-ismaili-tregon-arsyet-pse-nuk-nuk-eshte-ne-kryesi-te-pds-se/20%Monthly2018-05-25 20:52
https://www.informatat.com/the-rock-zbulon-te-verteten-tronditese/20%Monthly2018-05-25 20:25
https://www.informatat.com/stoltenberg-rusia-te-pranoje-rrezimin-e-avionit-malajzian/20%Monthly2018-05-25 19:40
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-nuk-do-ti-jap-vetevendosjes-postin-e-nenkryetarit-te-komunes/20%Monthly2018-05-25 19:37
https://www.informatat.com/deda-e-quan-dokument-diktat-propozimin-e-kurtit/20%Monthly2018-05-26 07:09
https://www.informatat.com/kelmendi-dhe-studentet-nga-kosova-vizituan-parlamentin-gjerman/20%Monthly2018-05-25 19:30
https://www.informatat.com/beckham-ka-nje-lutje-peyr-zidanen-para-finales-me-liverpoolin/20%Monthly2018-05-25 18:40
https://www.informatat.com/prokuroria-nis-hetimet-per-8-milionet-ne-kompleksin-adem-jashari-2/20%Monthly2018-05-25 18:35
https://www.informatat.com/shenjat-qe-paralajmerojne-se-keni-shume-sheqer-ne-gjak/20%Monthly2018-05-25 18:33
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-therjen-e-avokatit/20%Monthly2018-05-25 18:30
https://www.informatat.com/be-detyron-kosoven-ta-rishikoje-ceshtjen-e-veteraneve/20%Monthly2018-05-25 18:28
https://www.informatat.com/meshkujt-tmerrohen-nga-femrat-e-mencura/20%Monthly2018-05-25 18:25
https://www.informatat.com/veseli-ne-tirane-liberalizmi-ne-dhjetor-te-punojme-te-mos-na-ikin-njerezit/20%Monthly2018-05-25 18:24
https://www.informatat.com/ronaldo-e-ka-prognozen-hper-fituesin-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-25 18:22
https://www.informatat.com/dua-ne-ligen-e-kampioneve-performanca-me-e-vecante/20%Monthly2018-05-25 18:16
https://www.informatat.com/pse-ndodh-harresa-shmangegni-ate/20%Monthly2018-05-25 18:08
https://www.informatat.com/keshilla-per-tregeti-monetare/20%Monthly2018-05-25 18:06
https://www.informatat.com/komisioni-per-te-drejtat-e-njeriut-reagon-per-vrasjen-e-14-vjecarit/20%Monthly2018-05-25 17:58
https://www.informatat.com/adoptimi-i-nje-qeni-do-tia-zgjate-jeten/20%Monthly2018-05-25 17:52
https://www.informatat.com/dogana-ndalon-21-cisterna-me-derivate-per-analize/20%Monthly2018-05-25 17:49
https://www.informatat.com/finalizohen-pergatitjet-rreth-organizimit-te-matures-shteterore/20%Monthly2018-05-25 17:44
https://www.informatat.com/premiere-geti-dhe-flori-ne-bashkepunim-projekt-me-ndryshe-video/20%Monthly2018-05-25 17:36
https://www.informatat.com/makolli-tryeza-e-vv-se-humbje-kohe-video/20%Monthly2018-05-25 17:34
https://www.informatat.com/nje-bombe-ne-ibiza-foto/20%Monthly2018-05-25 17:23
https://www.informatat.com/sandalet-modelet-me-te-kerkuara-te-stines/20%Monthly2018-05-25 17:20
https://www.informatat.com/arrestohen-51-militante-te-isis-it-ne-turqi/20%Monthly2018-05-25 17:15
https://www.informatat.com/njeri-nga-te-lenduarit-prej-shperthimit-te-derivateve-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-05-25 17:10
https://www.informatat.com/ne-gracanice-serbi-godet-20-here-me-thike-gruan-dhe-femijen/20%Monthly2018-05-25 17:08
https://www.informatat.com/veseli-kosova-dhe-shqiperia-po-ecin-sigurt-drejt-be-se/20%Monthly2018-05-25 16:57
https://www.informatat.com/veseli-takoi-kryetarin-e-kuvendit-te-shqiperise-gramoz-ruci/20%Monthly2018-05-25 16:55
https://www.informatat.com/auv-nga-neser-do-te-filloje-projekti-menaxhimi-dhe-kontrolli-i-qenve-endacak/20%Monthly2018-05-25 16:50
https://www.informatat.com/tronditese-vajzat-e-vetevrara-ne-prizren-ishin-shoqe-klase-te-dyja-kercyen-nga-banesat/20%Monthly2018-05-25 16:48
https://www.informatat.com/mjeket-shpjegojne-pse-sduhet-ta-vendosni-kuleten-ne-xhepin-e-pasme/20%Monthly2018-05-25 14:51
https://www.informatat.com/prokuroria-nis-hetimet-per-8-milionet-ne-kompleksin-adem-jashari/20%Monthly2018-05-26 07:09
https://www.informatat.com/frike-se-ebola-mund-te-perhapet/20%Monthly2018-05-25 14:44
https://www.informatat.com/kosova-perfaqesohet-ne-terra-madre-balkans/20%Monthly2018-05-25 14:39
https://www.informatat.com/kosova-e-detyruar-ta-rishikoje-ceshtjen-e-veteraneve/20%Monthly2018-05-26 07:09
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-potencialin-intelektual-te-diaspores/20%Monthly2018-05-26 07:10
https://www.informatat.com/dy-faktore-qe-ndikojne-ne-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-05-25 14:28
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-avokat-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-05-25 14:24
https://www.informatat.com/ja-si-erdhi-deri-te-shperthimi-i-zjarrit-ne-cisterne/20%Monthly2018-05-25 16:45
https://www.informatat.com/vulin-be-ta-detyroje-prishtinen-ta-respektoje-fjalen-e-saj-per-asociacionin/20%Monthly2018-05-25 14:08
https://www.informatat.com/angelina-jolie-realizoi-edhe-nje-film-per-jeten-e-vajzave-ne-lufte/20%Monthly2018-05-25 14:07
https://www.informatat.com/collaku-president-udheheq-dialogun-partite-opozitare-te-behen-pjese-e-procesit/20%Monthly2018-05-25 14:06
https://www.informatat.com/guardiola-kerkon-yllin-e-real-madridit-cmimi-80-milione-euro/20%Monthly2018-05-25 14:03
https://www.informatat.com/kina-ben-thirrje-per-vullnet-te-mire-ne-mes-te-shba-se-dhe-korese-se-veriut/20%Monthly2018-05-25 14:00
https://www.informatat.com/kafshet-jane-terapi-shkencetaret-listojne-efektet-pozitive-qe-ato-kane-mbi-njerezit/20%Monthly2018-05-25 13:57
https://www.informatat.com/dua-lipa-do-te-performoj-ne-ceremonine-e-formula-1/20%Monthly2018-05-25 13:56
https://www.informatat.com/dieta-me-e-mire-e-stines-eshte-ajo-e-qershive/20%Monthly2018-05-25 13:50
https://www.informatat.com/si-ti-mbani-mend-gjerat-qe-i-lexoni-2/20%Monthly2018-05-25 13:48
https://www.informatat.com/kryeministri-spanjoll-do-te-perballet-me-votebesim/20%Monthly2018-05-25 13:39
https://www.informatat.com/ska-konsensus-per-zgjedhje-video/20%Monthly2018-05-25 14:44
https://www.informatat.com/kuqi-i-aak-se-nese-opozita-i-ka-votat-le-te-rrezoj-qeverine-2/20%Monthly2018-05-25 13:29
https://www.informatat.com/kosova-hap-konsullaten-e-nderit-ne-nessebar-burgas-te-bullgarise-video-foto-2/20%Monthly2018-05-26 07:06
https://www.informatat.com/haradinaj-porosit-kurthn-merru-me-partine-tende-te-ndare/20%Monthly2018-05-25 13:06
https://www.informatat.com/kater-te-lenduar-nga-shpmerthimi-ne-rafineri-evakuohet-personeli/20%Monthly2018-05-25 14:36
https://www.informatat.com/samsung-detyrohet-ti-paguaj-539-milione-dollare-apple/20%Monthly2018-05-25 12:50
https://www.informatat.com/zjarr-ne-cisternen-e-naftebs-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-05-25 14:28
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-ngopin-dhe-nuk-shtoni-ne-peshe/20%Monthly2018-05-25 12:25
https://www.informatat.com/gjenden-narkotike-ne-burgun-e-lipjanit/20%Monthly2018-05-25 12:16
https://www.informatat.com/ministri-recica-per-te-drejtat-e-puntoreve-do-te-jemi-te-pakompromis/20%Monthly2018-05-25 12:12
https://www.informatat.com/kapet-autori-i-vjedhjes-ne-plemetin-te-obiliqit/20%Monthly2018-05-25 12:05
https://www.informatat.com/dyshohet-se-ka-leshuar-lokal-per-prostitucion/20%Monthly2018-05-26 07:11
https://www.informatat.com/pas-vershimeve-kacaniku-kerkon-ndihmen-e-qeverise/20%Monthly2018-05-25 11:59
https://www.informatat.com/izet-haxhia-del-ne-gjykate-me-7-qershor/20%Monthly2018-05-25 11:57
https://www.informatat.com/nje-femije-goditet-me-veture/20%Monthly2018-05-25 11:54
https://www.informatat.com/shperthim-ne-kanada-15-te-plagosur/20%Monthly2018-05-25 11:51
https://www.informatat.com/kerkesa-e-prokurorise-themelore-ne-gjilan-per-babain-qe-ushtroi-dhune-per-vdekje/20%Monthly2018-05-25 11:48
https://www.informatat.com/vdes-e-vetaksidentuara-ne-autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-05-25 11:43
https://www.informatat.com/rama-ne-konferencen-e-shefave-te-mbrojtjes-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-25 11:35
https://www.informatat.com/neser-proteston-opozita-ne-shqiperi-police-e-agjente-ne-terren/20%Monthly2018-05-25 11:32
https://www.informatat.com/nje-vajze-therret-me-thike-ne-gracanice/20%Monthly2018-05-25 11:29
https://www.informatat.com/beqaj-ne-bruksel-flet-per-kornizen-fiskale/20%Monthly2018-05-25 11:28
https://www.informatat.com/si-ta-kuroni-helicobacterin-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-05-25 11:15
https://www.informatat.com/rendesia-e-probiotikeve-ne-parandalimin-e-infeksioneve-kerpudhore/20%Monthly2018-05-25 11:13
https://www.informatat.com/vv-ja-kerkon-nga-partite-te-ynenshkruajne-deklaraten-per-te-derguar-vendin-ne-zgjedhje-dokument/20%Monthly2018-05-25 13:35
https://www.informatat.com/apple-dhe-volkswagen-bashkepunojne-per-te-ndertuar-makina-pa-shofer/20%Monthly2018-05-25 10:37
https://www.informatat.com/kosova-hap-konsullaten-e-nderit-ne-nessebar-burgas-te-bullgarise-video-foto/20%Monthly2018-05-25 13:14
https://www.informatat.com/haradinaj-takoi-perfaqesuesit-e-klubit-te-futbollit-drita/20%Monthly2018-05-25 10:27
https://www.informatat.com/marreveshja-berthamore-irani-takon-pese-nenshkrueset-e-saj/20%Monthly2018-05-25 10:06
https://www.informatat.com/james-bond-ne-krye-me-danny-boyle/20%Monthly2018-05-25 10:04
https://www.informatat.com/mbi-20-perqind-e-popullsise-do-te-jete-mbipeshe-vetem-pas-pak-vitesh/20%Monthly2018-05-25 10:01
https://www.informatat.com/perpjekjet-e-atk-se-per-rritjen-e-permbushjes-vullnetare-te-tatimeve/20%Monthly2018-05-25 09:46
https://www.informatat.com/kuqi-i-aak-se-nese-opozita-i-ka-votat-le-te-rrezoj-qeverine/20%Monthly2018-05-25 09:42
https://www.informatat.com/semundjet-qe-shkakton-gjendja-emocionale/20%Monthly2018-05-25 09:06
https://www.informatat.com/keto-jane-efektet-negative-te-kripes/20%Monthly2018-05-25 09:02
https://www.informatat.com/pdk-e-akr-marrin-pjese-ne-tryezen-e-vv-se/20%Monthly2018-05-25 08:58
https://www.informatat.com/kanada-dhjetera-te-plagosur-nga-shperthimi-i-nje-bombe/20%Monthly2018-05-25 08:31
https://www.informatat.com/ldk-te-marre-pjese-ne-tryezen-e-thirrur-nga-lvv/20%Monthly2018-05-25 08:21
https://www.informatat.com/prokuroria-nis-hetimet-ndaj-ministrit-rikalo/20%Monthly2018-05-25 08:11
https://www.informatat.com/haradinaj-sherbimi-emergjent-ne-vend-do-ta-kete-mbeshtetjen-e-qeverise/20%Monthly2018-05-25 08:06
https://www.informatat.com/vetevendosje-mbledh-partite-politike/20%Monthly2018-05-25 08:04
https://www.informatat.com/kosova-pret-denimin-e-serbise-per-bllokimin-e-karateisteve/20%Monthly2018-05-25 08:04
https://www.informatat.com/efektet-e-ndryshimeve-klimatike-ne-rezistencen-antibiotike/20%Monthly2018-05-25 08:02
https://www.informatat.com/keto-5-produkte-jane-zevendesues-ideal-te-kafese/20%Monthly2018-05-25 08:02
https://www.informatat.com/nga-sot-hyn-ne-fuqi-rregullorja-e-re-e-mbrojtjes-se-te-dhenave-ne-be/20%Monthly2018-05-25 08:00
https://www.informatat.com/be-presim-deshmi-te-fuqishme-ne-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-05-25 07:59
https://www.informatat.com/kapet-droga-ne-shba-e-cila-mund-ti-vriste-miliona-njerez/20%Monthly2018-05-25 07:58
https://www.informatat.com/porsche-mendon-te-lansoje-dy-modele-hibride-me-2019/20%Monthly2018-05-25 07:57
https://www.informatat.com/ark-nuk-do-te-marr-pjese-ne-tryezen-e-lvv/20%Monthly2018-05-26 07:10
https://www.informatat.com/shenjat-qe-duhet-ti-dini-per-tensionin-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2018-05-25 07:53
https://www.informatat.com/pingpong-me-ushtrine/20%Monthly2018-05-25 07:46
https://www.informatat.com/qeverise-i-kerkohet-qe-ti-integroje-edhe-mbi-20-njesi-te-trepces-te-paperfshira-ne-ligj/20%Monthly2018-05-25 07:41
https://www.informatat.com/publikohet-kenga-zyrtare-e-kupes-se-botes-rusia-2018-video/20%Monthly2018-05-25 07:43
https://www.informatat.com/ariana-grande-ben-tatuazh-per-nder-te-viktimave-te-manchesterit/20%Monthly2018-05-25 07:37
https://www.informatat.com/harvey-weinstein-do-ti-dorezohet-policise/20%Monthly2018-05-25 07:34
https://www.informatat.com/koreja-veriore-e-gatshme-te-bisedoje-me-shba-ne-ne-cdo-kohe/20%Monthly2018-05-25 07:33
https://www.informatat.com/kontestohet-zgjedhja-e-kryetares-se-kushtetueses/20%Monthly2018-05-25 07:33
https://www.informatat.com/asociacioni-per-fazen-finale-te-dialogut-paraqet-rrezik/20%Monthly2018-05-25 08:20
https://www.informatat.com/thaci-nuk-e-pret-mandatin-e-kuvendit-per-dialogun-final-me-serbine/20%Monthly2018-05-25 07:55
https://www.informatat.com/befason-xhensila-ne-prag-te-lindjes-paralajmeron-projektin-e-ri/20%Monthly2018-05-24 20:16
https://www.informatat.com/rikthehet-isa-mustafa-ldk-perkujton-presidentin-historik-dr-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-05-24 20:09
https://www.informatat.com/vetem-tete-minuta-ne-dite-ju-keni-stomak-perfekt-video/20%Monthly2018-05-24 20:01
https://www.informatat.com/si-te-humbni-4-kg-per-10-dite/20%Monthly2018-05-24 19:59
https://www.informatat.com/leter-thacit-mos-na-lendoni-zemrat-ju-vret-gjaku-i-te-vrareve-e-zhdukurve/20%Monthly2018-05-24 19:52
https://www.informatat.com/veseli-kemi-talent-te-jashtezakonshem-ne-fushen-e-kultures/20%Monthly2018-05-24 19:45
https://www.informatat.com/kryeprokurori-amerikan-te-forcohet-partneriteti-me-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2018-05-24 19:37
https://www.informatat.com/ahmeti-mosbesimi-dhe-dyshimdet-ne-mua-kane-ndikuar-ne-doreheqjen-time/20%Monthly2018-05-24 19:31
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-anton-quni-po-rren-per-8-milione-markat/20%Monthly2018-05-24 19:12
https://www.informatat.com/ahmeti-nuk-mu-lejua-te-flas-as-ne-proteste/20%Monthly2018-05-24 19:06
https://www.informatat.com/haliti-njehere-rreshqet-njeri-sdi-qysh-me-ka-dale-perpara-arben-gashi/20%Monthly2018-05-25 07:45
https://www.informatat.com/deshmohet-shkencerisht-dhia-mikja-me-e-mire-e-njeriut/20%Monthly2018-05-24 18:51
https://www.informatat.com/konsumoni-hurmat-bejne-mrekulli-ne-organizmin-tuaj/20%Monthly2018-05-24 18:44
https://www.informatat.com/kina-vazhdon-ripyllezimin-13-milione-hektare-mrekulli-pyjore/20%Monthly2018-05-24 18:36
https://www.informatat.com/nena-e-ronaldos-promovon-librin-autobiografik-isha-prane-abortimit-te-cristianos/20%Monthly2018-05-24 18:29
https://www.informatat.com/aferdita-dreshaj-drejt-altagrit-martohet-kete-vere-me-cekun/20%Monthly2018-05-24 18:20
https://www.informatat.com/dua-e-kerkuar-edhe-ne-kine-shikxet-me-imazhin-e-saj/20%Monthly2018-05-24 18:18
https://www.informatat.com/ish-inspektori-i-prishtines-hudheni-poshte-aktakuzen-kunder-meje/20%Monthly2018-05-24 18:01
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-shpik-pozite-te-re-per-rexhep-hotin-paguhet-sa-nje-minister/20%Monthly2018-05-24 17:56
https://www.informatat.com/rivaldo-e-di-se-per-ku-eshte-salah-jo-ne-real/20%Monthly2018-05-24 17:52
https://www.informatat.com/serbia-me-raketa-si-te-kines-me-rang-deri-280-km/20%Monthly2018-05-24 17:45
https://www.informatat.com/perjashtohen-diplomatet-venezuelas-nga-shba-ja/20%Monthly2018-05-24 17:41
https://www.informatat.com/yllka-gashi-nis-karrieren-ne-amerike/20%Monthly2018-05-24 17:35
https://www.informatat.com/deshton-shqiperia-finalja-e-superkupes-2020-luhet-ne-poloni/20%Monthly2018-05-24 17:15
https://www.informatat.com/5-vende-te-botes-te-ndaluara-per-turistet/20%Monthly2018-05-24 17:12
https://www.informatat.com/komisionet-hetimore-qe-nuk-hetojne-asgje/20%Monthly2018-05-25 07:31
https://www.informatat.com/selmanaj-neveritese-kur-hashim-thaci-flet-per-ibrahim-rugoven/20%Monthly2018-05-24 17:04
https://www.informatat.com/ferizaji-rikthehet-ne-superlige-vellaznimi-bije-ne-ligen-e-pare/20%Monthly2018-05-24 16:59
https://www.informatat.com/qeveria-britanike-tranzicioni-perfundon-ne-dhjetor-2020/20%Monthly2018-05-24 16:52
https://www.informatat.com/haradinaj-vrasja-e-14-vjecarit-eshte-veprim-i-pafalshem/20%Monthly2018-05-24 16:47
https://www.informatat.com/mospajtimet-politike-po-i-bllokojne-dy-institucione-vitale-per-kosoven/20%Monthly2018-05-24 16:43
https://www.informatat.com/john-kerry-takohet-ne-beograd-me-vuciqin/20%Monthly2018-05-24 16:22
https://www.informatat.com/golem-trevjecari-mbytet-ne-pishine/20%Monthly2018-05-24 16:19
https://www.informatat.com/svecla-ironizon-me-presidentin-thaci-ai-do-ti-ndante-mirenjohje-edhe-vetes/20%Monthly2018-05-24 16:13
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-jam-i-prekur-thelle-nga-vrasja-e-14-vjecarit/20%Monthly2018-05-24 16:05
https://www.informatat.com/vullin-ushtria-e-kosoves-do-te-ndikoj-negativisht-ne-stabilitetin-rajonal/20%Monthly2018-05-24 16:01
https://www.informatat.com/babai-qe-vrau-djalin-me-pare-kishte-dhunuar-nje-te-mitur/20%Monthly2018-05-24 15:54
https://www.informatat.com/cmenduri-arsyeja-pse-babai-vrau-djalin-14-vjecar-ne-karaceve/20%Monthly2018-05-24 15:47
https://www.informatat.com/haziri-nese-nuk-ka-liberalizim-dhe-unitet-per-dialog-shembet-qeveria/20%Monthly2018-05-24 15:40
https://www.informatat.com/vdekja-e-punetorit-ne-fushe-kosove-reagon-bspk/20%Monthly2018-05-24 15:34
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-kb-bashkimin-per-titullin-kampion/20%Monthly2018-05-24 15:29
https://www.informatat.com/djajte-e-kuq-arrijne-marreveshje-50-milioneshe/20%Monthly2018-05-24 15:17
https://www.informatat.com/basha-poston-thirrjen-per-proteste/20%Monthly2018-05-24 15:16
https://www.informatat.com/kosova-behet-me-djathe-me-prejardhje-teresisht-shtazore/20%Monthly2018-05-24 15:09
https://www.informatat.com/kosovari-mbyt-gruan-ne-gjermani-arsyeja-do-ju-habise/20%Monthly2018-05-24 15:01
https://www.informatat.com/inpo-rendite-pakenaqesite-e-qytetareve-te-ferizajt/20%Monthly2018-05-24 14:58
https://www.informatat.com/dy-metoda-natyrale-qe-qetesojne-brenda-minutit-ndjesine-e-te-perzierave/20%Monthly2018-05-24 14:50
https://www.informatat.com/robert-de-niro-ia-ndalon-donald-trump-it-te-hyje-ne-restorantet-e-tij/20%Monthly2018-05-24 14:48
https://www.informatat.com/ukraina-bllokon-faqet-ruse-ne-internet/20%Monthly2018-05-24 14:45
https://www.informatat.com/gjiko-me-kenge-te-re-ja-kur-do-lansohet/20%Monthly2018-05-24 14:39
https://www.informatat.com/berlusconi-kunder-qeverise-forca-italia-nuk-do-ta-mbeshtes-koalicionin/20%Monthly2018-05-24 14:19
https://www.informatat.com/ecja-dhe-vrapimi-mund-te-ndihmojne-ne-ruajtjen-e-trurit/20%Monthly2018-05-24 14:13
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-ne-peje-familjaret-kerkojne-informacione/20%Monthly2018-05-24 14:12
https://www.informatat.com/dua-lipa-fillon-te-qaje-kur-meson-numrin-rekord-te-ndjekesve-ne-instagram/20%Monthly2018-05-24 14:11
https://www.informatat.com/pacolli-krenar-gruaja-ime-ka-bere-diplomaci-kulturore-per-kosoven/20%Monthly2018-05-24 14:09
https://www.informatat.com/veseli-neser-ne-shqiperi-per-lutjet-e-mengjesit/20%Monthly2018-05-25 07:28
https://www.informatat.com/afganistan-talibanet-vrasin-3-ushtare/20%Monthly2018-05-24 14:00
https://www.informatat.com/agim-aliu-priti-takon-drejtuesit-e-federates-sindikale-te-shendetesise-se-kosoves/20%Monthly2018-05-24 13:55
https://www.informatat.com/pas-vizites-ne-beograd-xhaferi-ne-presheve/20%Monthly2018-05-24 13:48
https://www.informatat.com/ministri-gashi-takohet-me-ambasadorin-slloven-ne-kosove/20%Monthly2018-05-24 13:45
https://www.informatat.com/luan-per-zvicren-akuzon-rende-shqiperine/20%Monthly2018-05-24 13:41
https://www.informatat.com/nisin-punimet-per-stadiumin-e-futbollit-ne-pozheran/20%Monthly2018-05-24 13:37
https://www.informatat.com/konfiskohen-700kg-nenprodukte-te-prishura-te-mishit-dhe-qumeshtit/20%Monthly2018-05-24 13:34
https://www.informatat.com/gjendja-e-tmerrshme-e-tualeteve-ne-shkollen-gjin-gazulli-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-05-24 13:34
https://www.informatat.com/ekspertet-njerezit-mbi-40-vjec-te-punojne-vetem-3-dite-ne-jave/20%Monthly2018-05-24 13:27
https://www.informatat.com/5-mije-femije-vrapojne-neser-per-diten-olimpike/20%Monthly2018-05-24 13:24
https://www.informatat.com/bqk-ja-do-te-mbeshtese-projektet-ekonomike/20%Monthly2018-05-24 13:08
https://www.informatat.com/akademia-e-drejtesise-perballet-me-numer-te-vogel-te-stafit/20%Monthly2018-05-24 12:52
https://www.informatat.com/rama-pergjimi-nje-tallje-qe-synon-destabilizimin-e-vendit/20%Monthly2018-05-24 12:47
https://www.informatat.com/lkd-kerkon-interpelance-per-planin-e-msa-se/20%Monthly2018-05-24 12:48
https://www.informatat.com/lutfi-dervishi-shpallet-fajtor-per-rastin-medicus/20%Monthly2018-05-24 14:07
https://www.informatat.com/haradinaj-beri-homazhe-ne-gllogjan-dhe-kodrali/20%Monthly2018-05-24 12:40
https://www.informatat.com/tahiri-mosndeshkimi-i-keqperdoruesve-te-parase-publike-do-te-marre-fund/20%Monthly2018-05-24 13:33
https://www.informatat.com/kthehet-ne-youtube-kenga-e-mozzik-madam/20%Monthly2018-05-24 12:38
https://www.informatat.com/gjykimi-ndaj-azem-syles-vazhdon-ne-qershor/20%Monthly2018-05-24 12:37
https://www.informatat.com/fed-toleron-inflacionin/20%Monthly2018-05-24 12:35
https://www.informatat.com/beqaj-ne-bruksel-per-dialog-ekonomik-dhe-financiar/20%Monthly2018-05-24 12:32
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-i-beri-keq-punimet-e-gypit-te-ujit/20%Monthly2018-05-24 12:29
https://www.informatat.com/deficiti-tregtar-u-thellua-per-10-9/20%Monthly2018-05-24 12:22
https://www.informatat.com/prokuroria-nuk-po-heton-vlora-citakun/20%Monthly2018-05-24 12:20
https://www.informatat.com/ronaldinho-do-te-martohet-me-dy-femra-njekohesisht/20%Monthly2018-05-24 12:18
https://www.informatat.com/objekti-i-rinovuar-i-gjykatnes-speciale-ne-hage/20%Monthly2018-05-24 12:18
https://www.informatat.com/koreja-veriore-duket-se-shkaterroi-tunelet-e-provave-berthamore/20%Monthly2018-05-24 12:14
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-ish-presidentin-rugova-me-medaljen-e-dhjetevjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2018-05-24 12:13
https://www.informatat.com/shefi-i-okb-se-kerkon-carmatosjen-e-hezbollahut/20%Monthly2018-05-24 12:09
https://www.informatat.com/irani-me-kushte-per-te-mbetur-ne-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2018-05-24 11:33
https://www.informatat.com/operacionet-per-humbje-peshe-zvogelojne-rrezikun-e-kancerit-te-lekures/20%Monthly2018-05-24 11:31
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-e-angazhuar-ne-sigurine-dhe-rendin-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-05-24 10:37
https://www.informatat.com/e-prokurimi-nuk-realizon-pritjet-per-luftim-te-korrupsionit/20%Monthly2018-05-24 10:35
https://www.informatat.com/inagurohet-njesia-e-mjekimit-intensiv/20%Monthly2018-05-24 10:32
https://www.informatat.com/gazetarja-serbe-daciqit-vone-eshte-tani-shqiptaret-kane-pasur-lobues-qe-nga-vitet-80-ta/20%Monthly2018-05-24 10:28
https://www.informatat.com/mesimdhenesve-po-u-shkelen-te-drejtat/20%Monthly2018-05-24 10:26
https://www.informatat.com/gjashte-menyra-per-zbutje-te-dhimbjeve-reumatike/20%Monthly2018-05-24 10:17
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-kafeteri-ne-podujeve/20%Monthly2018-05-24 10:14
https://www.informatat.com/deutsche-bank-pritet-te-largoje-10-mije-punetore-nga-puna/20%Monthly2018-05-24 10:12
https://www.informatat.com/reformat-e-ministrit-recica-perkrahen-nga-banka-boterore/20%Monthly2018-05-24 10:09
https://www.informatat.com/apple-me-procesora-te-ri-ne-iphone/20%Monthly2018-05-24 10:08
https://www.informatat.com/zevendesoni-sheqerin-me-embelsues-tjere-2/20%Monthly2018-05-24 10:06
https://www.informatat.com/ne-lugine-te-presheves-po-ndodhe-pastrimi-etnik/20%Monthly2018-05-24 10:04
https://www.informatat.com/dua-lipa-do-te-doja-te-kendoja-kolonen-zanore-te-filmit-james-bond/20%Monthly2018-05-24 10:00
https://www.informatat.com/vidhet-dera-e-oborrit-te-xhamise-nga-dy-gra-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-24 09:56
https://www.informatat.com/podujeva-behet-me-spital-te-ri/20%Monthly2018-05-24 09:51
https://www.informatat.com/andres-iniesta-prezantohet-ne-japoni-te-vissel-kobe/20%Monthly2018-05-24 09:38
https://www.informatat.com/rezulatatet-e-raportit-te-autopsise-se-art-kurtin/20%Monthly2018-05-24 09:36
https://www.informatat.com/vdes-femija-ne-kamenice-pasi-u-rrah-me-shkop-druri-nga-babai/20%Monthly2018-05-24 09:28
https://www.informatat.com/serish-tensione-ne-kuvendin-e-shqiperise-opozita-bllokon-foltoren/20%Monthly2018-05-24 09:26
https://www.informatat.com/qeveria-dergon-ne-kuvend-strategjine-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-05-24 09:23
https://www.informatat.com/mediat-u-keqperdoren-nga-grupet-terroriste/20%Monthly2018-05-24 09:15
https://www.informatat.com/beqaj-merr-pjese-ne-dialogun-ekonomik-dhe-financiar/20%Monthly2018-05-24 09:12
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-lobiste-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-05-24 09:05
https://www.informatat.com/edhe-vulin-del-kunder-kishes-ortodokse/20%Monthly2018-05-24 09:02
https://www.informatat.com/presidenti-nuk-e-dekreton-radomir-laban/20%Monthly2018-05-24 08:58
https://www.informatat.com/qeveria-thaci-me-e-qendrueshmja-deri-tani-live/20%Monthly2018-05-24 08:55
https://www.informatat.com/me-14-qershor-inaugurohet-autostrada-arben-xhaferi-video/20%Monthly2018-05-24 08:49
https://www.informatat.com/miss-amerika-2018/20%Monthly2018-05-24 08:25
https://www.informatat.com/brad-pitt-e-kercenoi-me-vdekje-ngacmuesin-e-ish-te-dashures/20%Monthly2018-05-24 08:21
https://www.informatat.com/arta-dobroshi-ne-kercim-per-paqe-takon-historine-e-prague-68/20%Monthly2018-05-24 08:19
https://www.informatat.com/ndalohet-prodhimi-pa-leje-i-fabrikave-qe-e-ndotin-ambientin/20%Monthly2018-05-24 08:17
https://www.informatat.com/qeveria-aks-do-te-formohet-sipas-aktgjykimit-te-kushtetueses/20%Monthly2018-05-24 08:15
https://www.informatat.com/sulm-vetevrases-ne-bagdad-8-te-vdekur/20%Monthly2018-05-24 08:12
https://www.informatat.com/gjyshi-i-ledrit-provomon-librin-per-hasan-prishtinen-nipi-shume-krenar-me-te/20%Monthly2018-05-24 08:06
https://www.informatat.com/vmro-dpmne-denimi-i-gruevskit-politik/20%Monthly2018-05-24 08:01
https://www.informatat.com/rruge-alternative-per-kompanite-gurethyese/20%Monthly2018-05-24 08:00
https://www.informatat.com/per-perdhunimin-e-te-mitures-gjoba-prej-nje-miliard-dollaresh/20%Monthly2018-05-24 07:58
https://www.informatat.com/transferimi-i-pare-i-interit-mberrin-ne-itali/20%Monthly2018-05-24 07:56
https://www.informatat.com/keto-jane-temperaturat-per-sot/20%Monthly2018-05-24 07:55
https://www.informatat.com/politizimi-i-kushtetueses/20%Monthly2018-05-24 09:35
https://www.informatat.com/qeveria-shperfill-kuvendin/20%Monthly2018-05-24 07:50
https://www.informatat.com/samsung-prezanton-modelin-e-ri-galaxy-j6/20%Monthly2018-05-24 07:47
https://www.informatat.com/nba-boston-drejt-finales-se-pamundur/20%Monthly2018-05-24 07:46
https://www.informatat.com/vlerat-shendetsore-te-hurmes/20%Monthly2018-05-24 07:44
https://www.informatat.com/epidemia-e-koleres-ne-nigeri-16-te-vdekur/20%Monthly2018-05-24 07:42
https://www.informatat.com/itali-dy-te-vdekur-dhe-18-te-lenduar/20%Monthly2018-05-24 07:41
https://www.informatat.com/robert-de-niro-i-ndalon-trumpit-hyrjen-ne-restorantet-e-tij/20%Monthly2018-05-24 07:40
https://www.informatat.com/deutsche-bank-do-te-shkurtoje-mbi-7000-vende-pune/20%Monthly2018-05-24 07:39
https://www.informatat.com/bie-perseri-cmimi-i-bitcoinit/20%Monthly2018-05-24 07:37
https://www.informatat.com/perdorimi-i-telefonit-pas-ores-22-mund-te-sjell-pasoja-te-renda-psikologjike/20%Monthly2018-05-24 07:36
https://www.informatat.com/nena-e-ronaldos-dolores-aveiro-isha-prane-abortimit-te-cristianos/20%Monthly2018-05-24 07:35
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-fushe-kosove-u-rrezua-nga-ndertesa-ku-po-punonte/20%Monthly2018-05-24 07:33
https://www.informatat.com/opozita-do-te-perfshihej-ne-dialog-pa-thacin-kryesues/20%Monthly2018-05-24 09:23
https://www.informatat.com/mmph-ridestinimi-i-parceles-ne-kundershtim-me-dispozitat-ligjore/20%Monthly2018-05-24 07:29
https://www.informatat.com/drejtori-i-shendetesise-denoncon-ish-drejtorin-per-tri-raste/20%Monthly2018-05-24 07:28
https://www.informatat.com/kjo-eshte-oferta-e-liverpoolit-per-donnarumman/20%Monthly2018-05-24 07:26
https://www.informatat.com/man-utd-fillon-bisedimet-me-tottenhamin-per-alderweireldin/20%Monthly2018-05-24 07:25
https://www.informatat.com/itali-treni-perplaset-me-kamionin-2-te-vdekur-dhe-20-te-plagosur/20%Monthly2018-05-24 07:24
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-behet-nene-per-here-te-dyte/20%Monthly2018-05-24 07:22
https://www.informatat.com/etoo-mund-ti-bashkohet-lazios/20%Monthly2018-05-24 07:21
https://www.informatat.com/vazhdojne-punimet-ne-projektet-infrastrukturore-ne-komunen-e-rahovecit/20%Monthly2018-05-24 07:19
https://www.informatat.com/zevendesoni-sheqerin-me-embelsues-tjere/20%Monthly2018-05-24 07:17
https://www.informatat.com/gjykata-sot-jep-vendimin-per-rastin-medicus/20%Monthly2018-05-24 07:51
https://www.informatat.com/sulmohet-prokuroria-e-durresit-vidhen-dokumente-neper-zyra/20%Monthly2018-05-24 07:13
https://www.informatat.com/deputeti-lajci-kuvendi-ka-degraduar/20%Monthly2018-05-24 07:12
https://www.informatat.com/ska-barna-ne-spitale-ankohen-pacientet/20%Monthly2018-05-24 07:10
https://www.informatat.com/zuckerberg-shumica-e-lajmeve-te-rreme-kane-adrese-maqedonase/20%Monthly2018-05-24 07:09
https://www.informatat.com/auditori-evidenton-shkelje-te-shumta-ne-presidence/20%Monthly2018-05-24 07:07
https://www.informatat.com/shqiptaret-grupi-i-trete-me-i-madh-i-krimineleve-te-organizuar-ne-britani/20%Monthly2018-05-24 07:06
https://www.informatat.com/man-city-afer-nenshkrimit-me-mahrez/20%Monthly2018-05-24 07:04
https://www.informatat.com/policia-merr-autorizimin-e-prokurorise-per-intervistimin-e-halitit-dhe-gashit/20%Monthly2018-05-24 07:03
https://www.informatat.com/ministri-rikalo-me-biznes-ne-sektorin-e-bujqesise/20%Monthly2018-05-24 07:01
https://www.informatat.com/sarri-ka-tri-alternativa-pas-shkarkimit-nga-napoli/20%Monthly2018-05-24 07:00
https://www.informatat.com/opozita-do-te-perfshihej-ne-dialog-por-me-nje-kusht-te-vetem/20%Monthly2018-05-24 08:49
https://www.informatat.com/statuti-i-trepces-u-jep-autonomi-financiare-njesive-te-saj-afariste/20%Monthly2018-05-24 06:57
https://www.informatat.com/prokuroria-heton-dyshimet-per-keqperdorim-te-biletave-nga-ish-ministrja-citaku/20%Monthly2018-05-24 06:55
https://www.informatat.com/lista-serbe-kerkon-ndryshimin-e-ligjeve-per-tia-pershtatur-asociacionit/20%Monthly2018-05-24 07:31
https://www.informatat.com/qeveria-e-radhes-ne-itali-kriza-e-radhes-ne-be/20%Monthly2018-05-23 23:22
https://www.informatat.com/kampionia-getta-beqa-thyen-barrierat-politike-merr-vizen-spanjolle-foto/20%Monthly2018-05-24 07:21
https://www.informatat.com/yulia-skripal-jemi-me-fat-qe-jemi-gjalle/20%Monthly2018-05-23 22:09
https://www.informatat.com/nderkombetaret-zbarkojne-ne-tirane/20%Monthly2018-05-23 22:07
https://www.informatat.com/permes-asociacionit-deri-tek-autonomia/20%Monthly2018-05-24 07:15
https://www.informatat.com/arabia-saudite-vazhdon-arrestimin-e-grave-aktiviste-qe-kerkojne-leje-per-vozitje/20%Monthly2018-05-23 22:05
https://www.informatat.com/cfare-po-nderton-serbia-ne-liqenin-e-gazivodes/20%Monthly2018-05-24 06:58
https://www.informatat.com/krimbat-gjigante-grabitqare-jane-duke-pushtuar-francen/20%Monthly2018-05-23 23:25
https://www.informatat.com/te-rinjte-amerikane-po-frikesohen-nga-automobilat-autonome/20%Monthly2018-05-23 23:24
https://www.informatat.com/xhaferi-ne-beograd-bisedon-me-kryeministren-e-serbise/20%Monthly2018-05-23 23:23
https://www.informatat.com/hat-trick-nga-kosova-per-boten/20%Monthly2018-05-24 00:23
https://www.informatat.com/kriptovalutat-ka-festuar-pervjetorin-e-8-te-te-transaksionit-te-pare-ne-boten/20%Monthly2018-05-24 00:19
https://www.informatat.com/armina-mevlani-me-tipin-qe-kam-nuk-do-te-bej-nje-dasme-klasike/20%Monthly2018-05-24 00:29
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-rendit-liberal-boteror/20%Monthly2018-05-24 00:27
https://www.informatat.com/dua-lipa-po-behet-gati-per-performancen-ne-ligen-e-kampioneve-foto/20%Monthly2018-05-24 00:21
https://www.informatat.com/sot-hapet-ekspozita-kontributi-i-presidentit-historik-dr-ibrahim-rugova-ne-shtetformimin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-24 00:16
https://www.informatat.com/dieta-sekrete-transformon-23-vjecaren-foto/20%Monthly2018-05-24 00:12
https://www.informatat.com/bastisen-muzikat-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-24 00:05
https://www.informatat.com/ja-cilin-kryetare-te-komunes-nuk-e-keni-pare-keshtu-video/20%Monthly2018-05-23 23:56
https://www.informatat.com/daut-haradinajt-lajmeron-ne-polici-nje-person/20%Monthly2018-05-24 06:53
https://www.informatat.com/vendet-qe-konsumojne-me-shume-cokollate-ne-bote/20%Monthly2018-05-23 23:19
https://www.informatat.com/vjedhje-ne-xhamine-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-05-23 23:11
https://www.informatat.com/kb-bashkimi-kampiogn-per-here-te-pare-ia-rremben-titullin-sigal-prishtines/20%Monthly2018-05-23 21:05
https://www.informatat.com/ronaldo-merr-energji-para-finales/20%Monthly2018-05-23 20:39
https://www.informatat.com/kampioni-boteror-i-lidhur-me-mafian/20%Monthly2018-05-23 20:33
https://www.informatat.com/modelja-emina-cunmulaj-behet-nene-per-here-te-dyte/20%Monthly2018-05-23 20:30
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-per-sulm-ne-kuvend-deputetet-mund-te-denohet-me-burg/20%Monthly2018-05-23 20:27
https://www.informatat.com/kosova-dorezon-kerkesen-per-ambasade-ne-portugali-lisbone/20%Monthly2018-05-23 20:25
https://www.informatat.com/treshja-e-vajzave-te-kosoves-pushton-futbollin-me-art/20%Monthly2018-05-23 20:22
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-fillon-te-agjeroje-ramazanin/20%Monthly2018-05-23 20:14
https://www.informatat.com/vathet-qe-po-e-pushtojne-gboten-duhet-ti-provoni/20%Monthly2018-05-23 20:08
https://www.informatat.com/estonia-e-para-ne-bote-per-kete-sherbim-e-ofron-falas/20%Monthly2018-05-23 20:01
https://www.informatat.com/e-cuditshme-qeveria-e-kosoves-per-10-vjet-per-200-perqind/20%Monthly2018-05-24 00:06
https://www.informatat.com/vrasja-e-ivanoviqit-dikush-ndali-kamerat-e-sigurise/20%Monthly2018-05-23 19:53
https://www.informatat.com/cmimet-e-naftes-po-ngriten-cdo-dite/20%Monthly2018-05-23 19:47
https://www.informatat.com/e-kemi-presidentin-futbollist-thaci-shenon-gol-me-stil-video/20%Monthly2018-05-23 19:37
https://www.informatat.com/postoni-foto-nga-palestra-atehere-keni-probleme-psikike/20%Monthly2018-05-23 19:41
https://www.informatat.com/si-te-beheni-i-pavarur-financiarisht/20%Monthly2018-05-23 19:26
https://www.informatat.com/hoxhaj-kosova-nuk-ka-nevoje-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-05-23 19:21
https://www.informatat.com/bashkimi-sigal-prishtina-perballje-e-zjarrte-ne-parket-dhe-tribina/20%Monthly2018-05-23 19:16
https://www.informatat.com/tri-ushqimet-qe-duhet-ti-hame-cdo-dite-sipas-mjekeve/20%Monthly2018-05-23 19:12
https://www.informatat.com/nacho-ronaldo-tashme-legjende-e-realit-sikur-di-stefano/20%Monthly2018-05-23 18:59
https://www.informatat.com/driten-e-uron-edhe-fifa/20%Monthly2018-05-23 18:52
https://www.informatat.com/united-afer-blerjes-se-mesfushorit-brazilian/20%Monthly2018-05-23 18:42
https://www.informatat.com/bahtiri-ministri-ismaili-nuk-e-demanton-politizimin-e-spitaleve/20%Monthly2018-05-23 18:36
https://www.informatat.com/gazetaret-nga-koreja-e-juguft-te-magjepsur-me-kosoven/20%Monthly2018-05-23 18:27
https://www.informatat.com/tri-sportet-qe-te-dobesojne-me-shpejt/20%Monthly2018-05-23 18:20
https://www.informatat.com/keta-jane-futbollistet-e-ftuar-per-dy-miqesoret-e-kosoves/20%Monthly2018-05-23 18:12
https://www.informatat.com/si-te-behesh-milioner-kur-te-arrish-te-30-at/20%Monthly2018-05-23 18:07
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-maqedonise-nuk-pranojne-emer-me-trashegimi-sllavo-maqedonase/20%Monthly2018-05-23 18:02
https://www.informatat.com/permes-asociacionit-serbet-synojne-te-arrijne-tek-autonomia/20%Monthly2018-05-23 17:58
https://www.informatat.com/per-kater-muaj-afer-500-raste-me-kancer-ne-kosove/20%Monthly2018-05-23 17:42
https://www.informatat.com/presidenti-ukrainas-padgoi-400-mije-dollare-per-takim-me-trumpi/20%Monthly2018-05-23 17:37
https://www.informatat.com/me-ligj-apo-kushtetute-fillojne-ndryshimet-ne-projektligjin-per-ushtrine/20%Monthly2018-05-23 17:31
https://www.informatat.com/serbia-i-pati-kerkuar-eulex-it-arrestimin-e-gjyqtarit-te-sapoemeruar-ne-kushtetuese/20%Monthly2018-05-23 17:27
https://www.informatat.com/caji-i-gjelber-largon-aromen-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2018-05-23 17:23
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-lokacionit-te-spitalit-ne-ferizaj-i-paligjshem-foto/20%Monthly2018-05-23 17:18
https://www.informatat.com/trump-kerkon-bisedime-per-tregti-me-kinen/20%Monthly2018-05-23 17:11
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-magjistralen-peje-prishtine-ky-eshte-shkaku/20%Monthly2018-05-23 17:03
https://www.informatat.com/gjobe-ose-burg-kush-kundermon-ere-te-keqe-ne-xhami/20%Monthly2018-05-23 16:58
https://www.informatat.com/hidhni-syte-kah-karaqeva-po-humben-11-mije-km-toke-shekullore/20%Monthly2018-05-23 16:57
https://www.informatat.com/u-mbajt-kongresi-i-pare-nacional-i-fes-kosova-si-e-duam-ne/20%Monthly2018-05-23 16:47
https://www.informatat.com/eulex-it-do-ti-ndryshohet-mandati-si-do-te-veproje-ai-ne-kosove/20%Monthly2018-05-23 16:31
https://www.informatat.com/haziri-nuk-kemi-vendos-ende-se-a-do-ta-mbeshtesim-thacin/20%Monthly2018-05-23 16:28
https://www.informatat.com/haziri-zgjedhjet-te-paanashkalueshme-qeverise-i-duhet-stabilitet-politik/20%Monthly2018-05-23 16:26
https://www.informatat.com/haziri-isa-mustafa-shume-shpejt-del-ne-pune/20%Monthly2018-05-23 16:17
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-ne-rastin-biznesi-i-bombave/20%Monthly2018-05-23 15:54
https://www.informatat.com/ky-eshte-fjalimi-komplet-i-thacit-ne-forumin-to-be-secure-2bs/20%Monthly2018-05-23 15:36
https://www.informatat.com/njesi-per-deradikalizimin-e-personave-te-perfshire-ne-luftra-te-huaja/20%Monthly2018-05-23 15:29
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-duhet-te-vendos-marredhenie-te-perhershme-dhe-strategjike-me-vatikanin/20%Monthly2018-05-23 15:12
https://www.informatat.com/shqiperia-ne-alarm-nga-ndikimi-rus/20%Monthly2018-05-23 15:09
https://www.informatat.com/salah-nuk-e-prish-agjerimin-as-per-finalen-e-madhe/20%Monthly2018-05-23 15:03
https://www.informatat.com/kadriu-flete-per-rastin-e-gylvenisteve-video/20%Monthly2018-05-23 15:24
https://www.informatat.com/michelle-zbulon-ngjarje-interesante-nga-martesa-me-ish-presidentin-obama/20%Monthly2018-05-23 14:56
https://www.informatat.com/ky-duhet-te-jete-mengjesi-juaj/20%Monthly2018-05-23 14:56
https://www.informatat.com/zgjedhja-e-rektorit-po-hetohet-nga-policia-e-krimeve-te-renda/20%Monthly2018-05-23 14:48
https://www.informatat.com/kosova-zhvillon-miqesore-te-rradhes/20%Monthly2018-05-23 14:40
https://www.informatat.com/ne-new-york-rifillojne-negociatat-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-05-23 14:26
https://www.informatat.com/10-makinat-te-cilat-pritet-te-zhduken/20%Monthly2018-05-23 14:25
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-kolegeve-ministra-kryeni-obligimet/20%Monthly2018-05-23 14:24
https://www.informatat.com/gjumi-i-tepert-te-demton/20%Monthly2018-05-23 14:23
https://www.informatat.com/lulet-e-blirit-arma-me-e-forte-bimore-per-shendetin/20%Monthly2018-05-23 14:20
https://www.informatat.com/rita-ora-lodhet-nga-teknologjia-ja-me-cfare-merret-ne-vend-te-telefonit/20%Monthly2018-05-23 14:16
https://www.informatat.com/ministri-kujtim-gashi-liron-poziten-e-asambleistit/20%Monthly2018-05-23 14:16
https://www.informatat.com/plagoset-me-thike-i-riu-ne-durres/20%Monthly2018-05-23 14:11
https://www.informatat.com/ne-tirane-vjen-zyrtari-i-larte-amerikan-opozita-ne-proteste/20%Monthly2018-05-23 14:06
https://www.informatat.com/presidenca-nuk-ka-pranuar-propozime-per-antare-te-kqz-se/20%Monthly2018-05-23 13:59
https://www.informatat.com/vonesa-ne-emerimin-e-anetareve-te-kqz-se-faji-te-parte-politike/20%Monthly2018-05-23 13:53
https://www.informatat.com/hasselbach-ballkani-perendimor-ne-be-eshte-iluzion/20%Monthly2018-05-23 13:49
https://www.informatat.com/telat-xhaferi-neser-viziton-presheven/20%Monthly2018-05-23 13:46
https://www.informatat.com/komisioni-jofunksional-heton-kompanine-turke-qe-deportoi-turqit/20%Monthly2018-05-23 13:40
https://www.informatat.com/puntori-i-keds-it-pengohet-gjate-punes/20%Monthly2018-05-23 13:36
https://www.informatat.com/mediat-serbe-sulmojne-era-istrefin-kendoi-e-zhveshur-ne-kishe-tash-po-e-hape-boterorin/20%Monthly2018-05-23 13:28
https://www.informatat.com/alarmohet-vatikani-merr-nje-telefonate-per-bombe/20%Monthly2018-05-23 13:26
https://www.informatat.com/celine-dion-kthehet-ne-skene-dy-muaj-pas-operimit/20%Monthly2018-05-23 14:19
https://www.informatat.com/parvanov-per-bullgarine-embri-maqedonia-e-re-apo-e-vardarit/20%Monthly2018-05-23 13:24
https://www.informatat.com/serbia-synon-te-hulumtoje-pasojat-e-bombardimeve-te-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2018-05-23 13:17
https://www.informatat.com/ronaldo-tani-kam-23-vjet-biologjik-do-te-luaj-futboll-akoma/20%Monthly2018-05-23 13:13
https://www.informatat.com/dieta-perfekte-e-ronaldos-para-finales/20%Monthly2018-05-23 13:10
https://www.informatat.com/masht-premton-investime-ne-komunen-e-malisheves/20%Monthly2018-05-23 13:08
https://www.informatat.com/ne-nuk-kemi-nevoje-per-aq-proteine-sa-konsumojme/20%Monthly2018-05-23 14:21
https://www.informatat.com/kater-klinika-te-qkuk-se-behen-me-drejtore-keta-jane-emrat/20%Monthly2018-05-23 13:03
https://www.informatat.com/nitaj-kuvendi-po-e-rrezikon-funksionimin-e-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-05-23 12:58
https://www.informatat.com/denohet-me-2-vjet-burg-ish-kryeministri-maqedonas-nikolla-gruevski/20%Monthly2018-05-23 12:52
https://www.informatat.com/veliaj-synimi-jone-i-perbashket-eshte-integrimi-i-shqiperise-ne-be/20%Monthly2018-05-23 12:52
https://www.informatat.com/bie-ne-duar-te-policise-pas-15-ditesh/20%Monthly2018-05-23 12:44
https://www.informatat.com/40-aksidente-per-24-ore-nje-me-fatalitet/20%Monthly2018-05-23 12:29
https://www.informatat.com/lekaj-vizitoi-autoritetin-e-aviacionit-civil-te-kosoves/20%Monthly2018-05-23 12:26
https://www.informatat.com/gjeorgjia-akuzon-rusine-per-krime-lufte-gjate-konfliktit-te-vitit-2008/20%Monthly2018-05-23 12:15
https://www.informatat.com/projektligji-i-ri-i-ndertimit-me-kosto-me-te-lire-dhe-procedura-te-shpejta/20%Monthly2018-05-23 12:21
https://www.informatat.com/dyshohet-per-keqperdorime-ne-dy-drejtori-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-23 12:12
https://www.informatat.com/pasaporta-me-e-fuqishme-e-botes-ja-ku-renditet-kosova/20%Monthly2018-05-23 12:07
https://www.informatat.com/inspektorati-detyron-universitetin-ukshin-hoti-ta-beje-rivleresimin-e-kandidateve/20%Monthly2018-05-23 11:53
https://www.informatat.com/alarm-ne-turqi-vjen-kanabis-i-modifikuar-nga-shqiperia-provokon-skicofreni/20%Monthly2018-05-23 11:39
https://www.informatat.com/ministria-e-zhvillimit-rajonal-harxhoi-4336-euro-per-5-telefona-mobile/20%Monthly2018-05-23 11:35
https://www.informatat.com/kabineti-qeveritar-per-dhjete-vjet-eshte-rritur-200/20%Monthly2018-05-23 14:56
https://www.informatat.com/miratohet-projektligji-per-kompleksin-memorial-te-jasharajve/20%Monthly2018-05-23 11:14
https://www.informatat.com/zbehet-disponimi-per-takimin-historik-trump-kim/20%Monthly2018-05-23 11:13
https://www.informatat.com/haziri-pret-ne-takim-komandantin-e-kfor-it-turk-sinan-barim/20%Monthly2018-05-23 11:10
https://www.informatat.com/keto-te-dhena-mblidhen-nga-apple-rreth-perdoruesve-te-tij/20%Monthly2018-05-23 11:08
https://www.informatat.com/imamet-ne-pritje-te-drites-se-gjelber-nga-aki-ja-per-fillimin-e-ligjeratave-ne-burgje/20%Monthly2018-05-23 11:08
https://www.informatat.com/mbani-dhembet-te-bardhe-me-disa-produkte-natyrale/20%Monthly2018-05-23 10:44
https://www.informatat.com/presidenti-takon-kryetaren-e-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-05-23 10:37
https://www.informatat.com/telefoni-i-pare-me-ekran-hologrami-vjen-ne-vjeshte/20%Monthly2018-05-23 10:20
https://www.informatat.com/brexiti-po-i-detyron-britaniket-te-behen-gjermane-numri-u-rrit-per-162-per-qind/20%Monthly2018-05-23 10:14
https://www.informatat.com/butrint-imeri-paralajmeron-klipin-e-ri-nga-tajlanda/20%Monthly2018-05-23 10:10
https://www.informatat.com/polici-tarkani-me-aktakuze-per-sulmin-ndaj-agron-mustafes/20%Monthly2018-05-23 10:05
https://www.informatat.com/se-shpejti-fillon-prodhimin-vivo-apex-smartfoni-all-screen/20%Monthly2018-05-23 10:03
https://www.informatat.com/kosova-e-katerta-ne-mesin-e-vendeve-qe-duhet-vizituar-ne-evrope/20%Monthly2018-05-23 09:55
https://www.informatat.com/ismaili-u-kunderpergjigjet-bahtirit-e-tahirit-ju-jeni-te-shqetesuar-per-veten-vizioni-i-pdk-se-eshte-per-qytetaret/20%Monthly2018-05-23 12:14
https://www.informatat.com/elshani-kete-vit-i-kemi-shanset-reale-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-05-23 11:28
https://www.informatat.com/shba-gjykata-debon-nga-shtepia-djalin-pertac/20%Monthly2018-05-23 09:25
https://www.informatat.com/nente-te-vdekur-ne-aksidentin-ne-rumani/20%Monthly2018-05-23 09:17
https://www.informatat.com/per-nje-pamje-te-fresket-perdorni-limonin/20%Monthly2018-05-23 09:10
https://www.informatat.com/robotet-tani-rrisin-organe-njerezore/20%Monthly2018-05-23 09:05
https://www.informatat.com/ldk-therret-debat-parlamentar-per-premtimet-e-pan-it/20%Monthly2018-05-23 10:15
https://www.informatat.com/will-smith-e-ndjek-era-istrefin-zbulon-titullin-e-kenges-se-boterorit/20%Monthly2018-05-23 09:03
https://www.informatat.com/vetura-futet-ne-nje-dyqan-ne-ferizaj-lendohet-nje-person/20%Monthly2018-05-23 09:01
https://www.informatat.com/shperthen-skandali-me-refugjate-ne-gjermani-1000-euro-ka-kushtuar-statusi-i-azilit/20%Monthly2018-05-23 10:20
https://www.informatat.com/real-liverpool-nje-finale-sulmuesish-monstra/20%Monthly2018-05-23 08:55
https://www.informatat.com/rovena-dilo-nis-bashkejetesen-me-balerinin-elton-merja/20%Monthly2018-05-23 08:55
https://www.informatat.com/kandidati-per-kryeminister-te-italise-akuzohet-se-ka-manipuluar/20%Monthly2018-05-23 08:54
https://www.informatat.com/instagram-sjell-nje-risi-qe-te-gjithe-e-kemi-pritur/20%Monthly2018-05-23 08:53
https://www.informatat.com/tentimvrasje-ne-lubizhde-te-prizrenit-policia-ne-kerkim-te-autorit/20%Monthly2018-05-23 08:51
https://www.informatat.com/anthony-hopkins-ka-dekada-qe-e-mohon-vajzen-e-vete/20%Monthly2018-05-23 08:51
https://www.informatat.com/ankimimi-i-mases-arrest-shtepie-gjyqi-i-tahirit-do-zhvillohet-me-28-maj/20%Monthly2018-05-23 08:50
https://www.informatat.com/shkaterrimi-i-pikes-se-testimeve-berthamore-peniani-mirepret-gazetaret/20%Monthly2018-05-23 08:49
https://www.informatat.com/takim-informues-per-testin-e-mature/20%Monthly2018-05-23 08:46
https://www.informatat.com/avioni-me-i-perparuar-ne-bote-gati-per-lufte/20%Monthly2018-05-23 08:51
https://www.informatat.com/boterori-i-rusise-ne-rrezik/20%Monthly2018-05-23 08:44
https://www.informatat.com/plas-sherri-mes-kengetareve-te-njohura-per-nje-mashkull/20%Monthly2018-05-23 08:42
https://www.informatat.com/vuciq-kunder-vulinit-se-leshojme-rrugen-europiane-kosova-eshte-kusht-per-serbine-ne-be/20%Monthly2018-05-22 22:18
https://www.informatat.com/27-prilli-320-mije-euro-per-lirimin-e-abdylfeta-alimit/20%Monthly2018-05-22 20:38
https://www.informatat.com/era-super-bomb-ne-kengen-e-kampionatit-boteror/20%Monthly2018-05-22 20:37
https://www.informatat.com/behet-publike-ftesa-e-vetevendosjes-derguar-partive-politike/20%Monthly2018-05-22 20:26
https://www.informatat.com/luftetaret-e-uck-se-nuk-kane-konflikte-mes-vete/20%Monthly2018-05-22 20:19
https://www.informatat.com/ne-2017-en-ne-shqiperi-kishte-me-shume-vdekje-se-sa-lindje/20%Monthly2018-05-22 20:13
https://www.informatat.com/moti-neser-mund-te-kete-edhe-shi/20%Monthly2018-05-22 20:03
https://www.informatat.com/selmanaj-pasi-ukshin-hoti-doli-nga-burgu-u-degjuan-te-shtena-armesh/20%Monthly2018-05-22 20:01
https://www.informatat.com/vendet-qe-perdorin-me-se-shumti-alkoolin-dhe-duhanin/20%Monthly2018-05-22 19:53
https://www.informatat.com/b92-thaci-e-gjukanovic-fdolesit-kryesor-ne-%d1%82%d0%be-be-secure/20%Monthly2018-05-22 19:48
https://www.informatat.com/kilogramet-e-tepert-jane-te-lidhur-me-kujtesen-e-dobet/20%Monthly2018-05-22 19:42
https://www.informatat.com/shirat-bartin-zhavors-e-rere-ne-kacanik/20%Monthly2018-05-22 19:32
https://www.informatat.com/5-gjera-qe-nenat-e-reja-duhet-ti-dine-por-sua-thote-askush/20%Monthly2018-05-22 19:20
https://www.informatat.com/u-ndertuan-per-serbet-por-mund-te-shnderrohen-ne-objekte-banimi-social/20%Monthly2018-05-22 19:15
https://www.informatat.com/zuckerberg-i-kerkon-falpje-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-05-22 19:04
https://www.informatat.com/le-poziten-e-asamblistit-per-tu-bere-shofer-i-kryetarit/20%Monthly2018-05-22 18:58
https://www.informatat.com/si-te-krijoni-pershtypje-te-mire-ne-takime/20%Monthly2018-05-22 18:50
https://www.informatat.com/na-vrane-vetem-pse-ishim-shqiptare/20%Monthly2018-05-22 18:43
https://www.informatat.com/fyu-kundershtarin-me-ngjyre-monkey-ky-eshte-denimi-per-futbollistin-e-drites/20%Monthly2018-05-22 18:37
https://www.informatat.com/ronaldo-do-te-doja-finalen-kunder-united-por-liverpool-meriton-respekt/20%Monthly2018-05-22 18:26
https://www.informatat.com/thaci-e-pranoi-ne-mal-te-zi-se-do-ti-beje-leshime-serbise/20%Monthly2018-05-22 18:20
https://www.informatat.com/ramos-ne-jemi-skuadra-me-e-mire-ne-histori-te-real-madridit/20%Monthly2018-05-22 18:17
https://www.informatat.com/pas-moratas-edhe-milan/20%Monthly2018-05-22 18:15
https://www.informatat.com/izraeli-me-avionet-f-35-drejt-sirise/20%Monthly2018-05-22 18:12
https://www.informatat.com/higjiena-e-tepert-eshte-e-demshme/20%Monthly2018-05-22 18:05
https://www.informatat.com/andin-hoti-eshte-bere-shume-pak-ne-zbardhjen-e-drejtesise/20%Monthly2018-05-22 18:01
https://www.informatat.com/ekonomistet-serbe-trepca-dhe-ujmani-kompetence-ekzekutive-e-zajednices/20%Monthly2018-05-22 17:56
https://www.informatat.com/rama-ato-pergjime-jane-sajese-e-partise-demokratike/20%Monthly2018-05-22 17:52
https://www.informatat.com/shpetohet-nje-femije-fal-ndihmes-se-pare-te-policise/20%Monthly2018-05-22 17:45
https://www.informatat.com/matoshi-strategjite-qeverisese-nuk-i-miraton-kuvendi/20%Monthly2018-05-22 17:36
https://www.informatat.com/caktohet-data-e-seances-ndaj-enver-sekiraqes/20%Monthly2018-05-22 17:29
https://www.informatat.com/haradinaj-arbereshet-e-italise-burim-fuqie-per-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2018-05-22 17:26
https://www.informatat.com/paralajmerohet-padi-ndaj-rektorit-agron-bajraktari/20%Monthly2018-05-22 17:22
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-resortin-e-donald-trump-ne-florida/20%Monthly2018-05-22 17:19
https://www.informatat.com/numri-i-madh-i-termeteve-ne-shqiperi-sizmologet-japin-alarmin/20%Monthly2018-05-22 17:12
https://www.informatat.com/aksidentohet-lopa-ne-rruge/20%Monthly2018-05-22 17:08
https://www.informatat.com/thaci-dhe-vuciq-pritet-te-takohen-ne-qershor/20%Monthly2018-05-22 17:04
https://www.informatat.com/femijet-lene-shkollen-policia-ndal-prinderit/20%Monthly2018-05-22 16:58
https://www.informatat.com/projekt-qe-synon-aftesimin-dhe-punesimin-e-te-rinjve-ne-tik/20%Monthly2018-05-22 16:54
https://www.informatat.com/nje-vit-pas-mancesteri-kujtoi-viktimat-e-sulmit/20%Monthly2018-05-22 16:41
https://www.informatat.com/gjuajtje-me-arme-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-22 16:36
https://www.informatat.com/pdk-akuzohet-per-politizim-te-spitaleve-ne-mitrovice-dhe-vushtrri/20%Monthly2018-05-22 16:31
https://www.informatat.com/lushnje-tentative-grabitje-ne-nje-banke/20%Monthly2018-05-22 16:28
https://www.informatat.com/thaci-kosova-ne-dialogun-me-serbine-ka-perkrahjen-e-fuqishme-te-shba-ve/20%Monthly2018-05-22 16:26
https://www.informatat.com/150-e-bileta-per-konhcertin-e-kengetarit-grek-antishqiptar-ne-tirane/20%Monthly2018-05-22 16:15
https://www.informatat.com/iraku-denon-belgun-me-vdekje-si-pjesetar-i-isis-it/20%Monthly2018-05-22 16:07
https://www.informatat.com/tryezat-e-partive-per-interes-te-vendit-apo-partive-politike/20%Monthly2018-05-22 16:03
https://www.informatat.com/ballkanit-perendimor-i-duhen-40-vjet-per-te-arritur-nivelin-e-tanishem-te-be-se/20%Monthly2018-05-22 15:50
https://www.informatat.com/projekt-per-furnizim-me-uje-te-pijshem-ne-fshatin-orllan/20%Monthly2018-05-22 15:39
https://www.informatat.com/dhjetera-te-vrare-nga-sulmet-ne-afganistan/20%Monthly2018-05-22 15:33
https://www.informatat.com/prokuroria-jep-urdher-per-intervistimin-e-xhavit-halitit-dhe-arben-gashit/20%Monthly2018-05-22 15:28
https://www.informatat.com/oek-dhe-fondacioni-jahjaga-mbeshtesin-fuqizimin-ekonomik-te-grave/20%Monthly2018-05-22 15:22
https://www.informatat.com/kosova-ngre-memorial-per-ushtaret-e-rene-te-kfor-it-video/20%Monthly2018-05-22 15:18
https://www.informatat.com/shqiperia-qender-ekonomike-rajonale/20%Monthly2018-05-22 15:13
https://www.informatat.com/gjonbalaj-kompania-qe-ka-deportuar-turqit-nga-aeroporti-ka-genjyer-per-arsyen-e-fluturimit-video/20%Monthly2018-05-22 15:11
https://www.informatat.com/ne-gjilan-nisin-punet-per-rrjetin-e-ri-te-ujesjellesit/20%Monthly2018-05-22 15:09
https://www.informatat.com/komponentet-e-kakaos-mund-ta-kthejne-kujtesen-e-humbur/20%Monthly2018-05-22 15:05
https://www.informatat.com/shqiptaret-ne-bujanoc-nfe-pozite-te-veshtire-po-ikin-nga-komunat-shqiptare/20%Monthly2018-05-22 15:03
https://www.informatat.com/emri-i-skenderbeut-se-shpejti-edhe-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-22 15:02
https://www.informatat.com/lamtumire-zbokthit-me-vetem-1-perberes/20%Monthly2018-05-22 15:02
https://www.informatat.com/inaugurohet-rruga-qe-lidh-kosoven-e-shqiperine/20%Monthly2018-05-22 14:58
https://www.informatat.com/milaim-zeka-ata-qe-e-shtyne-seancen-e-kuvendit-jane-mafioze/20%Monthly2018-05-22 14:55
https://www.informatat.com/vendet-qe-do-te-mbeten-pa-energji-elektrike-keds-publikon-orarin-e-plote/20%Monthly2018-05-22 14:51
https://www.informatat.com/zvicra-e-la-jashte-listes-kosova-vazhdon-ta-kerkoje/20%Monthly2018-05-22 14:48
https://www.informatat.com/400-mije-euro-per-rivitalizimin-e-lumit-morava-e-binqes-ne-viti/20%Monthly2018-05-22 14:44
https://www.informatat.com/neser-reduktime-te-ujit-arsyeja-kucja-e-gypit-te-ri/20%Monthly2018-05-22 14:39
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-pajiset-me-58-vetura-te-reja/20%Monthly2018-05-22 14:35
https://www.informatat.com/vv-ftesat-per-tryeze-u-jane-derguar-te-gjitha-partive/20%Monthly2018-05-22 14:28
https://www.informatat.com/mungesa-e-mikrobeve-shkakton-kancerin-tek-femijet/20%Monthly2018-05-22 14:24
https://www.informatat.com/gjakova-behet-me-qender-per-te-rinjte-te-modelit-amerikan/20%Monthly2018-05-22 14:23
https://www.informatat.com/kuvendi-shtyn-seancen-haradinaj-ne-vizite-zyrtare-ne-vatikan/20%Monthly2018-05-22 14:17
https://www.informatat.com/bytyqi-ne-kacanik-do-ta-mbeshtesim-permiresimin-e-infrastruktures-shkollore/20%Monthly2018-05-22 14:14
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-shpallet-figure-e-paqes-ne-kosove/20%Monthly2018-05-22 14:11
https://www.informatat.com/gjerat-qe-i-ndalohen-meghanit-tani-qe-u-be-dukeshe/20%Monthly2018-05-22 13:56
https://www.informatat.com/oek-energjia-elektrike-mbetet-shqetesuese-per-bizneset/20%Monthly2018-05-22 13:50
https://www.informatat.com/tahirireformat-ligjore-do-ti-beje-ne-perputhje-me-nevojat-e-bizneseve/20%Monthly2018-05-22 13:31
https://www.informatat.com/si-arriti-ta-sfidonte-gravitetin-michael-jackson-ne-hitin-smooth-criminal/20%Monthly2018-05-22 13:29
https://www.informatat.com/vazhdon-perballja-e-bashkimit-evropian-me-facebook-un/20%Monthly2018-05-22 13:21
https://www.informatat.com/vitamina-b17-zbulimi-me-i-madh-ne-historine-e-kancerit/20%Monthly2018-05-22 13:11
https://www.informatat.com/eulex-i-me-mision-keshillues-pas-14-qershorit/20%Monthly2018-05-22 13:11
https://www.informatat.com/si-iu-pergjigjeni-emaileve-ka-me-shume-rendesi-sesa-mendoni/20%Monthly2018-05-22 13:08
https://www.informatat.com/eleni-foureira-i-bashkohet-era-istrefit-pjese-e-labelit-sony-music/20%Monthly2018-05-22 13:07
https://www.informatat.com/mbeshtetje-logjistike-per-luften-kunder-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-05-22 13:05
https://www.informatat.com/kush-ja-theu-doren-deputetit-te-kosoves-video/20%Monthly2018-05-22 12:56
https://www.informatat.com/nderohen-77-te-vraret-e-masakres-se-22-majit-ne-vushtrri/20%Monthly2018-05-22 12:55
https://www.informatat.com/mesohet-cmimi-dhe-data-e-lansimit-te-xiaomi-mi-8/20%Monthly2018-05-22 12:31
https://www.informatat.com/recica-komunitetet-pakice-nuk-jane-te-dakorduara/20%Monthly2018-05-22 12:20
https://www.informatat.com/xhaferi-flet-per-viziten-ne-serbi-cfare-thote-per-sheshelin/20%Monthly2018-05-22 12:16
https://www.informatat.com/burgu-pa-gardiane-apo-arme/20%Monthly2018-05-22 12:12
https://www.informatat.com/beqaj-parku-per-inovacion-dhe-trajnime-ne-prizren-katalizator-i-zhvillimit-ekonomik/20%Monthly2018-05-22 12:10
https://www.informatat.com/dielli-i-perkeqeson-disa-semundje/20%Monthly2018-05-22 12:08
https://www.informatat.com/klubet-evropiane-me-me-se-shumti-shikues-ne-stadiume/20%Monthly2018-05-22 12:06
https://www.informatat.com/osbe-ofron-mbeshtetje-per-zyren-e-koordinatorit-nacional-kunder-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-05-22 12:04
https://www.informatat.com/shba-nuk-mund-te-flase-ne-emer-te-mbare-botes/20%Monthly2018-05-22 12:02
https://www.informatat.com/te-reshurat-e-shiut-demtojne-kulturat-bujqesore-ne-drenas/20%Monthly2018-05-22 12:00
https://www.informatat.com/ne-belgjike-peticion-masiv-per-nainggolan/20%Monthly2018-05-22 11:59
https://www.informatat.com/hrw-kerkon-te-bojkotohet-kupa-e-botes-ne-rusi/20%Monthly2018-05-22 11:53
https://www.informatat.com/vazhdon-fushata-e-dezinsektimit-ne-malisheve/20%Monthly2018-05-22 11:50
https://www.informatat.com/shqiperia-perfitoi-1-5-miliard-euro-nga-turizmi-ne-2017/20%Monthly2018-05-22 11:48
https://www.informatat.com/katy-perry-kritikon-fustanin-e-meghan-markle/20%Monthly2018-05-22 11:46
https://www.informatat.com/paqartesi-per-hapjen-e-ambasades-se-kosoves-ne-poloni/20%Monthly2018-05-22 11:44
https://www.informatat.com/jevtiq-mungon-ne-mbledhjen-e-komisionit-te-komuniteteve/20%Monthly2018-05-22 11:41
https://www.informatat.com/drejtori-i-aviacionit-tregon-se-kush-eshte-i-perfshire-ne-rastin-e-gylenisteve-video/20%Monthly2018-05-22 15:10
https://www.informatat.com/emerohet-ambasadori-i-ri-i-kosoves-ne-bullgari/20%Monthly2018-05-22 11:35
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-e-neserme-e-kuvendit-ja-arsyeja/20%Monthly2018-05-22 12:56
https://www.informatat.com/nisma-nuk-e-mbeshtesim-idene-per-zgjedhje/20%Monthly2018-05-22 11:30
https://www.informatat.com/gjethet-e-rrushit-kunder-reumatizmit-dhe-inflamacionit/20%Monthly2018-05-22 11:21
https://www.informatat.com/veliu-tregon-se-si-do-te-veproje-ldk-ja-ne-rast-se-nuk-caktohet-data-e-zgjedhjeve/20%Monthly2018-05-22 11:20
https://www.informatat.com/ushtrimet-qe-ju-ndihmojne-te-hiqni-celulitin/20%Monthly2018-05-22 11:18
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-frikesohem-nga-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-05-22 11:16
https://www.informatat.com/stanaj-ndryshon-emrin-artistik/20%Monthly2018-05-22 11:07
https://www.informatat.com/arsyjet-pse-duhet-konsumuar-nje-gote-kos-cdo-mengjes/20%Monthly2018-05-22 10:51
https://www.informatat.com/haxhiu-skandalet-dhe-shkeljet-e-qeverise-haradinaj-nuk-kane-te-ndalur/20%Monthly2018-05-22 11:38
https://www.informatat.com/iphone-at-e-rinj-do-te-mbushen-tri-here-me-shpejt/20%Monthly2018-05-22 10:32
https://www.informatat.com/ardian-bujupi-po-sjell-kengen-e-re-cika-cika/20%Monthly2018-05-22 10:09
https://www.informatat.com/te-premten-publikohet-himni-i-boterorit-i-kenduar-nga-era-istrefi/20%Monthly2018-05-22 10:00
https://www.informatat.com/keto-dy-parti-nuk-do-te-marrin-pjese-ne-tryezen-e-lvv-se/20%Monthly2018-05-22 11:33
https://www.informatat.com/auditori-zbulon-parregullsite-ne-vitin-e-fundit-qeverises-te-mimoza-kusarit/20%Monthly2018-05-22 09:53
https://www.informatat.com/pdk-nuk-kemi-marre-ftese-nga-vv-per-tryezen-e-se-premtes/20%Monthly2018-05-22 09:49
https://www.informatat.com/flori-mumajesi-sjell-coverin-e-kenges-te-dua-nga-aurela-gace/20%Monthly2018-05-22 09:46
https://www.informatat.com/rama-hajrizi-rizgjedhet-edhe-per-nje-mandat-ne-krye-te-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-05-22 11:16
https://www.informatat.com/ushtrimet-e-rregullta-fizike-mbajne-zemren-dhe-arteriet-te-reja/20%Monthly2018-05-22 09:24
https://www.informatat.com/kardiokirurgjia-ne-funksion-te-plote-sivjet-hiqet-lista-e-pritjes/20%Monthly2018-05-22 09:06
https://www.informatat.com/nje-veze-ne-dite-per-te-mbajtur-larg-doktorin/20%Monthly2018-05-22 08:49
https://www.informatat.com/atk-se-shpejti-me-nje-sherbim-te-ri-moduli-per-menaxhimin-e-rimbursimeve/20%Monthly2018-05-22 08:43
https://www.informatat.com/daciqi-thote-se-eshte-e-veshtire-tu-ndryshohet-qendrimi-shteteve-te-be-se-qe-e-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-05-22 10:00
https://www.informatat.com/thaci-e-gjukanoviq-folesit-kryesore-sot-ne-forumin-e-sigurise-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-05-22 07:41
https://www.informatat.com/mot-i-vranet-sot-pasdite-shtrengata-me-shi/20%Monthly2018-05-22 07:12
https://www.informatat.com/shenohet-19-vjetori-i-masakres-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2018-05-22 07:08
https://www.informatat.com/rama-meta-presidenti-me-i-mire-qe-kemi-pasur/20%Monthly2018-05-22 07:05
https://www.informatat.com/pesembedhjete-kandidate-ne-gare-per-drejtor-te-institucionit-te-trashegimise-kulturore/20%Monthly2018-05-22 07:03
https://www.informatat.com/transformimi-i-kampiones-nga-lufta-e-vazhdueshme-per-mbijetese-ne-champions/20%Monthly2018-05-22 07:01
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-vdes-21-vjecari/20%Monthly2018-05-22 06:59
https://www.informatat.com/thaci-nuk-eshte-favorit-te-udheheq-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-05-22 06:57
https://www.informatat.com/ligji-per-prishtinen-sjell-etape-te-re-zhvillimore-per-kryeqytetin/20%Monthly2018-05-22 06:49
https://www.informatat.com/politizimi-i-bordeve-con-ndermarrjet-drejt-falimentimit/20%Monthly2018-05-22 06:47
https://www.informatat.com/shpenzohen-gabimisht-afro-200-mije-euro/20%Monthly2018-05-22 07:07
https://www.informatat.com/pa-voten-serbe-kosova-nuk-mund-te-kete-ushtri/20%Monthly2018-05-22 06:56
https://www.informatat.com/ford-gt-ne-ankand-shitet-tre-here-me-teper-se-vlera-fillesatare/20%Monthly2018-05-21 21:57
https://www.informatat.com/po-vjen-vera-zgjidhni-jahtin-tuaj/20%Monthly2018-05-21 21:56
https://www.informatat.com/protagonistet-e-sezonit-te-interit-nga-i-zhdukuri-te-skriniar-e-icardi/20%Monthly2018-05-21 21:55
https://www.informatat.com/georgia-nje-yll-ne-bali-foto/20%Monthly2018-05-21 22:01
https://www.informatat.com/ligj-i-ri-per-institucionet-mikrofinanciare-qe-japin-kredi-me-norma-te-larta-interesi/20%Monthly2018-05-21 21:46
https://www.informatat.com/greqia-i-ve-pranga-shqiptarit-te-dyshuar-si-pjesetar-i-isis-it/20%Monthly2018-05-21 21:42
https://www.informatat.com/live-video-vullkani-kilauea-ne-havai/20%Monthly2018-05-21 21:26
https://www.informatat.com/mbyllen-edhe-disa-lokale-te-nates-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-21 20:25
https://www.informatat.com/pse-i-pelqejne-vajzat-me-shume-meshkujt-me-mjeker/20%Monthly2018-05-21 20:17
https://www.informatat.com/mesoni-se-cfare-meshkuj-preferojne-femrat/20%Monthly2018-05-21 20:11
https://www.informatat.com/cka-verejne-djemte-ne-pese-minutat-e-pare-te-nje-femer/20%Monthly2018-05-21 20:06
https://www.informatat.com/lushtaku-e-vlereson-pasurine-e-tij-1-milion-euro/20%Monthly2018-05-21 20:01
https://www.informatat.com/nuk-ka-telefon-pas-ores-10-00-te-darkes/20%Monthly2018-05-21 19:49
https://www.informatat.com/konjufca-sulmon-molliqajn/20%Monthly2018-05-22 06:46
https://www.informatat.com/topawards-unikkatil-sthyhet-as-kete-jave-video/20%Monthly2018-05-21 19:45
https://www.informatat.com/arben-gashi-sqaron-incidentin-me-xhavit-halitin/20%Monthly2018-05-21 19:38
https://www.informatat.com/vuciq-serbine-e-pret-tmerri/20%Monthly2018-05-21 19:29
https://www.informatat.com/miap-ja-i-shpenzoj-mbi-44-mije-euro-per-dreka-zyratre-disa-fatura-pa-mbulese/20%Monthly2018-05-22 06:44
https://www.informatat.com/meshkujt-si-duan-femrat-qe-shesin-mend/20%Monthly2018-05-21 19:21
https://www.informatat.com/haradinaj-paralajmeron-uljen-e-pagave-ne-telekom/20%Monthly2018-05-22 06:41
https://www.informatat.com/diete-per-te-hequr-barkun/20%Monthly2018-05-21 18:42
https://www.informatat.com/bahtiri-permes-facebook-ut-dergon-mesazh-uzurpatoreve/20%Monthly2018-05-21 19:42
https://www.informatat.com/dhuratat-e-dasmes-mbreterore-perfundojne-ne-ebay/20%Monthly2018-05-21 18:32
https://www.informatat.com/bomba-me-sahat-e-erdogan/20%Monthly2018-05-21 17:59
https://www.informatat.com/demi-rose-nje-bombe-per-spanjen/20%Monthly2018-05-21 17:44
https://www.informatat.com/ndihemi-me-fat-publikohen-fotot-zyrtare-te-dasmes-se-vitit/20%Monthly2018-05-21 17:41
https://www.informatat.com/zevendesministrat-e-paprekshem/20%Monthly2018-05-21 17:31
https://www.informatat.com/irak-zbulohen-artifakte-7000-vjecare/20%Monthly2018-05-21 17:27
https://www.informatat.com/buffon-mungojne-vetem-detajet-per-ta-zyrtarizuar-te-psg-ja/20%Monthly2018-05-21 17:22
https://www.informatat.com/gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-qe-do-te-behet-nene-foto/20%Monthly2018-05-21 17:21
https://www.informatat.com/dedaj-do-te-perballet-me-drejtesine-per-mos-kthimin-e-laptopit-ne-mapl/20%Monthly2018-05-21 17:17
https://www.informatat.com/ndryshimet-ne-kodin-penal-kusht-per-liberalizim-ze-vizave/20%Monthly2018-05-21 17:14
https://www.informatat.com/vv-i-dergon-leter-thacit-mos-e-emero-labanin-gjyqtar-ne-kushtetuese-dokumenti/20%Monthly2018-05-21 14:56
https://www.informatat.com/thaci-ngushellon-familjen-e-ish-presidentes-evropiane/20%Monthly2018-05-21 14:26
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-meten-flasin-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-21 14:18
https://www.informatat.com/rrenohet-objekti-ne-mes-te-prishtines-pa-masa-sigurievideo/20%Monthly2018-05-21 14:12
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-05-21 14:06
https://www.informatat.com/perplasjet-e-halitit-gjate-muajit-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-21 13:19
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-ne-pragun-e-mbijeteses-dhe-falimentimit/20%Monthly2018-05-21 13:15
https://www.informatat.com/kurti-eshte-i-domosdoshem-plani-41/20%Monthly2018-05-21 13:08
https://www.informatat.com/haradinaj-eshte-ushtrues-detyre-i-kryeministrit/20%Monthly2018-05-21 14:11
https://www.informatat.com/agim-veliu-i-kunderpergjigjet-ramush-haradinajt/20%Monthly2018-05-21 12:43
https://www.informatat.com/united-ne-bisedime-me-futbollistin-e-chelseat/20%Monthly2018-05-21 12:40
https://www.informatat.com/jevtiq-plackitjet-ndalin-kthimin-e-serbeve-nxisin-shpernguljen/20%Monthly2018-05-21 12:39
https://www.informatat.com/ffk-tregon-kur-do-te-filloje-sezoni-i-ri-i-superliges/20%Monthly2018-05-21 12:33
https://www.informatat.com/komisioni-shtyne-votimin-e-projektligjit-per-inspektoratin-e-arsimit/20%Monthly2018-05-21 12:28
https://www.informatat.com/putin-rikthen-ish-ministrin-e-financave-ne-pozite-shteterore/20%Monthly2018-05-21 12:23
https://www.informatat.com/shpallet-i-pafajshem-zoran-zaev-per-rastin-ryshfeti/20%Monthly2018-05-21 11:54
https://www.informatat.com/serbia-e-ka-humbur-kosoven-eshte-koha-qe-ta-pranojne-realitetin/20%Monthly2018-05-21 11:42
https://www.informatat.com/kmdlnj-thacit-mos-e-dekreto-radomir-laban-pa-perfunduar-verifikimi-per-te-kaluaren-e-tij/20%Monthly2018-05-21 11:36
https://www.informatat.com/pergjegjes-per-degradimin-e-kuvendit-eshte-kadri-veseli/20%Monthly2018-05-21 13:18
https://www.informatat.com/hoti-pafuqia-e-koalicionit-do-te-vonoje-integrimin-evropian/20%Monthly2018-05-21 13:15
https://www.informatat.com/kazakistani-do-ta-rrise-prodhimin-vjetor-te-naftes/20%Monthly2018-05-21 11:26
https://www.informatat.com/ministrja-daneze-ben-thirrje-per-pushim-gjate-ramazanit/20%Monthly2018-05-21 11:24
https://www.informatat.com/kosovaret-u-frikesohen-te-kthyerve-nga-zonat-e-konfliktit/20%Monthly2018-05-21 11:22
https://www.informatat.com/alpinisti-63-vjecar-maqedonas-humb-jeten-ne-malin-everest/20%Monthly2018-05-21 11:19
https://www.informatat.com/sulm-i-armatosur-ne-afganistan-5-te-vdekur/20%Monthly2018-05-21 11:17
https://www.informatat.com/61-jete-te-humbura-ne-4-muaj/20%Monthly2018-05-21 11:16
https://www.informatat.com/40-mesimdhenes-pranohen-pa-konkurs/20%Monthly2018-05-21 11:38
https://www.informatat.com/deputeti-tregon-muskujt-foto/20%Monthly2018-05-21 11:43
https://www.informatat.com/kosovaret-duan-pasaporten-e-serbise/20%Monthly2018-05-21 12:50
https://www.informatat.com/gjenden-dy-mjete-shperthyese/20%Monthly2018-05-21 11:29
https://www.informatat.com/aksidentohet-autobusi-ne-turqi/20%Monthly2018-05-21 11:00
https://www.informatat.com/majlinda-kelmendi-merr-pasaporte-diplomatike/20%Monthly2018-05-21 11:10
https://www.informatat.com/gjiganti-financiar-global-goldman-sachs-po-lanson-kriptovaluten-e-vet/20%Monthly2018-05-21 09:00
https://www.informatat.com/lufta-ndaj-tensionit-te-larte-nis-nga-tavolina/20%Monthly2018-05-21 08:47
https://www.informatat.com/nga-sidnei-ne-kane/20%Monthly2018-05-21 08:44
https://www.informatat.com/spanja-me-nje-fanse-speciale-ne-rusi-foto/20%Monthly2018-05-21 08:42
https://www.informatat.com/bebja-e-pare-ne-12-vite-ne-ishullin-ku-ndalohet-te-lindesh/20%Monthly2018-05-21 08:41
https://www.informatat.com/komandanti-i-fsk-se-ne-shba/20%Monthly2018-05-21 08:38
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-ne-telekom-duhet-te-behet-ulja-e-pagave-per-menaxhmentin/20%Monthly2018-05-21 11:07
https://www.informatat.com/lluka-bordi-i-ndermarrjes-se-re-energjetike-do-te-jete-i-perkohshem/20%Monthly2018-05-21 07:58
https://www.informatat.com/haradinaj-duhet-ta-sigurojme-be-ne-qe-kemi-institucione-demokratike/20%Monthly2018-05-21 07:55
https://www.informatat.com/aliti-nga-bdi-pritet-te-emerohet-kryetare-e-komisionit-per-letra-me-vlere/20%Monthly2018-05-21 07:53
https://www.informatat.com/juventus-afer-marreveshjes-me-portierin-e-serie-a/20%Monthly2018-05-21 07:51
https://www.informatat.com/luksemburgu-me-2-milione-euro-do-ta-ndihmoje-kosoven-ne-procesin-e-integrimit/20%Monthly2018-05-21 07:50
https://www.informatat.com/citaku-gjuriq-po-genjen-per-kosoven/20%Monthly2018-05-21 11:03
https://www.informatat.com/qeveria-dergon-ne-kuvend-projektligjin-per-eficence-te-energjise/20%Monthly2018-05-21 07:45
https://www.informatat.com/negociatat-per-emrin-e-maqedonise-zhvendosen-ne-nju-jork/20%Monthly2018-05-21 07:42
https://www.informatat.com/mitrovica-nikoqire-e-perfaqesuesve-te-diaspores-shqiptare-nga-26-vende/20%Monthly2018-05-21 07:40
https://www.informatat.com/vdes-ish-presidentja-e-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-05-21 07:36
https://www.informatat.com/emerohen-dy-anetar-ne-bordin-e-hidrosistemit-iber-lepenc/20%Monthly2018-05-21 07:38
https://www.informatat.com/interi-ne-champions-a-do-te-qendroje-icardi/20%Monthly2018-05-21 07:21
https://www.informatat.com/erdogan-fushate-ne-bosnje/20%Monthly2018-05-21 07:19
https://www.informatat.com/golden-state-warriors-triumfon-kunder-houston-rockets/20%Monthly2018-05-21 07:16
https://www.informatat.com/shba-dhe-kina-shtyjne-luften-tregtare/20%Monthly2018-05-21 07:15
https://www.informatat.com/kosovari-e-vret-ish-gruan-ne-mes-te-rruges-ne-sy-te-niperve-e-mbesave/20%Monthly2018-05-21 07:13
https://www.informatat.com/policia-e-indise-nxjerr-106-kapsula-nga-barku-i-nje-gruaje/20%Monthly2018-05-21 07:11
https://www.informatat.com/shqiponja-fiton-titullin-e-pare/20%Monthly2018-05-21 07:10
https://www.informatat.com/do-te-punoje-panderprere-deri-ne-rimekembjen-e-trepces/20%Monthly2018-05-21 07:07
https://www.informatat.com/maduro-fiton-edhe-nje-mandat-si-president-i-venezueles/20%Monthly2018-05-21 07:05
https://www.informatat.com/degradimi-i-kuvendit-ne-dy-mandate/20%Monthly2018-05-21 07:03
https://www.informatat.com/detektohet-nibiru-planeti-i-nente/20%Monthly2018-05-21 06:59
https://www.informatat.com/qeveria-me-agjenci-per-sanimin-e-deshtimeve-ne-menaxhimin-e-aseteve-publike/20%Monthly2018-05-21 06:58
https://www.informatat.com/kerkesa-e-opozites-per-zgjedhje-te-reja-perpjekje-joserioze/20%Monthly2018-05-21 07:47
https://www.informatat.com/hoqen-dore-nga-fama-per-nje-jete-me-te-qete/20%Monthly2018-05-21 21:53
https://www.informatat.com/lista-serbe-imponon-kushte-ne-marreveshjen-finale/20%Monthly2018-05-21 06:56
https://www.informatat.com/negociatat-per-emrin-e-maqedonise-zhvendosen-ne-shba/20%Monthly2018-05-21 06:50
https://www.informatat.com/qeveria-e-serbise-eshte-dyfytyreshe-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-05-21 07:33
https://www.informatat.com/betohet-gruaja-e-pare-ne-krye-te-cia-s/20%Monthly2018-05-21 21:39
https://www.informatat.com/qeveria-ne-kerkim-te-ligjit-per-vete/20%Monthly2018-05-21 07:03
https://www.informatat.com/forcimi-i-dollarit-dhe-kriza-e-ardhshme/20%Monthly2018-05-20 18:20
https://www.informatat.com/vdes-rrugeve-si-e-pastrehe-me-1-milion-euro-ne-banke/20%Monthly2018-05-21 21:52
https://www.informatat.com/kengetarja-rrit-temperaturat-ne-los-angeles/20%Monthly2018-05-20 22:19
https://www.informatat.com/presidenti-trump-kritika-te-ashpra-ndaj-hetimit-per-rusine/20%Monthly2018-05-20 22:18
https://www.informatat.com/de-vrij-dhurate-inter-it-zikalterit-sigurojne-champions-league/20%Monthly2018-05-20 22:17
https://www.informatat.com/real-madridi-eshte-kampion-i-evropes-ne-basketboll-mposht-fenerbahcen/20%Monthly2018-05-20 20:29
https://www.informatat.com/vjen-shperblimi-per-shoferet-qe-nuk-kane-bere-asnje-aksident/20%Monthly2018-05-20 19:12
https://www.informatat.com/rafael-nadal-fiton-masterin-e-romes-zbret-nga-podi-federer/20%Monthly2018-05-20 19:10
https://www.informatat.com/turqi-sekuestrohen-mbi-1-2-ton-mariuane/20%Monthly2018-05-20 19:00
https://www.informatat.com/arrestohet-mesuesja-seks-me-nxenesin/20%Monthly2018-05-20 18:56
https://www.informatat.com/torino-ne-mesin-e-arte-fiton-me-genoa-n/20%Monthly2018-05-20 18:52
https://www.informatat.com/deficiti-tregtar-kina-pranon-pikepamjen-amerikane-2/20%Monthly2018-05-20 18:49
https://www.informatat.com/palestine-shtrohet-ne-spital-presidenti/20%Monthly2018-05-20 18:47
https://www.informatat.com/permbytet-edhe-ankaraja/20%Monthly2018-05-20 18:44
https://www.informatat.com/brenda-burgut-me-te-tmerrshem-ne-bote-foto/20%Monthly2018-05-20 18:43
https://www.informatat.com/kapen-6-kg-heroine-ne-mercedesin-me-targa-shqiptare/20%Monthly2018-05-20 18:42
https://www.informatat.com/milani-5-gola-per-e-league-crotone-i-thote-lamtumire-serie-a/20%Monthly2018-05-20 18:39
https://www.informatat.com/deme-nga-termeti-ne-vlore-mbi-dhjete-shtepi-te-demtuara/20%Monthly2018-05-20 18:34
https://www.informatat.com/deri-ne-vitin-2021-pritet-te-ndryshohen-komplet-tekstet-shkollore/20%Monthly2018-05-20 18:31
https://www.informatat.com/shpiket-hunda-artificiale/20%Monthly2018-05-20 18:30
https://www.informatat.com/keni-kujdes-nga-kepucet-e-preferuara-te-kim-kardashian/20%Monthly2018-05-20 18:25
https://www.informatat.com/athina-refuzon-propozimin-per-maqedoni-e-ilindenit/20%Monthly2018-05-20 18:16
https://www.informatat.com/zbulohet-kalendari-i-fshehur-per-900-vjet/20%Monthly2018-05-20 18:15
https://www.informatat.com/serbia-e-ka-te-qarte-se-kosoven-e-ka-kusht-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-05-20 18:14
https://www.informatat.com/gazetari-serb-intervistohet-nga-prokuroria-lidhur-me-vrasjen-e-oliver-ivanovicit/20%Monthly2018-05-20 18:11
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ish-keshilltari-i-sarkozy-po-lobon-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb/20%Monthly2018-05-20 18:09
https://www.informatat.com/presidenti-vucic-serbine-e-pret-tmerri/20%Monthly2018-05-20 18:06
https://www.informatat.com/erdogani-ne-sarajeve-premton-investime-multi-miliardeshe/20%Monthly2018-05-20 18:04
https://www.informatat.com/diaspora-mos-na-shihni-vetem-si-xhep-por-edhe-si-potencial-intelektual/20%Monthly2018-05-20 17:57
https://www.informatat.com/bisha-e-re-e-aston-martin-ja-super-makina-qe-do-te-sjelle/20%Monthly2018-05-20 17:57
https://www.informatat.com/krijohen-baterite-qe-furnizojne-me-energji-nje-qytet/20%Monthly2018-05-20 17:54
https://www.informatat.com/seksi-gjate-shtatzanise-rrezikon-jeten-e-bebit/20%Monthly2018-05-20 17:51
https://www.informatat.com/3-rregullat-e-familjes-mbreterore-qe-i-thyen-princi-harry-dhe-meghan-2/20%Monthly2018-05-20 17:49
https://www.informatat.com/drashkovic-zgjidhja-per-kosoven-sipas-modelit-te-dy-gjermanive/20%Monthly2018-05-21 06:52
https://www.informatat.com/largimi-i-buffon-nga-torino-juventus-hedh-syte-nga-perin/20%Monthly2018-05-20 17:40
https://www.informatat.com/aksident-i-trefishte-ne-autostraden-durres-tirane/20%Monthly2018-05-20 16:57
https://www.informatat.com/vulin-be-te-mos-mendoje-vetem-per-kosoven/20%Monthly2018-05-20 16:42
https://www.informatat.com/be-ja-ofron-shume-mundesi-te-zhvillimit-por-kosova-ska-kapacitete/20%Monthly2018-05-21 06:48
https://www.informatat.com/deficiti-tregtar-kina-pranon-pikepamjen-amerikane/20%Monthly2018-05-20 16:25
https://www.informatat.com/kryetari-i-gjilanit-nuk-pembahet-se-ne-jemi-kampiona/20%Monthly2018-05-20 16:27
https://www.informatat.com/melania-trump-del-nga-spitali/20%Monthly2018-05-20 15:02
https://www.informatat.com/drita-e-gjilanit-kampion-e-kosove-ne-futboll/20%Monthly2018-05-20 16:29
https://www.informatat.com/shtohen-forca-te-shumta-te-policise-afer-stadiumit-ne-peje-foto/20%Monthly2018-05-20 15:53
https://www.informatat.com/ky-superjaht-nuk-eshte-nga-kjo-bote/20%Monthly2018-05-20 15:38
https://www.informatat.com/londra-si-jep-vize-abramovich/20%Monthly2018-05-20 15:35
https://www.informatat.com/artistet-qe-u-bene-te-famshem-pas-vdekjes-2/20%Monthly2018-05-20 15:28
https://www.informatat.com/kitara-me-te-cilen-ka-performuar-bob-dylan-shitet-per-490-mije-dollare/20%Monthly2018-05-20 15:28
https://www.informatat.com/vetevendosje-fton-tryeze-per-zgjidhje-nepermjet-zgjedhjeve/20%Monthly2018-05-20 15:23
https://www.informatat.com/tirane-polombaret-vijojne-kerkimet-per-gjetjen-e-trupit-te-20-vjecarit/20%Monthly2018-05-20 15:07
https://www.informatat.com/pas-muajsh-spekulime-mesohet-kush-realizoi-fustanin-e-meghan-foto/20%Monthly2018-05-20 15:05
https://www.informatat.com/anastasia-kvitko-le-pa-fryme-ndjekesit-e-saj-foto/20%Monthly2018-05-20 15:04
https://www.informatat.com/situate-apokaliptike-shtohen-lumenjte-e-llaves-foto/20%Monthly2018-05-20 14:59
https://www.informatat.com/shaqiri-ne-perkrahje-te-drites/20%Monthly2018-05-20 14:55
https://www.informatat.com/karton-i-kuq-per-prishtinen-ne-ndeshjen-prishtina-drita/20%Monthly2018-05-20 14:48
https://www.informatat.com/blakaj-kosova-dhe-serbia-te-normalizojn-raportet-e-pastaj-vjen-pajtimi/20%Monthly2018-06-10 12:09
https://www.informatat.com/intelektualet-ne-kulme-duke-shikuar-ndeshjen-ne-pjese-foto/20%Monthly2018-05-20 14:18
https://www.informatat.com/atmosfera-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-05-20 14:14
https://www.informatat.com/ministri-hasani-duam-loje-te-bukur-duam-driten-kampion/20%Monthly2018-05-20 14:05
https://www.informatat.com/intelektualet-jashteg-stadionit-video/20%Monthly2018-05-20 13:50
https://www.informatat.com/intelektualet-nuk-lejohen-te-hyejne-ne-stadion-sistemohen-ne-tjera-menyra/20%Monthly2018-05-20 13:22
https://www.informatat.com/fillojne-arrestimfbfet-ene-peje/20%Monthly2018-05-20 13:38
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-krejt-anamorava-eshte-me-driten/20%Monthly2018-05-20 12:46
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-te-fitoje-me-i-miri/20%Monthly2018-05-20 12:34
https://www.informatat.com/dedaj-jo-lute-ldk-nuk-mund-ta-sjell-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-20 12:22
https://www.informatat.com/qeveria-e-maqedonise-i-pergjigjet-asaj-greke-per-propozimin/20%Monthly2018-05-20 12:15
https://www.informatat.com/shqetesimi-rrezikon-grate-nga-dobesimi-i-eshtrave/20%Monthly2018-05-20 12:10
https://www.informatat.com/reagon-kek-u-nuk-eshte-dhene-page-te-13-te/20%Monthly2018-05-20 14:38
https://www.informatat.com/kryebashkiaku-i-selanikut-sulmohet-gjate-nje-manifestimi/20%Monthly2018-05-20 11:57
https://www.informatat.com/nord-stream-2-ndez-dashurine-gjermano-ruse/20%Monthly2018-05-20 11:55
https://www.informatat.com/mbi-700-njerez-te-helmuar-nga-kerpudhat-9-vdesin/20%Monthly2018-05-20 11:50
https://www.informatat.com/adelina-tahiri-shtatzene-shume-shpejt-me-kenge-per-djalin/20%Monthly2018-05-20 11:49
https://www.informatat.com/erdogan-me-tubim-zgjedhor-ne-sarajeve/20%Monthly2018-05-20 11:44
https://www.informatat.com/vrasja-e-ivanoviqit-vazhdon-te-jete-nen-hetime/20%Monthly2018-05-20 11:34
https://www.informatat.com/te-jetuarit-ne-fshat-ndikon-pozitivisht-ne-shendetin-mendor/20%Monthly2018-05-20 11:30
https://www.informatat.com/ne-lipjan-dy-te-burgosur-e-bejne-per-spital-te-denuarin-tjeter/20%Monthly2018-05-20 11:27
https://www.informatat.com/mali-i-zi-me-rrethoje-te-mprehte-ne-kufi-me-shqiperine/20%Monthly2018-05-20 11:19
https://www.informatat.com/frika-nga-kurdisjet-kompanite-e-basteve-bllokojne-ndeshjet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-20 11:12
https://www.informatat.com/lojtari-e-rrah-gjyqtarin-ne-mes-te-tiranes/20%Monthly2018-05-20 11:03
https://www.informatat.com/shefi-i-be-se-ne-serbi-per-tu-antaresuar-ne-be-duhet-ta-pranoni-kosoven-shtet/20%Monthly2018-05-20 10:55
https://www.informatat.com/gjyqtari-i-ndeshjes-finale-per-kampionin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-20 10:49
https://www.informatat.com/shumat-e-parave-qe-i-fiton-kampioni-i-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2018-05-20 10:41
https://www.informatat.com/vazhdojne-kerkimet-per-20-vjecarin-e-zhdukur/20%Monthly2018-05-20 11:51
https://www.informatat.com/shikoni-se-cka-kane-veshur-100-intelektualet-qe-do-te-jene-ne-stadium/20%Monthly2018-05-20 10:34
https://www.informatat.com/militantet-e-isis-it-largohen-nga-enklava-e-damaskut/20%Monthly2018-05-20 10:29
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pakonkurrent-nuk-ka-kunder-kandidat-ne-aak/20%Monthly2018-05-20 10:25
https://www.informatat.com/majlinda-e-arte-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-05-20 10:22
https://www.informatat.com/per-nje-jave-lindin-10-binjake-ne-qkuk/20%Monthly2018-05-20 10:19
https://www.informatat.com/drashkoviq-vuciq-e-di-se-e-ka-hcumbur-kosoven/20%Monthly2018-05-20 09:51
https://www.informatat.com/eksperti-amerikan-shqipferia-tde-zgjedh-mes-bashkimit-europian-dhe-turqise/20%Monthly2018-05-20 09:42
https://www.informatat.com/shkendija-fiton-titullin-e-maqedonise-feste-e-madhe-ne-tetove/20%Monthly2018-05-20 09:39
https://www.informatat.com/manipulimet-ne-testin-e-arritsehmerise-ja-si-do-te-veproje-masht-i/20%Monthly2018-05-20 17:13
https://www.informatat.com/13-termete-godasin-shqiperine/20%Monthly2018-05-20 09:20
https://www.informatat.com/haziri-i-kunderpergjigjet-haradinajt-pengesat-per-liberalizim-i-ke-brenda-qeverise/20%Monthly2018-05-20 09:13
https://www.informatat.com/perfundon-turneu-i-ping-pongut-shpallen-fituesit/20%Monthly2018-05-20 09:04
https://www.informatat.com/intelektualet-kalojne-nxatens-nee-peje-nisin-kengen-ne-mengjes-video/20%Monthly2018-05-20 09:28
https://www.informatat.com/arrestohen-shqiptari-dhe-grekja-sekuestrohen-11-kg-kokaine-dhe-110-000-euro/20%Monthly2018-05-20 11:52
https://www.informatat.com/3-rregullat-e-familjes-mbreterore-qe-i-thyen-princi-harry-dhe-meghan/20%Monthly2018-05-20 08:45
https://www.informatat.com/termetet-demtojne-rreth-20-banesa-ne-fshatrat-e-selenices/20%Monthly2018-05-20 08:41
https://www.informatat.com/uta-ibrahimi-ngjitet-ne-majen-lhotse-e-katerta-me-e-larta-ne-tok-8516m/20%Monthly2018-05-20 08:37
https://www.informatat.com/personat-e-shendosh-ju-shpetojne-operacioneve-ne-zemer-me-lehte/20%Monthly2018-05-20 08:33
https://www.informatat.com/me-ligjin-per-pagat-presidenti-do-te-paguhet-me-se-shumti/20%Monthly2018-05-20 08:25
https://www.informatat.com/rregulla-profesionale-te-komunikimit-me-e-mail/20%Monthly2018-05-20 08:14
https://www.informatat.com/automjetet-e-paregjistruara-te-rrezikshme-kerkohet-konfiskimi-i-tyre/20%Monthly2018-05-20 08:12
https://www.informatat.com/qeveria-e-punesimeeve/20%Monthly2018-05-20 07:59
https://www.informatat.com/zogaj-zevendesministrat-nuk-i-japin-llogari-askujt-brenda-qeverise/20%Monthly2018-05-20 07:49
https://www.informatat.com/hoti-do-te-perdorim-cdo-metode-kushtetuese-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-05-20 07:40
https://www.informatat.com/gazetari-cvetkoviq-po-hulumton-vdekjen-e-ivanoviqit-ne-kosove-ndalet-nga-policia-ne-kufi/20%Monthly2018-05-20 09:05
https://www.informatat.com/zeneli-kerkon-te-nderrohet-komisioni-recensues-ne-fshmn/20%Monthly2018-05-20 07:26
https://www.informatat.com/haradinaj-asociacioni-i-komunave-formohet-sipas-kushtetutes/20%Monthly2018-05-20 07:25
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove/20%Monthly2018-05-20 07:16
https://www.informatat.com/adelina-vjen-me-kengen-me-te-re-tiqja-video/20%Monthly2018-05-19 22:28
https://www.informatat.com/nje-penallti-shpeton-sezonin-e-chelseat/20%Monthly2018-05-19 22:05
https://www.informatat.com/me-poshte-jane-renditur-10-familjet-mbreterore-te-europes-qe-kane-me-shume-pasuri-te-raportuar/20%Monthly2018-05-19 22:02
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-dyshime-se-ldk-ja-po-punon-kunder-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-05-19 21:54
https://www.informatat.com/prishtine-hajdutet-vjedhin-veturen-permes-merimanges/20%Monthly2018-05-19 19:59
https://www.informatat.com/termet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-19 19:55
https://www.informatat.com/10-gjuhet-me-te-veshtira-ne-bote-ja-ku-renditet-shqipja/20%Monthly2018-05-19 19:53
https://www.informatat.com/30-vjecari-gjindet-i-pajetge-ne-prishtine-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-05-19 19:49
https://www.informatat.com/te-kesh-pushtet-nuk-do-te-thote-se-je-i-lumtur/20%Monthly2018-05-19 19:40
https://www.informatat.com/rama-po-trokasim-prej-viteshh-ne-deren-e-be-se/20%Monthly2018-05-19 19:39
https://www.informatat.com/ndikimi-i-rrjeteve-sociale-ne-biznes/20%Monthly2018-05-19 19:29
https://www.informatat.com/6-keshilla-nga-psikologet-per-te-rritur-femije-te-mbare/20%Monthly2018-05-19 19:18
https://www.informatat.com/podujeve-kultivohet-cdroga-ne-bahce-dhe-e-terin-ne-tavanvideo/20%Monthly2018-05-19 19:15
https://www.informatat.com/levizja-shqiptare-kundershton-emrin-e-propozuar-per-maqedonine/20%Monthly2018-05-19 19:05
https://www.informatat.com/8-gjera-qe-per-shqiptaret-jane-sukses-por-qe-skane-lidhje-me-suksesin/20%Monthly2018-05-19 18:59
https://www.informatat.com/limaj-takon-heroin-e-kroacise-ante-gotovina/20%Monthly2018-05-19 18:55
https://www.informatat.com/10-rregullat-se-si-duhet-te-sillen-ata-qe-nuk-agjerojne/20%Monthly2018-05-19 18:53
https://www.informatat.com/pse-nuk-lejohen-mardheniet-intime-ne-ramazan/20%Monthly2018-05-19 18:45
https://www.informatat.com/maturanti-qe-me-kursimet-e-tcij-bleu-kostumin-e-matures/20%Monthly2018-05-19 18:33
https://www.informatat.com/chelsea-fiton-fa-cup-united-mbetet-pa-trofe/20%Monthly2018-05-19 18:17
https://www.informatat.com/ne-kroaci-proteste-e-madhe-kunder-abortit/20%Monthly2018-05-19 18:10
https://www.informatat.com/deklarata-gazetaret-mbeshtesin-kolegun-qe-regjistroi-agron-xhafajn/20%Monthly2018-05-19 18:09
https://www.informatat.com/dasma-mbreterore-permes-fotografive/20%Monthly2018-05-19 18:05
https://www.informatat.com/paradoksi-i-fiksimit-me-dasmen-mbreterore/20%Monthly2018-05-19 18:04
https://www.informatat.com/maria-sol-sfidon-wanda-naran/20%Monthly2018-05-19 18:03
https://www.informatat.com/njihuni-me-barbie-aziatike/20%Monthly2018-05-19 18:02
https://www.informatat.com/sakrificat-per-te-pare-nga-afer-martesen-mbreterore/20%Monthly2018-05-19 18:01
https://www.informatat.com/rikthehet-ford-bronco/20%Monthly2018-05-19 17:59
https://www.informatat.com/emocionuese-buffon-perfundon-karrieren-shikoni-cfare-bejne-tifozet-per-tefoto-video/20%Monthly2018-05-19 17:54
https://www.informatat.com/okb-denon-sulmin-ne-nje-stadium-afgan/20%Monthly2018-05-19 18:06
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-brendshme-partiake-deri-me-10-qershor/20%Monthly2018-05-19 17:35
https://www.informatat.com/ja-pse-po-terhiqen-investimet-amerikane-nga-kosova/20%Monthly2018-05-19 17:28
https://www.informatat.com/hoxhiq-ka-levizje-te-lire-te-shqiptareve-ne-veri/20%Monthly2018-05-19 17:22
https://www.informatat.com/pacolli-rruga-e-kosoves-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes-e-pandalshme/20%Monthly2018-05-19 17:18
https://www.informatat.com/zyrtari-gjerman-kosova-nuk-eshte-sfida-e-vetme-e-serbise/20%Monthly2018-05-19 17:14
https://www.informatat.com/nderron-jete-15-vjecarja-ne-prizren/20%Monthly2018-05-19 17:10
https://www.informatat.com/zjarr-ne-prizren-dy-te-lenduar/20%Monthly2018-05-19 17:06
https://www.informatat.com/xhiro-e-33-te-gjakos-futbollistin-e-gjilanit-vllaznimi-luan-ne-barazh-foto/20%Monthly2018-05-19 17:01
https://www.informatat.com/fshihen-emrat-e-kandidateve-per-pozitat-udheheqese-ne-arsim/20%Monthly2018-05-19 16:33
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-lushtakut-gashit-shales-e-te-tjereve-per-gjuajtje-me-arme-ne-oden-e-limajt/20%Monthly2018-05-19 16:29
https://www.informatat.com/auditori-gjen-parregullsi-ne-ministrine-e-financave/20%Monthly2018-05-19 16:14
https://www.informatat.com/kosova-ka-ekstraduar-dhe-deportuar-rreth-350-persona-nga-2017-a/20%Monthly2018-05-19 15:33
https://www.informatat.com/lluka-mohon-te-kete-thene-se-pagat-ne-ptk-do-te-ulen-per-40-per-qind/20%Monthly2018-06-10 12:29
https://www.informatat.com/e-perjetoi-luften-e-bosnjes-sot-kampion-boteror/20%Monthly2018-05-19 14:16
https://www.informatat.com/7-vite-nga-vrasja-e-diana-kastratit/20%Monthly2018-05-19 13:53
https://www.informatat.com/sekuestrohen-10-ton-mish-i-kontaminuar-ne-elbasan/20%Monthly2018-05-19 13:48
https://www.informatat.com/rrefimi-i-zdrukthetari-te-verber-nga-ferizaj/20%Monthly2018-05-19 13:44
https://www.informatat.com/basha-nis-pergatitjet-per-protesten/20%Monthly2018-05-19 13:42
https://www.informatat.com/shqiperia-dhe-serbia-bashkohen-per-te-rritur-turizmin/20%Monthly2018-05-19 13:40
https://www.informatat.com/dy-te-rinj-bien-te-shpella-e-pellumbasit-njerin-e-merr-lumi/20%Monthly2018-05-19 13:38
https://www.informatat.com/ronaldo-i-rekordeve-eshte-shume-prane-10-shit-magjik/20%Monthly2018-05-19 13:31
https://www.informatat.com/messi-lojtar-i-jashtezakonshem-por-nuk-di-ta-udheheqe-ekipin/20%Monthly2018-05-19 13:22
https://www.informatat.com/lekaj-per-tri-vite-do-te-investohet-ne-infrastrukturen-rrugore-ne-gjakove/20%Monthly2018-05-19 13:19
https://www.informatat.com/me-motocikleta-policia-synon-rregullimin-e-trafikut-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-05-19 13:11
https://www.informatat.com/fillon-turneu-memorial-i-ping-pongut-ahmet-hoxha/20%Monthly2018-05-19 13:08
https://www.informatat.com/haradinaj-investimet-e-diaspores-ndikojne-ne-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2018-05-19 13:04
https://www.informatat.com/veseli-pres-kunder-kandidat-per-kryetar-te-pdk-se/20%Monthly2018-05-19 12:57
https://www.informatat.com/haradinaj-investimet-e-diaspores-ndikojne-drejtperdrejt-ne-zhvillimin-ekonomik-te-vendit/20%Monthly2018-05-19 12:26
https://www.informatat.com/haxhiu-kuvendi-votoi-nje-te-denuar-per-gjyqtar-te-kushtetueses/20%Monthly2018-05-19 12:25
https://www.informatat.com/prizren-dy-te-lenduar-ne-zjarrin-qe-perfshiu-fabriken/20%Monthly2018-05-19 12:18
https://www.informatat.com/zanetti-interi-e-ka-vendin-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-19 12:15
https://www.informatat.com/reagon-sindikata-e-ptk-sevaldin-lluka-argat-i-z-mobile-sdo-te-lejojme-uljen-e-pagave/20%Monthly2018-05-19 12:12
https://www.informatat.com/lukaj-institucionet-e-kosoves-kane-deshtuar-ne-terheqjen-e-investitoreve-te-huaj/20%Monthly2018-05-19 14:04
https://www.informatat.com/lirohen-dy-pjesetaret-e-fsk-se-te-arrestuar-nga-serbia/20%Monthly2018-05-19 13:53
https://www.informatat.com/nderohet-deshmori-enver-topalli/20%Monthly2018-05-19 11:41
https://www.informatat.com/ku-eshte-sot-marizza-e-rebelde-way/20%Monthly2018-05-19 11:26
https://www.informatat.com/dasma-mbreterore-2018-princ-harry-dhe-meghan-markle-i-thone-po-njeri-tjetrit/20%Monthly2018-05-19 11:23
https://www.informatat.com/gjumi-i-pasdites-eshte-i-mire-per-mesim/20%Monthly2018-05-19 11:22
https://www.informatat.com/kujdesi-per-dhembet-si-ta-ruani-smaltin-2/20%Monthly2018-05-19 11:13
https://www.informatat.com/kemi-projekt-30-milionesh-me-bb-ne-kosova-do-te-jete-shteti-i-pare-ne-evrope-me-fibra-optike/20%Monthly2018-05-19 11:06
https://www.informatat.com/rasti-per-pershtypjen-e-pare-te-jepet-vetem-nje-here/20%Monthly2018-05-19 11:01
https://www.informatat.com/agjerimi-ne-fe-te-ndryshme-a-e-demton-shendetin/20%Monthly2018-05-19 10:55
https://www.informatat.com/5-gjerat-befasuese-qe-i-bejne-njerezit-e-suksesshem/20%Monthly2018-05-19 10:52
https://www.informatat.com/mos-e-merrni-telefonin-ne-takime/20%Monthly2018-05-19 11:15
https://www.informatat.com/kqz-ja-rrezikohet-nga-papergjegjesia-e-thacit/20%Monthly2018-05-19 10:43
https://www.informatat.com/individi-jopolitik-dhe-plaga-emocionale/20%Monthly2018-05-19 10:35
https://www.informatat.com/tre-hapa-per-tu-miqesuar-me-lehte/20%Monthly2018-05-19 10:31
https://www.informatat.com/qeshni-ne-pune-ndihmon-ne-produktivitet/20%Monthly2018-05-19 10:28
https://www.informatat.com/gjysma-e-ekipit-portugez-qe-doli-kampion-i-evropes-mbetet-jashte-boterorit/20%Monthly2018-05-19 10:26
https://www.informatat.com/ushqim-per-mendjen-30-shprehje-brilante-nga-dostoevsky/20%Monthly2018-05-19 10:23
https://www.informatat.com/jo-televizor-ne-dhomen-e-gjumit-te-femijeve/20%Monthly2018-05-19 10:15
https://www.informatat.com/10-rregulla-per-lumturi-nga-psikologu-alberto-simon/20%Monthly2018-05-19 10:11
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-70-vjecari-nga-prizereni/20%Monthly2018-05-19 10:08
https://www.informatat.com/cfare-beni-kur-ai-shikon-femrat-e-tjera/20%Monthly2018-05-19 10:05
https://www.informatat.com/izraeli-ka-kryer-sulmet-me-perkrahje-te-shba-se/20%Monthly2018-05-19 10:02
https://www.informatat.com/kadare-dha-nje-porosi-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-05-19 10:47
https://www.informatat.com/delawie-i-zhgenjyer-me-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-19 09:41
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-me-ligj-apo-me-kushtetute/20%Monthly2018-05-19 09:31
https://www.informatat.com/tete-te-vdekur-nga-nje-shperthim-ne-afganistan/20%Monthly2018-05-19 09:24
https://www.informatat.com/shba-deporton-nje-shtetas-rus/20%Monthly2018-05-19 09:22
https://www.informatat.com/shqiperia-para-nje-apokalipsi/20%Monthly2018-05-19 09:20
https://www.informatat.com/kunder-idese-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-05-19 09:19
https://www.informatat.com/bashkimi-ia-mesyn-prishtines-per-titullin-historik/20%Monthly2018-05-19 09:17
https://www.informatat.com/dialogu-i-lidhur-fort-me-te-ardhmen-evropiane-te-te-dyja-paleve/20%Monthly2018-05-19 09:15
https://www.informatat.com/interesim-i-madh-per-ta-ndjekur-nga-afer-dasmen-e-princit-harry-me-meghan-markle/20%Monthly2018-05-19 09:13
https://www.informatat.com/per-kater-muaj-29-te-vdekur-ne-komunikacion/20%Monthly2018-05-19 08:05
https://www.informatat.com/qkuk-ne-kolaps-pa-material-shpenzues-e-barna/20%Monthly2018-05-19 09:31
https://www.informatat.com/serbet-e-kercenojne-citakun-ajo-i-publikon-ne-facebook-foto/20%Monthly2018-05-19 07:54
https://www.informatat.com/daciq-serbia-nuk-do-ta-lejoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-ke/20%Monthly2018-05-19 09:19
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-masakra-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2018-05-19 08:05
https://www.informatat.com/pdk-ja-emeron-drejtoret-e-4-drejtorive-te-ekzekutivit-ne-peje/20%Monthly2018-05-19 07:23
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-05-19 07:20
https://www.informatat.com/drita-ankohet-per-tifozet-thote-se-prishtina-eshte-ne-presion/20%Monthly2018-05-19 07:17
https://www.informatat.com/90-minutat-e-titullit/20%Monthly2018-05-19 07:14
https://www.informatat.com/vitin-tjeter-nis-ndertimi-i-spitalit-te-prishtines/20%Monthly2018-05-19 07:12
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-politikanja-e-njohur/20%Monthly2018-05-19 07:07
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-samitin-e-sofjes-kerkon-perkrahje-per-mjedisin-2/20%Monthly2018-05-19 07:05
https://www.informatat.com/i-aksidentuari-mbreme-ne-suhareke-ishte-veteran-i-uck-se/20%Monthly2018-05-19 07:02
https://www.informatat.com/ambasada-ne-kanada-lihet-pa-buxhet-shkak-behet-kontrata-e-asistentes/20%Monthly2018-05-19 07:00
https://www.informatat.com/kuvendi-nuk-i-penalizon-deputetet-pertace/20%Monthly2018-05-19 08:00
https://www.informatat.com/ska-plan-per-kosoven-palet-te-dalin-vete-me-propozime/20%Monthly2018-05-19 07:50
https://www.informatat.com/pan-e-mban-te-bllokuar-kqz-ne/20%Monthly2018-05-19 07:46
https://www.informatat.com/nuk-kane-nevoje-per-test-adn-je/20%Monthly2018-05-19 00:16
https://www.informatat.com/ejupi-vokrri-dergoi-nje-shofer-ne-bisedimet-per-stadiumin/20%Monthly2018-05-19 00:38
https://www.informatat.com/spoti-i-meghan-qe-po-turperon-familjen-mbreterore/20%Monthly2018-05-19 00:26
https://www.informatat.com/moda-saktesia-absolute-e-te-bardhes/20%Monthly2018-05-19 00:20
https://www.informatat.com/nje-qytet-shtet-lundrues-projekti-qe-do-te-shpetoje-njerezimin/20%Monthly2018-05-19 00:15
https://www.informatat.com/paqe-dhe-dashuri-per-cristiano-ronaldon-foto/20%Monthly2018-05-19 00:11
https://www.informatat.com/be-kunder-shba-ve-gati-te-mbeshtese-ekonomikisht-iranin/20%Monthly2018-05-19 00:07
https://www.informatat.com/stoltenberg-tregon-se-si-nato-po-i-pergjigjet-agresivitetit-te-rusise/20%Monthly2018-05-19 00:04
https://www.informatat.com/misioni-i-kfor-it-dhe-numri-i-ushtareve-ne-kosove-nuk-do-te-ndryshoje/20%Monthly2018-05-19 06:56
https://www.informatat.com/kosovaret-prijne-per-marrjen-e-shtetesise-ne-zvicer-pas-tyre-gjermanet-e-italianet/20%Monthly2018-05-19 06:52
https://www.informatat.com/rrokulliset-me-traktor-nje-60-vjecar-nderron-jete-rruges-per-spital/20%Monthly2018-05-19 06:46
https://www.informatat.com/atletico-feston-europa-league-ne-rruget-e-madridit-foto/20%Monthly2018-05-18 20:51
https://www.informatat.com/albert-krasniqi-xhavit-haliti-te-shkarkohet-nga-posti-i-nenkryetarit-te-kuvendit/20%Monthly2018-05-18 20:47
https://www.informatat.com/brazil-250-te-arrestuar-per-pornografi-te-femijeve/20%Monthly2018-05-18 20:36
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-dekreton-themelimin-e-misioneve-diplomatike-te-kosoves-ja-ne-cilat-shtete/20%Monthly2018-05-18 20:35
https://www.informatat.com/republika-maqedonia-e-ilindenit-opsion-i-mundshem-per-emrin/20%Monthly2018-05-18 20:31
https://www.informatat.com/27674-2/20%Monthly2018-05-18 20:32
https://www.informatat.com/platini-godet-fifa-n-finalja-e-madhe-e-boterorit-te-1998-e-trukuar/20%Monthly2018-05-18 20:22
https://www.informatat.com/kandidatja-republikane-fyen-publikisht-transgjinoren-qe-perdori-tualetin-e-femrave/20%Monthly2018-05-18 20:20
https://www.informatat.com/shaolin-gang-dj-blunt-dhe-real-1-sjellin-kengen-kineze/20%Monthly2018-05-18 19:16
https://www.informatat.com/dashni-e-vjeter-irkenc-hyka-sjell-duetin-me-ponin/20%Monthly2018-05-18 19:14
https://www.informatat.com/miss-bumbum-ka-ditelindjen/20%Monthly2018-05-18 18:48
https://www.informatat.com/masakra-ne-teksas-identifikohet-autori-17-vjecar-viktimat-9-nxenes-dhe-nje-mesues/20%Monthly2018-05-18 18:46
https://www.informatat.com/kuti-me-flori-e-diamante-ne-oborr-te-shtepise/20%Monthly2018-05-18 18:54
https://www.informatat.com/ne-kube-rrezohet-avioni-i-ngritur-nga-havana-me-104-vete-ne-bord-video/20%Monthly2018-05-18 18:42
https://www.informatat.com/kuvendi-nuk-arrin-te-zgjedhe-gjyqtaret-ne-kushtetuese/20%Monthly2018-05-18 18:24
https://www.informatat.com/avdullah-hoti-publikon-fotografi-te-gazmend-muhaxherit-duke-fluturuar/20%Monthly2018-05-18 18:13
https://www.informatat.com/kdi-te-merren-masa-ndaj-deputeteve-te-cilet-denigrojne-punen-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-18 17:32
https://www.informatat.com/policia-heton-rrjedhjen-e-testit-te-arritshmerise-sot-atij-iu-nenshtruan-rreth-27-mije-nxenes/20%Monthly2018-05-18 17:29
https://www.informatat.com/baton-haxhiu-humb-betejen-me-yhir-per-favorizimin-e-pdkse-gjate-zgjedhjeve/20%Monthly2018-05-18 17:27
https://www.informatat.com/deputetja-e-vetevendosjes-i-quan-primitive-halitin-e-gashin/20%Monthly2018-05-18 17:21
https://www.informatat.com/deputetet-zgjedhin-gjyqtaret-e-kushtetueses-nga-komunitetet-jo-shumice-per-shqiptaret-ne-rivotim/20%Monthly2018-05-18 17:19
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-thote-se-nuk-e-sulmoi-arben-gashin-kam-rreshqitur/20%Monthly2018-05-18 16:48
https://www.informatat.com/dy-specialiste-shqiptare-diplomohen-ne-izrael-per-teknologjite-e-pastra/20%Monthly2018-05-18 16:45
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-samitin-e-sofjes-kerkon-perkrahje-per-mjedisin/20%Monthly2018-05-18 16:34
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri/20%Monthly2018-05-18 16:28
https://www.informatat.com/ngadalesohet-tregtia-ne-eurozone/20%Monthly2018-05-18 16:06
https://www.informatat.com/denohet-punetorja-qe-demtoi-banken-per-me-shume-se-100-mije-euro/20%Monthly2018-05-18 15:14
https://www.informatat.com/veseli-te-ndalen-sjelljet-e-pahijshme-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-18 15:52
https://www.informatat.com/bie-dukshem-numri-i-lindjeve-ne-shba/20%Monthly2018-05-18 15:57
https://www.informatat.com/lirohen-nga-akuza-imamet-e-dyshimte-per-nxitje-te-terrorizmit-2/20%Monthly2018-05-18 15:46
https://www.informatat.com/ja-momenti-i-perplasje-fizike-mes-deputeteve-te-kuvendit-te-kosoves-video/20%Monthly2018-05-18 15:42
https://www.informatat.com/e-armatosur-ne-diplomim-per-nje-arsye-te-vecante/20%Monthly2018-05-18 15:32
https://www.informatat.com/thaci-dekreton-themelimin-e-tri-misioneve-diplomatike/20%Monthly2018-05-18 15:28
https://www.informatat.com/perse-eshte-veshtire-ta-mbani-kontaktin-me-sy-gjate-nje-bisede/20%Monthly2018-05-18 15:25
https://www.informatat.com/u-miratua-propozimi-per-formimin-e-komisionit-per-nato-n/20%Monthly2018-05-18 15:23
https://www.informatat.com/merkeli-bisedon-me-putinin-per-iranin-sirine-e-ukrainen/20%Monthly2018-05-18 15:21
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-te-lajthive/20%Monthly2018-05-18 15:20
https://www.informatat.com/kujdesi-per-dhembet-si-ta-ruani-smaltin/20%Monthly2018-05-18 15:17
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-deshmoret-e-dushkajes-foto/20%Monthly2018-05-18 15:15
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-te-bukes-se-misrit/20%Monthly2018-05-18 15:13
https://www.informatat.com/pese-keshilla-per-ju-qe-beni-palester/20%Monthly2018-05-18 15:09
https://www.informatat.com/pese-mrekulli-shendetesore-te-limonit/20%Monthly2018-05-18 15:08
https://www.informatat.com/gazetarja-acaron-ramen-kryeministri-braktis-konferencen-video/20%Monthly2018-05-18 15:07
https://www.informatat.com/qershia-fruti-qe-dobeson-dhe-rinon/20%Monthly2018-05-18 15:06
https://www.informatat.com/emerohet-avokati-i-popullit-i-gjykates-speciale/20%Monthly2018-05-18 15:04
https://www.informatat.com/njerezit-qe-bezdisen-nga-zhurmat-jane-me-kreative/20%Monthly2018-05-18 15:02
https://www.informatat.com/keshilla-per-reduktimin-e-stresit/20%Monthly2018-05-18 15:01
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-mund-ti-hani-pas-ores-2000/20%Monthly2018-05-18 14:59
https://www.informatat.com/putin-do-te-vazhdojme-dergesat-e-gazit-nepermjet-ukraines/20%Monthly2018-05-18 14:57
https://www.informatat.com/akr-ja-mohon-se-eshte-braktisur-nga-agim-bahtiri/20%Monthly2018-05-18 14:57
https://www.informatat.com/nafta-vazhdon-ta-rrokullise-boten/20%Monthly2018-05-18 14:54
https://www.informatat.com/nis-seanca-e-kuvendit-pritet-te-perzgjedhen-gjyqtaret-e-kushtetueses/20%Monthly2018-05-18 14:50
https://www.informatat.com/thaci-harrojeni-perspektiven-evropiane-pa-fqinjesi-te-mire/20%Monthly2018-05-18 14:49
https://www.informatat.com/shqiperia-nuk-i-pergjigjet-kosoves/20%Monthly2018-05-18 15:40
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-skitaret-federata-skitare-pranohet-ne-fis/20%Monthly2018-05-18 14:41
https://www.informatat.com/auditori-ia-zbulon-parregullsite-hortikultures/20%Monthly2018-05-18 14:33
https://www.informatat.com/shperndahen-202-pako-ushqimore-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2018-05-18 14:30
https://www.informatat.com/thaci-ne-mesin-e-qershorit-presim-rekomandimin-per-vizat/20%Monthly2018-05-18 14:27
https://www.informatat.com/ne-qershor-nis-rigjykimi-ndaj-enver-sekiraqes/20%Monthly2018-05-18 15:04
https://www.informatat.com/vendoset-per-lokacionin-e-varrezave-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-18 14:23
https://www.informatat.com/perfundojne-punimet-mbi-uren-e-ibrit/20%Monthly2018-05-18 14:19
https://www.informatat.com/hoti-nderohet-me-medaljen-shqiponja-e-arte/20%Monthly2018-05-18 14:17
https://www.informatat.com/demtohen-dy-kisha-ortodokse-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-18 14:15
https://www.informatat.com/cfare-thone-mergimtaret-pasi-e-provuan-ulesen-e-deputetit-video/20%Monthly2018-05-18 14:12
https://www.informatat.com/pzap-dy-parti-politike-nuk-i-kane-shlyer-borxhet/20%Monthly2018-05-18 14:41
https://www.informatat.com/thaci-pjesemarrja-e-kosoves-ne-sofje-ngjarje-historike/20%Monthly2018-05-18 14:26
https://www.informatat.com/ish-kryeministrit-i-sekuestron-72-canta-me-bizhuteri/20%Monthly2018-05-18 14:07
https://www.informatat.com/lirohen-nga-akuza-imamet-e-dyshimte-per-nxitje-te-terrorizmit/20%Monthly2018-05-18 14:04
https://www.informatat.com/nato-nuk-planifikon-pakesimin-e-ushtareve-ne-kosove/20%Monthly2018-05-18 14:01
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-penges-per-te-rinjte-e-kosoves/20%Monthly2018-05-18 13:57
https://www.informatat.com/ariana-grande-flet-per-sulmin-ne-manchester/20%Monthly2018-05-18 13:52
https://www.informatat.com/prizreni-do-te-behet-me-shkolle-te-muzikes-dhe-kopsht-per-femije/20%Monthly2018-05-18 13:51
https://www.informatat.com/e-armatosur-ne-diplomim/20%Monthly2018-05-18 13:41
https://www.informatat.com/njohja-kosoves-nuk-do-te-jete-kusht-i-be-se/20%Monthly2018-05-18 13:34
https://www.informatat.com/hamza-falenderon-delawie-per-mbeshtetjen-qe-shba-ja-po-e-jep-ne-zhvillimin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-18 13:25
https://www.informatat.com/zvicra-i-jep-mbeshtetje-kosoves/20%Monthly2018-05-18 13:24
https://www.informatat.com/dy-vite-e-gjashte-muaj-burgim-per-shperdorim-te-detyres-zyrtare/20%Monthly2018-05-18 13:22
https://www.informatat.com/kosoven-ne-panama-me-xhudisten-erza-muminoviq/20%Monthly2018-05-18 13:21
https://www.informatat.com/meeting-of-styles-mbledh-artistet-e-grafiteve-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-18 12:43
https://www.informatat.com/atk-mbyll-7-lokale-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2018-05-18 12:40
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-05-18 14:11
https://www.informatat.com/bllokohen-autobuse-me-270-emigrante-ne-bosnje/20%Monthly2018-05-18 12:23
https://www.informatat.com/spanja-pengon-anetaresimin-e-kosoves-ne-be/20%Monthly2018-05-18 14:00
https://www.informatat.com/e-kioska-ne-peje-tash-e-nje-vit-jashte-funksionit/20%Monthly2018-05-18 12:10
https://www.informatat.com/diskutohet-per-krijimin-e-politikave-qe-avancojne-diasporen/20%Monthly2018-05-18 12:06
https://www.informatat.com/dasme-apo-lufte-masa-ekstreme-nga-policia/20%Monthly2018-05-18 12:01
https://www.informatat.com/serbia-ndalon-dy-pjesetare-te-fsk-se-nga-komuniteti-serb/20%Monthly2018-05-18 12:01
https://www.informatat.com/era-istrefi-do-te-jete-zeri-i-himnit-te-kampionatit-boteror-2018-te/20%Monthly2018-05-18 11:57
https://www.informatat.com/edhe-nje-hap-i-vuciqit-drejt-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-05-18 13:34
https://www.informatat.com/tjeter-vale-shperthimi-nga-vullkani-kilauea-video/20%Monthly2018-05-21 21:20
https://www.informatat.com/agjerimi-sheron-keto-kater-semundje/20%Monthly2018-05-18 11:51
https://www.informatat.com/hahn-shtetet-e-ballkanit-duhet-te-bejne-shume-per-tu-anetaresuar-ne-be/20%Monthly2018-05-18 11:49
https://www.informatat.com/deshmitari-x-fundi-i-propagandes-rilindase/20%Monthly2018-05-18 11:48
https://www.informatat.com/prej-neser-ndryshim-i-temperaturave/20%Monthly2018-05-18 11:45
https://www.informatat.com/10-shtetet-qe-sjellin-te-hyra-ne-kosove/20%Monthly2018-05-18 11:41
https://www.informatat.com/marreveshja-kosove-serbi-nuk-do-te-nenshkruhet-kete-vit/20%Monthly2018-05-18 12:36
https://www.informatat.com/ne-komunen-e-rahovecit-po-mbahet-testi-i-arritshmerise/20%Monthly2018-05-18 11:34
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-priti-ambasadoren-e-kroacise-ne-kosove/20%Monthly2018-05-18 11:31
https://www.informatat.com/vuciq-per-ceshtjen-e-kosoves-nuk-jam-optimist/20%Monthly2018-05-18 11:28
https://www.informatat.com/gjykata-denon-me-4-vjet-burg-djalin-e-pronarit-te-hib-petrol-furnizoi-shkollat-me-nafte-jocilesore/20%Monthly2018-05-18 11:25
https://www.informatat.com/thaci-spanjen-e-kemi-mike-kosova-nuk-eshte-kataloni/20%Monthly2018-05-18 11:18
https://www.informatat.com/hoxhaj-ukraina-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-05-18 11:15
https://www.informatat.com/destani-diaspora-zeri-jone-me-i-fuqishem/20%Monthly2018-05-18 11:12
https://www.informatat.com/majko-kosova-dhe-shqiperia-duhet-te-deshmojne-lidhshmerine-e-tyre/20%Monthly2018-05-18 11:09
https://www.informatat.com/spspk-ja-e-zhgenjyer-me-kryeministrin-haradinaj-smbajti-premtimet/20%Monthly2018-05-18 11:03
https://www.informatat.com/a-do-ta-filloj-2019-ne-fsk-si-ushtri-video/20%Monthly2018-05-18 12:43
https://www.informatat.com/sulmohet-roja-e-pyllit-ne-fshatin-dobratin/20%Monthly2018-05-18 10:53
https://www.informatat.com/sipermarresi-italian-i-interesuar-te-investoje-ne-malisheve/20%Monthly2018-05-18 10:37
https://www.informatat.com/italiani-sjell-ne-kosove-frutin-alkekengi/20%Monthly2018-05-18 10:34
https://www.informatat.com/ne-diten-nderkombetare-te-muzeve-femijet-mesojne-mbi-rendesine-e-tyre/20%Monthly2018-05-18 10:28
https://www.informatat.com/keto-jane-pesde-kerkesat-e-bashkatdhetareve/20%Monthly2018-05-18 10:43
https://www.informatat.com/vizita-ne-itali-rezulton-me-konkretizimin-e-investimeve-ne-kosove/20%Monthly2018-05-18 10:14
https://www.informatat.com/haradinaj-vendet-e-ballkanit-duhet-te-bashkepunojne-jo-te-flasin-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-05-18 10:09
https://www.informatat.com/haziri-safmitin-e-sofjes-nddukd-eshte-erskurzion-te-shtyhen-proceset-politike-perpara-video/20%Monthly2018-05-18 10:19
https://www.informatat.com/kosova-dhe-be-mbajne-takim-per-bujqesi/20%Monthly2018-05-18 10:01
https://www.informatat.com/delawie-deputeteve-lereni-anash-politiken-votoni-kandidatet-e-duhur-per-kushtetuese/20%Monthly2018-05-18 09:37
https://www.informatat.com/ne-kliniken-e-kirurgjise-vaskulare-kryhet-intervenim-i-komplikuar-kirurgjik/20%Monthly2018-05-18 09:28
https://www.informatat.com/prishtine-dyshonte-se-e-percillte-dikush-me-veture/20%Monthly2018-05-18 09:21
https://www.informatat.com/tsipras-pranon-gjendjen-e-luftes-me-shqiperine/20%Monthly2018-05-18 09:14
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-nje-grua-ne-krye-te-cia-s/20%Monthly2018-05-18 09:09
https://www.informatat.com/muzeu-i-kosoves-edukimi-per-paqe/20%Monthly2018-05-18 09:08
https://www.informatat.com/bytyqi-rezultatet-e-testit-te-arritshmerise-pasqyre-e-punes-se-te-gjitheve/20%Monthly2018-05-18 09:03
https://www.informatat.com/veseli-diasporen-sduhet-ta-shohim-si-remitenca-por-si-dije-e-potencial-per-zhvillim/20%Monthly2018-05-18 09:00
https://www.informatat.com/inspektorati-i-policise-kerkon-suspendimin-e-dy-policeve/20%Monthly2018-05-18 08:59
https://www.informatat.com/haradinaj-perfaqeson-kosoven-ne-forumin-ekonomik-te-vjenes-2/20%Monthly2018-05-18 08:57
https://www.informatat.com/35-kosovare-kerkuan-azil-ne-luksemburg/20%Monthly2018-05-18 08:48
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-ka-nje-njoftim-te-rendesishem/20%Monthly2018-05-18 08:46
https://www.informatat.com/gara-me-tre-kandidate-rikthen-cmimin-bekim-fehmiu/20%Monthly2018-05-18 08:41
https://www.informatat.com/delawie-zgjidhni-gjyqtare-jashte-politikes/20%Monthly2018-05-18 08:37
https://www.informatat.com/veseli-diasporen-ta-shohim-si-dije-dhe-potencial-per-zhvillim/20%Monthly2018-05-18 11:39
https://www.informatat.com/keta-jane-10-kandidatet-per-anetare-te-gjykates-kushtetuese-2/20%Monthly2018-05-18 08:22
https://www.informatat.com/komuna-e-rahovecit-me-denime-ndaj-atyre-qe-hedhin-mbeturina/20%Monthly2018-05-18 08:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-stadiumi-i-pfejes-a-mjafton-per-festen-futbollistike-te-se-dieles-foto/20%Monthly2018-05-18 08:03
https://www.informatat.com/mushkolaj-serbia-e-ka-humbur-kosoven-por-nuk-e-ka-humbur-betejen-per-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-05-18 07:59
https://www.informatat.com/keta-jane-10-kandidatet-per-anetare-te-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-05-18 07:55
https://www.informatat.com/haradinaj-perfaqeson-kosoven-ne-forumin-ekonomik-te-vjenes/20%Monthly2018-05-18 07:52
https://www.informatat.com/paralajmerohen-kompromise-te-reja-me-serbine/20%Monthly2018-05-18 07:49
https://www.informatat.com/emergjenca-vershohet-nga-rastet-joemergjente/20%Monthly2018-05-18 07:46
https://www.informatat.com/500-persona-te-pickuar-nga-rriqrat-ne-vetem-tri-komuna/20%Monthly2018-05-18 07:45
https://www.informatat.com/diaspora-flet-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-18 08:35
https://www.informatat.com/fondi-per-veriun-ne-vlere-prej-rreth-15-milione-euro/20%Monthly2018-05-18 07:37
https://www.informatat.com/semimaturanet-sot-i-nenshtrohen-testit-te-arritshmerise/20%Monthly2018-05-18 07:52
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-ua-dogji-kater-paga-specializanteve/20%Monthly2018-05-18 07:49
https://www.informatat.com/fundjava-me-mot-pjeserisht-te-vranet/20%Monthly2018-05-18 07:31
https://www.informatat.com/mund-te-kete-kompromise-tjera-me-serbine/20%Monthly2018-05-18 07:28
https://www.informatat.com/kosova-me-fusnote-ne-deklaraten-per-te-ardhmen-evropiane/20%Monthly2018-05-18 07:22
https://www.informatat.com/gjykimi-ndaj-shukrif-bujes-mund-te-perfundoj-ne-qershor/20%Monthly2018-05-18 07:18
https://www.informatat.com/shba-ja-transformimi-i-fsk-se-permes-nje-ndryshimi-kushtetues/20%Monthly2018-05-18 07:23
https://www.informatat.com/mashkulli-qe-femrat-do-te-donin-te-lidheshin-por-jo-te-martoheshin/20%Monthly2018-05-17 22:41
https://www.informatat.com/gafe-apo-kercenim-trump-kim-jong-unit-marreveshje-ose-perfundon-si-gaddafi/20%Monthly2018-05-17 22:43
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-behet-edhe-me-tri-drejtori/20%Monthly2018-05-17 22:49
https://www.informatat.com/qeveria-te-mbuloje-shpenzimet-e-polices-kufitare-per-mergimtaret/20%Monthly2018-05-17 22:45
https://www.informatat.com/kur-restorantet-perpiqen-te-jene-krijues-me-shume-sec-duhet-foto/20%Monthly2018-05-17 22:39
https://www.informatat.com/e-thote-samsung-keshtu-duhet-te-jene-fotot-gjate-dasmes/20%Monthly2018-05-17 22:32
https://www.informatat.com/produkte-natyrale-per-zbardhjen-e-dhembeve/20%Monthly2018-05-17 22:29
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-harron-champions-league-foto/20%Monthly2018-05-17 22:25
https://www.informatat.com/melissa-ben-balotellin-te-pendohet-foto/20%Monthly2018-05-17 22:24
https://www.informatat.com/shtepia-superluksoze-rooney-fqinj-me-obama-n-foto/20%Monthly2018-05-17 22:22
https://www.informatat.com/portugalia-publikon-listen-mungojne-heroi-i-europianit-dhe-mbrojtesi-i-interit/20%Monthly2018-05-17 22:20
https://www.informatat.com/senati-konfirmon-gina-haspelin-ne-krye-te-cias/20%Monthly2018-05-17 22:17
https://www.informatat.com/partite-u-financuan-me-200-mije-euro-u-dhane-atyre-tendere-ne-vlere-220-milione/20%Monthly2018-05-18 07:35
https://www.informatat.com/keta-jane-drejtorer-e-pdk-se-ne-peje/20%Monthly2018-05-17 22:10
https://www.informatat.com/ymeri-i-tregon-ndryshimet-ne-psd/20%Monthly2018-05-18 07:32
https://www.informatat.com/sipas-medieve-te-beogradit-kosova-ne-samitin-e-sofjes-prezantohet-me-fusnote/20%Monthly2018-05-17 19:45
https://www.informatat.com/zaev-dhe-cipras-arrihet-marreveshja-per-emrin-e-ri-te-maqedonise/20%Monthly2018-05-17 19:37
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-jam-optimist-per-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-05-17 18:53
https://www.informatat.com/veseli-komenton-ligjin-per-prishtinen/20%Monthly2018-05-17 18:48
https://www.informatat.com/nje-mini-per-dasmen-mbreterore-foto/20%Monthly2018-05-17 18:43
https://www.informatat.com/deklaratat-per-kosoven-kisha-akuzon-vucic-per-tradhti-te-larte/20%Monthly2018-05-17 18:40
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-rikthen-retoriken-e-ashper-jugu-i-paafte-e-i-pakumtimte/20%Monthly2018-05-17 18:38
https://www.informatat.com/gecaj-i-ldk-se-i-reagon-besnik-tahirit-per-ligjin-e-prishtines/20%Monthly2018-05-17 18:34
https://www.informatat.com/edhe-ministri-lekaj-ne-sofje/20%Monthly2018-05-17 18:09
https://www.informatat.com/rreth-40-mije-euro-eshte-vlera-e-duhanit-te-kontrabanduar-e-kapur-nga-dogana-dyshohet-se-hyri-nga-veriu/20%Monthly2018-05-17 18:04
https://www.informatat.com/nis-fushata-per-bojkotimin-e-eurovizionit-ne-izrael/20%Monthly2018-05-17 17:54
https://www.informatat.com/nuk-ka-kuorugm-per-votimin-e-marreveshjes-se-stabilizim-asociimit/20%Monthly2018-05-17 17:51
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-sofje-presim-lajme-te-mira-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-17 17:51
https://www.informatat.com/qyteti-i-shqiperise-me-me-se-shumti-beqare/20%Monthly2018-05-17 17:38
https://www.informatat.com/a-po-semuren-femijet-nga-lodrat-plastike-ja-cfare-thote-studimi/20%Monthly2018-05-17 17:34
https://www.informatat.com/merkel-prezanton-samitin-e-sofjes-ne-foto-presidenti-thaci-e-vuciq/20%Monthly2018-05-17 17:28
https://www.informatat.com/ahmeti-me-ne-fund-kryeqyteeti-u-be-me-ligj/20%Monthly2018-05-17 17:21
https://www.informatat.com/zeka-lladrovcit-jap-doreheqje-nese-si-kam-letrat/20%Monthly2018-05-17 17:15
https://www.informatat.com/marina-ka-ditelindjen-geti-me-super-urim/20%Monthly2018-05-17 17:06
https://www.informatat.com/eleni-shperthen-ndaj-grekeve-raciste-qe-dikur-me-bete-te-ndiej-turp/20%Monthly2018-05-17 16:56
https://www.informatat.com/chelsea-dhe-united-pas-mbrojtesit-te-dalluar/20%Monthly2018-05-17 16:46
https://www.informatat.com/edhe-atletiko-pas-florenzit/20%Monthly2018-05-17 16:40
https://www.informatat.com/ushqimi-gjate-muajit-te-ramazanit-cilin-ushqim-dhe-pije-duhet-shmangur/20%Monthly2018-05-17 16:32
https://www.informatat.com/miratohet-ligji-per-prishtinen/20%Monthly2018-05-17 16:24
https://www.informatat.com/cfare-perjeton-trupi-gjate-agjerimit-flet-nutricionisti-agron-rexhepi/20%Monthly2018-05-17 16:08
https://www.informatat.com/ministri-gashi-vizitoi-komunen-e-mitrovices/20%Monthly2018-05-17 16:03
https://www.informatat.com/10-drogat-me-te-rrezikshme-ne-bote/20%Monthly2018-05-17 15:56
https://www.informatat.com/po-vjen-fundi-i-karrieres-se-buffon/20%Monthly2018-05-17 15:47
https://www.informatat.com/neser-fletdiaspora-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-17 15:42
https://www.informatat.com/lladrovci-padit-zeken-per-shpifjej-e-fyerje/20%Monthly2018-05-17 15:36
https://www.informatat.com/profesionet-ku-koleget-perfundojne-ne-martese/20%Monthly2018-05-17 15:25
https://www.informatat.com/liga-evropiane-e-volejdbollit-kosova-organizatore-per-here-te-pare/20%Monthly2018-05-17 15:14
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-projektligjin-per-statusin-e-punetoreve-te-arsimit-te-viteve-90-99/20%Monthly2018-05-17 15:08
https://www.informatat.com/edhe-asamblist-ne-prishtine-edhe-shef-i-kabinetit-te-kryetarit-ne-kamenice/20%Monthly2018-06-10 12:11
https://www.informatat.com/basket-dhe-argetim-fituesi-spehjrfaqeson-kosoven-ne-shba/20%Monthly2018-05-17 15:18
https://www.informatat.com/hekurudhat-neser-ne-proteste/20%Monthly2018-05-17 15:02
https://www.informatat.com/thaci-ne-sofje-nenshkruan-deklaraten-qe-ul-koston-e-romingut-ne-rajon-dhe-be/20%Monthly2018-05-17 14:55
https://www.informatat.com/pas-strategjise-per-ballkanin-be-e-perkushtuar-pe-stabilitet-rajonal/20%Monthly2018-05-17 14:44
https://www.informatat.com/tahiri-reformat-ne-drejtesi-do-te-permiresojne-sherbimet-ndaj-qytetareve/20%Monthly2018-05-17 14:42
https://www.informatat.com/ilir-meta-takohet-me-eugenetin-vlereson-performancen-e-tij-ne-eurovision/20%Monthly2018-05-17 14:45
https://www.informatat.com/veseli-jabllanica-do-te-jete-nje-faqe-e-ndritur-e-lirise/20%Monthly2018-05-17 14:36
https://www.informatat.com/konferenca-dy-ditore-me-drejtuesit-e-policive-te-shteteve-rajonale/20%Monthly2018-05-17 14:32
https://www.informatat.com/tusk-evropa-nuk-ka-te-ardhme-pa-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-05-17 14:28
https://www.informatat.com/rama-evropa-eshte-feja-e-shqiptareve/20%Monthly2018-05-17 14:24
https://www.informatat.com/vuciqi-beson-se-zgjidhja-e-kosoves-do-te-jete-e-pranueshme-per-qytetaret-e-serbise/20%Monthly2018-05-17 14:21
https://www.informatat.com/investitoret-do-te-blejne-bitcoin-nese-keshilltaret-pajtohen/20%Monthly2018-05-17 14:19
https://www.informatat.com/scot-plani-11-pikesh-i-perendimit-nuk-ekziston/20%Monthly2018-05-17 14:18
https://www.informatat.com/rasti-dehari-javen-e-ardhshme-do-te-dergohet-lenda-ne-zvicer-per-hetim/20%Monthly2018-05-17 14:16
https://www.informatat.com/beqaj-ministria-e-inovacionit-dhe-ndermarresise-do-te-perkrah-financiarisht-sektorin-e-vetem-qe-ka-shenuar-bilanc-pozitiv-tregtar/20%Monthly2018-05-17 14:15
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-ke-padit-gjashte-vende-te-be-se/20%Monthly2018-05-17 14:11
https://www.informatat.com/bytyqi-jane-zhvilluar-procedurat-per-hartimin-e-projektligjit-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-a/20%Monthly2018-05-17 14:05
https://www.informatat.com/atk-sekuestron-dokumentacion-dhe-fakte-tjera-per-shmangie-nga-tatimi/20%Monthly2018-05-17 14:02
https://www.informatat.com/fotografia-e-perbashket-e-pjesemarresve-ne-samitin-e-be-se/20%Monthly2018-05-17 13:29
https://www.informatat.com/gazeta-serbe-shqiptaret-dhe-nato-jane-duke-bere-plan-ne-bondsteel/20%Monthly2018-05-17 13:23
https://www.informatat.com/proteste-e-serbeve-ne-sofje-kunder-pjesemarrjes-se-thacit/20%Monthly2018-05-17 13:19
https://www.informatat.com/gjate-tremujorit-te-pare-ne-kosove-u-rrit-konsumi-i-energjise/20%Monthly2018-05-17 13:12
https://www.informatat.com/kalifornia-orientohet-drejt-energjise-diellore/20%Monthly2018-05-17 13:06
https://www.informatat.com/ldk-ne-ferizaj-konteston-nderrimin-e-lokacionit-te-spitalit-regjional/20%Monthly2018-05-17 13:01
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-bebes-se-palindur-i-shprehet-krenare-per-origjinen/20%Monthly2018-05-17 12:57
https://www.informatat.com/mediat-serbe-pjesemarrja-e-serbise-ne-samit-njohje-e-kosoves/20%Monthly2018-05-17 12:47
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-kryeministrinc-suedez-kosova-angazhuar-drejt-familjes-evropiane/20%Monthly2018-05-17 13:14
https://www.informatat.com/turqia-leshon-flete-arreste-per-101-ushtare/20%Monthly2018-05-17 12:36
https://www.informatat.com/aksion-policor-ne-veri-arrestohen-kater-persona/20%Monthly2018-06-10 12:30
https://www.informatat.com/gashi-mkrs-ja-ne-kete-vit-do-te-investoj-miliona-ne-sport/20%Monthly2018-05-17 12:28
https://www.informatat.com/kataloni-udheheqesi-i-ri-torra-i-vendosur-per-te-arritur-pavaresine/20%Monthly2018-05-17 12:30
https://www.informatat.com/muralet-e-reja-kunderkorrupsionit-ngjyrosin-ferizajn/20%Monthly2018-05-17 12:23
https://www.informatat.com/lansohet-softueri-per-pagesen-online-te-policave-te-sigurimit/20%Monthly2018-05-17 12:17
https://www.informatat.com/degjim-publik-rreth-rregullores-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-femijeve-ne-drenas/20%Monthly2018-05-17 12:14
https://www.informatat.com/nje-delegacioni-unicef-it-vizitoi-nje-cerdhe-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-17 12:12
https://www.informatat.com/kontestohen-arsyetimet-per-rrenimin-e-shtepive-te-vjetra-ne-prizren/20%Monthly2018-05-17 12:09
https://www.informatat.com/mbahet-festa-e-abetares-ne-mitrovice/20%Monthly2018-05-17 12:05
https://www.informatat.com/turqia-arreston-33-anetare-te-forcave-ajrore/20%Monthly2018-05-17 12:03
https://www.informatat.com/raporti-fillestar-i-ekspertizes-kosovari-ne-fushe-kruje-ishte-djegur-i-gjalle/20%Monthly2018-05-17 12:00
https://www.informatat.com/thaci-takon-merkelin-vizioni-i-saj-garance-per-perspektiven-evropiane-te-kosoves/20%Monthly2018-05-17 11:58
https://www.informatat.com/nxenesi-nga-kacaniku-bie-nga-kati-i-dyte-i-shkolles/20%Monthly2018-05-17 11:55
https://www.informatat.com/erdogan-norma-e-larte-te-interesit-eshte-nena-e-te-gjitha-keqjave/20%Monthly2018-05-17 11:53
https://www.informatat.com/eulex-i-e-shenon-diten-nderkombetare-kunder-homofobise/20%Monthly2018-05-17 11:48
https://www.informatat.com/u-abuzuan-seksualisht-nga-mjeku-viktimat-marrin-miliona-dollare-demshperblim/20%Monthly2018-05-17 11:45
https://www.informatat.com/lansohet-fondi-per-inovacion-dhe-ndermarresi/20%Monthly2018-05-17 11:41
https://www.informatat.com/ish-deputeti-kujtim-pacaku-varroset-neser-ne-prizren/20%Monthly2018-05-17 11:39
https://www.informatat.com/isis-kercenon-messin-dhe-ronaldon-me-heqje-koke/20%Monthly2018-05-17 11:26
https://www.informatat.com/thaci-lidereve-evropiane-trajtojeni-kosoven-barabarte/20%Monthly2018-05-17 11:23
https://www.informatat.com/recica-be-do-te-ofroje-pune-sezonale-per-te-rinjte/20%Monthly2018-05-17 11:19
https://www.informatat.com/marreveshje-per-perfshirje-te-studenteve-ne-institucione-publike-e-private/20%Monthly2018-05-17 11:15
https://www.informatat.com/nuk-miratohet-serish-ligji-per-shoqerite-tregtare/20%Monthly2018-05-17 11:11
https://www.informatat.com/perendimi-nuk-do-referendum-te-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-05-17 10:54
https://www.informatat.com/hahn-optimist-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-05-17 10:51
https://www.informatat.com/borisov-e-ardhmja-e-ballkanit-perendimor-varet-nga-vete-vendet-e-rajonit/20%Monthly2018-05-17 10:48
https://www.informatat.com/per-be-ne-eshte-jetike-stabiliteti-i-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-05-17 10:42
https://www.informatat.com/edhe-neser-seance-per-dy-anetare-te-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-05-17 10:39
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-nuk-ka-kontroll-te-kufirit-me-serbine-ne-fshatin-karaceve/20%Monthly2018-05-17 10:36
https://www.informatat.com/deputetja-kadrijaj-nggrit-zerin-per-ish-luftetaret/20%Monthly2018-05-17 11:05
https://www.informatat.com/pershendetja-rama-vuciq-ne-samitin-e-be-se-plot-buzeqeshje/20%Monthly2018-05-17 10:25
https://www.informatat.com/apostolova-dhe-delawie-dalin-ne-mbeshtetje-te-komunitetit-lgbti/20%Monthly2018-05-17 10:13
https://www.informatat.com/ligji-per-qeverine-nuk-i-rregullon-pagat-percakton-numrin-e-ministrive/20%Monthly2018-05-17 10:08
https://www.informatat.com/shkon-ne-500-viktima-te-dhunes-seksuale-nga-lufta/20%Monthly2018-05-17 10:05
https://www.informatat.com/ngjyrat-e-veres-2018/20%Monthly2018-05-16 23:05
https://www.informatat.com/hasani-kerkon-te-hetohet-masakra-e-burgut-te-dubraves/20%Monthly2018-05-17 09:57
https://www.informatat.com/ldk-kritikon-udhezimin-administrativ-per-homologim-te-mjeteve-rrugore/20%Monthly2018-05-17 09:56
https://www.informatat.com/thaci-kerkon-mbeshtetjen-e-italise-per-integrimet-evropiane/20%Monthly2018-05-17 09:52
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-per-rrahje-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-17 09:49
https://www.informatat.com/haradinaj-po-pjese-ne-samitin-e-sofjes-dhe-forumin-ekonomik-te-vjenes/20%Monthly2018-05-17 09:41
https://www.informatat.com/vdes-ish-deputeti-kujtim-pacaku/20%Monthly2018-05-17 09:08
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-kosoves-ne-konsulte-para-fillimit-te-samitit-ne-sofje/20%Monthly2018-05-17 08:16
https://www.informatat.com/atk-po-zhvillon-hetime-ne-6-lokacione/20%Monthly2018-05-17 08:11
https://www.informatat.com/trump-per-emigrantet-e-paligjshem-jane-kafshe-jo-njerez/20%Monthly2018-05-17 07:58
https://www.informatat.com/trendi-oversize-nga-cantat-tek-kapelet/20%Monthly2018-05-16 23:03
https://www.informatat.com/malajzi-policia-mesyn-shtepine-e-ish-kryeministrit-akuzohet-per-korrupsion/20%Monthly2018-05-17 06:19
https://www.informatat.com/masaker-ne-teksas-ish-burri-i-vret-te-dashurin-dhe-femijet/20%Monthly2018-05-17 06:17
https://www.informatat.com/arma-hipersonike-qe-godet-kedo-ne-bote-per-pak-minuta-do-jete-gati-ne-2020/20%Monthly2018-05-17 06:16
https://www.informatat.com/atletico-madrid-zot-i-frances-fiton-trofeun-e-europa-league/20%Monthly2018-05-17 06:15
https://www.informatat.com/pasi-u-nda-ne-prag-te-dasmes-mundesi-shqiptar-do-shoqeroje-meghan-markle-ne-altar/20%Monthly2018-05-17 06:14
https://www.informatat.com/je-i-bukur-komplimenti-qe-pezulloi-prezantuesen-nga-puna/20%Monthly2018-05-17 06:13
https://www.informatat.com/rast-i-shenjestruar-ilir-tolaj-dhe-pese-zyrtaret-e-msh-se-para-gjyqit/20%Monthly2018-05-17 06:12
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-shqyrton-projektligjin-per-punetoret-e-arsimit-gjate-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-05-17 06:11
https://www.informatat.com/ceshtja-daniels-trum/20%Monthly2018-05-17 06:03
https://www.informatat.com/sot-ne-sofje-takimi-be-ballkani-perendimor/20%Monthly2018-05-17 07:31
https://www.informatat.com/fustanet-e-nuseve-me-te-shtrenjta-ne-bote-foto/20%Monthly2018-05-16 23:01
https://www.informatat.com/nje-prezantuese-ne-nje-televizion-ne-kuvajt-eshte-hequr-nga-puna-pasi-beri-nje-batute-ne-lidhje-me-pamjen-e-jashtme-te-kolegut-te-saj/20%Monthly2018-05-16 22:55
https://www.informatat.com/ministria-e-inovacionit-sot-lanson-fondin-per-inovacion-dhe-ndermarresi/20%Monthly2018-05-16 22:44
https://www.informatat.com/minxhozi-sot-viziton-drenicen/20%Monthly2018-05-16 22:41
https://www.informatat.com/lavdi-gezimit-absurd-te-eurovizionit/20%Monthly2018-05-16 23:21
https://www.informatat.com/kokaina-e-kapur-ne-gjermani-ministri-bavarez-humorist-jam-konsumatori-bananeve-video/20%Monthly2018-05-16 23:17
https://www.informatat.com/100-milione-per-nje-video-loje/20%Monthly2018-05-16 23:09
https://www.informatat.com/dobesohuni-pa-pasur-uri/20%Monthly2018-05-16 23:07
https://www.informatat.com/sot-lansohet-softveri-per-pagesen-online-te-policave-te-sigurimit/20%Monthly2018-05-16 22:51
https://www.informatat.com/26676-2/20%Monthly2018-05-16 22:30
https://www.informatat.com/thaci-nga-dialogu-nuk-do-te-fitoje-askush-100-per-qind/20%Monthly2018-05-16 22:22
https://www.informatat.com/mercedes-amg-prezanton-gt-s-roadster-foto/20%Monthly2018-05-16 18:43
https://www.informatat.com/kush-fle-pak-rrezikohet-nga-iktusi-cerebral/20%Monthly2018-05-16 18:36
https://www.informatat.com/nje-forest-gump-i-vertete-vrapon-per-25-mije-km/20%Monthly2018-05-16 18:27
https://www.informatat.com/diamanti-blu-ne-ankand-per-6-7-mln-dollare/20%Monthly2018-05-16 18:34
https://www.informatat.com/haziri-kerkon-liberalizim-dhe-integrim-me-te-shpejte/20%Monthly2018-05-16 21:02
https://www.informatat.com/te-humbesh-peshe-me-sode-buke/20%Monthly2018-05-16 18:38
https://www.informatat.com/15-qytetet-europiane-me-trafikun-me-te-renduar/20%Monthly2018-05-16 18:33
https://www.informatat.com/privatesia-shefi-ekzekutiv-i-facebookut-do-te-pyetet-nga-pe/20%Monthly2018-05-16 18:25
https://www.informatat.com/labi-une-nuk-kam-formuar-klane-ne-estrade-dhe-as-ne-politike/20%Monthly2018-05-16 20:18
https://www.informatat.com/e-dashura-e-robin-thicke-3-muaj-pas-lindjes-foto/20%Monthly2018-05-16 18:21
https://www.informatat.com/diferenca-neg-gjatesi-me-partnerin-fakte-interesante/20%Monthly2018-05-16 20:15
https://www.informatat.com/delawie-2018-ta-te-jete-vit-i-suksesit-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-05-16 19:53
https://www.informatat.com/dredhezat-ideale-per-kockat-dhe-tensionin/20%Monthly2018-05-16 19:42
https://www.informatat.com/ne-gare-me-pilotin-automatik-kush-do-te-fitoje-video/20%Monthly2018-05-16 18:41
https://www.informatat.com/te-mirat-e-lulelakres-ja-pse-duhet-ta-konsumoni/20%Monthly2018-05-16 19:32
https://www.informatat.com/lirohen-nga-paraburgimi-aktivistet-e-organizates-studentore/20%Monthly2018-05-16 19:26
https://www.informatat.com/draya-nje-yll-ne-miami-foto/20%Monthly2018-05-16 18:22
https://www.informatat.com/uiski-japonez-ndalon-shitjen-nuk-i-pergjigjet-dot-rritjes-se-kerkeses/20%Monthly2018-05-16 19:18
https://www.informatat.com/roma-humbet-te-bukuren-matilde/20%Monthly2018-05-16 18:17
https://www.informatat.com/putin-censuron-dasmen-mbreterore/20%Monthly2018-05-16 19:15
https://www.informatat.com/vuciq-kam-pranuar-vetem-shenja-te-planit-te-perendimit-per-kosoven/20%Monthly2018-05-16 19:14
https://www.informatat.com/psd-kerkon-qe-njohja-e-kosoves-te-jete-pjese-e-strategjise-per-zgjerim-te-be-se/20%Monthly2018-05-16 19:10
https://www.informatat.com/hahn-samiti-i-ballkanit-perendimor-ekstra-shtytje-per-serbine-ne-be/20%Monthly2018-05-16 19:06
https://www.informatat.com/vijne-gjobat-nga-komisioni-disiplinor-tri-skuadra-elite-te-futbollit-kosovar-denohen/20%Monthly2018-05-16 19:01
https://www.informatat.com/jabllanoviq-perplaset-me-gjuriq-e-quan-genjeshtar/20%Monthly2018-05-16 18:58
https://www.informatat.com/ahmeti-ia-prezantuam-apostoloves-platformen-politike-te-psd-se/20%Monthly2018-05-16 18:51
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-komisioni-per-hartimin-e-projektligjit-per-qeverine/20%Monthly2018-05-16 18:46
https://www.informatat.com/keta-te-famshem-jane-te-ftuar-ne-dasmen-mbreterore/20%Monthly2018-05-16 18:45
https://www.informatat.com/keta-jane-ushtaret-e-anglise-per-boterorin-rusia-2018/20%Monthly2018-05-16 18:43
https://www.informatat.com/audi-ne-qershor-prezanton-mrekulline-e-re/20%Monthly2018-05-16 18:42
https://www.informatat.com/shitet-per-nje-shifer-te-cmendur-mclaren-i-i-ayrton-senna-foto/20%Monthly2018-05-16 18:40
https://www.informatat.com/ora-e-brendshme-studimi-e-lidhur-me-crregullimet/20%Monthly2018-05-16 18:35
https://www.informatat.com/shperthendukagjin-gorani-jfa-wsi-ie-quan-partite-politike-dhe-koleget-deputet-video/20%Monthly2018-05-16 19:07
https://www.informatat.com/personi-me-i-vjeter-ne-bote-jetegjatesia-ime-ndeshkim-nga-zoti-foto/20%Monthly2018-05-16 18:23
https://www.informatat.com/ciftet-qe-grinden-e-duan-me-shume-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-05-16 18:21
https://www.informatat.com/harrojini-kremrat-e-shtrenjta-mesoni-kush-e-shpeton-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-05-16 18:20
https://www.informatat.com/argjentina-8-rregullat-per-te-fituar-zemren-e-bukurosheve-ruse/20%Monthly2018-05-16 18:19
https://www.informatat.com/shba-teston-me-sukses-armet-llaserike/20%Monthly2018-05-16 18:14
https://www.informatat.com/trump-shpreson-ende-per-samitin-me-kim-jong-un-por-denuklearizimi/20%Monthly2018-05-16 18:14
https://www.informatat.com/ermal-meta-dhe-rita-ora-per-pak-dite-ne-tirane/20%Monthly2018-05-16 18:13
https://www.informatat.com/puthje-pasionante-ne-jahtin-luksoz-para-champions-league/20%Monthly2018-05-16 18:11
https://www.informatat.com/jetese-ne-amerike-por-me-tradita-shqiptare-ja-cfare-i-thote-modelja-shqiptare-foshnjes-ne-bark/20%Monthly2018-05-16 18:10
https://www.informatat.com/zbardhet-krimi-i-riu-vret-shokun-e-ngushte-dhe-zhduk-trupin/20%Monthly2018-05-16 18:09
https://www.informatat.com/dy-gra-prizrenase-kapen-teksa-vidhnin-rroba/20%Monthly2018-05-16 18:05
https://www.informatat.com/bytyqi-takohet-me-homologen-lindita-nikolla-ne-tirane/20%Monthly2018-05-16 18:01
https://www.informatat.com/rrjeti-csr-kosova-ofron-praktike-per-persona-me-sindromin-down/20%Monthly2018-05-16 17:54
https://www.informatat.com/limaj-parku-i-biznesit-do-te-ndertohet-shume-shpejt-edhe-ne-prizren/20%Monthly2018-05-16 17:48
https://www.informatat.com/mmph-i-ndan-skenderajt-1-milion-euro-per-projektet-mjedisore/20%Monthly2018-05-16 17:44
https://www.informatat.com/bullgaria-dhe-maqedonia-bashke-per-treg-te-integruar-energjetik/20%Monthly2018-05-16 17:36
https://www.informatat.com/pranvera-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-05-16 17:35
https://www.informatat.com/osbe-kerkon-te-verteten-per-gazetaret-e-vrare-apo-te-zhdukur-ne-kosove/20%Monthly2018-05-16 17:22
https://www.informatat.com/thaci-zhvillon-takimin-e-pare-me-mogerinin-dhe-vuciq/20%Monthly2018-05-16 17:19
https://www.informatat.com/rritet-cmimi-i-rrymes-ne-kosove/20%Monthly2018-05-16 17:15
https://www.informatat.com/aktori-sevdai-radogoshi-ne-gjykate/20%Monthly2018-05-16 16:17
https://www.informatat.com/dogana-konfiskon-barna-ne-vlere-10-mije-euro/20%Monthly2018-05-16 16:07
https://www.informatat.com/delawie-paralajmeron-nisje-te-shpejte-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-05-16 16:05
https://www.informatat.com/konfirmohet-prishtina-drita-zhvillohet-ne-peje/20%Monthly2018-05-16 15:52
https://www.informatat.com/thaci-mberrin-ne-sofje/20%Monthly2018-05-16 15:51
https://www.informatat.com/vuani-nga-infeksionet-urinare-rndryshoni-disa-sjellje/20%Monthly2018-05-16 15:46
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-mbeshtete-femijet-me-aftesi-te-kufizuara-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-16 15:28
https://www.informatat.com/ekskluzive-ja-agjenda-e-pjesemarresve-ne-samitin-e-sofjes/20%Monthly2018-05-16 22:27
https://www.informatat.com/ferizaj-publikon-listen-e-pronvave-komunale-ne-shfrytezim/20%Monthly2018-05-16 15:25
https://www.informatat.com/kfor-i-shperthen-mjetin-e-dyshimte-tek-spitali-i-pejes/20%Monthly2018-05-16 15:14
https://www.informatat.com/qytetaret-e-kosoves-mbi-50-vjec-mund-te-aplikojne-per-vize-turistike-amerikane-mesoni-si/20%Monthly2018-05-16 15:03
https://www.informatat.com/ekipi-menaxhues-per-asociacionin-prishtina-nuk-ka-mandat-te-kontrolloje-punen-tone/20%Monthly2018-05-16 14:51
https://www.informatat.com/akademia-e-kosoves-per-siguri-akreditohet-nga-iadlest/20%Monthly2018-05-16 14:41
https://www.informatat.com/konfiskohen-barna-ne-vlere-rreth-10-mije-euro/20%Monthly2018-05-16 14:37
https://www.informatat.com/7-shkaktaret-e-crregullimeve-te-ereksionit/20%Monthly2018-05-16 14:34
https://www.informatat.com/per-vetem-pak-sekonda-njerezit-krijojne-tete-pershtypje-per-ju/20%Monthly2018-05-16 14:28
https://www.informatat.com/jahjaga-takon-ismail-kadaren-ne-tirane/20%Monthly2018-05-16 14:20
https://www.informatat.com/tusk-para-samitit-ne-sofje-perspektiva-evropiane-mbetet-zgjidhja-gjeostrategjike-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-05-16 14:19
https://www.informatat.com/britania-i-kunderpergjigjet-rusise-blen-avione-te-rinj-supersonike/20%Monthly2018-05-16 14:13
https://www.informatat.com/samiti-i-sofjes-perspektiva-e-be-se-perballe-rusise-ne-ballkan/20%Monthly2018-05-16 14:10
https://www.informatat.com/parajsa-e-padashur/20%Monthly2018-05-16 14:08
https://www.informatat.com/handikosit-ne-drenas-pranon-nje-donacion/20%Monthly2018-05-16 14:07
https://www.informatat.com/nuk-eshte-thjesht-xhafa-dhe-tahiri-por-flamuri-i-negociatave/20%Monthly2018-05-16 14:06
https://www.informatat.com/lezhe-gruaja-humb-jeten-ne-minieren-e-bulqizes/20%Monthly2018-05-16 14:05
https://www.informatat.com/indi-kater-te-vdekur-e-40-te-zhdukur-si-pasoje-e-fundosjes-se-anijes/20%Monthly2018-05-16 14:04
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-ka-nje-njoftim-kerkon-ndihme-nga-qytetaret/20%Monthly2018-05-16 14:03
https://www.informatat.com/neser-seance-e-rregullt-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-16 13:56
https://www.informatat.com/lidhje-me-isis-italia-perze-shqiptarin/20%Monthly2018-05-16 13:56
https://www.informatat.com/kosova-e-maqedonia-pershpejtojn-punet-per-hapjen-e-pikes-se-re-kufitare/20%Monthly2018-05-16 13:54
https://www.informatat.com/paraqitet-rasti-i-pare-me-ethe-hemorragjike-ne-kosove/20%Monthly2018-05-16 13:52
https://www.informatat.com/prezantohen-rezultatet-e-projektit-te-ndryshuesve-te-rinj-ne-12-komuna/20%Monthly2018-05-16 13:47
https://www.informatat.com/aac-gjate-vitit-2017-asnjehere-nuk-u-cenua-siguria-ne-fluturime/20%Monthly2018-05-16 13:36
https://www.informatat.com/facebook-fshiu-gjysme-miliarde-profile-te-rreme/20%Monthly2018-05-16 13:35
https://www.informatat.com/duhani-dhe-alkooli-deri-tani-jane-kercenimet-me-te-medha-per-shendetin-e-njeriut-nga-te-gjitha-substancat-e-varesise/20%Monthly2018-05-16 13:49
https://www.informatat.com/malisheva-bashkefinancon-projektin-e-ujesjellesit/20%Monthly2018-05-16 13:31
https://www.informatat.com/mund-te-dobesoheni-edhe-pa-pasur-uri/20%Monthly2018-05-16 13:28
https://www.informatat.com/rahoveci-nje-hap-para-ne-mbrojtjen-e-mjedisit/20%Monthly2018-05-16 13:26
https://www.informatat.com/paralajmeron-obsh-10-milione-njerez-do-te-vdesin-cdo-vit-per-shkak-te-superbaktereve/20%Monthly2018-05-16 13:38
https://www.informatat.com/vazhdojne-polemikat-virtuafle-ldk-pdk-nuk-ndalen-nenkryetaret/20%Monthly2018-05-16 13:23
https://www.informatat.com/vuciq-per-euronews-a-do-me-vrisni-nese-them-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2018-05-16 13:09
https://www.informatat.com/bebe-rexha-paralajmeron-albumin-e-ri-te-quajtur-expectations/20%Monthly2018-05-16 12:50
https://www.informatat.com/keta-jane-te-famshemit-te-ftuar-ne-dasmen-mbreterore/20%Monthly2018-05-16 12:45
https://www.informatat.com/ligji-per-kundervajtje-mund-te-ndryshoj-5-ligje-te-tjera/20%Monthly2018-05-16 12:31
https://www.informatat.com/ministri-lluka-po-merr-pjese-ne-samitin-be-ballkani-perendimor-ne-sofje/20%Monthly2018-05-16 12:22
https://www.informatat.com/ask-mund-te-kaloje-nen-menaxhimin-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-16 12:03
https://www.informatat.com/unicef-i-lanson-platformen-per-te-rinjte-u-report/20%Monthly2018-05-16 11:58
https://www.informatat.com/finaja-e-europa-league-formacionet-e-mundshme-dhe-detaje-te-tjera/20%Monthly2018-05-16 11:53
https://www.informatat.com/hahn-hapi-i-radhes-kosova-dhe-serbia-formulojne-bashkerisht-marreveshjen-ligjerisht-obliguese/20%Monthly2018-05-16 11:47
https://www.informatat.com/rreth-60-mije-vetura-te-pardegjistruara-pa-karton-te-gjelber/20%Monthly2018-05-16 11:49
https://www.informatat.com/kryeprokurori-sqaron-autopsine-e-policeve-vdiqen-gjate-rrokullisjes-se-vetures/20%Monthly2018-05-16 11:42
https://www.informatat.com/dyshohet-per-mjet-shperthyes-ne-spitalin-e-pejes-evakuohen-dy-reparte-me-paciente/20%Monthly2018-05-16 11:00
https://www.informatat.com/krasniqi-kuvendi-eshte-shfrytezuar-per-qerim-hesapesh/20%Monthly2018-05-16 10:22
https://www.informatat.com/kosova-duhet-te-kete-investime-te-jashtme-per-fushen-e-minierave/20%Monthly2018-05-16 10:08
https://www.informatat.com/neser-lansohet-fondi-per-inovacion-dhe-ndermarresi-2/20%Monthly2018-05-16 10:04
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-e-milaim-zeka-shperthejne-kunder-njeri-tjetrit-permenden-edhe-vrasje/20%Monthly2018-05-16 09:55
https://www.informatat.com/hoxhaj-kosova-ne-kilometrin-e-fundit-pa-viza/20%Monthly2018-05-16 08:41
https://www.informatat.com/nese-vuciq-se-pranon-propozimin-per-kosoven-ka-kush-e-pranon/20%Monthly2018-05-16 08:38
https://www.informatat.com/3-vjet-burg-per-ish-prokuroren-badivuku/20%Monthly2018-05-16 08:32
https://www.informatat.com/hasani-po-krijohen-kushte-per-investitoret/20%Monthly2018-05-16 08:28
https://www.informatat.com/limaj-burimet-minerare-llogariten-te-arrijne-deri-ne-25-miliarde-e/20%Monthly2018-05-16 08:24
https://www.informatat.com/klubi-prishtina-fyen-vokrrin/20%Monthly2018-05-16 08:20
https://www.informatat.com/messi-real-madridi-fiton-edhe-kur-luan-dobet/20%Monthly2018-05-16 08:15
https://www.informatat.com/spitalet-ne-gaza-veshtire-perballojne-numrin-e-larte-te-viktimave/20%Monthly2018-05-16 08:12
https://www.informatat.com/nepotizmi-duhet-te-luftohet-ne-te-gjitha-instancat-ne-up/20%Monthly2018-05-16 08:10
https://www.informatat.com/klina-realizon-kater-projekte-me-mjetet-e-demosit/20%Monthly2018-05-16 08:08
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-cilesine-me-te-ulet-te-jeteses-ne-evrope/20%Monthly2018-05-16 08:06
https://www.informatat.com/edhe-6-deshmitare-ne-gjykimin-e-lushtakut-ne-rastin-kek-u/20%Monthly2018-05-16 07:56
https://www.informatat.com/apeli-konfirmon-aktakuzen-ndaj-ish-ministrit-ferid-agani/20%Monthly2018-05-16 07:53
https://www.informatat.com/neser-lansohet-fondi-per-inovacion-dhe-ndermarresi/20%Monthly2018-05-16 07:39
https://www.informatat.com/zvicra-jep-leje-per-feste-shqiptaresh/20%Monthly2018-05-16 07:20
https://www.informatat.com/manchester-united-ofron-100-milione-euro-per-ter-stegen/20%Monthly2018-05-16 07:17
https://www.informatat.com/k-veriore-kercenon-me-anulim-te-samitit-me-trumpin/20%Monthly2018-05-16 07:15
https://www.informatat.com/gjuriqit-nuk-i-pelqen-oferta-e-thacit/20%Monthly2018-06-10 12:16
https://www.informatat.com/reformimi-i-administrates-publike-proces-i-pandalshem/20%Monthly2018-05-16 08:37
https://www.informatat.com/osbe-mbeshtet-hetimet-per-vrasjet-e-gazetareve-ne-kosove/20%Monthly2018-05-16 07:06
https://www.informatat.com/baca-i-jep-folklorit-ngjyrat-e-muzikes-jazz/20%Monthly2018-05-16 07:05
https://www.informatat.com/up-ja-e-gatshme-te-pranoje-9-mije-studente-te-rinj-ne-nivelin-bachelor/20%Monthly2018-05-16 07:02
https://www.informatat.com/shqiperia-dhe-serbia-me-oferta-te-perbashketa-turistike/20%Monthly2018-05-16 07:00
https://www.informatat.com/finalja-e-dialogut/20%Monthly2018-05-16 06:59
https://www.informatat.com/me-rendesi-pjesemarrja/20%Monthly2018-05-16 06:56
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-thirrje-qeverise-te-vendose-kufi-per-numrin-e-zevendesministrave/20%Monthly2018-05-16 06:55
https://www.informatat.com/finalja-e-europa-league-marseille-per-te-thyer-tabune-atletico-per-te-shpetuar-sezonin/20%Monthly2018-05-16 06:14
https://www.informatat.com/demi-rose-pervelon-ibizen-foto/20%Monthly2018-05-16 06:09
https://www.informatat.com/athina-e-selaniku-solidarizohen-me-palestinen-protesta-ne-ambasadat-e-shba-dhe-izraelit/20%Monthly2018-05-16 06:08
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-zhdukja-e-ukshin-hotit/20%Monthly2018-05-16 06:11
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-udheton-per-ne-sofje/20%Monthly2018-05-16 08:34
https://www.informatat.com/reshjet-nxjerrin-nga-shtrati-lumin-ishem-8-shtepi-ne-kruje-rrezikojne-permbytjen/20%Monthly2018-05-16 07:07
https://www.informatat.com/avullohen-rreth-1-milion-banderola/20%Monthly2018-05-16 05:59
https://www.informatat.com/maqedonia-ska-kapacitete-per-thithjen-e-fondeve-evropiane/20%Monthly2018-05-15 22:03
https://www.informatat.com/perleshjet-ne-gaza-ks-ben-thirrje-per-qetesi-hamasi-pergjegjes/20%Monthly2018-05-15 22:02
https://www.informatat.com/ne-finale-te-champions-dhe-ne-krahet-e-larissa-foto/20%Monthly2018-05-16 18:29
https://www.informatat.com/be-i-thote-iranit-se-do-te-perpiqet-te-mbroje-kompanite-nga-sanksionet-e-shba-se/20%Monthly2018-05-16 08:35
https://www.informatat.com/avokati-kerkon-aktgjykim-lirues-ne-gjykimin-e-hib-petrol-it/20%Monthly2018-05-15 22:06
https://www.informatat.com/napoli-vendos-kushte-jo-ofertave-nen-100-milione-euro-per-koulibaly/20%Monthly2018-05-15 21:59
https://www.informatat.com/kim-jong-un-paralajmeron-anulimin-e-takimit-me-donald-trump/20%Monthly2018-05-15 21:58
https://www.informatat.com/princ-harry-dhe-meghan-markle-ne-bikinit-e-femrave/20%Monthly2018-05-15 21:57
https://www.informatat.com/vuciq-dua-te-mesoj-shqip/20%Monthly2018-05-15 20:11
https://www.informatat.com/blunt-e-real1-behen-shaolina-te-vertete/20%Monthly2018-05-15 20:08
https://www.informatat.com/kater-te-verteta-shkencore-per-suksesin/20%Monthly2018-05-15 20:06
https://www.informatat.com/klubi-i-njohur-evropian-refuzon-balotellin/20%Monthly2018-05-15 20:04
https://www.informatat.com/thenia-besoni-instinktit-eshte-nje-mit/20%Monthly2018-05-15 20:02
https://www.informatat.com/komuna-e-mitrovices-liron-banesat-e-huazuara/20%Monthly2018-05-15 19:59
https://www.informatat.com/shqiperia-bllokon-35-tone-miell-nga-kosova/20%Monthly2018-05-15 19:57
https://www.informatat.com/ja-si-e-festoi-sot-ditelindjen-renee-vajza-e-nores-dhe-robertit-video/20%Monthly2018-05-15 19:55
https://www.informatat.com/procesi-i-vleresimit-kreditor-ende-i-paperfunduar/20%Monthly2018-05-15 19:53
https://www.informatat.com/facebook-merr-te-dhenat-private-te-3-milione-perdoruesve/20%Monthly2018-05-15 19:49
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-anulon-bisedimet-me-jugun-paralajmeron-shba-ne/20%Monthly2018-05-15 19:44
https://www.informatat.com/milan-ky-eshte-cmimi-i-donnarummas/20%Monthly2018-05-15 19:41
https://www.informatat.com/fancy-bears-dyshohet-te-kete-sulmuar-njesine-suedeze-kunder-dopingut/20%Monthly2018-05-15 19:33
https://www.informatat.com/shala-vuciq-eshte-dorezuar/20%Monthly2018-05-15 19:29
https://www.informatat.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-dyshimet-e-para-te-policise/20%Monthly2018-05-15 19:26
https://www.informatat.com/ju-kujtohen-keto-sandale-gucci-i-rikthen-ne-mode/20%Monthly2018-05-15 19:22
https://www.informatat.com/tahiri-kosova-ka-plotesuar-kushtin-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-05-15 19:19
https://www.informatat.com/nasa-jep-alarmin-per-cfare-po-ndodh-ne-polin-e-veriut-2/20%Monthly2018-05-15 19:13
https://www.informatat.com/krejt-uck-ja-e-pdk-ja-ne-burg-nuk-shkon/20%Monthly2018-05-15 19:11
https://www.informatat.com/levizja-besa-do-te-jete-pjese-e-qeverise-video/20%Monthly2018-05-15 19:10
https://www.informatat.com/limaj-agjerim-te-lehte/20%Monthly2018-05-15 19:03
https://www.informatat.com/media-serbe-shba-ja-ofron-100-milione-dollare-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-05-15 18:59
https://www.informatat.com/vv-ska-vendim-per-tryezen-e-cileson-si-humbje-kohe/20%Monthly2018-05-15 18:51
https://www.informatat.com/derisa-be-po-merret-me-rusine-turqia-po-kthehet-ne-ballkan/20%Monthly2018-05-15 18:48
https://www.informatat.com/1-ton-kokaine-ne-banane-goditet-organizata-e-shqiptareve/20%Monthly2018-05-15 18:37
https://www.informatat.com/thaci-norvegjia-eshte-nder-eksportuesit-me-te-medhenj-te-paqes-ne-bote/20%Monthly2018-05-15 18:30
https://www.informatat.com/kjo-eshte-kenga-e-labit-dhe-2ton/20%Monthly2018-05-15 18:14
https://www.informatat.com/serbia-assesi-te-pajtohet-me-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-05-15 18:04
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-myslimanet-per-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2018-05-15 17:50
https://www.informatat.com/shba-sanksionon-guvernatorin-e-bankes-qendrore-ne-iran/20%Monthly2018-05-15 17:47
https://www.informatat.com/turqia-kerkon-largimin-e-ambasadorit-izraelit/20%Monthly2018-05-15 17:45
https://www.informatat.com/netta-ka-dicka-per-tu-thene-edhe-shqiptareve/20%Monthly2018-05-15 17:43
https://www.informatat.com/boterori-rusi-2018-rezervohen-86-e-hoteleve-ne-moske/20%Monthly2018-05-15 17:40
https://www.informatat.com/rama-neser-do-te-flas-per-fatmir-xhafajn/20%Monthly2018-05-15 17:38
https://www.informatat.com/dy-policet-kane-vdekur-para-se-te-bien-ne-lepenc/20%Monthly2018-05-15 22:11
https://www.informatat.com/krimeja-hap-uren-me-te-gjate-ne-europe/20%Monthly2018-05-15 17:22
https://www.informatat.com/muaji-i-ramazanit-8-gjerat-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2018-05-15 17:17
https://www.informatat.com/kater-muaj-nga-vrasja-e-ivanoviqit-asnje-rezultat-nga-hetimet/20%Monthly2018-05-15 17:14
https://www.informatat.com/fmnja-kerkon-marreveshje-per-borxhin-grek-me-eurozonen/20%Monthly2018-05-15 17:13
https://www.informatat.com/navalny-denohet-me-30-dite-burgim-per-protestat-kunder-putinit/20%Monthly2018-05-15 17:10
https://www.informatat.com/clark-prioritet-per-kosoven-eshte-zhvillimi-ekonomik-jo-ushtria/20%Monthly2018-05-15 22:11
https://www.informatat.com/divorci-online-rrezikon-te-zhduke-gjykatat/20%Monthly2018-05-15 16:52
https://www.informatat.com/dalin-fituesit-e-lotarise-amerikane/20%Monthly2018-05-15 16:51
https://www.informatat.com/boterori-i-klubeve-60-milione-euro-per-cdo-pjesemarres/20%Monthly2018-05-15 16:33
https://www.informatat.com/deti-perfundon-raundi-i-dyte-i-bisedimeve-greqi-shqiperi/20%Monthly2018-05-15 16:29
https://www.informatat.com/veseli-uron-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2018-05-15 16:08
https://www.informatat.com/kuvendi-zotohet-nderkombetarisht-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2018-05-15 22:12
https://www.informatat.com/vdes-ne-aksident-ish-futbollisti-i-premierliges/20%Monthly2018-05-15 15:47
https://www.informatat.com/undp-punesimi-i-vajzes-se-lumezit-pa-asnje-shkelje/20%Monthly2018-05-15 15:44
https://www.informatat.com/cfare-permban-deklarata-qe-do-te-miratohet-ne-samitin-e-sofjes/20%Monthly2018-05-15 22:13
https://www.informatat.com/11-persona-lendohen-gjate-intervistes-se-iniestas/20%Monthly2018-05-15 15:37
https://www.informatat.com/reagime-per-hapjen-e-ambasades-amerikane-ne-jerusalem/20%Monthly2018-05-15 15:33
https://www.informatat.com/si-te-ushqeheni-shendetshem-gjate-muajit-te-ramazanit/20%Monthly2018-05-15 15:16
https://www.informatat.com/veseli-takoi-nje-delegacion-nga-landi-i-baden-wuttenberg-ut/20%Monthly2018-05-15 15:13
https://www.informatat.com/ferizaj-publikon-listen-e-uzurpatoreve/20%Monthly2018-05-15 15:07
https://www.informatat.com/kompania-japoneze-u-vonua-25-sekonda-kerkon-falje/20%Monthly2018-05-15 14:50
https://www.informatat.com/privatizimi-i-telekomit-sjelle-operator-te-trete-mobil/20%Monthly2018-05-15 14:48
https://www.informatat.com/reagon-fc-prishtina-permend-vokrrin/20%Monthly2018-05-15 14:44
https://www.informatat.com/shqiperia-mori-pjese-ne-hapjen-e-ambasades-amerikane-ne-jerusalem/20%Monthly2018-05-15 14:42
https://www.informatat.com/depoja-e-keqperdorimeve-farmaceutike/20%Monthly2018-05-15 14:41
https://www.informatat.com/ambasadori-oconnell-uron-kosovaret-per-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2018-05-15 14:17
https://www.informatat.com/ne-indi-mbi-dy-mije-vajza-vdesin-cdo-vit/20%Monthly2018-05-15 14:15
https://www.informatat.com/tre-projekte-shqiptare-finaliste-per-cmimin-urban-public-space-2018/20%Monthly2018-05-15 14:13
https://www.informatat.com/nje-pesevjecar-shpeton-babain-e-tij-nga-koma/20%Monthly2018-05-15 14:10
https://www.informatat.com/punetoret-e-hekurudhave-protestojne-te-premten/20%Monthly2018-05-15 14:07
https://www.informatat.com/anetaresimi-i-plote-i-ballkanit-perendimor-ne-be/20%Monthly2018-05-15 14:05
https://www.informatat.com/nasa-jep-alarmin-per-cfare-po-ndodh-ne-polin-e-veriut/20%Monthly2018-05-15 14:02
https://www.informatat.com/te-folurit-ne-publik-rrit-per-50-vleren-tuaj/20%Monthly2018-05-15 14:01
https://www.informatat.com/apeli-liron-enver-hasanin/20%Monthly2018-05-15 13:59
https://www.informatat.com/shtetet-e-be-se-dakordohen-per-ballkanin/20%Monthly2018-05-15 13:57
https://www.informatat.com/kurti-shqiptaret-presin-shume-nga-bashkimi-evropian/20%Monthly2018-05-15 13:55
https://www.informatat.com/ekspozite-e-fotografive-cift/20%Monthly2018-05-15 13:53
https://www.informatat.com/publikohet-ma-cherie-nga-butrint-imeri-video/20%Monthly2018-05-15 13:15
https://www.informatat.com/17-te-arrestuar-ne-shqiperi-per-trafikim-qeniesh-njerezore/20%Monthly2018-05-15 13:12
https://www.informatat.com/vala-me-pese-pako-te-reja-postpaid/20%Monthly2018-05-15 13:01
https://www.informatat.com/renee-e-nores-dhe-robertit-beri-tri-vjet/20%Monthly2018-05-15 12:55
https://www.informatat.com/kosova-merr-nga-kfw-ja-garnt-prej-5-4-milione-euro-per-menaxhimin-e-mbeturinave/20%Monthly2018-05-15 12:55
https://www.informatat.com/femijet-prioriteti-me-i-rendesishem-i-agjendes-qeverisese/20%Monthly2018-05-15 12:53
https://www.informatat.com/kryeministri-i-spanjes-nuk-shkon-ne-sofje-shkaku-i-kosoves/20%Monthly2018-05-15 12:45
https://www.informatat.com/putin-merr-pjese-ne-hapjen-e-ures-qe-lidh-rusine-me-krimene/20%Monthly2018-05-15 12:42
https://www.informatat.com/be-mirepret-pakon-e-ligjeve-per-reformen-ne-administraten-publike/20%Monthly2018-05-15 12:40
https://www.informatat.com/12-vjet-ne-kerkim-te-sigurimeve-jetesore-per-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-15 12:37
https://www.informatat.com/komfk-kerkon-ndryshim-te-ligjit-te-familjes/20%Monthly2018-05-15 12:08
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-inspektorati-i-arsimit-te-menaxhohet-nga-masht-i/20%Monthly2018-05-15 12:03
https://www.informatat.com/haradinaj-smund-te-presim-me-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-05-15 11:58
https://www.informatat.com/tahiri-per-mua-eshte-njesoj-arrest-shtepiak-me-arrest-ne-burg/20%Monthly2018-05-15 11:26
https://www.informatat.com/bullgaret-parapelqejne-serbine-dhe-maqedonine-para-shqiperise-e-kosoves-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-05-15 11:24
https://www.informatat.com/komunat-realizojne-te-hyra-5-milione-euro-me-pak-se-planifikimi/20%Monthly2018-05-15 11:20
https://www.informatat.com/haradinaj-po-vazhdojme-dialogun-me-nderkombetaret-per-ushtrine/20%Monthly2018-05-15 14:04
https://www.informatat.com/prokurorja-kerkon-denimin-e-te-akuzuarve-ne-rastin-izraeli/20%Monthly2018-05-15 10:14
https://www.informatat.com/buffon-te-enjten-njofton-pensionimin-nga-futbolli/20%Monthly2018-05-15 10:12
https://www.informatat.com/ish-presidentja-e-argjentines-akuzohet-per-pastrim-parash/20%Monthly2018-05-15 10:10
https://www.informatat.com/nexhmie-selimi-emerohet-drejtoreshe-e-pergjithshme-e-akreditimit-te-kosoves/20%Monthly2018-05-15 12:36
https://www.informatat.com/talibanet-sulmojne-nje-qytet-ne-perendim-te-afganistanit/20%Monthly2018-05-15 10:05
https://www.informatat.com/votohet-nisma-legjislative-per-ndryshimin-e-ligjit-per-rregullimin-e-sherbimeve-te-ujit/20%Monthly2018-05-15 10:02
https://www.informatat.com/behgjet-rukiqi-ne-krye-te-agjencise-qendrore-te-prokurimit/20%Monthly2018-05-15 09:58
https://www.informatat.com/qeveria-nis-procedurat-per-themelimin-e-ndermarrjes-se-re-energjetike/20%Monthly2018-05-15 09:52
https://www.informatat.com/haradinaj-informon-kabinetin-e-tij-per-viziten-e-delegacionit-nga-iowa-ne-kosove/20%Monthly2018-05-15 09:46
https://www.informatat.com/qeveria-emeron-drejtorin-e-aqp-se-dhe-ate-te-akreditimit/20%Monthly2018-05-15 09:38
https://www.informatat.com/gashi-paraqet-koncept-dokumentin-per-filarmonine-operen-dhe-baletin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-15 09:35
https://www.informatat.com/myftiu-ternava-uron-besimtaret-per-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2018-05-15 09:30
https://www.informatat.com/haradinaj-i-lut-ministrat-jepuni-pune-zevendesministrave/20%Monthly2018-05-15 10:38
https://www.informatat.com/jovanoviq-u-ben-thirrje-te-gjitheve-te-mos-e-genjejne-me-popullin-per-kosoven/20%Monthly2018-05-15 09:20
https://www.informatat.com/keds-rinovon-linjat-e-anamoraves/20%Monthly2018-05-15 09:03
https://www.informatat.com/policia-shqipton-1049-tiketa-trafiku-per-24-ore/20%Monthly2018-05-15 09:02
https://www.informatat.com/osmani-problemet-ne-politiken-e-jashtme-tregojne-per-papjekuri-institucionale/20%Monthly2018-05-15 09:00
https://www.informatat.com/bytyqi-kontributi-shkencor-po-shenon-rritje-te-vazhdueshme/20%Monthly2018-05-15 08:57
https://www.informatat.com/emerimi-i-keshillit-drejtues-nje-hap-per-nxjerrjen-e-dodones-nga-kriza/20%Monthly2018-05-15 08:51
https://www.informatat.com/thaci-kemi-infrastrukturen-arsimore-me-te-mire-ne-rajon/20%Monthly2018-05-15 08:48
https://www.informatat.com/rriten-shifrat-e-perdorimit-te-marihuanes-se-prinderve-ne-prezencen-e-femijeve/20%Monthly2018-05-15 08:40
https://www.informatat.com/paditen-motrat-kardashian-nuk-kane-paguar-avionet-privat/20%Monthly2018-05-15 08:39
https://www.informatat.com/shperthim-eksplozivi-ne-tirane-plagosen-bashkeshortet/20%Monthly2018-05-15 08:37
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-e-ka-obsesion-kosoven/20%Monthly2018-05-15 08:36
https://www.informatat.com/burg-te-perjetshem-per-dadon-qe-vrau-dy-femijet/20%Monthly2018-05-15 08:34
https://www.informatat.com/gjashte-te-arrestuar-per-prostitucion-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-15 08:32
https://www.informatat.com/inskenon-rastin-e-humbjes-se-1100-eurove/20%Monthly2018-05-15 08:30
https://www.informatat.com/prokurori-e-avokati-japin-fjalet-perfundimtare-ne-gjykimin-e-zoran-vukotiqit/20%Monthly2018-05-15 08:29
https://www.informatat.com/borxhet-komunale-ne-gjilan-do-te-arketohen-nepermjet-gjykates/20%Monthly2018-05-15 08:27
https://www.informatat.com/asociacioni-i-komunave-me-shumice-serbe-ne-qender-te-vemendjes-se-rusise/20%Monthly2018-05-15 10:06
https://www.informatat.com/mertens-mund-te-kaloje-ne-premierlige/20%Monthly2018-05-15 07:56
https://www.informatat.com/pse-duhet-nisur-punen-heret/20%Monthly2018-05-15 07:52
https://www.informatat.com/mbahet-konferenca-kombetare-java-e-shkences-2018/20%Monthly2018-05-15 07:51
https://www.informatat.com/pep-e-do-kroos-serish-nen-urdhrat-e-tij/20%Monthly2018-05-15 07:49
https://www.informatat.com/vetevendosje-organizon-tryezen-shqiptaret-dhe-integrimi-evropian/20%Monthly2018-05-15 07:48
https://www.informatat.com/vellai-i-ministrit-xhafa-kallezon-penalisht-tre-perfaqesues-te-pd-se/20%Monthly2018-05-15 07:47
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves-3/20%Monthly2018-05-15 07:45
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-familjes/20%Monthly2018-05-15 07:43
https://www.informatat.com/prokuroria-turke-urdheron-arrestimin-e-72-koloneleve/20%Monthly2018-05-15 07:41
https://www.informatat.com/pano-e-jashteligjshme-ne-objektin-e-lidhjes-se-prizrenit/20%Monthly2018-05-15 07:39
https://www.informatat.com/e-bija-martohet-me-princin-babai-refuzon-te-shkoje-ne-dasme/20%Monthly2018-05-15 07:38
https://www.informatat.com/gjenerali-wesley-k-clark-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-05-15 07:36
https://www.informatat.com/neymar-qendron-ne-parc-des-princes-thote-emery/20%Monthly2018-05-15 07:35
https://www.informatat.com/maske-me-banane-per-floke-te-mrekullueshem/20%Monthly2018-05-15 07:34
https://www.informatat.com/thaci-familja-eshte-themel-i-cdo-shoqerie/20%Monthly2018-05-15 07:33
https://www.informatat.com/dua-lipa-i-prin-listes-per-te-realizuar-kengen-e-filmit-te-ardhshem-te-james-bondit/20%Monthly2018-05-15 07:31
https://www.informatat.com/dhuna-ne-gaza-sot-varrosen-55-viktimat/20%Monthly2018-05-15 07:30
https://www.informatat.com/melania-trump-i-nenshtrohet-operimit-kirurgjik/20%Monthly2018-05-15 07:28
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-ne-mitrovice/20%Monthly2018-05-15 07:27
https://www.informatat.com/neser-nis-ramazani-ne-kete-ore-eshte-syfyri-dhe-iftari/20%Monthly2018-05-15 07:25
https://www.informatat.com/rita-kerkon-falje-per-tekstin-e-girls/20%Monthly2018-05-15 07:24
https://www.informatat.com/artistet-qe-u-bene-te-famshem-pas-vdekjes/20%Monthly2018-05-15 07:23
https://www.informatat.com/trump-i-ofron-ndihme-firmes-kineze-te-goditur-nga-sanksionet/20%Monthly2018-05-15 07:22
https://www.informatat.com/prishtina-detyrohet-te-heqe-dore-nga-evropa-per-here-te-katert/20%Monthly2018-05-15 07:21
https://www.informatat.com/priten-protesta-te-reja-pas-perplasjes-se-djeshme-vdekjeprurese/20%Monthly2018-05-15 07:19
https://www.informatat.com/golden-state-fiton-takimin-e-pare-te-finales-se-perendimit-ndaj-rockets/20%Monthly2018-05-15 07:18
https://www.informatat.com/emery-sdua-te-jem-zedhenesi-i-neymarit-por-ai-do-te-qendroje-ne-psg/20%Monthly2018-05-15 07:15
https://www.informatat.com/turqia-terheq-ambasadoret-nga-shba-ja-dhe-izraeli/20%Monthly2018-05-15 07:13
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-takohet-sot-per-protestat-ne-gaza/20%Monthly2018-05-15 07:12
https://www.informatat.com/rusi-ilyumzhinov-kerkon-edhe-nje-mandat-ne-krye-te-federates-boterore-me-pacollin-ne-krah/20%Monthly2018-05-15 07:10
https://www.informatat.com/bien-temperaturat/20%Monthly2018-05-15 07:06
https://www.informatat.com/sezoni-i-veres-rrit-dergesat-e-diaspores-ne-kosove/20%Monthly2018-05-15 07:03
https://www.informatat.com/manovrat-politike-me-ushtrine/20%Monthly2018-05-15 07:02
https://www.informatat.com/12-milione-euro-per-5-kilometra-te-autorruges-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-05-15 07:00
https://www.informatat.com/kater-drejtori-e-divizione-jashteligjshem-menaxhohen-nga-ushtrues-detyre/20%Monthly2018-05-15 06:59
https://www.informatat.com/hetohen-dy-kompani-qe-importojne-miell-nga-kosova-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-15 06:55
https://www.informatat.com/viti-i-trepces-qe-nuk-solli-rimekembjen-e-kombinatit/20%Monthly2018-05-15 09:56
https://www.informatat.com/punet-e-padukshme-te-zevendesministrave/20%Monthly2018-05-15 06:50
https://www.informatat.com/pozitat-kyce-ne-agjencine-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-ushtrohen-kunderligjshem/20%Monthly2018-05-15 08:25
https://www.informatat.com/mjekesia-e-plakave-hani-kete-frut-do-te-lindni-djale-foto/20%Monthly2018-05-14 21:02
https://www.informatat.com/mbahet-java-e-shkences-2018/20%Monthly2018-05-15 06:38
https://www.informatat.com/cas-perjashton-lojtarin-e-pare-nga-boterori-i-rusise/20%Monthly2018-05-15 06:31
https://www.informatat.com/protestat-ne-jerusalem-43-viktima-dhe-mbi-2-mije-te-plagosur/20%Monthly2018-05-15 06:30
https://www.informatat.com/11-fjali-qe-do-tia-ndryshojne-jeten-femijes-suaj/20%Monthly2018-05-14 21:00
https://www.informatat.com/turqi-mijera-ne-proteste-solidarizohen-me-palestinezet-thirren-dy-ambasadoret/20%Monthly2018-05-15 06:23
https://www.informatat.com/kosova-dhe-gjermania-nenshkruajne-nje-marreveshje-te-rendesishme/20%Monthly2018-05-15 06:21
https://www.informatat.com/sonte-mblidhen-fonde-per-bursa-te-studenteve/20%Monthly2018-05-14 20:58
https://www.informatat.com/rita-ora-biseksuale-per-te-marre-klikime-ja-reagimi-i-kengetares/20%Monthly2018-05-15 06:19
https://www.informatat.com/zonja-trump-i-nenshtrohet-operacionit-ne-veshke/20%Monthly2018-05-15 06:18
https://www.informatat.com/shperthim-me-eksploziv-ne-mezez-plagosen-rende-burre-e-grua/20%Monthly2018-05-15 07:16
https://www.informatat.com/hamza-nenshkruan-dy-grante-me-vlera-milioneshe/20%Monthly2018-05-14 20:54
https://www.informatat.com/shqiptaret-dhe-integrimi-evropian/20%Monthly2018-05-14 20:50
https://www.informatat.com/kryeministri-mbledhe-kabinetin/20%Monthly2018-05-14 20:46
https://www.informatat.com/fillon-java-e-shkences-2018/20%Monthly2018-05-14 20:42
https://www.informatat.com/baballaret-e-kosoves/20%Monthly2018-05-14 20:37
https://www.informatat.com/dhjete-ide-origjinale-per-takime-romantike/20%Monthly2018-05-14 20:34
https://www.informatat.com/certifikimi-i-150-pjesemarresve-te-programit-coca-cola-perkrah-rinine/20%Monthly2018-05-15 06:43
https://www.informatat.com/gjermani-kapet-nje-ton-kokaine-ne-banane-shumica-e-12-te-arrestuarve-shqiptare/20%Monthly2018-05-15 06:26
https://www.informatat.com/nese-i-pergjigjeni-ketyre-pyetjeve-me-po-lidhja-juaj-do-te-zgjate/20%Monthly2018-05-14 20:32
https://www.informatat.com/beni-seks-gjate-ciklit-menstrual/20%Monthly2018-05-14 20:29
https://www.informatat.com/pse-eshte-me-mire-te-jesh-single-kur-je-20-vjece/20%Monthly2018-05-14 20:27
https://www.informatat.com/harrojeni-69-n-provoni-77-n-dhe-nuk-do-te-ndaleni-se-beri-seks/20%Monthly2018-05-14 20:25
https://www.informatat.com/nitaj-komenton-deklaraten-e-kryeministrit-per-fene/20%Monthly2018-05-14 20:12
https://www.informatat.com/dorehiqet-ministri-i-brendshem-fatmir-xhafaj/20%Monthly2018-05-14 20:09
https://www.informatat.com/specat-djeges-celesi-kunder-mbipeshes/20%Monthly2018-05-14 20:07
https://www.informatat.com/nuk-jemi-shtet-mysliman-as-shoqeri-myslimane/20%Monthly2018-05-14 20:04
https://www.informatat.com/pati-gjak-special-shpetoi-2-4-milione-bebe/20%Monthly2018-05-14 20:03
https://www.informatat.com/partneri-i-stresuar-ju-ben-te-shtoni-peshe/20%Monthly2018-05-14 20:00
https://www.informatat.com/presidenti-ka-nje-sygjerim-per-tryezat-e-partive/20%Monthly2018-05-15 07:17
https://www.informatat.com/thaci-tregon-se-cfare-i-tha-merkelit-per-arrestimin-e-gjuriqit/20%Monthly2018-05-14 19:48
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-bruksel-ka-nje-lajm-per-vizat/20%Monthly2018-05-15 07:17
https://www.informatat.com/rozana-radi-nuk-enderronte-te-behej-kengetare/20%Monthly2018-05-14 19:31
https://www.informatat.com/hoxhaj-uron-kroacine/20%Monthly2018-05-15 07:17
https://www.informatat.com/cka-e-pason-takimin-e-zv-ministrave-me-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-05-15 07:18
https://www.informatat.com/anxhela-sjell-ne-anglisht-kengen-e-cmendur-per-ty/20%Monthly2018-05-14 19:08
https://www.informatat.com/renato-sanches-perfundon-te-gjiganti-i-serie-a/20%Monthly2018-05-14 19:05
https://www.informatat.com/buffon-neser-e-jep-lajmin-e-dhimbshem/20%Monthly2018-05-14 19:02
https://www.informatat.com/20-fakte-per-zvicren-qe-do-tju-befasojne/20%Monthly2018-05-14 18:59
https://www.informatat.com/dhjete-kuriozitete-rreth-fbi-se/20%Monthly2018-05-14 18:54
https://www.informatat.com/abadi-ben-thirrje-qe-te-respektohet-rezultati-zgjedhor/20%Monthly2018-05-14 18:52
https://www.informatat.com/veseli-izraeli-do-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-14 18:48
https://www.informatat.com/hezbollahu-permend-fazen-e-re-te-luftes-siriane/20%Monthly2018-05-14 18:36
https://www.informatat.com/arsimi-larte-nuk-do-te-behet-shtepi-nepotizmi/20%Monthly2018-05-14 18:31
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-drejtori-i-levizjes-fol/20%Monthly2018-05-14 18:25
https://www.informatat.com/makina-suv-me-e-shpejte-ndonjehere-foto/20%Monthly2018-05-14 17:01
https://www.informatat.com/foshnjat-duhet-te-ecin-zbathur/20%Monthly2018-05-14 16:58
https://www.informatat.com/ffk-drita-prishtina-nuk-mund-te-luhet-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-14 16:53
https://www.informatat.com/kosova-shenon-70-vjetorin-e-krijmit-te-izraelit/20%Monthly2018-05-14 16:48
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-hani-nese-keni-hipertension/20%Monthly2018-05-14 16:45
https://www.informatat.com/kim-kardashian-e-do-edhe-nje-femije/20%Monthly2018-05-14 16:41
https://www.informatat.com/nje-adoleshent-ne-bjellorusi-denohet-me-22-vjet-burgim/20%Monthly2018-05-14 16:22
https://www.informatat.com/cekia-ka-perfituar-nga-takimet-me-skripalin/20%Monthly2018-05-14 16:21
https://www.informatat.com/aki-verifikon-imamet-per-deradikalizimin-e-burgjeve/20%Monthly2018-05-14 16:15
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-pranveren-e-2019-es-video/20%Monthly2018-05-14 19:44
https://www.informatat.com/citaku-e-daciq-konfrontohen-ne-okb-rreth-ushtrise/20%Monthly2018-05-14 19:44
https://www.informatat.com/shba-ne-okb-bene-thirrje-per-pranim-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-05-14 19:44
https://www.informatat.com/be-sanksionon-pese-persona-per-lidhje-me-rusine/20%Monthly2018-05-14 15:00
https://www.informatat.com/presidenti-priti-drejtoreshen-e-unicef-it-per-evrope-dhe-azi-qendrore/20%Monthly2018-05-14 14:58
https://www.informatat.com/deputetet-marrin-projektligjin-per-kompleksin-ne-prekaz/20%Monthly2018-05-14 14:45
https://www.informatat.com/pd-me-fakte-shume-te-renda/20%Monthly2018-05-14 14:37
https://www.informatat.com/shqiptari-arrestohet-ne-stamboll-me-9-kg-kokaine/20%Monthly2018-05-14 14:32
https://www.informatat.com/milani-gati-ta-shese-donnarumman/20%Monthly2018-05-14 14:24
https://www.informatat.com/prizren-myku-mbulon-priduktet-ushqimore-foto/20%Monthly2018-05-14 14:22
https://www.informatat.com/kroacia-me-18-maj-merr-kryesimin-e-keshillit-te-evropes/20%Monthly2018-05-14 14:16
https://www.informatat.com/rektori-vataj-priti-ne-takim-ambasadoren-kilic/20%Monthly2018-05-14 14:05
https://www.informatat.com/ekonomia-e-kosoves-do-te-bazohet-ne-zhvillime-teknologjike/20%Monthly2018-05-14 14:03
https://www.informatat.com/projekti-i-studenteve-kosovare-mberrine-ne-shangai/20%Monthly2018-05-14 14:00
https://www.informatat.com/1man-utd-gati-te-marre-elseid-hysajn/20%Monthly2018-05-14 13:53
https://www.informatat.com/bullgaria-lufton-per-integrimin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-05-14 19:43
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-viktimave-ne-gaza/20%Monthly2018-05-14 13:15
https://www.informatat.com/katalunasit-zgjedhin-liderin-e-ri/20%Monthly2018-05-14 13:15
https://www.informatat.com/kf-malisheva-hyne-ne-superligen-e-kosoves-ne-futsall/20%Monthly2018-05-14 13:13
https://www.informatat.com/de-vrij-mund-te-mos-luaje-ndaj-interit/20%Monthly2018-05-14 13:10
https://www.informatat.com/1washingtoni-shuan-shpresat-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-05-14 13:40
https://www.informatat.com/kosovari-perdhunon-te-dashuren-e-mitur-te-djalit/20%Monthly2018-05-14 12:55
https://www.informatat.com/vucic-serbia-vet-e-ka-vulosur-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-14 12:52
https://www.informatat.com/prishtine-bakllavaja-qe-synon-librin-e-guinnes/20%Monthly2018-05-14 12:50
https://www.informatat.com/vritet-nje-tjeter-shqiptar-ne-siri/20%Monthly2018-05-14 12:48
https://www.informatat.com/gjarperinjte-ne-germi-pjese-e-e-biodiversitetit/20%Monthly2018-05-14 12:45
https://www.informatat.com/rrenohen-objektet-me-rrezikshmeri-ne-prizren/20%Monthly2018-05-14 12:40
https://www.informatat.com/pese-gjyqtare-transferohen-per-ta-luftuar-korrupsionin/20%Monthly2018-05-14 12:37
https://www.informatat.com/gjenerali-wesley-clark-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-05-14 19:43
https://www.informatat.com/nato-do-te-qendroje-ne-kosove-shume-vite-ndoshta-edhe-me-gjate/20%Monthly2018-05-14 12:14
https://www.informatat.com/thaci-fazliu-dhe-rrahmani-simbol-i-rezistences/20%Monthly2018-05-14 11:55
https://www.informatat.com/nje-termet-i-fuqishem-shkund-jugun-e-shqiperise/20%Monthly2018-05-14 11:49
https://www.informatat.com/uefa-mbeshtet-turneun-e-rita-ores/20%Monthly2018-05-14 11:22
https://www.informatat.com/erdogan-po-marrim-kontrollin-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-14 11:20
https://www.informatat.com/punetoret-e-llamkosit-tentojne-te-hyjne-me-force-ne-qeveri/20%Monthly2018-05-14 11:19
https://www.informatat.com/ja-cfare-tregon-muaji-i-lindjes-per-ty/20%Monthly2018-05-14 11:17
https://www.informatat.com/mbesa-e-titos-nato-duhej-te-nderhynte-ne-kosove-qe-me-1991/20%Monthly2018-05-14 11:10
https://www.informatat.com/haradinaj-do-te-paraqitet-ne-tri-interpelanca-me-23-maj/20%Monthly2018-05-14 11:06
https://www.informatat.com/alfa-romeo-muajin-e-ardhshem-sjell-dy-modele-te-reja/20%Monthly2018-05-14 11:00
https://www.informatat.com/nis-raundi-i-ri-i-bisedimeve-te-paqes-per-sirine/20%Monthly2018-05-14 10:56
https://www.informatat.com/brenda-pese-vjetesh-ne-treg-vaksina-kunder-herpesit/20%Monthly2018-05-14 10:51
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-pas-vdekjes-me-medalje-presidenciale-berit-backerin/20%Monthly2018-05-14 10:48
https://www.informatat.com/keta-jane-dy-deputetet-qe-kane-me-se-shumti-mungesa-ne-kuvend/20%Monthly2018-05-14 10:44
https://www.informatat.com/londra-renditet-si-qyteti-me-i-mire-ne-bote-per-studentet/20%Monthly2018-05-14 10:40
https://www.informatat.com/vetevendosje-nikoqire-e-tryezes-se-trete/20%Monthly2018-05-14 10:40
https://www.informatat.com/vajzat-duhet-te-mesojne-ne-shkolla-ushqyerjen-me-gji/20%Monthly2018-05-14 10:33
https://www.informatat.com/hoxha-ne-vjene-kosova-ka-shenuar-progres-ne-barazine-gjinore/20%Monthly2018-05-14 10:29
https://www.informatat.com/serbia-formon-komision-per-pasojat-e-bombardimeve-te-nato-s/20%Monthly2018-05-15 07:18
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-ne-takim-nenkryetarin-e-sindikates-se-pk-se/20%Monthly2018-05-14 10:24
https://www.informatat.com/mehmeti-pritet-te-kete-ulje-te-normave-te-interesit/20%Monthly2018-05-14 10:23
https://www.informatat.com/bullgaria-rumania-dhe-kroacia-nisin-planet-per-perdorimin-e-euros/20%Monthly2018-05-14 10:21
https://www.informatat.com/meta-per-tahirin-drejtesia-te-veproje-e-pavarur/20%Monthly2018-05-14 10:19
https://www.informatat.com/nje-familje-indoneziane-kryen-sulm-vetevrases-ne-seline-e-policise/20%Monthly2018-05-14 10:17
https://www.informatat.com/i-thyhet-vetura-vajzes-se-ramiz-lladrovcit/20%Monthly2018-05-14 10:16
https://www.informatat.com/hoti-haradinaj-nuk-ka-kontroll-mbi-ministrat/20%Monthly2018-05-14 10:08
https://www.informatat.com/merkel-paqja-ne-ballkan-shume-e-brishte-shikojeni-kosoven/20%Monthly2018-05-14 09:51
https://www.informatat.com/kosova-dhe-iowa-avancojne-bashkepunimin-ne-fushen-ekonomike/20%Monthly2018-05-14 09:47
https://www.informatat.com/thaci-deshmoret-jane-themel-i-pavaresise-sone/20%Monthly2018-05-14 09:40
https://www.informatat.com/agjerimi-i-ramazanit-fillon-me-16-maj/20%Monthly2018-05-14 09:36
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-te-denohen-kryesit-e-krimeve/20%Monthly2018-05-14 09:31
https://www.informatat.com/ne-prishtine-deshton-shpallja-e-interesit-per-investitoret-private/20%Monthly2018-05-14 09:26
https://www.informatat.com/vuciq-e-quan-joreal-qendrimin-e-kishes-serbe-per-kosoven/20%Monthly2018-05-14 09:24
https://www.informatat.com/ndertimi-i-pishines-olimpike-ne-prizren-nis-pa-buxhet-te-nevojshem/20%Monthly2018-05-14 09:17
https://www.informatat.com/lladrovci-i-kunderpergjigjet-imamit-osman-musliu-e-quan-mulla-rrenci/20%Monthly2018-05-14 09:15
https://www.informatat.com/keqberesit-ne-prizren-demtojne-fidanet-e-mbeltuara/20%Monthly2018-05-14 09:13
https://www.informatat.com/thyhen-xhamat-e-katedrales-nena-tereze/20%Monthly2018-05-14 09:10
https://www.informatat.com/elezaj-zotohet-per-transparence-e-llogaridhenie-ndaj-qytetareve/20%Monthly2018-05-14 09:05
https://www.informatat.com/podujeva-arketon-vetem-17-per-qind-te-te-hyrave-te-planifikuara/20%Monthly2018-05-14 09:03
https://www.informatat.com/nje-i-plagosur-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-05-14 10:42
https://www.informatat.com/dedaj-i-ankohet-haradinajt-skemi-asnje-komunikim-me-ministrin-pacolli-2/20%Monthly2018-05-14 08:37
https://www.informatat.com/inteligjenca-britanike-paralajmeron-rrezikun-nga-isis-i/20%Monthly2018-05-14 08:30
https://www.informatat.com/denohet-me-burgim-me-kusht-njeri-ish-zyrtar-i-mti-se/20%Monthly2018-05-14 08:27
https://www.informatat.com/lekaj-shpalos-detaje-te-punimeve-te-rruges-se-tre-heronjve/20%Monthly2018-05-14 08:24
https://www.informatat.com/sa-dini-per-limonin/20%Monthly2018-05-14 08:15
https://www.informatat.com/brenda-kater-vitesh-kosova-me-hekurudha-moderne/20%Monthly2018-05-14 08:14
https://www.informatat.com/thaci-haradinaj-e-pacolli-ne-samitin-e-sofjes/20%Monthly2018-05-14 08:12
https://www.informatat.com/nisin-punimet-e-rruges-nacionale-m2-millosheve-mitrovice/20%Monthly2018-05-14 08:07
https://www.informatat.com/gashi-kosova-se-shpejti-ne-euroimazh/20%Monthly2018-05-14 08:03
https://www.informatat.com/kush-eshte-personi-i-zhdukur-me-i-famshem-ne-youtube/20%Monthly2018-05-14 08:01
https://www.informatat.com/bale-i-shkakton-zidanet-kokedhembje-per-te-zgjedhur-ekipin-per-finale/20%Monthly2018-05-14 07:59
https://www.informatat.com/veseli-pa-infrastrukture-nuk-ka-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2018-05-14 07:58
https://www.informatat.com/thaci-rruga-nacionale-m2-projekt-i-rendesishem/20%Monthly2018-05-14 07:57
https://www.informatat.com/misioni-i-peshqve-te-vegjel/20%Monthly2018-05-14 07:54
https://www.informatat.com/akademi-perkujtimore-per-heronjte-bahri-fazliu-dhe-agron-rrahmani/20%Monthly2018-05-14 07:52
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-14 07:50
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-masakra-e-qyshkut/20%Monthly2018-05-14 07:48
https://www.informatat.com/21-mije-euro-donacion-per-kliniken-e-syve/20%Monthly2018-05-14 07:46
https://www.informatat.com/emerimi-i-kryeprokurorit-te-ri-zvarrit-ngritjen-e-aktakuzave/20%Monthly2018-05-14 07:43
https://www.informatat.com/prishtines-pritet-ti-refuzohet-kerkesa-ndeshja-per-titull-nuk-luhet-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-05-14 07:42
https://www.informatat.com/etapat-krijuese-te-ibrahim-kodres-ne-57-vepra-prezantohet-ne-shkup/20%Monthly2018-05-14 07:38
https://www.informatat.com/investime-ne-arsim-109-godina-te-reja-ne-gjithe-vendin/20%Monthly2018-05-14 07:37
https://www.informatat.com/kosova-harxhon-mbi-nje-milion-euro-ne-muaj-per-te-burgosurit/20%Monthly2018-05-14 07:35
https://www.informatat.com/masa-te-reja-per-kontrollin-e-financave-te-partive-politike/20%Monthly2018-05-14 07:33
https://www.informatat.com/kfor-i-ka-shtuar-pranine-ne-rajonet-me-shumice-serbe/20%Monthly2018-05-14 07:31
https://www.informatat.com/klopp-flet-per-finalen-e-champions-league/20%Monthly2018-05-14 07:29
https://www.informatat.com/kjo-jave-ne-kosove-kryesisht-me-shi/20%Monthly2018-05-14 07:27
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-debaton-per-kosoven/20%Monthly2018-05-14 07:01
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-hapin-sot-ambasaden-ne-jerusalem/20%Monthly2018-05-14 07:00
https://www.informatat.com/maqedonia-cak-i-kercenimeve-hibride/20%Monthly2018-05-14 06:59
https://www.informatat.com/dedaj-i-ankohet-haradinajt-skemi-asnje-komunikim-me-ministrin-pacolli/20%Monthly2018-05-14 06:57
https://www.informatat.com/allegri-do-te-qendroj-ne-juventus-nese-nuk-me-shkarkojne/20%Monthly2018-05-14 06:55
https://www.informatat.com/marreveshja-finale-synon-ndryshime-kushtetuese-ne-kosove-e-serbi/20%Monthly2018-05-14 06:54
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-deklaron-se-shteti-islamik-vazhdon-ta-rrezikoje-evropen/20%Monthly2018-05-14 06:53
https://www.informatat.com/ende-pa-formule-per-ojq-te-qe-japin-kredi-me-interes-marramendes/20%Monthly2018-05-14 06:52
https://www.informatat.com/kerkohet-rikthimi-i-programeve-arsimore-ne-3-njesi-akademike-te-up-se/20%Monthly2018-05-14 06:50
https://www.informatat.com/zgjohuni-heret-pa-sakrifikuar-gjumin/20%Monthly2018-05-14 06:47
https://www.informatat.com/raportojne-zv-ministrat-haradinaj-kerkon-angazhim-konkret/20%Monthly2018-05-14 06:45
https://www.informatat.com/komandoja-kalon-ne-porno-terbon-shefat-sepse-perdor-uniformen-ushtarake-foto/20%Monthly2018-05-13 23:40
https://www.informatat.com/publikohet-merri-merri-nga-ledri-vula-dhe-buta-video/20%Monthly2018-05-14 00:01
https://www.informatat.com/vazhdon-eksplorimi-nasa-dergon-helikopter-ne-mars-2/20%Monthly2018-05-13 23:49
https://www.informatat.com/pitt-dhe-aniston-kthehen-bashke-duan-femije-cmendet-angelina/20%Monthly2018-05-13 23:47
https://www.informatat.com/mos-i-mbani-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2018-05-13 23:45
https://www.informatat.com/xhinset-me-provokuese-ne-bote-foto/20%Monthly2018-05-13 23:37
https://www.informatat.com/chelsea-nuk-shkelqen-sophie-po-foto/20%Monthly2018-05-13 23:34
https://www.informatat.com/adrenaline-me-golf-gti-tcr-prezantohet-nga-volkswagen/20%Monthly2018-05-13 23:31
https://www.informatat.com/papa-shet-lambon-ne-ankand-parate-per-bamiresi/20%Monthly2018-05-13 23:29
https://www.informatat.com/grupi-i-parlamnetar-i-ldk-se-organizon-tryeze-me-shoqerine-civile/20%Monthly2018-05-13 23:25
https://www.informatat.com/takimi-i-ndermjetesuar-nga-nimetz-tsipras-zaev-do-te-takohen-me-17-maj-ne-sofje/20%Monthly2018-05-13 23:22
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-i-kombeve-te-bashkuara-te-henen-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-05-13 23:12
https://www.informatat.com/dasma-mbreterore-babai-i-meghan-shet-foto-tek-paparacet-per-100-mije-paund/20%Monthly2018-05-14 00:18
https://www.informatat.com/vetem-amerika-mund-ta-ndale-pershkallezimin-iran-izrael-ne-siri/20%Monthly2018-05-13 23:17
https://www.informatat.com/te-henen-kryesia-vendos-per-vazhdimin-e-seancave-te-paperfunduar-dhe-caktohet-e-reja/20%Monthly2018-05-13 23:27
https://www.informatat.com/juventusi-tejkalon-vetveten-mrekullia-e-shtate-mberrin-edhe-matematikisht/20%Monthly2018-05-13 23:15
https://www.informatat.com/shba-ofron-garanci-sigurie-ndaj-penianit-ne-kembim-te-denuklearizimit/20%Monthly2018-05-13 23:14
https://www.informatat.com/neser-haradinaj-pret-ne-takim-pune-zevendesministrat/20%Monthly2018-05-13 23:20
https://www.informatat.com/kryesia-e-kuvendit-vendos-per-seancat-e-ardhshme/20%Monthly2018-05-16 22:34
https://www.informatat.com/myslimanet-shqiptare-drejt-ndarjes-ne-gyleniste-dhe-erdoganiste/20%Monthly2018-05-14 00:16
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-konsumit-gjate-muajit-prill/20%Monthly2018-05-14 00:03
https://www.informatat.com/kush-e-ka-rradhen-pas-saimirit/20%Monthly2018-05-14 00:15
https://www.informatat.com/drejt-riprodhimit-te-trurit-te-neandertalit/20%Monthly2018-05-13 23:32
https://www.informatat.com/deklarohen-rreth-fajesise-te-akuzuarit-per-nje-varg-grabitjesh-ne-kazino-e-pompa-derivatesh/20%Monthly2018-05-13 23:52
https://www.informatat.com/tirane-te-shtena-me-arme-pas-nje-konflikti/20%Monthly2018-05-14 00:12
https://www.informatat.com/shqiptaret-ne-maqedoni-nuk-presin-qe-autostrada-drejt-kosoves-te-kryhet-shpejt/20%Monthly2018-05-13 22:17
https://www.informatat.com/opozita-dyshon-se-do-te-korrigjohet-demarkacioni-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-05-13 20:30
https://www.informatat.com/hoxha-nga-drenasi-kritikon-kryetarit-te-komunes-se-drenasit/20%Monthly2018-05-13 20:12
https://www.informatat.com/mediat-serbe-80-per-qind-e-popullates-ne-serbi-nuk-do-te-pranoje-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-13 19:47
https://www.informatat.com/psd-thote-se-ldk-se-nuk-eshte-seriozisht-e-interesuar-per-zgjedhje/20%Monthly2018-05-13 19:44
https://www.informatat.com/neser-nisin-punimet-per-ndertimin-e-rruges-nacionale-millosheve-mitrovice/20%Monthly2018-05-13 19:41
https://www.informatat.com/arifi-dialogu-me-serbine-ne-vdekje-klinike/20%Monthly2018-05-13 19:39
https://www.informatat.com/pergjysmohet-importi-i-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-05-13 19:36
https://www.informatat.com/atalanta-e-milan-ndajne-piket-bileta-evropiane-shtyhet-per-javen-e-fundit/20%Monthly2018-05-13 18:19
https://www.informatat.com/pogradec-benzi-me-kater-vajza-perplaset-me-nje-tjeter-mjet-tri-plagosen/20%Monthly2018-05-13 18:01
https://www.informatat.com/f1-hamilton-triumfoi-ne-spanje/20%Monthly2018-05-13 17:06
https://www.informatat.com/emri-takimi-zaev-cipras-ngjalle-shpresat-per-zgjidhje-te-shpejte/20%Monthly2018-05-13 17:03
https://www.informatat.com/vazhdon-eksplorimi-nasa-dergon-helikopter-ne-mars/20%Monthly2018-05-13 17:00
https://www.informatat.com/mercedes-i-rikthehet-dominimit-ferrari-telasheve/20%Monthly2018-05-13 16:57
https://www.informatat.com/barazimi-me-crotonen-nxeh-inzaghi-champions-in-e-sigurojme-ndaj-interit-por-pa-de-vrij/20%Monthly2018-05-13 16:54
https://www.informatat.com/be-pershendet-arrestin-shtepiak-per-tahirin-vazhdoni-luften-antikorrupsion/20%Monthly2018-05-13 16:52
https://www.informatat.com/ministrja-reshitaj-premton-te-nderpreje-te-gjitha-lejet-e-reja-per-hidrocentralet-ne-kosove/20%Monthly2018-05-13 16:02
https://www.informatat.com/procesi-i-deritashem-zgjedhor-i-rinise-demokratike-tejet-i-suksesshem/20%Monthly2018-05-13 16:00
https://www.informatat.com/neser-kjo-rruge-do-te-mbyllet-per-automjete/20%Monthly2018-05-13 15:40
https://www.informatat.com/po-ndotet-lumi-batllava-banoret-e-llapit-duan-zgjidhje-urgjente-foto/20%Monthly2018-05-13 14:51
https://www.informatat.com/britania-nxit-vendet-e-ballkanit-ti-bashkohen-be-se/20%Monthly2018-05-13 14:44
https://www.informatat.com/filmi-qe-po-kritikohet-me-se-shumti-ne-kane-mesojeni-pse/20%Monthly2018-05-13 14:42
https://www.informatat.com/kina-prodhon-vetura-me-te-mira-se-evropa/20%Monthly2018-05-13 14:40
https://www.informatat.com/erdogan-nis-viziten-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2018-05-13 14:38
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-e-mbesghtet-idene-per-zone-ekonomike-amerikane/20%Monthly2018-05-13 14:37
https://www.informatat.com/the-washington-post-tahiri-rrezikon-15-vite-burg/20%Monthly2018-05-13 14:32
https://www.informatat.com/biblioteka-qje-mbeti-pa-libra/20%Monthly2018-05-13 14:34
https://www.informatat.com/aak-perjashton-temen-e-zgjedhjeve-ne-tryezen-e-radhes/20%Monthly2018-05-13 14:25
https://www.informatat.com/kadriu-gjyqesori-duhet-te-jete-me-transparent/20%Monthly2018-05-13 14:20
https://www.informatat.com/lika-dhe-bekteshi-mund-te-largohen-nga-qeveria/20%Monthly2018-05-13 14:12
https://www.informatat.com/vushtrria-ofron-zone-ekonomike-per-investitoret-amerikane/20%Monthly2018-05-13 14:09
https://www.informatat.com/vetura-godet-nje-kembesore-ne-lakrishte/20%Monthly2018-05-13 13:54
https://www.informatat.com/pdk-rinia-demokratike-do-te-fugqizohet-eshte-brez-i-ri-i-devotshem/20%Monthly2018-05-13 13:50
https://www.informatat.com/partia-e-ashkalinjve-per-integrim-rizgjedh-kryetar-hetem-arifin/20%Monthly2018-05-13 13:40
https://www.informatat.com/eni-koci-ndalet-nga-policia-i-behet-alkootesti/20%Monthly2018-05-13 13:25
https://www.informatat.com/beckhampo-me-thyhet-zemrah-me-ka-ngjare-vetem-vajza/20%Monthly2018-05-13 13:20
https://www.informatat.com/nje-mami-si-xhensila-shikojeni-cfare-ka-arritur-ajo-tani/20%Monthly2018-05-13 13:10
https://www.informatat.com/ledri-e-sabriu-e-kallin-tiranen/20%Monthly2018-05-13 12:59
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-vet-e-ka-humbur-kosoven-me-shqetesojne-problemet-e-tona/20%Monthly2018-05-13 12:54
https://www.informatat.com/vajza-denoncon-babin-nuk-me-liynte-te-dal-nga-shpija/20%Monthly2018-05-13 12:41
https://www.informatat.com/vlora-hap-sezonin-turistik/20%Monthly2018-05-13 12:35
https://www.informatat.com/shi-dhe-bresher-ne-podujeve/20%Monthly2018-05-13 12:31
https://www.informatat.com/falsifikon-shenimet-e-vetures-ne-leposaviq/20%Monthly2018-05-13 12:23
https://www.informatat.com/haradinaj-me-eskorte-ia-mesyn-majave-te-lubotenit/20%Monthly2018-05-13 12:18
https://www.informatat.com/united-prane-marreveshjes-me-mbrojtesin-e-juventusit/20%Monthly2018-05-13 12:08
https://www.informatat.com/kalaja-e-beratit-monument-interesant-mbi-27-mije-turiste-per-kater-muaj/20%Monthly2018-05-13 11:57
https://www.informatat.com/pishina-e-germise-hapet-me-1-qershor-vjen-me-risi/20%Monthly2018-05-13 11:49
https://www.informatat.com/kosova-do-ti-nenshtrohet-testit-timss-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-05-13 11:46
https://www.informatat.com/historia-e-nje-shkolle-prej-nje-pushteti-ne-tjetrin/20%Monthly2018-05-13 11:43
https://www.informatat.com/dy-persona-te-zhdukur-brenda-48-oreve/20%Monthly2018-05-13 11:37
https://www.informatat.com/monedhat-10-dhe-50-denare-te-letres-shkojne-ne-histori/20%Monthly2018-05-13 11:34
https://www.informatat.com/rrezimi-i-aeroplanit-si-pasoje-e-defektit-te-iphone-ose-ipad/20%Monthly2018-05-13 11:30
https://www.informatat.com/mancini-afer-zyrtarizimit-si-trajner-i-italise/20%Monthly2018-05-13 11:27
https://www.informatat.com/therrje-me-thike-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-13 11:16
https://www.informatat.com/zeka-te-jetesohet-zona-e-vecante-ekonomike-amerikane/20%Monthly2018-05-13 11:12
https://www.informatat.com/kosova-e-shqiperia-ne-fdestivalin-e-kanes-ministri-gashi-takon-artistet/20%Monthly2018-05-13 10:57
https://www.informatat.com/gjashte-kandidate-presidencial-ne-turqi/20%Monthly2018-05-13 10:51
https://www.informatat.com/collaku-nuk-lejojme-diskriminim-kosova-do-te-jete-e-barabarte-ne-sofje/20%Monthly2018-05-13 10:49
https://www.informatat.com/merkel-denon-shkeljen-e-armepushimit-ne-ukraine/20%Monthly2018-05-13 10:46
https://www.informatat.com/polici-qe-u-sulmua-ne-veri-u-perfshi-me-nje-grup-kriminal/20%Monthly2018-05-13 10:42
https://www.informatat.com/salah-shpallet-futbollisti-i-vitit-ne-angli/20%Monthly2018-05-13 10:37
https://www.informatat.com/rovena-dilo-mohon-lidhjen-me-balerinin/20%Monthly2018-05-13 10:35
https://www.informatat.com/deshmi-shokuese-tigrat-e-arkanit-ekzistojne-edhe-sot-veprojne-ne-serbi/20%Monthly2018-05-13 10:29
https://www.informatat.com/mediat-serbe-kryeministri-spanjoll-nuk-do-te-marr-pjese-ne-samitin-e-sofjes-shkak-thaci-2/20%Monthly2018-05-13 15:35
https://www.informatat.com/veseli-pushket-e-tahir-er-nebih-mehes-pjese-e-zgjimit-kombetar/20%Monthly2018-05-13 10:25
https://www.informatat.com/perfaqesuesja-e-qipros-dikur-mohonte-origjinen-sot-bene-shqiponjen-ne-eurovizion/20%Monthly2018-05-13 10:19
https://www.informatat.com/zinedine-zidane-ne-hall-per-formacionin-ne-finale-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-13 10:10
https://www.informatat.com/bombardime-ne-tri-kisha-mbi-11-te-vdekur/20%Monthly2018-05-13 10:05
https://www.informatat.com/ceshtja-e-emrit-takohen-ne-samitin-e-be-se-kryeministri-zaev-dhe-cipras/20%Monthly2018-05-13 10:02
https://www.informatat.com/draghi-eurozona-ka-nevoje-per-nje-instrument-te-perbashket-fiskal/20%Monthly2018-05-13 09:56
https://www.informatat.com/josa-ne-kosove-punohet-me-qete-por-problem-eshte-infrastruktura-per-futboll/20%Monthly2018-05-13 09:53
https://www.informatat.com/mblidhen-mijera-franga-zvicerane-per-nenat-dhe-foshnjat-ne-kosove/20%Monthly2018-05-13 09:47
https://www.informatat.com/njihuni-me-gjykatesen-e-krimeve-te-renda-ne-shqiperi-vendos-masen-e-arrestit-per-ish-ministrin/20%Monthly2018-05-13 09:43
https://www.informatat.com/thaci-qendresa-heroike-e-nebih-dhe-tahir-mehes-do-te-kujtohet-gjithmone/20%Monthly2018-05-13 09:29
https://www.informatat.com/spitalet-rajonale-pa-mjeke-specialiste-konkurset-pa-aplikante/20%Monthly2018-05-13 09:27
https://www.informatat.com/kryetari-i-vushtrrise-u-sherben-amerikaneve-caj-me-gjygyma/20%Monthly2018-05-13 09:13
https://www.informatat.com/a-vleresohet-kenga-ne-euirovizion-ja-sa-pike-ia-dhane-fqinjet-shqiperise/20%Monthly2018-05-13 09:08
https://www.informatat.com/misioni-per-shkaterrimin-e-ptk-se/20%Monthly2018-05-13 09:00
https://www.informatat.com/mediat-serbe-kryeministri-spanjoll-nuk-do-te-marr-pjese-ne-samitin-e-sofjes-shkak-thaci/20%Monthly2018-05-13 08:56
https://www.informatat.com/per-shendet-te-mire-hani-nente-here-ne-dite/20%Monthly2018-05-13 08:46
https://www.informatat.com/gjuriq-serbia-do-te-bashkepunoje-me-gjykaten-speciale-ne-gjykimin-e-krimeve-te-uck-se/20%Monthly2018-05-13 08:43
https://www.informatat.com/shqiptaret-shkelqyen-nes-eurovision-sa-pike-ua-dha-shqiperia/20%Monthly2018-05-13 08:38
https://www.informatat.com/roboti-qe-vrapon-dhe-kapercen-pengesat-si-njeriu/20%Monthly2018-05-13 08:34
https://www.informatat.com/kendall-jenner-shkelqen-ne-kane/20%Monthly2018-05-13 08:32
https://www.informatat.com/vlore-kapen-132-kg-kanabis-e-dhjetera-fidane-4-te-arrestuar/20%Monthly2018-05-13 08:31
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-sot/20%Monthly2018-05-13 08:31
https://www.informatat.com/emery-favorit-per-te-zevendesuar-wenger-tek-arsenal/20%Monthly2018-05-13 08:29
https://www.informatat.com/indonezi-sulme-vetevrasese-ne-3-kisha-9-te-vdekur/20%Monthly2018-05-13 08:27
https://www.informatat.com/ahmeti-ne-lipjan-jane-nderprere-projektet-akuzon-qeverine/20%Monthly2018-05-13 08:25
https://www.informatat.com/komandanti-i-bondsteel-vetem-me-dialog-te-mirefillt-zgjidhen-ceshtjet-politike/20%Monthly2018-05-13 08:19
https://www.informatat.com/kadetet-e-fsk-se-ne-akademite-ushtarake-gjermane/20%Monthly2018-05-13 08:12
https://www.informatat.com/sulmi-i-pare-terrorist-nga-nje-cecen-ne-paris/20%Monthly2018-05-13 08:38
https://www.informatat.com/pritet-te-ju-ngriten-pagat-mesimdhenesve-me-vleresime-me-te-mira/20%Monthly2018-05-12 22:51
https://www.informatat.com/izraeli-e-fiton-eurovisionin/20%Monthly2018-05-13 08:31
https://www.informatat.com/greg-delawie-kosova-nuk-ka-mik-me-te-mire-se-shba-ne/20%Monthly2018-05-12 20:58
https://www.informatat.com/bombardues-ruse-prane-brigjeve-te-shba/20%Monthly2018-05-12 20:39
https://www.informatat.com/sulm-me-thike-ne-paris-policia-vret-autorin/20%Monthly2018-05-12 20:28
https://www.informatat.com/rock-u-i-eugent-bushpepajt-ndez-skenen-e-eurovision/20%Monthly2018-05-12 20:26
https://www.informatat.com/vendimi-per-tahirin-ambasada-amerikane-pandeshkueshmeria-ka-marre-fund/20%Monthly2018-05-12 20:25
https://www.informatat.com/dhjete-fotot-nudo-te-rita-ores-foto18/20%Monthly2018-05-12 20:20
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-pranoi-certifikaten-e-nderit-nga-dhoma-e-perfaqesuesve-te-iowas/20%Monthly2018-05-12 20:23
https://www.informatat.com/saimir-tahiri-ne-arrest-shtepie-prokuroria-kerkoi-burg/20%Monthly2018-05-12 19:42
https://www.informatat.com/votojeni-shqiperine-ne-eurovizion-kjo-eshte-menyra/20%Monthly2018-05-12 19:06
https://www.informatat.com/banoret-e-veternikut-pa-shkolle-e-ambulante-pritet-tu-ndertohet-nje-park/20%Monthly2018-05-12 19:02
https://www.informatat.com/kida-publikon-kengen-e-re-paralajmeron-veren-e-nxehte/20%Monthly2018-05-12 18:50
https://www.informatat.com/merkel-ne-ukraine-po-shkelet-armepushimi/20%Monthly2018-05-12 18:20
https://www.informatat.com/rrezohet-aeroplani-ka-edhe-te-vdekur/20%Monthly2018-05-12 18:17
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-dnga-rriqrat-pickohen-mbi-600-persona/20%Monthly2018-05-12 18:03
https://www.informatat.com/aktivisti-i-vv-se-semuret-ne-burg-haxhiu-e-din-arsyen/20%Monthly2018-05-12 17:57
https://www.informatat.com/gjenden-eshtra-te-njeriut-ne-lezhe/20%Monthly2018-05-12 17:49
https://www.informatat.com/teatri-dodona-behet-me-keshill-te-ri-drejtues/20%Monthly2018-05-12 17:45
https://www.informatat.com/karnavali-golden-eagle-ne-suhareke-per-here-te-pare-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-05-12 17:39
https://www.informatat.com/vazhdojne-punimet-prane-ures-se-ibrit/20%Monthly2018-05-12 17:33
https://www.informatat.com/bie-nga-liga-per-here-te-pare-tifozet-i-vene-flaken-stadiumit/20%Monthly2018-05-12 17:24
https://www.informatat.com/mourinjo-e-deshiron-taklentin-hoalndez/20%Monthly2018-05-12 17:12
https://www.informatat.com/ffk-ende-nuk-jane-kbfryer-tdestimet-per-stadium-mund-te-rrezikohen-shikuesit/20%Monthly2018-05-12 16:59
https://www.informatat.com/hot-mama-ne-plazh-foto/20%Monthly2018-05-12 16:46
https://www.informatat.com/florian-dushi-prape-propozohet-per-anetar-te-kqzse-nga-ldkja/20%Monthly2018-05-12 16:40
https://www.informatat.com/sulmet-ajrore-nga-izraeli-lane-te-vrare-42-persona-ne-siri/20%Monthly2018-05-12 16:33
https://www.informatat.com/barcelona-krahason-talentin-shqiptar-me-messin/20%Monthly2018-05-12 16:28
https://www.informatat.com/love-plus-streetball-20fd18-mnbledh-qindra-te-rinj-video/20%Monthly2018-05-12 16:47
https://www.informatat.com/a-eshte-ky-modeli-i-zhveshjes-se-veres-foto/20%Monthly2018-05-12 15:58
https://www.informatat.com/mark-zuckerberg-zbret-nga-froni-ky-eshte-me-i-pasuri-i-botes/20%Monthly2018-05-12 15:53
https://www.informatat.com/nje-shqiptare-kampione-e-kalerimit-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-12 15:52
https://www.informatat.com/brenda-makines-se-re-te-putin-quhet-kortezh/20%Monthly2018-05-12 15:51
https://www.informatat.com/tirana-mbushet-me-ngjyra-foto/20%Monthly2018-05-12 15:46
https://www.informatat.com/a-punon-instagrami/20%Monthly2018-05-12 15:43
https://www.informatat.com/hamburgu-largohet-nga-bundesliga-per-here-te-pare-ne-histori/20%Monthly2018-05-12 15:42
https://www.informatat.com/aston-martin-v12-vantage-v600-vetem-14-njesi-nga-versioni-special-foto/20%Monthly2018-05-12 15:38
https://www.informatat.com/imazhet-fantastike-nga-qyteti-romak-nen-uje-foto/20%Monthly2018-05-12 15:36
https://www.informatat.com/emerohet-keshilli-drejtues-i-teatrit-dodona/20%Monthly2018-05-12 15:34
https://www.informatat.com/prishtina-behet-me-murale-te-reja/20%Monthly2018-05-12 15:32
https://www.informatat.com/soltes-e-thote-ne-beograd-nuk-ka-zgjidhje-te-lehte-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-05-12 15:27
https://www.informatat.com/ismaili-forcimi-i-sektorit-infermierik-ka-qene-perkushtimi-im-qe-nga-marrja-e-detyres/20%Monthly2018-05-12 15:25
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-akuzohet-se-demtoi-per-70-mije-euro-komunen-e-gjakoves/20%Monthly2018-05-12 15:21
https://www.informatat.com/ndjekesit-e-haskukes-komentojne-pse-ai-vitija-e-svecla-nuk-u-ulen-si-tifozet-tjere-ne-stadiumin-e-prizrenit/20%Monthly2018-05-12 15:19
https://www.informatat.com/lansohet-qendra-e-pare-burimore-e-drejtesise-tranzicionale/20%Monthly2018-05-12 15:06
https://www.informatat.com/ahmeti-shqyrton-mundesine-prrishtina-drita-te-luhet-ne-stadionin-e-prishtines/20%Monthly2018-05-12 14:57
https://www.informatat.com/luljeta-pula-godet-shpend-ahmetin-kaqusha-jashari-ishte-kuader-i-millosheviqit-dhe-ali-shukriut/20%Monthly2018-06-10 12:18
https://www.informatat.com/projektligji-per-transformimin-e-fsk-se-nuk-dihet-kur-do-ndodh/20%Monthly2018-05-12 13:18
https://www.informatat.com/keta-jane-dhjete-me-te-pasurit-ne-bote/20%Monthly2018-05-12 13:10
https://www.informatat.com/pese-keshilla-per-te-kaluar-pushime-clodhese/20%Monthly2018-05-12 13:05
https://www.informatat.com/abrashi-shpend-ahmeti-po-e-ngulfat-prishtinen/20%Monthly2018-05-12 12:59
https://www.informatat.com/diabeti-ushqimet-dhe-perimet-qe-e-luftojne/20%Monthly2018-05-12 12:52
https://www.informatat.com/irakianet-votojne-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2018-05-12 12:49
https://www.informatat.com/mbahet-provimi-i-jurisprudences/20%Monthly2018-05-12 12:46
https://www.informatat.com/haradinaj-ben-homazhe-te-varri-i-tahir-e-nebih-mehes/20%Monthly2018-05-12 12:45
https://www.informatat.com/vullkani-ne-hawai-shkaterron-rruget-dhe-banesat/20%Monthly2018-05-12 12:41
https://www.informatat.com/hasani-i-vendosur-nuk-mund-te-reklamohet-nje-brend-pa-pasur-licence-ne-kosove/20%Monthly2018-05-12 12:40
https://www.informatat.com/ligji-antimafia-per-agron-xhafajn-prokuroria-nis-verifikimet/20%Monthly2018-05-12 12:39
https://www.informatat.com/wieland-nuk-pranojme-ne-be-shtete-qe-kane-probleme-me-fqinjet-e-tyre/20%Monthly2018-05-12 12:37
https://www.informatat.com/shba-e-ndihmon-ekonomine-e-korese-veriore-me-nje-kusht/20%Monthly2018-05-12 12:32
https://www.informatat.com/arrestohet-zyrtari-i-apk-se-transportonte-dru-qe-dyshohet-te-jene-vjedhur-3/20%Monthly2018-05-12 12:32
https://www.informatat.com/pas-anulimit-te-marreveshjes-berthamore-alarmohen-kompanite-evropiane/20%Monthly2018-05-12 12:28
https://www.informatat.com/serbia-hetohet-per-ndaljen-ne-kufi-te-karateisteve-kosovare/20%Monthly2018-05-12 12:23
https://www.informatat.com/pakistani-miraton-ligjin-per-te-drejtat-e-transgjinoreve/20%Monthly2018-05-12 12:21
https://www.informatat.com/rrjeti-i-kanalizimit-peng-i-shpronesimit-te-parcelave-private/20%Monthly2018-05-12 12:14
https://www.informatat.com/rruga-peje-kuqishte-perplot-gropa/20%Monthly2018-05-12 12:08
https://www.informatat.com/drecun-aktakuzat-nga-specialja-pas-nje-viti-nuk-mund-ti-ike-as-thaci/20%Monthly2018-05-12 12:02
https://www.informatat.com/lufte-per-ti-ikur-barsazhit/20%Monthly2018-05-12 11:58
https://www.informatat.com/haradinaj-kosovaret-i-takojne-familjes-se-madhe-evropiane/20%Monthly2018-05-12 11:54
https://www.informatat.com/plisatkerkojne-stadiumin-para-ndeshjes-prishtina-drita-eshte-jetike-per-klubin/20%Monthly2018-05-12 11:52
https://www.informatat.com/pakoja-e-projektligjeve-per-modernizimin-e-administrates-publike/20%Monthly2018-05-12 11:45
https://www.informatat.com/qeveria-thote-se-askush-nuk-mund-ti-pengoje-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2018-05-12 11:25
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dini-para-se-te-beni-botox/20%Monthly2018-05-12 11:22
https://www.informatat.com/fillon-festivali-tradicional-kombetar-i-folklorit-anadrinia-jehon-2018/20%Monthly2018-05-12 11:17
https://www.informatat.com/familjaret-kerkojne-drejtesi-per-turqit-e-deportuar-dhe-azil-ne-kosove/20%Monthly2018-05-12 11:13
https://www.informatat.com/masaker-ne-australi-mes-viktimave-edhe-4-femije/20%Monthly2018-05-12 11:05
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ish-ministrin-e-brendshem-te-austrise-flasin-per-vizat/20%Monthly2018-05-12 11:00
https://www.informatat.com/qeveria-te-jete-rigoroze-ne-zbatimin-e-cefta-s/20%Monthly2018-05-12 10:57
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-parlamentit-evropian-smund-te-premtoj-se-vizat-hiqen-shpejt/20%Monthly2018-05-12 10:50
https://www.informatat.com/zv-presidenti-i-parlfamentit-evropian-shpallet-qytetar-nderi-i-drenasit/20%Monthly2018-05-12 11:23
https://www.informatat.com/gsjp-kosova-ka-ngecur-te-anetaresohet-ne-agjencite-e-specializuara-te-okb-se/20%Monthly2018-05-12 10:37
https://www.informatat.com/derbi-roma-juventus-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-05-12 10:30
https://www.informatat.com/anglia-paralajmeron-tifozet-kujdes-nga-prostitutat-ruse/20%Monthly2018-05-12 10:27
https://www.informatat.com/lendohet-superylli-i-liverpoolit/20%Monthly2018-05-12 10:25
https://www.informatat.com/numri-i-armeve-te-konfiskuara/20%Monthly2018-05-12 10:19
https://www.informatat.com/statuti-per-trepcen-brenda-dy-jave-ne-qeveri/20%Monthly2018-05-12 10:14
https://www.informatat.com/britania-e-bashkuar-mvjen-risi-ne-eurosong-me-nje-gjuhe-e-vecante/20%Monthly2018-05-12 11:28
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ne-dialogun-kosove-serbi-do-te-hyjne-edhe-fuqite-e-medha-boterore/20%Monthly2018-05-12 10:02
https://www.informatat.com/aksion-pastrimi-ne-keto-shkolla-te-prishtines-bashkohuni-me-ta/20%Monthly2018-05-12 09:54
https://www.informatat.com/kryeministri-zotohet-se-do-ti-perkrahe-prodhuesit-kosovar/20%Monthly2018-05-12 09:44
https://www.informatat.com/arketohen-gjysme-milioni-me-pak-ne-prizren/20%Monthly2018-05-12 09:38
https://www.informatat.com/perzgjidhet-modeli-per-shtatoren-e-cettes-por-ska-lokacion/20%Monthly2018-05-12 09:35
https://www.informatat.com/sonte-finalja-e-eurovizion-ne-skene-te-tre-shqiptaret/20%Monthly2018-05-12 09:25
https://www.informatat.com/dramaturgu-jeton-neziraj-be-hap-dyert-per-kosovaret-dhe-artistet/20%Monthly2018-05-12 09:17
https://www.informatat.com/bllokimi-i-rruges-kacanik-hani-i-elezit-izolon-dy-fshatra/20%Monthly2018-05-12 09:09
https://www.informatat.com/vec-nje-njohje-e-shtetit-te-kosoves-per-vitin-2018/20%Monthly2018-05-12 09:01
https://www.informatat.com/obsh-kemi-frike-nga-shperthimi-i-ebolas/20%Monthly2018-05-12 09:02
https://www.informatat.com/mediat-serbe-11-pikghat-e-planit-te-washingtonit-shuajne-shpresat-e-serbise/20%Monthly2018-05-12 08:55
https://www.informatat.com/sonte-nata-finale-e-eurovision-tre-shqiptaret-ne-gare-per-te-rrembyer-fitoren/20%Monthly2018-05-12 09:15
https://www.informatat.com/28-milione-euro-buxhet-barna-ska/20%Monthly2018-05-12 08:50
https://www.informatat.com/podujeva-ne-hall-me-qente-endacak-kerkon-ndihmen-e-auv-it/20%Monthly2018-05-12 08:46
https://www.informatat.com/vazhdojne-punen-shitesit-ambulante-ne-shesh/20%Monthly2018-05-12 08:43
https://www.informatat.com/projektligj-per-qeverine-do-te-percaktoje-numrin-e-ministrave-e-zevendesministrave/20%Monthly2018-05-12 08:36
https://www.informatat.com/kosova-do-te-aplikoje-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes/20%Monthly2018-05-12 08:32
https://www.informatat.com/qeveria-pritjet-e-qytetareve-per-be-joreale/20%Monthly2018-05-12 08:30
https://www.informatat.com/eulex-i-ta-kryeje-mandadtin-kosova-ia-del-edhe-pa-te/20%Monthly2018-05-12 08:27
https://www.informatat.com/merkel-trump-po-shkel-besimin-ne-rendin-nderkombetar/20%Monthly2018-05-12 08:20
https://www.informatat.com/shqiptaret-lexojne-me-se-paku-ne-evrope/20%Monthly2018-05-12 08:17
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-05-12 08:15
https://www.informatat.com/police-europiane-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-05-11 21:38
https://www.informatat.com/lista-serbe-assesi-asociacion-me-ndryshime/20%Monthly2018-05-11 21:37
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-gjarperinjve-ne-germi/20%Monthly2018-05-11 19:51
https://www.informatat.com/konfiskohen-salsice-te-prishura-ne-prizren/20%Monthly2018-05-11 19:43
https://www.informatat.com/konsumoni-ullinj-cdo-dite-parandaloni-keto-semundje/20%Monthly2018-05-11 19:40
https://www.informatat.com/milioneret-kane-dicka-te-perbashket/20%Monthly2018-05-11 19:38
https://www.informatat.com/mesoni-keto-tri-veprime-per-tu-bere-menaxher-i-mire/20%Monthly2018-05-11 19:36
https://www.informatat.com/pacolli-sjelle-lajme-te-mira-nga-sllovakia/20%Monthly2018-05-11 19:34
https://www.informatat.com/oneplus-6-vjen-me-16-maj/20%Monthly2018-05-11 19:31
https://www.informatat.com/nje-hap-me-afer-drejt-zbulimit-te-ilacit-kunder-renies-se-flokeve/20%Monthly2018-05-11 19:27
https://www.informatat.com/kurre-mos-i-hidhni-fletet-e-karotes-ilac-i-magjishem/20%Monthly2018-05-11 19:24
https://www.informatat.com/unikkatil-anulon-koncertin-ne-suedi/20%Monthly2018-05-11 19:16
https://www.informatat.com/rita-ora-ne-listen-e-muzikanteve-me-te-pasur/20%Monthly2018-05-11 19:11
https://www.informatat.com/mediumi-boshnjak-agnesa-nje-bukuri-e-gjithanshme-shqiptare/20%Monthly2018-05-11 19:07
https://www.informatat.com/ledri-vula-degjohet-edhe-nderkombetarisht-tashme-ne-festival-filmi/20%Monthly2018-05-11 19:00
https://www.informatat.com/mobilizohet-prishtina-per-ta-mposhtur-driten-jep-premi-per-lojtaret/20%Monthly2018-05-11 18:57
https://www.informatat.com/vitet-jane-ndalur-per-leonoren/20%Monthly2018-05-11 18:45
https://www.informatat.com/grate-e-ballkanit-paralajmerojne-revolucion/20%Monthly2018-05-11 18:32
https://www.informatat.com/rama-reagon-pas-ambasadorit-amerikan-une-flas-per-veten/20%Monthly2018-05-11 18:26
https://www.informatat.com/maqedoniedhe-nje-perplasje-tjeter-mes-pozites-dhe-opozites/20%Monthly2018-05-11 18:23
https://www.informatat.com/kaos-ne-kufifrin-kosove-shqiperi-pritjet-deri-ne-1-ore/20%Monthly2018-05-11 18:47
https://www.informatat.com/ekipi-per-themelimin-e-ask-se-perkrahje-edhe-nga-osbe/20%Monthly2018-05-11 18:12
https://www.informatat.com/zyrtari-gjerman-beogradit-be-nuk-e-do-kosoven-si-nje-qipro-te-dyte/20%Monthly2018-05-11 18:07
https://www.informatat.com/ambasada-gjermane-ushtria-duhet-te-behet-permes-ndryshimeve-kushtetuese/20%Monthly2018-05-11 18:03
https://www.informatat.com/ekspertiza-policet-u-veteaksidentuan/20%Monthly2018-05-11 18:01
https://www.informatat.com/policia-kthen-ne-shqiperi-26-lemoshkerkues-e-gjen-ne-mesin-e-tyre-nje-te-kerkuar-per-vjedhje/20%Monthly2018-05-11 17:34
https://www.informatat.com/alon-ben-meir-profesor-i-universitetit-te-nju-jorkut-paralajmeron-shqiperine-dhe-kosoven-per-rrezikun-e-ndikimit-turk/20%Monthly2018-05-11 17:29
https://www.informatat.com/pas-verifikimit-nga-aki-ja-20-imame-do-tu-flasin-te-burgosurve-per-redakilazimin/20%Monthly2018-05-11 17:27
https://www.informatat.com/lluka-premton-mbeshtetje-per-projektet-konkrete-te-komunave-te-ferizajt-dhe-lipjanit/20%Monthly2018-05-11 17:24
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-shqiperia-ka-arritur-shume-por-qeveria-ka-probleme-ne-luften-me-krimin/20%Monthly2018-05-11 17:12
https://www.informatat.com/pacolli-shtetet-jane-si-njerezit-shpesh-duhet-te-takohemi-qe-ta-zhvillojme-miqesine/20%Monthly2018-05-11 17:09
https://www.informatat.com/lekaj-nenshkroi-tri-udhezime-administrative-qe-kane-te-bejne-me-autoshkollat-dhe-trajneret-per-patente-shofere%e2%80%8b/20%Monthly2018-05-11 17:05
https://www.informatat.com/afer-18-mije-vete-ia-mesyjne-te-behen-police/20%Monthly2018-05-11 17:04
https://www.informatat.com/haradinaj-takoi-shefen-e-eulex-it-e-falenderoi-per-bashkepunimin-e-deritanishem/20%Monthly2018-05-11 14:48
https://www.informatat.com/studim-mesohet-tifozet-e-cilit-ekip-ne-premier-lige-jane-me-pijanec/20%Monthly2018-05-11 13:42
https://www.informatat.com/salah-i-kthen-pergjigje-real-madridit/20%Monthly2018-05-11 13:38
https://www.informatat.com/kur-luan-kampioni-i-kosoves-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-11 13:34
https://www.informatat.com/lb-lista-serbe-po-luan-me-kosoven/20%Monthly2018-05-11 13:18
https://www.informatat.com/pacolli-ne-greqi-mos-na-izoloni-kujtojeni-kosoven-si-pjese-te-evropes/20%Monthly2018-05-11 13:09
https://www.informatat.com/ask-rritet-cmimi-i-rrymes/20%Monthly2018-05-11 13:02
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-shqiperia-ka-shume-per-te-bere/20%Monthly2018-05-11 12:57
https://www.informatat.com/mediat-serbe-kosova-ne-okb-serbia-ne-be/20%Monthly2018-05-11 12:34
https://www.informatat.com/ahmeti-hetimet-jane-nga-viti-i-kaluar-jam-intervistuar-per-to/20%Monthly2018-05-11 12:30
https://www.informatat.com/ulen-rrogat-e-deputeteve-ne-poloni/20%Monthly2018-05-11 12:24
https://www.informatat.com/si-ne-filma-spidermaeen-ngjitet-ne-objektin-e-qeverise/20%Monthly2018-05-11 12:14
https://www.informatat.com/limaj-e-gashi-takohen-me-drejtuesit-e-akp-se-diskutojne-per-brezovicen-e-grandin/20%Monthly2018-05-11 12:07
https://www.informatat.com/oconnell-ceshtja-e-personave-te-zhdukur-duhet-te-trajtohet-ne-samitin-e-londres/20%Monthly2018-05-11 12:02
https://www.informatat.com/lluka-ne-ferizaj-duhet-te-rriten-kapacitetet-energjetike/20%Monthly2018-05-11 11:53
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-per-tre-muaj-shpenzon-miliona/20%Monthly2018-05-11 12:03
https://www.informatat.com/fillon-trafiku-komercial-permes-gllobuqices/20%Monthly2018-05-11 11:47
https://www.informatat.com/daciq-serbia-nuk-e-pranon-kosoven-edhe-nese-nuk-anetaresohet-ne-be/20%Monthly2018-05-11 11:46
https://www.informatat.com/delawie-fsk-e-ka-fituar-reputacionin-si-organizate-e-besueshme/20%Monthly2018-05-11 11:41
https://www.informatat.com/policet-frontex-luftojsne-kriminalitetin-kufitar-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-05-11 11:35
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-po-e-hetond-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-05-11 11:40
https://www.informatat.com/kompania-uber-zbulon-taksi-vet-fluturues/20%Monthly2018-05-11 11:07
https://www.informatat.com/komunat-me-performanca-te-ndryshme-ne-te-berit-biznes-lipjani-i-pari/20%Monthly2018-05-11 10:58
https://www.informatat.com/laboratori-i-humanoideve/20%Monthly2018-05-11 10:55
https://www.informatat.com/janjiq-quinti-mund-te-caktoje-permbajtjen-dhe-kohezgjatjen-e-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2018-05-11 10:50
https://www.informatat.com/ldk-vv-te-therras-tryezen-e-radhes-do-ta-caktojme-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2018-05-11 10:44
https://www.informatat.com/bella-hadid-dhe-the-weeknd-konfirmojne-ribashkimin/20%Monthly2018-05-11 10:44
https://www.informatat.com/shkolla-per-integrim-eusropixans-me-program-te-ri/20%Monthly2018-05-11 10:42
https://www.informatat.com/oek-ndan-mirenjohje-per-ndermarrjen-vali-ranch/20%Monthly2018-05-11 10:30
https://www.informatat.com/drame-ne-futbollin-kosovkar-sot-mund-te-vendoset-kampioni/20%Monthly2018-05-11 11:20
https://www.informatat.com/zakonet-e-perditshme-qe-ju-plakin-syte/20%Monthly2018-05-11 10:22
https://www.informatat.com/u-inaugurua-fillimi-i-punimeve-ne-rruget-nacionale-n-25-rrethrrotullimi-besi-podujeve-segmenti-lluzhan-gllamnik/20%Monthly2018-05-11 10:13
https://www.informatat.com/irina-shayk-pa-mbathje-ne-festivalin-e-kanes-foto/20%Monthly2018-05-11 10:10
https://www.informatat.com/keto-skuadra-jane-licencuar-per-garat-evropiane/20%Monthly2018-05-11 10:07
https://www.informatat.com/gjenden-dy-mjete-te-pashperthyera-fsk-i-asgjeson/20%Monthly2018-05-11 10:04
https://www.informatat.com/specialja-akrediton-edhe-listen-e-dyte-te-avokateve-mbrojtes/20%Monthly2018-05-11 13:18
https://www.informatat.com/assad-sdua-ta-shoh-trumpin-ne-fytyre-ai-ska-ndikim-as-ne-amerike/20%Monthly2018-05-11 09:49
https://www.informatat.com/thaci-kosova-e-gatshme-ta-mbylle-kapitullin-e-konfliktit-me-serbine/20%Monthly2018-05-11 09:39
https://www.informatat.com/jovanoviq-beogradi-do-veriun-ne-kembim-te-njohjes/20%Monthly2018-05-11 09:38
https://www.informatat.com/ferizaji-behet-me-qender-te-inovacionit-dhe-ndermarresise/20%Monthly2018-05-11 09:32
https://www.informatat.com/mercedesi-konfirmon-prodhimin-e-motorit-me-805-kuajfuqi/20%Monthly2018-05-11 09:26
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-angazhim-maksimal-nga-ministrat/20%Monthly2018-05-11 09:26
https://www.informatat.com/netanyahu-irani-shkeli-vijen-e-kuqe/20%Monthly2018-05-11 09:25
https://www.informatat.com/portieri-i-manchester-city-hyn-ne-librin-e-rekordeve-guiness-video/20%Monthly2018-05-11 09:23
https://www.informatat.com/shtate-te-vdekur-ne-australi-mes-tyre-kater-femije/20%Monthly2018-05-11 09:21
https://www.informatat.com/rikalo-tregon-arsyen-e-shkarkimit-te-elhami-hajdari/20%Monthly2018-05-11 11:42
https://www.informatat.com/rruga-prej-hotel-grand-deri-te-katedralja-do-te-mbyllet-foto/20%Monthly2018-05-11 09:16
https://www.informatat.com/erdogan-arrestohefn-etdhe-150-ushtare-per-grushtin-e-shtetit/20%Monthly2018-05-11 09:22
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-infermerise-premtohen-kushte-me-te-mira-te-punes/20%Monthly2018-05-11 09:14
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-nuk-do-te-jete-burim-i-emigracionit/20%Monthly2018-05-11 09:09
https://www.informatat.com/kosova-do-te-behet-me-akademine-e-arsimit-profesional/20%Monthly2018-05-11 09:06
https://www.informatat.com/atk-ka-bere-terheqjen-e-numrave-fitues/20%Monthly2018-05-11 09:03
https://www.informatat.com/procedohen-projektligji-per-mbrojtjen-e-konsumatorit-dhe-ai-per-miniera-dhe-minerale/20%Monthly2018-05-11 09:01
https://www.informatat.com/kosova-do-te-siguroje-88-milione-euro-per-ndertimin-e-rruges-kijeve-zahaq/20%Monthly2018-05-11 08:57
https://www.informatat.com/shefi-i-okb-se-ndaloni-armiqesite-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2018-05-11 08:46
https://www.informatat.com/ismaili-albin-kurti-dhe-vetevendosje-jane-rrezik-per-kosoven/20%Monthly2018-05-11 08:43
https://www.informatat.com/ushtrimet-fizike-pa-kalkulim-te-kfalorive-jane-te-padobishme/20%Monthly2018-05-11 08:47
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-ngre-aktakuze-ndaj-kater-personave/20%Monthly2018-05-11 08:39
https://www.informatat.com/humbin-11-milione-euro-qe-serbia-i-pagoi-per-ujesjellesin-ne-veri/20%Monthly2018-05-11 08:34
https://www.informatat.com/erdogan-putin-vendimi-i-shba-se-ka-qene-i-gabuar/20%Monthly2018-05-11 08:30
https://www.informatat.com/magnezi-nje-mineral-pa-te-cilin-organizmi-nuk-mundet/20%Monthly2018-05-11 08:20
https://www.informatat.com/nga-fondet-e-ipa-se-mund-te-perfitohen-rreth-90-milione-euro/20%Monthly2018-05-11 08:15
https://www.informatat.com/13-ushqime-per-dhembe-me-te-forte/20%Monthly2018-05-11 08:11
https://www.informatat.com/projektligjit-per-lirite-fetgare-rrezikon-te-mos-aprovohet-shkaku-lista-serbe/20%Monthly2018-05-11 08:11
https://www.informatat.com/makina-e-se-ardhmes-edhe-si-dron/20%Monthly2018-05-11 08:12
https://www.informatat.com/energjine-e-pafaturuar-ne-veri-nuk-e-paguan-be-ja/20%Monthly2018-05-11 08:04
https://www.informatat.com/serbia-nuk-i-tregon-varrezat-masive-pa-presion-nderkombetar/20%Monthly2018-05-11 07:59
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-strategjinle-per-komunikim-ne-procesin-e-integrimit/20%Monthly2018-05-11 09:00
https://www.informatat.com/puigdemont-emeron-pasardhesin-e-tij-per-president-te-katalonjes/20%Monthly2018-05-11 07:51
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-bordin-e-trepces/20%Monthly2018-05-11 07:51
https://www.informatat.com/reshitaj-kerkon-vendim-per-shpronesimet-ne-autostraden-prishtine-gjilan/20%Monthly2018-05-11 07:48
https://www.informatat.com/apostolova-normalizim-do-te-thote-bashkeveprim-fqinjesor/20%Monthly2018-05-11 07:41
https://www.informatat.com/ahmeti-ne-prishtine-mund-te-bashkeqeverise-me-vv-ne/20%Monthly2018-05-11 07:36
https://www.informatat.com/trump-dhe-abe-bisedojne-per-korene-veriore/20%Monthly2018-05-11 07:31
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-policet-sigurimi-shendetesore-se-shpejti/20%Monthly2018-05-11 07:31
https://www.informatat.com/rita-publikon-bashkepunimin-me-bebe-rexhen/20%Monthly2018-05-11 07:27
https://www.informatat.com/sot-nisin-punimet-per-zgjerimin-e-rruges-nacionale-n-25-rrethrrotullimi-besi-podujeve-segmenti-lluzhan-gllamnik/20%Monthly2018-05-11 06:38
https://www.informatat.com/greqia-con-ne-parlament-memorandumin-e-bashkepunimit-me-shqiperine/20%Monthly2018-05-11 06:33
https://www.informatat.com/arrestohen-5-nga-terroristet-me-te-kerkuar-te-isis/20%Monthly2018-05-11 06:31
https://www.informatat.com/23754-2/20%Monthly2018-05-11 06:29
https://www.informatat.com/apostolova-normalizimi-ka-te-beje-me-shkembimet-dhe-kontaktet-e-lira-midis-zyrtareve/20%Monthly2018-05-11 06:27
https://www.informatat.com/projektligji-per-ushtrine-shkon-ne-qeveri/20%Monthly2018-05-11 06:10
https://www.informatat.com/cedomir-jovanoviq-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-11 06:07
https://www.informatat.com/moti-sot-4/20%Monthly2018-05-11 06:04
https://www.informatat.com/universiteti-isa-boletini-pranohet-ne-uaces/20%Monthly2018-05-11 06:02
https://www.informatat.com/deputetet-takojne-qytetaret-e-podujeves/20%Monthly2018-05-11 06:01
https://www.informatat.com/fsk-vazhdon-ushtrimin-shqiponja-6/20%Monthly2018-05-11 05:59
https://www.informatat.com/a-do-ta-organizoj-vv-tryezen-politike/20%Monthly2018-05-11 05:49
https://www.informatat.com/zaev-pret-pergjigje-nga-partite-shqiptare/20%Monthly2018-05-10 22:19
https://www.informatat.com/perfundon-procesi-gjyqesor-ndermjet-organizates-cohu-dhe-hasan-pretenit/20%Monthly2018-05-10 22:17
https://www.informatat.com/fsk-vazhdon-te-jete-force-profesionale-fale-ndihmes-se-partnereve-strategjik-si-nalt/20%Monthly2018-05-10 22:12
https://www.informatat.com/partia-e-shpendit-luften-me-te-madhe-do-ta-kete-me-vetevendosjen/20%Monthly2018-05-10 22:11
https://www.informatat.com/atk-ja-njofton-per-fituesit-e-kuponeve-fiskal/20%Monthly2018-05-10 21:20
https://www.informatat.com/berzh-i-dhe-be-ja-mbeshtesin-lidhjen-kryesore-te-transportit-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-10 21:00
https://www.informatat.com/kurti-takon-liderin-serb-te-parise-liberale/20%Monthly2018-05-10 20:51
https://www.informatat.com/haradinaj-smban-premtimin-asnje-banor-i-shipitulles-nuk-u-punesua-ne-kek/20%Monthly2018-05-10 20:39
https://www.informatat.com/be-se-la-ramen-te-beje-mbledhje-te-perbashket-te-qeverive-shqiperi-turqi/20%Monthly2018-05-10 20:38
https://www.informatat.com/ne-gjykimin-e-rastit-fan-deshmoi-nje-ekspert-maqedonas/20%Monthly2018-05-10 20:35
https://www.informatat.com/ky-eshte-gjesti-me-i-vecante-qe-noizy-ka-bere-ndonjehere/20%Monthly2018-05-10 20:15
https://www.informatat.com/a-eshte-ky-denimi-rekord-ne-futboll-ndodh-ne-turqi/20%Monthly2018-05-10 20:09
https://www.informatat.com/%e2%80%8bvjen-golfi-me-i-shpejte-ne-histori-foto/20%Monthly2018-05-10 20:04
https://www.informatat.com/kufje-6450-euro-pse-ky-cmim/20%Monthly2018-05-10 20:02
https://www.informatat.com/mani-i-zi-kunder-diabetit-si-behet-ky-caj-sherues/20%Monthly2018-05-10 19:57
https://www.informatat.com/edhe-nje-kampion-shqiptar-ne-futboll-kesaj-rradhe-ne-danimarke/20%Monthly2018-05-10 19:55
https://www.informatat.com/tifozet-e-klubit-te-famshem-anglez-kerkojne-xherdan-shaqirin/20%Monthly2018-05-10 19:50
https://www.informatat.com/nese-iken-salah-liverpool-sjelle-yllin-e-rradhes/20%Monthly2018-05-10 19:45
https://www.informatat.com/mercedes-do-te-prodhojme-motorin-me-805-kuajfuqi/20%Monthly2018-05-10 19:41
https://www.informatat.com/dafina-nje-gjethe-e-fuqishme-per-shendetin/20%Monthly2018-05-10 19:38
https://www.informatat.com/si-ti-dallojme-produktet-origjinale-te-teknologjise-5-detaje/20%Monthly2018-05-10 19:34
https://www.informatat.com/13-ushqime-per-dhembe-te-forte-dhe-te-shendetshem/20%Monthly2018-05-10 19:29
https://www.informatat.com/okb-shqiptaret-po-pakesohen-mesoni-shkaqet/20%Monthly2018-05-10 19:19
https://www.informatat.com/kritikon-anita-ka-disa-pyetje-per-ministrat/20%Monthly2018-05-10 19:16
https://www.informatat.com/shkencetari-104r-vjecar-vdes-me-vetedeshire/20%Monthly2018-05-10 19:12
https://www.informatat.com/mesoni-cka-perfitoni-nga-hudhra/20%Monthly2018-05-10 19:04
https://www.informatat.com/haxhiu-vv-kerkesa-jone-e-prere-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-05-10 19:02
https://www.informatat.com/thaci-nuk-do-te-lejoj-nderhyrje-ne-vendimmarrje-te-shkk-se/20%Monthly2018-05-10 18:53
https://www.informatat.com/tkurren-inspektoratet-i-kalojne-ne-kompetence-kryeministrit/20%Monthly2018-05-10 18:37
https://www.informatat.com/qendrimet-e-gjergj-dodaej-skangeeedaloze-shteti-te-distancohet/20%Monthly2018-05-10 18:44
https://www.informatat.com/vijne-lajme-te-mira-per-nxenesit-dhe-studentet/20%Monthly2018-05-10 18:05
https://www.informatat.com/ferizaj-ulet-numri-i-veprave-kriminale/20%Monthly2018-05-10 17:59
https://www.informatat.com/reshitaj-ofron-perkrahje-eksperteve-te-rinj/20%Monthly2018-05-10 17:51
https://www.informatat.com/aksident-ne-mitrovice-6-persona-te-lenduar/20%Monthly2018-05-10 17:44
https://www.informatat.com/recica-kuvajti-premton-investime-ne-kosove/20%Monthly2018-05-10 17:39
https://www.informatat.com/mbyllet-edicioni-i-peste-i-shkolles-pranverore-per-diplomatet-e-rinj/20%Monthly2018-05-10 17:36
https://www.informatat.com/molliqaj-puna-e-pare-largimi-i-pdk-se-nga-pushteti/20%Monthly2018-05-10 17:28
https://www.informatat.com/vv-nuk-ka-ligj-qe-i-ndalon-festat-e-studenteve-lironi-aktivistet/20%Monthly2018-05-10 17:24
https://www.informatat.com/dedaj-nese-kosogva-anetaresohet-ne-organizata-fetare-une-largohem-nga-posti/20%Monthly2018-05-10 17:21
https://www.informatat.com/trump-dhe-kim-jong-un-takorhen-me-12-qershor/20%Monthly2018-05-10 16:51
https://www.informatat.com/arifi-kosova-te-veproje-sipas-interersave-te-veta/20%Monthly2018-05-10 16:49
https://www.informatat.com/kush-eshte-kryehajni-i-telekomit-sipas-milaim-zekes-video/20%Monthly2018-05-10 16:42
https://www.informatat.com/bjornstad-nese-rusia-pengon-kosoven-ne-okb-serbia-nuk-mund-te-anetaresohet-ne-be/20%Monthly2018-05-10 16:42
https://www.informatat.com/kapitull-i-ri-i-radportevee-kosove-maqedoni-zaev-ne-shtepine-e-haradinajt/20%Monthly2018-05-10 16:37
https://www.informatat.com/maqedoni-ekspozite-ne-100-vjetorin-e-lindjes-se-ibrahim-kodres/20%Monthly2018-05-10 16:32
https://www.informatat.com/hapet-ambasada-e-kosoves-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2018-05-10 16:27
https://www.informatat.com/ldk-dhe-rainer-wieland-disgkutojne-edhe-per-viza/20%Monthly2018-05-10 16:24
https://www.informatat.com/haradinaj-fsk-force-profesionale-fale-ndihmes-se-partnereve-strategjike/20%Monthly2018-05-10 16:19
https://www.informatat.com/delawie-e-dhimbshme-te-shoh-endrrat-e-shkaterruara-te-sportisteve-nga-politika/20%Monthly2018-05-10 16:13
https://www.informatat.com/debati-mbi-ligjin-e-mediave-devijon-ne-fyerje-familjare/20%Monthly2018-05-10 15:59
https://www.informatat.com/erdogan-turqia-do-ti-ruaj-raportet-me-iranin/20%Monthly2018-05-10 15:51
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-takohet-me-rainer-wieland-zevendespresident-i-parlamentit-evropian/20%Monthly2018-05-10 15:45
https://www.informatat.com/miliona-euro-per-skema-sociale-dhe-pensionale/20%Monthly2018-05-10 15:41
https://www.informatat.com/apostolova-beogradit-normalizimi-ka-te-beje-me-kontakte-te-lira/20%Monthly2018-05-10 15:34
https://www.informatat.com/serbia-ndryshon-ligjin-per-sigurine-ne-komunikacion/20%Monthly2018-05-10 15:29
https://www.informatat.com/reagon-mmph-punesimi-i-dy-asistenteve-sipas-rregullave/20%Monthly2018-05-10 15:38
https://www.informatat.com/bie-cmimi-i-prodhimeve-bujqesore-ne-kosove/20%Monthly2018-05-10 15:07
https://www.informatat.com/festivali-mireditadobar-dan-has-ne-kundershtime/20%Monthly2018-05-10 15:03
https://www.informatat.com/nato-armenia-ka-kontribuar-ne-kosove-dhe-afganistan/20%Monthly2018-05-10 14:54
https://www.informatat.com/rrufeja-ua-merr-jeten-25-personave/20%Monthly2018-05-10 14:47
https://www.informatat.com/skenderaj-perfiton-pajisje-mjekesore-nga-zvicra/20%Monthly2018-05-10 14:45
https://www.informatat.com/graniti-pranon-ddhuraten-ne-vlere-2-mije-euro/20%Monthly2018-05-10 14:49
https://www.informatat.com/vetevrasjet-ne-gjfilan-kksb-shpreh-gatishmeri-per-parandalim/20%Monthly2018-05-10 14:21
https://www.informatat.com/veseli-do-te-perkrah-cdo-iniciative-per-avancimin-e-gruas/20%Monthly2018-05-10 14:09
https://www.informatat.com/lista-serbe-dhe-psd-kunder-projektligjit-per-lirine-fetare/20%Monthly2018-05-10 14:01
https://www.informatat.com/legalizohet-marihuana-mjekesore-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-10 13:54
https://www.informatat.com/haradianj-viziton-mindistgrin-e-kabinetit-te-tij/20%Monthly2018-05-10 14:12
https://www.informatat.com/fsk-ne-rahovec-nderon-te-renet-me-marshim/20%Monthly2018-05-10 13:39
https://www.informatat.com/universiteti-i-mitrovices-behet-me-kompleks-te-ri/20%Monthly2018-05-10 13:33
https://www.informatat.com/dy-kisha-ne-tetove-pre-e-hajduteve/20%Monthly2018-05-10 13:26
https://www.informatat.com/ndihmohen-qumeshtaret-ferizajas/20%Monthly2018-05-10 13:15
https://www.informatat.com/veseli-do-te-perkrah-cdo-iniciative-per-avancimin-e-pozites-se-gruas/20%Monthly2018-05-10 12:56
https://www.informatat.com/delawie-kritikon-serbin-per-ndalimin-qe-iu-beri-atletve-nga-kosova/20%Monthly2018-05-10 13:40
https://www.informatat.com/nje-i-vrare-nga-sulmi-ne-nje-shkolle-ne-rusi/20%Monthly2018-05-10 12:31
https://www.informatat.com/cia-programi-ambicioz-i-shqiperise-per-rritjen-e-ekonomise/20%Monthly2018-05-10 12:26
https://www.informatat.com/ekipi-menaxhues-per-asociacionin-kerkon-mbeshtetjen-teknike-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-05-10 12:15
https://www.informatat.com/kosova-rikthehet-nen-serbi/20%Monthly2018-05-10 12:14
https://www.informatat.com/konfirmohet-aktakuza-ndaj-te-akuzuarve-syri-i-popullit/20%Monthly2018-05-10 12:03
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-gati-per-liberalizimin-e-vizave-2/20%Monthly2018-05-10 12:00
https://www.informatat.com/gjashte-studenteve-u-vazhdohet-paraburgimi-edhe-per-dy-muaj/20%Monthly2018-05-10 11:59
https://www.informatat.com/kompania-vermeer-nga-iowa-e-interesuar-te-investoj-ne-kosove/20%Monthly2018-05-10 11:58
https://www.informatat.com/ifc-ja-dhe-qeveria-zvicerane-2-3-milione-dollare-ndihme-mti-se/20%Monthly2018-05-10 11:55
https://www.informatat.com/kabineti-i-kunatave/20%Monthly2018-05-10 16:30
https://www.informatat.com/neki-emra-sot-ka-ditelindjen/20%Monthly2018-05-10 11:39
https://www.informatat.com/bmw-detyrohet-te-zhduke-makinat-luksoze/20%Monthly2018-05-10 11:34
https://www.informatat.com/amck-dhe-policia-japin-leksione-se-kush-i-shkakton-kolonat/20%Monthly2018-05-10 11:31
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-shtepi-familjen-zaev/20%Monthly2018-05-10 11:27
https://www.informatat.com/ish-ministri-ne-hetim/20%Monthly2018-05-10 11:24
https://www.informatat.com/ledri-befasohet-nga-fansat/20%Monthly2018-05-10 11:17
https://www.informatat.com/ahmeti-i-bindur-se-psd-ja-do-te-jete-nje-prej-forcave-kryesore-video/20%Monthly2018-05-10 11:13
https://www.informatat.com/cfare-duan-grate-nga-burrat/20%Monthly2018-05-10 11:05
https://www.informatat.com/meshkujt-i-duan-me-shume-femrat-me-floke-te-gjata/20%Monthly2018-05-10 11:01
https://www.informatat.com/serbia-e-shqetesuar-per-lidhjet-e-veselit-me-ameriken-foto/20%Monthly2018-05-10 10:58
https://www.informatat.com/si-te-sillemi-me-koleget-qe-sna-pelqejne/20%Monthly2018-05-10 10:53
https://www.informatat.com/dy-kosovare-ne-boterorin-e-rusise/20%Monthly2018-05-10 10:48
https://www.informatat.com/zbulohet-kura-potenciale-per-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-05-10 10:46
https://www.informatat.com/bmw-m5-i-ri-tani-me-720-kuaj-fuqi/20%Monthly2018-05-10 10:44
https://www.informatat.com/milani-pergatit-shitjen-e-donnarummas/20%Monthly2018-05-10 10:43
https://www.informatat.com/brendi-i-njohur-koton-se-shpejt-ne-prizren/20%Monthly2018-05-10 11:57
https://www.informatat.com/berlini-e-akuzon-iranin-per-provokim/20%Monthly2018-05-10 10:42
https://www.informatat.com/ceshtja-e-kosoves-histori-e-mbyllur/20%Monthly2018-05-10 10:41
https://www.informatat.com/pamje-qesharake-te-vip-ave-ne-met-gala/20%Monthly2018-05-10 10:39
https://www.informatat.com/miranda-kerr-behet-nene/20%Monthly2018-05-10 10:35
https://www.informatat.com/vazhdon-dezinsektimi-i-zonave-endemike-ne-komunen-e-malisheves/20%Monthly2018-05-10 10:32
https://www.informatat.com/craig-do-te-paguhet-25-milione-dollare-per-rolin-e-bondit/20%Monthly2018-05-10 10:30
https://www.informatat.com/evertoni-insiston-per-xherdan-shaqirin/20%Monthly2018-05-10 10:29
https://www.informatat.com/plagosje-ne-vushtrri/20%Monthly2018-05-10 10:28
https://www.informatat.com/nehat-thaci-zgjedhet-drejtor-i-sherbimit-korrektues-te-kosoves/20%Monthly2018-05-10 10:26
https://www.informatat.com/liberalizimi-do-te-ndodh-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-05-10 10:21
https://www.informatat.com/thaci-tregon-4-temat-qe-i-folen/20%Monthly2018-05-10 10:16
https://www.informatat.com/masht-ndan-cmimet-shkencetar-i-ri-i-vitit-2018/20%Monthly2018-05-10 10:12
https://www.informatat.com/perkujtohen-deshmoret-hajriz-muhadini-dhe-elhami-hasani-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-10 09:41
https://www.informatat.com/rama-ruci-dhe-lufta-e-panevojshme-me-mullinjte-me-ere/20%Monthly2018-05-10 09:39
https://www.informatat.com/droge-brenda-qendres-korrektuese-ne-lipjan/20%Monthly2018-05-10 09:38
https://www.informatat.com/alarmi-nga-media-britanike-bandat-shqiptare-rriten-kontrollin-ne-tregun-e-kokaines/20%Monthly2018-05-10 09:37
https://www.informatat.com/mesohet-arsyeja-e-shoqerimit-ne-polici-e-aktorit-mensur-safqiu/20%Monthly2018-05-10 09:36
https://www.informatat.com/gecaj-perkujton-1-vjetorin-e-renies-se-qeverise-mustafa-thote-se-pushtetin-e-moren-keqberesit/20%Monthly2018-05-10 09:33
https://www.informatat.com/atk-ben-sot-terheqjen-e-numrave-potenciale-fitues-per-rimbursim-nga-kuponet-fiskale/20%Monthly2018-05-10 09:29
https://www.informatat.com/beogradin-nuk-e-shqeteson-takimi-i-quintit-ne-washington-per-kosoven/20%Monthly2018-05-10 09:25
https://www.informatat.com/vec-tre-deputete-ne-mbledhjen-e-komisionit-per-zhvillim/20%Monthly2018-05-10 09:25
https://www.informatat.com/veseli-presim-qe-se-shpejti-ta-kemi-vendimin-per-vizat/20%Monthly2018-05-09 16:39
https://www.informatat.com/serbia-ua-ndalon-serish-hyrjen-karateisteve-kosovare/20%Monthly2018-05-09 16:30
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-suhareke-po-e-mbjellim-te-ardhmen-e-vendit-tone-brenda-evropes/20%Monthly2018-05-09 16:11
https://www.informatat.com/merkel-pas-takimit-me-thacin-kosova-ta-luftoje-korrupsionin-ta-ule-papunesine/20%Monthly2018-05-09 15:52
https://www.informatat.com/nxitoni-te-aplikoni-amerika-pret-40-nxenes-ne-shtator/20%Monthly2018-05-09 15:40
https://www.informatat.com/haradinaj-goranet-meritojne-ta-kene-komunen-e-tyre/20%Monthly2018-05-09 15:24
https://www.informatat.com/iraku-mbyll-aeroportet-dhe-pikat-kufitare-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2018-05-09 14:58
https://www.informatat.com/bmw-ja-terheq-312-mije-automjete-nga-britania-e-madhe/20%Monthly2018-05-09 14:57
https://www.informatat.com/karateistet-kosovar-nisen-serish-per-serbi/20%Monthly2018-05-09 15:42
https://www.informatat.com/manolas-i-ofrohet-realit/20%Monthly2018-05-09 14:55
https://www.informatat.com/dogana-ka-nje-njoftim-per-ri-destinimin-e-trafikut-komercial-permes-gllobuqices/20%Monthly2018-05-09 14:53
https://www.informatat.com/vuciq-krah-per-krah-putinit-ne-sheshin-e-kuq-ne-moske/20%Monthly2018-05-09 14:52
https://www.informatat.com/12-kuriozitete-nga-bota-qe-nuk-duhet-ti-humbni/20%Monthly2018-05-09 14:48
https://www.informatat.com/pacolli-akti-i-bllokimit-te-karateisteve-te-kosoves-akt-qyqar-dhe-i-deshperuar-i-serbise/20%Monthly2018-05-09 14:47
https://www.informatat.com/albian-ajeti-drejt-titullit-te-golashenuesit-me-te-mire-ne-zvicer/20%Monthly2018-05-09 14:46
https://www.informatat.com/e-thote-shkenca-bananja-mban-larg-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-05-09 14:44
https://www.informatat.com/hoti-pritet-ne-ministrine-e-jashtme-te-britanise/20%Monthly2018-05-09 14:42
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-kryetar-i-psd-se/20%Monthly2018-05-09 14:17
https://www.informatat.com/gjermania-e-gatshme-ta-ndihmoje-mjekesine-kosovare/20%Monthly2018-05-09 14:00
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-brod-duhet-ti-kthejme-syte-kah-kjo-pjese-e-kosoves/20%Monthly2018-05-09 13:48
https://www.informatat.com/okb-shqiperia-rrezikon-te-kete-me-pak-se-1-milion-banore/20%Monthly2018-05-09 13:41
https://www.informatat.com/nese-zgjidhet-ceshtja-e-emrit-maqedonia-mund-te-antaresohet-ne-nato/20%Monthly2018-05-09 13:32
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-pika-doganore-do-te-zhvendoset-ne-gllobocice/20%Monthly2018-05-09 13:26
https://www.informatat.com/kaqusha-jashari-shpend-ahmeti-mund-te-jete-kryetar-i-psd-se/20%Monthly2018-05-09 13:21
https://www.informatat.com/federata-e-karatese-ndalesa-e-karateisteve-te-kosoves-u-be-per-arsye-politike/20%Monthly2018-05-09 13:15
https://www.informatat.com/perkujtohet-beteja-e-llapushnikut/20%Monthly2018-05-09 13:07
https://www.informatat.com/konfiskohen-48-mije-cope-cigare-ne-kosove/20%Monthly2018-05-09 12:58
https://www.informatat.com/apostolova-luftojeni-korrupsionin-pastaj-hiqen-vizat/20%Monthly2018-05-09 12:43
https://www.informatat.com/brnabic-per-karateistet-kossova-duhej-te-njoftonte-48-ore-me-pare/20%Monthly2018-05-09 12:40
https://www.informatat.com/aplikohet-per-67-projekte-te-reja-filmike/20%Monthly2018-05-09 12:35
https://www.informatat.com/hoxha-nderon-gazetaret-grate-ndermarrese-dhe-nxenesit/20%Monthly2018-05-09 12:29
https://www.informatat.com/dogana-kap-48-000-cope-cigare-te-kontrabanduara-ne-rajone-te-ndryshme-te-kosoves/20%Monthly2018-05-09 12:26
https://www.informatat.com/ldk-reagon-per-veprimet-e-fundit-te-serbise/20%Monthly2018-05-09 12:25
https://www.informatat.com/lekaj-njofton-per-zhvendosjen-e-pikes-kufitare-mes-kosoves-me-maqedonine/20%Monthly2018-05-09 12:19
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-serbia-e-tregoi-fytyren-e-saj-pikerisht-ne-diten-e-evropes/20%Monthly2018-05-09 12:15
https://www.informatat.com/deda-publikon-letren-me-te-cilen-deputeteve-kosovare-iu-pamundesua-udhetimi-ne-serbi/20%Monthly2018-05-09 12:10
https://www.informatat.com/burgoset-nje-i-dyshuar-pe-vrasjen-e-xhafer-osmanit/20%Monthly2018-05-09 12:08
https://www.informatat.com/leposaviq-thyhet-lokali-dhe-vidhet-aparati-i-bixhozit/20%Monthly2018-05-09 12:02
https://www.informatat.com/studentet-informohen-per-mundesite-e-studimeve-ne-be/20%Monthly2018-05-09 11:56
https://www.informatat.com/deri-ne-fund-te-javes-mot-me-vranesira/20%Monthly2018-05-09 11:44
https://www.informatat.com/kok-qeveria-e-serbiseg-nuk-mund-tua-shuaje-endrren-olimpike/20%Monthly2018-05-09 11:42
https://www.informatat.com/serbia-delegacioni-nga-kosova-nuk-ka-bere-kerkese-zyrtare-me-kohe/20%Monthly2018-05-09 11:35
https://www.informatat.com/aksidentohet-autobusi-15-te-lenduar-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-09 11:27
https://www.informatat.com/goditet-per-vdekje-nje-kembesor-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-09 11:23
https://www.informatat.com/arifi-ai-shtet-qe-vendos-policet-perball-sportisteve-i-varfer-ne-mendesi/20%Monthly2018-05-09 11:19
https://www.informatat.com/fisnik-ismaili-psd-nuk-e-ka-publikuar-logon-e-plote/20%Monthly2018-05-09 11:08
https://www.informatat.com/murati-serbia-po-vazhdon-te-sillet-ne-menyre-antievropiane/20%Monthly2018-05-09 10:58
https://www.informatat.com/ekstradohet-nga-turqia-ffizet-haxhia/20%Monthly2018-05-09 11:04
https://www.informatat.com/deshton-protesta-per-diten-e-evropes/20%Monthly2018-05-09 10:48
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-pa-demee-te-medha/20%Monthly2018-05-09 10:39
https://www.informatat.com/rusia-shenon-fundin-e-lbd-parade-ne-sheshin-e-kuq/20%Monthly2018-05-09 10:24
https://www.informatat.com/aksident-me-te-lenduar-te-konviktet-e-studenteve/20%Monthly2018-05-09 10:20
https://www.informatat.com/tregti-organesh-ne-kosove-hetimet-kane-ngecur/20%Monthly2018-05-09 10:17
https://www.informatat.com/dogana-nuk-po-zbtaton-vendimin-per-mbrojtjen-e-qumeshtit/20%Monthly2018-05-09 09:51
https://www.informatat.com/cfare-thone-disa-nga-analistet-per-takimin-thaci-merkel/20%Monthly2018-05-09 09:37
https://www.informatat.com/kerkohet-integrimi-ne-pako-i-vendeve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-05-09 09:30
https://www.informatat.com/ne-pranga-per-korrupsion-dekani-studenti-dhe-sekseret/20%Monthly2018-05-09 09:22
https://www.informatat.com/vuciq-mora-mbeshtetje-nga-putini-per-kosoven/20%Monthly2018-05-09 09:15
https://www.informatat.com/shtimja-nje-hap-para-ne-situaten-me-qente-endacak/20%Monthly2018-05-09 09:12
https://www.informatat.com/thaci-serbia-po-e-politizon-edhe-sportin/20%Monthly2018-05-09 09:02
https://www.informatat.com/ndalimi-i-perfaqesgueses-se-kosoves-nga-serbia-veprim-i-papranueshem/20%Monthly2018-05-09 08:53
https://www.informatat.com/finalja-e-kupes-se-italise-juventus-milan-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-05-09 08:12
https://www.informatat.com/karateistet-kosovar-humbin-kampionatin-evropian-shkaku-serbise/20%Monthly2018-05-09 08:02
https://www.informatat.com/dajaku-me-gjermanin-triumfon-ndaj-serbise/20%Monthly2018-05-09 07:56
https://www.informatat.com/kacaniku-ne-dite-zie-per-dy-policet-e-aksidentuar/20%Monthly2018-05-09 07:14
https://www.informatat.com/cedomir-jovanoviq-vjen-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-09 07:11
https://www.informatat.com/grup-punues-per-trajtimin-e-temave-nacionale/20%Monthly2018-05-09 07:10
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-deri-ne-fund-te-javes/20%Monthly2018-05-09 07:07
https://www.informatat.com/hoxha-thote-se-integrimi-ne-be-eshte-rruga-e-vetme-e-kosoves/20%Monthly2018-05-09 07:16
https://www.informatat.com/shenohet-dita-e-evropes/20%Monthly2018-05-09 06:58
https://www.informatat.com/karateisteve-te-kosoves-nuk-iu-lejua-as-hyrja-ne-serbi/20%Monthly2018-05-09 06:52
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-sot-takohet-me-kancelaren-angela-merkel/20%Monthly2018-05-09 06:50
https://www.informatat.com/pse-femrat-zgjohen-me-nerva-ne-mengjes/20%Monthly2018-05-08 14:30
https://www.informatat.com/keshilla-per-grim-te-shpejte-ne-mengjes/20%Monthly2018-05-08 14:25
https://www.informatat.com/agk-i-shqetesuar-qe-seshte-njoftuar-per-nismen-ligjore-mbi-mediet/20%Monthly2018-05-08 23:35
https://www.informatat.com/orr-fsk-ja-eshte-profesionale-i-mbetet-lidershipit-ta-shnderroje-ne-ushtri/20%Monthly2018-05-08 23:33
https://www.informatat.com/aliu-e-perqesh-logon-e-partise-se-re/20%Monthly2018-05-08 23:24
https://www.informatat.com/rita-ora-me-fustan-prada/20%Monthly2018-05-08 23:17
https://www.informatat.com/shqiperia-kualifikohet-per-finale-e-evrovizionit/20%Monthly2018-05-08 23:29
https://www.informatat.com/kurti-duam-dialog-me-brukselin-per-dialog-me-serbine/20%Monthly2018-05-08 23:06
https://www.informatat.com/plagoset-gazetarja-malazeze-ne-hyrje-te-baneses/20%Monthly2018-05-08 20:07
https://www.informatat.com/27-shtetas-te-turqise-aplikuan-per-azil-gjate-prillit/20%Monthly2018-05-08 20:00
https://www.informatat.com/bisedime-france-gjermani-britani-e-madhe-ne-lidhje-me-iranin/20%Monthly2018-05-08 19:49
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-me-pavijon-te-perbashket-ne-festivalin-e-kanes/20%Monthly2018-05-08 19:37
https://www.informatat.com/sanohet-demi-ne-uren-e-gurit-ne-prizren/20%Monthly2018-05-08 19:30
https://www.informatat.com/trump-vendos-terheqjen-nga-marreveshja-berthamore-me-iranin/20%Monthly2018-05-08 19:09
https://www.informatat.com/thaci-rusia-ndikon-me-shume-se-turqia-ne-ballkan/20%Monthly2018-05-08 18:55
https://www.informatat.com/edi-rama-goditet-me-veze-ne-qytetin-e-lacit/20%Monthly2018-05-08 18:51
https://www.informatat.com/largoni-keto-ushqime-qe-te-mos-plakeni/20%Monthly2018-05-08 18:48
https://www.informatat.com/keshilli-i-mediave-ligji-per-media-perpjekje-per-kontroll-dhe-censure/20%Monthly2018-05-08 18:42
https://www.informatat.com/detaje-per-trupin-e-pajete-ne-liqenin-artificial/20%Monthly2018-05-08 18:39
https://www.informatat.com/te-gjithe-te-zene-asnje-lider-nuk-merr-pjese-ne-varrimin-e-policit/20%Monthly2018-05-08 18:34
https://www.informatat.com/trump-terhiqet-nga-marreveshja-me-iranin/20%Monthly2018-05-08 18:30
https://www.informatat.com/thaci-ne-berlin-kete-fundvit-hiqen-vizat/20%Monthly2018-05-08 18:29
https://www.informatat.com/rikthehet-ebola-ne-congo/20%Monthly2018-05-08 18:23
https://www.informatat.com/nje-rruge-e-dy-pune-presidenti-thaci-promovon-librin-biografik-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-08 18:20
https://www.informatat.com/vera-po-vjen-shengjini-gati/20%Monthly2018-05-08 18:07
https://www.informatat.com/zidane-do-te-luajme-me-150-perqindeshin-e-formes-sone/20%Monthly2018-05-08 18:02
https://www.informatat.com/etoo-ka-zbuluar-messin-e-ri/20%Monthly2018-05-08 17:57
https://www.informatat.com/bale-behet-baba-per-here-te-trete/20%Monthly2018-05-08 17:49
https://www.informatat.com/reduktoni-kancerin-me-dieten-meditariane-e-nordike/20%Monthly2018-05-08 17:43
https://www.informatat.com/mos-iu-jepni-mjalte-foshnjave-nen-1-vjec/20%Monthly2018-05-08 17:38
https://www.informatat.com/aksidentohet-calvin-harris-me-te-dashuren/20%Monthly2018-05-08 17:30
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-prokurori-i-pergjithshem-i-nju-jork-ut/20%Monthly2018-05-08 17:26
https://www.informatat.com/vuciq-tregon-se-cfare-do-ti-kerkoje-putinit-lidhur-me-kosoven/20%Monthly2018-05-08 17:23
https://www.informatat.com/pas-arsenalit-arsen-shume-i-kerkuar/20%Monthly2018-05-08 17:07
https://www.informatat.com/mourinho-paguan-demshperblimin-per-ti-ikur-burgut/20%Monthly2018-05-08 17:02
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-shqiptare-si-te-dyshuar-per-vrasje/20%Monthly2018-05-08 16:59
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-vajze-te-liqeni-artificial-ne-mitrovice/20%Monthly2018-05-08 16:56
https://www.informatat.com/maqedoni-pagesa-e-subvencioneve-per-duhanin-fillon-javen-tjeter/20%Monthly2018-05-08 16:54
https://www.informatat.com/euro-ne-leke-ulet-vlera-e-kembimit/20%Monthly2018-05-08 16:40
https://www.informatat.com/parku-i-ulpianes-deshmon-per-nje-populli-te-hershem/20%Monthly2018-05-08 16:33
https://www.informatat.com/shqiperi-plagosje-e-4-fishte-te-presidenca/20%Monthly2018-05-08 16:27
https://www.informatat.com/ky-eshte-fati-i-moratas/20%Monthly2018-05-08 16:26
https://www.informatat.com/sonte-eurovision-2018-kjo-eshte-kenga-goditese-e-shqiperise-video/20%Monthly2018-05-08 16:21
https://www.informatat.com/casillas-reali-sot-i-takon-te-kaluares-sime/20%Monthly2018-05-08 16:15
https://www.informatat.com/u-ndava-nga-burri-se-nuk-i-lante-enet/20%Monthly2018-05-08 16:07
https://www.informatat.com/pozita-dhe-opozita-zbusin-qendrimet-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-08 16:00
https://www.informatat.com/hoxha-deputeteve-evropian-kete-vit-presim-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-08 15:53
https://www.informatat.com/komisioni-i-buxhetit-ka-formuar-grup-punues-per-institucionet-me-fitim-milionesh/20%Monthly2018-05-08 15:48
https://www.informatat.com/themelohet-komisioni-per-hartimin-e-projektligjit-per-qeverine/20%Monthly2018-05-08 15:47
https://www.informatat.com/kryeministri-beson-ne-vjeshte-mund-te-hiqen-vizat/20%Monthly2018-05-08 15:42
https://www.informatat.com/i-ipet-lamtumirha-e-fundit-policit-armend-trena-foto/20%Monthly2018-05-08 15:38
https://www.informatat.com/qeveria-i-ndan-57-mije-euro-per-pagesen-e-punetoreve-ne-rezidencen-presidenciale-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-05-08 15:36
https://www.informatat.com/haradinaj-perkrah-vendimin-per-uljen-e-pagave-ne-ptk/20%Monthly2018-05-08 15:28
https://www.informatat.com/polici-kanoset-nepermjent-sms-ve-ne-telefon/20%Monthly2018-05-08 15:21
https://www.informatat.com/zaev-paralajmeron-reformimin-e-qeverise-se-maqedonise/20%Monthly2018-05-08 15:17
https://www.informatat.com/riorientimi-i-konceptit-ekonomik-te-vendit-i-domosdoshem/20%Monthly2018-05-08 15:18
https://www.informatat.com/ulen-per-70-milione-e-te-hyrat-e-doganes/20%Monthly2018-05-08 14:29
https://www.informatat.com/kryetari-lladrovci-takon-perfaqesuesit-e-giz-it-gjerman/20%Monthly2018-05-08 14:24
https://www.informatat.com/sonte-shqiperia-performon-ne-eurovision-ja-si-mund-te-votoni/20%Monthly2018-05-08 14:21
https://www.informatat.com/a-ta-shkurton-martesa-jeten/20%Monthly2018-05-08 14:19
https://www.informatat.com/takim-bashkepunues-kosove-itali/20%Monthly2018-05-08 14:16
https://www.informatat.com/a-duhet-te-takoheni-me-ish-partnerin/20%Monthly2018-05-08 14:15
https://www.informatat.com/mendimet-qe-ju-lene-te-varfer/20%Monthly2018-05-08 14:12
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-projektligjin-per-kompleksin-memorial-adem-jashari-ne-prekaz/20%Monthly2018-05-08 14:08
https://www.informatat.com/kur-era-e-keqe-e-gojes-paralajmeron-semundje/20%Monthly2018-05-08 14:05
https://www.informatat.com/11-tiparet-e-nje-gruaje-te-paharrueshme/20%Monthly2018-05-08 14:01
https://www.informatat.com/ne-ferizaj-formohet-komiteti-per-kategorite-e-dala-nga-lufta-e-uck-se/20%Monthly2018-05-08 14:01
https://www.informatat.com/stavileci-punimet-ne-rruge-bllokuan-kamionet-ne-kufi/20%Monthly2018-05-08 13:55
https://www.informatat.com/3-miliard-e-gjysme-euro-investime-te-huaja-ne-kosove/20%Monthly2018-05-08 13:48
https://www.informatat.com/ne-ferizaj-diskutohet-pe-gjendjen-pas-vershimeve/20%Monthly2018-05-08 13:30
https://www.informatat.com/qeveria-ndare-nga-10-mije-euro-per-familjet-e-dy-policeve/20%Monthly2018-05-08 13:29
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-ftohet-nga-opozita-ne-serbi-kundershtohet-pjesemarrja-e-saj/20%Monthly2018-05-08 13:16
https://www.informatat.com/atk-ka-812-zyrtare-imeri-nuk-jane-te-mjaftueshem/20%Monthly2018-05-08 13:10
https://www.informatat.com/policia-nis-patrollimet-me-risi/20%Monthly2018-05-08 13:05
https://www.informatat.com/erdogani-kritikon-ashper-francen-kush-jeni-ju-ta-ndryshoni-kuranin/20%Monthly2018-05-08 12:52
https://www.informatat.com/arsyetimi-pse-u-lirua-shefqet-krasniqi/20%Monthly2018-05-08 12:43
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-pergjithshme-ne-bosnje/20%Monthly2018-05-08 12:38
https://www.informatat.com/united-me-fanella-teg-reja-jane-kuq-e-zi/20%Monthly2018-05-08 12:34
https://www.informatat.com/ambasadori-hiseni-takon-kouchnerin/20%Monthly2018-05-08 12:24
https://www.informatat.com/vjerra-kerkon-qe-mbesa-ti-nenshtrohet-testit-te-atesise/20%Monthly2018-05-08 12:24
https://www.informatat.com/edhe-nje-super-yll-i-bashkohet-liverpool-it/20%Monthly2018-05-08 12:14
https://www.informatat.com/perfundon-tryeza-e-pdk-se-askush-nuk-i-do-zgjedhjet/20%Monthly2018-05-08 12:12
https://www.informatat.com/javet-e-fundit-jetike-per-te-siguruar-nje-vend-ne-garat-evropiane/20%Monthly2018-05-08 12:11
https://www.informatat.com/limaj-flet-pas-perfundimit-te-tryezes/20%Monthly2018-05-08 12:08
https://www.informatat.com/hamza-takon-presidentin-e-berzh-it-suma-chakrabarti/20%Monthly2018-05-08 12:08
https://www.informatat.com/masht-i-merr-vendim-per-kompensim-te-diteve-te-humbura/20%Monthly2018-05-08 11:59
https://www.informatat.com/simiq-lista-serbe-nuk-kthehet-ne-qeveri/20%Monthly2018-05-08 11:57
https://www.informatat.com/per-nje-ekonomi-te-komanduar/20%Monthly2018-05-08 11:49
https://www.informatat.com/tirana-pret-ministrat-e-brendshem-te-be-se-ne-tetor/20%Monthly2018-05-08 11:45
https://www.informatat.com/policia-shton-kontrollet-ne-trafik/20%Monthly2018-05-08 11:40
https://www.informatat.com/qendrim-aliu-niset-per-sherim-ne-turqi/20%Monthly2018-05-08 11:38
https://www.informatat.com/ska-interesim-te-specialisteve-per-punesim-ne-spitale/20%Monthly2018-05-08 11:30
https://www.informatat.com/rruga-shengjin-velipoje-do-te-shkurtohet-ne-vetem-19-minuta/20%Monthly2018-05-08 11:25
https://www.informatat.com/vv-dhe-gdp-nuk-po-marrin-pjese-ne-tryezen-e-veselit/20%Monthly2018-05-08 11:24
https://www.informatat.com/bytyqi-fton-doktorantet-per-avancimet-e-reja-akademike/20%Monthly2018-05-08 11:21
https://www.informatat.com/1komisioni-per-buxhet-takim-me-drejtuesit-e-doganes-dhe-atk-se-live/20%Monthly2018-05-08 11:42
https://www.informatat.com/ferguson-del-nga-koma-komunikon-me-familjaret/20%Monthly2018-05-08 11:09
https://www.informatat.com/mourinho-i-shpeton-burgut/20%Monthly2018-05-08 11:08
https://www.informatat.com/suhareka-nis-fushaten-per-mbrojtje-nga-rriqrat/20%Monthly2018-05-08 11:06
https://www.informatat.com/integriteti-dhe-pa-ndeshkueshmeria-ne-prokurim-live/20%Monthly2018-05-08 11:03
https://www.informatat.com/futbollistet-e-skuadres-kthehen-kunder-ozilit/20%Monthly2018-05-08 10:54
https://www.informatat.com/malisheva-do-ti-paguaj-te-gjitha-shpenzimet-e-varrimit-per-secilin-banor/20%Monthly2018-05-08 10:52
https://www.informatat.com/rama-nuk-ka-ndarje-jug-veri/20%Monthly2018-05-08 10:50
https://www.informatat.com/komuna-e-kacanikut-shpall-te-merkuren-dite-zie/20%Monthly2018-05-08 10:49
https://www.informatat.com/veseli-liberalizimi-seshte-arsye-per-te-braktisur-vendin/20%Monthly2018-05-08 10:46
https://www.informatat.com/pa-njohje-te-kosoves-nga-serbia-ska-avancim-ne-raporte-bilaterale/20%Monthly2018-05-08 10:44
https://www.informatat.com/wenger-zbulon-ofertat-pas-largimit-nga-arsenal/20%Monthly2018-05-08 10:42
https://www.informatat.com/gruaja-e-ivanoviqit-dikush-po-mundohet-ta-fshehe-te-verteten/20%Monthly2018-05-08 10:40
https://www.informatat.com/1kori-i-filharmonise-permbylli-mbreme-turneun-ne-britani/20%Monthly2018-05-08 10:38
https://www.informatat.com/hezbollahu-shenon-rezultat-te-mire-ne-zgjedhjet-ne-liban/20%Monthly2018-05-08 10:29
https://www.informatat.com/nuhiut-i-ofrohet-kontrate-e-re-si-shperblim/20%Monthly2018-05-08 10:27
https://www.informatat.com/haradinaj-edhe-kur-vjen-liberalizimi-nuk-duhet-te-ikim-nga-kosova/20%Monthly2018-05-08 10:18
https://www.informatat.com/hoxha-e-ardhmja-e-kosoves-eshte-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2018-05-08 11:17
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-udhetoi-per-vizite-zyrtare-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-08 11:17
https://www.informatat.com/telegrami-i-ngjushellimit-te-ministrit-gashi-per-familjen-trena/20%Monthly2018-05-08 10:11
https://www.informatat.com/samiti-i-sofjes-drejt-deshtimit-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-05-08 10:05
https://www.informatat.com/bruce-willis-trajneri-i-mike-tysonit-ne-filmin-e-ri/20%Monthly2018-05-08 10:03
https://www.informatat.com/tenori-rame-lahaj-mban-sot-koncert-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-08 10:01
https://www.informatat.com/koscielny-do-te-mungoje-gjashte-muaj/20%Monthly2018-05-08 09:59
https://www.informatat.com/up-merr-masa-kunder-nepotizmit/20%Monthly2018-05-08 09:57
https://www.informatat.com/apostolova-thote-se-kosova-ka-shume-studente/20%Monthly2018-05-08 09:50
https://www.informatat.com/punetori-i-ndertimtarise-bie-nga-kati-i-3-te-i-objektit/20%Monthly2018-05-08 09:49
https://www.informatat.com/gashi-dhe-oconnell-bisedojne-per-sigurine/20%Monthly2018-05-08 09:47
https://www.informatat.com/gerxhaliu-ka-filluar-obduksioni-i-trupit-te-armend-trena/20%Monthly2018-05-08 09:45
https://www.informatat.com/hapet-panairi-expokos/20%Monthly2018-05-08 09:43
https://www.informatat.com/veseli-miqesia-kosove-shba-do-te-jete-e-perjetshme/20%Monthly2018-05-08 10:21
https://www.informatat.com/ne-takimin-e-partive-do-te-marrin-pjese-edhe-nderkombetaret/20%Monthly2018-05-08 09:39
https://www.informatat.com/arrestohet-kercenuesi-i-ambasades-se-finlandes/20%Monthly2018-05-08 09:36
https://www.informatat.com/nga-anglia-mund-te-shkojne-pese-klube-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-08 09:30
https://www.informatat.com/serbet-e-quajne-skandaloz-vendimin-qe-i-ndalon-te-fyejne/20%Monthly2018-05-08 09:29
https://www.informatat.com/9-intervenime-ne-gjilan-pas-shiut/20%Monthly2018-05-08 09:28
https://www.informatat.com/rufki-suma-ngushellon-familjen-e-policit-armend-trena/20%Monthly2018-05-08 09:26
https://www.informatat.com/kosovaret-deri-ne-fyt-ne-kredi-2-4-miliarde-euro/20%Monthly2018-05-08 09:24
https://www.informatat.com/atletico-madridi-e-kerkon-dyshen-e-manchester-unitedit/20%Monthly2018-05-08 09:22
https://www.informatat.com/shiu-demton-infrastrukturen-dhe-dokumentacionin-e-spitalit/20%Monthly2018-05-08 09:20
https://www.informatat.com/okb-mbi-83-mije-afgane-jane-zhvendosur-nga-konflikti-me-2018/20%Monthly2018-05-08 09:18
https://www.informatat.com/tringa-rexhepi-ne-mjuziklin-fiddler-on-the-roof/20%Monthly2018-05-08 09:15
https://www.informatat.com/dy-sopranot-kosovare-ne-gare-per-cmimin-prestigjioz-operalia/20%Monthly2018-05-08 09:13
https://www.informatat.com/rritet-transparenca-ne-10-komuna-kosovare-te-monitoruara/20%Monthly2018-05-08 09:12
https://www.informatat.com/rezolutat-e-pazbatuara-te-kuvendit/20%Monthly2018-05-08 09:11
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-ministri-serb-i-financave/20%Monthly2018-05-08 09:10
https://www.informatat.com/trump-shpall-sot-vendimin-per-marreveshjen-berthamore-me-iranin/20%Monthly2018-05-08 09:08
https://www.informatat.com/rrezohet-nje-helikopter-rus-ne-siri-vriten-dy-pilote/20%Monthly2018-05-08 09:07
https://www.informatat.com/iniesta-heq-dore-nga-kina-zgjedh-japonine/20%Monthly2018-05-08 09:05
https://www.informatat.com/prokurori-i-pergjithshem-i-new-york-jep-doreheqj/20%Monthly2018-05-08 09:04
https://www.informatat.com/ndalimi-i-crvena-zvezdes-rrit-presionin-mbi-karateistet/20%Monthly2018-05-08 07:32
https://www.informatat.com/thaci-takon-komisionerin-hahn-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-08 10:21
https://www.informatat.com/karateistet-kosovar-ne-evropian-garant-mbahen-ne-serbi/20%Monthly2018-05-08 07:22
https://www.informatat.com/recica-takon-perfaqesuesit-per-punesim/20%Monthly2018-05-08 07:15
https://www.informatat.com/nivelizim-i-pagave-ne-kosove-po-shqyrtohet-kerkesa/20%Monthly2018-05-08 07:08
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-4/20%Monthly2018-05-08 07:07
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-aktakuzave-ndaj-profileve-te-larta/20%Monthly2018-05-08 10:21
https://www.informatat.com/sot-behet-varrimi-i-armend-trenes/20%Monthly2018-05-08 10:21
https://www.informatat.com/vuciq-e-putin-takohen-ne-moske-kosova-teme-kryesore/20%Monthly2018-05-08 06:57
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves-2/20%Monthly2018-05-08 06:57
https://www.informatat.com/qeveria-pastron-bordin-e-iber-lepencit/20%Monthly2018-05-08 06:52
https://www.informatat.com/tryeza-politike-e-destinuar-per-deshtim/20%Monthly2018-05-08 06:54
https://www.informatat.com/nje-mirembajtes-objektesh-konsull-nderi-ne-zvicer/20%Monthly2018-05-08 06:46
https://www.informatat.com/qeveria-pret-rikthimin-e-listes-serbe/20%Monthly2018-05-08 06:36
https://www.informatat.com/xhinxheri-dhe-mente-pershpejtojne-renien-ne-peshe/20%Monthly2018-05-07 11:35
https://www.informatat.com/9-mesime-per-jeten/20%Monthly2018-05-07 11:37
https://www.informatat.com/fytyra-e-femres-qe-i-josh-me-se-shumti-meshkujt/20%Monthly2018-05-07 11:39
https://www.informatat.com/familjet-e-turqve-te-deportuar-nga-kosova-padisin-organet-pergjegjese/20%Monthly2018-05-07 20:26
https://www.informatat.com/kelmendi-shpend-ahmeti-ideal-per-kryetar-te-psd-se/20%Monthly2018-05-07 20:24
https://www.informatat.com/rita-paralajmeron-stuhi/20%Monthly2018-05-07 20:20
https://www.informatat.com/lluka-perserit-se-telekomi-ka-paga-tejet-te-larta/20%Monthly2018-05-07 20:11
https://www.informatat.com/haradinaj-ndajme-dhimbjen-me-familjaret-e-policevee/20%Monthly2018-05-07 20:04
https://www.informatat.com/12-gjera-qe-cojne-drejt-nje-ndarjeje-2/20%Monthly2018-05-07 11:42
https://www.informatat.com/3-keshilla-per-nje-bashkejetese-te-qete/20%Monthly2018-05-07 11:44
https://www.informatat.com/si-te-gjeni-nje-pune-pa-pasur-eksperience/20%Monthly2018-05-07 11:45
https://www.informatat.com/rusia-thote-se-mund-te-bllokoje-edhe-viber-in-2/20%Monthly2018-05-07 11:48
https://www.informatat.com/punesohu-ende-pa-e-mbaruar-shkollen-e-mesme-video/20%Monthly2018-05-07 18:24
https://www.informatat.com/nderroni-fjalekalimin/20%Monthly2018-05-07 11:51
https://www.informatat.com/kontributi-i-fundit-i-stephen-hawking-per-shkencen/20%Monthly2018-05-07 11:53
https://www.informatat.com/limaj-kerkon-te-zbardhen-rrethanat-e-vdekjes-se-policeve/20%Monthly2018-05-07 17:11
https://www.informatat.com/vdes-aaron-traywick-djaloshi-qe-injektonte-terapine-gjenetike/20%Monthly2018-05-07 11:55
https://www.informatat.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-me-e-rrezikshme-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-05-07 16:54
https://www.informatat.com/albin-kurti-qeveria-e-kosoves-ti-pajise-policet-me-sigurim-jetesor/20%Monthly2018-05-07 17:03
https://www.informatat.com/thaci-institucionet-dhe-policia-e-kosoves-do-e-ruajne-kujtimin-per-dashin-e-trenen/20%Monthly2018-05-07 16:57
https://www.informatat.com/norvegjezi-i-denuar-per-mashtrim-ne-ptk-pastron-parate-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-07 16:42
https://www.informatat.com/dhoma-sekrete-e-tutankhamunit-nuk-ekziston/20%Monthly2018-05-07 11:56
https://www.informatat.com/barcelona-nuk-fal-as-me-10-lojtare-ndan-piket-me-realin-2/20%Monthly2018-05-07 11:59
https://www.informatat.com/gjendet-edhe-trupi-i-policit-armend-trena/20%Monthly2018-05-07 15:41
https://www.informatat.com/gjendet-trupi-i-policit-te-dyte-ne-lumin-lepenc/20%Monthly2018-05-07 15:35
https://www.informatat.com/kosova-mburret-me-miqesin-qe-ka-me-iowa-ne/20%Monthly2018-05-07 14:50
https://www.informatat.com/para-takimit-me-merkel-thaci-mban-ligjerate-ne-berlin/20%Monthly2018-05-07 14:30
https://www.informatat.com/e-mahnitshme-keta-nxenes-dizajnojn-vete-veshjen-e-matures-video/20%Monthly2018-05-07 17:15
https://www.informatat.com/shpella-e-gadimes-hapet-per-vizitore/20%Monthly2018-05-07 14:13
https://www.informatat.com/veseli-fahri-e-bahri-fazliu-shembuj-te-guximit/20%Monthly2018-05-07 14:09
https://www.informatat.com/nacionalistet-serbe-kerkojne-referendum-per-kosoven/20%Monthly2018-05-07 14:02
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-nenen-qe-braktisi-dy-femijet-e-saj/20%Monthly2018-05-07 13:56
https://www.informatat.com/ministri-kerkon-shkarkimin-e-kater-anetareve-te-iber-lepencit/20%Monthly2018-05-07 14:09
https://www.informatat.com/ky-eshte-grupi-i-famshem-qe-do-te-kendoje-ne-dasmen-mbreterore/20%Monthly2018-05-07 13:40
https://www.informatat.com/polemika-ne-dasmen-mbreterore-meghan-markle-nuk-fton-motren-dhe-vellain/20%Monthly2018-05-07 13:31
https://www.informatat.com/caktohet-gjyqtari-i-finales-se-champions-league/20%Monthly2018-05-07 13:28
https://www.informatat.com/mesohet-se-kur-do-te-kthehet-ronaldo/20%Monthly2018-05-07 13:25
https://www.informatat.com/gjermania-dhe-franca-i-bejne-thirrje-shba-se-te-mos-terhiqet-nga-pakti-berthamor/20%Monthly2018-05-07 13:23
https://www.informatat.com/partite-politike-konfirmojne-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-thirrur-nga-veseli/20%Monthly2018-05-07 13:21
https://www.informatat.com/hoxha-pa-fuqizimin-e-grave-e-te-rinjve-integrimi-ne-be-seshte-i-plote/20%Monthly2018-05-07 13:18
https://www.informatat.com/lluka-kosova-ka-pasur-rritje-te-eksportit-duke-iu-falenderuar-sektorit-privat/20%Monthly2018-05-07 13:15
https://www.informatat.com/numri-i-madh-i-zevendesministrave-pengon-punen-efikase/20%Monthly2018-05-07 13:13
https://www.informatat.com/putin-nominon-medvedevit-ne-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2018-05-07 13:09
https://www.informatat.com/berisha-e-rama-vizituan-vendkomanden-e-ushtrimit-fushor-shqiponja-6/20%Monthly2018-05-07 13:06
https://www.informatat.com/hapja-e-negociatave-holandezet-testojne-shqiperine/20%Monthly2018-05-07 13:14
https://www.informatat.com/jordin-sparks-behet-nene/20%Monthly2018-05-07 13:02
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-me-imazhe-nga-klipi-i-ri/20%Monthly2018-05-07 13:00
https://www.informatat.com/smoothie-me-kanelle-dhe-banane/20%Monthly2018-05-07 12:57
https://www.informatat.com/pite-shume-e-shijshme-me-molle-arra-dhe-cokollata/20%Monthly2018-05-07 12:55
https://www.informatat.com/kush-eshte-illuminati/20%Monthly2018-05-07 12:53
https://www.informatat.com/denim-nje-model-i-xhinseve-per-guximtaret/20%Monthly2018-05-07 12:50
https://www.informatat.com/buzeqeshja-ben-qe-te-dukeni-me-te-moshuar/20%Monthly2018-05-07 12:47
https://www.informatat.com/lengu-qe-largon-kilogramet-e-tepert/20%Monthly2018-05-07 12:44
https://www.informatat.com/argjentina-rrit-normat-e-interesit-pwr-40/20%Monthly2018-05-07 12:43
https://www.informatat.com/fillon-vleresimi-i-performances-se-mesimdhenesve-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-07 12:41
https://www.informatat.com/nestle-i-ofron-starbucks-7-1-miliarde-dollar-per-shitjen-e-kafese/20%Monthly2018-05-07 12:40
https://www.informatat.com/vazhdon-rreziku-i-shtepive-ne-havai-nga-vullkani-kilauea/20%Monthly2018-05-07 12:38
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-me-transparentja/20%Monthly2018-05-07 12:37
https://www.informatat.com/lista-serbe-e-do-unmik-un-ne-kosove/20%Monthly2018-05-07 12:35
https://www.informatat.com/nis-vleresimi-i-aplikacioneve-per-subvencione/20%Monthly2018-05-07 12:34
https://www.informatat.com/mos-aplikoni-ne-shume-vende-pune/20%Monthly2018-05-07 12:31
https://www.informatat.com/mpb-nuk-ka-urdherarrest-aktiv-per-xhezair-shaqirin/20%Monthly2018-05-07 12:20
https://www.informatat.com/gjyqtar-kontravers-serb-per-finalen-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-07 12:11
https://www.informatat.com/36-vjecari-kercen-nga-kati-i-11-i-nderteses/20%Monthly2018-05-07 12:04
https://www.informatat.com/haradinaj-bahri-fazliu-i-pavdekshem/20%Monthly2018-05-07 12:02
https://www.informatat.com/emri-greqia-kembengul-per-ndryshimin-e-kushtetutes/20%Monthly2018-05-07 11:56
https://www.informatat.com/vetem-28-e-qytetareve-te-kenaqur-me-qeverisjen-e-vendit/20%Monthly2018-05-07 11:34
https://www.informatat.com/milloshoski-kerkon-prishjen-e-koalicionit-te-vmro-dpmne-se-me-partite-e-vogla/20%Monthly2018-05-07 11:31
https://www.informatat.com/vuciq-turqia-nuk-do-te-ndryshoje-qendrim-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-05-07 11:24
https://www.informatat.com/jack-smith-emerohet-ne-krye-te-zyres-se-prokurorit-te-specializuar/20%Monthly2018-05-07 13:57
https://www.informatat.com/presidenti-hungarez-i-kerkon-orbanit-te-formoje-qeverine-e-re/20%Monthly2018-05-07 10:59
https://www.informatat.com/i-madhi-zidane-e-pret-pese-minuta-iniestan-ne-tunel/20%Monthly2018-05-07 10:57
https://www.informatat.com/braktisen-albin-kurtin-per-kaqusha-jasharin-detaje/20%Monthly2018-05-07 10:53
https://www.informatat.com/ilir-meta-pret-nexhmije-pagarushen/20%Monthly2018-05-07 10:41
https://www.informatat.com/trump-e-melania-jane-ndare-zbulohen-gjera-tmerruese-per-ciftin/20%Monthly2018-05-07 10:38
https://www.informatat.com/ja-pse-smund-te-behen-nderhyrje-ne-kullen-e-jasharajve/20%Monthly2018-05-07 10:36
https://www.informatat.com/anetaresimi-ne-be-eshte-vital-per-stabilitetin-ne-vend/20%Monthly2018-05-07 10:33
https://www.informatat.com/denohet-pervetesuesi-i-1511-eurove-te-postes/20%Monthly2018-05-07 10:27
https://www.informatat.com/ministri-izraelit-kercenon-assadin/20%Monthly2018-05-07 10:22
https://www.informatat.com/mjegull-ne-galerine-kombetare-te-kosoves/20%Monthly2018-05-07 10:20
https://www.informatat.com/kosova-me-vetem-nje-inspektor-per-mbikeqyrjen-e-biodiversitetit/20%Monthly2018-05-07 10:08
https://www.informatat.com/kfor-cdo-agresion-ndaj-kosoves-eshte-agresion-ndaj-nato-s/20%Monthly2018-05-07 10:04
https://www.informatat.com/rohani-irani-do-ti-rezistoje-presionit-amerikan-per-te-ulur-ndikimin/20%Monthly2018-05-07 10:00
https://www.informatat.com/kodra-ku-rane-dy-policet-rrezikon-te-shembet/20%Monthly2018-05-07 09:42
https://www.informatat.com/sindikata-e-telekomit-kundershton-vendimin-ne-lidhje-me-pagat-dhe-kerkon-shkarkimin-e-ministrit-lluka/20%Monthly2018-05-07 13:57
https://www.informatat.com/hoxha-i-premton-studenteve-dicka-per-vizat/20%Monthly2018-05-07 09:39
https://www.informatat.com/kryetaret-e-komunave-marrin-pjese-ne-konferencen-e-okb-se/20%Monthly2018-05-07 09:36
https://www.informatat.com/policia-serbe-arreston-tre-kosovare-ne-kufi-me-kroacine/20%Monthly2018-05-07 09:31
https://www.informatat.com/edhe-mediat-do-te-behen-me-ligji-te-vecante/20%Monthly2018-05-07 09:27
https://www.informatat.com/shtyhet-serish-gjykimi-i-shenjestruar-per-liberalizim/20%Monthly2018-05-07 09:25
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-guvernatorin-e-ri-te-bankes-qendrore/20%Monthly2018-05-07 09:18
https://www.informatat.com/ismaili-siguron-pagat-specializanteve/20%Monthly2018-05-07 13:57
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-ankohet-per-lirimin-e-fatmir-limajt/20%Monthly2018-05-07 09:12
https://www.informatat.com/debat-parlamentar-ne-lidhje-me-kartonin-e-gjelber/20%Monthly2018-05-07 09:10
https://www.informatat.com/muhaxheri-takon-drejtore-te-shkollave-nga-bursa-e-turqise/20%Monthly2018-05-07 09:08
https://www.informatat.com/provokimi-i-shba-kercenon-paqen-thote-koreja-e-veriut/20%Monthly2018-05-07 09:04
https://www.informatat.com/banka-qendrore-nje-nder-institucionet-me-kredibile-ne-vend/20%Monthly2018-05-07 09:00
https://www.informatat.com/presidenti-dekoron-tenorin-rame-lahaj/20%Monthly2018-05-07 08:54
https://www.informatat.com/tifozet-e-napolit-protestojne-para-ndeshjes-me-torinon/20%Monthly2018-05-07 08:52
https://www.informatat.com/ne-jerusalem-vendosen-shenjat-rrugore-te-ambasades-amerikane/20%Monthly2018-05-07 08:49
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-ose-visar-ymeri-ne-krye-te-psd-se/20%Monthly2018-05-07 08:47
https://www.informatat.com/valon-berisha-feston-titullin-e-peste-rresht-ne-austri/20%Monthly2018-05-07 08:45
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-nexhmije-pagarushen/20%Monthly2018-05-07 08:42
https://www.informatat.com/nexhmije-pagarusha-ka-ditelindjen/20%Monthly2018-05-07 08:37
https://www.informatat.com/johnson-i-ben-thirrje-trumpit-te-jete-pjese-e-paktit-berthamor/20%Monthly2018-05-07 08:31
https://www.informatat.com/ferizaj-do-te-kompensoje-te-demtuarit-nga-vershimet/20%Monthly2018-05-07 08:26
https://www.informatat.com/metal-united-world-wide-ringjall-skenen-e-muzikes-rock/20%Monthly2018-05-07 08:14
https://www.informatat.com/kosova-ne-festivalin-nderkombetar-te-koreve-boterore/20%Monthly2018-05-07 08:12
https://www.informatat.com/alarmante-australia-ka-rezerva-nafte-edhe-vetem-per-20-dite/20%Monthly2018-05-07 08:10
https://www.informatat.com/gjermania-drejt-vendit-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2018-05-07 07:54
https://www.informatat.com/rezultatet-preliminare-tregojne-rritje-te-hezbollahut/20%Monthly2018-05-07 07:49
https://www.informatat.com/ministri-pakistanez-po-sherohet-pas-tentim-vrasjes/20%Monthly2018-05-07 07:47
https://www.informatat.com/komuna-e-gjilanit-me-140-mije-euro-borxhe/20%Monthly2018-05-07 07:43
https://www.informatat.com/stabilizohet-cmimi-i-naftes-se-paperpunuar/20%Monthly2018-05-07 07:42
https://www.informatat.com/ish-gjyqtarja-tolaj-edhe-sot-para-gjykates/20%Monthly2018-05-07 07:39
https://www.informatat.com/pas-14-qershorit-eulex-i-i-panevojshem-ne-kosove/20%Monthly2018-05-07 07:39
https://www.informatat.com/zvarritet-perfundimi-i-4-kilometrave-te-rruges-podujeve-prishtine/20%Monthly2018-05-07 07:37
https://www.informatat.com/alarm-te-reali-ne-prag-te-finales-se-lk-se/20%Monthly2018-05-07 07:35
https://www.informatat.com/neser-nise-edicioni-i-17-te-i-panairit-expokos/20%Monthly2018-05-07 07:29
https://www.informatat.com/golden-state-dhe-houston-rockets-marrim-fitoret-e-treta/20%Monthly2018-05-07 07:23
https://www.informatat.com/dy-cmime-per-filma-kosovare-ne-los-angeles/20%Monthly2018-05-07 07:19
https://www.informatat.com/komuna-e-gjilanit-140-mije-euro-borxhe-per-rrjetin-e-ndricimit-publik/20%Monthly2018-05-07 07:16
https://www.informatat.com/gazetarja-qe-ka-pare-300-ekzekutime/20%Monthly2018-05-07 07:14
https://www.informatat.com/vullkani-ne-hawai-shkaterron-dhjetera-shtepi/20%Monthly2018-05-07 07:13
https://www.informatat.com/gjendet-turistja-austriake-qe-humbi-ne-llogara/20%Monthly2018-05-07 07:10
https://www.informatat.com/10-milione-njerez-ndjekin-dua-lipen/20%Monthly2018-05-07 07:11
https://www.informatat.com/zidane-ronaldo-eshte-i-shqetesuar-kemba-nuk-duket-mire/20%Monthly2018-05-07 07:07
https://www.informatat.com/putin-nis-zyrtarisht-mandatin-e-katert-si-president-i-rusise/20%Monthly2018-05-07 07:06
https://www.informatat.com/kfor-i-i-gatshem-te-ndihmoje-ne-arrestimet-e-speciales/20%Monthly2018-05-07 07:05
https://www.informatat.com/kamioni-rrokulliset-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-05-07 07:02
https://www.informatat.com/vihet-ne-dyshim-miqesorja-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-05-07 07:01
https://www.informatat.com/agjencia-e-prokurimit-rrezikon-tia-humbe-buxhetit-2-6-milione-euro/20%Monthly2018-05-07 07:00
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-lipjanit-i-bejne-vetes-dhurate-8-mije-euro/20%Monthly2018-05-07 06:58
https://www.informatat.com/nuk-ka-interesim-qe-zgjedhjet-te-mbahen-kete-vit/20%Monthly2018-05-07 13:57
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-05-07 06:50
https://www.informatat.com/ekspertet-nuk-presin-te-evitohen-parregullsite-ne-provimin-e-matures/20%Monthly2018-05-07 06:46
https://www.informatat.com/100-mije-euro-gjoba-te-zgjedhjeve-nuk-jane-shlyer-ende/20%Monthly2018-05-07 11:20
https://www.informatat.com/platforma-per-dialog-veshtire-te-marre-vulen-e-kuvendit/20%Monthly2018-05-07 11:20
https://www.informatat.com/vucic-duhet-ta-kuptojme-se-kontrollojme-me-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-07 06:06
https://www.informatat.com/aktivitetet-e-zyres-se-be-se-per-nder-te-dites-se-evropes/20%Monthly2018-05-07 11:20
https://www.informatat.com/gwyneth-paltrow-dhe-brad-falchuk-nenshkruajne-marreveshje-paramartesore/20%Monthly2018-05-07 06:00
https://www.informatat.com/cfare-eshte-nje-mengjes-ideal/20%Monthly2018-05-06 14:20
https://www.informatat.com/elbasan-33-vjecarit-tentojne-ti-djegin-makinen/20%Monthly2018-05-07 05:57
https://www.informatat.com/nente-rregulla-per-te-filluar-diten-me-kemben-e-duhur/20%Monthly2018-05-06 14:19
https://www.informatat.com/probleme-me-zgjimin-ne-mengjes-keto-keshilla-do-ju-ndihmojne/20%Monthly2018-05-06 14:18
https://www.informatat.com/nje-ecje-ne-mengjes-ju-ben-mire/20%Monthly2018-05-06 14:05
https://www.informatat.com/cdo-mengjes-ndiqni-keto-rregulla-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2018-05-06 14:04
https://www.informatat.com/zgjimi-ne-ora-5-u-ben-me-te-zgjuar/20%Monthly2018-05-06 14:01
https://www.informatat.com/ja-kur-fillon-te-shkaterrohet-jeta-juaj-seksuale/20%Monthly2018-05-06 13:50
https://www.informatat.com/pese-raste-kur-mardhenia-seksuale-mund-te-jete-vdekjeprurese/20%Monthly2018-05-06 13:39
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-beni-kur-keni-probleme-me-gjumin/20%Monthly2018-05-06 13:36
https://www.informatat.com/5-menyra-per-te-shuar-xhelozine-e-partnerit/20%Monthly2018-05-06 11:17
https://www.informatat.com/4-shenja-se-ai-po-flirton-me-nje-tjeter/20%Monthly2018-05-06 11:13
https://www.informatat.com/cdo-e-treta-femer-tradhton-nje-here-ne-jete/20%Monthly2018-05-06 11:11
https://www.informatat.com/cka-shohin-meshkujt-te-nje-femer-se-pari/20%Monthly2018-05-06 11:06
https://www.informatat.com/sekreti-i-nje-gjumi-ideal/20%Monthly2018-05-06 11:04
https://www.informatat.com/si-ta-ruani-qetesine-kur-dicka-shkon-keq-ne-pune/20%Monthly2018-05-06 07:49
https://www.informatat.com/aliu-akuzon-qeverisjen-e-kaluar-per-projekte-jo-cilesore-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-06 07:53
https://www.informatat.com/arsyet-qe-ju-prishin-gjumin/20%Monthly2018-05-06 07:54
https://www.informatat.com/barcelona-nuk-fal-as-me-10-lojtare-ndan-piket-me-realin/20%Monthly2018-05-06 20:48
https://www.informatat.com/vushtrria-pritet-te-behet-me-zone-industriale/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/punet-e-dores-te-pashmangshme-edhe-ne-te-ardhmen-e-automobilizmit/20%Monthly2018-05-06 08:13
https://www.informatat.com/aliu-viziton-biznese-e-objekte-banimi-pas-vershimeve/20%Monthly2018-05-06 13:57
https://www.informatat.com/musaj-synon-te-pershendetet-me-paraqitje-ne-champions/20%Monthly2018-05-06 08:15
https://www.informatat.com/selena-gomez-ne-prada-show-2019/20%Monthly2018-05-06 08:17
https://www.informatat.com/a-u-torturua-dhe-me-pas-u-dogj-kosovari-ne-makine/20%Monthly2018-05-06 13:30
https://www.informatat.com/interesim-i-madh-per-pjesemarrje-ne-seminarin-e-gjuhes/20%Monthly2018-05-06 08:25
https://www.informatat.com/sulmon-nje-person-me-kondak-te-pistoletes-ne-istog/20%Monthly2018-05-06 13:23
https://www.informatat.com/luleshtrydhe-dhe-dhembe-te-bardhe/20%Monthly2018-05-06 10:52
https://www.informatat.com/20-gjera-qe-mund-te-beni-ne-shqiperi/20%Monthly2018-05-06 08:30
https://www.informatat.com/23-minatore-kane-vdekur-ne-pakistan/20%Monthly2018-05-06 10:56
https://www.informatat.com/fergusoni-mbetet-ne-kujdes-intensiv/20%Monthly2018-05-06 10:57
https://www.informatat.com/messi-nuk-shenon-kunder-realit-ne-camp-nou-qe-nga-viti-2012/20%Monthly2018-05-06 10:59
https://www.informatat.com/fitim-kryeziu-kampion-i-policise-se-kosoves-ne-atletike/20%Monthly2018-05-06 11:08
https://www.informatat.com/leku-me-nivel-rekord-ndaj-euros/20%Monthly2018-05-06 15:06
https://www.informatat.com/cokollata-e-zeze-permireson-shikimin-tuaj/20%Monthly2018-05-06 15:00
https://www.informatat.com/kampioni-i-botes-mendon-terheqjen-nga-boksi/20%Monthly2018-05-06 14:57
https://www.informatat.com/policia-serbe-nuk-lejon-sheshelin-te-mbaje-tubim/20%Monthly2018-05-06 14:53
https://www.informatat.com/kurti-e-pacolli-nuk-marrin-pjese-ne-tryezen-e-veselit/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/ish-eskorta-australiane-zbulon-cfare-duan-meshkujt-ne-shtrat/20%Monthly2018-05-06 14:44
https://www.informatat.com/zbuloni-ne-cilen-moshe-gjoksi-i-femrave-arrin-kulmin/20%Monthly2018-05-06 14:41
https://www.informatat.com/kafeja-rrit-potencialin-seksual-tek-mashkulli-2/20%Monthly2018-05-06 14:38
https://www.informatat.com/bizneset-ankohen-per-mungese-te-punetoreve-te-profilizuar/20%Monthly2018-05-06 14:35
https://www.informatat.com/deulofeu-thote-se-messi-po-e-perjashton-nga-barca/20%Monthly2018-05-06 14:26
https://www.informatat.com/arsyet-e-anulimit-te-ndeshjes-zvezda-gracanica/20%Monthly2018-05-06 14:24
https://www.informatat.com/mbyllet-per-vizitoret-shpella-e-gadimes/20%Monthly2018-05-06 14:22
https://www.informatat.com/kuci-merr-besimin-te-udheheq-aak-ne-junik/20%Monthly2018-05-06 14:15
https://www.informatat.com/mbyllet-rruga-per-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/librat-qe-duhet-lexuar-patjeter/20%Monthly2018-05-06 13:58
https://www.informatat.com/sali-berisha-reagon-per-djegien-e-kosovarit/20%Monthly2018-05-06 13:55
https://www.informatat.com/armiqte-e-greqise-shqiperia-e-dyta/20%Monthly2018-05-06 13:52
https://www.informatat.com/inter-mban-gjalle-shpresat-per-champions/20%Monthly2018-05-06 13:45
https://www.informatat.com/dhjete-vrasje-per-4-muaj/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-nuk-jeni-e-gatshme-per-martese/20%Monthly2018-05-06 13:32
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-rrefen-si-rrahu-nje-mashkull-ne-klub/20%Monthly2018-05-06 13:27
https://www.informatat.com/sulm-me-acid-ne-mes-te-rruges-tre-te-rinj-ne-spital/20%Monthly2018-05-06 13:21
https://www.informatat.com/afganistan-te-pakten-10-te-vrare-nga-nje-shperthim-ne-nje-xhami/20%Monthly2018-05-06 13:18
https://www.informatat.com/hoti-agani-bashke-me-rugoven-shkruan-historine-e-re-te-kosoves/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/lufta-me-inteligjencen-artificiale/20%Monthly2018-05-06 13:05
https://www.informatat.com/sabri-fejzullahu-serish-i-kendon-prishtines/20%Monthly2018-05-06 13:03
https://www.informatat.com/kosova-e-magjepsur-nga-bitcoin-e-thote-edhe-ask/20%Monthly2018-05-06 13:15
https://www.informatat.com/robotet-zevendesojne-mesuesit-ne-finlande/20%Monthly2018-05-06 12:57
https://www.informatat.com/vulin-po-qendron-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/cardi-b-po-perballet-me-nje-problem-gjate-shtatzenise/20%Monthly2018-05-06 12:50
https://www.informatat.com/sulmohet-zhujoviq-pasi-tha-se-shesheli-eshte-kriminel-lufte/20%Monthly2018-05-06 12:48
https://www.informatat.com/telefoni-me-i-shitur-nga-fillimi-i-vitit/20%Monthly2018-05-06 12:42
https://www.informatat.com/pse-vejushat-rrezikojne-te-vdesin-me-heret-se-zakonisht/20%Monthly2018-05-06 12:40
https://www.informatat.com/njihuni-me-ndertesat-me-te-larta-ne-bote/20%Monthly2018-05-06 12:38
https://www.informatat.com/humbni-peshe-me-nje-injeksion/20%Monthly2018-05-06 12:34
https://www.informatat.com/si-te-pushosh-se-dashuruari-ate-qe-nuk-te-do/20%Monthly2018-05-06 12:32
https://www.informatat.com/rikthehen-emocionet-e-el-clasicos-keto-jane-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-05-06 12:27
https://www.informatat.com/nis-insight-per-te-eksploruar-marsin/20%Monthly2018-05-06 12:25
https://www.informatat.com/tinejxheri-qe-po-synon-te-jete-ylli-i-pare-i-indise-ne-golf/20%Monthly2018-05-06 12:21
https://www.informatat.com/ky-eshte-viktima-i-djegur-brenda-makines-ne-fushe-kruje/20%Monthly2018-05-06 12:19
https://www.informatat.com/serbi-ministri-ofendon-kryeministren-per-shkak-se-eshte-homoseksuale/20%Monthly2018-05-06 12:14
https://www.informatat.com/si-tiu-pergjigjeni-pyetjeve-kurth/20%Monthly2018-05-06 12:11
https://www.informatat.com/balada-e-rradhes-e-lorit/20%Monthly2018-05-06 12:09
https://www.informatat.com/kim-kardashian-nuk-heq-dore/20%Monthly2018-05-06 12:04
https://www.informatat.com/presidenti-iranian-paralajmeron-donald-trump-per-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2018-05-06 11:58
https://www.informatat.com/5-mije-femra-dalin-topless-per-fushaten-kunder-abuzimit-seksual/20%Monthly2018-05-06 11:54
https://www.informatat.com/galeria-e-parisit-i-hap-dyert-nudisteve/20%Monthly2018-05-06 11:52
https://www.informatat.com/iraku-kryen-sulme-ajrore-ndaj-isis-it-ne-siri/20%Monthly2018-05-06 11:50
https://www.informatat.com/rreshqitje-e-dheut-ne-zonen-peje-rozhaje/20%Monthly2018-05-06 11:47
https://www.informatat.com/bananja-fruti-magjik-i-shendetit/20%Monthly2018-05-06 11:45
https://www.informatat.com/limaj-luftetaret-e-uck-se-jane-gurthemeli-i-kosoves-se-lire/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/reshitaj-ne-stamboll-kosova-faktor-stabiliteti-e-paqeje-ne-rajon/20%Monthly2018-05-06 11:22
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-nderuam-ideologun-e-ceshtjes-kombetare-ismail-haradinaj-dhe-luftetarin-e-hershem-luan-haradinaj/20%Monthly2018-05-07 06:55
https://www.informatat.com/serbia-ta-njohe-kosoven-dhe-te-mos-e-pengoje-themelimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-05-07 06:54
https://www.informatat.com/risi-per-outlook-ja-cfare-ben-microsoft/20%Monthly2018-05-06 10:52
https://www.informatat.com/fuoristrada-lamborghini-shetit-neper-bote-foto/20%Monthly2018-05-06 10:51
https://www.informatat.com/arrestohen-shtate-persona-per-hedhje-te-granates-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-06 10:50
https://www.informatat.com/demonstrata-kunder-putin-mbi-1-mije-te-arrestuar-mes-tyre-edhe-kreu-i-opozites/20%Monthly2018-05-06 10:47
https://www.informatat.com/trefishohet-sasia-e-te-dhenave-qe-mbledh-nsa/20%Monthly2018-05-06 10:46
https://www.informatat.com/rivaliteti-ne-det-te-hapur-me-rusine-ekspertet-komentojne-vendimin-e-shba/20%Monthly2018-05-06 10:45
https://www.informatat.com/antibiotiket-po-humbasin-fuqine-bakteret-gjithnje-e-me-rezistente/20%Monthly2018-05-06 10:43
https://www.informatat.com/gjyshja-qe-konkurron-me-vajzat-e-reja-foto/20%Monthly2018-05-06 10:41
https://www.informatat.com/stormi-nje-tifoze-qe-do-e-donte-cdo-ekip-foto/20%Monthly2018-05-06 10:38
https://www.informatat.com/e-zbuloi-tare-united-shifer-rekord-per-lojtarin-e-lazio/20%Monthly2018-05-06 10:37
https://www.informatat.com/kurti-mos-te-lejojme-bosnjezimin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-06 10:21
https://www.informatat.com/thaci-agani-ishte-intelektuali-i-shquar-dhe-politikani-i-mprehte/20%Monthly2018-05-07 06:54
https://www.informatat.com/beqiri-figura-dhe-kontributi-i-fehmi-aganit-po-i-mungon-kosoves/20%Monthly2018-05-06 10:11
https://www.informatat.com/shkolla-e-mjekise-ne-prishtine-ne-gjendje-te-mjerueshme-nxenesit-i-blejne-vete-materialet-video/20%Monthly2018-05-07 06:54
https://www.informatat.com/gjendet-nje-foshnje-e-braktisur-mbi-veturen-e-imamit-te-xhamise-ne-istog/20%Monthly2018-05-06 10:06
https://www.informatat.com/kurti-te-dorehequrit-synuan-ta-shkaterrojne-vetevendosjen/20%Monthly2018-05-07 06:54
https://www.informatat.com/plagos-prinderit-me-thike-dhe-hidhet-nga-kati-i-trete/20%Monthly2018-05-06 08:27
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-ben-homazhe-te-varri-i-fehmi-aganit/20%Monthly2018-05-06 08:11
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-vrasja-e-fehmi-aganit/20%Monthly2018-05-06 08:08
https://www.informatat.com/haradinaj-ben-homazhe-te-varri-i-vellait/20%Monthly2018-05-06 08:06
https://www.informatat.com/ditelindja-e-gjergj-kastriotit-skenderbeu/20%Monthly2018-05-06 07:56
https://www.informatat.com/moti-sot-3/20%Monthly2018-05-06 07:47
https://www.informatat.com/perleshje-ne-burg-shqiptaret-bejne-per-spital-nigerianet/20%Monthly2018-05-06 07:44
https://www.informatat.com/a-u-vra-dhe-dogj-57-vjecari-nga-kosova-per-nje-lidhje-dashurie/20%Monthly2018-05-06 07:42
https://www.informatat.com/21-vjet-nga-renia-e-luan-haradinajt/20%Monthly2018-05-06 07:37
https://www.informatat.com/bullgaria-shpreson-se-kosova-sdo-te-jete-pengese-per-asnje-shtet-te-be-se-per-samitin-e-sofjes/20%Monthly2018-05-07 06:54
https://www.informatat.com/studimi-i-ri-tregon-si-ta-zgjatni-jeten-tuaj-per-10-vjet-me-shume/20%Monthly2018-05-06 12:53
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-vizitoi-te-aksidentuarit/20%Monthly2018-05-07 06:54
https://www.informatat.com/zevendesministrat-ankohen-se-punojne-shume-por-spo-i-percjellin-mediat/20%Monthly2018-05-05 20:52
https://www.informatat.com/vonohen-fluturimet-shkaku-i-motit-te-keq/20%Monthly2018-05-05 19:31
https://www.informatat.com/zgjerimi-i-rruges-ne-veternik-i-kushton-buxhetit-800-mije-euro-per-600-metra-rruge/20%Monthly2018-05-05 19:26
https://www.informatat.com/kursimi-qe-mund-ti-kushtoje-buxhetit-te-kosoves-humbjen-e-2-6-milione-eurove/20%Monthly2018-05-05 19:22
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-vizitoi-te-lenduarit-ne-spitalin-rajonal-te-pejes/20%Monthly2018-05-07 06:54
https://www.informatat.com/shperthen-nje-granate-dore-ne-prishtine/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-detaje-te-reja-per-te-lenduarit-nga-aksidenti-ne-peje/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/21570-2/20%Monthly2018-05-05 16:33
https://www.informatat.com/policia-31-te-lenduarit-jashte-rrezikut-per-jete-aksidenti-ndodhi-per-shkak-te-pakujdesise-se-shoferit/20%Monthly2018-05-05 16:30
https://www.informatat.com/besart-berisha-kampion-i-australise-per-here-te-katert/20%Monthly2018-05-05 15:50
https://www.informatat.com/8-zakonet-e-njerezve-me-vetebesim-te-larte/20%Monthly2018-05-05 15:47
https://www.informatat.com/rektori-i-ushaf-se-merr-pjese-ne-akademine-per-menaxhimin-e-arsimit-te-larte-ne-angli/20%Monthly2018-05-05 15:37
https://www.informatat.com/tri-vetura-ndeshen-ne-rrugen-e-kombit-te-lenduar/20%Monthly2018-05-05 15:31
https://www.informatat.com/kadri-veseli-femijeve-te-deshmoreve-ju-bartni-mesazhin-e-sakrifices-per-kosoven/20%Monthly2018-05-05 15:25
https://www.informatat.com/haradinaj-konfirmon-se-te-aksidentuarit-ne-peje-jane-jashte-rrezikut-per-jete/20%Monthly2018-05-05 15:23
https://www.informatat.com/zidane-jemi-ne-finale-sepse-e-kemi-merituar/20%Monthly2018-05-05 15:18
https://www.informatat.com/peje-31-te-lenduarit-jashte-rrezikut-per-jete-aksidenti-ndodhi-per-shkak-te-pakujdesise-se-shoferit/20%Monthly2018-05-05 15:13
https://www.informatat.com/juventusi-deshiron-rikthimin-e-pogbas-por-vetem-si-huazim/20%Monthly2018-05-05 15:03
https://www.informatat.com/bytyqi-ne-15-vjetorin-e-for-you-kjo-reviste-ka-bashkuar-te-rinjte-e-kosoves/20%Monthly2018-05-05 14:47
https://www.informatat.com/haradinaj-sportistet-tane-jane-ambasadoret-me-te-mire/20%Monthly2018-05-05 14:44
https://www.informatat.com/erera-te-fuqishme-dhe-rrebesh-shiu-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-05 14:41
https://www.informatat.com/u15-kosove-vs-shqiperi-ndahen-me-barazim/20%Monthly2018-05-05 14:34
https://www.informatat.com/arrestohen-14-valltare-ne-objekte-hotelierike-ne-rajonin-e-tetoves/20%Monthly2018-05-05 14:32
https://www.informatat.com/prestigjiozja-new-york-post-sot-ne-gjuhen-shqipe-ckemi-albanian/20%Monthly2018-05-05 14:29
https://www.informatat.com/gjendet-makina-e-djegur-dyshohet-per-nje-viktime-brenda-saj/20%Monthly2018-05-05 14:20
https://www.informatat.com/spitali-i-pejes-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-dergohen-31-udhetare-te-lenduar-ne-aksident/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-zbulon-depon-e-droges-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/pritet-te-shembet-ura-ne-lumin-lepenc-dyshohet-se-aty-mund-te-jete-polici-armend-trena/20%Monthly2018-05-05 14:06
https://www.informatat.com/ne-spitalin-e-pejes-dergohen-31-udhetare-te-lenduar-ne-aksident/20%Monthly2018-05-05 13:58
https://www.informatat.com/aksidentohet-nje-autobus-ne-peje-dhjetera-te-lenduar/20%Monthly2018-05-05 13:54
https://www.informatat.com/milaim-zeka-kerkon-shkarkimin-e-gjergj-dedajt/20%Monthly2018-05-05 13:52
https://www.informatat.com/unicef-lufta-ne-ukraine-me-ndikim-shkaterrues-ne-arsim/20%Monthly2018-05-05 13:49
https://www.informatat.com/ministri-hasani-perkulet-para-deshmoreve-te-vitise/20%Monthly2018-05-05 13:46
https://www.informatat.com/pas-vullkanit-termete-te-forta-ne-hawaii/20%Monthly2018-05-05 13:36
https://www.informatat.com/ministria-pret-qe-projektligji-per-fsk-ne-te-procedohet-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-05-05 13:28
https://www.informatat.com/ish-presidenti-amerikan-bush-lirohet-nga-spitali/20%Monthly2018-05-05 13:23
https://www.informatat.com/perplasje-te-varrezat-e-deshmoreve-ne-tirane-sulmohen-me-shkopinj-veteranet/20%Monthly2018-05-05 13:18
https://www.informatat.com/promovimi-i-romanit-dushkajes-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-05 13:13
https://www.informatat.com/interesimi-i-madh-i-te-rinjeve-per-polici-do-te-pranohen-me-te-miret/20%Monthly2018-05-05 13:07
https://www.informatat.com/auditori-i-pergjithshem-i-kosoves-ben-shkelje-ligjore/20%Monthly2018-05-05 12:53
https://www.informatat.com/azdriana-mehmeti-kerkon-mbeshtetjen-per-asamblene-e-flensburg-video/20%Monthly2018-05-06 13:33
https://www.informatat.com/ende-asnje-i-dyshuar-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-05-05 12:43
https://www.informatat.com/dedaj-kundershton-pacollin-kosova-jo-ne-organizaten-boterore-islamike/20%Monthly2018-05-05 12:39
https://www.informatat.com/mitrovica-perkujton-artim-jasharin/20%Monthly2018-05-05 12:32
https://www.informatat.com/greqi-kapet-shqiptari-me-3-kallashnikove/20%Monthly2018-05-05 12:23
https://www.informatat.com/latifi-kercenon-punonjesit-e-komunes-per-mosrespektim-e-orarit-te-punes/20%Monthly2018-05-05 12:20
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-po-na-bashkojne-me-meritoret-tane-ata-qe-jane-ne-themel-te-lirise-sone/20%Monthly2018-05-05 12:17
https://www.informatat.com/opozita-paralbnajmeron-prishjen-e-folese-se-erdoganit/20%Monthly2018-05-05 11:44
https://www.informatat.com/filluan-punimet-ne-zgjerimin-e-rruges-nacionale-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2018-05-05 11:42
https://www.informatat.com/per-kosoven-serbia-kerkon-perkrahjen-e-rusise-dhe-kines/20%Monthly2018-05-05 11:37
https://www.informatat.com/kqz-pret-qe-me-rishikim-te-buxhetit-te-mundesohet-pagesa-e-komisionereve-per-zgjedhjet-2017/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/prizren-arrestohet-nena-e-cila-nuk-kujdesej-per-femijet/20%Monthly2018-05-05 11:29
https://www.informatat.com/punimet-ne-hyrje-te-prishtines-do-te-perfundojne-brena-55-diteve/20%Monthly2018-05-05 11:25
https://www.informatat.com/perkujtohen-deshmoret-e-kombit-ramadan-rexhepi-dhe-imri-halili/20%Monthly2018-05-05 11:20
https://www.informatat.com/zaev-presim-zgjidhje-te-shpejte-per-ceshtjen-e-emrit/20%Monthly2018-05-05 11:17
https://www.informatat.com/qeveria-harxhon-1-milion-e-208-mije-euro-ne-vit-per-qira/20%Monthly2018-06-10 12:19
https://www.informatat.com/rita-ora-me-3-qershor-ne-tirane/20%Monthly2018-05-05 11:11
https://www.informatat.com/gjakova-shenon-613-vjetorin-e-lindjes-se-gjergj-kastriotit/20%Monthly2018-05-05 11:04
https://www.informatat.com/vuciq-do-te-kemi-presione-te-medha-per-kosoven/20%Monthly2018-05-05 11:00
https://www.informatat.com/glps-per-gjashtemujorin-e-dyte-te-2017-tes-u-realizuan-39-te-objektivave-per-msa-ne/20%Monthly2018-05-05 10:54
https://www.informatat.com/decan-persona-te-panjohur-gjuajne-me-arme-zjarri-nje-shtepi/20%Monthly2018-05-05 10:44
https://www.informatat.com/haradinaj-brezi-i-uck-se-rrugetimin-e-kulmoi-me-liri/20%Monthly2018-05-05 10:48
https://www.informatat.com/mourinho-me-rekord-negativ-humb-nga-tri-skuadra-te-reja-ne-premier-lige/20%Monthly2018-05-05 10:34
https://www.informatat.com/shiten-89-te-biletave-per-boteror/20%Monthly2018-05-05 10:23
https://www.informatat.com/kreret-e-shqiperise-nderojne-te-renet-per-atdhe/20%Monthly2018-05-05 10:20
https://www.informatat.com/takohen-kosova-dhe-shqiperia-u15/20%Monthly2018-05-05 10:14
https://www.informatat.com/aksion-per-pastrimin-e-te-gjitha-komunave-ne-maqedoni/20%Monthly2018-05-05 10:08
https://www.informatat.com/gafi-i-mkrs-se-e-qon-baletin-ne-france-para-kohe/20%Monthly2018-05-05 10:05
https://www.informatat.com/spitalit-te-pejes-i-mungon-rezonanca-magnetike-nevoje-e-domosdoshme/20%Monthly2018-05-05 10:00
https://www.informatat.com/nuredin-lushtaku-thote-se-ai-nuk-ka-qene-cak-i-vrasjes-por-kusheriri-i-tij/20%Monthly2018-05-05 09:50
https://www.informatat.com/trump-ndryshon-mendje-per-sa-kohe-jam-president-ligji-per-armet-nuk-preket/20%Monthly2018-05-05 09:48
https://www.informatat.com/kerkohet-precizimi-i-aktakuzes-ne-rastin-bukoshi-dhe-tolaj/20%Monthly2018-05-05 09:45
https://www.informatat.com/alarmohet-ndotja-e-ambientit-nga-furrat-e-gelqeres/20%Monthly2018-05-05 09:42
https://www.informatat.com/atk-masazheret-biznese-te-tatueshme-me-veprimtarine-e-tyre-merren-institucionet-kompetente/20%Monthly2018-05-05 09:36
https://www.informatat.com/pacolli-pjese-e-konferences-se-organizates-se-bashkepunimit-islamik/20%Monthly2018-05-05 09:22
https://www.informatat.com/ne-lepenc-vazhdojne-kerkimet-per-policin-e-dyte/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/se-shpejti-shpallet-konkursi-per-drejtor-te-bordit-te-sigurimeve-shendetesore/20%Monthly2018-05-05 09:05
https://www.informatat.com/semundjet-me-kosto-mbfi-30-mije-euro-sigurimi-shendetesor-do-ti-mbuloje-70-te-shumes/20%Monthly2018-05-05 09:07
https://www.informatat.com/pas-serbise-sportistet-kosovar-slejohen-ta-perfaqesojne-kosoven-as-ne-bosnje-hercegovine/20%Monthly2018-05-05 08:47
https://www.informatat.com/bullgaria-shqiperia-greqia-dhe-maqedonia-thellojne-bashkepunimet/20%Monthly2018-05-05 08:42
https://www.informatat.com/kryeqyteti-i-kosoves-pa-spital-ndertimi-i-tij-ne-diskutim-e-siper/20%Monthly2018-05-05 08:35
https://www.informatat.com/romet-ashkalite-e-egjiptasit-nuk-po-punesohen-ne-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2018-05-05 08:28
https://www.informatat.com/kfor-beni-ndryshimet-kdushtetuese-pastaj-mund-ta-formoni-ushtrine/20%Monthly2018-05-05 08:39
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-zbardhd-edmrat-e-te-akuzuarve-ne-vjeshte/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/arrestimi-per-kokainen-arber-cekaj-ne-gjermani-me-identitet-tjeter/20%Monthly2018-05-05 08:14
https://www.informatat.com/kerkohet-precizimi-i-aktakuzes-ne-rastin-e-bukoshit-dhe-tolajt/20%Monthly2018-05-05 07:54
https://www.informatat.com/mijera-emigrante-nga-hondurasi-humbasin-mbrojtjen-ne-shba/20%Monthly2018-05-05 07:43
https://www.informatat.com/debuton-kartemonedha-e-pare-e-bitcoin/20%Monthly2018-05-05 07:39
https://www.informatat.com/supa-perplot-vitamina-heq-dy-kilograme-per-vetem-10-dite/20%Monthly2018-05-04 13:59
https://www.informatat.com/repistja-shperthen-me-klipin-kinez-dhe-mbreteror/20%Monthly2018-05-05 07:32
https://www.informatat.com/ministri-gashi-policia-nuk-beri-shkelje-gjate-arrestimit-dhe-deportimit-te-shtetasve-turq/20%Monthly2018-05-05 07:33
https://www.informatat.com/angela-merkel-konfirmon-takimin-me-hashim-thacin/20%Monthly2018-05-07 06:52
https://www.informatat.com/erdogan-do-te-mbaje-tubim-zgjedhor-ne-sarajeve-bosnja-se-konfirmon/20%Monthly2018-05-05 07:28
https://www.informatat.com/haradinaj-mburoje-e-ministrave-nen-akuze/20%Monthly2018-05-07 06:51
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ne-menyre-natyrale-ua-zbardhin-dhembet/20%Monthly2018-05-04 14:02
https://www.informatat.com/personat-me-depresion-flasim-shume-per-veten-e-tyre/20%Monthly2018-05-04 12:15
https://www.informatat.com/ushqimet-kunder-plakjes/20%Monthly2018-05-04 12:10
https://www.informatat.com/trump-eshte-caktuar-data-dhe-vendi-per-takimin-me-kim-jong-un/20%Monthly2018-05-04 19:59
https://www.informatat.com/perhapja-e-bakteries-rezistente-ndaj-antibiotikeve/20%Monthly2018-05-04 19:54
https://www.informatat.com/30-inspektore-te-mti-se-ne-veri-marrin-paga-pa-dal-fare-ne-pune/20%Monthly2018-05-07 06:51
https://www.informatat.com/soros-financon-nje-aplikacion-per-te-ndihmuar-imigrantet-e-paligjshem/20%Monthly2018-05-04 19:41
https://www.informatat.com/macron-1-vit-ne-detyre-presidenti-i-kontestuar-ne-france-por-i-dashur-per-nderkombetaret/20%Monthly2018-05-04 19:38
https://www.informatat.com/atk-tejkalon-planin-e-te-hyrave-2/20%Monthly2018-05-04 19:18
https://www.informatat.com/bresher-ne-rugove-foto/20%Monthly2018-05-04 19:12
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-nga-aak-ja-njeriu-me-i-afert-i-haradinajt/20%Monthly2018-05-07 06:51
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-te-hani-per-nje-gjume-te-thelle/20%Monthly2018-05-04 13:58
https://www.informatat.com/komuna-e-drenasit-ia-rrenon-objektin-nenkryetarit-te-nismes/20%Monthly2018-05-07 06:51
https://www.informatat.com/shperthen-vullkani-ne-hawai-shpallet-gjendje-emergjente/20%Monthly2018-05-04 18:51
https://www.informatat.com/grate-qe-hane-ushqim-te-shpejte-ju-duhet-me-shume-kohe-per-te-mbetur-shtatzene/20%Monthly2018-05-04 18:46
https://www.informatat.com/instagram-i-tashme-automatikisht-ndalon-gjuhen-e-urrejtjes/20%Monthly2018-05-04 18:39
https://www.informatat.com/ministri-i-njofton-qytetaret-per-rreshqitjet-e-mundshme-ne-rrugen-n-2-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-05-07 06:50
https://www.informatat.com/sa-milione-dollare-duhen-qe-te-ndihesh-vertet-i-pasur/20%Monthly2018-05-04 18:22
https://www.informatat.com/atentat-shqiptarit-ne-mes-te-athines-autoret-e-sulmojne-tek-berberi/20%Monthly2018-05-04 18:15
https://www.informatat.com/neser-fillojne-punimet-per-zgjerimin-e-rruges-nacionale-n25-2-segmenti-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2018-05-04 18:12
https://www.informatat.com/apeli-i-uefa-s-le-ne-fuqi-denimin-me-10-vite-per-skenderbeun/20%Monthly2018-05-04 18:05
https://www.informatat.com/nasa-mision-per-te-eksploruar-brendesine-e-marsit/20%Monthly2018-05-04 17:57
https://www.informatat.com/gerrard-nder-qe-te-behem-trajner-i-rangers/20%Monthly2018-05-04 14:55
https://www.informatat.com/nje-kishe-ne-arabine-saudite-arrihet-marreveshja-me-vatikanin/20%Monthly2018-05-04 17:53
https://www.informatat.com/qeveria-do-te-prishe-marreveshjen-telekom-z-mobile-para-privatizimit/20%Monthly2018-05-07 06:50
https://www.informatat.com/denim-nje-model-per-guximtaret/20%Monthly2018-05-04 17:18
https://www.informatat.com/lady-gotze-nje-yll-i-vertete/20%Monthly2018-05-04 17:14
https://www.informatat.com/shefi-i-eskortes-se-kryeministrit-haradinaj-nis-biznes-te-ndertimeve/20%Monthly2018-05-07 06:50
https://www.informatat.com/kosova-e-hapur-per-investimet-kanadeze-ne-fushen-e-minierave/20%Monthly2018-05-04 16:56
https://www.informatat.com/beqaj-rritja-e-punesimit-dhe-fuqizimi-ekonomik-i-grave-jane-synime-te-ministrise-se-inovacionit-dhe-ndermarresise/20%Monthly2018-05-04 16:25
https://www.informatat.com/mafia-e-tokave-goditja-e-madhe-e-peshqve-te-vegjel-opinion-nga-roland-qafoku/20%Monthly2018-05-04 16:09
https://www.informatat.com/tri-dobi-shendetesore-nga-limoni/20%Monthly2018-05-04 14:05
https://www.informatat.com/me-shume-se-125-persona-te-vdekur-nga-stuhia-e-pluhurit-ne-indi/20%Monthly2018-05-04 15:44
https://www.informatat.com/keto-probleme-shendetesore-i-shkakton-qendrimi-ulur/20%Monthly2018-05-04 13:56
https://www.informatat.com/recica-takon-qytetaret-gjilanas-aftesimi-profesional-kush-per-punesim/20%Monthly2018-05-04 15:34
https://www.informatat.com/polici-malsor-dashi-varroset-me-ceremoni-shteterore-2/20%Monthly2018-05-04 15:28
https://www.informatat.com/mediat-kolumbiane-mafia-shqiptare-e-rrezikshme-blen-droge-kolumbiane/20%Monthly2018-05-04 15:17
https://www.informatat.com/sallata-me-e-mire-e-mbremjes/20%Monthly2018-05-04 12:12
https://www.informatat.com/polici-malsor-dashi-varroset-me-ceremoni-shteterore/20%Monthly2018-05-07 06:50
https://www.informatat.com/lovren-reali-duhet-ti-frikesohet-liverpoolit/20%Monthly2018-05-04 14:57
https://www.informatat.com/kremlini-mirepret-deklaraten-e-zemanit-per-agjentin-novicok/20%Monthly2018-05-04 14:53
https://www.informatat.com/abbas-kerkon-falje-per-komentet-per-holokaustin/20%Monthly2018-05-04 14:50
https://www.informatat.com/i-kerkuari-shqiptar-per-kokaine-u-arrestua-ne-gjermani/20%Monthly2018-05-04 14:48
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-dekreton-ligjin-per-ratifikimin-e-demarkacionit/20%Monthly2018-05-07 06:50
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-auditorin-gjeneral-te-polonise-krysztof-kwiatkowski/20%Monthly2018-05-04 14:42
https://www.informatat.com/akreditohet-oficeri-i-pare-nga-dogana-e-kosoves-per-projektin-copes/20%Monthly2018-05-04 14:29
https://www.informatat.com/reagon-mkrs-stadiumi-i-prishtines-po-ndertohet-jemi-ne-ecurin-dinamike-te-punimeve/20%Monthly2018-05-04 14:18
https://www.informatat.com/ne-agjencine-e-regjistrimit-civil-u-vendos-e-kiosku/20%Monthly2018-05-04 14:10
https://www.informatat.com/opozita-turke-del-me-kandidat-kunder-erdoganit/20%Monthly2018-05-04 14:09
https://www.informatat.com/hahn-nuk-ka-bilete-falas-per-ne-be/20%Monthly2018-05-04 14:07
https://www.informatat.com/filloi-ushtrimi-fushor-i-fsk-se-shqiponja-6/20%Monthly2018-05-04 14:01
https://www.informatat.com/qeveria-ul-rrogat-ne-ptk-per-40-per-qind/20%Monthly2018-05-04 13:55
https://www.informatat.com/dieta-me-uje-xhenxhefili/20%Monthly2018-05-04 13:54
https://www.informatat.com/komisioni-nuk-i-jep-mbeshtetjen-projekt-platformes-per-finalizim-te-dialogut-video/20%Monthly2018-05-07 06:50
https://www.informatat.com/deputetet-e-pavarur-behen-me-parti-te-re/20%Monthly2018-05-04 13:28
https://www.informatat.com/nato-ne-nuk-vendosim-per-fmisionin-dhe-mandatin-i-fsk-se/20%Monthly2018-05-04 13:17
https://www.informatat.com/osmani-platforma-me-shume-i-ngjane-nje-rezolute-live/20%Monthly2018-05-04 13:43
https://www.informatat.com/ferizaj-nenshkruan-projektin-per-ngrijen-e-shkathtesive-te-te-rinjte/20%Monthly2018-05-04 13:08
https://www.informatat.com/platforma-per-finalizim-te-dialogut-cilesohet-jo-serioze/20%Monthly2018-05-04 13:43
https://www.informatat.com/terhiqet-presidenti-palestinez-i-kerkon-falje-izraelit/20%Monthly2018-05-04 12:59
https://www.informatat.com/gorani-nuk-i-kemi-faj-presidentit-qe-nuk-e-deshmoi-veten-ne-dialog-live/20%Monthly2018-05-04 13:43
https://www.informatat.com/ymeri-kuvendi-te-marre-vendimin-per-permbylljen-e-dialogut-live/20%Monthly2018-05-04 13:43
https://www.informatat.com/rifillojne-kerkimet-per-policin-e-zhdukur/20%Monthly2018-05-04 12:47
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-hashim-thaqi-nuk-beri-tradheti-kombetare/20%Monthly2018-05-07 06:49
https://www.informatat.com/nisin-bisedat-ne-kuvend-per-permbylljen-e-dialogut-live/20%Monthly2018-05-04 13:44
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-qytetaret-te-marrin-pjese-ne-vendimmarrjen-per-investimet-kapitale/20%Monthly2018-05-04 12:31
https://www.informatat.com/haradinaj-arsyeton-mos-percjelljen-e-ligjit-per-fak-un/20%Monthly2018-05-07 06:49
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-qeverise/20%Monthly2018-05-07 06:49
https://www.informatat.com/varrimi-i-malsor-dashit-behet-sot-pasdite/20%Monthly2018-05-04 12:24
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-takon-delegacionin-e-komisionit-evropian/20%Monthly2018-05-04 12:19
https://www.informatat.com/mundesi-per-ngritje-pfrofesionale-ne-gjermani-memorandum-bashkepunimi/20%Monthly2018-05-04 12:20
https://www.informatat.com/dhjete-lojtaret-me-te-paguar-ne-el-clasico-messi-apo-ronaldo/20%Monthly2018-05-04 11:54
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-e-ka-ne-rend-dite-projekligjin-per-forcat-e-armatosura-dokument/20%Monthly2018-05-04 12:38
https://www.informatat.com/pacolli-ne-kamboxhia-pas-vizites-ne-hongkong/20%Monthly2018-05-04 11:34
https://www.informatat.com/thaci-pranon-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-i-san-marinos/20%Monthly2018-05-04 11:26
https://www.informatat.com/bayerni-pergatit-100-milione-euro-per-dybalan/20%Monthly2018-05-04 11:24
https://www.informatat.com/zaev-nuk-deshmon-per-sulmin-ndaj-seles/20%Monthly2018-05-04 11:20
https://www.informatat.com/nato-misioni-dhe-mandati-i-fsk-se-nuk-vendoset-nga-ne/20%Monthly2018-05-04 12:39
https://www.informatat.com/gashi-arsyeton-depertimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2018-05-04 11:13
https://www.informatat.com/milani-planifikon-goditje-te-trefishte-yjesh-ne-vere/20%Monthly2018-05-04 11:07
https://www.informatat.com/griezmann-mund-te-kaloje-ne-serie-a/20%Monthly2018-05-04 11:05
https://www.informatat.com/gjuha-shqipe-hyn-ne-programin-zyrtar-mesimor-ne-shba/20%Monthly2018-05-04 10:40
https://www.informatat.com/1shba-dhe-kina-perballen-me-dallime-te-medha-ne-ceshtjet-tregtare/20%Monthly2018-05-04 10:33
https://www.informatat.com/okb-planifikon-zhvarrosjen-e-trupave-te-viktimave-nga-armet-kimike-ne-siri/20%Monthly2018-05-04 10:31
https://www.informatat.com/havaji-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-05-04 10:28
https://www.informatat.com/presin-mbeshtetje-1642-projekte-bujqesore/20%Monthly2018-05-04 10:27
https://www.informatat.com/kete-vit-nuk-ndahet-cmimi-nobel-per-letersi/20%Monthly2018-05-04 10:26
https://www.informatat.com/veseli-priti-ne-takim-shefen-e-undp-se-ulrika-richardson/20%Monthly2018-05-04 10:18
https://www.informatat.com/delegacioni-i-liberalizimit-te-vizave-takim-me-kreret-e-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2018-05-04 10:16
https://www.informatat.com/latifi-diskuton-per-respektimin-e-orarit-te-punes/20%Monthly2018-05-04 10:14
https://www.informatat.com/neser-testimi-i-radhes-i-sistemit-te-alarmimit/20%Monthly2018-05-04 10:11
https://www.informatat.com/jahjaga-te-mos-mbesin-peng-qytetaret/20%Monthly2018-05-04 12:39
https://www.informatat.com/grate-deputete-me-te-pergjegjshme-se-burrat/20%Monthly2018-05-04 09:49
https://www.informatat.com/policia-vetura-e-policeve-te-aksidentuar-ka-qene-ne-rregull/20%Monthly2018-05-04 09:48
https://www.informatat.com/ligjit-per-gjuhet-spo-zbatohet/20%Monthly2018-05-04 09:38
https://www.informatat.com/kosova-se-shpejti-do-te-behet-me-kamp-rinor/20%Monthly2018-05-04 09:34
https://www.informatat.com/panairi-i-punes-ofron-4-mije-vende-pune/20%Monthly2018-05-04 12:39
https://www.informatat.com/eshte-koha-qe-gjermania-te-behet-investitori-me-i-madh-ne-vend/20%Monthly2018-05-04 09:10
https://www.informatat.com/cfare-thone-menstruacionet-per-femrat/20%Monthly2018-05-04 08:51
https://www.informatat.com/lilian-leite-gati-te-pushtoje-italine/20%Monthly2018-05-04 08:47
https://www.informatat.com/letra-e-ekonomisteve-per-trump-po-rikthen-depresionin-e-madh/20%Monthly2018-05-04 08:46
https://www.informatat.com/bytyqi-po-merr-pjese-ne-konferencen-rajonale-per-zhvillimin-e-femijerise-se-hershme/20%Monthly2018-05-04 08:45
https://www.informatat.com/haradinaj-eshte-vlere-njerezore-te-respektohet-gjuha-e-tjetrit/20%Monthly2018-05-04 08:41
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-rastin-axos-slejojme-qe-kosova-te-keqperdoret-si-shtet/20%Monthly2018-05-04 12:39
https://www.informatat.com/zeman-republika-ceke-ka-prodhuar-dhe-shkaterruar-novicok/20%Monthly2018-05-04 07:34
https://www.informatat.com/twitter-u-kerkon-perdoruesve-ndryshimin-e-fjalekalimeve/20%Monthly2018-05-04 07:32
https://www.informatat.com/mbi-125-persona-te-vdekur-nga-stuhia-e-pluhurit-ne-indi/20%Monthly2018-05-04 07:30
https://www.informatat.com/deputetet-dembele/20%Monthly2018-05-04 07:28
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-ne-gjendje-te-veshtire/20%Monthly2018-05-04 07:24
https://www.informatat.com/bill-cosby-e-roman-polanski-perjashtohen-nga-oskar/20%Monthly2018-05-04 07:22
https://www.informatat.com/neser-ne-ke-dergohet-raporti-final-per-vizat/20%Monthly2018-05-04 07:30
https://www.informatat.com/se-shpejti-raportohet-per-asociacionin-ne-bruksel/20%Monthly2018-05-04 07:09
https://www.informatat.com/1sigurimi-shendetesor-per-policine-ceshtje-urgjente/20%Monthly2018-05-04 07:07
https://www.informatat.com/heldt-gjermania-qendron-pas-integritetit-territorial-te-kosoves/20%Monthly2018-05-04 07:02
https://www.informatat.com/kungulleshat-e-mbushura-lehte-te-gatuhen-veshtire-ti-harrohet-shija/20%Monthly2018-05-03 12:46
https://www.informatat.com/1e-konfirmon-edhelluka-lajmin-e-mire-per-ptk-ne/20%Monthly2018-05-04 12:39
https://www.informatat.com/todosijeviq-do-te-punohet-ekskluzivisht-me-marreveshjet-e-brukselit/20%Monthly2018-05-04 13:41
https://www.informatat.com/vizitat-zyrtare-per-meditje-dhe-rekreacion/20%Monthly2018-05-04 12:40
https://www.informatat.com/thenie-te-balzakut-motivohuni-per-diten-tuaj-te-re/20%Monthly2018-05-03 12:52
https://www.informatat.com/si-ta-ndihmoni-trurin-te-perqendrohet/20%Monthly2018-05-03 13:53
https://www.informatat.com/keshilltari-i-isa-mustafes-perfundimisht-kosova-fitoi-betejen-ligjore-me-axosin/20%Monthly2018-05-04 13:41
https://www.informatat.com/cfare-mendojne-meshkujt-per-femrat-e-padepiluara/20%Monthly2018-05-03 20:03
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-paktit-irani-nuk-rinegociojme-opsioni-yne-dalja-prej-tij/20%Monthly2018-05-03 19:55
https://www.informatat.com/ronaldo-mourinho-zgjedh-me-te-mirin-mes-fenomenit-dhe-cr7/20%Monthly2018-05-03 19:54
https://www.informatat.com/pistoleta-celular-e-blen-per-vetem-500-dollare/20%Monthly2018-05-03 19:52
https://www.informatat.com/ylli-britanik-cmend-ndjekesit-ne-instagram-foto/20%Monthly2018-05-03 19:46
https://www.informatat.com/juncker-kerkon-shtetesi-belge-per-stafin-britanik-ne-be/20%Monthly2018-05-03 19:45
https://www.informatat.com/vv-e-quan-varr-luksoz-varrin-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-05-03 19:42
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-ndihmen-e-rusise-e-te-kines-kunder-britanise/20%Monthly2018-05-03 19:40
https://www.informatat.com/aston-martin-sjell-nendetesen-e-denje-per-007-en/20%Monthly2018-05-03 19:34
https://www.informatat.com/bkim-jashari-i-tregon-letrat-e-shpenzimeve/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/trupi-i-policit-dergohet-ne-institutin-e-mjekesise-ligjore/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/deshton-formimi-i-komisionit-hetimor/20%Monthly2018-05-03 19:22
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-po-ushqeheni-keq/20%Monthly2018-05-03 17:40
https://www.informatat.com/stuhi-vrastare-rere-ne-indi-vdesin-mbi-100-persona/20%Monthly2018-05-03 17:35
https://www.informatat.com/naser-rugova-ju-pershendes-nga-partia-me-e-madhe/20%Monthly2018-05-03 17:35
https://www.informatat.com/kanabisi-mund-te-shkaktoje-vdekjen-e-parakohshme-2/20%Monthly2018-05-03 17:27
https://www.informatat.com/shkencetari-104-vjecar-nga-australia-ne-zvicer-per-ti-dhene-fund-jetes/20%Monthly2018-05-03 17:25
https://www.informatat.com/doni-te-humbni-peshe-caji-duhet-pire-keshtu/20%Monthly2018-05-03 17:23
https://www.informatat.com/zemra-e-sabrines-rreh-vetem-per-coritiba-foto/20%Monthly2018-05-03 17:21
https://www.informatat.com/vjosa-i-thote-pdk-se-askush-nuk-ju-do-mezi-po-e-mbani-qeverine/20%Monthly2018-05-03 17:01
https://www.informatat.com/vuciqi-me-7-maj-tek-erdogani-me-8-e-9-maj-te-putini/20%Monthly2018-05-03 16:56
https://www.informatat.com/vjosa-dhe-memli-i-kugnderpergjigjen-zekes/20%Monthly2018-05-03 17:02
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-gati-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-03 16:37
https://www.informatat.com/zeka-ldk-se-dhe-pdk-se-ju-e-keni-thaqin-pengamer-te-perbashket-2/20%Monthly2018-05-03 20:17
https://www.informatat.com/zeka-ldk-se-dhe-pdk-se-ju-e-keni-thaqin-pengamer-te-perbashket/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/haradinaj-luksemburgu-partner-i-kosoves-ne-rrugen-evropiane/20%Monthly2018-05-03 15:50
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-berlin-takon-ambasadorin-wolfgang-ischinger/20%Monthly2018-06-10 12:19
https://www.informatat.com/presidenti-ngushellon-familjaret-e-policit-qe-u-gjet-sot/20%Monthly2018-05-03 15:45
https://www.informatat.com/kfw-e-shqetesuar-per-gjendjen-financiare-te-kostt-it/20%Monthly2018-05-03 15:40
https://www.informatat.com/qeveria-kompania-franceze-orange-e-interesuar-te-investoje-ne-telekomin-e-kosoves/20%Monthly2018-05-03 17:57
https://www.informatat.com/demi-per-buxhetin-nuk-ndalon-qeveria-po-i-paguan-kot-para-kompanive-per-listen-e-barnave/20%Monthly2018-06-10 12:20
https://www.informatat.com/be-parashikon-rritje-ekonomike-paralajmeron-britanine/20%Monthly2018-05-03 14:46
https://www.informatat.com/1fsk-e-gjene-malesor-dashin-policin-e-zhdukur-ne-lepenc/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/liverpool-pesefishon-investimin-e-lebron-james/20%Monthly2018-05-03 14:37
https://www.informatat.com/ish-ministri-nuk-pranon-se-eshte-nen-hetime/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/prokuroria-nis-hetimet-ndaj-pese-ish-ministrave-te-kosoves/20%Monthly2018-05-03 14:01
https://www.informatat.com/testi-i-matures-papagese-dhe-patelefona/20%Monthly2018-05-03 13:34
https://www.informatat.com/veseli-i-dergon-ftese-partive-politike-per-tryeze/20%Monthly2018-05-03 15:34
https://www.informatat.com/dua-performon-ne-finalfge-te-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-05-03 13:55
https://www.informatat.com/departamenti-i-gazetarise-pranon-donacion-560-libra-nga-ambasada-amerikane/20%Monthly2018-05-03 13:00
https://www.informatat.com/atk-me-aksion-ne-gracanice/20%Monthly2018-05-03 12:43
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-agim-ramadanin-ne-daten-e-lindjes-se-tij/20%Monthly2018-05-03 12:30
https://www.informatat.com/hajredin-kuqi-pas-kushtetutes-msa-ja-ka-fuqine-me-te-madhe/20%Monthly2018-05-03 12:26
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze/20%Monthly2018-05-03 12:24
https://www.informatat.com/trump-ia-ka-kthyer-parate-avokatit-qe-ka-paguar-aktoren-pornografike/20%Monthly2018-05-03 12:16
https://www.informatat.com/shba-ia-kthen-mijera-artefakte-te-lashta-irakut/20%Monthly2018-05-03 12:14
https://www.informatat.com/dhjetera-te-vdekur-nga-stuhite-e-pluhurit-ne-indi/20%Monthly2018-05-03 12:13
https://www.informatat.com/vriten-dy-pilote-ruse-nga-rrezimi-i-avionit-ne-siri/20%Monthly2018-05-03 12:10
https://www.informatat.com/themeluesi-i-whatsapp-largohet-nga-facebook/20%Monthly2018-05-03 12:09
https://www.informatat.com/kina-pergezon-kimin-per-ulje-te-tensioneve/20%Monthly2018-05-03 12:07
https://www.informatat.com/pas-rusise-dhe-irani-bllokon-telegramin/20%Monthly2018-05-03 12:03
https://www.informatat.com/thaci-kosova-ka-shume-gazetare-te-mire/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/a-mund-tju-vrase-dritba-artificiale-mjeket-thone-ndoshta/20%Monthly2018-05-03 12:01
https://www.informatat.com/gazetaret-protestojne-ne-diten-e-lirise-se-shtypit-per-kater-muaj-8-raste-te-sulmeve-ndaj-tyre/20%Monthly2018-05-03 11:53
https://www.informatat.com/rita-ora-do-te-rrit-temperaturat-ne-tirane/20%Monthly2018-05-03 11:50
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-ndihmen-e-obsh-per-qytete-te-pastra/20%Monthly2018-05-03 11:50
https://www.informatat.com/diskutohet-ligji-mbi-sponzorizimin-e-sportit/20%Monthly2018-05-03 11:46
https://www.informatat.com/ibrahimoviq-refuzovamn-100-milione-dollare-nga-kina/20%Monthly2018-05-03 11:49
https://www.informatat.com/eksperti-john-ashton-vjen-per-kosove-te-paster/20%Monthly2018-05-03 11:51
https://www.informatat.com/gazetaria-hulumtuese-ne-zhdukje-e-siper/20%Monthly2018-05-03 11:40
https://www.informatat.com/hasani-pa-media-te-lira-kosova-siu-bashkohet-shoqerive-perendimore/20%Monthly2018-05-03 11:38
https://www.informatat.com/projektligjin-per-perjjgjeggjesine-disiplinore-te-gjyqtareve-dhe-prokuroreve-kalon-perkunder-verejtjeve/20%Monthly2018-05-03 11:41
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-rezuloten-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-05-03 11:34
https://www.informatat.com/apeli-verteton-pafajesine-per-ish-kryetarin-e-obiliqit/20%Monthly2018-05-03 11:32
https://www.informatat.com/oconnell-puna-e-gazetarit-jetike-por-e-rrezikshme/20%Monthly2018-05-03 11:34
https://www.informatat.com/veseli-liria-e-fjales-eshte-shtylle-e-shoqerise-demokratike/20%Monthly2018-05-03 11:27
https://www.informatat.com/haradinaj-per-policet-e-zhdukur-disa-prej-kafiqave-ne-prishtine-po-japin-keshilla-si-te-veprohet-video/20%Monthly2018-05-03 13:31
https://www.informatat.com/kosova-anetaresohet-ne-programin-e-bashkepunimit-evropian-ne-shkence-dhe-teknologji/20%Monthly2018-05-03 11:20
https://www.informatat.com/rusia-thote-se-mund-te-bllokoje-edhe-viber-in/20%Monthly2018-05-03 11:19
https://www.informatat.com/tre-ministra-ftohen-per-raportim-ne-komisionin-per-komunitete-dhe-kthim/20%Monthly2018-05-03 11:18
https://www.informatat.com/1muzeu-i-zemrave-te-thyera-kete-vit-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-05-03 11:16
https://www.informatat.com/hoxha-media-e-lire-sinonim-i-lirise-dhe-demokracise-tone/20%Monthly2018-05-03 11:15
https://www.informatat.com/politika-e-aktit-te-kryer-si-shenje-dalluese-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-05-03 11:30
https://www.informatat.com/interpelance-per-gjendjen-e-telekomit-dhe-postes/20%Monthly2018-05-03 11:02
https://www.informatat.com/hasani-zona-ekonomike-ne-dgjilan-po-neglizhohet-nga-kryetari-haziri/20%Monthly2018-05-03 10:53
https://www.informatat.com/edhe-daut-haradinajt-i-del-pune-me-xhavit-halitin-video/20%Monthly2018-05-03 11:23
https://www.informatat.com/ariana-grande-sjell-albumin-e-ri/20%Monthly2018-05-03 10:13
https://www.informatat.com/1xhavit-haliti-une-se-kom-rreh-kerkon-edhe-se-kom-vra-kerkon-video/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/stjuardesa-mahnitese-e-emirateve/20%Monthly2018-05-03 10:10
https://www.informatat.com/le-bashkish-7-680-dollare-ne-nje-qebaptore1/20%Monthly2018-05-03 09:58
https://www.informatat.com/1haradinaj-i-drejtohet-driton-selmajnajt-une-jom-i-katunit-video/20%Monthly2018-05-03 12:02
https://www.informatat.com/vetmia-problem-shqetesues-i-shoqerise/20%Monthly2018-05-03 09:43
https://www.informatat.com/realizohet-embrioni-i-pare-teresisht-artificial/20%Monthly2018-05-03 09:40
https://www.informatat.com/ne-te-ardhmen-femijet-do-lindin-ndryshe/20%Monthly2018-05-03 09:36
https://www.informatat.com/zbulohet-mashtrimi-i-yjeve-te-youtube/20%Monthly2018-05-03 09:33
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-perndjekesi-i-sandra-bullock/20%Monthly2018-05-03 09:30
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-grabitje/20%Monthly2018-05-03 10:34
https://www.informatat.com/surpriza-qe-perloti-david-beckham-ne-43-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2018-05-03 09:27
https://www.informatat.com/molliqaj-qeveria-thaci-2-e-ka-pru-posten-e-telekomin-ne-kete-gjendje-video/20%Monthly2018-05-03 09:27
https://www.informatat.com/si-ndikon-femijeria-ne-jeten-dhe-suksesin-tuaj-2/20%Monthly2018-05-03 09:24
https://www.informatat.com/haradinaj-pa-serbine-nuk-zbardhet-rasti-i-ivanoviqit/20%Monthly2018-05-03 09:22
https://www.informatat.com/3-ligje-te-cuditshme-ne-bote/20%Monthly2018-05-03 09:20
https://www.informatat.com/cuni-e-haliti-vazhdojne-me-perplasje-video/20%Monthly2018-05-03 10:15
https://www.informatat.com/ja-si-te-shkoni-me-qejf-ne-pune/20%Monthly2018-05-03 09:17
https://www.informatat.com/gjestet-dhe-frazat-qe-kane-me-shume-vlere-se-nje-te-dua/20%Monthly2018-05-03 09:14
https://www.informatat.com/pishinat-e-endrrave/20%Monthly2018-05-03 09:10
https://www.informatat.com/kanabisi-mund-te-shkaktoje-vdekjen-e-parakohshme/20%Monthly2018-05-03 09:07
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-te-kosoves-live-2/20%Monthly2018-05-03 09:53
https://www.informatat.com/1mediat-kolumbiane-mafia-e-rrezikshme-shqiptare-qe-blen-droge-kolumbiane/20%Monthly2018-05-03 08:34
https://www.informatat.com/myftiu-shahu-eshte-i-ndaluar-ne-islam/20%Monthly2018-05-03 08:30
https://www.informatat.com/publikohet-klipi-i-kenges-se-duas-me-calvin-harrisin/20%Monthly2018-05-03 08:27
https://www.informatat.com/takim-katerpalesh-nderballkanik-ne-selanik-pa-serbine/20%Monthly2018-05-03 08:26
https://www.informatat.com/allegri-ka-nje-mesazh-te-forte-per-ekipin-e-juventusit/20%Monthly2018-05-03 08:23
https://www.informatat.com/cambridge-analytica-mbyllet-pas-skandalit-me-te-dhena-2/20%Monthly2018-05-03 08:22
https://www.informatat.com/kerkohej-nga-gjermania-arrestohet-28-vjecari-nga-vushtrria/20%Monthly2018-05-03 08:18
https://www.informatat.com/shfaqet-saimir-tahiri/20%Monthly2018-05-03 08:16
https://www.informatat.com/tete-seanca-u-shtyen-per-mungese-kuorumi/20%Monthly2018-05-03 08:13
https://www.informatat.com/ndermarrjet-publike-komunale-ne-pritje-te-bordeve/20%Monthly2018-05-03 08:10
https://www.informatat.com/punesim-sezonal-per-45-punetore-ne-malisheve/20%Monthly2018-05-03 08:08
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-58-vjecar-ne-lokalin-e-tij-ne-gjakove/20%Monthly2018-05-03 08:07
https://www.informatat.com/vidhen-te-dhenat-bankare-te-20-milione-njerezve/20%Monthly2018-05-03 08:05
https://www.informatat.com/ne-gjonaj-sot-nis-festivali-hasi-jehon/20%Monthly2018-05-03 08:03
https://www.informatat.com/atletico-madrid-arsenal-formacionet-e-super-ndeshjes/20%Monthly2018-05-03 08:01
https://www.informatat.com/pacolli-ne-daka-ne-konferencen-e-ministrave-te-jashtem-te-obi/20%Monthly2018-05-03 07:58
https://www.informatat.com/nainggolan-kerkon-falje-pas-gabimit-ndaj-liverpoolit/20%Monthly2018-05-03 07:55
https://www.informatat.com/1rrafshohet-monumenti-ne-peje-policia-nis-hetimet/20%Monthly2018-05-03 07:53
https://www.informatat.com/gjykata-e-drejtesise-se-be-se-shembull-per-drejtesine-ne-kosove/20%Monthly2018-05-03 07:50
https://www.informatat.com/berisha-beson-ne-rikthimin-e-madh-te-salzburgut-2/20%Monthly2018-05-03 07:49
https://www.informatat.com/vetevendosja-sot-tenton-shkarkimin-e-dergutit/20%Monthly2018-05-03 09:28
https://www.informatat.com/berisha-beson-ne-rikthimin-e-madh-te-salzburgut/20%Monthly2018-05-03 07:26
https://www.informatat.com/haradinaj-komunitetet-joshumice-kane-luajtur-rol-te-rendesishem-ne-shtetndertim/20%Monthly2018-05-03 08:20
https://www.informatat.com/klopp-do-te-japim-gjithcka-kunder-realit-ne-finale/20%Monthly2018-05-03 07:21
https://www.informatat.com/cka-i-shkakton-trupit-qendrimi-ulur-per-kohe-te-gjate/20%Monthly2018-05-03 07:20
https://www.informatat.com/presidenti-i-romes-i-terbuar-per-momentet-kontestuese/20%Monthly2018-05-03 07:17
https://www.informatat.com/cambridge-analytica-mbyllet-pas-skandalit-me-te-dhena/20%Monthly2018-05-03 07:15
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-lirise-se-shtypit-mesazhi-i-be-se/20%Monthly2018-05-03 09:28
https://www.informatat.com/nikci-shpreson-qe-prova-e-gjashte-ti-siguroje-kontrate/20%Monthly2018-05-03 07:12
https://www.informatat.com/pavaresia-financiare-i-ndihmon-fjales-se-lire/20%Monthly2018-05-03 07:09
https://www.informatat.com/njezet-mesimdhenes-marrin-pagat-jubilare-me-permbarues/20%Monthly2018-05-03 07:28
https://www.informatat.com/ne-stadiumin-e-qytetit-thahet-bari-pa-u-luajtur-asnje-ndeshje/20%Monthly2018-05-03 07:04
https://www.informatat.com/nga-sot-grupi-i-eksperteve-per-vizat-qendron-ne-kosove/20%Monthly2018-05-03 10:31
https://www.informatat.com/guterres-i-kerkon-trumpit-te-mos-terhiqet-nga-marreveshja-me-iranin/20%Monthly2018-05-03 07:01
https://www.informatat.com/vazhdojne-kerkimet-per-dy-policet-e-zhdukur/20%Monthly2018-05-03 06:59
https://www.informatat.com/5-ushqimet-me-te-mira-per-mengjes/20%Monthly2018-05-02 12:04
https://www.informatat.com/lluka-rroga-mesatare-ne-telekom-mbi-1-mije-euro/20%Monthly2018-05-03 02:20
https://www.informatat.com/20293-2/20%Monthly2018-05-03 02:18
https://www.informatat.com/gashi-shkuarja-e-vendit-ne-zgjedhje-varet-nga-61-deputete/20%Monthly2018-05-03 02:13
https://www.informatat.com/nga-sot-reshje-shiu-dhe-ere/20%Monthly2018-05-03 07:28
https://www.informatat.com/zv-ministrat-i-dorezojne-raportet-e-punes-te-kryeministri-haradinaj/20%Monthly2018-05-03 02:07
https://www.informatat.com/20274-2/20%Monthly2018-05-03 09:29
https://www.informatat.com/ne-mal-me-bikini-foto/20%Monthly2018-05-03 01:47
https://www.informatat.com/femrat-zbulojne-se-sa-duhet-te-zgjase-mashkulli-ne-shtrat/20%Monthly2018-05-03 01:45
https://www.informatat.com/ekipi-ligjor-i-trumpit-sgjen-paqe-largohet-edhe-avokati-cobb/20%Monthly2018-05-03 01:42
https://www.informatat.com/londra-pritet-ti-nderprese-mbledhjet-e-keshillit-te-sigurimit-per-kosoven/20%Monthly2018-05-03 09:29
https://www.informatat.com/zbulohet-rrjeti-i-pedofileve-ne-kosove-e-shqiperi-joshnin-femijet-ne-facebook/20%Monthly2018-05-03 01:35
https://www.informatat.com/haradinaj-ishte-i-gatshem-te-dorehiqej-thote-se-rasti-gylenisteve-e-beri-kosoven-marionete-te-turqise/20%Monthly2018-05-03 01:32
https://www.informatat.com/liverpooli-ne-finale-ndaj-realit-eliminon-romen/20%Monthly2018-05-03 01:30
https://www.informatat.com/krasniqi-nese-haradinaj-ska-kohe-duhet-te-largohet/20%Monthly2018-05-03 01:27
https://www.informatat.com/zbulimet-serbo-ruse-ne-shtratin-e-gazivodes-qyteterimi-mesjetar-serb/20%Monthly2018-05-03 09:29
https://www.informatat.com/maroku-shkeput-marredheniet-diplomatike-me-iranin/20%Monthly2018-05-02 12:02
https://www.informatat.com/keshilla-se-si-ta-largoni-friken-ne-avion/20%Monthly2018-05-02 20:22
https://www.informatat.com/drita-siguron-plasimin-ne-evrope-kapiteni-uron-tifozet/20%Monthly2018-05-02 20:13
https://www.informatat.com/ja-pse-duhet-ta-ndiqni-dedrbin-gjilanas/20%Monthly2018-05-02 20:22
https://www.informatat.com/si-ndikon-femijeria-ne-jeten-dhe-suksesin-tuaj/20%Monthly2018-05-02 20:03
https://www.informatat.com/art-abazi-te-shtunen-sjell-nkerkim/20%Monthly2018-05-02 19:55
https://www.informatat.com/sejdiu-emri-i-partise-dhe-udheheqesia-do-te-zyrtarizohen-kete-muaj/20%Monthly2018-05-02 19:40
https://www.informatat.com/karateistet-e-kosoves-te-gatshem-per-te-shkuar-ne-serbi/20%Monthly2018-05-02 19:34
https://www.informatat.com/irani-duhet-te-paguaje-6-miliarde-dollare-per-sulmet-e-11-shtatorit/20%Monthly2018-05-03 01:18
https://www.informatat.com/ushqimi-qe-rinon-trurin-me-te-pakten-10-vjet/20%Monthly2018-05-02 19:27
https://www.informatat.com/3-ligjet-me-te-cuditshme-neper-vende-te-ndryshme-te-botes/20%Monthly2018-05-02 18:59
https://www.informatat.com/sulmi-me-arme-ne-prishtine-ankuesi-zyrtar-i-financave-te-policise/20%Monthly2018-05-03 09:29
https://www.informatat.com/emerohet-drejtoresha-e-administrates-ne-ferizaj/20%Monthly2018-05-02 18:49
https://www.informatat.com/durres-rritet-numri-i-semundjeve-nga-ndotja/20%Monthly2018-05-02 18:41
https://www.informatat.com/sllupcan-kumanove-perkujtohet-lufta-e-vitit-2001-video/20%Monthly2018-05-02 18:36
https://www.informatat.com/dj-pm-dj-dagz-per-projekt-te-ri-bashkepunojne-me-s4mm/20%Monthly2018-05-02 18:32
https://www.informatat.com/neser-protestojen-gazetaret/20%Monthly2018-05-03 02:24
https://www.informatat.com/be-vendimi-i-shba-se-mbi-tarifat-e-importit-rrit-pasigurine-ne-treg/20%Monthly2018-05-02 18:31
https://www.informatat.com/23-aksidente-per-48-ore-ne-shkup/20%Monthly2018-05-02 18:24
https://www.informatat.com/alkooli-shkakton-deme-te-perhershme-gjenetike/20%Monthly2018-05-02 18:07
https://www.informatat.com/rama-kundershtari-i-ps-se-eshte-vetja/20%Monthly2018-05-02 18:06
https://www.informatat.com/kosova-te-kete-nje-konsensus-te-brendshem-ne-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-05-02 18:02
https://www.informatat.com/ne-shkup-persona-te-armatosur-tentojne-te-futen-ne-autobusin-urban/20%Monthly2018-05-02 17:59
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestabt-ne-armeni-protestuesit-bllokojne-rruget-video/20%Monthly2018-05-02 17:58
https://www.informatat.com/rita-ora-konfirmon-koncertin-e-pare-ne-kroaci/20%Monthly2018-05-02 17:55
https://www.informatat.com/zhdukja-e-dy-policeve-zbulohken-detaje-te-reja/20%Monthly2018-05-02 17:53
https://www.informatat.com/rasti-medicus-prokurorja-shuma-te-majme-per-transplantime/20%Monthly2018-05-02 17:46
https://www.informatat.com/blake-nuk-e-ndjek-me-burrin-e-saj-ne-instagram/20%Monthly2018-05-02 17:43
https://www.informatat.com/mesoni-si-te-beheni-ndermarres-i-suksesshem/20%Monthly2018-05-02 17:39
https://www.informatat.com/nje-ekip-i-be-se-do-ta-vleresoj-luftimin-e-krimit-dhe-korrupsionit-ne-kosove/20%Monthly2018-05-02 17:35
https://www.informatat.com/kylie-mbreteresha-e-instagramit-foto/20%Monthly2018-05-02 17:32
https://www.informatat.com/perfundon-kerkimi-per-policet-e-zhdukur-pa-sukses/20%Monthly2018-05-02 17:27
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-duke-bere-gjithcka-qe-eshte-ne-doren-tone-per-gjetjen-e-trupave-te-dy-policeve/20%Monthly2018-05-04 13:42
https://www.informatat.com/veprimet-qe-i-bejme-gabim-cdo-dite/20%Monthly2018-05-02 17:15
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-se-shpejti-me-vendim-per-enver-hasanin/20%Monthly2018-05-02 17:15
https://www.informatat.com/ibishi-ne-rastin-e-policedve-te-zhdukur-mund-te-kete-pasur-leshime-procedurale/20%Monthly2018-05-02 17:07
https://www.informatat.com/pompeo-korea-veriore-duhdet-te-shkaterroje-programin-e-armeve/20%Monthly2018-05-02 16:56
https://www.informatat.com/tryeza-e-pdk-se-ne-fillim-te-javes-nuk-dihen-temat-e-diskutimit/20%Monthly2018-05-03 09:45
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-mban-seance-perte-akuzuarit-me-korrupsion/20%Monthly2018-05-02 16:36
https://www.informatat.com/fiba-nominon-tre-gjyqtare-nga-kkosova-per-kampionatet-evropiane/20%Monthly2018-05-02 16:47
https://www.informatat.com/netanyahu-akuzon-abbasin-perr-anti-semitizem/20%Monthly2018-05-02 16:48
https://www.informatat.com/ligji-i-mediave-has-ne-kundershtimin-e-forcave-politike/20%Monthly2018-05-02 15:55
https://www.informatat.com/fejohet-ronaldo-i-blen-unaze-700-mije-euro-georgines/20%Monthly2018-05-02 15:54
https://www.informatat.com/undp-ja-vazhdon-mbeshtetjen-per-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-02 15:45
https://www.informatat.com/milan-pas-mesfushorit-te-arsenal/20%Monthly2018-05-02 15:41
https://www.informatat.com/publikohet-harta-me-e-sakte-e-3d-e-yjeve/20%Monthly2018-05-02 15:39
https://www.informatat.com/kengetarja-eleni-foureira-heq-dilemat-jam-krenare-qe-jam-shqiptare/20%Monthly2018-05-02 15:36
https://www.informatat.com/partia-serbe-kritikon-ashper-daciqin-po-e-shkaterron-reputacionin-e-serbise/20%Monthly2018-05-02 15:35
https://www.informatat.com/ura-e-ibrit-hapet-per-qarkullim-brenda-muajit/20%Monthly2018-05-02 15:31
https://www.informatat.com/amf-te-do-punojne-me-dy-nderrime-ne-krushe-te-madhe-dhe-ratkoc/20%Monthly2018-05-02 16:45
https://www.informatat.com/do-te-zvogelohet-rrjedhja-e-ujit-drejt-lumit-lepenc/20%Monthly2018-05-02 15:18
https://www.informatat.com/roma-kerkon-ta-perserise-te-pamunduren-kunder-liverpoolit/20%Monthly2018-05-02 16:01
https://www.informatat.com/shenje-klasi-nga-roma-ne-mbeshtetje-te-tifozit-te-liverpoolit-foto/20%Monthly2018-05-02 15:09
https://www.informatat.com/kek-u-lavderohet-thote-se-eshte-shembulli-me-i-mire-i-respektimit-te-drejtave-te-punetoreve/20%Monthly2018-05-02 15:11
https://www.informatat.com/fellaini-per-kontrate-nuk-pyes-dhjete-here/20%Monthly2018-05-02 15:06
https://www.informatat.com/auv-fuqizon-laboratoret-per-analiza-te-produkteve-ushqimore/20%Monthly2018-05-02 15:04
https://www.informatat.com/15-gjetje-qe-kerkojne-masa-per-funksionalizimin-e-masht-it/20%Monthly2018-05-02 15:01
https://www.informatat.com/ekspertet-maqedonia-mbetet-ne-zonen-e-ndikimit-amerikan/20%Monthly2018-05-02 14:59
https://www.informatat.com/me-mungojne-unitedi-dhe-mourinho/20%Monthly2018-05-02 14:58
https://www.informatat.com/pijet-alkoolike-prishin-lekuren/20%Monthly2018-05-02 14:52
https://www.informatat.com/qkuk-ndalon-tupanxhinjte-ne-gjinekologji/20%Monthly2018-05-02 14:58
https://www.informatat.com/kombinimet-me-te-cuditshme-te-veshjeve/20%Monthly2018-05-02 14:49
https://www.informatat.com/veshjet-qe-nuk-dalin-kurre-nga-moda-foto/20%Monthly2018-05-02 14:44
https://www.informatat.com/qeveria-ne-krah-te-kompanive-qe-stimulojne-punesimin/20%Monthly2018-05-02 14:44
https://www.informatat.com/studentet-veshtire-po-gjejne-pune-kerkojne-programin-e-praktikes/20%Monthly2018-05-02 14:41
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-martesa-eshte-ne-telashe/20%Monthly2018-05-02 14:39
https://www.informatat.com/shba-rishprehe-zotimin-per-sigurine-ne-kosove/20%Monthly2018-05-02 14:34
https://www.informatat.com/si-ta-gjeni-personin-e-persosur/20%Monthly2018-05-02 14:33
https://www.informatat.com/ne-up-diskutohet-per-diplomacine-e-gjeneves-dhe-shkembimet-arsimore-ne-evrope/20%Monthly2018-05-02 14:33
https://www.informatat.com/prishtina-prine-me-rastet-e-pickimit-nga-rriqrat/20%Monthly2018-05-02 14:30
https://www.informatat.com/shkencetari-104-vjecar-kerkon-ti-jape-fund-jetes/20%Monthly2018-05-02 14:26
https://www.informatat.com/119936-2/20%Monthly2018-05-02 14:27
https://www.informatat.com/kalo-pushimet-me-cmimet-me-te-lira/20%Monthly2018-05-02 14:23
https://www.informatat.com/pese-keshilla-per-te-jetuar-10-vjet-me-gjate/20%Monthly2018-05-02 14:19
https://www.informatat.com/keshilli-gjyqesor-i-bene-te-detyrueshme-trajnimet-e-akademise-se-drejtesise/20%Monthly2018-05-02 14:10
https://www.informatat.com/kodi-sekret-qe-zbulon-se-ku-eshte-prodhuar-telefoni-juaj/20%Monthly2018-05-02 14:07
https://www.informatat.com/ne-shkup-denohen-121-vozites-per-8-ore/20%Monthly2018-05-02 14:06
https://www.informatat.com/largohet-nga-facebooku-themeluesi-i-whatsapp-it/20%Monthly2018-05-02 14:02
https://www.informatat.com/apple-dyfishon-fitimet/20%Monthly2018-05-02 14:00
https://www.informatat.com/kina-behet-lider-global-ne-robotike/20%Monthly2018-05-02 13:56
https://www.informatat.com/i-nderptitet-paraburgimi-te-arrestuarit-per-mishin-e-importuar-nga-belgjika/20%Monthly2018-05-02 13:56
https://www.informatat.com/facebook-ben-gati-aplikacionin-per-lidhje-dashurie/20%Monthly2018-05-02 13:54
https://www.informatat.com/dua-lipa-shfaqet-ne-muret-e-malajzise/20%Monthly2018-05-02 13:51
https://www.informatat.com/filarmonia-e-kosoves-do-te-mbaje-tri-koncerte-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2018-05-02 13:50
https://www.informatat.com/si-u-be-david-beckham-i-varur-nga-tatuazhet/20%Monthly2018-05-02 13:49
https://www.informatat.com/deklarate-e-mogherinit-me-rastin-e-dites-boterore-te-lirise-se-shtypit/20%Monthly2018-05-02 13:47
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-u-shtyp-certifikata-e-lindjes-se-princit-louis/20%Monthly2018-05-02 13:46
https://www.informatat.com/nis-dezinsektimi-i-zonave-endemike-ne-malisheve/20%Monthly2018-05-02 13:45
https://www.informatat.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-thoni-ne-pune/20%Monthly2018-05-02 13:42
https://www.informatat.com/hudhet-poshte-aktakuza-per-korrupsion-kunder-kryetarit-te-malisheves-ragip-begaj/20%Monthly2018-05-02 14:57
https://www.informatat.com/rikthehet-trendi-i-te-90-ve/20%Monthly2018-05-02 13:40
https://www.informatat.com/ne-gjilan-i-vazhdohet-mandati-drejtorit-me-aktakuze/20%Monthly2018-05-02 13:39
https://www.informatat.com/kosova-nikoqire-e-javes-evropiane-te-sportit/20%Monthly2018-05-02 13:30
https://www.informatat.com/prezantohet-projekti-i-unazes-se-re-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-05-02 13:27
https://www.informatat.com/sulmohet-ne-vendin-e-punes-nenkryetari-i-bashkise-se-gjirokastres/20%Monthly2018-05-02 13:26
https://www.informatat.com/njoftim-per-shtetasit-e-kosoves-n%d1%91-irland%d1%91/20%Monthly2018-05-02 13:23
https://www.informatat.com/truprojat-denoncojne-johnny-deppin/20%Monthly2018-05-02 13:21
https://www.informatat.com/derbi-lokal-mbyll-lokalet-nuk-punojme-per-shkak-te-ndeshjes/20%Monthly2018-05-02 13:16
https://www.informatat.com/pacolli-takon-homologun-e-tij-italian-ne-rome/20%Monthly2018-05-02 13:00
https://www.informatat.com/haradinaj-reagon-pas-aksidentit-me-autobus-te-kosovareve-ne-serbi/20%Monthly2018-05-02 13:50
https://www.informatat.com/gjilani-drita-super-perballje-nje-qytet-ne-kembe-per-derbin-lokal-video/20%Monthly2018-05-02 12:51
https://www.informatat.com/haradinaj-per-aksidentin-ne-serbi-do-te-percjellim-cdo-moment-gjendjen-e-kosovareve/20%Monthly2018-05-02 13:51
https://www.informatat.com/veseli-perkujton-masakren-e-studimes-viktimat-e-pafajshme-nuk-do-te-harrohen-kurre/20%Monthly2018-05-02 12:18
https://www.informatat.com/1apostolova-ne-ministri-te-arsimit-flasin-per-rishikimin-funksional-live/20%Monthly2018-05-02 13:52
https://www.informatat.com/kujdes-kur-bleni-fruta-luleshtrydhet-jane-me-te-ndoturat/20%Monthly2018-05-02 12:06
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-per-aksidentin-e-autobusit-ne-serbi/20%Monthly2018-05-02 11:54
https://www.informatat.com/25-vendet-me-te-lumtura-ne-bote/20%Monthly2018-05-02 11:54
https://www.informatat.com/haradinaj-kujton-116-martiret-e-masakres-ne-studime/20%Monthly2018-05-02 11:49
https://www.informatat.com/gjykata-themelore-ne-prishtine-ka-mbi-15-mije-lende-te-pazgjidhura/20%Monthly2018-05-02 11:45
https://www.informatat.com/fillon-aksioni-i-pastrimit-te-mbeturinave-ne-rahovec/20%Monthly2018-05-02 11:39
https://www.informatat.com/rama-largimi-nga-sistemi-vetem-fillimi-per-gjykatesit-e-korruptuar/20%Monthly2018-05-02 11:37
https://www.informatat.com/erdogan-viziton-korene-e-jugut/20%Monthly2018-05-02 11:35
https://www.informatat.com/nenshkruhet-deklarate-e-perbashket-mes-partive-politike-pakicave-dhe-shoqerise-civile/20%Monthly2018-05-02 11:33
https://www.informatat.com/filloj-punen-bordi-drejtues-i-sigurimeve-shendetesore/20%Monthly2018-05-02 11:33
https://www.informatat.com/babai-rreh-trajnerin-nuk-i-futi-ne-loje-djalin-10-vjec/20%Monthly2018-05-02 11:29
https://www.informatat.com/fillon-punen-bordi-drejtues-i-sigurimeve-shendetesore/20%Monthly2018-05-02 11:27
https://www.informatat.com/mjeku-serb-tre-pasagjere-kosovare-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-05-02 11:25
https://www.informatat.com/pamje-nga-aksidenti-i-autobusit-me-kosovare-ne-serbi-video/20%Monthly2018-05-02 11:23
https://www.informatat.com/imam-eshte-nje-femer-xhamia-e-pare-per-gra-dhe-burra-video/20%Monthly2018-05-02 11:20
https://www.informatat.com/suzy-cortez-nga-miss-bumbum-te-dashuria-per-messi-n/20%Monthly2018-05-02 11:19
https://www.informatat.com/trupat-amerikane-do-te-mbeten-ne-korene-e-jugut/20%Monthly2018-05-02 11:17
https://www.informatat.com/vidali-i-quan-minj-lojtaret-e-realit/20%Monthly2018-05-02 11:15
https://www.informatat.com/kmdlnj-me-rezoluta-dhe-premtime-te-fushatave-nuk-zgjidhet-ceshtje-e-te-pagjeturve/20%Monthly2018-05-02 11:14
https://www.informatat.com/kotzias-edhe-nese-nuk-arrihet-marreveshja-nuk-do-te-jemi-ne-fajtor/20%Monthly2018-05-02 11:13
https://www.informatat.com/facebook-teston-nje-opsion-te-ri/20%Monthly2018-05-02 11:11
https://www.informatat.com/rreth-80-e-te-punesuarve-ne-kosove-nuk-e-njohin-ligjin-e-punes/20%Monthly2018-05-02 11:09
https://www.informatat.com/papunesia-ne-be-7-1/20%Monthly2018-05-02 11:05
https://www.informatat.com/apple-shiti-mbi-50-mln-iphone-ne-3-muaj-dyfishohen-fitimet/20%Monthly2018-05-02 11:04
https://www.informatat.com/komuna-e-mitrovices-subvencionon-94-fermere/20%Monthly2018-05-02 11:04
https://www.informatat.com/muzikanti-nga-kosova-themelon-ansamblin-multietnik-ne-paris/20%Monthly2018-05-02 11:01
https://www.informatat.com/shekerinska-flet-ne-shba-per-anetaresimin-ne-nato/20%Monthly2018-05-02 10:58
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-udhetuan-me-aeroplan-418-mije-udhetare/20%Monthly2018-05-02 13:52
https://www.informatat.com/festivali-i-moskes-suksesi-i-pare-per-filmin-stray/20%Monthly2018-05-02 10:55
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-pret-ekspertin-e-obsh/20%Monthly2018-05-02 10:54
https://www.informatat.com/ariana-grande-paralajmeron-albumin-e-ri-sweetener/20%Monthly2018-05-02 10:51
https://www.informatat.com/tre-gjigante-angleze-pas-fernandos/20%Monthly2018-05-02 10:49
https://www.informatat.com/autobusi-qe-po-udhetonte-per-ne-kosove-aksidentohet-ne-serbi/20%Monthly2018-05-02 10:44
https://www.informatat.com/kamenica-mund-te-shkoje-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-05-02 10:38
https://www.informatat.com/gattuso-zgjedh-top-sulmuesin-e-ri-ne-milan/20%Monthly2018-05-02 10:37
https://www.informatat.com/lideret-me-interaktiv-ne-bote-edi-rama-i-dhjeti/20%Monthly2018-05-02 10:34
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-aktivist-i-vv-se/20%Monthly2018-05-02 13:52
https://www.informatat.com/keqperdorime-ne-ndertimin-e-kompleksit-ne-meje-haradinaj-kerkon-nisjen-e-hetimeve-nga-lumezi/20%Monthly2018-05-02 10:31
https://www.informatat.com/dauti-gjene-kohe-per-gllogjanin/20%Monthly2018-05-02 10:25
https://www.informatat.com/48-aksidente-per-24-ore-dy-prej-tyre-me-te-vdekur/20%Monthly2018-05-02 10:12
https://www.informatat.com/fifi-hap-llogari-te-re-ne-instagram/20%Monthly2018-05-02 10:10
https://www.informatat.com/muller-ky-eshte-fajtori-per-eliminimin-e-bayern-munichut-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2018-05-02 10:07
https://www.informatat.com/kasumi-nuk-do-te-marre-pjese-ne-kerkimet-per-policet-e-zhdukur/20%Monthly2018-05-02 10:05
https://www.informatat.com/1roma-kerkon-mrekulline-e-radhes-per-te-arritur-ne-finale/20%Monthly2018-05-02 09:59
https://www.informatat.com/marcelo-e-pranon-e-godita-topin-me-dore-ishte-penallti/20%Monthly2018-05-02 09:58
https://www.informatat.com/rusia-ekzekuton-me-robot-11-xhihadiste/20%Monthly2018-05-02 09:56
https://www.informatat.com/kanabis-mes-domateve-policia-e-zbulon-me-dron/20%Monthly2018-05-02 09:52
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-28-vjecar-ne-gjilan/20%Monthly2018-05-02 09:50
https://www.informatat.com/1suedia-ka-mbeshtetur-kosoven-me-70-milion-euro/20%Monthly2018-05-02 09:46
https://www.informatat.com/gjendja-e-punesimit-te-personave-me-aftesi-te-vecanta-nuk-eshte-e-kenaqshme/20%Monthly2018-05-02 09:43
https://www.informatat.com/1haradinaj-viziton-sot-pasdite-vendin-ku-po-behen-kerkime-per-dy-policet/20%Monthly2018-05-02 09:30
https://www.informatat.com/fillon-seanca-gjyqesore-ndaj-ish-prokurores-badivuku/20%Monthly2018-05-02 09:27
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-sa-me-shpejte-te-filloje-reforma-zgjedhore/20%Monthly2018-05-02 09:24
https://www.informatat.com/thaci-sdo-te-ndalemi-deri-te-zbardhet-fati-i-te-pagjeturve/20%Monthly2018-05-02 09:20
https://www.informatat.com/zgjerohet-perimetri-i-kerkimeve-per-dy-policet-e-zhdukur/20%Monthly2018-05-02 09:16
https://www.informatat.com/dekreti-i-pabese-i-assadit/20%Monthly2018-05-02 08:50
https://www.informatat.com/steinmeier-ende-nuk-ka-pranuar-zyrtarisht-ambasadorin-cufaj/20%Monthly2018-05-02 13:52
https://www.informatat.com/suedia-zotohet-per-perkrahje-afatgjate-te-kosoves/20%Monthly2018-05-02 13:52
https://www.informatat.com/arketari-i-vatikanit-pritet-te-perballet-me-dy-gjyqe-per-abuzim-seksual/20%Monthly2018-05-02 07:40
https://www.informatat.com/irani-thote-se-do-ti-hakmerret-izraelit-per-sulmet-ne-siri/20%Monthly2018-05-02 07:38
https://www.informatat.com/rusia-shkurton-shpenzimet-ushtarake-per-here-te-pare-ne-dekada/20%Monthly2018-05-02 07:36
https://www.informatat.com/mueller-mund-ta-detyroje-trumpin-te-perballet-me-hetuesit/20%Monthly2018-05-02 07:34
https://www.informatat.com/mbi-200-te-arrestuar-ne-paris-pas-protestes-se-1-majit/20%Monthly2018-05-02 07:28
https://www.informatat.com/tkk-ja-emeron-ushtruesin-e-dyte-te-detyres-se-drejtorit/20%Monthly2018-05-02 07:26
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-3/20%Monthly2018-05-02 07:21
https://www.informatat.com/lendet-zgjedhore-mbahen-pa-libra-shkollore/20%Monthly2018-05-02 07:16
https://www.informatat.com/shpallet-i-pafajshem-ragip-begaj/20%Monthly2018-05-02 07:13
https://www.informatat.com/gazetaret-te-mbajme-pushtetin-nen-kontroll/20%Monthly2018-05-02 07:10
https://www.informatat.com/luftimi-i-korrupsionit-nen-llupen-e-be-se/20%Monthly2018-05-02 07:05
https://www.informatat.com/mbi-3-miliarde-euro-per-autostrada/20%Monthly2018-05-02 13:53
https://www.informatat.com/tahiri-pres-vleresim-pozitiv-nga-be-ja-ne-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-05-02 07:00
https://www.informatat.com/masht-i-nuk-e-procedon-projektligjin-qe-kundershtohet-nga-lista-serbe/20%Monthly2018-05-02 06:58
https://www.informatat.com/thaci-nuk-gezon-mbeshtetje-si-kryenegociator/20%Monthly2018-05-02 13:53
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-masakrimi-i-116-shqiptareve-ne-studime/20%Monthly2018-05-02 13:53
https://www.informatat.com/kosova-gjate-kesaj-jave-i-nenshtrohet-testit-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-05-02 13:53
https://www.informatat.com/tri-dite-kerkime-asnje-informate-per-dy-policet-e-zhdukur/20%Monthly2018-05-02 13:53
https://www.informatat.com/gazetaret-protestojne-ne-diten-e-lirise-se-shprehjes/20%Monthly2018-05-02 06:43
https://www.informatat.com/vlora-zgjohet-nga-dy-shperthime-tritoli-njeri-ne-nje-pallat-prane-policise/20%Monthly2018-05-02 14:05
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-ne-aksident-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-05-02 14:05
https://www.informatat.com/bushpepa-performoi-kengen-per-eurosong-elozhe-ne-mediat-britanike/20%Monthly2018-05-01 07:04
https://www.informatat.com/unitedi-e-arsenali-monitorojne-mertensin/20%Monthly2018-05-01 07:06
https://www.informatat.com/oret-e-punes-dhe-te-pushimit-si-qendrojne-shqiptaret-ne-krahasim-me-rajonin/20%Monthly2018-05-01 07:07
https://www.informatat.com/12-zakone-te-nates-qe-ju-bejne-te-shtoni-peshe/20%Monthly2018-05-01 07:09
https://www.informatat.com/trump-e-sfidon-fifa-n-i-kercenon-shtetet-qe-sia-perkrahin-shba-se-kandidaturen-per-boteror/20%Monthly2018-05-01 07:11
https://www.informatat.com/aksidenti-me-motociklete-vdes-edhe-personi-i-shtruar-ne-qkuk/20%Monthly2018-05-02 14:05
https://www.informatat.com/perdoreni-specin-e-kuq-ne-cdo-ushqim/20%Monthly2018-05-01 07:12
https://www.informatat.com/hudhra-e-zvogelon-rrezikun-e-kancerit-dhe-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-05-01 07:15
https://www.informatat.com/1-maji-u-permbyll-por-mbeturinat-mbeten-foto/20%Monthly2018-05-01 17:55
https://www.informatat.com/refugjati-shqiptar-qe-garon-per-guvernator-ne-shba/20%Monthly2018-05-01 07:19
https://www.informatat.com/pese-zakonet-qe-te-zgjasin-jeten-me-shume-se-nje-dekade/20%Monthly2018-05-01 07:21
https://www.informatat.com/ministri-berisha-flet-per-veshtiresite-gjate-kerkimit-te-policeve/20%Monthly2018-05-02 14:05
https://www.informatat.com/prova-serioze-qe-kardinali-george-pell-te-akuzohet-per-ngacmime-seksuale/20%Monthly2018-05-01 07:22
https://www.informatat.com/veseli-italia-ne-krah-te-kosoves-ne-rrugen-euro-atlantike/20%Monthly2018-05-01 16:11
https://www.informatat.com/benzema-bale-kovaciq-tre-yje-per-nje-pozite/20%Monthly2018-05-01 07:23
https://www.informatat.com/ylli-i-futbollit-brazilian-pas-dua-lipes-nuk-i-ndahet-me-komente-foto/20%Monthly2018-05-01 15:39
https://www.informatat.com/mbipopullohet-batllava-per-1-maj-video/20%Monthly2018-05-01 15:06
https://www.informatat.com/cfare-u-tha-dhe-kush-u-perfshi-ne-protesten-e-1-majit-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-05-01 14:56
https://www.informatat.com/ronaldo-paralajmeron-kundershtarin-une-jam-gati/20%Monthly2018-05-01 14:52
https://www.informatat.com/veseli-takohet-me-presidenten-e-senatit-te-italise-maria-casellati/20%Monthly2018-05-01 16:13
https://www.informatat.com/targat-e-kosoves-apo-te-serbise/20%Monthly2018-05-01 14:34
https://www.informatat.com/protesta-ne-gjithe-boten-per-1-maj-arrestime-ne-turqi/20%Monthly2018-05-01 14:31
https://www.informatat.com/parakalimet-ne-f1-masa-per-rritjen-e-tyre/20%Monthly2018-05-01 14:26
https://www.informatat.com/nje-aksident-i-rende-me-pasoje-3-persona-te-vdekur-ka-ndodhur-ne-aksin-rrugor-fushe-kruje-lac/20%Monthly2018-05-01 14:24
https://www.informatat.com/vazhdon-lufta-diplomatike-serbi-kroaci-daciq-sjemi-si-kroatet-sepse-ne-skemi-qene-me-hitlerin/20%Monthly2018-05-01 14:21
https://www.informatat.com/basescu-gjermania-na-ka-bere-presion-te-njohim-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-05-01 14:16
https://www.informatat.com/manchester-united-mund-te-mbetet-pa-nje-super-futbollist/20%Monthly2018-05-01 14:13
https://www.informatat.com/hasani-duke-mbrojtur-bizneset-po-i-mbrojme-punetoret/20%Monthly2018-05-01 14:12
https://www.informatat.com/e-veja-e-millosheviqit-flet-per-kosoven/20%Monthly2018-05-01 14:03
https://www.informatat.com/pacolli-viziton-vendin-ku-pesuan-aksident-dy-policet-qe-ende-nuk-jane-gjetur/20%Monthly2018-05-01 14:00
https://www.informatat.com/rikthehet-zogu-shkelqen-mami-tuna/20%Monthly2018-05-01 13:50
https://www.informatat.com/skare-me-qofte-e-qebapa-per-1-maj/20%Monthly2018-05-01 15:34
https://www.informatat.com/te-rinjte-me-nargjile-ne-germi-video/20%Monthly2018-05-01 15:11
https://www.informatat.com/mbi-400-turiste-vizituan-pogradecin/20%Monthly2018-05-01 13:29
https://www.informatat.com/surle-e-tupana-ne-germi-live/20%Monthly2018-05-01 15:14
https://www.informatat.com/shtyhet-greva-e-aktoreve-te-teatrit-kombetar/20%Monthly2018-05-01 13:22
https://www.informatat.com/kapet-grupi-i-trafikanteve-te-droges-ne-pako-shkruan-kodi-cr7/20%Monthly2018-05-01 13:27
https://www.informatat.com/kreret-e-shtetit-dhe-baton-haxhiu-per-1-maj-ne-drenice/20%Monthly2018-05-01 13:16
https://www.informatat.com/50-vjet-asnje-zbulim-arkeologjik-per-skenderbeun/20%Monthly2018-05-01 13:18
https://www.informatat.com/promovohet-libri-la-tua-robinja-i-poetes-d-dabishevcit/20%Monthly2018-05-01 13:10
https://www.informatat.com/ballkani-me-nje-kembe-ne-superlige-xhebrailat-po-vijne/20%Monthly2018-05-01 13:23
https://www.informatat.com/punetoret-nuk-kane-guxim-te-protestojne-video/20%Monthly2018-05-01 12:54
https://www.informatat.com/vazhdojne-pritjet-para-ambasades-se-zvicres/20%Monthly2018-05-01 13:28
https://www.informatat.com/dikush-ka-zgjedhur-te-perfitoje-nga-shitjet-ne-parkun-e-germise-live/20%Monthly2018-05-01 12:49
https://www.informatat.com/deklarata-e-plote-e-gdp-se/20%Monthly2018-05-01 12:45
https://www.informatat.com/tarabuka-ne-germi-muzike-e-valle-live/20%Monthly2018-05-01 15:22
https://www.informatat.com/bie-numri-i-forcave-afgane-te-sigurise/20%Monthly2018-05-01 12:35
https://www.informatat.com/haradinaj-optimist-se-qeveria-do-tia-ktheje-borxhin-prej-2-milione-eurosh-ferronikelit/20%Monthly2018-05-01 12:35
https://www.informatat.com/gdp-del-me-deklarate-te-parimeve-ende-ska-parti/20%Monthly2018-05-01 12:32
https://www.informatat.com/muzeu-zbulon-se-me-shume-se-gjysmat-e-tablove-te-tij-jane-false/20%Monthly2018-05-01 12:33
https://www.informatat.com/kushtetuesja-nuk-konstaton-shkelje-ne-ratifikimin-e-marreveshjes-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-05-01 12:18
https://www.informatat.com/nje-delegacion-mbi-100-anetaresh-nga-iowa-per-vizite-ne-kosove-ne-fillim-te-muajit-maj/20%Monthly2018-05-01 12:29
https://www.informatat.com/raportohet-se-mueller-i-ka-dorezuar-pyetje-avokateve-te-trumpit-per-kontaktet-me-rusine-2/20%Monthly2018-05-01 12:12