XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/ismaili-jo-ndarje-presheva-medvegja-dhe-bujanoci-ti-bashkohen-kosoves/20%Monthly2018-09-01 07:03
https://www.informatat.com/hoti-pdk-ja-insistonte-per-thacin-ne-krye-te-dialogut-perralla-e-tyre-ka-marre-fund/20%Monthly2018-08-31 18:48
https://www.informatat.com/hahn-ne-darke-pune-me-aleksander-vuciq/20%Monthly2018-08-31 18:41
https://www.informatat.com/delawie-uck-nuk-kishte-me-shume-se-15-mije-pjestare/20%Monthly2018-09-01 06:57
https://www.informatat.com/organizatoret-e-protestes-ne-stokholm-akuzojne-ambasadorin-burrniku-per-kercenim-e-shantazh/20%Monthly2018-09-01 06:52
https://www.informatat.com/ulen-cmimet-ne-pishinen-e-germise/20%Monthly2018-08-31 14:52
https://www.informatat.com/vv-rruget-e-gjilanit-ne-terr-pazare-me-tender/20%Monthly2018-08-31 14:50
https://www.informatat.com/tuzi-shpallet-komune-bashkohen-partite-shqiptare-ne-malin-e-zi/20%Monthly2018-08-31 14:49
https://www.informatat.com/ministrat-e-jashtem-te-be-se-te-ndare-rreth-idese-se-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-08-31 14:43
https://www.informatat.com/titan-key-nga-google-siguron-qe-aplikacionet-tuaja-jane-te-pathyeshme-nga-hakeret/20%Monthly2018-08-31 14:43
https://www.informatat.com/gashi-per-idene-e-osmanit-per-proteste-kunder-thacit-vendos-ldk-ja/20%Monthly2018-08-31 14:41
https://www.informatat.com/dalin-fotot-e-para-te-google-pixel-3/20%Monthly2018-08-31 14:40
https://www.informatat.com/bordi-i-akp-miraton-raportin-e-shperndarjes-per-kreditoret-ne-likuidim/20%Monthly2018-08-31 14:39
https://www.informatat.com/nente-pika-strategjike-ku-duhet-ta-godisni-agresorin-per-tu-vetembrojtur-2/20%Monthly2018-08-31 14:34
https://www.informatat.com/molliqajqeverisja-e-pdk-se-me-thacin-e-veselin-demtuesit-me-te-medhenj/20%Monthly2018-08-31 14:34
https://www.informatat.com/berisha-takon-komandantin-e-kfor-it-biseduan-per-situaten-e-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2018-08-31 14:37
https://www.informatat.com/zgjidhja-perfundimtare-per-lekure-pa-qime/20%Monthly2018-08-31 14:30
https://www.informatat.com/ne-politike-dhe-ne-internet-po-banalizohet-shqipja/20%Monthly2018-08-31 14:30
https://www.informatat.com/tri-ngjyra-ne-sezonin-qe-po-vjen-do-te-jene-kryesore-ne-vitrinat-e-dyqaneve-foto/20%Monthly2018-08-31 14:28
https://www.informatat.com/anetaret-e-nobelit-per-letersine-mohojne-kthimin-ne-juri/20%Monthly2018-08-31 14:25
https://www.informatat.com/hoxha-per-vizat-duhet-lobim-te-gjermania-franca-e-holanda/20%Monthly2018-08-31 14:24
https://www.informatat.com/bushati-ne-takimin-e-vjenes-inkurajon-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-31 14:19
https://www.informatat.com/gjilani-kunder-radikalizmit-ekstremizmit-dhe-terrorizmit/20%Monthly2018-08-31 14:18
https://www.informatat.com/merr-drejtim-finalizimi-i-ndertimit-te-qendres-rinore-ne-ferizaj-mkrs-ndan-fonde-shtese/20%Monthly2018-08-31 14:15
https://www.informatat.com/gjermania-ekstradon-ne-rusi-nje-militant-te-dyshuar-islamik/20%Monthly2018-08-31 14:14
https://www.informatat.com/kosova-pret-mbeshtetjen-e-austrise-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-08-31 14:14
https://www.informatat.com/prokuroria-themelore-e-pejes-e-hapur-per-takime-me-qytetare/20%Monthly2018-08-31 14:13
https://www.informatat.com/qeveria-thaci-blen-cigare-te-shtrenjta-puro-cohiba-me-pare-te-shtetit/20%Monthly2018-08-31 14:09
https://www.informatat.com/gjermania-paralajmeron-kosova-dhe-sebia-nuk-do-te-hyjne-ne-be-nese-ndryshojne-kufijte/20%Monthly2018-09-01 07:10
https://www.informatat.com/leonardo-dicaprio-martohet-se-shpejti/20%Monthly2018-08-31 14:00
https://www.informatat.com/gjuriq-jam-pesimist-jemi-me-larg-zgjidhjes-per-kosoven-sesa-ishim-me-pare/20%Monthly2018-08-31 14:00
https://www.informatat.com/dua-lipa-le-pas-kim-kardashianin-del-e-para-ne-garen-per-te-pasmet-me-te-mira-ne-bote/20%Monthly2018-08-31 13:56
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-publikoi-rekomandimet-per-organizmin-e-votimit-jashte-vendit/20%Monthly2018-08-31 13:55
https://www.informatat.com/zyrtare-grezda-ne-rangers/20%Monthly2018-08-31 13:50
https://www.informatat.com/zyrtare-ky-lojtar-merr-numrin-7-pas-largimit-te-ronaldos/20%Monthly2018-08-31 13:46
https://www.informatat.com/tani-mund-te-aplikoni-per-te-marre-simbolin-e-verifikimit-ne-instagram/20%Monthly2018-08-31 13:43
https://www.informatat.com/keto-jane-tipet-e-telefonave-qe-leshojne-me-shume-rrezatim-ne-trup/20%Monthly2018-08-31 13:41
https://www.informatat.com/zjarrfikesi-tregon-momentet-e-fundit-te-jetes-se-princeshes-diana/20%Monthly2018-08-31 13:39
https://www.informatat.com/zjarr-ne-fabriken-meka-pronari-fajeson-problemet-me-rryme-video/20%Monthly2018-08-31 13:35
https://www.informatat.com/kacaniku-shperblehet-me-grantin-e-performances/20%Monthly2018-08-31 13:31
https://www.informatat.com/edhe-shtatzenat-duhet-te-ushtrojne-2/20%Monthly2018-08-31 13:17
https://www.informatat.com/pacolli-kunder-idese-se-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-31 13:15
https://www.informatat.com/muzeu-ne-kroaci-zemeron-shqiptaret-duke-perdorur-term-fyes/20%Monthly2018-08-31 13:14
https://www.informatat.com/celesi-i-lumturise-dhe-suksesit-sipas-richard-branson/20%Monthly2018-08-31 13:12
https://www.informatat.com/roma-ne-bisedime-me-pellegrinin-ti-hiqet-ose-ti-rritet-klauzola-e-largimit/20%Monthly2018-08-31 13:10
https://www.informatat.com/shba-bllokon-projektin-hekurudhor-mes-dy-koreve/20%Monthly2018-08-31 13:08
https://www.informatat.com/ismet-beqiri-i-del-ne-mbrojtje-kryetarit-isa-mustafa-po-do-lufte-kjo-eshte-qesharake/20%Monthly2018-08-31 13:06
https://www.informatat.com/rama-turistet-sollen-500-mln-euro-me-shume-kete-vit/20%Monthly2018-08-31 13:04
https://www.informatat.com/mogherini-be-nuk-mbeshtet-shtete-te-pastra-etnikisht/20%Monthly2018-08-31 13:01
https://www.informatat.com/novosti-be-pranon-korrigjimin-e-kufijve-por-ka-nje-kusht/20%Monthly2018-08-31 12:52
https://www.informatat.com/papunesia-ne-eurozone-bie-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-nje-dekade/20%Monthly2018-08-31 12:48
https://www.informatat.com/nje-dite-pas-sulmit-klodiana-lala-deshmon-ne-prokurori/20%Monthly2018-08-31 12:45
https://www.informatat.com/matiq-te-verifikohet-ekzistenca-e-mundshme-e-varrit-masiv-te-medvegja/20%Monthly2018-08-31 12:43
https://www.informatat.com/aktgjykim-refuzues-ndaj-ish-kryetarit-te-kllokotit-dhe-pese-zyrtareve-te-tjere-qe-akuzoheshin-per-korrupsion/20%Monthly2018-08-31 12:39
https://www.informatat.com/vushtrria-marshon-kunder-dhunes-ndaj-grave/20%Monthly2018-08-31 12:35
https://www.informatat.com/brenda-dy-muajve-25-persona-kerkojne-strehim-si-pasoje-e-dhunes-ne-familje-ne-rajonin-e-prishtines/20%Monthly2018-08-31 12:21
https://www.informatat.com/hoti-pacolli-po-rrine-kote-ne-zyren-e-tij-thaci-po-demton-njohjet-per-kosoven/20%Monthly2018-08-31 13:26
https://www.informatat.com/ciljeta-flet-me-ne-fund-per-dasme/20%Monthly2018-08-31 12:09
https://www.informatat.com/will-smith-performon-bashke-me-te-birin/20%Monthly2018-08-31 12:07
https://www.informatat.com/sava-janjic-kunder-shkembimit-te-territoreve-dhe-demarkacionit/20%Monthly2018-08-31 12:02
https://www.informatat.com/capussela-kosova-dhe-serbia-nje-skeme-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-31 11:59
https://www.informatat.com/thaci-fton-shoqerine-civile-qe-ti-bashkohen-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-08-31 11:54
https://www.informatat.com/dalin-detaje-nga-mercedesi-i-pare-teresisht-elektrik/20%Monthly2018-08-31 11:47
https://www.informatat.com/ema-andrea-rikthen-ne-tepelene-kamionin-e-tmerrit/20%Monthly2018-08-31 11:43
https://www.informatat.com/aksionet-e-apple-u-rriten-ne-mbi-228-dollare/20%Monthly2018-08-31 11:42
https://www.informatat.com/tjeter-aksident-4-persona-te-plagosur-2-prej-tyre-dergohen-me-urgjence-drejt-tiranes/20%Monthly2018-08-31 11:35
https://www.informatat.com/kur-te-gjitha-monedhat-rriten-leku-bie/20%Monthly2018-08-31 11:33
https://www.informatat.com/veseli-sovraniteti-integriteti-jane-te-shenjta-asociacioni-me-kompetenca-ekzekutive-i-papranueshem/20%Monthly2018-08-31 11:32
https://www.informatat.com/serie-a-vazhdon-sonte-super-derbi-ne-san-siro/20%Monthly2018-08-31 11:32
https://www.informatat.com/britania-perserit-se-eshte-kunder-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-31 11:28
https://www.informatat.com/basha-gazetarja-u-sulmua-sepse-krimi-ka-mbeshtetje-politike/20%Monthly2018-08-31 11:27
https://www.informatat.com/hapet-qendra-e-10-te-informuese-per-shendetin-e-gruas-edhe-ne-kline/20%Monthly2018-08-31 11:24
https://www.informatat.com/avokati-mahmut-halimi-behet-per-spital-thote-se-u-sulmua-rende-nga-sabit-lushtaku/20%Monthly2018-08-31 11:22
https://www.informatat.com/haradinaj-ironizon-me-thacin-mos-e-ka-per-albinin-more-jo-per-mu/20%Monthly2018-08-31 11:06
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-i-shkruan-thacit-ndryshimi-i-kufijve-rrezikon-sigurine-rajonale/20%Monthly2018-08-31 11:01
https://www.informatat.com/the-economist-zbulon-planin-thaci-vuciq-per-kufijte/20%Monthly2018-08-31 11:00
https://www.informatat.com/allegri-zbulon-emrat-e-dy-sulmuesve-te-juventusit-kunder-parmes/20%Monthly2018-08-31 10:59
https://www.informatat.com/novosti-thaci-me-ndihmen-e-aleateve-te-tij-po-e-izolon-vuciqin-dhe-po-e-ve-para-aktit-te-kryer/20%Monthly2018-08-31 10:57
https://www.informatat.com/gjermania-refuzon-opsionin-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-08-31 10:56
https://www.informatat.com/ldk-mbeshtet-deklaraten-e-gjermanise-dhe-austrise-kunder-idese-se-thacit/20%Monthly2018-08-31 10:54
https://www.informatat.com/rastet-e-dhunes-ne-familje-do-te-trajtohen-me-prioritet/20%Monthly2018-08-31 10:43
https://www.informatat.com/tahiri-i-angazhuar-per-krijimin-e-nje-ambienti-efikas-per-qasjen-ne-drejtesi-te-bizneseve/20%Monthly2018-08-31 10:26
https://www.informatat.com/daciq-sjam-i-sigurt-nese-pala-tjeter-deshiron-zgjidhje-kompromisi/20%Monthly2018-08-31 10:21
https://www.informatat.com/stefanoviq-jemi-larg-zgjidhjes-per-kosoven/20%Monthly2018-08-31 10:13
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-kurre-sdo-pranoje-zgjidhje-nenshtruese/20%Monthly2018-08-31 10:02
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-nuk-ka-kohe-te-marre-pjese-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-31 14:08
https://www.informatat.com/gjermania-e-austria-kunder-idese-se-thacit-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-08-31 09:58
https://www.informatat.com/ndjehet-termet-ne-maqedoni-epiqendra-ne-greqi/20%Monthly2018-08-31 09:57
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-koalicionit-qeverises-papritmas-te-thaci-haradinaj-riperserit-qendrimin-kunder/20%Monthly2018-08-31 09:55
https://www.informatat.com/murati-votimi-i-ceshtjes-se-integritetit-territorial-me-pasoja-2/20%Monthly2018-08-31 09:55
https://www.informatat.com/reshitaj-i-gezohet-vendimit-per-ndalimin-e-perdorimit-te-thengjillit-ne-shkolla/20%Monthly2018-08-31 09:53
https://www.informatat.com/lista-serbe-ne-shtator-kthehet-ne-qeveri/20%Monthly2018-08-31 09:44
https://www.informatat.com/sipas-spekulimeve-te-novostit-be-pranon-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-31 09:41
https://www.informatat.com/lideret-flasin-per-shkembime-territoresh-te-rinjte-mendojne-largimin-nga-vendi/20%Monthly2018-08-31 09:35
https://www.informatat.com/murati-votimi-i-ceshtjes-se-integritetit-territorial-me-pasoja/20%Monthly2018-08-31 09:33
https://www.informatat.com/hava-kurti-krasniqi-ftohet-per-mbremjen-poetike-ne-zvicer-poezi-nga-gjithe-bota/20%Monthly2018-08-31 09:30
https://www.informatat.com/hahn-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise-duhet-ti-kontribuoj-paqes-dhe-stabilitet-ne-rajon/20%Monthly2018-08-31 09:28
https://www.informatat.com/ministri-gashi-premton-mbeshtetje-per-kok-un-dhe-sportistet-kosovare/20%Monthly2018-08-31 09:22
https://www.informatat.com/thaci-i-reagon-haradinajt-thirrjet-per-lufte-dhe-tragjedi-meritojne-vetem-te-hidhen-ne-shporte/20%Monthly2018-08-31 13:00
https://www.informatat.com/te-henen-kryesia-e-kuvendit-ne-rend-dite-seanca-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-08-31 09:19
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-veteranit-me-dokumente-te-falsifikuara/20%Monthly2018-08-31 08:56
https://www.informatat.com/nderron-jete-ish-futbollisti-i-njohur-nga-kosova/20%Monthly2018-08-31 08:46
https://www.informatat.com/nente-pika-strategjike-ku-duhet-ta-godisni-agresorin-per-tu-vetembrojtur/20%Monthly2018-08-31 08:43
https://www.informatat.com/novosti-per-serbet-e-kosoves-tiroli-jugor-por-brenda-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-08-31 08:41
https://www.informatat.com/a-duhet-ti-shpjegoj-femijes-per-divorcin-e-prinderve-te-mi/20%Monthly2018-08-31 08:40
https://www.informatat.com/seksi-ne-pune-privilegj-i-cili-nuk-refuzohet/20%Monthly2018-08-31 08:35
https://www.informatat.com/peskov-putin-eshte-i-gatshem-te-takohet-me-trumpin-ne-samitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-08-31 08:34
https://www.informatat.com/reporteret-pa-kufij-denojne-sulmin-ndaj-gazetares-shqiptare-lala/20%Monthly2018-08-31 08:32
https://www.informatat.com/xhelozia-eshte-perbindeshi-qe-vret-vetebesimin-dhe-miqesite/20%Monthly2018-08-31 08:31
https://www.informatat.com/malisheva-e-pret-e-gatshme-vitin-e-ri-shkollor/20%Monthly2018-08-31 08:31
https://www.informatat.com/task-force-per-sigurine-e-trafikut-rrugor/20%Monthly2018-08-31 08:29
https://www.informatat.com/lamtumire-nderrim-ore-komisioni-evropian-vendos/20%Monthly2018-08-31 08:28
https://www.informatat.com/komuna-e-prizrenit-kerkon-hetim-per-veprimet-e-zyres-ligjore-te-mmph-se/20%Monthly2018-08-31 08:26
https://www.informatat.com/pese-menyra-per-te-qene-me-produktive-ne-zyre/20%Monthly2018-08-31 08:26
https://www.informatat.com/rita-ora-ia-uron-ditelindjen-bebe-rexhes-me-nje-puthje-ne-buze/20%Monthly2018-08-31 08:23
https://www.informatat.com/edhe-shtatzenat-duhet-te-ushtrojne/20%Monthly2018-08-31 08:21
https://www.informatat.com/beatrix-ramosaj-ne-lidhje-me-reperin-e-njohur/20%Monthly2018-08-31 08:21
https://www.informatat.com/si-ta-thani-llakun-e-thonjve-per-nje-minute/20%Monthly2018-08-31 08:18
https://www.informatat.com/mbi-7-milione-euro-deme-ne-bujqesi-nga-moti-i-keq-gjate-ketij-viti/20%Monthly2018-08-31 08:18
https://www.informatat.com/ju-kujtohet-lukasi-dhe-meli-kjo-eshte-familja-e-tyre-foto/20%Monthly2018-08-31 08:18
https://www.informatat.com/nuk-ndalet-rita-ora-tani-shfaqet-topless/20%Monthly2018-08-31 08:15
https://www.informatat.com/tri-shprehi-te-cifteve-te-cilat-shoqeria-nuk-i-do/20%Monthly2018-08-31 08:14
https://www.informatat.com/kuvendaret-e-lipjanit-te-painteresuar-per-hallet-e-qytetareve/20%Monthly2018-08-31 08:12
https://www.informatat.com/gjerat-per-te-cilat-mund-te-diskutoni-ne-nje-takim-te-pare-kur-bie-ajo-heshtja-e-tmerrshme/20%Monthly2018-08-31 08:11
https://www.informatat.com/largohet-pagesa-prej-10-centeve-ne-stacionin-e-autobuseve/20%Monthly2018-08-31 08:10
https://www.informatat.com/para-te-shtetit-shpenzohen-per-red-bull/20%Monthly2018-08-31 08:09
https://www.informatat.com/kthimi-nga-pushimet-si-te-mbani-gjalle-intimitetin-dhe-pasionin/20%Monthly2018-08-31 08:08
https://www.informatat.com/ky-aktor-akuzohet-per-perdhunim-nga-nje-22-vjecare/20%Monthly2018-08-31 08:05
https://www.informatat.com/truri-ka-nje-ore-qe-etiketon-kohen-e-eksperiencave/20%Monthly2018-08-31 08:04
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-shaqirin-ne-liverpool/20%Monthly2018-08-31 08:01
https://www.informatat.com/zbulohen-tunele-sekrete-midis-kafkes-dhe-trurit/20%Monthly2018-08-31 08:00
https://www.informatat.com/ndalohet-perdorimi-i-thengjillit-per-ngrohje-ne-institucionet-e-arsimit-parauniversitar/20%Monthly2018-08-31 07:58
https://www.informatat.com/nese-lugina-i-bashkohet-kosoves-te-njejten-gje-e-duan-edhe-shqiptaret-e-maqedonise/20%Monthly2018-08-31 11:31
https://www.informatat.com/hapat-e-liberalizimit/20%Monthly2018-08-31 07:55
https://www.informatat.com/haradinaj-diskutimi-i-vazhdueshem-per-kufijte-ftese-per-tragjedi-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-31 10:00
https://www.informatat.com/detaje-nga-aktakuza-ndaj-veteranit-te-rrejshem/20%Monthly2018-08-31 07:49
https://www.informatat.com/plagoset-me-thike-nje-person-ne-mitrovice/20%Monthly2018-08-31 07:46
https://www.informatat.com/seks-tre-here-ne-muaj-si-po-ndryshojne-sjelljet-njerezore-fale-teknologjise-ja-perfundimet-e-studimit/20%Monthly2018-08-31 07:45
https://www.informatat.com/uthull-molle-qese-plastike-dhe-fasha-si-ia-doli-kjo-grua-te-shkrinte-dhjamin-e-barkut/20%Monthly2018-08-31 07:42
https://www.informatat.com/termeti-trondit-greqine-lekundjet-ndihen-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-31 07:42
https://www.informatat.com/fillon-vaksinimi-i-kafsheve-shtepiake/20%Monthly2018-08-31 07:40
https://www.informatat.com/rahovec-sulmon-te-dashuren-me-te-cilen-bashkejetonte/20%Monthly2018-08-31 07:38
https://www.informatat.com/cili-eshte-sekreti-per-kafen-turke-me-te-shijshme-ne-bote/20%Monthly2018-08-31 07:36
https://www.informatat.com/sfida-e-shpetimit-te-kulturave-bujqesore/20%Monthly2018-08-31 07:34
https://www.informatat.com/kosoven-e-pret-ndarja-dhe-plani-gjermano-gjerman/20%Monthly2018-08-31 07:32
https://www.informatat.com/peje-arrestohen-pasi-sulmuan-njeri-tjetrin-per-motive-pronesore/20%Monthly2018-08-31 07:30
https://www.informatat.com/u-aksidentua-para-disa-diteve-ne-decan-vdiq-dje-ne-qkuk/20%Monthly2018-08-31 07:29
https://www.informatat.com/djali-rrah-babane-ne-lipjan/20%Monthly2018-08-31 07:27
https://www.informatat.com/10-gjera-te-cilat-duhet-ti-dini-per-vitaminat/20%Monthly2018-08-31 07:26
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-bake-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-08-31 07:25
https://www.informatat.com/sherr-mes-shqiptareve-ne-itali-nje-i-plagosur/20%Monthly2018-08-31 07:23
https://www.informatat.com/prizren-djali-sulmon-nenen/20%Monthly2018-08-31 07:22
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-pritet-te-marre-vendim-per-protestat-e-mundshme-kunder-thacit/20%Monthly2018-08-31 07:20
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-ne-beograd-scott-ne-prishtine-per-te-degjuar-pikepamjet-e-zyrtareve/20%Monthly2018-08-31 07:15
https://www.informatat.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme-2/20%Monthly2018-08-31 07:14
https://www.informatat.com/moti-ne-shqiperi-vranesira-dhe-shira/20%Monthly2018-08-31 07:10
https://www.informatat.com/apostolova-anamorava-te-aplikoje-per-projekte-te-perbashketa/20%Monthly2018-08-31 07:09
https://www.informatat.com/rugova-kuvendi-ta-parandaloje-iniciativen-qe-rrezikon-teresine-territoriale/20%Monthly2018-08-31 07:08
https://www.informatat.com/7-muaj-burg-per-1-gram-marihuane/20%Monthly2018-08-31 07:06
https://www.informatat.com/qytetaret-e-vushtrrise-protestojne-kunder-dhunes-ndaj-gruas/20%Monthly2018-08-31 07:04
https://www.informatat.com/dy-vjet-nga-arrestimet-per-sulmin-ne-kuvend-procesi-ne-piken-zero/20%Monthly2018-08-31 07:01
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-kembengul-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-08-31 09:06
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-ne-fundjave/20%Monthly2018-08-31 06:55
https://www.informatat.com/kurti-thaci-gjysme-president-i-kosoves-gjysme-i-serbise/20%Monthly2018-08-31 07:55
https://www.informatat.com/vizita-e-pazakonte-ne-prishtine-e-ambasadorit-amerikan-ne-serbi-jepen-detaje/20%Monthly2018-08-30 19:43
https://www.informatat.com/pse-rasti-i-klodianes-eshte-me-i-rendi/20%Monthly2018-08-30 19:39
https://www.informatat.com/kerkesa-e-thacit-per-ndeshkimin-e-veteraneve-te-rrejshem-e-vonshme/20%Monthly2018-08-30 19:36
https://www.informatat.com/nje-i-plagosur-ne-gjakove-tentoi-te-vetevritej/20%Monthly2018-08-30 19:33
https://www.informatat.com/haci-albini-e-mustafa-le-ti-shpallin-lufte-serbise-hajrin-ia-dafshin/20%Monthly2018-08-31 06:59
https://www.informatat.com/thacido-ta-paraqes-kerkesen-per-presheven-skam-nostalgji-per-vijat-e-rankoviqit/20%Monthly2018-08-30 15:43
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-i-lidereve-sdeklarohen-per-media/20%Monthly2018-08-30 15:42
https://www.informatat.com/matoshi-e-pacolli-me-projekte-konkrete-per-kryeqytetin/20%Monthly2018-08-30 14:26
https://www.informatat.com/thaci-jemi-pajtuar-me-shba-ne-per-hapa-te-koordinuar-ne-te-ardhmen/20%Monthly2018-08-30 14:20
https://www.informatat.com/nje-i-plagosur-nga-te-shtenat-me-arme-ne-bregun-e-diellit/20%Monthly2018-08-30 14:18
https://www.informatat.com/malisheva-qe-24-ore-pa-rryme/20%Monthly2018-08-30 14:16
https://www.informatat.com/kapet-sasi-e-madhe-e-produkteve-pa-afat-ne-fshatrat-e-ferizajt/20%Monthly2018-08-30 14:15
https://www.informatat.com/thaci-fton-organet-e-drejtesise-ti-shkojne-ne-fund-ceshtjes-se-veteraneve/20%Monthly2018-08-30 15:59
https://www.informatat.com/tahiri-iu-kerkon-evropianeve-te-bejne-presion-mbi-serbine-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-08-30 14:12
https://www.informatat.com/plagoset-nje-29-vjecar-ne-kodren-e-diellit-arresohet-nje-femer-si-e-dyshuar/20%Monthly2018-08-30 14:02
https://www.informatat.com/kusarite-mendojme-e-punojme-per-te-pagjeturit-jo-per-pazare-per-territorin/20%Monthly2018-08-30 14:01
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-amerikane-vlereson-se-projektligji-per-pagat-rrezikon-qendrueshmerine-buxhetore/20%Monthly2018-08-30 13:55
https://www.informatat.com/shqiperia-nuk-prodhon-100-bizneset-me-te-medha-vetem-sherbime-tregti-dhe-ndertim/20%Monthly2018-08-30 13:51
https://www.informatat.com/audioincizimi-implikon-limajn-ne-afera-korruptive/20%Monthly2018-08-30 13:51
https://www.informatat.com/kryeprokurori-i-pejes-per-mashtrimin-me-lista-do-te-hetohet-edhe-zinxhiri-komandues-i-uck-se/20%Monthly2018-08-30 13:48
https://www.informatat.com/kush-ishte-porositesi-i-spotit-kunder-oliver-ivanoviqit-ne-tv-pink/20%Monthly2018-08-30 13:44
https://www.informatat.com/basha-sulmi-ndaj-gazetares-mesazh-i-qarte-mafioz/20%Monthly2018-08-30 13:35
https://www.informatat.com/presidenti-meta-denon-me-force-sulmin-ndaj-gazetares/20%Monthly2018-08-30 13:32
https://www.informatat.com/etiopi-17-te-vdekur-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ushtarak/20%Monthly2018-08-30 13:32
https://www.informatat.com/flet-gazetarja-shqiptare-pas-sulmit-me-kallashnikov-duan-te-me-frikesojne/20%Monthly2018-08-30 13:21
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-po-e-fuqizon-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2018-08-30 13:20
https://www.informatat.com/kamenica-do-te-behet-me-stacione-hidrometrike-dhe-hidrometeorologjike/20%Monthly2018-08-30 13:17
https://www.informatat.com/belgjike-prezantuesi-televiziv-akuzohet-per-grabitje-te-armatosur/20%Monthly2018-08-30 13:11
https://www.informatat.com/beteja-per-parlamentin-europian-kete-here-premton-te-jete-epike/20%Monthly2018-08-30 13:08
https://www.informatat.com/macron-nuk-ka-nepotizem-pozitat-e-larta-per-njerezit-qe-i-meritojne/20%Monthly2018-08-30 13:02
https://www.informatat.com/ritakohen-kreret-e-shtetit/20%Monthly2018-08-30 12:56
https://www.informatat.com/thaci-koordinohet-me-amerikanet/20%Monthly2018-08-30 12:52
https://www.informatat.com/hoxhaj-votimi-ne-libe-hap-i-rendesishem-drejt-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-08-30 12:46
https://www.informatat.com/armenia-heq-vizat-per-qytetaret-e-shqiperise/20%Monthly2018-08-30 12:42
https://www.informatat.com/holanda-perkrah-kosoven-ne-rrugen-euroatlantike/20%Monthly2018-08-30 12:34
https://www.informatat.com/per-nder-te-fillimit-te-vitit-te-ri-shkollor-pagat-ekzekutohen-me-heret/20%Monthly2018-08-30 12:32
https://www.informatat.com/shqiperi-sulmohet-me-kallashnikov-shtepia-e-gazetares-investigative/20%Monthly2018-08-30 12:29
https://www.informatat.com/676-aplikacione-per-statusin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-video/20%Monthly2018-08-30 12:18
https://www.informatat.com/inva-mula-pjese-e-festivalit-belcanto-dolcinio-ne-ulqin/20%Monthly2018-08-30 11:56
https://www.informatat.com/shqiperia-me-pika-te-perbashketa-kontrolli-me-greqine-e-kosoven/20%Monthly2018-08-30 11:53
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-i-del-ne-mbrotje-kryeprokurorit-lumezi-nuk-e-perkrahin-protesten-e-se-henes/20%Monthly2018-08-30 11:24
https://www.informatat.com/emrat-e-1648-te-zhdukurve-me-kuti-te-zeze-i-dorezohen-kryeministrit/20%Monthly2018-08-30 11:07
https://www.informatat.com/mccain-perkujtohet-ne-vietnam-respekt-ne-vendin-ku-luftoi-dhe-u-burgos/20%Monthly2018-08-30 10:59
https://www.informatat.com/thaci-takon-delawien-dhe-ambasadorin-scott-flasin-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-08-30 14:40
https://www.informatat.com/avramopolusvendimi-i-libe-drite-e-gjelber-e-fuqishme-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-30 10:37
https://www.informatat.com/kryetari-i-kuvendit-te-bujanocit-nderon-me-mirenjohje-ish-rojen-e-kallashit-me-150-vepra-penale/20%Monthly2018-08-30 10:34
https://www.informatat.com/kapet-skafi-me-700-kg-droge-prangosen-2-shqiptare/20%Monthly2018-08-30 10:30
https://www.informatat.com/keto-jane-procedurat-qe-duhet-ti-ndjeke-kosova-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-30 10:28
https://www.informatat.com/rruga-shengjin-velipoje-shkurton-kohen-e-udhetimit-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-08-30 10:27
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-po-e-rrit-vajzen-ne-frymen-shqiptare/20%Monthly2018-08-30 10:24
https://www.informatat.com/hahn-pas-libe-se-pres-qe-edhe-keshilli-i-be-se-te-marr-vendim-meritor/20%Monthly2018-08-30 10:23
https://www.informatat.com/mbesa-e-familjes-mbreterore-thyen-traditen-del-topless-ne-plazh/20%Monthly2018-08-30 10:22
https://www.informatat.com/cmime-te-shtrenjta-rama-ironizon-mos-valle-turistet-e-huaj-jane-nen-efektin-e-droges-qe-i-kemi-shitur-ne/20%Monthly2018-08-30 10:21
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-aktoret-e-famshem-ribashkohen-serish/20%Monthly2018-08-30 10:20
https://www.informatat.com/al-paciono-nuk-do-te-jete-ne-rolin-kryesor-te-filmit-scarface/20%Monthly2018-08-30 10:18
https://www.informatat.com/eulex-i-kerkon-dyfishimin-e-perpjekjeve-per-zgjidhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/20%Monthly2018-08-30 10:16
https://www.informatat.com/lideret-takohen-ne-oren-1430-ja-per-cka-do-te-bisedohet/20%Monthly2018-08-30 14:13
https://www.informatat.com/deliu-kodra-miratimi-i-dokumentit-nga-libe-hap-i-rendesishem-drejt-perfundimit-te-procesit-te-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-08-30 10:35
https://www.informatat.com/keshilli-per-mbrojtjen-e-konsumatorit-vendimi-i-zrre-se-eshte-joligjor-dhe-zhvates/20%Monthly2018-08-30 10:09
https://www.informatat.com/reagimet-gjermane-kufijte-jane-te-paprekshem/20%Monthly2018-08-30 10:08
https://www.informatat.com/uefa-konfirmon-se-stadiumi-fadil-vokrri-eshte-i-gatshem-per-ndeshje-nderkombetare/20%Monthly2018-08-30 10:04
https://www.informatat.com/mogherini-ben-thirrje-per-me-shume-pergjegjesi-per-migrantet/20%Monthly2018-08-30 10:04
https://www.informatat.com/bllokohet-ne-det-skafi-me-700-kg-droge-ne-pranga-2-persona/20%Monthly2018-08-30 10:01
https://www.informatat.com/tre-vjet-pa-ilirologun-e-madh-aleksandar-stipceviq/20%Monthly2018-08-30 10:00
https://www.informatat.com/sholtes-kosova-e-meriton-levizjen-pa-viza-votimi-ne-keshill-eshte-vendimtar/20%Monthly2018-08-30 09:56
https://www.informatat.com/gjinekologjia-pajiset-me-aparature-moderne/20%Monthly2018-08-30 09:56
https://www.informatat.com/fajon-puna-e-veshtire-per-vizat-eshte-kryer-kosovaret-e-meritojne-te-levizin-te-lire/20%Monthly2018-08-30 09:53
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-i-lidhur-me-fatin-e-negociatave-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-30 12:18
https://www.informatat.com/sulmohet-kisha-ne-leposaviq-hajnat-vjedhin-sasi-te-madhe-parash/20%Monthly2018-08-30 09:38
https://www.informatat.com/rreth-900-mije-shqiptare-mbi-25-vjec-nuk-dine-asnje-gjuhe-te-huaj/20%Monthly2018-08-30 09:35
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-e-rtk-se-shprehen-te-shqetesuar-per-mosmiratimin-e-ligjit-te-ri/20%Monthly2018-08-30 09:31
https://www.informatat.com/menyja-e-dites-ne-vendin-ku-pi-kafe-lumezi-doreheqja-e-kryeprokurorit/20%Monthly2018-08-30 09:28
https://www.informatat.com/gruaja-e-rrahur-ne-fushe-kosove-ishte-ne-muajin-e-peste-te-shtatzanise/20%Monthly2018-08-30 09:25
https://www.informatat.com/shqiperia-ne-krye-te-pese-destinacioneve-per-pushime-ne-shtator/20%Monthly2018-08-30 09:22
https://www.informatat.com/ne-ambasaden-e-shba-se-ne-tirane-rinovimi-i-vizes-behet-permes-postes/20%Monthly2018-08-30 09:19
https://www.informatat.com/limaj-votimi-nga-libe-deshmon-se-kosova-ka-permbushur-kriteret-per-vizat/20%Monthly2018-08-30 09:16
https://www.informatat.com/as-ne-shator-nuk-debatohet-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2018-08-30 10:55
https://www.informatat.com/thaci-po-i-afrohemi-vendimit-final-per-levizje-te-lire/20%Monthly2018-08-30 09:09
https://www.informatat.com/ceku-gjate-korrik-gushtit-shqiperine-e-vizituan-2-5-milione-turiste-te-huaj/20%Monthly2018-08-30 09:05
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-beri-pune-te-madhe-per-vizat/20%Monthly2018-08-30 09:02
https://www.informatat.com/haradinaj-territori-dhe-kufijte-nuk-diskutohen-edhe-thaci-eshte-kunder-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-30 09:47
https://www.informatat.com/veseli-dhe-nje-hap-drejte-vendimit-final-presim-brenda-vitit-te-levizim-pa-viza/20%Monthly2018-08-30 08:54
https://www.informatat.com/pas-votimit-ne-libe-pacolli-thote-se-jemi-nje-hap-me-afer-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-08-30 08:53
https://www.informatat.com/deja-vu-te-reja-rreth-dukurise-se-perjetimit-te-meparshem/20%Monthly2018-08-30 08:51
https://www.informatat.com/qimet-nuk-shumohen-nese-rruhen-me-zhilete-2/20%Monthly2018-08-30 08:47
https://www.informatat.com/pese-preparate-kozmetike-te-cilat-shumica-e-femrave-i-perdorin-gabimisht/20%Monthly2018-08-30 08:45
https://www.informatat.com/buze-te-fryra-a-ia-vlen-ky-mundim/20%Monthly2018-08-30 08:40
https://www.informatat.com/xhinset-te-cilat-kane-qene-shume-te-popullarizuara-para-njezet-vjetesh-po-kthehen-ne-mode-foto/20%Monthly2018-08-30 08:37
https://www.informatat.com/danas-plani-per-ridefinim-te-kufirit-mes-serbise-e-kosoves-ekziston-por-po-mbahet-fshehte/20%Monthly2018-08-30 08:33
https://www.informatat.com/si-te-sillesh-pasi-je-takuar-me-ish-in/20%Monthly2018-08-30 08:32
https://www.informatat.com/12-menyra-per-tu-bere-me-terheqes-terheqese-dhe-joshese-ne-syte-e-partnerit/20%Monthly2018-08-30 08:24
https://www.informatat.com/a-mundet-sheqeri-natyror-te-ju-mbroje-nga-diabeti/20%Monthly2018-08-30 08:20
https://www.informatat.com/hoxha-presim-qe-procesi-i-vendimmarrjes-per-vizat-te-mbyllet-gjate-ketij-viti/20%Monthly2018-08-30 09:13
https://www.informatat.com/nese-vuani-nga-keto-4-semundje-mos-konsumoni-domate/20%Monthly2018-08-30 08:09
https://www.informatat.com/lideret-e-shtetit-mblidhen-te-thaci/20%Monthly2018-08-30 09:09
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-duhen-pas-pushimeve-verore/20%Monthly2018-08-30 08:05
https://www.informatat.com/komiteti-libe-rekomandon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-08-30 09:00
https://www.informatat.com/hani-djathe-dhe-mish-te-kuq-sepse-eshte-mire-per-ju/20%Monthly2018-08-30 07:56
https://www.informatat.com/10-fakte-rreth-dashurise/20%Monthly2018-08-30 07:55
https://www.informatat.com/kundershtari-me-i-keq-ne-short-per-barcelonen/20%Monthly2018-08-30 07:53
https://www.informatat.com/agjencia-e-akreditimit-ka-nisur-perpjekjet-per-kthimin-e-statusit-te-humbur-ne-enqa/20%Monthly2018-08-30 07:52
https://www.informatat.com/samsung-tejkalon-teknologjine-e-sotme-me-televizorin-e-ri/20%Monthly2018-08-30 07:51
https://www.informatat.com/adoleshente-duhanpires-apo-pijedashes-shenjat-e-semundjeve-shfaqen-qe-17-vjec/20%Monthly2018-08-30 07:47
https://www.informatat.com/qeveria-harron-pagen-minimale/20%Monthly2018-08-30 07:46
https://www.informatat.com/meshkujt-me-kete-grup-gjaku-jane-me-te-rrezikuar-nga-goditja-ne-zemer/20%Monthly2018-08-30 07:43
https://www.informatat.com/knaus-shkembimi-i-territoreve-te-kosoves-dhe-serbise-sjell-konflikte/20%Monthly2018-08-30 07:42
https://www.informatat.com/6-sekrete-bukurie-te-femrave-marokene-per-te-patur-lekure-perfekte-dhe-rini-te-perjetshme/20%Monthly2018-08-30 07:39
https://www.informatat.com/leposaviq-hajnat-vjedhin-kishen/20%Monthly2018-08-30 07:38
https://www.informatat.com/dialogu-te-kushtezohet-me-ndricimin-e-fatit-te-personave-te-zhdukur/20%Monthly2018-08-30 07:35
https://www.informatat.com/kozmetika-e-rruges-dermatologet-rrezik-per-infeksionin-por-edhe-kancer-te-lekures/20%Monthly2018-08-30 07:34
https://www.informatat.com/kina-po-mban-burime-te-virusit-te-ri-te-gripit-vdekjeprures/20%Monthly2018-08-30 07:31
https://www.informatat.com/daciq-prishtina-e-ka-humbur-mbeshtetjen-e-te-medhenjeve/20%Monthly2018-08-30 07:30
https://www.informatat.com/kjo-recete-sheron-shume-semundje/20%Monthly2018-08-30 07:25
https://www.informatat.com/e-mashtrojne-duke-ia-marre-5-mije-euro/20%Monthly2018-08-30 07:25
https://www.informatat.com/oeaprojektligji-per-pagat-rrezikon-qendrueshmerine-buxhetore/20%Monthly2018-08-30 08:04
https://www.informatat.com/meshkujt-me-kete-grup-gjaku-jane-me-te-rrezikuar-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2018-08-30 07:22
https://www.informatat.com/kostoja-e-larte-e-uljes-se-moshes-se-pensionimit-te-policeve-shtyn-miratimin-e-ketij-projektligji/20%Monthly2018-08-30 07:21
https://www.informatat.com/sa-veterane-lufte-ka-kosova/20%Monthly2018-08-30 07:19
https://www.informatat.com/burri-rrah-gruan-shtatzene/20%Monthly2018-08-30 07:19
https://www.informatat.com/zevendesohen-70-harta-ku-kosova-figuron-pjese-e-serbise/20%Monthly2018-08-30 07:17
https://www.informatat.com/me-vetura-civile-keshtu-patrullon-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-08-30 07:15
https://www.informatat.com/biografia-e-drejtorit-te-ri-te-policise-se-kosoves-rashit-qalaj/20%Monthly2018-08-30 07:15
https://www.informatat.com/projektligji-per-paga-e-rrit-koston-vjetore-per-afro-50-milione-euro/20%Monthly2018-08-30 07:14
https://www.informatat.com/kush-dhe-si-ia-hoqi-kosoves-vijat-e-kuqe/20%Monthly2018-08-30 07:12
https://www.informatat.com/mogherini-takim-te-veshtire-me-thacin-e-vuciqin-me-7-shtator/20%Monthly2018-08-30 07:10
https://www.informatat.com/shqiperia-goditet-nga-nje-tjeter-termet/20%Monthly2018-08-30 07:09
https://www.informatat.com/gjuriq-qendrimi-ndaj-te-zhdukurve-duhet-te-jete-i-sinqerte/20%Monthly2018-08-30 07:08
https://www.informatat.com/ganimete-musliu-flet-per-mashkullin-ideal/20%Monthly2018-08-30 07:06
https://www.informatat.com/pacolli-per-nje-dite-shkon-ne-vjene-feston-datelindjen/20%Monthly2018-08-30 07:04
https://www.informatat.com/thaci-si-bindet-kuvendit/20%Monthly2018-08-30 07:03
https://www.informatat.com/sot-libe-voton-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-30 08:22
https://www.informatat.com/collaku-territori-i-vendit-mbrohet-me-kushtetute-e-jo-me-rezoluta-te-kuvendit/20%Monthly2018-08-30 06:59
https://www.informatat.com/edita-tahiri-jep-alarmin-per-asociacionin/20%Monthly2018-08-30 08:08
https://www.informatat.com/sot-ndahen-cmimet-fides-2018-per-filantropine-ne-kosove/20%Monthly2018-08-30 06:54
https://www.informatat.com/mot-kryesisht-me-diell/20%Monthly2018-08-30 06:50
https://www.informatat.com/marsh-per-1648-persona-te-zhdukur/20%Monthly2018-08-30 07:03
https://www.informatat.com/mbi-15-police-e-5-infermiere-perfundojne-ne-spital-me-overdoze-te-panjohur/20%Monthly2018-08-29 19:48
https://www.informatat.com/emigrantet-be-per-tu-zhvendosur-ne-shqiperi-duhet-miratimi-i-tyre/20%Monthly2018-08-29 19:47
https://www.informatat.com/protestuesit-te-vendosur-ne-kerkesen-per-shkarkimin-e-lumezit/20%Monthly2018-08-29 19:45
https://www.informatat.com/apostolova-e-vlereson-punen-e-institucionit-te-prokurorit-te-shtetit/20%Monthly2018-08-29 14:48
https://www.informatat.com/komuna-e-prizrenit-vonohet-ne-kryerjen-e-puneve-gjimnazi-remzi-ademaj/20%Monthly2018-08-29 14:45
https://www.informatat.com/tre-ish-diplomate-te-larte-evropiane-i-shkruajne-mogherinit-ndryshimi-i-kufijve-te-hidhet-poshte-menjehere/20%Monthly2018-08-29 14:45
https://www.informatat.com/te-pergatitemi-per-ndertimin-e-nje-rendi-te-ri-boteror/20%Monthly2018-08-29 14:37
https://www.informatat.com/facebook-watch-risia-e-rrjetit-social-qe-sfidon-edhe-televizionet/20%Monthly2018-08-29 14:35
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-e-siguron-leonora-jakupin-se-babai-i-saj-do-te-rivarroset-ne-vendlindje/20%Monthly2018-08-29 14:33
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-fushe-kosove-treni-godet-veturen/20%Monthly2018-08-29 14:30
https://www.informatat.com/mmph-ndane-50-mije-euro-per-deponine-e-mbeturinave-ne-peje/20%Monthly2018-08-29 14:30
https://www.informatat.com/dorezohet-ne-kuvend-kerkesa-per-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-08-30 06:47
https://www.informatat.com/16-te-arrestuar-dyshohet-se-jane-perfshire-ne-trafikim-te-armeve/20%Monthly2018-08-29 14:20
https://www.informatat.com/lavrov-rusia-mbetet-ne-kontakt-me-ameriken-per-situaten-ne-idlib/20%Monthly2018-08-29 14:19
https://www.informatat.com/pas-nderhyrjes-kirurgjike-era-istrefi-lirohet-nga-spitali/20%Monthly2018-08-29 14:17
https://www.informatat.com/gjermania-e-publikon-listen-per-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-08-29 14:15
https://www.informatat.com/dedavija-e-kuqe-thacit-i-vendoset-se-pari-ne-kuvend-e-mandej-me-protesta-masive/20%Monthly2018-08-29 14:13
https://www.informatat.com/qytetari-i-fierit-tentoi-te-arratiset-nga-stacioni-i-policise-ne-prizren/20%Monthly2018-08-29 14:07
https://www.informatat.com/hoxhapresim-vendim-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-08-29 14:02
https://www.informatat.com/udhezim-i-ri-administrativ-per-aftesimin-e-ligjeruesve-per-patente-shoferet/20%Monthly2018-08-29 13:56
https://www.informatat.com/te-vuash-nga-lumturia-e-tepert-u-ndodh-te-rinjve-daneze/20%Monthly2018-08-29 13:54
https://www.informatat.com/8-mije-perdorues-te-rregullt-te-droges-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-29 13:52
https://www.informatat.com/flaka-haliti-me-ekspozite-ne-tirane-nga-7-shtatori-deri-me-9-nentor/20%Monthly2018-08-29 13:39
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkanin-perendimor-eshte-nje-recete-per-konflikte-te-reja/20%Monthly2018-08-29 13:38
https://www.informatat.com/si-e-mori-rrugen-e-misionares-nena-tereze/20%Monthly2018-08-29 13:36
https://www.informatat.com/rezervat-shteterore-te-kosoves-mbulojne-nevojat-per-20-mije-banore/20%Monthly2018-08-29 13:34
https://www.informatat.com/ldk-ja-nuk-deshiron-qe-thaci-te-raportoje-ne-kuvend/20%Monthly2018-08-29 13:34
https://www.informatat.com/festivali-i-filmit-ne-venecia-me-yje-por-pa-barazi-gjinore/20%Monthly2018-08-29 13:31
https://www.informatat.com/haradinaj-marreveshja-me-serbine-sguxon-te-perfshije-levizjen-e-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2018-08-29 14:47
https://www.informatat.com/televizioni-turk-trt-nuk-shfaq-filma-vestern-per-shkak-te-raporteve-me-shba/20%Monthly2018-08-29 13:26
https://www.informatat.com/letra-per-dritero-agollin-e-ali-podrimes-kosova-do-behet-nje-cameri-e-re/20%Monthly2018-08-29 13:23
https://www.informatat.com/jolie-nderron-avokaten-per-ceshtjen-e-divorcit-me-pittin/20%Monthly2018-08-29 13:18
https://www.informatat.com/nderohet-jeta-dhe-vepra-e-deshmorit-te-kombit-bilall-shala/20%Monthly2018-08-29 13:10
https://www.informatat.com/lirohen-kater-te-arrestuar-nga-protesta-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-29 13:08
https://www.informatat.com/haradinaj-pas-aksionit-te-pastrimit-nuk-do-guxojne-te-hedhin-mbeturina/20%Monthly2018-08-29 13:05
https://www.informatat.com/bernard-kouchner-ne-99-kishte-debat-te-ashper-me-serbet-ne-gracanice/20%Monthly2018-08-29 13:02
https://www.informatat.com/grate-e-ldk-se-kerkojne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-08-29 12:59
https://www.informatat.com/policia-vezhgon-nga-ajri-denon-128-shofere/20%Monthly2018-08-29 12:57
https://www.informatat.com/ministrat-e-be-se-neser-diskutojne-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-08-29 12:53
https://www.informatat.com/ps-i-beson-reformen-zgjedhore-ish-deputetit-te-pd-te-ndeshkuar-nga-berisha/20%Monthly2018-08-29 12:46
https://www.informatat.com/si-te-riktheni-intimitetin/20%Monthly2018-08-29 12:39
https://www.informatat.com/perse-jane-meshkujt-kaq-te-fiksuar-pas-gjoksit-femeror/20%Monthly2018-08-29 12:35
https://www.informatat.com/pese-besime-te-demshme-te-cilat-do-te-mund-tjua-shkaterrojne-karrieren/20%Monthly2018-08-29 12:31
https://www.informatat.com/konfirmohet-meshkujt-dhe-femrat-ndajne-vetem-10-per-qind-te-karakteristikave/20%Monthly2018-08-29 12:28
https://www.informatat.com/nese-nuk-ke-udhetuar-me-te-mos-nxito-te-martohesh/20%Monthly2018-08-29 12:26
https://www.informatat.com/cifti-astro-me-me-fat-keto-dy-shenja-patjeter-duhet-te-jene-bashke-here-do-kure/20%Monthly2018-08-29 12:24
https://www.informatat.com/zbuloni-sa-vite-do-te-jetoni-permes-kembeve-tuaja/20%Monthly2018-08-29 12:21
https://www.informatat.com/thone-qe-keto-femra-jane-te-paqasshme-vetem-ata-me-kerkuesit-mund-ti-bejne-per-vete-damat-ketilla/20%Monthly2018-08-29 12:18
https://www.informatat.com/nervozizmi-e-rrit-ndjenjen-e-urise/20%Monthly2018-08-29 12:15
https://www.informatat.com/madhesia-e-trurit-te-femijeve-varet-nga-sasia-e-kujdesit-prinderor/20%Monthly2018-08-29 12:13
https://www.informatat.com/cka-nuk-do-te-duhej-te-hani-cdo-dite-2/20%Monthly2018-08-29 12:10
https://www.informatat.com/nisma-perkrah-rezoluten-e-opozites-per-ndaljen-e-thacit/20%Monthly2018-08-29 13:59
https://www.informatat.com/shkencetaret-kane-zbuluar-perse-femrat-adhurojne-te-zgurdullojne-syte/20%Monthly2018-08-29 12:07
https://www.informatat.com/antibiotiket-deshtojne-ne-te-pakten-15-per-qind-te-rasteve/20%Monthly2018-08-29 12:04
https://www.informatat.com/thaci-jam-ne-koordinim-me-aleatet-strategjike-te-kosoves/20%Monthly2018-08-29 14:24
https://www.informatat.com/a-munden-viruset-te-shkaktojne-depresionin/20%Monthly2018-08-29 11:59
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-mbeshtetjen-e-metutjeshme-te-shba-se-per-fuqizim-te-subjektivitetit-nderkombetar/20%Monthly2018-08-29 11:58
https://www.informatat.com/si-te-kontrolloni-urine-ose-tundimin-per-te-ngrene-pa-pushim/20%Monthly2018-08-29 11:57
https://www.informatat.com/largoni-dyllin-e-veshit-me-uthull-dhe-alkool/20%Monthly2018-08-29 11:55
https://www.informatat.com/cfare-do-tju-ndodhe-nese-hani-teper-fruta-arrore-tri-kunderefekte-te-rrezikshme/20%Monthly2018-08-29 11:52
https://www.informatat.com/pahor-ballkani-duhet-ti-zgjedh-problemet-para-se-te-anetaresohet-ne-be/20%Monthly2018-08-29 11:45
https://www.informatat.com/pushoni-nga-ushtrimet-per-humbje-peshe-ja-nje-menu-per-gjithe-javen/20%Monthly2018-08-29 11:44
https://www.informatat.com/kmdlnj-suspendimi-ne-qendren-korrektuese-ne-dubrave-eshte-i-padrejte/20%Monthly2018-08-29 11:42
https://www.informatat.com/qeni-me-i-cuditshem-qe-mund-ta-keni-pare-ndonjehere-video/20%Monthly2018-08-29 11:32
https://www.informatat.com/youtube-do-iu-njoftoje-se-sa-kohe-keni-humbur-ne-te/20%Monthly2018-08-29 11:23
https://www.informatat.com/e-konfirmuar-apple-nuk-eshte-ne-poziten-e-dyte-per-prodhimin-e-telefoneve/20%Monthly2018-08-29 11:20
https://www.informatat.com/instagram-hap-procesin-e-verifikimit-te-llogarise-per-te-gjithe/20%Monthly2018-08-29 11:17
https://www.informatat.com/kuzhina-e-pukes-rrit-konkurrencen-ne-sektorin-e-turizmit/20%Monthly2018-08-29 11:14
https://www.informatat.com/mali-i-zi-do-tiu-kunderpergjigjemi-provokimeve-te-daciqit/20%Monthly2018-08-29 11:12
https://www.informatat.com/thuani-lamtumire-patericave-mund-ti-perdorni-ato-pa-duar/20%Monthly2018-08-29 11:10
https://www.informatat.com/vulin-i-reagon-kryeministrit-kroat-pasi-u-deklarua-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-29 11:03
https://www.informatat.com/gjermania-heq-shtatoren-provokuese-te-erdoganit/20%Monthly2018-08-29 10:55
https://www.informatat.com/nasa-tregon-se-sa-e-bukur-eshte-toka-nga-hapesira/20%Monthly2018-08-29 10:51
https://www.informatat.com/10-milione-e-571-mije-euro-shpenzime-operative-te-postes/20%Monthly2018-08-29 10:44
https://www.informatat.com/temperatura-e-dhomes-fajtor-per-tensionin-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2018-08-29 10:44
https://www.informatat.com/mban-plot-5200-persona-del-ne-det-anija-mbretereshe-e-gjermanise/20%Monthly2018-08-29 10:41
https://www.informatat.com/si-te-luani-shah-me-shpejt-me-lojtaret-e-ngadalshem/20%Monthly2018-08-29 10:38
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-ne-serbi-te-merren-parasysh-rreziqet-qe-mund-te-sjell-shkembimi-i-territoreve/20%Monthly2018-08-29 10:34
https://www.informatat.com/213-raste-te-reja-me-virusin-e-nilit-ne-serbi/20%Monthly2018-08-29 10:32
https://www.informatat.com/termocentrali-kosova-e-re-gjen-perkrahjen-e-amerikaneve/20%Monthly2018-08-29 10:29
https://www.informatat.com/kosova-shkakton-percarje-ne-serbi-a-do-te-kete-konflikt-ndermjet-kishes-dhe-shtetit/20%Monthly2018-08-29 10:23
https://www.informatat.com/trump-paralajmeron-dhune-nese-fitojne-demokratet/20%Monthly2018-08-29 10:21
https://www.informatat.com/apostolova-neser-takon-kryetaret-e-shtate-komunave-te-rajonit-te-gjilanit/20%Monthly2018-08-29 10:17
https://www.informatat.com/drenori-me-gjuhe-banale-i-kerkon-pdk-se-ti-paguaje-borxhet/20%Monthly2018-08-29 10:13
https://www.informatat.com/orban-salvini-aleance-kunder-brukselit-per-emigracionin/20%Monthly2018-08-29 10:09
https://www.informatat.com/nis-pastrimi-i-autostradave-neper-kosove/20%Monthly2018-08-29 10:07
https://www.informatat.com/keto-pese-gjera-per-gjermanine-nuk-i-keni-ditur/20%Monthly2018-08-29 10:05
https://www.informatat.com/spanje-numri-i-derrave-tejkalon-ate-te-njerezve/20%Monthly2018-08-29 10:02
https://www.informatat.com/pilula-per-dobesim-qe-ka-mbytur-25-njerez-mund-te-blihet-kaq-lehte-por-eshte-e-demshme-po-sa-nje-eksploziv/20%Monthly2018-08-29 10:00
https://www.informatat.com/humb-jeten-nje-turist-rumun-ne-vlore/20%Monthly2018-08-29 09:56
https://www.informatat.com/nisen-nga-fabrika-autobusat-per-prishtine-te-henen-arrijne/20%Monthly2018-08-29 09:54
https://www.informatat.com/libe-publikon-agjenden-per-kosoven-perfshihet-edhe-raportimi-i-tanja-fajon/20%Monthly2018-08-29 13:27
https://www.informatat.com/haradinaj-e-dekoron-delawien-me-harten-e-arte-te-kosoves/20%Monthly2018-08-29 09:49
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-e-perkrah-protesten-per-shkarkimin-e-kryeprokurorit/20%Monthly2018-08-29 12:07
https://www.informatat.com/projektet-e-mpb-se-per-emigracionin-gjejne-mbeshtetje/20%Monthly2018-08-29 09:43
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-do-te-perkrah-shoqaten-e-sigurimeve-te-kosoves/20%Monthly2018-08-29 09:41
https://www.informatat.com/i-dehur-mbi-kali-i-ndodhe-kjo-vaki-video/20%Monthly2018-08-29 09:39
https://www.informatat.com/vendet-me-te-lira-dhe-me-te-shtrenjta-te-be-se/20%Monthly2018-08-29 09:34
https://www.informatat.com/ja-pse-mushkonjat-kafshojne-disa-njerez-me-shume-se-te-tjeret/20%Monthly2018-08-29 09:32
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-zvogelon-inteligjencen-e-njerezve/20%Monthly2018-08-29 09:29
https://www.informatat.com/fundi-i-botes-po-vjen-kush-duhet-shpetuar-detyra-e-veshtire-per-nxenesit-e-nje-shkolle-te-mesme-ne-ohajo/20%Monthly2018-08-29 09:27
https://www.informatat.com/51-serbeve-u-pranohen-kerkesat-per-largim-nga-fsk-ja-pritet-zevendesimi-i-tyre/20%Monthly2018-08-29 12:01
https://www.informatat.com/zakonet-e-mira-te-njerezve-te-pasur-qe-ne-jemi-duke-i-adoptuar/20%Monthly2018-08-29 09:21
https://www.informatat.com/portugalia-modeli-si-zhvillohet-nje-vend/20%Monthly2018-08-29 09:19
https://www.informatat.com/kujdes-keto-5-gjera-tregojne-se-jeni-nen-stres/20%Monthly2018-08-29 09:16
https://www.informatat.com/vushtrri-mashtrohet-per-rregullim-te-tri-vizave/20%Monthly2018-08-29 09:14
https://www.informatat.com/a-mund-te-ndihmoje-uji-me-limon-rreth-zbatices-se-acidit/20%Monthly2018-08-29 09:11
https://www.informatat.com/skandal-ne-itali-prifti-dergon-mesazhe-te-nxehta-te-burrat-e-martuar/20%Monthly2018-08-29 09:09
https://www.informatat.com/shtate-te-vdekur-pas-nje-sulmi-ne-irak/20%Monthly2018-08-29 09:06
https://www.informatat.com/a-ndikojne-patatet-tek-shtimi-ne-peshe/20%Monthly2018-08-29 09:03
https://www.informatat.com/uji-i-detit-sheron-shume-semundje/20%Monthly2018-08-29 09:01
https://www.informatat.com/ulcerat-e-kembeve-simptomat-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/20%Monthly2018-08-29 08:59
https://www.informatat.com/neser-mbahet-marsh-perkujtimor-ne-prishtine-per-personat-e-zhdukur/20%Monthly2018-08-29 08:56
https://www.informatat.com/vetem-tre-jave-pushime-nga-puna-zgjasin-jeten-tuaj/20%Monthly2018-08-29 08:54
https://www.informatat.com/paralajmerojne-shkencetaret-folia-e-aluminit-nuk-duhet-te-perdoret-ne-skare/20%Monthly2018-08-29 08:52
https://www.informatat.com/kabineti-i-kryetarit-te-prizrenit-blen-laptop-afro-1-mije-euro/20%Monthly2018-08-29 08:50
https://www.informatat.com/gazeta-britanike-be-kunder-merkelit-e-britanise-per-korrigjimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-29 09:52
https://www.informatat.com/17-te-arrestuar-per-vepra-penale-qe-lidhen-me-prostitucionin/20%Monthly2018-08-29 08:44
https://www.informatat.com/ekspertet-paralajmerojne-rikthimin-e-hiv-aids/20%Monthly2018-08-29 08:41
https://www.informatat.com/nese-trupi-u-jep-keto-shenja-keni-mungese-te-vitaminave/20%Monthly2018-08-29 08:38
https://www.informatat.com/britaniket-dine-si-te-festojne-foto/20%Monthly2018-08-29 08:33
https://www.informatat.com/lacazette-po-e-shqyrton-mundesine-e-largimit-nga-arsenali/20%Monthly2018-08-29 08:33
https://www.informatat.com/ky-pritet-te-jete-grupi-i-ferrit-ne-champions-league/20%Monthly2018-08-29 08:29
https://www.informatat.com/zbulohet-kater-pozicione-seksi-qe-i-ndihmojne-njerezit-te-zgjasin-me-gjate-ne-shtrat/20%Monthly2018-08-29 08:27
https://www.informatat.com/ja-kush-mund-ta-zevendesoje-mourinhon-tek-unitedi/20%Monthly2018-08-29 08:26
https://www.informatat.com/vetting-po-por-me-perfshirjen-e-nderkombetareve/20%Monthly2018-08-29 08:22
https://www.informatat.com/per-dy-muaj-shqiperine-e-vizituan-324-mije-persona/20%Monthly2018-08-29 08:18
https://www.informatat.com/rrahu-babane-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2018-08-29 08:17
https://www.informatat.com/gojani-e-padrejte-qe-te-humbjet-e-energjise-tu-faturohen-qytetareve/20%Monthly2018-08-29 08:14
https://www.informatat.com/trageti-me-875-pasagjere-perfshihet-nga-flaket-ne-greqi/20%Monthly2018-08-29 08:14
https://www.informatat.com/i-mituri-ne-skenderaj-mbjell-kanabis-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2018-08-29 08:12
https://www.informatat.com/denoncon-rrahjen-nga-burri-dhe-kthehet-ne-shtepine-e-prinderve/20%Monthly2018-08-29 08:07
https://www.informatat.com/libe-pritet-te-kete-raport-pozitiv-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-29 08:04
https://www.informatat.com/kundershtohet-raporti-i-okb-se-per-gjenocid/20%Monthly2018-08-29 08:02
https://www.informatat.com/i-mituri-nga-prishtina-e-ben-per-spital-nenen/20%Monthly2018-08-29 07:58
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-sot-ambasadorin-delawie/20%Monthly2018-08-29 07:58
https://www.informatat.com/mediet-beogradase-vajtojne-qendrimin-e-senatorit-amerikan-pro-kosoves/20%Monthly2018-08-29 07:50
https://www.informatat.com/44-vjecari-vret-veten-duke-u-hedhur-nga-ura-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-29 07:47
https://www.informatat.com/kriza-e-venezueles-brazili-dergon-ushtrine-ne-kufi/20%Monthly2018-08-29 07:43
https://www.informatat.com/ekstradohet-nga-italia-shqiptari-dyshohet-si-xhihadist/20%Monthly2018-08-29 07:41
https://www.informatat.com/irani-nuk-do-te-largoje-ushtrine-nga-siria/20%Monthly2018-08-29 07:40
https://www.informatat.com/pse-drejtoret-e-pergjithshem-ekzekutive-ceo-ne-shba-kane-paga-aq-marramendese/20%Monthly2018-08-29 07:37
https://www.informatat.com/ngjarjet-e-dites-se-sotme/20%Monthly2018-08-29 07:35
https://www.informatat.com/ska-paga-per-punetoret-e-postes-paralajmerohen-greva/20%Monthly2018-08-29 07:33
https://www.informatat.com/te-marten-seance-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-29 09:46
https://www.informatat.com/bullgaria-varrosi-viktimat-e-autobusit-te-aksidentuar/20%Monthly2018-08-29 07:28
https://www.informatat.com/vranesira-dhe-reshje-lokale-shiu-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-29 07:26
https://www.informatat.com/pro-apo-kunder-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves-flet-meta/20%Monthly2018-08-29 07:24
https://www.informatat.com/rashiq-gjermania-se-do-nje-siri-te-re-brenda-evropes/20%Monthly2018-08-29 07:22
https://www.informatat.com/besnik-ukaj-vuan-nga-lekuemia-akute-familja-kerkon-ndihme-per-sherimin-e-tij/20%Monthly2018-08-29 07:20
https://www.informatat.com/mbetjet-nga-automjetet-e-vjetra-shqetesojne-ambientalistet-ne-kosove/20%Monthly2018-08-29 07:16
https://www.informatat.com/refuzohen-107-persona-qe-pretendojne-se-jane-viktima-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2018-08-29 07:14
https://www.informatat.com/moti-per-sot-6/20%Monthly2018-08-29 07:11
https://www.informatat.com/sot-protestohet-per-kthimin-e-dinjitetit-te-veteraneve/20%Monthly2018-08-29 09:24
https://www.informatat.com/cfare-i-shkruante-mpj-se-ambasadori-i-shqiperise-ne-okb-me-1986-per-mergaten-kosovare-ne-shba/20%Monthly2018-08-29 07:04
https://www.informatat.com/sot-ne-bruksel-diskutohet-per-vizat/20%Monthly2018-08-29 08:47
https://www.informatat.com/maqedonia-nen-ethet-e-medha-te-referendumit/20%Monthly2018-08-28 15:23
https://www.informatat.com/gjini-asnje-vizite-e-pelegrineve-serb-ne-gjakove-derisa-nenat-tua-japin-lejen/20%Monthly2018-08-28 15:15
https://www.informatat.com/aksident-ne-tirane-durres-nderron-jete-pakistanezi/20%Monthly2018-08-28 15:13
https://www.informatat.com/real-madrid-ka-vendosur-ky-eshte-sulmuesi-qe-do-te-vie-ne-skuader/20%Monthly2018-08-28 15:02
https://www.informatat.com/wilder-nuk-ndryshoj-mendje-do-te-dueloj-me-tyson-fury/20%Monthly2018-08-28 14:59
https://www.informatat.com/fillon-krijimi-i-policise-se-gjelber/20%Monthly2018-08-28 14:49
https://www.informatat.com/haradinaj-nese-thaci-po-flet-per-ndryshim-kufijsh-atehere-kemi-probleme-serioze/20%Monthly2018-08-29 07:31
https://www.informatat.com/molliqaj-drejtori-i-ri-i-policise-eshte-njeri-i-shik-ut-i-perfshire-ne-krimet-e-klanit-pronto/20%Monthly2018-08-28 14:41
https://www.informatat.com/haradinaj-godet-thacin/20%Monthly2018-08-28 14:40
https://www.informatat.com/ferki-fejza-emerohet-drejtor-i-pergjithshem-ne-agjencine-e-metrologjise/20%Monthly2018-08-28 14:38
https://www.informatat.com/aktakuze-per-shmangia-nga-tatimi-mashtrim-dhe-pastrim-te-parave/20%Monthly2018-08-29 07:09
https://www.informatat.com/veseli-propozon-qe-rruga-b-ne-prishtine-te-mbaje-emrin-john-mccain/20%Monthly2018-08-28 14:36
https://www.informatat.com/dy-skenaret-drejt-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-08-28 14:23
https://www.informatat.com/arsim-gerxhaliu-riemerohet-drejtor-ne-institutin-e-mjekesise-ligjore/20%Monthly2018-08-28 14:21
https://www.informatat.com/karrotat-dhe-perfitimet-tek-grate-shtatzena/20%Monthly2018-08-28 14:15
https://www.informatat.com/seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit-caktohet-me-4-shtator/20%Monthly2018-08-28 14:15
https://www.informatat.com/studimi-dhjete-vjecar-zbulon-dieten-qe-ul-rrezikun-e-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2018-08-28 14:14
https://www.informatat.com/mmph-perkrahe-obiliqin-me-200-mije-euro-ne-ndertimin-e-kanalizimit-ne-dy-fshatra/20%Monthly2018-08-28 14:14
https://www.informatat.com/ja-si-duhet-te-veproni-nese-ju-bie-shtypja-e-gjakut/20%Monthly2018-08-28 14:12
https://www.informatat.com/apple-se-shpejti-do-ti-prezantoje-modelet-e-reja-te-iphone/20%Monthly2018-08-28 14:10
https://www.informatat.com/vuciq-pakkush-i-di-kufijte-e-serbise-e-te-kosoves-prandaj-eshte-e-rendesishme-marreveshja-midis-tyre/20%Monthly2018-08-28 14:09
https://www.informatat.com/organizatoret-e-protestes-kunder-lumezit-ftojne-veteranet-e-vertete-te-dalin-ne-shesh/20%Monthly2018-08-28 14:08
https://www.informatat.com/ulet-rreziku-nga-qente-endacak-per-qytetaret/20%Monthly2018-08-28 14:06
https://www.informatat.com/qasje-e-afert-ndaj-pacienteve-por-mungojne-barerat-ne-institutin-e-psikiatrise-forenzike/20%Monthly2018-08-28 13:55
https://www.informatat.com/qeveria-ndane-30-mije-euro-per-ceremonine-e-varrimit-te-adem-demacit/20%Monthly2018-08-28 13:51
https://www.informatat.com/ne-bosnje-protestohet-serish-pas-sulmit-ndaj-gazetarit-kovaceviq/20%Monthly2018-08-28 13:51
https://www.informatat.com/haradinajkosova-i-ka-kufijte-e-saj-sjemi-per-diskutim-te-kufijve-as-territoreve/20%Monthly2018-08-28 14:46
https://www.informatat.com/me-kerkese-te-apostoloves-shtyhen-tri-projektligje-ne-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2018-08-28 13:45
https://www.informatat.com/ende-pa-u-peruruar-behen-troshe-xhamat-mbi-platone-e-kurrizit/20%Monthly2018-08-28 13:38
https://www.informatat.com/qeveria-ndane-112-mije-euro-per-presheven/20%Monthly2018-08-28 13:36
https://www.informatat.com/kosova-se-shpejti-me-protokoll-per-trafikun-e-perbashket-hekurudhor-me-maqedonine/20%Monthly2018-08-28 13:30
https://www.informatat.com/shkolla-kosova-ne-tirane-i-rikthehet-nxenesve/20%Monthly2018-08-28 13:26
https://www.informatat.com/rritje-e-lehte-e-euros-ndaj-lekut/20%Monthly2018-08-28 13:22
https://www.informatat.com/merkel-fola-me-trumpin-per-kosoven-duhet-ruajtur-integriteti-territorial/20%Monthly2018-08-28 14:36
https://www.informatat.com/per-levizjen-per-bashkim-vetingu-ne-kosove-te-mbikqyret-nga-nderkombetaret/20%Monthly2018-08-28 13:14
https://www.informatat.com/lufta-e-pacienteve-per-kuren-e-kancerit-video/20%Monthly2018-08-28 14:15
https://www.informatat.com/akuzat-e-tmerrshme-per-torturen-abuzimet-dhe-vrasjet-ne-jetimoret-katolike/20%Monthly2018-08-28 13:10
https://www.informatat.com/mmph-ultimatum-7-ditesh-per-rrenimin-e-objekteve-pa-leje-ne-batllave/20%Monthly2018-08-28 12:59
https://www.informatat.com/krasniqi-reagon-ndaj-deklarates-se-thacit-per-kriminelet-serb/20%Monthly2018-08-28 12:53
https://www.informatat.com/keshtu-shyhretja-uron-bashkesortin-per-ditelindje/20%Monthly2018-08-28 12:47
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-tentoi-ta-korruptoje-policin/20%Monthly2018-08-28 12:39
https://www.informatat.com/komunes-se-gjakoves-materiali-i-shtypur-i-kushton-62-mije-euro/20%Monthly2018-08-28 12:38
https://www.informatat.com/eurostat-bullgaria-cmimet-me-te-uleta-te-konsumit-ne-be/20%Monthly2018-08-28 12:30
https://www.informatat.com/tuna-planifikon-qe-tianit-tia-beje-dy-motra-binjake/20%Monthly2018-08-28 12:29
https://www.informatat.com/kdi-perkrahe-nismen-per-seance-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-28 12:24
https://www.informatat.com/lajmet-per-ndarjen-e-kosoves-thaci-i-quan-fake-news/20%Monthly2018-08-28 13:46
https://www.informatat.com/mpms-thote-se-ka-permbushur-te-gjitha-obligimet-nga-reforma-e-agjendes-evropiane/20%Monthly2018-08-28 12:06
https://www.informatat.com/prokuroria-per-azem-sylen-se-kemi-obligim-te-mbajme-evidence-para-shtepive-te-te-pandehurve/20%Monthly2018-08-28 12:01
https://www.informatat.com/haradinaj-fsk-e-gatshme-per-transformim/20%Monthly2018-08-28 13:18
https://www.informatat.com/murati-permend-dy-mundesite-e-vetme-per-integritet-territorial-te-kosoves/20%Monthly2018-08-28 11:55
https://www.informatat.com/rashit-qalaj-emerohet-drejtor-i-ri-i-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-08-28 11:50
https://www.informatat.com/thirrje-rusise-qe-te-parandaloje-katastrofen-tjeter-humanitare-ne-siri/20%Monthly2018-08-28 11:46
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-nje-fshat-te-ferizajt-perdoren-edhe-armet/20%Monthly2018-08-28 11:42
https://www.informatat.com/holffman-fsk-ja-e-gatshme-per-te-ofruar-siguri-ne-vend/20%Monthly2018-08-28 11:40
https://www.informatat.com/55-e-qytetareve-te-serbise-do-te-mbeshteste-anetaresimin-ne-be/20%Monthly2018-08-28 11:43
https://www.informatat.com/mbi-nje-mije-gjoba-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-08-28 11:31
https://www.informatat.com/shpirti-arberesh-ne-veshje-me-31-gusht-ne-tirane/20%Monthly2018-08-28 11:23
https://www.informatat.com/rrahu-njerken-arrestohet-i-dyshuari-ne-malisheve/20%Monthly2018-08-28 11:18
https://www.informatat.com/janjiq-shba-te-nuk-kane-ndryshuar-qendrim-per-ceshtjen-kosove-serbi-po-mashtrohet-publiku/20%Monthly2018-08-28 11:27
https://www.informatat.com/bytyqi-testi-i-matures-filloi-me-kohe-nuk-ka-parregullsi/20%Monthly2018-08-28 13:09
https://www.informatat.com/qyteti-holandez-qe-vuan-nga-alpinistet-shqiptare-qe-duan-te-shkojne-ne-angli/20%Monthly2018-08-28 11:01
https://www.informatat.com/testi-i-matures-serish-ne-rrjete-sociale/20%Monthly2018-08-28 10:58
https://www.informatat.com/friedman-kufijte-e-serbise-kane-ndryshuar-gjate-luftes-tani-sjane-te-shenjte/20%Monthly2018-08-28 10:53
https://www.informatat.com/pelegrinet-serbe-nuk-shkojne-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-28 10:45
https://www.informatat.com/me-30-gusht-marsh-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-08-28 10:23
https://www.informatat.com/kumnova-alivanoset-gjate-fjalimit-ne-proteste-2/20%Monthly2018-08-28 10:18
https://www.informatat.com/arrestohen-pese-persona-ne-protesten-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-28 10:17
https://www.informatat.com/neser-komiteti-libe-diskuton-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-08-28 12:21
https://www.informatat.com/nisma-merr-vendim-per-seancen-e-jashtezakonshme-te-ftuar-nga-opozita/20%Monthly2018-08-28 10:12
https://www.informatat.com/mmph-nxjerr-udhezim-administrativ-per-procedura-per-leje-ujore/20%Monthly2018-08-28 10:10
https://www.informatat.com/sndalen-termetet-ne-shqiperi-ku-ka-rene-i-radhes-dhe-sa-ishte-goditja/20%Monthly2018-08-28 10:04
https://www.informatat.com/marreveshja-me-serbine-mund-ta-kete-fatin-e-njejte-me-ate-te-demarkacionit/20%Monthly2018-08-28 11:56
https://www.informatat.com/sqarohet-ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-cili-eshte-rreziku/20%Monthly2018-08-28 10:00
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-ngecje-ne-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2018-08-28 09:57
https://www.informatat.com/pakti-i-ri-tregtar-shba-meksike-kanadaja-shqyrton-perfshirjen/20%Monthly2018-08-28 09:48
https://www.informatat.com/vdes-nje-kosovar-ne-itali-ne-vendin-e-punes-le-pas-gruan-me-tre-femije/20%Monthly2018-08-28 09:42
https://www.informatat.com/jepen-detaje-per-ardhjen-e-pelegrineve-serbe-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-28 09:38
https://www.informatat.com/trump-nen-presionin-e-opinionit-nderon-senatorin-e-ndjere-mccain/20%Monthly2018-08-28 09:20
https://www.informatat.com/kumnova-alivanoset-gjate-fjalimit-ne-proteste/20%Monthly2018-08-28 09:17
https://www.informatat.com/azem-syla-ne-liri-specialja-le-rastin-pa-prokuror/20%Monthly2018-08-28 09:14
https://www.informatat.com/lovely-planet-pamje-mahnitese-nga-alpet-shqiptare/20%Monthly2018-08-28 09:12
https://www.informatat.com/gola-pa-kerkim-falje-vizita-e-serbeve-ne-gjakove-eshte-provokim-e-poshterim/20%Monthly2018-08-28 09:09
https://www.informatat.com/kisha-ortodokse-serbe-do-te-mblidhet-per-kosoven/20%Monthly2018-08-28 09:06
https://www.informatat.com/liam-payne-fotografohet-me-te-dashuren-e-re-cairo-dwek-dhe-nenen-e-saj/20%Monthly2018-08-28 09:01
https://www.informatat.com/rritet-ne-2-4-milione-fondi-per-mbeshtetje-te-projekteve-te-komunitetit-jo-shumice/20%Monthly2018-08-28 08:54
https://www.informatat.com/bullizmi-dhe-homofobizmi-cojne-ne-vetevrasje-9-vjecarin-ne-shba/20%Monthly2018-08-28 08:53
https://www.informatat.com/bqk-puneson-pa-konkurs-kunaten-e-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-08-28 08:49
https://www.informatat.com/perpjekja-e-femijeve-per-vetevrasje-ne-kampin-grek-te-refugjateve/20%Monthly2018-08-28 08:46
https://www.informatat.com/ajri-i-ndotur-mund-te-demtoje-performancen-intelektuale-2/20%Monthly2018-08-28 08:43
https://www.informatat.com/merkel-trump-diskutojne-mbi-ballkanin-e-kufirin-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-28 08:39
https://www.informatat.com/perseri-termet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-28 08:38
https://www.informatat.com/pezullohet-puna-e-disa-ojq-ve-qe-veprojne-ne-kosove-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-nga-katari/20%Monthly2018-08-28 08:34
https://www.informatat.com/te-rishikohet-ceshtja-e-profilizimit-te-universiteteve-publike/20%Monthly2018-08-28 08:34
https://www.informatat.com/nesrete-kumnova-alivanoset-gjate-fjalimit/20%Monthly2018-08-28 08:27
https://www.informatat.com/moti-ne-shqiperi-2/20%Monthly2018-08-28 08:26
https://www.informatat.com/daciq-serbia-ka-ndryshuar-qendrimin-e-shteteve-perendimore-per-kosoven/20%Monthly2018-08-28 08:22
https://www.informatat.com/haradinaj-ngushellon-blerim-kuqin-pas-vdekjes-se-babait/20%Monthly2018-08-28 08:20
https://www.informatat.com/bebe-rexha-rremben-nje-cmim-ne-iheart-radio/20%Monthly2018-08-28 08:17
https://www.informatat.com/thaci-siguron-nenat-gjakovare-se-kriminelet-nuk-do-te-kthehen-kurre-ne-kosove/20%Monthly2018-08-28 11:12
https://www.informatat.com/sot-nis-operalia-2018-ne-gare-edhe-elbenita-kajtazi-e-marigona-qerkezi/20%Monthly2018-08-28 08:08
https://www.informatat.com/zvarritet-2-vjet-kontingjenti-i-dyte-i-21-autobuseve-per-prishtinen/20%Monthly2018-08-28 08:08
https://www.informatat.com/gjeopolitikani-amerikan-kufiri-kosove-serbi-eshte-i-pandryshueshem/20%Monthly2018-08-28 08:05
https://www.informatat.com/perdoreni-mjalten-ne-vend-te-antibiotikeve/20%Monthly2018-08-28 08:04
https://www.informatat.com/rritet-interesimi-i-mergimtareve-per-investime-ne-sektorin-financiar/20%Monthly2018-08-28 08:03
https://www.informatat.com/mesoni-si-ta-largoni-mavijosjen-nga-syte-tuaj/20%Monthly2018-08-28 08:02
https://www.informatat.com/njerezit-me-rrudha-ne-balle-me-te-rrezikuar-te-vdesin-nga-semundjet-kardiovaskulare/20%Monthly2018-08-28 08:00
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-se-shumti-ne-evrope-aplikuan-per-lotarine-amerikane/20%Monthly2018-08-28 07:59
https://www.informatat.com/beni-keto-veprime-pas-renies-se-shpejte-te-shtypjes-se-gjakut-2/20%Monthly2018-08-28 07:57
https://www.informatat.com/bakteret-e-gojes-mund-te-demtojne-mushkerite-tuaja/20%Monthly2018-08-28 07:57
https://www.informatat.com/arrijne-tre-versionet-e-reja-te-lg-g7-keto-jane-specifikat-e-tyre/20%Monthly2018-08-28 07:55
https://www.informatat.com/kur-eshte-koha-e-duhur-per-banane/20%Monthly2018-08-28 07:54
https://www.informatat.com/bolt-afer-debutimit-te-ri-si-futbollist/20%Monthly2018-08-28 07:53
https://www.informatat.com/nga-e-merkura-kthehet-i-nxehti/20%Monthly2018-08-28 07:52
https://www.informatat.com/zemra-mplaket-shpejt-nese-nuk-flini-mjaftueshem/20%Monthly2018-08-28 07:51
https://www.informatat.com/rigjalleroni-pamjen-tuaj-me-limon-dhe-hudher/20%Monthly2018-08-28 07:49
https://www.informatat.com/deda-kuvendi-do-ta-hedhe-poshte-idene-e-thacit-per-kufijte/20%Monthly2018-08-28 07:47
https://www.informatat.com/di-francesco-po-te-mundja-do-ti-zevendesoja-tete-lojtare-ne-pjesen-e-pare/20%Monthly2018-08-28 07:46
https://www.informatat.com/vol-travel-mashtroi-50-qytetare-duke-i-demtuar-me-mbi-130-mije-euro/20%Monthly2018-08-28 07:45
https://www.informatat.com/kujdes-me-djathin-ju-krijon-varesi/20%Monthly2018-08-28 07:44
https://www.informatat.com/bizneset-e-rekreacionit-ne-rajonin-e-ferizajt-funksionojne-pa-arka-fiskale/20%Monthly2018-08-28 07:43
https://www.informatat.com/sapo-jeni-lidhur-ja-kur-eshte-koha-te-beni-seks/20%Monthly2018-08-28 07:42
https://www.informatat.com/hamilton-flet-per-garen-e-belgjikes-u-mundova-te-beja-me-te-miren-por-ishte-e-pamundur/20%Monthly2018-08-28 07:41
https://www.informatat.com/ajri-i-ndotur-mund-te-demtoje-performancen-intelektuale/20%Monthly2018-08-28 07:41
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-ndodh-trurit-te-njeriut-ne-castet-e-fundit-te-jetes/20%Monthly2018-08-28 07:40
https://www.informatat.com/pochettino-fitorja-ndaj-unitedit-na-ka-dhene-besim-vazhdojme/20%Monthly2018-08-28 07:38
https://www.informatat.com/qendrimi-ulur-mbi-8-ore-ne-dite-shkakton-diabet-dhe-semundje-te-zemres/20%Monthly2018-08-28 07:38
https://www.informatat.com/qytetaret-te-pa-kenaqur-me-hapesira-te-gjelberuara/20%Monthly2018-08-28 07:38
https://www.informatat.com/gjashte-veset-nga-te-cilat-duhet-ta-pastroni-lidhjen-tuaj-urgjentisht/20%Monthly2018-08-28 07:35
https://www.informatat.com/sot-proteste-ne-gjakove-kunder-pelegrineve-serbe/20%Monthly2018-08-28 07:35
https://www.informatat.com/5-raste-kur-seksi-mund-te-jete-vdekjeprures/20%Monthly2018-08-28 07:33
https://www.informatat.com/nuk-ka-greve-viti-i-ri-shkollor-fillon-me-3-shtator/20%Monthly2018-08-28 07:32
https://www.informatat.com/pozita-dhe-opozita-spo-arrijne-ta-korrigjojne-thacin-2/20%Monthly2018-08-28 07:30
https://www.informatat.com/beni-keto-veprime-pas-renies-se-shpejte-te-shtypjes-se-gjakut/20%Monthly2018-08-28 07:28
https://www.informatat.com/akuzat-e-konjufces-ndaj-haradinajt-pasi-e-quajti-kurtin-hajn-dhe-ordiner-mashtrues/20%Monthly2018-08-28 07:27
https://www.informatat.com/konstatohet-uji-i-ndotur-me-baktere-ne-dy-fshatra-te-suharekes/20%Monthly2018-08-28 07:26
https://www.informatat.com/qytetaret-organizohen-serish-kunder-lumezit/20%Monthly2018-08-28 07:25
https://www.informatat.com/konjufca-protestat-jane-te-pashmangshme-nese-thaci-shperfill-kuvendin/20%Monthly2018-08-28 07:23
https://www.informatat.com/metoda-natyrale-per-ti-mbajtur-larg-mushkonjat/20%Monthly2018-08-28 07:23
https://www.informatat.com/veshtiresite-e-kosoves-ne-integrimin-ekonomik-rajonal-2/20%Monthly2018-08-28 07:22
https://www.informatat.com/65-e-konsumatoreve-te-gjilanit-mbesin-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2018-08-28 07:19
https://www.informatat.com/dyfishohen-pagesat-per-veteranet/20%Monthly2018-08-28 07:19
https://www.informatat.com/bali-muharremaj-gjen-vetem-nje-punetore-ne-ambulanten-ne-studenqan-paralajmeron-masa/20%Monthly2018-08-28 07:17
https://www.informatat.com/titulli-qe-mori-pacolli-ne-tajlande-kushton-8-mije-dollare/20%Monthly2018-08-28 07:16
https://www.informatat.com/pd-nuk-ka-marreveshje-te-fshehte-me-ps-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2018-08-28 07:14
https://www.informatat.com/serbia-do-ta-zgjidhe-problemin-e-kosoves-dhe-do-te-levize-perpara/20%Monthly2018-08-28 07:12
https://www.informatat.com/veshtiresite-e-kosoves-ne-integrimin-ekonomik-rajonal/20%Monthly2018-08-28 06:56
https://www.informatat.com/afer-8-mije-maturante-hyne-sot-ne-afatin-e-dyte-te-provimit-te-matures/20%Monthly2018-08-28 06:54
https://www.informatat.com/pozita-dhe-opozita-spo-arrijne-ta-korrigjojne-thacin/20%Monthly2018-08-28 10:14
https://www.informatat.com/vetevendosja-paralajmeron-protesta-para-7-shtatorit/20%Monthly2018-08-28 10:01
https://www.informatat.com/be-ja-mund-ta-ndihmoje-vetingun-ne-drejtesi/20%Monthly2018-08-28 08:16
https://www.informatat.com/veseli-iniciativa-e-opozites-per-seance-te-jashtezakonshme-absurde/20%Monthly2018-08-27 17:39
https://www.informatat.com/kosova-nuk-rrezikohet-nga-fruthi-ulet-numri-i-te-prekurve/20%Monthly2018-08-27 15:19
https://www.informatat.com/shtatori-i-ngrohte-si-gushti-dite-te-ngrohta-deri-ne-dhjetor-dhe-me-shume-reshje/20%Monthly2018-08-27 15:12
https://www.informatat.com/ft-qendron-kastrati-kryetari-i-ri-qe-po-kultivon-bashkejetesen-me-serbet/20%Monthly2018-08-27 15:03
https://www.informatat.com/ahmeti-seance-per-rikonfirmim-te-integritetit-territorial-te-kosoves-para-takimit-thaci-vuciq/20%Monthly2018-08-27 15:00
https://www.informatat.com/macron-kerkon-projekt-te-ri-te-mbrojtjes-se-evropes/20%Monthly2018-08-27 14:50
https://www.informatat.com/shtypi-gjerman-kufijte-ne-ballkan-kutia-e-pandores/20%Monthly2018-08-27 14:43
https://www.informatat.com/vv-kerkon-lirimin-e-sadri-ramabaja-nga-pengmbajtja/20%Monthly2018-08-27 14:35
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-tre-personave-qe-premtuan-punesime-ne-gjermani/20%Monthly2018-08-27 14:32
https://www.informatat.com/kusarine-takim-me-delawien-paraqitem-kundershtimin-tone-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-08-27 14:31
https://www.informatat.com/reagon-keds-lidhur-me-shtyllat-ne-livoc-te-gjilanit/20%Monthly2018-08-27 14:29
https://www.informatat.com/neser-testi-i-matures-shteterore-2018/20%Monthly2018-08-27 14:25
https://www.informatat.com/367-mije-shqiptare-shpresat-tek-endrra-amerikane/20%Monthly2018-08-27 14:19
https://www.informatat.com/13-te-vdekur-ne-vendin-e-punes-vetem-gjate-ketij-viti/20%Monthly2018-08-27 14:18
https://www.informatat.com/opozita-ne-kerkim-te-tri-votave-per-ta-rrezuar-qeverine/20%Monthly2018-08-27 14:15
https://www.informatat.com/pas-vetevrasjes-se-te-burgosurit-ne-dubrave-suspendohen-dy-zyrtare-korrektues-e-dy-infermiere/20%Monthly2018-08-27 14:14
https://www.informatat.com/durakoviq-korrigjimi-i-kufijve-kosove-serbi-demton-bosnje-e-hercegovinen/20%Monthly2018-08-27 14:09
https://www.informatat.com/beqaj-blakaj-eshte-hero-te-tillet-si-haradinaj-nuk-deshirojne-ta-ndertojne-shtetin-e-vertete-video/20%Monthly2018-08-27 14:03
https://www.informatat.com/hoti-ldk-ja-me-mbeshtetje-te-vv-se-e-te-psd-se-per-seance-te-jashtezakonshme-para-7-shtatorit/20%Monthly2018-08-27 13:51
https://www.informatat.com/lekaj-thote-se-rruga-decan-plave-vazhdon-pa-cenuar-zonen-e-mbrojtur/20%Monthly2018-08-27 13:36
https://www.informatat.com/nato-nuk-e-di-se-si-duket-plani-i-negociatave-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-27 13:20
https://www.informatat.com/kocijancic-kosoves-e-serbise-tiu-jepet-hapesire-per-marreveshje/20%Monthly2018-08-27 13:12
https://www.informatat.com/ne-nentor-mbahet-ne-peje-mbledhja-e-peste-e-qeverive-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-08-27 15:19
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-takuar-presidentin-e-berzh-it-suma-chakrabarti/20%Monthly2018-08-27 12:57
https://www.informatat.com/i-vetevaruri-ne-dubrave-kishte-vrare-vellain-e-tij-ne-menyre-mizore/20%Monthly2018-08-27 12:53
https://www.informatat.com/thaci-jam-kunder-kufijve-etnike-por-nuk-jam-naiv/20%Monthly2018-08-27 13:59
https://www.informatat.com/ftese-per-proteste-ne-stockholm-me-2-shtator/20%Monthly2018-08-27 12:42
https://www.informatat.com/pse-munguan-ne-durres-kryeministrat-e-bullgarise-serbise-e-maqedonise/20%Monthly2018-08-27 12:39
https://www.informatat.com/i-dashuri-filmon-dua-lipen-duke-i-pergatitur-mengjesin-atij/20%Monthly2018-08-27 12:37
https://www.informatat.com/angelina-jolie-maskon-trupin-e-brishte-me-fustan-te-gjere/20%Monthly2018-08-27 12:33
https://www.informatat.com/mig-u-rus-i-ardhshem-kater-here-me-i-shpejte-se-zeri/20%Monthly2018-08-27 12:30
https://www.informatat.com/lopetegui-tregon-se-ai-eshte-shefi-ne-real-madrid/20%Monthly2018-08-27 12:27
https://www.informatat.com/4-keshilla-per-nje-pune-komode-ne-zyre/20%Monthly2018-08-27 12:18
https://www.informatat.com/krijesa-bizare-qe-dikur-jetonte-ne-toke/20%Monthly2018-08-27 12:16
https://www.informatat.com/njerezit-qe-vonohen-jane-me-te-suksesshem-dhe-me-kreative/20%Monthly2018-08-27 12:15
https://www.informatat.com/60-vjet-nga-puthja-e-pare-ne-kinematografine-shqiptare/20%Monthly2018-08-27 12:13
https://www.informatat.com/metoda-natyre-per-ti-mbajtur-larg-mushkonjat/20%Monthly2018-08-27 12:10
https://www.informatat.com/te-famshmit-pa-shkolle-te-mesme/20%Monthly2018-08-27 12:07
https://www.informatat.com/mmph-ndane-25-mije-euro-per-rehabilitimin-e-deponise-ne-sharr/20%Monthly2018-08-27 12:07
https://www.informatat.com/rama-godet-evropen-per-emigrantet-smund-te-rrinim-spektatore-para-ketij-turpi/20%Monthly2018-08-27 12:02
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-pse-zaev-anuloi-viziten-ne-durres/20%Monthly2018-08-27 11:52
https://www.informatat.com/policia-shqiptoi-mbi-1-mije-gjoba-trafiku/20%Monthly2018-08-27 11:41
https://www.informatat.com/takimi-i-durresit-nen-hijen-e-debatit-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-27 11:37
https://www.informatat.com/artan-dermaku-i-bashkohet-vv-se/20%Monthly2018-08-27 11:32
https://www.informatat.com/hahn-cdo-marreveshje-dypaleshe-sduhet-ta-rrezikoje-stabilitetin-e-rajonit/20%Monthly2018-08-27 11:31
https://www.informatat.com/posta-e-kosoves-i-kerkon-qeverise-tia-rimbursoje-humbjet-ne-rrezik-operimi/20%Monthly2018-08-27 11:28
https://www.informatat.com/kusari-te-mblidhemi-me-urgjence-ne-kuvend-ti-japim-vendit-drejtimin-e-duhur/20%Monthly2018-08-27 11:23
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-ne-te-vertete-kur-i-mbani-telefonat-ndezur-ne-avion/20%Monthly2018-08-27 11:21
https://www.informatat.com/aksidentohen-dy-drejtore-te-komunes-se-rahovecit/20%Monthly2018-08-27 11:15
https://www.informatat.com/facebook-zhduk-zyrtaret-ushtarake-te-mianmarit-nga-rrjeti-social/20%Monthly2018-08-27 11:12
https://www.informatat.com/uefa-e-konfirmon-kosova-do-te-luaje-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2018-08-27 11:10
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-durresi-ti-respektojme-kufijte-qe-i-kemi/20%Monthly2018-08-27 13:52
https://www.informatat.com/zijadin-sela-kercenohet-me-jete-nga-nacionalistet-maqedonas/20%Monthly2018-08-27 11:08
https://www.informatat.com/qytetaret-i-pergjigjen-thirrjes-se-vetevendosjes-per-proteste-kunder-thacit/20%Monthly2018-08-27 13:02
https://www.informatat.com/lajiq-serbia-do-te-fitoje-me-shume-se-kosova/20%Monthly2018-08-27 11:00
https://www.informatat.com/ldk-nuk-do-ta-lejojme-thacin-dhe-vuciqin-te-bejne-pazar-me-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-08-27 12:45
https://www.informatat.com/thaci-i-pergjigjet-natasha-kandiqit-do-te-angazhohem-per-liri-te-levizjes-per-gjithe-qytetaret/20%Monthly2018-08-27 11:09
https://www.informatat.com/vizita-e-vuciqit-ne-kosove-per-serbet-cilesohet-nga-me-te-rendesishmet-ne-histori/20%Monthly2018-08-27 10:21
https://www.informatat.com/recica-takon-te-rinjte-nga-kosova-qe-do-te-aftesohen-profesionalisht-ne-gjermani/20%Monthly2018-08-27 10:18
https://www.informatat.com/posta-e-kosoves-kerkon-nga-qeveria-sa-me-shpejt-te-shlyej-borxhin-ne-vlere-prej-5-milione-euro/20%Monthly2018-08-27 10:13
https://www.informatat.com/haradinaj-per-takimin-ne-durres-bashkepunim-per-nje-te-ardhme-te-sigurt/20%Monthly2018-08-27 09:40
https://www.informatat.com/arsiq-shqiptaret-nga-medvegja-nuk-duan-te-bashkohen-me-kosoven/20%Monthly2018-08-27 09:13
https://www.informatat.com/fisi-gashi-dhe-legjendat-e-tij/20%Monthly2018-08-27 09:02
https://www.informatat.com/irani-dhe-siria-nenshkruajne-marreveshje-per-bashkepunim-ushtarak/20%Monthly2018-08-27 08:58
https://www.informatat.com/keto-tema-do-te-diskutohen-ne-takimin-e-kryeministrave-te-ballkanit/20%Monthly2018-08-27 08:47
https://www.informatat.com/23-vjecari-nga-peja-u-dergua-ne-qkuk-nje-dite-pasi-ishte-lenduar-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-08-27 08:42
https://www.informatat.com/seminaristet-serbe-i-cilesojne-shqiptaret-miqesore-dhe-te-shoqerueshem/20%Monthly2018-08-27 08:34
https://www.informatat.com/trump-refuzoi-te-miratonte-nje-deklarate-te-shtepise-se-bardhe-ku-mccain-quhej-hero/20%Monthly2018-08-27 08:20
https://www.informatat.com/kancelari-austriak-nuk-komenton-propozimet-per-korrigjim-te-kufijve-derisa-te-kete-plane-konkrete/20%Monthly2018-08-27 08:18
https://www.informatat.com/k-veriore-debon-te-ndaluarin-japonez/20%Monthly2018-08-27 08:18
https://www.informatat.com/ivaniq-nuk-krahasohen-republika-serbe-dhe-kosova/20%Monthly2018-08-27 08:16
https://www.informatat.com/ministri-lluka-promovon-biznesin-e-vellaut-te-tij-publikon-konkurs-per-vende-pune/20%Monthly2018-08-27 08:14
https://www.informatat.com/vetevaret-nje-i-burgosur-ne-njesine-psikiatrike-te-burgut-te-dubraves/20%Monthly2018-08-27 08:09
https://www.informatat.com/hyseni-vdekja-jote-erdhi-si-pasoje-e-luftes-per-te-fituar-ndershem-buken-e-gojes/20%Monthly2018-08-27 08:06
https://www.informatat.com/makinat-elektrike-ne-evrope-tejkalojne-nje-milioneshin/20%Monthly2018-08-27 08:04
https://www.informatat.com/bieber-vuciqi-e-thaci-po-flasin-per-kosoven-jo-per-zgjidhjen/20%Monthly2018-08-27 08:03
https://www.informatat.com/gjermania-plan-per-rikthimin-e-sherbimit-te-detyrueshem/20%Monthly2018-08-27 08:01
https://www.informatat.com/pse-gjumi-duhet-te-jete-prioritet-i-cdo-studenti-2/20%Monthly2018-08-27 07:59
https://www.informatat.com/pse-kurre-nuk-duhet-te-hani-orizin-e-mbetur/20%Monthly2018-08-27 07:55
https://www.informatat.com/perparimet-mjekesore-qe-do-te-shohim-ne-50-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-08-27 07:52
https://www.informatat.com/ende-nuk-e-dini-se-cfare-mund-te-beje-kripa-epsom-per-ju-mesoni-te-gjitha-perdorimet-e-perfitimet-e-saj/20%Monthly2018-08-27 07:50
https://www.informatat.com/kapiteni-cahill-largohet-nga-chelsea-drejt-transferimit-ne-galatasaray/20%Monthly2018-08-27 07:48
https://www.informatat.com/perfitimet-nga-uji-i-detit-sheron-plot-16-semundje/20%Monthly2018-08-27 07:45
https://www.informatat.com/problemet-me-tretjen-ushqimet-qe-duhet-shmangur/20%Monthly2018-08-27 07:42
https://www.informatat.com/spalletti-nuk-di-si-ta-shpjegoje-ate-qe-i-ndodhi-interit-ndaj-torinos/20%Monthly2018-08-27 07:42
https://www.informatat.com/zyrtaret-nuk-i-dine-fare-hallet-e-banoreve-te-nje-fshati-te-prizrenit/20%Monthly2018-08-27 07:42
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-flisni-sa-jeni-ne-gjume/20%Monthly2018-08-27 07:40
https://www.informatat.com/vellai-i-deputetit-te-ldk-se-bie-preh-e-mashtrimeve-te-agjencise-me-oferta-per-pushime/20%Monthly2018-08-27 07:39
https://www.informatat.com/5-arsyet-madhore-pse-nuk-duhet-ta-perdorni-me-zbutesin-e-rrobave/20%Monthly2018-08-27 07:37
https://www.informatat.com/meghan-markle-nuk-flet-me-babane-e-saj-sepse-nuk-i-beson-me/20%Monthly2018-08-27 07:37
https://www.informatat.com/lajme-te-keqija-per-te-gjithe-adhuruesit-e-alkoolit-nga-organizata-e-shendetit/20%Monthly2018-08-27 07:35
https://www.informatat.com/la-liga-reali-ngjitet-ne-krye-pas-pokerit-ndaj-girones/20%Monthly2018-08-27 07:35
https://www.informatat.com/perforcimi-i-prishtines-ne-llogari-te-kampionit/20%Monthly2018-08-27 07:34
https://www.informatat.com/si-ndikon-seksi-ne-shendet-18-fakte-qe-secili-duhet-ti-dije/20%Monthly2018-08-27 07:33
https://www.informatat.com/kandiq-e-lut-thacin-t-i-lejoje-serbet-e-gjakoves-ta-vizitojne-kishen/20%Monthly2018-08-27 07:33
https://www.informatat.com/a-jeni-partner-i-mire-kete-me-se-miri-e-tregojne-vijat-e-dores-suaj/20%Monthly2018-08-27 07:30
https://www.informatat.com/vendet-ne-trupin-e-femres-te-cilat-mezi-presin-te-preken/20%Monthly2018-08-27 07:27
https://www.informatat.com/tri-arsye-te-rendesishme-perse-bebes-nuk-i-duhet-rrethorja-per-ecje/20%Monthly2018-08-27 07:23
https://www.informatat.com/perkujtohen-te-renet-e-epopese-se-lavdishme-te-vrrinit/20%Monthly2018-08-27 07:22
https://www.informatat.com/pse-gjumi-duhet-te-jete-prioritet-i-cdo-studenti/20%Monthly2018-08-27 07:20
https://www.informatat.com/ndiqni-keta-tre-hapa-per-te-qene-te-lumtur/20%Monthly2018-08-27 07:19
https://www.informatat.com/kontrollo-live-kolonat-ne-kufi/20%Monthly2018-08-27 07:19
https://www.informatat.com/marshohet-ne-perkujtim-te-te-pagjeturve/20%Monthly2018-08-27 07:17
https://www.informatat.com/papa-francesku-hesht-ndaj-pretendimeve-per-abuzime-seksuale/20%Monthly2018-08-27 07:16
https://www.informatat.com/stomatologu-kosovar-po-vazhdon-te-mbahet-i-arrestuar-ne-serbi/20%Monthly2018-08-27 07:14
https://www.informatat.com/identifikohet-vrasesi-i-dy-personave-ne-florida/20%Monthly2018-08-27 07:13
https://www.informatat.com/te-merkuren-vazhdon-protesta-per-shkarkimin-e-lumezit/20%Monthly2018-08-27 07:12
https://www.informatat.com/rada-trajkoviq-akuzohet-se-tere-kosoven-e-do-vetem-per-shqiptaret/20%Monthly2018-08-27 07:10
https://www.informatat.com/vranesira-e-reshje-te-herepashershme-shiu-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-27 07:09
https://www.informatat.com/kacaniku-proteston-kunder-dhunes-ndaj-grave/20%Monthly2018-08-27 07:08
https://www.informatat.com/peje-23-vjecari-mbytet-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-08-27 07:06
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-6/20%Monthly2018-08-27 07:05
https://www.informatat.com/dergohen-ne-argjentine-incizimet-e-lokacioneve-te-dyshuara-per-varreza/20%Monthly2018-08-27 07:05
https://www.informatat.com/shskuk-ja-me-standarde-te-dyfishta-ne-rastet-kur-punetoret-ikin-nga-puna/20%Monthly2018-08-27 07:03
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-durres-sot-mbledhen-kryeministat-e-ballkanit/20%Monthly2018-08-27 07:03
https://www.informatat.com/ngec-zbatimi-i-ligjit-per-trepcen-ndermarrja-ne-gjendje-te-rende-financiare/20%Monthly2018-08-27 07:01
https://www.informatat.com/konkurrenca-po-rrezikon-produktet-vendore/20%Monthly2018-08-27 07:00
https://www.informatat.com/bllokimi-i-buxhetit-con-institucionet-kulturore-buze-kolapsit/20%Monthly2018-08-27 06:59
https://www.informatat.com/687-punetore-te-postes-me-shkolle-te-mesme/20%Monthly2018-08-27 06:58
https://www.informatat.com/institucionet-per-udhetime-shpenzuan-6-1-milione-euro-per-6-muaj/20%Monthly2018-08-27 11:06
https://www.informatat.com/prizreni-zotohet-per-kthimin-e-te-gjitha-pronave-te-zaptuara/20%Monthly2018-08-27 06:53
https://www.informatat.com/lekaj-paralajmerimet-per-mocion-ndaj-qeverise-joserioze/20%Monthly2018-08-27 06:51
https://www.informatat.com/vizatimi-i-kufijve-pjese-e-bisedimeve-me-7-shtator/20%Monthly2018-08-27 10:53
https://www.informatat.com/thaci-luan-me-luginen-mediave-austriake-u-thote-qe-ska-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-08-27 10:36
https://www.informatat.com/mustafa-pro-idese-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-27 06:46
https://www.informatat.com/erdogan-arreston-edhe-gjyshet/20%Monthly2018-08-26 21:09
https://www.informatat.com/ishulli-me-i-populluar-i-botes-ku-nuk-ka-as-krime-as-polici/20%Monthly2018-08-26 20:49
https://www.informatat.com/largoni-mushkonjat-me-uthull-molle/20%Monthly2018-08-26 20:42
https://www.informatat.com/selena-gomez-dhe-cardi-b-me-nje-projekt-misterioz/20%Monthly2018-08-26 20:40
https://www.informatat.com/sulmohet-shtepia-e-kengetares-se-njohur-foto/20%Monthly2018-08-26 20:23
https://www.informatat.com/te-famshmit-qe-se-kane-kryer-as-shkollen-e-mesme/20%Monthly2018-08-26 20:15
https://www.informatat.com/sulmi-ne-florida-ne-mesin-e-te-plagosurve-dhe-nje-i-ri-shqiptar-dita-me-e-keqe-e-imja/20%Monthly2018-08-26 20:06
https://www.informatat.com/bieber-pozicioni-i-shba-se-seshte-konfirmuar-nga-departamenti-i-shtetit-heshtja-ne-be-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-26 20:05
https://www.informatat.com/lufte-ne-nje-qender-argetimi-ne-florida-raportohen-disa-viktima/20%Monthly2018-08-26 19:43
https://www.informatat.com/te-merkuren-proteste-shkarkim-kryeprokurorit-veting-gjyqesorit/20%Monthly2018-08-26 19:41
https://www.informatat.com/cfare-ndodhi-ne-takimin-thaci-vucic-presidenti-austriak-isha-pjesmarres-ne-nje-takim-historik/20%Monthly2018-08-26 17:59
https://www.informatat.com/deputetja-e-aak-se-loja-me-kufijte-nenkupton-lufte/20%Monthly2018-08-26 17:54
https://www.informatat.com/veseli-u-bene-thirrje-opozites-ta-perkrahin-presidentin/20%Monthly2018-08-26 17:52
https://www.informatat.com/tayna-gjen-kohe-per-relaks-mahnit-fansat-me-linjat-e-saj/20%Monthly2018-08-26 17:49
https://www.informatat.com/xhensila-myrtezaj-ekspozon-trupin-me-bikini-ja-si-duket-nje-muaj-pas-lindjes/20%Monthly2018-08-26 17:45
https://www.informatat.com/kurti-kosoven-duan-ta-bejne-kurban-per-integrimin-e-serbise-ne-be-dhe-cintegrimin-e-thacit-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-08-26 17:39
https://www.informatat.com/korrigjimi-i-kufijve-e-fshin-kosoven-nga-kushtetuta-e-serbise/20%Monthly2018-08-26 16:20
https://www.informatat.com/pacolli-thacit-duhet-ti-ndalohet-kthimi-ne-kosove-ai-me-seshte-president-i-kosoves/20%Monthly2018-08-26 16:16
https://www.informatat.com/deda-sikur-opozita-te-ishte-sic-duhej-thaci-sdo-te-ishte-me-president/20%Monthly2018-08-26 11:44
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-kufijve-be-si-shba-kosova-e-serbia-te-gjejne-zgjidhje/20%Monthly2018-08-26 09:51
https://www.informatat.com/fushata-zgjedhore-ne-serbi-zbulon-se-pacolli-ka-lobuar-qe-jeremiqi-te-jete-kryetar-i-okb-se/20%Monthly2018-08-26 09:48
https://www.informatat.com/mjalti-ky-produkt-cudiberes-per-floket/20%Monthly2018-08-25 15:02
https://www.informatat.com/5-shprehi-ditore-qe-rrisin-performancen-tuaj-ne-pune/20%Monthly2018-08-25 15:01
https://www.informatat.com/shtyhet-inaugurimi-i-stadiumit-te-tottenhamit-shperthen-uji/20%Monthly2018-08-25 15:00
https://www.informatat.com/gjilani-vazhdon-me-degjimin-buxhetor-ne-cernice-e-livoc/20%Monthly2018-08-25 14:58
https://www.informatat.com/5-keshilla-per-nje-stil-te-shendetshem-jetese/20%Monthly2018-08-25 14:57
https://www.informatat.com/arsyet-pse-duhet-ti-merrni-seriozisht-maskat-per-fytyren/20%Monthly2018-08-25 14:55
https://www.informatat.com/lladrovcit-i-aprovohen-kerkesat-per-shpronesime/20%Monthly2018-08-25 14:53
https://www.informatat.com/mbledhje-e-jashtezakonshme-e-prifterinjve-serbe-per-kosoven/20%Monthly2018-08-25 14:51
https://www.informatat.com/reagimet-e-ashpra-ndaj-blakajt-ndikojne-negativisht-ne-liberalizim/20%Monthly2018-08-25 14:50
https://www.informatat.com/demalijaj-ska-asnje-veteran-te-rrejshem-ne-lista/20%Monthly2018-08-25 14:46
https://www.informatat.com/besa-si-virtyt-pertej-se-mires-dhe-se-keqes/20%Monthly2018-08-25 13:15
https://www.informatat.com/papa-francesku-viziton-irlanden-pas-skandaleve-seksuale/20%Monthly2018-08-25 13:12
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-takon-papa-franceskun/20%Monthly2018-08-25 13:08
https://www.informatat.com/hasani-perkujton-deshmoret-e-brigades-121-kumanova/20%Monthly2018-08-25 13:06
https://www.informatat.com/pjesa-me-e-madhe-e-ujmanit-do-ti-bashkengjitet-istogut/20%Monthly2018-08-25 13:05
https://www.informatat.com/boksieri-frikacak-ia-mbath-sapo-bie-gongu/20%Monthly2018-08-25 13:03
https://www.informatat.com/interi-nuk-dorezohet-per-modriqin/20%Monthly2018-08-25 13:02
https://www.informatat.com/gashidikujt-po-i-konvenon-qe-sylejman-selimi-te-mbetet-ne-dubrave-video/20%Monthly2018-08-25 13:01
https://www.informatat.com/veseli-klecka-eshte-lavdia-dhe-historia-jone/20%Monthly2018-08-25 12:47
https://www.informatat.com/perkujtohen-deshmoret-e-kleckes/20%Monthly2018-08-25 12:36
https://www.informatat.com/limaj-deshmoret-e-brigades-121-kumanova-vune-trupat-e-tyre-ne-mbrojtje-te-qytetareve/20%Monthly2018-08-25 12:16
https://www.informatat.com/arsyet-shkencore-pse-femrat-i-ze-me-lehte-alkooli/20%Monthly2018-08-25 12:04
https://www.informatat.com/tunel-droge-poshte-gardhit-kufitar-shba-meksike/20%Monthly2018-08-25 12:01
https://www.informatat.com/arrestohet-serbi-mashtron-shqiptarin-per-rregullim-te-dokumenteve/20%Monthly2018-08-25 11:57
https://www.informatat.com/kosovaret-me-borxhe-te-medha-ne-shtet/20%Monthly2018-08-25 11:50
https://www.informatat.com/kjo-eshte-dita-kur-do-te-takohen-serish-thaci-vuciq/20%Monthly2018-08-25 11:45
https://www.informatat.com/oriola-i-le-pak-vend-imagjinates-e-veshur-ne-rroba-banje/20%Monthly2018-08-25 11:37
https://www.informatat.com/dasme-apo-lufte-ne-drenice/20%Monthly2018-08-25 11:35
https://www.informatat.com/ja-cfare-ka-humbur-endriti-i-hashim-thacit/20%Monthly2018-08-25 11:16
https://www.informatat.com/kjo-eshte-agjenda-e-thacit-me-vuciq/20%Monthly2018-08-25 11:08
https://www.informatat.com/mbi-20000-ushtare-permes-junikut-jane-furnizuar-me-armatim-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-25 11:04
https://www.informatat.com/tete-raste-te-perdorimit-te-substancave-narkotike-per-nje-dite/20%Monthly2018-08-25 11:02
https://www.informatat.com/ismaili-premton-permiresim-te-kushteve-sistemin-e-shendetesise/20%Monthly2018-08-25 11:00
https://www.informatat.com/perkujtohet-deshmori-i-kombit-ramiz-ukesmajli/20%Monthly2018-08-25 10:58
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-kujton-komandant-kumanoven/20%Monthly2018-08-25 10:57
https://www.informatat.com/italia-kercenon-be-ne-per-migrantet/20%Monthly2018-08-25 10:55
https://www.informatat.com/perleshen-dy-persona-njeri-nga-ta-lendohet-rende/20%Monthly2018-08-25 10:53
https://www.informatat.com/emery-e-pellegrini-po-kerkojne-piket-e-para-me-skuadra-te-reja/20%Monthly2018-08-25 10:51
https://www.informatat.com/ditmir-bushati-flet-per-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-25 10:50
https://www.informatat.com/klinika-torokale-pajiset-me-thike-ultrasonografike/20%Monthly2018-08-25 10:48
https://www.informatat.com/partia-e-vuciqit-e-konsideron-si-fitore-te-madhe-deklaraten-e-djeshme-te-boltonit/20%Monthly2018-08-25 10:46
https://www.informatat.com/debati-per-veteranet-lufte-politike/20%Monthly2018-08-25 10:43
https://www.informatat.com/ja-cfare-eshte-duke-bere-thaci-para-takimit-me-vuciq/20%Monthly2018-08-25 14:46
https://www.informatat.com/fluks-i-shtuar-i-turisteve-ne-morine/20%Monthly2018-08-25 09:18
https://www.informatat.com/zanfina-ismaili-heq-dore-nga-muzika/20%Monthly2018-08-25 09:16
https://www.informatat.com/sfidat-qe-mund-ta-presin-nje-serb-qe-flet-gjuhen-shqipe-ne-serbi/20%Monthly2018-08-25 09:12
https://www.informatat.com/refugjatet-rohingya-kerkojne-drejtesi/20%Monthly2018-08-25 09:10
https://www.informatat.com/trump-urdheron-pompeon-qe-te-anuloje-viziten-ne-korene-veriore/20%Monthly2018-08-25 09:08
https://www.informatat.com/jo-taka-te-larta-cdo-dite/20%Monthly2018-08-25 09:07
https://www.informatat.com/kurti-dialogu-per-korrigjim-kufijsh-e-shkembim-territorial-i-demshem-dhe-i-rrezikshem/20%Monthly2018-08-25 09:06
https://www.informatat.com/11-porosi-nga-bill-gates-si-te-keni-sukses-ne-jete/20%Monthly2018-08-25 09:03
https://www.informatat.com/si-ta-verejme-se-vuajme-nga-diabeti-i-tipit-te-dyte/20%Monthly2018-08-25 08:37
https://www.informatat.com/nje-veze-ne-dite-mund-te-zvogeloje-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-08-25 08:36
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-e-painformuar-per-lirimin-e-azem-syles-2/20%Monthly2018-08-25 08:33
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-te-zhvendosen-ne-lugine-shqiptaret-e-lugines-ne-kosove/20%Monthly2018-08-25 08:30
https://www.informatat.com/instagram-ka-nje-dhurate-te-madhe-per-era-istrefin/20%Monthly2018-08-25 08:28
https://www.informatat.com/menyra-si-ti-rishihni-mesazhet-ne-snapchat/20%Monthly2018-08-25 08:25
https://www.informatat.com/a-ka-me-shume-golf-2-apo-golf-4-ne-kosove/20%Monthly2018-08-25 08:23
https://www.informatat.com/yllka-kuqi-me-bashkeshortin-shijojne-naten-romantike-ne-turqi/20%Monthly2018-08-25 08:21
https://www.informatat.com/petric-eshte-koha-per-marreveshje-perfundimtare-kosove-serbi-me-pak-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-08-25 08:19
https://www.informatat.com/nje-lidhje-ne-pune-keshilla-se-si-te-veproni/20%Monthly2018-08-25 08:16
https://www.informatat.com/aktivitet-humanitar-per-te-mbledhur-mjete-shkollore-per-femijet-ne-nevoje/20%Monthly2018-08-25 08:14
https://www.informatat.com/askush-si-blene-hipotekat/20%Monthly2018-08-25 08:02
https://www.informatat.com/rita-ora-ngrit-temperaturat-me-imazhet-e-fundit/20%Monthly2018-08-25 07:58
https://www.informatat.com/kamberi-te-mos-cenohet-teresia-e-lugines/20%Monthly2018-08-25 07:55
https://www.informatat.com/spitali-po-ndertohet-por-ska-kardiokirurg-te-femijeve/20%Monthly2018-08-25 07:53
https://www.informatat.com/pamje-mahnitese-nga-kalaja-e-prizrenit/20%Monthly2018-08-25 07:51
https://www.informatat.com/per-dy-vjet-asnje-seance-gjyqesore-per-mbylljen-e-transitit-ne-prizren/20%Monthly2018-08-25 07:49
https://www.informatat.com/trump-ua-nderpret-ndihmat-palestinezeve/20%Monthly2018-08-25 07:46
https://www.informatat.com/elvana-gjata-vishet-si-nuse-ermali-perlotet-nga-emucioni/20%Monthly2018-08-25 07:45
https://www.informatat.com/cka-nuk-do-te-duhej-te-hani-cdo-dite/20%Monthly2018-08-25 07:35
https://www.informatat.com/iphone-5g-mund-te-perfundoj-me-nje-cmim-shume-te-larte/20%Monthly2018-08-25 07:33
https://www.informatat.com/thaci-e-vuciq-takohen-sot-ne-forumin-europian-alpbach/20%Monthly2018-08-25 12:55
https://www.informatat.com/baby-g-krenare-me-shqiperine/20%Monthly2018-08-25 07:29
https://www.informatat.com/shume-detaje-pak-perparim-ne-bisedimet-mes-shba-dhe-kines/20%Monthly2018-08-25 07:27
https://www.informatat.com/komuna-e-pejes-nderton-rruge-ne-prone-private-pa-pelqimin-e-pronarit-2/20%Monthly2018-08-25 07:26
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-kercenon-haradinajn-me-rrezim-te-qeverise-2/20%Monthly2018-08-25 07:25
https://www.informatat.com/beqiri-thaci-e-ka-luftuar-rugoven-tash-po-provon-ta-imitoje/20%Monthly2018-08-25 07:23
https://www.informatat.com/femrat-tradhtojne-me-ndryshe-se-meshkujt-keto-jane-dy-llojet-e-tradhtise/20%Monthly2018-08-25 07:21
https://www.informatat.com/cila-eshte-arsyeja-perse-hapim-gojen-sa-here-qe-lyejme-qerpiket/20%Monthly2018-08-25 07:18
https://www.informatat.com/ku-eshte-me-mire-te-jesh-femije/20%Monthly2018-08-25 07:17
https://www.informatat.com/publikohen-faturat-qe-e-demantojne-pacollin/20%Monthly2018-08-25 07:14
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-neser-ne-kosove-2/20%Monthly2018-08-25 07:12
https://www.informatat.com/sistemi-raketor-rus-s-400-qe-alarmon-shba-vendoset-ne-restorantin-e-peshkut/20%Monthly2018-08-25 07:11
https://www.informatat.com/shenohet-20-vjetori-i-renies-se-ismet-jasharit/20%Monthly2018-08-25 07:09
https://www.informatat.com/perendimi-nuk-flet-me-nje-ze-per-kufijte-e-kosoves-2/20%Monthly2018-08-25 07:09
https://www.informatat.com/komuna-e-pejes-nderton-rruge-ne-prone-private-pa-pelqimin-e-pronarit/20%Monthly2018-08-25 07:08
https://www.informatat.com/eskalon-debati-per-veteranet/20%Monthly2018-08-25 07:08
https://www.informatat.com/haliti-prokuroria-te-merret-me-thacin-veselin-haradinajn-me-mua/20%Monthly2018-08-25 07:05
https://www.informatat.com/heroi-mccain-heq-dore-nga-trajtimi-i-kancerit/20%Monthly2018-08-25 07:04
https://www.informatat.com/a-do-te-ngritet-cmimi-i-rrymes/20%Monthly2018-08-25 07:02
https://www.informatat.com/brenda-nje-muaji-aktakuza-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-08-25 10:40
https://www.informatat.com/liberalizimi-ne-rikuerc/20%Monthly2018-08-25 07:31
https://www.informatat.com/kater-hapa-para-se-ti-futeni-biznesit/20%Monthly2018-08-25 06:58
https://www.informatat.com/tri-mesime-qe-menaxheret-nuk-duhet-ti-harrojne/20%Monthly2018-08-25 06:57
https://www.informatat.com/perendimi-nuk-flet-me-nje-ze-per-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-08-25 06:55
https://www.informatat.com/studim-televizori-pengon-zhvillimin-e-te-folurit-te-femijet/20%Monthly2018-08-25 06:54
https://www.informatat.com/sbashk-u-paralajmeron-greve/20%Monthly2018-08-25 06:52
https://www.informatat.com/selimi-thote-se-deklarimet-e-kryeministrit-jane-per-keqardhje-lumezi-duhet-te-shkarkohet/20%Monthly2018-08-25 06:50
https://www.informatat.com/qimet-nuk-shumohen-nese-rruhen-me-zhilete/20%Monthly2018-08-25 06:47
https://www.informatat.com/cka-dini-per-rregullen-50-30-20/20%Monthly2018-08-25 06:46
https://www.informatat.com/karriera-vret-dashurine/20%Monthly2018-08-25 06:43
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-kercenon-haradinajn-me-rrezim-te-qeverise/20%Monthly2018-08-24 22:05
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-e-painformuar-per-lirimin-e-azem-syles/20%Monthly2018-08-24 21:54
https://www.informatat.com/isa-mustafa-nuk-jam-veteran/20%Monthly2018-08-24 21:49
https://www.informatat.com/deputetja-time-kadriaj-fyen-qytetaret-thote-se-po-lehin-kunder-haradinajt/20%Monthly2018-08-24 21:42
https://www.informatat.com/zrre-ska-rritje-te-cmimit-te-energjise/20%Monthly2018-08-24 14:55
https://www.informatat.com/xhamajka-behet-vendi-i-pare-qe-ndalon-kete-lloje-muzike/20%Monthly2018-08-24 14:51
https://www.informatat.com/si-u-bene-veterane-lufte-ne-kosove-tropojanet-dhe-kuksianet-duke-paguar-2000-euro/20%Monthly2018-08-24 14:13
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-kerkon-qe-te-permiresohen-kushtet-per-te-burgosurit-jep-rekomandimet/20%Monthly2018-08-24 14:10
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-thote-se-nuk-ka-shqyrtuar-kurrfare-kerkese-te-kryeministrit/20%Monthly2018-08-24 14:06
https://www.informatat.com/konference-ministrore-nderkombetare-mbi-rendesine-e-fermereve-te-rinj-per-te-ardhmen-e-bujqesise/20%Monthly2018-08-24 14:04
https://www.informatat.com/keds-tregon-se-cilat-vende-do-te-kene-nderprerje-te-rrymes-ne-vikend/20%Monthly2018-08-24 14:00
https://www.informatat.com/euro-forcon-pozitat-ndaj-lekut/20%Monthly2018-08-24 13:55
https://www.informatat.com/shqiperia-nder-shtetet-me-konsumin-me-te-ulet-te-alkoolit/20%Monthly2018-08-24 13:50
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-udhetoi-per-ne-austri-merr-pjese-ne-forumin-alpbach/20%Monthly2018-08-24 13:49
https://www.informatat.com/a-ka-me-shume-golf-2-apo-golf-4-ne-kosove-njeri-tip-prine-per-pak/20%Monthly2018-08-24 13:45
https://www.informatat.com/be-nuk-e-ka-marre-ende-draftin-e-statutit-te-asociacionit-dokument/20%Monthly2018-08-24 13:43
https://www.informatat.com/kamberi-e-do-luginen-ne-tryezen-e-brukselit-e-stankoviq-ne-serbi/20%Monthly2018-08-24 13:39
https://www.informatat.com/ne-korrik-kosova-eksportoi-mallra-ne-vlere-mbi-28-milione-euro-e-importoi-mbi-300-milione-euro/20%Monthly2018-08-24 13:30
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-peje-decan/20%Monthly2018-08-24 13:23
https://www.informatat.com/lipjani-qyteti-spider-man/20%Monthly2018-08-24 13:22
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-gjeneralet-serbe-e-dine-sa-veterane-ka-uck-ja/20%Monthly2018-08-24 14:55
https://www.informatat.com/thaci-udheton-per-ne-austri-merr-pjese-ne-forumin-alpbach/20%Monthly2018-08-24 13:10
https://www.informatat.com/matoshi-e-quan-kurtin-anarkist-dhe-e-krahason-me-daciqin/20%Monthly2018-08-24 13:05
https://www.informatat.com/haradinaj-edhe-isa-mustafa-ka-marre-statusin-e-veteranit-madje-ate-te-luftetarit/20%Monthly2018-08-24 12:58
https://www.informatat.com/monumenti-me-i-vjeter-i-tiranes-atraksion-per-turistet/20%Monthly2018-08-24 12:57
https://www.informatat.com/ne-20-vjetorin-e-renies-perkujtohen-deshmoret-adem-dhe-hajriz-morina/20%Monthly2018-08-24 12:55
https://www.informatat.com/vulin-shqiptareve-te-lugines-mos-u-frikesoni-do-te-jetoni-me-mire-se-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-08-24 12:53
https://www.informatat.com/vrasesit-te-lennonit-i-refuzohet-kerkesa-per-lirim-me-kusht/20%Monthly2018-08-24 12:50
https://www.informatat.com/te-tjera-lekundje-termeti-ne-shqiperi-epiqender-fushe-kruja/20%Monthly2018-08-24 12:48
https://www.informatat.com/petrela-kurora-e-kryeqytetit-shqiptar/20%Monthly2018-08-24 12:47
https://www.informatat.com/demhasaj-ekziston-rreziku-qe-situata-te-eskaloje-ne-shtator/20%Monthly2018-08-24 12:45
https://www.informatat.com/rritja-simbolike-e-pagave-nuk-e-ndalon-ikjen-e-mjekeve/20%Monthly2018-08-24 12:34
https://www.informatat.com/ne-marketet-kosovare-produktet-ushqimore-dhe-mbeturinat-prane-njera-tjetres-foto/20%Monthly2018-08-24 12:31
https://www.informatat.com/bolton-shba-sdo-te-perfshihet-ne-shkembimin-e-territorit-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-24 12:23
https://www.informatat.com/serbia-adresa-e-te-pagjeturve-kerkohet-presion-nga-nderkombetaret/20%Monthly2018-08-24 11:40
https://www.informatat.com/vuciq-per-kosoven-te-dyja-palet-duhet-te-humbin-dicka/20%Monthly2018-08-24 11:37
https://www.informatat.com/veseli-kofi-annan-dha-kontribut-te-cmuar-per-lirine-e-kosoves/20%Monthly2018-08-24 11:32
https://www.informatat.com/selimi-numri-i-veteraneve-u-trefishua-fryrja-e-listave-eshte-krim-i-organizuar/20%Monthly2018-08-24 14:07
https://www.informatat.com/serish-arrestime-ne-podujeve-per-te-shtena-ne-ahengje/20%Monthly2018-08-24 11:22
https://www.informatat.com/bytyqi-kerkon-nga-studentet-dhe-nxenesit-te-marrin-pjese-ne-aksionin-per-pastrimin-e-vendit/20%Monthly2018-08-24 11:17
https://www.informatat.com/per-24-ore-11-femra-kerkuan-ndihme-mjekesore-pasi-u-rrahen-nga-familjaret/20%Monthly2018-08-24 11:14
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-lipjan-per-shkak-te-parkingut-6-te-arrestuar/20%Monthly2018-08-24 11:09
https://www.informatat.com/mergimtares-nga-gjermania-ia-vjedhin-cantat-me-dokumente-ne-mitrovice/20%Monthly2018-08-24 11:09
https://www.informatat.com/albin-kurti-prezanton-nje-aderim-ne-vetevendosje-quhet-vlera/20%Monthly2018-08-24 11:07
https://www.informatat.com/oconnell-eshte-ne-interes-te-kosoves-qe-njerez-profesionist-te-vendosen-ne-krye-te-institucioneve/20%Monthly2018-08-24 13:21
https://www.informatat.com/the-economist-shqiptaret-kampione-per-te-konsumuar-kokaine/20%Monthly2018-08-24 11:03
https://www.informatat.com/rusia-zhgenjehet-pasi-bosnja-i-ndalon-hyrjen-shkrimtarit-zakhar-prilepin/20%Monthly2018-08-24 11:01
https://www.informatat.com/dreka-e-pacollit-me-para-te-shtetit-ne-hotelin-e-tij-nuk-mund-te-hetohet/20%Monthly2018-08-24 10:58
https://www.informatat.com/kina-dhe-investimet-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-24 10:56
https://www.informatat.com/ksamil-aksidentohen-turistet-italiane-vdes-njeri-prej-tyre/20%Monthly2018-08-24 10:54
https://www.informatat.com/ministria-me-fushate-informuese-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-24 10:51
https://www.informatat.com/vetura-godet-ciklistin-ne-podujeve-brenda-24-oresh-policia-ka-arrestuar-45-persona/20%Monthly2018-08-24 10:49
https://www.informatat.com/i-kerkon-para-nen-kercenimin-e-thikes/20%Monthly2018-08-24 10:47
https://www.informatat.com/zaha-hadid-te-gatshem-te-rikthejne-projektin-e-xhamise-se-madhe-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-24 10:45
https://www.informatat.com/stankoviq-tre-ambasadore-ma-kane-konfirmuar-se-kembim-territoresh-nuk-do-te-kete/20%Monthly2018-08-24 10:43
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ndaj-lushtakut-dhe-te-tjereve/20%Monthly2018-08-24 10:40
https://www.informatat.com/thaci-fton-bashkepunetoret-e-presidentit-rugova-ti-bashkohen-iniciatives-se-tij/20%Monthly2018-08-24 13:15
https://www.informatat.com/burrat-rrahin-kater-gra-ne-lokacione-te-ndryshme-ne-kosove/20%Monthly2018-08-24 10:25
https://www.informatat.com/uragani-ne-hawai-trump-shpall-gjendjen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-08-24 10:19
https://www.informatat.com/per-abdixhikun-qeveria-haradinaj-eshte-me-e-dobeta-qe-ka-njohur-kosova/20%Monthly2018-08-24 11:27
https://www.informatat.com/fsp-ptk-permes-eurofedopit-kerkon-nga-komisioneri-hahn-te-ndahen-fonde-per-telekomin/20%Monthly2018-08-24 09:59
https://www.informatat.com/nato-stervitje-te-perbashket-me-anijet-shqiptare-ne-vlore/20%Monthly2018-08-24 09:47
https://www.informatat.com/elba-serish-flet-rreth-rolit-ne-agjentin-007/20%Monthly2018-08-24 09:20
https://www.informatat.com/novosti-zgjidhja-per-kosoven-do-te-diskutohet-edhe-ne-ks-te-okb/20%Monthly2018-08-24 09:15
https://www.informatat.com/reagon-ovl-e-dukagjinit-jep-fakte-e-shifra-per-luften-ne-kete-zone/20%Monthly2018-08-24 11:04
https://www.informatat.com/prokuroria-mbylle-hetimet-per-bedri-hamzen-per-aferen-e-hidrocentraleve/20%Monthly2018-08-24 09:09
https://www.informatat.com/as-ronaldo-as-messi-ja-kush-duhet-ta-fitoj-topin-e-arte-sipas-kakas/20%Monthly2018-08-24 09:01
https://www.informatat.com/sipas-marca-s-arsenal-eshte-klubi-i-dyte-me-i-famshem-ne-bote/20%Monthly2018-08-24 08:57
https://www.informatat.com/prinderit-kunder-paralajmerimit-te-sbashk-ut-per-greve/20%Monthly2018-08-24 08:48
https://www.informatat.com/pal-lekaj-i-del-zot-haradinajt-ne-temen-per-veteranet-thote-se-po-humbe-kosova/20%Monthly2018-08-24 08:44
https://www.informatat.com/scott-morrison-pritet-te-behet-kryeminister-i-ri-i-australise-largohet-malcolm-turnbull/20%Monthly2018-08-24 08:41
https://www.informatat.com/meksikanet-fajesojne-volkswagen-se-ua-ka-ndalur-shiun/20%Monthly2018-08-24 08:40
https://www.informatat.com/kengetari-me-fame-boterore-degjon-era-istrefin/20%Monthly2018-08-24 08:38
https://www.informatat.com/mitrovicasit-qe-prodhuan-targa-false-te-automjeteve-denohen-me-burg/20%Monthly2018-08-24 08:35
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-peje/20%Monthly2018-08-24 08:32
https://www.informatat.com/socialistet-e-serbise-shqiperia-e-madhe-eshte-ketu/20%Monthly2018-08-24 08:25
https://www.informatat.com/burri-i-albulena-haxhiut-thote-se-edhe-fisnik-ismaili-eshte-hajn/20%Monthly2018-08-24 10:37
https://www.informatat.com/nuk-ka-nivel-te-sigurt-te-konsumimit-te-alkoolit/20%Monthly2018-08-24 08:14
https://www.informatat.com/shqiptaret-thyejne-rekordin-e-radhes-te-gjashtet-ne-bote-per-konsumin-e-cigares/20%Monthly2018-08-24 08:13
https://www.informatat.com/thaci-blene-telefona-3-mije-e-800-euro-dhe-shpenzon-mbi-1-mije-euro-ne-canta/20%Monthly2018-08-24 08:11
https://www.informatat.com/42-here-bie-ne-radar-ne-te-njejten-rruge/20%Monthly2018-08-24 08:12
https://www.informatat.com/sheiket-tentuan-blerjen-e-liverpoolit-per-rekord-boteror/20%Monthly2018-08-24 08:05
https://www.informatat.com/breshka-100-vjecare-e-madhe-sa-nje-makine-gjendet-e-deformuar-ne-cornwall/20%Monthly2018-08-24 08:05
https://www.informatat.com/ndersa-priste-vdekjen-babai-merr-pjese-ne-dasmen-e-te-bijes/20%Monthly2018-08-24 08:02
https://www.informatat.com/oek-thekson-rendesine-e-permiresimit-te-ambientit-te-te-berit-biznes/20%Monthly2018-08-24 07:59
https://www.informatat.com/kalaja-e-rozafes-rritet-fluksi-i-vizitoreve-nga-evropa-perendimore/20%Monthly2018-08-24 07:57
https://www.informatat.com/thaci-takon-neser-vuciqin-po-pres-me-padurim-te-diskutoj/20%Monthly2018-08-24 07:58
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-qe-vuani-nga-crregullimet-e-hormoneve/20%Monthly2018-08-24 07:54
https://www.informatat.com/shqetesuese-prania-e-insekteve-kete-vit/20%Monthly2018-08-24 07:53
https://www.informatat.com/si-ti-largoni-gerhatjet-e-nates/20%Monthly2018-08-24 07:52
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-beni-para-gjumit-per-lekure-te-bukur/20%Monthly2018-08-24 07:50
https://www.informatat.com/pompeo-prezanton-te-derguarin-amerikan-per-korene-e-veriut/20%Monthly2018-08-24 07:47
https://www.informatat.com/lerini-femijet-qe-te-ecin-zbathur-me-shpesh-eshte-e-mrekullueshme-per-trurin/20%Monthly2018-08-24 07:47
https://www.informatat.com/shtrengojini-gishtat-e-dores-per-pese-minuta-ja-rezultati/20%Monthly2018-08-24 07:44
https://www.informatat.com/ish-presidentja-e-korese-se-jugut-denohet-me-25-vite-burg/20%Monthly2018-08-24 07:44
https://www.informatat.com/keto-shtete-kane-rastet-me-serioze-te-virusit-te-nilit/20%Monthly2018-08-24 07:41
https://www.informatat.com/ancelotti-kam-ambiciet-e-mia-dua-titullin-me-napolin/20%Monthly2018-08-24 07:40
https://www.informatat.com/zanzibari-ishull-i-melmesave-reres-se-bardhe-dhe-oqeanit-te-kalter-si-qielli/20%Monthly2018-08-24 07:39
https://www.informatat.com/kriteri-i-cmimit-me-te-ulet-i-pamjaftueshem-per-menaxhimin-e-duhur-te-parase-publike-ne-prokurim/20%Monthly2018-08-24 07:34
https://www.informatat.com/edhe-adoleshentet-e-pranojne-se-ne-jane-shume-te-varur-nga-telefonat/20%Monthly2018-08-24 07:30
https://www.informatat.com/pozicioni-me-i-veshtire-shumica-e-njerezve-kane-frike-ta-provojne-kete-pozicion/20%Monthly2018-08-24 07:25
https://www.informatat.com/gruaja-thote-se-ky-lloj-i-mashkullit-i-jep-orgazmave-me-te-nxehta-me-intensive-a-jeni-dakord/20%Monthly2018-08-24 07:23
https://www.informatat.com/e-teproni-me-pijen-dhe-deheni-kini-kujdes-sepse-po-rrezikoheni-nga-kjo-semundje/20%Monthly2018-08-24 07:21
https://www.informatat.com/rita-ora-vjen-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere/20%Monthly2018-08-24 07:18
https://www.informatat.com/per-tri-jave-mbi-1400-aksidente-9-te-vdekur/20%Monthly2018-08-24 07:17
https://www.informatat.com/shembet-ura-morandi-charlie-hebdo-godet-italine/20%Monthly2018-08-24 07:13
https://www.informatat.com/haliti-ceshtjen-e-veteraneve-te-uck-se-nuk-mund-ta-zgjidhe-drejtesia/20%Monthly2018-08-24 07:12
https://www.informatat.com/gati-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/20%Monthly2018-08-24 07:11
https://www.informatat.com/ballsh-digjet-makina-e-nenkryetarit-te-bashkise/20%Monthly2018-08-24 07:08
https://www.informatat.com/rusia-qasja-shkaterruese-e-shba-se-po-e-bllokon-bashkepunimin/20%Monthly2018-08-24 07:04
https://www.informatat.com/mbahet-takim-per-diten-e-personave-te-zhdukur/20%Monthly2018-08-24 07:04
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-pritet-te-nenshkruhet-nje-marreveshje-e-rendesishme/20%Monthly2018-08-24 07:02
https://www.informatat.com/haradinaj-i-quan-pallavra-deklaratat-e-thacit-askush-sta-fal-presheven/20%Monthly2018-08-24 07:02
https://www.informatat.com/ky-mot-i-pret-ata-qe-nisen-per-fundjave-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-24 07:00
https://www.informatat.com/deshira-per-bashkim-me-kosoven-dhe-frika-nga-ndarja-e-lugines/20%Monthly2018-08-24 10:15
https://www.informatat.com/shtatori-i-nxehte-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2018-08-24 09:12
https://www.informatat.com/keshtu-provokohet-nje-hoxhe-sikur-ka-termet-ne-nje-emision-live-video/20%Monthly2018-08-24 06:56
https://www.informatat.com/berat-perdorimi-i-dronint-nga-policia-identifikon-74-shkeles-te-ligjit/20%Monthly2018-08-24 06:47
https://www.informatat.com/vetem-ne-korrik-mbi-1-milion-te-huaj-vizituan-shqiperine/20%Monthly2018-08-24 06:45
https://www.informatat.com/policet-kerkojne-pensione-te-parakohshme-prej-300-eurosh/20%Monthly2018-08-24 06:43
https://www.informatat.com/moti-i-nxehte-ne-fundjave/20%Monthly2018-08-24 06:41
https://www.informatat.com/sipas-valon-muratit-uck-kishte-20-deri-25-mije-luftetare/20%Monthly2018-08-24 06:38
https://www.informatat.com/hetimet-pritet-te-cojne-ne-nderprerjen-e-pagave-per-veteranet-mashtrues/20%Monthly2018-08-24 08:18
https://www.informatat.com/aksidentohet-rende-familja-shqiptare-ne-kanada-vdesin-babe-e-bir/20%Monthly2018-08-23 20:17
https://www.informatat.com/hawaii-ne-prag-katastrofe-pritet-te-goditet-nga-uragani-me-i-madh-ne-26-vite/20%Monthly2018-08-23 20:08
https://www.informatat.com/kryeprokurori-i-shba-i-pergjigjet-trumpit-drejtesia-nuk-perkulet-para-presionit-politik/20%Monthly2018-08-23 19:55
https://www.informatat.com/gashi-per-sjelljen-e-qeverise-kerkon-seance-parlamentare/20%Monthly2018-08-23 19:51
https://www.informatat.com/kuci-shpenzoi-320-euro-per-nje-muaj-ne-restorantin-e-kryeministrise/20%Monthly2018-08-23 19:48
https://www.informatat.com/vdes-dhjetevjecari-ngases-i-motocikletes-ne-nje-aksident-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-08-23 19:46
https://www.informatat.com/haradinaj-e-quan-hajn-dhe-mashtrues-kurtin/20%Monthly2018-08-24 06:58
https://www.informatat.com/trump-po-te-shkarkohem-une-tregu-shkaterrohet/20%Monthly2018-08-23 16:55
https://www.informatat.com/beqiri-deklarimet-e-thacit-per-rugoven-jane-te-shtremberuara/20%Monthly2018-08-24 06:36
https://www.informatat.com/bjeshket-e-nemuna-ne-krye-te-10-destinacioneve-per-2018-en/20%Monthly2018-08-23 14:45
https://www.informatat.com/be-kunder-shba-ve-akordon-18-milione-euro-ndihme-per-iranin/20%Monthly2018-08-23 14:42
https://www.informatat.com/edhe-nje-termet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-23 14:40
https://www.informatat.com/mbijetesa-e-gjuhes-ceke-nepermjet-kukullave/20%Monthly2018-08-23 14:36
https://www.informatat.com/grope-e-madhe-ne-mes-te-rruges-komuna-tash-e-20-dite-nuk-ndermerr-asgje/20%Monthly2018-08-23 14:33
https://www.informatat.com/tre-atdhetareve-nga-drenasi-u-ndahet-urdhri-presidencial-hasan-prishtina/20%Monthly2018-08-23 14:31
https://www.informatat.com/komuna-e-vushtrrise-fsk-dhe-kfor-i-bashke-per-parandalimin-e-aksidenteve/20%Monthly2018-08-23 14:28
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-planifikojne-liberalizimin-ekonomik/20%Monthly2018-08-23 14:21
https://www.informatat.com/hashim-thaci-rugova-e-tha-ne-vitin-1994-une-e-them-sot-pak-me-ndryshe/20%Monthly2018-08-23 14:22
https://www.informatat.com/arratisja-e-deshmitarit-nga-burgu-e-nderpret-gjykimin-per-vrasjen-ne-rahovec/20%Monthly2018-08-23 14:16
https://www.informatat.com/gjate-shtatorit-vuciqi-dy-here-ne-kosove-ne-veri-dhe-ne-jug/20%Monthly2018-08-23 14:14
https://www.informatat.com/pelegrinazh-ne-kulmin-e-veres-myslimanet-ne-meke/20%Monthly2018-08-23 14:11
https://www.informatat.com/haradinaj-u-drejtohet-ambasadoreve-per-rastin-blakaj/20%Monthly2018-08-23 13:12
https://www.informatat.com/hoti-deklarimet-fyese-te-veseli-e-haradinaj-deshmojne-doren-e-tyre-te-zgjatur-ne-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2018-08-23 13:03
https://www.informatat.com/fisnik-ismaili-gris-certifikaten-heq-dore-nga-statusi-i-veteranit/20%Monthly2018-08-23 13:05
https://www.informatat.com/vuciq-jemi-larg-asaj-qe-dikush-te-na-e-ofroje-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-08-23 12:47
https://www.informatat.com/skandali-i-haradinajt-i-kerkoi-prokurorit-blakaj-raport-me-shkrim-duke-i-kufizuar-afatin-e-hetimeve/20%Monthly2018-08-23 12:42
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-elez-blakaj-nje-materialist-e-frikacak-le-tflet-kush-e-ka-kercenu/20%Monthly2018-08-23 11:45
https://www.informatat.com/haliti-listat-e-veteraneve-jane-formuar-mbi-baza-politike/20%Monthly2018-08-23 11:45
https://www.informatat.com/sulmuesi-ne-paris-vrau-te-emen-dhe-te-motren-is-i-merr-pergjegjesine/20%Monthly2018-08-23 11:38
https://www.informatat.com/ironizon-abdikxhiku-takse-per-ata-qe-skane-luftu-luva-babush/20%Monthly2018-08-23 11:36
https://www.informatat.com/qeveria-fond-emergjent-edhe-per-mamushen-per-sanimin-e-demeve-nga-vershimet/20%Monthly2018-08-23 11:25
https://www.informatat.com/komandant-remi-uck-ja-kishte-rreth-20-mije-ushtare/20%Monthly2018-08-23 13:05
https://www.informatat.com/qielli-ne-flake-mes-kanadase-dhe-shba-ve-foto/20%Monthly2018-08-23 11:07
https://www.informatat.com/dy-shqipet-qe-moren-vemendje-ne-vma-nga-puthja-e-tyre-cmimi-e-deri-tek-shqiponja/20%Monthly2018-08-24 07:18
https://www.informatat.com/kosid-i-kerkon-anulimin-e-vendimit-te-zrre-se-per-lejimin-e-humbjeve-per-keds-in-ne-dem-te-qytetareve/20%Monthly2018-08-23 10:51
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-zbulon-tatuazhin-interesant-ne-shpine/20%Monthly2018-08-23 10:49
https://www.informatat.com/degjohen-dy-deshmite-e-eksperteve-lidhur-me-vrasjen-e-vitit-2017-ne-rahovec/20%Monthly2018-08-23 10:45
https://www.informatat.com/ragmi-mustafa-takon-ramen-ne-fokus-ceshtja-e-kufijve-dhe-presheva/20%Monthly2018-08-23 10:32
https://www.informatat.com/humb-jeten-tragjikisht-ne-zvicer-djali-i-deshmorit-blerim-zuqaku-nga-vushtrria/20%Monthly2018-08-23 10:32
https://www.informatat.com/menaxheri-i-swiss-diamond-perzgjidhet-drejtor-i-bordit-ne-ndermarrjen-komunale-ku-aksionar-eshte-selim-pacolli/20%Monthly2018-08-23 10:28
https://www.informatat.com/qielli-ne-flake-mes-kanadase-dhe-shba-ve/20%Monthly2018-08-23 10:24
https://www.informatat.com/ibrahim-rugova-ne-vitin-1994-ndarje-te-kosoves-jo-kembime-territoresh-po/20%Monthly2018-08-23 10:20
https://www.informatat.com/sulm-terrorist-ne-paris-dy-te-vdekur-dhe-nje-i-plagosur/20%Monthly2018-08-23 10:17
https://www.informatat.com/shpellat-e-shqiperise-joshin-italianet/20%Monthly2018-08-23 10:16
https://www.informatat.com/foggo-kfor-i-do-ta-ruaje-paqen-pavaresisht-sfidave-qe-mund-te-shkaktoje-dialogu/20%Monthly2018-08-23 12:41
https://www.informatat.com/projektligjit-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-do-te-kaloje-greva-nuk-ka/20%Monthly2018-08-23 10:06
https://www.informatat.com/kosova-ne-kushtetuten-e-serbise-kur-dhe-a-do-te-hiqet/20%Monthly2018-08-23 11:44
https://www.informatat.com/klinika-e-gastroenterologjise-pajiset-me-aparature-moderne/20%Monthly2018-08-23 09:52
https://www.informatat.com/trump-pranon-se-ka-paguar-para-per-blerje-te-heshtjes/20%Monthly2018-08-23 09:46
https://www.informatat.com/bosnja-perballet-me-fluks-te-migranteve/20%Monthly2018-08-23 09:41
https://www.informatat.com/prokuroria-liron-policin-e-dyshuar-per-rrahjen-e-bashkeshortes/20%Monthly2018-08-23 09:39
https://www.informatat.com/sbashk-u-paralajmeron-greve-ne-tetor/20%Monthly2018-08-23 09:38
https://www.informatat.com/daciq-nuk-ka-kufi-mes-kosoves-e-serbise-andaj-sdo-te-kete-as-demarkim/20%Monthly2018-08-23 09:32
https://www.informatat.com/vazhdon-gjykimi-per-ngjarjet-e-27-prillit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-08-23 09:28
https://www.informatat.com/historiani-serb-elites-serbe-i-mungon-guximi-politik/20%Monthly2018-08-23 09:27
https://www.informatat.com/limaj-sot-ne-klecke-e-hap-turnirin-ne-perkujtim-te-deshmoreve-te-brigades-121-kumanova/20%Monthly2018-08-23 09:25
https://www.informatat.com/shba-kundershton-teorite-e-egra-konspirative-te-dodikut/20%Monthly2018-08-23 09:23
https://www.informatat.com/pedagogu-27-vjecar-i-jep-fund-jetes-me-helm/20%Monthly2018-08-23 09:20
https://www.informatat.com/foto-e-rralle-ibrahim-rugova-ne-ditet-e-fundit/20%Monthly2018-08-23 09:07
https://www.informatat.com/asetet-dhe-te-hyrat-e-telekomit-ne-renie-te-lire/20%Monthly2018-08-23 09:07
https://www.informatat.com/putini-takon-lukashenkan-ne-soci/20%Monthly2018-08-23 09:04
https://www.informatat.com/malazezet-kampion-te-pertacise/20%Monthly2018-08-23 09:03
https://www.informatat.com/termokosi-nderron-gypat-e-vjeteruar-te-ngrohjes-ne-dy-lagje-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-23 09:08
https://www.informatat.com/papagajte-skuqen-kur-kane-emocione-njesoj-si-njeriu/20%Monthly2018-08-23 09:00
https://www.informatat.com/selimi-cdo-kompromisi-ne-dem-te-kosoves-i-themi-jo/20%Monthly2018-08-23 09:00
https://www.informatat.com/nese-doni-te-humbni-peshe-qendroni-larg-konsumimit-te-kesaj-pije/20%Monthly2018-08-23 08:57
https://www.informatat.com/vaji-i-kokosit-helm-i-paster/20%Monthly2018-08-23 08:54
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-rinj-pasi-gjuajn-me-arme-nga-vetura-e-tyre/20%Monthly2018-08-23 08:52
https://www.informatat.com/vendoset-rrjet-i-ri-elektrik-ne-livoq-te-eperm-te-gjilanit/20%Monthly2018-08-23 08:51
https://www.informatat.com/gruaja-tregon-taktiken-per-te-kontrolluar-simptomen-e-kancerit/20%Monthly2018-08-23 08:50
https://www.informatat.com/problemet-qe-zgjidhen-me-puder-bebi/20%Monthly2018-08-23 08:48
https://www.informatat.com/pergatitni-tiramisu-per-vetem-pese-minuta/20%Monthly2018-08-23 08:45
https://www.informatat.com/dhimbja-e-shpines-gabimet-qe-duhen-shmangur/20%Monthly2018-08-23 08:43
https://www.informatat.com/pa-mosken-serbia-nuk-do-te-shkoje-ne-zgjidhje-te-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-23 08:42
https://www.informatat.com/nese-flini-me-gojen-hapur-urgjent-tek-mjeku/20%Monthly2018-08-23 08:41
https://www.informatat.com/gjendet-mjet-shperthyes-ne-suhareke/20%Monthly2018-08-23 08:38
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-jene-te-pavarura-bankat-qendrore/20%Monthly2018-08-23 08:38
https://www.informatat.com/bulliqi-serbia-ka-plackitur-materialet-per-kufirin-me-kosoven-dhe-ka-manipuluar-me-to/20%Monthly2018-08-23 11:24
https://www.informatat.com/daciq-takohet-me-lavrov-flasin-per-kosoven/20%Monthly2018-08-23 08:33
https://www.informatat.com/hazirihapja-e-pikes-kufitare-stanqiq-bellanoc-i-jep-dimension-zhvillimor-gjilanit-dhe-grykes-se-karadakut/20%Monthly2018-08-23 08:31
https://www.informatat.com/kosova-dhe-maqedonia-shkembejne-pervojat-ne-ceshtjet-tatimore/20%Monthly2018-08-23 08:24
https://www.informatat.com/mustafa-nuk-do-te-heqim-dore-nga-bashkimi-me-kosoven/20%Monthly2018-08-23 08:21
https://www.informatat.com/fanellat-me-te-shemtuara-ne-historine-e-futbollit/20%Monthly2018-08-23 08:20
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-ne-shqiperi-me-nje-thirrje-per-vizat-turistike/20%Monthly2018-08-23 08:14
https://www.informatat.com/reshje-te-izoluara-shiu-sot-ne-shqiperi-2/20%Monthly2018-08-23 08:11
https://www.informatat.com/putin-takon-lukashenkan-ne-soci/20%Monthly2018-08-23 08:09
https://www.informatat.com/komandanti-i-nato-s-nga-shtatori-diskutime-te-gjera-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-23 08:06
https://www.informatat.com/mosmarreveshje-per-pronen-nje-i-arrestuar-e-nje-i-lenduar-ne-drenas/20%Monthly2018-08-23 08:02
https://www.informatat.com/digjet-nje-qender-tregtare-ne-ferizaj/20%Monthly2018-08-23 08:00
https://www.informatat.com/haradinaj-i-jep-ish-ministres-nje-detyre-te-re/20%Monthly2018-08-23 10:07
https://www.informatat.com/arrestohet-gruaja-qe-shtiu-me-arme-zjarri-ne-aheng-familjar/20%Monthly2018-08-23 07:56
https://www.informatat.com/afro-pese-ore-pritje-ne-dalje-te-merdares-ngjashem-edhe-tek-dheu-i-bardhe/20%Monthly2018-08-23 07:54
https://www.informatat.com/fushe-kosove-burri-e-ben-gruan-per-spital/20%Monthly2018-08-23 07:53
https://www.informatat.com/miqte-e-vertete-jane-me-te-mire-sesa-morfina/20%Monthly2018-08-23 07:52
https://www.informatat.com/mustafi-nuk-i-frikesohet-konkurrences-tek-arsenali/20%Monthly2018-08-23 07:50
https://www.informatat.com/numri-i-gjobave-per-24-oret-e-kaluara/20%Monthly2018-08-23 07:50
https://www.informatat.com/gabimet-gjate-aktivitetit-fizik-qe-ndikojne-ne-shendet/20%Monthly2018-08-23 07:48
https://www.informatat.com/aksion-pastrimi-ne-te-dyja-anet-e-kufirit-ne-morin/20%Monthly2018-08-23 07:47
https://www.informatat.com/gabimi-themelor-per-shkak-te-te-cilit-rrobat-shpejt-ju-vjetrohen/20%Monthly2018-08-23 07:46
https://www.informatat.com/idete-e-shkelqyeshme-per-vendosjen-e-luhateses-ne-dhome-foto/20%Monthly2018-08-23 07:44
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-podujeve-autori-ne-arrati/20%Monthly2018-08-23 07:42
https://www.informatat.com/holanda-befason-tifozet-rikthen-nje-veteran-ne-kombetare/20%Monthly2018-08-23 07:40
https://www.informatat.com/termokos-nis-rehabilitimin-e-rrjetit-te-ngrohjes-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-08-23 07:38
https://www.informatat.com/reshje-te-izoluara-shiu-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-23 07:37
https://www.informatat.com/drejtori-i-atk-se-vizite-zyrtare-ne-administraten-e-te-hyrave-publike-te-maqedonise/20%Monthly2018-08-23 07:35
https://www.informatat.com/obsh-ngre-alarmin-fruthi-po-perhapet-si-epidemi-dhe-po-u-merr-jeten-femijeve/20%Monthly2018-08-23 07:31
https://www.informatat.com/me-a-47-gjuan-ne-dasme-arrestohet/20%Monthly2018-08-23 07:27
https://www.informatat.com/marigona-qerkezi-ne-gare-per-cmimin-operalia/20%Monthly2018-08-23 07:24
https://www.informatat.com/profesori-nga-bullgaria-veren-ndryshime-te-medha-ne-kosove/20%Monthly2018-08-23 07:22
https://www.informatat.com/prokurori-afrim-shefkiu-merr-persiper-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2018-08-23 07:22
https://www.informatat.com/hapet-shkolla-verore-e-mbeshtetur-nga-usaid-i/20%Monthly2018-08-23 07:19
https://www.informatat.com/varesia-nga-droga-eshte-shkaterruese/20%Monthly2018-08-23 07:18
https://www.informatat.com/be-ja-e-shqetesuar-me-rastin-e-prokurorit-blakaj/20%Monthly2018-08-23 07:16
https://www.informatat.com/te-mirat-e-vitamines-d-dhe-pasojat-e-mungeses-se-saj/20%Monthly2018-08-23 07:14
https://www.informatat.com/admirali-i-nato-s-do-te-me-vinte-mire-ti-degjoj-planet-e-vuciqit-e-thacit/20%Monthly2018-08-23 07:14
https://www.informatat.com/rinis-prodhimi-ne-ferronikel/20%Monthly2018-08-23 07:12
https://www.informatat.com/vetite-kuruese-kur-kripa-e-zeze-kthehet-ne-mjekuese-e-bardhe/20%Monthly2018-08-23 07:12
https://www.informatat.com/fillon-intervistimi-i-kandidateve-per-drejtor-te-policise/20%Monthly2018-08-23 07:10
https://www.informatat.com/si-te-heqesh-rrudhat-nga-rrobat-pa-hekur/20%Monthly2018-08-23 07:07
https://www.informatat.com/top-kater-keshillat-per-buzeqeshje-rrezatuese/20%Monthly2018-08-23 07:07
https://www.informatat.com/kosova-po-i-pergjigjet-ofensives-diplomatike-serbe/20%Monthly2018-08-23 10:00
https://www.informatat.com/tri-llojet-me-te-zakonshme-te-ndarjes-cilen-e-keni-perjetuar-ju/20%Monthly2018-08-23 07:04
https://www.informatat.com/konsumi-i-alkoolit-cfare-mund-ti-beje-shendetit-tuaj/20%Monthly2018-08-23 07:03
https://www.informatat.com/qafa-simbol-i-elegances-dhe-bukurise/20%Monthly2018-08-23 07:02
https://www.informatat.com/perforconi-seksin-tuaj-kjo-birre-eshte-prodhuar-shkencerisht-per-tju-bere-me-te-mire-ne-shtrat/20%Monthly2018-08-23 07:00
https://www.informatat.com/dita-boterore-ne-kujtim-te-tregtise-me-skllever-dhe-zhdukjes-se-saj/20%Monthly2018-08-23 07:00
https://www.informatat.com/emri-me-i-cuditshem-qe-keni-degjuar-ndonjehere-2/20%Monthly2018-08-23 06:56
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-sa-shpesh-duhet-te-keni-marredhenie-seksuale-do-tju-habise/20%Monthly2018-08-23 06:56
https://www.informatat.com/vaji-i-kokosit-ekspertet-nje-helm-i-paster/20%Monthly2018-08-23 06:54
https://www.informatat.com/sa-vetura-ferrari-jane-ne-kosove/20%Monthly2018-08-23 06:53
https://www.informatat.com/kjo-kengetare-e-ironizon-ashper-taynen/20%Monthly2018-08-23 06:51
https://www.informatat.com/zbulohet-pozita-me-intime-e-seksit-60-e-grave-thone-se-eshte-favorite-e-tyre/20%Monthly2018-08-23 06:50
https://www.informatat.com/zbulohet-burrat-me-kete-tipar-personaliteti-jane-me-te-mire-ne-shtrat/20%Monthly2018-08-23 06:48
https://www.informatat.com/zhvishet-morena-taraku/20%Monthly2018-08-23 06:47
https://www.informatat.com/qyteti-qe-ka-legalizuar-seksin-ne-vende-publike/20%Monthly2018-08-23 06:46
https://www.informatat.com/aktori-i-njohur-ne-lidhje-me-modelen-e-playboy-24-vite-me-te-re-se-ai/20%Monthly2018-08-23 06:45
https://www.informatat.com/njerezit-qe-fantazojne-per-kete-kane-jete-me-te-mire-seksuale-zbulon-studimi-shkencor/20%Monthly2018-08-23 06:43
https://www.informatat.com/presidenca-ne-takimin-e-shtatorit-ne-bruksel-diskutohet-per-luginen/20%Monthly2018-08-23 08:36
https://www.informatat.com/burrat-me-kete-madhesi-te-penisit-i-japin-femrave-orgazmat-me-te-medha-zbulon-studimi-shkencor/20%Monthly2018-08-23 06:41
https://www.informatat.com/kombinoni-keto-ushqime-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2018-08-23 06:37
https://www.informatat.com/air-albania-se-shpejti-nis-fluturimin/20%Monthly2018-08-23 06:35
https://www.informatat.com/kina-premton-kundersulm-pas-tarifave-te-reja-te-trumpit/20%Monthly2018-08-23 06:32
https://www.informatat.com/mbulimi-i-skandaleve-seksuale-trump-pagesat-i-bera-une-jo-fushata/20%Monthly2018-08-23 06:30
https://www.informatat.com/ministri-gashi-do-te-marr-pjese-ne-tryezen-per-dhunen-ne-familje-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-23 06:28
https://www.informatat.com/imami-shperndan-videon-e-te-riut-duke-vjedhur-ne-nje-xhami-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-23 06:26
https://www.informatat.com/faza-e-peste-te-dezinsektimit-hapesinor-nis-sot/20%Monthly2018-08-23 06:22
https://www.informatat.com/22-milione-euro-u-shpenzuan-kete-vit-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-08-23 07:56
https://www.informatat.com/statuti-i-asociacionit-mbetet-ne-sirtaret-e-brukselit/20%Monthly2018-08-23 07:05
https://www.informatat.com/kush-deshiron-te-dhuroj-gjera-per-shkolle-mund-ta-bej-nga-e-shtuna-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-23 06:13
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-5/20%Monthly2018-08-23 06:09
https://www.informatat.com/kurti-kryeprokurori-u-diskreditua/20%Monthly2018-08-22 21:27
https://www.informatat.com/gjermania-u-siguron-vize-nese-keni-keto-profesione/20%Monthly2018-08-23 06:17
https://www.informatat.com/eddhe-rexhep-selimi-ka-disa-fjale-per-prokurorin-e-dorehequr-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-08-23 06:15
https://www.informatat.com/nis-protesta-per-doreheqjen-e-aleksander-lumezit/20%Monthly2018-08-22 16:40
https://www.informatat.com/kerkohet-nga-mesimdhenesit-te-punojne-per-rritje-te-cilesise-ne-arsim/20%Monthly2018-08-22 14:58
https://www.informatat.com/imagjinata-e-daciqit-ska-fund-ndarja-e-kosoves-pengon-planin-sekret-te-islamisteve/20%Monthly2018-08-22 14:53
https://www.informatat.com/the-guardian-pozicioni-i-shba-ve-ka-ndryshuar-franca-eshte-pro-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-22 14:49
https://www.informatat.com/abazi-iu-ka-ardhur-fundi/20%Monthly2018-08-22 14:42
https://www.informatat.com/reagon-keshilli-prokurorial-te-papranueshme-tendencat-per-te-njollosur-punen-e-ketij-institucioni/20%Monthly2018-08-22 14:30
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-prokuroria-ti-shkoj-deri-ne-fund-rastit-te-veteraneve/20%Monthly2018-08-22 14:20
https://www.informatat.com/neser-fillon-faza-e-peste-e-dezinsektimit-hapesinore-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-22 14:13
https://www.informatat.com/ndodh-edhe-kjo-keshilltari-i-haradinajt-kekon-te-vendoset-takse-per-ata-qe-nuk-luftuan/20%Monthly2018-08-22 14:12
https://www.informatat.com/haradinajpresidenti-ka-besimin-tim-per-njohje-reciproke-jo-per-lekundje-kufijsh/20%Monthly2018-08-22 14:03
https://www.informatat.com/keshilli-prokurorial-i-kosoves-ne-takimin-e-jashtezakonshem-del-me-kete-qendrim/20%Monthly2018-08-22 14:36
https://www.informatat.com/haradinaj-ldk-e-vv-opozite-e-dobet-pa-kurajo-e-pa-guxim/20%Monthly2018-08-22 13:52
https://www.informatat.com/be-jadekurajuese-deklaratat-e-politikaneve-e-prokuroreve-ne-rastin-blakaj/20%Monthly2018-08-22 13:49
https://www.informatat.com/veseli-deklarohet-rreth-blakajt-dhe-listes-se-fryre-te-veteraneve/20%Monthly2018-08-22 13:44
https://www.informatat.com/haradinaj-blakaj-eshte-hajn-seshte-profesionist/20%Monthly2018-08-22 13:35
https://www.informatat.com/lumezi-eshte-caktuar-tjeter-prokuror-ne-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2018-08-22 13:28
https://www.informatat.com/isa-mustafa-flet-per-listat-e-veteraneve/20%Monthly2018-08-22 13:25
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-1-1-milion-euro-per-sanimin-e-demeve-nga-vershimet-ne-suhareke/20%Monthly2018-08-22 13:01
https://www.informatat.com/psd-do-seance-te-jashtezakonshme-per-rastin-lumezi/20%Monthly2018-08-22 12:49
https://www.informatat.com/abdixhiku-ka-ardhur-koha-per-shtet/20%Monthly2018-08-22 12:45
https://www.informatat.com/ismaili-kerkon-nga-drejtoret-e-klinikave-disipline-dhe-kujdes-te-shtuar-per-pacientet/20%Monthly2018-08-22 12:45
https://www.informatat.com/lumezi-therret-konference-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-08-22 12:41
https://www.informatat.com/qeveria-ndane-500-mije-euro-per-gjakoven-dhe-84-mije-euro-per-decanin/20%Monthly2018-08-22 12:26
https://www.informatat.com/zyrtari-i-telekomit-denohet-me-1000-euro-gjobe-per-konflikt-interesi/20%Monthly2018-08-22 12:15
https://www.informatat.com/veseli-une-kam-qene-i-pari-qe-kam-terhequr-verejtje-per-veterane-te-perfundojne-hetimet/20%Monthly2018-08-22 12:12
https://www.informatat.com/vv-perkrah-protesten-kerkon-doreheqjen-e-lumezit-dhe-haradinajt/20%Monthly2018-08-22 12:04
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-e-quan-dezertor-elez-blakajn/20%Monthly2018-08-22 11:30
https://www.informatat.com/haradinaj-i-ovl-uck-se-i-reagon-ashper-sylejman-selimit-per-numrin-e-veteraneve/20%Monthly2018-08-22 11:23
https://www.informatat.com/ahmetaj-me-30-gusht-do-te-votohet-raporti-per-vizat/20%Monthly2018-08-22 11:17
https://www.informatat.com/ldk-partia-me-me-se-shumti-mungesa-ne-kuvend/20%Monthly2018-08-22 11:13
https://www.informatat.com/lirohet-nga-burgu-edmond-bego-biznesmeni-qe-u-denua-per-droge-ne-itali/20%Monthly2018-08-22 11:09
https://www.informatat.com/kmdlnj-e-quan-arbitrare-nderhyrjen-e-komunes-ne-kopshtin-yllka-ne-prizren/20%Monthly2018-08-22 11:04
https://www.informatat.com/canak-ndryshimi-i-kufijve-me-kosoven-ka-efekt-domino-ne-rajon/20%Monthly2018-08-22 11:01
https://www.informatat.com/lista-serbe-janjiq-eshte-distancuar-nga-serbia-ai-po-lufton-kunder-nesh-ne-kosove/20%Monthly2018-08-22 10:57
https://www.informatat.com/trump-takse-prej-25-per-cdo-veture-te-prodhuar-ne-be/20%Monthly2018-08-22 10:54
https://www.informatat.com/sbashk-u-do-pensionim-te-parakohshem-per-arsimtaret-qe-vuajne-nga-semundje-te-renda/20%Monthly2018-08-22 10:40
https://www.informatat.com/deputete-me-qindra-mungesa-ne-kuvend/20%Monthly2018-08-22 11:11
https://www.informatat.com/janjiq-akuzon-pushtetin-se-ndaj-kosoves-po-ndjek-ideologjine-deshtuese-te-qosiqit/20%Monthly2018-08-22 10:57
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-krime-lufte-ne-kline-ndihet-i-pafajshem/20%Monthly2018-08-22 10:12
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-prokurorit-me-te-perfolur-ne-kosove-elez-blakajt/20%Monthly2018-08-22 09:59
https://www.informatat.com/thacijemi-krenare-qe-kosova-ka-dhene-nje-burreshtetasi-si-bajram-rexhepi/20%Monthly2018-08-22 09:55
https://www.informatat.com/haradinaj-njofton-bartels-per-procesin-e-tranzicionit-te-fsk-se-ne-forca-te-armatosura/20%Monthly2018-08-22 09:06
https://www.informatat.com/pushuesit-nga-kosova-pushtojne-morinen-radhe-te-gjata-ne-piken-kufitare/20%Monthly2018-08-22 08:47
https://www.informatat.com/lajiqtakimi-i-radhes-thaci-vuciq-vendimtar-per-marreveshjen-finale/20%Monthly2018-08-22 08:43
https://www.informatat.com/burri-rrah-gruan-ne-peje/20%Monthly2018-08-22 08:34
https://www.informatat.com/krasniqi-blakaj-eshte-nje-hero-ne-mbrojtje-te-shtetit/20%Monthly2018-08-22 12:11
https://www.informatat.com/futet-ne-burg-pasi-qe-rrahu-vellain/20%Monthly2018-08-22 08:18
https://www.informatat.com/perkujtohet-bajram-rexhepi-ne-nje-vjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2018-08-22 08:09
https://www.informatat.com/mbi-41-mije-te-infektuar-dhe-37-te-vdekur-nga-fruthi-ne-evrope/20%Monthly2018-08-22 08:00
https://www.informatat.com/sejdiu-serbia-po-organizon-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-22 07:56
https://www.informatat.com/ku-jetojne-te-pasurit-ka-gjelberim-te-te-varfrit-jo/20%Monthly2018-08-22 07:54
https://www.informatat.com/a-mund-te-shkaktoj-telefoni-tumor-ne-tru/20%Monthly2018-08-22 07:52
https://www.informatat.com/shifra-alarmante-te-rasteve-me-fruth-ne-evrope/20%Monthly2018-08-22 07:50
https://www.informatat.com/te-pasmet-e-jennifer-lopez-trullosin-te-dashurin-e-saj/20%Monthly2018-08-22 07:49
https://www.informatat.com/dua-lipa-feston-ditelindjen-ne-ibiza-kaq-vjet-mbushi-sot/20%Monthly2018-08-22 07:45
https://www.informatat.com/nisni-mengjeset-me-qumesht-te-kombinuar-me-mjalte/20%Monthly2018-08-22 07:43
https://www.informatat.com/simboli-i-shqiponjes-pushton-japonine-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-08-22 07:42
https://www.informatat.com/alarm-nga-lodrat-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-22 07:40
https://www.informatat.com/termeti-godet-venezuelen/20%Monthly2018-08-22 07:38
https://www.informatat.com/interesim-minimal-i-qytetareve-per-sherbime-juridike-falas/20%Monthly2018-08-22 07:37
https://www.informatat.com/martiali-vendos-perfundimisht-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-08-22 07:36
https://www.informatat.com/ngec-prej-3-vjetesh-auditimi-i-brendshem-ne-komunen-e-prishtines/20%Monthly2018-08-22 07:34
https://www.informatat.com/facebook-e-twitter-mbyllin-llogari-te-lidhura-me-fushata-te-rusise-dhe-iranit/20%Monthly2018-08-22 07:33
https://www.informatat.com/vazhdojne-kolonat-ne-merdare-deri-ne-tre-ore-pritje/20%Monthly2018-08-22 07:31
https://www.informatat.com/demi-rose-e-mahnitshme-ne-plazhin-e-ibizas/20%Monthly2018-08-22 07:30
https://www.informatat.com/sony-zbulon-daten-e-daljes-ne-treg-te-playstation-5/20%Monthly2018-08-22 07:28
https://www.informatat.com/bujqesia-nuk-eshte-ne-ditet-me-te-mira/20%Monthly2018-08-22 08:02
https://www.informatat.com/fillon-sot-gjykimi-per-ndodhite-e-27-prillit-ne-kuvendin-e-maqedonise/20%Monthly2018-08-22 07:24
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-5/20%Monthly2018-08-22 07:22
https://www.informatat.com/sot-protestohet-per-te-kerkuar-shkarkimin-e-kryeprokurorit-aleksander-lumezi/20%Monthly2018-08-22 07:20
https://www.informatat.com/ne-kosove-e-shqiperi-ska-shqetesim-per-fruthin/20%Monthly2018-08-22 07:18
https://www.informatat.com/qe-5-muaj-qeveria-shkel-vendimin-per-pezullimin-e-drejtorit-te-akk-se/20%Monthly2018-08-22 07:16
https://www.informatat.com/ja-sa-emigrante-u-punesuan-ne-gjermani-per-nje-vit/20%Monthly2018-08-22 07:16
https://www.informatat.com/digjet-bagetia-e-gjalle-ne-nje-stalle-ne-gostivar/20%Monthly2018-08-22 07:15
https://www.informatat.com/fuqite-perendimore-paralajmerojne-sirine-rreth-armeve-kimike/20%Monthly2018-08-22 07:13
https://www.informatat.com/vetaksidentohet-vetura-ne-veternik/20%Monthly2018-08-22 07:12
https://www.informatat.com/festa-e-bajramit-le-spitalet-pa-mjeke/20%Monthly2018-08-22 07:12
https://www.informatat.com/semedo-kthehet-ne-fushe-pas-nje-periudhe-te-kaluar-ne-burg/20%Monthly2018-08-22 07:10
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-lezhe-vdesin-2-te-rinj/20%Monthly2018-08-22 07:09
https://www.informatat.com/askush-nuk-e-pranon-pergjegjesine-qe-stadiumi-mbetet-i-mbyllur/20%Monthly2018-08-22 07:08
https://www.informatat.com/hooper-marreveshja-me-serbine-nenkupton-marredhenie-te-re-me-shba-ne/20%Monthly2018-08-22 07:06
https://www.informatat.com/vulin-be-ja-duhet-ta-ndale-haradinajn/20%Monthly2018-08-22 07:04
https://www.informatat.com/veteranet-e-demaskojne-shtetin/20%Monthly2018-08-22 07:03
https://www.informatat.com/harrohen-cakorri-dhe-kulla-e-zhlepit/20%Monthly2018-08-22 07:01
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-nuk-ka-prova-te-mjaftueshme-per-ngritje-te-aktakuzave/20%Monthly2018-08-22 06:59
https://www.informatat.com/pergatitet-projektligji-qe-do-ti-nxjerre-mbi-1-mije-zyrtare-policore-ne-pension/20%Monthly2018-08-22 06:58
https://www.informatat.com/rreziku-qe-vjen-nga-nishanet-gjate-veres/20%Monthly2018-08-22 06:56
https://www.informatat.com/te-ecesh-per-sport-dhe-shendet/20%Monthly2018-08-22 06:55
https://www.informatat.com/cka-bejne-njerezit-e-suksesshem-qe-ne-oren-e-pare-te-dites/20%Monthly2018-08-22 06:54
https://www.informatat.com/pse-kur-thoni-nje-shaka-ne-pune-ju-ben-te-dukeni-me-te-sigurte/20%Monthly2018-08-22 06:52
https://www.informatat.com/sejdiu-ideja-e-thacit-per-kufijte-nxit-tension/20%Monthly2018-08-22 12:03
https://www.informatat.com/sot-protestohet-per-shkarkimin-e-lumezit/20%Monthly2018-08-22 10:31
https://www.informatat.com/ne-fundgusht-nisin-hapat-vendimmarres-per-vizat/20%Monthly2018-08-22 08:28
https://www.informatat.com/daciq-blakaj-dha-doreheqje-se-po-hetonte-krimet-e-uckse/20%Monthly2018-08-22 06:43
https://www.informatat.com/zbulohet-djathi-me-i-vjeter-ne-bote-ne-nje-varr-antik-ne-egjipt/20%Monthly2018-08-21 20:15
https://www.informatat.com/gjermani-ka-nevoje-per-fuqi-punetore/20%Monthly2018-08-21 20:12
https://www.informatat.com/rita-ora-kapet-ne-krahet-e-liam-payne/20%Monthly2018-08-21 20:10
https://www.informatat.com/a-munden-te-funksionojne-lidhjet-ne-distance-te-larget/20%Monthly2018-08-21 20:05
https://www.informatat.com/erion-veliaj-ne-diten-e-kurban-bajramit-behet-kuzhinjer-video/20%Monthly2018-08-21 19:56
https://www.informatat.com/kurti-haradinaj-me-sharjet-ndaj-prokurorit-blakaj-tregoi-se-pse-ai-ka-ikur/20%Monthly2018-08-21 19:46
https://www.informatat.com/emri-me-i-cuditshem-qe-keni-degjuar-ndonjehere/20%Monthly2018-08-21 19:16
https://www.informatat.com/pasi-shpenzuan-40-mije-dollare-linden-nje-femije/20%Monthly2018-08-21 19:06
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-uck-ja-i-kishte-12-mije-ushtare/20%Monthly2018-08-21 18:59
https://www.informatat.com/molliqaj-reagon-pas-letres-se-prokurorit-qe-po-hetonte-veteranet-mashtrues/20%Monthly2018-08-21 18:56
https://www.informatat.com/edhe-sivjet-kurbanet-u-theren-ne-kushte-te-renda-higjienike-inspektoret-askund/20%Monthly2018-08-21 18:51
https://www.informatat.com/rihanna-u-shkroi-te-gjithe-lidereve-boterore-ne-twitter-kryeministri-i-holandes-i-kthen-pergjigje/20%Monthly2018-08-21 18:39
https://www.informatat.com/kur-kim-kardashian-ju-cmend-nga-palestra/20%Monthly2018-08-21 18:30
https://www.informatat.com/te-pasmet-e-jennifer-lopez-trullosin-te-dashurin-e-kengetares/20%Monthly2018-08-21 18:27
https://www.informatat.com/morena-taraku-e-zhveshur-teresisht-ne-pishine-feston-bajramin/20%Monthly2018-08-21 18:28
https://www.informatat.com/halep-plas-bomben-une-u-kercenova-nga-serena-williams/20%Monthly2018-08-21 18:24
https://www.informatat.com/serbia-po-e-planifikon-rikthimin-e-sherbimit-te-detyrueshem-ushtarak/20%Monthly2018-08-21 18:19
https://www.informatat.com/tahiri-premton-se-aktakuza-per-veteranet-sdo-te-mbetet-ne-sirtar/20%Monthly2018-08-21 18:08
https://www.informatat.com/ldk-paralajmeron-mocion-kunder-qeverise-ne-shtator/20%Monthly2018-08-21 18:01
https://www.informatat.com/babai-shkruan-cv-ne-per-vajzen-adoleshente-e-vlereson-ashper/20%Monthly2018-08-21 17:47
https://www.informatat.com/fifi-publikon-kengen-e-re-habibi-per-bajram/20%Monthly2018-08-21 17:42
https://www.informatat.com/protokolli-per-anetaresim-ne-nato-i-maqedonise-me-19-janar/20%Monthly2018-08-21 17:38
https://www.informatat.com/falimenton-ibrahimovic/20%Monthly2018-08-21 17:36
https://www.informatat.com/veterani-i-uck-se-i-drejtohet-te-rinjeve-ikni-nga-kosova-sa-nuk-eshte-vone/20%Monthly2018-08-21 17:34
https://www.informatat.com/kafja-e-zeze-shtepiake-rregullon-metabolizmin-heq-celulitin-fshin-rrudhat/20%Monthly2018-08-21 17:32
https://www.informatat.com/punonjesit-ne-zyra-te-hapura-jane-me-aktiv/20%Monthly2018-08-21 17:30
https://www.informatat.com/dy-kosovare-rrihen-mes-vete-ne-plazhin-e-shengjinit/20%Monthly2018-08-21 17:27
https://www.informatat.com/vazhdon-problemi-me-kontrabandimin-e-telefonave-ne-burgjet-e-frances/20%Monthly2018-08-21 17:25
https://www.informatat.com/ish-mbreteresha-e-bukurise-ne-gjyq-per-vrasjen-e-burrit/20%Monthly2018-08-21 17:17
https://www.informatat.com/xhabir-hamiti-vazhdoj-te-mendoj-se-meka-e-shqiptareve-eshte-brukseli/20%Monthly2018-08-21 17:14
https://www.informatat.com/goditja-nga-dielli-mund-te-shkaktoje-vdekjen/20%Monthly2018-08-21 16:46
https://www.informatat.com/sekuestrohen-2-milione-dollare-ar/20%Monthly2018-08-21 16:44
https://www.informatat.com/sekretari-amerikan-i-shtetit-uron-kurban-bajramin/20%Monthly2018-08-21 16:36
https://www.informatat.com/kurban-bajrami-zbraze-plazhet-e-durresit/20%Monthly2018-08-21 16:32
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-familje-babai-vret-dy-femijet-e-me-pas-veten/20%Monthly2018-08-21 16:30
https://www.informatat.com/daciq-shqiptaret-jane-prapa-me-kohen-enderrojne-te-vijne-deri-ne-nish/20%Monthly2018-08-21 16:27
https://www.informatat.com/shqiptarja-e-pare-qe-fiton-ne-mtv-eshte-rita-ora/20%Monthly2018-08-21 16:03
https://www.informatat.com/trump-i-propozon-bashkepunim-por-moska-ka-nje-kerkese-fillimisht/20%Monthly2018-08-21 16:01
https://www.informatat.com/ivica-daciq-perqesh-shqiptaret-per-bill-klintonin-te-vetmit-ne-bote-qe-ia-festojne-ditelindjen/20%Monthly2018-08-21 15:58
https://www.informatat.com/mustafa-ua-uron-besimtareve-festen-qe-simbolizion-sakrificen/20%Monthly2018-08-21 10:51
https://www.informatat.com/kurti-jetojme-ne-nje-vend-ku-gulcimi-per-pushtet-ka-shkaktuar-mjerim/20%Monthly2018-08-21 10:48
https://www.informatat.com/dy-termete-e-dridhen-sot-shqiperine/20%Monthly2018-08-21 10:44
https://www.informatat.com/kadri-veseli-uron-qe-bajramin-tjeter-te-kete-xhami-tek-ura-e-ibrit/20%Monthly2018-08-21 10:38
https://www.informatat.com/qytetaret-ankohen-per-cmime-te-larta/20%Monthly2018-08-21 10:31
https://www.informatat.com/kurban-bajrami-neper-bote-1-miliarde-myslimane-ne-feste/20%Monthly2018-08-21 07:22
https://www.informatat.com/kim-kardiashian-dhe-mario-grimojne-nje-kufome/20%Monthly2018-08-21 07:16
https://www.informatat.com/festa-e-kurban-bajramit-qindra-besimtare-falin-namazin-ne-sheshin-skenderbej/20%Monthly2018-08-21 07:12
https://www.informatat.com/pallati-presidencial-ne-kabul-goditet-me-raketa-gjate-faljes-se-bajramit/20%Monthly2018-08-21 07:09
https://www.informatat.com/ternava-gjate-faljes-se-bajramit-ti-leme-anash-inatet-tona-qe-ta-rregullojme-jeten/20%Monthly2018-08-21 07:07
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-qytezen-arbereshe-deri-tani-11-te-vdekur/20%Monthly2018-08-21 07:14
https://www.informatat.com/mbi-2-mije-euro-kushtoi-qendrimi-i-thacit-co-ne-tirane-per-4-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-08-20 20:40
https://www.informatat.com/proteste-per-shkarkimin-e-kryeprokurorit-lumezi-dhe-veting-sistemit-gjyqesor/20%Monthly2018-08-20 20:28
https://www.informatat.com/veseli-per-blakajn-deshi-te-behej-hero-pa-e-luftuar-krimin/20%Monthly2018-08-20 20:26
https://www.informatat.com/albulena-haxhiu-kerkon-doreheqjen-e-aleksander-lumezit/20%Monthly2018-08-20 15:57
https://www.informatat.com/aeroplani-ben-ulje-emergjente-nxjerr-flake/20%Monthly2018-08-20 15:53
https://www.informatat.com/kaluan-naten-me-disa-prostituta-kater-basketbollist-debohen-nga-grumbullimi/20%Monthly2018-08-20 15:49
https://www.informatat.com/cmenden-turistet-ne-mykonos-seks-e-droge-gjate-nates-ne-mengjes-me-serum-video/20%Monthly2018-08-20 15:47
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-vendos-rekord-te-ri-me-realin-e-madridit/20%Monthly2018-08-20 15:44
https://www.informatat.com/beteja-per-jete-a-vdekje-midis-grabitesve-dhe-gruas-me-75-mije-dollare-video/20%Monthly2018-08-20 15:43
https://www.informatat.com/tradhetoi-gruan-me-shoqen-e-ngushte-te-saj-dashnorja-fut-ne-burg-45-vjecarin-nga-vora/20%Monthly2018-08-20 15:40
https://www.informatat.com/vv-shteti-pergjegjes-dhe-neglizhent-ndaj-rasteve-te-dhunes-ndaj-gruas/20%Monthly2018-08-20 15:37
https://www.informatat.com/brexit-ne-nje-rruge-pa-krye/20%Monthly2018-08-20 15:36
https://www.informatat.com/shembja-e-ures-ne-gjenove-tregon-se-cfare-nuk-shkon-me-italine-e-diteve-te-sotme/20%Monthly2018-08-20 15:35
https://www.informatat.com/kim-kardashian-mahnit-me-bikini-ngjyre-argjendi-foto/20%Monthly2018-08-20 15:33
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-suhareken-pas-vershimeve-te-ujit/20%Monthly2018-08-20 15:29
https://www.informatat.com/rastet-me-fruth-arrijne-rekord-ne-evrope/20%Monthly2018-08-20 14:41
https://www.informatat.com/nokia-7-plus-telefoni-me-i-mire-ne-2018/20%Monthly2018-08-20 14:39
https://www.informatat.com/qeriqipo-rrenohet-imazhi-i-luftetareve-te-vertete/20%Monthly2018-08-20 14:38
https://www.informatat.com/konsumimi-i-lakres-dhe-brokolit-e-parandalon-kancerin/20%Monthly2018-08-20 14:37
https://www.informatat.com/turizmi-forcon-lekun/20%Monthly2018-08-20 14:36
https://www.informatat.com/perse-kendojme-duke-bere-dush/20%Monthly2018-08-20 14:35
https://www.informatat.com/kjo-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-nuk-hani-fruta/20%Monthly2018-08-20 14:31
https://www.informatat.com/alesia-bami-me-seksi-se-kurre-provokon-me-gjoksin/20%Monthly2018-08-20 14:29
https://www.informatat.com/reagon-rrgk-policia-po-arsyeton-vrasesit-e-grave/20%Monthly2018-08-20 14:28
https://www.informatat.com/kush-eshte-burri-miliarder-i-eliza-dushkut-16-vite-me-i-vjeter-ne-moshe/20%Monthly2018-08-20 14:27
https://www.informatat.com/adoloshenti-i-cili-qaset-lehtesisht-ne-dosjet-e-apple/20%Monthly2018-08-20 14:25
https://www.informatat.com/seti-3d-i-gushes-mundeson-jetesen-ne-uje/20%Monthly2018-08-20 14:23
https://www.informatat.com/prokurori-blakaj-thote-te-kete-qene-i-kercenuar-nga-veteranet-e-rrejshem-akuzon-lumezin-per-tentim-te-frikesimit-per-rastin-pronto/20%Monthly2018-08-20 14:43
https://www.informatat.com/prokuroria-deklarohet-per-vrasjen-e-te-riut-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-20 14:19
https://www.informatat.com/nga-kampion-boksi-ne-perdorues-heroine-historia-e-trishte-e-shqiptarit/20%Monthly2018-08-20 14:18
https://www.informatat.com/plisat-ia-nisen-serish-punes-kunder-prishtines/20%Monthly2018-08-20 14:15
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-mbi-nje-milion-euro-per-suhareken/20%Monthly2018-08-20 14:14
https://www.informatat.com/agim-veliu-dhuron-celesat-e-shtepise-se-re-familjes-nga-podujeva/20%Monthly2018-08-20 14:00
https://www.informatat.com/vitet-jane-vetem-numra-per-remzije-osmanin-e-persosur-ne-fotografine-e-fundit/20%Monthly2018-08-20 13:56
https://www.informatat.com/serwer-ndarja-e-kosoves-i-ndihmon-rusise-per-te-rrembyer-territore/20%Monthly2018-08-20 13:54
https://www.informatat.com/daciq-demarkacioni-serbi-kosove-kerkon-nje-marreveshje/20%Monthly2018-08-20 13:50
https://www.informatat.com/ministrja-e-puneve-te-jashtme-te-ganes-thote-se-ky-vend-do-ta-shqyrtoje-vendimin-per-njohje-te-kosoves/20%Monthly2018-08-20 13:48
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-forte-mos-u-mbuloni-kurre-me-rere/20%Monthly2018-08-20 13:46
https://www.informatat.com/helmimi-nga-ushqimet-si-te-mbroheni-gjate-pushimeve/20%Monthly2018-08-20 13:45
https://www.informatat.com/dua-lipa-pjese-e-nje-projekti-te-hi-tech-bashke-me-jaguar/20%Monthly2018-08-20 13:43
https://www.informatat.com/leter-vajzes-sime-qe-e-humba-pa-e-prekur-asnjehere/20%Monthly2018-08-20 13:44
https://www.informatat.com/shkrirja-e-akullnajave-zbulon-rrenojat-e-aeroplanit-te-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2018-08-20 13:41
https://www.informatat.com/9-hotelet-qe-duhet-ti-vizitoni-patjeter-para-se-te-vdisni/20%Monthly2018-08-20 13:38
https://www.informatat.com/torte-e-thjeshte-dhe-e-shijshme-me-pak-perberes-per-festen-e-bajramit/20%Monthly2018-08-20 13:32
https://www.informatat.com/kengetari-qe-la-muziken-per-fe-akuzon-koleget-per-perdorim-te-alkoolit/20%Monthly2018-08-20 13:30
https://www.informatat.com/kylie-jenner-e-veshur-ne-te-kuqe-shkelqen-rrugeve-te-nju-jorkut/20%Monthly2018-08-20 13:27
https://www.informatat.com/gani-dreshaj-ja-sa-duhet-te-jete-paga-minimale-ne-kosove/20%Monthly2018-08-20 13:25
https://www.informatat.com/i-fshehu-me-duar-por-kamerat-kapin-asetet-e-kimit/20%Monthly2018-08-20 13:25
https://www.informatat.com/patriarku-serb-irinej-i-lutet-zotit-qe-tia-kthej-kosoven-serbise/20%Monthly2018-08-20 13:13
https://www.informatat.com/haziri-uron-bashkesine-islame-dhe-qytetaret-per-festen-e-kurban-bajramit/20%Monthly2018-08-20 13:12
https://www.informatat.com/serbia-ende-lobon-kunder-kosoves/20%Monthly2018-08-20 13:09
https://www.informatat.com/dyqani-i-applet-evakuohet-per-shkak-te-nxehjes-se-baterise-se-ipadit/20%Monthly2018-08-20 13:06
https://www.informatat.com/veterani-i-uck-se-qe-dikur-luftoi-per-liri-tani-per-mbijetese-video/20%Monthly2018-08-20 13:04
https://www.informatat.com/kafeja-dhe-gjidhenia-gjerat-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2018-08-20 13:04
https://www.informatat.com/gjilan-do-te-organizohen-10-degjime-buxhetore-per-planifikim-e-buxhetit-2019/20%Monthly2018-08-20 13:01
https://www.informatat.com/yagcilar-u-takua-me-erdoganin/20%Monthly2018-08-20 12:56
https://www.informatat.com/festa-e-kurban-bajramit-oconnell-uron-paqe-dhe-begati/20%Monthly2018-08-20 12:53
https://www.informatat.com/permeti-perla-e-turizmit-historik-dhe-kulturor/20%Monthly2018-08-20 12:48
https://www.informatat.com/ambasadori-austriak-anetaresimi-i-serbise-ne-be-i-mundshem-me-2025/20%Monthly2018-08-20 12:44
https://www.informatat.com/fabrika-e-ferronikelit-rifillon-prodhimin/20%Monthly2018-08-20 12:41
https://www.informatat.com/millaku-blakaj-ka-shkuar-te-punoj-ne-amerike-sme-ka-thene-se-eshte-kercenuar/20%Monthly2018-08-20 12:33
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-paguan-me-faturat-e-energjise-ne-veri/20%Monthly2018-08-20 14:43
https://www.informatat.com/pas-vershimeve-haradinaj-viziton-suhareken/20%Monthly2018-08-20 12:27
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-amerikes-shtatore-per-adem-demacin-ne-new-york/20%Monthly2018-08-20 12:02
https://www.informatat.com/drejtori-i-qendres-sociale-arsyeton-dhunen-ne-familje-krahason-kosoven-me-suedine/20%Monthly2018-08-20 11:56
https://www.informatat.com/mergimtari-ndihmon-malisheven-me-nje-autoambulance/20%Monthly2018-08-20 11:49
https://www.informatat.com/cili-nga-presidentet-e-rajonit-merr-pagen-me-te-madhe-2/20%Monthly2018-08-20 11:45
https://www.informatat.com/instituti-per-kerkime-ekonomike-gjermania-dominon-eksportet-edhe-per-vitin-2018/20%Monthly2018-08-20 11:39
https://www.informatat.com/todosijevic-uron-besimtaret-myslimane-per-kurban-bajram/20%Monthly2018-08-20 11:38
https://www.informatat.com/toka-mund-te-kete-me-shume-se-nje-hene/20%Monthly2018-08-20 11:36
https://www.informatat.com/pse-lidhjet-e-sotme-jane-me-delikate-2/20%Monthly2018-08-20 11:34
https://www.informatat.com/shikoni-si-prodhohen-camcakezet-do-i-perdorni-serish-pas-ketyre-pamjeve/20%Monthly2018-08-20 11:31
https://www.informatat.com/cili-nga-presidentet-e-rajonit-merr-pagen-me-te-madhe/20%Monthly2018-08-20 11:31
https://www.informatat.com/perse-disa-njerez-e-kane-kerthizen-te-dale-cdo-te-thote-kjo-gje-per-shendetin/20%Monthly2018-08-20 11:29
https://www.informatat.com/mesoni-cfare-thone-studimet-e-fundit-per-kafen/20%Monthly2018-08-20 11:22
https://www.informatat.com/haradinaj-gjuha-shqipe-meriton-te-njihet-nga-shume-studiues-te-botes/20%Monthly2018-08-20 11:19
https://www.informatat.com/nje-rrjet-wi-fi-i-zakonshem-mund-te-identifikoje-bombat-dhe-eksplozivet/20%Monthly2018-08-20 11:17
https://www.informatat.com/meghan-markle-po-ruan-nje-dhurate-vertete-te-vecante-per-te-bijen/20%Monthly2018-08-20 11:11
https://www.informatat.com/10-gjerat-qe-i-bejne-femijet-e-lumtur/20%Monthly2018-08-20 11:06
https://www.informatat.com/fakte-pse-gjaku-per-analiza-merret-nga-gishti-i-unazes/20%Monthly2018-08-20 11:03
https://www.informatat.com/telekomi-rreth-20-milione-euro-me-pak-te-hyra-vitin-e-kaluar/20%Monthly2018-08-20 11:02
https://www.informatat.com/eshte-koha-te-largohemi-nga-marredheniet-toksike/20%Monthly2018-08-20 11:01
https://www.informatat.com/a-ju-tradhton-partneri-4-treguesit-si-ta-kuptoni/20%Monthly2018-08-20 10:59
https://www.informatat.com/miqesia-me-ish-te-dashurin-perse-nuk-eshte-fare-ide-e-mire/20%Monthly2018-08-20 10:57
https://www.informatat.com/avokat-koci-heqja-e-statusit-te-veteranit-te-rreme-mund-te-zgjase-shume/20%Monthly2018-08-20 10:53
https://www.informatat.com/tradita-kineze-ne-parkun-e-liqenit-artificial-te-tiranes/20%Monthly2018-08-20 10:51
https://www.informatat.com/shqiptaret-shpenzojne-me-shume-se-mesatarja-evropiane-si-turiste-ne-itali-e-gjermani/20%Monthly2018-08-20 10:48
https://www.informatat.com/veterani-i-plagosur-ne-lufte-ka-dy-fjale-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-08-20 13:01
https://www.informatat.com/sulltani-i-fundit/20%Monthly2018-08-20 10:43
https://www.informatat.com/shkallet-ne-arberi-drejt-perfundimit/20%Monthly2018-08-20 10:40
https://www.informatat.com/myftiu-ternava-kurban-bajrami-ka-rendesi-te-madhe-per-ne/20%Monthly2018-08-20 10:37
https://www.informatat.com/arrestohet-bashkeshorti-qe-vrau-gruan-ne-gjakove-flasin-edhe-familjaret/20%Monthly2018-08-20 10:33
https://www.informatat.com/kardiokirurgjia-fillon-zevendesimin-e-valvules-aortale-me-metoda-minimale-invazive/20%Monthly2018-08-20 10:18
https://www.informatat.com/televizionet-serbe-shfaqin-lajme-sikur-kosova-te-jete-pjese-e-serbise/20%Monthly2018-08-20 12:32
https://www.informatat.com/vazhdon-sulmi-ndaj-meghan-markle-prej-familjareve/20%Monthly2018-08-20 09:28
https://www.informatat.com/motrat-kardashian-trazojne-rrjetin-me-kete-imazh/20%Monthly2018-08-20 09:26
https://www.informatat.com/hailey-poston-foton-me-te-embel-me-te-fejuarin-justin-bieber/20%Monthly2018-08-20 09:24
https://www.informatat.com/mc-kresha-me-stil-te-ri-flokesh-keshtu-duket-tani/20%Monthly2018-08-20 09:22
https://www.informatat.com/lea-michele-zbulon-unazen-e-fejeses/20%Monthly2018-08-20 09:20
https://www.informatat.com/daphne-e-veshur-me-shume-stil-dhe-elegance-tregon-format-trupore/20%Monthly2018-08-20 09:19
https://www.informatat.com/apple-pritet-te-fuqizoje-iphone-x-2018-me-apple-pencil/20%Monthly2018-08-20 09:18
https://www.informatat.com/donte-te-punonte-ne-apple-hakon-kompanine/20%Monthly2018-08-20 09:16
https://www.informatat.com/rriten-shitjet-e-celulareve-budallenj/20%Monthly2018-08-20 09:14
https://www.informatat.com/kjo-eshte-fytyra-e-rihannes-pa-grim/20%Monthly2018-08-20 08:53
https://www.informatat.com/vrasja-ne-gjilan-dyshohet-per-motive-te-uleta-ne-mesin-e-familjareve/20%Monthly2018-08-20 08:40
https://www.informatat.com/haradinaj-e-mirepret-nisjen-e-punes-per-hartimin-e-strategjise-se-sigurise/20%Monthly2018-08-20 08:38
https://www.informatat.com/ujesjellesi-i-ri-per-17-mije-banore-ne-diber-mat-klos-tropoje-dhe-lezhe/20%Monthly2018-08-20 08:32
https://www.informatat.com/kurti-flet-per-zajednicen-thote-se-duhet-nxjerre-mesim-nga-paqja-e-bosnjes/20%Monthly2018-08-20 12:30
https://www.informatat.com/zyrtare-demario-mayfield-transferohet-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-20 08:28
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-e-spitalit-te-pejes-me-shtreter-e-dollape-te-shkaterruar-foto/20%Monthly2018-08-20 08:26
https://www.informatat.com/ne-peru-zbulohet-nje-reliev-i-lashte-me-kater-koka-njerezish-e-gjarperinjsh/20%Monthly2018-08-20 08:24
https://www.informatat.com/kurtaj-veteranet-e-rrejshem-te-uck-se-te-hiqen-nga-listat/20%Monthly2018-08-20 08:21
https://www.informatat.com/gjithnje-e-me-shume-teknologji-ne-pelegrinazhin-e-mekes/20%Monthly2018-08-20 08:21
https://www.informatat.com/renee-zellweger-ne-serialin-televiziv-what-if/20%Monthly2018-08-20 08:18
https://www.informatat.com/boateng-me-vjen-mire-qe-e-mposhtem-interin/20%Monthly2018-08-20 08:15
https://www.informatat.com/bik-u-ka-arritur-rezultate-te-prekshme-ne-luftimin-e-ekstremizmit-fetar/20%Monthly2018-08-20 08:14
https://www.informatat.com/chelsea-vendose-te-largoje-mesfushorin-nga-skuadra-pret-oferta/20%Monthly2018-08-20 08:12
https://www.informatat.com/barcelona-per-here-te-pare-me-stolin-me-te-shtrenjte-ne-histori/20%Monthly2018-08-20 08:09
https://www.informatat.com/te-hyrat-nga-policat-e-sigurimeve-arrijne-mbi-dy-milion-euro/20%Monthly2018-08-20 08:04
https://www.informatat.com/bankat-qendrore-te-turqise-dhe-katarit-me-marreveshje-per-kembim-te-monedhes/20%Monthly2018-08-20 08:00
https://www.informatat.com/urimi-romantik-i-lyrical-son-ne-pervjetorin-e-marteses/20%Monthly2018-08-20 07:59
https://www.informatat.com/u-qellua-ambasada-e-amerikane-ne-ankara/20%Monthly2018-08-20 07:56
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-mushkonjave/20%Monthly2018-08-20 07:55
https://www.informatat.com/deshton-plani-i-masht-it-as-sivjet-nuk-nis-mesimi-tereditor/20%Monthly2018-08-20 07:52
https://www.informatat.com/arrestohen-20-te-dyshuar/20%Monthly2018-08-20 07:52
https://www.informatat.com/konfiskohen-63-kapsula-ne-lipjan-dyshohet-te-jene-mbushur-me-narkotike/20%Monthly2018-08-20 07:50
https://www.informatat.com/10-milione-euro-ne-vit-per-dezertuesit-e-luftes/20%Monthly2018-08-20 07:49
https://www.informatat.com/bugajskishba-dhe-be-leshojne-balona-provuese/20%Monthly2018-08-20 07:45
https://www.informatat.com/perse-disa-njerez-djersisin-me-shume-se-cduhet-2/20%Monthly2018-08-20 07:45
https://www.informatat.com/me-shume-se-100-raste-te-fruthit-jane-raportuar-mjeket-paralajmerojne-prinderit-te-marrin-masa/20%Monthly2018-08-20 07:43
https://www.informatat.com/ja-perse-duhet-te-konsumojme-uje-me-limon-dhe-me-spec-te-kuq-ne-mengjes/20%Monthly2018-08-20 07:41
https://www.informatat.com/pemet-dhe-perimet-mund-ti-hani-me-levore/20%Monthly2018-08-20 07:39
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-suhareken-pas-vershimeve-nga-shiu/20%Monthly2018-08-20 07:38
https://www.informatat.com/kujdesuni-per-floket-gjate-veres-digjen-po-aq-sa-trupi/20%Monthly2018-08-20 07:35
https://www.informatat.com/zgjoheni-naten-per-te-urinuar-mund-te-jeni-shume-semure/20%Monthly2018-08-20 07:33
https://www.informatat.com/pse-qajne-bebet-muajt-e-pare-pas-lindjes/20%Monthly2018-08-20 07:31
https://www.informatat.com/ky-eshte-momenti-ideal-per-te-lene-gruan-shtatzene/20%Monthly2018-08-20 07:28
https://www.informatat.com/sa-te-shendetshme-jane-kokoshkat/20%Monthly2018-08-20 07:26
https://www.informatat.com/modelja-ben-boom-me-pozat-e-fundit-ne-instagram/20%Monthly2018-08-20 07:24
https://www.informatat.com/duhen-ngrene-apo-jo-bananet-me-pika-te-zeza/20%Monthly2018-08-20 07:24
https://www.informatat.com/largoni-femijet-nga-telefonat-po-i-shkaterroni-syte-e-tyre/20%Monthly2018-08-20 07:22
https://www.informatat.com/kur-njeriu-vdes-cfare-behet-me-llogarite-e-tij-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-08-20 07:22
https://www.informatat.com/telefoni-ka-10-here-me-shume-bakterie-se-nje-tualet/20%Monthly2018-08-20 07:19
https://www.informatat.com/garuda-mudra-pozita-e-duarve-me-te-cilen-lehte-do-ta-zgjidhni-problemin-i-cili-ju-mundon/20%Monthly2018-08-20 07:19
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-gjaku-per-analiza-merret-nga-ky-gisht/20%Monthly2018-08-20 07:17
https://www.informatat.com/pse-ndodhin-dridhjet-e-duarve-kujdes-me-stresin/20%Monthly2018-08-20 07:17
https://www.informatat.com/perse-disa-njerez-djersisin-me-shume-se-cduhet/20%Monthly2018-08-20 07:16
https://www.informatat.com/10-menyra-si-ta-ruani-ngjyren-e-cokollates/20%Monthly2018-08-20 07:13
https://www.informatat.com/simptomat-qe-ju-tregojne-se-vuani-nga-depresioni/20%Monthly2018-08-20 07:13
https://www.informatat.com/nis-seminari-nderkombetar-per-gjuhen-letersine-dhe-kulturen-shqiptare/20%Monthly2018-08-20 07:11
https://www.informatat.com/novosti-vuciq-trump-dhe-macron-ne-kerkim-te-zgjidhjes-per-kosoven/20%Monthly2018-08-20 07:11
https://www.informatat.com/dialogu-rinis-ne-pjesen-e-pare-te-shtatorit/20%Monthly2018-08-20 10:42
https://www.informatat.com/diell-dhe-reshje-shiu-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-08-20 07:07
https://www.informatat.com/serbet-gjithnje-e-me-te-interesuar-per-tu-bere-polic-te-kosoves/20%Monthly2018-08-20 07:07
https://www.informatat.com/vrasje-ne-gjilan-dy-te-arrestuar/20%Monthly2018-08-20 07:03
https://www.informatat.com/bulliqi-kemi-filluar-pergatitjet-per-demarkacionin-e-kufirit-me-serbine/20%Monthly2018-08-20 07:02
https://www.informatat.com/korrigjimi-i-kufijve-mund-te-ndikoje-edhe-ne-referendumin-e-maqedonise/20%Monthly2018-08-20 07:01
https://www.informatat.com/sheshel-te-presim-te-shkoje-nato-e-ti-versulemi-kosoves/20%Monthly2018-08-20 07:00
https://www.informatat.com/weber-gjermania-eshte-shba-ja-e-re-per-kosoven/20%Monthly2018-08-20 06:58
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arreston-20-persona-te-dyshuar/20%Monthly2018-08-20 06:57
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-fituan-pasurine-ne-menyre-korruptive/20%Monthly2018-08-20 06:56
https://www.informatat.com/vdes-pushuesi-kosovar-ne-bregdetin-e-shkembit-te-kavajes/20%Monthly2018-08-20 06:54
https://www.informatat.com/keshtu-e-uron-blerta-deliu-nenen-per-ditelindje/20%Monthly2018-08-20 06:53
https://www.informatat.com/thaci-dhe-vuciq-sikur-jane-para-pajtuar-per-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2018-08-20 09:30
https://www.informatat.com/sot-kryeprokurori-tregon-se-pse-u-bllokua-aktakuza-e-veteraneve/20%Monthly2018-08-20 06:49
https://www.informatat.com/bik-u-me-mesazh-para-kurban-bajramit/20%Monthly2018-08-20 06:48
https://www.informatat.com/vizatimi-i-kufijve-pa-opoziten/20%Monthly2018-08-20 08:30
https://www.informatat.com/pse-lidhjet-e-sotme-jane-me-delikate/20%Monthly2018-08-19 21:25
https://www.informatat.com/strategji-per-te-perballuar-vapen/20%Monthly2018-08-19 21:23
https://www.informatat.com/cigaret-elektronike-mund-te-demtojne-qeliza-jetike-te-sistemit-imunitar-2/20%Monthly2018-08-19 21:17
https://www.informatat.com/kimi-e-tepron-ne-plazh-bluze-transparente-dhe-tanga-foto/20%Monthly2018-08-19 21:14
https://www.informatat.com/ministrja-niset-me-biciklete-drejt-spitalit-per-te-linde-femijen-foto/20%Monthly2018-08-19 21:09
https://www.informatat.com/policja-heroike-i-jep-gji-foshnjes-se-kequshqyer-te-derguar-ne-spital/20%Monthly2018-08-19 21:05
https://www.informatat.com/pese-femije-te-lenduar-pasi-ndertesa-kaplohet-nga-zjarri-ne-paris/20%Monthly2018-08-19 20:38
https://www.informatat.com/cfare-ndodhe-me-rrjetet-sociale-kur-njeriu-vdes/20%Monthly2018-08-19 20:36
https://www.informatat.com/magjia-e-borzilokut-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-08-19 20:31
https://www.informatat.com/kylie-jenner-ndryshon-stil-foto/20%Monthly2018-08-19 20:25
https://www.informatat.com/robertson-adem-demaci-e-futi-enver-hoxhen-ne-kosove/20%Monthly2018-08-19 20:14
https://www.informatat.com/12-arsye-pse-eshte-me-mire-te-jesh-vajze/20%Monthly2018-08-19 20:09
https://www.informatat.com/fejohet-rozana-radi/20%Monthly2018-08-19 19:49
https://www.informatat.com/nje-shtepi-e-mbushur-me-dhurata-per-djalin-e-adelina-tahirit/20%Monthly2018-08-19 19:45
https://www.informatat.com/itali-numri-i-viktimave-nga-shembja-e-ures-arrin-ne-43-persona/20%Monthly2018-08-19 19:40
https://www.informatat.com/kanye-shkon-ne-dasme-me-kostum-pa-kemishe-dhe-me-pantofla/20%Monthly2018-08-19 19:26
https://www.informatat.com/ja-gabimet-qe-po-beni-me-kremrat-mbrojtes/20%Monthly2018-08-19 19:18
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vajza-me-sindromen-down-qe-fitoi-konkursin-nderkombetar-te-bukurise-foto/20%Monthly2018-08-19 19:14
https://www.informatat.com/morena-edhe-nje-here-ve-ne-plan-te-pare-figuren-trupore/20%Monthly2018-08-19 19:09
https://www.informatat.com/kisha-serbe-kundershton-ndarjen-e-kosoves-e-do-te-teren-ne-serbi/20%Monthly2018-08-19 19:04
https://www.informatat.com/vjen-nje-lajm-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-08-19 18:57
https://www.informatat.com/ne-spanje-ka-me-shume-derra-se-njerez/20%Monthly2018-08-19 18:52
https://www.informatat.com/ja-pse-disa-persona-djersijne-me-shume-se-te-tjeret/20%Monthly2018-08-19 18:49
https://www.informatat.com/78-vjecarja-qe-shkoi-14-here-ne-haxh/20%Monthly2018-08-19 18:37
https://www.informatat.com/16-infermiere-te-nje-spitali-mbesin-shtatzene-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2018-08-19 18:33
https://www.informatat.com/dieta-e-varfer-me-karbohidrate-ju-shkurton-jeten/20%Monthly2018-08-19 18:22
https://www.informatat.com/bomba-qe-vrau-40-nxenes-ne-jemen-ishte-e-shba-ve/20%Monthly2018-08-19 18:14
https://www.informatat.com/priyanka-dhe-nick-publikojne-foto-nga-fejesa/20%Monthly2018-08-19 18:08
https://www.informatat.com/termkolli-ldk-ja-ska-kryetar-po-udhehiqet-me-shtate-krena/20%Monthly2018-08-19 17:59
https://www.informatat.com/perleshje-mes-protestuesve-ne-berlinit/20%Monthly2018-08-19 17:55
https://www.informatat.com/sukseset-e-shqiptareve-nuk-kane-te-ndalur-reperi-i-njohur-do-te-publikoje-kengen-e-re/20%Monthly2018-08-19 17:48
https://www.informatat.com/femijet-rrezikohen-seriozisht-nga-prinderit-duhanpires/20%Monthly2018-08-19 17:43
https://www.informatat.com/producenti-i-hollywoodit-weinstein-akuzohet-edhe-per-trafikim-seksual/20%Monthly2018-08-19 17:41
https://www.informatat.com/bie-cadra-ne-koncertin-e-backstreet-boys-te-pakten-14-te-plagosur/20%Monthly2018-08-19 17:37
https://www.informatat.com/vershimet-ne-suhareke-fsk-vazhdon-ndihmen-per-banoret/20%Monthly2018-08-19 17:06
https://www.informatat.com/haziri-besojme-se-vitin-e-ri-shkollor-do-ta-fillojme-me-4-gjuhe/20%Monthly2018-08-19 16:58
https://www.informatat.com/vershimet-ne-indi-350-te-vdekur-dhe-800-mije-te-evakuar/20%Monthly2018-08-19 16:55
https://www.informatat.com/daciq-serbia-kurre-nuk-do-te-punoje-kunder-turqise/20%Monthly2018-08-19 16:52
https://www.informatat.com/bankomatet-ne-gjithe-boten-nen-kercenimin-kibernetik-thote-fbi/20%Monthly2018-08-19 16:47
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-bill-clintonit/20%Monthly2018-08-19 16:45
https://www.informatat.com/turistja-rrezohet-nga-trageti-ne-adriatik-gjendet-e-gjalle-pas-10-oresh/20%Monthly2018-08-19 16:45
https://www.informatat.com/tyson-fury-likujdon-pianeta-sfidon-wilder-mezi-po-pres-te-te-godas/20%Monthly2018-08-19 16:43
https://www.informatat.com/vv-policia-eshte-instanca-e-fundit-ku-testohet-shtypja-ndaj-grave/20%Monthly2018-08-19 16:43
https://www.informatat.com/sheshel-te-presim-derisa-te-ike-nato-dhe-ta-marrim-kosoven-e-shqiperine-deri-ne-durres/20%Monthly2018-08-19 16:41
https://www.informatat.com/pse-u-bllokua-aktakuza-e-speciales-flet-prokurori-special/20%Monthly2018-08-19 16:40
https://www.informatat.com/rrefehet-bekim-jashari-tregon-emrin-e-vertete-te-komandantit-legjendar/20%Monthly2018-08-19 12:35
https://www.informatat.com/nis-gara-per-titull-ne-superligen-e-kosoves-pa-fadil-vokrrin/20%Monthly2018-08-19 12:32
https://www.informatat.com/paloka-trafikanti-i-droges-biznesmen-ndertimi-i-lidhur-me-edi-ramen/20%Monthly2018-08-19 12:25
https://www.informatat.com/arianit-koci-publikon-disa-fakte-te-reja-rreth-ditelindjes-se-adem-jasharit/20%Monthly2018-08-19 12:23
https://www.informatat.com/jakup-krasniqi-e-lavderon-prokurorin-elez-blakaj/20%Monthly2018-08-19 11:07
https://www.informatat.com/prokurori-i-dorehequr-elez-blakaj-provokon-me-nje-foto-nga-amerika/20%Monthly2018-08-19 10:55
https://www.informatat.com/martohet-eliza-dushku/20%Monthly2018-08-19 10:52
https://www.informatat.com/vjen-nga-amerika-per-pushime-mbytet-68-vjecari-tek-shkembi-kavajes/20%Monthly2018-08-19 10:48
https://www.informatat.com/stadiumi-nje-mld-paund-probleme-me-sigurine/20%Monthly2018-08-19 09:59
https://www.informatat.com/hysaj-fiton-derbin-me-strakoshen-e-berishen/20%Monthly2018-08-19 09:57
https://www.informatat.com/policia-zvoglon-denimet-ne-trafik/20%Monthly2018-08-19 09:56
https://www.informatat.com/el-chapo-nuk-eshte-me-bosi-me-i-rrezikshem-i-kartelit-te-droge-ne-bote-ja-kush-e-zoteron-fronin/20%Monthly2018-08-19 09:54
https://www.informatat.com/njihuni-me-vajzen-e-pare-me-sindomen-down-qe-fitoi-konkursin-nderkombetar-te-bukurise/20%Monthly2018-08-19 09:50
https://www.informatat.com/indonezia-lekundet-nga-nje-tjeter-termet-i-fuqishem/20%Monthly2018-08-19 09:46
https://www.informatat.com/arabia-ne-kerkim-te-pirateve-qe-do-ta-benin-me-te-sigurte-haxhin-ne-meke/20%Monthly2018-08-19 09:44
https://www.informatat.com/reagime-te-udheheqesve-boterore-per-vdekjen-e-kofi-annanit/20%Monthly2018-08-19 09:41
https://www.informatat.com/akademiku-serb-narko-mafia-shqiptare-lobon-ne-gjithe-boten-ja-cberi-ne-shba/20%Monthly2018-08-19 09:39
https://www.informatat.com/rita-ora-tregon-tatuazhet-me-foto-topless/20%Monthly2018-08-19 09:37
https://www.informatat.com/bekim-jashari-demanton-nexhmedin-spahiun-per-ditelindjen-e-komandantit-legjendar/20%Monthly2018-08-19 09:03
https://www.informatat.com/adoleshentja-e-takova-dhunuesin-tim-luftetarin-e-isisit-ne-gjermani-dhe-me-kercenoi/20%Monthly2018-08-18 22:06
https://www.informatat.com/buxhovi-shtetesia-e-kosoves-po-rrezikohet-me-se-shumti-nga-hashim-thaci/20%Monthly2018-08-18 21:59
https://www.informatat.com/ne-fillim-te-shtatorit-pritet-te-nis-faza-finale-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-19 11:07
https://www.informatat.com/spitali-i-arizones-me-16-infermiere-shtatzena-duhet-te-kete-dicka-ne-uje/20%Monthly2018-08-18 21:53
https://www.informatat.com/sot-do-te-mbaje-mot-me-diell-e-vranesira/20%Monthly2018-08-18 21:50
https://www.informatat.com/http-www-informatat-com-merkeli-e-putini-zgjedhin-natyren-per-te-qare-hallet-e-botes/20%Monthly2018-08-18 21:17
https://www.informatat.com/merkeli-e-putini-zgjedhin-natyren-per-te-qare-hallet-e-botes/20%Monthly2018-08-18 21:14
https://www.informatat.com/spahiu-thote-se-dikush-ka-falsifikuar-ditelindjen-e-adem-jasharit-ai-slindi-me-28-nentor/20%Monthly2018-08-18 20:23
https://www.informatat.com/treni-i-linjes-tirane-durres-perplas-makinen-plagoset-11-vjecari/20%Monthly2018-08-18 17:31
https://www.informatat.com/qeveria-rimburesoi-keshilltarin-e-thacit-edhe-pse-i-kishte-humbur-faturat/20%Monthly2018-08-18 17:26
https://www.informatat.com/nodh-edhe-kjo-ne-komunen-e-decanit/20%Monthly2018-08-18 21:47
https://www.informatat.com/vdes-motoristi-i-aksidentuar-para-tete-ditesh-ne-prizren/20%Monthly2018-08-18 17:08
https://www.informatat.com/kjo-eshte-aktorja-me-e-paguar-ne-bote/20%Monthly2018-08-18 14:34
https://www.informatat.com/bahtiri-e-berisha-askush-ska-te-drejte-ti-neperkembe-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-08-18 14:18
https://www.informatat.com/kosovaret-i-dergojne-dhurate-speciale-bill-clintonit-per-ditelindje/20%Monthly2018-08-18 14:17
https://www.informatat.com/limaj-qytetaret-e-kosoves-nuk-do-ta-harrojne-asnjehere-kontributin-e-kofi-annait/20%Monthly2018-08-18 14:07
https://www.informatat.com/keto-jane-urat-me-te-rrezikshme-te-shqiperise/20%Monthly2018-08-18 14:06
https://www.informatat.com/demtohet-te-pema/20%Monthly2018-08-18 14:03
https://www.informatat.com/bebe-rexha-do-te-mbaje-koncert-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-18 14:01
https://www.informatat.com/peje-arrestohen-tete-persona-per-mariuhane/20%Monthly2018-08-18 13:53
https://www.informatat.com/aksidentohet-autobusi-gjenden-gjysme-ton-marijuane-ne-dysheme-e-tij-foto/20%Monthly2018-08-18 13:51
https://www.informatat.com/shtatori-pritet-te-jete-me-i-frytshem-sa-i-perket-konsensusit-politik/20%Monthly2018-08-18 13:48
https://www.informatat.com/roli-i-kofi-annan-ne-bisedimet-e-be-se-mbi-kosoven-gjate-kohes-se-luftes/20%Monthly2018-08-18 13:36
https://www.informatat.com/kthesa-e-vdekjes-ne-dalje-te-tunelit-elbasan-tirane-eshte-kthyer-ne-makth-per-shoferet/20%Monthly2018-08-18 13:27
https://www.informatat.com/republika-srpska-shfuqizon-raportet-per-srebrenicen/20%Monthly2018-08-18 13:24
https://www.informatat.com/rreth-1-6-milione-pelegrine-myslimane-nisen-ne-haxh/20%Monthly2018-08-18 13:16
https://www.informatat.com/31-vjecarja-lind-femijen-e-tete/20%Monthly2018-08-18 13:13
https://www.informatat.com/vetoja-e-presidentit-duda/20%Monthly2018-08-18 13:04
https://www.informatat.com/kaq-golf-2-ka-ne-kosove/20%Monthly2018-08-18 13:02
https://www.informatat.com/meta-per-kofi-annan-ishte-burre-shteti/20%Monthly2018-08-18 12:57
https://www.informatat.com/zbardhet-studimi-i-cia-ja-si-hoxha-arriti-te-marre-pushtetin-me-ndihmen-e-jugosllavise/20%Monthly2018-08-18 12:54
https://www.informatat.com/sejdiu-ldk-e-vv-nuk-jane-as-per-orientim-e-mbikeqyrje-te-dialogut-e-as-per-rrezim-te-qeverise/20%Monthly2018-08-18 12:51
https://www.informatat.com/324-te-vdekur-nga-permbytjet-ne-indi/20%Monthly2018-08-18 12:46
https://www.informatat.com/per-vere-e-peshk-keshilltari-i-thacit-pagoi-714-euro/20%Monthly2018-08-18 12:44
https://www.informatat.com/policia-serbe-mbyll-kampin-e-stilit-ushtarak-per-te-rinjte/20%Monthly2018-08-18 12:40
https://www.informatat.com/nuredin-lushtaku-tregon-kush-mund-te-jene-kercenuesit-e-prokurorit-te-dorehequr-qe-hetoi-veteranet/20%Monthly2018-08-18 12:36
https://www.informatat.com/hetohet-mjeku-francez-i-cili-premton-sherimin-e-homoseksualitetit/20%Monthly2018-08-18 12:33
https://www.informatat.com/rezoluta-per-dalje-nga-kriza-e-ptk-se-ende-nuk-eshte-zbatuar/20%Monthly2018-08-18 13:48
https://www.informatat.com/dokumentari-per-jeten-dhe-karrieren-e-rihannas-shfaqet-sivjet/20%Monthly2018-08-18 12:09
https://www.informatat.com/pritjet-ne-merdare-e-kalojne-5-oreshin/20%Monthly2018-08-18 12:07
https://www.informatat.com/spitali-i-ri-pediatrik-me-kardiokirurgji-por-pa-staf-mjekesor/20%Monthly2018-08-18 12:05
https://www.informatat.com/ramiz-kelmendi-mashtrimet-me-listat-e-veteraneve-u-bene-me-pelqimin-e-lidereve-politik/20%Monthly2018-08-18 12:01
https://www.informatat.com/92-persona-te-vdekur-nga-perdorimi-i-drogave-ne-kosove/20%Monthly2018-08-18 11:58
https://www.informatat.com/gruaja-e-kerkoi-abortin-gjeti-vdekjen/20%Monthly2018-08-18 11:55
https://www.informatat.com/britaniket-shpenzojne-gjysmen-e-muajve-te-jetes-duke-folur-per-motin/20%Monthly2018-08-18 11:52
https://www.informatat.com/humbet-unazen-e-gjen-ne-karoten-e-servirur-per-darke/20%Monthly2018-08-18 11:50
https://www.informatat.com/nisin-matjet-perfundimtare-per-restaurimin-e-xhamise-se-carshise/20%Monthly2018-08-18 11:47
https://www.informatat.com/ibiza-ky-vend-i-kobshem-po-merr-jeten-e-turisteve/20%Monthly2018-08-18 11:39
https://www.informatat.com/nje-universitet-ofron-falas-degen-e-mjekesise/20%Monthly2018-08-18 11:36
https://www.informatat.com/studimi-befasues-dushi-i-ngrohte-ka-efekte-pozitive-me-teper-se-ecja-per-30-minuta/20%Monthly2018-08-18 11:34
https://www.informatat.com/konsumoni-shume-fruta-dhe-perime-gjate-dites/20%Monthly2018-08-18 11:30
https://www.informatat.com/caji-qe-duhet-te-konsumoni-sipas-grupit-te-gjakut/20%Monthly2018-08-18 11:28
https://www.informatat.com/hoxha-liberalizimin-e-vizave-nuk-mund-ta-pengoje-asnje-proces-tjeter/20%Monthly2018-08-18 13:36
https://www.informatat.com/takohen-merkel-e-putin-pritet-te-ia-thote-ne-sy-temen-e-kufijve/20%Monthly2018-08-18 11:20
https://www.informatat.com/ngrijini-me-shpesh-krahet-lart-ja-perse-duhet-ta-beni/20%Monthly2018-08-18 11:17
https://www.informatat.com/viagra-si-perdoret-cilat-jane-perfitimet-e-cilat-rreziqet/20%Monthly2018-08-18 11:14
https://www.informatat.com/haradinaj-kofi-annan-i-dha-mbeshtetje-te-plote-kauzes-sone-per-liri-dhe-pavaresi/20%Monthly2018-08-18 11:12
https://www.informatat.com/refuzuan-shtrengimin-e-duarve-te-gjinise-se-kundert-ciftit-i-refuzohet-nenshtetesia-zvicerane/20%Monthly2018-08-18 11:09
https://www.informatat.com/gjykimi-per-mashtrim-kerkon-kompensim-mbi-271-mije-euro/20%Monthly2018-08-18 12:37
https://www.informatat.com/vajza-nga-peja-e-vendosi-flamurin-e-kosoves-ne-majen-e-rusise/20%Monthly2018-08-18 11:04
https://www.informatat.com/bolt-mberrin-per-prova-te-ekipi-i-ri-i-futbollit/20%Monthly2018-08-18 11:00
https://www.informatat.com/formacioni-i-napolit-ne-debutimin-e-ancelottit-si-trajner-i-ri/20%Monthly2018-08-18 10:58
https://www.informatat.com/pacolli-annan-do-te-kujtohet-per-mbeshtetjen-e-fuqishme-ndaj-kosoves-per-liri-dhe-pavaresi/20%Monthly2018-08-18 10:55
https://www.informatat.com/ky-eshte-personi-qe-vdiq-pas-aksidentit-ne-podujeve-foto/20%Monthly2018-08-18 10:46
https://www.informatat.com/ahmeti-kur-te-kemi-numrin-e-sakte-te-veteraneve-mund-te-flasim-per-respekt-e-beneficione/20%Monthly2018-08-18 10:42
https://www.informatat.com/haziri-stadiumi-i-qytetit-po-behet-sipas-standardeve-te-fifa-dhe-uefa/20%Monthly2018-08-18 10:26
https://www.informatat.com/e-moshuara-nga-shqiperia-14-here-ne-tokat-e-shenjta/20%Monthly2018-08-18 10:19
https://www.informatat.com/lexojne-apo-jo-kosovaret/20%Monthly2018-08-18 10:10
https://www.informatat.com/a-eshte-normale-te-te-bije-te-fiket-pas-muajit-te-5-te-shtatzenise-nga-se-shkaktohet-kjo-gjendje/20%Monthly2018-08-18 10:01
https://www.informatat.com/largojeni-celulitin-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-08-18 09:55
https://www.informatat.com/ish-kreu-i-okb-se-kofi-anan-nderron-jete-ne-moshen-80-vjecare/20%Monthly2018-08-18 09:52
https://www.informatat.com/qumesht-dhe-djathe-per-largimin-e-dhimbjes-se-barkut/20%Monthly2018-08-18 09:41
https://www.informatat.com/thaci-ngushellon-familjen-e-nike-lumezit/20%Monthly2018-08-18 09:39
https://www.informatat.com/si-ti-parandalojme-sulmet-e-panikut/20%Monthly2018-08-18 09:35
https://www.informatat.com/gjume-me-te-gjate-me-kete-leng-te-vishnjes/20%Monthly2018-08-18 09:31
https://www.informatat.com/kercenohet-dhe-grabitet-tregtari-ne-ferizaj/20%Monthly2018-08-18 09:28
https://www.informatat.com/nouveabeats-ne-hardhfest/20%Monthly2018-08-18 09:23
https://www.informatat.com/trupat-e-marjusit-dhe-admirit-me-flamur-shqiptar-ne-ceremonine-ne-gjenova/20%Monthly2018-08-18 09:17
https://www.informatat.com/termetet-vijojne-lekundjet-e-tokes/20%Monthly2018-08-18 09:14
https://www.informatat.com/haradinaj-premton-pastrimin-e-listes-se-veteraneve/20%Monthly2018-08-18 12:12
https://www.informatat.com/podujeve-vdes-i-aksidentuari/20%Monthly2018-08-18 09:05
https://www.informatat.com/italia-percjell-viktimat-e-tragjedise-ne-xhenova-dy-arkivole-mbuluar-me-flamurin-shqiptar-foto/20%Monthly2018-08-18 09:02
https://www.informatat.com/kenget-shqiptare-me-te-klikuara-ne-youtube/20%Monthly2018-08-18 14:00
https://www.informatat.com/denzel-washington-shkel-rregullin-e-aktrimit-me-equalizer-2/20%Monthly2018-08-18 08:58
https://www.informatat.com/maqedona-kundershon-idene-e-shkembimit-te-territoreve-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-18 11:25
https://www.informatat.com/tentim-grabitje-ne-prishtine-roja-kercenohet-me-revole/20%Monthly2018-08-18 08:51
https://www.informatat.com/podujeve-burri-rrahe-gruan-dhe-dy-femijet/20%Monthly2018-08-18 08:47
https://www.informatat.com/vellai-i-ibrahim-matoshit-ben-apel-per-ndihme-te-lideret-kosovare-dhe-diplomatet-e-huaj/20%Monthly2018-08-18 08:46
https://www.informatat.com/ferizaj-grabitje-e-armatosur/20%Monthly2018-08-18 08:43
https://www.informatat.com/gjilan-deshton-projekti-i-energjise-eficiente/20%Monthly2018-08-18 08:36
https://www.informatat.com/presidenti-i-shqiperise-kalon-pushimet-ne-kosove-e-quan-si-peralle/20%Monthly2018-08-18 08:33
https://www.informatat.com/ky-minister-e-zgjidhe-problemin-me-uje-te-pijshem-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-08-18 08:30
https://www.informatat.com/27-tone-mish-te-infektuar-kapen-ne-durres/20%Monthly2018-08-18 08:27
https://www.informatat.com/mes-detit-dhe-legjendes-kalaja-shqiptare-vizitohet-nga-4-mije-turiste/20%Monthly2018-08-18 08:23
https://www.informatat.com/kete-te-hene-nis-seminari-i-gjuhes-letersise-dhe-kultures-shqiptare/20%Monthly2018-08-18 08:20
https://www.informatat.com/pa-u-krijuar-asociacioni-plani-i-thacit-nuk-merret-ne-konsiderate/20%Monthly2018-08-18 08:17
https://www.informatat.com/hetohen-zyrtaret-qe-e-fshehen-pasurine/20%Monthly2018-08-18 11:07
https://www.informatat.com/nuk-mbahet-gjykimi-ndaj-vozitesit-te-dehur-qe-goditi-kembesoren-ne-mitrovicen-e-veriut/20%Monthly2018-08-18 08:06
https://www.informatat.com/keto-plazhe-do-ti-donin-te-gjithe-foto/20%Monthly2018-08-18 08:03
https://www.informatat.com/baton-haxhiu-korrigjimi-i-kufijve-me-marreveshje-mbyllje-e-kontesteve/20%Monthly2018-08-18 07:59
https://www.informatat.com/17-veterantet-e-shqiperise-u-bene-3000/20%Monthly2018-08-18 07:56
https://www.informatat.com/martohet-ish-bashkeshorti-i-presidentes-atifete-jahjaga/20%Monthly2018-08-18 07:53
https://www.informatat.com/ky-eshte-ndikimi-i-ujit-te-detit-ne-shendetin-e-njeriut/20%Monthly2018-08-18 07:47
https://www.informatat.com/sipas-ambasadorit-amerika-kosova-duhet-ta-kete-ushtrine-e-vet/20%Monthly2018-08-18 07:44
https://www.informatat.com/eshtrat-e-hasan-prishtines-e-kane-vendin-ne-vushtrri/20%Monthly2018-08-18 07:42
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-ores-jo-faleminderit-2/20%Monthly2018-08-18 07:36
https://www.informatat.com/mbahet-mbledhje-komemorative-dhe-meshe-per-avokatin-nike-lumezi/20%Monthly2018-08-18 07:33
https://www.informatat.com/merkel-dhe-putin-diskutojne-sot-per-sirine-dhe-ukrainen/20%Monthly2018-08-18 07:31
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-genova-mbahet-sot-funerali-shteteror-per-viktimat/20%Monthly2018-08-18 07:29
https://www.informatat.com/suharekes-vershimet-i-kushtojne-miliona-euro/20%Monthly2018-08-18 07:26
https://www.informatat.com/armata-e-maqedonise-shenon-pervjetorin-ne-pritje-te-anetaresimit-ne-nato/20%Monthly2018-08-18 07:20
https://www.informatat.com/kete-muaj-do-te-diskutohet-per-vizat/20%Monthly2018-08-18 07:18
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-ores-jo-faleminderit/20%Monthly2018-08-18 07:15
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-humbi-66-milione-euro-per-dy-vjet/20%Monthly2018-08-18 09:09
https://www.informatat.com/shkuprrembehet-23-vjecarja/20%Monthly2018-08-18 07:13
https://www.informatat.com/shqiptaret-qe-humben-jeten-ne-genova-admiri-do-prehet-ne-shqiperi-marjusi-ne-itali/20%Monthly2018-08-18 07:12
https://www.informatat.com/sot-behet-19-vjet-qekur-shqiperia-zbuloi-se-ka-nafte-ne-patos/20%Monthly2018-08-18 07:10
https://www.informatat.com/kosove-ky-eshte-moti-per-sot/20%Monthly2018-08-18 07:08
https://www.informatat.com/rashiq-nuk-pret-qe-asociacioni-te-kete-kompetenca-ekzekutive/20%Monthly2018-08-18 08:54
https://www.informatat.com/shqiperia-me-mishin-me-te-lire-ne-evrope-kosova-e-11-ta/20%Monthly2018-08-18 06:59
https://www.informatat.com/turqi-punetori-vret-dy-kolege-dhe-plagos-pese-te-tjere/20%Monthly2018-08-17 22:14
https://www.informatat.com/e-dije-qe-uji-shton-deshiren-per-seks/20%Monthly2018-08-17 22:01
https://www.informatat.com/ciljeta-publikon-klipin-e-ri-bonbone/20%Monthly2018-08-17 21:57
https://www.informatat.com/abdixhiku-e-verteta-del-dikur-por-me-19-mije-mashtrues/20%Monthly2018-08-18 08:10
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-agron-mustafes-ai-zhduket-pa-gjurme/20%Monthly2018-08-18 07:14
https://www.informatat.com/nuk-ka-ndryshim-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-17 14:43
https://www.informatat.com/asociacioni-i-komunave-serbe-mund-te-behet-me-kompetenca-ekzekutive/20%Monthly2018-08-18 07:05
https://www.informatat.com/testit-te-matures-ne-afatin-e-dyte-do-ti-nenshtrohen-9-mije-nxenes/20%Monthly2018-08-17 14:36
https://www.informatat.com/behet-ekzekutimi-i-pagesave-per-skemat-sociale-dhe-pensionet/20%Monthly2018-08-17 14:34
https://www.informatat.com/transportuesit-rrugor-te-regjionit-te-prizrenit-nderpresin-greven/20%Monthly2018-08-17 14:32
https://www.informatat.com/fsk-ja-mbeshtet-qytetaret-e-komunes-se-suharekes-pas-vershimeve/20%Monthly2018-08-17 14:29
https://www.informatat.com/uashingtoni-nuk-ka-ndryshuar-partneret/20%Monthly2018-08-17 14:28
https://www.informatat.com/ngecja-e-punimeve-ne-piken-kufitare-te-bernjakut-gashi-premton-zgjidhje/20%Monthly2018-08-17 14:26
https://www.informatat.com/thaci-fundi-i-dialogut-dhe-demarkacionit-me-serbine-sjell-karrigen-e-okb-se/20%Monthly2018-08-17 14:24
https://www.informatat.com/12-shprehje-qe-nuk-duhet-ti-perdorni-ne-pune/20%Monthly2018-08-17 14:21
https://www.informatat.com/haziri-nga-nje-vend-mocali-mirusha-po-kthehet-ne-potencial-te-zhvillimit-ekonomik/20%Monthly2018-08-17 14:20
https://www.informatat.com/turqia-refuzon-lirimin-e-pastorit-amerikan/20%Monthly2018-08-17 14:17
https://www.informatat.com/ushtria-e-malit-te-zi-po-patrullon-kufirin-me-shqiperine/20%Monthly2018-08-17 14:16
https://www.informatat.com/keto-jane-aktoret-me-te-paguara/20%Monthly2018-08-17 14:13
https://www.informatat.com/vrasja-e-aulon-zekes-anulohet-aktgjykimi-ne-rastin-e-tre-te-miturve/20%Monthly2018-08-17 13:46
https://www.informatat.com/prizren-transportuesit-rrugor-nderpresin-greven/20%Monthly2018-08-17 13:43
https://www.informatat.com/thaci-fundi-i-dialogut-dhe-demarkacionit-sjell-karrigen-e-okb-se/20%Monthly2018-08-17 13:38
https://www.informatat.com/shqiperi-asnje-rast-i-virusit-te-nilit/20%Monthly2018-08-17 13:31
https://www.informatat.com/perfaqesimi-i-shqiptareve-ne-armaten-e-maqedonise-i-paperfillshem/20%Monthly2018-08-17 13:28
https://www.informatat.com/merkel-pas-takimit-me-kryeministrin-malazez-nuk-ka-ndryshim-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-17 13:13
https://www.informatat.com/mashtrim-masiv-me-vajin-e-ullirit-si-te-dalloni-origjinalin-nga-perzierja/20%Monthly2018-08-17 13:12
https://www.informatat.com/haxhiu-do-te-vazhdojme-me-aksione-i-papranueshem-arrestimi-i-aktivisteve/20%Monthly2018-08-17 13:11
https://www.informatat.com/detaje-e-reja-rreth-dasmes-se-justin-bieber/20%Monthly2018-08-17 12:36
https://www.informatat.com/mjaft-u-eksperimentua-me-luginen/20%Monthly2018-08-17 14:50
https://www.informatat.com/mjeket-e-city-t-zbulojne-se-sa-do-te-mungoje-de-bruyne/20%Monthly2018-08-17 12:24
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-ndan-mbi-1-milion-euro-per-projektet-rrugore-ne-lipjan/20%Monthly2018-08-17 12:21
https://www.informatat.com/lluka-sdo-te-ndalemi-derisa-te-gjenden-te-gjithe-te-zhdukurit/20%Monthly2018-08-17 12:18
https://www.informatat.com/pamje-nga-martesa-e-vajzes-se-fatmir-limajt/20%Monthly2018-08-17 12:13
https://www.informatat.com/jeta-luksoze-e-angela-martinit-ne-krahet-e-burrit-miliarder/20%Monthly2018-08-17 12:12
https://www.informatat.com/dua-lipa-pushton-zemrat-e-fansave-ne-belgjike/20%Monthly2018-08-17 12:09
https://www.informatat.com/limaj-vepra-e-cekut-ishte-dhe-do-te-mbetet-burim-frymezimi-per-brezat-e-ardhshem/20%Monthly2018-08-17 12:06
https://www.informatat.com/gani-geci-mohon-se-ishte-komandant-i-brigades-hasan-prishtina/20%Monthly2018-08-17 12:04
https://www.informatat.com/kfor-dhe-ushtria-e-serbise-inspektojne-kufirin/20%Monthly2018-08-17 12:03
https://www.informatat.com/anastasya-kim-apo-emily-femrat-nder-vite-me-te-pasme-gjigande/20%Monthly2018-08-17 11:59
https://www.informatat.com/legjenda-angleze-skena-intime-me-te-dashuren-ne-jaht/20%Monthly2018-08-17 11:58
https://www.informatat.com/aurela-gace-ofendohet-rende-nga-ndjekesi-i-saj-ne-instagram/20%Monthly2018-08-17 11:55
https://www.informatat.com/sinani-ka-nje-pergjigje-per-te-gjithe-ata-qe-e-ofendojne/20%Monthly2018-08-17 11:52
https://www.informatat.com/kim-shfaqet-e-zjarrte-nga-miami/20%Monthly2018-08-17 11:50
https://www.informatat.com/gigi-hadid-viziton-kampin-e-refugjateve-ne-bangladesh/20%Monthly2018-08-17 11:47
https://www.informatat.com/dua-lipa-shpenzime-marramendese-ne-turqi/20%Monthly2018-08-17 11:43
https://www.informatat.com/kurti-thacit-clirimi-i-kosoves-lindore-me-konferenca-shtypi/20%Monthly2018-08-17 11:43
https://www.informatat.com/vuciq-ne-kosove-skemi-as-territor-as-ushtri-as-polici/20%Monthly2018-08-17 11:42
https://www.informatat.com/nje-vajze-gjashte-vjecare-plagoset-nga-nje-plumb-qorr-ne-podujeve/20%Monthly2018-08-17 11:28
https://www.informatat.com/ashna-ndihmon-prishtinen-me-te-dhena-meteorologjike/20%Monthly2018-08-17 11:22
https://www.informatat.com/okb-kerkon-selfie-per-tua-rikujtuar-lidereve-cmimin-e-luftes/20%Monthly2018-08-17 11:19
https://www.informatat.com/vv-policia-qe-mbron-vrasesit-e-grave-arreston-aktivistet-qe-kerkojne-drejtesi/20%Monthly2018-08-17 14:38
https://www.informatat.com/mehmet-kraja-ideja-per-ndryshim-te-kufijve-u-gatua-nga-edi-rama/20%Monthly2018-08-17 14:23
https://www.informatat.com/ndihmohet-prishtina-me-te-dhena-meteorologjike/20%Monthly2018-08-17 10:55
https://www.informatat.com/ura-prane-shqiperise-rrezikon-te-shembet-foto/20%Monthly2018-08-17 10:49
https://www.informatat.com/policia-arreston-tete-aktiviste-te-vv-nder-ta-dhe-deputeten-saranda-bogujevci/20%Monthly2018-08-17 11:22
https://www.informatat.com/ahmeti-elena-gjika-e-gatshme-te-filloj-mesimin-pas-renovimit/20%Monthly2018-08-17 10:23
https://www.informatat.com/6-keshilla-per-motivimin/20%Monthly2018-08-17 10:15
https://www.informatat.com/arrin-ne-160-numri-i-te-vdekurve-nga-permbytjet-ne-indi/20%Monthly2018-08-17 10:15
https://www.informatat.com/vetevendosje-hedh-ngjyre-drejt-policise/20%Monthly2018-08-17 10:12
https://www.informatat.com/falja-e-kurban-bajramit-behet-ne-xhamine-e-madhe/20%Monthly2018-08-17 10:11
https://www.informatat.com/7-aftesi-qe-duhen-ne-tregun-e-sotem/20%Monthly2018-08-17 10:10
https://www.informatat.com/gigi-hadid-viziton-kampin-e-refugjateve-ne-bangladesh-kane-nevoje-per-ndihme/20%Monthly2018-08-17 10:08
https://www.informatat.com/700-euro-gjobe-dhe-konfiskim-malli-per-te-pandehurin-qe-deshi-ti-ikte-doganimit/20%Monthly2018-08-17 10:05
https://www.informatat.com/rakiq-ne-shtator-vuciq-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-08-17 10:03
https://www.informatat.com/oek-u-dhe-mpj-ja-me-iniciative-per-organizimin-e-forumeve-ekonomike/20%Monthly2018-08-17 10:03
https://www.informatat.com/dukagjin-lipa-e-falenderon-g4shin-per-performancen-e-tij-ne-sunny-hill/20%Monthly2018-08-17 10:02
https://www.informatat.com/komuna-e-pejes-lirohet-nga-tvsh-ja-per-impiantin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-08-17 10:00
https://www.informatat.com/arrestohet-shtetasi-nga-serbia-trafikonte-emigrante/20%Monthly2018-08-17 09:58
https://www.informatat.com/hasim-rahman-jr-synon-te-shokoje-boten-sic-beri-babai-i-tij-27-vjet-me-pare/20%Monthly2018-08-17 09:56
https://www.informatat.com/kryetari-i-vushtrrise-nderohet-me-titullin-qytetar-nderi-i-qytetit-norwalk-iowa-shba/20%Monthly2018-08-17 09:54
https://www.informatat.com/keshtu-pritet-putini-ne-serbi/20%Monthly2018-08-17 09:53
https://www.informatat.com/tre-kandidatet-per-sulmues-te-ri-ne-real-madrid/20%Monthly2018-08-17 09:52
https://www.informatat.com/fantazine-seksuale-te-cilen-femrat-e-enderrojne/20%Monthly2018-08-17 09:51
https://www.informatat.com/pozat-me-te-mira-te-jogas-per-meshkujt/20%Monthly2018-08-17 09:48
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendimi-i-unitedit-per-pogban/20%Monthly2018-08-17 09:47
https://www.informatat.com/apple-do-te-lansoje-veturen-e-saj-foto/20%Monthly2018-08-17 09:45
https://www.informatat.com/gjendja-katastrofale-ne-kampingun-jale-te-shqiperise/20%Monthly2018-08-17 09:44
https://www.informatat.com/vajza-e-heidi-klumit-ne-moshen-14-vjecare-takon-per-here-te-pare-babane/20%Monthly2018-08-17 09:44
https://www.informatat.com/marchisio-largohet-zyrtarisht-nga-juventusi/20%Monthly2018-08-17 09:43
https://www.informatat.com/ledri-vula-me-i-kerkuari-per-bashkepunime/20%Monthly2018-08-17 09:42
https://www.informatat.com/publikohet-filmi-i-shkurter-i-dasmes-se-aferdita-dreshajt/20%Monthly2018-08-17 09:41
https://www.informatat.com/guardiola-jam-ketu-per-te-ndalur-dominimin-e-manchester-unitedit/20%Monthly2018-08-17 09:40
https://www.informatat.com/blero-dhe-afrona-martohen-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-08-17 09:39
https://www.informatat.com/gjuha-spanjolle-trend-ne-muziken-shqiptare/20%Monthly2018-08-17 09:38
https://www.informatat.com/si-te-dini-qe-mashkulli-deshiron-vetem-flirt/20%Monthly2018-08-17 09:37
https://www.informatat.com/prishtina-me-me-se-shumti-parkingje-te-pa-fiskalizuara/20%Monthly2018-08-17 09:35
https://www.informatat.com/perishanet-ne-vithe-po-zbukurojne-plazhet/20%Monthly2018-08-17 09:33
https://www.informatat.com/a-do-ti-lejohet-hyrja-ne-kosove-aleksandar-vuciqit-flet-behgjet-pacolli/20%Monthly2018-08-17 09:33
https://www.informatat.com/google-pixel-3-xl-shfaqet-per-here-te-pare-ne-video/20%Monthly2018-08-17 09:32
https://www.informatat.com/pentagonikina-po-i-trajnon-pilotet-ushtarak-per-sulme-kunder-shba-se/20%Monthly2018-08-17 09:30
https://www.informatat.com/shkencetaret-kane-zhvilluar-aplikacionin-qe-ruan-jetegjatesine-e-baterise-ne-telefonin-tuaj/20%Monthly2018-08-17 09:30
https://www.informatat.com/e-ardhmja-e-dollarit/20%Monthly2018-08-17 09:28
https://www.informatat.com/thuaji-lamtumire-eres-se-keqe-gurezve-dhe-pllakezave-me-kete-paste-dhembesh/20%Monthly2018-08-17 09:28
https://www.informatat.com/vuciq-e-kemi-kufirin-ne-jarinje-dhe-bernjak/20%Monthly2018-08-17 09:25
https://www.informatat.com/mjeket-ju-sugjerojne-ti-ngrini-krahet-lart-me-shpesh-dhe-ja-pse/20%Monthly2018-08-17 09:25
https://www.informatat.com/cka-po-veshet-ne-kete-vere/20%Monthly2018-08-17 09:22
https://www.informatat.com/babai-me-dy-djemte-rrahin-grate-e-shtepise/20%Monthly2018-08-17 09:20
https://www.informatat.com/pas-vershimeve-vazhdon-situata-emergjente-ne-suhareke-kryetari-kerkon-ndihme/20%Monthly2018-08-17 09:20
https://www.informatat.com/shtate-refugjate-gjenden-ne-kamionin-qe-vinte-nga-greqia-ne-kosove/20%Monthly2018-08-17 09:20
https://www.informatat.com/nje-turk-gjendet-i-vdekur-ne-mitrovice/20%Monthly2018-08-17 09:17
https://www.informatat.com/e-verteta-e-vdekjes-se-dyshimte-me-virusin-e-nilit-video/20%Monthly2018-08-17 12:28
https://www.informatat.com/fillon-pastrimi-i-mbeturinave-ne-suhareke/20%Monthly2018-08-17 09:13
https://www.informatat.com/kosnett-qendrimi-amerikan-ndaj-kosoves-nuk-ka-ndryshuar/20%Monthly2018-08-17 09:11
https://www.informatat.com/himara-pjese-e-kaonise-greke-e-romake-flasin-per-perkatesine-ilire/20%Monthly2018-08-17 09:08
https://www.informatat.com/dy-milione-myslimane-pritet-te-nisin-haxhin-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-08-17 09:06
https://www.informatat.com/ahmeti-krenohet-me-e-kioskun-pas-100-mije-dokumenteve-te-leshuara/20%Monthly2018-08-17 09:06
https://www.informatat.com/ne-gjilan-u-inaugurua-akademia-e-edukimit-hello/20%Monthly2018-08-17 09:02
https://www.informatat.com/8-genjeshtrat-e-shpeshta-qe-cdo-mashkull-thote-ne-shtrat-por-qe-zor-se-i-besojne-me-grate/20%Monthly2018-08-17 08:59
https://www.informatat.com/rektori-dhe-sekretari-i-up-se-nuk-perfillin-vendimin-e-keshillit-drejtues-te-universitetit/20%Monthly2018-08-17 08:58
https://www.informatat.com/rreziqet-nga-pergatitja-e-ushqimit-ne-skare/20%Monthly2018-08-17 08:56
https://www.informatat.com/trevjecarja-arrin-koeficientin-e-inteligjences-ne-171-pike/20%Monthly2018-08-17 08:54
https://www.informatat.com/si-u-shpik-nje-brigade-e-re-per-ti-arsyetuar-veteranet-mashtrues-te-uck-se/20%Monthly2018-08-17 11:17
https://www.informatat.com/shprese-per-te-verberit-shkencetaret-mund-tu-kthejne-shikimin/20%Monthly2018-08-17 08:51
https://www.informatat.com/thaci-i-vetem-ne-iniciativem-per-korrigjim-te-kufirit-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-17 08:37
https://www.informatat.com/nuk-i-doni-kofshet-tuaja-nuk-ka-arsye-pyesni-meshkujt/20%Monthly2018-08-17 08:34
https://www.informatat.com/prodhuesi-i-birrave-corona-investon-4-miliarde-dollare-ne-kanabis/20%Monthly2018-08-17 08:29
https://www.informatat.com/anija-e-pare-me-avull-lundroi-para-211-vjetesh/20%Monthly2018-08-17 08:26
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-pranon-se-ka-bere-dallavere-me-familjet-e-deshmoreve-te-uck-se/20%Monthly2018-08-17 08:24
https://www.informatat.com/greva-e-autobuseve-ne-prizren-shoqerohen-ne-polici-disa-persona/20%Monthly2018-08-17 08:17
https://www.informatat.com/myslimanja-qe-refuzoi-shtrengimin-e-dores-ne-intervisten-per-pune-fiton-rastin/20%Monthly2018-08-17 08:14
https://www.informatat.com/moti-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-17 08:04
https://www.informatat.com/pas-amerikes-edhe-kanadaja-ndryshon-sistemin-e-vizave/20%Monthly2018-08-17 08:02
https://www.informatat.com/aeroplani-gjerman-ben-ulje-te-detyruar-ne-krete-per-shkak-te-alarmit-fals-per-bombe/20%Monthly2018-08-17 07:59
https://www.informatat.com/ja-se-si-ndikon-ushqimi-para-ushtrimeve-fizike/20%Monthly2018-08-17 07:58
https://www.informatat.com/4-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-pas-seksit-mund-te-fyejne-rende-partnerin/20%Monthly2018-08-17 07:55
https://www.informatat.com/avokati-tregon-se-per-cka-e-akuzon-serbia-ibrahim-matoshin/20%Monthly2018-08-17 07:53
https://www.informatat.com/a-mund-te-beni-seks-kur-keni-infeksione-urinare-ja-si-pergjigjen-mjeket-gjinekologe/20%Monthly2018-08-17 07:52
https://www.informatat.com/perkujtohet-deshmori-cen-dugolli-serbet-e-vrane-ne-burg/20%Monthly2018-08-17 07:50
https://www.informatat.com/a-e-dini-sa-zgjat-akti-seksual-gjate-veres/20%Monthly2018-08-17 07:44
https://www.informatat.com/shqiperia-nder-vendet-e-fundit-ne-evrope-per-numrin-e-shtreterve/20%Monthly2018-08-17 07:43
https://www.informatat.com/cigaret-elektronike-mund-te-demtojne-qeliza-jetike-te-sistemit-imunitar/20%Monthly2018-08-17 07:40
https://www.informatat.com/shqiptaret-vazhdojne-ti-shesin-pronat-e-tyre-ne-veri/20%Monthly2018-08-17 07:38
https://www.informatat.com/kjo-eshte-mosha-kur-vajzat-dhe-grate-provojne-orgazmat-me-te-fuqishme-te-jetes-se-tyre/20%Monthly2018-08-17 07:37
https://www.informatat.com/mjeket-paralajmerojne-mos-i-injoroni-keto-3-simptoma-te-cuditshme-mund-te-jene-shenjat-e-para-te-diabetit/20%Monthly2018-08-17 07:34
https://www.informatat.com/aktakuza-zinxhiri-komandues-i-mashtrimit-ne-emer-te-uck-se/20%Monthly2018-08-17 08:51
https://www.informatat.com/shba-shtyhet-per-ne-2019-n-parada-92-mln-dollareshe/20%Monthly2018-08-17 07:30
https://www.informatat.com/vdes-mbreteresha-e-soulit-aretha-franklin/20%Monthly2018-08-17 07:26
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-kufijve-te-kosoves-ve-ne-rrezik-interesat-gjeostrategjike-amerikane/20%Monthly2018-08-17 07:26
https://www.informatat.com/vuciq-nese-arrihet-marreveshja-me-kosoven-serbet-do-te-kene-me-shume/20%Monthly2018-08-17 07:24
https://www.informatat.com/drenasi-do-te-dezinsektetohet-te-shtunen/20%Monthly2018-08-17 07:20
https://www.informatat.com/ne-prishtine-deshtojne-projektet-kapitale-brenda-gjysmes-se-pare-te-vitit/20%Monthly2018-08-17 07:16
https://www.informatat.com/qeveria-sia-paguan-53-milione-euro-bechtel-enka-s/20%Monthly2018-08-17 07:13
https://www.informatat.com/hoti-korrigjimi-i-kufirit-smund-te-behet-pa-mbeshtetjen-e-fuqive-te-medha/20%Monthly2018-08-17 07:11
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-ne-agjenden-e-komitetit-libe-me-29-gusht/20%Monthly2018-08-17 10:41
https://www.informatat.com/ferizaj-vazhdon-protesta-kunder-vrasjes-se-grave/20%Monthly2018-08-17 07:09
https://www.informatat.com/alarm-per-ndryshim-kufijsh-deputetet-se-prishin-rehatine/20%Monthly2018-08-17 09:14
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-2/20%Monthly2018-08-17 07:04
https://www.informatat.com/751-raste-te-dhunes-ne-familje-jane-denoncuar-vetem-deri-ne-korrik-te-ketij-viti/20%Monthly2018-08-17 07:01
https://www.informatat.com/perseri-pritje-ne-merdar/20%Monthly2018-08-17 06:59
https://www.informatat.com/kosova-organizon-marsh-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-08-17 06:57
https://www.informatat.com/turqia-mund-te-pesoje-goditje-te-reja-nga-shba-paralajmerimi-i-fundit/20%Monthly2018-08-16 20:35
https://www.informatat.com/bugajski-parashikon-rreziqet-qe-i-kanosen-ballkanit-nese-ndahet-kosova/20%Monthly2018-08-17 07:30
https://www.informatat.com/edita-tahiri-harxhon-265-euro-te-qytetareve-per-nje-darke-pi-vere-spanjolle-e-red-bull/20%Monthly2018-08-16 20:11
https://www.informatat.com/scarlett-johansson-aktorja-me-e-paguar-ne-bote/20%Monthly2018-08-16 18:28
https://www.informatat.com/avioni-kinez-rrezohet-ne-pisten-e-aeroportit-manila-ne-filipine/20%Monthly2018-08-16 18:24
https://www.informatat.com/nisin-incizimet-me-radar-tokesor-ne-kerkim-te-varrezave-masive-nga-lufta-e-fundit-ne-kosove/20%Monthly2018-08-16 18:18
https://www.informatat.com/haradinaj-e-ofendon-perseri-ambasadorin-delawie/20%Monthly2018-08-17 07:10
https://www.informatat.com/valon-murati-vetem-keshtu-shpetohet-nderi-i-luftes-clirimtare/20%Monthly2018-08-16 18:12
https://www.informatat.com/detaje-mbi-gjendjen-shendetesore-te-te-aksidentuarve-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-16 18:11
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-afer-menses-se-studenteve-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-08-16 17:57
https://www.informatat.com/presidenti-me-i-varfer-ne-bote-refuzon-edhe-pensionin/20%Monthly2018-08-16 17:51
https://www.informatat.com/obama-i-pikelluar-pas-vdekjes-se-kengetares-aretha-franklin/20%Monthly2018-08-16 20:41
https://www.informatat.com/behgjet-pacolli-paguan-dreke-ne-hotelin-e-tij-ama-me-parate-e-shtetit/20%Monthly2018-08-17 07:06
https://www.informatat.com/salmoni-rrit-fuqine-e-trurit/20%Monthly2018-08-16 17:31
https://www.informatat.com/nasim-haradinaj-e-quan-serish-palaco-ambasadorin-amerikan/20%Monthly2018-08-16 17:25
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-listen-e-veteraneve-figurojne-150-persona-te-cilet-gjate-luftes-ishin-10-vjec/20%Monthly2018-08-16 17:20
https://www.informatat.com/kim-kardashian-ve-ne-pah-format-trupore-foto/20%Monthly2018-08-16 17:09
https://www.informatat.com/rita-ora-krenare-nje-rruge-ne-prishtine-i-vihet-emri-i-gjyshit-te-saj/20%Monthly2018-08-16 17:07
https://www.informatat.com/avni-arifi-kosova-ka-marre-obligim-te-themeloj-ask-ne-por-jo-instrument-te-serbise-brenda-shtetit/20%Monthly2018-08-16 17:04
https://www.informatat.com/shi-e-bresher-i-madh-ne-podujeve/20%Monthly2018-08-16 17:02
https://www.informatat.com/dialogu-vazhdon-ne-shtator/20%Monthly2018-08-16 20:25
https://www.informatat.com/trump-ne-lufte-me-mediat-350-redaksi-lajmesh-i-kunderpergjigjen/20%Monthly2018-08-16 16:53
https://www.informatat.com/kryeprokurori-thote-se-elez-blakaj-nuk-u-dorehoq-nga-kercenimet/20%Monthly2018-08-16 16:50
https://www.informatat.com/prokurori-hoxha-ma-jepni-lenden-e-veteraneve-e-coj-deri-ne-fund/20%Monthly2018-08-16 17:34
https://www.informatat.com/e-quante-rugoven-pijanec-kronik-vet-harxhon-mijera-euro-te-shtetit-per-alkool/20%Monthly2018-08-16 17:00
https://www.informatat.com/60-vjecari-hidhet-nga-kati-i-katert-i-baneses/20%Monthly2018-08-16 16:38
https://www.informatat.com/lushtaku-me-ka-intervistuar-prokurori-blakaj-llogari-te-japin-kreret-e-shtetit/20%Monthly2018-08-16 16:50
https://www.informatat.com/oek-u-dhe-dhoma-e-tregtise-se-tiranes-do-te-nisin-fushaten-blej-shqip/20%Monthly2018-08-16 14:50
https://www.informatat.com/ipk-shfajeson-policet-ne-rastin-e-valbona-markut-thote-se-prokuroria-nuk-kerkoi-ndonje-veprim/20%Monthly2018-08-16 14:44
https://www.informatat.com/avokati-gashi-kerkon-qe-prokurori-blakaj-ti-publikoje-emrat-e-atyre-qe-i-hetoi/20%Monthly2018-08-16 16:48
https://www.informatat.com/fustanet-e-gjata-aty-ku-bie-ne-sy-transparenca/20%Monthly2018-08-16 14:42
https://www.informatat.com/kjo-ngjyre-e-flokeve-do-te-jete-e-adhuruar-per-stinen-e-cila-shpejt-po-na-vjen/20%Monthly2018-08-16 14:39
https://www.informatat.com/frizura-me-e-bukur-per-martese-te-cilen-e-kemi-pare-deri-tani-foto/20%Monthly2018-08-16 14:37
https://www.informatat.com/vera-sjell-modelet-e-thonjve-plot-ngjyra/20%Monthly2018-08-16 14:33
https://www.informatat.com/tri-rregulla-te-arta-se-si-ngjyra-e-detit-tju-qendroje-me-gjate/20%Monthly2018-08-16 14:31
https://www.informatat.com/tri-femra-tregojne-arsyet-perse-e-kane-falur-tradhtine-e-partnerin/20%Monthly2018-08-16 14:29
https://www.informatat.com/dy-shenjat-qe-tregojne-se-lidhja-ka-potencial-afatgjate/20%Monthly2018-08-16 14:27
https://www.informatat.com/tipare-dalluese-per-nje-pamje-ekstravagante/20%Monthly2018-08-16 14:25
https://www.informatat.com/bashke-me-riten-edhe-bebe-rexha-do-te-ndaje-nje-cmim-ne-mtv/20%Monthly2018-08-16 14:22
https://www.informatat.com/paris-hilton-shtyn-daten-e-marteses/20%Monthly2018-08-16 14:19
https://www.informatat.com/si-u-be-madonna-mbretereshe-e-te-gjitha-mbretereshave/20%Monthly2018-08-16 14:17
https://www.informatat.com/qkk-mbeshtet-edhe-nente-projekte-filmike/20%Monthly2018-08-16 14:17
https://www.informatat.com/29-gusht-sfida-e-radhes-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-16 14:14
https://www.informatat.com/syla-jemi-lodh-me-rrena-e-peshtjellime-nuk-perjashtojme-bojkotin/20%Monthly2018-08-16 16:44
https://www.informatat.com/scott-dhe-vuciq-kerkojne-fleksibilitet-ne-dialogun-serbi-kosove/20%Monthly2018-08-16 13:57
https://www.informatat.com/kryeministri-i-shqetesuar-per-vershimet-ne-suhareke/20%Monthly2018-08-16 14:06
https://www.informatat.com/prizren-arrestohen-kater-persona-pasi-vodhen-canta-krahu-telefona-e-portofola/20%Monthly2018-08-16 13:47
https://www.informatat.com/vulin-kercenon-shqiperia-e-madhe-nenkupton-lufte-me-serbine/20%Monthly2018-08-16 13:38
https://www.informatat.com/simiq-kryeqyteti-i-serbeve-te-kosoves-eshte-mitrovica-veriore/20%Monthly2018-08-16 13:31
https://www.informatat.com/lumezi-elez-blakaj-nuk-eshte-kercenuar-nga-politikanet/20%Monthly2018-08-16 13:26
https://www.informatat.com/serbia-te-ngrije-negociatat-perderisa-prishtina-nuk-e-zbaton-asociacionin/20%Monthly2018-08-16 13:08
https://www.informatat.com/oek-shqiperia-te-jete-dera-e-pare-per-bashkepunim-ekonomik/20%Monthly2018-08-16 13:04
https://www.informatat.com/shtrengata-shiu-rruget-e-durresit-pushtohen-nga-ujerat-e-zeza/20%Monthly2018-08-16 13:01
https://www.informatat.com/vulin-shqiperia-e-madhe-nenkupton-lufte-me-serbine/20%Monthly2018-08-16 12:58
https://www.informatat.com/gjermania-dhuron-6-5-milione-euro-per-rritjen-e-kapitalit-te-fondin-kosovar-per-garantimin-e-kredive/20%Monthly2018-08-16 12:55
https://www.informatat.com/ky-deputet-votoi-me-se-paku-ne-kuvend/20%Monthly2018-08-16 12:53
https://www.informatat.com/vershimet-ne-suhareke-shkaktojne-tete-te-lenduar/20%Monthly2018-08-16 12:50
https://www.informatat.com/vijojne-me-intensitet-punimet-ne-rrugen-e-arbrit-nis-hapja-e-tunelit-ne-klos/20%Monthly2018-08-16 12:47
https://www.informatat.com/festa-e-miqesise-tani-edhe-ne-kosove%e2%80%a9/20%Monthly2018-08-16 12:43
https://www.informatat.com/millaku-me-blakajn-qeme-pajtuar-qe-aktakuzen-ndaj-veteraneve-ta-plotesoje-pas-pushimit/20%Monthly2018-08-16 12:42
https://www.informatat.com/oriola-marashi-pozon-topless-para-pasqyres/20%Monthly2018-08-16 12:41
https://www.informatat.com/seleni-ul-rrezikun-nga-diabeti/20%Monthly2018-08-16 12:38
https://www.informatat.com/mini-hidrocentarlet-ne-ballkan-shkaterrojne-lumenjte-e-fundit-te-virgjer-te-europes/20%Monthly2018-08-16 12:36
https://www.informatat.com/verberia-mund-te-sherohet/20%Monthly2018-08-16 12:35
https://www.informatat.com/lumezi-19-mije-persona-jashteligjshem-kane-fituar-statusin-e-veteranit/20%Monthly2018-08-16 12:33
https://www.informatat.com/shqiperia-dhe-kosova-bashke-per-blej-shqip/20%Monthly2018-08-16 12:29
https://www.informatat.com/arrestohet-polici-i-cili-rrahu-bashkeshorten-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-08-16 12:12
https://www.informatat.com/danas-vuciq-e-thaci-per-nobel-nese-arrihet-marreveshja/20%Monthly2018-08-16 12:06
https://www.informatat.com/gjuriq-prishtina-nuk-deshiron-te-formoje-asociacionin-serb/20%Monthly2018-08-16 12:04
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-kerkojne-mbeshtetjen-e-shba-se/20%Monthly2018-08-16 13:58
https://www.informatat.com/nisin-ushtrimet-e-marinsave-amerikane-ne-kufirin-ruso-norvegjez/20%Monthly2018-08-16 11:48
https://www.informatat.com/dua-lipa-cmend-te-dashurin-me-keto-forma-seksi-foto/20%Monthly2018-08-16 11:43
https://www.informatat.com/kryeprokurori-millaku-e-ka-bllokuar-aktakuzen-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-08-16 11:41
https://www.informatat.com/edhe-komuna-e-mamushes-ne-vershime/20%Monthly2018-08-16 11:39
https://www.informatat.com/tahiri-hetimi-i-listave-rikthen-dinjitetin-e-plote-te-veteraneve/20%Monthly2018-08-16 14:44
https://www.informatat.com/e-ze-poshte-bombola-e-gazit-nderron-jete-3-vjecari/20%Monthly2018-08-16 11:35
https://www.informatat.com/fatos-kongoli-rrefen-jeten-pas-operacioneve-mendova-eutanazine/20%Monthly2018-08-16 11:27
https://www.informatat.com/kosova-perfaqesohet-ne-ceremonine-e-betimit-te-presidentit-te-paraguait/20%Monthly2018-08-16 11:22
https://www.informatat.com/bernabiq-eshte-momenti-te-dalim-nga-konflikti-i-ngrire-me-kosoven/20%Monthly2018-08-16 11:22
https://www.informatat.com/6-5-milione-euro-per-krijimin-e-vendeve-te-punes-ne-bujqesi/20%Monthly2018-08-16 11:19
https://www.informatat.com/nena-qe-po-i-mbyste-2-vajzat-e-vogla-me-mire-te-vdisnim-se-ti-lija-rruges/20%Monthly2018-08-16 11:16
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-pergjigjja-e-merkelit-per-korrigjimin-e-kufijve-ishte-e-qarte/20%Monthly2018-08-16 11:13
https://www.informatat.com/psd-ofron-12-nenshkrimet-e-deputeteve-te-saj-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-08-16 11:11
https://www.informatat.com/madonna-feston-60-vjetorin/20%Monthly2018-08-16 11:10
https://www.informatat.com/celaj-perkrah-idene-e-thacit-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-08-16 11:06
https://www.informatat.com/zyrtaret-ne-luks-mbi-100-mije-qytetaret-me-ndihma-sociale/20%Monthly2018-08-16 14:49
https://www.informatat.com/konfiskohen-arme-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-16 10:35
https://www.informatat.com/sot-rrebeshe-ne-gjithe-shqiperine/20%Monthly2018-08-16 10:30
https://www.informatat.com/angelina-ia-veshtireson-brad-pitt-raportin-me-femijet/20%Monthly2018-08-16 10:15
https://www.informatat.com/prizreni-i-bashkohet-erdoganit-ne-fushaten-kunder-amerikes/20%Monthly2018-08-16 10:09
https://www.informatat.com/blakaj-u-kishte-derguar-kolegeve-leter-lamtumirese-i-tregonte-arsyet-e-doreheqjes/20%Monthly2018-08-16 10:02
https://www.informatat.com/michael-schumacher-le-zvicren-per-spanjen/20%Monthly2018-08-16 09:55
https://www.informatat.com/realizon-endrren-nusja-me-gjymtyret-me-proteza-shkon-drejt-altarit-video/20%Monthly2018-08-16 09:53
https://www.informatat.com/lira-turke-ringjallet-pas-premtimeve-te-katarit-per-investime/20%Monthly2018-08-16 09:51
https://www.informatat.com/zelanda-e-re-u-ndalon-te-huajve-blerjen-e-shtepive-2/20%Monthly2018-08-16 09:47
https://www.informatat.com/pasdite-pritet-te-lirohet-rruga-mitrovice-leposaviq/20%Monthly2018-08-16 09:46
https://www.informatat.com/kurteshi-mund-ti-humbim-kater-komunat-veriore/20%Monthly2018-08-16 09:43
https://www.informatat.com/i-madhi-simeone-ja-cfare-i-ka-bere-real-madridit/20%Monthly2018-08-16 09:38
https://www.informatat.com/kurti-serbia-kufijte-i-ka-vizatuar-me-bajoneta/20%Monthly2018-08-16 11:58
https://www.informatat.com/messi-do-te-jap-maksimumin-per-te-fituar-champions-in/20%Monthly2018-08-16 09:33
https://www.informatat.com/danas-vucic-e-thaci-per-nobel-nese-arrihet-marreveshja/20%Monthly2018-08-16 09:28
https://www.informatat.com/o-modric-o-askush-per-interin/20%Monthly2018-08-16 09:23
https://www.informatat.com/nderprehet-dasma-ne-suhareke-vershohet-salla-video/20%Monthly2018-08-16 09:21
https://www.informatat.com/gjyq-per-grate-qe-dyshohet-se-kane-vrare-kim-jong-nam/20%Monthly2018-08-16 09:09
https://www.informatat.com/durres-60-vjecari-arrestohet-per-shkak-te-droges-video/20%Monthly2018-08-16 09:06
https://www.informatat.com/gruaja-pagoi-mbi-12-mije-funte-per-nje-te-dashur-i-deshton-msitnia/20%Monthly2018-08-16 09:00
https://www.informatat.com/gjakove-dhunohet-e-mitura-ne-nje-motel/20%Monthly2018-08-16 08:57
https://www.informatat.com/orhani-uron-gruan-per-ditelindjen-dhe-jep-kete-premtim-foto/20%Monthly2018-08-16 08:53
https://www.informatat.com/media-serbe-dayton-2-per-kosoven/20%Monthly2018-08-16 08:47
https://www.informatat.com/permbytje-ne-prizren-kritikohet-komuna/20%Monthly2018-08-16 08:44
https://www.informatat.com/kanos-verbalisht-nje-femer-arrestohet-nje-person-ne-prizren/20%Monthly2018-08-16 08:40
https://www.informatat.com/hoti-para-se-te-normalizojme-raportet-me-serbine-duhet-te-kemi-institucione-normale-e-funksionale/20%Monthly2018-08-16 11:35
https://www.informatat.com/41-vjetori-i-vdekjes-se-elvis-presleyt/20%Monthly2018-08-16 08:36
https://www.informatat.com/shperthen-bombola-e-gazit-ne-nje-cerdhe-ne-tirane/20%Monthly2018-08-16 08:25
https://www.informatat.com/kalaja-e-trajanit-nje-nga-pasurite-e-trashegimise-shqiptare/20%Monthly2018-08-16 08:25
https://www.informatat.com/lipjan-nje-mashkull-tenton-te-vetevritet/20%Monthly2018-08-16 08:22
https://www.informatat.com/jepen-detaje-per-aksidentin-ne-raushiq-ku-vdiq-burim-lekaj/20%Monthly2018-08-16 08:19
https://www.informatat.com/krostate-me-kakao-dhe-krem-arre-kokosi/20%Monthly2018-08-16 08:14
https://www.informatat.com/vellai-i-ivanoviqit-oliveri-eshte-eliminuar-politikisht/20%Monthly2018-08-16 08:12
https://www.informatat.com/magnezi-mund-te-te-shpetoje-jeten-si-ta-perdoresh-per-te-kuruar-gjithcka/20%Monthly2018-08-16 08:12
https://www.informatat.com/rrepa-e-kuqe-mban-nen-kontroll-tensionin-e-gjakut/20%Monthly2018-08-16 08:11
https://www.informatat.com/shkencetaret-mendojne-se-herpesi-mund-te-coje-ne-semundje-te-zemres/20%Monthly2018-08-16 08:10
https://www.informatat.com/raporti-mes-njerezve/20%Monthly2018-08-16 08:08
https://www.informatat.com/pa-e-lyer-me-asnje-krem-ja-si-te-sheroni-brenda-dites-bycin-e-syrit-5-metoda-natyrale/20%Monthly2018-08-16 08:08
https://www.informatat.com/prishtina-do-ti-kete-edhe-pese-shkolla-te-reja/20%Monthly2018-08-16 08:05
https://www.informatat.com/pasi-te-mesoni-dhjete-perdorimet-e-jashtezakonshme-te-qeskave-te-cajit-nuk-do-i-hidhni-me-kurre/20%Monthly2018-08-16 08:04
https://www.informatat.com/gjendje-e-rende-nga-vershimet-ne-suhareke-foto/20%Monthly2018-08-16 14:06
https://www.informatat.com/8-gjerat-me-te-pakendshme-qe-mund-tju-ndodhin-nese-beni-seks-ne-dush/20%Monthly2018-08-16 08:01
https://www.informatat.com/ish-presidenti-me-i-varfer-i-botes-refuzon-pensionin/20%Monthly2018-08-16 08:00
https://www.informatat.com/si-ndryshojne-deshirat-e-nje-gruaje-nga-20-deri-ne-50-vjec-ne-cmoshe-provon-seksin-me-te-mire/20%Monthly2018-08-16 07:58
https://www.informatat.com/galaxy-s10-mund-te-vije-me-ekranin-e-vet-sherueshem/20%Monthly2018-08-16 07:56
https://www.informatat.com/mergimtari-nga-gjilani-vazhdon-te-mbahet-i-arrestuar-ne-serbi/20%Monthly2018-08-16 07:52
https://www.informatat.com/telefoni-juaj-po-ju-verbon-paralajmerojne-shkencetaret/20%Monthly2018-08-16 07:51
https://www.informatat.com/rreshqet-dheu-bllokohet-rruga-mitrovice-zvecan-foto/20%Monthly2018-08-16 07:49
https://www.informatat.com/mediat-amerikane-nisin-fushate-pas-sulmeve-te-trumpit/20%Monthly2018-08-16 07:48
https://www.informatat.com/ramadani-ikshp-ka-ndermarr-masat-e-duhura-per-mbrojtje-nga-virusi-i-nilit/20%Monthly2018-08-16 07:46
https://www.informatat.com/bejeni-te-cmendet-mos-e-kurseni-tregoni-cdo-gje-qe-dini/20%Monthly2018-08-16 07:42
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-ai-eshte-i-mire-ne-shtrat/20%Monthly2018-08-16 07:38
https://www.informatat.com/efektet-e-erreta-qe-pagjumesia-i-shkakton-ne-trup/20%Monthly2018-08-16 07:36
https://www.informatat.com/pata-ze-vend-ne-universitetin-kinez/20%Monthly2018-08-16 07:35
https://www.informatat.com/kater-kafshet-me-helmuese-ne-bote/20%Monthly2018-08-16 07:32
https://www.informatat.com/hana-noka-ndane-momente-intime-krahe-bashkeshortit-te-saj/20%Monthly2018-08-16 07:32
https://www.informatat.com/ciara-e-dridh-youtuben-me-klipin-e-fundit/20%Monthly2018-08-16 07:30
https://www.informatat.com/produktet-qe-zbardhin-dhembet-tuaj/20%Monthly2018-08-16 07:29
https://www.informatat.com/cfare-ka-ndodhur-me-vetullat-e-kides/20%Monthly2018-08-16 07:28
https://www.informatat.com/ne-shitje-makina-tank-qe-mbrohet-vete-nga-sulmet/20%Monthly2018-08-16 07:26
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-nje-hap-para-ne-sherbimet-shendetesore/20%Monthly2018-08-16 07:25
https://www.informatat.com/bebe-rexha-viziton-ne-spital-femijet-e-semure-kendon-bashke-me-ta/20%Monthly2018-08-16 07:24
https://www.informatat.com/dy-perberes-qe-i-keni-ne-shtepi-ndihmojne-per-problemet-me-tretje/20%Monthly2018-08-16 07:22
https://www.informatat.com/zelanda-e-re-u-ndalon-te-huajve-blerjen-e-shtepive/20%Monthly2018-08-16 07:21
https://www.informatat.com/lexoni-kete-artikull-nese-doni-te-jetoni-me-gjate/20%Monthly2018-08-16 07:20
https://www.informatat.com/si-ti-balancojme-punen-dhe-studimet/20%Monthly2018-08-16 07:19
https://www.informatat.com/familja-e-hasan-prishtines-kundershtojne-zhvendosjen-e-eshtrave-te-tij/20%Monthly2018-08-16 07:17
https://www.informatat.com/kater-vjet-nga-vdekja-e-akademikut-besim-bokshi/20%Monthly2018-08-16 07:14
https://www.informatat.com/bizneset-humbin-miliona-si-pasoje-e-ndaljes-se-rrymes/20%Monthly2018-08-16 07:12
https://www.informatat.com/si-mbijetojne-bizneset-nder-shekuj/20%Monthly2018-08-16 07:11
https://www.informatat.com/thaci-mogherini-dhe-vuciq-drejt-nobelit-nese-arrihet-marreveshja-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-16 07:09
https://www.informatat.com/zvogelohen-pritjet-ne-merdare/20%Monthly2018-08-16 07:07
https://www.informatat.com/shtrengohen-masat-e-kontrollit-financiar-ndaj-partive-politike/20%Monthly2018-08-16 07:07
https://www.informatat.com/30-arsye-pse-maturantet-po-braktisin-universitetet/20%Monthly2018-08-16 07:05
https://www.informatat.com/e-mbeshtes-vuciqin-per-kosoven-le-ta-shpjegoje-demarkacionin/20%Monthly2018-08-16 07:03
https://www.informatat.com/aksident-tragjik-ne-shba-vdes-shqiptari/20%Monthly2018-08-16 07:02
https://www.informatat.com/femijet-ne-karroca-me-te-ekspozuar-ndaj-ajrit-te-ndotur/20%Monthly2018-08-16 07:00
https://www.informatat.com/ne-valbone-eshte-hapur-qendra-profesionale-e-zhvillimit-te-turizmit/20%Monthly2018-08-16 07:00
https://www.informatat.com/arifi-ide-te-cmendura-ne-procesverbalet-per-asociacionin/20%Monthly2018-08-16 06:59
https://www.informatat.com/qindra-llogari-te-instagram-it-jane-rrembyer-nga-hakeret-rus/20%Monthly2018-08-16 06:57
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-11/20%Monthly2018-08-16 06:56
https://www.informatat.com/pushimet-e-cmendura-te-dua-lipes-ne-turqi/20%Monthly2018-08-16 06:54
https://www.informatat.com/ahmeti-te-ndalen-aventurat-e-thacit-me-kufijte/20%Monthly2018-08-16 06:52
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-dhe-tre-te-infektuar-nga-virusi-i-nilit/20%Monthly2018-08-16 06:51
https://www.informatat.com/ura-e-ibrit-hapet-gjate-muajit-tjeter/20%Monthly2018-08-16 06:49
https://www.informatat.com/kufijte-vizatohen-ne-shtator/20%Monthly2018-08-16 09:36
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-kundershtaret-e-korrigjimit-te-kufijve-jane-kamikaze-politike/20%Monthly2018-08-16 06:45
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-nje-portier-nga-londra-per-napolin/20%Monthly2018-08-15 23:17
https://www.informatat.com/turqit-djegin-dollaret-protesta-pas-thirrjes-se-presidentit-erdogan/20%Monthly2018-08-15 23:10
https://www.informatat.com/rrahje-mes-dy-grupeve-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-15 22:57
https://www.informatat.com/isufaj-blakaj-ska-dorezuar-doreheqjen-me-shkrim-ka-thene-se-sndihet-i-rrezikuar/20%Monthly2018-08-16 08:38
https://www.informatat.com/ish-keshilltari-i-isa-mustafes-ka-dyshime-per-doreheqjen-e-prokurorit/20%Monthly2018-08-15 20:10
https://www.informatat.com/lista-e-politikaneve-ndaj-te-cileve-ngriti-aktakuze-prokurori-i-dorehequr/20%Monthly2018-08-15 14:56
https://www.informatat.com/mirel-ndarja-e-kosoves-bart-rreziqe-te-medha-per-maqedonine-dhe-tere-rajonin/20%Monthly2018-08-15 14:55
https://www.informatat.com/erdogan-e-merkel-flasin-per-raportet-mes-dy-vendeve/20%Monthly2018-08-15 14:52
https://www.informatat.com/reagimi-i-veteraneve-te-uck-se-per-doreheqjen-e-prokurorit/20%Monthly2018-08-15 14:50
https://www.informatat.com/pritje-me-shume-se-pese-ore-ne-merdare-foto/20%Monthly2018-08-15 14:49
https://www.informatat.com/22-te-vdekur-nga-fundosja-e-anijes/20%Monthly2018-08-15 14:45
https://www.informatat.com/arrestohet-kosovari-ne-kukes-kerkohej-per-vrasje-ne-suedi/20%Monthly2018-08-15 14:40
https://www.informatat.com/gjysem-anije-gjysem-aeroplan/20%Monthly2018-08-15 14:36
https://www.informatat.com/ahmeti-rasti-i-prokurorit-blakaj-test-per-shoqerine-e-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2018-08-15 14:35
https://www.informatat.com/kosoves-po-i-pergatitet-skenari-me-i-keq-i-mundshem/20%Monthly2018-08-15 14:32
https://www.informatat.com/media-italiane-shqiperia-ia-kalon-salentos-i-njejti-det-me-cmime-te-uleta/20%Monthly2018-08-15 14:26
https://www.informatat.com/rashiq-me-idene-per-kufijte-thaci-po-shet-mjegull/20%Monthly2018-08-16 06:43
https://www.informatat.com/femijet-ne-gjermani-po-mbyten-prinderit-te-fiksuar-pas-telefonit/20%Monthly2018-08-15 14:23
https://www.informatat.com/nje-sulmues-vetevrases-vret-25-persona-ne-kabul/20%Monthly2018-08-15 14:23
https://www.informatat.com/bota-po-i-largohet-paqes/20%Monthly2018-08-15 14:21
https://www.informatat.com/me-2030-ne-shqiperi-mund-te-mbesim-vetem-1-milion-banore/20%Monthly2018-08-15 14:21
https://www.informatat.com/500-euro-dreka-e-thacit-ku-piu-10-litra-vere-italiane/20%Monthly2018-08-15 14:21
https://www.informatat.com/haziri-drita-me-superkupen-e-ka-bere-gjilanin-superqytet/20%Monthly2018-08-15 14:20
https://www.informatat.com/mercedes-prezanton-gjate-javes-qe-vjen-konceptin-e-nje-makine-te-re-elektrike-foto/20%Monthly2018-08-15 14:18
https://www.informatat.com/galaxy-note-9-apo-iphone-x-cili-eshte-me-i-mire-video/20%Monthly2018-08-15 14:16
https://www.informatat.com/publikohet-videoja-e-pare-nga-dasma-e-sares-dhe-ledionit/20%Monthly2018-08-15 14:13
https://www.informatat.com/ja-ke-po-e-mban-ne-preher-mc-kresha/20%Monthly2018-08-15 14:11
https://www.informatat.com/shtrati-masiv-per-gjithe-familjen-foto/20%Monthly2018-08-15 14:07
https://www.informatat.com/era-istrefi-shfaqet-joshese-nga-banjo/20%Monthly2018-08-15 14:04
https://www.informatat.com/celulari-mund-te-jete-pasaporta-juaj-e-radhes-ja-si/20%Monthly2018-08-15 14:04
https://www.informatat.com/prezantuesja-e-njohur-pozon-topless-para-pasqyres/20%Monthly2018-08-15 14:02
https://www.informatat.com/gjen-nje-valixhe-ne-bodrumin-e-shtepise-gati-e-leshoi-zemra-kur-e-hapi/20%Monthly2018-08-15 14:02
https://www.informatat.com/foto-bombastike-demi-rose-mbetet-femra-me-seksi-e-kesaj-vere/20%Monthly2018-08-15 14:00
https://www.informatat.com/thaci-denon-kercenimet-ndaj-prokurorit-blakaj/20%Monthly2018-08-15 14:05
https://www.informatat.com/pasaniket-kineze-investojne-ne-patundshmeri/20%Monthly2018-08-15 13:59
https://www.informatat.com/beckham-rrefen-sekretin-e-tij-turperues/20%Monthly2018-08-15 13:58
https://www.informatat.com/propozimi-romantik-ne-fushen-e-misrit/20%Monthly2018-08-15 13:57
https://www.informatat.com/kendall-pozon-hot-ne-bikini-me-te-dashurin/20%Monthly2018-08-15 13:56
https://www.informatat.com/nje-banor-i-maqedonise-brenda-vitit-konsumon-me-pak-se-nje-kilogram-akullore-ne-be-gjashte/20%Monthly2018-08-15 13:54
https://www.informatat.com/kim-kardashian-nuk-i-le-vend-imagjinates-shfaqet-topless/20%Monthly2018-08-15 13:51
https://www.informatat.com/depresioni-adoleshent-i-ben-edhe-prinderit-me-depresion/20%Monthly2018-08-15 13:51
https://www.informatat.com/rekomandimi-pozitiv-per-vizat-2-mije-e-450-qytetare-ne-dite-pajisen-me-pasaporta-biometrike/20%Monthly2018-08-15 13:49
https://www.informatat.com/djali-i-ibrahim-tatlises-po-i-cmend-rrjetet-sociale-me-fotot-nudo/20%Monthly2018-08-15 13:48
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-pertacet-ne-europe-per-te-protestuar/20%Monthly2018-08-15 13:46
https://www.informatat.com/ne-iluminati-ka-edhe-shqiptare-bbc-zbulon-emrin-e-tij/20%Monthly2018-08-15 13:44
https://www.informatat.com/haziri-vezhgon-projektet-ne-proces-te-fshatit-bresalc/20%Monthly2018-08-15 13:40
https://www.informatat.com/10-karakteristikat-e-njerezve-vertet-te-pjekur/20%Monthly2018-08-15 13:38
https://www.informatat.com/ceku-tregon-se-a-e-kercenoi-prokurorin-blakaj/20%Monthly2018-08-15 13:37
https://www.informatat.com/subasic-i-thote-lamtumire-kroacise/20%Monthly2018-08-15 13:35
https://www.informatat.com/ciftet-shqiptare-qe-u-bashkuan-se-pari-ne-videoklipe/20%Monthly2018-08-15 13:29
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-i-dyshuar-per-abuzim-fotografime-dhe-incizime-te-paautorizuara/20%Monthly2018-08-15 13:26
https://www.informatat.com/ismaili-spitali-i-pediatrise-do-te-perfundoje-brenda-2-vjeteve/20%Monthly2018-08-15 13:24
https://www.informatat.com/5-keshilla-nga-miliarderi-manny-khoshbin/20%Monthly2018-08-15 13:21
https://www.informatat.com/cedomir-jovanoviq-edhe-nje-here-godet-rende-serbine-per-kosoven/20%Monthly2018-08-15 13:19
https://www.informatat.com/keshillat-e-rudines-per-jete-te-shendetshme/20%Monthly2018-08-15 12:56
https://www.informatat.com/kourtney-zevendeson-ish-te-dashurin-e-saj/20%Monthly2018-08-15 12:53
https://www.informatat.com/travis-scott-shperblen-fansat-e-tij/20%Monthly2018-08-15 12:50
https://www.informatat.com/tayna-kopjon-koreografen-hollivudiane/20%Monthly2018-08-15 12:48
https://www.informatat.com/delawie-reagon-per-doreheqjen-e-prokurorit-blakaj/20%Monthly2018-08-15 12:40
https://www.informatat.com/ne-kete-faze-nuk-mund-te-kete-korrigjim-te-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-15 14:17
https://www.informatat.com/burri-me-dhunonte-vajzat-do-ti-mbysja-se-jane-te-miat/20%Monthly2018-08-15 12:10
https://www.informatat.com/krasniqi-prokuroret-po-japin-doreheqje-nga-pagat-e-larta-vetem-per-te-shpetuar/20%Monthly2018-08-15 12:06
https://www.informatat.com/gjenden-produkte-me-afat-te-skaduar-ne-skenderaj-pronari-gjobitet-me-250-euro/20%Monthly2018-08-15 12:03
https://www.informatat.com/vdes-personi-i-aksidentuar-kater-dite-me-pare-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-15 11:59
https://www.informatat.com/turpi-i-vetevendosjes-nuk-shkuan-ne-varrimin-e-babait-te-visar-ymerit/20%Monthly2018-08-15 11:54
https://www.informatat.com/315-mije-euro-per-infrastrukturen-rrugore-te-pejes/20%Monthly2018-08-15 11:50
https://www.informatat.com/per-nje-trup-pa-celulit-dieta-me-ananas-ben-mrekullira/20%Monthly2018-08-15 11:49
https://www.informatat.com/serwer-amerika-nuk-pranon-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-15 11:47
https://www.informatat.com/tahiri-kerkon-hetimin-e-kercenuesve-te-prokurorit-te-dorehequr/20%Monthly2018-08-15 11:43
https://www.informatat.com/kryetaret-serbe-te-komunave-te-kosoves-leter-vuciqit-mos-hiq-dore-nga-veriu/20%Monthly2018-08-15 11:41
https://www.informatat.com/prokurori-elez-blakaj-kishte-marre-ne-pyetje-komplet-komisionin-qeveritar-per-statusin-e-veteraneve/20%Monthly2018-08-15 14:05
https://www.informatat.com/i-thone-qe-eshte-anoreksike-modelja-pergjigjet-nuk-jam-ha-normalisht-nje-here-ne-dite/20%Monthly2018-08-15 11:30
https://www.informatat.com/shpat-kasapi-kthehet-me-ndjenja-e-saj/20%Monthly2018-08-15 11:30
https://www.informatat.com/dua-lipa-pas-prishtines-koncert-ne-antalya/20%Monthly2018-08-15 11:26
https://www.informatat.com/trump-e-kishte-quajtur-lavire-kryeministrin-malazez-drashkoviq/20%Monthly2018-08-15 11:23
https://www.informatat.com/foshnjat-ne-karroca-jane-60-me-te-ekspozuara-ndaj-ajrit-te-ndotur-sesa-te-rritur/20%Monthly2018-08-15 11:19
https://www.informatat.com/gati-prishen-dasmen-cifti-konfrontohen-per-ish-te-dashuren/20%Monthly2018-08-15 11:11
https://www.informatat.com/serwer-shba-do-ti-thote-jo-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-15 12:40
https://www.informatat.com/nese-doni-me-shume-shoqeri-flini-me-shume-gjumi-i-manget-ju-ben-anti-social/20%Monthly2018-08-15 11:07
https://www.informatat.com/vaktit-te-mengjesit-thoni-po-gjithmone/20%Monthly2018-08-15 11:03
https://www.informatat.com/ushqimet-verore-qe-ulin-tensionin-e-larte-ne-gjak/20%Monthly2018-08-15 11:00
https://www.informatat.com/flaka-goranci-carmeni-shqiptar-e-cila-magjepsi-publikun-dhe-kritiken-zvicerane/20%Monthly2018-08-15 10:56
https://www.informatat.com/12-shtetet-ne-europe-ku-mund-te-blihet-nenshtetesia/20%Monthly2018-08-15 10:56
https://www.informatat.com/mergimtares-nga-kamenica-i-vidhet-canta-me-dokumente-personale/20%Monthly2018-08-15 10:53
https://www.informatat.com/ahmeti-emeron-keshilltar-vellane-e-kryetarit-te-kamenices/20%Monthly2018-08-15 10:47
https://www.informatat.com/peci-thaci-e-ka-privatizuar-politiken-ndaj-serbise-sdo-te-cuditesha-nese-serbia-na-hyn-deri-gracanice/20%Monthly2018-08-15 10:45
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimet-e-serbise-me-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-08-15 10:43
https://www.informatat.com/semuret-derisa-ishte-duke-vozitur-vdes-pas-tri-dite/20%Monthly2018-08-15 10:42
https://www.informatat.com/liberalet-serbkosova-ka-ikur-smund-te-kthehet-me/20%Monthly2018-08-15 10:38
https://www.informatat.com/sulmuesi-i-arsenalit-transferohet-ne-itali/20%Monthly2018-08-15 10:34
https://www.informatat.com/grate-ne-biznes-hapin-panairin-bashke-mundemi/20%Monthly2018-08-15 10:34
https://www.informatat.com/bunjaku-nis-te-shkollohet-per-trajner-derisa-kerkon-sfiden-e-re-si-lojtar/20%Monthly2018-08-15 10:30
https://www.informatat.com/shaqiri-ishte-i-vendosur-te-punonte-me-kloppin/20%Monthly2018-08-15 10:28
https://www.informatat.com/diaspora-duhet-te-informohet-me-shume-per-votimin-ne-kosove/20%Monthly2018-08-15 10:27
https://www.informatat.com/zidane-po-pret-te-ze-vendin-e-mourinhos-tek-unitedi/20%Monthly2018-08-15 10:26
https://www.informatat.com/thirrje-e-boshnjakeve-askujt-nuk-do-ti-falet-krijimi-ne-kosove-i-nje-bosnje-te-dyte/20%Monthly2018-08-15 10:26
https://www.informatat.com/thaci-per-danas-nuk-do-te-lejojme-krijimin-e-republika-srpska-s-ne-kosove/20%Monthly2018-08-15 10:21
https://www.informatat.com/prokurori-i-dorehequr-ka-ngritur-aktakuze-per-veteranet-listes-i-prin-agim-ceku/20%Monthly2018-08-15 12:37
https://www.informatat.com/oconnell-politikanet-kosovare-te-perfshire-ne-shpelarjen-e-parave/20%Monthly2018-08-15 11:39
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-ankesave-te-konsumatoreve-tete-ankesa-vetem-per-banka/20%Monthly2018-08-15 10:14
https://www.informatat.com/prishtina-kete-vit-pjese-e-garave-nderkombetare-per-transparence/20%Monthly2018-08-15 10:11
https://www.informatat.com/pavaresisht-problemeve-kosova-ka-eksportuar-energji-elektrike/20%Monthly2018-08-15 10:04
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-makina-tank-mbrohet-vete-nga-agresoret/20%Monthly2018-08-15 10:00
https://www.informatat.com/kmdlnjqytetaret-te-perdorin-rruge-alternative-dhe-ti-shmangen-udhetimit-neper-serbi/20%Monthly2018-08-15 09:57
https://www.informatat.com/lindje-e-binjakeve-dhe-numer-i-madh-i-vajzave-ne-gjinekologji/20%Monthly2018-08-15 09:54
https://www.informatat.com/policia-identifikon-te-dyshuarin-e-sulmit-terrorist-ne-londer/20%Monthly2018-08-15 09:49
https://www.informatat.com/nuk-ndalen-rastet-e-dhunes-ne-familje-ne-kosove/20%Monthly2018-08-15 09:49
https://www.informatat.com/zbulohet-skandali-me-i-madh-ne-boten-krishtere-mbi-300-prifterinj-kane-abuzuar-seksualisht-me-femije/20%Monthly2018-08-15 09:46
https://www.informatat.com/kush-jane-dy-shqiptaret-qe-humben-jeten-ne-tragjedine-e-xhenovas/20%Monthly2018-08-15 09:45
https://www.informatat.com/asistenti-i-ahtisaarit-flet-per-shkembimin-e-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-15 09:43
https://www.informatat.com/cvetanoviq-shqiptaret-ne-medvegje-vetem-votojne-por-nuk-jetojne-aty/20%Monthly2018-08-15 09:41
https://www.informatat.com/hoti-mirepret-deklaraten-e-merkelit-per-mos-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-08-15 09:40
https://www.informatat.com/tete-te-arrestuar-per-rrahje-ne-peje/20%Monthly2018-08-15 09:35
https://www.informatat.com/numri-i-personave-me-alergji-nga-ushqimi-po-rritet-me-me-shume-se-10-cdo-vit/20%Monthly2018-08-15 09:32
https://www.informatat.com/dushi-i-ngrohte-me-efekte-pozitive-sa-ecja-30-minuta/20%Monthly2018-08-15 09:30
https://www.informatat.com/femijet-e-ekspozuar-ndaj-tymit-te-duhanit-kane-gjasa-te-zhvillojne-artritin-reumatik/20%Monthly2018-08-15 09:29
https://www.informatat.com/dua-pagoi-15-mije-euro-per-vilen-super-luksoze-ne-turqi-ne-dispozicion-helikopter-privat/20%Monthly2018-08-15 09:26
https://www.informatat.com/nje-studim-parashikon-dite-jashtezakonisht-te-nxehta-deri-me-2022/20%Monthly2018-08-15 09:26
https://www.informatat.com/ardian-bujupi-blen-veture-te-shtrenjte-kjo-eshte-bisha-e-tij-e-re/20%Monthly2018-08-15 09:23
https://www.informatat.com/krasniqi-fton-partite-politike-qe-te-kthejne-vlerat-kombetare/20%Monthly2018-08-15 09:21
https://www.informatat.com/disa-faktore-qe-ju-shkaktojne-dhimbje-te-qafes/20%Monthly2018-08-15 09:19
https://www.informatat.com/sava-janjiq-ne-shenjester-te-beogradit-per-kundershtimin-e-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-15 09:17
https://www.informatat.com/femijet-me-diabet-jetojne-me-pak/20%Monthly2018-08-15 09:16
https://www.informatat.com/me-zarzavate-do-ta-mbani-larg-kancerin-e-zorres-se-trashe/20%Monthly2018-08-15 09:11
https://www.informatat.com/te-medhenjte-evropiane-kunder-prekjes-se-kufirit-te-kosoves/20%Monthly2018-08-15 09:10
https://www.informatat.com/studimi-femijet-jo-me-shume-se-dy-ore-ne-dite-para-ekraneve/20%Monthly2018-08-15 09:02
https://www.informatat.com/shkenca-gjen-celesin-kunder-plakjes/20%Monthly2018-08-15 09:00
https://www.informatat.com/si-ta-kuptoni-nese-partneri-eshte-duke-ju-tradhtuar/20%Monthly2018-08-15 08:57
https://www.informatat.com/tregoni-kujdes-me-kripen-ja-demet-qe-shkakton-ne-organizem/20%Monthly2018-08-15 08:49
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-ti-konsumoni-per-ta-bere-barkun-te-rrafshte/20%Monthly2018-08-15 08:45
https://www.informatat.com/turqia-rrit-tarifat-ne-disa-produkte-amerikane/20%Monthly2018-08-15 08:42
https://www.informatat.com/humbjet-e-ujit-u-faturohen-qytetareve/20%Monthly2018-08-15 08:38
https://www.informatat.com/kryeprokurori-lumezi-flet-per-doreheqjen-e-prokurorit-blakaj/20%Monthly2018-08-15 08:33
https://www.informatat.com/rrembehet-nje-femer-ne-ferizaj/20%Monthly2018-08-15 08:26
https://www.informatat.com/apeli-le-ne-paraburgim-burrin-qe-vrau-gruan-dhe-vajzen-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-15 08:21
https://www.informatat.com/hoxha-mosmiratimi-i-marreveshjeve-nderkombetare-demton-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2018-08-15 08:13
https://www.informatat.com/prokuroria-asnje-i-dyshuar-rreth-vetevrasjes-se-dy-te-miturave-ne-prizren/20%Monthly2018-08-15 08:04
https://www.informatat.com/serbia-ne-vitin-2060-mund-ti-kete-vetem-3-9-milione-banore/20%Monthly2018-08-15 07:54
https://www.informatat.com/renovohen-qendra-studentore-konviktet-dhe-menza-e-studenteve/20%Monthly2018-08-15 11:09
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-120-mije-euro-meditje-akomodime-e-udhetime/20%Monthly2018-08-15 10:20
https://www.informatat.com/sot-ne-shqiperi-temperatura-deri-38-grade-dhe-rrebeshe-shiu/20%Monthly2018-08-15 07:37
https://www.informatat.com/donald-trump-paditet-per-shperdorim-te-ujit/20%Monthly2018-08-15 07:35
https://www.informatat.com/arifi-statusi-i-lugines-nuk-duhet-ta-demtoje-kosoven/20%Monthly2018-08-15 07:31
https://www.informatat.com/shembja-e-ures-ne-gjenove-nje-shqiptar-mes-viktimave/20%Monthly2018-08-15 07:24
https://www.informatat.com/grumbullimi-i-tatimit-ne-prone-ne-komunat-veriore-synohet-te-filloje-tek-ne-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-08-15 07:19
https://www.informatat.com/virusi-i-nilit-tre-persona-te-prekur-dhe-nje-i-vdekur/20%Monthly2018-08-15 10:13
https://www.informatat.com/cvetanoviq-bashkimi-i-medvegjes-me-kosoven-misioni-i-pamundur/20%Monthly2018-08-15 07:13
https://www.informatat.com/prokurori-i-dorehequr-po-merrej-me-dallaveret-me-lista-te-veteraneve-dhe-me-rastet-e-terrorizmit/20%Monthly2018-08-15 07:49
https://www.informatat.com/34-te-arrestuar-per-nje-dite/20%Monthly2018-08-15 07:08
https://www.informatat.com/pa-pune-e-pa-shtepi-47-vjecarja-kercenon-te-hidhet-nga-godina-e-pd-se/20%Monthly2018-08-15 07:05
https://www.informatat.com/publikohet-raporti-per-shkembimin-e-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-08-15 07:48
https://www.informatat.com/merkel-vulos-ceshtjen-e-kufijve-2/20%Monthly2018-08-15 07:01
https://www.informatat.com/moti-per-tere-javen/20%Monthly2018-08-15 06:58
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-itali-ambasada-e-kosoves-hesht/20%Monthly2018-08-15 06:55
https://www.informatat.com/kerkohet-nje-liste-e-kuqe-edhe-per-shtetasit-e-serbise/20%Monthly2018-08-15 07:26
https://www.informatat.com/keshtu-dukej-vlora-citaku-para-15-viteve/20%Monthly2018-08-15 06:19
https://www.informatat.com/rita-ora-ua-heq-trurin-me-keto-fotografi-perveluese-nga-malta/20%Monthly2018-08-15 06:16
https://www.informatat.com/kengetari-serb-ne-mes-te-novi-sadit-degjon-kengen-e-ledri-vulas-video/20%Monthly2018-08-15 06:15
https://www.informatat.com/ndryshojne-temperaturat-ky-eshte-parashikimi-i-motit/20%Monthly2018-08-15 06:13
https://www.informatat.com/merkel-vulos-ceshtjen-e-kufijve/20%Monthly2018-08-15 07:10
https://www.informatat.com/korrigjimi-i-kufijve-zgjidhje-e-mundshme-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2018-08-15 07:03
https://www.informatat.com/10-keshilla-per-nxirjen-perfekte-2/20%Monthly2018-08-14 22:06
https://www.informatat.com/zbulohen-7-probleme-qe-shkakton-pagjumesia/20%Monthly2018-08-14 21:56
https://www.informatat.com/krasniqi-korrigjimi-i-kufirit-i-pamundur/20%Monthly2018-08-14 21:32
https://www.informatat.com/lista-serbe-as-afer-nuk-eshte-zgjidhja-per-kosoven/20%Monthly2018-08-15 07:04
https://www.informatat.com/pak-dite-pas-vendosjes-sfunksionojne-dritat-ne-mbishkrimin-stadiumi-fadil-vokrri/20%Monthly2018-08-14 21:00
https://www.informatat.com/qyteti-me-i-mire-per-te-jetuar-ne-bote/20%Monthly2018-08-14 20:59
https://www.informatat.com/bella-do-qe-te-behet-si-motra-e-saj/20%Monthly2018-08-14 20:55
https://www.informatat.com/reperi-gashi-isha-ne-te-gjithe-boten-udhetimi-ne-kosove-me-ndryshoi/20%Monthly2018-08-14 20:54
https://www.informatat.com/kengetari-shqiptar-dua-te-behem-deputet-te-legalizoj-drogen-shtepite-publike-dhe-martesat-gay/20%Monthly2018-08-14 20:52
https://www.informatat.com/pezullohet-per-tre-muaj-ekzekutimi-i-denimit-me-burgim-ndaj-sabit-gecit/20%Monthly2018-08-14 20:49
https://www.informatat.com/arrestohet-opozitari-rus-qe-guxoi-ti-dale-kunder-putinit/20%Monthly2018-08-14 20:47
https://www.informatat.com/presidenti-i-kosoves-hashim-thaci-ka-shprehur-ngushellime-per-shembjen-e-ures-ne-gjenova-te-italise-ku-vdiqen-te-pakten-35-persona-ai-ka-thene-se-ndjehet-i-tronditur-nga-humbja-e-jeteve-si-pasoj/20%Monthly2018-08-14 20:41
https://www.informatat.com/luta-shpjegon-se-cfare-ka-dashur-te-thote-angela-merkel/20%Monthly2018-08-14 20:19
https://www.informatat.com/bilall-sherifi-hashim-thacit-asnjehere-nuk-i-pret-sakica-ne-nje-vend/20%Monthly2018-08-14 20:12
https://www.informatat.com/kengetari-dhe-deputeti-labinot-tahiri-nena-dhe-vajza-cohuni-ne-protesta/20%Monthly2018-08-14 19:58
https://www.informatat.com/sllovenet-mblidhen-per-te-thyer-rekord-ne-kositje/20%Monthly2018-08-14 19:42
https://www.informatat.com/vuciqi-e-shtyn-afatin-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves-paralajmeron-takim-me-thacin-ne-austri/20%Monthly2018-08-14 19:35
https://www.informatat.com/14-vjecari-kandidat-per-guvernator-ne-shba/20%Monthly2018-08-14 19:23
https://www.informatat.com/edhe-ischinger-kunder-ndryshimit-te-kufijve-mos-e-hapni-kutine-e-pandores/20%Monthly2018-08-14 21:17
https://www.informatat.com/veseli-ne-kete-dite-tragjike-jemi-me-miqte-tane-italiane/20%Monthly2018-08-14 20:40
https://www.informatat.com/dodik-mohon-se-ne-srebrenice-eshte-kryer-gjenocid/20%Monthly2018-08-14 19:02
https://www.informatat.com/gjermania-kufijte-e-serbise-i-ka-caktuar-qekur-e-ka-njohur-kosoven/20%Monthly2018-08-14 19:00
https://www.informatat.com/pacolli-ngushellon-popullin-italian-per-tragjedine-ne-gjenova/20%Monthly2018-08-14 18:55
https://www.informatat.com/24-te-vdekur-nga-rrotullimi-i-autobusit-ne-ekuador/20%Monthly2018-08-14 18:51
https://www.informatat.com/demi-rose-i-ve-flaken-instagramit-me-fotot-e-fundit/20%Monthly2018-08-14 18:49
https://www.informatat.com/bebe-rexha-i-dashuroj-te-pasmet-e-mia-te-medha/20%Monthly2018-08-14 18:45
https://www.informatat.com/daciq-kur-ka-pasur-kufi-mes-serbise-e-kosoves/20%Monthly2018-08-14 19:21
https://www.informatat.com/zhduken-dy-shqiptare-pas-shembjes-se-ures-ne-itali/20%Monthly2018-08-14 18:38
https://www.informatat.com/mpj-denon-sjelljen-destruktive-te-beogradit-ndaj-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2018-08-14 14:56
https://www.informatat.com/ndertimi-i-parkingut-nentokesor-fillon-ne-nentor/20%Monthly2018-08-14 14:51
https://www.informatat.com/bananja-te-shendosh-apo-te-dobeson/20%Monthly2018-08-14 14:46
https://www.informatat.com/sali-berisha-i-fton-shqiptaret-te-protestojne-si-ne-rumani/20%Monthly2018-08-14 14:45
https://www.informatat.com/perdorimi-i-gabuar-i-numrit-te-recipetave-mund-tju-shkaktoje-probleme/20%Monthly2018-08-14 14:43
https://www.informatat.com/presidenca-mohon-takimin-e-thacit-me-steve-bannon/20%Monthly2018-08-14 14:40
https://www.informatat.com/9-te-mirat-e-konsumimit-te-pjeprit/20%Monthly2018-08-14 14:40
https://www.informatat.com/vazhdojne-pagesat-direkte-per-5000-fermere/20%Monthly2018-08-14 14:38
https://www.informatat.com/beatrix-ramosaj-zbulon-se-si-i-ka-kthyer-format/20%Monthly2018-08-14 14:38
https://www.informatat.com/arabia-saudite-i-ka-liruar-tre-studente-iraniane-te-burgosur-nga-viti-i-kaluar/20%Monthly2018-08-14 14:34
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-femijet-kosovare/20%Monthly2018-08-14 14:31
https://www.informatat.com/e-paimagjinueshme-per-shqiptaret-liverpooli-denoncon-salahun-ne-polici/20%Monthly2018-08-14 14:29
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-deklaraten-e-merkelit-per-mosndryshim-te-kufijve/20%Monthly2018-08-14 19:05
https://www.informatat.com/po-shkon-te-burri-ule-kryet-puno-e-ngo/20%Monthly2018-08-14 14:24
https://www.informatat.com/kurti-thaci-do-ta-jape-veriun-e-mos-ta-marre-luginen/20%Monthly2018-08-14 14:28
https://www.informatat.com/ischinger-per-shkembimin-e-territoreve-te-shmanget-hapja-e-kutise-se-pandores/20%Monthly2018-08-14 14:17
https://www.informatat.com/gjermania-perkrahese-e-vazhdueshme-e-proceseve-neper-te-cilat-po-kalon-kosova/20%Monthly2018-08-14 18:59
https://www.informatat.com/ministri-gashi-shperblen-xhudisten-erza-muminoviq-dhe-trajnerin-driton-kuka/20%Monthly2018-08-14 14:11
https://www.informatat.com/kreret-e-psd-se-takohen-me-delawie-diskutojne-mbi-ngjarjet-e-fundit-dhe-dialogun/20%Monthly2018-08-14 14:12
https://www.informatat.com/beogradi-pret-arrestime-ne-kosove/20%Monthly2018-08-14 14:03
https://www.informatat.com/manchester-united-kerkon-perforcime-ne-bordin-drejtues/20%Monthly2018-08-14 13:56
https://www.informatat.com/anija-e-cila-funksionon-ne-det-ne-baze-te-kushteve-te-motit/20%Monthly2018-08-14 13:52
https://www.informatat.com/mmph-mbeshtet-komunen-e-klines-me-100-mije-euro/20%Monthly2018-08-14 13:51
https://www.informatat.com/kamerat-e-sigurise-i-kane-kapur-problematiket-ne-stadium/20%Monthly2018-08-14 13:48
https://www.informatat.com/dallimi-ne-mes-tifozeve-japoneze-dhe-kosovareve-foto/20%Monthly2018-08-14 13:45
https://www.informatat.com/zonja-e-pare-mezi-pret-te-divorcohet-nga-donald-trump/20%Monthly2018-08-14 13:41
https://www.informatat.com/dua-lipa-shfaq-linjat-trupore-ne-bregdetin-turk/20%Monthly2018-08-14 13:39
https://www.informatat.com/edhe-nje-aktor-turk-me-origjine-shqiptare/20%Monthly2018-08-14 13:37
https://www.informatat.com/shfaqet-edhe-nje-rast-tjeter-i-virusit-te-nilit-ne-qkuk/20%Monthly2018-08-14 18:41
https://www.informatat.com/matoshi-me-mcc-ne-diskutojne-per-permiresimin-e-cilesise-se-ajrit/20%Monthly2018-08-14 13:34
https://www.informatat.com/kryetari-i-kesaj-komune-te-kosoves-ka-shkuar-ne-qabe/20%Monthly2018-08-14 13:32
https://www.informatat.com/te-gjitha-sallat-ne-spitalin-e-gjilanit-ne-funksion-largohet-bakteri-escherichia-coli/20%Monthly2018-08-14 13:30
https://www.informatat.com/qeveria-pasive-ne-raport-me-vizat/20%Monthly2018-08-14 13:28
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-takoi-bekim-jasharin-bashkepunimi-i-nivelit-qendror-dhe-lokal-i-rendesishem-per-procesin-integrues/20%Monthly2018-08-14 13:27
https://www.informatat.com/refuzimi-nderkombetar-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-14 13:20
https://www.informatat.com/haziri-kerkon-nga-serbia-lirimin-e-menjehershem-te-mjekut-gjilanas-ibrahim-matoshi/20%Monthly2018-08-14 13:16
https://www.informatat.com/le-monde-dhendri-i-trump-qendron-pas-idese-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-14 13:15
https://www.informatat.com/sipas-sondazheve-shumica-ne-maqedoni-do-te-votoje-pro-ndryshimit-te-emrit/20%Monthly2018-08-14 12:58
https://www.informatat.com/lluka-kerkon-nga-bordi-i-trepces-permiresim-te-performances/20%Monthly2018-08-14 12:51
https://www.informatat.com/sbashk-me-ultimatum-per-qeverine-paralajmeron-greve-nese-nuk-plotesohen-kerkesat/20%Monthly2018-08-14 14:27
https://www.informatat.com/vuciq-per-merkelin-eshte-ceshtje-e-mbyllur-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/20%Monthly2018-08-14 12:35
https://www.informatat.com/njerez-te-maskuar-djegin-afro-100-makina-ne-suedi/20%Monthly2018-08-14 12:25
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-xhenova-te-pakten-11-te-vdekur-pas-shembjes-se-ures/20%Monthly2018-08-14 12:21
https://www.informatat.com/mdis-ja-akp-ja-dhe-mti-ja-promovojne-asetet-shoqerore-te-investitoret-potenciale-strategjike/20%Monthly2018-08-14 12:09
https://www.informatat.com/thaci-kujtimi-per-shalen-do-te-jetoje-gjate/20%Monthly2018-08-14 11:55
https://www.informatat.com/u-mbajt-mbledhje-komemorative-ne-nderim-te-jetes-dhe-vepres-se-profesorit-muje-shala/20%Monthly2018-08-14 11:52
https://www.informatat.com/aksident-ne-serbi-lendohen-rende-dy-mergimtare-nga-zvicra/20%Monthly2018-08-14 11:50
https://www.informatat.com/ideja-e-kadri-veselit-per-ndertimet-pertej-lumit-iber-shokon-serbine-foto/20%Monthly2018-08-14 11:48
https://www.informatat.com/procesverbalet-asociacioni-ta-kontrolloje-kadastrin-prokurimin-e-arsimin/20%Monthly2018-08-14 14:15
https://www.informatat.com/ja-pse-ritvan-zykaj-vrau-8-persona/20%Monthly2018-08-14 11:40
https://www.informatat.com/shqiperia-vdekjet-dominojne-ne-krahasim-me-lindjet/20%Monthly2018-08-14 11:37
https://www.informatat.com/kim-kardashian-ia-hap-kembet-ketij-shqiptari/20%Monthly2018-08-14 11:20
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-turke-perfundon-ne-spital/20%Monthly2018-08-14 11:16
https://www.informatat.com/malisheva-ka-4-3-milion-euro-per-investime-kapitale-ne-2019-en/20%Monthly2018-08-14 11:14
https://www.informatat.com/dhjetera-veturave-u-eshte-vene-zjarri-ne-suedi/20%Monthly2018-08-14 11:12
https://www.informatat.com/duplantis-ylli-i-ri-i-kercimeve-me-purteke/20%Monthly2018-08-14 11:09
https://www.informatat.com/rita-prezanton-mtv-video-music-awards-2018/20%Monthly2018-08-14 11:07
https://www.informatat.com/mbeshtetja-vetem-ne-veten-tuaj-vendim-i-keq-ne-biznes/20%Monthly2018-08-14 11:04
https://www.informatat.com/vazhdon-renia-e-lindjeve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-14 11:02
https://www.informatat.com/digjen-varrezat-ne-rahovec/20%Monthly2018-08-14 11:00
https://www.informatat.com/pacolli-per-koncertin-e-duas-nuk-te-bene-profet-fshati-yt/20%Monthly2018-08-14 10:57
https://www.informatat.com/familjaret-ende-nuk-kane-informacione-pse-u-arrestua-ibrahim-matoshi/20%Monthly2018-08-14 10:53
https://www.informatat.com/a-e-dini-pse-i-bartim-bebet-ne-krahun-e-majte/20%Monthly2018-08-14 10:53
https://www.informatat.com/hajgare-me-veturen-e-policise-se-kosoves-video/20%Monthly2018-08-14 10:51
https://www.informatat.com/per-inati-te-gruas-hyn-me-aeroplan-ne-shtepi/20%Monthly2018-08-14 10:50
https://www.informatat.com/pijet-qe-duhet-shmangur-gjate-dehidrimit/20%Monthly2018-08-14 10:48
https://www.informatat.com/simptomat-se-ju-mund-te-pesoni-sulm-ne-zemer/20%Monthly2018-08-14 10:46
https://www.informatat.com/me-keto-shenja-trupi-ju-paralajmeron-per-kancer-te-mushkerive/20%Monthly2018-08-14 10:44
https://www.informatat.com/shalqiri-sjell-dy-te-mira-per-trupin-tuaj/20%Monthly2018-08-14 10:41
https://www.informatat.com/makina-perfundon-ne-barrierat-e-westminster-it-disa-kembesore-te-lenduar/20%Monthly2018-08-14 10:39
https://www.informatat.com/leng-limoni-ne-vend-te-kafes-se-mengjesit/20%Monthly2018-08-14 10:38
https://www.informatat.com/piloti-i-zemeruar-me-gruan-e-godet-shtepine-e-tij-me-aeroplan/20%Monthly2018-08-14 10:37
https://www.informatat.com/zhduket-nje-femer-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-14 10:36
https://www.informatat.com/si-dallojne-binjaket-identike-dhe-jo-identike/20%Monthly2018-08-14 10:34
https://www.informatat.com/berisha-merkel-i-dha-pergjigje-te-merituar-argateve-te-beogradit/20%Monthly2018-08-14 10:33
https://www.informatat.com/interi-pritet-te-rrezikoje-dominimin-e-juves-ne-itali/20%Monthly2018-08-14 10:27
https://www.informatat.com/rumania-nis-hetim-pas-supozimeve-per-dhune-policore-ne-protesta/20%Monthly2018-08-14 10:25
https://www.informatat.com/7-rregullat-qe-duhet-te-zbatoni-ne-nje-takim-pune/20%Monthly2018-08-14 10:23
https://www.informatat.com/irani-prezanton-rakete-te-re-balistike-teksa-refuzon-negociatat-me-shba-ne/20%Monthly2018-08-14 10:22
https://www.informatat.com/tony-robbins-ju-tregon-si-te-keni-vetebesim/20%Monthly2018-08-14 10:20
https://www.informatat.com/guardiola-keshillon-mendyn-te-lere-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-08-14 10:17
https://www.informatat.com/e-paimagjinueshme-liverpooli-denoncon-salahun-ne-polici/20%Monthly2018-08-14 10:15
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-shengjin-kosovari-qe-shiste-mish-te-dyshimte-per-restorante-2/20%Monthly2018-08-14 10:13
https://www.informatat.com/si-te-motivoni-ekipin-tuaj-ne-kohe-te-veshtira/20%Monthly2018-08-14 10:11
https://www.informatat.com/si-ndikon-temperatura-ne-aftesine-per-te-menduar-dhe-punuar/20%Monthly2018-08-14 10:10
https://www.informatat.com/tete-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-kacanik/20%Monthly2018-08-14 10:09
https://www.informatat.com/pse-te-rinjte-nuk-avancohen-ne-detyre/20%Monthly2018-08-14 10:08
https://www.informatat.com/kjo-nene-ben-nje-liste-te-disa-te-vertetave-epike-per-femijet-e-saj/20%Monthly2018-08-14 10:07
https://www.informatat.com/edhe-elvana-gjata-e-ka-nje-ves/20%Monthly2018-08-14 10:06
https://www.informatat.com/muje-shala-njeri-me-dije-te-jashtezakonshme-dhe-doktor-i-permasave-te-medha/20%Monthly2018-08-14 10:04
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-luftoni-semundjen-e-diabetit/20%Monthly2018-08-14 10:02
https://www.informatat.com/thaci-po-luan-loje-te-rrezikshme/20%Monthly2018-08-14 10:02
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-nese-konsumoni-hudhra-cdo-mengjes-esell/20%Monthly2018-08-14 09:58
https://www.informatat.com/kurti-sipas-informacioneve-ne-bujanoc-eshte-rritur-prania-e-xhandarmerise-serbe/20%Monthly2018-08-14 10:03
https://www.informatat.com/shtrengimi-i-dobet-i-duarve-tregon-per-probleme-shendetesore-ne-te-ardhmen/20%Monthly2018-08-14 09:56
https://www.informatat.com/austria-shuplake-te-forte-vuciqit-harroje-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-08-14 09:54
https://www.informatat.com/kujdes-perdorimi-i-gabuar-i-numrit-te-recipetave-mund-tju-shkaktoje-keto-probleme/20%Monthly2018-08-14 09:53
https://www.informatat.com/rriten-shpenzimet-e-kuvendit-per-21-mije-euro-me-shume/20%Monthly2018-08-14 13:35
https://www.informatat.com/sali-berisha-e-quan-indirekt-thacin-argat-te-beogradit-e-komenton-deklaraten-e-merkel/20%Monthly2018-08-14 09:45
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-shengjin-kosovari-qe-shiste-mish-te-dyshimte-per-restorante/20%Monthly2018-08-14 09:40
https://www.informatat.com/nje-francez-zbulon-mitet/20%Monthly2018-08-14 09:34
https://www.informatat.com/haradinajhasan-prishtina-na-frymezon-ne-rrugetimin-tone/20%Monthly2018-08-14 09:25
https://www.informatat.com/ne-24-oret-e-fundit-kater-raste-te-dhunes-ndaj-grave/20%Monthly2018-08-14 09:09
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-dy-te-plagosur-ne-prizren/20%Monthly2018-08-14 09:02
https://www.informatat.com/ligjeratat-kunder-radikalizmit-ne-burgje-vetem-pas-verifikimit-te-imameve/20%Monthly2018-08-14 08:51
https://www.informatat.com/kina-miraton-11-45-miliarde-dollare-ne-projekte-te-reja-hekurudhore-urbane/20%Monthly2018-08-14 08:42
https://www.informatat.com/hoti-thaci-me-propozim-per-korrigjim-kufijsh-po-ushqen-shpresat-e-serbeve/20%Monthly2018-08-14 12:49
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vajza-bukuroshe-e-labit/20%Monthly2018-08-14 08:39
https://www.informatat.com/morena-ju-hap-syte-me-mengjes-e-shtrire-ne-jaht/20%Monthly2018-08-14 08:37
https://www.informatat.com/nene-tereza-nje-nga-7-qytetaret-e-nderit-ne-historine-e-amerikes/20%Monthly2018-08-14 08:35
https://www.informatat.com/vjena-vendi-me-i-pershtatshem-ne-bote-per-jetese/20%Monthly2018-08-14 08:34
https://www.informatat.com/per-te-humbur-peshe-mjafton-vetem-uje-me-limon/20%Monthly2018-08-14 08:33
https://www.informatat.com/edi-rama-njofton-se-nyja-e-milotit-eshte-hapur-per-qarkullim/20%Monthly2018-08-14 08:31
https://www.informatat.com/lenovo-po-vjen-me-dy-super-lap-top/20%Monthly2018-08-14 08:30
https://www.informatat.com/kush-po-i-hakon-llogarite-ne-instagram/20%Monthly2018-08-14 08:28
https://www.informatat.com/edhe-qytetaret-kunder-idese-se-thacit-per-korrigjim-te-kufijve-video/20%Monthly2018-08-14 11:43
https://www.informatat.com/dy-dite-pas-perfundimit-te-sunny-hill-germia-ende-e-mbushur-me-berllok-foto/20%Monthly2018-08-14 08:25
https://www.informatat.com/arrestohet-shtetasi-serb-kaloi-ilegalisht-ne-kosove/20%Monthly2018-08-14 08:23
https://www.informatat.com/arrestohen-12-tifoze-ne-ndeshjen-prishtina-drita/20%Monthly2018-08-14 08:21
https://www.informatat.com/ministria-e-mjedisit-financon-projektin-e-ujesjellesit-ne-kamenice/20%Monthly2018-08-14 08:19
https://www.informatat.com/qe-5-muaj-mpms-nuk-zbaton-vendimin-e-gjykates-rreth-listave-te-pensionisteve/20%Monthly2018-08-14 08:18
https://www.informatat.com/bebe-rexha-nuk-kam-nevoje-per-dike-qe-te-me-bleje-gjesende/20%Monthly2018-08-14 08:17
https://www.informatat.com/kim-kardashian-me-fanelle-dhe-fustan-transparent/20%Monthly2018-08-14 08:15
https://www.informatat.com/emily-rajtakovsk-e-tepron-tregon-gjoksin-ne-nje-restorant/20%Monthly2018-08-14 08:12
https://www.informatat.com/zyrtare-liria-sjell-tre-futbolliste/20%Monthly2018-08-14 08:11
https://www.informatat.com/sulmohet-parlamenti-britanik/20%Monthly2018-08-14 08:10
https://www.informatat.com/dw-eufori-e-dirigjuar-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-08-14 08:08
https://www.informatat.com/revonimi-i-elena-gjikes-perfundon-per-vitin-e-ri-shkollor/20%Monthly2018-08-14 08:06
https://www.informatat.com/fillon-rregullimi-i-nje-pjese-te-shtratit-te-lumit-mirusha/20%Monthly2018-08-14 08:05
https://www.informatat.com/perse-bebet-i-bartin-nga-ana-e-majte/20%Monthly2018-08-14 08:04
https://www.informatat.com/temperatura-e-larte-ndikon-ne-aftesite-mendore/20%Monthly2018-08-14 08:02
https://www.informatat.com/10-keshilla-per-nxirjen-perfekte/20%Monthly2018-08-14 08:00
https://www.informatat.com/nente-simptomat-e-diabetit-qe-ndoshta-nuk-i-dinit-2/20%Monthly2018-08-14 07:57
https://www.informatat.com/si-duhet-te-kujdesen-femrat-per-shendetin-e-zemres/20%Monthly2018-08-14 07:56
https://www.informatat.com/cigaret-elektronike-me-te-demshme-sesa-i-kemi-menduar/20%Monthly2018-08-14 07:53
https://www.informatat.com/zvarritet-kompletimi-i-bordeve-te-ndermarrjeve-publike-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-08-14 07:52
https://www.informatat.com/gjendet-nje-skene-e-marilyn-monroe-nudo-nga-filmi-te-martuarit/20%Monthly2018-08-14 07:51
https://www.informatat.com/shakira-mbeshtet-pique-me-mesazh-prekes/20%Monthly2018-08-14 07:50
https://www.informatat.com/angelina-jolie-une-jam-ne-treg-per-femijet-2/20%Monthly2018-08-14 07:46
https://www.informatat.com/veselieshtrat-e-hasan-prishtines-te-sillen-ne-kosove/20%Monthly2018-08-14 09:50
https://www.informatat.com/disa-te-plagosur-si-pasoje-e-sulmit-ndaj-parlamentit-britanik/20%Monthly2018-08-14 07:44
https://www.informatat.com/zjarre-te-reja-ne-greqi/20%Monthly2018-08-14 07:44
https://www.informatat.com/nena-nga-fieri-tenton-te-vrase-dy-vajzat-e-mitura/20%Monthly2018-08-14 07:41
https://www.informatat.com/modric-ka-nje-lajm-te-keq-per-interin/20%Monthly2018-08-14 07:41
https://www.informatat.com/drita-prishtina-ky-eshte-urimi-special-i-xherdan-shaqirit/20%Monthly2018-08-14 07:39
https://www.informatat.com/per-nje-muaj-ne-spitalin-e-pejes-kane-vdekur-24-persona/20%Monthly2018-08-14 07:37
https://www.informatat.com/luana-shfaqet-super-joshese-nga-velipoja-foto/20%Monthly2018-08-14 07:37
https://www.informatat.com/vuciq-ne-ofensive-diplomatike/20%Monthly2018-08-14 07:35
https://www.informatat.com/ska-nderprerje-te-punimeve-ne-rrugen-decan-plave-po-ndertohet-jashte-zones-se-mbrojtur/20%Monthly2018-08-14 07:33
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-2/20%Monthly2018-08-14 07:33
https://www.informatat.com/vetevendosje-hap-dyert-per-mergimtaret/20%Monthly2018-08-14 07:30
https://www.informatat.com/lufta-ne-kamze-ja-cfare-ka-zbuluar-policia-ne-fushe-kruje/20%Monthly2018-08-14 07:30
https://www.informatat.com/prizreni-kerkon-kthimin-e-kalldremit-ne-rruget-e-qytetit/20%Monthly2018-08-14 07:28
https://www.informatat.com/telekomi-perfituesi-me-i-madh-nga-praktika-e-favorizimit-te-ndermarrjeve-publike-ne-prokurim/20%Monthly2018-08-14 07:27
https://www.informatat.com/policia-zvoglon-denimet-e-trafikut/20%Monthly2018-08-14 07:26
https://www.informatat.com/takimi-i-presidenteve-afer-konsensusi-larg/20%Monthly2018-08-14 08:40
https://www.informatat.com/vizat-nen-hije-te-kufijve/20%Monthly2018-08-14 08:27
https://www.informatat.com/angelina-jolie-une-jam-ne-treg-per-femijet/20%Monthly2018-08-13 19:03
https://www.informatat.com/ups-te-preva-veshin-berberi-masakron-10-vjecarin-videoja-behet-virale-dhe-pushton-rrjetin/20%Monthly2018-08-13 20:40
https://www.informatat.com/drita-fiton-superkupen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-14 07:44
https://www.informatat.com/shenohet-goli-i-trete-drita-ne-epersi/20%Monthly2018-08-13 19:43
https://www.informatat.com/tifozet-e-pengojne-ndeshjen-e-superkupes-drita-prishtina-ndezin-fishekzjarre/20%Monthly2018-08-14 07:20
https://www.informatat.com/shenohet-goli-i-dyte-ne-ndeshjen-ne-mes-te-drites-dhe-prishtines/20%Monthly2018-08-13 19:26
https://www.informatat.com/rita-ora-me-keto-foto-konfirmon-qe-eshte-modelja-i-lepin-gjoksin/20%Monthly2018-08-13 20:46
https://www.informatat.com/terhiqet-erdogan-pastori-amerikan-drejt-lirimit/20%Monthly2018-08-13 18:51
https://www.informatat.com/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-ne-mes-te-drites-dhe-prishtines/20%Monthly2018-08-13 18:45
https://www.informatat.com/bytyqi-lodrat-e-rrezikshme-do-te-largohen-nga-cerdhet-publike-dhe-private/20%Monthly2018-08-13 15:09
https://www.informatat.com/mendimet-e-banoreve-serb-ne-presheve-per-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2018-08-13 14:55
https://www.informatat.com/khamenei-kerkon-mobilizim-per-te-tejkaluar-sanksionet-amerikane/20%Monthly2018-08-13 14:51
https://www.informatat.com/real-madridi-synon-edhe-dy-perforcime-para-mbylljes-se-afatit-kalimtar/20%Monthly2018-08-13 14:48
https://www.informatat.com/dorezohet-kerkesa-e-aak-se-ne-prizren-per-mbledhje-te-jashtezakonshme-foto/20%Monthly2018-08-13 14:42
https://www.informatat.com/kuqi-deklaratat-e-thacit-mashtrim-e-propagande-video/20%Monthly2018-08-13 14:45
https://www.informatat.com/ikshpnga-virusi-i-nilit-vdiq-nje-grua-82-vjecare/20%Monthly2018-08-13 14:38
https://www.informatat.com/kosova-dhe-franca-me-marreveshje-per-bashkefinancim-te-bursave-ne-nivelin-e-studimeve-master/20%Monthly2018-08-13 14:36
https://www.informatat.com/ministri-ksenofob-ne-dashuri-me-refugjaten-iraniane/20%Monthly2018-08-13 14:34
https://www.informatat.com/aktori-i-njohur-turk-publikon-pamje-nga-pushimet-me-bashkeshorten/20%Monthly2018-08-13 14:34
https://www.informatat.com/shetisni-boten-derisa-e-ndertoni-biznesin-tuaj/20%Monthly2018-08-13 14:32
https://www.informatat.com/dua-lipa-i-komenton-te-dashurit-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-08-13 14:27
https://www.informatat.com/merkel-thote-qe-nuk-do-te-kete-ndryshime-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-13 14:27
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-kunder-personit-qe-sulmoi-nenen-dhe-vellain-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-13 14:21
https://www.informatat.com/arifi-draft-raporti-i-asociacionit-ende-nuk-eshte-dorezuar-ne-bruksel/20%Monthly2018-08-13 14:19
https://www.informatat.com/10-burimet-kryesore-te-stresit-te-femijet/20%Monthly2018-08-13 14:16
https://www.informatat.com/ikea-edhe-ne-indi/20%Monthly2018-08-13 14:14
https://www.informatat.com/19-pistoleta-ne-cante-ja-si-u-kap-suedezi/20%Monthly2018-08-13 14:12
https://www.informatat.com/disa-menyra-per-ta-mbrojtur-baterine-e-telefonit-gjate-rimbushjes/20%Monthly2018-08-13 14:12
https://www.informatat.com/nasa-me-afer-se-kurre-tek-dielli/20%Monthly2018-08-13 14:10
https://www.informatat.com/ask-ka-renie-ne-cmimet-e-inputeve-ne-bujqesi/20%Monthly2018-08-13 14:10
https://www.informatat.com/samsung-pezullon-prodhimet-ne-kine/20%Monthly2018-08-13 14:07
https://www.informatat.com/ministri-tregon-se-kur-do-te-mbahet-provimi-pranues-per-policet-e-rinj/20%Monthly2018-08-13 14:07
https://www.informatat.com/se-shpejti-ne-treg-samsung-galaxy-note-9/20%Monthly2018-08-13 14:05
https://www.informatat.com/justin-bieber-dergon-te-fejuaren-ne-vendlindjen-e-tij/20%Monthly2018-08-13 14:02
https://www.informatat.com/spitali-perfshihet-nga-flaket-deri-tani-9-te-vdekur/20%Monthly2018-08-13 14:00
https://www.informatat.com/perplaset-helikopteri-ne-kerkim-te-13-alpinisteve/20%Monthly2018-08-13 13:57
https://www.informatat.com/aretha-franklin-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2018-08-13 13:55
https://www.informatat.com/prizren-qytetaret-shkaterrojne-punimet-e-dores-te-vendosura-ne-drunj/20%Monthly2018-08-13 13:55
https://www.informatat.com/emily-ratajkowski-ngre-temperaturat-ne-sardenja/20%Monthly2018-08-13 13:52
https://www.informatat.com/erla-mehilli-behet-serish-nene/20%Monthly2018-08-13 13:50
https://www.informatat.com/rada-trajkoviq-kerkon-shtyrje-te-zgjidhjes-per-kosoven/20%Monthly2018-08-13 13:49
https://www.informatat.com/d-gjykata-themelore-ne-ferizaj-me-performancen-me-te-larte-ne-cilesine-e-sherbimeve/20%Monthly2018-08-13 13:48
https://www.informatat.com/daciq-flet-per-percaktimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-13 13:46
https://www.informatat.com/halle-berry-ju-tregon-si-te-keni-sukses/20%Monthly2018-08-13 13:42
https://www.informatat.com/ismaili-revidimi-i-listes-esenciale-te-barnave-seshte-bere-qe-nga-viti-2012/20%Monthly2018-08-13 13:40
https://www.informatat.com/aliu-kthen-ne-pronesi-te-komunes-334-hektare-truall/20%Monthly2018-08-13 13:38
https://www.informatat.com/maske-per-ngrehjen-e-gjinjve/20%Monthly2018-08-13 13:37
https://www.informatat.com/osmani-eshte-degraduar-sherbimi-i-jashtem-i-kosoves/20%Monthly2018-08-13 14:34
https://www.informatat.com/thaci-ceshtja-e-lugines-duhet-te-na-bashkoje-te-gjithe/20%Monthly2018-08-13 14:38
https://www.informatat.com/gashi-interesim-i-madh-i-serbeve-per-tu-punesuar-ne-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-08-13 13:21
https://www.informatat.com/vushtrri-autoambulancat-dhe-veturat-e-kujdesit-shendetesore-pajisen-me-gps/20%Monthly2018-08-13 13:15
https://www.informatat.com/reperi-pendohet-qe-gjuajti-me-arme-pas-ndeshjes-prishtina-drita/20%Monthly2018-08-13 13:10
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-rahovec-gjakove/20%Monthly2018-08-13 13:07
https://www.informatat.com/media-amerikane-dashuria-e-trumpit-per-marreveshje-rrezikon-te-destabilizoje-ballkanin/20%Monthly2018-08-13 13:05
https://www.informatat.com/porsche-cayman-gt4-ne-version-per-gara/20%Monthly2018-08-13 13:02
https://www.informatat.com/inteligjenca-artificiale-arrin-te-lexoje-mendjen-e-nje-kompjuteri-tjeter/20%Monthly2018-08-13 12:56
https://www.informatat.com/rritet-vlera-e-euros/20%Monthly2018-08-13 12:53
https://www.informatat.com/pogba-brengoset-nuk-po-ndihet-i-lumtur-te-unitedi/20%Monthly2018-08-13 12:51
https://www.informatat.com/sa-me-te-moshuar-aq-me-pak-gabojme-gabim/20%Monthly2018-08-13 12:49
https://www.informatat.com/akp-transferon-44-milione-euro-ne-buxhetin-e-kosoves/20%Monthly2018-08-13 12:46
https://www.informatat.com/drama-feat-bledi-racaj-lansojne-projektin-muzikor-ti-dashni-video/20%Monthly2018-08-13 12:43
https://www.informatat.com/keshtu-kendonte-dua-ne-kosove-kur-ishte-vetem-12-vjecare-video/20%Monthly2018-08-13 12:42
https://www.informatat.com/dua-lipa-pritet-edhe-ne-hungari-me-simbole-kombetare/20%Monthly2018-08-13 12:39
https://www.informatat.com/rendesia-e-dizajnit-per-produktet/20%Monthly2018-08-13 12:36
https://www.informatat.com/putini-dhe-merkeli-takohen-ne-berlin-me-18-gusht/20%Monthly2018-08-13 12:35
https://www.informatat.com/suedezi-kapet-me-19-pistoleta-ne-shqiperi-i-kishte-blere-ne-kosove/20%Monthly2018-08-13 12:33
https://www.informatat.com/madonna-me-imazh-super-kreativ-per-18-vjetorin-e-te-birit/20%Monthly2018-08-13 12:30
https://www.informatat.com/bleona-vjen-me-imazh-ne-vaske-te-mbushur-me-trendafila/20%Monthly2018-08-13 12:27
https://www.informatat.com/kengetari-i-njohur-shkruan-librin-e-tij-te-pare/20%Monthly2018-08-13 12:25
https://www.informatat.com/oriola-marashi-pa-fjale-nga-komplimenti-i-djalit-sexy/20%Monthly2018-08-13 12:20
https://www.informatat.com/gashi-kosova-ka-shume-monumente-arkeologjike-duam-ti-kthejme-ne-pika-turistike/20%Monthly2018-08-13 12:17
https://www.informatat.com/numri-i-te-vdekurve-nga-shperthimi-ne-idlib-arrin-ne-69/20%Monthly2018-08-13 12:14
https://www.informatat.com/qendra-e-thirrjeve-ne-atk-me-dy-module-te-reja/20%Monthly2018-08-13 12:12
https://www.informatat.com/konfirmohet-nje-i-vdekur-nga-virusi-i-nilit-ne-kosove-2/20%Monthly2018-08-13 14:26
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-e-ohrit-mbetet-garantuesi-i-te-drejtave-te-shqiptareve/20%Monthly2018-08-13 11:55
https://www.informatat.com/mti-terheq-nga-tregu-lojerat-e-rrezikshme-per-femije/20%Monthly2018-08-13 11:50
https://www.informatat.com/zgjidhja-me-kosoven-vuciq-ne-ofensive-diplomatike/20%Monthly2018-08-13 11:46
https://www.informatat.com/aksident-fatal-vdesin-12-tifoze-te-bacelones-se-guayaquilit/20%Monthly2018-08-13 11:43
https://www.informatat.com/edhe-memli-krasniqi-kunder-hashim-thacit/20%Monthly2018-08-13 11:28
https://www.informatat.com/kosova-pret-thirrjen-nga-brukseli-per-diskutimin-e-draftit-te-asociacionit/20%Monthly2018-08-13 11:02
https://www.informatat.com/pese-shtete-arrijne-marreveshje-per-statusin-ligjor-te-detit-kaspik/20%Monthly2018-08-13 10:52
https://www.informatat.com/phillips-ndarja-ose-shkembimi-i-territoreve-alternativa-me-e-keqe/20%Monthly2018-08-13 10:48
https://www.informatat.com/garrix-e-con-ne-qiell-dua-lipen-e-quan-gjeni/20%Monthly2018-08-13 10:47
https://www.informatat.com/lojtaret-e-drites-detyrohen-te-blejne-bileta-per-superkupe/20%Monthly2018-08-13 10:44
https://www.informatat.com/shtate-mije-nxenes-do-ti-nenshtrohen-testit-te-dyte-te-matures/20%Monthly2018-08-13 10:43
https://www.informatat.com/sikur-u-more-vesh-vajzat-ne-te-kuqe-ne-dasmen-e-sares-e-ledionit-foto/20%Monthly2018-08-13 10:42
https://www.informatat.com/fadil-vokrri-sot-pret-shikuesit-per-superkupen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-13 10:35
https://www.informatat.com/sejdiu-deklarimet-e-thacit-qesharake/20%Monthly2018-08-13 13:41
https://www.informatat.com/kmdlnj-thaci-legalizoi-kriminalizimin-e-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-08-13 13:31
https://www.informatat.com/nga-3-shtatori-aplikacionet-per-viza-schengen-ne-ambasaden-e-zvicres-permes-tls/20%Monthly2018-08-13 09:56
https://www.informatat.com/pagat-e-lidereve-boteror-kryeministri-i-singaporit-fiton-1-4-milion-ne-vit/20%Monthly2018-08-13 09:52
https://www.informatat.com/reagimi-qesharak-i-gjergj-dedajt-ka-dicka-kunder-pronareve-te-kerpudhave/20%Monthly2018-08-13 09:43
https://www.informatat.com/pzap-partite-politike-kane-paguar-gjobat-per-shkeljet-e-bera/20%Monthly2018-08-13 09:38
https://www.informatat.com/turqia-nuk-eshte-nje-vend-qe-mund-te-gjunjezohet-me-sanksione/20%Monthly2018-08-13 09:37
https://www.informatat.com/deri-ne-vitin-2020-femijet-me-probleme-ne-zemer-do-te-trajtohen-jashte-vendit/20%Monthly2018-08-13 09:32
https://www.informatat.com/rreth-200-shtepi-te-dobratinit-perfitojne-nga-rrjeti-i-ri-elektrik/20%Monthly2018-08-13 09:22
https://www.informatat.com/gjakovari-ushtron-sulmon-fizikisht-dhe-kanos-gruan-dhe-vajzen-e-tij/20%Monthly2018-08-13 09:19
https://www.informatat.com/rastet-e-gazetareve-te-vrare-ne-kosove-prezantohen-ne-platformen-e-ke-se/20%Monthly2018-08-13 09:17
https://www.informatat.com/ligji-i-ri-per-tatimin-ne-prone-hyn-ne-fuqi-nga-tetori-i-ketij-viti/20%Monthly2018-08-13 09:15
https://www.informatat.com/ne-rajonin-e-mitrovices-konfiskohen-tri-arme-pas-te-shtenave-ne-ahengje/20%Monthly2018-08-13 09:13
https://www.informatat.com/zaharov-bisda-ne-mes-te-trumpit-dhe-putinit-per-kosoven-eshte-lajm-i-rreme/20%Monthly2018-08-13 09:11
https://www.informatat.com/nga-kosova-vuciq-shkon-ne-moske-new-york-e-pekin/20%Monthly2018-08-13 09:08
https://www.informatat.com/gjashte-gra-dhe-nje-vajze-sulmohen-fizikisht-nga-burrat-brenda-48-oreve-te-fundit/20%Monthly2018-08-13 09:05
https://www.informatat.com/skenderaj-nje-burre-futet-ne-shtepi-te-huaj-dhe-tenton-ta-dhunoje-nje-grua/20%Monthly2018-08-13 08:56
https://www.informatat.com/polici-ne-prishtine-pas-sulmimit-behet-per-spital/20%Monthly2018-08-13 08:54
https://www.informatat.com/verimi-ne-det-ben-cudira-per-shendetin-tone/20%Monthly2018-08-13 08:50
https://www.informatat.com/cili-frut-eshte-me-i-mire-per-zemren/20%Monthly2018-08-13 08:48
https://www.informatat.com/sot-rifillon-puna-ne-ferronikel/20%Monthly2018-08-13 08:47
https://www.informatat.com/keto-ushqime-duhet-ti-hani-pas-ushtrimeve-fizike/20%Monthly2018-08-13 08:44
https://www.informatat.com/dieta-keto-shkencetaret-gjejne-lidhje-me-rrezikun-e-diabetit/20%Monthly2018-08-13 08:42
https://www.informatat.com/ne-obiliq-perurohet-qendra-per-pajisje-me-dokumente/20%Monthly2018-08-13 08:41
https://www.informatat.com/20-termete-te-tjera-pas-se-shtunes-ne-diber-toka-vijon-te-lekundet/20%Monthly2018-08-13 08:41
https://www.informatat.com/serbet-e-malit-te-zi-perkrahin-vuciqin-per-kosoven/20%Monthly2018-08-13 08:39
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-te-lengut-te-boronices/20%Monthly2018-08-13 08:38
https://www.informatat.com/kujdes-keto-ushqime-u-demtojne-dhembet/20%Monthly2018-08-13 08:36
https://www.informatat.com/lindja-e-parakohshme-mund-te-parandalohet-me-kete-test-te-gjakut/20%Monthly2018-08-13 08:33
https://www.informatat.com/aksident-ne-prishtine-lendohen-tre-persona/20%Monthly2018-08-13 08:33
https://www.informatat.com/dhune-psikike-e-fizike-ndaj-gruas-e-vajzes/20%Monthly2018-08-13 08:31
https://www.informatat.com/portokalli-ndikon-keshtu-per-problemet-me-shikim/20%Monthly2018-08-13 08:31
https://www.informatat.com/kater-vellezer-ne-peje-rrahin-motren-pasi-donte-te-martohej-me-njerin/20%Monthly2018-08-13 08:37
https://www.informatat.com/sa-uje-duhet-konsumuar/20%Monthly2018-08-13 08:29
https://www.informatat.com/per-nje-trup-pa-celulit-dieta-me-ananas-e-duhura/20%Monthly2018-08-13 08:26
https://www.informatat.com/prishtines-i-shtohet-edhe-nje-shkolle/20%Monthly2018-08-13 08:25
https://www.informatat.com/rusia-se-kundershton-shkembimin-e-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-13 08:23
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-me-obezitet-dhe-diabet-jane-me-te-rrezikuara-te-kene-femije-me-autizem/20%Monthly2018-08-13 08:23
https://www.informatat.com/nuk-eshte-vetem-vapa-djeresitja-e-tepert-gjate-nates-tregon-per-keto-probleme/20%Monthly2018-08-13 08:20
https://www.informatat.com/mund-te-befasoheni-me-keto-dy-efekte-te-ujit/20%Monthly2018-08-13 08:18
https://www.informatat.com/264-prokurore-dhe-gjyqtare-u-hetuan-per-7-muaj/20%Monthly2018-08-13 08:17
https://www.informatat.com/nente-arsyet-se-perse-duhet-te-beni-me-shume-seks/20%Monthly2018-08-13 08:15
https://www.informatat.com/mosmarreveshja-me-kosoven-i-kushton-serbise-qindra-miliarda-euro/20%Monthly2018-08-13 08:14
https://www.informatat.com/si-mund-te-pengohet-urinimi-naten/20%Monthly2018-08-13 08:09
https://www.informatat.com/hetohen-4-ish-drejtore-per-ndertime-pa-leje-ne-pronen-e-infrakosit/20%Monthly2018-08-13 08:09
https://www.informatat.com/malisheva-po-pergatitet-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/20%Monthly2018-08-13 08:08
https://www.informatat.com/nese-vuani-nga-ankthi-shmangni-keto-ushqime/20%Monthly2018-08-13 08:07
https://www.informatat.com/mos-i-thani-floket-me-tharese-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-08-13 08:04
https://www.informatat.com/mbizoterojne-importet-bizneset-kerkojne-diskriminim-pozitiv-per-produktet-vendore/20%Monthly2018-08-13 08:03
https://www.informatat.com/patatet-jane-me-te-shendetshmet-e-thote-shkenca/20%Monthly2018-08-13 08:01
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-tregon-se-a-do-te-shperndahen-librat-edhe-kete-vit-video/20%Monthly2018-08-13 08:00
https://www.informatat.com/keto-ushqime-rrisin-deshiren-per-seks/20%Monthly2018-08-13 07:59
https://www.informatat.com/grate-qe-grinden-jane-me-te-cmuarat-ja-pse-marredhenia-me-to-eshte-privilegj/20%Monthly2018-08-13 07:57
https://www.informatat.com/kjo-eshte-mosha-kur-femrat-provojne-kenaqesite-maksimale-gjate-marredhenieve-intime/20%Monthly2018-08-13 07:54
https://www.informatat.com/plot-mbeturina-demtohet-edhe-gjelberimi-gjendja-ne-germi-pas-festivalit-sunny-hill/20%Monthly2018-08-13 07:52
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-per-festivalin-ne-germi-perplaset-me-qytetare-ne-rrjete-sociale/20%Monthly2018-08-13 07:50
https://www.informatat.com/cigarja-e-bronsonit-nuk-ishte-narkotik-klienti-im-nuk-perdor-as-alkool/20%Monthly2018-08-13 07:49
https://www.informatat.com/ky-mot-po-mbreteron-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-13 07:45
https://www.informatat.com/foto-e-rralle-e-nje-dasme-ne-kosove-viti-1989/20%Monthly2018-08-13 07:43
https://www.informatat.com/aktakuze-si-u-perfshine-serbet-e-klines-ne-vrasjen-e-shqiptareve/20%Monthly2018-08-13 07:38
https://www.informatat.com/ulen-shifrat-e-kriminalitetit-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-13 07:35
https://www.informatat.com/ne-shtator-takimi-i-radhes-ne-mes-te-lidereve-te-dy-koreve/20%Monthly2018-08-13 07:33
https://www.informatat.com/serwer-ndarja-ose-shkembimi-i-territoreve-sjell-destabilizim-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-13 10:28
https://www.informatat.com/kufijte-qe-rrezikojne-ballkanin/20%Monthly2018-08-13 07:13
https://www.informatat.com/sbashk-u-kercenon-me-greva-ne-shtator/20%Monthly2018-08-13 07:08
https://www.informatat.com/femijet-qe-hane-mengjes-mesojne-me-mire-2/20%Monthly2018-08-13 07:05
https://www.informatat.com/sipas-kurteshit-ideja-per-korrigjimin-e-kufirit-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-13 07:05
https://www.informatat.com/disa-te-lenduar-pas-rrezimit-te-skenes-ne-festivalin-e-spanjes/20%Monthly2018-08-13 07:03
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-veriut-te-kosoves-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-08-13 07:02
https://www.informatat.com/halimi-bashkimi-i-lugines-me-kosoven-me-dokument-te-miratuar-ne-kuvend/20%Monthly2018-08-13 07:00
https://www.informatat.com/7-shprehi-te-perditshme-qe-rrisin-motivimin/20%Monthly2018-08-13 06:57
https://www.informatat.com/kapiteni-messi-e-nis-me-trofe-sezonin-e-ri/20%Monthly2018-08-13 06:55
https://www.informatat.com/lamtumira-e-marquezit/20%Monthly2018-08-13 06:54
https://www.informatat.com/ndryshimet-kushtetuese-te-pashmangshme-per-asociacionin/20%Monthly2018-08-13 10:19
https://www.informatat.com/prishtina-bart-2-milione-euro-investime-kapitale-te-mallrat-e-sherbimet/20%Monthly2018-08-13 06:49
https://www.informatat.com/kuvendi-uli-shpenzimet-per-udhetime-i-rriti-ato-per-paga-dhe-meditje/20%Monthly2018-08-13 07:59
https://www.informatat.com/keto-jane-profesionet-qe-i-prishin-martesat/20%Monthly2018-08-12 21:32
https://www.informatat.com/valon-murati-thote-se-ndryshimi-i-kufijve-nuk-sjell-lufte-por-vendos-themelet-e-paqes-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-08-12 21:26
https://www.informatat.com/pija-qe-duhet-konsumuar-para-gjumit-per-bark-te-sheshte/20%Monthly2018-08-12 21:23
https://www.informatat.com/katari-po-i-kthen-dollaret-ne-lira-ne-ndihme-ndaj-turqise/20%Monthly2018-08-12 21:21
https://www.informatat.com/bikinit-e-vogla-per-oriola-marashin-foto/20%Monthly2018-08-12 21:16
https://www.informatat.com/kim-dhe-trump-vetem-ne-zyre-kanye-habit-me-deklaraten/20%Monthly2018-08-12 21:13
https://www.informatat.com/shiu-i-meteoreve-dhuroi-spektakel-ne-qiell/20%Monthly2018-08-12 21:09
https://www.informatat.com/grate-qe-marrin-nje-pilule-aspirin-cdo-dite-zvogelojne-rrezikun-e-transmetimit-te-hiv/20%Monthly2018-08-12 21:03
https://www.informatat.com/lavrov-putin-dhe-trump-mund-te-takohen-per-te-permiresuar-marredheniet/20%Monthly2018-08-12 20:53
https://www.informatat.com/kufiri-ne-merdare-vazhdon-te-jete-me-i-ngarkuari/20%Monthly2018-08-12 20:50
https://www.informatat.com/gjyshi-i-ritvan-zykajt-ma-sillni-nipin-do-ta-djeg-vet-te-gjalle/20%Monthly2018-08-12 20:47
https://www.informatat.com/rita-uron-modelen-e-njohur-me-nje-imazh-nudo-foto/20%Monthly2018-08-12 20:39
https://www.informatat.com/emily-tregon-linjat-seksi-ne-bikini-foto/20%Monthly2018-08-12 20:36
https://www.informatat.com/viagra-mund-ti-ktheje-shikimin-te-verberve/20%Monthly2018-08-12 20:27
https://www.informatat.com/dua-lipa-kercen-mbi-tavoline-me-kengen-e-ermal-fejzullahut-ja-reagimi-i-tij-video/20%Monthly2018-08-12 20:24
https://www.informatat.com/vdes-fituesi-i-nobelit/20%Monthly2018-08-12 20:16
https://www.informatat.com/serbia-nuk-po-i-njeh-patente-shoferet-e-kosoves-gjoba-deri-ne-1-mije-euro/20%Monthly2018-08-13 07:13
https://www.informatat.com/serbia-me-liste-te-kuqe-per-te-ndaluar-te-gjithe-shqiptaret-nga-lugina-qe-mbajne-poste-ne-kosove/20%Monthly2018-08-12 19:46
https://www.informatat.com/ylli-qe-do-ta-permbyll-sonte-sunny-hill-martin-garrix-mberrin-ne-prishtinefoto/20%Monthly2018-08-12 19:44
https://www.informatat.com/termeti-le-pas-qindra-ndertesa-te-demtuara-ne-shqiperi-video/20%Monthly2018-08-12 19:38
https://www.informatat.com/arrestohen-24-prostituta-mes-tyre-shtate-shqiptare-me-diplome-universiteti/20%Monthly2018-08-12 19:36
https://www.informatat.com/mesimi-mund-te-mos-filloje-ne-shtator-sbashku-kercenon-me-greve/20%Monthly2018-08-12 19:33
https://www.informatat.com/shba-kercenon-britanine/20%Monthly2018-08-12 19:26
https://www.informatat.com/izetbegoviq-kosova-nuk-mund-te-lidhet-me-statusin-e-republikes-serbe/20%Monthly2018-08-12 19:21
https://www.informatat.com/vetem-8-minuta-ronaldo-shenon-golin-e-pare-bardhezi-video/20%Monthly2018-08-12 17:22
https://www.informatat.com/erdogan-beson-tek-komploti-kunder-lires-turke-nuk-dorezohemi/20%Monthly2018-08-12 17:20
https://www.informatat.com/zjarret-e-fuqishme-kercenojne-dy-fshatra-ne-greqi-nisin-evakuimet/20%Monthly2018-08-12 17:17
https://www.informatat.com/74507-2/20%Monthly2018-08-12 17:12
https://www.informatat.com/eshte-e-pamundur-qe-be-ja-te-perkrahe-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-12 19:51
https://www.informatat.com/personi-qe-dyshohet-se-kercenoi-familjen-e-presidentit-eshte-imam-i-xhamise/20%Monthly2018-08-12 16:35
https://www.informatat.com/politike-largon-investitoret-e-huaj/20%Monthly2018-08-12 15:49
https://www.informatat.com/fluks-dhe-pritje-te-gjata-segmenti-morine-kukes-problematik-per-udhetaret/20%Monthly2018-08-12 14:52
https://www.informatat.com/kercenohet-familja-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-08-12 19:33
https://www.informatat.com/erdogan-thirrje-turqve-shisni-eurot-dhe-dollaret/20%Monthly2018-08-12 11:46
https://www.informatat.com/emigrantet-rumune-kthehen-ne-atdhe-me-protesta-kunder-qeverise-jeni-shkaktaret-qe-ikem/20%Monthly2018-08-12 11:40
https://www.informatat.com/nuk-performon-ne-sunny-hill-dafina-zeqiri-tregon-arsyen/20%Monthly2018-08-12 11:37
https://www.informatat.com/huligan-projektimeiringa-don-problemc/20%Monthly2018-08-12 11:29
https://www.informatat.com/kukullat-e-seksit-arrijne-ne-itali-2/20%Monthly2018-08-12 11:11
https://www.informatat.com/martohen-ledio-lico-dhe-sara-hoxha-foto/20%Monthly2018-08-12 11:04
https://www.informatat.com/te-ftuarit-ne-dasmen-e-sares-dhe-ledionit-u-detyruan-ti-paguanin-vete-shpenzimet/20%Monthly2018-08-12 10:39
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-thirrje-britanise-rreshtohuni-krah-nesh-braktisni-paktin-me-iranin/20%Monthly2018-08-12 10:32
https://www.informatat.com/europiani-i-atletikes-gega-synon-zonen-e-medaljeve-ne-berlin/20%Monthly2018-08-12 10:31
https://www.informatat.com/grabitje-ne-nje-pompe-derivatesh-ne-mitrovice/20%Monthly2018-08-12 10:29
https://www.informatat.com/10-termete-ndodhen-gjate-nates/20%Monthly2018-08-12 10:26
https://www.informatat.com/para-se-te-kerkohet-korrigjim-se-pari-te-njihet-referendumi-i-vitit-1992-te-krahines-se-presheves/20%Monthly2018-08-12 10:23
https://www.informatat.com/te-shtena-ne-manchester-10-persona-dergohen-ne-spital/20%Monthly2018-08-12 10:03
https://www.informatat.com/pasi-kreu-masakren-ne-vlore-autori-filmoi-viktimat-ne-telefon/20%Monthly2018-08-12 10:00
https://www.informatat.com/mrekulli-gjendet-12-vjecari-nen-rrenojat-e-avionit-i-vetmi-i-mbijetuar-nga-aksidenti/20%Monthly2018-08-12 09:46
https://www.informatat.com/lirohet-reperi-action-bronson/20%Monthly2018-08-12 09:40
https://www.informatat.com/keta-jane-filmat-fitues-ne-dokufest-2018/20%Monthly2018-08-12 00:12
https://www.informatat.com/arrestohet-action-bronson-ne-sunny-hill-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-08-12 09:58
https://www.informatat.com/vizitat-mjekesore-tradhtojne-sturaron-italiani-kthehet-tek-juventusi-por-me-kusht-2/20%Monthly2018-08-12 00:01
https://www.informatat.com/trump-denoj-cdo-lloj-racizmi-dhe-veprimi-me-dhune-2/20%Monthly2018-08-12 00:00
https://www.informatat.com/termeti-ministria-e-mbrojtjes-raporton-mbi-67-banesa-te-demtuara/20%Monthly2018-08-11 23:59
https://www.informatat.com/turqi-nje-grupim-avokatesh-kerkojne-arrestimin-e-oficereve-amerikane-ne-incirlik/20%Monthly2018-08-11 23:58
https://www.informatat.com/itali-shqiptari-qellohet-me-arme-ne-nje-bar-popullor/20%Monthly2018-08-11 23:56
https://www.informatat.com/sa-paguajne-qytetaret-e-kosoves-kamata-ne-bankat-vendore/20%Monthly2018-08-11 23:31
https://www.informatat.com/juventusi-investon-ne-teknologji-cr7-imazhi-i-juventus-tv/20%Monthly2018-08-11 23:28
https://www.informatat.com/trump-denoj-cdo-lloj-racizmi-dhe-veprimi-me-dhune/20%Monthly2018-08-11 23:25
https://www.informatat.com/valet-gravitacionale-te-krijuara-nga-tunelet-hapesire-kohe/20%Monthly2018-08-11 23:22
https://www.informatat.com/vajza-2-vjecare-peson-incidentin-e-rende/20%Monthly2018-08-11 23:20
https://www.informatat.com/babai-i-dua-lipes-cmendet-pas-ish-dhendrit/20%Monthly2018-08-11 23:18
https://www.informatat.com/vizitat-mjekesore-tradhtojne-sturaron-italiani-kthehet-tek-juventusi-por-me-kusht/20%Monthly2018-08-11 23:15
https://www.informatat.com/ferronikeli-rifillon-punen-te-henen/20%Monthly2018-08-11 23:14
https://www.informatat.com/veton-surroi-i-kerkon-edi-rames-te-deklarohet-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-12 11:41
https://www.informatat.com/digjet-nje-autobus-nga-kosova-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-08-11 23:08
https://www.informatat.com/dridhet-toka-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-11 15:55
https://www.informatat.com/eksodi-i-heshtur-i-shqiptareve-nga-lugina-e-presheves/20%Monthly2018-08-12 00:10
https://www.informatat.com/u-nderrohet-burgu-grupit-kumanova/20%Monthly2018-08-11 14:28
https://www.informatat.com/digjet-nje-autobus-ne-drenas/20%Monthly2018-08-11 14:26
https://www.informatat.com/gjenden-kater-granata-dore-ne-arbane-te-prizrenit/20%Monthly2018-08-11 14:24
https://www.informatat.com/lamtumira-e-fundit-per-8-anetaret-e-familjes-zykaj-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-11 14:22
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-jep-doreheqje-nga-kjo-pozite/20%Monthly2018-08-11 14:19
https://www.informatat.com/shqiperi-ulen-cmimet-e-banesave-dhe-qirave/20%Monthly2018-08-11 14:16
https://www.informatat.com/hiqet-urdhri-per-nderprerjen-e-pushimeve-te-policise/20%Monthly2018-08-11 14:14
https://www.informatat.com/vuciqi-pro-ndarjes-se-serbeve-dhe-te-shqiptareve/20%Monthly2018-08-11 14:12
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-ne-mitrovice-e-ardhmja-u-takon-grave/20%Monthly2018-08-11 14:00
https://www.informatat.com/postimi-me-flamurin-shqiptar-i-action-bronson-nervozon-maqedonasit/20%Monthly2018-08-11 13:58
https://www.informatat.com/jeremiq-percaktimi-i-kufirit-i-siguron-kosoves-ulesen-ne-okb/20%Monthly2018-08-11 13:56
https://www.informatat.com/shoferi-i-autobusit-i-kerkon-gruas-myslimane-te-zhvishet/20%Monthly2018-08-11 13:54
https://www.informatat.com/studentja-vret-veten-pasi-u-perdhunua/20%Monthly2018-08-11 13:46
https://www.informatat.com/mos-harroni-te-shihni-qiellin-kete-fundjave-per-fenomenin-e-rralle/20%Monthly2018-08-11 13:44
https://www.informatat.com/behet-yll-i-rrjeteve-sociale-fale-make-up-it-perfekt/20%Monthly2018-08-11 13:42
https://www.informatat.com/edhe-fernando-pjese-e-videoklipit-te-ciljeta-xhilages/20%Monthly2018-08-11 13:40
https://www.informatat.com/samanta-paralajmeron-projektin-e-ri/20%Monthly2018-08-11 13:41
https://www.informatat.com/garda-revolucionare-e-iranit-thote-se-ka-vrare-10-militante/20%Monthly2018-08-11 13:35
https://www.informatat.com/vrasesi-i-tetefishte-deklarohet-ne-polici-me-akuzuan-per-vjedhje/20%Monthly2018-08-11 13:33
https://www.informatat.com/dyshime-se-prokuroria-nuk-hetoi-ankesat-e-valbona-nrecajt-per-dhunim-seksual/20%Monthly2018-08-11 13:30
https://www.informatat.com/dua-lipa-prishtina-jeme-sa-shume-te-du/20%Monthly2018-08-11 13:21
https://www.informatat.com/ronaldo-e-kam-enderruar-juventusin/20%Monthly2018-08-11 13:19
https://www.informatat.com/kosbit-prezanton-sean-price-ne-rolin-e-shefit-te-teknologjise-cto/20%Monthly2018-08-11 13:17
https://www.informatat.com/lansohet-samsung-galaxy-note-9-gjithcka-qe-duhet-te-dini/20%Monthly2018-08-11 13:15
https://www.informatat.com/pse-telefonat-zbrazen-shpejt/20%Monthly2018-08-11 13:13
https://www.informatat.com/keshtu-pergatiten-dritherat-si-dhe-sa-gjate-zihen-orizi-elbi-dhe-meli/20%Monthly2018-08-11 13:11
https://www.informatat.com/nente-simptomat-e-diabetit-qe-ndoshta-nuk-i-dinit/20%Monthly2018-08-11 13:08
https://www.informatat.com/ledioni-dhe-sara-sot-do-te-kurorezojne-dashurine-e-tyre/20%Monthly2018-08-11 13:07
https://www.informatat.com/mustafa-per-qeverine-haradinaj-qeveri-e-vendimeve-impulsive-e-te-paanalizuara/20%Monthly2018-08-11 13:04
https://www.informatat.com/keta-fruta-ndihmojne-kunder-pagjumesise/20%Monthly2018-08-11 13:01
https://www.informatat.com/hoxhaj-do-te-marrim-masa-reciproke-ndaj-serbise/20%Monthly2018-08-11 12:57
https://www.informatat.com/zarif-nuk-kemi-planifikuar-asnje-takim-me-zyrtaret-e-shba-se/20%Monthly2018-08-11 12:55
https://www.informatat.com/koncerti-i-dua-lipes-permes-fotografive/20%Monthly2018-08-11 12:53
https://www.informatat.com/2-vjecari-ngec-ne-tenxheren-me-presion/20%Monthly2018-08-11 12:50
https://www.informatat.com/mashtruesi-qe-shiti-te-njejten-veture-80-here/20%Monthly2018-08-11 12:47
https://www.informatat.com/parku-i-germise-i-ngulfatur-nga-mbeturinat-qe-la-sunny-hill/20%Monthly2018-08-11 12:45
https://www.informatat.com/politika-me-lodh-politikanet-shkaktojne-vuajtje/20%Monthly2018-08-11 12:43
https://www.informatat.com/dhjete-librat-qe-duhen-lexuar-sipas-helena-kadarese/20%Monthly2018-08-11 12:41
https://www.informatat.com/gjendja-shendetesore-ia-pamundesoi-gjikos-performancen-ne-podujeve/20%Monthly2018-08-11 12:39
https://www.informatat.com/cantat-qe-i-nevojiten-te-gjithe-femijeve-per-vitin-e-ri-shkollor/20%Monthly2018-08-11 12:37
https://www.informatat.com/shkolle-me-program-te-atletikes-prej-tani-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-08-11 12:34
https://www.informatat.com/ne-qkuk-kryhet-nje-operacion-i-veshtire-pacientit-i-kthehen-levizjet-ne-kembe/20%Monthly2018-08-11 12:32
https://www.informatat.com/prizren-aak-mbledh-nenshkrime-per-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-08-11 12:31
https://www.informatat.com/mpj-serbia-te-ndale-urgjentisht-pengesat-e-lirise-se-levizjes-se-qytetareve/20%Monthly2018-08-11 12:29
https://www.informatat.com/mozzik-qeras-veten-me-nje-dhurate-super-luksoze/20%Monthly2018-08-11 12:19
https://www.informatat.com/mjeku-i-lazios-i-befasuar-nga-shqiptaret/20%Monthly2018-08-11 12:16
https://www.informatat.com/u-deshen-plot-490-ore-pune-dhe-90-karate-diamante-per-te-thurur-fustanin-qe-po-mahnit-te-gjithe-foto/20%Monthly2018-08-11 12:15
https://www.informatat.com/top-20-transferimet-e-premierliges/20%Monthly2018-08-11 12:12
https://www.informatat.com/me-ore-elektronike-ne-loje/20%Monthly2018-08-11 12:06
https://www.informatat.com/britania-thirrjet-per-rihartimin-e-kufijve-destabilizuese/20%Monthly2018-08-11 11:59
https://www.informatat.com/lopez-shfaqet-shume-e-nxehte-gjate-ushtrimeve/20%Monthly2018-08-11 11:54
https://www.informatat.com/rama-mbron-behramin/20%Monthly2018-08-11 11:48
https://www.informatat.com/tre-gjera-per-kosoven-qe-moska-nuk-do-ti-pranoje/20%Monthly2018-08-11 11:45
https://www.informatat.com/shqiperia-i-rremben-maqedonise-besir-demirin/20%Monthly2018-08-11 11:40
https://www.informatat.com/peje-policit-i-vidhen-te-gjitha-pajisjet-policore/20%Monthly2018-08-11 11:37
https://www.informatat.com/elina-duni-dhe-dren-abazi-do-te-performojne-kete-vit-ne-anibar/20%Monthly2018-08-11 11:32
https://www.informatat.com/burdushi-tregon-edhe-sa-do-te-qendroje-ne-politike-hashim-thaci/20%Monthly2018-08-11 11:30
https://www.informatat.com/tri-sqarimet-e-besnik-tahirit-per-asociacionin/20%Monthly2018-08-11 11:23
https://www.informatat.com/e-ben-edhe-kete-bes-kallaku-i-cmendur-pas/20%Monthly2018-08-11 11:20
https://www.informatat.com/komunat-i-fshehin-shpenzimet-para-taksapaguesve/20%Monthly2018-08-11 11:15
https://www.informatat.com/pantina-ndryshimi-i-kufijve-krijon-konflikte-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-11 11:13
https://www.informatat.com/zonat-e-prizrenit-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-deri-ne-5-ore/20%Monthly2018-08-11 11:10
https://www.informatat.com/kerkohet-shkarkimi-i-kryepolicit-ne-gjakove-pas-vrasjes-se-dyfishte/20%Monthly2018-08-11 14:33
https://www.informatat.com/qindra-te-lenduar-ne-protestat-anti-qeveritare-ne-rumani/20%Monthly2018-08-11 10:48
https://www.informatat.com/nasa-dergon-anije-kozmike-drejt-diellit/20%Monthly2018-08-11 10:46
https://www.informatat.com/policia-me-veture-civile-ndjek-shoferet-qe-shkelin-rregullat-ne-trafik/20%Monthly2018-08-11 10:44
https://www.informatat.com/toka-mund-te-kthehet-ne-nje-sere/20%Monthly2018-08-11 10:42
https://www.informatat.com/maqedonia-liron-afrim-rexhepin/20%Monthly2018-08-11 10:35
https://www.informatat.com/kreativiteti-e-fleksibiliteti-i-kosoves-smund-te-shkoje-pertej-planit-te-ahtisarit-dhe-kushtetutes/20%Monthly2018-08-11 10:28
https://www.informatat.com/perse-femrat-i-tradhtojne-burrat/20%Monthly2018-08-11 10:26
https://www.informatat.com/i-dashuri-i-dua-lipes-ben-shqiponjen-dykrenare/20%Monthly2018-08-11 10:22
https://www.informatat.com/rita-ndan-momente-prekese-nga-koncerti-unicef-ne-itali/20%Monthly2018-08-11 10:17
https://www.informatat.com/infeksionet-verore/20%Monthly2018-08-11 10:15
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-demtojne-dhembet/20%Monthly2018-08-11 10:12
https://www.informatat.com/ku-hyn-dielli-nuk-hyn-mjeku/20%Monthly2018-08-11 10:10
https://www.informatat.com/okb-miliona-ujgure-po-jetojne-si-ne-nje-kamp-masiv-te-internimit/20%Monthly2018-08-11 10:05
https://www.informatat.com/mustafa-kosova-nuk-eshte-rusi-putini-i-korrigjoi-kufijte-pa-shkembim/20%Monthly2018-08-11 10:01
https://www.informatat.com/cfare-po-korrigjon-presidenti-thaci/20%Monthly2018-08-11 09:58
https://www.informatat.com/nderkombetaret-kunder-ridizajnimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-11 14:28
https://www.informatat.com/moti-gjate-vikendit/20%Monthly2018-08-11 09:50
https://www.informatat.com/qytetaret-e-pandergjegjshem-ja-cka-bene-mbreme-ne-germi/20%Monthly2018-08-11 09:47
https://www.informatat.com/murati-e-keqja-me-e-madhe-do-te-ishte-asociacioni-me-karakter-autonomie-per-serbet/20%Monthly2018-08-11 09:45
https://www.informatat.com/dy-shenja-qe-tregojne-se-eshte-vetem-epsh-e-jo-dashuri-2/20%Monthly2018-08-11 09:43
https://www.informatat.com/perse-seksi-pas-grindjes-eshte-aq-i-embel/20%Monthly2018-08-11 09:41
https://www.informatat.com/whatsapp-rrezik-per-virus-tek-grupet/20%Monthly2018-08-11 09:39
https://www.informatat.com/dy-foshnja-vdesin-disa-minuta-pas-vaksinimit/20%Monthly2018-08-11 09:38
https://www.informatat.com/incident-ne-ditelindjen-e-milioneres-kylie/20%Monthly2018-08-11 09:36
https://www.informatat.com/kim-takohet-me-trump-per-te-liruar-gjyshen-ne-burg-kanye-plas-nga-xhelozia/20%Monthly2018-08-11 09:34
https://www.informatat.com/justin-bieber-zbulon-arsyen-pse-po-qante-prane-te-fejuares/20%Monthly2018-08-11 09:33
https://www.informatat.com/bomba-demi-tregon-format-ne-ibiza/20%Monthly2018-08-11 09:31
https://www.informatat.com/rrezohet-nje-avion-ne-shba/20%Monthly2018-08-11 09:30
https://www.informatat.com/ja-si-ndikojne-vezet-ne-zemer/20%Monthly2018-08-11 09:29
https://www.informatat.com/keto-jane-historite-e-fshehta-te-bizhuterive-mbreterore/20%Monthly2018-08-11 09:27
https://www.informatat.com/rritet-cmimi-i-naftes/20%Monthly2018-08-11 09:24
https://www.informatat.com/nje-klub-befasues-enderron-nenshkrimin-me-marlon-e-barces/20%Monthly2018-08-11 09:22
https://www.informatat.com/genc-sermaxhaj-i-bashkohet-stafit-teknik-te-drites/20%Monthly2018-08-11 09:21
https://www.informatat.com/mbi-13-mije-shtetas-te-kosoves-per-24-ore-kane-hyre-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-11 09:19
https://www.informatat.com/mustafa-nuk-ridefinohen-kufijte-me-referendum-te-njeanshem/20%Monthly2018-08-11 09:18
https://www.informatat.com/tri-truqet-per-te-pasur-nje-trup-perfekt-ne-vetem-7-dite/20%Monthly2018-08-11 09:13
https://www.informatat.com/pesimizmi-i-njeriut-vjen-pikerisht-nga-truri-i-tij/20%Monthly2018-08-11 09:11
https://www.informatat.com/chrome-tani-mbeshtet-njoftimet-nga-windows-10/20%Monthly2018-08-11 09:10
https://www.informatat.com/semundja-e-snapchatit-fenomen-i-ri-shqetesues/20%Monthly2018-08-11 09:07
https://www.informatat.com/ja-si-ta-kuptoni-se-sa-kohe-keni-kaluar-ne-facebook-dhe-instagram/20%Monthly2018-08-11 09:05
https://www.informatat.com/e-nxehte-ne-jaht-rita-ora-mahnit-te-gjithe-me-fizikun-e-saj/20%Monthly2018-08-11 09:04
https://www.informatat.com/demi-lovato-anulon-turin-vjeshtor-2/20%Monthly2018-08-11 09:02
https://www.informatat.com/vellezerit-xhaka-shkelqejne-prane-nuseve/20%Monthly2018-08-11 09:01
https://www.informatat.com/emily-tregon-hiret-trupore-ne-fustan-transparent/20%Monthly2018-08-11 08:59
https://www.informatat.com/proteste-kunder-dhunes-ndaj-grave/20%Monthly2018-08-11 08:57
https://www.informatat.com/9-gjeste-qe-zbulojne-se-keni-ne-krah-nje-zoteri-te-vertete/20%Monthly2018-08-11 08:54
https://www.informatat.com/hivzi-islamit-i-ndalohet-serish-hyrja-ne-serbi/20%Monthly2018-08-11 08:52
https://www.informatat.com/cfare-la-pas-zjarri-qe-perpiu-supermarketin-ne-obiliq/20%Monthly2018-08-11 08:51
https://www.informatat.com/hoti-qytetaret-vendosin-kush-e-udheheq-dialogun-thaci-po-i-bene-deme-te-medha-vendit/20%Monthly2018-08-11 14:12
https://www.informatat.com/largoni-dhjamin-rreth-barkut-me-kete-recete/20%Monthly2018-08-11 08:40
https://www.informatat.com/8-problemet-shendetesore-qe-shfaqin-simptomat-e-tyre-ne-sy/20%Monthly2018-08-11 08:39
https://www.informatat.com/pse-sduhet-te-marrim-vendime-kur-jemi-pa-gjume/20%Monthly2018-08-11 08:37
https://www.informatat.com/arrestohet-autori-24-vjecar-i-masakres-se-vlores/20%Monthly2018-08-11 08:36
https://www.informatat.com/bahtiri-tregon-se-cfare-do-ta-gjeje-thacin-nese-levizin-kufijte/20%Monthly2018-08-11 11:08
https://www.informatat.com/haziri-jo-shkembim-territoresh-por-bashkim-i-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-08-11 08:29
https://www.informatat.com/bie-tavani-i-baneses-ne-prishtine-lendohen-banoret/20%Monthly2018-08-11 08:21
https://www.informatat.com/arrestohet-dasmori-ne-peje/20%Monthly2018-08-11 08:20
https://www.informatat.com/ngjarje-e-pazakont-ne-rrugen-prizren-dragash/20%Monthly2018-08-11 08:18
https://www.informatat.com/policia-jep-informacione-per-zjarrin-e-madh-qe-shpertheu-ne-plementin-te-obiliqit/20%Monthly2018-08-11 08:16
https://www.informatat.com/si-te-beheni-i-pazevendesueshem-ne-pune/20%Monthly2018-08-11 08:14
https://www.informatat.com/partite-opozitare-duan-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-08-11 08:12
https://www.informatat.com/shkelesve-te-ligjit-antiduhan-3-mije-euro-gjoba-per-gjysme-viti/20%Monthly2018-08-11 08:09
https://www.informatat.com/policia-maqedonase-arreston-kryetarin-e-shoqates-se-invalideve-te-uck-se-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-11 08:08
https://www.informatat.com/si-ta-prezantoni-veten-ne-nje-interviste-pune/20%Monthly2018-08-11 08:06
https://www.informatat.com/si-ta-sheroni-shprehine-e-voneses/20%Monthly2018-08-11 08:05
https://www.informatat.com/smjafton-vetem-nje-ide-e-mire/20%Monthly2018-08-11 08:02
https://www.informatat.com/zjarr-i-madh-ne-plemetin-te-obiliqit/20%Monthly2018-08-11 08:00
https://www.informatat.com/lugina-e-pazareve/20%Monthly2018-08-11 09:53
https://www.informatat.com/rikthehet-blerja-paushall-permes-prokurimit/20%Monthly2018-08-11 07:56
https://www.informatat.com/thaci-e-kerkon-luginen-vuciqi-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-08-11 08:44
https://www.informatat.com/phillips-ndryshimi-i-kufijve-mundesia-me-e-keqe/20%Monthly2018-08-11 07:16
https://www.informatat.com/sot-protestohet-ne-prishtine-per-vrasjen-e-dyfishte-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-11 07:11
https://www.informatat.com/nderkombetaret-kunder-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2018-08-11 07:04
https://www.informatat.com/dua-lipa-mbreme-ndezi-prishtinen-video/20%Monthly2018-08-11 07:00
https://www.informatat.com/mekaniku-rremben-avionin-pa-pasagjere-e-perplas-ne-nje-akt-vetevrasjeje/20%Monthly2018-08-11 06:54
https://www.informatat.com/dalin-detaje-te-tjera-nga-rasti-i-perdhunimit-te-shtetases-angleze-ne-prizren/20%Monthly2018-08-11 06:51
https://www.informatat.com/zjarr-i-madh-ne-obiliq/20%Monthly2018-08-11 06:29
https://www.informatat.com/shqiperi-arrestohet-vrasesi-i-8-personave/20%Monthly2018-08-11 06:27
https://www.informatat.com/autori-ne-arrati-i-vrasjes-se-tetefishte-gjen-kohe-per-komente-ne-facebook/20%Monthly2018-08-10 22:13
https://www.informatat.com/stanaj-flet-shqip-ne-skenen-e-sunny-hill-shqiperine-e-dua-eshte-hera-e-pare-qe-vij-ne-kosove/20%Monthly2018-08-10 22:08
https://www.informatat.com/rikthimi-i-madh-i-dukagjin-lipes-me-grupin-oda-dua-emocionohet-nga-performanca-e-babait/20%Monthly2018-08-10 22:06
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-maqedoni-kryetari-i-shoqates-se-invalideve-te-uck-se-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-10 21:03
https://www.informatat.com/gruaja-e-pare-myslimane-drejt-kongresit-amerikan/20%Monthly2018-08-10 20:59
https://www.informatat.com/rashiq-thote-se-idete-per-ndryshime-te-kufijve-jane-te-rrezikshme/20%Monthly2018-08-10 20:54
https://www.informatat.com/krasniqi-kuvendi-spektator-presidenti-po-e-ben-ligjin/20%Monthly2018-08-10 20:52
https://www.informatat.com/njihuni-me-fshatin-pa-rruge/20%Monthly2018-08-10 20:49
https://www.informatat.com/operacioni-per-kapjen-e-vrasesit-vijon-prinderit-skemi-pasur-kurre-arme/20%Monthly2018-08-10 20:47
https://www.informatat.com/shfaqen-pamjet-e-trupave-te-vdekur-ne-masakren-e-vlores-pamje-te-renda/20%Monthly2018-08-10 20:44
https://www.informatat.com/demi-lovato-anulon-turin-vjeshtor/20%Monthly2018-08-10 20:40
https://www.informatat.com/pas-gjakoves-prishtina-proteston-kunder-dhunes-ndaj-grave-dhe-vajzave/20%Monthly2018-08-10 20:37
https://www.informatat.com/delawie-konfirmon-mbeshtetjen-e-shbase-per-kosoven/20%Monthly2018-08-10 20:34
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-me-urgjence-drejt-vlores-vazhdojne-kerkimet-per-autorin-e-masakres/20%Monthly2018-08-10 20:23
https://www.informatat.com/kujdes-me-manikyrin-mund-te-keni-reaksion-alergjik/20%Monthly2018-08-10 20:19
https://www.informatat.com/princ-leka-propozon-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine/20%Monthly2018-08-10 20:16
https://www.informatat.com/demi-rose-shfaqet-seksi-nga-pushimet-ne-ibiza/20%Monthly2018-08-10 19:52
https://www.informatat.com/linja-4-e-transportit-publik-punon-edhe-pas-mesnate-shpend-ahmeti-jep-detaje/20%Monthly2018-08-10 19:51
https://www.informatat.com/edhe-timberlake-del-me-liber-personal-foto/20%Monthly2018-08-10 19:48
https://www.informatat.com/pacolli-publikon-fotografi-nga-pushimet-ne-dubrovnik-me-ne-fund-pas-shume-pune-e-stresi/20%Monthly2018-08-10 19:38
https://www.informatat.com/faji-per-refuzimin-e-austrise-per-karton-te-gjelber-i-mbetet-mpb-se/20%Monthly2018-08-10 19:35
https://www.informatat.com/gashi-e-cileson-dokufest-in-ngjarjen-me-te-madhe-kulturore-ne-vend/20%Monthly2018-08-10 19:28
https://www.informatat.com/mesohen-emrat-e-te-vrareve-ne-vlore-mes-tyresh-femija-6-vjec/20%Monthly2018-08-10 19:10
https://www.informatat.com/mesohet-ora-kur-do-te-ngjitet-sonte-ne-skene-dua-lipa/20%Monthly2018-08-10 19:03
https://www.informatat.com/ish-ministri-i-jashtem-i-shqiperise-mund-te-kete-shkembim-territoresh-nese-ka-mirekuptim/20%Monthly2018-08-10 18:59
https://www.informatat.com/gruas-se-adem-demacit-i-garantohen-1-mije-euro-shofer-dhe-veture/20%Monthly2018-08-10 18:56
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-ali-ahmetin-flasin-edhe-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-10 18:40
https://www.informatat.com/lira-turke-po-fundoset-frike-qe-kriza-mund-te-preke-evropen/20%Monthly2018-08-10 17:05
https://www.informatat.com/masaker-ne-vlore-djali-vret-8-pjesetare-te-fisit-te-tij-plagos-6-te-tjere/20%Monthly2018-08-11 07:03
https://www.informatat.com/shba-sfidon-kinen-mbi-arkipelagun-spratly-ne-bord-edhe-nje-ekip-i-cnn-it/20%Monthly2018-08-10 15:02
https://www.informatat.com/gjuriq-me-marreveshje-me-kosoven-serbet-do-te-kene-me-shume-territor/20%Monthly2018-08-10 14:58
https://www.informatat.com/daciq-veren-ndryshim-qendrimi-te-shba-se-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-08-10 14:54
https://www.informatat.com/lodrat-nga-tregu-aziatik-te-rrezikshme-ndalohet-importi-i-tyre/20%Monthly2018-08-11 06:26
https://www.informatat.com/avramopoulos-i-shkruan-hoxhajt-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-10 18:40
https://www.informatat.com/sulmohet-ambasada-e-kosoves-ne-stokholm-mpj-e-denon-sulmin/20%Monthly2018-08-10 14:09
https://www.informatat.com/nuk-ka-pritje-te-gjata-ne-merdare-ishte-gabim-teknik-i-qmk-se-foto/20%Monthly2018-08-10 14:06
https://www.informatat.com/tre-te-pandehurve-nga-nje-muaj-paraburgim-per-tentim-vrasje/20%Monthly2018-08-10 14:02
https://www.informatat.com/ludacris-ndihmon-njerezit-ne-nevoje/20%Monthly2018-08-10 13:53
https://www.informatat.com/ylli-i-love-island-ekspozon-kembet-seksi-ne-fustan-te-shkurter/20%Monthly2018-08-10 13:50
https://www.informatat.com/kim-kardashian-ka-fshehur-unazen-e-fejeses/20%Monthly2018-08-10 13:48
https://www.informatat.com/vushtrria-feston-ditet-e-hasan-prishtines/20%Monthly2018-08-10 13:44
https://www.informatat.com/kryetarja-e-kroacise-kandidate-per-udheheqje-te-nato-s/20%Monthly2018-08-10 13:42
https://www.informatat.com/gjilani-perfiton-nga-ke-nje-projekt-400-mije-eurosh/20%Monthly2018-08-10 13:41
https://www.informatat.com/usaid-vazhdon-ta-perkrahe-zhvillimin-e-atk-se/20%Monthly2018-08-10 13:40
https://www.informatat.com/4-keshilla-per-te-menaxhuar-energjite-ne-pune/20%Monthly2018-08-10 13:37
https://www.informatat.com/inspektohen-punimet-ne-asfaltimin-e-rruges-ne-sojeve-te-ferizajt/20%Monthly2018-08-10 13:33
https://www.informatat.com/3-leksione-marketingu-nga-trump-dhe-clinton/20%Monthly2018-08-10 13:31
https://www.informatat.com/haziri-gjilanit-i-kthyem-miqte-vendore-e-nderkombetare-ne-investime/20%Monthly2018-08-10 13:29
https://www.informatat.com/zyrtare-keta-jane-kater-kapitenet-e-pare-te-barcelones/20%Monthly2018-08-10 13:27
https://www.informatat.com/vazhdon-me-suksese-distria-kap-gjysmefinalen-e-grand-prixit/20%Monthly2018-08-10 13:23
https://www.informatat.com/dalin-ne-shitje-biletat-e-ndeshjes-prishtina-drita-keto-jane-cmimet/20%Monthly2018-08-10 13:21
https://www.informatat.com/bytyqi-arsimi-yne-ka-goxha-ngjashmeri-me-ate-ne-shba/20%Monthly2018-08-10 13:19
https://www.informatat.com/kina-e-perkrah-pa-rezerve-serbine-per-kosoven/20%Monthly2018-08-10 14:46
https://www.informatat.com/perdhunuan-per-vdekje-nje-10-vjecar-varen-ne-publik-3-pedofilet/20%Monthly2018-08-10 13:09
https://www.informatat.com/rrahen-mjekun-dhe-teknikun-arrestohen-gjashte-persona-ne-suhareke/20%Monthly2018-08-10 12:59
https://www.informatat.com/kurti-kanadaja-model-i-shkelqyeshem-duhet-te-jete-shembull-per-kosoven/20%Monthly2018-08-10 12:58
https://www.informatat.com/qytetaret-te-vendosin-se-kush-duhet-ta-drejtoje-dialogun/20%Monthly2018-08-10 12:55
https://www.informatat.com/kjo-eshte-deklarata-skandaloze-e-nenkolonelit-te-policise-per-vrasjen-e-valbona-nrecajt/20%Monthly2018-08-10 12:52
https://www.informatat.com/familja-beckham-nis-pushimet-ne-ishullin-ku-termeti-la-me-shume-se-300-viktima/20%Monthly2018-08-10 12:49
https://www.informatat.com/shikoni-sa-ka-ndryshuar-beatrix-ramosaj/20%Monthly2018-08-10 12:47
https://www.informatat.com/sot-takimi-i-madh-do-te-vendoset-e-ardhmja-e-modric/20%Monthly2018-08-10 12:45
https://www.informatat.com/united-ofroi-111-milione-euro-per-varanen/20%Monthly2018-08-10 12:44
https://www.informatat.com/dridhet-barcelona-rakitic-drejt-super-ekipit-evropian/20%Monthly2018-08-10 12:43
https://www.informatat.com/cmimet-e-konsumit-ditor-1-2-me-te-larta-se-vjet/20%Monthly2018-08-10 12:40
https://www.informatat.com/ke-zgjidhja-mes-kosoves-dhe-serbise-duhet-te-jete-realiste-dhe-e-mundshme/20%Monthly2018-08-10 12:37
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-10 12:32
https://www.informatat.com/rusia-kunder-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-10 12:29
https://www.informatat.com/problemet-qe-i-shkakton-stina-e-veres-lekures/20%Monthly2018-08-10 12:25
https://www.informatat.com/si-ta-ndaloni-gjakderdhjen-per-10-sekonda-2/20%Monthly2018-08-10 12:21
https://www.informatat.com/prinder-kujdes-kjo-loje-e-re-po-rrezikon-femijet/20%Monthly2018-08-10 12:17
https://www.informatat.com/vdes-nje-grua-ne-plazhin-e-velipojes/20%Monthly2018-08-10 12:14
https://www.informatat.com/dua-lipa-publikon-momentet-me-te-mira-ne-kosove/20%Monthly2018-08-10 12:07
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-flet-per-deklaratat-e-hashim-thacit/20%Monthly2018-08-10 12:02
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-familje-ne-darke-me-pacolli/20%Monthly2018-08-10 12:11
https://www.informatat.com/fushe-kosova-10-ore-pa-rryme/20%Monthly2018-08-10 11:41
https://www.informatat.com/delawie-rikonfirmon-mbeshtetjen-e-shba-ve-per-kosoven/20%Monthly2018-08-10 11:34
https://www.informatat.com/izetbegoviq-republika-serbe-smund-te-krahasohet-me-kosoven/20%Monthly2018-08-10 13:09
https://www.informatat.com/haradinaj-kujton-deshmoret-e-brigades-162-te-kacanikut/20%Monthly2018-08-10 11:25
https://www.informatat.com/hoxha-kosova-dhe-kanadaja-miqesi-shembullore/20%Monthly2018-08-10 11:19
https://www.informatat.com/prinderit-e-melania-trump-behen-shtetas-amerikan/20%Monthly2018-08-10 11:18
https://www.informatat.com/shikoni-si-dukej-para-shume-vitesh-william-levy/20%Monthly2018-08-10 11:14
https://www.informatat.com/carl-bildt-thote-se-edi-rama-mbeshtet-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-10 11:12
https://www.informatat.com/eva-longoria-ndan-foto-te-embla-te-djalit/20%Monthly2018-08-10 11:12
https://www.informatat.com/arrestohet-i-moshuari-qe-ngacmoi-seksualisht-nje-femijen-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-10 11:07
https://www.informatat.com/policia-thote-se-gruaja-qe-u-vra-nuk-kerkoi-mbrojtje-dhe-as-strehim/20%Monthly2018-08-10 14:27
https://www.informatat.com/jahjaga-grate-ne-kosove-sjane-te-sigurta-as-ne-familjet-e-tyre/20%Monthly2018-08-10 11:04
https://www.informatat.com/zbulim-i-tmerrshem-gerhitja-eshte-shkaktare-qe-njerezit-vdesin-nga-kanceri/20%Monthly2018-08-10 10:58
https://www.informatat.com/blendi-fevziu-tregon-dashurine-e-pare-dhe-nuk-eshte-bashkeshortja/20%Monthly2018-08-10 10:55
https://www.informatat.com/prezantuesi-i-famshem-britanik-do-nje-femije-me-rita-oren/20%Monthly2018-08-10 10:55
https://www.informatat.com/pese-gra-behen-per-spital-nga-burrat-e-tyre-brenda-24-oreve/20%Monthly2018-08-10 10:50
https://www.informatat.com/humb-jeten-14-vjecari-u-hodh-nga-ura-per-tu-lare/20%Monthly2018-08-10 10:48
https://www.informatat.com/horoskopi-burri-ideal-per-cdo-shenje-te-zodiakut/20%Monthly2018-08-10 10:45
https://www.informatat.com/aksident-ne-dardani-lendohen-dy-gra/20%Monthly2018-08-10 10:42
https://www.informatat.com/shtate-shenja-qe-tregojne-se-partneri-eshte-i-cmendur-pas-jush/20%Monthly2018-08-10 10:42
https://www.informatat.com/mos-lejo-te-te-udheheq-instinkti/20%Monthly2018-08-10 10:37
https://www.informatat.com/me-horoskop-deri-ne-shtrat-secilen-shenje-mund-ta-joshni/20%Monthly2018-08-10 10:34
https://www.informatat.com/informate-me-rendesi-per-mergimtaret-te-cilet-kthehen-ne-vendet-e-tyre-permes-serbise/20%Monthly2018-08-10 10:33
https://www.informatat.com/syzet-me-trendi-te-kesaj-vere/20%Monthly2018-08-10 10:31
https://www.informatat.com/te-nisesh-punen-pas-pushimeve-ndiqni-keto-rregulla-2/20%Monthly2018-08-10 10:29
https://www.informatat.com/12-vendet-me-miqesore-me-startup-et/20%Monthly2018-08-10 10:26
https://www.informatat.com/nje-muaj-me-zerin-e-personave-te-margjinalizuar-te-shoqerise/20%Monthly2018-08-10 10:23
https://www.informatat.com/mmph-mbeshtet-projektin-50-mije-euro-per-komunen-e-hanit-te-elezit/20%Monthly2018-08-10 10:22
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-burrin-e-valbones-thote-se-i-vie-keq-per-vrasjen-e-dyfishte/20%Monthly2018-08-10 10:20
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-njofton-ambasadoren-e-finlandes-ne-kosove-me-zhvillimet-ne-sektorin-bankar/20%Monthly2018-08-10 10:14
https://www.informatat.com/i-biri-i-valbones-te-dua-nene-foto/20%Monthly2018-08-10 10:12
https://www.informatat.com/rreh-bashkeshorten-arrestohet-nje-burre-ne-podujeve/20%Monthly2018-08-10 10:07
https://www.informatat.com/vellai-i-valbones-shteti-deshtoi-ta-mbroje-motren-time/20%Monthly2018-08-10 09:58
https://www.informatat.com/agim-veliu-ndan-mirenjohjen-ora-e-presidentit-2018/20%Monthly2018-08-10 09:52
https://www.informatat.com/keto-rruge-do-te-ndalohen-per-qarkullim-gjate-festivalit-sunny-hill/20%Monthly2018-08-10 09:25
https://www.informatat.com/personi-qe-u-gjet-i-vdekur-dje-ne-prishtine-kishte-pesuar-sulm-kardiak/20%Monthly2018-08-10 09:22
https://www.informatat.com/arrestohen-7-aktiviste-te-vv-derisa-shkruanin-parulla-kunder-dhunes-ndaj-grave/20%Monthly2018-08-10 09:20
https://www.informatat.com/vazhdon-bashkepunimi-i-policise-se-kosoves-e-shqiperise/20%Monthly2018-08-10 09:10
https://www.informatat.com/serbia-kunder-pavaresise-kosoves-ne-kufijte-qe-i-imponohen/20%Monthly2018-08-10 11:28
https://www.informatat.com/vrasje-me-arme-zjarri-ne-shkoder/20%Monthly2018-08-10 08:57
https://www.informatat.com/cfare-te-beni-kur-karriera-kercenon-lidhjen/20%Monthly2018-08-10 08:50
https://www.informatat.com/ldk-thaci-ka-hyre-ne-aventura-te-rrezikshme/20%Monthly2018-08-10 11:05
https://www.informatat.com/si-te-zbuten-ngercet-te-bebet/20%Monthly2018-08-10 08:47
https://www.informatat.com/ministri-i-arsimit-jep-detaje-rreth-testimit-te-mesimdhenesve-video/20%Monthly2018-08-10 08:44
https://www.informatat.com/gjilan-vellai-rrahe-motren/20%Monthly2018-08-10 08:41
https://www.informatat.com/medvedev-sanksionet-amerikane-ne-banka-dhe-valute-mund-te-konsiderohen-lufte-ekonomike/20%Monthly2018-08-10 08:39
https://www.informatat.com/mijera-persona-evakuohen-pas-permbytjeve-ne-jug-te-frances-2/20%Monthly2018-08-10 08:36
https://www.informatat.com/veshjet-me-te-bukura-verore-me-lidhese/20%Monthly2018-08-10 08:31
https://www.informatat.com/shba-ja-majkos-je-i-rrezikuar-nga-sherbimet-iraniane/20%Monthly2018-08-10 08:19
https://www.informatat.com/daciq-mbeshtet-propozimin-e-vuciqit-per-caktimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-10 08:18
https://www.informatat.com/zviceranet-prijne-me-konsumimin-e-cokollates-per-koke-banori/20%Monthly2018-08-10 08:15
https://www.informatat.com/ferizaj-me-projekt-per-ndertimin-e-impiantit-per-trajtim-te-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-08-10 08:08
https://www.informatat.com/shtetasja-angleze-viziton-prizrenin-i-ndodh-e-tmerrshmja-rruges-per-ne-kala/20%Monthly2018-08-10 08:05
https://www.informatat.com/trump-synon-krijimin-e-forces-hapesinore-deri-me-2020/20%Monthly2018-08-10 08:04
https://www.informatat.com/nuk-keni-lekure-te-mire-ku-po-gaboni/20%Monthly2018-08-10 07:59
https://www.informatat.com/63-vjecari-qe-u-gjet-mbreme-i-vdekur-ne-prishtine-dergohet-per-autopsi/20%Monthly2018-08-10 07:53
https://www.informatat.com/stilet-e-flokeve-me-te-nxehta-per-kete-vere/20%Monthly2018-08-10 07:51
https://www.informatat.com/aksesore-te-flokeve-qe-iu-pershtaten-seciles-nuse/20%Monthly2018-08-10 07:49
https://www.informatat.com/rritja-e-stafit-ne-kryeministri-detyron-ministrine-e-financave-te-dale-me-qira/20%Monthly2018-08-10 07:48
https://www.informatat.com/dua-lipa-e-kall-atmosferen-me-kengen-kuq-e-zi-video/20%Monthly2018-08-10 07:46
https://www.informatat.com/%e2%80%8btmerri-i-para-tre-neteve-ne-gjakove-policia-ne-konference-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-08-10 07:45
https://www.informatat.com/flaka-krelani-shfaqet-super-e-zjarrte-nga-plazhi-foto-video/20%Monthly2018-08-10 07:43
https://www.informatat.com/shehu-ndryshimi-i-kufijve-skenar-i-hershem-i-beogradit/20%Monthly2018-08-10 07:41
https://www.informatat.com/feste-ne-familjen-jenner/20%Monthly2018-08-10 07:39
https://www.informatat.com/keshtu-vallezon-i-dashuri-i-dua-lipes-me-princess-diana/20%Monthly2018-08-10 07:36
https://www.informatat.com/ne-bjeshket-e-istogut-nje-qytetar-gjen-mjete-te-pashperthyera-foto/20%Monthly2018-08-10 07:34
https://www.informatat.com/zvarritet-projektligji-per-paga/20%Monthly2018-08-10 07:33
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-ne-kosove-2/20%Monthly2018-08-10 07:32
https://www.informatat.com/vuciq-angazhohem-per-ndarje-ndermjet-serbeve-dhe-shqiptareve/20%Monthly2018-08-10 07:30
https://www.informatat.com/i-vdiq-vajza-ne-fund-te-vitit-te-kaluar-cun-lajci-dje-mori-lajmin-prekes/20%Monthly2018-08-10 07:28
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-qytetaret-qe-shfrytezojne-stacionin-e-autobuseve/20%Monthly2018-08-10 07:28
https://www.informatat.com/pacientet-me-hepatitin-b-qe-kater-muaj-pa-terapi/20%Monthly2018-08-10 07:27
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-kufijve-skenar-i-hershem-i-beogradit/20%Monthly2018-08-10 07:25
https://www.informatat.com/shokon-shoqja-e-ngushte-hedh-adoleshenten-nga-ura/20%Monthly2018-08-10 07:24
https://www.informatat.com/ne-gjakove-sot-protestohet-per-vrasjen-e-nenes-me-te-bijen/20%Monthly2018-08-10 08:47
https://www.informatat.com/manipulimet-e-thacit-me-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-08-10 09:03
https://www.informatat.com/masa-te-ashpra-per-mjeket-qe-mungojne-ne-pune/20%Monthly2018-08-10 07:17
https://www.informatat.com/opozita-pa-alternative-per-kryenegociatorin/20%Monthly2018-08-10 08:42
https://www.informatat.com/mijera-persona-evakuohen-pas-permbytjeve-ne-jug-te-frances/20%Monthly2018-08-10 07:12
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-08-10 07:10
https://www.informatat.com/ja-si-do-te-duket-skena-e-koncertit-te-dua-lipes-foto/20%Monthly2018-08-09 23:03
https://www.informatat.com/prinderit-e-zonjes-se-pare-marrin-shtetesine-amerikane/20%Monthly2018-08-09 22:13
https://www.informatat.com/angela-martini-filmon-trupin-nga-afer-ne-plazh-foto/20%Monthly2018-08-09 20:18
https://www.informatat.com/surroi-korrigjimi-i-kufijve-i-rrezikshem-per-shqiptaret/20%Monthly2018-08-10 07:20
https://www.informatat.com/manita-ndaj-kukesit-torpedo-afron-verilindoret-me-eliminimin/20%Monthly2018-08-09 20:04
https://www.informatat.com/per-asociacionin-palet-flasin-ne-bruksel-ne-fund-te-gushtit-ose-fillim-te-shtatorit/20%Monthly2018-08-09 18:56
https://www.informatat.com/jemen-sulmohet-autobusi-me-nxenes-shkon-ne-50-numri-i-viktimave/20%Monthly2018-08-09 18:55
https://www.informatat.com/kina-pritet-tu-ve-mallrave-amerikane-taksa-prej-25/20%Monthly2018-08-09 18:32
https://www.informatat.com/pse-austria-refuzoi-qe-ta-mbuloje-kosoven-me-kartonin-e-gjelber/20%Monthly2018-08-09 18:20
https://www.informatat.com/modelja-italiane-perveluese-nga-plazhet-e-ibizas-foto/20%Monthly2018-08-09 17:54
https://www.informatat.com/6-vjet-burg-per-vjedhjen-e-3-vicave-dhe-nje-kali-ne-peje/20%Monthly2018-08-09 17:47
https://www.informatat.com/shkrimi-emocionues-i-shkolles-se-9-vjecares-qe-u-vra-nga-babai-i-saj-e-gjakove/20%Monthly2018-08-09 15:15
https://www.informatat.com/mesoni-si-te-pergatisni-kura-me-leng-shalqiri/20%Monthly2018-08-09 15:07
https://www.informatat.com/mpb-tregon-shkaktaret-e-pritjeve-te-gjata-ne-kufi/20%Monthly2018-08-09 15:06
https://www.informatat.com/si-te-disiplinoni-foshnjen-pesemuajshe/20%Monthly2018-08-09 15:03
https://www.informatat.com/si-ta-ndaloni-gjakderdhjen-per-10-sekonda/20%Monthly2018-08-09 14:59
https://www.informatat.com/pse-medikamentet-duhet-ti-shoqerojme-perhere-me-uje/20%Monthly2018-08-09 14:56
https://www.informatat.com/qeveria-do-ta-financoi-ndertimin-e-rruges-a-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-09 14:53
https://www.informatat.com/si-ta-mbani-higjienen-te-persosur-sipas-shkences/20%Monthly2018-08-09 14:53
https://www.informatat.com/nente-menyra-per-te-zbuluar-nese-dikush-po-ju-genjen/20%Monthly2018-08-09 14:50
https://www.informatat.com/sekretet-e-bukurise-franceze-te-cilat-duhet-ti-aplikoni-nga-ky-moment/20%Monthly2018-08-09 14:48
https://www.informatat.com/vitin-e-ardhshem-hyn-ne-buxhet-ligjin-per-pensionimin-e-parakohshem-te-policise/20%Monthly2018-08-09 14:48
https://www.informatat.com/lutuni-qe-partneri-juaj-ti-perkase-njeres-prej-ketyre-4-shenjave-te-horoskopit-nuk-tradhtojne-kurre/20%Monthly2018-08-09 14:46
https://www.informatat.com/kreret-zotohen-per-hetim-te-plote-per-vrasjen-tragjike-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-09 14:44
https://www.informatat.com/zv-ministri-raporton-se-u-ka-uruar-mesuesve-te-klines-7-marsin/20%Monthly2018-08-09 14:42
https://www.informatat.com/edhe-gjermania-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-08-09 14:41
https://www.informatat.com/gjykata-trajton-therrjen-e-para-tete-viteve/20%Monthly2018-08-09 14:37
https://www.informatat.com/keto-jane-krimet-per-te-cilat-eshte-denuar-gjykatesi-i-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-08-09 14:34
https://www.informatat.com/serbet-e-larguar-nga-fsk-ja-smund-te-kthehen-me/20%Monthly2018-08-09 14:33
https://www.informatat.com/aksioni-i-task-forces-per-ta-pastruar-kosoven-nis-me-15-shtator/20%Monthly2018-08-09 14:30
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-kosova-dhe-serbia-te-propozojne-vete-zgjidhje/20%Monthly2018-08-09 14:23
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-kritikon-kadri-veselin-mitrovicen-e-ndate-ju/20%Monthly2018-08-09 14:18
https://www.informatat.com/janjiq-vuciqi-e-thaci-qe-dy-vjet-po-bisedojne-per-ndarje/20%Monthly2018-08-09 13:57
https://www.informatat.com/ducich-kfor-i-nuk-pret-incidente/20%Monthly2018-08-09 18:56
https://www.informatat.com/vv-demet-e-hashim-thacit-skane-te-ndalur/20%Monthly2018-08-09 14:18
https://www.informatat.com/afro-70-per-qind-e-te-rinjve-ne-tirane-gati-te-lene-vendin-nga-papunesia/20%Monthly2018-08-09 13:19
https://www.informatat.com/jankoviq-autonomi-territoriale-e-personale-per-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-08-09 13:12
https://www.informatat.com/labi-i-kafeneja-jone-pozon-krahas-bashkeshortes-ne-pushime/20%Monthly2018-08-09 12:58
https://www.informatat.com/neser-proteste-ne-gjakove-mjaft-me-me-vrasjen-e-vajzave-dhe-grave/20%Monthly2018-08-09 13:05
https://www.informatat.com/nese-i-keni-dorezuar-kuponet-fiskal-per-rimburesim-atk-ka-nje-lajm-te-mire-per-ju/20%Monthly2018-08-09 12:44
https://www.informatat.com/haxhiuturp-thaci-dekretoi-njeriun-qe-eshte-pjese-e-nje-grupi-kriminal/20%Monthly2018-08-09 13:37
https://www.informatat.com/tentimvrasje-dhunim-dhe-vrasje-ndaj-grave-brenda-24-oreve-ne-kosove/20%Monthly2018-08-09 12:35
https://www.informatat.com/presidenti-dekreton-si-anetar-te-gjykates-kushtetuese-njeriun-e-pdk-se/20%Monthly2018-08-09 12:23
https://www.informatat.com/berisha-termi-korrigjim-i-kufijve-perdoret-nga-beogradi-dhe-argatet-e-tij-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-09 15:04
https://www.informatat.com/gjendet-granate-ne-oborrin-e-nje-ish-fabrike-ne-peje/20%Monthly2018-08-09 12:14
https://www.informatat.com/brenda-viles-luksoze-te-zaimina-vasjari-do-ju-shohin-syte-mrekulli/20%Monthly2018-08-09 12:08
https://www.informatat.com/rahovecasit-shpikin-pajisjen-unike-per-kualitet-te-ajrit-foto/20%Monthly2018-08-09 11:59
https://www.informatat.com/balaj-per-vrasjen-ne-gjakove-fajtor-shteti-dhe-drejtesia/20%Monthly2018-08-09 13:47
https://www.informatat.com/pjeter-nrecaj-po-trajtohet-ne-psikiatri-merr-vesh-sot-se-ka-vrare-edhe-vajzen-e-tij/20%Monthly2018-08-09 11:52
https://www.informatat.com/policia-ne-aksion-kunder-ngacmueseve-seksual-ne-dokufest/20%Monthly2018-08-09 11:46
https://www.informatat.com/vetevritet-nje-oficer-i-ushtrise-shqiptare/20%Monthly2018-08-09 11:43
https://www.informatat.com/me-15-shtator-vjen-task-forca-per-pastrimin-e-mjedisit/20%Monthly2018-08-09 11:42
https://www.informatat.com/hoxha-agjenda-evropiane-eshte-agjende-qe-na-bashkon/20%Monthly2018-08-09 11:40
https://www.informatat.com/austria-refuzon-ta-mbuloje-kosoven-me-karton-te-gjelber/20%Monthly2018-08-09 11:36
https://www.informatat.com/mblidhet-mekanizmi-kunder-dhunes-ne-familje-pas-vrasjes-se-dyfishte-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-09 11:31
https://www.informatat.com/aleksander-lumezi-kerkon-hetime-pas-vrasjes-ne-brekoc/20%Monthly2018-08-09 11:13
https://www.informatat.com/britaniket-kunder-ideve-te-thacit-e-vuciqit-jane-destabilizuese/20%Monthly2018-08-09 11:05
https://www.informatat.com/veseli-kosova-sdo-te-ndahet/20%Monthly2018-08-09 11:04
https://www.informatat.com/zyrtari-i-larte-i-akr-se-aderon-ne-levizjen-vetevendosje/20%Monthly2018-08-09 10:58
https://www.informatat.com/identifikohen-rreth-200-raste-te-keqperdorimit-te-karteleve-hyrje-dalje-ne-pune/20%Monthly2018-08-09 10:53
https://www.informatat.com/ahmeti-kerkon-qe-fiba-ta-denoje-bosnjen-per-sjelljen-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-08-09 10:45
https://www.informatat.com/gati-1-mije-termete-ne-shqiperi-per-nje-muaj/20%Monthly2018-08-09 10:42
https://www.informatat.com/body-on-me-rita-ora-surprizen-fansat-e-saj/20%Monthly2018-08-09 10:38
https://www.informatat.com/thaci-emeroi-gjyqtaret-e-rinj-te-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2018-08-09 13:02
https://www.informatat.com/smartfonet-e-samsung-galaxy-s7-jane-te-cenueshem-ndaj-hakereve/20%Monthly2018-08-09 10:28
https://www.informatat.com/inspektorati-heton-policet-per-neglizhence-ne-rastin-e-vrasjes-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-09 10:25
https://www.informatat.com/apple-ne-telashe-me-kinezet-i-qesin-kushte/20%Monthly2018-08-09 10:25
https://www.informatat.com/lane-femijen-te-vdiste-prinderit-habiten-nga-denimi-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2018-08-09 10:24
https://www.informatat.com/bmw-nenshkruan-kontrate-per-prodhimin-e-oreve-inteligjente/20%Monthly2018-08-09 10:23
https://www.informatat.com/instagram-lanson-ig-lite-ne-google-play/20%Monthly2018-08-09 10:22
https://www.informatat.com/bekim-berisha-dhe-bedri-shala-ne-pulla-postare/20%Monthly2018-08-09 10:21
https://www.informatat.com/microsoft-po-punon-ne-gjeneraten-e-ardhshme-te-windows-10/20%Monthly2018-08-09 10:19
https://www.informatat.com/vuciq-pajtohem-per-ridefinim-te-kufijve-me-shqiptaret-e-kosoves/20%Monthly2018-08-09 12:14
https://www.informatat.com/kosova-edhe-nje-here-ne-nasa/20%Monthly2018-08-09 10:14
https://www.informatat.com/10-menyrat-se-si-te-sjellemi-me-personat-depresiv/20%Monthly2018-08-09 10:03
https://www.informatat.com/behgjet-pacolli-publikon-foto-me-ciken-e-tij-bukuroshe/20%Monthly2018-08-09 10:00
https://www.informatat.com/disa-trajtime-shpresedhenese-per-kancerin-ne-tru/20%Monthly2018-08-09 09:59
https://www.informatat.com/kerkohet-rifunksionalizimi-i-shtepise-se-kultures-ne-mamushe/20%Monthly2018-08-09 09:59
https://www.informatat.com/delawie-per-vrasjen-ne-gjakovetragjike-qe-nena-dhe-bija-ishin-te-pambrojtura/20%Monthly2018-08-09 09:59
https://www.informatat.com/simptomat-qe-tregojne-se-keni-kancer-ne-lukth/20%Monthly2018-08-09 09:56
https://www.informatat.com/si-te-ruheni-nga-djersitja-ne-keto-dite-perveluese/20%Monthly2018-08-09 09:51
https://www.informatat.com/fushe-kosova-bashkeshorti-e-kercenon-gruan-me-revole/20%Monthly2018-08-09 09:47
https://www.informatat.com/kater-faktoret-e-rrezikut-te-fertilitetit-femeror/20%Monthly2018-08-09 09:47
https://www.informatat.com/super-ushqimet-qe-luftojne-ftohjet/20%Monthly2018-08-09 09:46
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-shtetase-te-bullgarise-vodhen-300-euro-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-09 09:44
https://www.informatat.com/migrena-dhe-pasojat-e-saj/20%Monthly2018-08-09 09:43
https://www.informatat.com/mbi-4-milion-euro-investim-ne-rruget-qe-qojne-ne-prevalle-dhe-brezovice/20%Monthly2018-08-09 09:44
https://www.informatat.com/studentja-qe-festoi-diplomimin-ne-krah-te-aligatorit-video/20%Monthly2018-08-09 09:41
https://www.informatat.com/diagnostikohet-me-kancer-babai-i-fahriye-evcen/20%Monthly2018-08-09 09:39
https://www.informatat.com/ngrohja-globale-mund-te-shkaktoje-cekuilibrim-te-klimes/20%Monthly2018-08-09 09:38
https://www.informatat.com/whiteley-shperndan-foto-te-embla-familjare/20%Monthly2018-08-09 09:37
https://www.informatat.com/prokuroria-i-dyshuari-me-dashje-vrau-gruan-dhe-vajzen-e-tij/20%Monthly2018-08-09 09:36
https://www.informatat.com/bebe-rexha-ndjek-kengetarin-kosovar-pelqen-kete-foto-hot-te-tij/20%Monthly2018-08-09 09:29
https://www.informatat.com/rivaldo-flet-per-te-ardhmen-e-neymar/20%Monthly2018-08-09 09:27
https://www.informatat.com/nuk-do-besoni-cfare-ben-emina-ne-plazh-video/20%Monthly2018-08-09 09:27
https://www.informatat.com/germime-ne-keshtjellat-romake-te-zbuluara-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-09 09:24
https://www.informatat.com/17-te-arrestuar-per-krim-te-organizuar/20%Monthly2018-08-09 09:22
https://www.informatat.com/prishtinasi-i-drejtohet-shpend-ahmetit-po-te-shembet-rruga-ne-kalabri-o-kryetar/20%Monthly2018-08-09 09:21
https://www.informatat.com/policia-hap-rast-per-vdekjen-e-19-vjecarit-nga-drenasi/20%Monthly2018-08-09 09:18
https://www.informatat.com/kukullat-e-seksit-arrijne-ne-itali/20%Monthly2018-08-09 09:16
https://www.informatat.com/vetaksidentohet-serbi-lendon-veten-dhe-femijen/20%Monthly2018-08-09 09:15
https://www.informatat.com/izetbegoviq-nxenesi-i-millosheviqit-nuk-mund-te-beje-paralele-mes-kosoves-dhe-republikes-srbska/20%Monthly2018-08-09 09:14
https://www.informatat.com/kendall-jenner-ndez-rrjetin-me-pozen-topless/20%Monthly2018-08-09 09:13
https://www.informatat.com/lajiq-aneksimi-i-lugines-se-presheves-eshte-ndarje-e-serbise-jo-e-kosoves/20%Monthly2018-08-09 12:10
https://www.informatat.com/ja-cfare-ka-sakrifikuar-tayna-per-te-arritur-ne-maje-te-toplistave/20%Monthly2018-08-09 09:09
https://www.informatat.com/vushtrri-gjuan-me-arme-ne-restaurant-arrestohet/20%Monthly2018-08-09 09:07
https://www.informatat.com/nderpritet-seanca-e-mark-nrecajt-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-gruas-dhe-vajzes/20%Monthly2018-08-09 09:06
https://www.informatat.com/sinan-vllasaliu-dhe-ghulo-risjellin-kengen-vet-me-the-te-dua/20%Monthly2018-08-09 09:04
https://www.informatat.com/serbja-e-provokon-dua-lipen-reagon-i-dashuri-i-saj/20%Monthly2018-08-09 09:03
https://www.informatat.com/turqi-9-te-vdekur-pas-permbytjes-se-anijes/20%Monthly2018-08-09 09:01
https://www.informatat.com/asnje-mjet-motorik-smund-te-hyje-ne-kosove-pa-e-paguar-policen-kufitare/20%Monthly2018-08-09 08:59
https://www.informatat.com/arsela-nje-nga-shqiponjat-e-tiranes/20%Monthly2018-08-09 08:58
https://www.informatat.com/xhandarmeria-serbe-bllokon-fshatin-me-te-madh-shqiptar-ne-lugine/20%Monthly2018-08-09 10:36
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-suhareke-3/20%Monthly2018-08-09 08:53
https://www.informatat.com/modele-fantastike-te-te-brendshmeve/20%Monthly2018-08-09 08:50
https://www.informatat.com/gjermania-dergon-ambasador-te-ri-ne-serbi-2/20%Monthly2018-08-09 08:49
https://www.informatat.com/pijet-qe-ruajne-linjat-trupore/20%Monthly2018-08-09 08:45
https://www.informatat.com/harac-hoxhes-se-gjilanit-na-jep-35-mije-euro-ose-te-shkoi-koka/20%Monthly2018-08-09 08:43
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-pozite-te-vecante-per-kishen-ne-kosove/20%Monthly2018-08-09 08:42
https://www.informatat.com/keto-jane-llojet-me-te-sherueshme-te-kancereve-2/20%Monthly2018-08-09 08:40
https://www.informatat.com/maske-me-kafe-per-floket-e-thinjura/20%Monthly2018-08-09 08:40
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-kur-e-gelltitni-camcakezin/20%Monthly2018-08-09 08:38
https://www.informatat.com/si-te-ushqeheni-gjithe-javen-nese-doni-te-humbni-peshe/20%Monthly2018-08-09 08:36
https://www.informatat.com/frutat-me-te-mira-per-zemren-cfare-besojme-ne-dhe-cfare-tregojne-studimet-ne-te-vertete/20%Monthly2018-08-09 08:36
https://www.informatat.com/pse-te-punoni-shume-eshte-e-demshme/20%Monthly2018-08-09 08:34
https://www.informatat.com/spitalet-serish-pa-barna-2/20%Monthly2018-08-09 08:30
https://www.informatat.com/genjeshtrat-qe-lexoni-e-degjoni-perdite-per-renien-nga-pesha/20%Monthly2018-08-09 08:30
https://www.informatat.com/putin-po-e-formon-ne-bosnje-nje-force-paramilitare/20%Monthly2018-08-09 08:30
https://www.informatat.com/a-munden-probiotiket-ti-shkaktojne-mjegull-trurit/20%Monthly2018-08-09 08:28
https://www.informatat.com/paste-dhembesh-dhe-vazeline-trendi-me-i-ri-per-te-rritur-gjoksin/20%Monthly2018-08-09 08:25
https://www.informatat.com/gjermania-dergon-ambasador-te-ri-ne-serbi/20%Monthly2018-08-09 08:24
https://www.informatat.com/simptomat-e-kancerit-te-lukthit/20%Monthly2018-08-09 08:23
https://www.informatat.com/a-po-hapet-kutia-e-pandores-ne-ballkan-me-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-09 08:20
https://www.informatat.com/shikojeni-ndotjen-e-ajrit-qe-shkakton-termocentrali-foto/20%Monthly2018-08-09 08:20
https://www.informatat.com/si-te-mbroheni-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2018-08-09 08:20
https://www.informatat.com/shkenca-truri-i-njeh-objektet-nepermjet-prekjes/20%Monthly2018-08-09 08:18
https://www.informatat.com/arra-braziliane-pse-na-duhet-per-shendet-dhe-sa-ben-te-hame-brenda-nje-dite/20%Monthly2018-08-09 08:16
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-dini-per-ngrirjen-e-vezeve-dhe-shtatzenine-e-shtyre/20%Monthly2018-08-09 08:14
https://www.informatat.com/eliminoni-dhimbjet-e-muskujve-pas-stervitjeve/20%Monthly2018-08-09 08:12
https://www.informatat.com/te-shtena-ne-filadelfia-2-te-vrare-dhe-4-te-plagosur/20%Monthly2018-08-09 08:10
https://www.informatat.com/si-te-dobesohesh-duke-ngrene-5-vakte-ne-dite/20%Monthly2018-08-09 08:09
https://www.informatat.com/keto-jane-premtimet-qe-gjuriq-u-dha-dje-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-08-09 08:09
https://www.informatat.com/qeveria-ne-shqyrtim-te-mundesive-buxhetore-per-subvencionim-te-postes/20%Monthly2018-08-09 08:07
https://www.informatat.com/diete-per-fundjave-qe-ta-pastroni-organizmin/20%Monthly2018-08-09 08:06
https://www.informatat.com/nxenesit-evropiane-mesojne-me-shume-gjuhe-sesa-ata-amerikane/20%Monthly2018-08-09 08:04
https://www.informatat.com/largoni-mykun-nga-shtepia-ne-kete-menyre/20%Monthly2018-08-09 08:02
https://www.informatat.com/kujdes-pishinat-shkaktojne-keto-infeksione/20%Monthly2018-08-09 08:00
https://www.informatat.com/keto-jane-llojet-me-te-sherueshme-te-kancereve/20%Monthly2018-08-09 07:59
https://www.informatat.com/keshilla-se-si-te-mbroheni-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2018-08-09 07:56
https://www.informatat.com/35-persona-arrestohen-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-08-09 07:56
https://www.informatat.com/thaci-e-zgjati-bllokaden-e-kushtetueses-per-nje-muaj/20%Monthly2018-08-09 07:55
https://www.informatat.com/tavolinat-e-zyrave-kane-me-shume-mikrobe-se-uleset-e-tualetit/20%Monthly2018-08-09 07:54
https://www.informatat.com/vv-e-gatshme-per-protesta-por-jo-edhe-psd-ja-e-ldk-ja/20%Monthly2018-08-09 07:52
https://www.informatat.com/hajeni-shalqirin-me-gjithe-fara-shikoni-sa-shume-perfiton-organizmi/20%Monthly2018-08-09 07:51
https://www.informatat.com/para-vrasjes-ndrecaj-kishte-maltretuar-bashkeshorten-e-tij-per-16-vjet-me-radhe/20%Monthly2018-08-09 07:49
https://www.informatat.com/makina-perplas-prinderit-dhe-femijen-1-vjec/20%Monthly2018-08-09 07:49
https://www.informatat.com/vuciqi-takohet-me-putinin-per-ceshtje-te-kosoves/20%Monthly2018-08-09 07:46
https://www.informatat.com/%e2%80%8boperohet-majlinda-kelmendi-kjo-eshte-gjendja-e-saj-shendetesore/20%Monthly2018-08-09 07:46
https://www.informatat.com/ministri-i-shqiperise-viziton-prizrenin/20%Monthly2018-08-09 07:43
https://www.informatat.com/kamberi-zgjidhja-parciale-per-luginen-sjell-tragjedi/20%Monthly2018-08-09 07:40
https://www.informatat.com/me-sunny-hill-festival-dua-lipa-do-qe-bota-ta-njohe-ndryshe-kosoven/20%Monthly2018-08-09 07:39
https://www.informatat.com/79-aksidente-per-24-ore/20%Monthly2018-08-09 07:37
https://www.informatat.com/senati-ne-argjentine-rrezon-ligjin-per-abortin/20%Monthly2018-08-09 07:33
https://www.informatat.com/kundershtohet-projektligji-per-abort-te-ligjshem-ne-argjentine/20%Monthly2018-08-09 07:32
https://www.informatat.com/per-ta-perballuar-vapen-stacionet-e-tiranes-behen-me-freskuese/20%Monthly2018-08-09 07:29
https://www.informatat.com/sulmet-ajrore-izraelite-vrasin-nenen-shtatzene-dhe-vajzen-e-saj/20%Monthly2018-08-09 07:26
https://www.informatat.com/ky-mot-do-te-mbreteroje-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-09 07:26
https://www.informatat.com/kur-nuk-eshte-e-shendetshme-buka/20%Monthly2018-08-09 07:22
https://www.informatat.com/perseri-pritje-ne-merdare/20%Monthly2018-08-09 10:31
https://www.informatat.com/murati-ridefinimi-i-kufijve-zgjidhja-me-e-drejte/20%Monthly2018-08-09 09:12
https://www.informatat.com/franca-hap-130-mije-vende-pune-per-emigrante/20%Monthly2018-08-09 07:14
https://www.informatat.com/gjysme-milioni-euro-paga-per-keshilltaret-e-ramush-haradinajt/20%Monthly2018-08-09 08:54
https://www.informatat.com/ligji-qe-trimeron-raportuesit-e-korrupsionit/20%Monthly2018-08-09 07:10
https://www.informatat.com/rrefimet-e-te-mbijetuarve-te-dhunes-seksuale-te-luftes/20%Monthly2018-08-09 07:10
https://www.informatat.com/spitalet-serish-pa-barna/20%Monthly2018-08-09 07:11
https://www.informatat.com/java-perfundon-me-temperatura-te-larta/20%Monthly2018-08-09 07:06
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-shume-emocione-para-koncertit-tregon-si-do-te-vishet-ne-koncert/20%Monthly2018-08-08 19:20
https://www.informatat.com/mbi-60-pasagjere-mashtrohen-nga-agjencia-fantome-kosova-reiseburo/20%Monthly2018-08-09 07:20
https://www.informatat.com/trajtime-te-reja-per-kancerin-e-trurit/20%Monthly2018-08-08 16:19
https://www.informatat.com/9-gjerat-qe-nuk-i-keni-ditur-rreth-autizmit/20%Monthly2018-08-08 16:18
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodh-me-trurin-tuaj-kur-merrni-xanax/20%Monthly2018-08-08 16:16
https://www.informatat.com/kylie-jenner-duket-si-nje-perendesh-ne-video-klipin-e-ri-te-travis-scott/20%Monthly2018-08-08 16:15
https://www.informatat.com/angelina-jolie-akuzon-brad-pitt/20%Monthly2018-08-08 16:12
https://www.informatat.com/vrasja-ne-gjakove-5-euro-ishin-arsyeja-e-konflikti-ne-ciftin-ndrecaj/20%Monthly2018-08-08 16:10
https://www.informatat.com/ferrari-perfituesi-me-i-madh-nga-shitjet-bentley-ne-humbje/20%Monthly2018-08-08 15:55
https://www.informatat.com/haradinaj-denon-vrasjet-ne-brekoc/20%Monthly2018-08-08 15:52
https://www.informatat.com/ministri-shijon-puthje-pasionante-nen-cader/20%Monthly2018-08-08 15:42
https://www.informatat.com/pasi-u-perfol-se-eshte-shtatzene-kengetarja-shqiptare-zbulon-te-verteten/20%Monthly2018-08-08 15:40
https://www.informatat.com/angelina-jolie-lodhet-nga-divorci/20%Monthly2018-08-08 15:38
https://www.informatat.com/me-e-madhja-e-kardashianeve-ndahet-me-te-dashurin-14-vjet-me-te-vogel/20%Monthly2018-08-08 15:36
https://www.informatat.com/reperi-i-famshem-shqiptaro-amerikan-action-bronson-ne-kosove/20%Monthly2018-08-08 15:34
https://www.informatat.com/dua-lipa-niset-drejt-kosoves/20%Monthly2018-08-08 15:32
https://www.informatat.com/demi-rose-prezanton-te-pasmet-me-kominoshe-ndricuese/20%Monthly2018-08-08 15:30
https://www.informatat.com/futbollisti-marco-boriello-mes-femrave-topless-pushime-prej-playboy/20%Monthly2018-08-08 15:28
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-rrisin-numrin-e-urgjencave-mjekesore-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-08 15:26
https://www.informatat.com/tahiri-paralajmeron-ndeshkim-pe-ata-qe-kane-neglizhuar-detyren-per-ofrimin-e-sigurise-se-te-ndjerave/20%Monthly2018-08-08 15:24
https://www.informatat.com/jlo-tregon-format-perfekte-gjate-stervitjes-ne-jahtin-luksoz/20%Monthly2018-08-08 15:16
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-lojera-ne-jaht-me-te-dashuren-e-tij-super-seksi/20%Monthly2018-08-08 15:15
https://www.informatat.com/i-dashuri-i-dua-lipes-arrin-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-08 15:13
https://www.informatat.com/perfitimet-nga-kripa-e-himalajeve/20%Monthly2018-08-08 15:11
https://www.informatat.com/samsung-galaxy-s7-te-pambrojtur-ndaj-hakereve/20%Monthly2018-08-08 15:07
https://www.informatat.com/tahiri-per-vrasjen-ata-qe-sofruan-siguri-te-dalin-para-pergjegjesise/20%Monthly2018-08-08 15:06
https://www.informatat.com/agk-denon-gjuhen-e-perdorur-nga-presidenti-hashim-thaci-ndaj-gazetarit-fitim-gashi/20%Monthly2018-08-08 15:04
https://www.informatat.com/trajtojini-punonjesit-si-njerez-te-suksesshem/20%Monthly2018-08-08 15:02
https://www.informatat.com/reagon-dhe-shpend-ahmeti-kerkon-denim-maksimal-per-vrasesin/20%Monthly2018-08-08 14:57
https://www.informatat.com/bytyqi-flet-per-deshtimet-e-zgjedhjes-se-drejtorit-te-akreditimit-video/20%Monthly2018-08-09 07:15
https://www.informatat.com/rekord-i-grave-te-nominuara-ne-zgjedhjet-e-ardhshme-ne-shba/20%Monthly2018-08-08 14:53
https://www.informatat.com/tragjedia-ne-gjakove-ndodhi-per-pese-euro-kuptoni-detajet/20%Monthly2018-08-08 14:47
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-nje-spital-ne-nju-jork-2-te-vdekur/20%Monthly2018-08-09 07:14
https://www.informatat.com/mmph-investon-80-mije-euro-ne-ujesjellesin-e-kamenices/20%Monthly2018-08-08 14:30
https://www.informatat.com/finlanda-vazhdon-te-ndihmoje-kosoven/20%Monthly2018-08-08 14:29
https://www.informatat.com/vuciqi-flet-ne-telefon-me-serbet-ne-veri/20%Monthly2018-08-08 14:26
https://www.informatat.com/grupi-i-arrestuar-kontrabandonte-mallra-nga-maqedonia/20%Monthly2018-08-08 14:22
https://www.informatat.com/zvicra-vendi-i-trete-me-i-mire-ne-bote-per-te-jetuar/20%Monthly2018-08-08 14:12
https://www.informatat.com/reagon-hoti-qytetaret-vendosin-kush-e-udheheq-dialogun-jo-thaci/20%Monthly2018-08-08 14:07
https://www.informatat.com/pendohet-dedaj-thur-lavde-per-turqine/20%Monthly2018-08-08 14:07
https://www.informatat.com/thaci-premton-ti-dekretoje-gjyqtaret-e-rinj-kete-jave/20%Monthly2018-08-08 13:57
https://www.informatat.com/marreveshje-mes-kpk-se-dhe-usaid-it-per-punesim-te-te-rinjve/20%Monthly2018-08-08 13:49
https://www.informatat.com/gjilan-sallat-e-operacionit-ne-spitalin-e-pergjithshem-do-te-dezinfektohen/20%Monthly2018-08-08 13:45
https://www.informatat.com/kusari-aktit-makaber-ne-gjakove-i-ndihmoi-policia-dhe-sistemi-i-drejtesise/20%Monthly2018-08-08 13:44
https://www.informatat.com/pacolli-thote-se-ndalesen-e-islamit-do-ta-adresoje-tek-perfaqesuesit-e-be-se/20%Monthly2018-08-08 13:38
https://www.informatat.com/aprovohet-projekti-zhvendosja-e-gypave-te-azbestit-per-kru-gjakova/20%Monthly2018-08-08 13:29
https://www.informatat.com/federata-e-zvicres-thellon-skandalin-per-ceshtjen-behrami-mbeshtet-vendimin-e-trajnerit/20%Monthly2018-08-08 13:19
https://www.informatat.com/mbpzhr-dhe-usaid-3-8-milion-euro-per-sektorin-e-bujqsesise/20%Monthly2018-08-08 13:19
https://www.informatat.com/per-24-ore-62-aksidente/20%Monthly2018-08-08 13:10
https://www.informatat.com/konfiskohen-gjashte-arme-ne-tri-raste-te-ndara/20%Monthly2018-08-08 17:28
https://www.informatat.com/deda-thaci-po-e-zhvlereson-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-08-08 13:03
https://www.informatat.com/fsk-fillon-aksionin-tradicional-per-dhurimin-e-gjakut/20%Monthly2018-08-08 13:03
https://www.informatat.com/hoxhaj-po-vazhdon-shkelja-e-te-drejtave-te-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2018-08-08 12:58
https://www.informatat.com/lekaj-viziton-autostraden-arben-xhaferi-do-te-transformoje-rrenjesisht-rajonin/20%Monthly2018-08-08 12:53
https://www.informatat.com/pacolli-perkrahja-e-cekise-tejet-e-rendesishme-per-kosoven/20%Monthly2018-08-08 12:53
https://www.informatat.com/per-vrasjen-ne-gjakove-thaci-kerkon-te-merren-masa/20%Monthly2018-08-08 12:43
https://www.informatat.com/kshc-per-akuzat-e-ispe-se-kemi-pasur-presione-te-shumta-nga-nje-institucion-privat-i-arsimit-te-larte/20%Monthly2018-08-08 12:36
https://www.informatat.com/komuna-e-podujeves-ndihmon-bletaret/20%Monthly2018-08-08 12:32
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shefja-e-re-ne-inspektoratin-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-08-08 12:28
https://www.informatat.com/murati-rasti-ne-gjakove-kronike-e-nje-vrasjeje-te-paralajmeruar/20%Monthly2018-08-08 12:26
https://www.informatat.com/serbia-i-ndalon-viziten-ne-presheve-ketij-akademiku-hivzi/20%Monthly2018-08-08 12:21
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-vrasjen-e-mbremshme-ne-gjakove-e-quan-akt-makaber/20%Monthly2018-08-08 12:14
https://www.informatat.com/pse-eshte-barcelona-destinacion-i-preferuar-ne-vere/20%Monthly2018-08-08 12:09
https://www.informatat.com/vv-thote-se-shpend-ahmeti-po-e-zapton-komunen-e-prishtines/20%Monthly2018-08-08 12:07
https://www.informatat.com/meritova-me-shume/20%Monthly2018-08-08 12:04
https://www.informatat.com/duan-ta-blejne-komplet-arsenalin/20%Monthly2018-08-08 12:02
https://www.informatat.com/destani-e-ejupi-ne-salzburg-te-shkendija-foto/20%Monthly2018-08-08 11:59
https://www.informatat.com/72628-2/20%Monthly2018-08-08 11:50
https://www.informatat.com/ja-kur-priten-aktakuzat-nga-specialja/20%Monthly2018-08-08 17:29
https://www.informatat.com/thaciasociacioni-sipas-kushtetutes/20%Monthly2018-08-08 11:21
https://www.informatat.com/thaci-tregon-matjet-per-vullnetin-e-qytetareve/20%Monthly2018-08-08 11:14
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-dhe-usaid-i-me-ujdi-per-inkurajim-te-prodhimit-bujqesor/20%Monthly2018-08-08 11:09
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-vendbanim-mijeravjecar-ne-korce/20%Monthly2018-08-08 11:06
https://www.informatat.com/facebook-se-shpejti-me-lansime-te-reja/20%Monthly2018-08-08 11:05
https://www.informatat.com/rjeti-i-grave-te-kosoves-reagon-ndaj-vrasjes-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-08 11:03
https://www.informatat.com/liverpool-e-perfundon-pa-humbje-sezonin-parapergatitor/20%Monthly2018-08-08 11:02
https://www.informatat.com/thaci-jam-i-gatshem-ta-ftoj-avdullah-hotin-ta-udheheq-dialogun/20%Monthly2018-08-08 14:55
https://www.informatat.com/real-madrid-hidhet-ne-sulm-kerkon-dy-super-mesfushore/20%Monthly2018-08-08 11:00
https://www.informatat.com/perfaqesuesja-e-kosoves-kerkon-rekrutimin-e-lojtareve-nga-ligat-evropiane/20%Monthly2018-08-08 10:59
https://www.informatat.com/era-cdo-dite-e-me-e-bukur/20%Monthly2018-08-08 10:56
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-vlore-kufijte-slevizin-me-fjale-por-me-lufte/20%Monthly2018-08-08 10:55
https://www.informatat.com/fejohet-kengetarja-e-njohur-2/20%Monthly2018-08-08 10:53
https://www.informatat.com/skulptura-mahnitese-qe-na-bene-ti-shohim-dy-here-foto/20%Monthly2018-08-08 10:53
https://www.informatat.com/konfirmohet-lidhja-e-faton-shoshit-me-modelen-kosovare/20%Monthly2018-08-08 10:50
https://www.informatat.com/vlora-citaku-provokuese-nga-plazhi/20%Monthly2018-08-08 10:48
https://www.informatat.com/skandal-ne-policine-sllovene/20%Monthly2018-08-08 10:46
https://www.informatat.com/daciq-sdo-te-kemi-moment-me-te-mire-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-08-08 10:43
https://www.informatat.com/ec-ma-ndryshe-shtepite-tradicionale-vazhdojne-te-shnderrohen-ne-parkingje/20%Monthly2018-08-08 10:40
https://www.informatat.com/thaci-koha-e-luftes-ka-perfunduar-ska-ndarje-as-shkembim-por-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-08-08 10:30
https://www.informatat.com/mjeku-i-suspenduar-thote-se-ministri-ismaili-u-hakmor-ndaj-tij/20%Monthly2018-08-08 10:10
https://www.informatat.com/para-28-viteve-serbia-mbylli-gazeten-rilindja/20%Monthly2018-08-08 10:06
https://www.informatat.com/ne-luksemburg-nuk-ka-rroge-me-te-vogel-se-2000-euro/20%Monthly2018-08-08 10:02
https://www.informatat.com/dhurata-ahmetaj-thumbon-koleget-veshtire-me-gjet-kenge-te-mire/20%Monthly2018-08-08 09:55
https://www.informatat.com/pamje-perrallore-nga-shtepia-e-zaimina-vasjarit/20%Monthly2018-08-08 09:51
https://www.informatat.com/naim-shaci-feston-ditelindjen-kaq-vite-mbush/20%Monthly2018-08-08 09:48
https://www.informatat.com/kujdes-nga-akulli-neper-lokale-ja-semundja-nga-e-cila-rrezikoheni/20%Monthly2018-08-08 09:46
https://www.informatat.com/shoqata-e-urologeve-reagon-per-doktorin-suspendimi-i-tij-mekat/20%Monthly2018-08-08 09:43
https://www.informatat.com/keqperdor-seksualisht-te-mituren-ska-te-arrestuar/20%Monthly2018-08-08 09:40
https://www.informatat.com/kanos-viktimen-ne-rrjet-social-arrestohet/20%Monthly2018-08-08 09:37
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-grup-i-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-08-08 09:33
https://www.informatat.com/dua-lipa-thote-se-mezi-po-pret-qe-te-performoje-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-08 09:31
https://www.informatat.com/jepen-detaje-rreth-vrasjes-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-08 09:29
https://www.informatat.com/ne-prishtine-e-gjilan-te-arrestuarit-i-rrahin-policet/20%Monthly2018-08-08 09:26
https://www.informatat.com/veseli-ndertimi-i-stadiumit-kombetar-nis-me-2019-do-te-jete-me-i-miri-ne-rajon/20%Monthly2018-08-08 13:18
https://www.informatat.com/televizori-po-e-shkaterron-edhe-jeten-seksuale-te-njerezve/20%Monthly2018-08-08 09:19
https://www.informatat.com/apple-watch-i-shpeton-jeten-edhe-nje-njeriu-foto/20%Monthly2018-08-08 09:13
https://www.informatat.com/permes-ketij-programi-do-te-ndihmohen-grate-shtatezena/20%Monthly2018-08-08 09:08
https://www.informatat.com/se-shpejti-mund-te-kete-nje-vaksine-kunder-mbipeshes/20%Monthly2018-08-08 09:05
https://www.informatat.com/testimet-e-gjakut-per-sulm-ne-zemer-te-shpejta-dhe-100-te-sakta/20%Monthly2018-08-08 09:03
https://www.informatat.com/faktoret-qe-shkaktojne-diarrene/20%Monthly2018-08-08 09:00
https://www.informatat.com/disa-trajtime-te-reja-per-kancerin-e-trurit-qe-japin-shprese/20%Monthly2018-08-08 08:57
https://www.informatat.com/perqafimi-i-fundit-i-dy-te-dashuruarve-perpara-se-ai-te-vdiste-foto/20%Monthly2018-08-08 08:55
https://www.informatat.com/vlore-zbulohen-20-parcela-hashash/20%Monthly2018-08-08 08:53
https://www.informatat.com/gjarperinjte-pushtojne-biblioteken/20%Monthly2018-08-08 08:49
https://www.informatat.com/i-vune-emrin-e-tij-por-everest-nuk-e-pa-kurre-majen-me-te-larte-ne-bote/20%Monthly2018-08-08 08:46
https://www.informatat.com/perse-ndodhin-ndarjet-e-cifteve-gjate-veres/20%Monthly2018-08-08 08:43
https://www.informatat.com/kerkohet-nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-dyshohet-se-vrau-grua-dhe-vajzen-ne-gjakove/20%Monthly2018-08-08 08:40
https://www.informatat.com/dash-kosova-dhe-serbia-te-shmangin-retoriken-negative/20%Monthly2018-08-08 08:38
https://www.informatat.com/8-ore-gjume-ju-permiresojne-kujtesen/20%Monthly2018-08-08 08:32
https://www.informatat.com/ne-restorantin-e-tij-u-helmuan-36-dasmore-policia-po-e-kerkon-pronarin/20%Monthly2018-08-08 08:29
https://www.informatat.com/e-keni-menduar-se-keto-shkaqe-mund-tju-cojne-drejt-depresionit/20%Monthly2018-08-08 08:26
https://www.informatat.com/per-kete-arsye-bebe-rexha-eshte-beqare/20%Monthly2018-08-08 08:24
https://www.informatat.com/protesojne-punetoret-e-keds-it-te-ketyre-qyteteve/20%Monthly2018-08-08 11:47
https://www.informatat.com/ngec-ndertimi-i-rruges-qe-lidh-mbi-20-fshatra/20%Monthly2018-08-08 08:00
https://www.informatat.com/nente-te-vdekur-nga-virusi-i-nilit-perendimor-ne-serbi/20%Monthly2018-08-08 07:59
https://www.informatat.com/edhe-eliza-hoxha-ben-shqiponjen-foto/20%Monthly2018-08-08 07:57
https://www.informatat.com/dua-lipa-sot-ne-kosove-ne-mbremje-u-drejtohet-mediave/20%Monthly2018-08-08 07:54
https://www.informatat.com/bronson-kerkon-te-ha-pite-sarma-e-fli-foto/20%Monthly2018-08-08 09:31
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-tirane/20%Monthly2018-08-08 07:48
https://www.informatat.com/kuci-kryeministri-haradinaj-do-te-kete-rol-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-08-08 07:46
https://www.informatat.com/gjakove-gruaja-e-kishte-njoftuar-policine-per-kercenimet-pak-ore-para-vrasjes/20%Monthly2018-08-08 07:45
https://www.informatat.com/gjuriqit-i-jepet-leja-per-ta-vizituar-kosoven/20%Monthly2018-08-08 11:00
https://www.informatat.com/thellohet-problemi-i-asociacionit/20%Monthly2018-08-08 07:40
https://www.informatat.com/tirane-22-vjecari-gjendet-i-pajete-ne-vaske/20%Monthly2018-08-08 07:38
https://www.informatat.com/thaci-beson-se-shqiperia-nuk-do-te-jete-kunder-bashkimit-te-kosoves-me-luginen/20%Monthly2018-08-08 07:36
https://www.informatat.com/19-programeve-te-studimit-te-universiteteve-publike-u-hiqet-akreditimi/20%Monthly2018-08-08 07:30
https://www.informatat.com/fotografia-e-rralle-e-aktorit-aleksander-moisiu-kartoline-ne-gjermani/20%Monthly2018-08-08 07:27
https://www.informatat.com/reagimi-i-putinin-per-idene-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-08-08 07:25
https://www.informatat.com/shkembimi-i-territoreve-nuk-sjell-normalizim/20%Monthly2018-08-08 10:19
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-sot-mysafiri-i-vlores/20%Monthly2018-08-08 07:16
https://www.informatat.com/opozita-e-ndare-rreth-mbledhjes-urgjente-te-kuvendit/20%Monthly2018-08-08 08:19
https://www.informatat.com/rreth-50-mije-kineze-vizituan-shqiperine-brenda-7-muajsh/20%Monthly2018-08-08 07:12
https://www.informatat.com/moti-per-sot-5/20%Monthly2018-08-08 07:10
https://www.informatat.com/berisha-tregon-se-a-jane-arrestuar-hashim-thaci-dhe-adem-jashari-ne-tirane/20%Monthly2018-08-07 20:51
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-gjakove-kryefamiljari-vret-gruan-dhe-vajzen/20%Monthly2018-08-08 07:41
https://www.informatat.com/zevendesministri-qe-perdor-e-te-vend-e-pa-vend/20%Monthly2018-08-07 19:28
https://www.informatat.com/vv-ja-mandatin-e-vjedhur-nga-levizja-shpend-ahmeti-po-e-ndan-me-pdk-ne/20%Monthly2018-08-07 19:16
https://www.informatat.com/pas-disa-muajsh-isa-mustafa-shfaqet-per-here-te-pare-para-mediave-foto/20%Monthly2018-08-08 07:21
https://www.informatat.com/emrat-e-tre-mjekeve-te-suspenduar-nuk-u-gjeten-ne-vendin-e-punes-gjate-inspektimit/20%Monthly2018-08-08 07:16
https://www.informatat.com/ldk-do-te-kerkoje-mendimin-e-kushtetueses-per-deklaratat-e-presidentit-kundershton-udheheqjen-e-tij-ne-dialog/20%Monthly2018-08-08 07:42
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-dhe-konfiskohen-19-kilograme-marihunane/20%Monthly2018-08-07 15:04
https://www.informatat.com/nis-vleresimi-me-detektor-i-dy-lokacioneve-te-dyshuara-per-varreza-ne-serbi-2/20%Monthly2018-08-07 14:53
https://www.informatat.com/tahiri-paralajmeron-publikimin-e-kontratave-me-bizneset/20%Monthly2018-08-07 14:48
https://www.informatat.com/asamblisti-i-vv-se-shkarkohet-nga-bordi-i-ndermarrjes-publike-banesore/20%Monthly2018-08-07 14:45
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-po-punon-qe-qytetaret-te-vendosin-fatin-e-kosoves-permes-referendumit/20%Monthly2018-08-07 14:41
https://www.informatat.com/kryeministri-organizon-pritje-per-diapsoren-e-komunitetit-egjiptian/20%Monthly2018-08-07 14:35
https://www.informatat.com/pas-dorezimit-te-deshmive-per-krime-lufte-fillon-intervistimi-i-deshmitareve/20%Monthly2018-08-07 14:15
https://www.informatat.com/atk-me-plan-konkret-per-modernizimin-e-metutjeshem/20%Monthly2018-08-07 13:53
https://www.informatat.com/beqaj-synim-imi-kryesor-ndryshimi-i-konceptit-ekonomik/20%Monthly2018-08-07 13:53
https://www.informatat.com/mediumi-gjerman-tregon-se-pse-ujmani-eshte-kaq-i-rendesishem/20%Monthly2018-08-07 13:48
https://www.informatat.com/ja-se-si-te-fshihni-statusin-tuaj-aktiv-ne-instagram/20%Monthly2018-08-07 13:46
https://www.informatat.com/performance-e-dobet-e-institucioneve-ne-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2018-08-07 13:45
https://www.informatat.com/pese-menyrat-se-si-te-mbrojme-telefonin-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2018-08-07 13:44
https://www.informatat.com/sheiku-me-jaht-super-luksoz-ne-sarande/20%Monthly2018-08-07 13:42
https://www.informatat.com/mediat-zvicerane-i-dalin-ne-krah-behramit-kritika-federates-per-perjashtimin-e-tij/20%Monthly2018-08-07 13:41
https://www.informatat.com/prezantohet-sistemi-i-ri-i-njohjes-se-fytyres/20%Monthly2018-08-07 13:40
https://www.informatat.com/per-kryeministrin-aksioni-i-kfor-it-ne-veri-eshte-ushtrim-i-zakoshem/20%Monthly2018-08-07 13:35
https://www.informatat.com/ministri-gashi-mkrs-ja-rrit-100-buxhetin-per-qendren-kinematografike-te-kosoves/20%Monthly2018-08-07 13:32
https://www.informatat.com/haradinaj-draft-statuti-per-asociacionin-ka-nevoje-per-shqyrtim/20%Monthly2018-08-07 14:09
https://www.informatat.com/delegacionet-kosovare-me-vizite-ne-iowa/20%Monthly2018-08-07 13:29
https://www.informatat.com/oda-e-afarizmit-pershendet-iniciativen-per-shtesa-te-femijeve/20%Monthly2018-08-07 13:28
https://www.informatat.com/aktiviteti-i-larte-fizik-ndryshon-metabolizmin/20%Monthly2018-08-07 13:23
https://www.informatat.com/haradinajkufijte-jane-vendosur-me-lufte-dhe-vec-lufta-i-luan-ata/20%Monthly2018-08-07 13:22
https://www.informatat.com/gjuriq-per-kosoven-na-pret-nje-lufte-e-veshtire-dhe-e-madhe/20%Monthly2018-08-07 13:20
https://www.informatat.com/haziri-nenshkruan-kontratat-e-subvencioneve-me-nente-ojq/20%Monthly2018-08-07 13:18
https://www.informatat.com/paraqitet-aktakuze-ndaj-nje-serbi-per-krime-lufte/20%Monthly2018-08-07 12:57
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-per-tu-freskuar-ne-ditet-e-nxehta-te-veres/20%Monthly2018-08-07 12:43
https://www.informatat.com/sa-shpesh-duhet-te-beni-dush/20%Monthly2018-08-07 12:39
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-shtyjne-plakjen/20%Monthly2018-08-07 12:37
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-20-mije-euro-per-festivalin-dokufest/20%Monthly2018-08-07 12:33
https://www.informatat.com/shoqerite-civile-te-kosoves-dhe-serbise-i-dergojne-leter-te-hapur-mogherinit/20%Monthly2018-08-07 12:27
https://www.informatat.com/po-merr-pamje-ura-me-e-gjate-ne-ballkan-do-te-mahniteni-me-pamjen-e-saj/20%Monthly2018-08-07 12:25
https://www.informatat.com/qeveria-mbeshtet-kooperativeen-krusha-me-23-mije-euro/20%Monthly2018-08-07 12:31
https://www.informatat.com/princ-harry-nuk-merakoset-qe-u-jane-shqyer-kepucet/20%Monthly2018-08-07 12:19
https://www.informatat.com/qeveria-i-jap-statusin-qytetar-nderi-rifat-jasharit/20%Monthly2018-08-07 12:35
https://www.informatat.com/nagavcikosoves-me-shume-se-kurre-i-duhet-nje-president-i-ri/20%Monthly2018-08-07 12:09
https://www.informatat.com/gabimet-qe-bejne-meshkujt-me-rrobat/20%Monthly2018-08-07 12:07
https://www.informatat.com/ispe-kerkon-nga-kreret-e-shtetit-te-ndermerren-masa-ndaj-shkelesve-te-ligjit-ne-sektorin-e-arsimit/20%Monthly2018-08-07 12:06
https://www.informatat.com/veseli-takon-ambasadorin-delawie-dhe-shefen-e-usaid/20%Monthly2018-08-07 13:35
https://www.informatat.com/15-keshilla-per-te-jetuar-nje-jete-te-shendetshme/20%Monthly2018-08-07 11:59
https://www.informatat.com/ndikimi-i-cigares-ne-tru-qe-mund-ti-frikesoje-duhanpiresit/20%Monthly2018-08-07 11:57
https://www.informatat.com/ministri-kunder-qeverise-mbrojtja-e-prodhuesve-ishte-vendim-i-drejte/20%Monthly2018-08-07 11:53
https://www.informatat.com/gashi-e-haradinaj-diskutojne-per-investimet-ne-peje/20%Monthly2018-08-07 11:49
https://www.informatat.com/shifra-e-popullsise-ne-australi-arrin-ne-25-milione/20%Monthly2018-08-07 11:48
https://www.informatat.com/tre-persona-ne-gjendje-te-rende-pas-helmimit-ne-nje-dasme/20%Monthly2018-08-07 11:48
https://www.informatat.com/komunat-jo-transparente-53-nuk-e-deklarojne-buxhetin/20%Monthly2018-08-07 11:45
https://www.informatat.com/lirim-grajcevci-emerohet-ambasador-ne-holande/20%Monthly2018-08-07 11:40
https://www.informatat.com/petkovic-tregon-pse-e-largoi-behramin-nga-kombetarja/20%Monthly2018-08-07 11:30
https://www.informatat.com/peshkopet-serbe-bejne-thirrje-lutuni-per-shpetimin-e-kosoves/20%Monthly2018-08-07 11:25
https://www.informatat.com/biseda-sekrete-berisha-clinton-1995-cfare-i-kishte-propozuar-berisha-presidentit-clinton-per-kosoven/20%Monthly2018-08-07 11:22
https://www.informatat.com/kryqi-i-kuq-i-kosoves-ndihmon-kliniken-emergjente-me-ekipe-vullnetare/20%Monthly2018-08-07 11:11
https://www.informatat.com/kurti-e-konsideron-te-rrezikshme-shprehjenkorrigjim-i-kufijve/20%Monthly2018-08-07 11:02
https://www.informatat.com/babai-i-valonit-nxjerr-ne-shesh-politiken-e-federates-zvicerane/20%Monthly2018-08-07 11:00
https://www.informatat.com/bleona-qereti-del-lakuriq-ne-plazh-cmend-pushuesit/20%Monthly2018-08-07 10:59
https://www.informatat.com/haziri-kam-suspenduar-32-punetore-per-ta-parandaluar-korrupsionin/20%Monthly2018-08-07 10:56
https://www.informatat.com/big-mama-publikon-kengen-vet-me-le/20%Monthly2018-08-07 10:54
https://www.informatat.com/mos-u-jepni-femijeve-telefon-para-moshes-11-vjecare/20%Monthly2018-08-07 10:52
https://www.informatat.com/9-arsye-pse-duhet-te-konsumoni-cdo-dite-kivi/20%Monthly2018-08-07 10:49
https://www.informatat.com/7-perfitimet-shendetesore-te-domates/20%Monthly2018-08-07 10:47
https://www.informatat.com/thaci-ne-shtator-fillojme-bisedimet-per-bashkimin-e-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-08-07 10:47
https://www.informatat.com/bahtiri-viziton-liqenin-artificial-te-mitrovices/20%Monthly2018-08-07 11:13
https://www.informatat.com/bebe-rexha-shkruan-mesazh-prekes-per-babane/20%Monthly2018-08-07 10:24
https://www.informatat.com/aktori-i-preferuar-i-femrave-shqiptare-vuan-nga-sindroma-serioze/20%Monthly2018-08-07 10:24
https://www.informatat.com/delawiereforma-ne-prokurim-qenesore-per-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-08-07 13:19
https://www.informatat.com/serbia-ia-publikon-janjiqit-biseden-me-blerim-shalen-e-shpall-tradhtar/20%Monthly2018-08-07 10:20
https://www.informatat.com/zbulohet-prejardhja-e-beyonce/20%Monthly2018-08-07 10:19
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-aksidenteve-vetem-ne-24-oreve/20%Monthly2018-08-07 10:20
https://www.informatat.com/gjerat-qe-njerezit-e-suksesshem-bejne-gjate-fundjaves/20%Monthly2018-08-07 10:16
https://www.informatat.com/pink-anulon-koncertet-shtrohet-ne-spital/20%Monthly2018-08-07 10:15
https://www.informatat.com/historia-e-trishte-e-djalit-te-ajnshtajnit-i-vetmi-problem-qe-gjeniu-nuk-e-zgjidhi-dot/20%Monthly2018-08-07 10:11
https://www.informatat.com/sadna-e-bidaai-pushton-rrjetet-sociale-me-videon-seksi-ne-vaske/20%Monthly2018-08-07 10:10
https://www.informatat.com/ja-detajet-e-sherrit-mes-motrave-kardashian-video/20%Monthly2018-08-07 10:07
https://www.informatat.com/te-moshuarit-iken-nga-azili-per-te-shkuar-ne-nje-festival-te-muzikes-heavy-metal/20%Monthly2018-08-07 10:07
https://www.informatat.com/haradinaj-neser-ne-vlore/20%Monthly2018-08-07 10:31
https://www.informatat.com/fshati-me-12-banore-qe-synon-te-shnderrohet-ne-hotel/20%Monthly2018-08-07 10:03
https://www.informatat.com/leonardo-dicaprio-pushime-romantike-me-te-dashuren-21-vjecare/20%Monthly2018-08-07 10:01
https://www.informatat.com/anija-me-715-turiste-mberrin-ne-durres/20%Monthly2018-08-07 09:59
https://www.informatat.com/40-te-rinj-nga-e-gjithe-bota-pjese-e-kampit-nderkombetar-ne-germi/20%Monthly2018-08-07 09:57
https://www.informatat.com/injorohet-gjuha-shqipe-ne-prizren-foto/20%Monthly2018-08-07 09:56
https://www.informatat.com/daciq-i-pergjigjet-presidentit-thaci-luginen-e-merr-vec-ne-endrra/20%Monthly2018-08-07 12:35
https://www.informatat.com/pse-shqiptaret-cajit-te-zi-i-thone-i-thone-caj-rusi/20%Monthly2018-08-07 09:49
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-blen-mjete-te-renda/20%Monthly2018-08-07 10:33
https://www.informatat.com/zbulohet-prejardhja-e-byonce/20%Monthly2018-08-07 09:43
https://www.informatat.com/grate-me-sulm-ne-zemer-kane-gjasa-te-mbijetojne-nese-kontrollohen-nga-mjeket-femra/20%Monthly2018-08-07 09:37
https://www.informatat.com/serbet-ne-kosove-kane-dy-zgjidhje/20%Monthly2018-08-07 09:34
https://www.informatat.com/vjen-pergjigjja-nga-beogradi-per-thacin/20%Monthly2018-08-07 09:31
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-nga-domatja/20%Monthly2018-08-07 09:29
https://www.informatat.com/urthi-njeri-prej-shkaktareve-te-kancerit-ne-fyt/20%Monthly2018-08-07 09:26
https://www.informatat.com/detaje-nga-mbledhja-e-ldk-se-qe-pritet-te-mbahet-sot/20%Monthly2018-08-07 12:05
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-pini-uje-ne-mengjes-2/20%Monthly2018-08-07 09:21
https://www.informatat.com/gjilan-dy-gra-rrahen-mes-veti/20%Monthly2018-08-07 09:17
https://www.informatat.com/daciq-per-ndarje-te-kosoves-ka-folur-edhe-gjingjiqi/20%Monthly2018-08-07 09:13
https://www.informatat.com/ministria-gjermane-kemi-hapur-13-mije-vende-pune-kerkojme-punetore-nga-kosova-dhe-shqiperia/20%Monthly2018-08-07 09:02
https://www.informatat.com/instituti-i-shendetesise-publike-tregon-cilesine-e-ujit-te-pijshem/20%Monthly2018-08-07 08:56
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-peje-viktima-kishte-nje-plage-ne-koke/20%Monthly2018-08-07 08:53
https://www.informatat.com/rikthehet-isa-mustafa/20%Monthly2018-08-07 10:21
https://www.informatat.com/kosove-lufta-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-ska-mbaruar-ende/20%Monthly2018-08-07 08:48
https://www.informatat.com/itali-turisti-shqiptar-rrezikon-te-mbetet-i-paralizuar/20%Monthly2018-08-07 08:48
https://www.informatat.com/zjarr-ne-kaliforni/20%Monthly2018-08-07 08:43
https://www.informatat.com/ky-eshte-celulari-me-baterine-me-te-forte-ne-treg/20%Monthly2018-08-07 08:40
https://www.informatat.com/oea-fton-prodhuesit-kosovare-qe-te-perfitojne-nga-lehtesirat-tregtare-me-shba-te/20%Monthly2018-08-07 08:36
https://www.informatat.com/qenushi-me-fat-realizon-fotosesion-me-trajneren-me-seksi-te-fitnesit/20%Monthly2018-08-07 08:35
https://www.informatat.com/kalifornia-perballet-me-zjarret-me-te-medha-ne-histori/20%Monthly2018-08-07 08:33
https://www.informatat.com/prizren-kerkohen-trashegimi-kulturore-jo-vendparkingje/20%Monthly2018-08-07 08:34
https://www.informatat.com/jojo-babie-e-parezistueshme-ne-imazhin-e-fundit/20%Monthly2018-08-07 08:32
https://www.informatat.com/diana-avdiu-tregon-se-cka-eshte-bukuria-edhe-pa-make-up/20%Monthly2018-08-07 08:31
https://www.informatat.com/muratidergimi-i-statusit-te-asociacionit-ne-bruksel-e-ve-kosoven-para-aktit-te-kryer/20%Monthly2018-08-07 08:29
https://www.informatat.com/hajnat-vjedhin-mikrofonat-e-xhamise/20%Monthly2018-08-07 08:28
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-shefi-i-sigurise-se-facebook-ut-2/20%Monthly2018-08-07 08:26
https://www.informatat.com/vjet-bere-aksident-sivjet-uroj-qe-te-vdesesh-shqiptarja-publikon-mesazhin-dritherues/20%Monthly2018-08-07 08:20
https://www.informatat.com/samsung-publikoi-aksidentalisht-videon-zyrtare-te-galaxy-note-9/20%Monthly2018-08-07 08:20
https://www.informatat.com/diamantet-blu-moren-ngjyre-nga-oqeanet-e-lashte/20%Monthly2018-08-07 08:19
https://www.informatat.com/nisin-punimet-per-sinjalizimin-horizontal-dhe-vertikal-te-rrugeve-te-rahovecit/20%Monthly2018-08-07 08:17
https://www.informatat.com/libri-ferrari-me-cmim-te-njejte-sikurse-makina/20%Monthly2018-08-07 08:17
https://www.informatat.com/a-mund-te-mesohet-lumturia-ne-indi-po/20%Monthly2018-08-07 08:16
https://www.informatat.com/kosovari-i-akuzuar-per-terrorizem-thote-se-ne-siri-shkoi-per-ceshtje-humanitare/20%Monthly2018-08-07 08:16
https://www.informatat.com/whatsapp-behet-me-pagese-por-jo-per-te-gjithe/20%Monthly2018-08-07 08:15
https://www.informatat.com/menaxhimi-i-gazivodes-kusht-per-arritjen-e-marreveshjes-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2018-08-07 08:08
https://www.informatat.com/iphone-i-ri-me-kamere-me-ndryshe/20%Monthly2018-08-07 08:07
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-qeveria-rifat-jasharit-i-jepet-statusi-qytetar-me-merita-te-vecanta/20%Monthly2018-08-07 08:06
https://www.informatat.com/kercenohet-me-jete-drejtori-i-komunes-se-prizrenit/20%Monthly2018-08-07 08:05
https://www.informatat.com/fejohet-kengetarja-e-njohur/20%Monthly2018-08-07 08:03
https://www.informatat.com/elgit-doda-sjell-projektin-e-ri-a-ma-fal/20%Monthly2018-08-07 07:56
https://www.informatat.com/tom-hardy-befason-me-pamjen-duket-si-al-capone/20%Monthly2018-08-07 07:53
https://www.informatat.com/shtate-te-arrestuar-ne-maqedoni-per-pjesemarrje-ne-luften-e-sirise-dhe-irakut/20%Monthly2018-08-07 07:50
https://www.informatat.com/gjate-qershorit-404-kosovare-kerkuan-azil-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-08-07 07:50
https://www.informatat.com/dafina-ia-kthen-tunes-me-te-njejten-monedhe/20%Monthly2018-08-07 07:50
https://www.informatat.com/arrestohet-nena-qe-diskutoi-shitjen-e-foshnjes/20%Monthly2018-08-07 07:48
https://www.informatat.com/shkembim-territoresh-serbia-mirepret-deklaratat-e-thacit/20%Monthly2018-08-07 07:46
https://www.informatat.com/4000-mije-aplikime-per-16-vende-te-lira-ne-aki/20%Monthly2018-08-07 07:45
https://www.informatat.com/ky-eshte-plani-i-madh-i-merkelit-per-kosoven/20%Monthly2018-08-07 07:44
https://www.informatat.com/qosja-me-shkembim-territoresh-nuk-ndahet-kosova-por-leviz-vetem-kufiri-i-skajshem-verior/20%Monthly2018-08-07 07:39
https://www.informatat.com/popozohet-qe-tri-rruge-te-drenasit-te-bartin-emrin-e-tre-figurave-qe-vdiqen-muajve-te-fundit/20%Monthly2018-08-07 07:36
https://www.informatat.com/vuciqi-do-ta-vizitoje-kosoven-ne-shtator/20%Monthly2018-08-07 07:35
https://www.informatat.com/amerikanet-e-mbijetuar-nga-rrezimi-i-avionit-paditin-kompanine-e-fluturimit/20%Monthly2018-08-07 07:33
https://www.informatat.com/rita-ora-befason-te-gjithe-me-fustanin-e-saj/20%Monthly2018-08-07 07:32
https://www.informatat.com/zbulohet-pse-stalini-vodhi-dhembet-e-hitlerit/20%Monthly2018-08-07 07:31
https://www.informatat.com/meta-ne-bjeshket-e-rugoves-do-rikthehem-shpejt/20%Monthly2018-08-07 07:29
https://www.informatat.com/gigi-hadid-e-lumtur-prane-zayn-malik/20%Monthly2018-08-07 07:29
https://www.informatat.com/rekord-divorcesh-ne-shqiperi-kryeson-tirana-por-surprizon-qyteti-i-dyte/20%Monthly2018-08-07 07:29
https://www.informatat.com/beyonce-rrefen-veshtiresite-e-lindjes/20%Monthly2018-08-07 07:27
https://www.informatat.com/mediat-sociale-lene-femijet-me-mentalitetin-e-3-vjecareve/20%Monthly2018-08-07 07:26
https://www.informatat.com/luana-shfaqet-tejet-joshese-e-veshur-ne-bodysuit/20%Monthly2018-08-07 07:26
https://www.informatat.com/ja-cilat-jane-endrrat-ne-sirtar-per-cdo-shenje-te-horoskopit/20%Monthly2018-08-07 07:23
https://www.informatat.com/kerkohet-mobilizim-per-ta-larguar-thacin/20%Monthly2018-08-07 07:23
https://www.informatat.com/draftstatuti-nuk-i-eshte-derguar-ende-be-se/20%Monthly2018-08-07 07:23
https://www.informatat.com/kanadaja-nuk-kthehet-mbrapa-pavaresisht-masave-te-arabise-saudite/20%Monthly2018-08-07 07:19
https://www.informatat.com/kryeministrja-qe-merr-foshnjen-ne-pune/20%Monthly2018-08-07 07:18
https://www.informatat.com/forcohet-fushata-pro-dhe-kunder-referendumit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-08-07 07:17
https://www.informatat.com/nje-ilace-e-re-mund-te-permiresoje-terapine-e-kancerit-te-melcise/20%Monthly2018-08-07 07:15
https://www.informatat.com/mitrovica-pret-debutim-te-suksesshem-ne-champions/20%Monthly2018-08-07 07:15
https://www.informatat.com/keto-jane-fjalet-e-xhakes-pas-perjashtimit-te-behramit-nga-kombetarja-e-zvicres/20%Monthly2018-08-07 07:14
https://www.informatat.com/interi-arrin-marreveshje-me-yllin-e-monacos/20%Monthly2018-08-07 07:13
https://www.informatat.com/keto-pije-ruajne-linjat-trupore/20%Monthly2018-08-07 07:13
https://www.informatat.com/hani-djeges-per-te-qendruar-te-fresket-gjate-diteve-te-nxehta/20%Monthly2018-08-07 07:11
https://www.informatat.com/mesoni-nga-5-gabimet-me-te-shpeshta-ne-biznes/20%Monthly2018-08-07 07:11
https://www.informatat.com/nuk-do-jua-merrte-mendja-kurre-zbulohet-prejardhja-e-beyonce/20%Monthly2018-08-07 07:10
https://www.informatat.com/faktoret-qe-ndikojne-ne-plakjen-e-parakohshme/20%Monthly2018-08-07 07:08
https://www.informatat.com/shperthen-skandali-ne-shendetesine-sllovene-shkak-korrupsioni/20%Monthly2018-08-07 07:08
https://www.informatat.com/menyra-natyrale-si-te-mposhtni-ankthin/20%Monthly2018-08-07 07:07
https://www.informatat.com/arrat-ju-mbrojne-nga-crregullimi-i-rrahjeve-te-zemres/20%Monthly2018-08-07 07:05
https://www.informatat.com/keshilla-per-nje-lekure-te-paster/20%Monthly2018-08-07 07:05
https://www.informatat.com/trepca-simbol-i-luftes-per-mbijetesen-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-08-07 07:03
https://www.informatat.com/mos-e-merrni-telefonin-ne-takime-2/20%Monthly2018-08-07 07:03
https://www.informatat.com/kamberi-nese-ne-shkembim-nuk-perfshihet-krejt-lugina-do-te-kete-pasoja-te-renda/20%Monthly2018-08-07 07:02
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-pini-uje-ne-mengjes/20%Monthly2018-08-07 07:01
https://www.informatat.com/aksident-ne-itali-shqiptari-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-08-07 07:00
https://www.informatat.com/sukses-do-te-thote-ta-beni-veten-te-pazevendesueshem/20%Monthly2018-08-07 06:59
https://www.informatat.com/post-magazine-gjirokastra-nje-perle-e-vertete/20%Monthly2018-08-07 06:58
https://www.informatat.com/e-marta-dita-me-e-mire-per-te-aplikuar-per-pune/20%Monthly2018-08-07 06:58
https://www.informatat.com/facebook-do-te-ofroje-edhe-sherbimin-klient-banka-permes-messengerit/20%Monthly2018-08-07 06:56
https://www.informatat.com/kine-shperthim-ne-miniere-vdesin-kater-minatore/20%Monthly2018-08-07 06:55
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-vlore/20%Monthly2018-08-07 06:55
https://www.informatat.com/nis-vleresimi-me-detektor-i-dy-lokacioneve-te-dyshuara-per-varreza-ne-serbi/20%Monthly2018-08-07 06:54
https://www.informatat.com/kuvendet-komunale-kercenojne-me-bojkot-nese-u-zvogelohen-pagat/20%Monthly2018-08-07 06:52
https://www.informatat.com/sot-merret-vendimi-per-mbeshtetje-financiare-per-grate-e-krushes-dhe-dokufestin/20%Monthly2018-08-07 06:52
https://www.informatat.com/haziri-mungesa-e-konsensusit-rrezikon-procesin-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-08-07 06:50
https://www.informatat.com/behrami-e-quan-politik-vendimin-e-zvicres-per-tia-mbyllur-dyert/20%Monthly2018-08-07 06:48
https://www.informatat.com/avokatet-jane-ose-rrezikojne-te-perfshihen-ne-korrupsion/20%Monthly2018-08-07 06:46
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-10/20%Monthly2018-08-07 06:44
https://www.informatat.com/kjo-eshte-paga-e-minatoreve-te-trepces-ne-veri/20%Monthly2018-08-07 06:42
https://www.informatat.com/ideja-antikushtetuese-e-thacit/20%Monthly2018-08-07 09:51
https://www.informatat.com/haziri-ne-vjeshte-mund-te-kemi-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-08-06 21:37
https://www.informatat.com/pacolli-thaci-ska-asnje-plan-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-08-06 21:28
https://www.informatat.com/per-shtate-muaj-67-te-vdekur-ne-aksidente-trafiku/20%Monthly2018-08-07 09:22
https://www.informatat.com/franca-ka-nevoje-per-130-mije-punetore-per-restorante-dhe-hotele/20%Monthly2018-08-06 19:04
https://www.informatat.com/mediat-serbe-zbulojne-planin-e-merkelit-per-asociacionin-plus/20%Monthly2018-08-06 18:58
https://www.informatat.com/beqaj-gjermania-eshte-donatori-me-i-madh-financiar-ne-kosoven-e-pasluftes/20%Monthly2018-08-06 18:49
https://www.informatat.com/vuciq-neser-para-gazetareve-per-kosoven/20%Monthly2018-08-06 18:47
https://www.informatat.com/serwer-thote-se-shba-nuk-e-ka-ndryshuar-qendrimin-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-08-06 18:44
https://www.informatat.com/psd-ja-mbledh-nenshkrimet-per-seance-te-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-08-06 18:40
https://www.informatat.com/veseli-i-vendosur-flet-per-territorin-video/20%Monthly2018-08-06 14:52
https://www.informatat.com/trajkoviq-korrigjimi-i-kufijve-do-te-shkaktoje-eksod/20%Monthly2018-08-06 14:45
https://www.informatat.com/1-i-vdekur-dhe-40-te-plagosur-eshte-bilanci-i-viktimave-nga-shperthimi-ne-itali/20%Monthly2018-08-06 14:40
https://www.informatat.com/martinez-i-lumtur-tek-interi/20%Monthly2018-08-06 16:05
https://www.informatat.com/kryetari-i-ferizajt-agim-aliu-priti-ne-takim-kampion-te-fitnesit-dhe-peshengritjes/20%Monthly2018-08-06 14:35
https://www.informatat.com/arifi-pervetesimi-i-ujmanit-agresion-mbi-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2018-08-06 14:34
https://www.informatat.com/neser-fillon-kampi-nderkombetar-me-40-te-rinj-pjesemarres/20%Monthly2018-08-06 14:32
https://www.informatat.com/gjergj-dedaj-emerohet-ambasador-i-kosoves-ne-maqedoni/20%Monthly2018-08-06 14:30
https://www.informatat.com/veseli-liberalizimi-i-vizave-ne-dhjetor-live/20%Monthly2018-08-06 14:23
https://www.informatat.com/lirim-grajqevci-emerohet-ambasador-ne-hage/20%Monthly2018-08-06 14:23
https://www.informatat.com/kercenohet-kryeministri-policia-shton-masat-e-sigurise/20%Monthly2018-08-06 14:18
https://www.informatat.com/promenade-mergimtare-bashkon-krijuesit-nga-mergata/20%Monthly2018-08-06 14:14
https://www.informatat.com/ldk-i-pergjigjet-veselit-jemi-pro-dialogut-por-jo-me-keto-institucione-jo-funksionale-2/20%Monthly2018-08-06 14:11
https://www.informatat.com/shkencetaret-zhvillojne-prodhimin-e-vezoreve-artificiale/20%Monthly2018-08-06 14:07
https://www.informatat.com/kfor-siguria-ne-kosove-e-qete-ska-indikacione-per-perkeqesim-te-situates/20%Monthly2018-08-06 14:04
https://www.informatat.com/ja-pse-meshkujt-duhet-te-hane-sa-me-shume-fruta-te-thata-2/20%Monthly2018-08-06 14:04
https://www.informatat.com/berisha-publikoi-fotot-e-malit-me-kanabis-reagon-policia-jane-te-vjetra/20%Monthly2018-08-06 14:00
https://www.informatat.com/virusi-i-ri-seksual-qe-do-te-perhapet-me-shpejtesi/20%Monthly2018-08-06 14:00
https://www.informatat.com/vetite-e-fistikeve/20%Monthly2018-08-06 13:55
https://www.informatat.com/turqi-zhvendoset-pa-u-demtuar-hamami-i-shekullit-xiii/20%Monthly2018-08-06 13:54
https://www.informatat.com/kujdes-ku-jetoni-ndotja-e-ajrit-ndikon-seriozisht-ne-zemren-tuaj/20%Monthly2018-08-06 13:49
https://www.informatat.com/700-mije-euro-per-infrastrukturen-e-dragashit/20%Monthly2018-08-06 13:48
https://www.informatat.com/efekti-i-konsumimit-te-vajit-te-peshkut/20%Monthly2018-08-06 13:47
https://www.informatat.com/shtohen-gjobat-ne-komunikacion-por-rriten-edhe-aksidentet/20%Monthly2018-08-06 13:45
https://www.informatat.com/dermatologet-apel-prinderve-beni-kujdes-me-higjenen/20%Monthly2018-08-06 13:44
https://www.informatat.com/portugalia-pushtohet-nga-zjarri-video/20%Monthly2018-08-06 13:40
https://www.informatat.com/milionat-qe-u-dherdhen-nga-xhepi-i-kosovareve-per-te-siguruar-shalqinj-dhe-rrush/20%Monthly2018-08-06 13:36
https://www.informatat.com/autocisterna-shperthen-ne-autostraden-e-bolonjes-20-te-plagosur-video/20%Monthly2018-08-06 13:35
https://www.informatat.com/hoti-sulmon-ashper-mustafajn/20%Monthly2018-08-06 13:25
https://www.informatat.com/veseli-takim-te-mbyllur-ne-oden-ekonomike-amerikane-video/20%Monthly2018-08-06 14:52
https://www.informatat.com/ushtria-e-malit-te-zi-dhe-anetaresimi-i-tij-ne-nato-po-e-zemeron-beogradin/20%Monthly2018-08-06 13:17
https://www.informatat.com/evakuohen-mijera-persona-pas-termetit-ne-ishullin-indonezian/20%Monthly2018-08-06 13:13
https://www.informatat.com/fjalet-e-para-te-vidal-si-futbollist-i-barcelones/20%Monthly2018-08-06 13:10
https://www.informatat.com/haziri-bashkimin-e-lugines-me-kosoven-thaci-dikur-e-quante-ide-te-rrezikshme/20%Monthly2018-08-06 13:00
https://www.informatat.com/gjykata-e-mitrovices-hesht-per-lenden-ndaj-etc/20%Monthly2018-08-06 12:57
https://www.informatat.com/ky-eshte-studimi-me-i-ri-qe-zbulon-sekretin-e-lumturise-do-habiteni/20%Monthly2018-08-06 12:57
https://www.informatat.com/apple-e-vetmja-kompani-qe-tejkalon-tregun-me-1-trilione-dollare/20%Monthly2018-08-06 16:04
https://www.informatat.com/fundi-i-nje-karriere-te-suksesshme/20%Monthly2018-08-06 12:50
https://www.informatat.com/asamblisti-i-vetem-i-prishtines-qe-votoi-kunder-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-08-06 12:47
https://www.informatat.com/granit-xhaka-kapiten-i-arsenalit/20%Monthly2018-08-06 12:43
https://www.informatat.com/samanta-karavella-paska-te-pasme-te-hatashme-me-kete-foto-i-nxjerr-ne-pah/20%Monthly2018-08-06 12:42
https://www.informatat.com/japonia-perkujton-73-vjetorin-e-bombave-atomike/20%Monthly2018-08-06 12:39
https://www.informatat.com/shqiptari-tenton-ta-dhunoje-ashkalinjen-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2018-08-06 12:38
https://www.informatat.com/10-gjerat-qe-duhet-ti-fshini-nga-facebook-u/20%Monthly2018-08-06 12:36
https://www.informatat.com/ldk-i-pergjigjet-veselit-jemi-pro-dialogut-por-jo-me-keto-institucione-jo-funksionale/20%Monthly2018-08-06 12:36
https://www.informatat.com/tentim-vrasja-ndaj-gjinekologut-gojani-e-degjova-te-akuzuarin-duke-thene-se-kam-me-ju-vra-toneve/20%Monthly2018-08-06 12:34
https://www.informatat.com/bahtiri-kerkon-shkarkimin-e-gjergj-dedajt/20%Monthly2018-08-06 12:33
https://www.informatat.com/amazon-heq-disa-produkte-prej-shitjes/20%Monthly2018-08-06 12:32
https://www.informatat.com/ferrari-i-rralle-ne-ankand/20%Monthly2018-08-06 12:29
https://www.informatat.com/ish-kandidati-per-kryetar-te-prishtines-voton-kunder-fadil-berishes/20%Monthly2018-08-06 12:26
https://www.informatat.com/tri-vetura-perfshihen-ne-nje-aksident-ne-skenderaj/20%Monthly2018-08-06 12:26
https://www.informatat.com/demi-lovato-thyen-heshtjen/20%Monthly2018-08-06 12:25
https://www.informatat.com/tentimvrasja-ne-suhareke-dorasi-erdhi-nga-fushe-kosova/20%Monthly2018-08-06 12:21
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-tentim-vrasje-2/20%Monthly2018-08-06 12:19
https://www.informatat.com/khole-mbush-rrjetin-social-me-befasi-2/20%Monthly2018-08-06 12:19
https://www.informatat.com/ledri-vula-ndjen-nostalgji-per-dafina-zeqirin/20%Monthly2018-08-06 12:17
https://www.informatat.com/bie-shi-dhe-jeni-te-pergjumur-ja-cili-eshte-shkaku/20%Monthly2018-08-06 12:14
https://www.informatat.com/beatrix-ramosaj-ndez-instagramin-me-keto-fotografi-nga-plazhi/20%Monthly2018-08-06 12:13
https://www.informatat.com/aktori-turk-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2018-08-06 12:12
https://www.informatat.com/vllasi-ska-shkembim-te-territoreve-ceshtjet-e-kufijve-jane-te-mbyllura/20%Monthly2018-08-06 12:11
https://www.informatat.com/komuna-e-istogut-ndane-38-bursa-per-studente/20%Monthly2018-08-06 12:08
https://www.informatat.com/vendosen-rampa-ne-tirane/20%Monthly2018-08-06 12:02
https://www.informatat.com/aprovohet-vendimi-per-emerimin-e-stadiumit-fadil-vokrri/20%Monthly2018-08-06 12:00
https://www.informatat.com/personat-me-sens-te-mire-te-humorit-jane-me-inteligjente/20%Monthly2018-08-06 11:58
https://www.informatat.com/daciq-eshte-koha-per-kompromis/20%Monthly2018-08-06 11:48
https://www.informatat.com/kina-shkaterron-shtepine-e-artistit-te-famshem-ai-weiwei/20%Monthly2018-08-06 11:46
https://www.informatat.com/pretendohet-se-eshte-zbuluar-grupi-qe-kreu-vrasje-me-pagese/20%Monthly2018-08-06 11:44
https://www.informatat.com/mos-guxoni-te-shponi-vath-ne-gjuhe-2/20%Monthly2018-08-06 11:42
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-keds-it-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-06 11:40
https://www.informatat.com/i-pini-ilacet-pa-uje-mos-e-beni-me-kurre/20%Monthly2018-08-06 11:39
https://www.informatat.com/kete-muaj-miratohet-pakoja-ligjore-e-reformes-shteterore/20%Monthly2018-08-06 11:36
https://www.informatat.com/hajnat-vjedhin-nje-veture-ne-podujeve-shikojini-pamjet/20%Monthly2018-08-06 11:36
https://www.informatat.com/pse-ndryshon-forma-e-kerthizes-te-njerezit/20%Monthly2018-08-06 11:35
https://www.informatat.com/stavileci-po-na-vjen-me-vjelle-prej-debateve-mes-psd-se-dhe-vv-se/20%Monthly2018-08-06 13:27
https://www.informatat.com/71532-2/20%Monthly2018-08-06 11:31
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-te-pini-asnjehere-uje-te-ftohte-kur-keni-vape/20%Monthly2018-08-06 11:30
https://www.informatat.com/kujdes-me-lyerjen-e-flokeve/20%Monthly2018-08-06 11:28
https://www.informatat.com/qumeshti-dhe-efektet-e-tij-per-fytyren/20%Monthly2018-08-06 11:28
https://www.informatat.com/sa-e-zgjat-jeten-vetem-1-ore-vrapim/20%Monthly2018-08-06 11:26
https://www.informatat.com/nje-here-tradhtar-gjithmone-tradhtar-a-eshte-e-vertete-kjo/20%Monthly2018-08-06 11:26
https://www.informatat.com/a-zvogelohet-gjoksi-gjate-dobesimit/20%Monthly2018-08-06 11:25
https://www.informatat.com/studim-antibiotiket-shkurtojne-jeten-e-te-semureve-me-kancer/20%Monthly2018-08-06 11:23
https://www.informatat.com/kujdes-nga-keto-infeksione-gjate-shtatzenise/20%Monthly2018-08-06 11:22
https://www.informatat.com/protesta-nese-thaci-vazhdon-ta-coje-kosoven-drejt-humneres/20%Monthly2018-08-06 11:20
https://www.informatat.com/kujdes-nga-infeksionet-vaginale-mund-tiu-vrasin/20%Monthly2018-08-06 11:19
https://www.informatat.com/nese-ben-nje-frymemarrje-te-thelle-cliron-tensionin-ne-bark/20%Monthly2018-08-06 11:17
https://www.informatat.com/ngjarja-shume-e-rralle-ne-kopshtin-zoologjik/20%Monthly2018-08-06 11:15
https://www.informatat.com/kline-qytetari-sulmon-policin-dhe-ike/20%Monthly2018-08-06 11:15
https://www.informatat.com/fasulja-nje-produkt-me-vlera-te-shumta-ushqyese/20%Monthly2018-08-06 11:15
https://www.informatat.com/si-te-keni-nje-lekure-te-shendetshme/20%Monthly2018-08-06 11:12
https://www.informatat.com/pamje-mahnitese-te-qytetit-te-zhdukur/20%Monthly2018-08-06 11:12
https://www.informatat.com/leng-vishnjash-per-nje-gjume-me-te-gjate/20%Monthly2018-08-06 11:09
https://www.informatat.com/disa-keshilla-bukurie/20%Monthly2018-08-06 11:09
https://www.informatat.com/jeni-djegur-nga-dielli-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-08-06 11:08
https://www.informatat.com/mos-guxoni-te-shponi-vath-ne-gjuhe/20%Monthly2018-08-06 11:07
https://www.informatat.com/keto-jane-efektet-e-birres-tek-shendeti/20%Monthly2018-08-06 11:07
https://www.informatat.com/arsyet-pse-nuk-duhet-te-hani-ushqime-ne-ambient-te-hapur/20%Monthly2018-08-06 11:05
https://www.informatat.com/nuk-po-dobesoheni-provoni-kete-gje/20%Monthly2018-08-06 11:02
https://www.informatat.com/pijet-qe-shuajne-etjen-dhe-ruajne-linjat-e-trupit/20%Monthly2018-08-06 11:00
https://www.informatat.com/muaji-qe-foshnja-juaj-lind-ndikon-shume-ne-gjendjen-e-tij-shendetesore/20%Monthly2018-08-06 10:57
https://www.informatat.com/shkencetaret-paralajmerojne-bakteret-po-behen-gjithnje-e-me-rezistuese/20%Monthly2018-08-06 10:55
https://www.informatat.com/ja-cila-eshte-shtepia-me-e-vogel-ne-bote/20%Monthly2018-08-06 10:54
https://www.informatat.com/ky-eshte-ndikimi-i-ndotjes-se-ajrit-ne-zemer/20%Monthly2018-08-06 10:50
https://www.informatat.com/fillon-levizjen-autobusi-i-pare-pa-shofer/20%Monthly2018-08-06 10:50
https://www.informatat.com/whatsapp-sjell-opsionin-qe-do-e-dashurojne-te-gjithe-2/20%Monthly2018-08-06 10:48
https://www.informatat.com/ish-presidenti-i-shqiperise-kosova-eshte-jerusalemi-i-shqiptareve/20%Monthly2018-08-06 10:47
https://www.informatat.com/huawei-arrij-majat-ne-tregun-global-te-telefonave-mund-apple/20%Monthly2018-08-06 10:46
https://www.informatat.com/ne-pe-serbia-ndihmon-vendet-qe-se-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-08-06 10:43
https://www.informatat.com/whatsapp-do-behet-me-pagese/20%Monthly2018-08-06 10:34
https://www.informatat.com/a-rrezikohet-nje-krize-ekonomike-nga-dominimi-i-tregjeve-prej-teknologjise-2/20%Monthly2018-08-06 10:34
https://www.informatat.com/greqi-alkool-brenda-burgut-gjendet-pa-ndjenja-i-burgosuri-shqiptar/20%Monthly2018-08-06 10:30
https://www.informatat.com/irina-shayk-dhe-partneri-i-saj-ndezin-rrjetin-me-pozat-seksi/20%Monthly2018-08-06 10:29
https://www.informatat.com/orlando-bloom-serish-nudo-ky-eshte-shkaku/20%Monthly2018-08-06 10:27
https://www.informatat.com/nje-modele-super-sexi-surprizon-kreten/20%Monthly2018-08-06 10:25
https://www.informatat.com/dua-lipa-publikon-pamje-nga-koncerti-ne-cikago/20%Monthly2018-08-06 10:23
https://www.informatat.com/mergimtari-tenton-ti-godase-policet-me-makine/20%Monthly2018-08-06 10:21
https://www.informatat.com/perplaset-vv-e-psd-per-prishtinen-video/20%Monthly2018-08-06 14:04
https://www.informatat.com/nje-perzierje-barnash-qe-zgjat-jeten/20%Monthly2018-08-06 10:19
https://www.informatat.com/grupi-i-gjakut-zbulon-nese-jeni-ushqimi-i-preferuar-i-mushkonjave-2/20%Monthly2018-08-06 10:17
https://www.informatat.com/njoftimi-i-cuditshem-ne-plazhet-shqiptare/20%Monthly2018-08-06 10:17
https://www.informatat.com/tahiriprekja-e-kufijve-con-ne-lufte/20%Monthly2018-08-06 13:19
https://www.informatat.com/qeveria-pritet-ta-marre-sot-draftin-e-asociacionit/20%Monthly2018-08-06 10:12
https://www.informatat.com/alkooli-parandalon-shume-semundje-te-rrezikshme-zbuloni-cilat-jane-ato/20%Monthly2018-08-06 10:10
https://www.informatat.com/shqiptari-tenton-ta-dhunoje-nje-femer-te-nacionalitetit-tjeter/20%Monthly2018-08-06 10:09
https://www.informatat.com/rrah-te-dashuren-perfundon-ne-pranga/20%Monthly2018-08-06 10:08
https://www.informatat.com/pijet-qe-shuajne-etjen-dhe-ruajne-linjat-e-trupit-gjate-diteve-te-nxehta-2/20%Monthly2018-08-06 10:07
https://www.informatat.com/haradinaj-reshitaj-dha-doreheqje-per-shkaqe-personale-i-ofrova-bashkepunim-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-08-06 10:06
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-ja-si-te-ulin-rriskun-e-lindjeve-te-parakoheshme-2/20%Monthly2018-08-06 10:05
https://www.informatat.com/sulmohet-seksualisht-nje-grua-ne-obiliq/20%Monthly2018-08-06 10:02
https://www.informatat.com/maratona-e-shkeljeve-ligjore-ne-tenderin-per-ujesjelles/20%Monthly2018-08-06 11:31
https://www.informatat.com/ministria-ndan-cmimet-muslim-mulliqi/20%Monthly2018-08-06 09:59
https://www.informatat.com/perfundojne-xhirimet-e-filmit-shpata-prej-drurit/20%Monthly2018-08-06 09:56
https://www.informatat.com/ambasadori-petriq-perkrah-presidentin-thaci-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-08-06 09:43
https://www.informatat.com/prishtine-rrahje-me-shufra-te-metalta/20%Monthly2018-08-06 09:34
https://www.informatat.com/themelohet-komiteti-per-revidimin-e-listes-esenciale/20%Monthly2018-08-06 09:32
https://www.informatat.com/vettingu-kpk-konfirmon-ne-detyre-prokurorin-e-bandes-se-lushnjes/20%Monthly2018-08-06 09:27
https://www.informatat.com/serbia-e-zhgenjyer-nga-izraeli-pasi-kremtuan-festen-e-kroacise/20%Monthly2018-08-06 09:23
https://www.informatat.com/gjuriq-serbia-do-ta-mbroje-ujmanin-dhe-valacin/20%Monthly2018-08-06 09:20
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-luftojne-humbjet-e-shikimit-gjate-plakjes/20%Monthly2018-08-06 09:16
https://www.informatat.com/deodoranti-duhet-nderruar-cdo-gjashte-muaj/20%Monthly2018-08-06 09:12
https://www.informatat.com/oek-kerkon-qartesimin-e-borxhit-te-prodhuesve-te-ujit/20%Monthly2018-08-06 09:10
https://www.informatat.com/reperi-ndalohet-nga-policia-e-kosoves-gjate-kthimit-nga-koncerti/20%Monthly2018-08-06 09:06
https://www.informatat.com/risi-nga-angelina-jolie/20%Monthly2018-08-06 09:03
https://www.informatat.com/avionet-ushtarake-serbe-serish-mbi-presheve/20%Monthly2018-08-06 09:02
https://www.informatat.com/kryeministri-ne-mes-te-artisteve-te-njohur-ne-aheng/20%Monthly2018-08-06 09:00
https://www.informatat.com/be-dhe-shba-duhet-te-insistojne-ne-krijimin-e-asociacionit/20%Monthly2018-08-06 08:56
https://www.informatat.com/khole-mbush-rrjetin-social-me-befasi/20%Monthly2018-08-06 08:53
https://www.informatat.com/mediat-serbe-amerikanet-po-trajnojne-pjesetare-te-fsk-se/20%Monthly2018-08-06 08:49
https://www.informatat.com/nuk-ndalen-termetet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-06 08:40
https://www.informatat.com/flasin-familjaret-e-57-vjecarit-i-cili-u-gjend-i-vdekur-ne-veturen-e-tij/20%Monthly2018-08-06 08:40
https://www.informatat.com/thaci-propozimi-im-per-zgjidhje-paqesore-me-serbine-eshte-i-qarte/20%Monthly2018-08-06 08:38
https://www.informatat.com/gjilan-te-marten-nis-faza-e-trete-e-dezinsektimit/20%Monthly2018-08-06 08:34
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-aksidenteve-te-dites-se-diel/20%Monthly2018-08-06 08:31
https://www.informatat.com/arrestohen-9-persona/20%Monthly2018-08-06 08:28
https://www.informatat.com/pas-dy-javesh-demi-lovato-iu-drejtohet-fansave/20%Monthly2018-08-06 08:26
https://www.informatat.com/cardi-b-viziton-familjen-e-pasur-sjam-me-e-varfer-thote-ajo/20%Monthly2018-08-06 08:22
https://www.informatat.com/gruja-e-trump-it-kundershton-ate-i-del-ne-krah-lebron-james/20%Monthly2018-08-06 08:20
https://www.informatat.com/kaq-para-duhet-ti-kete-dikush-qe-te-marr-epitetin-i-pasur/20%Monthly2018-08-06 08:17
https://www.informatat.com/zjarri-ne-athine-furtune-ne-sektorin-e-emergjencave/20%Monthly2018-08-06 08:16
https://www.informatat.com/55-mije-qytetare-per-rimbursim-nga-kuponet-fiskal/20%Monthly2018-08-06 08:13
https://www.informatat.com/ish-zyrtari-i-cia-se-flet-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-08-06 08:11
https://www.informatat.com/kosova-me-anetare-te-rinj-ne-komisionin-e-venedikut/20%Monthly2018-08-06 08:07
https://www.informatat.com/kfori-flet-per-situaten-ne-veri/20%Monthly2018-08-06 09:31
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmosrishikimi-i-buxhetit-demton-komunat/20%Monthly2018-08-06 07:57
https://www.informatat.com/nje-pjese-e-kryeqytetit-tash-e-dhjete-ore-pa-rryme/20%Monthly2018-08-06 07:52
https://www.informatat.com/ishulli-ne-forme-zemre-qe-vizitohet-nga-te-dashuruarit/20%Monthly2018-08-06 07:50
https://www.informatat.com/sudanit-jugor-dhe-rebelet-arrijne-paqe/20%Monthly2018-08-06 07:47
https://www.informatat.com/vdes-femija-shqiptari-nen-hetim/20%Monthly2018-08-06 07:47
https://www.informatat.com/ambasadori-kanadez-debohet-nga-arabia-saudite/20%Monthly2018-08-06 07:43
https://www.informatat.com/kaq-milione-euro-ne-sezon-do-ti-fitonte-modric-ne-rast-transferimi-te-inter/20%Monthly2018-08-06 07:39
https://www.informatat.com/per-vetevendosjen-tryezat-politike-jane-te-kota/20%Monthly2018-08-06 07:35
https://www.informatat.com/deshton-per-here-te-4-brenda-8-muajsh-konkursi-per-drejtor-te-akreditimit/20%Monthly2018-08-06 07:32
https://www.informatat.com/presidenti-i-shqiperise-ne-sporte-ekstreme-video/20%Monthly2018-08-06 07:32
https://www.informatat.com/30-mije-shtetas-te-kosoves-hyjne-ne-shqiperi-per-fundjave/20%Monthly2018-08-06 07:29
https://www.informatat.com/sipas-veselit-kosova-do-te-hyje-ne-okb-me-kufijte-e-saj-te-pavaresise/20%Monthly2018-08-06 09:20
https://www.informatat.com/kete-muaj-do-te-miratohet-pakoja-ligjore-e-reformes-shteterore/20%Monthly2018-08-06 07:24
https://www.informatat.com/gjenerali-serb-tregon-se-si-do-i-kunderpergjigjen-prishtines/20%Monthly2018-08-06 07:23
https://www.informatat.com/ledina-celo-ndez-rrjetin-me-kete-fotografi-nga-ballkoni/20%Monthly2018-08-06 07:22
https://www.informatat.com/scott-administrata-trump-nuk-ka-ndryshuar-qendrim-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-08-06 07:21
https://www.informatat.com/te-gjithe-kunder-iniciatives-se-rrezikshme-te-thacit/20%Monthly2018-08-06 08:50
https://www.informatat.com/pula-ushqimi-i-cili-shkakton-me-se-shumti-semundje/20%Monthly2018-08-06 07:17
https://www.informatat.com/permbytjet-ne-shkup-shenojne-dy-vjet/20%Monthly2018-08-06 07:10
https://www.informatat.com/te-pakten-91-persona-te-vdekur-pas-termetit-ne-indonezi/20%Monthly2018-08-06 07:09
https://www.informatat.com/shtuni-ballkani-perendimor-perballe-sfidash-me-luftetaret-e-kthyer/20%Monthly2018-08-06 07:03
https://www.informatat.com/avionet-serb-perseri-mbi-presheve/20%Monthly2018-08-06 08:00
https://www.informatat.com/be-ja-ne-shtator-me-nje-mision-vleresues-ne-kosove/20%Monthly2018-08-06 07:27
https://www.informatat.com/moti-per-sot-4/20%Monthly2018-08-06 06:50
https://www.informatat.com/meta-ne-rugove-uroj-qe-kosova-te-perfitoje-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-08-05 21:59
https://www.informatat.com/veseli-deklarohet-rreth-kufijve/20%Monthly2018-08-06 06:58
https://www.informatat.com/irina-shfaqet-ne-itali-foto/20%Monthly2018-08-05 21:53
https://www.informatat.com/ballkani-ne-hall-me-neutralizimin-e-rrezikut-nga-luftetaret-e-kthyer-te-isis-it/20%Monthly2018-08-05 21:49
https://www.informatat.com/pamje-te-frikshme-nga-spektakli-natyror-ne-shba/20%Monthly2018-08-05 21:46
https://www.informatat.com/pajaziti-kerkesa-e-lugines-per-bashkim-me-kosoven-duhet-te-merret-seriozisht/20%Monthly2018-08-05 21:43
https://www.informatat.com/kfor-nuk-ka-bllokim-te-diges-se-ujmanit-situata-eshte-e-qete-dhe-nen-kontroll/20%Monthly2018-08-06 06:55
https://www.informatat.com/a-rrezikohet-nje-krize-ekonomike-nga-dominimi-i-tregjeve-prej-teknologjise/20%Monthly2018-08-05 21:12
https://www.informatat.com/ish-ministrja-tahiri-prekja-e-kufijve-con-ne-lufte/20%Monthly2018-08-05 21:09
https://www.informatat.com/ronaldomania-vijon-ska-fanela-me-nr-7-deri-ne-shtator/20%Monthly2018-08-05 21:03
https://www.informatat.com/chelsea-17-mln-euro-ne-sezon-per-hazard-i-ofron-rinovimin/20%Monthly2018-08-05 21:01
https://www.informatat.com/kfor-riperserit-mesazhin-per-ujmanin/20%Monthly2018-08-05 20:58
https://www.informatat.com/sulmi-me-drone-ndaj-presidentit-6-te-arrestuar-ne-venezuele/20%Monthly2018-08-05 20:56
https://www.informatat.com/hoxha-deklaratat-e-thacit-per-shkembim-territoresh-mjegull-dhe-te-papergjegjshme/20%Monthly2018-08-06 06:50
https://www.informatat.com/termeti-ne-indonezi-vret-dhjetera-persona/20%Monthly2018-08-05 20:50
https://www.informatat.com/kater-qenushe-gjenden-ne-ishullin-e-pabanuar/20%Monthly2018-08-05 17:38
https://www.informatat.com/ky-ari-fiton-lirine-pas-27-vitesh-udheton-5400-kilometra/20%Monthly2018-08-05 17:37
https://www.informatat.com/shkojne-per-pushime-ne-greqi-17-adoleshente-helmohen-rende/20%Monthly2018-08-05 17:35
https://www.informatat.com/behet-plak-brenda-nates/20%Monthly2018-08-05 17:33
https://www.informatat.com/prestigjozja-britanike-per-koncertin-e-dua-lipes-kosova-dhe-talentet-e-muzikes-qe-nuk-njohim/20%Monthly2018-08-05 17:31
https://www.informatat.com/gjendja-ne-veri-e-qete-me-prani-te-shtuar-te-forcave-te-armatosura/20%Monthly2018-08-05 17:25
https://www.informatat.com/po-peshkonte-ne-erzen-vdes-peshkatari/20%Monthly2018-08-05 17:23
https://www.informatat.com/shkon-ne-universitet-dhe-eshte-vetem-12-vjec/20%Monthly2018-08-05 16:10
https://www.informatat.com/cifti-i-showbizit-eshte-ndare-zbuloni-te-verteten/20%Monthly2018-08-05 16:01
https://www.informatat.com/shitjet-e-lojtareve-barcelona-siguroi-rreth-92-mln-euro/20%Monthly2018-08-05 15:55
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-flet-pas-ndarjes-me-bashkeshortin-ja-pse-nuk-behem-nene/20%Monthly2018-08-05 15:52
https://www.informatat.com/djali-i-ciljetes-kercenon-do-ju-vras-po-ma-ngacmuat-mamin/20%Monthly2018-08-05 15:50
https://www.informatat.com/digjet-nga-zjarri-vetura-ne-autostraden-peje-prishtine/20%Monthly2018-08-05 15:46
https://www.informatat.com/kriptovalutat-dhe-futbolli-ne-gjibraltar/20%Monthly2018-08-05 15:40
https://www.informatat.com/paolo-maldini-rikthehet-te-milani/20%Monthly2018-08-05 15:29
https://www.informatat.com/mustafaj-thaci-po-i-sherben-serbise-po-shpif-ndaj-berishes/20%Monthly2018-08-05 15:27
https://www.informatat.com/20-te-vdekur-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-pyjet-e-zvicres/20%Monthly2018-08-05 14:31
https://www.informatat.com/trupi-jot-si-makina-3-milione-dollareshe/20%Monthly2018-08-05 14:29
https://www.informatat.com/psd-ja-neser-nis-mbledhjen-e-nenshkrimeve-per-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-08-05 14:26
https://www.informatat.com/nga-kosova-do-te-udhetojne-mbi-1-mije-persona-per-ne-qabe/20%Monthly2018-08-05 13:18
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-ja-si-te-ulin-rriskun-e-lindjeve-te-parakoheshme/20%Monthly2018-08-05 13:17
https://www.informatat.com/meghan-markle-mbush-37-vjec-dukesha-nuk-feston/20%Monthly2018-08-05 13:14
https://www.informatat.com/vasili-i-lsi-se-i-pergjigjet-thacit-hallet-e-tua-mos-i-bej-te-shqiptareve/20%Monthly2018-08-05 13:13
https://www.informatat.com/mula-valon-flamurin-kosovar-ne-malin-me-te-larte-ne-rusi-dhe-evrope/20%Monthly2018-08-05 13:11
https://www.informatat.com/shqiptaret-kthehen-ne-atdhe-7-mije-emigrante-hyjne-permes-kakavijes/20%Monthly2018-08-05 13:09
https://www.informatat.com/pas-termetit-7-0-balle-pritet-cunami-ne-indonezi/20%Monthly2018-08-05 13:07
https://www.informatat.com/scott-thote-se-amerika-nuk-ka-ndryshuar-qendrim-politik-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-08-05 13:05
https://www.informatat.com/sarande-hidhet-nga-trampolina-turisti-polak-bie-me-koke-ne-gure/20%Monthly2018-08-05 12:13
https://www.informatat.com/ne-prag-skadence-aku-kthen-mbrapsht-ne-malin-e-zi-11-6-tone-birre/20%Monthly2018-08-05 12:12
https://www.informatat.com/rezoluta-e-pashprese-e-opozites-per-dialogun/20%Monthly2018-08-05 12:09
https://www.informatat.com/%e2%80%8bdy-aeroplane-aksidentohen-ne-zvicer/20%Monthly2018-08-05 11:39
https://www.informatat.com/kishte-qene-tape-gruaja-shokohet-kur-sheh-veten-duke-bere-seks-ne-tren/20%Monthly2018-08-05 11:30
https://www.informatat.com/nje-nate-sex-ose-ngelesh-ne-provim/20%Monthly2018-08-05 11:19
https://www.informatat.com/oferte-e-pranuar-baza-e-pare-ajrore-e-nato-s-ne-shqiperi/20%Monthly2018-08-05 11:15
https://www.informatat.com/lisbone-thyhet-rekordi-termometri-shenon-44-grade-celcius/20%Monthly2018-08-05 11:13
https://www.informatat.com/terbohet-khabib-do-tia-ndryshoj-formen-e-fytyres-mcgregorit/20%Monthly2018-08-05 11:12
https://www.informatat.com/shkoi-te-merrte-nuse-rrezohet-helikopteri/20%Monthly2018-08-05 11:10
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-ne-skenderaj/20%Monthly2018-08-05 10:44
https://www.informatat.com/familja-kosovare-ne-france-pret-per-deportim-prej-50-ditesh/20%Monthly2018-08-05 10:34
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-dikush-preu-mbi-100-drunje-i-quan-te-turpshme-veprimet/20%Monthly2018-08-05 10:32
https://www.informatat.com/angelina-jolie-po-adopton-nje-femije-tjeter/20%Monthly2018-08-05 11:11
https://www.informatat.com/steven-seagal-i-derguari-special-i-rusise-per-marredheniet-me-shba/20%Monthly2018-08-05 10:14
https://www.informatat.com/shkoi-te-merrte-nuse-rrezohet-helikopteri-i-shega-air-ne-korce-video/20%Monthly2018-08-05 10:10
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arreston-nje-serb-dhe-nje-boshnjak/20%Monthly2018-08-05 10:02
https://www.informatat.com/mpb-ja-thote-se-situata-ne-mitrovice-eshte-e-qete/20%Monthly2018-08-05 09:59
https://www.informatat.com/54-vjecari-i-vrare-ne-fushe-kosove-u-vra-nga-hajnat/20%Monthly2018-08-05 11:11
https://www.informatat.com/spalletti-modric-une-enderroj-messin/20%Monthly2018-08-05 01:08
https://www.informatat.com/ndertohet-kulla-me-e-larte-e-evropes-dhe-me-veriorja-e-botes/20%Monthly2018-08-05 00:48
https://www.informatat.com/tmerrohen-pushuesit-peshkaqeni-i-afrohet-bregut-video/20%Monthly2018-08-05 00:45
https://www.informatat.com/luante-9-ore-lojra-ne-smartphone-djali-peson-paralize-faciale-shikoni-videon/20%Monthly2018-08-05 00:41
https://www.informatat.com/holande-shqiptaret-marrin-ne-dore-tregun-e-droges-nga-mocro-mafia-nga-cfare-trembet-tani-policia/20%Monthly2018-08-05 00:38
https://www.informatat.com/pijet-qe-shuajne-etjen-dhe-ruajne-linjat-e-trupit-gjate-diteve-te-nxehta/20%Monthly2018-08-05 00:37
https://www.informatat.com/asnje-mashkull-nuk-e-di-kjo-eshte-pjesa-trupore-e-pazbuluar-tek-nje-femer/20%Monthly2018-08-05 00:36
https://www.informatat.com/kohe-e-akullt-midis-moskes-dhe-athines/20%Monthly2018-08-05 00:32
https://www.informatat.com/diamantet-e-kalterta-jane-ngjyrosur-nga-oqeanet-antike/20%Monthly2018-08-05 00:30
https://www.informatat.com/godet-me-thike-ne-qafe-30-vjecarin-brenda-lokalit-arrestohet-agresori/20%Monthly2018-08-05 00:28
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-4/20%Monthly2018-08-05 00:25
https://www.informatat.com/rrezohet-nje-aeroplan-ne-pyjet-e-zvicres-disa-persona-humbin-jeten/20%Monthly2018-08-05 00:22
https://www.informatat.com/mergimtaret-e-kosoves-sfrikesohen-te-kalojne-permes-serbise/20%Monthly2018-08-05 00:19
https://www.informatat.com/shba-gjykata-urdheron-rifillimin-e-programit-daca/20%Monthly2018-08-04 22:14
https://www.informatat.com/mpb-gjendja-ne-veri-stabile/20%Monthly2018-08-04 22:12
https://www.informatat.com/milaim-zeka-sali-berisha-burgosi-edhe-thacin-e-veselin/20%Monthly2018-08-04 20:46
https://www.informatat.com/qeveria-e-mban-sekret-nuk-tregon-nese-eshte-dorezuar-drafti-per-asociacionin/20%Monthly2018-08-04 19:29
https://www.informatat.com/ndarja-e-kosoves-e-rrezikshme-milo-thaci-e-ka-nje-strategji/20%Monthly2018-08-04 19:18
https://www.informatat.com/haziri-i-le-pa-sherbime-banoret-e-lugines-qe-jetojne-ne-gjilan/20%Monthly2018-08-04 19:14
https://www.informatat.com/i-piqnim-njerezit-e-gjalle-djali-ujk-i-rrefehet-ish-anetarit-te-forcave-speciale/20%Monthly2018-08-04 19:10
https://www.informatat.com/beqiri-thote-se-thaci-dikur-kercenonte-rugoven-e-tash-po-flet-ne-emer-te-tij-kunder-berishes/20%Monthly2018-08-04 19:10
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-aktuale-e-veriut-te-kosoves/20%Monthly2018-08-04 13:30
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-veren/20%Monthly2018-08-04 13:09
https://www.informatat.com/leku-vazhdon-te-forcohet/20%Monthly2018-08-04 13:01
https://www.informatat.com/vuciq-kemi-marre-masa-per-perforcimin-e-fuqise-ushtarake/20%Monthly2018-08-04 12:56
https://www.informatat.com/pritjet-ne-merdare-policia-kerkon-bashkepunim-te-shteteve-fqinje/20%Monthly2018-08-04 12:53
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-prishtine-nje-i-dyshuar-per-tentim-vrasje/20%Monthly2018-08-04 12:50
https://www.informatat.com/thaci-i-pergjigjet-berishes-kosoves-nuk-i-duhen-keshillat-e-atyre-qe-ne-mes-viteve-1992-1997-tregtonin-per-millosheviqin/20%Monthly2018-08-04 12:45
https://www.informatat.com/aksident-ne-prizren-foto/20%Monthly2018-08-04 12:37
https://www.informatat.com/kelmendi-kosova-rrezikon-te-kthehet-ne-vitin-2004/20%Monthly2018-08-04 12:28
https://www.informatat.com/shefi-i-byrose-se-gardes-kombetare-amerikane-takon-haradinajn/20%Monthly2018-08-04 13:30
https://www.informatat.com/kryetari-i-tiranes-apel-me-embelsi-per-vozitesit/20%Monthly2018-08-04 12:20
https://www.informatat.com/deklaratat-e-vuciqit-pas-takimeve-qe-i-pati-sot/20%Monthly2018-08-04 12:53
https://www.informatat.com/levizja-per-bashkim-e-tregon-gabimin-e-thacit/20%Monthly2018-08-04 12:46
https://www.informatat.com/bin-laden-i-turpshem-dhe-i-mire-iu-shperla-truri-ne-universitet/20%Monthly2018-08-04 11:51
https://www.informatat.com/fidel-kastro-mbante-dy-ore-rolex-ne-kycin-e-dores-kjo-ishte-arsyeja/20%Monthly2018-08-04 11:47
https://www.informatat.com/rusia-akuzon-shba-ne-se-po-e-keqtrajton-maria-butinen/20%Monthly2018-08-04 11:43
https://www.informatat.com/per-pacollin-anamorava-eshte-prioritet/20%Monthly2018-08-04 12:22
https://www.informatat.com/vajza-e-dini-se-cfare-mendojne-vertet-gjinekologet-kur-ju-vizitojne/20%Monthly2018-08-04 11:36
https://www.informatat.com/profesoresha-nga-kosova-kursen-15-vjet-per-te-shkuar-ne-haxh/20%Monthly2018-08-04 11:33
https://www.informatat.com/kamenica-pa-gjinekolog/20%Monthly2018-08-04 11:28
https://www.informatat.com/pas-nje-problemi-me-qasje-modelja-e-njohur-iu-kthehet-rrjeteve-sociale/20%Monthly2018-08-04 11:24
https://www.informatat.com/januzaj-kthehet-ne-premierlige/20%Monthly2018-08-04 11:16
https://www.informatat.com/vuciq-flet-per-kompromisin-me-kosoven/20%Monthly2018-08-04 11:14
https://www.informatat.com/vazhdojne-kolonat-ne-dalje-te-kosoves/20%Monthly2018-08-04 11:12
https://www.informatat.com/per-ekipin-elitar-te-forcave-te-armatosura-e-nisen-50-e-perfunduan-vetem-13-vete-ushtare/20%Monthly2018-08-04 11:10
https://www.informatat.com/gjobitet-nje-grua-per-mbajtjen-e-ferexhes/20%Monthly2018-08-04 11:07
https://www.informatat.com/alarmon-britania-2-3-at-e-paketimeve-plastike-te-ushqimeve-nuk-riciklohen/20%Monthly2018-08-04 11:04
https://www.informatat.com/800-mije-euro-per-shtratin-e-mirushes/20%Monthly2018-08-04 10:53
https://www.informatat.com/arsenali-pas-vidas/20%Monthly2018-08-04 10:47
https://www.informatat.com/milani-ofron-120-milione-euro-per-milinkoviq-saviqin/20%Monthly2018-08-04 10:45
https://www.informatat.com/adelina-berisha-ne-lidhje-me-djalin-e-deputetit-shqiptar/20%Monthly2018-08-04 10:42
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-srpska-s-letra-e-vuciq-qetesoi-serbet-e-veriut/20%Monthly2018-08-04 10:38
https://www.informatat.com/gazeta-italiane-e-cileson-shqiperine-destinacion-te-ri-te-turizmit-evropian/20%Monthly2018-08-04 10:34
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-merovcin-qe-e-shkarkoi-nga-aki-ja-dite-me-pare-i-kerkon-qe-ende-te-sherbeje-per-vendin/20%Monthly2018-08-04 10:32
https://www.informatat.com/turqia-vlereson-rolin-e-shqiperise-per-paqe-e-stabilitet-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-04 10:28
https://www.informatat.com/sali-berisha-kunder-ndarjes-se-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2018-08-04 10:26
https://www.informatat.com/nato-do-te-ndertoje-ne-shqiperi-bazen-ajrore-e-para-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-08-04 12:10
https://www.informatat.com/fakte-rreth-therjes-dhe-shperndarjes-se-kurbanit/20%Monthly2018-08-04 10:02
https://www.informatat.com/diaspora-kerkon-te-jete-pjese-e-parlamentit-te-kosoves/20%Monthly2018-08-04 09:59
https://www.informatat.com/vushtrri-digjet-nje-shtepi/20%Monthly2018-08-04 09:54
https://www.informatat.com/vuciq-takoi-priftin-qe-paralajmeroi-shpalljen-e-autonomise-se-veriut/20%Monthly2018-08-04 12:06
https://www.informatat.com/trumpi-kritikon-basketbollistin-lebron-james/20%Monthly2018-08-04 09:46
https://www.informatat.com/furgonet-te-fshehur-mes-shkurreve-gjenden-1-5-ton-kanabis-i-dekompozuar/20%Monthly2018-08-04 09:44
https://www.informatat.com/raporti-i-okb-se-korea-e-veriut-vijon-programin-berthamor/20%Monthly2018-08-04 09:34
https://www.informatat.com/dhjete-frizura-te-shpejta-per-floke-te-shkurter-shiriti-dhe-shalli-ne-rolin-kryesor-video/20%Monthly2018-08-04 09:29
https://www.informatat.com/menyra-alternative-per-trajtimin-e-djegieve-te-lekures/20%Monthly2018-08-04 09:26
https://www.informatat.com/bebe-rexha-atraktive-ne-koncertin-e-fundit/20%Monthly2018-08-04 09:19
https://www.informatat.com/publikohet-nje-histori-e-shkurter-nga-ernest-hemingway/20%Monthly2018-08-04 09:15
https://www.informatat.com/kim-kardashian-zbulon-kilogramet-e-saj/20%Monthly2018-08-04 09:12
https://www.informatat.com/nuk-duhet-ti-konsumoni-keto-ushqime-kur-jeni-ne-ankth/20%Monthly2018-08-04 09:10
https://www.informatat.com/kjo-eshte-zgjidhja-per-ju-qe-vuani-nga-pagjumesia/20%Monthly2018-08-04 09:06
https://www.informatat.com/okb-jep-sinjale-se-do-ta-pranonte-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-08-04 11:40
https://www.informatat.com/tri-gra-rrahen-gjate-dites-se-djeshme/20%Monthly2018-08-04 09:00
https://www.informatat.com/iniesta-mungon-neser-por-japonezet-ia-bejne-gati-kopjen-foto/20%Monthly2018-08-04 08:58
https://www.informatat.com/keshtu-gazetat-serbe-i-genjejne-e-i-friksojne-qytetaret/20%Monthly2018-08-04 08:55
https://www.informatat.com/tre-police-sulmohen-gjate-kryerjes-se-detyres/20%Monthly2018-08-04 08:51
https://www.informatat.com/thaci-u-drejtohet-qytetareve-permes-deklarates/20%Monthly2018-08-04 10:23
https://www.informatat.com/keshtu-ka-qene-policia-rrugore-vite-me-pare/20%Monthly2018-08-04 08:46
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-urgjent-i-beogradit-per-situaten-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-08-04 08:43
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-suhareke-2/20%Monthly2018-08-04 08:38
https://www.informatat.com/mesoni-cka-shkakton-puthja-e-bebes-ne-buze/20%Monthly2018-08-04 08:33
https://www.informatat.com/kanoset-inspektori-i-komunes-se-pejes/20%Monthly2018-08-04 08:30
https://www.informatat.com/detajet-per-arrestimin-e-personave-qe-dogjen-flamurin-turk/20%Monthly2018-08-04 09:52
https://www.informatat.com/kafja-e-ftohte-gjashte-truket-qe-duhet-te-perdorni-per-ta-bere-ne-shtepi/20%Monthly2018-08-04 08:23
https://www.informatat.com/deklarohet-mpb-per-planin-operativ-per-veriun/20%Monthly2018-08-04 08:20
https://www.informatat.com/pas-ngjarjeve-te-fundit-vjen-reagimi-i-departamentit-amerikan-te-shtetit/20%Monthly2018-08-04 08:17
https://www.informatat.com/jane-ne-nje-parti-por-hoti-e-haziri-kane-qendrime-te-kunderta-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-08-04 08:13
https://www.informatat.com/demanton-kfor-i-nuk-kemi-marre-nen-kontroll-liqenin-e-ujmanit/20%Monthly2018-08-04 09:03
https://www.informatat.com/rozana-radi-nis-diten-me-bikini/20%Monthly2018-08-04 08:04
https://www.informatat.com/gjendet-nje-granate-dore-ne-rruge/20%Monthly2018-08-04 07:57
https://www.informatat.com/u-rritem-rikthen-kejsi-tolen/20%Monthly2018-08-04 07:55
https://www.informatat.com/puthje-pasionante-mes-beyonce-dhe-jay-z-gjate-koncertit-ne-new-jersey/20%Monthly2018-08-04 07:50
https://www.informatat.com/sonte-mbahet-koncerti-i-unikatilit-ai-ka-nje-befasi-per-fansat/20%Monthly2018-08-04 09:19
https://www.informatat.com/veshjet-me-te-mira-te-meghan-markle-qe-kur-hyri-ne-familjen-mbreterore/20%Monthly2018-08-04 07:35
https://www.informatat.com/rusi-19-te-vdekur-nga-rrezimi-i-helikopterit/20%Monthly2018-08-04 07:29
https://www.informatat.com/pa-rritjen-e-prodhimit-vendor-masat-mbrojtese-te-paefektshme/20%Monthly2018-08-04 07:25
https://www.informatat.com/cili-eshte-shkaku-me-i-shpeshte-i-kancerit/20%Monthly2018-08-04 07:22
https://www.informatat.com/ardit-gjebrea-humb-nenen/20%Monthly2018-08-04 07:16
https://www.informatat.com/ylli-i-bayernit-u-nda-nga-gruaja-kukulla-ruse-ia-mori-mendte/20%Monthly2018-08-04 07:12
https://www.informatat.com/shqiperia-me-diell/20%Monthly2018-08-04 07:08
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-ndaj-komandantit-ne-rahovec-gruaja-e-te-cilit-udhetonte-me-veture-te-policise/20%Monthly2018-08-04 07:05
https://www.informatat.com/nutella-ju-ofron-punen-e-endrrave-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-08-04 07:03
https://www.informatat.com/nis-edicion-magjik-i-dokufest-it/20%Monthly2018-08-04 07:00
https://www.informatat.com/vdes-modeli-32-vjecar-qe-mahniti-boten-me-tatuazhet-e-tij/20%Monthly2018-08-04 06:56
https://www.informatat.com/70-te-vdekur-ne-aksidentet-e-ketij-viti/20%Monthly2018-08-04 06:52
https://www.informatat.com/opozita-thaci-po-rrezikon-teresine-territoriale-te-kosoves/20%Monthly2018-08-04 08:27
https://www.informatat.com/arturo-vidal-tash-e-tutje-i-barcelones/20%Monthly2018-08-04 06:45
https://www.informatat.com/dikur-e-kerkonin-gjigantet-tash-prane-skuadres-se-lodhet-spanjolle/20%Monthly2018-08-04 06:43
https://www.informatat.com/pritje-e-gjata-ne-merdar/20%Monthly2018-08-04 06:39
https://www.informatat.com/liqeni-i-ujmanit-tash-e-tutje-nen-kontroll-te-kfor-it/20%Monthly2018-08-04 08:10
https://www.informatat.com/nena-e-rita-ores-ben-fli-me-sac-ne-ulqin/20%Monthly2018-08-04 06:31
https://www.informatat.com/si-rralle-here-dua-lipa-me-bebe-rexhen-duken-kaq-atraktive-foto/20%Monthly2018-08-04 07:46
https://www.informatat.com/keta-jane-ata-qe-dogjen-flamurin-turk-video/20%Monthly2018-08-04 06:23
https://www.informatat.com/kosove-fundjave-me-frike/20%Monthly2018-08-04 08:07
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-sot-gjeneralin-lengyel/20%Monthly2018-08-04 06:14
https://www.informatat.com/oraret-e-fazes-se-katert-te-dezinsektimit-te-prishtines/20%Monthly2018-08-04 06:12
https://www.informatat.com/vuciq-permes-letres-iu-drejtohet-qytetareve-serb-te-kosoves/20%Monthly2018-08-04 06:09
https://www.informatat.com/vuciq-sot-mbledh-keshillin-e-sigurise-kombetare/20%Monthly2018-08-04 06:48
https://www.informatat.com/23-vjet-nga-operacioni-stuhia/20%Monthly2018-08-04 06:03
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot/20%Monthly2018-08-04 06:35
https://www.informatat.com/moti-i-cmendur-pasojat-e-tij-ne-kontinent/20%Monthly2018-08-03 22:06
https://www.informatat.com/gjykata-turke-denon-perjete-organizatoret-e-sulmit-vetevrases-ne-ankara/20%Monthly2018-08-03 22:02
https://www.informatat.com/dopesohet-djemet-qe-talleshin-i-kerkojne-doren/20%Monthly2018-08-03 22:01
https://www.informatat.com/rita-nga-palestra-ne-pishine-foto/20%Monthly2018-08-03 21:58
https://www.informatat.com/argjentina-me-trajner-te-perkohshem-vendoset-pasuesi-i-sampaolit/20%Monthly2018-08-03 21:56
https://www.informatat.com/shqetesohet-okb-ja-rusia-po-injoron-sanksionet-ndaj-korese-se-veriut/20%Monthly2018-08-03 21:55
https://www.informatat.com/analisti-amerikan-ndryshimi-i-kufijve-te-kosoves-sjell-destabilitet-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-04 06:17
https://www.informatat.com/mpb-jaemeron-kryeshefen-e-ipk-se/20%Monthly2018-08-04 06:06
https://www.informatat.com/gjini-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-idiote-dhe-e-rrezikshme/20%Monthly2018-08-03 20:50
https://www.informatat.com/coffey-ska-ndryshim-ndaj-kosoves-bolton-ka-mbeshtet-sulmet-e-natos-dhe-rolin-amerikan-ne-kosove/20%Monthly2018-08-04 06:01
https://www.informatat.com/bekim-jashari-per-sheshin-adem-jashari-turpi-nuk-paska-fund/20%Monthly2018-08-03 20:31
https://www.informatat.com/vv-ja-i-reagon-deklaratave-te-thacit-e-quan-tradhtar-qe-asnjehere-se-permend-mitrovicen/20%Monthly2018-08-03 18:46
https://www.informatat.com/planetet-ku-jeta-mund-te-fillonte-si-ne-toke/20%Monthly2018-08-03 18:38
https://www.informatat.com/reperja-e-famshme-mbulon-zonat-intime-me-canten-e-shtrenjte/20%Monthly2018-08-03 18:35
https://www.informatat.com/panik-ne-moske-ufo-t-shfaqen-ne-qiell-video/20%Monthly2018-08-03 18:33
https://www.informatat.com/kthehet-ne-tirane-adriatik-llalla/20%Monthly2018-08-03 18:30
https://www.informatat.com/prekja-e-kufijve-i-ben-nder-putinit-thote-haradinaj/20%Monthly2018-08-04 08:49
https://www.informatat.com/delawiedeklarata-e-bese-duhet-te-na-mundesoje-vikend-te-qete/20%Monthly2018-08-03 18:22
https://www.informatat.com/abdixhiku-thaci-e-ka-vene-ne-pazar-territorin/20%Monthly2018-08-03 16:13
https://www.informatat.com/dash-eshte-koha-qe-kosova-dhe-serbia-te-jene-fleksibile/20%Monthly2018-08-03 16:05
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-prishtine/20%Monthly2018-08-03 16:10
https://www.informatat.com/shkarkohet-zevendesshefi-i-aki-se-merovci/20%Monthly2018-08-03 15:30
https://www.informatat.com/suspendohet-nga-puna-sherbyesi-komunal-i-mitrovices-i-arrestuar-nga-policia/20%Monthly2018-08-03 13:43
https://www.informatat.com/kolona-pa-fund-ne-vushtrri-foto/20%Monthly2018-08-03 13:38
https://www.informatat.com/te-drejtave-te-pasagjereve-brenda-aeroportit-do-te-monitorohen-permes-nje-zyre/20%Monthly2018-08-03 13:31
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-udhezon-mpb-ne-si-te-kete-siguri-ne-trafik/20%Monthly2018-08-03 13:28
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-te-painformuar-per-statutin-e-asociacionit/20%Monthly2018-08-03 13:24
https://www.informatat.com/vushtrri-banoret-kryejne-punet-e-komunes-foto/20%Monthly2018-08-03 13:19
https://www.informatat.com/veseli-raportet-me-turqine-nuk-do-ti-lendoje-askush/20%Monthly2018-08-03 13:06
https://www.informatat.com/psd-kerkon-qe-kuvendi-ti-kthehet-punes/20%Monthly2018-08-03 13:01
https://www.informatat.com/kosova-nuk-eshte-prioritet-per-serbet/20%Monthly2018-08-03 12:55
https://www.informatat.com/deputetet-turq-me-ultimatum-per-shkarkimin-e-dedajt/20%Monthly2018-08-03 13:17
https://www.informatat.com/ministri-yagcilar-mobilizon-institucionet-per-zbatim-te-strategjise-per-modernizimin-e-administrates-publike/20%Monthly2018-08-03 12:45
https://www.informatat.com/shskuk-ja-ofroi-6-milione-sherbime-shendetesore-u-kryen-21-mije-operacione/20%Monthly2018-08-03 12:43
https://www.informatat.com/nena-e-bin-ladenit-flet-per-here-te-pare-per-media/20%Monthly2018-08-03 12:36
https://www.informatat.com/recete-per-simite-e-vjeter-6-000-vjet-embelsira-me-e-shijshme-ne-bote/20%Monthly2018-08-03 12:34
https://www.informatat.com/administrata-britanike-e-standardeve-te-reklamimit-ka-ndaluar-reklamen-per-volkswagen-polo-ja-arsyeja/20%Monthly2018-08-03 12:32
https://www.informatat.com/pas-djegies-se-flamurit-turk-vjen-reagimi-i-hashim-thacit/20%Monthly2018-08-03 13:06
https://www.informatat.com/maska-qe-ushqen-hidraton-dhe-mban-larg-rrudhat/20%Monthly2018-08-03 12:29
https://www.informatat.com/mos-ia-mesyni-merdares/20%Monthly2018-08-03 12:26
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-ti-konsumoni-per-bark-te-rrafshte/20%Monthly2018-08-03 12:26
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ti-mbroni-floket-nga-dielli-ne-plazh/20%Monthly2018-08-03 12:19
https://www.informatat.com/ushqimi-nga-i-cili-keni-edhe-me-shume-uri-majdanozi-aperitivet-shumica-e-lengjeve/20%Monthly2018-08-03 12:16
https://www.informatat.com/vuciq-therret-seance-te-keshillit-te-sigurise-kombetare-per-kosoven/20%Monthly2018-08-03 12:13
https://www.informatat.com/grate-me-kete-sindrome-35-me-te-rrezikuara-te-lindin-femije-me-autizem/20%Monthly2018-08-03 12:12
https://www.informatat.com/keshtu-duket-adelina-tahiri-ne-dite-e-fundit-te-shtatzenise-foto/20%Monthly2018-08-03 12:07
https://www.informatat.com/lengjet-e-frutave-njesoj-te-rrezikshme-sa-edhe-pijet-e-gazuara/20%Monthly2018-08-03 12:07
https://www.informatat.com/kjo-ndodhe-kur-qelizat-e-kancerit-acidohen/20%Monthly2018-08-03 12:02
https://www.informatat.com/qeverise-haradinaj-i-shtohet-edhe-nje-zevendesminister/20%Monthly2018-08-03 11:57
https://www.informatat.com/shqetesohen-turistet-peshkaqeni-prane-detit/20%Monthly2018-08-03 11:56
https://www.informatat.com/pese-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2018-08-03 11:54
https://www.informatat.com/haradinaj-rritja-e-shkalles-se-gatishmerise-per-siguri-nuk-eshte-urdher-por-veprim/20%Monthly2018-08-03 12:56
https://www.informatat.com/mediat-serbe-shqiptaret-e-kosoves-po-pergatiten-te-marrin-gazivoden-te-shtunen/20%Monthly2018-08-03 11:43
https://www.informatat.com/demi-lovato-e-gatshme-te-luftoje-me-drogen/20%Monthly2018-08-03 11:31
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohen-pasi-tentuan-ti-therin-dy-persona/20%Monthly2018-08-03 11:27
https://www.informatat.com/sonte-nis-the-summit-fest-edicioni-i-katert-i-festivalit-te-muzikes-elektronike/20%Monthly2018-08-03 11:21
https://www.informatat.com/dorezohen-edhe-82-kallezime-penale-per-krime-lufte/20%Monthly2018-08-03 11:21
https://www.informatat.com/nese-njerezit-kane-keto-profesione-beni-kujdes/20%Monthly2018-08-03 11:09
https://www.informatat.com/ldk-ja-premton-se-do-ti-qendroje-gjithmone-prane-lugines/20%Monthly2018-08-03 12:40
https://www.informatat.com/nena-gjuan-4-vjecaren-nga-banesa-ne-lum-vdes-ne-vend-foto/20%Monthly2018-08-03 10:58
https://www.informatat.com/shqiperia-ndalon-perdorimin-e-telefonit-ne-shkolla/20%Monthly2018-08-03 10:55
https://www.informatat.com/keto-semundje-i-lufton-rrushi/20%Monthly2018-08-03 10:53
https://www.informatat.com/humbja-ne-peshe-rregullon-diabetin-e-tipit-2/20%Monthly2018-08-03 10:49
https://www.informatat.com/akuzohen-deputetet-arifi-e-berisha-se-po-pengojne-ndertimin-e-50-shtepive-per-komunitetin-rae/20%Monthly2018-08-03 10:46
https://www.informatat.com/liria-e-kosoves-pavaresia-ekonomia-familjare-e-nacionale-e-mbajne-vulen-e-kontributit-te-diaspores/20%Monthly2018-08-03 10:43
https://www.informatat.com/a-i-keni-verejtur-keto-detaje-tek-klipet-e-reja-te-eres/20%Monthly2018-08-03 10:31
https://www.informatat.com/kam-informata-te-sakta-djegia-e-flamurit-turk-ishte-e-improvizuar/20%Monthly2018-08-03 12:38
https://www.informatat.com/asistenti-e-dinte-te-vdekur-truproja-ia-shpeton-jeten-demi-lovatos/20%Monthly2018-08-03 10:20
https://www.informatat.com/haradinaj-therret-mbledhje-te-jashtezakonshme-te-keshillit-te-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-08-03 10:18
https://www.informatat.com/pompeo-koreja-veriore-po-deshton-te-denuklearizohet/20%Monthly2018-08-03 10:03
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyja-se-pse-presidenti-po-organizon-vazhdimisht-konferenca/20%Monthly2018-08-03 11:51
https://www.informatat.com/parlamenti-do-ta-kete-fjalen-perfundimtare-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-08-03 11:01
https://www.informatat.com/a-po-ndikon-media-ne-shtimin-e-vetevrasjeve/20%Monthly2018-08-03 09:48
https://www.informatat.com/gashi-takon-komandatin-e-kfor-it-gjendja-e-sigurise-e-qete/20%Monthly2018-08-03 09:41
https://www.informatat.com/rregulli-i-thjeshte-per-te-patur-floke-te-bukura-edhe-pas-te-25/20%Monthly2018-08-03 09:31
https://www.informatat.com/meteoalarmi-kroacia-eshte-vendi-me-i-rrezikshem-ne-evrope/20%Monthly2018-08-03 09:21
https://www.informatat.com/sasha-sobhanit-ne-spital-pas-ndarjes-nga-morena/20%Monthly2018-08-03 09:11
https://www.informatat.com/duka-nuk-me-la-te-drejtoje-italine/20%Monthly2018-08-03 09:06
https://www.informatat.com/georgina-nje-industri-si-cr7-fiton-sa-nje-futbollist/20%Monthly2018-08-03 09:04
https://www.informatat.com/ledri-merr-mirenjohje-nga-kryetarja-e-tetoves/20%Monthly2018-08-03 08:58
https://www.informatat.com/kurti-per-specialen-po-funksionon-si-mjet-shantazhi-ndaj-pushtetareve/20%Monthly2018-08-03 10:22
https://www.informatat.com/ushtrime-te-kfor-it-neper-gjithe-kosoven/20%Monthly2018-08-03 09:59
https://www.informatat.com/lekaj-nenshkruan-memorandum-mirekuptimi-per-te-ndertuar-rrugen-ne-fshatin-gjurgjevik/20%Monthly2018-08-03 08:53
https://www.informatat.com/ilir-dedapermes-nje-letre-te-hapur-kerkon-doreheqjen-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-08-03 09:49
https://www.informatat.com/e-rrahu-te-dashuren-tash-do-vuaje-30-dite-burg/20%Monthly2018-08-03 08:50
https://www.informatat.com/kfor-i-dhe-mpb-ja-e-vleresojne-stabile-situaten-e-sigurise/20%Monthly2018-08-03 08:44
https://www.informatat.com/femijet-qe-rrine-me-shume-zbathur-kane-strukture-me-te-shendetshme-te-kembeve/20%Monthly2018-08-03 08:42
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-asnjehere-ta-ringrini-akullore-kur-ajo-eshte-shkrire/20%Monthly2018-08-03 08:39
https://www.informatat.com/240-refugjate-jane-kapur-deri-tani-ne-korce/20%Monthly2018-08-03 08:38
https://www.informatat.com/ky-eshte-efekti-i-ujit-te-gazuar-per-fytyren/20%Monthly2018-08-03 08:36
https://www.informatat.com/berberi-i-hakmerret-10-vjecarit-sikur-ia-pret-veshin/20%Monthly2018-08-03 08:33
https://www.informatat.com/aksident-ne-peje-vdes-nje-grua-dhe-lendohen-tre-te-tjere/20%Monthly2018-08-03 08:29
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-po-funksionon-vetem-si-shantazh-ndaj-pushtetareve/20%Monthly2018-08-03 12:52
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-luftoni-stresin-ne-pune/20%Monthly2018-08-03 08:21
https://www.informatat.com/modelja-shqiptare-cmend-edhe-mbappen-ja-cfare-ben-ai/20%Monthly2018-08-03 08:18
https://www.informatat.com/babai-ofron-dajak-falas-per-femijet-qe-sillen-keq/20%Monthly2018-08-03 08:14
https://www.informatat.com/kapen-dy-tone-kokaine-ne-kosta-rika/20%Monthly2018-08-03 08:12
https://www.informatat.com/cudia-e-statujes-qe-qan/20%Monthly2018-08-03 08:10
https://www.informatat.com/policia-thote-se-nuk-eshte-e-perfshire-ne-asnje-skenar/20%Monthly2018-08-03 08:09
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-ferizaj-ky-eshte-numri-i-te-lenduareve/20%Monthly2018-08-03 08:06
https://www.informatat.com/shiu-shemb-nje-pjese-te-murit-kinez/20%Monthly2018-08-03 08:04
https://www.informatat.com/lemuret-ne-rrezik-te-zhdukjes/20%Monthly2018-08-03 08:00
https://www.informatat.com/turistet-rekomandojne-shqiperine-si-vend-per-tu-vizituar/20%Monthly2018-08-03 07:56
https://www.informatat.com/pozon-para-pasqyres-kylie-mahnit-me-linjat-trupore/20%Monthly2018-08-03 07:53
https://www.informatat.com/modeles-se-njohur-fansat-ia-zbulojne-fotoshopin-ne-palester/20%Monthly2018-08-03 07:51
https://www.informatat.com/shkoder-aksidentohet-per-vdekje-kembesori/20%Monthly2018-08-03 07:49
https://www.informatat.com/noizy-kritikohet-rende-nga-fansja-je-shume-e-mire-por-kam-preferenca-te-tjera/20%Monthly2018-08-03 07:47
https://www.informatat.com/edit-harxhit-shkembimin-e-territoreve-me-serbine-e-konsideron-vrastare-per-kosoven/20%Monthly2018-08-03 08:56
https://www.informatat.com/ish-i-dashuri-i-morenes-perfundon-ne-spital/20%Monthly2018-08-03 07:32
https://www.informatat.com/nga-zeshkane-dua-lipa-kthehet-ne-biondine-foto/20%Monthly2018-08-03 07:29
https://www.informatat.com/prezantuesja-e-njohur-shqiptare-dikur-nuk-mbyllja-dot-muajin/20%Monthly2018-08-03 07:26
https://www.informatat.com/e-rralle-gruaja-me-dy-mitra-mban-nga-nje-femije-ne-secilen-foto/20%Monthly2018-08-03 07:18
https://www.informatat.com/sot-dorezohen-kallezime-penale-per-krime-lufte/20%Monthly2018-08-03 08:27
https://www.informatat.com/malazezi-i-arrestuar-ne-kosove-kerkon-te-ekstradohet-ne-vendlindje/20%Monthly2018-08-03 07:11
https://www.informatat.com/mbyllet-kulla-eiffel-per-vizitoret/20%Monthly2018-08-03 07:09
https://www.informatat.com/nje-ore-vrapim-zgjat-jeten-per-7-ore/20%Monthly2018-08-03 06:59
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-dalje-te-ferizajt-qytetaret-nxjerrin-te-lenduarit-nga-vetura/20%Monthly2018-08-03 06:59
https://www.informatat.com/dy-shenja-qe-tregojne-se-eshte-vetem-epsh-e-jo-dashuri/20%Monthly2018-08-03 06:45
https://www.informatat.com/dy-persona-me-armemabajtje-pa-leje-ndalohen-nga-policia/20%Monthly2018-08-03 06:40
https://www.informatat.com/pese-pajisjet-shtepiake-te-rrezikshme-nese-nuk-pastrohen-rregullisht/20%Monthly2018-08-03 06:37
https://www.informatat.com/nese-e-pranojne-kosoven-ne-kb-edhe-republika-serpska-do-te-kerkoje-ulsen/20%Monthly2018-08-03 07:44
https://www.informatat.com/deputeti-i-vv-se-frikesohet-se-do-te-eskaloje-situata-ne-veri-pasi-policia-nderpreu-pushimet/20%Monthly2018-08-03 07:21
https://www.informatat.com/festivali-sunny-hill-iniciativa-me-e-mire-per-ta-promovuar-kosoven/20%Monthly2018-08-03 06:23
https://www.informatat.com/motrat-bien-viktime-e-phototshop-it-gati-sa-nuk-ia-zhduken-doren-kourntey-foto/20%Monthly2018-08-03 06:21
https://www.informatat.com/shuhet-endrra-evropiane-per-driten/20%Monthly2018-08-03 06:17
https://www.informatat.com/zbardhet-motivi-i-plagosjes-me-thike-i-52-vjecarit-ne-durres/20%Monthly2018-08-03 06:15
https://www.informatat.com/200-kulla-vrojtimi-ne-plazhe-shqiperia-shton-sigurine/20%Monthly2018-08-03 06:13
https://www.informatat.com/keto-dy-shtete-evropiane-perfshihen-nga-temperaturat-rekorde/20%Monthly2018-08-03 06:10
https://www.informatat.com/edhe-nje-konference-nga-presidenti/20%Monthly2018-08-03 06:06
https://www.informatat.com/dragash-do-te-nenshkruhen-dy-memorandume-ne-fushen-e-sportit/20%Monthly2018-08-03 06:03
https://www.informatat.com/asnje-akatakuze-e-ngritut-gjate-tri-viteve-te-gjykates-speciale/20%Monthly2018-08-03 07:13
https://www.informatat.com/konference-per-agjenden-evropiane/20%Monthly2018-08-03 05:57
https://www.informatat.com/pritet-vikend-i-nxehte/20%Monthly2018-08-03 06:34
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-pacollit-pas-djegies-se-flamurit-turk/20%Monthly2018-08-03 06:28
https://www.informatat.com/kompanite-me-te-kushtueshme-ne-burse/20%Monthly2018-08-02 23:02
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-ndaj-personave-qe-dogjen-flamurin-e-turqise/20%Monthly2018-08-02 22:46
https://www.informatat.com/administrata-trump-e-shqetesuar-per-nderhyrjet-ruse/20%Monthly2018-08-02 22:38
https://www.informatat.com/atalanta-termet-8-balle-ne-bosnje/20%Monthly2018-08-02 22:37
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-ata-qe-dogjen-flamurin-duan-percarje-mes-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2018-08-03 05:59
https://www.informatat.com/raporti-mafia-eshte-fuqizuar/20%Monthly2018-08-02 22:32
https://www.informatat.com/vendi-turistik-ku-gomaret-perdoren-si-taksi/20%Monthly2018-08-02 22:03
https://www.informatat.com/lirohet-naser-kelmendi/20%Monthly2018-08-02 19:26
https://www.informatat.com/haradinaj-denon-deklaratat-dhe-gjuhen-fyese-ndaj-turqise/20%Monthly2018-08-03 05:54
https://www.informatat.com/apple-kalon-vleren-rekord-te-1-000-miliarde-dollareve/20%Monthly2018-08-02 23:04
https://www.informatat.com/aksident-ne-gravelle-foto/20%Monthly2018-08-02 15:10
https://www.informatat.com/bukuroshja-23-vjecare-terbon-pushuesit-ne-ibiza/20%Monthly2018-08-02 23:06
https://www.informatat.com/kur-simpatizantet-e-hitlerit-sulmonin-aleksander-moisiun/20%Monthly2018-08-02 14:58
https://www.informatat.com/atk-ka-risi-ne-terheqjen-e-fituesve-me-kupone-fiskal/20%Monthly2018-08-02 14:58
https://www.informatat.com/atk-vjen-me-risi-ne-terheqjen-e-fituesve-me-kupone-fiskal/20%Monthly2018-08-03 05:49
https://www.informatat.com/dy-persona-humbin-jeten-ne-aksident-trafiku-ne-suhareke/20%Monthly2018-08-02 14:52
https://www.informatat.com/kerkohet-rishqyrtimi-i-denimit-ndaj-elkos-group/20%Monthly2018-08-02 14:48
https://www.informatat.com/premtohet-rritje-e-buxhetit-per-ansamblin-shota/20%Monthly2018-08-02 14:42
https://www.informatat.com/kercenon-haziri-bashkim-me-luginen-ose-trazira-ne-ballkan/20%Monthly2018-08-02 14:37
https://www.informatat.com/nje-58-vjecar-humb-ndjenjat-ne-uje/20%Monthly2018-08-02 14:30
https://www.informatat.com/trump-kerkon-qe-te-perfundoje-hetimi-i-rusise/20%Monthly2018-08-02 14:23
https://www.informatat.com/publikohen-rezultatet-preliminare-te-granteve-per-disa-sektor/20%Monthly2018-08-02 14:20
https://www.informatat.com/kryenegociatori-i-kosoves-duhet-ta-kete-besimin-e-popullit-dhe-politikes/20%Monthly2018-08-03 07:22
https://www.informatat.com/emily-ratajkowski-pozon-per-linjen-e-re-te-te-brendshmeve-dkny/20%Monthly2018-08-02 14:15
https://www.informatat.com/besi-i-ben-xhensiles-dhuraten-me-te-bukur-pas-lindjes/20%Monthly2018-08-02 14:12
https://www.informatat.com/statuti-i-asociacionit-i-gatshem-per-diskutime-ne-bruksel/20%Monthly2018-08-02 14:09
https://www.informatat.com/nga-shtrati-me-zayn-malik-keshtu-nis-dita-per-gigi-hadid/20%Monthly2018-08-02 14:08
https://www.informatat.com/bleona-qereti-ne-ishullin-italian-me-jaht/20%Monthly2018-08-02 14:04
https://www.informatat.com/bebe-rexha-tregon-pak-nga-veshjet-e-saj/20%Monthly2018-08-02 14:00
https://www.informatat.com/klithma-e-kosoves/20%Monthly2018-08-02 13:58
https://www.informatat.com/besnik-qaka-ndan-imazhin-me-vajzen/20%Monthly2018-08-02 13:56
https://www.informatat.com/dridhen-serbet-shqiperia-e-madhe-po-behet/20%Monthly2018-08-02 13:53
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-regjistrohen-rreth-3-mije-ndermarrje/20%Monthly2018-08-02 13:48
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-po-paralajmron-dicka-te-re/20%Monthly2018-08-02 13:44
https://www.informatat.com/ky-qytet-kosovar-do-te-kete-nderprerje-emergjente-te-rrymes/20%Monthly2018-08-02 13:40
https://www.informatat.com/real-madridi-zyrtarizon-lojtarin-qe-u-rrite-te-barcelona-foto/20%Monthly2018-08-02 13:30
https://www.informatat.com/ambasadat-ne-prishtine-veprojne-pa-akreditim-te-mpj-te-serbise/20%Monthly2018-08-02 13:27
https://www.informatat.com/gjashte-vrasesit-e-imunitetit-2/20%Monthly2018-08-02 13:24
https://www.informatat.com/thaci-po-manipulon-me-ndjenjat-e-shqiptareve-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-08-02 13:20
https://www.informatat.com/per-sallen-e-koncerteve-dhe-teatrin-e-operes-e-baletit-ne-prishtine-deri-tash-15-4-milione-euro/20%Monthly2018-08-02 13:17
https://www.informatat.com/te-hyrat-e-doganes-kete-vit-jane-4-me-te-larta/20%Monthly2018-08-02 14:52
https://www.informatat.com/kerkohet-hartimi-i-planeve-per-luften-kunder-krimeve-kibernetike/20%Monthly2018-08-02 13:11
https://www.informatat.com/vllasi-thaci-veseli-e-haliti-jane-te-obliguar-te-deshmojne-ne-gjyq/20%Monthly2018-08-02 14:17
https://www.informatat.com/serbe-po-thone-se-me-5-gusht-do-te-shpallet-autonomia-e-veriut-te-kosoves/20%Monthly2018-08-02 14:10
https://www.informatat.com/72-per-qind-e-profesoreve-nuk-i-justifikojne-titujt-akademike/20%Monthly2018-08-02 12:58
https://www.informatat.com/tri-skuadra-pas-mavrajt/20%Monthly2018-08-02 12:56
https://www.informatat.com/a-eshte-e-sigurt-te-pini-alkool-ndersa-ushqeni-me-gji/20%Monthly2018-08-02 12:53
https://www.informatat.com/eleni-foureira-publikon-kengen-e-pare-pas-pjesemarrjes-ne-eurovizion/20%Monthly2018-08-02 12:48
https://www.informatat.com/identifikohen-disa-planete-ku-jeta-mund-te-ekzistoje-si-ne-toke/20%Monthly2018-08-02 12:45
https://www.informatat.com/kafeja-zgjat-jeten/20%Monthly2018-08-02 12:43
https://www.informatat.com/vitaminat-dhe-mineralet-qe-nxisin-metabolizmin/20%Monthly2018-08-02 12:40
https://www.informatat.com/nje-goditje-ne-koke-shkakton-te-njejtat-demtime-te-trurit-si-alzheimeri/20%Monthly2018-08-02 12:37
https://www.informatat.com/djali-i-halil-kastratit-feston-datelindjen-ja-urimi-i-babait/20%Monthly2018-08-02 12:34
https://www.informatat.com/dy-vjecari-nga-gjilani-perpiu-dy-monedha-mjeket-i-heqin-me-sukses/20%Monthly2018-08-02 12:31
https://www.informatat.com/keto-ushqime-duhet-ti-hani-gjate-veres/20%Monthly2018-08-02 12:32
https://www.informatat.com/keshtu-duhet-te-kujdeseni-per-shendetin-ne-rast-te-ndrrimit-te-motit/20%Monthly2018-08-02 12:28
https://www.informatat.com/shkaqet-e-mundshme-te-crregullimeve-te-ciklit-menstrual/20%Monthly2018-08-02 12:26
https://www.informatat.com/shembet-nje-pjese-e-murit-te-madh-kinez/20%Monthly2018-08-02 12:25
https://www.informatat.com/whatsapp-do-te-vendos-tarifa-per-dergimin-e-mesazheve-per-bizneset/20%Monthly2018-08-02 12:22
https://www.informatat.com/trumpi-i-kerkon-prokurorit-ti-ndaloje-hetimet-ndaj-rusise/20%Monthly2018-08-02 12:22
https://www.informatat.com/shoqet-zbulojne-se-jane-nderruar-ne-djep-para-28-vitesh-njera-prej-tyre-nuk-do-i-shohe-kurre-prinderit/20%Monthly2018-08-02 12:19
https://www.informatat.com/ndodhe-edhe-kjo-dasme-ne-autostrade/20%Monthly2018-08-02 13:14
https://www.informatat.com/paci-fatin-e-tyre-njihuni-me-dy-shenjat-e-horoskopit-qe-kane-lindur-me-kemishe/20%Monthly2018-08-02 12:04
https://www.informatat.com/tirane-bashkeshortja-e-gjyqtarit-dritan-hallunaj-vdes-duke-u-hedhur-nga-ballkoni/20%Monthly2018-08-02 11:56
https://www.informatat.com/deputeti-i-bundestagut-gjerman-volkmar-klein-vlereson-punen-e-ministrise-se-financave/20%Monthly2018-08-02 11:51
https://www.informatat.com/hoti-askush-ska-te-drejte-te-diskutoje-per-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-08-02 13:08
https://www.informatat.com/per-shtate-muaj-3-milione-tursite-e-vizituan-shqiperine/20%Monthly2018-08-02 11:48
https://www.informatat.com/kosova-duhet-ta-ndaloje-me-kushtetute-funksionin-e-zevendesministrit/20%Monthly2018-08-02 13:02
https://www.informatat.com/kuvendi-ishte-i-paorganizuar-ne-sesionin-pranveror/20%Monthly2018-08-02 12:14
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-basketbollistet-fitues/20%Monthly2018-08-02 11:40
https://www.informatat.com/po-punohet-qe-roli-i-unmik-u-te-minimizohet/20%Monthly2018-08-02 11:38
https://www.informatat.com/a-dridheni-para-se-tju-zere-gjumi-ky-eshte-shkaku/20%Monthly2018-08-02 11:32
https://www.informatat.com/7-perfitimet-befasuese-te-ushtrimeve/20%Monthly2018-08-02 11:30
https://www.informatat.com/nusja-kosovare-martohet-me-te-dashurin-e-saj-invalid/20%Monthly2018-08-02 11:27
https://www.informatat.com/doris-pack-viziton-familjen-e-veprimtarit-adem-demaci/20%Monthly2018-08-02 11:24
https://www.informatat.com/enver-hoxha-ka-vdekur-nuk-ka-asgje-nga-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2018-08-02 11:22
https://www.informatat.com/ushtrime-efektive-per-cdo-mengjes-video/20%Monthly2018-08-02 11:20
https://www.informatat.com/kanioni-i-holtes-bukuria-e-kristalte-e-shqiperise-foto/20%Monthly2018-08-02 11:16
https://www.informatat.com/ymeri-i-psd-se-kuvendi-ti-anuloje-diskutimet-e-deritanishme-ne-dialog/20%Monthly2018-08-02 12:28
https://www.informatat.com/27-vjecari-vret-veten-pasi-gruaja-e-tij-bashke-me-femijet-e-braktisin/20%Monthly2018-08-02 11:13
https://www.informatat.com/degjojeni-djalin-e-vesa-lumes-duke-kenduar/20%Monthly2018-08-02 11:10
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-shefi-i-sigurise-se-facebook-ut/20%Monthly2018-08-02 11:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-dashuri-i-vajzes-se-obames/20%Monthly2018-08-02 11:03
https://www.informatat.com/per-dy-dite-dy-aksidente-ne-te-njejtin-vend-ne-istog/20%Monthly2018-08-02 12:31
https://www.informatat.com/te-rriturit-kalojne-gati-gjysme-dite-para-ekranit/20%Monthly2018-08-02 11:00
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-kritikohet-per-veshjen-e-saj/20%Monthly2018-08-02 10:56
https://www.informatat.com/ja-pse-mc-kresha-nuk-ka-te-dashur/20%Monthly2018-08-02 10:54
https://www.informatat.com/burrat-pa-floke-jane-me-te-forte-dhe-kane-me-shume-besim/20%Monthly2018-08-02 10:49
https://www.informatat.com/keshtu-eliminoni-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2018-08-02 10:46
https://www.informatat.com/horoskopi-i-se-enjtes/20%Monthly2018-08-02 10:44
https://www.informatat.com/ndarje-nuk-do-te-kete-korrigjim-mund-te-kete/20%Monthly2018-08-02 10:43
https://www.informatat.com/humbni-peshe-pa-stres/20%Monthly2018-08-02 10:41
https://www.informatat.com/parandaloni-renien-e-flokeve-me-kete-perberje-prej-banane/20%Monthly2018-08-02 10:38
https://www.informatat.com/si-te-pergatisni-xhem-me-dredheza-ne-shtepi/20%Monthly2018-08-02 10:36
https://www.informatat.com/hani-ne-mengjes-drithera-me-qumesht-rreziku-te-cilin-nuk-e-dinit/20%Monthly2018-08-02 10:33
https://www.informatat.com/vetura-bie-ne-humnere-humb-jeten-pasagjeri/20%Monthly2018-08-02 10:30
https://www.informatat.com/nese-doni-floke-te-shendetshme-konsumoni-keto-ushqime/20%Monthly2018-08-02 10:21
https://www.informatat.com/podujeve-arrestohet-hajni-i-pjeseve-te-veturave/20%Monthly2018-08-02 10:17
https://www.informatat.com/kosova-nuk-eshte-ne-ks-sepse-perendimi-pret-zgjidhje-te-shpejte/20%Monthly2018-08-02 11:42
https://www.informatat.com/ende-ne-kosove-nenat-lindin-nente-femije/20%Monthly2018-08-02 10:11
https://www.informatat.com/te-arrestuarit-ne-lagjen-kalabria-dergohen-ne-paraburgim/20%Monthly2018-08-02 10:06
https://www.informatat.com/gjiko-e-elita-po-e-presin-te-behen-prinder-dasma-ne-kend/20%Monthly2018-08-02 09:56
https://www.informatat.com/nga-1-janari-nuk-do-te-kete-kufi-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-08-02 11:22
https://www.informatat.com/si-te-humbesh-pseshe-per-nje-jave-kjo-menu-do-ju-pelqeje/20%Monthly2018-08-02 09:47
https://www.informatat.com/tete-te-lenduar-ne-nje-aksident/20%Monthly2018-08-02 09:45
https://www.informatat.com/kallezim-penal-ndaj-agim-bahtirit-per-kercenim-ndaj-gazetarit-shkumbin-kajtazi/20%Monthly2018-08-02 09:42
https://www.informatat.com/rezultatet-perfundimtare-thone-se-art-kurti-kreu-vetevrasje/20%Monthly2018-08-02 09:39
https://www.informatat.com/mbetet-ne-fuqi-masa-e-paraburgimit-kunder-4-te-pandehurve/20%Monthly2018-08-02 09:37
https://www.informatat.com/kerkohet-zgjidhje-per-taksen-e-ujit/20%Monthly2018-08-02 09:34
https://www.informatat.com/ndrron-jete-gazetari-muse-preniqi/20%Monthly2018-08-02 09:33
https://www.informatat.com/pamje-nga-vendi-i-ngjarjes-policia-jep-detaje-per-motivet-e-vrasjes-se-shqiptarit-ne-itali/20%Monthly2018-08-02 09:30
https://www.informatat.com/djali-rrihet-vajzes-i-prehen-floket-dhe-detyrohet-te-pije-urinen-vetem-pse-u-martuan-foto/20%Monthly2018-08-02 09:24
https://www.informatat.com/luana-vjollca-perveluese-krenari-i-ben-komentin-qe-te-gjitha-femrat-do-donin/20%Monthly2018-08-02 09:23
https://www.informatat.com/dedaj-krahason-prape-turqine-me-serbine/20%Monthly2018-08-02 09:21
https://www.informatat.com/4-komunave-serbe-qeveria-iu-mbulon-90-te-shpenzimeve-ne-bujqesi-e-komunave-tjera-50/20%Monthly2018-08-02 09:19
https://www.informatat.com/majko-kryeministri-rama-ka-marre-vendim-nga-1-janari-fillon-levizja-e-lire-me-kosoven/20%Monthly2018-08-02 09:10
https://www.informatat.com/akr-emeron-ushtruesin-e-detyres-ne-vend-te-albena-reshitaj/20%Monthly2018-08-02 09:03
https://www.informatat.com/punetoret-e-keds-it-me-ultimatum-paralajmerojne-kolaps-energjetik/20%Monthly2018-08-02 09:00
https://www.informatat.com/tash-nuk-guxohet-as-te-flitet-per-kosoven/20%Monthly2018-08-02 10:43
https://www.informatat.com/burri-cliron-epshin-i-fut-duart-vajzes-ne-autobus-video/20%Monthly2018-08-02 08:52
https://www.informatat.com/flasin-nga-akr-per-doreheqjen-e-ministres-reshitaj-dhe-zevendesimin-e-saj/20%Monthly2018-08-02 10:16
https://www.informatat.com/veshtire-ti-delloni-motrat-abazi-foto/20%Monthly2018-08-02 08:40
https://www.informatat.com/shefi-i-zyres-se-unicef-it-ne-kosove-u-prit-nga-ministri-bytyci/20%Monthly2018-08-02 08:34
https://www.informatat.com/arbereshet-e-italise-treguan-vetedije-te-larte-ne-ruajtjen-e-vlerave-kombetare-dhe-historike-te-shqiptareve/20%Monthly2018-08-02 08:32
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-aksident-trafiku/20%Monthly2018-08-02 09:49
https://www.informatat.com/mitrovice-arrestohet-zyrtari-i-komunes-regjistroi-jashteligjshem-nje-turk/20%Monthly2018-08-02 08:19
https://www.informatat.com/policia-jep-detje-per-sulmin-ndaj-gazetarit-te-rtk-se/20%Monthly2018-08-02 08:15
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-me-fatalitet-ne-kacanik-vdes-nje-i-mitur/20%Monthly2018-08-02 08:13
https://www.informatat.com/proces-verifikimi-per-nxjerrjen-e-te-korruptuareve-jashte-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2018-08-02 08:59
https://www.informatat.com/pronari-i-agjencise-turistike-iken-nga-policia-pas-mashtrimeve-qe-beri/20%Monthly2018-08-02 08:09
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-qe-vidhte-pjese-te-makinave/20%Monthly2018-08-02 08:01
https://www.informatat.com/trashegimi-kulturore-shqiptare-8-mije-vjet-para-krishtit/20%Monthly2018-08-02 07:59
https://www.informatat.com/nis-edicioni-i-peste-i-festivalit-oda-e-llapushes/20%Monthly2018-08-02 07:56
https://www.informatat.com/izraeli-iranit-dergojme-ushtrine-nese-bllokohet-ngushtica-ne-detin-e-kuq/20%Monthly2018-08-02 07:52
https://www.informatat.com/ende-nuk-dihet-se-pse-u-arrestua-ish-punetori-i-mup-it-serb/20%Monthly2018-08-02 07:54
https://www.informatat.com/nuk-kane-bere-asgje-por-kryeministri-eshte-i-kenaqur-me-zevendesministrat/20%Monthly2018-08-02 07:49
https://www.informatat.com/aksident-ne-prishtine-vdes-nje-42-vjecar/20%Monthly2018-08-02 07:45
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-lot-ne-sy-ja-kush-e-beri-te-qaj-ate/20%Monthly2018-08-02 07:42
https://www.informatat.com/zvicra-kujdeset-me-se-shumti-per-mjedisin/20%Monthly2018-08-02 07:37
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-rrezon-trumpin-ishte-opinion-i-tij-jo-urdher-ndaj-sessions/20%Monthly2018-08-02 07:34
https://www.informatat.com/prishtine-nje-person-humb-jeten-ne-aksident/20%Monthly2018-08-02 07:26
https://www.informatat.com/mbi-109-mije-automjete-te-paregjistruara-ne-kosove/20%Monthly2018-08-02 08:48
https://www.informatat.com/askush-nuk-mund-ta-nxjerre-kosoven-jashte-agjendes-se-keshillit-te-okb-se/20%Monthly2018-08-02 07:18
https://www.informatat.com/erenikut-si-hiqen-mbeturinat/20%Monthly2018-08-02 10:17
https://www.informatat.com/brenda-24-oreve-nje-i-vdekur-dhe-mbi-30-te-lenduar-ne-aksidente/20%Monthly2018-08-02 07:15
https://www.informatat.com/itali-vritet-ne-shqiptar-23-vjecar/20%Monthly2018-08-02 07:13
https://www.informatat.com/kosova-do-te-shpenzohen-2-6-milione-euro-per-xhipa-luksoze/20%Monthly2018-08-02 07:11
https://www.informatat.com/nuk-ka-korrigjim-te-kufirit-pa-njohje-te-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2018-08-02 08:11
https://www.informatat.com/kryeministri-i-kenaqur-me-zevendesministrat-ska-shkarkime/20%Monthly2018-08-02 07:04
https://www.informatat.com/cadrat-me-vete-serish-sot-mund-te-bjere-shi/20%Monthly2018-08-02 07:00
https://www.informatat.com/haradinaj-ardhja-e-diaspores-ne-prekaz-lidhja-me-e-mire-me-atdheun/20%Monthly2018-08-01 22:33
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-gruaja-kengetari-i-famshem-lidhet-me-nje-modele-seksi/20%Monthly2018-08-01 22:26
https://www.informatat.com/numri-i-vdekjeve-nga-te-nxehti-do-te-rriten-me-471-per-qind/20%Monthly2018-08-01 22:20
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-tenori-i-njohur-shqiptar-gaqo-cako/20%Monthly2018-08-01 22:16
https://www.informatat.com/osmani-nuk-ka-njeri-racional-qe-i-beson-ketij-presidenti/20%Monthly2018-08-01 22:10
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-sdo-ta-zevendesoje-kfor-in/20%Monthly2018-08-01 22:08
https://www.informatat.com/iggy-ngrit-temperaturat-ekspozon-format-bombastike-foto/20%Monthly2018-08-01 20:19
https://www.informatat.com/stuhia-gjigante-e-reres-pushton-qytetin-kinez-video/20%Monthly2018-08-01 20:16
https://www.informatat.com/palmer-shba-nuk-e-percakton-shtrirjen-e-negociatave-kosove-serbi/20%Monthly2018-08-02 07:07
https://www.informatat.com/e-gjeni-dot-femijen-qe-po-mbytet-ne-kete-pishine-roja-sy-shqiponje-e-shpeton-video/20%Monthly2018-08-01 20:04
https://www.informatat.com/mustafa-jo-shkembim-territoresh-por-vetem-bashkim-te-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-08-01 19:59
https://www.informatat.com/alarmi-mbajtja-e-telefonit-ne-veshin-e-djathte-demton-trurin/20%Monthly2018-08-01 19:55
https://www.informatat.com/bibla-bindshem-libri-me-i-lexuar-ne-bote/20%Monthly2018-08-01 19:52
https://www.informatat.com/ura-qe-po-cmend-te-gjithe-a-do-kalonit-mbi-te-foto-video/20%Monthly2018-08-01 19:47
https://www.informatat.com/shfaqet-ish-ministrja-reshitaj-tregon-pse-dha-doreheqje/20%Monthly2018-08-01 19:41
https://www.informatat.com/ministrja-reshitaj-nuk-u-shkarkua-dorezoi-vet-doreheqjen/20%Monthly2018-08-01 19:33
https://www.informatat.com/vetevendosje-kritikon-ashper-shpendin-ia-numeron-deshtimet/20%Monthly2018-08-01 19:28
https://www.informatat.com/69640-2/20%Monthly2018-08-01 19:34
https://www.informatat.com/me-kryeministrin-te-zhgenjyer-edhe-shoket-e-gjenerates-foto/20%Monthly2018-08-01 20:11
https://www.informatat.com/kosova-po-mbledh-fakte-nga-terreni-per-demarkacionin-me-serbine/20%Monthly2018-08-01 19:34
https://www.informatat.com/modelja-shqiptare-ne-amerike-e-ben-shqiponjen-live-ne-emision-video-foto/20%Monthly2018-08-01 19:00
https://www.informatat.com/keto-tri-vajza-duhet-ti-shmangni/20%Monthly2018-08-01 19:30
https://www.informatat.com/pse-duhet-ti-mbani-veshur-corapet-edhe-ne-vere-2/20%Monthly2