XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/angelina-ndryshon-pamjen/20%Monthly2018-09-30 23:19
https://www.informatat.com/diber-25-vjecari-vritet-me-thike-ne-kerkim-autori/20%Monthly2018-09-30 23:07
https://www.informatat.com/veshtiresi-per-shtatzeni-bie-miti-per-meshkujt-zbuloni-kur-testosteroni-eshte-me-aktiv/20%Monthly2018-09-30 23:06
https://www.informatat.com/ja-cfare-thote-tuna-per-robertin-e-noren/20%Monthly2018-09-30 23:04
https://www.informatat.com/thaci-nuk-kam-marre-e-as-nuk-marr-leje-nga-askush-per-te-vizituar-ujmanin/20%Monthly2018-09-30 23:01
https://www.informatat.com/lushtaku-behet-xheloz-nga-vizita-e-thacit-ne-ujman/20%Monthly2018-09-30 22:59
https://www.informatat.com/greqia-deklarohet-pas-rezultatit-te-referendumit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-30 22:56
https://www.informatat.com/zaevi-i-jep-kuvendit-dhjete-dite-kohe-per-te-miratuar-marreveshjen-e-emrit/20%Monthly2018-09-30 22:54
https://www.informatat.com/veseli-ne-britani-te-madhe-me-ftese-te-partise-se-kryeministres-theresa-may/20%Monthly2018-09-30 17:52
https://www.informatat.com/mbyllen-qendrat-e-votimit-per-referendum-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-30 17:51
https://www.informatat.com/nje-3-vjecare-humb-jeten-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-30 17:44
https://www.informatat.com/zaev-i-bindur-se-80-e-qytetareve-do-te-votojne-per-pro-ndryshimit-te-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2018-09-30 12:44
https://www.informatat.com/serbia-ne-gare-per-te-blere-telekom-albania/20%Monthly2018-09-30 12:36
https://www.informatat.com/maqedoni-deri-ne-oren-1300-jehona-e-votimit-shenon-16-30/20%Monthly2018-09-30 12:32
https://www.informatat.com/referendumi-ne-maqedoni-16-per-qind-dalje-e-votuesve-deri-ne-oren-1300/20%Monthly2018-09-30 12:19
https://www.informatat.com/flet-anetari-i-kshz-se-shumica-e-votuesve-jane-shqiptar-procesi-i-votimit-po-ecen-mire/20%Monthly2018-09-30 12:15
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-per-cfare-temash-ka-folur-ne-shba/20%Monthly2018-09-30 11:51
https://www.informatat.com/trupi-i-komandant-drenices-kthehet-te-bashkeluftetaret-e-tij-ne-kompleksin-memorail-ne-koshare/20%Monthly2018-09-30 11:46
https://www.informatat.com/letra-qe-ernest-hemingway-i-dergoi-petro-markos/20%Monthly2018-09-30 11:41
https://www.informatat.com/lufta-qe-ndryshoi-historine/20%Monthly2018-09-30 11:37
https://www.informatat.com/teknika-dramatike-e-soneteve-te-shekspirit/20%Monthly2018-09-30 11:34
https://www.informatat.com/majko-korrigjimi-i-kufijve-deshire-e-beogradit-per-te-rritur-tensionet/20%Monthly2018-09-30 11:18
https://www.informatat.com/vidhen-10-mije-euro-e-ari-me-vlere-14-mije-euro-ne-nje-shtepi-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-30 11:14
https://www.informatat.com/mbreme-u-sulmua-lokali-ku-qendroi-thaci-ne-veri/20%Monthly2018-09-30 11:12
https://www.informatat.com/serbia-pretendon-se-liqeni-i-gazivodes-gjendet-nen-juridiksionin-e-saj/20%Monthly2018-09-30 11:07
https://www.informatat.com/te-gjithe-pajtohemi-me-ate-qe-allegri-tha-per-cr7-pas-fitores-ndaj-napolit/20%Monthly2018-09-30 11:00
https://www.informatat.com/ibrahimovic-nuk-di-te-plaket-shenon-gol-te-bukur-per-la-galaxyn/20%Monthly2018-09-30 10:57
https://www.informatat.com/gjilani-merr-nje-lajm-fantastik-para-derbit-me-driten/20%Monthly2018-09-30 10:55
https://www.informatat.com/37-takime-mes-prishtines-dhe-flamurtarit-qe-nga-pas-lufta-ky-eshte-bilanci/20%Monthly2018-09-30 10:52
https://www.informatat.com/referendumi-ne-maqedoni-kjo-eshte-dalja-e-qytetareve-deri-ne-oren-11/20%Monthly2018-09-30 10:49
https://www.informatat.com/kapen-145-kilogram-marihuane-ne-veriq-te-istogut-policia-prangos-tre-persona/20%Monthly2018-09-30 10:43
https://www.informatat.com/arkitektet-e-derbit-me-te-madh-ne-kosove-gjilani-drita/20%Monthly2018-09-30 10:34
https://www.informatat.com/zhduket-nje-burre-ne-rahovec/20%Monthly2018-09-30 10:30
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-mban-sot-konference-per-media/20%Monthly2018-09-30 10:28
https://www.informatat.com/rruga-para-katedrales-deri-te-bqk-do-te-shnderrohet-ne-shesh-konfirmon-komuna/20%Monthly2018-09-30 10:27
https://www.informatat.com/dy-gola-ne-kater-ndeshje-e-mbani-mend-cristianon/20%Monthly2018-09-30 10:24
https://www.informatat.com/pas-nje-semundje-vdes-drejtoresha-e-shkolles-ne-prekaz-lushtaku-ngushellon-familjen/20%Monthly2018-09-30 10:18
https://www.informatat.com/prishtine-djali-sulmon-fizikisht-prinderit/20%Monthly2018-09-30 10:07
https://www.informatat.com/svecla-thaci-dje-tregoi-sa-i-rrezikshem-eshte-per-kosoven-dhe-policine-e-saj/20%Monthly2018-09-30 10:03
https://www.informatat.com/edhe-lideret-boterore-kane-nofka-merkelin-e-quajne-nena/20%Monthly2018-09-30 10:00
https://www.informatat.com/limaj-merr-pjese-ne-zbulimin-e-permendores-se-shen-terezes-vlereson-larte-kontributin-e-saj/20%Monthly2018-09-30 09:54
https://www.informatat.com/mustafa-leter-merkelit-dhe-lidereve-tjere-te-be-se-prekja-e-kufijve-rrezik-per-tere-ballkanin/20%Monthly2018-09-30 09:34
https://www.informatat.com/daciqi-paralajmeron-mbushjen-e-shpejte-te-burgut-te-scheveningenit-me-te-akuzuar-te-speciales/20%Monthly2018-09-30 09:28
https://www.informatat.com/sa-kushton-nata-ne-hotelin-me-te-shtrenjte-ne-amerike/20%Monthly2018-09-30 09:04
https://www.informatat.com/dokumenti-sekret-i-hartuar-nga-shba-ja-dhe-be-ja-pa-gjermanine-mbeshtet-shkembimin-territorial-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-30 09:00
https://www.informatat.com/unaza-e-meghan-markle-nuk-paska-kushtuar-aq-sa-mendonim-ja-per-sa-dollare-shitet-ne-treg/20%Monthly2018-09-30 08:58
https://www.informatat.com/kot-qe-harxhoni-fjale-dhe-kohe-keto-jane-shenjat-qe-nuk-do-tua-kthejne-kurre-dashurine/20%Monthly2018-09-30 08:55
https://www.informatat.com/simiq-lista-serbe-do-te-mbetet-ne-opozite-ngjarjet-e-djeshme-nuk-guxojne-te-perseriten/20%Monthly2018-09-30 11:51
https://www.informatat.com/akuzat-e-imamit-osman-musliu-per-sekretarin-e-bik-ut/20%Monthly2018-09-30 08:47
https://www.informatat.com/5-rregullat-e-cuditshme-qe-duhet-te-keni-parasysh-kur-vizitoni-keto-vende-te-huaja/20%Monthly2018-09-30 08:45
https://www.informatat.com/regullat-e-arta-te-paketimit-te-valixheve-10-keshilla-praktike-qe-do-tju-lehtesojne-jeten/20%Monthly2018-09-30 08:38
https://www.informatat.com/te-gjitha-problemet-shendetesore-qe-kuron-caji-i-dafines-ja-vetite-e-pacmueshme-te-gjetheve-aromatike/20%Monthly2018-09-30 08:34
https://www.informatat.com/sejdiu-miratimi-i-emrit-te-maqedonise-kunderpergjigje-ndaj-politikave-shtypese/20%Monthly2018-09-30 08:30
https://www.informatat.com/renie-drastike-e-nxenesve-mbi-11-mije-me-pak-nga-viti-2004/20%Monthly2018-09-30 08:28
https://www.informatat.com/ankoheni-vazhdimisht-nga-stomaku-keto-jane-3-ushqimet-qe-rregullojne-floren-bakteriale-dhe-qetesojne-dhimbjen/20%Monthly2018-09-30 08:23
https://www.informatat.com/3-taktika-manipuluese-qe-perdorin-njerezit-toksike-per-tju-mbyllur-gojen-2/20%Monthly2018-09-30 08:16
https://www.informatat.com/referendumi-ne-maqedoni-kaq-qytetare-votuan-deri-ne-oren-900/20%Monthly2018-09-30 08:10
https://www.informatat.com/ish-zevendes-shefi-i-cia-s-uashingtoni-nuk-eshte-kunder-ndryshimit-te-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-30 11:12
https://www.informatat.com/vdes-23-vjecari-nga-mitrovica-u-rrokullis-me-traktor/20%Monthly2018-09-30 08:06
https://www.informatat.com/5-momente-te-sikletshme-ne-nje-marredhenie-qe-gjithesecili-prej-nesh-i-ka-kaluar/20%Monthly2018-09-30 08:03
https://www.informatat.com/jeremiqi-thote-se-tony-blair-po-negocion-demarkacionin-e-kosoves-ne-emer-te-vuciqit/20%Monthly2018-09-30 08:00
https://www.informatat.com/perse-eshte-kaq-e-lehte-te-hysh-ne-nje-marredhenie-toksike-por-kaq-e-veshtire-te-heqesh-dore-nga-ajo/20%Monthly2018-09-30 07:57
https://www.informatat.com/lidhjes-suaj-i-ka-ardhur-fundi-dhe-nuk-e-dini-perse-keto-jane-gabimet-qe-beni-pa-i-kuptuar/20%Monthly2018-09-30 07:53
https://www.informatat.com/erdogan-hap-xhamine-me-te-madhe-ne-evrope/20%Monthly2018-09-30 07:46
https://www.informatat.com/veprimet-dhe-sjelljet-e-perditshme-qe-garantojne-fundin-e-lidhjes-suaj/20%Monthly2018-09-30 07:44
https://www.informatat.com/vetem-gjysma-e-shtreterve-ne-spitalet-shqiptare-shfrytezohen/20%Monthly2018-09-30 07:38
https://www.informatat.com/haradinaj-kthehet-nga-vizita-zyrtare-ne-shba/20%Monthly2018-09-30 07:37
https://www.informatat.com/tahiri-apelon-te-ndihmohet-ne-zbardhjen-e-rastit-te-arbnora-dobres/20%Monthly2018-09-30 07:30
https://www.informatat.com/decani-ndan-drunje-per-riparimin-e-cative-te-familjeve-ne-nevoje/20%Monthly2018-09-30 07:26
https://www.informatat.com/mesoni-si-te-shpetoni-nga-kundermimi-i-kembeve/20%Monthly2018-09-30 07:22
https://www.informatat.com/sipas-obsh-se-rreth-18-milione-njerez-vdesin-cdo-vit-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-09-30 07:16
https://www.informatat.com/sallata-qe-parandalon-depresionin/20%Monthly2018-09-30 07:13
https://www.informatat.com/mesoni-dobite-dhe-te-keqijat-e-hudhres/20%Monthly2018-09-30 07:11
https://www.informatat.com/haradinaj-shqiptaret-nuk-kane-alternative-tjeter-pos-percaktimit-euro-atlantik/20%Monthly2018-09-30 08:50
https://www.informatat.com/ja-cfare-ben-kafeina-ne-trupin-dhe-trurin-tuaj/20%Monthly2018-09-30 07:04
https://www.informatat.com/keto-ushqime-ju-plakin-para-kohe/20%Monthly2018-09-30 07:01
https://www.informatat.com/shendeti-i-tepert-ne-bark-eshte-i-demshem-per-zemren-tuaj/20%Monthly2018-09-30 06:56
https://www.informatat.com/cndodh-ne-trupin-tuaj-kur-pini-uje-te-ftohte-te-vaket-dhe-te-ngrohte/20%Monthly2018-09-30 06:54
https://www.informatat.com/qytetaret-do-te-mund-ti-paraqesin-shkeljet-e-te-drejtes-per-te-votuar-ne-referendum/20%Monthly2018-09-30 06:51
https://www.informatat.com/rrezohet-avioni-i-pare-ne-histori-me-vlere-100-milione-dollare/20%Monthly2018-09-30 06:47
https://www.informatat.com/ajo-eshte-e-plote-por-ka-asete-bombastike/20%Monthly2018-09-30 06:45
https://www.informatat.com/pese-shprehite-qe-duhet-ti-formoni-per-ti-thene-lamtumire-stresit-2/20%Monthly2018-09-30 06:42
https://www.informatat.com/ky-gisht-i-fryre-tregon-semundjen-serioze-per-jeten/20%Monthly2018-09-30 06:40
https://www.informatat.com/arsyet-pse-nje-mashkull-duhet-ti-beje-masazh-partneres-se-tij-2/20%Monthly2018-09-30 06:38
https://www.informatat.com/simptomat-e-kancerit-te-prostates-floket-mund-tju-zbulojne-kete-shenje-kryesore-paralajmeruese/20%Monthly2018-09-30 06:35
https://www.informatat.com/smaka-presidenti-smund-te-beje-asnje-marreveshje-me-serbine-pa-ratifikimin-e-saj-ne-kuvend/20%Monthly2018-09-30 09:01
https://www.informatat.com/kercenimet-e-presidentit-grek-per-camet/20%Monthly2018-09-30 06:30
https://www.informatat.com/buxheti-per-formimin-e-ushtrise-spritet-ta-rrezikoje-stabilitetin-financiar/20%Monthly2018-09-30 08:08
https://www.informatat.com/15-arsyet-pse-myslimanet-nuk-e-hane-mishin-e-derrit-2/20%Monthly2018-09-30 06:24
https://www.informatat.com/simptomat-nese-keni-infeksione-vaginale/20%Monthly2018-09-30 06:22
https://www.informatat.com/mot-i-vranet-dhe-me-diell/20%Monthly2018-09-30 06:19
https://www.informatat.com/ja-sa-kushton-operacioni-per-rritjen-e-organit-gjenital-mashkullor/20%Monthly2018-09-30 06:18
https://www.informatat.com/personat-me-sy-ngjyre-kafe-jane/20%Monthly2018-09-30 06:16
https://www.informatat.com/jahjaga-takon-ish-sekretaret-clinton-e-albright/20%Monthly2018-09-30 06:14
https://www.informatat.com/shkencetaret-mesojne-si-ta-mposhtin-virusin-hiv/20%Monthly2018-09-30 06:11
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nese-thani-rrobat-brenda-mureve-te-shtepise/20%Monthly2018-09-30 06:09
https://www.informatat.com/spitali-amerikan-fillon-me-aplikimin-e-rregullt-te-terapise-trombolitike-ne-infarktet-akute-te-trurit/20%Monthly2018-09-30 06:00
https://www.informatat.com/hapen-kutite-fillon-votimi-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-09-30 05:56
https://www.informatat.com/qe-nga-e-enjtja-asnje-informate-per-zhdukjen-e-22-vjecares-nga-skenderaj/20%Monthly2018-09-30 05:53
https://www.informatat.com/vuciq-i-mllefosur-pse-rosu-hyri-ne-veri/20%Monthly2018-09-30 07:09
https://www.informatat.com/sipas-ekspertit-te-vv-sekaq-persona-morren-pjese-ne-proteste/20%Monthly2018-09-30 06:33
https://www.informatat.com/mediat-serbe-per-viziten-e-thacit-ne-veri-sulm-i-shqiptareve/20%Monthly2018-09-30 06:27
https://www.informatat.com/thaci-publikon-foto-tjera-nga-vizita-ne-veri-dhe-ne-liqenin-e-ujmanit/20%Monthly2018-09-29 14:28
https://www.informatat.com/kfor-i-merret-me-pasojat-qe-la-vizita-e-thacit-ne-ujman/20%Monthly2018-09-29 14:24
https://www.informatat.com/perfundon-e-qete-protesta-e-vetevendosjes-kunder-presidentit-thaci/20%Monthly2018-09-30 05:50
https://www.informatat.com/be-ja-ben-thirrje-per-qetesi-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-09-29 14:12
https://www.informatat.com/kurti-kosova-eshte-ne-rrezik-jemi-mbledhur-ne-shesh-per-ti-ndaluar-pushtetaret/20%Monthly2018-09-29 14:09
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-reagon-vuciqit-viziten-normale-smund-ta-shesesh-si-gjendje-lufte/20%Monthly2018-09-29 14:21
https://www.informatat.com/bogujevci-nga-protesta-serbia-ma-mori-familjen-por-jo-kujtesen/20%Monthly2018-09-29 13:45
https://www.informatat.com/aliu-thacit-mjaft-mashtrove-qytetaret-e-lugines/20%Monthly2018-09-29 14:13
https://www.informatat.com/minatori-ne-proteste-trepca-eshte-e-ardhmja-jone-nuk-mund-ta-falim/20%Monthly2018-09-29 14:09
https://www.informatat.com/fisnik-ismajli-merr-pjese-ne-protesten-e-vv-se/20%Monthly2018-09-29 13:59
https://www.informatat.com/kryetari-i-zubin-potokut-kerkon-reagim-urgjent-te-serbise-pas-vizites-se-thacit-ne-ujman/20%Monthly2018-09-29 13:35
https://www.informatat.com/vuciqi-me-note-proteste-ne-nato-per-viziten-e-thacit-ne-ujman/20%Monthly2018-09-29 13:33
https://www.informatat.com/policia-le-veriun-percolli-thacin-ne-lundrimin-e-tij-te-vikendit/20%Monthly2018-09-29 13:32
https://www.informatat.com/kurti-ti-themi-mjaft-akrobatit-thaci/20%Monthly2018-09-29 13:29
https://www.informatat.com/vetevendosje-jashtezakonisht-i-madh-numri-i-protestuesve/20%Monthly2018-09-29 13:27
https://www.informatat.com/lajmerohet-vjosa-osmani-arsyeton-pjesemarrjen-ne-proteste/20%Monthly2018-09-29 13:43
https://www.informatat.com/injoruan-flamurin-shteteror-protestuesit-e-vv-se-me-flamujt-te-shteteve-qe-njohen-kosoven/20%Monthly2018-09-29 13:21
https://www.informatat.com/kurti-ironizon-thaci-ne-ujman-mbase-per-te-pire-uje/20%Monthly2018-09-29 13:17
https://www.informatat.com/punetoret-e-trepces-ne-perkrahje-te-protestes-se-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-29 13:06
https://www.informatat.com/albulena-haxhiu-me-familje-i-bashkangjitet-protestes-foto/20%Monthly2018-09-29 13:00
https://www.informatat.com/flasin-zyrtaret-e-kfor-it-per-forcat-speciale-ne-veri/20%Monthly2018-09-29 12:48
https://www.informatat.com/kurti-dhe-anetaret-e-vetevendosjes-i-bashkohen-protestuesve/20%Monthly2018-09-29 12:41
https://www.informatat.com/aksident-me-te-lenduar-ne-magjistralen-gjilan-prishtine/20%Monthly2018-09-29 12:37
https://www.informatat.com/vjosa-ne-proteste-e-burri-i-saj-krah-pacollit-ne-new-york/20%Monthly2018-09-29 12:31
https://www.informatat.com/fillon-protesta-e-vetevendosjes-protestuesit-marshojne-drejt-qeverise/20%Monthly2018-09-29 13:41
https://www.informatat.com/thaci-nuk-eshte-ne-fsk-aty-ku-paralajmeroi-se-do-te-jete-ne-oren-1400/20%Monthly2018-09-29 12:18
https://www.informatat.com/gjuriq-njesia-speciale-ne-veri-ne-kundershtim-me-marreveshjet-nderkombetare/20%Monthly2018-09-29 12:14
https://www.informatat.com/protestuesit-e-vv-se-mblidhen-para-bibliotekes-kombetare-gati-per-nisje/20%Monthly2018-09-29 13:39
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-shba-kosova-e-perkushtuar-te-anetaresohet-ne-nato/20%Monthly2018-09-29 12:05
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-ne-vizite-ne-liqenin-e-ujmanit-dhe-piken-kufitare-bernjak/20%Monthly2018-09-29 13:23
https://www.informatat.com/vuciq-urdheron-ushtrine-ne-gjendjen-me-te-larte-te-gatishmerise-ushtarake/20%Monthly2018-09-29 12:24
https://www.informatat.com/njesia-speciale-ne-veri-te-mitrovices-keshtu-urdherohet-policia-serbe/20%Monthly2018-09-29 11:47
https://www.informatat.com/njesia-speciale-ne-veri-te-vendit-publikohen-fotografite-e-para/20%Monthly2018-09-29 11:45
https://www.informatat.com/lvv-pret-qe-protesta-te-jete-madheshtore/20%Monthly2018-09-29 11:41
https://www.informatat.com/sasha-sobhani-vjen-ne-kosove-per-morena-tarakun/20%Monthly2018-09-29 11:39
https://www.informatat.com/luana-vjollca-gati-per-sonte-mahnit-me-pamjen/20%Monthly2018-09-29 11:35
https://www.informatat.com/kjo-ishte-ndeshja-ku-zidane-vendosi-te-largohej-nga-real-madrid/20%Monthly2018-09-29 11:32
https://www.informatat.com/lazio-fton-berishen-ja-formacioni-i-mundshem-per-derbi-ndaj-romes/20%Monthly2018-09-29 11:30
https://www.informatat.com/chelsea-liverpool-derbi-i-kreut-te-tabeles-ne-premierlige/20%Monthly2018-09-29 11:28
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-drejt-nje-shtepie-ne-zubin-potok/20%Monthly2018-09-29 11:26
https://www.informatat.com/deputeti-i-vetevendosjes-numri-i-protestuesve-do-te-jete-shume-i-madh/20%Monthly2018-09-29 11:24
https://www.informatat.com/ju-mpihen-gishtat-naten-shkoni-sa-me-pare-te-mjeku-2/20%Monthly2018-09-29 11:21
https://www.informatat.com/gjurmet-e-skizofrenise/20%Monthly2018-09-29 11:18
https://www.informatat.com/a-mund-te-shtoje-gjumi-i-mire-deshiren-seksuale/20%Monthly2018-09-29 11:16
https://www.informatat.com/japonia-nis-prodhimin-e-automjeteve-fluturuese/20%Monthly2018-09-29 11:12
https://www.informatat.com/nxenesit-ne-prishtine-paguajne-qe-te-kene-sigurim-ne-shkolle/20%Monthly2018-09-29 11:07
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-kercenoi-personin-zyrtar/20%Monthly2018-09-29 11:05
https://www.informatat.com/akp-ja-nuk-zbaton-vendimet-e-qeverise/20%Monthly2018-09-29 11:03
https://www.informatat.com/ick-hap-dyert-per-pranimin-e-ekipeve-te-reja-inkubatorin-e-biznesit/20%Monthly2018-09-29 10:59
https://www.informatat.com/kumt-premiera-e-re-e-ansamblit-shota/20%Monthly2018-09-29 10:57
https://www.informatat.com/ushqimet-e-vjeshtes/20%Monthly2018-09-29 10:55
https://www.informatat.com/mjalti-sherues-i-shume-semundjeve/20%Monthly2018-09-29 10:52
https://www.informatat.com/policia-marshon-rrugeve-te-prishtines-para-protestes/20%Monthly2018-09-29 10:49
https://www.informatat.com/haradinaj-per-new-atlanticist-shkembimi-i-territoreve-minimizon-aspiratat-e-kosoves-per-nato-dhe-be/20%Monthly2018-09-29 12:10
https://www.informatat.com/lipjan-arrestohet-nje-shites-i-marihuanes/20%Monthly2018-09-29 10:44
https://www.informatat.com/kukaj-i-psd-se-thote-se-do-te-marre-pjese-ne-proteste-shpreson-te-mos-e-largojne-si-i-infiltruar-i-pushtetit/20%Monthly2018-09-29 10:41
https://www.informatat.com/ne-cfare-kohe-dhe-menyre-guxojme-te-konsumojme-bananen/20%Monthly2018-09-29 10:38
https://www.informatat.com/cilat-ushqime-nuk-duhet-ti-vendosni-ne-frigorifer/20%Monthly2018-09-29 10:35
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-spanjen/20%Monthly2018-09-29 10:32
https://www.informatat.com/vendi-me-i-lumtur-ne-bote/20%Monthly2018-09-29 10:29
https://www.informatat.com/pergatitjet-e-vetevendosjes-per-proteste-ne-shesh-foto/20%Monthly2018-09-29 10:26
https://www.informatat.com/anulohet-provimi-pranues-per-nivelin-ma-ne-fakultetin-filozofik-ja-data-kur-do-te-riperseritet/20%Monthly2018-09-29 10:18
https://www.informatat.com/rrezohet-avioni-me-i-shtrenjte-luftarak/20%Monthly2018-09-29 10:13
https://www.informatat.com/kater-persona-tentojne-te-vjedhin-ne-nje-shtepi-ne-mazgit-arrestohen/20%Monthly2018-09-29 10:09
https://www.informatat.com/celaj-si-eshte-e-mundur-te-behet-bashkimi-kombetar-pa-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-09-29 10:06
https://www.informatat.com/vrau-gjyshen-gjykata-le-ne-burg-21-vjecarin/20%Monthly2018-09-29 10:01
https://www.informatat.com/a-vazhdoni-te-hani-edhe-kur-jeni-plot-shkencetaret-zbulojne-arsyen/20%Monthly2018-09-29 09:54
https://www.informatat.com/ishte-student-i-varfer-por-ky-kosovar-sot-na-mbulon-me-para/20%Monthly2018-09-29 09:50
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-shkova-ne-okb-sepse-do-ma-kerkonin-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-29 11:53
https://www.informatat.com/meta-guterresit-shqiperia-po-luan-rol-te-rendesishem-konstruktiv-ne-rajon/20%Monthly2018-09-29 09:45
https://www.informatat.com/si-te-humbesh-tulet-ne-zonen-e-barkut/20%Monthly2018-09-29 09:43
https://www.informatat.com/mbipesha-shume-shpejt-mund-te-kete-vaksine-kunder-saj/20%Monthly2018-09-29 09:38
https://www.informatat.com/shtyhet-afati-per-hapjen-e-menzes-se-studenteve/20%Monthly2018-09-29 09:36
https://www.informatat.com/deputeti-i-vetevendosjes-i-kerkon-be-se-te-mos-i-heq-vizat-per-kosoven/20%Monthly2018-09-29 09:22
https://www.informatat.com/heshtje-ne-ldk-asnje-fjale-per-rebelimin-e-dy-deputeteve-te-saj/20%Monthly2018-09-29 09:19
https://www.informatat.com/veteraneve-te-dukagjinit-u-pelqen-nisma-e-lumezit-per-hetim-te-listave-te-rreme-duan-kerkimfalje/20%Monthly2018-09-29 09:13
https://www.informatat.com/banoret-e-kodres-se-trimave-ne-hall-nga-qarkullimi-i-kamioneve-foto/20%Monthly2018-09-29 09:09
https://www.informatat.com/veseli-viziton-babain-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-09-29 09:06
https://www.informatat.com/haradinaj-te-mattisi-thaci-i-drejtohet-me-fjalim-fsk-se-ne-kohe-te-protestes/20%Monthly2018-09-29 08:59
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-zgjedhjet-e-brendshme-ne-pdk-do-ta-forcojne-kete-parti/20%Monthly2018-09-29 08:53
https://www.informatat.com/orari-i-nisjeve-nga-qytetet-tjera-per-protesten-e-lv-se-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-29 11:50
https://www.informatat.com/horoskopi-jo-si-cdo-here-ka-nje-ndryshim/20%Monthly2018-09-29 08:45
https://www.informatat.com/kanceri-i-vezoreve-pilulat-e-reja-te-kontrollit-te-lindjes-mund-te-ulin-riskun/20%Monthly2018-09-29 08:41
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-do-tiu-transformojne/20%Monthly2018-09-29 08:38
https://www.informatat.com/10-fakte-qe-iu-bindin-se-duhet-te-hani-kos-cdo-dite/20%Monthly2018-09-29 08:33
https://www.informatat.com/bbc-shpall-beyoncen-gruan-me-te-fuqishme-ne-industrine-e-muzikes-dua-lipa-ne-top-4/20%Monthly2018-09-29 08:29
https://www.informatat.com/arabia-saudite-prezanton-trenat-e-shpejte-qe-lidhin-meken-dhe-medinen/20%Monthly2018-09-29 08:27
https://www.informatat.com/qindra-te-vdekur-pas-cunamit-ne-indonezi/20%Monthly2018-09-29 08:25
https://www.informatat.com/revista-sportive-rrezikon-te-falimentoje-themeluesi-i-saj-pagoi-100-euro-kesh-per-shperndarje/20%Monthly2018-09-29 08:23
https://www.informatat.com/ne-orosh-te-mirdites-shfaqet-ne-natyre-portreti-i-skenderbeut/20%Monthly2018-09-29 08:21
https://www.informatat.com/jane-hakuar-50-milione-llogari-ne-facebook/20%Monthly2018-09-29 08:18
https://www.informatat.com/si-te-shpetoni-nga-gjendrat-ne-sy/20%Monthly2018-09-29 08:15
https://www.informatat.com/jeto-me-shendetshem-duke-iu-permbajtur-shtate-keshillave-te-thjeshta/20%Monthly2018-09-29 08:13
https://www.informatat.com/shtate-ushqimet-qe-ndryshojne-aromen-tuaj-kur-i-hani/20%Monthly2018-09-29 08:10
https://www.informatat.com/komplikimet-e-placentes-rreziqet-qe-grate-duhet-ti-dine/20%Monthly2018-09-29 08:08
https://www.informatat.com/shba-mund-te-mbylle-konsulaten-ne-irak-pas-kercenimeve-nga-irani/20%Monthly2018-09-29 08:06
https://www.informatat.com/ju-qe-ia-mesyni-shqiperise-per-vikend-ky-do-te-jete-moti/20%Monthly2018-09-29 08:03
https://www.informatat.com/pergjysmohet-importi-i-veturave-te-vjetra-2/20%Monthly2018-09-29 08:00
https://www.informatat.com/lotaria-amerikane-nis-me-3-tetor-gabimet-qe-duhet-te-shmangni/20%Monthly2018-09-29 07:58
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-me-disa-fjale-per-thacin-para-protestes-se-vv-se/20%Monthly2018-09-29 07:55
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-prishtine-gjilan-rrotullohet-nje-kamionete/20%Monthly2018-09-29 07:43
https://www.informatat.com/perleshje-me-arme-ne-shkup-ka-te-vrare-dhe-te-plagosur/20%Monthly2018-09-29 07:41
https://www.informatat.com/dy-dege-te-kesaj-partie-do-ti-bashkohen-protestes-se-vv-se/20%Monthly2018-09-29 10:47
https://www.informatat.com/punekerkuesit-nga-kosova-pergatiten-per-tregun-evropian/20%Monthly2018-09-29 07:31
https://www.informatat.com/lumezi-me-pergjigje-pozitive-nga-imer-beka-per-ceshtjen-e-veteraneve-te-uck-se/20%Monthly2018-09-29 09:48
https://www.informatat.com/momenti-kur-rrufeja-godet-hotelin-mbreteror-ne-meka-video/20%Monthly2018-09-29 07:14
https://www.informatat.com/referendumi-ne-maqedoni-votojne-te-semuret-dhe-te-burgosurit/20%Monthly2018-09-29 07:11
https://www.informatat.com/keto-jane-ngjarjet-e-dites-se-sotme/20%Monthly2018-09-29 07:08
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-neser-ne-kosove-3/20%Monthly2018-09-29 07:06
https://www.informatat.com/vetevendosje-proteston-e-vetme-kunder-presidentit-thaci/20%Monthly2018-09-29 08:49
https://www.informatat.com/qeveria-arsyeton-shpenzimin-e-parave-rezerve-srrezikohen-pagat-e-projektet/20%Monthly2018-09-29 07:38
https://www.informatat.com/lluka-posta-fajtore-per-problemet-qe-ka-rritja-e-pagave-ne-keds-do-te-rriste-cmimin-e-rrymes/20%Monthly2018-09-29 06:57
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-28 22:47
https://www.informatat.com/edhe-deputetja-nga-ldk-ja-do-te-protestoj/20%Monthly2018-09-29 07:25
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-telekom-albania-ja-kush-eshte-kerkon-ta-bleje/20%Monthly2018-09-29 07:04
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-zyrtarin-e-arrestuar-te-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-09-28 14:53
https://www.informatat.com/thaciprotesta-e-lvv-se-kunder-bashkengjitjes-se-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-09-28 14:50
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-kuvendin-e-skenderajt/20%Monthly2018-09-28 14:45
https://www.informatat.com/kshz-ja-permbylle-pergatitjet-per-referendumin-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-28 14:41
https://www.informatat.com/skenderbeu-dhe-adem-jashari-do-te-jetesohen-ne-bronz-ne-kete-qytet-te-kosoves-2/20%Monthly2018-09-28 14:37
https://www.informatat.com/recicagoditja-qe-po-i-behet-uck-se-godet-lirine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-28 14:35
https://www.informatat.com/tri-arsye-pse-te-vizitoni-stambollin-eshte-gjithmone-nje-zgjedhje-e-mire/20%Monthly2018-09-28 14:26
https://www.informatat.com/skenderbeu-dhe-adem-jashari-do-te-jetesohen-ne-bronz-ne-kete-qytet-te-kosoves/20%Monthly2018-09-28 14:18
https://www.informatat.com/gjykata-vendos-nje-muaj-paraburgim-per-deputetin-demaliaj/20%Monthly2018-09-29 07:00
https://www.informatat.com/hoxha-fton-qytetaret-e-maqedonise-qe-te-votojne-te-dielen-ne-referendum/20%Monthly2018-09-28 14:14
https://www.informatat.com/scott-marreveshja-kosove-serbi-te-jete-e-qendrueshme-dhe-ti-kontribuoje-stabilitetit-te-rajonit/20%Monthly2018-09-28 14:13
https://www.informatat.com/pasaporta-e-kompetencave-arrin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 14:12
https://www.informatat.com/policia-me-njoftim-para-protestes-se-neserme/20%Monthly2018-09-28 14:09
https://www.informatat.com/kazanova-i-shekullit-21-shkoi-nga-kjo-bote-ne-stilin-e-vet/20%Monthly2018-09-28 14:07
https://www.informatat.com/komuna-e-gjilanit-paralajmeron-gjoba-per-ata-qe-hedhin-mbeturina/20%Monthly2018-09-28 14:03
https://www.informatat.com/nis-zbatimi-i-procesit-te-verifikimit-ne-gjyqesor/20%Monthly2018-09-28 14:00
https://www.informatat.com/gjiganti-korean-para-kualifikohet-per-ndertimin-e-termocentralit-kosova-e-re/20%Monthly2018-09-28 13:54
https://www.informatat.com/mehmeti-sigurimet-me-performance-pozitive/20%Monthly2018-09-28 13:52
https://www.informatat.com/unioni-i-studenteve-te-kosoves-pjese-e-konventes-se-36-te-evropiane/20%Monthly2018-09-28 13:48
https://www.informatat.com/selmanajrespektoj-vendimin-e-partise-sdal-ne-proteste/20%Monthly2018-09-28 13:45
https://www.informatat.com/publikimi-i-listave-te-veteraneve-mashtrues-lumezi-kerkon-hetime/20%Monthly2018-09-28 13:44
https://www.informatat.com/therje-me-thike-ne-vushtrri-arrestohet-54-vjecari/20%Monthly2018-09-28 13:43
https://www.informatat.com/audi-zbulon-modelin-sq2-te-ri/20%Monthly2018-09-28 13:41
https://www.informatat.com/gisele-flet-13-vite-me-pas-per-ndarjen-me-dicaprio/20%Monthly2018-09-28 13:38
https://www.informatat.com/kur-hana-del-premiere-ne-teatrin-adriana-te-ferizajt/20%Monthly2018-09-28 13:36
https://www.informatat.com/tahiri-kerkon-nga-politikanet-te-mos-bejne-presion-ndaj-institucioneve-te-drejtesise/20%Monthly2018-09-28 13:35
https://www.informatat.com/mirepritet-ne-san-sebastian-premiera-boterore-e-filmit-nentor-i-ftohte/20%Monthly2018-09-28 13:34
https://www.informatat.com/raiffeisen-bank-deshiron-te-zgjeroje-dominimin-ne-sektorin-bankar-te-kosoves/20%Monthly2018-09-28 13:33
https://www.informatat.com/demaliaj-del-para-gjykates-pas-pak-vendimi-per-te/20%Monthly2018-09-28 13:21
https://www.informatat.com/pacolli-unmik-u-ka-luajtur-rol-pozitiv-por-rezoluta-1244-nuk-ka-me-asnje-vlere/20%Monthly2018-09-28 13:16
https://www.informatat.com/sivjet-si-asnjehere-molle-me-bollek-e-cilesore-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 13:11
https://www.informatat.com/shenohet-java-nderkombetare-e-personave-te-shurdher-premtohet-mbeshtetje/20%Monthly2018-09-28 13:06
https://www.informatat.com/kosova-dhe-madagaskari-se-shpejti-do-te-vendosin-marredhenie-diplomatike/20%Monthly2018-09-28 12:57
https://www.informatat.com/therje-me-thike-ne-vushtrri-nje-person-i-arrestuar/20%Monthly2018-09-28 12:54
https://www.informatat.com/veseli-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-veteranit-te-luftes-skender-krasniqin-plaku/20%Monthly2018-09-28 12:50
https://www.informatat.com/i-am-very-proud-qe-e-kam-udheheq-uck-ne-shprehet-thaci/20%Monthly2018-09-28 12:39
https://www.informatat.com/ish-zevendesministri-i-mpms-se-thote-se-kartela-zyrtare-po-te-shtike-llugave/20%Monthly2018-09-28 12:30
https://www.informatat.com/korab-sejdiu-kundershton-hashim-thacin-edhe-ne-kushtetuese/20%Monthly2018-09-28 12:24
https://www.informatat.com/si-u-arrestua-dhe-mbi-cfare-baze-mbahet-deputeti-demaliaj-ne-paraburgim/20%Monthly2018-09-28 12:23
https://www.informatat.com/thaci-nese-nuk-bashkohemi-liberalizimi-rrezikohet-te-shtyhet-deri-me-2020-ten/20%Monthly2018-09-28 12:20
https://www.informatat.com/bizneset-italiane-rumune-dhe-bullgare-kerkojne-treg-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 12:17
https://www.informatat.com/gucati-veteranet-jane-te-lire-te-vendosin-nese-duan-te-dalin-ne-protesten-e-neserme-kunder-thacit/20%Monthly2018-09-28 12:11
https://www.informatat.com/thaci-u-kerkon-mbeshtetje-shteteve-anetare-te-interpolit/20%Monthly2018-09-28 14:22
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-kadri-veselit-uran-ismaili-votoi-pro-buxhetit-te-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-09-28 12:07
https://www.informatat.com/nis-procesi-screening-hahn-vlereson-se-shqiperia-eshte-ne-rrugen-e-duhur-drejt-be-se/20%Monthly2018-09-28 12:03
https://www.informatat.com/zyrtare-berlusconi-blen-klubin-italian/20%Monthly2018-09-28 12:02
https://www.informatat.com/limak-fillon-investimet-ne-shkup/20%Monthly2018-09-28 11:59
https://www.informatat.com/kercenon-hakeri-do-ta-fshijme-llogarine-e-mark-zuckerberg-te-dielen/20%Monthly2018-09-28 11:56
https://www.informatat.com/filloi-asfaltimi-i-segmentit-te-rruges-marine-terstenik/20%Monthly2018-09-28 11:54
https://www.informatat.com/suspendohet-nenkoloneli-i-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-28 11:51
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-pronarit-te-agjencise-qe-mashtroi-50-kliente-me-bileta-per-turqi/20%Monthly2018-09-28 11:46
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-mattis-konfirmohet-mbeshtetja-e-shba-ve-per-fsk-ne-dhe-transformimin-e-saj-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-28 11:43
https://www.informatat.com/sherifi-per-nurellarin-pedagogu-universitar-qe-konkluzionet-e-veta-i-bazon-ne-komentet-e-individeve-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-09-28 11:37
https://www.informatat.com/veteaksidentohet-vetura-ka-te-lenduar-foto/20%Monthly2018-09-28 11:35
https://www.informatat.com/kumt-freskon-levizjet-e-shotes-me-rrefimin-per-skenderbeun/20%Monthly2018-09-28 11:32
https://www.informatat.com/gjashte-muaj-nga-brexiti-datat-kyce/20%Monthly2018-09-28 11:29
https://www.informatat.com/protesta-e-se-shtunes-test-per-vetevendosjen-protestat-e-pasluftes-nuk-eshte-se-kane-pasur-ndonje-efekt-pozitiv/20%Monthly2018-09-28 11:21
https://www.informatat.com/pacolli-kerkon-mbeshtetjen-gjermane-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-28 11:15
https://www.informatat.com/po-mbyllet-gropa-prane-fakultetit-teknik-qe-u-hap-per-pallatin-e-operes-dhe-baletit/20%Monthly2018-09-28 11:13
https://www.informatat.com/parlamenti-studentor-i-up-se-i-bashkohet-protestes-se-vv-se/20%Monthly2018-09-28 11:12
https://www.informatat.com/daciq-nga-new-yorku-paralajmeron-terheqje-te-tjera-njohjesh-per-kosoven/20%Monthly2018-09-28 11:09
https://www.informatat.com/77-6-e-qytetareve-kunder-idese-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-09-28 14:14
https://www.informatat.com/stuhite-qe-po-shkaterrojne-qytete-ne-amerike-pritet-ta-godasin-edhe-evropen/20%Monthly2018-09-28 11:02
https://www.informatat.com/uta-ibrahimi-ngjitet-edhe-ne-majen-cho-oyo-ne-himalaje/20%Monthly2018-09-28 10:57
https://www.informatat.com/vdes-luftetari-i-uck-haradinaj-ngushellon-familjen-dhe-bashkeluftetaret/20%Monthly2018-09-28 10:55
https://www.informatat.com/mendonit-se-ishte-e-vogel-shikoni-sa-vjet-mbushi-viola-spiro/20%Monthly2018-09-28 10:54
https://www.informatat.com/prishtina-se-shpejti-me-kamera-ne-rruge-dhe-denime-automatike-per-kundervajtesit/20%Monthly2018-09-28 10:53
https://www.informatat.com/banoret-e-zhupes-se-prizrenit-me-infrastrukture-te-re-energjetike/20%Monthly2018-09-28 10:52
https://www.informatat.com/big-mama-i-nenshtrohet-nje-tjeter-nderhyrje-estetike/20%Monthly2018-09-28 10:51
https://www.informatat.com/zevendesi-i-pacollit-delegacioni-i-ministrise-se-jashtme-doli-jashte-kontrollit-ne-okb/20%Monthly2018-09-28 10:50
https://www.informatat.com/keshilli-drejtues-sheq-dore-nga-pengimi-i-rikthimit-te-agim-sopit-ne-teater/20%Monthly2018-09-28 10:47
https://www.informatat.com/lil-wayne-publikon-albumin-e-shume-pritur/20%Monthly2018-09-28 10:45
https://www.informatat.com/pas-viziten-ne-nju-jork-presidenti-thaci-therret-konference-per-media/20%Monthly2018-09-28 10:43
https://www.informatat.com/miratohet-buxheti-i-prishtines-ne-dispozicion-87-milione-euro/20%Monthly2018-09-28 10:38
https://www.informatat.com/jom-lodh-kenga-e-re-nga-taste2/20%Monthly2018-09-28 10:37
https://www.informatat.com/blogerja-me-e-njohur-ne-bote-i-flet-te-birit-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-09-28 10:32
https://www.informatat.com/ministri-i-fsk-se-fundi-i-2018-es-kosoven-do-ta-gjeje-me-ushtri/20%Monthly2018-09-28 13:45
https://www.informatat.com/kmdlnj-demaliaj-eshte-trajtuar-mire-ne-qendren-e-ndalimit/20%Monthly2018-09-28 10:28
https://www.informatat.com/kaq-terheqese-nuk-e-keni-pare-asnjehere-ponin/20%Monthly2018-09-28 10:27
https://www.informatat.com/aak-arrestimi-i-demaliajt-dhe-zekes-me-motive-politike-duan-bllokimin-e-kuvendit/20%Monthly2018-09-28 10:26
https://www.informatat.com/kaq-shume-eshte-rritur-vajza-e-albatrit-muqiqit/20%Monthly2018-09-28 10:24
https://www.informatat.com/inaugurohet-ne-shkup-projekti-i-biznesmenit-shqiptar-garden-residence-in/20%Monthly2018-09-28 10:24
https://www.informatat.com/kur-luana-vjollca-e-tepron-me-fotoshop/20%Monthly2018-09-28 10:20
https://www.informatat.com/rexhep-maqedoncin-nuk-mund-ta-frikesoni/20%Monthly2018-09-28 10:18
https://www.informatat.com/rikthehet-terminatori-me-arnold-schwarzenegger-se-shpejti-vjen-filmi-i-ri/20%Monthly2018-09-28 10:16
https://www.informatat.com/si-u-be-kengetar-i-famshem-sinan-hoxha-per-24-ore/20%Monthly2018-09-28 10:13
https://www.informatat.com/india-ndryshon-ligjin-per-trathtine-bashkeshortore/20%Monthly2018-09-28 10:10
https://www.informatat.com/si-i-fiton-parate-morena-taraku-per-jeten-luksoze-qe-ben/20%Monthly2018-09-28 10:07
https://www.informatat.com/bineqet-e-vegjel-befasojne-jurine-ne-the-voice/20%Monthly2018-09-28 10:04
https://www.informatat.com/e-pabesueshme-si-i-imiton-bebet-aktorja-fiona-gllavica/20%Monthly2018-09-28 10:02
https://www.informatat.com/behet-ekzekutimi-i-pagave-per-muajin-shtator/20%Monthly2018-09-28 10:02
https://www.informatat.com/turbulence-e-madhe-lendohen-rende-pasagjeret-ne-aeroplan/20%Monthly2018-09-28 09:59
https://www.informatat.com/daciqin-e-pengon-prania-e-delegacionit-kosovar-ne-new-york-paralajmeron-note-proteste-ne-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2018-09-28 10:03
https://www.informatat.com/gresa-behluli-ne-pushime-bashke-me-burrin-publikon-foton-e-erret/20%Monthly2018-09-28 09:53
https://www.informatat.com/aak-nuk-i-frikesohet-iniciatives-se-ldk-se-per-mocion-ndaj-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-09-28 09:49
https://www.informatat.com/geta-ekspozon-trupin-e-saj-ky-detaj-terheq-vemendjen/20%Monthly2018-09-28 09:48
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-vizitoi-biblioteken-e-kongresit-amerikan/20%Monthly2018-09-28 09:43
https://www.informatat.com/vushtrriasi-revoltohet-dhe-i-mbyll-dyert-e-komunes/20%Monthly2018-09-28 09:39
https://www.informatat.com/kryetari-i-presheves-kush-luan-me-ne-nuk-i-njeh-mire-preshevaret/20%Monthly2018-09-28 09:38
https://www.informatat.com/action-bronsoni-publikon-white-bronco/20%Monthly2018-09-28 09:34
https://www.informatat.com/tuna-vishet-e-rregullohet-per-intervisten-e-pare-pas-dy-vitesh/20%Monthly2018-09-28 09:31
https://www.informatat.com/vv-ja-akuzon-ahmetin-per-koalicion-te-fshehte-me-pdk-ne-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-28 09:30
https://www.informatat.com/aeroplani-ndahet-ne-dysh-dy-te-vdekur/20%Monthly2018-09-28 09:30
https://www.informatat.com/getoari-poston-foto-nga-pushimet-marina-i-le-komentin-qe-spritej/20%Monthly2018-09-28 09:28
https://www.informatat.com/haradinaj-informon-amerikanet-me-planin-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-28 09:28
https://www.informatat.com/bleona-paralajmeron-klipin-e-ri-kaq-joshese-duket/20%Monthly2018-09-28 09:24
https://www.informatat.com/marina-vjollca-po-kalon-pushime-perrallore-me-getin/20%Monthly2018-09-28 09:21
https://www.informatat.com/ne-gjermani-gjenden-tunele-sekrete-te-perdorura-ne-luften-e-dyte-boterore/20%Monthly2018-09-28 09:19
https://www.informatat.com/publikohet-super-hiti-taki-taki/20%Monthly2018-09-28 09:17
https://www.informatat.com/mitchellshba-pret-zgjidhje-afatgjate-te-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-28 12:08
https://www.informatat.com/emily-tregon-thuajse-gjithe-gjoksin/20%Monthly2018-09-28 09:13
https://www.informatat.com/serbia-do-qe-unmik-u-te-vazhdoje-misionin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 09:12
https://www.informatat.com/vdes-ish-kryetari-i-gjykates-komunale/20%Monthly2018-09-28 09:13
https://www.informatat.com/arrestohen-105-persona-ne-shba-mes-tyre-edhe-shqiptare/20%Monthly2018-09-28 09:08
https://www.informatat.com/alketa-vejsiu-vjen-me-stil-kete-mengjes/20%Monthly2018-09-28 09:08
https://www.informatat.com/e-fejuan-dhe-e-derguan-ne-itali-per-prostitucion-arrestohen-dy-shqiptare/20%Monthly2018-09-28 09:06
https://www.informatat.com/hoti-po-tentohet-te-rishikohet-vullneti-per-kosoven-e-pavarur/20%Monthly2018-09-28 09:04
https://www.informatat.com/leonita-i-ben-befasi-granitit-per-ditelindje/20%Monthly2018-09-28 09:03
https://www.informatat.com/senatori-cotton-thote-se-mbeshtetja-e-shba-se-per-kosoven-do-te-vazhdoje/20%Monthly2018-09-28 09:01
https://www.informatat.com/ne-itali-arrestohen-tre-persona-per-droge-drejtuesi-i-grupit-nje-shqiptar/20%Monthly2018-09-28 09:05
https://www.informatat.com/lady-gaga-dhe-bradley-cooper-bashkohen-per-premieren-a-star-is-born/20%Monthly2018-09-28 08:59
https://www.informatat.com/frati-i-sarajeve-te-myslimaneve/20%Monthly2018-09-28 08:59
https://www.informatat.com/asnjehere-sduhet-krahasuar-femijet-me-moshataret-e-tyre/20%Monthly2018-09-28 08:56
https://www.informatat.com/21-vjecari-shqiptar-e-vrava-gjyshen-se-nuk-me-dha-para-per-droge/20%Monthly2018-09-28 08:56
https://www.informatat.com/femra-ne-karriere-flakeni-ndrojtjen-depresionin-dhe-stresin/20%Monthly2018-09-28 08:53
https://www.informatat.com/marredhenia-e-femijeve-me-parate/20%Monthly2018-09-28 08:48
https://www.informatat.com/marc-anthony-will-smith-dhe-bad-bunny-sjellin-hitin-e-ri/20%Monthly2018-09-28 08:46
https://www.informatat.com/novosti-mogerini-ne-sajtin-e-saj-e-njehe-kosoven-e-pavarur/20%Monthly2018-09-28 08:45
https://www.informatat.com/hyrrem-me-imazhe-sensuale/20%Monthly2018-09-28 08:43
https://www.informatat.com/truk-qe-e-dine-vetem-amvisat-keshtu-pastrohen-jasteket-me-nje-veprim/20%Monthly2018-09-28 08:42
https://www.informatat.com/mbesa-ethaqit-reagon-per-protesten-e-paralajmeruar-te-vv-se-e-quan-kurtin-te-pafytyre/20%Monthly2018-09-28 08:41
https://www.informatat.com/dua-lipa-surprizohet-nga-keta-persona-ne-las-vegas/20%Monthly2018-09-28 08:39
https://www.informatat.com/rekomandohet-te-mbani-sapun-ne-secilen-dhome-te-shtepise-suaj/20%Monthly2018-09-28 08:37
https://www.informatat.com/sic-nuk-e-keni-pare-kurre-mbulohet-dafina-zeqiri/20%Monthly2018-09-28 08:36
https://www.informatat.com/tragjedia-qe-tronditi-gjakoven-midis-ligjit-e-kanunit/20%Monthly2018-09-28 08:36
https://www.informatat.com/shtoni-peshe-por-nuk-hani-shume-patjeter-duhet-te-kontrolloni-gjendren-tiroide-2/20%Monthly2018-09-28 08:34
https://www.informatat.com/kjo-eshte-veshja-interesante-e-kim-kardashian-qe-e-shfaq-me-plot-stil/20%Monthly2018-09-28 08:33
https://www.informatat.com/vjeshta-sjell-turistet-ne-malet-shqiptare/20%Monthly2018-09-28 08:32
https://www.informatat.com/dy-menyra-per-ta-qetesuar-dhimbjen-e-kokes-2/20%Monthly2018-09-28 08:30
https://www.informatat.com/mbreteresha-e-muzikes-shqiptare-sipas-qytetareve/20%Monthly2018-09-28 08:29
https://www.informatat.com/dieta-mesdhetare-mund-te-parandaloje-depresionin/20%Monthly2018-09-28 08:28
https://www.informatat.com/vitamina-d-mund-te-pergjysmoje-sulmet-e-migrenes/20%Monthly2018-09-28 08:25
https://www.informatat.com/e-puthi-fansja-ne-buze-ky-ishte-reagimi-i-neki-emres/20%Monthly2018-09-28 08:29
https://www.informatat.com/shenjat-paralajmeruese-te-leukemise-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/20%Monthly2018-09-28 08:24
https://www.informatat.com/ekonomia-e-kosoves-me-permiresime-te-lehte/20%Monthly2018-09-28 08:23
https://www.informatat.com/komenti-i-butes-per-eminemin-i-ka-befasuar-te-gjithe/20%Monthly2018-09-28 08:23
https://www.informatat.com/humbni-5-here-me-shume-peshe-duke-trajnuar-mendjen-tuaj/20%Monthly2018-09-28 08:20
https://www.informatat.com/dua-lipa-shpallet-artistja-me-e-degjuar-ne-kete-platforme-muzikore/20%Monthly2018-09-28 08:20
https://www.informatat.com/rohani-trump-eshte-perballur-me-te-kunderten-e-asaj-qe-ka-kerkuar-ne-okb/20%Monthly2018-09-28 08:19
https://www.informatat.com/nje-milion-klikime-per-nje-dite-per-taynan/20%Monthly2018-09-28 08:16
https://www.informatat.com/zv-ministri-protesta-e-neserme-do-te-kete-nje-fitues-isa-mustafen/20%Monthly2018-09-28 08:15
https://www.informatat.com/serbia-eksportuesi-me-i-madh-i-ujit-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 08:12
https://www.informatat.com/rita-ora-duke-pergatitur-albumin-e-ri-shfaqet-tejet-e-lumtur/20%Monthly2018-09-28 08:08
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-zyrtarit-komunal-te-ranillugut-per-mosperfillje-te-gjykates/20%Monthly2018-09-28 08:05
https://www.informatat.com/pacolli-burkina-faso-su-dorezua-para-presionit-te-daciqit-per-kosoven/20%Monthly2018-09-28 08:01
https://www.informatat.com/haradinaj-vlereson-rolin-e-iowa-s-ne-ndertimin-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-28 11:08
https://www.informatat.com/kryetari-aliu-tregon-te-arriturat-dhe-problemet-e-komunes-se-ferizajt/20%Monthly2018-09-28 07:58
https://www.informatat.com/luftimi-i-kancerit-te-trurit-me-virusin-zika/20%Monthly2018-09-28 07:56
https://www.informatat.com/i-vendosen-stendat-pacientit-te-1000-te-ne-qkuk-ismaili-thote-se-u-kursyen-mbi-5-milione-euro-nga-xhepi-i-qytetareve/20%Monthly2018-09-28 07:55
https://www.informatat.com/fara-cudiberese-qe-sheron-cdo-semundje/20%Monthly2018-09-28 07:52
https://www.informatat.com/buffon-vlereson-verratineshte-i-vetmi-talent-te-italia/20%Monthly2018-09-28 07:49
https://www.informatat.com/kujdesuni-per-gjashte-gjera-qe-te-keni-shendet-me-te-mire/20%Monthly2018-09-28 07:48
https://www.informatat.com/filigrani-ne-sherbim-te-turizmit-dhe-ruajtjes-se-zejeve-te-mocme/20%Monthly2018-09-28 07:46
https://www.informatat.com/facebook-perballet-me-nje-tjeter-problem/20%Monthly2018-09-28 07:45
https://www.informatat.com/vendet-me-te-njohura-e-misterioze-ku-askush-nuk-lejohet-te-shkoje/20%Monthly2018-09-28 07:43
https://www.informatat.com/kepucet-me-te-shtrenjta-ne-bote-shiten-17-mln-video/20%Monthly2018-09-28 07:42
https://www.informatat.com/kuvendi-i-prishtines-shqyrton-buxhetin-per-vitin-2019/20%Monthly2018-09-28 07:41
https://www.informatat.com/ekonomia-e-kosoves-me-permiresim-te-lehte/20%Monthly2018-09-28 07:38
https://www.informatat.com/aeroplanet-pa-dritare-do-tiu-japin-pasagjereve-pamje-panoramike-te-qiellit/20%Monthly2018-09-28 07:37
https://www.informatat.com/bernabiq-kerkon-partner-te-besueshem-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 07:35
https://www.informatat.com/haxhiu-kerkon-lirimin-e-demaliajt/20%Monthly2018-09-28 07:33
https://www.informatat.com/parashikimi-i-fatit-tuaj-sipas-horoskopit/20%Monthly2018-09-28 07:32
https://www.informatat.com/kryetari-i-komunes-nga-ldk-kerkon-publikisht-koalicion-parazgjedhor-me-vetevendosjen/20%Monthly2018-09-28 07:32
https://www.informatat.com/youtube-pershtatet-me-celularet-e-ri-iphone-xs-dhe-iphone-xs-max/20%Monthly2018-09-28 07:30
https://www.informatat.com/pasi-ta-lexoni-kete-do-hiqni-dore-pergjithmone-nga-fast-food/20%Monthly2018-09-28 07:28
https://www.informatat.com/lutja-e-behgjet-pacollit-ndaj-erdoganit-dhe-diskutimi-per-kosovaret-qe-sherohen-ne-turqi/20%Monthly2018-09-28 07:27
https://www.informatat.com/vlerat-ushqyese-te-rukoles/20%Monthly2018-09-28 07:25
https://www.informatat.com/dieta-e-vjeshtes-keshillat-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2018-09-28 07:22
https://www.informatat.com/merkel-zbulon-ceshtjet-qe-do-te-diskutoje-ne-tryezen-me-erdoganin/20%Monthly2018-09-28 07:23
https://www.informatat.com/shtatezenat-vuajne-nga-pagjumesia-ja-si-te-rehatoheni/20%Monthly2018-09-28 07:20
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-pallatit-te-rinise-kerkojne-pagat-e-gushtit/20%Monthly2018-09-28 07:19
https://www.informatat.com/si-te-lehtesoni-gazrat-tek-foshnjat/20%Monthly2018-09-28 07:18
https://www.informatat.com/shqiptari-perdhunon-dhe-le-shtatzene-vajzen-e-tij-ne-greqi/20%Monthly2018-09-28 07:17
https://www.informatat.com/koha-e-limituar-prane-ekranit-lidhet-me-aftesi-njohese-me-te-mira/20%Monthly2018-09-28 07:16
https://www.informatat.com/prokurori-hoxha-sqaron-se-kujt-i-takon-titulli-veteran/20%Monthly2018-09-28 07:16
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-30-dite-paraburgim-per-demaliajn/20%Monthly2018-09-28 07:14
https://www.informatat.com/ja-se-si-mund-ta-lini-duhanin/20%Monthly2018-09-28 07:13
https://www.informatat.com/mjeket-te-pakenaqur-me-pagat/20%Monthly2018-09-28 07:12
https://www.informatat.com/pese-metodat-natyrale-per-te-trajtuar-infeksionet-urinare-pa-qene-nevoja-te-shkoni-tek-doktori/20%Monthly2018-09-28 07:10
https://www.informatat.com/virusi-qe-vjen-nga-lashtesia-gjendet-ne-adn-ne-e-njerezve/20%Monthly2018-09-28 07:08
https://www.informatat.com/ulje-temperaturash-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-09-28 07:06
https://www.informatat.com/ajo-nga-kosova-shetit-boten-me-festivalin-kualifikues-per-oscar/20%Monthly2018-09-28 06:51
https://www.informatat.com/erdogan-viziton-gjermanine-siguria-ne-alarm/20%Monthly2018-09-28 06:49
https://www.informatat.com/ne-mitrovice-luhet-dueli-i-skuadrave-ne-krize/20%Monthly2018-09-28 06:48
https://www.informatat.com/fryrja-e-barkut-aknet-zbardhja-e-gjuhes-ja-cfare-paralajmerojne/20%Monthly2018-09-28 06:46
https://www.informatat.com/shtoni-peshe-por-nuk-hani-shume-patjeter-duhet-te-kontrolloni-gjendren-tiroide/20%Monthly2018-09-28 06:45
https://www.informatat.com/ushqimi-gjysme-i-gatshem-rrit-rrezikun-e-depresionit/20%Monthly2018-09-28 06:44
https://www.informatat.com/a-duhet-vertet-ta-detyroni-beben-te-gogesije-kur-e-ushqeni/20%Monthly2018-09-28 06:43
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-15/20%Monthly2018-09-28 06:41
https://www.informatat.com/jemi-policia-e-shtetit-si-u-grabiten-20-mije-euro-ne-vlore/20%Monthly2018-09-28 06:40
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-boshnjakeve/20%Monthly2018-09-28 06:38
https://www.informatat.com/nis-konferenca-shqiptare-e-biologjise-dhe-mjedisit/20%Monthly2018-09-28 06:36
https://www.informatat.com/mantelbardhet-te-pakenaqur-me-koeficientin-e-ri-te-pages/20%Monthly2018-09-28 06:34
https://www.informatat.com/prokuroria-hesht-karshi-demtuesve-te-buxhetit/20%Monthly2018-09-28 06:32
https://www.informatat.com/yog-ngjarje-ku-te-rinjte-shijojne-heret-skenen-e-madhe/20%Monthly2018-09-28 06:31
https://www.informatat.com/izraeli-akuzon-iranin-per-posedim-te-depove-berthamore/20%Monthly2018-09-28 06:30
https://www.informatat.com/mjeke-nga-shqiperia-ne-qkuk/20%Monthly2018-09-28 06:29
https://www.informatat.com/arkep-i-paralajmeron-sanksione-ndaj-operatoreve-qe-shfrytezojne-kodet-e-huaja-pas-tetorit/20%Monthly2018-09-28 06:28
https://www.informatat.com/aki-ja-zhvishet-nga-kompetenca-e-verifikimit-te-sigurise/20%Monthly2018-09-28 06:20
https://www.informatat.com/tahiri-i-ldk-se-kerkon-koalicion-parazgjedhor-me-vv-ne/20%Monthly2018-09-28 06:18
https://www.informatat.com/fotografi-wade-goddard-nis-librin-per-luften-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 06:17
https://www.informatat.com/ministria-e-kultures-dhe-komuna-e-rahovecit-nenshkruajne-kater-memorandume-bashkepunimi/20%Monthly2018-09-28 06:16
https://www.informatat.com/superekspertiza-nga-zvicra-konstaton-se-dafina-zhubi-eshte-vetevrare/20%Monthly2018-09-28 06:14
https://www.informatat.com/prekja-e-kufijve-e-pranueshme-per-austrine/20%Monthly2018-09-28 10:32
https://www.informatat.com/dymbedhjete-rezolutat-e-pazbatuara-te-kuvendit/20%Monthly2018-09-28 07:58
https://www.informatat.com/betohen-kadetet-e-rinj-te-fsk-se/20%Monthly2018-09-28 06:10
https://www.informatat.com/shteti-nuk-ua-ndal-pensionet-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-28 06:09
https://www.informatat.com/cereku-i-ministrave-dhe-shume-deputete-me-aktakuza/20%Monthly2018-09-28 09:16
https://www.informatat.com/shqiptaro-amerikanet-skeptike-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve-thaci-ne-rruge-te-gabuar/20%Monthly2018-09-28 07:07
https://www.informatat.com/haradinaj-takoi-perfaqesues-te-kongresit-amerikan/20%Monthly2018-09-27 19:47
https://www.informatat.com/dreshaj-e-quan-te-turpshem-e-te-padrejte-arrestimin-e-dy-deputeteve/20%Monthly2018-09-27 19:47
https://www.informatat.com/thaci-per-ft-kosova-dhe-serbia-nuk-duhet-te-pranojne-marreveshje-te-perkohshme-dhe-vazhdimin-e-status-quo-s/20%Monthly2018-09-27 14:57
https://www.informatat.com/ke-miraton-fondin-prej-71-milione-eurosh-per-fermeret-shqiptare/20%Monthly2018-09-27 14:53
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-e-suspendon-punetorin-e-dyshuar-per-dhenie-ryshfeti/20%Monthly2018-09-27 14:40
https://www.informatat.com/koci-demaliaj-u-ndalua-per-48-ore-nuk-e-ka-kercenuar-blakajn/20%Monthly2018-09-27 14:37
https://www.informatat.com/deklaratat-kercenuese-te-demalise-per-te-cilat-u-arrestua-sot/20%Monthly2018-09-27 14:34
https://www.informatat.com/matoshi-takohet-me-ambasadorin-slloven-kerkon-mbeshtetje-per-permiresimin-e-mjedisit/20%Monthly2018-09-27 14:30
https://www.informatat.com/aksidentohet-deputeti-i-pdk-se/20%Monthly2018-09-27 14:26
https://www.informatat.com/bytyqi-ne-seline-qendrore-te-usaid-ne-uashigton-diskuton-per-depolitizim-te-sistemit-arsimor/20%Monthly2018-09-27 14:23
https://www.informatat.com/zyrtari-i-ldk-se-vazhdon-ta-quaj-vetevendosjen-anarkiste-ndersa-shefi-i-tij-takohet-me-ta/20%Monthly2018-09-27 14:21
https://www.informatat.com/ministria-e-tregtise-dhe-industrise-shenon-diten-boterore-te-turizmit-me-aktivitete-ne-peje/20%Monthly2018-09-27 14:18
https://www.informatat.com/grabitjet-ne-prishtine-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2018-09-27 14:12
https://www.informatat.com/mesohet-koha-se-kur-do-te-nise-autostrada-e-dukagjinit/20%Monthly2018-09-27 14:10
https://www.informatat.com/avokati-i-milaim-zekes-do-te-ankohemi-ne-gjykaten-e-apelit-pas-vendimit-per-paraburgim/20%Monthly2018-09-27 14:07
https://www.informatat.com/rita-e-mohon-lidhjen-me-chris-brown/20%Monthly2018-09-27 14:05
https://www.informatat.com/qyteti-me-i-rrezikshem-ne-bote-e-te-qenurit-grua/20%Monthly2018-09-27 14:04
https://www.informatat.com/arrestohet-deputeti-shkumbin-demaliaj/20%Monthly2018-09-27 14:38
https://www.informatat.com/hoxha-austria-perkrahese-ne-procesin-permbylles-te-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-27 13:58
https://www.informatat.com/ministri-austriak-komenton-idene-e-thaqit-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-09-27 13:56
https://www.informatat.com/thaci-takon-stoltenberg-flasin-per-sigurine-ne-kosove/20%Monthly2018-09-27 13:52
https://www.informatat.com/1-muaj-paraburgim-per-milaim-zeken/20%Monthly2018-09-27 13:47
https://www.informatat.com/deputetja-e-ldk-se-tregon-me-like-se-do-te-merr-pjese-ne-protesten-e-vv-se/20%Monthly2018-09-27 13:41
https://www.informatat.com/fajon-levizja-e-kufijve-do-ta-destabilizonte-rajon/20%Monthly2018-09-27 13:38
https://www.informatat.com/theret-per-vdekje-shefi-policor-ne-france/20%Monthly2018-09-27 13:35
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-duhet-te-hani-festek/20%Monthly2018-09-27 13:29
https://www.informatat.com/fjalimi-prekes-i-babait-ne-dasmen-e-se-bijes-qe-i-perloti-te-gjithe/20%Monthly2018-09-27 13:27
https://www.informatat.com/eurodeputeti-gjerman-ndryshimi-i-kufijve-vetem-nese-pajtohet-be-dhe-keshilli-i-sigurimit/20%Monthly2018-09-27 13:24
https://www.informatat.com/milaim-zeka-i-bie-pishman-i-kerkon-falje-prokurorit-para-gjykatesit/20%Monthly2018-09-27 13:24
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-konfirmon-pjesemarjen-ne-protesten-e-vv-se/20%Monthly2018-09-27 13:20
https://www.informatat.com/zyrtare-busquets-me-kontrate-te-re-te-barca/20%Monthly2018-09-27 13:20
https://www.informatat.com/pacolli-erdoganit-ju-jemi-mirenjohes-per-kujdesin-ndaj-te-semureve-tane-qe-trajtohen-ne-spitalet-e-vendit-tuaj/20%Monthly2018-09-27 13:19
https://www.informatat.com/lauren-ve-ne-pah-te-pasmet-bombastike/20%Monthly2018-09-27 13:17
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-71-vjecarit-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-09-27 13:14
https://www.informatat.com/ndjekje-ne-adriatik-ne-barke-gjenden-17-ton-droge/20%Monthly2018-09-27 13:10
https://www.informatat.com/kate-middleton-i-kthehet-punes-2/20%Monthly2018-09-27 13:09
https://www.informatat.com/rita-shfaqet-me-shume-stil-rrugeve-te-londres/20%Monthly2018-09-27 13:07
https://www.informatat.com/cardi-b-zbukuron-parisin-me-veshjet-e-saj/20%Monthly2018-09-27 13:06
https://www.informatat.com/prokuroria-milazim-zeka-shkaktoi-ankth-te-prokurori-shefiku/20%Monthly2018-09-27 13:04
https://www.informatat.com/trump-akuzon-kinen-per-nderhyrje-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-09-27 12:56
https://www.informatat.com/osmani-i-ldk-se-filozofia-jone-politike-nuk-na-lejon-te-dalim-ne-rruge-per-te-protestuar/20%Monthly2018-09-27 12:56
https://www.informatat.com/tri-artiste-shqiptare-pjese-te-ekspozites-ne-berlin/20%Monthly2018-09-27 12:55
https://www.informatat.com/ekspozita-e-artistes-kosovare-terheq-artdashesit-ne-tirane/20%Monthly2018-09-27 12:53
https://www.informatat.com/plani-i-jeremy-corbyn-per-te-transformuar-britanine/20%Monthly2018-09-27 12:52
https://www.informatat.com/cilat-jane-qytetet-e-kosoves-qe-kane-perqindjen-me-te-larte-te-papunesise/20%Monthly2018-09-27 12:52
https://www.informatat.com/debutoi-me-cityn-e-pret-kosoven/20%Monthly2018-09-27 12:49
https://www.informatat.com/zjarre-te-fuqishme-perfshijne-podgoricen/20%Monthly2018-09-27 12:47
https://www.informatat.com/xhubleta-prezantohet-ne-ditet-europiane-te-trashegimise/20%Monthly2018-09-27 12:46
https://www.informatat.com/panairi-i-sporteve-u-mbajt-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-27 12:44
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-i-brengosur-per-shkak-te-drejtesise-dhe-lirise-se-shtypit-ne-serbi/20%Monthly2018-09-27 12:46
https://www.informatat.com/gjendet-nje-burre-pa-shenja-jete-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-27 12:38
https://www.informatat.com/rita-ora-me-shume-stil-rrugeve-te-londres/20%Monthly2018-09-27 12:37
https://www.informatat.com/arrestime-per-shkak-te-vrasjes-se-gazetarit-sllovak/20%Monthly2018-09-27 12:37
https://www.informatat.com/gjilan-aktakuze-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2018-09-27 12:32
https://www.informatat.com/uefa-sot-perzgjedhe-mikpritesen-e-euro-2024/20%Monthly2018-09-27 12:31
https://www.informatat.com/trump-rusia-dhe-irani-kane-lejuar-masaker-ne-siri/20%Monthly2018-09-27 12:30
https://www.informatat.com/bombat-e-luftes-se-dyte-boterore-shkaktare-per-ndryshimet-ne-hapsire/20%Monthly2018-09-27 12:24
https://www.informatat.com/marcelo-sevilla-shume-me-e-mire-se-real-madridi/20%Monthly2018-09-27 12:24
https://www.informatat.com/thaci-zvicra-do-ta-perkrah-kosoven-per-tu-anetaresuar-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2018-09-27 12:21
https://www.informatat.com/zvicra-debon-kosovarin-femijet-i-mbesin-atje/20%Monthly2018-09-27 12:19
https://www.informatat.com/lengu-i-kockave-miniere-mineralesh-dhe-lendesh-ushqyese/20%Monthly2018-09-27 12:17
https://www.informatat.com/haradinaj-epopeja-e-jezercit-frymezim-per-brezat-e-ardhshem/20%Monthly2018-09-27 12:15
https://www.informatat.com/zaevi-peruroi-fillimin-e-ndertimit-te-kompanise-farmaceutike-nga-shqiperia-sagen-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-27 12:16
https://www.informatat.com/yllka-kuqi-publikon-imazhe-bashke-me-meshkujt-e-familjes/20%Monthly2018-09-27 12:12
https://www.informatat.com/real-madridi-ende-nuk-ka-kaluar-testin-e-madh/20%Monthly2018-09-27 12:11
https://www.informatat.com/manchester-united-merr-vendim-rreth-te-ardhmes-se-paul-pogbas/20%Monthly2018-09-27 12:10
https://www.informatat.com/hetohet-ojq-qe-jep-mesime-te-kuranit-pa-licence-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-27 12:09
https://www.informatat.com/ledina-celo-nuk-din-te-plaket/20%Monthly2018-09-27 12:07
https://www.informatat.com/nderron-jete-roland-roshi-prezantues-e-regjisor-i-njohur/20%Monthly2018-09-27 12:07
https://www.informatat.com/valbona-historia-e-nje-natyre-te-rralle-qe-po-mbytet-ne-beton-per-hir-te-hidrocentraleve/20%Monthly2018-09-27 12:06
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-gjilanasit-qe-per-tre-muaj-rresht-rrihte-gruan-dhe-nenen-e-tij-te-paralizuar/20%Monthly2018-09-27 12:02
https://www.informatat.com/anastasiya-gati-te-pelcas-format-e-saj-te-trupit-per-cdo-levdate/20%Monthly2018-09-27 11:59
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-merr-pjese-ne-takimin-e-thacit-me-erdoganin/20%Monthly2018-09-27 11:59
https://www.informatat.com/gisele-bundchen-ka-menduar-te-vetevritet/20%Monthly2018-09-27 11:55
https://www.informatat.com/limaj-merr-pjese-ne-venien-e-gurthemelit-te-nje-fabrike-ne-kline-fton-mergaten-te-investoje-ne-kosove/20%Monthly2018-09-27 11:54
https://www.informatat.com/arena-kombetare-po-merr-pamje-foto/20%Monthly2018-09-27 11:53
https://www.informatat.com/nuk-po-punohet-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/20%Monthly2018-09-27 11:52
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-tregon-me-shume-se-cduhet/20%Monthly2018-09-27 11:49
https://www.informatat.com/shkurte-gashi-ne-pushime-shfaqe-e-veshur-ne-te-shkurta/20%Monthly2018-09-27 11:49
https://www.informatat.com/nis-seanca-ndaj-milaim-zekes/20%Monthly2018-09-27 11:48
https://www.informatat.com/60-per-qind-e-shqiptareve-nuk-dine-asnje-gjuhe-te-huaj/20%Monthly2018-09-27 11:44
https://www.informatat.com/nisme-qe-ne-new-york-te-ngrihet-shtatorja-e-adem-demacit/20%Monthly2018-09-27 11:42
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-eshte-takuar-me-presidentin-e-zvicres/20%Monthly2018-09-27 11:41
https://www.informatat.com/eni-koci-dhe-nrg-band-me-bashkepunim-ja-kur-publikohet-kenga/20%Monthly2018-09-27 11:40
https://www.informatat.com/levizja-per-drejtesi-perkrahe-protesten-e-vv-se/20%Monthly2018-09-27 11:39
https://www.informatat.com/ledina-celo-nuk-i-ndjen-vitet-kjo-eshte-video-qe-publikon-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-09-27 11:37
https://www.informatat.com/google-sot-feston-20-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2018-09-27 11:36
https://www.informatat.com/zjarr-i-madh-ne-shengjin-rrezikohen-banesat-dhe-resorti-turistik/20%Monthly2018-09-27 11:34
https://www.informatat.com/aktorja-juaj-e-preferuar-turke-kalon-castet-me-te-veshtira-aksidenti-fatal/20%Monthly2018-09-27 11:32
https://www.informatat.com/presidenti-po-manipulon-kembimi-territorial-ne-kohen-e-rankoviqit-nuk-ka-ndodhur-asnjehere/20%Monthly2018-09-27 11:30
https://www.informatat.com/isa-mustafa-shkembimi-i-territoreve-e-thellon-problemin-me-serbine/20%Monthly2018-09-27 11:25
https://www.informatat.com/barca-ngurron-te-paguaj-70-milione-per-talentin-e-madh/20%Monthly2018-09-27 11:23
https://www.informatat.com/emina-shkon-ne-tuz-i-tregon-vajzes-rrenjet/20%Monthly2018-09-27 11:21
https://www.informatat.com/batshuayi-i-jashtezakonshem/20%Monthly2018-09-27 11:20
https://www.informatat.com/krasniqin-takon-lushtakun-e-pergezon-per-sukese/20%Monthly2018-09-27 11:18
https://www.informatat.com/beatrix-ramosaj-e-bukura-qe-pritet-te-rikthehet-fuqishem-me-projekte-te-reja/20%Monthly2018-09-27 11:15
https://www.informatat.com/cfare-ndodhi-ndermjet-pacollit-dhe-kryeministrit-te-marokut-edhe-daciq-jep-versionin-e-tij/20%Monthly2018-09-27 11:15
https://www.informatat.com/excel-per-android-tani-mundeson-konvertimin-e-fotove-ne-tabela/20%Monthly2018-09-27 11:15
https://www.informatat.com/maqedonia-nga-mesnata-ne-heshtje-para-referendumit/20%Monthly2018-09-27 11:13
https://www.informatat.com/elvana-shijon-natyren-me-nje-shetitje-ne-biciklete/20%Monthly2018-09-27 11:10
https://www.informatat.com/talat-xhaferi-maqedonia-perkrahe-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-27 11:10
https://www.informatat.com/miss-turqise-i-kerkohet-ta-dorezoje-kuroren-2/20%Monthly2018-09-27 11:07
https://www.informatat.com/ja-pse-duhet-te-konsumoni-kete-frute/20%Monthly2018-09-27 11:01
https://www.informatat.com/e-bija-e-lutfi-hazirit-tash-edhe-dj/20%Monthly2018-09-27 11:00
https://www.informatat.com/vetevendosje-takohet-me-policine-dakordohen-per-proteste-te-qete/20%Monthly2018-09-27 10:59
https://www.informatat.com/nje-ore-para-se-te-flini-gjume-perzieni-bananen-me-kanelle/20%Monthly2018-09-27 10:58
https://www.informatat.com/bashkepuntori-i-merkelit-ndarja-e-kosoves-nenkupton-luften/20%Monthly2018-09-27 10:56
https://www.informatat.com/a-do-ta-zhgenjeje-interpol-i-hashim-thacin/20%Monthly2018-09-27 10:55
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-interesuar-te-arrije-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-09-27 10:51
https://www.informatat.com/demolli-burrat-kane-me-shume-mundesi-per-punesim-sesa-grate-video/20%Monthly2018-09-27 10:48
https://www.informatat.com/kmdlnj-i-shkruan-lumezit-kur-do-te-zbardhen-vrasjet-politike/20%Monthly2018-09-27 10:41
https://www.informatat.com/rrjeti-i-shitesve-me-pakice-kerkon-te-rishikohet-ligji-per-mbrojte-te-konsumatorit/20%Monthly2018-09-27 10:37
https://www.informatat.com/pacolli-thote-po-zhvillon-takime-te-shumta-asnjehere-kosova-ska-qene-me-afer-anetaresimit-ne-interpol/20%Monthly2018-09-27 10:34
https://www.informatat.com/ldk-ja-kerkon-nga-shqiptaret-e-maqedonise-te-dalin-masovisht-ne-referendum/20%Monthly2018-09-27 14:36
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-pacollit-e-thacit-aman-lereni-lobimin-se-hore-na-bete/20%Monthly2018-09-27 10:27
https://www.informatat.com/oshp-denon-komunen-e-skenderajt-per-anulimin-e-tre-tenderave/20%Monthly2018-09-27 10:22
https://www.informatat.com/valon-murati-mos-e-demtoni-popullin-per-shkak-te-nje-njeriu/20%Monthly2018-09-27 10:19
https://www.informatat.com/kryeprokurori-i-prizrenit-rastet-e-dhunes-ne-familje-te-trajtohen-me-prioritet/20%Monthly2018-09-27 10:15
https://www.informatat.com/banori-i-shtepise-se-pleqeve-kanoset-nga-mbikqyresi/20%Monthly2018-09-27 10:11
https://www.informatat.com/presidentja-e-kroacise-kthen-serish-vemendjen-behet-hit-ne-internet/20%Monthly2018-09-27 10:07
https://www.informatat.com/kurti-fton-rinine-ne-proteste-me-thirrjen-shoke-e-shoqe/20%Monthly2018-09-27 10:03
https://www.informatat.com/veseli-presim-qe-te-kemi-marreveshje-finale-me-serbine/20%Monthly2018-09-27 09:52
https://www.informatat.com/ndodhe-edhe-kjo-presidenti-i-bese-ka-dyshime-per-raportet-e-thacit-me-kolinden/20%Monthly2018-09-27 09:48
https://www.informatat.com/mes-dhimbjesh-vesa-luma-ben-urimin-e-vecante-te-ditelindjes-per-babain-e-ndjere/20%Monthly2018-09-27 09:41
https://www.informatat.com/perdhunimi-i-vajzes-nga-fushe-kruja-cupi-duhet-te-ngrihemi-ne-revolte/20%Monthly2018-09-27 09:41
https://www.informatat.com/ne-nju-jork-pa-nje-plan-te-mirefillte-dhe-agjende-serioze-takimet-po-behen-per-fotografi-dhe-konsum-te-brendshem-ditor/20%Monthly2018-09-27 09:34
https://www.informatat.com/kate-middleton-i-kthehet-punes/20%Monthly2018-09-27 09:33
https://www.informatat.com/pirja-e-duhanit-shkakton-skleroze/20%Monthly2018-09-27 09:27
https://www.informatat.com/fijet-e-flokut-tuaj-zbulojne-nese-keni-kancer-apo-jo/20%Monthly2018-09-27 09:25
https://www.informatat.com/rose-perplot-pupla-ne-paris/20%Monthly2018-09-27 09:22
https://www.informatat.com/vrasje-ne-tentative-ne-peje-te-dyshuarit-gjenden-ne-arrati/20%Monthly2018-09-27 09:21
https://www.informatat.com/demaliaj-frikesohet-nga-arrestimi-zbut-tonet-kunder-blakajt/20%Monthly2018-09-27 09:17
https://www.informatat.com/zbulohet-qe-sa-vite-jane-bashke-adelina-tahiri-dhe-burri-i-saj/20%Monthly2018-09-27 09:16
https://www.informatat.com/argjentina-merr-57-1-miliarde-dollare-hua-nga-fmn/20%Monthly2018-09-27 09:16
https://www.informatat.com/bastisje-ne-skenderaj-e-vushtrri/20%Monthly2018-09-27 09:14
https://www.informatat.com/rita-shfaqet-joshese-ne-premieren-e-filmit-two-for-joy/20%Monthly2018-09-27 09:14
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-tregon-per-vozitesin-qe-do-te-ritestohen-per-patente-shofer/20%Monthly2018-09-27 09:13
https://www.informatat.com/miss-turqise-i-kerkohet-ta-dorezoje-kuroren/20%Monthly2018-09-27 09:11
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-takon-kryeshefin-ekzekutiv-te-telekomit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-27 09:09
https://www.informatat.com/shume-irakiane-zhduken-pas-sulmeve-te-isis-it/20%Monthly2018-09-27 09:09
https://www.informatat.com/noizy-perballe-nje-super-ferrari-a-eshte-kjo-vetura-e-radhes-qe-do-ta-bleje/20%Monthly2018-09-27 09:08
https://www.informatat.com/prishtinasi-i-dehur-rreh-gruan-dhe-vajzen/20%Monthly2018-09-27 09:06
https://www.informatat.com/yolanda-nostalgjike-per-vajzat-thote-se-modelet-e-njohura-u-rriten-shpejt/20%Monthly2018-09-27 09:04
https://www.informatat.com/pamje-madheshtore-te-stuhise-se-shiut-ne-malet-e-austrise/20%Monthly2018-09-27 09:04
https://www.informatat.com/aksioni-ta-pastrojme-gjilanin-po-vazhdon-neper-fshatra-e-lagje-te-ndryshme/20%Monthly2018-09-27 09:02
https://www.informatat.com/katy-dhe-orlando-shfaqen-si-cift-ne-tepihun-e-kuq/20%Monthly2018-09-27 08:59
https://www.informatat.com/surroi-cfare-duan-zyrtaret-e-kosoves-ne-new-york-korrigjim-heqje-apo-lufte-per-kufijte-me-serbine/20%Monthly2018-09-27 08:58
https://www.informatat.com/ballkani-perendimor-renditet-i-dyti-per-lirimin-e-gazrave-te-dioksidit-te-karbonit/20%Monthly2018-09-27 08:57
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-pjeter-nrecajt-i-cili-vrau-gruan-dhe-vajzen-e-tij/20%Monthly2018-09-27 08:56
https://www.informatat.com/prishtina-e-vetmja-ne-kosove-qe-zbaton-sistemin-one-stop-shop-ne-urbanizem/20%Monthly2018-09-27 08:55
https://www.informatat.com/coca-cola-hbc-kosova-zgjeron-floten-e-veturave-me-partnerin-auto-mita/20%Monthly2018-09-27 08:54
https://www.informatat.com/edhe-genc-prelvukaj-pjese-e-festes-se-familjes-koci/20%Monthly2018-09-27 08:53
https://www.informatat.com/dialogu-social-ndikon-ne-rritjen-e-pjesemarrjes-se-te-rinjve-dhe-e-grave-ne-tregun-e-punes/20%Monthly2018-09-27 08:52
https://www.informatat.com/i-hedhin-mjet-shperthyes-ne-lokal-nuk-raportohet-per-te-lenduar/20%Monthly2018-09-27 08:50
https://www.informatat.com/geta-beqa-tregon-asetet-qe-ne-mengjes/20%Monthly2018-09-27 08:47
https://www.informatat.com/njihuni-me-bishen-e-donald-trumpit/20%Monthly2018-09-27 08:47
https://www.informatat.com/pacolli-nenshkruan-marreveshjen-per-heqjen-e-vizave-per-pasaportat-diplomatike-me-tajlanden/20%Monthly2018-09-27 08:43
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-ndihme-nga-presidenti-slloven-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-09-27 08:41
https://www.informatat.com/miss-i-humb-kuroren-pasi-genjeu-se-nuk-ka-femije/20%Monthly2018-09-27 08:40
https://www.informatat.com/valverde-humbja-ndaj-leganes-veshtire-per-tu-shpjeguar/20%Monthly2018-09-27 08:39
https://www.informatat.com/aksident-ne-gjilan-shkelet-shtetasja-e-serbise/20%Monthly2018-09-27 08:39
https://www.informatat.com/lady-gaga-shfaqet-porsi-personazh-filmash/20%Monthly2018-09-27 08:37
https://www.informatat.com/kina-hyn-ne-ballkan-po-a-perben-rrezik/20%Monthly2018-09-27 08:37
https://www.informatat.com/marina-ngreh-temperaturat-ne-bahamas/20%Monthly2018-09-27 08:37
https://www.informatat.com/erdogan-i-garanton-thacit-mbeshtetje-per-njohjet-e-reja-dhe-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-09-27 08:34
https://www.informatat.com/dhembjet-e-shpines-nuk-vijne-vetem-nga-kurrizi/20%Monthly2018-09-27 08:33
https://www.informatat.com/lansohet-aplikacioni-mobil-per-femije-globi-im/20%Monthly2018-09-27 08:32
https://www.informatat.com/reklama-e-marilyn-monroe-per-coca-colan-qe-kurre-nuk-u-publikua/20%Monthly2018-09-27 08:32
https://www.informatat.com/keshtu-ndodh-saktesisht-me-trupin-tuaj-kur-pini-uje-te-ftohte-te-vaket-dhe-te-ngrohte/20%Monthly2018-09-27 08:30
https://www.informatat.com/mbledhja-e-pergjithshme-e-keshillit-te-kombeve-te-bashkuara-fillon-me-nje-tribut-per-kofi-annan/20%Monthly2018-09-27 08:29
https://www.informatat.com/fryrja-e-barkut-ushqimet-qe-duhet-konsumuar-per-ta-zgjidhur-problemin/20%Monthly2018-09-27 08:28
https://www.informatat.com/taksisti-nga-mitrovica-i-akuzuar-per-vrasje-ne-tentative-nuk-paraqitet-ne-gjykate/20%Monthly2018-09-27 08:27
https://www.informatat.com/serbet-ne-panik-gjermanet-po-e-ringjallin-adem-jasharin/20%Monthly2018-09-27 08:24
https://www.informatat.com/tayna-vjen-me-doruntina/20%Monthly2018-09-27 08:21
https://www.informatat.com/seanca-ndaj-ish-kryeshefit-te-ptk-se-shtyhet-per-ne-nentor/20%Monthly2018-09-27 08:20
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-per-armembajtje-pa-leje-ne-skenderaj-dhe-vushtrri/20%Monthly2018-09-27 08:18
https://www.informatat.com/tumori-i-prostates-7-simptomat-e-hershme/20%Monthly2018-09-27 08:17
https://www.informatat.com/kripa-apo-sheqeri-cila-eshte-me-e-rrezikshme-per-shendetin/20%Monthly2018-09-27 08:15
https://www.informatat.com/zbulohet-se-pse-njerezit-fillojne-te-perdorin-masa-narkotike/20%Monthly2018-09-27 08:13
https://www.informatat.com/hiqet-nga-youtube-kenga-e-reperit-ben-thirrje-per-varjen-e-te-bardheve/20%Monthly2018-09-27 08:13
https://www.informatat.com/burri-i-dehur-sulmon-gruan-dhe-vajzen/20%Monthly2018-09-27 08:12
https://www.informatat.com/acidet-yndyrore-omega-3-ndihmojne-ne-trajtimin-e-ankthit/20%Monthly2018-09-27 08:10
https://www.informatat.com/aksident-ne-prishtine-lendohen-kater-police/20%Monthly2018-09-27 08:09
https://www.informatat.com/rhian-sugden-shijon-muajin-e-mjaltit-ne-turqi/20%Monthly2018-09-27 08:08
https://www.informatat.com/bashkethemeluesit-largohen-nga-instagrami/20%Monthly2018-09-27 08:07
https://www.informatat.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine-2/20%Monthly2018-09-27 08:06
https://www.informatat.com/teknologjia-na-ka-bere-akoma-me-te-ngjashem-me-shimpazete/20%Monthly2018-09-27 08:05
https://www.informatat.com/vendimi-per-milaim-zeken-merret-ne-ora-1315/20%Monthly2018-09-27 08:03
https://www.informatat.com/qualcomm-akuzon-apple-per-vjedhje-te-sekreteve-tregtare/20%Monthly2018-09-27 08:01
https://www.informatat.com/aktakuza-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare-seanca-ndaj-ish-kryeshefit-te-ptk-se-shtyhet-per-ne-nentor/20%Monthly2018-09-27 08:01
https://www.informatat.com/ja-vetem-cilen-kengetare-nga-mushtishti-e-ndjek-shkurte-fejza-ne-instagram/20%Monthly2018-09-27 08:00
https://www.informatat.com/bmw-m140i-per-1-850-euro-behet-m3/20%Monthly2018-09-27 07:59
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-e-turizmit/20%Monthly2018-09-27 07:58
https://www.informatat.com/perfitimet-dhe-pasojat-e-perdorimit-te-aspirines/20%Monthly2018-09-27 07:56
https://www.informatat.com/britney-spears-perfundon-ne-gjykate-kjo-eshte-arsyeja-2/20%Monthly2018-09-27 07:56
https://www.informatat.com/shenjat-paralajmeruese-te-leucemise-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/20%Monthly2018-09-27 07:54
https://www.informatat.com/bastisje-ne-skenderaj-e-vushtrri-policia-sekuestron-arme/20%Monthly2018-09-27 07:54
https://www.informatat.com/arsyet-perse-nuk-duhet-tu-beni-naze-lakrave/20%Monthly2018-09-27 07:51
https://www.informatat.com/kur-e-ke-humbur-virgjerine-rovena-stefa-habit-me-pergjigjen/20%Monthly2018-09-27 07:51
https://www.informatat.com/caji-i-mjedres-mrekullia-kunder-lodhjes-diabetit-dhe-anemise/20%Monthly2018-09-27 07:49
https://www.informatat.com/haradinaj-holanda-mbeshtetese-e-kosoves-ne-rrugen-eurointegruese-dhe-euroatlantike/20%Monthly2018-09-27 07:47
https://www.informatat.com/britney-spears-perfundon-ne-gjykate-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-27 07:46
https://www.informatat.com/te-akuzuarit-e-rastit-z-mobile-deklarohen-te-pafajshem-seanca-tjeter-ne-nentor/20%Monthly2018-09-27 07:44
https://www.informatat.com/ky-veprim-cmend-meshkujt-dhe-i-con-femrat-ne-orgazem/20%Monthly2018-09-27 07:43
https://www.informatat.com/trajtime-natyrale-per-aknet/20%Monthly2018-09-27 07:41
https://www.informatat.com/ndersa-akuzon-pushtetaret-oficeri-i-policise-se-shqiperise-braktisi-detyren-dhe-ik-ne-kosove/20%Monthly2018-09-27 07:37
https://www.informatat.com/sa-rrezikoheni-nga-kanceri-bazuar-te-floket-qe-keni/20%Monthly2018-09-27 07:36
https://www.informatat.com/diabeti-e-rrite-rrezikun-e-kancerit-ne-pankreas-2/20%Monthly2018-09-27 07:34
https://www.informatat.com/deputeti-berisha-kosova-ska-nevoje-per-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-09-27 07:32
https://www.informatat.com/dua-lipa-behet-bionde-shikoni-sa-i-shkon-ngjyra-e-re-kengetares/20%Monthly2018-09-27 07:32
https://www.informatat.com/kercenimet-e-deputeteve-nderhyrje-ne-punen-e-prokurorise/20%Monthly2018-09-27 07:27
https://www.informatat.com/studimi-a-jemi-vertet-ne-prag-te-sherimit-te-alzheimerit/20%Monthly2018-09-27 07:27
https://www.informatat.com/serbia-terhiqet-nga-festivali-ne-te-cilin-ngritet-flamuri-i-kosoves/20%Monthly2018-09-27 07:24
https://www.informatat.com/e-pyet-yllin-e-filmave-per-te-rritur-pse-sben-skene-me-encen-ajo-i-pergjigjet/20%Monthly2018-09-27 07:22
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-dje-arrestuam-17-persona-te-dyshuar/20%Monthly2018-09-27 07:22
https://www.informatat.com/bora-e-pare-mbulon-token/20%Monthly2018-09-27 07:21
https://www.informatat.com/40-aksidente-trafiku-per-24-ore/20%Monthly2018-09-27 07:19
https://www.informatat.com/6-kuriozitete-qe-nuk-i-dini-per-organin-gjenital-te-mashkullit/20%Monthly2018-09-27 07:19
https://www.informatat.com/fatmir-limaj-publikon-nje-foto-ne-mesin-e-vajzave/20%Monthly2018-09-27 07:19
https://www.informatat.com/shenjat-paralajmeruese-te-leucemise-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/20%Monthly2018-09-27 07:15
https://www.informatat.com/viti-1968-the-doors-dhe-problemet-e-morrisonit-me-droge-si-u-konceptua-dhe-finalizua-kenga-hello-i-love-you/20%Monthly2018-09-27 07:13
https://www.informatat.com/forma-e-organit-gjenital-ndikon-ne-shendetin-e-meshkujve-ja-kush-rrezikon-te-preket-nga-kanceri/20%Monthly2018-09-27 07:12
https://www.informatat.com/pa-dieta-e-ushtrime-ekstreme-24-vjecarja-heq-15-kg-ne-3-muaj-foto/20%Monthly2018-09-27 07:09
https://www.informatat.com/enderr-e-prere-kenga-e-re-e-jerichos-carkaxhiu-zbulon-detajet/20%Monthly2018-09-27 07:09
https://www.informatat.com/administrimi-trump-deshton-ta-ktheje-iranin-ne-tavolinen-e-bisedimeve/20%Monthly2018-09-27 07:03
https://www.informatat.com/arber-sadiku-kerkon-urgjent-ndihmen-tuaj/20%Monthly2018-09-27 07:02
https://www.informatat.com/kloppi-tregon-se-cfare-i-tha-shaqirit-pas-humbjes-nga-chelsea/20%Monthly2018-09-27 07:01
https://www.informatat.com/mogherini-refuzon-cajin-qe-ia-ofron-zyrtari-rus/20%Monthly2018-09-27 06:59
https://www.informatat.com/zvicra-ofron-ndihme-ne-dialogun-midis-beogradit-dhe-prishtines/20%Monthly2018-09-27 06:57
https://www.informatat.com/tradhtia-bashkeshortore-nuk-konsiderohet-me-si-veper-penale-ne-indi/20%Monthly2018-09-27 06:55
https://www.informatat.com/daciq-delegacioni-kosovar-po-qendron-neper-qoshe-e-klube-nate-e-jo-ne-seline-e-okb-se/20%Monthly2018-09-27 06:50
https://www.informatat.com/berisha-fatos-klosi-ka-organizuar-vrasjen-e-ahmet-krasniqit/20%Monthly2018-09-27 06:48
https://www.informatat.com/mustafa-dhe-kurti-bashkohen-kunder-thacit-dhe-haradinajt/20%Monthly2018-09-27 06:47
https://www.informatat.com/turpi-diplomatik-ne-shba/20%Monthly2018-09-27 06:45
https://www.informatat.com/irani-hedh-poshte-kercenimet-e-trump-amerika-eshte-e-vetme/20%Monthly2018-09-27 06:43
https://www.informatat.com/basha-balla-te-shkoje-para-drejtesise/20%Monthly2018-09-27 06:41
https://www.informatat.com/isis-i-sllavo-ortodoks-takim-sekret-ne-serbi/20%Monthly2018-09-27 06:40
https://www.informatat.com/derguti-qeveria-rrezohet-me-bashkim-te-opozites-jo-me-injorime/20%Monthly2018-09-27 06:39
https://www.informatat.com/derguti-problemi-ne-vv-nisi-nje-vit-e-gjysme-para-mesazhit-tim/20%Monthly2018-09-27 06:37
https://www.informatat.com/giz-ndihmon-ne-krijimin-e-mundesive-per-te-rinjte/20%Monthly2018-09-27 06:36
https://www.informatat.com/publikohet-projekti-i-zgjatjes-se-pistes-se-aeroportit-te-prishtines/20%Monthly2018-09-27 06:35
https://www.informatat.com/a-eshte-kosova-e-gatshme-per-te-trajtuar-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2018-09-27 06:34
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-e-turizmit-aktivitete-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-09-27 06:33
https://www.informatat.com/prezantohet-hulumtimi-parlamentar-per-te-pagjeturit-ne-kosove/20%Monthly2018-09-27 06:32
https://www.informatat.com/akuzohet-pse-filmoi-makinen-e-policise-ne-gjakove/20%Monthly2018-09-27 06:31
https://www.informatat.com/rasti-skripal-i-dyshuari-eshte-nderuar-nga-putini/20%Monthly2018-09-27 06:29
https://www.informatat.com/veseli-viziton-maqedonine/20%Monthly2018-09-27 06:29
https://www.informatat.com/e-rende-vdes-3-vjecarja-nga-tableti/20%Monthly2018-09-27 06:27
https://www.informatat.com/berisha-kosova-ska-nevoje-per-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-09-27 06:26
https://www.informatat.com/trajkoviq-vuciqi-si-millosheviqi-po-i-tradhton-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-27 06:25
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-14/20%Monthly2018-09-27 06:24
https://www.informatat.com/pashtriku-perfshihet-nga-zjarri/20%Monthly2018-09-27 06:23
https://www.informatat.com/mbi-380-mije-te-vdekur-ne-luften-civile-te-sudanit-jugor/20%Monthly2018-09-27 06:22
https://www.informatat.com/gati-gjysma-e-turisteve-ne-shqiperi-nga-kosova/20%Monthly2018-09-27 06:21
https://www.informatat.com/brenda-nje-muaji-215-punetore-te-qkuk-se-e-deklaruan-rrejshem-pranine-ne-pune/20%Monthly2018-09-27 06:20
https://www.informatat.com/ministrat-uzurpatore/20%Monthly2018-09-27 11:25
https://www.informatat.com/171-milione-euro-kredi-te-ndara-nga-institucionet-mikrofinanciare-kete-vit/20%Monthly2018-09-27 06:17
https://www.informatat.com/6-fakte-te-cuditshme-mbi-gravitetin/20%Monthly2018-09-27 06:16
https://www.informatat.com/delegacioni-i-be-se-per-vizat-skanoi-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2018-09-27 10:43
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-erdoganin-ne-new-york/20%Monthly2018-09-27 06:12
https://www.informatat.com/deda-mua-do-te-me-kishin-varur-ne-shesh-po-te-propozoja-ndarjen/20%Monthly2018-09-27 06:10
https://www.informatat.com/thaci-i-pakorrigjueshem/20%Monthly2018-09-27 06:45
https://www.informatat.com/shkoi-per-te-perkthyer-shqiptarin-arrestohet-pasi-kishte-leternjoftim-te-falsifikuar-grek/20%Monthly2018-09-26 15:05
https://www.informatat.com/pacolli-reagon-per-skandalin-me-kryeministrin-e-marokut-tenton-te-arsyetohet/20%Monthly2018-09-26 15:01
https://www.informatat.com/kurti-njofton-ambasadoren-e-suedise-per-qendrimet-rreth-dialogut-dhe-protesten-e-vv-se/20%Monthly2018-09-26 15:00
https://www.informatat.com/neser-vendos-uefa-gjermania-ose-turqia-do-te-organzojne-kampionatin-evropian/20%Monthly2018-09-26 14:55
https://www.informatat.com/publikohet-traileri-i-dokumentarit-i-amy-winehouse-back-to-black/20%Monthly2018-09-26 14:51
https://www.informatat.com/albena-reshitaj-perfundon-ne-spital/20%Monthly2018-09-26 14:52
https://www.informatat.com/fondacioni-i-afert-me-republikanet-kundershton-kembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-09-26 14:45
https://www.informatat.com/abazi-miqte-e-kosoves-si-merkel-dhe-may-jane-kunder-idese-se-thacit-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-09-26 14:42
https://www.informatat.com/mogherini-mbledh-kryeministrat-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-09-26 14:38
https://www.informatat.com/plastika-gjendet-edhe-ne-mushkonja/20%Monthly2018-09-26 14:37
https://www.informatat.com/delawiecelesi-i-te-ardhmes-se-kosoves-ne-duart-e-qytetareve-dhe-lidereve-te-saj/20%Monthly2018-09-26 14:34
https://www.informatat.com/haradinaj-mori-pjese-ne-forumin-bloomberg-global-business/20%Monthly2018-09-26 14:32
https://www.informatat.com/bolton-premton-ferr-per-iranin/20%Monthly2018-09-26 14:29
https://www.informatat.com/hoxha-pas-takimit-me-anetaret-e-coweb-presim-qe-sivjet-te-realizohet-levizja-e-lire/20%Monthly2018-09-26 14:25
https://www.informatat.com/shqiptari-qe-ushqen-femijet-me-aftesi-te-kufizuara-ne-serbi-femijet-e-tij-luajne-me-ta-dhe-ne-furren-e-tij-punojne-edhe-serbe/20%Monthly2018-09-26 14:21
https://www.informatat.com/i-ngritet-vlera-punetoreve-te-ndertimtarise-ne-kosove-rriten-meditjet/20%Monthly2018-09-26 14:15
https://www.informatat.com/nis-peticioni-kunder-shnderrimit-te-ish-qendres-tregtare-germia-ne-salle-koncertale/20%Monthly2018-09-26 14:09
https://www.informatat.com/veseli-premton-perkrahje-te-fuqishme-per-investitoret-e-rinj-ne-kosove/20%Monthly2018-09-26 14:06
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-grabitje-disa-te-tjere-ne-arrati/20%Monthly2018-09-26 14:01
https://www.informatat.com/shkolla-elena-gjika-e-gatshme-per-nxenesit-dhe-mesimdhenesit/20%Monthly2018-09-26 13:57
https://www.informatat.com/nje-dite-ne-jeten-e-cristiano-ronaldos-keshtu-jeton-portugezi/20%Monthly2018-09-26 13:54
https://www.informatat.com/nojkiqnderkombetaret-i-lejuan-te-flasin-per-kufijte-por-vuciq-po-terhiqet-ngadale/20%Monthly2018-09-26 13:52
https://www.informatat.com/prokurori-berisha-nuk-e-perjashton-mundesine-e-arrestimit-te-deputetit-demalijaj/20%Monthly2018-09-26 13:48
https://www.informatat.com/hoti-ldk-e-gatshme-ti-prije-arritjes-se-konsensusit-per-dialogun/20%Monthly2018-09-26 13:42
https://www.informatat.com/a-do-ta-japin-psd-dhe-nisma-voten-per-rrezimin-te-qeverise/20%Monthly2018-09-26 13:40
https://www.informatat.com/shtatorja-e-nene-terezes-vendoset-ne-rijeke-te-kroacise/20%Monthly2018-09-26 13:34
https://www.informatat.com/dhjetera-artiste-nderkombetare-ne-kolonine-e-artit-ne-therande/20%Monthly2018-09-26 13:31
https://www.informatat.com/zevendesministri-krasniqi-mbeshtetja-e-mbpzhr-se-po-e-stimulon-sektorin-e-qumeshtit/20%Monthly2018-09-26 13:28
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-protestat-e-veteraneve-nuk-ndikojne-ne-veprimet-tona/20%Monthly2018-09-26 13:25
https://www.informatat.com/erdogani-e-mbron-ozilin-logjika-e-kritikuesve-te-tij-eshte-e-pakuptueshme/20%Monthly2018-09-26 13:21
https://www.informatat.com/vdekja-e-studentit-te-mjekesise-studentet-thone-se-profesoret-me-qasjen-e-tyre-po-ngjallin-frike/20%Monthly2018-09-26 13:21
https://www.informatat.com/bujqit-te-pakenaqur-paralajmerojne-protesta-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-09-26 13:18
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-takimin-me-grupin-punues-opozita-u-shpreh-kunder-liberalizimit/20%Monthly2018-09-26 13:15
https://www.informatat.com/njihuni-me-bishen-e-trumpit/20%Monthly2018-09-26 13:13
https://www.informatat.com/termet-politik-ne-gjermani/20%Monthly2018-09-26 13:10
https://www.informatat.com/drejtori-i-arsimit-tregon-shkollat-e-prishtines-ku-shitet-droga/20%Monthly2018-09-26 13:08
https://www.informatat.com/operacioni-sintetiku-arrestohen-dy-amerikane-ne-tirane/20%Monthly2018-09-26 13:05
https://www.informatat.com/lehtesuesi-i-deshtuar-shfaqet-perseri-perzihet-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-26 13:03
https://www.informatat.com/ministri-gashi-do-te-ndryshojme-strategjine-per-sportin-per-rritjen-e-pjesemarrjes-me-aktive/20%Monthly2018-09-26 13:00
https://www.informatat.com/ja-sa-shpenzon-xherdan-shaqiri-per-veshjet-e-tij/20%Monthly2018-09-26 12:58
https://www.informatat.com/isco-leshohet-nga-spitali-pas-operacionit/20%Monthly2018-09-26 12:56
https://www.informatat.com/wenger-nuk-jam-pensionuar-nga-futbolli/20%Monthly2018-09-26 12:54
https://www.informatat.com/istogu-behet-me-dy-automjete-per-sherbime-mjekesore/20%Monthly2018-09-26 12:52
https://www.informatat.com/anulohet-aktgjykimi-per-hib-in-rasti-i-kthehet-ne-rigjykim/20%Monthly2018-09-26 12:50
https://www.informatat.com/kante-ne-listen-e-ngushte-te-barcelones/20%Monthly2018-09-26 12:47
https://www.informatat.com/pershendetje-tejet-jomiqesore-mes-mourinhos-dhe-pogbas-shikojeni-reagimin-e-cuditshem-te-francezit/20%Monthly2018-09-26 12:45
https://www.informatat.com/keto-ishin-15-duart-me-te-shpejta-ne-boks/20%Monthly2018-09-26 12:43
https://www.informatat.com/thaci-shba-perkrah-korrigjimin-e-kufijve-ne-rast-se-arrihet-marreveshje/20%Monthly2018-09-26 14:37
https://www.informatat.com/mkrs-ja-dyshon-se-komuna-mund-te-menaxhoje-e-vetme-stadiumin-2/20%Monthly2018-09-26 12:31
https://www.informatat.com/liburn-aliu-shkon-ne-lugine-flet-per-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-26 12:33
https://www.informatat.com/krasniqi-ldk-ja-ska-guxim-nuk-eshte-momenti-per-zgjedhje/20%Monthly2018-09-26 12:24
https://www.informatat.com/veseli-kujton-deshmoret-dhe-martiret-e-abrise/20%Monthly2018-09-26 12:20
https://www.informatat.com/inicohet-peticion-per-mbrojtjen-nga-rrenimi-te-ish-qendres-tregtare-germia/20%Monthly2018-09-26 12:19
https://www.informatat.com/veteranet-kerkojne-ndaljen-e-goditjeve-ndaj-tyre-ndryshe-thone-se-protestat-sdo-te-jene-te-qeta/20%Monthly2018-09-26 14:34
https://www.informatat.com/zeneli-mungon-per-kupe/20%Monthly2018-09-26 12:08
https://www.informatat.com/city-ve-ne-shitje-tete-lojtare/20%Monthly2018-09-26 12:06
https://www.informatat.com/trump-akuzon-opec-un-per-mos-uljen-e-cmimeve-te-naftes/20%Monthly2018-09-26 12:04
https://www.informatat.com/kmdlnj-zeka-e-quan-puro-politik-arrestimin-e-tij/20%Monthly2018-09-26 12:02
https://www.informatat.com/pacolli-mediave-serbe-ne-mes-te-kosoves-e-serbise-sduhet-te-kete-hic-kufije/20%Monthly2018-09-26 11:59
https://www.informatat.com/arrestohen-femrat-nga-serbia-ne-lokal-nate-ne-ne-zherovjan/20%Monthly2018-09-26 11:53
https://www.informatat.com/iftari-i-zyrtareve-te-komunes-se-prishtines-qe-kushtoi-me-shume-se-500-euro/20%Monthly2018-09-26 11:50
https://www.informatat.com/borxhi-publik-i-gjermanise-prek-nivelin-me-te-ulet-qe-nga-viti-2011/20%Monthly2018-09-26 11:46
https://www.informatat.com/kjo-deputete-iu-bashkengjitet-protestes/20%Monthly2018-09-26 11:44
https://www.informatat.com/prokuroria-e-gjilanit-ka-ngritur-dy-aktakuza-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2018-09-26 11:41
https://www.informatat.com/ska-takim-thaci-trump-por-vetem-fotografi-nga-pritja-per-lideret-boterore/20%Monthly2018-09-26 11:41
https://www.informatat.com/reklama-e-rrejshme-ne-mcdonalds-i-ben-te-famshem-dy-studente/20%Monthly2018-09-26 11:38
https://www.informatat.com/seemo-shpall-konkursin-per-cmimin-gazetaresk-erhard-busek/20%Monthly2018-09-26 11:35
https://www.informatat.com/shok-ne-londer-nje-balene-noton-neper-tamiz/20%Monthly2018-09-26 11:33
https://www.informatat.com/taksa-ne-rrugen-e-kombit-shkakton-pakenaqesi-te-bizneset-kosovare/20%Monthly2018-09-26 11:30
https://www.informatat.com/fondi-rezerve-i-shtetit-u-harxhua-per-manifestime-e-energji/20%Monthly2018-09-26 11:27
https://www.informatat.com/pese-muaj-burgim-dhe-200-euro-gjobe-per-vjedhje-te-telefonit-ne-prizren/20%Monthly2018-09-26 11:22
https://www.informatat.com/trudeau-sheh-mundesine-per-nje-marreveshje-te-re-te-nafta-se/20%Monthly2018-09-26 11:18
https://www.informatat.com/fillon-rrenimi-i-lokaleve-te-liqeni-i-batllaves/20%Monthly2018-09-26 11:08
https://www.informatat.com/tregon-kembet-e-nxira-rossie-djeg-ne-paris/20%Monthly2018-09-26 12:13
https://www.informatat.com/daciq-e-lufton-kosoven-ne-okb-do-tua-leme-vec-dy-njohje/20%Monthly2018-09-26 11:04
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-shfaqet-me-nje-te-dashur-te-ri/20%Monthly2018-09-26 11:02
https://www.informatat.com/lets-do-it-kosova-kercenon-se-do-ta-coje-berllogun-para-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-09-26 11:02
https://www.informatat.com/armina-mevlani-vjen-me-shume-stil-edhe-kete-here/20%Monthly2018-09-26 10:59
https://www.informatat.com/zevendesuesit-me-te-mire-natyror-per-kripen/20%Monthly2018-09-26 10:54
https://www.informatat.com/mariah-carey-darkon-me-te-dashurin-13-vite-me-te-ri/20%Monthly2018-09-26 10:56
https://www.informatat.com/10-libra-motivues-te-pakten-nje-prej-tyre-duhet-te-jete-ne-listen-tuaj/20%Monthly2018-09-26 10:48
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-vjen-ne-shqiperi-argetohet-ne-veture-me-kenge-shqipe/20%Monthly2018-09-26 10:45
https://www.informatat.com/avokati-i-milaim-zekes-thote-se-prokuroria-u-ngut-me-veprimet-e-saja/20%Monthly2018-09-26 10:43
https://www.informatat.com/cili-eshte-shteti-me-i-vjeter-ne-evrope/20%Monthly2018-09-26 10:41
https://www.informatat.com/bizneset-shqiptare-te-maqedonise-e-mbeshtesin-referendumin-dhe-presin-rezultat-pozitiv/20%Monthly2018-09-26 10:38
https://www.informatat.com/kosova-e-franca-me-bashkepunim-policor/20%Monthly2018-09-26 10:37
https://www.informatat.com/autoritetet-e-meksikes-e-carmatosin-gjithe-policine-e-akapulkos/20%Monthly2018-09-26 10:35
https://www.informatat.com/rita-ora-pjese-e-darkes-se-bebe-rexhes-por-jo-edhe-dua-lipa/20%Monthly2018-09-26 10:33
https://www.informatat.com/irani-e-kercenon-me-sulme-riadin-dhe-abu-dabin/20%Monthly2018-09-26 10:32
https://www.informatat.com/krasniqinuk-eshte-koha-per-zgjedhje-ldk-ja-nuk-ka-guxim/20%Monthly2018-09-26 10:32
https://www.informatat.com/versace-shitet-te-michael-kors-per-2-1-miliarde-dollare/20%Monthly2018-09-26 10:30
https://www.informatat.com/mungesa-e-ligjeve-ne-kosove-e-veshtireson-te-berit-biznes/20%Monthly2018-09-26 10:28
https://www.informatat.com/prodhuesit-kosovare-informohen-lidhur-me-procedurat-e-eksportimit-pa-dogane-ne-shba/20%Monthly2018-09-26 10:25
https://www.informatat.com/nese-nuk-paguani-tre-fatura-radhazi-ne-prishtine-nuk-mund-ti-kryeni-keto-sherbime/20%Monthly2018-09-26 10:22
https://www.informatat.com/pacolli-si-bombe-e-kurdisur-u-perfshi-ne-tre-incidente-brenda-dites-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-26 10:20
https://www.informatat.com/ankthet-me-te-zakonshme-dhe-cfare-domethenie-kane/20%Monthly2018-09-26 10:16
https://www.informatat.com/diabeti-e-rrite-rrezikun-e-kancerit-ne-pankreas/20%Monthly2018-09-26 10:13
https://www.informatat.com/maqedonia-neser-e-fillon-procesin-e-skriningut-per-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2018-09-26 10:13
https://www.informatat.com/ahmeti-nga-shkupi-me-30-shtator-vendoset-per-te-ardhmen-evropiane-te-vendit/20%Monthly2018-09-26 10:09
https://www.informatat.com/hitchnerndryshimi-i-kufijve-nje-princip-i-keq-dhe-me-pasoja/20%Monthly2018-09-26 10:08
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldkse-ne-dilema-te-medha-vendos-neser-se-a-do-te-protestoj/20%Monthly2018-09-26 10:06
https://www.informatat.com/programi-per-zgjidhjen-e-borxheve-siguri-per-bizneset-dhe-investitoret/20%Monthly2018-09-26 09:59
https://www.informatat.com/oconnel-krimi-dhe-korrupsioni-te-luftohen-me-trimeri-nga-prokuroret-dhe-gjyqtaret/20%Monthly2018-09-26 14:08
https://www.informatat.com/zbulohet-filtri-i-trurit-kunder-zhurmave/20%Monthly2018-09-26 09:56
https://www.informatat.com/ju-mpihen-gishtat-naten-shkoni-sa-me-pare-te-mjeku/20%Monthly2018-09-26 09:51
https://www.informatat.com/rektori-dema-ngushellon-familjen-e-studentit-leutrim-gjini/20%Monthly2018-09-26 09:48
https://www.informatat.com/thirrja-e-daut-haradinajt-per-protesten-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-26 09:46
https://www.informatat.com/prokurori-maqedonci-e-arrestuam-zeken-se-u-frikesuam-se-po-e-merr-ne-dore-kanunin/20%Monthly2018-09-26 09:44
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-kufijve-nuk-ka-gjasa-te-kaloje-pa-dhune-2/20%Monthly2018-09-26 09:41
https://www.informatat.com/rama-premton-per-cdo-femije-qe-linde-ne-shqiperi-nga-viti-2019/20%Monthly2018-09-26 09:38
https://www.informatat.com/athina-sekuestron-5-ton-domate-te-ardhura-nga-shqiperia/20%Monthly2018-09-26 09:31
https://www.informatat.com/prokuroria-jep-detaje-per-arrestimin-e-milaim-zekes/20%Monthly2018-09-26 09:28
https://www.informatat.com/milorad-zajiq-i-akuzuari-per-krime-te-luftes-ne-dush-te-klines-kundershton-aktakuzen-ne-gjykate/20%Monthly2018-09-26 09:22
https://www.informatat.com/dashuria-kushton-sa-kilograme-i-shtojne-personat-kur-futen-ne-lidhje-dashurie/20%Monthly2018-09-26 09:18
https://www.informatat.com/bernabiq-e-sheh-unmik-un-mision-ne-territorin-e-serbise/20%Monthly2018-09-26 09:15
https://www.informatat.com/haxhiujam-e-bindur-se-protestes-do-ti-bashkohet-anetaresia-e-ldk-se-video/20%Monthly2018-09-26 13:42
https://www.informatat.com/nese-ju-eshte-ngjitur-rroba-per-hekurin-e-hekurosjes-kjo-eshte-menyra-si-ta-pastroni/20%Monthly2018-09-26 09:12
https://www.informatat.com/bleona-qereti-vjen-si-kurre-me-pare-e-mrekullueshme-ne-fustanin-e-bardh/20%Monthly2018-09-26 09:12
https://www.informatat.com/ngjyra-e-syve-tuaj-zbulon-se-cfare-partneri-ju-pershtatet-me-se-miri-misterioz-apo-i-zjarrte/20%Monthly2018-09-26 09:07
https://www.informatat.com/shuma-marramendese-qe-ka-harxhuar-dafina-zeqiri-per-veshjen-e-fundit/20%Monthly2018-09-26 09:09
https://www.informatat.com/arrestohet-per-keqperdorim-te-kartelave-bankare/20%Monthly2018-09-26 09:05
https://www.informatat.com/te-miturit-me-arme-tentojne-te-grabisin-marketin-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-26 09:01
https://www.informatat.com/prokuroria-konfirmon-arrestimin-e-milaim-zekes/20%Monthly2018-09-26 08:58
https://www.informatat.com/94583-2/20%Monthly2018-09-26 08:58
https://www.informatat.com/filmi-nje-muaj-vazhdon-rrugetimin-ne-pese-festivale/20%Monthly2018-09-26 08:55
https://www.informatat.com/per-ta-pasur-barkun-pete-ndiqni-kete-recete-ideale-ne-mengjes/20%Monthly2018-09-26 08:50
https://www.informatat.com/greta-koci-feston-ditelindjen-ja-sa-vite-ka-mbushur/20%Monthly2018-09-26 08:49
https://www.informatat.com/arrestohet-deputeti-milaim-zeka/20%Monthly2018-09-26 12:13
https://www.informatat.com/angelina-jolie-fotografohet-nga-paparacet-dhe-duket-komplet-ndryshe/20%Monthly2018-09-26 08:44
https://www.informatat.com/stili-vjeshtor-i-flokeve-te-gjata/20%Monthly2018-09-26 08:42
https://www.informatat.com/kujdesi-ndaj-thonjve/20%Monthly2018-09-26 08:39
https://www.informatat.com/cka-i-bashkon-kengetaret-majk-e-adrian-gaxha/20%Monthly2018-09-26 08:45
https://www.informatat.com/20-produkte-qe-ekzistojne-vetem-ne-japoni/20%Monthly2018-09-26 08:34
https://www.informatat.com/kjo-eshte-dhurata-qe-nora-e-ka-pranuar-se-fundmi-nga-roberti/20%Monthly2018-09-26 08:34
https://www.informatat.com/erdogan-kemi-drejtesi-te-pavarur-vetem-gjykata-vendos-per-pastorin-amerikan/20%Monthly2018-09-26 08:31
https://www.informatat.com/ekstradohet-nga-gjermania-njeri-nga-sulmuesit-e-ish-drejtorit-te-sherbimit-korrektues/20%Monthly2018-09-26 08:28
https://www.informatat.com/shqiperia-rekord-ne-bote-per-kerkesat-per-azil-ne-be/20%Monthly2018-09-26 08:24
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-malit-te-zi-jo-ndryshimit-te-arkitektures-se-ballkanit/20%Monthly2018-09-26 08:24
https://www.informatat.com/gjen-mjet-shperthyes-ne-oborrin-e-shtepise/20%Monthly2018-09-26 08:19
https://www.informatat.com/lady-gaga-shkelqen-ne-premieren-e-filmit-te-ri/20%Monthly2018-09-26 08:17
https://www.informatat.com/ne-lipjan-burri-e-ben-per-spital-gruan-prokuroria-e-liron/20%Monthly2018-09-26 08:16
https://www.informatat.com/deputeti-kengetar-i-del-ne-mbrojtje-shefit-pacolli-e-ka-mik-trumpin-qe-30-vite/20%Monthly2018-09-26 08:12
https://www.informatat.com/mediat-serbe-trump-konfirmon-ndryshimin-e-qendrimit-rreth-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-26 08:10
https://www.informatat.com/gjakova-brenda-dy-viteve-do-te-behet-me-ngrohtore-te-re-dhe-impiant-te-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-09-26 08:08
https://www.informatat.com/era-istrefi-uron-aktorin-e-famshem-me-rastin-e-ditelindjes/20%Monthly2018-09-26 08:08
https://www.informatat.com/si-te-qendroni-pozitiv-ne-nje-ambient-pune-mbytes/20%Monthly2018-09-26 08:06
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-francez-kandidon-per-bashkine-e-barcelones/20%Monthly2018-09-26 08:05
https://www.informatat.com/komuna-e-klines-grumbullohen-te-dhenat-per-stafin-mjekesor-te-papune/20%Monthly2018-09-26 08:03
https://www.informatat.com/elita-prezanton-nenen-dhe-motren-me-foto-nga-dasma/20%Monthly2018-09-26 08:01
https://www.informatat.com/bb-pabarazia-mes-zonave-urbane-dhe-rurale-ne-kosove-eshte-rreth-mesatares-se-vendeve-te-evropes-lindore/20%Monthly2018-09-26 08:01
https://www.informatat.com/mkrs-ja-dyshon-se-komuna-mund-te-menaxhoje-e-vetme-stadiumin/20%Monthly2018-09-26 08:00
https://www.informatat.com/amazon-i-dhuron-1-milion-dollare-wikipedia-se/20%Monthly2018-09-26 07:58
https://www.informatat.com/mos-aplikoni-ne-shume-vende-pune-2/20%Monthly2018-09-26 07:57
https://www.informatat.com/reagon-kryeministri-i-marokut-pas-lajmit-te-pacollit-nje-zoteri-nga-kosova-na-u-imponua-me-prezencen-e-tij/20%Monthly2018-09-26 08:18
https://www.informatat.com/haradinaj-me-anetaresimin-ne-interpol-humb-vetem-krimi/20%Monthly2018-09-26 09:58
https://www.informatat.com/fsk-ne-fund-te-vitit-fak-shtohet-numri-i-ushtareve/20%Monthly2018-09-26 07:51
https://www.informatat.com/bildt-i-reagon-thacit-po-rrezikon-integrimin-e-kosoves-ne-be/20%Monthly2018-09-26 07:50
https://www.informatat.com/vije-vjeshta-gruaja-e-lumit-shfaqet-e-pergatitur-per-fillim-stine/20%Monthly2018-09-26 07:49
https://www.informatat.com/stuhia-e-forte-ne-britani-detyron-aeroplanin-te-nderpreje-nisjen/20%Monthly2018-09-26 07:48
https://www.informatat.com/thaciharadinaj-e-pacolli-takojne-ndihmes-sekretarin-mitchell/20%Monthly2018-09-26 07:47
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-takohet-me-presidentin-trump-serbet-jane-popull-i-mire/20%Monthly2018-09-26 07:46
https://www.informatat.com/kryeministri-holandez-dialogu-kosove-serbi-duhet-te-perfundoje-me-nje-marreveshje-qe-eshte-e-pranueshme-per-te-dy-palet/20%Monthly2018-09-26 07:43
https://www.informatat.com/bahtiri-17-familje-do-te-behen-me-banesa-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-26 07:40
https://www.informatat.com/bella-nuk-i-le-vend-imagjinates-me-fustanin-e-tejdukshem/20%Monthly2018-09-26 07:39
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-me-prodhimin-me-te-larte-industrial-ne-bote/20%Monthly2018-09-26 07:36
https://www.informatat.com/7-ne-10-suedeze-tejet-kureshtare-per-te-vizituar-shqiperine/20%Monthly2018-09-26 07:34
https://www.informatat.com/robert-berisha-nis-xhirimet-per-bashkepunimin-me-eneda-tarifen-dhe-kastro-zizon/20%Monthly2018-09-26 07:32
https://www.informatat.com/serbia-ne-panik-shqiptaret-po-lindin-shume-femije/20%Monthly2018-09-26 07:32
https://www.informatat.com/koleget-smunden-ta-zgjidhin-per-160-vite-matematikani-e-ben-per-pak-kohe/20%Monthly2018-09-26 07:31
https://www.informatat.com/ndiqni-keto-keshilla-per-te-jetuar-mbi-100-vite/20%Monthly2018-09-26 07:28
https://www.informatat.com/pese-perfitimet-e-jashtezakonshme-te-arrave-frutit-me-te-mire-te-thate/20%Monthly2018-09-26 07:23
https://www.informatat.com/dy-menyra-per-ta-qetesuar-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-09-26 07:20
https://www.informatat.com/policia-lokale-e-meksikes-dyshohet-per-lidhje-me-banda-kriminale/20%Monthly2018-09-26 07:17
https://www.informatat.com/selena-gomez-njofton-fansat-se-do-te-terhiqet-nga-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-09-26 07:17
https://www.informatat.com/rita-i-fotografon-nga-afer-gjoksin-bebe-rexhes-imazhin-e-publikon-ne-rrjet/20%Monthly2018-09-26 07:17
https://www.informatat.com/zonja-e-pare-publikon-fotografi-nga-takimet-me-homologet-ne-shba/20%Monthly2018-09-26 07:19
https://www.informatat.com/e-zjarrte-si-enca-kengetarja-ndryshon-modelin-e-flokeve/20%Monthly2018-09-26 07:12
https://www.informatat.com/facebook-dhe-instagram-kane-dale-nga-sistemi-per-nje-kohe-te-shkurter/20%Monthly2018-09-26 07:11
https://www.informatat.com/perparesite-dhe-strategjia-e-cia-s/20%Monthly2018-09-26 07:08
https://www.informatat.com/personat-me-nevoja-te-vecanta-pa-sherbime-shendetesore/20%Monthly2018-09-26 07:06
https://www.informatat.com/polici-i-kosoves-shtrin-pertoke-rusin-ne-spanje/20%Monthly2018-09-26 07:04
https://www.informatat.com/pogba-e-kerkon-largimin-pas-mosmarreveshjeve-me-mourinhon/20%Monthly2018-09-26 07:03
https://www.informatat.com/tipat-e-meshkujve-me-te-cilet-nuk-duhet-te-dilni-kurre/20%Monthly2018-09-26 07:02
https://www.informatat.com/bolton-paralajmeron-iranin-per-pasoja-te-renda-nese-demton-shba-ne/20%Monthly2018-09-26 07:02
https://www.informatat.com/keto-jane-tre-gjerat-qe-meshkujt-kerkojne-pas-marredhenies/20%Monthly2018-09-26 06:59
https://www.informatat.com/qualcomm-akuzon-applen-per-vjedhje-te-sekreteve-tregtare/20%Monthly2018-09-26 06:59
https://www.informatat.com/valverde-per-barcelonen-messi-eshte-me-i-miri/20%Monthly2018-09-26 06:58
https://www.informatat.com/bill-cosby-denohet-me-burg-etiketohet-si-nje-perbindesh-seksual/20%Monthly2018-09-26 06:55
https://www.informatat.com/qytetaret-e-prizrenit-njoftohen-me-parimet-dhe-legjislacionin-per-banimin-social/20%Monthly2018-09-26 06:53
https://www.informatat.com/baleti-ne-telashe-financiare-behet-me-anetare-te-rinj/20%Monthly2018-09-26 06:52
https://www.informatat.com/protesta-e-vetmja-rruge-per-ta-kundershtuar-pushtetin/20%Monthly2018-09-26 06:49
https://www.informatat.com/bayern-munich-gjen-portierin-e-ri-pas-neuerit/20%Monthly2018-09-26 06:48
https://www.informatat.com/deshtimi-eshte-mesuesi-juaj-me-i-mire/20%Monthly2018-09-26 06:47
https://www.informatat.com/gjykata-planifikon-seance-per-shqyrtimin-e-mases-se-perkohshme-per-pensionet-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-26 06:46
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-kufijve-nuk-ka-gjasa-te-kaloje-pa-dhune/20%Monthly2018-09-26 09:12
https://www.informatat.com/respekti-dhe-komunikimi-ne-biznes/20%Monthly2018-09-26 06:43
https://www.informatat.com/partite-politike-te-ndara-nese-tash-duhet-te-nise-reforma-zgjedhore/20%Monthly2018-09-26 06:42
https://www.informatat.com/ldk-ja-e-lvv-ja-afer-koordinimit-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-09-26 06:40
https://www.informatat.com/5-keshillat-me-te-mira-per-grate-ndermarrese/20%Monthly2018-09-26 06:39
https://www.informatat.com/hapet-sot-panairi-rajonal-panairi-i-gjilanit-2018/20%Monthly2018-09-26 06:37
https://www.informatat.com/kfor-i-gjerman-i-dhuron-fsk-se-automjete-dhe-pajisje-te-tjera-ne-vlere-prej-mbi-300-mije-euro/20%Monthly2018-09-26 06:36
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-veseli-viziton-sot-kompanine-ferronikeli/20%Monthly2018-09-26 06:34
https://www.informatat.com/vazhdon-ikja-e-mjekeve-nga-kosova/20%Monthly2018-09-26 06:33
https://www.informatat.com/rrezik-financiar-me-shpenzimin-e-rezervave-shteterore/20%Monthly2018-09-26 06:30
https://www.informatat.com/diskutohet-per-performancen-e-agjencise-se-kosoves-per-akreditim/20%Monthly2018-09-26 06:29
https://www.informatat.com/zyra-e-keshillit-te-evropes-nis-nje-iniciative-te-arsimit-perfshires-ne-kosove/20%Monthly2018-09-26 06:28
https://www.informatat.com/heroi-kosovar-ne-france/20%Monthly2018-09-26 06:27
https://www.informatat.com/daciq-paralajmeron-skenar-te-zi-per-kosoven/20%Monthly2018-09-26 08:46
https://www.informatat.com/veteranet-protestojne-ne-mbrojtje-te-vlerave-te-luftes/20%Monthly2018-09-26 06:24
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-pjesen-e-dyte-te-2019-s/20%Monthly2018-09-26 07:53
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-e-abrise/20%Monthly2018-09-26 06:19
https://www.informatat.com/grupi-i-be-se-per-vizat-vazhdon-viziten-ne-kosove/20%Monthly2018-09-26 06:45
https://www.informatat.com/kryeministri-i-marokut-i-reagon-ashper-pacollit/20%Monthly2018-09-26 06:16
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-3/20%Monthly2018-09-26 06:15
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-frikohet-nga-konflikti-i-superfuqive-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-26 06:14
https://www.informatat.com/kufijte-slevizin/20%Monthly2018-09-26 06:25
https://www.informatat.com/ky-eshte-momenti-kur-pacolli-vrapon-ta-jap-doren-presidentit-trump-video/20%Monthly2018-09-25 18:25
https://www.informatat.com/pa-diet-i-hoqi-15-kilograme-per-16-jave/20%Monthly2018-09-25 17:08
https://www.informatat.com/haradinaj-vizitoi-akademine-ushtarake-west-point/20%Monthly2018-09-25 17:02
https://www.informatat.com/arrestimi-i-qytetarit-qe-kercenoi-ministrin-dhe-frikesimi-i-prokurorise-para-milaim-zekes/20%Monthly2018-09-25 14:59
https://www.informatat.com/hahn-kosova-afer-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-25 14:53
https://www.informatat.com/hoxha-kerkon-perkrahjen-e-polonise-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-25 14:53
https://www.informatat.com/suspendohet-doktoresha-e-psikiatrise-per-mosrespektim-te-orarit/20%Monthly2018-09-25 14:49
https://www.informatat.com/sherifi-nurellari-ne-shkrimin-e-pare-akuzon-kundershtaret-e-thacit-si-njerez-me-psikoze-tash-luan-rolin-e-viktimes/20%Monthly2018-09-25 14:46
https://www.informatat.com/prindi-i-nxenesit-rreh-mesuesen/20%Monthly2018-09-25 14:43
https://www.informatat.com/veber-nuk-do-te-kete-korrigjim-te-kufijve-thaci-e-vuciq-e-pane-qe-ka-rezistence-brenda-bese/20%Monthly2018-09-25 14:39
https://www.informatat.com/krasniqi-lideret-e-kosoves-te-papjekur-politikisht/20%Monthly2018-09-25 14:36
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vv-bojkotojne-grupin-punues-per-mbrojtjen-e-ajrit/20%Monthly2018-09-25 14:35
https://www.informatat.com/merkel-per-brexitin-qendrimi-i-londres-edhe-me-tutje-i-paqarte/20%Monthly2018-09-25 14:33
https://www.informatat.com/matoshi-takohet-me-perfaqesues-te-bankes-boterore-ne-fokus-ceshtjet-mjedisore/20%Monthly2018-09-25 14:33
https://www.informatat.com/kontakti-i-pare-kosove-serbi-ne-nju-jork-pacolli-flet-me-daciqin/20%Monthly2018-09-25 14:27
https://www.informatat.com/mustafa-pas-takimit-me-kurtin-degradimi-i-qeverisjes-dhe-rrezikimi-i-territorit-te-ndalen-sa-me-shpejte/20%Monthly2018-09-25 14:16
https://www.informatat.com/qytetaret-e-veriut-nuk-i-besojne-politikaneve-serbe-e-as-atyre-shqiptare/20%Monthly2018-09-25 14:14
https://www.informatat.com/albin-kurti-paralajmeron-qeverine-e-re-me-isa-mustafen/20%Monthly2018-09-25 14:13
https://www.informatat.com/flet-njeri-prej-pjesetareve-te-grupit-kumanova-per-zjarrin-qe-u-perfshi-ne-burgun-e-tyre/20%Monthly2018-09-25 14:11
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-prishtine-lendohen-dy-femije-dhe-nje-i-rritur/20%Monthly2018-09-25 14:07
https://www.informatat.com/biftek-vici-sallata-me-mish-pule-e-coca-cola-zero-keto-jane-shumat-qe-ahmeti-shpenzoi-per-dreka/20%Monthly2018-09-25 14:04
https://www.informatat.com/trajkoviq-godet-ashper-vuciqin-politika-e-tij-eshte-vazhdimesi-e-asaj-te-millosheviqit/20%Monthly2018-09-25 14:01
https://www.informatat.com/qytetaret-te-bashkuar-rreth-ushtrise/20%Monthly2018-09-25 14:00
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-vetmi-profil-qe-nuk-e-bllokoni-dot-ne-facebook/20%Monthly2018-09-25 13:56
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-istog-kater-vetura-perplasen-mes-vete/20%Monthly2018-09-25 13:54
https://www.informatat.com/shazam-zyrtarisht-pjese-e-apple-blerja-kushtoi-rreth-400-milione-dollare/20%Monthly2018-09-25 13:53
https://www.informatat.com/kultivuesit-e-molles-do-te-vazhdojne-te-perkrahen-permes-subvencioneve/20%Monthly2018-09-25 13:52
https://www.informatat.com/kosova-deshiron-ambasade-ne-varshave/20%Monthly2018-09-25 13:48
https://www.informatat.com/ish-ylli-i-manchester-unitedit-rrezikon-nje-vit-pezullim/20%Monthly2018-09-25 13:46
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-yolanthe-cabau-eshte-me-e-pelqyera-ne-instagram/20%Monthly2018-09-25 13:42
https://www.informatat.com/isco-ka-nevoje-te-operohet-mungon-nje-muaj/20%Monthly2018-09-25 13:37
https://www.informatat.com/kosova-teme-e-bisedimeve-te-shba-dhe-austrise-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-25 13:36
https://www.informatat.com/nje-paraplegjik-arrin-te-ece-fale-simulimeve-elektrike-2/20%Monthly2018-09-25 13:33
https://www.informatat.com/eni-koci-dhe-genc-prelvukaj-se-shpejti-me-kenge-te-re/20%Monthly2018-09-25 13:31
https://www.informatat.com/ministri-rikalo-vizitoi-institutin-bujqesor-ne-peje/20%Monthly2018-09-25 13:29
https://www.informatat.com/vulin-vetem-politika-e-vuciqit-con-ne-zgjidhjen-e-problemit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-25 13:27
https://www.informatat.com/kjo-femer-doli-nga-vetura-dhe-shkaktoi-aksidentin-me-te-cuditshem-ne-trafik/20%Monthly2018-09-25 13:25
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-ka-krize-ne-lidhje/20%Monthly2018-09-25 13:24
https://www.informatat.com/600-persona-nudo-ne-detin-e-veriut/20%Monthly2018-09-25 13:21
https://www.informatat.com/etnografia-dhe-arkeologjia-e-shqiperise-ne-penelin-e-rakip-shabanit/20%Monthly2018-09-25 13:21
https://www.informatat.com/si-ta-lexoni-nje-mashkull-qe-ne-takimin-e-pare/20%Monthly2018-09-25 13:19
https://www.informatat.com/zbulohet-baza-e-prostitucionit-ne-tirane-kryhej-ne-qendra-estetike/20%Monthly2018-09-25 13:19
https://www.informatat.com/ne-te-ardhmen-kanceri-prej-obezitetit-do-te-vrase-me-shume-njerez-se-duhani/20%Monthly2018-09-25 13:16
https://www.informatat.com/shqiperia-nis-fushaten-per-anetaresim-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2018-09-25 13:16
https://www.informatat.com/kosova-synon-ta-ule-korrupsionin-me-prokurimin-elektronik/20%Monthly2018-09-25 13:14
https://www.informatat.com/pese-shenjat-qe-ju-dergon-trupi-kur-ka-nevoje-urgjente-per-ndihme/20%Monthly2018-09-25 13:14
https://www.informatat.com/qeveria-e-konsideron-prioritet-luften-kunder-trafikimit-te-droges/20%Monthly2018-09-25 13:12
https://www.informatat.com/dieta-mesdhetare-ua-ule-femrave-rrezikun-per-sulm-ne-tru-2/20%Monthly2018-09-25 13:12
https://www.informatat.com/zjarri-kaplon-burgun-ku-gjenden-grupi-kumanova/20%Monthly2018-09-25 13:09
https://www.informatat.com/fustani-e-mashtron-zajminen-i-ve-gjithcka-ne-pah/20%Monthly2018-09-25 13:09
https://www.informatat.com/dua-lipa-pozon-krahe-selena-gomezit/20%Monthly2018-09-25 13:06
https://www.informatat.com/europianet-vijne-edhe-nje-here-ne-kosove-per-te-incizuar-gjendjen/20%Monthly2018-09-25 13:05
https://www.informatat.com/denohet-me-200-euro-gjobe-shoferi-i-autobusit-qe-dha-10-euro-ryshfet-per-te-kaluar-kufirin/20%Monthly2018-09-25 13:06
https://www.informatat.com/ky-detaj-tregon-qe-mund-te-presim-nje-lajm-shtatzenie/20%Monthly2018-09-25 13:03
https://www.informatat.com/kushdo-qe-ka-dy-e-me-shume-fatura-te-papaguara-do-ti-behet-shkyqja/20%Monthly2018-09-25 13:00
https://www.informatat.com/a-do-te-ndalet-korrupsioni-nepermjet-prokurimit-elektronik/20%Monthly2018-09-25 12:57
https://www.informatat.com/hoxhaj-takon-ambasadorin-japonez-marreveshje-me-serbine-vetem-me-njohje-dhe-anetaresim-ne-okb/20%Monthly2018-09-25 12:54
https://www.informatat.com/digjet-nje-banese-ne-tirane-nje-i-vdekur/20%Monthly2018-09-25 12:53
https://www.informatat.com/recica-vizitoi-nje-nga-qendrat-me-te-medha-te-edukimit-profesional-ne-gjermani/20%Monthly2018-09-25 12:50
https://www.informatat.com/vv-dhe-ovl-e-uck-se-thone-se-aspiratave-te-serbise-kosova-duhet-tu-kundervihet-si-shtet/20%Monthly2018-09-25 12:46
https://www.informatat.com/ish-ylli-i-serise-a-ronaldo-ma-vodhi-festimin/20%Monthly2018-09-25 12:44
https://www.informatat.com/allegri-tregon-nese-ronaldo-dhe-dybala-do-te-luajne-neser-ndaj-bolognes/20%Monthly2018-09-25 12:42
https://www.informatat.com/vendet-ku-u-realizuan-serite-e-game-of-thrones-do-te-hapen-per-publikun/20%Monthly2018-09-25 12:38
https://www.informatat.com/telefonata-qe-i-priu-vrasjes-se-agosin-tetajt/20%Monthly2018-09-25 12:38
https://www.informatat.com/rossi-pozitiv-ne-doping-ja-sa-mund-te-denohet/20%Monthly2018-09-25 12:34
https://www.informatat.com/keshilli-prokurorial-po-trajton-seriozisht-kercenimin-e-milaim-zekes-ndaj-prokurorit/20%Monthly2018-09-25 12:33
https://www.informatat.com/protestes-se-veteraneve-te-dukagjinit-do-ti-bashkohen-edhe-veteranet-e-zonave-tjera/20%Monthly2018-09-25 12:31
https://www.informatat.com/dieta-mesdhetare-ua-ule-femrave-rrezikun-per-sulm-ne-tru/20%Monthly2018-09-25 12:30
https://www.informatat.com/killshot-i-eminemit-e-treta-ne-billboard-hot-100/20%Monthly2018-09-25 12:26
https://www.informatat.com/votohet-mosbesimi-ndaj-kryeministrit-suedez/20%Monthly2018-09-25 12:23
https://www.informatat.com/zjarr-i-madh-ne-toskana-qindra-njerez-te-evakuuar/20%Monthly2018-09-25 12:19
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-do-te-jete-krah-shba-se-e-vendeve-tjera-perendimore/20%Monthly2018-09-25 12:17
https://www.informatat.com/limaj-dialogu-kosove-serbi-te-kulmoj-me-njohje-reciproke/20%Monthly2018-09-25 12:13
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-shoferit-qe-goditi-per-vdekje-65-vjecarin-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-09-25 12:07
https://www.informatat.com/rigjykimi-i-masakres-se-qyshkut-ushtaret-plackiten-e-vrane-civile-shqiptare/20%Monthly2018-09-25 12:03
https://www.informatat.com/lushtaku-i-uron-ditelindjen-sylejman-selimit-po-mbahesh-padrejtesisht-ne-burg/20%Monthly2018-09-25 12:02
https://www.informatat.com/familjet-e-pasura-parat-i-investojne-ne-aksione/20%Monthly2018-09-25 11:59
https://www.informatat.com/mbesin-ne-burg-tre-anetaret-e-grupit-bajri/20%Monthly2018-09-25 11:56
https://www.informatat.com/thaci-haradinaj-dhe-pacolli-ne-nje-fotografi-te-perbashket-rrugeve-te-nju-jorkut/20%Monthly2018-09-25 11:55
https://www.informatat.com/me-agjenden-drejtesia-2020-synohet-kthimi-i-plote-i-besimit-te-qytetareve-ne-shtetin-ligjor/20%Monthly2018-09-25 11:51
https://www.informatat.com/trump-pranon-te-takohet-me-rohanin/20%Monthly2018-09-25 11:48
https://www.informatat.com/i-perzgjedhuri-i-trumpit-nuk-zmbrapset-nga-akuzat-per-dhune-seksuale/20%Monthly2018-09-25 11:48
https://www.informatat.com/suedi-kryeministri-lofven-nuk-i-mbijeton-mocionit-te-mosbesimit/20%Monthly2018-09-25 11:44
https://www.informatat.com/incizim-i-ri-ne-maqedoni-pse-ishin-dekoncentruar-ministrat-shqiptar/20%Monthly2018-09-25 11:43
https://www.informatat.com/vera-grabocka-i-hyn-ne-hak-konkurrenteve-ne-dance-with-me-disa-i-paguan-e-disa-jo/20%Monthly2018-09-25 11:41
https://www.informatat.com/gani-geci-leshon-kosoven-thote-se-ia-kane-bere-nje-pritje-madheshtore-ne-kete-aeroport/20%Monthly2018-09-25 11:40
https://www.informatat.com/prokuroria-therret-adnan-krasniqin-per-te-deshmuar-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-09-25 11:37
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-mes-albin-kurtit-e-isa-mustafes/20%Monthly2018-09-25 11:26
https://www.informatat.com/rita-ora-zyrtarisht-ne-lidhje-me-chris-brown-2/20%Monthly2018-09-25 11:24
https://www.informatat.com/policet-mund-ti-kryejne-ritualet-fetare-edhe-ne-shtepi-sindikata-e-policise-e-perkrah-rashit-qalajn/20%Monthly2018-09-25 11:22
https://www.informatat.com/lista-serbe-pretendon-se-serbet-po-plackiten-me-qellim-qe-te-largohen-nga-kosova/20%Monthly2018-09-25 11:18
https://www.informatat.com/si-te-gjejme-kohe-per-te-lexuar/20%Monthly2018-09-25 11:17
https://www.informatat.com/deri-ne-vitin-2040-industria-e-naftes-ka-nevoje-per-11-trilione-dollare-investime/20%Monthly2018-09-25 11:17
https://www.informatat.com/promovohet-ne-dy-vellime-fjalori-enciklopedik-i-kosoves/20%Monthly2018-09-25 11:13
https://www.informatat.com/janjiqvuciq-po-tenton-ta-hedhe-pergjegjesine-diku-tjeter/20%Monthly2018-09-25 11:12
https://www.informatat.com/studentet-serbe-te-veriut-njoftohen-per-historikun-e-gjyqesorit-ne-kosove/20%Monthly2018-09-25 11:10
https://www.informatat.com/trump-kim-jong-u-ka-qene-shume-i-hapur-dhe-i-jashtezakonshem/20%Monthly2018-09-25 11:08
https://www.informatat.com/themeluesit-e-instagramit-largohen-nga-kompania/20%Monthly2018-09-25 11:08
https://www.informatat.com/cia-paralajmeron-se-po-i-kthehet-spiunazhit/20%Monthly2018-09-25 11:04
https://www.informatat.com/kroatet-dridhen-ne-minus-token-e-ka-kapluar-akulli/20%Monthly2018-09-25 11:00
https://www.informatat.com/albin-kurti-ne-shtepine-e-mustafes-cfare-po-bisedojne/20%Monthly2018-09-25 14:54
https://www.informatat.com/foshnja-e-pare-ne-okb-rasti-historik-i-kryeministres-neozelandeze/20%Monthly2018-09-25 10:57
https://www.informatat.com/kurti-thaci-po-kerkon-foto-me-trumpin-takim-me-putinin/20%Monthly2018-09-25 10:50
https://www.informatat.com/erdogani-refuzohet-nga-merkel/20%Monthly2018-09-25 10:46
https://www.informatat.com/rrefimi-i-profesoreshes-per-vdekjen-e-studentit-te-fakultetit-te-mjeksise/20%Monthly2018-09-25 10:42
https://www.informatat.com/prokuroria-shpjegon-se-si-u-vra-i-riu-ne-decan/20%Monthly2018-09-25 10:40
https://www.informatat.com/ismailisdo-te-kete-reforme-te-plote-ne-shendetesi-pa-rritjen-e-pagave-per-mjeket/20%Monthly2018-09-25 10:41
https://www.informatat.com/mediat-serbe-marreveshja-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise-mund-te-shtyhet-edhe-dy-vjet/20%Monthly2018-09-25 10:37
https://www.informatat.com/17-persona-humben-jeten-kete-vit-ne-vendin-e-punes-kritikohen-ashper-institucionet/20%Monthly2018-09-25 10:36
https://www.informatat.com/cohu-reforma-zgjedhore-te-ndaloj-lidhjen-klienteliste-biznes-parti-politike/20%Monthly2018-09-25 10:34
https://www.informatat.com/vuciq-e-gjykuam-vetveten-me-opinionin-e-gjnd-se-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-25 10:34
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-shba-anetaresimi-i-kosoves-ne-organizata-nderkombetare-hap-drejt-fuqizimit-te-subjektivitet-nderkombetar/20%Monthly2018-09-25 10:32
https://www.informatat.com/mungesa-e-kuorumit-deshtojne-dy-mbledhje-te-komisionit-ne-kuvend/20%Monthly2018-09-25 10:27
https://www.informatat.com/seksi-sipas-muajit-qe-ke-lindur/20%Monthly2018-09-25 10:26
https://www.informatat.com/flini-te-inatosur-mos-e-beni-me/20%Monthly2018-09-25 10:23
https://www.informatat.com/ulje-taksash-dhe-rritje-pagash-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-25 10:23
https://www.informatat.com/mesoni-kush-jane-personat-me-optimist/20%Monthly2018-09-25 10:20
https://www.informatat.com/referendumin-ne-maqedoni-do-ta-ndjekin-383-vezhgues-vendore-dhe-286-te-huaj/20%Monthly2018-09-25 10:20
https://www.informatat.com/lojerat-e-edukojne-nje-femije/20%Monthly2018-09-25 10:17
https://www.informatat.com/pacolli-u-kerkon-shteteve-islamike-perkrahje-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-09-25 10:17
https://www.informatat.com/si-duhet-te-ushqeheni-gjate-vjeshtes/20%Monthly2018-09-25 10:13
https://www.informatat.com/prifti-dhunon-murgeshen-seksi-eshte-terapi-per-te-te-sheruar/20%Monthly2018-09-25 10:12
https://www.informatat.com/rendesia-e-votes-shqiptare-ne-referendumin-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-09-25 10:10
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-sklerozen/20%Monthly2018-09-25 10:10
https://www.informatat.com/femijet-kane-nevoje-per-mikrobe/20%Monthly2018-09-25 10:07
https://www.informatat.com/arta-dobroshi-e-lindur-per-te-qene-yll/20%Monthly2018-09-25 09:55
https://www.informatat.com/dhuro-gjak-aplikacioni-kosovar-qe-fitoi-cmimin-e-pare-ne-eya-awards/20%Monthly2018-09-25 09:55
https://www.informatat.com/nishani-shqiperia-po-shkon-drejt-perplasjes-civile/20%Monthly2018-09-25 09:52
https://www.informatat.com/gabimet-qe-cojne-ne-pagjumesi/20%Monthly2018-09-25 09:51
https://www.informatat.com/pacollisiguruam-mbeshtetje-e-finlanden-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-25 09:50
https://www.informatat.com/kosova-perballe-ikjes-se-te-rinjeve-pas-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-25 09:47
https://www.informatat.com/shenja-qe-tregojne-se-nuk-po-kujdesesh-per-veten/20%Monthly2018-09-25 09:47
https://www.informatat.com/studenti-i-fakultetit-te-mjeksise-nderron-jete-disa-momente-para-se-te-futet-ne-provim/20%Monthly2018-09-25 09:43
https://www.informatat.com/zbulohet-se-edhe-kultura-ka-adn-ne-e-saj/20%Monthly2018-09-25 09:39
https://www.informatat.com/pritet-te-mbahet-ankandi-per-emetimin-e-obligacionit-shtate-vjecar/20%Monthly2018-09-25 09:38
https://www.informatat.com/vendi-me-i-mire-per-te-qene-student/20%Monthly2018-09-25 09:37
https://www.informatat.com/thaci-takon-presidenten-kroate-bisedojne-per-fazen-e-fundit-te-dialogut/20%Monthly2018-09-25 09:33
https://www.informatat.com/rastet-e-dhunes-ne-familje-po-rriten-vazhdimisht/20%Monthly2018-09-25 09:33
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-greqine/20%Monthly2018-09-25 09:31
https://www.informatat.com/aksident-mes-autobusit-e-furgonit-ne-lipjan-lendohen-dy-persona/20%Monthly2018-09-25 09:29
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-busti-i-naim-frasherit-ndodhet-ne-bukuresht/20%Monthly2018-09-25 09:27
https://www.informatat.com/edhe-tri-dite-fushate-per-referendumin-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-09-25 09:26
https://www.informatat.com/dy-menyra-per-tu-zgjuar-ne-mengjes-pa-pire-kafe/20%Monthly2018-09-25 09:23
https://www.informatat.com/bqk-dhe-banka-boterore-diskutojne-per-zhvillimet-e-fundit-ne-sistemin-financiar/20%Monthly2018-09-25 09:21
https://www.informatat.com/cka-eshte-semundja-e-alzheimerit/20%Monthly2018-09-25 09:19
https://www.informatat.com/dalin-pagat-e-gjithe-veteraneve-haradinajt-i-shkon-ne-vend-amaneti/20%Monthly2018-09-25 09:18
https://www.informatat.com/ky-eshte-pasagjeri-i-pare-ne-orbiten-e-henes/20%Monthly2018-09-25 09:17
https://www.informatat.com/austriaket-u-japin-informata-amerikaneve-per-ate-qe-ndodhi-mes-thacit-e-vuciqit-ne-alpabch/20%Monthly2018-09-25 09:15
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-trurin-te-perqendrohet/20%Monthly2018-09-25 09:14
https://www.informatat.com/opera-lanson-shfletuesin-e-internetit-te-bazuar-ne-ethereum/20%Monthly2018-09-25 09:11
https://www.informatat.com/krejt-cka-deshironi-te-dini-per-stephan-hawking-e-keni-ne-nje-film/20%Monthly2018-09-25 09:11
https://www.informatat.com/fshati-i-pasuruar-nga-ushtria-prej-terrakote/20%Monthly2018-09-25 09:08
https://www.informatat.com/pozita-e-opozita-nuk-pajtohen-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2018-09-25 09:07
https://www.informatat.com/shpiket-mausi-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-09-25 09:06
https://www.informatat.com/ismaili-projektligji-parasheh-rritje-te-pagave-per-mjeket-si-asnjehere-me-pare/20%Monthly2018-09-25 09:03
https://www.informatat.com/%e2%80%8bjurgen-klopp-flet-per-pasulin-e-shqiptareve/20%Monthly2018-09-25 09:01
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-vdekjen-e-53-vjecarit-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-25 08:59
https://www.informatat.com/pacolli-ua-kerkon-njohjen-bahamasit-dhe-ruandes/20%Monthly2018-09-25 08:57
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dini-per-semundjen-e-tuberkulozit/20%Monthly2018-09-25 08:57
https://www.informatat.com/barkmadhi-fshati-katolik-shqiptar-qe-mbreteria-greke-ia-nderroi-emrin/20%Monthly2018-09-25 08:55
https://www.informatat.com/kush-ishte-anne-frank/20%Monthly2018-09-25 08:54
https://www.informatat.com/legjenda-e-papes-grua-qe-u-vra-me-gure-rrugeve-te-romes/20%Monthly2018-09-25 08:52
https://www.informatat.com/per-tete-muaj-jane-kryer-22-vetevrasje-dominojne-viktimat-meshkuj/20%Monthly2018-09-25 08:49
https://www.informatat.com/balli-kombetar-demokrat-i-bashkohet-protestes-se-29-shtatorit/20%Monthly2018-09-25 08:46
https://www.informatat.com/proteste-para-masht-it-kerkohet-edukim-i-mirefillte-per-femijet-me-demtime-ne-degjim/20%Monthly2018-09-25 08:43
https://www.informatat.com/pamje-e-rralle-nga-porta-e-ferrit/20%Monthly2018-09-25 08:39
https://www.informatat.com/plani-i-may-per-brexit-mbeshtetet-nga-kabineti-qeveritar/20%Monthly2018-09-25 08:39
https://www.informatat.com/komenti-qesharak-i-futbollistit-kosovar-pushton-facebookun/20%Monthly2018-09-25 08:36
https://www.informatat.com/policia-gjen-narkotik-ne-zyren-per-zhdoganime-postare/20%Monthly2018-09-25 08:34
https://www.informatat.com/daciq-ne-new-york-permend-dialogun-me-kosoven-si-prioritet-te-serbise-2/20%Monthly2018-09-25 08:31
https://www.informatat.com/nje-paraplegjik-arrin-te-ece-fale-simulimeve-elektrike/20%Monthly2018-09-25 08:31
https://www.informatat.com/institutit-arkeologjik-te-kosoves-i-bllokohet-plani-i-punes-per-sivjet/20%Monthly2018-09-25 08:27
https://www.informatat.com/daciq-ne-new-york-permend-dialogun-me-kosoven-si-prioritet-te-serbise/20%Monthly2018-09-25 08:27
https://www.informatat.com/alpinistet-takohen-ne-trekendeshin-shqiperi-mali-i-zi-kosove-zotohen-per-ruajtjen-e-ambientit/20%Monthly2018-09-25 08:21
https://www.informatat.com/rrezimi-i-qeverise-ldk-ja-synon-votat-e-nismes-2/20%Monthly2018-09-25 08:18
https://www.informatat.com/vermice-arrestohet-nje-shtetas-i-shqiperise/20%Monthly2018-09-25 08:16
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-ia-kujton-thacit-parimin-e-badinterit-per-kufijte-e-ish-jugosllavise/20%Monthly2018-09-25 08:14
https://www.informatat.com/albin-kurti-injoron-ish-krahet-e-tij-te-djathte-kthehen-syte-kah-ldk-ja/20%Monthly2018-09-25 08:14
https://www.informatat.com/nxenesit-e-gjimnazit-te-specializuar-matematikor-kerkojne-bursa-dhe-konvikt/20%Monthly2018-09-25 08:11
https://www.informatat.com/937-gjoba-dhe-16-te-arrestuar-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-09-25 08:08
https://www.informatat.com/gazeta-serbe-perendimi-ka-ndaluar-presionin-ndaj-serbise-per-ta-zgjidhur-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-25 08:07
https://www.informatat.com/kmdlnj-perkrah-vendimin-e-gjykates-se-apelit-per-hetuesit-e-ipk-se/20%Monthly2018-09-25 08:03
https://www.informatat.com/pejani-sulmon-fizikisht-nje-grua/20%Monthly2018-09-25 08:00
https://www.informatat.com/ulen-ndjeshem-temperaturat-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-25 07:58
https://www.informatat.com/apeli-e-shkodres-nuk-pranon-ankimimin-per-valbonen-banoret-paralajmerojne-perdorimin-e-dhunes/20%Monthly2018-09-25 07:57
https://www.informatat.com/i-vjedh-telefonin-motres-e-kemben-me-substanca-narkotike/20%Monthly2018-09-25 07:53
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-53-vjecarit-qe-ra-nga-11-metra-lartesi/20%Monthly2018-09-25 07:49
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-shtetas-i-serbise-ne-prishtine-kishte-arme-ne-brez/20%Monthly2018-09-25 07:46
https://www.informatat.com/policia-konfirmon-vdekjen-e-nje-punetori-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-09-25 07:43
https://www.informatat.com/shkencetaret-optimist-per-trajtimin-e-hiv/20%Monthly2018-09-25 07:41
https://www.informatat.com/kosova-ekstradoi-75-persona-per-nje-vit/20%Monthly2018-09-25 07:39
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dini-per-aknet-ne-zonen-intime-2/20%Monthly2018-09-25 07:37
https://www.informatat.com/malisheve-thyhet-objekti-i-postes/20%Monthly2018-09-25 07:33
https://www.informatat.com/gjilan-arrestohet-pasi-therri-me-thike-nje-person/20%Monthly2018-09-25 07:30
https://www.informatat.com/ahmeti-komuna-nuk-ka-para-per-shpronesimin-e-tokes-ne-kalabri-per-ndertimin-e-kolektorit/20%Monthly2018-09-25 07:31
https://www.informatat.com/peson-lendime-trupore-nga-zjarri-duke-u-munduar-te-shuaj-flaken-ne-stalle/20%Monthly2018-09-25 07:23
https://www.informatat.com/ne-shba-kapet-gjarper-me-dy-koka-te-dyja-qe-kafshojne-me-helm/20%Monthly2018-09-25 07:21
https://www.informatat.com/rikthehet-pas-8-vitesh-black-eyed-peas-me-kenge-te-re-per-te-shtenat-ne-shkolla-amerikane/20%Monthly2018-09-25 07:15
https://www.informatat.com/surroi-pushteti-i-sheh-intelektualet-si-rrezik-per-sistemin-e-imponuar/20%Monthly2018-09-25 07:12
https://www.informatat.com/gabimet-me-te-zakonshme-qe-i-beni-ne-mengjes/20%Monthly2018-09-25 07:06
https://www.informatat.com/cmimi-i-naftes-me-i-larti-ne-4-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-09-25 07:04
https://www.informatat.com/hertha-impresive-ka-nisur-te-pushtoje-imagjinaten/20%Monthly2018-09-25 07:02
https://www.informatat.com/turqia-beson-se-uefa-do-te-fitonte-me-te-si-organizatore-e-euro-2024/20%Monthly2018-09-25 07:01
https://www.informatat.com/dritarja-e-pare-nderkombetare-e-kosoves-ka-nisur-te-mbyllet/20%Monthly2018-09-25 07:00
https://www.informatat.com/moratorium-per-ndertimin-e-hidrocentraleve-te-vogla-ne-lugine-te-lumbardhit-te-prizrenit/20%Monthly2018-09-25 06:58
https://www.informatat.com/eksporti-i-lajmeve-te-rreme-i-rikthehet-maqedonise/20%Monthly2018-09-25 06:57
https://www.informatat.com/kejvina-kthella-aksidentohet-me-range-rover/20%Monthly2018-09-25 06:55
https://www.informatat.com/pajtesa-behet-si-kukull-kaq-bukur-eshte-rregulluar-sonte/20%Monthly2018-09-25 06:53
https://www.informatat.com/institucionet-nuk-lejojne-qasje-rreth-shpenzimit-te-parave-publike/20%Monthly2018-09-25 06:50
https://www.informatat.com/vuciq-dorezohet-para-thacit-politika-ime-per-kosoven-ka-pesuar-disfate/20%Monthly2018-09-25 10:57
https://www.informatat.com/modric-messi-e-ronaldo-jashtetokesore-ama-edhe-une-e-meritoj-te-vleresohem/20%Monthly2018-09-25 06:47
https://www.informatat.com/beatrix-ramosaj-e-tronditur-i-demtojne-varrin-e-babait-te-saj/20%Monthly2018-09-25 06:46
https://www.informatat.com/marina-shfaqet-si-asnjehere-me-pare-tregon-linjat-perfekte-trupore/20%Monthly2018-09-25 06:45
https://www.informatat.com/gashi-shume-shpejt-me-album-te-ri/20%Monthly2018-09-25 06:44
https://www.informatat.com/nje-nene-seksi-si-majlinda-shfaq-roanin-e-vogel/20%Monthly2018-09-25 06:42
https://www.informatat.com/vetevendosja-vazhdon-mobilizimin-per-protesten-e-se-shtunes/20%Monthly2018-09-25 06:41
https://www.informatat.com/ligji-per-kontrollin-e-duhanit-nuk-po-zbatohet/20%Monthly2018-09-25 06:39
https://www.informatat.com/kabineti-i-may-mbeshtet-plotesisht-planin-e-saj-per-brexit/20%Monthly2018-09-25 06:37
https://www.informatat.com/syla-protesta-e-veteraneve-ka-qellim-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes/20%Monthly2018-09-25 06:35
https://www.informatat.com/policia-flet-per-pretendimet-publike-planet-per-vrasjen-e-gani-gecit/20%Monthly2018-09-25 06:33
https://www.informatat.com/fatmir-limaj-thaci-se-pati-te-lehte-hyrjen-ne-dialog/20%Monthly2018-09-25 06:32
https://www.informatat.com/eshte-e-rendesishme-ti-tregohet-botes-se-thaci-nuk-e-ka-perkrahjen-e-popullit/20%Monthly2018-09-25 06:30
https://www.informatat.com/prezantohet-plani-drejtesia-2020/20%Monthly2018-09-25 06:28
https://www.informatat.com/zvicra-ne-mungese-te-pediaterve/20%Monthly2018-09-25 06:27
https://www.informatat.com/shqiptari-qe-do-te-behet-milioner-ne-zvicer/20%Monthly2018-09-25 06:26
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-13/20%Monthly2018-09-25 06:25
https://www.informatat.com/lopetegui-shkaterron-planin-e-madh-te-barcelones/20%Monthly2018-09-25 06:23
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-kerkon-fillimin-e-reformes-zgjedhore/20%Monthly2018-09-25 06:22
https://www.informatat.com/grupi-i-be-se-per-vizat-sot-arrin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-25 09:32
https://www.informatat.com/tiparet-e-menaxhereve-te-mire/20%Monthly2018-09-25 06:20
https://www.informatat.com/shkodra-qyteti-ku-ligjin-e-bejne-kater-familje/20%Monthly2018-09-25 06:19
https://www.informatat.com/permes-investimeve-kosoves-b-synohet-ti-zgjatet-jeta-edhe-per-te-pakten-20-vjet/20%Monthly2018-09-25 06:18
https://www.informatat.com/ligji-ia-ndalon-stavilecit-garen-per-drejtor-te-kek-ut/20%Monthly2018-09-25 08:49
https://www.informatat.com/sekretari-i-kushtetueses-i-akuzuar-per-korrupsion-largon-nga-puna-te-denuarin/20%Monthly2018-09-25 06:16
https://www.informatat.com/ngritja-e-nje-kompanie-perqendrohuni-ne-dy-qellime/20%Monthly2018-09-25 06:14
https://www.informatat.com/ne-biznes-zgjidhja-e-problemeve-me-e-mire-se-idete-e-medha/20%Monthly2018-09-25 06:13
https://www.informatat.com/per-nje-strategji-urbanistike-inkluzive/20%Monthly2018-09-25 06:11
https://www.informatat.com/shefit-nuk-i-pelqejne-disa-nga-sjelljet-tuaja-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-09-25 06:10
https://www.informatat.com/disa-ushqime-kunder-eres-se-keqe-te-gojes/20%Monthly2018-09-25 06:08
https://www.informatat.com/basha-rama-e-vucic-sponsore-te-planit-te-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-09-25 06:07
https://www.informatat.com/rrezimi-i-qeverise-ldk-ja-synon-votat-e-nismes/20%Monthly2018-09-25 06:49
https://www.informatat.com/kurti-kosova-nuk-mund-te-sakrifikohet-per-integrimin-e-serbise-ne-be-dhe-per-shpetimin-e-thacit-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-09-24 22:38
https://www.informatat.com/haradinajshba-te-partner-i-vendit-ne-te-gjitha-fazat-e-shtetndertimit/20%Monthly2018-09-24 17:18
https://www.informatat.com/vdes-nje-53-vjecar-pasi-bie-nga-nje-ndertese-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-24 17:16
https://www.informatat.com/ldk-me-grup-punues-per-platformen-e-dialogut/20%Monthly2018-09-24 15:03
https://www.informatat.com/insistimi-i-wengerit-per-ta-luajtur-stilin-e-tij-te-lojes-na-ka-kushtuar-me-tituj/20%Monthly2018-09-24 14:57
https://www.informatat.com/perfitimet-e-organizmit-nga-konsumimi-i-ujit-me-tranguj/20%Monthly2018-09-24 14:54
https://www.informatat.com/qysh-prej-tash-adelina-vesh-djalin-me-rroba-te-firmave-te-njohura/20%Monthly2018-09-24 14:53
https://www.informatat.com/messi-dhe-ronaldo-e-zgjedhin-lojtarin-me-te-mire-ne-bote-nen-moshen-21-vjecare/20%Monthly2018-09-24 14:50
https://www.informatat.com/tuna-dhe-seven-saraqi-zbulojne-kete-detaj-nga-kenga-e-re/20%Monthly2018-09-24 14:47
https://www.informatat.com/mos-perfshirja-e-messit-ne-listen-per-me-te-mirin-e-fifa-s-e-zhvlereson-kete-cmim/20%Monthly2018-09-24 14:46
https://www.informatat.com/treni-i-pare-me-hidrogjen-niset-nga-gjermania-foto/20%Monthly2018-09-24 14:40
https://www.informatat.com/%e2%80%8bde-gea-zgjidhet-si-portieri-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2018-09-24 14:39
https://www.informatat.com/nje-i-lenduar-nga-ererat-e-forta-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-24 14:38
https://www.informatat.com/instagram-surprizon-perdoruesit/20%Monthly2018-09-24 14:37
https://www.informatat.com/ministria-e-kultures-paguan-peletin-per-shtepine-e-uke-e-mendim-rugoves/20%Monthly2018-09-24 17:34
https://www.informatat.com/porsche-do-te-ndaloje-prodhimin-e-makinave-me-nafte/20%Monthly2018-09-24 14:34
https://www.informatat.com/vendimi-i-veshtire-i-griezmannit-per-te-refuzuar-barcelonen/20%Monthly2018-09-24 14:30
https://www.informatat.com/reali-refuzon-mundesine-qe-te-luaje-ndeshje-te-la-ligas-ne-shba/20%Monthly2018-09-24 14:28
https://www.informatat.com/lori-dhe-visi-publikojne-nje-foto-pasionante-ne-ashensor/20%Monthly2018-09-24 14:28
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-naftes-pasi-opec-u-refuzoi-rritjen-e-prodhimit/20%Monthly2018-09-24 14:26
https://www.informatat.com/dua-lipa-ne-shoqerine-e-jennifer-lopez-jessica-albas-e-sofia-vergaras/20%Monthly2018-09-24 14:43
https://www.informatat.com/joshua-i-gatshem-per-wilderin/20%Monthly2018-09-24 14:24
https://www.informatat.com/di-francesco-rrezikon-shkarkimin/20%Monthly2018-09-24 14:21
https://www.informatat.com/pas-publikimit-te-fotove-intime-elifi-sherr-me-prinderit/20%Monthly2018-09-24 14:20
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-bombe-e-vendosur-ne-xhami/20%Monthly2018-09-24 14:19
https://www.informatat.com/mbi-4-milione-turiste-vizituan-shqiperine-ne-8-muaj/20%Monthly2018-09-24 14:16
https://www.informatat.com/kerkesa-e-vecante-e-shba-se-ndaj-iranit/20%Monthly2018-09-24 14:14
https://www.informatat.com/era-ne-gjilan-thyen-rekord-te-shpejtesise-arrin-deri-ne-69km-h/20%Monthly2018-09-24 14:13
https://www.informatat.com/erdogani-premton-vendosjen-e-zonave-te-sigurta-ne-siri-nis-operacionet-ushtarake/20%Monthly2018-09-24 14:11
https://www.informatat.com/ererat-e-fuqishme-behet-mjegull-nga-pluhuri-ne-obiliq/20%Monthly2018-09-24 14:09
https://www.informatat.com/vv-cakton-orarin-e-nisjes-se-autobuseve-per-proteste/20%Monthly2018-09-24 14:07
https://www.informatat.com/medaljet-e-thacit-i-kushtojne-buxhetit-mbi-150-mije-euro/20%Monthly2018-09-24 14:06
https://www.informatat.com/ahmeti-ererat-qe-do-vazhdojne-ne-ditet-ne-vijim-hyjne-ne-kategorine-e-fatkeqesive-natyrore/20%Monthly2018-09-24 14:03
https://www.informatat.com/kundershtohet-vendimi-per-kthimin-e-gani-bajraktarit-ne-pune/20%Monthly2018-09-24 14:03
https://www.informatat.com/shkaterrohet-rrjeti-i-trafikut-te-droges-ne-greqi-nder-23-te-arrestuar-edhe-shqiptare/20%Monthly2018-09-24 14:01
https://www.informatat.com/map-e-kosoves-kerkon-nga-ke-5-5-milione-per-reformen-e-administrates-publike/20%Monthly2018-09-24 13:59
https://www.informatat.com/pasojat-ne-organizem-te-ccilat-vijne-nga-stresi/20%Monthly2018-09-24 13:57
https://www.informatat.com/jave-me-mot-te-ftohte-vende-vende-edhe-me-ngrica-2/20%Monthly2018-09-24 13:56
https://www.informatat.com/ketyre-personave-nuk-duhet-tu-besoni-kurre/20%Monthly2018-09-24 13:53
https://www.informatat.com/bytyqi-bashkepunimi-me-iowa-po-fuqizohet-cdo-dite/20%Monthly2018-09-24 13:53
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-ju-do-te-pasuroheni-shume-shpejt/20%Monthly2018-09-24 13:51
https://www.informatat.com/grabitet-banka-ne-llapnaselle/20%Monthly2018-09-24 13:51
https://www.informatat.com/maska-me-kete-perberes-per-lekure-te-bute-si-te-bebeve/20%Monthly2018-09-24 13:49
https://www.informatat.com/sela-per-rastin-sopotin-jeni-funderrina-shovene-ju-i-denuat-ju-i-amnistuat-dhe-tani-prape-i-denoni/20%Monthly2018-09-24 13:47
https://www.informatat.com/kjo-ishte-shpejtesia-e-eres-qe-rrezoi-pemen-sot-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-24 13:44
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-09-24 13:41
https://www.informatat.com/drashkoviq-serbia-nuk-ka-krahe-te-fluturoje-ne-siberi/20%Monthly2018-09-24 13:39
https://www.informatat.com/ask-eksporti-mbulon-importin-me-9-9/20%Monthly2018-09-24 13:35
https://www.informatat.com/rikalo-njofton-profesoret-dhe-studentet-e-iowa-se-per-potencialet-zhvillimore-te-bujqesise/20%Monthly2018-09-24 13:33
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-qe-te-kontribuoj-per-paqen-ne-rajon-dhe-bote/20%Monthly2018-09-24 13:32
https://www.informatat.com/kosova-dhe-franca-do-te-vazhdojne-bashkepunimin-ne-fushen-e-policise/20%Monthly2018-09-24 13:30
https://www.informatat.com/deskoska-te-demtuarit-ne-rastin-sopoti-te-kerkojne-demshperblim-me-rruge-gjyqesore/20%Monthly2018-09-24 13:27
https://www.informatat.com/prokuroria-i-akuzon-per-vjedhje-te-rende-tre-persona-qe-vodhen-nje-camcakez/20%Monthly2018-09-24 13:24
https://www.informatat.com/grabitet-banka/20%Monthly2018-09-24 13:22
https://www.informatat.com/stavileci-diskualifikohet-nga-gara-per-drejtor-te-kek-ut/20%Monthly2018-09-24 13:22
https://www.informatat.com/jave-me-mot-te-ftohte-vende-vende-edhe-me-ngrica/20%Monthly2018-09-24 13:21
https://www.informatat.com/solana-nje-cast-qe-mund-te-mos-perseritet-me-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-24 13:18
https://www.informatat.com/lekaj-ritestimi-vetem-per-shoferet-qe-ne-vazhdimesi-shkelin-ligjin/20%Monthly2018-09-24 13:15
https://www.informatat.com/kupchan-pengesa-per-ndryshim-te-kufirit-nuk-eshte-ne-berlin-por-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-24 13:13
https://www.informatat.com/grate-e-kosoves-sfidohen-me-barriera-kerkohet-barazi-gjinore/20%Monthly2018-09-24 13:10
https://www.informatat.com/tre-gjerat-qe-burrat-duan-te-degjojne-cdo-dite-nga-grate/20%Monthly2018-09-24 13:07
https://www.informatat.com/cfare-grupi-gjaku-ke-te-te-them-se-si-eshte-personaliteti-yt/20%Monthly2018-09-24 13:05
https://www.informatat.com/floktari-me-i-mire-boteror-tregon-cilat-mite-per-floket-duhet-ti-harrojme/20%Monthly2018-09-24 13:03
https://www.informatat.com/ne-ballkan-nje-cast-qe-mund-te-mos-perseritet-me/20%Monthly2018-09-24 13:01
https://www.informatat.com/gjermani-thirri-arsyes/20%Monthly2018-09-24 13:00
https://www.informatat.com/ne-detin-adriatik-u-paraqite-nje-prej-kafsheve-me-helmuese-ne-bote/20%Monthly2018-09-24 12:59
https://www.informatat.com/vajrat-bimore-ulin-kolesterolin-por-jo-rreziqet-kardiovaskulare/20%Monthly2018-09-24 12:55
https://www.informatat.com/rutina-ushtrimore-qe-jua-djege-900-kalori-per-1-ore/20%Monthly2018-09-24 12:52
https://www.informatat.com/telat-e-rrymes-marrin-flake-ne-peje-nga-era-e-forte/20%Monthly2018-09-24 12:47
https://www.informatat.com/shqiperia-listohet-ne-tregjet-nderkombetare/20%Monthly2018-09-24 12:45
https://www.informatat.com/limaj-kosova-duhet-te-flase-me-nje-ze-per-dialogun/20%Monthly2018-09-24 12:42
https://www.informatat.com/test-dini-te-krijoni-marredhenie-me-te-tjeret/20%Monthly2018-09-24 12:41
https://www.informatat.com/kujt-duhet-tbesoni-sipas-shkences/20%Monthly2018-09-24 12:37
https://www.informatat.com/si-duhet-te-veproni-kur-thonjte-e-kembes-rriten-brenda-lekures/20%Monthly2018-09-24 12:34
https://www.informatat.com/hotiduhet-te-ndalen-veprimet-mish-mash-te-institucioneve-qeveria-eshte-shpartalluar/20%Monthly2018-09-24 12:32
https://www.informatat.com/pese-shprehite-qe-duhet-ti-formoni-per-ti-thene-lamtumire-stresit/20%Monthly2018-09-24 12:29
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-priti-udheheqesit-e-larte-te-eqar/20%Monthly2018-09-24 12:27
https://www.informatat.com/ererat-e-forta-rrezohen-pemet-ne-lagjen-bregu-i-diellit/20%Monthly2018-09-24 12:24
https://www.informatat.com/dw-vuciq-mos-u-zemero-kaq-nuk-te-degjon-kush/20%Monthly2018-09-24 12:21
https://www.informatat.com/veliupo-punojme-per-rrezimin-e-qeverise-protestat-i-therrasim-kur-te-eshte-momenti/20%Monthly2018-09-24 15:01
https://www.informatat.com/pija-qe-kthen-floket-e-thinjura-ne-ngjyren-natyrale-3/20%Monthly2018-09-24 12:18
https://www.informatat.com/arsyet-pse-nje-mashkull-duhet-ti-beje-masazh-partneres-se-tij/20%Monthly2018-09-24 12:16
https://www.informatat.com/15-arsyet-pse-myslimanet-nuk-e-hane-mishin-e-derrit/20%Monthly2018-09-24 12:13
https://www.informatat.com/lordi-britanik-do-martohet-me-nje-mashkull/20%Monthly2018-09-24 12:10
https://www.informatat.com/pasioni-i-shkodranit-per-makinat-e-komunizmit/20%Monthly2018-09-24 12:07
https://www.informatat.com/qellohet-me-30-plumba-vetura-ne-qender-te-shkupit-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-09-24 12:05
https://www.informatat.com/mbi-nje-mije-ushtare-pushtojne-sheshin-ne-tirane/20%Monthly2018-09-24 12:02
https://www.informatat.com/fotografi-nga-zelanda-e-re-boton-librin-per-lufen-ne-kosove/20%Monthly2018-09-24 11:59
https://www.informatat.com/rrezohet-pema-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-09-24 11:54
https://www.informatat.com/hulumtimi-iamn-90-e-serbeve-nen-lumin-iber-te-gatshem-te-shesin-pronat-e-tyre/20%Monthly2018-09-24 11:51
https://www.informatat.com/murati-shqiptaret-e-kosoves-lindore-100-jane-per-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-09-24 11:48
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-lut-qytetaret-te-qendrojne-ne-ambiente-te-mbyllura/20%Monthly2018-09-24 11:45
https://www.informatat.com/vetem-26-nga-144-masat-e-planifikuara-me-msa-jane-zbatuar/20%Monthly2018-09-24 11:42
https://www.informatat.com/kfor-i-gjerman-i-dhuron-fsk-se-automjete-dhe-pajisje-te-tjera/20%Monthly2018-09-24 11:39
https://www.informatat.com/bartja-e-droges-nga-peja-ne-austri-permes-bureve-me-speca-turshi/20%Monthly2018-09-24 11:37
https://www.informatat.com/se-shpejti-fillojne-edhe-tri-projekte-ne-fushen-e-bujqesise-ne-malisheve/20%Monthly2018-09-24 11:37
https://www.informatat.com/ne-ligjin-mbi-mbrojtjen-e-konsumatorit-ekzistojne-hapesira-per-ndryshim/20%Monthly2018-09-24 11:35
https://www.informatat.com/aktori-alain-delon-vendos-te-mos-beje-me-filma/20%Monthly2018-09-24 11:33
https://www.informatat.com/delawieprocesit-te-dialogut-i-mungon-legjitimiteti-demokratik/20%Monthly2018-09-24 11:32
https://www.informatat.com/justin-theroux-flet-per-here-te-pare-pas-divorcit-me-jennifer-anistonin/20%Monthly2018-09-24 11:29
https://www.informatat.com/sot-behet-varrimi-i-29-vjecarit-qe-u-vra-ne-decan-kryetari-i-komunes-ne-rolin-e-prokurorit-thote-se-ishte-aksidentale/20%Monthly2018-09-24 11:28
https://www.informatat.com/olta-gixhari-ben-transformimin-me-te-befasishem-nuk-do-e-njihni/20%Monthly2018-09-24 11:22
https://www.informatat.com/pas-terheqjes-se-vuciq-per-shkak-te-presionit-gjerman-hashim-thaci-mbetet-ne-mjegull/20%Monthly2018-09-24 11:22
https://www.informatat.com/nena-kerkon-qe-nje-grua-ta-gjykoje-rastin-e-vrasjes-se-dy-bijve-te-saj-ne-peje/20%Monthly2018-09-24 11:20
https://www.informatat.com/dy-kosovare-babe-e-djale-rrahin-dy-police-zvicerane/20%Monthly2018-09-24 11:15
https://www.informatat.com/popoviq-kosova-po-kthehet-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2018-09-24 11:04
https://www.informatat.com/merr-fund-qarkullimi-i-veturave-pa-tabela-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-09-24 14:06
https://www.informatat.com/vuciq-bojkoton-brukselin-dhe-washingtonin-shkak-kosova/20%Monthly2018-09-24 10:54
https://www.informatat.com/nuk-marrin-paga-punetoret-e-kompanise-se-pastrimit-selman-network-ne-greve/20%Monthly2018-09-24 10:47
https://www.informatat.com/fillon-mbledhja-e-grupit-parlamentar-te-ldk-se/20%Monthly2018-09-24 10:27
https://www.informatat.com/reaksioni-alergjik-i-kushton-me-jete/20%Monthly2018-09-24 10:11
https://www.informatat.com/shpeshtesia-e-marredhenieve-brenda-nates-rrit-shanset-per-shtatezani/20%Monthly2018-09-24 10:08
https://www.informatat.com/dua-lipa-ben-simbolin-e-shqiponjes-ne-las-vegas-2/20%Monthly2018-09-24 10:08
https://www.informatat.com/te-flini-8-ore-gjume-eshte-e-padobishme-nese-nuk-e-keni-nje-orar-te-rregullt-te-gjumit/20%Monthly2018-09-24 10:06
https://www.informatat.com/permes-ketyre-simptomave-mund-te-kuptoni-se-keni-ngritje-te-tensionit/20%Monthly2018-09-24 10:02
https://www.informatat.com/menstruacionet-e-crregullta-sa-jane-normale/20%Monthly2018-09-24 09:59
https://www.informatat.com/butrint-imeri-paralajmeron-projekt-te-ri-nga-parisi/20%Monthly2018-09-24 09:59
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-ne-viti-vodhen-mjete-te-punes/20%Monthly2018-09-24 09:57
https://www.informatat.com/kadri-veseli-thote-se-enderron-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-09-24 09:52
https://www.informatat.com/ariana-grande-e-merzitur-shetit-qente-e-saj-ende-vajton-vdekjen-e-ish-te-dashurit/20%Monthly2018-09-24 09:55
https://www.informatat.com/zeka-hasanitpo-e-mbron-kujtesen-se-aksionar-eshte-pdk-ja/20%Monthly2018-09-24 09:49
https://www.informatat.com/punet-me-stresuese-ne-bote/20%Monthly2018-09-24 09:45
https://www.informatat.com/thika-e-bomba-gjetje-te-cuditshme-ne-lumenjte-britanike/20%Monthly2018-09-24 09:41
https://www.informatat.com/mblidhet-sot-parlamenti-i-shqiperise-prape-do-te-mungoje-opozita/20%Monthly2018-09-24 09:39
https://www.informatat.com/eminem-i-jep-pergjigje-epike-atyre-qe-kritikuan-albumin-e-ri-kamikaze/20%Monthly2018-09-24 09:36
https://www.informatat.com/prishtinasi-i-dehur-rreh-djalin/20%Monthly2018-09-24 09:35
https://www.informatat.com/82-vdekje-ne-trafik-vetem-per-shtate-muaj/20%Monthly2018-09-24 09:31
https://www.informatat.com/demi-lovato-fotografohet-ne-publik-per-here-te-pare-dy-muaj-pas-mbidozes/20%Monthly2018-09-24 09:29
https://www.informatat.com/shtetasi-i-shqiperise-ankohet-ne-shoferin-kosovar-se-i-kishte-marre-ryshfet/20%Monthly2018-09-24 09:27
https://www.informatat.com/shqiptareve-e-serbeve-ne-presheve-nuk-iu-intereson-korrigjimi-i-kufijve/20%Monthly2018-09-24 09:24
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-se-duhet-vetem-nje-e-treta-e-sekondes-per-tu-dashuruar/20%Monthly2018-09-24 09:20
https://www.informatat.com/yll-limani-sot-feston-ditelindjen-ja-se-vjet-i-mbush/20%Monthly2018-09-24 09:17
https://www.informatat.com/psd-me-vije-te-kuqe-vetem-per-pdk-ne-por-jo-perjetesisht/20%Monthly2018-09-24 09:17
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ankohet-per-berllokun-tek-ujevara-e-mirushes/20%Monthly2018-09-24 09:13
https://www.informatat.com/konfiskohen-100-euro-te-falsifikuara-ne-vushtrri/20%Monthly2018-09-24 09:11
https://www.informatat.com/per-dialogun-pritet-te-diskutohet-edhe-ne-shba/20%Monthly2018-09-24 09:09
https://www.informatat.com/rita-ora-dhe-chris-brown-festojne-bashke-ne-milan/20%Monthly2018-09-24 09:04
https://www.informatat.com/singapori-vendi-ku-eshte-i-ndaluar-camcakezi/20%Monthly2018-09-24 09:03
https://www.informatat.com/dua-lipa-ben-simbolin-e-shqiponjes-ne-las-vegas/20%Monthly2018-09-24 08:59
https://www.informatat.com/elbenita-kajtazi-nis-rrugetimin-ne-angli-si-pjese-e-shtepise-prestigjioze-operistike/20%Monthly2018-09-24 08:58
https://www.informatat.com/trans-per-ritualin-e-dervisheve-shpaloset-ne-shba/20%Monthly2018-09-24 08:52
https://www.informatat.com/obeziteti-do-jete-nder-shkaktaret-kryesor-te-kancerit-ne-25-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-09-24 08:49
https://www.informatat.com/termokosi-premton-ngrohje-kualitative-per-qytetaret-2/20%Monthly2018-09-24 08:46
https://www.informatat.com/tokat-bujqesore-me-cilesore-te-kosoves-jane-betonuar/20%Monthly2018-09-24 08:42
https://www.informatat.com/miliona-euro-per-financimin-e-projektit-te-trajtimit-te-ujerave-te-zeza-ne-podujeve/20%Monthly2018-09-24 08:39
https://www.informatat.com/shkencetaret-ne-zbulim-te-testit-te-gjakut-qe-i-tregon-policeve-nese-jeni-i-lodhur-per-vozitje/20%Monthly2018-09-24 08:36
https://www.informatat.com/policia-arreston-12-te-dyshuar/20%Monthly2018-09-24 08:33
https://www.informatat.com/shkencetaret-po-vijne-stuhi-te-fuqishme-e-ardhmja-do-te-jete-e-frikshme/20%Monthly2018-09-24 08:30
https://www.informatat.com/dello-si-iliret-shqiptare-dhe-sllovene/20%Monthly2018-09-24 08:28
https://www.informatat.com/shaqiri-konfirmon-se-eshte-shume-i-vlefshem-per-liverpoolin/20%Monthly2018-09-24 08:25
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-bashkejetonte-me-te-mituren-nen-moshen-16-vjece/20%Monthly2018-09-24 08:22
https://www.informatat.com/veteranet-e-luftes-se-uck-se-protestojne-te-merkuren/20%Monthly2018-09-24 10:58
https://www.informatat.com/tri-aksidente-fatale-dhe-13-me-persona-te-lenduar-gjate-24-oreve-te-fundit/20%Monthly2018-09-24 08:14
https://www.informatat.com/sejdiu-i-bashkohet-protestes-se-vetevendosjes-por-thote-se-ajo-duhet-te-jete-paqesore/20%Monthly2018-09-24 08:11
https://www.informatat.com/sulmohet-seksualisht-nje-femer-ne-drenas/20%Monthly2018-09-24 08:09
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-24 08:07
https://www.informatat.com/up-vazhdon-perpjekjet-per-hapjen-e-ballkanistikes/20%Monthly2018-09-24 08:05
https://www.informatat.com/edhe-nje-grua-akuzon-kandidatin-per-gjykaten-supreme-per-sjellje-te-keqe-seksuale/20%Monthly2018-09-24 07:58
https://www.informatat.com/pasiguria-e-brexit-it-presion-mbi-monedhat-evropiane/20%Monthly2018-09-24 07:56
https://www.informatat.com/neni-qe-u-mohon-pensioni-dhe-fakultetin-pensionisteve/20%Monthly2018-09-24 07:52
https://www.informatat.com/qeveria-edhe-me-nje-kredi-ne-vlere-mbi-5-3-milione-euro/20%Monthly2018-09-24 07:48
https://www.informatat.com/20-punetore-rrezikojne-te-mbesin-pa-pune/20%Monthly2018-09-24 07:47
https://www.informatat.com/osbe-shenon-diten-evropiane-te-gjuheve/20%Monthly2018-09-24 07:46
https://www.informatat.com/termokosi-premton-ngrohje-kualitative-per-qytetaret/20%Monthly2018-09-24 07:45
https://www.informatat.com/%e2%80%8bfushate-per-rritjen-e-vetedijes-qytetare-rreth-mbrojtjes-se-mjedisit/20%Monthly2018-09-24 07:43
https://www.informatat.com/cmendet-franceska-ne-mes-te-nates-del-pa-sytjena-foto/20%Monthly2018-09-24 07:41
https://www.informatat.com/moti-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-09-24 07:40
https://www.informatat.com/kaq-seksi-nuk-e-keni-pare-asnje-here-marina-vjollcen-foto/20%Monthly2018-09-24 07:38
https://www.informatat.com/qetesi-para-stuhise-140-lidere-boterore-mblidhen-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-24 07:38
https://www.informatat.com/rita-ora-zyrtarisht-ne-lidhje-me-chris-brown/20%Monthly2018-09-24 07:35
https://www.informatat.com/bernabiq-kryeson-delegacionin-e-serbise-ne-okb/20%Monthly2018-09-24 07:34
https://www.informatat.com/kurti-e-quan-pinokio-presidentin-thaci/20%Monthly2018-09-24 07:32
https://www.informatat.com/zonja-e-pare-e-kosoves-merr-pjese-ne-pritjen-e-organizuar-nga-zonja-e-pare-e-shba-se/20%Monthly2018-09-24 07:35
https://www.informatat.com/qetesi-para-stuhise-140-lidere-boterore-mblidhen-ne-new-york/20%Monthly2018-09-24 07:31
https://www.informatat.com/caktohet-data-e-takimit-mes-putinit-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-09-24 07:29
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-rreth-aksidentit-ku-vdiq-28-vjecari-nga-buroja/20%Monthly2018-09-24 07:27
https://www.informatat.com/dodik-haradinajt-mos-luaj-me-forcen-e-serbeve-ata-nuk-lejojne-tiu-humbet-dinjiteti/20%Monthly2018-09-24 07:27
https://www.informatat.com/tirana-lanson-aplikacionin-per-linjat-e-autobuseve/20%Monthly2018-09-24 07:23
https://www.informatat.com/mbi-nje-mije-forca-luftarake-zbarkojne-ne-qender-te-tiranes-video/20%Monthly2018-09-24 07:21
https://www.informatat.com/ritestimi-i-shofereve-konsiderohet-i-paligjshem/20%Monthly2018-09-24 07:21
https://www.informatat.com/mjeket-paralajmerojne-bojkot-nese-nuk-u-rriten-pagat/20%Monthly2018-09-24 07:19
https://www.informatat.com/grupi-per-vizat-neser-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-09-24 13:31
https://www.informatat.com/nje-mije-shkolla-me-vetem-80-pedagoge-dhe-psikologe/20%Monthly2018-09-24 07:15
https://www.informatat.com/thaci-ne-shba-lobon-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-09-24 12:19
https://www.informatat.com/komuna-e-zveqanit-nuk-e-perfill-urdheresen-e-mmph-se-nderton-350-banesa-per-serbet/20%Monthly2018-09-24 08:17
https://www.informatat.com/kosova-me-dy-agjenda-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-24 08:17
https://www.informatat.com/procesit-te-dialogut-i-mungon-legjitimiteti-demokratik-thote-delawie/20%Monthly2018-09-24 07:04
https://www.informatat.com/ne-kosove-ne-pese-ditet-e-ardhshme-mot-kryesisht-me-diell/20%Monthly2018-09-24 07:01
https://www.informatat.com/ekskluzive-gjykata-speciale-po-merret-me-zbardhjen-e-vrasjes-se-ahmet-krasniqit/20%Monthly2018-09-24 07:13
https://www.informatat.com/thaci-udheton-ne-new-york-me-haradinajn-dhe-pacollin-thote-se-ka-nje-agjende-intensive/20%Monthly2018-09-24 07:08
https://www.informatat.com/aksident-te-santea-ne-prishtine-dyshohet-se-ka-te-vdekur/20%Monthly2018-09-23 14:50
https://www.informatat.com/thaci-udheton-ne-shba-bashke-me-gruan-priten-takime-me-homologe-nga-shtete-te-ndryshme-te-botes/20%Monthly2018-09-23 14:48
https://www.informatat.com/avdullah-hoti-kerkon-zgjedhje-te-reja-thote-se-haradinaj-eshte-i-pafuqishem/20%Monthly2018-09-24 07:04
https://www.informatat.com/pumologia-shkon-ne-pension-dispanseri-i-mushkerive-ne-prishtine-rrezikon-te-mbyllet/20%Monthly2018-09-23 14:42
https://www.informatat.com/art-e-biznes-ne-festivalet-e-kategorise-a/20%Monthly2018-09-23 14:37
https://www.informatat.com/si-ti-hiqni-gungat-e-formuara-tek-gishti-i-madh-permes-menyrave-natyrale/20%Monthly2018-09-23 14:35
https://www.informatat.com/keshilla-te-pediaterve-bebja-mund-te-nxirret-ne-shetitje-qe-nga-dita-e-pare/20%Monthly2018-09-23 14:32
https://www.informatat.com/romy-schneider-ylli-tragjik-i-kinemase/20%Monthly2018-09-23 14:28
https://www.informatat.com/dua-lipa-pjese-e-albumit-te-legjendes-andrea-bocelli/20%Monthly2018-09-23 14:26
https://www.informatat.com/rabiot-shenon-autogol-psg-ja-duke-humbur/20%Monthly2018-09-23 14:22
https://www.informatat.com/arsenali-kerkon-fitoren-e-radhes-kunder-evertonit-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-09-23 14:19
https://www.informatat.com/tregu-i-sigurimeve-me-i-varferi-ne-europe-ja-si-mund-te-nxitet/20%Monthly2018-09-23 14:15
https://www.informatat.com/shba-po-pergaditet-rregulli-i-ri-per-vizat/20%Monthly2018-09-23 14:10
https://www.informatat.com/osmani-ivanovi-perfaqeson-ate-se-ciles-me-30-shtator-duam-ti-japim-lamtumiren/20%Monthly2018-09-23 14:07
https://www.informatat.com/diplomati-amerikan-thote-se-kosova-mund-te-shkoje-shpejt-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-09-23 14:02
https://www.informatat.com/me-ke-u-takua-gjergj-dedaj-ne-parlamentin-europian/20%Monthly2018-09-23 13:57
https://www.informatat.com/shqetesuese-kaq-njerez-vdesin-nga-alkooli-ne-vit/20%Monthly2018-09-23 13:53
https://www.informatat.com/thengjilli-nuk-do-te-perdoret-me-per-ngrohje-ne-shkolla/20%Monthly2018-09-23 13:49
https://www.informatat.com/shba-ja-pa-vulen-e-vet-se-pranon-asnje-zgjidhje-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-23 13:45
https://www.informatat.com/milani-pas-talentit-brazilian/20%Monthly2018-09-23 13:41
https://www.informatat.com/neres-do-te-largohet-nga-ajaxi-gare-e-madhe-mes-gjiganteve-evropiane-per-brazilianin/20%Monthly2018-09-23 13:38
https://www.informatat.com/son-refuzon-transferimin-te-bayern-jam-i-lumtur-ne-londer/20%Monthly2018-09-23 13:36
https://www.informatat.com/erdogan-shpreson-te-permiresoje-marredheniet-me-gjermanine/20%Monthly2018-09-23 13:33
https://www.informatat.com/te-riun-ne-decan-e-ka-vrare-nje-18-vjecar-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-09-23 13:30
https://www.informatat.com/maqedonia-e-fillon-procesin-e-skriningut-per-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2018-09-23 13:25
https://www.informatat.com/transformimi-i-fsk-se-nis-tani-zgjat-10-vjet/20%Monthly2018-09-23 15:01
https://www.informatat.com/prokuroria-jep-detaje-per-vrasjen-ne-decan/20%Monthly2018-09-23 13:16
https://www.informatat.com/vetura-godet-nje-kembesor-ne-prishtine-lendohen-edhe-dy-te-tjere/20%Monthly2018-09-23 13:12
https://www.informatat.com/treni-godet-veturen-ne-drenas-nje-person-i-lenduar/20%Monthly2018-09-23 13:08
https://www.informatat.com/kastrati-deshiron-ta-braktise-kosoven-per-kroacine/20%Monthly2018-09-23 13:06
https://www.informatat.com/%e2%80%8broma-e-bologna-kerkojne-te-dalin-nga-kriza-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-09-23 13:04
https://www.informatat.com/gashi-ben-thirrje-per-mbeshtetje-ndaj-grave-ne-pozita-drejtuese-sportive/20%Monthly2018-09-23 13:00
https://www.informatat.com/vallezimi-ne-shkop-sporti-qe-po-kerkon-te-behet-olimpik/20%Monthly2018-09-23 12:57
https://www.informatat.com/tere-jeten-gabimisht-e-perdorim-frigoriferin-perse-kete-askush-me-pare-nuk-na-ka-treguar/20%Monthly2018-09-23 12:54
https://www.informatat.com/raportet-e-thacit-dhe-veselit-ne-piken-me-te-ulte-dikush-poston-foto-te-vitit-1994/20%Monthly2018-09-23 12:49
https://www.informatat.com/i-riu-nga-decani-u-vra-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-09-23 12:46
https://www.informatat.com/porsche-zyrtarisht-heq-dore-nga-modelet-dizele/20%Monthly2018-09-23 12:43
https://www.informatat.com/misteri-donald-trump/20%Monthly2018-09-23 12:40
https://www.informatat.com/zbulohet-planeti-i-ri/20%Monthly2018-09-23 12:35
https://www.informatat.com/tkurret-toka-bujqesore-ne-kosove-krijohen-zona-industriale-dhe-urbane/20%Monthly2018-09-23 12:32
https://www.informatat.com/kurti-per-ndryshimin-e-kufijve-eshte-e-domosdoshme-mos-te-vazhdohet-kjo-loje-e-rrezikshme/20%Monthly2018-09-23 12:27
https://www.informatat.com/fundi-i-nje-ikone/20%Monthly2018-09-23 12:24
https://www.informatat.com/dua-lipa-ne-shoqerine-e-top-yjeve-boterore/20%Monthly2018-09-23 12:22
https://www.informatat.com/sanksionet-e-shba-se-ndaj-iranit-rrisin-cmimin-e-naftes/20%Monthly2018-09-23 12:19
https://www.informatat.com/rritet-borxhi-i-ndermarrjeve-ndaj-institucioneve-financiare/20%Monthly2018-09-23 12:17
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-i-maqedonise-garanton-proces-demokratik-te-referendumit/20%Monthly2018-09-23 12:14
https://www.informatat.com/kapet-skifteri-shqiptar-dy-te-tjere-largohen-si-ne-filma/20%Monthly2018-09-23 12:07
https://www.informatat.com/nje-person-vritet-ne-decan-ka-te-arrestuar/20%Monthly2018-09-23 12:04
https://www.informatat.com/vetevendosja-jep-detaje-nga-organizimi-per-protesten-e-29-shtatorit/20%Monthly2018-09-23 12:02
https://www.informatat.com/sulmohet-me-thike-19-vjecari-ne-haracine/20%Monthly2018-09-23 11:57
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-decan/20%Monthly2018-09-23 11:54
https://www.informatat.com/arrestohet-per-vjedhjen-e-pajisjeve-pune-ne-vlere-1400-euro/20%Monthly2018-09-23 11:49
https://www.informatat.com/scott-nuk-duhet-vene-afat-per-bisedat-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-23 14:57
https://www.informatat.com/a-keni-pritur-sa-duhet-ja-kur-eshte-gati-trupi-i-gruas-per-nje-shtatzeni-te-dyte-pas-lindjes/20%Monthly2018-09-23 11:42
https://www.informatat.com/perse-eshte-kaq-e-rendesishme-qe-femijet-ti-lajne-duart-me-sapun-dhe-jo-me-lares-te-lengshem/20%Monthly2018-09-23 11:40
https://www.informatat.com/kepucet-e-preferuara-jane-demtuar-ketu-jane-disa-zgjidhje-te-shpejta-per-ti-rregullua/20%Monthly2018-09-23 11:36
https://www.informatat.com/me-dieten-tre-ditore-te-bishtajave-mund-te-humbasesh-2-kilograme-2/20%Monthly2018-09-23 11:27
https://www.informatat.com/perse-nuk-duhet-te-blini-kurre-parfum-pa-e-provuar-ne-lekure-ja-sekretet-qe-i-dine-vetem-ekspertet/20%Monthly2018-09-23 11:24
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dini-per-aknet-ne-zonen-intime/20%Monthly2018-09-23 11:21
https://www.informatat.com/produkti-i-brendshem-i-kosoves-gjate-vitit-2017-rritet-per-4-23/20%Monthly2018-09-23 11:18
https://www.informatat.com/grabit-zviceranet-dhe-i-kercenon-ne-shqip/20%Monthly2018-09-23 11:16
https://www.informatat.com/ende-shiten-barna-pa-banderola-inspektorati-vazhdon-konfiskimet/20%Monthly2018-09-23 11:13
https://www.informatat.com/edita-tahiri-veriu-dhe-lugina-toka-shqiptare-smund-te-shkembehen/20%Monthly2018-09-23 11:10
https://www.informatat.com/washington-post-e-cileson-te-befasishme-deklaraten-e-thacit-per-ambasaden-e-kosoves-ne-jerusalem/20%Monthly2018-09-23 11:06
https://www.informatat.com/kompanite-e-ujesjellesit-tashme-do-te-paguajne-borxhin-e-pa-paguar-per-10-vjet/20%Monthly2018-09-23 11:03
https://www.informatat.com/shtate-sekretet-e-femrave-me-te-bukura-te-planetit/20%Monthly2018-09-23 11:00
https://www.informatat.com/3-taktika-manipuluese-qe-perdorin-njerezit-toksike-per-tju-mbyllur-gojen/20%Monthly2018-09-23 10:56
https://www.informatat.com/nderron-jete-legjenda-e-serialit-jeta-e-hidhur/20%Monthly2018-09-23 10:52
https://www.informatat.com/mund-te-duken-te-pademshme-por-keto-zakone-jane-shkaterruese/20%Monthly2018-09-23 10:48
https://www.informatat.com/kjo-grua-shet-fustanin-e-marteses/20%Monthly2018-09-23 10:45
https://www.informatat.com/ku-jetojne-me-te-pasurit-e-botes-zbulohet-harta/20%Monthly2018-09-23 10:42
https://www.informatat.com/fitoni-me-shume-se-7-mije-dollare-ne-muaj-duke-fjetur/20%Monthly2018-09-23 10:35
https://www.informatat.com/rrahje-mes-te-burgosurve-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2018-09-23 10:33
https://www.informatat.com/vrasje-ne-tentative-ne-viti/20%Monthly2018-09-23 10:29
https://www.informatat.com/kurti-mesazh-grave-e-vajzave-ne-kosove/20%Monthly2018-09-23 10:26
https://www.informatat.com/ne-kerkim-te-drejtesise-per-vajzen-e-vrare/20%Monthly2018-09-23 10:23
https://www.informatat.com/opozita-nuk-deshiron-te-jete-bashkekryesuese-e-dialogut-sic-ka-propozuar-haradinaj/20%Monthly2018-09-23 14:45
https://www.informatat.com/e-ben-per-spital-vellane-ne-obiliq/20%Monthly2018-09-23 10:05
https://www.informatat.com/zbutja-e-dardan-molliqajt-per-organizimin-e-protestave/20%Monthly2018-09-23 10:02
https://www.informatat.com/delegacioni-nga-velberti-i-gjermanise-po-qendon-per-vizite-ne-podujeve/20%Monthly2018-09-23 09:59
https://www.informatat.com/ende-ska-date-per-takimin-e-radhes-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-23 09:57
https://www.informatat.com/selimi-i-pergjigjet-haradinajt-per-propozimin-e-bashke-kryesuesit-ne-dialog/20%Monthly2018-09-23 09:53
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-i-ka-ministrat-e-haradinajt-pas-vetes-per-ndryshim-kufijsh-qeveria-ska-koment/20%Monthly2018-09-23 13:23
https://www.informatat.com/inteligjenca-trashegohet-nga-nena/20%Monthly2018-09-23 09:43
https://www.informatat.com/kur-ju-vije-te-qaj-mos-ndaloni-i-ben-mire-mendjes/20%Monthly2018-09-23 09:40
https://www.informatat.com/pse-uji-eshte-kaq-i-rendesishem-per-njerezit-qe-duan-te-humbin-ne-peshe/20%Monthly2018-09-23 09:36
https://www.informatat.com/gishti-i-fryre-tregon-semundjen-serioze-per-jeten/20%Monthly2018-09-23 09:34
https://www.informatat.com/aktorja-kosovare-qe-iu-bashkua-karvanit-artistik-neper-afrike/20%Monthly2018-09-23 09:31
https://www.informatat.com/toleranca-mesohet-nga-femijeria/20%Monthly2018-09-23 09:28
https://www.informatat.com/greta-koci-tregon-se-pse-hoqi-dore-nga-politika/20%Monthly2018-09-23 09:24
https://www.informatat.com/kush-eshte-kengetarja-qe-fansat-thone-se-ia-mori-vemendjen-elita-rudit/20%Monthly2018-09-23 09:21
https://www.informatat.com/mishi-i-kuq-shkakton-kete-semundje/20%Monthly2018-09-23 09:18
https://www.informatat.com/sulmohet-rende-shqiptari-ne-shba-gjithcka-filmon-kamera/20%Monthly2018-09-23 09:13
https://www.informatat.com/cfare-do-te-ndodhte-po-te-vinte-vuciqi-ne-banje/20%Monthly2018-09-23 09:10
https://www.informatat.com/per-nje-lekure-si-bebe-pastrojeni-grimin-dhe-aplikoni-krem-para-fjetjes/20%Monthly2018-09-23 09:06
https://www.informatat.com/me-keto-produkte-e-ndalni-kruarjen-e-kokes/20%Monthly2018-09-23 09:02
https://www.informatat.com/ledri-sishte-vetem-ne-dasmen-e-gjikos-e-elites-ate-e-ka-shoqeruar-e-dashura/20%Monthly2018-09-23 08:54
https://www.informatat.com/a-eshte-kjo-zyrtarja-me-e-bukur-ne-ministrine-e-tregtise-dhe-industrise/20%Monthly2018-09-23 08:50
https://www.informatat.com/haskuka-hashim-thaci-po-leshon-deklarata-kontradiktore/20%Monthly2018-09-23 08:46
https://www.informatat.com/babe-e-bir-u-aksidentuan-mbreme-ne-veternik-mjeku-kujdestar-flet-per-gjendjen-e-tyr/20%Monthly2018-09-23 08:42
https://www.informatat.com/pushimorja-e-braktisur/20%Monthly2018-09-23 08:38
https://www.informatat.com/edhe-ne-shqiperi-nga-viti-i-ardhshem-slejohet-importi-i-veturave-me-te-vjetra-se-10-vjet/20%Monthly2018-09-23 08:31
https://www.informatat.com/ushqimi-mund-te-shkaktoje-depresionin-sherojeni/20%Monthly2018-09-23 08:28
https://www.informatat.com/probiotiket-dhe-antibiotiket-megjithate-nuk-ben-ti-marrim-bashke/20%Monthly2018-09-23 08:25
https://www.informatat.com/kjo-formule-dashurie-fiton-cmimin-nobel-si-ta-gjeni-partnerin-ideal/20%Monthly2018-09-23 08:23
https://www.informatat.com/rritet-ne-43-numri-i-te-vdekurve-nga-uragani-florence/20%Monthly2018-09-23 08:18
https://www.informatat.com/camcakezi-i-pare/20%Monthly2018-09-23 08:15
https://www.informatat.com/periudha-me-e-pikelluar-e-jetes-e-sylvester-stallones-e-ka-shitur-qenin-e-vet-per-25-dollare-per-te-mbijetuar/20%Monthly2018-09-23 08:09
https://www.informatat.com/nga-e-kuqja-e-erret-deri-te-ngjyra-e-kalter-kadifeja-vjen-me-veshje-te-re/20%Monthly2018-09-23 08:06
https://www.informatat.com/ne-be-per-tete-muaj-shiten-10-8-milione-automjete/20%Monthly2018-09-23 08:04
https://www.informatat.com/ringjallja-e-vajzes-2500-vjecare-me-mesazhe-per-boten-moderne/20%Monthly2018-09-23 08:00
https://www.informatat.com/istogu-nderton-shtepi-per-te-pastrehet/20%Monthly2018-09-23 07:55
https://www.informatat.com/ndodh-mrekullia-ne-australi-pas-40-vitesh/20%Monthly2018-09-23 07:51
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-gjate-vizites-ne-shba-ne-fokus-e-ka-fuqizimin-nderkombetar-te-kosoves/20%Monthly2018-09-23 12:11
https://www.informatat.com/tirane-piloti-kishte-pire-alkool-bllokohet-fluturimi-i-avionit/20%Monthly2018-09-23 07:44
https://www.informatat.com/gjilanasi-vdes-duke-punuar-ne-nje-kanal/20%Monthly2018-09-23 07:40
https://www.informatat.com/rruga-e-shemtuar-per-ne-fshatin-e-bukur/20%Monthly2018-09-23 07:37
https://www.informatat.com/lluka-nuk-do-te-paguajme-rryme-per-veriun/20%Monthly2018-09-23 10:11
https://www.informatat.com/inspektorati-i-punes-kthen-ne-pune-mjekun-e-suspenduar/20%Monthly2018-09-23 07:26
https://www.informatat.com/bie-numri-i-bizneseve-te-reja-ne-prodhim-dhe-bujqesi/20%Monthly2018-09-23 07:23
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-5/20%Monthly2018-09-23 07:17
https://www.informatat.com/mediat-serbe-paralajmerojne-perfshirjen-aktive-te-shba-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-23 07:49
https://www.informatat.com/klinaku-ceshtja-e-lugines-te-trajtohet-me-vendosmeri-e-qendrueshmeri/20%Monthly2018-09-23 07:12
https://www.informatat.com/cahani-shkelja-e-ligjit-per-financa-publike-rrezikon-falimentimin-e-komunave/20%Monthly2018-09-23 07:34
https://www.informatat.com/jovanoviq-kosova-nuk-mund-te-humbet-dy-here/20%Monthly2018-09-23 09:50
https://www.informatat.com/fabiana-bytyqi-fitoj-titullin-e-kampionatit-boteror-ne-boks/20%Monthly2018-09-23 07:09
https://www.informatat.com/ambulanca-ndalon-ne-plazh/20%Monthly2018-09-22 20:56
https://www.informatat.com/tensione-te-kb-prishtina-perplasen-berisha-e-myles/20%Monthly2018-09-22 20:31
https://www.informatat.com/tahiri-e-quan-ide-te-rrezikshme-korrigjimin-e-kufijve-me-serbine/20%Monthly2018-09-22 13:48
https://www.informatat.com/papa-viziton-shtetet-e-baltikut/20%Monthly2018-09-22 13:43
https://www.informatat.com/yolanda-kaq-krenare-me-te-bijat-e-saj/20%Monthly2018-09-22 13:41
https://www.informatat.com/kjo-eshte-motra-e-gigit-dhe-bella-hadid-nuk-ju-ngjan-aspak/20%Monthly2018-09-22 13:39
https://www.informatat.com/marina-vjollca-perveluese-nga-miami/20%Monthly2018-09-22 13:38
https://www.informatat.com/nora-gjakova-e-shtata-ne-bote-fitoi-520-pike-olimpike/20%Monthly2018-09-22 13:36
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-cardiff-city-man-city/20%Monthly2018-09-22 13:34
https://www.informatat.com/xhelozia-e-fahriye-po-kthehet-ne-problem-per-burak/20%Monthly2018-09-22 13:29
https://www.informatat.com/psd-nuk-merr-pjese-ne-protesten-e-thirrur-nga-vv/20%Monthly2018-09-23 07:06
https://www.informatat.com/nga-1-janari-2019-ndalohet-importi-i-makinave-mbi-10-vjet-prodhim/20%Monthly2018-09-22 13:25
https://www.informatat.com/perkrahje-per-ardhmerine-evropiane-te-vendit-nga-boshnjaket-dhe-goranet/20%Monthly2018-09-22 13:23
https://www.informatat.com/oconnell-flet-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-09-23 07:02
https://www.informatat.com/dikush-ne-komunen-e-prizrenit-eshte-analfabet-me-letra/20%Monthly2018-09-22 13:15
https://www.informatat.com/bahtiri-i-revoltuar-hapeni-uren-mbi-iber-qytetaret-e-kane-humbur-durimin/20%Monthly2018-09-22 13:12
https://www.informatat.com/vleresimi-i-performances-se-mesimdhenesve-i-vonuar-pritet-te-filloj-kete-muaj/20%Monthly2018-09-22 13:05
https://www.informatat.com/deputeti-i-nismas-u-deshen-dy-dekada-per-ti-rikthyer-ne-bronz-fehmi-e-xheve-lladrovci/20%Monthly2018-09-22 13:03
https://www.informatat.com/molliqaj-tregon-se-a-eshte-biseduar-per-protesten-e-vv-se-ne-organet-e-psd-se/20%Monthly2018-09-22 13:00
https://www.informatat.com/nora-istrefi-kaq-seksi-ne-fustanin-e-kuq/20%Monthly2018-09-22 12:59
https://www.informatat.com/mishi-i-kuq-shkakton-kancer/20%Monthly2018-09-22 12:57
https://www.informatat.com/afrohet-protesta-ashpersohet-fjalori-i-pdk-se-ndaj-vv-se/20%Monthly2018-09-23 15:02
https://www.informatat.com/lojerat-online-nje-rrezik-per-radikalizimin-e-te-rinjve-ne-kosove/20%Monthly2018-09-22 12:47
https://www.informatat.com/151-te-vdekur-nga-permbytja-e-tragetit-ne-tanzani-arrestohet-kapiteni/20%Monthly2018-09-22 12:45
https://www.informatat.com/kosova-ze-vendin-e-pare-ne-shtetin-qe-ende-nuk-e-ka-njohur-pavaresine-e-vendit/20%Monthly2018-09-22 12:43
https://www.informatat.com/te-rinjte-kosovare-duhet-ti-dine-keto-gjera-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-22 12:41
https://www.informatat.com/goditet-me-tulle-ne-koke/20%Monthly2018-09-22 12:39
https://www.informatat.com/rrefimi-i-zenel-zenelit-i-cili-jeton-me-plumb-gome-afer-zemres-qe-nga-viti-2007-video/20%Monthly2018-09-22 12:38
https://www.informatat.com/barcelona-e-merr-herreran-e-unitedit-si-transferim-te-lire/20%Monthly2018-09-22 12:35
https://www.informatat.com/hoti-kosova-seshte-mbreteri/20%Monthly2018-09-22 12:34
https://www.informatat.com/gjilanasi-gjen-arsenal-granatash-te-pashperthyera-ne-mal/20%Monthly2018-09-22 12:27
https://www.informatat.com/barjam-gecaj-haradinajt-trimi-nuk-ofendon-refugjatet-e-pafajshem/20%Monthly2018-09-22 12:25
https://www.informatat.com/ish-bateristja-beyonce-ben-magji-te-zeze/20%Monthly2018-09-22 12:20
https://www.informatat.com/per-nje-ekzaminim-te-gastroskopise-dhe-kollonoskopise-pritet-jo-me-pak-se-5-muaj/20%Monthly2018-09-22 12:18
https://www.informatat.com/artistet-behen-bashke-me-kenge-dhe-apelojne-kunder-shkaterrimit-te-lumit-ne-valbone/20%Monthly2018-09-22 12:17
https://www.informatat.com/biciklistet-kerkojne-permiresim-te-infrastruktures-per-bicikleta/20%Monthly2018-09-22 12:14
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-fushata-per-liberalizimin-e-vizave-vijon-ne-prizren-dhe-mitrovice/20%Monthly2018-09-22 12:11
https://www.informatat.com/vajzat-studente-perdhunoheshin-dhe-liheshin-te-dera-e-konviktit/20%Monthly2018-09-22 12:10
https://www.informatat.com/semundjet-e-rralla-qe-besoheshin-se-ishin-magji/20%Monthly2018-09-22 12:08
https://www.informatat.com/facebook-dating-se-shpejti-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2018-09-22 12:06
https://www.informatat.com/ushtrimet-e-tendosjes-se-muskujve-te-qafes/20%Monthly2018-09-22 12:04
https://www.informatat.com/lluka-jemi-ne-proces-te-krijimit-te-qendrave-kreative-ne-shkollat-e-mesme/20%Monthly2018-09-22 12:03
https://www.informatat.com/gjykata-merr-nje-vendim-per-vrasjen-e-almirit-4-vjecar/20%Monthly2018-09-22 11:59
https://www.informatat.com/rreth-100-te-vdekur-ne-nigeri-per-shkak-te-koleres/20%Monthly2018-09-22 11:53
https://www.informatat.com/vjedhje-e-madhe-e-bicikletave-ne-vushtrri/20%Monthly2018-09-22 11:52
https://www.informatat.com/deputeja-gjermane-gjermania-te-beje-presion-te-pese-vendet-e-be-se-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-22 11:51
https://www.informatat.com/prishtina-e-gatshme-te-mbroje-epersine-e-ndeshjes-se-pare/20%Monthly2018-09-22 10:47
https://www.informatat.com/mikullovci-thacit-zgjohu-burre-se-na-more-ne-qafe/20%Monthly2018-09-22 10:46
https://www.informatat.com/limaj-dikush-duhet-te-marre-pergjegjesi-per-poshterimin-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-22 13:27
https://www.informatat.com/festar-i-ngjall-suhareken-per-nje-jave/20%Monthly2018-09-22 10:34
https://www.informatat.com/historia-e-ketij-cifti-do-tjua-thyej-zemren/20%Monthly2018-09-22 10:32
https://www.informatat.com/klopp-nuk-kam-asnje-problem-me-salahn/20%Monthly2018-09-22 10:28
https://www.informatat.com/fale-pozave-seksi-ajo-fiton-150-mije-funta-ne-vit/20%Monthly2018-09-22 10:27
https://www.informatat.com/tahiri-akuzon-kurtin-per-sabotim-te-fazave-kyce-te-ndertimit-te-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-22 10:24
https://www.informatat.com/pini-kete-para-se-te-flini-dhe-zgjohuni-me-i-dobesuar-cdo-dite/20%Monthly2018-09-22 10:23
https://www.informatat.com/pija-qe-kthen-floket-e-thinjura-ne-ngjyren-natyrale-2/20%Monthly2018-09-22 10:22
https://www.informatat.com/nese-humbisni-peshe-mund-ti-largoni-dhimbjet-tjera-trupore-2/20%Monthly2018-09-22 10:20
https://www.informatat.com/me-thuaj-cfare-forme-ka-veshi-yt-te-te-them-cfare-personaliteti-ke/20%Monthly2018-09-22 10:19
https://www.informatat.com/dhe-si-kjo-torte-qe-embelsoi-dasmen-e-elites-me-gjikon-nuk-keni-pare-ende/20%Monthly2018-09-22 10:17
https://www.informatat.com/nese-psd-ja-nuk-i-bashkohet-protestes-kunder-thacit-tregon-hipokrizi/20%Monthly2018-09-22 10:16
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-i-shqiperise-flet-per-vrasjen-e-ahmet-krasniqit/20%Monthly2018-09-22 10:11
https://www.informatat.com/astronomet-zbulojne-planetin-e-ri/20%Monthly2018-09-22 10:08
https://www.informatat.com/momenti-kur-sulmohet-parada-ushtarake-ne-iran/20%Monthly2018-09-22 10:07
https://www.informatat.com/i-digjen-dy-motocikletat-ne-oborrin-e-shtepise/20%Monthly2018-09-22 10:04
https://www.informatat.com/sulmohet-me-tulle-dhe-me-mjet-te-mprehte/20%Monthly2018-09-22 10:02
https://www.informatat.com/rrjedhin-fotot-e-para-te-serise-se-ardhshme-te-kamerave-gopro-hero-7/20%Monthly2018-09-22 10:01
https://www.informatat.com/akil-gjakova-vazhdon-rrugetimin-drejt-medaljes-se-arte/20%Monthly2018-09-22 10:00
https://www.informatat.com/javen-e-ardhshme-facebook-prezanton-nje-pajisje-video-komunikimi/20%Monthly2018-09-22 09:58
https://www.informatat.com/geta-tregon-komplet-te-pasmet-duket-shume-provokuese/20%Monthly2018-09-22 09:57
https://www.informatat.com/vdes-nje-femije-ne-shtime/20%Monthly2018-09-22 09:54
https://www.informatat.com/zgjedhen-organet-drejtuese-dhe-prezantohet-plani-i-punes-se-keshillit-profesional-shendetesor-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-22 09:52
https://www.informatat.com/prinderit-e-elites-prane-se-bijes-ne-diten-me-te-rendesishme-te-saj/20%Monthly2018-09-22 09:50
https://www.informatat.com/hazard-mund-te-krahasohet-me-messin-dhe-ronaldon/20%Monthly2018-09-22 09:48
https://www.informatat.com/facebook-mund-te-perballet-me-sanksionet-e-be/20%Monthly2018-09-22 09:47
https://www.informatat.com/mos-i-beni-kurre-keto-gjeste-kur-te-jeni-ne-takim-2/20%Monthly2018-09-22 09:45
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-renia-e-fehmi-dhe-xheve-lladrovcit/20%Monthly2018-09-22 09:43
https://www.informatat.com/pyjet-me-plot-mbeturina-foto/20%Monthly2018-09-22 09:41
https://www.informatat.com/i-dyshuari-kercenon-me-arme-tri-viktima-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-22 09:38
https://www.informatat.com/rihanna-tani-edhe-ambasadore/20%Monthly2018-09-22 09:36
https://www.informatat.com/thaci-takoi-homologun-austriak-flasin-per-vizat-e-marreveshjen-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2018-09-22 13:20
https://www.informatat.com/rohani-zotohet-se-irani-nuk-do-te-heqe-dore-nga-raketat/20%Monthly2018-09-22 09:33
https://www.informatat.com/ferizaj-i-kerkon-qeverise-qendrore-kompensimin-e-demeve-per-fermere/20%Monthly2018-09-22 09:31
https://www.informatat.com/zbulohet-materiali-me-i-forte-ne-hapesire-ka-forme-te-makaronave-te-perdredhura/20%Monthly2018-09-22 09:30
https://www.informatat.com/kishat-e-voskopojes-dhe-vithkuqi-drejt-statusit-te-mbrojtjes-nga-unesco/20%Monthly2018-09-22 09:29
https://www.informatat.com/tre-femije-sulmohen-me-thike-ne-cerdhe/20%Monthly2018-09-22 09:27
https://www.informatat.com/gjermanishtja-kerkohet-si-gjuhe-e-dyte-e-huaj-ne-gjimnazin-e-pejes/20%Monthly2018-09-22 09:14
https://www.informatat.com/ahmeti-e-sheh-maqedonine-ne-nato-brenda-15-muaj/20%Monthly2018-09-22 09:12
https://www.informatat.com/djali-i-zyrtarit-te-vrare-te-ldk-se-e-akuzon-presidentin-thaci-per-vrasjen-e-babait-te-tij/20%Monthly2018-09-22 12:52
https://www.informatat.com/instagrami-rrezon-raportimet-e-nje-butoni-regram/20%Monthly2018-09-22 09:07
https://www.informatat.com/telefoni-fleksibil-huawei-vjen-edhe-me-rrjetin-5g/20%Monthly2018-09-22 09:05
https://www.informatat.com/dita-pa-makina-ne-prishtine-qytetaret-levizin-me-bicikleta/20%Monthly2018-09-22 09:03
https://www.informatat.com/%e2%80%8bharadinaj-kujton-deshmoret-e-brigades-fehmi-lladrovci/20%Monthly2018-09-22 08:58
https://www.informatat.com/nicki-minaj-dhe-lewis-hamilton-ne-lidhje/20%Monthly2018-09-22 08:47
https://www.informatat.com/modric-denohet-me-tete-muaj-burg/20%Monthly2018-09-22 08:46
https://www.informatat.com/mmph-ja-premton-perkrahje-per-shtimin-e-hapesirave-te-gjelbra/20%Monthly2018-09-22 08:44
https://www.informatat.com/rita-ora-e-konfirmon-bashkepunimin-me-eminem/20%Monthly2018-09-22 08:41
https://www.informatat.com/simptomat-e-kancerit-te-prostates/20%Monthly2018-09-22 08:40
https://www.informatat.com/xhudistet-gjakova-fitojne-duelet-ne-boteror/20%Monthly2018-09-22 08:38
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-shume-provokuese-ne-kete-fustan/20%Monthly2018-09-22 08:36
https://www.informatat.com/shenohet-dita-pa-makina-ne-kosove/20%Monthly2018-09-22 08:34
https://www.informatat.com/ja-sa-do-te-kushtoje-iphone-xr-ne-shtetet-kryesore-te-evropes/20%Monthly2018-09-22 08:30
https://www.informatat.com/mos-i-kryqezoni-kembet/20%Monthly2018-09-22 08:29
https://www.informatat.com/lugina-ne-udhekryq-debat-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-22 08:28
https://www.informatat.com/erdhi-vjeshta/20%Monthly2018-09-22 08:25
https://www.informatat.com/keto-jane-nuset-e-estrades-qe-rrembyen-vemendje-ne-dasmen-e-gjikos-dhe-elites/20%Monthly2018-09-22 08:23
https://www.informatat.com/pritjet-ne-ekonomi-nga-suksesi-i-referendumit/20%Monthly2018-09-22 08:22
https://www.informatat.com/dardha-dhe-dobite-e-saj-per-trupin-tone/20%Monthly2018-09-22 08:21
https://www.informatat.com/konsumoni-shegen-nese-nuk-doni-te-plakeni/20%Monthly2018-09-22 08:19
https://www.informatat.com/kollin-trajtojeni-me-mjalte-e-jo-me-antibiotike/20%Monthly2018-09-22 08:18
https://www.informatat.com/peja-promovon-tolerancen-fetare/20%Monthly2018-09-22 08:16
https://www.informatat.com/mbi-700-te-prekur-nga-tuberkulozi-ne-kosove-2/20%Monthly2018-09-22 08:12
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-di-me-ju-kallxu-sa-njerez-jane-kane-ne-kafiqa-se-ne-lufte-po/20%Monthly2018-09-22 08:10
https://www.informatat.com/zeka-thaci-krejt-autoban-e-ka/20%Monthly2018-09-22 08:06
https://www.informatat.com/skenderaj-kujton-kater-deahmor-ne-20-vjetorin-e-renies-se-tyre/20%Monthly2018-09-22 08:05
https://www.informatat.com/vv-gati-per-protesten-sot-mban-takim-mobilizues-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-22 08:04
https://www.informatat.com/barca-merr-lajmin-e-mire-nga-sergio-busquets/20%Monthly2018-09-22 08:03
https://www.informatat.com/stefanovic-kosoves-nuk-i-duhet-njohja-e-serbise/20%Monthly2018-09-22 08:01
https://www.informatat.com/arsimtari-e-rrah-brutalisht-nxenesin-ne-klase/20%Monthly2018-09-22 07:59
https://www.informatat.com/mbi-200-verejtje-me-shkrim-per-mosrespektim-te-orarit-te-punes-ne-qkuk/20%Monthly2018-09-22 07:58
https://www.informatat.com/lekaj-tregon-se-kur-do-ti-paguhen-53-milionet-bechtel-enkas/20%Monthly2018-09-22 07:56
https://www.informatat.com/te-jesh-ne-nje-marredhenie-na-ben-te-acaruar/20%Monthly2018-09-22 07:53
https://www.informatat.com/joshua-povetkin-ja-ne-sa-ora-do-te-filloje-dueli-ne-wembley/20%Monthly2018-09-22 07:52
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-09-22 07:50
https://www.informatat.com/prej-te-henes-nuk-do-te-lejoheni-te-shkoni-ne-veri-pa-regjistrim/20%Monthly2018-09-22 07:49
https://www.informatat.com/stuhi-e-fuqishme-aeroplani-nuk-mund-te-ateroje-ne-piste/20%Monthly2018-09-22 07:47
https://www.informatat.com/kryeministri-zbulon-kur-do-tiu-ndalen-pensionet-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-22 07:45
https://www.informatat.com/prokuroria-me-qellim-ka-publikuar-listat-e-veteraneve-deshiron-te-demtoje-rastin/20%Monthly2018-09-22 07:43
https://www.informatat.com/apeli-e-detyron-mpb-ne-te-nenshkruaje-kontratat-per-te-cilat-eshte-shkarkuar-ish-shefi-i-ipk-se-hilmi-mehmeti/20%Monthly2018-09-22 07:40
https://www.informatat.com/delawie-nuk-kemi-thene-se-do-te-pranojme-gjithcka/20%Monthly2018-09-22 07:39
https://www.informatat.com/haxhiu-thaci-kurre-ska-qene-me-keq/20%Monthly2018-09-22 07:37
https://www.informatat.com/u-harrua-korrigjimi-i-kufirit-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-09-22 07:35
https://www.informatat.com/pacolli-veteraneve-te-rrejshem-tiu-ndalen-pagat/20%Monthly2018-09-22 10:36
https://www.informatat.com/shfrytezoni-fundjaven-e-fundit-te-veres/20%Monthly2018-09-22 07:31
https://www.informatat.com/thaci-ne-shba-flet-per-kufijte-haradinaj-per-viza/20%Monthly2018-09-22 09:34
https://www.informatat.com/hapi-i-thacit-qe-shkel-kuvendin/20%Monthly2018-09-22 09:09
https://www.informatat.com/mesazhi-i-delawies-nuk-keni-ke-ta-fajesoni-per-deshtimet-tuaja/20%Monthly2018-09-21 19:26
https://www.informatat.com/statistika-shqetesuese-per-dy-vjet-mbi-100-persona-te-zhdukur/20%Monthly2018-09-21 14:58
https://www.informatat.com/oak-me-takim-te-rendesishem-per-te-terhequr-investitoret-e-huaj/20%Monthly2018-09-21 14:53
https://www.informatat.com/ish-zevendeskomandanti-i-uck-se-ne-listen-e-veteraneve-identifikova-4701-mashtrues/20%Monthly2018-09-21 14:51
https://www.informatat.com/si-po-e-josh-kosova-izraelin-per-njohje/20%Monthly2018-09-21 14:49
https://www.informatat.com/shtyhet-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-anetareve-te-suspenduar-te-oshp-se/20%Monthly2018-09-21 14:43
https://www.informatat.com/rriten-pensionet-ne-zvicer/20%Monthly2018-09-21 14:36
https://www.informatat.com/koalicioni-qeverises-gjerman-serish-ne-rrezik/20%Monthly2018-09-21 14:33
https://www.informatat.com/hoti-vepra-e-ahmet-krasniqit-udherrefyes-per-rrugen-ne-mbrojtjen-e-republikes/20%Monthly2018-09-21 14:30
https://www.informatat.com/akademia-evropiane-e-filmit-edhe-me-tre-anetare-nga-kosova/20%Monthly2018-09-21 14:28
https://www.informatat.com/mediat-serbe-aktakuzat-e-gjykates-speciale-pas-perfundimit-te-bisedimeve/20%Monthly2018-09-21 14:24
https://www.informatat.com/dokumentari-mbi-arkanin-do-te-shfaqet-ne-sarajeve/20%Monthly2018-09-21 14:19
https://www.informatat.com/epitech-ne-shqiperi-sistemi-i-ri-universitar-ne-industrine-e-teknologjive-inovative/20%Monthly2018-09-21 14:10
https://www.informatat.com/shpeton-te-moshuaren-vleresohet-si-hero/20%Monthly2018-09-21 14:06
https://www.informatat.com/prokuroria-nuk-tregon-sa-ankesa-kane-bere-veteranet-e-vertete/20%Monthly2018-09-21 14:04
https://www.informatat.com/ahmeti-thaci-po-perdore-gjykaten-kushtetuese-per-ratifikimin-e-marreveshjeve-nderkombetare/20%Monthly2018-09-21 14:03
https://www.informatat.com/si-ndikon-djathi-ne-shendet-2/20%Monthly2018-09-21 14:00
https://www.informatat.com/opozita-kallezon-penalisht-kryeprokuroren-arta-marku/20%Monthly2018-09-21 13:54
https://www.informatat.com/skene-e-tmerrshme-ne-nju-jork-nje-grua-there-me-thike-disa-njerez/20%Monthly2018-09-21 13:50
https://www.informatat.com/nje-qyteze-ne-kaliforni-e-shpall-te-henen-dite-pa-mish/20%Monthly2018-09-21 13:43
https://www.informatat.com/mori-cmimin-qe-e-meritonte-qe-me-1968-en/20%Monthly2018-09-21 13:39
https://www.informatat.com/facebook-nuk-ofron-me-ndihme-per-personelin-e-fushatave-zgjedhore/20%Monthly2018-09-21 13:39
https://www.informatat.com/afer-80-per-qind-e-qytetareve-ne-shqiperi-jane-kunder-korrigjimit-te-kufijve-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-09-21 13:33
https://www.informatat.com/ministri-hamza-vlereson-larte-ndihmen-e-suedise-per-kosoven/20%Monthly2018-09-21 13:29
https://www.informatat.com/ambasadori-braathu-premton-perkrahje-per-agk-ne/20%Monthly2018-09-21 13:26
https://www.informatat.com/incident-ne-prishtine-nje-polic-i-lenduar/20%Monthly2018-09-21 13:23
https://www.informatat.com/shkrimtaret-kujtojne-adem-demacin/20%Monthly2018-09-21 13:19
https://www.informatat.com/finalistet-e-man-booker-prize-vleresohen-per-risite-stilistike/20%Monthly2018-09-21 13:16
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-bananes-shqiperia-ne-tete-muaj-importoi-20-mije-ton/20%Monthly2018-09-21 13:14
https://www.informatat.com/leonora-jakupi-emocionohet-gjate-fjalimit-ne-akademine-perkujtimore-te-babait-te-saj/20%Monthly2018-09-21 13:12
https://www.informatat.com/sfiduese-arritja-ne-teresi-e-zbatimit-te-kodit-telefonik-383/20%Monthly2018-09-21 13:07
https://www.informatat.com/thacit-i-nderpritet-fjalimi-trego-kush-e-ka-vra-ahmet-krasniqin/20%Monthly2018-09-21 13:00
https://www.informatat.com/deshmori-lec-gradica-dekorohet-me-urdhrin-hero-i-kosoves/20%Monthly2018-09-21 12:56
https://www.informatat.com/kosova-e-para-me-strategji-per-riperteritje-nga-fatkeqesite/20%Monthly2018-09-21 12:51
https://www.informatat.com/geci-thaci-ka-dhene-urdher-per-vrasjen-e-ahmet-krasniqit-do-te-takohemi-ne-speciale/20%Monthly2018-09-21 14:55
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-pas-liberalizimit-te-vizave-statusi-i-kandidatit-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-09-21 12:44
https://www.informatat.com/delawie-nuk-eshte-mire-qe-thaci-te-arrije-marreveshje-me-vuciqin-pa-dijenine-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-21 14:51
https://www.informatat.com/haradinaj-asnjehere-nuk-kemi-vu-ne-pikepyetje-presidentin-e-kompetencat-e-tij/20%Monthly2018-09-21 12:39
https://www.informatat.com/mbi-700-te-prekur-nga-tuberkulozi-ne-kosove/20%Monthly2018-09-21 12:36
https://www.informatat.com/merren-masa-disiplinore-per-mjeket-qe-nuk-respektojne-orarin-e-punes/20%Monthly2018-09-21 12:14
https://www.informatat.com/lavrov-ben-thirrje-per-zbatim-te-marreveshjeve-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-21 12:09
https://www.informatat.com/muzika-politika-dhe-antisemitizmi-i-wagnerit/20%Monthly2018-09-21 12:06
https://www.informatat.com/kompania-japoneze-me-200-vjet-pervoje-pune-parakualifikohet-per-ndertimin-e-termocentralit/20%Monthly2018-09-21 12:02
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandumi-per-zhvillimin-arkivor-dhe-digjitalizimin-e-dokumenteve/20%Monthly2018-09-21 11:56
https://www.informatat.com/grushte-dhe-shpulla-mes-prokuroreve-shqiptare/20%Monthly2018-09-21 11:46
https://www.informatat.com/fabrici-be-po-perpiqet-te-lehtesoje-dialogun-beograd-prishtine-nuk-komenton-deklaratat-e-paleve/20%Monthly2018-09-21 11:40
https://www.informatat.com/shokohen-mjeket-gjejne-breshke-brenda-vagines-se-gruas/20%Monthly2018-09-21 11:39
https://www.informatat.com/cmimi-nen-kosto-te-prodhimit-eshte-duke-rrezikuar-bizneset/20%Monthly2018-09-21 11:35
https://www.informatat.com/vershime-dhe-stuhi-te-medha-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2018-09-21 11:35
https://www.informatat.com/jahjaga-shperndan-rrefimin-e-dhimbshem-te-gruas-qe-e-dhunuan-serbet-ne-lufte/20%Monthly2018-09-21 11:32
https://www.informatat.com/daciq-per-ndryshimin-e-kufijve-te-gjithe-po-e-kundershtojne-por-askush-nuk-po-jep-ndonje-sugjerim/20%Monthly2018-09-21 11:28
https://www.informatat.com/refuzohet-propozimi-i-theresa-may/20%Monthly2018-09-21 11:25
https://www.informatat.com/seksi-droga-dhe-te-emertuarit-e-gjykates-supreme/20%Monthly2018-09-21 11:21
https://www.informatat.com/vuciqnuk-ka-force-qe-me-detyron-ta-njoh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-21 14:55
https://www.informatat.com/thaci-ndan-medalje-presidenciale-per-familjen-krasniqi-e-jakupi/20%Monthly2018-09-21 11:19
https://www.informatat.com/falsifikojne-dokumentet-ne-skenderaj-arrestohen-kater-persona/20%Monthly2018-09-21 11:16
https://www.informatat.com/seldi-reagon-serish-pas-ndarjes-nga-mimoza/20%Monthly2018-09-21 11:15
https://www.informatat.com/kater-shqiptare-te-arrestuar-per-24-vjedhje-ne-itali/20%Monthly2018-09-21 11:11
https://www.informatat.com/ja-si-dukej-shyhrete-behluli-ne-rini/20%Monthly2018-09-21 11:11
https://www.informatat.com/kujtesa-merr-mbeshtetje-prej-12-milione-euro-nga-kompania-londineze/20%Monthly2018-09-21 11:07
https://www.informatat.com/instagram-tani-ju-lejon-te-etiketoni-shoket-ne-videot-tuaja-ja-se-si/20%Monthly2018-09-21 11:00
https://www.informatat.com/autobusi-i-kosoves-sulmohet-ne-serbi/20%Monthly2018-09-21 10:59
https://www.informatat.com/basha-pese-bandat-kriminale-kerkojne-shkembimin-e-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-21 10:55
https://www.informatat.com/bytyqi-ve-gurthemelin-e-shkolles-ne-terrnje-te-suharekes/20%Monthly2018-09-21 10:54
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-nenshkruhet-ne-librin-e-zise-per-krasniqin-e-jakupin/20%Monthly2018-09-21 10:50
https://www.informatat.com/qkuk-ofron-mamografi-falas-per-grate-gjate-muajit-tetor/20%Monthly2018-09-21 10:45
https://www.informatat.com/limaj-per-rivarrimin-e-eshtrave-te-krasniqit-dhe-jakupit-liria-eshte-arritur-me-gjakun-e-shume-brezave/20%Monthly2018-09-21 10:45
https://www.informatat.com/lekaj-te-gjitha-rruget-pa-aksidente/20%Monthly2018-09-21 10:41
https://www.informatat.com/kryetari-ka-pritur-tri-ore-fluturimin-nuk-e-dua-luksin-dua-te-jem-si-te-gjithe-te-tjeret/20%Monthly2018-09-21 10:33
https://www.informatat.com/publikohen-emrat-e-16-profesoreve-plagjiatore-te-up-se/20%Monthly2018-09-21 10:32
https://www.informatat.com/sipas-deputetit-te-ldk-se-njerez-me-kravata-qe-e-dine-kush-e-vrau-ahmet-krasniqin-sot-po-heshtin/20%Monthly2018-09-21 10:30
https://www.informatat.com/suedia-vazhdon-te-mbeshtese-kosoven-ne-procesin-integrues/20%Monthly2018-09-21 10:24
https://www.informatat.com/thaci-90-per-qind-e-kabinetit-qeveritar-e-perkrahin-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-21 14:51
https://www.informatat.com/mustafa-drejtesia-shqiptare-i-mbetet-borxh-zbardhjes-se-vrasjes-se-ahmet-krasniqit/20%Monthly2018-09-21 10:19
https://www.informatat.com/qeveria-haradinaj-pritet-ti-emeroi-dy-ministra-te-rinj/20%Monthly2018-09-21 09:59
https://www.informatat.com/shqiperia-e-maqedonia-hedhin-hapat-e-para-per-nderlidhjen-me-rrjet-gazi/20%Monthly2018-09-21 09:55
https://www.informatat.com/11-rregullat-qe-sipas-bill-gates-nuk-i-mesoni-ne-shkolle/20%Monthly2018-09-21 09:55
https://www.informatat.com/ismailibrenda-15-diteve-ne-qkuk-sdo-te-kete-me-rruge-te-prishura/20%Monthly2018-09-21 09:53
https://www.informatat.com/avdiu-transformimi-i-fsk-se-duhet-te-jete-ne-koordinim-te-plote-me-shtetet-e-fuqishme-te-nato-s/20%Monthly2018-09-21 09:50
https://www.informatat.com/shpallen-emrat-e-finalisteve-te-cmimit-artistet-e-se-nesermes-2018/20%Monthly2018-09-21 09:43
https://www.informatat.com/dalin-rezultatet-e-pranimit-te-studenteve-ne-konvikte/20%Monthly2018-09-21 10:47
https://www.informatat.com/piramida-e-tiranes-do-te-ruaje-vlerat-historike-transformohet-ne-qender-teknologjike/20%Monthly2018-09-21 09:38
https://www.informatat.com/nuk-gjeten-pune-ne-kosove-qifti-kosovar-mori-rrugen-per-ne-kanada-ku-dhe-u-punesuan/20%Monthly2018-09-21 09:37
https://www.informatat.com/60-per-qind-e-te-rinjve-pritet-ta-lene-kosoven-pas-liberalizimit/20%Monthly2018-09-21 09:37
https://www.informatat.com/dr-amy-rrezimi-i-teatrit-ne-tirane-ngjarja-me-e-madhe-korruptive-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-21 09:35
https://www.informatat.com/pas-marteses-me-princin-charles-diana-iu-ishte-pergjigjur-47-mije-urimeve-dhe-kishte-shkruar-10-mije-letra-falenderues/20%Monthly2018-09-21 09:33
https://www.informatat.com/kurti-fton-mergimtaret-ne-proteste-thote-se-pazaret-e-thacit-po-rrezikojne-vendin/20%Monthly2018-09-21 12:39
https://www.informatat.com/fjalet-prekese-te-leonora-jakupit-pas-rikthimit-te-eshtrave-te-babait-ne-kosove/20%Monthly2018-09-21 09:29
https://www.informatat.com/edhe-agim-bahtiri-ne-proteste-kunder-thacit/20%Monthly2018-09-21 09:22
https://www.informatat.com/hahn-marreveshja-te-jete-specifike-dhe-e-pershtatur-e-jo-precedent/20%Monthly2018-09-21 09:15
https://www.informatat.com/haradinaj-kosoves-se-lire-e-te-pavarur-iu-rikthyen-bijte-e-vet/20%Monthly2018-09-21 09:11
https://www.informatat.com/kamenice-dy-stalla-me-ushqim-te-kafsheve-perfshihen-nga-zjarri/20%Monthly2018-09-21 09:10
https://www.informatat.com/keds-vendos-rrjet-te-ri-elektrik-ne-prevalle/20%Monthly2018-09-21 09:07
https://www.informatat.com/haradinaj-e-veseli-bejne-homazhe-para-trupave-te-deshmoreve-krasniqi-e-jakupi/20%Monthly2018-09-21 09:03
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-rrahjen-e-bashkeshortes-ne-prizren/20%Monthly2018-09-21 08:58
https://www.informatat.com/cfare-saktesisht-u-ndodh-femrave-gjate-orgazmes/20%Monthly2018-09-21 08:56
https://www.informatat.com/theniet-me-te-thella-nga-platoni-2/20%Monthly2018-09-21 08:53
https://www.informatat.com/latifi-vlera-e-demeve-mbi-5-milione-e-200-mije-euro-ne-bujqesi/20%Monthly2018-09-21 08:53
https://www.informatat.com/eshte-me-mire-tia-rrefesh-apo-jo-tradhtine-partnerit/20%Monthly2018-09-21 08:50
https://www.informatat.com/arrestohet-kosovari-ne-durres-me-dokumente-false/20%Monthly2018-09-21 08:46
https://www.informatat.com/ska-me-puthje-per-nate-te-mire/20%Monthly2018-09-21 08:46
https://www.informatat.com/haradinaj-eshte-momenti-i-fundit-qe-ta-ndryshojme-ambientin/20%Monthly2018-09-21 08:44
https://www.informatat.com/%e2%80%8bpse-nuk-duhet-ti-mbytni-merimangat-ne-shtepine-tuaj/20%Monthly2018-09-21 08:42
https://www.informatat.com/vdes-presidenti-i-vietnamit/20%Monthly2018-09-21 08:40
https://www.informatat.com/9-aktivitetet-fizike-qe-djegin-me-se-shumti-kalori-per-nje-ore/20%Monthly2018-09-21 08:38
https://www.informatat.com/ederinteri-mund-ta-mposht-barcen/20%Monthly2018-09-21 08:38
https://www.informatat.com/policia-arreston-nje-mashkull-ne-komoran-per-sulm-seksual-ndaj-dy-te-miturave/20%Monthly2018-09-21 08:38
https://www.informatat.com/vajzat-dhe-grate-e-prizrenit-me-sms-ftohen-te-bejne-falas-pap-testin/20%Monthly2018-09-21 08:35
https://www.informatat.com/kush-do-te-thoshte-shkencetaret-thone-qe-ky-eshte-fajtori-kryesor-i-mbipeshes-se-femrave/20%Monthly2018-09-21 08:34
https://www.informatat.com/pse-shaqiri-smund-te-udhetoje-me-liverpoolin-drejt-serbise/20%Monthly2018-09-21 08:34
https://www.informatat.com/rreth-30-mije-familje-shqiptare-largohen-nga-skema-e-ndihmes-sociale/20%Monthly2018-09-21 08:32
https://www.informatat.com/sarrii-lumtur-me-piket-jo-me-rezultatin/20%Monthly2018-09-21 08:29
https://www.informatat.com/dobite-emocionale-dhe-fizike-te-perqafimeve/20%Monthly2018-09-21 08:28
https://www.informatat.com/diskutohet-per-fuqine-punetore-ne-kosove/20%Monthly2018-09-21 08:26
https://www.informatat.com/a-mund-te-fshihen-pergjithmone-ndjenjat-e-frikes-nga-truri/20%Monthly2018-09-21 08:23
https://www.informatat.com/sot-shpallen-rezultatet-e-pranimit-te-studenteve-ne-konvikte/20%Monthly2018-09-21 08:20
https://www.informatat.com/%e2%80%8bhistoria-e-rebelimit-te-madh-ne-burgjet-amerikane/20%Monthly2018-09-21 08:19
https://www.informatat.com/larg-alkoolit-per-nje-jete-me-te-mire-ja-arsyeja/20%Monthly2018-09-21 08:16
https://www.informatat.com/brand-schrag-policia-e-kosoves-duhet-te-mburret-me-arritjet-e-saj/20%Monthly2018-09-21 08:16
https://www.informatat.com/modric-do-te-doja-ta-fitoja-topin-e-arte/20%Monthly2018-09-21 08:15
https://www.informatat.com/gjerat-qe-femijet-mbajne-mend-nga-prinderit/20%Monthly2018-09-21 08:12
https://www.informatat.com/altin-dardha-i-frikshmi-i-1997-s-qe-ekzekutoi-300-veta-per-te-atin/20%Monthly2018-09-21 08:11
https://www.informatat.com/thaci-paqja-behet-me-veshtire-se-lufta/20%Monthly2018-09-21 11:10
https://www.informatat.com/si-ta-shmangni-lodhjen-fizike-e-shpirterore-ne-vjeshte/20%Monthly2018-09-21 08:09
https://www.informatat.com/gazeta-beogradase-ngritja-e-aktakuzave-nga-specialja-u-vonua-per-shkak-te-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-21 08:08
https://www.informatat.com/i-dashur-babi-mua-do-te-me-quajne-kuve-dhe-per-kete-fajtor-do-te-jesh-ti/20%Monthly2018-09-21 08:05
https://www.informatat.com/historia-e-avionit-te-braktisur-ne-mes-te-shkretetires-2/20%Monthly2018-09-21 08:03
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-qe-shantazhoi-ish-te-dashuren/20%Monthly2018-09-21 08:00
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-pjese-e-aksionit-te-pastrimit-te-fadil-vokrri/20%Monthly2018-09-21 07:59
https://www.informatat.com/nga-cili-vend-e-kane-origjinen-qebapat/20%Monthly2018-09-21 07:58
https://www.informatat.com/franca-e-pengon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-21 07:56
https://www.informatat.com/opozita-insiston-ne-mbajtjen-e-seances-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-09-21 07:55
https://www.informatat.com/e-pastreha-tregon-se-si-shpenzoi-280-mije-euro-per-14-muaj/20%Monthly2018-09-21 07:55
https://www.informatat.com/sot-hapet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-ne-master-ne-up/20%Monthly2018-09-21 07:52
https://www.informatat.com/kjo-eshte-paga-mesatare-e-nje-kamarieri-ne-new-york-2/20%Monthly2018-09-21 07:52
https://www.informatat.com/kosovari-deshmon-ne-beograd-se-si-u-qellua-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-09-21 07:50
https://www.informatat.com/india-ndalon-myslimanet-te-divorcojne-grate-e-tyre-duke-thene-tri-here-talaq/20%Monthly2018-09-21 07:48
https://www.informatat.com/serbia-veshtire-te-pranoje-njohjen-kosova-veshtire-te-pranoje-dicka-qe-seshte-njohje/20%Monthly2018-09-21 07:47
https://www.informatat.com/zvarriten-punimet-ne-zgjerimin-e-rruges-nacionale-ne-veterrnik/20%Monthly2018-09-21 07:44
https://www.informatat.com/a-e-keni-ditur-se-67-milion-njerez-nuk-flasin-anglisht-ne-shba/20%Monthly2018-09-21 07:43
https://www.informatat.com/profesori-i-fakultetit-punetor-sezonal-per-dhenie-te-dokumenteve/20%Monthly2018-09-21 07:42
https://www.informatat.com/presidenti-kerkon-ti-kete-duart-e-lira-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-09-21 07:39
https://www.informatat.com/kafshet-qe-ndjejne-njesoj-si-njerezit/20%Monthly2018-09-21 07:39
https://www.informatat.com/malaziasi-i-arrestuar-mario-milosheviq-thote-se-e-ka-njohur-ivanoviqin-intervistohet-nga-hetuesia/20%Monthly2018-09-21 07:38
https://www.informatat.com/kjo-shkolle-dhuron-donacion-per-femijet-e-prekur-nga-kanceri/20%Monthly2018-09-21 07:36
https://www.informatat.com/telekomi-me-pjesemarrjen-me-te-ulet-te-shenuar-ndonjehere-ne-tregun-e-telefonise-mobile-2/20%Monthly2018-09-21 07:34
https://www.informatat.com/si-ndikon-djathi-ne-shendet/20%Monthly2018-09-21 07:32
https://www.informatat.com/telekomi-me-pjesemarrjen-me-te-ulet-te-shenuar-ndonjehere-ne-tregun-e-telefonise-mobile/20%Monthly2018-09-21 07:30
https://www.informatat.com/deputeti-i-pdk-se-kunder-qe-presidenti-ta-anashkaloje-kuvendin-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-09-21 07:46
https://www.informatat.com/mos-i-beni-kurre-keto-gjeste-kur-te-jeni-ne-takim/20%Monthly2018-09-21 07:30
https://www.informatat.com/universiteti-i-tajlandes-qe-nderoi-pacollin-i-largon-nga-faqja-cmimet-e-titujve/20%Monthly2018-09-21 07:27
https://www.informatat.com/pse-shfaqen-qimet-e-zeza-ne-gjuhe/20%Monthly2018-09-21 07:27
https://www.informatat.com/haley-administrata-amerikane-flet-me-nje-ze-per-kosoven/20%Monthly2018-09-21 11:20
https://www.informatat.com/nese-humbisni-peshe-mund-ti-largoni-dhimbjet-tjera-trupore/20%Monthly2018-09-21 07:24
https://www.informatat.com/bllokohen-konkurset-per-perkrahje-te-shkences-ne-masht/20%Monthly2018-09-21 07:23
https://www.informatat.com/po-hetohen-prokurore-gjykates-e-ambasadore/20%Monthly2018-09-21 07:20
https://www.informatat.com/deri-ne-fundjave-ngrohte-javen-e-ardhshme-ne-kosove-me-ftohte/20%Monthly2018-09-21 07:19
https://www.informatat.com/ciftet-e-duan-kete-pozicion-sepse-ju-jep-me-shume-orgazme/20%Monthly2018-09-21 07:18
https://www.informatat.com/sot-rivarrosen-deshmoret-ahmet-krasniqi-e-qazim-jakupi/20%Monthly2018-09-21 07:17
https://www.informatat.com/as-pozita-dhe-as-opozita-nuk-jane-ne-nivel-te-detyres/20%Monthly2018-09-21 07:16
https://www.informatat.com/levizja-e-re-seksuale-qe-po-i-nxit-ciftet-te-bejne-seks-me-shume/20%Monthly2018-09-21 07:16
https://www.informatat.com/sot-dita-nderkombetare-e-paqes/20%Monthly2018-09-21 07:15
https://www.informatat.com/qeveria-haradinaj-shpenzon-gati-te-gjithe-rezerven-financiare-shteterore/20%Monthly2018-09-21 07:13
https://www.informatat.com/diell-dhe-vranesira-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-09-21 07:11
https://www.informatat.com/pas-gjashte-muajsh-bllokade-pritet-funksionalizimi-i-kqz-se/20%Monthly2018-09-21 07:06
https://www.informatat.com/kryeprokurori-i-shtetit-thote-se-asnje-nga-20-mije-emrat-e-publikuar-nuk-jane-te-dyshuar/20%Monthly2018-09-21 06:51
https://www.informatat.com/le-pen-urdherohet-qe-te-kryeje-testet-psikiatrike/20%Monthly2018-09-21 06:30
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pergjigjja-e-elawie-per-elez-blakajn-merruni-me-veteranet-e-rrejshem-qe-vjedhin-para-nga-qeveria/20%Monthly2018-09-21 09:28
https://www.informatat.com/qindra-persona-te-zhdukur-pas-permbytjes-se-anijes-ne-tanzani/20%Monthly2018-09-21 05:54
https://www.informatat.com/publikohen-emrat-e-profesoreve-te-up-se-qe-kryen-plagjiature/20%Monthly2018-09-21 08:22
https://www.informatat.com/prizrenisot-do-ti-ndalon-hyrjen-e-veturave-ne-qytet/20%Monthly2018-09-21 07:24
https://www.informatat.com/fillon-rregullimi-dhe-asfaltimi-i-rrugeve-brenda-hapesirave-te-qkuk-se-2/20%Monthly2018-09-20 15:06
https://www.informatat.com/apostolova-vota-konfirmon-perkatesine-evropiane-te-kosoves/20%Monthly2018-09-20 15:04
https://www.informatat.com/sipas-te-dhenave-zyrtare-grate-paguhen-me-shume-se-burrat-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 15:03
https://www.informatat.com/ceshtja-e-kufijve-perseri-i-perplas-poziten-e-opoziten/20%Monthly2018-09-20 15:01
https://www.informatat.com/fillon-rregullimi-dhe-asfaltimi-i-rrugeve-brenda-hapesirave-te-qkuk-se/20%Monthly2018-09-20 15:00
https://www.informatat.com/shell-sjell-mcdonalds-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 14:52
https://www.informatat.com/delawie-per-pensionet-e-veteraneve-kur-do-te-ndalen-politikanet-ne-kosove-duke-nderhyre/20%Monthly2018-09-20 14:50
https://www.informatat.com/pasagjeret-kishin-gjakderdhje-nga-hundet-dhe-veshet-avioni-detyrohet-te-kthehet-mbrapa/20%Monthly2018-09-20 14:49
https://www.informatat.com/eshte-12-muajsh-por-shikoni-si-noton/20%Monthly2018-09-20 14:48
https://www.informatat.com/nje-buzeqeshje-dallon-nga-te-tjerat-a-mund-ta-gjeni-ate-per-10-sekonda/20%Monthly2018-09-20 14:45
https://www.informatat.com/stuhi-e-madhe-ne-angli-era-nxjerr-pemet-me-rrenje-nga-toka/20%Monthly2018-09-20 14:44
https://www.informatat.com/kollin-trajtojeni-me-mjalte-jo-me-antibiotike/20%Monthly2018-09-20 14:43
https://www.informatat.com/zeka-e-quan-konjufcen-sapun-qe-se-njeh-shtetin-dhe-simbolet-e-tij/20%Monthly2018-09-20 14:42
https://www.informatat.com/kisha-katolike-e-kosoves-del-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-20 14:41
https://www.informatat.com/refleksioni-i-sislej-xhafes-nuk-ishte-fake-news-por-intervenim-kulturor/20%Monthly2018-09-20 14:39
https://www.informatat.com/zbulohet-emetimi-i-pazakonte-i-nje-ylli/20%Monthly2018-09-20 14:38
https://www.informatat.com/kompania-akuzohet-per-fuqizim-te-varferise-me-atletet-e-reja/20%Monthly2018-09-20 14:35
https://www.informatat.com/mazhoranca-pa-opoziten-voton-pro-shembjes-se-teatrit-kombetar/20%Monthly2018-09-20 14:32
https://www.informatat.com/artiste-shqiptare-bashkohen-ne-nje-kenge-per-te-mbrojtur-lumenjte-e-shqiperise/20%Monthly2018-09-20 14:30
https://www.informatat.com/zeka-sa-per-driton-selmanaj-edhe-100-vjet-serbisht-kishim-fol/20%Monthly2018-09-20 14:29
https://www.informatat.com/qkuk-se-shpejti-behet-me-rruge-te-reja/20%Monthly2018-09-20 14:28
https://www.informatat.com/ja-kur-do-te-publikohen-rezultatet-e-studenteve-te-pranuar-ne-konvikte/20%Monthly2018-09-20 14:25
https://www.informatat.com/bruto-produkti-vendor-per-koke-banori-me-2017-ishte-3-566-euro/20%Monthly2018-09-20 14:25
https://www.informatat.com/fenomen-ne-greqi-nje-rrjet-i-madh-i-merimanges-e-ka-mbuluar-bregdetin/20%Monthly2018-09-20 14:24
https://www.informatat.com/nderron-jete-nje-person-ne-peje-2/20%Monthly2018-09-20 14:22
https://www.informatat.com/veterani-i-luftes-se-kosoves-kthehet-ne-amerike-tete-vjet-pas-depertimit-ne-meksike/20%Monthly2018-09-20 14:20
https://www.informatat.com/mbeshtetja-e-bankes-boterore-ne-realizimin-e-projekteve-te-ujitjes/20%Monthly2018-09-20 14:15
https://www.informatat.com/evakuohet-kampi-i-refugjateve-ne-france/20%Monthly2018-09-20 14:11
https://www.informatat.com/kim-jong-un-dergon-nje-pako-te-cuditshme-ne-korene-jugore/20%Monthly2018-09-20 14:08
https://www.informatat.com/arrestohen-22-persona-per-prostitucion/20%Monthly2018-09-20 14:08
https://www.informatat.com/trump-muri-ne-sahare-do-ti-ndalte-imigrantet/20%Monthly2018-09-20 14:04
https://www.informatat.com/londra-jep-sinjale-per-bashkimin-e-kosoves-me-shqiperine/20%Monthly2018-09-20 14:01
https://www.informatat.com/thyhet-miti-i-rrezikshem-shtatzenat-nuk-duhet-te-hane-per-dy-persona/20%Monthly2018-09-20 14:00
https://www.informatat.com/deshmi-se-ne-uck-kishte-edhe-ushtare-14-vjec/20%Monthly2018-09-20 13:58
https://www.informatat.com/lipjan-fillon-ndertimi-i-tregut-te-gjelber/20%Monthly2018-09-20 13:58
https://www.informatat.com/ne-9-vite-mbyllen-mbi-2-mije-institucione-kreditore-ne-evrope/20%Monthly2018-09-20 13:56
https://www.informatat.com/japonia-arrin-rekord-te-ri-boteror-me-1-ne-3-njerez-mbi-65-vjec-2/20%Monthly2018-09-20 13:55
https://www.informatat.com/per-impiantin-e-ujerave-te-zeza-ne-peje-21-milione-euro/20%Monthly2018-09-20 13:54
https://www.informatat.com/tuna-dhe-ky-kengetar-i-njohur-se-shpejti-me-bashkepunim-te-ri/20%Monthly2018-09-20 13:53
https://www.informatat.com/lluka-ligji-per-investimet-strategjike-garanton-investimet-e-huaja/20%Monthly2018-09-20 13:52
https://www.informatat.com/hoxhaj-takon-apostolovan-flasin-rreth-vizites-se-grupit-punues-per-ballkanin-perendimor-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 13:50
https://www.informatat.com/vera-nuk-ka-perfunduar-per-ilida-bejlerin-imazhet-e-fundit-ju-lene-pa-fjale/20%Monthly2018-09-20 13:50
https://www.informatat.com/tayna-zbulon-detaje-per-kengen-e-re/20%Monthly2018-09-20 13:48
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-20 13:47
https://www.informatat.com/gashi-ne-mtv-emocionohet-derisa-flet-per-shqiptaret/20%Monthly2018-09-20 13:46
https://www.informatat.com/temperatura-befasuese-nga-java-tjeter/20%Monthly2018-09-20 13:45
https://www.informatat.com/krasniqiopozita-po-ben-nje-loje-te-ulet/20%Monthly2018-09-20 13:45
https://www.informatat.com/sa-duhet-te-presin-mogherini-dhe-thaci-per-takim-me-vuciqin/20%Monthly2018-09-20 13:41
https://www.informatat.com/elita-zbulon-kepucet-e-dasmes-te-gjitha-te-mbuluar-me-gur-e-shkelqim/20%Monthly2018-09-20 13:41
https://www.informatat.com/be-synon-luftimin-e-trafikimit-te-migranteve-se-bashku-me-afriken-veriore/20%Monthly2018-09-20 13:40
https://www.informatat.com/trump-prodhuesit-e-opec-ut-duhet-te-ulin-cmimet-e-naftes/20%Monthly2018-09-20 13:38
https://www.informatat.com/yllka-kuqi-ne-te-kuqe-shfaq-trupin-me-shume-se-qe-duhet/20%Monthly2018-09-20 13:37
https://www.informatat.com/vv-e-sfidon-thacin-i-kerkon-te-nenshkruaj-marreveshje-me-perfaqesuesit-e-lugines/20%Monthly2018-09-20 13:31
https://www.informatat.com/kfor-i-gjerman-nga-prizreni-zhvendoset-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-20 13:30
https://www.informatat.com/tahiri-kerkon-perkrahjen-e-deputeteve-gjermane-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-20 13:25
https://www.informatat.com/konjufca-duam-te-nxjerrim-nje-rezolute-qe-e-sqaron-paprekshmerine-e-territorit-2/20%Monthly2018-09-20 13:24
https://www.informatat.com/deputetet-nga-lista-serbe-nuk-i-votojne-marreveshjet-nderkombetare/20%Monthly2018-09-20 13:21
https://www.informatat.com/keqperdori-seksualisht-nje-person-me-te-meta-mendore-nje-muaj-paraburgim-per-prizrenasin/20%Monthly2018-09-20 13:18
https://www.informatat.com/be-deshiron-marreveshje-kosove-serbi-para-pranveres-se-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2018-09-20 13:15
https://www.informatat.com/medalje-presidenciale-pas-vdekjes-per-prinderit-e-fehmi-e-xheve-lladrovcit/20%Monthly2018-09-20 13:10
https://www.informatat.com/kur-fehmi-lladrovci-ishte-pyetur-nga-gazetari-i-bbc-a-jeni-te-gatshem-te-vdisni-per-kosoven-video/20%Monthly2018-09-20 13:07
https://www.informatat.com/nis-seanca-e-kuvendit-deputetet-e-perqendruar-ne-telefona/20%Monthly2018-09-20 13:04
https://www.informatat.com/gjuriqi-e-quan-fyese-deklaraten-e-haradinajt-per-heqjen-e-kufirit-fizik-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-09-20 13:04
https://www.informatat.com/dash-shteti-i-kosoves-vazhdoi-ti-kundervihet-kercenimit-te-terrorizmit-2/20%Monthly2018-09-20 12:59
https://www.informatat.com/konjufca-duam-te-nxjerrim-nje-rezolute-qe-e-sqaron-paprekshmerine-e-territorit/20%Monthly2018-09-20 12:56
https://www.informatat.com/gjuriq-i-ankohet-bashkimit-evropian-per-deklarimet-e-haradinajt/20%Monthly2018-09-20 14:42
https://www.informatat.com/adebahr-be-deshiron-marreveshje-kosove-serbi-para-pranveres-se-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2018-09-20 12:54
https://www.informatat.com/nis-seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit/20%Monthly2018-09-20 14:28
https://www.informatat.com/pasi-familjaret-e-raportun-te-zhdukur-ne-polici-i-riu-nga-mitrovica-kthehet-ne-shtepi/20%Monthly2018-09-20 12:44
https://www.informatat.com/inteligjenca-artificiale-e-google-vendoset-ne-paris/20%Monthly2018-09-20 12:40
https://www.informatat.com/spotify-ka-nje-lajm-te-mire-per-klientet/20%Monthly2018-09-20 12:39
https://www.informatat.com/5-arsye-pse-nxehet-celulari-juaj/20%Monthly2018-09-20 12:37
https://www.informatat.com/shtyhet-per-10-minuta-seanca-e-jashtezakonshme-mungojne-deputetet/20%Monthly2018-09-20 13:31
https://www.informatat.com/tahiri-shqiperia-te-perfshihet-ne-dialogun-e-kosoves-me-serbine/20%Monthly2018-09-20 12:30
https://www.informatat.com/keto-zakone-po-na-e-shkurtojne-jeten/20%Monthly2018-09-20 12:24
https://www.informatat.com/dikur-ushtar-i-uck-se-sot-mbledh-hekurishte-e-eshte-ne-listen-e-mashtruesve/20%Monthly2018-09-20 12:23
https://www.informatat.com/nje-ne-10-studente-universitare-kane-ide-vetevrasese-ne-vitin-e-pare-te-studimeve/20%Monthly2018-09-20 12:22
https://www.informatat.com/7-organet-pa-te-cilat-mund-te-jetojme-normalisht-3/20%Monthly2018-09-20 12:19
https://www.informatat.com/gjykata-shfuqizon-vendimin-e-rikallos-per-largimin-nga-puna-te-elhami-hajdarit/20%Monthly2018-09-20 12:17
https://www.informatat.com/disa-keshilla-si-ta-luftoni-astmen-dhe-alergjite/20%Monthly2018-09-20 12:15
https://www.informatat.com/saga-e-autobuseve-te-shpend-ahmetit-kur-do-te-vijne-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-20 12:13
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-depresion/20%Monthly2018-09-20 12:12
https://www.informatat.com/sa-kushton-trajtimi-ne-klinikat-emergjente-ne-zvicer-2/20%Monthly2018-09-20 12:09
https://www.informatat.com/gabimet-qe-nuk-duhet-te-beni-gjate-kohes-qe-lani-foshnjen/20%Monthly2018-09-20 12:07
https://www.informatat.com/tronditet-mafia-ne-itali-pendohet-bosi-mafioz-ne-afere-me-shqiptaret/20%Monthly2018-09-20 12:07
https://www.informatat.com/situatat-kur-nuk-duhet-te-pini-uje/20%Monthly2018-09-20 12:06
https://www.informatat.com/si-ta-kuptoni-se-ju-mungon-vitamina-b12/20%Monthly2018-09-20 12:04
https://www.informatat.com/ndotesit-me-te-madh-pritet-ti-zgjatet-jeta-edhe-per-5-vjet-2/20%Monthly2018-09-20 12:04
https://www.informatat.com/antibiotiket-rrisin-rrezikun-e-zhvillimit-te-gureve-ne-veshka/20%Monthly2018-09-20 12:03
https://www.informatat.com/pse-gjate-shtatzenise-nuk-duhet-te-ushqehesh-per-dy/20%Monthly2018-09-20 12:01
https://www.informatat.com/pse-zgjohemi-me-dhimbje-koke/20%Monthly2018-09-20 11:59
https://www.informatat.com/meghan-markle-mezi-pret-te-largohet-nga-familja-mbreterore/20%Monthly2018-09-20 11:57
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-njofton-se-eshte-ne-kerkim-te-50-mije-personave-nga-kosova-dhe-shqiperia/20%Monthly2018-09-20 11:57
https://www.informatat.com/muhaxheri-ironizon-me-nenkryetaren-e-vv-se-eja-dhe-paloma-kuferin/20%Monthly2018-09-20 11:57
https://www.informatat.com/jaguar-i-ri-pace-dhe-dua-lipa/20%Monthly2018-09-20 11:55
https://www.informatat.com/vuk-ratkoviq-denohet-per-perdhunim-gjate-luftes/20%Monthly2018-09-20 11:52
https://www.informatat.com/amerika-po-pergaite-nje-baze-ushtarake-ne-lindje-te-evropes/20%Monthly2018-09-20 11:51
https://www.informatat.com/shpikjet-qe-vertetojne-se-japonia-eshte-ne-3018/20%Monthly2018-09-20 11:49
https://www.informatat.com/kombet-e-bashkuara-kolumbia-edhe-me-tutje-prodhuesja-kryesore-e-kokaines-ne-bote/20%Monthly2018-09-20 11:46
https://www.informatat.com/anija-e-kapitenit-cook-u-gjet-ne-shba/20%Monthly2018-09-20 11:42
https://www.informatat.com/spanja-mund-ta-njohe-kosoven-por-kundershton-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-09-20 11:39
https://www.informatat.com/gjiganti-volkswagen-largohet-nga-irani/20%Monthly2018-09-20 11:37
https://www.informatat.com/republika-e-afrikes-se-jugut-perdorimi-legal-i-mariuhanes-por-ne-shtepi/20%Monthly2018-09-20 11:37
https://www.informatat.com/kryefamiljari-shqiptar-kercenon-se-do-ta-hedhe-femijen-nga-dritarja/20%Monthly2018-09-20 11:35
https://www.informatat.com/pse-vjellim-pas-konsumimit-te-alkoolit/20%Monthly2018-09-20 11:35
https://www.informatat.com/babai-shqiptar-kercenoi-se-do-ta-hedhe-femijen-nga-dritarja-per-shkak-te-debimit-nga-gjermania/20%Monthly2018-09-20 11:32
https://www.informatat.com/ndryshoni-keto-zakone-para-se-te-arrini-te-40-tat/20%Monthly2018-09-20 11:31
https://www.informatat.com/jashtezakonisht-e-bukur-krenari-nuk-kursehet-per-luanen/20%Monthly2018-09-20 11:30
https://www.informatat.com/6-gabimet-qe-ben-nje-femer-ne-dashuri-2/20%Monthly2018-09-20 11:28
https://www.informatat.com/ashak-javen-e-ardhshme-prezanton-vepren-e-pare-enciklopedine-te-botuar-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 11:26
https://www.informatat.com/bien-temperaturat-ne-dubai-por-rita-nuk-i-kursen-ti-ngrit-ato-me-kete-poze/20%Monthly2018-09-20 11:24
https://www.informatat.com/burrat-qe-martohen-me-grate-e-shendosha-jane-me-te-lumtur-dhe-jetojne-me-gjate/20%Monthly2018-09-20 11:24
https://www.informatat.com/keshtu-do-te-duket-baza-ruse-ne-hene/20%Monthly2018-09-20 11:22
https://www.informatat.com/kina-do-te-ule-taksat-e-importit/20%Monthly2018-09-20 11:21
https://www.informatat.com/3-arsye-bindese-pse-ne-nuk-i-kemi-gjetur-ende-alienet/20%Monthly2018-09-20 11:21
https://www.informatat.com/spacex-zbulon-turistin-qe-do-te-shkoje-ne-hene-2/20%Monthly2018-09-20 11:20
https://www.informatat.com/bmw-kercenon-me-mbyllje-te-fabrikes-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2018-09-20 11:17
https://www.informatat.com/mediet-amerikane-rishikimi-i-kufijve-kosove-serbi-nje-ide-e-keqe/20%Monthly2018-09-20 12:54
https://www.informatat.com/kosova-dhe-japonia-thellojne-bashkepunimin-ekonomik/20%Monthly2018-09-20 11:16
https://www.informatat.com/whatssapp-me-modalitet-te-erret/20%Monthly2018-09-20 11:15
https://www.informatat.com/ekzoplaneti-me-i-afert-i-tokes-mund-te-kete-nje-oqean-te-madh/20%Monthly2018-09-20 11:15
https://www.informatat.com/mkrs-me-strategji-per-parandalimin-e-dukurive-negative/20%Monthly2018-09-20 11:12
https://www.informatat.com/njerezit-e-zene-priren-te-bejne-zgjedhje-me-te-shendetshme-thote-studimi/20%Monthly2018-09-20 11:11
https://www.informatat.com/ky-eshte-imazhi-me-i-bukur-qe-ka-krijuar-rrezarta-shkurta/20%Monthly2018-09-20 11:12
https://www.informatat.com/ldk-merr-pjese-vetem-ne-seancen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-09-20 12:49
https://www.informatat.com/pas-tre-muaj-kur-u-dha-vendimi-gjykatesit-e-kushtetueses-pranoje-pagat-me-rritje/20%Monthly2018-09-20 11:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-qyteti-pa-makina/20%Monthly2018-09-20 11:07
https://www.informatat.com/japonia-arrin-rekord-te-ri-boteror-me-1-ne-3-njerez-mbi-65-vjec/20%Monthly2018-09-20 11:04
https://www.informatat.com/dash-shteti-i-kosoves-vazhdoi-ti-kundervihet-kercenimit-te-terrorizmit/20%Monthly2018-09-20 11:03
https://www.informatat.com/sasa-zbulon-pak-nga-gjoksi-i-saj/20%Monthly2018-09-20 10:59
https://www.informatat.com/shteti-me-cmimet-me-te-larta-te-cigareve-ne-bote/20%Monthly2018-09-20 10:59
https://www.informatat.com/sipas-ministrit-hamza-kosova-ka-rritjen-me-te-larte-ekonomike-ne-rajon/20%Monthly2018-09-20 10:58
https://www.informatat.com/xhensila-myrtezaj-zbukurohet-dita-dites-do-ju-mrekulloje-me-postimin-e-fundit/20%Monthly2018-09-20 10:57
https://www.informatat.com/thaci-flet-rreth-takimit-me-trump-in/20%Monthly2018-09-20 10:48
https://www.informatat.com/ministri-gashi-merr-pjese-ne-konferencen-siguria-njerezore-problemi-dhe-reagimi-institucional/20%Monthly2018-09-20 10:48
https://www.informatat.com/mos-i-vrisni-grerezat-ato-po-zhduken-paralajmerojne-shkencetaret/20%Monthly2018-09-20 10:30
https://www.informatat.com/mungesa-e-mishit-gjate-shtatzenise-rrezikon-te-fetusi-problemet-mendore-2/20%Monthly2018-09-20 10:28
https://www.informatat.com/kryeministri-pershendet-nenen-e-fehmi-lladrovcit/20%Monthly2018-09-20 10:25
https://www.informatat.com/dyfishohet-sasia-e-mishit-nga-belgjika-auv-nuk-tregon-a-po-kontrollohet/20%Monthly2018-09-20 10:19
https://www.informatat.com/haradinaj-zbulon-biseden-me-thacin-me-tha-qe-vetem-po-taktizon-per-presheven/20%Monthly2018-09-20 10:16
https://www.informatat.com/spanja-kunder-ndryshimit-te-kufijve-njeh-kosoven-nese-ben-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-09-20 10:11
https://www.informatat.com/pullat-postare-trashegimia-lokaliteti-antik-i-dresnikut/20%Monthly2018-09-20 10:07
https://www.informatat.com/kete-sulm-e-parandaloni-nese-ecni-35-minuta-ne-dite/20%Monthly2018-09-20 10:06
https://www.informatat.com/mungesa-e-mishit-gjate-shtatzenise-rrezikon-te-fetusi-problemet-mendore/20%Monthly2018-09-20 10:04
https://www.informatat.com/gjashte-menyra-te-ndryshme-per-te-parandaluar-dhimbjen-e-shpines-qe-zakonisht-njerezit-injorojne/20%Monthly2018-09-20 10:03
https://www.informatat.com/afer-10-mije-te-rinj-nuk-e-kaluan-testin-me-shkrim-ne-polici/20%Monthly2018-09-20 09:59
https://www.informatat.com/aroma-e-luleve-redukton-stresin/20%Monthly2018-09-20 09:55
https://www.informatat.com/bytyqi-universitetet-e-vendit-te-thellohen-ne-fushen-e-hulumtimit/20%Monthly2018-09-20 09:52
https://www.informatat.com/vuk-ratkoviq-denohet-me-tete-vjet-burg-per-perdhunim-gjate-luftes-ne-bosnje/20%Monthly2018-09-20 09:48
https://www.informatat.com/thaci-mban-shprese-se-do-ta-takoje-trumpin-ne-amerike/20%Monthly2018-09-20 09:41
https://www.informatat.com/jogurtet-kane-me-shume-sheqer-se-pijet-e-gazuara/20%Monthly2018-09-20 09:39
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-kosoven-ngritet-tre-vende-me-larte-ne-listen-e-fifa-s/20%Monthly2018-09-20 09:37
https://www.informatat.com/me-dieten-tre-ditore-te-bishtajave-mund-te-humbasesh-2-kilograme/20%Monthly2018-09-20 09:36
https://www.informatat.com/gjyqtari-nuk-e-kishte-pare-incidentin-e-ronaldos/20%Monthly2018-09-20 09:34
https://www.informatat.com/kater-perberesit-natyrale-qe-trajtojne-djegiet/20%Monthly2018-09-20 09:33
https://www.informatat.com/totti-futbollistet-nuk-jane-me-te-bashkuar-po-izolohen-me-telefonat-e-tyre/20%Monthly2018-09-20 09:30
https://www.informatat.com/shenjat-qe-iu-tregojne-se-vuani-nga-diabeti/20%Monthly2018-09-20 09:30
https://www.informatat.com/nese-keni-probleme-me-gjumin-ndryshoni-keto-veprime-ne-jeten-tuaj-te-perditshme/20%Monthly2018-09-20 09:28
https://www.informatat.com/qesharake-cfare-i-beri-uefa-mbreme-ronaldos/20%Monthly2018-09-20 09:28
https://www.informatat.com/shega-fruti-magjik/20%Monthly2018-09-20 09:24
https://www.informatat.com/organizata-austriake-ua-mundeson-femijeve-kosovare-sherimin-jashte-vendit/20%Monthly2018-09-20 09:24
https://www.informatat.com/mund-te-duken-te-pademshme-por-keto-zakone-po-na-shkurtojne-jeten/20%Monthly2018-09-20 09:20
https://www.informatat.com/arsyet-pse-duhet-te-pini-uje-sa-me-shume/20%Monthly2018-09-20 09:18
https://www.informatat.com/6-shenjat-e-atakut-kardiak-qe-asnje-femer-sduhet-te-injoroje/20%Monthly2018-09-20 09:15
https://www.informatat.com/zbulohet-pse-bebet-pushojne-se-qari-sapo-ngriheni-ne-kembe-me-ta-por-qajne-kur-uleni/20%Monthly2018-09-20 09:13
https://www.informatat.com/tifozet-e-mbushin-giuseppe-meazzan-interi-fiton-shtate-milione-nga-tri-ndeshjet-e-para-ne-shtepi/20%Monthly2018-09-20 09:13
https://www.informatat.com/kater-sekrete-qe-duhet-ti-dini-per-supat-e-mengjesit/20%Monthly2018-09-20 09:10
https://www.informatat.com/hulumtimi-antibiotiket-rrisin-rrezikun-e-zhvillimit-te-gurezve-ne-veshka/20%Monthly2018-09-20 09:07
https://www.informatat.com/65-te-bizneseve-ne-kosove-te-kenaqura-me-mjedisin-fiskal-2/20%Monthly2018-09-20 09:06
https://www.informatat.com/osmani-po-behen-pazare-politike-me-ambasadore/20%Monthly2018-09-20 09:04
https://www.informatat.com/bie-tregtia-e-pajisjeve-informatike-dhe-te-komunikimit/20%Monthly2018-09-20 09:04
https://www.informatat.com/pija-qe-kthen-floket-e-thinjura-ne-ngjyren-natyrale/20%Monthly2018-09-20 08:59
https://www.informatat.com/presidenti-i-amerikes-me-gjest-te-vecante-shperndane-ushqim-per-banoret-e-karolines/20%Monthly2018-09-20 08:55
https://www.informatat.com/sigurimi-sulmohet-fizikisht-nga-tre-persona/20%Monthly2018-09-20 08:51
https://www.informatat.com/may-shpalos-prioritetet-e-brexit-it-para-homologeve-evropiane/20%Monthly2018-09-20 08:45
https://www.informatat.com/qytetare-ankohen-per-investimet-ne-veri-thone-se-paraja-po-shperndahet-padrejtesisht/20%Monthly2018-09-20 08:41
https://www.informatat.com/krasniqikjo-qeveri-pervec-arrogances-shpenzon-dhe-pa-kontroll/20%Monthly2018-09-20 08:39
https://www.informatat.com/befason-ramush-haradinaj-o-burre-ne-i-vjedhim-shtetet-tona/20%Monthly2018-09-20 08:38
https://www.informatat.com/nuk-di-te-ecepor-noton-si-michael-phelps/20%Monthly2018-09-20 08:31
https://www.informatat.com/putini-teston-snajperin-e-ri-rus/20%Monthly2018-09-20 08:28
https://www.informatat.com/distria-krasniqi-e-nis-me-fitoren-kampionatin-boteror-por-mposhtet-ne-raundin-e-dyte-nga-ukrainasja-bolodid/20%Monthly2018-09-20 08:27
https://www.informatat.com/sislej-xhafa-e-vlereson-permbajtjen-e-reagimit-e-mohon-autoresine/20%Monthly2018-09-20 08:25
https://www.informatat.com/65-te-bizneseve-ne-kosove-te-kenaqura-me-mjedisin-fiskal/20%Monthly2018-09-20 08:23
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-shkrimtari-shkodran-isa-alibali/20%Monthly2018-09-20 08:20
https://www.informatat.com/nderron-jete-nje-person-ne-peje/20%Monthly2018-09-20 08:19
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-prizren/20%Monthly2018-09-20 08:16
https://www.informatat.com/investimet-ne-veri/20%Monthly2018-09-20 08:14
https://www.informatat.com/rrezohet-muri-ku-ishte-duke-punuar-punetori-perfundon-ne-qkuk/20%Monthly2018-09-20 08:11
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-do-te-shkoje-ne-okb-e-dergon-kryeministren/20%Monthly2018-09-20 08:09
https://www.informatat.com/deri-ne-fundjave-ngrohte-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 08:08
https://www.informatat.com/washington-postndryshimi-i-kufijve-ide-e-tmerrshme/20%Monthly2018-09-20 08:05
https://www.informatat.com/kushtetuesja-e-maqedonise-hodhi-poshte-nismen-kunder-referendumit-per-emrin/20%Monthly2018-09-20 08:04
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-qe-keqtrajtonte-seksualisht-nje-16-vjecare-ne-obiliq/20%Monthly2018-09-20 08:02
https://www.informatat.com/gjermania-mbeshtet-kosoven-ne-forcimin-e-shtetit-ligjor/20%Monthly2018-09-20 07:59
https://www.informatat.com/tre-kosovaret-e-guximshem-qe-shpetuan-grate-e-sulmuara-ne-gjeneve/20%Monthly2018-09-20 07:56
https://www.informatat.com/zbulohen-shtatoret-e-fehmi-dhe-xheve-lladrovci/20%Monthly2018-09-20 07:52
https://www.informatat.com/tome-gashi-blakajt-mund-ti-kene-sugjeruar-sherbimet-sekrete-te-besueshme-te-largohet-nga-kosova/20%Monthly2018-09-20 07:50
https://www.informatat.com/huqjet-e-diplomacise/20%Monthly2018-09-20 07:48
https://www.informatat.com/kush-dha-driten-e-gjelber-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-20 07:45
https://www.informatat.com/aliu-refuzimi-nga-ldk-ishte-i-pritshem-kishim-shpresa-te-vjosa-osmani/20%Monthly2018-09-20 07:44
https://www.informatat.com/ndotesit-me-te-madh-pritet-ti-zgjatet-jeta-edhe-per-5-vjet/20%Monthly2018-09-20 07:40
https://www.informatat.com/kercenojne-ish-menaxherin-ne-prishtine-qe-eshte-shtetas-i-huaj/20%Monthly2018-09-20 07:37
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-mban-dy-seanca/20%Monthly2018-09-20 11:17
https://www.informatat.com/vrasje-nga-pakujdesia-ne-gryke-te-decanit/20%Monthly2018-09-20 07:29
https://www.informatat.com/enver-hasani-ngre-kallezim-penal-ndaj-rektorit-te-up-se-marjan-dema/20%Monthly2018-09-20 07:28
https://www.informatat.com/helikopteri-i-shqiperise-cougar-ne-qiejt-europiane/20%Monthly2018-09-20 07:26
https://www.informatat.com/map-i-premton-ndryshimin-e-projektligjit-per-paga/20%Monthly2018-09-20 08:08
https://www.informatat.com/bregdeti-shqiptar-sot-me-diell/20%Monthly2018-09-20 07:24
https://www.informatat.com/ushtri-pa-buxhet/20%Monthly2018-09-20 07:18
https://www.informatat.com/presidenca-ne-takimin-e-brukselit-diskutohet-per-luginen/20%Monthly2018-09-20 11:10
https://www.informatat.com/deklarate-e-forte-e-shba-ve-thaci-dhe-vucic-kane-mbeshtetjen-tone/20%Monthly2018-09-20 07:15
https://www.informatat.com/raporti-i-dash-per-2017-403-kosovare-iu-bashkuan-isis-74-kane-vdekur/20%Monthly2018-09-20 07:31
https://www.informatat.com/nipi-i-jakup-krasniqit-inspektor-i-naftes-ne-ministrine-e-nisma-s/20%Monthly2018-09-20 07:25
https://www.informatat.com/tre-shqiptare-pjese-e-ekspozites-nderkombetare-te-artit-bashkekohor-ne-armeni/20%Monthly2018-09-19 14:57
https://www.informatat.com/nyt-ideja-per-ndarjen-e-kosoves-kthen-fantazmat-e-vjetra-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-19 14:54
https://www.informatat.com/iker-casillas-shkruan-historine-ne-ligen-e-kampionev/20%Monthly2018-09-19 14:53
https://www.informatat.com/trajneri-i-bayernit-messi-ka-qene-eshte-dhe-do-te-jete-me-i-miri/20%Monthly2018-09-19 14:49
https://www.informatat.com/bytyqi-sistemi-i-arsimit-duhet-te-avancohet/20%Monthly2018-09-19 14:45
https://www.informatat.com/navasi-ultimatum-real-madridit/20%Monthly2018-09-19 14:45
https://www.informatat.com/e-pranon-ylli-i-arsenalit-wengeri-u-largua-shkaku-yne/20%Monthly2018-09-19 14:42
https://www.informatat.com/shaqiri-flet-per-debutimin-ne-champions-per-liverpool-cfare-atmosfere-mahnitese/20%Monthly2018-09-19 14:36
https://www.informatat.com/nga-kasape-e-mekanike-ne-futbolliste-profesionet-e-para-te-yjeve-te-futbollit/20%Monthly2018-09-19 14:32
https://www.informatat.com/kru-te-do-ti-paguajne-mmph-se-borxhin-prej-mbi-1-5-milion-euro/20%Monthly2018-09-19 14:30
https://www.informatat.com/nate-e-veshtire-per-ronaldon-dhe-juven-nje-grup-prej-20-personash-si-lene-te-bejne-gjume/20%Monthly2018-09-19 14:26
https://www.informatat.com/uefa-do-ti-filloje-hetimet-ndaj-juventusit/20%Monthly2018-09-19 14:23
https://www.informatat.com/be-vazhdon-mbeshtetjen-per-ngritjen-e-kapaciteteve-te-sistemit-prokurorial-ne-kosove/20%Monthly2018-09-19 14:23
https://www.informatat.com/daciq-fsk-nuk-guxon-te-operoje-ne-veri-te-mitrovices-pa-miratimin-e-kfor-it/20%Monthly2018-09-19 14:20
https://www.informatat.com/ronaldo-biri-im-thote-se-do-te-behet-me-i-mire-se-une-ama-smendoj-qe-do-tia-dale/20%Monthly2018-09-19 14:19
https://www.informatat.com/kryediplomati-gjerman-ne-tiranejemi-skeptike-per-zgjidhje-me-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-09-19 14:16
https://www.informatat.com/perleshje-e-ashper-mes-tifozeve-te-barces-dhe-psv-se/20%Monthly2018-09-19 14:15
https://www.informatat.com/mkrs-ndan-50-mije-euro-per-fushen-e-stadiumit-ne-hanin-e-elezit/20%Monthly2018-09-19 14:12
https://www.informatat.com/tre-vjet-pas-krizes-evropianet-mbeten-te-hapur-ndaj-migranteve/20%Monthly2018-09-19 14:11
https://www.informatat.com/mmph-nenshkruan-marreveshje-me-kru-te-per-borxhin-prej-mbi-1-5-milione-euro/20%Monthly2018-09-19 14:10
https://www.informatat.com/liges-ballkanike-i-kthehet-ish-kampionia-prishtina/20%Monthly2018-09-19 14:08
https://www.informatat.com/latifi-nenshkruan-kontrate-me-klubin-nga-liga-e-dyte-spanjolle/20%Monthly2018-09-19 14:03
https://www.informatat.com/haradinaj-shkon-ne-amerike-per-vizat/20%Monthly2018-09-19 14:03
https://www.informatat.com/kosovaret-i-besojne-me-shume-evropes-se-sa-shba-se/20%Monthly2018-09-19 14:02
https://www.informatat.com/allegri-me-ronaldon-synojme-me-shume-suksese/20%Monthly2018-09-19 14:01
https://www.informatat.com/ovl-uck-veteranet-sdo-ndermarrin-asnje-veprim-qeveria-ta-rivleresoje-procesin-ne-teresi/20%Monthly2018-09-19 14:23
https://www.informatat.com/kengetari-ledri-vula-behet-nenkryetar-i-kb-prishtines/20%Monthly2018-09-19 13:57
https://www.informatat.com/50-ushtare-te-ajovas-po-qendron-ne-kosove/20%Monthly2018-09-19 13:57
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandumi-per-taksat-ujore/20%Monthly2018-09-19 13:48
https://www.informatat.com/te-shtunen-ne-prizren-historite-e-ndrydhura-nga-mitologjia-klasike/20%Monthly2018-09-19 13:45
https://www.informatat.com/migrimi-nje-nga-arsyet-per-rritje-te-papunesise-per-3-perqind/20%Monthly2018-09-19 13:45
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-kane-shume-mundesi-bashkepunimi-ne-kuader-te-agjendes-digjitale/20%Monthly2018-09-19 13:42
https://www.informatat.com/ndrron-jete-rapsodi-hashim-shala/20%Monthly2018-09-19 13:41
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-shqiperise-dhe-italise-flasin-per-terrorizem/20%Monthly2018-09-19 13:35
https://www.informatat.com/reagon-veterani-i-vertete-ma-kane-hup-nderin-e-mundin/20%Monthly2018-09-19 13:35
https://www.informatat.com/ish-eprori-i-uck-se-kontakton-elez-blakajn-i-bie-pishman-qe-e-ka-fyer/20%Monthly2018-09-19 13:29
https://www.informatat.com/ambasadori-i-amerikan-ne-beograd-tregon-qendrimin-e-shba-se-per-thacin-dhe-vuciqin/20%Monthly2018-09-19 13:24
https://www.informatat.com/si-te-harrosh-tradhtine-3/20%Monthly2018-09-19 13:23
https://www.informatat.com/pese-gjera-qe-femijet-do-te-mbajne-mend-nga-ju-kur-te-rriten-2/20%Monthly2018-09-19 13:20
https://www.informatat.com/zyra-e-kryeministrit-blen-nje-harte-te-vecante-afro-1000-euro/20%Monthly2018-09-19 13:18
https://www.informatat.com/sa-gjate-duhet-te-pritni-para-se-te-beni-seks/20%Monthly2018-09-19 13:17
https://www.informatat.com/arsyeja-shkencore-qe-tregon-se-perse-ju-pelqejne-meshkujt-te-cilet-jane-ne-lidhje/20%Monthly2018-09-19 13:15
https://www.informatat.com/sa-gjate-duhet-te-jeni-ne-lidhje-para-se-te-martoheni/20%Monthly2018-09-19 13:11
https://www.informatat.com/kujtesa-dhe-berzh-nenshkruajne-marreveshjen-me-te-madhe-te-sektorit-privat-ne-kosove/20%Monthly2018-09-19 13:08
https://www.informatat.com/si-te-afroni-ose-shtyni-daten-e-ciklit-menstrual/20%Monthly2018-09-19 13:08
https://www.informatat.com/pas-sa-muajve-ne-lidhje-mund-tiu-tradhtoje-partneri/20%Monthly2018-09-19 13:04
https://www.informatat.com/kjo-eshte-paga-mesatare-e-nje-kamarieri-ne-new-york/20%Monthly2018-09-19 13:03
https://www.informatat.com/si-ta-kuptoni-nese-jeni-ne-lidhje-me-nje-narcizoid/20%Monthly2018-09-19 13:01
https://www.informatat.com/vogelushet-e-talentuar-si-mund-ta-dini-a-eshte-femija-juaj-ndryshe-nga-te-tjeret/20%Monthly2018-09-19 12:58
https://www.informatat.com/jemen-5-milione-femije-vuajne-nga-uria/20%Monthly2018-09-19 12:57
https://www.informatat.com/ata-qe-kane-lindur-gjate-muajit-shtator-jane-me-te-mencurit/20%Monthly2018-09-19 12:55
https://www.informatat.com/ali-ahmeti-me-eurodeputetet-orientimi-yne-i-duhur-eshte-perendimi/20%Monthly2018-09-19 12:52
https://www.informatat.com/gruaja-qe-dashuroi-marquezin/20%Monthly2018-09-19 12:52
https://www.informatat.com/nis-ndertimi-i-nenkalimit-qe-do-te-bashkoje-ferizajn-e-ndare-nga-hekurudha/20%Monthly2018-09-19 12:49
https://www.informatat.com/sislej-baglat/20%Monthly2018-09-19 12:49
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-te-dyshuar-per-vjedhjen-e-20-mije-eurove-nga-nje-kembimore-ne-tetove/20%Monthly2018-09-19 12:46
https://www.informatat.com/shtegtime-ne-malesine-shqiptare/20%Monthly2018-09-19 12:45
https://www.informatat.com/maqedonia-me-shkallen-me-te-larte-te-dhunes-gjate-procesit-te-edukimit/20%Monthly2018-09-19 12:42
https://www.informatat.com/a-e-dini-perse-bebet-pushojne-se-qari-sapo-i-merrni-ngryke-dhe-ngriheni-ne-kembe-nderkaq-fillojne-te-bertasin-kur-uleni/20%Monthly2018-09-19 12:40
https://www.informatat.com/perurohet-monografia-per-piktorin-muslim-mulliqi/20%Monthly2018-09-19 12:37
https://www.informatat.com/a-guxoni-te-pini-kafe-gjate-shtatzenise/20%Monthly2018-09-19 12:36
https://www.informatat.com/agk-reagon-per-publikimin-e-te-dhenave-personale-te-veteraneve/20%Monthly2018-09-19 12:31
https://www.informatat.com/si-ta-kuptoni-nese-keni-mungese-te-vitamines-b12/20%Monthly2018-09-19 12:31
https://www.informatat.com/jay-z-dhe-beyonce-dhurojne-bursa-per-gjimnaziste-marrin-celesin-e-qytetit/20%Monthly2018-09-19 12:24
https://www.informatat.com/trimeri-por-dhe-mjerim-reshat-arbana-feston-78-vjetorin/20%Monthly2018-09-19 12:20
https://www.informatat.com/hoxha-i-kerkon-cekise-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-19 12:32
https://www.informatat.com/dokufest-pjese-e-forumit-te-pare-nderkombetar-te-festivaleve-te-filmit-mjedisor-ne-portugali/20%Monthly2018-09-19 12:10
https://www.informatat.com/sherifi-reagon-ndaj-editorialit-te-presidentit-thaci/20%Monthly2018-09-19 12:07
https://www.informatat.com/lulzim-tafa-shpallet-fitues-i-cmimi-nderkombetar-mihai-eminescu-ne-rumani/20%Monthly2018-09-19 12:06
https://www.informatat.com/edhe-kmdlnj-kerkon-qe-policet-te-mos-shkojne-ne-objekte-fetare-gjate-orarit-te-punes/20%Monthly2018-09-19 11:56
https://www.informatat.com/sami-lushtaku-sylejman-selimi-nuk-eshte-ne-burg-e-kane-kidnapuar/20%Monthly2018-09-19 11:52
https://www.informatat.com/sejdiu-nuk-do-te-lejojme-anarki-mjeket-u-suspenduan-sepse-munguan-ne-pune/20%Monthly2018-09-19 11:51
https://www.informatat.com/perfundon-protesta-per-lirimin-e-sylejman-selimit-dhe-jahir-demakut/20%Monthly2018-09-19 11:48
https://www.informatat.com/hoti-arrogances-se-veselit-dhe-ketij-pushteti-do-ti-vjen-shpejte-fundi/20%Monthly2018-09-19 14:53
https://www.informatat.com/banoret-dhe-aktivistet-bllokojne-hyrjen-e-kantierit-te-hec-it-ne-valbone/20%Monthly2018-09-19 11:44
https://www.informatat.com/marsh-sensibilizues-per-personat-me-nevoja-te-vecanta-ne-peje/20%Monthly2018-09-19 11:39
https://www.informatat.com/foreign-policy-ndarja-dhe-kembimi-i-territoreve-cojne-ne-katastrofe/20%Monthly2018-09-19 11:32
https://www.informatat.com/sipas-daciqit-kosova-eshte-sfida-kryesore-e-sigurise-ne-rajon/20%Monthly2018-09-19 11:28
https://www.informatat.com/7-persona-e-humbin-jeten-ne-tentim-te-arratisjes-masive-nga-burgu/20%Monthly2018-09-19 11:25
https://www.informatat.com/krasniqi-vv-sduhet-te-merret-seriozisht-gjejne-arsye-per-te-protestuar-dhe-per-ngrohjen-globale/20%Monthly2018-09-19 14:03
https://www.informatat.com/veseli-kosova-eshte-e-pandashme-kete-do-ta-perseris-dhe-nje-milion-here/20%Monthly2018-09-19 11:16
https://www.informatat.com/maduro-ne-restorant-te-shtrenjte-shperthen-zemerimi-ne-venezuele/20%Monthly2018-09-19 11:14
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandumi-per-punesimin-e-te-riatdhesuarve/20%Monthly2018-09-19 11:03
https://www.informatat.com/largimi-i-pjesetareve-serbe-nga-fsk-e-orkestruar-nga-beogradi/20%Monthly2018-09-19 11:00
https://www.informatat.com/kurti-normalizimi-i-shteteve-se-brendshmi-me-i-rendesishem-sesa-ai-i-raporteve-te-lidereve-autoritare/20%Monthly2018-09-19 10:57
https://www.informatat.com/veseli-opozita-te-mbaje-proteste-per-fjalet-e-vuciqit-e-jo-per-thacin/20%Monthly2018-09-19 10:53
https://www.informatat.com/lushtaku-grabovci-e-musliu-protestojne-per-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-09-19 10:50
https://www.informatat.com/kush-eshte-biznesmeni-shqiptar-qe-u-dhunua-mbreme/20%Monthly2018-09-19 10:47
https://www.informatat.com/kuvendi-mblidhet-neser-mbahet-seanca-e-jashtezakonshme-e-thirrur-nga-opozita/20%Monthly2018-09-19 13:58
https://www.informatat.com/shtetasi-francez-i-afert-me-daciqin-nuk-lejohet-nga-policia-te-hyje-ne-kosove/20%Monthly2018-09-19 10:34
https://www.informatat.com/behet-thirrje-per-kujdes-me-te-madh-ne-trafik/20%Monthly2018-09-19 10:28
https://www.informatat.com/dhimbjet-e-nyejve-te-gjurit-mund-te-lehtesohen-me-vere-te-kuqe/20%Monthly2018-09-19 10:27
https://www.informatat.com/qksste-parandalohet-largimi-i-pjesetareve-serb-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-09-19 10:25
https://www.informatat.com/merkel-shkarkon-shefin-e-intelegjences/20%Monthly2018-09-19 10:24
https://www.informatat.com/mjeku-dhe-e-dashura-e-tij-i-jepnin-droge-grave-dhe-i-perdhunonin/20%Monthly2018-09-19 10:20
https://www.informatat.com/nuk-duhet-ushqyer-sa-per-dy-persona-kur-jeni-shtatzene-mund-te-sjell-rreziqe/20%Monthly2018-09-19 10:16
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-alergjite-ndaj-pulave/20%Monthly2018-09-19 10:12
https://www.informatat.com/prej-ekonomise-se-gjelber-numri-i-te-punesuarve-pritet-te-arrije-ne-5000/20%Monthly2018-09-19 10:10
https://www.informatat.com/sa-kushton-trajtimi-ne-klinikat-emergjente-ne-zvicer/20%Monthly2018-09-19 10:09
https://www.informatat.com/ministri-beqaj-kosova-me-hapa-konkret-per-zhvillimin-e-sektorit-te-inovacionit-dhe-teknologjise/20%Monthly2018-09-19 10:07
https://www.informatat.com/mediat-serbe-brnabic-ne-vend-te-vuciqit-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-19 10:03
https://www.informatat.com/pemet-qe-kane-shume-sheqer-dhe-ato-qe-kane-pak/20%Monthly2018-09-19 10:00
https://www.informatat.com/konsumuesit-e-kanabisit-me-pak-apo-me-shume-seks/20%Monthly2018-09-19 09:54
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-priti-ne-takim-robert-cooper/20%Monthly2018-09-19 09:52
https://www.informatat.com/protesta-per-sylejman-selimin-qytetaret-mblidhen-para-pallatit-te-drejtesise/20%Monthly2018-09-19 09:49
https://www.informatat.com/liburn-aliu-godet-devollet-klan-kosoven-dhe-baton-haxhiun-nje-nen-serbi/20%Monthly2018-09-19 09:46
https://www.informatat.com/ciftet-e-duan-kete-pozicion-te-seksit-jep-nje-kenaqesi-te-jashtezakonshem-seksuale/20%Monthly2018-09-19 09:45
https://www.informatat.com/7-organet-pa-te-cilat-mund-te-jetojme-normalisht-2/20%Monthly2018-09-19 09:41
https://www.informatat.com/shtate-te-arrestuar-per-vjedhje-te-derivateve-ne-han-te-elezit/20%Monthly2018-09-19 09:39
https://www.informatat.com/disa-menyra-si-ta-luftoni-astmen-dhe-alergjite/20%Monthly2018-09-19 09:38
https://www.informatat.com/krasniqi-uck-ja-e-ka-perfunduar-misionin-e-saj-fisnik-lene-rehat/20%Monthly2018-09-19 09:37
https://www.informatat.com/dushi-i-duhur-per-lekuren-e-thate/20%Monthly2018-09-19 09:35
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-paralajmeron-per-vitin-tjeter-shfrytezimin-e-autostrades-me-pagese/20%Monthly2018-09-19 09:34
https://www.informatat.com/ja-disa-keshilla-si-te-qetesoheni-shpejte/20%Monthly2018-09-19 09:32
https://www.informatat.com/ulje-tarifash-per-perdoruesit-e-shpeshte-te-rruges-se-kombit/20%Monthly2018-09-19 09:30
https://www.informatat.com/pse-frutat-duhet-ti-hani-gjithmone-para-buke/20%Monthly2018-09-19 09:28
https://www.informatat.com/prizreni-berati-e-gjirokastra-ne-mesin-e-20-qytetin-qe-duhet-vizituar-ne-vjeshte/20%Monthly2018-09-19 09:26
https://www.informatat.com/vera-dhe-cokollata-mund-tju-ndihmojne-te-jetoni-me-gjate/20%Monthly2018-09-19 09:12
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-gjerman-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-hap-plage-te-vjetra/20%Monthly2018-09-19 09:10
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-ne-skenderaj-vdes-nje-grua/20%Monthly2018-09-19 09:06
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-mjekeve-per-te-gjithe-meshkujt-pushoni-te-beni-kete-gje-me-prezervativin-sepse-eshte-rrezik/20%Monthly2018-09-19 09:06
https://www.informatat.com/shba-kosovas-nuk-mund-te-krahasohet-me-rastin-e-republikes-serbe/20%Monthly2018-09-19 09:02
https://www.informatat.com/hapet-edicioni-i-trete-i-festivalit-te-gjelber/20%Monthly2018-09-19 08:59
https://www.informatat.com/eulex-i-e-nderon-audrius-senaviciusin-kerkon-nga-autoritetet-kosovare-ti-vazhdojne-hetimet/20%Monthly2018-09-19 08:57
https://www.informatat.com/dhunon-seksualisht-te-mituren-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-09-19 08:50
https://www.informatat.com/12-te-arrestuar-per-prostitucion-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-19 08:45
https://www.informatat.com/gjendet-nje-i-vdekur-ne-bjeshket-e-rugoves/20%Monthly2018-09-19 08:43
https://www.informatat.com/ipk-ja-ka-deshtuar-te-shfajesoje-policet-qe-kane-bashkepunuar-me-vrasesin-e-dyfishte/20%Monthly2018-09-19 08:29
https://www.informatat.com/pa-besim-te-ndersjelle-nuk-mund-te-kete-pajtim-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-19 08:25
https://www.informatat.com/pacolli-do-te-ndertohet-nje-nenkalim-edhe-te-rrethi-i-flamurit/20%Monthly2018-09-19 08:21
https://www.informatat.com/terheqja-e-ldk-se-nga-protesta-taktike-per-shkaqe-elektorale/20%Monthly2018-09-19 08:17
https://www.informatat.com/imri-ahmeti-vitin-e-ardhshem-besoj-se-do-ti-perfshijme-ne-buxhet-bursat-e-studenteve/20%Monthly2018-09-19 08:13
https://www.informatat.com/modeja-ruse-akuzon-putinin-se-deshi-ta-vrase/20%Monthly2018-09-19 08:06
https://www.informatat.com/ne-qkuk-5-mjeke-jane-suspenduar-pasi-nuk-respektuan-orarin-e-punes/20%Monthly2018-09-19 08:03
https://www.informatat.com/deputetja-e-pdk-se-sot-ne-proteste/20%Monthly2018-09-19 08:02
https://www.informatat.com/mesazhi-i-albin-kurtit-per-ramush-haradinajn-dhe-fatmir-limajn/20%Monthly2018-09-19 07:58
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-3/20%Monthly2018-09-19 07:53
https://www.informatat.com/mbahet-mbledhja-e-komisionit-per-integrime/20%Monthly2018-09-19 07:52
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kryesia-vendos-per-seancen-e-kuvendit-te-kerkuar-nga-opozita/20%Monthly2018-09-19 07:50
https://www.informatat.com/edhe-presidenti-bush-i-thirri-qytetaret-e-maqedonise-qe-te-votojne-ne-referendumin-per-emrin/20%Monthly2018-09-19 07:49
https://www.informatat.com/kater-persona-marrin-kancerin-pasi-pranuan-organet-nga-i-njejti-donator/20%Monthly2018-09-19 07:48
https://www.informatat.com/lojerat-e-rrezikshme-politike-te-thacit/20%Monthly2018-09-19 07:46
https://www.informatat.com/ferizaj-nis-projektin-bashkimi-i-qytetit/20%Monthly2018-09-19 07:46
https://www.informatat.com/mungesa-e-numrave-bllokon-kuvendin-2/20%Monthly2018-09-19 11:44
https://www.informatat.com/osbe-ndan-cmimin-nderkombetar-per-lidership-2018/20%Monthly2018-09-19 07:40
https://www.informatat.com/vuciq-kemi-perkrahjen-e-kines-per-kosoven/20%Monthly2018-09-19 07:38
https://www.informatat.com/sot-gjykata-vendos-per-noizyn-dhe-albert-krasniqin/20%Monthly2018-09-19 07:38
https://www.informatat.com/hakmarrja-e-rikalos-per-bashkeshorten-konfirmohet-edhe-nga-gjykata/20%Monthly2018-09-19 07:33
https://www.informatat.com/the-economist-numeron-arsyet-perse-nuk-do-te-ndryshojne-kufijte-serbi-kosove/20%Monthly2018-09-19 07:31
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-do-te-mbylle-lokacionin-e-testimeve-nukleare/20%Monthly2018-09-19 07:30
https://www.informatat.com/takimet-private-te-zyrtareve-te-akuzuar-me-kreret-e-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2018-09-19 07:28
https://www.informatat.com/turkish-kerkon-30-milione-dollare-shqiperia-ka-vetem-200-mije-2/20%Monthly2018-09-19 07:27
https://www.informatat.com/shume-shkolla-ankohen-per-mungese-te-teksteve-shkollore/20%Monthly2018-09-19 07:24
https://www.informatat.com/pozicioni-i-seksit-qe-po-i-cmend-ciftet/20%Monthly2018-09-19 07:24
https://www.informatat.com/mot-me-diell-ne-bregdetin-e-shqiperise/20%Monthly2018-09-19 07:20
https://www.informatat.com/19-vjet-nga-themelimi-i-tmk-se-kosova-ende-pa-ushtri/20%Monthly2018-09-19 07:20
https://www.informatat.com/sot-ne-oren-12-protestohet-lirimin-e-sylejman-selimi/20%Monthly2018-09-19 07:18
https://www.informatat.com/manovrat-e-rrezikshme-politike-te-thacit/20%Monthly2018-09-19 07:16
https://www.informatat.com/dikush-15-mije-e-dikush-60-mije-veterane-kjo-eshte-tallje-me-shtetin/20%Monthly2018-09-19 07:16
https://www.informatat.com/as-kushte-as-staf-adekuat-per-trajtimin-e-pacienteve-ne-kome/20%Monthly2018-09-19 07:16
https://www.informatat.com/vetevendosje-e-vetme-per-korrigjimin-e-presidentit/20%Monthly2018-09-19 07:15
https://www.informatat.com/mungesa-e-numrave-bllokon-kuvendin/20%Monthly2018-09-19 07:13
https://www.informatat.com/pese-mjeke-jane-suspenduar-pasi-nuk-respektuan-orarin-e-punes/20%Monthly2018-09-19 07:11
https://www.informatat.com/deputeti-osmani-dhe-te-tjeret-para-gjykates/20%Monthly2018-09-19 07:11
https://www.informatat.com/qkss-ja-publikon-raport-per-largimin-e-serbeve-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-09-19 07:09
https://www.informatat.com/kosova-dhe-serbia-nisin-sot-betejen-me-te-madhe-diplomatike-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-19 10:48
https://www.informatat.com/lvv-ja-pas-10-ditesh-protesta-per-ta-korrigjuar-thacin/20%Monthly2018-09-19 10:44
https://www.informatat.com/delawie-perfundon-mandatin-me-nje-porosi-per-politikanet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-19 07:42
https://www.informatat.com/sipas-the-economist-projekti-i-thacit-dhe-vuciqit-per-ndryshim-kufijsh-ka-deshtuar/20%Monthly2018-09-18 20:46
https://www.informatat.com/haradinajpensionisteve-do-tiu-sigurohet-nje-pension-dinjitoz/20%Monthly2018-09-18 14:55
https://www.informatat.com/gjykata-merr-nje-vendim-per-dy-te-dyshuarit-qe-per-nje-mbushes-telefoni-vrane-22-vjecarin/20%Monthly2018-09-18 14:54
https://www.informatat.com/kendall-shfaqet-rrugeve-te-londres-me-veshje-transparente/20%Monthly2018-09-18 14:52
https://www.informatat.com/proteste-per-pronat-ish-i-perndjekuri-lidhet-me-zinxhire-para-zyres-se-atp/20%Monthly2018-09-18 14:50
https://www.informatat.com/rona-nishliu-pranon-dhurate-te-vecante-nga-kryeministri-i-shqiperise-edi-rama/20%Monthly2018-09-18 14:49
https://www.informatat.com/haradinaj-buxheti-i-fsk-se-do-te-dyfishohet-pas-10-vitesh/20%Monthly2018-09-18 14:48
https://www.informatat.com/ekspozite-imazhe-te-qytetit-te-mitrovices-gjate-luftes-se-pare-boterore-1916-1918/20%Monthly2018-09-18 14:44
https://www.informatat.com/te-merkuren-kontrollim-falas-i-frereve-te-automjeteve/20%Monthly2018-09-18 14:41
https://www.informatat.com/robbie-williams-nje-nate-me-vizitoi-nje-jashtetokesor/20%Monthly2018-09-18 14:38
https://www.informatat.com/perse-meshkujt-duhet-te-gjunjezohen-kur-ti-propozojne-vajzes-per-fejese/20%Monthly2018-09-18 14:34
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-ratifikimin-e-marreveshjeve-nderkombetare/20%Monthly2018-09-18 14:30
https://www.informatat.com/gjoba-deri-ne-100-euro-per-qytetaret-qe-hedhin-mbeturina/20%Monthly2018-09-18 14:30
https://www.informatat.com/top-dhjete-qytetet-e-medha-me-kualitetin-me-te-mire-te-jeteses-ne-bote/20%Monthly2018-09-18 14:28
https://www.informatat.com/theniet-me-te-thella-nga-platoni/20%Monthly2018-09-18 14:25
https://www.informatat.com/jetmir-ismajli-vuan-nga-nje-semundje-e-rende-kerkon-ndihmen-tuaj/20%Monthly2018-09-18 14:24
https://www.informatat.com/vetevendosje-ngre-kallezim-penal-ndaj-agim-veliut/20%Monthly2018-09-18 14:21
https://www.informatat.com/publikohet-paraqitja-e-re-e-shkurter-e-filmit-biografik-per-neil-armstrong/20%Monthly2018-09-18 14:20
https://www.informatat.com/eminem-ka-disa-fjale-per-drake/20%Monthly2018-09-18 14:15
https://www.informatat.com/picula-kosova-te-jete-ne-evrope/20%Monthly2018-09-18 14:15
https://www.informatat.com/haxhiu-me-fjalet-e-albin-kurtit-ben-thirrje-per-protesta/20%Monthly2018-09-18 14:10
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-dhe-eye-bashke-per-te-mbeshtetur-zhvillimin-e-bizneseve/20%Monthly2018-09-18 14:08
https://www.informatat.com/merr-fund-pritja-e-embel-moderatorja-e-njohur-behet-nene/20%Monthly2018-09-18 14:06
https://www.informatat.com/pas-rruges-se-kombit-ajo-tirane-elbasan-do-behet-me-pagese/20%Monthly2018-09-18 14:06
https://www.informatat.com/bashkeshortja-e-xhakes-qenka-shoqe-me-aktoren-e-njohur-turke/20%Monthly2018-09-18 14:03
https://www.informatat.com/portretet-e-fahredin-spahise-ne-kerkim-te-momentit-te-njerezores/20%Monthly2018-09-18 14:02
https://www.informatat.com/floriri-nuk-eshte-metali-me-i-shtrenjte-ne-bote-kjo-eshte-renditja/20%Monthly2018-09-18 14:01
https://www.informatat.com/cmimet-ekstreme-apple-kerkon-1649-euro-per-iphone-xs-max-2/20%Monthly2018-09-18 13:59
https://www.informatat.com/rrjeti-i-ri-energjetik-ne-shkrel-te-rugoves-ndihmon-zhvillimin-e-turizmit/20%Monthly2018-09-18 13:58
https://www.informatat.com/prezantohet-apple-watch-seria-4-2/20%Monthly2018-09-18 13:57
https://www.informatat.com/industria-e-perpunimit-shenon-ngritje/20%Monthly2018-09-18 13:54
https://www.informatat.com/si-ta-verifikoni-llogarine-tuaj-ne-instagram/20%Monthly2018-09-18 13:53
https://www.informatat.com/beetle-nuk-do-te-prodhohet-me/20%Monthly2018-09-18 13:51
https://www.informatat.com/ministria-e-administrates-publike-me-efektivja-sipas-analizes-se-shoqerise-civile/20%Monthly2018-09-18 13:50
https://www.informatat.com/galaxy-s10-mund-te-vije-me-pese-kamera/20%Monthly2018-09-18 13:45
https://www.informatat.com/tahirivonesa-ne-miratimin-e-ligjeve-kunder-korrupsionit-eshte-amnisti-per-krimin/20%Monthly2018-09-18 13:44
https://www.informatat.com/cila-eshte-gjuha-me-e-folur-ne-bote-anglishtja-apo-kinezishtja/20%Monthly2018-09-18 13:43
https://www.informatat.com/nje-105-vjecare-tregon-sekretin-e-jetegjatesise/20%Monthly2018-09-18 13:40
https://www.informatat.com/tajfuni-mangkhut-ne-filipine-74-te-vdekur/20%Monthly2018-09-18 13:39
https://www.informatat.com/be-hetime-ndaj-kompanive-bmw-daimler-dhe-vw/20%Monthly2018-09-18 13:37
https://www.informatat.com/juniku-akorduesi-i-pianove-i-cili-plot-27-vjet-punon-ne-akademine-e-budapestit/20%Monthly2018-09-18 13:36
https://www.informatat.com/daciq-serish-thacit-ti-e-di-se-serbia-nuk-e-njeh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-18 13:31
https://www.informatat.com/kjo-ndodh-nese-i-lani-shpesh-duart/20%Monthly2018-09-18 13:29
https://www.informatat.com/arrestohen-gjashte-persona-ne-han-te-elezit-vjedhnin-derivate-ne-nje-kompani-private/20%Monthly2018-09-18 13:27
https://www.informatat.com/mitet-dhe-te-vertetat-rreth-rritjes-se-gjoksit/20%Monthly2018-09-18 13:27
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-dhe-ministrja-e-mbrojtjes-se-italise-flasin-per-fsk-ne/20%Monthly2018-09-18 13:23
https://www.informatat.com/gjilanasi-tentoi-ta-vras-nje-person-me-sepate-i-shqiptohet-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2018-09-18 13:23
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-ata-qe-kane-punuar-ne-slloveni-tani-mund-ti-marrin-pensionet-ne-kosove/20%Monthly2018-09-18 13:20
https://www.informatat.com/kendall-jenner-thyen-rrjetin-pozon-nudo-para-pasqyres/20%Monthly2018-09-18 13:18
https://www.informatat.com/haradinajarritja-e-marreveshjes-permes-korrigjimit-te-kufijve-eshte-kthim-prapa/20%Monthly2018-09-18 13:15
https://www.informatat.com/kombet-e-bashkuara-brutaliteti-i-ushtrise-se-mianmarit-kunder-minoritetit-rohingya-veshtire-te-kuptohet/20%Monthly2018-09-18 13:14
https://www.informatat.com/si-u-lirua-nga-burgu-nipi-i-enver-hoxhes-zbardhet-vendimi/20%Monthly2018-09-18 13:08
https://www.informatat.com/rezarta-shkurta-publikon-pamjet-e-lirimit-te-nipit-te-enver-hoxhes/20%Monthly2018-09-18 13:03
https://www.informatat.com/lirimi-i-nipit-te-ish-diktatorit-hoxha-pd-ka-mbrojtjen-e-edi-rames/20%Monthly2018-09-18 13:03
https://www.informatat.com/cfare-e-bene-jugun-e-shqiperise-xhevahir-te-ballkanit/20%Monthly2018-09-18 12:59
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-te-jete-pjese-e-nato-s/20%Monthly2018-09-18 12:54
https://www.informatat.com/ministria-e-punes-eshte-duke-punuar-rreth-nje-ligji-per-persona-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-09-18 12:53
https://www.informatat.com/limaj-vazhdon-takimet-me-ambasadoret-e-huaj/20%Monthly2018-09-18 12:52
https://www.informatat.com/nxenesit-nga-drenasi-shkojne-me-arme-ne-shkolle/20%Monthly2018-09-18 12:48
https://www.informatat.com/gjakove-te-dyshuarit-per-dhunim-seksual-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2018-09-18 12:48
https://www.informatat.com/plaku-93-vjecar-me-23-femije/20%Monthly2018-09-18 12:46
https://www.informatat.com/ndryshohen-bankenotat-e-euros-me-veshtire-te-falsifikohen/20%Monthly2018-09-18 12:42
https://www.informatat.com/cdo-idiot-me-nje-harte-dhe-nje-pushke-po-emocionohet/20%Monthly2018-09-18 12:40
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-e-cileson-te-rendesishem-per-kosoven-anetaresimin-e-meridian-ne-forumin-boteror-ekonomik/20%Monthly2018-09-18 12:38
https://www.informatat.com/komisioni-i-msa-se-pajton-poziten-e-opoziten/20%Monthly2018-09-18 12:36
https://www.informatat.com/gjermania-ve-ne-perdorim-trenin-e-pare-ne-bote-me-hidrogjen/20%Monthly2018-09-18 12:31
https://www.informatat.com/zeka-populli-nuk-do-te-votoje-me-turli-budalle-matrapazi-analfabeti/20%Monthly2018-09-18 12:31
https://www.informatat.com/hahn-per-korrigjimin-e-kufijve-duhet-ti-lejojme-palet-te-bisedojne/20%Monthly2018-09-18 12:27
https://www.informatat.com/trump-urdheron-fbi-qe-urgjentisht-ti-publikoje-informtatat-per-rusine/20%Monthly2018-09-18 12:26
https://www.informatat.com/zyra-e-kryeministrit-shpenzon-rreth-8-mije-euro-per-kater-lap-top/20%Monthly2018-09-18 12:19
https://www.informatat.com/kjo-eshte-harta-e-keqperdoruesve-te-rrymes-prine-mitrovica-dhe-llapi/20%Monthly2018-09-18 12:12
https://www.informatat.com/keto-ushqime-ndalojne-fryrjen/20%Monthly2018-09-18 12:06
https://www.informatat.com/111-vjecari-qe-nuk-ndahet-nga-palestra-madje-ben-edhe-yoga/20%Monthly2018-09-18 12:03
https://www.informatat.com/kurti-ldk-ja-nuk-eshte-e-gatshme-ti-bashkohet-protestes-se-29-shtatorit/20%Monthly2018-09-18 12:02
https://www.informatat.com/muzete-e-beratit-30-mije-vizitore-perdorin-materialet-informative/20%Monthly2018-09-18 11:59
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-respektit/20%Monthly2018-09-18 11:55
https://www.informatat.com/mpms-do-ligj-gjitheperfshires-ne-te-cilin-avancohet-trajtimi-ndaj-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-09-18 11:54
https://www.informatat.com/shqiperia-pret-voten-pro-te-shqiptareve-te-maqedonise-per-emrin-e-ri/20%Monthly2018-09-18 11:52
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-18 11:51
https://www.informatat.com/gjendet-granate-dore-e-prodhimit-italian-ne-nje-fshat-te-malisheves/20%Monthly2018-09-18 11:48
https://www.informatat.com/irani-pershendet-marreveshjen-e-arritur-nga-rusia-dhe-turqia-per-idlibin/20%Monthly2018-09-18 11:46
https://www.informatat.com/filmi-gardhi-tani-edhe-ne-festivalin-nderkombetar-te-filmit-hamptons/20%Monthly2018-09-18 11:44
https://www.informatat.com/legjenda-e-man-unitedit-pogba-duhet-te-mesoje-nga-ronaldo/20%Monthly2018-09-18 11:40
https://www.informatat.com/ministria-e-sportit-premton-investime-ne-ndertimin-e-pishinave-per-notaret/20%Monthly2018-09-18 11:37
https://www.informatat.com/legjenda-e-milanit-e-paralajmeron-napolin-per-pritjen-e-tmerrshme-qe-mund-ti-behet-ne-beograd/20%Monthly2018-09-18 11:33
https://www.informatat.com/shkelet-privatesia-ne-listat-e-veteraneve-gjoba-mund-te-arrije-shifren-40-000-e/20%Monthly2018-09-18 11:30
https://www.informatat.com/tronditet-sporti-spanjoll-atletja-22-vjecare-vritet-ne-shba/20%Monthly2018-09-18 11:29
https://www.informatat.com/ish-refugjatja-afgane-qe-mund-te-beje-histori-ne-shba/20%Monthly2018-09-18 11:25
https://www.informatat.com/salah-tregon-se-cfare-e-beri-ta-dashuroje-liverpoolin-me-2005/20%Monthly2018-09-18 11:24
https://www.informatat.com/shmangu-ushtrine-tani-son-perballet-me-surprizen-e-madhe/20%Monthly2018-09-18 11:20
https://www.informatat.com/vetevendosje-proteston-me-29-shtator/20%Monthly2018-09-18 11:18
https://www.informatat.com/kmdlnjpublikimi-i-listave-per-veteranet-shkelje-flagrante-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-09-18 11:17
https://www.informatat.com/presidenti-i-fifa-s-e-kundershton-planin-per-zhvillimin-e-ndeshjeve-te-la-liges-ne-amerike/20%Monthly2018-09-18 11:17
https://www.informatat.com/i-shkroi-bukuroshes-ne-instagram-fellaini-kapet-keq-nga-i-dashuri-i-saj/20%Monthly2018-09-18 11:14
https://www.informatat.com/griezmann-trofeu-i-liges-se-kampioneve-eshte-i-imi/20%Monthly2018-09-18 11:11
https://www.informatat.com/basha-ermal-hoxha-u-lirua-se-nuk-nxori-emrin-e-olsi-rames/20%Monthly2018-09-18 11:10
https://www.informatat.com/totti-jam-lojtari-i-vetem-qe-i-thashe-jo-real-madridit/20%Monthly2018-09-18 11:07
https://www.informatat.com/dymbedhjete-veteranet-e-uck-se-te-lindur-ne-lufte/20%Monthly2018-09-18 13:15
https://www.informatat.com/isco-sa-shume-tituj-championsi-tani-e-dua-kupen-sepse-te-meparshmes-mi-ka-kaluar-afati/20%Monthly2018-09-18 11:05
https://www.informatat.com/dymbedhjete-veteranet-e-uck-s-te-lindur-ne-lufte/20%Monthly2018-09-18 11:06
https://www.informatat.com/muminoviq-xhudistja-qe-mund-ti-sjell-kosoves-medalje-olimpike-nga-buenos-aires-2018/20%Monthly2018-09-18 11:02
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-siguron-njohjen-nga-serbia-dhe-bashkengjitjen-e-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-09-18 11:01
https://www.informatat.com/berisha-ylli-i-australise-ne-kerkim-te-minutave-ne-japoni/20%Monthly2018-09-18 10:59
https://www.informatat.com/navas-largohet-nga-reali/20%Monthly2018-09-18 10:55
https://www.informatat.com/milani-merr-drejtorin-e-arsenalit/20%Monthly2018-09-18 10:53
https://www.informatat.com/spacex-zbulon-turistin-qe-do-te-shkoje-ne-hene/20%Monthly2018-09-18 10:51
https://www.informatat.com/city-ne-gare-per-rabiotin/20%Monthly2018-09-18 10:50
https://www.informatat.com/ne-plazhin-e-jales-shemben-9-objekte-pa-leje-2/20%Monthly2018-09-18 10:48
https://www.informatat.com/haradinaj-italia-ka-luajtur-rol-te-rendesishem-ne-te-gjitha-etapat-e-shtetndertimit/20%Monthly2018-09-18 10:45
https://www.informatat.com/nodhe-ne-kosove-kerpudha-shperthen-mbi-parkingun-e-asfaltuar/20%Monthly2018-09-18 10:44
https://www.informatat.com/ne-plazhin-e-jales-shemben-9-objekte-pa-leje/20%Monthly2018-09-18 10:41
https://www.informatat.com/fama-nuk-e-ndryshon-dua-lipen-me-urime-special-per-kete-person-qe-u-rrit-me-te/20%Monthly2018-09-18 10:39
https://www.informatat.com/vazhdon-bojkoti-ne-shkollen-daut-bogujevci/20%Monthly2018-09-18 10:36
https://www.informatat.com/nje-punetor-goditet-nga-rryma/20%Monthly2018-09-18 10:34
https://www.informatat.com/deputetja-e-vv-se-kapet-ne-aeroplan-duke-ngrene-biskotat-qe-jane-prodhim-serb-plazma/20%Monthly2018-09-18 10:33
https://www.informatat.com/paralajmerohet-memorandum-mirekuptimi-per-forcimin-e-lidhjeve-te-universiteteve-me-komunitetin/20%Monthly2018-09-18 10:30
https://www.informatat.com/mesoni-si-ti-beni-pershtypje-njerezve-brenda-5-minutave-te-bisedes/20%Monthly2018-09-18 10:28
https://www.informatat.com/te-shtunen-ne-prishtine-shenohet-dita-pa-makina/20%Monthly2018-09-18 10:25
https://www.informatat.com/thaci-askush-ska-te-drejte-ti-njollos-ushtaret-e-uck-se/20%Monthly2018-09-18 10:22
https://www.informatat.com/rusia-fajeson-izraelin-per-rrezimin-e-avionit-te-saj-nga-siria/20%Monthly2018-09-18 10:22
https://www.informatat.com/ish-presidetja-e-aegjentines-akuzohet-per-korrupsion/20%Monthly2018-09-18 10:20
https://www.informatat.com/rriten-te-hyrat-ne-telekom-por-ende-ka-krize-financiare/20%Monthly2018-09-18 10:19
https://www.informatat.com/apeli-verteton-denimin-e-albin-kurtit-albulena-haxhiut-e-deputeteve-te-tjere/20%Monthly2018-09-18 10:04
https://www.informatat.com/keshilltari-i-behgjet-pacolluit-eshte-e-dukshme-futja-e-veteraneve-te-vertete-ne-listat-e-mashtruesve/20%Monthly2018-09-18 10:00
https://www.informatat.com/kosovari-ne-danimarke-qendronte-ilegalisht-arrestohet-ne-nje-veture-te-vjedhur/20%Monthly2018-09-18 09:54
https://www.informatat.com/theret-me-thike-roja-e-stacionit-te-autobuseve/20%Monthly2018-09-18 09:50
https://www.informatat.com/deshton-seanca-gjyqesore-ndaj-sokol-bashotes/20%Monthly2018-09-18 09:49
https://www.informatat.com/ekipi-nga-kosova-ne-finalen-boterore-te-red-bull-reign-ne-shba/20%Monthly2018-09-18 09:44
https://www.informatat.com/grupi-punues-per-vizat-javen-tjeter-ne-kosove-2/20%Monthly2018-09-18 09:39
https://www.informatat.com/me-maska-dhe-te-armatosur-grabisin-pompen-e-benzines-ne-magjistralen-ferizaj-prishtine/20%Monthly2018-09-18 09:33
https://www.informatat.com/teatri-pa-para-rrezikon-pjesemarrjen-ne-festivalin-e-sarajeves/20%Monthly2018-09-18 09:30
https://www.informatat.com/sateliti-i-spiunimit-xhiron-pallatin-e-assadit-izraeli-publikon-fotografite-e-viles-presidenciale/20%Monthly2018-09-18 09:27
https://www.informatat.com/revista-prestigjioze-the-economist-paralajmeron-gjakderdhje-nese-korrigjohen-kufijte/20%Monthly2018-09-18 09:23
https://www.informatat.com/ministri-lluka-njofton-parlamentaret-austriake-me-zhvillimet-ekonomike-ne-vend/20%Monthly2018-09-18 09:17
https://www.informatat.com/neser-panairi-virtual-i-karrieres-ne-shqiperi-dhe-kosove/20%Monthly2018-09-18 09:16
https://www.informatat.com/komisionit-te-fsk-se-nuk-i-kane-arritur-projektligjet-per-ushtrine/20%Monthly2018-09-18 09:14
https://www.informatat.com/40-aksidente-per-nje-ore/20%Monthly2018-09-18 09:14
https://www.informatat.com/papunesise-ne-tremujorin-e-dyte-afer-30/20%Monthly2018-09-18 09:11
https://www.informatat.com/vetem-me-dialog-e-vizion-evropian-forcohet-paqja-dhe-stabiliteti-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-18 09:11
https://www.informatat.com/komenti-i-ministrit-te-fsk-se-i-akuzuar-per-listat-e-fryra-te-veteraneve/20%Monthly2018-09-18 09:08
https://www.informatat.com/historia-e-avionit-te-braktisur-ne-mes-te-shkretetires/20%Monthly2018-09-18 09:08
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-veseli-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-amerikan-delawie/20%Monthly2018-09-18 11:16
https://www.informatat.com/reagon-duda-balje-kurre-skam-qene-kunder-ushtrise-do-te-votoje-pro-transformimit/20%Monthly2018-09-18 09:02
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-perse-ju-mban-goja-ere/20%Monthly2018-09-18 08:59
https://www.informatat.com/nje-rruge-e-re-neper-borje-te-kukesit-lidh-kosoven-me-shqiperine/20%Monthly2018-09-18 08:58
https://www.informatat.com/gjen-portofolin-me-10-mije-dollare-ja-cfare-beri-16-vjecari-nga-kalifornia/20%Monthly2018-09-18 08:56
https://www.informatat.com/250-000-pjesemarres-ne-kercimin-e-paqes-ne-lyon-te-frances/20%Monthly2018-09-18 08:56
https://www.informatat.com/10-premtimet-qe-meshkujt-i-bejne-gjithmone-por-nuk-i-mbajne-kurre/20%Monthly2018-09-18 08:54
https://www.informatat.com/pianisti-belg-e-krahason-stilin-e-kelmendit-me-ate-te-kompozitorit-sorabji/20%Monthly2018-09-18 08:46
https://www.informatat.com/rrahje-masive-mes-te-miturve-ne-vushtrri-arrestohen-kater-persona/20%Monthly2018-09-18 08:41
https://www.informatat.com/cifti-humbet-njeri-tjetrin-ne-nje-dyqan-te-madh/20%Monthly2018-09-18 08:40
https://www.informatat.com/ne-vitin-2025-me-shume-do-te-punojne-makinat-sesa-njerezit/20%Monthly2018-09-18 08:38
https://www.informatat.com/eurodeputeti-jep-lajm-te-keq-per-kosovaret-qe-duan-azil-pas-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-18 08:36
https://www.informatat.com/5-keshilla-per-mbrojtjen-dhe-kujdesin-ndaj-duarve/20%Monthly2018-09-18 08:35
https://www.informatat.com/kirurget-e-denoncojne-penalisht-dekanen-manxhuka/20%Monthly2018-09-18 08:31
https://www.informatat.com/kjo-eshte-koha-me-e-mire-dhe-me-e-keqe-per-te-konsumuar-peme-gjate-dites/20%Monthly2018-09-18 08:31
https://www.informatat.com/perdorimi-i-sistemit-imunitar-per-te-luftuar-varesine/20%Monthly2018-09-18 08:28
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-prishtine-policia-arreston-nje-person/20%Monthly2018-09-18 08:26
https://www.informatat.com/mesoni-6-truket-si-te-mbeteni-shtatzene-shpejt/20%Monthly2018-09-18 08:24
https://www.informatat.com/coca-cola-fillon-bisedimet-per-te-prodhuar-pije-me-kanabis/20%Monthly2018-09-18 08:21
https://www.informatat.com/sa-kohe-pas-hapjes-duhet-ta-pini-ujin-ne-shishe-plastike/20%Monthly2018-09-18 08:18
https://www.informatat.com/game-of-thrones-fiton-cmimin-kryesor-ne-emmy-lista-e-plote-e-fituesve/20%Monthly2018-09-18 08:16
https://www.informatat.com/kirurgia-e-angelina-jolie-jep-keshilla-per-mposhtjen-e-kancerit/20%Monthly2018-09-18 08:12
https://www.informatat.com/per-nente-vite-mbyllen-2-275-institucione-kreditore-ne-be/20%Monthly2018-09-18 08:11
https://www.informatat.com/shkembimi-i-studenteve-ndermjet-kosoves-dhe-shba-diplomacia-me-e-mire/20%Monthly2018-09-18 08:09
https://www.informatat.com/trajkoviq-thote-se-vuciq-i-frikesoi-me-deklaraten-e-tij-serbet-qe-jetojne-ne-kosove/20%Monthly2018-09-18 08:06
https://www.informatat.com/qkuk-pajiset-me-10-ultraze-dhe-llamba-operative-per-sallat-e-operacionit/20%Monthly2018-09-18 08:06
https://www.informatat.com/mungesa-e-proteinave-dhe-demet-qe-sjell-ne-organizem-mielli-i-bukes/20%Monthly2018-09-18 08:01
https://www.informatat.com/gabimet-e-pafalshme-qe-nenat-nuk-duhet-te-bejne-me-femijet/20%Monthly2018-09-18 07:58
https://www.informatat.com/meshkujt-qe-punojne-naten-rrezikohen-nga-kanceri-i-prostates/20%Monthly2018-09-18 07:52
https://www.informatat.com/caji-me-berthama-shalqiri-ndihmon-ne-kete-problem-shendetesore/20%Monthly2018-09-18 07:52
https://www.informatat.com/bej-seks-me-nje-burre-10-vjet-me-te-ri-pasi-burri-im/20%Monthly2018-09-18 07:49
https://www.informatat.com/pas-hapjes-se-ujit-ne-shishe-plastike-kaq-duhet-te-prisni-per-ta-pire-nga-leonora-bajraktari/20%Monthly2018-09-18 07:48
https://www.informatat.com/disa-nga-ushqimet-qe-i-bejne-mire-zemres-tuaj/20%Monthly2018-09-18 07:45
https://www.informatat.com/fakte-interesante-qe-ndoshta-si-dinit-per-hunden/20%Monthly2018-09-18 07:43
https://www.informatat.com/sot-hapet-dyqani-i-trete-i-teshaveshes-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-18 07:41
https://www.informatat.com/keto-jane-pasojat-tmerruese-nga-konsumimi-i-pijeve-te-gazuara-video/20%Monthly2018-09-18 07:41
https://www.informatat.com/shmangni-lodhjen-fizike-e-shpirterore/20%Monthly2018-09-18 07:40
https://www.informatat.com/hapet-sot-edicioni-i-katert-i-universitetit-veror-shetites-franko-gjerman/20%Monthly2018-09-18 07:39
https://www.informatat.com/kete-krem-anti-rrudhe-mund-ta-beni-vete/20%Monthly2018-09-18 07:37
https://www.informatat.com/nese-doni-binjak-beni-seks-ne-kete-poze/20%Monthly2018-09-18 07:36
https://www.informatat.com/proteste-per-lirimin-nga-burgu-te-sylejman-selimit-e-jahir-demakut/20%Monthly2018-09-18 07:35
https://www.informatat.com/i-ngacmonte-te-dashuren-me-mesazhe-pret-pergjigjen-nga-i-dashuri-i-saj/20%Monthly2018-09-18 07:34
https://www.informatat.com/seksi-oral-jo-i-shendetshem-ekspertet-ne-shba-kane-paralajmerime/20%Monthly2018-09-18 07:33
https://www.informatat.com/qeveria-dhe-bizneset-kundershtojne-taksen-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-18 07:33
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-zyrtar-policor-per-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2018-09-18 07:30
https://www.informatat.com/trendi-i-ri-jo-vetem-buzet-me-xixa-rihanna-na-tregon-se-mund-te-lyeni-edhe-dicka-tjeter-video/20%Monthly2018-09-18 07:29
https://www.informatat.com/ministri-serb-deklaron-se-prishtina-nuk-mund-te-jete-ne-agjende-per-interpol/20%Monthly2018-09-18 07:28
https://www.informatat.com/kryetarja-e-gjykates-se-prishtines-ne-listen-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-18 07:27
https://www.informatat.com/oriola-marashi-nje-ferrari-e-vertete/20%Monthly2018-09-18 07:24
https://www.informatat.com/gucati-prokuroria-na-ka-futur-ne-qorrsokak/20%Monthly2018-09-18 07:23
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-i-cileson-jo-serioze-deklaratat-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-09-18 07:19
https://www.informatat.com/kater-komisione-parlamentare-mblidhen-sot/20%Monthly2018-09-18 07:17
https://www.informatat.com/veseli-pret-ne-takim-greg-delawien/20%Monthly2018-09-18 07:17
https://www.informatat.com/ministrja-e-italise-ne-kosove-takim-me-presidentin-thaci-2/20%Monthly2018-09-18 07:11
https://www.informatat.com/ushtria-sbehet-pa-perkrahjen-e-nderkombetareve/20%Monthly2018-09-18 11:03
https://www.informatat.com/grupi-punues-per-vizat-javen-tjeter-ne-kosove/20%Monthly2018-09-18 10:22
https://www.informatat.com/mot-me-diell-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-18 07:08
https://www.informatat.com/shba-ve-tarifa-te-reja-mbi-mallrat-kineze/20%Monthly2018-09-18 07:08
https://www.informatat.com/ngjarjet-e-dites-se-marte-18-shtator-2018/20%Monthly2018-09-18 07:13
https://www.informatat.com/shqiperia-dhe-serbia-shtetet-me-te-uritura-ne-evrope/20%Monthly2018-09-18 06:57
https://www.informatat.com/moti-per-sot-10/20%Monthly2018-09-18 06:55
https://www.informatat.com/edhe-autostradat-e-kosoves-me-pagese/20%Monthly2018-09-18 09:02
https://www.informatat.com/juventusi-ne-shenjestren-e-de-biasi-dybala-e-costa-kane-cilesi-duhet-ti-shprehin/20%Monthly2018-09-18 06:19
https://www.informatat.com/turkish-kerkon-30-milione-dollare-shqiperia-ka-vetem-200-mije/20%Monthly2018-09-18 06:17
https://www.informatat.com/shba-vendos-tarifa-te-reja-prej-200-miliarde-dollare-per-mallrat-kineze/20%Monthly2018-09-18 06:16
https://www.informatat.com/ministrja-e-italise-ne-kosove-takim-me-presidentin-thaci/20%Monthly2018-09-18 06:15
https://www.informatat.com/phillips-interviste-per-ina-referendumi-per-emrin-dhe-ndikimi-rus/20%Monthly2018-09-17 21:48
https://www.informatat.com/isufi-i-aak-se-e-ka-quajtur-dezertor-te-drejtesise-ish-prokurorin-elez-blakaj/20%Monthly2018-09-17 21:43
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-qe-gjate-ketij-viti-te-heqen-vizat/20%Monthly2018-09-18 06:53
https://www.informatat.com/mediat-serbe-e-pyesin-per-shik-un-veseli-u-thote-se-po-shikojne-shume-filma-per-james-bondin/20%Monthly2018-09-17 15:02
https://www.informatat.com/apostolova-kosova-duhet-te-vazhdoj-punen-qe-te-marr-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-17 14:55
https://www.informatat.com/rritet-shkalla-e-papunesise-ne-kosove/20%Monthly2018-09-17 14:48
https://www.informatat.com/agjencite-kerkojne-qe-taksa-per-autobus-te-jete-5-euro/20%Monthly2018-09-17 14:45
https://www.informatat.com/i-plagosuri-mbreme-ne-prishtine-familjar-i-behgjet-pacollit/20%Monthly2018-09-17 14:42
https://www.informatat.com/veselimsa-hapi-kryesor-drejt-be-se-nuk-kemi-kohe-per-te-humbur/20%Monthly2018-09-17 14:35
https://www.informatat.com/prokuroria-ende-nuk-i-ka-njoftuar-te-akuzuarit-ne-rastin-veteranet/20%Monthly2018-09-17 14:32
https://www.informatat.com/tarifat-ne-rrugen-e-kombit-sipas-kategorive-te-automjeteve/20%Monthly2018-09-17 14:25
https://www.informatat.com/kapiteni-i-fsk-se-shpallet-me-i-miri-ne-universitetin-ushtarak-ne-shba/20%Monthly2018-09-17 14:19
https://www.informatat.com/nitaj-i-del-ne-mbrojtje-deputetes-time-kadrijaj/20%Monthly2018-09-17 14:14
https://www.informatat.com/publikimi-i-emrave-te-veteraneve-te-rrejshem-shkelje-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-09-17 14:09
https://www.informatat.com/veseli-per-mediat-serbe-dialogu-perfundon-me-njohjen-e-kosoves-dhe-anetaresim-ne-okb/20%Monthly2018-09-17 14:04
https://www.informatat.com/incidenti-mh17-moska-serish-mohon-pergjegjesine/20%Monthly2018-09-17 13:54
https://www.informatat.com/haradinaj-perfaqesuesve-te-sbashk-utarsimi-do-te-jete-gjithmone-prioritet/20%Monthly2018-09-17 13:48
https://www.informatat.com/daciqkosova-ne-okb-kur-te-beje-shelqja-rrush/20%Monthly2018-09-17 13:39
https://www.informatat.com/fshatrat-qe-do-te-mbesin-pese-ore-pa-rryme/20%Monthly2018-09-17 13:37
https://www.informatat.com/veriu-dhe-beogradi-rreshtohen-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-17 13:31
https://www.informatat.com/shkaterrohet-grupi-i-droges-ne-ballkan-148-ne-pranga-mes-tyre-dhe-shqiptare/20%Monthly2018-09-17 13:25
https://www.informatat.com/islamilufta-speciale-ndaj-ish-prokurorit-blakajt-e-paskrupullt-dhe-pa-shije/20%Monthly2018-09-17 13:18
https://www.informatat.com/nis-gjykimi-ndaj-kompanise-belge-qe-eksportoi-mish-ne-kosove/20%Monthly2018-09-17 13:07
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-e-quan-lepurosh-elez-blakajn/20%Monthly2018-09-17 13:07
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-arsim/20%Monthly2018-09-17 12:56
https://www.informatat.com/pyetet-per-listat-e-veteraneve-haradinaj-thote-rrofte-uck-ja/20%Monthly2018-09-17 12:53
https://www.informatat.com/kosova-po-ben-pergatitjet-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-09-17 12:42
https://www.informatat.com/prokuroria-leshon-nje-njoftim-te-rendesishem-per-veteranet/20%Monthly2018-09-17 12:17
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-gjilan/20%Monthly2018-09-17 12:14
https://www.informatat.com/thaci-do-te-takohet-me-presidentin-trump-diskutojne-edhe-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-17 14:55
https://www.informatat.com/detaje-nga-policia-rreth-plagosjes-se-mbremshme-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-17 12:08
https://www.informatat.com/rruga-me-e-rrezikshme-ne-bote-pritet-te-behet-atraksion-turistik/20%Monthly2018-09-17 12:03
https://www.informatat.com/praktika-finlandeze-per-ambientin-pritet-te-zbatohet-ne-kosove/20%Monthly2018-09-17 11:57
https://www.informatat.com/meta-ne-seline-e-shenjte-bisedon-me-papa-franceskun/20%Monthly2018-09-17 11:52
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-ambasadoren-e-re-te-suedise-ne-kosove/20%Monthly2018-09-17 11:44
https://www.informatat.com/nga-qershori-i-vitit-te-ardhshem-pacientet-nuk-do-blejne-barna/20%Monthly2018-09-17 11:33
https://www.informatat.com/merr-detyren-shefi-i-ri-i-misionit-te-osbe-se-ne-shkup/20%Monthly2018-09-17 11:25
https://www.informatat.com/klinika-emergjente-transformohet-ne-klinike-moderne/20%Monthly2018-09-17 11:22
https://www.informatat.com/klina-behet-me-rruge-te-re/20%Monthly2018-09-17 11:12
https://www.informatat.com/komenti-epik-i-ledrit-mbi-fotografine-e-morenes/20%Monthly2018-09-17 11:05
https://www.informatat.com/qendrimi-i-ish-zevendesit-te-ahtisaarit-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-09-17 14:29
https://www.informatat.com/pse-ndihet-i-fyer-kryetari-ovl-te-uck-se/20%Monthly2018-09-17 10:54
https://www.informatat.com/mattis-votimi-ne-referendum-eshte-me-i-rendesishmi-ne-historine-e-maqedonise/20%Monthly2018-09-17 10:51
https://www.informatat.com/shtabi-i-uck-se-ne-baballoq-prokurori-elez-blakaj-i-ka-vu-ne-medyshje-luftetaret/20%Monthly2018-09-17 14:04
https://www.informatat.com/rruga-qe-lidhe-podgoricen-me-gucine-ende-vetem-premtim/20%Monthly2018-09-17 10:38
https://www.informatat.com/nderron-jete-ne-shba-shkrimtari-nga-elbasani-makensen-buno/20%Monthly2018-09-17 10:33
https://www.informatat.com/ne-tirane-nis-sot-festivali-i-filmit-per-te-drejtat-e-njeriut-ne-fokus-kercenimi-i-se-vertetes/20%Monthly2018-09-17 10:30
https://www.informatat.com/bytyqi-priti-presidentin-e-mercy-college-of-health-sciences-te-iowa-s/20%Monthly2018-09-17 10:26
https://www.informatat.com/sistemi-tatimor-i-kosoves-i-bazuar-ne-be/20%Monthly2018-09-17 10:26
https://www.informatat.com/vellai-tenton-te-qelloje-vellain-shkaku-i-prones/20%Monthly2018-09-17 10:22
https://www.informatat.com/jane-mbledhur-316-tone-mbeturina/20%Monthly2018-09-17 10:22
https://www.informatat.com/zvicra-i-kerkon-rusise-te-ndaloje-aktivitetet-e-paligjshme-ne-token-e-saj/20%Monthly2018-09-17 10:20
https://www.informatat.com/plagoset-familjari-i-behgjet-pacollit/20%Monthly2018-09-17 10:16
https://www.informatat.com/vijat-e-bardha-per-kembesore-ne-3d/20%Monthly2018-09-17 10:13
https://www.informatat.com/veteranet-publikimi-i-emrave-eshte-shkelje-e-privatesise/20%Monthly2018-09-17 10:12
https://www.informatat.com/guardiola-pret-me-shume-nga-skuadra-e-tij-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-09-17 10:06
https://www.informatat.com/nisma-po-e-shqyrton-mundesine-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2018-09-17 09:55
https://www.informatat.com/haradinaj-me-europarlamentaret-flasin-per-reformat-per-agjenden-evropiane/20%Monthly2018-09-17 09:51
https://www.informatat.com/malisheva-perkrah-150-bujq-me-motokultivatore/20%Monthly2018-09-17 09:46
https://www.informatat.com/kunata-e-salih-mekajt-gjykon-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-17 09:42
https://www.informatat.com/presheve-kapen-20-kilograme-droge/20%Monthly2018-09-17 09:40
https://www.informatat.com/oeak-perkrah-avancimin-e-bashkepunimit-iowa-kosove/20%Monthly2018-09-17 09:38
https://www.informatat.com/jeremiq-serbia-do-te-kufizohet-me-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2018-09-17 09:36
https://www.informatat.com/rita-shfaq-serish-stilin-e-vecante/20%Monthly2018-09-17 09:29
https://www.informatat.com/fansat-tallen-me-fotografine-e-victoria-beckhamit-duke-dale-nga-qesja/20%Monthly2018-09-17 09:27
https://www.informatat.com/e-zgjodhe-burrin-qe-te-pelqen-me-shume-zbulo-dicka-per-veten/20%Monthly2018-09-17 09:20
https://www.informatat.com/horoskopi-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-09-17 09:17
https://www.informatat.com/si-duhet-te-jete-dreka-per-femijet-ne-shkolle-modeli-i-1-jave/20%Monthly2018-09-17 09:14
https://www.informatat.com/cilat-jane-kryeveprat-e-milosheviqit-sipas-daciqit/20%Monthly2018-09-17 09:03
https://www.informatat.com/robotet-do-te-kryejne-52-te-detyrave-ne-vende-te-punes-deri-me-2025/20%Monthly2018-09-17 09:00
https://www.informatat.com/konfirmon-shkenca-te-jesh-ne-nje-lidhje-ju-bene-me-te-trashe/20%Monthly2018-09-17 08:58
https://www.informatat.com/disa-keshilla-per-floket-e-ngjyrosur/20%Monthly2018-09-17 08:56
https://www.informatat.com/akuzat-per-dhune-seksuale-kandidati-i-trump-per-gjykaten-supreme-i-mohon/20%Monthly2018-09-17 08:55
https://www.informatat.com/veteranet-e-drenasit-fyese-dhe-degraduese-publikimi-i-listave-prokuroria-se-do-te-verteten/20%Monthly2018-09-17 08:57
https://www.informatat.com/mattis-arrin-ne-shkup/20%Monthly2018-09-17 08:53
https://www.informatat.com/hahn-shtetet-e-ballkanit-te-evitojne-dhunen-ndaj-gazetareve-perndryshe-ska-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-09-17 08:49
https://www.informatat.com/thaci-nuk-duhet-ta-humbim-mundesine-per-marreveshje-me-serbine-permes-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-17 08:42
https://www.informatat.com/bashota-del-para-gjyqit-akuzohet-per-korrupsion/20%Monthly2018-09-17 08:38
https://www.informatat.com/ne-rast-se-ju-ka-ikur-ky-eshte-super-driblimi-i-dybala-ndaj-sassuolo/20%Monthly2018-09-17 08:31
https://www.informatat.com/haradinaj-partneriteti-me-gjermanine-eshte-jetik-per-vendin/20%Monthly2018-09-17 08:30
https://www.informatat.com/cfare-nuk-duhet-te-bejne-markle-dhe-middletoni/20%Monthly2018-09-17 08:27
https://www.informatat.com/parajsa-ne-shitje-per-vetem-8-milione-dollare/20%Monthly2018-09-17 08:23
https://www.informatat.com/vildane-zeneli-tregon-detaje-te-reja-nga-jeta-e-saj/20%Monthly2018-09-17 08:21
https://www.informatat.com/fbi-evakuon-observatorin-dyshohet-per-prova-per-alienet/20%Monthly2018-09-17 08:21
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-i-le-nen-hije-femrat-20-vjecare/20%Monthly2018-09-17 08:19
https://www.informatat.com/pse-uleset-e-aeroplanit-jane-gati-gjithmone-me-ngjyre-te-kalter/20%Monthly2018-09-17 08:18
https://www.informatat.com/keshilltari-i-kryeministrit-e-gjen-veten-ne-listen-e-veteraneve-mashtrues/20%Monthly2018-09-17 08:16
https://www.informatat.com/gerrardi-i-kenaqur-me-debutimin-e-grezdes/20%Monthly2018-09-17 08:16
https://www.informatat.com/kamberi-shenon-ne-fitoren-e-hibernianit/20%Monthly2018-09-17 08:14
https://www.informatat.com/enca-pozon-teresisht-e-zhveshur-e-mbuluar-vetem-me-jastek/20%Monthly2018-09-17 08:12
https://www.informatat.com/te-heshtesh-apo-te-ulerish-gjate-seksit/20%Monthly2018-09-17 08:11
https://www.informatat.com/shqiperi-kosove-unifikimi-doganor-kjo-genjeshter-e-madhe/20%Monthly2018-09-17 08:10
https://www.informatat.com/shqiperi-nisi-viti-i-ri-shkollor-ne-banka-480-mije-nxenes/20%Monthly2018-09-17 08:09
https://www.informatat.com/meridian-behet-kompania-e-pare-kosovare-qe-anetaresohet-ne-forumin-boteror-ekonomik-world-economic-forum/20%Monthly2018-09-17 08:07
https://www.informatat.com/reagon-ovl-e-dukagjinit-aktakuzen-per-veteranet-e-rrejshem-e-quan-cirk/20%Monthly2018-09-17 12:11
https://www.informatat.com/skandal-ne-nje-kamp-refugjatesh-ne-serbi-qytetaret-e-tmerruar-emigrantet-lakuriq-brenda-kampit-ne-varreza/20%Monthly2018-09-17 08:02
https://www.informatat.com/ndiheni-te-merzitur-dhe-nuk-e-dini-perse-kuptoni-arsyet-dhe-kapercejeni/20%Monthly2018-09-17 08:01
https://www.informatat.com/metodat-e-sherimit-alternativ/20%Monthly2018-09-17 08:00
https://www.informatat.com/shumica-e-njerezve-ende-besojne-te-syri-i-keq/20%Monthly2018-09-17 07:56
https://www.informatat.com/almeda-abazi-i-futet-seriozisht-rruges-se-muzikes-publikohen-pamjet-e-para-nga-videoklipi-i-ri/20%Monthly2018-09-17 07:55
https://www.informatat.com/albani-dhe-miriami-po-sjellin-kenge-bashke/20%Monthly2018-09-17 07:55
https://www.informatat.com/eliza-dushku-publikon-fotografi-nga-dasma/20%Monthly2018-09-17 07:52
https://www.informatat.com/shprehite-qe-ju-kushtojne-me-humbje-peshe/20%Monthly2018-09-17 07:51
https://www.informatat.com/propozohen-masa-tregtare-ndaj-serbise-per-ta-detyruar-qe-ti-zbatoje-marreveshjet-e-arritura/20%Monthly2018-09-17 07:50
https://www.informatat.com/lira-turke-shenoi-perseri-renie/20%Monthly2018-09-17 07:47
https://www.informatat.com/39-aksidente-trafiku-per-24-ore/20%Monthly2018-09-17 07:47
https://www.informatat.com/may-alternativa-ndaj-marreveshjes-sime-brexit-nuk-eshte-marreveshje/20%Monthly2018-09-17 07:42
https://www.informatat.com/birra-vera-dhe-cokollata-mund-te-ndihmojne-te-jetoni-gjate/20%Monthly2018-09-17 07:41
https://www.informatat.com/aksidenti-te-rrethi-shkakton-tollovi-ne-trafik/20%Monthly2018-09-17 07:39
https://www.informatat.com/shqiperia-ndalohen-pijet-energjike-dhe-ato-me-gaz-nen-18-vjec/20%Monthly2018-09-17 07:39
https://www.informatat.com/keto-dhjete-shenja-zbulojne-semundjen-e-veshkave/20%Monthly2018-09-17 07:35
https://www.informatat.com/hoxhapresim-qe-vizat-te-hiqen-kete-vit/20%Monthly2018-09-17 07:35
https://www.informatat.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-17 07:34
https://www.informatat.com/pija-qe-parandalon-gerhitjen/20%Monthly2018-09-17 07:31
https://www.informatat.com/veseli-e-haradinaj-marrin-pjese-ne-hapjen-e-repartit-te-renovuar-te-emergjences-ne-qkuk/20%Monthly2018-09-17 07:30
https://www.informatat.com/shqyrtohet-projektligji-per-mesimdhenesit-e-viteve-90%e2%80%b2/20%Monthly2018-09-17 07:28
https://www.informatat.com/veseli-viziton-sot-qkuk-ne/20%Monthly2018-09-17 07:26
https://www.informatat.com/stoltenberg-rusia-po-e-pengon-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2018-09-17 07:25
https://www.informatat.com/karakteri-etnik-i-percaktimit-te-kufijve-do-ta-zhbente-pakon-e-ahtisaarit/20%Monthly2018-09-17 07:23
https://www.informatat.com/sot-dhe-neser-mbahet-takimi-per-msa-ne/20%Monthly2018-09-17 07:23
https://www.informatat.com/jovanoviq-korrigjimi-i-kufijve-kercenon-sigurine-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-17 07:23
https://www.informatat.com/reagimi-i-bashkeshortes-se-kryeministrit-pas-publikimit-te-listave-te-veteraneve/20%Monthly2018-09-17 07:21
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vrasjen-e-29-vjecarit-ne-peje/20%Monthly2018-09-17 07:21
https://www.informatat.com/qorrolli-vendimi-per-vizat-para-20-dhjetorit/20%Monthly2018-09-17 07:19
https://www.informatat.com/hoxhaj-kete-vit-perparesi-duhet-te-kete-dialogu-jo-zgjedhjet-e-reja/20%Monthly2018-09-17 07:18
https://www.informatat.com/banoret-e-kukesit-protestojne-per-taksen-rrugore/20%Monthly2018-09-17 07:14
https://www.informatat.com/ura-e-ibrit-nuk-hapet-kete-vit/20%Monthly2018-09-17 07:14
https://www.informatat.com/kosova-kunder-nderkombetareve/20%Monthly2018-09-17 07:12
https://www.informatat.com/jave-e-ngrohte-ne-kosove/20%Monthly2018-09-17 07:11
https://www.informatat.com/rruga-e-kombit-nis-me-pagese-forca-policie-prane-sporteleve/20%Monthly2018-09-17 11:00
https://www.informatat.com/sot-grupi-punues-per-vizat-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-09-17 10:44
https://www.informatat.com/krasniqi-qe-nga-komunizmi-askush-si-ka-bere-sherbim-me-te-mire-serbise-sesa-thaci/20%Monthly2018-09-16 22:02
https://www.informatat.com/reagon-guncati-prokuroria-te-permiresoje-listat-dhe-te-kerkoj-falje/20%Monthly2018-09-16 21:58
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-peje/20%Monthly2018-09-17 08:38
https://www.informatat.com/reagon-blakaj-aktakuza-paska-pesuar-ndryshime-jane-rreth-2-000-persona-me-shume/20%Monthly2018-09-16 21:47
https://www.informatat.com/zafir-berisha-reagon-ashper-pas-publikimit-te-listave-nga-prokuroria/20%Monthly2018-09-16 21:33
https://www.informatat.com/lista-e-veteraneve-te-rreme-haradinaj-keni-me-e-perplas-popullin-mes-vete/20%Monthly2018-09-16 21:24
https://www.informatat.com/kur-do-tiu-jepet-fund-ndryshimit-te-akrepave-te-ores/20%Monthly2018-09-16 19:16
https://www.informatat.com/hajdutet-arriten-te-vjedhin-mall-me-vlere-gjysme-milioni-euro-vetem-per-2-minuta/20%Monthly2018-09-16 19:14
https://www.informatat.com/zbulohet-vendi-ku-eshte-prodhuar-birra-para-13-000-vjeteve/20%Monthly2018-09-16 19:11
https://www.informatat.com/lojtari-nga-premierliga-i-del-ne-mbrojtje-mourinhos/20%Monthly2018-09-16 19:07
https://www.informatat.com/liverpool-kerkon-ndihmen-e-lebron-james-per-sherbimet-e-yllit-te-serie-a/20%Monthly2018-09-16 19:03
https://www.informatat.com/perforcimi-me-i-ri-i-trepces-mberrin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-16 19:00
https://www.informatat.com/mediat-grekenje-marreveshje-thaci-vuciq-i-hap-rrugen-njohjes-se-kosoves-nga-greqia/20%Monthly2018-09-16 19:00
https://www.informatat.com/a-lejohet-qe-grate-shtatzena-ti-bejne-thonjte-me-xhel-ja-cfare-thone-gjinekologet/20%Monthly2018-09-16 18:51
https://www.informatat.com/tete-mesime-te-vlefshme-per-baballaret-qe-po-rrisin-djem/20%Monthly2018-09-16 18:46
https://www.informatat.com/veseli-i-beson-selimit-per-numrin-e-ushtareve-te-uck-se/20%Monthly2018-09-16 18:45
https://www.informatat.com/ky-eshte-gabimi-qe-bejne-te-gjitha-ciftet-gjate-seksit-por-qe-nuk-e-korrigjojne-kurre/20%Monthly2018-09-16 18:42
https://www.informatat.com/leonora-befason-te-gjithe-zbulon-ke-nga-kengetaret-e-estrades-e-ka-teze/20%Monthly2018-09-16 18:37
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-me-porosi-nga-burgu-per-organizatoret-e-protestes/20%Monthly2018-09-17 07:09
https://www.informatat.com/3-rregullat-e-dashurise-qe-nuk-duhet-te-shkelni-kurre/20%Monthly2018-09-16 18:28
https://www.informatat.com/keto-jane-8-sjelljet-e-perditshme-qe-cojne-nje-cift-drejt-divorcit/20%Monthly2018-09-16 18:25
https://www.informatat.com/pese-shenjat-paralajmeruese-qe-tregojne-se-ky-eshte-takimi-i-pare-dhe-i-fundit-mes-jush/20%Monthly2018-09-16 18:22
https://www.informatat.com/3-arsye-bindese-perse-dashuroheni-vetem-pas-meshkujve-qe-sju-meritojne/20%Monthly2018-09-16 18:17
https://www.informatat.com/ahmeti-e-lidh-me-patriotizem-ftesen-per-referendum/20%Monthly2018-09-16 18:10
https://www.informatat.com/6-gabimet-qe-ben-nje-femer-ne-dashuri/20%Monthly2018-09-16 18:06
https://www.informatat.com/7-llojet-e-dashurise-sipas-psikologeve/20%Monthly2018-09-16 18:04
https://www.informatat.com/interesim-i-madh-per-police-per-300-vende-aplikuan-rreth-17-mije-persona/20%Monthly2018-09-16 21:46
https://www.informatat.com/ja-cilat-gabime-duhet-te-shmangesh-nese-atij-asaj-i-shkruan-cdo-dite-mesazhe/20%Monthly2018-09-16 17:54
https://www.informatat.com/3-triparet-qe-tregojne-se-do-te-beheni-te-pasur/20%Monthly2018-09-16 17:48
https://www.informatat.com/ne-bqk-shtohet-numri-i-ankesave-te-qytetareve-por-bankat-komerciale-i-fitojne-rastet/20%Monthly2018-09-16 17:44
https://www.informatat.com/dy-gra-lendohen-gjate-perleshjes-se-tre-burrave/20%Monthly2018-09-16 17:40
https://www.informatat.com/sirianet-votojne-ne-zgjedhjet-lokale-per-here-te-pare-pas-shtate-vjetesh/20%Monthly2018-09-16 17:35
https://www.informatat.com/veseli-ne-shenimin-e-20-vjetorit-te-shtabit-te-pergjithshem-te-uck-se-ne-likoc/20%Monthly2018-09-16 17:32
https://www.informatat.com/veterani-i-uck-se-adnan-hyseni-ben-thirrje-te-korrigjohen-listat/20%Monthly2018-09-16 17:30
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-mashtrim-me-listat-e-veteraneve-evvvv-elez-blakaj-hallall-te-qofte/20%Monthly2018-09-16 17:25
https://www.informatat.com/rikthimi-i-sympathy-for-the-devil-me-mick-jaggerin/20%Monthly2018-09-16 17:22
https://www.informatat.com/ushtrojne-korrupsion-por-nuk-perfundojne-gjykate-shoqeria-civile-e-cileson-te-qellimshme/20%Monthly2018-09-16 17:15
https://www.informatat.com/tri-grupimet-per-bllokim-te-punes-ne-kuvend/20%Monthly2018-09-16 17:10
https://www.informatat.com/mediu-dialogu-me-serbine-te-finalizoje-njohjen-e-pavaresise-me-garantimin-e-integritetit-te-territorit/20%Monthly2018-09-16 17:07
https://www.informatat.com/ramadani-tranzicioni-i-fsk-se-eshte-i-sigurt-e-i-pakthyeshem/20%Monthly2018-09-16 18:33
https://www.informatat.com/psd-kerkon-zbatimin-urgjent-te-ligjit-te-punes/20%Monthly2018-09-16 17:01
https://www.informatat.com/kurti-vetem-nje-frikacak-a-idiot-si-thaci-mund-ta-shpetoje-nje-shovinist-si-vuciqi/20%Monthly2018-09-16 17:57
https://www.informatat.com/kritikuesit-e-vizites-se-tij-ne-kosove-vuciqi-i-quan-pamfletiste/20%Monthly2018-09-16 16:52
https://www.informatat.com/nostalgjiket-e-enver-hoxhes-mblidhen-ne-76-vjetorin-e-konferences-se-pezes/20%Monthly2018-09-16 16:48
https://www.informatat.com/pavkoviq-ne-kosove-jane-bere-krime-lufte/20%Monthly2018-09-16 16:45
https://www.informatat.com/cila-race-e-qenit-eshte-me-e-mire-per-vogelushet/20%Monthly2018-09-16 13:26
https://www.informatat.com/e-pyeten-a-e-ka-lene-orinden-pas-dore-turjan-hyska-kam-nje-avantazh-e-kompensoj-naten/20%Monthly2018-09-16 13:21
https://www.informatat.com/qe-te-gjithe-638-muskujt-ne-aksion-me-vetem-nje-rekuizite-video/20%Monthly2018-09-16 13:16
https://www.informatat.com/kercenimet-e-fshehta-disa-gjera-te-cilat-pa-u-verejtur-shkaterrojne-lidhjen/20%Monthly2018-09-16 13:12
https://www.informatat.com/jovanoviq-kosova-eshte-rast-specifik-per-biseda-mbi-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-16 13:09
https://www.informatat.com/cfare-ha-jennifer-aniston-ky-eshte-regjimi-i-saj-ushqimor/20%Monthly2018-09-16 13:06
https://www.informatat.com/depresioni-njoftohuni-me-simptomat-fizike/20%Monthly2018-09-16 13:03
https://www.informatat.com/efektet-e-mira-shendetesore-te-limonit/20%Monthly2018-09-16 12:58
https://www.informatat.com/gjakove-sulmohet-nje-tyrbe/20%Monthly2018-09-16 12:54
https://www.informatat.com/roth-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve-nuk-pelqehet-as-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-16 12:50
https://www.informatat.com/serbet-i-mbesin-besnik-beogradit-por-marrin-para-edhe-nga-prishtina/20%Monthly2018-09-16 17:10
https://www.informatat.com/buka-shkakton-depresion-dhe-lodhje/20%Monthly2018-09-16 12:44
https://www.informatat.com/historia-e-olgertit-shet-misra-per-te-blere-rrobat-e-dimrit/20%Monthly2018-09-16 12:40
https://www.informatat.com/hidhni-ilacet-e-tensionit-ne-mbeturina-duke-ndjekur-keto-keshilla/20%Monthly2018-09-16 12:31
https://www.informatat.com/kukan-ska-rendesi-kur-arrihet-marreveshja-kosove-serbi-por-cdo-te-permbaje-ajo/20%Monthly2018-09-16 17:05
https://www.informatat.com/me-thuaj-ne-cilin-muaj-ke-lindur-te-te-them-si-je-ne-seks/20%Monthly2018-09-16 12:21
https://www.informatat.com/pasi-fitoi-mandatin-per-here-te-trete-flet-deputeti-shqiptar-ne-suedi/20%Monthly2018-09-16 12:18
https://www.informatat.com/arratisja-e-dy-personave-nga-burgu-i-dubraves-arrestohen-dy-oficere-korrektues/20%Monthly2018-09-16 12:13
https://www.informatat.com/trashegimia-boterore-antike-e-shqiperise/20%Monthly2018-09-16 12:09
https://www.informatat.com/quni-flet-per-rolin-e-prokurorit-dhe-luftetarit-pas-ngritjes-se-aktakuzes-nga-prokuroria/20%Monthly2018-09-16 12:06
https://www.informatat.com/meta-kosova-dhe-serbia-te-gjejne-paqen-pa-prekur-kufijte/20%Monthly2018-09-16 12:03
https://www.informatat.com/ferizaj-4-punetore-bien-nga-nje-lartesi-prej-8-metrash/20%Monthly2018-09-16 12:01
https://www.informatat.com/rexhep-selimi-vjeshta-nis-me-protesta/20%Monthly2018-09-16 11:58
https://www.informatat.com/ne-mi-mendohet-se-cmimi-5-euro-per-rrugen-e-kombit-eshte-i-larte/20%Monthly2018-09-16 16:57
https://www.informatat.com/i-vrari-ne-istog-kishte-lidhje-te-aferta-me-policine-transportonte-kosovare-ne-subotice/20%Monthly2018-09-16 11:50
https://www.informatat.com/perplasjet-ne-ldk-veliu-doren-nzemer-nuk-me-pelqen-ky-lloj-komunikimi/20%Monthly2018-09-16 12:47
https://www.informatat.com/hamez-jashari-gezon-ditelindjen-ja-sa-vite-mbush-sot/20%Monthly2018-09-16 11:40
https://www.informatat.com/ne-kete-lagje-te-prishtines-gjendet-nje-mjet-i-dyshimt/20%Monthly2018-09-16 11:35
https://www.informatat.com/thaci-kujton-ne-nje-vjetorin-e-vdekjes-nenen-e-ish-luftetarit-te-uck-se/20%Monthly2018-09-16 11:32
https://www.informatat.com/i-maskuari-si-kitarist-vret-3-e-plagos-7-persona/20%Monthly2018-09-16 11:28
https://www.informatat.com/shtepia-e-shkaterruar-nga-termeti-familja-7-anetareshe-ne-shqiperi-jeton-mes-rrezikut/20%Monthly2018-09-16 11:23
https://www.informatat.com/idrizi-braktis-ramen-ne-koalicion-me-opoziten/20%Monthly2018-09-16 11:20
https://www.informatat.com/rama-kerkon-hapjen-e-deges-se-air-albania-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-16 11:17
https://www.informatat.com/gjilan-mblidhen-mbi-25-mije-kilogram-mbeturina/20%Monthly2018-09-16 11:13
https://www.informatat.com/matoshi-e-bahtiri-largojne-mbeturinat-vetem-deri-te-ura-e-ibrit/20%Monthly2018-09-16 11:09
https://www.informatat.com/ekspertet-konsiderojne-se-bankat-ne-kosove-duhet-te-konvertojne-lekun-e-denarit/20%Monthly2018-09-16 11:06
https://www.informatat.com/investime-te-medha-ne-institucionet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-09-16 11:03
https://www.informatat.com/shqiperia-midis-peizazheve-te-perrallave-dhe-mikpritjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2018-09-16 10:59
https://www.informatat.com/kosoves-i-duhet-konsensusi-politik-per-dialogun-final-me-serbine/20%Monthly2018-09-16 10:00
https://www.informatat.com/vetevendosje-zhvillon-takime-shpalos-planet-per-protestat/20%Monthly2018-09-16 09:55
https://www.informatat.com/merkel-skeptike-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-16 09:48
https://www.informatat.com/drecun-kadri-veseli-ka-informata-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-09-16 09:41
https://www.informatat.com/serbia-nuk-deshiron-ti-zbuloje-detajet-rreth-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-16 09:35
https://www.informatat.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-james-mattis-neser-per-vizite-ne-shkup/20%Monthly2018-09-16 09:21
https://www.informatat.com/ambasadori-norvegjez-ndryshimi-i-kufijve-eshte-i-mundshem-por-nuk-duhet-te-jete-qellim-2/20%Monthly2018-09-16 09:14
https://www.informatat.com/tarifa-ne-rrugen-e-kombit-gati-sportelet-ne-kukes/20%Monthly2018-09-16 09:09
https://www.informatat.com/vuciq-kerkon-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-09-16 11:54
https://www.informatat.com/qeveria-e-skandaleve-te-medha/20%Monthly2018-09-16 08:49
https://www.informatat.com/13-viktima-nga-permbytjet-ne-karoline-te-shba-ve/20%Monthly2018-09-16 08:26
https://www.informatat.com/te-hyrat-buxhetore-arriten-vleren-prej-801-3-milione-eurove/20%Monthly2018-09-16 08:22
https://www.informatat.com/pogradec-shperthim-eksplozivi-ne-shtepine-e-biznesmenit/20%Monthly2018-09-16 08:19
https://www.informatat.com/mbahet-parada-e-krenarise-ne-beograd/20%Monthly2018-09-16 08:16
https://www.informatat.com/medie-serbe-me-shume-lajme-te-rreme-per-armaten-kombetare-shqiptare/20%Monthly2018-09-16 08:11
https://www.informatat.com/banoret-e-kukesit-te-henen-serish-ne-protesta-kunder-takses-rrugore/20%Monthly2018-09-16 07:50
https://www.informatat.com/si-deshtoi-pika-doganore-e-durresit-per-kosoven/20%Monthly2018-09-16 07:47
https://www.informatat.com/ambasadori-norvegjez-ndryshimi-i-kufijve-eshte-i-mundshem-por-nuk-duhet-te-jete-qellim/20%Monthly2018-09-16 07:44
https://www.informatat.com/bulliqi-kunder-idese-se-thacit-per-territoret-maja-e-panciqit-pike-kontestuese/20%Monthly2018-09-16 12:26
https://www.informatat.com/trump-e-shpall-karolinen-e-veriut-zone-fatkeqesie/20%Monthly2018-09-16 06:32
https://www.informatat.com/moti-per-sot-9/20%Monthly2018-09-16 06:27
https://www.informatat.com/dy-te-vetehelmuar-njeri-nderron-jete-16-vjecarja-ne-spital/20%Monthly2018-09-16 06:22
https://www.informatat.com/76-vjet-nga-konferenca-e-pezes/20%Monthly2018-09-16 06:19
https://www.informatat.com/keto-jane-ngjarjet-e-dites-se-diel/20%Monthly2018-09-16 06:15
https://www.informatat.com/kosova-rrezikohet-nga-ngerci-politik-shkak-mungesa-e-konsensusit-mes-partive/20%Monthly2018-09-16 11:44
https://www.informatat.com/seks-tre-here-ne-muaj-si-po-ndryshojne-sjelljet-njerezore-fale-teknologjise/20%Monthly2018-09-16 06:05
https://www.informatat.com/dy-maska-te-lehta-per-nje-lekure-te-shndritshme/20%Monthly2018-09-16 06:00
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-melcine-te-funksionoje-normalisht/20%Monthly2018-09-16 05:54
https://www.informatat.com/seks-nje-here-ne-jave-ndiheni-15-vjet-me-te-rinj/20%Monthly2018-09-16 05:49
https://www.informatat.com/keto-jane-4-menyrat-per-fshehur-pagjumsine/20%Monthly2018-09-16 05:46
https://www.informatat.com/nese-keni-rrudha-ne-balle-rrezikoheni-nga-keto-semundje/20%Monthly2018-09-16 05:43
https://www.informatat.com/me-kete-produkt-te-perditshem-mund-ta-zevendesoni-viagren/20%Monthly2018-09-16 05:39
https://www.informatat.com/mos-u-pastroni-ne-mengjes-e-me-pas-te-shkoni-ne-pune-ja-cka-mund-te-ju-ndodh/20%Monthly2018-09-16 05:35
https://www.informatat.com/5-ushtrime-qe-ju-bejne-te-humbni-peshe/20%Monthly2018-09-16 05:31
https://www.informatat.com/vazhdon-testimi-i-te-rinjeve-per-polic/20%Monthly2018-09-16 08:56
https://www.informatat.com/cfare-fsheh-admirimi-i-zukerbergut-per-perandorin-august/20%Monthly2018-09-16 05:19
https://www.informatat.com/zvicra-kerkon-punetore-ne-kete-zanat-pritet-te-punesohen-mbi-16-000-emigrante/20%Monthly2018-09-16 05:15
https://www.informatat.com/koci-kemi-nevoje-ende-per-luanin-dhe-luanat-tjere/20%Monthly2018-09-15 20:38
https://www.informatat.com/papa-francesku-godet-mafien-smund-te-jesh-mafioz-e-te-besosh-ne-zot/20%Monthly2018-09-15 20:29
https://www.informatat.com/franca-i-debon-me-force-familja-shqiptare-perfundon-ne-spital/20%Monthly2018-09-15 20:23
https://www.informatat.com/prishtina-vetem-barazim-pa-gola-ne-fadil-vokrri-kunder-ferizajt/20%Monthly2018-09-15 20:23
https://www.informatat.com/keshilli-i-be-se-deklarohet-rreth-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-15 20:17
https://www.informatat.com/serbia-blen-nga-kina-fluturake-te-armatosura-e-pa-pilote/20%Monthly2018-09-15 20:16
https://www.informatat.com/smaka-shkaku-kryesor-i-lendeve-te-pazgjidhura-eshte-mungesa-e-profesionalizmit/20%Monthly2018-09-15 20:13
https://www.informatat.com/polici-e-vret-36-vjecarin-dhe-e-djeg/20%Monthly2018-09-15 20:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-personi-qe-u-vra-dje-ne-istog/20%Monthly2018-09-15 20:09
https://www.informatat.com/angli-e-rrahin-dhe-e-grabisin-ne-mes-te-rruges-video/20%Monthly2018-09-15 19:57
https://www.informatat.com/india-ende-kunder-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-15 19:52
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-me-serbine-nuk-e-hap-kutine-e-pandores/20%Monthly2018-09-16 07:41
https://www.informatat.com/vizita-e-fshehte-e-che-guevares-ne-tirane-video/20%Monthly2018-09-15 19:39
https://www.informatat.com/haradinaj-premton-ndihmen-e-qeverise-per-banoret-e-podgorit/20%Monthly2018-09-15 19:33
https://www.informatat.com/kosoves-i-duhet-konsensusi-politik/20%Monthly2018-09-16 06:11
https://www.informatat.com/turqia-e-vendosur-per-ndertimin-e-kanalit-te-stambollit/20%Monthly2018-09-15 19:22
https://www.informatat.com/gjermania-eshte-skeptike-lidhur-me-ndryshimin-e-kufijve-2/20%Monthly2018-09-16 05:24
https://www.informatat.com/perfundon-investimi-1-4-milion-eurosh-ne-unazen-ne-pogradec-dhe-ne-qafe-plloce/20%Monthly2018-09-15 19:10
https://www.informatat.com/ldk-pret-mbajtjen-e-seances-se-jashtezakonshme-ndaj-presidentit/20%Monthly2018-09-15 19:09
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-gjerman-heiko-maas-javen-e-ardhshme-ne-tirane/20%Monthly2018-09-15 19:05
https://www.informatat.com/mpj-le-fajtor-serbine-e-opozita-thote-se-tema-e-korrigjimit-te-kufirit-ndali-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-15 19:04
https://www.informatat.com/ceku-uck-ja-sduhet-te-dale-me-numer-simbolik-kemi-qene-ushtri-e-jo-grup-njerezish/20%Monthly2018-09-15 18:59
https://www.informatat.com/haradinaj-pro-themelimit-te-komunave-te-reja/20%Monthly2018-09-15 18:54
https://www.informatat.com/ska-me-pritje-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2018-09-15 18:49
https://www.informatat.com/delawie-te-drejtat-e-njeriut-jane-sfide-per-kosoven/20%Monthly2018-09-15 19:46
https://www.informatat.com/svecla-para-pjesemarrjes-se-thacit-ne-forumin-parisit-esat-pasha-u-vra-ne-paris/20%Monthly2018-09-15 18:38
https://www.informatat.com/gjermania-eshte-skeptike-lidhur-me-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-15 19:27
https://www.informatat.com/veseli-nderon-betejen-e-manzhiqit-ne-shale/20%Monthly2018-09-15 14:00
https://www.informatat.com/pseudonimi-i-fan-nolit-kur-i-perkthente-rubairat-2/20%Monthly2018-09-15 13:51
https://www.informatat.com/kete-shkrim-duhet-ta-lexoni-ngadale/20%Monthly2018-09-15 13:49
https://www.informatat.com/xhudisti-zeka-i-argjendte-ne-evropianin-u21/20%Monthly2018-09-15 13:44
https://www.informatat.com/molliqaj-thirrje-institucioneve-te-ndalin-artmotion-qe-ka-blere-ligen-e-kampioneve-nga-rts-i-serbise/20%Monthly2018-09-15 13:41
https://www.informatat.com/kujdes-nga-diabeti/20%Monthly2018-09-15 13:38
https://www.informatat.com/liverpooli-kalon-pa-problem-testin-e-pare-tottenhamin/20%Monthly2018-09-15 13:34
https://www.informatat.com/kur-merr-ilacin-e-gabuar/20%Monthly2018-09-15 13:31
https://www.informatat.com/shkurte-gashi-shfaqet-me-ndryshe-me-stil-me-urban/20%Monthly2018-09-15 13:25
https://www.informatat.com/stresi-tregon-planet-per-martesen-pak-te-ftuar-nga-estrada/20%Monthly2018-09-15 13:20
https://www.informatat.com/perse-tradhtojne-femrat/20%Monthly2018-09-15 13:17
https://www.informatat.com/kerkoni-ta-beje-kete-do-te-behet-tri-here-me-i-mire-ne-krevat/20%Monthly2018-09-15 13:13
https://www.informatat.com/vleresimi-i-shefit-te-ri-te-ushtrise-serbe-per-republiken-e-kosoves/20%Monthly2018-09-15 13:10
https://www.informatat.com/vendet-ne-trupin-e-femres-te-cilat-mezi-presin-te-preken-2/20%Monthly2018-09-15 13:07
https://www.informatat.com/aksion-pastrimi-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-15 13:02
https://www.informatat.com/si-veprojne-femrat-kur-jane-duke-e-tradhtuar-partnerin/20%Monthly2018-09-15 12:59
https://www.informatat.com/pervoja-e-femrave-zbulon-tekniken-e-papare-per-arritje-te-orgazmes-se-shumefishte/20%Monthly2018-09-15 12:56
https://www.informatat.com/lekaj-ta-pastrojme-kosoven-dhe-ta-mbajme-te-paster/20%Monthly2018-09-15 12:52
https://www.informatat.com/nga-e-hena-kosovaret-duhet-te-paguajne-ne-rrugen-e-kombit-zbardhet-skema-e-tarifimit/20%Monthly2018-09-15 19:17
https://www.informatat.com/te-heshtesh-apo-jo-gjate-seksit/20%Monthly2018-09-15 12:45
https://www.informatat.com/me-ne-fund-shkenca-ka-shpjegim-se-perse-inteligjentet-duan-te-qendrojne-ne-vetmi/20%Monthly2018-09-15 12:37
https://www.informatat.com/bill-gates-tri-aftesi-qe-do-tju-duhen-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-09-15 12:35
https://www.informatat.com/fytyra-e-myrtisit-ne-tirane-me-historine-e-25-shekujve/20%Monthly2018-09-15 12:32
https://www.informatat.com/hoti-ldk-e-para-ne-sondazhe-ne-jemi-gardiane-te-shtetit/20%Monthly2018-09-15 12:26
https://www.informatat.com/basha-nis-viziten-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-15 12:24
https://www.informatat.com/rinia-e-pdk-se-ne-kline-pastron-qytetin/20%Monthly2018-09-15 12:10
https://www.informatat.com/rinia-e-nismas-ne-prizren-pastruan-marashin/20%Monthly2018-09-15 12:08
https://www.informatat.com/ne-krushe-te-madhe-po-mbahet-agro-festa-2018/20%Monthly2018-09-15 12:05
https://www.informatat.com/prishtinasit-ia-gjejne-kuleten-me-para-gjate-aksionit-ta-pastrojme-kosoven/20%Monthly2018-09-15 11:59
https://www.informatat.com/i-semuri-psiqik-i-demton-mbi-80-varreza-ne-fshatin-llapashtice-te-podujeves/20%Monthly2018-09-15 11:55
https://www.informatat.com/ndalohet-perdorimi-i-thengjillit-ne-shkolla-jepen-alternativat-tjera-te-komunave-per-ngrohje/20%Monthly2018-09-15 11:44
https://www.informatat.com/ilir-deda-thote-se-thaci-si-di-kuptimet-e-fjaleve-qe-thote/20%Monthly2018-09-15 11:39
https://www.informatat.com/peje-gjendet-i-vdekur-nje-person/20%Monthly2018-09-15 11:34
https://www.informatat.com/a-e-ndryshon-dashuria-partnerin/20%Monthly2018-09-15 11:15
https://www.informatat.com/cfare-kerkon-secila-shenje-horoskopi-ne-nje-lidhje/20%Monthly2018-09-15 11:10
https://www.informatat.com/pese-poza-seksi-per-te-cilat-nuk-do-tju-nevojitet-kurrfare-sporti-tjeter/20%Monthly2018-09-15 11:06
https://www.informatat.com/dhunohet-nje-grua-ne-gjakove/20%Monthly2018-09-15 10:57
https://www.informatat.com/bytyqi-me-disa-zyrtare-te-masht-it-pjese-e-aksionit-ta-pastrojme-kosoven/20%Monthly2018-09-15 10:49
https://www.informatat.com/reed-veteranet-xhihadiste-te-angazhohen-ne-deradikalizim/20%Monthly2018-09-15 10:41
https://www.informatat.com/ana-qesharake-e-kafsheve-foto/20%Monthly2018-09-15 10:38
https://www.informatat.com/arkeologet-ne-turqi-gjejne-vulen-2700-vjecare/20%Monthly2018-09-15 10:35
https://www.informatat.com/patente-shoferet-e-britanikeve-mund-te-mos-vlejne-ne-be/20%Monthly2018-09-15 10:32
https://www.informatat.com/iggy-azalea-reagon-per-perfshirjen-ne-dissin-e-eminemit/20%Monthly2018-09-15 10:30
https://www.informatat.com/ligji-i-ri-ua-rrit-pagat-per-500-euro-deputeteve-u-shkon-gati-2-mije-euro-muaji/20%Monthly2018-09-15 10:22
https://www.informatat.com/cfare-te-beni-kur-karriera-kercenon-lidhjen-2/20%Monthly2018-09-15 10:17
https://www.informatat.com/pacolli-kerkon-qe-fillimisht-te-pastrohen-institucionet-nga-ata-qe-po-bejne-dem/20%Monthly2018-09-15 10:13
https://www.informatat.com/prizreni-prin-me-numrin-e-femijeve-te-braktisur-video/20%Monthly2018-09-15 18:44
https://www.informatat.com/gjergj-dedaj-publikon-fotografi-me-ibrahim-rugoven-i-quan-zogj-shtegtare-disa-politikane/20%Monthly2018-09-15 09:56
https://www.informatat.com/pse-hoqi-dore-kryeprokurori-nga-padia-per-mimoza-kusarin/20%Monthly2018-09-15 09:51
https://www.informatat.com/mbase-nuk-mendoni-ashtu-por-keto-shenja-flasin-qe-keni-arritur-sukses-ne-jete/20%Monthly2018-09-15 09:37
https://www.informatat.com/arsye-per-te-ndryshuar-punen/20%Monthly2018-09-15 09:33
https://www.informatat.com/nisin-xhirimet-e-klipit-te-butes-dhe-dj-flow/20%Monthly2018-09-15 09:28
https://www.informatat.com/adelina-tahiri-duket-per-mrekulli-edhe-pas-lindjes-se-femijes-video/20%Monthly2018-09-15 09:26
https://www.informatat.com/te-merkuren-protestohet-per-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-09-15 09:23
https://www.informatat.com/merkel-nuk-ka-terheqje-te-sanksioneve-ndaj-rusise-pa-armepushim-ne-ukraine/20%Monthly2018-09-15 09:16
https://www.informatat.com/thaci-kosova-ishte-gjithmone-rast-i-vecante-dhe-kurre-nuk-sherbeu-si-precedent/20%Monthly2018-09-15 18:29
https://www.informatat.com/lu-jep-mesazhin-per-demokraci-ne-fund-te-mandatit-te-tij-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-15 09:08
https://www.informatat.com/dua-rroge-me-te-larte/20%Monthly2018-09-15 09:06
https://www.informatat.com/kujdes-me-antibiotike/20%Monthly2018-09-15 09:04
https://www.informatat.com/simptomat-fizike-te-cilat-tregojne-qe-jeni-nen-stres/20%Monthly2018-09-15 08:58
https://www.informatat.com/kante-zbulon-emrin-e-klubit-me-te-cilin-zhvilloi-bisedime-gjate-veres/20%Monthly2018-09-15 08:56
https://www.informatat.com/lironi-dhimbjen-e-kokes-dhe-stresin-brenda-30-sekondave-permes-akupresures/20%Monthly2018-09-15 08:54
https://www.informatat.com/keni-faqe-te-mbushura-ky-eshte-sekreti-i-grimit-per-fytyren-tuaj/20%Monthly2018-09-15 08:51
https://www.informatat.com/buzekuqi-ideal-per-cdo-shenje-te-horoskopit/20%Monthly2018-09-15 08:48
https://www.informatat.com/recete-shtepiake-per-sherimin-e-buzeve-te-thara/20%Monthly2018-09-15 08:45
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-ai-eshte-i-mire-ne-shtrat-2/20%Monthly2018-09-15 08:42
https://www.informatat.com/ti-vendos-jo-ti-vendos-ciftet-shpenzojne-132-ore-ne-vit-duke-vendosur-ku-te-hane/20%Monthly2018-09-15 08:39
https://www.informatat.com/lajme-befasuese-per-shtatzenine-pas-abortit-spontan-nuk-duhet-pritur-tre-muaj/20%Monthly2018-09-15 08:34
https://www.informatat.com/taksa-per-rrugen-e-kombit-do-te-diskutohet-ne-mbledhjen-e-dy-qeverive-ne-peje/20%Monthly2018-09-15 12:48
https://www.informatat.com/keto-shprehi-demtojne-shendetin/20%Monthly2018-09-15 08:29
https://www.informatat.com/joga-ndikon-edhe-ne-floket-tuaj/20%Monthly2018-09-15 08:25
https://www.informatat.com/mjalti-me-i-mire-se-antibiotiku-per-kolle/20%Monthly2018-09-15 08:22
https://www.informatat.com/pergatitni-maska-ne-shtepi-transformojne-fytyren-tuaj/20%Monthly2018-09-15 08:17
https://www.informatat.com/ankthi-ne-perendim-a-eshte-ne-rritje/20%Monthly2018-09-15 08:15
https://www.informatat.com/droge-ne-vlere-1-milion-euro-e-mbuluar-me-flamurin-shqiptar-ne-france/20%Monthly2018-09-15 08:13
https://www.informatat.com/dobite-e-mbretereshes-se-vjeshtes/20%Monthly2018-09-15 08:11
https://www.informatat.com/per-mengjes-smothie-me-karrota/20%Monthly2018-09-15 08:09
https://www.informatat.com/8-gjerat-qe-ndodhin-me-trupin-tuaj-nese-ecni-cdo-dite/20%Monthly2018-09-15 08:07
https://www.informatat.com/a-i-ka-prishur-punet-me-vv-ne-edi-rama-ben-shaka-me-albin-kurtin-dhe-sali-berishen/20%Monthly2018-09-15 08:05
https://www.informatat.com/vetting-edhe-ne-sistemin-e-arsimit/20%Monthly2018-09-15 08:03
https://www.informatat.com/krahasimi-me-rastin-e-ukraines-kur-mund-te-levizin-kosovaret-pa-viza/20%Monthly2018-09-15 10:04
https://www.informatat.com/ja-se-si-ndikojne-hurmat-ne-shendet/20%Monthly2018-09-15 07:58
https://www.informatat.com/keshilla-sesi-shtatezenat-te-flejne-rehatshem/20%Monthly2018-09-15 07:55
https://www.informatat.com/mozzik-dhe-loredana-inspirohen-nga-bonnieclyde-gjerat-qe-nuk-i-keni-ditur-per-ciftin-kriminel/20%Monthly2018-09-15 07:52
https://www.informatat.com/sasha-sobhani-argetohet-me-kete-kengetare-shqiptare-ne-ditelindjen-e-tij/20%Monthly2018-09-15 07:49
https://www.informatat.com/paralajmerohet-semundja-e-re-vdekjeprurese-ne-europe-pas-18-viktimash/20%Monthly2018-09-15 07:47
https://www.informatat.com/studiuesit-tregojne-se-llogaritja-e-kalorive-nuk-funksionon-dhe-ja-arsyeja-pse/20%Monthly2018-09-15 07:45
https://www.informatat.com/hani-kete-ushqim-shtate-dite-do-te-humbni-tre-kilograme/20%Monthly2018-09-15 07:43
https://www.informatat.com/nese-jeni-mashkull-dhe-keni-kete-grup-gjaku-rrezikoheni-nga-infarktet/20%Monthly2018-09-15 07:40
https://www.informatat.com/kjo-supe-do-te-permiresoj-imunitetin-tuaj/20%Monthly2018-09-15 07:37
https://www.informatat.com/hani-keto-ushqime-kur-keni-dhimbje-koke/20%Monthly2018-09-15 07:35
https://www.informatat.com/keshtu-duhet-ti-trajtoni-berrylat-e-ashper/20%Monthly2018-09-15 07:33
https://www.informatat.com/ky-shembull-do-tiu-bej-ta-ruani-cdo-here-ambientin-tuaj/20%Monthly2018-09-15 07:31
https://www.informatat.com/deritatet-pesojne-rrijte-te-cmimeve-te-paperballueshme-per-qytetaret/20%Monthly2018-09-15 07:28
https://www.informatat.com/fluturon-shqiptari-ne-autostrade-policia-kap-shoferin-dhe-e-shkund-mire-video/20%Monthly2018-09-15 07:24
https://www.informatat.com/bllokohen-ne-durres-nje-ferrari-dhe-nje-range-rover-dolen-te-vjedhur/20%Monthly2018-09-15 07:21
https://www.informatat.com/kaq-milione-eshte-pasuria-e-institucioneve-te-kosoves/20%Monthly2018-09-15 07:19
https://www.informatat.com/kelmendi-policet-duhet-te-shkojne-ne-xhami-dhe-kishe/20%Monthly2018-09-15 07:15
https://www.informatat.com/uragani-nis-me-tragjedi-mes-viktimave-ne-shba-edhe-nje-foshnje/20%Monthly2018-09-15 07:13
https://www.informatat.com/pronesia-e-ujmanit-nuk-duhet-te-diskutohet-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-15 07:12
https://www.informatat.com/zyrtarizohet-aktakuza-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-09-15 09:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-dhe-neser/20%Monthly2018-09-15 07:05
https://www.informatat.com/sot-nis-pastrimi-i-kosoves/20%Monthly2018-09-15 08:32
https://www.informatat.com/opozita-akuzon-qeverine-se-po-luan-me-ushtrine/20%Monthly2018-09-15 08:01
https://www.informatat.com/bik-u-kerkon-te-paguhen-imamet-qe-po-ligjerojne-ne-burgje-kunder-radikalizmit/20%Monthly2018-09-15 06:58
https://www.informatat.com/ne-krye-te-ushtrise-serbe-nje-ushtarak-i-lindur-ne-kosove/20%Monthly2018-09-15 06:56
https://www.informatat.com/sot-dita-nderkombetare-e-demokracise/20%Monthly2018-09-15 06:54
https://www.informatat.com/nuredin-lushtaku-llogari-jap-vetem-per-brigaden-time/20%Monthly2018-09-14 19:44
https://www.informatat.com/nato-mbeshtesim-kosoven-ne-krijimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-09-14 19:35
https://www.informatat.com/krasniqiceshtjen-e-veteraneve-nuk-mund-ta-zgjidhe-drejtesia/20%Monthly2018-09-14 19:27
https://www.informatat.com/dhendri-i-fatmir-limajt-punesohet-ne-ministrine-qe-drejtohet-nga-nisma/20%Monthly2018-09-14 19:18
https://www.informatat.com/mbyllet-seanca-veseli-therret-opoziten-qe-ti-kthehet-kuvendit/20%Monthly2018-09-14 19:13
https://www.informatat.com/prokuroria-publikon-inicialet-e-te-akuzuarve-per-veteranet-e-rreme/20%Monthly2018-09-14 18:18
https://www.informatat.com/ahmeti-aktakuza-per-veteranet-si-pasoje-e-protestave-qytetare/20%Monthly2018-09-14 18:11
https://www.informatat.com/avni-arifi-le-qeverine-per-tu-bere-ambasador-ne-emirate/20%Monthly2018-09-14 18:06
https://www.informatat.com/hoxha-liberalizimi-i-vizave-me-afer-tani-gjithcka-ne-duart-e-shteteve-anetare/20%Monthly2018-09-14 18:03
https://www.informatat.com/prokuroria-mbyll-hetimet-per-aksidentin-e-policeve-dashi-dhe-trena/20%Monthly2018-09-14 17:54
https://www.informatat.com/kosova-ben-edhe-nje-perpjekje-tjeter-per-interpol/20%Monthly2018-09-14 17:49
https://www.informatat.com/delawie-i-kenaqur-qe-u-ngrit-aktakuza-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-09-15 07:09
https://www.informatat.com/opozitavendimi-i-qeverise-per-ushtrine-rrezikon-te-deshtoje-video/20%Monthly2018-09-15 07:03
https://www.informatat.com/arsyet-pse-njerezit-behen-supersticioze/20%Monthly2018-09-14 14:39
https://www.informatat.com/spacex-regjistron-pasagjerin-e-pare-privat-per-ne-hene/20%Monthly2018-09-14 14:36
https://www.informatat.com/ldk-ja-takon-kamberin-thote-se-ne-dialog-duhet-pergatitje-e-gjitheperfshirje/20%Monthly2018-09-14 14:34
https://www.informatat.com/matoshi-bene-thirrje-per-pastrimin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-14 14:27
https://www.informatat.com/kocijanciq-se-pari-kriteret-e-pastaj-anetaresimi-i-serbise-ne-be/20%Monthly2018-09-14 14:17
https://www.informatat.com/policia-jep-informacione-per-testin-qe-do-te-mbahet-neser-dhe-pasneser/20%Monthly2018-09-14 14:14
https://www.informatat.com/ky-mot-do-te-mbreteroje-vikendin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-14 14:06
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-i-italise-i-krahason-migrantet-afrikane-me-skllever/20%Monthly2018-09-14 13:58
https://www.informatat.com/mogherini-e-bindur-zgjidhja-me-dialog-midis-beogradit-e-prishtine-ende-eshte-e-mundshme/20%Monthly2018-09-14 17:43
https://www.informatat.com/taksa-ne-rrugen-e-kombit-mund-ti-dergoje-bizneset-per-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-14 13:50
https://www.informatat.com/aktakuze-per-keqperdorim-te-pozites-apo-autoritetit-zyrtar/20%Monthly2018-09-15 07:01
https://www.informatat.com/momenti-me-i-veshtire-i-messit-e-pashe-duke-qare-sikur-nje-femije/20%Monthly2018-09-14 13:32
https://www.informatat.com/lb-mbrojtja-e-kufizimit-te-sovranitetit-nga-politikane-shqiptare-skandaloze/20%Monthly2018-09-14 13:29
https://www.informatat.com/aksioni-per-pastrimin-e-kosoves-fillon-nga-deponia-te-ujesjellesi/20%Monthly2018-09-14 13:26
https://www.informatat.com/gjilan-rriten-rastet-e-dhunes-dhe-grabitjeve/20%Monthly2018-09-14 13:14
https://www.informatat.com/voskopoja-mrekullite-e-objekteve-te-kultit-te-gdhendura-ne-dru/20%Monthly2018-09-14 13:09
https://www.informatat.com/dalja-nga-politika-e-qorrsokakut/20%Monthly2018-09-14 13:08
https://www.informatat.com/vetem-dje-31-te-arrestuar-per-prostitucion-ne-kosove/20%Monthly2018-09-14 13:07
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-obiliq/20%Monthly2018-09-14 13:05
https://www.informatat.com/gashi-bashkepunimi-ndermjet-vendeve-te-ballkanit-perendimor-ngushton-rrethin-e-grupeve-kriminale/20%Monthly2018-09-14 13:04
https://www.informatat.com/kosoves-i-duhen-shkollat-qe-pergatisin-kuadro-per-nevojat-e-tregut-evropian/20%Monthly2018-09-14 13:01
https://www.informatat.com/koloneli-marco-di-stefano-ne-krye-te-msu-se-italiane/20%Monthly2018-09-14 13:00
https://www.informatat.com/tel-avivi-nikoqir-i-eurovisionit-ne-vend-te-jerusalemit/20%Monthly2018-09-14 12:58
https://www.informatat.com/oconnell-fton-qytetaret-ti-refuzojne-vendimet-e-keqija-te-partive/20%Monthly2018-09-14 12:55
https://www.informatat.com/kirurgjia-e-femijeve-behet-me-ultraze-te-ri-pas-18-viteve-ministri-ismaili-publikon-fakte-rreqethese/20%Monthly2018-09-14 12:37
https://www.informatat.com/kerkesat-per-kredi-ne-kosove-orientohen-nga-institucionet-mikrofinanciare/20%Monthly2018-09-14 12:31
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-shtyhet-per-ne-oren-1800/20%Monthly2018-09-14 14:34
https://www.informatat.com/abelard-tahiri-lista-serbe-vjen-ne-zyre-por-nuk-prezanton-projektligjet-e-veta/20%Monthly2018-09-14 15:07
https://www.informatat.com/kremlini-do-te-shqyrtoje-cdo-kerkese-britanike-mbi-te-dyshuarit-per-rastin-skripal/20%Monthly2018-09-14 12:06
https://www.informatat.com/kryetari-i-grupit-parlamentar-te-pdk-se-takoi-perfaqesuesit-politike-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-09-14 12:00
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-projektligji-per-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale/20%Monthly2018-09-14 11:57
https://www.informatat.com/sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-vizite-ne-shkup/20%Monthly2018-09-14 11:55
https://www.informatat.com/bahtiri-kunder-pacollit-perfshirja-e-shqiperise-ne-dialog-eshte-ide-e-gabuar/20%Monthly2018-09-14 11:51
https://www.informatat.com/ldk-ja-me-vija-te-kuqe-per-kryeshefin-ekzekutiv-te-kek-ut/20%Monthly2018-09-14 11:48
https://www.informatat.com/pa-ujmanin-ndalet-ekonomia-e-kosoves/20%Monthly2018-09-14 13:53
https://www.informatat.com/vendi-ne-varferi-fabrikat-vuajne-per-punetore-te-kualifikuar/20%Monthly2018-09-14 11:43
https://www.informatat.com/sekuestrohen-50-kilograme-hashash/20%Monthly2018-09-14 11:34
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-diskuton-me-lavrovin-situaten-ne-siri/20%Monthly2018-09-14 11:32
https://www.informatat.com/bislimi-emancipimi-dhe-ngritja-e-mendimit-politik-te-rinise-tone-eshte-vizioni-i-rinise-demokratike/20%Monthly2018-09-14 11:27
https://www.informatat.com/zeka-nuk-hame-krune-te-novi-sadit-e-dime-qysh-jane-krijuar-agjencionet/20%Monthly2018-09-14 11:25
https://www.informatat.com/hahn-korrigjimi-kufitar-i-mundshem-si-pjese-perfundimtare-e-puzzle-it/20%Monthly2018-09-14 11:23
https://www.informatat.com/kenget-e-shekullit-xix-per-nuset-ne-veri-te-shqiperise/20%Monthly2018-09-14 11:21
https://www.informatat.com/tre-prokurore-hetojne-800-veterane-te-dyshuar-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-14 11:19
https://www.informatat.com/bie-tavani-ne-shkollen-e-gjilanit-mjeshtrit-e-ngacmojne-mesuesen/20%Monthly2018-09-14 11:16
https://www.informatat.com/archdaily-shembull-i-misionit-te-arkitektures-per-jete-cilesore/20%Monthly2018-09-14 11:10
https://www.informatat.com/1-vjet-e-6-muaj-burgim-23-vjecit-te-kerkuar-nga-gjykata-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-14 11:07
https://www.informatat.com/limaj-territori-nuk-negociohet-ushtria-po-formohet-me-nderkombetaret/20%Monthly2018-09-14 11:07
https://www.informatat.com/gjashte-menyra-per-ta-parashikuar-gjinine-e-bebes/20%Monthly2018-09-14 11:00
https://www.informatat.com/propzohet-ti-merret-licenca-kompanise-artmotion-pas-bashkepunimit-me-telekomin-e-serbise/20%Monthly2018-09-14 10:59
https://www.informatat.com/ushtrimet-fizike-ne-mot-te-ftohet-ju-ndihmojne-te-digjni-me-shume-dhjam/20%Monthly2018-09-14 10:57
https://www.informatat.com/deklarohet-selena-gomez-rreth-justin-bieber-ajo-frikesohet-se-nuk-do-ta-zevendesoje-asnjehere/20%Monthly2018-09-14 10:54
https://www.informatat.com/euro-vijon-rritjen-karshi-lekut/20%Monthly2018-09-14 10:53
https://www.informatat.com/cifti-i-njohur-martohen-ne-fshehtesi/20%Monthly2018-09-14 10:50
https://www.informatat.com/trajtimi-i-flokeve-me-keratine-cilat-jane-3-gjerat-qe-parukieret-nuk-ua-thone-kurre-para-se-ta-provoni/20%Monthly2018-09-14 10:45
https://www.informatat.com/5-ushqimet-qe-chelmojne-melcine-dhe-e-ndihmojne-te-funksionoje-normalisht/20%Monthly2018-09-14 10:40
https://www.informatat.com/ish-keshilltari-i-hashim-thacit-votoi-kunder-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-14 10:38
https://www.informatat.com/ende-smund-te-nise-seanca-e-kuvendit-jane-vetem-51-te-pranishem/20%Monthly2018-09-14 10:37
https://www.informatat.com/harvardi-hedh-poshte-teorite-per-lekuren-e-pulen-permban-yndyrna-te-mira/20%Monthly2018-09-14 10:35
https://www.informatat.com/kush-jane-me-te-lumtur-ciftet-qe-jane-aktive-ne-rrjete-sociale-apo-ata-qe-nuk-postojne-asgje/20%Monthly2018-09-14 10:31
https://www.informatat.com/sipas-terapeauteve-martesore-keto-jane-8-sjelljet-e-perditshme-qe-cojne-nje-cift-drejt-divorcit/20%Monthly2018-09-14 10:25
https://www.informatat.com/femijet-bejne-sherre-e-ju-i-godisni-e-merrni-me-mend-se-cfare-mund-te-pesojne/20%Monthly2018-09-14 10:20
https://www.informatat.com/femijet-e-pavarur-rriten-per-te-qene-te-suksesshem/20%Monthly2018-09-14 10:17
https://www.informatat.com/personat-qe-kane-shume-rrudha-ne-balle-jane-me-te-rrezikuar-nga-keto-semundje/20%Monthly2018-09-14 10:13
https://www.informatat.com/task-forca-e-gatshme-per-fillimin-e-pastrimit-te-ambientit-ne-malisheve/20%Monthly2018-09-14 10:11
https://www.informatat.com/kur-punetori-kerkon-rrogae-me-te-lart/20%Monthly2018-09-14 10:08
https://www.informatat.com/vuciq-zgjidhje-e-lehte-me-shqiptaret-eshte-sikur-te-tentosh-sherimin-e-kancerit-me-aspirine/20%Monthly2018-09-14 10:07
https://www.informatat.com/doktori-i-suspenduar-nga-puna-publikon-dhe-largon-emrat-e-pacienteve/20%Monthly2018-09-14 10:02
https://www.informatat.com/disa-nga-ndryshimet-ne-mes-te-qenit-te-martuar-dhe-te-bashkejetuarit/20%Monthly2018-09-14 10:02
https://www.informatat.com/nga-23-30-shtator-festivali-mbarekombetar-i-teatrit-ne-tirane/20%Monthly2018-09-14 09:58
https://www.informatat.com/te-lumtur-pran-njeri-tjetrit/20%Monthly2018-09-14 09:58
https://www.informatat.com/djali-gjen-gjilperen-brenda-dredhzes-nuk-iu-besonte-syve/20%Monthly2018-09-14 09:53
https://www.informatat.com/serbet-bejne-preson-mbi-malin-e-zi-terhiqeni-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-14 09:52
https://www.informatat.com/pseudonimi-i-fan-nolit-kur-i-perkthente-rubairat/20%Monthly2018-09-14 09:49
https://www.informatat.com/kryetari-i-suharekes-vazhdon-vizitat-ne-qmf-nuk-e-gjen-infermieren-ne-pune/20%Monthly2018-09-14 09:48
https://www.informatat.com/pacolli-kerkon-dhe-prezencen-e-shqiperise-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-14 12:18
https://www.informatat.com/kthehet-ne-rivendosje-ceshtja-ndaj-39-te-pandehurve/20%Monthly2018-09-14 09:44
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-siri-njeriu-kyc-i-shtetit-islamik/20%Monthly2018-09-14 09:41
https://www.informatat.com/ende-pa-nisur-seanca-shtyhet-per-10-minuta/20%Monthly2018-09-14 12:08
https://www.informatat.com/japonia-ka-70-mije-100-vjecar-shumica-gra/20%Monthly2018-09-14 09:35
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vv-nuk-marrin-pjese-ne-seance/20%Monthly2018-09-14 09:33
https://www.informatat.com/ne-itali-shfrytezonin-vajzat-per-prostitucion-22-shqiptare-ne-pranga/20%Monthly2018-09-14 09:22
https://www.informatat.com/digjet-fabrika-ne-slivove-te-ferizajit/20%Monthly2018-09-14 09:19
https://www.informatat.com/jim-memeti-kryebashkiaku-shqiptar-ne-australi/20%Monthly2018-09-14 09:15
https://www.informatat.com/zyrtare-ajeti-me-skuader-te-re-rikthehet-ne-zvicer/20%Monthly2018-09-14 09:11
https://www.informatat.com/arsenali-pas-pepes/20%Monthly2018-09-14 09:09
https://www.informatat.com/cfare-supergoli-ka-shenuar-futbollistja-e-fiorentines/20%Monthly2018-09-14 09:06
https://www.informatat.com/ja-ke-e-ka-imituar-ronaldinho/20%Monthly2018-09-14 09:04
https://www.informatat.com/sheffieldi-beson-qe-nuhiu-ka-kthyer-formen-me-golin-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-14 09:01
https://www.informatat.com/beqirithaci-ska-kompetence-as-dije-te-sillet-si-mbret-video/20%Monthly2018-09-14 11:46
https://www.informatat.com/paqendrueshmeria-e-kampioneve/20%Monthly2018-09-14 08:58
https://www.informatat.com/challandes-beson-se-mund-ta-coje-kosoven-ne-evropian/20%Monthly2018-09-14 08:55
https://www.informatat.com/kunati-sulmon-kunaten-policia-e-le-te-lire/20%Monthly2018-09-14 08:52
https://www.informatat.com/gruaja-rrah-burrin-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-14 08:49
https://www.informatat.com/lista-serbe-pa-pelqimin-tone-smund-te-shnderrohet-fsk-ja-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-14 08:45
https://www.informatat.com/veseli-ose-ti-kryejme-obligimet-qe-kemi-ose-skemi-arsye-te-qeverisim-me-asnje-dite-te-vetme/20%Monthly2018-09-14 09:47
https://www.informatat.com/baleti-i-kosoves-arrin-ne-bullgari-me-borxhe/20%Monthly2018-09-14 08:40
https://www.informatat.com/artistet-kane-pezulluar-greven-ne-pritje-te-pagave-me-rritje/20%Monthly2018-09-14 08:37
https://www.informatat.com/nentor-i-ftohte-ne-zvicer-garon-mes-filmave-te-deshmuar/20%Monthly2018-09-14 08:35
https://www.informatat.com/bernanke-deshtuam-ti-parashikonim-permasat-e-krizes-ekonomike/20%Monthly2018-09-14 08:31
https://www.informatat.com/rukiqi-sektori-privat-rol-kryesor-per-rritjen-e-punesimit/20%Monthly2018-09-14 08:28
https://www.informatat.com/uragani-firence-mund-te-perhape-gjarperinj-vdekjeprures-ne-karoline/20%Monthly2018-09-14 08:23
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-deboi-nga-shtepia-gruan-me-femijet/20%Monthly2018-09-14 08:19
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-analizon-votimin-e-djeshem-ne-pe-ka-nje-kerkese-per-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-14 08:19
https://www.informatat.com/pacolli-shpenzoi-rreth-2-mije-e-200-euro-per-dy-udhetime-me-aeroplan/20%Monthly2018-09-14 08:14
https://www.informatat.com/shantazhuan-nje-femer-te-mitur-arrestohen-dy-bashkemoshatar-te-saj/20%Monthly2018-09-14 08:13
https://www.informatat.com/analize-ne-the-new-york-times-nje-plan-ofensiv-per-ballkanin-qe-shba-ja-duhet-ta-mbeshtese/20%Monthly2018-09-14 08:09
https://www.informatat.com/ikd-diskutim-per-transparencen-dhe-llogaridhenien-ndaj-zgjedhesve/20%Monthly2018-09-14 08:10
https://www.informatat.com/6-arsyet-e-cuditshme-qe-ju-bejne-te-shtoni-ne-peshe/20%Monthly2018-09-14 08:04
https://www.informatat.com/haradinajkosova-dhe-shqiperia-duhet-ti-heqin-barrierat-burokratike/20%Monthly2018-09-14 08:03
https://www.informatat.com/studimi-i-ri-pretendon-se-obeziteti-mund-te-te-beje-te-deshtosh/20%Monthly2018-09-14 08:02
https://www.informatat.com/francezi-arnaud-gouillon-i-lidhur-me-ruset-frikesohet-nga-aki/20%Monthly2018-09-14 08:02
https://www.informatat.com/e-thote-shkenca-me-shume-njerez-do-te-vuajne-nga-kanceri/20%Monthly2018-09-14 08:00
https://www.informatat.com/dieta-detox-ja-arsyet-se-perse-sduhet-te-abuzojme/20%Monthly2018-09-14 07:57
https://www.informatat.com/vuciq-marreveshja-me-kosoven-duhet-ti-garantoje-serbise-anetaresim-ne-be/20%Monthly2018-09-14 07:54
https://www.informatat.com/goditja-mund-ti-beje-femijet-me-agresive/20%Monthly2018-09-14 07:52
https://www.informatat.com/nxenesit-e-shkolles-daut-bugujevci-vazhdojne-ta-bojkotojne-mesimin/20%Monthly2018-09-14 07:52
https://www.informatat.com/mungesa-e-kaliumit-shkakton-keto-semundje/20%Monthly2018-09-14 07:49
https://www.informatat.com/vazhdon-plani-operativ-siguria-ne-trafik-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-14 07:49
https://www.informatat.com/pse-jeni-te-etur-pasi-hani-ushqime-me-sheqer/20%Monthly2018-09-14 07:47
https://www.informatat.com/euro-ben-ndryshimin-drastik-kjo-rritje-nuk-pritej/20%Monthly2018-09-14 07:45
https://www.informatat.com/7-ndryshime-mes-te-qenit-te-martuar-dhe-te-bashkejetuarit/20%Monthly2018-09-14 07:45
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-levozhga-e-limonit-mund-te-eleminoje-dhimbjen-e-nyjeve-nje-here-e-pergjithmone/20%Monthly2018-09-14 07:43
https://www.informatat.com/tarifa-me-te-uleta-te-energjise-elektrike-per-kete-vit/20%Monthly2018-09-14 07:41
https://www.informatat.com/seksi-i-mire-eshte-parakusht-per-nje-jete-te-gjate/20%Monthly2018-09-14 07:41
https://www.informatat.com/laheni-ne-mengjes-e-me-pas-shkoni-ne-pune-ja-5-arsyet-pse-nuk-duhet-ta-beni-me-2/20%Monthly2018-09-14 07:38
https://www.informatat.com/drencun-kosova-duhet-te-heq-dore-nga-krijimi-i-ushtrise/20%Monthly2018-09-14 07:36
https://www.informatat.com/gjumi-i-vone-demton-trurin-e-femijeve/20%Monthly2018-09-14 07:36
https://www.informatat.com/mos-i-lani-shpesh-duart-mund-te-semureni/20%Monthly2018-09-14 07:34
https://www.informatat.com/shumica-e-meshkujve-ne-shba-dhe-evrope-mund-te-mbesin-sterile-deri-ne-vitin-2060/20%Monthly2018-09-14 07:32
https://www.informatat.com/sot-vazhdon-gjykimi-per-tenderin-gjashte-milionesh-te-kek-ut/20%Monthly2018-09-14 07:30
https://www.informatat.com/tenton-tu-jap-ryshfet-policeve-prangoset-video/20%Monthly2018-09-14 07:27
https://www.informatat.com/bordi-etik-ia-pezulloi-licencen-e-punes-ish-deputetja-e-pdk-se-punesohet-ne-qkuk/20%Monthly2018-09-14 07:25
https://www.informatat.com/kryetari-i-ke-se-jep-lajmin-per-ndrrimin-e-ores/20%Monthly2018-09-14 07:24
https://www.informatat.com/hapi-para-per-formimin-e-ushtrise-po-acaron-serbine-destabilizon-dialogun/20%Monthly2018-09-14 08:58
https://www.informatat.com/dridhet-amerika-nga-uragani-florence/20%Monthly2018-09-14 07:21
https://www.informatat.com/hoxha-therret-konference-per-media-diskutohet-per-vizat/20%Monthly2018-09-14 07:18
https://www.informatat.com/zjarre-ne-shba-nje-i-vdekur-e-dhjetera-shtepi-te-shkaterruara/20%Monthly2018-09-14 07:17
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-shqiperise-viziton-kosoven/20%Monthly2018-09-14 07:16
https://www.informatat.com/seanca-e-nderprere-e-kuvendit-vazhdon-sot-keto-pika-jane-ne-rend-dite/20%Monthly2018-09-14 08:42
https://www.informatat.com/kuvendi-shenon-sot-diten-e-demokracise/20%Monthly2018-09-14 07:10
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-do-te-jete-me-diell/20%Monthly2018-09-14 07:10
https://www.informatat.com/serbia-u-premton-serbeve-se-do-te-investoje-ne-kosove-mbi-200-milione-euro/20%Monthly2018-09-14 07:07
https://www.informatat.com/nuk-ka-ushtri-te-kosoves-pa-ndryshime-kushtetuese/20%Monthly2018-09-14 09:41
https://www.informatat.com/ambasadori-lu-lufta-antikanabis-ne-shqiperi-mbyllet-kur-te-kapen-organizatoret/20%Monthly2018-09-14 07:05
https://www.informatat.com/veseli-mjere-kosova-nese-ka-mbetur-ne-dore-te-avdullah-hotit/20%Monthly2018-09-13 21:02
https://www.informatat.com/vulin-qellimi-i-vetem-i-formimit-te-ushtrise-se-kosoves-eshte-konflikti-me-serbine/20%Monthly2018-09-13 20:58
https://www.informatat.com/kufiri-kosove-serbi-rama-luhet-fati-i-kombit/20%Monthly2018-09-13 20:48
https://www.informatat.com/maqedonia-fiton-ndaj-kosoves-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-13 20:43
https://www.informatat.com/berisha-shkembimi-i-territoreve-kosove-serbi-jo-koncept-evropian/20%Monthly2018-09-13 20:37
https://www.informatat.com/mjeku-qe-u-suspendua-per-mos-respektimin-e-orarit-thote-se-kreu-tre-operacione-ate-dite/20%Monthly2018-09-13 20:29
https://www.informatat.com/vuciq-kerkon-garanci-nga-be-per-marreveshjen-me-kosoven/20%Monthly2018-09-13 18:20
https://www.informatat.com/pjesen-me-te-madhe-te-buxhetit-kosova-e-shpenzon-ne-paga-e-pensione/20%Monthly2018-09-13 18:16
https://www.informatat.com/bushati-neser-vizite-zyrtare-ne-kosove/20%Monthly2018-09-13 18:11
https://www.informatat.com/hoxhaj-sondazhi-i-kdi-se-selektiv-ne-qasje/20%Monthly2018-09-13 18:05
https://www.informatat.com/nato-ushtria-e-kosoves-vetem-me-ndryshime-kushtetuese/20%Monthly2018-09-14 07:21
https://www.informatat.com/joseph-shkembimi-i-territoreve-mund-te-sjelle-pasoja-serioze-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-13 17:49
https://www.informatat.com/qeveria-e-ze-ne-befasi-shba-ne-per-ligjet-rreth-ushtrise/20%Monthly2018-09-14 07:13
https://www.informatat.com/vendet-qe-nuk-do-te-kene-rryme-gjate-diteve-ne-vijim/20%Monthly2018-09-13 14:52
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-shpreh-shqetesimin-per-tarifat-e-pageses-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-13 14:47
https://www.informatat.com/mpb-ka-rene-numri-i-shtetasve-te-kosoves-qe-i-bashkohen-isis-it/20%Monthly2018-09-13 14:44
https://www.informatat.com/sholtes-vendimi-per-viza-me-rendesi-jo-vetem-per-udhetim/20%Monthly2018-09-13 14:43
https://www.informatat.com/vuciq-shumekush-deshiron-vazhdimin-e-konfliktit-midis-serbeve-e-shqiptareve/20%Monthly2018-09-13 14:41
https://www.informatat.com/amerika-vazhdon-ta-mbeshtese-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-13 14:37
https://www.informatat.com/thaci-ti-bindim-skeptiket-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-09-14 07:07
https://www.informatat.com/historia-e-rebelimit-te-madh-ne-burgjet-amerikane/20%Monthly2018-09-13 14:34
https://www.informatat.com/konfirmohet-zbritja-e-tarifes-per-perdoruesit-e-shpeshte-te-autostrades-milot-morine/20%Monthly2018-09-13 14:30
https://www.informatat.com/futbollisti-argjentinas-vret-dy-persona/20%Monthly2018-09-13 14:29
https://www.informatat.com/skuadra-e-series-a-denohet-me-heqjen-e-3-pikeve-dhe-200-mije-euro-para/20%Monthly2018-09-13 14:24
https://www.informatat.com/bylbyl-sokoli-trajner-i-gjermanise/20%Monthly2018-09-13 14:21
https://www.informatat.com/presidenti-i-napolit-kerkon-te-bleje-skuadren-ballkanase/20%Monthly2018-09-13 14:19
https://www.informatat.com/tete-lideret-boteror-qe-jane-fotografuar-duke-qare-ne-publik/20%Monthly2018-09-13 14:16
https://www.informatat.com/erza-eliminohet-nga-kampionatin-evropian-ne-xhudo/20%Monthly2018-09-13 14:16
https://www.informatat.com/nusja-ben-hyrje-te-hatashme-twerk-per-mysafiret-video/20%Monthly2018-09-13 14:13
https://www.informatat.com/barcelona-ka-te-drejten-te-nenshkruaje-me-saulin-nese-largohet-nga-atletico/20%Monthly2018-09-13 14:13
https://www.informatat.com/guardiola-eshte-nje-gjeni-i-futbollit/20%Monthly2018-09-13 14:10
https://www.informatat.com/cmimet-ekstreme-apple-kerkon-1649-euro-per-iphone-xs-max/20%Monthly2018-09-13 14:09
https://www.informatat.com/megjithate-nuk-do-te-kete-finale-te-liges-se-kampioneve-ne-new-york/20%Monthly2018-09-13 14:07
https://www.informatat.com/beni-dush-ne-mengjes-e-me-pas-shkoni-ne-pune/20%Monthly2018-09-13 14:06
https://www.informatat.com/kungulli-perimja-e-shkelqyer-e-vjeshtes-qe-duhet-ta-perdorni-cdo-dite/20%Monthly2018-09-13 14:04
https://www.informatat.com/chelsea-mund-ta-humbase-fabregasin-si-lojtar-te-lire/20%Monthly2018-09-13 14:04
https://www.informatat.com/keshilla-per-higjienen-intime-femerore/20%Monthly2018-09-13 14:02
https://www.informatat.com/arena-kombetare-gati-per-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-09-13 14:01
https://www.informatat.com/dybala-do-te-largohet-nga-juventusi-ne-janar/20%Monthly2018-09-13 13:59
https://www.informatat.com/stefanoviqperendimi-lobon-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-09-13 13:58
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-ne-kosove/20%Monthly2018-09-13 13:52
https://www.informatat.com/befason-modelja-e-njohur-bima-qe-me-rriti-gjoksin/20%Monthly2018-09-13 13:52
https://www.informatat.com/mitchell-pas-referendumit-te-suksesshem-e-mirepresim-maqedonine-si-anetaren-e-30-te-te-nato-s/20%Monthly2018-09-13 13:51
https://www.informatat.com/dua-perlotet-ne-koncert-kur-policia-largon-me-dhune-fansat-e-saj/20%Monthly2018-09-13 13:50
https://www.informatat.com/tahiri-fuqizimi-i-ligjit-mundeson-levizje-te-lire/20%Monthly2018-09-13 13:48
https://www.informatat.com/michael-b-jordan-pritet-te-behet-supermani-i-ri/20%Monthly2018-09-13 13:47
https://www.informatat.com/daffy-tregon-linjat-e-saj-perfekte-ne-bikini/20%Monthly2018-09-13 13:44
https://www.informatat.com/bella-dhe-gigi-shfaqen-te-zjarrta-ne-te-brendshme/20%Monthly2018-09-13 13:43
https://www.informatat.com/horror-ne-plazh-nje-shkemb-bie-ne-koke-te-nje-gruaje-vala-gjigande-i-permbyte-anijet-tre-te-zhdukur/20%Monthly2018-09-13 13:43
https://www.informatat.com/modelja-e-njohur-perveluese-ne-javen-e-modes-ne-new-york/20%Monthly2018-09-13 13:42
https://www.informatat.com/aaron-ramsey-ne-ac-milan/20%Monthly2018-09-13 13:40
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-me-hotel-ne-paris-kater-yje-dhe-210-dhoma/20%Monthly2018-09-13 13:39
https://www.informatat.com/kok-dergon-sportistet-ne-pergatitje-per-lojerat-olimpike-verore-per-te-rinj/20%Monthly2018-09-13 13:36
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-prishtine-podujeve-rritet-numri-i-te-lenduarve/20%Monthly2018-09-13 13:36
https://www.informatat.com/kostoja-e-lufterave-rrezikon-pushtetin-e-vladimir-putinit/20%Monthly2018-09-13 13:35
https://www.informatat.com/gjenden-arme-te-groposura-ne-toke-ne-han-te-elezit/20%Monthly2018-09-13 13:32
https://www.informatat.com/vuciq-skam-asgje-kunder-regjimit-pa-viza-te-kosoves/20%Monthly2018-09-13 17:56
https://www.informatat.com/beqa-te-hiqen-kushtezimet-per-gjobat-ne-komunikacion-po-demtohen-qytetaret/20%Monthly2018-09-13 13:27
https://www.informatat.com/apple-kunder-masave-te-reja-te-trump-it/20%Monthly2018-09-13 13:24
https://www.informatat.com/veseli-ua-permend-merkelin-thacit-e-vuciqit-per-kufijte/20%Monthly2018-09-13 13:20
https://www.informatat.com/sa-fitojne-te-famshmit-nga-instagrami/20%Monthly2018-09-13 13:17
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-kryemadhi-drita-jeshile-nje-mesazh-per-perspektiven-europiane/20%Monthly2018-09-13 13:16
https://www.informatat.com/prezantohet-apple-watch-seria-4/20%Monthly2018-09-13 13:15
https://www.informatat.com/ice-universe-galaxy-s10-do-te-vije-me-rrjet-5g-2/20%Monthly2018-09-13 13:13
https://www.informatat.com/qytetaret-e-pakenaqur-me-punen-e-qeverise-dhe-kuvendit/20%Monthly2018-09-13 13:10
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-del-e-para-ne-sondazhet-per-kryetar-te-ldkse/20%Monthly2018-09-13 13:06
https://www.informatat.com/anetari-i-kryesise-se-vvse-e-quan-lavire-mogherinin/20%Monthly2018-09-13 13:02
https://www.informatat.com/fotografia-e-kardinalit-qe-abuzoi-seksualisht-me-femije-ende-ne-katedralen-e-prishtines/20%Monthly2018-09-13 12:58
https://www.informatat.com/laheni-ne-mengjes-e-me-pas-shkoni-ne-pune-ja-5-arsyet-pse-nuk-duhet-ta-beni-me/20%Monthly2018-09-13 12:51
https://www.informatat.com/qeveria-mirepret-votimin-e-rekomandimit-per-heqje-te-vizave-ne-pe/20%Monthly2018-09-13 12:49
https://www.informatat.com/shkruan-librin-si-te-vrasesh-bashkeshortin-tend-arrestohet-me-te-njejten-akuze/20%Monthly2018-09-13 12:48
https://www.informatat.com/ldk-i-papranueshem-kandidimi-i-blerand-stavilecit-dhe-njazi-thacit-per-drejtor-te-kek-ut/20%Monthly2018-09-13 12:45
https://www.informatat.com/pas-balena-blu-tjeter-loje-ekstreme-ne-internet-mbytet-14-vjecari/20%Monthly2018-09-13 12:45
https://www.informatat.com/botohet-libri-xhamite-e-shqiperise-historia-arkitektura-shek-xv-xix/20%Monthly2018-09-13 12:41
https://www.informatat.com/bukuroshet-braziliane-rikrijojne-darken-e-fundit/20%Monthly2018-09-13 12:37
https://www.informatat.com/frasher-krasniqi-thote-se-u-kercenua-nga-vellai-i-anetarit-te-ri-te-vv-se/20%Monthly2018-09-13 12:37
https://www.informatat.com/emily-shfaqet-tejet-joshese-ne-te-zeza/20%Monthly2018-09-13 12:36
https://www.informatat.com/aktoret-e-famshem-kane-vendosur-qe-kete-vit-te-pushojne/20%Monthly2018-09-13 12:34
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-duket-me-e-bukur-se-kurre/20%Monthly2018-09-13 12:32
https://www.informatat.com/parlamenti-europian-ka-miratuar-nje-ligj-qe-ndalon-memes/20%Monthly2018-09-13 12:31
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-per-neser-ne-ora-1100/20%Monthly2018-09-13 14:37
https://www.informatat.com/rihanna-paralajmeron-kengen-e-re/20%Monthly2018-09-13 12:30
https://www.informatat.com/kylie-pozon-joshese-ne-bikini-te-bardha/20%Monthly2018-09-13 12:28
https://www.informatat.com/vizatimi-me-i-vjeter-njerezor-ne-bote-gjindet-ne-afrike/20%Monthly2018-09-13 12:26
https://www.informatat.com/bebe-dhe-dua-nominohen-ne-american-music-awards-2018-mungon-rita-ora/20%Monthly2018-09-13 12:26
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-prishtine-podujeve/20%Monthly2018-09-13 12:22
https://www.informatat.com/komedia-fest-me-edicionin-e-shtate-synon-thyerjen-e-paragjykimeve-ne-shoqeri/20%Monthly2018-09-13 12:18
https://www.informatat.com/rama-thumbon-pe-ne-basha-e-vlereson-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 12:15
https://www.informatat.com/spanja-miraton-shitjen-e-bombave-laserike-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-09-13 12:13
https://www.informatat.com/asetet-e-aeroportit-te-gjakoves-i-kalojne-ujesjellesit/20%Monthly2018-09-13 12:10
https://www.informatat.com/mustafa-votimi-i-pe-vetedijesim-i-atyre-qe-bllokuan-per-dy-vite-demarkacionin-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-09-13 12:10
https://www.informatat.com/limajvotimi-pro-liberalizimit-lajm-i-madh-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-09-13 12:10
https://www.informatat.com/beqaj-te-shkohet-ne-zgjedhje-me-platforme-te-qarte-rreth-dialogut/20%Monthly2018-09-13 12:08
https://www.informatat.com/ministria-e-mjedisit-me-projekt-170-mije-euro-per-komunen-e-shtimes/20%Monthly2018-09-13 12:06
https://www.informatat.com/87808-2/20%Monthly2018-09-13 17:44
https://www.informatat.com/haxhiu-gjithmone-ua-kemi-pare-sherrin-patericave-ne-kuvend/20%Monthly2018-09-13 12:02
https://www.informatat.com/prokuroria-e-gjakoves-fillon-hetimet-per-listat-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-13 12:02
https://www.informatat.com/mimoza-kusari-lila-tregon-pse-vendosen-te-qendrojne-ne-seance/20%Monthly2018-09-13 11:59
https://www.informatat.com/hahn-mirepret-vendimin-e-parlamentit-evropian-per-vizat/20%Monthly2018-09-13 11:51
https://www.informatat.com/blerta-deliu-tregon-se-kur-pritet-te-levizin-lirshem-kosovaret-ne-evrope/20%Monthly2018-09-13 11:48
https://www.informatat.com/rriten-pagat-ne-kulture-per-50-per-qind/20%Monthly2018-09-13 11:47
https://www.informatat.com/keta-jane-hapat-e-mbetur-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-13 11:44
https://www.informatat.com/serbia-druan-se-kosova-ne-interpol-do-te-kerkoje-arrestimin-e-krimineleve-te-saj-te-luftes/20%Monthly2018-09-13 11:44
https://www.informatat.com/haradinaj-cdo-levizje-rreth-formimit-te-ushtrise-ne-harmoni-me-aleatet/20%Monthly2018-09-13 11:40
https://www.informatat.com/naftetaret-paralajmerojne-ngritjen-e-cmimit-per-karburante-pas-takses-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-13 11:50
https://www.informatat.com/hoxhaj-lista-serbe-dhe-beogradi-smund-ta-bllokojne-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-13 11:36
https://www.informatat.com/dalja-e-dhembeve-te-pare-te-bebes-2/20%Monthly2018-09-13 11:33
https://www.informatat.com/veselido-te-vazhdojne-lobimin-qe-liberalizimi-te-permbyllet-brenda-ketij-viti/20%Monthly2018-09-13 11:33
https://www.informatat.com/nje-vit-pas-ndarjes-bora-zemani-flet-per-ndarjen-nga-vin-veli/20%Monthly2018-09-13 11:29
https://www.informatat.com/thaci-edhe-nje-hap-me-afer-liberalizimit/20%Monthly2018-09-13 11:29
https://www.informatat.com/shenjat-e-ankthit-dhe-crregullimit-te-paniku/20%Monthly2018-09-13 11:26
https://www.informatat.com/keto-shenja-tregojne-e-se-vuani-nga-astma/20%Monthly2018-09-13 11:23
https://www.informatat.com/fakte-mbi-aknet-te-pergenjeshtruara/20%Monthly2018-09-13 11:18
https://www.informatat.com/donika-kadaj-uron-per-ushtrine/20%Monthly2018-09-13 11:10
https://www.informatat.com/menyra-natyrale-per-te-qetesuar-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-09-13 10:59
https://www.informatat.com/haradinaj-urime-qytetare-te-kosoves-se-shpejti-do-te-levizni-lirshem-ne-europe/20%Monthly2018-09-13 10:57
https://www.informatat.com/thaci-kur-te-jam-i-disponuar-shkoj-ne-veri/20%Monthly2018-09-13 11:00
https://www.informatat.com/reali-i-ka-372-milione-euro-ne-dispozicion-per-te-nenshkruar-me-nje-yll/20%Monthly2018-09-13 10:55
https://www.informatat.com/sholtes-uron-kosovaret-thote-se-meritojne-te-njejtat-mundesi-ne-evrope/20%Monthly2018-09-13 10:54
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-adhuruesit-e-barcelones-guardiola-do-te-rikthehet/20%Monthly2018-09-13 10:52
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkylian-mbappe-me-i-mire-se-messi-dhe-cristiano-ronaldo-ne-moshen-19-vjecare/20%Monthly2018-09-13 10:49
https://www.informatat.com/7-benefitet-qe-sjell-rrenjes-se-xhenxhefilit-per-shendetin/20%Monthly2018-09-13 10:49
https://www.informatat.com/dalja-e-dhembeve-te-pare-te-bebes/20%Monthly2018-09-13 10:47
https://www.informatat.com/kanceri-semundja-qe-po-shenon-rritje-ne-mbare-boten/20%Monthly2018-09-13 10:46
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-fitoren-e-radhes-kesaj-here-ndaj-maqedonise-ne-basketboll/20%Monthly2018-09-13 10:45
https://www.informatat.com/%e2%80%8bish-skauti-i-chelseat-ja-pse-e-refuzuam-mbappen-ne-vitin-2012/20%Monthly2018-09-13 10:42
https://www.informatat.com/spanja-kandidon-per-organizimin-e-boterorit-2030/20%Monthly2018-09-13 10:39
https://www.informatat.com/ministrat-serbe-nuk-shkojne-ne-mbledhjen-e-qeverise-ku-u-votua-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-2/20%Monthly2018-09-13 10:38
https://www.informatat.com/spanja-e-re-po-ndertohet-mbi-bazen-e-lojtareve-te-realit/20%Monthly2018-09-13 10:37
https://www.informatat.com/hoxha-votimi-pozitiv-per-vizat-lajm-i-mire-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 10:36
https://www.informatat.com/fajon-per-vizat-nuk-do-te-ndalemi-deri-ne-realizim/20%Monthly2018-09-13 10:34
https://www.informatat.com/gjermania-marreveshje-me-italine-per-emigrantet-por-mungon-nje-detaj/20%Monthly2018-09-13 10:34
https://www.informatat.com/pacolli-kaluam-edhe-sfiden-e-radhes-parlamenti-evropian-votoi-pro-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-13 10:32
https://www.informatat.com/ministrat-serbe-nuk-shkojne-ne-mbledhjen-e-qeverise-ku-u-votua-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-13 10:29
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-voton-pro-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 13:30
https://www.informatat.com/nga-rrushi-mund-te-perfitoni-edhe-kete-gje/20%Monthly2018-09-13 10:24
https://www.informatat.com/haradinaj-thacit-ka-mund-ti-kete-ik-ndonje-detaj-por-askush-smund-te-jete-i-befasuar/20%Monthly2018-09-13 12:30
https://www.informatat.com/beni-kujdes-me-afatin-e-perdorimit-te-ujit-ne-shishe/20%Monthly2018-09-13 10:21
https://www.informatat.com/jane-keto-disa-arsye-qe-ju-bejne-te-shtoni-peshe/20%Monthly2018-09-13 10:17
https://www.informatat.com/kuvendi-pauzon-deri-ne-oren-13/20%Monthly2018-09-13 10:15
https://www.informatat.com/programi-i-intelegjences-artificiale-zbulon-dhjetra-sinjale-aliene-nga-galaktika-e-larget/20%Monthly2018-09-13 10:14
https://www.informatat.com/pejani-denohet-per-0-1-gram-droge-djali-i-prokurorit-ishte-liruar-per-sasi-me-te-madhe/20%Monthly2018-09-13 10:12
https://www.informatat.com/tre-lideret-boteror-qe-jane-fotografuar-duke-qare-ne-publik/20%Monthly2018-09-13 10:10
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-sqaron-pse-e-hoqi-nga-lista-kandidatin-me-me-se-shumti-pike-per-kryesues-te-bordit-te-zrre-se/20%Monthly2018-09-13 10:07
https://www.informatat.com/keni-probleme-me-rrudhat-metoda-kineze-te-cilen-e-praktikojne-shume-femra/20%Monthly2018-09-13 10:06
https://www.informatat.com/kuvendi-si-legjitimon-negociatoret/20%Monthly2018-09-13 10:05
https://www.informatat.com/me-shume-efekte-negative-sesa-pozitive-nga-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-09-13 10:02
https://www.informatat.com/kercenohet-mjeku-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-09-13 10:01
https://www.informatat.com/shqiperia-serish-tronditet-nga-termetet/20%Monthly2018-09-13 10:00
https://www.informatat.com/kosova-e-gjermania-vazhdojne-te-shkembejne-nxenes-e-mesimdhenes/20%Monthly2018-09-13 09:58
https://www.informatat.com/njihuni-me-historine-e-jashtezakonshme-te-gruas-qe-nuk-e-ka-hequr-kurre-kapele/20%Monthly2018-09-13 09:58
https://www.informatat.com/mmph-ja-dhe-komuna-e-shtimes-me-marreveshje-per-rregullimin-e-shtratit-te-lumit-carraleve/20%Monthly2018-09-13 09:56
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-punetoreve-te-postes-hyjne-ne-qeveri-duan-takim-me-kryeministrin/20%Monthly2018-09-13 09:54
https://www.informatat.com/thaci-kunder-vendimit-te-qeverise-se-kosoves-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-09-13 12:04
https://www.informatat.com/konjufca-thaci-po-e-kercenon-haradinajn-se-ia-rrezon-qeverine/20%Monthly2018-09-13 10:27
https://www.informatat.com/apple-ka-shitur-rreth-dy-miliarde-pajisje/20%Monthly2018-09-13 09:54
https://www.informatat.com/erdogan-i-fton-turqit-qe-shitjen-e-pronave-dhe-qiradheniet-ti-bejne-vetem-me-lira-turke/20%Monthly2018-09-13 09:44
https://www.informatat.com/kontingjenti-i-8-te-shqiptar-ne-kabul-nderohet-ne-medaljen-nato-non-article-5/20%Monthly2018-09-13 09:40
https://www.informatat.com/ultimatum-i-aksh-se-kunder-tregtimit-te-territoreve/20%Monthly2018-09-13 09:37
https://www.informatat.com/deda-kerkon-te-votohet-sot-rezoluta-e-opozites/20%Monthly2018-09-13 09:34
https://www.informatat.com/shba-rusia-do-te-jete-pergjegjese-per-krize-ne-rast-te-sulmit-ne-idlib/20%Monthly2018-09-13 09:34
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-shnderrimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-13 10:22
https://www.informatat.com/gjermania-e-tronditur-nga-publikimi-i-raportit-per-abuzimet-e-femijeve-nga-kisha-katolike-gjate-viteve-1946-2014/20%Monthly2018-09-13 09:30
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-vizitoi-shkollen-mihal-grameno-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-09-13 09:25
https://www.informatat.com/molliqaj-hotit-ne-nuk-mund-te-behemi-bisht-i-askujt/20%Monthly2018-09-13 09:51
https://www.informatat.com/zhurma-e-femres-dokumentari-qe-u-dedikohet-grave-kosovare/20%Monthly2018-09-13 09:21
https://www.informatat.com/bie-pllaka-e-izolimit-ne-shkolle-arrestohet-nje-person/20%Monthly2018-09-13 09:17
https://www.informatat.com/deshton-seanca-ndaj-ramadan-mujes/20%Monthly2018-09-13 09:14
https://www.informatat.com/qeveria-sot-miraton-shnderrimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-13 09:11
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-prizren-teksa-po-ecte-ne-park/20%Monthly2018-09-13 09:06
https://www.informatat.com/historia-mahnitese-e-amazonit-nga-garazhi-i-bezos-te-1-trilion-dollare/20%Monthly2018-09-13 09:02
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vv-leshojne-seancen/20%Monthly2018-09-13 09:48
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-16-vjecar-ne-hajvali/20%Monthly2018-09-13 08:49
https://www.informatat.com/agim-sopi-u-shkarkua-jashteligjshem-rikthehet-drejtor-i-teatrit-kombetar/20%Monthly2018-09-13 08:46
https://www.informatat.com/suspendohet-nje-mjek-ne-qkuk-nuk-u-gjete-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-09-13 08:40
https://www.informatat.com/fajon-optimiste-se-parlamenti-evropian-do-votoje-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 08:36
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-ti-kene-te-drejtat-e-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2018-09-13 08:33
https://www.informatat.com/haziri-rezoluta-per-luginen-e-presheves-te-mos-dergohet-ne-kuvend-mund-te-krijoje-percarje/20%Monthly2018-09-13 08:30
https://www.informatat.com/kritikohen-shtetet-e-ballkanit-per-zhdukjet-gjate-luftes/20%Monthly2018-09-13 08:24
https://www.informatat.com/apple-iphone-me-te-medhenj-e-me-te-shtrenjte/20%Monthly2018-09-13 08:14
https://www.informatat.com/nimanbegu-ftesat-per-korrigjim-kufijsh-duhet-denuar/20%Monthly2018-09-13 08:13
https://www.informatat.com/kadriu-qytetaret-e-lugines-mashtrohen-vazhdimisht-nga-lideret-e-kosoves-2/20%Monthly2018-09-13 08:10
https://www.informatat.com/kurti-thaci-dikur-tradhtar-sot-kolaboracionist-i-serbise/20%Monthly2018-09-13 09:31
https://www.informatat.com/virusi-i-nilit-gjendja-ne-kosove-stabile/20%Monthly2018-09-13 08:07
https://www.informatat.com/krasniqi-loja-me-kufij-pune-me-rreziqe-te-medha/20%Monthly2018-09-13 08:05
https://www.informatat.com/17-vjet-nga-marreveshja-e-ohrit/20%Monthly2018-09-13 08:03
https://www.informatat.com/vetem-28-vjec-dhe-multimilioner-fitues-dy-here-i-lotarise/20%Monthly2018-09-13 07:59
https://www.informatat.com/kontestohet-raporti-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-13 07:58
https://www.informatat.com/ja-cfare-thote-be-per-vendimin-qe-do-te-marre-parlamentit-evropian-per-vizat/20%Monthly2018-09-13 09:22
https://www.informatat.com/haskuka-kerkon-nga-qytetaret-te-mos-hedhin-mbeturina-ne-lumenj/20%Monthly2018-09-13 07:56
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-thote-se-teuta-rugoven-po-e-durojne-ne-parti-per-hir-te-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-09-13 07:55
https://www.informatat.com/reuters-shkruan-per-dronet-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-13 07:54
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-ambasadorin-britanik/20%Monthly2018-09-13 07:53
https://www.informatat.com/ceshtja-e-korrigjimit-te-kufirit-me-malin-e-zi-nuk-eshte-urgjente/20%Monthly2018-09-13 08:57
https://www.informatat.com/mbi-220-milione-euro-shperblim-permes-tendereve-per-financuesit-e-partive/20%Monthly2018-09-13 07:48
https://www.informatat.com/therret-me-thike-nje-16-vjecar-ne-hajvali/20%Monthly2018-09-13 07:45
https://www.informatat.com/lb-qeveria-e-haradinajt-me-vendime-klienteliste-ne-vitin-e-pare-te-saj/20%Monthly2018-09-13 07:38
https://www.informatat.com/pas-greves-punetoret-e-postes-sot-nisin-protestat/20%Monthly2018-09-13 07:31
https://www.informatat.com/per-4-mije-vende-ne-konvikte-mbi-7-mije-kandidate/20%Monthly2018-09-13 07:14
https://www.informatat.com/hyseni-trepca-si-ka-punet-mire-por-seshte-para-falimentimit/20%Monthly2018-09-13 06:45
https://www.informatat.com/ldk-ja-nis-luften-para-zgjedhjeve/20%Monthly2018-09-13 08:09
https://www.informatat.com/formula-1-ndryshime-drastike-ne-cmimin-e-madh-te-singaporit/20%Monthly2018-09-13 06:36
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-sot-voton-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 07:56
https://www.informatat.com/uragani-florence-frike-per-permbytje-ne-shba/20%Monthly2018-09-13 06:20
https://www.informatat.com/kine-makina-futet-ne-turmen-e-njerezve-11-te-vdekur-44-te-plagosur/20%Monthly2018-09-13 06:18
https://www.informatat.com/moti-me-diell-dhe-vranesira-te-pjesshme/20%Monthly2018-09-13 06:17
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-prishtine-deklarohet-per-rastet-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-12 22:31
https://www.informatat.com/nishani-turp-qe-rama-po-hesht-ndaj-idese-se-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-09-12 22:23
https://www.informatat.com/blakaj-i-pergjigjet-haradinajt-i-cili-e-quajti-hajn-dhe-pishpirik/20%Monthly2018-09-12 22:17
https://www.informatat.com/krasniqi-loja-me-kufij-eshte-me-rreziqe-te-medha/20%Monthly2018-09-12 22:09
https://www.informatat.com/daciq-serbia-ka-paguar-500-milione-dollare-per-kosoven-sepse-mendon-se-ajo-eshte-e-saj/20%Monthly2018-09-12 22:04
https://www.informatat.com/kadriu-qytetaret-e-lugines-mashtrohen-vazhdimisht-nga-lideret-e-kosoves/20%Monthly2018-09-12 21:59
https://www.informatat.com/gashi-levizja-e-kufijve-eshte-provokim-lufte/20%Monthly2018-09-12 21:51
https://www.informatat.com/lajiq-problemi-ne-dialog-eshte-se-thaci-se-ka-mbeshtetjen-ne-kosove/20%Monthly2018-09-12 21:43
https://www.informatat.com/e-kush-e-dinte-qe-india-e-prapambetur-thyente-kete-rekord/20%Monthly2018-09-12 19:55
https://www.informatat.com/ronaldo-apo-messi-ja-ke-zgjedh-ish-sulmuesi-i-united-e-argjentines/20%Monthly2018-09-12 19:51
https://www.informatat.com/impresum/20%Monthly2018-09-12 19:49
https://www.informatat.com/ldk-e-vetevendosje-nuk-do-te-jene-pjese-e-seances-se-neserme-te-kuvendit/20%Monthly2018-09-12 19:35
https://www.informatat.com/kurti-ne-takim-me-ambasadorin-e-gjermanise-paralajmeron-incidente-qe-do-ti-nxise-thaci/20%Monthly2018-09-12 19:30
https://www.informatat.com/ahmeti-e-konsideron-te-padrejte-taksen-prej-pese-eurosh-ne-rrugen-e-kombi/20%Monthly2018-09-12 19:25
https://www.informatat.com/veseli-asociacioni-me-kompetenca-ekzekutive-eshte-i-papranueshem/20%Monthly2018-09-12 19:20
https://www.informatat.com/termkollivjosa-osmani-e-lumir-abdixhiku-jane-pjese-e-konceptit-sorosian/20%Monthly2018-09-12 19:16
https://www.informatat.com/collakukorrigjimi-i-kufijve-nuk-e-destabilizon-ballkanin/20%Monthly2018-09-12 19:11
https://www.informatat.com/opozita-kosovare-i-dergon-leter-te-hapur-federica-mogherinit/20%Monthly2018-09-12 19:06
https://www.informatat.com/qytetaret-kundershtojne-taksen-prej-5-euro-per-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-12 15:18
https://www.informatat.com/u-kapen-me-10-mln-euro-droge-1-shekull-burg-e-qindra-mijera-euro-gjobe-shqiptareve-ne-pire/20%Monthly2018-09-12 15:03
https://www.informatat.com/haradinajle-te-levizin-veseli-e-thaci-une-po-ua-ruaj-shtepine/20%Monthly2018-09-12 15:00
https://www.informatat.com/rrjeti-i-grave-i-reagon-lutfi-hazirit-qe-vjosa-osmanin-e-quajti-nuse-te-presheves/20%Monthly2018-09-12 14:59
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-tu-behet-zgjidhje-nxenesve-qe-nuk-u-regjistruan-ne-shkolla/20%Monthly2018-09-12 14:52
https://www.informatat.com/haradinajtek-marreveshja-me-serbine-smund-te-arrijme-permes-kufijve-e-territoreve/20%Monthly2018-09-12 22:29
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-morine-kosovari-i-kerkuar-nga-interpol-i/20%Monthly2018-09-12 14:50
https://www.informatat.com/kosova-e-finlanda-diskutojne-per-rritjen-e-bashkepunimit-ekonomik/20%Monthly2018-09-12 14:45
https://www.informatat.com/kosova-merr-perkrahje-nga-emiratet-e-bashkuara-arabe-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-09-12 14:39
https://www.informatat.com/nderron-jete-profesori-i-up-se/20%Monthly2018-09-12 14:35
https://www.informatat.com/the-last-resort-e-anri-sales-prezantohet-ne-moske/20%Monthly2018-09-12 14:30
https://www.informatat.com/delegacioni-i-shqiptareve-qe-me-1927-shkoi-ne-beograd-per-te-kerkuar-te-drejta/20%Monthly2018-09-12 14:27
https://www.informatat.com/analistet-ne-ldk-ka-filluar-lufta-per-kreun-e-partise-presheven-po-e-perdorin-per-qerim-hesapesh/20%Monthly2018-09-12 14:24
https://www.informatat.com/mbi-200-verejtje-per-mosrespektim-te-orarit-te-punes-ne-qkuk-me-se-shumti-mjeket/20%Monthly2018-09-12 14:23
https://www.informatat.com/punetoret-e-postes-neser-ne-proteste/20%Monthly2018-09-12 14:19
https://www.informatat.com/ne-australi-u-gjet-copa-me-e-madhe-e-arit-te-zbuluar-ndonjehere/20%Monthly2018-09-12 14:14
https://www.informatat.com/edhe-ne-pdk-kunder-ideve-te-thacit-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-09-12 14:12
https://www.informatat.com/te-enjten-seanca-e-kuvendit-me-40-pika-te-rendit-te-dites/20%Monthly2018-09-12 19:06
https://www.informatat.com/aktoret-te-cilet-i-refuzuan-rolet-ikonike/20%Monthly2018-09-12 14:04
https://www.informatat.com/merkel-kritikon-partnerin-e-koalicionit-per-sirine/20%Monthly2018-09-12 14:05
https://www.informatat.com/vetevendosje-solidarizohet-me-punetoret-e-keds-it/20%Monthly2018-09-12 14:01
https://www.informatat.com/lugina-pajtohet-me-alternativen-qe-te-trajtohet-si-teresi/20%Monthly2018-09-12 13:58
https://www.informatat.com/shuplake-e-madhe-per-kryeministrin-hungarez-viktor-orban/20%Monthly2018-09-12 13:56
https://www.informatat.com/ahmeti-thaci-shqiptaret-masovikisht-te-votojne-pro-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2018-09-12 13:50
https://www.informatat.com/ne-mars-2019-levizja-e-fundit-e-akrepave-te-ores/20%Monthly2018-09-12 13:49
https://www.informatat.com/salihajveglat-e-thacit-brenda-ldk-se-me-militante-se-ata-te-pdk-se/20%Monthly2018-09-12 13:28
https://www.informatat.com/kurtithaci-i-vetem-ne-lojen-e-tij-te-rrezikshme/20%Monthly2018-09-12 13:12
https://www.informatat.com/atifete-jahjaga-vishet-me-xhinse-ja-si-duket-ajo/20%Monthly2018-09-12 13:11
https://www.informatat.com/sot-ka-feste-ne-familjen-e-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-09-12 13:07
https://www.informatat.com/haziri-osmanit-eshte-be-popullore-me-sha-thacin-dhe-me-fitu-ne-emer-te-tij/20%Monthly2018-09-12 13:01
https://www.informatat.com/haradinaj-permbushja-e-premtimit-per-pallatin-e-rinise-me-jep-energji-te-vazhdoj-punen/20%Monthly2018-09-12 12:59
https://www.informatat.com/eminem-tregon-pse-i-beri-diss-machine-gun-kellyt/20%Monthly2018-09-12 12:55
https://www.informatat.com/sulm-kamikaz-ne-afganistan-68-te-vdekur/20%Monthly2018-09-12 12:52
https://www.informatat.com/gashi-ne-obiliq-shtepia-e-kultures-perfundon-kete-vit/20%Monthly2018-09-12 12:48
https://www.informatat.com/veseli-e-meta-bejne-thirrje-per-unitet-politik-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-09-12 12:46
https://www.informatat.com/efektet-e-mishit-te-kuq-dhe-produkteve-te-qumeshtit/20%Monthly2018-09-12 12:45
https://www.informatat.com/njihuni-me-efektet-mbreselenese-te-lajthive/20%Monthly2018-09-12 12:42
https://www.informatat.com/gjashte-shprehjet-qe-nuk-duhet-tia-thoni-kurre-dikujt-qe-vuan-nga-depresioni/20%Monthly2018-09-12 12:40
https://www.informatat.com/thaci-siguron-maqedonine-se-marreveshja-kosove-serbi-nuk-cenon-askend/20%Monthly2018-09-12 15:17
https://www.informatat.com/mercedes-peson-renie-ne-shitjen-e-veturave/20%Monthly2018-09-12 12:38
https://www.informatat.com/roza-lati-zbulon-se-sa-paguhet-nga-instagrami/20%Monthly2018-09-12 12:36
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-nihan-poston-momente-nga-plazhi/20%Monthly2018-09-12 12:33
https://www.informatat.com/fsk-ja-dhe-ambasada-amerikane-ndajne-pajisje-mesimore-per-nxenesit-e-shkolles-shtjefen-gjecovi-dhe-vesel-muja/20%Monthly2018-09-12 12:29
https://www.informatat.com/gashiska-percarje-ne-ldk-ka-mendime-te-ndryshme/20%Monthly2018-09-12 12:28
https://www.informatat.com/kush-po-i-terheq-vijat-e-kuqe-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2018-09-12 14:52
https://www.informatat.com/matoshi-dhe-veliaj-takohen-ne-tirane-bisedojne-per-mbrojtjen-e-mjedisit/20%Monthly2018-09-12 12:20
https://www.informatat.com/humbni-kilogramet-e-tepert-me-rrush/20%Monthly2018-09-12 12:18
https://www.informatat.com/palmer-per-te-hyre-ne-be-serbia-e-kosova-duhet-te-pajtohen/20%Monthly2018-09-12 12:14
https://www.informatat.com/veseli-takon-rucin-bejne-thirrje-per-unitet-te-spektrit-politik-te-kosoves/20%Monthly2018-09-12 12:13
https://www.informatat.com/turqia-kap-personin-e-kerkuar-per-sulm-me-bombe-ne-vitin-2013/20%Monthly2018-09-12 12:07
https://www.informatat.com/a-do-te-largohet-mesut-ozil-nga-arsenali-e-zbulojne-mediat-turke/20%Monthly2018-09-12 12:02
https://www.informatat.com/juve-eshte-rivali-me-i-madh-i-psg-se-ne-lige-te-kampioneve/20%Monthly2018-09-12 12:00
https://www.informatat.com/zyrtare-khedira-vazhdon-kontraten-me-juven/20%Monthly2018-09-12 11:58
https://www.informatat.com/fifa-nuk-ia-lejon-te-luaje-per-kosoven-futbollisti-kosovar-ne-hall-te-madh/20%Monthly2018-09-12 11:56
https://www.informatat.com/ylli-i-romas-mungon-ne-perballjen-kunder-real-madridit/20%Monthly2018-09-12 11:54
https://www.informatat.com/pulsi-publik-60-e-te-anketuarve-konsiderojne-largimin-nga-kosova-ne-tri-vjetet-e-ardhshme/20%Monthly2018-09-12 11:49
https://www.informatat.com/bmw-x7-prezantohet-shume-me-pare-se-qe-eshte-planifikuar/20%Monthly2018-09-12 11:46
https://www.informatat.com/messenger-10-sjell-whatsapp-dhe-facebook-messenger-ne-nje-aplikacion-te-vetem/20%Monthly2018-09-12 11:43
https://www.informatat.com/shfaqen-pamjet-e-para-te-iphone-it-te-lire-per-kete-vit/20%Monthly2018-09-12 11:40
https://www.informatat.com/me-11-tetor-do-bllokohet-interneti-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2018-09-12 11:36
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-mund-te-sherojne-diabetin-2/20%Monthly2018-09-12 11:35
https://www.informatat.com/rita-pozon-joshese-nga-shtrati/20%Monthly2018-09-12 11:33
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-imn-kosova-kerkojne-20-perqindeshin-2/20%Monthly2018-09-12 11:30
https://www.informatat.com/kendall-nuk-i-le-vend-imagjinates-vesh-fustan-te-tejdukshem/20%Monthly2018-09-12 11:29
https://www.informatat.com/nicki-minaj-publikon-klipin-e-ri-barbie-dreams/20%Monthly2018-09-12 11:27
https://www.informatat.com/nje-gjyshe-seksi-si-rita-rusic/20%Monthly2018-09-12 11:20
https://www.informatat.com/keto-jane-urat-me-interesante-ne-bote/20%Monthly2018-09-12 11:17
https://www.informatat.com/treni-godet-veturen-ne-sllatine/20%Monthly2018-09-12 11:13
https://www.informatat.com/presidenti-rus-nuk-e-cileson-kriminal-rastin-skripal/20%Monthly2018-09-12 11:08
https://www.informatat.com/ldk-ja-kritikon-shpend-ahmeti-per-gjendjen-e-shkollave-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-12 11:02
https://www.informatat.com/bechteli-amerikan-pas-ndertimit-te-autostradave-ne-kosove-ne-mars-bartet-ne-serbi/20%Monthly2018-09-12 11:00
https://www.informatat.com/pulsi-publik-60-e-te-anketuarve-konsiderojne-largimin-nga-kosova-ne-tre-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-09-12 10:53
https://www.informatat.com/kapacitetet-e-kosoves-ne-ekonomi-prezantohen-ne-gjermani/20%Monthly2018-09-12 10:51
https://www.informatat.com/vrasja-ne-aki-kerkohet-shkarkimi-i-inspektorit/20%Monthly2018-09-12 10:30
https://www.informatat.com/ndryshon-agjenda-votimi-ne-parlamentin-evropian-per-vizat-ndodh-neser/20%Monthly2018-09-12 14:09
https://www.informatat.com/mbikeqyresit-e-zonave-te-mbrojtura-detyrimisht-me-provim-profesional/20%Monthly2018-09-12 10:20
https://www.informatat.com/juncker-ta-marrim-ballkanin-perendimor-ne-gjirin-tone/20%Monthly2018-09-12 10:16
https://www.informatat.com/hoxhaj-synojme-arritjen-e-marreveshjes-deri-ne-pranvere-por-jo-pa-njohjen-e-pavaresise/20%Monthly2018-09-12 10:05
https://www.informatat.com/ngjarjet-me-te-rendesishme-qe-kane-ndodhur-me-12-shtator-ne-bote/20%Monthly2018-09-12 09:57
https://www.informatat.com/sergio-ramos-ben-shqiponjen/20%Monthly2018-09-12 09:51
https://www.informatat.com/zyrtare-khedira-e-zgjat-kontraten-me-juventusin/20%Monthly2018-09-12 09:47
https://www.informatat.com/bitcoin-ngrihet-mbi-6-300-dollare/20%Monthly2018-09-12 09:46
https://www.informatat.com/modric-sheq-dore-nga-deshira-per-tiu-bashkohet-interit-kerkon-ta-beje-ne-janar/20%Monthly2018-09-12 09:43
https://www.informatat.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-prizren/20%Monthly2018-09-12 09:43
https://www.informatat.com/i-kapi-frenat-kundershtarit-ne-230-km-h-piloti-merr-vendimin-drastik/20%Monthly2018-09-12 09:40
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-imn-kosova-kerkojne-20-perqindeshin/20%Monthly2018-09-12 09:38
https://www.informatat.com/boateng-tregon-sesi-i-kishte-telefonuar-mourinhos-dhe-arsyen-pse-e-refuzoi-man-unitedin/20%Monthly2018-09-12 09:37
https://www.informatat.com/pirlo-kthehet-nga-pensionimi-gjen-klub-te-ri/20%Monthly2018-09-12 09:34
https://www.informatat.com/juncker-nese-e-leme-pas-dore-ballkanin-te-tjeret-e-marrin-mbi-vete/20%Monthly2018-09-12 09:33
https://www.informatat.com/putin-kemi-identifikuar-te-dyshuarit-e-londres-per-sulmin-me-novichok/20%Monthly2018-09-12 09:30
https://www.informatat.com/ronaldo-po-ben-gjithcka-per-ta-sjelle-pogban-ne-juventus/20%Monthly2018-09-12 09:29
https://www.informatat.com/qeveria-i-ka-borxh-postes-se-kosoves-5-milion-euro-per-kryerjen-e-sherbimeve/20%Monthly2018-09-12 09:29
https://www.informatat.com/tevez-e-tregon-nje-dallim-te-rendesishem-mes-ronaldos-dhe-messit/20%Monthly2018-09-12 09:25
https://www.informatat.com/pershkallezon-mosmarreveshja-midis-shba-se-dhe-gjykates-nderkombetare-penale/20%Monthly2018-09-12 09:25
https://www.informatat.com/shitet-yugo-e-specializuar-per-lufte-kunder-jashtetokesoreve/20%Monthly2018-09-12 09:21
https://www.informatat.com/qeveria-e-vietnamit-apel-popullit-mos-hani-mish-qeni/20%Monthly2018-09-12 09:14
https://www.informatat.com/ish-ministri-i-akuzuar-per-ngacmim-seksual-u-njoh-me-viktimen-ne-spital/20%Monthly2018-09-12 09:15
https://www.informatat.com/shuhet-vullneti-per-ti-vazhduar-protestat-kunder-kryeprokurorit/20%Monthly2018-09-12 09:11
https://www.informatat.com/john-legend-hyn-ne-histori-rremben-cmimin-egot/20%Monthly2018-09-12 09:10
https://www.informatat.com/pattinson-deshiron-vazhdimin-e-filmit-twilight/20%Monthly2018-09-12 09:00
https://www.informatat.com/selmanaj-komisioni-mund-ta-detyroje-me-force-thacin-te-deshmoje-per-debimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-09-12 08:58
https://www.informatat.com/skenderbeu-serb-polemika-e-mitkos-me-historianin-grek-paparigopulos/20%Monthly2018-09-12 08:55
https://www.informatat.com/tani-ose-kurre-paralajmerohet-xherdan-shaqiri/20%Monthly2018-09-12 08:55
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ambasadoren-e-filandes-diskutojne-per-korrupsionin/20%Monthly2018-09-12 08:54
https://www.informatat.com/jose-mourinho-kerkon-rikthimin-e-adnan-januzajt-ne-man-utd/20%Monthly2018-09-12 08:53
https://www.informatat.com/berishavuciqi-eshte-nje-millosheviq-i-dyte-dhe-cubrilloviq/20%Monthly2018-09-12 08:52
https://www.informatat.com/mbyllet-me-sukses-edicioni-i-peste-i-festivalit-nderkombetar-te-filmit-dea-open-air-2018/20%Monthly2018-09-12 08:51
https://www.informatat.com/milan-se-shpejti-emeron-shefin-e-ri-ekzekutiv/20%Monthly2018-09-12 08:50
https://www.informatat.com/shtime-zhduket-nje-vajze/20%Monthly2018-09-12 08:49
https://www.informatat.com/ronaldo-i-ben-thirrje-juventusit-transferojeni-kete-futbollist/20%Monthly2018-09-12 08:48
https://www.informatat.com/del-videoja-e-nik-xhelilaj-ku-shan-shqip-ne-telenovelen-turke/20%Monthly2018-09-12 08:46
https://www.informatat.com/harmonizohen-kater-ligje-nga-fusha-e-kultures-dhe-e-trashegimise-kulturore/20%Monthly2018-09-12 08:44
https://www.informatat.com/veseli-e-limaj-bejne-thirrje-per-unitet/20%Monthly2018-09-12 12:38
https://www.informatat.com/kejvina-kthella-vjen-terheqese-ve-ne-pah-gjoksin/20%Monthly2018-09-12 08:42
https://www.informatat.com/ngjashmeria-e-pabesueshme-e-vajzave-te-kim-dhe-kylie/20%Monthly2018-09-12 08:40
https://www.informatat.com/vetem-dy-jave-pas-lindjes-adelina-tahiri-rikthehet-ne-forme/20%Monthly2018-09-12 08:39
https://www.informatat.com/grate-kane-me-shume-gjasa-te-vdesin-pas-nje-operacioni-te-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-09-12 08:37
https://www.informatat.com/menopauza-mund-te-zgjase-deri-ne-10-vite/20%Monthly2018-09-12 08:37
https://www.informatat.com/berisha-askush-ska-te-drejte-te-hap-diskutim-per-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-09-12 12:26
https://www.informatat.com/bajram-curri-ndryshon-pamje-rikonstruktohen-fasadat-e-pallateve/20%Monthly2018-09-12 08:34
https://www.informatat.com/era-istrefi-nominohet-per-cmimin-breaktudo-awards-2018/20%Monthly2018-09-12 08:34
https://www.informatat.com/vdes-oliver-hoare-ish-i-dashuri-i-princeshes-diana/20%Monthly2018-09-12 08:33
https://www.informatat.com/apple-sjell-zbulimet-magjike-cdo-gje-qe-duhet-te-dini-rreth-dites-se-gjigantit-amerikan/20%Monthly2018-09-12 08:30
https://www.informatat.com/mesoni-shenjat-e-ankthit-dhe-crregullimit-te-panikut/20%Monthly2018-09-12 08:27
https://www.informatat.com/mos-i-anashkaloni-farat-e-susamit-keto-jane-dobite-shendetesore/20%Monthly2018-09-12 08:24
https://www.informatat.com/ja-si-sherben-rrushi-per-te-humbur-2-kg-ne-jave/20%Monthly2018-09-12 08:24
https://www.informatat.com/sekretet-e-vogla-qe-bejne-ndryshime-te-medha-ne-lekure/20%Monthly2018-09-12 08:22
https://www.informatat.com/rrezohet-miti-i-vajit-te-kokosit/20%Monthly2018-09-12 08:20
https://www.informatat.com/4-sekretet-e-femrave-qe-flene-me-pak-se-gjashte-ore-por-duken-sikur-kane-fjetur-10-ore/20%Monthly2018-09-12 08:19
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-kemi-kujdes-me-femijet-kur-i-ushqejme-me-lengje/20%Monthly2018-09-12 08:19
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dime-per-kolagjenin/20%Monthly2018-09-12 08:16
https://www.informatat.com/ky-eshte-nje-truk-qe-iu-shpeton-nga-floket-e-yndyrshme/20%Monthly2018-09-12 08:14
https://www.informatat.com/gjaku-i-ri-mund-te-jete-sekreti-i-shendetit-afatgjate/20%Monthly2018-09-12 08:13
https://www.informatat.com/thaci-viziton-maqedonine-takohet-me-kreret-institucionale-dhe-politike/20%Monthly2018-09-12 08:12
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-mund-te-sherojne-diabetin/20%Monthly2018-09-12 08:10
https://www.informatat.com/para-se-te-zgjasni-qerpiket-duhet-te-dini-edhe-kete-gje/20%Monthly2018-09-12 08:09
https://www.informatat.com/pronesia-e-ujmanit-nuk-negociohet/20%Monthly2018-09-12 08:09
https://www.informatat.com/qe-truri-te-funksionoje-me-mire-duhet-ti-konsumoni-keto-ushqime/20%Monthly2018-09-12 08:07
https://www.informatat.com/bllokohet-aeroporti-i-beogradit-devijohet-fluturimi-nga-tirana/20%Monthly2018-09-12 08:07
https://www.informatat.com/kullat-e-jasharajve-nuk-konservohen-sivjet/20%Monthly2018-09-12 08:05
https://www.informatat.com/14-vjecarja-flene-10-here-ne-dite-vuan-nga-nje-crregullim-i-rralle/20%Monthly2018-09-12 08:04
https://www.informatat.com/opozita-e-cakorduar-nuk-paraqet-rrezik-per-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-09-12 08:02
https://www.informatat.com/me-para-te-ndihmave-sociale-kosovari-ndertoi-shtepi-ne-vendlindje/20%Monthly2018-09-12 08:02
https://www.informatat.com/gjumi-i-shkurte-gjate-dites-ju-ben-me-te-lumtur/20%Monthly2018-09-12 08:01
https://www.informatat.com/ciftet-jane-te-dashuruara-me-pozicionin-e-ri-te-seksit/20%Monthly2018-09-12 07:59
https://www.informatat.com/cohu-adreson-problemet-lidhur-me-financimin-e-partive-politike/20%Monthly2018-09-12 07:59
https://www.informatat.com/lidhja-e-rreme-e-dashurise-me-shkaterroi-jeten-ja-historia/20%Monthly2018-09-12 07:57
https://www.informatat.com/ldk-ja-pa-nje-qendrim-te-qarte-per-protesten/20%Monthly2018-09-12 07:56
https://www.informatat.com/kompania-mabetex-group-shpall-vende-te-lira-pune/20%Monthly2018-09-12 07:54
https://www.informatat.com/pallati-i-rinise-transferohet-te-komuna-e-prishtines/20%Monthly2018-09-12 07:53
https://www.informatat.com/osmani-i-kunderpergjigjet-akuzave-te-hazirit/20%Monthly2018-09-12 07:52
https://www.informatat.com/e-dhimbshme-qendrimi-20-vjecar-nga-vushtrria-humb-betejen-me-kancerin/20%Monthly2018-09-12 07:49
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-me-medalje-delawien-per-kontributin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-12 07:49
https://www.informatat.com/shqiperi-mot-i-ndryshueshem/20%Monthly2018-09-12 07:46
https://www.informatat.com/opozita-ne-kerkim-te-rruges-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-09-12 07:43
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-i-kerkon-parlamentit-evropian-tia-heqe-vizat-kosoves/20%Monthly2018-09-12 07:41
https://www.informatat.com/prishtina-ka-350-mije-banore/20%Monthly2018-09-12 07:40
https://www.informatat.com/akp-transferon-pallatin-e-rinise-te-komuna-e-prishtines/20%Monthly2018-09-12 07:38
https://www.informatat.com/abdixhiku-qytetaret-e-presheves-te-mos-bien-pre-e-mashtrimeve-politike/20%Monthly2018-09-12 10:57
https://www.informatat.com/e-futen-brenda-transgjinorja-perdhunon-dy-shoqet-ne-qeline-e-burgut/20%Monthly2018-09-12 07:34
https://www.informatat.com/rritja-e-brishte-ekonomike-ne-kosove/20%Monthly2018-09-12 07:32
https://www.informatat.com/podujeve-grabitje-e-armatosur-si-ne-filma-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-09-12 07:26
https://www.informatat.com/besa-luzha-greva-e-e-institucioneve-vartese-te-mkrs-se-ra-nen-hijen-e-ngjarjeve-politike/20%Monthly2018-09-12 07:24
https://www.informatat.com/xhaferi-qytetaret-dine-ta-zgjedhin-te-ardhmen-e-tyre/20%Monthly2018-09-12 07:24
https://www.informatat.com/analisti-serb-serbia-e-ka-te-qarte-se-kosova-nuk-eshte-pjese-e-saj/20%Monthly2018-09-12 07:22
https://www.informatat.com/promovohet-ne-tirane-libri-demokracia-nuk-pret-i-frank-shkrelit/20%Monthly2018-09-12 07:22
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-aak-se-kjo-opozite-sperben-rrezik-per-qeverine/20%Monthly2018-09-12 07:21
https://www.informatat.com/baleti-ne-kolaps-ia-mesyn-udhetimit-te-dyte-per-ne-bullgari/20%Monthly2018-09-12 07:19
https://www.informatat.com/rezoluta-ndeshet-me-kushtetuten/20%Monthly2018-09-12 08:43
https://www.informatat.com/inspektori-raporton-para-komisionit-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-12 07:15
https://www.informatat.com/inkurajohet-parlamenti-evropian-tia-heqe-vizat-kosoves/20%Monthly2018-09-12 08:34
https://www.informatat.com/nga-e-hena-rruga-e-kombit-me-pagese/20%Monthly2018-09-12 07:34
https://www.informatat.com/i-vrafte-buka-kreu-i-presheves-mallkon-ata-qe-po-e-perdorin-politikisht-luginen/20%Monthly2018-09-12 07:10
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-4/20%Monthly2018-09-12 07:07
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-vrasja-e-azem-hajdarit/20%Monthly2018-09-12 07:05
https://www.informatat.com/dilemat-e-james-rubin-per-korrigjimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-11 20:29
https://www.informatat.com/limaj-opozitespresidentin-nuk-mundemi-me-mbyte/20%Monthly2018-09-11 20:23
https://www.informatat.com/haziri-godet-osmanin-po-cuditna-me-nusen-e-presheves-qe-po-na-shet-men-per-vota/20%Monthly2018-09-11 20:14
https://www.informatat.com/serbia-paralajmeron-konflikte-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-09-11 20:08
https://www.informatat.com/maroku-qe-se-ka-njohur-kosoven-e-fton-per-vizite-vuciqin/20%Monthly2018-09-11 19:18
https://www.informatat.com/selimi-thaci-e-vuciqi-kane-nje-marreveshje-dhe-po-e-mbajne-te-fshehte/20%Monthly2018-09-11 19:13
https://www.informatat.com/engel-i-terheq-verejtje-vuciqit-pas-lavderimit-te-millosheviqit/20%Monthly2018-09-11 19:08
https://www.informatat.com/mali-i-zi-i-perkrahe-dialogun-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-09-11 19:00
https://www.informatat.com/haradinaj-beri-homazhe-dhe-ndezi-qirinj-ne-kujtim-te-viktimave-te-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-12 07:12
https://www.informatat.com/qelajveturat-e-policise-sjane-te-sigurta-per-vozitje/20%Monthly2018-09-11 18:39
https://www.informatat.com/serbia-goditet-nga-virusi-i-nilit-perendimor-29-te-vdekur/20%Monthly2018-09-11 18:32
https://www.informatat.com/hazirikreret-e-kosoves-nuk-ben-asgje-per-rezoluten-e-lugines-te-miratuar-ne-vitin-2013/20%Monthly2018-09-11 18:27
https://www.informatat.com/arifi-tregon-se-a-do-te-shkoje-ne-bruksel-ekipi-i-qeverise-ne-krye-me-limajn/20%Monthly2018-09-11 18:19
https://www.informatat.com/sholtes-shpreson-per-marreveshje-kosove-serbi-ne-muajt-e-ardhshem/20%Monthly2018-09-11 19:12
https://www.informatat.com/nje-perqafim-mund-te-ndryshoj-jeten-dobite-emocionale-dhe-fizike-qe-merrni-prej-tij/20%Monthly2018-09-11 14:45
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-delawie-vizitoi-ipk-ne-konfirmoi-mbeshtetjen-amerikane/20%Monthly2018-09-11 14:42
https://www.informatat.com/iu-duket-hekurosja-e-bezdisshme-ja-disa-truqe-qe-iu-ndihmojne-pa-e-perdorur-hekurin/20%Monthly2018-09-11 14:41
https://www.informatat.com/kinema-xhakuzi-pishine-e-lojera-per-femije-eshte-ky-aeroporti-me-luksoz-ne-bote/20%Monthly2018-09-11 14:35
https://www.informatat.com/problemet-me-stomakun-shkaktojne-stres-dhe-ankth-ja-cfare-duhet-bere/20%Monthly2018-09-11 14:29
https://www.informatat.com/svilanoviq-ballkani-duhet-te-merret-me-ceshtjet-e-sigurise/20%Monthly2018-09-11 14:26
https://www.informatat.com/komentet-dhe-fotografite-qe-i-postoni-ne-rrjete-sociale-mund-tju-le-pa-pune/20%Monthly2018-09-11 14:22
https://www.informatat.com/rusia-pretendon-se-kercenimi-i-shba-ndaj-sirise-eshte-shantazh/20%Monthly2018-09-11 14:14
https://www.informatat.com/cka-flet-ngjyra-e-rrobave/20%Monthly2018-09-11 14:14
https://www.informatat.com/te-bukura-fale-cokollates/20%Monthly2018-09-11 14:11
https://www.informatat.com/veseli-gremja-dhe-ferizaj-meritojne-mbeshtetjen-e-cdo-projekti/20%Monthly2018-09-11 14:08
https://www.informatat.com/erdogani-e-gjithe-bota-mund-te-paguaj-cmimin-per-shkak-te-idlibit/20%Monthly2018-09-11 14:06
https://www.informatat.com/te-pasurit-tatuazhe-me-nuk-ndikon-ne-shanset-per-te-fituar-vend-te-punes/20%Monthly2018-09-11 14:05
https://www.informatat.com/dashuria-ndaj-vetes-do-tju-beje-te-suksesshem/20%Monthly2018-09-11 14:03
https://www.informatat.com/karriera-vret-dashurine-2/20%Monthly2018-09-11 14:00
https://www.informatat.com/prinderit-femije-te-llastuar-apo-te-forte/20%Monthly2018-09-11 13:56
https://www.informatat.com/sa-shpesh-dhe-si-rregullohen-femrat-atje-poshte/20%Monthly2018-09-11 13:53
https://www.informatat.com/fsk-perkujtoi-11-shtatorin-e-sulmeve-terroriste-ne-shba/20%Monthly2018-09-11 13:52
https://www.informatat.com/ky-eshte-gabimi-i-madh-qe-bejne-biondet-me-floket-e-tyre/20%Monthly2018-09-11 13:48
https://www.informatat.com/metakujdesuni-per-prevallen/20%Monthly2018-09-11 13:46
https://www.informatat.com/pese-arsyet-pse-keni-kruarje-te-vazhdueshme-vaginale/20%Monthly2018-09-11 13:40
https://www.informatat.com/vuciq-harron-qe-eshte-duke-u-incizuar-shqiptaret-po-forcohen-serbet-po-zhduken/20%Monthly2018-09-11 13:40
https://www.informatat.com/a-fshihet-tradhtia-diku-thelle-ne-shpirtin-tuaj/20%Monthly2018-09-11 13:37
https://www.informatat.com/nuancat-e-kokosit-ne-floke-kjo-ngjyre-eshte-trend-kryesor-ne-vjeshte/20%Monthly2018-09-11 13:35
https://www.informatat.com/jashari-i-tregon-komandantit-te-kfor-it-pse-qytetaret-protestuan-kunder-vizites-se-vuciqit/20%Monthly2018-09-11 13:33
https://www.informatat.com/fushate-e-ashper-e-serbise-kunder-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-09-11 13:29
https://www.informatat.com/dministrata-e-trump-kercenon-gjykaten-nderkombetare-te-hages-e-quan-te-paligjshme/20%Monthly2018-09-11 13:27
https://www.informatat.com/politika-kthen-djathtas-kudo-ne-evrope/20%Monthly2018-09-11 13:23
https://www.informatat.com/hahn-ne-nentor-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-09-11 13:22
https://www.informatat.com/821-milione-njerez-vuajne-nga-uria/20%Monthly2018-09-11 13:22
https://www.informatat.com/me-shume-se-100-migrante-kane-vdekur-gjate-ketij-muaji-ne-libi/20%Monthly2018-09-11 13:19
https://www.informatat.com/ambasadori-scott-nuk-perjashton-mundesine-e-bashkepunimit-shba-rusi-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-11 13:18
https://www.informatat.com/kercenojne-punetoret-e-keds-it-nese-nuk-realizohen-kerkesat-kosova-do-te-mbetet-ne-terr/20%Monthly2018-09-11 18:59
https://www.informatat.com/shqiperia-kerkon-nga-sllovakia-ta-njohe-kosoven-shtet/20%Monthly2018-09-11 13:09
https://www.informatat.com/italia-i-cileson-te-pabaza-deklaratat-e-okb-se-per-emigrantet/20%Monthly2018-09-11 13:04
https://www.informatat.com/policia-konfiskon-arme-dhe-municion-ne-trude-te-prishtines/20%Monthly2018-09-11 12:59
https://www.informatat.com/nderron-jete-asambleisti-i-pdk-se-ne-rahovec/20%Monthly2018-09-11 12:54
https://www.informatat.com/afro-80-kallezime-penale-ndaj-shfrytezuesve-ilegale-te-minierave/20%Monthly2018-09-11 12:52
https://www.informatat.com/afera-pronto-caktohet-data-e-gjykimit/20%Monthly2018-09-11 12:52
https://www.informatat.com/kosova-smund-te-anetaresohet-ne-interpol/20%Monthly2018-09-11 12:43
https://www.informatat.com/ldk-ne-mitrovice-nuk-e-kontrollojme-veriun-por-duhet-ta-integrojme-ate-pjese/20%Monthly2018-09-11 12:42
https://www.informatat.com/studiuesit-franceze-alarmojne-per-katastrofat-nga-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2018-09-11 12:30
https://www.informatat.com/12-gjera-qe-njerezimi-i-ka-harruar/20%Monthly2018-09-11 12:30
https://www.informatat.com/si-te-fitoni-nje-diskutim-sipas-shkences/20%Monthly2018-09-11 12:27
https://www.informatat.com/gjuan-me-arme-ne-oborr-te-shkolles-arrestohet/20%Monthly2018-09-11 12:26
https://www.informatat.com/inflacioni-ne-gusht-2018-ishte-0-4/20%Monthly2018-09-11 12:25
https://www.informatat.com/mustafa-takohet-me-delawie-n-bisedojne-per-ceshtje-aktuale-me-rendesi-per-kosoven/20%Monthly2018-09-11 12:23
https://www.informatat.com/10-menyra-per-te-qene-me-te-lumtur-ne-pune-2/20%Monthly2018-09-11 12:20
https://www.informatat.com/11-shtatori-imazhet-qe-tronditen-boten/20%Monthly2018-09-11 12:17
https://www.informatat.com/doni-qe-bateria-e-telefonit-te-zgjase-me-shume-praktikoni-keto-procedura/20%Monthly2018-09-11 12:16
https://www.informatat.com/mijera-te-infektuar-nga-kolera-ne-zimbabve/20%Monthly2018-09-11 12:14
https://www.informatat.com/te-rinjte-kosovare-pesimiste-per-te-ardhmen-e-vendit-tregon-pulsi-publik/20%Monthly2018-09-11 12:13
https://www.informatat.com/rukiqi-viziton-ndermarrjen-prodhuese-kosova-model/20%Monthly2018-09-11 12:06
https://www.informatat.com/veseli-dhe-gashi-takohen-me-kryetarin-e-komunes-se-ferizajt-agim-aliun/20%Monthly2018-09-11 12:03
https://www.informatat.com/okb-paralajmeron-per-rritje-te-urise-ne-nivelin-global/20%Monthly2018-09-11 11:58
https://www.informatat.com/bebe-rexha-ndryshon-ngjyren-e-flokeve/20%Monthly2018-09-11 11:53
https://www.informatat.com/demi-rose-shfaqet-e-zjarrte-nga-ibiza/20%Monthly2018-09-11 11:51
https://www.informatat.com/po-behen-hit-dorezat-freskuese-per-tastiere/20%Monthly2018-09-11 11:49
https://www.informatat.com/kim-dhe-shoqja-e-saj-provokojne-ne-bikini/20%Monthly2018-09-11 11:49
https://www.informatat.com/greta-koci-shfaqe-trupin-e-saj-si-peshk/20%Monthly2018-09-11 11:46
https://www.informatat.com/apple-kunder-masave-te-reja-te-trump/20%Monthly2018-09-11 11:44
https://www.informatat.com/implanti-nga-plumbi-qe-mund-ti-kuroje-dhimbjet-e-shpines/20%Monthly2018-09-11 11:44
https://www.informatat.com/cfare-vitaminash-permban-karrota-2/20%Monthly2018-09-11 11:42
https://www.informatat.com/mos-i-pini-kurre-ilacet-pa-uje-ja-cfare-mund-tju-ndodhe/20%Monthly2018-09-11 11:39
https://www.informatat.com/ocean-cleanup-projekti-per-te-pastruar-88000-ton-plastike-nga-oqeani-paqesor-ka-filluar/20%Monthly2018-09-11 11:38
https://www.informatat.com/kush-tha-qe-nuk-duhet-ngrene-lekura-e-pules/20%Monthly2018-09-11 11:36
https://www.informatat.com/pilulat-e-dobesimit-jane-vdekjeprurese/20%Monthly2018-09-11 11:34
https://www.informatat.com/instagram-po-teston-nje-menyre-per-te-bere-tag-shoqerine-tuaj-ne-video/20%Monthly2018-09-11 11:34
https://www.informatat.com/perse-disa-nena-nuk-mund-tu-japin-gji-foshnjave-2/20%Monthly2018-09-11 11:33
https://www.informatat.com/thaci-beteja-me-serbine-zhvillohet-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-11 15:00
https://www.informatat.com/per-6-dite-electricity-e-dua-lipes-arrin-10-milione-klikime-video/20%Monthly2018-09-11 11:27
https://www.informatat.com/prishtina-me-e-lira-ne-rajon-per-te-jetuar/20%Monthly2018-09-11 11:25
https://www.informatat.com/kjo-eshte-biografia-e-plote-dhe-e-verteta-rreth-unikkatil-it-video/20%Monthly2018-09-11 11:22
https://www.informatat.com/be-konfirmon-shazam-i-shitet-apples-2/20%Monthly2018-09-11 11:19
https://www.informatat.com/nga-e-hena-hyn-ne-funksion-tarifa-per-kalim-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-11 11:18
https://www.informatat.com/pese-ushqimet-qe-ndihmojne-kunder-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2018-09-11 11:16
https://www.informatat.com/aplikacioni-facebook-po-hiqet-gjithmone-e-me-shume-nga-celularet/20%Monthly2018-09-11 11:16
https://www.informatat.com/instagrami-do-te-vije-me-nje-risi-qe-do-cmende-vajzat-2/20%Monthly2018-09-11 11:11
https://www.informatat.com/arsyeja-kontradiktore-pse-grate-inteligjente-nuk-po-lindin-femije/20%Monthly2018-09-11 11:11
https://www.informatat.com/kushtrim-cukaj-emerohet-sekretar-i-perhershem-ne-ministrine-e-integrimit/20%Monthly2018-09-11 11:09
https://www.informatat.com/ish-ministri-i-kosoves-perfshihet-ne-skandal-seksual-me-nje-te-mitur/20%Monthly2018-09-11 11:02
https://www.informatat.com/rrefimi-i-te-riut-nga-kosova-punimi-i-te-cilit-mberriti-ne-duart-e-papa-franceskut-ne-vatikan/20%Monthly2018-09-11 11:00
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-tregon-se-a-do-ta-vizitoj-presheven/20%Monthly2018-09-11 10:55
https://www.informatat.com/masht-po-shqyrton-mundesine-e-ndalimit-te-telefonave-ne-shkolla/20%Monthly2018-09-11 18:46
https://www.informatat.com/finalja-e-liges-se-kampioneve-ne-new-york/20%Monthly2018-09-11 10:45
https://www.informatat.com/haradinajloja-me-kufijte-eksperiment-i-rrezikshem-jam-kunder-ketij-eksperimenti/20%Monthly2018-09-11 13:11
https://www.informatat.com/futbollisti-19-vjecar-gomis-vritet-me-kallashnikov/20%Monthly2018-09-11 10:21
https://www.informatat.com/inva-mula-pushton-kalane-e-ulqinit-me-frymen-e-skenave-boterore/20%Monthly2018-09-11 10:17
https://www.informatat.com/gjashte-arsye-perse-hematomat-na-shfaqen-befasisht-dhe-cfare-tregojne-per-shendetin-tone/20%Monthly2018-09-11 10:10
https://www.informatat.com/shtetet-me-injorante-ne-bote-shba-e-pesta/20%Monthly2018-09-11 10:03
https://www.informatat.com/nese-deshironi-te-mos-turperoheni-para-mysafireve-truk-per-gota-te-qelqta-te-pastra-si-kristali-pa-asnje-njolle/20%Monthly2018-09-11 09:57
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-255-mije-euro-per-borxhet-e-mbetura-nga-festimi-i-pavaresise/20%Monthly2018-09-11 09:50
https://www.informatat.com/prof-simeunoviq-rezoluta-1244-per-kosoven-me-dobi-per-rusine/20%Monthly2018-09-11 09:47
https://www.informatat.com/ne-nentor-kthehen-ne-kosove-eshtrat-e-ilir-konushevcit/20%Monthly2018-09-11 10:01
https://www.informatat.com/organizata-gjermane-rreth-idese-se-thacit-mos-luani-me-zjarr/20%Monthly2018-09-11 09:42
https://www.informatat.com/blerand-stavileci-ne-gare-per-drejtor-te-kek-ut/20%Monthly2018-09-11 11:29
https://www.informatat.com/insiston-rakitic-messi-me-i-miri-i-te-gjitha-koheve-ama-kete-vit-modrici/20%Monthly2018-09-11 09:31
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-mes-interit-dhe-icardit-per-te-ardhmen-e-argjentinasit/20%Monthly2018-09-11 09:27
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmaradona-isha-i-semure-per-14-vite/20%Monthly2018-09-11 09:24
https://www.informatat.com/175-politikane-te-vrare-ne-nje-vit/20%Monthly2018-09-11 09:14
https://www.informatat.com/nje-delegacion-i-msfk-se-vizite-ne-bruksel-flasin-per-procesin-e-tranzicionit-te-fsk-se/20%Monthly2018-09-11 09:06
https://www.informatat.com/fjalimi-i-vuciqit-ne-kosove-ka-shkaktuar-shqetesime-edhe-ne-kroaci-dhe-bosnje-dhe-hercegovine/20%Monthly2018-09-11 09:00
https://www.informatat.com/ymeri-nuk-mund-te-kete-dialog-pa-konsensus/20%Monthly2018-09-11 08:50
https://www.informatat.com/qiteni-kete-perberes-kuzhine-ne-strija-nuk-ju-nevojiten-kremra-te-shtrenjta-zgjidhni-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-09-11 08:49
https://www.informatat.com/gjerat-qe-njerezit-e-mencur-nuk-i-zbulojne-per-veten-ne-vend-te-punes/20%Monthly2018-09-11 08:47
https://www.informatat.com/dacic-vizita-e-vuciqit-ne-kosove-e-suksesshme-thaci-nuk-do-te-vizitoje-presheven/20%Monthly2018-09-11 08:46
https://www.informatat.com/femijet-e-duan-detin-kujdesuni-per-ta-ne-uje/20%Monthly2018-09-11 08:44
https://www.informatat.com/cduhet-te-dini-per-depresionin-e-pushimeve/20%Monthly2018-09-11 08:42
https://www.informatat.com/nenshkruhet-per-heren-e-dyte-memorandumi-per-rekrutimin-ne-pozita-te-larta/20%Monthly2018-09-11 08:40
https://www.informatat.com/njerezit-duhet-te-pushojne-te-pakten-2-dite-ne-jave-nga-alkooli-per-te-ruajtur-shendetin/20%Monthly2018-09-11 08:34
https://www.informatat.com/fillon-faza-e-gjashte-e-dezinsektimit-hapesinor-ne-komunen-e-prishtines/20%Monthly2018-09-11 08:33
https://www.informatat.com/vetem-6-ore-humbje-gjumi-rrit-rrezikun-e-diabetit/20%Monthly2018-09-11 08:29
https://www.informatat.com/demenca-mund-te-kete-nje-sherim-brenda-10-vjetesh/20%Monthly2018-09-11 08:24
https://www.informatat.com/kosova-e-shqiperia-bashke-per-mbrojtjen-e-ambientit/20%Monthly2018-09-11 08:23
https://www.informatat.com/uji-i-ftohte-nuk-eshte-i-mire-per-trupin/20%Monthly2018-09-11 08:21
https://www.informatat.com/kosova-prezantohet-ne-panairin-e-ekonomise-digjitale-ne-koln/20%Monthly2018-09-11 08:20
https://www.informatat.com/veselijam-i-vendosur-ti-shkoje-deri-ne-fund-dekriminalizimit-politik-e-shoqeror/20%Monthly2018-09-11 10:46
https://www.informatat.com/erblin-nushie-regjisori-i-binit-me-i-shquari-ne-washington/20%Monthly2018-09-11 08:15
https://www.informatat.com/dieta-e-rrushit-zgjedhja-ideale-per-tu-kthyer-ne-forme-brenda-nje-jave/20%Monthly2018-09-11 08:13
https://www.informatat.com/mesoni-sa-i-rendesishem-eshte-konsumimi-i-hurmave/20%Monthly2018-09-11 08:09
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-menyre-te-re-per-ta-trajtuar-varesine-nga-duhani/20%Monthly2018-09-11 08:08
https://www.informatat.com/keto-jane-3-rregullat-e-dashurise-qe-nuk-duhet-te-shkelni-kurre/20%Monthly2018-09-11 08:06
https://www.informatat.com/ja-cfare-iu-ndodhe-organeve-te-trupit-gjate-fluturimit-me-aeroplan/20%Monthly2018-09-11 08:05
https://www.informatat.com/ish-nxenesi-dhuron-67-te-melcise-qe-te-ja-shpetoj-jeten-mesueses/20%Monthly2018-09-11 08:02
https://www.informatat.com/kjo-eshte-mosha-kur-do-ta-perjetoni-seksin-me-te-mire-te-jetes/20%Monthly2018-09-11 07:58
https://www.informatat.com/toka-do-te-ndaloje-se-rrotulluari-njerezit-do-te-zhvendosen-ne-mars/20%Monthly2018-09-11 07:56
https://www.informatat.com/thaci-viziton-podgoricen-do-te-takohet-me-presidentin-gjukanoviq/20%Monthly2018-09-11 10:42
https://www.informatat.com/punonjesit-jane-me-te-lumtur-kur-shefat-kane-mirekuptim/20%Monthly2018-09-11 07:55
https://www.informatat.com/ndiqni-keta-hapa-qe-te-shpetoni-perfundimisht-nga-dhimbjet-menstruale/20%Monthly2018-09-11 07:52
https://www.informatat.com/ne-como-te-italise-u-gjet-nje-qyp-me-flori-ne-bodrumin-e-teatrit/20%Monthly2018-09-11 07:51
https://www.informatat.com/cfare-festuan-mbreme-hebrenjte-ne-kosove/20%Monthly2018-09-11 07:49
https://www.informatat.com/zbulohet-varri-i-vajzes-se-faraonit-ne-egjipt/20%Monthly2018-09-11 07:49
https://www.informatat.com/jevtiq-bllokada-ne-banje-tregon-qe-serbet-e-kosoves-nuk-jane-te-sigurt/20%Monthly2018-09-11 07:45
https://www.informatat.com/thaci-perkujton-viktimat-e-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-11 07:42
https://www.informatat.com/performanca-e-rita-ores-ne-bbc-radio-2-permes-fotografive/20%Monthly2018-09-11 07:40
https://www.informatat.com/bukuroshja-trashaluqe-pozon-perseri-shfaqet-e-nxehte-nga-tajlanda/20%Monthly2018-09-11 07:36
https://www.informatat.com/shba-kercenon-me-sanksione-gjykaten-nderkombetare-penale/20%Monthly2018-09-11 07:34
https://www.informatat.com/aktores-se-famshme-i-rikthehet-kanceri-per-here-te-trete/20%Monthly2018-09-11 07:29
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-me-kthjellime-vranesira/20%Monthly2018-09-11 07:29
https://www.informatat.com/mbahet-tryeze-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-11 07:24
https://www.informatat.com/thaci-si-bindet-merkelit/20%Monthly2018-09-11 09:33
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-qeveria/20%Monthly2018-09-11 07:21
https://www.informatat.com/komisioni-parlamentar-kerkon-raport-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-11 07:21
https://www.informatat.com/takohen-bernabiq-e-johnson-ja-cfare-biseduan-per-kosoven/20%Monthly2018-09-11 07:20
https://www.informatat.com/limaj-jam-i-gatshem-tia-dorezoj-dialogun-opozites/20%Monthly2018-09-11 07:18
https://www.informatat.com/doris-pack-pyet-po-i-sakrifikon-be-ja-bindjet-e-veta-si-ne-te-90-at-e-hershme/20%Monthly2018-09-11 07:13
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-i-ndryeshueshem/20%Monthly2018-09-11 07:12
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-rikujton-17-vjetorin-e-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-11 07:10
https://www.informatat.com/delawie-vleresojme-bashkendjesine-e-kosoves-tragjedine-e-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-11 07:07
https://www.informatat.com/4-vjet-nga-marreveshja-e-vlan-it-kurti-thote-se-dihet-e-shihet-kush-e-shkeli-ate/20%Monthly2018-09-10 20:53
https://www.informatat.com/triumfi-i-pare-historik-ne-nje-gare-zyrtare-kosova-e-dominon-sfiden-ndaj-ishujve-faroe/20%Monthly2018-09-10 20:47
https://www.informatat.com/thaci-forca-djema-duam-fitore/20%Monthly2018-09-10 20:39
https://www.informatat.com/jahjaga-ne-perkrahje-te-kosoves-por-nuk-e-ka-idene-me-kend-luan/20%Monthly2018-09-10 20:31
https://www.informatat.com/hoti-pa-opoziten-sben-te-arrihet-marreveshje-ne-dialog/20%Monthly2018-09-10 20:22
https://www.informatat.com/koreografia-mbreselenese-our-hero-ne-minuten-e-9-te-ne-nder-te-fadil-vokrrit/20%Monthly2018-09-10 20:09
https://www.informatat.com/gol-fantastik-nga-arber-zeneli-shume-shpejt-dyfishon-atdhe-nuhiu/20%Monthly2018-09-10 20:05
https://www.informatat.com/limaj-refuzon-te-flase-per-ndryshimin-e-kufijve-kurre-nuk-e-keni-ate-pergjigje-prej-meje/20%Monthly2018-09-10 20:01
https://www.informatat.com/mustafa-takon-perfaqesuesit-e-lugines-thote-se-ldk-mbetet-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-11 08:17
https://www.informatat.com/jeremiq-ndryshimi-i-kufijve-eshte-nje-precedent/20%Monthly2018-09-10 18:48
https://www.informatat.com/pas-doreheqjes-se-cocajt-vendin-e-tij-si-deputet-do-ta-ze-rafet-rama/20%Monthly2018-09-10 18:45
https://www.informatat.com/nezir-cocaj-i-pdk-se-le-mandatin-e-deputetit/20%Monthly2018-09-10 18:40
https://www.informatat.com/deda-thaci-po-instrumentalizon-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2018-09-10 18:35
https://www.informatat.com/vuciq-ska-marreveshje-me-kosoven-pa-shba-te-gjermanine-dhe-rusine/20%Monthly2018-09-10 18:31
https://www.informatat.com/berisha-e-godet-perseri-thacin/20%Monthly2018-09-10 18:26
https://www.informatat.com/johnson-ndryshimi-i-kufijve-destabilizon-rajonin/20%Monthly2018-09-11 07:55
https://www.informatat.com/shtypi-gjerman-pajtimi-eshte-anuluar/20%Monthly2018-09-10 17:01
https://www.informatat.com/misteri-me-i-madh-para-zgjidhjes/20%Monthly2018-09-10 14:58
https://www.informatat.com/abdixhukuqeveri-e-skandaleve-te-medha-dhe-vendimeve-kaotike/20%Monthly2018-09-11 07:24
https://www.informatat.com/rusia-nise-ushtrimet-me-te-medha-ushtarake-ne-histori/20%Monthly2018-09-10 14:50
https://www.informatat.com/endrrat-e-parealizueshme-e-te-akuzuarit-per-gjenocid/20%Monthly2018-09-10 18:21
https://www.informatat.com/hoti-per-shkak-te-mos-marrjes-se-pagave-punetoret-e-postes-po-shnderrohen-ne-raste-sociale/20%Monthly2018-09-10 14:40
https://www.informatat.com/washington-post-vuciq-ne-kosove-lavderoi-pergjegjesin-kryesor-per-vrasjen-e-mbi-120-mije-njerezve/20%Monthly2018-09-10 14:38
https://www.informatat.com/telefonata-anonime-qe-i-parapriu-sulmit-ndaj-azem-vllasit/20%Monthly2018-09-10 14:35
https://www.informatat.com/denohet-me-burg-per-grabitjen-e-taksistit-ne-gjakove/20%Monthly2018-09-10 14:33
https://www.informatat.com/franca-e-perkushtuar-te-ndihmoje-kosoven-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-09-10 14:28
https://www.informatat.com/kocijanciq-seshte-deshtim-nese-marreveshja-kosove-serbi-nuk-arrihet-ne-mot/20%Monthly2018-09-10 19:53
https://www.informatat.com/ministri-hamza-ka-pritur-ne-takim-delegacionin-dhe-ambasadorin-e-frances-ne-kosove/20%Monthly2018-09-10 14:22
https://www.informatat.com/deputeti-i-vvse-i-kunderpergjigjet-dy-nenkryetareve-te-ldkse-per-proteste/20%Monthly2018-09-10 14:19
https://www.informatat.com/sbashk-u-kercenon-me-greve-te-pergjithshme/20%Monthly2018-09-10 14:14
https://www.informatat.com/banoret-e-lagjes-kalabria-do-te-mbeten-7-ore-pa-uje/20%Monthly2018-09-10 14:13
https://www.informatat.com/edhe-per-nje-kohe-te-gjate-nuk-do-te-fillojne-punimet-per-parkingun-nentokesor-te-filologjiku/20%Monthly2018-09-10 14:09
https://www.informatat.com/be-reagon-ndaj-fjalimit-te-vuciqit-per-milosheviqin/20%Monthly2018-09-10 14:05
https://www.informatat.com/9500-euro-per-tu-futur-ne-britani/20%Monthly2018-09-10 14:02
https://www.informatat.com/vv-komenton-arrestimin-e-kryesuesit-te-keshillit-te-qendres-se-tyre-ne-belgjike-per-trafikim-droge/20%Monthly2018-09-10 13:22
https://www.informatat.com/telefoni-fleksibil-nga-samsung-mund-te-mos-dal-ne-shitje-kete-vit/20%Monthly2018-09-10 13:17
https://www.informatat.com/haradinaj-rrustem-geci-shembulli-me-i-mire-i-zhvillimit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-10 13:13
https://www.informatat.com/goldman-sachs-iphone-xc-vjen-me-vlere-shume-me-te-larte-se-qe-eshte-pritur/20%Monthly2018-09-10 13:09
https://www.informatat.com/perfshirjen-e-perfaqesuesve-te-lugines-ne-dialog-kusari-lila-e-quan-loje-te-ndyte-te-thacit/20%Monthly2018-09-10 13:08
https://www.informatat.com/telefoni-i-ardhshem-htc-do-te-kete-snapdragon-855-dhe-rrjet-5g/20%Monthly2018-09-10 13:04
https://www.informatat.com/ne-krete-zbulohen-tri-varre-me-artefakte-te-shtrenjta/20%Monthly2018-09-10 12:59
https://www.informatat.com/me-15-17-shtator-ne-rahovec-mbahet-festivali-nderkombetar-i-poezise/20%Monthly2018-09-10 12:48
https://www.informatat.com/danas-salveta-e-kosoves-apo-ngjashmeria-e-rasteve-milosheviq-tugjman-dhe-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-10 12:46
https://www.informatat.com/kremlini-i-akuzon-rend-shba-te-per-sulm-me-bomba-fosforike-ne-siri/20%Monthly2018-09-10 12:40
https://www.informatat.com/bordi-i-drejtoreve-dhe-menaxhmenti-i-postes-perkrahin-greven-e-punetoreve/20%Monthly2018-09-10 12:35
https://www.informatat.com/policia-nuk-i-sjell-deshmitaret-ne-gjykate-shtyhet-gjykimi-per-kontrabande-me-emigrante/20%Monthly2018-09-10 12:32
https://www.informatat.com/zbulohet-detajet-shperthyese-nga-shtepia-e-bardhe/20%Monthly2018-09-10 12:31
https://www.informatat.com/pronari-i-autobusit-demanton-behgjet-pacollin-thote-se-thyerja-e-xhamave-ka-qene-aksidentale/20%Monthly2018-09-10 12:26
https://www.informatat.com/thaci-bashkimi-i-lugines-me-kosoven-nuk-do-te-jete-dhurate-nga-serbia/20%Monthly2018-09-10 12:23
https://www.informatat.com/thaci-smund-ta-vizitoj-presheven-sepse-jam-i-denuar-ne-mungese-nga-serbia/20%Monthly2018-09-10 12:19
https://www.informatat.com/drama-meksikane-rrembeu-luanin-e-arte-ne-venecia/20%Monthly2018-09-10 12:15
https://www.informatat.com/kryeministrja-e-serbise-pergjigjet-rreth-mundesise-se-vizites-se-thacit-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-09-10 12:02
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-lugines-kerkojne-rezolute-nga-kuvendi-per-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-09-10 14:43
https://www.informatat.com/shqiptare-dhe-kosovare-te-arrestuar-ne-gjermani-e-spanje-trafikonin-droge-ne-evrope/20%Monthly2018-09-10 11:50
https://www.informatat.com/tri-gjerat-qe-duhet-ti-largoni-menjehere-nga-shtepia/20%Monthly2018-09-10 11:47
https://www.informatat.com/nese-jeni-shtatzene-keni-kujdes-me-hudhren/20%Monthly2018-09-10 11:38
https://www.informatat.com/dua-perfundon-performancat-ne-festivalet-evropiane-ky-eshte-destinacioni-i-radhes/20%Monthly2018-09-10 11:35
https://www.informatat.com/pas-neptunit-fshihet-planeti-nibiru/20%Monthly2018-09-10 11:33
https://www.informatat.com/jeremiq-aleanca-per-serbine-perkrah-dialogun-me-shqiptaret/20%Monthly2018-09-10 11:28
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-hoxhaj-takon-senatorin-johnson-marreveshja-finale-me-serbine-te-kete-garance-zbatimi-nga-be-dhe-shba/20%Monthly2018-09-10 11:26
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-kisha-ne-france-e-mbetur-pa-besimtare/20%Monthly2018-09-10 11:24
https://www.informatat.com/firenca-ndalon-ngrenien-e-ushqimit-ne-rruge/20%Monthly2018-09-10 11:20
https://www.informatat.com/tre-vellezerit-xhaka-ne-tri-kombetare-te-zvicres-shqiperise-e-kosoves/20%Monthly2018-09-10 11:14
https://www.informatat.com/mmph-ja-bashkepunon-edhe-me-bik-un-per-pastrimin-e-kosoves-ne-xhami-do-te-ligjerohet-per-ambientin/20%Monthly2018-09-10 11:14
https://www.informatat.com/dhune-ndaj-gruas-ne-gracanice-arrestohet-serbi/20%Monthly2018-09-10 11:11
https://www.informatat.com/lorik-cana-i-kthehet-futbollit-por-jo-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-10 11:10
https://www.informatat.com/alexander-arnold-supertalenti-qe-ende-ndihmon-me-pastrim-ne-shtepi/20%Monthly2018-09-10 11:03
https://www.informatat.com/analistet-qeveri-e-dobet-sukses-i-vetem-i-saj-qe-arriti-ti-bej-nje-vit-pa-u-rrezuar/20%Monthly2018-09-10 14:25
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-i-serbise-i-bindur-se-prishtina-eshte-fajtore-pse-iu-bllokuan-rruget-vuciqit/20%Monthly2018-09-10 10:59
https://www.informatat.com/limaj-njohje-nga-serbia-dhe-ulese-ne-okb-kjo-duhet-te-jete-marreveshja-perfundimtare/20%Monthly2018-09-10 10:53
https://www.informatat.com/nokia-9-do-te-kete-pese-kamera/20%Monthly2018-09-10 10:50
https://www.informatat.com/shqiperia-me-vetem-nje-helikopter-per-urgjence/20%Monthly2018-09-10 10:47
https://www.informatat.com/dua-lipa-endet-plot-stil-rrugeve-te-berlinit/20%Monthly2018-09-10 10:45
https://www.informatat.com/pse-su-prit-vuciqi-ne-jarine-nga-kryetari-i-kosoves/20%Monthly2018-09-10 10:42
https://www.informatat.com/u-hodh-nga-anija-dhe-me-nuk-e-pa-askush/20%Monthly2018-09-10 10:41
https://www.informatat.com/qeveria-e-perkushtuar-per-permiresimin-e-infrastruktures-se-pergjithshme-ne-arsim/20%Monthly2018-09-10 10:38
https://www.informatat.com/kerkohet-zbardhja-e-vrasjeve-e-te-burgosurve-politike/20%Monthly2018-09-10 10:36
https://www.informatat.com/dilema-rreth-konsumimit-te-sasise-se-vezeve-ja-cfare-duhet-te-dini-2/20%Monthly2018-09-10 10:33
https://www.informatat.com/kater-arsye-pse-duhet-te-pini-sa-me-shume-uje/20%Monthly2018-09-10 10:30
https://www.informatat.com/a-eshte-e-sigurt-te-pini-kafene-e-zier-pas-disa-oresh/20%Monthly2018-09-10 10:26
https://www.informatat.com/punetoret-e-keds-it-neser-ne-greve-kerkojne-rritje-te-pagave/20%Monthly2018-09-10 12:19
https://www.informatat.com/akr-paralajmeron-largim-nga-qeveria-nese-preket-mitrovica/20%Monthly2018-09-10 10:17
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-miss-universi/20%Monthly2018-09-10 10:15
https://www.informatat.com/aferdita-dreshaj-kalon-girls-night-ne-shtepine-e-ciljetes/20%Monthly2018-09-10 10:13
https://www.informatat.com/tenton-te-futet-ne-gjinekologji-me-arme-arrestohet-kosovari/20%Monthly2018-09-10 10:11
https://www.informatat.com/10-gjera-qe-shtatezenat-nuk-guxojne-ti-bejne-asnjehere/20%Monthly2018-09-10 10:08
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-gjyqesore-ndaj-haki-rugoves/20%Monthly2018-09-10 10:05
https://www.informatat.com/si-mund-ti-largoni-pucrrat-me-banane/20%Monthly2018-09-10 10:04
https://www.informatat.com/pse-na-kap-ngerci-2/20%Monthly2018-09-10 10:02
https://www.informatat.com/zbulohet-ne-tru-celesi-i-guximit/20%Monthly2018-09-10 10:01
https://www.informatat.com/vetem-9-skuadra-jane-shpallur-kampione-ne-87-edicione-te-la-liga/20%Monthly2018-09-10 10:00
https://www.informatat.com/gure-ne-veshka-perdorni-kete-caj-2/20%Monthly2018-09-10 09:57
https://www.informatat.com/putin-do-te-diskutoje-per-korene-veriore-me-lideret-aziatike-2/20%Monthly2018-09-10 09:56
https://www.informatat.com/produktet-natyrale-qe-rregullojne-te-gjitha-problemet-e-gojes-2/20%Monthly2018-09-10 09:54
https://www.informatat.com/pse-meshkujt-nuk-e-falin-tradhtine/20%Monthly2018-09-10 09:53
https://www.informatat.com/ne-baze-te-dukjes-se-fytyres-suaj-mund-te-shihni-a-ju-ben-dem-alkooli-gluteni-apo-qumeshti/20%Monthly2018-09-10 09:51
https://www.informatat.com/uji-ne-4-shkolla-te-suharekes-rezulton-i-ndotur/20%Monthly2018-09-10 09:50
https://www.informatat.com/qytetaret-ne-prishtine-ende-pa-njohuri-per-masat-per-perdorim-ose-jo-te-qymyrit/20%Monthly2018-09-10 09:39
https://www.informatat.com/ldk-vv-duan-hetim-per-nderprerjen-e-kontrates-per-sheshin-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-10 09:37
https://www.informatat.com/kurti-hashim-thaci-vec-per-mos-me-shku-ne-burg-kufirin-edhe-ne-vushtrri-ta-bjen/20%Monthly2018-09-10 09:35
https://www.informatat.com/milosheviqi-s-e-donte-ndarjen-e-kosoves-me-rugoven-por-me-tiranen/20%Monthly2018-09-10 09:34
https://www.informatat.com/te-merkuren-diskutohet-pakoja-e-projektligjeve-per-paga/20%Monthly2018-09-10 09:30
https://www.informatat.com/keto-ushqime-do-tju-ndihmojne-per-te-hequr-qafe-fryrjen/20%Monthly2018-09-10 09:30
https://www.informatat.com/samsungu-patenton-unazen-e-mencur/20%Monthly2018-09-10 09:28
https://www.informatat.com/bie-interesimi-per-bitcoin/20%Monthly2018-09-10 09:25
https://www.informatat.com/ministri-lluka-premton-mijera-vende-pune-ne-sektorin-minierar/20%Monthly2018-09-10 09:24
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-tregon-se-a-mund-thaci-ta-vizitoje-presheven/20%Monthly2018-09-10 09:21
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-prishtina-vendosi-te-shmangte-viziten-e-vuciqit-ne-drenice/20%Monthly2018-09-10 09:19
https://www.informatat.com/kryesuesi-i-keshillit-te-qendres-se-vetevendosjes-ne-belgjike-arrestohet-per-trafikim-te-heroines/20%Monthly2018-09-10 09:18
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekuri-ne-kanal-policia-kerkon-ndihme-per-ta-identifikuar/20%Monthly2018-09-10 09:14
https://www.informatat.com/nga-se-vjen-era-e-keqe-e-gojes-dhe-si-ta-eliminoni/20%Monthly2018-09-10 09:14
https://www.informatat.com/putin-do-te-diskutoje-per-korene-veriore-me-lideret-aziatike/20%Monthly2018-09-10 09:12
https://www.informatat.com/dobite-emocionale-dhe-fizike-qe-merrni-prej-perqafimit/20%Monthly2018-09-10 09:11
https://www.informatat.com/rinia-demokratike-e-kosoves-pjese-e-aksionit-per-pastrimin-e-ambientit-ne-kosove/20%Monthly2018-09-10 09:09
https://www.informatat.com/bspk-perkrah-greven-e-punetoreve-te-keds-it/20%Monthly2018-09-10 09:05
https://www.informatat.com/johnson-tu-japim-hapesire-kosoves-dhe-serbise-te-arrijne-marreveshje/20%Monthly2018-09-10 08:50
https://www.informatat.com/alarmante-per-tete-muaj-20-vetevrasje/20%Monthly2018-09-10 08:48
https://www.informatat.com/okb-ja-nderon-fytyren-e-nene-terezes/20%Monthly2018-09-10 08:46
https://www.informatat.com/collaku-per-mediat-franceze-korrigjimi-i-kufijve-nuk-do-te-krijoje-precedent/20%Monthly2018-09-10 08:45
https://www.informatat.com/arrestohet-kryesuesi-i-keshillit-te-qendres-se-vetevendosjes-ne-belgjike-trafikoi-substance-narkotike/20%Monthly2018-09-10 08:43
https://www.informatat.com/media-europiane-jep-alarmin-permes-nje-karikature-paraqet-harten-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-10 08:41
https://www.informatat.com/shqipja-mesohet-ne-shume-universitete-te-botes/20%Monthly2018-09-10 08:40
https://www.informatat.com/zyba-vuciq-nuk-kishte-qellim-ta-vizitonte-banjen-por-burojen-e-thacit/20%Monthly2018-09-10 08:37
https://www.informatat.com/nis-gjyqi-per-nenkryetarin-e-ldk-se-akuzohet-per-korrupsion/20%Monthly2018-09-10 08:35
https://www.informatat.com/dita-qe-ia-ndryshoi-jeten-florim-shehut-azilantit-kosovar-qe-u-be-hero-ne-france/20%Monthly2018-09-10 08:19
https://www.informatat.com/rinia-demokratike-e-kosoves-pjese-e-aksionit-per-pastrimin-e-ambientit/20%Monthly2018-09-10 08:17
https://www.informatat.com/partia-belge-reagon-ndaj-politikanit-shqiptar-qe-u-kap-me-3-kilogram-droge/20%Monthly2018-09-10 08:12
https://www.informatat.com/e-diela-me-34-aksidente-trafiku/20%Monthly2018-09-10 07:59
https://www.informatat.com/e-le-i-dashuri-mesuesja-e-qellon-me-5-plumba-dhe-me-pas-vret-veten/20%Monthly2018-09-10 07:59
https://www.informatat.com/pse-duhet-konsumuar-uji-para-gjumit/20%Monthly2018-09-10 07:57
https://www.informatat.com/vujiciq-fjalimi-i-vuciqit-tregon-se-beogradi-zyrtar-me-ne-fund-e-sheh-realisht-situaten-ne-kosove/20%Monthly2018-09-10 07:56
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-suedi-adnan-dibrani-fitues-ne-regjionin-e-tij/20%Monthly2018-09-10 07:54
https://www.informatat.com/pse-na-kap-ngerci/20%Monthly2018-09-10 07:49
https://www.informatat.com/ldk-ja-e-psd-ja-sjane-te-gatshme-per-protesta/20%Monthly2018-09-10 11:55
https://www.informatat.com/dyshoni-qe-po-ju-tradhton-me-keshillat-e-ketij-detektivi-privat-do-ta-kapni-ne-veper-qe-ne-hapin-e-pare/20%Monthly2018-09-10 07:46
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-serb-veseli-ka-probleme-me-degjim-ose-perkthim/20%Monthly2018-09-10 07:46
https://www.informatat.com/konsumoni-shege-ka-veti-te-mrekullueshme-kuruese/20%Monthly2018-09-10 07:44
https://www.informatat.com/thaci-takon-sot-lideret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-09-10 07:41
https://www.informatat.com/vdes-emergjenca-e-qkukse-19-shtreter-per-gati-2-milione-banore/20%Monthly2018-09-10 07:40
https://www.informatat.com/shba-ja-pritet-te-kete-qasje-te-ashper-kunder-gjykates-nderkombetare-penale-ne-hage/20%Monthly2018-09-10 07:39
https://www.informatat.com/moti-per-kete-jave-2/20%Monthly2018-09-10 07:39
https://www.informatat.com/shtate-te-plagosur-pas-nje-sulmi-me-thike-ne-paris/20%Monthly2018-09-10 07:35
https://www.informatat.com/isa-mustafa-deklaron-se-ende-ka-nevoje-per-rehabilitim/20%Monthly2018-09-10 07:35
https://www.informatat.com/caplan-ndryshimi-i-negociuar-i-kufijve-mund-te-normalizoje-raportet-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-10 07:31
https://www.informatat.com/mediat-serbe-senatori-amerikan-do-te-sjelle-ne-beograd-mesazhin-e-shba-ve-per-kosoven/20%Monthly2018-09-10 07:28
https://www.informatat.com/shba-pritet-te-kete-qasje-te-ashper-kunder-gjykates-nderkombetare-penale/20%Monthly2018-09-10 07:24
https://www.informatat.com/posta-e-kosoves-sot-hyn-ne-greve/20%Monthly2018-09-10 07:20
https://www.informatat.com/mustafa-do-te-bashkepunojme-me-vetevendosjen-per-ta-rrezuar-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-09-10 11:02
https://www.informatat.com/jovanoviq-vuciqi-eshte-dashur-te-thote-se-serbia-e-njeh-kosoven/20%Monthly2018-09-10 07:20
https://www.informatat.com/nje-vit-qeverisje-me-skandale/20%Monthly2018-09-10 10:24
https://www.informatat.com/proteste-per-te-kerkuar-drejtesi-per-donjeta-pajazitin/20%Monthly2018-09-10 07:08
https://www.informatat.com/pacolli-kerkon-nga-be-dhe-serbia-ta-denojne-sulmin-ndaj-autobusit-kosovar/20%Monthly2018-09-09 19:35
https://www.informatat.com/ne-serbi-sulmohet-autobusi-me-udhetare-nga-kosova/20%Monthly2018-09-09 19:25
https://www.informatat.com/thaci-te-henen-takon-lideret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-09-09 18:31
https://www.informatat.com/haradinaj-perkrahja-e-shba-ve-ne-forcimin-e-subjektivitetit-nderkombetar-e-domosdoshme/20%Monthly2018-09-09 18:25
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-priti-senatorin-johnson-biseduan-per-dialogun-dhe-forcimin-e-paqes-ne-rajon/20%Monthly2018-09-09 18:18
https://www.informatat.com/hoxhaj-vuciqi-ne-kosove-me-udherrefyes-te-millosheviqit-be-ja-duhet-ta-denoje-kete-politike/20%Monthly2018-09-09 17:49
https://www.informatat.com/mediat-kroate-godasin-vuciqin-qe-lartesoi-millosheviqin-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-09 17:39
https://www.informatat.com/selimi-i-pergjigjet-vulinit-per-krismat-e-armevearmiqte-nuk-priten-ndryshe/20%Monthly2018-09-09 17:13
https://www.informatat.com/trepca-ne-prag-te-falimentimit/20%Monthly2018-09-09 17:03
https://www.informatat.com/mpb-policia-tregoi-nivel-te-larte-te-profesionalizmit/20%Monthly2018-09-09 16:59
https://www.informatat.com/scott-vizita-e-vuciqit-deshmi-se-sa-i-nevojshem-eshte-normalizimi/20%Monthly2018-09-10 07:14
https://www.informatat.com/delawie-e-sheh-si-pike-kthese-pozitive-viziten-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-09 16:41
https://www.informatat.com/vetevendosje-dhenia-e-lejes-per-vuciqin-ia-rrit-serbise-pretendimet-per-kosoven/20%Monthly2018-09-09 14:54
https://www.informatat.com/dyfishohet-vlera-e-interit/20%Monthly2018-09-09 14:47
https://www.informatat.com/ndikimi-i-brexitit-klubet-e-premierliges-duhet-ti-kene-te-pakten-10-lojtare-angleze/20%Monthly2018-09-09 14:42
https://www.informatat.com/man-unitedi-gjen-gjashte-lojtare-per-ta-zevendesuar-pogban/20%Monthly2018-09-09 14:36
https://www.informatat.com/140-euro-per-sekonde-ky-eshte-sportisti-me-i-paguar-ne-bote/20%Monthly2018-09-09 14:33
https://www.informatat.com/%e2%80%8bla-liga-ndeshja-mes-barcelones-dhe-girones-ne-miami/20%Monthly2018-09-09 14:25
https://www.informatat.com/meta-ne-dreke-pune-me-thacin/20%Monthly2018-09-09 14:17
https://www.informatat.com/vuciqi-largohet-nga-kosova/20%Monthly2018-09-09 16:48
https://www.informatat.com/qytetaret-duhet-ti-heqin-veturat-rreth-stadiumit-deri-ne-mengjesin-e-se-henes-ose-konfiskohen/20%Monthly2018-09-09 13:50
https://www.informatat.com/ffk-tregon-cka-slejohet-te-futet-brenda-ne-stadium/20%Monthly2018-09-09 13:46
https://www.informatat.com/urologu-i-qkuk-se-alarmon-per-guret-ne-veshka-tek-femijet-jep-disa-keshilla/20%Monthly2018-09-09 13:37
https://www.informatat.com/turqia-irani-dhe-rusia-do-te-bejne-tregti-me-monedhen-e-vendit-te-tyre/20%Monthly2018-09-09 13:28
https://www.informatat.com/trump-apple-zhvendoseni-prodhimin-ne-shba-ne-vend-te-kines/20%Monthly2018-09-09 13:20
https://www.informatat.com/partia-fjala-dergon-pako-me-pelena-per-politikanet/20%Monthly2018-09-09 13:14
https://www.informatat.com/veseli-u-deshmua-qe-lideret-serb-po-ndjekin-traditen-e-milloshevicit/20%Monthly2018-09-09 13:06
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-ne-aksion-kap-500-mije-cope-cigare-te-maqedonise/20%Monthly2018-09-09 12:58
https://www.informatat.com/e-rrah-nene-arrestohet-kacanikasi/20%Monthly2018-09-09 12:54
https://www.informatat.com/visar-ymer-vuciqi-me-vendet-qe-i-vizitoi-kishte-per-qellim-ta-demarkoje-terriorin-e-tij/20%Monthly2018-09-09 12:44
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-lideret-kosovare-jane-disa-te-papergjegjshem/20%Monthly2018-09-09 12:21
https://www.informatat.com/gjergj-dedaj-fajesoj-pacollin-qe-lejoi-vuciqin-te-vije-ne-vizite/20%Monthly2018-09-09 12:24
https://www.informatat.com/historiani-drancolli-ngre-paralele-mes-vizites-se-vuciqit-dhe-nje-ngjarje-te-fiks-para-100-vjeteve/20%Monthly2018-09-09 11:57
https://www.informatat.com/sjellim-disa-frizura-shume-te-kendshme-per-vajzat-e-vogla/20%Monthly2018-09-09 11:40
https://www.informatat.com/ronaldo-fiton-shuma-te-medha-parash-ndersa-e-dashura-e-tij-luan-lojera-fati/20%Monthly2018-09-09 11:35
https://www.informatat.com/njihuni-me-6-fakte-interesante-nga-historia-boterore/20%Monthly2018-09-09 11:32
https://www.informatat.com/8-sjelljet-e-perditshme-qe-cojne-nje-cift-drejt-divorcit/20%Monthly2018-09-09 11:27
https://www.informatat.com/i-organizojne-festen-e-ditelindjes-qenit-dhe-kushton-mbi-5000-funte/20%Monthly2018-09-09 11:23
https://www.informatat.com/nese-deshiron-te-jesh-i-suksesshem-ne-jete-ja-5-librat-qe-duhet-ti-lexoni-per-inspirim/20%Monthly2018-09-09 11:19
https://www.informatat.com/forma-e-trupit-flet-shume-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-09-09 11:09
https://www.informatat.com/boronica-konsiderohet-si-mrekulli-per-shendetin/20%Monthly2018-09-09 11:05
https://www.informatat.com/femrat-me-te-rrezikuara-sesa-meshkujt-nga-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2018-09-09 11:00
https://www.informatat.com/vuciq-kurre-nuk-do-ta-pranojme-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-09 10:59
https://www.informatat.com/produktet-natyrale-qe-rregullojne-te-gjitha-problemet-e-gojes/20%Monthly2018-09-09 10:56
https://www.informatat.com/daciqi-e-quan-fitore-diplomatike-te-serbise-viziten-e-vuciqit-ne-veri-e-ndalesen-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 10:54
https://www.informatat.com/vuciq-po-ju-genjejne-se-dua-ti-ndryshoj-kufijte/20%Monthly2018-09-09 18:17
https://www.informatat.com/ja-pse-te-20-at-dhe-30-at-e-vonshme-jane-periudha-me-stresuese-ne-jete-per-femrat/20%Monthly2018-09-09 10:50
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-po-behet-gjithnje-e-me-e-madhe/20%Monthly2018-09-09 16:40
https://www.informatat.com/ky-kengetar-ka-simpati-per-dukeshen-meghan-merkle/20%Monthly2018-09-09 10:43
https://www.informatat.com/gershetat-zinxhir-frizura-ideale-per-te-gjitha-rastet/20%Monthly2018-09-09 10:38
https://www.informatat.com/qesharake-por-e-vertete-dieta-eshte-si-seksi-i-keq/20%Monthly2018-09-09 10:37
https://www.informatat.com/pese-gjera-qe-femijet-do-te-mbajne-mend-nga-ju-kur-te-rriten/20%Monthly2018-09-09 10:33
https://www.informatat.com/instagrami-do-te-vije-me-nje-risi-qe-do-cmende-vajzat/20%Monthly2018-09-09 10:32
https://www.informatat.com/njihuni-me-versionin-mashkull-te-kim-kardashian-te-pasmet-e-tij-do-tiu-cmendin/20%Monthly2018-09-09 10:28
https://www.informatat.com/vuciqi-komunikoi-me-banoret-e-banjes-permes-telefonit/20%Monthly2018-09-09 10:24
https://www.informatat.com/avril-lavigne-rrefen-per-semundjen-e-rende-kalova-vitet-me-te-keqija-ne-jete/20%Monthly2018-09-09 10:23
https://www.informatat.com/cifti-po-qe-po-shetit-boten-falas/20%Monthly2018-09-09 10:19
https://www.informatat.com/be-ja-shpreh-keqardhje-per-bllokimin-e-vuciqit-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-09 10:18
https://www.informatat.com/pija-qe-duhet-konsumuar-para-gjumit/20%Monthly2018-09-09 10:13
https://www.informatat.com/hoxhaj-kosoves-i-duhet-marreveshje-me-serbine-vetem-nese-kjo-i-garanton-ulese-ne-okb/20%Monthly2018-09-09 10:12
https://www.informatat.com/cilat-karbohidrate-duhet-te-mos-i-perdorim/20%Monthly2018-09-09 10:09
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-kfor-i-ka-mundur-me-helikopter-ta-transportoje-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 10:05
https://www.informatat.com/monedhat-romake-prej-arit-gjendet-ne-nje-teater-italian/20%Monthly2018-09-09 10:05
https://www.informatat.com/deklarohet-kfor-i-pas-protestes-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-09 10:02
https://www.informatat.com/nuk-jane-figura-te-verteta-por-tatuazhe-qe-impresionojne/20%Monthly2018-09-09 10:01
https://www.informatat.com/protestuesit-ne-skenderaj-nuk-largohemi-pa-u-larguar-vuciqi-nga-kosova/20%Monthly2018-09-09 09:58
https://www.informatat.com/vuciq-prishtina-zyrtare-qendron-prapa-bllokadave/20%Monthly2018-09-09 09:55
https://www.informatat.com/qyteti-i-humbur-i-atlantis-eshte-ne-shkretetires-e-sahares-thote-teoricienti-i-konspiracionit/20%Monthly2018-09-09 09:55
https://www.informatat.com/abdixhiku-lideret-kosovare-caktuan-kufirin-e-ri-politik/20%Monthly2018-09-09 09:52
https://www.informatat.com/perse-disa-nena-nuk-mund-tu-japin-gji-foshnjave/20%Monthly2018-09-09 09:48
https://www.informatat.com/vuciq-ben-homazhe-te-vendi-i-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-09-09 09:43
https://www.informatat.com/si-tia-beni-qe-buzekuqi-te-duket-bukur-gjate-gjithe-dites-shtate-keshilla-nga-blogerja-camila-coelho/20%Monthly2018-09-09 09:42
https://www.informatat.com/qytetaret-ne-veri-ne-pritje-te-vuciqit/20%Monthly2018-09-09 09:38
https://www.informatat.com/fizioterapeutistet-nuk-jane-mjeke-ata-nuk-caktojne-diagnoze/20%Monthly2018-09-09 09:37
https://www.informatat.com/thaci-protestat-dhe-bllokimi-i-rrugeve-nuk-na-ndihmojne-aspak/20%Monthly2018-09-09 13:57
https://www.informatat.com/performance-endrrash-nga-kee-marcello-i-grupit-europe-me-mijera-te-pranishem-ne-naten-e-dyte-te-hardhfest/20%Monthly2018-09-09 09:32
https://www.informatat.com/arifi-policia-e-kosoves-vepron-sipas-urdhrave-te-qeverise/20%Monthly2018-09-09 09:26
https://www.informatat.com/vuciq-per-bllokaden-shiptaret-po-vuajne-njejte-sikurse-me-heret/20%Monthly2018-09-09 09:24
https://www.informatat.com/bashkimi-evropian-miraton-blerjen-e-shazam-nga-apple/20%Monthly2018-09-09 09:15
https://www.informatat.com/ish-kandidati-per-president-te-shba-se-bernie-sanders-del-kunder-amazon/20%Monthly2018-09-09 09:11
https://www.informatat.com/pas-ndalimit-nga-policia-e-kosoves-vuciq-kthehet-prapa/20%Monthly2018-09-09 10:51
https://www.informatat.com/galeria-e-mbyllur-ku-ruhen-tre-shekuj-tradite/20%Monthly2018-09-09 08:50
https://www.informatat.com/regjisori-ne-hap-per-zbulimin-e-se-panjohures/20%Monthly2018-09-09 08:45
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-ia-ndalon-rrugen-vuciqit-per-te-shkuar-ne-banje/20%Monthly2018-09-09 10:43
https://www.informatat.com/mediat-serbe-raportojne-se-vuciq-u-fut-ne-banje/20%Monthly2018-09-09 09:34
https://www.informatat.com/jashari-vuciqi-smund-te-kaloje-ne-drenice-pa-kerkuar-falje/20%Monthly2018-09-09 08:21
https://www.informatat.com/kercenon-vulini-ushtria-e-gatshme-te-respektoje-vendimet-e-presidentit/20%Monthly2018-09-09 08:14
https://www.informatat.com/rrenat-serbeve-te-shtena-armesh-ne-pese-vende-te-drenices/20%Monthly2018-09-09 08:01
https://www.informatat.com/pacolli-thote-se-kane-mbeshtetjen-nderkombetare-per-anulimin-e-vizites-se-vuciqit-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-09 07:50
https://www.informatat.com/stefanoviqi-thote-se-lirimi-i-rruges-per-vuciqin-eshte-test-per-policine-dhe-kfor-in/20%Monthly2018-09-09 07:50
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-per-nje-te-diele-perfekte/20%Monthly2018-09-09 07:45
https://www.informatat.com/qeveria-revokon-lejen-per-vuciqin-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-09 09:23
https://www.informatat.com/gucati-vuciqi-kalon-neper-drenice-vetem-permes-qielli/20%Monthly2018-09-09 07:38
https://www.informatat.com/janjiq-kunder-ndarjes-dhe-kunder-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-09 07:37
https://www.informatat.com/kjo-eshte-agjenda-e-vuciqit-per-sot/20%Monthly2018-09-09 07:28
https://www.informatat.com/aleksander-vuciq-do-ti-provoje-rruget-dytesore-per-te-shkuar-ne-banje/20%Monthly2018-09-09 09:04
https://www.informatat.com/kryetari-jashari-del-ne-proteste-per-ta-ndalur-vuciqin-te-futet-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 08:29
https://www.informatat.com/vuciqit-i-bllokohet-me-drunj-rruga-per-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-09 07:43
https://www.informatat.com/joe-dioguardi-serbeve-nuk-mund-tu-zesh-bese-se-pari-ta-njohin-kosoven/20%Monthly2018-09-08 21:15
https://www.informatat.com/nju-jorku-vendi-tjeter-i-takimit-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-09 07:24
https://www.informatat.com/frasher-krasniqi-sulmon-vetevendosjen-sjell-disa-fakte-se-sa-parimore-eshte-vv-ja/20%Monthly2018-09-08 20:59
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-nuk-eshte-e-gjitha-e-jona-dhe-as-e-gjitha-e-tyre/20%Monthly2018-09-08 20:54
https://www.informatat.com/nga-kosova-vuciqi-flet-me-telefon-me-erdoganin/20%Monthly2018-09-08 19:34
https://www.informatat.com/thaci-per-politico-dje-u-pajtuam-se-me-mire-te-mos-takohemi-dhe-te-prishim-gjithcka/20%Monthly2018-09-08 19:28
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-perfshirjen-e-shqiperise-ne-mbrojtjen-e-interesave-te-kosoves/20%Monthly2018-09-08 19:23
https://www.informatat.com/bbc-pse-shkembimi-i-territoreve-mund-ta-zbute-percarjen/20%Monthly2018-09-08 19:18
https://www.informatat.com/deda-marrezia-ne-kosove-ska-fund/20%Monthly2018-09-08 19:11
https://www.informatat.com/vuciqserbia-do-te-investoje-13-milione-euro-ne-trepce/20%Monthly2018-09-08 18:14
https://www.informatat.com/hoxhaj-vuciqi-ne-gazivode-njejte-si-millosheviqi-ne-gazimestan-me-1989/20%Monthly2018-09-08 17:36
https://www.informatat.com/mustafa-e-papranueshme-se-si-vuciq-flet-per-resurset-e-kosoves-sikur-te-ishin-te-tij/20%Monthly2018-09-08 17:15
https://www.informatat.com/thaci-te-mos-mbesim-rob-te-dhuratave-te-aleksandar-rankovicit/20%Monthly2018-09-08 17:09
https://www.informatat.com/haradinaj-do-te-mposhtet-cdo-perpjekje-qe-kercenon-integritetin-territorial/20%Monthly2018-09-09 07:11
https://www.informatat.com/merkel-ballkani-perendimor-vendimtar-per-stabilitetin-e-be-se/20%Monthly2018-09-08 16:43
https://www.informatat.com/krasniqi-vuciq-beri-hapin-e-pare-per-tia-marre-kosoves-hapesiren-me-vitale-te-saj/20%Monthly2018-09-08 16:37
https://www.informatat.com/qosja-berishes-nuk-ke-te-drejte-politike-e-morale-te-flasesh-per-ceshtjen-e-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2018-09-09 06:56
https://www.informatat.com/vuciqi-me-te-birin-ne-leshak-dhuron-traktor-per-nje-familje/20%Monthly2018-09-08 16:16
https://www.informatat.com/vuciq-nese-merkel-thote-jo-per-korrigjimin-e-kufijve-une-e-thaci-smund-te-bejme-asgje/20%Monthly2018-09-08 21:08
https://www.informatat.com/rita-ora-e-kujton-aviciin-ne-ditelindjen-e-tij/20%Monthly2018-09-08 13:59
https://www.informatat.com/jlo-mahnite-me-linjat-trupore/20%Monthly2018-09-08 13:51
https://www.informatat.com/aleksander-vuciq-gazivoda-flet-per-betejat-e-renda-qe-i-kemi-me-shqiptaret/20%Monthly2018-09-08 13:49
https://www.informatat.com/vuciqin-ne-veri-e-shoqeron-edhe-kreu-i-bia-s/20%Monthly2018-09-08 13:47
https://www.informatat.com/superndeshje-te-reja-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-09-08 13:45
https://www.informatat.com/gashi-opozita-te-vendos-mes-limajt-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 13:44
https://www.informatat.com/offset-thote-se-kim-kardashian-meriton-te-jete-presidente/20%Monthly2018-09-08 13:41
https://www.informatat.com/stili-i-jetes-dhe-ushqimet-shtojne-problemet-te-shqiptaret/20%Monthly2018-09-08 13:39
https://www.informatat.com/komuna-e-gjilanit-dhe-policia-e-kosoves-te-vendosur-ne-ruajtjen-e-sigurise-per-qytetaret/20%Monthly2018-09-08 13:37
https://www.informatat.com/operatoret-telefonik-te-kosoves-nuk-funksionojne-ne-veri/20%Monthly2018-09-08 13:33
https://www.informatat.com/merkel-edhe-ne-shkup-kundershton-ndryshimin-e-kufijve-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-09-08 13:31
https://www.informatat.com/sali-berisha-godet-serish-thacin-e-quan-argat-te-serbise/20%Monthly2018-09-08 16:54
https://www.informatat.com/girona-pranon-ndeshjen-me-barcelonen-e-luan-ne-shba/20%Monthly2018-09-08 13:28
https://www.informatat.com/fabregasit-i-vjen-nje-oferte-nga-milani/20%Monthly2018-09-08 13:26
https://www.informatat.com/ska-patente-shofer-ylli-i-barcelone-shkon-ne-stervitje-me-biciklete/20%Monthly2018-09-08 13:25
https://www.informatat.com/perleshen-me-grushte-cardi-b-dhe-nicki-minaj/20%Monthly2018-09-08 13:23
https://www.informatat.com/modelja-e-njohur-nuk-i-le-vend-imagjinates-me-kete-fustan/20%Monthly2018-09-08 13:21
https://www.informatat.com/a-diagnostikohen-edhe-te-moshuarit-me-depresion/20%Monthly2018-09-08 13:19
https://www.informatat.com/a-eshte-kafeja-e-shendetshme/20%Monthly2018-09-08 13:17
https://www.informatat.com/naim-jakaj-sekretar-organizativ-i-psd-se/20%Monthly2018-09-08 13:15
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-ne-mbrojtje-te-presidentit-serb/20%Monthly2018-09-08 13:13
https://www.informatat.com/babai-kanos-vajzen-arrestohet-nga-policia-ne-prizren/20%Monthly2018-09-08 13:11
https://www.informatat.com/kfor-i-sshihet-te-ujmani-vuciqi-pritet-me-flamur-gjigant/20%Monthly2018-09-08 13:09
https://www.informatat.com/aksident-me-te-lenduar-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-08 13:08
https://www.informatat.com/jam-i-lumtur-qe-jam-ketu-keto-jane-fjalet-e-para-te-vuciqit-ne-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-08 13:06
https://www.informatat.com/bresher-i-madh-ne-kete-komune-te-kosoves/20%Monthly2018-09-08 13:04
https://www.informatat.com/vuciqi-dergoi-nje-mesazh-te-qarte-shqiptareve-serbia-nuk-iu-frikesohet/20%Monthly2018-09-08 12:56
https://www.informatat.com/ceshtja-e-kufijve-te-kosoves-dallime-te-thella-mes-berlinit-brukselit-e-vjenes/20%Monthly2018-09-08 12:54
https://www.informatat.com/vuciq-futet-ne-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-08 16:11
https://www.informatat.com/filloi-ndertimi-i-transitit-ne-malisheve/20%Monthly2018-09-08 12:49
https://www.informatat.com/marina-vjollca-shfaqet-plot-stil-duket-tejet-bukur/20%Monthly2018-09-08 11:34
https://www.informatat.com/tayna-per-format-e-saj-ushtron-me-kampionen-geta-beqa/20%Monthly2018-09-08 11:31
https://www.informatat.com/hoti-policia-e-kosoves-e-percjell-eskorten-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 16:30
https://www.informatat.com/nxenesit-e-shkolles-daut-bugujevci-ne-fushe-kosove-vazhdojne-protestat-dhe-bojkotin-e-mesimit/20%Monthly2018-09-08 11:26
https://www.informatat.com/lulzim-peci-vuciq-do-ti-vizitoje-ato-toka-qe-planifikon-tia-marre-kosoves/20%Monthly2018-09-08 11:24
https://www.informatat.com/termet-ne-kroaci-dhe-ne-bosnje/20%Monthly2018-09-08 11:22
https://www.informatat.com/familja-e-rita-ores-blen-shtepi-te-re-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-08 11:20
https://www.informatat.com/nisma-duam-te-bisedojme-me-cedomir-jovanoviqin-dhe-jo-me-vuciqin/20%Monthly2018-09-08 11:19
https://www.informatat.com/pse-ndiheni-sikur-jeni-te-zene-gjate-gjithe-kohes/20%Monthly2018-09-08 11:18
https://www.informatat.com/largoni-stresin-me-keto-veprime-te-thjeshta/20%Monthly2018-09-08 11:16
https://www.informatat.com/16-semundjet-qe-sheron-uji-i-detit-2/20%Monthly2018-09-08 11:13
https://www.informatat.com/limaj-nuk-mund-te-shantazhohet-si-thaci-prandaj-eshte-i-padeshirueshem-per-vuciqin/20%Monthly2018-09-08 11:12
https://www.informatat.com/protesta-e-mesimdhenesve-duam-vend-meritor-ne-ligjin-e-pagave/20%Monthly2018-09-08 11:08
https://www.informatat.com/serbet-tregojne-se-pse-iu-nevojitet-liqeni-i-ujmanit/20%Monthly2018-09-08 11:05
https://www.informatat.com/kerkohet-rritja-e-nivelit-te-pastertise-ne-shkollat-e-suharekes/20%Monthly2018-09-08 10:57
https://www.informatat.com/vulin-e-cileson-fitore-te-madhe-ndryshimin-e-pozicionit-te-kosoves-per-viziten-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 10:55
https://www.informatat.com/vetevendosje-ne-podujeve-thote-se-do-ta-radikalizoje-protesten-nese-sshpejtohet-ndertimi-i-rruges/20%Monthly2018-09-08 10:53
https://www.informatat.com/kancelarja-merkel-nis-viziten-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-08 10:50
https://www.informatat.com/musk-tymosi-hashash-tronditet-tesla-largohen-dy-ekzekutive/20%Monthly2018-09-08 10:44
https://www.informatat.com/5g-eshte-aferte-gjithe-po-behen-gati-per-kete-risi/20%Monthly2018-09-08 10:42
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-po-zhvillon-nje-diplomaci-pro-aktive/20%Monthly2018-09-08 10:32
https://www.informatat.com/mustafa-mbahet-nje-ore-ne-kufirin-ndermjet-serbise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-09-08 10:28
https://www.informatat.com/polici-zbulon-planet-terroriste-per-ta-arratisur-nga-burgu-imamin-shukri-aliu/20%Monthly2018-09-08 13:29
https://www.informatat.com/granit-xhaka-i-gezohet-golit-te-vellait-kunder-izraelit/20%Monthly2018-09-08 10:18
https://www.informatat.com/mesimdhenesit-protestojne-duam-vend-meritor-ne-ligjin-e-pagave/20%Monthly2018-09-08 10:15
https://www.informatat.com/adelina-ismaili-shfaqet-si-zonje-e-rende/20%Monthly2018-09-08 10:14
https://www.informatat.com/kiara-tito-shume-provokuese-ne-te-zeza/20%Monthly2018-09-08 10:12
https://www.informatat.com/kenga-sensuale-e-noizy-it-dhe-dafines/20%Monthly2018-09-08 10:04
https://www.informatat.com/rita-ora-blen-shtepi-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-08 10:03
https://www.informatat.com/shqiperia-ka-nje-tifoz-tejet-special-per-ndeshjen-me-izraelin/20%Monthly2018-09-08 10:01
https://www.informatat.com/u-tha-se-u-largua-nga-flamurtari-flet-arsim-thaqi/20%Monthly2018-09-08 10:00
https://www.informatat.com/kur-eshte-koha-te-nisesh-biznesin-tend-2/20%Monthly2018-09-08 09:57
https://www.informatat.com/momenti-me-i-mire-per-te-kerkuar-rritje-rroge/20%Monthly2018-09-08 09:56
https://www.informatat.com/5-hapa-drejt-lirise-personale/20%Monthly2018-09-08 09:53
https://www.informatat.com/zhytesi-e-vuri-ne-gjume-peshkaqenin-duke-e-hipnotizuar/20%Monthly2018-09-08 09:51
https://www.informatat.com/ky-eshte-udhetimi-me-i-shkurter-ne-bote/20%Monthly2018-09-08 09:50
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-e-germise/20%Monthly2018-09-08 09:48
https://www.informatat.com/dybala-kerkon-transferimin-te-reali/20%Monthly2018-09-08 09:45
https://www.informatat.com/mbeturinat-rrethojne-shkollen-e-mesme-te-mjekesise-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-08 09:43
https://www.informatat.com/shala-i-pelqej-ose-jo-vuciqit-qeveria-ka-caktuar-limajn-kryenegociator/20%Monthly2018-09-08 09:41
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2018-09-08 09:36
https://www.informatat.com/keshtu-mund-te-parandalohet-lindja-e-parakohshme/20%Monthly2018-09-08 09:35
https://www.informatat.com/berisha-vuciq-po-manipulon-me-serbet-si-dikur-millosheviqi/20%Monthly2018-09-08 09:33
https://www.informatat.com/nga-500-euro-denim-per-turistet-qe-hane-neper-rruge/20%Monthly2018-09-08 09:31
https://www.informatat.com/cardi-b-perleshet-me-nicki-minaj-in-shfaqet-me-shenja-ne-fytyre/20%Monthly2018-09-08 09:30
https://www.informatat.com/festivali-nrrot-fest-po-vjen-argetohu-dhe-ndihmo/20%Monthly2018-09-08 09:28
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-te-dhena-per-babalen-e-ai-azil/20%Monthly2018-09-08 09:25
https://www.informatat.com/haradinaj-vatikani-ka-intensifikuar-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2018-09-08 09:21
https://www.informatat.com/suedia-pergatitet-te-votoje-ne-zgjedhjet-e-pergjithshme/20%Monthly2018-09-08 09:18
https://www.informatat.com/turqia-dhuron-dele-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 09:17
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-qendrimit-te-serbise-per-kosoven-nder-vite/20%Monthly2018-09-08 09:14
https://www.informatat.com/muharremaj-suharekes-si-mjaftojne-mjetet-e-qeverise-per-demet-nga-vershimet/20%Monthly2018-09-08 09:12
https://www.informatat.com/varrezat-e-shqiptareve-te-masakruar-ne-meje-ne-gjendje-te-mjerueshme-foto/20%Monthly2018-09-08 09:10
https://www.informatat.com/shkodra-policia-e-gatshme-per-viziten-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 09:07
https://www.informatat.com/detajet-nga-gjykimi-i-grabitesve-te-taksive-nen-kercenimin-e-armes-se-rreme/20%Monthly2018-09-08 08:53
https://www.informatat.com/vedati-poston-nje-video-qesharake-nga-plazhi/20%Monthly2018-09-08 08:52
https://www.informatat.com/kim-shfaqet-tejet-joshese-me-fustan-te-hapur/20%Monthly2018-09-08 08:51
https://www.informatat.com/demi-rose-shfaq-linjat-bombastike-nga-ibiza/20%Monthly2018-09-08 08:50
https://www.informatat.com/geta-beqa-tregon-muskujt-super-te-formuar/20%Monthly2018-09-08 08:48
https://www.informatat.com/vellai-vret-vellain-ne-dasmen-e-motres-video/20%Monthly2018-09-08 08:45
https://www.informatat.com/shba-rritja-vjetore-e-pagave-kap-kulmin-ne-9-vite/20%Monthly2018-09-08 08:43
https://www.informatat.com/deputetja-haxhiu-thote-se-thaci-u-nenshtrua-perballe-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 08:39
https://www.informatat.com/mbahet-simpoziumi-lahutaret-e-sanxhakut-te-pazarit-te-ri/20%Monthly2018-09-08 08:34
https://www.informatat.com/dobesohuni-duke-ngrene-10-ushqimet-qe-ju-ndihmojne/20%Monthly2018-09-08 08:29
https://www.informatat.com/keshtu-duket-veriu-i-mitrovices-pak-ore-para-ardhjes-se-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 08:28
https://www.informatat.com/sot-nisin-punimet-per-transitin-e-malisheves/20%Monthly2018-09-08 08:27
https://www.informatat.com/rreziku-nga-mbytja-peshkataret-mbrohen-me-prezervative-video/20%Monthly2018-09-08 08:25
https://www.informatat.com/instagrami-vjen-shume-shpejt-me-nje-risi-te-re/20%Monthly2018-09-08 08:24
https://www.informatat.com/femrat-humbin-degjimin-nga-perdorimi-i-ilaceve-kunder-dhimbjeve/20%Monthly2018-09-08 08:23
https://www.informatat.com/nje-gote-vere-ne-dite-eshte-mire-apo-keq/20%Monthly2018-09-08 08:22
https://www.informatat.com/11-gjerat-qe-i-ndodhin-trupit-tuaj-nese-merrni-vaj-peshku-cdo-dite/20%Monthly2018-09-08 08:21
https://www.informatat.com/kater-ushqime-qe-largojne-stresin/20%Monthly2018-09-08 08:20
https://www.informatat.com/territoret-nuk-nderrohen-me-mirekuptim-por-me-lufte/20%Monthly2018-09-08 08:18
https://www.informatat.com/aksident-ne-fier-drejtuesi-i-kamionit-perfundon-ne-spital/20%Monthly2018-09-08 08:15
https://www.informatat.com/surroi-nese-vuciqi-ia-percakton-negociatorin-kosoves-ia-percakton-edhe-platformen/20%Monthly2018-09-08 08:14
https://www.informatat.com/keshilla-per-ti-zvogeluar-dhimbjet-ne-qafe/20%Monthly2018-09-08 08:13
https://www.informatat.com/besa-llogaritet-favorite-perballe-kampionit-te-gjeorgjise/20%Monthly2018-09-08 08:12
https://www.informatat.com/gjuriq-presidenti-vuciq-do-te-sjelle-nje-vendim-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 08:11
https://www.informatat.com/mustafa-opozita-duhet-te-bashkepunoje-per-ta-cuar-vendin-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-09-08 08:10
https://www.informatat.com/ismaili-ne-mes-te-deshires-per-reforme-dhe-frikes-nga-projektet-e-medha/20%Monthly2018-09-08 08:08
https://www.informatat.com/maqedonia-sot-kremtoi-27-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-09-08 08:06
https://www.informatat.com/sot-18-vjet-qe-kur-shqiperia-iu-bashkua-obt-se/20%Monthly2018-09-08 08:05
https://www.informatat.com/kancelarja-merkel-ne-shkup-per-te-inkurajuar-suksesin-e-referendumit/20%Monthly2018-09-08 08:03
https://www.informatat.com/merimangat-pushtojne-britanine-shfaqen-cdo-vit/20%Monthly2018-09-08 08:02
https://www.informatat.com/ylli-izraelit-rame-ne-kurthin-e-shqiptareve/20%Monthly2018-09-08 08:01
https://www.informatat.com/majk-bashkohet-me-ish-te-dashuren/20%Monthly2018-09-08 08:00
https://www.informatat.com/artistet-shqiptare-qe-shprehen-ngushellime-per-vdekjen-e-mac-miller-it/20%Monthly2018-09-08 07:59
https://www.informatat.com/dinamikat-e-brendshme-penguan-takimin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-08 07:57
https://www.informatat.com/prokuroria-nuk-ngriti-aktakuze-ne-80-te-rasteve-te-hetuara-te-korrupsionit/20%Monthly2018-09-08 07:56
https://www.informatat.com/vuciq-viziton-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-09-08 12:52
https://www.informatat.com/protestojne-mesimdhenesit/20%Monthly2018-09-08 07:53
https://www.informatat.com/mobilizohet-policia-per-viziten-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 07:52
https://www.informatat.com/cfare-diskutuan-ne-takim-albin-kurti-dhe-sali-berisha/20%Monthly2018-09-08 07:50
https://www.informatat.com/aleksandri-e-poshteroi-thacin-dy-here-brenda-dites/20%Monthly2018-09-08 07:48
https://www.informatat.com/jakshiq-vizita-e-vuciqit-ne-kosove-ishte-menduar-te-jete-gazimestani-2/20%Monthly2018-09-08 07:47
https://www.informatat.com/kylie-jenner-kopjon-kimin-ja-si-u-paraqit-ne-javen-e-modes/20%Monthly2018-09-08 07:44
https://www.informatat.com/vajza-e-fatmir-limajt-publikon-pamje-nga-kanagjegji/20%Monthly2018-09-08 07:43
https://www.informatat.com/perfaqesuesi-i-kfor-it-deklarohet-per-gjendjen-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 07:41
https://www.informatat.com/vulin-vizita-e-sotme-ne-kosove-fitore-e-madhe-per-vuciqin/20%Monthly2018-09-08 11:28
https://www.informatat.com/isufi-territoret-nuk-nderrohen-me-mirekuptim-por-me-lufte/20%Monthly2018-09-08 07:37
https://www.informatat.com/babai-i-shefit-te-grupit-parlamentar-te-pdk-se-sulmon-pushtetin-per-viziten-e-vuciq/20%Monthly2018-09-08 07:35
https://www.informatat.com/vuciq-i-reagon-ashper-kurtit-qe-foli-per-vajzen-e-tij-ia-permend-shuplakat/20%Monthly2018-09-08 07:34
https://www.informatat.com/mustafa-komenton-veprimet-e-teuta-rugoves/20%Monthly2018-09-08 07:32
https://www.informatat.com/vetevendosje-proteston-per-ngecjet-ne-punimin-e-rruges/20%Monthly2018-09-08 07:30
https://www.informatat.com/nisma-i-reagon-vuciqit-ka-kush-vendos-per-kosoven/20%Monthly2018-09-08 07:28
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-12/20%Monthly2018-09-08 07:27
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-serb-le-ta-harrojne-se-kosovaret-mund-ta-arrestojne-vuciqin/20%Monthly2018-09-08 07:25
https://www.informatat.com/deshton-takimi-ne-bruksel-vuciq-se-takon-thacin/20%Monthly2018-09-08 10:21
https://www.informatat.com/dyshimet-per-keqperdorime-hasani-pezulloi-sekretarin-e-mti-se-pak-para-shkarkimit/20%Monthly2018-09-07 14:53
https://www.informatat.com/apnea-rrezikon-shendetin-e-eshtrave/20%Monthly2018-09-07 14:43
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-gjobave-bie-numri-i-aksidenteve/20%Monthly2018-09-07 14:42
https://www.informatat.com/puna-ne-jahte-luksoze-zbulohet-ana-e-erret/20%Monthly2018-09-07 14:42
https://www.informatat.com/halilovici-nuk-eshte-i-pelqyer-te-milani/20%Monthly2018-09-07 14:40
https://www.informatat.com/rrahu-gruan-dhe-djalin-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2018-09-07 14:39
https://www.informatat.com/ambasadori-i-frances-ne-beograd-shpreson-se-bisedimet-kosove-serbi-nuk-jane-bllokuar/20%Monthly2018-09-07 14:35
https://www.informatat.com/prage-regjistrohet-vera-me-e-nxehte-qe-prej-vitit-1775/20%Monthly2018-09-07 14:32
https://www.informatat.com/njihuni-me-personin-i-cili-i-ka-shikuar-365-ndeshje-futbolli-ne-365-dite/20%Monthly2018-09-07 14:31
https://www.informatat.com/vizita-e-vuciqit-ne-kosove-haradinaj-ne-takim-urgjent-me-drejtorin-e-policise/20%Monthly2018-09-07 14:30
https://www.informatat.com/fisi-do-te-vrase-djalin-me-24-gishta-magjistari-i-tha-se-do-pasurohen/20%Monthly2018-09-07 14:19
https://www.informatat.com/selimi-adem-demaci-eshte-historia-e-kosoves/20%Monthly2018-09-07 14:17
https://www.informatat.com/bahtiri-thote-se-fale-kfor-it-ne-tere-mitrovicen-situata-e-sigurise-eshte-e-mire/20%Monthly2018-09-07 14:15
https://www.informatat.com/mercedes-benz-sfidon-teslen-sjell-super-makinen-elektrike-2/20%Monthly2018-09-07 14:12
https://www.informatat.com/be-konfirmon-shazam-i-shitet-apples/20%Monthly2018-09-07 14:11
https://www.informatat.com/iphone-te-rinj-ne-treg-apple-do-te-njoftoje-daten-e-publikimit/20%Monthly2018-09-07 14:09
https://www.informatat.com/partneri-i-hauwei-honor-lanson-telefonin-e-ri/20%Monthly2018-09-07 14:08
https://www.informatat.com/intelegjenca-artificiale-eshte-shqetesim-me-i-madh-se-terrorizmi/20%Monthly2018-09-07 14:07
https://www.informatat.com/thacinegociuam-permes-mogherinit-per-shkak-te-rrethanave-dhe-dallimeve-te-thella/20%Monthly2018-09-07 14:08
https://www.informatat.com/dilema-rreth-konsumimit-te-sasise-se-vezeve-ja-cfare-duhet-te-dini/20%Monthly2018-09-07 14:03
https://www.informatat.com/bspk-ja-perkrah-protesten-e-neserme-te-sindikalisteve-te-arsimit/20%Monthly2018-09-07 14:03
https://www.informatat.com/ajo-ka-me-shume-kilograme-se-cduhet-por-meshkujt-po-terbohen-pas-saj/20%Monthly2018-09-07 14:02
https://www.informatat.com/ka-50-vite-por-mihrije-braha-ju-mahnit-ne-bikini/20%Monthly2018-09-07 13:59
https://www.informatat.com/perfundon-hasmeria-13-vjecare-e-kusherinjve/20%Monthly2018-09-07 13:55
https://www.informatat.com/ilir-deda-behet-baba/20%Monthly2018-09-07 13:54
https://www.informatat.com/pakoja-e-pazakonte-mberrin-ne-dyqanin-e-bamiresise-shokohen-kur-e-hapin/20%Monthly2018-09-07 13:52
https://www.informatat.com/pa-sutjena-dhe-me-fustan-te-tejdukshem-te-gjithe-syte-tek-rita-ora/20%Monthly2018-09-07 13:46
https://www.informatat.com/perse-mjeket-mbathin-nallane-2/20%Monthly2018-09-07 13:45
https://www.informatat.com/nisin-punimet-ne-qendren-turistike-borea-muhaxheri-shperthen-ne-lot-thote-se-po-realizohet-nje-enderr-e-madhe/20%Monthly2018-09-07 13:38
https://www.informatat.com/historia-e-vreret-e-ngjyres-se-verdhe/20%Monthly2018-09-07 13:29
https://www.informatat.com/shtate-menyra-per-te-ndihmuar-ne-shmangien-e-cmendurise/20%Monthly2018-09-07 13:26
https://www.informatat.com/sulm-ne-sajtin-e-british-airways/20%Monthly2018-09-07 13:23
https://www.informatat.com/hapet-hardh-fest-2018-haradinaj-premton-permiresim-te-gjendjes-se-vreshtave-ne-rahovec/20%Monthly2018-09-07 13:20
https://www.informatat.com/ne-rruget-e-kosoves-cdo-te-treten-dite-vdes-nga-nje-person/20%Monthly2018-09-07 13:19
https://www.informatat.com/punetoret-e-ptk-se-nga-e-hena-futen-ne-greve/20%Monthly2018-09-07 13:14
https://www.informatat.com/homo-duplex-90-shimpanze-10-blete/20%Monthly2018-09-07 13:11
https://www.informatat.com/dogana-vazhdon-me-performance-shume-te-mire-ne-mbledhjen-e-te-hyrave-ne-import/20%Monthly2018-09-07 13:11
https://www.informatat.com/ldk-ja-e-bindur-se-presioni-i-opozites-e-deshtoi-takimin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-07 13:10
https://www.informatat.com/edhe-femijet-jane-te-lumtur-prane-prinderve-te-lumtur-2/20%Monthly2018-09-07 13:08
https://www.informatat.com/e-fshehu-per-nente-muaj-kengetari-i-njohur-behet-serish-baba/20%Monthly2018-09-07 13:06
https://www.informatat.com/kpk-me-dyer-te-mbyllura-diskuton-doreheqjen-e-prokurorit-special-elez-blakaj/20%Monthly2018-09-07 13:02
https://www.informatat.com/mozzik-e-pranon-publikisht-kam-vetem-8-vite-shkolle/20%Monthly2018-09-07 13:01
https://www.informatat.com/baleti-kombetar-ne-kolaps-financiar-tash-tre-muaj-pa-para-nga-shteti/20%Monthly2018-09-07 13:00
https://www.informatat.com/cila-eshte-zgjidhja-me-e-mire-per-kufijte-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-07 12:57
https://www.informatat.com/haradinaj-tradita-e-hardhise-te-shqiptaret-eshte-qindravjecare-dhe-e-ruajtur-shume-mire-ne-rahovec/20%Monthly2018-09-07 12:56
https://www.informatat.com/neymari-deshiron-rikthimin-por-barca-refuzon/20%Monthly2018-09-07 12:50
https://www.informatat.com/rrjeti-i-grave-te-kosoves-proteston-per-te-kerkuar-drejtesi-per-donjeta-pajazitin/20%Monthly2018-09-07 12:47
https://www.informatat.com/gashi-avancimi-i-qkmk-se-i-rendesishem-per-sigurine-ne-vend/20%Monthly2018-09-07 12:47
https://www.informatat.com/ja-cfare-tregojne-gazrat-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-09-07 12:44
https://www.informatat.com/punonjesit-e-rtk-se-ankohen-te-veseli-per-kushtet-e-renda/20%Monthly2018-09-07 12:44
https://www.informatat.com/liria-merr-lajmin-e-madh/20%Monthly2018-09-07 12:43
https://www.informatat.com/trafiku-urban-i-kerkon-falje-udhetarit/20%Monthly2018-09-07 12:41
https://www.informatat.com/maqedonia-kerkon-falje-per-pritjen-e-kurz-me-flamur-te-letonise/20%Monthly2018-09-07 12:38
https://www.informatat.com/i-hengri-aq-shume-thonjte-sa-qe-u-desh-tia-amputonin-gishtin/20%Monthly2018-09-07 12:36
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-startojne-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-09-07 12:25
https://www.informatat.com/formacioni-i-mundshem-i-shqiperise-kunder-izraelit/20%Monthly2018-09-07 12:23
https://www.informatat.com/kush-jane-gjenite-dhe-a-mund-te-behemi-edhe-ne-te-tille/20%Monthly2018-09-07 12:22
https://www.informatat.com/dieta-jo-e-shendetshme-gjate-shtatezenise-mund-te-lidhet-me-adhd/20%Monthly2018-09-07 12:20
https://www.informatat.com/perse-mjeket-mbathin-nallane/20%Monthly2018-09-07 12:18