XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/cavani-eliminon-portugaline-e-ronaldos-nga-kupa-e-botes-video/20%Monthly2018-06-30 23:56
https://www.informatat.com/nderron-jete-veterani-i-uck-se-refki-gashi/20%Monthly2018-06-30 23:54
https://www.informatat.com/adea-pula-joshese-edhe-sportive/20%Monthly2018-06-30 20:23
https://www.informatat.com/deshton-raketa-japoneze/20%Monthly2018-06-30 20:21
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-se-presheves-folni-edhe-per-ne-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-30 20:14
https://www.informatat.com/blero-dhe-afrona-prape-bashke-cfare-po-ndodh-me-ciftin/20%Monthly2018-06-30 20:10
https://www.informatat.com/portugalia-dhe-ronaldo-shkojne-ne-shtepi/20%Monthly2018-06-30 20:01
https://www.informatat.com/presidenca-e-be-se-udhehiqet-me-moton-nje-evrope-qe-mbron/20%Monthly2018-06-30 19:56
https://www.informatat.com/proteste-masive-kunder-orarit-te-punes/20%Monthly2018-06-30 19:49
https://www.informatat.com/pa-uje-nuk-ka-jete-por-cfare-uji-po-pijne-kosovaret/20%Monthly2018-06-30 19:43
https://www.informatat.com/lladrovci-e-bene-per-pese-pare-jakup-krasniqin-kthehu-te-kosa-e-mos-u-korit/20%Monthly2018-06-30 19:34
https://www.informatat.com/portugalia-pranon-me-se-shumti-emigrante/20%Monthly2018-06-30 19:23
https://www.informatat.com/autostrada-tirane-durres-gati/20%Monthly2018-06-30 19:18
https://www.informatat.com/pemet-sheruese-e-luftojne-edhe-sulmin-ne-tru/20%Monthly2018-06-30 19:12
https://www.informatat.com/megjithate-do-te-kete-kufizim-ne-importin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-06-30 19:03
https://www.informatat.com/te-dhunuarat-e-luftes-veshtire-po-e-pranojne-te-kaluaren/20%Monthly2018-06-30 18:57
https://www.informatat.com/merkel-dergon-forcat-kufitare-gjermane-ne-bullgari/20%Monthly2018-06-30 18:50
https://www.informatat.com/shoferin-e-fatmir-xhafajt-e-vrane-reagon-sali-berisha/20%Monthly2018-06-30 18:45
https://www.informatat.com/opozita-dhe-nisma-thaci-as-kryenegociator-as-udheheqes-i-ekipit-negociator/20%Monthly2018-06-30 18:39
https://www.informatat.com/nese-nuk-ndryshohet-projektligji-per-pagat-mund-te-mos-filloj-mesimi-ne-shtator/20%Monthly2018-06-30 18:36
https://www.informatat.com/pensionohet-nje-nga-yjet-e-argjentines/20%Monthly2018-06-30 18:28
https://www.informatat.com/uruguai-ne-epersi/20%Monthly2018-06-30 18:21
https://www.informatat.com/fifa-me-rregulla-te-reja-hyn-ne-fuqi-sonte-ne-boteror/20%Monthly2018-06-30 18:17
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-uruguai-portugali/20%Monthly2018-06-30 18:13
https://www.informatat.com/vellau-i-griezmann-ka-nje-mesazh-per-messin-foto/20%Monthly2018-06-30 18:06
https://www.informatat.com/ne-shba-protesta-ne-mbeshtetje-te-imigranteve/20%Monthly2018-06-30 17:58
https://www.informatat.com/turistja-gjendet-pas-21-oresh-e-djegur-ne-det/20%Monthly2018-06-30 17:42
https://www.informatat.com/permbytje-ne-serbi-video/20%Monthly2018-06-30 17:39
https://www.informatat.com/zbutet-vvja-pranon-ekip-negociator-me-serbine-pa-thacin/20%Monthly2018-06-30 17:34
https://www.informatat.com/temperatura-teper-te-larta-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2018-06-30 17:29
https://www.informatat.com/ldk-kunder-thacit-ne-dialog-ta-parandalojme-demin-qe-i-vjen-kosoves/20%Monthly2018-06-30 17:25
https://www.informatat.com/detaje-nga-vdekja-e-17-vjecarit-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-06-30 17:14
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-bjeshket-e-dragashit-takon-blegtoret/20%Monthly2018-06-30 18:38
https://www.informatat.com/kapet-duke-vjedhur-ne-bruksel-ministria-e-suspendon/20%Monthly2018-06-30 17:05
https://www.informatat.com/shaqiri-le-prapa-messin-e-ronaldon-flasin-statistikat-video/20%Monthly2018-06-30 16:49
https://www.informatat.com/fillojne-parapergatitjet-per-rikonstruktim-te-rruges-gjakove-junik/20%Monthly2018-06-30 16:45
https://www.informatat.com/udhetimet-e-zyrtareve-jashte-vendit-shpenzohen-me-mijera-euro/20%Monthly2018-06-30 16:40
https://www.informatat.com/rrufeja-cane-ne-mes-pemen-ne-gjakove-foto/20%Monthly2018-06-30 16:22
https://www.informatat.com/interesante-ja-si-futen-ne-qeli-gjerat-e-palejuara-video/20%Monthly2018-06-30 16:15
https://www.informatat.com/gjithcka-rreth-ndeshjes-france-argjentine-gola-te-shkelqyer/20%Monthly2018-06-30 16:04
https://www.informatat.com/asociacioni-rrezikon-kosoven-deri-ne-zhberje/20%Monthly2018-06-30 17:33
https://www.informatat.com/para-ndeshjes-rusispanje-keto-jane-fjalet-e-mourinhos-per-de-gean/20%Monthly2018-06-30 15:49
https://www.informatat.com/mucolli-podujeva-po-investon-me-shume-ne-asfalt-se-ne-arsim/20%Monthly2018-06-30 15:46
https://www.informatat.com/e-shpetoi-driten-nga-renia-fjalet-e-tij-do-ju-perlotin-sot/20%Monthly2018-06-30 15:43
https://www.informatat.com/mpj-rusia-dhe-serbia-sia-dolen-kosova-anetare-e-obd-se/20%Monthly2018-06-30 17:24
https://www.informatat.com/ministri-beqaj-dhe-kabineti-i-tij-refuzuan-pagat-me-rritje/20%Monthly2018-06-30 15:18
https://www.informatat.com/keni-ndryshime-ne-shputa-mund-te-keni-probleme-shendetesore/20%Monthly2018-06-30 15:12
https://www.informatat.com/humbni-peshe-dhe-formojeni-belin-me-keto-ushtrime-video/20%Monthly2018-06-30 15:04
https://www.informatat.com/bllokohet-rruga-per-ne-llukar-video/20%Monthly2018-06-30 14:58
https://www.informatat.com/ja-cfare-shkruan-ne-mbrojtesen-e-granitit-foto/20%Monthly2018-06-30 14:54
https://www.informatat.com/blunt-dhe-real-1-publikojne-klipin-e-ri-perseri-vajza-te-zhveshura-video/20%Monthly2018-06-30 14:48
https://www.informatat.com/reagon-edhe-pacolli-kosova-eshte-antare-e-barabarte-e-organizates-boterore-te-doganave/20%Monthly2018-06-30 14:41
https://www.informatat.com/zyrtari-i-doganes-demanton-mediat-serbe-po-genjeni-kosova-eshte-anetare-ne-organizaten-boterore/20%Monthly2018-06-30 17:06
https://www.informatat.com/qendra-tregtare-ne-prishtine-vershohet-nga-uji-video/20%Monthly2018-06-30 14:26
https://www.informatat.com/helmimi-ne-restaurantin-ne-gjilan-zbulohet-arsyeja/20%Monthly2018-06-30 14:22
https://www.informatat.com/kaq-emocionuese-vesa-zgjedh-fjalet-me-te-mira-per-bashkeshortin/20%Monthly2018-06-30 14:14
https://www.informatat.com/godet-si-gjithmone-bleona-ngacmon-canin-live-ne-emision-video/20%Monthly2018-06-30 14:08
https://www.informatat.com/yjet-qe-nuk-kane-luajtur-asnje-minut-ne-boteror/20%Monthly2018-06-30 14:01
https://www.informatat.com/xhafaj-per-shoferin-e-tij-jam-i-shokuar-humba-nje-njeri-te-afert/20%Monthly2018-06-30 13:56
https://www.informatat.com/kjo-padyshim-eshte-bomba-e-kroacise-foto/20%Monthly2018-06-30 13:50
https://www.informatat.com/tentojne-te-vjedhin-lope/20%Monthly2018-06-30 13:44
https://www.informatat.com/delegacioni-kosovar-vizite-panamase/20%Monthly2018-06-30 13:40
https://www.informatat.com/arifi-i-pergjigjet-vuciqit-asnje-meter-toke-per-asnje-cmim/20%Monthly2018-06-30 15:54
https://www.informatat.com/ministri-pranon-pagen-me-rritje-eshte-vendim-i-qeverise/20%Monthly2018-06-30 13:32
https://www.informatat.com/putin-viziton-serbine-detaje-te-organizimit/20%Monthly2018-06-30 13:25
https://www.informatat.com/keto-jane-formacionet-france-argjentine/20%Monthly2018-06-30 13:23
https://www.informatat.com/vuciq-fitojme-nese-i-marrim-kosoves-qofte-edhe-nje-meter-toke/20%Monthly2018-06-30 15:25
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-mesdhe-mbyten-100-emigrante-mes-tyre-3-femije/20%Monthly2018-06-30 12:16
https://www.informatat.com/nje-hetues-policie-sulmohet-me-boks-hekuri-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-30 12:13
https://www.informatat.com/veteranet-neser-nisen-per-deti/20%Monthly2018-06-30 12:10
https://www.informatat.com/moti-i-ftohte-pushuesit-braktisin-plazhet/20%Monthly2018-06-30 12:05
https://www.informatat.com/berisha-pergjigjet-per-kush-e-eleminoi-shoferin-e-familjes-mafioze-xhafaj/20%Monthly2018-06-30 14:33
https://www.informatat.com/reformimi-i-administrates-se-pushtuar-nga-militantet-partiake/20%Monthly2018-06-30 13:35
https://www.informatat.com/rrahu-gruan-dhe-perplasi-nenen-e-tij-ne-dysheme-arrestohet-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-06-30 11:58
https://www.informatat.com/chelsea-ofron-100-milione-euro-per-dy-lojtare-te-juves/20%Monthly2018-06-30 11:55
https://www.informatat.com/nena-e-rrah-me-shkop-te-birin-tre-vjecar-e-ben-per-spital/20%Monthly2018-06-30 11:53
https://www.informatat.com/pervec-hamzes-edhe-tre-ministra-e-refuzojne-pagen-me-rritje/20%Monthly2018-06-30 13:16
https://www.informatat.com/f1-vettel-permiresohet-ne-sesionin-e-trete-gati-per-provat-zyrtare/20%Monthly2018-06-30 11:30
https://www.informatat.com/fier-pas-vdekjes-klinike-5-vjecarja-e-aksidentuar-rikthehet-ne-jete/20%Monthly2018-06-30 11:28
https://www.informatat.com/vajza-dyvjecare-ne-rrezik-per-jeten-prinder-kujdes/20%Monthly2018-06-30 11:26
https://www.informatat.com/vllaznia-mbetet-ne-udhekryq/20%Monthly2018-06-30 11:21
https://www.informatat.com/habit-shqiptari-me-mire-ne-burg-ne-itali-sesa-pa-buke-per-3-femijet-e-mi/20%Monthly2018-06-30 11:19
https://www.informatat.com/mbappe-zemerarte-dhuron-shperblimin-e-boterorit-per-femijet-ne-nevoje/20%Monthly2018-06-30 11:17
https://www.informatat.com/i-zi-i-heshtur-dhe-i-frikshem-kjo-eshte-arma-e-cuditshme-e-turqise/20%Monthly2018-06-30 11:16
https://www.informatat.com/nuk-i-bindet-infermieria-dhunon-pacienten-10-vjecare/20%Monthly2018-06-30 11:12
https://www.informatat.com/maradona-nuk-eshte-ne-krize-paguhet-qe-te-dhuroje-shfaqje/20%Monthly2018-06-30 11:10
https://www.informatat.com/kengetari-qe-nxorri-gishtin-e-mesit-ne-kupen-e-botes-vuan-nga-semundja-mendore/20%Monthly2018-06-30 11:05
https://www.informatat.com/qeveria-suedeze-nderpret-bojkotin-ndaj-boterorit/20%Monthly2018-06-30 11:01
https://www.informatat.com/pak-pushues-ne-shengjin-turistet-nga-kosova-stepen-nga-moti-i-keq/20%Monthly2018-06-30 10:59
https://www.informatat.com/shba-trump-mendon-terheqjen-e-trupave-nga-gjermania/20%Monthly2018-06-30 10:55
https://www.informatat.com/kampet-e-emigranteve-rrisin-serish-tensionet-mes-italise-e-frances/20%Monthly2018-06-30 10:54
https://www.informatat.com/tahiri-beson-se-rritja-e-pagave-per-gjyqtare-e-prokurore-do-te-rrise-efikasitetin-per-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-06-30 10:52
https://www.informatat.com/sampaoli-lionel-messi-nuk-percakton-taktikat-e-argjentines/20%Monthly2018-06-30 10:37
https://www.informatat.com/neser-fillon-patrullimi-i-perbashket-i-policise-se-kosoves-e-shqiperise/20%Monthly2018-06-30 10:36
https://www.informatat.com/shoferi-i-ministrit-te-brendshem-gjendet-i-pajete-me-plumb-ne-koke/20%Monthly2018-06-30 10:28
https://www.informatat.com/bitcoin-do-te-rritet-kete-vit/20%Monthly2018-06-30 10:26
https://www.informatat.com/anna-chernova-tifozja-seksi-ruse/20%Monthly2018-06-30 10:21
https://www.informatat.com/tjeter-sukses-i-shqiptareve-ne-rusia-2018-valon-behrami-kapiten-i-zvicres-ndaj-suedise/20%Monthly2018-06-30 10:18
https://www.informatat.com/ylli-i-reality-show-pozon-nudo-tregon-trupin-me-tatuazhe/20%Monthly2018-06-30 10:16
https://www.informatat.com/me-plumb-ne-koke-gardisti-gjendet-i-vdekur-ne-garazh/20%Monthly2018-06-30 10:14
https://www.informatat.com/fqinji-i-zemeruar-turperon-ciftin-zhurma-juaj-e-shkaktuar-gjate-seksit-tingellon-si/20%Monthly2018-06-30 10:12
https://www.informatat.com/komuna-e-ferizajt-puneson-22-persona-me-kontrate-mbi-veper/20%Monthly2018-06-30 10:09
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-punonjesi-i-gardes-se-republikes/20%Monthly2018-06-30 10:06
https://www.informatat.com/per-24-ore-policia-e-kosoves-ka-arrestuar-30-persona/20%Monthly2018-06-30 10:05
https://www.informatat.com/krasniqi-me-politike-nuk-duhet-te-merret-ai-ajo-apo-ata-e-ato-qe-nuk-e-kane-vizionin-e-qarte-per-kombin-e-shtetin-e-vet/20%Monthly2018-06-30 10:00
https://www.informatat.com/gjendja-ekonomike-i-favorizon-trafikantet-qe-te-shfrytezojne-grate-dhe-femije-per-trafikim/20%Monthly2018-06-30 08:40
https://www.informatat.com/grabitesit-e-postes-ne-durres-qelluan-drejt-policit-dhe-e-perplasen-me-makine/20%Monthly2018-06-30 08:36
https://www.informatat.com/do-ti-ikte-policise-gruaja-rrezohet-nga-tavani-perfundoi-keq-aventura-e-arratisjes-se-ciftit/20%Monthly2018-06-30 08:34
https://www.informatat.com/moderatori-zbulon-bukuroshen-shqiptare-qe-do-donte-te-puthte/20%Monthly2018-06-30 08:28
https://www.informatat.com/ministria-e-kultures-punesoi-104-persona-me-kontrate-mbi-veper/20%Monthly2018-06-30 08:24
https://www.informatat.com/trump-do-te-deklaroje-me-9-korrik-kandidatin-e-tij-per-gjykates-ne-gjykaten-supreme/20%Monthly2018-06-30 08:21
https://www.informatat.com/arrestohet-aktorja-e-famshme-gjate-protestave-kunder-trump/20%Monthly2018-06-30 08:19
https://www.informatat.com/zhdukja-e-futbollisteve-ne-shpelle-nje-shtet-i-tere-duke-u-lutur-per-ta/20%Monthly2018-06-30 08:16
https://www.informatat.com/zaev-do-te-hyjme-me-krenari-ne-portat-e-evropes/20%Monthly2018-06-30 08:14
https://www.informatat.com/aferdita-dreshaj-i-jep-fund-beqarise-publikohen-fotot-e-dasmes/20%Monthly2018-06-30 08:12
https://www.informatat.com/kupa-boterore-cristiano-ronaldo-eshte-50-e-portugalise/20%Monthly2018-06-30 08:09
https://www.informatat.com/perplasje-me-arme-ne-qender-te-tetoves-dyshohet-per-nje-polic-te-vrare/20%Monthly2018-06-30 08:07
https://www.informatat.com/keto-lagje-te-prishtines-do-te-mbesin-sot-pa-uje/20%Monthly2018-06-30 08:05
https://www.informatat.com/51657-2/20%Monthly2018-06-30 07:55
https://www.informatat.com/prokuroria-e-kosoves-i-kerkon-serish-be-se-heqjen-e-imunitetit-ndaj-ish-prokurores-maria-bamieh/20%Monthly2018-06-30 07:50
https://www.informatat.com/moti-sot-me-shi/20%Monthly2018-06-30 07:46
https://www.informatat.com/lushnje-humb-jeten-ne-aksident-rrugor-24-vjecari/20%Monthly2018-06-30 07:40
https://www.informatat.com/inpo-kryetari-i-prishtines-shperfill-debatet-publike-me-qytetare/20%Monthly2018-06-30 07:38
https://www.informatat.com/bleona-canit-nese-nuk-do-ishe-i-martuar-do-ishe-i-zgjedhuri-im/20%Monthly2018-06-30 00:15
https://www.informatat.com/kosovarja-84-vjecare-fiton-nenshtetesine-amerikane/20%Monthly2018-06-30 00:12
https://www.informatat.com/udhetim-vajzash-ne-meksike-karrueche-terheq-vemendjen-foto/20%Monthly2018-06-30 00:09
https://www.informatat.com/alba-pairetti-ne-plazh-si-nje-20-vjecare-foto/20%Monthly2018-06-30 00:06
https://www.informatat.com/49-vjec-me-bikini-metalik-ne-rruget-e-nju-jorkut/20%Monthly2018-06-30 00:03
https://www.informatat.com/perleshja-mes-femijeve-degjeneron-ne-konflikt-mes-shqiptareve-e-afganeve-ne-kampin-e-hanoverit/20%Monthly2018-06-30 00:01
https://www.informatat.com/me-kaq-para-shteti-planifikon-te-beje-ushtri-dokument-2/20%Monthly2018-06-29 23:57
https://www.informatat.com/golat-e-ndeshjes-fitese-te-drites-ndaj-lincolnit-video/20%Monthly2018-06-29 23:52
https://www.informatat.com/janjiq-vuciqi-me-strategji-per-ta-shtyre-ceshtjen-e-kosoves-15-vjet/20%Monthly2018-06-29 23:49
https://www.informatat.com/stoltenberg-konfirmon-ftesen-per-anetaresim-ndaj-maqedonise/20%Monthly2018-06-29 23:45
https://www.informatat.com/motorola-me-2-gusht-prezantojne-telefonin-mobil-revolucionar/20%Monthly2018-06-29 23:43
https://www.informatat.com/terhiqet-nga-kombetarja-ne-moshen-23-vjecare-arsyeja-do-te-ju-habis/20%Monthly2018-06-29 23:41
https://www.informatat.com/arbitrat-duhet-ti-japin-fund-ekzagjerimeve-te-neymarit/20%Monthly2018-06-29 23:40
https://www.informatat.com/starton-faza-e-1-8-ave-boterori-ndizet-me-france-argjentine/20%Monthly2018-06-29 23:38
https://www.informatat.com/vetevendosje-reagon-ashper-per-rritjen-e-pagave-te-qeveritareve/20%Monthly2018-06-29 23:36
https://www.informatat.com/putini-konfirmoi-se-do-te-vizitoje-serbine-ne-vjeshte/20%Monthly2018-06-29 23:33
https://www.informatat.com/ky-eshte-shkaktari-i-migrenes-tek-meshkujt/20%Monthly2018-06-29 23:28
https://www.informatat.com/perfundon-beteja-mes-apple-dhe-samsung/20%Monthly2018-06-29 23:25
https://www.informatat.com/lady-gaga-perseri-shfaq-te-gjithafoto/20%Monthly2018-06-29 23:22
https://www.informatat.com/keshtu-duket-ndertesa-me-e-larte-ne-bote-tani/20%Monthly2018-06-29 23:17
https://www.informatat.com/zvicra-me-autobus-vet-drejtues/20%Monthly2018-06-29 23:13
https://www.informatat.com/10-rregullat-e-nje-jete-te-shendetshme-te-cilat-nuk-funksionojn-me/20%Monthly2018-06-29 23:10
https://www.informatat.com/ky-eshte-airoplani-me-i-shpejte-i-ndertuar-ndonjehere/20%Monthly2018-06-29 23:02
https://www.informatat.com/shba-te-me-masa-per-parandalimin-e-keqperdorimit-te-kriptovalutave-2/20%Monthly2018-06-29 23:00
https://www.informatat.com/vitaminat-qe-duhen-per-cdo-problem-shendetesor-3/20%Monthly2018-06-29 22:54
https://www.informatat.com/vajza-e-motit-me-seksi-ne-bote-stervitje-edhe-ne-plazh-foto/20%Monthly2018-06-29 22:51
https://www.informatat.com/dash-deklarate-kunder-abuzimit-me-civilet-ne-sudanin-e-jugut/20%Monthly2018-06-29 22:48
https://www.informatat.com/lgbt-ne-stamboll-sfidon-erdoganin-per-paraden-e-krenarise/20%Monthly2018-06-29 22:46
https://www.informatat.com/elisabetta-canalis-me-dekolte-te-re-foto/20%Monthly2018-06-29 21:43
https://www.informatat.com/zyrtarja-e-ministrise-se-arsimit-kapet-duke-vjedhur-ne-nje-dyqan-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-29 21:36
https://www.informatat.com/rusia-jep-toka-falas-per-ruse-e-te-huaj/20%Monthly2018-06-29 21:24
https://www.informatat.com/drake-e-pranon-ka-nje-femije-me-nje-pornostare/20%Monthly2018-06-29 21:21
https://www.informatat.com/ishulli-perrallor-ne-karaibe-ne-shitje-per-73-mln-euro-foto-video/20%Monthly2018-06-29 21:18
https://www.informatat.com/gjilani-sheh-drite-ne-fund-te-tunelit-arrin-turin-e-pare-kualifikues-te-championsit/20%Monthly2018-06-29 21:15
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-nje-zevendesminister/20%Monthly2018-06-29 21:05
https://www.informatat.com/delawie-kosova-ka-promblemin-me-te-madh-korrupsionin/20%Monthly2018-06-29 19:41
https://www.informatat.com/vitin-e-kaluar-vdiqen-9-670-njerez/20%Monthly2018-06-29 17:30
https://www.informatat.com/keto-lagje-neser-mbesin-8-ore-pa-uje/20%Monthly2018-06-29 17:25
https://www.informatat.com/presheva-per-mitrovicen/20%Monthly2018-06-29 17:18
https://www.informatat.com/dua-lipa-kalon-nje-dite-me-ndryshe-ne-arizone/20%Monthly2018-06-29 14:44
https://www.informatat.com/bella-hadid-shkelqen-ne-paraqitjen-e-fundit/20%Monthly2018-06-29 14:42
https://www.informatat.com/187-pozita-pune-ne-qkuk-mbahen-me-ushtrues-detyre/20%Monthly2018-06-29 14:40
https://www.informatat.com/chelsea-afer-transferimit-te-golovinit/20%Monthly2018-06-29 14:38
https://www.informatat.com/ekskluzive-berisha-me-page-marramendese-ne-kampionatin-japonez/20%Monthly2018-06-29 14:37
https://www.informatat.com/si-i-ndryshoi-fjalet-thaci-brenda-24-oreve-video/20%Monthly2018-06-29 14:27
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-konfiskon-mbi-32-kg-marihuane/20%Monthly2018-06-29 14:21
https://www.informatat.com/operacioni-ura-ve-ne-pranga-tre-persona-te-dyshuar/20%Monthly2018-06-29 14:18
https://www.informatat.com/keto-jane-datat-e-mbajtjes-se-provimit-te-matures/20%Monthly2018-06-29 14:17
https://www.informatat.com/keshilli-i-investitoreve-evropian-ka-nje-kerkes-nga-politikberesit/20%Monthly2018-06-29 14:14
https://www.informatat.com/inpo-kryetari-ahmeti-shperfill-debatet-publike-me-qytetare/20%Monthly2018-06-29 14:11
https://www.informatat.com/kanadaja-kerkon-48-mije-shofere-kamioni-paga-vjetore-80-mije-dollare/20%Monthly2018-06-29 13:59
https://www.informatat.com/gent-begolli-fillon-punen-ne-telekom/20%Monthly2018-06-29 13:57
https://www.informatat.com/bisedimet-finale-me-serbine-apo-mashtrimet-e-radhes/20%Monthly2018-06-29 19:45
https://www.informatat.com/ja-pse-meshkujt-preferojne-me-shume-femrat-e-lyera/20%Monthly2018-06-29 13:52
https://www.informatat.com/mali-i-zi-miraton-deklaraten-per-themelimin-e-komra-s/20%Monthly2018-06-29 13:50
https://www.informatat.com/mzhe-ja-i-jep-te-drejte-komunes-se-prishtines-ne-lidhje-me-ndermarrjen-banesore/20%Monthly2018-06-29 13:47
https://www.informatat.com/mbrohet-basha-ndaj-akuzave-te-balles-takoj-mijera-njerez-se-njoh/20%Monthly2018-06-29 13:45
https://www.informatat.com/mogherini-hahn-shqiperia-ne-rruge-te-pakthyeshme-drejt-be-se/20%Monthly2018-06-29 13:42
https://www.informatat.com/citaku-takon-sekretarin-e-shtetit-amerikan-mike-pompeo/20%Monthly2018-06-29 13:38
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-personi-i-zhdukur-ne-kacanik/20%Monthly2018-06-29 13:29
https://www.informatat.com/scott-tregon-se-cka-do-te-fitoje-kosova-dhe-serbia-nga-dialogu/20%Monthly2018-06-29 13:25
https://www.informatat.com/100-te-zhdukur-pas-mbytjes-se-nje-anijeje-me-migrante-libiane/20%Monthly2018-06-29 13:23
https://www.informatat.com/ndahen-parate-per-punetoret-e-11-ndermarrjeve-te-privatizuara/20%Monthly2018-06-29 13:20
https://www.informatat.com/gashi-me-ambasadorin-kanadez-flasin-per-terrorizmin/20%Monthly2018-06-29 13:19
https://www.informatat.com/mapl-shperblen-drenasin-per-performance-te-vitit-2017/20%Monthly2018-06-29 13:17
https://www.informatat.com/pacolli-rrena-udherrefyesi-i-politikberjes-serbe/20%Monthly2018-06-29 14:22
https://www.informatat.com/milan-nis-bisedimet-per-blerjen-e-ronaldo/20%Monthly2018-06-29 13:13
https://www.informatat.com/mapl-shperblen-gjilanin-me-84-mije-euro-per-performancen-e-vitit-2017/20%Monthly2018-06-29 13:10
https://www.informatat.com/alban-skenderaj-zbulon-detaje-nga-kenga-me-e-re-deja-vu/20%Monthly2018-06-29 13:09
https://www.informatat.com/sabri-fejzullahu-i-ben-diss-ermalit/20%Monthly2018-06-29 13:07
https://www.informatat.com/arrestimet-e-marokeneve-shfrytezuan-boterorin-per-te-emigruar/20%Monthly2018-06-29 13:05
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-ne-takim-ambasadorin-kanadez-daniel-maksymiuk/20%Monthly2018-06-29 13:02
https://www.informatat.com/per-de-laurentiis-hysaj-vlen-60-milione-euro/20%Monthly2018-06-29 13:01
https://www.informatat.com/oconnell-iu-ben-thirrje-gjitha-partive-te-perfshihen-ne-dialog/20%Monthly2018-06-29 12:59
https://www.informatat.com/ndalohen-tre-te-dyshuar-per-akte-terroriste-ne-kosoves/20%Monthly2018-06-29 12:56
https://www.informatat.com/do-te-marrim-pergjigje-pozitive-nga-ke-ja-per-vizat/20%Monthly2018-06-29 12:49
https://www.informatat.com/me-kaq-para-shteti-planifikon-te-beje-ushtri-dokument/20%Monthly2018-06-29 23:55
https://www.informatat.com/djali-filloi-ti-sherohet-halil-kastrati-vazhdon-me-bamiresi/20%Monthly2018-06-29 12:37
https://www.informatat.com/chelsea-refuzon-oferten-e-barces-per-willianin/20%Monthly2018-06-29 12:32
https://www.informatat.com/thengjilli-perdoret-me-pak-per-energji-elektrike-ne-kosove/20%Monthly2018-06-29 12:28
https://www.informatat.com/hetimet-kunder-feto-s-arrestohen-33-ish-nepunes-policore/20%Monthly2018-06-29 12:26
https://www.informatat.com/angelina-jolie-plot-stil/20%Monthly2018-06-29 12:24
https://www.informatat.com/presidentit-thaci-do-ti-verifikohet-pasuria/20%Monthly2018-06-29 13:26
https://www.informatat.com/eshte-gjetur-gjalle-muharrem-berisha-nga-gurabardhi-i-malisheves/20%Monthly2018-06-29 12:16
https://www.informatat.com/ne-negociata-diskutohet-per-trepcen-dhe-ujmanin/20%Monthly2018-06-29 12:13
https://www.informatat.com/mediat-serbe-po-na-provokon-edhe-djali-i-hashim-thacit/20%Monthly2018-06-29 13:15
https://www.informatat.com/fillon-iniciativa-per-te-ndihmuar-qente-ne-nevoje/20%Monthly2018-06-29 12:07
https://www.informatat.com/keshilla-per-ta-evituar-gastritin/20%Monthly2018-06-29 12:06
https://www.informatat.com/bytyqi-mori-pjese-ne-promovimin-e-doracakut-per-mesimdhenes/20%Monthly2018-06-29 12:03
https://www.informatat.com/euroimages-mbeshtet-skenarin-exile-te-visar-morines/20%Monthly2018-06-29 12:00
https://www.informatat.com/te-mirat-dhe-demet-nga-konsumimi-i-fasuleve/20%Monthly2018-06-29 11:59
https://www.informatat.com/ky-vit-eshte-vendimtar-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-06-29 12:40
https://www.informatat.com/rahoveci-i-gezohet-krijimit-te-zones-ekonomike-ne-opterushe/20%Monthly2018-06-29 11:55
https://www.informatat.com/lemshi-ne-tenderin-e-ujesjellesit/20%Monthly2018-06-29 11:52
https://www.informatat.com/ecja-ju-zgjat-jeten-e-konfirmon-studimi/20%Monthly2018-06-29 11:51
https://www.informatat.com/ju-dhemb-shpesh-barku-mund-te-keni-mungese-te-kesaj-vitamine/20%Monthly2018-06-29 11:49
https://www.informatat.com/autori-i-masakres-se-merilendit-u-hakmor-per-publikim-te-fotos-se-tij/20%Monthly2018-06-29 11:48
https://www.informatat.com/keshilla-per-te-pakesuar-aromen-e-pakendshme-te-frymemarrjes/20%Monthly2018-06-29 11:46
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-kurojne-ulceren/20%Monthly2018-06-29 11:45
https://www.informatat.com/plagjiaturat-e-ed-sheeran-paditet-per-100-mln-dollare/20%Monthly2018-06-29 11:44
https://www.informatat.com/ndalohet-shitja-e-druve-ne-trotuare-dhe-hapesira-te-tjera-publike-ne-podujeve/20%Monthly2018-06-29 11:43
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-paraburgim-per-personat-e-arrestuar-per-terrorizem/20%Monthly2018-06-29 11:41
https://www.informatat.com/emri-maqedonia-veriore-serish-para-deputeteve-me-5-e-6-korrik/20%Monthly2018-06-29 11:39
https://www.informatat.com/6-ushqime-qe-ndihmojne-ne-permiresimin-e-kujteses/20%Monthly2018-06-29 11:38
https://www.informatat.com/edhe-fernando-torres-ne-japoni/20%Monthly2018-06-29 11:37
https://www.informatat.com/pacolli-godet-daciqin/20%Monthly2018-06-29 12:20
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-nje-delegacion-te-asamblese-parlamentare-te-nato-s/20%Monthly2018-06-29 12:09
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-pse-ministrat-e-nismes-bojkotuan-raportimin-e-thacit-ne-qeveri/20%Monthly2018-06-29 11:30
https://www.informatat.com/per-te-jetuar-me-gjate-konsultohuni-gjithmone-me-te-njejtin-doktor/20%Monthly2018-06-29 11:29
https://www.informatat.com/konsumoni-spinaq-ja-efektet-shendetesore-te-tij/20%Monthly2018-06-29 11:27
https://www.informatat.com/manteli-i-padukshmerise-i-harry-potter-me-prane-se-kurre/20%Monthly2018-06-29 11:25
https://www.informatat.com/pija-e-thjeshte-qe-pastron-melcine/20%Monthly2018-06-29 11:23
https://www.informatat.com/lladrovci-asamblistit-te-nismes-mos-shaj-se-te-ngrehi-zhag/20%Monthly2018-06-29 11:22
https://www.informatat.com/kryetarit-te-prizrenit-i-ndalohet-hyrja-ne-serbi/20%Monthly2018-06-29 11:56
https://www.informatat.com/certifikohen-20-police-te-kosoves-ne-luften-kunder-terrorizmit/20%Monthly2018-06-29 11:35
https://www.informatat.com/aventura-e-rrezikshme-e-12-djemve-te-mitur-qe-po-mban-ne-ankth-tajlanden/20%Monthly2018-06-29 11:16
https://www.informatat.com/mungesa-e-ujit-nxit-shtimin-ne-peshe/20%Monthly2018-06-29 11:14
https://www.informatat.com/reshjet-e-shiut-demtuan-siperfaqet-e-kultivuara-me-grure/20%Monthly2018-06-29 11:13
https://www.informatat.com/ekonomia-shqiptare-rritet-4-45-ne-tre-muajt-e-pare/20%Monthly2018-06-29 11:10
https://www.informatat.com/vv-dorezon-kallezim-penal-per-vendimin-e-rritjes-se-pagave-nga-qeveria/20%Monthly2018-06-29 11:32
https://www.informatat.com/daciq-rusia-e-gatshme-te-behet-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-06-29 11:05
https://www.informatat.com/u-lodhe-me-dieta-dhe-ecje-ja-pse-nuk-po-te-hiqet-ai-bark/20%Monthly2018-06-29 11:03
https://www.informatat.com/detyroi-dy-vajzat-e-saj-te-kerkojne-lemoshe-arrestohet-nena/20%Monthly2018-06-29 11:02
https://www.informatat.com/femijet-behen-agresive-per-shkak-te-videolojerave/20%Monthly2018-06-29 11:00
https://www.informatat.com/8-gabimet-qe-behen-gjate-intervistimit-per-pune/20%Monthly2018-06-29 10:58
https://www.informatat.com/me-2017-vdiqen-9-670-kosovare-me-shume-meshkuj/20%Monthly2018-06-29 10:57
https://www.informatat.com/kosova-e-vietnami-se-shpejti-me-marreveshje-ndershteterore/20%Monthly2018-06-29 10:55
https://www.informatat.com/filmi-agnus-dei-tash-edhe-ne-platformat-me-te-medha-ne-bote/20%Monthly2018-06-29 10:55
https://www.informatat.com/paraja-qe-nuk-flet/20%Monthly2018-06-29 12:47
https://www.informatat.com/zyrtari-i-nato-s-ushtria-vetem-permes-ndryshimeve-kushtetuese/20%Monthly2018-06-29 10:50
https://www.informatat.com/xhaka-e-xherdani-nje-super-terapi-sociale-qe-zbuloi-inferioritetin-tone/20%Monthly2018-06-29 10:49
https://www.informatat.com/peshkopi-serb-ben-thirrje-per-te-kthyer-luften-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-29 10:47
https://www.informatat.com/shqipe-pantina-prapa-grilave/20%Monthly2018-06-29 10:46
https://www.informatat.com/haradinaj-ankohet-tek-ekipi-i-nato-s-vetem-kosova-nuk-ka-viza/20%Monthly2018-06-29 11:18
https://www.informatat.com/thaci-i-raporton-ne-qeveri-per-takimin-me-vuciqin-live/20%Monthly2018-06-29 11:08
https://www.informatat.com/punonjesve-publik-sot-u-dalin-rrogat/20%Monthly2018-06-29 09:49
https://www.informatat.com/haradinaj-eshte-bere-nje-pune-e-madhe-nga-nato/20%Monthly2018-06-29 09:19
https://www.informatat.com/ronaldo-president-per-kete-flet-donald-trump/20%Monthly2018-06-29 09:17
https://www.informatat.com/oda-amerikane-kerkon-mosndryshimin-e-ndalimit-te-importit-te-automjeteve-te-vjetra/20%Monthly2018-06-29 09:14
https://www.informatat.com/daciq-paralajmeron-tehreqjen-edhe-te-nje-njohje/20%Monthly2018-06-29 10:45
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pergjigja-e-be-se-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-29 10:42
https://www.informatat.com/arineta-mula-imazhi-i-north-face/20%Monthly2018-06-29 08:19
https://www.informatat.com/kushtetuesja-beri-pagesa-per-lehonat-me-shume-nga-se-parasheh-ligji/20%Monthly2018-06-29 08:18
https://www.informatat.com/delegacioni-i-nato-s-takohet-me-anetare-te-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2018-06-29 08:14
https://www.informatat.com/zaev-hahn-365-dite-pune-per-fillimin-e-bisedimeve-te-suksesshme/20%Monthly2018-06-29 08:11
https://www.informatat.com/ngec-arketimi-i-te-hyrave-komunale-ne-viti/20%Monthly2018-06-29 08:06
https://www.informatat.com/deshton-serish-gjykimi-ndaj-azem-syles/20%Monthly2018-06-29 08:03
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-te-dyshuar-per-terrorizem/20%Monthly2018-06-29 08:00
https://www.informatat.com/pacolli-liberia-akrediton-ambasadorin-jorezident-te-kosoves/20%Monthly2018-06-29 07:58
https://www.informatat.com/loew-smund-te-shpetoje-pas-turperimit-te-gjermanise/20%Monthly2018-06-29 07:54
https://www.informatat.com/rusia-nuk-i-njeh-kompetencat-e-reja-te-vezhguesit-per-armet-kimike/20%Monthly2018-06-29 07:53
https://www.informatat.com/alpinistja-nga-kosova-ne-mesin-e-grave-qe-levizen-malet/20%Monthly2018-06-29 07:51
https://www.informatat.com/be-ja-vazhdon-serish-sanksionet-kunder-rusise/20%Monthly2018-06-29 07:49
https://www.informatat.com/sot-miss-universe-kosova-2018/20%Monthly2018-06-29 07:48
https://www.informatat.com/musliu-neve-na-u-perdhos-identiteti-kurse-serbet-na-provokuan-dje-para-hunde/20%Monthly2018-06-29 07:45
https://www.informatat.com/opozita-humb-betejen-perball-qeverise-dhe-presidences/20%Monthly2018-06-29 07:19
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-06-29 07:17
https://www.informatat.com/ministria-e-punes-paguan-qindra-mijera-euro-pensione-per-te-vdekurit/20%Monthly2018-06-29 08:14
https://www.informatat.com/fondi-i-privatizimit-ne-duart-e-nderkombetareve/20%Monthly2018-06-29 07:08
https://www.informatat.com/certifikohen-policet-e-specializuar-kunder-terrorizmit/20%Monthly2018-06-29 07:07
https://www.informatat.com/lazim-destani-ne-tryezen-e-rrumbullaket-ne-londer-siguria-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-06-29 07:05
https://www.informatat.com/me-shume-hise-ne-kuleten-e-nato-s/20%Monthly2018-06-29 07:03
https://www.informatat.com/pertej-me-artin-e-rezistences-midis-raporteve-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-29 07:02
https://www.informatat.com/be-ja-arrin-marreveshje-per-migrantet/20%Monthly2018-06-29 07:00
https://www.informatat.com/krasniqi-kerkon-vullnet-politike-per-arritjen-e-nje-konsensusi-per-temat-e-medha/20%Monthly2018-06-29 06:59
https://www.informatat.com/per-bujqit-ferizajas-nafta-5-cent-me-lire/20%Monthly2018-06-29 06:57
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-mbyll-33-nga-119-gropa/20%Monthly2018-06-29 06:56
https://www.informatat.com/kd-vendet-kryesore-te-be-se-e-kane-bere-te-qarte-qe-ska-viza-kete-vit/20%Monthly2018-06-29 06:54
https://www.informatat.com/ekspertet-e-ekonomise-kerkojne-zhbllokimin-e-fondeve-te-privatizimit/20%Monthly2018-06-29 06:53
https://www.informatat.com/brenda-nje-viti-up-se-iu-shtuan-mbi-600-mije-euro-obligime-te-papaguara/20%Monthly2018-06-29 06:51
https://www.informatat.com/opozita-alarmohet-me-kumtin-e-thacit-per-mungese-vijash-te-kuqe-ne-dialog/20%Monthly2018-06-29 06:50
https://www.informatat.com/qeveria-asociacioni-vetem-sipas-kushtetutes-dhe-pa-kompetenca-ekzekutive/20%Monthly2018-06-29 06:48
https://www.informatat.com/ndarjen-e-veriut-se-perkrah-asnje-serb-ne-jug/20%Monthly2018-06-29 08:03
https://www.informatat.com/zyrtare-te-larte-te-nato-s-vizitojne-sot-kosoven/20%Monthly2018-06-29 07:19
https://www.informatat.com/thaci-dekoroi-vellezerit-bytyci-me-urdhrin-heroi-i-kosoves/20%Monthly2018-06-29 07:10
https://www.informatat.com/vv-sot-e-dorezon-kallezimin-penal-per-vendimin-e-rritjes-se-pagave/20%Monthly2018-06-28 23:08
https://www.informatat.com/aak-sot-hedh-shortin-per-kontrollin-e-pasurise-se-zyrtareve-te-larte-publik/20%Monthly2018-06-28 23:09
https://www.informatat.com/sulmi-ne-redaksine-e-capital-gazette-shkon-ne-5-numri-i-viktimave/20%Monthly2018-06-29 00:14
https://www.informatat.com/ish-ministri-i-reagon-haradinaj-sa-me-shume-qe-po-mundohen-me-u-nxjerr-po-sharrojne-si-ne-lloq-te-gjalle/20%Monthly2018-06-28 23:22
https://www.informatat.com/babai-ther-djalin-ne-prizren/20%Monthly2018-06-28 23:10
https://www.informatat.com/inter-i-papermbajtshem-ne-merkato-merr-edhe-politanon/20%Monthly2018-06-28 23:07
https://www.informatat.com/sallatat-detox-pastroni-organizmin/20%Monthly2018-06-28 22:22
https://www.informatat.com/italia-bllokon-deklaraten-e-samitit-te-be-se-anulohet-konferenca-e-shtypit/20%Monthly2018-06-28 22:19
https://www.informatat.com/shkon-ne-pese-numri-i-te-vrareve-ne-maryland/20%Monthly2018-06-28 22:16
https://www.informatat.com/ja-cizmet-e-ekzagjeruara-te-yjeve/20%Monthly2018-06-28 21:27
https://www.informatat.com/kukulla-seksi-por-kujdes-mund-tju-refuzojne/20%Monthly2018-06-28 21:22
https://www.informatat.com/tre-bukuroshe-shqiptare-kane-ditelindjen-sot-ja-sa-vjec-mbushin/20%Monthly2018-06-28 21:20
https://www.informatat.com/heq-pjeset-me-te-medha-te-kokes-pasi-luftoi-21-tumore/20%Monthly2018-06-28 21:17
https://www.informatat.com/kostandin-grillo-ju-tregoj-pse-zgjodha-te-bej-tifo-me-serbine-video/20%Monthly2018-06-28 21:14
https://www.informatat.com/aarrestohen-tre-shqiptare-per-plantacion-me-kanabis-ne-spanje/20%Monthly2018-06-28 21:06
https://www.informatat.com/protagonistet-seksi-te-boterorit-ne-stadiume-e-studio-televizive/20%Monthly2018-06-28 21:03
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-komenton-golin-e-adnan-januzajt/20%Monthly2018-06-28 20:58
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-shtepi-zyrtaret-e-larte-te-nato-se-foto/20%Monthly2018-06-28 20:52
https://www.informatat.com/tunizia-permbys-panamane/20%Monthly2018-06-28 20:42
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-londer-qendra-e-inteligjences-ruse-ne-nish-kercenim-per-destabilizim/20%Monthly2018-06-28 20:40
https://www.informatat.com/januzaj-rendit-belgjiken-te-paren-foto/20%Monthly2018-06-28 19:59
https://www.informatat.com/emily-ratajkowski-ngre-temperaturat-ne-mikonos-foto/20%Monthly2018-06-28 19:54
https://www.informatat.com/eliminimi-i-trafikimit-te-qenieve-njerezore-shqiperia-nuk-permbush-standardet-minimale/20%Monthly2018-06-28 19:49
https://www.informatat.com/shba-te-shtena-e-viktima-ne-redaksine-e-nje-gazete-ne-maryland/20%Monthly2018-06-28 19:37
https://www.informatat.com/haradinaj-prezanton-komunikimin-mes-zharkut-dhe-bechtel-enkas-per-53-milioneshin/20%Monthly2018-06-28 19:33
https://www.informatat.com/angli-belgjike-askush-se-do-fitoren-kartonet-serish-percaktues/20%Monthly2018-06-28 19:07
https://www.informatat.com/50924-2/20%Monthly2018-06-28 19:01
https://www.informatat.com/gjyshja-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2018-06-28 18:57
https://www.informatat.com/dash-korrupsioni-krijon-mjedis-per-trafikimin-me-njerez-ne-kosove/20%Monthly2018-06-28 18:50
https://www.informatat.com/mbreteria-e-hapesires-kerkon-njerez-qe-te-jetojne-ne-hene/20%Monthly2018-06-28 18:26
https://www.informatat.com/24-vjecarja-qe-vishet-e-sillet-si-bebe-foto/20%Monthly2018-06-28 18:24
https://www.informatat.com/ldk-ja-kerkon-nga-kuvendi-qe-urgjentisht-ti-vendose-vija-te-kuqe-thacit/20%Monthly2018-06-28 18:20
https://www.informatat.com/shba-te-me-masa-per-parandalimin-e-keqperdorimit-te-kriptovalutave/20%Monthly2018-06-28 17:18
https://www.informatat.com/kriza-e-migracionit-ne-evrope-a-mund-ta-zhbeje-be-ne/20%Monthly2018-06-28 17:14
https://www.informatat.com/origjina-misterioze-e-gjuhes-me-te-vjeter-te-evropes/20%Monthly2018-06-28 17:10
https://www.informatat.com/kelmendi-po-me-shantazhojne-per-te-amortizuar-figuren-dhe-suksesin-tim-polik/20%Monthly2018-06-28 17:02
https://www.informatat.com/ja-si-e-komenton-presidenti-vendimin-e-qeveris-per-pagat-video/20%Monthly2018-06-28 16:21
https://www.informatat.com/nje-vit-me-njerezit-me-te-lumtur-ne-toke/20%Monthly2018-06-28 16:12
https://www.informatat.com/10-fakte-interesante-rreth-numrave/20%Monthly2018-06-28 16:08
https://www.informatat.com/may-shenon-autogol-ne-samitin-e-be-se-pranon-dhuraten-e-michel/20%Monthly2018-06-28 16:06
https://www.informatat.com/kurti-takon-perfaqesuesit-e-fmn-se/20%Monthly2018-06-28 15:47
https://www.informatat.com/vulen-perfundimtare-procesit-te-dialogut-do-tia-jep-kuvendi/20%Monthly2018-06-28 15:44
https://www.informatat.com/presidenti-respekton-kushtetuten-do-te-raportoje-ne-kuvend-live/20%Monthly2018-06-28 15:35
https://www.informatat.com/podujeve-vetura-e-policise-bllokon-zebrat-foto/20%Monthly2018-06-28 15:17
https://www.informatat.com/vulin-per-ndalesen-qe-ia-beri-kosova-vuciqi-me-ka-thene-te-mos-flas/20%Monthly2018-06-28 15:15
https://www.informatat.com/zyrtare-ky-eshte-klubi-i-ri-i-rooneyt/20%Monthly2018-06-28 15:11
https://www.informatat.com/qeveria-garanton-kushtetuta-nuk-do-te-ndryshohet-per-asociacionin/20%Monthly2018-06-28 15:05
https://www.informatat.com/kush-furnizohet-nga-batllava-neser-mbesin-pa-uje/20%Monthly2018-06-28 15:00
https://www.informatat.com/ky-eshte-zemra-e-kroacise/20%Monthly2018-06-28 14:54
https://www.informatat.com/mediat-gjermane-shkruajne-per-rastin-e-korrupsionit-ne-podujeve/20%Monthly2018-06-28 14:48
https://www.informatat.com/ahmeti-prezanton-pemen-artificiale-synon-pastrimin-e-ajrit/20%Monthly2018-06-28 14:45
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-dy-personat-qe-u-kapen-me-1-kg-marihuane/20%Monthly2018-06-28 14:42
https://www.informatat.com/shtepite-qe-furnizohen-me-uje-te-batllaves-neser-do-kene-mungese-te-furnizimit/20%Monthly2018-06-28 14:38
https://www.informatat.com/dialogu-ska-alternative-vec-njohje-reciproke/20%Monthly2018-06-28 14:38
https://www.informatat.com/qeveria-mohon-se-asociacioni-do-te-behet-duke-ndryshuar-kushtetuten/20%Monthly2018-06-28 16:04
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-per-vidovanin-ka-dy-fjale/20%Monthly2018-06-28 14:32
https://www.informatat.com/emerohet-zevendesguvernatori-i-bankes-qendrore/20%Monthly2018-06-28 14:27
https://www.informatat.com/pelegrinet-serbe-kalojne-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-06-28 14:23
https://www.informatat.com/insulinat-a-do-te-rritet-furnizimi-me-kete-medikament/20%Monthly2018-06-28 14:21
https://www.informatat.com/vuciq-kercenohet-me-vdekje-nese-arrin-paqe-me-kosoven/20%Monthly2018-06-28 14:11
https://www.informatat.com/debatohet-per-kornizen-afatmesme-e-kritikon-ashper-opozita/20%Monthly2018-06-28 14:14
https://www.informatat.com/mblidhen-70-e-fondit-per-gjoben-e-granit-xhakes-dhe-xherdan-shaqirit/20%Monthly2018-06-28 13:47
https://www.informatat.com/kuvendi-formon-komisionin-hetimor-per-debimin-e-gjashte-gylenisteve/20%Monthly2018-06-28 13:46
https://www.informatat.com/formohet-komisioni-hetimor-parlamentar-per-debimitn-e-6-shtetasve-turq/20%Monthly2018-06-28 15:34
https://www.informatat.com/kosova-ne-finale-te-evropianit-per-xhudo-te-junioreve/20%Monthly2018-06-28 13:22
https://www.informatat.com/vuciqin-e-kercenojne-me-vrasje/20%Monthly2018-06-28 15:14
https://www.informatat.com/mblidhen-serbet-ne-gazimestan-valojne-edhe-flamurin-grek/20%Monthly2018-06-28 13:17
https://www.informatat.com/keshtu-do-jete-moti-gjate-muajit-korrik/20%Monthly2018-06-28 13:14
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-i-del-ne-mbrojtje-ramiz-kelmendit/20%Monthly2018-06-28 13:12
https://www.informatat.com/kosova-akrediton-ambasadorin-e-saj-ne-cad/20%Monthly2018-06-28 14:34
https://www.informatat.com/haziri-pa-ldk-ne-dhe-partite-opozitare-dialogu-deshton/20%Monthly2018-06-28 13:07
https://www.informatat.com/neser-rifillon-procesi-ndaj-azem-syles-dhe-te-tjereve-ne-rastin-toka/20%Monthly2018-06-28 13:06
https://www.informatat.com/28-vjecarja-qe-permbysi-politiken-amerikane/20%Monthly2018-06-28 13:01
https://www.informatat.com/kuvendi-jo-funksional-nuk-votojne-projektligjet/20%Monthly2018-06-28 12:57
https://www.informatat.com/deputetet-refuzojne-votimin-e-rezolutes-per-vendimin-e-rikallos/20%Monthly2018-06-28 12:53
https://www.informatat.com/nuk-kalon-rezoluta-kunder-krimit-te-organizuar-dhe-korrupsionit/20%Monthly2018-06-28 12:49
https://www.informatat.com/kalon-propozimi-i-ldk-se/20%Monthly2018-06-28 12:46
https://www.informatat.com/zyrtaret-serbe-arrijne-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-06-28 13:26
https://www.informatat.com/fsk-e-gatshme-te-marre-pjese-ne-misione-paqeruajtese/20%Monthly2018-06-28 13:18
https://www.informatat.com/oek-reagon-per-gjoben-milioneshe-ndaj-elkos-it/20%Monthly2018-06-28 12:26
https://www.informatat.com/cfare-e-vret-inteligjencen/20%Monthly2018-06-28 12:22
https://www.informatat.com/qendroni-larg-ketyre-5-kolegeve/20%Monthly2018-06-28 12:20
https://www.informatat.com/facebook-bashkepunon-me-instagramin/20%Monthly2018-06-28 12:15
https://www.informatat.com/rruga-me-e-rrezikshme-ne-bote-do-te-behet-atraksion-turistik/20%Monthly2018-06-28 12:12
https://www.informatat.com/a-e-blejne-parate-lumturine/20%Monthly2018-06-28 12:10
https://www.informatat.com/deputetet-zenun-pajaziti-dhe-shqipe-pantina-vizite-zyrtare-ne-gjermani/20%Monthly2018-06-28 12:08
https://www.informatat.com/ferizaj-diskuton-per-draft-rregulloren-komunale/20%Monthly2018-06-28 12:04
https://www.informatat.com/hoxhaj-perfaqesuesit-serb-ne-londer-ne-cilen-kohe-jeton-dhe-mos-je-i-dehur/20%Monthly2018-06-28 13:11
https://www.informatat.com/pakoja-ligjore-e-reformes-se-administrates-publike-afron-vendin-me-be-ne/20%Monthly2018-06-28 11:58
https://www.informatat.com/serbet-mblidhen-ne-gazimestan-vulin-nuk-shihet-askund/20%Monthly2018-06-28 11:55
https://www.informatat.com/posta-e-kosoves-merr-donacion-ne-vlere-prej-18-mije-dollare/20%Monthly2018-06-28 11:52
https://www.informatat.com/politikani-francez-behet-shtetas-i-kosoves-thaci-e-dekoron/20%Monthly2018-06-28 11:48
https://www.informatat.com/e-rrah-gruan-midis-prishtines/20%Monthly2018-06-28 11:47
https://www.informatat.com/ministri-berisha-takon-komandantin-e-operacioneve-speciale-te-nato-s/20%Monthly2018-06-28 11:44
https://www.informatat.com/serbet-fillojne-provokimet-ne-gazimestan-shikoni-cfare-bejne/20%Monthly2018-06-28 11:39
https://www.informatat.com/sllovenia-e-interesuar-per-investime-ne-kosove/20%Monthly2018-06-28 11:34
https://www.informatat.com/daciq-trajtohet-si-femije-ne-moske/20%Monthly2018-06-28 11:30
https://www.informatat.com/edhe-lista-serbe-kunder-qeverise/20%Monthly2018-06-28 11:24
https://www.informatat.com/bitcoin-nje-levizje-sociale/20%Monthly2018-06-28 11:23
https://www.informatat.com/philips-kosova-nuk-eshte-province-dhe-skeni-zgjidhje-vecse-ta-njihni/20%Monthly2018-06-28 11:17
https://www.informatat.com/pelegrinet-serbe-arrijne-ne-gazimestan/20%Monthly2018-06-28 11:13
https://www.informatat.com/sllovenet-te-interesuar-per-investime-ne-energji-permes-riciklimit-te-mbeturinave/20%Monthly2018-06-28 11:13
https://www.informatat.com/akil-gjakova-i-siguron-medaljen-e-trete-kosoves/20%Monthly2018-06-28 11:07
https://www.informatat.com/shtyhet-per-korrik-projektligji-per-dhomen-e-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-06-28 12:30
https://www.informatat.com/haxhiu-qeverise-jeni-pakice-a-po-matemi-video/20%Monthly2018-06-28 12:01
https://www.informatat.com/kmdlnj-me-arrestimin-e-vulinit-serbia-po-ju-ve-ne-kurth/20%Monthly2018-06-28 10:57
https://www.informatat.com/neser-hidhet-shorti-per-kontrollin-e-pasurise-per-20-te-zyrtareve/20%Monthly2018-06-28 10:53
https://www.informatat.com/keto-jane-10-arsyet-pse-gjermania-shkoi-ne-shtepi/20%Monthly2018-06-28 10:51
https://www.informatat.com/854-tiketa-te-trafikut-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-06-28 10:50
https://www.informatat.com/aksident-ne-afersi-te-stacionit-te-autobuseve/20%Monthly2018-06-28 10:48
https://www.informatat.com/posta-turke-donacion-per-ptk-ne/20%Monthly2018-06-28 10:36
https://www.informatat.com/haradinaj-e-tahiri-kalone-projektligjin-eshte-interes-i-kosoves/20%Monthly2018-06-28 10:31
https://www.informatat.com/policia-tregon-cfare-po-ndodh-ne-gazimestan/20%Monthly2018-06-28 11:52
https://www.informatat.com/zeka-thumbon-deputetet-aksionar-te-faqeve-te-zeza-video/20%Monthly2018-06-28 11:00
https://www.informatat.com/serbet-pas-pak-nisin-festen-e-vidovdanit-ne-gazimestan/20%Monthly2018-06-28 11:00
https://www.informatat.com/vv-e-psd-behen-serish-bashke/20%Monthly2018-06-28 10:05
https://www.informatat.com/osmani-kemi-te-bejme-me-nje-ligj-te-ri/20%Monthly2018-06-28 09:55
https://www.informatat.com/per-ndalimin-e-vizites-ne-kosove-serbia-fajeson-edhe-be-ne/20%Monthly2018-06-28 10:26
https://www.informatat.com/psd-nuk-e-votojme-sot-projektligjin-per-dhomen-e-posacme/20%Monthly2018-06-28 09:39
https://www.informatat.com/beqaj-haxhiut-po-fut-pika-ne-komision-cka-po-degjon-ne-korridor/20%Monthly2018-06-28 09:39
https://www.informatat.com/kerkohet-largimi-i-projektligjit-per-dhomat-e-posacme-te-gjykates-suprem-nga-rendi-i-dites/20%Monthly2018-06-28 10:17
https://www.informatat.com/sherifi-mos-beni-beteje-numrash-ne-kuvend/20%Monthly2018-06-28 09:21
https://www.informatat.com/haxhiu-nuk-keni-buxhet-per-kete-ligj/20%Monthly2018-06-28 09:09
https://www.informatat.com/pakenaqesi-per-projektligjin-e-dhomave-te-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-06-28 10:10
https://www.informatat.com/haradinaj-permbajuni-formatit-te-ligjit/20%Monthly2018-06-28 09:02
https://www.informatat.com/krasniqi-ofron-zgjidhje-per-projektligjin-per-dhomat-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-06-28 08:48
https://www.informatat.com/partneriteti-mes-kosoves-dhe-shtetit-te-iowas-te-zgjerohet-ne-fushen-ekonomike/20%Monthly2018-06-28 08:43
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2018-06-28 08:43
https://www.informatat.com/plolicia-e-kosoves-vendoset-ne-gazimestan/20%Monthly2018-06-28 08:33
https://www.informatat.com/kerkohet-kthimi-i-draft-statutit-per-trepcen-ne-piken-zero/20%Monthly2018-06-28 08:21
https://www.informatat.com/mpj-ja-paralajmeron-arrestimin-e-vulinit-nese-hyn-ne-kosove/20%Monthly2018-06-28 09:41
https://www.informatat.com/seance-e-jashtezakonshme-e-kuvendit-te-republikes-se-kosoves-2/20%Monthly2018-06-28 09:24
https://www.informatat.com/vjen-ne-shqiperi-per-pushime-kapet-me-sasi-te-madhe-te-droges/20%Monthly2018-06-28 07:56
https://www.informatat.com/po-ktheheshin-nga-mbremja-e-matures-por-aksidentohen-rende/20%Monthly2018-06-28 07:53
https://www.informatat.com/delegacioni-i-kuvendit-po-merr-pjese-ne-seminarin-rose-roth-te-ap-te-nato-s/20%Monthly2018-06-28 09:02
https://www.informatat.com/vrasja-e-diana-kastratit-babai-ka-dy-kerkesa-per-ta-ndeshkuar-vrasesin/20%Monthly2018-06-28 07:44
https://www.informatat.com/cili-eshte-kuptimi-i-festimit-te-xhemailit-me-shkronjen-l/20%Monthly2018-06-28 07:39
https://www.informatat.com/burri-rezerve-bashkeshortja-e-kall-ne-stadium/20%Monthly2018-06-28 07:35
https://www.informatat.com/kalimi-i-ministrise-se-kultures-ne-prizren-kur/20%Monthly2018-06-28 07:29
https://www.informatat.com/tirane-2-persona-te-plagosur-me-arme-zjarri/20%Monthly2018-06-28 07:25
https://www.informatat.com/tunizia-me-kerkese-interesante-per-fifa-n-do-ti-thyeje-rregullat/20%Monthly2018-06-28 07:19
https://www.informatat.com/permiresoni-te-pamurit-me-mjekime-natyrale/20%Monthly2018-06-28 07:15
https://www.informatat.com/presidenti-trump-nis-kerkim-per-zevendesuesin-e-gjyqtarit-kennedy/20%Monthly2018-06-28 07:13
https://www.informatat.com/era-pritet-si-mbreteresh-ne-shqiperi-tregon-se-a-do-te-flas-shqip-ne-rusi/20%Monthly2018-06-28 07:13
https://www.informatat.com/rita-anulon-koncertin-ne-izrael/20%Monthly2018-06-28 07:11
https://www.informatat.com/emin-beqiri-nuk-suspendohet-nga-policia-edhe-pas-konfirmimit-te-aktakuzes/20%Monthly2018-06-28 07:08
https://www.informatat.com/hoxha-jemi-ne-pritje-te-rekomandimit-pozitiv-te-komisionit-evropian/20%Monthly2018-06-28 07:06
https://www.informatat.com/shba-ja-fton-spektrin-politik-te-bashkohet-per-dialogun/20%Monthly2018-06-28 07:05
https://www.informatat.com/ne-ministri-te-bujqesise-auditori-identifikon-dhjetera-mijera-euro-te-humbura/20%Monthly2018-06-28 07:02
https://www.informatat.com/humanisti-halil-kastrati-jep-nje-lajm-te-mire-per-djalin-e-tij/20%Monthly2018-06-28 06:59
https://www.informatat.com/rekomandimi-pozitiv-liberalizimi-vitin-tjeter/20%Monthly2018-06-28 06:57
https://www.informatat.com/materialet-shpenzuese-mungojne-neper-spitale/20%Monthly2018-06-28 06:54
https://www.informatat.com/specialja-e-harruar/20%Monthly2018-06-28 08:12
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot/20%Monthly2018-06-28 06:51
https://www.informatat.com/policia-me-plan-operativ-per-festen-ortodokse-te-vidovdanit/20%Monthly2018-06-28 06:49
https://www.informatat.com/njesia-speciale-niset-drejt-veriut-video/20%Monthly2018-06-28 06:47
https://www.informatat.com/sot-ne-beograd-protestohet-kunder-bisedimeve-me-kosoven/20%Monthly2018-06-28 07:56
https://www.informatat.com/deklaratat-e-vuciqit-per-pushtimin-e-veriut-perkeqesojne-raportet-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-28 07:47
https://www.informatat.com/rama-tregon-se-kur-macron-do-te-vizitoje-shqiperine/20%Monthly2018-06-27 20:40
https://www.informatat.com/haxhiu-duhet-dialoguar-me-serbine/20%Monthly2018-06-27 20:37
https://www.informatat.com/pamje-apokalipsi-nga-anglia-evakuohen-banoret/20%Monthly2018-06-27 20:34
https://www.informatat.com/nderron-jete-babai-i-michael-jackson/20%Monthly2018-06-27 20:34
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-me-i-rrezikshem-ne-bote-per-grate/20%Monthly2018-06-27 20:31
https://www.informatat.com/ju-ka-ndodhe-te-gjitheve-perse-kercejme-kur-kemi-nevoje-te-urinojme/20%Monthly2018-06-27 20:28
https://www.informatat.com/eliminimi-i-serbise-dhe-notat-e-lojtareve/20%Monthly2018-06-27 20:24
https://www.informatat.com/iu-ndalua-te-hyje-ne-kosove-ja-cfare-do-beje-vulin/20%Monthly2018-06-27 20:35
https://www.informatat.com/i-akuzuari-tregon-detaje-nga-momenti-i-vrasjes-ne-peje/20%Monthly2018-06-27 20:16
https://www.informatat.com/parate-e-ndara-per-trajtimin-e-bukoshit-sjellin-reagime/20%Monthly2018-06-27 20:13
https://www.informatat.com/a-mund-te-percahet-be-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-06-27 20:09
https://www.informatat.com/thaci-arsyet-e-be-se-per-vonesen-e-vizave-te-pakuptueshme/20%Monthly2018-06-28 11:08
https://www.informatat.com/mjete-shtese-per-memorialin-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-06-27 20:00
https://www.informatat.com/kualifikohet-zvicra-e-shqiponjave/20%Monthly2018-06-27 19:58
https://www.informatat.com/shkwenca-e-thote-tiparet-e-autizmit-mund-te-reduktohen-ne-te-ardhmen/20%Monthly2018-06-27 19:59
https://www.informatat.com/serbia-prane-eliminimit/20%Monthly2018-06-27 19:52
https://www.informatat.com/golit-i-gezohet-ish-bashkeshortja-e-blerim-xhemailit/20%Monthly2018-06-27 19:47
https://www.informatat.com/simiq-haradinaj-shkeli-gjuhen-serbe-me-mospranimin-e-raportit/20%Monthly2018-06-27 19:39
https://www.informatat.com/a-e-keni-ditur-se-zvicra-ka-kaq-lojtare-me-origjine-te-huaj/20%Monthly2018-06-27 19:36
https://www.informatat.com/ishte-radha-e-xhemailit-zvicra-ne-epersi/20%Monthly2018-06-27 19:30
https://www.informatat.com/policia-italiane-i-ze-shqiptaret-me-narkotike/20%Monthly2018-06-27 19:22
https://www.informatat.com/shqiperia-ekstradon-gjakovarin-qe-po-kerkohej-nga-austria/20%Monthly2018-06-27 19:17
https://www.informatat.com/qeveria-refuzon-raportin-per-hartimin-e-statutit-te-asociacionit/20%Monthly2018-06-27 19:10
https://www.informatat.com/trump-urdheron-forcat-e-armatosura-te-libise-lironi-fushat-e-naftes/20%Monthly2018-06-27 19:05
https://www.informatat.com/shba-gjykata-e-larte-vendos-kunder-sindikatave-publike/20%Monthly2018-06-27 18:58
https://www.informatat.com/shtohen-sulmet-ndaj-policise/20%Monthly2018-06-27 18:55
https://www.informatat.com/erdogan-shperblen-nacionalistet/20%Monthly2018-06-27 18:48
https://www.informatat.com/shtohen-kompetencat-per-organizaten-per-ndalimin-e-armeve-kimike/20%Monthly2018-06-27 18:43
https://www.informatat.com/pacientet-presin-ne-rradhe-ku-eshte-personeli-shendetesore/20%Monthly2018-06-27 18:39
https://www.informatat.com/pas-eliminimit-te-gjermanise-reagon-ashper-merkel/20%Monthly2018-06-27 18:34
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-deponive-ilegale/20%Monthly2018-06-27 18:29
https://www.informatat.com/rama-opozites-jeni-tamam-si-mallkim/20%Monthly2018-06-27 18:26
https://www.informatat.com/haradinaj-per-xhudistet-keshtu-mbrohen-ngjyrat-e-kosoves/20%Monthly2018-06-27 18:20
https://www.informatat.com/ja-perse-femijeve-u-demtohen-nofullat-dhe-dhembet/20%Monthly2018-06-27 18:13
https://www.informatat.com/gjakova-me-shume-deshmi-per-krimet-e-luftes/20%Monthly2018-06-27 17:38
https://www.informatat.com/seksi-patriotik-ja-pse-i-beri-23-femije/20%Monthly2018-06-27 17:35
https://www.informatat.com/qeveria-e-maqedonise-ka-plan-per-reforma/20%Monthly2018-06-27 17:31
https://www.informatat.com/liberia-le-qe-se-terhoqi-njohjen-por-do-te-hape-ambasade-ne-kosove/20%Monthly2018-06-27 17:24
https://www.informatat.com/papadopulou-kosovaret-nuk-do-te-gjykohen-me-nga-eulex-i/20%Monthly2018-06-27 17:20
https://www.informatat.com/kuka-spanja-njohu-kosoven-dy-here-sot/20%Monthly2018-06-27 17:17
https://www.informatat.com/ku-i-kane-blere-veshkat-kosovaret/20%Monthly2018-06-27 17:12
https://www.informatat.com/vuciq-i-reagon-ish-kryetarit-te-kroacise-ata-shume-shpejt-bashkohen-ne-urrejtje/20%Monthly2018-06-27 17:05
https://www.informatat.com/cmendet-zharku-ja-cfare-thote-per-veten/20%Monthly2018-06-27 16:48
https://www.informatat.com/keto-jane-lokacionet-e-kosoves-qe-do-te-mbesin-ne-terr/20%Monthly2018-06-27 16:45
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-dhe-shqiperise-patrollojne-bashke/20%Monthly2018-06-27 16:41
https://www.informatat.com/arifi-raporti-per-vizat-ceshtje-ditesh/20%Monthly2018-06-27 16:38
https://www.informatat.com/vullinit-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2018-06-27 16:35
https://www.informatat.com/vajzat-tona-te-arta-dy-medalje-te-arta/20%Monthly2018-06-27 20:04
https://www.informatat.com/lamtumire-boteror-e-pabesueshme/20%Monthly2018-06-27 16:19
https://www.informatat.com/policia-me-plan-operativ-per-festen-ortodokse/20%Monthly2018-06-27 16:14
https://www.informatat.com/sinani-shkrihet-me-nipa-foto/20%Monthly2018-06-27 16:22
https://www.informatat.com/rekomandimet-pozitive-per-viza-do-japin-fryte-me-vone/20%Monthly2018-06-27 15:59
https://www.informatat.com/a-do-te-levizim-pa-viza-flasin-deputetet/20%Monthly2018-06-27 15:53
https://www.informatat.com/analisti-e-ze-ne-flagrance-imamin-kelmendi-ja-cfare-thote-per-te-foto/20%Monthly2018-06-27 15:49
https://www.informatat.com/holanda-ndalon-veshjet-fetare-muslimane/20%Monthly2018-06-27 15:40
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-neser-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-06-27 19:09
https://www.informatat.com/ja-cfare-thote-bekim-isufi-per-ndeshjen-e-ardhshme-te-drites/20%Monthly2018-06-27 15:26
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-ndihme-per-bashkeluftetarin-e-semure/20%Monthly2018-06-27 15:15
https://www.informatat.com/zvicra-luan-sonte-xhaka-ka-nje-mesazh-per-shaqirin/20%Monthly2018-06-27 15:11
https://www.informatat.com/i-propozon-martese-ne-koncert-reagimi-do-ju-habise-foto/20%Monthly2018-06-27 15:07
https://www.informatat.com/kelmendi-pas-denimit-pdk-po-me-hakmerret/20%Monthly2018-06-27 15:00
https://www.informatat.com/bisedimet-me-be-bardhezi-rama-e-shikon-si-fitore-basha-si-humbje/20%Monthly2018-06-27 14:51
https://www.informatat.com/haradinaj-nje-ushtri-e-modeluar-sipas-kritereve-te-nato-s/20%Monthly2018-06-27 17:23
https://www.informatat.com/putin-ka-shprese-per-permiresimin-e-marredhenieve-me-shba-ne/20%Monthly2018-06-27 14:46
https://www.informatat.com/largoni-femijet-nga-videolojrat-pasojat-jane-keto/20%Monthly2018-06-27 14:40
https://www.informatat.com/5-teknika-me-te-cilat-do-te-komunikoni-dhe-ndikoni-me-mire-tek-te-tjeret/20%Monthly2018-06-27 14:42
https://www.informatat.com/gabriel-jesus-kerkohet-nga-gjiganti-spanjoll/20%Monthly2018-06-27 14:36
https://www.informatat.com/shqiptarja-kandidon-per-asamble-komunale-ne-belgjike/20%Monthly2018-06-27 14:37
https://www.informatat.com/genoveva-ruiz-calavera-merr-pjese-ne-lansimin-e-programeve-creative-europe-dhe-culture-for-change/20%Monthly2018-06-27 14:32
https://www.informatat.com/ancelotti-e-deshiron-luizin-te-napoli/20%Monthly2018-06-27 14:29
https://www.informatat.com/apeli-merr-vendim-per-tentim-vrasjen-e-mimoza-kusarit/20%Monthly2018-06-27 16:27
https://www.informatat.com/kongresisti-amerikan-ben-shqiponjen-i-del-ne-mbrojtje-xhakes-e-shaqirit/20%Monthly2018-06-27 14:26
https://www.informatat.com/ana-e-bukur-e-mesjetes-muret-e-gjata-mrekulli-arkitekturore-foto/20%Monthly2018-06-27 14:24
https://www.informatat.com/pese-gabime-qe-bejne-femrat-kur-blejne-kepuce-me-taka/20%Monthly2018-06-27 14:19
https://www.informatat.com/nje-40-vjecare-si-nicolle-linja-te-mahnitshme-foto/20%Monthly2018-06-27 14:18
https://www.informatat.com/disa-ilace-shkaktojne-anemi/20%Monthly2018-06-27 14:15
https://www.informatat.com/dua-e-semure-largohet-nga-koncerti-duke-qare/20%Monthly2018-06-27 14:11
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-me-i-rrezikshem-ne-bote-per-te-jetuar-grate/20%Monthly2018-07-24 09:50
https://www.informatat.com/zedhenesja-e-trump-nen-mbrojtjen-e-sherbimit-sekret/20%Monthly2018-06-27 14:08
https://www.informatat.com/demi-shkelqen-me-te-bardha-sexy-sa-me-ska-foto/20%Monthly2018-06-27 14:08
https://www.informatat.com/historia-e-pazakonte-e-vajzave-qe-vrane-babane-nuk-i-linte-te-vishnin-xhinse/20%Monthly2018-06-27 14:04
https://www.informatat.com/auditori-i-pergjithshem-publikon-raportin-per-kuvendin-e-kosoves-2/20%Monthly2018-06-27 15:34
https://www.informatat.com/a-eshte-ky-niveli-me-i-larte-i-budallallekut/20%Monthly2018-06-27 14:01
https://www.informatat.com/caktohet-seanca-e-radhes-ndaj-azem-syles/20%Monthly2018-06-27 13:59
https://www.informatat.com/the-economist-ballkani-perendimor-vuan-nga-disa-semundje/20%Monthly2018-06-27 13:56
https://www.informatat.com/fuqizimi-i-sundimit-te-ligjit-i-pa-alternative/20%Monthly2018-06-27 13:55
https://www.informatat.com/rrenqetheni-nga-muzika-truri-juaj-eshte-i-vecante/20%Monthly2018-06-27 13:54
https://www.informatat.com/levizja-e-gjelber-kunder-importimit-te-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-06-27 13:50
https://www.informatat.com/flet-shqiptari-qe-u-sulmua-nga-tifozet-serbe-ne-zvicer/20%Monthly2018-06-27 13:49
https://www.informatat.com/zeka-qeveria-po-merr-vendime-pa-konsultime-me-bizneset/20%Monthly2018-06-27 13:45
https://www.informatat.com/media-serbe-vuciq-nuk-ka-orientim/20%Monthly2018-06-27 13:44
https://www.informatat.com/thyhet-rekordi-boteror-kjo-eshte-gruaja-qe-ka-1506-pale-syze/20%Monthly2018-06-27 13:41
https://www.informatat.com/maradona-eshte-mire-puthje-te-gjitheve/20%Monthly2018-06-27 13:40
https://www.informatat.com/perfaqesuesja-kunder-bullgarise-luan-per-nder-te-sinanit-te-ndjere/20%Monthly2018-06-27 13:38
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-koreja-e-jugut-gjermania/20%Monthly2018-06-27 13:35
https://www.informatat.com/huawei-synon-te-shese-200-milione-telefona-kete-vit/20%Monthly2018-06-27 13:33
https://www.informatat.com/ukraina-thote-se-rusia-po-pergatit-sulm-te-madh-kibernetik/20%Monthly2018-06-27 13:31
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-me-artistet-per-teatrin-e-ri-kombetar-ne-tirane/20%Monthly2018-06-27 13:28
https://www.informatat.com/ambasadori-shpend-kallaba-dekorohet-me-urdherin-e-larte-presidencial-nga-presidenti-bullgar-radev-2/20%Monthly2018-06-27 13:27
https://www.informatat.com/ledri-vula-i-shkruan-elvana-gjates-ja-cka-i-thote/20%Monthly2018-06-27 13:23
https://www.informatat.com/marihuana-mjekesore-po-i-ben-njerezit-te-papershtatshem-per-transplantim-organesh/20%Monthly2018-06-27 13:21
https://www.informatat.com/vv-ja-pranohet-si-anetar-observues-i-internacionales-socialiste/20%Monthly2018-06-27 13:20
https://www.informatat.com/portreti-i-fundit-i-porositur-nga-michael-jackson-del-ne-ekspozite/20%Monthly2018-06-27 13:20
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-puneson-38-persona-pa-konkurs/20%Monthly2018-06-27 15:32
https://www.informatat.com/macron-takon-papen-ne-fokus-ceshtja-e-emigracionit/20%Monthly2018-06-27 13:16
https://www.informatat.com/tenisti-bajraliu-eliminohet-ne-tarragona/20%Monthly2018-06-27 13:14
https://www.informatat.com/keto-do-te-jene-pagat-e-mjekeve-dhe-infermiereve-me-projektligjin-e-ri/20%Monthly2018-06-27 13:12
https://www.informatat.com/a-mund-te-kete-cerekfinale-argjentina-portugalia/20%Monthly2018-06-27 13:12
https://www.informatat.com/reshitaj-merr-pjese-ne-fondin-me-te-madh-nderkombetar-per-mjedisin-gef/20%Monthly2018-06-27 13:10
https://www.informatat.com/lekaj-takohet-me-ekipin-e-malit-te-zi-per-hartimin-e-marreveshjes-bilaterale-per-transport-nderkombetar/20%Monthly2018-06-27 13:07
https://www.informatat.com/4-gjera-qe-vene-re-miqte-tuaj-kur-i-ftoni-per-darke/20%Monthly2018-06-27 13:03
https://www.informatat.com/pacolli-lajmet-fake-te-serbise-nuk-mund-te-na-pengojne-ne-sukseset-tona/20%Monthly2018-06-27 13:01
https://www.informatat.com/dzeko-eja-te-interi-ky-lojtar-i-bene-ftese-speciale/20%Monthly2018-06-27 13:00
https://www.informatat.com/gazetari-serb-flet-per-deshmite-e-rastit-ivanoviq/20%Monthly2018-06-27 13:00
https://www.informatat.com/messi-reagon-per-sistemin-var-hedh-dyshime-mbi-penalltine-e-nigerise/20%Monthly2018-06-27 12:57
https://www.informatat.com/serbia-e-gatshme-per-kompromis-me-kosoven/20%Monthly2018-06-27 14:28
https://www.informatat.com/gerrardi-ia-dorezon-numrin-8-keitas/20%Monthly2018-06-27 12:53
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pilotja-e-pare-arabe-e-formula-1-shume-joshese-foto/20%Monthly2018-06-27 12:52
https://www.informatat.com/veprimet-qe-duhet-ti-ndermarre-qeveria-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-06-27 14:01
https://www.informatat.com/xhudo-mbreteresha-e-kosoves-dy-xhudiste-ne-gare-per-medalje/20%Monthly2018-06-27 12:48
https://www.informatat.com/zemaj-takohet-me-walter-steinmeier-konfirmon-partneritetin-kosove-gjermani/20%Monthly2018-06-27 12:50
https://www.informatat.com/ska-cmim-bekim-fehmiu/20%Monthly2018-06-27 12:42
https://www.informatat.com/fsk-ja-vazhdon-aksionin-e-kerkim-shpetimit-ne-gurbardh-te-malisheves/20%Monthly2018-06-27 12:41
https://www.informatat.com/administrata-publike-ne-kosove-po-ballafaqohet-me-sfida/20%Monthly2018-06-27 12:38
https://www.informatat.com/kukan-be-hapi-rrugen-per-negociata-me-shqiperine/20%Monthly2018-06-27 12:36
https://www.informatat.com/kosova-e-shqiperia-thellojne-bashkepunimin-ne-luften-kunder-kontrabandimit-te-emigranteve/20%Monthly2018-06-27 12:32
https://www.informatat.com/akp-transferon-ne-buxhetin-e-kosoves-mbi-42-milione-euro/20%Monthly2018-06-27 13:17
https://www.informatat.com/demtohet-permendorja-e-viktimave-te-luftes-ne-peje-2/20%Monthly2018-06-27 12:27
https://www.informatat.com/messi-befason-gazetarin-me-hajmaline-e-fatit/20%Monthly2018-06-27 12:25
https://www.informatat.com/raportohet-per-te-arriturat-e-stacionit-te-autobuseve-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-27 12:23
https://www.informatat.com/te-rinjte-siguria-e-sfiduar/20%Monthly2018-06-27 12:22
https://www.informatat.com/emblema-e-uck-se-para-qeverise-se-serbise-video/20%Monthly2018-06-27 12:23
https://www.informatat.com/levizja-e-parave-nga-grupet-kriminale-kercenim-per-sistemin-financiar-te-be/20%Monthly2018-06-27 12:18
https://www.informatat.com/aktivistet-gjakovare-kallezime-penale-per-serbine/20%Monthly2018-06-27 12:16
https://www.informatat.com/shqiperia-nuk-hap-negociatat-kete-vit/20%Monthly2018-06-27 12:16
https://www.informatat.com/atletja-e-kosoves-deshton-te-kaloje-ne-finale-ne-400-metra-vrapim/20%Monthly2018-06-27 12:15
https://www.informatat.com/ballkani-perendimor-vuan-nga-disa-semundje/20%Monthly2018-06-27 12:13
https://www.informatat.com/rasti-toka-me-azem-sylen-rikthehet-ne-gjykate-kete-jave/20%Monthly2018-06-27 12:13
https://www.informatat.com/elkosi-i-ramiz-kelmendit-merr-denim-milionesh-nga-akp-ja/20%Monthly2018-06-27 12:11
https://www.informatat.com/humanistja-elizabeth-gowing-promovon-filigrane-te-kosoves-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2018-06-27 12:10
https://www.informatat.com/evitohet-nje-aksident-i-rende-kamionit-shqiptar-i-lirohet-rimorkioja-ne-autostrade-ne-zvicer/20%Monthly2018-06-27 12:07
https://www.informatat.com/aak-organizon-tryezen-e-rradhes-me-partite-politike-ska-diskutim-per-zgjedhje/20%Monthly2018-06-27 12:57
https://www.informatat.com/asensio-te-ardhmen-do-e-vendosi-pas-boterorit/20%Monthly2018-06-27 12:05
https://www.informatat.com/20minutes-shqiponjat-e-xhakes-e-shaqirit-nuk-jane-aspak-politike/20%Monthly2018-06-27 12:01
https://www.informatat.com/tha-se-messi-nuk-e-ben-ligjin-por-sampaoli-i-mori-leje-per-agueron/20%Monthly2018-06-27 11:58
https://www.informatat.com/interi-afer-transferimit-te-politanos-nga-sassuolo/20%Monthly2018-06-27 11:52
https://www.informatat.com/agimi-e-rugova-me-status-te-merituar-ligjor/20%Monthly2018-06-27 11:46
https://www.informatat.com/brad-pitti-nuk-eshte-i-gatshem-per-lidhje-serioze-me-profesoreshen-oxman/20%Monthly2018-06-27 11:43
https://www.informatat.com/misteri-i-qeses-me-27-duar-te-prera-ka-shokuar-banoret-e-ketij-rajoni/20%Monthly2018-06-27 11:38
https://www.informatat.com/keshilltari-amerikan-john-bolton-takon-sot-putinin/20%Monthly2018-06-27 11:36
https://www.informatat.com/gazetari-serb-eshte-duke-u-marre-ne-pyetje-nga-prokuroria-speciale-e-kosoves/20%Monthly2018-07-24 09:50
https://www.informatat.com/the-economist-partite-ne-kosove-kane-mbetur-ne-pushtet-nepermjet-manipulimeve/20%Monthly2018-06-27 11:30
https://www.informatat.com/kosova-siguron-dy-medaljet-e-para-ne-lojerat-mesdhetare-tarragona-2018/20%Monthly2018-06-27 11:27
https://www.informatat.com/zyrtare-ruse-diskutojne-sanksionet-amerikane-me-diplomate-te-larte-te-shba-se/20%Monthly2018-06-27 11:16
https://www.informatat.com/ish-zedhenesja-e-hages-shokon-me-deklaraten-milosheviqi-eshte-gjalle/20%Monthly2018-06-27 11:13
https://www.informatat.com/burgjeve-te-kosoves-u-kushton-afro-100-mije-euro-tenderi-per-molla-dardha/20%Monthly2018-06-27 11:10
https://www.informatat.com/formohet-bordi-i-qendres-se-inovacionit-dhe-ndermarresise-ne-ferizaj/20%Monthly2018-06-27 11:05
https://www.informatat.com/ferri-mbi-greqi-uji-merr-cka-i-del-para/20%Monthly2018-06-27 11:03
https://www.informatat.com/1-mije-152-te-mitur-jane-akuzuar-gjate-vitit-2017-prej-tyre-jane-denuar-766/20%Monthly2018-06-27 11:01
https://www.informatat.com/rama-me-tone-te-ashpra-ne-shtypin-gjerman-nuk-pranojme-refugjate/20%Monthly2018-06-27 10:57
https://www.informatat.com/ambasadori-shpend-kallaba-dekorohet-me-urdherin-e-larte-presidencial-nga-presidenti-bullgar-radev/20%Monthly2018-06-27 13:23
https://www.informatat.com/dorezohet-ne-kuvend-projekt-rezuluta-per-shtesat-e-femijeve/20%Monthly2018-06-27 10:45
https://www.informatat.com/per-nje-borxh-gjashte-gjakovare-behen-per-spital/20%Monthly2018-06-27 10:40
https://www.informatat.com/ministri-kosovar-jep-1-mije-e-357-euro-per-denimin-e-xhakes-e-shaqirit/20%Monthly2018-06-27 10:38
https://www.informatat.com/kabineti-i-ri-qeveritar-kryen-betimin-ne-ceki/20%Monthly2018-06-27 10:34
https://www.informatat.com/te-verbrit-ne-greve-kerkojne-trajtim-te-barabarte-ne-punesim-e-shkollim/20%Monthly2018-06-27 10:30
https://www.informatat.com/kapiteni-i-nigerise-jam-i-pikelluar-mendova-se-do-fitoja-ndaj-messit/20%Monthly2018-06-27 10:27
https://www.informatat.com/edhe-gjashte-muaj-pas-zgjedhjeve-nuk-ka-para-per-pagesen-e-komisionereve/20%Monthly2018-06-27 10:23
https://www.informatat.com/kosovari-semuret-nga-bakteret-e-urines-se-kafsheve-shtepiake/20%Monthly2018-07-24 09:51
https://www.informatat.com/vuciq-i-reagon-mesicit-pe-shqiponjen/20%Monthly2018-06-27 10:17
https://www.informatat.com/anija-me-emigrante-ende-eshte-duke-e-pritur-miratimin-per-te-zbarkuar-ne-malte/20%Monthly2018-06-27 10:15
https://www.informatat.com/vleresimi-i-komisionit-evropian-per-vizat-me-2-ose-3-korrik/20%Monthly2018-07-24 09:52
https://www.informatat.com/kosova-dhe-mali-zi-gati-per-heqjen-e-barrierave-ekonomike/20%Monthly2018-06-27 10:09
https://www.informatat.com/denohet-me-burg-gruaja-e-millosheviqit/20%Monthly2018-06-27 10:07
https://www.informatat.com/gjithcka-e-hapur-ne-grupet-e-dhe-f-shqiptaret-luajne-me-kosta-riken/20%Monthly2018-06-27 10:05
https://www.informatat.com/demtohet-permendorja-e-viktimave-te-luftes-ne-peje/20%Monthly2018-06-27 09:59
https://www.informatat.com/yagcilar-jemi-ne-fazen-finale-te-hartimit-te-projektligjeve-kryesore-per-reformen-e-administrates-publike/20%Monthly2018-06-27 09:54
https://www.informatat.com/rrembehet-zevendeskryeministri-ne-kete-shtet/20%Monthly2018-06-27 09:50
https://www.informatat.com/pushteti-mohon-ndikimet-politike-ne-perzgjedhjen-e-kandidateve-per-kushtetuese/20%Monthly2018-06-27 09:46
https://www.informatat.com/ne-psrk-dorezohen-pese-kallezime-penale-ndaj-serbise-per-krime-lufte/20%Monthly2018-06-27 09:40
https://www.informatat.com/hoxha-vazhdon-lobimin-per-viza-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-27 09:34
https://www.informatat.com/raporti-i-okb-se-shqiptaret-koka-e-trafikut-te-droges-dhe-prostitucionit-ne-belgjike/20%Monthly2018-06-27 09:31
https://www.informatat.com/up-te-punoje-ne-rritjen-e-cilesise-ne-nivelin-e-studimeve-te-doktoratures/20%Monthly2018-06-27 09:25
https://www.informatat.com/calavera-takon-kryetaret-e-grupeve-parlamentare-ne-kuvend/20%Monthly2018-06-27 09:22
https://www.informatat.com/trump-e-therret-erdoganin-ne-telefon-cka-biseduan/20%Monthly2018-06-27 09:17
https://www.informatat.com/edhe-ushtaret-amerikane-e-bejne-shqiponjen-per-hater-te-shaqirit-dhe-xhakes/20%Monthly2018-06-27 09:12
https://www.informatat.com/kosova-me-nivelin-me-te-vogel-te-zbatimit-te-msa-se-ne-fushen-e-eficiences-se-energjise/20%Monthly2018-06-27 09:09
https://www.informatat.com/pjesetare-te-fsk-se-ua-japin-ndihmen-e-pare-dy-personave-te-aksidentuar/20%Monthly2018-06-27 09:05
https://www.informatat.com/marigona-qerkezi-me-rol-debutues-si-gilda-ne-teatrin-e-operes-ne-cagliari/20%Monthly2018-06-27 09:00
https://www.informatat.com/dion-zeqiri-sjelle-ekspoziten-e-pare-personale-ripertypja/20%Monthly2018-06-27 08:58
https://www.informatat.com/10-gjera-qe-duhet-te-beni-kur-keni-dhimbje-koke/20%Monthly2018-06-27 08:54
https://www.informatat.com/a-po-kerkon-be-ja-ta-ndryshojme-kushtetuten-e-kosoves/20%Monthly2018-06-27 12:27
https://www.informatat.com/kosova-nuk-duhet-te-percoj-mesazh-te-gabuar-tek-be-ja/20%Monthly2018-06-27 12:06
https://www.informatat.com/kjo-eshte-zgjidhja-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-06-27 10:56
https://www.informatat.com/fjalimi-i-kurtit-ne-keshillin-e-internacionales-socialiste-ne-gjeneve/20%Monthly2018-06-27 08:43
https://www.informatat.com/nje-lokal-ne-rio-ofron-pije-falas-sa-here-qe-neymari-simulon/20%Monthly2018-06-27 08:41
https://www.informatat.com/zvarritet-dhenia-e-celesave-per-shtepite-e-ndertuara-nga-ministria/20%Monthly2018-06-27 08:40
https://www.informatat.com/hapet-zyra-e-tregtise-kosovare-ne-bolovi/20%Monthly2018-06-27 08:28
https://www.informatat.com/keshtu-vriteshin-shqiptaret-qe-furnizonin-me-arme-uck-ne-video/20%Monthly2018-06-27 08:24
https://www.informatat.com/nis-takimi-haradinaj-calavera/20%Monthly2018-06-27 08:52
https://www.informatat.com/te-verbrit-ne-greve-24-oreshe/20%Monthly2018-06-27 08:18
https://www.informatat.com/nje-gote-nga-ky-leng-pastron-arteriet-per-mrekulli/20%Monthly2018-06-27 08:15
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-ministrine-e-mbrojtjes-se-malit-te-zi/20%Monthly2018-06-27 08:14
https://www.informatat.com/nataliteti-ne-kosove-ne-renie-e-siper/20%Monthly2018-06-27 08:11
https://www.informatat.com/serbia-e-ka-pranuar-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-06-27 08:47
https://www.informatat.com/stabilizohet-gjendja-e-furnizimit-me-barna-ne-qkuk/20%Monthly2018-06-27 08:08
https://www.informatat.com/sot-dorezohen-pese-kallezime-penale-ndaj-serbise-per-krime-lufte/20%Monthly2018-06-27 08:06
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-akuzon-be-ne-pse-i-nderruat-fjalet-per-asociacionin/20%Monthly2018-06-27 08:04
https://www.informatat.com/veseli-dhe-haradinaj-nisin-fushaten-para-elektorale/20%Monthly2018-06-27 08:23
https://www.informatat.com/shperthim-ne-nje-spital-ne-teksas-video/20%Monthly2018-06-27 07:59
https://www.informatat.com/pokemon-me-arketimin-me-te-shumte-ne-histori/20%Monthly2018-06-27 07:58
https://www.informatat.com/publikohet-traileri-i-filmit-the-predator/20%Monthly2018-06-27 07:55
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-peje/20%Monthly2018-06-27 07:53
https://www.informatat.com/pronat-komunale-shfrytezohen-me-kontrata-te-skaduara/20%Monthly2018-06-27 07:52
https://www.informatat.com/zyrtaret-me-te-paguar-shteteror-te-kosoves/20%Monthly2018-06-27 08:20
https://www.informatat.com/serbet-i-ka-kapur-frika-nga-perfaqesuesja-e-re-ne-dialogun-e-kosoves/20%Monthly2018-06-27 07:48
https://www.informatat.com/haradinaj-perkrah-xhaken-e-shaqirin-e-ben-shqiponjen-ne-zyre/20%Monthly2018-06-27 08:09
https://www.informatat.com/osmani-a-po-kerkon-be-ja-ta-ndryshoj-kushtetuten-e-kosoves/20%Monthly2018-06-27 07:45
https://www.informatat.com/vidhet-shtepia-e-gjyqtares-shqiptare/20%Monthly2018-06-27 07:43
https://www.informatat.com/ceshtja-e-vizave-per-kosoven-mund-te-mos-diskutohet-deri-ne-maj-te-2019-se/20%Monthly2018-06-27 07:42
https://www.informatat.com/instagram-lanson-vecorine-e-re-video-chat/20%Monthly2018-06-27 07:40
https://www.informatat.com/bizneset-ankohen-per-mospermbushje-te-premtimeve-elektorale-nga-haskuka/20%Monthly2018-06-27 07:39
https://www.informatat.com/behrami-sdo-te-ndodhe-me-festimi-me-shqiponje-sepse-me-sluajme-kunder-serbise/20%Monthly2018-06-27 07:38
https://www.informatat.com/misteri-20-vjecar-i-figures-gjigante-ne-shkretetiren-e-australise/20%Monthly2018-06-27 07:37
https://www.informatat.com/shtetet-amerikane-padisin-administraten-trump-per-politikat-e-ndarjes-familjare-te-emigranteve/20%Monthly2018-06-27 07:36
https://www.informatat.com/trajtoni-cistet-ovariane-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-06-27 07:34
https://www.informatat.com/maradona-shpjegon-gjendjen-e-tij-pas-fitores-se-argjentines/20%Monthly2018-06-27 07:33
https://www.informatat.com/moti-i-keq-ne-vietnam-u-merr-jeten-15-personave/20%Monthly2018-06-27 07:31
https://www.informatat.com/mbreteria-e-hapesires-kerkon-banore-per-ne-hene/20%Monthly2018-06-27 07:30
https://www.informatat.com/hahn-shprehet-i-lumtur-qe-keshilli-i-be-se-me-ne-fund-sheh-driten-e-zgjerimit/20%Monthly2018-06-27 07:29
https://www.informatat.com/suedise-mund-te-mos-i-mjaftoje-edhe-fitorja-ndaj-meksikes/20%Monthly2018-06-27 07:27
https://www.informatat.com/formacioni-i-brazilit-ndaj-serbise/20%Monthly2018-06-27 07:27
https://www.informatat.com/rita-ora-perkrah-kampanjen-e-kosoves-behu-zeri-im/20%Monthly2018-06-27 07:25
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-zyrtarit-komunal-te-dyshuar-per-marrje-ryshfeti/20%Monthly2018-06-27 07:24
https://www.informatat.com/kuvendari-i-vv-se-akuzohet-per-kercenim-ndaj-zyrtares-komunale/20%Monthly2018-06-27 07:22
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-kualifikimin-keto-jane-formacionet-e-duelit-me-korene-e-jugut/20%Monthly2018-06-27 07:18
https://www.informatat.com/bankat-ne-kosove-atraktive-per-investimet-e-huaja/20%Monthly2018-06-27 07:17
https://www.informatat.com/brazili-synon-te-arsyetoje-epitetin-e-favoritit-perballe-serbise/20%Monthly2018-06-27 07:15
https://www.informatat.com/sarri-ben-gati-blerjen-e-pare-tek-chelsea/20%Monthly2018-06-27 07:14
https://www.informatat.com/grezda-ne-shtator-do-te-jem-gati-per-shqiperine/20%Monthly2018-06-27 07:13
https://www.informatat.com/ibrahim-rugova-i-kushton-shtetit-350-mije-euro/20%Monthly2018-06-27 07:12
https://www.informatat.com/daciq-paralajmeron-rrezik-ne-ballkan-shkak-kosova/20%Monthly2018-06-27 07:10
https://www.informatat.com/koalicioni-arab-vendos-kushte-per-paqen-ne-jemen/20%Monthly2018-06-27 07:09
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-cakton-recicen-ushtrues-detyre-ne-akreditim/20%Monthly2018-06-27 07:07
https://www.informatat.com/shqiptaret-nuk-e-kane-vrare-ivanoviqin-fajtori-kerkohet-te-grupet-kriminale-ne-veri/20%Monthly2018-06-27 07:05
https://www.informatat.com/kushtetuesja-jofunksionale-kuvendi-pa-date-per-votimin-e-kandidateve-te-rinj/20%Monthly2018-06-27 07:03
https://www.informatat.com/mbytet-iniciativa-per-debat-parlamentar-rreth-dialogut/20%Monthly2018-06-27 07:01
https://www.informatat.com/mengjesi-qe-ju-zgjat-jeten/20%Monthly2018-06-27 06:59
https://www.informatat.com/fillojeni-diten-me-nje-gote-uje-te-vaket/20%Monthly2018-06-27 06:57
https://www.informatat.com/thacit-nuk-i-ngutet-per-kqz-ne/20%Monthly2018-06-27 08:02
https://www.informatat.com/eulex-transferon-dosjet-tek-institucionet-kosovare/20%Monthly2018-06-27 07:51
https://www.informatat.com/mbahet-tryeza-per-sfidat-ne-reformen-e-administrates-publike/20%Monthly2018-06-27 06:52
https://www.informatat.com/parashikimi-i-moti-per-sot/20%Monthly2018-06-27 06:51
https://www.informatat.com/tahiri-gjakova-se-fitoi-me-merite-zonen-ekonomike-amerikane/20%Monthly2018-06-27 06:47
https://www.informatat.com/wess-mitchell-e-kemi-shtuar-komunikimin-me-serbine-dhe-kosoven/20%Monthly2018-06-27 06:45
https://www.informatat.com/tahiri-nuk-frikesohemi-nga-mocionet-e-votebesimit/20%Monthly2018-06-27 06:44
https://www.informatat.com/be-lanson-programin-e-ri-te-reformes-ekonomike/20%Monthly2018-06-27 06:42
https://www.informatat.com/marreveshja-e-shpejte-ne-favor-te-serbise/20%Monthly2018-06-27 07:47
https://www.informatat.com/uber-rikthehet-ne-londer/20%Monthly2018-06-26 23:17
https://www.informatat.com/perse-fleme/20%Monthly2018-06-26 22:50
https://www.informatat.com/ja-cfare-thuhet-ne-draft-dokumentin-e-keshillit-evropian-per-kosoven/20%Monthly2018-06-26 22:08
https://www.informatat.com/ushtaret-perdhunojne-dhe-lene-shtatzene-refugjaten-ja-historia-e-saj/20%Monthly2018-06-26 22:01
https://www.informatat.com/kanadaja-kerkon-48-mije-shofere-kamioni-me-super-paga/20%Monthly2018-06-26 22:00
https://www.informatat.com/pse-nxitoi-rama-te-uronte-erdoganin/20%Monthly2018-06-26 21:56
https://www.informatat.com/pirateria-dixhitale-sprova-jone-e-radhes-spanja-nje-shembull-per-tia-nisur/20%Monthly2018-06-26 21:52
https://www.informatat.com/demi-e-ndrite-ibizen-foto/20%Monthly2018-06-26 21:49
https://www.informatat.com/negociatat-ne-2019-shqiperia-detyre-shtepie-drejtesine-dhe-luften-ndaj-krimit-video/20%Monthly2018-06-26 21:47
https://www.informatat.com/brazili-drejt-lehtesimit-te-ligjeve-per-perdorimin-e-pesticideve-2/20%Monthly2018-06-26 21:44
https://www.informatat.com/messi-merr-ne-duar-freret-e-argjentines-perballe-frances-ne-1-8-at/20%Monthly2018-06-26 21:42
https://www.informatat.com/vera-e-nxehte-e-wanda-nares-foto/20%Monthly2018-06-26 21:38
https://www.informatat.com/emocionet-nxjerrin-ne-pah-anen-e-eger-te-maradones/20%Monthly2018-06-26 21:36
https://www.informatat.com/dua-atraktive-nga-pishina/20%Monthly2018-06-26 20:16
https://www.informatat.com/shkembi-i-vdekjeve-masive/20%Monthly2018-06-26 20:13
https://www.informatat.com/futi-hudhren-ne-organin-gjenital-ky-eshte-rezultati/20%Monthly2018-06-26 20:09
https://www.informatat.com/vrasesi-i-oliver-ivanoviqit-mund-te-kete-ikur-nga-veriu/20%Monthly2018-06-26 20:05
https://www.informatat.com/meksike-vritet-nje-tjeter-kandidat-per-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2018-06-26 19:56
https://www.informatat.com/ambasadorja-kroate-ne-kosove-kroacia-nuk-e-pati-te-lehte-te-hyje-ne-be/20%Monthly2018-06-26 19:52
https://www.informatat.com/projektligji-do-te-shkoje-ne-kuvend-si-i-percakton-pagat-ai/20%Monthly2018-06-26 19:47
https://www.informatat.com/grusht-shteti-ne-turqi-vazhdojne-arrestimet/20%Monthly2018-06-26 19:40
https://www.informatat.com/kjo-eshte-tifozja-qe-po-i-ve-flaken-boterorit-foto/20%Monthly2018-06-26 19:36
https://www.informatat.com/debat-i-rrepte-ne-asamblene-parlamentare-te-keshillit-te-evropes-keto-shtete-perplasen/20%Monthly2018-06-26 19:31
https://www.informatat.com/nene-e-bije-fotomodele-vera-e-nxehte-po-vjen/20%Monthly2018-06-26 19:25
https://www.informatat.com/zeja-qe-po-zhduket-ky-eshte-i-moshuari-qe-e-punon-ate-cdo-dite/20%Monthly2018-06-26 19:16
https://www.informatat.com/trump-dhe-putin-mund-te-takohen-ne-helsinki/20%Monthly2018-06-26 19:11
https://www.informatat.com/sexy-mami-kim-nuk-e-harron-zakonin-e-vjeter/20%Monthly2018-06-26 19:06
https://www.informatat.com/kushtetuesja-e-manget-te-mos-perzihet-politika/20%Monthly2018-06-26 19:02
https://www.informatat.com/izraeli-ia-ndalon-gazetarit-kosovar-mbulimin-e-vizites-se-princit-william/20%Monthly2018-06-26 18:54
https://www.informatat.com/sherimet-e-zyrtareve-jashte-vendit-i-paguan-qeveria/20%Monthly2018-06-26 18:53
https://www.informatat.com/enca-me-veshje-transparente-i-tregon-te-gjitha-foto/20%Monthly2018-06-26 18:51
https://www.informatat.com/sa-harxhojne-femrat-ne-make-up-gjate-nje-viti/20%Monthly2018-06-26 18:47
https://www.informatat.com/heqja-e-roamingut-me-shqiperine-flet-molliqaj/20%Monthly2018-06-26 18:46
https://www.informatat.com/haziri-per-driten-shkruajme-historine/20%Monthly2018-06-26 18:37
https://www.informatat.com/krasniqi-kuvendi-nuk-e-ka-obligim-ta-degjoj-raportimin-e-thacit/20%Monthly2018-06-26 18:26
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-ne-vetevendosje-a-mund-te-behet/20%Monthly2018-06-26 18:18
https://www.informatat.com/shtyhet-hapja-e-negociatave-per-shqiperine-ne-be/20%Monthly2018-06-26 18:13
https://www.informatat.com/ku-eshte-vetura-e-blinduar-e-dacit/20%Monthly2018-06-26 18:05
https://www.informatat.com/akp-e-pranon-kosova-nuk-e-kontrollon-veriun-e-mitrovices/20%Monthly2018-06-26 17:57
https://www.informatat.com/veseli-nuk-duhet-te-ndalemi-se-punuari-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-26 17:55
https://www.informatat.com/drita-shkruan-historine-shenon-fitoren-e-pare/20%Monthly2018-06-26 17:50
https://www.informatat.com/gjykata-e-ferizajt-me-model-edhe-per-gjykatat-e-tjera/20%Monthly2018-06-26 17:33
https://www.informatat.com/kerkohet-urgjent-gjak-ne-qkuk/20%Monthly2018-06-26 17:28
https://www.informatat.com/si-e-pershkruan-rastin-e-xhabir-zharkut-ambasadori-britanik/20%Monthly2018-06-26 17:23
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-kufi-me-maqedonine-foto/20%Monthly2018-06-26 17:17
https://www.informatat.com/sa-para-i-mori-shteti-nga-importi-i-veturave-gjate-vitit-2017/20%Monthly2018-06-26 17:05
https://www.informatat.com/ministrat-e-listes-serbe-e-vazhdojne-punen-ne-doreheqje/20%Monthly2018-06-26 16:40
https://www.informatat.com/kohe-e-keqe-ne-shqiperi-kosovaret-ikin-nga-bregdeti-video/20%Monthly2018-06-26 16:37
https://www.informatat.com/komisioni-heq-kufizimin-e-importit-te-veturave-me-te-vjetra-se-dhjete-vjet/20%Monthly2018-06-26 16:34
https://www.informatat.com/eurodeputetet-kerkojne-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-06-26 18:26
https://www.informatat.com/oconnell-inkurajuese-deklarata-e-ministrit-tahiri-per-xhabir-zharkun/20%Monthly2018-06-26 16:28
https://www.informatat.com/arrin-audi-a7-sportback-me-super-motorin-45-tdi/20%Monthly2018-06-26 16:26
https://www.informatat.com/32-vjet-pas-fatkeqesise-se-cernobilit-keto-jane-pamjet-e-trishta/20%Monthly2018-06-26 16:24
https://www.informatat.com/franca-dhe-danimarka-kalojne-grupin-ne-boteror/20%Monthly2018-06-26 16:22
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-kufirin-me-maqedonine-foto/20%Monthly2018-06-26 16:18
https://www.informatat.com/kosova-ne-prag-te-anetaresimit-ne-interpol/20%Monthly2018-06-26 16:15
https://www.informatat.com/serbia-eshte-pergjegjese-per-krimet-ne-kosove/20%Monthly2018-06-26 17:49
https://www.informatat.com/peruja-regjistron-fitoren-e-pare-ne-boteror-qe-prej-vitit-1978/20%Monthly2018-06-26 16:08
https://www.informatat.com/6-zakone-te-punes-qe-ju-bejne-te-semureni/20%Monthly2018-06-26 16:07
https://www.informatat.com/zaev-kurz-austria-e-mbeshtet-maqedonine-qe-te-filloje-bisedimet-me-be-ne/20%Monthly2018-06-26 16:05
https://www.informatat.com/aksident-ne-udhekryqin-afer-konvikteve/20%Monthly2018-06-26 16:03
https://www.informatat.com/dortmundi-zyrtarizon-mbrojtesin-diallo/20%Monthly2018-06-26 16:01
https://www.informatat.com/ilaci-natyral-qe-ben-mrekulli-per-tensionin/20%Monthly2018-06-26 16:00
https://www.informatat.com/ndalimi-i-udhetimeve-gjykata-e-larte-mbeshtet-trumpin/20%Monthly2018-06-26 15:59
https://www.informatat.com/brazili-drejt-lehtesimit-te-ligjeve-per-perdorimin-e-pesticideve/20%Monthly2018-06-26 15:58
https://www.informatat.com/si-ti-mbani-nen-kontroll-hormonet-e-shtimit-te-peshes/20%Monthly2018-06-26 15:55
https://www.informatat.com/recica-shpreh-perkushtimin-per-krijimin-e-vendeve-te-reja-te-punes/20%Monthly2018-06-26 15:45
https://www.informatat.com/hoxha-ne-bruksel-nenshkroi-marreveshjen-evropa-per-qytetaret/20%Monthly2018-06-26 16:40
https://www.informatat.com/faza-finale-e-boterorit-do-te-luhet-me-top-te-ri-foto/20%Monthly2018-06-26 15:40
https://www.informatat.com/7-ushqime-qe-ndihmojne-kur-jeni-semure/20%Monthly2018-06-26 15:38
https://www.informatat.com/kryetari-i-partise-fjala-reagon-ndaj-shpenzimeve-per-sherimin-e-bukoshit/20%Monthly2018-06-26 15:36
https://www.informatat.com/kjo-eshte-makina-e-pare-ne-bote-qe-futi-klimen-si-opsion/20%Monthly2018-06-26 15:34
https://www.informatat.com/berisha-ska-negociata-per-shqiperine-as-ne-2019/20%Monthly2018-06-26 15:24
https://www.informatat.com/yndyrat-qe-trupi-yne-i-deshiron/20%Monthly2018-06-26 15:22
https://www.informatat.com/thaci-i-gatshem-te-raportoje-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-06-26 16:29
https://www.informatat.com/akademia-e-cmimeve-oscar-fton-928-artiste-te-rinj-gjysma-gra/20%Monthly2018-06-26 15:17
https://www.informatat.com/milaim-zeka-reagon-ndaj-padise-se-lladrovcit-ai-eshte-intrigant-dhe-mashtrues/20%Monthly2018-06-26 16:12
https://www.informatat.com/facebook-parashikon-se-kur-do-te-vdisni/20%Monthly2018-06-26 15:09
https://www.informatat.com/arrihet-me-sukses-implementimi-i-projektit-smil-ne-gjykaten-themelore-ne-ferizaj/20%Monthly2018-06-26 15:07
https://www.informatat.com/dieta-ne-cift-eshte-me-e-lehte-te-humbesh-peshe/20%Monthly2018-06-26 15:05
https://www.informatat.com/keshtu-ia-qeteson-shpirtin-nenes-ky-model-foto/20%Monthly2018-06-26 15:03
https://www.informatat.com/dieta-me-veze-te-ziera-hiqni-11-kilograme-per-dy-jave/20%Monthly2018-06-26 15:01
https://www.informatat.com/nese-perdorni-vazhdimisht-keto-fjale-jeni-me-depresion/20%Monthly2018-06-26 14:58
https://www.informatat.com/miratohet-per-here-te-pare-ilaci-me-perberje-marijuane/20%Monthly2018-06-26 14:53
https://www.informatat.com/60-mjeke-ne-gjilan-mbeten-ne-rruge/20%Monthly2018-06-26 14:47
https://www.informatat.com/cfare-po-ndodh-mes-vv-se-dhe-psd-se-video/20%Monthly2018-06-26 16:57
https://www.informatat.com/foshnjat-e-lindura-parakohshem-rrezikohen-nga-crregullimet-e-hiperaktivitetit/20%Monthly2018-06-26 14:40
https://www.informatat.com/ja-benefitet-e-cokollates-se-zeze-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-06-26 14:36
https://www.informatat.com/lendohet-shtatevjecari-ne-kumanove-aksidentin-e-shkaktoi-automjeti-i-policise/20%Monthly2018-06-26 14:29
https://www.informatat.com/nje-pajisje-per-te-penguar-vjedhjen-nga-kartat-e-kreditit/20%Monthly2018-06-26 14:23
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-ne-bruksel-nenshkroi-nje-marreveshje-ne-vlere-187-milione-euro/20%Monthly2018-06-26 14:19
https://www.informatat.com/napoli-interes-per-strakoshen-por-oferta-sbind-lazion/20%Monthly2018-06-26 14:16
https://www.informatat.com/ke-dhe-pe-thirrje-be-se-per-liberalizim-vizash-per-kosoven/20%Monthly2018-06-26 15:20
https://www.informatat.com/ne-pike-te-veres-bie-bore-ne-kanada/20%Monthly2018-06-26 14:11
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-padit-milaim-zeken/20%Monthly2018-06-26 15:15
https://www.informatat.com/tahiri-kodi-i-ri-civil-do-ta-beje-kosoven-me-te-besueshme-dhe-te-barabarte-per-te-gjithe-qytetaret/20%Monthly2018-06-26 14:00
https://www.informatat.com/india-vendi-me-i-rrezikshem-ne-bote-per-gra/20%Monthly2018-06-26 13:54
https://www.informatat.com/be-serbise-ska-anetaresim-pa-marreveshje-te-obligueshme-me-kosoven/20%Monthly2018-06-26 13:50
https://www.informatat.com/lewandowski-i-vetmuar-deshton-te-lere-gjurme-ne-boteror/20%Monthly2018-06-26 13:46
https://www.informatat.com/thaci-bisedon-me-stoltenbergun-ushtrine-do-ta-bejme-ne-koordinim-me-aleatet/20%Monthly2018-06-26 13:39
https://www.informatat.com/new-rules-i-dua-lipes-klipi-me-i-shikuar-i-2017-es/20%Monthly2018-06-26 13:35
https://www.informatat.com/rexha-takohet-me-zyrtare-te-nato-s-dhe-kfor-it-diskutojne-per-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-06-26 13:32
https://www.informatat.com/kryeministri-grek-sulmohet-ne-londer/20%Monthly2018-06-26 13:27
https://www.informatat.com/haradinaj-javen-e-ardhshme-vendim-i-ri-per-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-06-26 14:14
https://www.informatat.com/treni-ne-austri-del-nga-binaret-lendohen-28-persona-pasagjere/20%Monthly2018-06-26 13:24
https://www.informatat.com/gjermania-presion-frances-dhe-holandes-per-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-06-26 13:18
https://www.informatat.com/haradinaj-per-asociacionin-me-eshte-dorzuar-raporti-por-e-kam-kthyer-mbrapa/20%Monthly2018-06-26 13:14
https://www.informatat.com/britania-kerkon-me-shume-kompetenca-per-inspektoret-e-armeve-kimike/20%Monthly2018-06-26 13:11
https://www.informatat.com/pese-ura-ne-rrugen-kukes-morine-jane-kryer-por-ende-nuk-shfrytezohen/20%Monthly2018-06-26 12:59
https://www.informatat.com/haradinaj-propozon-qe-qeveria-ti-ndaje-perseri-30-mije-euro-per-trajtimin-mjekesor-te-bukoshit/20%Monthly2018-06-26 12:56
https://www.informatat.com/meta-takon-nxenes-dhe-mesues-nga-medvegja-shqiperia-do-vazhdoje-tju-perkrahe/20%Monthly2018-06-26 12:52
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-e-rrenon-edhe-kete-objekt-pa-leje-foto/20%Monthly2018-06-26 12:49
https://www.informatat.com/ivanov-nuk-e-dekreton-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-06-26 12:45
https://www.informatat.com/pozita-leshon-komisionin-gjate-diskutimit-te-dekretit-per-faljen-e-nje-personi-te-denuar-per-vrasje/20%Monthly2018-06-26 12:43
https://www.informatat.com/projektligji-per-pagat-javen-tjeter-ne-qeveri-thaci-me-pagen-me-te-madhe/20%Monthly2018-06-26 12:40
https://www.informatat.com/kapen-100-kg-droge-ne-kufi-me-shqiperine-vihet-ne-pranga-nje-shqiptar-foto/20%Monthly2018-06-26 12:37
https://www.informatat.com/adoleshenti-shpeton-nga-aeroplani-ku-i-vdiqen-prinderit/20%Monthly2018-06-26 12:34
https://www.informatat.com/qeveria-merr-vendim-per-krijimin-e-zones-ekonomike-amerikane-ne-gjakove/20%Monthly2018-06-26 12:32
https://www.informatat.com/abelard-tahiri-xhabir-zharku-turpi-i-kosoves/20%Monthly2018-06-26 12:28
https://www.informatat.com/jetesa-ne-tirane-eshte-me-e-shtrenjte-ne-rajon/20%Monthly2018-06-26 12:23
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-cenon-miratimin-e-kornizes-afatmesme-te-shpenzimeve-kash-2019-2021/20%Monthly2018-06-26 12:19
https://www.informatat.com/turizmi-shqiptar-shenon-rekorde-cdo-i-treti-kosovar/20%Monthly2018-06-26 12:14
https://www.informatat.com/haradinaj-kercenon-rikalon-me-shkarkim-nese-sraporton-ne-komision/20%Monthly2018-06-26 12:11
https://www.informatat.com/gjermania-pro-anetaresimit-te-vendeve-te-ballkanit-ne-be/20%Monthly2018-06-26 12:03
https://www.informatat.com/pronat-e-shtetit-ende-te-uzurpuara-ne-veri/20%Monthly2018-06-26 14:06
https://www.informatat.com/kosova-pritet-te-merr-rekomandim-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-06-26 13:28
https://www.informatat.com/diplomon-ne-mjekesi-ne-moshen-17-vjecare/20%Monthly2018-06-26 11:46
https://www.informatat.com/merkel-pret-ne-berlin-kryeministrin-spanjoll-sanchez-flasin-per-emigrantet/20%Monthly2018-06-26 11:42
https://www.informatat.com/pritet-te-hiqet-nga-ligji-neni-qe-kufizon-importin-e-veturave-me-te-vjetra-se-dhjete-vjet/20%Monthly2018-06-26 11:40
https://www.informatat.com/5-te-arrestuar-ne-prishtine-per-posedim-te-narkotikeve/20%Monthly2018-06-26 11:37
https://www.informatat.com/perfundon-edicioni-i-pare-i-shkolles-se-diaspores-jane-krijuar-mundesi-punesimi-sezonal-per-rreth-30-persona/20%Monthly2018-06-26 11:34
https://www.informatat.com/ne-mbeshtetje-te-xhakes-e-shaqirit-rama-prezanton-llogarine-mos-kini-frike-nga-shqiponja/20%Monthly2018-06-26 11:27
https://www.informatat.com/partia-qe-me-nje-deputet-i-mban-kater-ministri/20%Monthly2018-06-26 11:23
https://www.informatat.com/mpj-serbia-kishte-urdherarrest-per-asamblistin-e-ldk-se/20%Monthly2018-06-26 11:19
https://www.informatat.com/gjermania-pro-anetaresimit-te-vendeve-te-ballkanit-ne-be-kerkon-reflektim-nga-holanda-e-franca/20%Monthly2018-06-26 11:17
https://www.informatat.com/komentuesit-serbe-fascinohen-qe-shqiptaret-po-mbledhin-para-per-xhaken-e-shaqirin/20%Monthly2018-06-26 11:14
https://www.informatat.com/asamblisti-i-vvse-akuzon-shpend-ahmetin-sme-la-ta-takoj-selim-pacollin/20%Monthly2018-06-26 11:11
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-gazetaret-e-mediave-me-prestigjioze-boterore/20%Monthly2018-06-26 11:09
https://www.informatat.com/xherdan-shaqiri-uron-fc-driten-nga-rusia/20%Monthly2018-06-26 11:04
https://www.informatat.com/daciq-zgjidhja-per-kosoven-smund-te-jete-njohja-e-pavaresise/20%Monthly2018-06-26 11:03
https://www.informatat.com/gashi-thote-se-objekti-i-agjencise-se-arkivave-do-te-rinovohet/20%Monthly2018-06-26 11:00
https://www.informatat.com/joshua-perballet-me-povetkinin-ska-njehere-mec-me-wilderin/20%Monthly2018-06-26 10:55
https://www.informatat.com/prof-asoc-dr-merita-kocinaj-berisha-emerohet-prorektore-per-bashkepunim-nderkombetar-ne-up/20%Monthly2018-06-26 10:53
https://www.informatat.com/libia-refuzon-kampet-e-refugjateve-italia-mbyll-portet/20%Monthly2018-06-26 10:45
https://www.informatat.com/lazio-gjate-javes-pritet-ta-prezantoje-valon-berishen/20%Monthly2018-06-26 10:43
https://www.informatat.com/dua-lipa-artistja-kryesore-e-sunny-hill-festival-ska-ftese-per-riten/20%Monthly2018-06-26 10:24
https://www.informatat.com/ne-podgorice-hapet-libri-i-zise-per-diplomatin-ahmeti/20%Monthly2018-06-26 10:13
https://www.informatat.com/kendall-jenner-kritikohet-per-fotot-e-fundit-ne-instagram/20%Monthly2018-06-26 10:10
https://www.informatat.com/kryetari-i-supremes-pasuri-nuk-kam-por-kartelen-e-bankes-ia-kam-lene-gruas/20%Monthly2018-06-26 10:07
https://www.informatat.com/falcao-po-shijon-golin-qe-e-kishte-pritur-gjate/20%Monthly2018-06-26 10:04
https://www.informatat.com/bahtiri-denon-sulmin-ndaj-serbit-ne-suhadoll/20%Monthly2018-06-26 13:24
https://www.informatat.com/islanda-kerkon-kualifikimin-perballe-kroacise-se-kualifikuar/20%Monthly2018-06-26 10:01
https://www.informatat.com/dy-korete-kerkojne-lidhje-hekurudhore-mes-tyre/20%Monthly2018-06-26 09:59
https://www.informatat.com/nostalgia-me-kujtimet-e-femijerise-nga-kosova-ne-new-york/20%Monthly2018-06-26 09:57
https://www.informatat.com/nisma-akuzon-komunen-e-shterpces-per-keqmenaxhim-te-parase-publike/20%Monthly2018-06-26 09:54
https://www.informatat.com/zhduket-muharrem-berisha-nga-fshati-gurbardh-i-malisheves/20%Monthly2018-06-26 09:52
https://www.informatat.com/interesim-minimal-i-prizrenasve-per-kornizen-afatmesme-buxhetore/20%Monthly2018-06-26 09:46
https://www.informatat.com/protestojne-ish-punetoret-e-ramiz-sadikut-kerkojne-hetime-per-sindikaten/20%Monthly2018-06-26 09:43
https://www.informatat.com/me-kredi-synohet-shpetimi-i-telekomit-nga-falimentimi/20%Monthly2018-06-26 09:47
https://www.informatat.com/vendimi-i-qeverise-se-kosoves-per-rritjen-e-pagave-mbetet-i-pakthyeshem/20%Monthly2018-06-26 11:58
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-cilit-institucion-po-marrin-me-se-shumti-dhurata/20%Monthly2018-06-26 09:34
https://www.informatat.com/bahtiri-denon-rastin-e-plagosjes-te-qytetarit-serb-ne-suhadoll/20%Monthly2018-06-26 09:27
https://www.informatat.com/50-pyetjet-me-te-zakonshme-gjate-nje-interviste/20%Monthly2018-06-26 09:25
https://www.informatat.com/hitzfield-i-tere-kombi-tani-duhet-te-qendroje-pas-shaqirit-xhakes-dhe-lichsteinerit/20%Monthly2018-06-26 09:23
https://www.informatat.com/rama-publikon-shifrat-e-te-punesuarve-sa-ishin-para-4-vjetesh/20%Monthly2018-06-26 09:20
https://www.informatat.com/maqedonia-ne-nato-stoltenberg-pranimi-varet-nga-referendumi/20%Monthly2018-06-26 09:19
https://www.informatat.com/nenat-me-diabet-rrezikohen-per-femije-me-autizem/20%Monthly2018-06-26 09:16
https://www.informatat.com/ushtaret-britanike-zbuluan-vendin-ku-femrat-shqiptare-perdhunoheshin-nga-serbet/20%Monthly2018-06-26 09:14
https://www.informatat.com/ariana-grande-publikon-nje-pjese-te-kenges-se-re-per-ditelindje/20%Monthly2018-06-26 09:11
https://www.informatat.com/era-istrefi-ne-lidhje-me-producentin-e-live-it-up/20%Monthly2018-06-26 09:07
https://www.informatat.com/penaltia-e-humbur-do-ti-kushtoje-ronaldos-me-shume-se-dy-pike/20%Monthly2018-06-26 09:05
https://www.informatat.com/e-dhimbshme-nena-vuri-djalin-e-saj-ne-gjume-por-ai-nuk-u-zgjua-me/20%Monthly2018-07-24 09:53
https://www.informatat.com/njihuni-me-jennifer-lopezin-brazilian/20%Monthly2018-06-26 08:59
https://www.informatat.com/perleshje-mes-policise-dhe-ushtrise-ne-filipine-6-police-te-vrare/20%Monthly2018-06-26 08:56
https://www.informatat.com/ne-divjake-gjenden-veze-te-breshkes-se-rralle/20%Monthly2018-06-26 08:54
https://www.informatat.com/delawie-kuvendi-ti-zgjedhe-tre-anetaret-e-kushtetueses-2/20%Monthly2018-06-26 09:28
https://www.informatat.com/kryetari-latifi-vizitoi-punimet-ne-palestren-sportive-ne-qytetin-e-rahovecit/20%Monthly2018-06-26 08:49
https://www.informatat.com/ivanov-refuzon-ta-nenshkruaje-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-06-26 08:45
https://www.informatat.com/be-ja-dhe-kina-behen-bashke-kunder-rregullave-te-shba-se-per-tregtine-boterore/20%Monthly2018-06-26 08:43
https://www.informatat.com/sot-bllokohet-e-ne-mbremje-zhbllokohet-nje-tjeter-segment-i-autostrades-durres-tirane/20%Monthly2018-06-26 08:40
https://www.informatat.com/ludmila-vullnetarja-86-vjecare-e-boterorit/20%Monthly2018-06-26 08:38
https://www.informatat.com/pamje-te-renda-vrasja-e-15-vjecarit-ne-bronx-e-rrahin-dhe-e-therrin-duke-e-ngaterruar-me-nje-person-tjeter/20%Monthly2018-06-26 08:36
https://www.informatat.com/rohani-do-te-perballojme-presionin-ekonomik-nga-shba-ja/20%Monthly2018-06-26 08:32
https://www.informatat.com/qeveria-mblidhet-pasdite-kjo-eshte-pika-kryesore-qe-do-te-jete-ne-rend-dite/20%Monthly2018-06-26 09:27
https://www.informatat.com/presidenti-i-filipineve-e-quan-zotin-budalla-shkakton-zemerim-ne-vend/20%Monthly2018-06-26 08:26
https://www.informatat.com/breshri-shkakton-deme-bujqesise-ne-disa-lokalitete-te-podujeves/20%Monthly2018-06-26 08:24
https://www.informatat.com/papagalli-kakadu-identifikohet-ne-librin-evropian-te-shekullit-13-te/20%Monthly2018-06-26 08:17
https://www.informatat.com/nje-serb-21-vjec-u-plagos-mbreme-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-07-24 09:54
https://www.informatat.com/statuti-mban-peng-edhe-muzeun-per-krimet-e-luftes-1998-1999/20%Monthly2018-06-26 08:11
https://www.informatat.com/nje-shqiptar-arrestohet-ne-serbi/20%Monthly2018-06-26 08:09
https://www.informatat.com/vjen-lajmi-me-i-keq-per-bitcoin-ndonjehere/20%Monthly2018-06-26 08:06
https://www.informatat.com/psg-ofron-edhe-verrattin-per-blerjen-e-pogbas/20%Monthly2018-06-26 08:01
https://www.informatat.com/prifti-ben-rep-ne-kishe-e-pezullojne/20%Monthly2018-06-26 07:59
https://www.informatat.com/sllovakia-pro-hapjes-se-negociatave-per-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-06-26 07:57
https://www.informatat.com/deshton-zbatimi-i-rekomandimeve-te-auditorit-per-verifikim-pronash-ne-peje/20%Monthly2018-06-26 07:55
https://www.informatat.com/chelsea-zgjedh-sarrin/20%Monthly2018-06-26 07:53
https://www.informatat.com/thaci-dhe-vuciq-kthehen-ne-bruksel-per-14-dite/20%Monthly2018-06-26 07:50
https://www.informatat.com/zaev-jap-doreheqjen-nese-referendumi-per-emrin-e-ri-ska-sukses/20%Monthly2018-06-26 07:47
https://www.informatat.com/drita-sot-e-nis-rrugetimin-historik-drejt-liges-se-kampioneve/20%Monthly2018-06-26 07:45
https://www.informatat.com/argjentines-si-falet-nje-deshtim-edhe-ndaj-nigerise/20%Monthly2018-06-26 07:43
https://www.informatat.com/johannes-hahn-apel-be-se-te-hapen-negociatat-me-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-06-26 07:41
https://www.informatat.com/mourinho-po-kembengul-qe-pogba-te-shkepus-marreveshjen-me-raiolan/20%Monthly2018-06-26 07:39
https://www.informatat.com/angelina-einhorst-perfshihet-ne-dialogun-e-brukselit/20%Monthly2018-06-26 09:27
https://www.informatat.com/city-shfaq-interesim-per-kovacicin/20%Monthly2018-06-26 07:33
https://www.informatat.com/fondi-per-te-paguar-gjoben-e-shqiponjave-behet-lajm-edhe-ne-zvicer/20%Monthly2018-06-26 07:30
https://www.informatat.com/thyhet-rekordi-i-penaltive-ne-nje-kupe-te-botes/20%Monthly2018-06-26 07:27
https://www.informatat.com/aventura-e-ministrit-te-drejtesise-per-shuarjen-e-gjykates-se-tendereve/20%Monthly2018-06-26 11:51
https://www.informatat.com/harley-davidson-zhvendoset-jashte-shba-se/20%Monthly2018-06-26 07:22
https://www.informatat.com/vendimi-i-qeverise-per-rritjen-e-pagave-mbetet-i-pakthyeshem/20%Monthly2018-06-26 07:21
https://www.informatat.com/hamburgeri-qe-peshon-shtate-kilograme/20%Monthly2018-06-26 07:18
https://www.informatat.com/shba-ja-ndalon-perndjekjen-e-familjeve-emigrante/20%Monthly2018-06-26 07:16
https://www.informatat.com/fuqia-e-diaspores-per-te-ndihmuar-ekonomine-ne-vendlindje/20%Monthly2018-06-26 07:15
https://www.informatat.com/antarktide-nen-akullnaje-zbulohet-burim-vullkanik/20%Monthly2018-06-26 07:14
https://www.informatat.com/shpiken-gomat-e-automjeteve-qe-ndryshojne-formen-ne-ecje/20%Monthly2018-06-26 07:12
https://www.informatat.com/diskutohet-per-te-drejtat-e-gruas-ne-trashegimi/20%Monthly2018-06-26 07:12
https://www.informatat.com/anglia-me-ne-fund-po-luan-si-skuader-e-premier-leagues/20%Monthly2018-06-26 07:09
https://www.informatat.com/busti-i-eqrem-cabejte-ne-tirane-skalit-frymen-e-dijetarit/20%Monthly2018-06-26 07:06
https://www.informatat.com/thaci-shqiponja-nuk-eshte-simbol-qe-ka-vrare-njerez/20%Monthly2018-06-26 07:04
https://www.informatat.com/dhjete-kliente-te-ushqyer-ne-restorant-jane-helmuar-nga-salmonella/20%Monthly2018-06-26 07:04
https://www.informatat.com/grumbullohen-dhjete-mije-dollare-ne-fondin-per-shqiponjat/20%Monthly2018-06-26 07:02
https://www.informatat.com/ish-ilegalet-e-integruar-nuk-i-japin-llogari-prishtines/20%Monthly2018-06-26 07:02
https://www.informatat.com/kosovari-vret-gruan-duke-e-qelluar-39-here-me-sepate/20%Monthly2018-06-26 07:00
https://www.informatat.com/mbahet-degjim-publik-per-punetoret-e-arsimit-te-viteve-90-ta/20%Monthly2018-06-26 06:59
https://www.informatat.com/shqiperia-pret-rritje-te-numrit-te-turisteve-per-10-per-qind/20%Monthly2018-06-26 06:59
https://www.informatat.com/zvarritet-procesi-gjyqesor-ndaj-adem-grabovcit/20%Monthly2018-06-26 09:26
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-kunder-abuzimit-dhe-trafikimit-te-drogave/20%Monthly2018-06-26 06:55
https://www.informatat.com/zaimina-me-ne-forme-se-kurre-gati-per-plazh/20%Monthly2018-07-24 09:54
https://www.informatat.com/protestojne-ish-punetoret-e-ramiz-sadikut/20%Monthly2018-06-26 06:53
https://www.informatat.com/anxhela-martini-i-rikthehet-pozave-sexy/20%Monthly2018-07-24 09:54
https://www.informatat.com/kosova-ne-pritje-te-rekomandimit-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-06-26 06:52
https://www.informatat.com/delawie-kuvendi-ti-zgjedhe-tre-anetaret-e-kushtetueses/20%Monthly2018-06-26 06:50
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-9/20%Monthly2018-06-26 06:50
https://www.informatat.com/pak-buxhet-per-aparatura-te-reja-shendetesore/20%Monthly2018-06-26 06:48
https://www.informatat.com/mos-blini-molle-qe-shkelqejne/20%Monthly2018-06-26 06:47
https://www.informatat.com/thaci-e-vazhdon-dialogun-pa-konsensus/20%Monthly2018-06-26 07:24
https://www.informatat.com/femra-kujdes-keto-gjera-si-pelqejne-meshkujt/20%Monthly2018-06-26 06:45
https://www.informatat.com/haziri-reagon-ashper-ndaj-atyre-qe-po-paguajne-per-xhaken-shaqirin-i-quan-injorante-te-korruptuar/20%Monthly2018-06-26 06:44
https://www.informatat.com/vonimi-i-formimit-te-ushtrise-se-kosoves-alarmon-ish-shefi-i-fskse/20%Monthly2018-06-26 07:21
https://www.informatat.com/48792-2/20%Monthly2018-06-25 20:05
https://www.informatat.com/per-ggjobat-ndaj-xhakes-e-shaqirit-lajmerohet-ministri-biznesmen-e-ofron-pagen-e-tij-per-shlyerjen-e-gjobes/20%Monthly2018-06-25 19:59
https://www.informatat.com/beqiri-ne-strasbourg-tregon-se-cka-i-tha-juncker-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-25 19:52
https://www.informatat.com/adoloshentet-qe-pine-alkool-rrezikojne-shendetin-e-eshtrave/20%Monthly2018-06-25 19:51
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-drejt-vetevendosjes/20%Monthly2018-06-25 19:50
https://www.informatat.com/nje-pije-e-gazuar-ne-dite-rrit-rrezikun-per-kancer/20%Monthly2018-06-25 19:49
https://www.informatat.com/leshohet-urdher-per-sjellje-me-force-ne-gjykate-per-gazmend-muhaxherin/20%Monthly2018-06-25 19:46
https://www.informatat.com/fifa-i-gjobiti-per-shqiponjen-shqiptaret-nisin-te-grumbullojne-parate-per-xhaken-dhe-shaqirin/20%Monthly2018-06-25 19:43
https://www.informatat.com/prodhimet-amerikane-fillojne-te-ndjejne-koston-e-tarifave-te-be-se/20%Monthly2018-06-25 19:32
https://www.informatat.com/alban-skenderaj-publikon-pak-nga-dueti-me-young-zerken/20%Monthly2018-06-25 19:30
https://www.informatat.com/dua-lipa-prek-pjeset-intime-gjate-perfomances-foto/20%Monthly2018-06-25 19:27
https://www.informatat.com/gabimet-me-te-zakonshme-ne-larjen-e-duarve-dhe-si-ti-shmangni-ato/20%Monthly2018-06-25 19:24
https://www.informatat.com/seven-saraqi-publikon-promon-e-projektit-te-ri-video/20%Monthly2018-06-25 19:21
https://www.informatat.com/zaimina-vasjari-ekspozon-format-bombastike-ne-anije-foto/20%Monthly2018-06-25 19:18
https://www.informatat.com/chloe-tregon-linjat-ne-bikini-foto/20%Monthly2018-06-25 19:13
https://www.informatat.com/deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-une-ua-paguaj-gjoben-xhakes-e-shaqirit/20%Monthly2018-06-25 19:08
https://www.informatat.com/thaci-uron-gabimisht-erdoganin-e-fton-ne-takbir/20%Monthly2018-06-25 19:05
https://www.informatat.com/ky-eshte-ministri-qe-do-te-jep-nje-page-per-xhaken-e-shaqirin/20%Monthly2018-06-25 19:03
https://www.informatat.com/ky-eshte-plani-per-zhdukjen-e-obezitetit-tek-femijet/20%Monthly2018-06-25 19:01
https://www.informatat.com/nente-shtete-te-be-nenshkruajne-per-krijimin-e-forces-se-perbashket-per-nderhyrje-ushtarake/20%Monthly2018-06-25 18:53
https://www.informatat.com/kombetarja-egjiptiane-nuk-ka-dijeni-per-daljen-ne-pension-te-mohamed-salah/20%Monthly2018-06-25 18:45
https://www.informatat.com/si-ta-menaxhoni-stresin-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-06-25 18:37
https://www.informatat.com/ky-baba-ka-33-femije-dhe-qe-pret-edhe-10-te-tjer/20%Monthly2018-06-25 18:35
https://www.informatat.com/elvana-gjaten-do-te-performoje-live-ne-prishtinefoto/20%Monthly2018-06-25 18:32
https://www.informatat.com/arrestohet-heather-locklear/20%Monthly2018-06-25 18:29
https://www.informatat.com/gashi-prezanton-projektin-e-patente-shoferit-mobil-ne-konferencen-security-document-world-2018/20%Monthly2018-06-25 18:27
https://www.informatat.com/shtate-vendet-me-sekrete-ne-bote-ku-askush-nuk-mund-te-shkele/20%Monthly2018-06-25 18:25
https://www.informatat.com/neser-mblidhen-ministrat-e-be-se-per-serbine/20%Monthly2018-06-25 18:19
https://www.informatat.com/bella-pozon-e-mbuluar-vetem-nga-rerafoto/20%Monthly2018-06-25 18:12
https://www.informatat.com/efekti-i-nje-perqafimi/20%Monthly2018-06-25 18:09
https://www.informatat.com/ky-eshte-ishulli-me-i-dendur-ne-bote-video/20%Monthly2018-06-25 18:08
https://www.informatat.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-ish-kryetarit-te-vushtrrise-hajzer-krasniqi/20%Monthly2018-06-25 18:05
https://www.informatat.com/te-shtena-armesh-ne-kaliforni-nje-i-vrare/20%Monthly2018-06-25 18:03
https://www.informatat.com/bluza-e-ketij-kengetari-ne-instagramin-e-tuna-sejdiut/20%Monthly2018-06-25 17:55
https://www.informatat.com/largoni-floket-e-thinjur-me-kafe/20%Monthly2018-06-25 17:52
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-qe-duhet-te-hani-nese-doni-te-jeni-te-lumtur/20%Monthly2018-06-25 17:49
https://www.informatat.com/disa-keshilla-bukurie-qe-do-na-e-bejne-jeten-me-te-thjeshte/20%Monthly2018-06-25 17:48
https://www.informatat.com/ligjberesit-e-be-se-miratojne-veprime-ligjore-kunder-hungarise/20%Monthly2018-06-25 17:47
https://www.informatat.com/merkel-zotohet-per-bashkepunim-konstruktiv-me-presidentin-erdogan/20%Monthly2018-06-25 17:46
https://www.informatat.com/te-mirat-e-vazelines/20%Monthly2018-06-25 17:43
https://www.informatat.com/morena-e-quajti-ish-te-dashurin-homoseksual-keshtu-i-perjgigjet-ai/20%Monthly2018-06-25 17:39
https://www.informatat.com/ministrja-gjermane-burkinit-duhet-te-lejohen-ne-shkolla/20%Monthly2018-06-25 17:36
https://www.informatat.com/tha-se-do-ta-dergonte-ne-hage-gjyqtarin-ky-eshte-denimi-per-trajnerin-e-serbise/20%Monthly2018-06-25 17:32
https://www.informatat.com/vendimi-i-fifa-s-per-shqiponjat-i-shokon-mediat-serbe-foto/20%Monthly2018-06-25 17:25
https://www.informatat.com/fifa-trondit-serbine-keto-jane-denimet/20%Monthly2018-06-25 17:19
https://www.informatat.com/keto-jane-fazat-neper-te-cilat-kalon-nje-grua-pas-abortit/20%Monthly2018-06-25 17:15
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-tregon-muskujt-flet-per-denimin-e-xhakes-dhe-shaqirit/20%Monthly2018-06-25 17:05
https://www.informatat.com/reagimi-i-mediave-te-zvicres-pas-vendimit-te-fifa-s-per-xhaken-e-shaqirin-foto/20%Monthly2018-06-25 17:07
https://www.informatat.com/komisioni-i-buxhetit-ka-diskutuar-sot-per-statusin-e-institucioneve-mikrofinanaciare/20%Monthly2018-06-25 17:03
https://www.informatat.com/fifa-shperfill-serbine-xhaka-dhe-shaqiri-nuk-denohen-per-shqiponjen/20%Monthly2018-06-25 16:58
https://www.informatat.com/kotzias-evropa-te-mbaje-fjalen-e-dhene-per-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-06-25 16:56
https://www.informatat.com/fifa-nuk-denon-xhaken-e-shaqirin/20%Monthly2018-06-25 16:54
https://www.informatat.com/lojtari-me-i-moshuar-ne-boteror-priti-penaltine-e-arabeve/20%Monthly2018-06-25 16:48
https://www.informatat.com/vlera-e-kredive-te-garantuara-arrin-ne-50-milione-eur/20%Monthly2018-06-25 16:44
https://www.informatat.com/%e2%80%8bshpetohen-600-emigrante/20%Monthly2018-06-25 16:40
https://www.informatat.com/ish-sekretarit-te-nato-s-i-ndalohet-hyrja-ne-shba/20%Monthly2018-06-25 16:35
https://www.informatat.com/fiba-nuk-ndryshon-datat-per-ndeshjet-kualifikuese-te-kosoves/20%Monthly2018-06-25 16:25
https://www.informatat.com/suedia-kercenohet-me-vdekje-shkaktari-i-fitores-se-gjermaneve/20%Monthly2018-06-25 16:15
https://www.informatat.com/ministrja-reshitaj-ne-takim-me-berzh-in-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-06-25 16:12
https://www.informatat.com/brnabiq-gatishmeria-per-kompromis-me-kosoven-nuk-eshte-dobesi-e-beogradit/20%Monthly2018-06-25 16:06
https://www.informatat.com/uruguai-deklason-rusine-dhe-rremben-vendin-e-pare-ne-grupin-a/20%Monthly2018-06-25 16:04
https://www.informatat.com/kryetari-i-lipjanit-mban-debat-publik-me-qytetare-kerkon-te-jene-me-aktive/20%Monthly2018-06-25 16:02
https://www.informatat.com/gezim-kelmendi-lavderon-erdoganin-pas-rizgjedhjes-president-i-turqise/20%Monthly2018-06-25 15:58
https://www.informatat.com/noizy-fiton-rreth-15-mije-euro-ne-baste-qellon-disa-rezultate-te-ndryshme-te-ndeshjes-kolumbi-poloni/20%Monthly2018-06-25 15:52
https://www.informatat.com/8-rregulla-te-arta-qe-ju-ndihmojne-te-beni-pasuri/20%Monthly2018-06-25 15:49
https://www.informatat.com/turqia-kalon-ne-sistemin-presidencial/20%Monthly2018-06-25 15:47
https://www.informatat.com/bleona-qereti-nudo-ne-klipin-e-rifoto/20%Monthly2018-06-25 15:45
https://www.informatat.com/politico-marrezia-serbe-nuk-i-takon-futbollit-shqiponjat-e-xhakes-e-shaqirit-te-mos-denohen/20%Monthly2018-06-25 15:42
https://www.informatat.com/grupi-zero-i-gjakut-ka-me-se-paku-rrezik-nga-semundjet-e-zemres-3/20%Monthly2018-06-25 15:41
https://www.informatat.com/kenga-e-rita-ores-pjese-e-serialit-amerikan-the-blood-type/20%Monthly2018-06-25 15:36
https://www.informatat.com/sbashk-u-informoi-ministrin-jagcilar-per-kundershtimet-lidhur-me-ligjin-e-pagave/20%Monthly2018-06-25 15:33
https://www.informatat.com/rahovec-latifi-mbajti-debatin-e-pare-publik-me-qytetare-per-punen-6-mujore-te-2018-tes/20%Monthly2018-06-25 15:32
https://www.informatat.com/delawie-politika-ti-largoje-duart-nga-kushtetuesja/20%Monthly2018-06-25 15:31
https://www.informatat.com/eulex-i-transferon-lendet-tek-organet-e-kosoves/20%Monthly2018-06-25 15:28
https://www.informatat.com/kuvendi-diskuton-ne-komision-per-statusin-e-institucioneve-mikrofinanaciare/20%Monthly2018-06-25 15:00
https://www.informatat.com/haradinaj-jep-nje-lajm-te-mire-per-kete-komune-te-kosoves/20%Monthly2018-06-25 14:56
https://www.informatat.com/kdi-presidenti-ti-raportoje-kuvendit-per-dialogun-partite-te-angazhohen-per-konsensus-te-gjere-nacional/20%Monthly2018-06-25 14:50
https://www.informatat.com/bolton-ne-evrope-pergatitje-per-takimin-trump-putin/20%Monthly2018-06-25 14:48
https://www.informatat.com/salahu-shenon-ndaj-arabise/20%Monthly2018-06-25 14:45
https://www.informatat.com/testi-i-ri-i-gjakut-qe-zbulon-10-lloje-te-kancerit/20%Monthly2018-06-25 14:42
https://www.informatat.com/rrahje-ne-mes-te-profesoreve-ne-fakultetin-filozofik-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-25 14:41
https://www.informatat.com/punonjesit-besnike-sju-thone-ate-qe-deshironi-ta-degjoni/20%Monthly2018-06-25 14:38
https://www.informatat.com/kerkohet-raportimi-i-presidentit-ne-kuvend-per-ceshtjen-e-dialogut/20%Monthly2018-06-25 14:52
https://www.informatat.com/dieta-sheruese-duhet-ta-aplikoni-te-gjithe/20%Monthly2018-06-25 14:35
https://www.informatat.com/neglizhohet-dhuna-ndaj-grave/20%Monthly2018-06-25 14:31
https://www.informatat.com/arrestohet-ish-truproja-e-bin-ladenit/20%Monthly2018-06-25 14:29
https://www.informatat.com/universiteti-veror-nis-ne-korrik-ja-sa-do-te-paguhen-profesoret-e-huaj/20%Monthly2018-06-25 14:28
https://www.informatat.com/pse-ka-ndryshuar-orari-i-ndeshjeve-ne-kampionatin-boteror-2/20%Monthly2018-06-25 14:25
https://www.informatat.com/fifa-gjobit-danimarken-e-polonine/20%Monthly2018-06-25 14:22
https://www.informatat.com/xiaomi-mi-pad-4-arrin-me-mbeshtetjen-per-4g/20%Monthly2018-06-25 14:21
https://www.informatat.com/suarez-bombardon-rusine/20%Monthly2018-06-25 14:20
https://www.informatat.com/nje-kafene-ne-brazil-ofron-pije-falas-per-cdo-simulim-nga-neymari/20%Monthly2018-07-24 09:55
https://www.informatat.com/pse-ka-ndryshuar-orari-i-ndeshjeve-ne-kampionatin-boteror/20%Monthly2018-06-25 14:17
https://www.informatat.com/meghan-markle-nuk-mund-ta-haje-kete-ushqim-kur-ka-takime/20%Monthly2018-06-25 14:16
https://www.informatat.com/asnje-ndeshje-nuk-eshte-mbyllur-0-0-ne-kete-boteror-deri-tani/20%Monthly2018-06-25 14:15
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-veles-familja-denoncon-se-u-ishte-mohuar-e-drejta-e-baneses/20%Monthly2018-06-25 14:13
https://www.informatat.com/delawie-godet-politiken-per-mosfunksionalizimin-e-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-06-25 14:55
https://www.informatat.com/fati-i-hidhur-i-futbollistit-nga-boterori-i-rusise-ne-ushtri/20%Monthly2018-06-25 14:06
https://www.informatat.com/si-te-menaxhoni-shpenzimet-tuaja/20%Monthly2018-06-25 14:05
https://www.informatat.com/policia-3-4-milion-euro-e-sekuestruara-dyshohen-se-jane-false/20%Monthly2018-06-25 14:03
https://www.informatat.com/banda-masakron-adoleshentin-ne-nje-market-ne-bronx/20%Monthly2018-06-25 14:02
https://www.informatat.com/euroja-serish-nen-126-leke/20%Monthly2018-06-25 14:02
https://www.informatat.com/beqaj-merr-pjese-ne-lansimin-e-agjendes-digjitale-per-ballkanin-perendimor-nga-komisioni-evropian%e2%80%8b-2/20%Monthly2018-06-25 14:01
https://www.informatat.com/expectations-i-bebe-rexhas-albumi-me-i-mire-i-trete-ne-bote/20%Monthly2018-06-25 13:59
https://www.informatat.com/latifi-mbajti-debatin-e-pare-publik-me-qytetare-per-punen-gjate-mujore-te-vitit-2018/20%Monthly2018-06-25 13:53
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-kerkon-shuarjen-e-organit-shqyrtues-te-prokurimit/20%Monthly2018-06-25 13:51
https://www.informatat.com/merren-ne-pyetje-deshmitaret-ne-rastin-monstra/20%Monthly2018-06-25 13:50
https://www.informatat.com/berisha-mahnitet-me-bukurite-e-rugoves-ja-cfare-shkruan-ai-per-to/20%Monthly2018-06-25 13:48
https://www.informatat.com/beqaj-merr-pjese-ne-lansimin-e-agjendes-digjitale-per-ballkanin-perendimor-nga-komisioni-evropian%e2%80%8b/20%Monthly2018-06-25 13:48
https://www.informatat.com/administrata-e-gjykatave-dhe-prokurorive-ne-greve-kerkojne-rritje-te-pagave/20%Monthly2018-06-25 13:44
https://www.informatat.com/holanda-bllokon-shqiperine-per-negociatat/20%Monthly2018-06-25 13:41
https://www.informatat.com/banka-e-shqiperise-blen-euro-pas-kapjes-se-dy-toyotave-nderhyn-serish-ne-treg/20%Monthly2018-06-25 13:39
https://www.informatat.com/nasa-ekzaminon-50-mije-yje-dhe-zbulon-80-eksoplanete/20%Monthly2018-06-25 13:36
https://www.informatat.com/hoti-ldk-e-gatshme-ta-drejtoje-dialogun-permes-votes-se-qytetareve/20%Monthly2018-06-25 13:36
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-uruguai-rusi/20%Monthly2018-06-25 13:35
https://www.informatat.com/6-cilesite-qe-kerkon-nje-menaxher-nga-nje-punonjes/20%Monthly2018-06-25 13:33
https://www.informatat.com/pastrohet-gjilani/20%Monthly2018-06-25 13:32
https://www.informatat.com/komf-ja-publikon-spot-vetedijesues-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2018-06-25 13:29
https://www.informatat.com/nisin-pergatitjet-per-xhirimet-e-filmit-per-krushen-e-madhe-shpata-prej-druri/20%Monthly2018-06-25 13:29
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-nga-presidenti-mos-ta-dekretoje-gjyqtarin-serb/20%Monthly2018-06-25 13:23
https://www.informatat.com/transgjinori-kosovar-sfidon-shtetin/20%Monthly2018-06-25 13:23
https://www.informatat.com/opozita-e-painformuar-per-bisedimet-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-25 14:35
https://www.informatat.com/manifesta-eksploron-migrimin-nepermjet-artit/20%Monthly2018-06-25 13:19
https://www.informatat.com/adele-me-album-te-ri-me-2019-en/20%Monthly2018-06-25 13:12
https://www.informatat.com/lidhjet-e-serbise-me-iranin-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-06-25 13:09
https://www.informatat.com/tirane-shiu-permbyti-biblioteken-kombetare-shpallet-gjendja-e-emergjente/20%Monthly2018-06-25 13:05
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gruaja-qe-ka-lindur-69-femije/20%Monthly2018-06-25 13:02
https://www.informatat.com/bullgaria-ia-dorezon-austrise-kryesimin-e-be-se-me-koncert-nga-ballkani-perendimor/20%Monthly2018-06-25 13:00
https://www.informatat.com/kujdes-ne-trafikun-rrugor-ne-prishtine-ja-cfare-ju-pret/20%Monthly2018-06-25 12:57
https://www.informatat.com/ja-pse-yjet-mbathin-kepuce-me-te-medha/20%Monthly2018-06-25 12:54
https://www.informatat.com/lista-serbe-kunder-formimit-te-asociacionit-sipas-ligjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-06-25 12:52
https://www.informatat.com/plani-strategjik-i-universitetit-te-prishtines-te-arriturat-dhe-sfidat/20%Monthly2018-06-25 12:51
https://www.informatat.com/mogherini-flet-perseri-per-takimin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-06-25 14:10
https://www.informatat.com/nje-specie-misterioze-e-majmuneve-te-zhdukur-gjendet-ne-kine/20%Monthly2018-06-25 12:48
https://www.informatat.com/basha-taulant-balla-garantoi-hyrjen-e-parave-ne-shqiperi-u-dekonspirua-plani/20%Monthly2018-06-25 12:45
https://www.informatat.com/akk-paralajmeron-masa-ligjore-kunder-qeverise-per-ceshtjen-e-pagave/20%Monthly2018-06-25 13:51
https://www.informatat.com/pacolli-tani-ne-afrike-per-njohje-te-reja-dhe-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-06-25 13:19
https://www.informatat.com/durmaz-jam-suedez-dhe-krenar-sado-qe-me-quani-djall-arab-terrorist-dhe-taliban/20%Monthly2018-06-25 12:40
https://www.informatat.com/presidenti-i-federates-se-zvicres-lichtsteiner-veproi-drejt-ai-u-solidarizua-me-xhaken-e-shaqirin/20%Monthly2018-06-25 12:34
https://www.informatat.com/mpj-organizoi-mbledhje-komemorative-per-diplomatin-xhafer-ahmeti/20%Monthly2018-06-25 12:31
https://www.informatat.com/kjo-eshte-zgjidhja-per-punetoret-e-trepces/20%Monthly2018-06-25 12:49
https://www.informatat.com/vaji-i-cajit-te-pemeve-vret-insektet-vdekjeprurese/20%Monthly2018-06-25 12:28
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-jahteve-qe-hyjne-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-25 12:26
https://www.informatat.com/kjo-eshte-keshilla-qe-bill-gates-do-tua-jepte-19-vjecareve/20%Monthly2018-06-25 12:23
https://www.informatat.com/nick-jonas-konfirmon-lidhjen-me-aktoren-indiane-video/20%Monthly2018-06-25 12:24
https://www.informatat.com/pacientet-me-artrit-rrezikohen-per-23-nga-semundjet-e-zemres-2/20%Monthly2018-06-25 12:20
https://www.informatat.com/si-dukej-capital-t-ne-fillim-te-karrieres-me-mbi-100-kile/20%Monthly2018-06-25 12:17
https://www.informatat.com/iranianet-ne-stadium-te-futbollit-per-here-te-pare-pas-38-vjetesh/20%Monthly2018-06-25 12:14
https://www.informatat.com/shakira-tradheton-piquen-perkrah-dike-tjeter-ne-boteror/20%Monthly2018-06-25 12:11
https://www.informatat.com/publikohet-letra-e-rralle-ku-enver-hoxha-uronte-brazilin-per-fitoren-e-boterorit/20%Monthly2018-06-25 12:08
https://www.informatat.com/rita-ora-mahnitese-ne-dublin/20%Monthly2018-06-25 12:05
https://www.informatat.com/per-pogben-rusia-2018-mund-te-jete-boterori-i-fundit/20%Monthly2018-06-25 12:03
https://www.informatat.com/veteplagoset-me-arme-nje-person-ne-vlore/20%Monthly2018-06-25 12:02
https://www.informatat.com/gazeta-italiane-messi-pergatit-formacionin-kunder-nigerise/20%Monthly2018-06-25 11:58
https://www.informatat.com/grupi-zero-i-gjakut-ka-me-se-paku-rrezik-nga-semundjet-e-zemres-2/20%Monthly2018-06-25 11:51
https://www.informatat.com/luftoni-atakun-ne-zemer-per-60-sekonda-2/20%Monthly2018-06-25 11:47
https://www.informatat.com/kosovaret-pjese-e-ushtrise-zvicerane/20%Monthly2018-06-25 11:46
https://www.informatat.com/demokracia-e-pakonsoliduar-e-kosoves-mbyll-dyert-per-ndryshime/20%Monthly2018-06-25 12:44
https://www.informatat.com/tentimi-per-ta-kapur-npb-ne-nga-njerezit-e-shpend-ahmetit-video/20%Monthly2018-06-25 12:40
https://www.informatat.com/messi-pergatit-formacionin-kunder-nigerise/20%Monthly2018-06-25 11:01
https://www.informatat.com/gjermania-perpiqet-te-binde-francen-per-shqiperine/20%Monthly2018-06-25 10:57
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-shkembejne-pervojat-ne-luften-kunder-krimit-e-korrupsionit/20%Monthly2018-06-25 12:29
https://www.informatat.com/qumili-mungon-ne-gjykimin-per-konfliktin-me-motren/20%Monthly2018-06-25 10:51
https://www.informatat.com/5-zgjidhje-5-minuteshe-per-5-probleme-te-fytyres/20%Monthly2018-06-25 10:48
https://www.informatat.com/floket-roze-guxim-dhe-trend-foto/20%Monthly2018-06-25 10:46
https://www.informatat.com/havier-solanas-i-ndalohet-hyrja-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2018-06-25 11:45
https://www.informatat.com/si-ti-kapesh-floket-njesoj-si-rihanna-ne-pak-minuta-foto/20%Monthly2018-06-25 10:41
https://www.informatat.com/anemia-mposhtet-edhe-me-ushqim-3/20%Monthly2018-06-25 10:39
https://www.informatat.com/haradinaj-duhet-te-japim-maksimumin-qe-ta-kthejme-besimin-ne-institucionet-e-vendi/20%Monthly2018-06-25 11:36
https://www.informatat.com/luftoni-atakun-ne-zemer-per-60-sekonda/20%Monthly2018-06-25 10:35
https://www.informatat.com/grupi-zero-i-gjakut-ka-me-se-paku-rrezik-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-06-25 10:34
https://www.informatat.com/100-miliarde-euro-per-kerkime-dhe-inovacione/20%Monthly2018-06-25 10:30
https://www.informatat.com/mogherini-hapja-e-negociatave-me-shqiperine-e-drejte-dhe-me-interes/20%Monthly2018-06-25 10:26
https://www.informatat.com/rita-ora-publikon-foto-te-nxehta/20%Monthly2018-06-25 10:22
https://www.informatat.com/nicki-minaj-me-plot-provokime-ne-bet-awards/20%Monthly2018-06-25 10:20
https://www.informatat.com/facebook-me-aplikacion-te-ri/20%Monthly2018-06-25 10:17
https://www.informatat.com/deshperohen-vuciqi-e-daciqi-liberia-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-06-25 10:54
https://www.informatat.com/fshati-i-pazakonte-nentokesor/20%Monthly2018-06-25 10:07
https://www.informatat.com/hoxha-thote-kane-qellim-sa-me-shpejt-te-kryejne-programin-e-ipa-s/20%Monthly2018-06-25 10:56
https://www.informatat.com/joga-disiplina-indiane-e-shnderruar-ne-trashegimi-boterore/20%Monthly2018-06-25 10:03
https://www.informatat.com/justin-bieber-puth-te-dashuren-e-tij-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2018-06-25 10:00
https://www.informatat.com/apostoloves-i-vazhdohet-mandati-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2018-06-25 10:44
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-quan-ish-in-gay-ja-reagimi-i-tij-2/20%Monthly2018-06-25 09:56
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-pushime-romantike-me-te-dashurin-14-vite-me-te-ri/20%Monthly2018-06-25 09:55
https://www.informatat.com/si-e-festuan-shqiptaret-fitoren-e-erdogan-me-flamuj-dhe-pankarta-ne-duar/20%Monthly2018-06-25 09:54
https://www.informatat.com/maqedoni-seanca-te-pese-komisioneve-kuvendore/20%Monthly2018-06-25 09:54
https://www.informatat.com/belgjika-e-ka-mendjen-te-futet-ne-klubin-e-kampioneve/20%Monthly2018-06-25 09:51
https://www.informatat.com/aktoret-indiane-pjese-e-nje-rrjeti-prostituticioni-ne-shba/20%Monthly2018-06-25 09:51
https://www.informatat.com/rikthehen-punimet-ne-tirane-durres-devijohet-rruga/20%Monthly2018-06-25 09:51
https://www.informatat.com/apeli-rikonfirmon-burg-perjete-per-denis-shtrazen/20%Monthly2018-06-25 09:50
https://www.informatat.com/adele-po-punon-per-nxjerrjen-e-albumit-te-ri/20%Monthly2018-06-25 09:49
https://www.informatat.com/salah-edhe-nje-mosmarreveshje-me-federaten-e-egjiptit/20%Monthly2018-06-25 09:49
https://www.informatat.com/kendall-jenner-seksi-me-bikini/20%Monthly2018-06-25 09:48
https://www.informatat.com/financial-times-be-duhet-te-mbroje-dhe-jo-te-hedhe-poshte-reformat-e-shqiperise/20%Monthly2018-06-25 09:47
https://www.informatat.com/martohen-yjet-e-game-of-thrones-kit-harington-dhe-rose-leslie/20%Monthly2018-06-25 09:46
https://www.informatat.com/kaq-foshnje-kane-lindur-dje-ne-qkuk/20%Monthly2018-06-25 09:45
https://www.informatat.com/48156-2/20%Monthly2018-06-25 09:45
https://www.informatat.com/femije-me-nevoja-te-vecanta-dhe-nga-komuniteti-rae-socializohen-permes-garave-ne-bowling/20%Monthly2018-06-25 09:41
https://www.informatat.com/alarmante-dileret-e-droges-po-shfrytezojne-femijet-e-shkollave-te-shesin-droge/20%Monthly2018-06-25 09:40
https://www.informatat.com/samiti-i-be-asnje-marreveshje-per-refugjatet/20%Monthly2018-06-25 09:38
https://www.informatat.com/programet-per-kosoven-ipa-2019-dhe-ipa-2020-ne-vlere-prej-200-milione-euro/20%Monthly2018-06-25 09:38
https://www.informatat.com/pejanet-ne-kerkim-te-kushteve-me-te-mira-per-shkollim/20%Monthly2018-06-25 09:36
https://www.informatat.com/mnaxhmentit-te-trustit-i-zbriten-pagat/20%Monthly2018-06-25 10:12
https://www.informatat.com/hitleri-dhe-opera/20%Monthly2018-06-25 09:33
https://www.informatat.com/jevtiq-vendosja-e-perhershme-e-paqes-interes-i-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-06-25 09:31
https://www.informatat.com/thaci-paqja-ndermjet-kosoves-dhe-serbise-eshte-e-paevitueshme/20%Monthly2018-06-25 10:00
https://www.informatat.com/ne-portin-e-durresit-kapen-4-5-milione-euro/20%Monthly2018-06-25 09:28
https://www.informatat.com/vetem-300-dollare-apple-ul-ndjeshem-cmimin-e-iphone-x/20%Monthly2018-06-25 09:26
https://www.informatat.com/asfaltohet-rruga-driton-islami-ne-ferizaj/20%Monthly2018-06-25 09:23
https://www.informatat.com/takimi-per-nisjen-e-programimit-per-kosoven-ipa-2019-2020-live/20%Monthly2018-06-25 09:24
https://www.informatat.com/anemia-mposhtet-edhe-me-ushqim-2/20%Monthly2018-06-25 09:20
https://www.informatat.com/deputete-nga-shqiperia-vizitojne-kosoven-takohen-me-anetare-te-komisioneve/20%Monthly2018-06-25 09:17
https://www.informatat.com/sot-1-jave-ne-prishtine-fillon-festivali-i-arkitektures-ne-kosove/20%Monthly2018-06-25 09:15
https://www.informatat.com/akk-ngritja-e-pagave-eshte-konflikt-interesi/20%Monthly2018-06-25 09:11
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-ndaj-shukri-bujes/20%Monthly2018-06-25 09:06
https://www.informatat.com/1-luge-vaj-ulliri-cdo-dite-kunder-semundjeve-me-vdekjeprurese-2/20%Monthly2018-06-25 09:03
https://www.informatat.com/si-mund-te-keni-nje-gjoks-te-tonifikuar-me-levizje-te-thjeshta/20%Monthly2018-06-25 08:59
https://www.informatat.com/protestojne-para-akp-se-ish-punetoret-e-ndermarrjes-imn-kosova/20%Monthly2018-06-25 08:58
https://www.informatat.com/pervec-dhunes-fizike-problem-i-theksuar-ne-familje-po-konsiderohet-edhe-ajo-ekonomike-e-institucionale/20%Monthly2018-06-25 08:55
https://www.informatat.com/gjashte-menyra-me-te-cilat-aloe-vera-behet-e-magjishme-per-lekuren-tuaj-2/20%Monthly2018-06-25 08:55
https://www.informatat.com/pd-proteston-ne-komisionin-e-punes-per-2-ministra-rendi-ne-trafik-droge/20%Monthly2018-06-25 08:52
https://www.informatat.com/mascherano-mohon-mosmarreveshjet-mes-lojtareve-dhe-seleksionuesit/20%Monthly2018-06-25 08:50
https://www.informatat.com/hudson-ekspozon-barkun-perderisa-merr-rreze-dielli-ne-ishujt-greke/20%Monthly2018-06-25 08:48
https://www.informatat.com/diplomimi-i-kadeteve-te-shumte-te-fsk-se/20%Monthly2018-06-25 08:44
https://www.informatat.com/tenton-te-bej-vetevrasje-e-shpeton-policia/20%Monthly2018-06-25 08:43
https://www.informatat.com/projektet-komunale-ne-gjilan-sperfundojne-brenda-afateve-te-kontraktuara/20%Monthly2018-06-25 08:41
https://www.informatat.com/bien-te-hyrat-e-rriten-shpenzimet-per-paga-ne-qeverisjen-e-haradinajt/20%Monthly2018-06-25 08:38
https://www.informatat.com/inpo-fillon-fushaten-vetedijesuese-buxhetimi-me-pjesemarrje-2019/20%Monthly2018-06-25 08:36
https://www.informatat.com/humb-jeten-derisa-po-e-pastronte-kombajin/20%Monthly2018-06-25 08:34
https://www.informatat.com/uruguai-e-rusia-ne-gare-per-vendin-e-pare-qe-nuk-dihet-nese-sjell-favore/20%Monthly2018-06-25 08:30
https://www.informatat.com/vuciq-e-cte-bejme-nese-gjate-veres-sulmohet-veriu-i-kosoves/20%Monthly2018-06-25 08:28
https://www.informatat.com/filmi-gardhi-mund-te-garoje-ne-oscar-shpallet-me-i-miri-ne-palm-springs/20%Monthly2018-06-25 08:25
https://www.informatat.com/lideret-e-be-se-per-ngritje-te-kampeve-per-refugjate-edhe-ne-ballkan/20%Monthly2018-06-25 08:21
https://www.informatat.com/franca-arreston-10-ekstremiste-te-djathte-pergatisnin-sulme-kunder-radikalizmit-islam/20%Monthly2018-06-25 08:17
https://www.informatat.com/ulqini-ekspozon-dokumentet-zyra-doganore-e-tivarit-1928/20%Monthly2018-06-25 08:15
https://www.informatat.com/kroos-nga-figura-tragjike-ne-hero-per-gjermanine/20%Monthly2018-06-25 08:09
https://www.informatat.com/16-arsye-per-te-vizituar-kosoven-sipas-sweedishnomad/20%Monthly2018-06-25 08:08
https://www.informatat.com/uiski-burbon-peng-i-luftes-tregtare-shba-be/20%Monthly2018-06-25 08:06
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-e-kosoves-merr-ne-pyetje-gazetarin-e-rrembyer-serb/20%Monthly2018-06-25 08:05
https://www.informatat.com/fushe-kosova-shpenzon-gabimisht-mbi-gjysme-milioni-euro/20%Monthly2018-06-25 08:04
https://www.informatat.com/e-diela-me-26-aksidente-dhe-908-gjoba/20%Monthly2018-06-25 08:01
https://www.informatat.com/nis-faza-finale-takimi-i-pare-pa-rezultate/20%Monthly2018-06-25 09:30
https://www.informatat.com/nje-termet-i-fuqishem-goditi-greqine-kete-mengjes/20%Monthly2018-06-25 07:56
https://www.informatat.com/izraeli-falenderohet-nga-serbia-per-mosnjohje-te-kosoves/20%Monthly2018-06-25 07:55
https://www.informatat.com/komisioni-per-ceshtje-ligjore-i-shqiperise-viziton-sot-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-06-25 09:23
https://www.informatat.com/dhermiu-i-pastruar-dhe-gati-per-turistet/20%Monthly2018-06-25 07:51
https://www.informatat.com/spanja-luan-per-vend-te-pare-ne-grup-maroku-per-krenari/20%Monthly2018-06-25 07:46
https://www.informatat.com/qerkezi-do-te-debutoje-ne-teatrin-prestigjioz-italian-me-rigoletto/20%Monthly2018-06-25 07:44
https://www.informatat.com/aksioni-ta-pastrojme-kosoven-vazhdon-sot-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-25 07:42
https://www.informatat.com/kush-po-i-shqeteson-banoret-e-rruges-fehmi-agani-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-25 07:41
https://www.informatat.com/qeveria-aktuale-ska-ndryshime-prej-qeverive-te-kaluara/20%Monthly2018-06-25 08:38
https://www.informatat.com/trump-emigrantet-e-paligjshem-ti-kthejme-pa-gjyq/20%Monthly2018-06-25 07:34
https://www.informatat.com/punetoret-e-tepces-paralajmerojne-protesta/20%Monthly2018-06-25 07:52
https://www.informatat.com/sheshi-jusuf-gervalla-ne-peje-ende-pa-ndricim/20%Monthly2018-06-25 07:31
https://www.informatat.com/serbia-sot-hap-dy-kapituj-te-rinj-ne-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2018-06-25 07:31
https://www.informatat.com/gjashte-menyra-me-te-cilat-aloe-vera-behet-e-magjishme-per-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-06-25 07:29
https://www.informatat.com/sektorit-bankar-vazhdon-te-dominohet-nga-kapitali-i-huaj/20%Monthly2018-06-25 07:27
https://www.informatat.com/smoothie-me-tranguj/20%Monthly2018-06-25 07:24
https://www.informatat.com/spalletti-ninja-turbina-qe-po-i-mungonte-motorit-tone/20%Monthly2018-06-25 07:22
https://www.informatat.com/portugalise-i-mjafton-barazimi-iranit-i-duhet-fitorja/20%Monthly2018-06-25 07:20
https://www.informatat.com/a-ishin-zgjedhjet-ne-turqi-te-lira-e-demokratike-2/20%Monthly2018-06-25 07:18
https://www.informatat.com/mattis-shprehet-optimist-per-situaten-ne-afganistan/20%Monthly2018-06-25 07:15
https://www.informatat.com/shpenzime-te-paarsyetuara-nga-kredit-kartela-e-kryetarit-te-mamushes/20%Monthly2018-06-25 07:13
https://www.informatat.com/feste-per-erdoganin-edhe-ne-novi-pazar/20%Monthly2018-06-25 07:11
https://www.informatat.com/rama-uron-erdogan-per-fitoren/20%Monthly2018-06-25 07:09
https://www.informatat.com/bllokohet-autostrada-tirane-durres/20%Monthly2018-06-25 07:08
https://www.informatat.com/rreziqet-qe-u-shkakton-femijeve-perdorimi-i-tepert-i-internetit/20%Monthly2018-06-25 07:06
https://www.informatat.com/erdogan-shpall-fitoren-opozita-pret-rezultatin-zyrtar/20%Monthly2018-06-25 07:06
https://www.informatat.com/fbk-ja-pensionon-numrin-15-ne-nder-te-gazmend-sinanit/20%Monthly2018-06-25 07:01
https://www.informatat.com/festa-qe-bashkoi-shqiptaret-mund-te-behet-e-kushtueshme-per-shaqirin-e-xhaken/20%Monthly2018-06-25 06:58
https://www.informatat.com/a-ishin-zgjedhjet-ne-turqi-te-lira-e-demokratike/20%Monthly2018-06-25 06:57
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ndarja-e-kosoves-destabilizon-rajonin-dhe-me-gjere/20%Monthly2018-06-25 06:55
https://www.informatat.com/bien-te-hyrat-e-telekomit-vazhdojne-emerimet-politike-ne-pozitat-kyc/20%Monthly2018-06-25 06:55
https://www.informatat.com/rama-ardhja-e-refugjateve-ne-shqiperi-eshte-nje-lajm-i-rreme/20%Monthly2018-06-25 06:52
https://www.informatat.com/serbia-lobon-qe-ndarja-e-kosoves-te-futet-ne-agjenden-e-dialogut/20%Monthly2018-06-25 08:01
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-8/20%Monthly2018-06-25 06:50
https://www.informatat.com/spitalet-me-autoambulanca-te-amortizuara-qeveria-me-vetura-luksoze/20%Monthly2018-06-25 07:51
https://www.informatat.com/arsimi-ne-greve-nga-shtatori-nese-nuk-ndryshohet-projektligji-per-pagat/20%Monthly2018-06-25 06:47
https://www.informatat.com/serbia-cmendet-pas-fitores-se-erdogan-foto/20%Monthly2018-06-25 06:45
https://www.informatat.com/ne-maqedoni-kosove-dhe-shqiperi-festohet-fitorja-e-presidentit-turk/20%Monthly2018-06-25 06:43
https://www.informatat.com/prezantohet-iniciativa-per-ndryshimin-e-ligjit-per-familjen/20%Monthly2018-06-25 07:40
https://www.informatat.com/47873-2/20%Monthly2018-06-24 22:58
https://www.informatat.com/greicevci-seshte-provokim-festimi-me-shqiponje-por-thirrjet-anti-shqiptare-e-fotoja-e-mladiqit/20%Monthly2018-06-24 22:36
https://www.informatat.com/pacolli-e-uron-erdoganin/20%Monthly2018-06-24 22:33
https://www.informatat.com/ministrat-zvicerane-mbrojne-shqiponjen/20%Monthly2018-06-25 06:49
https://www.informatat.com/nusja-turke-behet-virale-para-marteses-shkon-e-vetme-per-te-votuar/20%Monthly2018-06-24 22:27
https://www.informatat.com/kengetaret-shqiptare-shpenzojne-20-mije-euro-per-tu-dukur-si-kim-kardashian/20%Monthly2018-06-24 22:19
https://www.informatat.com/apple-gjobitet-me-6-6-milione-dollare-per-mashtrimin-e-konsumatoreve/20%Monthly2018-06-24 22:17
https://www.informatat.com/melania-e-ka-acaruar-serish-donald-trumpin/20%Monthly2018-06-24 22:13
https://www.informatat.com/thaci-e-uron-turqisht-erdoganin/20%Monthly2018-06-24 22:08
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-quan-ish-in-gay-ja-reagimi-i-tij/20%Monthly2018-06-24 21:29
https://www.informatat.com/kujdes-nga-pishinat-shkaktojne-infeksione-te-ndryshme/20%Monthly2018-06-24 21:25
https://www.informatat.com/bukuroshja-italiane-per-cristiano-ronaldon-do-ishim-cift-fantastik/20%Monthly2018-06-24 21:24
https://www.informatat.com/duka-kjo-qe-po-ben-fifa-per-shaqirin-e-xhaken-eshte-sa-qesharake-aq-edhe-primitive/20%Monthly2018-06-24 21:21
https://www.informatat.com/aksident-me-6-te-plagosur/20%Monthly2018-06-24 21:16
https://www.informatat.com/erdogan-turqia-i-dha-leksion-botes-populli-im-me-besoi-detyren-e-presidentit/20%Monthly2018-06-24 21:13
https://www.informatat.com/ja-cili-kryetar-parytie-nga-kosova-ka-uruar-per-fitore-erdoganin/20%Monthly2018-06-24 21:10
https://www.informatat.com/inflacioni-apo-normat-e-interesit-kush-triumfon/20%Monthly2018-06-24 21:05
https://www.informatat.com/atentati-600-000-siriane-qe-vijne-dhe-500-000-shqiptare-qe-largohen/20%Monthly2018-06-24 21:03
https://www.informatat.com/bllokohen-5-mln-euro-ne-dy-makina-toyota-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2018-06-24 21:01
https://www.informatat.com/ne-prizren-festohet-per-fitoren-e-erdoganit-video/20%Monthly2018-06-25 06:48
https://www.informatat.com/edhe-lichtsteiner-rrezikon-denimin-me-dy-ndeshje-per-shqiponjen/20%Monthly2018-06-24 20:52
https://www.informatat.com/erdogan-ka-shpallur-fitoren-e-tij/20%Monthly2018-06-24 20:48
https://www.informatat.com/sa-shume-informacione-mund-ti-mbaje-truri-i-njeriut/20%Monthly2018-06-24 19:52
https://www.informatat.com/milioneret-kane-dicka-te-perbashket-2/20%Monthly2018-06-24 19:51
https://www.informatat.com/audi-nderpret-shitjen-e-a6-dhe-a7-ne-shba/20%Monthly2018-06-24 19:43
https://www.informatat.com/oriola-e-ben-serish-tregon-gjoksin-foto/20%Monthly2018-06-24 19:38
https://www.informatat.com/alarm-per-bombe-ne-mes-te-tiranes/20%Monthly2018-06-24 19:40
https://www.informatat.com/lapsi-mund-te-qetesoje-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-06-24 19:32
https://www.informatat.com/fotografite-ku-prapavija-e-vodhi-vemendjen/20%Monthly2018-06-24 19:31
https://www.informatat.com/ne-shkup-festojne-per-erdoganin/20%Monthly2018-06-24 19:25
https://www.informatat.com/mina-i-jep-epersine-kolumbise-ndaj-polonise/20%Monthly2018-06-24 19:20
https://www.informatat.com/6-keshilla-per-te-mos-shtuar-peshe/20%Monthly2018-06-24 19:16
https://www.informatat.com/tre-persona-te-vrare-gjate-zgjedhjeve-ne-turqi/20%Monthly2018-06-24 19:09
https://www.informatat.com/aferdita-zbulon-gjoksin-gjigant-derisa-tregon-se-e-dashuron-vendin-ne-te-cilin-ndodhet/20%Monthly2018-06-24 19:04
https://www.informatat.com/1-luge-vaj-ulliri-cdo-dite-kunder-semundjeve-me-vdekjeprurese/20%Monthly2018-06-24 18:59
https://www.informatat.com/mogherini-takimi-thaci-vuciq-ishte-produktiv/20%Monthly2018-06-24 18:57
https://www.informatat.com/artistet-shqiptar-e-harrojne-anglishten-ja-mesyjne-spanjollishtesvideo/20%Monthly2018-06-24 18:55
https://www.informatat.com/vuciq-pas-takimit-me-thacin-u-morem-vesh-qe-problemet-ti-zgjidhim-me-qetesi/20%Monthly2018-06-24 18:36
https://www.informatat.com/isa-mustafa-ngushellon-familjen-ish-kryetarit-te-vushtrrise/20%Monthly2018-06-24 18:34
https://www.informatat.com/si-ti-rregulloni-problemet-me-lekuren-qe-shfaqen-gjate-veres/20%Monthly2018-06-24 18:32
https://www.informatat.com/memorial-publik-per-xxxtencation/20%Monthly2018-06-24 18:29
https://www.informatat.com/ahmeti-ne-perkrahje-te-futbollisteve-shqiptare-ja-cfare-thote-per-shqiponjenfoto/20%Monthly2018-06-24 18:29
https://www.informatat.com/momentum-i-duhur-per-marreveshje-ndryshe-paguajme-cmim-te-larte/20%Monthly2018-06-24 18:03
https://www.informatat.com/dobite-e-kumbulles-per-shendetin-tone/20%Monthly2018-06-24 17:51
https://www.informatat.com/treni-del-nga-binaret-871-ton-nafte-e-paperpunuar-derdhet-ne-lume-ne-iowa/20%Monthly2018-06-24 17:45
https://www.informatat.com/ndertimi-i-xhamise-ne-prishtine-po-merr-kohe-me-shume-sec-pritej-bik-u-ska-aplikuar-ende-per-leje/20%Monthly2018-06-24 17:40
https://www.informatat.com/victoria-beckham-po-perpiqem-te-behem-nje-grua-dhe-nene-e-mire/20%Monthly2018-06-24 17:32
https://www.informatat.com/fifa-heton-edhe-lichtsteinerin-per-shqiponjen-hetime-edhe-ne-kampin-serb/20%Monthly2018-06-24 17:28
https://www.informatat.com/sekuestrohen-4-5-milione-euro-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2018-06-24 17:18
https://www.informatat.com/pacolli-tregon-se-cfare-u-bisedua-ne-takimin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-06-24 17:15
https://www.informatat.com/neki-emra-sjell-shqip-shqip/20%Monthly2018-06-24 17:11
https://www.informatat.com/fotografia-qe-po-ndjell-shqetesimfoto/20%Monthly2018-06-24 16:58
https://www.informatat.com/trump-migrantet-e-paligjshem-te-kthehen-pa-asnje-gjykim/20%Monthly2018-06-24 16:51
https://www.informatat.com/pacolli-sot-palet-degjuan-njera-tjetren-demarkacioni-do-te-jete-njera-nder-temat-per-te-cilen-su-fol/20%Monthly2018-06-24 16:43
https://www.informatat.com/mos-beni-tatuazhe-me-portrete-foto/20%Monthly2018-06-24 16:31
https://www.informatat.com/keto-jane-sondazhet-e-para-te-zgjedhjeve-ne-turqi/20%Monthly2018-06-24 16:28
https://www.informatat.com/libi-shpetohen-100-migrante-ne-detin-mesdhe/20%Monthly2018-06-24 16:24
https://www.informatat.com/gruaja-e-oliver-ivanoviq-punesohet-ne-kabinetin-e-kryeministres-serbe/20%Monthly2018-06-24 16:17
https://www.informatat.com/f1-hamilton-fiton-ne-france-dhe-rimerr-kryesimin-e-renditjes-se-piloteve/20%Monthly2018-06-24 16:13
https://www.informatat.com/ministrat-zvicerane-perkrahin-xhaken-dhe-shaqirin-per-festimet-me-shqiponje/20%Monthly2018-06-24 16:11
https://www.informatat.com/gazetari-serb-ne-kosove-deshmon-per-rastin-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-06-24 16:09
https://www.informatat.com/aktorja-e-pare-qe-nenshkruajti-kontrate-ne-hollywood/20%Monthly2018-06-24 16:04
https://www.informatat.com/daciq-nga-brukseli-prishtina-duhet-te-dije-se-ceshtja-e-kosoves-nuk-eshte-e-zgjidhur-perfundimisht/20%Monthly2018-06-24 15:55
https://www.informatat.com/zaev-beson-se-referendumi-per-emrin-do-te-kete-sukses/20%Monthly2018-06-24 15:52
https://www.informatat.com/pozon-me-balerine-te-lgbt-lume-kritikash-per-macron/20%Monthly2018-06-24 15:50
https://www.informatat.com/jakup-krasniqi-ne-kosove-porositen-libra-me-lavde-e-paguhen-me-parate-e-popullit/20%Monthly2018-06-24 15:47
https://www.informatat.com/dicka-e-pazakonte-ndodhi-ne-zgjedhjet-ne-turqi-foto/20%Monthly2018-06-24 15:37
https://www.informatat.com/vdes-ish-kryetari-i-komunes-se-vushtrrise/20%Monthly2018-06-24 15:33
https://www.informatat.com/si-ta-mirembani-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-06-24 15:30
https://www.informatat.com/paralajmerohet-dueti-i-alban-skenderajt-me-young-zerkenfoto/20%Monthly2018-06-24 15:23
https://www.informatat.com/udhetoi-mbi-3-mije-km-per-te-pare-angline-por-harroi-bileten-ne-shtepi/20%Monthly2018-06-24 15:22
https://www.informatat.com/anglia-kualifikohet-tutje-ne-boteror-shkel-panamane/20%Monthly2018-06-24 15:18
https://www.informatat.com/perfundojne-votimet-ne-turqi/20%Monthly2018-06-24 15:14
https://www.informatat.com/macron-sanksione-per-vendet-e-be-se-qe-nuk-pranojne-emigrante/20%Monthly2018-06-24 15:11
https://www.informatat.com/klaudia-pepes-i-bie-peshqiri-duke-kercyervideo/20%Monthly2018-06-24 15:02
https://www.informatat.com/bashke-me-thacin-ne-bruksel-ka-udhetuar-edhe-pacolli-foto/20%Monthly2018-06-24 14:55
https://www.informatat.com/shpendi-thote-se-do-te-hiqet-roamingu-me-maqedonine/20%Monthly2018-06-24 14:53
https://www.informatat.com/nis-takimi-mogherin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-06-24 14:52
https://www.informatat.com/egjipti-zgjat-gjendjen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-06-24 14:42
https://www.informatat.com/franca-vendimin-per-shqiperine-e-deklaron-ne-samit/20%Monthly2018-06-24 14:40
https://www.informatat.com/serbia-ngrit-aktakuze-per-shtetasin-nga-kosova/20%Monthly2018-06-24 14:38
https://www.informatat.com/shba-vijon-puna-per-bashkimin-e-femijeve-me-familjet-e-tyre/20%Monthly2018-06-24 14:36
https://www.informatat.com/shba-per-kosoven-pavaresia-eshte-e-perhershme/20%Monthly2018-06-24 14:27
https://www.informatat.com/semuret-bebe-rexha/20%Monthly2018-06-24 14:26
https://www.informatat.com/teuta-nis-pushimet-me-familje/20%Monthly2018-06-24 14:15
https://www.informatat.com/disa-keshilla-per-rroba-te-pastra-dhe-te-bardha/20%Monthly2018-06-24 14:11
https://www.informatat.com/salahun-e-duan-te-gjithe-egjiptiani-shpallet-qytetar-nderi-i-cecenise/20%Monthly2018-06-24 14:08
https://www.informatat.com/policia-ne-kerkim-te-disa-personave-qe-demtuan-varrezat-ne-kamenice/20%Monthly2018-06-24 14:05
https://www.informatat.com/anemia-mposhtet-edhe-me-ushqim/20%Monthly2018-06-24 13:57
https://www.informatat.com/statistikat-per-24-oret-e-fundit-ky-eshte-numri-i-tiketave-gjobitese/20%Monthly2018-06-24 13:59
https://www.informatat.com/fillon-takimi-ndermjet-thacit-dhe-mogherinit/20%Monthly2018-06-24 13:54
https://www.informatat.com/edhe-nje-shqiptar-po-shkelqen-ne-futboll/20%Monthly2018-06-24 13:46
https://www.informatat.com/mogherini-takon-vuciqin-para-takimit-te-perbashket-me-thacin/20%Monthly2018-06-24 13:43
https://www.informatat.com/nisma-socialdemokrate-mban-kuvendin-e-dyte-te-punes/20%Monthly2018-06-24 13:42
https://www.informatat.com/taylor-swift-dhe-robbie-williams-kendojne-hitin-e-famshem-angels/20%Monthly2018-06-24 13:39
https://www.informatat.com/mpb-e-turqise-procesi-i-votimit-i-qete/20%Monthly2018-06-24 13:37
https://www.informatat.com/shakira-akuzohet-qe-ka-perdorur-simbole-naziste/20%Monthly2018-06-24 13:32
https://www.informatat.com/opozita-e-sheh-si-te-rrezikshem-opsionin-qe-caktimi-i-kufijve-me-serbine-te-jete-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-06-24 13:30
https://www.informatat.com/albulena-haxhiu-hashim-thaci-se-perfaqeson-kosoven-por-vetveten/20%Monthly2018-06-24 13:20
https://www.informatat.com/thaci-optimist-do-arrijme-marreveshje-finale-me-serbine-nuk-bejme-leshime/20%Monthly2018-06-24 13:17
https://www.informatat.com/argjentina-zbulon-pamje-nga-klipi-i-ri/20%Monthly2018-06-24 13:10
https://www.informatat.com/shtetet-me-te-vegjel-ne-bote/20%Monthly2018-06-24 13:07
https://www.informatat.com/vetevendosje-para-takimit-thaci-vuciq-ne-krye-te-delegacionit-kosovare-eshte-nje-president-jokonsensual/20%Monthly2018-06-24 13:01
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-preferohen-per-qarkullim-me-te-mire-te-gjakut/20%Monthly2018-06-24 12:58
https://www.informatat.com/agon-amiga-paralajmeron-album-te-rifoto/20%Monthly2018-06-24 12:55
https://www.informatat.com/bananja-fruti-cudiberes/20%Monthly2018-06-24 12:47
https://www.informatat.com/xhaka-dhe-shaqiri-rrezikojne-suspendimin-me-nga-dy-ndeshje/20%Monthly2018-06-24 12:46
https://www.informatat.com/obsh-ja-e-klasifikon-varesine-prej-video-lojerave-si-crregullim-te-shendetit-mendor/20%Monthly2018-06-24 12:42
https://www.informatat.com/ruci-uron-haradinajn-per-rizgjedhjen-ne-krye-te-aak-se/20%Monthly2018-06-24 12:36
https://www.informatat.com/rita-ora-dhe-stili-i-saj-unik-foto/20%Monthly2018-06-24 12:34
https://www.informatat.com/disa-nga-trendet-me-te-cuditshme-te-modes-per-vitin-2018-foto/20%Monthly2018-06-24 12:32
https://www.informatat.com/ne-cilat-vende-punohet-me-se-shumti-nga-shtepia/20%Monthly2018-06-24 12:29
https://www.informatat.com/voton-erdogani-kjo-eshte-deklarata-e-tij/20%Monthly2018-06-24 12:28
https://www.informatat.com/a-e-dini-cfare-eshte-li-fi/20%Monthly2018-06-24 12:26
https://www.informatat.com/kengetarja-serbe-kerkon-te-ndalohet-muzika-e-dua-lipes-ne-serbi/20%Monthly2018-06-24 12:18
https://www.informatat.com/reshitaj-pjesemarrese-ne-takimin-e-ministrave-ne-komunitetin-e-energjise-ne-vjene/20%Monthly2018-06-24 12:14
https://www.informatat.com/autori-e-nxjerr-ne-shitje-logon-e-re-kush-nuk-mund-ta-bleje-ate/20%Monthly2018-06-24 12:13
https://www.informatat.com/takimi-final-ne-ora-1500/20%Monthly2018-06-24 11:57
https://www.informatat.com/hata-joga-per-ankth-dhe-stres/20%Monthly2018-06-24 11:54
https://www.informatat.com/femrat-i-duan-capkenet/20%Monthly2018-06-24 11:47
https://www.informatat.com/njihuni-me-lulen-qe-sheron-fizikisht-dhe-shpirterisht/20%Monthly2018-06-24 11:41
https://www.informatat.com/sherr-ne-mes-te-tifozeve-shqiptare-dhe-serbe-ne-cyrih-per-pak-shpetoi-pa-te-vdekur/20%Monthly2018-06-24 11:31
https://www.informatat.com/fillojne-arrestimet-ne-turqi-vec-pse-e-fyen-erdoganin/20%Monthly2018-06-24 11:24
https://www.informatat.com/ministri-serb-kurre-nuk-do-te-bejne-kompromis-me-kosoven/20%Monthly2018-06-24 11:14
https://www.informatat.com/rama-lajmet-per-ardhjen-e-refugjateve-teresisht-te-rreme/20%Monthly2018-06-24 11:09
https://www.informatat.com/zedhenesen-e-shtepise-se-bardhe-e-perzene-nga-restauranti-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-06-24 11:06
https://www.informatat.com/reagon-deputetja-zvicrane-golat-nuk-ishin-per-ne-por-per-kosoven/20%Monthly2018-06-24 10:56
https://www.informatat.com/delegati-ne-fifa-nuk-ka-vend-per-denime-ishin-emocione/20%Monthly2018-06-24 10:43
https://www.informatat.com/shba-pavaresia-dhe-sovraniteti-i-kosoves-jane-te-perhershme/20%Monthly2018-06-24 10:40
https://www.informatat.com/mediat-e-medha-boterore-vizitojne-kosoven/20%Monthly2018-06-24 10:28
https://www.informatat.com/rusia-nis-bombardimet-ne-siri/20%Monthly2018-06-24 10:24
https://www.informatat.com/friedman-ne-ballkan-mund-te-kete-lufte/20%Monthly2018-06-24 10:20
https://www.informatat.com/shperthim-i-madh-ne-gjermani-25-te-lenduar/20%Monthly2018-06-24 10:14
https://www.informatat.com/lekaj-tregon-planin-e-buxhetit-per-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-06-24 10:07
https://www.informatat.com/austria-per-hapjes-se-negociatave-per-shqiperine/20%Monthly2018-06-24 09:57
https://www.informatat.com/turqia-po-voton-zgjedhin-presidentin-dhe-deputetet/20%Monthly2018-06-24 09:48
https://www.informatat.com/edhe-bytyqi-ne-bruksel-por-per-arsim/20%Monthly2018-06-24 09:41
https://www.informatat.com/sali-berisha-zgjedh-bjeshket-e-dukagjinit/20%Monthly2018-06-24 09:35
https://www.informatat.com/avancime-e-punesime-pa-konkurs-ne-kqz/20%Monthly2018-06-24 18:03
https://www.informatat.com/cfare-i-pret-kete-vere-bashkeatdhetaret-ne-kosove/20%Monthly2018-06-24 09:24
https://www.informatat.com/reagon-policia-e-kosoves-spergjojme-askend-pa-urdher-nga-organet-e-drejtesise/20%Monthly2018-06-24 09:23
https://www.informatat.com/gazetat-serbe-graniti-po-i-ndjek-hapat-e-babait-te-tij-ekstremist/20%Monthly2018-06-24 09:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-viktimave-te-dhunes-seksuale-me-status/20%Monthly2018-06-24 09:09
https://www.informatat.com/citaku-sa-te-jem-gjalle-se-harroj-kete/20%Monthly2018-06-24 09:05
https://www.informatat.com/e-torturon-dhe-e-mban-te-mbyllur-djalin-17-vjecar/20%Monthly2018-06-24 08:59
https://www.informatat.com/diplomati-denohet-per-pornografi-te-femijeve/20%Monthly2018-06-24 08:53
https://www.informatat.com/be-mblidhet-per-te-gjetur-nje-zgjidhje-per-emigrantet/20%Monthly2018-06-24 08:47
https://www.informatat.com/kryetari-i-komunes-qe-shpenzon-mijera-euro-per-pese-dite/20%Monthly2018-06-24 08:44
https://www.informatat.com/transportonte-mina-arrestohet-48-vjecari/20%Monthly2018-06-24 08:39
https://www.informatat.com/kush-eshte-gruaja-qe-po-ia-rrezikon-pushtetin-erdoganit/20%Monthly2018-06-24 08:30
https://www.informatat.com/lexojeni-artikullin-e-gazetes-gjermane-qe-e-lavderon-thaqin/20%Monthly2018-06-24 13:16
https://www.informatat.com/avramopoulos-ka-akoma-pune-ne-permbushjen-e-kriterit-per-viza/20%Monthly2018-06-24 08:18
https://www.informatat.com/te-vertetat-dhe-genjeshtrat-per-betejen-e-kosoves/20%Monthly2018-06-24 08:13
https://www.informatat.com/per-sa-vite-pune-perfitohet-pensioni-i-plote-i-pleqerise-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-24 08:09
https://www.informatat.com/dita-e-11te-tri-super-ndeshje-zhvillohen-sot/20%Monthly2018-06-24 08:02
https://www.informatat.com/jovanoviq-kosova-e-serbia-duhet-te-gjejne-modelin-e-paqes/20%Monthly2018-06-24 07:58
https://www.informatat.com/perdhunohet-me-pas-vritet-politikanja-e-re-gjermane/20%Monthly2018-06-24 07:52
https://www.informatat.com/erdogan-testohet-sot-njihuni-me-kundershtaret-e-tij/20%Monthly2018-06-24 07:47
https://www.informatat.com/ja-sa-milion-kushton-fabrika-gjermane-e-hapur-ne-serbi/20%Monthly2018-06-24 07:43
https://www.informatat.com/perpos-shaqirit-e-xhakes-fifa-ka-hapur-edhe-dy-procedura-te-tjera-diciplinore/20%Monthly2018-06-24 07:40
https://www.informatat.com/finalja-thaci-vuciq-takohen-sot-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-24 11:56
https://www.informatat.com/hoxhaj-liberalizimi-i-vizave-proces-i-pandalshem/20%Monthly2018-06-24 09:29
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-sot-2/20%Monthly2018-06-24 08:33
https://www.informatat.com/domatja-shton-gjasat-per-shtatezeni/20%Monthly2018-06-23 20:44
https://www.informatat.com/asnje-gjurme-nga-17-vjecarja-e-zhdukur/20%Monthly2018-06-23 20:39
https://www.informatat.com/merkel-i-gezohet-fitores-se-gjermanise/20%Monthly2018-06-23 20:33
https://www.informatat.com/soda-bene-mrekulline-ne-infeksionet-urinare/20%Monthly2018-06-24 10:36
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-42-vjecar/20%Monthly2018-06-23 20:20
https://www.informatat.com/gjermania-per-pak-nuk-humb/20%Monthly2018-06-23 20:14
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-thote-se-gjykatat-i-bllokoi-korrupsioni/20%Monthly2018-06-23 20:09
https://www.informatat.com/vjen-intervista-e-xhakes-do-te-perloteni-kur-ti-kuptoni-torturat-ndaj-babait-te-tij-ne-jugosllavi/20%Monthly2018-06-23 20:05
https://www.informatat.com/kroatet-i-dalin-ne-krah-shqiptareve-ja-si-arsyetohen/20%Monthly2018-06-23 19:58
https://www.informatat.com/serbet-ia-mesyne-shaqirovitve-ofendojne-edhe-korabin/20%Monthly2018-06-23 19:54
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gruaja-me-e-votuar-ne-aak-nuk-eshte-donika/20%Monthly2018-06-23 19:48
https://www.informatat.com/komiteti-i-kongresit-amerikan-mashtrimet-e-serbise-duhet-te-ndalen/20%Monthly2018-06-23 19:41
https://www.informatat.com/bletares-i-vidhen-bletet/20%Monthly2018-06-23 19:37
https://www.informatat.com/ahmeti-shqiptaret-do-ti-pergjigjen-pozitivisht-referendumit-per-emrin/20%Monthly2018-06-23 19:31
https://www.informatat.com/negociatat-jane-siperfaqesisht-amerika-vendose/20%Monthly2018-06-23 19:26
https://www.informatat.com/a-do-i-fitoj-erdogan-zgjedhjet-del-sondazhi/20%Monthly2018-06-23 19:21
https://www.informatat.com/kjo-eshte-partia-me-borxh-ne-pzap/20%Monthly2018-06-23 19:18
https://www.informatat.com/aak-avanson-gjinine-femerore-ne-kryesi/20%Monthly2018-06-23 19:15
https://www.informatat.com/fifa-refuzon-kerkesen-e-serbeve-per-kepucen-e-shaqirit/20%Monthly2018-06-23 19:11
https://www.informatat.com/nje-dite-para-takimit-thaci-vuciq-ne-bruksel-ja-cfare-pret-serbia/20%Monthly2018-06-24 07:33
https://www.informatat.com/rritet-cmimi-per-haxhinjte-ne-qabe/20%Monthly2018-06-23 18:12
https://www.informatat.com/droge-ne-trofete-e-kupes-se-botes/20%Monthly2018-06-23 18:09
https://www.informatat.com/luana-harron-veshjet-sexy-vesh-dimija-dhe-jelek/20%Monthly2018-06-23 18:03
https://www.informatat.com/pati-plan-ta-shkembej-fanellen-me-messin-ja-pse-nderroi-mendje/20%Monthly2018-06-23 18:09
https://www.informatat.com/formacionet-gjermani-suedi-kjo-kombetare-vjen-me-4-ndryshime/20%Monthly2018-06-23 17:50
https://www.informatat.com/rivarrosen-deshmoret-e-uck-se/20%Monthly2018-06-23 17:44
https://www.informatat.com/ky-eshte-kandidati-me-i-votuar-ne-keshillin-drejtues-te-aak-se/20%Monthly2018-06-23 17:36
https://www.informatat.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-basketbollistit-gazmend-sinani-foto/20%Monthly2018-06-23 17:30
https://www.informatat.com/keshilli-i-ri-drejtues-i-aakse/20%Monthly2018-06-24 07:24
https://www.informatat.com/qytetaret-nuk-i-shfrytezojne-kutite-e-ankesave-ne-qkuk/20%Monthly2018-06-23 17:18
https://www.informatat.com/moti-deri-te-merkuren-keto-jane-temperaturat/20%Monthly2018-06-23 17:13
https://www.informatat.com/mbyt-qenin-i-konfiskohet-arma/20%Monthly2018-06-23 17:09
https://www.informatat.com/fundi-i-turpshem-i-eulexit-ne-kosove/20%Monthly2018-06-23 17:03
https://www.informatat.com/ministri-i-kosoves-nis-fushate-per-erdoganin-foto/20%Monthly2018-06-23 16:58
https://www.informatat.com/grate-qe-zgjohen-heret-me-te-shendetshme/20%Monthly2018-06-23 16:55
https://www.informatat.com/pse-kafene-e-mengjesit-duhet-ta-beni-ne-shtepi-2/20%Monthly2018-06-23 16:52
https://www.informatat.com/trump-nuk-e-kemi-kryer-ende-me-korene-e-veriut/20%Monthly2018-06-23 16:48
https://www.informatat.com/presidenti-i-zimbabwe-i-shpeton-sulmit-me-bombe/20%Monthly2018-06-23 16:44
https://www.informatat.com/nis-fushata-per-referendumin-e-emrit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-06-23 16:41
https://www.informatat.com/vriten-45-anetare-te-isis-it/20%Monthly2018-06-23 16:38
https://www.informatat.com/thaci-niset-per-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-23 16:35
https://www.informatat.com/ldk-fajeson-kuvendin-per-debimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-06-23 16:32
https://www.informatat.com/qelaj-po-identifikojme-ngecjet-ne-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2018-06-24 07:22
https://www.informatat.com/pse-nuk-mund-te-jap-gjak-komuniteti-lgbt/20%Monthly2018-06-23 15:52
https://www.informatat.com/haradinaj-me-krenari-mora-pergjegjesine-qe-te-vazhdoj-ti-prije-aak-se/20%Monthly2018-06-23 15:49
https://www.informatat.com/anulimi-i-njohjeve-diplomaci-apo-propagande/20%Monthly2018-06-23 15:46
https://www.informatat.com/ja-si-e-kishte-lavderuar-nenkryetari-i-ri-i-prishtines-shpendin-foto/20%Monthly2018-06-23 19:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-nenkryetari-i-ri-i-prishtines/20%Monthly2018-06-23 17:38
https://www.informatat.com/zeka-nuk-kam-marre-raport-nga-atk-eshte-shantazh/20%Monthly2018-06-23 17:40
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vetura-dhurate-per-bahtirin-foto/20%Monthly2018-06-23 15:05
https://www.informatat.com/liverpool-nuk-heq-dore-kjo-eshte-oferta-e-re/20%Monthly2018-06-23 14:59
https://www.informatat.com/dialogu-kosove-serbi-nuk-pritet-dicka-konkrete/20%Monthly2018-06-23 16:28
https://www.informatat.com/mbyllet-raundi-i-trete-i-bisedimeve-shqiperi-greqi/20%Monthly2018-06-23 14:42
https://www.informatat.com/tri-gjera-qe-duhet-ti-keni-me-vete-kur-udhetoni/20%Monthly2018-06-23 14:30
https://www.informatat.com/albi-nako-perfundimisht-e-harron-klaudia-pepen-fejohet-me-alba-hoxhen-foto/20%Monthly2018-06-23 14:32
https://www.informatat.com/tarifa-ne-rrugen-e-kombit-kuksianet-kane-nje-kerkese/20%Monthly2018-06-23 14:29
https://www.informatat.com/madonna-i-dergoi-leter-dashurie-modeles-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2018-06-23 14:27
https://www.informatat.com/tunizia-kafshate-e-lehte-per-belgjiken/20%Monthly2018-06-23 14:26
https://www.informatat.com/jo-vetem-shqiperine-holanda-nuk-i-do-ne-be-as-keto-shtete/20%Monthly2018-06-23 14:24
https://www.informatat.com/pse-meghan-markle-mbath-kepuce-me-te-medha-se-numri-i-saj/20%Monthly2018-06-23 14:23
https://www.informatat.com/keto-zakone-demtojne-veshket-tuaja-kuptojeni-cilat/20%Monthly2018-06-23 14:19
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-peson-12-vjecarja/20%Monthly2018-06-23 14:13
https://www.informatat.com/bill-gates-dhuron-4-1-milione-dollare-per-luftimin-e-malaries/20%Monthly2018-06-23 14:14
https://www.informatat.com/rita-ora-provokon-e-veshur-ne-te-bardha-foto/20%Monthly2018-06-23 14:07
https://www.informatat.com/publikon-foto-ne-facebook-hetohet-nga-policia/20%Monthly2018-06-23 14:08
https://www.informatat.com/kinezet-komentojne-reagimet-raciste-te-ajnshtajnit/20%Monthly2018-06-23 14:03
https://www.informatat.com/vuciq-flet-per-festen-e-mbremshme-ata-na-urrejne/20%Monthly2018-06-23 14:00
https://www.informatat.com/refuzimet-holandeze-per-te-gjitha-vendet-qe-i-afrohen-be-se/20%Monthly2018-06-23 13:55
https://www.informatat.com/iraku-kryen-sulme-ajrore-ndaj-isis-it-ne-siri-2/20%Monthly2018-06-23 13:54
https://www.informatat.com/shendeti-oral-te-femije-keto-jane-keshillat-e-specialistes/20%Monthly2018-06-23 13:54
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-bejme-per-ta-larguar-ngjyren-e-verdhe-nga-thonjte/20%Monthly2018-06-23 13:45
https://www.informatat.com/ndihen-te-provokuar-edhe-nga-dua-kuptojeni-kerkesen-e-serbise/20%Monthly2018-06-23 13:43
https://www.informatat.com/83-vjecari-meson-grimin-per-ta-grimuar-gruan-e-tij-te-verber/20%Monthly2018-06-23 13:40
https://www.informatat.com/gjidheneset-duhet-ti-lyejne-nensqetullat-me-sode-buke/20%Monthly2018-06-23 13:38
https://www.informatat.com/as-shqiponja-shqiptare-tronditi-rusine-irritoi-putinin/20%Monthly2018-06-23 13:34
https://www.informatat.com/zgjidhni-dadon-me-te-mire-per-femijen-tuaj-keta-jane-hapat/20%Monthly2018-06-23 13:25
https://www.informatat.com/doreshkrimi-i-panjohur-i-marlin-barletit-1494-video/20%Monthly2018-06-23 13:20
https://www.informatat.com/zyrtari-komunal-arrestohet-per-ryshfet/20%Monthly2018-06-23 13:11
https://www.informatat.com/capital-t-publikon-momente-nga-biseda-me-xherdan-shaqirin-pas-fitores/20%Monthly2018-06-23 13:17
https://www.informatat.com/ky-eshte-celesi-i-suksesit/20%Monthly2018-06-23 13:06
https://www.informatat.com/njihuni-me-pesevjecaren-qe-skreh-dot-floket/20%Monthly2018-06-23 13:03
https://www.informatat.com/mbesa-fjaloset-me-gjyshen-e-peson-ajo-dhe-nena/20%Monthly2018-06-23 13:00
https://www.informatat.com/shperthimi-ne-mitingun-e-kryeministrit-ne-etiopi-le-te-plagosur-83-persona/20%Monthly2018-06-23 13:00
https://www.informatat.com/modelja-nga-mitrovica-qe-pozon-nudo-i-propozon-martese-xherdan-shaqirit-madhesia-e-tekstit-periskopi-com-23-qershor-2018-1443-showbiz-ndeshja-e-zhvilluar-mbreme-mes-zvicres-dhe-se/20%Monthly2018-06-23 12:58
https://www.informatat.com/para-se-te-martoheni-udhetoni-bashke/20%Monthly2018-06-23 12:52
https://www.informatat.com/arabia-saudite-ndaleses-se-grave-per-ngasje-te-vetures-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2018-06-23 12:47
https://www.informatat.com/ndikimi-i-antidepresiveve-tek-fetusi/20%Monthly2018-06-23 12:42
https://www.informatat.com/ja-cila-eshte-diferenca-ideale-ne-moshe-e-cifteve/20%Monthly2018-06-23 12:40
https://www.informatat.com/nje-shqiptar-eshte-sulmuar-mbreme-te-tre-rrokaqiejt-ne-mitrovice/20%Monthly2018-06-23 12:38
https://www.informatat.com/47038-2/20%Monthly2018-06-23 12:35
https://www.informatat.com/kosova-me-infrastrukture-te-manget-ne-garen-e-futbollit-evropian/20%Monthly2018-06-23 12:27
https://www.informatat.com/fifa-shqiptaret-nuk-i-thyen-rregullat-shikoni-fanellat-e-tifozeve-serbe/20%Monthly2018-06-23 12:20
https://www.informatat.com/e-verteta-e-pamohueshme-mbi-yndyrat/20%Monthly2018-06-23 12:17
https://www.informatat.com/shba-zgjat-sanksionet-kunder-korese-se-veriut/20%Monthly2018-06-23 12:14
https://www.informatat.com/pese-udhetare-te-lenduar-ne-aksidentin-mes-kamionit-dhe-autobusit-ne-prizren/20%Monthly2018-06-23 12:07
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-edhe-per-nje-mandat-kryetar-i-aak-se-pa-vote-kunder/20%Monthly2018-06-23 15:39
https://www.informatat.com/demi-mahnit-serish/20%Monthly2018-06-23 12:03
https://www.informatat.com/dardan-berisha-me-perkujtim-te-vecante-per-gazmend-sinanin/20%Monthly2018-06-23 12:00
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-me-te-dashurin-14-vjet-me-te-vogel-ne-itali-foto/20%Monthly2018-06-23 11:58
https://www.informatat.com/haradinaj-premton-rritje-te-pagave-per-mjeke-e-arsimtare-pas-dyfishimit-te-pagave-per-qeveritaret/20%Monthly2018-06-23 11:51
https://www.informatat.com/gjermania-do-testoje-taksite-fluturuese-ne-ingolstadt-te-bavarise/20%Monthly2018-06-23 11:49
https://www.informatat.com/nena-e-rita-ores-ia-ben-nje-koment-interesant-granit-xhakes-foto/20%Monthly2018-06-23 11:47
https://www.informatat.com/ekziston-nje-ishull-qe-askush-smund-te-shkoje-ka-gjasa-te-zhduket/20%Monthly2018-06-23 11:44
https://www.informatat.com/federer-ne-finale-te-halle/20%Monthly2018-06-23 11:43
https://www.informatat.com/ish-shefi-i-agjencise-antikorrupsion-ka-disa-fjale-per-rritjen-e-pagave-te-qeveritareve/20%Monthly2018-06-23 11:36
https://www.informatat.com/speca-djeges-drithra-arra-per-metabolizem/20%Monthly2018-06-23 11:34
https://www.informatat.com/klubi-anglez-ku-luante-sinani-thellesisht-te-pikelluar-qe-humbem-vellane-tone/20%Monthly2018-06-23 11:29
https://www.informatat.com/hoxhaj-liberalizimi-i-vizave-proces-i-pandalshem-sdo-te-kete-zgjedhje/20%Monthly2018-06-23 11:24
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-zgjedhjet-partiake-thote-se-qeveria-eshte-ne-proces-te-draftimit-te-ligjit-per-ushtrine/20%Monthly2018-06-23 11:17
https://www.informatat.com/testi-i-thjeshte-i-urines-mund-te-mate-se-sa-eshte-plakur-trupi-yne/20%Monthly2018-06-23 11:14
https://www.informatat.com/kb-prishtina-pusho-i-qete-kampion/20%Monthly2018-06-23 11:12
https://www.informatat.com/kujdes-mos-i-fusni-ne-goje-domatet-nese-vuani-nga-problemet-e-meposhtme-shendetesore/20%Monthly2018-06-23 11:09
https://www.informatat.com/veseli-ne-prizren-dekada-e-re-i-takon-rinise-inovatore-te-kosoves/20%Monthly2018-06-23 11:05
https://www.informatat.com/rita-ora-jep-perkrahje-per-albumin-e-ri-te-bebe-rexhes/20%Monthly2018-06-23 10:57
https://www.informatat.com/google-lanson-aplikacionin-per-matje/20%Monthly2018-06-23 10:52
https://www.informatat.com/durmishi-ahmetit-me-keto-metoda-deshtimin-e-ke-te-garantuar/20%Monthly2018-06-23 10:48
https://www.informatat.com/sot-ne-ora-1800-varroset-basketbollisti-kosovar-gazmend-sinani/20%Monthly2018-06-23 10:46
https://www.informatat.com/maqedonia-pret-ngritje-ekonomike-pas-zgjidhjes-se-kontestit-te-emrit/20%Monthly2018-06-23 10:40
https://www.informatat.com/mbi-800-mije-njerez-ne-zvicer-kerkojne-pune-shtese/20%Monthly2018-06-23 10:38
https://www.informatat.com/46944-2/20%Monthly2018-06-23 10:36
https://www.informatat.com/ministri-gashi-ngushellon-familjen-sinani-gazi-do-ti-mungoje-basketbollit-te-kosoves/20%Monthly2018-06-23 10:30
https://www.informatat.com/trumpi-kercenon-me-20-tarife-ndaj-veturave-evropiane-te-importuara-ne-shba/20%Monthly2018-06-23 10:24
https://www.informatat.com/kuci-thote-se-vonimi-i-asociacionit-mund-te-sjelle-pasoja/20%Monthly2018-06-23 10:18
https://www.informatat.com/shba-ja-kerkon-nga-moldavia-te-respektoje-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2018-06-23 10:15
https://www.informatat.com/vv-emerimi-i-begollit-ne-krye-te-telekomit-goditje-e-biznesit-me-fitimprures/20%Monthly2018-06-23 10:07
https://www.informatat.com/veseli-ngushellon-familjen-sinani/20%Monthly2018-06-23 10:02
https://www.informatat.com/marina-amerikane-planifikon-te-ndertoje-qendra-strehimi-per-emigrantet-e-paligjshem/20%Monthly2018-06-23 09:50
https://www.informatat.com/pas-humbjes-nga-zvicra-serbia-dergon-ankese-ne-fifa-per-xhaken-e-shaqirin/20%Monthly2018-06-23 09:45
https://www.informatat.com/presidenti-i-parlamentit-evropian-parafytyroj-kampe-refugjatesh-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-23 09:43
https://www.informatat.com/hawaas-u-premton-egjiptianeve-te-kosoves-se-do-te-forcoje-lidhjet-e-tyre-me-shtetin-e-egjiptit/20%Monthly2018-06-23 09:36
https://www.informatat.com/rinovohen-ne-teresi-hapesirat-e-brendshme-te-gjimnazit-ne-peje/20%Monthly2018-06-23 09:31
https://www.informatat.com/argjentina-kerkon-qe-rusia-te-deportoje-tifozet-qe-u-perleshen-me-kroatet/20%Monthly2018-06-23 09:25
https://www.informatat.com/se-shpejti-nje-dasme-e-game-of-thrones/20%Monthly2018-06-23 09:20
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-rreth-aksidentit-ku-humbi-jeten-basketbollisti-kosovar/20%Monthly2018-06-23 09:13
https://www.informatat.com/pas-vdekjes-se-basketbollistit-thaci-ngushellon-familjen-sinani/20%Monthly2018-06-23 09:06
https://www.informatat.com/emma-watson-perseri-me-ish-te-dashurin/20%Monthly2018-06-23 09:03
https://www.informatat.com/the-guardian-xhaka-e-shaqiri-me-festime-sjellin-politiken-ne-boteror/20%Monthly2018-06-23 09:02
https://www.informatat.com/si-ta-shmangim-kundermimin-e-kembeve/20%Monthly2018-06-23 08:56
https://www.informatat.com/kapiteni-lichsteines-arsyeton-festen-e-xhakes-e-shaqirit-trajneri-petkoviq-mban-balancen/20%Monthly2018-06-23 08:50
https://www.informatat.com/tifoze-serbe-vandalizojne-vjenen-pas-humbjes-nga-zvicra-e-shqiptareve-ne-rusi/20%Monthly2018-06-23 08:42
https://www.informatat.com/tri-shtete-kunder-shqiperise-ne-be/20%Monthly2018-06-23 08:37
https://www.informatat.com/haradinaj-i-tronditur-nga-vdekja-e-basketbollistit-ngushellon-familjen-sinani/20%Monthly2018-06-23 08:25
https://www.informatat.com/bmw-me-task-force-per-tu-pergatitur-per-brexit/20%Monthly2018-06-23 08:24
https://www.informatat.com/lipa-i-gezohet-fitores-se-shqiponjave/20%Monthly2018-06-23 08:23
https://www.informatat.com/perse-hani-me-shume-kur-jeni-te-nervozuar/20%Monthly2018-06-23 08:20
https://www.informatat.com/opozita-akuzon-haskuken-per-politizim-te-fushes-se-arsimit/20%Monthly2018-06-23 08:14
https://www.informatat.com/sa-jane-reale-testet-e-arritshmerise-dhe-matures-ne-kosove/20%Monthly2018-06-23 08:07
https://www.informatat.com/qumeshti-ndryshon-veprimin-e-ilaceve/20%Monthly2018-06-23 08:04
https://www.informatat.com/aksident-tragjik-i-basketbollisteve-te-kosoves-nderron-jete-reprezentuesi-gazmend-sinani/20%Monthly2018-06-23 07:57
https://www.informatat.com/receta-kunder-gerhitjes/20%Monthly2018-06-23 07:46
https://www.informatat.com/capital-t-publikon-kengen-e-re/20%Monthly2018-06-23 07:43
https://www.informatat.com/dasma-luksoze-e-ledion-licos-dhe-sara-hoxhes-ne-itali-500-euro-qendrimi-per-person/20%Monthly2018-06-23 07:40
https://www.informatat.com/cekia-nuk-do-te-lejoje-migrantet-ne-territorin-e-vet/20%Monthly2018-06-23 07:38
https://www.informatat.com/ushtrimet-trupore-mund-ta-mbrojne-trurin-nga-alzheimeri/20%Monthly2018-06-23 07:34
https://www.informatat.com/smartfonet-shume-shpejt-do-te-zevendesojne-celesin-e-veturave/20%Monthly2018-06-23 07:26
https://www.informatat.com/propaganda-serbe-me-cnjohje-strategji-para-finales-se-dialogut/20%Monthly2018-06-23 07:24
https://www.informatat.com/konflikti-ne-rripin-e-gazes-89-te-plagosur-mes-tyre-edhe-nje-gazetar/20%Monthly2018-06-23 07:21
https://www.informatat.com/new-york-times-zvicra-mund-serbine-ne-nje-ndeshje-te-ngjyrosur-me-histori-dhe-politike/20%Monthly2018-06-23 07:19
https://www.informatat.com/ligji-i-ri-e-rrezon-rritjen-e-pagave-te-qeveritareve/20%Monthly2018-06-23 15:14
https://www.informatat.com/tahiri-skemi-informacione-kur-ngriten-aktakuzat-e-speciales-nuk-bashkepunojme-shpesh/20%Monthly2018-06-23 07:14
https://www.informatat.com/ulja-e-tarifes-ne-rrugen-e-kombit-i-kushton-shtetit-50-milione-euro-humbje/20%Monthly2018-06-23 07:09
https://www.informatat.com/femija-rrezon-skulpturen-i-kerkohet-te-paguaje-nje-shume-marramendese/20%Monthly2018-06-23 05:33
https://www.informatat.com/dalin-bikini-t-me-seksi-te-ketij-viti/20%Monthly2018-06-23 05:30
https://www.informatat.com/flet-dhe-trajneri-serb-mladen-krstajic-u-zume-ngushte-nga-barazimi-me-pas/20%Monthly2018-06-23 05:21
https://www.informatat.com/kurti-vlereson-xhaken-e-shaqirin-i-fyen-shume-politikane-kosovare/20%Monthly2018-06-23 14:43
https://www.informatat.com/flet-presidenti-djema-kosova-ju-do/20%Monthly2018-06-22 20:51
https://www.informatat.com/veseli-faleminderit-djema/20%Monthly2018-06-22 20:48
https://www.informatat.com/beqiri-dikush-sonte-ia-tregoi-vendin-serbise/20%Monthly2018-06-22 20:45
https://www.informatat.com/edi-rama-ka-dy-fjale-per-xhaken-dhe-shaqirin/20%Monthly2018-06-22 20:43
https://www.informatat.com/do-te-qani-kur-ti-lexoni-fjalet-e-xhakes-foto/20%Monthly2018-06-22 20:41
https://www.informatat.com/kosova-ne-feste-per-heronjte-e-zvicres/20%Monthly2018-06-22 20:36
https://www.informatat.com/stavileci-pas-golave-te-shqiptareve-serbine-vec-dialogu-e-shpeton/20%Monthly2018-06-22 20:28
https://www.informatat.com/mesoni-sa-denime-i-keni-pastaj-vazhdoni-vozitjet/20%Monthly2018-06-22 20:13
https://www.informatat.com/duda-balje-peson-sulm-ne-zemer-pas-golave-te-shqiptareve-foto/20%Monthly2018-06-22 20:10
https://www.informatat.com/haradinaj-neser-pritet-te-rizgjidhet-kryetar-i-aak-se/20%Monthly2018-06-22 20:05
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-zvicres-mposhtin-serbine-ne-rusi-xhaka-e-shaqiri-festojne-me-shqiponje-video/20%Monthly2018-06-23 12:05
https://www.informatat.com/shqiponjat-pushtojne-rusine-edhe-shaqiri-i-shenon-serbise/20%Monthly2018-06-22 20:02
https://www.informatat.com/e-gjithe-estrada-shqiptare-me-shqiptaret-e-zvicres-shikoni-reagimet-foto/20%Monthly2018-06-22 20:03
https://www.informatat.com/elvana-e-kuqe-do-ju-le-pamend-foto-video/20%Monthly2018-06-22 19:40
https://www.informatat.com/deficiti-tregtar-i-kosoves-u-thellua-ne-13-per-qind-ne-maj/20%Monthly2018-06-22 19:33
https://www.informatat.com/shfaqet-bomba-e-getit-me-e-bukur-se-kurre-foto/20%Monthly2018-06-22 19:26
https://www.informatat.com/xhaka-i-shenon-serbise-feston-me-shqiponje/20%Monthly2018-06-22 19:21
https://www.informatat.com/tahiri-ti-mbeshtesim-sherbyesit-civil/20%Monthly2018-06-22 19:06
https://www.informatat.com/marilyn-monroe-po-te-isha-marroce-arthur-milleri-nuk-do-te-martohej-me-mua/20%Monthly2018-06-22 19:03
https://www.informatat.com/kube-nje-tjeter-diplomat-amerikan-me-semundje-misterioze/20%Monthly2018-06-22 18:57
https://www.informatat.com/serbia-udheheq-ndaj-zvicres-mbyllet-pjesa-e-pare/20%Monthly2018-06-22 18:52
https://www.informatat.com/merkel-rikthimi-i-refugjateve-ne-siri-te-koordinohet-me-okbne/20%Monthly2018-06-22 18:48
https://www.informatat.com/vdes-ne-spitalin-e-tiranes-i-denuari-me-burg/20%Monthly2018-06-22 18:45
https://www.informatat.com/kryeministri-cek-ska-me-migrante-te-paligjshem-ne-territorin-tone/20%Monthly2018-06-22 18:34
https://www.informatat.com/ky-eshte-goli-i-pare-i-serbise-video/20%Monthly2018-06-22 18:28
https://www.informatat.com/i-humb-kombetarja-mbajne-1-minut-heshtje/20%Monthly2018-06-22 18:25
https://www.informatat.com/ne-dy-dite-215-te-vdekur/20%Monthly2018-06-22 18:19
https://www.informatat.com/hoti-thaci-ska-mandat-per-ta-drejtuar-dialogun/20%Monthly2018-06-22 18:15
https://www.informatat.com/kjo-eshte-rezoluta-gjermane-me-kushtet-e-reja-per-shqiperine/20%Monthly2018-06-22 18:12
https://www.informatat.com/pasi-liberia-konfirmon-njohjen-e-kosoves-shtet-kaplon-heshtja-serbine/20%Monthly2018-06-22 18:08
https://www.informatat.com/tifozet-serb-fishkellejne-lojtaret-shiptare/20%Monthly2018-06-22 17:57
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-serbia-zvicra-ja-sa-shqiptare-startojne/20%Monthly2018-06-22 17:52
https://www.informatat.com/nuk-dihet-gje-per-fatin-e-gylenisteve-familjaret-po-ikin/20%Monthly2018-06-22 17:50
https://www.informatat.com/projektligji-per-paga-nuk-i-rrite-rrogat-e-mjekve/20%Monthly2018-06-22 17:44
https://www.informatat.com/babai-i-valon-behramit-flet-para-ndeshjes-me-serbine/20%Monthly2018-06-22 17:39
https://www.informatat.com/dikush-mendon-per-qente-endacak-shikoni-cfare-bene-familja-nga-peja/20%Monthly2018-06-22 17:35
https://www.informatat.com/pacolli-zvicra-do-te-vazhdoje-ta-mbeshtese-kosoven/20%Monthly2018-06-22 17:31
https://www.informatat.com/raporti-per-hartimin-e-statutit-te-asociacionit-ka-shkuar-ne-qeveri/20%Monthly2018-06-23 09:27
https://www.informatat.com/kryetari-i-fsp-ptk-se-raporton-per-gjendjen-e-telekomit-ne-austri/20%Monthly2018-06-22 17:22
https://www.informatat.com/prifterinjte-kerkojne-arme-zjarri/20%Monthly2018-06-22 17:07
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-vjedhje/20%Monthly2018-06-22 17:03
https://www.informatat.com/partite-politike-rreth-e-rreth-kosoves-a-po-behen-gati-per-zgjedhje/20%Monthly2018-06-22 16:59
https://www.informatat.com/kurti-i-shkon-ne-shtepi-mustafes/20%Monthly2018-06-22 16:56
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-dalje-te-prishtines-foto/20%Monthly2018-06-22 17:10
https://www.informatat.com/rrefimi-jetesor-i-shaqirit-skisha-para-as-per-stervitje/20%Monthly2018-06-22 16:48
https://www.informatat.com/kosova-per-here-te-pare-ne-takimin-e-komisionit-te-venedikut/20%Monthly2018-06-22 16:45
https://www.informatat.com/abrashi-mustafa-po-e-udheheq-partine-nga-shtepia/20%Monthly2018-06-22 16:41
https://www.informatat.com/qeveria-shpenzoi-mbi-400-milione-euro-per-tre-muaj/20%Monthly2018-06-22 16:37
https://www.informatat.com/delawie-korrupsioni-ne-kosove-ka-rrenje-te-thella/20%Monthly2018-06-22 20:04
https://www.informatat.com/fotoja-qe-po-perlot-boten-ky-eshte-rrefimi/20%Monthly2018-06-22 16:18
https://www.informatat.com/shba-bashkepunon-me-bene-rreth-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-06-22 16:16
https://www.informatat.com/haradinaj-investimi-i-dobishem-ne-energji-alternative/20%Monthly2018-06-22 17:26
https://www.informatat.com/molliqaj-pushtetaret-kane-kan-kap-ndermarrjet-publike/20%Monthly2018-06-22 16:34
https://www.informatat.com/te-denuarit-per-vrasje-i-hiqen-2-vjet-nga-burgimi/20%Monthly2018-06-22 16:00
https://www.informatat.com/shperthejne-ujerat-e-zeza-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-06-22 15:43
https://www.informatat.com/edhe-ky-vikend-i-vranet/20%Monthly2018-06-22 15:38
https://www.informatat.com/mediat-serbe-e-teprojne-ja-cfare-bejne-me-shaqirin-e-behramin/20%Monthly2018-06-22 15:34
https://www.informatat.com/kunder-shqiptareve-te-zvicres-bashkohen-serbe-e-ruse/20%Monthly2018-06-22 15:28
https://www.informatat.com/neser-keto-lagje-te-prishtines-do-te-mbesin-pa-uje/20%Monthly2018-06-22 15:22
https://www.informatat.com/djali-luan-kunder-serbise-flasin-prinderit-e-xhemailit-video/20%Monthly2018-06-22 15:19
https://www.informatat.com/haradinaj-investimi-ne-energji-alternative-eshte-pune-e-dobishme-per-kosoven/20%Monthly2018-06-22 15:15
https://www.informatat.com/kacaniku-lanson-projektin-per-mbrojtje-shendetesore-per-nenat-dhe-femijet/20%Monthly2018-06-22 15:12
https://www.informatat.com/brazili-fiton-ne-minutat-e-fundit/20%Monthly2018-06-22 15:03
https://www.informatat.com/kompetencat-e-eulex-it-sfidojne-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2018-06-22 14:59
https://www.informatat.com/ladrovci-takon-perfaqesuesit-e-fondacionit-milenium-kosova/20%Monthly2018-06-22 14:41
https://www.informatat.com/kosova-e-re-zgjeron-rrjetin-e-termokosit-edhe-ne-fushe-kosove-dhe-obiliq/20%Monthly2018-06-22 14:37
https://www.informatat.com/ndani-15-minuta-ne-dite-per-marketing/20%Monthly2018-06-22 14:31
https://www.informatat.com/tirana-permbytet-nga-reshjet-e-stuhishme-video/20%Monthly2018-06-22 14:30
https://www.informatat.com/skema-lehtesuese-per-kuksianet-tarifat-qe-do-paguajne-makinat-dhe-autobuset/20%Monthly2018-06-22 14:29
https://www.informatat.com/hasani-50-kanale-televizive-operojne-ilegalisht-ne-kosove/20%Monthly2018-06-22 14:26
https://www.informatat.com/objekti-i-vjeter-gati-te-rrezohet-qytetarja-therret-inspektoratin-per-ti-vendosur-shiritat/20%Monthly2018-06-22 14:23
https://www.informatat.com/fajon-shpresojme-qe-komisioni-do-te-dale-shpejt-me-vleresimin-per-vizat/20%Monthly2018-06-22 14:20
https://www.informatat.com/kosova-aplikon-per-anetaresim-ne-organizaten-boterore-te-tregtise/20%Monthly2018-06-22 14:16
https://www.informatat.com/ministri-gashi-viziton-kamenicen-nenshkruan-memorandumin-per-stadiumin-e-qytetit/20%Monthly2018-06-22 14:11
https://www.informatat.com/shantazhoi-femren-gjykata-e-le-ne-paraburgim/20%Monthly2018-06-22 14:09
https://www.informatat.com/ne-malaj-do-te-ndertohet-kompleksi-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-06-22 14:05
https://www.informatat.com/ismaili-ne-lansimin-e-vizitave-ne-kacanik-mbrojtje-shendetesore-per-nenat-dhe-femijet/20%Monthly2018-06-22 14:01
https://www.informatat.com/meta-kerkon-nga-india-qe-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-06-22 13:58
https://www.informatat.com/ne-kamenice-energjia-do-te-prodhohet-me-ere/20%Monthly2018-06-22 13:53
https://www.informatat.com/drecun-shba-ja-pret-qe-serbia-mos-ta-pengoje-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb/20%Monthly2018-06-22 13:49
https://www.informatat.com/gjendet-kanabis-ne-oborrin-e-parlamentit-te-japonise/20%Monthly2018-06-22 13:42
https://www.informatat.com/shkarkohet-kryeshefi-i-ipk-se/20%Monthly2018-06-22 16:45
https://www.informatat.com/paqja-mes-dy-koreve-ribashkon-familjet/20%Monthly2018-06-22 13:26
https://www.informatat.com/pentagonit-i-kerkohet-te-strehoje-20-mije-femije-emigrante/20%Monthly2018-06-22 13:21
https://www.informatat.com/dhomat-e-specializuara-publikojne-raportin-e-pare-me-detaje/20%Monthly2018-06-22 16:41
https://www.informatat.com/rindertimi-i-xhamise-ne-kalane-e-prizrenit-synohet-edhe-me-gjyq/20%Monthly2018-06-22 13:15
https://www.informatat.com/studentet-realizojne-produktin-te-pema-ja-per-cfare-do-te-sherbeje-video/20%Monthly2018-06-22 17:28
https://www.informatat.com/cohu-vazhdon-kapja-telekomit-te-kosoves/20%Monthly2018-06-22 13:12
https://www.informatat.com/tifoze-refugjate-marokenet-kalojne-nga-rusia-per-ne-finlande/20%Monthly2018-06-22 13:11
https://www.informatat.com/mbyllet-me-barazim-pjesa-e-pare-mes-brazilit-dhe-kosta-rikes/20%Monthly2018-06-22 13:08
https://www.informatat.com/pacolli-shpifjet-e-daciqit-nuk-mund-ta-mposhtin-fuqizimin-e-kosoves/20%Monthly2018-06-22 13:06
https://www.informatat.com/rrefimi-i-shaqirit-ja-pse-mbaj-dy-flamuj-ne-kepucet-e-mia/20%Monthly2018-06-22 13:00
https://www.informatat.com/pirja-e-kater-kafeve-ne-dite-ju-ben-mire-thote-studimi/20%Monthly2018-06-22 12:56
https://www.informatat.com/juventusi-udheheq-garen-per-golovin/20%Monthly2018-06-22 12:54
https://www.informatat.com/facebook-messenger-tani-iu-perkthen-automatikisht-mesazhet-ne-keto-dy-gjuhe/20%Monthly2018-06-22 12:51
https://www.informatat.com/tifozet-e-argjentines-kerkojne-pensionimin-e-messit/20%Monthly2018-06-22 12:48
https://www.informatat.com/obsh-ja-e-liston-varesine-nga-video-lojerat-si-problem-te-shendetit-mendor/20%Monthly2018-06-22 12:43
https://www.informatat.com/gashi-vendimi-i-minstrit-hamza-per-pagen-perpjekje-per-ta-ndrequr-imazhin-e-pdkse/20%Monthly2018-06-22 12:40
https://www.informatat.com/emigranti-qellohet-me-arme-ne-napoli/20%Monthly2018-06-22 12:35
https://www.informatat.com/vazhdojne-punimet-per-sanimin-e-rrugeve-fushore-te-bllokuara-nga-reshjet-e-shiut/20%Monthly2018-06-22 12:32
https://www.informatat.com/inspektorati-i-arsimit-kerkon-nga-senati-i-up-se-ndryshimin-e-rregullores-per-avancime-akademike/20%Monthly2018-06-22 12:29
https://www.informatat.com/vuciq-te-dielen-do-te-jete-veshtire/20%Monthly2018-06-22 13:12
https://www.informatat.com/darka-e-vone-eshte-nje-nga-shkaktaret-e-infarktit-te-zemres/20%Monthly2018-06-22 12:22
https://www.informatat.com/e-habitshme-statistikat-tregojne-nje-messi-tjeter/20%Monthly2018-06-22 12:19
https://www.informatat.com/shqiperia-e-gatshme-te-marre-te-burgosurit-shqiptare-ne-itali/20%Monthly2018-06-22 12:16
https://www.informatat.com/banoret-e-fshatit-rrjoll-ne-velipoje-ne-proteste-per-pronat/20%Monthly2018-06-22 12:14
https://www.informatat.com/mitchell-shba-ja-dhe-be-ja-duan-reformimin-e-ballkanit/20%Monthly2018-06-22 12:08
https://www.informatat.com/jolie-dhe-pitt-ne-lufte-per-kujdestarine-e-femijeve/20%Monthly2018-06-22 12:05
https://www.informatat.com/mpj-liberia-rikonfirmon-njohjen-e-kosoves-hedh-poshte-lajmet-e-rreme-serbe/20%Monthly2018-06-22 13:39
https://www.informatat.com/nga-17-shtatori-rruga-e-kombit-me-pagese/20%Monthly2018-06-22 11:57
https://www.informatat.com/e-premtja-te-gjithe-ne-bregdetin-e-shqiperise/20%Monthly2018-06-22 11:52
https://www.informatat.com/bebe-rexha-nxjerr-ne-shitje-albumin-e-pare/20%Monthly2018-06-22 11:44
https://www.informatat.com/skandalet-me-te-medha-te-monarkise/20%Monthly2018-07-24 09:56
https://www.informatat.com/e-mbijetuara-e-kancerit-takohet-me-infermieren-pas-30-vjetesh/20%Monthly2018-06-22 11:37
https://www.informatat.com/lajmet-per-strehim-te-660-mije-refugjateve-rama-i-cileson-brockulla/20%Monthly2018-06-22 11:33
https://www.informatat.com/e-veshtire-por-jo-e-pamundur-ja-shpresat-per-argjentinen/20%Monthly2018-06-22 11:28
https://www.informatat.com/lojtaret-kerkojne-shkarkimin-e-trajnerit-te-argjentines/20%Monthly2018-06-22 11:25
https://www.informatat.com/miu-han-19-mije-dollare-ne-nje-bankomat/20%Monthly2018-06-22 11:25
https://www.informatat.com/delawiekorrupsioni-eshte-i-rrenjosur-thelle/20%Monthly2018-06-22 11:23
https://www.informatat.com/dalic-i-kroacise-njeriu-qe-fitoi-trofe-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-22 11:14
https://www.informatat.com/cfare-nuk-duhet-ngrene-per-bark-te-sheshte/20%Monthly2018-06-22 11:12
https://www.informatat.com/haradinaj-per-rritje-te-pagave-edhe-une-mund-te-kallxoj-burrni-si-hamza/20%Monthly2018-06-22 11:11
https://www.informatat.com/veseli-fakt-se-egjiptianet-kosoves-ballafaqohen-sot-me-sfida-e-probleme/20%Monthly2018-06-22 11:07
https://www.informatat.com/kmdlnj-kushtezimi-i-qytetareve-me-shlyerje-te-borxheve-shkelje-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-06-22 11:00
https://www.informatat.com/qeveria-me-vendim-krijon-edhe-nje-zone-ekonomike-ne-rahovec/20%Monthly2018-06-22 10:58
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-rekomandim-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-06-22 10:52
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-dhuron-gjak-10-minuta-nga-koha-juaj-shpetojne-tri-jete/20%Monthly2018-06-22 10:44
https://www.informatat.com/zgjidhet-kryeshefi-i-ekzekutivit-te-telekomit-te-kosoves/20%Monthly2018-06-22 10:34
https://www.informatat.com/per-211-punonjes-te-leposaviqit-ska-me-paga-nga-buxheti-i-vecante/20%Monthly2018-06-22 10:26
https://www.informatat.com/kurti-kosova-kete-vit-tejkaloi-shifren-e-borxhit-prej-1-miliarde-eurove/20%Monthly2018-06-22 10:25
https://www.informatat.com/delawie-kosova-ne-be-vetem-nese-ka-gjykata-te-pavarura-dhe-te-pakorruptuara/20%Monthly2018-06-22 10:17
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-keto-projektligje/20%Monthly2018-06-22 10:05
https://www.informatat.com/masht-dhe-ambasada-e-frances-me-marreveshje-per-bashkefinancim-te-studenteve-te-nivelit-master/20%Monthly2018-06-22 09:55
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-interpelance-per-53-milionet-e-bechtel-enkas/20%Monthly2018-06-22 09:51
https://www.informatat.com/shtetet-me-te-lira-per-ti-vizituar-kete-vere/20%Monthly2018-06-22 09:40
https://www.informatat.com/map-ndan-mirenjohje-per-nepunesit-civile-me-te-dalluar-te-vitit/20%Monthly2018-06-22 09:32
https://www.informatat.com/vullkan-i-madh-pritet-te-shpertheje-per-here-te-pare-ne-500-vjet/20%Monthly2018-07-24 09:56
https://www.informatat.com/alarm-per-bombe-ne-londer-evakuohet-nje-stacion-treni/20%Monthly2018-06-22 09:19
https://www.informatat.com/kujdes-nga-parate-false-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-22 09:16
https://www.informatat.com/veliu-thacit-puna-e-mbare-te-qofte-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-22 09:10
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-shqiptar-ne-itali-dyshohet-se-u-vra/20%Monthly2018-06-22 09:07
https://www.informatat.com/te-ferrari-optimiste-per-fitore-pista-e-frances-na-pershtatet/20%Monthly2018-06-22 09:03
https://www.informatat.com/policia-britanike-arreston-personin-qe-pretendonte-se-kishte-bombe/20%Monthly2018-06-22 09:01
https://www.informatat.com/haradinaj-zotohet-per-perfshirjen-e-komunitetit-egjiptian-ne-institucione/20%Monthly2018-06-22 08:54
https://www.informatat.com/daciq-edhe-10-shtete-po-e-shqyrtojne-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-06-22 08:50
https://www.informatat.com/del-per-tua-shitur-telefonin-e-rrahin-dhe-ia-vjedhin/20%Monthly2018-06-22 08:46
https://www.informatat.com/le-dhuraten-e-fundit-reperi-qe-u-vra-do-behej-baba-se-shpejti/20%Monthly2018-06-22 08:41
https://www.informatat.com/blick-sonte-kunder-serbise-na-duhen-11-behrama/20%Monthly2018-06-22 08:39
https://www.informatat.com/arbeloa-modric-eshte-10-shi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2018-06-22 08:36
https://www.informatat.com/klopp-ja-pse-na-mungon-shqiperia-ne-boteror/20%Monthly2018-06-22 08:34
https://www.informatat.com/sulmuesi-serb-per-shqiptaret-e-zvicres-nese-jane-aq-patriote-pse-sluajne-per-kosoven/20%Monthly2018-06-22 08:33
https://www.informatat.com/punetoret-japoneze-denohen-pasi-hengren-dreke-tre-minuta-me-heret/20%Monthly2018-06-22 08:59
https://www.informatat.com/pastrohet-rruga-dhe-trotuari-ne-rrugen-gezim-hamza-piktori-ne-rahovec/20%Monthly2018-06-22 09:12
https://www.informatat.com/kenga-e-james-bluntit-i-eshte-dedikuar-nje-vajze-shqiptare/20%Monthly2018-06-22 08:26
https://www.informatat.com/melania-trump-viziton-qendrat-e-ndalimit-te-femijeve-emigrante/20%Monthly2018-06-22 08:24
https://www.informatat.com/qeverisja-e-kamenices-heq-dore-nga-meditjet-e-udhetimeve-zyrtare/20%Monthly2018-06-22 08:22
https://www.informatat.com/heidi-klum-dedikim-per-te-dashurin-16-vjet-me-te-ri/20%Monthly2018-06-22 08:19
https://www.informatat.com/barcelona-i-ofron-10-milione-page-yllit-te-juventusit/20%Monthly2018-06-22 08:16
https://www.informatat.com/nzz-gjermania-imponon-zgjidhjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-22 08:14
https://www.informatat.com/si-hyjne-ne-shba-emigrantet-pa-dokumente/20%Monthly2018-06-22 08:11
https://www.informatat.com/barcelona-interesohet-per-pogban/20%Monthly2018-06-22 08:09
https://www.informatat.com/lume-kritikash-per-xhaketen-e-melania-trump/20%Monthly2018-06-22 08:07
https://www.informatat.com/vershimi-ne-shkollen-ismail-qemali-permbyt-njehsorin-e-rrymes/20%Monthly2018-06-22 08:05
https://www.informatat.com/kleriku-indonezian-denohet-me-vdekje/20%Monthly2018-06-22 08:03
https://www.informatat.com/serbi-zvicer-duel-i-skuadrave-te-supermotivuara/20%Monthly2018-06-22 08:01
https://www.informatat.com/turqia-ndalon-14-militante-te-dyshuar-te-is-it/20%Monthly2018-06-22 07:58
https://www.informatat.com/aktori-fisnik-ademi-kryeson-keshillin-drejtues-te-teatrit-kombetar/20%Monthly2018-06-22 07:56
https://www.informatat.com/formacionet-e-super-ndeshjes-serbia-zvicra/20%Monthly2018-06-22 07:54
https://www.informatat.com/opozita-nuk-duhet-te-tregohet-refuzuese-dhe-inatcore/20%Monthly2018-06-22 07:50
https://www.informatat.com/ovl-paralajmeron-thacin/20%Monthly2018-06-22 07:41
https://www.informatat.com/komuna-e-prizrenit-angazhoi-78-punetore-me-kontrata-te-vecanta/20%Monthly2018-06-22 07:37
https://www.informatat.com/nje-ndeshje-boterori-me-kosoven-ne-qender/20%Monthly2018-06-22 07:32
https://www.informatat.com/zevendesministri-i-drejtesise-flet-per-ministrat-me-aktakuze-video/20%Monthly2018-06-22 07:30
https://www.informatat.com/operacionet-per-gjykaten-speciale-do-ti-zhvilloje-eulex-i/20%Monthly2018-06-22 07:25
https://www.informatat.com/mbi-100-paciente-presin-per-tu-operuar-ne-zemer-2/20%Monthly2018-06-22 07:28
https://www.informatat.com/kosova-terheq-energji-ne-menyre-te-paautorizuar-nga-rrjeti-evropian/20%Monthly2018-06-22 07:21
https://www.informatat.com/edhe-dhjetera-vende-po-e-rishikojne-vendimin-per-kosoven/20%Monthly2018-06-22 09:33
https://www.informatat.com/mbi-100-paciente-presin-per-tu-operuar-ne-zemer/20%Monthly2018-06-22 07:18
https://www.informatat.com/deshton-per-here-te-trete-konkursi-per-drejtor-te-agjencise-se-akreditimit/20%Monthly2018-06-22 07:18
https://www.informatat.com/mot-i-ndryshueshem-deri-ne-fundjave/20%Monthly2018-06-22 07:15
https://www.informatat.com/disfatat-diplomatike-te-kosoves/20%Monthly2018-06-22 07:15
https://www.informatat.com/administrata-publike-e-kosoves-ka-avancuar-shume-ne-sherbime/20%Monthly2018-06-22 10:17
https://www.informatat.com/thaci-i-vonuar-per-konsensusin/20%Monthly2018-06-22 07:11
https://www.informatat.com/dialogu-nis-te-dielen-thaci-i-mban-temat-sekret/20%Monthly2018-06-22 07:29
https://www.informatat.com/taksapaguesit-kosovare-do-te-paguajne-dyfish-per-radiotelevizionin-publik/20%Monthly2018-06-22 07:08
https://www.informatat.com/liberalizimi-rrezikohet-nga-shtetet-e-medha/20%Monthly2018-06-22 07:21
https://www.informatat.com/femija-nuk-pushon-se-qari-gjate-pagezimit-prifti-e-godet-me-shuplake-video/20%Monthly2018-06-21 22:22
https://www.informatat.com/christina-aguilera-topless-per-albumin-e-ri-foto/20%Monthly2018-06-21 22:18
https://www.informatat.com/zbulohet-porsche-i-pare-100-elektrik/20%Monthly2018-06-21 21:26
https://www.informatat.com/zonja-e-pare-vizite-surprize-te-femijet-emigrante/20%Monthly2018-06-21 21:22
https://www.informatat.com/vdes-konsuli-i-kosoves-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-06-21 21:18
https://www.informatat.com/statistikat-shokuese-te-messit-leo-deshtoi-dhe-ndaj-kroacise/20%Monthly2018-06-21 21:12
https://www.informatat.com/nxjerr-gjoksin-me-stil-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2018-06-21 20:45
https://www.informatat.com/josheni-te-mos-ju-harroje-pas-takimit-te-pare/20%Monthly2018-06-21 20:42
https://www.informatat.com/e-pabesueshme-opozita-ne-shqiperi-lobon-kunder-negociatave-per-be/20%Monthly2018-06-21 20:38
https://www.informatat.com/shikojeni-cfare-bejne-ne-vendlindjen-e-xherdan-shaqirit-foto/20%Monthly2018-06-21 20:34
https://www.informatat.com/edhe-shaqiri-i-ka-dy-fjale-per-serbine/20%Monthly2018-06-21 20:30
https://www.informatat.com/biznismenit-shqiptar-i-hidhet-vetura-ne-ere/20%Monthly2018-06-21 20:27
https://www.informatat.com/notat-e-lojtareve-kroaci-argjentine-ku-eshte-messi/20%Monthly2018-06-21 20:18
https://www.informatat.com/keto-jane-shenja-qe-ajo-po-luan-me-ju/20%Monthly2018-06-21 20:15
https://www.informatat.com/si-u-rrezikuan-sot-nxenesit-nga-vershimet-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-06-21 20:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-messi-i-kroacise-sonte/20%Monthly2018-06-21 20:10
https://www.informatat.com/spiderman-njeri-ngjitet-ne-ndertesen-57-kateshe-video/20%Monthly2018-06-21 20:07
https://www.informatat.com/limaj-nisma-nuk-ben-pazare-me-shtetin/20%Monthly2018-06-21 20:02
https://www.informatat.com/diku-ne-kosove-1-buke-kushton-40-cent/20%Monthly2018-06-21 19:59
https://www.informatat.com/perplasje-mes-partnereve-te-koalicionitkopile-te-politikes-ditore/20%Monthly2018-06-21 19:54
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ky-do-te-jete-shqiptari-me-provokues-foto/20%Monthly2018-06-21 19:49
https://www.informatat.com/pasi-i-fitoi-kombetarja-dikush-propozon-martese-video/20%Monthly2018-06-21 19:33
https://www.informatat.com/thyhet-rekordi-i-ronaldos-ne-boteror/20%Monthly2018-06-21 19:29
https://www.informatat.com/dhuna-familjare-ne-shqiperi-shifer-e-frikshme/20%Monthly2018-06-21 19:25
https://www.informatat.com/hapet-tenderi-per-ndertimin-e-termocentralit-te-ri/20%Monthly2018-06-21 19:21
https://www.informatat.com/ndihuni-in-keta-jane-fustanat-e-kesaj-vere/20%Monthly2018-06-21 19:15
https://www.informatat.com/nderron-jete-veprimtari-skender-kastrati/20%Monthly2018-06-21 19:11
https://www.informatat.com/keshtu-nuk-e-keni-pare-asnjehere-miriam-canin-epo-vera-e-nxehte/20%Monthly2018-06-21 19:05
https://www.informatat.com/xhaka-jemi-gati-per-serbine/20%Monthly2018-06-21 18:59
https://www.informatat.com/u-largua-nga-kosova-ne-lufte-sot-inxhiniere-e-suksesshme-ne-amerike/20%Monthly2018-06-21 18:53
https://www.informatat.com/dikur-kulle-pastaj-burg-sot-shtepi/20%Monthly2018-06-21 18:46
https://www.informatat.com/bresheri-demton-bujqesine-ne-podujeve/20%Monthly2018-06-21 18:39
https://www.informatat.com/fluturimi-me-interesant-e-bene-erdoganvideo/20%Monthly2018-06-21 18:36
https://www.informatat.com/ceku-demilitarizimit-i-uck-se-ishte-beteje-diplomatike/20%Monthly2018-06-21 19:19
https://www.informatat.com/daciqit-i-del-pune-edhe-ne-futboll-provokon-yjet-kosovar/20%Monthly2018-06-21 18:29
https://www.informatat.com/abrashi-gjen-fajtorin-per-vershimet-gjithandej-prishtines/20%Monthly2018-06-21 18:22
https://www.informatat.com/vv-po-pergatit-kallezim-penal-ndaj-vendimit-per-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-06-21 18:19
https://www.informatat.com/pas-30-vitesh-padi-per-helmimet-ndaj-serbise/20%Monthly2018-06-21 18:16
https://www.informatat.com/vazhdojne-aktakuzat-per-rastin-stenta/20%Monthly2018-06-21 18:12
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-pse-bllokohet-antaresimi-i-shqiperise-ne-be/20%Monthly2018-06-21 18:07
https://www.informatat.com/u-be-ushtrues-detyre-ne-kek-ja-sa-pasuri-ka-sot/20%Monthly2018-06-21 18:03
https://www.informatat.com/qkuk-me-paisje-te-reja-mjekesore-kjo-eshte-vlera/20%Monthly2018-06-21 18:00
https://www.informatat.com/afrika-veriore-nuk-i-ndihmoi-emigrantet-ne-det/20%Monthly2018-06-21 17:58
https://www.informatat.com/lidhja-e-anetareve-te-nato-s-eshte-e-forte/20%Monthly2018-06-21 17:53
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-djalit-te-fatmir-limajt-me-tona-tmirat/20%Monthly2018-06-21 17:47
https://www.informatat.com/shpetohen-emigrantet-afrikane-mesojeni-si/20%Monthly2018-06-21 17:43
https://www.informatat.com/vijne-informacione-per-vdekjen-e-ivanoviqit-ja-kush-eshte-i-perzier/20%Monthly2018-06-21 17:40
https://www.informatat.com/presidenti-dhe-bashkeshortja-kerkon-pishine-ne-keshtjelle/20%Monthly2018-06-21 17:36
https://www.informatat.com/edhe-kjo-pjese-e-prishtines-u-shnderrua-ne-deti-video/20%Monthly2018-06-21 17:33
https://www.informatat.com/reshjet-vershuan-edhe-shkollen-kishte-mesim-video/20%Monthly2018-06-21 17:27
https://www.informatat.com/veseli-rivarrosja-e-gjeneraleve-e-dhimbshme/20%Monthly2018-06-21 17:23
https://www.informatat.com/ahmeti-te-gjitha-ekipet-ne-teren/20%Monthly2018-06-21 17:20
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-eshte-vone/20%Monthly2018-06-21 19:40
https://www.informatat.com/mbyllin-te-pamet-kryeministri-me-vllezer-me-fotografi-te-lumtur/20%Monthly2018-06-21 17:12
https://www.informatat.com/si-u-bllokua-rruga-b-nga-shiu-i-pasdites-video/20%Monthly2018-06-21 17:08
https://www.informatat.com/vetura-fundoset-ne-uje-prishtine-video/20%Monthly2018-06-21 17:06
https://www.informatat.com/uji-vershon-neper-markete-video/20%Monthly2018-06-21 17:01
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-2/20%Monthly2018-06-21 16:29
https://www.informatat.com/pacolli-liberia-nuk-e-terhoqi-njohjen/20%Monthly2018-06-21 14:52
https://www.informatat.com/formacioni-i-ndeshjes-france-peru-2/20%Monthly2018-06-21 14:51
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-troket-intervistohet-nje-deshmitar/20%Monthly2018-06-21 19:20
https://www.informatat.com/makwana-sekreti-per-shitje-te-kuptosh-sjelljen-e-konsumatorit/20%Monthly2018-06-21 14:48
https://www.informatat.com/formacioni-i-ndeshjes-france-peru/20%Monthly2018-06-21 14:44
https://www.informatat.com/video-loja-fortnite-pushton-boten/20%Monthly2018-06-21 14:41
https://www.informatat.com/kosid-mirepret-vendimin-e-bb-se-per-te-mbeshtetur-zhvillimin-e-energjise-se-paster-ne-kosove/20%Monthly2018-06-21 14:39
https://www.informatat.com/nxenesit-e-komuniteteve-vizitojne-policine/20%Monthly2018-06-21 14:38
https://www.informatat.com/arifi-i-reagon-apostoloves-per-pagat/20%Monthly2018-06-21 19:18
https://www.informatat.com/shi-ne-prishtine-bllokohen-rruget/20%Monthly2018-06-21 14:36
https://www.informatat.com/emre-can-zyrtarizohet-te-juventusi/20%Monthly2018-06-21 14:36
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-te-verberit-te-lirohen-nga-tatimi-ne-prone/20%Monthly2018-06-21 14:34
https://www.informatat.com/kryeministri-italian-njofton-se-be-ja-do-te-terheqe-deklaraten-per-imigrim/20%Monthly2018-06-21 14:33
https://www.informatat.com/australia-pengese-per-danimarken-barazim-1-1/20%Monthly2018-06-21 14:10
https://www.informatat.com/rusia-surprize-per-ditelindjen-e-messit/20%Monthly2018-06-21 14:08
https://www.informatat.com/kryeministri-italian-be-ja-do-te-terheqe-deklaraten-per-imigrim/20%Monthly2018-06-21 14:07
https://www.informatat.com/kosid-mirepret-vendimin-e-bankes-boterore-per-te-mbeshtetur-zhvillimin-e-energjise-se-paster-ne-kosove/20%Monthly2018-06-21 14:04
https://www.informatat.com/alarm-te-anglia-demtohet-dele-alli/20%Monthly2018-06-21 14:04
https://www.informatat.com/inspeksioni-nderpret-punimet-ne-mitrovice/20%Monthly2018-06-21 14:03
https://www.informatat.com/keshilltari-amerikan-john-bolton-planifikon-vizite-ne-moske/20%Monthly2018-06-21 14:01
https://www.informatat.com/messi-ka-ditelindjen-shikoni-cfare-kane-pergatitur-ne-rusi/20%Monthly2018-06-21 14:01
https://www.informatat.com/fabregas-messi-apo-ronaldo-leo-eshte-me-i-miri-i-te-gjitha-koherave/20%Monthly2018-06-21 13:58
https://www.informatat.com/nuk-doni-rrudha-ja-sekreti/20%Monthly2018-06-21 13:56
https://www.informatat.com/mediat-pergatitje-per-takimin-trump-putin/20%Monthly2018-06-21 13:53
https://www.informatat.com/e-pini-cdo-dite-dhe-eshte-pija-me-vdekjeprurese-keni-kujdes/20%Monthly2018-06-21 13:53
https://www.informatat.com/genc-prelvukaj-dhe-nrg-band-i-kendojne-dashurise-se-tyre-te-vjeter/20%Monthly2018-06-21 13:50
https://www.informatat.com/brukseli-reagon-ndaj-serbise-qe-po-ua-heq-vizat-shteteve-qe-se-njohin-kosoven/20%Monthly2018-06-21 17:16
https://www.informatat.com/nje-i-arrestuar-per-vrasjen-e-reperit-xxxtentacion/20%Monthly2018-06-21 13:47
https://www.informatat.com/presidenti-i-ri-ne-turqi-a-mund-te-humbe-erdogan/20%Monthly2018-06-21 13:45
https://www.informatat.com/unitedi-zyrtarizon-fredin/20%Monthly2018-06-21 13:44
https://www.informatat.com/kuci-partite-politike-te-gjejne-konsensus-per-temat-e-medha/20%Monthly2018-06-21 13:43
https://www.informatat.com/per-tretje-me-te-mire-beni-joga/20%Monthly2018-06-22 10:55
https://www.informatat.com/djalin-e-hoxhes-se-ndihmoi-shkupi-e-as-turqia-beogradi-i-gjeti-diagnozen-e-sakte/20%Monthly2018-06-21 13:40
https://www.informatat.com/fillon-asfaltimi-i-rrugeve-dhe-rrugicave-ne-gllobar-te-drenasit/20%Monthly2018-06-21 13:38
https://www.informatat.com/kurti-tregon-detaje-nga-takimi-me-ambasadorin-delawie/20%Monthly2018-06-21 14:48
https://www.informatat.com/napoli-apo-chelsea-seri-preferon-premierligen/20%Monthly2018-06-21 13:35
https://www.informatat.com/pdk-dekada-e-re-ka-ne-fokus-rinine-dhe-interesat-e-saj/20%Monthly2018-06-21 13:31
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-vjedhjen-e-kuletave/20%Monthly2018-06-21 13:28
https://www.informatat.com/18-vjecarja-iken-nga-shtepia-ja-letra-te-cilen-ia-la-familjes/20%Monthly2018-06-21 13:33
https://www.informatat.com/publikohen-rezultatet-e-testit-te-matures-2018-kalueshmeria-73-3-per-qind/20%Monthly2018-06-21 13:48
https://www.informatat.com/e-barabarte-pjesa-e-pare-mes-danimarkes-dhe-australise/20%Monthly2018-06-21 13:26
https://www.informatat.com/drita-sot-udheton-per-ne-gjibraltar-gati-debutimi-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-06-21 13:23
https://www.informatat.com/rama-merr-pjese-ne-konferencen-vjetore-te-ushtrise-amerikane-per-evrope/20%Monthly2018-06-21 13:16
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-serbi-mogherini-eshte-e-rendesishme-nuk-e-zevendesojme-ate/20%Monthly2018-06-21 13:26
https://www.informatat.com/ngrirja-e-frutave-si-tua-ruajme-shijen-e-vertete-te-veres-gjate-gjithe-vitit/20%Monthly2018-06-21 13:12
https://www.informatat.com/beckhami-parashikon-finalen-e-boterorit/20%Monthly2018-06-21 13:10
https://www.informatat.com/skriniar-me-kerkoi-man-unitedi-interi-i-ktheu-mbrapa/20%Monthly2018-06-21 13:07
https://www.informatat.com/hoti-rrisni-pagat-por-sipas-ligjit/20%Monthly2018-06-21 13:35
https://www.informatat.com/45781-2/20%Monthly2018-06-21 13:05
https://www.informatat.com/vazhdojne-keqperdorimet-shfrytezohen-veturat-e-shtetit/20%Monthly2018-06-21 13:02
https://www.informatat.com/vuciq-prane-dorezimit-pesimist-per-dialogun/20%Monthly2018-06-21 12:59
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-dekoroi-reporteret-e-luftes-nuhi-bytycin-dhe-abaz-zeken/20%Monthly2018-06-21 12:57
https://www.informatat.com/filluan-punen-18-specialiste-te-ri-ne-spitalet-e-pergjithshme/20%Monthly2018-06-21 12:54
https://www.informatat.com/te-dashurat-e-futbollisteve-super-tifoze-cila-eshte-me-e-bukura/20%Monthly2018-06-21 12:53
https://www.informatat.com/9-mesime-per-shitjet-stresin-dhe-suksesin-si-ndermarres/20%Monthly2018-06-21 12:51
https://www.informatat.com/fansja-ruse-ben-tatuazh-emrin-e-reperit-shqiptar/20%Monthly2018-06-21 12:46
https://www.informatat.com/futbollistet-me-veshje-ushtarake-shikoni-si-duken-si-gjeneral/20%Monthly2018-06-21 12:46
https://www.informatat.com/dittmann-be-ja-do-marredhenie-te-mira-me-fqinjet-edhe-te-serbise-me-kosoven/20%Monthly2018-06-21 12:41
https://www.informatat.com/ky-eshte-gjesti-me-i-cmendur-kendojne-kengen-e-hitlerit-midis-rusise/20%Monthly2018-06-21 12:41
https://www.informatat.com/presidenti-ivanov-mund-ta-lere-pezull-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-06-21 12:38
https://www.informatat.com/harrojeni-futbollin-keto-jane-tifozet-me-sexy-ne-boteror/20%Monthly2018-06-21 12:37
https://www.informatat.com/ngordh-koko-gorilla-qe-mesoi-gjuhen-e-shenjave/20%Monthly2018-06-21 12:36
https://www.informatat.com/victoria-beckham-flet-per-here-te-pare-per-krizen-ne-cift/20%Monthly2018-06-21 12:33
https://www.informatat.com/tifozet-mahniten-me-kornerin-e-iscos-ndaj-iranit-video/20%Monthly2018-06-21 12:30
https://www.informatat.com/ja-me-cka-u-ushqyen-portugezet-para-ndeshjes-me-marokon-foto/20%Monthly2018-06-21 12:28
https://www.informatat.com/limaj-takon-shefin-e-fmn-se-per-kosoven-diskutojne-per-nje-sere-ceshtjesh/20%Monthly2018-06-21 12:26
https://www.informatat.com/ushqimet-ideale-per-te-djegur-yndyrat/20%Monthly2018-06-21 12:24
https://www.informatat.com/neser-zvicra-serbia-mediat-zvicrane-kane-nje-mesazh-per-shqiptaret/20%Monthly2018-06-21 12:25
https://www.informatat.com/shira-te-izoluara-ne-veri-te-shqiperise/20%Monthly2018-06-21 12:22
https://www.informatat.com/instagrami-tashme-vjen-edhe-si-televizion/20%Monthly2018-06-21 12:20
https://www.informatat.com/yjet-e-anglise-po-e-shijojne-boterorin-shikoni-cfare-kane-bere-foto/20%Monthly2018-06-21 12:17
https://www.informatat.com/boterori-i-pare-me-ironine-e-karikaturave/20%Monthly2018-06-21 12:15
https://www.informatat.com/dikush-shpreson-qe-boterorin-e-fiton-senegali/20%Monthly2018-06-21 12:10
https://www.informatat.com/ky-eshte-shkaktari-kryesor-per-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-06-21 12:09
https://www.informatat.com/serbia-ne-panik-para-ndeshjes-me-zvicren-kuptone-ku-e-kane-hallin/20%Monthly2018-06-21 12:07
https://www.informatat.com/drejtoria-e-mbrojtjes-ne-malisheve-u-apelon-qytetareve-per-kujdes-ndaj-zjarreve/20%Monthly2018-06-21 12:06
https://www.informatat.com/beckhami-ne-finale-te-boterorit-e-sheh-angline-dhe-argjentinen/20%Monthly2018-06-21 12:00
https://www.informatat.com/whatsapp-do-te-ndaloje-se-punuari-ne-keto-pajisje-ku-do-te-mbeten-miliona-njerez-pa-te/20%Monthly2018-06-21 11:58
https://www.informatat.com/basha-rama-po-sjell-siriane-qe-evropa-ti-harroje-drogen-2/20%Monthly2018-06-21 11:53
https://www.informatat.com/nje-fytyre-e-paster-vetem-me-domate-rezultati-i-shkelqyer/20%Monthly2018-06-21 11:51
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-tjeter-per-laboratorin-e-droges-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-06-21 11:47
https://www.informatat.com/publikohen-formacionet-danimarka-kerkon-kualifikimin-ndaj-australise/20%Monthly2018-06-21 11:38
https://www.informatat.com/flamuri-i-kosoves-ngrihet-ne-spanje-video/20%Monthly2018-06-21 13:38
https://www.informatat.com/pse-messi-nuk-mund-ta-fitoje-i-vetem-boterorin/20%Monthly2018-06-21 11:35
https://www.informatat.com/vetem-anglezet-dine-te-mrekullojne-keshtu-video/20%Monthly2018-06-21 11:34
https://www.informatat.com/negociohet-bashkepunim-me-microsoftin/20%Monthly2018-06-21 11:32
https://www.informatat.com/6-sekretet-e-ndermarresve-te-lumtur/20%Monthly2018-06-21 11:28
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-danimarka-australia/20%Monthly2018-06-21 11:25
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-merr-mirenjohje-nga-perfaqesuesit-e-komunitetit-egjiptian-ne-kosove/20%Monthly2018-06-21 11:19
https://www.informatat.com/kepuctari-shqiptar-ne-itali-nderohet-nga-papa-francesku/20%Monthly2018-06-21 11:16
https://www.informatat.com/ramos-messi-eshte-me-i-mire-se-maradona/20%Monthly2018-06-21 11:13
https://www.informatat.com/hoti-rritja-e-pagave-te-behet-vetem-me-ligj/20%Monthly2018-06-21 11:10
https://www.informatat.com/ndihmoi-2-siriane-per-te-kaluar-kufirin-arrestohet-41-vjecari-ne-korce/20%Monthly2018-06-21 11:04
https://www.informatat.com/emigrantet-te-fituarit-e-medhenj-te-boterorit-rus/20%Monthly2018-06-21 11:00
https://www.informatat.com/malmstrom-be-ja-eshte-e-gatshme-per-biseduar-me-shba-ne-per-tregti/20%Monthly2018-06-21 10:57
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-nga-haradinaj-te-jap-doreheqje/20%Monthly2018-06-21 13:34
https://www.informatat.com/neymari-kerkon-ngritje-te-formes-ndaj-kosta-rikes/20%Monthly2018-06-21 10:51
https://www.informatat.com/plagoset-rende-nje-femer-peje-personi-i-dyshuar-ne-arrati/20%Monthly2018-06-21 10:53
https://www.informatat.com/sergio-ramos-e-ka-me-maradonen/20%Monthly2018-06-21 10:49
https://www.informatat.com/e-lodhur-nga-ngacmimet-vajza-12-vjece-vret-veten/20%Monthly2018-07-24 09:57
https://www.informatat.com/loftus-cheek-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2018-06-21 10:43
https://www.informatat.com/pergatitja-e-pergjumur-ndikoi-ne-startin-e-dobet-te-gjermanise/20%Monthly2018-06-21 10:41
https://www.informatat.com/marihuana-do-te-jete-legale-prej-17-tetorit/20%Monthly2018-06-21 10:38
https://www.informatat.com/inter-do-qe-ta-huazoje-mbrojtesin-e-chelsea/20%Monthly2018-06-21 10:35
https://www.informatat.com/sbashk-serish-shpreh-pakenaqesi-per-pagat/20%Monthly2018-06-21 10:33
https://www.informatat.com/angela-merkel-rrezikon-shume-ne-debatin-per-ceshtjen-e-azilit/20%Monthly2018-06-21 10:32
https://www.informatat.com/cmitizimi-i-skenderbeut-konsiderohet-varferim-i-identitetit-te-shqiptareve/20%Monthly2018-06-21 10:29
https://www.informatat.com/lekaj-dhe-laszlo-markusz-biseduan-per-progresin-e-projekteve-infrastrukturore/20%Monthly2018-06-21 10:26
https://www.informatat.com/perplasje-ne-komision-mes-albulena-haxhiut-e-hajdar-beqes-video/20%Monthly2018-06-21 10:28
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-paralajmerojne-eskalim-te-situates/20%Monthly2018-06-21 10:23
https://www.informatat.com/kovacic-individualisht-jemi-me-te-mire-se-argjentina-por-pa-messin/20%Monthly2018-06-21 10:21
https://www.informatat.com/pacolli-nis-viziten-zyrtare-ne-principaten-e-lihtenshtajnit/20%Monthly2018-06-21 10:19
https://www.informatat.com/kater-probleme-te-perditshme-qe-i-zgjidh-vetem-hudhra/20%Monthly2018-06-21 10:18
https://www.informatat.com/ja-pse-sduhet-ta-pini-kafen-e-nxehte/20%Monthly2018-06-21 10:15
https://www.informatat.com/mbyllet-pakti-shqiperi-greqine-pritet-nenshkrimi-nga-rama-e-tsipras/20%Monthly2018-06-21 10:14
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-ne-trup-nese-ferkoni-gishtat-e-caktuar-vetem-nje-minute/20%Monthly2018-06-21 10:12
https://www.informatat.com/sivjet-nhardh-fest-me-pamje-kah-vneshtat/20%Monthly2018-06-21 10:11
https://www.informatat.com/keto-tri-shenja-me-se-shpejti-kendellen-nga-divorci/20%Monthly2018-06-21 10:10
https://www.informatat.com/cfare-e-ben-te-mire-nje-udheheqes-sipas-justin-trudeau/20%Monthly2018-06-21 10:09
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-grua-ne-istog/20%Monthly2018-06-21 10:06
https://www.informatat.com/saransku-qyteti-i-humbur-qe-gjallerohet-prej-boterorit/20%Monthly2018-06-21 10:03
https://www.informatat.com/me-ligjin-per-pasurine-e-pajustifikueshme-permbyset-sistemi-i-drejtesise/20%Monthly2018-06-21 13:13
https://www.informatat.com/ndalohet-konsumimi-i-ngrenjes-se-qenit-ne-kore/20%Monthly2018-06-21 10:00
https://www.informatat.com/njihuni-me-rregullin-90-10-per-marrjen-e-vendimeve/20%Monthly2018-06-21 09:56
https://www.informatat.com/cfare-bejne-supermodelet-e-famshme/20%Monthly2018-06-21 09:56
https://www.informatat.com/argjentina-ne-proven-e-zjarrit-me-kroacine-franca-e-danimarka-per-kualifikimin/20%Monthly2018-06-21 09:54
https://www.informatat.com/shumica-e-femrave-nuk-duan-te-krijojne-lidhje-me-meshkujt-qe-kane-mjekra-hipsteri/20%Monthly2018-06-21 09:53
https://www.informatat.com/australia-ka-rastin-ndaj-danimarkes-te-shfaqe-potencialin-qe-ka/20%Monthly2018-06-21 09:51
https://www.informatat.com/shoqata-27-prilli-1999-meje-ankohen-per-punimet-ne-memorialin-e-mejes/20%Monthly2018-06-21 09:48
https://www.informatat.com/vuciq-flet-per-haradinajn-hotin-e-hoxhajn-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-06-21 10:56
https://www.informatat.com/trump-permbysi-politiken-e-ndarjes-se-femijeve-fajin-ua-faturon-demokrateve/20%Monthly2018-06-21 09:48
https://www.informatat.com/basha-rama-po-sjell-siriane-qe-evropa-ti-harroje-drogen/20%Monthly2018-06-21 09:45
https://www.informatat.com/prifti-godet-foshnjen-me-shuplake-gjate-pagezimit-video/20%Monthly2018-06-21 09:43
https://www.informatat.com/arrestohet-kapoja-e-hasit-qe-trafikonte-shqiptare-ne-angli/20%Monthly2018-06-21 09:41
https://www.informatat.com/veseli-pret-ne-zyren-e-tij-familjen-e-legjendes-se-futbollit-fadil-vokrri/20%Monthly2018-06-21 10:25
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-veseli-takoi-nje-delegacion-nga-bundestagu-gjerman/20%Monthly2018-06-21 10:23
https://www.informatat.com/shtate-gabimet-e-pafalshme-qe-bejne-shumica-e-grave/20%Monthly2018-06-21 09:27
https://www.informatat.com/lansohet-aplikacioni-dhuro-gjak-pritet-te-ndikoje-ne-rritjen-e-numrit-te-dhuruesve-te-gjakut/20%Monthly2018-06-21 09:23
https://www.informatat.com/kampionati-boteror-gjobiten-serbia-dhe-meksika/20%Monthly2018-06-21 09:20
https://www.informatat.com/kengetarja-turke-vritet-ne-nje-klub-nate-ne-bodrum/20%Monthly2018-06-21 09:17
https://www.informatat.com/apostolova-nuk-mirepret-vendimin-e-kushtetueses-per-rritje-te-pagave/20%Monthly2018-06-21 09:11
https://www.informatat.com/masht-shteti-ka-detyrim-ti-mbroje-femijet-nga-dhuna/20%Monthly2018-06-21 09:10
https://www.informatat.com/me-veshtiresi-buxhetore-por-ligji-per-personat-e-verber-po-zbatohet/20%Monthly2018-06-21 09:04
https://www.informatat.com/arsyet-e-shtrenjetimit-te-naftes-dhe-benzines/20%Monthly2018-07-24 09:57
https://www.informatat.com/rrahje-mes-dy-femrave-ne-peje-video/20%Monthly2018-06-21 08:53
https://www.informatat.com/harta-e-dhimbjeve-si-ta-kuptoni-cfare-i-shkakton-ato/20%Monthly2018-06-21 08:52
https://www.informatat.com/turqia-nis-me-tarifat-hakmarrese-kunder-shba-se/20%Monthly2018-06-21 08:45
https://www.informatat.com/zyrtare-para-ndeshjes-me-zvicren-kombetarja-e-serbise-merr-denimin-e-rende-nga-fifa/20%Monthly2018-06-21 08:43
https://www.informatat.com/niveli-qendror-e-cileson-te-paligjshem-lokacionin-e-xhamise/20%Monthly2018-06-21 08:42
https://www.informatat.com/nuk-ka-viza-sivjet-politikanet-mos-te-premtojne-liberalizim/20%Monthly2018-06-21 09:37
https://www.informatat.com/media-zvicerane-neser-te-gjithe-kosovaret-jane-zvicerane/20%Monthly2018-06-21 08:39
https://www.informatat.com/unhcr-ja-demanton-deklaratat-e-jevtiqit-per-200-mije-serbe-te-zhvendosur-nga-kosova/20%Monthly2018-06-21 08:35
https://www.informatat.com/futbollisti-i-liverpool-it-kryen-vizitat-mjekesore-te-juventusi/20%Monthly2018-06-21 08:31
https://www.informatat.com/regjisorja-berisha-i-shmanget-konfliktit-te-interesit-me-largim-nga-teatri/20%Monthly2018-06-21 08:26
https://www.informatat.com/lufta-e-serbise-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-21 08:25
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-nje-zyrtari-ne-komunen-e-pejes-per-keqperdorim-te-pozites/20%Monthly2018-06-21 08:22
https://www.informatat.com/serbia-nuk-ndalet-ja-per-kend-dhe-per-cfare-ankohet-ne-be/20%Monthly2018-06-21 09:28
https://www.informatat.com/familja-fajeson-shoferin-e-autoambulances-per-vdekjen-e-familjares-se-tyre/20%Monthly2018-06-21 08:16
https://www.informatat.com/mbi-7-mije-maturante-deshtojne-testin-e-matures/20%Monthly2018-06-21 08:14
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-rrahjen-ne-prizren/20%Monthly2018-06-21 08:13
https://www.informatat.com/administrata-tatimore-e-kosoves-prezanton-rezultatet-e-anketes-me-tatimpagues-live/20%Monthly2018-06-21 09:11
https://www.informatat.com/kam-vuajtur-nga-depresioni-askush-nuk-e-di/20%Monthly2018-06-21 08:09
https://www.informatat.com/transformimi-i-bregut-perendimor-te-liqenit-te-shkodres-ne-perle-turistike/20%Monthly2018-06-21 08:07
https://www.informatat.com/ruset-dhe-tifozet-e-huaj-godasin-direkt-ne-dashuri/20%Monthly2018-06-21 08:04
https://www.informatat.com/danezet-ia-paguajne-aeroplanin-bashkelojtarit-per-te-pare-vajzen-e-porsalindur/20%Monthly2018-06-21 08:01
https://www.informatat.com/dua-lipa-tradhtoi-apo-e-tradhtuan/20%Monthly2018-06-21 07:58
https://www.informatat.com/ne-vlore-protestojne-per-lejet-e-lundrimit/20%Monthly2018-06-21 07:55
https://www.informatat.com/i-mituri-vjedh-400-euro-nga-kasaforta-e-xhamise-ne-gjilan-i-caktohet-masa-e-paraburgimit/20%Monthly2018-06-21 07:53
https://www.informatat.com/azilkerkuesit-futen-ne-finlande-me-id-te-kupes-se-botes/20%Monthly2018-06-21 07:51
https://www.informatat.com/diaspora-dergoi-ne-kosove-760-milione-euro/20%Monthly2018-06-21 07:48
https://www.informatat.com/arta-dobroshi-ne-shkollen-e-bombarduar-si-mesazh-per-diten-boterore-te-refugjateve/20%Monthly2018-06-21 07:45
https://www.informatat.com/diten-kur-u-mbajt-testi-i-matures-algjeria-ndali-internetin-ne-gjithe-vendin/20%Monthly2018-06-21 07:39
https://www.informatat.com/daciq-kufiri-mes-kosoves-dhe-serbise-nuk-ekziston/20%Monthly2018-06-21 08:40
https://www.informatat.com/dieta-qe-ju-mbron-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-06-21 07:36
https://www.informatat.com/meshkuj-keto-gjera-te-garderobes-tuaj-i-irritojne-femrat/20%Monthly2018-06-21 07:35
https://www.informatat.com/argjentines-i-duhet-shkelqimi-i-messit-ndaj-kroacise-se-forte/20%Monthly2018-06-21 07:35
https://www.informatat.com/zeshkanet-me-te-suksesshme-ne-pune/20%Monthly2018-06-21 07:33
https://www.informatat.com/recica-ka-veshtiresi-buxhetore-por-ligji-per-personat-e-verber-po-zbatohet/20%Monthly2018-06-21 07:31
https://www.informatat.com/si-ta-impresiononi-nje-vajze-kur-shkoni-ta-merrni-me-veture/20%Monthly2018-06-21 07:30
https://www.informatat.com/pas-ratifikimit-te-marreveshjes-ne-kuvendin-e-maqedonise-hapin-e-radhes-duhet-ta-beje-greqia/20%Monthly2018-06-21 07:28
https://www.informatat.com/dashuria-nuk-pranon-detyrim/20%Monthly2018-06-21 07:27
https://www.informatat.com/dita-e-liqenit-te-ohrit/20%Monthly2018-06-21 07:26
https://www.informatat.com/sot-ne-oren-12-e-7-minuta-fillon-vera/20%Monthly2018-06-21 07:24
https://www.informatat.com/prezantohen-rezultatet-e-projektit-parandalimi-i-dhunes-ne-shkolla/20%Monthly2018-06-21 07:24
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-demilitarizimi-i-uck-se/20%Monthly2018-06-21 08:15
https://www.informatat.com/te-rinj-nga-ballkani-perendimor-mblidhen-ne-shtigje-rinore-ne-tirane/20%Monthly2018-06-21 07:20
https://www.informatat.com/shqyrtohet-projektligji-per-trajtimin-e-ndertimeve-pa-leje/20%Monthly2018-06-21 07:19
https://www.informatat.com/vjen-tatuazhi-i-cmendur-i-tifozit-te-kane-pas-golit-ne-shtese/20%Monthly2018-06-21 07:18
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-nuk-e-ndale-ngrohjen-as-ne-temperaturat-30-grade/20%Monthly2018-06-21 07:15
https://www.informatat.com/gjykata-zvarrit-per-dy-vjet-lendet-e-shenjestruara-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-21 07:15
https://www.informatat.com/testi-psikologjik-i-frojdit-ka-cmendur-boten-zbuloni-brendine-e-shpirtit-tuaj/20%Monthly2018-06-21 07:13
https://www.informatat.com/kryeministrja-e-zelandes-se-re-lind-vajze/20%Monthly2018-06-21 07:12
https://www.informatat.com/tri-fantazite-me-te-zakonshme-seksuale-te-femrave/20%Monthly2018-06-21 07:11
https://www.informatat.com/femra-gjate-ovulacionit-gjithmone-kerkon-nje-macho-tip/20%Monthly2018-06-21 07:09
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-mbron-marreveshjen-merkel-macron/20%Monthly2018-06-21 07:08
https://www.informatat.com/celesi-per-ta-ndryshuar-jeten/20%Monthly2018-06-21 07:07
https://www.informatat.com/trump-i-jep-fund-politikes-per-ndarje-te-familjeve-te-migranteve/20%Monthly2018-06-21 07:06
https://www.informatat.com/agjenti-reali-duhet-ta-siguroje-balen-se-do-te-luaje-me-shume-nese-duan-te-qendroje/20%Monthly2018-06-21 07:04
https://www.informatat.com/femrat-preferojne-madhesine-jo-gjatesine/20%Monthly2018-06-21 07:04
https://www.informatat.com/khamenei-kritikon-shba-ne-per-ndarjen-e-femijeve-nga-prinderit/20%Monthly2018-06-21 07:02
https://www.informatat.com/brahiterapia-qe-tre-vjet-jashte-funksionit-qytetaret-shpenzojne-para-ne-shkup-dhe-ne-tirane/20%Monthly2018-06-21 07:00
https://www.informatat.com/ramos-messi-eshte-lojtari-argjentinas-me-i-miri-ne-histori/20%Monthly2018-06-21 07:00
https://www.informatat.com/huawei-matebook-x-pro-ne-prove/20%Monthly2018-06-21 06:58
https://www.informatat.com/deputetet-bllokojne-kuvendin/20%Monthly2018-06-21 08:10
https://www.informatat.com/united-meson-cmimin-e-boateng/20%Monthly2018-06-21 06:56
https://www.informatat.com/fifa-denon-serbine-dhe-meksiken-me-nga-10-mije-euro/20%Monthly2018-06-21 06:54
https://www.informatat.com/nje-tjeter-perpjekje-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-06-21 07:39
https://www.informatat.com/perfundon-gjithcka-jorginho-te-manchester-city/20%Monthly2018-06-21 06:52
https://www.informatat.com/edhe-pacolli-u-bashkohet-lutjeve-per-djalin-e-halil-kastratit/20%Monthly2018-06-21 06:51
https://www.informatat.com/suarez-nuk-jemi-te-kenaqur-me-lojen-tone-ne-boteror/20%Monthly2018-06-21 06:50
https://www.informatat.com/mcallister-te-zbatohen-te-gjitha-marreveshjet-e-brukselit/20%Monthly2018-06-21 06:49
https://www.informatat.com/serbia-ende-ka-shume-varesi-nga-rusia-dhe-politikat-e-saj/20%Monthly2018-06-21 06:47
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-7/20%Monthly2018-06-21 06:45
https://www.informatat.com/thaci-ecen-vetem/20%Monthly2018-06-21 07:21
https://www.informatat.com/fifa-denon-serbine-me-10-mije-franga/20%Monthly2018-06-20 21:18
https://www.informatat.com/pse-i-themi-shendet-dikujt-qe-teshtin/20%Monthly2018-06-20 21:19
https://www.informatat.com/me-gabime-drejtshkrimore-kryetari-tahiri-mirpret-inicativen-e-te-rinjeve-te-vushtrrisfoto/20%Monthly2018-06-20 20:01
https://www.informatat.com/cfare-te-hani-ne-ditet-e-nxehta-per-te-balancuar-lengjet-e-humbura/20%Monthly2018-06-20 19:38
https://www.informatat.com/pese-ushqimet-qe-ulin-tensionin-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2018-06-20 19:33
https://www.informatat.com/xhabir-zharku-jam-ende-pjese-e-pdk-se/20%Monthly2018-06-20 19:30
https://www.informatat.com/kim-kardashian-pozon-provokuese-ne-te-brendshme-para-pasqyresfoto/20%Monthly2018-06-20 19:21
https://www.informatat.com/modelja-mbulon-gjoksin-e-poshte-zbulohet-pothuajse-e-tera-foto/20%Monthly2018-06-20 19:16
https://www.informatat.com/fejohet-cristiano-ronaldofoto/20%Monthly2018-06-20 19:12
https://www.informatat.com/lipa-duhet-ta-dyfishojme-numrin-e-zjarrfikesve-germia-do-te-digjet-foto/20%Monthly2018-06-20 19:10
https://www.informatat.com/sheshi-skenderbej-i-tiranes-hapesira-me-e-mire-publike-ne-evrope/20%Monthly2018-06-20 18:46
https://www.informatat.com/yllka-kuqi-sjell-je-dashnia/20%Monthly2018-06-20 18:42
https://www.informatat.com/delawie-2018ta-do-te-jete-vit-i-suksesit-ne-dialog/20%Monthly2018-06-20 18:40
https://www.informatat.com/komuna-e-decanit-e-zhytur-ne-borxhe-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-06-21 06:56
https://www.informatat.com/si-te-ushqehemi-shendetshem-kur-jemi-me-pushime-ja-10-ide/20%Monthly2018-06-20 18:27
https://www.informatat.com/ndihma-per-migrantet-behet-veper-penale-ne-hungari/20%Monthly2018-06-20 18:21
https://www.informatat.com/i-dashuri-mohon-ta-kete-tradhtuar-dua-lipen/20%Monthly2018-06-20 18:07
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-naftes/20%Monthly2018-06-20 18:02
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-zbardhojne-dhembet/20%Monthly2018-06-20 17:56
https://www.informatat.com/mediet-zvicerane-e-gjithe-kosova-do-ta-mbeshtese-zvicren-kunder-serbise/20%Monthly2018-06-20 17:50
https://www.informatat.com/qyteti-me-me-se-paku-stres-ne-bote-2/20%Monthly2018-06-20 17:46
https://www.informatat.com/rusia-i-ndalon-flamujt-e-kosoves-dhe-te-shqiperise-ne-ndeshjen-zvicer-serbi/20%Monthly2018-06-20 17:42
https://www.informatat.com/8-shenja-qe-tregojne-se-keni-mungese-vitaminash/20%Monthly2018-06-20 17:36
https://www.informatat.com/gjerat-qe-njerezit-e-lumtur-i-kane-te-perbashketa/20%Monthly2018-06-20 17:21
https://www.informatat.com/harta-politike-e-ndryshuar-e-evropes/20%Monthly2018-06-20 17:19
https://www.informatat.com/zhvilloni-inteligjencen-e-femijeve-tuaj-bleni-me-pak-lodra/20%Monthly2018-06-20 17:12
https://www.informatat.com/45154-2/20%Monthly2018-06-20 17:06
https://www.informatat.com/robbie-williams-zbulon-arsyen-pse-i-tregoi-gishtin-e-mesem-kameres-gjate-ceremonise-se-hapjes-se-boterorit/20%Monthly2018-06-20 17:00
https://www.informatat.com/marreveshja-per-emrin-dergohet-per-nenshkrim-te-presidenti-ivanov/20%Monthly2018-06-20 16:57
https://www.informatat.com/%e2%80%8bivanka-trump-i-kerkoi-te-atit-ta-ndale-ndarjen-e-familjeve-te-emigranteve/20%Monthly2018-06-20 16:50
https://www.informatat.com/ministri-i-shendetesise-e-zbulon-se-pse-po-i-ikin-mjeket-jashte-kosoves/20%Monthly2018-06-20 16:48
https://www.informatat.com/konjufca-thaci-nuk-ben-ti-udheheqe-bisedimet-ska-mendesi-shtetari/20%Monthly2018-06-20 16:33
https://www.informatat.com/katy-perry-komplimenton-dua-lipen-per-linjat-trupore/20%Monthly2018-06-20 16:27
https://www.informatat.com/veseli-ne-gjakove-rinia-eshte-garance-e-zhvillimit-dhe-integrimeve-ne-dekaden-e-re/20%Monthly2018-06-20 16:21
https://www.informatat.com/9-vjecarja-i-shkruan-leter-shpend-ahmetit-i-tregon-per-gjendjen-e-rende-ne-shkolle-foto/20%Monthly2018-06-20 16:21
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-hungarez-kover-ngushellon-kryetarin-veseli-per-vdekjen-e-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-20 16:13
https://www.informatat.com/hoti-autorizimet-per-dialog-merren-ne-kuvend-jo-ne-konferenca-per-shtyp/20%Monthly2018-06-20 16:10
https://www.informatat.com/uefa-e-shqetesuar-kerkon-angazhim-me-te-madh-per-stadiumin-e-prishtines/20%Monthly2018-06-20 16:02
https://www.informatat.com/mpj-ja-thote-se-kosova-ka-te-akredituar-ambasador-jo-rezident-ne-liberi/20%Monthly2018-06-20 16:00
https://www.informatat.com/kurti-takon-delawie-diskutojne-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-20 15:55
https://www.informatat.com/ecni-shkalleve-merrni-fryme-thelle-humbni-peshe/20%Monthly2018-06-20 15:50
https://www.informatat.com/teleferiku-i-kalase-se-prizrenit-ne-kundershtim-me-tri-ligje/20%Monthly2018-06-20 15:45
https://www.informatat.com/puna-stresuese-mund-tju-le-te-verbuar/20%Monthly2018-06-20 15:36
https://www.informatat.com/kerpudhat-mund-ti-perfshini-edhe-ne-dieta/20%Monthly2018-06-20 15:33
https://www.informatat.com/prinderit-e-rinj-flene-me-pak-se-pese-ore-ne-dite-2/20%Monthly2018-06-20 15:29
https://www.informatat.com/trudeau-e-quan-te-gabuar-veprimin-e-shba-se-per-ndarje-familjare-te-emigranteve/20%Monthly2018-06-20 15:21
https://www.informatat.com/ronela-hajati-akuzon-koleget-per-blerje-klikimesh-kater-milione-ne-dite-as-rihanna-si-ben/20%Monthly2018-06-20 15:19
https://www.informatat.com/veseli-liberalizimi-i-vizave-do-te-ndodh-shume-shpejte-te-rinjte-te-mos-ikin/20%Monthly2018-06-20 15:17
https://www.informatat.com/mpj-e-kosoves-liberia-se-ka-terhequr-njohjen-eshte-propagande-e-serbise-sikur-me-ganen/20%Monthly2018-06-20 15:13
https://www.informatat.com/alternativa-mban-konventen-e-forumit-rinor-kusari-u-ben-thirrje-te-rinjve-te-mos-ikin-pas-liberalizimit/20%Monthly2018-06-20 15:11
https://www.informatat.com/holanda-vend-i-te-gjitheve/20%Monthly2018-06-20 15:05
https://www.informatat.com/roli-i-institucioneve-ne-parandalimin-e-ekstremizmit-te-dhunshem/20%Monthly2018-06-20 15:03
https://www.informatat.com/pergatitni-shputat-per-kepucet-verore/20%Monthly2018-06-20 14:59
https://www.informatat.com/pacientet-me-kancer-kane-me-shume-gjasa-te-bejne-vetevrasje/20%Monthly2018-06-20 14:49
https://www.informatat.com/merret-vendimi-per-uljen-e-meditjeve-dhe-udhetimeve-zyrtare/20%Monthly2018-06-20 14:41
https://www.informatat.com/7-aftesite-qe-duhen-per-tu-bere-te-suksesshem/20%Monthly2018-06-20 14:39
https://www.informatat.com/hasani-ne-rahovec-u-premton-mbeshtetje-veretareve/20%Monthly2018-06-20 14:39
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-uruguai-arabia-saudite/20%Monthly2018-06-20 14:35
https://www.informatat.com/importi-i-qumeshtit-nga-bosnja-ngulfat-prodhuesit-vendore/20%Monthly2018-06-20 14:34
https://www.informatat.com/7-milione-euro-mbeshtetje-per-sektorin-e-vreshtarise/20%Monthly2018-06-20 14:31
https://www.informatat.com/familja-e-imamit-kerkon-falje-publike-ndaj-haradinajve/20%Monthly2018-06-20 14:30
https://www.informatat.com/nis-asfaltimi-i-rruges-kater-korsi-gjilan-livoc-i-ulet/20%Monthly2018-06-20 14:27
https://www.informatat.com/ferizaj-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-usaid-in-per-fermeret/20%Monthly2018-06-20 14:26
https://www.informatat.com/zhvarrosen-19-deshmore-nga-varrezat-ne-polac/20%Monthly2018-06-20 14:22
https://www.informatat.com/pese-kosovare-perfundojne-burgun-pasi-luftuan-ne-siri-dhe-irak/20%Monthly2018-06-20 14:21
https://www.informatat.com/zvicra-po-ben-gjithcka-qe-ta-beje-gati-valon-behramin-per-ndeshjen-me-serbine/20%Monthly2018-06-20 14:18
https://www.informatat.com/mf-ja-ndryshon-tarifat-e-meditjeve-per-udhetime-zyrtare/20%Monthly2018-06-20 14:15
https://www.informatat.com/prekese-veterani-i-uckse-i-gatshem-te-dhuroje-veshken-per-djalin-e-semure-te-hoxhes-humanist/20%Monthly2018-06-20 14:15
https://www.informatat.com/majko-leshon-alarmin-rreth-lajmeve-per-600-mije-refugjate-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-20 14:13
https://www.informatat.com/mbi-130-mije-euro-per-organizatat-qe-ndihmojne-viktimat-e-trafikimit/20%Monthly2018-06-20 14:11
https://www.informatat.com/statistikat-interesante-te-kampionatit-boteror-2018/20%Monthly2018-06-20 14:10
https://www.informatat.com/qendron-kastrati-deklaron-para-te-gatshme-sa-per-4-makiato/20%Monthly2018-06-20 14:08
https://www.informatat.com/kampet-e-refugjateve-austriaket-duan-te-ndihmojne-shqiperine-per-kurifin/20%Monthly2018-06-20 14:07
https://www.informatat.com/nikola-kalinic-nuk-pranoje-te-jete-rezervist-i-andrej-kramaricit-te-kroacia/20%Monthly2018-06-20 14:04
https://www.informatat.com/akb-qeveria-e-kosoves-ta-plotesoj-te-drejten-parimore-te-bizneseve-te-garantuara-me-kushtetute/20%Monthly2018-06-20 14:02
https://www.informatat.com/deputetet-e-pakicave-ne-parlamentin-e-serbise-mund-te-flasin-ne-gjuhen-e-vet/20%Monthly2018-06-20 13:57
https://www.informatat.com/be-nis-me-tarifa-kunder-shba-se-nga-e-premtja/20%Monthly2018-06-20 13:54
https://www.informatat.com/molliqaj-i-entuziazmuar-pas-vendimit-te-ministrit-bedri-hamza/20%Monthly2018-06-20 13:53
https://www.informatat.com/istogu-shenon-diten-e-clirimit/20%Monthly2018-06-20 13:52
https://www.informatat.com/google-mund-te-parashikoje-rrezikun-e-vdekjes/20%Monthly2018-06-20 13:49
https://www.informatat.com/liberia-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-06-21 06:53
https://www.informatat.com/gjuriq-i-kunderpergjigjet-thacit/20%Monthly2018-06-20 13:46
https://www.informatat.com/pese-ish-refugjatet-e-famshem/20%Monthly2018-06-20 13:44
https://www.informatat.com/kosova-po-shkon-e-papergatitur-ne-dialog-mos-te-diskutohen-ceshtjet-e-brendshme/20%Monthly2018-06-20 13:41
https://www.informatat.com/brnabiq-kosova-eshte-serbi-por-na-duhet-kompromisi/20%Monthly2018-06-20 13:39
https://www.informatat.com/talenti-16-vjecar-nga-kosova-qe-po-arrin-sukses-ne-zvicer/20%Monthly2018-06-20 13:36
https://www.informatat.com/propaganda-kunder-kosoves-si-deshtoi-daciq-me-guinnea-bissaun-dhe-ganen/20%Monthly2018-06-20 19:44
https://www.informatat.com/fsk-ja-mbeshtet-qendren-kombetare-te-transfuzionit-te-gjakut/20%Monthly2018-06-20 13:32
https://www.informatat.com/papa-kritikon-administraten-trump-mbi-ndarjet-e-familjeve-emigrante/20%Monthly2018-06-20 13:26
https://www.informatat.com/west-hami-zyrtarizon-dy-transferime-pritet-felipe-anderson/20%Monthly2018-06-20 13:25
https://www.informatat.com/rekordmeni-ronaldo/20%Monthly2018-06-20 13:20
https://www.informatat.com/konsumimi-i-alkoolit-ne-adoleshence-ndikon-ne-zhvillimin-e-femijeve-tuaj/20%Monthly2018-06-20 13:19
https://www.informatat.com/veseli-takon-perfaqesues-te-korporates-amerikane-qe-do-te-hape-1000-vende-te-reja-pune/20%Monthly2018-06-20 13:16
https://www.informatat.com/rritet-tregtia-me-pakice-e-pijeve-dhe-duhanit-zvogelohet-ajo-ne-dyqane-te-specializuara/20%Monthly2018-06-20 13:13
https://www.informatat.com/konjufca-ironizon-me-thacin-ja-cka-thote/20%Monthly2018-06-20 13:10
https://www.informatat.com/plani-zhvillimor-komunal-dhe-harta-zonale-diskutohet-me-banore-te-fshatrave-te-cycavices/20%Monthly2018-06-20 13:08
https://www.informatat.com/gjilani-mban-debat-publik-per-pakon-e-reformave-ne-administrate-sherbim-civil-dhe-paga/20%Monthly2018-06-20 13:03
https://www.informatat.com/caktohet-masa-e-arrestit-shtepiak-ndaj-tre-hajnave-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-20 13:00
https://www.informatat.com/ronaldo-thyen-rekord-me-golin-ndaj-marokut/20%Monthly2018-06-20 12:57
https://www.informatat.com/monaco-sjell-geubbelsin-nga-lyoni/20%Monthly2018-06-20 12:53
https://www.informatat.com/mbi-122-mije-euro-vlera-e-padive-ndaj-komunes/20%Monthly2018-06-20 18:36
https://www.informatat.com/prezantohet-ekipi-olimpik-i-kosoves-sportisteve-u-mbahet-ligjerate-kunder-dopingut/20%Monthly2018-06-20 12:48
https://www.informatat.com/ronaldo-kalon-portugaline-ne-epersi-ndaj-marokos/20%Monthly2018-06-20 12:43
https://www.informatat.com/aliu-priti-te-rinjte-e-pen-it-i-falenderon-per-qytetarine-aktive/20%Monthly2018-06-20 12:40
https://www.informatat.com/kuvendi-i-maqedonise-me-69-vota-pro-miratoi-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-06-20 12:35
https://www.informatat.com/vidhen-30-milione-dollare-vlere-te-kriptovalutave/20%Monthly2018-06-20 12:32
https://www.informatat.com/perse-donald-trump-kurre-nuk-bart-unaze/20%Monthly2018-06-20 12:30
https://www.informatat.com/zbulohet-dicka-brenda-piramides-se-egjiptit-qe-ka-shokuar-historianet/20%Monthly2018-06-20 12:22
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-e-vdekjes-se-200-pacienteve-ne-spitalin-e-gospotit-ne-angli/20%Monthly2018-06-20 12:23
https://www.informatat.com/hoxhaj-ska-rendesi-kush-e-udheheq-dialogun-me-serbine-asociacioni-paralelisht-me-ulesen-ne-okb/20%Monthly2018-06-20 12:15
https://www.informatat.com/komisioni-per-arsim-miraton-projektligjin-per-inovacion-shkencor/20%Monthly2018-06-20 12:10
https://www.informatat.com/projekti-i-be-se-kunder-trafikimit-perzgjedh-finalistet-per-grante-qe-do-te-ndihmojne-viktimat-e-trafikimit/20%Monthly2018-06-20 12:05
https://www.informatat.com/fillojne-parapergatitjet-per-fushaten-e-korrje-shirjeve/20%Monthly2018-06-20 12:01
https://www.informatat.com/pacolli-merr-mbeshtetje-nga-holanda-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-20 11:59
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-denon-sulmin-fizik-ndaj-drejtorit-naser-korca/20%Monthly2018-06-20 11:58
https://www.informatat.com/osmani-ka-disa-fjale-per-takimin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-06-20 11:56
https://www.informatat.com/kandidatet-tregohen-te-dobet-ne-konkursin-per-drejtor-te-neurologjise/20%Monthly2018-06-20 11:55
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-duhet-te-rrezohet-qeveria/20%Monthly2018-06-20 11:51
https://www.informatat.com/ldk-paralajmeron-serish-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-06-20 13:48
https://www.informatat.com/trump-i-pergjigjet-de-niros-ke-koeficient-te-ulet-inteligjence-ke-marre-shume-grushta-ne-koke/20%Monthly2018-06-20 11:47
https://www.informatat.com/be-do-te-nise-tarifat-hakmarrese-kunder-shba-se/20%Monthly2018-06-20 11:44
https://www.informatat.com/mos-u-martoni-kurre-me-burra-qe-kane-keto-8-cilesi/20%Monthly2018-06-20 11:43
https://www.informatat.com/qyteti-me-me-se-paku-stres-ne-bote/20%Monthly2018-06-20 11:40
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-sjell-ne-jete-femijen-e-saj-te-pare/20%Monthly2018-06-20 11:35
https://www.informatat.com/agk-kundershton-mbylljen-e-komisionit-parlamentar-ku-po-shqyrtohej-projektligji-per-rtk-ne/20%Monthly2018-06-20 11:31
https://www.informatat.com/rama-fton-emigrantet-investoni-ne-agroturizem/20%Monthly2018-06-20 11:17
https://www.informatat.com/komisioni-per-buxhet-kerkon-qe-kuvendi-te-kete-zyra-per-deputetet/20%Monthly2018-06-20 11:13
https://www.informatat.com/diskutime-konkrete-nga-tryeza-e-psd-se/20%Monthly2018-06-20 11:11
https://www.informatat.com/ronaldo-i-jep-ultimatum-realit-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-06-20 11:09
https://www.informatat.com/arkep-perballet-me-veshtiresi-per-shkak-te-numrit-te-vogel-te-punetoreve/20%Monthly2018-06-20 11:05
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-i-partive-nuk-ka-konsensus-per-dialogun/20%Monthly2018-06-20 11:05
https://www.informatat.com/fryrja-e-stomakut-lengu-me-limon-dhe-tranguj-e-largon-kete-problem-menjehere/20%Monthly2018-06-20 11:02
https://www.informatat.com/komisioni-i-pavarur-per-miniera-dhe-minerale-ka-realizuar-95-te-buxhetit-ne-2017/20%Monthly2018-06-20 10:59
https://www.informatat.com/gjenerali-i-gardes-revolucionare-te-iranit-kundershton-thirrjet-per-bisedime-me-shba-ne/20%Monthly2018-06-20 10:55
https://www.informatat.com/ish-fituesi-i-kupes-se-botes-sulmon-ashper-ozilin/20%Monthly2018-06-20 10:53
https://www.informatat.com/presidenti-i-sampdorias-konfirmon-shitjen-e-torreirasit-tek-arsenali/20%Monthly2018-06-20 10:50
https://www.informatat.com/kmdlnj-parashikimi-i-veprave-penale-dhe-denimeve-mundesi-e-arte-per-lulezimin-e-krimit/20%Monthly2018-06-20 11:01
https://www.informatat.com/serbia-i-nis-serish-aeroplanet-ushtarake-ne-drejtim-te-presheves-dhe-kosoves-2/20%Monthly2018-06-20 10:44
https://www.informatat.com/zyra-e-gjuriqit-ankohet-per-procesin-e-kthimit-te-serbeve-ne-kosove-2/20%Monthly2018-06-20 10:42
https://www.informatat.com/disa-lagje-te-prishtines-mbesin-pa-uje/20%Monthly2018-06-20 10:35
https://www.informatat.com/zyra-e-gjuriqit-ankohet-per-procesin-e-kthimit-te-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-06-20 10:30
https://www.informatat.com/serbia-i-nis-serish-aeroplanet-ushtarake-ne-drejtim-te-presheves-dhe-kosoves/20%Monthly2018-06-20 10:27
https://www.informatat.com/atk-i-reagon-deputetit-milaim-zeka/20%Monthly2018-06-20 13:36
https://www.informatat.com/bytyqi-premton-pergatitje-cilesore-te-mesimdhenesve/20%Monthly2018-06-20 10:18
https://www.informatat.com/tifozet-e-japonise-dhe-senegalit-shembull-pastrojne-stadiumet-pas-ndeshjeve/20%Monthly2018-06-20 10:16
https://www.informatat.com/kolegji-ispe-dhe-universiteti-seinajoki-sjellin-ne-kosove-fakultetin-e-infermierise/20%Monthly2018-06-20 10:13
https://www.informatat.com/prinderit-e-rinj-flene-me-pak-se-pese-ore-ne-dite/20%Monthly2018-06-20 10:11
https://www.informatat.com/grujiq-kerkohet-ne-serie-a/20%Monthly2018-06-20 10:08
https://www.informatat.com/gerxhaliu-koston-me-te-madhe-te-mosliberalizimi-te-vizave-jane-duke-e-bartur-bizneset/20%Monthly2018-06-20 09:58
https://www.informatat.com/ventura-serish-arsyetohet-per-deshtimin-me-italine/20%Monthly2018-06-20 09:55
https://www.informatat.com/shtate-mrekullite-e-para-te-kampionatit-boteror/20%Monthly2018-06-20 09:51
https://www.informatat.com/skena-te-tmerrshme-te-rrahjes-mes-tifozeve-polake-dhe-senegaleze-video/20%Monthly2018-06-20 09:48
https://www.informatat.com/sipas-raportit-te-d-nje-nga-shkaqet-kryesore-te-korrupsionit-ne-gjykata-eshte-ndikimi-politik/20%Monthly2018-06-20 09:48
https://www.informatat.com/arsenal-thote-se-bellerini-eshte-i-paprekshem/20%Monthly2018-06-20 09:44
https://www.informatat.com/thaci-i-dorezon-flamurin-ekipit-olimpik-per-lojerat-mesdhetare-ne-spanje/20%Monthly2018-06-20 09:41
https://www.informatat.com/oda-amerikane-dhe-konzullata-e-kosoves-ne-nju-jork-dakordohen-per-aktivitete-te-perbashketa-promovuese/20%Monthly2018-06-20 09:35
https://www.informatat.com/vettingu-kpk-shkarkon-prokurorin-e-apelit/20%Monthly2018-06-20 09:32
https://www.informatat.com/nagatomo-bashkohet-me-galatasarayn/20%Monthly2018-06-20 09:28
https://www.informatat.com/standardizimi-i-produkteve-i-domosdoshem-ne-mberritjen-e-objektivave-te-msa-se/20%Monthly2018-06-20 09:25
https://www.informatat.com/me-dyer-te-mbyllura-fillon-tryeza-e-partise-socialdemokrate/20%Monthly2018-06-20 12:49
https://www.informatat.com/publikohen-statistikat-722-mije-dembele-ka-kosova/20%Monthly2018-06-20 09:21
https://www.informatat.com/perfshirja-e-te-rinjve-kosovare-ne-grupe-ekstremiste-pasoje-e-izolimit-dhe-e-perdorimit-te-internetit/20%Monthly2018-06-20 09:18
https://www.informatat.com/pese-destinacionet-me-te-lira-per-ti-vizituar-ne-evrope/20%Monthly2018-06-20 09:16
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-enver-hoxhaj-raporton-para-komisionit-parlamentar/20%Monthly2018-06-20 09:14
https://www.informatat.com/gjashte-plazhet-me-te-bukura-te-botes-do-tju-lene-thjesht-pa-fryme/20%Monthly2018-06-20 09:10
https://www.informatat.com/shba-ja-largohet-nga-keshilli-i-okb-se-per-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2018-06-20 09:10
https://www.informatat.com/rafte-te-pazakonshme-te-cilat-mund-ti-beni-vet/20%Monthly2018-06-20 09:08
https://www.informatat.com/kryetari-i-gjykates-flet-per-seancen-ndaj-bosit-te-kobra-city/20%Monthly2018-06-20 09:06
https://www.informatat.com/fitojeni-vemendjen-e-saj-brenda-10-minutave/20%Monthly2018-06-20 09:04
https://www.informatat.com/hamiti-veprimi-i-thacit-antikushtetues/20%Monthly2018-06-20 08:59
https://www.informatat.com/gabimet-e-perditshme-qe-ua-fryejne-barkun/20%Monthly2018-06-20 08:58
https://www.informatat.com/vuciq-porosit-thacin-lexoje-marreveshjen/20%Monthly2018-06-20 11:48
https://www.informatat.com/ja-cka-thote-thaci-per-riformulimin-e-kufijve-me-serbine/20%Monthly2018-06-20 10:22
https://www.informatat.com/importi-i-qumeshtit-nga-bosnja-dhe-hercegovina-demton-prodhuesit-vendas-kerkohet-implementimi-i-masave-mbrojtese/20%Monthly2018-06-20 08:52
https://www.informatat.com/mediat-e-huaja-vajzat-me-prejardhje-shqiptare-te-preferuarat-e-popit/20%Monthly2018-06-20 08:49
https://www.informatat.com/thaci-ka-nje-mesazh-per-opoziten/20%Monthly2018-06-20 09:24
https://www.informatat.com/6-veset-qe-shkaterrojne-ngjyren-e-flokeve-tuaj/20%Monthly2018-06-20 08:44
https://www.informatat.com/kerkimi-ne-google-cfare-duan-shqiptaret/20%Monthly2018-06-20 08:41
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-takimin-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-20 08:55
https://www.informatat.com/soda-e-bukes-per-te-qetesuar-pickimin-nga-mushkonjat/20%Monthly2018-06-20 08:37
https://www.informatat.com/masht-tregon-kur-dalin-rezultatet-e-testit-te-matures/20%Monthly2018-06-20 08:34
https://www.informatat.com/per-cfare-duan-te-marrin-komplimente-femrat/20%Monthly2018-06-20 08:33
https://www.informatat.com/pjatat-qe-nuk-duhet-ti-porosisni-ne-restorant-sipas-shefave-te-kuzhines-2/20%Monthly2018-06-20 08:32
https://www.informatat.com/lidhjet-ne-plazh-dashuri-apo-iluzion/20%Monthly2018-06-20 08:30
https://www.informatat.com/cfare-bejne-gjate-veres-njerezit-e-suksesshem/20%Monthly2018-06-20 08:30
https://www.informatat.com/kater-tipat-e-meshkujve-qe-kerkojne-vetem-krevatin/20%Monthly2018-06-20 08:25
https://www.informatat.com/thaci-me-serbine-na-presim-bisedime-te-veshtira-kemi-mbeshtetjen-e-shba-se-per-marreveshjen-perfundimtare/20%Monthly2018-06-20 08:49
https://www.informatat.com/meshkujt-frikesohen-nga-femrat-e-suksesshme/20%Monthly2018-06-20 08:22
https://www.informatat.com/te-shtunen-ne-gjilan-nis-faza-e-pare-e-dezinsektimit-hapesinor/20%Monthly2018-06-20 08:21
https://www.informatat.com/disa-preparate-per-lekure-mund-ta-shkaktojne-kancerin-dhe-sterilitetin/20%Monthly2018-06-20 08:19
https://www.informatat.com/kater-ngjyrat-e-flokeve-qe-i-shkojne-kujtdo-2/20%Monthly2018-06-20 08:17
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-te-rtk-se-kerkon-pershpejtim-te-procedurave-per-miratimin-e-ligjit-te-rtk-se/20%Monthly2018-06-20 08:15
https://www.informatat.com/10-fustanet-e-bardha-me-te-bukura-per-vere/20%Monthly2018-06-20 08:14
https://www.informatat.com/probiotiket-ndihmojne-ne-parandalimin-e-depresionit/20%Monthly2018-06-20 08:13
https://www.informatat.com/argjile-dhe-kamomil-kunder-pikave-te-zeza/20%Monthly2018-06-20 08:11
https://www.informatat.com/rruge-e-re-ne-lagjen-kalabria/20%Monthly2018-06-20 08:10
https://www.informatat.com/sherr-ne-shkolle-15-vjecarja-terhiqet-zvarre-nga-floket/20%Monthly2018-06-20 08:09
https://www.informatat.com/shqiperia-me-numrin-me-te-larte-te-kerkesave-per-azil-ne-be/20%Monthly2018-06-20 08:07
https://www.informatat.com/piknik-nudo/20%Monthly2018-06-20 08:07
https://www.informatat.com/artisti-del-nga-varri-pas-3-ditesh/20%Monthly2018-06-20 08:05
https://www.informatat.com/iniesta-ne-planin-individual-jemi-me-te-miret/20%Monthly2018-06-20 08:05
https://www.informatat.com/meditimi-dhe-joga-mund-tju-shnderrojne-ne-person-te-tmerrshem-2/20%Monthly2018-06-20 08:03
https://www.informatat.com/pse-allegri-u-takua-me-kreret-e-juventusit/20%Monthly2018-06-20 08:02
https://www.informatat.com/rita-ora-nje-marilyn-monroe-ne-nyc/20%Monthly2018-06-20 08:01
https://www.informatat.com/prishtina-pas-4-vjetesh-synon-te-jete-nikoqir-i-bienales-se-artit-bashkekohor-manifestas/20%Monthly2018-06-20 08:00
https://www.informatat.com/fotografit-seksi-te-nicki-minaj/20%Monthly2018-06-20 07:59
https://www.informatat.com/peja-dhe-shabaci-shkembejne-pervojat-ne-arsimin-profesional/20%Monthly2018-06-20 07:56
https://www.informatat.com/tifozja-seksi-e-rusise-eshte/20%Monthly2018-06-20 07:55
https://www.informatat.com/pese-gabime-prinderore-qe-duhet-ti-shmangni/20%Monthly2018-06-20 07:54
https://www.informatat.com/kanye-west-akuzohet-perseri-per-vjedhje/20%Monthly2018-06-20 07:53
https://www.informatat.com/kosova-ka-klime-shume-te-mire-per-te-prodhuar-verera/20%Monthly2018-06-20 07:52
https://www.informatat.com/sindikalistet-po-mbajne-peng-trepcen/20%Monthly2018-06-20 08:53
https://www.informatat.com/pese-kandidate-ne-listen-e-ngushte-per-drejtor-te-mjekesise-ligjore/20%Monthly2018-06-20 07:49
https://www.informatat.com/ceshtja-irlandeze-veshtireson-largimin-e-britanise-se-madhe-nga-be-ja/20%Monthly2018-06-20 07:49
https://www.informatat.com/fillon-java-egjiptiane-ne-kosove/20%Monthly2018-06-20 07:48
https://www.informatat.com/milani-sot-e-meson-fatin-e-vet-perjashtimi-nga-evropa-lige-eshte-mundesi-reale/20%Monthly2018-06-20 07:47
https://www.informatat.com/200-mije-te-zhvendosur-qe-nuk-mund-te-kthehen-ne-kosove/20%Monthly2018-06-20 07:46
https://www.informatat.com/4-menyrat-si-te-fitoni-me-shume-duke-punuar-me-pak/20%Monthly2018-06-20 07:44
https://www.informatat.com/berisha-vonon-pergjigje-dorezohet-sampdoria/20%Monthly2018-06-20 07:42
https://www.informatat.com/proteste-per-ligjin-e-ri-te-regjistrimit-te-veturave/20%Monthly2018-06-20 07:42
https://www.informatat.com/anetari-i-agjencise-se-akreditimit-reklamon-kolegjin-privat/20%Monthly2018-06-20 07:40
https://www.informatat.com/talibanet-vrasin-30-ushtare-afgane-ne-sulmin-me-vdekjeprures-pas-armepushimit/20%Monthly2018-06-20 07:39
https://www.informatat.com/kobe-bryant-me-te-bijen-ne-paris/20%Monthly2018-06-20 07:37
https://www.informatat.com/ja-kush-po-mundohet-ti-frikesoj-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-06-20 07:37
https://www.informatat.com/sot-seanca-per-ratifikimin-ne-kuvend-te-emrit-te-ri-te-maqedonise/20%Monthly2018-06-20 07:35
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-ne-fundjave/20%Monthly2018-06-20 07:34
https://www.informatat.com/rishqyrtohen-subvencionet-e-drejtorise-se-kultures-dhe-rinise-ne-prizren/20%Monthly2018-06-20 07:33
https://www.informatat.com/partia-socialdemokrate-sot-mban-tryezen-e-radhes-te-partive-politike/20%Monthly2018-06-20 08:47
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-pini-kafe-ne-mengjes/20%Monthly2018-06-20 07:31
https://www.informatat.com/asensio-kerkohet-nga-united/20%Monthly2018-06-20 07:28
https://www.informatat.com/kenga-e-boterorit-kryeson-top-listat-ne-poloni/20%Monthly2018-06-20 07:27
https://www.informatat.com/beyonce-dhe-jay-z-videoklip-ne-muzeun-e-luvrit-franca-habitet/20%Monthly2018-06-20 07:25
https://www.informatat.com/kanadaja-legalizon-kanabisin/20%Monthly2018-06-20 07:22
https://www.informatat.com/a-do-mundet-ekipi-i-marokut-ta-ndale-ronaldon/20%Monthly2018-06-20 07:22
https://www.informatat.com/spanja-shpreson-te-shuaje-entuziazmin-e-iranit/20%Monthly2018-06-20 07:20
https://www.informatat.com/feronikeli-perforcon-mesfushen-me-alush-gavazajn/20%Monthly2018-06-20 07:20
https://www.informatat.com/uruguai-ka-ne-dore-fatin-e-pizzit-tek-arabia-saudite/20%Monthly2018-06-20 07:19
https://www.informatat.com/reali-blen-portierin-anonim/20%Monthly2018-06-20 07:17
https://www.informatat.com/presidenti-kinez-lavderon-kimin-pas-samitit-te-mbajtur-me-trumpin/20%Monthly2018-06-20 07:17
https://www.informatat.com/toni-kroos-top-prioritet-i-pep-guardiolas/20%Monthly2018-06-20 07:16
https://www.informatat.com/shba-e-rusia-pjese-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-20 07:15
https://www.informatat.com/eleni-foureira-ne-nje-rend-me-riten-duan-beben-e-eren/20%Monthly2018-06-20 07:15
https://www.informatat.com/kek-u-eliminon-jashteligjshem-nje-operator-ekonomik/20%Monthly2018-06-20 07:13
https://www.informatat.com/marreveshja-kosove-serbi-do-te-jete-komplekse/20%Monthly2018-06-20 07:12
https://www.informatat.com/kosova-ne-pritje-te-kthimit-te-fondit-pensional-nga-serbia/20%Monthly2018-06-21 06:42
https://www.informatat.com/te-verbrit-do-te-hyjne-ne-greve-urie/20%Monthly2018-06-20 07:08
https://www.informatat.com/auditori-identifikon-punesime-te-paligjshme-ne-komunen-e-prishtines/20%Monthly2018-06-20 07:51
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-kryetarit-te-shoqates-se-ndertuesve-te-kosoves/20%Monthly2018-06-20 07:05
https://www.informatat.com/balancimi-mes-vendimit-te-kushtetueses-dhe-kerkesave-te-serbeve-sfide-per-qeverine/20%Monthly2018-06-20 07:03
https://www.informatat.com/be-ben-thirrje-per-zbatim-urgjent-te-marreveshjeve/20%Monthly2018-06-20 07:03
https://www.informatat.com/kosova-pa-konsensus-hyn-ne-finalen-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-06-20 07:31
https://www.informatat.com/kater-lokacione-te-dyshuara-per-varreza-masive-do-te-vleresohen-me-detektor/20%Monthly2018-06-20 07:00
https://www.informatat.com/loja-e-thacit-me-kqz-ne/20%Monthly2018-06-20 07:10
https://www.informatat.com/nicki-minaj-me-poza-perveluese-nga-deti-foto/20%Monthly2018-06-19 19:58
https://www.informatat.com/kim-karadshian-si-gjithmone-sjell-senzacion-ne-veshje-foto/20%Monthly2018-06-19 19:55
https://www.informatat.com/lindi-ne-nje-tren-te-parisit-por-ajo-se-cfare-vendosen-menaxhmenti-eshte-interesante/20%Monthly2018-06-19 19:48
https://www.informatat.com/fakte-rreth-termeteve/20%Monthly2018-06-19 19:40
https://www.informatat.com/rusia-po-e-derrmon-egjiptin-shenon-golin-e-trete/20%Monthly2018-06-19 19:33
https://www.informatat.com/10-efektet-anesore-negative-te-kafese/20%Monthly2018-06-19 19:26
https://www.informatat.com/kengetarit-maluma-i-plackiten-bizhuteri-ne-vlere-680-mije-euro/20%Monthly2018-06-19 19:16
https://www.informatat.com/shba-ja-mund-te-largohet-nga-keshilli-i-okb-se-per-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2018-06-19 19:10
https://www.informatat.com/mbi-68-milione-njerez-po-ikin-nga-lufta-apo-persekutimi/20%Monthly2018-06-19 19:08
https://www.informatat.com/kerkohet-unitet-ne-tryezen-e-psd-se/20%Monthly2018-06-20 07:05
https://www.informatat.com/tifozja-me-atraktive-e-rusise-eshte-nje-yll-i-filmave-per-te-rritur/20%Monthly2018-06-19 18:56
https://www.informatat.com/pse-jane-te-lidhura-ngushte-aromat-me-emocionet/20%Monthly2018-06-19 18:52
https://www.informatat.com/%e2%80%8bhaxhiu-eshte-turp-qe-permendorja-e-adem-jasharit-nuk-eshte-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-19 18:49
https://www.informatat.com/merkel-e-macron-pajtohen-per-ti-kthyer-prapa-emigrantet/20%Monthly2018-06-19 18:46
https://www.informatat.com/sozia-e-jennifer-lopez-terbon-instagramin-foto/20%Monthly2018-06-19 18:44
https://www.informatat.com/beqaj-do-te-merr-pjese-ne-asamblene-digjitale-ne-sofje/20%Monthly2018-06-19 18:37
https://www.informatat.com/elvana-gjata-tregon-prapaskenat-e-dhimbshme-te-klipit-me-te-funditvideo/20%Monthly2018-06-19 18:33
https://www.informatat.com/kerkohet-ndertimi-i-nje-muzeu-te-luftes/20%Monthly2018-06-19 18:26
https://www.informatat.com/pjatat-qe-nuk-duhet-ti-porosisni-ne-restorant-sipas-shefave-te-kuzhines/20%Monthly2018-06-19 18:22
https://www.informatat.com/amerikani-qe-veshi-fanellen-e-guevares-ne-diten-e-diplomimit-u-largua-nga-ushtria/20%Monthly2018-06-19 18:09
https://www.informatat.com/gjendet-nje-zgjidhje-per-problemin-e-gerhitjes/20%Monthly2018-06-19 18:05
https://www.informatat.com/thaci-neser-i-dorezon-flamurin-ekipit-olimpik-te-kosoves-per-lojerat-mesdhetare-tarragona-2018/20%Monthly2018-06-19 17:59
https://www.informatat.com/qendrimi-ne-vetmi-i-ben-deme-zemres/20%Monthly2018-06-19 17:55
https://www.informatat.com/24-qershor-dita-kur-turqit-mund-ta-rrezojne-sulltanin-erdogan/20%Monthly2018-06-19 17:53
https://www.informatat.com/thaci-therret-konference-per-takimin-me-vuciqin-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-19 17:50
https://www.informatat.com/obsh-transgjinia-nuk-eshte-me-semundje-mendore/20%Monthly2018-06-19 17:46
https://www.informatat.com/trump-shkaku-i-emigranteve-eshte-rritur-kriminaliteti-ne-gjermani/20%Monthly2018-06-19 17:40
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-nxiheni-me-shpejt-ne-plazh/20%Monthly2018-06-19 17:37
https://www.informatat.com/edhe-ne-kete-vend-po-degjohet-kenga-e-luana-vjollces/20%Monthly2018-06-19 17:33
https://www.informatat.com/themelohet-muzeu-ibrahim-kodra/20%Monthly2018-06-19 17:28
https://www.informatat.com/shba-vendi-me-civilet-me-te-armatosur-ne-bote/20%Monthly2018-06-19 17:25
https://www.informatat.com/gabimet-amatoreske-te-polakeve-ia-sjellin-fitoren-e-pare-senegalit/20%Monthly2018-06-19 17:17
https://www.informatat.com/kryeministri-edi-rama-emeron-keshilltarin-nga-kosova-zevendesminister-te-jashtem/20%Monthly2018-06-19 17:11
https://www.informatat.com/44306-2/20%Monthly2018-06-19 17:08
https://www.informatat.com/pacolli-vizite-zyrtare-ne-austri-per-vizat/20%Monthly2018-06-19 17:04
https://www.informatat.com/kim-kardashian-i-fton-fansat-te-takohen-me-te/20%Monthly2018-06-19 17:01
https://www.informatat.com/haradinaj-falenderon-qytetaret-qe-e-vizituan-per-ngushellime/20%Monthly2018-06-19 16:53
https://www.informatat.com/prokuroria-interviston-thacin-limajn-krasniqin-e-selimin-pas-perplasjes-mes-zekes-e-lladrovcit/20%Monthly2018-06-19 16:50
https://www.informatat.com/berlini-dhe-parisi-dakordohen-per-krijimin-e-buxhetit-te-eurozones/20%Monthly2018-06-19 16:43
https://www.informatat.com/neser-nis-desinsektimi-i-insekteve-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-19 16:41
https://www.informatat.com/kurz-kundershton-zgjidhjet-individuale-te-shteteve-europiane-per-migrantet/20%Monthly2018-06-19 16:35
https://www.informatat.com/djali-i-vuciqit-ben-tifo-ne-rusi-me-kriminele-te-denuar/20%Monthly2018-06-19 16:25
https://www.informatat.com/italia-perfshihet-nga-tensione-te-reja-per-komunitetin-rom/20%Monthly2018-06-19 16:16
https://www.informatat.com/kritike-e-ashper-per-xherdan-shaqirin/20%Monthly2018-06-19 16:11
https://www.informatat.com/kemi-gol-ne-ndeshjen-poloni-senegal/20%Monthly2018-06-19 16:05
https://www.informatat.com/testi-qe-shpeton-femrat-nga-kimioterapia-kunder-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2018-06-19 16:04
https://www.informatat.com/vashat-e-kosoves-ne-hendboll-mesojne-kundershtaret-per-eliminatoret-e-evropianit/20%Monthly2018-06-19 15:57
https://www.informatat.com/alea-emri-i-ri-tek-butrint-imeri-cfare-po-tregon-kengetari-foto/20%Monthly2018-06-19 15:49
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-dhe-majlinda-kelmendi-vene-gurthemelin-e-qendres-se-mjekesise-sportive/20%Monthly2018-06-19 15:44
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-behet-per-spital-u-perpoq-te-vriste-veten/20%Monthly2018-06-19 15:39
https://www.informatat.com/bebe-flet-per-problemet-qe-ka-me-ankthin/20%Monthly2018-06-19 15:34
https://www.informatat.com/thaci-takoi-ambasadoret-e-kuintit-per-tu-koordinuar-per-dialogun/20%Monthly2018-06-19 15:23
https://www.informatat.com/rrefimet-e-te-dhunuarve-gjate-luftes-vendosen-ne-sallen-e-kuvendit/20%Monthly2018-06-19 15:19
https://www.informatat.com/hamza-raporton-ne-kuvend-per-buxhetin-e-kosoves-gjate-2017-es/20%Monthly2018-06-19 16:13
https://www.informatat.com/arsenali-pas-boterorit-zyrtarizon-tre-lojtare-2/20%Monthly2018-06-19 15:10
https://www.informatat.com/qeveria-kunder-nismes-se-ldk-se-per-ndryshimin-e-tri-ligjeve/20%Monthly2018-06-19 15:08
https://www.informatat.com/deshira-e-madhe-e-jose-mourinhos-eliminimi-i-serbise/20%Monthly2018-06-19 14:59
https://www.informatat.com/kuvendi-i-maqedonise-ratifikoi-fazen-e-pare-te-marreveshjes-per-emrin/20%Monthly2018-06-19 14:56
https://www.informatat.com/poloni-senegal-formacionet/20%Monthly2018-06-19 14:54
https://www.informatat.com/deda-thacit-ske-mandat-per-te-shkuar-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-19 14:53
https://www.informatat.com/irina-shayk-ndryshon-drastikisht-pas-nje-kohe-te-gjate-shfaqet-me-stil-te-ri-foto/20%Monthly2018-06-19 14:51
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-dhe-kater-te-plagosur-ne-suedi/20%Monthly2018-07-24 09:58
https://www.informatat.com/kapen-prodhuesit-e-kriptovalutave-qe-po-vjedhin-rrymen-ne-kosove/20%Monthly2018-06-19 14:49
https://www.informatat.com/vapa-shton-aksidentet-ne-shqiperi-2/20%Monthly2018-06-19 14:47
https://www.informatat.com/protestuan-per-taksen-e-rruges-se-kombit-kater-muaj-burg-per-kuksianet/20%Monthly2018-06-19 14:45
https://www.informatat.com/kolumbia-skuqet-japonia-triumfon-2-1/20%Monthly2018-06-19 14:42
https://www.informatat.com/vulin-falenderon-rumanine-qe-vazhdon-te-mos-e-njoh-kosoven-si-shtet/20%Monthly2018-06-19 14:42
https://www.informatat.com/nga-20-deri-me-22-qershor-rruga-fehmi-agani-do-te-bllokohet-teresisht-per-automjete/20%Monthly2018-06-19 14:42
https://www.informatat.com/bernabiq-smund-te-kembengulim-me-qe-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2018-06-19 14:37
https://www.informatat.com/republika-e-kosoves-akrediton-ambasador-ne-republiken-guinea-bissau/20%Monthly2018-06-19 14:34
https://www.informatat.com/arsenali-pas-boterorit-zyrtarizon-tre-lojtare/20%Monthly2018-06-19 14:30
https://www.informatat.com/kim-jong-un-i-shkruan-leter-putinit/20%Monthly2018-06-19 14:29
https://www.informatat.com/pal-lekaj-apo-lutfi-zharku-ne-burg-te-dubraves-video/20%Monthly2018-06-20 07:00
https://www.informatat.com/japonia-mposht-kolumbine-ne-kampionatin-boteror/20%Monthly2018-06-19 14:27
https://www.informatat.com/vapa-shton-aksidentet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-19 14:24
https://www.informatat.com/kosova-akrediton-ambasador-ne-republiken-guinea-bissau/20%Monthly2018-06-19 14:24
https://www.informatat.com/synohet-bashkepunim-me-komunen-e-gjilanit-ne-fushen-e-bujqesise/20%Monthly2018-06-19 14:20
https://www.informatat.com/flet-gazetari-serb-stefan-cvetkoviq-me-rrembyen-tre-persona-njeri-kishte-distinktiv/20%Monthly2018-06-19 14:20
https://www.informatat.com/veteranet-ia-mesyjne-detit/20%Monthly2018-06-20 06:55
https://www.informatat.com/yagcilar-ne-peje-pakoja-ligjore-e-reformes-se-administrates-publike-instalon-meritokraci-dhe-profesionalizem/20%Monthly2018-06-19 14:13
https://www.informatat.com/zeka-tregon-se-kush-po-e-plackit-kosoven-video/20%Monthly2018-06-19 19:04
https://www.informatat.com/daciq-kemi-mbeshtetjen-e-kongos-per-kosoven/20%Monthly2018-06-19 14:03
https://www.informatat.com/dua-ua-tregon-gishtin-paparaceve/20%Monthly2018-06-19 13:58
https://www.informatat.com/nese-zgjoheni-ne-kete-ore-gjate-nates-atehere-dikush-kerkon-tu-thote-dicka/20%Monthly2018-06-19 13:55
https://www.informatat.com/i-vjen-fundi-kohes-se-prezervativit-del-menyra-e-re-per-tu-mbrojtur/20%Monthly2018-06-19 13:52
https://www.informatat.com/ekspertja-e-seksit-iu-pergjigjet-dy-pyetjeve-qe-gjithsecila-femer-deshiron-ti-dije/20%Monthly2018-07-24 09:59
https://www.informatat.com/serbet-dhe-malazezte-me-te-armatosurit-ne-rajon-ja-ku-renditet-kosova/20%Monthly2018-06-19 13:47
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-nuk-e-harrojne-dashurine-e-pare/20%Monthly2018-06-19 13:47
https://www.informatat.com/sa-shpesh-duhet-ta-pastroni-telefonin/20%Monthly2018-06-19 13:45
https://www.informatat.com/tre-dashurite-qe-kalojme-ne-jete/20%Monthly2018-06-19 13:45
https://www.informatat.com/abdixhiku-nuk-mund-ta-bejme-kosoven-me-te-majte-se-sa-eshte/20%Monthly2018-06-19 13:43
https://www.informatat.com/nenat-shtatzene-tashme-mund-te-printojne-modelin-e-femijes-se-tyre-te-palindurvideo/20%Monthly2018-06-19 13:42
https://www.informatat.com/nese-nje-vajze-ka-keto-sjellje-ju-dashuron-marrezisht/20%Monthly2018-06-19 13:38
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-shkakton-trupit-tone-dashuria/20%Monthly2018-06-19 13:36
https://www.informatat.com/meksika-perballet-me-mase-disiplinore/20%Monthly2018-06-19 13:34
https://www.informatat.com/perse-shenja-stop-ka-tete-kende/20%Monthly2018-06-19 13:32
https://www.informatat.com/eugent-bushpepa-ndryshon-pamjen-foto/20%Monthly2018-06-19 13:31
https://www.informatat.com/mos-ju-afroni-personave-me-kete-tatuazh/20%Monthly2018-07-24 10:01
https://www.informatat.com/i-dinit-keto-fakte-per-trurin-e-nje-gruaje/20%Monthly2018-06-19 13:29
https://www.informatat.com/keto-jane-4-arsyet-perse-meshkujt-preferojne-brunet/20%Monthly2018-06-19 13:27
https://www.informatat.com/nje-ngarje-e-pazakont-po-ndodh-ne-boterorin-2018/20%Monthly2018-06-19 13:29
https://www.informatat.com/sa-gjate-do-te-jetosh-ky-test-i-thjeshte-parashikon-jetegjatesine/20%Monthly2018-06-19 13:25
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-qe-mendojne-ne-menyre-negative/20%Monthly2018-06-19 13:23
https://www.informatat.com/si-duhet-te-thoni-te-dua/20%Monthly2018-06-19 13:21
https://www.informatat.com/njihuni-me-burrin-e-pare-qe-u-be-nene/20%Monthly2018-06-19 13:19
https://www.informatat.com/hamza-berzh-ka-mbeshtetur-zhvillimin-e-kosoves-me-projekte-kualitative/20%Monthly2018-06-19 13:17
https://www.informatat.com/ne-hawaii-brenda-24-oreve-453-termete/20%Monthly2018-06-19 13:09
https://www.informatat.com/rrefimi-i-viktimave-te-dhunes-seksuale-te-luftes-brenda-nje-zarfi-video/20%Monthly2018-06-19 14:27
https://www.informatat.com/vrasja-e-marvi-mihalit-gjykata-cakton-arrest-me-burg-edhe-per-eugen-bitrajn/20%Monthly2018-06-19 13:05
https://www.informatat.com/suedia-falenderon-kosoven-rreth-monumentit-per-ushtaret-e-kfor-it/20%Monthly2018-06-19 13:05
https://www.informatat.com/e-dashura-e-cristiano-ronaldos-ne-pritje-te-femijes-se-dytefoto/20%Monthly2018-06-19 13:04
https://www.informatat.com/shba-pse-po-ndahen-nga-prinderit-femijet-e-emigranteve/20%Monthly2018-06-19 13:03
https://www.informatat.com/recica-premton-angazhim-te-metejme-per-viktimat-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2018-06-19 13:02
https://www.informatat.com/51-vjec-dhe-me-tanga-ne-plazh-foto/20%Monthly2018-06-19 12:57
https://www.informatat.com/ministri-berisha-priti-ambasadorin-suedez-nilsson/20%Monthly2018-06-19 12:57
https://www.informatat.com/boterori-i-var-it-sa-shume-penallti-ne-vetem-13-ndeshje/20%Monthly2018-06-19 12:55
https://www.informatat.com/hoxhaj-dhe-osmani-diskutojne-per-marreveshjen-athine-shkup-dhe-mbledhjen-e-perbashket-te-qeverive/20%Monthly2018-06-19 12:52
https://www.informatat.com/pas-te-40-ve-konsumoni-keto-ushqime/20%Monthly2018-06-19 12:49
https://www.informatat.com/pse-hame-me-shume-kur-jemi-me-nerva-2/20%Monthly2018-06-19 12:48
https://www.informatat.com/disenjatorja-vjollca-llapashtica-sjell-koleksionin-e-ri-2/20%Monthly2018-06-19 12:45
https://www.informatat.com/rast-i-rende-ne-kolovice-vdesin-dy-persona/20%Monthly2018-06-19 14:14
https://www.informatat.com/hamza-takon-ambasadorin-ruairi-oconnell/20%Monthly2018-06-19 12:43
https://www.informatat.com/lirohet-nje-nga-tre-kuksianet-qe-protestuan-per-taksen-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-06-19 12:42
https://www.informatat.com/akp-fiton-kontestin-gjyqesor-ndaj-kompanise-isrlandeze/20%Monthly2018-06-19 14:08
https://www.informatat.com/rahoveci-nis-punen-ne-vleresimin-e-demeve-te-shkaktuara-nga-bresheri-dhe-shirat-e-rrembyeshem/20%Monthly2018-06-19 12:38
https://www.informatat.com/kartoni-i-kuq-i-sanchezit-i-dyti-me-i-shpejti-ne-histori-te-boteroreve/20%Monthly2018-06-19 12:36
https://www.informatat.com/shba-pershkallezon-kercenimet-tregtare-per-kinen/20%Monthly2018-06-19 12:36
https://www.informatat.com/nje-dremitje-pas-vaktit-te-drekes-ta-zgjat-jeten/20%Monthly2018-06-19 12:33
https://www.informatat.com/japonia-ne-epersi-me-gola-dhe-ne-lojtare-qe-nga-fillimi-ndaj-kolumbise/20%Monthly2018-06-19 12:30
https://www.informatat.com/austria-negocion-per-kampet-e-deportimit-me-serbine-shqiperine-maqedonine-e-kosoven/20%Monthly2018-06-19 12:23
https://www.informatat.com/sbashk-u-kete-vit-dergon-ne-pushime-425-punetore-te-arsimit/20%Monthly2018-06-19 12:15
https://www.informatat.com/meta-diplomacia-te-jete-larg-ndikimit-politik-te-dites/20%Monthly2018-06-19 12:12
https://www.informatat.com/rira-ora-imiton-marylin-monroenfoto/20%Monthly2018-06-19 12:08
https://www.informatat.com/oek-ben-thirrje-qe-kosova-sa-me-shpejt-te-aplikoje-per-anetaresim-ne-organizaten-boterore-te-tregtise/20%Monthly2018-06-19 12:07
https://www.informatat.com/disenjatorja-vjollca-llapashtica-sjell-koleksionin-e-ri/20%Monthly2018-06-19 12:00
https://www.informatat.com/ipko-mbyll-kodin-e-telefonise-fikse-381/20%Monthly2018-06-19 11:57
https://www.informatat.com/lvv-nga-pagesa-e-qytetareve-per-rtk-ne-do-te-perfitoje-vetem-keds-i/20%Monthly2018-06-19 11:40
https://www.informatat.com/o-dhonderr-u-bonem-hore/20%Monthly2018-06-19 11:37
https://www.informatat.com/shpresa-jone-ekspozita-qe-permes-fotografive-sjell-kujtime-te-18-viteve-te-fundit/20%Monthly2018-06-19 11:27
https://www.informatat.com/serbia-do-te-jap-llogari-per-krimet-e-kryera-ne-kosove/20%Monthly2018-06-19 13:07
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-per-emrin-krijon-klime-te-mire-rajonale/20%Monthly2018-06-19 11:13
https://www.informatat.com/ndertimet-e-larta-pa-shkalle-emergjente/20%Monthly2018-06-19 10:47
https://www.informatat.com/mospajtime-mes-grupeve-parlamentare-rreth-rezultateve-te-deritanishme-te-msa-se/20%Monthly2018-06-19 10:41
https://www.informatat.com/ne-shtator-fillon-matja-e-performances-se-mesimdhenesve/20%Monthly2018-06-19 10:37
https://www.informatat.com/real-madridi-opsioni-i-vetem-i-vertete-i-superyllit-te-lazios/20%Monthly2018-07-24 10:01
https://www.informatat.com/buffon-kontrate-dyvjecare-me-gjigantin-evropian/20%Monthly2018-07-24 10:02
https://www.informatat.com/buffoni-po-luan-ne-kupen-e-botes/20%Monthly2018-07-24 10:02
https://www.informatat.com/be-takimi-thaci-vuciq-me-24-qershor/20%Monthly2018-06-19 12:45
https://www.informatat.com/37-parcela-te-komunes-se-prishtines-shfrytezohen-nga-bizneset-pa-kompensime/20%Monthly2018-06-19 10:09
https://www.informatat.com/publikohen-deshmi-se-manastiri-i-decanit-ishte-i-shqiptareve-foto/20%Monthly2018-06-19 10:07
https://www.informatat.com/vuciq-konfirmon-dialogu-vazhdon-te-dielen-takohem-me-thacin/20%Monthly2018-06-19 10:04
https://www.informatat.com/nis-protesta-para-kuvendit-te-maqedonise-kunder-marreveshjes-se-emrit-video/20%Monthly2018-06-19 09:59
https://www.informatat.com/ky-deputet-nuk-pranon-rritje-te-pages/20%Monthly2018-06-19 09:55
https://www.informatat.com/limaj-nderohet-me-mirenjohje-nga-shoqata-cameria/20%Monthly2018-06-19 09:40
https://www.informatat.com/thaci-takon-zevendeskryeministrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-06-19 09:38
https://www.informatat.com/shtetet-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven-nuk-e-pengojne-liberalizimin/20%Monthly2018-06-19 09:35
https://www.informatat.com/kosova-ka-ngelur-ne-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2018-06-19 09:33
https://www.informatat.com/keshtu-u-plackiten-165-mije-euro-ne-veri-2/20%Monthly2018-06-19 09:27
https://www.informatat.com/hoxha-ne-tremujorin-e-pare-te-vitit-2018-u-zbatuan-53-58-e-masave-qe-dalin-nga-msa-kemi-ende-pune/20%Monthly2018-06-19 09:17
https://www.informatat.com/shkelzen-maliqi-pasi-ia-ndaluan-hyrjen-ne-serbi-po-merren-masa-hakmarrese-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-06-19 09:14
https://www.informatat.com/pranon-bankenote-false-prej-200-euro/20%Monthly2018-06-19 09:10
https://www.informatat.com/vodhi-gomat-ne-nje-garazh-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-06-19 09:07
https://www.informatat.com/ne-be-vazhduan-kerkesat-per-azil-edhe-pse-ne-numer-me-te-vogel/20%Monthly2018-06-19 09:04
https://www.informatat.com/ldk-ja-kerkon-nga-ministrja-hoxha-informacione-rreth-zbatimit-te-msa-se/20%Monthly2018-06-19 09:01
https://www.informatat.com/keshtu-u-plackiten-165-mije-euro-ne-veri/20%Monthly2018-06-19 08:58
https://www.informatat.com/digjet-nje-shtepi-ne-janjeve/20%Monthly2018-06-19 08:53
https://www.informatat.com/analistit-shkelzen-maliqit-i-ndalohet-hyrja-ne-serbi/20%Monthly2018-06-19 08:51
https://www.informatat.com/gjendja-ne-arsim-mbetet-sfiduese-kerkohet-angazhim-per-rritje-te-cilesise/20%Monthly2018-06-19 08:47
https://www.informatat.com/ska-kuorum-per-votimin-e-3-pikave-te-mbetura-nga-seancat-e-kaluara/20%Monthly2018-06-19 08:45
https://www.informatat.com/36-aksidente-trafiku-per-24-ore/20%Monthly2018-06-19 08:42
https://www.informatat.com/deputetet-mbajne-nje-minute-heshtje-per-vdekjen-e-hilmi-haradinajt/20%Monthly2018-06-19 08:38
https://www.informatat.com/kryetari-mustafa-perkujtoi-veprimtaren-e-shquar-nekibe-kelmendi/20%Monthly2018-06-19 08:34
https://www.informatat.com/minatoret-paralajmerojne-greve-te-pergjithshme/20%Monthly2018-06-19 08:30
https://www.informatat.com/beogradi-e-quan-kercenim-deklaraten-e-nenkryetarit-te-pdk-se/20%Monthly2018-06-19 08:05
https://www.informatat.com/gjyqtaret-e-luksit/20%Monthly2018-06-19 08:03
https://www.informatat.com/borxhi-publik-i-kosoves-ka-arritur-ne-996-4-milione-euro/20%Monthly2018-06-19 08:02
https://www.informatat.com/protesta-te-reja-ne-shkup-kunder-ndryshimit-te-emrit/20%Monthly2018-06-19 08:00
https://www.informatat.com/ja-kur-pritet-te-takohen-vuciq-dhe-thaci/20%Monthly2018-06-19 11:22
https://www.informatat.com/auditori-kosova-ka-blere-gjysme-milioni-me-shtrenjte-aparatin-e-angiografise/20%Monthly2018-06-19 07:57
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-3/20%Monthly2018-06-19 07:54
https://www.informatat.com/daciq-shtetet-e-medha-po-lobojne-per-kosoven-ju-kemi-terheq-verejtjen/20%Monthly2018-06-19 07:47
https://www.informatat.com/agjenti-i-fekirit-bernes-asgje-nuk-ka-perfunduar-mes-liverpoolit-dhe-klientit-tim/20%Monthly2018-06-19 07:44
https://www.informatat.com/be-ja-perkrah-asociacionin-sipas-kushtetutes-se-kosoves/20%Monthly2018-06-19 10:15
https://www.informatat.com/trump-kercenon-kinen-me-vendosjes-e-tarifave-shtese/20%Monthly2018-06-19 07:41
https://www.informatat.com/kim-jong-un-viziton-kinen-pas-samitit-me-trump/20%Monthly2018-06-19 07:38
https://www.informatat.com/vritet-reperi-xxxtentatcion/20%Monthly2018-06-19 07:36
https://www.informatat.com/funksionaliteti-i-duarve-tek-personat-e-paralizuar-mund-te-rikthehet/20%Monthly2018-06-19 07:35
https://www.informatat.com/heren-e-pare-qe-u-perballem-me-turperoi-aty-e-kuptova-qe-ishte-fenomen/20%Monthly2018-06-19 07:32
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-maqedonas-viziton-kosoven-2/20%Monthly2018-06-19 07:32
https://www.informatat.com/rusia-rinovon-bunkerin-e-armeve-berthamore/20%Monthly2018-06-19 07:30
https://www.informatat.com/instagram-heq-dore-nga-njoftimi-per-screenshot/20%Monthly2018-06-19 07:28
https://www.informatat.com/bebet-lindin-me-se-shumti-ne-kater-te-mengjesit/20%Monthly2018-06-19 07:26
https://www.informatat.com/publikohet-studimi-per-performancen-e-shkollave-ne-kosove/20%Monthly2018-06-19 07:19
https://www.informatat.com/rusia-e-trimeruar-nga-fillimi-i-fuqishem-egjipti-nga-kthimi-i-salahut/20%Monthly2018-06-19 07:16
https://www.informatat.com/polonia-e-senegali-mbajne-shpresat-te-lideret-e-tyre/20%Monthly2018-06-19 07:11
https://www.informatat.com/kosova-ngre-ne-bruksel-ceshtjen-e-moszbatimit-te-marreveshjeve-nga-serbia-2/20%Monthly2018-06-19 07:09
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-ende-pa-vleresim-rreth-permbushjes-se-kriterit-te-fundit-per-liberalizim/20%Monthly2018-06-19 07:05
https://www.informatat.com/prodhuesit-kritikojne-qeverine-se-po-favorizon-importuesit/20%Monthly2018-06-19 07:01
https://www.informatat.com/presidenti-ia-mohon-opozites-perfaqesimin-qe-kushtetuta-ia-garanton-ne-kqz/20%Monthly2018-06-19 06:58
https://www.informatat.com/behuni-shef-i-vetvetes/20%Monthly2018-06-19 06:55
https://www.informatat.com/muhaxheri-shpall-listen-e-20-vjecareve/20%Monthly2018-06-19 06:51
https://www.informatat.com/mos-i-numeroni-kalorite-perdorni-keto-truqe-per-tu-dobesuar/20%Monthly2018-06-19 06:48
https://www.informatat.com/vizat-hiqen-sivjet/20%Monthly2018-06-19 09:54
https://www.informatat.com/5-shenjat-e-horoskopit-me-karakter-te-forte/20%Monthly2018-06-19 06:46
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-maqedonas-viziton-kosoven/20%Monthly2018-06-19 07:59
https://www.informatat.com/njerezit-qe-vishen-mire-ndihen-me-te-fuqishem/20%Monthly2018-06-19 06:42
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-seance-keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites/20%Monthly2018-06-19 07:42
https://www.informatat.com/kupa-e-botes-southgate-krenar-me-keta-djem-fitorja-erdhi-fale-punes-kolektive/20%Monthly2018-06-18 23:28
https://www.informatat.com/qellohen-me-arme-zjarri-5-tifoze-ne-suedi/20%Monthly2018-06-18 20:42
https://www.informatat.com/anglia-i-falet-harry-kane-mposht-tunizine-dhe-ngjitet-ne-vendin-e-dyte-video/20%Monthly2018-06-18 20:40
https://www.informatat.com/emri-i-ri-dita-e-peste-e-protestave-para-kuvendit-te-maqedonise/20%Monthly2018-06-18 20:29
https://www.informatat.com/avioni-i-kombetares-se-arabise-saudite-shperthen-ne-flake/20%Monthly2018-06-18 20:26
https://www.informatat.com/meditimi-dhe-joga-mund-tju-shnderrojne-ne-person-te-tmerrshem/20%Monthly2018-06-18 20:06
https://www.informatat.com/pensioni-invalidor-i-kryeministrit-haradinaj-dokument/20%Monthly2018-06-19 06:40
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-keni-per-tu-plakur-bashke/20%Monthly2018-06-18 19:41
https://www.informatat.com/semundjet-e-gojes-trajtime-popullore/20%Monthly2018-06-18 19:48
https://www.informatat.com/pse-i-pelqejne-vajzat-me-shume-meshkujt-me-mjeker-2/20%Monthly2018-06-18 19:46
https://www.informatat.com/besimtaret-jetojne-pese-vjet-me-shume-sesa-ateistet/20%Monthly2018-06-18 19:39
https://www.informatat.com/kater-te-plagosur-pas-te-shtenave-ne-malmo-te-suedise/20%Monthly2018-06-18 19:36
https://www.informatat.com/ne-cilin-vend-do-te-jetoje-me-i-lumtur/20%Monthly2018-06-18 19:30
https://www.informatat.com/amerika-i-kerkon-rusise-te-liroje-te-burgosurit-politike/20%Monthly2018-06-18 19:19
https://www.informatat.com/momentet-me-te-bukura-te-modes-mtv-awards-foto/20%Monthly2018-06-18 19:14
https://www.informatat.com/pacolli-pret-ambasadoren-e-izraelit-ne-serbi-i-kerkon-rishqyrtimin-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-06-18 19:09
https://www.informatat.com/nxori-gishtin-e-mesit-ne-ceremonine-hapese-te-boterorit-robbie-williams-mund-te-arrestohet/20%Monthly2018-06-18 18:51
https://www.informatat.com/antarktida-humbet-tre-trilion-akull-ne-25-vjet/20%Monthly2018-06-18 18:49
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-te-haje-nje-i-semure-me-anemi/20%Monthly2018-06-18 18:42
https://www.informatat.com/babai-i-meghan-zbulon-disa-te-fshehta-te-familjes-mbreterore/20%Monthly2018-06-18 18:40
https://www.informatat.com/haradinaj-falenderon-pjesemarresit-ne-ceremonine-mortore-per-hilmi-haradinajn/20%Monthly2018-06-18 18:38
https://www.informatat.com/lendohet-lehte-eni-kocifoto/20%Monthly2018-06-18 18:35
https://www.informatat.com/kosova-ngre-ne-bruksel-ceshtjen-e-moszbatimit-te-marreveshjeve-nga-serbia/20%Monthly2018-06-18 18:31
https://www.informatat.com/beja-zgjat-sanksionet-kunder-rusise/20%Monthly2018-06-18 18:27
https://www.informatat.com/keto-veprime-jane-te-demshme-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-06-18 18:26
https://www.informatat.com/lushtaku-limajt-nuk-mund-te-krijoje-as-nendege-ne-skenderaj/20%Monthly2018-06-18 18:10
https://www.informatat.com/rritja-e-pagave-kryeministrit-do-ti-dalin-pernjehere-ne-llogari-mbi-10-mije-euro/20%Monthly2018-06-18 18:06
https://www.informatat.com/perveteso-gjuhen-angleze-dhe-vizito-angline-kjo-eshte-menyra/20%Monthly2018-06-18 19:06
https://www.informatat.com/paul-mccartney-kendon-edhe-ne-dasma-video/20%Monthly2018-06-18 18:00
https://www.informatat.com/premierku-vajti-kenga-me-e-re-nga-elvana-gjata-video/20%Monthly2018-06-18 17:48
https://www.informatat.com/bursa-peson-renie-pasiguri-tek-investitoret/20%Monthly2018-06-18 17:47
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-police/20%Monthly2018-06-18 17:44
https://www.informatat.com/te-keni-vitamin-d-rrezikoheni-me-pak-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2018-06-18 17:33
https://www.informatat.com/%e2%80%8bveseli-lobon-ne-france-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-18 17:30
https://www.informatat.com/heidi-klum-shfaqet-me-plot-stil-foto/20%Monthly2018-06-18 17:12
https://www.informatat.com/nene-merali-gruaja-qe-perpiqet-te-rrezoje-erdoganin-nga-pushteti/20%Monthly2018-06-18 17:04
https://www.informatat.com/43624-2/20%Monthly2018-06-18 17:02
https://www.informatat.com/mediat-britaneze-shkruajn-per-koncertin-e-dua-lipes-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-18 16:56
https://www.informatat.com/keshilla-per-ata-qe-do-te-behen-prinder-se-shpejti/20%Monthly2018-06-18 16:51
https://www.informatat.com/xhaferi-marreveshja-per-emrin-e-maqedonise-eshte-ne-interes-te-shqiptareve/20%Monthly2018-06-18 16:47
https://www.informatat.com/zanzibari-ky-ishull-magjik-cka-nuk-duhet-te-humbisni-gjate-udhetimit-tuaj-te-endrrave/20%Monthly2018-06-18 16:34
https://www.informatat.com/justin-bieber-dhe-e-dashura-e-re-kapen-duke-u-puthur-ne-brooklyn/20%Monthly2018-06-18 16:32
https://www.informatat.com/kuksianet-te-vendosur-rruga-e-kombit-falas-asnje-10-lekesh-nuk-paguajme/20%Monthly2018-06-18 16:19
https://www.informatat.com/dy-raste-te-malaries-ne-kosove-me-2018-ikshp-thote-se-situata-eshte-nen-kontroll/20%Monthly2018-06-18 16:17
https://www.informatat.com/collaku-ska-date-te-caktuar-por-dialogu-vazhdon-per-pak-dite/20%Monthly2018-06-18 16:11
https://www.informatat.com/frutat-e-thata-dhe-perfitimet-shendetesore-te-tyre/20%Monthly2018-06-18 15:56
https://www.informatat.com/trump-sulmon-merkel-per-ceshtjen-e-refugjateve/20%Monthly2018-06-18 15:41
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-nga-perplasja-e-furgonit-pas-koncertit-te-bruno-mars/20%Monthly2018-06-18 15:34
https://www.informatat.com/nese-ndiheni-te-lodhur-atehere-keni-mungese-te-vitamines-b12/20%Monthly2018-06-18 15:31
https://www.informatat.com/ambasadori-i-gjermanise-ne-serbi-aksel-ditman-ka-rikujtuar-edhe-njehere-se-serbia-e-ka-me-patjeter-qe-ta-zgjidhe-problemin-me-kosoven-ndryshe-smund-te-futet-ne-bashkimin-europian-ditman-ka/20%Monthly2018-06-18 15:26
https://www.informatat.com/drejtori-i-kru-drini-i-bardhe-denohet-me-2-vjet-burgim-me-kusht-per-keqperdorim/20%Monthly2018-06-18 15:23
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-i-turqise-paralajmeron-heqjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2018-06-18 15:11
https://www.informatat.com/tentative-per-zjarrvenie-ne-nje-faltore-muslimane-ne-kanada/20%Monthly2018-06-18 14:58
https://www.informatat.com/greqia-nis-perdorimin-e-emrit-te-ri-te-maqedonise/20%Monthly2018-06-18 14:56
https://www.informatat.com/top-10-qytet-per-te-jetuar/20%Monthly2018-06-18 14:54
https://www.informatat.com/efektet-e-vitamines-c-per-shendetin-e-zemres/20%Monthly2018-06-18 14:51
https://www.informatat.com/pacolli-tregon-daten-e-sakte-kur-komisioni-evropian-flet-per-vizat/20%Monthly2018-06-18 14:49
https://www.informatat.com/mbi-60-te-intervistuar-per-vrasjen-e-elvis-pistes-asnje-i-akuzuar/20%Monthly2018-06-18 14:46
https://www.informatat.com/arrestohet-kreu-i-audi/20%Monthly2018-06-18 14:41
https://www.informatat.com/e-verteta-e-hidhur-e-vezeve-qe-blini-ne-dyqan/20%Monthly2018-06-18 14:41
https://www.informatat.com/johnny-depp-anulon-te-gjitha-daljet-publike-pas-thashethemeve-per-te/20%Monthly2018-06-18 14:39
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-veseli-ne-paris-franca-perkrahe-kosoven-ne-integrimet-evropiane/20%Monthly2018-06-18 14:34
https://www.informatat.com/lutja-e-injoruar-e-studentit-per-ndihme-ne-pagesen-e-shkollimit/20%Monthly2018-06-18 14:37
https://www.informatat.com/brukseli-ende-nuk-e-ka-caktuar-daten-per-vazhdimin-e-dialogut-2/20%Monthly2018-06-18 14:26
https://www.informatat.com/okb-denon-ndarjen-e-femijeve-nga-prinderit-ne-kufirin-amerikan/20%Monthly2018-06-18 14:21
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-belgjika-panama/20%Monthly2018-06-18 23:27
https://www.informatat.com/ka-vdekur-martin-bregman/20%Monthly2018-06-18 14:17
https://www.informatat.com/dy-penallti-si-sistemi-var-po-dikton-boterorin/20%Monthly2018-06-18 14:14
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodh-nese-flini-me-makiazh/20%Monthly2018-06-18 14:11
https://www.informatat.com/5-gabimet-vdekjeprurese-per-bizneset/20%Monthly2018-06-18 14:11
https://www.informatat.com/rregullat-per-tu-dobesuar-me-ndergjegjje/20%Monthly2018-06-18 14:10
https://www.informatat.com/grabiten-para-ne-veri-policia-i-gjen-ne-jug/20%Monthly2018-06-18 14:07
https://www.informatat.com/mbahet-konferenca-rajonal-per-stabilitet-financiar-dhe-mjedis-te-ri-global/20%Monthly2018-06-18 14:07
https://www.informatat.com/e-jemja-dueti-i-radhes-nga-agon-amiga-dhe-cozmanvideo/20%Monthly2018-06-18 14:06
https://www.informatat.com/canta-kozmetike-qe-e-ngriti-ne-kembe-gjithe-suhareken/20%Monthly2018-06-18 14:05
https://www.informatat.com/transportonin-208-kg-droge-arrestohet-shqiptari-dhe-tre-greke/20%Monthly2018-06-18 14:03
https://www.informatat.com/interpelancat-ndaj-haradinajt-vazhdojne-neser/20%Monthly2018-06-18 13:59
https://www.informatat.com/vuciqi-te-tregoje-cka-premtuar-per-kosoven-thote-tadiqi/20%Monthly2018-06-18 13:58
https://www.informatat.com/nena-nga-gjakova-e-pranon-fajesine-per-mbytjen-e-foshnjes-me-gure/20%Monthly2018-06-18 13:57
https://www.informatat.com/anketa-e-fuqise-punetore-ne-kosove/20%Monthly2018-06-18 13:54
https://www.informatat.com/sabri-fejzullahu-publikon-projektin-e-ri-video/20%Monthly2018-06-18 13:54
https://www.informatat.com/lekura-e-sheges-si-produkt-bukurie-2/20%Monthly2018-06-18 13:50
https://www.informatat.com/a-e-dini-pse-nuk-harrohet-dashuria-e-pare/20%Monthly2018-06-18 21:20
https://www.informatat.com/vjet-ne-kosove-linden-mbi-23-mije-foshnje-dominojne-emrat-sara-dhe-ajan/20%Monthly2018-06-18 13:50
https://www.informatat.com/zbulohet-kura-per-trajtimin-e-renies-se-flokeve/20%Monthly2018-06-18 13:48
https://www.informatat.com/ende-asnje-informacion-per-rastin-e-zhdukjes-se-gazetarit-serb/20%Monthly2018-06-18 13:47
https://www.informatat.com/ja-6-arsye-perse-nuk-mund-te-beheni-prinder/20%Monthly2018-06-18 13:46
https://www.informatat.com/fikni-telefonin-pas-ores-10-te-darkes-per-te-qene-te-lumtur/20%Monthly2018-06-18 13:44
https://www.informatat.com/komuna-e-ferizajt-do-te-vazhdoje-te-perkrah-bizneset/20%Monthly2018-06-18 13:43
https://www.informatat.com/seksi-gjate-shtatzanise-rrezikon-jeten-e-bebit-2/20%Monthly2018-06-18 13:42
https://www.informatat.com/nje-veze-ne-dite-per-te-mbajtur-larg-doktorin-2/20%Monthly2018-06-18 13:40
https://www.informatat.com/nisin-punimet-per-rregullimin-e-rruges-halil-alidemaj-ne-ferizaj/20%Monthly2018-06-18 13:39
https://www.informatat.com/ja-si-te-luftoni-diabetin/20%Monthly2018-06-18 13:38
https://www.informatat.com/njeriu-ka-nje-tru-te-dyte-ne-zorre/20%Monthly2018-06-18 13:36
https://www.informatat.com/kanabisi-mund-te-ndihmoje-ne-kurimin-e-ekzemes-se-lekures/20%Monthly2018-06-18 13:34
https://www.informatat.com/brukseli-ende-nuk-e-ka-caktuar-daten-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2018-06-18 13:31
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-tjeter-demtim-i-rende-qe-shkakton-duhani/20%Monthly2018-06-18 13:30
https://www.informatat.com/cfare-po-ndodh-me-bustin-e-ronaldos-foto/20%Monthly2018-06-18 13:30
https://www.informatat.com/kermilli-sheron-dhe-zbukuron/20%Monthly2018-06-18 13:28
https://www.informatat.com/vjen-nje-grip-i-ri-shpendesh-vret-shumicen-e-njerezve-qe-prek/20%Monthly2018-06-18 13:27
https://www.informatat.com/john-cena-i-premton-nikki-bellas-se-do-ti-jape-nje-femije/20%Monthly2018-06-18 13:25
https://www.informatat.com/muri-i-paqes-i-artistes-kosovare-ekspozohet-ne-shba/20%Monthly2018-06-18 13:25
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-perdoruesit-e-instagram/20%Monthly2018-06-18 13:24
https://www.informatat.com/shaqiri-quhet-joprofesional-ja-kush-e-thote/20%Monthly2018-06-18 13:23
https://www.informatat.com/kur-pushimet-kthehen-ne-tmerr-nga-peshkaqeni/20%Monthly2018-06-18 13:22
https://www.informatat.com/gjendje-e-qete-ne-shkup-pas-protestave-te-dhunshme/20%Monthly2018-06-18 13:21
https://www.informatat.com/nese-nuk-di-ku-te-darkosh-keshillohu-me-horoskopin/20%Monthly2018-06-18 13:20
https://www.informatat.com/golem-mbytet-ne-det-pushuesi-nga-tirana/20%Monthly2018-06-18 13:16
https://www.informatat.com/gjilani-apelon-qytetaret-te-mos-ndezin-zjarre/20%Monthly2018-06-18 13:12
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-hat-trickave-te-ronaldos/20%Monthly2018-06-18 13:10
https://www.informatat.com/99-6-e-islandezeve-e-shikuan-kombetaren-e-tyre-kunder-argjentines/20%Monthly2018-06-18 13:07
https://www.informatat.com/percarja-ne-partine-e-merkelit/20%Monthly2018-06-18 13:03
https://www.informatat.com/autobusi-me-pensioniste-rreshqet-nga-rruga-ka-te-vdekur/20%Monthly2018-06-18 13:00
https://www.informatat.com/thaci-baca-hilmi-kishte-zemer-te-madhe-atdhetare-vdiq-ne-muajin-e-clirimit/20%Monthly2018-06-18 12:59
https://www.informatat.com/qeveria-paguan-rreth-nje-milion-euro-denime-per-kredite-e-pashfrytezuara/20%Monthly2018-06-18 12:53
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-per-babain-u-prehsh-ne-paqe-plak/20%Monthly2018-06-18 12:50
https://www.informatat.com/furgoni-perplas-fansat-nje-i-vdekur-ne-koncertin-e-bruno-marsit/20%Monthly2018-06-18 12:47
https://www.informatat.com/nena-nga-gjakova-pranon-se-e-mbyti-foshnjen-e-saj/20%Monthly2018-06-18 12:45
https://www.informatat.com/kuvendi-neser-vazhdon-seancen/20%Monthly2018-06-18 12:44
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-pusho-ne-qetesi-plak/20%Monthly2018-06-18 12:40
https://www.informatat.com/me-nderime-shteterore-varroset-hilmi-haradinaj/20%Monthly2018-06-18 12:34
https://www.informatat.com/ali-ahmeti-hilmi-haradinaj-do-te-mbetet-ne-zemrat-e-cdo-ushtari-te-uck-se/20%Monthly2018-06-18 12:31
https://www.informatat.com/ask-gjate-vitit-akademik-2017-2018-numri-i-pergjithshem-i-nxenesve-ne-arsimin-special-ishte-315/20%Monthly2018-06-18 12:27
https://www.informatat.com/rahoveci-kerkon-ndihme-nga-qeveria/20%Monthly2018-06-18 12:24
https://www.informatat.com/milioneret-e-telekomit-dokument/20%Monthly2018-06-18 19:05
https://www.informatat.com/afganistani-prodhon-900-tone-heroine-ne-vit/20%Monthly2018-06-18 12:12
https://www.informatat.com/digjet-automjeti-i-deputetit-maqedonas-te-lsdm-se/20%Monthly2018-06-18 12:07
https://www.informatat.com/mijera-qytetare-bejne-homazhe-prane-arkivolit-te-hilmi-haradinajt/20%Monthly2018-06-18 12:01
https://www.informatat.com/gazetares-i-kerkohet-sex-ne-kembim-te-lajmit/20%Monthly2018-06-18 12:02
https://www.informatat.com/e-akuzuara-pranon-fajesine-per-mbytjen-e-vajzes/20%Monthly2018-06-18 11:58
https://www.informatat.com/reagon-melania-trump-e-shqeteson-politika-e-migrimit/20%Monthly2018-06-18 11:56
https://www.informatat.com/media-serbe-shume-shtete-nen-presion-te-perendimit-per-kosoven/20%Monthly2018-06-18 11:54
https://www.informatat.com/khedira-besnik-i-juventusit/20%Monthly2018-06-18 11:50
https://www.informatat.com/januzaj-e-mohon-prejardhjen-shqiptare-jam-belg-dhe-ndihem-i-tille/20%Monthly2018-06-18 11:46
https://www.informatat.com/capello-ka-besim-te-anglia-kane-kualitet-ne-mesfushe-e-sulm/20%Monthly2018-06-18 11:40
https://www.informatat.com/city-synon-blerjen-e-kroos/20%Monthly2018-06-18 11:37
https://www.informatat.com/shume-shtete-nen-presion-te-perendimit-per-kosoven/20%Monthly2018-06-18 11:34
https://www.informatat.com/pas-ndeshjes-ndaj-zvicres-zbulohet-skuadra-e-re-e-willian/20%Monthly2018-06-18 11:34
https://www.informatat.com/nis-zbatimi-i-marreveshjes-maqedoni-greqi/20%Monthly2018-06-18 11:32
https://www.informatat.com/behet-me-pemendore-pjesetari-i-ushtrise-se-serbise/20%Monthly2018-06-18 11:31
https://www.informatat.com/nisin-akuzat-mes-lojtareve-gjermane-hummels-na-lane-vetem/20%Monthly2018-06-18 11:31
https://www.informatat.com/analiza-e-adn-se-ju-ben-te-jetoni-me-mire/20%Monthly2018-06-18 11:27
https://www.informatat.com/zyrtare-te-pdk-se-bejne-homazhe-para-arkivolit-te-hilmi-haradinajt/20%Monthly2018-06-18 11:26
https://www.informatat.com/aleanca-per-shqiptaret-do-te-votoje-pro-marreveshjes-per-emrin/20%Monthly2018-06-18 11:23
https://www.informatat.com/pritet-raporti-i-hetimit-parlamentar-per-deportimin-e-turqve/20%Monthly2018-06-18 14:45
https://www.informatat.com/fotografia-qe-po-indinjon-gjermanine/20%Monthly2018-06-18 11:21
https://www.informatat.com/ndarja-eshte-zgjidhja-me-e-mire-per-kosoven/20%Monthly2018-06-18 11:17
https://www.informatat.com/drecun-kosova-ende-nuk-po-i-ndjeke-penalisht-krimet-kunder-serbeve/20%Monthly2018-06-18 11:17
https://www.informatat.com/kmdlnj-denon-gjuhen-e-urrejtjes-dhe-jotolerancen-ne-baza-fetare/20%Monthly2018-06-18 11:14
https://www.informatat.com/skandinavet-perballen-sot-me-koreano-jugoret-ja-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-06-18 11:10
https://www.informatat.com/zhvillimi-i-politikave-fiskale-synon-lehtesimin-e-te-beret-biznes/20%Monthly2018-06-18 11:05
https://www.informatat.com/gjykata-themelore-ne-prishtine-emeron-koordinator-per-rastet-e-gazetareve/20%Monthly2018-06-18 11:02
https://www.informatat.com/oek-urgjent-dhe-i-nevojshem-markimi-ce-per-produktet-e-ndertimit/20%Monthly2018-06-18 10:59
https://www.informatat.com/kjo-eshte-njera-nga-telashet-e-kosoves-per-vizat/20%Monthly2018-06-18 10:56
https://www.informatat.com/kercenohet-behrami-do-te-te-vrasim-po-erdhe-ne-brazil/20%Monthly2018-06-18 10:55
https://www.informatat.com/komisioni-per-arsim-shtyn-shqyrtimin-e-projektligjit-per-inovacion-shkencor/20%Monthly2018-06-18 10:52
https://www.informatat.com/ambasadori-oconnell-ben-homazhe-te-haradinaj/20%Monthly2018-06-18 13:59
https://www.informatat.com/punetoret-e-trepces-thone-se-kerkesat-e-tyre-su-perfshin-ne-statut-protestohet-ne-stanterg/20%Monthly2018-06-18 10:48
https://www.informatat.com/platforma-e-qeverise-per-dialogun-mund-te-diskutohet-ne-tryezen-e-psd-se/20%Monthly2018-06-18 10:45
https://www.informatat.com/bombe-nga-kroacia-perjashton-sulmuesin-e-njohur-pas-ndeshjes-se-pare-ne-boteror/20%Monthly2018-06-18 10:41
https://www.informatat.com/mesoni-se-cfare-po-ndodh-me-veriun-e-vendit/20%Monthly2018-06-18 10:40
https://www.informatat.com/ne-peje-vidhen-mijera-euro-dhe-stoli-ari/20%Monthly2018-06-18 10:35
https://www.informatat.com/amrabat-humb-ndeshjen-me-portugaline/20%Monthly2018-06-18 10:32
https://www.informatat.com/mesoni-5-taktika-efektive-negocimi/20%Monthly2018-06-18 10:29
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-luginen-e-valbones/20%Monthly2018-06-18 10:25
https://www.informatat.com/delegacioni-i-kosoves-mberrin-ne-bruksel/20%Monthly2018-06-18 11:21
https://www.informatat.com/gjenden-te-vdekura-nene-e-bije/20%Monthly2018-06-18 10:20
https://www.informatat.com/ffk-sqaron-gjithcka-ja-cfare-thote-per-logon/20%Monthly2018-06-18 10:19
https://www.informatat.com/kocias-per-protestat-populli-grek-i-thyen-stereotipet/20%Monthly2018-06-18 10:14
https://www.informatat.com/kosova-duhet-te-shtoje-buxhetin-per-arsim/20%Monthly2018-06-18 10:11
https://www.informatat.com/u-vra-ne-betejen-e-koshares-i-ngritet-permendorja-ne-leposaviq/20%Monthly2018-06-18 10:09
https://www.informatat.com/ky-eshte-investimi-i-komunes-se-decanit-per-asfaltim-rrugesh/20%Monthly2018-06-18 10:07
https://www.informatat.com/euro-dhe-dollari-amerikan-fillojne-javen-ne-nivel-te-ulet/20%Monthly2018-06-18 09:59
https://www.informatat.com/proteste-per-logon-e-re-te-ffk-se/20%Monthly2018-06-18 09:54
https://www.informatat.com/nenshkruhet-kalendari-kulturor-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-06-18 09:49
https://www.informatat.com/kroos-ne-boteror-me-kepuce-te-njejta-qe-nga-viti-2014/20%Monthly2018-06-18 09:41
https://www.informatat.com/te-merkuren-tryeza-e-partive-ska-konsensus/20%Monthly2018-06-18 09:36
https://www.informatat.com/drejtuesit-e-shkollave-te-shqetesuar-nxenesit-e-dobet-po-dalin-me-mire-ne-test-te-matures/20%Monthly2018-06-18 09:29
https://www.informatat.com/lluka-pa-implementim-te-marreveshjes-me-serbine-ska-liberalizim-te-tregut-me-shqiperine/20%Monthly2018-06-18 09:25
https://www.informatat.com/rruget-ne-ferizaj-tash-e-tri-vite-pa-emertime/20%Monthly2018-06-18 09:19
https://www.informatat.com/sallat-e-operacionit-ne-qkuk-kane-punuar-dhe-po-punojne-me-kapacitet-te-plote/20%Monthly2018-06-18 09:15
https://www.informatat.com/afaristet-e-prizrenit-kerkojne-ridefinim-taksash-te-propozuara-per-reklamat/20%Monthly2018-06-18 09:08
https://www.informatat.com/fsk-ja-dhe-kfor-i-gjejne-tri-raketa-te-prodhimit-jugosllav/20%Monthly2018-06-18 09:04
https://www.informatat.com/pritet-te-nenshkruhet-kalendari-i-perbashket-kulturor-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-06-18 08:58
https://www.informatat.com/dhunohet-e-mitura-ne-peje-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-06-18 08:52
https://www.informatat.com/kosova-propozohet-te-jete-anetare-e-perhershme-e-cosac/20%Monthly2018-06-18 10:50
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-me-kontrata-te-parealizuara-nga-viti-2015/20%Monthly2018-06-18 08:47
https://www.informatat.com/vetevendosje-e-cileson-mashtrim-deklaraten-e-kreut-te-podujeves/20%Monthly2018-06-18 08:43
https://www.informatat.com/pas-thacit-edhe-daciq-do-te-takohet-me-trumpin/20%Monthly2018-06-18 08:43
https://www.informatat.com/gruaja-nxjerr-burrin-nga-shtepia-pas-43-vitesh-martese-kjo-eshte-arsyeja-video/20%Monthly2018-06-18 08:36
https://www.informatat.com/milioneret-politike-dhe-te-varferit/20%Monthly2018-06-18 08:32
https://www.informatat.com/koreja-e-jugut-ka-ndryshuar-numrat-e-fanellave-gjate-miqesoreve/20%Monthly2018-06-18 08:30
https://www.informatat.com/kosovaret-kredite-dhe-konsumimi-inteligjent-trekendesh-interesant/20%Monthly2018-06-18 08:30
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-autobuset-e-rinj-nuk-po-vin-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-18 08:29
https://www.informatat.com/mediat-serbe-delegacioni-i-kosoves-po-takohet-ne-bruksel-pa-pranine-e-beogradit/20%Monthly2018-06-18 08:15
https://www.informatat.com/beri-thirrje-ne-parlament-per-grusht-shteti-arrestohet-deputeti-grek/20%Monthly2018-06-18 08:09
https://www.informatat.com/qetesi-te-anglia-para-ndeshjes-qe-mund-te-sjelle-stuhi/20%Monthly2018-06-18 08:05
https://www.informatat.com/kaq-uje-preferohet-te-pini-gjate-veres/20%Monthly2018-06-18 08:03
https://www.informatat.com/sulm-me-armene-new-jersey-ka-te-vdekur/20%Monthly2018-06-18 07:58
https://www.informatat.com/varesia-nga-lojrat-elektronikye-obsh-e-liston-ne-kategorine-e-semundjeve-mendore/20%Monthly2018-06-18 08:04
https://www.informatat.com/flet-babai-i-meghan-markle-si-e-pashe-dasmen-ne-televizor/20%Monthly2018-06-18 07:51
https://www.informatat.com/incident-ne-boteror-bie-nga-kati-i-gjashte-nje-adoleshent/20%Monthly2018-06-18 07:49
https://www.informatat.com/ndeshjet-qe-do-te-luhen-sot-ne-boteror/20%Monthly2018-06-18 07:46
https://www.informatat.com/talibanet-refuzojne-zgjatjen-e-armepushimit-ne-afganistan/20%Monthly2018-06-18 07:43
https://www.informatat.com/cmimet-e-cigareve-neper-bote/20%Monthly2018-06-18 07:39
https://www.informatat.com/nderkombetaret-e-perkrahin-formimin-e-ushtrise-por-kane-nje-kusht/20%Monthly2018-06-18 07:33
https://www.informatat.com/melania-trump-shpreh-shqetesim-per-politiken-e-migrimit-ne-shba/20%Monthly2018-06-18 07:29
https://www.informatat.com/protesta-te-dhunshme-per-emrin-ne-shkup-police-te-plagosur/20%Monthly2018-06-18 07:28
https://www.informatat.com/serbia-ende-flirton-me-rusine-sepse-rusia-ka-ndikim/20%Monthly2018-06-18 07:26
https://www.informatat.com/aksident-ne-fushe-kosovefoto/20%Monthly2018-06-18 07:25
https://www.informatat.com/valon-behrami-zhduk-neymarin/20%Monthly2018-06-18 07:23
https://www.informatat.com/shqiptarja-shet-foshnjen-denohet-me-burg/20%Monthly2018-06-18 07:19
https://www.informatat.com/termet-ne-japoni-ka-edhe-viktima/20%Monthly2018-06-18 07:19
https://www.informatat.com/pse-kafene-e-mengjesit-duhet-ta-beni-ne-shtepi/20%Monthly2018-06-18 07:16
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-06-18 07:13
https://www.informatat.com/ska-barna-anulohen-operacionet-ne-kliniken-e-urologjise/20%Monthly2018-06-18 07:09
https://www.informatat.com/ja-pse-xhaka-e-kendoi-himnin-e-zvicres/20%Monthly2018-06-18 07:07
https://www.informatat.com/llapi-zyrtarizon-tre-lojtare/20%Monthly2018-06-18 07:05
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-mund-te-ndodhe-ne-muajt-e-pare-te-2019-se/20%Monthly2018-06-18 10:40
https://www.informatat.com/qeveria-kunder-qasjes-selektive-te-brukselit-ne-dialog/20%Monthly2018-06-18 06:56
https://www.informatat.com/10-shprehi-qe-ju-bejne-te-pasur/20%Monthly2018-06-18 06:53
https://www.informatat.com/favorizohen-familjaret-e-ish-ministrit-shala/20%Monthly2018-06-18 06:51
https://www.informatat.com/kosovaret-tre-miliarde-kursime-ne-banka/20%Monthly2018-06-18 06:47
https://www.informatat.com/7-fjali-qe-sduhet-ti-thoni-asnjehere-ne-interviste/20%Monthly2018-06-18 06:46
https://www.informatat.com/disa-sekrete-qe-femijet-ta-duan-shkollen/20%Monthly2018-06-18 06:45
https://www.informatat.com/a-po-perhapet-malaria-ne-kosove/20%Monthly2018-06-18 06:43
https://www.informatat.com/shpend-maxhuni-raporton-ne-komisionin-per-mbikeqyrjen-e-aki-se/20%Monthly2018-06-18 06:40
https://www.informatat.com/ushtria-permes-kushtetutes/20%Monthly2018-06-18 10:21
https://www.informatat.com/dialogu-i-papercaktuar/20%Monthly2018-06-18 08:46
https://www.informatat.com/menyrat-si-te-flini-me-mire-gjate-vapes/20%Monthly2018-06-17 20:28
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-e-vrasjes-makaber-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-17 20:07
https://www.informatat.com/kylie-vishet-shume-ngushte-tregon-thuajse-gjithcka-foto/20%Monthly2018-06-17 20:05
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-huazuar-kufjet-nga-te-tjeret/20%Monthly2018-06-17 20:00
https://www.informatat.com/15-gjera-qe-njerezit-e-zgjuar-i-bejne-perdite/20%Monthly2018-06-17 19:58
https://www.informatat.com/nje-here-nje-jave-zhytini-kembet-ne-uthull-do-te-sheroheni-nga-shume-semundje/20%Monthly2018-06-17 19:57
https://www.informatat.com/gjerat-qe-ndodhin-me-trupin-tuaj-nese-ecni-cdo-dite/20%Monthly2018-06-17 19:55
https://www.informatat.com/bukuroshja-kroate-qe-mori-vemendjen-e-fotografeve-ne-kampionatin-boteror/20%Monthly2018-06-17 19:53
https://www.informatat.com/shaqiri-asiston-ne-barazimin-e-zvicres-ndaj-brazilit/20%Monthly2018-06-17 19:52
https://www.informatat.com/dobite-e-jashtezakonshme-te-arres-se-kokosit/20%Monthly2018-06-17 19:49
https://www.informatat.com/mos-e-rimbushni-shishen-e-ujit/20%Monthly2018-06-17 19:47
https://www.informatat.com/psd-ja-shtyn-tryezen-politike-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-06-17 19:44
https://www.informatat.com/ne-kufirin-shqiperi-kosove-pritet-kaq-minuta/20%Monthly2018-06-18 07:01
https://www.informatat.com/jolie-tronditet-nga-shkaterrimet-ne-mosul/20%Monthly2018-06-17 19:09
https://www.informatat.com/kolonat-e-gjata-ne-hyrje-te-tunelit-te-kalimarshit-po-shkaktojn-aksidente-foto/20%Monthly2018-06-18 06:37
https://www.informatat.com/ka-baballare-te-ndryshem-dhe-keto-foto-ua-deshmojne/20%Monthly2018-06-17 18:44
https://www.informatat.com/oriola-marashi-shfaqet-perveluese-foto/20%Monthly2018-06-17 18:41
https://www.informatat.com/a-mjafton-dashuria-per-tu-martuar/20%Monthly2018-06-17 18:38
https://www.informatat.com/meksika-fiton-ndeshjen-perballe-kampionit-boteror-ne-fuqi/20%Monthly2018-06-17 18:25
https://www.informatat.com/papa-francesku-aborti-per-te-shmangur-defektet-e-lindjes-eshte-i-ngjashem-me-krimet-naziste/20%Monthly2018-06-17 18:22
https://www.informatat.com/shefja-e-eulex-it-kosova-pergjegjese-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-06-17 18:17
https://www.informatat.com/tensionohet-situata-austri-gjermani-pas-akuzave-per-shpiunazh/20%Monthly2018-06-17 18:13
https://www.informatat.com/hoti-serbia-ta-marre-pergjegjesine-per-krimet-e-luftes/20%Monthly2018-06-17 18:08
https://www.informatat.com/dafina-paralajmeron-projektin-e-ri/20%Monthly2018-06-17 18:03
https://www.informatat.com/ja-3-gabime-qe-i-beni-me-syzet-e-diellit/20%Monthly2018-06-17 17:41
https://www.informatat.com/kendall-jenner-dhe-bella-hadid-shkelqejne-ne-sfilaten-per-versace-foto/20%Monthly2018-06-17 17:38
https://www.informatat.com/kosoves-i-rrezikohet-kredia-per-termocentralin-me-thengjill/20%Monthly2018-06-17 17:36
https://www.informatat.com/action-bronson-i-lumtur-qe-perfshihet-ne-ekipin-e-kosoves-per-boterorin-2022/20%Monthly2018-06-17 17:33
https://www.informatat.com/asociacioni-ne-kembim-te-vazhdimit-te-dialogut-kushti-i-ri-i-serbise/20%Monthly2018-06-17 17:25
https://www.informatat.com/specat-djeges-jane-te-jashtezakonshem/20%Monthly2018-06-17 17:19
https://www.informatat.com/arsyet-pse-ndiheni-te-etur-tere-kohen/20%Monthly2018-06-17 17:16
https://www.informatat.com/stephen-hawking-varroset-afer-shkencetareve-me-te-famshem-ne-londer/20%Monthly2018-06-17 17:14
https://www.informatat.com/kryemadhi-trimeria-e-shtepise-se-hilmi-haradinajt-jeton-ne-themelet-e-kosoves/20%Monthly2018-06-17 17:09
https://www.informatat.com/nje-veze-ne-dite-mund-te-zvogeloje-rrezikun-e-semundjve-se-zemres/20%Monthly2018-06-17 16:58
https://www.informatat.com/a-jetojne-me-gjate-vegjetarianet/20%Monthly2018-06-17 16:34
https://www.informatat.com/disa-truqe-psikologjike-qe-na-ndihmojne-ne-jete/20%Monthly2018-06-17 16:25
https://www.informatat.com/partia-fjala-distancohet-nga-deklarata-e-bedri-bytycit-per-varrimin-e-hilmi-haradinajt/20%Monthly2018-06-17 16:22
https://www.informatat.com/hoti-uron-maqedonine-per-marreveshjen-me-greqine/20%Monthly2018-06-17 16:17
https://www.informatat.com/selimi-nga-dubrava-hilmi-gjithmone-qendrove-i-forte-edhe-kur-u-vra-luani-e-shkelzeni/20%Monthly2018-06-17 16:08
https://www.informatat.com/bebe-rexha-flet-me-krenari-per-vendin-e-saj-ka-dicka-ne-ujin-e-shqiptareve/20%Monthly2018-06-17 16:05
https://www.informatat.com/banoret-e-rahovecit-thone-se-hoxha-ka-ikur-nga-fshati-pas-deklarates-skandaloze-foto/20%Monthly2018-06-17 15:58
https://www.informatat.com/bjondet-apo-brunet-jane-me-te-suksesshme-ne-karriere/20%Monthly2018-06-17 15:53
https://www.informatat.com/qeveria-paguan-rreth-nje-milione-euro-denime-per-kredite-e-pashfrytezuara/20%Monthly2018-06-17 15:51
https://www.informatat.com/mogherini-marreveshja-per-emrin-historike-per-te-dy-vendet/20%Monthly2018-06-17 15:48
https://www.informatat.com/premier-mbasekenga-me-e-re-nga-klajdi-dhe-bruno-video/20%Monthly2018-06-17 15:35
https://www.informatat.com/nje-pjese-e-madhe-e-kryeqytetit-tere-diten-pa-rryme-keds-i-thote-se-po-punon-ta-sanoje/20%Monthly2018-06-17 15:29
https://www.informatat.com/maradona-kerkon-falje-nuk-e-dija-se-eshte-e-ndaluar-tymosja/20%Monthly2018-06-17 15:14
https://www.informatat.com/live-it-up-kendohet-rrugeve-te-nju-jorkut-video/20%Monthly2018-06-17 15:08
https://www.informatat.com/arifi-hapja-e-ures-ne-mitrovice-pjese-e-vendimit-politik/20%Monthly2018-06-17 15:05
https://www.informatat.com/flini-gjysme-ore-pasdite-rekomandojne-shkencetaret/20%Monthly2018-06-17 14:55
https://www.informatat.com/as-italia-nuk-i-do-emigrantet/20%Monthly2018-06-17 14:51
https://www.informatat.com/gaz-lotsjelles-kunder-protestueseve-ne-greqi/20%Monthly2018-06-17 14:48
https://www.informatat.com/misteret-e-ishullit-te-sazanit/20%Monthly2018-06-17 14:39
https://www.informatat.com/ledri-vula-do-performoje-ne-te-njejten-skene-me-dy-ish-te-dashurat-e-tij-dafina-zeqirin-dhe-dua-lipen/20%Monthly2018-06-17 14:30
https://www.informatat.com/pasuria-e-ish-drejtorit-te-telekomit-nje-mori-llogarish-bankare/20%Monthly2018-06-18 06:34
https://www.informatat.com/latifi-prokuroria-ta-arrestoje-hoxhen-bytyci-perdori-gjuhe-raciste-ndaj-hilmi-haradinajt/20%Monthly2018-06-17 14:21
https://www.informatat.com/thaci-sdo-ndaloje-se-kerkuari-drejtesi-per-fatin-e-te-pagjeturve/20%Monthly2018-06-17 19:36
https://www.informatat.com/athine-shqiptaret-perplasen-me-arme-me-ruset-2-te-plagsour/20%Monthly2018-06-17 14:00
https://www.informatat.com/partite-shqiptare-pershendesin-marreveshjen-maqedoni-greqi/20%Monthly2018-06-17 13:57
https://www.informatat.com/argjentina-ramosaj-paralajmeron-projektin-e-ri-muzikorfoto/20%Monthly2018-06-17 13:55
https://www.informatat.com/sulm-me-arme-ne-nje-festival-ne-new-jersey-1-i-vdekur-dhe-20-te-plagosur/20%Monthly2018-06-17 13:51
https://www.informatat.com/apple-ul-ndjeshem-cmimin-e-iphone-x/20%Monthly2018-07-24 10:02
https://www.informatat.com/beyonce-dhe-jay-z-publikojne-albumin-gjithcka-eshte-dashuri/20%Monthly2018-06-17 13:34
https://www.informatat.com/maskat-qe-e-permiresojne-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-06-17 13:32
https://www.informatat.com/hoxhaj-uron-athinen-dhe-shkupin-per-marreveshjen/20%Monthly2018-06-17 13:22
https://www.informatat.com/perversitetet-e-kater-diktatoreve-me-te-medhenj/20%Monthly2018-06-17 13:17
https://www.informatat.com/meta-ne-gllogjan-per-ti-shprehur-ngushellime-familjes-haradinaj/20%Monthly2018-06-17 13:14
https://www.informatat.com/kjo-eshte-xhamia-gjigante-qe-po-e-nderton-erdogan/20%Monthly2018-06-17 13:10
https://www.informatat.com/vizitoret-ne-prizren-ankohen-per-ngacmime-seksuale/20%Monthly2018-06-17 13:06
https://www.informatat.com/app-store-170-miliarde-shkarkime-dhe-130-miliarde-dollare-qarkullim/20%Monthly2018-06-17 12:41
https://www.informatat.com/2018fejohen-lind-islami-e-venera-lumanifoto/20%Monthly2018-06-17 13:04
https://www.informatat.com/pas-marreveshjes-opozita-marsh-protestues-ne-manastir/20%Monthly2018-06-17 12:48
https://www.informatat.com/kim-kardashian-shpreh-mall-per-babain-ne-diten-e-baballareve-foto/20%Monthly2018-06-17 12:33
https://www.informatat.com/kerkohet-shkarkimi-i-imamit-qe-ofendoi-familjen-haradinaj/20%Monthly2018-06-17 12:33
https://www.informatat.com/asnje-hap-per-korrigjimin-e-kufirit-kosove-mali-i-zi/20%Monthly2018-06-17 12:19
https://www.informatat.com/rreth-36-persona-te-vrare-nga-sulmi-vetevrases-ne-afganistan/20%Monthly2018-06-17 12:18
https://www.informatat.com/lobimi-per-viza-vazhdon-pas-austrise-veseli-ne-france/20%Monthly2018-06-17 19:02
https://www.informatat.com/momenti-i-arrestimit-te-gruas-qe-vrau-burrin-ne-treg-video/20%Monthly2018-06-17 11:59
https://www.informatat.com/mustafa-ngushellon-familjen-haradinaj/20%Monthly2018-06-17 11:55
https://www.informatat.com/sulmohen-tre-police-ne-gjakove/20%Monthly2018-06-17 11:47
https://www.informatat.com/zaev-e-hahn-ia-dhurojne-krevatat-ciprasit-foto/20%Monthly2018-06-17 11:48
https://www.informatat.com/ljajic-ia-kujton-vulinit-ndarja-e-kosoves-opsion-i-duhur-por-i-vonuar/20%Monthly2018-06-17 11:38
https://www.informatat.com/partite-konfirmojne-pjesemarrjen-ne-tryezen-e-psd-se/20%Monthly2018-06-17 17:10
https://www.informatat.com/ska-rruge-tjeter-vec-dialogut/20%Monthly2018-06-17 11:25
https://www.informatat.com/veseli-konaku-i-baces-hilmi-konak-i-lirise-se-kosoves/20%Monthly2018-06-17 11:20
https://www.informatat.com/veteranet-e-uckse-ngushellojne-familjen-haradinaj/20%Monthly2018-06-17 11:15
https://www.informatat.com/hoxha-i-rahovecit-tenton-te-fshihet-mbylle-facebook-un/20%Monthly2018-06-17 11:10
https://www.informatat.com/reagon-bik-u-ai-nuk-eshte-hoxhe/20%Monthly2018-06-17 14:09
https://www.informatat.com/skandaloze-imami-i-rahovecit-thote-se-hoxhollaret-nuk-duhet-te-shkojne-ne-varrim/20%Monthly2018-06-17 11:01
https://www.informatat.com/vdes-foshnja-pas-pritjes-dy-oreshe-ne-emergjence/20%Monthly2018-06-17 10:58
https://www.informatat.com/kurti-ngushellon-treven-e-dukagjinit-dha-me-te-dashurit-per-clirimin-e-kosoves/20%Monthly2018-06-17 12:12
https://www.informatat.com/kamenice-rrokulliset-me-traktor-humb-jeten/20%Monthly2018-06-17 11:27
https://www.informatat.com/kjo-eshte-koha-e-perkryer-per-kafe/20%Monthly2018-06-17 09:50
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-prishtine-podujeve-rrotullohet-kamioni/20%Monthly2018-06-17 09:48
https://www.informatat.com/selimi-hilmi-haradinaj-do-te-jete-gjithmone-heroi-im/20%Monthly2018-06-17 09:41
https://www.informatat.com/boterori-percillet-nga-kosovaret-disa-tregojne-favoritin-video/20%Monthly2018-06-17 09:37
https://www.informatat.com/ditelindja-e-75te-e-ukshin-hotit-i-biri-me-dedikim-prekes/20%Monthly2018-06-17 09:34
https://www.informatat.com/marreveshja-maqedoni-greqi-komplet-ceremonia-video/20%Monthly2018-06-17 09:29
https://www.informatat.com/instituti-per-hulumtimin-e-krimeve-te-luftes-i-pafuqishem-krimet-nuk-zbardhen-edhe-20-vjet/20%Monthly2018-06-17 09:16
https://www.informatat.com/rita-me-floke-te-kuqe-inspirim-per-yjet-boteror-shikoni-kush-e-ka-kopjuar/20%Monthly2018-06-17 09:07
https://www.informatat.com/mos-i-perdorni-keto-shprehje-me-femijet/20%Monthly2018-06-17 09:03
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-zyrtarisht-emri-republika-e-maqedonise-veriore/20%Monthly2018-06-17 09:00
https://www.informatat.com/ju-duket-e-veshtire-por-dushi-i-ftohte-i-mire-per-shendetin/20%Monthly2018-06-17 08:59
https://www.informatat.com/zvicra-kthen-shqiptaren-ne-presheve-arsyeja-do-ju-befasoje/20%Monthly2018-06-17 08:54
https://www.informatat.com/nis-ceremonia-historike-per-marreveshjen-maqedoni-greqi/20%Monthly2018-06-17 08:48
https://www.informatat.com/aak-anulon-te-gjitha-kuvendet-zgjedhore/20%Monthly2018-06-17 11:04
https://www.informatat.com/rita-krenare-me-prejardhjen-shikoni-cfare-shkruan-ajo-per-kosoven/20%Monthly2018-06-17 08:41
https://www.informatat.com/me-sjellje-te-mire-mund-ta-fitosh-edhe-shtetesin-e-zvicres-lexojeni-rrefimin-per-kosovarin-fatlum/20%Monthly2018-06-17 08:38
https://www.informatat.com/djali-i-heroit-ndan-dhimbjen-per-largimin-e-gjyshit-foto/20%Monthly2018-06-17 10:51
https://www.informatat.com/limaj-ngushellime-per-babain-e-heronjve-te-kosoves/20%Monthly2018-06-17 08:26
https://www.informatat.com/thaci-me-dhimbje-te-madhe-mora-lajmin-pe-largimin-e-baces-hilmi/20%Monthly2018-06-17 08:24
https://www.informatat.com/mogherini-pret-marreveshjen-perfundimtare-te-dialogut/20%Monthly2018-06-17 09:58
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-familjen-shqiptare-e-vret-burrin-ne-treg/20%Monthly2018-06-17 08:10
https://www.informatat.com/abdullahu-thaci-sduhet-te-udheheqe-dialogun-i-frikshem-kontrolli-i-tij-autokrat-mbi-institucionet/20%Monthly2018-06-17 08:44
https://www.informatat.com/pritet-marreveshja-maqedoni-greqi-nenshkruhet-sot/20%Monthly2018-06-17 07:59
https://www.informatat.com/zvicra-e-shqiptarizuar-sfidon-sot-brazilin/20%Monthly2018-06-17 07:56
https://www.informatat.com/ky-eshte-parku-i-shtatoreve-te-komunizmit/20%Monthly2018-06-17 07:53
https://www.informatat.com/zevendesministri-kadriu-zgjedh-fjalet-me-te-mira-per-hilmi-haradinaj-shikoni-si-e-quan/20%Monthly2018-06-17 08:08
https://www.informatat.com/pacolli-ngushellon-familjen-haradinaj-i-ka-disa-fjale-per-bacen-hilmi/20%Monthly2018-06-17 07:40
https://www.informatat.com/keshtu-e-priste-ti-behej-djali-kryeminister-babai-hilmi-haradinaj-video/20%Monthly2018-06-17 07:32
https://www.informatat.com/eulex-nje-kapitull-i-deshtuar/20%Monthly2018-06-17 08:28
https://www.informatat.com/cerdhet-publike-1-muaj-pushim/20%Monthly2018-06-17 07:22
https://www.informatat.com/nasim-haradinaj-hilmi-raradinaj-sinonim-i-qendreses/20%Monthly2018-06-17 07:18
https://www.informatat.com/nderron-jete-babai-i-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-06-17 07:15
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-2/20%Monthly2018-06-17 08:17
https://www.informatat.com/lira-e-varreza-nen-pishinen-e-egermise-krijohen-konfuzione-video/20%Monthly2018-06-17 07:21
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-refugjatet-ne-gjermani-ky-ligj-krijon-mundesi-te-medha/20%Monthly2018-06-16 20:39
https://www.informatat.com/hoxha-thote-se-kadri-veseli-ka-ndertuar-shtepi-per-te-varferit-video/20%Monthly2018-06-17 07:22
https://www.informatat.com/deri-ketu-shkon-toleranca-fetare-ne-kosove-shikojeni-cfare-ka-bere-imzot-dode-gjergji-per-bajram/20%Monthly2018-06-16 20:25
https://www.informatat.com/i-hyjne-hajnat-ne-shtepi-i-vidhet-arma-zyrtare/20%Monthly2018-06-16 20:19
https://www.informatat.com/seksi-permireson-kujtesen/20%Monthly2018-06-16 20:11
https://www.informatat.com/ndodh-ne-zvicer-pacientja-mbet-pa-gjinje/20%Monthly2018-06-16 20:04
https://www.informatat.com/keta-jane-futbollistet-me-te-pashem-te-boterorit-i-zgjedhin-vajzat-e-britanise/20%Monthly2018-06-16 20:01
https://www.informatat.com/kujdes-meteorologet-tregojne-si-te-mbroheni-nga-vetetima/20%Monthly2018-06-16 19:54
https://www.informatat.com/humb-jeten-nje-pushues-nga-kosova/20%Monthly2018-06-16 19:46
https://www.informatat.com/shqiperi-fshati-ne-terr-informativ-mund-te-mos-e-dijne-as-kush-eshte-kryeminister/20%Monthly2018-06-16 19:38
https://www.informatat.com/dyshohet-per-nepotizem-zyrtaret-ende-nuk-fillojne-punen-ne-gjykaten-e-apelit/20%Monthly2018-06-16 19:31
https://www.informatat.com/vershimet-bllokojne-serish-fggjilanin/20%Monthly2018-06-16 20:13
https://www.informatat.com/a-mund-te-lirohet-sylejman-selimi-me-rigjykimin-e-rastit-drenica-1/20%Monthly2018-06-16 19:15
https://www.informatat.com/shperthen-kanalizimi-kaos-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-06-16 19:06
https://www.informatat.com/bujqit-te-neglizhuar-nga-qeveria-ja-sa-milion-kilogram-rrush-u-demtuan-nga-bresheri/20%Monthly2018-06-16 19:01
https://www.informatat.com/shqiptarja-lind-femije-pas-24-virtesh-kjo-eshte-mosha-e-nenes/20%Monthly2018-06-16 18:55
https://www.informatat.com/jane-vetem-njezet-protestues-por-sa-njemije/20%Monthly2018-06-16 18:44
https://www.informatat.com/fiter-bajrami-ne-shtepine-e-pleqve-rrefime-emocionuese-video/20%Monthly2018-06-16 18:36
https://www.informatat.com/a-po-i-merr-ministrja-reshitaj-tri-rroga-te-shtetit/20%Monthly2018-06-16 20:45
https://www.informatat.com/sot-nenshkroi-me-feronikelin-por-ka-disa-fjale-per-driten/20%Monthly2018-06-16 18:20
https://www.informatat.com/messi-pranon-deshtimin-merr-pergjegjesine/20%Monthly2018-06-16 18:07
https://www.informatat.com/vjen-incidenti-nga-boterori-e-shkakton-nje-taksist/20%Monthly2018-06-16 17:55
https://www.informatat.com/grave-ruse-iu-kerkua-tke-mos-kene-intimitet-me-tifoze-gjate-boterorit-reagon-putin/20%Monthly2018-06-16 17:56
https://www.informatat.com/kqz-ende-pa-antare-te-rinj/20%Monthly2018-06-16 20:29
https://www.informatat.com/tryeza-e-rradhes-nga-psd-keto-jane-temat/20%Monthly2018-06-16 17:21
https://www.informatat.com/neser-nenshkruhet-marreveshja-maqedoni-greqi/20%Monthly2018-06-16 17:17
https://www.informatat.com/ky-qenka-me-ne-rregull-se-ne-psikiatri-ndryshon-rrjedhen-e-hetimit/20%Monthly2018-06-16 17:13
https://www.informatat.com/reuters-te-papune-kosovaret-shpetimin-e-gjejne-ne-kete-forme/20%Monthly2018-06-16 17:07
https://www.informatat.com/hahn-maqedonia-do-te-hyje-ne-bisedime-edhe-pa-nenshkrimin-e-ivanov/20%Monthly2018-06-16 16:56
https://www.informatat.com/shkaterrohet-banda-kriminale-ne-spanje-dy-shqiptare-udheheqes-te-saj/20%Monthly2018-06-16 16:52
https://www.informatat.com/parlajmerim-per-sulme-terroriste-ne-belgjike/20%Monthly2018-06-16 16:46
https://www.informatat.com/deshironi-nje-fanelle-te-re-te-kosoves-ja-kur-fillon-shitja/20%Monthly2018-06-16 16:43
https://www.informatat.com/vulin-duhet-ta-parandalojme-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2018-06-16 16:35
https://www.informatat.com/auditori-has-parregullesi-edhe-ne-keshillin-gjyqesor/20%Monthly2018-06-16 20:13
https://www.informatat.com/taksa-per-kalimin-e-kufirit-kosove-shqiperi-te-rejat-e-fundit/20%Monthly2018-06-16 17:41
https://www.informatat.com/tahiri-rasti-ivanoviq-do-te-zbardhet/20%Monthly2018-06-16 16:10
https://www.informatat.com/ja-kur-do-te-zgjidhet-pasardhesi-i-vokrrit-ne-ffk/20%Monthly2018-06-16 16:06
https://www.informatat.com/keto-jane-fanellat-e-reja-te-perfaqesueses-se-kosoves-i-kishte-zgjedhur-vokrri/20%Monthly2018-06-16 16:51
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-pune-e-kryer/20%Monthly2018-06-16 18:28
https://www.informatat.com/notat-e-lojtareve-argjentine-island-messi-huq-penalltine/20%Monthly2018-06-16 15:48
https://www.informatat.com/maradona-thyen-rregullat-e-boterorit-shikoni-cfare-beri-sot-ne-stadium/20%Monthly2018-06-16 15:44
https://www.informatat.com/projekt-i-vecante-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-e-sjellin-inxhinieret-nderkombetar/20%Monthly2018-06-16 15:36
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-reagon-ndaj-raportit-te-auditorit/20%Monthly2018-06-16 15:20
https://www.informatat.com/aksidentet-ne-kosove-keto-jane-statistikat-per-24-oret-e-fundit/20%Monthly2018-06-16 15:13
https://www.informatat.com/policia-raporton-zjarr-ne-nje-shtepi-ne-peje/20%Monthly2018-06-16 15:07
https://www.informatat.com/gurethyesit-po-demtojne-ja-sa-eshte-numri-i-operatoreve-ilegal/20%Monthly2018-06-16 15:03
https://www.informatat.com/qendra-per-menaxhim-kufitar-thote-se-nuk-ka-kolona/20%Monthly2018-06-16 14:58
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-policia-konfirmon-rastin/20%Monthly2018-06-16 14:48
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-nuk-pranon-zgjidhje-te-keqe-me-serbine/20%Monthly2018-06-16 16:27
https://www.informatat.com/ronaldo-then-tri-rekorde-silva-i-ka-dy-fjale/20%Monthly2018-06-16 14:30
https://www.informatat.com/nisma-socialdemokrate-ne-vushtrri-mbajti-kuvendin-zgjedhor/20%Monthly2018-06-16 14:20
https://www.informatat.com/sekretet-e-borzilokut-per-shendetin/20%Monthly2018-06-16 14:18
https://www.informatat.com/anxhelina-hadergjonaj-perveluese-ne-sesionin-e-ri-fotografik-foto/20%Monthly2018-06-16 14:15
https://www.informatat.com/vazhdojne-grabitjet-me-arme-ne-pompa-te-derivateve/20%Monthly2018-06-16 14:16
https://www.informatat.com/pacientet-me-kancer-ne-gji-mund-te-shmangin-kimioterapine/20%Monthly2018-06-16 14:10
https://www.informatat.com/fjalen-e-fundit-per-emrin-maqedonia-e-veriut-do-ta-japin-qytetaret/20%Monthly2018-06-16 14:08
https://www.informatat.com/tarifa-ne-rrugen-e-kombit-sa-me-shume-te-kalosh-aq-me-pak-do-paguash/20%Monthly2018-06-16 14:06
https://www.informatat.com/grate-qe-zgjohen-heret-jane-me-pak-te-rrezikuara-nga-depresioni/20%Monthly2018-06-16 14:02
https://www.informatat.com/aak-e-pejes-shenon-diten-e-clirimit-te-qytetit/20%Monthly2018-06-16 14:01
https://www.informatat.com/femijet-e-shendoshe-kane-me-shume-gjasa-te-preken-nga-artriti/20%Monthly2018-06-16 13:55
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-rrotullohet-kamioni/20%Monthly2018-06-16 13:53
https://www.informatat.com/ky-eshte-njeri-nga-triumfuesit-e-genius-olympyad/20%Monthly2018-06-16 13:41
https://www.informatat.com/llava-ne-havai-ska-te-ndalur/20%Monthly2018-06-16 13:39
https://www.informatat.com/ffk-tregon-daten-se-kur-do-te-zgjedhet-pasardhesi-i-vokrrit/20%Monthly2018-06-16 13:36
https://www.informatat.com/detaje-nga-vrasja-ne-ferizaj-viktima-ishte-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-06-16 13:35
https://www.informatat.com/hudhra-dhe-qepa-antibiotike-natyrale/20%Monthly2018-06-16 13:32
https://www.informatat.com/vetem-nje-kalim-kufitar-shqiperi-mali-i-zi/20%Monthly2018-06-16 13:22
https://www.informatat.com/ky-eshte-reagimi-i-kryeministrit-pas-incidentit-ne-deqan/20%Monthly2018-06-16 16:17
https://www.informatat.com/qosja-reagon-shtohen-milionerat-ne-kuvend-e-qeveri/20%Monthly2018-06-16 13:10
https://www.informatat.com/bebe-rexha-ne-shqiptaret-jemi-si-kuaj-mund-ti-mbijetojme-cdo-gjeje/20%Monthly2018-06-16 13:08
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-alarmues-i-beqareve-ne-beograd/20%Monthly2018-06-16 13:05
https://www.informatat.com/cfare-dhe-sa-duhet-te-hani-pas-ushtrimeve/20%Monthly2018-06-16 13:04
https://www.informatat.com/catherine-zeta-jones-nuk-kam-faj-qe-jam-e-pasur-dhe-e-bukur/20%Monthly2018-06-16 13:00
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-valdete-dakes/20%Monthly2018-06-16 12:59
https://www.informatat.com/francesca-on-the-top-world-pese-arsye-per-ta-vizituar-prizrenin/20%Monthly2018-06-16 12:52
https://www.informatat.com/ja-si-ndryshuan-keta-te-famshem-pas-operacioneve-plastike-foto/20%Monthly2018-06-16 12:50
https://www.informatat.com/reagon-kryetari-i-decanit-haradinaj-parandaloi-incidentin-mes-vellezerve-rizaj/20%Monthly2018-06-16 12:46
https://www.informatat.com/nxenesit-kosovar-zene-vendin-e-dyte-ne-olimpiaden-shkencore-ne-amerike/20%Monthly2018-06-16 12:44
https://www.informatat.com/bahtiri-perserit-se-shume-shpejt-do-te-hapet-ura-mbi-lumin-iber-por-nuk-jep-date/20%Monthly2018-06-16 12:37
https://www.informatat.com/arrestohet-kreu-i-bandes-se-plaqkitjes/20%Monthly2018-06-16 12:35
https://www.informatat.com/serbet-e-kerkojne-asociacionit-sipas-afatit-qe-e-ka-vene-brukseli/20%Monthly2018-06-16 12:33
https://www.informatat.com/hajnat-ne-drenas-rrehin-punetorin-e-marketit-dhe-vjedhin-arken-me-3-mije-euro/20%Monthly2018-06-16 12:18
https://www.informatat.com/dua-lipa-pozon-perkrah-reperit-shqiptar-ndoqi-nga-afer-koncertin-e-tij/20%Monthly2018-06-16 12:09
https://www.informatat.com/hoxhaj-vrasja-e-ivanoviqit-dhe-kidnapimi-i-gazetarit-serb-kane-rrenjet-ne-beograd/20%Monthly2018-06-16 11:55
https://www.informatat.com/lajm-i-rendesishem-per-bashkeatdhetaret-qe-kalojne-neper-serbi/20%Monthly2018-06-16 11:50
https://www.informatat.com/shkaktari-i-kancerit-menyra-e-jeteses/20%Monthly2018-06-16 11:47
https://www.informatat.com/kepucet-qe-jua-demtojne-kembet/20%Monthly2018-06-16 11:43
https://www.informatat.com/ushtria-franceze-shkel-ne-jemen/20%Monthly2018-06-16 11:39
https://www.informatat.com/18-transformime-te-aktoreve-shikoni-si-duken-ne-jeten-reale/20%Monthly2018-06-16 11:38
https://www.informatat.com/facebook-po-nderton-nje-qender-te-re-te-te-dhenave-prej-750-milione-dollaresh/20%Monthly2018-06-16 11:27
https://www.informatat.com/mercedesi-terheq-774-mije-vetura/20%Monthly2018-06-16 11:25
https://www.informatat.com/gjumi-i-tepert-po-aq-i-demshem-sa-te-flini-pak/20%Monthly2018-07-24 10:03
https://www.informatat.com/proceset-qe-demtuan-sistemin-shendetesor-ne-kosove/20%Monthly2018-06-16 11:18
https://www.informatat.com/15-fakte-interesante-per-shqiperine-sipas-medias-suedeze/20%Monthly2018-06-16 11:15
https://www.informatat.com/vellai-i-nervozuar-i-beg-rizajt-se-lejon-ramush-haradinajn-ti-afrohet-shtatores/20%Monthly2018-06-16 15:55
https://www.informatat.com/mehmeti-bqk-ja-ka-ndermarre-te-gjitha-masat-per-nje-stabilitet-financiar-te-qendrueshem/20%Monthly2018-06-16 11:07
https://www.informatat.com/kujdes-me-perdorimin-e-tepruar-te-smartphoneve/20%Monthly2018-06-16 10:48
https://www.informatat.com/nora-mbetet-nena-me-seksi-e-showbizzit-e-deshmon-edhe-paraqitja-e-saj-e-fundit/20%Monthly2018-06-16 10:42
https://www.informatat.com/kengetari-i-njohur-krenar-per-prirjet-seksuale-dua-qe-djemte-e-mi-te-behen-homoseksual/20%Monthly2018-06-16 10:37
https://www.informatat.com/kampionati-boteror-ne-rusi-humbje-per-lirine-e-shtypit/20%Monthly2018-06-16 10:30
https://www.informatat.com/42190-2/20%Monthly2018-06-16 10:27
https://www.informatat.com/personat-me-shtypje-te-larte-te-gjakut-duhet-ta-shmangin-sheqerin/20%Monthly2018-06-16 10:12
https://www.informatat.com/cunami-nga-parajsa-kaplon-nje-liqen-ne-austrivideo/20%Monthly2018-06-16 10:02
https://www.informatat.com/ministrja-greke-nuk-e-perkrahim-marreveshjen-maqedonia-eshte-greqi/20%Monthly2018-06-16 09:57
https://www.informatat.com/kreu-i-gracanices-kerkon-patrulla-policore-afer-shkollave/20%Monthly2018-06-16 09:55
https://www.informatat.com/%e2%80%8b-donald-trump-dhe-vladimir-putin-mund-te-takohen-e-thote-kremlini/20%Monthly2018-06-16 09:40
https://www.informatat.com/pasi-u-martua-me-princin-harry-meghan-markle-i-ndalohet-ushqimi-i-saj-i-preferuar/20%Monthly2018-06-16 09:38
https://www.informatat.com/alban-skenderaj-gati-per-hitin-e-radhes/20%Monthly2018-06-16 09:35
https://www.informatat.com/shkolla-e-arteve-ne-glasgow-perfshihet-nga-zjarri-i-madh/20%Monthly2018-06-16 09:29
https://www.informatat.com/kater-ngjyrat-e-flokeve-qe-i-shkojne-kujtdo/20%Monthly2018-06-16 09:17
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-krah-yllit-french-montana-ne-koncertin-e-ardhshemfoto/20%Monthly2018-06-16 09:14
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-ti-dini-patjeter-nese-kerkoni-azil-ne-vendet-e-bese/20%Monthly2018-06-16 09:12
https://www.informatat.com/ruset-e-larguan-era-istrefin-nga-ceremonia-e-hapjes-se-boterorit/20%Monthly2018-06-16 09:02
https://www.informatat.com/fotografia-e-fytyres-mund-te-zbuloje-nese-jeni-te-semure/20%Monthly2018-06-16 08:58
https://www.informatat.com/fluks-i-madh-i-kosovareve-ne-morine/20%Monthly2018-06-16 08:53
https://www.informatat.com/proteste-per-qente-e-vrare-ne-kosove-dhe-shqiperi/20%Monthly2018-06-16 08:42
https://www.informatat.com/dua-lipa-mahnit-te-gjithe-me-dukjen-e-saj-ne-orlando/20%Monthly2018-06-16 08:39
https://www.informatat.com/351-vjet-nga-transfuzioni-i-pare-i-gjakut/20%Monthly2018-06-16 08:36
https://www.informatat.com/tifozet-arabe-ne-rusi-gjejne-lirine-qe-iu-mungon-ne-shtepi/20%Monthly2018-06-16 08:32
https://www.informatat.com/era-istrefi-publikon-foto-gjate-xhirimeve-te-prisoner/20%Monthly2018-06-16 08:30
https://www.informatat.com/argjentina-e-messit-kerkon-te-prishe-debutimin-e-islandes/20%Monthly2018-06-16 08:27
https://www.informatat.com/shtate-problemet-shendetesore-qe-lidhen-me-mungesen-e-shtate-vitaminave-kryesore/20%Monthly2018-06-16 08:24
https://www.informatat.com/vote-mosbesimi-ndaj-qeverise-greke-pas-vendimit-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-06-16 08:12
https://www.informatat.com/kim-kardashian-nuk-e-perjashton-mundesine-e-kandidimit-per-presidente/20%Monthly2018-06-16 08:08
https://www.informatat.com/bundestagu-aprovon-ligjin-per-bashkim-familjar/20%Monthly2018-06-16 08:05
https://www.informatat.com/tahiri-vizat-hiqen-ne-fund-te-ketij-viti-ose-ne-fillim-te-2019-es/20%Monthly2018-06-16 07:52
https://www.informatat.com/im-a-mess-kenga-e-re-e-bebe-rexhes-2/20%Monthly2018-06-16 07:47
https://www.informatat.com/daciq-nuk-jemi-ne-fazen-e-diskutimit-per-zgjidhje-perfundimtare/20%Monthly2018-06-16 07:44
https://www.informatat.com/vranet-shi-e-stuhi-ky-eshte-moti-per-sot/20%Monthly2018-06-16 07:40
https://www.informatat.com/rrahje-e-therje-mes-te-rinjve-ne-ferizaj-njeri-prej-tyre-nderron-jete/20%Monthly2018-06-16 07:36
https://www.informatat.com/shba-ja-ndan-femijet-emigrante-nga-prinderit/20%Monthly2018-06-16 07:32
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-heton-presidentin-thaci-per-shkelje-te-kushtetutes/20%Monthly2018-06-16 07:29
https://www.informatat.com/vitamina-d-ul-rrezikun-nga-kanceri/20%Monthly2018-06-16 07:25
https://www.informatat.com/franca-sulmon-australine-me-tre-supersulmues/20%Monthly2018-06-16 07:23
https://www.informatat.com/instagrami-heq-dore-nga-roli-i-spiunit-tani-mund-te-beni-screenshot-fshehurazi/20%Monthly2018-06-16 07:20
https://www.informatat.com/zgjatet-mandati-i-ushtareve-gjermane-ne-kosove/20%Monthly2018-06-16 07:19
https://www.informatat.com/sylvester-stallone-hetohet-per-agresion-seksual/20%Monthly2018-06-16 07:16
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-ne-rigjykim-mbrojtja-beson-se-ai-do-te-lirohet/20%Monthly2018-06-16 07:11
https://www.informatat.com/interpretimi-i-lidhjes-nepermjet-pozes-se-preferuar/20%Monthly2018-06-15 21:35
https://www.informatat.com/kater-zona-erogjene-per-te-cilat-nuk-keni-ditur-qe-ekzistojne/20%Monthly2018-06-15 21:30
https://www.informatat.com/dy-pyetjet-qe-gjithsecila-femer-deshiron-ti-dije/20%Monthly2018-06-15 21:22
https://www.informatat.com/500-femra-i-zbulojne-top-tri-seks-pozicionet/20%Monthly2018-06-15 21:19
https://www.informatat.com/fantazia-seksuale-te-cilen-femrat-e-enderrojne-por-nuk-e-pranojne/20%Monthly2018-06-15 21:15
https://www.informatat.com/llojet-e-personalitetit-qe-tradhtojne/20%Monthly2018-06-15 21:09
https://www.informatat.com/jeni-te-merzitur-keto-ushqime-do-ju-kthejne-humorin/20%Monthly2018-06-15 21:01
https://www.informatat.com/ushqimet-e-lumturise/20%Monthly2018-06-15 20:58
https://www.informatat.com/pamje-te-rralla-kur-kadri-veseli-gjuan-me-kallashnikov/20%Monthly2018-06-15 20:52
https://www.informatat.com/kosova-i-ka-permbushur-kushtet-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-06-16 14:38
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-perballet-me-greve-pas-dyfishimit-te-rroges-se-tij/20%Monthly2018-06-16 13:18
https://www.informatat.com/kosovaret-ne-kredi-deri-ne-fyt/20%Monthly2018-06-15 20:34
https://www.informatat.com/neymar-jam-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2018-06-15 20:31
https://www.informatat.com/ekipi-drejtues-intensifikon-punen-per-themelimin-e-aks-se/20%Monthly2018-06-15 20:27
https://www.informatat.com/shkaqet-perse-na-kthehen-ish-partneret/20%Monthly2018-06-15 20:24
https://www.informatat.com/shtate-problemet-shendetesore-qe-lidhen-me-mungesen-e-vitaminave-kryesore/20%Monthly2018-06-15 20:22
https://www.informatat.com/demtohet-ylli-i-michael-jacksonit-ne-hollywood/20%Monthly2018-06-15 20:18
https://www.informatat.com/spektakel-ne-sochi-ronaldo-me-het-trik-kunder-spanjes/20%Monthly2018-06-15 20:14
https://www.informatat.com/ju-qe-studioni-deri-naten-vone-konsumoni-keto-ushqime/20%Monthly2018-06-15 19:15
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-komuna-po-paguan-afer-2-milion-euro/20%Monthly2018-06-15 19:09
https://www.informatat.com/uzurpimet-ne-zonen-industriale-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-15 19:04
https://www.informatat.com/shiu-shkakton-deme-ne-gjilan-komuna-ka-nje-apel/20%Monthly2018-06-15 18:59
https://www.informatat.com/studimi-ju-tregon-pse-kthehen-ish-partneret/20%Monthly2018-06-15 18:53
https://www.informatat.com/kujdes-mos-i-perzini-keto-ushqime-me-ilaqe/20%Monthly2018-06-15 18:50
https://www.informatat.com/vajza-putheni-te-dashurin-ne-keto-zona/20%Monthly2018-06-15 18:41
https://www.informatat.com/keshtu-ua-urojne-fiter-bajramin-kengetaret/20%Monthly2018-06-15 18:30
https://www.informatat.com/recica-vazhdon-takimet-ne-amerike/20%Monthly2018-06-16 11:59
https://www.informatat.com/shikoni-demin-qe-e-shkaktoi-shiu-ne-vreshtari-foto/20%Monthly2018-06-15 18:06
https://www.informatat.com/delegacioni-i-kosoves-takohet-me-ish-zevendespresidentin-e-bundestagut/20%Monthly2018-06-15 17:31
https://www.informatat.com/milioneret-e-listes-serbe/20%Monthly2018-06-15 20:41
https://www.informatat.com/xhaka-me-arsenalin-edhe-per-shume-vjet/20%Monthly2018-06-15 17:19
https://www.informatat.com/parregullsi-ne-punesime-leje-mjedisore-e-ndertimi/20%Monthly2018-06-15 17:14
https://www.informatat.com/reqica-merr-mbeshtetje-nga-shba-per-punesimin-e-grave-ne-kosove/20%Monthly2018-06-15 17:06
https://www.informatat.com/eulex-i-mbetet-vec-nje-ide-e-mire-e-zbatuar-keq/20%Monthly2018-06-15 20:38
https://www.informatat.com/ronaldo-denohet-me-2-vjet-burgim-dhe-gjobe-18-8-milione-euro/20%Monthly2018-06-15 17:01
https://www.informatat.com/im-a-mess-kenga-e-re-e-bebe-rexhes/20%Monthly2018-06-15 16:58
https://www.informatat.com/shkaktaret-e-kancerit-studimi-tregon-arsyet/20%Monthly2018-06-15 16:56
https://www.informatat.com/marreveshja-per-emrin-maqedonis-do-te-nenshkruhet-te-dielen/20%Monthly2018-06-15 16:53
https://www.informatat.com/zhduket-22-vjecarja-familjaret-kerkojne-ndihme-per-gjetjen-e-nenes-se-dy-femijeve/20%Monthly2018-06-15 16:51
https://www.informatat.com/ylli-i-reality-show-mahnitese-ne-marbella/20%Monthly2018-06-15 16:49
https://www.informatat.com/rama-te-gatshem-ti-kthejme-bashkatdhetaret-qe-banojne-ilegalisht-ne-vende-te-be-se/20%Monthly2018-06-15 16:47
https://www.informatat.com/pse-burrat-jetojne-me-pak-se-grate/20%Monthly2018-06-15 15:52
https://www.informatat.com/finlanda-denon-me-burgim-te-perjetshem-sulmuesin-me-thike/20%Monthly2018-06-15 15:46
https://www.informatat.com/ronaldo-denohet-me-2-vjet-burgim/20%Monthly2018-06-15 15:40
https://www.informatat.com/kadare-merr-cmimin-e-karrieres/20%Monthly2018-06-15 15:35
https://www.informatat.com/rrebesh-shiu-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-15 15:31
https://www.informatat.com/opozita-e-zhurmshme-por-pa-ide/20%Monthly2018-06-15 18:09
https://www.informatat.com/ilir-meta-takohet-me-presidentin-e-bundestagut-te-gjermanise/20%Monthly2018-06-15 15:21
https://www.informatat.com/nje-varg-parregullsish-ne-doganen-e-kosoves/20%Monthly2018-06-15 17:24
https://www.informatat.com/hapje-e-kushtezuar-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-06-15 15:03
https://www.informatat.com/merkeli-ne-stuhine-e-krijuar-nga-konservatoret/20%Monthly2018-06-15 14:59
https://www.informatat.com/eksperimenti-sy-me-sy-per-here-te-pare-vjen-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-15 14:50
https://www.informatat.com/deshtimi-i-kosoves-se-re-me-pasoja-te-medha-per-kosoven/20%Monthly2018-06-15 17:02
https://www.informatat.com/marreveshja-per-emrin-partite-shqiptare-me-qendrim-te-unifikuar/20%Monthly2018-06-15 14:40
https://www.informatat.com/e-dashura-e-mozzik-publikon-kenge-video/20%Monthly2018-06-15 14:36
https://www.informatat.com/sllovakia-se-njeh-kosoven-dhe-kundershton-ushtrine-e-saj/20%Monthly2018-06-15 14:30
https://www.informatat.com/per-normalizim-marredheniesh-serbise-ti-jepet-veriu-i-kosoves/20%Monthly2018-06-15 15:23
https://www.informatat.com/gjendet-i-gjalle-gazetari-serb-stefan-cvetkoviq/20%Monthly2018-06-15 14:20
https://www.informatat.com/uruguai-ne-minutat-e-fundit-triumfon-ndaj-egjiptit-te-salahut/20%Monthly2018-06-15 14:17
https://www.informatat.com/shkaterrohet-rrjeti-spanjoll-qe-trafikonte-shqiptare-ne-angli/20%Monthly2018-06-15 14:14
https://www.informatat.com/sekrete-te-fuqishme-per-nje-marredhenie-kuptimplote/20%Monthly2018-06-15 14:10
https://www.informatat.com/betejat-per-lejimin-e-abortit-ne-irlande-e-argjentine-kur-e-legalizoi-kosova/20%Monthly2018-07-24 10:03
https://www.informatat.com/eshte-rritur-niveli-i-liqenit-te-ohrit/20%Monthly2018-06-15 13:57
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-krahu-i-djathte-i-enver-hoxhes/20%Monthly2018-06-15 13:54
https://www.informatat.com/serbia-ua-heq-vizat-vendeve-qe-se-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-06-15 15:05
https://www.informatat.com/don-lush-gjergji-sherben-kafe-per-nder-te-bajramit/20%Monthly2018-06-15 12:48
https://www.informatat.com/nxehet-debati-ne-kuvendin-grek-kerkohet-arrestimi-i-kryeministrit-presidentit-dhe-ministrit-te-mbrojtjes/20%Monthly2018-06-15 12:45
https://www.informatat.com/mbi-170-milione-euro-dergesat-nga-diaspora/20%Monthly2018-06-15 12:42
https://www.informatat.com/edhe-kosova-ne-planin-e-austrise-per-vendosjen-e-migranteve-ilegale-ne-ballkan/20%Monthly2018-06-15 12:33
https://www.informatat.com/thyhet-dhe-plackitet-xhamia-ne-prishtine-ne-diten-e-bajramit/20%Monthly2018-06-15 14:43
https://www.informatat.com/adios-real-madrid-navas-ne-serie-a/20%Monthly2018-06-15 12:21
https://www.informatat.com/be-do-te-filloje-negociatat-me-maqedonine-edhe-pa-nenshkrimin-e-ivanovit/20%Monthly2018-06-15 12:17
https://www.informatat.com/kompania-publike-e-mbeturinave-qe-i-ndane-ne-grupe-punetoret-per-pagat/20%Monthly2018-06-15 12:13
https://www.informatat.com/capital-t-i-surprizon-femijet-ne-rruge-per-bajram/20%Monthly2018-06-15 12:09
https://www.informatat.com/grumbullohen-parate-e-nevojshme-per-sherimin-e-halil-halilit/20%Monthly2018-06-15 12:06
https://www.informatat.com/eshte-intensifikuar-puna-per-hartimin-e-projektstatutit-te-asociacionit-te-komunave-serbe/20%Monthly2018-06-15 14:22
https://www.informatat.com/arbereshet-me-veshje-kombetare-rrugeve-te-prishtines-foto/20%Monthly2018-06-15 11:05
https://www.informatat.com/prania-e-metutjeshme-e-eulex-it-ne-kosove-e-domosdoshme/20%Monthly2018-06-15 12:28
https://www.informatat.com/10-keshilla-per-nje-flirt-te-suksesshem/20%Monthly2018-06-15 10:53
https://www.informatat.com/njerezit-e-zgjuar-me-veshtire-bien-ne-dashuri/20%Monthly2018-06-15 10:50
https://www.informatat.com/audi-genjen-per-kuajfuqi-te-rs4/20%Monthly2018-06-15 10:45
https://www.informatat.com/haradinaj-publikon-foto-prekese-me-babain-ne-spital/20%Monthly2018-06-15 12:52
https://www.informatat.com/performanca-fantastike-e-13-vjecares-video/20%Monthly2018-06-15 10:33
https://www.informatat.com/ferdinand-tregon-kush-do-te-shpertheje-ne-kupen-e-botes/20%Monthly2018-06-15 10:29
https://www.informatat.com/okb-ja-kerkon-qe-porti-hudaydah-ne-jemen-te-mbetet-i-hapur/20%Monthly2018-06-15 10:26
https://www.informatat.com/pique-evitoi-perleshjen-mes-ramosit-dhe-zyrtarit-te-federates-spanjolle/20%Monthly2018-06-15 10:22
https://www.informatat.com/74-aksidente-per-24-ore/20%Monthly2018-06-15 10:17
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-dhunim/20%Monthly2018-06-15 10:13
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-tani-pa-te-drejte-ne-vendimmarrje/20%Monthly2018-06-15 11:57
https://www.informatat.com/dallimet-themelore-dashurise-dhe-te-renit-ne-dashuri/20%Monthly2018-06-15 10:04
https://www.informatat.com/marketet-e-shfrytezojne-festen-i-rrisin-cmimet-per-bajram/20%Monthly2018-06-15 10:01
https://www.informatat.com/haradinaj-solidarizohet-me-policet-ne-detyre-u-sherben-byreke-per-bajram/20%Monthly2018-06-15 09:58
https://www.informatat.com/bik-per-fiter-bajram-vizitohet-edhe-nga-nderkombetaret/20%Monthly2018-06-15 09:55
https://www.informatat.com/veseli-sot-eshte-dite-e-bashkimit-familjar/20%Monthly2018-06-15 09:52
https://www.informatat.com/isis-kercenon-boterorin-ne-rusi-do-ju-djegim-vetem-prisni/20%Monthly2018-06-15 09:47
https://www.informatat.com/fiter-bajrami-ne-bote/20%Monthly2018-06-15 09:44
https://www.informatat.com/te-reshurat-shtojne-aksidentet-policia-ben-thirrje-per-kujdes/20%Monthly2018-06-15 08:55
https://www.informatat.com/ky-deputet-i-ldk-se-mori-kredi-studentore-per-bashkeshorten-e-tij-dokument/20%Monthly2018-06-15 10:55
https://www.informatat.com/98-vjecarin-nga-drenasi-i-cili-ka-agjeruar-ramazanin-video/20%Monthly2018-06-15 08:34
https://www.informatat.com/dy-te-plagosur-ne-ferizaj-nga-te-shtenat-me-arme/20%Monthly2018-06-15 08:28
https://www.informatat.com/punetorja-e-nje-institucioni-perveteson-mbi-14-mije-euro/20%Monthly2018-06-15 08:22
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-kufi-kosovaret-ia-mesyjne-shqiperise/20%Monthly2018-06-15 08:19
https://www.informatat.com/themelimi-i-ushtrise-se-kosoves-me-ndryshime-kushtetuese-apo-me-ligj/20%Monthly2018-06-15 10:10
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-pompe-te-derivateve-ne-peje/20%Monthly2018-06-15 08:07
https://www.informatat.com/agani-me-bashkepunetoret-e-tij-vizituan-bik-un-me-rastin-e-fiter-bajramit/20%Monthly2018-06-15 08:04
https://www.informatat.com/kurti-ne-bik-fiter-bajrami-eshte-feste-e-pastertise-dhe-e-gezimit/20%Monthly2018-06-15 08:00
https://www.informatat.com/haradinaj-e-gezofshim-bajramin-ne-harmoni-fetare-sic-dime-ne-shqiptaret/20%Monthly2018-06-15 07:57
https://www.informatat.com/suarezi-ka-ne-krah-shpresen-e-tere-uruguait/20%Monthly2018-06-15 07:53
https://www.informatat.com/me-rastin-e-fiter-bajramit-organizohet-manifestim-edhe-ne-lipjan/20%Monthly2018-06-15 07:49
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-viziton-bik-un/20%Monthly2018-06-15 07:44
https://www.informatat.com/mijera-besimtare-ne-bulevardin-deshmoret-e-kombit-te-tiranes/20%Monthly2018-06-15 07:40
https://www.informatat.com/arabia-saudite-dhe-rusia-zgjerojne-bashkepunimin-ne-fushen-e-naftes/20%Monthly2018-06-15 07:37
https://www.informatat.com/meta-harmonia-nderfetare-te-udheheqe-shoqerine-tone/20%Monthly2018-06-15 07:33
https://www.informatat.com/zevendesministri-makolli-vizitoi-shtepine-e-pleqve-me-rastin-e-festes-se-fiter-bajramit/20%Monthly2018-06-15 07:29
https://www.informatat.com/eulex-deshtim-sistematik-dhe-pak-rezultate-te-mira/20%Monthly2018-06-15 10:07
https://www.informatat.com/cfare-eshte-dhe-pse-festohet-fiter-bajrami/20%Monthly2018-06-15 06:45
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-gjate-festave/20%Monthly2018-06-15 06:42
https://www.informatat.com/borisov-ndaj-ivanov-it-gjithmone-jam-sjellur-me-respekt/20%Monthly2018-06-15 06:39
https://www.informatat.com/ndeshjet-qe-zhvillohen-sot-ne-kupen-e-botes/20%Monthly2018-06-15 06:35
https://www.informatat.com/sot-dhjete-vjet-nga-hyrja-ne-fuqi-e-kushtetutes/20%Monthly2018-06-15 08:48
https://www.informatat.com/ternava-ne-faljen-e-bajramit-te-angazhohemi-per-te-miren-e-perbashket/20%Monthly2018-06-15 06:27
https://www.informatat.com/lladrovci-u-ndan-mirenjohje-futbollisteve-u13-per-shpalljen-kampion-te-kosoves/20%Monthly2018-06-15 06:23
https://www.informatat.com/reshitaj-ofron-perkrahje-per-studentet-e-upz-se/20%Monthly2018-06-15 06:20
https://www.informatat.com/falet-fiter-bajrami-ne-bajgore-te-gjithe-me-plisa-ne-koke/20%Monthly2018-06-15 06:16
https://www.informatat.com/falet-namazi-i-fiter-bajramit-ne-kosove/20%Monthly2018-06-15 08:11
https://www.informatat.com/sot-festohet-fiter-bajrami/20%Monthly2018-06-15 03:39
https://www.informatat.com/dy-anet-e-boterorit-ruse-te-zbuluara-arabe-te-mbuluara/20%Monthly2018-06-14 23:05
https://www.informatat.com/emigracioni-kercenon-koalicionin-qeverises-ne-gjermani/20%Monthly2018-06-14 23:00
https://www.informatat.com/capussela-edhe-me-eulex-in-kosoves-i-ka-ngecur-drejtesia-e-i-eshte-shtuar-korrupsioni/20%Monthly2018-06-14 22:56
https://www.informatat.com/delawie-reagon-per-kthimin-e-xhabir-zharkut-ne-kosove/20%Monthly2018-06-14 21:06
https://www.informatat.com/shtimja-permbytet-pas-shiut/20%Monthly2018-06-14 21:01
https://www.informatat.com/standardi-jetesor-i-qytetareve-te-kosoves-nen-mesatare/20%Monthly2018-06-14 12:19
https://www.informatat.com/isa-mustafa-uron-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2018-06-14 20:57
https://www.informatat.com/policia-po-plaket-ska-para-per-pensione-te-parakohshme/20%Monthly2018-06-15 06:29
https://www.informatat.com/bik-u-mbledh-7-milione-euro-prape-kerkon-para-nga-shteti/20%Monthly2018-06-15 04:25
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-mysalimanet-per-fiter-bajram/20%Monthly2018-06-14 20:35
https://www.informatat.com/meghan-e-mbreteresha-ne-viziten-e-pare-mbreterore-se-bashku/20%Monthly2018-06-14 12:15
https://www.informatat.com/thaci-uron-besimtaret-mysliman-per-fiter-bajramin/20%Monthly2018-06-14 20:30
https://www.informatat.com/ja-ne-sa-ora-do-te-falet-neser-namazi-i-fiter-bajramit/20%Monthly2018-06-14 20:23
https://www.informatat.com/vendim-i-qeverise-per-rritjen-e-pagave-joligjor-dhe-jokushtetues/20%Monthly2018-06-14 20:18
https://www.informatat.com/siguri-stabile-vleresohet-ne-ferizaj/20%Monthly2018-06-14 13:44
https://www.informatat.com/serbia-po-ben-perpjekje-te-gjeje-zgjidhje-te-qendrueshme-me-kosoven/20%Monthly2018-06-14 20:51
https://www.informatat.com/erdogan-premton-heqjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2018-06-14 12:12
https://www.informatat.com/me-shume-se-80-te-kohes-vuciq-ia-kushton-kosoves/20%Monthly2018-06-14 12:11
https://www.informatat.com/bien-cmimet-e-naftes/20%Monthly2018-06-14 13:23
https://www.informatat.com/publikohet-raporti-vjetor-i-bqk-se-per-vitin-2017/20%Monthly2018-06-14 10:00
https://www.informatat.com/austriaket-thone-se-ka-rritje-te-numrit-te-refugjateve-nga-kosova/20%Monthly2018-06-14 09:59
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-te-drejtave-te-njeriut-bazike-per-integrim-ne-be/20%Monthly2018-06-14 12:14
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-aksidenteve/20%Monthly2018-06-14 07:55
https://www.informatat.com/partia-e-drejtesise-uron-fiter-bajramin/20%Monthly2018-06-14 13:18
https://www.informatat.com/kontrabanda-me-bageti-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-06-14 07:41
https://www.informatat.com/berisha-zbulon-detaje-nga-marreveshja-e-detit-cfare-humbet-shqiperia/20%Monthly2018-06-14 09:08
https://www.informatat.com/reshitaj-priti-ne-takim-delegacionin-e-nivelit-te-larta-te-jica-japoneze/20%Monthly2018-06-14 13:14
https://www.informatat.com/komuna-franceze-merr-nje-vendim-per-azilkerkuesin-kosovar/20%Monthly2018-06-14 09:05
https://www.informatat.com/behrami-ka-nje-porosi-per-neymarin-para-ndeshjes-zvicer-brazil/20%Monthly2018-06-14 07:39
https://www.informatat.com/meshkujt-ne-grupin-e-gjakut-zero-kane-me-se-paku-gjasa-te-pesojne-sulm-ne-zemer/20%Monthly2018-06-14 07:38
https://www.informatat.com/oda-amerikane-bene-thirrje-per-shpenzim-me-te-kujdesshem-te-parase-publike/20%Monthly2018-06-14 07:36
https://www.informatat.com/dalibor-jevtiq-uron-fiter-bajramin/20%Monthly2018-06-14 14:45
https://www.informatat.com/kjo-eshte-makina-e-pare-qe-noton-dhe-fluturon-video/20%Monthly2018-06-14 14:43
https://www.informatat.com/reshitaj-premton-investime-ne-ujesjelles-dhe-trajtim-te-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-06-14 14:41
https://www.informatat.com/trofeu-me-i-cmuar-arrin-ne-luzhniki/20%Monthly2018-06-14 14:39
https://www.informatat.com/prishtina-zyrtarizon-jasharoskin/20%Monthly2018-06-14 14:37
https://www.informatat.com/oconnell-uron-bajramin/20%Monthly2018-06-14 14:34
https://www.informatat.com/ndihmohen-familjet-e-punetoreve-te-llamkosit/20%Monthly2018-06-14 14:32
https://www.informatat.com/kompromiset-e-rrezikshme-per-ulesen-ne-okb/20%Monthly2018-06-14 20:39
https://www.informatat.com/9-gjerat-qe-duhet-bere-para-se-te-nisni-pushimet/20%Monthly2018-06-14 14:19
https://www.informatat.com/pacolli-pranon-kredencialet-e-konsulles-se-pergjithshme-te-turqise-ne-prizren/20%Monthly2018-06-14 14:18
https://www.informatat.com/ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re-rrezikon-marredheniet-kosove-be/20%Monthly2018-06-14 20:16
https://www.informatat.com/hungaria-denon-banden-pergjegjese-per-71-migrantet-e-vdekur-ne-kamion-2/20%Monthly2018-06-14 14:12
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-rusia-arabia/20%Monthly2018-06-14 14:09
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-i-dyshuar-per-dhunim-dhe-armembajtjes-pa-leje/20%Monthly2018-06-14 14:07
https://www.informatat.com/pacolli-uron-fiter-bajramin/20%Monthly2018-06-14 13:58
https://www.informatat.com/pacientet-me-artrit-rrezikohen-per-23-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-06-14 13:55
https://www.informatat.com/si-iu-mbijetoi-zenel-jashari-13-plumbave-te-sekiraqes/20%Monthly2018-06-14 20:09
https://www.informatat.com/katy-parry-eshte-perdhunuar-nga-dr-luke/20%Monthly2018-06-14 13:42
https://www.informatat.com/haziri-uron-fiter-bajramin/20%Monthly2018-06-14 13:39
https://www.informatat.com/familjaret-ne-ferizaj-rrefejne-per-gruan-qe-u-dogj-nga-shperthimi-i-bomboles-se-gazit/20%Monthly2018-06-14 13:40
https://www.informatat.com/recica-ne-uashington-merr-mbeshtetjen-e-plote-te-shba-se-per-kosoven/20%Monthly2018-06-14 13:35
https://www.informatat.com/njoftim-i-rendesishem-nga-ambasada-zvicerane-ne-kosove/20%Monthly2018-06-14 13:33
https://www.informatat.com/ronaldo-cristiano-eshte-unik-por-messi-eshte-magjik/20%Monthly2018-06-14 13:29
https://www.informatat.com/gjermania-do-te-loboje-per-maqedonine-ne-be-dhe-nato/20%Monthly2018-06-14 13:27
https://www.informatat.com/hungaria-denon-banden-pergjegjese-per-71-migrantet-e-vdekur-ne-kamion/20%Monthly2018-06-14 13:24
https://www.informatat.com/thaci-ne-dialogun-me-serbine-duhet-te-kete-nje-situate-win-win/20%Monthly2018-06-14 13:20
https://www.informatat.com/eulex-jane-dhene-648-vendime-gjyqesore/20%Monthly2018-06-14 13:10
https://www.informatat.com/masht-ben-gabim-trashanik-ne-njoftim/20%Monthly2018-06-14 14:29
https://www.informatat.com/fillon-cikli-i-degjimeve-publike-per-kornizen-afatmesme-buxhetore-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-14 13:01
https://www.informatat.com/urimi-i-embel-i-beyonce-per-binjaket-video/20%Monthly2018-06-14 12:57
https://www.informatat.com/si-te-ulni-tensionin-e-larte-me-tri-metoda-natyrale/20%Monthly2018-06-14 12:55
https://www.informatat.com/arrat-ndihmojne-ne-ruajtjen-e-kujteses/20%Monthly2018-06-14 12:53
https://www.informatat.com/me-21-qershor-dihen-rezultatet-e-testit-te-matures/20%Monthly2018-06-14 12:52
https://www.informatat.com/fjala-uron-bajramin/20%Monthly2018-06-14 12:49
https://www.informatat.com/haradinaj-deputeteve-ky-qyqani-po-ju-vjen-ne-interpelanca/20%Monthly2018-06-14 12:46
https://www.informatat.com/donald-trump-nominohet-per-cmimin-nobel-te-paqes/20%Monthly2018-06-14 12:44
https://www.informatat.com/seanca-plenare-e-kuvendit-shtyhet-per-te-marten-ne-oren-10/20%Monthly2018-06-14 12:39
https://www.informatat.com/sulmohet-me-veze-erion-veliaj-video/20%Monthly2018-06-14 12:36
https://www.informatat.com/aliu-lista-serbe-ne-udheheqje-me-standarde-te-dyfishta/20%Monthly2018-06-14 12:33
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-uron-sot-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2018-06-14 12:28
https://www.informatat.com/vetevendosje-merr-pjese-ne-tryezen-e-partise-se-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-06-14 14:14
https://www.informatat.com/diabeti-i-tipit-2-nxit-semundjen-e-parkinsonit-ne-32/20%Monthly2018-06-14 12:17
https://www.informatat.com/izet-haxhia-ngjarjet-kriminale-qe-i-di-mund-ti-djegin-berishes/20%Monthly2018-06-14 12:16
https://www.informatat.com/konfiskohen-produkte-pa-afat-ne-pastiqeri-ne-mitrovice/20%Monthly2018-06-14 12:09
https://www.informatat.com/lladrovci-ndane-mirenjohje-per-futbollistin-herolind-shala/20%Monthly2018-06-14 12:08
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-paraqitet-ne-prokurori-per-rastin-me-arben-gashin/20%Monthly2018-06-14 12:05
https://www.informatat.com/paraburgim-per-familjaret-e-enver-sekiraqes/20%Monthly2018-06-14 13:46
https://www.informatat.com/italia-e-para-mund-ta-lere-vendin-pa-perfaqesi-ne-be/20%Monthly2018-06-14 11:42
https://www.informatat.com/era-istrefi-nuk-do-te-performoje-ne-hapjen-e-boterorit/20%Monthly2018-06-14 11:38
https://www.informatat.com/soni-malaj-bashkepunim-me-reperin-e-famshem/20%Monthly2018-06-14 11:36
https://www.informatat.com/lluka-akuzon-hotin-per-deshtim-te-telekomit/20%Monthly2018-06-14 11:32
https://www.informatat.com/veshtiresohen-marredheniet-me-listen-serbe/20%Monthly2018-06-14 13:06
https://www.informatat.com/lirohet-nje-femer-e-rrembyer-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-14 11:23
https://www.informatat.com/mesazhi-i-myftiut-te-kosoves-per-festen-e-fiter-bajramit/20%Monthly2018-06-14 11:20
https://www.informatat.com/a-do-te-shkaktoje-serbia-probleme-ne-ballkan/20%Monthly2018-06-14 11:08
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-personi-qe-u-raportua-i-zhdukur-ne-peje/20%Monthly2018-06-14 10:43
https://www.informatat.com/ne-lipjan-perurohet-shtatorja-e-heroit-te-kombit-ismet-asllani/20%Monthly2018-06-14 10:39
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-gjeneve-mes-lojtareve-kosovare-dhe-zvicerane/20%Monthly2018-06-14 10:36
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-lidh-koalicion-me-kete-parti/20%Monthly2018-06-14 12:24
https://www.informatat.com/41396-2/20%Monthly2018-06-14 10:27
https://www.informatat.com/autobiografia-e-hillary-clintonit-molle-sherri-ne-serbi/20%Monthly2018-06-14 10:23
https://www.informatat.com/lekaj-autoudha-arben-xhaferi-mundesi-per-investime-te-huaja/20%Monthly2018-06-14 10:21
https://www.informatat.com/veseli-udhetimi-pa-viza-qe-do-te-ndodhe-se-shpejti/20%Monthly2018-06-14 10:09
https://www.informatat.com/pacolli-nuk-e-kam-rrahur-policin-ishte-inskenim-i-mediave/20%Monthly2018-06-14 10:04
https://www.informatat.com/me-moton-jo-shpejtesise-po-sigurise-perurohet-segmenti-i-trete-i-autostrades-arben-xhaferi/20%Monthly2018-06-14 10:01
https://www.informatat.com/lvv-ja-i-ben-thirrje-opozites-te-bashkohen-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-06-14 11:55
https://www.informatat.com/kujdes-me-orizin-gjate-veres-mund-te-jete-burim-helmimi/20%Monthly2018-06-14 09:53
https://www.informatat.com/keshilla-per-te-qene-ne-forme/20%Monthly2018-06-14 09:37
https://www.informatat.com/keshilli-prokurorial-kerkon-edhe-3-milione-euro-per-vitin-2019/20%Monthly2018-06-14 09:35
https://www.informatat.com/dibra-lekundet-nga-termeti/20%Monthly2018-06-14 09:33
https://www.informatat.com/shqiptare-te-mallkuar-u-brohorit-ne-protesten-kunder-emrit-te-ri-te-maqedonise/20%Monthly2018-06-14 09:31
https://www.informatat.com/delegacioni-i-listes-serbe-ne-washington-ankohen-per-arrestimin-e-gjuriqit/20%Monthly2018-06-14 09:29
https://www.informatat.com/greicevci-shtron-iftar-ne-londer-foto/20%Monthly2018-06-14 09:27
https://www.informatat.com/zhduket-gazetari-qe-hulumtonte-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-06-14 09:25
https://www.informatat.com/protesta-te-dhunshme-ne-shkup-per-shkak-te-emrit-video-foto/20%Monthly2018-06-14 09:23
https://www.informatat.com/perplaset-albulena-haxhiut-e-xhavit-haliti/20%Monthly2018-06-14 11:28
https://www.informatat.com/tre-ministra-nen-aktakuza-per-korrupsion/20%Monthly2018-06-14 10:31
https://www.informatat.com/ne-naten-e-bajramit-halil-kastrati-ben-disa-familje-me-shtepi/20%Monthly2018-06-14 09:09
https://www.informatat.com/policia-arreston-21-persona-te-dyshuar/20%Monthly2018-06-14 09:06
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vlera-e-dhuratave-te-haradinaj-dokumet/20%Monthly2018-06-14 09:57
https://www.informatat.com/kuvendi-po-mbahet-me-shtylla-deputetet-bojktojne-seancat/20%Monthly2018-06-14 09:17
https://www.informatat.com/amerika-do-tia-ktheje-vatikanit-letren-e-vjedhur-te-kolombit/20%Monthly2018-06-14 08:30
https://www.informatat.com/mungon-gjyqtari-shtyhet-gjykimi-ndaj-shukri-bujes/20%Monthly2018-06-14 08:28
https://www.informatat.com/haradinaj-siguron-se-komuniteti-malazez-do-te-kete-trajtim-te-barabarte/20%Monthly2018-06-14 08:25
https://www.informatat.com/shba-ja-apelon-per-kujdes-gjate-udhetimit-ne-rusi/20%Monthly2018-06-14 08:23
https://www.informatat.com/kushtetuta-e-kosoves-model-per-shume-vende/20%Monthly2018-06-14 08:03
https://www.informatat.com/serbia-me-mot-katastrofik-paralajmerohen-edhe-rreshqitje-dheu/20%Monthly2018-06-14 08:00
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-seance-plenare/20%Monthly2018-06-14 09:13
https://www.informatat.com/vjen-nje-lajm-i-mire-per-kosoven-nga-interpoli/20%Monthly2018-06-14 09:01
https://www.informatat.com/behrami-ka-nje-porosi-per-neymarin-para-ndeshjes-zvicer-brazil-2/20%Monthly2018-06-14 07:49
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-e-dhurimit-te-gjakut/20%Monthly2018-06-14 07:45
https://www.informatat.com/bie-numri-i-ndermarrjeve-te-reja-te-regjistruara/20%Monthly2018-06-14 07:42
https://www.informatat.com/shukri-buja-para-gjykates/20%Monthly2018-06-14 08:45
https://www.informatat.com/70-familje-ne-nevoje-ndihmohen-me-pako-ushqimore-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-14 07:32
https://www.informatat.com/55-vjecari-perplaset-nga-nje-automjet-nderron-jete-ne-spital/20%Monthly2018-06-14 07:29
https://www.informatat.com/tete-menyra-per-ta-bere-burrin-te-dashurohet-marrezisht-pas-jush/20%Monthly2018-06-14 07:27
https://www.informatat.com/institucionet-duhet-ta-perfshijne-artin-si-forme-per-edukimin-e-shoqerise/20%Monthly2018-06-14 07:24
https://www.informatat.com/njerezit-fetare-jetojne-kater-vjet-me-gjate-se-ateistet/20%Monthly2018-06-14 07:21
https://www.informatat.com/beteja-per-portin-vriten-ushtare-dhe-rebele/20%Monthly2018-06-14 07:20
https://www.informatat.com/real-madrid-shpreson-ta-transferoje-de-gean-per-113-milione-euro/20%Monthly2018-06-14 07:18
https://www.informatat.com/qeveria-rrit-shpenzimet-per-mallra-dhe-sherbime-per-me-shume-se-20/20%Monthly2018-06-14 07:16
https://www.informatat.com/drenasi-shenon-19-vjetorin-e-clirimit/20%Monthly2018-06-14 07:15
https://www.informatat.com/selfie-qe-te-ndryshon-jeten/20%Monthly2018-06-14 07:13
https://www.informatat.com/vendimi-per-rritje-te-pagave-eshte-veper-penale/20%Monthly2018-06-14 07:11
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-listes-serbe-vazhdojne-viziten-ne-washington/20%Monthly2018-06-14 07:09
https://www.informatat.com/mcallister-kerkon-pershpejtim-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-14 07:06
https://www.informatat.com/sot-dite-pushimi-ne-gjakove-dokument/20%Monthly2018-06-14 07:04
https://www.informatat.com/ternava-statusi-juridik-i-bashkesive-fetare-po-zvarritet-pa-arsye/20%Monthly2018-06-14 07:02
https://www.informatat.com/assad-thote-se-ka-nevoje-per-iranin-dhe-hezbollahun/20%Monthly2018-06-14 07:00
https://www.informatat.com/sot-nis-kampionati-boteror-i-futbollit/20%Monthly2018-06-14 06:59
https://www.informatat.com/martial-lamtumire-man-utd/20%Monthly2018-06-14 06:57
https://www.informatat.com/jepet-dhe-revokohet-leja-per-transmetim-te-kampionatit-rusia-2018-ne-shesh/20%Monthly2018-06-14 06:56
https://www.informatat.com/dy-skuadrat-me-te-dobeta-dhe-ne-krize-hapin-turneun/20%Monthly2018-06-14 06:55
https://www.informatat.com/afaristet-e-zejtaret-te-prizrenit-kunder-takses-komunale-per-bizneset/20%Monthly2018-06-14 06:53
https://www.informatat.com/kujdes-nese-udhetoni-ne-rusi-per-kupen-e-botes/20%Monthly2018-06-14 06:51
https://www.informatat.com/republika-e-maqedonise-se-veriut-e-pranueshme-per-shqiptaret/20%Monthly2018-06-14 06:50
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-6/20%Monthly2018-06-14 06:49
https://www.informatat.com/deri-me-2021-planifikohet-te-angazhohen-ne-shkolla-225-psikologe-dhe-pedagoge/20%Monthly2018-06-14 06:47
https://www.informatat.com/rama-izolimi-i-qytetareve-te-kosoves-turp-i-madh-i-be-se/20%Monthly2018-06-14 06:45
https://www.informatat.com/nga-neser-paralizohet-gjykata-kushtetuese/20%Monthly2018-06-14 07:57
https://www.informatat.com/pensionistet-do-ti-padisin-qeverine-dhe-kuvendin/20%Monthly2018-06-14 06:42
https://www.informatat.com/10-vite-eulex-money-for-nothing-para-per-asgje/20%Monthly2018-06-14 06:40
https://www.informatat.com/neni-qe-shemb-ligjin-antimafia/20%Monthly2018-06-14 07:53
https://www.informatat.com/sot-perurohet-segmenti-i-trete-i-autoudhes-arben-xhaferi/20%Monthly2018-06-14 06:37
https://www.informatat.com/dy-ushqimet-qe-rrisin-jetegjatesine/20%Monthly2018-06-14 06:35
https://www.informatat.com/problemet-shendetesore-qe-mund-te-demtojne-veshkat/20%Monthly2018-06-14 06:33
https://www.informatat.com/41148-2/20%Monthly2018-06-14 00:17
https://www.informatat.com/portugalia-kaos-perpara-boterorit/20%Monthly2018-06-14 00:11
https://www.informatat.com/kufiri-me-greqine-rama-viziton-meten-ne-presidence/20%Monthly2018-06-14 00:10
https://www.informatat.com/ahmeti-komenton-deklaraten-e-ambasadorit-oconnell-ne-lidhje-me-kthimin-e-xhabir-zharkut-ne-kosove/20%Monthly2018-06-14 00:08
https://www.informatat.com/serbia-ne-izrael-flet-per-pjesetaret-e-isis-it-nga-kosova/20%Monthly2018-06-14 00:04
https://www.informatat.com/asambleja-e-pergjithshme-e-okb-se-denon-agresivitetin-izraelit-ndaj-palestinezeve/20%Monthly2018-06-14 00:03
https://www.informatat.com/lauren-vjedh-vemendjen-ne-essex/20%Monthly2018-06-13 21:16
https://www.informatat.com/si-do-te-humbase-kilogramet-e-shtatzenise-khloe-kardashian/20%Monthly2018-06-13 21:13
https://www.informatat.com/keshilla-per-te-qene-ne-perfekte/20%Monthly2018-06-13 21:07
https://www.informatat.com/nje-arsye-me-shume-per-te-qene-tifoze-te-spanjes/20%Monthly2018-06-13 21:01
https://www.informatat.com/siguria-ne-kufij-be-trefishon-buxhetin-e-saj/20%Monthly2018-06-13 20:57
https://www.informatat.com/veseli-jap-lajmin-e-mire-per-vizat/20%Monthly2018-06-13 20:57
https://www.informatat.com/trump-koreja-e-veriut-nuk-eshte-me-kercenim/20%Monthly2018-06-13 20:52
https://www.informatat.com/oconnell-kthimi-i-xhabir-zharkut-ne-kosove-i-turpshem/20%Monthly2018-06-13 18:19
https://www.informatat.com/inspektorati-i-kerkon-policise-suspendimin-e-kater-zyrtareve-policore/20%Monthly2018-06-13 18:14
https://www.informatat.com/denohenpolicet-qe-terhoqen-gjyqtarin-e-apelit/20%Monthly2018-06-13 17:06
https://www.informatat.com/alarm-te-franca-lendohet-ylli-kryesor-i-ekipit/20%Monthly2018-06-13 20:40
https://www.informatat.com/cili-eshte-kuptimi-i-rrudhave-rreth-syve-kur-qeshni/20%Monthly2018-06-13 16:57
https://www.informatat.com/kafe-dhe-cigare-ky-eshte-rezultati-fatal-per-zemren/20%Monthly2018-06-13 16:53
https://www.informatat.com/serbia-e-ndalon-hillaryn-neper-shkolla/20%Monthly2018-06-13 16:48
https://www.informatat.com/dialogu-me-raport-inferior/20%Monthly2018-06-13 16:36
https://www.informatat.com/dyshohet-ne-deklarimet-e-pasurise/20%Monthly2018-06-13 16:31
https://www.informatat.com/shikoni-cfare-bejne-grate-ruse-per-kombetaren-e-anglise/20%Monthly2018-06-13 16:31
https://www.informatat.com/greve-ne-parlamentin-evropian-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-06-13 16:21
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-zvicer-humb-jeten-punetori-nga-kosova/20%Monthly2018-06-13 16:18
https://www.informatat.com/njoftim-per-banore-e-prishtines-kompania-e-pastrimit-ka-nderruar-orar/20%Monthly2018-06-13 16:21
https://www.informatat.com/ahmeti-tregon-per-fatin-e-shkolles-se-pare-shqipe-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-13 16:03
https://www.informatat.com/keto-jane-pikat-ku-mund-ti-pelqesh-atij/20%Monthly2018-06-13 15:50
https://www.informatat.com/vjen-nga-maqedonia-viziton-babane-e-kryeministrit-ne-spital-foto/20%Monthly2018-06-13 15:50
https://www.informatat.com/aksident-vetura-e-keds-it-del-nga-rruga-foto/20%Monthly2018-06-13 15:43
https://www.informatat.com/zbulohet-formacioni-me-i-mire-i-kampionatit-boteror/20%Monthly2018-06-13 15:20
https://www.informatat.com/veseli-eurodeputete-nga-gjitha-grupet-politike-mbeshtesin-heqjen-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-06-13 15:17
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-eshte-e-gatshme-te-jete-afer-komunave/20%Monthly2018-06-13 15:15
https://www.informatat.com/numri-i-pickimeve-nga-rriqrat-ne-rritje/20%Monthly2018-06-13 15:15
https://www.informatat.com/avuk-raporton-per-cilesine-e-biskotave-plazma/20%Monthly2018-06-13 15:07
https://www.informatat.com/keto-jane-milionat-qe-fituan-bankat-ne-kosove-per-nje-vit/20%Monthly2018-06-13 15:05
https://www.informatat.com/ky-eshte-gjesti-me-e-mire-nga-intelektualet-flet-tifozi-i-emocionuar/20%Monthly2018-06-13 16:05
https://www.informatat.com/mass-evropa-do-te-gjeje-nje-ekuiliber-te-ri-ndaj-shba-se/20%Monthly2018-06-13 14:45
https://www.informatat.com/ky-eshte-roli-i-pare-zyrtar-i-meghan-markle/20%Monthly2018-06-13 14:43
https://www.informatat.com/fillon-beteja-ne-jemen-paralajmerohet-katastrofa-njerezore/20%Monthly2018-06-13 14:25
https://www.informatat.com/trump-koreja-v-nuk-eshte-me-kercenim-berthamor/20%Monthly2018-06-13 14:24
https://www.informatat.com/funerali-i-aviciit-do-te-jete-privat/20%Monthly2018-06-13 14:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-cmimi-i-cantes-me-te-shtrenjte-bote/20%Monthly2018-06-13 13:57
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-nje-ide-sesi-ta-permiresoj-raportin-komune-qeveri/20%Monthly2018-06-13 17:05
https://www.informatat.com/origano-vret-bakteret-dhe-ndihmon-tek-alergjite/20%Monthly2018-06-13 13:42
https://www.informatat.com/dua-lipa-flet-per-here-te-pare-pas-tradhtise-se-te-dashurit-britanik/20%Monthly2018-06-13 13:38
https://www.informatat.com/sipas-jeremiqit-vuciqi-pergatit-trazira-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-06-13 13:28
https://www.informatat.com/hotikoalicioni-qeverises-i-vendimeve-te-medha-eshte-jo-funksional/20%Monthly2018-06-13 13:23
https://www.informatat.com/kercenojne-mjeket-ja-cfare-do-bejne-nese-nuk-u-rriten-pagat/20%Monthly2018-06-13 13:21
https://www.informatat.com/rihanna-dhe-bullock-ne-filmin-e-ri-oceans-8/20%Monthly2018-06-13 13:16
https://www.informatat.com/mbytet-nje-20-vjecar-ne-durres/20%Monthly2018-06-13 13:14
https://www.informatat.com/eliminoni-stresin-permes-dushit/20%Monthly2018-06-13 13:10
https://www.informatat.com/behet-thirrje-per-kujdes-kunder-zjarreve-ne-kosove/20%Monthly2018-06-13 13:03
https://www.informatat.com/denohen-policet-kufitare-te-vermices-per-keqtrajtim-frikesim-e-fyerje/20%Monthly2018-06-13 12:58
https://www.informatat.com/vv-nuk-ka-buxhet-per-pagat-ja-edhe-sa-miliona-i-duhen-qeverise/20%Monthly2018-06-13 12:59
https://www.informatat.com/reshitaj-merr-perkrahje-nga-avokati-i-popullit/20%Monthly2018-06-13 12:54
https://www.informatat.com/keto-jane-pagat-e-kryeministrave-te-rajonit/20%Monthly2018-06-13 16:45
https://www.informatat.com/edi-rama-politika-e-be-se-ndaj-kosoves-eshte-nje-turp-i-madh/20%Monthly2018-06-13 12:45
https://www.informatat.com/vv-ja-do-te-padise-qeverine-dhe-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2018-06-13 12:41
https://www.informatat.com/dua-lipa-shfaqet-e-terrorizuar-cfare-i-ka-ndodhur-kengetares-foto/20%Monthly2018-06-13 12:38
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-njofton-se-cilat-koznorciume-do-te-kualifikohen-per-parkingun-nentokesor/20%Monthly2018-06-13 12:28
https://www.informatat.com/kim-shfaq-koleksionin-e-kanye-duket-tejet-seksi-foto/20%Monthly2018-06-13 12:23
https://www.informatat.com/kercenimi-per-trashegimi-gjykata-i-cakton-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2018-06-13 13:50
https://www.informatat.com/zbulohet-fotografi-e-papare-e-messit/20%Monthly2018-06-13 12:20
https://www.informatat.com/mediat-koreane-thone-qe-kim-i-ishte-fitues-i-takimit-te-shekullit/20%Monthly2018-06-13 12:20
https://www.informatat.com/veseli-dhe-fajon-per-vizat-jemi-ne-prag-te-vendimit-te-madh/20%Monthly2018-06-13 12:18
https://www.informatat.com/spanja-ne-panike-pa-trajner-nje-dite-para-boterorit/20%Monthly2018-06-13 12:16
https://www.informatat.com/pensionistet-kerkojne-ndryshimin-e-ligjit/20%Monthly2018-06-13 12:10
https://www.informatat.com/rohan-askush-nuk-u-jep-pakicave-kaq-shume-te-drejta-si-kosova/20%Monthly2018-06-13 12:08
https://www.informatat.com/zvicra-godet-librin-biografik-te-thacit-tregon-pse-po-e-promovon/20%Monthly2018-06-13 12:05
https://www.informatat.com/arrestohet-shtetasja-e-shqiperise-ne-prizren/20%Monthly2018-06-13 11:56
https://www.informatat.com/bayern-kerkon-mbrojtesin-e-rivalit-nga-bundesliga/20%Monthly2018-06-13 11:51
https://www.informatat.com/nisin-pergatitjet-per-ndertimin-e-parkingut-nentokesor-te-fakulteti-filologjik/20%Monthly2018-06-13 11:47
https://www.informatat.com/shqiperia-lobon-per-kosoven-ne-kete-shtet-te-fuqishem/20%Monthly2018-06-13 11:45
https://www.informatat.com/ke-perjashton-psd-ja-nga-tryeza-e-se-henes/20%Monthly2018-06-13 11:44
https://www.informatat.com/pas-rusise-kampionati-boteror-2026-pertej-atlantikut/20%Monthly2018-06-13 11:40
https://www.informatat.com/griezmann-kam-vendosur-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-06-13 11:33
https://www.informatat.com/kosovaret-pushtojne-edhe-nje-maje-deri-ku-arriten-tash/20%Monthly2018-06-13 11:29
https://www.informatat.com/deshton-fillimi-i-punimeve-per-objektin-e-ri-te-spitalit/20%Monthly2018-06-13 11:27
https://www.informatat.com/ismaili-hapja-e-dy-sallave-te-reja-ne-kardiokirurgji-krijon-mundesi-per-eliminimin-e-listes-se-pritjes/20%Monthly2018-06-13 11:21
https://www.informatat.com/cfare-mendojne-ne-rusi-per-boterorin/20%Monthly2018-06-13 11:20
https://www.informatat.com/nasa-po-rikthen-njeriun-ne-hene/20%Monthly2018-06-13 11:18
https://www.informatat.com/serish-bie-cmimi-i-bitcoin/20%Monthly2018-06-13 11:16
https://www.informatat.com/dasma-e-paris-hilton-do-te-transmetohet-ne-televizion/20%Monthly2018-06-13 11:14
https://www.informatat.com/marreveshja-per-emrin-e-maqedonise-ivanov-braktis-takimin-me-zaev/20%Monthly2018-06-13 11:10
https://www.informatat.com/lufta-me-fjale-mes-trumpit-dhe-aktorit-de-niro-shperthejne-sharjet-ndaj-njeri-tjetrit/20%Monthly2018-06-13 11:07
https://www.informatat.com/kjo-eshte-13-vjecarja-qe-po-cmend-britanine-video/20%Monthly2018-06-13 11:02
https://www.informatat.com/ky-eshte-cmimi-i-naftes-se-paperpunuar/20%Monthly2018-06-13 10:56
https://www.informatat.com/a-po-i-vije-fundi-procesit-per-liberalizimit-e-vizave/20%Monthly2018-06-13 10:56
https://www.informatat.com/festa-e-bajramit-te-premten-bik-uron-besimtaret-myslimane/20%Monthly2018-06-13 10:51
https://www.informatat.com/zhvishet-prezantuesja-shqiptare-shikojeni-cmendurine-e-saj-foto-video/20%Monthly2018-06-13 10:48
https://www.informatat.com/kafe-apo-leng-portokalli-ne-mengjes/20%Monthly2018-06-13 10:37
https://www.informatat.com/ky-eshte-destinacioni-i-era-istrefit-para-boterorit-rusia-2018/20%Monthly2018-06-13 10:29
https://www.informatat.com/iggy-azalea-cmend-fansat-ne-instagram-poston-foto-komplet-lakuriqfoto/20%Monthly2018-06-13 10:26
https://www.informatat.com/edhe-shqiperia-vendos-sanksione-ndaj-rusise/20%Monthly2018-06-13 10:22
https://www.informatat.com/italia-pranon-900-migrante/20%Monthly2018-06-13 10:15
https://www.informatat.com/xhakarta-shfaqet-seksi-nga-plazhi-foto/20%Monthly2018-06-13 10:15
https://www.informatat.com/cifti-rrezohet-per-vdekje-nga-muri-derisa-po-benin-selfie/20%Monthly2018-06-13 10:05
https://www.informatat.com/zbulohet-qytet-i-vjeter-ne-shqiperi-lashtesia-do-ju-befasoje-foto/20%Monthly2018-06-13 10:04
https://www.informatat.com/projektligji-per-konfiskim-te-pasurise-miratohet-nga-qeveria/20%Monthly2018-06-13 09:54
https://www.informatat.com/dakota-dhe-chris-ne-lidhjefoto/20%Monthly2018-06-13 09:59
https://www.informatat.com/neser-perurohet-segmenti-i-trete-i-autoudhes-r6-arben-xhaferi-prishtine-hani-i-elezit/20%Monthly2018-06-13 09:49
https://www.informatat.com/ky-eshte-presidenti-me-i-moshuar-i-shba-se-kuptojeni-sa-vjet-mbush-sot/20%Monthly2018-06-13 09:48
https://www.informatat.com/perurohet-segmenti-i-parafundit-i-autostrades-arben-xhaferi/20%Monthly2018-06-13 09:47
https://www.informatat.com/keto-ushqime-ndalojn-oreksin-per-ata-qe-jane-gjithmone-te-uritur/20%Monthly2018-06-13 09:40
https://www.informatat.com/pamje-shokuese-kur-nje-ciklist-dhe-disa-kembesore-rrezikojne-jetet-e-tyre/20%Monthly2018-06-13 09:26
https://www.informatat.com/si-e-shpetoi-motra-kim-yo-jong-nga-stilolapsi-helmues/20%Monthly2018-06-13 09:24
https://www.informatat.com/sulmohet-me-shok-bombe-gjyqtari-i-eulex-it-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-13 09:23
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-10-ore-pasi-ti-lyeni-thonjet/20%Monthly2018-06-13 09:21
https://www.informatat.com/loew-then-rekord-ja-sa-gjate-ka-drejtuar-gjermanine/20%Monthly2018-06-13 09:18
https://www.informatat.com/aferdita-dreshaj-dhe-i-fejuari-realizojne-nje-set-te-vecante-fotografikfoto/20%Monthly2018-06-13 09:13
https://www.informatat.com/vjen-favoriti-i-cmendur-kush-do-ta-fitoje-boterorin/20%Monthly2018-06-13 09:10
https://www.informatat.com/jeremiq-zbulon-planin-e-vuciqit-synon-trazira/20%Monthly2018-06-13 09:03
https://www.informatat.com/ky-eshte-rregulli-i-cili-nuk-e-le-meghan-markle-as-te-fleje-e-qete/20%Monthly2018-06-13 08:57
https://www.informatat.com/iftari-i-behgjetit-me-alkool-shikoni-cfare-konsumohet/20%Monthly2018-06-13 09:02
https://www.informatat.com/keshtu-duken-filmat-para-efekteve-speciale/20%Monthly2018-06-13 08:52
https://www.informatat.com/temperaturat-rrisin-numrin-e-pacienteve/20%Monthly2018-06-13 08:45
https://www.informatat.com/zharku-tregon-pse-u-kthye-ne-kosove/20%Monthly2018-06-13 08:40
https://www.informatat.com/ne-boteror-nuk-udhetojne-vetem-kombetaret-rusia-merr-kete-vendim/20%Monthly2018-06-13 08:36
https://www.informatat.com/vuante-nga-kanceri-i-pasherueshem-perdor-vajin-e-kanabisit-dhe-sherohet-plotesisht/20%Monthly2018-06-13 08:32
https://www.informatat.com/e-verteta-brenda-skenave-te-nxehta-te-filmit-fifty-shades-of-gray/20%Monthly2018-06-13 08:28
https://www.informatat.com/keta-jane-tre-gjigantet-italian-pas-dembeles/20%Monthly2018-06-13 08:27
https://www.informatat.com/mjeku-zviceran-ia-heq-gabimisht-dy-gjinjte-pacientes/20%Monthly2018-06-13 08:25
https://www.informatat.com/zevendesministri-dukolli-vizitoi-kompanine-sharrcem/20%Monthly2018-06-13 08:22
https://www.informatat.com/gjithcka-gati-per-sulm-ndaj-rebeleve/20%Monthly2018-06-13 08:22
https://www.informatat.com/be-investimet-turke-ekspansion-ne-kosove/20%Monthly2018-06-13 08:19
https://www.informatat.com/jong-un-pranon-ftesen-e-trump-per-vizite-ne-shba/20%Monthly2018-06-13 08:16
https://www.informatat.com/salihu-e-di-pse-iu-vazhdua-mandati-eulex-it/20%Monthly2018-06-13 08:14
https://www.informatat.com/ajnshtajni-ishte-ksenofobi-ja-cilet-popuj-nuk-i-pelqente/20%Monthly2018-06-13 08:21
https://www.informatat.com/rusia-organizatorja-me-e-dobet-e-nje-boterori-e-te-gjitha-koherave/20%Monthly2018-06-13 08:09
https://www.informatat.com/lista-serbe-as-ne-serbi-nuk-po-kujdesen-per-ne/20%Monthly2018-06-13 08:06
https://www.informatat.com/be-pershendet-emrin-e-ri-te-maqedonise/20%Monthly2018-06-13 08:04
https://www.informatat.com/libri-do-te-hyje-falas-ne-kosove/20%Monthly2018-06-13 08:00
https://www.informatat.com/pagat-e-rritura-haxhiu-ka-nje-plan-pas-vendimit-te-gjykates/20%Monthly2018-06-13 07:56
https://www.informatat.com/fifa-ne-kongres-mban-nje-minute-heshtje-per-vokrrin/20%Monthly2018-06-13 07:50
https://www.informatat.com/ky-eshte-smartfoni-i-pare-ne-bote-me-komplet-ekran/20%Monthly2018-06-13 07:51
https://www.informatat.com/interi-refuzohet-per-ke-nuk-po-leshon-pe-fiorentina/20%Monthly2018-06-13 07:49
https://www.informatat.com/policia-ka-arrestuar-2-persona-per-tentim-vrasjen-e-djeshme-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-13 07:47
https://www.informatat.com/eliminoni-stresit-permes-dushit/20%Monthly2018-06-13 07:45
https://www.informatat.com/a-po-e-tradhton-i-dashuri-dua-lipen-keto-jane-pamjet-foto/20%Monthly2018-06-13 07:43
https://www.informatat.com/paris-hilton-se-shpejti-me-reality-show-per-jeten-e-saj/20%Monthly2018-06-13 07:39
https://www.informatat.com/oek-kunder-rritjes-se-rrogave-gerxhaliu-ka-nje-kerkese/20%Monthly2018-06-13 07:38
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-real-bene-blerje-milioneshe/20%Monthly2018-06-13 07:35
https://www.informatat.com/konsensusi-i-pamundur/20%Monthly2018-06-13 07:27
https://www.informatat.com/ja-sa-vjec-mund-te-marresh-leternjoftimin-sipas-ndryshimeve-te-reja/20%Monthly2018-06-13 07:23
https://www.informatat.com/norvegjia-kerkon-nje-rritje-te-pranise-ushtarake-amerikane-ne-territorin-e-saj/20%Monthly2018-06-13 07:19
https://www.informatat.com/apostolova-qorton-anetaret-e-kabinetit-qeveritar/20%Monthly2018-06-13 08:16
https://www.informatat.com/angelina-jolie-afer-te-humbe-kujdestarine-e-femijeve/20%Monthly2018-06-13 07:13
https://www.informatat.com/kreu-i-talebaneve-thirrje-per-bisedime-me-shba/20%Monthly2018-06-13 07:11
https://www.informatat.com/qeveria-shperfill-vendimin-e-akk-se-vazhdon-me-pagat-e-rritura/20%Monthly2018-06-13 08:15
https://www.informatat.com/temperaturat-sot-ja-sa-ngrohet-do-te-jete/20%Monthly2018-06-13 07:05
https://www.informatat.com/konami-publikon-trailer-in-e-pes-2019-video/20%Monthly2018-06-12 23:13
https://www.informatat.com/bmw-m5-protagoniste-ne-mission-impossible-fallout/20%Monthly2018-06-12 23:07
https://www.informatat.com/ylli-i-sampdorias-perfundon-te-arsenali/20%Monthly2018-06-12 23:04
https://www.informatat.com/kate-upton-tregon-pse-eshte-perzgjedhur-femra-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2018-06-12 23:00
https://www.informatat.com/studimi-i-fundit-te-rinjte-gjithnje-e-me-budallenj/20%Monthly2018-06-12 22:57
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-e-duhura-per-nje-lekure-te-bronzte/20%Monthly2018-06-12 20:45
https://www.informatat.com/si-e-perfytyrojne-zotin-te-krishteret-me-fytyre-rinore-dhe-tipare-femerore/20%Monthly2018-06-12 20:41
https://www.informatat.com/me-3-milione-eurot-e-shpenzuara-kot-telekomi-ka-mundur-ta-privatizoje-nje-objekt/20%Monthly2018-06-12 20:38
https://www.informatat.com/kabineti-i-vuciqit-nuk-kemi-ftese-per-dialog/20%Monthly2018-06-12 20:35
https://www.informatat.com/aurela-hoxha-ve-ne-pah-format-trupore-ne-nje-imazh-provokuese-ne-veturevideo/20%Monthly2018-06-12 19:59
https://www.informatat.com/kengetarja-e-njohur-tregon-hapur-se-ka-menduar-vetevrasjen/20%Monthly2018-06-12 19:56
https://www.informatat.com/dashurite-e-medha-vijne-gjithmone-pas-gabimeve-te-medha-2/20%Monthly2018-06-12 19:54
https://www.informatat.com/menyra-si-kapni-duart-tregon-shume-per-lidhjen-tuaj/20%Monthly2018-06-12 19:51
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-per-arritjen-e-marreveshjes-ne-mes-te-maqedonise-dhe-greqise/20%Monthly2018-06-12 19:45
https://www.informatat.com/kate-upton-zhvishet-komplet-per-te-festuar-ditelindjen-e-26-te/20%Monthly2018-06-12 19:43
https://www.informatat.com/tronditin-mjeket-semundja-e-re-po-perhapet-nga-celularet/20%Monthly2018-06-12 19:40
https://www.informatat.com/gjendet-ne-det-shishja-me-mesazh-e-hedhur-para-132-vitesh-foto/20%Monthly2018-06-12 19:37
https://www.informatat.com/sipas-moshes-kaq-duhet-te-flini/20%Monthly2018-06-12 19:26
https://www.informatat.com/kafshet-jane-terapi-per-njerezit/20%Monthly2018-06-12 19:23
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-ndermjet-athines-dhe-shkupit-ndihmon-integrimin-e-tere-rajonit-ne-be-dhe-nato/20%Monthly2018-06-12 19:46
https://www.informatat.com/e-ze-gjumi-ne-rruge-arrestohet-nga-policia-video/20%Monthly2018-06-12 19:12
https://www.informatat.com/studentet-mesojne-me-mire-nga-librat-sesa-nga-ekranet/20%Monthly2018-06-12 19:09
https://www.informatat.com/personat-qe-kane-rrudha-rreth-syve-jane-me-te-sinqerte/20%Monthly2018-06-12 19:05
https://www.informatat.com/pica-qe-e-parandalon-kancerin-dhe-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-06-12 19:03
https://www.informatat.com/fleckenstein-te-hapen-negociatat-me-shqiperine-kushtet-jane-plotesuar/20%Monthly2018-06-12 19:01
https://www.informatat.com/puna-para-kompjuterit-shton-nevojen-per-kete-vitamine/20%Monthly2018-06-12 18:59
https://www.informatat.com/5-arsye-pse-duhet-te-hani-sa-me-shume-ullinj/20%Monthly2018-06-12 18:13
https://www.informatat.com/klaudia-pepa-provokon-keq-nga-shtrati-pozon-pa-te-brendshmefoto/20%Monthly2018-06-12 18:08
https://www.informatat.com/vazoja-kineze-e-gjetur-ne-kuti-kepucesh-shitet-per-19-milione-dollare/20%Monthly2018-06-12 17:58
https://www.informatat.com/hoxhaj-uron-athinen-dhe-shkupin-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-emrit/20%Monthly2018-06-12 17:51
https://www.informatat.com/trump-dhe-kim-nenshkruajne-dokumentin-gjitheperfshires/20%Monthly2018-06-12 17:49
https://www.informatat.com/zaev-me-ne-fund-e-konfirmon-ky-do-te-jete-emri-i-ri-i-maqedonise/20%Monthly2018-06-12 17:40
https://www.informatat.com/justin-bieber-dhe-hailey-baldwin-serish-bashke/20%Monthly2018-06-12 17:30
https://www.informatat.com/kim-kardashian-bombastike-si-gjithnjefoto/20%Monthly2018-06-12 17:25
https://www.informatat.com/hot-mama-ne-plazh-foto-2/20%Monthly2018-06-12 17:19
https://www.informatat.com/takimi-trump-kim-ja-cfare-ushqimi-kishte-ne-menyne-diplomatike/20%Monthly2018-06-12 17:17
https://www.informatat.com/shperthyesja-demi-rose-foto/20%Monthly2018-06-12 17:13
https://www.informatat.com/drame-ne-parispengmarresi-lyen-pengjet-me-nafte/20%Monthly2018-06-12 17:10
https://www.informatat.com/parlamenti-kanadez-denon-deklaratat-e-trumpit/20%Monthly2018-06-12 16:56
https://www.informatat.com/pse-duhet-ta-ngrini-lengun-e-portokallit/20%Monthly2018-06-12 16:34
https://www.informatat.com/e-verteton-shkenca-ecja-percakton-sa-terheqese-eshte-nje-femer/20%Monthly2018-06-12 16:32
https://www.informatat.com/psd-organizon-tryezen-e-radhes-te-partive-politike/20%Monthly2018-06-12 16:18
https://www.informatat.com/policia-tregon-shkakun-e-rrembimit-ne-podujeve/20%Monthly2018-06-12 15:57
https://www.informatat.com/lumi-b-publikon-klipin-e-ri-makiatovideo/20%Monthly2018-06-12 15:55
https://www.informatat.com/plagosje-perball-gjimnazit-sami-frasheri-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-13 07:10
https://www.informatat.com/milaim-zeka-nje-zot-e-din-se-cilet-keshilltare-ligjore-e-keshillojne-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-06-12 15:50
https://www.informatat.com/veseli-parlamenti-evropian-i-gatshem-te-procedoje-me-perkrahje-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-06-12 15:47
https://www.informatat.com/aprovohet-projektligji-per-konfiskimin-e-pasurise/20%Monthly2018-06-12 15:44
https://www.informatat.com/prizreni-do-te-behet-me-park-te-biznesit/20%Monthly2018-06-12 15:41
https://www.informatat.com/blero-dhe-afrona-me-pushime-luksoze-ne-marok/20%Monthly2018-06-12 15:33
https://www.informatat.com/arrestohet-deputeti-islam-pacolli/20%Monthly2018-06-12 15:30
https://www.informatat.com/qeveria-haradinaj-me-e-shtrenjta-ne-rajon-ja-sa-paguhet-nje-shofer/20%Monthly2018-06-12 16:05
https://www.informatat.com/haxhiu-a-ka-prokuror-qe-ka-guxim-te-ngrite-aktakuze-ndaj-haradinajt-dhe-ministrave-te-tij/20%Monthly2018-06-12 15:24
https://www.informatat.com/flet-drejtori-sportiv-i-drites-ja-cfare-thote-per-shortin/20%Monthly2018-06-12 15:19
https://www.informatat.com/vitamina-c-eshte-mrekulli-per-zemren/20%Monthly2018-06-12 15:03
https://www.informatat.com/hapet-konsullata-e-shqiperise-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-12 14:57
https://www.informatat.com/komf-kosova-nuk-po-e-trajton-fare-ceshtjen-e-femijeve-qe-punojne-ne-rruge/20%Monthly2018-06-12 14:36
https://www.informatat.com/lumi-b-me-nje-befasi-per-fansat/20%Monthly2018-06-12 14:24
https://www.informatat.com/ja-si-te-hiqni-celulitin-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-06-12 14:18
https://www.informatat.com/bspk-kerkohet-rritje-e-pagave-edhe-per-pjesen-tjeter-te-punetoreve/20%Monthly2018-06-12 13:59
https://www.informatat.com/maqedonia-me-emer-te-ri-sot-arrihet-marreveshja-mes-tsipras-dhe-zaev/20%Monthly2018-06-12 13:56
https://www.informatat.com/haradinaj-merr-vendim-te-rendesishem-per-shefat-e-aki-se/20%Monthly2018-06-12 13:55
https://www.informatat.com/angela-martini-donald-trump-e-meriton-cmimin-nobelfoto/20%Monthly2018-06-12 13:46
https://www.informatat.com/vuciq-uron-putinin-dhe-ruset-i-falenderon-per-kosoven/20%Monthly2018-06-12 13:37
https://www.informatat.com/qeveria-mbeshtete-me-kete-shume-ekspediten-e-utes/20%Monthly2018-06-12 13:30
https://www.informatat.com/hoxhaj-falenderon-nato-ne-ne-19-vjetorin-e-hyrjes-se-tyre-ne-kosove/20%Monthly2018-06-12 13:26
https://www.informatat.com/kapen-11-siriane-ne-kufi-kerkojne-azil-politik-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-12 13:15
https://www.informatat.com/haradinaj-merr-vendim-per-pagat/20%Monthly2018-06-12 13:45
https://www.informatat.com/nenat-adoleshente-kane-me-shume-gjasa-te-kene-menopauze-te-hershme/20%Monthly2018-06-12 13:08
https://www.informatat.com/rose-mcgowan-akuzohet-per-posedim-kokaine/20%Monthly2018-06-12 13:05
https://www.informatat.com/fejohet-ariana-grande/20%Monthly2018-06-12 12:51
https://www.informatat.com/permiresohet-gjendja-shendetesore-e-morena-tarakut/20%Monthly2018-06-12 12:48
https://www.informatat.com/gashi-thote-se-askush-nuk-mund-ti-pengoje-investitoret-serioze-ne-kosove/20%Monthly2018-06-12 12:45
https://www.informatat.com/pacolli-goranit-jemi-miq-por-po-provokon/20%Monthly2018-06-12 12:42
https://www.informatat.com/shakira-u-rikthehet-turneve-pas-7-vjeteve/20%Monthly2018-06-12 12:22
https://www.informatat.com/pacolli-procesi-i-njohjeve-i-veshtire-kosova-ska-cfare-ofron/20%Monthly2018-06-12 12:20
https://www.informatat.com/osmani-nuk-duam-emerime-partiake/20%Monthly2018-06-12 12:17
https://www.informatat.com/ministri-pacolli-ne-komision-keto-jane-vendet-ku-mund-te-hapen-ambasadat-e-rradhes/20%Monthly2018-06-12 12:24
https://www.informatat.com/thaci-dialogu-historik-duhet-te-permbyllet-me-rezultat-win-win/20%Monthly2018-06-12 11:17
https://www.informatat.com/autobusi-qe-u-dogj-mbeti-vetem-hekur/20%Monthly2018-06-12 11:14
https://www.informatat.com/qafore-150-mije-dollare-ky-eshte-pronari/20%Monthly2018-06-12 11:04
https://www.informatat.com/lluka-projektligji-per-eficience-te-energjise-ne-baze-te-direktivave-te-be-se/20%Monthly2018-06-12 11:01
https://www.informatat.com/ish-mafiozi-shqiptar-ne-kosove-erdha-per-biznes/20%Monthly2018-06-12 10:54
https://www.informatat.com/hoti-haradinaj-nuk-po-e-zbaton-ligjin-per-pagat-e-nepunesve-civil/20%Monthly2018-06-12 10:46
https://www.informatat.com/ky-eshte-kundershtari-i-drites-ne-rundin-preliminar-per-champions/20%Monthly2018-06-12 10:45
https://www.informatat.com/moti-gjate-javes/20%Monthly2018-06-12 10:42
https://www.informatat.com/menaxhmenti-i-postes-me-thirrje-publike-per-deputet-kujdes-me-ligjin-per-sherbimet-postare/20%Monthly2018-06-12 10:39
https://www.informatat.com/seanca-e-rradhes-haradinaj-nuk-do-te-paraqitet-ne-interpelance/20%Monthly2018-06-12 10:41
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-te-hame-perpara-gjumit/20%Monthly2018-06-12 10:31
https://www.informatat.com/perurohet-lapidari-ne-nderim-te-ushtareve-te-kfor-it-ne-kosove/20%Monthly2018-06-12 10:17
https://www.informatat.com/gjyqtaret-e-eulex-it-mbajne-shqyrtimin-e-fundit-gjyqesor/20%Monthly2018-06-12 10:14
https://www.informatat.com/vjedhjet-ne-kline-arrestohen-kater-persona/20%Monthly2018-06-12 10:09
https://www.informatat.com/vuciqi-serbeve-mos-u-beni-pjese-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-06-12 10:04
https://www.informatat.com/liverpool-se-blen-alisson-ia-ka-mesyre-per-diku-tjeter/20%Monthly2018-06-12 10:00
https://www.informatat.com/drita-dhe-prishtina-mesojne-sot-kundershtaret/20%Monthly2018-06-12 09:54
https://www.informatat.com/kaq-pasuri-deklaron-lutfi-haziri-nuk-eshte-keq/20%Monthly2018-06-12 12:21
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-me-fat-qe-ka-lidhje-speciale-me-nato-n/20%Monthly2018-06-12 09:49
https://www.informatat.com/shaqiri-ne-liverpool-pas-kupes-se-botes/20%Monthly2018-06-12 09:26
https://www.informatat.com/fituesi-i-boterorit-sipas-ancelottit/20%Monthly2018-06-12 09:23
https://www.informatat.com/pica-qe-parandalon-semundjet-mund-ta-pergatisni-edhe-ju/20%Monthly2018-06-12 09:20
https://www.informatat.com/mesazhi-i-vecante-i-metes-ne-diten-kunder-punes-se-femijeve/20%Monthly2018-06-12 09:14
https://www.informatat.com/kuptojeni-pse-shqiperia-do-te-ndaloje-importin-e-races-pit-bull/20%Monthly2018-06-12 09:11
https://www.informatat.com/dhunohet-seksualisht-nje-femer-ne-peje/20%Monthly2018-06-12 09:05
https://www.informatat.com/bytyqi-jane-marre-masa-ndaj-kopjuesve-ne-testin-e-matures/20%Monthly2018-06-12 09:02
https://www.informatat.com/sekuestrohen-200-mije-euro-ne-prizren/20%Monthly2018-06-12 09:01
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-djegien-e-autobusit-rruges-per-gjilan/20%Monthly2018-06-12 08:56
https://www.informatat.com/ne-shba-kjo-kategori-nuk-mund-te-kualifikohet-per-azil/20%Monthly2018-06-12 08:47
https://www.informatat.com/dhjete-te-vdekur-nga-perplasja-e-anijeve-ne-rusi/20%Monthly2018-06-12 08:44
https://www.informatat.com/kim-dhe-trump-garojne-kush-e-ka-limuzinen-me-te-mire-video/20%Monthly2018-06-12 08:41
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-ne-anetaresimin-e-plote-ne-okb/20%Monthly2018-06-12 08:33
https://www.informatat.com/per-vetem-3-muaj-turistet-ne-shqiperi-i-shpenzuan-331-milione-euro/20%Monthly2018-06-12 08:30
https://www.informatat.com/ngacmon-seksualisht-vajzen-dhe-nusen-e-djalit/20%Monthly2018-06-12 08:24
https://www.informatat.com/digjet-autobusi-gjilan-prishtine-foto/20%Monthly2018-06-12 08:12
https://www.informatat.com/aksident-ne-prishtine-furgoni-futet-ne-dyqan-foto/20%Monthly2018-06-12 08:19
https://www.informatat.com/thaci-me-intervenimin-e-nato-s-kosova-hyri-ne-epoke-historike/20%Monthly2018-06-12 08:01
https://www.informatat.com/ushtria-do-behet-pa-listen-serbe-por-permes-ligjit/20%Monthly2018-06-12 07:51
https://www.informatat.com/ky-eshte-kriteri-i-rradhes-per-liberalizimin-e-vizave-ne-kosove/20%Monthly2018-06-12 07:51
https://www.informatat.com/komuniteti-lgbt-shtron-iftar-ne-tetove-shikojeni-cfare-shkruajne-ne-ftese/20%Monthly2018-06-12 07:40
https://www.informatat.com/punen-e-vitit-2017-te-qeveria-po-e-synon-kete-vit/20%Monthly2018-06-12 07:36
https://www.informatat.com/thaci-takon-kryeministrin-e-kongos-flasin-per-ekonomi/20%Monthly2018-06-12 07:32
https://www.informatat.com/ministrat-biznismen-u-lulezon-fitimi/20%Monthly2018-06-12 07:29
https://www.informatat.com/mti-ja-dhe-auv-i-mendojne-ndryshe-per-vajin-e-palmes-ne-treg/20%Monthly2018-06-12 07:25
https://www.informatat.com/politikanet-perfituesit-me-te-medhenj-nga-projektligji-i-pagave/20%Monthly2018-06-12 07:22
https://www.informatat.com/masht-i-nuk-ka-mjete-per-mesim-gjitheditor-ne-tere-kosoven/20%Monthly2018-06-12 07:18
https://www.informatat.com/ramadani-me-ngritjen-e-lapidarit-nderojme-ushtaret-e-nato-s/20%Monthly2018-06-12 07:14
https://www.informatat.com/lapidar-per-ushtaret-e-nato-s-te-rene-ne-kosove/20%Monthly2018-06-12 07:11
https://www.informatat.com/behen-19-vjet-nga-hyrja-e-trupave-te-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2018-06-12 07:07
https://www.informatat.com/moti-gjate-dites-se-sotme/20%Monthly2018-06-12 07:05
https://www.informatat.com/cfare-deklaruan-trump-dhe-kim-jong-un-para-takimit/20%Monthly2018-06-12 06:28
https://www.informatat.com/biseda-telefonike-e-shume-pritur-zaev-cipras-pa-asnje-epilog/20%Monthly2018-06-12 06:26
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-06-12 06:20
https://www.informatat.com/gjyqtaret-e-eulex-it-mbajne-seancen-e-fundit-ne-kete-mandat/20%Monthly2018-06-12 06:18
https://www.informatat.com/tjeter-emer-per-stolin-e-realit-peres-vendos-ne-liste-villas-boas/20%Monthly2018-06-12 06:15
https://www.informatat.com/almeda-abazi-e-pakenaqur-nga-dwts-pagova-gjithcka-vete/20%Monthly2018-06-12 06:14
https://www.informatat.com/trump-dhe-kim-nenshkruajne-marreveshjen-denuklarizimi-i-korese-se-veriut-nis-shume-shpejt/20%Monthly2018-06-12 06:13
https://www.informatat.com/trump-dhe-kim-ne-nje-shtrengim-historik-duarsh/20%Monthly2018-06-12 07:50
https://www.informatat.com/miss-bumbum-do-te-mbyllet-fituesja-e-vjetshme-proteston-foto/20%Monthly2018-06-11 21:35
https://www.informatat.com/si-nene-e-re-nisi-biznesin-me-500-dollare-tani-vlen-1-miliard-foto/20%Monthly2018-06-11 21:30
https://www.informatat.com/haxhiu-e-quan-te-turpshem-vendimin-e-kushtetueses-per-rritjen-e-pagave-nga-haradinaj/20%Monthly2018-06-11 21:20
https://www.informatat.com/rogova-dyshon-se-haradinaj-perdor-dhune-edhe-ne-shtepi/20%Monthly2018-06-11 21:16
https://www.informatat.com/cudia-rumune-pas-protestave-antiqeveritare-proteste-pro-qeverise/20%Monthly2018-06-11 21:01
https://www.informatat.com/akuzat-per-abuzime-seksuale-federata-argjentinase-mbron-trajnerin/20%Monthly2018-06-11 20:59
https://www.informatat.com/%e2%80%8bzeshkanet-me-te-suksesshme-ne-pune/20%Monthly2018-06-11 19:42
https://www.informatat.com/okb-rreth-2-5-milione-refugjate-siriane-ne-drejtim-te-turqise/20%Monthly2018-06-11 19:39
https://www.informatat.com/fale-rrjeteve-sociale-njerezit-kane-filluar-te-ushqehen-shendetshem/20%Monthly2018-06-11 19:37
https://www.informatat.com/kaos-ne-shtepine-e-bardhe-keshilltaret-e-trumpit-po-mendojne-largimin/20%Monthly2018-06-11 19:33
https://www.informatat.com/performanca-e-cmendur-e-dua-lipes-ne-festivalin-bonnaroo-foto/20%Monthly2018-06-11 19:35
https://www.informatat.com/shba-i-dorezojne-panamase-ish-presidentin-martinelli/20%Monthly2018-06-11 19:29
https://www.informatat.com/brazili-ska-munguar-ne-asnje-boteror/20%Monthly2018-06-11 19:27
https://www.informatat.com/zbulohet-cmimi-marramendes-i-kepuceve-te-nora-istrefit-ne-klipin-e-ri/20%Monthly2018-06-11 19:25
https://www.informatat.com/a-duhet-te-hame-mish-te-kuq/20%Monthly2018-06-11 19:23
https://www.informatat.com/bleona-qereti-publikon-video-gjate-xhirimeve-te-filmit-me-nicolas-cage-video/20%Monthly2018-06-11 19:22
https://www.informatat.com/top-dukjet-me-hot-te-byoncefoto/20%Monthly2018-06-11 21:07
https://www.informatat.com/zaev-dhe-tsiprasin-optimist-se-zgjidhja-e-ceshtjes-se-emrit-eshte-afer/20%Monthly2018-06-11 19:03
https://www.informatat.com/krijon-gjithcka-nga-floket-madje-edhe-bikine-foto/20%Monthly2018-06-11 18:59
https://www.informatat.com/guterres-porosit-trump-dhe-kim-te-perfitojne-nga-mundesia-unike/20%Monthly2018-06-11 18:49
https://www.informatat.com/angelina-jolie-tregon-arsyen-e-ndarjes-me-brad-pittin/20%Monthly2018-06-11 18:41
https://www.informatat.com/pese-kuriozitete-shkencore-per-dashurine/20%Monthly2018-06-11 18:37
https://www.informatat.com/apple-afer-vleres-prej-1-trilion-dollare/20%Monthly2018-06-11 18:18
https://www.informatat.com/hoti-na-duhet-mbeshtetje-e-madhe-per-te-hequr-qafe-kete-klase-politike/20%Monthly2018-06-11 18:09
https://www.informatat.com/haxhiu-per-vendimin-e-kushtetueses-per-paga-paralajmeron-kallezime-penale/20%Monthly2018-06-11 18:04
https://www.informatat.com/3-ligje-te-cuditshme-qe-duhet-ti-keni-parasysh-ne-keto-vende/20%Monthly2018-06-11 17:54
https://www.informatat.com/beyonce-dhe-jay-z-me-imazhe-intime-prej-shtratit/20%Monthly2018-06-11 17:48
https://www.informatat.com/autizmi-po-shkaktohet-nga-alergjite-ne-ushqime/20%Monthly2018-06-11 17:41
https://www.informatat.com/ja-sa-pasuri-deklaroi-presidenti-thaci-dokument/20%Monthly2018-06-12 07:21
https://www.informatat.com/kryeministri-nuk-e-deklaron-pasurine-edhe-disa-ministra-veprojne-si-shefi/20%Monthly2018-06-11 17:25
https://www.informatat.com/finlanda-vendi-i-me-te-lumturve-ne-bote/20%Monthly2018-06-11 17:19
https://www.informatat.com/kerkojne-pavaresine-nga-spanja-basket-formojne-nje-zinxhir-njerezor-200-kilometra/20%Monthly2018-06-11 17:07
https://www.informatat.com/boterori-me-shume-yje/20%Monthly2018-06-11 16:59
https://www.informatat.com/hani-sa-me-shume-brokoli-sheron-kancerin/20%Monthly2018-06-11 16:56
https://www.informatat.com/ja-sa-i-pasur-eshte-kabineti-qeveritar-pasuria-e-ministrave-dokument/20%Monthly2018-06-12 07:08
https://www.informatat.com/arrestohet-aktori-i-famshem/20%Monthly2018-06-11 16:46
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-ka-degjuar-per-vendimin-e-kushtetueses-per-pagat-e-kabinetit-te-tij/20%Monthly2018-06-11 16:42
https://www.informatat.com/keshilla-per-ti-mbijetuar-vapes/20%Monthly2018-06-11 16:32
https://www.informatat.com/veseli-vlerat-e-luftes-te-mbrohen-me-ligj/20%Monthly2018-06-11 16:34
https://www.informatat.com/gafa-e-modeles-winnie-harlow-nderpreu-garen-e-formula-1-nje-xhiro-me-heret/20%Monthly2018-06-11 16:24
https://www.informatat.com/qeveria-do-te-perkrahe-idete-e-reja-biznesore/20%Monthly2018-06-11 16:13
https://www.informatat.com/robbie-williams-aida-garifullina-dhe-ronaldo-do-te-hapin-ceremonine-kampionatit-boteror/20%Monthly2018-06-11 16:15
https://www.informatat.com/morena-taraku-perfundon-ne-spital/20%Monthly2018-06-11 16:01
https://www.informatat.com/ja-me-ke-po-sjell-duet-irkenc-hyka/20%Monthly2018-06-11 16:00
https://www.informatat.com/mbreterise-se-bashkuar-donacion-per-doganen-e-kosoves/20%Monthly2018-06-11 15:53
https://www.informatat.com/nasa-akullnaja-me-e-madhe-po-leviz-ne-drejtim-te-ujerave-te-ngrohte/20%Monthly2018-06-11 15:45
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-mjeket-kujdestare-keshtu-do-te-shperblehet-puna-e-tyre/20%Monthly2018-06-11 15:39
https://www.informatat.com/pertypja-e-camcakezit-gjate-stervitjeve-ju-ndihmon-te-digjni-me-shume-kalori/20%Monthly2018-06-11 15:29
https://www.informatat.com/david-dhe-victoria-beckham-i-dhurojne-per-bamiresi-rrobat-qe-i-veshen-ne-martesen-mbreterore/20%Monthly2018-06-11 15:27
https://www.informatat.com/kosova-ngre-lapidar-per-ushtaret-e-nato-s-dhe-kfor-it-te-rene-ne-sherbim/20%Monthly2018-06-11 15:23
https://www.informatat.com/10-menyra-si-te-eliminoni-aromat-e-keqija-ne-shtepi/20%Monthly2018-06-11 14:45
https://www.informatat.com/playboy-rusi-zbulon-formacionin-per-kupen-e-botes-foto/20%Monthly2018-06-11 14:42
https://www.informatat.com/vendosi-mbylljen-e-xhamive-erdogan-kercenon-austrine/20%Monthly2018-06-11 14:39
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendimi-i-kushtetuese-per-rritjen-e-pagave-nga-haradinaj/20%Monthly2018-06-11 16:42
https://www.informatat.com/njihuni-me-10-njerezit-me-me-ndikim-ne-bote/20%Monthly2018-06-12 11:51
https://www.informatat.com/bie-kostoja-e-ndertimit-ne-kosove/20%Monthly2018-06-11 13:49
https://www.informatat.com/rita-ora-pranon-si-dhurate-nje-unaze-te-cmuar-nga-ky-person-foto/20%Monthly2018-06-11 12:56
https://www.informatat.com/haxhiukryeministri-te-kerkoje-falje-per-sjellje-banditeske/20%Monthly2018-06-11 12:51
https://www.informatat.com/kryeministrit-te-kanadase-i-bien-vetullat-ne-transmetim-live/20%Monthly2018-06-11 12:37
https://www.informatat.com/tahiri-premton-lufte-kunder-pasurise-se-fituar-jashteligjshem/20%Monthly2018-06-11 12:29
https://www.informatat.com/veseli-ne-strasburg-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-06-11 12:32
https://www.informatat.com/ja-sa-vizitore-kishin-hotelet-per-tre-muaj-ne-kosove-2/20%Monthly2018-06-11 16:34
https://www.informatat.com/4-vjecari-i-helmuar-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-06-11 12:12
https://www.informatat.com/rrahje-mes-fqinjve-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2018-06-11 12:09
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-konference-nderkombetare-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-06-11 12:06
https://www.informatat.com/arrat-dhe-peshku-te-zgjasin-jeten/20%Monthly2018-06-11 12:04
https://www.informatat.com/vendimi-drastik-avionet-do-te-jene-pa-dritare/20%Monthly2018-06-11 12:03
https://www.informatat.com/aktori-shqiptar-humb-rolin-kryesor-ne-hollywood-nuk-bente-dot-homoseksualin/20%Monthly2018-06-11 12:02
https://www.informatat.com/komuna-e-udhehequr-nga-shpend-ahmeti-shperblen-operatorin-ekonomik-me-te-shtrenjte/20%Monthly2018-06-11 16:57
https://www.informatat.com/mediet-zbulojne-trajnerin-e-ri-te-real-madridit/20%Monthly2018-06-11 11:58
https://www.informatat.com/nentevjecari-nga-presheva-behet-pjese-e-klubit-zviceran/20%Monthly2018-06-11 11:55
https://www.informatat.com/binjaket-identik-59-vjecaret-qe-su-ndan-kurre/20%Monthly2018-06-11 11:52
https://www.informatat.com/miliarderi-amerikan-trump-i-gatshem-te-shkaterroje-boten/20%Monthly2018-06-11 11:48
https://www.informatat.com/mjeket-amerikane-vijne-me-projekt-per-sulmet-kardiake-ne-kosove/20%Monthly2018-06-11 11:45
https://www.informatat.com/dredhezat-parandalojne-plakjen/20%Monthly2018-06-11 11:41
https://www.informatat.com/guardiola-nuk-do-te-lind-asnjehere-nje-si-messi/20%Monthly2018-06-11 11:39
https://www.informatat.com/te-hyrat-buxhetore-arrijne-vleren-362-milione-euro/20%Monthly2018-06-11 12:38
https://www.informatat.com/pdk-presim-emerimin-e-anetarit-te-kqz-se/20%Monthly2018-06-11 11:32
https://www.informatat.com/sulm-ne-kabul-12-te-vdekur/20%Monthly2018-06-11 11:30
https://www.informatat.com/vv-ja-ben-homazhe-te-varrezat-e-deshmoreve-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-11 11:26
https://www.informatat.com/euro-arrin-nivel-me-te-larte-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-11 11:19
https://www.informatat.com/llapi-me-vendim-te-perjetshem-per-vokrrin-mesoni-cfare-kane-vendosur/20%Monthly2018-06-11 11:12
https://www.informatat.com/nenkolonel-agron-bajrami-diplomohet-ne-kolegjin-e-luftes-te-ushtrise-amerikane/20%Monthly2018-06-11 11:08
https://www.informatat.com/liverpool-ne-bisedime-me-xherdan-shaqirin/20%Monthly2018-06-11 11:05
https://www.informatat.com/emigranti-nga-kosova-shpeton-dy-familje/20%Monthly2018-06-11 10:59
https://www.informatat.com/e-rralle-ne-kosove-pacientja-me-morbus-ebstein-lind-foshnje-te-shendoshe/20%Monthly2018-06-11 10:51
https://www.informatat.com/vulin-ironizon-me-haradinajn-eshte-i-mire-per-tu-rrahur-me-gjyshe/20%Monthly2018-06-11 10:46
https://www.informatat.com/26-vjecari-nuk-kam-vrare-prinderit-por-dy-hije-qe-u-ngjasonin/20%Monthly2018-06-11 10:41
https://www.informatat.com/dhunohet-brutalisht-vdes-20-vjecarja-shqiptare/20%Monthly2018-06-11 10:37
https://www.informatat.com/shpetohet-jeta-e-pese-pacienteve-me-vdekje-klinike/20%Monthly2018-06-11 10:29
https://www.informatat.com/vritet-me-thike-shqiptari-ne-londer/20%Monthly2018-06-11 10:26
https://www.informatat.com/ministri-serb-kosova-nuk-ka-akademi-ushtarake-dhe-nuk-mund-te-kete-ushtri/20%Monthly2018-06-11 10:21
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-kacanik/20%Monthly2018-06-11 10:18
https://www.informatat.com/lluka-takohet-me-perfaqesuesit-e-bbse-teme-energjia-elektrike/20%Monthly2018-06-11 10:15
https://www.informatat.com/vuciq-do-ta-kemi-ushtrine-me-te-fuqishme-ne-rajon/20%Monthly2018-06-11 10:08
https://www.informatat.com/perleshen-fqinjet-ne-zahaq/20%Monthly2018-06-11 10:05
https://www.informatat.com/prostitucion-ne-qendren-e-masazhit-nje-muaj-paraburgim-per-policin/20%Monthly2018-06-11 10:02
https://www.informatat.com/ternava-akuzon-komunen-e-prishtines-qe-gjashte-vjet-xhamia-ka-mbetur-peng/20%Monthly2018-06-11 09:59
https://www.informatat.com/i-mituri-aksidentohet-me-biciklete/20%Monthly2018-06-11 09:56
https://www.informatat.com/burrat-rrine-ne-shqiperi-grate-largohen-ne-emigrim/20%Monthly2018-06-11 09:52
https://www.informatat.com/delawie-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-vokrrit/20%Monthly2018-06-11 09:49
https://www.informatat.com/vdes-i-lenduari-nga-shperthimi-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-06-11 09:46
https://www.informatat.com/veseli-merr-konfirmimin-per-anetaresimin-e-plote-te-kosoves-ne-frankofoni/20%Monthly2018-06-11 09:44
https://www.informatat.com/haradinaj-ata-qe-po-e-kundershtojne-platformen-e-bisedimeve-hallin-e-kane-te-emrat/20%Monthly2018-06-11 09:40
https://www.informatat.com/haradinaj-per-dialogun-duhen-te-jene-te-gjithe-bashke/20%Monthly2018-06-11 09:37
https://www.informatat.com/haradinaj-zbatimi-i-agjendes-evropiane-eshte-interes-strategjik-per-vendin/20%Monthly2018-06-11 09:35
https://www.informatat.com/haradinaj-po-te-ishte-burre-e-kisha-kry-ndryshe/20%Monthly2018-06-11 12:22
https://www.informatat.com/daciq-ceshtja-e-kosoves-me-problematikja-gjithcka-duket-e-pashprese/20%Monthly2018-06-11 08:37
https://www.informatat.com/kosova-dhe-serbia-larg-marreveshjes-historike/20%Monthly2018-06-11 08:33
https://www.informatat.com/gjykatesit-e-eulex-it-mbajne-seancen-e-fundit-ne-kosove/20%Monthly2018-06-11 08:30
https://www.informatat.com/mafiozi-shqiptar-tregon-pse-ka-ardhur-ne-kosove/20%Monthly2018-06-11 08:25
https://www.informatat.com/makina-perplas-ciftin-ne-rruge-vdes-bashkeshorti/20%Monthly2018-06-11 08:19
https://www.informatat.com/takimi-historik-trump-kim-jong-te-kujt-jane-keto-truproja-video/20%Monthly2018-06-11 08:11
https://www.informatat.com/lirohet-nga-akuzat-ish-prokurori-i-prizrenit-dhe-vozitesi-i-tij-video/20%Monthly2018-06-11 08:03
https://www.informatat.com/nje-here-e-sollen-tani-po-e-shtyjne-implementimin-e-kodit/20%Monthly2018-06-11 07:58
https://www.informatat.com/mashtit-iu-shtuan-350-mije-euro-obligime-te-papaguara/20%Monthly2018-06-11 07:55
https://www.informatat.com/ne-mungese-te-hapesirave-qkuk-ende-pa-angiograf-te-ri/20%Monthly2018-06-11 07:51
https://www.informatat.com/forcimi-i-euros-dhe-pasojat-per-ballkanin/20%Monthly2018-06-11 07:50
https://www.informatat.com/koalicioni-perplaset-per-rokaden-e-diplomateve/20%Monthly2018-06-11 07:48
https://www.informatat.com/ja-sa-vizitore-kishin-hotelet-per-tre-muaj-ne-kosove/20%Monthly2018-06-11 07:40
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-sakt-i-te-helmuarve-ne-gjilan/20%Monthly2018-06-11 07:40
https://www.informatat.com/sot-mbahet-takimi-i-keshillit-ministror-per-integrime-evropiane/20%Monthly2018-06-11 07:32
https://www.informatat.com/lista-serbe-riperserit-jemi-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-06-11 09:34
https://www.informatat.com/tentim-vjedhje-gjate-nates-pati-te-shtena-armesh/20%Monthly2018-06-11 07:23
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-presin-ndryshime-nga-ligji-per-prona-publike/20%Monthly2018-06-11 07:17
https://www.informatat.com/himni-shteteror-i-kosoves-mbush-10-vjet-pa-tekst/20%Monthly2018-06-11 09:31
https://www.informatat.com/behen-19-vjet-nga-hyrja-e-kfor-it-ne-kosove/20%Monthly2018-06-11 07:07
https://www.informatat.com/udhetimet-zyrtare-dhe-meditjet-e-luksit/20%Monthly2018-06-11 06:22
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-5-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-06-11 06:19
https://www.informatat.com/ambasadorja-vlora-citaku-jep-nje-lajm-fantastik/20%Monthly2018-06-11 06:17
https://www.informatat.com/serwer-per-ulesen-e-kosoves-ne-okb-vendos-moska-jo-beogradi/20%Monthly2018-06-11 06:15
https://www.informatat.com/tryeza-e-katert-mbahet-kete-jave-diskutohet-per-dialogun/20%Monthly2018-06-11 07:30
https://www.informatat.com/serbia-te-paguaj-per-demet-qe-ka-bere/20%Monthly2018-06-11 07:11
https://www.informatat.com/ylli-i-reality-show-zjarr-ne-tenerife-foto/20%Monthly2018-06-10 23:25
https://www.informatat.com/cantat-e-kashtes-per-kete-vere/20%Monthly2018-06-10 23:10
https://www.informatat.com/i-dukej-vetja-e-merzitshme-mbulohet-me-tatuazhe-foto/20%Monthly2018-06-10 23:06
https://www.informatat.com/mbi-600-emigrante-te-bllokuar-ne-det-italia-e-malta-mbyllin-portet/20%Monthly2018-06-10 23:03
https://www.informatat.com/merkeli-thote-se-mesazhet-e-trumpit-jane-deshperuese/20%Monthly2018-06-10 22:58
https://www.informatat.com/punimi-i-studentes-shqiptare-pjese-e-planprogrameve-ne-universitet/20%Monthly2018-06-10 21:03
https://www.informatat.com/personat-e-vetmuar-jane-me-te-prire-te-vdesin-nga-zemra/20%Monthly2018-06-10 20:57
https://www.informatat.com/e-la-nainggolan-jashte-boterorit-trajneri-i-belgjikes-tregon-arsyen/20%Monthly2018-06-10 20:48
https://www.informatat.com/serbia-akuzon-kosoven-serish-nuk-po-bashkepunon-per-rastin-ivanoviq/20%Monthly2018-06-11 06:22
https://www.informatat.com/vettel-triumfon-ne-kanada-rremben-vendin-e-pare-ne-klasifikim/20%Monthly2018-06-10 20:46
https://www.informatat.com/vetem-dy-muaj-stres-zvoglohen-shanset-per-te-pasur-femije/20%Monthly2018-06-10 20:43
https://www.informatat.com/ankthi-eshte-shenje-e-inteligjences-se-larte/20%Monthly2018-06-10 20:40
https://www.informatat.com/disa-ushqime-permiresojne-shendetin-e-trurit/20%Monthly2018-06-10 20:38
https://www.informatat.com/trump-dhe-kim-ne-singapor-2-dite-para-takimit-historik/20%Monthly2018-06-10 20:34
https://www.informatat.com/tahiri-ska-me-kompromise-serbia-te-paguaj-per-demet-qe-ka-bere/20%Monthly2018-06-10 20:23
https://www.informatat.com/numri-i-madh-i-aplikuesve-zgjat-procedurat-e-zgjedhjes-se-policeve-te-rinj/20%Monthly2018-06-10 20:34
https://www.informatat.com/ky-eshte-58-vjecari-qe-vdiq-me-parashute-ne-istog-foto/20%Monthly2018-06-10 20:15
https://www.informatat.com/bordi-i-kpm-se-i-zgjedhur-jashte-rregullave-qe-i-percakton-ligji/20%Monthly2018-06-10 20:14
https://www.informatat.com/qytetet-me-ndotese-ne-bote/20%Monthly2018-06-10 20:10
https://www.informatat.com/spitalet-ende-pa-drejtore-konkursi-anulohet-shkaku-i-pdk-se/20%Monthly2018-06-10 20:04
https://www.informatat.com/getta-beqa-remben-edhe-nje-kup-ne-portugali-kualifikohet-per-kampionat-boterore/20%Monthly2018-06-11 06:11
https://www.informatat.com/pas-katalonise-nje-rajon-tjeter-kerkon-pavaresine-brenda-spanjes/20%Monthly2018-06-10 19:58
https://www.informatat.com/140-flakadane-per-140-vjetorin-e-lidhjes-se-prizrenit/20%Monthly2018-06-10 19:52
https://www.informatat.com/neser-nis-ndertimi-i-pikes-se-kufitare-kosove-maqedoni/20%Monthly2018-06-10 19:50
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-serb-bashkimi-doganor-kosove-shqiperi-pengon-integrimin-ekonomik-rajonal/20%Monthly2018-06-10 19:42
https://www.informatat.com/kush-e-valviti-flamurin-dhe-fotografine-e-vokrrit-mbi-varreza-pamje-te-mahnitshme-nga-droni-foto/20%Monthly2018-06-10 19:43
https://www.informatat.com/jetimet-e-ballkanit-filluan-ndertimin-e-dy-shtepive-ne-malisheve/20%Monthly2018-06-10 19:32
https://www.informatat.com/flet-i-mbijetuari-i-vetem-nga-aksidenti-ne-peje/20%Monthly2018-06-10 19:28
https://www.informatat.com/gjarpri-i-pazakonte-filmohet-ne-mat/20%Monthly2018-06-10 19:22
https://www.informatat.com/turistet-e-huaj-per-liqenin-e-ndotur-te-komanit-pastrojeni/20%Monthly2018-06-10 19:17
https://www.informatat.com/boronica-e-kuqe-antibakteriali-i-fuqishem-natyral/20%Monthly2018-06-10 19:14
https://www.informatat.com/mosha-ideale-per-tu-martuar-mos-e-neglizhoni-kete-hulumtim/20%Monthly2018-06-10 19:10
https://www.informatat.com/behchtel-enka-po-demton-toka-bujqesore-ne-kacanik/20%Monthly2018-06-10 19:06
https://www.informatat.com/mediat-serbe-haradinaj-deshi-ta-rrah-nje-grua-ne-prizren/20%Monthly2018-06-10 20:20
https://www.informatat.com/spitali-ofron-kontrolle-falas-per-zemer-nen-moton-java-e-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 18:03
https://www.informatat.com/mjalti-produkti-magjik-i-bukurise/20%Monthly2018-06-10 18:03
https://www.informatat.com/qytetaret-po-i-paguajne-borgjet-shtetit-vetem-me-kushtezime/20%Monthly2018-06-10 19:38
https://www.informatat.com/mos-e-lini-tiu-ike-nje-femer-qe-ka-keto-cilesi/20%Monthly2018-06-10 17:44
https://www.informatat.com/behuni-gati-jave-e-nxehte-po-vjen/20%Monthly2018-06-10 17:37
https://www.informatat.com/ekzistojne-7-lloje-te-dashurise-kuptojeni-pse/20%Monthly2018-06-10 17:35
https://www.informatat.com/city-ben-goditjen-e-pare-blen-futbollist-85-milione-euro/20%Monthly2018-06-10 17:29
https://www.informatat.com/rrokulliset-nje-veture-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-foto/20%Monthly2018-06-10 19:02
https://www.informatat.com/palestra-nuk-eshte-per-cdokend/20%Monthly2018-06-10 17:21
https://www.informatat.com/ekspertet-njerezit-qe-postojne-me-shume-ne-facebook-jane-te-palumtur/20%Monthly2018-06-10 17:11
https://www.informatat.com/top-tri-veprat-shqipe-me-te-shitura-ne-panair-kush-jane-autoret-foto/20%Monthly2018-06-10 17:06
https://www.informatat.com/pacolli-cfare-arriti-vokrri-spo-arrihet-as-me-mjetet-diplomatike/20%Monthly2018-06-10 16:56
https://www.informatat.com/polici-kosovar-shpeton-jeten-e-djaloshit-ne-plazhin-e-lezhes/20%Monthly2018-06-10 16:51
https://www.informatat.com/hasani-ne-gjilan-grate-jane-shtylla-e-partise/20%Monthly2018-06-10 16:45
https://www.informatat.com/austria-mbylli-7-xhami-e-debon-60-imame-kuptojeni-pse/20%Monthly2018-06-10 16:40
https://www.informatat.com/messi-dopieta-ne-spanje-me-me-vlere-se-championsi/20%Monthly2018-06-10 16:35
https://www.informatat.com/irani-i-ben-thirrje-evropes-shpetoje-paktin-berthamor/20%Monthly2018-06-10 16:34
https://www.informatat.com/historia-e-shqiptarit-qe-u-be-trashegimtar-i-nje-italiani-milioner/20%Monthly2018-06-10 16:25
https://www.informatat.com/gruaja-qe-e-largoi-haradinaj-kishte-provokuar-skandal-edhe-ne-shqiperi-video/20%Monthly2018-06-10 16:09
https://www.informatat.com/zyrtare-te-fifas-e-ffks-vendosin-kurora-lulesh-ne-varrin-e-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 16:04
https://www.informatat.com/haradinaj-perkulet-para-varrit-te-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 16:01
https://www.informatat.com/flamuri-kombetar-e-fotografia-e-vokrrit-valojne-me-dron/20%Monthly2018-06-10 18:00
https://www.informatat.com/dhuna-ne-familje-6-gra-te-vrara-per-6-muaj-ne-shqiperi/20%Monthly2018-06-10 15:51
https://www.informatat.com/ekspozite-skenderbeu-ne-monedhen-dhe-kartemonedhen-shqiptare/20%Monthly2018-06-10 15:43
https://www.informatat.com/partizani-e-perkujton-vokrrin-ne-gazete/20%Monthly2018-06-10 15:39
https://www.informatat.com/fotoja-e-pazakonte-e-samitit-te-g7-s/20%Monthly2018-06-10 15:31
https://www.informatat.com/varroset-legjenda-fadil-vokrri-mijera-qytetare-pjesemarres/20%Monthly2018-06-10 17:46
https://www.informatat.com/berati-mbetet-destinacion-i-deshiruar-per-turistet/20%Monthly2018-06-10 15:03
https://www.informatat.com/komuna-e-gjilanit-skemi-rruge-me-emrin-enver-hoxha/20%Monthly2018-06-10 14:52
https://www.informatat.com/qeveria-maqedonase-nuk-ka-percarje-rreth-ceshtjes-se-emrit/20%Monthly2018-06-10 14:46
https://www.informatat.com/papritmas-nderron-jete-pjesetari-i-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-06-10 14:38
https://www.informatat.com/selimi-vokrri-ishte-idolli-yne-e-shkruanim-emrin-e-tij-ne-banka/20%Monthly2018-06-10 14:32
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-panelist-ne-forumin-ekonomik-nderkombetar-ne-montreal/20%Monthly2018-06-10 14:30
https://www.informatat.com/tahiri-fadil-vokrrit-i-jemi-perhere-falenderues-dhe-mirenjohes/20%Monthly2018-06-10 14:17
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-bjeshket-e-istogut-bie-me-parashute-ne-mal/20%Monthly2018-06-10 17:23
https://www.informatat.com/trump-ka-mberritur-ne-singapor/20%Monthly2018-06-10 14:01
https://www.informatat.com/limaj-me-postim-emocional-per-vdekjen-e-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 14:03
https://www.informatat.com/proteste-kunder-vrasjeve-te-grave-dhe-vajzave/20%Monthly2018-06-10 13:59
https://www.informatat.com/serbia-do-zgjidhje-qe-ta-ruaj-fytyren-e-saj/20%Monthly2018-06-10 13:49
https://www.informatat.com/jeta-moderne-e-mbushur-me-tradhti-dy-gjinite-tradhtojne-njesoj/20%Monthly2018-06-10 13:44
https://www.informatat.com/veseli-nderon-mic-sokolin/20%Monthly2018-06-10 15:55
https://www.informatat.com/flamuri-i-kosoves-i-ulur-ne-gjysmeshtize-edhe-ne-londer/20%Monthly2018-06-10 13:41
https://www.informatat.com/njihuni-me-syzet-in-per-kete-sezone-foto/20%Monthly2018-06-10 13:35
https://www.informatat.com/pamje-nga-xhirimet-e-klipit-te-ri-te-dhurata-ahmetajt/20%Monthly2018-06-10 13:33
https://www.informatat.com/vjen-lajm-i-mire-per-kosovaret-qe-marrin-pensionet-zvicerane/20%Monthly2018-06-10 13:31
https://www.informatat.com/fejohet-kastro-zizo-publikon-imazhin-duke-i-vene-unazen-te-dashuresfoto/20%Monthly2018-06-10 13:28
https://www.informatat.com/takohen-rektoret-e-universiteteve-publike-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-06-10 13:26
https://www.informatat.com/shpetohen-mbi-300-migrante-ne-detin-mesdhe/20%Monthly2018-06-10 13:25
https://www.informatat.com/ish-trajneri-i-vokrrit-smund-te-vije-ne-varrim-shkaku-i-vizes/20%Monthly2018-06-10 15:19
https://www.informatat.com/veseli-do-ta-vazhdojme-endrren-e-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 13:09
https://www.informatat.com/duka-jam-krenar-qe-i-zgjata-doren-nje-legjende-si-vokrri/20%Monthly2018-06-10 12:57
https://www.informatat.com/djali-i-fadil-vokrrit-ai-ishte-i-gjithe-kosoves/20%Monthly2018-06-10 12:57
https://www.informatat.com/kurti-nderim-i-perjetshem-per-vokrrin/20%Monthly2018-06-10 12:51
https://www.informatat.com/edhe-deputetet-e-nderojne-vokrrin/20%Monthly2018-06-10 12:50
https://www.informatat.com/mbahet-takimi-i-rektoreve-te-universiteteve-publike-te-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-06-10 12:49
https://www.informatat.com/haradinaj-fadil-ishe-i-te-gjithe-neve-te-gjithe-te-nderojme/20%Monthly2018-06-10 12:46
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-nga-burgu-i-dubraves-fadil-vokrri-do-te-mbetet-idoli-i-femijerise-sime/20%Monthly2018-06-10 12:42
https://www.informatat.com/veseli-do-ta-vazhdojme-endrren-e-legjendes-fadil-vokrri/20%Monthly2018-06-10 12:38
https://www.informatat.com/rama-perkujton-lidhjen-shqiptare-te-prizrenit/20%Monthly2018-06-10 12:22
https://www.informatat.com/ne-prage-flamuri-i-kosoves-ne-gjysmeshtize/20%Monthly2018-06-10 12:05
https://www.informatat.com/shkuan-te-hajne-iftar-helmohen-disa-persona-ne-nje-restorant-te-gjilanit/20%Monthly2018-06-10 11:45
https://www.informatat.com/zyrtare-te-larte-sportiste-e-qytetare-te-shumte-po-marrin-pjese-ne-homazhet-per-fadil-vokrrin-foto/20%Monthly2018-06-10 11:49
https://www.informatat.com/putin-thote-se-eshte-i-gatshem-te-takohet-me-trumpin/20%Monthly2018-06-10 11:34
https://www.informatat.com/cka-nuk-guxoni-te-hani-pas-ores-7-ne-mbremje/20%Monthly2018-06-10 11:23
https://www.informatat.com/adrian-gaxha-ka-gati-disa-projekte/20%Monthly2018-06-10 11:16
https://www.informatat.com/kane-nisur-homazhet-per-legjenden-e-futbollit-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-06-10 11:01
https://www.informatat.com/sjellja-e-kryeministrit-ne-prizren-quhet-turp-nga-deputeti-i-ldk-se/20%Monthly2018-06-10 10:54
https://www.informatat.com/thaci-kosova-do-ti-jete-perhere-mirenjohese-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 10:51
https://www.informatat.com/victoria-beckham-shfaqet-pas-lajmit-per-divorc-foto/20%Monthly2018-06-10 10:40
https://www.informatat.com/veliaj-flet-per-vogelushin-qe-pret-te-vije-ne-jete/20%Monthly2018-06-10 10:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-delegacioni-nga-serbia-qe-do-te-marrin-pjese-ne-varrimin-e-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 10:26
https://www.informatat.com/paul-maccartneyt-si-pelqen-aspak-qe-rihannan-e-ka-fqinje/20%Monthly2018-06-10 10:17
https://www.informatat.com/momenti-kur-haradinaj-e-largon-nga-foltorja-nje-zonje-nga-shqiperia/20%Monthly2018-06-10 10:14
https://www.informatat.com/mimoza-kusari-u-skuqem-te-gjithe-nga-gafat-e-krereve-te-shtetit-qe-ben-ne-prizren/20%Monthly2018-06-10 11:41
https://www.informatat.com/mpj-jep-detaje-per-kosovarin-e-plagosur-ne-afrike/20%Monthly2018-06-10 11:50
https://www.informatat.com/a-duhet-te-hani-para-stervitjeve/20%Monthly2018-06-10 09:53
https://www.informatat.com/almeda-abazi-shkelqen-ne-vallezimin-e-saj-me-aktorin-turk/20%Monthly2018-06-10 09:51
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-ne-dy-aksidente-policia-apelon-per-kujdes/20%Monthly2018-06-10 09:42
https://www.informatat.com/spacex-kishte-premtuar-te-dergonte-turiste-te-pasur-ne-hene-brenda-2018-es/20%Monthly2018-06-10 09:30
https://www.informatat.com/messi-thote-se-duhet-pasur-krah-vetes-lojtar-si-griezman-per-ta-fituar-champions-league/20%Monthly2018-06-10 09:28
https://www.informatat.com/torta-e-cuditshme-per-ditelindjen-e-kanye-west-foto/20%Monthly2018-06-10 09:26
https://www.informatat.com/thyhet-dyqani-i-ptk-se-ne-sheshin-kryesor-te-prishtines/20%Monthly2018-06-10 12:15
https://www.informatat.com/talat-xhaferi-te-bashkuar-ne-gjirin-e-be-se-vetem-keshtu-jemi-te-fuqishem/20%Monthly2018-06-10 09:22
https://www.informatat.com/incident-ne-organizimin-e-140-vjetorit-te-lidhjes-se-prizrenit/20%Monthly2018-06-10 09:19
https://www.informatat.com/gjumi-i-vone-demton-femijet/20%Monthly2018-06-10 09:14
https://www.informatat.com/facebook-le-pa-mbrojtje-14-milione-perdorues/20%Monthly2018-06-10 09:12
https://www.informatat.com/2-500-gra-zhvishen-ne-plazh-per-bamiresi/20%Monthly2018-06-10 09:09
https://www.informatat.com/samiti-i-g7-trump-terheq-nenshkrimin-nga-deklarata-e-perbashket/20%Monthly2018-06-10 09:07
https://www.informatat.com/nishani-qeveria-rama-po-pergatit-skemen-per-manipulimin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2018-06-10 09:05
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-prizren-lufta-mes-kosoves-dhe-serbise-te-mbyllet-pa-pazare-te-ndyta/20%Monthly2018-06-10 12:27
https://www.informatat.com/veseli-pa-lidhjen-e-prizrenit-nuk-do-te-kishim-28-nentorin-dhe-17-shkurtin/20%Monthly2018-06-10 12:25
https://www.informatat.com/si-ta-ndalni-gjakderdhjen-brenda-10-sekondave/20%Monthly2018-06-10 08:52
https://www.informatat.com/perfundon-autopsia-mesohet-arsyeja-e-vdekjes-se-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 08:50
https://www.informatat.com/seanca-per-lidhjen-e-prizrenit-nis-me-nje-minute-heshtje-per-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-06-10 08:46
https://www.informatat.com/kjo-ishte-genjeshtra-me-e-madhe-per-popullin-e-princit-charles-me-dianen/20%Monthly2018-06-10 09:37
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-deshmive-qe-ka-arritur-ti-siguroje-gjykata-speciale/20%Monthly2018-06-10 08:40
https://www.informatat.com/fotoja-e-pazakonte-e-samitit-te-g7-s-njihuni-me-protagonistet/20%Monthly2018-06-10 08:37
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-rreth-aksidentit-tragjik-ne-peje/20%Monthly2018-06-10 08:35
https://www.informatat.com/shakira-tregon-per-problemet-me-vokalin-dyshoja-se-do-mund-te-kendoja-perseri/20%Monthly2018-06-10 08:33
https://www.informatat.com/era-publikon-kengen-e-re-prisoner-video/20%Monthly2018-06-10 08:25
https://www.informatat.com/thaci-lidhja-e-prizrenit-nder-ngjarjet-me-te-rendesishme-te-historise-se-kombit-tone/20%Monthly2018-06-10 10:50
https://www.informatat.com/tre-te-vdekur-dhe-nje-i-lenduar-rende-pas-nje-aksidenti-ne-peje-foto/20%Monthly2018-06-10 08:11
https://www.informatat.com/putin-terheqja-nga-pakti-me-iranin-mund-ta-destabilizoje-rajonin/20%Monthly2018-06-10 08:08
https://www.informatat.com/ura-e-ibrit-hapet-se-shpejti-thote-bahtiri/20%Monthly2018-06-10 08:06
https://www.informatat.com/turistet-nuk-dine-se-nga-te-drejtohen-per-te-vizituar-trashegimine-kulturore-te-prishtines/20%Monthly2018-06-10 08:03
https://www.informatat.com/vihet-gurethemeli-i-lidereve-te-qeverise-se-lidhjes-se-prizrenit/20%Monthly2018-06-10 08:00
https://www.informatat.com/trump-samiti-ne-singapor-shansi-i-vetem-per-korene-e-veriut-2/20%Monthly2018-06-10 07:58
https://www.informatat.com/njihuni-me-njeriun-e-pare-pa-zemer-i-cili-jeton-pa-rrahje-zemre-dhe-pa-puls/20%Monthly2018-06-10 07:55
https://www.informatat.com/kim-jong-uni-arrin-ne-singapor-per-takimin-me-trumpin/20%Monthly2018-06-10 07:52
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-ndalja-e-bombardimeve-te-nato-s-kunder-forcave-serbe/20%Monthly2018-06-10 09:01
https://www.informatat.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-era-simbolizon-flamurin-shteteror-me-veshjen-ne-klipin-e-boterorit/20%Monthly2018-06-10 07:46
https://www.informatat.com/trump-flet-per-kim-kam-nje-ndjenje-se-ai-deshiron-te-beje-dicka-te-madhe-per-popullin-e-tij/20%Monthly2018-06-10 07:41
https://www.informatat.com/trumpi-e-quan-te-suksesshem-samitin-e-g7-es-te-tjeret-deshtim/20%Monthly2018-06-10 07:38
https://www.informatat.com/14-fakte-interesante-psikologjike/20%Monthly2018-06-10 07:35
https://www.informatat.com/kosova-e-shqiperia-flasin-per-mobilitetin-e-profesoreve/20%Monthly2018-06-10 07:30
https://www.informatat.com/amerika-dhe-be-ja-demantojne-serbet-per-ndryshimin-e-formatit-te-dialogut/20%Monthly2018-06-10 08:58
https://www.informatat.com/ne-berlin-flamuri-i-kosoves-ne-gjysmeshtize/20%Monthly2018-06-10 07:25
https://www.informatat.com/nje-test-gjaku-mund-te-parandaloje-lindjen-e-parakohshme/20%Monthly2018-06-10 07:23
https://www.informatat.com/kozniku-kjo-gjenerate-e-kroacise-ka-rastin-e-fundit/20%Monthly2018-06-10 07:22
https://www.informatat.com/me-serbine-te-diskutohet-per-te-zhdukurit-para-arritjes-se-marreveshjes-perfundimtare/20%Monthly2018-06-10 07:19
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-10 07:13
https://www.informatat.com/shenohet-140-vjetori-i-lidhjes-shqiptare-te-prizrenit/20%Monthly2018-06-10 08:22
https://www.informatat.com/perleshje-masive-ne-publikun-gjate-duelit-fury-seferi-video/20%Monthly2018-06-09 23:14
https://www.informatat.com/neser-getta-beqes-pritet-te-rrembej-kupen-ne-wellness-fitness-ne-portugali/20%Monthly2018-06-10 11:08
https://www.informatat.com/studimi-10-e-njerezve-bejne-kete-gabim-te-madh-gjate-seksit/20%Monthly2018-06-09 22:51
https://www.informatat.com/sefer-seferi-dorezohet-ndaj-furyt/20%Monthly2018-06-09 22:16
https://www.informatat.com/ja-cfare-po-ndodhe-ne-mecin-seferi-fury/20%Monthly2018-06-09 22:06
https://www.informatat.com/vritet-shqiptari-ne-afrike-ishte-pjese-e-misionit-te-okb-se/20%Monthly2018-06-09 21:44
https://www.informatat.com/raporti-sekret-i-shik-ut-vrasja-e-azem-hajdarit-perfshirja-e-ahmet-krasniqit-haklajt-dhe-trafiku-i-armeve-ne-kosove/20%Monthly2018-06-10 07:50
https://www.informatat.com/apple-nje-byzylyk-per-te-matur-tensionin-2/20%Monthly2018-06-09 21:15
https://www.informatat.com/emoji-google-heq-vezen-nga-sallata/20%Monthly2018-06-09 21:14
https://www.informatat.com/reforma-e-eurozones-nis-duke-pranuar-gabimet/20%Monthly2018-06-09 21:12
https://www.informatat.com/plani-i-makronit-per-europen-eshte-terheqes-por-ka-mbetur-vetem/20%Monthly2018-06-09 21:10
https://www.informatat.com/filloi-plazhi-kujdes-nga-dielli-foto/20%Monthly2018-06-09 21:09
https://www.informatat.com/plagoset-me-arme-nje-43-vjecar-shpallet-ne-kerkim-autori/20%Monthly2018-06-09 21:07
https://www.informatat.com/ketu-mund-ta-ndiqni-live-mecin-sefer-seferi-tyson-fury/20%Monthly2018-06-10 07:27
https://www.informatat.com/mungesa-e-kesaj-vitamine-mund-tiu-shkaktoje-abortin/20%Monthly2018-06-09 20:00
https://www.informatat.com/8-industrite-me-te-mira-per-te-filluar-nje-biznes/20%Monthly2018-06-09 19:56
https://www.informatat.com/si-te-beni-gjume-te-mjaftueshem-ne-pak-kohe/20%Monthly2018-06-09 19:53
https://www.informatat.com/turqia-anulon-marreveshjen-me-greqine-per-riatdhesimin-e-emigranteve/20%Monthly2018-06-09 19:48
https://www.informatat.com/aktori-shqiptar-me-fame-boterore-per-vokrrin-krenaria-e-jone-e-pavdekshme/20%Monthly2018-06-09 19:45
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-sipas-moshes/20%Monthly2018-06-09 19:42
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-sakrifikuar-per-jeten-mbreterore/20%Monthly2018-06-09 19:39
https://www.informatat.com/pse-hame-me-shume-kur-jemi-nervoz/20%Monthly2018-06-09 19:35
https://www.informatat.com/pese-gabimet-qe-bejme-gjate-larjes-se-rrobave/20%Monthly2018-06-09 19:28
https://www.informatat.com/keto-keshilla-mos-i-harroni-gjate-fluturimit/20%Monthly2018-06-09 19:25
https://www.informatat.com/johnny-depp-sot-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbushi/20%Monthly2018-06-09 19:20
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-pini-sa-me-shume-uje-me-limon-ne-kete-sezon-te-nxehte/20%Monthly2018-06-09 19:18
https://www.informatat.com/numri-i-madh-i-veturave-te-paregjistruara-e-le-kosoven-pa-karton-te-gjelber/20%Monthly2018-06-10 11:54
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-zvogelojne-deshiren-per-embelsira/20%Monthly2018-06-09 19:14
https://www.informatat.com/femijet-rriten-me-te-lumtur-ne-familjet-e-medha-apo-te-vogla-cfare-tregon-studimi/20%Monthly2018-06-09 19:12
https://www.informatat.com/7-fjale-qe-lideret-e-suksesshem-i-perdorin-cdo-dite/20%Monthly2018-06-09 19:09
https://www.informatat.com/pija-magjike-me-perberes-natyral-qe-sheron-pagjumesine/20%Monthly2018-06-09 19:05
https://www.informatat.com/mozzik-po-behet-baba/20%Monthly2018-06-09 19:03
https://www.informatat.com/mediat-serbe-rambuje-e-dyte-per-zgjidhjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-10 07:10
https://www.informatat.com/uefa-larteson-vepren-e-vokrrit/20%Monthly2018-06-09 18:56
https://www.informatat.com/kur-duhet-te-beni-dush-ne-mengjes-apo-ne-mbremje/20%Monthly2018-06-09 18:53
https://www.informatat.com/sipas-qkukse-gjendja-me-barna-eshte-stabilizuar-por-pacientet-vazhdojne-ti-blejne-ato/20%Monthly2018-06-09 18:49
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-qe-do-tiu-bindin-te-vraponi-cdo-dite/20%Monthly2018-06-09 18:46
https://www.informatat.com/sonte-ndezen-qirinj-per-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-06-09 18:41
https://www.informatat.com/ankohen-banoret-e-ferizajt-jeta-jone-rrezikohet-cdo-dite/20%Monthly2018-06-09 18:42
https://www.informatat.com/pijet-ideale-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2018-06-09 18:12
https://www.informatat.com/trump-samiti-ne-singapor-shansi-i-vetem-per-korene-e-veriut/20%Monthly2018-06-09 18:04
https://www.informatat.com/ndryshimet-klimatike-rrezikojne-te-shkaterrojne-njerezimin-thote-papa/20%Monthly2018-06-09 17:55
https://www.informatat.com/ushqimet-e-pasura-me-acid-folik-dhe-omega-3/20%Monthly2018-06-09 17:52
https://www.informatat.com/toverlani-kerkon-qe-homazhet-per-vokrrin-te-behen-ne-stadiumin-e-prishtines/20%Monthly2018-06-09 17:35
https://www.informatat.com/ministrat-serbe-buxhetin-e-derdhin-tek-komunat-serbe/20%Monthly2018-06-09 17:31
https://www.informatat.com/ushqime-te-veshtira-per-tu-tretur/20%Monthly2018-06-09 17:24
https://www.informatat.com/38767-2/20%Monthly2018-06-09 17:18
https://www.informatat.com/kajsia-fruti-i-bukur-i-veres-qe-pastron-gjakun-dhe-melcine/20%Monthly2018-06-09 17:16
https://www.informatat.com/homazhet-dhe-mbledhja-komemorative-per-vokrrin-mbahen-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-06-09 17:10
https://www.informatat.com/talibanet-afgane-shpallin-armepushim-tre-ditor-per-bajram/20%Monthly2018-06-10 11:59
https://www.informatat.com/pse-kirurget-veshin-uniforma-me-ngjyre-te-gjelber-ose-blu/20%Monthly2018-06-09 16:57
https://www.informatat.com/skivi-dhe-gena-sjellin-bashkepunimin-e-ri-kijamet-video/20%Monthly2018-06-09 16:55
https://www.informatat.com/per-shtatzenat-hani-cokollata/20%Monthly2018-06-09 16:40
https://www.informatat.com/argjentina-ramosaj-tregon-bashkepunimin-e-radhes-foto/20%Monthly2018-06-09 16:36
https://www.informatat.com/dobite-shendetesore-nga-shalqiri/20%Monthly2018-06-09 16:23
https://www.informatat.com/haradinaj-ligji-per-obiliqin-i-nevojshem-per-qytetaret-qe-jetojne-ketu/20%Monthly2018-06-09 16:21
https://www.informatat.com/gabimet-qe-duhen-evituar-ne-plazh-per-mos-plakjen-e-lekures-2/20%Monthly2018-06-09 16:10
https://www.informatat.com/cana-jam-rritur-me-tregimet-per-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-06-09 16:08
https://www.informatat.com/institucionet-e-kosoves-po-vonohen-ne-permbushjen-e-agjendes-evropiane/20%Monthly2018-06-09 15:59
https://www.informatat.com/shkaktaret-simptomat-dhe-gjithcka-tjeter-qe-duhet-te-dini-per-sulmet-e-zemres/20%Monthly2018-06-09 15:50
https://www.informatat.com/kosovari-qe-bashke-me-te-dashuren-planifikonte-sulm-vetevrases-ndaj-kforit-kishte-nenshtetesi-belge/20%Monthly2018-06-09 15:36
https://www.informatat.com/ronela-thumbonkeq-koleget/20%Monthly2018-06-09 15:31
https://www.informatat.com/erion-veliaj-flet-per-takimin-e-fundit-me-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-06-09 15:28
https://www.informatat.com/haradinaj-lufta-me-serybine-perfundon-kur-ta-njohim-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-06-09 18:59
https://www.informatat.com/njerezit-e-suksesshem-nuk-punojne-ne-fundjave/20%Monthly2018-06-09 15:17
https://www.informatat.com/nga-16-qershori-kushtetuesja-smund-te-marr-me-asnje-vendim/20%Monthly2018-06-09 16:21
https://www.informatat.com/stili-i-ri-i-jetes-pa-gluten/20%Monthly2018-06-09 15:01
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-vokrri-i-ka-bere-krenar-te-gjithe/20%Monthly2018-06-09 14:52
https://www.informatat.com/uefa-larteson-figuren-e-vokrrit/20%Monthly2018-06-09 14:51
https://www.informatat.com/digjet-objekti-i-nje-qumeshtoreje-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-06-09 14:50
https://www.informatat.com/%e2%80%8b-opozita-e-venezueles-ka-njoftuar-per-nje-plan-te-ri-te-luftes-kunder-regjimit-te-maduros/20%Monthly2018-06-09 14:47
https://www.informatat.com/26-vjecari-beri-vetevrasje-ne-qabe/20%Monthly2018-06-09 14:45
https://www.informatat.com/publikohet-agjenda-e-ceremonise-se-varrimit-te-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-09 15:59
https://www.informatat.com/fifa-vokrri-lojetari-me-i-madh-ne-ballkan-me-energji-e-besim-e-solli-kosoven-ne-fifa/20%Monthly2018-06-09 17:07
https://www.informatat.com/trimi-jetullahu-lanson-kengen-hava-hava/20%Monthly2018-06-09 14:14
https://www.informatat.com/e-shet-dy-here-banesen-arrestohet-biznesmeni/20%Monthly2018-06-09 14:10
https://www.informatat.com/keto-kater-ushqime-ulin-nivelin-e-kolesterolit/20%Monthly2018-06-09 14:08
https://www.informatat.com/putin-dhe-poroshenko-bisedojne-per-shkembim-te-te-burgosurve/20%Monthly2018-06-09 14:00
https://www.informatat.com/shenjat-qe-duhet-ti-dini-per-tensionin-e-larte-te-gjakut-2/20%Monthly2018-06-09 13:55
https://www.informatat.com/luana-vjollca-per-operacione-plastike-shkojme-si-familje-dhe-na-bejne-ulje/20%Monthly2018-06-09 13:54
https://www.informatat.com/cfare-vitaminash-permban-karrota/20%Monthly2018-06-09 13:44
https://www.informatat.com/rama-lamtumire-kampion/20%Monthly2018-06-09 13:40
https://www.informatat.com/lulja-qe-kultivohet-ne-kosove-ka-vlere-me-shume-se-ari/20%Monthly2018-06-09 13:39
https://www.informatat.com/spektakli-i-kesaj-vere-edhe-offside-do-jete-3d-ne-boteror/20%Monthly2018-06-09 13:30
https://www.informatat.com/haxhiu-ndalja-e-qytetareve-ne-kufi-per-mospagese-te-gjobave-e-paligjshme-dhe-jokushtetuese/20%Monthly2018-06-09 13:28
https://www.informatat.com/38639-2/20%Monthly2018-06-09 13:24
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-stadiumi-i-kryeqytetit-do-ta-mbaje-emrin-fadil-vokrri/20%Monthly2018-06-09 13:18
https://www.informatat.com/telefoni-sensacional-qe-trumpi-provoi-ta-ndalonte-tani-ne-amazon/20%Monthly2018-06-09 13:10
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-dhe-2ton-publikojne-projektin-zemra-jem-video/20%Monthly2018-06-09 13:08
https://www.informatat.com/klubi-partizan-me-shkrim-falenderues-per-vokrrin-tregojne-histori-nga-angazhimi-i-tij/20%Monthly2018-06-09 13:05
https://www.informatat.com/kremlini-thote-se-vjena-eshte-vend-i-mundshem-per-takimin-putin-trump/20%Monthly2018-06-09 13:03
https://www.informatat.com/ekspertet-mendimi-pozitiv-jua-rrite-jetegjatesine/20%Monthly2018-06-09 13:00
https://www.informatat.com/himni-i-boterorit-me-era-istrefin-merr-mbi-4-milione-klikime-per-24-ore/20%Monthly2018-06-09 12:58
https://www.informatat.com/ju-erren-syte-nga-dashuria-mbyt-veten-dhe-te-dashuren-19-vjecare/20%Monthly2018-06-09 12:57
https://www.informatat.com/yje-te-shumte-shprehin-ngushellime-per-humbjen-e-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-09 12:56
https://www.informatat.com/ne-nderim-te-fadil-vokrrit-neser-dite-zie-ne-kosove/20%Monthly2018-06-09 15:24
https://www.informatat.com/ali-berisha-rikthehet-ne-krye-te-aak-se-ne-peje/20%Monthly2018-06-09 12:45
https://www.informatat.com/vetevendosje-lansoi-javen-e-levizjes/20%Monthly2018-06-09 12:38
https://www.informatat.com/nese-si-keni-paguar-denimet-ne-komunikacion-mund-te-burgoseni-ne-pika-kufitare/20%Monthly2018-06-09 12:33
https://www.informatat.com/fc-prishtina-me-vokrrin-kemi-care-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-06-09 12:27
https://www.informatat.com/mustafa-ngushellon-familjen-vokrri/20%Monthly2018-06-09 12:26
https://www.informatat.com/policia-osekun-e-arrestuam-per-perdhosje-te-flamurit-te-kosoves/20%Monthly2018-06-09 12:25
https://www.informatat.com/ne-serbi-i-perkulen-te-madhit-fadil-vokrri-legjende-me-kualitete-te-cmendura/20%Monthly2018-06-09 12:21
https://www.informatat.com/pdk-te-hetohen-keqperdorimet-me-pronen-publike-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-09 12:10
https://www.informatat.com/oconell-fadil-vokrri-ishte-gjigant-i-sportit-e-kosoves/20%Monthly2018-06-09 12:08
https://www.informatat.com/ministri-serb-reagon-me-te-marre-lajmin-per-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-06-09 11:51
https://www.informatat.com/mesohet-kur-do-te-varroset-fadil-vokrri/20%Monthly2018-06-09 11:48
https://www.informatat.com/veseli-perjetesisht-legjende/20%Monthly2018-06-09 11:38
https://www.informatat.com/ylli-i-arsenalit-ka-disa-fjale-pas-largimit-te-vokrrit/20%Monthly2018-06-09 11:36
https://www.informatat.com/shala-do-te-luajme-gjithmone-per-ty-legjende/20%Monthly2018-06-09 11:32
https://www.informatat.com/vv-pritet-ta-dergoje-ne-gjykaten-kushtetuese-rastin-e-aida-dergutit/20%Monthly2018-06-09 11:39
https://www.informatat.com/thaci-ne-19-vjetorin-e-marreveshjes-se-kumanoves-kosova-storie-suksesi/20%Monthly2018-06-09 11:20
https://www.informatat.com/ahmeti-per-vokrrin-veshtire-i-zevendesueshem/20%Monthly2018-06-09 11:16
https://www.informatat.com/kush-ishte-fadil-vokrri-permbledhje-e-bukur-deri-te-anetaresimi-ne-uefa-dhe-fifa/20%Monthly2018-06-09 11:06
https://www.informatat.com/fjalet-e-kapitenit-te-kosoves-per-vokrrin/20%Monthly2018-06-09 10:56
https://www.informatat.com/sulmi-qe-kercenon-me-vdekje-jeten-e-250-mije-njerezve/20%Monthly2018-06-09 10:52
https://www.informatat.com/polici-arrestohet-per-perfshirje-ne-prostitucion-kerkohet-suspendimi-i-tij/20%Monthly2018-06-09 12:58
https://www.informatat.com/trupi-i-fadil-vokrrit-dergohet-ne-institut-per-obduksion-foto/20%Monthly2018-06-09 10:42
https://www.informatat.com/mediat-serbe-per-vokrrin-vdiq-nje-nga-legjendaret-e-partizanit/20%Monthly2018-06-09 11:39
https://www.informatat.com/kush-ishte-fadil-vokrri-i-cilesuar-si-maradona-shqiptare/20%Monthly2018-06-09 10:24
https://www.informatat.com/federata-shqiptare-e-futbollit-shpreh-ngushellime-pe-vokrrin/20%Monthly2018-06-09 10:23
https://www.informatat.com/vokrrin-nuk-arritem-ta-shpetojme-perkunder-perpjekjeve/20%Monthly2018-06-09 10:19
https://www.informatat.com/trump-terheq-trupat-ushtarake-nga-nigeria-i-sjell-ne-kosove/20%Monthly2018-06-09 10:17
https://www.informatat.com/flet-zyrtari-i-eulexit-qe-i-dha-ndihme-tregon-per-rastin-e-vokrrit/20%Monthly2018-06-09 10:09
https://www.informatat.com/vokrri-pesoi-sulm-derisa-po-bente-fitnes/20%Monthly2018-06-09 10:05
https://www.informatat.com/vdekja-e-vokrrit-trishtuese-per-te-gjithe/20%Monthly2018-06-09 09:59
https://www.informatat.com/ngushllimet-e-kryeministrit-drite-te-paste-shpirti-fadil/20%Monthly2018-06-09 10:49
https://www.informatat.com/thaci-per-vokrrin-u-presh-ne-paqe-kapiten/20%Monthly2018-06-09 09:50
https://www.informatat.com/familja-kosovare-largohet-nga-gjermania/20%Monthly2018-06-09 09:45
https://www.informatat.com/teknologjia-po-i-le-pa-pune-shqiptaret-mund-te-jesh-edhe-ti/20%Monthly2018-06-09 09:38
https://www.informatat.com/prokuroret-te-cileve-u-deshtojne-aktakuzat-nuk-do-ti-japin-llogari-askujt/20%Monthly2018-06-09 09:35
https://www.informatat.com/djali-rreh-babain-e-moshuar/20%Monthly2018-06-09 09:32
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-nga-rasti-i-sulmit-ndaj-kfor-it-fjala-e-prokurorise/20%Monthly2018-06-09 10:45
https://www.informatat.com/kolona-te-medha-ne-rrugen-per-sllatine-shkaku-shiut/20%Monthly2018-06-09 09:24
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-xhabir-zharkut-dokument/20%Monthly2018-06-09 09:23
https://www.informatat.com/i-riu-sfidon-ne-autostrade-policine-ndjekje-me-200-km-h/20%Monthly2018-06-09 09:16
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-marreveshja-e-kumanoves-kapitullimi-i-millosheviqit/20%Monthly2018-06-09 09:06
https://www.informatat.com/nderron-jete-vadil-vokrri/20%Monthly2018-06-09 09:04
https://www.informatat.com/mungon-gjithcka-qkuk-ne-kolaps/20%Monthly2018-06-09 09:00
https://www.informatat.com/vuciqi-nese-nuk-arrijme-marreveshje-me-kosoven-serbine-e-presin-dite-te-veshtira/20%Monthly2018-06-09 10:05
https://www.informatat.com/gropat-ne-asfaltin-e-saposhtruar/20%Monthly2018-06-09 08:18
https://www.informatat.com/dua-lipa-vazhdon-te-thyeje-rekorde/20%Monthly2018-06-09 08:15
https://www.informatat.com/eulex-i-do-te-punoje-per-llogari-te-speciales/20%Monthly2018-06-09 08:14
https://www.informatat.com/minxhozi-heqja-e-kontrollit-ne-kufi-te-mos-demtoje-procesin-e-liberalizimit-per-kosoven/20%Monthly2018-06-09 07:39
https://www.informatat.com/ska-sanksione-per-prokuroret-te-cileve-u-deshtojne-aktakuzat/20%Monthly2018-06-09 07:37
https://www.informatat.com/me-200-km-h-i-riu-sfidon-efektivet-policia-papergjegjshmeri-ne-mjet/20%Monthly2018-06-09 07:34
https://www.informatat.com/arrestohet-i-riu-qe-levizte-ne-makine-me-pistolete/20%Monthly2018-06-09 07:31
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-nen-akuzat-per-sulme-terroriste/20%Monthly2018-06-09 09:27
https://www.informatat.com/qkuk-ne-kolaps-aty-mungon-gjithcka/20%Monthly2018-06-09 07:27
https://www.informatat.com/shba-teste-sekrete-per-taksi-fluturuese/20%Monthly2018-06-09 07:24
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-neser/20%Monthly2018-06-09 07:23
https://www.informatat.com/autobusi-shperthen-ne-flake-ne-afersi-te-vatikanit/20%Monthly2018-06-09 07:19
https://www.informatat.com/nje-yll-ne-meksike/20%Monthly2018-06-09 07:16
https://www.informatat.com/trumpi-i-vecuar-ne-diten-e-pare-te-g7-mbi-rusine-dhe-tregtine/20%Monthly2018-06-09 09:17
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-kapitullimi-i-millosheviqit/20%Monthly2018-06-09 07:14
https://www.informatat.com/spektakel-i-florian-markut-mposht-me-nokaut-kundershtarin-serb-video/20%Monthly2018-06-09 00:17
https://www.informatat.com/fotot-me-hot-te-trejsi-sejdinit-vajzes-qe-u-shpall-miss-universe/20%Monthly2018-06-08 22:54
https://www.informatat.com/30-njerezit-me-te-pasur-ne-planet/20%Monthly2018-06-08 22:45
https://www.informatat.com/pas-perleshjes-lajmerohen-shaolin-at-video/20%Monthly2018-06-08 21:58
https://www.informatat.com/map-i-nis-fushaten-per-konsultim-me-publikun-per-ligjin-per-pagat/20%Monthly2018-06-08 21:47
https://www.informatat.com/ky-eshte-muaji-vendimtar-per-vizat/20%Monthly2018-06-08 21:45
https://www.informatat.com/thaci-ne-ramazan-e-mira-mbi-te-keqen-paqja-mbi-konfliktet/20%Monthly2018-06-08 20:47
https://www.informatat.com/oseku-konfirmon-me-ndaluan-per-shkak-qe-perbuza-e-flamurin-te-kosoves/20%Monthly2018-06-08 20:44
https://www.informatat.com/mediat-serbe-mogherini-don-ta-mbylle-mandatin-e-saj-me-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2018-06-08 20:40
https://www.informatat.com/krim-ne-familjen-shqiptare-burri-vret-gruan/20%Monthly2018-06-08 20:37
https://www.informatat.com/shaolin-at-vijne-me-projektin-e-ri-dubai-video/20%Monthly2018-06-08 20:34
https://www.informatat.com/lirohet-aktivisti-frasher-oseku/20%Monthly2018-06-08 20:27
https://www.informatat.com/flet-xhabir-zharku-tregon-se-a-do-ti-kthehet-politikes/20%Monthly2018-06-08 20:28
https://www.informatat.com/therret-me-thike-reperi-dj-blund/20%Monthly2018-06-08 20:19
https://www.informatat.com/gjashte-vrasesit-e-imunitetit/20%Monthly2018-06-08 20:16
https://www.informatat.com/rita-ora-fotografohet-topless-ne-krahet-e-te-dashurit-foto-18/20%Monthly2018-06-08 20:12
https://www.informatat.com/7-organet-pa-te-cilat-mund-te-jetojme-normalisht/20%Monthly2018-06-08 20:06
https://www.informatat.com/miqesorja-me-izraelin-u-anulua-per-shkak-te-fese/20%Monthly2018-06-08 19:55
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-ne-vjene/20%Monthly2018-06-08 19:50
https://www.informatat.com/krasniqi-nuk-ka-me-te-pergatitur-se-thaci-per-ti-udhehequr-bisedimet/20%Monthly2018-06-08 19:44
https://www.informatat.com/nuk-eshte-edhe-aq-bukur-te-jesh-i-martuar-pese-gjera-interesante-pe-martesen/20%Monthly2018-06-08 19:41
https://www.informatat.com/kampi-i-refugjateve-shqiperia-ne-gare-me-ukrainen/20%Monthly2018-06-08 19:37
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-%e2%80%8b44-persona-te-lenduar/20%Monthly2018-06-08 19:36
https://www.informatat.com/evropianet-njezeri-kunder-kthimit-te-rusise-ne-g7/20%Monthly2018-06-08 19:31
https://www.informatat.com/iftari-i-kryeministrit-i-bashkon-te-gjithe/20%Monthly2018-06-08 20:47
https://www.informatat.com/zharku-lekajt-ku-i-ke-dokumentat-qe-nuk-ekzistojne/20%Monthly2018-06-08 20:28
https://www.informatat.com/punoni-me-femijet-tuaj-keto-tri-gjuhe-duhet-ti-mesojne/20%Monthly2018-06-08 19:19
https://www.informatat.com/edhe-nje-artiste-shqiptare-e-suksesshme-i-shfaqet-filmi-ne-sidnej/20%Monthly2018-06-08 19:15
https://www.informatat.com/pershpejtoni-zhvillimin-e-trurit-te-femijet-dergoni-ata-ne-kurs-muzike/20%Monthly2018-06-08 19:10
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-ri-i-listes-serbe-mik-i-ramush-haradinajt/20%Monthly2018-06-08 19:07
https://www.informatat.com/besian-mustafes-me-nuk-eshte-ne-krye-te-kiesa-s/20%Monthly2018-06-08 19:02
https://www.informatat.com/perfundon-seanca-haradinaj-organizon-iftar-per-bashkesine-islame/20%Monthly2018-06-08 17:56
https://www.informatat.com/up-promovon-10-doktorante-te-rinj/20%Monthly2018-06-08 17:47
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-pranoi-letrat-kredenciale-nga-ambasadorja-e-ganes/20%Monthly2018-06-08 19:44
https://www.informatat.com/veseli-takoi-diasporen-shqiptare-ne-vjene/20%Monthly2018-06-08 17:40
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-veseli-hap-forumin-ekonomik-austri-kosove/20%Monthly2018-06-08 19:25
https://www.informatat.com/zeka-agron-mustafa-largoi-nga-puna-vajzen-e-adem-jasharit-se-nuk-iu-bashkua-ne-vjedhje/20%Monthly2018-06-08 17:32
https://www.informatat.com/deputetet-bejne-thirrje-qe-prokuroria-te-hetoje-gjendjen-e-telekomit/20%Monthly2018-06-08 19:24
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-koncert-ne-prishtine-kjo-eshte-bileta-me-e-lire/20%Monthly2018-06-08 17:22
https://www.informatat.com/schneider-i-premton-pacollit-mbeshtetje-ekonomike-per-kosoven/20%Monthly2018-06-08 17:43
https://www.informatat.com/fifa-per-video-lojen-e-re-serish-zgjedh-ronaldon/20%Monthly2018-06-08 17:10
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-qeverisja-e-tij-ia-shenoi-keto-te-arritura-vendit/20%Monthly2018-06-08 16:58
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-shkarkimin-e-menaxhmentit-te-larte-te-ptk-se/20%Monthly2018-06-08 16:51
https://www.informatat.com/sa-ka-paguar-kosova-deri-sot-per-lobim/20%Monthly2018-06-08 16:47
https://www.informatat.com/policia-konfirmon-arrestimin-e-aktivistit-te-vvse/20%Monthly2018-06-08 16:45
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-kerkon-hetim-per-milionat-qe-iu-dhane-bechtelit/20%Monthly2018-06-08 16:38
https://www.informatat.com/albin-kurti-kritikon-te-gjithe-akteret-per-gjendjen-e-telekomit/20%Monthly2018-06-08 16:33
https://www.informatat.com/tre-te-rinj-humbin-jeten-ne-aksident-trafiku-i-katerti-ne-gjendje-kome/20%Monthly2018-06-08 16:25
https://www.informatat.com/keshtu-e-festojne-fundin-e-provimeve-studentet-e-oxfordit/20%Monthly2018-06-08 16:17
https://www.informatat.com/lekaj-nuk-jane-alokuar-mjetet-per-bechtel-enkan-po-e-paguajme-keqmenaxhimin-e-ish-qeverise/20%Monthly2018-06-08 17:36
https://www.informatat.com/ahmeti-praktikat-e-mira-te-danimarkes-te-zbatohen-ne-kosove/20%Monthly2018-06-08 15:46
https://www.informatat.com/kaplohet-nga-zjarri-nje-objekt-ne-prishtine/20%Monthly2018-06-08 15:27
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-se-cka-e-shkaktoi-gjendjen-e-telekomit/20%Monthly2018-06-08 15:21
https://www.informatat.com/kok-u-dergon-sportistet-ne-pergatitje-per-tarragona-2018/20%Monthly2018-06-08 15:13
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-po-perfaqeson-kuvendin-e-kosoves-ne-samitin-global-te-grave/20%Monthly2018-06-08 15:01
https://www.informatat.com/aksident-ne-peje-lendohet-rende-motociklisti/20%Monthly2018-06-08 14:55
https://www.informatat.com/thaci-ne-140-vjetorin-e-lidhjes-se-prizrenit-shqiptaret-ne-pozicionin-me-te-mire-historik-2/20%Monthly2018-06-08 14:52
https://www.informatat.com/pdk-fton-partite-politike-per-te-krijuar-reformen-e-re-zgjedhore/20%Monthly2018-06-08 17:26
https://www.informatat.com/planifikuan-sulm-ndaj-kfor-it-ne-prishtine-1-muaj-paraburgim/20%Monthly2018-06-08 14:49
https://www.informatat.com/8-rekomandime-nga-interpelanca-per-korrupsionin-dhe-krimin-e-organizuar/20%Monthly2018-06-08 14:45
https://www.informatat.com/prezantohet-iniciativa-kunder-terrorizimit-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-06-08 14:45
https://www.informatat.com/shqiptari-qe-po-krijon-nje-fe-te-re/20%Monthly2018-06-08 14:42
https://www.informatat.com/osbe-ben-fushate-per-mbrojtjen-e-gazetareve-ne-kosove/20%Monthly2018-06-08 14:40
https://www.informatat.com/alban-skenderaj-dhe-noizy-publikojne-bashkepunimin-kjo-eshte-kenga-video/20%Monthly2018-06-08 14:38
https://www.informatat.com/lladrovci-vizite-ne-australi-e-pret-homologu-i-qytetit-greater-dandenong/20%Monthly2018-06-08 14:37
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-deputetet-shpenzuan-40-mije-euro-ne-udhetime-zyrtare/20%Monthly2018-06-08 17:17
https://www.informatat.com/ask-indeksi-i-cmimeve-te-prodhimit-ne-kosove-ka-pesuar-renie/20%Monthly2018-06-08 14:22
https://www.informatat.com/ku-po-shkon-ronaldo-keto-jane-opsionet/20%Monthly2018-06-08 14:12
https://www.informatat.com/kjo-eshte-era-pushton-me-kengen-e-re-video/20%Monthly2018-06-08 14:08
https://www.informatat.com/ky-eshte-arsyetimi-i-haradinajt-per-skandalin-me-53-milione-eurove-per-bechtelin/20%Monthly2018-06-08 16:09
https://www.informatat.com/strukturat-lokale-alarmojne-per-demtim-pyjesh-ne-suhareke/20%Monthly2018-06-08 14:01
https://www.informatat.com/politike-edhe-ne-futboll-nike-nuk-i-jep-kepuce-iranit/20%Monthly2018-06-08 13:51
https://www.informatat.com/argjentina-mund-te-perjashtohet-nga-boterori/20%Monthly2018-06-08 13:45
https://www.informatat.com/mikullovci-kritikon-haradinajn-lexon-vargje-te-nolit/20%Monthly2018-06-08 13:38
https://www.informatat.com/rrahje-ne-emision-video/20%Monthly2018-06-08 13:34
https://www.informatat.com/pippa-middleton-konfirmon-shtatzenine/20%Monthly2018-06-08 13:34
https://www.info