XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/thaci-duke-shenuar-gol-video/20%Monthly2018-07-31 22:00
https://www.informatat.com/prifti-sava-janjiq-po-zihet-nje-skenar-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-01 07:15
https://www.informatat.com/kfor-i-nuk-sheh-kercenim-per-integritetin-territorial-te-kosoves/20%Monthly2018-07-31 19:47
https://www.informatat.com/misteri-i-gjuhes-se-katert-zyrtare-ne-zvicer/20%Monthly2018-07-31 19:15
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-pse-te-mos-diskutohet-per-kosoven-ne-okb/20%Monthly2018-08-01 06:58
https://www.informatat.com/pirja-e-alkoolit-gjate-gji-dhenies-mund-te-demtojne-aftesite-e-te-menduar-te-femijeve/20%Monthly2018-07-31 19:06
https://www.informatat.com/dobite-cudiberese-te-shalqirit/20%Monthly2018-07-31 18:58
https://www.informatat.com/tahiri-kosova-per-here-te-pare-ka-vendosur-te-perkrah-vullnetin-politik-te-lugines/20%Monthly2018-07-31 18:49
https://www.informatat.com/terroristet-bastisin-zyrat-e-qeverise-afgane-15-te-vdekur/20%Monthly2018-07-31 18:44
https://www.informatat.com/musliu-e-lushtaku-i-japin-mbeshtetje-presidentit-thaci/20%Monthly2018-07-31 18:42
https://www.informatat.com/ja-pse-disa-njerez-dritherohen-kur-urinojne/20%Monthly2018-07-31 18:38
https://www.informatat.com/aak-mban-mbledhjen-me-kryesine-e-re/20%Monthly2018-07-31 18:35
https://www.informatat.com/i-merzitur-nga-jeta-shperthen-bomben-ne-trupin-e-tij/20%Monthly2018-07-31 18:30
https://www.informatat.com/e-di-qe-me-do-lakuriq-kengetarja-i-dedikon-kenge-mashkullit-qe-e-do-per-nje-nate-video/20%Monthly2018-07-31 18:26
https://www.informatat.com/vullkani-me-i-ftohte-ne-bote-leshon-llave-te-zeze-foto/20%Monthly2018-07-31 18:23
https://www.informatat.com/prishtina-me-sherbim-te-vecante-per-grumbullim-te-mbeturinave/20%Monthly2018-07-31 18:21
https://www.informatat.com/manastiri-e-le-decanin-pa-rruge-lidhese-me-malin-e-zi-e-fiton-kontestin/20%Monthly2018-07-31 18:17
https://www.informatat.com/komuna-e-skenderajt-shpenzimet-per-dreka-zyrtare-jane-60-me-te-uleta/20%Monthly2018-07-31 18:15
https://www.informatat.com/dorehiqet-nje-zevendesminister-i-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-31 18:06
https://www.informatat.com/goditet-me-top-ne-gjoks-ish-pornostares-i-shperthen-silikoni/20%Monthly2018-07-31 18:00
https://www.informatat.com/brathu-eshte-e-rendesishme-qe-gazetaret-te-jene-bashke-qe-ta-mbrojne-profesionin/20%Monthly2018-07-31 17:58
https://www.informatat.com/gjermania-mbetet-e-perkushtuar-ne-perkrahje-te-kosoves/20%Monthly2018-07-31 17:51
https://www.informatat.com/puthja-e-reve-ne-qiellin-e-muzgut/20%Monthly2018-07-31 17:47
https://www.informatat.com/vajza-7-vjece-bind-agjensine-te-ndryshoje-emrin-arsyeja/20%Monthly2018-07-31 17:55
https://www.informatat.com/vajza-me-krah-e-gishta-ne-bark-shikoni-fotot/20%Monthly2018-07-31 17:39
https://www.informatat.com/ldk-ja-akuzon-pushtetin-se-po-i-ben-ambasadore-militantet-partiake/20%Monthly2018-07-31 19:11
https://www.informatat.com/shokuese-nje-grusht-me-te-djathen-gruaja-bie-pa-ndjenja-ne-toke/20%Monthly2018-07-31 17:33
https://www.informatat.com/lokomotiva-me-avull-100-vjecare-qe-nuk-shitet-dhe-as-nuk-blihet/20%Monthly2018-07-31 17:28
https://www.informatat.com/flet-asamblisti-i-pdk-se-qe-e-gjuajti-me-shishe-abrashin-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-07-31 17:20
https://www.informatat.com/vrasjet-mafioze-trondisin-beogradin/20%Monthly2018-07-31 17:17
https://www.informatat.com/whatsapp-sjell-opsionin-qe-do-e-dashurojne-te-gjithe/20%Monthly2018-08-02 12:25
https://www.informatat.com/pasi-u-arrestua-kerkohet-denim-maksimal-per-vrasesin-e-ermal-kamberit/20%Monthly2018-07-31 17:10
https://www.informatat.com/shiu-shkakton-deme-te-medha-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-31 17:02
https://www.informatat.com/teknikat-e-marinsave-amerikane-bejne-milje-not-pa-u-lodhur/20%Monthly2018-07-31 16:59
https://www.informatat.com/prifti-amerikan-mbetet-ne-burg-turqia-refuzon-lirimin/20%Monthly2018-07-31 16:54
https://www.informatat.com/e-shpejti-java-me-e-nxehte-e-kesaj-vere-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 16:52
https://www.informatat.com/marsi-sot-do-te-duket-tre-here-me-i-madh/20%Monthly2018-07-31 16:46
https://www.informatat.com/modelja-me-pulla-dhuron-shfaqje-per-mbretin-e-miami/20%Monthly2018-07-31 16:40
https://www.informatat.com/turistja-shkon-per-pushime-ne-itali-perfundon-e-vdekur/20%Monthly2018-07-31 16:34
https://www.informatat.com/gentiana-begolli-zgjedhet-kryetare-e-re-e-agk-se/20%Monthly2018-07-31 16:29
https://www.informatat.com/e-beri-drejtor-nipin-e-tij-flet-bahtiri/20%Monthly2018-07-31 18:06
https://www.informatat.com/amerikanet-tregojne-sekretin-ja-si-e-ndertuam-shtetin-foto/20%Monthly2018-07-31 16:20
https://www.informatat.com/kosovaret-udhetojne-me-shume-me-aeroplan-se-me-tren/20%Monthly2018-07-31 16:15
https://www.informatat.com/reduktime-te-energjise-elektrike-keto-vende-do-te-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-07-31 16:10
https://www.informatat.com/si-ta-ruani-qetesine-kur-ju-humb-femija-keshilla-e-pazakonte-e-ish-policit/20%Monthly2018-07-31 16:06
https://www.informatat.com/serbit-te-dyshuar-per-krime-lufte-i-konfiskohet-arsenal-armesh/20%Monthly2018-07-31 16:02
https://www.informatat.com/meta-liron-nga-detyra-6-ambasadore-emeron-7-te-tjere/20%Monthly2018-07-31 16:01
https://www.informatat.com/ne-suedi-stacioni-shnderrohet-ne-pishine-video/20%Monthly2018-07-31 15:54
https://www.informatat.com/berisha-e-quan-edin-deshtak-asnje-investim-i-huaj-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-31 15:49
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-uglianin-flasin-per-komunitetin-ne-sanxhak/20%Monthly2018-07-31 15:43
https://www.informatat.com/kryeqyteti-bllokohet-nga-uji-video-foto/20%Monthly2018-07-31 15:41
https://www.informatat.com/unhcr-ka-pasur-nje-rol-jashtezakonisht-te-rendesishem-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 14:57
https://www.informatat.com/vdes-3-vjecarja-bie-nga-nje-loje-e-panairit/20%Monthly2018-07-31 14:55
https://www.informatat.com/studim-femijet-trashegojne-ankthin-nga-prinderit/20%Monthly2018-07-31 14:50
https://www.informatat.com/keto-jane-te-ardhurat-marramendese-te-fortnite/20%Monthly2018-07-31 14:49
https://www.informatat.com/deputeti-i-bundestagut-te-gjermanise-pritet-nga-rukiqi/20%Monthly2018-07-31 14:46
https://www.informatat.com/ne-keto-menyra-mund-ta-menaxhoni-astmen/20%Monthly2018-07-31 14:41
https://www.informatat.com/qeveria-heq-masat-mbrojtese-per-qumeshtin-e-importuar-nga-bosnja/20%Monthly2018-07-31 14:36
https://www.informatat.com/ne-rast-dhune-nato-e-gatshme-te-intervenoje-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 17:51
https://www.informatat.com/alketa-vejsiu-ve-ne-pah-gjoksin/20%Monthly2018-07-31 14:29
https://www.informatat.com/keshilla-per-te-iu-qendruar-ngjyra-e-rrezitjes/20%Monthly2018-07-31 14:22
https://www.informatat.com/thaci-hajdaraga-shembull-i-bashkepunimit-ne-mes-shqiptareve/20%Monthly2018-07-31 17:36
https://www.informatat.com/seven-saraqin-e-cmend-kjo-femer/20%Monthly2018-08-01 08:12
https://www.informatat.com/nje-muaj-arrest-shtepiak-per-tentim-vrasje-ne-zhur/20%Monthly2018-07-31 14:14
https://www.informatat.com/kengetarja-e-njohur-fotografon-pjeset-intime/20%Monthly2018-07-31 14:11
https://www.informatat.com/kdi-denon-gjuhen-dhe-sulmet-fizike-te-perdorura-ne-kuvendin-e-prizrenit/20%Monthly2018-07-31 14:07
https://www.informatat.com/109-mije-vetura-te-paregjistruara/20%Monthly2018-07-31 14:03
https://www.informatat.com/me-kete-maske-parandalone-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-07-31 13:57
https://www.informatat.com/asociacioni-duhet-te-jete-ne-pajtim-me-kushtetuten-e-kosoves/20%Monthly2018-07-31 16:29
https://www.informatat.com/keshtu-e-quan-gena-adelina-ismailin/20%Monthly2018-07-31 13:51
https://www.informatat.com/pranojne-fajin-per-grabitje-te-kryer-ne-vitin-2010/20%Monthly2018-07-31 13:52
https://www.informatat.com/samanta-nuk-ndalet-paralajmron-dicka-te-re/20%Monthly2018-07-31 13:42
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-konfrimon-arrestimin-e-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-24-vjecarit-nga-mitrovica/20%Monthly2018-07-31 13:44
https://www.informatat.com/droga-vershon-brigjet-greke-kapen-52-kg-marihuane/20%Monthly2018-07-31 13:38
https://www.informatat.com/perplasja-e-asamblisteve-te-pdk-se-dhe-kryesuesit-te-vv-se-video/20%Monthly2018-07-31 13:36
https://www.informatat.com/dua-lipa-tregon-se-kush-po-i-mungon-foto/20%Monthly2018-07-31 13:32
https://www.informatat.com/haradinaj-ia-kompensoi-demin-shitesit-te-mjaltit/20%Monthly2018-07-31 13:29
https://www.informatat.com/shtatore-autostrade-e-park-me-emrin-e-demacit/20%Monthly2018-07-31 13:28
https://www.informatat.com/policia-ka-konfiskuar-nje-pushke-gjysme-automatike-ne-fshatin-mramor-te-prishtines/20%Monthly2018-07-31 13:23
https://www.informatat.com/sonte-mund-ta-shihni-planetin-mars-nuk-ka-ndodhur-qe-nga-viti-2003/20%Monthly2018-07-31 13:21
https://www.informatat.com/29-student-neser-nisin-punen-praktike-ne-atk/20%Monthly2018-07-31 13:19
https://www.informatat.com/a-e-dini-pse-udhetimet-e-gjata-mund-tju-vrasin-pasi-te-ktheheni-ne-shtepi/20%Monthly2018-07-31 13:15
https://www.informatat.com/i-nxehti-i-madh-demton-rende-fermeret-gjermane/20%Monthly2018-07-31 13:11
https://www.informatat.com/almeda-shijon-lundrimin-me-barke/20%Monthly2018-07-31 13:09
https://www.informatat.com/qendrimi-i-shqiperise-per-idene-e-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-07-31 14:33
https://www.informatat.com/vecino-drejt-chelseat/20%Monthly2018-07-31 13:00
https://www.informatat.com/ajola-publikon-foton-e-embel-me-veliajn-keshtu-duken/20%Monthly2018-07-31 12:57
https://www.informatat.com/qeveria-themelon-grup-punues-per-vleresimin-e-aseteve-te-trepces/20%Monthly2018-07-31 12:56
https://www.informatat.com/feka-i-kafeneja-jone-deputetet-jane-shnderruar-ne-aktore-te-dobet-fjalimet-e-juaja-jane-patetike/20%Monthly2018-07-31 12:54
https://www.informatat.com/lil-wayne-anulon-koncertin-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-31 12:50
https://www.informatat.com/eva-muratit-me-poza-joshese-nga-saranda-foto/20%Monthly2018-07-31 12:47
https://www.informatat.com/nis-gjyqi-ndaj-ish-shefit-te-fushates-se-donald-trumpit/20%Monthly2018-07-31 12:43
https://www.informatat.com/video-qesharake-te-gjumasheve-video/20%Monthly2018-07-31 12:42
https://www.informatat.com/be-shton-ne-listen-e-sanksioneve-edhe-6-kompani-ruse/20%Monthly2018-07-31 12:40
https://www.informatat.com/kurti-mareveshja-e-dhimbshme-me-serbine-nuk-i-dhemb-thacit-por-shtetit/20%Monthly2018-07-31 12:39
https://www.informatat.com/arkitektja-qe-ia-ka-rrembyer-zemren-portierit-te-barcelones/20%Monthly2018-07-31 12:39
https://www.informatat.com/varroset-bekim-lumi/20%Monthly2018-07-31 12:44
https://www.informatat.com/ja-si-e-quan-milaim-zeka-gjergj-dedajn/20%Monthly2018-07-31 12:33
https://www.informatat.com/ky-frut-mbron-shikimin/20%Monthly2018-07-31 12:31
https://www.informatat.com/rita-ora-duket-e-bukur-edhe-pa-grim-foto/20%Monthly2018-07-31 12:34
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-ne-peje-nje-qytetare-gjen-qese-brenda-bukes/20%Monthly2018-07-31 12:30
https://www.informatat.com/top-gear-e-ka-vleresuar-lart-veturen-qe-flet-shqip/20%Monthly2018-07-31 12:29
https://www.informatat.com/sot-marsi-do-te-duket-tre-here-me-i-madh/20%Monthly2018-07-31 12:29
https://www.informatat.com/sot-do-te-publikohet-kenga-e-re-e-flaka-krelanit/20%Monthly2018-07-31 12:25
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-serbin-e-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 12:23
https://www.informatat.com/eni-koci-dhe-mc-kresha-vijne-me-gabimet/20%Monthly2018-07-31 12:21
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimet-nga-uji-i-ngrohte/20%Monthly2018-07-31 12:18
https://www.informatat.com/foshnje-shtate-muajshe-qe-ka-shume-floke/20%Monthly2018-07-31 12:14
https://www.informatat.com/reagimi-i-publikut-pas-nderprerjes-se-koncertit-te-getit/20%Monthly2018-07-31 12:10
https://www.informatat.com/shba-koreja-e-veriut-po-punon-ne-raketa-te-reja/20%Monthly2018-07-31 12:08
https://www.informatat.com/bjonde-dhe-me-sy-blu-ronela-le-pa-fjale-me-kete-paraqitje/20%Monthly2018-07-31 12:05
https://www.informatat.com/lladrovci-takon-pronarin-e-ri-te-ferronikelit/20%Monthly2018-07-31 14:24
https://www.informatat.com/duas-po-i-ecen-mire-edhe-ne-dashuri-isaac-ben-tatuazh-ate/20%Monthly2018-07-31 12:00
https://www.informatat.com/arsyet-se-pse-nuk-duhet-ti-lani-floket-me-shume-se-nje-ose-dy-here-ne-jave/20%Monthly2018-07-31 12:01
https://www.informatat.com/audi-pergatit-supersortiven-elektrike/20%Monthly2018-07-31 11:54
https://www.informatat.com/prezantohet-tableti-me-i-ri-nga-microsoft/20%Monthly2018-07-31 11:52
https://www.informatat.com/per-nje-muaj-konfiskohen-gjashte-revole-neper-dasma/20%Monthly2018-07-31 11:52
https://www.informatat.com/qeveria-distancohet-nga-gjuha-e-gjergj-dedajt-per-turqine/20%Monthly2018-07-31 13:55
https://www.informatat.com/obama-e-biden-drekojne-ne-nje-restorant-te-lire-foto/20%Monthly2018-07-31 11:50
https://www.informatat.com/konsumimi-i-alkoolit-gjate-gjidhenies-lidhet-me-problemet-kognitive-te-femijet/20%Monthly2018-07-31 11:51
https://www.informatat.com/menyra-me-efektive-per-te-luftuar-problemet-me-tretjen/20%Monthly2018-07-31 11:46
https://www.informatat.com/a-mund-te-gjeni-binjaket-e-vetem-ne-kete-turme-femijesh/20%Monthly2018-07-31 11:43
https://www.informatat.com/luajti-me-korokodilin-por-e-pesoi-keq/20%Monthly2018-07-31 11:43
https://www.informatat.com/ndalohet-per-tejkalim-te-shpejtesise-arrestohet-per-dicka-tjeter/20%Monthly2018-07-31 11:41
https://www.informatat.com/haradinaj-mos-u-frikesoni-se-kosova-ben-gabime-ne-dialog/20%Monthly2018-07-31 11:34
https://www.informatat.com/3-menyra-per-te-parandaluar-enjtjen-nga-pickimi-i-mushkonjave/20%Monthly2018-07-31 11:30
https://www.informatat.com/cila-eshte-e-kaluara-e-liridon-uruqit-qe-vrau-22-vjecarin-ne-bresalc-te-gjilanit/20%Monthly2018-07-31 11:26
https://www.informatat.com/e-ndryshoi-gjinine-per-te-paguar-sigurim-me-te-lire/20%Monthly2018-07-31 11:24
https://www.informatat.com/ne-mbledhjen-e-kuvendit-komunal-te-prizrenit-asamblisti-i-pdk-se-gjuan-me-shishe/20%Monthly2018-07-31 11:17
https://www.informatat.com/haradinaj-e-quan-te-papranueshme-deklaraten-e-dedajt-per-turqine/20%Monthly2018-07-31 11:11
https://www.informatat.com/ermonela-jaho-e-veshur-ne-bkr-ne-perfomance-me-placido-domingon/20%Monthly2018-07-31 11:06
https://www.informatat.com/adelina-berisha-perallore-ne-dasmen-e-kusheririt/20%Monthly2018-07-31 11:04
https://www.informatat.com/thaci-nuk-ka-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-07-31 13:06
https://www.informatat.com/gjerat-qe-i-perdorni-cdo-dite-por-nuk-e-dini-por-nuk-i-dini-funksionet-e-tyre/20%Monthly2018-07-31 11:01
https://www.informatat.com/arrestohet-ish-anetari-i-grupit-guns-n-roses/20%Monthly2018-07-31 10:55
https://www.informatat.com/ismaili-tregon-se-klinika-e-vjeter-e-emergjences-ne-qkuk-po-rinovohet/20%Monthly2018-07-31 11:01
https://www.informatat.com/hapat-per-ti-zhdukur-aknet-cistike/20%Monthly2018-07-31 10:52
https://www.informatat.com/liqeni-mahnites-i-japonise/20%Monthly2018-07-31 10:49
https://www.informatat.com/kjo-eshte-e-vetmja-menyre-per-ti-shperthyer-aknet/20%Monthly2018-07-31 10:47
https://www.informatat.com/ja-se-si-mund-te-djersisni-me-teper/20%Monthly2018-07-31 10:44
https://www.informatat.com/nese-doni-me-pak-kilogram-e-stres-beni-sport/20%Monthly2018-07-31 10:42
https://www.informatat.com/ky-reper-do-te-vije-me-kenge-patriotike/20%Monthly2018-07-31 10:39
https://www.informatat.com/mungesa-e-molekulave-mund-te-ndihmoje-ne-diagnostikimin-e-depresionit-te-rende/20%Monthly2018-07-31 10:35
https://www.informatat.com/deputetet-dorezojne-kerkese-zyrtare-per-shkarkimin-e-zv-ministrit-gjergj-dedaj/20%Monthly2018-07-31 10:37
https://www.informatat.com/unikattili-vjen-me-kenge-te-re/20%Monthly2018-07-31 10:32
https://www.informatat.com/tayna-ne-te-njejtin-lokal-me-ledrin-kete-ia-thote-publikisht/20%Monthly2018-07-31 10:27
https://www.informatat.com/konfiskohen-pushke-dhe-municion-ne-xerxe/20%Monthly2018-07-31 10:26
https://www.informatat.com/stresi-dhe-e-fejuara-e-tij-kalojne-pushimet-ne-kete-bregdet-foto/20%Monthly2018-07-31 10:21
https://www.informatat.com/haradinaj-dje-qau-nga-pafuqia-e-sot-qe-eshte-i-fuqishem-spo-qan-me/20%Monthly2018-07-31 11:03
https://www.informatat.com/akuza-per-shkelje-ligjore-ne-perzgjedhjen-e-drejtoreve-te-klinikave-ne-qkuk/20%Monthly2018-07-31 10:13
https://www.informatat.com/gjilan-vajazat-perleshen-me-policine-video/20%Monthly2018-07-31 10:11
https://www.informatat.com/brtiania-e-madhe-godet-serbine-rusine-e-kinen-bllokon-diskutimin-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2018-07-31 10:09
https://www.informatat.com/me-mish-e-birra-hradinaj-pret-bashketadhetaret/20%Monthly2018-07-31 10:06
https://www.informatat.com/filmimi-i-rralle-i-delegacionit-shqiptar-qe-shkoi-ta-takoi-princ-vidin/20%Monthly2018-07-31 10:01
https://www.informatat.com/imami-kapet-mat-duke-bere-seks-ne-xhami-me-nje-grua-te-huaj-video/20%Monthly2018-07-31 10:00
https://www.informatat.com/ndonese-ka-miliona-dollare-aktorja-udheton-me-metro/20%Monthly2018-07-31 09:52
https://www.informatat.com/digjet-nje-shtepi-ne-mitrovice/20%Monthly2018-07-31 09:50
https://www.informatat.com/prizrenasi-i-dehur-rreh-vajzen-arrestohet/20%Monthly2018-07-31 09:46
https://www.informatat.com/bomba-vret-10-persona-ne-filipine/20%Monthly2018-07-31 09:45
https://www.informatat.com/edhe-familja-demaci-dekorohet-nga-presidenti/20%Monthly2018-07-31 09:42
https://www.informatat.com/ia-merr-veturen-pasi-nuk-ia-ktheu-borxhin/20%Monthly2018-07-31 09:34
https://www.informatat.com/deshtojne-derisa-tentojne-ta-plackisin-nje-banke-ne-shtime/20%Monthly2018-07-31 09:29
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-per-cfare-sherbejne-farat-e-shalqirit/20%Monthly2018-07-31 09:24
https://www.informatat.com/haziri-nxite-debat-brenda-partise/20%Monthly2018-07-31 10:56
https://www.informatat.com/ish-lojtari-i-liverpoolit-keni-kujdes-nga-kjo-cfare-ben-shaqiri/20%Monthly2018-07-31 09:18
https://www.informatat.com/keshtu-duhet-te-veproni-ne-rast-te-pickimit-te-bleteve-apo-grerezave/20%Monthly2018-07-31 09:12
https://www.informatat.com/komuna-e-skenderajt-per-tre-muaj-shpenzon-10-mije-euro-per-dreka-zyrtare/20%Monthly2018-07-31 09:07
https://www.informatat.com/komunat-veriore-nuk-e-zbatojne-ligjin-per-tatimin-ne-prone/20%Monthly2018-07-31 09:06
https://www.informatat.com/shkelet-me-veture-kembesori-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-31 09:05
https://www.informatat.com/i-dehur-e-rrah-vajzen-e-tij-perfundon-i-arrestuar/20%Monthly2018-07-31 09:03
https://www.informatat.com/eurostat-zbulon-ndryshimin-shqiptaret-shpenzojne-per-te-mbijetuar-europianet-per-tu-argetuar/20%Monthly2018-07-31 09:01
https://www.informatat.com/pacolli-me-telegram-urimi-per-pervjetorin-e-themelimit-te-konfederates-se-zvicres/20%Monthly2018-07-31 08:59
https://www.informatat.com/lindja-e-pazakonte-e-kesaj-foshnje/20%Monthly2018-07-31 08:56
https://www.informatat.com/beba-rexha-nuk-i-le-vend-imagjinates-shfaqet-gjysme-e-zhveshur-foto/20%Monthly2018-07-31 08:55
https://www.informatat.com/liam-payne-i-rrethuar-nga-femrat-nuk-e-ndjen-ndarjen-nga-bashkeshortja/20%Monthly2018-07-31 08:52
https://www.informatat.com/vajza-qe-ka-dy-gjymtyre-ne-gjoks-do-ti-nenshtrohet-operimit/20%Monthly2018-07-31 08:48
https://www.informatat.com/presidenti-edhe-ne-nje-konference-per-media/20%Monthly2018-07-31 08:46
https://www.informatat.com/shqiperia-e-shtata-per-nga-niveli-i-vdekshmerise-ne-evrope/20%Monthly2018-07-31 08:46
https://www.informatat.com/britania-kerkon-nderprerjen-e-diskutimeve-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2018-07-31 08:41
https://www.informatat.com/policia-e-podujeves-arreston-hajnin-e-bicikletave/20%Monthly2018-07-31 08:38
https://www.informatat.com/hakmarrja-e-gabuar-e-agim-bahtirit-ndaj-meje-ma-largoi-motren-nga-puna/20%Monthly2018-07-31 08:36
https://www.informatat.com/ja-pse-femijet-ankohen-nga-dhimbja-e-kyceve/20%Monthly2018-07-31 08:33
https://www.informatat.com/sot-varroset-bekim-lumi/20%Monthly2018-07-31 08:30
https://www.informatat.com/anibari-sjell-ne-peje-mjeshterit-e-animacionit/20%Monthly2018-07-31 08:26
https://www.informatat.com/pas-fyerjes-qe-i-beri-demacit-pdk-kerkon-shkakrimin-e-tij/20%Monthly2018-07-31 08:22
https://www.informatat.com/planifikonte-sulme-terroriste-ne-australi-shqiptari-denohet-me-17-vjet-burg/20%Monthly2018-07-31 08:19
https://www.informatat.com/akp-ja-do-ti-shperndaj-mbi-1-milion-euro-per-kreditore/20%Monthly2018-07-31 08:18
https://www.informatat.com/pallati-i-erdoganit-ja-kalon-edhe-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2018-07-31 08:29
https://www.informatat.com/arifi-optimist-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-31 10:15
https://www.informatat.com/zebra-me-lule-si-mase-parandaluese-e-aksidenteve/20%Monthly2018-07-31 08:06
https://www.informatat.com/edhe-nga-akulli-mund-te-pesoni-djegie-kuptoni-detajet/20%Monthly2018-07-31 08:03
https://www.informatat.com/policia-greke-arreston-dhjetera-migrante-me-pasaporta-false/20%Monthly2018-07-31 08:01
https://www.informatat.com/injorim-i-madh-ronaldo-nervozon-keq-tifozet-e-juventusit/20%Monthly2018-07-31 08:05
https://www.informatat.com/a-mund-te-keni-cikel-menstrual-gjate-shtatzenise/20%Monthly2018-07-31 07:59
https://www.informatat.com/e-mira-e-ketij-moti-eshte-se-misri-ne-kosove-po-behet-si-ne-kaliforni/20%Monthly2018-07-31 07:56
https://www.informatat.com/keto-jane-dobite-e-shalqirit/20%Monthly2018-07-31 07:56
https://www.informatat.com/13-thenie-qe-ju-motivojne-te-kaperceni-cdo-sfide/20%Monthly2018-07-31 07:53
https://www.informatat.com/30-thenie-te-grave-te-suksesshme/20%Monthly2018-07-31 07:51
https://www.informatat.com/konsumimi-portokallit-eshte-i-mire-per-sy/20%Monthly2018-07-31 07:47
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimet-e-konsumimit-te-ujit-te-ngrohte/20%Monthly2018-07-31 07:44
https://www.informatat.com/zbrazen-fshatrat-dynden-qytetet/20%Monthly2018-07-31 07:41
https://www.informatat.com/adelina-berishen-shfaqet-e-mahnitshme-ne-fustan-elegant/20%Monthly2018-07-31 07:41
https://www.informatat.com/letra-e-babait-per-bashkeshortin-e-ardhshem-te-vajzes-se-tij/20%Monthly2018-07-31 07:41
https://www.informatat.com/prizreni-sot-shtron-sofren-per-gurbetqaret/20%Monthly2018-07-31 07:36
https://www.informatat.com/shkendija-optimiste-per-champions-league/20%Monthly2018-07-31 07:36
https://www.informatat.com/new-york-kater-te-vrare-me-arme-zjarri-ne-nje-banese/20%Monthly2018-07-31 07:32
https://www.informatat.com/ekspozite-per-trashegimine-kulturore-te-ferizajit/20%Monthly2018-07-31 07:32
https://www.informatat.com/edhe-dy-kushte-para-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-07-31 07:27
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkosova-perkrahe-deklaraten-amerikane-kunder-iranit/20%Monthly2018-07-31 07:27
https://www.informatat.com/ne-rusi-tre-motra-vrasin-me-thike-babane-e-tyre/20%Monthly2018-07-31 07:26
https://www.informatat.com/ne-kosove-armet-pa-leje-mund-te-legalizohen/20%Monthly2018-07-31 07:21
https://www.informatat.com/femrat-e-burgosura-po-privohen-nga-e-drejta-per-tu-falur/20%Monthly2018-07-31 07:17
https://www.informatat.com/kosova-ne-bruksel-kerkon-te-drejta-per-luginen-jo-bashkim/20%Monthly2018-07-31 10:06
https://www.informatat.com/lista-serbe-jemi-opozite-ne-kuvend-ska-rendesi-se-ku-ulemi/20%Monthly2018-07-31 08:21
https://www.informatat.com/agk-sot-behet-me-bord-dhe-kryetar-te-ri/20%Monthly2018-07-31 07:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-2/20%Monthly2018-07-31 08:12
https://www.informatat.com/ne-st-tropez-me-modelen-21-vjecare/20%Monthly2018-07-30 22:11
https://www.informatat.com/dash-nje-raport-i-departamentit-te-shtetit-citon-investitoret-e-huaj/20%Monthly2018-07-31 07:24
https://www.informatat.com/opozita-e-bllokon-poziten/20%Monthly2018-07-30 20:04
https://www.informatat.com/pasi-e-tradhtoi-modelja-lidhet-serish-me-boksierin-12-vjet-me-te-vogel/20%Monthly2018-07-30 18:50
https://www.informatat.com/debati-i-ashper-ne-kuvend-aak-e-nisma-perplasen-me-vv-ne/20%Monthly2018-07-30 18:06
https://www.informatat.com/maqedonasit-ne-fund-te-shtatorit-ne-referendum-per-nato-n-dhe-emrin/20%Monthly2018-07-30 17:59
https://www.informatat.com/kete-duhet-te-beni-para-se-te-dilni-nga-shtepia-per-te-mbajtur-ere-te-mire-gjithe-diten/20%Monthly2018-07-30 15:56
https://www.informatat.com/dieta-uje-me-limon-dhe-fara-lini/20%Monthly2018-07-30 15:53
https://www.informatat.com/analizat-mjekesore-qe-duhet-te-beni-pas-te-50-ve-mund-tju-shpetojne-jeten/20%Monthly2018-07-30 15:51
https://www.informatat.com/qytetaret-nga-ballkani-qe-duan-vize-pune-ne-gjermani-duhet-ta-kalisin-durimin/20%Monthly2018-07-30 15:49
https://www.informatat.com/dobite-e-kajsive-dhe-nje-rrezik-i-madh-qe-fshihet-ne-to/20%Monthly2018-07-30 15:47
https://www.informatat.com/tri-endrrat-me-te-zakonshme-gjate-veres-dhe-kuptimi-i-tyre/20%Monthly2018-07-30 15:44
https://www.informatat.com/martohen-nje-cift-me-30-vite-dallim-ne-moshe/20%Monthly2018-07-30 15:42
https://www.informatat.com/keshtu-e-ka-festuar-ditelindjen-madona/20%Monthly2018-07-30 15:39
https://www.informatat.com/fejohet-akil-gjakova/20%Monthly2018-07-30 15:37
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-barku-ju-qendron-i-fryre/20%Monthly2018-07-30 15:34
https://www.informatat.com/si-te-sillemi-me-njerezit-qe-sna-pelqejne-ne-pune/20%Monthly2018-07-30 15:31
https://www.informatat.com/ja-pse-grate-nuk-mund-te-veshin-rroba-te-bardha-gjate-takimit-me-papen/20%Monthly2018-07-30 15:26
https://www.informatat.com/20-vende-me-romantike-ne-bote-foto/20%Monthly2018-07-30 15:21
https://www.informatat.com/david-luiz-tregon-se-si-nga-nje-sulmues-kaloi-ne-nje-mbrojtes-qendror/20%Monthly2018-07-31 09:18
https://www.informatat.com/7-milione-euro-deme-ne-bujqesi-nga-te-reshurat/20%Monthly2018-07-30 15:15
https://www.informatat.com/dua-lipa-shihemi-se-shpejti-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-30 15:12
https://www.informatat.com/kaq-provokuese-nis-diten-bebe-rexha-foto/20%Monthly2018-07-30 15:08
https://www.informatat.com/merret-vendimi-per-personin-qe-deshi-ta-mbys-qellimisht-kalimtarin/20%Monthly2018-07-30 15:05
https://www.informatat.com/uruqi-kerkon-te-lirohet-nga-burgu-i-vjen-keq-per-vrasjen-e-22-vjecarit/20%Monthly2018-07-30 15:03
https://www.informatat.com/aak-i-kunderpergjigjet-me-pyetje-shukri-klinakut/20%Monthly2018-07-30 15:01
https://www.informatat.com/familjaret-e-loredanes-dhe-mozzik-tregojne-se-kur-cifti-do-te-behen-prinder/20%Monthly2018-07-30 14:59
https://www.informatat.com/kalon-ne-aak-zyrtari-i-larte-i-akr-se/20%Monthly2018-07-30 14:56
https://www.informatat.com/reparti-i-femijeve-ne-qkuk-vizitohet-nga-capital-t/20%Monthly2018-07-30 14:53
https://www.informatat.com/pe-kete-arsye-demi-lovato-kaloi-ne-mbidoze/20%Monthly2018-07-30 14:49
https://www.informatat.com/daciq-e-zbulon-zyrtarin-amerikan-qe-ndryshoi-qendrim-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-07-30 14:45
https://www.informatat.com/cyanide-dhe-unikattil-arrijne-paqe/20%Monthly2018-07-30 14:41
https://www.informatat.com/286-persona-ne-shba-pesojne-infeksion-nga-sallata-e-mcdonalds/20%Monthly2018-07-30 14:42
https://www.informatat.com/katy-perry-ngre-fustanin-me-shume-se-cduhet-foto/20%Monthly2018-07-30 14:37
https://www.informatat.com/kjo-karakteristike-eshte-sekreti-i-jetegjatesise/20%Monthly2018-07-30 14:34
https://www.informatat.com/vitamina-e-kunder-kancerit-te-melcise/20%Monthly2018-07-30 14:29
https://www.informatat.com/haxhiu-deri-dje-ia-ke-mbajt-canten-hashim-thacit/20%Monthly2018-07-30 14:29
https://www.informatat.com/vetevendosje-kundershtoi-cdo-proces-te-shtetndertimit-smund-te-jene-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-07-30 14:26
https://www.informatat.com/me-4-nentor-referendumi-ne-serbi-per-kosoven-parasheh-jeremiqi/20%Monthly2018-07-30 14:20
https://www.informatat.com/shoqata-e-prokuroreve-reagon-pas-kecenimit-te-igrishtes/20%Monthly2018-07-30 14:19
https://www.informatat.com/haxhiu-propozon-bekim-jasharin-per-udheheqes-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 14:11
https://www.informatat.com/ky-eshte-bilanci-ne-greqi-91-te-vdekur-nga-zjarret-e-javes-se-kaluar/20%Monthly2018-07-30 14:09
https://www.informatat.com/haxhiu-lista-serbe-eshte-dore-e-zgjatur-e-serbise-video/20%Monthly2018-07-30 14:10
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-07-30 15:50
https://www.informatat.com/%e2%80%8bnje-muaj-paraburgim-per-vrasjen-e-te-riut-ne-bresalc/20%Monthly2018-07-30 13:48
https://www.informatat.com/nuk-e-kemi-luksin-te-mendojme-per-zgjedhjet-e-ardhshme/20%Monthly2018-07-30 13:44
https://www.informatat.com/hoti-tregon-se-si-te-arrihet-marreveshja-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 14:45
https://www.informatat.com/fakte-rreth-niveleve-te-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2018-07-30 13:41
https://www.informatat.com/babai-mban-tri-puna-dhe-ia-ploteson-vajzes-endrren/20%Monthly2018-07-30 13:38
https://www.informatat.com/caktohet-masa-e-paraburgimit-ndaj-te-dytshuarit-per-vrasjen-e-f-f-nga-bresalci/20%Monthly2018-07-30 13:34
https://www.informatat.com/kater-filxhane-kafe-ne-dite-mbrojne-zemren-tuaj/20%Monthly2018-07-30 13:33
https://www.informatat.com/gjuriq-shqiptaret-e-kosoves-po-jetojne-me-iluzion-bota-seshte-ajo-e-vitit-1999/20%Monthly2018-07-30 14:09
https://www.informatat.com/elvana-gjata-ne-mes-te-vip-ave-boterore-shikon-garat-e-shpejtesise/20%Monthly2018-07-30 13:27
https://www.informatat.com/merr-fund-nje-makth-i-windows-10/20%Monthly2018-07-30 13:25
https://www.informatat.com/a-e-keni-ditur-qe-kikiriket-mund-ti-rrisni-ne-ballkon/20%Monthly2018-07-30 13:11
https://www.informatat.com/ledri-vula-ndalon-performancen-per-te-brendshmet-gjigande/20%Monthly2018-07-30 13:06
https://www.informatat.com/beqaje-ardhmja-e-ndermarrjeve-digjitalizimi-i-prodhimit-dhe-sherbimeve/20%Monthly2018-07-30 13:04
https://www.informatat.com/homazhe-per-bekim-lumin/20%Monthly2018-07-30 13:01
https://www.informatat.com/aksident-ne-prishtine-ka-te-lenduar/20%Monthly2018-07-30 13:00
https://www.informatat.com/6-viktima-te-konfirmuara-nga-zjarret-ne-kaliforni/20%Monthly2018-07-30 12:54
https://www.informatat.com/shteti-nuk-qe-ne-gjendje-ti-ndihmonte-bekim-lumit-por-ai-nuk-u-thye/20%Monthly2018-07-30 12:53
https://www.informatat.com/nje-pjeshke-ne-dite-ndikon-kunder-plakjes/20%Monthly2018-07-30 12:47
https://www.informatat.com/shkallet-e-shkaterruara-te-bibliotekes-kombetare/20%Monthly2018-07-30 13:52
https://www.informatat.com/rregullat-e-miresjelljes-te-cilat-i-kemi-mesuar-ne-te-kaluaren-por-femijet-e-sotem-nuk-i-mesojne/20%Monthly2018-07-30 12:45
https://www.informatat.com/keto-veti-kane-qepa-dhe-hudhra/20%Monthly2018-07-30 12:43
https://www.informatat.com/ronaldo-merr-dy-vila-per-te-jetuar/20%Monthly2018-07-30 12:40
https://www.informatat.com/nje-qen-ne-vend-te-madonnes-foto/20%Monthly2018-07-30 12:39
https://www.informatat.com/krijohet-ilaci-i-pare-kunder-malarias/20%Monthly2018-07-30 12:37
https://www.informatat.com/ja-cili-eshte-videoklipi-me-i-mire-i-shekullit-xxi/20%Monthly2018-07-30 12:34
https://www.informatat.com/68282-2/20%Monthly2018-07-30 12:34
https://www.informatat.com/fabrizio-corona-ka-nevoje-per-stimulante-ne-shtrat-arsyeja-burgu/20%Monthly2018-07-30 12:32
https://www.informatat.com/nje-studim-se-pse-ndodh-tradhtia/20%Monthly2018-07-30 12:48
https://www.informatat.com/sot-te-rinjte-do-te-kene-nje-hapesire-te-re-dhe-moderne-per-aftesim-dhe-edukim/20%Monthly2018-07-30 12:30
https://www.informatat.com/po-shkaterrohet-teresia-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-30 12:16
https://www.informatat.com/insitucionet-e-kosoves-po-menaxhojne-mire-azilkerkuesit/20%Monthly2018-07-30 12:11
https://www.informatat.com/pse-plazhi-i-durresit-po-humbet-turistet/20%Monthly2018-07-30 12:02
https://www.informatat.com/shfaqet-perseri-vajza-e-ish-ministres-shqiptare-cmend-fansat-e-saj-instagram-foto/20%Monthly2018-07-30 11:50
https://www.informatat.com/pajtimi-me-serbine-nuk-nenkupton-falje-te-krimeve/20%Monthly2018-07-30 11:32
https://www.informatat.com/plagosi-tre-te-rinjte-arrestohet-pas-tre-muajsh-35-vjecari/20%Monthly2018-07-30 11:31
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-rrahjen-ne-diskoteke-ne-peje/20%Monthly2018-07-30 11:28
https://www.informatat.com/turqia-deshiron-ndarjen-e-kosoves-per-kete-e-ka-nje-interes/20%Monthly2018-07-30 11:24
https://www.informatat.com/vdes-ish-ministri-shqiptar/20%Monthly2018-07-30 11:15
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-suhareke/20%Monthly2018-07-30 11:10
https://www.informatat.com/nje-vajze-21-vjece-nga-klina-gjendet-e-vdekur-ne-bunar/20%Monthly2018-07-30 11:07
https://www.informatat.com/gjinovci-naser-sahiti-ka-bere-shaka-me-shkencen/20%Monthly2018-07-30 12:24
https://www.informatat.com/si-po-qarkullojne-parate-e-falsifikuara-ne-kosove/20%Monthly2018-07-30 10:50
https://www.informatat.com/anton-quni-haradinajt-udhehiqe-dialogun-me-serbine-do-ta-kesh-perkrahjen-time/20%Monthly2018-07-30 10:44
https://www.informatat.com/gjakove-nje-grua-sulmohet-nga-burri-dhe-vjehrri/20%Monthly2018-07-30 10:39
https://www.informatat.com/senati-amerikan-miraton-marreveshjen-per-ekstradim-mes-kosoves-dhe-shba-se/20%Monthly2018-07-30 10:29
https://www.informatat.com/haradinaj-ia-kujton-ldkse-presidentin-thaci-e-kemi-dhurate-nga-ju/20%Monthly2018-07-30 10:25
https://www.informatat.com/dialogu-po-behet-per-ta-anetaresuar-serbine-ne-be/20%Monthly2018-07-30 10:26
https://www.informatat.com/limaj-dialogu-i-kaluar-ka-qene-i-papergaditur/20%Monthly2018-07-30 11:57
https://www.informatat.com/hapet-panairi-grate-ne-biznes/20%Monthly2018-07-30 10:07
https://www.informatat.com/janjiq-ndarja-e-kosoves-con-ne-lufte/20%Monthly2018-07-30 10:05
https://www.informatat.com/mustafa-veprimtaria-e-lumit-ka-lene-gjurme-te-pashlyeshme/20%Monthly2018-07-30 10:01
https://www.informatat.com/shfaqet-unikkatil-ka-nje-mesazh-per-fansat-dhe-koncertin-e-tij-ne-shqiperi-video/20%Monthly2018-07-30 09:56
https://www.informatat.com/detaje-rreth-vrasjes-se-22-vjecarit-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-30 09:55
https://www.informatat.com/zeka-e-fyva-qenin-millosheviqi-nuk-ban-me-u-krahasu-me-te-video/20%Monthly2018-07-30 09:48
https://www.informatat.com/vdes-aktivisti-i-ldkse/20%Monthly2018-07-30 09:43
https://www.informatat.com/kadriaj-mos-e-genjeni-popullin/20%Monthly2018-07-30 10:58
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-burg-ne-mes-te-shqiptareve-dhe-marokeneve/20%Monthly2018-07-30 09:40
https://www.informatat.com/vetevendosje-se-ka-seriozisht-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-07-30 09:37
https://www.informatat.com/kosova-i-ka-dhene-drite-te-gjelber-asociacionit/20%Monthly2018-07-30 09:26
https://www.informatat.com/treni-e-godet-veturen-ne-kline-ka-te-lenduar-foto/20%Monthly2018-07-30 09:19
https://www.informatat.com/haradinaj-drejtuar-kuvendit-merrne-ne-dore-procesin-e-dialogut/20%Monthly2018-07-30 09:17
https://www.informatat.com/apostolova-viziton-sot-kamenicen-do-te-pritet-nga-kryetari-kastrati/20%Monthly2018-07-30 09:11
https://www.informatat.com/thaci-nuk-e-mohon-mundesine-e-diskutimit-me-serbine-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-07-30 09:07
https://www.informatat.com/ronaldo-ne-torino-neser-ne-stervitje/20%Monthly2018-07-30 09:06
https://www.informatat.com/djali-i-ukshin-hotit-kerkon-te-dije-per-fatin-e-babit-te-tij-video/20%Monthly2018-07-30 10:26
https://www.informatat.com/thaci-adem-demaci-njeriu-i-pavaresise/20%Monthly2018-07-30 09:48
https://www.informatat.com/legjenda-e-premierliges-tallet-keq-me-shaqirin/20%Monthly2018-07-30 08:47
https://www.informatat.com/persona-te-maskuar-hyne-me-kallashnikov-ne-banke/20%Monthly2018-07-30 08:44
https://www.informatat.com/kuvendi-po-diskuton-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 08:39
https://www.informatat.com/momenti-kur-17-vjecarja-nga-palestina-i-bie-shuplake-ushtarit-te-izraelit/20%Monthly2018-07-30 08:30
https://www.informatat.com/peticion-per-te-drejtat-e-grave-te-dhunuara-gjate-luftes/20%Monthly2018-07-30 08:20
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-pse-nuk-e-ndalon-korrupsionin/20%Monthly2018-07-30 08:10
https://www.informatat.com/thaci-i-dhimbshem-lajmi-per-vdekjen-e-mikut-tim/20%Monthly2018-07-30 08:11
https://www.informatat.com/arti-shqiptar-ka-humbur-pedagogun-dhe-regjisorin-me-te-talentuar/20%Monthly2018-07-30 08:05
https://www.informatat.com/ikja-e-hershme-e-lumit-ka-lene-nje-zbraztesi-te-madhe-ne-artin-e-regjise/20%Monthly2018-07-30 07:59
https://www.informatat.com/u-tha-se-u-rrah-ne-prishtine-reperi-azet-publikon-kete-pamje/20%Monthly2018-07-30 08:16
https://www.informatat.com/up-do-te-mbaje-mbledhje-komemorative-per-demacin/20%Monthly2018-07-30 07:53
https://www.informatat.com/arrestohen-21-te-dyshuar/20%Monthly2018-07-30 07:48
https://www.informatat.com/ku-po-shkon-paraja/20%Monthly2018-07-30 07:47
https://www.informatat.com/masat-mbrojtese-me-efekte-negative-per-perpunuesit-e-pemeve-dhe-perimeve/20%Monthly2018-07-30 07:46
https://www.informatat.com/keshtu-do-te-duket-spitali-i-ferizajit/20%Monthly2018-07-30 07:46
https://www.informatat.com/karaceve-banoret-shqetesohen-per-tokat-e-tyre-ne-kufi-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 07:33
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-07-30 07:28
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-kunder-trafikimit-me-njerez/20%Monthly2018-07-30 07:28
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-boterore-e-miqesise/20%Monthly2018-07-30 07:26
https://www.informatat.com/evropa-ne-duar-te-gjermanise-merkel-synon-ta-drejtoje-komisionin-evropian/20%Monthly2018-07-30 07:24
https://www.informatat.com/ura-me-e-gjate-ne-ballkan-po-ndertohet-ne-kosove/20%Monthly2018-07-30 07:21
https://www.informatat.com/ky-eshte-cmimi-i-larte-i-makiatos-ne-durres/20%Monthly2018-07-30 07:18
https://www.informatat.com/kuvendi-i-kosoves-do-te-diskutoje-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 09:16
https://www.informatat.com/vizitat-e-zyrtareve-kosovare-vetem-ne-perputhje-me-rregulloret-nderkombetare/20%Monthly2018-07-30 07:22
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-nuk-do-shkembim-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 08:52
https://www.informatat.com/nderron-jete-bekim-lumi/20%Monthly2018-07-30 07:04
https://www.informatat.com/kosova-kampion-evropian-u18-ne-divizionin-c/20%Monthly2018-07-29 20:22
https://www.informatat.com/qytetaret-kundershtojne-emrat-e-vendosur-te-rrugeve-ne-lipjan/20%Monthly2018-07-29 20:16
https://www.informatat.com/zajmina-ndez-rrjetin-serish-nga-plazhi-foto/20%Monthly2018-07-29 15:15
https://www.informatat.com/mbi-13-te-vdekur-ne-indonezi-nga-termeti/20%Monthly2018-07-29 15:16
https://www.informatat.com/68060-2/20%Monthly2018-07-29 15:10
https://www.informatat.com/ne-10-vitet-e-fundit-kam-qene-i-dehur-ne-cdo-marredhenie-seksuale/20%Monthly2018-07-29 15:07
https://www.informatat.com/per-pak-te-mbytet-zhytesi-gjate-gares-se-kercimit-ne-mitrovice-foto/20%Monthly2018-07-29 15:03
https://www.informatat.com/me-dukej-sikur-me-digjnin-me-cigare-ne-vagine-gruaja-gjen-mjekimin-e-semundjes/20%Monthly2018-07-29 14:59
https://www.informatat.com/apeli-i-mjekeve-per-temperaturat-e-larta-ne-shqiperi-video/20%Monthly2018-07-29 14:55
https://www.informatat.com/kurti-konferenca-e-londres-qe-copetoi-shqiptaret-te-mos-e-perseritim-prape/20%Monthly2018-07-30 07:16
https://www.informatat.com/greqi-adn-ja-e-vetmja-menyre-per-ti-identifikuar-te-djegurit-nga-zjarri/20%Monthly2018-07-29 15:17
https://www.informatat.com/pishina-e-germise-25-mije-vizitore-me-pak-nga-viti-i-kaluar/20%Monthly2018-07-29 14:43
https://www.informatat.com/lajmi-i-fundit-arifi-dhe-uruqi-ishin-shoke-vrasja-ndodhi-aksidentalisht/20%Monthly2018-07-29 14:40
https://www.informatat.com/spitalet-kosovare-me-mungese-te-infermiereve-reduktohen-sherbimet-per-pacientet/20%Monthly2018-07-29 14:37
https://www.informatat.com/fajon-nuk-ka-me-arsye-per-vonesa-ne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-29 14:29
https://www.informatat.com/fluks-i-jmadh-ne-portin-e-durresit-shifrat-pritet-te-arrijne-deri-ne-8-mije-pasagjere/20%Monthly2018-07-29 14:24
https://www.informatat.com/vrasesi-i-22-vjecarit-shok-edhe-me-politikanet-foto/20%Monthly2018-07-29 14:18
https://www.informatat.com/gazeta-italiane-te-gjithe-miqte-e-sorosit-kane-humbur-zgjedhjet-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-07-29 14:04
https://www.informatat.com/rama-vetingu-si-ilac-gjarperinjsh/20%Monthly2018-07-29 14:02
https://www.informatat.com/vendi-ku-dyshohet-se-u-vra-22-vjecari-nga-gjilani-foto/20%Monthly2018-07-29 14:00
https://www.informatat.com/aksident-ne-banje-te-pejes-lendohen-tre-persona/20%Monthly2018-07-29 13:56
https://www.informatat.com/cilat-veprime-jane-normale-per-grate-qe-sapo-jane-bera-nena/20%Monthly2018-07-30 12:50
https://www.informatat.com/zyrtari-i-aakse-kunder-ndarjes-e-shkembimit-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-07-29 13:43
https://www.informatat.com/mushkeria-e-hekurt-nisi-perdorimin-para-90-viteve/20%Monthly2018-07-29 13:39
https://www.informatat.com/e-shtena-ne-new-orleans-tre-te-vdekur-e-shtate-te-plagosur/20%Monthly2018-07-29 13:32
https://www.informatat.com/nuk-mund-tia-del-rroga-aktores-olta-planifikon-ta-braktis-vendin/20%Monthly2018-07-29 13:31
https://www.informatat.com/thaci-mirenjohes-ndaj-kishes-qe-organizoi-meshe-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-29 13:23
https://www.informatat.com/edhe-kjo-i-ndodh-ledrit-nje-fanse-ia-gjuan-jeleket-ne-skene-video/20%Monthly2018-07-29 13:19
https://www.informatat.com/fc-gjilani-sot-miqesore-me-teuten-e-durresit/20%Monthly2018-07-29 13:46
https://www.informatat.com/vuciq-se-shpejti-do-ta-beje-publike-zgjidhjen-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-29 13:07
https://www.informatat.com/erdogan-nuk-ndalemi-nga-amerika/20%Monthly2018-07-29 13:05
https://www.informatat.com/zjarret-sikletojne-popullaten-greke/20%Monthly2018-07-29 12:58
https://www.informatat.com/para-sa-vite-eshte-krijuar-nasa/20%Monthly2018-07-29 12:54
https://www.informatat.com/demaci-vleresohet-si-nene-tereza-skenderbeu-e-rugova/20%Monthly2018-07-29 12:48
https://www.informatat.com/buxheti-nuk-rishikohet-kete-vit/20%Monthly2018-07-29 15:19
https://www.informatat.com/punimet-e-zgjatura-ne-rrugen-prishtine-podujeve-nervozojne-qytetaret/20%Monthly2018-07-29 12:34
https://www.informatat.com/ne-qkuk-fillon-zevendesimi-i-valvuleve-te-zemres-me-valvule-biologjike/20%Monthly2018-07-29 15:09
https://www.informatat.com/paralajmerohet-copetimi-i-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-29 12:26
https://www.informatat.com/kolinda-per-kengetarin-kroat-do-te-jetosh-pergjithmone-ne-zemrat-tona/20%Monthly2018-07-29 12:20
https://www.informatat.com/fakte-interesante-per-asteroidet/20%Monthly2018-07-29 12:24
https://www.informatat.com/pas-trumpit-edhe-kryeministri-hungarez-me-akuza-te-renda-ndaj-be-se/20%Monthly2018-07-29 12:10
https://www.informatat.com/universiteti-i-prishtines-me-i-miri-nga-universitetet-shqiptare-ne-rajon-dokument/20%Monthly2018-07-29 12:07
https://www.informatat.com/kina-del-haptas-kunder-kosoves-i-thone-serbise-te-mos-dorezohen/20%Monthly2018-07-29 12:02
https://www.informatat.com/myftiu-ia-fali-xhenazen-ne-kishe-sot-luten-per-te-cfare-thoshte-demaci-per-fene-e-tij/20%Monthly2018-07-29 14:29
https://www.informatat.com/plagosen-dy-persona-ne-nje-klub-nate-ne-peje/20%Monthly2018-07-29 11:46
https://www.informatat.com/pejanet-e-marrin-nusen-me-helikopter/20%Monthly2018-07-29 11:37
https://www.informatat.com/shkolla-e-viti-1974-po-mbetet-pa-nxenes-ne-nje-fshat-te-kamenices/20%Monthly2018-07-29 11:29
https://www.informatat.com/dodik-nuk-ka-zgjidhje-perfundimtare-pa-qendrimin-e-serbeve/20%Monthly2018-07-29 11:23
https://www.informatat.com/i-dyshuari-kryesor-per-vrasjen-ne-gjilan-eshte-i-njohur-per-estraden/20%Monthly2018-07-29 11:16
https://www.informatat.com/cnn-liqeni-i-shkodres-me-i-jashtezakonshmi-ne-evropen-jugore/20%Monthly2018-07-29 11:05
https://www.informatat.com/thaci-po-te-pyetesha-une-stadiumi-kombetar-i-kosoves-do-ta-mbante-emrin-adem-demaci/20%Monthly2018-07-29 13:27
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-gjilan-i-dyshuari-per-vrasje-dhe-viktima-kishin-edhe-fotografi-bashke/20%Monthly2018-07-29 10:55
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-eshte-arrestuar-i-dyshuari-kryesor-per-vrasjen-e-22-vjecarit-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-29 10:51
https://www.informatat.com/67895-2/20%Monthly2018-07-29 10:41
https://www.informatat.com/klinika-e-alergologjise-me-mungese-hapesire/20%Monthly2018-07-29 12:40
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-dyshuari-per-vrasjen-e-22-vjecarit-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-29 10:29
https://www.informatat.com/fol-kabineti-i-haradinajt-ka-realizuar-vetem-57-per-qind-te-planit-te-punes/20%Monthly2018-07-29 11:56
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-kalimit-te-emigranteve-te-paligjshem-permes-shqiperise/20%Monthly2018-07-29 10:20
https://www.informatat.com/vdes-kengetari-i-famshem-kroat-oliver-dragojeviq/20%Monthly2018-07-29 10:17
https://www.informatat.com/10-pyetjet-kritike-qe-duhet-tia-beni-vetes-nese-jeni-ne-nje-lidhje/20%Monthly2018-07-29 10:12
https://www.informatat.com/vidhet-kasaforta-e-nje-banke-ne-junik/20%Monthly2018-07-29 10:06
https://www.informatat.com/gruaja-shtatzene-peson-aksident-dhe-vdes-lind-foshnja-shendosh-e-mire/20%Monthly2018-07-30 12:51
https://www.informatat.com/fundoset-anija-gjashte-persona-humbin-jeten-ne-turqi/20%Monthly2018-07-29 09:56
https://www.informatat.com/rrahje-dhe-gjuajtje-me-arme-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-29 10:43
https://www.informatat.com/gjakove-arrestohet-babai-qe-rrahu-djalin/20%Monthly2018-07-29 09:48
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-gruaja-gjen-gjarprin-ne-shtrat/20%Monthly2018-07-29 09:44
https://www.informatat.com/detaje-nga-vrasja-e-22-vjecarit-ne-bresalc-te-gjilanit-dy-vellezer-te-implikuar-ne-vrasje/20%Monthly2018-07-29 09:41
https://www.informatat.com/vdes-6-vjecarja-pasi-u-permbyt-ne-det/20%Monthly2018-07-29 09:30
https://www.informatat.com/fsk-me-batalion-te-vecante-per-veriun-flet-ministri-berisha/20%Monthly2018-07-29 11:00
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-prizren-policia-arreston-nje-person/20%Monthly2018-07-29 09:24
https://www.informatat.com/njihuni-me-femijen-8-muajsh-qe-noton-nen-uje-ne-dhermi-video/20%Monthly2018-07-29 09:14
https://www.informatat.com/futbollisti-i-njohur-shfaqet-me-skena-hot-nga-pushimetfoto/20%Monthly2018-07-29 09:04
https://www.informatat.com/termeti-ne-ishullin-indonezian-viktima-e-deme-materiale/20%Monthly2018-07-29 09:07
https://www.informatat.com/aksident-ne-lipjan-vetura-hyn-ne-ara-foto/20%Monthly2018-07-29 09:00
https://www.informatat.com/thyhet-rekordi-shqiptar-ne-twitter-kjo-foto-po-emocionon-te-gjithe/20%Monthly2018-07-29 08:52
https://www.informatat.com/dita-kur-ndryshoje-bota-e-dianes/20%Monthly2018-07-29 08:46
https://www.informatat.com/daciq-perplaset-me-jeremiqin-per-kosoven/20%Monthly2018-07-29 08:45
https://www.informatat.com/perleshje-masive-ne-amerike-shkak-ylli-i-trumpit-video/20%Monthly2018-07-29 08:43
https://www.informatat.com/105-vjet-nga-konferenca-e-londres/20%Monthly2018-07-29 08:33
https://www.informatat.com/zjarri-ne-kaliforni-shkaterroi-500-objekte/20%Monthly2018-07-29 08:32
https://www.informatat.com/vritet-nje-22-vjecar-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-29 08:28
https://www.informatat.com/berisha-debat-i-trishte-perderisa-adem-demaci-ende-nuk-ishte-varrosur/20%Monthly2018-07-29 10:30
https://www.informatat.com/kontrabande-me-vaj-motorik-ne-viti/20%Monthly2018-07-29 08:19
https://www.informatat.com/aksident-ne-himare-shpeton-shoferi-foto/20%Monthly2018-07-29 08:18
https://www.informatat.com/kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-mjeke/20%Monthly2018-07-29 08:16
https://www.informatat.com/tregu-i-kosoves-i-mbushur-me-para-te-falsifikuara/20%Monthly2018-07-29 10:25
https://www.informatat.com/kapet-shoferi-i-pire-me-140-km-ore-policia-publikon-pamjet-video/20%Monthly2018-07-29 08:09
https://www.informatat.com/diaspora-si-kulete/20%Monthly2018-07-29 08:07
https://www.informatat.com/moti-per-sot-3/20%Monthly2018-07-29 09:28
https://www.informatat.com/emily-joshe-ndjekesit-ne-instagram-foto/20%Monthly2018-07-28 20:07
https://www.informatat.com/angela-martinit-i-plasin-xhinset-ne-avion/20%Monthly2018-07-28 20:01
https://www.informatat.com/meshe-per-demacin-neser-ne-katedralen-nena-tereze/20%Monthly2018-07-29 08:22
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-sulmeve-kibernetike/20%Monthly2018-07-28 19:54
https://www.informatat.com/afganistan-sulmohet-qendra-e-trajnimit-te-mamive-3-viktima/20%Monthly2018-07-28 19:51
https://www.informatat.com/kosova-ne-finale-te-evropianit-u18-shkelqen-ndaj-irlandes-video/20%Monthly2018-07-29 08:12
https://www.informatat.com/fshatra-me-emrat-e-organeve-gjenitale-deputetet-shperthejne-ne-te-qeshura/20%Monthly2018-07-28 19:42
https://www.informatat.com/e-ndaluar-me-ligj-prej-10-vitesh-kripa-e-zeze-vazhdon-te-shitet/20%Monthly2018-07-28 19:39
https://www.informatat.com/serena-del-mar-qyteti-i-enderruar-qe-po-ndertohet-privatisht-foto/20%Monthly2018-07-28 19:34
https://www.informatat.com/greqi-fundi-tragjik-i-dy-binjakeve/20%Monthly2018-07-28 19:27
https://www.informatat.com/ferizaj-arrestohet-pasi-gjuan-me-arme-ne-dasme/20%Monthly2018-07-28 19:25
https://www.informatat.com/pacolli-nje-ndarje-e-kosoves-do-te-ishte-shkelje-e-sovranitetit/20%Monthly2018-07-29 08:05
https://www.informatat.com/librat-e-demacit-dhe-per-demacin-vend-te-vecante-ne-biblioteken-kombetare/20%Monthly2018-07-28 19:17
https://www.informatat.com/ministria-spo-i-miremban-shenjat-e-trafikut/20%Monthly2018-07-28 19:57
https://www.informatat.com/rita-ora-kapet-mat-me-nje-mashkull-te-panjohur-foto/20%Monthly2018-07-28 18:57
https://www.informatat.com/era-shkel-milionin-e-pare-me-oh-god-video/20%Monthly2018-07-28 18:52
https://www.informatat.com/era-publikon-foto-nga-egjipti-vijat-e-saj-trupore-godasin-foto/20%Monthly2018-07-28 18:43
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-tregon-rreth-takimit-me-djalin-e-geroge-sorosit/20%Monthly2018-07-28 18:37
https://www.informatat.com/aktorja-e-o-sa-mire-pervelon-me-poza-te-nxehta/20%Monthly2018-07-28 18:36
https://www.informatat.com/maqedonia-merr-lajmin-e-madh-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-07-28 18:33
https://www.informatat.com/tortura-per-nje-vize-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-28 19:48
https://www.informatat.com/incidenti-qe-nuk-u-pa-derisa-po-percillej-arkivoli-i-adem-demacitvideo/20%Monthly2018-07-28 18:22
https://www.informatat.com/zbulohet-tempulli-helen-2100-vjecar/20%Monthly2018-07-28 18:16
https://www.informatat.com/ultimatumi-i-kryeministrit-per-gjyqesorin-nderhyrje-ne-drejtesi/20%Monthly2018-07-28 19:23
https://www.informatat.com/dyshim-per-764-bime-kanabis-ne-mallakaster/20%Monthly2018-07-28 18:08
https://www.informatat.com/prishtinasi-mbante-12-kilograme-droge-ne-shtepi-dhe-ne-lokal/20%Monthly2018-07-28 18:01
https://www.informatat.com/serish-droge-36-kg-droge-po-pluskonte-ne-det-prane-kanalit-te-korfuzit/20%Monthly2018-07-28 17:50
https://www.informatat.com/tepelene-zbulohet-parcela-me-204-rrenje-kanabis/20%Monthly2018-07-28 17:46
https://www.informatat.com/pamje-te-papublikuara-me-pare-nga-zjarri-ne-greqi-video/20%Monthly2018-07-28 17:42
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-veternik-prishtine/20%Monthly2018-07-28 17:38
https://www.informatat.com/kapet-412-kg-droge-ne-vlore-parcela-me-kanabis-ne-tepelene-e-mallakaster-video/20%Monthly2018-07-28 17:33
https://www.informatat.com/merr-fund-cudia-e-orarit-te-trenave-ne-rusi/20%Monthly2018-07-28 17:29
https://www.informatat.com/zevendesministri-ia-shpjegon-kryeministrit-rregulloren-e-qeverise/20%Monthly2018-07-28 19:08
https://www.informatat.com/historia-e-dhimbshme-e-familjes-shqiptare-qe-u-perzu-nga-gjermania/20%Monthly2018-07-28 17:13
https://www.informatat.com/skandali-seksual-i-kishes-katolike-jep-doreheqje-kardinali/20%Monthly2018-07-28 17:05
https://www.informatat.com/bie-cmimi-i-biletave-te-linjave-ajrore-nga-zvicra-cmimia-jashtezakonisht-i-volitshem/20%Monthly2018-07-28 17:17
https://www.informatat.com/serbet-presin-deri-ne-nje-vit-per-nje-vize-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-28 16:54
https://www.informatat.com/nenkalimet-ne-prishtine-te-pakalueshme/20%Monthly2018-07-28 16:45
https://www.informatat.com/shtate-aventurat-qe-duhet-ti-beni-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-28 16:30
https://www.informatat.com/policia-sllovene-jep-detaje-per-aksidentin-ku-u-mbyten-dy-kosovare/20%Monthly2018-07-28 16:25
https://www.informatat.com/kosovari-qe-vdiq-ne-aksident-ne-slloveni-po-vinte-per-ta-martuar-djalin/20%Monthly2018-07-28 16:18
https://www.informatat.com/vazhdojne-kritikat-per-mospjesemarrjen-e-ldk-se-ne-varrimin-e-demacit/20%Monthly2018-07-28 16:12
https://www.informatat.com/haradinaj-emeron-edhe-nje-zevendesministre/20%Monthly2018-07-28 18:27
https://www.informatat.com/turqia-po-nderton-aeroportin-ne-vlore-1-mije-te-punesuar-ne-fazen-e-pare/20%Monthly2018-07-28 15:58
https://www.informatat.com/shqetesuese-rritja-e-rasteve-me-hepatit-b-dhe-c-ne-kosove/20%Monthly2018-07-28 15:53
https://www.informatat.com/haskuka-javen-tjeter-do-hapet-parkingu-me-i-madh-qe-nga-paslufta/20%Monthly2018-07-28 15:50
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-eger-ne-syte-e-serbeve/20%Monthly2018-07-28 15:41
https://www.informatat.com/akil-gjakova-siguron-medalje-ne-lufte-per-te-arten/20%Monthly2018-07-28 15:34
https://www.informatat.com/po-zvarritet-shqyrtimi-i-aferes-pronto/20%Monthly2018-07-28 15:30
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-prizren-dy-persona-te-lenduar-rende/20%Monthly2018-07-28 15:25
https://www.informatat.com/strategjia-e-bojkotit-po-le-pezull-kuvendin/20%Monthly2018-07-28 17:17
https://www.informatat.com/veliu-ldk-nuk-eshte-bojkotuese/20%Monthly2018-07-28 15:05
https://www.informatat.com/aksident-zingjiror-ne-peje-aksidentohen-tri-vetura/20%Monthly2018-07-28 14:56
https://www.informatat.com/akil-gjakova-i-arte-ne-zagreb/20%Monthly2018-07-28 18:13
https://www.informatat.com/opozita-nuk-perfshihet-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-28 16:37
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-shba-tashme-perkrah-politikat-serbe/20%Monthly2018-07-28 14:44
https://www.informatat.com/ku-i-mban-rusia-rezervat-e-saj-te-medha-te-arit/20%Monthly2018-07-28 14:36
https://www.informatat.com/tmerr-ne-merdare-8-ore-pritje/20%Monthly2018-07-28 14:27
https://www.informatat.com/stavileci-ldkse-eshte-turp-kombetar-te-bojkotohen-simbolet-e-luftes/20%Monthly2018-07-28 14:24
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-vdesin-dy-kosovar/20%Monthly2018-07-28 16:02
https://www.informatat.com/ish-presidenti-tregon-pse-nuk-mori-pjese-ne-varrimin-e-demacit/20%Monthly2018-07-28 15:20
https://www.informatat.com/egjipt-75-persona-denohen-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2018-07-28 13:51
https://www.informatat.com/mesi-rimer-veten-ne-ibiza/20%Monthly2018-07-28 13:48
https://www.informatat.com/mbyllet-nje-pjese-e-aeroportit-ne-mynih/20%Monthly2018-07-28 13:45
https://www.informatat.com/eurodeputetja-premton-date-per-vizat/20%Monthly2018-07-28 14:48
https://www.informatat.com/shaqiri-debuton-nese-kunder-manchester-united/20%Monthly2018-07-28 13:38
https://www.informatat.com/jahti-i-miliarderit-rus-qendron-ne-sarande-video/20%Monthly2018-07-28 13:30
https://www.informatat.com/arrestohet-serbi-per-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2018-07-28 13:30
https://www.informatat.com/gjilan-prishet-pazari-per-veture-kanoset-me-arme/20%Monthly2018-07-28 13:17
https://www.informatat.com/besnik-hasi-tregon-pse-nuk-e-zgjodhi-kombetaren-shqiptare/20%Monthly2018-07-28 13:07
https://www.informatat.com/fc-barcelona-kritikohet-per-diskriminim-gjinor/20%Monthly2018-07-28 15:02
https://www.informatat.com/gjermania-frenon-azilkerkuesit/20%Monthly2018-07-28 12:54
https://www.informatat.com/mustafa-nga-shtepia-lamtumire-baca-adem/20%Monthly2018-07-28 12:51
https://www.informatat.com/alarmante-mbi-nje-mije-te-lenduar-ne-aksidente-per-dy-muaj/20%Monthly2018-07-28 12:41
https://www.informatat.com/pas-nje-fjalosje-burri-kap-per-floke-nje-grua-ne-ferizaj/20%Monthly2018-07-28 12:41
https://www.informatat.com/me-ne-fund-flet-nje-deputet-i-ldkse-ja-pse-nuk-shkuam-ne-varrim-te-demacit/20%Monthly2018-07-28 12:37
https://www.informatat.com/shperndaresi-i-picave-prek-zemren-e-ponit-mesoni-cfare-ka-ndodhur/20%Monthly2018-07-28 12:27
https://www.informatat.com/mushkolaj-rugova-nuk-ka-qene-pejgamber-njeri-si-krejt-na/20%Monthly2018-07-28 12:21
https://www.informatat.com/ne-diten-e-varrimit-te-demacit-aktivizohet-ushtria-e-rugoves-shikojeni-cfare-bejne-foto/20%Monthly2018-07-28 12:12
https://www.informatat.com/qosja-pushtetaret-se-lejuan-demacin-ne-pozita-udheheqese/20%Monthly2018-07-28 11:32
https://www.informatat.com/deri-ne-5-ore-pritje-per-te-hyre-ne-kosove-per-te-dale-edhe-me-gjate/20%Monthly2018-07-28 11:26
https://www.informatat.com/pas-haradinajt-e-thacit-edhe-shpend-ahmeti-takon-djalin-e-miliarderit-kontrovers/20%Monthly2018-07-28 11:21
https://www.informatat.com/novosella-bac-me-ka-ra-hise-e-veshtire-qe-te-ndahem-nga-ti/20%Monthly2018-07-28 11:12
https://www.informatat.com/propozimet-e-haradinajt-per-ta-nderuar-adem-demacin/20%Monthly2018-07-28 14:18
https://www.informatat.com/pamje-ferri-tornado-zjarri-mbulojne-kalifornine-dy-te-vdekur/20%Monthly2018-07-28 10:53
https://www.informatat.com/nje-qytetar-alivanoset-ne-ceremonine-e-varrimit-te-adem-demacit/20%Monthly2018-07-28 10:44
https://www.informatat.com/ldk-bojkoton-varrimin-e-adem-demacit/20%Monthly2018-07-28 10:33
https://www.informatat.com/me-nderime-te-larta-shteterore-varroset-veprimtari-adem-demaci/20%Monthly2018-07-28 13:53
https://www.informatat.com/kim-kardashian-godet-serish-fokusi-tek-te-pasmet/20%Monthly2018-07-28 10:21
https://www.informatat.com/shikoni-si-duket-jona-spahiu-ne-muajt-e-fundit-te-shtatzenise/20%Monthly2018-07-28 10:10
https://www.informatat.com/sms-qe-tronditi-kosovaret-per-rrezet-e-rrezikshme-nga-hena-e-pergjakur-zbulohet-e-verteta/20%Monthly2018-07-28 10:04
https://www.informatat.com/karteli-i-droges-jep-70-mije-dollare-per-koken-e-qenit-te-talentuar-te-policise/20%Monthly2018-07-28 09:56
https://www.informatat.com/cfare-ka-thene-ukshin-hoti-per-adem-demacin-keto-ishin-fjalet-e-tij/20%Monthly2018-07-28 09:45
https://www.informatat.com/zjarri-ne-greqi-konfirmohet-vdekja-e-dy-motrave-binjake-u-dogjen-bashke-me-gjysherit/20%Monthly2018-07-28 09:41
https://www.informatat.com/kortezhi-me-trupin-e-adem-demacit-arrin-tek-varrezat-ne-velani/20%Monthly2018-07-28 13:42
https://www.informatat.com/agon-amiga-publikon-fotografine-e-pare-te-djalit-i-ben-dedikim-plot-dashuri/20%Monthly2018-07-28 09:32
https://www.informatat.com/mbi-7000-femije-te-vrare-ne-siri-qe-nga-2013/20%Monthly2018-07-28 09:20
https://www.informatat.com/ambasadori-i-kosoves-ne-shqiperi-e-ngaterron-ceremonine-e-varrimit-te-adem-demacit-me-te-adem-jasharit-foto/20%Monthly2018-07-28 09:14
https://www.informatat.com/qytetaret-ne-nderim-te-adem-demacit-foto/20%Monthly2018-07-28 09:06
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-gjilan-prishtine/20%Monthly2018-07-28 08:59
https://www.informatat.com/abetare-demaci-kisha-nje-baba-qe-e-ndaja-me-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2018-07-28 08:56
https://www.informatat.com/kortezhi-i-demacit-niset-drejt-varrezave-te-velanise/20%Monthly2018-07-28 10:59
https://www.informatat.com/meta-demaci-model-per-shqiptaret-si-sakrifikohet-per-atdheun/20%Monthly2018-07-28 08:44
https://www.informatat.com/kejsi-shkon-ne-koncertin-e-stresit-shikoni-cfare-ben-mes-njerezve-per-partnerin-e-saj/20%Monthly2018-07-28 08:35
https://www.informatat.com/demaci-do-te-varroset-pak-metra-larg-varrit-te-presidentit-rugova/20%Monthly2018-07-28 08:22
https://www.informatat.com/enca-haxhia-i-dridhe-te-pasmet-per-kengetarin-me-fame-boterore/20%Monthly2018-07-28 08:16
https://www.informatat.com/mos-dilni-me-veture-rrugeve-te-prishtines-i-keni-te-pakalueshme/20%Monthly2018-07-28 08:12
https://www.informatat.com/thaci-adem-demaci-e-kishte-ideal-jetesor-bashkimin-e-shqiptareve/20%Monthly2018-07-28 08:10
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-neser/20%Monthly2018-07-28 09:38
https://www.informatat.com/vetura-perplaset-me-nje-ari-ne-magjistralen-prishtine-peje/20%Monthly2018-07-28 08:02
https://www.informatat.com/kryeministri-baca-adem-ti-na-mesove-rrugen-e-lirise/20%Monthly2018-07-28 08:49
https://www.informatat.com/tri-parti-luftojne-per-kater-vota/20%Monthly2018-07-28 07:15
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-veprimtarit-adem-demaci/20%Monthly2018-07-28 08:10
https://www.informatat.com/ja-pse-turqit-i-quajne-arnaut-shqiptaret/20%Monthly2018-07-27 22:15
https://www.informatat.com/provat-e-lira-vetttel-e-nis-me-vrull-ne-hungari/20%Monthly2018-07-27 22:13
https://www.informatat.com/zbuten-tensionet-me-gjermanine-erdogan-planifikon-vizite-zyrtare-ne-berlin/20%Monthly2018-07-27 22:10
https://www.informatat.com/konflikt-me-arme-qellohet-ne-drejtim-te-automjetit/20%Monthly2018-07-27 22:03
https://www.informatat.com/keto-jane-vajzat-vip-shqiptare-qe-u-penduan-per-nderhyrjet-plastike/20%Monthly2018-07-27 20:41
https://www.informatat.com/ldk-ja-nuk-i-bashkohet-vetevendosjes-ne-protestat-e-paralajmeruara/20%Monthly2018-07-27 20:39
https://www.informatat.com/oriola-marashi-pozon-seksi-por-dalloni-nje-detaj-foto/20%Monthly2018-07-27 20:35
https://www.informatat.com/zbulohet-aktorja-me-te-cilen-jay-z-e-tradhtoi-beyonce-in/20%Monthly2018-07-27 20:33
https://www.informatat.com/vetevendosje-organizon-trasnport-falas-nga-te-gjitha-qytetet-per-varrimin-e-adem-demacit-foto/20%Monthly2018-07-27 20:31
https://www.informatat.com/zaimina-vasjari-trondit-rrjetin-me-pozat-super-seksi/20%Monthly2018-07-27 20:27
https://www.informatat.com/mesoni-si-te-joshni-femrat-me-veprime-te-thjeshta/20%Monthly2018-07-27 20:25
https://www.informatat.com/nje-nuse-si-marina-shikoni-cfare-ka-gatuar-ajo-foto/20%Monthly2018-07-27 20:23
https://www.informatat.com/profesori-qe-u-mesoi-nxenesve-historine-e-demacit/20%Monthly2018-07-27 20:21
https://www.informatat.com/11-mije-dollare-shperblim-per-gjetjen-e-vrasesit-te-nje-delfini/20%Monthly2018-07-27 20:15
https://www.informatat.com/kultivuesit-vendore-po-keqperdorin-vendimin-e-mtise/20%Monthly2018-07-27 20:13
https://www.informatat.com/deputetet-i-ankohen-ministrit-se-ne-polici-ka-keqperdorime/20%Monthly2018-07-27 20:07
https://www.informatat.com/era-istrefi-peshk-i-vertete-shkelqen-ne-videoklipin-e-ri-video/20%Monthly2018-07-27 20:06
https://www.informatat.com/eklipsi-po-vjen-ne-kosove-ja-shtetet-qe-e-pane-te-paret-live-video/20%Monthly2018-07-27 20:05
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-gjate-fundjaves/20%Monthly2018-07-27 20:02
https://www.informatat.com/ldk-e-vendosur-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-07-27 19:48
https://www.informatat.com/sondazhi-i-realit-tifozet-nuk-duan-icardin-por/20%Monthly2018-07-27 19:41
https://www.informatat.com/pensionistet-ne-shqiperi-do-te-shperblehen-per-fundvit-do-shpenzohen-28-milione-dollare/20%Monthly2018-07-27 19:38
https://www.informatat.com/pas-ketij-ndryshimi-instagram-sdo-tju-pelqeje-me/20%Monthly2018-07-27 19:35
https://www.informatat.com/ne-serbi-nuk-i-durojne-hebrenjt/20%Monthly2018-07-27 22:07
https://www.informatat.com/demaci-foli-edhe-per-udheheqesin-e-bisedimeve-ja-intervista-e-plote-video/20%Monthly2018-07-27 19:31
https://www.informatat.com/presidenti-francez-parashikon-tri-sfida-per-evropen/20%Monthly2018-07-27 19:12
https://www.informatat.com/juncker-bujqesia-jashte-bisedimeve-tregtare-me-shba-ne/20%Monthly2018-07-27 18:59
https://www.informatat.com/washingtoni-e-moska-nuk-kane-biseduar-fare-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 18:57
https://www.informatat.com/pasi-nena-tentoi-vetevrasjen-babai-dhe-femijet-kosovare-debohen-nga-gjermania/20%Monthly2018-07-27 18:46
https://www.informatat.com/shtepine-ku-e-kaloi-femijerine-demaci-e-ruan-me-mall-kusheriri-i-tij-video/20%Monthly2018-07-27 18:38
https://www.informatat.com/ky-eshte-kryetari-i-komunes-qe-shpenzoi-404-euro-per-telefonata-dokument/20%Monthly2018-07-27 18:31
https://www.informatat.com/ngjyrimet-partiake-po-e-lene-fshatin-ne-balte-foto/20%Monthly2018-07-27 18:20
https://www.informatat.com/porosi-per-politikanet-mos-guxoni-tia-falni-krimet-serbise/20%Monthly2018-07-27 18:06
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-zgjedhje-te-reja-ne-vjeshte/20%Monthly2018-07-27 18:13
https://www.informatat.com/kraja-sakrifica-per-liri-eshte-kryevepra-e-adem-demacit/20%Monthly2018-07-27 17:46
https://www.informatat.com/maqedoni-te-henen-shpallet-referendumi-per-emrin/20%Monthly2018-07-27 17:34
https://www.informatat.com/mbytet-nje-kosovar-ne-durres-pamje-te-renda-18/20%Monthly2018-07-27 17:27
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-kujton-adem-demacin-me-foto-te-rralle-foto/20%Monthly2018-07-27 17:16
https://www.informatat.com/konfirmohet-edhe-nga-moska-genjeshtra-raportimet-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-07-27 17:05
https://www.informatat.com/bujar-gjikolli-emerohet-drejtor-i-klinikes-se-radiologjise/20%Monthly2018-07-27 16:58
https://www.informatat.com/sejdiu-paralajmeron-disipline-maksimale-ne-klinikat-e-qkuk-se/20%Monthly2018-07-27 16:51
https://www.informatat.com/merr-fund-kontesti-gjyqesor-mes-ministrise-se-infrastruktures-dhe-infarkos-it/20%Monthly2018-07-27 16:45
https://www.informatat.com/agjenda-zyrtare-e-ceremonise-se-varrimit-te-adem-demacit/20%Monthly2018-07-27 19:27
https://www.informatat.com/putin-i-gatshem-per-vizite-ne-shba/20%Monthly2018-07-27 16:33
https://www.informatat.com/anulohet-beerfest-ne-prishtine-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-27 16:28
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-provokon-serbine/20%Monthly2018-07-27 16:21
https://www.informatat.com/hahn-per-zgjerimin-e-ballkanit-kosova-hapa-te-vegjel-drejt-be-se/20%Monthly2018-07-27 16:16
https://www.informatat.com/momenti-i-tmerrshem-kur-ekzekutohet-per-vdekje-mafiozi-rus/20%Monthly2018-07-27 16:10
https://www.informatat.com/peshku-qiellor-shufra-qenie-solare-fotot-zbulojne-krijesa-te-padukshme/20%Monthly2018-07-27 16:05
https://www.informatat.com/al-jazeera-serbia-i-propozon-kosoves-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-07-27 18:19
https://www.informatat.com/momenti-i-jashtezakonshem-kur-emigrantet-pushtojne-plazhin-spanjoll/20%Monthly2018-07-27 15:54
https://www.informatat.com/viktimizohet-gjuriq-nuk-ka-zgjidhje-ne-bruksel-kosova-na-kercenon-me-lufte/20%Monthly2018-07-27 15:50
https://www.informatat.com/haradinaj-populli-amerikan-ishte-me-kosoven-permes-usaid-it/20%Monthly2018-07-27 15:42
https://www.informatat.com/vdes-edhe-nje-tjeter-shqiptar-nga-zjarret-ne-greqi/20%Monthly2018-07-27 15:34
https://www.informatat.com/i-deshton-videoja-elvana-per-pak-thyen-dhembet-video/20%Monthly2018-07-27 15:31
https://www.informatat.com/aksident-ne-rugove-foto/20%Monthly2018-07-27 17:07
https://www.informatat.com/apostolova-per-vdekjen-e-demacit-humbje-e-madhe-per-kosoven/20%Monthly2018-07-27 15:16
https://www.informatat.com/rikallo-premton-masa-per-sektorin-e-mjedres/20%Monthly2018-07-27 14:55
https://www.informatat.com/braktiset-foshnja-e-porsalindur-ne-tualetin-e-avionit/20%Monthly2018-07-27 14:49
https://www.informatat.com/pas-pompeos-pacolli-takohet-edhe-me-nje-perfaqesuese-te-amerikes/20%Monthly2018-07-27 14:41
https://www.informatat.com/japoni-ndertohet-xhamia-e-pare-e-levizshme-mbi-nje-kamion/20%Monthly2018-07-27 14:40
https://www.informatat.com/hahn-shtetet-e-ballkanit-perendimor-nuk-do-te-anetaresohen-bashke-ne-be/20%Monthly2018-07-27 14:36
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-perse-jemi-te-pergjumur-kur-bie-shi/20%Monthly2018-07-27 14:33
https://www.informatat.com/teuta-krasniqi-feston-ditelindjen-burri-i-saj-adonisi-me-urim-te-vecante/20%Monthly2018-07-27 14:30
https://www.informatat.com/kush-nuk-do-ta-donte-nje-bar-te-tille-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-07-27 14:26
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimit-shendetesore-nga-perqafimet/20%Monthly2018-07-27 14:24
https://www.informatat.com/shifra-alarmante-te-shkurorezimeve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-27 14:19
https://www.informatat.com/7-persona-te-helmuar-nga-mishi-i-pules-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-27 14:16
https://www.informatat.com/vit-pa-bereqet-per-kosoven/20%Monthly2018-07-27 14:08
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-nuk-di-gje-per-kanalizimin-qe-po-rrezikon-jeten-e-banoreve/20%Monthly2018-07-27 17:52
https://www.informatat.com/hoxha-kerkon-unitet-dhe-votim-te-projektligjeve-te-henen-ose-humbet-qasja-ne-fonde-mbi-80-milione-euro/20%Monthly2018-07-27 14:00
https://www.informatat.com/haziri-tregon-formulenb-e-ldk-se-per-dialogun/20%Monthly2018-07-27 16:38
https://www.informatat.com/revista-italiane-me-artikull-te-vecante-per-edi-ramen/20%Monthly2018-07-27 13:58
https://www.informatat.com/67159-2/20%Monthly2018-07-27 13:58
https://www.informatat.com/janjiq-kisha-ortodokse-serbe-nuk-kerkon-ndihme-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 13:52
https://www.informatat.com/te-henen-vazhdon-debati-parlamentar-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-27 13:51
https://www.informatat.com/rita-dhe-pushimet-e-saj-ne-spanje-nuk-eshte-vetem-foto/20%Monthly2018-07-27 13:45
https://www.informatat.com/mitrovice-hapet-panairi-i-produkteve-vendore/20%Monthly2018-07-27 13:35
https://www.informatat.com/saranda-nje-nder-plazhet-e-fshehura-por-i-rehatshem-per-kete-vere/20%Monthly2018-07-27 13:32
https://www.informatat.com/gashi-baca-adem-simbol-i-rezistences/20%Monthly2018-07-27 13:24
https://www.informatat.com/per-dallim-nga-vv-deputetet-e-psd-se-se-injorojne-himnin/20%Monthly2018-07-27 13:22
https://www.informatat.com/shkrimtari-kosovar-ne-kosove-kritikuesit-e-pushtetit-i-duan-te-vdekur/20%Monthly2018-07-27 13:19
https://www.informatat.com/aeroporti-i-prishtines-me-trajnime-te-autorizuara-nga-iata-dhe-swiss/20%Monthly2018-07-27 13:17
https://www.informatat.com/nje-shqiptar-humb-jeten-si-pasoje-e-zjarreve-ne-greqi/20%Monthly2018-07-27 13:26
https://www.informatat.com/albin-kurti-duket-bukur-prane-flamurit-kosovar/20%Monthly2018-07-27 13:11
https://www.informatat.com/detaje-nga-edicioni-i-ri-i-dokufest-it/20%Monthly2018-07-27 13:04
https://www.informatat.com/bushati-vdekja-e-demscit-erdhi-ne-nje-moment-te-veshtire-per-kosoven/20%Monthly2018-07-27 13:01
https://www.informatat.com/delawie-ngushellon-familjen-demaci-kontributi-i-tij-nuk-do-te-harrohet/20%Monthly2018-07-27 15:26
https://www.informatat.com/ja-cfare-thoshte-presidenti-i-ndjere-rugova-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-27 12:34
https://www.informatat.com/keto-jane-kriteret-dhe-ky-eshte-pragu-per-tu-bere-polic-i-kosoves/20%Monthly2018-07-27 13:55
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vajza-me-e-bukur-ne-bote/20%Monthly2018-07-27 12:23
https://www.informatat.com/kurti-thure-vargje-poetike-per-adem-demacin-fjalet-ne-maje-te-gjuhes-kthjelltesi-ne-mendje/20%Monthly2018-07-27 12:18
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-pompeon-kosova-nuk-eshte-vetem-ne-rrugetimin-e-saj/20%Monthly2018-07-27 12:12
https://www.informatat.com/era-vjen-ne-duet-me-reperin-xhamajkan/20%Monthly2018-07-27 11:53
https://www.informatat.com/reciprocitet-apo-asociacion-te-komunave/20%Monthly2018-07-27 11:47
https://www.informatat.com/ndahet-lokacioni-per-ndertimin-e-kompleksit-baresha-qe-i-kushtohet-nexhmije-pagarushes/20%Monthly2018-07-27 11:43
https://www.informatat.com/mozzik-sjell-kengen-e-re/20%Monthly2018-07-27 11:39
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ska-ndarje-te-kosoves-dhe-per-luginen-vendoset-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-27 15:07
https://www.informatat.com/haradinaj-me-nje-paralajmrim-per-prokurorine-dhe-gjykatat/20%Monthly2018-07-27 11:25
https://www.informatat.com/haradinaj-e-quan-demacin-perndrites-te-rruges-per-liri/20%Monthly2018-07-27 11:22
https://www.informatat.com/ne-gjykaten-kushtetuese-dorezohen-dosjet-per-demet-e-luftes/20%Monthly2018-07-27 13:20
https://www.informatat.com/edhe-nje-mase-shtese-per-parandalimin-e-aksidenteve/20%Monthly2018-07-27 11:01
https://www.informatat.com/nderron-jete-gruaja-me-e-vjeter-ne-bote-kjo-ishte-mosha-e-saj/20%Monthly2018-07-27 10:56
https://www.informatat.com/kur-shqiptaret-skishin-shkolla-demaci-ishte-mesues-kur-skishte-ushtri-ai-ishte-luftetari/20%Monthly2018-07-27 10:52
https://www.informatat.com/cfare-thoshte-demaci-per-epitetin-mandela-i-evropes/20%Monthly2018-07-27 10:49
https://www.informatat.com/nisin-homazhet-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-27 12:32
https://www.informatat.com/babi-do-te-jete-i-qete-kur-kosova-te-jete-me-e-organizuar/20%Monthly2018-07-27 11:32
https://www.informatat.com/iniesta-ne-japoni-ndryshon-rregulloren-e-kampionatit/20%Monthly2018-07-27 10:27
https://www.informatat.com/edhe-ne-seance-komemorative-vv-injoron-himinin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 14:05
https://www.informatat.com/adem-demaci-do-tu-mungoje-fizikisht-kosoves-shqiperise-dhe-te-gjithe-shqiptareve/20%Monthly2018-07-27 10:13
https://www.informatat.com/gazetari-serb-qe-po-heton-rastin-e-ivanoviqit-ka-hyre-ne-greve-urie/20%Monthly2018-07-27 10:02
https://www.informatat.com/xhaferi-kemi-pas-fatin-te-frymojme-ne-kohen-e-adem-demaqit/20%Monthly2018-07-27 10:43
https://www.informatat.com/veteranet-e-luftes-kerkojne-te-zbardhet-rasti-i-bashkeluftetarit-te-tyre/20%Monthly2018-07-27 09:53
https://www.informatat.com/adem-demaci-ishte-ndergjegjja-e-levizjes-sone-kombetare-per-clirimin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 09:47
https://www.informatat.com/nis-seanca-komemorative-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-27 10:34
https://www.informatat.com/ja-si-gjobiten-kosovaret-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-27 09:30
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-peje-per-100-mije-franga/20%Monthly2018-07-27 09:18
https://www.informatat.com/investimi-i-keds-u-siguron-225-familjeve-energji-elektrike-kualitative/20%Monthly2018-07-27 09:12
https://www.informatat.com/washington-post-shkruan-per-vdekjen-e-demacit/20%Monthly2018-07-27 10:17
https://www.informatat.com/ipen-detaje-per-vrasjen-ne-krushe-te-vogel/20%Monthly2018-07-27 09:05
https://www.informatat.com/kater-persona-arrestohen-per-prostitucion-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-27 08:57
https://www.informatat.com/nuk-duhet-te-pini-asnjehere-uje-te-ftohet-pavaresisht-vapes/20%Monthly2018-07-27 08:57
https://www.informatat.com/erdogan-disa-po-xhelozojne-per-miqesine-time-me-vladimir-putin/20%Monthly2018-07-27 08:51
https://www.informatat.com/ky-eshte-rrefimi-i-nenes-qe-vidhte-karburante-per-ti-rritur-femijte/20%Monthly2018-07-27 08:55
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-foshnjeve-qe-jane-lindur-permes-fertilizimit-artificial/20%Monthly2018-07-27 08:43
https://www.informatat.com/prita-ne-radhe-per-ta-pare-adem-demacin/20%Monthly2018-07-27 11:39
https://www.informatat.com/cmenden-hotelieret-ne-shqiperi-ja-sa-kushton-nje-omlet/20%Monthly2018-07-27 08:37
https://www.informatat.com/klubi-i-prodhueseve-vjen-me-reagim-ndaj-vendimit-te-qeverise/20%Monthly2018-07-27 08:31
https://www.informatat.com/amerika-nuk-deklarohet-per-opsionin-e-ndarjes/20%Monthly2018-07-27 08:30
https://www.informatat.com/adem-demaci-ishte-simboli-me-unik-i-rezistences-kombetare/20%Monthly2018-07-27 08:27
https://www.informatat.com/a-po-rritet-ndikimi-i-turqise-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-27 08:25
https://www.informatat.com/sonte-mos-i-hiqni-syte-nga-qielli-ndodh-eklipsi-me-i-gjate-i-henes-ne-shekullin-21/20%Monthly2018-07-27 08:15
https://www.informatat.com/punetori-ne-prishtine-rrezohet-nga-6-metra-lartesi/20%Monthly2018-07-27 08:12
https://www.informatat.com/kosumi-demaci-e-mbajti-te-gjalle-idealin-e-lirise-shqiptare/20%Monthly2018-07-27 08:07
https://www.informatat.com/rrezohet-avioni-vdes-ministri-dhe-tre-persona-te-tjere/20%Monthly2018-07-27 07:59
https://www.informatat.com/viti-nje-i-arrestuar-per-fajde/20%Monthly2018-07-27 07:54
https://www.informatat.com/djali-rrah-nenen-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-07-27 07:51
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-shqiptoi-1821-gjoba-te-trafikut-per-24-ore/20%Monthly2018-07-27 07:48
https://www.informatat.com/ambasada-e-kosoves-ne-berlin-me-flamurin-ne-gjysmeshtize-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-27 09:58
https://www.informatat.com/sindikata-e-zjarrfikesve-thote-se-premtimet-e-qeverise-dhe-mpb-se-nuk-u-mbajten/20%Monthly2018-07-27 07:39
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-raporton-sot-ne-komision-per-konkursin-e-policise/20%Monthly2018-07-27 06:46
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-ne-vikend-kryesisht-vranesira/20%Monthly2018-07-27 09:39
https://www.informatat.com/sot-homazhe-neser-varrimi-i-adem-demacit-me-nderime-shteterore-ne-varrezat-e-deshmoreve/20%Monthly2018-07-27 09:08
https://www.informatat.com/pornografia-deshton-para-boterorit-bie-shikueshmeria-me-68/20%Monthly2018-07-26 20:28
https://www.informatat.com/flet-njeriu-ne-duart-e-te-cilit-vdiq-adem-demaci/20%Monthly2018-07-26 20:25
https://www.informatat.com/elvana-gjata-qan-ne-prishtine-ja-cila-kenge-perloti-kengetaren/20%Monthly2018-07-26 20:22
https://www.informatat.com/aktorja-e-re-amerikane-reklamon-te-pasmet-seksi/20%Monthly2018-07-26 20:15
https://www.informatat.com/i-derdh-pijen-ne-fytyre-banakierja-zhdep-ne-dru-klienten/20%Monthly2018-07-26 20:15
https://www.informatat.com/eleni-foureira-i-fal-te-ardhurat-e-koncertit-ne-tirane-viktimave-te-zjarrit-ne-athine/20%Monthly2018-07-26 20:11
https://www.informatat.com/wooow-luna-vjollca-do-ju-shkrije-per-se-gjalli-foto/20%Monthly2018-07-26 20:05
https://www.informatat.com/anetaret-e-bandave-famekeqe-ne-burg-i-kthehen-leximit-qepjes-me-grep-dhe-meditimit/20%Monthly2018-07-26 20:03
https://www.informatat.com/meditjet-e-majme-te-rektorit-demaj-antikorrupsioni-po-e-trajton-rastin/20%Monthly2018-07-26 19:58
https://www.informatat.com/erdogan-ne-gjah-ndaj-gylenisteve-edhe-ne-afriken-jugore/20%Monthly2018-07-26 19:51
https://www.informatat.com/gramoz-ruci-adem-demaci-tribun-popullor-vigan-i-lirise/20%Monthly2018-07-26 19:42
https://www.informatat.com/kadare-per-demacin-i-domosdoshem-si-rrallekush-per-kombin/20%Monthly2018-07-26 19:40
https://www.informatat.com/deklaratat-goditese-te-demacit-per-politikanet-aktuale-nje-nga-nje-video/20%Monthly2018-07-26 19:57
https://www.informatat.com/e-konfirmon-vuciq-ska-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-07-27 08:46
https://www.informatat.com/kurti-nga-shtepia-e-adem-demacit-nuk-vdiq-nje-njeri-por-shkoi-nje-epoke/20%Monthly2018-07-26 19:15
https://www.informatat.com/sejdiu-per-adem-demacin-vepra-e-tij-do-te-jetoje-perhere/20%Monthly2018-07-26 19:11
https://www.informatat.com/sali-berisha-kombi-eshte-ne-zi-dhe-dhimbje/20%Monthly2018-07-26 19:07
https://www.informatat.com/edi-rama-adem-demaci-shqiptar-i-llojit-me-te-mire/20%Monthly2018-07-26 19:02
https://www.informatat.com/demaci-varroset-te-shtunen-neser-homazhe-ne-teatrin-kombetar/20%Monthly2018-07-27 10:35
https://www.informatat.com/neser-kuvendi-mban-seance-mortore-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-26 18:54
https://www.informatat.com/keqperdorimi-me-veteranet-kreu-i-deges-ne-skenderaj-akuzohet-per-mijera-sosh/20%Monthly2018-07-26 18:48
https://www.informatat.com/kuvendi-dhe-numrat/20%Monthly2018-07-26 18:42
https://www.informatat.com/menjehere-pas-vdekjes-vijne-propozime-per-nderim-te-figures-se-adem-demacit/20%Monthly2018-07-26 18:26
https://www.informatat.com/ali-ahmeti-rrudhat-e-demacit-harte-e-mundit-shekullor-te-kombit/20%Monthly2018-07-26 18:20
https://www.informatat.com/demaci-do-varroset-me-ceremoni-shteterore/20%Monthly2018-07-26 19:23
https://www.informatat.com/vv-per-adem-demacin-vigan-ne-panteonin-e-kombi/20%Monthly2018-07-26 18:53
https://www.informatat.com/rrustem-mustafa-per-adem-demacin-udheheqesi-politik-dhe-ushtarak-i-uck-se/20%Monthly2018-07-26 17:55
https://www.informatat.com/policia-kater-persona-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-hyrje-te-gjilanit/20%Monthly2018-07-26 17:49
https://www.informatat.com/matoshi-kujton-kohen-kur-qortohej-nga-demaci-lamtumire-marathonomak/20%Monthly2018-07-26 17:46
https://www.informatat.com/ldk-demaci-ishte-simbol-i-rezistences-kunder-regjimit-te-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-07-26 17:41
https://www.informatat.com/bernabiq-e-rendesishme-qe-kfori-te-mbetet-ne-kosove/20%Monthly2018-07-26 17:35
https://www.informatat.com/ai-eshte-i-mbare-kombit/20%Monthly2018-07-26 17:33
https://www.informatat.com/veseli-baca-adem-do-te-rroje-me-ne/20%Monthly2018-07-26 17:25
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-2/20%Monthly2018-07-26 17:22
https://www.informatat.com/thaci-baca-adem-simboli-yne-i-rezistences/20%Monthly2018-07-26 17:19
https://www.informatat.com/drejtori-i-urgjences-jep-detaje-per-vdekjen-e-adem-demacit/20%Monthly2018-07-26 17:15
https://www.informatat.com/i-revokohet-akreditimi-nga-te-gjitha-programet-e-studimeve-reagon-kolegji/20%Monthly2018-07-26 16:59
https://www.informatat.com/kater-kerkesat-e-psdse-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-26 16:57
https://www.informatat.com/haradinaj-prehu-ne-paqe-baca-adem/20%Monthly2018-07-26 16:53
https://www.informatat.com/murati-baca-adem-lum-ne-qe-te-patem/20%Monthly2018-07-26 16:52
https://www.informatat.com/pacolli-ngushellon-familjen-demaci/20%Monthly2018-07-26 16:49
https://www.informatat.com/ministria-tregon-rezultatet-e-testimeve-per-ngordhjen-e-peshqve-ne-mirushe/20%Monthly2018-07-26 16:45
https://www.informatat.com/kush-ishte-adem-demaci-nje-nder-kosovaret-me-te-rendesishem-te-shekullit/20%Monthly2018-07-26 16:41
https://www.informatat.com/gani-dreshaj-e-di-se-kush-eshte-fajtori-i-aksidenteve-ja-si-mund-te-ndalen/20%Monthly2018-07-26 16:38
https://www.informatat.com/pacarizi-shumices-se-deputeteve-as-6-sua-kisha-vene-ne-lexim/20%Monthly2018-07-26 16:33
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-per-ne-peje/20%Monthly2018-07-26 16:28
https://www.informatat.com/aksident-ne-hyrje-te-gjilanit-krijohen-kolona-te-gjata/20%Monthly2018-07-26 16:25
https://www.informatat.com/nderron-jete-veprimtari-i-madh-adem-demaqi/20%Monthly2018-07-26 18:41
https://www.informatat.com/ambasadoret-e-be-se-perkrahin-vendimin-e-pal-lekajt-per-manastirin-e-decanit/20%Monthly2018-07-26 16:05
https://www.informatat.com/deda-thumbon-thacin-ja-numeron-shantazhet-video/20%Monthly2018-07-26 18:15
https://www.informatat.com/krasniqi-nese-behemi-bashke-ne-bruksel-ky-do-te-jete-rezultati/20%Monthly2018-07-26 15:40
https://www.informatat.com/isufi-ne-dialog-te-diskutohet-vetem-per-normalizimin-e-mardhenieve-dhe-jo-per-ndarje-te-tjera/20%Monthly2018-07-26 15:26
https://www.informatat.com/konjufca-thaci-mendoi-se-mundet-vet-ti-udheheqe-bisedimet/20%Monthly2018-07-26 15:20
https://www.informatat.com/ndryshimet-klimatike-rrisin-numrin-e-pacienteve-ne-emergjence/20%Monthly2018-07-26 18:06
https://www.informatat.com/pas-zjarrit-permbytje-ne-greqi-video/20%Monthly2018-07-26 15:05
https://www.informatat.com/ish-ushtari-i-uckse-qe-u-vra-sot-dhe-fati-i-tij-i-hidhur/20%Monthly2018-07-26 15:02
https://www.informatat.com/me-kompensim-territoresh-behet-i-kollajshem-statusi-special-per-veriun/20%Monthly2018-07-26 14:55
https://www.informatat.com/haradinaj-i-reagon-abdixhikut-ti-je-i-mencur-ligji-per-prishtinen-ekziston/20%Monthly2018-07-26 14:48
https://www.informatat.com/haradinaj-territoret-te-mbesin-si-jane-ndryshe-do-te-kete-pasoja-te-paparashikueshme/20%Monthly2018-07-26 14:45
https://www.informatat.com/keds-nderprerje-urgjente-e-energjise-ne-keto-vende/20%Monthly2018-07-26 14:38
https://www.informatat.com/mti-thirrje-fermereve-mos-luani-me-cmime-te-pemeve-e-perimeve-ose-iu-ndeshkojme/20%Monthly2018-07-26 14:34
https://www.informatat.com/nxehet-opozita-ldk-psd-nisin-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise-video/20%Monthly2018-07-26 16:00
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-nenshkruajne-marreveshje-ne-fushen-e-forenzikes/20%Monthly2018-07-26 14:21
https://www.informatat.com/dalin-rezultatet-e-analizave-peshqit-nuk-kane-ngordhur-nga-uji/20%Monthly2018-07-26 14:16
https://www.informatat.com/kerkohet-ndalimi-i-rrenimit-te-nderteses-ne-prizren/20%Monthly2018-07-26 14:13
https://www.informatat.com/vazhdojne-pritjet-ne-merdare-deri-ne-tri-ore/20%Monthly2018-07-26 14:08
https://www.informatat.com/izmaku-akuzon-opoziten-se-i-humbi-kosoves-48-milione-euro/20%Monthly2018-07-26 14:04
https://www.informatat.com/japonia-nderton-xhamine-me-rrota/20%Monthly2018-07-26 14:46
https://www.informatat.com/dy-projektligje-nuk-marrin-driten-e-gjelber-nga-deputetet/20%Monthly2018-07-26 15:10
https://www.informatat.com/mc-kresha-do-te-vije-ne-duet-me-eni-kocin/20%Monthly2018-07-26 15:03
https://www.informatat.com/dhunohet-seksualisht-nje-femer-ne-shterpce/20%Monthly2018-07-26 13:45
https://www.informatat.com/bie-numri-i-perdoruesve-te-facebook-zuckerberg-humb-miliardat/20%Monthly2018-07-26 13:40
https://www.informatat.com/prifti-pedofil-kapet-lakuriq-me-vajzen-10-vjecare-ne-veture/20%Monthly2018-07-26 13:29
https://www.informatat.com/kosova-edhe-ashtu-eshte-e-vogel-ska-ndarje/20%Monthly2018-07-26 13:26
https://www.informatat.com/ministri-grek-ndertimet-e-paligjshme-i-perkeqesuan-zjarret/20%Monthly2018-07-26 13:25
https://www.informatat.com/podujeve-rrahen-mes-veti-kater-burra/20%Monthly2018-07-26 13:24
https://www.informatat.com/vuciqi-e-falenderon-kryetarin-e-izraelit-qe-se-ka-njohur-kosoven/20%Monthly2018-07-26 13:23
https://www.informatat.com/le-te-dashuren-supermodele-per-video-lojren/20%Monthly2018-07-26 13:16
https://www.informatat.com/vetem-42-per-qind-e-serbeve-perkrah-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 13:13
https://www.informatat.com/pritet-rekord-temperaturash-ne-britani-sot-u-anuluan-13-sherbime-treni/20%Monthly2018-07-26 13:12
https://www.informatat.com/per-ditelindje-edona-llalloshin-e-quajn-mbretereshe-shqiptare/20%Monthly2018-07-26 13:11
https://www.informatat.com/qeveria-kundershton-idete-per-ndarje-te-kosoves-apo-shkembim-territoresh-me-serbine/20%Monthly2018-07-26 13:10
https://www.informatat.com/ja-pse-marrin-kredi-kosovaret-ne-zvicer/20%Monthly2018-07-26 13:06
https://www.informatat.com/juliana-se-shpejti-me-kenge-te-re/20%Monthly2018-07-26 13:06
https://www.informatat.com/83-te-vdekur-nga-zjarret-ne-greqi-nuk-dihet-per-fatin-e-dy-shqiptareve/20%Monthly2018-07-26 13:02
https://www.informatat.com/ky-eshte-cifti-me-i-pasur-i-hollywoodit/20%Monthly2018-07-26 13:00
https://www.informatat.com/veseli-godet-opoziten-me-kete-deklarate/20%Monthly2018-07-26 12:58
https://www.informatat.com/per-shkaqe-shendetesore-lovato-aulon-edhe-nje-koncert/20%Monthly2018-07-26 12:56
https://www.informatat.com/ky-kengetar-do-te-jete-pjese-e-sunny-hill/20%Monthly2018-07-26 13:50
https://www.informatat.com/lugina-e-presheves-do-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-07-26 12:52
https://www.informatat.com/ofertat-mashtruese-per-punesim-ne-gjermani-foto/20%Monthly2018-07-26 12:49
https://www.informatat.com/harresa-e-gjerave-eshte-ne-fakt-e-mire-per-trurin-tuaj/20%Monthly2018-07-26 12:48
https://www.informatat.com/ne-kine-zbulohet-fosili-174-milione-vjecar-i-dinozaurit/20%Monthly2018-07-26 12:49
https://www.informatat.com/hoqi-shamine-per-here-te-pare-burri-zbulon-dicka-te-tmerrshme-te-gruaja-e-tij/20%Monthly2018-07-26 12:47
https://www.informatat.com/keto-gjera-duhet-te-ia-tregoni-dashurise-se-jetes-tuaj/20%Monthly2018-07-26 12:45
https://www.informatat.com/me-kete-pije-niseni-mengjesin-nese-don-te-keni-energji/20%Monthly2018-07-26 12:42
https://www.informatat.com/konsumimi-i-prodhimeve-te-detit-ule-rrezikun-e-semundjeve-mendore/20%Monthly2018-07-26 12:41
https://www.informatat.com/tiranajep-50-mije-euro-ndihme-financiare-per-zjarrin-ne-greqi/20%Monthly2018-07-26 12:41
https://www.informatat.com/meshkujt-e-kalojne-gripin-me-lehte-se-sa-femrat-ja-pse/20%Monthly2018-07-26 12:39
https://www.informatat.com/ja-pse-shkaktohet-ngerci-i-gishtave-te-kembeve/20%Monthly2018-07-26 12:36
https://www.informatat.com/thaci-nuk-do-te-kete-ndarje-te-kosoves-video/20%Monthly2018-07-26 14:57
https://www.informatat.com/zbulohet-edhe-nje-detaj-i-ri-rreth-vrasjes-se-rojes-se-marketit-ne-krushe/20%Monthly2018-07-26 12:34
https://www.informatat.com/marramendja-dhe-crregullimet-mendore-kane-nje-lidhje/20%Monthly2018-07-26 12:30
https://www.informatat.com/thaci-sa-i-perket-lugines-shanset-jane-minimale-video/20%Monthly2018-07-26 12:29
https://www.informatat.com/shqiptari-hero-ne-greqi-ja-si-i-ndihmoi-te-perfshirit-ne-zjarr/20%Monthly2018-07-26 12:20
https://www.informatat.com/gjesendet-e-jusuv-gervalles-i-kthehen-bashkeshortes-se-tij/20%Monthly2018-07-26 12:04
https://www.informatat.com/mediat-greke-vleresojne-kontributin-e-shqiperise/20%Monthly2018-07-26 11:56
https://www.informatat.com/seanca-vazhdon-ne-ora-1500-veseli-therret-deputetet-te-mos-bojkotojne-votimet/20%Monthly2018-07-26 11:50
https://www.informatat.com/ish-i-dashuri-po-i-qendron-prane-lovatos/20%Monthly2018-07-26 11:50
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-krime-lufte-mohon-se-ka-qene-ne-kosove-gjate-luftes/20%Monthly2018-07-26 11:37
https://www.informatat.com/u-be-babe-ne-pleqeri-ibrahim-tatlises-po-tranohet-pas-vajzes-se-tij-te-vogel/20%Monthly2018-07-26 11:37
https://www.informatat.com/prishtinasi-lajmeron-rrejshem-se-u-rrembye-arrestohet/20%Monthly2018-07-26 11:29
https://www.informatat.com/ne-24-ore-policia-e-kosoves-ndau-1743-sosh/20%Monthly2018-07-26 11:15
https://www.informatat.com/moti-i-keq-e-detyron-parkun-kulturor-te-nderroj-lokacion/20%Monthly2018-07-26 10:57
https://www.informatat.com/agon-amiga-behet-baba/20%Monthly2018-07-26 10:55
https://www.informatat.com/nje-numer-modest-i-serbeve-mbeshtet-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2018-07-26 10:45
https://www.informatat.com/hoti-nuk-pajtohet-me-sjelljet-e-veselit/20%Monthly2018-07-26 10:52
https://www.informatat.com/deputetja-e-vetevendosjes-tallet-me-seancen-e-kuvendit/20%Monthly2018-07-26 10:13
https://www.informatat.com/konjufca-ka-kohe-kur-grindemi/20%Monthly2018-07-26 10:43
https://www.informatat.com/kosova-e-gatshme-te-marre-pergjegjesite-per-mbrojtjen-e-te-drejtave-te-shqiptareve-ne-luginen-presheves/20%Monthly2018-07-26 12:44
https://www.informatat.com/task-forca-e-ministrise-se-brendshme-nuk-eshte-zgjidhje/20%Monthly2018-07-26 14:29
https://www.informatat.com/hoxha-tregon-rendesin-e-miratimit-te-dy-projektligjeve/20%Monthly2018-07-26 09:54
https://www.informatat.com/sejdiu-kritikon-qeverite-e-deritanishme/20%Monthly2018-07-26 13:52
https://www.informatat.com/kurti-pushtetaret-nuk-e-repektojne-deshmorin-e-as-qytetarin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 10:10
https://www.informatat.com/aziz-salihu-nuk-kam-para-per-analiza-po-me-rrezikohet-shendeti/20%Monthly2018-07-26 09:39
https://www.informatat.com/zbulohet-se-cka-shkaktoi-zjarrin-ne-greqi/20%Monthly2018-07-26 09:36
https://www.informatat.com/mesohet-identiteti-i-personit-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-krushe/20%Monthly2018-07-26 09:31
https://www.informatat.com/perseri-bllokohet-votimi-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-26 11:40
https://www.informatat.com/lajiq-sa-me-shume-ta-shtyjme-ceshtjen-e-kosoves-do-te-jete-me-keq/20%Monthly2018-07-26 09:14
https://www.informatat.com/shperthim-afer-ambasades-se-shba-se/20%Monthly2018-07-26 08:58
https://www.informatat.com/messi-me-pushime-ne-ibiza/20%Monthly2018-07-26 08:58
https://www.informatat.com/thaci-enver-zymberi-hero-i-kosoves/20%Monthly2018-07-26 08:49
https://www.informatat.com/vuciq-me-mire-dicka-se-asgje-plani-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 08:38
https://www.informatat.com/93-vjet-nga-renia-e-azem-galices/20%Monthly2018-07-26 08:30
https://www.informatat.com/daciq-ne-amerike-flet-per-kosoven/20%Monthly2018-07-26 08:29
https://www.informatat.com/shqiperia-ndan-100-mije-euro-ndihme-per-greqine/20%Monthly2018-07-26 08:25
https://www.informatat.com/vuciq-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-07-26 08:22
https://www.informatat.com/shqiperi-gjendet-i-mbytur-ne-liqen-nje-18-vjecar/20%Monthly2018-07-26 08:10
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-perkujton-enver-zymberin/20%Monthly2018-07-26 10:00
https://www.informatat.com/vajza-martohet-pa-lejen-e-tij-babai-vret-veten-live-ne-facebook/20%Monthly2018-07-26 07:56
https://www.informatat.com/rruga-bedri-shala-ne-lagjen-e-muhaxhereve-e-shkaterruar/20%Monthly2018-07-26 07:47
https://www.informatat.com/mot-me-shi-rrufe-dhe-diell/20%Monthly2018-07-26 10:53
https://www.informatat.com/kriteret-e-vleresimit-ne-up-nuk-jane-as-perafersisht-ato-qe-kane-qene-dikur/20%Monthly2018-07-26 07:07
https://www.informatat.com/prizren-vritet-nje-person/20%Monthly2018-07-26 07:04
https://www.informatat.com/trump-i-quan-agresiv-shqiptaret-i-permend-edhe-per-luften-e-trete-boterore/20%Monthly2018-07-26 07:00
https://www.informatat.com/thaci-i-vetem-edhe-kete-here/20%Monthly2018-07-26 09:05
https://www.informatat.com/historia-tronditese-e-nje-cifti-qe-vdiq-nga-zjarri-ne-greqi/20%Monthly2018-07-25 20:41
https://www.informatat.com/66389-2/20%Monthly2018-07-25 20:39
https://www.informatat.com/19-vjecari-po-peshkonte-me-vellezerit-e-tij-e-mbyt-rrjedha-e-lumit/20%Monthly2018-07-25 20:37
https://www.informatat.com/pamela-anderson-zbulon-te-verteten-per-lidhjet-e-dashurise/20%Monthly2018-07-25 20:34
https://www.informatat.com/ligji-per-obiliqin-pritet-te-implementohet-nga-janari-i-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2018-07-25 20:31
https://www.informatat.com/bombola-e-gazit-djeg-nje-banese/20%Monthly2018-07-25 20:28
https://www.informatat.com/policet-vrapojne-per-nder-te-enver-zymberit/20%Monthly2018-07-25 20:25
https://www.informatat.com/trump-reagon-per-here-te-pare-per-historine-e-dashurise-me-modelen-seksi/20%Monthly2018-07-25 20:22
https://www.informatat.com/liberta-paguan-kredi-por-pushimet-i-kalon-ne-afrike/20%Monthly2018-07-25 20:20
https://www.informatat.com/nje-don-zhuan-i-vertete-kengetari-i-famshem-fotografohet-me-7-femra-ne-krevat/20%Monthly2018-07-25 20:14
https://www.informatat.com/shkaterrohet-serish-ylli-i-presidentit-ne-bulevardin-e-hollywood-it/20%Monthly2018-07-25 20:12
https://www.informatat.com/opsioni-i-ndarjes-se-kosoves-eshte-ne-tavoline/20%Monthly2018-07-25 20:07
https://www.informatat.com/prinderit-e-femijeve-me-nevoja-te-vecanta-mund-te-mbeten-pa-te-vetmen-zyre/20%Monthly2018-07-25 20:05
https://www.informatat.com/a-po-e-pranon-vertete-administrata-e-trumpit-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-25 20:01
https://www.informatat.com/daci-nuk-e-komenton-idene-e-haradinajt-qe-ai-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-07-25 19:56
https://www.informatat.com/skandal-ne-spitalin-e-shkodres-shkon-per-te-operuar-stomakun-del-i-djegur-video/20%Monthly2018-07-25 19:48
https://www.informatat.com/termkolli-per-ndarjen-e-kosoves-rrini-urte-ose-na-ktheni-tokat-deri-ne-nish/20%Monthly2018-07-25 19:55
https://www.informatat.com/mijaciq-ndarja-e-kosoves-eshte-deshtim-i-marreveshjes-se-brukselit/20%Monthly2018-07-25 19:34
https://www.informatat.com/pacolli-per-ndalesen-ne-serbi-nuk-hidhrohem-fare-eshte-frustrim-i-aktoreve-politike-ne-serbi/20%Monthly2018-07-25 19:26
https://www.informatat.com/gorani-thaci-po-mundohet-te-shkaktoje-panik-te-popullata/20%Monthly2018-07-25 19:08
https://www.informatat.com/diplomimi-i-dyshimte-i-studentes-ne-fakultetin-e-edukimit-profesoresha-ben-kallezim-penal-ndaj-rektorit-e-dekanit/20%Monthly2018-07-25 19:05
https://www.informatat.com/ismaili-rregullat-e-dialogut-po-i-percakton-be-ja-dhe-shba-ja/20%Monthly2018-07-25 18:55
https://www.informatat.com/aliu-dialogu-duhet-te-nderpritet-menjehere/20%Monthly2018-07-25 19:54
https://www.informatat.com/detyrohet-te-nderroj-avionin-shkaku-i-kerkesave-te-medha/20%Monthly2018-07-25 18:57
https://www.informatat.com/menduan-se-eshte-sherues-por-uji-nga-burimet-e-vushtrrise-eshte-helmues/20%Monthly2018-07-25 18:34
https://www.informatat.com/aleanca-per-ardhmerine-e-kosoves-behet-me-kryesi-te-re-kjo-eshte-perberja/20%Monthly2018-07-25 18:26
https://www.informatat.com/talljet-e-pdk-se-ne-prishtine-pas-shiut/20%Monthly2018-07-25 18:16
https://www.informatat.com/heqja-nen-trysni-e-takses-doganore/20%Monthly2018-07-25 18:09
https://www.informatat.com/kompromiset-vazhdojne-ne-dem-te-kosoves/20%Monthly2018-07-25 18:01
https://www.informatat.com/aksident-ne-hyrje-te-suharekes-raportohet-per-te-lenduar-foto/20%Monthly2018-07-25 17:55
https://www.informatat.com/gjykata-e-gjakoves-hedh-poshte-aktakuzen-ndaj-pal-lekajt/20%Monthly2018-07-25 17:50
https://www.informatat.com/austria-kerkon-siguri-ekonomike-ta-mbuloje-kosoven-me-karton-te-gjelber/20%Monthly2018-07-25 17:42
https://www.informatat.com/ne-skenderaj-dyshohet-per-25-veterane-te-rreme/20%Monthly2018-07-25 17:34
https://www.informatat.com/pas-mashtrimit-me-viziten-ne-seli-te-natos-ministrja-shkelqen-ne-dasmen-ne-kanada/20%Monthly2018-07-25 19:25
https://www.informatat.com/nga-2010-ta-serbia-prin-me-vende-te-punes-ne-rajon-ja-sa-vende-i-krijoi-kosova/20%Monthly2018-07-25 17:20
https://www.informatat.com/studentja-suedeze-e-vetme-ndal-deportimin-e-azilkerkuesit-cfare-bene-ajo-do-tju-beje-te-qanivideo/20%Monthly2018-07-25 17:14
https://www.informatat.com/fruti-cudiberes-qe-po-kultivohet-ne-shqiperi-video/20%Monthly2018-07-25 17:02
https://www.informatat.com/ngordhja-e-pazakonte-e-peshqve-ne-mirushe-ministria-heton-rastin/20%Monthly2018-07-25 16:43
https://www.informatat.com/kater-te-arrestuar-ne-greqi-dyshohet-se-shkaktuan-zjarrin/20%Monthly2018-07-25 16:40
https://www.informatat.com/shqiperia-me-rekord-te-tiketave-gjobitese-kete-muaj-video/20%Monthly2018-07-25 16:34
https://www.informatat.com/permbyset-biblioteka-kombetare-e-shqiperise-kz-eshte-shkaku/20%Monthly2018-07-25 16:27
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-ia-prezantojne-kerkesat-per-dialog-vuciqit/20%Monthly2018-07-25 18:49
https://www.informatat.com/policia-arreston-fajdexhinjte-ja-sa-para-kerkonin-per-fajde/20%Monthly2018-07-25 16:09
https://www.informatat.com/ftesa-obligative-e-bahtirit-per-drejtoret-komunal/20%Monthly2018-07-25 16:04
https://www.informatat.com/vershohet-lagjja-banoret-kerkojne-ndihme/20%Monthly2018-07-25 15:58
https://www.informatat.com/apokalipsi-ne-greqi-cfare-la-pas-zjarri-foto/20%Monthly2018-07-25 15:54
https://www.informatat.com/mkrs-ja-lanson-projektin-ndermjetesimi-ne-pune-per-te-rinjte/20%Monthly2018-07-25 15:49
https://www.informatat.com/zbulohet-liqeni-ne-mars/20%Monthly2018-07-25 15:43
https://www.informatat.com/serbia-deshiron-veri-ne-mal-te-zi-si-ne-kosove/20%Monthly2018-07-25 15:36
https://www.informatat.com/takimi-i-vuciqit-me-perfaqesuesit-e-listes-serbe-zgjat-2-ore/20%Monthly2018-07-25 16:11
https://www.informatat.com/lufta-me-drogen-varesia-e-kengetares-se-famshme-nga-kokaina-dhe-alkooli/20%Monthly2018-07-25 15:27
https://www.informatat.com/kriza-e-emigranteve-por-cila-eshte-zgjidhja/20%Monthly2018-07-25 15:20
https://www.informatat.com/fluturon-cmimi-i-makiatos-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-25 15:16
https://www.informatat.com/lamtumire-sergio-marchione-menaxheri-i-pergjithshem-i-fiat/20%Monthly2018-07-25 16:37
https://www.informatat.com/greqia-serish-ne-telashe-pas-zjarrit-vijne-permbytjet/20%Monthly2018-07-25 15:07
https://www.informatat.com/kocijanciq-per-mediat-serbe-asociacioni-do-te-marre-kohe/20%Monthly2018-07-25 15:08
https://www.informatat.com/me-shume-histori-kastriotet-rrjedhin-nga-malesia-e-lezhes/20%Monthly2018-07-25 14:49
https://www.informatat.com/perplasen-deputeti-i-pdk-se-dhe-ministri-i-koalicionit/20%Monthly2018-07-25 15:03
https://www.informatat.com/brenda-2-jave-prishtina-pajiset-me-21-autobuse-te-rinj/20%Monthly2018-07-25 14:49
https://www.informatat.com/ringjallet-isis-vret-dhe-rremben-shume-civile/20%Monthly2018-07-25 14:33
https://www.informatat.com/goditet-kembesorja-ne-peje/20%Monthly2018-07-25 14:30
https://www.informatat.com/maqedonia-ne-nato-per-nje-vit-e-gjysme/20%Monthly2018-07-25 14:15
https://www.informatat.com/trotuari-i-shkaterruar-ne-rrugen-b-foto/20%Monthly2018-07-25 18:47
https://www.informatat.com/ska-guxim-per-konfiskim-te-pasurise-se-paligjshme/20%Monthly2018-07-25 14:07
https://www.informatat.com/te-shtena-ne-aheng-konfiskohet-nje-arme/20%Monthly2018-07-25 13:58
https://www.informatat.com/telashe-te-njejta-ne-gjithe-prishtinen-vershohet-edhe-rruga-b/20%Monthly2018-07-25 13:53
https://www.informatat.com/ministri-gashi-fajeson-serbine-per-pritjet-e-gjata-ne-merdare/20%Monthly2018-07-25 13:52
https://www.informatat.com/serbia-maqedonia-e-bosnja-kercenojne-kosoven-me-masa-reciproke-doganore/20%Monthly2018-07-25 13:48
https://www.informatat.com/pacolli-asnje-shtet-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-25 17:31
https://www.informatat.com/lansohet-projekti-ndermjetesimi-ne-pune-per-te-rinjte/20%Monthly2018-07-25 13:42
https://www.informatat.com/27-ojq-perfitojne-nga-projekt-prej-1-5-milion-eurove/20%Monthly2018-07-25 13:36
https://www.informatat.com/rrotullohet-kamioneta-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-25 13:30
https://www.informatat.com/11-vjecarit-qe-nget-autobusin-perfundon-ne-prokurori/20%Monthly2018-07-25 13:25
https://www.informatat.com/aksidentohet-rende-nje-13-vjecar-ne-kukes/20%Monthly2018-07-25 13:25
https://www.informatat.com/vv-projektligji-per-pagat-i-dobet-kerkojme-ridraftim/20%Monthly2018-07-25 13:19
https://www.informatat.com/policia-me-zero-tolerance-ndaj-shkelesve-te-rregullave-ne-trafik/20%Monthly2018-07-25 13:14
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksionin-e-sotem-dhe-arrestimin-e-dy-personave/20%Monthly2018-07-25 13:07
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-ka-draft-nga-be/20%Monthly2018-07-25 16:17
https://www.informatat.com/vuciq-serbeve-nese-sdoni-demarkacion-me-kosoven-tani-pergatituni-te-mbroni-vranjen-pas-40-vjetesh/20%Monthly2018-07-25 12:05
https://www.informatat.com/ja-cfare-ben-kim-kardashian-per-tia-kaluar-ronaldos-ne-instagram/20%Monthly2018-07-25 12:01
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-e-terheq-taksen-doganore-prej-30-per-qind/20%Monthly2018-07-25 14:13
https://www.informatat.com/peshkopi-serb-ndarja-e-kosoves-na-dergon-ne-nje-eksod-te-ri/20%Monthly2018-07-25 11:50
https://www.informatat.com/era-do-te-degjoni-vetetimen-dhe-do-te-me-mbani-mend/20%Monthly2018-07-25 11:50
https://www.informatat.com/prinderit-e-shiten-per-22-euro-ndersa-sot-e-njeh-dhe-e-do-gjithe-bota/20%Monthly2018-07-26 13:15
https://www.informatat.com/ivanka-trump-mbyll-brendin-e-saj-te-modes/20%Monthly2018-07-25 11:37
https://www.informatat.com/flamujt-e-komisionit-europian-ulen-ne-gjysme-shtize-per-nder-te-viktimave-ne-greqi/20%Monthly2018-07-25 11:32
https://www.informatat.com/te-rinjte-kosovar-te-interesuar-per-bujqesi/20%Monthly2018-07-25 14:13
https://www.informatat.com/recica-i-perkushtuar-per-mbeshtetje-te-grupeve-te-cenueshme/20%Monthly2018-07-25 11:17
https://www.informatat.com/ahmeti-nuk-shkojme-ne-bruksel-sa-per-ta-marre-fajin-per-marreveshjen-finale/20%Monthly2018-07-25 13:02
https://www.informatat.com/ne-lumin-mirusha-peshqit-po-ngordhin-ende-nuk-dihet-shkaku/20%Monthly2018-07-25 09:59
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shifra-qe-msh-ka-kursyer-me-sherbimin-24-oresh/20%Monthly2018-07-25 09:44
https://www.informatat.com/mergimtari-sulmon-fizikisht-policet-e-kosoves-ne-trafik/20%Monthly2018-07-25 09:32
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-zjarri-nje-objekt-ne-drenas/20%Monthly2018-07-25 09:24
https://www.informatat.com/pas-ahengut-familjar-i-keqesohet-gjendja-vdes-burri-nga-obiliqi/20%Monthly2018-07-25 09:04
https://www.informatat.com/rritet-deficiti-tregtar-per-23-5-per-qind/20%Monthly2018-07-25 12:01
https://www.informatat.com/ky-mot-ju-pret-nese-niseni-per-pushime-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-25 08:38
https://www.informatat.com/afer-termeti-qe-do-vrase-40-milione-njerez/20%Monthly2018-07-25 08:29
https://www.informatat.com/shqiptaret-paguajne-biletat-e-avioneve-me-te-shtrenjta-ne-rajon/20%Monthly2018-07-25 08:26
https://www.informatat.com/dy-viktima-shqiptare-ne-plazhin-e-ulqinit/20%Monthly2018-07-25 08:32
https://www.informatat.com/mali-i-zi-pret-ekstradimin-e-4-te-arrestuarve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-25 08:15
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-te-kontribuoje-per-siguri-ne-rajon/20%Monthly2018-07-25 08:10
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-nexhat-dacin/20%Monthly2018-07-25 07:55
https://www.informatat.com/dokumenti-qe-i-eshte-dhene-vuciqit-pikellues-per-serbine/20%Monthly2018-07-25 11:19
https://www.informatat.com/qeveria-e-ka-prioritet-mbrojtjen-e-mjedisit/20%Monthly2018-07-25 07:46
https://www.informatat.com/putini-nuk-eshte-mireseardhur-ne-capitol/20%Monthly2018-07-25 07:41
https://www.informatat.com/47-vatra-zjarri-ne-te-njejten-kohe-kush-e-shkaktoi-ferrin-ne-greqi/20%Monthly2018-07-25 07:34
https://www.informatat.com/rita-ora-perdor-makine-per-xhirime-edhe-pse-nuk-di-te-vozise/20%Monthly2018-07-25 07:36
https://www.informatat.com/afati-i-be-se-per-asociacionin-skadon-pas-dhjete-diteve/20%Monthly2018-07-25 07:15
https://www.informatat.com/kolonat-ne-merdare-kreret-e-sigurise-shkojne-per-ta-pare-gjendjen/20%Monthly2018-07-25 07:10
https://www.informatat.com/kosova-eshte-pune-e-kryer/20%Monthly2018-07-25 11:11
https://www.informatat.com/trump-thote-se-serish-mund-te-arrihet-marreveshje-e-re-berthamore-me-iranin/20%Monthly2018-07-25 07:00
https://www.informatat.com/kosove-moti-i-vranet-dhe-me-shi/20%Monthly2018-07-25 08:44
https://www.informatat.com/ke-kerkon-te-paguhen-nga-6000-euro-per-cdo-emigrant/20%Monthly2018-07-25 00:29
https://www.informatat.com/kosova-importon-dyfish-me-shume-mallra-nga-serbia-krahasuar-me-shqiperine/20%Monthly2018-07-25 00:24
https://www.informatat.com/kongo-shpall-fundin-e-epidemise-se-ebola/20%Monthly2018-07-25 00:18
https://www.informatat.com/londra-do-qe-serbia-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves-me-kapacitet-te-plote/20%Monthly2018-07-25 00:17
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-me-kater-lloj-pasaportash/20%Monthly2018-07-25 00:14
https://www.informatat.com/france-kryebashkiaku-ndalon-hyrjen-e-mushkonjave-ne-qyteze/20%Monthly2018-07-25 00:11
https://www.informatat.com/ben-selfie-n-vdekjeprurese-ne-syrin-e-gjarprit-helmues/20%Monthly2018-07-25 00:09
https://www.informatat.com/demi-lovato-shtrohet-ne-spital/20%Monthly2018-07-25 00:02
https://www.informatat.com/dialogu-duhet-te-shpie-te-njohja-e-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2018-07-25 06:59
https://www.informatat.com/kjo-do-te-jete-gjuha-me-e-folur-ne-bote/20%Monthly2018-07-24 22:26
https://www.informatat.com/kjo-modele-deshiron-te-kete-prapanicen-me-te-madhe-ne-bote-foto/20%Monthly2018-07-24 22:24
https://www.informatat.com/telefonat-e-mencur-po-vrasin-memorien-e-adoleshenteve/20%Monthly2018-07-24 22:20
https://www.informatat.com/vegjetarianet-jetojne-me-gjate/20%Monthly2018-07-24 22:17
https://www.informatat.com/eshte-49-vjece-por-jennifer-aniston-shfaq-linjat-seksi-nga-pushimet/20%Monthly2018-07-24 22:13
https://www.informatat.com/ronela-hajati-tregon-linjat-trupore-ne-bikini-duke-mjaft-seksi/20%Monthly2018-07-24 22:10
https://www.informatat.com/markat-pas-te-cilave-jane-te-fiksuara-kate-dhe-meghan/20%Monthly2018-07-24 22:02
https://www.informatat.com/te-premten-shikoni-henen-e-pergjakur/20%Monthly2018-07-24 22:01
https://www.informatat.com/momenti-i-sikletshem-kur-rrezohet-gent-fatali-gjate-realizimit-te-klipit-me-te-ri/20%Monthly2018-07-24 21:57
https://www.informatat.com/demi-lovato-dergohet-me-urgjence-ne-spital-kjo-eshte/20%Monthly2018-07-24 21:43
https://www.informatat.com/nicole-scherzinger-skena-te-nxehta-ne-publik-me-te-dashurin-e-ri/20%Monthly2018-07-24 21:02
https://www.informatat.com/konfirmohet-viktima-e-pare-shqiptare-nga-zjarret-ne-athine/20%Monthly2018-07-24 20:48
https://www.informatat.com/liberta-spahiu-tregon-sa-para-ka-ne-banke/20%Monthly2018-07-24 20:43
https://www.informatat.com/merkel-bisedon-me-lavrovin-per-sirine-dhe-ukrainen/20%Monthly2018-07-24 20:29
https://www.informatat.com/vdesin-80-veta-ne-japoni-si-pasoje-e-te-nxehtit-ekstrem/20%Monthly2018-07-24 20:22
https://www.informatat.com/aksident-mes-tri-veturave-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-24 20:20
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-viktimizohet-me-denuan-per-hakmarrje-personale/20%Monthly2018-07-24 20:15
https://www.informatat.com/serish-mbishkrime-kunder-thacit-dhe-djalit-te-tij/20%Monthly2018-07-24 20:07
https://www.informatat.com/kim-kardashian-deshton-me-parfumin-e-ri-humb-gjyqin/20%Monthly2018-07-24 20:01
https://www.informatat.com/shembet-ndertesa-pas-reshjeve-te-panderprera-te-shiut-ne-stamboll/20%Monthly2018-07-24 19:56
https://www.informatat.com/chelsea-i-kerkon-80-milione-per-willian/20%Monthly2018-07-24 19:48
https://www.informatat.com/bllokada-e-opozites-se-percare/20%Monthly2018-07-24 19:39
https://www.informatat.com/ambasada-ne-athine-konfirmon-dyshimet-dy-femije-shqiptare-ndodhen-ne-spital/20%Monthly2018-07-24 19:30
https://www.informatat.com/sozia-e-angelina-jolie-zbulon-fytyren-e-vertete-video/20%Monthly2018-07-24 19:23
https://www.informatat.com/shkon-ne-76-numri-i-te-vdekurve-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 19:21
https://www.informatat.com/mozzik-nxjerr-ne-pah-instiktin-e-atesise-i-shkon-shume/20%Monthly2018-07-24 19:15
https://www.informatat.com/may-une-do-te-udheheq-negociatat-per-brexit-in/20%Monthly2018-07-24 19:10
https://www.informatat.com/ajsbergu-tmerron-banoret-e-grenlandes/20%Monthly2018-07-24 19:05
https://www.informatat.com/trump-rusia-do-ti-ndihmoje-demokratet-ne-zgjedhjet-e-kongresit/20%Monthly2018-07-24 18:47
https://www.informatat.com/qeveria-e-austrise-vazhdon-perkrahjen-per-kosoven/20%Monthly2018-07-24 18:42
https://www.informatat.com/pese-minuta-shi-bllokon-prishtina/20%Monthly2018-07-24 18:34
https://www.informatat.com/shllaku-tregon-per-modelin-e-katet-te-asociacionit-te-komunave-serbe/20%Monthly2018-07-24 18:34
https://www.informatat.com/digjet-nje-furgon-ne-prizren/20%Monthly2018-07-24 18:30
https://www.informatat.com/banoret-e-karaceves-te-irrituar-largojne-tabelen-e-kfor-it/20%Monthly2018-07-24 18:28
https://www.informatat.com/lumezi-te-akuzuarit-per-krime-lufte-mund-te-gjykohen-edhe-ne-mungese/20%Monthly2018-07-24 19:38
https://www.informatat.com/spice-girls-po-ribashkohen/20%Monthly2018-07-24 18:08
https://www.informatat.com/meant-to-be-e-bebe-rexhes-shkruan-histori/20%Monthly2018-07-24 18:05
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-pasoje-e-ngrohjes-globale/20%Monthly2018-07-24 16:51
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-bosi-i-instagramit/20%Monthly2018-07-24 16:46
https://www.informatat.com/zbuloni-vetite-e-ananasit/20%Monthly2018-07-24 16:44
https://www.informatat.com/albanian-eagle-pjese-e-kampionatit-boteror-te-rafting/20%Monthly2018-07-24 16:41
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-bregdetin-e-ulqinit-humbin-jeten-dy-persona-nga-e-njejta-familje/20%Monthly2018-07-24 16:38
https://www.informatat.com/edhe-nje-aksident-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2018-07-24 16:34
https://www.informatat.com/veseli-ne-rome-italia-mbeshtet-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-24 16:17
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-per-kompromisi-te-dhimbshem-me-serbine/20%Monthly2018-07-24 16:15
https://www.informatat.com/apokalips-imazhe-tronditese-nga-zjarri-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 16:00
https://www.informatat.com/nikollovski-kosova-shpejt-e-heq-vendimin-per-produktet-bujqesore/20%Monthly2018-07-24 15:58
https://www.informatat.com/putin-do-te-ndertoj-uren-me-te-gjate-ne-bote/20%Monthly2018-07-24 15:55
https://www.informatat.com/keni-dhimbje-shpine-duhet-te-flini-ne-kete-pozicion/20%Monthly2018-07-24 15:52
https://www.informatat.com/largimi-i-ozil-nxjerr-ne-pah-marredheniet-gjermane-me-komunitetin-turk/20%Monthly2018-07-30 12:58
https://www.informatat.com/shoqatat-per-mbrojtjen-e-kafsheve-protestojne-artistit-xhafa/20%Monthly2018-07-25 13:43
https://www.informatat.com/shembet-diga-dhjetera-te-zhdukur-ne-laos/20%Monthly2018-07-24 15:44
https://www.informatat.com/qeveria-mbi-800-milion-euro-shpenzime-te-buxhetit/20%Monthly2018-07-24 18:22
https://www.informatat.com/stamboll-toka-perpin-ndertesen-4-kateshe-video/20%Monthly2018-07-24 15:19
https://www.informatat.com/stresi-pendohet-per-fejesen/20%Monthly2018-07-24 15:12
https://www.informatat.com/publikohen-fotot-e-disa-prej-personave-qe-rezultojne-te-humbur-nga-zrrjari-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 15:07
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-74-te-vdekur-nga-zjarret-greqia-tre-dite-zi-kombetare/20%Monthly2018-07-24 15:04
https://www.informatat.com/e-plagosur-nga-flaket-ne-athine-nje-63-vjecare-nga-berati/20%Monthly2018-07-24 15:00
https://www.informatat.com/pala-serbe-shkaktar-per-vonesat-ne-kufi/20%Monthly2018-07-24 14:59
https://www.informatat.com/prokurorise-speciale-pritet-ti-shtohen-5-prokurore-te-rinj/20%Monthly2018-07-24 14:55
https://www.informatat.com/trevjecari-ne-rkoc-te-rahovecit-ka-humbur-jeten-ne-nje-pishine/20%Monthly2018-07-24 14:55
https://www.informatat.com/rrenimi-i-objektit-te-qbmk-se-iniciative-e-pamenduar/20%Monthly2018-07-24 15:07
https://www.informatat.com/izraeli-eshte-shteti-me-racist-ne-bote/20%Monthly2018-07-24 14:52
https://www.informatat.com/personi-qe-sulmoi-prokurorin-qe-do-te-qendroje-nje-muaj-ne-paraburgim/20%Monthly2018-07-24 14:46
https://www.informatat.com/te-demtuarit-nga-bresheri-do-te-ndimohen-nga-qeveria/20%Monthly2018-07-24 14:34
https://www.informatat.com/prishtine-hapet-panairi-me-veshje-e-ushqime-tradicionale/20%Monthly2018-07-24 14:24
https://www.informatat.com/kompleksi-rexhep-malaj-perfiton-50-mije-euro-nga-ministria/20%Monthly2018-07-24 13:54
https://www.informatat.com/sigurimi-i-kuvendit-i-gjen-brisk-deputetit-te-vv-se/20%Monthly2018-07-24 13:38
https://www.informatat.com/era-zbulon-kengen-e-re-ne-bashkepunim-me-kete-kengetar/20%Monthly2018-07-24 13:46
https://www.informatat.com/shkaku-i-aksidenteve-te-shumta-ne-kosove-policia-themelon-task-force/20%Monthly2018-07-24 12:28
https://www.informatat.com/vuciq-ky-shtet-po-kerkon-njohjen-e-plote-te-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2018-07-24 12:19
https://www.informatat.com/nuk-ka-buke-per-te-ngrene-gruaja-shtrihet-para-makinave-ne-peje-shkelmeni/20%Monthly2018-07-24 13:52
https://www.informatat.com/kurteshi-bindja-e-shteteve-anetare-te-be-se-seshte-e-lehte/20%Monthly2018-07-24 11:47
https://www.informatat.com/qeveria-sot-nxjerr-vendim-per-fermeret-e-demtuar-nga-te-reshurat/20%Monthly2018-07-24 11:22
https://www.informatat.com/flasin-shqiptaret-ne-greqi-u-bllokuam-nga-tymi-nuk-merrnim-dot-fryme/20%Monthly2018-07-24 11:21
https://www.informatat.com/u-nisen-per-pushime-ne-kosove-familja-kosovare-aksidentohet-ne-serbi/20%Monthly2018-07-24 13:58
https://www.informatat.com/si-te-shpetoni-gjellen-nese-i-keni-qitur-shume-kripe/20%Monthly2018-07-24 11:11
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-keni-mungese-te-proteinave/20%Monthly2018-07-24 11:08
https://www.informatat.com/gjiganti-prej-akulli-niset-drejt-fshatit-nordik/20%Monthly2018-07-24 11:03
https://www.informatat.com/irani-paralajmeron-kundermasa-nese-shba-ia-bllokon-naften/20%Monthly2018-07-24 10:56
https://www.informatat.com/hoxhaj-nese-ska-vija-te-kuqe-me-serbine-sdo-te-kete-as-me-shqiperine/20%Monthly2018-07-24 14:01
https://www.informatat.com/zbardhja-e-vrasjes-se-ivanoviq-kokedhembje-per-kosoven-e-serbine/20%Monthly2018-07-24 10:50
https://www.informatat.com/thaci-flet-edhe-per-aks-ne/20%Monthly2018-07-24 14:02
https://www.informatat.com/gjakove-arrestohet-pasi-ka-rrahur-bashkeshorten-e-tij/20%Monthly2018-07-24 10:23
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-ceshtjen-e-shkembimit-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-07-24 13:45
https://www.informatat.com/vuciq-e-kundershton-pacollin-nuk-dhurojme-arme-i-shesim-ato/20%Monthly2018-07-24 10:14
https://www.informatat.com/bordi-i-agk-se-jep-doreheqje/20%Monthly2018-07-24 10:09
https://www.informatat.com/njohja-e-kosoves-seshte-zgjidhje-kompromisi/20%Monthly2018-07-24 14:03
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-se-shpejti-me-kamera-dhe-denime-automatike/20%Monthly2018-07-24 09:26
https://www.informatat.com/qielli-shnderrohet-ne-portokalli-pamje-nga-gjendja-e-zjarreve-ne-greqi-video/20%Monthly2018-07-24 08:56
https://www.informatat.com/pal-lekaj-lirohet-pjeserisht-nga-aktakuza/20%Monthly2018-07-24 08:55
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-e-tmerrshme-e-lumit-terrstena/20%Monthly2018-07-24 08:50
https://www.informatat.com/pergatitjet-e-fundit-per-anibar/20%Monthly2018-07-24 08:41
https://www.informatat.com/shenjat-e-para-te-autizmit-tek-foshnjat-qe-prej-moshes-6-muajshe/20%Monthly2018-07-24 08:26
https://www.informatat.com/apeli-shqyrton-ankesen-e-naser-kelmendit/20%Monthly2018-07-24 09:29
https://www.informatat.com/projektligji-per-ndertimet-pa-leje-do-forcoje-buxhetin-e-komunave/20%Monthly2018-07-24 08:16
https://www.informatat.com/dafina-e-ben-edhe-kete-gje-para-pasqyres/20%Monthly2018-07-24 08:14
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-ka-bere-zjarri-nje-vendi-turistik-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 08:09
https://www.informatat.com/deshirojne-te-ia-arrestojne-djalin-babai-ua-ben-kete-gje-policeve/20%Monthly2018-07-24 14:06
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-humbur-nervat-vazhdimisht-po-e-permend-luften/20%Monthly2018-07-24 14:07
https://www.informatat.com/ne-mes-te-gjykates-sulmohet-prokurori-kosovar/20%Monthly2018-07-24 08:03
https://www.informatat.com/i-ftuan-ne-debat-per-divorcin-imami-behet-llom-me-aktivisten-per-te-drejtat-e-grave/20%Monthly2018-07-24 07:59
https://www.informatat.com/banoret-e-fushes-kosoves-ende-pa-uje-kryetari-flet-per-protesta/20%Monthly2018-07-24 07:52
https://www.informatat.com/limonada-me-livando-per-dhimbje-koke-dhe-reduktim-te-ankthit/20%Monthly2018-07-24 07:51
https://www.informatat.com/ftoi-dhe-cilesite-e-tij-kuruese/20%Monthly2018-07-24 07:42
https://www.informatat.com/me-ne-fund-italia-pranon-emigrantet/20%Monthly2018-07-24 07:42
https://www.informatat.com/sipas-studimeve-cigarja-elektronike-eshte-po-aq-e-demshme-sa-duhani-tradicional/20%Monthly2018-07-24 07:38
https://www.informatat.com/shafrani-ereza-me-e-shtrenjte-ne-bote-qe-lufton-semundjet-me-te-rrezikshme/20%Monthly2018-07-24 07:33
https://www.informatat.com/vazhdon-tradita-e-pritjes-ne-kufi-nga-mergimtaret/20%Monthly2018-07-24 07:30
https://www.informatat.com/vellezerit-haradinaj-tregojne-muskujt/20%Monthly2018-07-24 07:28
https://www.informatat.com/keni-ide-ne-cka-flini-kur-te-degjoni-se-cka-fshihet-ne-carcafet-tuaj-do-ti-lani-menjehere/20%Monthly2018-07-24 07:25
https://www.informatat.com/ndalohet-nga-policia-pasi-tenton-te-fut-pako-me-cigare/20%Monthly2018-07-24 07:18
https://www.informatat.com/ana-e-erret-e-ures-se-stambollit-sdo-ti-besoni-keto-te-dhena/20%Monthly2018-07-24 10:25
https://www.informatat.com/prizren-arrestohet-pasi-pengon-arrestimin-e-djalit-te-tij/20%Monthly2018-07-24 07:12
https://www.informatat.com/situate-alarmante-ne-athine-arrin-ne-50-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarri/20%Monthly2018-07-24 07:07
https://www.informatat.com/edi-rama-apo-sali-berisha-kush-eshte-i-preferuari-i-rike-rocit/20%Monthly2018-07-24 07:03
https://www.informatat.com/auditori-gjen-ne-kacanik-shkelje-ne-menaxhimin-e-parase-publike/20%Monthly2018-07-24 07:02
https://www.informatat.com/fillon-menaxhimi-i-integruar-i-kufirit-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-07-24 06:57
https://www.informatat.com/sfida-kryesore-per-vizat/20%Monthly2018-07-24 06:54
https://www.informatat.com/e-gjithe-java-me-shi/20%Monthly2018-07-24 06:54
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmblidhet-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-07-24 06:52
https://www.informatat.com/nuk-ka-perfunduar-akoma-keto-jane-detyrat-e-kosoves-para-vendimit-final-per-vizat/20%Monthly2018-07-24 06:50
https://www.informatat.com/taylor-swift-i-jepet-roli-me-i-madh-ne-karrieren-e-saj-deri-me-tani/20%Monthly2018-07-23 22:24
https://www.informatat.com/salt-bae-arrin-statusin-e-legjendes-nusret-gokce-tashme-ka-skulpturen-e-vet-nga-dylli/20%Monthly2018-07-23 22:19
https://www.informatat.com/femrat-e-bukura-jane-te-demshme-per-shendetin-e-meshkujve/20%Monthly2018-07-23 22:06
https://www.informatat.com/lumi-nga-i-cili-askush-smund-te-shpetoje-i-gjalle/20%Monthly2018-07-23 21:54
https://www.informatat.com/arra-pastruesi-me-i-mire-per-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-07-23 21:49
https://www.informatat.com/sekreti-i-lashte-i-flokeve-fantastike/20%Monthly2018-07-23 21:31
https://www.informatat.com/kryeimami-bajgora-nuk-do-te-ftohet-si-deshmitar-sic-kerkoi-i-akuzuari-per-terrorizem/20%Monthly2018-07-23 21:06
https://www.informatat.com/qeveri-teknike-per-referendumin-ne-maqedoni/20%Monthly2018-07-23 20:48
https://www.informatat.com/arrestohen-shtate-persona-pasi-u-futen-ne-bazen-ushtarake-te-shba-ve-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-23 20:40
https://www.informatat.com/era-istrefi-zbulon-bashkepunimin-e-radhes/20%Monthly2018-07-23 20:16
https://www.informatat.com/15-mije-e-973-te-vrare-per-gjashte-muaj-ne-meksike/20%Monthly2018-07-23 20:13
https://www.informatat.com/psd-e-interesuar-ta-rrezoje-qeverine-fton-vv-ne-e-ldk-ne-ti-bashkohen/20%Monthly2018-07-23 19:55
https://www.informatat.com/ndricohet-emri-i-fadil-vokrrit-ne-stadiumin-e-prishtines/20%Monthly2018-07-23 19:51
https://www.informatat.com/ldk-mohon-perfshirjen-ne-dialog/20%Monthly2018-07-24 06:54
https://www.informatat.com/lekaj-keni-kujdes-ne-komunikacion-dhe-respektoni-shenjat-rreptesisht/20%Monthly2018-07-23 19:42
https://www.informatat.com/ljajic-i-pergjigjet-pacollit-per-armet-qe-serbia-dergon-ne-vendet-afrikane/20%Monthly2018-07-23 19:28
https://www.informatat.com/trump-nuk-kam-bere-asnje-leshim-para-putinit-ne-helsinki/20%Monthly2018-07-23 19:24
https://www.informatat.com/zyrtare-malcom-te-roma-per-32-milione-euro/20%Monthly2018-07-23 19:22
https://www.informatat.com/punetoret-ne-sektorin-privat-trajtohen-si-skllever-50-per-qind-pa-kontrata-pune/20%Monthly2018-07-23 19:20
https://www.informatat.com/izraeli-refuzon-oferten-ruse-per-sirine/20%Monthly2018-07-23 19:18
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-kosovareve-qe-duhet-ti-nderrojne-pasaportat-nese-liberalizohen-vizat/20%Monthly2018-07-23 19:15
https://www.informatat.com/mustafa-manaj-ishte-intelektual-e-veprimtar-i-devotshem/20%Monthly2018-07-23 18:58
https://www.informatat.com/roth-do-te-jete-tragjike-nese-pengohet-rruga-e-maqedonise-drejte-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2018-07-23 18:45
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-merr-vendim-per-personin-qe-sulmoi-fizikisht-infermierin-e-qkuk-se/20%Monthly2018-07-23 18:43
https://www.informatat.com/lavrov-dhe-netanyahu-bisedojne-per-prezencen-iraniane-ne-siri/20%Monthly2018-07-23 18:37
https://www.informatat.com/si-ndikon-gjumi-ne-peshen-tuaj/20%Monthly2018-07-23 18:34
https://www.informatat.com/berlin-nje-person-iu-ve-flaken-dy-te-pastreheve/20%Monthly2018-07-23 18:27
https://www.informatat.com/kercimet-nga-ura-e-fshejte-edhe-kete-vit-marrin-vemendjen-e-medieve-nderkombetare/20%Monthly2018-07-23 18:23
https://www.informatat.com/kufiri-i-ri-ne-karaceve-mobilizohen-banoret-e-kamenices/20%Monthly2018-07-23 18:19
https://www.informatat.com/cfare-po-ndodhe-shqiperia-permbytet-athina-po-digjet-foto/20%Monthly2018-07-23 18:18
https://www.informatat.com/albulena-haxhiu-thumbon-partine-e-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-07-23 19:55
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-e-13-te-lenduar-nga-sulmi-me-arme-ne-toronto/20%Monthly2018-07-23 17:49
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentit-ku-humben-jeten-tre-persona/20%Monthly2018-07-23 17:49
https://www.informatat.com/rita-ora-e-zhveshur-han-cipsa/20%Monthly2018-07-23 17:40
https://www.informatat.com/kanabisi-mund-te-ndihmoje-ne-luftimin-e-kancerit/20%Monthly2018-07-23 17:33
https://www.informatat.com/i-nxehti-ekstrem-merr-jeten-e-44-njerezve-ne-japoni/20%Monthly2018-07-23 17:31
https://www.informatat.com/hamza-750-mije-euro-ne-muaj-paga-te-qveritareve/20%Monthly2018-07-23 17:30
https://www.informatat.com/birra-me-e-re-me-kanabis/20%Monthly2018-07-23 17:22
https://www.informatat.com/haradinaj-reagon-pas-aksidentit-me-fatalitet-ne-gllareve/20%Monthly2018-07-23 17:19
https://www.informatat.com/lind-foshnja-me-2-fytyra-dhe-2-tru/20%Monthly2018-07-23 17:16
https://www.informatat.com/kengetarit-shqiptar-i-humb-vetura-ne-xhirime-e-klipit/20%Monthly2018-07-23 17:13
https://www.informatat.com/stuhi-ne-berat-video/20%Monthly2018-07-23 17:01
https://www.informatat.com/e-godet-rrufeja-humb-jeten-22-vjecari/20%Monthly2018-07-23 16:59
https://www.informatat.com/deshmitari-e-sulmon-prokurorin/20%Monthly2018-07-24 09:31
https://www.informatat.com/instat-per-6-muaj-98-persona-te-vdekur-nga-aksidentet-rrugore/20%Monthly2018-07-23 16:53
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-le-ameriken-per-te-shperthyer-skenat-shqiptare/20%Monthly2018-07-23 16:49
https://www.informatat.com/qeni-ha-pasaportat-e-familjes/20%Monthly2018-07-23 16:46
https://www.informatat.com/facebook-po-punon-per-nje-satelit-interneti/20%Monthly2018-07-23 16:45
https://www.informatat.com/haradinaj-perberja-e-grupit-punues-per-asociacionin-nuk-eshte-produkt-i-qeverise-aktuale/20%Monthly2018-07-23 16:41
https://www.informatat.com/ledri-vula-ne-skene-me-dy-ish-te-dashura/20%Monthly2018-07-23 16:35
https://www.informatat.com/adelina-ismajli-flet-per-femijen-e-dyte/20%Monthly2018-07-23 16:33
https://www.informatat.com/veseli-niset-per-itali-vazhdon-lobimin-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-07-23 16:29
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-na-thinjen-floket/20%Monthly2018-07-23 16:28
https://www.informatat.com/laura-pausini-ofendon-rende-beyoncen/20%Monthly2018-07-23 16:13
https://www.informatat.com/ekskluzive-rezoluta-qe-kerkon-terheqjen-e-qeverise-nga-marreveshja-me-z-mobile-dokument/20%Monthly2018-07-23 19:48
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-ne-aksidentin-ne-gllareve/20%Monthly2018-07-23 15:44
https://www.informatat.com/moderatorja-zhvishet-nudo-ne-plazh-rrezikon-burgun/20%Monthly2018-07-23 15:02
https://www.informatat.com/krasniqi-kerkon-mbrojtje-nga-shteti-per-kultivuesit-e-rrushit/20%Monthly2018-07-23 19:41
https://www.informatat.com/presidenca-per-aksidentin-e-eskortes-hashim-thaci-eshte-shendosh-e-mire/20%Monthly2018-07-23 14:45
https://www.informatat.com/digjet-nje-veture-ne-hyrje-te-ferizajt-nuk-dihet-a-ka-te-lenduar-foto/20%Monthly2018-07-23 14:41
https://www.informatat.com/performanca-drunj-te-paster-thirrje-per-ruajtjen-e-ambientit-ne-prizren/20%Monthly2018-07-23 14:22
https://www.informatat.com/haxhiu-kundershton-renimin-e-objektit-te-personave-te-verber-ne-peje/20%Monthly2018-07-23 14:40
https://www.informatat.com/aksident-ne-autostraden-prishtine-ferizaj-foto/20%Monthly2018-07-23 14:18
https://www.informatat.com/kqz-ja-ka-nje-njoftim-te-rendesishme-per-persona-te-angazhuar-vjet-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-07-23 13:57
https://www.informatat.com/pantina-kerkon-nga-mpb-ja-ti-njoftoje-policet-kufitar-me-rezoluten/20%Monthly2018-07-23 13:55
https://www.informatat.com/pushime-te-ngrohta-te-kengetares-nicole-scherzinger-me-te-dashurin-e-saj-13-vjet-me-te-vogel/20%Monthly2018-07-23 13:46
https://www.informatat.com/pushime-te-kendshme/20%Monthly2018-07-23 13:43
https://www.informatat.com/serbia-ka-shume-dokumente-qe-deshmojne-krimet-e-uck-se/20%Monthly2018-07-23 13:25
https://www.informatat.com/historia-e-ruses-qe-akuzohet-per-spiunim/20%Monthly2018-07-23 13:53
https://www.informatat.com/me-27-korrik-planeti-toke-do-te-perjetoje-nje-erresire-e-cila-pritet-te-zgjase-103-minuta/20%Monthly2018-07-23 13:23
https://www.informatat.com/skuadrat-shqiptare-i-mesojne-rivalet-ne-evrope/20%Monthly2018-07-23 13:04
https://www.informatat.com/sekuestrohet-pasuria-e-adriatik-llalles/20%Monthly2018-07-23 13:00
https://www.informatat.com/dua-lipa-nuk-ndalet-performon-edhe-ne-paris/20%Monthly2018-07-23 12:59
https://www.informatat.com/burri-ideal-sipas-shenjes-se-horoskopit/20%Monthly2018-07-23 12:58
https://www.informatat.com/kamenica-pjese-e-projekteve-te-energjise-ujerave-dhe-ekonomise-digjitale/20%Monthly2018-07-23 12:55
https://www.informatat.com/permbytet-shkodra-qyteti-noton-ne-uje-ndersa-rrufete-djegin-shtepite-video/20%Monthly2018-07-23 12:54
https://www.informatat.com/te-pakten-12-shqiptare-u-bene-shpiune-te-rusise/20%Monthly2018-07-23 12:54
https://www.informatat.com/mbi-300-bashkatdhetare-te-gjilanit-i-bashkohen-ecjes-se-alpinisteve/20%Monthly2018-07-23 12:52
https://www.informatat.com/conte-fillon-volejbollin/20%Monthly2018-07-23 12:51
https://www.informatat.com/skandal-ne-kine-vaksinat-e-pasigurta-fillojn-hetimet/20%Monthly2018-07-23 12:48
https://www.informatat.com/prokurori-i-tiranes-si-shpeton-vettingut/20%Monthly2018-07-23 12:47
https://www.informatat.com/a-po-e-shkele-kosova-marreveshjen-e-cefta-s/20%Monthly2018-07-23 12:44
https://www.informatat.com/shkodra-ballafaqohet-me-stuhi-bresheri/20%Monthly2018-07-23 12:41
https://www.informatat.com/i-sekuestrohet-pasuria-ish-kryeprokurorit-te-pergjithshem-te-shqiperise/20%Monthly2018-07-23 12:37
https://www.informatat.com/aksident-zingjiror-ne-magjistralen-prishtine-gjilan/20%Monthly2018-07-23 12:31
https://www.informatat.com/shi-i-madh-ne-drenas-video/20%Monthly2018-07-23 12:26
https://www.informatat.com/ata-qe-duken-me-te-pasur-kane-me-shume-gjasa-punesimi/20%Monthly2018-07-23 12:24
https://www.informatat.com/kemi-kerkuar-armepushim-me-serbine-per-diplomacine-e-jashtme/20%Monthly2018-07-23 12:15
https://www.informatat.com/digjet-trafoja-tek-kurrizi-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-07-23 12:11
https://www.informatat.com/i-kemi-emrat-e-vendeve-qe-serbia-po-i-furnizon-me-armatim-per-te-lobuar-kunder-kosoves/20%Monthly2018-07-23 12:06
https://www.informatat.com/alketa-vejsiu-publikon-fotografi-provokuese-nga-bregdeti-italian/20%Monthly2018-07-23 12:04
https://www.informatat.com/dekani-ahmeti-behet-profesor-i-rregullt-ne-up-ne-menyre-te-dyshimte/20%Monthly2018-07-23 12:02
https://www.informatat.com/haxhiu-kerkon-te-dije-se-cilat-programe-jane-te-akredituara-ne-up/20%Monthly2018-07-23 12:09
https://www.informatat.com/lluka-shpallet-i-pafajshem/20%Monthly2018-07-23 11:42
https://www.informatat.com/selia-e-shtabit-te-brigades-121-dhe-shtepia-e-kultures-ne-runik-mbrohen-nga-shteti/20%Monthly2018-07-23 11:40
https://www.informatat.com/me-shume-se-nje-ore-pritje-per-te-kaluar-kufirin/20%Monthly2018-07-23 11:36
https://www.informatat.com/veseli-jap-detaje-nga-takimi-i-sotem-me-lider/20%Monthly2018-07-23 11:33
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-zyre-te-pacolli-dikutuan-per-konsolidimin-e-diplomacise-se-kosoves-ne-bote/20%Monthly2018-07-23 11:30
https://www.informatat.com/kosova-ende-pa-kuadro-te-specializuara-per-autizem/20%Monthly2018-07-23 11:26
https://www.informatat.com/debat-i-ashper-mes-sherifit-e-veselit/20%Monthly2018-07-23 11:20
https://www.informatat.com/ja-dieta-me-uje-e-limon/20%Monthly2018-07-23 11:15
https://www.informatat.com/erotika-do-te-dominoje-librin-e-dyte-te-blakajt-video/20%Monthly2018-07-23 11:14
https://www.informatat.com/kurti-parashtron-5-pika-per-dialogun/20%Monthly2018-07-23 11:07
https://www.informatat.com/victoria-beckham-nxori-ne-shitje-fustanin-e-saj-nga-dasma-mbreterore/20%Monthly2018-07-23 11:06
https://www.informatat.com/aksidenti-kthehet-ne-spektakel/20%Monthly2018-07-23 11:01
https://www.informatat.com/vendoset-emri-i-fadil-vokrrit-ne-stadiumin-e-prishtines/20%Monthly2018-07-23 11:35
https://www.informatat.com/shulja-ndryshon-plotesisht/20%Monthly2018-07-23 10:54
https://www.informatat.com/bella-hadid-dhe-the-weeknd-serish-bashke-vazhdojne-thashethemet-rreth-ciftit/20%Monthly2018-07-23 10:51
https://www.informatat.com/sindikata-e-shendetesise-reagon-per-sulmin-fizik-ndaj-infermierit-te-qkuk-se/20%Monthly2018-07-23 10:51
https://www.informatat.com/ska-kuorum-nuk-votohen-disa-raporte-e-projektligje/20%Monthly2018-07-23 10:48
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-mal-te-zi-cakalli-serb-i-dyshuar-per-krime-lufte/20%Monthly2018-07-23 10:45
https://www.informatat.com/edhe-nje-dasme-ne-estraden-shqiptare/20%Monthly2018-07-23 10:43
https://www.informatat.com/shtihej-si-viktime-e-sulmit-te-13-nentorit-ne-paris-demaskohet/20%Monthly2018-07-23 10:42
https://www.informatat.com/nudo-ne-instagram/20%Monthly2018-07-23 10:40
https://www.informatat.com/duda-balje-me-pushime-luksoze-ne-greqi/20%Monthly2018-07-23 10:40
https://www.informatat.com/cka-ka-ndodhur-me-johnny-depp/20%Monthly2018-07-23 10:39
https://www.informatat.com/hoxha-nuk-e-perjashton-mundesin-e-pengesave-ne-keshillin-e-ministrave-te-be-se/20%Monthly2018-07-23 10:35
https://www.informatat.com/serbia-falenderon-kilin-qe-se-njeh-kosoven/20%Monthly2018-07-23 10:31
https://www.informatat.com/dua-lipa-kengetarja-e-pare-nderkombetare-qe-kendon-ne-tomorrowland/20%Monthly2018-07-23 10:20
https://www.informatat.com/shikoni-si-duket-sot-pablo-i-rebeleve/20%Monthly2018-07-23 10:15
https://www.informatat.com/libri-per-opinionin-e-gjnd-i-autorit-desku-pjese-e-bibliotekes-se-kongresit-amerikan/20%Monthly2018-07-23 10:13
https://www.informatat.com/gjermania-lehteson-procedurat-per-fuqine-punetore-nga-jashte/20%Monthly2018-07-23 10:07
https://www.informatat.com/kjo-ishte-arsyeja-banale-per-te-cilen-u-sulmua-infermieri-i-emergjences-ne-qkuk/20%Monthly2018-07-23 10:04
https://www.informatat.com/mali-i-zi-arreston-te-dyshuarin-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2018-07-23 10:00
https://www.informatat.com/kete-e-pres-nga-shaqiri-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2018-07-23 09:58
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare/20%Monthly2018-07-23 09:57
https://www.informatat.com/hazard-ne-real-madrid-vellai-i-futbollistit-me-pergjigjen-e-vitit/20%Monthly2018-07-23 09:54
https://www.informatat.com/marreveshja-ligjore-detyruese-serbi-kosove-esenciale/20%Monthly2018-07-23 09:49
https://www.informatat.com/trump-kercenon-iranin-me-pasoja-historike/20%Monthly2018-07-23 09:46
https://www.informatat.com/mjet-i-dyshimte-shperthyes-ne-arllat/20%Monthly2018-07-23 09:45
https://www.informatat.com/malisheve-nje-person-therret-me-thike/20%Monthly2018-07-23 09:43
https://www.informatat.com/nis-seanca-e-kuvendit/20%Monthly2018-07-23 09:40
https://www.informatat.com/mbi-1-mije-tiketa-shqiptohen-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-07-23 09:36
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-vv-se-pas-arrestimit-te-aktivistit-te-tyre/20%Monthly2018-07-23 09:33
https://www.informatat.com/opozita-nuk-merr-pjese-ne-takimin-e-veselit-edhe-pse-ishte-kerkese-e-tyre/20%Monthly2018-07-23 09:47
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-aktivist-i-vetevendosjes/20%Monthly2018-07-23 09:31
https://www.informatat.com/rreziqet-shendetesore-te-shpuarjes-se-vesheve-qe-u-behen-foshnjave/20%Monthly2018-07-23 09:27
https://www.informatat.com/piqeni-pomfritin-fare-pa-vaj-shume-me-te-shijshem-shume-me-te-shendetshem/20%Monthly2018-07-23 09:24
https://www.informatat.com/gazeta-serbe-konflikfti-thaci-haradinaj-coi-ne-vrasjen-e-ivanoviqit-plani-i-tyre/20%Monthly2018-07-24 09:32
https://www.informatat.com/nuk-i-ndalim-protestat-derisa-rektori-dema-te-jape-doreheqje/20%Monthly2018-07-23 09:19
https://www.informatat.com/e-frikshme-kalon-rrugen-pa-shikuar-gati-shtypet-nga-kamioni/20%Monthly2018-07-23 09:15
https://www.informatat.com/haradinaj-shkollimi-i-te-rinjve-tane-tejet-i-rendesishem-per-vendin-2/20%Monthly2018-07-23 09:13
https://www.informatat.com/zvicer-shenohet-goli-i-sezones/20%Monthly2018-07-23 09:13
https://www.informatat.com/varesja-qe-zgjodhe-flet-per-shijet-e-tua-edhe-ne-karakter/20%Monthly2018-07-23 09:11
https://www.informatat.com/shba-te-nxitojne-duan-nje-ushtri-te-kosoves-dhe-nuk-e-perjashtojne-ndarjen/20%Monthly2018-07-23 09:03
https://www.informatat.com/endriti-i-thacit-serish-ne-pushime-luksoze-ja-ku-ka-shkuar-kete-here-foto/20%Monthly2018-07-23 09:01
https://www.informatat.com/sot-shpallet-aktgjykimi-ndaj-ministrit-valdrin-lluka/20%Monthly2018-07-23 09:01
https://www.informatat.com/bajgore-kadri-veseli-luan-futboll-me-djem-e-vajza/20%Monthly2018-07-23 08:58
https://www.informatat.com/rrahet-mjeku-ne-emergjence/20%Monthly2018-07-23 08:56
https://www.informatat.com/drita-stublla-e-harron-djalin-e-presidentit-thaci-publikon-foto-duke-u-puthur-me-te-dashurin-e-ri-biznesmen/20%Monthly2018-07-23 11:49
https://www.informatat.com/beogradasi-i-arrestuar-ne-prishtine-do-te-fajesohet-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-07-23 08:52
https://www.informatat.com/hoxha-mund-te-kete-pengesa-ne-keshillin-e-ministrave-per-vizat/20%Monthly2018-07-23 08:50
https://www.informatat.com/publikohen-sfidat-qe-e-presin-kosoven-pas-rekomandimit-per-viza/20%Monthly2018-07-23 08:50
https://www.informatat.com/alban-ramosaj-ben-publike-biseden-me-bebe-rexhen-endrra-u-be-realitet/20%Monthly2018-07-23 08:47
https://www.informatat.com/ne-gjakove-digjet-stalla-me-dy-krere-bageti/20%Monthly2018-07-23 08:43
https://www.informatat.com/shume-projektligje-peng-i-mungeses-se-kuorumit/20%Monthly2018-07-23 08:40
https://www.informatat.com/msh-ja-nenshkroi-31-kontrata-me-ojq/20%Monthly2018-07-23 08:41
https://www.informatat.com/mytaher-haskuka-akuzohet-per-shkelje-ne-tenderin-e-sinjalizimit-horizontal/20%Monthly2018-07-23 08:37
https://www.informatat.com/haradinaj-shkollimi-i-te-rinjve-tane-tejet-i-rendesishem-per-vendin/20%Monthly2018-07-23 08:33
https://www.informatat.com/8-vjecari-vozite-si-i-cmendur-ne-autostrade/20%Monthly2018-07-23 08:31
https://www.informatat.com/rukiqi-kosoven-e-pret-rruge-e-veshtire-drejt-anetaresimit-ne-obt/20%Monthly2018-07-23 08:31
https://www.informatat.com/kadri-veseli-deshton-ti-mbledh-partit-politike/20%Monthly2018-07-23 08:25
https://www.informatat.com/23-vjet-ne-burg-ne-fund-del-i-pafajshem/20%Monthly2018-07-23 08:21
https://www.informatat.com/vetura-godet-femijen-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-23 08:20
https://www.informatat.com/mbijetesa-me-paga-te-sektorit-privat/20%Monthly2018-07-23 08:15
https://www.informatat.com/e-mbani-mend-fustanin-qe-veshi-luana-pa-te-brendshme-ja-sa-ka-kushtuar-foto/20%Monthly2018-07-25 07:25
https://www.informatat.com/shitet-ferronikeli-menaxhmenti-dhe-punetoret-nuk-dine-asgje/20%Monthly2018-07-23 08:08
https://www.informatat.com/fillohet-aksion-i-madh-per-pastrimin-e-mbeturinave-ne-te-gjithe-kosoven/20%Monthly2018-07-23 08:04
https://www.informatat.com/halil-kastrati-e-capital-t-bejne-dy-jetime-me-banese-te-re-video/20%Monthly2018-07-23 08:02
https://www.informatat.com/shtate-te-lenduar-si-pasoje-e-nje-aksidenti-ne-mitrovice/20%Monthly2018-07-23 08:00
https://www.informatat.com/vuciq-ne-e-kemi-vulosur-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-23 07:51
https://www.informatat.com/te-famshmit-e-falimentuar/20%Monthly2018-07-23 07:42
https://www.informatat.com/kosovari-punoi-43-vjet-ne-zvicer-por-nuk-i-japin-pension/20%Monthly2018-07-23 07:26
https://www.informatat.com/macron-urdheron-riorganizim-te-stafit-pas-incidentit-nga-truproja/20%Monthly2018-07-23 07:22
https://www.informatat.com/hoxha-raporton-para-komisionit-per-integrime-evropiane/20%Monthly2018-07-23 07:16
https://www.informatat.com/njc-56-vjecar-humb-jeten-ne-aksident/20%Monthly2018-07-23 07:14
https://www.informatat.com/dilemat-e-gjermanise-per-heqjen-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-23 07:12
https://www.informatat.com/brenda-24-oreve-ne-shqiperi-kane-hyre-25-mije-persona-nga-kosova/20%Monthly2018-07-23 07:09
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kuvendi-i-kosoves/20%Monthly2018-07-23 09:41
https://www.informatat.com/nga-sot-me-fresket-pritet-edhe-shi/20%Monthly2018-07-23 09:36
https://www.informatat.com/keshtu-po-e-planifikon-serbia-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-23 08:25
https://www.informatat.com/zemren-time-ke-rikthen-krijimet-e-vedat-ademit-video/20%Monthly2018-07-22 21:11
https://www.informatat.com/bizneset-qe-filluan-ne-garazhe-ja-ku-janefoto/20%Monthly2018-07-22 21:07
https://www.informatat.com/bizhuterite-fshehin-pjeset-intime-paraqitja-zhveshur-e-bleona-qeretit/20%Monthly2018-07-22 21:02
https://www.informatat.com/caj-me-fara-shalqiri-magjik-per-veshkat-tuaja/20%Monthly2018-07-22 20:52
https://www.informatat.com/genta-eshte-ne-pergatitje-te-projektit-te-ri/20%Monthly2018-07-22 20:34
https://www.informatat.com/rihanna-rikthehet-me-dy-albume/20%Monthly2018-07-22 20:30
https://www.informatat.com/studentja-ben-per-spital-hajdutin-video/20%Monthly2018-07-22 20:21
https://www.informatat.com/poston-foto-topless-fansat-e-quajne-perbindesh/20%Monthly2018-07-22 20:18
https://www.informatat.com/liqeni-akumulues-zevendeson-detin-per-mitrovicasit/20%Monthly2018-07-22 20:14
https://www.informatat.com/kejvina-gati-sa-nuk-zhvishet/20%Monthly2018-07-22 20:11
https://www.informatat.com/emocionuese-shqiptari-cohet-nga-koma-ne-momentin-qe-familja-futet-ne-dhome/20%Monthly2018-07-22 20:08
https://www.informatat.com/refuzohet-ekoregjioni-mbeturinat-hidhen-vend-e-pavend/20%Monthly2018-07-22 20:05
https://www.informatat.com/kengetarja-amerikane-teresisht-nudo-vera-tani-foto/20%Monthly2018-07-22 20:02
https://www.informatat.com/shteti-qe-po-rrezikon-ameriken-si-fuqi-ekonomike/20%Monthly2018-07-22 19:57
https://www.informatat.com/zhvishet-edhe-alketa-vejsiu-tregon-daten-e-rikthimit-ne-ekran/20%Monthly2018-07-22 19:57
https://www.informatat.com/eshte-vajza-me-hot-e-instagramit-vertetojeni-vet-foto/20%Monthly2018-07-22 19:51
https://www.informatat.com/i-riu-gjilanas-e-mbushe-veturen-me-vaj-luledielli-jo-me-nafte/20%Monthly2018-07-22 19:44
https://www.informatat.com/rouhani-trumpit-lufta-juaj-me-iranin-nena-e-te-gjitha-lufterave/20%Monthly2018-07-22 19:40
https://www.informatat.com/tri-risite-nga-ligji-i-ri-per-tvsh-ne/20%Monthly2018-07-22 19:33
https://www.informatat.com/miqte-gjermane-mirepresin-kthimin-e-perkohshem-te-familjes-shqiptare/20%Monthly2018-07-22 19:29
https://www.informatat.com/arkeologe-shqiptare-dhe-polake-zbulojne-ne-shkoder-qytetin-dymijevjecar-basania/20%Monthly2018-07-22 19:23
https://www.informatat.com/durres-mbytet-nje-18-vjecar-ne-gjirin-e-lalzit/20%Monthly2018-07-22 19:26
https://www.informatat.com/nervozohet-agim-bahtiri-me-iden-e-ndarjes-se-kosoves-kercenon-qeverine/20%Monthly2018-07-22 19:20
https://www.informatat.com/8-vjet-pasi-iu-dha-vule-pavaresise-se-kosoves-diskutohet-per-ndarje-video/20%Monthly2018-07-23 07:08
https://www.informatat.com/veseli-refuzohet-edhe-nga-vetevendosje-ftese-e-pakuptimte/20%Monthly2018-07-23 07:03
https://www.informatat.com/a-do-te-kete-kampe-refugjatesh-ne-shqiperi-flet-ministri-gjerman/20%Monthly2018-07-22 18:49
https://www.informatat.com/kater-arsye-perse-nuk-duhet-te-laheni-cdo-dite-gjate-stines-se-veres/20%Monthly2018-07-22 18:42
https://www.informatat.com/lufta-kunder-zjarreve-ne-suedi/20%Monthly2018-07-22 18:40
https://www.informatat.com/mergimtari-i-nervozuar-detyrohet-te-paguaj-ne-kufi-ky-eshte-harac-vjetor/20%Monthly2018-07-22 18:32
https://www.informatat.com/receta-per-kater-dite-zhduk-qeskat-nen-sy-dhe-rrudhat/20%Monthly2018-07-22 18:21
https://www.informatat.com/qeveria-po-mundohet-tu-ndihmoje-kompanive-te-duhanit/20%Monthly2018-07-22 18:17
https://www.informatat.com/i-dergon-shefes-mesazhin-e-gabuar-detyrohet-te-lere-punen-2/20%Monthly2018-07-22 18:13
https://www.informatat.com/super-modelja-rrefen-madonna-ishte-e-cmendur-pas-meje/20%Monthly2018-07-22 18:09
https://www.informatat.com/shqiperi-shpetohet-pushuesja-ishte-futur-ne-thellesi/20%Monthly2018-07-22 18:06
https://www.informatat.com/u-quajt-derr-serb-kirurgu-nga-serbia-fiton-gjyqin-kunder-kompanise-zvicerane/20%Monthly2018-07-22 18:03
https://www.informatat.com/pas-15-vjetesh-hajdutet-qe-vodhen-bizhuteri-ne-france-gjenden-ne-serbi/20%Monthly2018-07-22 17:44
https://www.informatat.com/priten-kushtezime-te-reja-nga-be-ja-kosova-nuk-ec-perpara-pa-demarkacionin-me-serbine/20%Monthly2018-07-22 17:38
https://www.informatat.com/shba-ja-ka-strategji-per-ta-parandaluar-nderhyrjen-e-rusise/20%Monthly2018-07-22 17:29
https://www.informatat.com/veseli-shteti-i-pavarur-i-kosoves-realitet-i-pandryshueshem/20%Monthly2018-07-22 19:13
https://www.informatat.com/si-ndikon-gjumi-ne-peshe-trupore/20%Monthly2018-07-22 17:15
https://www.informatat.com/nusja-dhe-dhendri-perdorin-ushqimin-e-destinuar-per-mysafiret/20%Monthly2018-07-22 17:07
https://www.informatat.com/perdhunohet-8-here-nga-vellai-me-i-madh-burgoset-15-vjecarja-pasi-abortoi-femijen/20%Monthly2018-07-22 16:53
https://www.informatat.com/bulliqi-i-gatshem-te-perfshihet-edhe-ne-demarkimin-e-kufirit-me-serbine/20%Monthly2018-07-22 16:46
https://www.informatat.com/amnesty-international-serbia-te-ndale-menjehere-shitjen-e-armeve-ne-kamerun/20%Monthly2018-07-22 16:33
https://www.informatat.com/lugina-e-presheves-kerkon-ndihmen-e-shqiperise-e-kosoves/20%Monthly2018-07-22 16:20
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-kumanove-vdesin-3-persona-pasi-treni-perplaset-memakine/20%Monthly2018-07-22 16:12
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-mitrovice-lendohen-dy-persona/20%Monthly2018-07-22 16:08
https://www.informatat.com/vajza-15-vjecare-u-burgos-pasi-kreu-abort/20%Monthly2018-07-22 15:56
https://www.informatat.com/kosova-dhe-serbia-te-shtrenguara-te-permbyllin-demarkacionin-e-kufirit/20%Monthly2018-07-22 15:50
https://www.informatat.com/hasani-serbet-e-duan-asociacionin-e-komunave-si-kategori-kushtetuese/20%Monthly2018-07-22 15:47
https://www.informatat.com/ka-te-pasme-gjigante-e-gjoksi-i-shpethen-po-e-kall-greqine/20%Monthly2018-07-24 09:33
https://www.informatat.com/aksidente-dhe-kolona-shkaku-nderprerja-disa-vjecare-e-punimeve/20%Monthly2018-07-22 15:32
https://www.informatat.com/edhe-shqiperise-po-i-ikin-infermieret-video/20%Monthly2018-07-22 15:24
https://www.informatat.com/meshkujt-qe-hane-banane-jane-gej/20%Monthly2018-07-22 15:16
https://www.informatat.com/fteses-se-veselit-i-pergjigjet-abdixhiku-eshte-improvizim-ldk-ja-nuk-shkon/20%Monthly2018-07-22 18:58
https://www.informatat.com/franceska-jace-e-kall-serish-me-bikini/20%Monthly2018-07-24 09:33
https://www.informatat.com/nuk-do-ta-njihni-atifete-jahjaga-eshte-transformuar-totalisht-foto/20%Monthly2018-07-22 14:55
https://www.informatat.com/vuciq-kemi-gjetur-nje-shteg-te-vogel-qe-dergon-tek-vrasesi-i-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-07-22 14:50
https://www.informatat.com/vellezerit-haradinaj-reklamojne-gjoksin-muskuloz-gjysmenudo-foto/20%Monthly2018-07-22 14:39
https://www.informatat.com/te-sfidosh-rrugen-per-te-plazhi-i-gjeneralit-mrekulli-e-vertete-video/20%Monthly2018-07-22 14:29
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-shperndan-fotografine-e-deshtimit-te-serbise/20%Monthly2018-07-22 17:36
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-kufijte-e-kosoves-pritje-deri-ne-gati-2-ore/20%Monthly2018-07-22 17:18
https://www.informatat.com/profesori-i-studimeve-islame-ben-thirrje-te-ndertohen-fabrika-e-laboratore/20%Monthly2018-07-24 09:34
https://www.informatat.com/e-zbulon-analisti-serb-asociacioni-me-autonomi-territoriale/20%Monthly2018-07-22 14:02
https://www.informatat.com/nena-lind-femijen-e-gjashte-e-vetme-ne-pyll-shikoni-cfare-beri-nena-heroine-deri-ne-shtepi-foto/20%Monthly2018-07-22 14:01
https://www.informatat.com/ne-psg-do-te-shkojne-edhe-tre-kampione/20%Monthly2018-07-22 13:49
https://www.informatat.com/irani-kercenon-trumpin-mos-luaj-me-bishtin-e-luanit/20%Monthly2018-07-22 13:47
https://www.informatat.com/shoferi-ne-vlore-me-fat-tritoli-shpertheu-sapo-zbriti-nga-makina/20%Monthly2018-07-22 13:41
https://www.informatat.com/shitesit-ambulante-ne-plazhet-e-durresit-produktet-jo-te-sigurta-video/20%Monthly2018-07-22 13:34
https://www.informatat.com/vidhte-karburante-me-kusherinjte-kush-eshte-grabitesja-qe-u-arrestua-sot-foto/20%Monthly2018-07-22 13:33
https://www.informatat.com/limaj-na-duhet-konsensus-per-temat-e-medha/20%Monthly2018-07-22 13:31
https://www.informatat.com/mpj-shpreh-shqetesimin-qe-serbia-po-shperndane-armatim-falas/20%Monthly2018-07-22 13:18
https://www.informatat.com/millosheviqit-iu-zbulua-nje-sekret-para-se-te-dergohej-ne-hage/20%Monthly2018-07-22 13:13
https://www.informatat.com/e-dhimbshme-velipoje-mbytet-ne-det-duke-e-shpetuar-te-fejuaren/20%Monthly2018-07-22 13:10
https://www.informatat.com/mbi-500-dasma-brenda-dy-jave-ne-struge-ja-milionat-qe-harxhohen/20%Monthly2018-07-22 13:07
https://www.informatat.com/protesta-kunder-politikes-se-ashper-ndaj-emigracionit-ne-itali/20%Monthly2018-07-22 13:04
https://www.informatat.com/mimoza-nuk-ndalet-gatuan-si-flutur-video/20%Monthly2018-07-22 15:02
https://www.informatat.com/keto-jane-fitimet-e-rusise-nga-kampionati-boteror/20%Monthly2018-07-22 12:50
https://www.informatat.com/ibrahimi-institucionet-nuk-kane-njohuri-si-funksionon-asociacioni-i-komunave/20%Monthly2018-07-22 12:42
https://www.informatat.com/konflikti-i-sirise-izraeli-evakuon-helmetat-e-bardha/20%Monthly2018-07-22 12:38
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-prishtine-pati-thika-e-shufra-metalike/20%Monthly2018-07-22 12:32
https://www.informatat.com/i-riu-20-vjecar-qe-humbi-jeten-ne-aksident-ne-mitrovice/20%Monthly2018-07-22 12:26
https://www.informatat.com/serish-takim-i-veshtire-thaci-vuciq-ne-shtator/20%Monthly2018-07-22 14:23
https://www.informatat.com/konflikt-per-prone-vriten-pese-anetare-te-nje-familjeje/20%Monthly2018-07-22 14:19
https://www.informatat.com/ambasadorja-kroate-per-vizat-duhet-vendim-politik-rekomandimi-baze-e-forte/20%Monthly2018-07-22 12:58
https://www.informatat.com/11-vjecari-nget-autobusin-negjakoves-neser-familjaret-e-tij-dalin-para-policise/20%Monthly2018-07-22 12:05
https://www.informatat.com/princi-george-i-cambridge-mbush-5-vjec-ja-si-festohet-ditelindja-e-tij/20%Monthly2018-07-22 11:22
https://www.informatat.com/donte-te-bente-nje-foto-me-luanin-por-ja-si-perfundon/20%Monthly2018-07-22 10:42
https://www.informatat.com/haradinaj-vendimi-i-gjnd-se-hapi-rruget-per-kosove-moderne/20%Monthly2018-07-22 10:38
https://www.informatat.com/kurti-kush-ka-menduar-qe-8-vjet-pas-vendimit-te-gjnd-se-kemi-president-e-qeveri-qe-vrapojne-pas-vuciqit/20%Monthly2018-07-22 12:20
https://www.informatat.com/fluks-ne-morine-gjate-24-oreve-kane-hyre-25-mije-pushues/20%Monthly2018-07-22 10:16
https://www.informatat.com/ne-europe-nje-ne-dy-ilace-merren-gabim-rreth-195-mije-persona-te-vdekur-cdo-vit/20%Monthly2018-07-22 09:57
https://www.informatat.com/nusja-dhe-dhendri-perdorin-ushqimin-e-destinuar-per-landfill-per-mysafiret-e-dasmes/20%Monthly2018-07-22 09:39
https://www.informatat.com/nuk-i-ndalon-policise-fierakut-i-sekuestrohen-30450-euro-ne-makine/20%Monthly2018-07-22 09:28
https://www.informatat.com/jeremiq-kritikon-lideret-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-07-22 09:24
https://www.informatat.com/moti-sot-me-diell-keto-jane-temperatura-ne-kosove/20%Monthly2018-07-22 09:16
https://www.informatat.com/roma-e-blen-edhe-tifozen-e-juventusit/20%Monthly2018-07-22 09:07
https://www.informatat.com/gjenden-eshtra-ne-oborrin-e-kishes-ne-sushice-dyshohet-te-jene-te-njerezve/20%Monthly2018-07-22 09:02
https://www.informatat.com/policia-situata-e-sigurise-ne-rruget-tona-shume-shqetesuese/20%Monthly2018-07-22 12:15
https://www.informatat.com/vajza-gjashte-vjece-vetvaret-aksidentalisht-ne-shtepi-foto/20%Monthly2018-07-21 20:10
https://www.informatat.com/beni-kujdes-ja-sa-shpesh-duhet-ta-nderroni-briskun-e-rrojes/20%Monthly2018-07-21 20:05
https://www.informatat.com/bombola-e-gazit-i-ve-zjarrin-baneses-shpeton-13-vjecarja/20%Monthly2018-07-21 20:05
https://www.informatat.com/bllokimi-i-veshit-nga-noti-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-07-21 20:00
https://www.informatat.com/durresi-pa-roje-bregdetare-keni-kujdes/20%Monthly2018-07-21 19:55
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-gjermani-te-pakten-4-persona-te-vdekur/20%Monthly2018-07-21 19:54
https://www.informatat.com/jo-vetem-diete-5-keshilla-per-tu-dobesuar/20%Monthly2018-07-21 19:51
https://www.informatat.com/la-gjermanine-per-kosoven-tani-ka-qindra-lope-e-vica-video/20%Monthly2018-07-21 19:49
https://www.informatat.com/franceskaflake-ne-bikini-provokon-nga-barka-foto/20%Monthly2018-07-21 19:46
https://www.informatat.com/ushtaret-izraelite-urdherohen-te-mos-i-heqin-recipetat-foto/20%Monthly2018-07-21 19:36
https://www.informatat.com/italia-akuzohet-se-ka-shkaktuar-vdekjen-e-refugjateve/20%Monthly2018-07-21 19:34
https://www.informatat.com/nese-keni-keto-shqetesime-mos-hani-domate/20%Monthly2018-07-21 19:30
https://www.informatat.com/hajnat-vodhen-arin-brenda-nje-shtepie-ne-prishtine-video/20%Monthly2018-07-21 19:26
https://www.informatat.com/arrestohet-kampionin-e-grabitjes-ne-elbasan/20%Monthly2018-07-21 19:20
https://www.informatat.com/biznismeni-shqiptar-afer-blerjes-te-ferronikelit/20%Monthly2018-07-22 12:11
https://www.informatat.com/historia-emocionuese-e-55-vjecarit-mbledh-tere-diten-kanaqe-video/20%Monthly2018-07-21 20:14
https://www.informatat.com/e-frikshme-aborti-selektiv-vret-100-milione-femra-cdo-vit-video/20%Monthly2018-07-21 19:03
https://www.informatat.com/arrestohet-profeti-deshtoi-te-ringjalle-nje-te-vdekur/20%Monthly2018-07-21 18:46
https://www.informatat.com/serbia-nuk-flest-per-refuzimin-e-vizite-se-pacollit/20%Monthly2018-07-21 18:48
https://www.informatat.com/cmendet-modelja-serbe-foto/20%Monthly2018-07-21 18:36
https://www.informatat.com/paditet-kim-kardashian-arsyeja-do-ju-befasoje/20%Monthly2018-07-21 18:32
https://www.informatat.com/autostrada-arben-xhaferi-bllokon-kater-fshatra/20%Monthly2018-07-21 18:28
https://www.informatat.com/arifi-ne-bruksel-nuk-do-te-diskutohet-per-tema-te-reja/20%Monthly2018-07-21 18:21
https://www.informatat.com/bien-pritjet-ne-merdare-policia-serbe-po-punon-me-vetem-nje-sportel/20%Monthly2018-07-21 18:18
https://www.informatat.com/jostabiliteti-politik-pengese-per-terheqjen-e-investimeve/20%Monthly2018-07-21 18:12
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-peje-nje-e-vdekur-dhe-dy-te-lenduara/20%Monthly2018-07-21 19:37
https://www.informatat.com/stuhi-e-madhe-ne-vietnam-20-te-vdekur/20%Monthly2018-07-21 18:02
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-kritikon-ugljaninin-per-ftesen-qe-i-beri-pacollit/20%Monthly2018-07-21 17:50
https://www.informatat.com/kfori-vendos-kufirin-kosove-serbi-ne-karaceve/20%Monthly2018-07-21 18:28
https://www.informatat.com/rita-joshese-para-koncertit-ne-barcelone/20%Monthly2018-07-21 17:40
https://www.informatat.com/basha-akuza-prokurorise-drejtesia-e-kapur-shqiperia-drejt-katastrofes-totale/20%Monthly2018-07-21 17:56
https://www.informatat.com/zhytesit-fatlum-gjejne-anijen-me-200-tone-flori-vlera-e-saj-ne-para/20%Monthly2018-07-21 17:31
https://www.informatat.com/barazi-gjinore-dhe-seksuale-ne-semafore/20%Monthly2018-07-21 17:25
https://www.informatat.com/vritet-doktori-i-ish-presidentit-amerikan/20%Monthly2018-07-21 17:21
https://www.informatat.com/prekese-politikat-e-trumpit-i-ndau-femija-nuk-i-njeh-prinderit/20%Monthly2018-07-21 17:10
https://www.informatat.com/i-nxehti-i-madh-e-ka-kapluar-japonine-30-te-vdekur/20%Monthly2018-07-21 17:18
https://www.informatat.com/vazhdojne-sulmet-ne-kufirin-iranian-dhjetra-te-vdekur/20%Monthly2018-07-21 17:06
https://www.informatat.com/cigarja-elektronike-eshte-po-aq-e-demshme-sa-duhani-tradicional/20%Monthly2018-07-21 17:03
https://www.informatat.com/ronaldo-rekord-edhe-ne-instagram-kjo-eshte-fotoja-me-e-pelqyer-foto/20%Monthly2018-07-21 16:59
https://www.informatat.com/shteti-me-mikeprites-ne-bote-nuk-jane-kosova-as-shqiperia/20%Monthly2018-07-21 16:54
https://www.informatat.com/7-vjecari-nga-peja-ngjitet-ne-majen-e-gjeravices/20%Monthly2018-07-21 16:51
https://www.informatat.com/mbi-5-mije-persona-duan-te-pijne-leng-skeleti-per-cfare-behet-fjale-foto/20%Monthly2018-07-21 16:45
https://www.informatat.com/publikon-foto-me-para-dhe-rolex-kapet-shperndaresi-i-droges/20%Monthly2018-07-21 16:35
https://www.informatat.com/make-up-artistja-shokon-50-milione-njerez-me-transformimet-e-saj-foto/20%Monthly2018-07-21 16:32
https://www.informatat.com/shkencetaret-kanabisi-e-forcon-imunitetin-dhe-lufton-kancerin/20%Monthly2018-07-21 16:29
https://www.informatat.com/ska-pajtim-me-serbine-pa-njohje-reciproke-dhe-kerkim-falje/20%Monthly2018-07-21 16:27
https://www.informatat.com/klinika-e-psikiatrise-me-mijera-paciente-kete-vit/20%Monthly2018-07-21 18:21
https://www.informatat.com/keqperdoruesit-ndikojne-ne-faturat-e-atyre-qe-e-paguajne-energjine/20%Monthly2018-07-21 16:08
https://www.informatat.com/ky-piktor-perfaqeson-imazhin-shqiptar-mesjetar/20%Monthly2018-07-21 16:04
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-arrestimin-e-tahirit/20%Monthly2018-07-21 15:59
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-bik-ut-ne-kacanik-arrestohet-ne-turqi-mbahet-ne-paraburgim/20%Monthly2018-07-21 15:57
https://www.informatat.com/kerkohet-reagimi-i-qeverise-kultivimi-i-mjedres-drejt-shuarjes/20%Monthly2018-07-21 15:54
https://www.informatat.com/kujdes-ja-pse-duhet-te-shmangni-pikat-e-kembimit-valutor-ne-aeroporte/20%Monthly2018-07-21 15:51
https://www.informatat.com/takimi-i-radhes-thaci-vuciq-ky-eshte-muaji/20%Monthly2018-07-21 18:04
https://www.informatat.com/dokutech-detaje-ngjarja-me-e-madhe-teknologjike-ne-kosove/20%Monthly2018-07-21 15:35
https://www.informatat.com/zyra-e-mogherinit-kerkon-marreveshje-te-zbatueshme-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-21 15:31
https://www.informatat.com/konfiskohet-sasi-rekorde-e-kokaines-ne-holande-ja-ku-e-fshihnin-foto/20%Monthly2018-07-21 15:24
https://www.informatat.com/u-kthyen-ne-kosove-por-duan-te-largohen-video/20%Monthly2018-07-21 15:19
https://www.informatat.com/me-ligjin-e-ri-paga-e-thacit-me-e-larta/20%Monthly2018-07-21 15:16
https://www.informatat.com/ik-ore-pirdhu-diskutimet-ne-parlamentin-shqiptar/20%Monthly2018-07-21 15:09
https://www.informatat.com/ankohen-bashkeatdhetaret-te-dhenat-per-kolona-sjane-te-sakta/20%Monthly2018-07-21 15:03
https://www.informatat.com/shba-i-dhuron-200-milione-dollare-ushtrise-ukrainase/20%Monthly2018-07-21 14:59
https://www.informatat.com/keds-i-ia-shkyc-rrymen-qytetarit-per-nje-cent-dokument/20%Monthly2018-07-21 14:58
https://www.informatat.com/anulohet-konferenca-ne-novi-pazar-nuk-shkon-as-analisti-kosovar/20%Monthly2018-07-21 17:44
https://www.informatat.com/tjeter-termet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-21 14:15
https://www.informatat.com/cmenduri-stervit-bulldoget-e-eger-me-djemte-6-dhe-2-vjec/20%Monthly2018-07-21 14:13
https://www.informatat.com/kapet-me-ish-te-dashurin-e-motres-foto/20%Monthly2018-07-21 14:12
https://www.informatat.com/nuk-gjen-darken-gati-shqiptari-vret-gruan-dhe-djalin/20%Monthly2018-07-21 14:07
https://www.informatat.com/1-ton-droge-e-fshehur-ne-peshk-arrestohet-edhe-1-shqiptar/20%Monthly2018-07-21 15:22
https://www.informatat.com/ndodh-edhe-kjo-profesori-mbyll-50-njesha/20%Monthly2018-07-21 14:00
https://www.informatat.com/bahtiri-organizon-tryeze-kundershton-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-21 13:59
https://www.informatat.com/italia-kunder-be-se-per-refugjatet/20%Monthly2018-07-21 13:42
https://www.informatat.com/basha-e-kercenon-me-lufte-edi-ramen/20%Monthly2018-07-21 13:36
https://www.informatat.com/babai-i-dy-te-mbijetuareve-te-masakres-se-floridas-vritet-per-500-dollare/20%Monthly2018-07-21 13:33
https://www.informatat.com/e-mbijetuara-e-tragjedise-se-missourit-i-humba-te-gjithe-femijet/20%Monthly2018-07-21 13:25
https://www.informatat.com/kosova-e-shqiperia-me-protokoll-bashkepunimi-per-sezonin-turistik/20%Monthly2018-07-21 13:23
https://www.informatat.com/policia-pranon-rekomandimin-per-suspendimin-e-ish-ushtareve-te-uck-se/20%Monthly2018-07-21 16:16
https://www.informatat.com/vulin-ka-dy-fjale-per-pacollin-dhe-viziten-ne-novi-pazar/20%Monthly2018-07-21 15:44
https://www.informatat.com/gjilan-mosmarreveshje-ne-trafik-e-zgjidhin-problemin-me-thike/20%Monthly2018-07-21 13:04
https://www.informatat.com/protestojne-studentet-e-vetrinarise-kjo-eshte-kerkesa/20%Monthly2018-07-21 13:00
https://www.informatat.com/krasniqi-kompromisi-i-kthen-fitoret-ne-humbje/20%Monthly2018-07-21 14:49
https://www.informatat.com/mbaje-mend-cfare-do-te-bej-o-te-q-robt-ofendon-rende-policet/20%Monthly2018-07-21 12:49
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-ja-cfare-bejne-mjeket-me-femijen-me-tumor-ne-shqiperi-arsyeja-parate/20%Monthly2018-07-21 12:47
https://www.informatat.com/nje-vikend-ne-shqiperi-fluks-i-kosovareve-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-07-21 12:42
https://www.informatat.com/ronaldo-pershendetet-me-spanjen-paguan-tatimin-milionesh/20%Monthly2018-07-21 12:34
https://www.informatat.com/numri-i-femijeve-te-braktisur-ne-kosove-ne-renie/20%Monthly2018-07-21 12:27
https://www.informatat.com/arifaj-thaci-e-vuciq-nuk-do-te-takohen-gjate-muajit-gusht/20%Monthly2018-07-21 12:21
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-aksidenteve-dhe-tiketave-per-24-ore/20%Monthly2018-07-21 12:16
https://www.informatat.com/ngadalesohen-oret-digjitale-te-be-se-akuzohet-kosova/20%Monthly2018-07-21 13:48
https://www.informatat.com/dashuri-pa-limit/20%Monthly2018-07-21 11:58
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-podujeve/20%Monthly2018-07-21 11:49
https://www.informatat.com/ismaili-ka-nje-mesazh-per-nxenesit-qe-u-nenshtrohen-provimit-pranues/20%Monthly2018-07-21 10:08
https://www.informatat.com/bleona-thuajse-nudo-i-adhuroj-detajet-qe-marrin-super-vemendje/20%Monthly2018-07-21 10:04
https://www.informatat.com/nje-vit-pas-ndarjes-nga-vajza-e-jozefina-topallit-luiz-ejlli-ben-deklaraten-e-papritur/20%Monthly2018-07-21 10:02
https://www.informatat.com/reagon-masht-i-per-zhvendosjen-e-nxenesve-dhe-stafit-te-qendres-burimore-xheladin-deda-ne-peje/20%Monthly2018-07-21 09:57
https://www.informatat.com/beogradi-nuk-ia-lejoj-te-shkoje-ne-novi-pazar-pacollin/20%Monthly2018-07-21 13:15
https://www.informatat.com/kurti-haradinaj-argat-i-thacit-qe-mbahet-per-karrige/20%Monthly2018-07-21 12:58
https://www.informatat.com/zyrtare-gledi-mici-firmos-me-shkendijen-e-tetoves/20%Monthly2018-07-21 09:44
https://www.informatat.com/mberrin-i-nxehti-afrikan-por-te-henen-nis-shiu/20%Monthly2018-07-21 09:33
https://www.informatat.com/familja-shqiptare-debohet-nga-franca/20%Monthly2018-07-21 09:28
https://www.informatat.com/a-vdiq-nga-fake-news-miliarderi-rusi/20%Monthly2018-07-21 09:24
https://www.informatat.com/modelja-mashtroi-per-rrembimin-e-vajzes-se-saj-12-vjece/20%Monthly2018-07-21 09:22
https://www.informatat.com/beogradi-nuk-i-jep-leje-pacolli-zgjedhe-kete-forme-te-shkoje-ne-serbi/20%Monthly2018-07-21 08:28
https://www.informatat.com/te-riatdhesuarit-kerkojne-te-largohen-serish/20%Monthly2018-07-21 08:09
https://www.informatat.com/i-dergon-shefes-mesazhin-e-gabuar-detyrohet-te-lere-punen/20%Monthly2018-07-21 08:06
https://www.informatat.com/mbyllen-11-hotele-ne-jug/20%Monthly2018-07-21 07:51
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-gjilanit-lirohet-nga-akuza-e-dyfishte/20%Monthly2018-07-21 07:45
https://www.informatat.com/19-nga-23-lojtaret-e-frances-emigrante-a-do-ta-ule-fitorja-racizmin/20%Monthly2018-07-21 07:43
https://www.informatat.com/shba-9-nga-17-viktimat-anetare-te-nje-familje/20%Monthly2018-07-21 07:39
https://www.informatat.com/mali-i-zi-u-pergjigjet-komenteve-te-presidentit-trump/20%Monthly2018-07-21 07:36
https://www.informatat.com/kush-dhe-sa-do-ta-kene-pagen-zyrtaret-e-vendit/20%Monthly2018-07-21 07:33
https://www.informatat.com/64107-2/20%Monthly2018-07-21 07:30
https://www.informatat.com/arifi-pa-u-zbatuar-marreveshjet-e-arritura-me-serbine-nuk-diskutohet-per-te-pagjeturit-dhe-demet-e-luftes/20%Monthly2018-07-21 07:29
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-e-quan-dardan-molliqajn-teveqel-dhe-mashtrues/20%Monthly2018-07-21 07:23
https://www.informatat.com/moti-gjate-vikendit-ne-kosove/20%Monthly2018-07-21 07:18
https://www.informatat.com/thaci-e-vuciq-nuk-e-mohojne-mundesine-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-07-21 07:06
https://www.informatat.com/permbyset-varka-me-turiste-9-nga-17-te-vdekurit-ishin-pjese-e-nje-familje/20%Monthly2018-07-21 07:02
https://www.informatat.com/rita-ora-shijon-pushimet-ne-barcelone-shume-e-nxehte-goca-foto/20%Monthly2018-07-20 20:25
https://www.informatat.com/klaudia-hapet-serish-ia-shton-edhe-shalqirin-foto/20%Monthly2018-07-20 20:20
https://www.informatat.com/ushtari-i-gardes-nuk-durohet-pa-ia-hedh-nje-sy-presidentes-kroate/20%Monthly2018-07-20 20:21
https://www.informatat.com/policia-nuk-i-lejon-40-shqiptare-te-vendosen-ne-truallin-komunal/20%Monthly2018-07-20 20:13
https://www.informatat.com/arsye-pse-jeni-ende-beqare/20%Monthly2018-07-20 20:11
https://www.informatat.com/nje-i-ri-nga-suhareka-vdes-ne-nje-aksident-trafiku-ne-slloveni/20%Monthly2018-07-20 20:09
https://www.informatat.com/a-e-dini-perse-shefat-e-kuzhines-mbajne-kete-lloj-kapeleje-te-larte/20%Monthly2018-07-20 20:06
https://www.informatat.com/shikoni-si-perfundoi-ky-kamion-video/20%Monthly2018-07-20 20:04
https://www.informatat.com/pornostarja-e-famshme-godet-me-kete-deklarate-foto/20%Monthly2018-07-20 20:00
https://www.informatat.com/haziri-duhet-zgjidhje-territoriale-me-serbine-kufiri-i-vitit-1956/20%Monthly2018-07-20 19:56
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-hani-dhe-te-pini-para-dhe-pas-vrapimit/20%Monthly2018-07-20 19:50
https://www.informatat.com/shkoj-edhe-elvana-zbulohet-i-dashuri-milioner/20%Monthly2018-07-20 19:46
https://www.informatat.com/e-dhimbshme-vije-nga-gjermania-kosovari-vdes-ne-dasem/20%Monthly2018-07-20 19:41
https://www.informatat.com/kryen-seks-para-marteses-cifti-goditet-publikisht/20%Monthly2018-07-20 19:24
https://www.informatat.com/ne-kamerun-kryhen-krime-me-armet-e-blera-nga-serbia/20%Monthly2018-07-20 19:22
https://www.informatat.com/lopez-meshkujt-jane-te-padobishem-deri-ne-moshen-33-vjec/20%Monthly2018-07-20 19:37
https://www.informatat.com/cfare-uji-duhet-pire-ne-mengjes-te-ngrohte-apo-te-ftohte/20%Monthly2018-07-20 19:16
https://www.informatat.com/obiliq-vetura-e-rrokullisur-kishte-droge/20%Monthly2018-07-20 19:14
https://www.informatat.com/e-vodhen-qeni-kthehet-pas-pese-vitesh-ne-familje-video/20%Monthly2018-07-20 19:08
https://www.informatat.com/marreveshja-me-serbine-e-dhimbshme-por-nuk-tregon-asgje-me-shume-presidenti/20%Monthly2018-07-20 19:03
https://www.informatat.com/dieta-last-second-ka-efekt-te-papare/20%Monthly2018-07-20 18:58
https://www.informatat.com/mpj-pacolli-shkon-ne-sanxhak-si-minister/20%Monthly2018-07-20 18:57
https://www.informatat.com/kryeministri-dhe-djaloshi-kembezbathur-ne-lipjan-foto/20%Monthly2018-07-20 18:49
https://www.informatat.com/detaje-nga-vdekja-e-71-vjecarit-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-07-20 18:45
https://www.informatat.com/lirohet-nga-spitali-i-helmuari-me-agjent-nervor/20%Monthly2018-07-20 18:33
https://www.informatat.com/media-serbe-pacolli-neser-ne-sanxhak-por-si-shtetas-zviceran/20%Monthly2018-07-20 18:31
https://www.informatat.com/dasme-ne-vere-ja-cfare-te-vishni-foto/20%Monthly2018-07-20 18:27
https://www.informatat.com/shpendi-qan-hallin-e-puntoreve-ngushllon-familjen-e-71-vjecarit/20%Monthly2018-07-20 18:25
https://www.informatat.com/fallxhorja-qe-fiton-150-euro-ne-dite-klientet-politikane-e-kengetare/20%Monthly2018-07-20 18:22
https://www.informatat.com/vetura-godet-kembesorin-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-20 18:15
https://www.informatat.com/trumpi-i-versulet-ashper-obames-ishe-i-bute-per-rusine/20%Monthly2018-07-20 18:09
https://www.informatat.com/mbreteresha-e-erresires-do-tiu-befasoj-me-fizikun-foto/20%Monthly2018-07-20 18:04
https://www.informatat.com/serbia-ende-pa-pergjigjie-per-pacollin/20%Monthly2018-07-20 17:57
https://www.informatat.com/ibrahimovic-per-kete-skuader-luaj-edhe-pa-para/20%Monthly2018-07-20 17:54
https://www.informatat.com/perfundoi-panairi-dy-ditor-i-produkteve-vendore/20%Monthly2018-07-20 17:53
https://www.informatat.com/formacioni-me-i-shtrenjte-ne-histori-te-futbollit-foto/20%Monthly2018-07-20 17:43
https://www.informatat.com/sekuestrohet-kokaine-dhe-kanabis-arrestohen-5-shqiptare/20%Monthly2018-07-20 17:43
https://www.informatat.com/a-mund-te-keni-nje-abort-pa-gjakderdhje/20%Monthly2018-07-20 17:37
https://www.informatat.com/denim-i-dyfishte-per-romen-nga-uefa/20%Monthly2018-07-20 17:34
https://www.informatat.com/kosova-vazhdon-te-importoje-vaj-te-dyshimte/20%Monthly2018-07-20 17:30
https://www.informatat.com/era-do-te-sjell-kenge-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-07-20 17:27
https://www.informatat.com/shba-mbytet-mjeti-lundrues-17-viktimave/20%Monthly2018-07-20 17:22
https://www.informatat.com/ferizaji-me-spital-te-ri/20%Monthly2018-07-20 17:19
https://www.informatat.com/15-persona-arrestohen-per-mashtrim-ne-internet/20%Monthly2018-07-20 17:15
https://www.informatat.com/ovl-e-uckse-reagon-ndaj-suspendimit-te-policeve/20%Monthly2018-07-20 17:14
https://www.informatat.com/ymeri-kuvendi-vendos-per-perfaqesim-ne-dialog/20%Monthly2018-07-20 19:02
https://www.informatat.com/sulmuesi-i-luftetarit-nenshkruan-me-driten/20%Monthly2018-07-20 16:59
https://www.informatat.com/asnje-shqiptar-i-perfshire-ne-sulmin-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-20 16:52
https://www.informatat.com/hoti-vjen-me-idene-e-re-per-udheheqesin-e-dialogut/20%Monthly2018-07-20 16:51
https://www.informatat.com/luana-sjell-videoklipin-e-ri-kenga-apo-kembet-video/20%Monthly2018-07-20 16:47
https://www.informatat.com/studim-amerikan-mediet-sulmojne-me-shume-myslimanet/20%Monthly2018-07-20 16:40
https://www.informatat.com/gruaja-82-vjece-gjen-mijera-euro-ne-rruge-ja-cfare-beri-me-to/20%Monthly2018-07-20 16:35
https://www.informatat.com/veseli-flet-me-fajonin-per-hapat-e-metutjeshem-per-viza/20%Monthly2018-07-20 16:27
https://www.informatat.com/haziri-tregon-kushtin-e-ldk-se-per-tu-futur-ne-dialog/20%Monthly2018-07-20 18:53
https://www.informatat.com/mti-jep-arsyet-e-ndalimit-te-importit-te-pemeve-dhe-perimeve-dokument/20%Monthly2018-07-20 16:13
https://www.informatat.com/cfare-i-dhuroi-era-thaqit-sot-flet-pas-takimit/20%Monthly2018-07-20 16:04
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-e-zeshme-dy-nisma-per-dialogun/20%Monthly2018-07-20 15:59
https://www.informatat.com/keds-me-investim-te-fuqishem-ne-12-fshatra/20%Monthly2018-07-20 15:54
https://www.informatat.com/hoti-jep-detaje-rreth-takimit-delawie-ldk/20%Monthly2018-07-20 15:48
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-dhe-maqedonia-fqinje-te-mire/20%Monthly2018-07-20 15:44
https://www.informatat.com/vendet-qe-do-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-07-20 15:40
https://www.informatat.com/vazhdon-mbajtja-e-provimit-pranues-ne-up/20%Monthly2018-07-20 18:48
https://www.informatat.com/deputetja-e-ldk-se-leter-publike-ministrit-rikallo-ia-numeron-kerkesat/20%Monthly2018-07-20 17:08
https://www.informatat.com/punonjesit-shendetesor-kundershtojne-pagat-sipas-draft-ligjit/20%Monthly2018-07-20 16:33
https://www.informatat.com/punonjesit-shendetesore-kundershtojne-pagat-sipas-draft-ligjit-per-paga/20%Monthly2018-07-20 14:41
https://www.informatat.com/prizreni-behet-me-pishine-olimpike/20%Monthly2018-07-20 14:41
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-dekorohet-edhe-ne-tirane-foto/20%Monthly2018-07-20 14:30
https://www.informatat.com/reperi-me-fame-boterore-do-te-performoje-ne-sunny-hill/20%Monthly2018-07-20 14:27
https://www.informatat.com/tri-ore-beteje-me-krokodilin-foto/20%Monthly2018-07-20 14:26
https://www.informatat.com/injektoi-mbushes-ne-te-pasme-vdes-pacientja-foto/20%Monthly2018-07-20 14:20
https://www.informatat.com/sulm-me-thike-ne-autobus-plagosen-disa-persona/20%Monthly2018-07-20 14:16
https://www.informatat.com/denohen-me-burgim-tre-trafikante-te-armeve-njeri-denohet-me-te-holla/20%Monthly2018-07-20 15:33
https://www.informatat.com/kosovaret-rrembejne-dy-cmime-ne-nje-garen-rajonale/20%Monthly2018-07-20 13:57
https://www.informatat.com/projektit-ekonomia-digjitale-ne-kosove-ne-vlere-prej-20-7-milione-eurosh/20%Monthly2018-07-20 14:08
https://www.informatat.com/ujkani-transferohet-te-vllezerit-turq/20%Monthly2018-07-20 13:49
https://www.informatat.com/autostrada-e-gjilanit-do-te-perfundoje-ne-afat-rekorde/20%Monthly2018-07-20 13:46
https://www.informatat.com/policia-e-vushtrrise-ndjek-kontrabandistin-5-km-neper-male/20%Monthly2018-07-20 13:47
https://www.informatat.com/vuciqit-dialogu-i-duket-si-loje-shahu/20%Monthly2018-07-20 13:51
https://www.informatat.com/presidentja-e-kroacise-viziton-krujen-foto/20%Monthly2018-07-20 13:55
https://www.informatat.com/neymar-qon-ne-qiell-ronaldon-ja-cfare-thote-per-kalimin-te-juventusi/20%Monthly2018-07-20 13:32
https://www.informatat.com/asociacioni-i-komunave-serbe-kerkon-kompetenca-shtese/20%Monthly2018-07-20 13:28
https://www.informatat.com/marreveshja-kosove-serbi-duhet-te-jete-e-kundert-me-rezoluten-1244/20%Monthly2018-07-20 13:28
https://www.informatat.com/haziri-i-kunderpergjigjet-kryeministrit-haradinaj-po-udheheq-koalicioni-i-frikacakeve/20%Monthly2018-07-20 13:26
https://www.informatat.com/mpb-ka-nje-kerkese-per-mergimtaret-qe-vijne-ne-kosove/20%Monthly2018-07-20 13:24
https://www.informatat.com/bashkimi-perforcon-ekipin-e-femrave-per-edicionin-e-ri/20%Monthly2018-07-20 13:20
https://www.informatat.com/vuciq-reagon-ndaj-deklarates-se-haradinajt-per-lufte-nese-ka-ndarje/20%Monthly2018-07-20 15:29
https://www.informatat.com/u-mbajt-provimi-pranues-ne-universitetin-kadri-zeka-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-20 13:12
https://www.informatat.com/dy-filma-kosovar-ne-festivalin-e-verones/20%Monthly2018-07-20 13:11
https://www.informatat.com/takohet-ldk-kurre-me-mire/20%Monthly2018-07-20 13:16
https://www.informatat.com/lufta-tregtare-me-kinen-trump-gati-te-aplikoj-tarifa-te-renda/20%Monthly2018-07-20 12:54
https://www.informatat.com/policia-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-te-dyshuarit-per-vrasje/20%Monthly2018-07-20 12:48
https://www.informatat.com/reagon-levizja-per-bashkim-kosova-po-rrezikohet-nga-autonomia/20%Monthly2018-07-20 12:44
https://www.informatat.com/arrestohet-zyrtari-ne-ministrine-e-shendetesise-dyshohet-per-keqperdorim-te-mjeteve/20%Monthly2018-07-20 12:30
https://www.informatat.com/sqarohet-edhe-hardinaj-thote-se-amerika-nuk-eshte-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-20 14:35
https://www.informatat.com/petkoviq-thumbon-pacollin-eshte-pasuruar-ne-kurriz-te-te-varferve/20%Monthly2018-07-20 12:19
https://www.informatat.com/cmimet-e-produkteve-ushqimore-te-paperballueshme-ne-kosove/20%Monthly2018-07-20 14:26
https://www.informatat.com/prokuroria-heq-dore-nga-ndjekja-penale-per-qemajl-mustafen/20%Monthly2018-07-20 12:13
https://www.informatat.com/fajon-thirrje-be-se-vizat-per-qytetaret-e-kosoves-te-hiqen-sa-me-shpejt/20%Monthly2018-07-20 14:13
https://www.informatat.com/sqarohet-ambasadori-delawie-injoroni-lajmin-e-rreme/20%Monthly2018-07-20 12:32
https://www.informatat.com/haradinaj-ndarja-eshte-lufte-deklaratat-e-delawie-po-keqinterpretohen/20%Monthly2018-07-20 11:30
https://www.informatat.com/hashim-thaci-une-nuk-jam-xheloz-une-vec-gezohem-me-te-arriturat-e-eres/20%Monthly2018-07-20 12:48
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-era-istrefin-me-medaljen-presidenciale/20%Monthly2018-07-20 11:04
https://www.informatat.com/thaci-para-studenteve-marreveshja-me-serbine-do-te-jete-e-rende-dhe-e-dhimbshme/20%Monthly2018-07-20 10:41
https://www.informatat.com/fsk-do-te-shpalle-konkurs-per-plotesimin-e-vendeve-te-pjesetareve-te-larguar-serb/20%Monthly2018-07-20 10:39
https://www.informatat.com/ne-polici-raporton-te-jete-e-sulmuar-zbulohet-te-jete-hajdute/20%Monthly2018-07-20 10:23
https://www.informatat.com/kjo-eshte-modelja-me-e-nxehte-e-rrjeteve-sociale/20%Monthly2018-07-20 10:17
https://www.informatat.com/falsifikuan-pasaporta-ne-pranga-kosovari-dhe-nje-turk/20%Monthly2018-07-20 10:13
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-thote-te-mos-postoni-foto-nga-dasmat-per-shkak-te-hajnave/20%Monthly2018-07-20 09:52
https://www.informatat.com/lufte-tregtare-mes-kosoves-e-maqedonise/20%Monthly2018-07-20 09:46
https://www.informatat.com/lluka-deklarohet-i-pafajshem-per-perfitim-nga-jakova-innovation-center/20%Monthly2018-07-20 09:35
https://www.informatat.com/burri-nga-decani-humbi-jeten-pasi-u-rrezua-nga-ballkoni-i-shtepise/20%Monthly2018-07-24 14:32
https://www.informatat.com/tentoi-te-vriste-lul-berishen-para-13-vjetesh-ekstradohet-ne-shqiperi-kosovari/20%Monthly2018-07-20 09:01
https://www.informatat.com/gjate-vitit-2017-jane-punesuar-gjithsej-723-nepunes-civil/20%Monthly2018-07-20 08:59
https://www.informatat.com/kusari-presidenti-te-ndalet-nga-takimet-pa-agjende-publike-dhe-pa-vija-te-percaktuara/20%Monthly2018-07-20 08:56
https://www.informatat.com/gazeta-zvicerane-kosoves-ti-jepet-presheva-me-rrethine-serbise-pjesa-veriore/20%Monthly2018-07-24 09:35
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-sot-me-vranesira-vikendi-i-nxehte/20%Monthly2018-07-20 08:17
https://www.informatat.com/kompromiset-e-medha-veshtiresojne-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-07-20 08:11
https://www.informatat.com/grupi-kriminal-bashke-me-kosovaren-dalin-sot-para-gjykates/20%Monthly2018-07-20 08:05
https://www.informatat.com/studentet-e-kadri-zekes-u-nenshtrohen-porvimeve-pranuese/20%Monthly2018-07-20 08:01
https://www.informatat.com/per-nje-vit-me-te-sigurt-ne-trafik-fushata-vetedijesuese-e-policise/20%Monthly2018-07-20 07:58
https://www.informatat.com/kim-kardashian-do-te-perballet-me-gjyqin/20%Monthly2018-07-20 07:55
https://www.informatat.com/deliu-kodra-procesi-i-liberalizimit-te-vizave-do-te-perfundoje-kete-vit/20%Monthly2018-07-20 07:52
https://www.informatat.com/prizreni-pritet-te-behet-me-pishine-olimpike/20%Monthly2018-07-20 07:49
https://www.informatat.com/nga-bankier-ne-trajner-njihuni-me-jeten-e-maurizio-sarrit/20%Monthly2018-07-20 07:46
https://www.informatat.com/kryetarja-e-komisionit-per-integrime-europiane-jep-lajm-te-mire-per-gjasat-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-07-20 07:29
https://www.informatat.com/studente-te-up-se-vizitojne-presidentin-thaci/20%Monthly2018-07-20 07:23
https://www.informatat.com/kusari-lila-fton-deputetet-te-bisedojne-per-platformen-per-dialog/20%Monthly2018-07-20 07:17
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-maqedonise-sot-viziton-kosoven/20%Monthly2018-07-20 07:15
https://www.informatat.com/vendimmarrja-per-vizat-nis-ne-vjeshte/20%Monthly2018-07-20 06:58
https://www.informatat.com/behuni-gati-luana-po-vjen-me-klipin-e-ri-foto/20%Monthly2018-07-19 20:41
https://www.informatat.com/thaci-ldk-se-gabuat-qe-serdhet-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-19 20:37
https://www.informatat.com/te-aksidentuarit-ne-gjermani-varrosen-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-07-19 20:32
https://www.informatat.com/prishtina-zhgenjen-eliminohet-nga-europa-league/20%Monthly2018-07-19 20:31
https://www.informatat.com/spanja-e-paralajmeron-ronaldon-mund-tju-arrestojme-edhe-ne-itali/20%Monthly2018-07-19 20:26
https://www.informatat.com/haradinaj-pese-pare-nuk-i-jap-per-ju-analistat/20%Monthly2018-07-19 20:23
https://www.informatat.com/haradinaj-ndarja-e-kosoves-nenkupton-lufte-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-19 20:21
https://www.informatat.com/veprimet-e-meshkujve-qe-cmendin-femrat/20%Monthly2018-07-19 20:16
https://www.informatat.com/nje-tjeter-viktime-ne-plazhin-e-durresit/20%Monthly2018-07-19 20:13
https://www.informatat.com/albin-kurti-udheheqes-i-dialogut-ja-cfare-thote-kryeministri-haradinaj/20%Monthly2018-07-19 20:09
https://www.informatat.com/shokuese-nena-mbyt-djalin-2-vjecar-arsyeja-do-ju-le-pa-mend/20%Monthly2018-07-19 20:05
https://www.informatat.com/qamili-bashkepunimi-me-luanen-ma-rrezikoi-martesen/20%Monthly2018-07-19 20:00
https://www.informatat.com/enca-bene-fitnes-me-te-brendshme-si-ju-duket-bisha-foto/20%Monthly2018-07-19 19:57
https://www.informatat.com/hoxhaj-reagon-ndaj-veprimeve-te-serbise-po-e-tregojne-fytyren-e-tyre/20%Monthly2018-07-19 19:51
https://www.informatat.com/thaci-per-dialogun-hyp-se-te-vrava-zhdryp-se-te-vrava/20%Monthly2018-07-19 19:45
https://www.informatat.com/ahmeti-komenton-deklaraten-e-delawie-ka-nje-ide-per-dialogun/20%Monthly2018-07-19 19:39
https://www.informatat.com/kaos-ne-trafik-hyn-ne-ane-te-kundert/20%Monthly2018-07-19 19:35
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-per-perplasjen-me-kryeministren-serbe-ne-londer/20%Monthly2018-07-19 19:33
https://www.informatat.com/si-u-prit-presidentja-e-kroacise-ne-shqiperi-shikoni-si-e-vleresoi-ate-bashkia-e-beratit-foto/20%Monthly2018-07-19 19:28
https://www.informatat.com/haradinaj-platformen-per-dialogun-e-terhoqa-se-ia-nisen-me-shit-mend/20%Monthly2018-07-19 19:22
https://www.informatat.com/surle-e-tupan-midis-gjermanise-organizim-madheshtor-video/20%Monthly2018-07-19 19:16
https://www.informatat.com/20-vite-ne-vetmi-historia-e-70-vjecares-qe-e-mban-deren-te-hapur-video/20%Monthly2018-07-19 19:08
https://www.informatat.com/delawie-per-dialogun-tani-eshte-koha-opozite-hy-ne-loje/20%Monthly2018-07-19 18:56
https://www.informatat.com/cilat-vende-te-be-se-mund-ta-pengojne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-19 19:45
https://www.informatat.com/trump-mezi-pres-takimin-e-dyte-me-putinin/20%Monthly2018-07-19 18:40
https://www.informatat.com/xhudistet-shperblehen-per-sukseset-keto-jane-shumat/20%Monthly2018-07-19 18:37
https://www.informatat.com/rusia-testoi-armet-e-reja-berthamore/20%Monthly2018-07-19 18:30
https://www.informatat.com/brukseli-skeptik-per-liberalizimin-e-vizave-kete-vit/20%Monthly2018-07-19 18:29
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-bashkepunim-me-vendet-e-rajonit-ne-kundershtim-te-mases-se-mti-se/20%Monthly2018-07-19 18:26
https://www.informatat.com/graham-e-bujshme-ne-plazh/20%Monthly2018-07-19 18:17
https://www.informatat.com/hoti-kuvendi-jofunksional-ldk-nuk-ka-arritur-pajtim-per-asgje/20%Monthly2018-07-19 18:12
https://www.informatat.com/pas-raportit-te-kmdlnj-se-reagon-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-19 18:07
https://www.informatat.com/edhe-nje-kardashian-me-te-pasme-bombe-foto/20%Monthly2018-07-19 17:59
https://www.informatat.com/selimi-ura-ne-mitrovice-te-shembet-bashke-me-shpresat-e-serbise/20%Monthly2018-07-19 17:56
https://www.informatat.com/pacolli-do-te-kerkoj-leje-nga-serbia-sbehem-si-gjuriqi/20%Monthly2018-07-19 17:51
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-acarohet-me-te-dashurin-25-vjecar/20%Monthly2018-07-19 17:45
https://www.informatat.com/franceska-godet-serish-foto/20%Monthly2018-07-19 17:44
https://www.informatat.com/telefonat-e-mencur-dhe-videot-online-po-ndotin-planetin/20%Monthly2018-07-19 17:43
https://www.informatat.com/qeveria-beson-n-137-raporte-me-te-permiresuara/20%Monthly2018-07-19 17:45
https://www.informatat.com/1-milione-dollare-ne-minute-kim-kardashian-ylli-i-reklamimit/20%Monthly2018-07-19 17:41
https://www.informatat.com/kida-ne-listen-e-artisteve-me-me-shume-kenge-ne-klasifikim/20%Monthly2018-07-19 17:40
https://www.informatat.com/i-moshuari-81-vjecar-mban-gjalle-fshatin/20%Monthly2018-07-19 17:40
https://www.informatat.com/psycho-dhembshuri-makthe-ferr-tortura-dhe-vrasje/20%Monthly2018-07-19 17:38
https://www.informatat.com/shba-nuk-e-mohon-se-ne-bruksel-do-te-flitet-per-territore-ua-le-kete-paleve/20%Monthly2018-07-24 09:36
https://www.informatat.com/i-nxehti-afrikan-do-te-perveloj-shqiperine/20%Monthly2018-07-19 18:03
https://www.informatat.com/panik-mes-turistesh-ne-vlore-nje-person-gjuan-me-arme/20%Monthly2018-07-19 17:28
https://www.informatat.com/tifozja-super-seksi-e-kroacise-e-ka-mendjen-ende-ne-rusi/20%Monthly2018-07-19 17:20
https://www.informatat.com/cka-ndodhi-me-avionin-sqarohet-behgjet-pacolli/20%Monthly2018-07-19 17:18
https://www.informatat.com/bia-serbe-mohon-se-pjesetaret-e-saj-u-arrestuan-dje-ne-kosove/20%Monthly2018-07-19 17:16
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-prishtina-fola/20%Monthly2018-07-19 17:11
https://www.informatat.com/mali-i-zi-uron-kosoven-per-vizat-permend-edhe-demarkacionin/20%Monthly2018-07-19 18:58
https://www.informatat.com/kjo-eshte-koha-per-seks-nese-doni-te-mbeteni-shtatzene/20%Monthly2018-07-19 17:01
https://www.informatat.com/femijet-vrasin-nenen-e-tyre-na-ka-urdheruar-djalli/20%Monthly2018-07-19 16:58
https://www.informatat.com/vetevendosje-dyshon-ne-qendrimet-e-psd-se/20%Monthly2018-07-19 16:53
https://www.informatat.com/prokuroria-trajnoi-punetoret-per-perdorim-te-sistemit-per-menaxhimin-informativ-te-lendeve/20%Monthly2018-07-19 16:50
https://www.informatat.com/nuk-eshte-magji-eshte-fuqia-e-grimit/20%Monthly2018-07-19 16:49
https://www.informatat.com/pacolli-tregon-per-incidentin-ne-avionin-e-tij/20%Monthly2018-07-19 16:47
https://www.informatat.com/ballina-e-vecante-e-revistes-amerikane-per-samitin-trump-putin/20%Monthly2018-07-19 16:45
https://www.informatat.com/per-ti-marre-meritat-per-vizat-udhetuan-deri-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-24 09:37
https://www.informatat.com/suspendohen-9-programe-akademike-te-universiteteve-ne-kosove-ja-cilat-jane-ato-dokument/20%Monthly2018-07-19 16:35
https://www.informatat.com/pozita-tallet-me-iniciativen-e-ldk-se-per-zgjedhje/20%Monthly2018-07-19 18:29
https://www.informatat.com/kosova-serish-ne-terr-keto-jane-vendet-me-reduktime/20%Monthly2018-07-19 16:16
https://www.informatat.com/ahmeti-pagesa-prej-130-eurosh-nuk-eshte-page/20%Monthly2018-07-19 16:15
https://www.informatat.com/personat-qe-pergjaken-zaevin-e-selen-nuk-falen/20%Monthly2018-07-19 16:09
https://www.informatat.com/limaj-dialogu-final-kosove-serbi-ende-ska-filluar/20%Monthly2018-07-19 16:07
https://www.informatat.com/te-henen-ne-kuvend-diskutohet-edhe-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-19 16:02
https://www.informatat.com/tahiri-pas-rekomandimit-per-viza-do-ta-rrisim-efikasitetin-e-gjyqesorit/20%Monthly2018-07-19 16:00
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-dicka-te-rendesishme-per-udhetimet-hapesinore/20%Monthly2018-07-19 15:53
https://www.informatat.com/rusia-kunder-marreveshjes-kosove-serbi-paralajmeron-beogadin/20%Monthly2018-07-19 15:53
https://www.informatat.com/aplikimi-i-masave-mbrojtese-per-qumeshtin-e-importuar-nga-bosnja/20%Monthly2018-07-19 15:44
https://www.informatat.com/rusia-fillon-propaganden-kunder-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-19 15:43
https://www.informatat.com/kompromiset-e-medha-veshtiresojne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-19 15:40
https://www.informatat.com/serbet-dhe-ruset-ne-panik-do-tu-merret-pasuria-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-07-19 15:34
https://www.informatat.com/dy-femije-lendohen-keq-nga-sulmi-i-peshkaqenit/20%Monthly2018-07-19 15:21
https://www.informatat.com/gazeta-serbe-thaci-po-lyp-lufte/20%Monthly2018-07-19 15:18
https://www.informatat.com/klaudia-i-del-fer-diellit-foto/20%Monthly2018-07-19 15:15
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-deti-permbytet-nga-mbeturinat/20%Monthly2018-07-19 15:06
https://www.informatat.com/haradinaj-pren-torte-per-rekomandimin-e-vizave-foto/20%Monthly2018-07-19 15:02
https://www.informatat.com/fshati-shqiptar-me-burra-te-pamartuar-video/20%Monthly2018-07-19 14:57
https://www.informatat.com/tri-rastet-kur-paracetamoli-mund-te-shpetoje-floket-me-probleme/20%Monthly2018-07-19 14:47
https://www.informatat.com/projektligji-per-pastertine-e-zyrtareve-te-larte-dorezohet-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-19 14:46
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-e-mungeses-se-magnezit/20%Monthly2018-07-19 14:41
https://www.informatat.com/kino-lumbardhi-i-kthehet-komunes-se-prizrenit/20%Monthly2018-07-19 14:36
https://www.informatat.com/i-diagnostifikuari-me-kancer-i-shkruan-hajdutit-te-cantes-ishte-udhetimi-im-i-fundit/20%Monthly2018-07-19 14:38
https://www.informatat.com/ja-sa-here-ne-jave-duhet-te-lani-carcafet/20%Monthly2018-07-19 14:31
https://www.informatat.com/azili-nuk-paraqet-rrezik-per-revokimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-19 14:30
https://www.informatat.com/haradinaj-para-studenteve-nderkombetar-edhe-kosova-do-te-jete-pjese-e-familjes-evropiane/20%Monthly2018-07-19 16:24
https://www.informatat.com/keto-jane-dobite-e-cajit-te-gjelber/20%Monthly2018-07-19 14:25
https://www.informatat.com/veseli-merret-vesh-me-opoziten-kuvendi-mbane-dy-seanca-te-henen/20%Monthly2018-07-19 14:17
https://www.informatat.com/qytetaret-flasin-per-cmimet-e-produkteve-te-konsumit-video/20%Monthly2018-07-19 17:07
https://www.informatat.com/reagimi-i-mediave-serbe-pas-deklarates-se-kryetares-se-kroacise/20%Monthly2018-07-19 14:23
https://www.informatat.com/keto-dy-produkte-pushojne-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-07-19 14:10
https://www.informatat.com/ymeri-veseli-beri-shkelje-ne-seance/20%Monthly2018-07-19 13:59
https://www.informatat.com/supermenet-e-fakultetit-te-inxhinierise-mekanike/20%Monthly2018-07-19 13:53
https://www.informatat.com/behet-kategorizimi-i-rrugeve-te-kosoves/20%Monthly2018-07-19 13:50
https://www.informatat.com/metodat-se-si-tju-shpetoni-mushkonjave/20%Monthly2018-07-19 13:50
https://www.informatat.com/transformimi-nen-hije-i-fsk-se/20%Monthly2018-07-19 13:43
https://www.informatat.com/keto-jane-te-mirat-shendetesore-te-konsumimit-te-shalqinit/20%Monthly2018-07-19 13:49
https://www.informatat.com/jam-e-sigurt-se-pe-do-ta-jape-driten-jeshile-per-viza-ne-vjeshte/20%Monthly2018-07-19 13:37
https://www.informatat.com/gjykata-ne-gjilan-efikase-zgjidh-me-mijera-lend-per-gjashte-muaj/20%Monthly2018-07-19 13:34
https://www.informatat.com/kastraveci-eshte-nder-perimet-me-te-veshtira-per-tu-tretur/20%Monthly2018-07-19 13:36
https://www.informatat.com/guri-gjigant-shkeputet-nga-shkembi-rrezikohen-kalimtaret-video/20%Monthly2018-07-19 13:28
https://www.informatat.com/65-e-shqiptareve-nuk-kane-para-per-pushime/20%Monthly2018-07-19 13:25
https://www.informatat.com/sulmohet-avokati-para-prokurorise-se-durresit-video/20%Monthly2018-07-19 13:16
https://www.informatat.com/thaci-flet-pe-ushtrine-nuk-e-kemi-mbeshtetjen-e-plote-tani/20%Monthly2018-07-19 13:12
https://www.informatat.com/shqiperia-e-kosova-po-e-vuajne-diktaturen-demokratike/20%Monthly2018-07-19 12:57
https://www.informatat.com/shperthim-i-madh-ne-manhattan-foto-video/20%Monthly2018-07-19 12:49
https://www.informatat.com/alarmante-vetem-per-6-muaj-ky-eshte-numri-i-personave-te-vrare-per-prone/20%Monthly2018-07-19 15:39
https://www.informatat.com/hoti-kriza-politike-tejkalohet-vetem-me-zgjedhje/20%Monthly2018-07-19 12:45
https://www.informatat.com/izraeli-tash-edhe-me-ligj-eshte-shtet-hebre/20%Monthly2018-07-19 12:41
https://www.informatat.com/nderpritet-seanca-opozita-nuk-merr-pjese-ne-votime/20%Monthly2018-07-19 14:49
https://www.informatat.com/kmdlnj-konstaton-keqtrajtimin-e-njerit-nga-te-arrestuarit-mbreme-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-19 12:36
https://www.informatat.com/sholtes-liberalizimi-i-vizave-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-07-19 14:12
https://www.informatat.com/rasti-ivanoviq-do-te-shkaktoje-koke-dhimbje/20%Monthly2018-07-19 12:32
https://www.informatat.com/qkk-njofton-te-interesuarit-per-propozime-te-filmave-per-oscar/20%Monthly2018-07-19 12:29
https://www.informatat.com/pacolli-ne-serbi-jemi-shtet-i-civilizuar-do-ta-mirepresim/20%Monthly2018-07-19 12:28
https://www.informatat.com/shqiperi-sjellja-e-keqe-ndaj-turisteve-zbraz-plazhet/20%Monthly2018-07-19 12:26
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-zgjedhje/20%Monthly2018-07-19 12:20
https://www.informatat.com/transformimi-i-heshtur-i-fsk-se/20%Monthly2018-07-19 12:19
https://www.informatat.com/bspk-paralajmeron-greve-dhe-protesta-te-pergjithshme/20%Monthly2018-07-19 12:15
https://www.informatat.com/ministri-gashi-premton-buxhet-shtese-per-ulpianen/20%Monthly2018-07-19 12:09
https://www.informatat.com/amerikanet-kapin-agjenten-ruse-ofronte-seks-ne-kembim-pune/20%Monthly2018-07-19 12:03
https://www.informatat.com/thaci-jep-lajmin-e-madh-ja-edhe-sa-ka-mbetur-deri-ne-finalizim-te-procesit-te-vizave/20%Monthly2018-07-19 11:59
https://www.informatat.com/mpb-mirepret-raportin-e-ke-se-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-19 11:58
https://www.informatat.com/daciq-e-godet-keq-thacin/20%Monthly2018-07-19 11:42
https://www.informatat.com/po-therriste-por-asnje-se-degjonte-vajza-e-vogel-mbyllet-brenda-lavatrices-se-ndezur/20%Monthly2018-07-19 11:26
https://www.informatat.com/thaci-tregon-se-cka-duhet-te-sakrifikoje-kosova-per-ta-arritur-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-07-19 13:03
https://www.informatat.com/kroacia-dhuron-24-milion-eurot-e-boterorit-femijeve-te-varfer/20%Monthly2018-07-19 10:09
https://www.informatat.com/shtyhet-per-seancen-e-radhes-mocioni-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-19 13:02
https://www.informatat.com/tentim-vjedhje-ne-sheshin-zahir-pajaziti/20%Monthly2018-07-19 09:40
https://www.informatat.com/psd-kerkon-qe-dialogun-ta-udheheq-kuvendi/20%Monthly2018-07-19 09:40
https://www.informatat.com/vushtrri-ne-shtepi-kaplohet-nga-zjarri/20%Monthly2018-07-19 09:32
https://www.informatat.com/hapat-e-veshtire-drejt-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-07-19 09:27
https://www.informatat.com/plagoset-rende-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-19 09:26
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-shqiptaret-kane-sakrifikuar-per-kroacine-ne-nuk-harrojme/20%Monthly2018-07-19 09:24
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-takimin-me-vuciqin/20%Monthly2018-07-19 09:23
https://www.informatat.com/runik-gjenden-eshtra-njerezish/20%Monthly2018-07-19 09:20
https://www.informatat.com/zbulohet-cmimi-i-veshjes-se-era-istrefit-ne-boteror/20%Monthly2018-07-19 09:19
https://www.informatat.com/deputetet-kerkojne-qe-te-diskutohet-per-dialogun-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-19 12:33
https://www.informatat.com/mkrs-do-ti-financoje-22-projekte-me-vlere-3000-euro/20%Monthly2018-07-19 09:07
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-e-bekim-jashari-e-kallin-nejen-me-vallezim-iu-bashkohet-edhe-tahiri-i-ldkse/20%Monthly2018-07-19 08:55
https://www.informatat.com/rita-ora-con-ne-kembe-zvicren-publikohen-pamje-nga-atmosfera/20%Monthly2018-07-19 08:22
https://www.informatat.com/liberalizimi-kane-vendos-me-e-qu-jeten-me-rrena/20%Monthly2018-07-19 08:21
https://www.informatat.com/detaj-i-dhimbshem-nga-vdekja-e-kosovarit-dhe-vajzes-se-tij/20%Monthly2018-07-24 14:33
https://www.informatat.com/orca-proteston-per-parregullsite-ne-up/20%Monthly2018-07-19 08:02
https://www.informatat.com/ndodh-edhe-kjo-vetura-hyn-ne-kahje-te-kundert-te-rrethrrotullimit/20%Monthly2018-07-19 07:59
https://www.informatat.com/mergata-duhet-te-kete-perfaqesuesin-e-vet-ne-parlament/20%Monthly2018-07-19 07:54
https://www.informatat.com/te-dyshuar-per-vrasje-dhe-rrembim-kush-jane-dy-malazezet-e-arrestuar-dje-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-19 07:53
https://www.informatat.com/sulmohet-me-arme-automatike-gazetari-qe-po-heton-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-07-19 07:51
https://www.informatat.com/gjuriq-cfaredo-qe-fitojme-do-te-jete-me-shume-se-sa-qe-kemi-tash-ne-kosove/20%Monthly2018-07-19 07:48
https://www.informatat.com/maqedonia-jep-sinjal-per-reciprocitet-ndaj-masave-mbrojtese-per-disa-prodhime-ne-kosove/20%Monthly2018-07-19 07:41
https://www.informatat.com/nuk-ndryshon-kufiri-shqiperi-greqi/20%Monthly2018-07-19 07:34
https://www.informatat.com/takimet-ne-bruksel-nuk-u-bene-per-strategji-shteterore-por-per-protagonizem-individesh/20%Monthly2018-07-19 07:30
https://www.informatat.com/dy-tetovare-mashtrohen-nga-nje-grua-se-u-kishte-gjetur-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-19 07:28
https://www.informatat.com/mungon-deshmitari-ne-gjykimin-ndaj-njerit-prej-te-akuzuarve-te-syri-i-popullit/20%Monthly2018-07-19 07:25
https://www.informatat.com/mbahen-provimet-pranuese-ne-up/20%Monthly2018-07-19 07:22
https://www.informatat.com/48-aksidente-trafiku-per-nje-dite/20%Monthly2018-07-19 07:17
https://www.informatat.com/italia-ndihmon-qkukne-me-aparatura-ne-vlere-370-mije-euro/20%Monthly2018-07-19 07:16
https://www.informatat.com/keto-jane-shtetet-ku-kosovaret-mund-te-udhetojne-kur-te-liberalizohen-vizat/20%Monthly2018-07-19 07:15
https://www.informatat.com/seance-plenare-per-35-pikat-e-paperfunduara/20%Monthly2018-07-19 07:12
https://www.informatat.com/propaganda-me-e-re-e-mediave-serbe/20%Monthly2018-07-19 06:59
https://www.informatat.com/edhe-dy-stacione-deri-te-vizat/20%Monthly2018-07-19 09:12
https://www.informatat.com/zvoloni-gjinjte-me-kafe/20%Monthly2018-07-18 20:41
https://www.informatat.com/martesa-e-keqe-demton-seriozisht-shendetin/20%Monthly2018-07-18 20:38
https://www.informatat.com/kjo-eshte-italiania-me-seksi-ne-bote-aktualisht/20%Monthly2018-07-18 20:36
https://www.informatat.com/amerika-ka-kerkuar-qe-edhe-opozita-te-jete-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-07-18 20:33
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-duhet-te-beja-rrembyesin-tim-te-binte-ne-dashuri-me-mua/20%Monthly2018-07-18 20:30
https://www.informatat.com/e-zuri-gjumi-ne-makine-ajo-qe-i-beri-gruaja-do-ju-cmend/20%Monthly2018-07-18 20:27
https://www.informatat.com/djali-2-vjec-ngec-ne-tenxhere-me-presion/20%Monthly2018-07-18 20:24
https://www.informatat.com/pula-izraelite-nuk-kam-qene-kurre-ne-kosove-shpresoj-ta-vizitoj/20%Monthly2018-07-18 20:22
https://www.informatat.com/vazhdon-aksioni-policor-ne-prishtine-ja-ke-po-e-kerkojne/20%Monthly2018-07-18 20:20
https://www.informatat.com/adoleshentet-harrojne-seksin-per/20%Monthly2018-07-18 20:18
https://www.informatat.com/burri-qe-ka-90-te-trupit-me-tatuazhe-heq-organin-gjenital/20%Monthly2018-07-18 20:16
https://www.informatat.com/pacolli-evropa-po-na-respekton-jemi-te-barabarte-me-shtetet-e-rajonit/20%Monthly2018-07-18 20:15
https://www.informatat.com/limaj-2-milion-evropianeve-iu-hoq-izolimi/20%Monthly2018-07-18 20:15
https://www.informatat.com/haradinaj-secila-pune-agjende-e-ketij-vendi-do-te-kryhet/20%Monthly2018-07-18 19:55
https://www.informatat.com/veseli-te-bashkuar-kemi-treguar-sukses-ftoj-edhe-opoziten/20%Monthly2018-07-18 19:46
https://www.informatat.com/thaci-dita-evropiane-per-kosoven-nuk-do-te-ndalemi/20%Monthly2018-07-18 19:46
https://www.informatat.com/kolona-dhe-pritje-te-gjata-ne-merdar/20%Monthly2018-07-18 19:17
https://www.informatat.com/lladrovci-sqarohet-per-foton-me-gishtin-e-mesem/20%Monthly2018-07-18 19:12
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-podujeve-erdhi-nga-austria-per-te-vdekur-ne-oborrin-e-shtepise/20%Monthly2018-07-24 09:38
https://www.informatat.com/delegacioni-kosovar-ne-shetitje-presidenti-nje-koordinator-analfabet/20%Monthly2018-07-18 18:54
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-vizat-liberalizohen-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-07-18 19:46
https://www.informatat.com/kitarovic-shqiperia-miku-yne-kur-miqte-ishin-te-pakte/20%Monthly2018-07-18 18:31
https://www.informatat.com/edhe-edi-rama-ka-disa-fjale-per-rekomandimin-per-viza/20%Monthly2018-07-18 18:25
https://www.informatat.com/serbia-do-te-detyrohet-te-flase-per-te-pagjeturi/20%Monthly2018-07-18 18:12
https://www.informatat.com/mergimtari-humb-canten-i-kthehen-te-gjitha-parate/20%Monthly2018-07-18 18:09
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-mitrovice-prishtine/20%Monthly2018-07-18 19:41
https://www.informatat.com/kjo-eshte-ngjarja-me-e-madhe-ne-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-07-18 17:59
https://www.informatat.com/osmani-opozita-te-bashkohet-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-07-18 17:53
https://www.informatat.com/publikohet-orari-i-reduktimeve-ja-kush-do-te-mbetet-pa-rryme/20%Monthly2018-07-18 17:50
https://www.informatat.com/operacion-i-policise-ne-kryeqytet-arrestohen-disa-persona/20%Monthly2018-07-18 17:46
https://www.informatat.com/plagosen-dy-persona-ne-viti/20%Monthly2018-07-18 17:42
https://www.informatat.com/avionet-e-ushtrise-serbe-neser-fluturojne-mbi-presheve/20%Monthly2018-07-18 17:39
https://www.informatat.com/hasani-e-ardhmja-e-kosoves-euro-atlantike/20%Monthly2018-07-18 17:34
https://www.informatat.com/kreret-e-shtetit-jane-nis-per-kosove/20%Monthly2018-07-18 18:55
https://www.informatat.com/molliqaj-skeptike-ja-cfare-thote-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-18 17:23
https://www.informatat.com/trump-shqiptaret-mund-te-ndezin-luften-e-trete-boterore/20%Monthly2018-07-18 17:17
https://www.informatat.com/hoti-ldk-ka-pergatitur-terrenin-per-viza/20%Monthly2018-07-18 16:30
https://www.informatat.com/garrix-i-emocionuar-per-koncertin-ne-kosove/20%Monthly2018-07-18 16:27
https://www.informatat.com/presidentja-e-kroacise-nis-viziten-ne-tirane/20%Monthly2018-07-18 16:24
https://www.informatat.com/greqi-shkaterrohet-rrjeti-i-kultivimit-te-droges-te-arrestuar-edhe-shqiptare-video/20%Monthly2018-07-18 16:22
https://www.informatat.com/shatervani-ne-prizren-me-vizitore-te-rrezikshem/20%Monthly2018-07-18 16:18
https://www.informatat.com/kusari-lila-per-hajer-burra-se-fet-e-keni-bo/20%Monthly2018-07-18 16:15
https://www.informatat.com/juncker-trumpit-kot-e-ke/20%Monthly2018-07-18 16:13
https://www.informatat.com/reagon-komisioni-evropian-ja-cfare-thuhet-ne-urimin-per-kosoven/20%Monthly2018-07-18 18:50
https://www.informatat.com/italia-investon-3-milione-euro-ne-shendetesine-kosovare/20%Monthly2018-07-18 16:05
https://www.informatat.com/zogaj-i-beson-limajt-gduke-u-tallur/20%Monthly2018-07-18 16:03
https://www.informatat.com/limaj-e-di-meritorin-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-18 15:57
https://www.informatat.com/kryetari-i-odes-ekonomike-te-kosoves-ja-qet-lapsin-ja-kush-fiton-nga-liberalizimi/20%Monthly2018-07-18 15:50
https://www.informatat.com/hahn-e-konfirmuan-ekspertet/20%Monthly2018-07-18 17:32
https://www.informatat.com/dokumenti-zyrtar-i-rekomandimit-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven-dokument/20%Monthly2018-07-18 18:04
https://www.informatat.com/kryetari-i-vv-se-ne-prizren-prapa-rekomandimit-fshihet-nje-lajm-i-keq/20%Monthly2018-07-18 15:31
https://www.informatat.com/hoxhaj-do-te-udhetojme-pa-regjim-vizash/20%Monthly2018-07-18 15:29
https://www.informatat.com/fajon-i-gezohet-lajmit-puna-juaj-eshte-vleresuar/20%Monthly2018-07-18 15:18
https://www.informatat.com/veseli-pe-rekomandimin-e-vizave-kemi-bere-perparim-te-madh/20%Monthly2018-07-18 15:12
https://www.informatat.com/qeveria-me-deklarate-per-rekomandimin-pozitiv-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-18 15:09
https://www.informatat.com/pacolli-urime-kosove-u-realizua-endrra-e-perbashket/20%Monthly2018-07-18 15:05
https://www.informatat.com/avramopoulos-ne-e-kryem-punen-tone-tani-vendos-bashkimi-evropian/20%Monthly2018-07-18 16:09
https://www.informatat.com/avramopoulos-shume-shpejte-i-gjithe-ballkani-perendimor-do-te-udhetoje-pa-viza/20%Monthly2018-07-18 15:45
https://www.informatat.com/62836-2/20%Monthly2018-07-18 14:56
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-brukseli-kosova-mori-lajmin-e-shumepritur-per-hapjen-e-rruges-drejt-levizjes-se-lire/20%Monthly2018-07-18 15:38
https://www.informatat.com/ne-fund-te-gushtit-samit-per-ballkanin-perendimor-ne-durres/20%Monthly2018-07-18 14:21
https://www.informatat.com/gjithcka-gati-per-konferencen-e-komisionerit-avramopoulos/20%Monthly2018-07-18 14:12
https://www.informatat.com/thaci-jap-lajmin-e-mire-pe-vizat/20%Monthly2018-07-18 13:58
https://www.informatat.com/policia-apelon-mos-u-jepni-para-lypsareve-ne-rruge/20%Monthly2018-07-18 13:52
https://www.informatat.com/qindra-termete-ne-shqiperi-kete-vere-kjo-eshte-shifra/20%Monthly2018-07-18 13:50
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-i-dyshuar-per-disa-vjedhje-te-renda/20%Monthly2018-07-18 13:47
https://www.informatat.com/kurti-perserit-objektivin-pe-bashkim-kombetar-ka-edhe-strategjine/20%Monthly2018-07-18 13:46
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-neser-grumbuj-pikash-te-rendit-te-dites/20%Monthly2018-07-18 13:42
https://www.informatat.com/murati-takon-perfaqesuesit-e-iniciatives-qytetare-lugina-do-zgjidhje/20%Monthly2018-07-18 13:35
https://www.informatat.com/maqedonia-po-analizon-se-a-do-te-kete-kundermasa-per-import-te-produkteve-bujqesore-nga-kosova/20%Monthly2018-07-18 13:32
https://www.informatat.com/zjarr-ne-dy-banesa-te-parku-i-qytetit-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-18 13:30
https://www.informatat.com/osmani-thaci-nuk-ka-legjitimitet-per-te-udhehequr-dialogun/20%Monthly2018-07-18 13:26
https://www.informatat.com/shkaku-i-kosoves-vonohen-oret-digjitale-serish/20%Monthly2018-07-18 13:42
https://www.informatat.com/mobilizohet-dogana-e-kosoves-keto-jane-masat/20%Monthly2018-07-18 13:14
https://www.informatat.com/fermeri-italian-gdhend-me-traktor-kupen-e-botes-video/20%Monthly2018-07-18 13:14
https://www.informatat.com/pas-shqiperise-termet-edhe-ne-nje-shtet-afer-kosoves/20%Monthly2018-07-18 13:03
https://www.informatat.com/nuk-do-ti-besoni-syve-ky-eshte-veprimi-i-turpshem-i-lladrovcit/20%Monthly2018-07-18 12:58
https://www.informatat.com/endrrat-parashikojne-te-ardhmen/20%Monthly2018-07-18 12:58
https://www.informatat.com/kap-hajduten-fale-fotografise-selfie/20%Monthly2018-07-18 12:52
https://www.informatat.com/rritet-cmimi-i-bitcoin-serish-kjo-eshte-vlera-aktuale/20%Monthly2018-07-24 09:39
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-kuvendi-do-te-shqyrtohen-pikat-e-mbetura-nga-seancat-e-kaluara/20%Monthly2018-07-18 12:44
https://www.informatat.com/e-tradhtoi-keq-me-aferdita-dreshajn-agon-amiga-bashkohet-me-gruan/20%Monthly2018-07-18 13:01
https://www.informatat.com/vushtrria-do-te-organizoje-ditet-e-diaspores/20%Monthly2018-07-18 12:38
https://www.informatat.com/11-vjecarja-perdhunohet-nga-17-burra/20%Monthly2018-07-18 12:38
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-disa-vjedhje-te-renda-ne-drenas/20%Monthly2018-07-18 12:34
https://www.informatat.com/kufiri-shqiperi-greqi-flet-ministri-i-jashtem-i-shqiperise/20%Monthly2018-07-18 12:28
https://www.informatat.com/palokaj-i-plotesuam-kriteret-vizat-nuk-do-te-hiqen/20%Monthly2018-07-18 12:18
https://www.informatat.com/haradinaj-ngushellon-familjen-agani/20%Monthly2018-07-18 12:15
https://www.informatat.com/prishtina-pa-asnje-zyre-informative-per-turistet/20%Monthly2018-07-18 12:09
https://www.informatat.com/be-ja-denon-google-in-kjo-eshte-shuma-marramendese/20%Monthly2018-07-18 12:08
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-keni-mungese-te-magnezit/20%Monthly2018-07-18 12:03
https://www.informatat.com/berati-e-shpall-qytetare-nderi-presidenten-kroate-grabar-kitaroviq/20%Monthly2018-07-18 11:59
https://www.informatat.com/istog-arrestohet-shtetasi-i-shqiperise-pasi-grushton-nje-grua/20%Monthly2018-07-18 11:57
https://www.informatat.com/sode-buke-dhe-mjalte-kombinimi-qe-lufton-kancerin/20%Monthly2018-07-18 11:53
https://www.informatat.com/e-kercenuan-permes-sms-ve-ne-oborr-gjen-nje-mjet-shperthyes/20%Monthly2018-07-18 11:49
https://www.informatat.com/vuciq-pas-dialogut-ne-bruksel-do-te-kerkojme-nje-emerues-te-perbashket-per-kompromisin/20%Monthly2018-07-18 11:44
https://www.informatat.com/diplomoi-gjenerata-e-pare-e-studenteve-te-edukimit-ne-universitetin-isa-boletini/20%Monthly2018-07-18 11:30
https://www.informatat.com/po-punojme-qe-te-pamunduren-ta-bejme-te-mundur/20%Monthly2018-07-18 11:26
https://www.informatat.com/shqiperia-vendi-me-pro-amerikan-ne-nato/20%Monthly2018-07-18 11:23
https://www.informatat.com/ja-cka-do-te-ndodhe-pas-rekomandimit-per-vizat/20%Monthly2018-07-18 11:19
https://www.informatat.com/nje-31-vjecar-kryen-marredhenie-seksuale-me-kalin-thote-se-vet-kali-e-nxiti-seksualisht/20%Monthly2018-07-18 11:09
https://www.informatat.com/recica-sfide-mbetet-punesimi-i-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-07-18 11:08
https://www.informatat.com/erdhi-lajmi-i-madh-kosova-i-ka-plotesuar-kriteret-merr-rekomandim-pozitiv/20%Monthly2018-07-18 10:55
https://www.informatat.com/kerkohen-ndryshime-ne-ligjin-per-automjete/20%Monthly2018-07-18 10:25
https://www.informatat.com/nderron-jete-sadije-agani-gruaja-e-fehmi-aganit/20%Monthly2018-07-18 10:19
https://www.informatat.com/nese-vizat-hiqen-ne-fund-te-vitit-keto-jane-procedurat/20%Monthly2018-07-18 13:29
https://www.informatat.com/zyrtare-ne-kete-ore-publikohet-rekomandimi-per-vizat/20%Monthly2018-07-18 13:23
https://www.informatat.com/kosova-pret-tua-njohim-pavaresine/20%Monthly2018-07-18 09:43
https://www.informatat.com/haradinaj-neser-rekomandimi-per-vizat/20%Monthly2018-07-18 09:37
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-thaci-vuciq/20%Monthly2018-07-18 09:31
https://www.informatat.com/thaci-ne-takim-me-vuciqin-e-mogherinin-veseli-limaj-e-pacolli-presin-ne-korridor/20%Monthly2018-07-18 09:27
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-fundvit-qytetaret-e-kosoves-udhetojne-pa-viza/20%Monthly2018-07-18 09:20
https://www.informatat.com/flet-aktorja-i-dashuri-nuk-behet-xheloz-filmat-i-shohim-bashke/20%Monthly2018-07-18 09:13
https://www.informatat.com/vajza-e-vogel-e-familjes-memaj-eshte-gjalle-flasin-familjaret/20%Monthly2018-07-18 09:12
https://www.informatat.com/mbushuni-mend-per-tjera-here/20%Monthly2018-07-18 09:08
https://www.informatat.com/suhareke-arrestohet-babai-qe-rrahu-me-shkelma-vajzat-e-tij/20%Monthly2018-07-18 09:02
https://www.informatat.com/edhe-nje-gjyqtar-tjeter-si-shpeton-vetingut/20%Monthly2018-07-18 08:49
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-me-vuciqin-mogherini-pritet-ti-takoje-thacin-e-vuciqin-bashke/20%Monthly2018-07-18 08:41
https://www.informatat.com/kuvendi-ka-edhe-mbi-100-projektligje-qe-duhet-miratuar-kete-vit/20%Monthly2018-07-18 08:30
https://www.informatat.com/lajmi-i-fundit-ja-ne-cfare-ore-del-raporti-i-vizave/20%Monthly2018-07-18 08:14
https://www.informatat.com/haradinaj-deshmuam-se-institucionet-e-kosoves-jane-unike-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-18 08:10
https://www.informatat.com/kosova-pritet-te-vloje-nga-grevat/20%Monthly2018-07-18 07:59
https://www.informatat.com/kamioni-del-nga-rruga-dhe-perplaset-me-murin/20%Monthly2018-07-18 07:51
https://www.informatat.com/shkelet-protokolli-i-shtetit-thaci-veseli-e-haradinaj-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-18 07:50
https://www.informatat.com/ende-sjane-paguar-1600-komisioneret-e-zgjedhjeve-te-fundit/20%Monthly2018-07-18 07:38
https://www.informatat.com/macron-serbia-ska-shanse-per-anetaresim-ne-be-pa-e-zgjidhur-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-18 07:33
https://www.informatat.com/fillon-takimi-i-delegacionit-kosovar-me-mogherinin/20%Monthly2018-07-18 07:32
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-4/20%Monthly2018-07-18 09:21
https://www.informatat.com/sot-jepet-lajmi-i-madh-per-vizat/20%Monthly2018-07-18 08:08
https://www.informatat.com/deputetet-e-serbise-e-zene-ngushte-vuciqin-per-kosove/20%Monthly2018-07-18 07:12
https://www.informatat.com/pacolli-izolimit-te-padrejte-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2018-07-18 07:11
https://www.informatat.com/incident-me-avionin-e-pacollit-veseli-haradinaj-e-limaj-per-pak-perfunduan-ne-serbi/20%Monthly2018-07-18 07:29
https://www.informatat.com/si-i-ndryshoi-jeta-nje-personi-pasi-u-largua-nga-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-07-17 21:07
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-prani-ushtarake-ruse/20%Monthly2018-07-17 21:03
https://www.informatat.com/si-neper-filma-polici-qellon-me-arme-te-dyshuarin-teksa-e-ndjek-me-veture-video/20%Monthly2018-07-17 20:59
https://www.informatat.com/ylli-i-muzikes-e-tepron-me-alkoolin-dhe-rrezohet-ne-skene-video/20%Monthly2018-07-17 20:55
https://www.informatat.com/liverpool-arrin-akordin-me-alisson/20%Monthly2018-07-17 20:53
https://www.informatat.com/40-mije-kosovare-lane-shtetesine-pas-pavaresise/20%Monthly2018-07-17 21:23
https://www.informatat.com/shqiptari-alarmon-policine-italiane-harron-canten-ne-stacionin-e-trenit/20%Monthly2018-07-17 20:49
https://www.informatat.com/te-gjithe-shqiptaret-ne-france-per-yjet-me-fame-nderkombetare/20%Monthly2018-07-17 20:48
https://www.informatat.com/prishtina-behet-me-impiant-te-dyte-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-07-17 20:46
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-apartament-perballe-objektit-te-ministrise-se-jashtme/20%Monthly2018-07-17 20:45
https://www.informatat.com/e-shemtuar-me-grim-dhe-fotoshop-trejsi-sejdini-sherr-me-komentuesin/20%Monthly2018-07-17 20:28
https://www.informatat.com/era-istrefi-e-burgosur-me-nje-djale/20%Monthly2018-07-17 19:23
https://www.informatat.com/anetaret-e-familjes-mbreterore-papa-dhe-tani-trump-putin-i-le-te-gjithe-ne-pritje/20%Monthly2018-07-17 19:20
https://www.informatat.com/gruaja-37-vjece-bie-nen-ure-video/20%Monthly2018-07-17 19:18
https://www.informatat.com/pyetja-1-milion-dollareshe-antonio-cassano-ronaldo-si-nadal-por-messi-eshte/20%Monthly2018-07-17 19:15
https://www.informatat.com/luana-vjollca-le-moderimin-ja-per-cilin-profesion/20%Monthly2018-07-17 19:13
https://www.informatat.com/grupi-i-gjakut-zbulon-nese-jeni-ushqimi-i-preferuar-i-mushkonjave/20%Monthly2018-07-17 19:11
https://www.informatat.com/david-beckham-me-familje-ne-bregun-e-adriatikut/20%Monthly2018-07-17 19:04
https://www.informatat.com/perplasen-3-automjete-ne-tirane-durres-2-te-plagosur/20%Monthly2018-07-17 19:00
https://www.informatat.com/fks-ja-sivjet-behet-me-51-automjete-te-blinduara-humvee/20%Monthly2018-07-17 18:59
https://www.informatat.com/ylli-britanik-pervelon-marbella-n/20%Monthly2018-07-17 16:44
https://www.informatat.com/mos-zbatimi-i-vendimeve-nga-ana-e-doganes-perplasen-ministrat/20%Monthly2018-07-17 16:41
https://www.informatat.com/mustafa-nano-nuk-ndalet-grate-kosovare-kane-fjetur-me-burra-serbe/20%Monthly2018-07-17 16:12
https://www.informatat.com/hahn-nuk-ka-kushte-shtese-per-integrimin-por-harrojini-pushimet/20%Monthly2018-07-17 16:06
https://www.informatat.com/trump-do-te-prese-shefin-e-ke-se-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-07-17 16:04
https://www.informatat.com/dieta-e-agjerimit-efikasiteti-i-regjimit-168/20%Monthly2018-07-17 16:00
https://www.informatat.com/shokon-modelja-ne-pasarele-duke-ushqyer-me-gji-femijen/20%Monthly2018-07-17 15:52
https://www.informatat.com/kaos-mes-emigranteve-4-te-mbytur-ne-det/20%Monthly2018-07-17 15:50
https://www.informatat.com/gjyqtari-i-gjykates-kushtetuese-fatos-lulo-shkarkohet-perfundimisht/20%Monthly2018-07-17 15:48
https://www.informatat.com/haradinaj-neser-e-marrim-rekomandimin-per-vizat-por-puna-nuk-kryhet-neser/20%Monthly2018-07-17 15:45
https://www.informatat.com/macron-i-kerkon-vuciqit-te-arrije-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-07-17 15:40
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-programin-qe-i-hap-rruge-ndertimit-te-kosoves-se-re-2/20%Monthly2018-07-17 15:37
https://www.informatat.com/fsk-pajiset-me-automjete-ushtarake-te-prodhuara-ne-shba/20%Monthly2018-07-17 15:32
https://www.informatat.com/gashi-kerkon-intensifikimin-e-maredhenieve-me-ministrine-e-kultures-se-gjermanise/20%Monthly2018-07-17 15:14
https://www.informatat.com/7-nga-8-te-akuzuarit-per-terrorizem-shpallen-fajtore/20%Monthly2018-07-17 14:58
https://www.informatat.com/punetoria-e-mumifikimit-zbulon-sekrete-te-reja-ne-egjipt/20%Monthly2018-07-17 14:55
https://www.informatat.com/thaci-niset-per-bruksel/20%Monthly2018-07-17 14:55
https://www.informatat.com/kdi-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-17 14:54
https://www.informatat.com/as-veres-mos-e-anashkaloni-palestren/20%Monthly2018-07-17 14:40
https://www.informatat.com/tema-e-kosoves-zgjat-takimin-e-vuciqit-me-macron/20%Monthly2018-07-17 14:33
https://www.informatat.com/ardhmeria-e-kosoves-i-dorezon-qeverise-124-477-nenshkrime-per-arsim-cilesor/20%Monthly2018-07-17 14:51
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-programin-qe-i-hap-rruge-ndertimit-te-kosoves-se-re/20%Monthly2018-07-17 14:11
https://www.informatat.com/maska-qe-ju-siguron-nje-lekure-te-mrekullueshme/20%Monthly2018-07-17 14:09
https://www.informatat.com/valon-prestreshi-po-e-shkaterron-posten/20%Monthly2018-07-17 14:05
https://www.informatat.com/si-ndikon-stresi-ne-shtatzeni/20%Monthly2018-07-17 14:02
https://www.informatat.com/njihuni-me-maria-butinen-spiunen-ruse-qe-u-kap-para-takimit-trump-putin/20%Monthly2018-07-17 13:59
https://www.informatat.com/masa-ligjore-per-te-gjithe-ata-qe-bezdisin-qytetaret-duke-kerkuar-lemoshe/20%Monthly2018-07-17 13:54
https://www.informatat.com/cfare-te-hame-per-kafjall-qe-te-dobesohemi-shpejt/20%Monthly2018-07-17 13:50
https://www.informatat.com/5-komuna-bashkohen-per-ta-shpallur-qyqavicen-zone-me-interes-te-pergjithshem/20%Monthly2018-07-17 13:48
https://www.informatat.com/kjo-video-deshmon-se-ku-dallojne-messi-dhe-ronaldo/20%Monthly2018-07-17 13:44
https://www.informatat.com/nexhmije-pagarusha-i-drejtohet-publikut-jam-me-fat-qe-ju-kam/20%Monthly2018-07-17 13:40
https://www.informatat.com/medvegja-patriotike-hapet-fabrika-ne-te-cilen-do-te-punesohen-140-shqiptare/20%Monthly2018-07-17 13:37
https://www.informatat.com/rrefen-familja-e-babait-qe-vdiq-me-te-bijen-ne-aksident-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-17 13:34
https://www.informatat.com/e-shpallen-gruaja-me-e-shemtuar-ne-bote-por-e-verteta-e-saj-eshte-e-frikshme/20%Monthly2018-07-17 13:33
https://www.informatat.com/haradinaj-premton-trajtim-dinjitoz-te-viktimave-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2018-07-17 13:29
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-te-konsumojne-te-semuret-me-veshka/20%Monthly2018-07-17 13:28
https://www.informatat.com/21-pordukte-vendore-nen-mbrojtjen-e-qeverise/20%Monthly2018-07-17 13:26
https://www.informatat.com/ai-e-sheroi-diabetin-pa-asnje-ilac-duke-perdorur-kete-pije/20%Monthly2018-07-17 13:23
https://www.informatat.com/be-ja-thote-se-mbi-uren-e-ibrit-nuk-eshte-duke-u-ndertuar-mur/20%Monthly2018-07-17 13:23
https://www.informatat.com/termet-4-7-balle-ne-tirane/20%Monthly2018-07-17 13:20
https://www.informatat.com/kujdes-prinder-se-cfare-lodrash-u-blini-femijeve-slime-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2018-07-17 13:20
https://www.informatat.com/kerkohet-denimi-i-operatoreve-telefonike-qe-deri-ne-tetor-nuk-aplikojne-prefiksin-383/20%Monthly2018-07-17 13:15
https://www.informatat.com/kocijancic-tregon-se-cka-do-te-bisedohet-neser-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-17 13:12
https://www.informatat.com/rrufeja-godet-dhe-plagose-tre-persona/20%Monthly2018-07-17 13:10
https://www.informatat.com/vajza-e-obames-del-publikisht-me-te-dashurin-foto/20%Monthly2018-07-17 13:09
https://www.informatat.com/undp-premton-mbeshtetje-per-mjedisin/20%Monthly2018-07-17 13:07
https://www.informatat.com/10-perfitimet-nga-bima-magjike-e-aloe-veres/20%Monthly2018-07-17 12:51
https://www.informatat.com/pas-morenes-nje-tjeter-kosovare-ne-rrjeten-e-miliarderit-iranian/20%Monthly2018-07-17 12:49
https://www.informatat.com/alberia-e-penduar-per-operacionet-me-eshte-bere-hunda-si-pinoku/20%Monthly2018-07-17 12:41
https://www.informatat.com/pas-kaq-vitesh-dafina-flet-per-tunen-nuk-do-ta-besoni-cka-thote-per-te/20%Monthly2018-07-17 12:35
https://www.informatat.com/keshtu-shkon-ne-pune-rita-ora-foto/20%Monthly2018-07-17 12:32
https://www.informatat.com/derguti-ldk-e-vv-nuk-i-dhane-nenshkrimet-per-seancen-e-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-07-17 12:28
https://www.informatat.com/ndertimi-i-ures-me-te-gjate-ne-rajon/20%Monthly2018-07-17 12:23
https://www.informatat.com/be-ja-mbi-uren-e-ibrit-nuk-eshte-duke-u-ndertuar-mur/20%Monthly2018-07-17 12:19
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-luftojne-kancerin/20%Monthly2018-07-17 12:12
https://www.informatat.com/rrembeu-perdhunoi-e-vrau-8-vjecaren-pas-30-vitesh-hetime-zbulohet-vrasesi/20%Monthly2018-07-17 12:09
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-ekspozon-te-pasmet/20%Monthly2018-07-17 12:07
https://www.informatat.com/kushdo-qe-ka-nevoje-per-karroce-per-invalid-te-lajmerohet-tek-elvis-naci/20%Monthly2018-07-17 12:03
https://www.informatat.com/serbia-spo-i-kthen-kopjet-e-dokumenteve-kadastrale/20%Monthly2018-07-17 12:11
https://www.informatat.com/qendra-rajonale-per-trashegimi-kulturore-demanton-komunen-e-prizrenit/20%Monthly2018-07-17 11:57
https://www.informatat.com/humb-jeten-57-vjecar-ne-istog-bie-ne-pus/20%Monthly2018-07-17 11:54
https://www.informatat.com/keto-jane-fotot-fitimprurese/20%Monthly2018-07-17 11:52
https://www.informatat.com/maja-kocijancic-te-intensifikohet-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-17 11:49
https://www.informatat.com/poroshenko-rusia-eshte-pergjegjese-per-rrezimin-e-fluturimit-mh17/20%Monthly2018-07-17 11:47
https://www.informatat.com/rikthimi-i-departamentit-te-ndertimit-synim-i-mti-se/20%Monthly2018-07-17 14:59
https://www.informatat.com/nora-e-komplimenton-publikisht-robertin-cka-i-thote/20%Monthly2018-07-17 11:46
https://www.informatat.com/tiani-zgjedh-profesionin-e-tij-djali-i-tunes-eshte-nje-piktor/20%Monthly2018-07-17 11:42
https://www.informatat.com/edhe-police-italiane-patrullojne-ne-zonat-turistike-shqiptare/20%Monthly2018-07-17 11:37
https://www.informatat.com/zhvendoset-epiqendra-e-termeteve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-17 11:31
https://www.informatat.com/malia-obama-me-te-dashurin-ne-publik-foto/20%Monthly2018-07-17 11:25
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-orientuar-per-ekonomi-te-lire/20%Monthly2018-07-17 11:13
https://www.informatat.com/prekese-qeni-shtyn-pronarin-ne-karroce-pasi-aksidenti-e-la-ate-te-paralizuar/20%Monthly2018-07-17 11:25
https://www.informatat.com/be-nenshkruan-marreveshje-per-tregti-te-lire-me-japonine/20%Monthly2018-07-17 11:11
https://www.informatat.com/nderhyrje-ruse-ne-marreveshjen-greqi-maqedoni/20%Monthly2018-07-17 11:07
https://www.informatat.com/zaimina-zbulon-me-ne-fund-portretin-e-se-bijes-sykalter-dhe-eshte-nje-kopje-e-vogel-e-te-atit/20%Monthly2018-07-17 11:04
https://www.informatat.com/aksidenti-ajror-me-112-te-vdekur/20%Monthly2018-07-17 11:04
https://www.informatat.com/punonjesi-i-hotelit-ylli-i-detit-nuk-me-perfaqeson-mua/20%Monthly2018-07-17 11:07
https://www.informatat.com/humb-jeten-babai-i-aktorit-turk/20%Monthly2018-07-17 10:54
https://www.informatat.com/qeveria-i-pranon-deshtimet-ne-veri/20%Monthly2018-07-17 10:49
https://www.informatat.com/zevendes-ministri-i-akr-se-nuk-u-konsultua-me-partine-per-doreheqjen/20%Monthly2018-07-17 10:38
https://www.informatat.com/rita-ora-perballet-me-dua-lipen-ne-vma/20%Monthly2018-07-17 10:33
https://www.informatat.com/abazi-i-kunderpergjigjet-nanos-ndaloje-shitjen-e-vajzave-shqiptare-ne-serbi/20%Monthly2018-07-17 10:33
https://www.informatat.com/kosova-e-dyta-ne-rajon-per-lirite-ekonomike/20%Monthly2018-07-17 10:27
https://www.informatat.com/cunami-e-godet-edhe-majork-en-video/20%Monthly2018-07-17 10:21
https://www.informatat.com/britania-mbeshtet-kosoven-ne-trajtimin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2018-07-17 10:17
https://www.informatat.com/haradinaj-me-premtime-per-permiresimin-e-arsimit-ne-vend/20%Monthly2018-07-17 10:16
https://www.informatat.com/hahn-sot-ne-tirane-per-celjen-e-negociatave-shmang-bashen/20%Monthly2018-07-17 10:02
https://www.informatat.com/presidentja-e-kroacise-te-enjten-ne-tirane/20%Monthly2018-07-17 09:59
https://www.informatat.com/fillon-procesi-i-digjitalizimit-te-rreth-250000-denimeve-nga-viti-1999-e-ne-vazhdim/20%Monthly2018-07-17 09:46
https://www.informatat.com/bahtiri-e-perkrah-ndertimin-e-murit-ne-veri/20%Monthly2018-07-17 09:45
https://www.informatat.com/rrefimi-i-ish-futbollistit-te-argjentines-si-me-deboi-messi-nga-kombetarja/20%Monthly2018-07-17 09:42
https://www.informatat.com/shqiptaret-ne-serbi-kerkojne-te-trajtohen-njejte-si-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-07-17 09:36
https://www.informatat.com/shperthen-zjarri-ne-nje-lokal-ne-mitrovice/20%Monthly2018-07-17 09:23
https://www.informatat.com/perkujtohen-deshmoret-bashkim-kerolli-dhe-adem-ademi/20%Monthly2018-07-17 09:22
https://www.informatat.com/keshilla-se-si-te-keni-nje-kujtese-te-forte/20%Monthly2018-07-17 09:11
https://www.informatat.com/anglezi-qe-ua-kalon-te-gjithe-vushtrriasve-ai-i-pi-300-caja-ne-dite/20%Monthly2018-07-17 09:09
https://www.informatat.com/vdes-nje-14-vjecare-ne-plazhin-e-durresit/20%Monthly2018-07-17 09:06
https://www.informatat.com/4-keshilla-per-komoditet-ne-pune/20%Monthly2018-07-17 08:59
https://www.informatat.com/policia-gjermane-jep-detaje-per-gjendjen-e-3-vjecares-qe-u-perfshi-ne-aksident/20%Monthly2018-07-17 08:55
https://www.informatat.com/mustafa-nano-e-tha-edhe-kete-kosovaret-kane-gjak-serbi/20%Monthly2018-07-17 08:51
https://www.informatat.com/njeriu-me-i-pasur-i-showbizit/20%Monthly2018-07-17 08:49
https://www.informatat.com/kurti-e-quan-tradhtar-molliqajn/20%Monthly2018-07-17 08:46
https://www.informatat.com/per-shkak-te-kosoves-largohet-diplomati-rus-chepurin/20%Monthly2018-07-17 14:30
https://www.informatat.com/paguajne-me-para-fals-arrestohen/20%Monthly2018-07-17 08:39
https://www.informatat.com/alberie-hadergjonaj-e-penduar-per-operacionet-plastike-dua-hunden-time/20%Monthly2018-07-17 08:40
https://www.informatat.com/koleksionisti-kosovar-ekspozon-ne-tirane-hartat-e-vjetra/20%Monthly2018-07-17 08:31
https://www.informatat.com/kosova-e-dyta-ne-rajon-per-lirite-ekonomike-ka-pune-me-korrupsionin-e-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2018-07-17 08:25
https://www.informatat.com/krasniqi-i-pdk-se-ldk-nuk-ka-fuqi-ta-rrezoj-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-07-17 10:34
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohen-kater-persona-per-perleshje/20%Monthly2018-07-17 07:54
https://www.informatat.com/louis-vuitton-nxjerr-ne-shitje-cante-me-flamurin-shqiptar/20%Monthly2018-07-17 07:54
https://www.informatat.com/podujeve-sulmon-vellain-dhe-nipin-perdoret-edhe-arma/20%Monthly2018-07-17 07:53
https://www.informatat.com/rrushi-i-thate-dhe-perfitimet-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-07-17 07:48
https://www.informatat.com/vettingu-shkarkon-gjyqtarin-ndreca-bleu-4-apartamente-per-7-vite/20%Monthly2018-07-17 07:44
https://www.informatat.com/porjektligji-qe-siguron-homogjenitet-te-pagave/20%Monthly2018-07-17 07:35
https://www.informatat.com/asociacioni-sipas-te-ligjeve-te-kosoves-dhe-marreveshjes-se-brukselit/20%Monthly2018-07-17 07:30
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-lipjan-vetura-del-nga-rruga/20%Monthly2018-07-17 07:27
https://www.informatat.com/as-qe-merziten-per-mungesen-e-opozites-ne-dialog/20%Monthly2018-07-17 07:26
https://www.informatat.com/tregtaret-disa-nga-produktet-e-mbrojtura-nuk-permbushin-as-10-per-qind-te-tregut/20%Monthly2018-07-17 07:25
https://www.informatat.com/sot-vendoset-fati-i-11-te-akuzuareve-per-terrorizem/20%Monthly2018-07-17 07:24
https://www.informatat.com/4-shqiptare-rrembejne-francezen-me-2-milione-e-nga-hotel-hilton-i-milanos/20%Monthly2018-07-17 07:21
https://www.informatat.com/hapet-panairi-i-librit-prizreni-2018/20%Monthly2018-07-17 07:18
https://www.informatat.com/ne-liqenin-e-badovcit-sdo-derdhen-me-ujerat-e-zeza/20%Monthly2018-07-17 07:14
https://www.informatat.com/vjet-kosova-eksportoi-mallra-me-vlere-378-milione-euro/20%Monthly2018-07-17 07:11
https://www.informatat.com/100-mije-nxenes-nenshkruajne-peticion-per-arsim-me-te-mire-ne-kosove/20%Monthly2018-07-17 07:08
https://www.informatat.com/aksident-i-tmrreshem-ne-gjermani-vdesin-babe-e-bije-nga-kosova-femija-tjeter-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-07-17 07:03
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-kryesisht-i-vranet/20%Monthly2018-07-17 07:04
https://www.informatat.com/e-akuzuan-se-nuk-kendoi-live-ja-pergjigja-e-era-istrefit/20%Monthly2018-07-17 06:24
https://www.informatat.com/llava-bombe-nga-vullkani-i-hawaiit-godet-anijen-me-turiste-duke-plagosur-te-pakten-22-vete/20%Monthly2018-07-17 06:09
https://www.informatat.com/rikalo-jashteligjshem-u-hakmor-per-llogari-te-bashkeshortes/20%Monthly2018-07-17 06:07
https://www.informatat.com/interesante-gruaja-vjedh-medaljet-gjate-ceremonise-finale-te-kupes-se-botes-video/20%Monthly2018-07-16 22:36
https://www.informatat.com/lista-e-personave-me-te-pasur-ne-bote-george-clooney-kryeson-listen/20%Monthly2018-07-16 22:29
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-do-behet-se-shpejti-nene-e-5-femijeve/20%Monthly2018-07-16 22:27
https://www.informatat.com/nena-akuzohetper-vrasjen-e-foshnjes-me-qumesht-gjiri-vdekjeprures/20%Monthly2018-07-16 22:26
https://www.informatat.com/nena-e-mer-telefonat-per-ti-dhene-mesim-femijeve-ata-i-ngrene-kurthin-gjenial/20%Monthly2018-07-16 22:24
https://www.informatat.com/presidenti-emmanuel-macron-mendon-te-nderoj-kombetaren/20%Monthly2018-07-16 22:22
https://www.informatat.com/auditori-dyshon-se-federatat-sportive-nuk-i-kane-perdorur-parate-per-ate-cfare-i-kane-marre-nga-ministria/20%Monthly2018-07-16 22:20
https://www.informatat.com/molliqaj-sfidon-vetevendosjen-dhe-ldk-ne-per-rrezimin-e-haradinajt-e-ndalimin-e-thacit/20%Monthly2018-07-16 22:17
https://www.informatat.com/falimenton-skuadra-e-barit-decaro-dita-me-e-keqe-per-qytetin/20%Monthly2018-07-16 22:15
https://www.informatat.com/aksidentohet-talenti-i-interit/20%Monthly2018-07-16 22:14
https://www.informatat.com/kosova-te-merkuren-merr-rekomandimin-per-vizat/20%Monthly2018-07-16 20:57
https://www.informatat.com/nje-perzierje-barnash-qe-ju-zgjat-jeten/20%Monthly2018-07-16 20:54
https://www.informatat.com/vajza-e-ish-deputetes-ne-klipin-muzikor/20%Monthly2018-07-16 20:52
https://www.informatat.com/permbyten-plazhet-e-spanjes-nga-cunami/20%Monthly2018-07-16 20:50
https://www.informatat.com/fejohet-flor-mumajesi/20%Monthly2018-07-16 20:48
https://www.informatat.com/itali-kapet-gomonia-me-262-kg-droge-dyshohet-se-vinte-nga-shqiperia/20%Monthly2018-07-16 20:47
https://www.informatat.com/hoti-ldk-po-pergatit-strategji-per-rrezimin-e-haradinajt/20%Monthly2018-07-16 20:44
https://www.informatat.com/haradinaj-asnje-minister-sme-me-kallezon-mu-cka-me-bo/20%Monthly2018-07-16 20:40
https://www.informatat.com/ministri-i-puneve-te-jashtme-reagon-ndaj-gjuhes-ofenduese-nga-pronari-i-nje-hoteli-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-16 19:04
https://www.informatat.com/konfirmohet-tayna-zevendeson-era-istrefin/20%Monthly2018-07-16 17:12
https://www.informatat.com/rike-roci-me-ngacmoi-ylli-i-frances-e-refuzova-se/20%Monthly2018-07-16 17:10
https://www.informatat.com/kosova-do-te-bashkepunoje-me-britanine-ne-adresimin-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2018-07-16 17:00
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-tregon-pse-e-zgjodhi-juventusin-video/20%Monthly2018-07-16 16:53
https://www.informatat.com/pritje-madheshtore-per-kroacine/20%Monthly2018-07-16 16:51
https://www.informatat.com/integrimi-sjell-hahn-ne-tirane-do-takohet-me-meten-dhe-ramen/20%Monthly2018-07-16 16:48
https://www.informatat.com/500-mije-tifoze-mirepresin-heronjte-e-tyre-ne-champs-elysees/20%Monthly2018-07-16 16:42
https://www.informatat.com/reporteri-protestues-nxirret-me-force-nga-konferenca-trump-putin/20%Monthly2018-07-16 16:29
https://www.informatat.com/putin-skemi-nderhyre-ne-zgjedhjet-amerikane-trump-dialog-produktiv/20%Monthly2018-07-16 16:26
https://www.informatat.com/ambasadori-i-zvicres-ne-kosove-e-kujton-oliver-ivanoviqin/20%Monthly2018-07-16 15:41
https://www.informatat.com/kosovaret-vazhdojne-ta-vjedhin-me-te-madhe-energjine-elektrike/20%Monthly2018-07-16 15:38
https://www.informatat.com/remzie-osmani-ben-bashke-shkurten-dhe-shyhreten/20%Monthly2018-07-16 14:56
https://www.informatat.com/perzieni-bananen-me-kanelle-pini-cdo-mbremje-ja-se-cdo-te-ndodhe/20%Monthly2018-07-16 14:51
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-do-qe-ndihmat-sociale-te-jepen-per-femije-deri-ne-moshen-18-vjec-jo-deri-ne-5/20%Monthly2018-07-16 14:39
https://www.informatat.com/7-menyra-se-si-te-heqesh-friken-e-te-voziturit/20%Monthly2018-07-16 14:32
https://www.informatat.com/yll-liman-vjen-me-prej-se-jena-nda/20%Monthly2018-07-16 14:31
https://www.informatat.com/mpb-ja-eshte-e-perkushtuar-ta-luftoje-korrupsionin/20%Monthly2018-07-16 14:20
https://www.informatat.com/kamp-njejavor-me-40-te-rinj-nga-rajoni-ne-germi/20%Monthly2018-07-16 14:16
https://www.informatat.com/tahiri-dhe-hasani-nenshkruan-marreveshjen-per-zonen-ekonomike/20%Monthly2018-07-16 14:13
https://www.informatat.com/disa-fakte-interesante-per-trupin-e-njeriut/20%Monthly2018-07-16 14:10
https://www.informatat.com/neser-nise-festivali-nderkombetar-i-filmit-i-prishtines/20%Monthly2018-07-16 14:07
https://www.informatat.com/kosova-ne-vendin-e-dyte-ne-rajon-per-lirite-ekonomike/20%Monthly2018-07-16 13:54
https://www.informatat.com/zyrtare-nga-uganda-ne-atk/20%Monthly2018-07-16 13:48
https://www.informatat.com/fletepalosje-ne-shqiperi-enkas-per-pushuesit-nga-kosova/20%Monthly2018-07-16 13:46
https://www.informatat.com/arsyet-pse-duhet-te-hani-me-shume-shalqi/20%Monthly2018-07-16 13:35
https://www.informatat.com/etrit-halimi-vazhdon-kontraten-me-fc-vushtrrine/20%Monthly2018-07-16 13:35
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-i-besoj-prishtines-dhe-atyre-qe-shkaterruan-serbine/20%Monthly2018-07-16 13:24
https://www.informatat.com/keto-pajisje-shpenzojne-shume-energji-elektrike/20%Monthly2018-07-16 13:14
https://www.informatat.com/pacolli-fifa-te-reagoje-per-abuzimin-qe-rusia-beri-me-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-24 09:39
https://www.informatat.com/hahn-neser-nis-turin-ne-ballkan-nuk-takon-bashen-dhe-ivanovin/20%Monthly2018-07-16 13:03
https://www.informatat.com/azem-vllasi-pas-plagosjes-pata-nje-thirrje-nga-rusia/20%Monthly2018-07-16 12:54
https://www.informatat.com/shifra-rekorde-te-emigrimit-nga-mbreteria-e-bashkuar/20%Monthly2018-07-16 12:50
https://www.informatat.com/lluka-flet-pas-doreheqjes-se-zevendesit-te-tij-ne-mzhe/20%Monthly2018-07-16 12:46
https://www.informatat.com/zbulohet-sekreti-i-papirusit-2000-vjecar/20%Monthly2018-07-16 12:46
https://www.informatat.com/apeli-refuzon-ankesen-e-te-dyshuarit-per-krime-lufte-per-hedhje-te-aktakuzes/20%Monthly2018-07-16 12:44
https://www.informatat.com/pas-performances-willi-e-era-kane-nje-komunikim-interesant/20%Monthly2018-07-16 12:43
https://www.informatat.com/beqaj-po-bejme-hap-drejt-digjitalizimit-te-ekonomise/20%Monthly2018-07-16 12:56
https://www.informatat.com/publikohen-fotot-zyrtare-nga-pagezimi-i-princit-louis/20%Monthly2018-07-16 12:38
https://www.informatat.com/prishtine-per-6-muaj-1185-shkycje-nga-sistemi-i-rrjetit-te-ujesjellesit/20%Monthly2018-07-16 12:34
https://www.informatat.com/brukseli-ndihmon-nese-kosova-vendos-ta-kryeje-vetingun-ne-gjykata/20%Monthly2018-07-16 12:31
https://www.informatat.com/mushkolaj-pozicioni-i-kosoves-karshi-serbise-ne-bruksel-shume-i-dobet/20%Monthly2018-07-16 12:27
https://www.informatat.com/fsshk-mbeshtet-perpjekjet-per-rritjen-e-sherbimeve-spitalore/20%Monthly2018-07-16 12:25
https://www.informatat.com/zbulohet-origjina-e-fantazmave-te-universit/20%Monthly2018-07-16 12:24
https://www.informatat.com/be-e-gatshme-te-ndihmoje-kosoven-nese-vendos-te-nise-vettingun/20%Monthly2018-07-16 12:22
https://www.informatat.com/dieta-me-molle/20%Monthly2018-07-16 12:21
https://www.informatat.com/mihajlloviq-kosova-po-i-gjendet-ne-kohe-te-keqe-serbise/20%Monthly2018-07-16 12:20
https://www.informatat.com/nje-portokall-ne-dite-mban-larg-verberine-2/20%Monthly2018-07-16 12:18
https://www.informatat.com/kim-kardashian-rrezikon-shume-ne-beautycon-foto/20%Monthly2018-07-16 12:16
https://www.informatat.com/kqz-e-bllokuar-deri-ne-vendimin-e-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-07-16 12:17
https://www.informatat.com/e-drejta-e-gruas-ne-romanin-psycho/20%Monthly2018-07-16 12:13
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-suhareke/20%Monthly2018-07-16 12:51
https://www.informatat.com/yllka-gashi-nis-pushimet-poston-imazhe-te-embla-me-vajzen-foto/20%Monthly2018-07-16 12:04
https://www.informatat.com/vv-ka-ende-kohe-qe-vendimi-i-qeverise-per-53-milionet-te-anulohet/20%Monthly2018-07-16 11:58
https://www.informatat.com/kjo-eshte-videoja-me-e-klikuar-ne-facebook/20%Monthly2018-07-16 11:55
https://www.informatat.com/britma-e-te-qara-si-u-nxorr-nga-gropa-e-ashensorit-e-reja-nga-saranda/20%Monthly2018-07-16 11:52
https://www.informatat.com/serbia-ende-kunder-shnderrimit-te-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-07-16 11:44
https://www.informatat.com/kerkohet-shtyrja-e-ndryshimit-te-ligjit-per-importin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-07-16 11:41
https://www.informatat.com/deshironi-femije-koha-e-duhur-per-ngjizjen-eshte-para-ores-7-30/20%Monthly2018-07-16 11:33
https://www.informatat.com/kjo-eshte-ambasadorja-e-re-suedeze-ne-kosove/20%Monthly2018-07-16 11:31
https://www.informatat.com/mbytet-nje-30-vjecar-ne-shengjin/20%Monthly2018-07-16 11:30
https://www.informatat.com/fillon-takimi-trump-putin-ne-helsinki/20%Monthly2018-07-16 11:26
https://www.informatat.com/rita-ora-pershendet-fansat-topless-nga-dhoma-e-hotelit/20%Monthly2018-07-16 11:23
https://www.informatat.com/kapet-bandat-e-droges-ne-athine-mes-28-te-arrestuarve-edhe-shqiptare/20%Monthly2018-07-16 11:22
https://www.informatat.com/kamerat-kapin-ekzekutorin-e-ciftit-ne-shkoder-pa-maske-qelloi-23-here-video/20%Monthly2018-07-16 11:18
https://www.informatat.com/sulmohet-me-thike-polici-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-16 11:16
https://www.informatat.com/ne-keto-momente-liberalizimi-nuk-eshte-ne-interes-per-kosoven/20%Monthly2018-07-16 11:11
https://www.informatat.com/arrestohet-aktivisti-i-vetevendosjes/20%Monthly2018-07-16 11:00
https://www.informatat.com/qendra-rinore-ne-shtime-eshte-lene-ne-harrese-nga-qeverisja-lokale/20%Monthly2018-07-16 10:56
https://www.informatat.com/mustafa-nano-sqaron-deklaraten-e-tij-per-kosoven-ne-beograd/20%Monthly2018-07-16 10:47
https://www.informatat.com/luana-gati-me-klipin-e-ri/20%Monthly2018-07-16 10:39
https://www.informatat.com/edhe-sivjet-dasmat-shqiptare-nuk-kalojne-pa-te-shtena-armesh/20%Monthly2018-07-16 10:39
https://www.informatat.com/qeveria-me-nje-zevendesminister-me-pak-beka-jep-doreheqje/20%Monthly2018-07-16 10:30
https://www.informatat.com/haradinaj-ndihmon-aurora-krasniqin/20%Monthly2018-07-16 10:21
https://www.informatat.com/lluka-tregon-masat-e-ndermarra-per-investime-te-huaja/20%Monthly2018-07-16 10:15
https://www.informatat.com/rregullat-e-duhura-per-nje-kuzhine-te-rregullt/20%Monthly2018-07-16 10:07
https://www.informatat.com/sot-ky-vend-do-te-kete-nderprerje-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-07-16 09:59
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-ne-prizren-posedonin-tableta-me-ekstazi/20%Monthly2018-07-16 09:53
https://www.informatat.com/malisheva-behet-gati-per-festivalin-oda-e-llapushes/20%Monthly2018-07-16 09:45
https://www.informatat.com/gjueti-me-arme-pa-leje-ne-podujeve/20%Monthly2018-07-16 09:41
https://www.informatat.com/largohet-lista-e-pritjes-se-pacienteve-per-stenime-ne-qkuk/20%Monthly2018-07-16 09:37
https://www.informatat.com/paralajmerohen-ndryshime-ne-qeveri-e-shqiperise-iken-majko-e-shume-ministra/20%Monthly2018-07-16 09:33
https://www.informatat.com/gjendet-nje-mjet-shperthyes-ne-podujeve/20%Monthly2018-07-16 09:27
https://www.informatat.com/alarmojne-mjeket-bota-e-rrezikuar-nga-nje-bakter-rezistent/20%Monthly2018-07-16 09:26
https://www.informatat.com/nderron-jete-aktori-i-njohur-shqiptar/20%Monthly2018-07-16 09:19
https://www.informatat.com/lokalit-i-kerkohet-ta-ndale-muziken-pronari-kercenon-policine/20%Monthly2018-07-16 08:59
https://www.informatat.com/vidhet-automjeti-i-shtepise-se-shendetit-ne-gorazhdec/20%Monthly2018-07-16 08:49
https://www.informatat.com/rusia-ka-parandaluar-25-milione-sulme-kibernetike-te-lidhura-me-kupen-e-botes/20%Monthly2018-07-16 08:47
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-perkrahjen-e-shba-ve/20%Monthly2018-07-16 09:03
https://www.informatat.com/per-24-ore-17-te-arrestuar/20%Monthly2018-07-16 08:41
https://www.informatat.com/gjyqtari-ne-pushim-shtyhet-seanca-ndaj-sami-lushtakut/20%Monthly2018-07-16 08:36
https://www.informatat.com/halil-kastrati-publikon-fotografi-me-djemte-e-tij-uwejsin-e-firduesi/20%Monthly2018-07-16 08:37
https://www.informatat.com/festa-per-boterorin-2-viktima-ne-france/20%Monthly2018-07-16 08:25
https://www.informatat.com/fotografia-e-lushtakut-pergenjeshtron-thacin/20%Monthly2018-07-16 08:22
https://www.informatat.com/dobite-e-nje-dushi-te-nxehte/20%Monthly2018-07-16 08:20
https://www.informatat.com/dikur-askush-sdo-te-merret-as-me-serbine-dhe-as-me-kosoven/20%Monthly2018-07-16 08:18
https://www.informatat.com/shteti-vendos-mase-mbrojtese-per-peme-e-perime-mbrohen-21-produkte/20%Monthly2018-07-16 08:13
https://www.informatat.com/fotografite-e-publikuara-nga-tuna-paralajmrojne-rikthimin-e-saj/20%Monthly2018-07-16 08:08
https://www.informatat.com/rita-dhe-dua-i-shkruajne-eres-pas-performances-se-djeshme/20%Monthly2018-07-16 08:02
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-kosovar-ne-durres/20%Monthly2018-07-16 07:56
https://www.informatat.com/shifer-marramendese-ja-sa-persona-e-humben-jeten-vetem-ne-korrik-ne-askidente/20%Monthly2018-07-16 07:56
https://www.informatat.com/rriten-azilkerkuesit-ne-kosove-prijne-turqit/20%Monthly2018-07-16 07:50
https://www.informatat.com/letrat-e-arthur-evansit-per-shqiptaret/20%Monthly2018-07-16 07:48
https://www.informatat.com/ngushellimi-i-haradinajt-per-vdekjen-e-komandantit/20%Monthly2018-07-16 07:45
https://www.informatat.com/shqiperia-me-shkallen-me-te-ulet-te-papunesise-tek-te-rinjte/20%Monthly2018-07-16 07:39
https://www.informatat.com/manchang-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2018-07-16 07:39
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-gylenist-kesaj-radhe-jo-ne-kosove/20%Monthly2018-07-16 07:32
https://www.informatat.com/tmerri-qe-perjetoi-kjo-nene-shqiptare-ate-shba-e-ndau-nga-femijet/20%Monthly2018-07-16 07:33
https://www.informatat.com/funksionalizohet-fondacioni-biberaj-per-studentet-shqiptare-ne-shba-2-5-milione-dollare/20%Monthly2018-07-16 07:21
https://www.informatat.com/mbi-dy-ore-pritje-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-07-16 07:16
https://www.informatat.com/rusia-po-behet-gati-per-trazira-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-16 07:12
https://www.informatat.com/edhe-tri-dite-kosova-merr-lajmin-e-madh-per-vizat/20%Monthly2018-07-16 07:11
https://www.informatat.com/te-gjithe-flamujt-valeviteshin-ne-rusi-pervec-atij-te-kosoves/20%Monthly2018-07-16 07:09
https://www.informatat.com/opozita-kunder-kadri-veselit/20%Monthly2018-07-24 09:40
https://www.informatat.com/diell-e-vranesira-per-pese-dite/20%Monthly2018-07-16 11:02
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-tani-kane-me-shume-gjasa-te-vuajne-nga-depresioni-sesa-nenat-e-tyre/20%Monthly2018-07-15 23:31
https://www.informatat.com/nese-doni-te-zgjoheni-te-fresket-kjo-eshte-koha-kur-duhet-te-flini/20%Monthly2018-07-15 23:29
https://www.informatat.com/efektet-e-cokollates-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-07-15 23:26
https://www.informatat.com/vlerat-e-rralla-te-pjeshkes/20%Monthly2018-07-15 23:23
https://www.informatat.com/grejpfruti-antibiotik-natyral/20%Monthly2018-07-15 23:19
https://www.informatat.com/pse-e-fshiu-era-foton-e-finales-me-shqiponje/20%Monthly2018-07-15 23:15
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-publikon-skena-te-nxehta-me-te-dashurin-domenikan/20%Monthly2018-07-15 23:09
https://www.informatat.com/kosovaret-te-vetmit-ne-rajon-pa-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-07-15 23:05
https://www.informatat.com/mbajeni-telefonin-larg-kur-ushqeheni/20%Monthly2018-07-15 23:00
https://www.informatat.com/rrezimi-i-aeroplanit-ne-ukraine-g7-kerkon-bashkepunimin-e-rusise/20%Monthly2018-07-15 22:39
https://www.informatat.com/will-smith-era-istrefit-je-e-bukur-te-cmoj-foto/20%Monthly2018-07-15 21:18
https://www.informatat.com/trump-e-uron-francen-pas-fitores-ne-kampionatin-boteror-foto/20%Monthly2018-07-15 21:12
https://www.informatat.com/nora-istrefi-shprehet-krenare-per-motren-e-saj-foto/20%Monthly2018-07-15 21:02
https://www.informatat.com/geshtenjat-ndihmojne-ne-problemet-me-tretjen/20%Monthly2018-07-15 20:59
https://www.informatat.com/bieber-publikon-nje-fotografi-romantike-me-te-fejuaren-hailey-baldwin/20%Monthly2018-07-15 20:57
https://www.informatat.com/vrasja-e-vellait-ne-lipjan-per-arsye-pronesore/20%Monthly2018-07-15 20:52
https://www.informatat.com/putin-e-kitaroviq-ne-mesin-e-kombetares-kroate/20%Monthly2018-07-15 20:47
https://www.informatat.com/cekia-nuk-pranon-emigrantet/20%Monthly2018-07-15 20:44
https://www.informatat.com/georgina-rodriguez-shfaqet-seksi-gjate-pushimeve-foto/20%Monthly2018-07-15 20:41
https://www.informatat.com/hashim-thaci-uron-era-istrefin-dhe-dy-finalistet-e-boterorit-foto/20%Monthly2018-07-15 20:37
https://www.informatat.com/kruz-menjehere-te-ndalen-negociatat-per-pranimin-e-turqise-ne-be/20%Monthly2018-07-15 20:29
https://www.informatat.com/the-sun-kush-eshte-era-istrefi/20%Monthly2018-07-15 18:34
https://www.informatat.com/rita-ora-provokon-nga-mancesteri-duke-u-shfaqur-topless/20%Monthly2018-07-15 18:27
https://www.informatat.com/era-istrefi-e-ben-shqiponjen-ne-finalen-e-boterorit-foto/20%Monthly2018-07-15 18:12
https://www.informatat.com/macron-dhe-kitaroviq-perqafohen-pas-fitores-se-frances-foto/20%Monthly2018-07-15 18:06
https://www.informatat.com/kurti-i-bashkohet-ceremonise-se-dyvjetorit-te-pucit-ne-turqi/20%Monthly2018-07-15 18:02
https://www.informatat.com/pacolli-therret-opoziten-ne-dialog-me-udheheqes-thacin/20%Monthly2018-07-15 17:46
https://www.informatat.com/kitaroviq-keni-luftuar-si-luaj-keni-bere-historine/20%Monthly2018-07-15 17:38
https://www.informatat.com/griezmanni-shpallet-lojtari-me-i-mire-i-finales/20%Monthly2018-07-15 17:33
https://www.informatat.com/trumpi-e-quan-be-ne-armik-te-shba-se/20%Monthly2018-07-15 17:31
https://www.informatat.com/grupi-pussy-riot-merr-pergjegjesine-per-pushtimin-e-fushes-ne-finale/20%Monthly2018-07-15 17:29
https://www.informatat.com/franca-kampione-e-botes/20%Monthly2018-07-15 23:04
https://www.informatat.com/avokado-perberes-i-ushqimit-tuaj/20%Monthly2018-07-15 14:30
https://www.informatat.com/te-sherohesh-me-lexim-biblioterapia-procesi-qe-qeteson-mendjen/20%Monthly2018-07-15 14:25
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-i-ben-nje-dhurate-putinit/20%Monthly2018-07-15 14:23
https://www.informatat.com/njihuni-me-gruan-qe-eshte-alergjike-ndaj-ujit-video/20%Monthly2018-07-15 14:21
https://www.informatat.com/talenti-i-vecante-i-kesaj-femre/20%Monthly2018-07-15 14:19
https://www.informatat.com/bie-nga-shkembi-gjendet-e-gjalle-pas-nje-jave-ne-makine/20%Monthly2018-07-15 14:15
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-lipjan-shtime-rrotullohet-kamioni-foto/20%Monthly2018-07-15 20:37
https://www.informatat.com/ja-ne-cfare-kohe-performon-sot-era-istrefi-ne-boteror-foto/20%Monthly2018-07-15 14:11
https://www.informatat.com/konkuron-per-miss-italia-me-nje-proteze-ne-kembe/20%Monthly2018-07-15 14:06
https://www.informatat.com/moti-per-5-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-07-15 14:00
https://www.informatat.com/vdiq-per-7-minuta-artisti-pikturon-cfare-pa-ne-boten-e-pertejme/20%Monthly2018-07-15 13:58
https://www.informatat.com/tragjedia-e-fshehur-e-el-salvadorit/20%Monthly2018-07-15 13:52
https://www.informatat.com/finalja-e-madhe-formacionet-kryesore/20%Monthly2018-07-15 13:49
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ti-transformoni-rrobat-tuaja-video/20%Monthly2018-07-15 13:47
https://www.informatat.com/publikohet-lista-e-plote-e-nominimeve-per-emmys-2018/20%Monthly2018-07-15 13:44
https://www.informatat.com/george-clooney-shfaqet-pas-aksidentit-2/20%Monthly2018-07-15 13:41
https://www.informatat.com/teatri-kombetar-me-tona-tzezat-i-mbyllur-per-dy-muajinterviste/20%Monthly2018-07-15 13:39
https://www.informatat.com/ramadani-kosova-e-ka-vendin-ne-nato/20%Monthly2018-07-15 13:32
https://www.informatat.com/i-arrestuari-pranon-vrasjen-e-hyses-na-beri-presion-per-borxhin/20%Monthly2018-07-15 13:28
https://www.informatat.com/ujerat-e-zeza-po-shkarkohen-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-07-15 13:23
https://www.informatat.com/doni-te-humbni-peshe-perdorni-leng-kocke/20%Monthly2018-07-15 13:20
https://www.informatat.com/kino-lumbardhi-dritarja-e-prizrenit-me-boten/20%Monthly2018-07-15 13:15
https://www.informatat.com/tatuazhet-3d-trend-ne-rritje/20%Monthly2018-07-15 13:13
https://www.informatat.com/nenkryetari-mujka-muri-synon-ndarjen-e-qytetit-te-mitrovices/20%Monthly2018-07-15 17:45
https://www.informatat.com/cia-alarm-i-kuq-per-sulme-kibernetike/20%Monthly2018-07-15 13:04
https://www.informatat.com/sa-miliona-do-ti-marre-fituesi-i-finales-se-boterorit-rusia-2018/20%Monthly2018-07-15 12:58
https://www.informatat.com/feste-me-arme-ne-ferizaj/20%Monthly2018-07-15 12:57
https://www.informatat.com/edhe-pse-drejt-te-50-ave-jennifer-lopez-bombe-foto/20%Monthly2018-07-15 12:53
https://www.informatat.com/u-la-ne-veture-8-ore-vdes-voglushi-17-muajsh/20%Monthly2018-07-15 12:47
https://www.informatat.com/de-laurentiis-ronaldo-iu-afrua-napolit-por-e-refuzuam/20%Monthly2018-07-15 12:35
https://www.informatat.com/katie-ka-vendos-te-marre-ngjyre-zhvishet-ne-plazh-foto/20%Monthly2018-07-15 12:32
https://www.informatat.com/rrihen-vllezerit-serbe/20%Monthly2018-07-15 12:30
https://www.informatat.com/e-dashura-sia-leshon-rrugen-ronaldos-me-format-trupore-foto/20%Monthly2018-07-15 12:25
https://www.informatat.com/franca-ka-tri-mesazhe-per-serbine-njeri-ka-te-beje-me-kosoven/20%Monthly2018-07-15 12:20
https://www.informatat.com/gazetari-serb-propagandon-para-nesh-eshte-lufta/20%Monthly2018-07-15 12:15
https://www.informatat.com/sistemi-online-i-gjobave-ne-trafik-me-probleme-teknike/20%Monthly2018-07-15 12:12
https://www.informatat.com/fillon-lufta-trajneri-kroat-fyen-lojtaret-franceze/20%Monthly2018-07-15 12:08
https://www.informatat.com/may-trumpi-me-tha-qe-ta-padis-be-ne-per-brexitin/20%Monthly2018-07-15 12:04
https://www.informatat.com/dy-burra-rrahin-nje-grua-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-15 12:00
https://www.informatat.com/plagosje-me-arme-ne-suhareke/20%Monthly2018-07-15 11:57
https://www.informatat.com/pini-qumesht-me-cokollate-pas-ushtrimeve/20%Monthly2018-07-15 11:54
https://www.informatat.com/frike-nga-cunami-kercenohet-fundosja-e-fshatit-video/20%Monthly2018-07-15 11:51
https://www.informatat.com/mesazhe-seksi-me-femra-jep-doreheqjen-ministri/20%Monthly2018-07-15 11:47
https://www.informatat.com/termeti-ne-durresin/20%Monthly2018-07-15 11:46
https://www.informatat.com/pergenjeshtrohet-lajmi-per-gjendjen-shendetesore-te-kadarese/20%Monthly2018-07-15 11:38
https://www.informatat.com/zjarri-ne-nje-banese-kolektive-ne-trepce/20%Monthly2018-07-15 11:34
https://www.informatat.com/punimet-ne-ndertimin-e-murit-te-ura-e-ibrit-po-vazhdojne/20%Monthly2018-07-15 11:30
https://www.informatat.com/ahmeti-na-duhen-vetem-dy-parti-shqiptare/20%Monthly2018-07-15 11:26
https://www.informatat.com/permbajtja-e-dokument-kornize-mbi-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-15 17:27
https://www.informatat.com/policia-raporton-te-dhenat-e-fundit-nga-vrasja-ne-lipjan/20%Monthly2018-07-15 11:12
https://www.informatat.com/eskalon-protesta-ne-mramor-rrahje-te-protestuesve-me-policine-foto/20%Monthly2018-07-15 14:13
https://www.informatat.com/kolonat-ne-kufi-vazhdojne-edhe-sot-ja-sa-duhet-te-pritni/20%Monthly2018-07-15 13:08
https://www.informatat.com/shqiptarja-nga-gjakova-qe-po-ndihmon-ne-ndertimin-e-paqes/20%Monthly2018-07-15 10:51
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ti-ruani-lulet-ne-ambientin-e-shtepise/20%Monthly2018-07-15 10:45
https://www.informatat.com/gjyqtari-i-finales-se-boterorit-njihuni-me-shume-me-te/20%Monthly2018-07-15 10:41
https://www.informatat.com/kelmendi-porosit-deputetet-nuk-moret-asgje-ne-kembim/20%Monthly2018-07-15 10:33
https://www.informatat.com/jankoviq-kosova-pjese-e-serbise-zgjidhja-e-vetme/20%Monthly2018-07-15 10:16
https://www.informatat.com/thaci-ngushellon-sekretarin-e-natos-per-vdekjen-e-babait/20%Monthly2018-07-15 10:10
https://www.informatat.com/parregullsi-te-medha-ne-menaxhimin-e-stacionit-te-autobuseve/20%Monthly2018-07-15 11:18
https://www.informatat.com/prekese-vrasja-e-ciftit-te-qarat-e-djalit-alarmuan-fqinjet/20%Monthly2018-07-15 10:07
https://www.informatat.com/ripple-po-i-paguan-njerezit-ta-perdorin-kete-kriptovalute/20%Monthly2018-07-15 10:02
https://www.informatat.com/iniciative-per-ndryshimin-e-ligjit-per-tvsh-ne/20%Monthly2018-07-15 11:07
https://www.informatat.com/markovic-shqiptaret-po-i-bejne-shantazh-serbise-ne-prag-te-dialogut/20%Monthly2018-07-15 09:41
https://www.informatat.com/nje-grua-ne-pogradec-gjendet-e-vdekur-ne-dush/20%Monthly2018-07-15 09:36
https://www.informatat.com/vuciq-jam-i-frikesuar-nga-fiksimi-i-prishtines-per-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-07-15 09:29
https://www.informatat.com/kush-u-aksidentua-policia-jep-detaje-te-reja/20%Monthly2018-07-15 09:27
https://www.informatat.com/trump-pergatitet-per-momentin-kyc-me-putinin/20%Monthly2018-07-15 09:21
https://www.informatat.com/serish-gjuriq-nuk-do-ta-lejojme-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-15 09:11
https://www.informatat.com/aplikime-per-pasaporte-zvicerane-te-rinjte-kosovare-ne-top-treshe/20%Monthly2018-07-15 09:06
https://www.informatat.com/nderron-jete-komandanti-i-fsk-se/20%Monthly2018-07-15 08:58
https://www.informatat.com/nato-nuk-mund-te-krahasohet-kosova-me-krimene/20%Monthly2018-07-15 08:53
https://www.informatat.com/rama-publikon-shkrimin-promovues-per-shqiperine-e-the-guardian/20%Monthly2018-07-15 08:49
https://www.informatat.com/shtate-vjet-te-dialogut-politik-e-teknik-me-serbine/20%Monthly2018-07-15 10:57
https://www.informatat.com/derdhin-milionat-ne-kosove-por-pse-nuk-investon-diaspora/20%Monthly2018-07-15 08:31
https://www.informatat.com/mos-te-humbim-kohe-duke-pritur-ndryshimet-kushtetuese-per-fskne/20%Monthly2018-07-15 10:23
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-niset-per-rusi-fjalet-e-saj-para-finales-video/20%Monthly2018-07-15 08:11
https://www.informatat.com/politikani-gjerman-trump-mund-ta-shkaterroje-naton/20%Monthly2018-07-15 08:04
https://www.informatat.com/te-gjithe-pajtohen-ne-dialog-te-bisedohet-edhe-per-pasurite-e-ish-jugosllavise/20%Monthly2018-07-15 09:51
https://www.informatat.com/dy-vjet-nga-perpjekja-per-grusht-shtet-ne-turqi/20%Monthly2018-07-15 07:54
https://www.informatat.com/proteste-sot-do-ta-bllokojne-kete-magjistrale/20%Monthly2018-07-15 07:45
https://www.informatat.com/e-rrezikshme-rremben-femijet-dhe-kercenon-parate-ose-i-vras/20%Monthly2018-07-15 07:38
https://www.informatat.com/temperatura-te-larta-ne-shqiperi-beni-mire-te-kujdeseni/20%Monthly2018-07-15 07:34
https://www.informatat.com/premtimet-e-thacit-dhe-pavaresia-e-19-komunave-te-kosoves/20%Monthly2018-07-15 07:30
https://www.informatat.com/detaje-nga-rrezimi-i-aeroplanit-30-te-lenduar/20%Monthly2018-07-15 07:23
https://www.informatat.com/aksident-tragjik-ne-ferizaj-nje-i-vdekur/20%Monthly2018-07-15 08:37
https://www.informatat.com/gjendet-nje-femije-ne-veturen-e-ciftit-te-vrare/20%Monthly2018-07-15 08:17
https://www.informatat.com/moti-sot-behuni-gati/20%Monthly2018-07-15 07:57
https://www.informatat.com/pse-femrat-kane-nevoje-me-shume-per-gjume-se-sa-meshkujt/20%Monthly2018-07-15 00:11
https://www.informatat.com/era-takon-serish-idhullin-e-saj-ne-futboll/20%Monthly2018-07-14 22:46
https://www.informatat.com/nje-portokall-ne-dite-mban-larg-verberine/20%Monthly2018-07-14 22:43
https://www.informatat.com/mos-e-teproni-me-vitamina-dhe-minerale/20%Monthly2018-07-14 22:38
https://www.informatat.com/qendrojini-larg-dieta-me-uje-eshte-e-rrezikshme/20%Monthly2018-07-14 22:36
https://www.informatat.com/61185-2/20%Monthly2018-07-14 22:08
https://www.informatat.com/george-clooney-shfaqet-pas-aksidentit/20%Monthly2018-07-14 22:05
https://www.informatat.com/pas-mberritjes-ne-rusi-arilena-nderohet-me-cmim/20%Monthly2018-07-14 21:49
https://www.informatat.com/izraeli-kryen-sulmin-ajror-me-te-madh-ne-gaza/20%Monthly2018-07-14 21:28
https://www.informatat.com/vazhdojne-kolonat-ne-merdare/20%Monthly2018-07-14 17:47
https://www.informatat.com/e-bronzta-e-boterorit-i-takon-belgjikes/20%Monthly2018-07-14 17:41
https://www.informatat.com/arilena-arrin-ne-rusi-gati-per-performance/20%Monthly2018-07-14 17:31
https://www.informatat.com/numri-i-femijeve-te-braktisur-ne-renie/20%Monthly2018-07-14 17:27
https://www.informatat.com/reagon-ministria-e-mjedisit-lidhur-me-fishekzjarret-qe-do-te-ndezen-sonte/20%Monthly2018-07-14 17:12
https://www.informatat.com/shfajesohet-kryetari-ahmeti-komuna-nuk-leshon-leje-per-fishekzjarre/20%Monthly2018-07-14 17:06
https://www.informatat.com/pas-kercenimeve-franca-perforcon-sigurine/20%Monthly2018-07-14 17:02
https://www.informatat.com/genta-ismajli-paralajmeron-dicka-te-madhefoto/20%Monthly2018-07-14 16:56
https://www.informatat.com/lekajautostrada-prishtine-mitrovice-perfundon-per-dy-vjet/20%Monthly2018-07-15 07:06
https://www.informatat.com/sa-vjec-mbushi-zogu-sot/20%Monthly2018-07-14 16:03
https://www.informatat.com/belgjika-e-sakaton-angline-triumfon-per-vendin-e-trete/20%Monthly2018-07-14 15:57
https://www.informatat.com/ne-koncertin-e-elvanes-lejohen-fishekzjarret/20%Monthly2018-07-14 15:52
https://www.informatat.com/femrat-kaq-duhet-te-jete-penisi-per-nje-seks-endrrash/20%Monthly2018-07-14 15:50
https://www.informatat.com/xhirim-i-papare-si-perhapet-kanceri-ne-organizem-video/20%Monthly2018-07-14 15:44
https://www.informatat.com/statistikat-e-cmendura-te-kantes-ne-boteror-ua-mbylle-gojen-kritikeve/20%Monthly2018-07-14 15:41
https://www.informatat.com/ja-pse-u-vendosen-flamujt-e-frances-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-14 15:37
https://www.informatat.com/a-e-keni-ditur-se-teshtima-ka-shkaktuar-miliona-aksidente/20%Monthly2018-07-14 15:32
https://www.informatat.com/shkrimtaret-me-te-rrezikuarit-nga-vetevrasja-2/20%Monthly2018-07-14 15:30
https://www.informatat.com/elvana-premton-spektakel-sonte-ne-prishtine-a-do-ti-bashkoheni-koncertit/20%Monthly2018-07-14 15:27
https://www.informatat.com/masa-te-shtuara-te-sigurise-ne-plazhet-e-shqiperise/20%Monthly2018-07-14 15:21
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-perkrahen-ne-kerkesat-e-tyre/20%Monthly2018-07-14 15:20
https://www.informatat.com/kembe-si-te-adelina-berishes-veshtire-te-keni-pare-ndonjehere-foto/20%Monthly2018-07-14 15:14
https://www.informatat.com/deda-nuk-mjafton-mogherini-duhet-te-kyqet-edhe-amerika/20%Monthly2018-07-15 07:03
https://www.informatat.com/ate-qe-se-bene-shteti-e-bejne-banoret-e-tropojes-video/20%Monthly2018-07-14 15:04
https://www.informatat.com/strategjia-per-tu-ndare-perkohesisht-nga-bebja/20%Monthly2018-07-14 14:57
https://www.informatat.com/ja-si-duken-skenat-e-filmave-te-famshem-para-efekteve-speciale-foto/20%Monthly2018-07-14 14:52
https://www.informatat.com/akuzat-per-yllin-pornografik-te-trump-hidhen-poshte/20%Monthly2018-07-14 14:48
https://www.informatat.com/digjitalizimi-i-sistemit-shendetesor-ne-kosove-i-domosdoshem/20%Monthly2018-07-14 14:42
https://www.informatat.com/kurti-flet-per-fazen-pergatitore-para-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-07-15 07:03
https://www.informatat.com/per-vetem-1-dite-ky-eshte-numri-befasues-i-kosovareve-qe-hyn-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-14 14:33
https://www.informatat.com/pasojat-e-termetit-te-vitit-1979-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-14 14:29
https://www.informatat.com/keshtu-funksionon-truri-juaj-gjate-ciklit/20%Monthly2018-07-14 14:29
https://www.informatat.com/ja-si-ndikon-portokalli-te-problemet-e-syve/20%Monthly2018-07-14 14:22
https://www.informatat.com/kujdesuni-per-veten-gjerat-qe-ju-qojne-ne-pagjumesi/20%Monthly2018-07-14 14:17
https://www.informatat.com/pse-duhet-ti-nderroni-kepucet-cdo-dite/20%Monthly2018-07-14 14:14
https://www.informatat.com/perkeqesohet-gjendja-shendetesore-e-shkrimtarit-ismajl-kadarese/20%Monthly2018-07-14 14:09
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-lipjan-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-07-14 16:50
https://www.informatat.com/duket-gjithmone-sexy-nuk-e-nderroi-pe-13-vjet-stilistin/20%Monthly2018-07-14 14:01
https://www.informatat.com/dreshaj-i-ben-kerkese-publike-haki-rugoves/20%Monthly2018-07-14 13:57
https://www.informatat.com/punimet-drejt-perfundimit-ura-hapet-se-shpejti/20%Monthly2018-07-14 13:52
https://www.informatat.com/prokuroria-mbyll-hetimin-per-biletat-e-shtrenjta-te-perdorura-nga-ish-ministrja-citaku/20%Monthly2018-07-14 13:47
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-belgjike-angli/20%Monthly2018-07-14 13:44
https://www.informatat.com/kerkohet-unifikim-ne-protestat-e-sindikalisteve/20%Monthly2018-07-14 13:40
https://www.informatat.com/arrestohet-19-vjecari-i-gjendet-droge-dhe-arme/20%Monthly2018-07-14 13:37
https://www.informatat.com/rita-ora-me-te-brendshme-ne-las-vegas-foto/20%Monthly2018-07-14 13:34
https://www.informatat.com/luginasit-kerkojne-te-drejta-te-njejta-me-serbet-e-veriut-te-kosoves-dokument/20%Monthly2018-07-14 15:07
https://www.informatat.com/reagon-spitali-ku-vdiq-gjate-trajtimit-6-vjecarja-nga-kosova/20%Monthly2018-07-14 13:28
https://www.informatat.com/britaniket-proteste-kunder-vizites-se-trumpit-ja-si-e-quajne/20%Monthly2018-07-14 13:22
https://www.informatat.com/pranon-unaze-diamanti-a-po-fejohet-elvana-gjata/20%Monthly2018-07-14 13:21
https://www.informatat.com/zbulohet-shkrimi-me-i-vjeter-i-vepres-se-homerit/20%Monthly2018-07-14 13:16
https://www.informatat.com/plagoset-nje-person-ne-podujeve/20%Monthly2018-07-14 13:10
https://www.informatat.com/fbi-publikon-emailat-per-trump-ja-si-i-quan-agjentet-e-fbi-se-video/20%Monthly2018-07-14 13:05
https://www.informatat.com/tragjedia-e-fshehur-e-tash-edhe-e-harruar-ne-luzhniki/20%Monthly2018-07-14 12:56
https://www.informatat.com/shqiperia-ka-nje-detyre-te-re-para-negociatave-per-ne-be/20%Monthly2018-07-14 12:54
https://www.informatat.com/irani-sdo-marreveshje-me-shba-ne/20%Monthly2018-07-14 12:51
https://www.informatat.com/zonat-ekonomike-ne-kosove-per-deshire-te-kryetareve-te-komunave/20%Monthly2018-07-14 12:50
https://www.informatat.com/komuna-me-propozime-te-tjera-per-shtatoren-e-cettes/20%Monthly2018-07-14 12:45
https://www.informatat.com/priyanka-chopra-flet-per-lidhjen-me-nick-jonas/20%Monthly2018-07-14 12:40
https://www.informatat.com/7-keshilla-si-ti-mbani-hajdutet-larg-shtepise/20%Monthly2018-07-14 12:38
https://www.informatat.com/vazhdojne-pakenaqesite-ne-pdk-podujeve-i-drejtohet-kadri-veselit/20%Monthly2018-07-14 12:36
https://www.informatat.com/prishtina-po-dezinsektohet/20%Monthly2018-07-14 12:19
https://www.informatat.com/arrestime-ne-grashtice-e-prishtine-gjenden-arme-e-municione/20%Monthly2018-07-14 12:17
https://www.informatat.com/u-denua-nga-policia-per-shpejtesi-ja-cfare-i-ndodhi-me-pas/20%Monthly2018-07-14 12:14
https://www.informatat.com/yerry-mina-ne-premierlige/20%Monthly2018-07-14 12:02
https://www.informatat.com/parashikimet-aspak-optimiste-per-euron/20%Monthly2018-07-14 12:00
https://www.informatat.com/tifozi-kroat-goditet-ne-fytyre-ja-tifozet-e-cilit-shtet-ja-bene-kete/20%Monthly2018-07-14 12:02
https://www.informatat.com/lufta-serbi-kroaci-nisi-me-futboll-futbolli-po-i-bashkon-tani/20%Monthly2018-07-14 11:52
https://www.informatat.com/perkunder-tensioneve-trump-putin-do-te-takohen/20%Monthly2018-07-14 11:45
https://www.informatat.com/veturat-luksoze-ne-shqiperi-po-fluturojne/20%Monthly2018-07-14 11:41
https://www.informatat.com/sa-aksidente-u-shenuan-per-24-ore/20%Monthly2018-07-14 14:37
https://www.informatat.com/vetevendosje-po-voton-per-kryetarin-e-qendres-ne-prishtines/20%Monthly2018-07-14 14:05
https://www.informatat.com/mallrat-e-konfiskuara-dalin-ne-ankande-kerkohet-transparence-nga-dogana/20%Monthly2018-07-14 11:20
https://www.informatat.com/bahtiri-vetem-une-i-vizitova-minatoret-e-trepces/20%Monthly2018-07-14 11:12
https://www.informatat.com/zgjatet-orari-i-punes-ne-qendrat-e-mjekesise-familjare-edhe-ne-kete-komune/20%Monthly2018-07-14 11:08
https://www.informatat.com/reagon-flamur-gashi-do-te-bisedoj-me-avokat-per-keqperdorimin-e-fotografise-sime/20%Monthly2018-07-14 11:07
https://www.informatat.com/cfare-do-te-ndodhe-kur-te-nderroje-jete-mbreteresha/20%Monthly2018-07-14 11:02
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-shqiptar-ne-greqi-la-edhe-leter/20%Monthly2018-07-14 10:55
https://www.informatat.com/partite-kosovare-koke-me-koke-per-poziten-e-nenkryetarit-te-novoberdes/20%Monthly2018-07-14 10:49
https://www.informatat.com/bebe-rexha-me-rrefime-shqiptare-ne-emisionin-amerikan/20%Monthly2018-07-14 10:47
https://www.informatat.com/mirenjohja-e-tanishme-e-serbeve-per-presidentin-wilson/20%Monthly2018-07-14 10:42
https://www.informatat.com/me-ne-fund-nis-asfaltimi-i-rrugicave-ne-fshatin-gacke/20%Monthly2018-07-14 10:42
https://www.informatat.com/harrojeni-gjyqtarin-e-boterorit-shikojani-gruan-sexy-foto/20%Monthly2018-07-14 10:39
https://www.informatat.com/kujt-ja-dhurojne-parat-e-boterorit-anglezet-ky-gjest-i-bene-fitues/20%Monthly2018-07-14 10:30
https://www.informatat.com/gerxhaliu-ska-pranuar-oferte-nga-asnje-parti-politike-e-di-arsyen/20%Monthly2018-07-14 10:26
https://www.informatat.com/tifozet-angleze-udhetojne-me-pilotet-te-dehur-ruse/20%Monthly2018-07-14 10:30
https://www.informatat.com/mesuesi-e-detyron-te-bej-ushtrime-te-rrezikshme-nxenesja-humb-jeten/20%Monthly2018-07-14 10:18
https://www.informatat.com/erdogan-nuk-toleron-fyerjet-denohet-me-burg-kengetarja-turke/20%Monthly2018-07-14 10:13
https://www.informatat.com/ja-keni-mesyre-kosoves-ja-sa-mund-te-prisni-ne-kufi/20%Monthly2018-07-14 10:10
https://www.informatat.com/mjeku-i-onkologjise-tregon-si-zbulohet-kanceri-i-gjirit-mund-ta-kontrolloni-vet/20%Monthly2018-07-14 10:06
https://www.informatat.com/trump-shkel-protokollin-shikoni-cfare-beri-ne-takim-me-mbretereshen-video/20%Monthly2018-07-14 10:02
https://www.informatat.com/gjuriq-zyrtareve-kosovare-spo-u-shkojne-gjerat-mire/20%Monthly2018-07-14 09:55
https://www.informatat.com/termet-i-forte-ne-itali-alarm-edhe-per-shqiperine/20%Monthly2018-07-14 09:51
https://www.informatat.com/serbia-ne-ankth-me-vendimin-e-be-se-favorizues-per-kosoven/20%Monthly2018-07-14 09:48
https://www.informatat.com/brukseli-ndryshon-politiken-kosoves-i-hapet-rruga-drejt-be-se/20%Monthly2018-07-14 13:33
https://www.informatat.com/kush-ishte-regjisori-hollivudian-me-origjine-shqiptare-qe-nderroi-jete-detaje/20%Monthly2018-07-14 08:25
https://www.informatat.com/kush-do-e-sjelle-trofeun-e-boterorit-ne-stadium-mesojeni/20%Monthly2018-07-14 08:24
https://www.informatat.com/12-termete-per-pak-ore-cfare-po-ndodh-ne-gjirin-e-lalzit/20%Monthly2018-07-14 08:19
https://www.informatat.com/si-te-kursejne-mergimtaret-ne-kosove-rekomandimi-te-marrin-franga-apo-euro/20%Monthly2018-07-14 08:16
https://www.informatat.com/jashari-sami-lushtaku-dyfytyresh/20%Monthly2018-07-14 08:07
https://www.informatat.com/vrasja-e-prostitutes-ne-itali-zbulohet-autori-ne-shqiperi-video/20%Monthly2018-07-14 08:04
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-e-rende/20%Monthly2018-07-14 11:36
https://www.informatat.com/kapen-mbi-nje-mije-kilograme-marihuane-ne-ulqin-video/20%Monthly2018-07-14 07:55
https://www.informatat.com/ambasadori-francez-mos-i-lironi-kriminelet-bindeni-bene-se-po-luftoni-korrupsionin/20%Monthly2018-07-14 07:51
https://www.informatat.com/ministri-i-arsimit-jep-lajm-te-rendesishem-per-studente-e-profesore/20%Monthly2018-07-14 07:49
https://www.informatat.com/kremtimi-i-festes-kombetare-franceze-ne-kosove/20%Monthly2018-07-14 07:41
https://www.informatat.com/66-deputete-pasive-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-14 11:29
https://www.informatat.com/dalin-pamje-te-renda-nga-aksidenti-ne-rrugen-prishtine-mitrovice-foto/20%Monthly2018-07-14 07:37
https://www.informatat.com/is-pergjegjes-per-sulmet-ne-pakistan/20%Monthly2018-07-14 07:33
https://www.informatat.com/ferati-kosoves-i-duhet-ekipi-i-unitetit-per-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-07-14 09:43
https://www.informatat.com/kurti-pret-ne-takim-ambasadorin-e-italise-ne-kosove-flasin-per-dialogun/20%Monthly2018-07-14 07:27
https://www.informatat.com/dalic-u-ndal-messi-do-e-ndalim-edhe-mbappen-e-griezmann/20%Monthly2018-07-14 07:22
https://www.informatat.com/rritet-bilanci-i-viktimave-nga-permbytjet-ne-japoni/20%Monthly2018-07-14 07:18
https://www.informatat.com/kjo-eshte-intervista-e-plote-e-xherdan-shaqirit-tek-liverpool/20%Monthly2018-07-14 07:16
https://www.informatat.com/sot-feste-e-madhe-ne-maqedoni/20%Monthly2018-07-14 07:14
https://www.informatat.com/nese-planifikoni-pushime-ne-shqiperi-ky-do-te-jete-moti/20%Monthly2018-07-14 07:10
https://www.informatat.com/kaqusha-jashari-per-udheheqesin-e-dialogut-te-vendose-kuvendi/20%Monthly2018-07-14 07:59
https://www.informatat.com/ky-do-te-jete-moti-per-vikend/20%Monthly2018-07-14 07:39
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-07-14 07:03
https://www.informatat.com/zyrtare-shaqiri-i-kuq-te-liverpool/20%Monthly2018-07-13 20:23
https://www.informatat.com/viti-me-i-lumtur-dhe-ai-me-i-veshtiri-i-marteses/20%Monthly2018-07-13 20:19
https://www.informatat.com/4-mesime-per-te-arritur-qellimet-tuaja/20%Monthly2018-07-13 20:16
https://www.informatat.com/boterori-e-beri-prishtinen-me-tualete-publike-mpj-merr-vendim-per-to/20%Monthly2018-07-13 20:13
https://www.informatat.com/pse-videot-jane-bere-trendi-i-marketingut/20%Monthly2018-07-13 20:09
https://www.informatat.com/12-pika-turistike-qe-ia-vlen-per-ti-vizituar/20%Monthly2018-07-13 20:02
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-studente-te-universitetit-veror/20%Monthly2018-07-13 20:00
https://www.informatat.com/turqia-ia-shet-pakistanit-30-helikoptere-ushtarake/20%Monthly2018-07-13 19:54
https://www.informatat.com/ky-eshte-njoftimi-zyrtar-i-real-madrid-per-neymarin/20%Monthly2018-07-13 19:54
https://www.informatat.com/nderron-jete-veterani-i-uck-se/20%Monthly2018-07-13 19:48
https://www.informatat.com/i-pastrehu-dorezon-parat-e-gjetura-ne-polici-ja-cfare-bejne-qytetaret/20%Monthly2018-07-13 19:42
https://www.informatat.com/abuzuesi-e-mbajti-te-lidhur-per-nje-anije-per-65-dite/20%Monthly2018-07-13 19:37
https://www.informatat.com/kosova-e-greqia-me-forum-te-perbashket-ekonomik-sflitet-per-njohje/20%Monthly2018-07-13 19:33
https://www.informatat.com/4-veprime-qe-rrisin-vetebesimin/20%Monthly2018-07-13 19:28
https://www.informatat.com/jahjaga-alpiniste-e-magjepsur-me-bukurite-e-gryke-se-rugoves/20%Monthly2018-07-13 19:24
https://www.informatat.com/kjo-eshte-kerkesa-interesante-e-tifozit-francez-per-trajnerin/20%Monthly2018-07-13 19:19
https://www.informatat.com/lengu-i-thanave-lufton-diabetin-dhe-plakjen/20%Monthly2018-07-13 19:13
https://www.informatat.com/ne-be-rritet-numri-i-familjeve-me-nje-anetar/20%Monthly2018-07-13 19:09
https://www.informatat.com/8-keshilla-te-vlefshme-per-nenat-e-reja/20%Monthly2018-07-13 19:03
https://www.informatat.com/apeli-kritikon-themeloren-per-vendimet-qe-po-merr-ne-lendet-e-korrupsionit/20%Monthly2018-07-13 19:02
https://www.informatat.com/sejdiu-pozita-perfaqeson-me-pak-se-40-per-qind-te-qytetareve/20%Monthly2018-07-13 18:56
https://www.informatat.com/hailey-me-unaze-gjysme-milioni/20%Monthly2018-07-13 18:54
https://www.informatat.com/punesimet-partiake-perplasin-pdk-ne-me-komunen-ne-skenderaj/20%Monthly2018-07-13 18:48
https://www.informatat.com/flet-dardan-gashi-tregon-prapaskenat-e-takimit/20%Monthly2018-07-13 18:41
https://www.informatat.com/adobe-do-te-sjelle-me-ne-fund-photoshop-ne-ipad/20%Monthly2018-07-13 18:36
https://www.informatat.com/stadiumi-i-famshem-gjerman-hap-dyert-per-finale-hatri-i-yllit-kroat/20%Monthly2018-07-13 18:32
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-kryen-punime-pa-marre-leje/20%Monthly2018-07-13 18:28
https://www.informatat.com/vale-nxehti-ne-gjithe-boten-thone-shkencetaret/20%Monthly2018-07-13 18:22
https://www.informatat.com/britaniket-zbulojne-burimin-e-helmimeve-me-novicok/20%Monthly2018-07-13 18:17
https://www.informatat.com/tahiri-albin-kurti-nuk-mund-te-udheheqe-dialogun/20%Monthly2018-07-13 18:16
https://www.informatat.com/apeli-per-mergimtaret-kosovare-mos-e-shfrytezoni-kete-pike-kufitare/20%Monthly2018-07-13 18:09
https://www.informatat.com/veseli-flet-per-dokumentin-kornize-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-14 07:27
https://www.informatat.com/deputeti-ne-konferencen-e-okb-se-kjo-eshte-rendesia-e-saj/20%Monthly2018-07-13 17:56
https://www.informatat.com/limaj-sqaron-takimin-me-lideret-ska-marreveshje-per-ekip-negociator/20%Monthly2018-07-14 07:07
https://www.informatat.com/e-njihni-peshkun-luana/20%Monthly2018-07-13 17:43
https://www.informatat.com/nje-mami-sexy-si-zajmina-foto/20%Monthly2018-07-13 17:38
https://www.informatat.com/i-vihet-flaka-shtepise-se-enver-hoxhes-foto/20%Monthly2018-07-13 17:30
https://www.informatat.com/takimi-me-mogherinin-ne-diten-kur-ke-publikon-vendimin-per-vizat/20%Monthly2018-07-13 17:22
https://www.informatat.com/protestojne-kunder-donald-trump-ne-londer-video/20%Monthly2018-07-13 17:18
https://www.informatat.com/abelard-tahiri-nuk-e-di-nese-nenkryetari-i-listes-serbe-ka-probleme-me-ligjin/20%Monthly2018-07-13 17:11
https://www.informatat.com/shperthim-ne-pakistan-65-te-vdekur/20%Monthly2018-07-13 17:07
https://www.informatat.com/ambasadori-qe-zgjodhi-ti-kaloj-pushimet-ne-malet-e-kosoves-foto/20%Monthly2018-07-13 17:07
https://www.informatat.com/limaj-beri-zhurme-por-serish-pas-thaqit/20%Monthly2018-07-13 17:04
https://www.informatat.com/drenasi-me-liqen-artificial-e-tregon-idene-lladrovci/20%Monthly2018-07-13 17:00
https://www.informatat.com/implementimi-i-marreveshjes-me-minatoret-afat-kohor-3-muaj/20%Monthly2018-07-13 17:59
https://www.informatat.com/arrestohen-tete-persona-te-dyshuar-per-vjedhje-e-bagetive/20%Monthly2018-07-13 16:48
https://www.informatat.com/delawie-kerkon-krijimin-e-ekipit-negociator-per-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-07-13 16:38
https://www.informatat.com/haradinaj-konfirmon-takimin-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-13 16:16
https://www.informatat.com/ja-me-sa-vjet-burg-mund-te-denohet-heroi-i-kroacise/20%Monthly2018-07-13 18:35
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-srpska-s-i-inatosur-me-mediet-kosovare/20%Monthly2018-07-13 15:48
https://www.informatat.com/pezullohet-greva-e-minatoreve-te-trepces/20%Monthly2018-07-13 16:53
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-duhen-sinjalizues-edhe-ne-kompanite-private/20%Monthly2018-07-13 15:34
https://www.informatat.com/hasani-ligji-i-vecante-per-asociacionin-kerkon-ndryshime-kushtetuese/20%Monthly2018-07-13 15:30
https://www.informatat.com/deputetja-e-aak-se-i-ngacmon-keq-deputetet-e-ldk-se/20%Monthly2018-07-13 16:26
https://www.informatat.com/bastoret-e-injorojne-kroacine-franca-favorite-e-madhe-foto/20%Monthly2018-07-13 15:03
https://www.informatat.com/moti-kete-vikend-keni-kujdes/20%Monthly2018-07-13 15:00
https://www.informatat.com/policia-arreston-8-persona-per-vjedhje-te-bagetive/20%Monthly2018-07-13 14:57
https://www.informatat.com/pemet-dhe-perimet-ndihmojne-ne-luftimin-e-astmes-2/20%Monthly2018-07-13 14:50
https://www.informatat.com/zvicra-me-donacion-milionesh-ne-kosove/20%Monthly2018-07-13 14:47
https://www.informatat.com/shoqata-e-mulliseve-kerkon-hetimin-e-nje-lloji-te-miellit/20%Monthly2018-07-13 14:42
https://www.informatat.com/teherani-shba-ve-nese-irani-nuk-shet-nafte-asnje-shtet-nuk-guxon-te-shese/20%Monthly2018-07-13 14:39
https://www.informatat.com/arriten-ne-finale-por-a-i-dini-anet-e-erreta-te-kroacise/20%Monthly2018-07-13 14:35
https://www.informatat.com/thaci-haradinaj-veseli-e-gashi-takohen-ne-mbremje-per-dialog/20%Monthly2018-07-13 15:41
https://www.informatat.com/rritet-perdorimi-i-ilaceve-te-zgjuarsise/20%Monthly2018-07-13 14:30
https://www.informatat.com/era-tregon-momentin-me-te-mire-te-boterorit-per-te/20%Monthly2018-07-13 14:29
https://www.informatat.com/thaci-qendrimet-ruse-ndryshojne-nese-mirremi-vesh-me-serbine/20%Monthly2018-07-13 15:33
https://www.informatat.com/keto-jane-rregullat-themelore-te-bukurise/20%Monthly2018-07-13 14:18
https://www.informatat.com/game-of-thrones-me-22-nominime/20%Monthly2018-07-13 14:16
https://www.informatat.com/pse-victoria-beckham-vesh-gjithmone-pantallona-me-xhepa/20%Monthly2018-07-13 14:12
https://www.informatat.com/vv-dhe-ldk-leshojne-mbledhjen-e-kuvendit-te-malisheves-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-13 14:15
https://www.informatat.com/ministri-berisha-ne-kroaci-pjese-e-konferences-shba-karta-e-adriatikut-a5/20%Monthly2018-07-13 14:05
https://www.informatat.com/trump-dhe-may-pajtohen-per-marreveshje-tregtare-pas-brexitit/20%Monthly2018-07-13 14:01
https://www.informatat.com/4-keshilla-per-te-arritur-qellimet-tuaja/20%Monthly2018-07-13 14:00
https://www.informatat.com/bytyqi-duhen-rreth-300-milione-e-per-rregullimin-e-infrastruktures-shkollore-ne-gjithe-vendin/20%Monthly2018-07-13 14:19
https://www.informatat.com/yll-limani-risjell-kengen-e-armend-rexhepagiqit-dashurine-ku-e-kam/20%Monthly2018-07-13 13:56
https://www.informatat.com/era-privilegj-te-jem-pjese-e-kenges-qe-bashkon-popujt/20%Monthly2018-07-13 13:53
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-edhe-me-provokuese-me-veshje-sportive/20%Monthly2018-07-13 13:49
https://www.informatat.com/pemet-dhe-perimet-ndihmojne-ne-luftimin-e-astmes/20%Monthly2018-07-13 13:46
https://www.informatat.com/sa-fanella-te-reja-te-ronaldos-u-shiten-per-24-ore-me-miliona-fitim/20%Monthly2018-07-13 13:45
https://www.informatat.com/sulmon-profesorin-e-mjekesise-nuk-ja-kaloi-gruan-ne-test/20%Monthly2018-07-13 13:39
https://www.informatat.com/hoxha-kerkon-angazhim-te-shtuar-per-kornizen-investuese-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-07-13 13:34
https://www.informatat.com/presidenti-pyetet-per-radojciqin-stakohem-me-ata-qe-kane-probleme-me-ligjin/20%Monthly2018-07-13 13:34
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-kerkon-angazhim-te-shtuar-per-kornizen-investuese-te-ballkanit-perendimor%e2%80%a9%e2%80%a9%e2%80%a9/20%Monthly2018-07-13 13:31
https://www.informatat.com/reagon-nisma-nuk-e-duam-thacin-ne-krye-te-dialogut/20%Monthly2018-07-13 13:27
https://www.informatat.com/te-henen-ne-gjilan-nis-faza-e-dyte-e-dezinsektimit-hapesinor/20%Monthly2018-07-13 13:24
https://www.informatat.com/thaci-ata-qe-jane-larguar-nga-fsk-ja-nuk-mund-te-kthehen-me/20%Monthly2018-07-13 15:28
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-efikase-ja-sa-lende-ka-kryer-vetem-per-6-muaj/20%Monthly2018-07-13 13:18
https://www.informatat.com/te-mirat-e-arres-nese-i-konsumoni-cdo-dite/20%Monthly2018-07-13 13:13
https://www.informatat.com/kupa-e-botes-2022-fifa-tregon-daten/20%Monthly2018-07-13 13:11
https://www.informatat.com/ahmeti-premton-zgjidhje-te-shpejte-per-vendin-e-permendores-se-anton-cettes/20%Monthly2018-07-13 13:11
https://www.informatat.com/ministri-gashi-premton-zgjidhje-per-zjarrfikesit/20%Monthly2018-07-13 13:10
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-shba-kerkon-qe-fsk-te-shnderrohet-ne-ushtri/20%Monthly2018-07-13 14:32
https://www.informatat.com/ish-gjykatesja-tolaj-shpallet-e-pafajshme-per-keqperdorim-te-detyres-denohet-djali-i-saj/20%Monthly2018-07-13 13:05
https://www.informatat.com/kurti-kryeprokurori-kengetar-qe-nuk-kendon/20%Monthly2018-07-13 12:59
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-konsumoni-nese-keni-migrene/20%Monthly2018-07-13 12:58
https://www.informatat.com/prokurorja-kerkon-paraburgim-per-gruevskin/20%Monthly2018-07-13 12:57
https://www.informatat.com/paraburgim-te-dyshuarit-per-falsifikimin-e-vendimeve-te-invalideve-te-uck-se/20%Monthly2018-07-13 12:53
https://www.informatat.com/krasniqi-thumbon-deputetet-ua-kemi-shtru-autostraden-po-shkoni-ne-deti/20%Monthly2018-07-13 14:19
https://www.informatat.com/ministri-lluka-ngujohet-qe-5-ore-me-minatore-provon-ti-bind-per-nderprerje-te-greves/20%Monthly2018-07-13 12:43
https://www.informatat.com/the-guardian-per-shqiperine-festivali-i-kalase-si-ne-parajse-foto/20%Monthly2018-07-13 12:31
https://www.informatat.com/ish-i-dashuri-miliarder-flet-per-morena-tarakun/20%Monthly2018-07-13 12:28
https://www.informatat.com/ska-marreveshje-te-koalicionit-per-dialogun-me-serbine-sherifi-demanton-raportimet/20%Monthly2018-07-24 09:40
https://www.informatat.com/turqia-pret-qe-kosova-ti-dorezoje-edhe-gyleniste-te-tjere/20%Monthly2018-07-13 12:21
https://www.informatat.com/hoxha-i-prizrenit-i-quan-lope-pjesemarresit-e-festivalit-ngom-fest/20%Monthly2018-07-13 12:12
https://www.informatat.com/veseli-secili-individ-do-te-pergjigjet-per-veprimet-e-veta-do-te-shkojme-edhe-te-vetingu/20%Monthly2018-07-13 13:16
https://www.informatat.com/opozita-e-bllokon-kuvendin-i-tregon-qeverise-se-nuk-i-kane-numrat/20%Monthly2018-07-13 11:56
https://www.informatat.com/presidenti-shkon-i-dehur-ne-samitin-e-natos-video/20%Monthly2018-07-13 11:40
https://www.informatat.com/mos-hudhni-fishekzjarre-neser-ne-kampusin-universitar/20%Monthly2018-07-13 11:24
https://www.informatat.com/vetem-zgjedhjet-mund-tia-kthejne-legjitimitetin-institucioneve-te-kosoves/20%Monthly2018-07-13 11:20
https://www.informatat.com/tre-plazhe-bllokohen-ne-vlore/20%Monthly2018-07-13 11:16
https://www.informatat.com/demokracia-studentore-fajson-ministrin-per-shkaterrimin-e-arsimit/20%Monthly2018-07-13 11:09
https://www.informatat.com/gjakove-arrestohen-pronaret-e-lokalit-te-lojrave-te-fatit/20%Monthly2018-07-13 11:02
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-nje-lajm-te-mire-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-07-13 13:02
https://www.informatat.com/gashi-prezanton-idene-per-fondin-rinor-para-te-rinjve-gjakovar/20%Monthly2018-07-13 10:50
https://www.informatat.com/ne-vushtrri-bashkeshorti-sulmon-fizikisht-gruan-e-tij/20%Monthly2018-07-13 10:47
https://www.informatat.com/hoti-e-papranushme-sjellja-e-haradinajt-video/20%Monthly2018-07-13 10:59
https://www.informatat.com/ky-eshte-draft-dokumenti-per-dialogun-me-serbine-dokument/20%Monthly2018-07-13 10:36
https://www.informatat.com/gjykatat-joefikase-largojne-investitoret/20%Monthly2018-07-13 10:31
https://www.informatat.com/tsipras-jemi-prane-marreveshjes-ligji-i-luftes-dhe-kufijte-ne-diskutim/20%Monthly2018-07-13 10:23
https://www.informatat.com/nje-burr-nga-gjilan-tenton-te-vetevritet/20%Monthly2018-07-13 10:08
https://www.informatat.com/ldk-tregon-se-pse-e-bojkotoi-sallen/20%Monthly2018-07-13 10:03
https://www.informatat.com/vazhdon-avazi-i-vjeter-salla-e-kuvendit-pothuajse-e-zbrazet/20%Monthly2018-07-13 09:56
https://www.informatat.com/pacolli-i-pergjigjet-daciqit/20%Monthly2018-07-13 09:52
https://www.informatat.com/haradinaj-lavderohet-tregon-se-sa-vendime-i-ka-marr-per-kete-mandat/20%Monthly2018-07-13 12:50
https://www.informatat.com/sulm-me-sepate-lendohen-rende-dy-persona/20%Monthly2018-07-13 09:44
https://www.informatat.com/akuza-per-mungesen-e-deputeteve-ldk-leshon-sallen/20%Monthly2018-07-13 09:41
https://www.informatat.com/milaim-zeka-kritikon-deputetet-dhe-profesoret-universitar/20%Monthly2018-07-13 10:20
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-per-plagosjen-e-azem-vllasit-semuret-gjykatesi/20%Monthly2018-07-13 09:11
https://www.informatat.com/victoria-beckham-gjithmone-mban-kristale-ne-xhepat-e-saj/20%Monthly2018-07-13 09:01
https://www.informatat.com/rusia-zgjat-sanksionet-ndaj-shqiperise/20%Monthly2018-07-13 08:56
https://www.informatat.com/gjira-e-ofendon-rende-rinenfoto/20%Monthly2018-07-13 08:47
https://www.informatat.com/veseli-dhe-haradinaj-takohen-me-apostoloven/20%Monthly2018-07-13 08:47
https://www.informatat.com/nise-seanca-e-kuvendit/20%Monthly2018-07-13 09:26
https://www.informatat.com/tre-llojet-e-dashurive-qe-provojme-ne-jete/20%Monthly2018-07-13 08:35
https://www.informatat.com/thaci-lavderon-transparencen-ne-institucione/20%Monthly2018-07-13 08:33
https://www.informatat.com/dua-nuk-ndahet-nga-i-dashuri/20%Monthly2018-07-13 08:32
https://www.informatat.com/vuciq-dhe-macron-do-te-flasin-per-dialogun-e-beogradit/20%Monthly2018-07-13 08:23
https://www.informatat.com/delawie-transparenca-menyra-me-e-mire-per-ta-luftuar-korrupsionin/20%Monthly2018-07-13 08:22
https://www.informatat.com/tre-eksperte-degjohen-sot-ne-gjykate-per-gjendjen-e-murat-jasharit/20%Monthly2018-07-13 08:19
https://www.informatat.com/macron-e-vuciq-takohen-te-marten-diskutojne-per-ceshtjen-e-dialogut/20%Monthly2018-07-13 08:18
https://www.informatat.com/parku-kulturor-i-gjakoves-nikoqir-i-filmit-dhe-i-muzikes/20%Monthly2018-07-13 08:15
https://www.informatat.com/shfaqja-qe-shkon-keq-premiere-ne-dodona/20%Monthly2018-07-13 08:11
https://www.informatat.com/shperthim-i-fuqishem-ne-aeroport/20%Monthly2018-07-13 08:09
https://www.informatat.com/historia-e-unazes-qe-u-shpetua-nga-shtjefen-gjecovi/20%Monthly2018-07-13 08:08
https://www.informatat.com/austin-kosovaret-paguajne-cmimin-e-qeverise-se-korruptuar-per-vizat/20%Monthly2018-07-13 08:05
https://www.informatat.com/ja-si-te-pergaditni-nje-mengjes-me-dredheza-dhe-mjalte/20%Monthly2018-07-13 08:06
https://www.informatat.com/punojne-ne-institucione-edhe-marrin-ndihma-sociale/20%Monthly2018-07-13 08:04
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-ngritje-e-lehte-temperaturash/20%Monthly2018-07-13 07:58
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndikojne-ne-lekuren-tuaj-gjate-veres/20%Monthly2018-07-13 07:55
https://www.informatat.com/denohen-punedhenesit-italian-pas-vdekjes-se-nje-shqiptari/20%Monthly2018-07-13 07:54
https://www.informatat.com/teshtima-eshte-shkaktare-e-mbi-dy-milione-perplasjeve-me-vetura/20%Monthly2018-07-13 07:52
https://www.informatat.com/per-nje-jave-600-lekundje-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-13 07:49
https://www.informatat.com/prishtina-behet-me-fabriken-e-trajtimit-te-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-07-13 07:48
https://www.informatat.com/pdk-aak-nisma-dhe-vv-kallezim-penal-ndaj-ketij-kryetarit-te-komunes-se-lipjanit/20%Monthly2018-07-13 07:41
https://www.informatat.com/aferdita-dreshaj-zbulon-operacionin-plastik/20%Monthly2018-07-13 07:38
https://www.informatat.com/gjykata-sot-vendos-per-ish-gjyqtaren-safete-tolaj/20%Monthly2018-07-13 07:36
https://www.informatat.com/sheqeri-eshte-me-i-rrezikshem-se-duhani/20%Monthly2018-07-13 07:30
https://www.informatat.com/alarmante-300-te-prekur-nga-zgjeba/20%Monthly2018-07-13 07:28
https://www.informatat.com/19-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-impiantin-kimik-ne-kine/20%Monthly2018-07-13 07:28
https://www.informatat.com/shkrimtaret-me-te-rrezikuarit-nga-vetevrasja/20%Monthly2018-07-13 07:22
https://www.informatat.com/selimi-kunder-perfshirjes-se-fsk-se-ne-dialog-me-serbine/20%Monthly2018-07-13 07:18
https://www.informatat.com/kim-jong-uni-i-dergon-leter-trumpit/20%Monthly2018-07-13 07:16
https://www.informatat.com/vjet-nga-letrat-me-vlere-405-0-milione-euro/20%Monthly2018-07-13 07:14
https://www.informatat.com/vazhdon-sot-seanca-e-kuvendit-te-kosoves-e-paperfunduar-dje/20%Monthly2018-07-13 08:32
https://www.informatat.com/aksident-ne-vushtrri-lendohen-pese-gra/20%Monthly2018-07-13 07:14
https://www.informatat.com/thaci-po-e-diskuton-me-serbine-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-13 07:59
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-tuneli-toblerone-eshte-tendenca-e-momentit/20%Monthly2018-07-12 22:53
https://www.informatat.com/ja-si-te-dobesoheni-pa-diete/20%Monthly2018-07-12 22:41
https://www.informatat.com/donald-trump-takohet-me-theresa-may-ne-pallatin-blenhajm-foto/20%Monthly2018-07-12 22:37
https://www.informatat.com/video-pornografike-nena-e-kim-kardashian-flet-per-skandalin-qe-i-solli-fame/20%Monthly2018-07-12 22:08
https://www.informatat.com/ja-cili-ish-ambasador-rrihet-brutalisht-ne-rruge/20%Monthly2018-07-12 21:47
https://www.informatat.com/personi-qe-akuzohet-si-pergjegjes-per-gjendjen-ne-ptk-thote-se-gjendja-ne-telekom-do-te-keqesohet/20%Monthly2018-07-12 21:33
https://www.informatat.com/keshilltari-i-thacit-presidentit-ia-keqkuptuat-deklaraten/20%Monthly2018-07-12 20:32
https://www.informatat.com/veseli-javen-tjeter-presim-rekomandimin-pozitiv/20%Monthly2018-07-12 20:30
https://www.informatat.com/modric-eshte-merzitur-shume-per-largimin-e-ronaldos/20%Monthly2018-07-12 20:27
https://www.informatat.com/deshirat-e-fshehta-seksuale-te-femrave/20%Monthly2018-07-12 20:25
https://www.informatat.com/kujdes-heqja-e-qimeve-nga-hunda-mund-te-ju-le-te-vdekur-ne-vend/20%Monthly2018-07-12 20:19
https://www.informatat.com/ronaldo-shtron-darke-pas-transferimit-ne-juve-foto/20%Monthly2018-07-12 20:18
https://www.informatat.com/ky-efekt-i-magjishem-i-birres-a-e-keni-ditur/20%Monthly2018-07-12 20:14
https://www.informatat.com/ja-cilat-jane-plazhet-me-te-pastra-dhe-me-te-ndotura-ne-shqiperi-foto/20%Monthly2018-07-12 20:06
https://www.informatat.com/punim-diplome-me-250-euro/20%Monthly2018-07-12 20:00
https://www.informatat.com/613-kg-kokaine-ne-portin-e-durresit-detaje-te-tjera/20%Monthly2018-07-12 19:55
https://www.informatat.com/shala-ekipi-i-unitetit-do-te-krijohet-ne-javet-e-ardhshme/20%Monthly2018-07-12 19:51
https://www.informatat.com/efekti-i-boterorit-rusia-fiton-shume-marramendese-te-ardhurash/20%Monthly2018-07-12 19:40
https://www.informatat.com/shikojeni-rrahjen-midis-bazelit-video/20%Monthly2018-07-12 19:30
https://www.informatat.com/deputetja-e-ldk-se-mbetet-pa-facebook-i-keqperdoret-profili/20%Monthly2018-07-12 19:23
https://www.informatat.com/pas-gjyqesorit-dhe-trepces-kqz-paralajmeron-greve/20%Monthly2018-07-13 07:04
https://www.informatat.com/fakulteti-i-edukimit-kthen-20-tema-te-diplomes-te-kopjuara/20%Monthly2018-07-12 19:08
https://www.informatat.com/zyrtare-keta-jane-referet-kroaci-france-foto/20%Monthly2018-07-12 19:05
https://www.informatat.com/fifa-publikon-rezultatet-anti-doping-ne-rusia-2018/20%Monthly2018-07-12 19:00
https://www.informatat.com/rektori-me-pasuri-milioneshe/20%Monthly2018-07-12 18:53
https://www.informatat.com/banoret-e-vushtrrise-pretendojne-se-kane-ujin-me-veti-sheruese/20%Monthly2018-07-12 18:49
https://www.informatat.com/roboti-qe-qepe-rroba-video/20%Monthly2018-07-12 18:45
https://www.informatat.com/termeti-i-meksikes-con-ne-zbulimin-e-tempullit-te-lashte-foto/20%Monthly2018-07-12 18:41
https://www.informatat.com/limaj-viziton-mitrovicen-pritet-me-tepih-te-kuq/20%Monthly2018-07-12 18:37
https://www.informatat.com/be-ja-me-qendrim-per-takimin-mogherin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-07-12 20:29
https://www.informatat.com/telashe-ne-pdk-ne-e-podujeves-terhiqet-nga-posti/20%Monthly2018-07-12 18:18
https://www.informatat.com/incidenti-i-presidentit-te-komisionit-europian-ne-bruksel-video/20%Monthly2018-07-12 18:10
https://www.informatat.com/rita-shfaqet-kuq-e-zi-me-sexy-se-kurre-me-pare-foto/20%Monthly2018-07-12 18:05
https://www.informatat.com/jo-te-gjitha-partite-e-koalicionit-qeverises-jane-pjese-e-ekipit-negociator/20%Monthly2018-07-12 19:50
https://www.informatat.com/ambasadorja-e-kroacise-suksesi-i-kombetares-sone-shembull-i-mire-edhe-per-kosoven/20%Monthly2018-07-12 17:47
https://www.informatat.com/u-ndalet-rroga-pjesetareve-serbe-qe-braktisen-fskne/20%Monthly2018-07-12 17:38
https://www.informatat.com/u-bene-prinder-sot-do-te-perloteni-me-fjalet-e-babit-foto/20%Monthly2018-07-12 17:35
https://www.informatat.com/detajet-e-fundit-nga-konkursi-i-policise-flet-ministri-bejtush-gashi/20%Monthly2018-07-12 19:17
https://www.informatat.com/palokaj-serbia-po-tenton-te-beje-reale-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-12 17:12
https://www.informatat.com/kadaj-askush-nuk-i-thote-jo-rezolutes-per-nderprerjen-e-dialogut/20%Monthly2018-07-12 17:05
https://www.informatat.com/asociacioni-mes-kushtetutes-dhe-negociatave-politike/20%Monthly2018-07-12 18:26
https://www.informatat.com/kim-paguhet-me-shume-se-trump-kjo-eshte-shuma-per-nje-postim/20%Monthly2018-07-12 16:52
https://www.informatat.com/ekipi-per-pajtim-ka-miratuar-rregulloren-dhe-planin-e-punes/20%Monthly2018-07-12 17:52
https://www.informatat.com/rusia-kercenon-nese-maqedonia-futet-ne-nato/20%Monthly2018-07-12 16:35
https://www.informatat.com/xhesika-refuzon-shpat-kasapin/20%Monthly2018-07-12 16:30
https://www.informatat.com/zyrtare-chelsea-pa-trajner-shkarkohet-conte/20%Monthly2018-07-12 16:19
https://www.informatat.com/haradinaj-kritikohet-per-takimin-me-radojiciqin/20%Monthly2018-07-12 16:43
https://www.informatat.com/martohet-valon-behrami-emocional-ne-postimin-e-tij/20%Monthly2018-07-12 21:28
https://www.informatat.com/qendrimi-i-rusise-karshi-kosoves-flet-zyrtarja-ruse/20%Monthly2018-07-12 17:24
https://www.informatat.com/xhensila-lind-me-operacion-ky-eshte-emri-i-vecante-i-vajzes/20%Monthly2018-07-12 15:55
https://www.informatat.com/luajti-me-temperature-te-larte-ja-cfare-thote-per-finalen/20%Monthly2018-07-12 15:47
https://www.informatat.com/nje-qeveri-si-kjo-e-kroacise-ja-sa-kreative-ishin-ne-mledhjen-e-sotme/20%Monthly2018-07-12 15:42
https://www.informatat.com/e-pranoi-se-ka-vjedhur-ky-eshte-denimi-per-te/20%Monthly2018-07-12 15:36
https://www.informatat.com/trumpi-gazetarit-kroat-urime-per-futbollin/20%Monthly2018-07-12 15:33
https://www.informatat.com/aksident-tragjik-ne-shkoder-vdes-nje-54-vjecar/20%Monthly2018-07-12 15:31
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-kreret-e-listes-serbe-mesohet-per-cfare-u-diskutua/20%Monthly2018-07-12 17:02
https://www.informatat.com/pensionistet-ne-kosove-mos-u-plaksh/20%Monthly2018-07-12 15:13
https://www.informatat.com/indonezianet-vrasin-balenat-per-te-mos-vdekur-nga-uria/20%Monthly2018-07-12 15:13
https://www.informatat.com/daciq-ne-kosove-jane-rrenjet-e-shtetesise-sone/20%Monthly2018-07-12 15:07
https://www.informatat.com/zeka-me-mire-me-i-dhene-para-nexhmije-pagarushes-se-xhakes-e-shaqirit/20%Monthly2018-07-12 15:02
https://www.informatat.com/fundjava-ne-kosove-i-takon-festimit-te-dites-kombetare-te-frances/20%Monthly2018-07-12 14:54
https://www.informatat.com/zaev-fton-maqedonasit-qe-te-votojne-pro-referendumit-per-emrin-2/20%Monthly2018-07-12 14:54
https://www.informatat.com/sbashk-serish-me-kerkese-per-qeverine/20%Monthly2018-07-12 14:50
https://www.informatat.com/trump-injoron-paksa-ramen-foto/20%Monthly2018-07-12 14:50
https://www.informatat.com/be-do-te-analizoje-planin-e-britanise-per-brexit/20%Monthly2018-07-12 14:48
https://www.informatat.com/vjet-ne-kosove-u-kurorezuan-mbi-17-mije-cifte/20%Monthly2018-07-12 14:47
https://www.informatat.com/asamblisti-i-vv-se-konkursin-per-cerdhe-shpend-ahmeti-e-shfrytezoi-per-fushate/20%Monthly2018-07-12 14:46
https://www.informatat.com/130-mije-euro-nga-berzh-i-per-femijet-me-kancer/20%Monthly2018-07-12 14:43
https://www.informatat.com/kaq-para-merr-kim-kardashian-vetem-per-nje-postim/20%Monthly2018-07-12 14:41
https://www.informatat.com/miratohet-rezoluta-per-telekomin-dhe-posten-ja-cfare-perfshin-ajo/20%Monthly2018-07-12 14:40
https://www.informatat.com/haradinaj-zjarrfikesve-te-kosoves-do-tu-behet-zgjidhje-afatgjate/20%Monthly2018-07-12 16:14
https://www.informatat.com/deshton-zgjedhja-e-anetarit-te-kpm-se/20%Monthly2018-07-12 16:02
https://www.informatat.com/shkencetari-i-fizikes-do-ta-ndertojme-nje-makine-kohore-te-vertete/20%Monthly2018-07-12 14:29
https://www.informatat.com/75-vjecari-nga-shqiperia-vdes-pasi-vetehelmohet/20%Monthly2018-07-12 14:48
https://www.informatat.com/arrestohet-pornostarja-qe-akuzoi-presidentin-trump/20%Monthly2018-07-12 14:23
https://www.informatat.com/stop-emigranteve-britania-do-te-mbylle-kufijte/20%Monthly2018-07-12 14:22
https://www.informatat.com/njihuni-me-gjarprin-fluturues-video/20%Monthly2018-07-12 14:19
https://www.informatat.com/qendra-rinore-e-shtimes-ne-gjendje-te-mjerueshme/20%Monthly2018-07-12 14:16
https://www.informatat.com/suhareka-me-punetore-te-rinj-ne-mirembajtjen-e-fshatrave/20%Monthly2018-07-12 14:12
https://www.informatat.com/sekreti-per-kompjuteret-e-se-ardhmes/20%Monthly2018-07-12 14:06
https://www.informatat.com/per-foton-me-erdoganin-ozil-kritikohet-edhe-ne-turqi/20%Monthly2018-07-12 14:05
https://www.informatat.com/luksemburgu-financon-zgjerimin-e-termokosit/20%Monthly2018-07-12 13:59
https://www.informatat.com/ekstradohen-edhe-dy-gyleniste-ne-turqi/20%Monthly2018-07-12 13:58
https://www.informatat.com/mjeku-qe-dyshohet-per-ryshfet-nga-paraburgimi-kalon-ne-arrest-shtepiak/20%Monthly2018-07-12 13:55
https://www.informatat.com/salmonet-ne-shba-dhe-angli-dyshohen-per-kimikate/20%Monthly2018-07-12 13:52
https://www.informatat.com/si-ndikon-depresioni-ne-trup/20%Monthly2018-07-12 13:46
https://www.informatat.com/aak-inicion-rezolute-liberalizimi-i-vizave-para-dialogut-dokument/20%Monthly2018-07-12 15:17
https://www.informatat.com/nje-administrate-shteterore-per-qytetarin-video/20%Monthly2018-07-12 13:40
https://www.informatat.com/blackfly-vetura-fluturuese-video/20%Monthly2018-07-12 13:37
https://www.informatat.com/midis-autostrades-leviz-ne-kahje-te-kundert-foto/20%Monthly2018-07-12 13:35
https://www.informatat.com/emily-poston-foto-super-seksi-ne-instagram/20%Monthly2018-07-12 13:34
https://www.informatat.com/eliminoni-strijat-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-07-12 13:32
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-hani-dhe-pini-per-ti-rezistuar-te-nxehtit/20%Monthly2018-07-12 13:29
https://www.informatat.com/pas-protestes-se-zjarrfikesve-reagon-qeveria/20%Monthly2018-07-12 14:31
https://www.informatat.com/truri-i-cdo-personi-eshte-unik/20%Monthly2018-07-12 13:27
https://www.informatat.com/nese-kroacia-fiton-kupen-e-botes-te-gjithe-lojtaret-do-ta-bejme-kete-gje-foto/20%Monthly2018-07-12 13:25
https://www.informatat.com/sislej-xhafes-i-dhurohet-simboli-hyjnesha-ne-fron/20%Monthly2018-07-12 13:25
https://www.informatat.com/zaev-fton-maqedonasit-qe-te-votojne-pro-referendumit-per-emrin/20%Monthly2018-07-12 13:19
https://www.informatat.com/jeremiq-nje-nenshkrim-per-kosoven-ndryshon-gjithcka/20%Monthly2018-07-12 13:19
https://www.informatat.com/turqi-burg-te-perjetshem-per-84-te-akuzuar-per-grusht-shteti/20%Monthly2018-07-12 13:18
https://www.informatat.com/haradinaj-nese-vizat-shtyhen-per-vjeshte-do-te-jete-me-veshtire/20%Monthly2018-07-12 13:18
https://www.informatat.com/dy-eklipse-gjate-korrikut/20%Monthly2018-07-12 13:16
https://www.informatat.com/barkun-bosh-por-mund-ti-hani-edhe-keto-fruta/20%Monthly2018-07-12 13:14
https://www.informatat.com/denimi-50-euro-per-ngritjen-e-gishtit-te-e-mesem-me-emoji/20%Monthly2018-07-12 13:09
https://www.informatat.com/xhensila-murtezaj-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2018-07-12 13:07
https://www.informatat.com/nuk-kalon-rezoluta-nuk-kishte-harmonizim-me-te-gjitha-subjektet-politike/20%Monthly2018-07-12 14:32
https://www.informatat.com/whitney-u-abuzua-seksualisht-si-femije-video/20%Monthly2018-07-12 12:56
https://www.informatat.com/qeveria-premton-rregullore-per-statusin-e-zjarrfiksave/20%Monthly2018-07-12 12:55
https://www.informatat.com/psd-kerkon-seance-e-jashtezakonshme-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-12 13:30
https://www.informatat.com/17-mije-martesa-per-nje-vit/20%Monthly2018-07-12 12:47
https://www.informatat.com/trump-nuk-ka-kercenuar-me-terheqje-nga-nato/20%Monthly2018-07-12 12:46
https://www.informatat.com/rriten-prodhimet-kosovare-ne-tregun-evropian/20%Monthly2018-07-12 12:43
https://www.informatat.com/cfare-do-prishtina-e-cka-beogradi-nga-dialogu-i-brukselit/20%Monthly2018-07-12 12:34
https://www.informatat.com/kmdlnj-problemet-nuk-zgjidhen-me-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-12 12:34
https://www.informatat.com/serbia-kremton-90-vjetorin-e-trepces-nuk-ka-kush-qe-na-e-merre/20%Monthly2018-07-12 12:26
https://www.informatat.com/presidenti-i-nderron-fjal-tash-thote-se-kosova-ka-vija-te-kuqe-per-serbine/20%Monthly2018-07-12 13:45
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit-2/20%Monthly2018-07-12 13:14
https://www.informatat.com/qeveria-kroate-ne-mbledhje-te-veshur-me-fanella-te-perfaqesueses/20%Monthly2018-07-12 12:18
https://www.informatat.com/perpos-eres-edhe-nje-shqiptare-ne-finale-te-rusia-2018foto/20%Monthly2018-07-12 12:14
https://www.informatat.com/varesia-nga-seksija-si-e-cileson-obsh-ja/20%Monthly2018-07-12 12:13
https://www.informatat.com/premtojne-se-do-ta-luftojne-ekonomine-joformale/20%Monthly2018-07-12 12:08
https://www.informatat.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-per-here-te-pare-viziton-kosoven/20%Monthly2018-07-12 11:57
https://www.informatat.com/stoltenberg-gjeorgjia-meriton-te-behet-pjese-e-nato-s/20%Monthly2018-07-12 11:57
https://www.informatat.com/ministrit-gjerman-i-kerkohet-doreheqja/20%Monthly2018-07-12 11:51
https://www.informatat.com/ismaili-te-gjitha-qendrat-e-mjekesise-familjare-po-furnizohen-me-insulina/20%Monthly2018-07-12 12:52
https://www.informatat.com/arrin-ne-195-numri-i-te-vdekurve-nga-permbytjet-ne-japoni/20%Monthly2018-07-12 11:39
https://www.informatat.com/rama-takon-trumpin-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-12 11:43
https://www.informatat.com/thaci-serbia-duhet-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-07-12 11:35
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-duan-qe-beogradi-te-drejtoje-arsimin-mireqenien-shendetesine/20%Monthly2018-07-12 11:31
https://www.informatat.com/rreshqitje-vdekjeprurese-te-tokes-ne-afganistan/20%Monthly2018-07-12 11:28
https://www.informatat.com/blerona-zeqiri-pyetet-se-kur-ka-me-shku-te-burri-pergjigja-do-tju-habise/20%Monthly2018-07-12 11:25
https://www.informatat.com/shpella-ne-tajlande-do-te-kthehet-ne-muze/20%Monthly2018-07-12 11:21
https://www.informatat.com/berat-rukiqi-merr-zyrtarisht-kryesimin-e-oek-ut/20%Monthly2018-07-12 11:17
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-shkemben-puthje-me-te-dashurin-ne-wimbledon/20%Monthly2018-07-12 11:11
https://www.informatat.com/erdogan-ben-gjestin-e-madh-shtrengon-duart-me-presidentin-trump/20%Monthly2018-07-12 11:14
https://www.informatat.com/emily-poza-tejet-seksi-ne-instagram-foto/20%Monthly2018-07-12 11:10
https://www.informatat.com/perjetesia-me-keq-se-vdekja/20%Monthly2018-07-12 11:08
https://www.informatat.com/te-sherohesh-me-lexim/20%Monthly2018-07-12 11:06
https://www.informatat.com/rusia-sapo-ka-vendosur-nje-rekord-te-ri-udhetimi-ne-hapesire/20%Monthly2018-07-12 11:05
https://www.informatat.com/vdekja-e-cuditshme-e-nje-europe-liberale/20%Monthly2018-07-12 11:03
https://www.informatat.com/gjinden-shenja-te-njerezve-qe-jetuan-2-12-milione-vjet-me-pare/20%Monthly2018-07-12 11:02
https://www.informatat.com/arrestohet-pornostarja-qe-ngriti-akuza-ndaj-trump/20%Monthly2018-07-12 11:00
https://www.informatat.com/martohet-valon-behrami/20%Monthly2018-07-12 10:57
https://www.informatat.com/nato-ne-takim-te-paplanifikuar-pas-kritikave-te-trumpit/20%Monthly2018-07-12 10:53
https://www.informatat.com/ne-ferizaj-rrahen-mes-vete-babe-e-bir/20%Monthly2018-07-12 10:49
https://www.informatat.com/vjen-ne-jete-femija-i-pare-i-cardi-b/20%Monthly2018-07-12 10:44
https://www.informatat.com/rama-u-drejtohet-mediave-serbe-zgjidhja-eshte-njohja-e-kosoves/20%Monthly2018-07-12 10:44
https://www.informatat.com/krasniqi-zbulon-arsyen-se-pse-ldk-dhe-vv-po-e-bllokojne-ligjin-per-ndertime-pa-leje/20%Monthly2018-07-12 10:36
https://www.informatat.com/haradinaj-jep-nje-lajm-te-mire-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-07-12 10:31
https://www.informatat.com/kryetari-i-ri-i-oke-se-lavderon-paraardhesin/20%Monthly2018-07-12 10:30
https://www.informatat.com/konjufca-qeveria-po-vjedh-miliona-euro/20%Monthly2018-07-12 10:33
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-godet-hashim-thacin-e-isa-mustafen-per-zjarrfikesit/20%Monthly2018-07-12 10:15
https://www.informatat.com/u-arrestua-sepse-blinte-lope-te-vjedhura/20%Monthly2018-07-12 10:09
https://www.informatat.com/haradinaj-ldk-po-ben-aleance-me-listen-serbe/20%Monthly2018-07-12 10:03
https://www.informatat.com/mediat-serbe-zbulojne-se-cfare-biseduan-merkel-dhe-bernabiq/20%Monthly2018-07-12 09:58
https://www.informatat.com/arrestohet-gjersa-teton-ta-vjedhe-nje-veture/20%Monthly2018-07-12 09:51
https://www.informatat.com/projektligji-per-dhomen-e-posacme-do-te-zgjidh-mbi-20-mije-lende-te-privatizimit/20%Monthly2018-07-12 09:48
https://www.informatat.com/drejtori-i-usaid-it-ndihem-i-nderuar-asnjehere-sdo-e-harroj-eksperiencen-ne-kosove/20%Monthly2018-07-12 09:55
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-ne-proteste-kerkojn-kushte-e-paga-me-te-mira/20%Monthly2018-07-12 11:34
https://www.informatat.com/kaloi-mocioni-per-terheqjen-e-projektligjit-per-sherbimet-postare/20%Monthly2018-07-12 09:33
https://www.informatat.com/kalon-projektligji-per-dhomen-e-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-07-12 09:32
https://www.informatat.com/nisma-socialdemokrate-rritet-ne-kuvend-keta-jane-dy-deputete-qe-iu-bashkuan-kesaj-partie/20%Monthly2018-07-12 12:32
https://www.informatat.com/filmi-nentor-i-ftohte-i-ismet-sijarines-premiere-boterore-ne-san-sebastian/20%Monthly2018-07-12 09:19
https://www.informatat.com/jeremiq-per-kosoven-nje-nenshkrim-ndryshon-gjithcka/20%Monthly2018-07-12 09:01
https://www.informatat.com/perseri-mungese-e-deputeteve-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-12 08:59
https://www.informatat.com/kalon-projektligji-per-eficience-te-energjise/20%Monthly2018-07-12 08:55
https://www.informatat.com/fillon-seanca-e-kuvendit-live/20%Monthly2018-07-12 09:13
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-dekoron-james-hope/20%Monthly2018-07-12 08:46
https://www.informatat.com/shqiperia-shenon-perparim-ne-luften-ndaj-korrupsionit/20%Monthly2018-07-12 08:40
https://www.informatat.com/biblioterapia-procesi-qe-qeteson-mendjen-duke-lexuar/20%Monthly2018-07-12 08:33
https://www.informatat.com/majlinda-zeka-thote-se-majk-nuk-siguron-financat-per-te-birin/20%Monthly2018-07-12 08:27
https://www.informatat.com/te-flesh-pak-eshte-rrezik/20%Monthly2018-07-12 08:25
https://www.informatat.com/zanfina-ismaili-tregon-kur-do-te-martohet/20%Monthly2018-07-12 08:22
https://www.informatat.com/kurti-shqiperia-dhe-kosova-te-ndertojne-be-ne-brenda-vetes/20%Monthly2018-07-12 08:20
https://www.informatat.com/28-vjet-burg-per-vrasjen-ne-zveqan/20%Monthly2018-07-12 08:18
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-ndodhi-ne-samitin-e-nato-se/20%Monthly2018-07-12 08:16
https://www.informatat.com/veshja-e-cuditshme-e-rita-ores-ne-festivalin-henley/20%Monthly2018-07-12 08:16
https://www.informatat.com/llukmani-zbulon-gjinine-e-femijes-se-tij-foto/20%Monthly2018-07-12 08:11
https://www.informatat.com/aksidentohet-rende-nje-kembesor/20%Monthly2018-07-12 08:08
https://www.informatat.com/nato-i-ben-thirrje-maqedonise-qe-ti-nise-negociatat-per-anetaresim/20%Monthly2018-07-12 08:04
https://www.informatat.com/heqja-e-qimeve-nga-hunda-mund-te-shkaktoje-vdekjen/20%Monthly2018-07-12 08:00
https://www.informatat.com/per-putinin-takimi-me-trumpin-eshte-fitore/20%Monthly2018-07-12 07:57
https://www.informatat.com/pap-test-falas-ne-qendrat-e-mjekesise-familjare-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-12 07:56
https://www.informatat.com/stefanoviq-po-i-arrestoni-serbet-qe-ta-pranojne-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-07-12 07:54
https://www.informatat.com/kryetari-detyron-policet-te-vishen-shkurt/20%Monthly2018-07-12 07:51
https://www.informatat.com/ke-financon-themelimin-e-institutit-per-inovacion-dhe-punesim-ne-upz/20%Monthly2018-07-12 07:51
https://www.informatat.com/%e2%80%8bberzh-it-mbledh-130-mije-euro-per-femijet-me-kancer/20%Monthly2018-07-12 07:50
https://www.informatat.com/haradinaj-jam-shqiptar-nuk-jam-mysliman-feja-nuk-eshte-identiteti-im-i-pare/20%Monthly2018-07-12 07:48
https://www.informatat.com/raporti-italian-sasite-me-te-medha-te-marihuanes-vijne-nga-shqiperia/20%Monthly2018-07-12 07:46
https://www.informatat.com/kylie-jenner-behet-miliardere-foto/20%Monthly2018-07-12 07:45
https://www.informatat.com/sony-xperia-xz3-telefoni-me-kater-kamera/20%Monthly2018-07-12 07:44
https://www.informatat.com/tre-te-arrestuar-per-shperndarjen-e-kokaines-me-motorin-e-picerise/20%Monthly2018-07-12 07:42
https://www.informatat.com/ja-si-perhapet-kanceri-ne-organizem-video/20%Monthly2018-07-12 07:40
https://www.informatat.com/38-aksidente-trafiku-per-nje-dite/20%Monthly2018-07-12 07:36
https://www.informatat.com/17-te-arrestuar-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-12 07:33
https://www.informatat.com/i-vidhet-vetura-veteranit-te-uck-se/20%Monthly2018-07-12 07:32
https://www.informatat.com/18-korrik-takimi-i-radhes-i-thaqit-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-07-12 07:27
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-rrefen-periudhen-e-veshtire-te-ndarjes-nga-bashkeshorti-foto/20%Monthly2018-07-12 07:25
https://www.informatat.com/edhe-kete-vit-nxenesit-me-shume-preferojne-gjimnazet-keto-jane-arsyet/20%Monthly2018-07-12 07:23
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-18-raste-te-kafshimit-nga-gjarperinjte/20%Monthly2018-07-12 07:19
https://www.informatat.com/kida-publikon-mas/20%Monthly2018-07-12 07:19
https://www.informatat.com/gjermania-jep-2-3-milione-euro-per-zgjerimin-e-ngrohjes-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-12 07:18
https://www.informatat.com/termetet-vijojne-te-godasin-shqiperine/20%Monthly2018-07-12 07:17
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-protestojne-para-qeverise/20%Monthly2018-07-12 07:16
https://www.informatat.com/deri-ne-javen-tjeter-do-te-mbreteroj-mot-me-diell/20%Monthly2018-07-12 07:15
https://www.informatat.com/ska-date-per-takimin-e-dyte-te-fazes-finale/20%Monthly2018-07-12 07:14
https://www.informatat.com/berzh-i-mbledh-130-mije-euro-per-femijet-me-kancer/20%Monthly2018-07-12 07:12
https://www.informatat.com/kuvendi-shqyrton-pikat-e-paperfunduar-nga-shtate-seanca/20%Monthly2018-07-12 07:09
https://www.informatat.com/kroacia-shkruan-historine-kualifikohet-ne-finale/20%Monthly2018-07-12 21:48
https://www.informatat.com/vaksina-kunder-sides-jep-rezultate-nisin-testimet-ne-majmune/20%Monthly2018-07-11 20:37
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-besh-menjehere-pas-seksit/20%Monthly2018-07-11 20:33
https://www.informatat.com/vemendje-mbrohuni-nga-semundjet-qe-merren-ne-pishina/20%Monthly2018-07-11 20:30
https://www.informatat.com/studimi-qe-tronditi-boten-e-psikiatrise/20%Monthly2018-07-11 20:25
https://www.informatat.com/shoferi-padit-trumpin-me-ka-borxh-per-pune-jashte-orarit/20%Monthly2018-07-11 20:23
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-te-varur-pas-marredhenieve-seksuale/20%Monthly2018-07-11 20:20
https://www.informatat.com/universiteti-i-prishtines-me-i-kerkuari-nga-studentet/20%Monthly2018-07-11 20:18
https://www.informatat.com/viagra-natyrale-ne-kushte-shtepije-ja-si-pergatitet/20%Monthly2018-07-11 20:13
https://www.informatat.com/unfpa-popullsia-e-botes-mund-te-arrije-keto-shifra-ne-vitin-2050/20%Monthly2018-07-11 20:07
https://www.informatat.com/vajze-apo-djale-zbuloje-ne-shtepi-testi-100-perqind-i-sakte/20%Monthly2018-07-11 20:01
https://www.informatat.com/ska-fitues-as-ne-vazhdime-nis-pjesa-e-dyte-video/20%Monthly2018-07-11 19:57
https://www.informatat.com/nato-rrit-shpenzimet-per-mbrojtje-shkaku-i-provokimeve-te-trumpit/20%Monthly2018-07-11 19:53
https://www.informatat.com/egzon-azemi-i-vvse-e-quan-nol-nushin-adem-grabovci-i-vogel/20%Monthly2018-07-11 19:51
https://www.informatat.com/minatoret-ne-greve-askush-nga-qeveria-nuk-i-vizitoi-video/20%Monthly2018-07-11 19:45
https://www.informatat.com/keni-pucrra-te-kuqe-ne-trup-ja-cfare-thone-ekspertet/20%Monthly2018-07-11 19:42
https://www.informatat.com/shqiptarja-me-karriere-te-suksesshme-politike-ne-finlande/20%Monthly2018-07-11 19:37
https://www.informatat.com/stoltenberg-maqedonia-do-te-behet-anetarja-e-30-te-e-nato-s/20%Monthly2018-07-11 19:32
https://www.informatat.com/jeni-kurioze-te-dini-se-kur-do-te-vdisni/20%Monthly2018-07-11 19:28
https://www.informatat.com/nese-ai-ben-keto-5-gjera-ju-tradhton/20%Monthly2018-07-11 19:25
https://www.informatat.com/haziri-injoron-reagimet-e-partise-serish-perkrah-thacin-ne-dialog/20%Monthly2018-07-11 19:21
https://www.informatat.com/kylie-me-sexy-se-kurre-afer-bananeve-foto/20%Monthly2018-07-11 19:18
https://www.informatat.com/sali-berisha-e-bene-palaco-edi-ramen-foto/20%Monthly2018-07-11 19:13
https://www.informatat.com/tri-fantazite-me-te-zakonshme-seksuale/20%Monthly2018-07-11 19:11
https://www.informatat.com/mungesa-e-ujit-ne-trup-ndikon-ne-te-menduar/20%Monthly2018-07-11 19:07
https://www.informatat.com/cardi-b-lajmeron-lindjen-e-vajzes-me-foto-nudo/20%Monthly2018-07-11 19:03
https://www.informatat.com/jeta-e-nxenesve-ne-duar-te-fatit/20%Monthly2018-07-11 18:58
https://www.informatat.com/fajon-be-ja-te-sigurohet-qe-kosova-eshte-e-gatshme-per-liberalizim/20%Monthly2018-07-11 18:47
https://www.informatat.com/start-endrrash-per-angline-epersi-e-hershme/20%Monthly2018-07-11 18:44
https://www.informatat.com/disa-keshilla-per-nje-nxirje-lekure-te-persosur/20%Monthly2018-07-11 18:52
https://www.informatat.com/vellau-i-gani-gecit-kercenon-hashim-thacin-me-gjykate-speciale/20%Monthly2018-07-11 18:36
https://www.informatat.com/mihrije-braha-si-20-vjecare-pozon-me-bikini-foto/20%Monthly2018-07-11 18:30
https://www.informatat.com/perplaset-me-pemen-vdes-i-riu-shqiptar/20%Monthly2018-07-11 18:20
https://www.informatat.com/pritjet-ne-pikat-kufitare-dheu-i-bardhe-dhe-merdare-ky-eshte-minutazhi-foto/20%Monthly2018-07-11 19:44
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-e-rende-ne-skenderaj/20%Monthly2018-07-11 19:44
https://www.informatat.com/kida-publikon-kengen-e-re-a-eshte-ky-videoklipi-me-i-rrezikshem-video/20%Monthly2018-07-11 18:12
https://www.informatat.com/tifozet-angleze-me-te-cmendurit-e-boterorit-shikoni-cfare-bejne-para-ndeshjes/20%Monthly2018-07-11 18:02
https://www.informatat.com/tifoze-kroate-gati-dhe-kreative/20%Monthly2018-07-11 17:55
https://www.informatat.com/tigri-rus-parashikon-fituesin-kroaci-angli-do-ta-besoni-video/20%Monthly2018-07-11 17:49
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-kroaci-angli-kush-mungon/20%Monthly2018-07-11 17:48
https://www.informatat.com/boterori-rusia-2018-fillojne-arrestimet/20%Monthly2018-07-11 17:41
https://www.informatat.com/mediat-greke-hahn-ka-paralajmuar-levizje-te-kufijve-shqiperi-greqi/20%Monthly2018-07-11 17:39
https://www.informatat.com/nafta-ne-kosove-me-shtrenjte-se-vitin-e-kaluar/20%Monthly2018-07-11 17:35
https://www.informatat.com/daciq-udheton-fshehtas-kerkon-heqjen-e-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2018-07-11 18:35
https://www.informatat.com/kundershtonte-heqjen-e-shamise-ja-si-e-pesoi-gruaja-iraniane/20%Monthly2018-07-11 17:26
https://www.informatat.com/kryeministrja-e-serbise-i-tha-dicka-haradinajt-tregon-cka-pacolli/20%Monthly2018-07-11 17:22
https://www.informatat.com/kompania-e-fluturimeve-mashtroi-kosovaret-arrestohet-pronari/20%Monthly2018-07-11 17:14
https://www.informatat.com/psd-shpalos-programin-e-partise-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-11 18:23
https://www.informatat.com/rama-shpreson-ne-njohjen-e-plote-te-kosoves/20%Monthly2018-07-11 17:05
https://www.informatat.com/cfare-u-nxorr-nga-tryeza-e-vetevendosjes-ne-tirane/20%Monthly2018-07-11 17:01
https://www.informatat.com/ministria-e-drejtesise-reagon-per-dhomat-e-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-07-11 16:46
https://www.informatat.com/dialogu-drejt-fazes-finale-te-dyja-vendet-po-perpiqen-ti-forcojne-pozicionet/20%Monthly2018-07-11 18:20
https://www.informatat.com/aktivitetet-e-prokurimit-publik-nuk-po-mbikqyren-sa-duhet/20%Monthly2018-07-11 16:29
https://www.informatat.com/aktorja-turke-e-kthyer-ne-mashkull-shokon-me-deklaraten-e-fundit/20%Monthly2018-07-11 16:27
https://www.informatat.com/modelja-shqiptare-lundron-ne-det-format-trupore-si-peshk-video/20%Monthly2018-07-11 16:25
https://www.informatat.com/papasterti-e-pritje-te-gjata-vetem-ne-qkuk/20%Monthly2018-07-11 16:16
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-avokatit-tome-gashi/20%Monthly2018-07-11 17:30
https://www.informatat.com/gjyqtaret-e-kushtetueses-moren-pagat-pa-rritje/20%Monthly2018-07-11 17:07
https://www.informatat.com/rruga-te-kafet-e-vogla-ne-perfundim-e-siper-video/20%Monthly2018-07-11 15:57
https://www.informatat.com/presidentja-e-kroacise-shperndan-dhurata-ja-cfare-i-dhuroi-trumpit-foto/20%Monthly2018-07-11 15:54
https://www.informatat.com/dyshohet-se-ka-falsifikuar-statusin-e-veteranit-arrestohet/20%Monthly2018-07-11 15:48
https://www.informatat.com/presidentja-nuk-do-te-marre-pjese-ja-cfare-mesazhi-ka-per-futbollistet-e-kroacise-video/20%Monthly2018-07-11 15:44
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-skenderaj-foto/20%Monthly2018-07-11 16:37
https://www.informatat.com/formacionet-e-mundshme-angli-kroaci/20%Monthly2018-07-11 15:35
https://www.informatat.com/ju-ka-ikur-ky-super-pasim-i-mbappes-shikojeni-video/20%Monthly2018-07-11 15:24
https://www.informatat.com/maqedonia-merr-ftesen-per-nisjen-e-bisedimeve-ne-nato/20%Monthly2018-07-11 15:17
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-falenderon-punonjesit-e-administrates-gjyqesore/20%Monthly2018-07-11 15:11
https://www.informatat.com/hoti-qeveria-te-involvohet-ne-hartimin-e-statutit-te-asociacionit/20%Monthly2018-07-11 15:08
https://www.informatat.com/bahtiri-viziton-grevistet-ne-trepce-u-premton-mbeshtetje/20%Monthly2018-07-11 14:59
https://www.informatat.com/i-vidhet-kartela-e-kreditit-demi-moore/20%Monthly2018-07-11 14:57
https://www.informatat.com/thahet-pema-olimpike-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-11 14:54
https://www.informatat.com/ligji-per-obiliqin-mundesi-e-mire-per-punesimin-e-te-rinjve/20%Monthly2018-07-11 14:51
https://www.informatat.com/kryetari-gashi-ka-disa-kerkesa-per-komunen-e-obiliqit/20%Monthly2018-07-11 15:03
https://www.informatat.com/lulja-e-preferuar-tregon-tiparet-tuaja/20%Monthly2018-07-11 14:48
https://www.informatat.com/40-hajdute-shqiptare-ne-france-dhe-gjermani/20%Monthly2018-07-11 14:40
https://www.informatat.com/e-mbani-ne-mend-nerminin-shikoni-sa-eshte-plakur-foto/20%Monthly2018-07-11 14:38
https://www.informatat.com/atk-ja-ka-nje-kerkese-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-07-11 14:35
https://www.informatat.com/stafi-i-kqz-se-kerkon-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-07-11 16:08
https://www.informatat.com/50-cent-ia-blen-vetes-nje-dhurate-super-luksoze/20%Monthly2018-07-11 14:32
https://www.informatat.com/politikani-serb-premton-gjenocid-tjeter-ndaj-boshnjakeve/20%Monthly2018-07-11 14:26
https://www.informatat.com/reshitaj-fusha-e-mjedisit-mbetet-problematike/20%Monthly2018-07-11 14:28
https://www.informatat.com/edhe-haradinaj-me-bashkeshorte-vitizon-nexhmie-pagarushen/20%Monthly2018-07-11 14:23
https://www.informatat.com/thaci-opozita-smund-ti-ve-veto-udheheqjes-se-tij-te-dialogut/20%Monthly2018-07-11 16:05
https://www.informatat.com/keta-jane-futbollistet-e-shpetuar-ne-shpelle/20%Monthly2018-07-11 14:13
https://www.informatat.com/blerim-destani-john-travollta-dhe-morgan-freeman-ne-te-njejtin-film/20%Monthly2018-07-11 14:24
https://www.informatat.com/punetoret-e-komunes-se-rahovecit-me-orar-te-zgjatur-te-punes/20%Monthly2018-07-11 14:28
https://www.informatat.com/ne-tetor-do-te-dihen-sakte-ndotesit-kryesore-ne-kosove/20%Monthly2018-07-11 14:22
https://www.informatat.com/thaci-rusia-duhet-te-njoftohet-nga-afer-per-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-11 14:23
https://www.informatat.com/menyra-si-te-kujdeseni-per-syte/20%Monthly2018-07-11 14:09
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-dhe-luana-pervelojne/20%Monthly2018-07-11 14:06
https://www.informatat.com/drin-govori-kalon-ne-fc-vushtrri/20%Monthly2018-07-11 14:05
https://www.informatat.com/kylie-jenner-provokon-e-shtrire-mbi-banane/20%Monthly2018-07-11 14:06
https://www.informatat.com/facebook-u-gjobitet-per-perdorim-te-dhenave-personale/20%Monthly2018-07-11 14:03
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-e-pranon-se-shendetesia-eshte-e-mjerueshme/20%Monthly2018-07-11 14:15
https://www.informatat.com/prifti-humbi-me-shume-se-nje-milion-euro-ne-bixhoz/20%Monthly2018-07-11 14:00
https://www.informatat.com/jetesa-e-pasigurt-e-bilbilit-shqiptar/20%Monthly2018-07-11 13:51
https://www.informatat.com/kryemadhi-te-shpetosh-edi-ramen-do-te-thote-te-shkaterrosh-te-ardhmen-e-shqiptareve/20%Monthly2018-07-11 13:56
https://www.informatat.com/talat-xhaferi-me-telegram-ngushllimi-per-familjen-nga-suhareka/20%Monthly2018-07-11 13:33
https://www.informatat.com/pezullohet-greva-ne-gjykata-dhe-prokurori/20%Monthly2018-07-11 15:39
https://www.informatat.com/mesi-rruga-velipoje-shengjin-10-milione-euro-investim/20%Monthly2018-07-11 13:30
https://www.informatat.com/gjykatat-dhe-prokurorite-te-vendosur-ne-kerkesat-e-tyre/20%Monthly2018-07-11 13:49
https://www.informatat.com/gazetari-serb-zbulon-fakte-te-reja-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-07-11 13:23
https://www.informatat.com/hazard-thumbon-francen/20%Monthly2018-07-11 13:23
https://www.informatat.com/thaqi-konfirmon-se-kete-vit-do-te-hiqen-vizat/20%Monthly2018-07-11 14:39
https://www.informatat.com/mohimi-i-srebrenices-nje-krim-i-dyte-i-serbise/20%Monthly2018-07-11 13:17
https://www.informatat.com/tifozja-kroate-cmendet-per-lojtarin-e-anglise-jam-dashuruar-ne-te/20%Monthly2018-07-11 13:13
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-vozit-kombajen-ne-ferizaj/20%Monthly2018-07-11 13:41
https://www.informatat.com/opozita-ben-kallezim-penal-ndaj-edi-rames/20%Monthly2018-07-11 13:00
https://www.informatat.com/mohgerini-dhe-hahn-srebrenica-faqja-me-e-erret-e-historise/20%Monthly2018-07-11 12:58
https://www.informatat.com/universiteti-i-gjakoves-i-bashkohet-vala-s/20%Monthly2018-07-11 12:49
https://www.informatat.com/publikohet-video-e-arrestimit-te-kryetarit-te-komunes-video/20%Monthly2018-07-11 12:45
https://www.informatat.com/aak-ne-peje-ne-komunen-tone-me-lehte-shkelet-ligji-se-livadhi/20%Monthly2018-07-11 12:45
https://www.informatat.com/thaci-pret-qe-kosova-te-marre-lajme-te-mira-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-11 12:57
https://www.informatat.com/neser-seanca-keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites/20%Monthly2018-07-11 14:24
https://www.informatat.com/merkel-trumpit-ne-bejme-politike-te-pavarur/20%Monthly2018-07-11 12:29
https://www.informatat.com/hoxha-rinia-kosovare-padrejtesisht-e-privuar-nga-levizja-e-lire/20%Monthly2018-07-11 12:26
https://www.informatat.com/ne-gjilan-arrestohet-axha-qe-rrahu-mbesen/20%Monthly2018-07-11 12:26
https://www.informatat.com/thaci-kujton-23-vjetorin-e-masakres-se-srebrenices/20%Monthly2018-07-11 12:21
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-konsumit/20%Monthly2018-07-11 12:19
https://www.informatat.com/ministri-gashi-viziton-ne-spital-nexhmie-pagarushen/20%Monthly2018-07-11 12:18
https://www.informatat.com/mos-i-hidhni-kurre-me-gjethet-e-luleshtrydhes-jane-nje-aleat-i-shkelqyer-kunder-ketij-problemi-shendetesor/20%Monthly2018-07-11 12:08
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-zgjedh-kryetarin-e-ri/20%Monthly2018-07-11 13:48
https://www.informatat.com/njihuni-me-familjen-gjigante-87-vjecari-ka-346-pasardhes/20%Monthly2018-07-11 11:59
https://www.informatat.com/infermierja-vret-dhjetera-paciente/20%Monthly2018-07-11 11:21
https://www.informatat.com/me-kembet-hapur-fjolla-morina-vjen-me-nje-poze-nga-banjo/20%Monthly2018-07-11 11:12
https://www.informatat.com/bodo-weber-kosoven-se-ka-me-serbia-te-ballafaqohet-me-te-ardhmen/20%Monthly2018-07-11 11:04
https://www.informatat.com/mediat-e-erdoganit-e-pyesin-thacin-se-a-do-te-bashkepunoje-ende-per-gylenistet/20%Monthly2018-07-11 13:35
https://www.informatat.com/permiresohet-furnizimi-me-energji-elektrike-per-afer-1200-shtepi-te-gjilanit/20%Monthly2018-07-11 12:23
https://www.informatat.com/daciqi-kosova-nuk-do-te-jete-teme-e-bisedimeve-trump-putin/20%Monthly2018-07-11 10:57
https://www.informatat.com/kosoves-i-shtohen-30-vullnetare-te-rinj-te-certifikuar/20%Monthly2018-07-11 10:46
https://www.informatat.com/kryetari-i-komunes-maqedonase-prangoset-per-kontrabandim-te-cigareve/20%Monthly2018-07-11 10:43
https://www.informatat.com/sebastian-kurz-flet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-11 10:40
https://www.informatat.com/kultivuesit-e-mjedres-te-pakenaqur-me-cmimin/20%Monthly2018-07-11 10:31
https://www.informatat.com/arrestohet-kryetari-i-komunes-bashke-me-gruan-dhe-djalin/20%Monthly2018-07-11 10:25
https://www.informatat.com/sipas-ministrit-posta-vazhdon-te-kete-probleme/20%Monthly2018-07-11 12:31
https://www.informatat.com/permiresime-evidente-te-te-drejtave-te-burgosurve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-11 10:13
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-jep-nje-lajm-te-mire-per-shendetesin-ne-vend/20%Monthly2018-07-11 10:04
https://www.informatat.com/30-kandidate-synojne-kreun-e-kek-ut-lista/20%Monthly2018-07-11 10:05
https://www.informatat.com/hoti-statuti-per-asociacionin-te-jete-sipas-kushtetutes/20%Monthly2018-07-11 09:56
https://www.informatat.com/keto-jane-metodat-sheruese-per-largimin-e-kollitjes/20%Monthly2018-07-11 09:47
https://www.informatat.com/ja-si-ndikon-stresi-ne-organizmin-e-njeriut/20%Monthly2018-07-11 09:39
https://www.informatat.com/fillon-samiti-i-nato-s-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-11 09:37
https://www.informatat.com/sot-gjate-ketyre-oreve-cdo-shtepi-ne-prishtine-duhet-ti-kete-te-mbyllura-dritaret/20%Monthly2018-07-11 09:28
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-gjate-dites-se-djeshme-shqiptoi-1240-tiketa-trafiku/20%Monthly2018-07-11 09:27
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-i-kerkoi-falje-bernabiqit/20%Monthly2018-07-11 09:17
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-behet-me-zyrtare-per-informim/20%Monthly2018-07-11 09:13
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-nuk-ka-pranuar-draft-statutin-per-themelimin-e-aks-se/20%Monthly2018-07-11 09:11
https://www.informatat.com/anulohet-seanca-per-rastin-antigona-morina-shkak-greva-e-administrates/20%Monthly2018-07-11 09:08
https://www.informatat.com/anulohet-serish-seanca-gjyqesore-ndaj-azem-syles/20%Monthly2018-07-11 09:08
https://www.informatat.com/23-vjet-nga-masakra-e-srebrenices/20%Monthly2018-07-11 09:03
https://www.informatat.com/ereza-qe-ndihmon-per-te-luftuar-kancerin/20%Monthly2018-07-11 08:57
https://www.informatat.com/bruno-mars-nderprene-koncertin-per-kete-arsyejefoto/20%Monthly2018-07-11 08:54
https://www.informatat.com/edhe-nese-publikohet-rekomandimi-ska-viza-kete-vit/20%Monthly2018-07-11 08:48
https://www.informatat.com/shperthen-kanalizimi-ne-aktash/20%Monthly2018-07-11 08:45
https://www.informatat.com/zbulohet-ngjyra-me-e-vjeter-ne-bote/20%Monthly2018-07-11 08:43
https://www.informatat.com/nje-femije-ne-ferizaj-goditet-nga-energjia-elektrike/20%Monthly2018-07-11 08:37
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-falsifikimin-e-vertetimeve-per-invalidet-e-luftes/20%Monthly2018-07-11 08:34
https://www.informatat.com/hoti-paralajmeron-qeverine-per-statutin-e-trepces/20%Monthly2018-07-11 08:25
https://www.informatat.com/prizrenasi-shantazhon-nje-burre-me-foto-intime/20%Monthly2018-07-11 08:21
https://www.informatat.com/shkurte-gashi-thote-se-grate-jane-te-pafuqishme-pa-burrat/20%Monthly2018-07-11 08:19
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-e-heq-nga-rendi-i-dites-raportin-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-11 08:17
https://www.informatat.com/shqiperia-mban-vendin-e-dyte-ne-rajon-per-numrin-e-turisteve/20%Monthly2018-07-11 07:57
https://www.informatat.com/ke-publikon-strategjine-kunder-terrorizmit/20%Monthly2018-07-11 07:52
https://www.informatat.com/ja-ne-cilin-vend-rradhiten-te-rinjte-kosovare-per-viza-zvicrane/20%Monthly2018-07-11 07:48
https://www.informatat.com/popov-thote-se-serbia-paguan-para-per-terheqjen-e-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-07-11 09:55
https://www.informatat.com/yllka-kuqi-i-zbulohet-gjoksi-por-mundohet-ta-mbuloj-me-duar/20%Monthly2018-07-16 12:54
https://www.informatat.com/149-te-vdekur-dhe-qindra-te-zhdukur-ne-japoni-shkak-permbytjet/20%Monthly2018-07-11 07:36
https://www.informatat.com/rrenjet-shqiptare-dheu-danez-filmi-dokumentar-per-shqiptaret-ne-danimarke/20%Monthly2018-07-11 07:24
https://www.informatat.com/miss-shqiperia-poston-gabimisht-fotografi-topless-por-nuk-eshte-se-iku-pa-u-pare/20%Monthly2018-07-11 07:22
https://www.informatat.com/nexhmie-pagarusha-dergohet-ne-emergjence/20%Monthly2018-07-11 07:16
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-ende-ne-greve/20%Monthly2018-07-11 07:06
https://www.informatat.com/per-kater-muaj-rreth-235-milione-euro-nga-diaspora/20%Monthly2018-07-11 07:05
https://www.informatat.com/prishtina-po-parandalon-cdo-dialog-serioz/20%Monthly2018-07-11 07:04
https://www.informatat.com/apple-do-te-ndaloj-prodhimin-e-iphone-x-e-se/20%Monthly2018-07-11 07:00
https://www.informatat.com/para-suspendimit-94-zyrtare-policore-invalide/20%Monthly2018-07-11 07:00
https://www.informatat.com/justin-bieber-po-behet-baba/20%Monthly2018-07-11 06:59
https://www.informatat.com/sot-rrjeti-i-grave-do-te-protestoje-per-te-kerkuar-drejtesi-per-antigonen/20%Monthly2018-07-11 07:00
https://www.informatat.com/vazhdon-greva-ne-gjyqesor/20%Monthly2018-07-11 06:56
https://www.informatat.com/hoxha-premton-rekomandimin-per-viza-para-pushimeve/20%Monthly2018-07-11 06:55
https://www.informatat.com/trumpi-arriti-ne-bruksel-per-samitin-e-nato-s/20%Monthly2018-07-11 06:52
https://www.informatat.com/treni-express-ne-tirane-durres-percaktohet-edhe-cmimi-i-biletes/20%Monthly2018-07-11 07:04
https://www.informatat.com/ditet-ne-vijim-mot-me-stabil-dhe-me-diell/20%Monthly2018-07-11 06:44
https://www.informatat.com/ska-shprese-per-heqjen-e-vizave-kete-vit/20%Monthly2018-07-11 08:09
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-frikshem-i-diplomatit-amerikan-kete-jave-amerika-terhiqet-nga-nato/20%Monthly2018-07-11 06:42
https://www.informatat.com/vonesat-e-kese-shtyjne-liberalizimin-e-vizave-per-vitin-tjeter/20%Monthly2018-07-10 20:20
https://www.informatat.com/finalja-e-kupes-se-botes-e-pret-francen/20%Monthly2018-07-10 19:57
https://www.informatat.com/te-jesh-pak-egoist-eshte-mire/20%Monthly2018-07-10 19:47
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-may-flasin-per-fuqizim-te-bashkepunimit/20%Monthly2018-07-11 06:40
https://www.informatat.com/malmo-shenon-edhe-golin-e-dyte-ndaj-drites/20%Monthly2018-07-10 19:41
https://www.informatat.com/luana-vjollca-shfaqet-si-kapitene-ne-plazh/20%Monthly2018-07-10 19:40
https://www.informatat.com/hoxha-rekomandimi-per-vizat-do-te-jete-pozitiv/20%Monthly2018-07-10 19:35
https://www.informatat.com/prishtine-plagoset-22-vjecari/20%Monthly2018-07-10 19:30
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-te-laheni-ne-uje-te-ftohte-ne-deti/20%Monthly2018-07-10 19:23
https://www.informatat.com/franca-ne-epersi-kunder-belgjikes/20%Monthly2018-07-10 19:19
https://www.informatat.com/vazhdon-hetimi-i-netanyahut-per-korrupsion/20%Monthly2018-07-10 19:16
https://www.informatat.com/efektet-e-shendetshme-te-kungullit/20%Monthly2018-07-10 19:14
https://www.informatat.com/malmo-kalon-ne-epersi-ndaj-drites/20%Monthly2018-07-10 19:10
https://www.informatat.com/intelektualet-e-drites-nderojne-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-07-10 19:08
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkehoe-irlanda-do-ta-mbeshtese-anetaresimin-e-kosoves-ne-be-dhe-okb/20%Monthly2018-07-10 19:06
https://www.informatat.com/brnabiq-e-haradinaj-shkembejne-disa-fjale-mes-vete/20%Monthly2018-07-10 18:59
https://www.informatat.com/cfare-i-ben-shendetit-tuaj-pickimi-i-mushkonjave/20%Monthly2018-07-10 18:44
https://www.informatat.com/profesionet-qe-bejne-keq-per-zemren/20%Monthly2018-07-10 18:40
https://www.informatat.com/rita-ora-shfaqet-seksi-ne-te-kuqe-foto/20%Monthly2018-07-10 18:37
https://www.informatat.com/edi-rama-perseri-me-patika-ne-be/20%Monthly2018-07-10 18:30
https://www.informatat.com/juventus-ronaldo-kushtoi-100-milione-euro/20%Monthly2018-07-10 18:24
https://www.informatat.com/supermodelja-mahnit-te-pranishmit-ne-malibu/20%Monthly2018-07-10 18:13
https://www.informatat.com/femrat-ne-pozita-drejtuese-te-mirat-dhe-te-keqijat/20%Monthly2018-07-10 18:10
https://www.informatat.com/apostolova-gjashte-muajt-e-ardhshem-kritik-per-kosoven/20%Monthly2018-07-10 19:43
https://www.informatat.com/vetevendosja-perkrah-greven-e-punetoreve-te-trepces/20%Monthly2018-07-10 18:05
https://www.informatat.com/a-jane-njerezit-e-stresuar-me-inteligjente/20%Monthly2018-07-10 18:00
https://www.informatat.com/britania-pret-qe-trump-ti-ndryshoje-pikepamjet-per-kete-vend/20%Monthly2018-07-10 17:43
https://www.informatat.com/haradinaj-austria-partner-ekonomik-dhe-politik-i-kosoves/20%Monthly2018-07-10 17:42
https://www.informatat.com/ha-nje-vakt-merr-nje-liber-dhurate/20%Monthly2018-07-10 17:38
https://www.informatat.com/eliminoni-floket-e-thinjura-me-kete-maske/20%Monthly2018-07-10 17:36
https://www.informatat.com/sindikalistet-nuk-i-binden-ministrit-tahiri-greva-do-te-vazhdoje/20%Monthly2018-07-10 17:35
https://www.informatat.com/franca-do-te-mbeshtese-maqedonine-ne-zbatimin-e-marreveshjes-me-greqine/20%Monthly2018-07-10 17:32
https://www.informatat.com/te-vertetat-qe-duhet-ti-dini-rreth-abortit-spontan/20%Monthly2018-07-10 17:23
https://www.informatat.com/letra-e-lamtumires-se-ronaldos-per-real-madridin/20%Monthly2018-07-10 17:20
https://www.informatat.com/interesimi-per-driten-me-i-madh-se-per-boterorin-foto/20%Monthly2018-07-10 17:18
https://www.informatat.com/serena-williams-kalon-ne-gjysmefinale-te-wimbledon/20%Monthly2018-07-10 17:15
https://www.informatat.com/popullsia-e-botes-mund-te-arrije-ne-10-miliarde-ne-vitin-2050/20%Monthly2018-07-10 17:08
https://www.informatat.com/pese-ushtrime-per-te-shmangur-varjen-e-lekures-rreth-qafes/20%Monthly2018-07-10 17:06
https://www.informatat.com/selimi-vv-kunder-dialogut/20%Monthly2018-07-10 17:03
https://www.informatat.com/si-mund-ta-largoni-celulitin/20%Monthly2018-07-10 17:00
https://www.informatat.com/19-te-plagosur-pas-rrezimit-avionit-ne-afriken-jugore/20%Monthly2018-07-10 16:58
https://www.informatat.com/si-rralle-here-elvana-gjata-tregon-vithet-e-formesuara/20%Monthly2018-07-10 16:50
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-merkelin-i-kerkon-mbeshtetje-per-vizat/20%Monthly2018-07-10 19:34
https://www.informatat.com/8-vite-kohe-per-te-shkrepur-keto-fotografi-mahnitese/20%Monthly2018-07-10 16:41
https://www.informatat.com/fjolla-morina-pozon-me-kostume-meshkujshfoto/20%Monthly2018-07-10 16:36
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-mbijetesa-e-serbeve-ne-kosove-eshte-prioritet-i-serbise/20%Monthly2018-07-10 16:33
https://www.informatat.com/te-mirat-e-pirjes-se-ujit-me-stomakun-bosh/20%Monthly2018-07-10 16:29
https://www.informatat.com/bushati-marreveshja-me-greqine-ne-nje-te-ardhme-te-afert/20%Monthly2018-07-10 16:24
https://www.informatat.com/analiza-e-re-e-gjakut-dhe-urines-mund-ta-percaktoje-autizmin-tek-femijet/20%Monthly2018-07-10 16:19
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-te-behet-ofrues-i-sigurise/20%Monthly2018-07-10 18:57
https://www.informatat.com/zyrtare-ronaldo-transferohet-te-juventusi/20%Monthly2018-07-10 16:07
https://www.informatat.com/cili-ushqim-e-shkakton-kancerin-e-cili-jo/20%Monthly2018-07-10 16:02
https://www.informatat.com/madhesia-e-gabuar-e-sytjenave-shkakton-kokedhimbje/20%Monthly2018-07-10 15:57
https://www.informatat.com/ramos-ia-jep-lamtumiren-ronaldos/20%Monthly2018-07-10 15:55
https://www.informatat.com/britania-e-gatshme-te-dyfishoje-fondet-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-07-10 15:54
https://www.informatat.com/azerbajxhani-burgos-14-persona-per-diskutime-ne-rrjete-sociale/20%Monthly2018-07-10 15:47
https://www.informatat.com/bernabiq-arrestimi-i-serbeve-tregon-se-cfare-shteti-po-provon-te-behet-kosova/20%Monthly2018-07-10 15:45
https://www.informatat.com/zekahore-na-beri-kjo-klase-politike/20%Monthly2018-07-10 15:38
https://www.informatat.com/nje-delegacion-i-komisionit-per-legjislacion-viziton-grevistet-ne-pallatin-e-drejtesise/20%Monthly2018-07-10 15:35
https://www.informatat.com/bebe-rexha-zoti-eshte-i-mire-foto/20%Monthly2018-07-10 15:18
https://www.informatat.com/recica-diskuton-me-perfaqesues-te-bb-se-per-punesimin-e-te-rinjve/20%Monthly2018-07-10 15:14
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-dhjetefishohet-gjoba-per-celularin-si-shkak-i-aksidenteve/20%Monthly2018-07-10 14:55
https://www.informatat.com/murati-nuk-eshte-e-sigurt-se-vizat-mund-te-hiqen-kete-vit/20%Monthly2018-07-10 14:29
https://www.informatat.com/sbashk-kerkone-nga-ministri-permbushjen-e-kerkesave/20%Monthly2018-07-10 14:25
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimet-e-te-lexuarit/20%Monthly2018-07-10 14:23
https://www.informatat.com/keto-kengetare-kane-gjoksat-me-terheqes-ne-estrade-foto/20%Monthly2018-07-10 14:20
https://www.informatat.com/dhjete-femrat-me-sexy-ne-bote-foto/20%Monthly2018-07-10 14:13
https://www.informatat.com/arsyet-pse-perimet-e-ngrira-mund-te-jene-fatale-terhiqen-nga-tregu/20%Monthly2018-07-10 14:25
https://www.informatat.com/neser-fillon-samiti-i-nato-s-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-10 14:12
https://www.informatat.com/harrojeni-riten-nena-e-saj-zbukuron-plazhin-foto/20%Monthly2018-07-10 14:09
https://www.informatat.com/rama-tsipras-ne-londer-per-marreveshjen/20%Monthly2018-07-10 14:09
https://www.informatat.com/gjashte-sekretet-e-kafes/20%Monthly2018-07-10 14:04
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-turke-qe-ndryshoi-gjinine/20%Monthly2018-07-10 14:07
https://www.informatat.com/ministri-serb-te-nderpriten-negociatat-me-prishtinen/20%Monthly2018-07-10 14:00
https://www.informatat.com/pese-gjera-qe-nuk-duhet-ti-prisni-kurre-nga-te-tjeret/20%Monthly2018-07-10 14:00
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-mund-te-anetaresohet-ne-vitin-2025-ne-be/20%Monthly2018-07-10 18:07
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-po-feston-beckham-foto/20%Monthly2018-07-10 13:52
https://www.informatat.com/familja-bytyqi-kerkon-drejtesi-per-bijte-e-tyre/20%Monthly2018-07-10 14:04
https://www.informatat.com/kjo-eshte-perqindja-e-qytetareve-qe-do-ta-braktisin-kosoven/20%Monthly2018-07-10 13:46
https://www.informatat.com/rreth-270-gazetare-jane-bllokuar-ne-jug-te-sirise/20%Monthly2018-07-10 13:47
https://www.informatat.com/shqiptari-ne-itali-kapet-me-30-kg-heroine-ne-makine/20%Monthly2018-07-10 13:38
https://www.informatat.com/kroacia-zbulon-armen-kunder-anglise-video/20%Monthly2018-07-10 13:33
https://www.informatat.com/drake-thyen-rekordin-historik-te-billboard/20%Monthly2018-07-10 13:32
https://www.informatat.com/pas-lajmeve-per-ndarje-rihanna-dhe-hassan-shihen-duke-debatuar-ne-meksike/20%Monthly2018-07-10 13:28
https://www.informatat.com/kfor-i-nuk-do-te-terhiqet-nga-kosova/20%Monthly2018-07-10 13:28
https://www.informatat.com/formacionet-e-mundshme-france-belgjike/20%Monthly2018-07-10 13:27
https://www.informatat.com/deda-e-quan-shou-aksionin-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-10 13:28
https://www.informatat.com/beqaj-takon-drejtorin-e-bankes-boterore-ne-kosove/20%Monthly2018-07-10 13:24
https://www.informatat.com/haradinaj-vlereson-lart-procesin-e-berlinit/20%Monthly2018-07-10 16:47
https://www.informatat.com/pamje-nga-momenti-i-arrestimit-te-serbeve-ne-gjilan-video/20%Monthly2018-07-10 13:18
https://www.informatat.com/mpb-do-te-merren-veprime-shtese-per-te-ngritur-sigurine-ne-rruge/20%Monthly2018-07-10 13:23
https://www.informatat.com/i-kemi-te-gjitha-shancat-per-te-luajtur-ne-finale-te-kupes-boterore/20%Monthly2018-07-10 13:09
https://www.informatat.com/upz-nis-kallezimet-penale-ndaj-masht-it-paralajmeron-edhe-ministrin/20%Monthly2018-07-10 16:12
https://www.informatat.com/reshjet-shkaktojne-deme-mbi-nje-milion-euro/20%Monthly2018-07-10 13:07
https://www.informatat.com/tusk-trump-te-vleresoje-aleatet-e-nato-s/20%Monthly2018-07-10 13:02
https://www.informatat.com/albright-kosova-lufta-ime-nderhyme-se-po-behej-genocid/20%Monthly2018-07-10 13:56
https://www.informatat.com/vallezoi-me-kengen-e-eres-arrestohet-19-vjecarja/20%Monthly2018-07-10 12:56
https://www.informatat.com/pre-hardh-fest-vjen-me-ore-poetike/20%Monthly2018-07-10 12:55
https://www.informatat.com/70-persona-te-vdekur-pas-te-nxehtit-ne-kanada/20%Monthly2018-07-10 12:54
https://www.informatat.com/cia-jep-alarmin-be-se-po-i-vie-fundi/20%Monthly2018-07-10 12:45
https://www.informatat.com/babai-i-papergjegjshem-i-del-perpara-me-femijen-ne-krah-demi-iu-versulet-te-dyve/20%Monthly2018-07-10 12:43
https://www.informatat.com/60-persona-te-vdekur-ne-aksidente-per-gjashte-muaj/20%Monthly2018-07-10 13:00
https://www.informatat.com/jorge-sampaoli-nuk-dorezohet-argjentina-e-konfirmon-ne-pankine/20%Monthly2018-07-10 12:39
https://www.informatat.com/padia-e-balles-ndaj-bashes-kalon-ne-gjykaten-e-tiranes/20%Monthly2018-07-10 12:38
https://www.informatat.com/qeveria-shperfille-kekun-nderron-kahjen-e-mihjes-se-re/20%Monthly2018-07-10 12:41
https://www.informatat.com/ylli-i-realit-i-dergon-mesazh-lamtumire-klubit/20%Monthly2018-07-17 09:42
https://www.informatat.com/lajmi-i-fundit-ky-eshte-fati-i-pese-serbeve-te-arrestuar-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-10 12:38
https://www.informatat.com/lirohet-nga-burgu-ismail-morina-ballisti/20%Monthly2018-07-10 12:36
https://www.informatat.com/pagezohet-princi-louis/20%Monthly2018-07-10 12:34
https://www.informatat.com/nga-keto-ushqime-penisi-do-tju-behet-i-forte-si-guri/20%Monthly2018-07-10 12:30
https://www.informatat.com/britania-rrit-fondet-per-ballkanin-perendimor-2/20%Monthly2018-07-10 12:28
https://www.informatat.com/franca-belgjika-kjo-pritet-sonte-ne-gjysmefinalen-e-boterorit-2018/20%Monthly2018-07-10 12:28
https://www.informatat.com/zevendesministrat-po-ankohen-qe-skane-kohe-as-per-dreke/20%Monthly2018-07-10 12:32
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-uron-mireseardhje-diplomatit-te-ri-britanik/20%Monthly2018-07-10 12:19
https://www.informatat.com/aksidentohet-george-clooney/20%Monthly2018-07-10 12:17
https://www.informatat.com/shpetohet-i-gjithe-ekipi-i-ngujuar-ne-shpellen-e-tajlandes-video/20%Monthly2018-07-10 12:13
https://www.informatat.com/filmi-shqiptar-qe-rrembeu-tre-cmime-ne-venezuele/20%Monthly2018-07-10 12:05
https://www.informatat.com/sipas-obsh-se-varesia-nga-seksi-crregullim-mendor/20%Monthly2018-07-10 12:04
https://www.informatat.com/ende-ska-date-per-takimin-e-ri-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-10 11:53
https://www.informatat.com/almeda-ju-pershendet-me-kete-foto-provokative-nga-ky-vend-mahnites/20%Monthly2018-07-10 11:47
https://www.informatat.com/fqinjet-zvicerane-te-familjes-nga-suhareka-te-tronditur-nga-rasti/20%Monthly2018-07-10 11:44
https://www.informatat.com/alarmohen-serbet-pas-takimit-te-thacit-me-kryeministrin-rus-medvedev/20%Monthly2018-07-10 11:33
https://www.informatat.com/kercenon-gjuriq-lironi-pese-serbet-ose-e-nderprejme-dialogun/20%Monthly2018-07-10 13:16
https://www.informatat.com/komisioni-per-legjislacion-miraton-ne-parim-dy-projektligje/20%Monthly2018-07-10 11:25
https://www.informatat.com/keta-jane-te-arrestuarit-ne-rajonin-e-gjilanit/20%Monthly2018-07-10 11:24
https://www.informatat.com/neser-protestohet-ne-rahovec-per-te-kerkuar-drejtesi-per-antigona-morinen/20%Monthly2018-07-10 11:18
https://www.informatat.com/nato-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-10 11:17
https://www.informatat.com/deputetet-te-shqetesuar-per-mos-respektimin-e-rekomandimeve-per-shpenzimet/20%Monthly2018-07-10 11:11
https://www.informatat.com/ballkani-perendimor-behet-me-bashkesi-transportuese-selia-ne-kete-shtet/20%Monthly2018-07-10 11:06
https://www.informatat.com/kadri-veseli-per-arrestimin-e-5-serbeve-te-papranueshme-kercenimet-ndaj-qytetareve-tane/20%Monthly2018-07-10 10:58
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-do-te-protestojne-te-enjten/20%Monthly2018-07-10 11:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-tiketave-gjate-24-oreve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-10 10:43
https://www.informatat.com/djali-rrah-nenen-ne-podujeve/20%Monthly2018-07-10 10:36
https://www.informatat.com/ia-merr-lopen-me-vic-arrestohet-mashtruesi/20%Monthly2018-07-10 10:08
https://www.informatat.com/ashton-ia-perkujton-thacit-ne-dialogun-e-brukselit-kishte-vija-te-kuqe/20%Monthly2018-07-10 13:01
https://www.informatat.com/vuciq-ne-hall-me-opoziten-serbe/20%Monthly2018-07-10 11:30
https://www.informatat.com/raportohen-100-euro-te-falsifikuara-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-07-10 09:57
https://www.informatat.com/lajmi-i-fundit-stadiumi-i-prishtines-i-gatshem-ne-shtator/20%Monthly2018-07-10 11:04
https://www.informatat.com/media-rol-jetik-ne-shembjen-e-paragjykimeve/20%Monthly2018-07-10 09:55
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-lokal-ne-turiqevc/20%Monthly2018-07-10 09:52
https://www.informatat.com/cka-ishte-substanca-qe-perdoren-lojtaret-e-rusise-tregon-mjeku-i-ekipit/20%Monthly2018-07-10 09:48
https://www.informatat.com/raportohet-per-punen-e-auditorit-te-pergjithshem-kjo-eshte-risia-video/20%Monthly2018-07-10 09:51
https://www.informatat.com/arrestohet-gjilanasi-qe-pervetesoi-2-500-euro-nga-vendi-i-punes-se-tij/20%Monthly2018-07-10 09:39
https://www.informatat.com/nagavci-kundershton-sondazhin-e-kdi-se/20%Monthly2018-07-10 09:45
https://www.informatat.com/oda-amerikane-i-kerkon-kuvendit-te-mos-e-aprovoje-lejimin-e-importit-te-veturave-me-te-vjetra-se-dhjete-vite/20%Monthly2018-07-10 09:24
https://www.informatat.com/policia-ne-gjilan-arreston-pese-persona/20%Monthly2018-07-10 09:06
https://www.informatat.com/fotografi-grushton-dhendrin-pasi-merr-per-grua-nje-15-vjecare/20%Monthly2018-07-10 08:49
https://www.informatat.com/demanton-policia-nuk-jemi-marre-me-ish-pjesetaret-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-10 10:21
https://www.informatat.com/zbulohet-se-kush-e-sulmoi-gazetarin-qe-po-heton-vrasjen-e-ivanoviq/20%Monthly2018-07-10 08:31
https://www.informatat.com/mediat-serbe-policia-e-kosoves-bastise-shtepite-e-ish-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-10 08:30
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-te-laheni-ne-uje-te-ftohte-ne-deti-mund-te-jete-vdekjeprurese/20%Monthly2018-07-10 08:29
https://www.informatat.com/treni-i-linjes-elbasan-durres-del-nga-hekurudha/20%Monthly2018-07-10 08:27
https://www.informatat.com/kurti-me-kritika-te-renda-per-ldk-ne-dhe-psd-ne/20%Monthly2018-07-10 10:04
https://www.informatat.com/pse-keshillohet-konsumimi-i-cokollates-se-zeze-gjate-shtatzanise/20%Monthly2018-07-10 08:21
https://www.informatat.com/britania-rrit-fondet-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-07-10 08:18
https://www.informatat.com/anija-e-pare-e-udhetimeve-turistike-ne-vlore-video/20%Monthly2018-07-10 08:15
https://www.informatat.com/a-e-njihni-djaloshin-ne-foto/20%Monthly2018-07-10 08:12
https://www.informatat.com/tifozi-sirian-falenderon-publikisht-putinin-per-bomben/20%Monthly2018-07-10 08:10
https://www.informatat.com/erdogan-e-ben-dhendrin-minister/20%Monthly2018-07-10 08:08
https://www.informatat.com/keto-jane-parashikimet-per-gjysmefinalen-e-pare-te-boterorit/20%Monthly2018-07-10 08:00
https://www.informatat.com/marreveshja-per-detin-rama-sot-takohet-me-kryeministrin-grek/20%Monthly2018-07-10 07:57
https://www.informatat.com/ledri-vula-feston-ditelindjen-e-31-te/20%Monthly2018-07-10 07:53
https://www.informatat.com/48-ore-larg-nga-juventus/20%Monthly2018-07-10 07:49
https://www.informatat.com/sot-u-jepet-lamtumira-e-fundit-pese-viktimat-e-aksidentit-ne-suhareke/20%Monthly2018-07-10 07:43
https://www.informatat.com/rrahet-gazetari-serb-qe-po-heton-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-07-10 07:43
https://www.informatat.com/drejt-parashkrimit-lenda-ndaj-27-aktivisteve-te-vetevendosjes/20%Monthly2018-07-10 07:38
https://www.informatat.com/kosovaret-me-afer-1000-debirt-kartela/20%Monthly2018-07-10 08:36
https://www.informatat.com/oak-mirepritet-ne-takim-nga-shefi-i-grupit-parlamentar-te-vv/20%Monthly2018-07-10 07:32
https://www.informatat.com/detaji-qe-ju-ka-ikur-nga-ceremonia-e-erdoganit-dje/20%Monthly2018-07-10 07:30
https://www.informatat.com/a-ka-skepticizem-brenda-be-se-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-07-10 07:30
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-serish-le-pacientet-pa-insulina/20%Monthly2018-07-10 07:29
https://www.informatat.com/shtohet-numri-i-pacienteve-nga-pickimi-nga-insektet/20%Monthly2018-07-10 07:29
https://www.informatat.com/pese-viktimat-e-mbytura-ne-det-ministri-i-turizmit-ndjen-keqardhje/20%Monthly2018-07-10 07:25
https://www.informatat.com/interesim-i-madh-i-qytetareve-per-ti-kontrolluar-gjobat-online/20%Monthly2018-07-10 07:23
https://www.informatat.com/lojtaret-e-drites-gati-per-ti-treguar-botes-cilesine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-10 07:21
https://www.informatat.com/43-e-shqiptareve-duan-te-largohen-nga-vendi/20%Monthly2018-07-10 07:20
https://www.informatat.com/procesi-i-liberalizimit-te-vizave-e-merr-edhe-nje-goditje-nga-be/20%Monthly2018-07-10 09:30
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-po-largohen-serbet-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-10 08:39
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-sot-4/20%Monthly2018-07-10 08:16
https://www.informatat.com/serish-reduktime-keto-vende-mbesin-pa-rryme-neser/20%Monthly2018-07-09 20:40
https://www.informatat.com/7-menyra-te-thjeshta-per-te-permiresuar-memorien-tuaj/20%Monthly2018-07-09 20:35
https://www.informatat.com/fifa-eshte-e-korruptuar-boterori-ne-rusi-nje-organizim-nacionalist/20%Monthly2018-07-09 20:31
https://www.informatat.com/16-kafshet-qe-jane-te-rrezikuara-nga-zhdukja/20%Monthly2018-07-09 20:27
https://www.informatat.com/u-kap-me-55-mije-euro-ne-dogane-ky-ishte-veprimi-i-tij/20%Monthly2018-07-09 20:23
https://www.informatat.com/fakte-shkencore-mbi-miqesine/20%Monthly2018-07-09 20:20
https://www.informatat.com/vellau-i-25-vjecares-nga-a222ksidenti-ne-suhareke-erdhem-per-pushime-ne-kosove-po-planifikonim-te-shkonim-ne-det/20%Monthly2018-07-09 20:13
https://www.informatat.com/pacolli-dhuna-seksuale-gjate-luftes-nje-prej-plageve-me-te-medha/20%Monthly2018-07-10 07:14
https://www.informatat.com/keni-gjoba-papaguar-ja-kush-mund-ta-kaloje-kufirin/20%Monthly2018-07-09 20:01
https://www.informatat.com/tri-pyetje-qe-tregojne-se-sa-inteligjente-jeni/20%Monthly2018-07-09 19:59
https://www.informatat.com/nexhmie-pagarusha-thumbon-kengetaren-me-erdhi-marre-per-te-video/20%Monthly2018-07-09 19:55
https://www.informatat.com/thaci-do-te-vijne-lajme-te-mira-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-10 07:10
https://www.informatat.com/vetevendosje-kunder-kishes-serbe-po-provoni-ta-ndryshoni-historine/20%Monthly2018-07-10 07:07
https://www.informatat.com/mos-i-largoni-keto-perime-nga-tryeza-bejne-mrekulline/20%Monthly2018-07-09 19:50
https://www.informatat.com/nuk-e-durojne-flamurin-kuq-e-zi-serbet-nga-rahoveci-pengojne-kengetarin/20%Monthly2018-07-09 19:33
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-kosova-e-serbia-ta-ndjekin-shembullin-e-maqedonise-dhe-greqise/20%Monthly2018-07-09 19:29
https://www.informatat.com/njihuni-me-bomben-aziatike-foto/20%Monthly2018-07-09 19:26
https://www.informatat.com/mos-i-perdorni-shume-krevatat-ja-cfare-ndodh-me-trupin-tuaj/20%Monthly2018-07-09 19:23
https://www.informatat.com/gjysmefinalja-angli-kroaci-ky-do-te-jete-referi-kryesor-foto/20%Monthly2018-07-09 19:19
https://www.informatat.com/keto-fotografi-emocionale-do-ju-bejne-te-perloteni-foto/20%Monthly2018-07-09 19:11
https://www.informatat.com/pas-vershimit-te-magjistrales-reagon-ministri-lekaj/20%Monthly2018-07-09 19:12
https://www.informatat.com/john-nuk-shkon-te-drita-kjo-eshte-skuadra-e-tij-e-re/20%Monthly2018-07-09 19:04
https://www.informatat.com/dikur-tifoz-i-frances-neser-e-sfidon-me-belgjiken/20%Monthly2018-07-09 18:58
https://www.informatat.com/kylie-jenner-heq-fillerin-nga-buzet/20%Monthly2018-07-09 18:55
https://www.informatat.com/citaku-komenton-takimin-e-thacit-me-kryeministrin-e-rusise/20%Monthly2018-07-09 18:50
https://www.informatat.com/wonder-woman-realizon-endrren-e-disa-femijeve-ne-virginia/20%Monthly2018-07-09 18:44
https://www.informatat.com/greva-le-90-lende-pa-proceduar-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-09 18:37
https://www.informatat.com/ja-gjashte-ushqime-te-pasura-me-vitamin-d/20%Monthly2018-07-09 18:32
https://www.informatat.com/uefa-uron-kryetarin-e-ri-te-ffk-se/20%Monthly2018-07-09 18:30
https://www.informatat.com/e-merr-uji-rrugen-ferizaj-prishtine-video/20%Monthly2018-07-09 18:28
https://www.informatat.com/di-maria-prane-transferimit-te-super-skuadra-e-series-a/20%Monthly2018-07-09 18:23
https://www.informatat.com/incidenti-i-peshkopeve-serbe-atanasie-terheq-filaret-per-mjekre/20%Monthly2018-07-09 18:18
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-para-moshes-30-vjecare/20%Monthly2018-07-09 18:13
https://www.informatat.com/e-ardhmja-e-suedise-e-ndritur-me-gjithe-eliminimin/20%Monthly2018-07-09 18:07
https://www.informatat.com/berisha-kam-qene-dhe-do-te-jem-kunder-gjykates-speciale/20%Monthly2018-07-09 18:05
https://www.informatat.com/kosova-parajse-per-kompanite-serbe-video/20%Monthly2018-07-09 18:01
https://www.informatat.com/zafir-berisha-veseli-u-tall-me-isa-mustafen-e-semure/20%Monthly2018-07-09 17:54
https://www.informatat.com/rremuje-ne-qeverine-e-britanise-se-madhe-may-flet-pas-doreheqjeve/20%Monthly2018-07-09 17:49
https://www.informatat.com/thaci-medvedevit-te-vendoset-komunikimi-fillestar-kosove-rusi/20%Monthly2018-07-09 20:03
https://www.informatat.com/pyetjet-qe-duhet-ti-beni-vetes-para-se-ta-lini-punen/20%Monthly2018-07-09 17:37
https://www.informatat.com/me-lule-dasmash-perurohet-presidenti-i-ri-i-turqise/20%Monthly2018-07-09 17:35
https://www.informatat.com/pas-liverpool-it-edhe-ky-gjigant-anglez-pas-shaqirit/20%Monthly2018-07-09 17:32
https://www.informatat.com/embelsirat-artificiale-shkaktojne-diabet-dhe-mbipeshe-2/20%Monthly2018-07-09 17:30
https://www.informatat.com/pacolli-ne-samitin-e-londres-eshte-koha-per-marreveshje-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2018-07-09 19:44
https://www.informatat.com/vdes-punetori-shqiptar-ne-bazen-e-kfor-it/20%Monthly2018-07-09 17:21
https://www.informatat.com/versioni-e-ri-i-bugatti-chiron-arrin-shpejtesine-nga-0-ne-100-kmh/20%Monthly2018-07-09 17:19
https://www.informatat.com/buffon-tregon-te-verteten-pse-kaloi-te-psg/20%Monthly2018-07-09 17:14
https://www.informatat.com/daciq-serbia-e-gatshme-ffte-zgjedhe-te-gjitha-ceshtjet-me-rajonin/20%Monthly2018-07-09 17:12
https://www.informatat.com/mbappe-mungon-ne-ushtrime-a-do-te-luaj-ndaj-belgjikes/20%Monthly2018-07-09 17:05
https://www.informatat.com/kush-e-fiton-topin-e-arte-sipas-matthaus-nuke-jane-messi-e-ronaldo/20%Monthly2018-07-09 17:03
https://www.informatat.com/kuvendi-i-kosoves-anetar-i-asamblese-parlamentare-te-frankofonise/20%Monthly2018-07-09 19:39
https://www.informatat.com/debati-per-ligjin-e-automjeteve-veturat-e-vjetra-po-ndotin-ambientin/20%Monthly2018-07-09 16:49
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-bashkepunim-ekonomik-me-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2018-07-09 16:44
https://www.informatat.com/rita-e-kall-me-flamurin-e-kosoves-midis-kroacise-video/20%Monthly2018-07-09 16:40
https://www.informatat.com/ministri-gashi-ne-samitin-e-londres-ne-kuader-te-procesit-te-berlinit/20%Monthly2018-07-09 16:35
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-lindjeve-ne-qkuk-per-24-ore/20%Monthly2018-07-09 16:30
https://www.informatat.com/hoti-i-reagon-kadri-veselit-po-tregon-dobesi-lidershipi/20%Monthly2018-07-09 17:44
https://www.informatat.com/raporti-i-vizave-para-pushimeve-verore-ja-cfare-thote-pacolli/20%Monthly2018-07-09 16:22
https://www.informatat.com/trajneri-i-drites-ndeshje-historike-fati-e-deshi-te-jemi-ne/20%Monthly2018-07-09 16:12
https://www.informatat.com/skuadra-e-malmos-mberrin-ne-kosove/20%Monthly2018-07-09 16:06
https://www.informatat.com/vdekja-e-kosovares-ne-kanionin-e-matkes-flasin-familjaret/20%Monthly2018-07-09 16:00
https://www.informatat.com/ldk-e-psd-te-palekundura-nga-qendrimet-e-tyre-ndaj-dialogut/20%Monthly2018-07-09 15:55
https://www.informatat.com/thaci-e-rama-bashke-tek-erdogani/20%Monthly2018-07-09 17:27
https://www.informatat.com/shi-e-bresher-ne-rrugen-ferizaj-prishtine-video/20%Monthly2018-07-09 15:49
https://www.informatat.com/zeka-kritikon-pdk-ne-shkaku-juaj-nuk-kaloi-projektligji/20%Monthly2018-07-09 15:46
https://www.informatat.com/fifa-hap-hetim-per-domagoj-vida-shkaku-i-rusise/20%Monthly2018-07-09 15:27
https://www.informatat.com/anglezet-te-cmendur-pas-futbollit-shikoni-cfare-bejne-ne-rruge-foto/20%Monthly2018-07-09 15:23
https://www.informatat.com/lluka-gjendja-ne-telekomin-e-kosoves-e-paqendrueshme/20%Monthly2018-07-09 16:27
https://www.informatat.com/moduli-per-kontrollimin-e-gjobave-ne-trafik-jo-i-duhur-sqaron-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-09 15:12
https://www.informatat.com/ministria-sqarohet-per-zyrtarin-qe-paguhet-pa-dale-fare-ne-pune/20%Monthly2018-07-09 15:10
https://www.informatat.com/aktori-i-njohur-sulmohet-pas-ndryshimit-drastik-ne-pamje/20%Monthly2018-07-09 14:57
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-kroacine/20%Monthly2018-07-09 14:54
https://www.informatat.com/lufta-kunder-dezinformimit-twitter-pezullon-1-milion-llogari-ne-nje-dite/20%Monthly2018-07-09 14:53
https://www.informatat.com/alarmante-ja-sa-persona-humben-jeten-ne-aksidente/20%Monthly2018-07-09 14:49
https://www.informatat.com/kombetarja-spanjolle-reflekton-emeron-trajnerin-e-ri/20%Monthly2018-07-09 14:46
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-nenshkruan-kontraten-per-ndertimin-e-ures-ne-balince/20%Monthly2018-07-09 14:36
https://www.informatat.com/buffon-ja-pse-kam-zgjedhur-psg-ne/20%Monthly2018-07-09 14:35
https://www.informatat.com/filmi-martesa-edhe-ne-festivalin-e-sarajeves/20%Monthly2018-07-09 14:32
https://www.informatat.com/policia-kerkon-kontributin-e-te-gjitheve-per-sigurine-ne-rruge/20%Monthly2018-07-09 14:31
https://www.informatat.com/veseli-fton-opoziten-ti-heq-inatet-e-te-bashkohen-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-09 14:27
https://www.informatat.com/dorehiqet-ministri-i-jashtem-i-britanise-boris-johnson/20%Monthly2018-07-09 14:20
https://www.informatat.com/fondi-kosovar-per-garanci-kreditore-behet-anetare-e-aecm-se/20%Monthly2018-07-09 14:19
https://www.informatat.com/ivanov-e-mbane-peng-maqedonine/20%Monthly2018-07-09 14:14
https://www.informatat.com/masakra-e-srebrenices-kthehet-ne-film/20%Monthly2018-07-09 14:12
https://www.informatat.com/kravatat-pengojne-qarkullimin-e-gjakut-ne-tru/20%Monthly2018-07-09 14:09
https://www.informatat.com/zyrtare-luis-enrique-trajner-i-spanjes/20%Monthly2018-07-09 14:09
https://www.informatat.com/veseli-kosova-i-ka-permbushur-kushtet-dhe-presim-rekomandim-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-07-09 14:09
https://www.informatat.com/betohet-erdogan/20%Monthly2018-07-09 14:03
https://www.informatat.com/anetari-i-ri-i-gjykates-kushtetuese-njeri-i-pdk-se/20%Monthly2018-07-09 14:01
https://www.informatat.com/grupi-paralementar-i-vv-se-leshon-sallen-e-kuvendit/20%Monthly2018-07-09 14:28
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-nga-qershite/20%Monthly2018-07-09 13:58
https://www.informatat.com/vuciq-marocco-kompromisi-me-kosoven-garanci-e-vetme-per-paqen/20%Monthly2018-07-09 13:58
https://www.informatat.com/vraseset-me-pagese-brenda-banses-kolumbiane/20%Monthly2018-07-09 13:57
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-qe-nxisin-prodhimin-e-kolagjenit/20%Monthly2018-07-09 13:53
https://www.informatat.com/thaci-ne-turqi-per-inagurimin-e-erdoganit-video/20%Monthly2018-07-09 13:46
https://www.informatat.com/57814-2/20%Monthly2018-07-09 13:46
https://www.informatat.com/mundesi-punesimi-per-me-shume-se-400-punekerkues/20%Monthly2018-07-09 13:42
https://www.informatat.com/embelsirat-artificiale-shkaktojne-diabet-dhe-mbipeshe/20%Monthly2018-07-09 13:42
https://www.informatat.com/vrau-kusheririn-denohet-me-15-vjet-burg/20%Monthly2018-07-09 13:39
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-serbia-mund-te-perjashtohet-nga-oret-europiane/20%Monthly2018-07-09 13:39
https://www.informatat.com/nuk-kalon-projektligji-shkak-mungesa-e-deputeteve/20%Monthly2018-07-09 16:53
https://www.informatat.com/shpetimi-i-femijeve-ne-shpelle-video/20%Monthly2018-07-09 13:34
https://www.informatat.com/pacolli-flet-per-rinin-ne-samitin-e-londres/20%Monthly2018-07-09 13:30
https://www.informatat.com/zeka-procesi-i-privatizimit-me-kurdisje/20%Monthly2018-07-09 13:42
https://www.informatat.com/haxhiu-ku-keni-mi-marr-paret/20%Monthly2018-07-09 13:27
https://www.informatat.com/cfare-beri-selena-gomez-kur-kuptoi-se-justin-bieber-u-fejua/20%Monthly2018-07-09 13:26
https://www.informatat.com/kurti-tregon-etapat-pergatitore-dhe-debatet-qe-duhet-zhvillohen-para-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-07-09 13:19
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-studenteve-qe-do-te-pranohen-neper-fakultetet-perkatese/20%Monthly2018-07-09 13:04
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vlera-e-dhurates-qe-princi-harry-i-ka-bere-nipit-te-tij-louis/20%Monthly2018-07-09 13:03
https://www.informatat.com/vuciq-bisedon-me-merkelin-ka-nje-kerkese-per-te/20%Monthly2018-07-09 12:59
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ministrin-e-ushtrise-britanike/20%Monthly2018-07-09 16:33
https://www.informatat.com/shkaterrohet-banda-kriminale-serbe-qe-kontrabandonte-alkool-ne-kosove/20%Monthly2018-07-09 12:47
https://www.informatat.com/kolonat-e-gjata-ne-merdare-shfrytezoni-edhe-pikat-e-tjera-kufitare/20%Monthly2018-07-09 12:43
https://www.informatat.com/opozita-kritikon-projektligjin-per-gjykaten-e-akp-se/20%Monthly2018-07-09 12:40
https://www.informatat.com/keta-jane-personat-qe-po-i-kerkon-policia/20%Monthly2018-07-09 12:36
https://www.informatat.com/thaci-largimi-i-serbeve-nga-fsk-ja-eshte-i-organizuar/20%Monthly2018-07-09 16:18
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-ne-greve-te-pergjithshme/20%Monthly2018-07-09 12:28
https://www.informatat.com/takimi-trump-putin-keto-jane-ceshtjet-qe-do-diskutohen/20%Monthly2018-07-09 12:19
https://www.informatat.com/seanca-e-re-plenare-me-12-korrik/20%Monthly2018-07-09 12:04
https://www.informatat.com/femijet-qe-u-nxoren-nga-shpella-ne-tajlande-ishin-te-droguar/20%Monthly2018-07-09 12:00
https://www.informatat.com/veseli-isa-mustafa-ta-marre-rolin-prijes-ne-dialog-mos-ta-bllokoje-procesin/20%Monthly2018-07-09 13:43
https://www.informatat.com/kete-jave-samiti-i-nato-s-ne-bruksel-maqedonia-pret-ftese/20%Monthly2018-07-09 11:57
https://www.informatat.com/daciq-zbutet-para-bese-per-kosoven/20%Monthly2018-07-09 11:54
https://www.informatat.com/vaksina-kunder-hiv-premtuese-ne-testimet-e-para-tek-njerezit/20%Monthly2018-07-09 11:53
https://www.informatat.com/veseli-takoi-perfaqesuesit-e-odes-ekonomike-te-kosoves/20%Monthly2018-07-09 11:50
https://www.informatat.com/sofra-e-gurbetqareve-per-here-te-pare-ne-kosove/20%Monthly2018-07-09 11:51
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-investon-per-pajtimin-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-07-09 11:46
https://www.informatat.com/daciq-dialogu-me-kosoven-e-afron-serbine-me-bene/20%Monthly2018-07-09 11:41
https://www.informatat.com/ruset-perdoren-doping-ne-boterorin-e-shtepise/20%Monthly2018-07-09 11:34
https://www.informatat.com/ku-ishin-snow-patrol-per-shtate-vjet/20%Monthly2018-07-09 11:31
https://www.informatat.com/kroacia-arreston-nje-shqiptar-te-kosoves-po-trafikonte-migrante/20%Monthly2018-07-09 11:30
https://www.informatat.com/thaci-optimist-per-vizat-pas-bisedes-telefonike-me-hahnin/20%Monthly2018-07-09 11:24
https://www.informatat.com/hahn-vendimi-per-liberalizim-para-pushimit-te-veres/20%Monthly2018-07-09 12:49
https://www.informatat.com/tahiri-eshte-esenciale-te-ndryshohet-ligji-per-dhomen-e-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-07-09 11:07
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-mes-tri-veturave-ne-gllareve/20%Monthly2018-07-09 11:05
https://www.informatat.com/kylie-jenner-thote-se-i-ka-larguar-mbushesit-dhe-tash-i-ka-buzet-natyrale/20%Monthly2018-07-09 11:05
https://www.informatat.com/daciq-dialogu-me-kosoven-na-afron-me-be-ne/20%Monthly2018-07-09 11:03
https://www.informatat.com/sherifi-me-57-deputet-kunder-e-51-pro-ky-ligj-nuk-do-te-kaloje/20%Monthly2018-07-09 10:58
https://www.informatat.com/nxirret-femija-i-peste-nga-shpella-ne-tajlande/20%Monthly2018-07-09 10:56
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-interviste-per-cnbc-ne-londer-flet-per-rrugetimin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-09 10:40
https://www.informatat.com/izraeli-arreston-motren-e-ministrit-te-jashtem-turk-per-terrorizem/20%Monthly2018-07-09 10:38
https://www.informatat.com/nderpritet-greva-ne-poste-pagat-i-marrin-sot/20%Monthly2018-07-09 12:31
https://www.informatat.com/veseli-opozite-me-te-dobet-kurre-nuk-ka-pasur/20%Monthly2018-07-09 10:31
https://www.informatat.com/tajlande-elon-musk-nderton-nendetese-per-shpetimin-e-femijeve-te-bllokuar-ne-shpelle/20%Monthly2018-07-09 10:28
https://www.informatat.com/edhe-vuciq-ne-ankara-ne-inaugurimin-e-erdogan/20%Monthly2018-07-09 10:22
https://www.informatat.com/lekaj-dhe-kryetari-suma-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi/20%Monthly2018-07-09 09:56
https://www.informatat.com/lluka-flete-per-krizen-ne-poste-e-telekom/20%Monthly2018-07-09 09:25
https://www.informatat.com/lluka-posta-duhet-te-privatizohet/20%Monthly2018-07-09 09:16
https://www.informatat.com/veseli-pas-mbledhjes-se-kryesise-me-12-korrik-seance-parlamentare-me-te-gjitha-pikat-ne-pritje/20%Monthly2018-07-09 09:33
https://www.informatat.com/aktorja-cmend-me-bikini/20%Monthly2018-07-09 09:01
https://www.informatat.com/me-pak-se-nje-per-qind-e-qytetareve-kane-sigurime-jetesore/20%Monthly2018-07-09 09:00
https://www.informatat.com/gjate-reshjeve-ne-fundjave-uji-ka-depertuar-ne-disa-objekte-ne-malisheve/20%Monthly2018-07-09 08:58
https://www.informatat.com/seanca-shtyhet-deri-ne-1100-veseli-mbledh-kryesine-ne-takim/20%Monthly2018-07-09 09:37
https://www.informatat.com/anija-siriane-qe-u-arratis-nga-porti-i-durresit-ul-spirancen-5-milje-larg-portit-te-rijekes/20%Monthly2018-07-09 08:49
https://www.informatat.com/vulin-nuk-ka-ushtri-te-kosoves-dhe-as-s-do-te-kete/20%Monthly2018-07-09 08:42
https://www.informatat.com/shirat-ne-japoni-mbi-100-viktima-dhe-50-te-zhdukur/20%Monthly2018-07-09 08:40
https://www.informatat.com/spanja-le-pas-deshtimin-gjen-trajnerin-e-ri/20%Monthly2018-07-09 08:39
https://www.informatat.com/a-eshte-ankthi-gjenetik/20%Monthly2018-07-09 08:36
https://www.informatat.com/trupi-do-tju-falenderoje-nese-shijoni-shalqi-ne-ditet-me-vape/20%Monthly2018-07-09 08:33
https://www.informatat.com/vuciq-dergimi-i-oficereve-ne-kosove-nuk-eshte-akt-miqesor-i-malit-te-zi/20%Monthly2018-07-09 08:30
https://www.informatat.com/michael-buble-sdo-ti-kthehet-muzikes-pas-semundjes-se-djalit/20%Monthly2018-07-09 08:28
https://www.informatat.com/heroine-ne-jeten-reale-wonder-woman-surprizon-femijet-ne-spital/20%Monthly2018-07-09 08:26
https://www.informatat.com/konfirmohet-fejesa-e-justin-bieber-me-hailey-baldwin/20%Monthly2018-07-09 08:26
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-serb-nese-kosova-pranohet-ne-okb-i-cojme-duart-prej-saj/20%Monthly2018-07-09 08:19
https://www.informatat.com/e-mbeshtesin-thacin/20%Monthly2018-07-09 09:16
https://www.informatat.com/reshje-rekord-ne-japoni-te-pakten-100-te-vdekur-nga-permbytjet/20%Monthly2018-07-09 08:15
https://www.informatat.com/ky-lloj-ushqimi-ndihmon-ne-humbjen-e-peshes-dhe-ul-kolesterolin-e-keq/20%Monthly2018-07-09 08:12
https://www.informatat.com/kosovadhe-anglosfera/20%Monthly2018-07-09 08:12
https://www.informatat.com/pritet-te-rifilloje-misioni-per-shpetimin-e-tete-femijeve-nga-shpella-ne-tajlande/20%Monthly2018-07-09 08:10
https://www.informatat.com/nje-tjeter-studim-tregon-te-mirat-e-kafese/20%Monthly2018-07-09 08:09
https://www.informatat.com/kundershtohet-importi-i-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-07-09 08:07
https://www.informatat.com/seks-dhe-vrasje-me-makabre/20%Monthly2018-07-09 08:05
https://www.informatat.com/590-termete-goditen-shqiperine-brenda-pese-diteve/20%Monthly2018-07-09 08:03
https://www.informatat.com/arrestohen-17-persona/20%Monthly2018-07-09 08:02
https://www.informatat.com/opozita-ne-maqedoni-kerkon-amnisti-per-dhunen-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-09 08:01
https://www.informatat.com/opozita-bojkoton-seancen-e-sotme-plenare-shkak-ligji-per-teatrin/20%Monthly2018-07-09 08:00
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-punonjes-te-kualifikuar/20%Monthly2018-07-09 07:58
https://www.informatat.com/pse-po-largohen-serbet-nga-fsk/20%Monthly2018-07-09 07:58
https://www.informatat.com/londra-mendon-ti-rrise-edhe-me-shume-pranine-dhe-angazhimin-ne-ballkan-pas-brexitit/20%Monthly2018-07-09 07:53
https://www.informatat.com/ky-eshte-ekipi-favorit-per-te-fituar-boterorin/20%Monthly2018-07-09 07:50
https://www.informatat.com/barcelona-targeton-zevendesin-e-iniestas-dhe-paulinhos/20%Monthly2018-07-09 07:48
https://www.informatat.com/prej-neser-cmime-te-reja-te-naftes/20%Monthly2018-07-09 07:45
https://www.informatat.com/moti-per-kete-jave-nga-e-merkura-me-ngrohte/20%Monthly2018-07-09 07:41
https://www.informatat.com/deshton-krijimi-i-vaksines-kunder-herpesit/20%Monthly2018-07-09 07:39
https://www.informatat.com/kryeministrat-e-ballkanit-perendimor-takohen-ne-londer-flasin-edhe-per-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-07-09 07:35
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-per-nderprerjen-e-greves-se-punetoreve-te-postes/20%Monthly2018-07-09 07:36
https://www.informatat.com/suksesi-ne-boteror-ofron-gezim-dhe-shprese-per-angline-e-ndare/20%Monthly2018-07-09 07:32
https://www.informatat.com/pacientet-mal-ankesash-per-mungesen-e-mjekeve-ne-pune/20%Monthly2018-07-09 07:29
https://www.informatat.com/thaci-e-rama-sot-ne-inaugurimin-e-erdoganit-si-president/20%Monthly2018-07-09 07:29
https://www.informatat.com/samiti-ne-mes-trumpit-dhe-putinit-kthim-i-luftes-se-ftohte-ne-helsinki/20%Monthly2018-07-09 07:27
https://www.informatat.com/edhe-sot-termet-ne-gjirin-e-lalzit/20%Monthly2018-07-09 07:23
https://www.informatat.com/iphone-i-palosshem-disa-vite-larg-arritjes/20%Monthly2018-07-09 07:23
https://www.informatat.com/diaspora-duhet-te-behet-pjese-e-sistemit-politik/20%Monthly2018-07-09 07:23
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-shqyrton-projektligjin-per-dhomen-e-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-07-09 08:52
https://www.informatat.com/qeveria-synon-ta-ktheje-serish-kostt-in-nen-menaxhim-te-saj/20%Monthly2018-07-09 07:16
https://www.informatat.com/hapet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-te-rinj-ne-up/20%Monthly2018-07-09 07:08
https://www.informatat.com/mbi-300-studente-pjesemarres-ne-universitetin-veror/20%Monthly2018-07-09 07:06
https://www.informatat.com/lluka-bordi-i-bankes-boterore-miratoi-projektin-e-ekonomise-digjitale-te-kosoves/20%Monthly2018-07-09 07:05
https://www.informatat.com/punetoret-e-postes-sot-ne-greve-gjitheditore-nuk-ofrohet-asnje-sherbim/20%Monthly2018-07-09 07:03
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-ne-takim-me-bashkatdhetaret-e-mbreterise-se-bashkuar/20%Monthly2018-07-09 07:03
https://www.informatat.com/opozita-e-pakoordinuar-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-09 06:58
https://www.informatat.com/rastet-kur-meghan-markle-eshte-veshur-njesoj-si-princeshe-diana/20%Monthly2018-07-08 20:01
https://www.informatat.com/irina-shayk-tifoze-e-zjarrte-e-rusise-doli-topless-duke-pare-ndeshjenfoto/20%Monthly2018-07-08 19:56
https://www.informatat.com/mos-e-perdorni-kurre-uthullen-e-molles-nese-vuani-nga-keto-semundje/20%Monthly2018-07-08 19:53
https://www.informatat.com/drita-po-thyen-gjitha-rekordet-me-shitjen-e-biletave-per-ndeshjen-me-malmon/20%Monthly2018-07-08 19:49
https://www.informatat.com/fejohet-justin-bieber/20%Monthly2018-07-08 19:48
https://www.informatat.com/kombetarja-e-brazilit-vendos-per-te-ardhmen-e-trajnerit-tite/20%Monthly2018-07-08 19:47
https://www.informatat.com/2500-gra-zhvishen-ne-plazh-per-bamiresi/20%Monthly2018-07-08 19:39
https://www.informatat.com/hemorroidet-cfare-e-ndihmon-vuajtjen-2/20%Monthly2018-07-08 19:38
https://www.informatat.com/xhaka-ne-konflikt-me-sekretarin-e-federates-zvicerane-per-shkak-te-rrenjeve-te-tij-kosovare/20%Monthly2018-07-08 19:33
https://www.informatat.com/fotografi-te-mrekullueshme-te-realizuara-me-telefon-foto/20%Monthly2018-07-08 19:32
https://www.informatat.com/hekuri-i-tepert-ne-tru-shkaktar-potencial-i-alzheimerit/20%Monthly2018-07-08 19:25
https://www.informatat.com/pamje-mahnitese-nga-marsi-orteket-me-akull-ndryshojne-formen-e-planetit/20%Monthly2018-07-08 19:24
https://www.informatat.com/dielli-ndihmon-ne-jeten-seksuale/20%Monthly2018-07-08 19:20
https://www.informatat.com/57400-2/20%Monthly2018-07-08 19:16
https://www.informatat.com/ja-ushqimet-qe-shkaktojne-dhimbje-koke/20%Monthly2018-07-08 19:08
https://www.informatat.com/manjati-rus-mund-ta-shpetoje-milanin/20%Monthly2018-07-08 19:04
https://www.informatat.com/guret-ne-temth-pse-shkaktohen/20%Monthly2018-07-08 19:02
https://www.informatat.com/komunikacioni-po-i-vret-kosovaret-per-6-muaj-57-te-vdekur/20%Monthly2018-07-08 18:59
https://www.informatat.com/familjaret-duan-rigjykimin-e-rastit-te-donjeta-pajazitajt/20%Monthly2018-07-08 18:57
https://www.informatat.com/gati-projekti-me-i-ri-nga-kidda-dhe-ermali-video/20%Monthly2018-07-08 18:54
https://www.informatat.com/rriten-remitencat/20%Monthly2018-07-08 18:48
https://www.informatat.com/edi-rama-ka-zgjedhur-kete-vend-per-pushime/20%Monthly2018-07-08 18:46
https://www.informatat.com/kylie-tregon-kujt-i-ka-ngjare-vajza-e-saj/20%Monthly2018-07-08 18:46
https://www.informatat.com/limaj-ngushellon-familjen-sadikaj/20%Monthly2018-07-08 18:38
https://www.informatat.com/ne-inaugurimin-e-presidentit-erdogan-marrin-pjese-edhe-lidere-nga-rajoni/20%Monthly2018-07-08 18:36
https://www.informatat.com/10-te-vdekur-e-73-te-lenduar-ne-nje-aksident-hekurudhor-ne-turqi/20%Monthly2018-07-08 18:31
https://www.informatat.com/%e2%80%8bvuciq-per-serbet-e-fsk-se-nuk-do-te-donim-qe-nje-serb-te-gjuante-ndaj-nje-serbi/20%Monthly2018-07-08 18:26
https://www.informatat.com/nicki-minaj-e-do-nje-album-me-ariana-grande/20%Monthly2018-07-08 18:23
https://www.informatat.com/mediet-ne-spanje-zbulojne-se-cilin-sulmues-po-e-kerkon-neymar-te-psg/20%Monthly2018-07-08 18:20
https://www.informatat.com/zyrtare-mesfushori-i-barcelones-transferohet-ne-kine/20%Monthly2018-07-08 18:13
https://www.informatat.com/fotografi-unike-te-liqenit-te-ngrire-ne-siberi-foto/20%Monthly2018-07-08 18:11
https://www.informatat.com/policia-sulmohet-me-30-bomba-benzine/20%Monthly2018-07-08 18:07
https://www.informatat.com/te-marten-takohen-rama-me-tsipras-mbyllet-marreveshja-e-detit/20%Monthly2018-07-08 18:03
https://www.informatat.com/gigi-mahnitese-ne-coverin-e-ri-te-v-magazine/20%Monthly2018-07-08 18:01
https://www.informatat.com/veseli-i-reagon-vuciqit-rreth-raporteve-sekrete-per-kosoven/20%Monthly2018-07-08 17:55
https://www.informatat.com/punesimet-e-dyshimta-ne-kompanine-e-ujesjellesit-prishtina/20%Monthly2018-07-08 17:45
https://www.informatat.com/stacionet-e-autobuseve-ne-prishtine-ne-gjendje-te-mjerueshme-ende-pa-harta-orare-e-gps/20%Monthly2018-07-08 17:41
https://www.informatat.com/morena-seksi-ne-te-kuqe-foto/20%Monthly2018-07-08 17:37
https://www.informatat.com/kosova-vazhdon-ta-fuqizoje-ekonomine-e-serbise-rritet-blerja-e-produkteve-serbe/20%Monthly2018-07-08 17:33
https://www.informatat.com/kryeministri-e-presidenti-ngushellojne-familjen-sadikaj/20%Monthly2018-07-09 07:07
https://www.informatat.com/shumica-e-grave-preferojne-te-paguajne-ne-takimin-e-pare/20%Monthly2018-07-08 17:16
https://www.informatat.com/sulm-terrorist-ne-tunizi-le-te-vdekur-te-pakten-9-police/20%Monthly2018-07-08 17:12
https://www.informatat.com/pasdite-romantike-per-beyonce-dhe-jay-z/20%Monthly2018-07-08 17:10
https://www.informatat.com/libra-helmues-gjenden-ne-biblioteken-e-universitetit-te-danimarkes-jugore/20%Monthly2018-07-08 17:07
https://www.informatat.com/vuciq-tash-ska-propozim-si-te-zgjidhet-ceshtja-e-kosoves-gjithcka-permes-referendumit/20%Monthly2018-07-08 17:02
https://www.informatat.com/reagimi-i-avokatit-pas-aksidentit-tragjik-zero-tolerance-ne-komunikacion/20%Monthly2018-07-08 16:52
https://www.informatat.com/nderpritet-misioni-per-shpetimin-e-futbollisteve-te-rinj-nga-shpella-ne-tajlande/20%Monthly2018-07-08 16:45
https://www.informatat.com/ronaldo-i-refuzon-100-milione-euro-ne-sezon-nga-nje-klub-i-paemeruar/20%Monthly2018-07-08 16:41
https://www.informatat.com/albright-trump-eshte-presidenti-me-jodemokratik-ne-historine-e-shba-se/20%Monthly2018-07-08 16:36
https://www.informatat.com/federata-gjermane-i-kerkon-shpjegime-ozilit-per-fotot-me-erdoganin/20%Monthly2018-07-08 16:31
https://www.informatat.com/tom-hary-dhe-charlotte-riley-ne-pritje-te-femiut-te-dyte/20%Monthly2018-07-08 16:28
https://www.informatat.com/rrikthehet-gili-lason-kengen-e-saj-te-re-video/20%Monthly2018-07-08 16:22
https://www.informatat.com/smarti-shenon-20-vjetorin-e-ekzistimit/20%Monthly2018-07-08 16:15
https://www.informatat.com/veseli-zotohet-do-ta-mposhtim-cdo-sfide-me-devotshmeri/20%Monthly2018-07-08 16:11
https://www.informatat.com/the-times-arkeologjia-nenujore-thesari-i-pashfrytezuar-i-shqiperise/20%Monthly2018-07-08 16:07
https://www.informatat.com/i-pari-i-suharekes-shpalle-dite-zie-diten-e-varrimit-te-5-viktimave-te-aksidentit/20%Monthly2018-07-08 16:06
https://www.informatat.com/nga-aksidenti-e-peson-edhe-nje-grua-43-vjecare-vetem-sot-6-te-vdekur-ne-kosove/20%Monthly2018-07-08 15:54
https://www.informatat.com/albright-e-quan-putinin-zvarranik/20%Monthly2018-07-08 15:47
https://www.informatat.com/mergimtaret-qe-vine-ne-kosove-perballen-me-pritje-te-gjata-ne-kufirin-hungari-serbi/20%Monthly2018-07-08 15:41
https://www.informatat.com/presidenti-i-fifa-s-fton-futbollistet-e-ngelur-ne-shpelle-per-finalen-e-boterorit/20%Monthly2018-07-08 15:37
https://www.informatat.com/tahiri-kosova-e-pergatitur-per-samitin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-07-24 09:42
https://www.informatat.com/ky-eshte-orari-i-provimeve-pranuese-ne-up/20%Monthly2018-07-08 15:30
https://www.informatat.com/detaje-nga-tragjedia-ne-suhareke-e-vdekur-edhe-nena-e-kryefamiljarit/20%Monthly2018-07-08 15:23
https://www.informatat.com/ekspozimi-ne-tym-te-duhanit-shkakton-gerhitje-te-femijet/20%Monthly2018-07-08 15:18
https://www.informatat.com/shqiptaret-ne-mal-te-zi-pengojne-kreun-e-kishes-ortodokse-serbe-te-shkoje-ne-kalane-e-shasit/20%Monthly2018-07-08 15:11
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-tregon-barkun-e-rrumbullakosur-foto/20%Monthly2018-07-08 15:07
https://www.informatat.com/basha-ne-washington-takime-ne-departamentin-e-shtetit/20%Monthly2018-07-08 15:01
https://www.informatat.com/kim-pervelon-rrjetin-me-fotot-nudo-foto18/20%Monthly2018-07-08 15:00
https://www.informatat.com/shba-qindra-femije-ne-gjykata-duke-pritur-bashkimin-me-familjen/20%Monthly2018-07-08 14:59
https://www.informatat.com/30-te-dashurat-e-33-vjecarit-cristiano-ronaldo/20%Monthly2018-07-08 14:54
https://www.informatat.com/aksidenti-ne-suhareke-ende-nuk-dihet-identiteti-i-5-viktimave/20%Monthly2018-07-08 14:49
https://www.informatat.com/pacolli-nje-familje-nga-zvicra-qe-erdhi-per-pushime-u-shua-sot-nga-aksidenti/20%Monthly2018-07-08 14:44
https://www.informatat.com/vuciq-brenda-dites-lexoj-deri-ne-600-faqe-dokumente-sekrete-per-kosoven/20%Monthly2018-07-08 14:36
https://www.informatat.com/lg-me-telefon-te-palueshem/20%Monthly2018-07-08 14:29
https://www.informatat.com/njihen-si-gure-te-cmuar-por-shkenctaret-i-perdorin-diamantet-per-ceshtje-tjera/20%Monthly2018-07-08 14:26
https://www.informatat.com/neser-shpallet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-ne-up/20%Monthly2018-07-08 14:31
https://www.informatat.com/beni-keto-ushtrime-cdo-dite-do-habiteni-me-trupin-tuaj/20%Monthly2018-07-08 14:20
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-shmange-nato-nje-lufte-te-re-te-ftohte/20%Monthly2018-07-08 14:20
https://www.informatat.com/sejdiu-kosoves-si-duhen-kompromise-te-reja-me-serbine/20%Monthly2018-07-09 06:58
https://www.informatat.com/hemorroidet-cfare-e-ndihmon-vuajtjen/20%Monthly2018-07-08 14:10
https://www.informatat.com/menyra-praktike-per-te-sheruar-djegien-nga-dielli/20%Monthly2018-07-08 14:06
https://www.informatat.com/ajo-shume-ngadale-ai-shume-shpejt/20%Monthly2018-07-08 14:05
https://www.informatat.com/burri-e-sjelle-dashnoren-ne-shtepi-shikoni-reagimin-e-gruas-video/20%Monthly2018-07-08 14:00
https://www.informatat.com/fabriqi-marreveshja-e-serbise-me-kosoven-nuk-do-te-thote-anetaresim-automatik-ne-be/20%Monthly2018-07-08 14:00
https://www.informatat.com/keni-dhimbje-ne-duar-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-07-08 13:54
https://www.informatat.com/pese-shtetet-qe-percaktojne-kulturen-boterore/20%Monthly2018-07-08 13:54
https://www.informatat.com/rita-ora-tifoze-e-zjarrte-e-kroacise-foto/20%Monthly2018-07-08 13:51
https://www.informatat.com/%e2%80%8bushqimet-qe-shkaterrojne-dhembet/20%Monthly2018-07-08 13:49
https://www.informatat.com/zafir-berisha-kosova-krahine-e-shqiperise-sot-ose-neser-do-te-jemi-nje/20%Monthly2018-07-08 13:47
https://www.informatat.com/tajlande-shpetohen-6-nga-12-futbollistet-e-bllokuar-ne-shpelle/20%Monthly2018-07-08 13:46
https://www.informatat.com/simptomat-e-kancerit-te-gjakut/20%Monthly2018-07-08 13:43
https://www.informatat.com/media-serbe-spekulon-per-nje-vizite-te-trumpit-ne-beograd/20%Monthly2018-07-08 13:42
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-viktimave-ne-japoni-pas-vershimeve-te-medha/20%Monthly2018-07-08 13:35
https://www.informatat.com/ja-pse-meshkujt-duhet-te-hane-sa-me-shume-fruta-te-thata/20%Monthly2018-07-08 13:29
https://www.informatat.com/strategji-ndihme-per-njerezit-me-ankth/20%Monthly2018-07-08 13:24
https://www.informatat.com/babai-rrah-vajzen-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-08 13:24
https://www.informatat.com/dittmann-normalizimi-me-kosoven-kusht-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2018-07-08 13:20
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-nga-aksidenti-ku-vdiqen-pese-persona-foto/20%Monthly2018-07-08 13:19
https://www.informatat.com/se-keni-iden-se-sa-eshte-vlera-e-rrjetit-social-facebook/20%Monthly2018-07-08 13:14
https://www.informatat.com/aurela-hoxha-me-poza-provokuese-ne-plazh-foto/20%Monthly2018-07-08 13:14
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pritja-poshteruese-qe-i-behet-kombetares-braziliane-sulm-ndaj-autobusit-video/20%Monthly2018-07-08 13:10
https://www.informatat.com/cfare-i-ben-stresi-organizimit-tone/20%Monthly2018-07-08 13:08
https://www.informatat.com/bashkekombesi-i-ronaldos-ai-do-te-kete-sukses-ne-juventus/20%Monthly2018-07-08 13:04
https://www.informatat.com/pamje-te-frikshme-vijne-nga-japonia-a-eshte-ky-fundi-i-botes/20%Monthly2018-07-08 13:01
https://www.informatat.com/pompeo-kerkesat-ndaj-korese-se-veriut-jane-te-dreja/20%Monthly2018-07-08 13:00
https://www.informatat.com/i-publikon-te-dhenat-ne-rrjetet-sociale-arrestohet/20%Monthly2018-07-08 12:55
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-ne-suhareke/20%Monthly2018-07-08 12:55
https://www.informatat.com/shopend-ahmeti-tregon-per-dezinfektimin-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-08 12:53
https://www.informatat.com/arsyet-pse-duhet-te-flini-ne-dhome-te-ftohte-2/20%Monthly2018-07-08 12:51
https://www.informatat.com/krismat-ne-dhermi-ky-eshte-i-arrestuari-me-dosje-te-shumta-ne-polici/20%Monthly2018-07-08 12:50
https://www.informatat.com/kurti-lumezi-kryeprokuror-pa-kryeaktakuza/20%Monthly2018-07-08 12:45
https://www.informatat.com/mos-i-beni-keto-gabime-kur-dhuroni-lule/20%Monthly2018-07-08 12:42
https://www.informatat.com/vodhi-kosen-e-komshiut-48-ore-ne-mbajtje/20%Monthly2018-07-08 12:42
https://www.informatat.com/ylli-limani-ne-xhirimet-e-klipit-te-ri/20%Monthly2018-07-08 12:39
https://www.informatat.com/tentojne-ta-arrestojne-e-ben-per-spital-policin/20%Monthly2018-07-08 12:36
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-prek-te-gjithe-me-urimin-dhe-fotografite-per-nenen-e-ndjere/20%Monthly2018-07-08 12:35
https://www.informatat.com/palet-te-paunifikuara-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-08 12:29
https://www.informatat.com/tajlande-shpetohen-dy-femije-qe-kishin-mbetur-te-ngujuar-ne-shpelle-video/20%Monthly2018-07-08 12:30
https://www.informatat.com/artisti-i-pare-qe-arrin-1-miliard-degjime-brenda-javes/20%Monthly2018-07-08 12:26
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-humbin-jeten-5-persona/20%Monthly2018-07-08 17:56
https://www.informatat.com/pse-instagrami-pushtoi-mediat-sociale/20%Monthly2018-07-08 12:19
https://www.informatat.com/eleni-foureira-ne-shqiperi-detaje-te-koncertit/20%Monthly2018-07-08 12:16
https://www.informatat.com/zyrtare-spanja-mbetet-pa-trajner-largohet-hierro-foto/20%Monthly2018-07-08 12:15
https://www.informatat.com/rusia-2018-manxhukic-qeras-tere-qytetin/20%Monthly2018-07-08 12:12
https://www.informatat.com/samiti-i-nato-s-lidhni-rripat-trumpi-po-vjen/20%Monthly2018-07-08 12:08
https://www.informatat.com/pavaresia-e-kosoves-frymezim-per-kryetarin-e-katalonise/20%Monthly2018-07-08 12:02
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gruaja-qe-vdiq-ne-kanionin-e-matkes-foto/20%Monthly2018-07-08 11:57
https://www.informatat.com/serbia-e-ka-njohur-pergjysme-kosoven/20%Monthly2018-07-08 11:55
https://www.informatat.com/kater-kombetare-evropiane-ne-boteror-france-belgjike-kroaci-angli/20%Monthly2018-07-08 11:51
https://www.informatat.com/arifi-koalicioni-qeverises-e-mbeshtet-thacin-kryenegociator/20%Monthly2018-07-08 17:29
https://www.informatat.com/janjiq-ushtria-e-kosoves-formohet-edhe-pa-pjesetare-serbe/20%Monthly2018-07-08 14:12
https://www.informatat.com/interesim-i-madh-per-ndeshjen-drita-malmo-ja-sa-bileta-u-shiten-per-6-ore/20%Monthly2018-07-08 11:37
https://www.informatat.com/ja-pse-po-vonon-faza-e-trete-e-dezinfektimit-ne-prishtine-tregon-ahmeti/20%Monthly2018-07-08 11:33
https://www.informatat.com/babai-i-kadri-veselit-mbush-91-vjec-ky-eshte-urimi-i-tij-foto/20%Monthly2018-07-08 11:30
https://www.informatat.com/lekaj-rruga-per-ne-mal-te-zi-do-te-shkurtohet-per-45-minuta/20%Monthly2018-07-08 11:28
https://www.informatat.com/mediat-serbe-po-e-lene-fsk-ne-pasi-po-planifikohet-pushtimi-i-veriut/20%Monthly2018-07-08 11:23
https://www.informatat.com/policia-e-shqiperise-dhe-kosoves-po-patrollojne-bashke-ne-shengjin/20%Monthly2018-07-08 11:19
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-para-perplasjes-nga-diskoteka-ne-dhermi-video/20%Monthly2018-07-08 11:17
https://www.informatat.com/bashkepartiaket-nuk-e-njoftuan-fare-per-takimin-me-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-07-08 11:12
https://www.informatat.com/gjak-kudo-njerez-qe-vraponin-publikon-deshmi-ish-kryeministri-berisha/20%Monthly2018-07-08 11:06
https://www.informatat.com/turqi-shkarkohen-18-mije-nepunes-civile-para-heqjes-se-gjendjes-se-emergjences/20%Monthly2018-07-08 11:05
https://www.informatat.com/dalic-shijon-fitoren-ndaj-rusise-kerkon-te-munde-edhe-angline/20%Monthly2018-07-08 11:03
https://www.informatat.com/moti-gjate-kesaj-jave/20%Monthly2018-07-08 10:53
https://www.informatat.com/polica-maqedonase-jap-te-dhena-per-mbytjen-e-kosovares-ne-matka/20%Monthly2018-07-08 10:45
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-haradinajt-ia-ka-treguar-qendrimin-e-ldkse-kunder-dialogut/20%Monthly2018-07-08 12:23
https://www.informatat.com/si-e-propozoi-kryeministri-haradinaj-beqe-cufajn-ambasador-te-kosoves-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-08 09:57
https://www.informatat.com/berati-10-vite-ne-unesco/20%Monthly2018-07-08 09:57
https://www.informatat.com/lufta-tregtare-shba-kine-po-rrezikon-shume-shtete/20%Monthly2018-07-08 09:53
https://www.informatat.com/malta-miraton-tre-ligje-per-zbatimit-te-teknologjise-blockchain/20%Monthly2018-07-08 10:49
https://www.informatat.com/babai-e-fton-ozilin-te-pensionohet-nga-gjermania/20%Monthly2018-07-08 09:48
https://www.informatat.com/serish-termet-ne-shqiperi-2/20%Monthly2018-07-08 09:46
https://www.informatat.com/ismet-beqiri-tregon-se-cka-u-diskutua-mbreme-ne-shtepine-e-isa-mustafes/20%Monthly2018-07-08 09:43
https://www.informatat.com/arsyet-pse-duhet-te-flini-ne-dhome-te-ftohte/20%Monthly2018-07-08 09:40
https://www.informatat.com/tallja-me-e-madhe-qe-i-eshte-bere-ndonjehere-neymarit-video/20%Monthly2018-07-08 09:37
https://www.informatat.com/a-jeni-gati-per-deti-shqiperia-po-ju-pret/20%Monthly2018-07-08 09:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-dekreti-i-pare-i-erdoganit-pas-fitores-ne-turqi/20%Monthly2018-07-08 09:25
https://www.informatat.com/gorrie-mjeku-qe-zbuloi-sistemin-e-ftohjes-se-ajrit/20%Monthly2018-07-08 09:23
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-paguan-zyrtarin-pa-shkuar-fare-ne-pune/20%Monthly2018-07-08 11:46
https://www.informatat.com/reali-se-leshon-aq-lehte-ja-cfare-ben-para-transferimit-te-ronaldos/20%Monthly2018-07-08 09:14
https://www.informatat.com/varane-i-frikesohet-perballjes-me-hazardin-e-lukakun/20%Monthly2018-07-08 09:13
https://www.informatat.com/para-10-vitesh-ishte-trajner-i-ekipit-shqiptar-sot-synon-ta-fitoje-boterorin/20%Monthly2018-07-08 09:10
https://www.informatat.com/drejt-elektronikes-teraherceshe/20%Monthly2018-07-08 09:08
https://www.informatat.com/vishet-si-infermiere-e-vjedh-bebe-ne-banesa/20%Monthly2018-07-08 09:04
https://www.informatat.com/shikoni-si-e-pershendeti-eliminimin-e-rusise-keshilltari-i-haradinajt/20%Monthly2018-07-08 09:02
https://www.informatat.com/para-se-te-merrni-rruge-drejt-kufirit-kontrollojeni-kete-link/20%Monthly2018-07-08 08:56
https://www.informatat.com/nis-aksioni-i-shpetimit-te-ekipit-te-futbollit-te-ngujuar-ne-shpelle/20%Monthly2018-07-08 08:54
https://www.informatat.com/tmerri-i-nates-vjen-deshmia-pas-perplasjes-ne-dhermi/20%Monthly2018-07-08 08:51
https://www.informatat.com/kosova-nuk-ka-strategji-per-parandalimin-e-ikjes-se-punetoreve-shendetesore-nga-vendi/20%Monthly2018-07-08 08:48
https://www.informatat.com/koleksionisti-me-mision-ruajtjen-e-vlerave-artistike/20%Monthly2018-07-08 08:42
https://www.informatat.com/thaci-ne-revisten-holandeze-kosova-po-perballet-me-sfidat-e-nje-shteti-te-ri/20%Monthly2018-07-08 11:40
https://www.informatat.com/trumpi-kerkon-punetore-te-huaj-per-resortin-e-vet/20%Monthly2018-07-08 08:36
https://www.informatat.com/shpetohen-41-emigrante-ne-detin-egje/20%Monthly2018-07-08 08:30
https://www.informatat.com/perplasje-me-arme-ne-dhermi-arrestohet-nje-person/20%Monthly2018-07-08 08:27
https://www.informatat.com/shkarkohen-18-mije-nepunes-civile-ne-turqi/20%Monthly2018-07-08 08:25
https://www.informatat.com/60-te-vdekur-nga-rreshqitjet-e-tokes-ne-japoni/20%Monthly2018-07-08 08:23
https://www.informatat.com/dalic-ka-nje-mesazh-per-angline-pas-kualifikimit-te-kroacise/20%Monthly2018-07-08 08:20
https://www.informatat.com/kryeqyteti-pa-tabela-informuese-i-mbushur-me-shpallje-dhe-reklama/20%Monthly2018-07-08 08:17
https://www.informatat.com/drecun-be-ne-nuk-po-reagon-pe-moszbatimin-e-asociacionit/20%Monthly2018-07-08 08:14
https://www.informatat.com/lidhjet-familjare-e-partiake-kritere-per-punesim/20%Monthly2018-07-08 08:07
https://www.informatat.com/incidenti-ne-laci-vdes-edhe-i-plagosuri-i-dyte/20%Monthly2018-07-08 08:03
https://www.informatat.com/kjo-eshte-data-e-prezentimit-te-ronaldos-te-juventusi-sa-do-te-perfitoj-ronaldo/20%Monthly2018-07-08 08:02
https://www.informatat.com/gruaja-shtatzene-nga-kosova-humb-jeten-ne-kanionin-e-matkes/20%Monthly2018-07-08 07:58
https://www.informatat.com/a-eshte-ky-trajneri-me-i-suksesshem-ne-kosove/20%Monthly2018-07-08 07:58
https://www.informatat.com/vulin-mali-i-zi-me-i-zeshem-se-shqiperia-per-interesin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-08 07:52
https://www.informatat.com/telefoni-juaj-po-ju-shikon-ky-eshte-zbulimi-i-fundit/20%Monthly2018-07-08 07:50
https://www.informatat.com/e-diela-per-plazh-shikoni-njehere-motin-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-08 07:47
https://www.informatat.com/demonstruesit-detyrojne-qeverine-te-ule-cmimin-e-karburanteve/20%Monthly2018-07-08 07:43
https://www.informatat.com/ish-komandanti-i-fsk-se-endrra-e-serbise-eshte-e-parealizueshme/20%Monthly2018-07-08 07:41
https://www.informatat.com/demokracia-po-sfidohet-me-te-madhe/20%Monthly2018-07-08 07:38
https://www.informatat.com/73-vjetori-i-aneksimit-te-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2018-07-08 07:34
https://www.informatat.com/ska-materiale-nga-lufta-e-fundit-ne-kosove/20%Monthly2018-07-08 09:18
https://www.informatat.com/grate-per-here-te-pare-ne-forcat-ajrore-ne-shba/20%Monthly2018-07-08 07:28
https://www.informatat.com/termet-ne-shqiperi-sot/20%Monthly2018-07-08 07:25
https://www.informatat.com/i-mund-ta-shmange-nato-nje-lufte-te-re-te-ftohte/20%Monthly2018-07-08 07:23
https://www.informatat.com/xhaka-i-kunderpergjigjet-sekretarit-te-pergjithshem-te-federates-se-futbollit-te-zvicres/20%Monthly2018-07-08 07:21
https://www.informatat.com/percarje-edhe-ne-serbi-nuk-e-duan-vuciqin-ne-dialog/20%Monthly2018-07-08 08:45
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-sot-3/20%Monthly2018-07-08 08:06
https://www.informatat.com/e-shihni-shpesh-ne-enderr-ja-cfare-do-te-thote-kjo/20%Monthly2018-07-07 21:05
https://www.informatat.com/up-hape-te-henen-konkursin-per-studente-te-rinj/20%Monthly2018-07-07 21:00
https://www.informatat.com/shuhet-endrra-ruse-kroacia-ne-top-4-skuadrat-me-te-mira-te-botes-foto-video/20%Monthly2018-07-07 20:55
https://www.informatat.com/6-keshilla-per-vajzat-cte-beni-ne-takimin-e-pare-me-vjehrren-e-ardhshme/20%Monthly2018-07-07 20:52
https://www.informatat.com/serbia-nuk-i-ndal-perpjekjet-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-07 20:43
https://www.informatat.com/cfare-deshirojne-ne-shtrat-beqaret-dhe-te-martuarit/20%Monthly2018-07-07 20:40
https://www.informatat.com/rusia-ia-le-ne-fyt-fitoren-kroacise-barazon-video/20%Monthly2018-07-07 20:36
https://www.informatat.com/tifozja-me-seksi-kroate-ben-tifo-bashke-me-presidenten-foto/20%Monthly2018-07-07 20:33
https://www.informatat.com/nuk-do-te-kete-amnisti-per-27-prillin/20%Monthly2018-07-07 20:28
https://www.informatat.com/zbulohet-laborator-droge-ne-durres/20%Monthly2018-07-07 20:25
https://www.informatat.com/ne-zvecan-vendoset-kryqi-i-gjate-6-metra/20%Monthly2018-07-07 20:21
https://www.informatat.com/kroacia-kalon-ne-epersi-nje-hap-me-afer-gjysmefinales/20%Monthly2018-07-07 20:19
https://www.informatat.com/mjeket-ngrene-alarmin-telefonat-po-shkaterrojne-femijet-tuaj/20%Monthly2018-07-07 20:10
https://www.informatat.com/aktori-kosovar-zbulon-se-cfare-i-thane-yjet-e-futbollit-boteror-per-adnanin-lereni-te-qete/20%Monthly2018-07-07 20:05
https://www.informatat.com/ska-fitues-kroaci-rusi-shkojne-ne-vazhdime-video/20%Monthly2018-07-07 19:58
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-e-te-mbijetuarit-nga-goditja-e-rrufese/20%Monthly2018-07-07 19:54
https://www.informatat.com/vizita-e-haradinajt-ishte-private-jo-ne-mbledhje/20%Monthly2018-07-07 19:51
https://www.informatat.com/ariana-grande-nicki-minaj-tjeter-bashkepunim/20%Monthly2018-07-07 19:48
https://www.informatat.com/djemte-e-shpelles-reshjet-nxisin-autoritetet/20%Monthly2018-07-07 19:43
https://www.informatat.com/si-u-njoh-me-burrin-cek-tregon-aferdita/20%Monthly2018-07-07 19:40
https://www.informatat.com/beyonce-shkelqen-ne-itali/20%Monthly2018-07-07 19:37
https://www.informatat.com/histori-dashurie-dhe-flirte-30-femrat-e-ronaldos-foto/20%Monthly2018-07-07 19:33
https://www.informatat.com/kryetari-i-londres-eshte-mysliman-por-defilon-bashke-me-lgbt/20%Monthly2018-07-07 19:33
https://www.informatat.com/enca-i-ve-flaken-palestres-poza-qe-te-cmendin/20%Monthly2018-07-24 09:44
https://www.informatat.com/bie-importi-i-veturave-miliona-me-pak-per-doganen/20%Monthly2018-07-07 19:26
https://www.informatat.com/grate-e-ushtareve-te-isis-po-kerkojne-divorcin/20%Monthly2018-07-07 19:23
https://www.informatat.com/vendosin-fotografine-e-hajnit-para-dyqanit/20%Monthly2018-07-07 19:21
https://www.informatat.com/boterori-2018-rusia-tregon-nje-tjeter-ane-te-sajen/20%Monthly2018-07-07 19:18
https://www.informatat.com/sa-persona-u-kafshuan-nga-gjarprinjte-kete-vit-ne-kosove/20%Monthly2018-07-07 19:15
https://www.informatat.com/rugova-ldk-nuk-mbajti-mbledhje-dhe-nuk-ishte-haradinaj/20%Monthly2018-07-07 19:11
https://www.informatat.com/vazhdojne-pritjet-e-mergimtareve-ja-nga-sa-ore-nuk-mund-ta-kalojne-kufirin/20%Monthly2018-07-07 19:02
https://www.informatat.com/nga-e-enjtja-shqiperia-me-mot-pervelues/20%Monthly2018-07-07 18:54
https://www.informatat.com/kroacia-barazon-gjithcka-ne-fund-te-pjeses-se-pare-video/20%Monthly2018-07-07 18:49
https://www.informatat.com/kjo-eshte-atmosfera-tek-tifozet-kroat-video/20%Monthly2018-07-07 18:44
https://www.informatat.com/rruget-bosh-sheshet-plot-do-te-emocionoheni-me-pamjet-nga-festa-e-anglezeve-foto/20%Monthly2018-07-07 18:39
https://www.informatat.com/boterori-2018-teja-cfare-bejne-ruset-dhe-bukuroshet-ruse/20%Monthly2018-07-07 18:33
https://www.informatat.com/ky-eshte-23-vjecari-qe-u-godit-nga-rrufeja-sot/20%Monthly2018-07-07 18:29
https://www.informatat.com/hoti-ldk-vajtim-politik-elektoral-thaci-eshte-i-paperballueshem-per-serbine/20%Monthly2018-07-07 18:26
https://www.informatat.com/haziri-i-pergjigjet-avdullah-hotit-i-di-detyrat-e-mia/20%Monthly2018-07-07 18:19
https://www.informatat.com/mbyllen-hetimet-per-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-07-07 18:10
https://www.informatat.com/qeveria-shtyn-rishikimin-e-buxhetit/20%Monthly2018-07-07 18:08
https://www.informatat.com/anglezet-e-shikuan-ndeshjen-bashke-me-kali-video/20%Monthly2018-07-07 18:05
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-goditjen-e-rrufese/20%Monthly2018-07-07 17:54
https://www.informatat.com/publikohet-marreveshja-e-nenshkruar-nga-lutfi-zharku-dhe-bechtel-enka/20%Monthly2018-07-08 07:16
https://www.informatat.com/ldk-mblidhet-ne-shtepine-e-isa-mustafes/20%Monthly2018-07-07 17:50
https://www.informatat.com/rrufeja-vret-nje-person-nga-rahoveci/20%Monthly2018-07-07 17:43
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pergjigjia-e-komunes-se-prishtines-per-transmetimin-e-boterorit-ne-shesh-video/20%Monthly2018-07-08 07:15
https://www.informatat.com/qytetaret-ankohen-per-sistemin-online-te-policise-per-gjobat/20%Monthly2018-07-07 17:29
https://www.informatat.com/neymar-veshtire-per-te-gjeje-forcen-per-te-luajtur-serish-futboll-foto/20%Monthly2018-07-07 17:24
https://www.informatat.com/gjithcka-gati-keto-jane-formacionet-kroaci-zvicer/20%Monthly2018-07-07 17:25
https://www.informatat.com/beckham-fiton-bastin-ja-cfare-do-te-beje-tani-ibrahimovic-foto/20%Monthly2018-07-07 16:57
https://www.informatat.com/ministri-hasani-ne-bruksel-kosova-hapi-85-mije-vende-te-reja-te-punes/20%Monthly2018-07-07 16:54
https://www.informatat.com/dy-pushues-shpetuan-per-pak-nga-mbytja/20%Monthly2018-07-07 16:43
https://www.informatat.com/reagojne-gardianet-nuk-u-perfshim-ne-ligjin-per-paga/20%Monthly2018-07-07 16:40
https://www.informatat.com/rrefimi-i-ruses-qe-u-denua-me-10-vjet-burg-ne-shqiperi-ja-cfare-thote-per-trajtimin/20%Monthly2018-07-07 16:26
https://www.informatat.com/kuvendi-po-pergatitet-per-pushime-ligjet-barten-per-miratim-ne-vjeshte/20%Monthly2018-07-08 07:13
https://www.informatat.com/krasniqi-kosova-ka-nevoje-te-qeveriset-nga-socialdemokratet/20%Monthly2018-07-07 15:54
https://www.informatat.com/nxenesit-me-te-dobeta-kane-nje-shprese-ne-prizren/20%Monthly2018-07-07 15:48
https://www.informatat.com/komuna-e-vlores-apel-turisteve-sot-mos-u-lani-ne-det/20%Monthly2018-07-07 15:40
https://www.informatat.com/anglia-afer-gjysmefinales-alli-dyfishon-epersine-video/20%Monthly2018-07-07 15:35
https://www.informatat.com/jeleku-i-southgate-ngritet-ne-shtylle-te-keshtjelles-warwick/20%Monthly2018-07-07 15:19
https://www.informatat.com/presidenti-i-filipineve-me-sillni-nje-selfie-me-zotin-dhe-une-jap-doreheqje/20%Monthly2018-07-07 15:14
https://www.informatat.com/vetura-ne-mes-te-detit-video/20%Monthly2018-07-07 15:04
https://www.informatat.com/kisha-dhe-xhamija-ne-nje-oborr-flasin-hoxha-dhe-prifti-video/20%Monthly2018-07-07 14:55
https://www.informatat.com/anglia-kalon-ne-epersi-video/20%Monthly2018-07-07 14:49
https://www.informatat.com/opozita-shqiptare-ne-maqedoni-paralajmeron-amendamente-per-kushtetuten/20%Monthly2018-07-07 14:46
https://www.informatat.com/shperndanin-heroine-arrestohen-3-persona/20%Monthly2018-07-07 14:43
https://www.informatat.com/kush-duhet-ta-udheheq-dialogun-kosove-serbi-flasin-qytetaret-video/20%Monthly2018-07-07 14:42
https://www.informatat.com/pse-u-rrit-prania-e-britanise-se-madhe-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-07-07 14:35
https://www.informatat.com/macet-e-dhite-ne-korridore-reagon-spitali-i-istogut-foto/20%Monthly2018-07-07 14:24
https://www.informatat.com/ministri-i-malit-te-zi-i-pergjigjet-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2018-07-07 14:21
https://www.informatat.com/bytyqi-panelist-ne-punetorine-mbulimi-mediatik-i-arsimit-te-larte-ne-kosove-sfidat-dhe-mesimet/20%Monthly2018-07-07 14:16
https://www.informatat.com/ne-strumice-kapen-gjashte-persona-nga-pakistani/20%Monthly2018-07-07 14:14
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-emeron-ne-bordin-e-termokosit-zyrtarin-e-alternatives/20%Monthly2018-07-07 17:35
https://www.informatat.com/putin-fton-legjendat-per-caj-dhe-kek/20%Monthly2018-07-07 14:05
https://www.informatat.com/cfare-do-hash-per-darke/20%Monthly2018-07-07 14:03
https://www.informatat.com/rinia-e-pdk-se-behet-me-kryetar-te-ri/20%Monthly2018-07-07 13:53
https://www.informatat.com/kina-akuzon-shba-te-lufta-ekonomike-me-e-madhe-ne-histori/20%Monthly2018-07-07 13:47
https://www.informatat.com/pacolli-me-shkrim-editorial-ne-gazeten-italiane-ja-cfare-thote-per-kosoven/20%Monthly2018-07-07 15:58
https://www.informatat.com/takimi-trump-putin-mediat-serbe-tregojne-nese-do-flitet-per-kosoven/20%Monthly2018-07-07 13:38
https://www.informatat.com/36-vjecari-sulmohet-nga-ariu/20%Monthly2018-07-07 13:30
https://www.informatat.com/shembet-muri-i-uzines-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/20%Monthly2018-07-07 13:20
https://www.informatat.com/edi-rama-po-pastron-parate-e-droges-ne-firma-ndertimi/20%Monthly2018-07-07 13:18
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-angli-suedi/20%Monthly2018-07-07 13:13
https://www.informatat.com/djali-i-lladrovcit-ia-mesyne-politikes-synon-post-ne-parti/20%Monthly2018-07-07 13:11
https://www.informatat.com/cfare-i-ndodhi-portierit-te-frances-ne-mes-te-lojes-video/20%Monthly2018-07-07 13:07
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-trafikant-ne-struge/20%Monthly2018-07-07 12:58
https://www.informatat.com/vllau-vret-motren/20%Monthly2018-07-07 12:52
https://www.informatat.com/ish-tekniku-i-brazilit-injoron-neymar-nuk-eshte-ne-nivelin-e-pele-messit-dhe-ronaldos/20%Monthly2018-07-07 12:47
https://www.informatat.com/deshton-eurovision-kenga-e-pules-eshte-e-vjedhur/20%Monthly2018-07-07 12:46
https://www.informatat.com/sarande-mbytet-turistja-polake/20%Monthly2018-07-07 12:44
https://www.informatat.com/kuci-pdk-nuk-i-perdore-te-rinjte-per-protesta/20%Monthly2018-07-07 12:44
https://www.informatat.com/gazeta-kathimerini-ngrin-marreveshja-greqi-shqiperi-mbyllet-ne-sirtar-deri-ne-janar-2019/20%Monthly2018-07-07 12:42
https://www.informatat.com/ciklistet-nga-berlini-ne-paris/20%Monthly2018-07-07 12:42
https://www.informatat.com/tahiri-do-ti-jape-fund-pasigurise-juridike-per-pronen-publike/20%Monthly2018-07-07 12:39
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-e-ka-ndaluar-faljen-e-ketyre-krimeve/20%Monthly2018-07-07 12:32
https://www.informatat.com/gjakove-vellai-sulmon-fizikisht-motren-e-tij/20%Monthly2018-07-07 12:29
https://www.informatat.com/ferdinand-e-jep-prognozen-e-tij-per-angli-suedi/20%Monthly2018-07-07 12:23
https://www.informatat.com/nje-shtetas-i-serbise-arrestohet-ne-ferizaj-u-deklarua-rrejshem-si-person-zyrtar/20%Monthly2018-07-07 12:20
https://www.informatat.com/pervec-sportit-kroacia-dhe-rusia-perballen-edhe-ne-keto-fusha/20%Monthly2018-07-07 12:19
https://www.informatat.com/deputeti-shqiptar-shpeton-dy-turiste-ne-bregdet/20%Monthly2018-07-07 12:15
https://www.informatat.com/shembet-nje-pjese-e-murit-te-ish-uzines-se-superfosfatit-ne-lac-dy-te-plagosur/20%Monthly2018-07-07 12:14
https://www.informatat.com/vetevendosje-ironizon-mirenjohjen-per-hazirin-ia-jep-nje-nga-nassa/20%Monthly2018-07-07 12:11
https://www.informatat.com/humbin-jeten-15-persona-ne-japoni/20%Monthly2018-07-07 12:10
https://www.informatat.com/vdes-piktori-shqiptar-gjovalin-paci/20%Monthly2018-07-07 12:08
https://www.informatat.com/presidenca-kurre-sdo-te-kete-amnisti-per-vrasjet-torturat-e-perdhunimet-e-kohes-se-luftes/20%Monthly2018-07-07 12:06
https://www.informatat.com/shiu-shkaktoi-deme-edhe-ne-drenas-mobilizohet-emergjenca/20%Monthly2018-07-07 12:01
https://www.informatat.com/ronaldo-telefonon-ancelottin-i-kerkon-keshilla-per-transferimin-tek-juventus/20%Monthly2018-07-07 11:58
https://www.informatat.com/dy-shtepi-te-djegura-ne-24-oret-e-fundit-nje-ne-drenas-e-nje-ne-vushtrri/20%Monthly2018-07-07 11:52
https://www.informatat.com/shi-i-rrembyeshem-ne-malisheve-shkakton-deme-te-medha/20%Monthly2018-07-07 11:50
https://www.informatat.com/dua-lipa-nuk-ndalet-thyen-nje-rekord-tjeter-2/20%Monthly2018-07-07 11:45
https://www.informatat.com/plazhi-nudo-ku-mund-te-merrni-femijet-me-vete/20%Monthly2018-07-07 11:44
https://www.informatat.com/ekstradohen-nga-greqia-dy-te-denuarit-shqiptare/20%Monthly2018-07-07 11:42
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-njofton-per-permbysje-dhe-rreshqitje-ne-disa-rruge/20%Monthly2018-07-07 11:40
https://www.informatat.com/policia-me-apel-per-shoferet/20%Monthly2018-07-07 10:43
https://www.informatat.com/u-skualifikua-nga-belgjika-ja-si-televizioni-gjerman-tallet-me-brazilin/20%Monthly2018-07-07 10:41
https://www.informatat.com/vesa-luma-publikon-kengen-e-re-kerkon-falje-per-vonesen/20%Monthly2018-07-07 10:38
https://www.informatat.com/dua-lipa-nuk-ndalet-thyen-nje-rekord-tjeter/20%Monthly2018-07-07 10:30
https://www.informatat.com/pilotja-20-vjecare-qe-po-fluturon-ne-instagram-foto/20%Monthly2018-07-07 10:24
https://www.informatat.com/ariu-zbret-ne-kukes-sulmon-nje-36-vjecar/20%Monthly2018-07-07 10:16
https://www.informatat.com/mesoni-se-kur-merret-vendimi-per-drejtorin-e-urologjise-qe-i-kerkoi-para-pacientit/20%Monthly2018-07-07 10:13
https://www.informatat.com/veseli-ne-dekaden-e-re-rinia-e-ka-ne-dore-fatin-e-vendit/20%Monthly2018-07-07 10:10
https://www.informatat.com/rriten-aksionet-e-facebook-zuckerberg-behet-pjese-e-tre-me-te-pasurve/20%Monthly2018-07-07 10:06
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-projektligjin-per-dhenien-ne-shfrytezim-dhe-kembim-te-prones-se-paluajtshme-te-komunes/20%Monthly2018-07-07 10:06
https://www.informatat.com/i-nxehti-pervelon-kanadane-shkon-ne-54-numri-i-viktimave/20%Monthly2018-07-07 10:01
https://www.informatat.com/rrustemi-tregon-se-mbi-40-pjesetare-serbe-kerkojne-te-largohen-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-07 13:41
https://www.informatat.com/dhiat-shetiten-ne-ambulancen-e-istogut/20%Monthly2018-07-07 07:00
https://www.informatat.com/furnizonin-me-droge-lokalet-e-nates-ne-tirane-ne-pranga-grupi-prej-10-anetaresh/20%Monthly2018-07-07 06:53
https://www.informatat.com/opozita-nuk-lekundet-te-gjithe-kunder-thacit/20%Monthly2018-07-07 06:50
https://www.informatat.com/tite-i-zhgenjyer-dominuam-sfiden-courtois-beri-diferencen/20%Monthly2018-07-07 06:47
https://www.informatat.com/ariana-grande-super-seksi-diva-e-muzikes-inspirohet-nga-sirena-e-detit/20%Monthly2018-07-07 06:44
https://www.informatat.com/sekuestrohet-skafi-me-1-ton-marijuane-kapen-2-shqiptare-dhe-1-italian/20%Monthly2018-07-07 06:42
https://www.informatat.com/cfare-roli-ka-edi-rama-ne-dialogun-kosove-serbi-sipas-kouchnerit/20%Monthly2018-07-07 06:41
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-gjate-dy-diteve/20%Monthly2018-07-07 06:38
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-pret-qe-prishtina-ta-paraqes-draft-statusin-e-aks-se-me-4-gusht-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-07 06:33
https://www.informatat.com/vrasja-me-thike-e-shqiptarit-35-vjecar-arrestohen-dy-persona-ne-londer/20%Monthly2018-07-07 06:30
https://www.informatat.com/12-femijet-e-bllokuar-ne-shpelle-leter-prinderve-mos-u-shqetesoni/20%Monthly2018-07-07 06:26
https://www.informatat.com/perplasja-me-ramen-per-teatrin-majko-ofroi-doreheqjen/20%Monthly2018-07-07 06:25
https://www.informatat.com/golfistja-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2018-07-07 06:21
https://www.informatat.com/u-dhunua-nga-babai-70-vjecar-nderron-jete-ne-spital-djali/20%Monthly2018-07-07 06:17
https://www.informatat.com/reshjet-permbytin-japonine-12-te-vdekur-dhe-mbi-54-te-zhdukur-foto/20%Monthly2018-07-07 06:16
https://www.informatat.com/rusia-vendos-tarifa-shtese-ne-produktet-amerikane-2/20%Monthly2018-07-07 06:12
https://www.informatat.com/bie-akuza-ndaj-tre-hetuesve-te-ipk-se-qe-e-zune-kolegun-e-tyre-ne-motel-ne-orar-te-punes/20%Monthly2018-07-07 06:10
https://www.informatat.com/dallimet-nderkombetare-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-07 06:07
https://www.informatat.com/fundi-fillimi-shqiperia-1981-1991-ekspozite-e-fotografit-francez/20%Monthly2018-07-07 06:05
https://www.informatat.com/vdekja-e-nenes-me-foshnjen-ne-maternitet-merren-te-pandehur-3-mjeke-te-qsut/20%Monthly2018-07-07 06:03
https://www.informatat.com/okb-demet-qe-ka-pesuar-shqiperia-nga-fatkeqesite-natyrore/20%Monthly2018-07-07 06:01
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-vushtrri-perdoret-arma-dhe-lendohen-kater-persona/20%Monthly2018-07-07 05:59
https://www.informatat.com/nese-dalin-gjalle-nga-shpella-ekipi-tajlandez-do-jete-prezent-ne-finalen-e-rusi-2018/20%Monthly2018-07-07 05:56
https://www.informatat.com/keshillin-prokurorialme-pozita-te-jashteligjshme-e-avancime-kunder-rregullore/20%Monthly2018-07-07 05:57
https://www.informatat.com/sarande-perplaset-nga-automjeti-plagoset-drejtuesi-i-motorit/20%Monthly2018-07-06 23:13
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-vetem-atij-do-ti-ulet-rroga-te-cilen-e-rriti-vet-me-shume-se-njefish/20%Monthly2018-07-06 23:06
https://www.informatat.com/gjigantet-i-perpiu-kazani-ne-boteror/20%Monthly2018-07-06 23:03
https://www.informatat.com/greva-shtyn-mbi-300-seanca-gjyqesore/20%Monthly2018-07-06 23:02
https://www.informatat.com/krasniqi-thacin-po-e-kundershtojne-vetem-per-shkak-te-problemeve-politike-nga-e-kaluara/20%Monthly2018-07-06 22:59
https://www.informatat.com/denohet-i-akuzuari-per-shitje-te-marihuanes-te-ushtaret-e-kfor-it/20%Monthly2018-07-06 22:57
https://www.informatat.com/largohen-nga-puna-6-zyrtare-komunale-pdk-i-reagon-bekim-jasharit/20%Monthly2018-07-06 22:55
https://www.informatat.com/deshton-samsung-i-dergon-kontakteve-te-gjithe-fotografite-personale/20%Monthly2018-07-06 22:53
https://www.informatat.com/shqiptaret-syte-nga-amerika-i-pabesueshem-numri-i-fituesve-te-lotarise-gjate-3-viteve-te-fundit/20%Monthly2018-07-06 21:47
https://www.informatat.com/beogradi-po-e-komplikon-dialogun-nepermjet-fsk-se/20%Monthly2018-07-06 21:43
https://www.informatat.com/raporti-i-antidroges-shqiptaret-rrjet-i-gjere-droge-ne-itali/20%Monthly2018-07-06 21:41
https://www.informatat.com/zogu-digjet-nga-rryma-i-ve-flaken-fushes/20%Monthly2018-07-06 21:38
https://www.informatat.com/e-fala-bashkeshortin-qe-me-dergoi-vrases-me-pagese/20%Monthly2018-07-06 21:34
https://www.informatat.com/trump-ne-britani-eviton-londren-dhe-protestat/20%Monthly2018-07-06 21:33
https://www.informatat.com/me-vetem-nje-klikim-mund-ta-kupton-se-po-ju-kerkon-policia/20%Monthly2018-07-06 21:49
https://www.informatat.com/nis-lufta-e-vertete-tregtare-kina-hakmerret-ndaj-shba-ve/20%Monthly2018-07-06 21:18
https://www.informatat.com/kupa-e-botes-mbetet-ne-evrope/20%Monthly2018-07-06 21:16
https://www.informatat.com/shqiponja-e-xhakes-e-shaqirit-ka-nxitur-debat-politik-ne-zvicer/20%Monthly2018-07-06 21:13
https://www.informatat.com/shenoi-golin-e-fitores-de-bruyne-i-treguam-botes-ate-qe-jemi-te-afte-te-bejme/20%Monthly2018-07-06 21:11
https://www.informatat.com/mrekullia-kthehet-ne-tragjedi-per-12-femijet-e-mbetur-ne-shpelle/20%Monthly2018-07-06 21:09
https://www.informatat.com/40-vjece-por-nicole-scherzinger-mbetet-super-seksi-video/20%Monthly2018-07-06 21:07
https://www.informatat.com/ldk-procesi-i-dialogut-nuk-mund-te-udhehiqet-nga-institucione-jo-legjitime/20%Monthly2018-07-06 21:03
https://www.informatat.com/thaci-nuk-ka-autorizim-per-negociatat-me-serbine-thote-veliu/20%Monthly2018-07-06 20:58
https://www.informatat.com/holanda-debon-dy-diplomate-iraniane-shkaqet-mbahen-sekret/20%Monthly2018-07-06 20:56
https://www.informatat.com/lu-falenderon-shqiptaret-per-misionin-ne-tirane-zevendesohet-nga-ann-kavalec/20%Monthly2018-07-06 20:54
https://www.informatat.com/zgjidhet-presidenti-i-ri-i-federates-se-futbollit-te-kosoves/20%Monthly2018-07-06 20:52
https://www.informatat.com/belgjika-ne-gjysmefinale-con-ne-shtepi-brazilin/20%Monthly2018-07-06 20:01
https://www.informatat.com/tokio-ekzekutohen-7-autoret-e-sulmit-me-gaz/20%Monthly2018-07-06 19:52
https://www.informatat.com/trendi-i-ri-i-fotografive-me-bikini-mbrapsht-djeg-instagramin-foto/20%Monthly2018-07-06 19:40
https://www.informatat.com/prezantuesja-shqiptare-cmend-fansat/20%Monthly2018-07-06 19:37
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-shkaterrojne-dhembet/20%Monthly2018-07-06 19:30
https://www.informatat.com/mos-e-krahasoni-femijen-tuaj-me-te-tjeret-ia-ulni-vetebesimin/20%Monthly2018-07-06 19:29
https://www.informatat.com/jeni-te-merzitur-keto-ushqime-do-ju-kthejne-humorin-2/20%Monthly2018-07-06 19:28
https://www.informatat.com/per-4-gjera-nuk-ia-vlen-te-stresoheni/20%Monthly2018-07-06 19:21
https://www.informatat.com/albin-kurti-takon-tre-kryeministra-te-tri-shteteve-te-ballkanit/20%Monthly2018-07-06 19:10
https://www.informatat.com/de-bruyne-dyfishon-avantazhin-e-belgjikes/20%Monthly2018-07-06 19:07
https://www.informatat.com/dysheket-parahistorike-te-qkuk-se-foto/20%Monthly2018-07-06 19:05
https://www.informatat.com/rusia-vendos-tarifa-shtese-ne-produktet-amerikane/20%Monthly2018-07-06 19:01
https://www.informatat.com/shmangni-qumeshtin-nese-nuk-doni-akne/20%Monthly2018-07-06 18:57
https://www.informatat.com/daciq-kos-kundershtoi-papen-demtoi-interesat-tona-per-kosoven/20%Monthly2018-07-06 18:54
https://www.informatat.com/banoret-e-prishtines-ne-hall-me-mushkonjat/20%Monthly2018-07-06 18:42
https://www.informatat.com/trudeau-e-pranon-se-genjeu-per-ngacmimin-seksual/20%Monthly2018-07-06 18:40
https://www.informatat.com/forcat-siriane-fitojne-kontrollin-e-kufirit-me-jordanine/20%Monthly2018-07-06 18:34
https://www.informatat.com/buffon-nenshkruan-me-psg-ne/20%Monthly2018-07-06 18:27
https://www.informatat.com/10-keshilla-qe-ta-bejne-jeten-me-te-lehte/20%Monthly2018-07-06 18:24
https://www.informatat.com/njerezit-paragjykojne-duke-u-bazuar-ne-pese-tipare/20%Monthly2018-07-06 18:21
https://www.informatat.com/edhe-zaimina-nis-pushimet-le-pa-fjale-me-format-trupore/20%Monthly2018-07-06 18:17
https://www.informatat.com/se-shpejti-leukoplaste-te-mencur/20%Monthly2018-07-06 18:11
https://www.informatat.com/irani-dhe-fuqite-boterore-do-te-vazhdojne-perpjekjet-per-ruajtje-te-paktit-berthamor/20%Monthly2018-07-06 18:10
https://www.informatat.com/%e2%80%8bpacolli-italia-do-te-mbeshtes-perfundimin-e-dialogut-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-07-06 18:08
https://www.informatat.com/cka-ndodhi-sot-ne-gjykimin-ne-rastin-stenta/20%Monthly2018-07-06 18:05
https://www.informatat.com/murati-kerkon-perqendrim-te-sjellja-e-serbise-jo-te-protagonizmi-dialogues/20%Monthly2018-07-06 17:53
https://www.informatat.com/disa-fakte-rreth-feminizmit-nuk-eshte-levizje-kunder-meshkujve/20%Monthly2018-07-06 17:47
https://www.informatat.com/martohet-era-istrefi/20%Monthly2018-07-06 17:45
https://www.informatat.com/ja-pse-preferohet-te-shetitni-kembezbathur-ne-plazh/20%Monthly2018-07-06 17:33
https://www.informatat.com/per-7-muaj-hakerat-iu-vodhen-shqiptareve-500-mije-euro/20%Monthly2018-07-06 17:29
https://www.informatat.com/ldk-po-pergatitemi-per-zgjedhje-te-reja-do-nxjerrim-qeveri-legjitime/20%Monthly2018-07-06 17:25
https://www.informatat.com/ata-qe-qajne-kane-karakter-te-forte/20%Monthly2018-07-06 17:23
https://www.informatat.com/kater-rregullat-qe-nuk-duhet-ti-thyeni-ne-dashuri/20%Monthly2018-07-06 17:18
https://www.informatat.com/modelja-australiane-qe-ju-cmend-me-pamjen-foto/20%Monthly2018-07-06 17:15
https://www.informatat.com/deputeti-i-haradinajt-shikon-futboll-gjate-seances-se-kuvendit/20%Monthly2018-07-06 17:14
https://www.informatat.com/cka-thote-will-smith-per-kanye-west/20%Monthly2018-07-06 17:02
https://www.informatat.com/besnik-tahiri-rekomandimi-i-ke-se-per-liberalizimin-do-te-jete-pozitiv/20%Monthly2018-07-06 16:59
https://www.informatat.com/samiti-ne-londer-pa-deklarate-per-komra-n/20%Monthly2018-07-06 16:55
https://www.informatat.com/fotografia-me-emocionuese-e-kupes-se-botes-vjen-nga-ndeshja-uruguai-france/20%Monthly2018-07-06 16:51
https://www.informatat.com/rikthehet-elita-5-sjellin-tornado/20%Monthly2018-07-06 16:47
https://www.informatat.com/pdk-i-reagon-ashper-bekim-jasharit-reflekto-ose-keq-e-ke-punen/20%Monthly2018-07-06 16:40
https://www.informatat.com/raporti-i-qeverise-per-bisedimet-me-serbine-38-faqe-per-arritjet-dhe-sfidat/20%Monthly2018-07-06 16:41
https://www.informatat.com/u-mbajt-takimi-i-deputeteve-me-qytetaret-e-ferizajt/20%Monthly2018-07-06 16:35
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-sot-e-neser-ne-itali-per-te-inkurajuar-biznesmenet-per-investim-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 16:31
https://www.informatat.com/top-10-nenat-me-hot-shqiptare-foto/20%Monthly2018-07-06 16:33
https://www.informatat.com/a-eshte-e-rrezikshme-ecja-per-shtatzenat/20%Monthly2018-07-06 16:23
https://www.informatat.com/samsung-peson-renie-te-shitjeve/20%Monthly2018-07-06 16:21
https://www.informatat.com/franca-ne-gjysmefinale-eliminon-uruguain/20%Monthly2018-07-06 16:12
https://www.informatat.com/nepermjet-fsk-se-beogradi-e-komplikon-dialogun/20%Monthly2018-07-06 16:06
https://www.informatat.com/iraku-ndalon-bujqesine/20%Monthly2018-07-06 15:57
https://www.informatat.com/tifozja-me-seksi-e-boterorit-do-te-pozoj-nudo-me-gjithe-skuadren-nese-fitojme-kupen-e-botes-foto/20%Monthly2018-07-06 15:51
https://www.informatat.com/10-misteret-me-te-medha/20%Monthly2018-07-06 15:49
https://www.informatat.com/agim-ademi-zgjidhet-kryetar-i-ffk-se/20%Monthly2018-07-06 15:44
https://www.informatat.com/thataniket-rrezikohen-me-shume-nga-cmenduria/20%Monthly2018-07-06 15:41
https://www.informatat.com/sejdiu-per-deputetet-kampionati-boteror-me-i-rendesishem-se-kuvendi/20%Monthly2018-07-06 15:37
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-javen-e-ardhshme-maqedonia-merr-ftesen-per-nato/20%Monthly2018-07-06 15:33
https://www.informatat.com/franca-dyfishon-epersine-ndaj-uruguait/20%Monthly2018-07-06 15:26
https://www.informatat.com/bananet-ne-zhdukje-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-06 15:24
https://www.informatat.com/seanca-shtyhet-per-te-henen/20%Monthly2018-07-06 15:20
https://www.informatat.com/fifa-me-ndalesa-te-reja-pas-shqiponjes-ia-ndalon-portierit-kroat-te-festoje/20%Monthly2018-07-06 15:04
https://www.informatat.com/reagon-bekim-jashari-thote-se-nuk-i-ka-larguar-njerezit-e-sami-lushtakut-nga-puna/20%Monthly2018-07-06 14:59
https://www.informatat.com/delawie-i-shqetesuar-me-kercenimet-ndaj-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-06 14:46
https://www.informatat.com/mpb-dhe-mpj-perurojne-sistemin-e-ri-te-gjendjes-civile/20%Monthly2018-07-06 14:43
https://www.informatat.com/sekreti-i-argjentines-dhe-dj-geek-njeri-nga-hitet-e-kesaj-vere/20%Monthly2018-07-06 14:38
https://www.informatat.com/gjakove-gjykata-liroi-nga-paraburgimi-te-dyshuarin-per-vrasje-ne-tentative/20%Monthly2018-07-06 14:34
https://www.informatat.com/hoxha-ne-tur-lobimi-per-vizat/20%Monthly2018-07-06 14:30
https://www.informatat.com/bspk-perkrah-greven-e-punetoreve-te-gjykatave/20%Monthly2018-07-06 14:29
https://www.informatat.com/pompeo-ne-korene-veriore-per-pune-te-cnuklearizimit/20%Monthly2018-07-06 14:27
https://www.informatat.com/apeli-i-policise-mos-lini-gjera-me-vlere-ne-vetura/20%Monthly2018-07-06 14:26
https://www.informatat.com/delawie-jam-i-lumtur-qe-philip-kosnett-eshte-nominuar-si-ambasador-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 14:25
https://www.informatat.com/xhaka-e-shaqiri-perjashtohen-nga-zvicra/20%Monthly2018-07-06 14:24
https://www.informatat.com/mikja-e-ledrit-dhe-elvanes-kalon-3-milioneshin/20%Monthly2018-07-06 14:19
https://www.informatat.com/keto-plazhe-dueht/20%Monthly2018-07-06 14:15
https://www.informatat.com/fillojne-korrje-shirjet-ne-vushtrri/20%Monthly2018-07-06 14:11
https://www.informatat.com/digjet-kamioni-ne-qafen-e-koshovices-video/20%Monthly2018-07-06 14:06
https://www.informatat.com/dragon-droni-gjarper-qe-ndryshon-forme/20%Monthly2018-07-06 14:04
https://www.informatat.com/njihuni-me-suv-in-fantastik-spanjoll-foto/20%Monthly2018-07-06 14:01
https://www.informatat.com/ldk-thaci-ska-mandat-qe-ti-heqe-vijat-e-kuqe-ne-dialog/20%Monthly2018-07-06 13:59
https://www.informatat.com/partizani-perforcohet-ne-mesfushe-dhe-sulm/20%Monthly2018-07-06 13:59
https://www.informatat.com/rikthehen-kolonat-ne-merdare/20%Monthly2018-07-06 14:01
https://www.informatat.com/arrestohet-drejtori-i-urologjise-ne-qkuk/20%Monthly2018-07-06 13:57
https://www.informatat.com/ja-perse-princi-harry-dhe-meghan-markle-nuk-mbajne-duart-ne-publik/20%Monthly2018-07-06 13:55
https://www.informatat.com/polici-i-akuzuar-thote-se-te-dyshuarin-per-vjedhjen-e-cimentos-e-liroi-me-urdher-te-prokurorit/20%Monthly2018-07-06 13:51
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-tre-gjyqtaret-e-kushtetueses/20%Monthly2018-07-06 13:48
https://www.informatat.com/gerxhaliu-musliu-e-kasumi-marrin-cmime-vjetore-ne-sarajeve/20%Monthly2018-07-06 13:45
https://www.informatat.com/drejtori-i-urologjise-ne-qkuk-arrestohet-per-marrje-ryshfeti/20%Monthly2018-07-06 13:42
https://www.informatat.com/pas-hapjes-se-tunelit-nga-peja-ne-rozhaje-per-18-minuta/20%Monthly2018-07-06 13:39
https://www.informatat.com/beckham-12-vjet-bashke-dhe-14-unaza-te-cmuara/20%Monthly2018-07-06 13:38
https://www.informatat.com/ish-baza-e-kfor-it-i-jepet-ne-pronesi-komunes-se-suharekes/20%Monthly2018-07-06 13:37
https://www.informatat.com/bekim-haxhiu-i-reagon-ashper-abedin-januzajt/20%Monthly2018-07-06 13:35
https://www.informatat.com/hudhera-eliminon-morrat/20%Monthly2018-07-06 13:34
https://www.informatat.com/520-termete-ne-dy-dite-lekundjet-pritet-te-vazhdojne-me-te-lehta/20%Monthly2018-07-06 13:32
https://www.informatat.com/veseli-nga-sot-gjykata-kushtetuese-eshte-teresisht-e-kosovarizuar-2/20%Monthly2018-07-06 13:30
https://www.informatat.com/bella-hadid-tregon-trupin-e-saj-fenomenal-foto/20%Monthly2018-07-06 13:29
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-uruguaji-franca/20%Monthly2018-07-06 13:26
https://www.informatat.com/charlotte-mckinney-flake-fare-foto/20%Monthly2018-07-06 13:26
https://www.informatat.com/paviqeviq-serbia-po-planifikon-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-06 13:26
https://www.informatat.com/goranet-e-serbise-duan-te-perfshihen-ne-dialogun-e-brukselit-dhe-goren-distrikt/20%Monthly2018-07-06 13:21
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-pakistanez-nawaz-sharif-denohet-me-10-vjet-burgim/20%Monthly2018-07-06 13:16
https://www.informatat.com/kenget-e-bebe-rexha-dhe-dua-lipa-se-me-te-degjuarat-ne-spotify/20%Monthly2018-07-06 13:16
https://www.informatat.com/520-termete-ne-dy-dite-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-06 13:15
https://www.informatat.com/turqia-urdheron-ndalimin-e-331-ushtareve-ne-hetimet-per-gulenin/20%Monthly2018-07-06 13:13
https://www.informatat.com/largojeni-kokedhimbjen-me-pak-kripe-2/20%Monthly2018-07-06 13:11
https://www.informatat.com/komuna-e-vushtrrise-shperblen-6-nxenes/20%Monthly2018-07-06 13:11
https://www.informatat.com/veseli-nga-sot-gjykata-kushtetuese-eshte-teresisht-e-kosovarizuar/20%Monthly2018-07-06 13:09
https://www.informatat.com/trotuaret-e-bllokuara-ne-rrugen-dervish-hima-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-06 13:07
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimet-nga-konsumimi-i-patates/20%Monthly2018-07-06 13:04
https://www.informatat.com/daciq-i-pakenaqur-me-jehonen-ne-serbi-te-terheqjes-se-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2018-07-06 13:02
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-suedise-ne-kosove-henrik-nilsson/20%Monthly2018-07-06 12:56
https://www.informatat.com/erion-veliaj-ne-mesin-e-11-kryebashkiakeve-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2018-07-06 12:55
https://www.informatat.com/40-per-qind-e-kancereve-nderlidhen-me-mbipeshen/20%Monthly2018-07-06 12:48
https://www.informatat.com/rama-kete-vit-kemi-punesuar-mbi-28-mije-persona/20%Monthly2018-07-06 12:46
https://www.informatat.com/musk-nis-inxhinieret-e-tij-ne-tajlande-per-te-shpetuar-femijet-e-ngujuar-ne-shpelle/20%Monthly2018-07-06 12:41
https://www.informatat.com/tuna-se-shpejti-me-projekt-te-ri/20%Monthly2018-07-06 12:37
https://www.informatat.com/veseli-dhe-deputetet-dhurojne-para-per-sherimin-e-aurores/20%Monthly2018-07-06 12:36
https://www.informatat.com/janjiq-largimi-i-serbeve-nga-fsk-ja-regji-e-beogradit/20%Monthly2018-07-06 12:33
https://www.informatat.com/posta-e-kosoves-paralajmeron-perseri-greve/20%Monthly2018-07-06 12:54
https://www.informatat.com/holanda-mbeshtet-ngritjen-e-cilesise-se-qumeshtit-vendor-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 12:31
https://www.informatat.com/anton-quni-reagon-per-shtatoren-e-anton-cetes/20%Monthly2018-07-06 12:27
https://www.informatat.com/shtrenjtohet-shkuarja-ne-haxh/20%Monthly2018-07-06 12:28
https://www.informatat.com/shperthen-depoja-e-fishekzjarreve-24-viktima/20%Monthly2018-07-06 12:20
https://www.informatat.com/kosova-do-te-perfitoje-10-milion-euro-nga-komisioni-evropian-ne-forme-granti-pas-futjes-se-projektligjit-per-eficience-te-energjise-ne-fuqi/20%Monthly2018-07-06 12:32
https://www.informatat.com/per-rritje-te-koncentrimit-hani-keto-ushqime/20%Monthly2018-07-06 12:14
https://www.informatat.com/zaev-referendumi-do-te-mbahet-ne-shtator/20%Monthly2018-07-06 12:11
https://www.informatat.com/nis-lufta-me-e-madhe-tregtare-shba-kine/20%Monthly2018-07-06 12:04
https://www.informatat.com/ky-eshte-pasuesi-i-fadil-vokrrit-konfirmimi-ceshtje-oresh/20%Monthly2018-07-06 12:01
https://www.informatat.com/55746-2/20%Monthly2018-07-06 11:56
https://www.informatat.com/dokufest-shpall-programin-e-filmave-garues/20%Monthly2018-07-06 11:55
https://www.informatat.com/njoftim-per-maturantet-ja-kur-hapet-konkursi-per-aplikim-ne-up/20%Monthly2018-07-06 11:53
https://www.informatat.com/trumpi-i-gatshem-per-takimin-me-putinin/20%Monthly2018-07-06 11:49
https://www.informatat.com/fillon-greva-e-puntoreve-te-postes/20%Monthly2018-07-06 11:42
https://www.informatat.com/markle-po-thyen-barrierat-ne-stilin-e-veshjes-ne-familjen-mbreterore/20%Monthly2018-07-06 11:42
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjyqtarja-e-re-e-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-07-06 11:31
https://www.informatat.com/kosova-e-gatshme-ti-fale-krimet-e-serbise/20%Monthly2018-07-06 11:26
https://www.informatat.com/te-shtunen-priten-stuhi-te-medha-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 11:13
https://www.informatat.com/mbi-280000-njerez-kerkojne-qe-te-luhet-perseri-ndeshja-kolumbi-angli/20%Monthly2018-07-06 10:56
https://www.informatat.com/perplasje-mes-hotit-e-haradinaj-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-06 11:07
https://www.informatat.com/352-mije-ndertime-pa-leje-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 10:48
https://www.informatat.com/deputetet-votojne-per-gjyqtare-te-kushtetueses/20%Monthly2018-07-06 10:45
https://www.informatat.com/ledri-vula-takohet-me-french-montanen/20%Monthly2018-07-06 10:39
https://www.informatat.com/kuvendi-voton-rezolute-per-mergimtaret/20%Monthly2018-07-06 16:41
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-kerkon-mbeshtetjen-e-bundestagut-gjerman-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-06 10:25
https://www.informatat.com/kdi-qytetaret-se-shfrytezojne-sa-duhet-te-drejten-per-qasje-ne-dokumente-publike/20%Monthly2018-07-06 10:07
https://www.informatat.com/prishtine-shtenie-me-arme-nga-vetura/20%Monthly2018-07-06 10:05
https://www.informatat.com/vazhdimi-i-seances-se-kuvendit-nis-me-mospajtimet-pozite-opozite/20%Monthly2018-07-06 09:55
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-per-mungese-kuorumi/20%Monthly2018-07-06 09:52
https://www.informatat.com/kuvendi-nis-seancen-me-vonese-mocioni-i-pdk-se-nuk-merr-votat-e-mjaftueshme/20%Monthly2018-07-06 09:48
https://www.informatat.com/drecun-nuk-kam-informacion-se-serbet-po-largohen-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-06 09:30
https://www.informatat.com/haradinaj-paralajmeron-thacin-per-shkarkim-nese-shkel-kushtetuten-ne-dialog/20%Monthly2018-07-06 09:25
https://www.informatat.com/veseli-paralajmeron-deputetet-ska-pushime-pa-i-kry-te-gjitha-ligjet/20%Monthly2018-07-06 09:24
https://www.informatat.com/rrefimi-i-padegjuar-i-shyhrete-behlulit-me-dinin-te-vdekur-une-u-bera-nuse/20%Monthly2018-07-06 09:22
https://www.informatat.com/jennifer-drejt-altarit-per-here-te-peste/20%Monthly2018-07-06 09:19
https://www.informatat.com/ibrahimovic-ky-ekip-mund-ta-fitoje-boterorin-2018/20%Monthly2018-07-06 09:15
https://www.informatat.com/projekti-i-artistes-rudina-xhaferi-pranohet-ne-fashion-film-festival-chicago/20%Monthly2018-07-06 09:15
https://www.informatat.com/arrestohet-chris-brown/20%Monthly2018-07-06 09:06
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-kosova-mund-te-mbetet-pa-mjek/20%Monthly2018-07-06 08:54
https://www.informatat.com/haradinaj-ligji-per-pagat-shume-shpejt-do-te-shkoj-ne-qeveri/20%Monthly2018-07-06 08:59
https://www.informatat.com/haradinaj-i-lut-ministrat-shkoni-ne-seance/20%Monthly2018-07-06 08:41
https://www.informatat.com/miratohet-kerkesa-per-ndarjen-e-228-mije-eurove-per-rehabilitimin-e-invalideve-te-uck-se/20%Monthly2018-07-06 08:37
https://www.informatat.com/kerkesa-e-abelard-tahirit-per-sherbimin-korrektues-te-kosoves/20%Monthly2018-07-06 08:34
https://www.informatat.com/ldk-kunder-lutfi-hazirit/20%Monthly2018-07-06 08:31
https://www.informatat.com/insektet-shqetesuese-per-qytetaret-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-06 08:20
https://www.informatat.com/shqetesuese-numri-i-te-mitureve-te-perfshire-ne-vepra-penale/20%Monthly2018-07-06 08:14
https://www.informatat.com/kalon-koncept-dokumenti-per-trashegimi-kulturore/20%Monthly2018-07-06 08:13
https://www.informatat.com/eshte-aprovuar-plani-per-sherbime-ne-tregun-e-bredshem/20%Monthly2018-07-06 08:03
https://www.informatat.com/kryesia-e-kuvendit-mban-sot-mbledhje/20%Monthly2018-07-06 07:58
https://www.informatat.com/projektligji-per-dhomen-e-posacme-kunder-kushtetutes-2/20%Monthly2018-07-06 07:47
https://www.informatat.com/35-aksidente-trafiku-brenda-dites/20%Monthly2018-07-06 07:49
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-miraton-raportin-mbi-arritjet-dhe-sfidat-ne-zbatimin-e-marreveshjes-se-brukselit/20%Monthly2018-07-06 15:19
https://www.informatat.com/diplomon-gjenerata-e-pare-e-fakultetit-te-sigurise-publike/20%Monthly2018-07-06 07:38
https://www.informatat.com/zbulohen-dokumentet-kina-po-pergatitet-per-ta-shkaterruar-shbane/20%Monthly2018-07-06 07:42
https://www.informatat.com/zvministrja-vuniqi-nuk-ka-revokim-njohjesh-serbia-po-ben-fushate-te-rreme-lajmesh/20%Monthly2018-07-06 07:30
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-parashihet-mot-i-ndryshueshem/20%Monthly2018-07-06 07:26
https://www.informatat.com/amnistia-per-kohen-e-luftes-pjese-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-06 07:23
https://www.informatat.com/serish-termet-ne-tirane/20%Monthly2018-07-06 07:20
https://www.informatat.com/donald-trump-emeron-ambasadorin-e-ri-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 07:19
https://www.informatat.com/punetoret-e-postes-se-kosoves-sot-ne-greve-te-pergjithshme/20%Monthly2018-07-06 07:12
https://www.informatat.com/projektligji-per-dhomen-e-posacme-kunder-kushtetutes/20%Monthly2018-07-06 07:07
https://www.informatat.com/presidenti-trump-emeron-ambasadorin-e-ri-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 07:05
https://www.informatat.com/aplikacioni-qe-tregon-se-sa-kafe-duhet-ti-pini/20%Monthly2018-07-05 20:48
https://www.informatat.com/grate-qe-cohen-heret-me-pak-te-prira-drejt-depresionit/20%Monthly2018-07-05 20:45
https://www.informatat.com/dy-dashurite-me-te-medha-te-jetes-ato-jane/20%Monthly2018-07-05 20:36
https://www.informatat.com/po-hetohen-krimet-e-luftes-te-kryera-nga-serbet/20%Monthly2018-07-05 20:32
https://www.informatat.com/mjeket-kembengulin-duhet-te-kryeni-marredhenie-seksuale-gjate-periodave/20%Monthly2018-07-05 20:29
https://www.informatat.com/me-thuaj-si-ha-te-te-them-si-eshte-ai-ne-shtrat/20%Monthly2018-07-05 20:25
https://www.informatat.com/rruget-shkrirese-demtojne-veturat-ne-australi-2/20%Monthly2018-07-05 20:24
https://www.informatat.com/fitoni-para-duke-i-shitur-pjese-te-trupit-shkences/20%Monthly2018-07-05 20:19
https://www.informatat.com/haziri-thote-se-ska-date-per-liberalizim/20%Monthly2018-07-05 20:16
https://www.informatat.com/te-pakte-jane-meshkujt-qe-te-zhveshin-shpirtin/20%Monthly2018-07-05 20:12
https://www.informatat.com/para-se-te-dashurohesh-duhet-ta-lexosh-patjeter-kete/20%Monthly2018-07-05 20:08
https://www.informatat.com/pacolli-daciq-shpifesi-do-ta-konfirmojme-se-shpejti/20%Monthly2018-07-05 20:04
https://www.informatat.com/10-letrat-e-dashurise-me-te-bukura-te-te-gjitha-koherave/20%Monthly2018-07-05 19:59
https://www.informatat.com/jam-dashuruar-me-nje-burre-te-martuar-si-ti-shpetosh-kurthit/20%Monthly2018-07-05 19:52
https://www.informatat.com/lekaj-kosova-pagoi-40-mije-euro-ne-dite-bechtel-enkes/20%Monthly2018-07-05 19:47
https://www.informatat.com/ne-kosove-ambasador-nderi-ne-shba-po-hetohet-si-mashtrues/20%Monthly2018-07-05 19:42
https://www.informatat.com/facebook-klasifikon-pjese-raciste-ne-deklaraten-e-pavaresise-se-shba-se/20%Monthly2018-07-05 19:34
https://www.informatat.com/kercenohet-me-jete-asambleisti-flet-lladrovci/20%Monthly2018-07-05 19:30
https://www.informatat.com/si-te-mbrohemi-nga-termeti-flet-eksperti-shqiptar/20%Monthly2018-07-05 19:27
https://www.informatat.com/lekaj-edhe-ne-do-ti-kerkonim-milionat-po-te-mos-i-kryente-punet-bechtel-enka/20%Monthly2018-07-05 19:19
https://www.informatat.com/sali-berisha-si-djal-i-ri-uron-me-gjuhen-e-zemres-gruan/20%Monthly2018-07-05 19:15
https://www.informatat.com/trendi-i-ri-sexy-veshin-bikinit-prap-foto/20%Monthly2018-07-05 19:09
https://www.informatat.com/gruaja-zbulon-sekretin-ja-pse-e-tradhtova-burrin-tri-vjet/20%Monthly2018-07-05 19:03
https://www.informatat.com/bie-aksidentalisht-nga-ballkoni-nderron-jete/20%Monthly2018-07-05 18:59
https://www.informatat.com/greva-e-punetoreve-shtyn-edhe-100-seanca-tjera-gjyqesore/20%Monthly2018-07-05 18:55
https://www.informatat.com/dy-ministrat-me-te-varfer-te-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-07-05 18:52
https://www.informatat.com/keto-ushqime-duhet-ti-konsumoni-patjeter-gjate-veres/20%Monthly2018-07-05 18:50
https://www.informatat.com/denohet-me-30-vjet-burg-nena-qe-vrau-djalin-8-vjecar/20%Monthly2018-07-05 18:43
https://www.informatat.com/prishtina-po-e-shkelqen-sonte-shenon-golin-e-katert-video/20%Monthly2018-07-05 18:46
https://www.informatat.com/me-gjitha-te-mirat-flet-kater-gjuhe/20%Monthly2018-07-24 09:42
https://www.informatat.com/merkel-paralajmeron-uljen-e-taksave-per-automjetet/20%Monthly2018-07-05 18:28
https://www.informatat.com/zyrtari-i-partise-se-kusari-lilas-anetar-i-bordit-ne-termokos/20%Monthly2018-07-05 18:26
https://www.informatat.com/ministri-gashi-flet-per-performancen-artistike-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-05 18:21
https://www.informatat.com/kirurget-nga-australia-operojne-ne-qkuk/20%Monthly2018-07-05 18:17
https://www.informatat.com/behrami-i-kunderpergjigjet-gazetarit-shikoj-punet-tua/20%Monthly2018-07-05 18:14
https://www.informatat.com/gazeta-zvicerane-vlereson-futbollistet-nota-te-dobeta-per-shqiptaret/20%Monthly2018-07-05 18:08
https://www.informatat.com/gabimet-qe-te-gjithe-ne-bejme-kur-gatuajme-pulen/20%Monthly2018-07-05 18:03
https://www.informatat.com/40-vjecari-ne-pranga-per-rrembimin-e-17-vjecares/20%Monthly2018-07-05 17:54
https://www.informatat.com/be-ndryshon-rregullat-per-levizje-ne-zonen-schengen/20%Monthly2018-07-05 17:48
https://www.informatat.com/misioni-nene-tereza-ne-indi-akuza-per-shitje-foshnjesh/20%Monthly2018-07-05 17:42
https://www.informatat.com/trump-ultimatum-opec-ut-ulni-cmimin-e-naftes-tani/20%Monthly2018-07-05 17:37
https://www.informatat.com/deshmitarja-rrefen-per-dhendrrin-qe-i-vrau-motren-dhe-plagosi-vellaun/20%Monthly2018-07-05 17:28
https://www.informatat.com/vuciq-eshte-pothuajse-i-sigurte/20%Monthly2018-07-05 17:19
https://www.informatat.com/maskat-ne-kuvend-reagon-kadri-veseli-video/20%Monthly2018-07-05 20:03
https://www.informatat.com/prezantohet-raporti-fillestar-i-fizibilitetit-per-investime-ne-shendetesi/20%Monthly2018-07-05 17:08
https://www.informatat.com/daciq-pretendon-nje-vend-ia-ka-hequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-05 16:57
https://www.informatat.com/munishi-i-pergjigjet-abedin-januzajt-jam-krenar-qe-jam-shqiptar/20%Monthly2018-07-05 16:57
https://www.informatat.com/be-paralajmeron-sanksione-ndaj-rusise/20%Monthly2018-07-05 16:45
https://www.informatat.com/deputeti-i-nismas-nanos-reagimi-yt-plagjiature-e-propagandes-serbe/20%Monthly2018-07-05 16:40
https://www.informatat.com/seance-e-jashtezakonshme-ne-serbi-per-kosoven/20%Monthly2018-07-05 19:42
https://www.informatat.com/hasani-ne-bruksel-prezanton-te-arriturat-e-kosoves/20%Monthly2018-07-05 16:23
https://www.informatat.com/krasniqi-duhet-reforme-urgjente-ne-diplomacine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-05 16:20
https://www.informatat.com/flet-pjesetari-serb-tregon-se-per-cfare-arsye-u-largua-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-05 16:05
https://www.informatat.com/rrahje-mes-serbeve-e-shqiptareve-ne-prelluzhe/20%Monthly2018-07-05 15:29
https://www.informatat.com/keds-publikon-orarin-e-reduktimeve-per-neser/20%Monthly2018-07-05 15:25
https://www.informatat.com/seanca-e-sotme-vazhdon-neser-ne-kete-ore/20%Monthly2018-07-05 15:15
https://www.informatat.com/berisha-nxjerr-foto-te-rames-duke-u-droguar-video/20%Monthly2018-07-05 15:07
https://www.informatat.com/masazhierja-detyrohej-te-bente-edhe-seks/20%Monthly2018-07-05 15:04
https://www.informatat.com/kuvendi-i-maqedonise-ratifikon-marreveshjen-per-emrin-me-greqine/20%Monthly2018-07-05 14:59
https://www.informatat.com/kdi-ka-nje-thirrje-te-rendesishme-per-deputetet/20%Monthly2018-07-05 14:55
https://www.informatat.com/36-vjecari-arrestohet-pasi-gjuan-me-arme-zjarri-ne-mengjesin-e-sotem-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-05 14:50
https://www.informatat.com/babai-i-adnan-januzajt-tregon-se-pse-i-biri-i-tij-nuk-luan-per-shqiperine/20%Monthly2018-07-05 14:47
https://www.informatat.com/greva-bashkon-shqiptaret-e-serbet-ne-mitrovice/20%Monthly2018-07-05 14:43
https://www.informatat.com/akp-i-reagon-ramiz-kelmendit/20%Monthly2018-07-05 14:40
https://www.informatat.com/lojtaret-japoneze-priten-si-heronj-edhe-pse-u-eliminuan/20%Monthly2018-07-05 14:36
https://www.informatat.com/shtepia-per-cr7-ne-torino-eshte-gati-aty-kane-qendruar-zidane-dhe-cannavaro/20%Monthly2018-07-05 14:34
https://www.informatat.com/fillojne-korrje-shirjet-ne-ferizaj/20%Monthly2018-07-05 14:42
https://www.informatat.com/nderron-jete-regjisori-i-njohur/20%Monthly2018-07-05 14:28
https://www.informatat.com/kjo-eshte-permbajtja-e-rezolutes-qe-kuvendit-pritet-ta-miratoje-per-53-milionet/20%Monthly2018-07-24 09:43
https://www.informatat.com/dje-dhe-sot-rreth-35-seanca-deshtuan-ne-gjykaten-themelore-ne-gjakove-shkak-greva/20%Monthly2018-07-05 14:23
https://www.informatat.com/ish-miss-kosova-konfirmon-lidhjen-me-serbin/20%Monthly2018-07-05 14:23
https://www.informatat.com/gruas-nga-ferizaj-ia-vodhen-zinxhirin-nga-qafa-policia-arreston-njerin-nga-hajnat/20%Monthly2018-07-05 14:44
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-ky-eshte-rendi-i-dites/20%Monthly2018-07-05 14:20
https://www.informatat.com/per-posedim-te-armes-dhe-substancave-narkotike-arresotohet-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-05 14:14
https://www.informatat.com/gashi-dhe-ahmeti-flasin-per-sigurine-ne-shkolla-dhe-organizimin-e-trafikut/20%Monthly2018-07-05 14:10
https://www.informatat.com/maqedonia-ratifikon-serish-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-07-05 14:03
https://www.informatat.com/nje-i-arrestuar-tjetri-ne-kerkim-per-vrasjen-ne-tentative-sot-ne-prilluzh/20%Monthly2018-07-05 14:00
https://www.informatat.com/punetoret-e-postes-neser-hyjne-ne-greve/20%Monthly2018-07-05 13:59
https://www.informatat.com/shba-ja-vazhdon-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2018-07-05 13:52
https://www.informatat.com/zbulohet-koheqendrimi-shtrire-i-neymarit-ne-boteror/20%Monthly2018-07-05 13:52
https://www.informatat.com/liburn-aliu-autostrada-e-ka-demtuar-gryken-e-kacanikut/20%Monthly2018-07-05 14:10
https://www.informatat.com/produktet-kozmetike-qe-duhet-ti-perdorni-patjeter-gjate-veres/20%Monthly2018-07-05 13:50
https://www.informatat.com/haradinajn-e-habiti-bashkepunimi-lutfi-zharku-liburn-aliu/20%Monthly2018-07-05 13:47
https://www.informatat.com/jaguar-i-kercenuar-ne-rast-te-nje-brexit-i/20%Monthly2018-07-05 13:46
https://www.informatat.com/vuciq-falenderon-serbet-e-kosoves-qe-i-kane-ruajtur-vatrat-e-veta/20%Monthly2018-07-05 13:43
https://www.informatat.com/nderpritet-seanca-per-53-milion-euro/20%Monthly2018-07-05 13:40
https://www.informatat.com/rrezik-lufte-izraeli-i-jep-paralajmerim-serioz-sirise/20%Monthly2018-07-05 13:38
https://www.informatat.com/bspk-perkrah-kerkesat-e-punetoreve-te-trepces/20%Monthly2018-07-05 13:34
https://www.informatat.com/hoxha-takon-homologun-gjerman-kerkon-liberalizimin-e-vizave%e2%80%a9%e2%80%a9/20%Monthly2018-07-05 13:35
https://www.informatat.com/gjuriq-fushate-e-organizuar-dhune-kunder-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-05 13:30
https://www.informatat.com/sali-zyba-limaj-zharku-dhe-lekaj-ministra-te-skandaleve/20%Monthly2018-07-05 17:12
https://www.informatat.com/kerkohet-mbeshtetje-e-strategjise-kunder-terrorizimit/20%Monthly2018-07-05 13:21
https://www.informatat.com/kurteshi-mos-luani-ping-pong-fajtori-duhet-te-jap-pergjegjesi/20%Monthly2018-07-05 13:20
https://www.informatat.com/pantina-mund-te-mbajme-seance-te-mbyllur-per-te-diskutuar-per-kontraten/20%Monthly2018-07-05 13:09
https://www.informatat.com/kujtim-shala-kryeministrit-fol-si-duhet-ne-parlament-ose-e-nderpres-seancen/20%Monthly2018-07-05 13:07
https://www.informatat.com/milim-zeka-prezanton-kontraten-sekrete-te-autostrades/20%Monthly2018-07-05 14:57
https://www.informatat.com/haradinaj-deputeteve-a-merrni-vesh-une-se-kam-nenshkru-kontraten/20%Monthly2018-07-05 13:01
https://www.informatat.com/be-do-te-verifikoje-paraprakisht-udhetaret-qe-hyjne-pa-viza-ne-zonen-schengen/20%Monthly2018-07-05 13:01
https://www.informatat.com/haradinaj-e-permend-arbitrazhin-per-53-milioneshin/20%Monthly2018-07-05 12:58
https://www.informatat.com/vuciq-ne-panik-serbia-do-te-zhduket-si-komb/20%Monthly2018-07-05 12:59
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-mustafa-nuk-eshte-i-semure-ka-ike-nga-kosova-per-shkak-te-kontratave-te-keqija/20%Monthly2018-07-05 12:54
https://www.informatat.com/demalijaj-isa-mustafa-ka-qene-ne-depresion-prej-kontratave-te-keqija/20%Monthly2018-07-05 12:54
https://www.informatat.com/arban-abrash-shpend-ahmeti-kryetar-i-pandergjegjshem/20%Monthly2018-07-05 13:14
https://www.informatat.com/kujtim-shala-kryeministrit-fol-ne-gjuhe-parlamentare-ose-e-nderpres-seancen/20%Monthly2018-07-05 12:50
https://www.informatat.com/nisma-kerkon-auditor-te-jashtem/20%Monthly2018-07-05 12:46
https://www.informatat.com/david-dhe-victoria-beckham-festojne-19-vjetorin-e-marteses/20%Monthly2018-07-05 12:42
https://www.informatat.com/ne-turqi-arrestohet-16-persona-te-dyshuar-per-lidhje-me-feto-n/20%Monthly2018-07-05 12:42
https://www.informatat.com/ne-prizren-me-leje-te-komunes-rrenohet-edhe-nje-ndertese-e-trashegimise/20%Monthly2018-07-05 12:33
https://www.informatat.com/rusia-mohon-te-kete-gisht-ne-helmimet-ne-britani/20%Monthly2018-07-05 12:31
https://www.informatat.com/perplasen-haradinaj-dhe-sejdiu-per-mos-publikimin-e-kontrates-se-53-milionshit/20%Monthly2018-07-05 12:37
https://www.informatat.com/politika-sociale-ne-rajonin-e-prizrenit-jotransparente/20%Monthly2018-07-05 12:25
https://www.informatat.com/sejdiu-publikone-kontraten-pa-e-lexu-ne-nuk-marrim-pergjegjesi/20%Monthly2018-07-05 12:23
https://www.informatat.com/shpallen-rezultatet-perfundimtare-ne-turqi-erdogan-fiton-bindshem/20%Monthly2018-07-05 12:18
https://www.informatat.com/rruget-shkrirese-demtojne-veturat-ne-australi/20%Monthly2018-07-05 12:17
https://www.informatat.com/qendrimi-i-pdk-se-per-debtain-53-milionesh/20%Monthly2018-07-05 12:13
https://www.informatat.com/behrami-gazetarit-zviceran-shikoj-punet-tua/20%Monthly2018-07-05 12:07
https://www.informatat.com/te-merkuren-shfaqen-filmat-e-studenteve-te-up-se/20%Monthly2018-07-05 12:06
https://www.informatat.com/haradinaj-shales-deri-ne-shtator-e-vetmja-teme-e-vjeter-do-te-mbetet-gjyqesori/20%Monthly2018-07-05 11:55
https://www.informatat.com/vuciq-e-spastron-fsk-ne-i-largon-edhe-20-serbe-nga-ajo/20%Monthly2018-07-05 11:55
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-mustafa-nuk-e-pagoi-borxhin-sepse-i-barti-parat-tek-komunat-e-ldk-se/20%Monthly2018-07-05 11:49
https://www.informatat.com/cristiano-pranon-pagen-qe-i-ofron-juventusi/20%Monthly2018-07-05 11:46
https://www.informatat.com/shala-haradinajt-e-ke-bere-edhe-me-te-paqarte-ceshtjen-e-53-milioneshit/20%Monthly2018-07-05 11:42
https://www.informatat.com/rama-e-refuzoj-pershkrimin-e-shqiperise-si-vend-me-krim-te-organizuar/20%Monthly2018-07-05 11:39
https://www.informatat.com/liverpooli-nenshkruan-sot-me-xherdan-shaqirin/20%Monthly2018-07-05 11:37
https://www.informatat.com/ceshtja-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-te-futet-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-05 11:33
https://www.informatat.com/qeveria-me-plan-per-kompensimin-e-bujqve-per-demet-e-te-reshurave/20%Monthly2018-07-05 11:28
https://www.informatat.com/perseri-dridhet-toka-ne-tirane/20%Monthly2018-07-05 11:25
https://www.informatat.com/haradinaj-ish-ministri-zharku-shkaktar-per-borxhin-prej-53-milion-euro-ndaj-bechtel-enka/20%Monthly2018-07-05 13:25
https://www.informatat.com/kerkohet-shkarkimi-i-pal-lekajt-dhe-anulimin-e-vendimit-te-53-milione-eurove/20%Monthly2018-07-05 11:18
https://www.informatat.com/prezantohet-raporti-fillestar-i-fizibilitetit-per-miliona-investime-ne-shendetesi/20%Monthly2018-07-05 11:16
https://www.informatat.com/sulmuesve-te-ziadin-seles-82-vite-burg/20%Monthly2018-07-05 11:11
https://www.informatat.com/oopsat-me-veshjet-e-njejta-te-te-famshmeve-foto/20%Monthly2018-07-05 11:03
https://www.informatat.com/shokon-shyrete-behluli-kurre-ma-keq-skam-kendu-se-ne-kete-dasem/20%Monthly2018-07-05 11:01
https://www.informatat.com/liburn-aliu-53-milione-jane-dhene-ne-menyre-te-parregullt/20%Monthly2018-07-05 10:58
https://www.informatat.com/kritikoi-ashper-policine-rama-i-pergjigjet-ambasadorit-lu/20%Monthly2018-07-05 10:58
https://www.informatat.com/plazhi-i-rrezikshem-ku-ndalohet-noti-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-05 10:58
https://www.informatat.com/gjykimi-per-krim-te-organizuar-shtyhet-shkaku-i-greves/20%Monthly2018-07-05 10:52
https://www.informatat.com/sean-paul-do-te-performoje-maqedoni/20%Monthly2018-07-05 10:52
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-kengetaret-kosovar-qe-kendojne-neper-dasma-e-nuk-paguajn-tatim/20%Monthly2018-07-05 10:48
https://www.informatat.com/baftiu-ne-spitalet-publike-nuk-po-gjenden-as-barnat-esenciale-per-te-shpetuar-jete/20%Monthly2018-07-05 10:44
https://www.informatat.com/nicola-scherzinger-40-vjec-por-qe-duket-si-20/20%Monthly2018-07-05 10:41
https://www.informatat.com/disa-deputete-ne-perkrahje-te-protestes-se-minatoreve/20%Monthly2018-07-05 10:19
https://www.informatat.com/vllasi-nuk-sheh-perfundim-te-shpejte-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-05 10:33
https://www.informatat.com/irani-pritet-ta-ndaloje-perdorimin-e-instagram-it/20%Monthly2018-07-05 10:12
https://www.informatat.com/vape-vrasese-ne-kanada-20-te-vdekur/20%Monthly2018-07-05 10:10
https://www.informatat.com/%e2%80%8bharadinaj-shpjegon-emerimin-e-koordinatoreve/20%Monthly2018-07-05 10:04
https://www.informatat.com/media-serbe-cilat-shtete-e-kane-terhequr-njohjen-e-kosoves-dhe-si-po-reagon-ajo/20%Monthly2018-07-05 10:05
https://www.informatat.com/teuta-haxhiu-keqperdorimi-i-parave-ne-kompleksin-e-mejes-eshte-masaker/20%Monthly2018-07-05 11:37
https://www.informatat.com/morena-nis-diten-me-dashurine-e-jetes-se-saj-foto/20%Monthly2018-07-05 09:58
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-ne-proteste-para-kuvendit/20%Monthly2018-07-05 09:49
https://www.informatat.com/per-kundervajtje-ne-trafik-dje-ne-kosove-jane-shqiptuar-1272-tiketa/20%Monthly2018-07-05 09:46
https://www.informatat.com/pacolli-mti-se-kerkoj-perkrahje-per-rrugen-peje-prishtine/20%Monthly2018-07-05 09:46
https://www.informatat.com/bejtush-gashi-stop-dorgave-plani-operativ-qe-po-shenon-sukses-ne-luftimin-e-dukurise-se-drogave-ne-shkolla/20%Monthly2018-07-05 09:43
https://www.informatat.com/policia-u-ben-thirrje-qytetareve-te-raportojne-rastet-e-fajdeve/20%Monthly2018-07-05 13:03
https://www.informatat.com/berisha-duhet-te-kemi-nje-ligj-per-pastrimin-e-figurave-publike/20%Monthly2018-07-05 09:28
https://www.informatat.com/kusari-lila-po-shkaterrohet-liqeni-i-radoniqit/20%Monthly2018-07-05 09:25
https://www.informatat.com/lansohet-platforma-e-prokurimit-publik-te-hapur-dhe-transparent/20%Monthly2018-07-05 09:18
https://www.informatat.com/sot-17-vjet-nga-marreveshja-per-paqe-mes-maqedonise-dhe-kryengritesve-shqiptare/20%Monthly2018-07-05 09:18
https://www.informatat.com/konjufca-presidenti-thaci-po-deshiron-ta-vonoj-gjykaten-speciale-duke-dialoguar-me-serbine/20%Monthly2018-07-05 09:18
https://www.informatat.com/akuzat-per-krime-lufte-ne-kosove-beogradi-i-quan-presion-ndaj-serbeve/20%Monthly2018-07-05 09:09
https://www.informatat.com/ushtrimet-e-duhura-per-plakje-te-mire/20%Monthly2018-07-05 08:53
https://www.informatat.com/topalli-kerkon-votimin-e-mocionit-per-evitimin-e-pritjeve-te-gjata-te-mergimtareve/20%Monthly2018-07-05 08:52
https://www.informatat.com/dua-e-jashtezakonshme-ne-paris-foto/20%Monthly2018-07-05 08:50
https://www.informatat.com/gjermania-deporton-69-afgane/20%Monthly2018-07-05 08:45