XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/hamzasektori-publik-te-mos-shikohet-si-mundesi-e-vetme-per-punesim/20%Monthly2018-10-31 15:48
https://www.informatat.com/osmanithaci-me-parate-e-taksapaguesve-po-e-promovon-idene-per-ndarje/20%Monthly2018-10-31 15:43
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-dhe-per-dialogun-unitet-si-per-ushtrine/20%Monthly2018-11-01 08:22
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-kryeshefi-i-telekomit-gent-begolli/20%Monthly2018-11-01 08:20
https://www.informatat.com/ministri-gashi-mbajti-ligjerate-te-hapur-me-studentet-e-fakultetit-filozofik-te-universitetit-te-prishtines-hasan-prishtina/20%Monthly2018-10-31 15:21
https://www.informatat.com/rreth-11-mije-persona-me-diplome-universitare-jane-te-papune-ne-kosove/20%Monthly2018-10-31 14:57
https://www.informatat.com/india-peruron-statujen-me-te-larte-ne-bote/20%Monthly2018-10-31 14:42
https://www.informatat.com/haradinajqeveria-e-fokusuar-ne-permiresimin-e-gjendjes-ne-shendetesi/20%Monthly2018-10-31 14:38
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-udhetoi-per-ne-shba/20%Monthly2018-10-31 14:37
https://www.informatat.com/keshillit-gjyqesor-i-shtohen-edhe-37-gjyqtare/20%Monthly2018-10-31 14:29
https://www.informatat.com/gazetari-khashoggi-u-vra-me-te-hyre-ne-konsullaten-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-31 14:28
https://www.informatat.com/ministri-do-te-investojme-3-5-milione-euro-ne-menaxhimin-e-mbeturinave/20%Monthly2018-10-31 14:26
https://www.informatat.com/politikat-e-mbpzhr-se-ne-harmoni-me-politikat-e-perbashketa-bujqesore-te-be-se/20%Monthly2018-10-31 14:23
https://www.informatat.com/presidenti-i-kosoves-dhe-kryeministrja-e-serbise-takohen-ne-minks-diskutojne-per-dialogun/20%Monthly2018-10-31 14:22
https://www.informatat.com/raporti-doing-business-2019kosova-zbret-per-kater-vende/20%Monthly2018-10-31 14:08
https://www.informatat.com/brnabiq-vijat-e-kuqe-te-gjermanise-veshtiresojne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-31 14:03
https://www.informatat.com/thaci-ne-bjellorusi-marreveshje-per-njohje-reciproke-e-paqe-ne-ballkan-2/20%Monthly2018-10-31 13:57
https://www.informatat.com/kongresi-i-reumatologeve-te-kosoves-mbledh-ne-prishtine-njerezit-me-eminent-te-kesaj-fushe-video/20%Monthly2018-10-31 13:49
https://www.informatat.com/thaci-e-bernabiq-biseduan-ne-minsk-per-dialogun/20%Monthly2018-10-31 13:41
https://www.informatat.com/marrin-fund-spekulimet-modelja-seksi-shfaqet-e-mbeshtetur-ne-krahet-e-feros/20%Monthly2018-10-31 13:37
https://www.informatat.com/perse-gjate-dimrit-kemi-me-shume-dhimbje-te-kockave/20%Monthly2018-10-31 13:34
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-konsumoni-per-te-mbetur-shtatzen/20%Monthly2018-10-31 13:29
https://www.informatat.com/adele-shpallet-personi-me-i-pasur-ne-britani/20%Monthly2018-10-31 13:27
https://www.informatat.com/ja-ku-perfundoj-sot-tuna-me-familje/20%Monthly2018-10-31 13:25
https://www.informatat.com/elita-rudi-kercenon-publikisht-gjikon/20%Monthly2018-10-31 13:23
https://www.informatat.com/murati-thirrja-per-mosndryshim-te-kufijve-injorim-i-shqiptareve-te-kosoves-lindore/20%Monthly2018-10-31 13:22
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-2/20%Monthly2018-10-31 13:17
https://www.informatat.com/krasniqi-produktet-made-in-kosova-edhe-ne-tregun-rajonal-dhe-evropian/20%Monthly2018-10-31 13:07
https://www.informatat.com/kusari-lila-pergenjeshtron-deklaratat-e-thacit-per-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-10-31 13:06
https://www.informatat.com/washington-post-presim-pergjigjet-mbi-vrasjen-e-khashoggit/20%Monthly2018-10-31 12:58
https://www.informatat.com/gaxherri-korrigjimi-i-kufijve-nuk-mund-te-behet-pa-e-njohur-serbia-kosoven/20%Monthly2018-10-31 12:56
https://www.informatat.com/trafikonin-siriane-drejt-malit-te-zi-5-te-arrestuar-ne-shkoder/20%Monthly2018-10-31 12:54
https://www.informatat.com/be-jep-detaje-rreth-hapjes-se-ures-se-ibrit/20%Monthly2018-10-31 12:52
https://www.informatat.com/hoxha-kerkon-mbeshtetjen-e-hungarise-per-vizat/20%Monthly2018-10-31 12:50
https://www.informatat.com/eskalon-debati-ne-kuvend-zeka-konjufces-psikopat-i-semure-mental-video/20%Monthly2018-11-01 06:46
https://www.informatat.com/hapet-konkursi-per-pune-ne-gjermani-mijera-kosovare-presin-radhen-per-te-aplikuar/20%Monthly2018-10-31 12:21
https://www.informatat.com/haradinaj-behet-cak-i-sulmeve-ne-serbi-e-quajne-monstrum/20%Monthly2018-10-31 12:19
https://www.informatat.com/arabia-saudite-do-te-perballet-me-sanksione-per-shkak-te-rastit-khashoggi/20%Monthly2018-10-31 12:15
https://www.informatat.com/perplasen-dardan-molliqaj-e-glauk-konjufca/20%Monthly2018-10-31 15:39
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-eshte-duke-kerkuar-kompromis-tregon-nese-do-te-takohet-me-thacin-ne-paris/20%Monthly2018-10-31 12:00
https://www.informatat.com/thaci-ne-bjellorusi-marreveshje-per-njohje-reciproke-e-paqe-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-31 11:58
https://www.informatat.com/avdyli-thaqit-aventurier-i-vetmuar/20%Monthly2018-10-31 15:33
https://www.informatat.com/ministri-shala-me-dy-vendime-te-rendesishme-brenda-javes/20%Monthly2018-10-31 11:47
https://www.informatat.com/limaj-kuvendi-qe-shtate-vite-ska-bere-asgje-vec-ka-kukat/20%Monthly2018-10-31 11:44
https://www.informatat.com/kosova-arrin-marreveshje-me-serbine-per-dorezimin-mbetjeve-mortore-te-luftes-se-fundit/20%Monthly2018-10-31 11:43
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-perfshirje-ne-dhjete-raste-te-vjedhjeve/20%Monthly2018-10-31 11:42
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-25-mije-euro-per-familjaret-e-te-zhdukurve/20%Monthly2018-10-31 11:41
https://www.informatat.com/perplasje-pozite-opozite-ne-kuvendin-e-prishtines-vv-e-ldk-leshojne-sallen/20%Monthly2018-10-31 11:30
https://www.informatat.com/vuciq-mohon-se-lavrov-e-bolton-jane-marre-vesh-per-kosoven/20%Monthly2018-10-31 11:26
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-vendos-te-mblidhet-per-situaten-ne-kosove/20%Monthly2018-10-31 11:23
https://www.informatat.com/qeveria-e-bindur-qe-kete-vit-kosova-anetaresohet-ne-interpol/20%Monthly2018-10-31 11:20
https://www.informatat.com/deda-marre-per-kete-kuvend-te-mos-behemi-si-telenovele/20%Monthly2018-10-31 11:16
https://www.informatat.com/serbia-po-shkel-marreveshjen-per-perfaqesim-te-kosoves-ne-nismat-dhe-organizatat-rajonale/20%Monthly2018-10-31 11:12
https://www.informatat.com/tete-makina-digjen-ne-nje-autosallon/20%Monthly2018-10-31 11:10
https://www.informatat.com/isufi-jemi-ngopur-me-rezoluta-e-fjalime-patetike-ta-bejme-nje-rezolute-te-perbashket/20%Monthly2018-10-31 11:01
https://www.informatat.com/deshton-konkursi-per-anetar-te-keshillit-prokurorial-te-kosoves-nga-shoqeria-civile/20%Monthly2018-10-31 10:47
https://www.informatat.com/pdk-propozon-disa-pika-qe-te-perfshihen-ne-rezoluten-per-dialogun/20%Monthly2018-10-31 12:23
https://www.informatat.com/alarm-per-bombe-prane-gjykates-se-athines-evakuohen-banoret/20%Monthly2018-10-31 10:39
https://www.informatat.com/konjufcathacit-te-ia-kufizojme-jo-vetem-temat-por-dhe-takimet-me-serbine/20%Monthly2018-10-31 12:09
https://www.informatat.com/hoti-as-presidenti-dhe-askush-tjeter-ska-mandat-te-negocioi-per-territorin/20%Monthly2018-10-31 11:49
https://www.informatat.com/nderron-jete-nje-kosovare-ne-banjen-e-shqiperise/20%Monthly2018-10-31 10:00
https://www.informatat.com/plagoset-me-arme-zjarri-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-31 09:57
https://www.informatat.com/kryeministri-i-izraelit-shtyn-viziten-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-31 09:55
https://www.informatat.com/pjeter-nrecaj-pranon-fajesine-per-vrasjen-e-vajzes-thote-se-ishte-aksidentale/20%Monthly2018-10-31 09:43
https://www.informatat.com/te-gjithe-koken-nga-anxhelina-zberthen-bluzen-dhe-nen-te-ska-veshur-asgje/20%Monthly2018-10-31 09:42
https://www.informatat.com/ldk-therret-seancen-e-jashtezakonshme-nuk-i-shkojne-te-gjithe-deputetet/20%Monthly2018-10-31 10:35
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-qe-vizat-te-hiqen-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-10-31 09:29
https://www.informatat.com/apostolova-komenton-seancen-per-kufijte/20%Monthly2018-10-31 09:27
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-miraton-dy-rregullore-te-propozuara-nga-ministri-kujtim-gashi/20%Monthly2018-10-31 10:32
https://www.informatat.com/tahiri-moshapja-e-ures-se-ibrit-deshtim-i-be-se/20%Monthly2018-10-31 09:17
https://www.informatat.com/fero-dhe-modelja-shqiptare-kapen-mat-publikojne-foto-nga-i-njejti-vend/20%Monthly2018-10-31 09:09
https://www.informatat.com/vuciq-putinit-ia-kam-treguar-zgjidhjen-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-10-31 09:04
https://www.informatat.com/haradinaj-mbledhe-kryetaret-e-komunave-flet-per-50-vendimet-e-marra-per-ta/20%Monthly2018-10-31 09:02
https://www.informatat.com/kokaine-ne-baterite-e-vetures-keshtu-u-kap-nje-person-nga-fieri/20%Monthly2018-10-31 08:53
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-paralajmeron-ndalimin-e-ekskursioneve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-31 08:51
https://www.informatat.com/serbia-kunder-raportit-te-cia-se-ankohet-ne-zhdukjen-e-mbi-180-mije-serbeve-te-debuar-nga-kosova/20%Monthly2018-10-31 08:46
https://www.informatat.com/prej-neser-thirrjet-nderkombetare-vetem-permes-kodit-te-ri-383/20%Monthly2018-10-31 08:43
https://www.informatat.com/europa-pa-angela-merkel/20%Monthly2018-10-31 08:41
https://www.informatat.com/kfor-i-gjerman-edhe-dy-muaj-liron-objektin-e-kampit-ushtarak/20%Monthly2018-10-31 08:38
https://www.informatat.com/integra-padit-akademik-krajen-kerkon-10-mije-euro-demshperblim/20%Monthly2018-10-31 08:36
https://www.informatat.com/rikthehen-kontrollet-e-dyfishta-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-10-31 08:32
https://www.informatat.com/lets-dance-te-vallezojme-me-1-nentor-per-femijet-ne-nevoje/20%Monthly2018-10-31 08:27
https://www.informatat.com/besa-gaxherri-optimiste-se-sot-te-gjithe-do-te-behen-bashke-sikurse-me-ushtrine/20%Monthly2018-10-31 08:23
https://www.informatat.com/msa-i-ka-hapur-dyert-shume-produkteve-te-kosoves/20%Monthly2018-10-31 08:14
https://www.informatat.com/kukesi-do-te-behet-me-stadium-standardesh-europiane/20%Monthly2018-10-31 08:13
https://www.informatat.com/veseli-dhe-apostolova-mbajne-takim-te-mbyllur-me-anetaret-e-komisionit-per-legjislacion/20%Monthly2018-10-31 08:12
https://www.informatat.com/parfumet-shkaktojne-dhimbje-koke-dhe-migrene/20%Monthly2018-10-31 08:10
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-prisni-nje-vit-per-shtatzenine-e-radhes/20%Monthly2018-10-31 08:08
https://www.informatat.com/okb-7-milione-persona-vdesin-ne-vit-nga-ajri-i-ndotur/20%Monthly2018-10-31 08:07
https://www.informatat.com/ndryshimet-qe-i-ndodhin-trupit-kur-udhetoni-me-avion/20%Monthly2018-10-31 08:05
https://www.informatat.com/pajisjet-e-thjeshta-qe-lehtesojne-jeten/20%Monthly2018-10-31 08:03
https://www.informatat.com/perse-jemi-te-pergjumur-kur-bie-shi/20%Monthly2018-10-31 08:01
https://www.informatat.com/goditja-ne-tru-shifrat-ne-rritje-mjeket-zbulojne-shkaktaret/20%Monthly2018-10-31 08:00
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-ngjarjen-ne-brekoc-te-gjakoves-sot-para-gjykates/20%Monthly2018-10-31 07:58
https://www.informatat.com/pse-meshkujt-terhiqen-nga-femrat-e-shkurtra/20%Monthly2018-10-31 07:57
https://www.informatat.com/akademia-e-shkencave-te-serbise-kerkon-dialog-te-ri-per-kosoven/20%Monthly2018-10-31 07:55
https://www.informatat.com/e-rende-nje-person-gjendet-i-varur/20%Monthly2018-10-31 07:53
https://www.informatat.com/kryeprokurori-i-speciales-nuk-i-takon-thacin-veselin-e-haradinajn/20%Monthly2018-10-31 07:52
https://www.informatat.com/thaci-ne-bjellorusi-marreveshja-mes-kosoves-e-serbise-mese-e-duhur/20%Monthly2018-10-31 07:50
https://www.informatat.com/kie-mirepret-ndryshimin-e-ligjit-per-tatimin-ne-te-ardhurat-e-korporatave/20%Monthly2018-10-31 07:48
https://www.informatat.com/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-te-pastruar-mushkerite/20%Monthly2018-10-31 07:45
https://www.informatat.com/ja-se-si-promovohet-bujqesia-nga-keto-bukuroshe-fshati/20%Monthly2018-10-31 07:44
https://www.informatat.com/gjermania-ndryshon-rregullat-e-punesimit-per-te-huajt/20%Monthly2018-10-31 07:41
https://www.informatat.com/diskutohet-per-sistemin-zgjedhor-dhe-problemet-ne-sistemin-e-ankesave/20%Monthly2018-10-31 07:40
https://www.informatat.com/keshilli-i-ambasadoreve-shqiptare-ka-kerkuar-nga-izraeli-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-10-31 07:39
https://www.informatat.com/ne-kete-qytet-shqiptar-nuk-te-japin-nuse-po-nuk-pate-220-mije-euro/20%Monthly2018-10-31 07:38
https://www.informatat.com/ja-se-cfare-ndikoni-qe-subjektet-politike-te-reflektojne-per-dialogun/20%Monthly2018-10-31 07:36
https://www.informatat.com/beogradi-nuk-deshiron-te-shohe-pjesetare-serbe-ne-forcen-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-31 07:35
https://www.informatat.com/nuk-behet-raport-per-rrahjen-ne-kuvendin-e-skenderajt/20%Monthly2018-10-31 07:33
https://www.informatat.com/lobimi-per-vizat-i-deshtuar/20%Monthly2018-10-31 10:22
https://www.informatat.com/nrg-band-sjellin-kengen-ani-mori-nuse/20%Monthly2018-10-31 07:30
https://www.informatat.com/xhakarta-ben-ndryshimin-drastik-nga-bionde-kthehet-ne-brune-joshese/20%Monthly2018-10-31 07:28
https://www.informatat.com/kim-poston-foto-nga-plazhi-nene-e-bije-mahnisin-ne-bikini/20%Monthly2018-10-31 07:26
https://www.informatat.com/rita-shfaqet-provokative-ne-te-brendshme/20%Monthly2018-10-31 07:25
https://www.informatat.com/fmn-ja-kerkon-reforma-per-pensionet-e-veteraneve/20%Monthly2018-10-31 07:24
https://www.informatat.com/ja-sa-fitojne-mjeket-ne-zvicer/20%Monthly2018-10-31 07:23
https://www.informatat.com/shba-kerkon-armepushim-te-shpejte-ne-jemen/20%Monthly2018-10-31 07:22
https://www.informatat.com/pacientet-po-detyrohen-ta-blejne-kontrastin-per-rezonance-magnetike/20%Monthly2018-10-31 07:20
https://www.informatat.com/interpol-i-kosova-pa-liste-te-shteteve-perkrahese/20%Monthly2018-10-31 07:18
https://www.informatat.com/bqk-shenon-diten-boterore-te-kursimeve/20%Monthly2018-10-31 07:17
https://www.informatat.com/tre-gjerat-qe-nuk-duhet-te-beni-pas-ores-2100/20%Monthly2018-10-31 07:16
https://www.informatat.com/keto-dy-ushqime-tradicionale-ndikojne-negativisht-ne-zhvillimin-e-trurit/20%Monthly2018-10-31 07:15
https://www.informatat.com/dallimi-mes-sulmit-ne-zemer-dhe-sulmit-ne-tru/20%Monthly2018-10-31 07:13
https://www.informatat.com/gjendet-kodi-i-vete-shkaterrimit-te-qelizave-te-kancerit/20%Monthly2018-10-31 07:12
https://www.informatat.com/farat-e-ftoit-sherojne-dhimbjen-e-fytit-dhe-kollen/20%Monthly2018-10-31 07:11
https://www.informatat.com/3-rastet-kur-nuk-duhet-te-perdorni-vaj-ulliri/20%Monthly2018-10-31 07:09
https://www.informatat.com/tensionohet-situata-digjet-flamuri-shqiptar-ne-greqi/20%Monthly2018-10-31 07:08
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-nga-media-franceze-per-rastin-e-vrasjes-se-artan-sekiraqes/20%Monthly2018-10-31 07:06
https://www.informatat.com/38-lende-ende-te-paperfunduara-nga-eulex-i/20%Monthly2018-10-31 07:04
https://www.informatat.com/vizita-para-stuhise-speciale/20%Monthly2018-10-31 07:02
https://www.informatat.com/kuvendi-debaton-sot-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-31 09:30
https://www.informatat.com/bizneset-te-pakenaqura-edhe-pas-zbritjes-se-tarifave-te-energjise/20%Monthly2018-10-31 06:58
https://www.informatat.com/proteste-kunder-dhenies-se-pronave-private-fabrikes-se-ferronikelit/20%Monthly2018-10-31 06:57
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-5/20%Monthly2018-10-31 06:55
https://www.informatat.com/vv-ja-paralajmeron-proteste-te-re-kunder-thacit-para-takimit-me-vuciqin/20%Monthly2018-10-31 08:11
https://www.informatat.com/thacine-turqi-u-nderua-kosova-beogradi-le-te-krrokat-sa-te-doje/20%Monthly2018-10-30 15:54
https://www.informatat.com/si-te-dukeni-e-bukur-pa-grim-2/20%Monthly2018-10-30 15:52
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-eshte-mire-te-pini-kafe-gjate-shtatzanise/20%Monthly2018-10-30 15:48
https://www.informatat.com/kjo-semundje-mund-te-vrase-rreth-10-milione-njerez-kete-vit/20%Monthly2018-10-30 15:47
https://www.informatat.com/alban-ramosaj-pjese-e-kenga-magjike/20%Monthly2018-10-30 15:45
https://www.informatat.com/veselipo-e-transformojme-shendetesine/20%Monthly2018-10-30 15:44
https://www.informatat.com/rritet-kercenimi-i-shperthimit-te-vullkanit-yellowstone/20%Monthly2018-10-30 15:43
https://www.informatat.com/politikane-vrases/20%Monthly2018-10-30 15:39
https://www.informatat.com/mpj-i-pergjigjet-vuciqit-shpifes-i-kriminalizuar-flamuri-i-kosoves-nuk-u-hoq-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-30 15:34
https://www.informatat.com/dalin-ne-shitje-biletat-per-halloween-ne-cineplexx/20%Monthly2018-10-30 15:31
https://www.informatat.com/keto-jane-semundjet-qe-i-luftoni-duke-konsumuar-molle/20%Monthly2018-10-30 15:28
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-te-hani-ushqim-ne-tavolinen-e-punes/20%Monthly2018-10-30 15:24
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-ju-qendrojne-gjithmone-duart-e-ftohta/20%Monthly2018-10-30 15:21
https://www.informatat.com/sherbimi-korrektues-i-kosoves-kerkon-page-te-njejte-me-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-30 15:16
https://www.informatat.com/keds-po-investon-fuqishem-ne-junik/20%Monthly2018-10-30 15:04
https://www.informatat.com/nga-viti-2019-ndalohet-qarkullimi-per-veturat-qe-ndotin-ambientin/20%Monthly2018-10-30 15:00
https://www.informatat.com/demi-rose-do-ju-cmend-shfaqet-e-shtrire-derisa-nje-mashkull-po-i-prek-prapanicen/20%Monthly2018-10-30 14:58
https://www.informatat.com/ndahen-7-milion-euro-per-menaxhim-te-mbeturinave/20%Monthly2018-10-30 14:49
https://www.informatat.com/adelina-berisha-ekspozon-linjat-trupore-ne-veshjen-e-ngushte/20%Monthly2018-10-30 14:49
https://www.informatat.com/mbpzhr-mbeshtet-agrobizneset-per-instalimin-e-teknologjise-moderne-ne-perpunimin-e-produkteve/20%Monthly2018-10-30 14:47
https://www.informatat.com/alberia-publikon-momentin-kur-anxhelina-i-shpeton-aksidentit-per-nje-fije-floku/20%Monthly2018-10-30 14:46
https://www.informatat.com/zevendesministri-dukolli-mori-pjese-ne-tryezen-mekanizmat-institucional-per-mbrojtjen-e-punetoreve/20%Monthly2018-10-30 14:44
https://www.informatat.com/zbulohet-sozia-e-emina-cunmulajt/20%Monthly2018-10-30 14:42
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-nuk-do-ta-takoj-kryeprokurorin-xhek-smith/20%Monthly2018-10-30 14:42
https://www.informatat.com/gashi-zhuri-do-te-behet-me-stadium-te-ri-e-modern-2/20%Monthly2018-10-30 14:39
https://www.informatat.com/statistika-te-tmerrshme-per-3-vjet-10-mije-tentim-vrasje-ne-kosove/20%Monthly2018-10-30 14:35
https://www.informatat.com/babai-i-stresit-tregon-pse-djali-i-tij-zgjodhi-burgun/20%Monthly2018-10-30 14:33
https://www.informatat.com/kjo-pozite-qeveritare-ben-shpenzime-me-te-larta-ne-perdorimin-e-telefonit/20%Monthly2018-10-30 14:32
https://www.informatat.com/aktori-turk-feston-35-vjetorin-ne-spital-kjo-eshte-arsyeja-e-dhimbshme/20%Monthly2018-10-30 14:31
https://www.informatat.com/haradinaj-shpreson-se-neser-do-ta-gjejne-nje-gjuhe-te-perbashket-per-dialogun/20%Monthly2018-10-30 14:30
https://www.informatat.com/roberti-serish-skena-te-nxehta-me-leila-krajen-e-paske-gjakun-me-sheqer/20%Monthly2018-10-30 14:29
https://www.informatat.com/institucionet-komunale-te-malisheves-furnizohen-me-kontejner/20%Monthly2018-10-30 14:28
https://www.informatat.com/morena-taraku-komplet-e-zhveshur-pas-dushit-foton-e-publikon-ne-instagram/20%Monthly2018-10-30 14:26
https://www.informatat.com/vuciq-i-pash-thacin-e-pacollin-me-kerkesen-time-ne-stamboll-hoqen-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-30 14:24
https://www.informatat.com/moti-i-keq-godet-durresin-dhe-vloren/20%Monthly2018-10-30 14:23
https://www.informatat.com/atk-me-8-nentor-terheq-numrat-fitues-te-kuponeve-fiskal/20%Monthly2018-10-30 14:20
https://www.informatat.com/200-mije-shtepi-ne-france-pa-energji-elektrike-nga-moti-i-keq/20%Monthly2018-10-30 14:15
https://www.informatat.com/kerkohet-bashkimi-me-luginen-por-kosova-nuk-ndau-asnjehere-projekt-madhor-per-te/20%Monthly2018-10-30 14:15
https://www.informatat.com/berisha-dhe-rama-njoftojne-deputetet-per-procesin-e-transformimit-te-fsk-se/20%Monthly2018-10-30 14:12
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-lansoi-udherrefyesit-e-pare-klinike/20%Monthly2018-10-30 14:10
https://www.informatat.com/ekrem-mustafa-ne-ne-itali-flet-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-10-30 14:09
https://www.informatat.com/pdk-merr-pjese-ne-seancen-e-neserme-por-se-voton-rezoluten-e-ldk-se/20%Monthly2018-10-30 15:54
https://www.informatat.com/gjilani-hape-zyren-per-mbrojtjen-e-konsumatorit/20%Monthly2018-10-30 14:03
https://www.informatat.com/procedohen-ndryshimet-ne-ligjin-per-financimin-e-partive-politike/20%Monthly2018-10-30 14:01
https://www.informatat.com/tregimi-humoristik-ne-librin-e-gjuhes-shqipe-qe-i-paragjykon-vajzat-ne-menyre-te-tmerrshme/20%Monthly2018-10-30 13:57
https://www.informatat.com/mongolia-ndalon-halloweenin-ne-shkolla/20%Monthly2018-10-30 13:48
https://www.informatat.com/rusia-teston-raketat-ne-mes-te-manovrave-te-nato-s/20%Monthly2018-10-30 13:45
https://www.informatat.com/fmn-ja-mbeshtet-bqk-ne-ne-vleresimin-e-ri-te-sektorit-financiar/20%Monthly2018-10-30 13:42
https://www.informatat.com/mpjbe-te-reagoj-sulmet-ndaj-qytetareve-te-kosoves-ne-serbi-te-papranueshme/20%Monthly2018-10-30 13:39
https://www.informatat.com/trump-synon-ti-jape-fund-dhenies-se-shtetesise-per-foshnjat-e-lindura-ne-shba/20%Monthly2018-10-30 13:33
https://www.informatat.com/krasniqi-priti-ne-takim-perfaqesuesit-e-caritas-it-zviceran-per-kosove/20%Monthly2018-10-30 13:29
https://www.informatat.com/nente-persona-kane-vdekur-si-pasoje-e-stuhise-se-fuqishme-ne-itali/20%Monthly2018-10-30 13:29
https://www.informatat.com/keshilli-i-ambasadoreve-vizita-e-netanjahut-mund-te-zhbllokoje-njohjen-e-kosoves-nga-izraeli/20%Monthly2018-10-30 13:27
https://www.informatat.com/vuciq-rreth-50-milion-euro-shtese-investime-ne-kosove/20%Monthly2018-10-30 13:21
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-gjakove-kline-vdes-nje-person/20%Monthly2018-10-30 13:18
https://www.informatat.com/bastoret-e-shqiperise-po-vijne-ne-kosove-pritet-varferimi-i-popullit/20%Monthly2018-10-30 13:13
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-pasagjereve-qe-udhetojne-me-tren-ne-kosove/20%Monthly2018-10-30 13:11
https://www.informatat.com/vazhdon-konflikti-vv-psd-nderpritet-seanca-e-kuvendit-komunal-te-prishtines/20%Monthly2018-10-30 13:09
https://www.informatat.com/kukan-be-ende-se-ka-definuar-pozicionin-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-30 14:30
https://www.informatat.com/ne-tremujorin-e-trete-te-vitit-u-regjistruan-me-pak-ndermarrje/20%Monthly2018-10-30 13:03
https://www.informatat.com/publikohet-deklarata-e-gjyqtarit-simmons-qe-deshi-te-deshmoje-per-parregullsite-ne-rastin-drenica/20%Monthly2018-10-30 13:01
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-dhunim-sulmon-mbrojtesin-e-tij-pas-shpalljes-se-aktgjykimit/20%Monthly2018-10-30 13:00
https://www.informatat.com/aak-uniteti-per-dialogun-i-domosdoshem/20%Monthly2018-10-30 12:54
https://www.informatat.com/kek-u-smund-te-marr-punetore-te-rinj-pa-planifikim-te-buxhetit/20%Monthly2018-10-30 12:52
https://www.informatat.com/mustafanga-akp-po-largohen-ata-qe-nuk-bashkepunojne-me-krimin/20%Monthly2018-10-30 12:50
https://www.informatat.com/e-gjithe-karriera-e-fuqishme-e-merkelit-paraqitet-ne-keto-fotografi-te-rralla/20%Monthly2018-10-30 12:44
https://www.informatat.com/gjykata-le-ne-paraburgim-ish-zevendesministrin-cena/20%Monthly2018-10-30 14:06
https://www.informatat.com/trump-planifikon-ti-jape-fund-dhenies-se-shtetesise-per-femijet-e-lindur-ne-shba/20%Monthly2018-10-30 12:27
https://www.informatat.com/presidenti-i-kines-urdheron-ushtrine-te-behen-gati-per-lufte/20%Monthly2018-10-30 12:24
https://www.informatat.com/vuciq-ushtria-e-kosoves-behet-me-28-nentor/20%Monthly2018-10-30 13:07
https://www.informatat.com/turqia-hedh-poshte-akuzat-e-sirise-per-paktin-rreth-idlibit/20%Monthly2018-10-30 12:11
https://www.informatat.com/nentori-ne-prishtine-nis-me-panairin-e-prodhimeve-bujqesore/20%Monthly2018-10-30 11:59
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-situata-aktuale-ne-be-nuk-eshte-ne-favor-te-kosoves/20%Monthly2018-10-30 12:50
https://www.informatat.com/lumi-llap-vershohet-nga-mbeturinat/20%Monthly2018-10-30 11:34
https://www.informatat.com/gashi-zhuri-do-te-behet-me-stadium-te-ri-e-modern/20%Monthly2018-10-30 12:33
https://www.informatat.com/myslimanet-me-te-mirepritur-ne-evropen-perendimore/20%Monthly2018-10-30 11:24
https://www.informatat.com/netanyahu-ne-tirane-keshilli-i-ambasadoreve-te-njohe-kosoven/20%Monthly2018-10-30 11:20
https://www.informatat.com/clinton-do-te-doja-te-behem-presidente/20%Monthly2018-10-30 11:15
https://www.informatat.com/mediat-serbe-bolton-dhe-lavrov-kane-bere-marreveshje-sekrete-per-kosoven/20%Monthly2018-10-30 12:20
https://www.informatat.com/zrre-vendose-per-lirimin-e-rrymes-per-biznese-por-jo-per-amviserite/20%Monthly2018-10-30 11:00
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-punetoreve-qe-humbin-jeten-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-30 10:55
https://www.informatat.com/basha-te-behemi-gati-dita-e-zgjedhjeve-mund-te-vije-me-shpejt-se-sa-mendojme/20%Monthly2018-10-30 10:54
https://www.informatat.com/arrestohet-nena-qe-e-la-foshnjen-ne-koshin-e-mbeturinave/20%Monthly2018-10-30 10:50
https://www.informatat.com/pozita-dhe-opozita-ne-komunen-e-prishtines-perplasen-per-bordin-e-prishtina-parking/20%Monthly2018-10-30 10:44
https://www.informatat.com/kapet-nena-mizore-qe-hodhi-foshnjen-ne-koshin-e-mbeturinave/20%Monthly2018-10-30 10:37
https://www.informatat.com/zaev-kerkesat-e-opozites-shqiptare-jane-shume-ambicioze/20%Monthly2018-10-30 10:34
https://www.informatat.com/humbin-ne-theth-dy-turiste-gjenden-pas-8-oresh/20%Monthly2018-10-30 10:30
https://www.informatat.com/thaci-shkon-ne-bjellorusi-merr-pjese-ne-konferencen-e-sigurise/20%Monthly2018-10-30 11:50
https://www.informatat.com/cia-per-serbine-korrupsion-heroina-shperlarje-parash/20%Monthly2018-10-30 10:26
https://www.informatat.com/pasoja-serioze-per-evropen-nese-shba-terhiqet-nga-traktati-berthamor/20%Monthly2018-10-30 10:23
https://www.informatat.com/kryetari-i-supremes-se-kosoves-mori-pjese-ne-festimin-e-220-vjetorit-te-gjyqesorit-te-malit-te-zi/20%Monthly2018-10-30 10:22
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-hungarise-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-do-te-sillte-vetem-te-mira/20%Monthly2018-10-30 10:09
https://www.informatat.com/policia-shkon-ne-vendin-ku-u-vra-kacifas-perplasje-mes-familjareve-te-tij-e-pales-shqiptare/20%Monthly2018-10-30 10:06
https://www.informatat.com/sanksionet-amerikane-ndaj-iranit-zbresin-cmimin-e-naftes/20%Monthly2018-10-30 10:00
https://www.informatat.com/arrestohet-kosovari-ne-mal-te-zi-dyshohet-se-kercenoi-priftin-serb/20%Monthly2018-10-30 09:58
https://www.informatat.com/1-jave-nga-lotaria-amerikane-thirrja-e-ambasades-se-shba-ve/20%Monthly2018-10-30 09:56
https://www.informatat.com/rekord-investimesh-te-huaja-ne-shqiperi-rreth-1-miliard-euro-per-vitin-2018/20%Monthly2018-10-30 09:56
https://www.informatat.com/mundesi-per-partneritete-te-reja-ndermjet-bizneseve-kosovare-dhe-amerikane/20%Monthly2018-10-30 09:54
https://www.informatat.com/i-ndalohet-hyrja-femres-se-mbuluar-ne-nje-lokal-ne-qender-te-shkupit/20%Monthly2018-10-30 09:43
https://www.informatat.com/denohet-me-gjashte-vite-burg-sulmon-avokatin-e-tij-mbrojtes/20%Monthly2018-10-30 09:38
https://www.informatat.com/gjermani-qe-vrau-100-paciente-del-para-gjykates/20%Monthly2018-10-30 09:36
https://www.informatat.com/prokurori-i-speciales-vjen-ne-kosoves/20%Monthly2018-10-30 11:04
https://www.informatat.com/nga-145-viktima-te-verifikuara-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes-6-prej-tyre-jane-meshkuj/20%Monthly2018-10-30 09:29
https://www.informatat.com/ministria-e-arsimit-dergon-deputeten-e-nismas-ne-nje-udhetim-zyrtar/20%Monthly2018-10-30 09:26
https://www.informatat.com/kryeprokurori-saudit-serish-ne-gjykaten-e-stambollit/20%Monthly2018-10-30 09:22
https://www.informatat.com/nje-person-theret-me-thike-ne-podujeve/20%Monthly2018-10-30 09:19
https://www.informatat.com/shqiperi-mot-me-shi-2/20%Monthly2018-10-30 09:16
https://www.informatat.com/ministria-me-41-milione-euro-per-2019-n-le-anash-institucionet-kulturore/20%Monthly2018-10-30 09:16
https://www.informatat.com/malisheve-burri-rrah-gruan/20%Monthly2018-10-30 09:13
https://www.informatat.com/auditori-gjen-shperfillje-nga-institucionet-e-shendetesise-ne-ofrimin-e-sherbimeve-per-qytetaret/20%Monthly2018-10-30 09:12
https://www.informatat.com/njerezit-kane-zhdukur-60-te-kafsheve-ne-50-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-10-30 09:10
https://www.informatat.com/moti-i-keq-ne-itali-shkon-ne-7-numri-i-viktimave-nje-i-zhdukur/20%Monthly2018-10-30 09:04
https://www.informatat.com/vuciq-reagon-nga-stambolli-kush-qenka-rada-trajkoviq/20%Monthly2018-10-30 10:30
https://www.informatat.com/lufta-kunder-kancerit-gjendet-kodi-i-vete-shkaterrimit-te-qelizave/20%Monthly2018-10-30 08:59
https://www.informatat.com/per-24-ore-pese-raste-te-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-10-30 08:54
https://www.informatat.com/e-teproi-me-photoshop-fansat-i-kapin-detajin-e-sikletshem-noizyt/20%Monthly2018-10-30 08:54
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-rrahu-nenen-e-tij/20%Monthly2018-10-30 08:52
https://www.informatat.com/forca-te-medha-ushtarake-ne-kufirin-shba-meksike-per-te-ndalur-emigrantet/20%Monthly2018-10-30 08:50
https://www.informatat.com/kim-zvogelon-te-pasmet-ja-fotografia-qe-beri-konfuz-fansat-e-saj/20%Monthly2018-10-30 08:48
https://www.informatat.com/pyllezohen-300-hektare-toke-pyjore/20%Monthly2018-10-30 08:47
https://www.informatat.com/dua-lipa-zbulon-tatuazhin-e-ri-do-te-habiteni-se-cfare-eshte/20%Monthly2018-10-30 08:44
https://www.informatat.com/princesha-japoneze-martohet-me-nje-njeri-te-thjeshte/20%Monthly2018-10-30 08:42
https://www.informatat.com/jevtiq-serbet-nuk-do-te-heqin-dore-nga-kthimi-ne-kosove/20%Monthly2018-10-30 10:10
https://www.informatat.com/del-ne-ankand-xhaketa-e-michael-jacksonit/20%Monthly2018-10-30 08:41
https://www.informatat.com/mozzik-tregon-anen-e-tij-humane-me-kete-veprim/20%Monthly2018-10-30 08:40
https://www.informatat.com/honor-me-31-tetor-prezanton-tre-super-produkte/20%Monthly2018-10-30 08:39
https://www.informatat.com/sony-publikon-listen-e-lojerave-qe-do-te-jene-te-disponueshem-per-konsolen-playstation-classic/20%Monthly2018-10-30 08:38
https://www.informatat.com/komuna-e-junikut-nderpret-bashkepunimin-me-keds-in-shkaku-i-reduktimeve/20%Monthly2018-10-30 08:36
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-ti-beni-per-te-hequr-yndyren-rreth-belit/20%Monthly2018-10-30 08:35
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-vendin-e-punes-ne-prizren-bie-ne-kontakt-me-rrymen/20%Monthly2018-10-30 08:35
https://www.informatat.com/nje-femer-keqtrajtohet-fizikisht-nga-babai-dhe-njerka-e-saj/20%Monthly2018-10-30 08:34
https://www.informatat.com/dieta-me-limon-si-te-humbisni-10-kilograme-ne-14-dite/20%Monthly2018-10-30 08:34
https://www.informatat.com/lista-e-shteteve-qe-jane-pro-dhe-kunder-pranimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-30 08:32
https://www.informatat.com/kjo-eshte-birra-me-e-preferuar-ne-gjermani/20%Monthly2018-10-30 08:32
https://www.informatat.com/novosti-publikon-planin-e-qeverise-serbe-per-investimet-ne-kosove/20%Monthly2018-10-30 08:32
https://www.informatat.com/armet-po-dergojne-8000-femije-per-cdo-vit-ne-spitale/20%Monthly2018-10-30 08:30
https://www.informatat.com/keto-jane-markat-me-te-besueshme-te-automobilave/20%Monthly2018-10-30 08:29
https://www.informatat.com/relikti-i-anijes-u-shtohet-artefakteve-te-kepit-te-rodonit/20%Monthly2018-10-30 08:29
https://www.informatat.com/qyteti-ku-sherbehet-kafeja-me-vaj-kanabisi/20%Monthly2018-10-30 08:27
https://www.informatat.com/ne-mungese-te-prokurorit-shtyhet-seanca-ndaj-kelmendit-te-akuzuar-per-vjedhje-te-rrymes/20%Monthly2018-10-30 08:26
https://www.informatat.com/remzie-osmani-publikon-nje-imazh-bashke-me-prinderit-e-saj-prekese-fjalet-qe-ajo-i-thote-per-ta/20%Monthly2018-10-30 08:26
https://www.informatat.com/del-ne-qarkullim-monedha-speciale-brexit-mesoni-vleren-e-saj/20%Monthly2018-10-30 08:26
https://www.informatat.com/butrinti-duket-magjik-ne-cdo-stine/20%Monthly2018-10-30 08:24
https://www.informatat.com/ronela-transformohet-ne-nje-shtrige-seksi-keshtu-nuk-do-ta-njihni/20%Monthly2018-10-30 08:24
https://www.informatat.com/uniteti-ne-dialog-mision-i-pamundur/20%Monthly2018-10-30 08:24
https://www.informatat.com/kanceri-i-gjirit-tek-meshkujt-keto-jane-simptomat/20%Monthly2018-10-30 08:21
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-arsyen-pse-kanceri-perhapet-kaq-lehte/20%Monthly2018-10-30 08:19
https://www.informatat.com/olta-gixhari-provokon-si-rralle-here-e-shtrire-ne-divan/20%Monthly2018-10-30 08:19
https://www.informatat.com/gjendet-e-pajete-foshnja-7-muajsh-ne-koshin-e-mbeturinave-prane-bashkise/20%Monthly2018-10-30 08:19
https://www.informatat.com/mos-e-matni-presionin-e-gjakut-kur-ndiheni-keq/20%Monthly2018-10-30 08:17
https://www.informatat.com/qellohet-per-vdekje-reperi-i-famshem/20%Monthly2018-10-30 08:17
https://www.informatat.com/%e2%80%8bobsh-600-mije-femije-vdesin-cdo-vit-nga-ajri-i-ndotur/20%Monthly2018-10-30 08:15
https://www.informatat.com/gashi-sylejman-selimi-po-mbahet-ne-burg-per-arsye-politike/20%Monthly2018-10-30 08:15
https://www.informatat.com/trupi-i-kacifas-akoma-ne-morg-famija-kerkon-eksperte-te-pavarur/20%Monthly2018-10-30 08:14
https://www.informatat.com/diabeti-zgjidhjen-e-keni-tek-ushqimi/20%Monthly2018-10-30 08:13
https://www.informatat.com/kanadezja-ribashkohet-me-te-birin-31-vite-pas-rrembimit-te-tij/20%Monthly2018-10-30 08:11
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimet-nga-dushi-me-uje-te-ftohte/20%Monthly2018-10-30 08:10
https://www.informatat.com/vuciq-sot-takohet-me-serbet-e-kosoves-ne-mbledhjen-e-qeverise-se-serbise/20%Monthly2018-10-30 08:09
https://www.informatat.com/9-sekrete-qe-meshkujt-nuk-ua-thone-femrave/20%Monthly2018-10-30 08:08
https://www.informatat.com/a-do-te-ndikoje-largimi-i-merkelit-ne-zgjedhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-10-30 08:05
https://www.informatat.com/varesia-ndaj-ushqimit-te-shpejte-si-ajo-ndaj-drogave/20%Monthly2018-10-30 08:04
https://www.informatat.com/pasi-ta-lexoni-kete-lajm-veshtire-se-do-te-hani-byrek-dhe-pogace/20%Monthly2018-10-30 08:02
https://www.informatat.com/si-te-dukeni-e-bukur-pa-grim/20%Monthly2018-10-30 08:00
https://www.informatat.com/jakup-krasniqi-i-reagon-be-se-per-vizat-ia-permend-milleshoviqin/20%Monthly2018-10-30 07:59
https://www.informatat.com/kendimi-e-redukton-stresin-i-pastron-sinuset-dhe-ju-ndihmon-te-jetoni-me-gjate/20%Monthly2018-10-30 07:58
https://www.informatat.com/richardson-ne-kosove-jane-problem-martesat-e-hershme/20%Monthly2018-10-30 07:56
https://www.informatat.com/grate-duhet-ndezur-zjarrin-mushkerite-e-tyre-me-rezistente-se-te-burrave-thote-studimi/20%Monthly2018-10-30 07:56
https://www.informatat.com/livando-eshte-me-te-vertete-magjke-shkencetaret-thone-se-lulja-flagrante-eshte-me-e-mire-se-ilacet-relaksuese/20%Monthly2018-10-30 07:52
https://www.informatat.com/110957-2/20%Monthly2018-10-30 07:51
https://www.informatat.com/si-e-kalojne-nenat-e-verteta-rutinen-tyre-te-mengjesit/20%Monthly2018-10-30 07:50
https://www.informatat.com/jam-e-lidhur-me-nje-lezbike-por-jam-dashuruar-me-nje-mashkull/20%Monthly2018-10-30 07:48
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-vjedhje-ne-gjakove-ju-betohem-ne-zot-se-eshte-hera-e-pare-qe-vij-ne-gjakove/20%Monthly2018-10-30 07:47
https://www.informatat.com/shpejt-apo-ngadale-ja-si-arrihet-kenaqesia-e-perkryer-ne-seks/20%Monthly2018-10-30 07:45
https://www.informatat.com/kafeja-gjate-shtatzenise-rrit-rrezikun-e-mbipeshes-tek-femijet/20%Monthly2018-10-30 07:42
https://www.informatat.com/drejtoret-e-larguar-nga-masht-i-padisin-qeverine/20%Monthly2018-10-30 07:40
https://www.informatat.com/autobusi-nga-kosova-sulmohet-me-gure-ne-serbi/20%Monthly2018-10-30 09:33
https://www.informatat.com/sonare-dhe-drone-per-kerkimin-e-avionit-indonezian/20%Monthly2018-10-30 07:35
https://www.informatat.com/sot-publikohet-raporti-i-monitorimit-te-agjendes-per-reforma-evropiane/20%Monthly2018-10-30 07:31
https://www.informatat.com/hoti-neser-vendosen-vijat-e-kuqe-ne-dialog/20%Monthly2018-10-30 09:03
https://www.informatat.com/sulm-me-molotov-ne-nje-zyre-turistike-shqiptare-ne-athine/20%Monthly2018-10-30 07:28
https://www.informatat.com/te-gjithe-mendonin-se-kishte-ikur-ne-boten-tjeter-trafiku-i-shpeton-jeten-ketij-njeriu/20%Monthly2018-10-30 07:24
https://www.informatat.com/pezullohet-lundrimi-bari-durres-per-shkak-te-motit-te-keq-ne-itali/20%Monthly2018-10-30 07:23
https://www.informatat.com/hoxhaj-serbia-mbetet-kercenim-per-rajonin-duke-nderhyre-si-zgjatje-e-rusise/20%Monthly2018-10-30 07:21
https://www.informatat.com/zbulimi-kunder-kancerit-gjendet-kodi-i-vete-shkaterrimit-te-qelizave/20%Monthly2018-10-30 07:18
https://www.informatat.com/hamza-buxheti-nuk-do-te-jete-problem-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-30 07:17
https://www.informatat.com/kompromiset-mundesi-te-vetme-per-konsensus-ne-dialog/20%Monthly2018-10-30 08:41
https://www.informatat.com/shba-te-dergojne-5200-ushtare-ne-kufirin-me-meksiken/20%Monthly2018-10-30 07:11
https://www.informatat.com/kuvendi-67-mije-euro-per-dreka-zyrtare/20%Monthly2018-10-30 07:10
https://www.informatat.com/be-ska-date-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-10-30 07:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-6/20%Monthly2018-10-30 07:07
https://www.informatat.com/mustafa-ldk-si-beson-pdk-se-dhe-as-veselit-andaj-smund-te-behemi-bisht-i-tyre/20%Monthly2018-10-30 07:15
https://www.informatat.com/fustani-rrjete-i-bebe-rexhes-ngacmon-imagjinaten-e-meshkujve/20%Monthly2018-10-29 15:44
https://www.informatat.com/morena-taraku-shtrihet-ne-spital/20%Monthly2018-10-29 15:40
https://www.informatat.com/prokuroria-heq-dore-nga-ndejkja-penale-e-te-dyshuarit-qe-tentoi-te-frikesoje-policin-me-arme/20%Monthly2018-10-29 15:09
https://www.informatat.com/mbi-400-persona-te-arrestuar-javen-e-kaluar-ne-turqi-per-shkak-te-lidhjeve-me-gylenistet/20%Monthly2018-10-29 15:05
https://www.informatat.com/majk-aksidentohet-me-veture-foto/20%Monthly2018-10-29 15:06
https://www.informatat.com/lobimi-jashte-vendit-per-vizat-per-dy-muaj-i-kushton-kosoves-mbi-100-mije-euro/20%Monthly2018-10-30 07:11
https://www.informatat.com/kerkohet-ti-merret-mandati-i-deputetit-gruevskit-per-shkak-te-denimit-per-blerjen-e-mercedesit/20%Monthly2018-10-29 14:59
https://www.informatat.com/busti-i-skenderbeut-tashme-edhe-ne-rumani/20%Monthly2018-10-29 14:54
https://www.informatat.com/takimi-i-palmer-me-partite-ldk-dhe-vv-nuk-ndryshuan-mendje-per-dialogun/20%Monthly2018-10-29 14:51
https://www.informatat.com/ibrahimovic-po-rikthehet-ne-evrope-do-te-befasoheni-se-ku-2/20%Monthly2018-10-29 14:48
https://www.informatat.com/nga-ndertimi-i-autostradave-ne-rritje-te-skemave-sociale/20%Monthly2018-10-29 14:45
https://www.informatat.com/gjykata-e-tiranes-le-ne-burg-abuzuesin-italian-te-femijeve/20%Monthly2018-10-29 14:45
https://www.informatat.com/shperthen-gypi-i-kanalizimit-ne-emergjence/20%Monthly2018-10-29 14:42
https://www.informatat.com/greqia-note-proteste-shqiperise-per-vrasjen-e-konstandin-kafices/20%Monthly2018-10-29 14:41
https://www.informatat.com/lirohet-sabit-pacolli-i-arrestuar-ne-suedi-per-mashtrim/20%Monthly2018-10-29 14:41
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-mahnit-me-pamjen-ne-projektin-e-ri-spanjoll/20%Monthly2018-10-29 14:35
https://www.informatat.com/bytyqimbeshtetja-e-gjithe-faktoreve-per-te-nxjerre-kualitet-ne-arsim-garanci-e-vetme-per-te-neserme-me-te-mire/20%Monthly2018-10-29 14:34
https://www.informatat.com/ronaldo-leshon-bomben-ja-pse-u-largova-nga-real-madridi/20%Monthly2018-10-29 14:29
https://www.informatat.com/e-lajne-kosoven-me-ar-e-argjend/20%Monthly2018-10-29 14:27
https://www.informatat.com/shtetet-e-fuqishme-te-botes-nuk-do-ta-nenshkruajne-traktatin-per-ndalimin-e-armeve-berthamore/20%Monthly2018-10-29 14:26
https://www.informatat.com/komandanti-i-fsk-se-priti-ne-vizite-shefin-e-mbrojtjes-te-gjermanise/20%Monthly2018-10-29 14:26
https://www.informatat.com/hoti-ne-takimin-mes-mustafes-dhe-ambasadorit-gjerman-u-diskutua-per-dialogun/20%Monthly2018-10-29 14:24
https://www.informatat.com/teoria-e-cuditshme-e-mjekut-shoh-profilin-e-facebook-para-se-tu-jap-te-afermve-lajmin-e-hidhur/20%Monthly2018-10-29 14:22
https://www.informatat.com/gjysme-milioni-vdekje-te-parakohshme-ne-evrope-nga-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2018-10-29 14:22
https://www.informatat.com/zjarr-ne-burgun-e-shkupit-ka-te-lenduar/20%Monthly2018-10-29 14:19
https://www.informatat.com/kastrati-ia-dorezon-kredencialet-presidentit-te-sllovenise/20%Monthly2018-10-29 14:17
https://www.informatat.com/qeveria-thote-se-burimet-alternative-nuk-sigurojne-energji-te-mjaftueshme/20%Monthly2018-10-29 14:14
https://www.informatat.com/gjermania-keshillon-qytetaret-kujdes-me-postimet-ne-fb-nese-shkoni-ne-turqi/20%Monthly2018-10-29 14:08
https://www.informatat.com/rada-trajkoviq-ne-ne-kosove-nuk-kemi-problem-me-shqiptaret-por-me-serbet/20%Monthly2018-10-29 14:07
https://www.informatat.com/denohen-apple-dhe-samsung/20%Monthly2018-10-29 14:04
https://www.informatat.com/shefi-i-apple-zoti-me-ka-bere-dhuraten-me-te-bukur-jam-gay/20%Monthly2018-10-29 14:01
https://www.informatat.com/forcohet-leku-bien-euro-dollari-dhe-funta-britanike/20%Monthly2018-10-29 13:59
https://www.informatat.com/whatsapp-sjell-risi/20%Monthly2018-10-29 13:58
https://www.informatat.com/pas-shkarkimit-te-hajdarit-pritet-doreheqja-edhe-e-kryetarit-te-bordit-te-akp-se/20%Monthly2018-10-29 13:55
https://www.informatat.com/ky-eshte-tumori-me-i-perhapur-tek-femijet/20%Monthly2018-10-29 13:52
https://www.informatat.com/vitin-tjeter-tirana-me-autobuset-elektrike/20%Monthly2018-10-29 13:50
https://www.informatat.com/menyrat-per-te-shmangur-shtatzenit-e-padeshiruara/20%Monthly2018-10-29 13:48
https://www.informatat.com/vazhdojne-maratonat-e-gjykimeve-ndaj-ish-drejtorit-te-arsimit-ne-prizren-nexhat-cocaj/20%Monthly2018-10-29 13:48
https://www.informatat.com/haxhiu-ironizon-me-ministrin-abelard-tahirin/20%Monthly2018-10-29 13:46
https://www.informatat.com/harrohet-demarkacioni-me-malin-e-zi-komisionet-nuk-jane-takuar-asnjehere-opozita-fajeson-haradinajn/20%Monthly2018-10-29 13:43
https://www.informatat.com/pozicioni-i-duhur-per-gjumin-e-foshnjes/20%Monthly2018-10-29 13:40
https://www.informatat.com/policia-e-perpikte-arsyetimi-per-raportin-25-oresh/20%Monthly2018-10-29 13:37
https://www.informatat.com/keshillat-me-te-vlefshme-per-nenat-e-reja/20%Monthly2018-10-29 13:36
https://www.informatat.com/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se/20%Monthly2018-10-29 13:33
https://www.informatat.com/largimi-i-merkel-dobeson-valuten-evropiane/20%Monthly2018-10-29 13:31
https://www.informatat.com/hamza-me-buxhetin-e-vitit-2019-770-milione-euro-investime-kapitale/20%Monthly2018-10-29 13:29
https://www.informatat.com/facebook-ka-nje-njoftim-shume-te-rendesishem-per-ju/20%Monthly2018-10-29 13:28
https://www.informatat.com/veseliti-evitojme-interesat-elektorale-e-te-behemi-bashke-per-ballafaqim-me-serbine/20%Monthly2018-10-30 07:09
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-gjakove-zgjedh-63-lene-i-mbesin-edhe-35/20%Monthly2018-10-29 13:25
https://www.informatat.com/deklarata-e-papritur-e-stresit-ne-gjyq-dua-te-rri-ne-burg/20%Monthly2018-10-29 13:24
https://www.informatat.com/gjuriq-i-quan-provokime-deklaratat-e-haradinajt-per-trepcen-dhe-ujmanin/20%Monthly2018-10-29 13:24
https://www.informatat.com/deponia-ilegale-qe-po-rrezikon-shendetin-e-nxenesve-te-shkolles-meto-bajraktari/20%Monthly2018-10-29 13:23
https://www.informatat.com/donald-trump-i-quan-mediat-armiq-te-njerezve/20%Monthly2018-10-29 13:19
https://www.informatat.com/paralajmerohet-mungese-e-ujit-te-pijshem-per-lagjet-qe-furnizohen-nga-badoci/20%Monthly2018-10-29 13:17
https://www.informatat.com/autobusi-me-ushtare-maqedonas-ne-flake-nuk-ka-viktima/20%Monthly2018-10-29 13:17
https://www.informatat.com/gjermania-konfirmon-mbeshtetjen-e-vazhdueshme-per-kosoven/20%Monthly2018-10-29 13:15
https://www.informatat.com/prokurori-saudit-diskuton-vrasjen-e-khashoggit-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-29 13:14
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-rreth-largimit-te-angela-merkel-nga-cdu/20%Monthly2018-10-29 13:12
https://www.informatat.com/rrezimi-i-aeroplanit-ne-det-zyrtaret-thone-se-kane-vdekur-te-gjithe/20%Monthly2018-10-29 13:09
https://www.informatat.com/intervistohen-policet-e-aeroportit-per-depertimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-10-29 13:08
https://www.informatat.com/vuciq-per-kosoven-kukan-per-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2018-10-29 13:05
https://www.informatat.com/milaim-zeka-serbia-lufton-per-shtetin-e-saj-ne-vetem-per-xhepat-tone/20%Monthly2018-10-29 13:03
https://www.informatat.com/tome-gashi-per-rastin-e-sylejman-selimit-trupi-gjykues-mori-vendim-pa-prova-ishin-ne-lidhje-dashurie/20%Monthly2018-10-29 13:02
https://www.informatat.com/prania-e-telefonit-kur-jeni-ne-gjume-eshte-e-demshme-2/20%Monthly2018-10-29 13:01
https://www.informatat.com/vuciqit-dekorata-me-e-larte-ruse-nga-putini/20%Monthly2018-10-29 13:01
https://www.informatat.com/meta-dhe-thaci-arrijne-ne-stamboll-per-inaugurimin-e-aeroportit-te-ri/20%Monthly2018-10-29 12:57
https://www.informatat.com/ndahen-pajisje-te-ndryshme-per-te-riatdhesuarit-perfitues-te-programit-te-vetepunesimit/20%Monthly2018-10-29 12:56
https://www.informatat.com/ministri-recica-takon-te-riatdhesuarit-perfitues-te-programit-te-vetepunesimit/20%Monthly2018-10-29 12:54
https://www.informatat.com/9-simptoma-te-menopauzes/20%Monthly2018-10-29 11:40
https://www.informatat.com/victoria-beckham-me-taka-ne-plazh/20%Monthly2018-10-29 11:36
https://www.informatat.com/kylie-jenner-ndryshon-mendjen-rreth-marteses/20%Monthly2018-10-29 11:34
https://www.informatat.com/dy-trajnere-dorehiqen-ne-ligen-e-pare/20%Monthly2018-10-29 11:33
https://www.informatat.com/ibrahimovic-po-rikthehet-ne-evrope-do-te-befasoheni-se-ku/20%Monthly2018-10-29 11:31
https://www.informatat.com/8-zakone-qe-demtojne-veshkat/20%Monthly2018-10-29 11:16
https://www.informatat.com/haradinajqeveria-pa-asnje-kusht-do-te-perkrahe-projektet-e-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-10-29 15:03
https://www.informatat.com/partia-social-demokratike-po-ia-zgjat-jeten-qeverise/20%Monthly2018-10-29 11:10
https://www.informatat.com/kuvendi-caktoi-seance-te-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-10-29 11:03
https://www.informatat.com/ne-vitin-2019-do-te-arrihet-marreveshja-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-29 13:25
https://www.informatat.com/katershja-kryesore-deshiron-ta-heqe-kosoven-nga-agjenda-e-keshillit-te-sigurimit/20%Monthly2018-10-29 10:51
https://www.informatat.com/zone-clube-dhe-hapesira-dy-destinacione-per-jete-nate-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-29 14:22
https://www.informatat.com/haradinaj-para-vitit-te-ri-hiqen-vizat/20%Monthly2018-10-29 13:24
https://www.informatat.com/vulin-kosova-nuk-mund-te-kete-ushtri-sepse-nuk-eshte-shtet/20%Monthly2018-10-29 10:46
https://www.informatat.com/diskutohet-per-reforminin-e-obt-se/20%Monthly2018-10-29 10:41
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-flet-per-mbajtjen-ne-burg-te-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-29 10:39
https://www.informatat.com/roja-i-kampit-boshnjak-denohet-per-abuzim-te-nje-te-burgosure/20%Monthly2018-10-29 10:37
https://www.informatat.com/jeremiq-ne-vitin-2019-do-te-arrihet-marreveshja-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-29 11:07
https://www.informatat.com/kem-holijanda-merr-cmim-ne-dukoh-te-irakut/20%Monthly2018-10-29 10:34
https://www.informatat.com/fier-4-vjecari-mbytet-ne-pus/20%Monthly2018-10-29 10:32
https://www.informatat.com/milaim-zeka-flet-pas-gjykimit-me-pas-mashtru-une-dikend-e-kisha-vra-veten/20%Monthly2018-10-29 10:30
https://www.informatat.com/ahmeti-tregon-per-temat-qe-diskutuan-me-ramush-haradinajn/20%Monthly2018-10-29 10:25
https://www.informatat.com/erdogan-hapja-historike-e-aeroportit-eshte-simbol-i-suksesit-gjate-95-viteve/20%Monthly2018-10-29 10:19
https://www.informatat.com/lamtumira-e-merkelit-ajo-nuk-kandidon-me-si-kryetare-e-cdu-se/20%Monthly2018-10-29 10:17
https://www.informatat.com/qeveria-e-greqise-i-pergjigjet-rames-tone-te-uleta-ska-nevoje-per-agresivitet/20%Monthly2018-10-29 10:13
https://www.informatat.com/rama-i-pergjigjet-tsiprasit-ekstremisti-qelloi-mbi-policine-denoni-sulmin/20%Monthly2018-10-29 10:12
https://www.informatat.com/epik-per-vizat-tendencat-e-lidereve-institucional-per-te-hedhur-fajin-te-be-ja-jane-te-papranueshme/20%Monthly2018-10-29 10:55
https://www.informatat.com/mediat-e-huaja-angela-merkel-pritet-te-jape-doreheqje-nga-cdu-pas-18-vitesh/20%Monthly2018-10-29 09:53
https://www.informatat.com/lipjanasi-e-gjen-granate-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-29 09:47
https://www.informatat.com/sot-intervistohen-8-policet-qe-moren-pjese-ne-aksionin-e-deportimit-te-shtetasve-turq/20%Monthly2018-10-29 09:45
https://www.informatat.com/shtohet-presioni-ndaj-merkelit-pas-rezultatit-zgjedhor-ne-hese/20%Monthly2018-10-29 09:41
https://www.informatat.com/rrihen-vellezerit-mes-vete-njeri-behet-per-spital/20%Monthly2018-10-29 09:40
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-serbe-te-kosoves-neser-ne-qeverine-e-serbise/20%Monthly2018-10-29 10:49
https://www.informatat.com/keta-jane-politikanet-qe-kane-bere-me-se-shumti-premtime-per-vizat/20%Monthly2018-10-29 09:29
https://www.informatat.com/burri-rrah-gruan-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-10-29 09:29
https://www.informatat.com/aroma-e-femrave-qe-terheq-meshkujt-nuk-behet-fjale-per-parfum/20%Monthly2018-10-29 09:25
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-pergjegjesi-per-mbrojtjen-e-territorit/20%Monthly2018-10-29 10:35
https://www.informatat.com/ibm-blene-red-hat-per-34-miliarde-dollare/20%Monthly2018-10-29 09:23
https://www.informatat.com/sheroni-muskujt-e-lenduar/20%Monthly2018-10-29 09:21
https://www.informatat.com/turqia-hap-te-henen-aeroportin-e-ri-gjigant/20%Monthly2018-10-29 09:20
https://www.informatat.com/veprim-i-presidentit-te-finlandes-qe-ka-befasuar-te-gjithe/20%Monthly2018-10-29 09:17
https://www.informatat.com/shkaktaret-e-dhimbjes-vagjinale-3/20%Monthly2018-10-29 09:16
https://www.informatat.com/barku-i-fryre-evitoni-keto-ushqime/20%Monthly2018-10-29 09:13
https://www.informatat.com/deklarohen-te-pafajshem-deputeti-milaim-zeka-dhe-ta-tjeret/20%Monthly2018-10-29 09:13
https://www.informatat.com/kungulli-nje-mik-i-shendetit/20%Monthly2018-10-29 09:11
https://www.informatat.com/mattis-pentagoni-po-shqyrton-detajet-e-dergimit-te-ushtareve-ne-kufi/20%Monthly2018-10-29 09:11
https://www.informatat.com/polonia-kerkon-serish-demshperblimet-e-luftes-nga-gjermania/20%Monthly2018-10-29 09:09
https://www.informatat.com/te-mirat-e-dredhezes-per-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-10-29 09:09
https://www.informatat.com/fshehen-kokainen-ne-airbagun-e-vetures-dy-te-arrestuar/20%Monthly2018-10-29 09:08
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prishtine-2/20%Monthly2018-10-29 09:04
https://www.informatat.com/miriam-cani-me-fustan-te-bardhe-kete-here-jo-per-albanin/20%Monthly2018-10-29 09:04
https://www.informatat.com/si-ndikon-caji-i-lekures-se-mandarinave-ne-shendetin-e-njeriut/20%Monthly2018-10-29 09:03
https://www.informatat.com/therje-me-thike-ne-decan/20%Monthly2018-10-29 09:02
https://www.informatat.com/stresi-ne-moshen-e-mesme-mund-te-beje-trurin-tuaj-te-tkurret-dhe-te-perkeqesoj-kujtesen-tuaj/20%Monthly2018-10-29 09:01
https://www.informatat.com/miss-ukraines-i-hiqet-kurora/20%Monthly2018-10-29 08:59
https://www.informatat.com/menyra-per-pastrim-te-melcise-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-10-29 08:58
https://www.informatat.com/lekaj-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-turqine/20%Monthly2018-10-29 08:56
https://www.informatat.com/studiuesit-konfirmojne-nese-ndiheni-te-lodhur-ne-mengjes-eshte-shenje-e-mire-per-ju/20%Monthly2018-10-29 08:53
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-nje-aheng-familjar-ne-gjakove/20%Monthly2018-10-29 08:52
https://www.informatat.com/me-ftese-te-presidentit-turk-erdogan-thaci-udheton-per-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-29 08:50
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vendosjen-e-bombes-ne-oborrin-e-nje-shqiptari-ne-veri/20%Monthly2018-10-29 08:48
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-kosove-ndodhen-26-aksidente-trafiku/20%Monthly2018-10-29 08:48
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-sulmoi-policin/20%Monthly2018-10-29 08:46
https://www.informatat.com/personat-qe-fantazojne-per-kete-kane-jete-me-te-mire-seksuale/20%Monthly2018-10-29 08:46
https://www.informatat.com/oeak-ndryshimi-i-ligjit-per-tvsh-avancon-me-tej-reformen-fiskale-ne-kosove/20%Monthly2018-10-29 08:44
https://www.informatat.com/transformimi-i-frikshem-i-dua-lipes-per-halloween/20%Monthly2018-10-29 08:43
https://www.informatat.com/kjo-do-te-ndodhe-me-trupin-tuaj-nese-hani-nje-veze-ne-dite/20%Monthly2018-10-29 08:42
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-femer-ne-prizren-shkeli-urdhrin-e-mbrojtjes/20%Monthly2018-10-29 08:41
https://www.informatat.com/si-pasoje-e-problemeve-psikike-gruaja-sulmon-djalin-e-saj-te-mitur/20%Monthly2018-10-29 08:39
https://www.informatat.com/kerkohet-denim-me-vdekje-per-te-dyshuarin-e-masakres-ne-sinagoge/20%Monthly2018-10-29 08:36
https://www.informatat.com/mesohen-emrat-e-personave-qe-humben-jeten-ne-aksidentin-me-helikopter/20%Monthly2018-10-29 08:35
https://www.informatat.com/termeti-i-fuqishem-godet-qytetin-ushuaia-te-argjentines/20%Monthly2018-10-29 08:34
https://www.informatat.com/pastrohen-mbi-35-deponi-ilegale-te-mbeturinave/20%Monthly2018-10-29 08:29
https://www.informatat.com/i-ndodhi-e-papritura-kiara-tito-tregon-si-u-turperua-ne-takimin-e-pare/20%Monthly2018-10-29 08:26
https://www.informatat.com/rusia-nuk-eshte-kunder-korrigjimit-te-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-10-29 08:24
https://www.informatat.com/mbi-400-mije-dollare-per-pikturen-e-realizuar-nga-inteligjenca-artificiale/20%Monthly2018-10-29 08:23
https://www.informatat.com/gjakove-mesuesja-rreh-me-rrip-nxenesin-e-klases-se-6-te-djali-braktis-shkollen/20%Monthly2018-10-29 08:21
https://www.informatat.com/auto-shkolle-me-lamborgini-2/20%Monthly2018-10-29 08:20
https://www.informatat.com/te-enjten-mblidhet-keshilli-i-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2018-10-29 08:18
https://www.informatat.com/percarjet-e-medha-ne-degen-e-pdk-se-ne-skenderaj/20%Monthly2018-10-29 08:17
https://www.informatat.com/milaim-zeka-sot-ne-gjyq-akuzohet-per-mashtrim-e-pastrim-te-parave/20%Monthly2018-10-29 08:16
https://www.informatat.com/zbulimet-e-reja-ne-pompeii-mund-te-ndryshojne-nje-numer-librash/20%Monthly2018-10-29 08:15
https://www.informatat.com/ministrja-greke-ne-bularat-te-gjirkoastres-nuk-u-ul-asnje-flamur/20%Monthly2018-10-29 08:13
https://www.informatat.com/opozita-te-enjten-matet-me-thacin/20%Monthly2018-10-29 10:03
https://www.informatat.com/pema-me-e-gjere-ne-bote-qe-duket-sikur-nje-pyll/20%Monthly2018-10-29 08:12
https://www.informatat.com/super-veturen-1-milion-eurosh-e-shkaterron-nje-ore-pas-blerjes/20%Monthly2018-10-29 08:09
https://www.informatat.com/perleshen-greket-dhe-shqiptaret-ne-athine-6-te-plagosur/20%Monthly2018-10-29 08:08
https://www.informatat.com/irani-shet-per-here-te-pare-nafte-ne-burse-per-te-anashkaluar-sanksionet/20%Monthly2018-10-29 08:06
https://www.informatat.com/si-u-formua-kryqi-i-kuq/20%Monthly2018-10-29 08:06
https://www.informatat.com/kim-kardashian-pozon-e-zhveshur-me-vajzen-ngjitur-per-trupi-kritiket-mendojne-se-e-ka-tepruar/20%Monthly2018-10-29 08:05
https://www.informatat.com/keto-ushqime-ua-zgjasin-jeten/20%Monthly2018-10-29 08:04
https://www.informatat.com/veprim-i-ngutshem-i-luana-vjollces-pendohet-rende-prezantuesja/20%Monthly2018-10-29 08:02
https://www.informatat.com/kek-u-me-rezerva-te-mjaftueshme-te-thengjillit-per-dimer/20%Monthly2018-10-29 08:00
https://www.informatat.com/njerezit-e-gjate-kane-me-shume-gjasa-te-zhvillojne-kancerin/20%Monthly2018-10-29 07:59
https://www.informatat.com/shqyrtohet-projektligji-per-ndryshimin-dhe-plotesimin-e-ligjit-per-trashegimine/20%Monthly2018-10-29 07:57
https://www.informatat.com/ja-cfare-te-bejme-kur-seksi-behet-i-merzitshem/20%Monthly2018-10-29 07:56
https://www.informatat.com/arra-ndihmon-ne-uljen-e-diabetit/20%Monthly2018-10-29 07:54
https://www.informatat.com/koalicioni-ne-bllokade/20%Monthly2018-10-29 09:37
https://www.informatat.com/isa-mustafa-mbledh-perseri-kryesine-e-partise/20%Monthly2018-10-29 07:54
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-mund-te-konsumoni-para-gjumit/20%Monthly2018-10-29 07:52
https://www.informatat.com/rrezohet-ne-det-aeroplani-me-188-pasagjere/20%Monthly2018-10-29 07:51
https://www.informatat.com/genjeu-se-eshte-e-semure-nga-kanceri-arsyeja-do-tiu-shokoje/20%Monthly2018-10-29 07:50
https://www.informatat.com/menyre-jashtezakonisht-e-thjeshte-qe-te-eliminoni-ftohjen-per-vetem-nje-mbremje/20%Monthly2018-10-29 07:48
https://www.informatat.com/mungesa-e-ketyre-vitaminave-sjell-keto-lloj-semundjesh/20%Monthly2018-10-29 07:44
https://www.informatat.com/policia-e-shqiperise-sqaron-vrasjen-e-minoritarit-grek-qelloi-kunder-forcave-speciale/20%Monthly2018-10-29 07:44
https://www.informatat.com/si-te-kuroni-gripin-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-10-29 07:42
https://www.informatat.com/mediat-e-athines-per-vrasjen-e-minoritarit-grek-ne-bularat-te-gjirokastres/20%Monthly2018-10-29 07:42
https://www.informatat.com/uthulla-e-molles-ilac-per-shume-semundje/20%Monthly2018-10-29 07:39
https://www.informatat.com/mesimdhenesit-paralajmerojne-greva-ne-nentor/20%Monthly2018-10-29 07:38
https://www.informatat.com/lodhja-e-mbremjes-per-shkak-te-shtypjes-se-larte-2/20%Monthly2018-10-29 07:37
https://www.informatat.com/tre-llojet-e-njerezve-qe-duhet-patjeter-ti-mbani-larg-vetes/20%Monthly2018-10-29 07:34
https://www.informatat.com/vendoset-per-armepushim-te-perhershem-ne-siri/20%Monthly2018-10-29 07:33
https://www.informatat.com/askujt-nuk-i-intereson-ky-detaj-qe-u-ndodh-femrave-pas-marredhenieve-seksuale-2/20%Monthly2018-10-29 07:32
https://www.informatat.com/gropa-e-thelle-e-hapur-nga-ujesjellesi-ne-banje-rrezik-per-banoret/20%Monthly2018-10-29 07:29
https://www.informatat.com/shkaktaret-e-dhimbjes-vagjinale-2/20%Monthly2018-10-29 07:28
https://www.informatat.com/publikohet-bomba-zbulohet-arsyeja-e-vrasjes-se-gazetarit-saudit-britania-e-dinte-3-jave-me-heret/20%Monthly2018-10-29 07:26
https://www.informatat.com/aksidentet-me-motor-mbushin-24-oret-e-fundit-ne-tirane/20%Monthly2018-10-29 07:24
https://www.informatat.com/brazili-behet-me-president-te-ri-ekstremisti-djathtist-bolsonaro-i-fiton-zgjedhjet/20%Monthly2018-10-29 07:22
https://www.informatat.com/me-shume-se-10-shtete-te-be-se-kunder-liberalizmit/20%Monthly2018-10-29 09:25
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2018-10-29 08:11
https://www.informatat.com/qeveria-rrit-shpenzimet-kapitale-prej-6-perqind-me-pagesa-per-vendimet-gjyqesore/20%Monthly2018-10-29 07:16
https://www.informatat.com/rreth-38-e-vajzave-dhe-grave-ne-shqiperi-te-ekspozuara-ndaj-ngacmimeve-seksuale/20%Monthly2018-10-29 07:14
https://www.informatat.com/nga-sot-deri-te-premten-jave-me-reshje-shiu/20%Monthly2018-10-29 07:12
https://www.informatat.com/takohen-ramush-haradinaj-dhe-shpend-ahmeti/20%Monthly2018-10-29 07:10
https://www.informatat.com/shefi-i-stafit-te-forcave-te-armatosura-te-gjermanise-eberhard-zorn-viziton-kosoven/20%Monthly2018-10-29 07:08
https://www.informatat.com/veseli-alarmon-se-carja-e-skenes-politike-ne-vend-rrezikon-humbjen-e-perkrahjes-nga-shba-ja-e-be-ja/20%Monthly2018-10-29 07:21
https://www.informatat.com/bisbee-17-rikthen-deportimin-e-para-nje-shekulli/20%Monthly2018-10-28 15:51
https://www.informatat.com/vulin-ne-kosove-nuk-mund-te-kete-forca-te-armatosura-pervec-kfor-it/20%Monthly2018-10-29 07:19
https://www.informatat.com/grek-ose-vdekje-radikalisti-i-vrare-grek-e-paralajmeroi-sulmin-ne-gjirokaster/20%Monthly2018-10-28 15:38
https://www.informatat.com/drafti-i-asociacionit-nuk-i-eshte-dorezuar-as-prishtines-dhe-as-be-se/20%Monthly2018-10-29 07:16
https://www.informatat.com/rrahje-per-pronen-ne-suhareke/20%Monthly2018-10-28 15:28
https://www.informatat.com/bombe-ne-oborrin-e-pjesetarit-te-fsk-se-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2018-10-28 15:23
https://www.informatat.com/shume-vullnetare-u-bashkohen-aksioneve-te-pastrimit-ne-lipjan-e-prishtine/20%Monthly2018-10-28 15:16
https://www.informatat.com/finalizohet-blerja-e-github-nga-microsoft/20%Monthly2018-10-28 15:05
https://www.informatat.com/arrestohet-greku-qe-qelloi-mbi-policine-e-renea/20%Monthly2018-10-28 14:55
https://www.informatat.com/naser-bajraliu-nga-grupi-kumanova-i-reagon-ashper-avokates-artene-iseni/20%Monthly2018-10-28 14:49
https://www.informatat.com/106-studente-te-pakicave-jane-regjistruar-ne-up/20%Monthly2018-10-28 14:38
https://www.informatat.com/prishtinasi-i-dehur-shkakton-veteaksident/20%Monthly2018-10-28 14:29
https://www.informatat.com/microsoft-per-tre-muaj-fiton-rreth-9-miliarde-dollare/20%Monthly2018-10-28 14:21
https://www.informatat.com/ne-24-oret-e-fundit-tri-raste-te-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-10-28 14:15
https://www.informatat.com/policia-zbulon-qendren-e-prostitucionit-ne-tirane/20%Monthly2018-10-28 14:07
https://www.informatat.com/lladrovci-rasim-kicina-po-rikthehet-ne-dimensionin-heroik/20%Monthly2018-10-28 14:00
https://www.informatat.com/kapen-me-arme-tre-femije-ne-drenice-po-gjuanin-ne-shenje/20%Monthly2018-10-28 13:55
https://www.informatat.com/kryesia-neser-vendos-per-seance-te-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-10-28 15:44
https://www.informatat.com/llapjani-rrah-rejen-ne-podujeve/20%Monthly2018-10-28 13:46
https://www.informatat.com/ministri-serb-propozon-nje-dejton-te-ri-per-kosoven/20%Monthly2018-10-28 13:43
https://www.informatat.com/hetimi-mbi-vrasjen-e-kashoggit-kryeprokurori-saudit-vizite-ne-turqi/20%Monthly2018-10-28 13:38
https://www.informatat.com/gjakove-i-ve-aksidentalisht-flaken-malit-afer-shtepise-arrestohet/20%Monthly2018-10-28 13:32
https://www.informatat.com/veseli-ngushellon-familjet-e-viktimave-per-sulmin-ne-shba/20%Monthly2018-10-28 13:26
https://www.informatat.com/haradinaj-per-mediat-kroate-nuk-e-kemi-dashte-titon-nuk-jemi-ndi-asnjehere-si-jugosllaven-por-si-shqiptar/20%Monthly2018-10-28 15:34
https://www.informatat.com/perdoreni-kete-truk-dhe-kurre-hematoma-nuk-do-tju-shfaqet/20%Monthly2018-10-28 13:18
https://www.informatat.com/lulet-e-padeshiruara-ne-dhomen-e-dites/20%Monthly2018-10-28 13:16
https://www.informatat.com/mendoni-qe-i-dini-te-gjitha-mbi-qente-dhe-macet/20%Monthly2018-10-28 13:14
https://www.informatat.com/tre-llojet-e-njerezve-qe-duhet-ti-shmangni-ne-jete/20%Monthly2018-10-28 13:12
https://www.informatat.com/rikthehet-ne-kosove-clirim-maloku-qe-u-rrah-brutalisht-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-28 15:24
https://www.informatat.com/truku-i-shkelqyeshem-zbulon-a-do-tju-rrine-mire-floket-e-shkurter/20%Monthly2018-10-28 13:06
https://www.informatat.com/zonja-me-keto-veprime-mund-ti-demtoni-meshkujt/20%Monthly2018-10-28 13:03
https://www.informatat.com/kater-infeksionet-vagjinale-me-te-shpeshta-gjate-shtatzenise-cfare-duhet-te-dini/20%Monthly2018-10-28 13:00
https://www.informatat.com/dalloni-ftohjen-dhe-gripin-te-femijet/20%Monthly2018-10-28 12:58
https://www.informatat.com/osbe-kritikon-mosken-per-shkak-te-gjobitjes-te-nje-media-te-pavarur/20%Monthly2018-10-28 12:55
https://www.informatat.com/policia-pas-nje-hetimi-tre-mujor-shkaterron-grupin-prej-pese-personave-te-perfshire-me-droge/20%Monthly2018-10-28 12:44
https://www.informatat.com/cili-vend-ka-me-se-shumti-miliardere/20%Monthly2018-10-28 12:41
https://www.informatat.com/pagat-ne-zvicer-ja-kush-fiton-me-shume/20%Monthly2018-10-28 12:37
https://www.informatat.com/tingujt-e-zerit-te-nenes-zgjojne-me-lehte-nje-femije-se-alarmi/20%Monthly2018-10-28 12:34
https://www.informatat.com/disa-kuriozitete-rreth-gjinjve/20%Monthly2018-10-28 12:31
https://www.informatat.com/rrefimi-prekes-i-azilantit-shqiptar-nga-kampi-ne-france-po-fleme-ne-karrige-po-vdesim-urie/20%Monthly2018-10-28 12:28
https://www.informatat.com/greku-qellon-policine-me-kallashnikov-ne-gjirokaster/20%Monthly2018-10-28 12:25
https://www.informatat.com/fskja-nis-fushaten-e-rekrutimit-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-10-28 12:19
https://www.informatat.com/mesoni-para-sa-vite-u-themelua-universiteti-i-harvardit/20%Monthly2018-10-28 12:16
https://www.informatat.com/10-motivet-per-te-vizituar-shqiperine-ne-2019/20%Monthly2018-10-28 12:14
https://www.informatat.com/ndoshta-nuk-e-keni-ditur-por-mund-te-shpetoni-nga-gripi-duke-bere-vetem-nje-gje/20%Monthly2018-10-28 12:09
https://www.informatat.com/vv-kerkon-doreheqjen-e-krereve-shteterore-per-mashtrimin-e-tyre-me-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-10-28 13:22
https://www.informatat.com/katrugalos-parlamenti-grek-gjithsesi-do-ta-ratifikoje-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2018-10-28 12:03
https://www.informatat.com/milaim-zeka-denoncon-bilall-sherifin-e-avdullah-hotin-se-perdorin-veturat-zyrtare-per-ceshtje-private/20%Monthly2018-10-28 13:09
https://www.informatat.com/ja-sa-ore-gjume-i-duhen-njeriut/20%Monthly2018-10-28 11:50
https://www.informatat.com/te-burgosurit-kosovare-vuajne-nga-zemra-frymemarrja-e-stresi/20%Monthly2018-10-28 11:43
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-e-rende-ne-komoran/20%Monthly2018-10-28 11:30
https://www.informatat.com/protesta-ne-rome-per-gropat-dhe-mbeturinat-ne-rruge/20%Monthly2018-10-28 11:22
https://www.informatat.com/askujt-nuk-i-intereson-ky-detaj-qe-u-ndodh-femrave-pas-marredhenieve-seksuale/20%Monthly2018-10-28 11:17
https://www.informatat.com/ministri-francez-eurozona-nuk-eshte-e-pergatitur-qe-te-perballet-me-nje-krize-te-re/20%Monthly2018-10-28 11:08
https://www.informatat.com/rama-e-mbajti-premtimin-heq-kravaten-ia-dhuron-kryefamiljarit-qe-e-beri-me-shtepi/20%Monthly2018-10-28 10:56
https://www.informatat.com/rrefehet-punetori-qe-mbeti-i-varur-ne-vinc-per-dy-ore-e-pashe-vdekjen-e-sy/20%Monthly2018-10-28 10:51
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-aakse-opozita-kot-e-ka-e-cojme-mandatin-deri-ne-fund/20%Monthly2018-10-28 10:44
https://www.informatat.com/lladrovci-i-pergjigjet-xhemajlajt-ne-drenas-sundon-ligji-o-isa-xhemajlaj/20%Monthly2018-10-28 10:39
https://www.informatat.com/familjaret-dhe-policia-ende-nuk-i-kane-rene-ne-gjurme-gruas-se-zhdukur-nga-kacaniku/20%Monthly2018-10-28 10:35
https://www.informatat.com/drecun-tentativa-e-kosoves-per-te-formuar-ushtrine-destabilizon-gjithe-rajonin/20%Monthly2018-10-28 10:32
https://www.informatat.com/fjalori-enciklopedik-i-kosoves-u-fali-serbeve-nje-fshat-shqiptar/20%Monthly2018-10-28 12:19
https://www.informatat.com/oda-e-avokateve-te-kosoves-mjele-studentet/20%Monthly2018-10-28 10:17
https://www.informatat.com/deliu-te-rinjte-e-te-rejat-te-punojme-bashke-per-dekaden-e-re-per-familjen-kosovare/20%Monthly2018-10-28 10:13
https://www.informatat.com/shba-ngritet-aktakuze-ndaj-personit-qe-vrau-11-njerez-ne-sinagoge/20%Monthly2018-10-28 10:04
https://www.informatat.com/tome-gashi-gjeneral-sylejman-selimi-nuk-mund-te-blihet/20%Monthly2018-10-28 09:57
https://www.informatat.com/ne-etiopi-per-here-te-pare-zgjedhet-presidente-nje-grua/20%Monthly2018-10-28 09:47
https://www.informatat.com/se-shpejti-ndertohet-rreth-rrotullimi-ne-hyrje-te-rruges-se-prishtines-qe-parandalon-aksidentet-ne-trafik/20%Monthly2018-10-28 09:40
https://www.informatat.com/halil-kastrati-dhe-kryetari-i-vushtrrise-ua-dorezojne-dy-familjeve-celesat-e-shtepive/20%Monthly2018-10-28 09:34
https://www.informatat.com/edhe-erdogan-denon-sulmin-me-arme-zjarri-ne-shba/20%Monthly2018-10-28 09:31
https://www.informatat.com/limaj-zgjedhjet-e-parakohshme-nuk-jane-ne-interes-te-kosoves/20%Monthly2018-10-28 12:06
https://www.informatat.com/xhafa-per-doreheqjen-vullneti-im-arritem-suksese-te-konsideruara-te-pamundura/20%Monthly2018-10-28 09:16
https://www.informatat.com/kosova-per-here-te-pare-ne-samitin-e-investimeve-ne-azi/20%Monthly2018-10-28 11:58
https://www.informatat.com/neurokirurgu-shqiptar-qe-urren-ta-operoje-trurin-e-njeriut/20%Monthly2018-10-28 09:10
https://www.informatat.com/ja-kur-do-te-zhvendoset-ministria-e-kultures-ne-prizren/20%Monthly2018-10-28 09:04
https://www.informatat.com/gjysma-e-gollakut-pa-autobuse-per-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-28 08:59
https://www.informatat.com/kompania-prish-qetesine-e-banoreve-ne-6-te-mengjesit-policia-ua-ndalon-punimet/20%Monthly2018-10-28 08:52
https://www.informatat.com/dhjetera-te-vrare-ne-sinagogen-e-pensilvanise/20%Monthly2018-10-28 08:47
https://www.informatat.com/serish-pastrohet-hapesira-perreth-stadiumit-fadil-vokrri/20%Monthly2018-10-28 08:44
https://www.informatat.com/trump-denon-ashper-sulmin-me-arme-zjarri-ne-pitsburg/20%Monthly2018-10-28 08:37
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-ish-te-burgosurit-politik-nga-podujeva/20%Monthly2018-10-28 08:32
https://www.informatat.com/borxhi-prej-53-milionesh-bechtel-enkas-i-paguhet-deri-ne-qershorin-e-2019-es/20%Monthly2018-10-28 08:29
https://www.informatat.com/besnik-tahiri-buxheti-per-komunat-40-milione-me-shume-per-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-10-28 10:29
https://www.informatat.com/le-figaro-krimet-e-luftes-ne-kosove-denohet-nje-rom-anetar-i-grupit-paramilitar-serb/20%Monthly2018-10-28 09:27
https://www.informatat.com/busek-ndryshimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise-opsion-real/20%Monthly2018-10-28 09:13
https://www.informatat.com/shijojeni-te-dielen-keto-do-te-jene-temperaturat/20%Monthly2018-10-28 08:05
https://www.informatat.com/tika-e-gatshme-ta-ndihmoje-fakultetin-ekonomik-ne-upz/20%Monthly2018-10-27 14:58
https://www.informatat.com/gjermania-merr-nje-vendim-ndaj-arabise-saudite-pas-vrasjes-se-gazetarit-khashoggi/20%Monthly2018-10-27 14:50
https://www.informatat.com/ky-eshte-hoxha-qe-votoi-kunder-naim-ternaves/20%Monthly2018-10-27 14:39
https://www.informatat.com/interi-refuzon-75-milione-euro-te-unitedit-per-skriniarin/20%Monthly2018-10-27 14:32
https://www.informatat.com/kampioni-shkel-new-yorkun/20%Monthly2018-10-27 14:30
https://www.informatat.com/salah-shenon-per-liverpoolin/20%Monthly2018-10-27 14:27
https://www.informatat.com/reformimi-i-administrates-kusht-per-integrimin-e-maqedonise/20%Monthly2018-10-27 14:10
https://www.informatat.com/pacolli-i-quan-viktima-ministrat-e-larguar-fton-qytetaret-ti-bashkohen-vizionit-te-akr/20%Monthly2018-10-28 08:11
https://www.informatat.com/shala-kerkon-nga-bizneset-ti-pajisin-produktet-me-treguesin-e-origjines/20%Monthly2018-10-27 13:54
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-qkuk/20%Monthly2018-10-27 13:50
https://www.informatat.com/burgu-i-lehte-funksionon-pa-roje/20%Monthly2018-10-27 13:45
https://www.informatat.com/fifa-merr-vendim-per-boterorin-e-klubeve/20%Monthly2018-10-27 13:33
https://www.informatat.com/distria-krasniqi-e-humb-finalen-por-e-fiton-medaljen-e-argjendte-ne-abu-dhabi/20%Monthly2018-10-27 13:29
https://www.informatat.com/lirohet-edhe-shkumbin-demaliaj/20%Monthly2018-10-28 08:17
https://www.informatat.com/zyrtare-te-ldk-se-perkujtojne-uke-bytyqin/20%Monthly2018-10-27 13:10
https://www.informatat.com/nje-prokuror-po-e-heton-kryeministrin-pas-kallezimit-penal-per-rritje-pagash/20%Monthly2018-10-28 08:13
https://www.informatat.com/gjykata-e-strasburgut-fyerja-e-profetit-nuk-eshte-liri-e-shprehjes-dokument/20%Monthly2018-10-27 12:52
https://www.informatat.com/109975-2/20%Monthly2018-10-27 12:47
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-nga-aksidenti-ku-u-lenduan-gjashte-punetore-te-bechtel-enka/20%Monthly2018-10-27 12:42
https://www.informatat.com/vetevendosje-kadri-veseli-dhe-goran-rakiqi-ia-kthyen-borxhin-shepnd-ahmetit/20%Monthly2018-10-27 12:37
https://www.informatat.com/ne-veture-i-vjedhin-cantat-me-para-e-dokumente/20%Monthly2018-10-27 12:27
https://www.informatat.com/bahtiri-porosit-nga-boletini-mos-me-prekin-mitrovicen-dhe-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-27 12:21
https://www.informatat.com/afp-liqeni-i-ujmanit-ujerat-e-trazuara-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-10-27 12:16
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-i-kerkon-kuvendit-qe-mos-te-debatoj-per-mbajtjen-e-tij-ne-burg/20%Monthly2018-10-27 14:03
https://www.informatat.com/zyrtaret-me-aktakuza-do-te-pezullohen-puna-me-sistemin-e-ri-ligjor/20%Monthly2018-10-27 12:01
https://www.informatat.com/konfiskohet-heroine-dhe-marihuane-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-27 11:56
https://www.informatat.com/trajnohen-per-pune-ne-kosove-por-synojne-be-ne/20%Monthly2018-10-27 11:52
https://www.informatat.com/kapet-ne-spanje-drejtuesi-i-grupit-kriminal-nga-shqiperia/20%Monthly2018-10-27 11:44
https://www.informatat.com/gjendet-nje-person-i-vdekur-prane-hekurudhes-ne-leposaviq/20%Monthly2018-10-27 11:40
https://www.informatat.com/haradinaj-kaluam-provimin-me-noten-me-te-larte-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-27 13:17
https://www.informatat.com/serbia-kritikohet-per-promovimin-e-librave-te-krimineleve-te-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-10-27 13:04
https://www.informatat.com/gjakovari-rrah-nenen-e-tij-arrestohet/20%Monthly2018-10-27 11:23
https://www.informatat.com/shoferi-i-1-shit-ilegal-per-fushe-kosove-sulmon-seksualisht-pasagjeren/20%Monthly2018-10-27 11:15
https://www.informatat.com/haradinaj-per-vikend-ne-fshat-pjek-raki-me-familjare/20%Monthly2018-10-27 11:09
https://www.informatat.com/niam-ternava-rizgjidhet-myfti-i-kosoves/20%Monthly2018-10-27 11:04
https://www.informatat.com/bie-numri-i-shtetasve-evropiane-qe-shperngulen-ne-zvicer/20%Monthly2018-10-27 10:58
https://www.informatat.com/te-jesh-nene-perballe-drames-dhe-lakmise/20%Monthly2018-10-27 10:55
https://www.informatat.com/keshtu-dallohen-ata-qe-i-tradhtojne-partneret-e-tyre-2/20%Monthly2018-10-27 10:53
https://www.informatat.com/mjeket-mbesin-pa-fjale-keta-perberes-heqin-yndyren-nga-trupi-me-shpejt-sesa-mendoni/20%Monthly2018-10-27 10:49
https://www.informatat.com/ankthi-eshte-trashegues-dhe-pasohet-ne-gjeneratat-e-ardhshme-2/20%Monthly2018-10-27 10:47
https://www.informatat.com/lodhja-e-mbremjes-per-shkak-te-shtypjes-se-larte/20%Monthly2018-10-27 10:44
https://www.informatat.com/zef-jubani-personazhi-qe-zberthen-historine-e-elites-shqiptare/20%Monthly2018-10-27 10:42
https://www.informatat.com/sa-grame-proteine-permban-nje-veze/20%Monthly2018-10-27 10:36
https://www.informatat.com/sekreti-i-vjeter-400-vjet-pershpejtoni-humbjen-e-kilogrameve-eliminoni-fryrjen/20%Monthly2018-10-27 10:34
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-ne-gaza-izrealitet-vrasin-4-palestineze/20%Monthly2018-10-27 10:31
https://www.informatat.com/pse-virgjeresha-nuk-eshte-partneri-i-duhur-per-dike-me-zemer-te-dobet/20%Monthly2018-10-27 10:27
https://www.informatat.com/xhafaj-flet-pas-doreheqjes-por-sjep-arsye-sherbeva-me-pasion-modesti-e-devotshmeri/20%Monthly2018-10-27 10:22
https://www.informatat.com/si-te-kujdeseni-per-pulovrat-e-vjeshtes-disa-keshilla-te-thjeshta/20%Monthly2018-10-27 10:18
https://www.informatat.com/kryeparlamentarja-serbe-qendrimi-i-gjermanise-shume-i-rendesishem-por-nuk-do-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2018-10-27 12:07
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-fillon-ta-paguaje-borxhin-ndaj-ujesjellesit-i-shpeton-shkycjes/20%Monthly2018-10-27 10:08
https://www.informatat.com/eliminoni-shpejt-dhe-pa-dhembje-pa-pince-dhe-dylle-tani-qimet-mund-ti-eliminoni-shume-shpejt/20%Monthly2018-10-27 10:05
https://www.informatat.com/shkaktaret-e-dhimbjes-vagjinale/20%Monthly2018-10-27 10:02
https://www.informatat.com/kujdes-ky-ilac-qe-po-e-merrni-per-tension-shkakton-kancer/20%Monthly2018-10-27 10:00
https://www.informatat.com/keto-jane-benefitet-e-luleshtrydhes/20%Monthly2018-10-27 09:58
https://www.informatat.com/okb-i-ben-thirrje-rusise-te-ndihmoje-arritjen-e-paqes-ne-siri/20%Monthly2018-10-27 09:56
https://www.informatat.com/snupi-hero-i-dites-ne-slloveni-shpeton-nje-13-vjecar-ngordh-vete/20%Monthly2018-10-27 09:54
https://www.informatat.com/auto-shkolle-me-lamborgini/20%Monthly2018-10-27 09:52
https://www.informatat.com/picameni-shqiptar-dhuron-spektakel-ne-restorantet-e-berlinit/20%Monthly2018-10-27 09:49
https://www.informatat.com/rita-maskohet-si-reperi-amerikan-per-naten-e-shtrigave/20%Monthly2018-10-27 09:47
https://www.informatat.com/shba-insiston-ne-perfundimin-e-mandatit-te-unmik-ut/20%Monthly2018-10-27 09:44
https://www.informatat.com/kete-gje-nuk-duhet-te-beni-asnjehere-nese-keni-dhimbje-fyti/20%Monthly2018-10-27 09:41
https://www.informatat.com/mos-e-mbani-kete-ushqim-ne-frigorifer-kujdes-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-10-27 09:38
https://www.informatat.com/te-beni-nje-dush-te-nxehte-eshte-e-dobishme-per-lehtesimin-e-depresionit/20%Monthly2018-10-27 09:36
https://www.informatat.com/veprime-qe-parandalojne-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-10-27 09:34
https://www.informatat.com/lagjet-e-prishtines-qe-nuk-do-te-kene-uje-deri-ne-oren-16/20%Monthly2018-10-27 09:32
https://www.informatat.com/si-ndikojne-emocionet-negative-tek-shendeti-i-njeriut/20%Monthly2018-10-27 09:28
https://www.informatat.com/ka-efekte-te-mahnitshme-ja-receta-natyrale-qe-zevendeson-pastat-e-dhembeve/20%Monthly2018-10-27 09:26
https://www.informatat.com/si-te-largoni-vajin-nga-rrobat/20%Monthly2018-10-27 09:24
https://www.informatat.com/marineli-nato-slargohet-nga-kosova-ushtria-ceshtje-politike/20%Monthly2018-10-27 11:37
https://www.informatat.com/cfare-i-shkakton-krimbat-e-zi-ne-fytyre-dhe-cilat-jane-menyrat-me-te-lehta-ti-hiqni/20%Monthly2018-10-27 09:16
https://www.informatat.com/cili-eshte-ndryshimi-midis-stresit-dhe-ankthit/20%Monthly2018-10-27 09:13
https://www.informatat.com/shmangni-qumeshtin-nese-doni-fytyre-pa-akne/20%Monthly2018-10-27 09:11
https://www.informatat.com/pas-20-vjetesh-kosovarin-e-debojne-nga-zvicra-u-dyshua-per-martese-fiktive/20%Monthly2018-10-27 09:09
https://www.informatat.com/pse-ndodh-te-keni-thonj-te-dobet-dhe-qe-thyhen-lehte/20%Monthly2018-10-27 09:04
https://www.informatat.com/pse-disa-njerez-i-urrejne-perqafimet-sipas-shkences/20%Monthly2018-10-27 09:02
https://www.informatat.com/inspektorati-largon-uren-e-perkohshme-te-kompanise-bechtel-enka-ne-prizren/20%Monthly2018-10-27 08:57
https://www.informatat.com/opera-e-kosoves-institucioni-fantazme-qe-ekziston-vetem-ne-ligj/20%Monthly2018-10-27 08:54
https://www.informatat.com/pensionistet-do-te-marrin-nga-15-deri-ne-34-euro-me-shume-ne-muaj/20%Monthly2018-10-27 11:32
https://www.informatat.com/zhduket-kosovare-rexha-sallahu-lajmeroni-ne-kete-numer-nese-e-shihni/20%Monthly2018-10-27 08:32
https://www.informatat.com/basha-doreheqjen-e-xhafajt-e-quan-fitore-te-opozites-kunder-krimit/20%Monthly2018-10-27 08:17
https://www.informatat.com/pse-po-rritet-cmimi-i-naftes-ne-kosove/20%Monthly2018-10-27 08:12
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-shqetesim-per-rusine/20%Monthly2018-10-27 10:13
https://www.informatat.com/pastrohet-nje-nga-deponite-me-te-medha-te-gjakoves/20%Monthly2018-10-27 08:01
https://www.informatat.com/ministri-xhafaj-jep-doreheqje-ne-vend-te-tij-emerohet-gjenerali-sander-lleshi/20%Monthly2018-10-27 07:59
https://www.informatat.com/facebook-zbulon-arsyen-e-mbylljes-se-disa-llogarive-te-rreme/20%Monthly2018-10-27 07:53
https://www.informatat.com/sot-votohet-per-te-parin-e-bik-ut-ne-gare-vetem-dy-kandidate/20%Monthly2018-10-27 07:51
https://www.informatat.com/mbi-15-milione-euro-u-shpenzuan-nga-institucionet-per-vetura-luksoze/20%Monthly2018-10-27 07:47
https://www.informatat.com/aktakuze-per-rrahjen-brutale-te-ish-drejtorit-te-burgjeve-sokol-zogajt/20%Monthly2018-10-27 07:44
https://www.informatat.com/3-vjet-qe-kur-kosova-nenshkroi-msa-ne-me-be-ne/20%Monthly2018-10-27 07:32
https://www.informatat.com/kallezimi-penal-demanton-tentim-amnistine-qe-lumezi-i-ben-te-birit-te-shefit-te-aki-se/20%Monthly2018-10-27 07:29
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-8/20%Monthly2018-10-27 07:26
https://www.informatat.com/familjaret-e-viktimave-te-ndihmojne-ne-hartimin-e-projektligjit-per-dokumentimin-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2018-10-27 08:08
https://www.informatat.com/hoxhaj-sivjet-ska-zgjedhje-nacionale-kemi-pune-tjera/20%Monthly2018-10-27 08:48
https://www.informatat.com/delegacioni-i-kosoves-ne-beograd-kerkon-1648-personat-e-zhdukur/20%Monthly2018-10-27 09:20
https://www.informatat.com/shkolla-ne-lutogllave-ne-gjendje-te-keqe-komuna-e-pejes-premton-nderhyrje-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-10-26 18:20
https://www.informatat.com/sindikatat-mbeshtesin-heqjen-e-1-majit-nga-lista-e-diteve-te-pushimit/20%Monthly2018-10-27 07:21
https://www.informatat.com/bolton-i-thote-rusise-te-dale-nga-ukraina/20%Monthly2018-10-26 18:15
https://www.informatat.com/ldk-ja-edhe-ne-viti-kerkon-mobilizim-qe-te-pergatiten-per-zgjedhje/20%Monthly2018-10-26 18:13
https://www.informatat.com/bajram-mavriqi-i-vetevendosjes-shkarkohet-nga-posti-i-kryesuesit-te-kuvendit-ne-kamenice/20%Monthly2018-10-26 18:11
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-do-ta-mashtroje-merkelin-kete-i-kam-thene-edhe-rusise/20%Monthly2018-10-26 18:08
https://www.informatat.com/ashak-organizon-konferencen-nderkombetare-sistemi-i-arsimit-tregut-i-punes-dhe-zhvillimi-ekonomik/20%Monthly2018-10-26 18:03
https://www.informatat.com/rrezimi-i-vincit-ne-han-te-elezit-flet-pal-lekaj/20%Monthly2018-10-26 18:00
https://www.informatat.com/bashkeshortja-e-diktatorit-sirian-filmohet-ne-spital-ku-po-kryen-kimioterapine/20%Monthly2018-10-26 17:57
https://www.informatat.com/demaku-ndryshe-nga-sylejman-selimi-thote-se-uck-kishte-20-mije-ushtare/20%Monthly2018-10-26 17:55
https://www.informatat.com/trump-i-ben-thirrje-karvanit-te-emigranteve-te-kthehet-mbrapsht/20%Monthly2018-10-26 17:51
https://www.informatat.com/kreu-i-arkep-it-do-shkarkimin-e-anetarit-pula-ky-thote-se-gashi-po-ia-ben-pasi-e-kundershtonte-vazhdimisht/20%Monthly2018-10-26 17:47
https://www.informatat.com/gorbacov-dalja-e-shba-nga-marreveshja-e-rrite-rrezikun-e-luftes/20%Monthly2018-10-26 17:35
https://www.informatat.com/merkel-ka-nderprere-shitjen-e-armeve-per-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-26 17:30
https://www.informatat.com/mbyllet-rruga-kacanik-hani-i-elezit-mi-jep-njoftim-te-rendesishem/20%Monthly2018-10-27 07:16
https://www.informatat.com/agk-del-kunder-nje-projektligji-te-qeverise-kerkon-qe-gazetaret-te-perjashtohen-nga-ndjekja-penale/20%Monthly2018-10-27 07:11
https://www.informatat.com/kosova-e-serbia-merren-vesh-per-procedura-qe-ndihmojne-ne-kerkimin-e-personave-te-zhdukur/20%Monthly2018-10-26 18:17
https://www.informatat.com/identifikohet-i-dyshuari-per-pakot-bomba-ndaj-kritikeve-te-donald-trump/20%Monthly2018-10-26 17:03
https://www.informatat.com/ta-pastrojme-kosoven-neser-ne-gjakove/20%Monthly2018-10-26 16:54
https://www.informatat.com/shkarkimi-i-ekrem-hajdarit-nga-pozita-e-drejtorit-menaxhues-ne-akp-per-shkak-te-performances-se-dobet/20%Monthly2018-10-26 16:48
https://www.informatat.com/u-perfshi-ne-listen-e-financuar-nga-greqia-flet-nazarko-shpifje-me-origjine-greke/20%Monthly2018-10-26 16:44
https://www.informatat.com/perjashtohet-prokurori-i-rastit-te-milaim-zekes/20%Monthly2018-10-26 16:40
https://www.informatat.com/policia-nga-rrezimi-i-vincit-te-bechtel-enkes-u-lenduan-3-punetore/20%Monthly2018-10-26 16:37
https://www.informatat.com/kjo-bime-nuk-perdoret-vetem-ne-gatim-por-ndihmon-ne-rritjen-dhe-shumimin-e-flokeve/20%Monthly2018-10-26 16:34
https://www.informatat.com/keshilla-per-ta-ndaluar-gerhitjen-tejet-efikase/20%Monthly2018-10-26 16:32
https://www.informatat.com/per-kete-arsye-eshte-mire-te-qani-te-pakten-nje-here-ne-jave/20%Monthly2018-10-26 16:30
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-bejne-te-ndiheni-te-shendetshem-ne-ditet-e-vjeshtes/20%Monthly2018-10-26 16:27
https://www.informatat.com/insistimin-e-ldk-se-per-seance-kunder-korrigjimit-te-kufirit-pdk-ja-po-e-sheh-si-ikje-nga-pergjegjesia/20%Monthly2018-10-26 16:25
https://www.informatat.com/kosovari-mblodhi-centat-nga-arka-e-mbesave-i-blen-kepuce-per-dimer-vellait-te-varfer/20%Monthly2018-10-26 16:20
https://www.informatat.com/keshtu-i-djeg-shqiptari-500-shet-per-ta-ndezur-zjarrin/20%Monthly2018-10-26 16:18
https://www.informatat.com/zbulohet-e-fundosur-anija-me-e-vjeter-ne-bote/20%Monthly2018-10-26 16:15
https://www.informatat.com/kjo-grua-lindi-44-femije/20%Monthly2018-10-26 16:12
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-tregon-se-a-eshte-i-mundur-bashkimi-i-presheves-me-kosoven/20%Monthly2018-10-26 16:07
https://www.informatat.com/trump-refuzohet-nga-e-fejuara-e-gazetarit-te-vrare-saudit/20%Monthly2018-10-26 16:03
https://www.informatat.com/lendohen-disa-punetore-te-bechtel-enka-nga-rrezimi-i-materialeve-ndertuese/20%Monthly2018-10-26 17:26
https://www.informatat.com/leibovich-tregon-pse-izraeli-nuk-e-njeh-kosoven/20%Monthly2018-10-26 15:53
https://www.informatat.com/nuk-kane-te-ndalur-pakot-bombe-ne-shba/20%Monthly2018-10-26 15:49
https://www.informatat.com/rritja-ekonomike-e-evropes-pritet-te-ngadalesohet-sipas-eksperteve/20%Monthly2018-10-26 15:48
https://www.informatat.com/shqiperia-eksporton-produkte-bujqesore-ne-vlere-mbi-300-milione-dollare/20%Monthly2018-10-26 15:44
https://www.informatat.com/nga-janari-mbi-150-mije-te-moshuar-i-marrin-pensionet-me-rritje/20%Monthly2018-10-26 15:42
https://www.informatat.com/babalja-del-nga-krimet-e-renda-dosja-ne-prokurorine-e-tiranes/20%Monthly2018-10-26 15:40
https://www.informatat.com/policia-vazhdon-aktivitetet-vetedijesuese-kunder-trafikimit-me-qenie-njerezore-2/20%Monthly2018-10-26 15:36
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-37-vjecari-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-26 15:33
https://www.informatat.com/kryetari-i-durresit-nen-hetime/20%Monthly2018-10-26 15:30
https://www.informatat.com/lekaj-e-kuci-nenshkruajne-kontraten-per-fillimin-e-punimeve-te-rruges-junik-gjocaj-jasiq/20%Monthly2018-10-26 15:28
https://www.informatat.com/meta-godet-thacin-ne-gjermani-ndryshimi-i-kufijve-projekt-i-millosheviqit/20%Monthly2018-10-26 15:24
https://www.informatat.com/te-henen-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-ne-rend-dite-edhe-kerkesa-e-deputeteve-per-angazhimet-e-thacit-rreth-dialogut/20%Monthly2018-10-26 15:19
https://www.informatat.com/bosnja-dhe-hercegovina-procesi-i-euro-integrimeve-nga-shumevjecar-shkon-ne-shume-dekada/20%Monthly2018-10-26 15:14
https://www.informatat.com/policia-vazhdon-aktivitetet-vetedijesuese-kunder-trafikimit-me-qenie-njerezore/20%Monthly2018-10-26 15:08
https://www.informatat.com/te-burgosurit-e-dubraves-hyjne-ne-greve/20%Monthly2018-10-26 17:16
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-fton-putinin-ne-shba/20%Monthly2018-10-26 15:00
https://www.informatat.com/zhang-presidenti-26-vjecar-i-interit/20%Monthly2018-10-26 14:59
https://www.informatat.com/109568-2/20%Monthly2018-10-26 14:56
https://www.informatat.com/mourinho-nuk-beson-se-de-gea-do-te-zgjase-kontraten/20%Monthly2018-10-26 14:53
https://www.informatat.com/njazi-thaqi-flet-pas-zgjedhjes-ne-krye-te-kek-ut/20%Monthly2018-10-26 14:52
https://www.informatat.com/milaim-zeka-lirohet-nga-arresti-shtepiak/20%Monthly2018-10-26 14:45
https://www.informatat.com/reshat-mexhiti-kunderkandidati-i-ternaves-per-myftiun-e-kosoves/20%Monthly2018-10-26 14:41
https://www.informatat.com/inaugurohet-busti-i-deshmorit-selami-hallaci-ne-shkollen-qe-e-mban-emrin-e-tij/20%Monthly2018-10-26 14:39
https://www.informatat.com/te-rinjte-e-pdk-se-shperndajne-broshura-per-rrezikun-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2018-10-26 14:38
https://www.informatat.com/lekaj-inauguron-projektin-rrugor-me-te-madh-ne-peje/20%Monthly2018-10-26 14:31
https://www.informatat.com/muharremaj-me-parkun-industrial-shtohen-600-vende-te-reja-te-punes/20%Monthly2018-10-26 17:10
https://www.informatat.com/tri-lagje-te-prishtines-neser-nuk-do-te-kene-furnizim-me-uje-per-shtate-ore/20%Monthly2018-10-26 14:24
https://www.informatat.com/aksidentohet-nje-11-vjecar-ne-shkoder/20%Monthly2018-10-26 14:18
https://www.informatat.com/permes-kuponeve-te-rrejshem-po-behet-shamngia-nga-tatimet/20%Monthly2018-10-26 14:16
https://www.informatat.com/arrestohet-50-vjecari-tentoi-ta-korruptonte-policin/20%Monthly2018-10-26 14:11
https://www.informatat.com/ministri-recica-takoi-jusuf-azemin-kryetar-i-sindikates-se-pavarur-te-sektorit-privat/20%Monthly2018-10-26 14:10
https://www.informatat.com/bbc-pse-eshte-e-rendesishme-ceshtja-e-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-26 14:10
https://www.informatat.com/nentori-do-te-kete-dy-provime/20%Monthly2018-10-26 14:32
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-sekuestrimin-e-monedhave-false/20%Monthly2018-10-26 14:06
https://www.informatat.com/prizren-146-aktakuzat-per-rastet-e-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-10-26 14:01
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-personit-qe-sulmoi-avokatin-ne-ndertesen-e-prokurorise-ne-mitrovice/20%Monthly2018-10-26 14:00
https://www.informatat.com/gjenden-edhe-dy-bomba-drejtuar-senatorit-booker-e-ish-drejtorit-te-inteligjences-clapper/20%Monthly2018-10-26 13:56
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-pas-3-vitesh-pritje-e-sollem-angiografi-ne-qkuk/20%Monthly2018-10-26 13:55
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-prizren-144-aktakuza-per-dhunen-ndaj-grave/20%Monthly2018-10-26 13:51
https://www.informatat.com/akr-shpall-zgjedhjet-e-brendshme/20%Monthly2018-10-26 13:50
https://www.informatat.com/tom-kuka-autori-misterioz-i-romant-guret-e-vetmise-per-masakren-e-camerise/20%Monthly2018-10-26 13:46
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-sdo-te-jete-me-barre-per-bizneset/20%Monthly2018-10-26 13:14
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-persona-dhe-sekuestrohen-10-mije-franga-qe-dyshohen-se-jane-falsifikuar/20%Monthly2018-10-26 12:59
https://www.informatat.com/lluka-kritik-ndaj-vendeve-te-regjionit-sa-i-perket-integrimit-ekonomik/20%Monthly2018-10-26 12:54
https://www.informatat.com/kosova-sivjet-mori-vetem-nje-njohje/20%Monthly2018-10-26 15:59
https://www.informatat.com/vvnga-cerdhe-te-dijes-begaj-e-kthen-arsimin-ne-cerdhe-te-korrupsionit/20%Monthly2018-10-26 12:41
https://www.informatat.com/psd-fton-ne-interpelance-ministrin-recica/20%Monthly2018-10-26 12:31
https://www.informatat.com/juventusi-synon-talentin-e-fulhamit/20%Monthly2018-10-26 12:27
https://www.informatat.com/kosovari-dukati-i-hannoverit/20%Monthly2018-10-26 12:24
https://www.informatat.com/fabregas-mund-te-perfundoj-ne-turqi-te-galatasaray/20%Monthly2018-10-26 12:22
https://www.informatat.com/bbc-pa-kosoven-ne-interpol-siguria-ne-ballkan-sdo-te-jete-stabile/20%Monthly2018-10-26 15:06
https://www.informatat.com/bie-numri-i-azilkerkuesve-kosovare-ne-shtetet-e-be-se/20%Monthly2018-10-26 12:13
https://www.informatat.com/ramadanitranzicioni-i-fsk-se-proces-legjitim-dhe-transparent/20%Monthly2018-10-26 12:10
https://www.informatat.com/erdogan-u-drejtohet-sauditeve-tregoni-ku-eshte-trupi-i-khashoggit/20%Monthly2018-10-26 12:01
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-me-rekomandime-per-mirembajtjen-e-varrezave/20%Monthly2018-10-26 11:57
https://www.informatat.com/shkarkohet-drejtori-i-akp-se-ekrem-hajdari/20%Monthly2018-10-26 11:50
https://www.informatat.com/edhe-pas-20-viteve-1647-njerez-ende-te-zhdukur-ne-kosove/20%Monthly2018-10-26 11:43
https://www.informatat.com/shqiptaret-perfitojne-numrin-me-te-madh-te-lejeqendrimeve-ne-evrope-2/20%Monthly2018-10-26 11:39
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-mirepret-investimet-frankofone/20%Monthly2018-10-26 12:48
https://www.informatat.com/klinika-e-orl-se-ne-qkuk-i-shpeton-jeten-femijes-1-5-vjet/20%Monthly2018-10-26 11:26
https://www.informatat.com/thaci-kosova-ofron-mundesi-per-investitoret-e-huaj/20%Monthly2018-10-26 11:21
https://www.informatat.com/109421-2/20%Monthly2018-10-26 14:07
https://www.informatat.com/mbi-250-mije-te-rinj-te-papune-jane-te-pakualifikuar/20%Monthly2018-10-26 10:54
https://www.informatat.com/momenti-kur-beatrixit-gati-i-ra-fustani/20%Monthly2018-10-26 10:51
https://www.informatat.com/transformimi-i-papritur-i-luana-vjollces-moderatorja-behet-brune/20%Monthly2018-10-26 10:41
https://www.informatat.com/bebe-rexha-publikon-video-gjate-regjistrimit-te-kenges/20%Monthly2018-10-26 10:38
https://www.informatat.com/era-istrefi-vjen-me-bashkepunim-te-ri-me-jonas-blue/20%Monthly2018-10-26 10:26
https://www.informatat.com/kosova-i-ka-permbushur-kushtet-padrejtesi-po-ben-be-ja/20%Monthly2018-10-26 10:23
https://www.informatat.com/kourtney-vjen-me-poza-provokuese/20%Monthly2018-10-26 10:20
https://www.informatat.com/shqiptarja-qe-po-e-pushton-tregun-muzikor-nderkombetar/20%Monthly2018-10-26 10:18
https://www.informatat.com/pacolli-ftoj-investitoret-francez-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2018-10-26 10:12
https://www.informatat.com/sqarimi-i-supremes-per-rastin-drenica-thote-se-nuk-vendos-per-lirimet-me-kusht/20%Monthly2018-10-26 10:09
https://www.informatat.com/re-e-tymit-mbi-qiellin-e-obiliqit-nga-tc-kosova-b/20%Monthly2018-10-26 10:06
https://www.informatat.com/njazi-thaci-zgjidhet-drejtor-i-kek-ut/20%Monthly2018-10-26 12:18
https://www.informatat.com/shqiptaret-perfitojne-numrin-me-te-madh-te-lejeqendrimeve-ne-evrope/20%Monthly2018-10-26 09:53
https://www.informatat.com/termeti-i-fuqishem-ne-greqi-gazetaret-trishtohen-live-ne-tv/20%Monthly2018-10-26 09:52
https://www.informatat.com/mospajtime-rreth-pranise-se-mediave-ne-komisionin-hetimor-per-debimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2018-10-26 09:47
https://www.informatat.com/45-vjecari-mbyll-nenen-dy-motrat-dhe-i-ve-zjarrin-shtepise/20%Monthly2018-10-26 09:45
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-perkrahjen-e-frances-per-vizat/20%Monthly2018-10-26 11:32
https://www.informatat.com/te-dielen-akrepat-kthehen-per-nje-ore-pas/20%Monthly2018-10-26 09:39
https://www.informatat.com/e-keni-provuar-cajin-e-bananes-ben-mrekulli-kunder-pagjumesise/20%Monthly2018-10-26 09:38
https://www.informatat.com/ankthi-eshte-trashegues-dhe-pasohet-ne-gjeneratat-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-26 09:26
https://www.informatat.com/brnabiq-zgjidhja-e-problemit-me-kosoven-me-e-rendesishme-se-gjithcka-tjeter/20%Monthly2018-10-26 09:24
https://www.informatat.com/depresioni-i-pa-trajtuar-ndryshon-trurin-me-kohen/20%Monthly2018-10-26 09:23
https://www.informatat.com/zgjoheni-me-duart-te-mpira-mesoni-pse-ndodh-kjo/20%Monthly2018-10-26 09:21
https://www.informatat.com/mesoni-semundjet-qe-parandalon-konsumimi-i-arrave-2/20%Monthly2018-10-26 09:18
https://www.informatat.com/kapslleku-tek-te-vegjlit-cfare-duhet-te-dini/20%Monthly2018-10-26 09:15
https://www.informatat.com/gjykata-supreme-merr-vendim-per-sylejman-selimin-dhe-te-tjeret/20%Monthly2018-10-26 09:14
https://www.informatat.com/kjo-pije-largon-menjehere-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-10-26 09:13
https://www.informatat.com/8-gjerat-qe-mund-te-beni-me-hudhren-pervecse-ta-gatuani/20%Monthly2018-10-26 09:11
https://www.informatat.com/kengetarja-sinead-oconnor-kalon-ne-fene-islame/20%Monthly2018-10-26 09:08
https://www.informatat.com/asnje-lende-nga-veriu-ne-gjykaten-supreme/20%Monthly2018-10-26 09:07
https://www.informatat.com/pllava-e-dragashit-behet-me-rrjet-te-ri-elektrik/20%Monthly2018-10-26 09:04
https://www.informatat.com/ne-kosove-bie-numri-i-bankomateve-rritet-sasia-e-terheqjeve/20%Monthly2018-10-26 09:02
https://www.informatat.com/osbe-denon-sulmin-ndaj-taksistit-shqiptar-ne-veri/20%Monthly2018-10-26 09:01
https://www.informatat.com/thaci-ne-paris-sdo-te-kete-dialog-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-26 08:59
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-kciq-te-mitrovices/20%Monthly2018-10-26 08:56
https://www.informatat.com/vetura-godet-dy-kembesore-ne-prizren-nuk-ka-te-arrestuar/20%Monthly2018-10-26 08:55
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-zyrtaret-me-aktakuze-nuk-do-te-jene-me-pjese-e-institucioneve/20%Monthly2018-10-26 08:53
https://www.informatat.com/ministri-shqiptar-ne-parlamentin-malazez-flamuri-im-eshte-flamuri-shqiptar/20%Monthly2018-10-26 08:50
https://www.informatat.com/atk-merr-vendim-per-pezullim-nga-puna-per-nje-inspektor-tatimor/20%Monthly2018-10-26 08:48
https://www.informatat.com/zv-ambasadori-amerikan-zyrtaret-e-korruptuar-skane-vend-ne-amerike-2/20%Monthly2018-10-26 08:42
https://www.informatat.com/haradinajaskush-sguxon-te-flas-per-kufijte/20%Monthly2018-10-26 09:58
https://www.informatat.com/hoti-haradinajn-se-pyet-askush/20%Monthly2018-10-26 08:39
https://www.informatat.com/oconell-kosoves-i-duhet-nje-sistem-kredibil-i-drejtesise-me-figura-te-pastra/20%Monthly2018-10-26 09:41
https://www.informatat.com/buxheti-per-vitin-2019-do-te-jete-mbi-2-3-miliarde-euro/20%Monthly2018-10-26 08:58
https://www.informatat.com/vrasja-e-gazetarit-dhjetera-njerez-protestojne-para-konsullates-saudite/20%Monthly2018-10-26 07:56
https://www.informatat.com/zv-ambasadori-amerikan-zyrtaret-e-korruptuar-skane-vend-ne-amerike/20%Monthly2018-10-26 07:53
https://www.informatat.com/mosha-e-pubertetit-te-djemve-lidhet-me-ciklin-menstrual-te-nenave/20%Monthly2018-10-26 07:50
https://www.informatat.com/ky-ushqim-mund-tju-ndihmoje-ne-parandalimin-e-kancerit/20%Monthly2018-10-26 07:47
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-tiroidet-nuk-jane-aktive-sa-duhet/20%Monthly2018-10-26 07:44
https://www.informatat.com/komandot-shqiptare-pjese-e-stervitjeve-me-te-madha-te-nato-s/20%Monthly2018-10-26 07:41
https://www.informatat.com/10-keshilla-per-te-forcuar-gjunjet-dhe-per-ti-mbajtur-ata-te-shendetshem/20%Monthly2018-10-26 07:37
https://www.informatat.com/seksi-i-mire-eshte-parakusht-per-nje-jete-te-gjate-2/20%Monthly2018-10-26 07:34
https://www.informatat.com/per-kete-arsye-eshte-mire-te-qani-nje-here-ne-jave/20%Monthly2018-10-26 07:32
https://www.informatat.com/10-ushqime-qe-ju-bejne-te-ndiheni-te-bukur-e-te-shendetshem-ne-vjeshte/20%Monthly2018-10-26 07:29
https://www.informatat.com/ky-mot-do-te-mbreteroje-ne-shqiperi-3/20%Monthly2018-10-26 07:26
https://www.informatat.com/mos-e-mbani-kete-ushqim-ne-frigorifer-rrezik-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-10-26 07:24
https://www.informatat.com/ministria-e-financave-as-pas-3-vjetesh-nuk-arriti-ta-ndertoje-objektin-atk-dogane/20%Monthly2018-10-26 07:21
https://www.informatat.com/kjo-pije-largon-menjehere-dhimbjen-e-kokes-kurre-me-nuk-do-te-pedorni-ilace/20%Monthly2018-10-26 07:21
https://www.informatat.com/opozita-e-cakorduar-le-ne-pushtet-qeverine-e-pafuqi-haradinaj/20%Monthly2018-10-26 07:19
https://www.informatat.com/veset-qe-i-shkaktojne-deme-shendetit-tuaj/20%Monthly2018-10-26 07:17
https://www.informatat.com/motrat-dhe-vellezerit-e-femijeve-me-autizem-kane-probleme-emocionale-dhe-sociale/20%Monthly2018-10-26 07:14
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-kuptoni-nese-nje-femer-sapo-ka-bere-seks/20%Monthly2018-10-26 07:10
https://www.informatat.com/hungaria-synon-te-behet-vendi-i-pare-ku-do-ndalohet-duhani/20%Monthly2018-10-26 07:06
https://www.informatat.com/mesoni-semundjet-qe-parandalon-konsumimi-i-arrave/20%Monthly2018-10-26 07:03
https://www.informatat.com/hani-me-shume-kungull-per-te-jetuar-me-gjate/20%Monthly2018-10-26 07:01
https://www.informatat.com/probleme-me-gerhitjen-keto-keshilla-ju-vijne-ne-ndihme/20%Monthly2018-10-26 06:58
https://www.informatat.com/ciftet-e-duan-kete-pozicion-sepse-ju-jep-me-shume-orgazme-2/20%Monthly2018-10-26 06:55
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-beni-per-nje-fytyre-pa-rrudha/20%Monthly2018-10-26 06:54
https://www.informatat.com/cfare-te-pini-pas-stervitjes-rrepani-i-kuq-zvogelon-inflamacionin-dhe-sheron-muskujt/20%Monthly2018-10-26 06:52
https://www.informatat.com/keshtu-dallohen-ata-qe-i-tradhtojne-partneret-e-tyre/20%Monthly2018-10-26 06:50
https://www.informatat.com/haradinaj-mbledh-qeverine/20%Monthly2018-10-26 06:48
https://www.informatat.com/pips-publikon-raportin-per-politiken-e-jashtme-te-kosoves/20%Monthly2018-10-26 08:40
https://www.informatat.com/si-ti-rezistoni-deshires-per-embelsira/20%Monthly2018-10-26 06:42
https://www.informatat.com/20-deshirat-e-nje-mashkulli-ne-shtrat/20%Monthly2018-10-26 06:41
https://www.informatat.com/shqiptaret-perfitojne-numrin-me-te-madh-te-lejeqendrimeve-ne-europe/20%Monthly2018-10-26 06:37
https://www.informatat.com/per-1-vit-brakisen-13-foshnja/20%Monthly2018-10-26 06:33
https://www.informatat.com/termetet-e-greqise-ndihen-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-26 06:31
https://www.informatat.com/nje-grua-plagosi-14-femije-ne-cerdhe/20%Monthly2018-10-26 06:28
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-dhe-per-fundjave/20%Monthly2018-10-26 06:24
https://www.informatat.com/analistet-qeveria-e-madhe-me-suksese-te-vogla/20%Monthly2018-10-26 08:01
https://www.informatat.com/keto-ngjarje-pritet-te-ndodhin-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-10-26 06:18
https://www.informatat.com/thaci-ne-pritje-te-lejes-per-anashkalim-te-kuvendit/20%Monthly2018-10-26 07:58
https://www.informatat.com/kryeprokurori-i-shtetit-flet-per-rastin-e-djalit-te-shpend-maxhunit/20%Monthly2018-10-26 06:46
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-deputetet-shpenzuan-mbi-112-mije-euro-per-udhetime-zyrtare/20%Monthly2018-10-26 06:22
https://www.informatat.com/marotta-po-i-transferon-dy-yjet-e-juventusit-te-interi/20%Monthly2018-10-25 19:02
https://www.informatat.com/perfundojne-nje-pjese-e-ndeshjeve-ne-ligen-e-evropes-arsenali-triumfon-milani-deshton/20%Monthly2018-10-25 19:00
https://www.informatat.com/nga-vjen-skeptizicmi-i-institucioneve-te-kosoves-per-liberalizim-te-vizave-sivjet/20%Monthly2018-10-26 08:19
https://www.informatat.com/nenkryetarja-e-aak-se-sulmon-opoziten-spo-mund-te-dilni-nga-rruga-pa-krye/20%Monthly2018-10-25 18:48
https://www.informatat.com/perplasja-e-ashper-mes-termkollit-dhe-krajes-per-konfliktin-e-ldk-se-me-uck-ne-e-quan-dezertor/20%Monthly2018-10-25 18:44
https://www.informatat.com/fotografi-nga-zelanda-e-re-publikon-librin-me-fotografi-nga-lufta-e-kosoves/20%Monthly2018-10-25 18:41
https://www.informatat.com/hoxhaj-partite-e-vogla-perfituan-nga-koalicioni-me-pdk-ne/20%Monthly2018-10-25 18:37
https://www.informatat.com/hasani-thaci-urdheroi-lumezin-te-me-vihet-pas/20%Monthly2018-10-25 18:32
https://www.informatat.com/rexhep-selimi-per-moslirimin-e-sylejman-selimit-koha-do-ti-zbardhe-padrejtesite/20%Monthly2018-10-25 19:06
https://www.informatat.com/capussela-lidh-idene-e-thacit-per-kufijte-me-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-10-25 18:28
https://www.informatat.com/nderron-jete-komandanti-famekeq/20%Monthly2018-10-25 18:24
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-del-me-nje-opsion-pasi-spo-lirohet-sylejman-selimi/20%Monthly2018-10-25 18:22
https://www.informatat.com/spidermani-francez-ngjitet-pa-litar-ne-nje-ndertese-te-larte-ne-londer/20%Monthly2018-10-25 18:18
https://www.informatat.com/9-vjet-pune-te-gjykates-kushtetuese-njohesit-e-kushtetutes-i-shohin-me-shqetesim-nderhyrjet-politike/20%Monthly2018-10-25 18:52
https://www.informatat.com/kosoves-nuk-i-bejne-pershtypje-pengesat-e-serbise-ne-rrugen-drejt-interpol-it/20%Monthly2018-10-25 18:13
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-paralajmeron-rusine-per-sanksione-te-reja/20%Monthly2018-10-25 18:10
https://www.informatat.com/demaku-lirohet-por-jo-edhe-selimi/20%Monthly2018-10-25 18:49
https://www.informatat.com/meta-ne-gjermani-zgjerimi-i-nato-dhe-be-ne-ballkan-rol-kyc-per-stabilitetin/20%Monthly2018-10-25 18:02
https://www.informatat.com/transportonte-ushqim-pa-afat-per-femije-kapet-prizrenasi-qe-punonte-ilegalisht/20%Monthly2018-10-25 17:52
https://www.informatat.com/fdh-per-krime-lufte-ne-kosove-jane-denuar-34-shqiptare-4-serbe-dhe-1-malazez/20%Monthly2018-10-25 18:29
https://www.informatat.com/gani-thaci-pretendon-se-ishte-viktima-e-jo-ai-qe-shkaktoi-sulmin-ne-byrone-e-sigurimeve/20%Monthly2018-10-25 18:17
https://www.informatat.com/shtatorja-e-adem-jasharit-do-te-vendoset-edhe-ne-mitrovice/20%Monthly2018-10-25 17:12
https://www.informatat.com/trump-e-ftoi-per-vizite-putinin-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-10-25 17:05
https://www.informatat.com/kosova-nuk-do-zhgenjim-te-serishem-nga-be-ja-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-25 18:07
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-tryeze-per-trajtimin-e-semundjes-se-kancerit/20%Monthly2018-10-25 17:36
https://www.informatat.com/ngrihet-aktakuze-ndaj-liridon-uriqit-per-vrasjen-e-22-vjecarit-ne-gjilan/20%Monthly2018-10-25 16:29
https://www.informatat.com/vdes-ne-menyre-tragjike-i-riu-shqiptar-ne-france/20%Monthly2018-10-25 16:16
https://www.informatat.com/sahle-work-zewde-behet-presidentja-e-pare-grua-e-etiopise/20%Monthly2018-10-25 16:08
https://www.informatat.com/vulin-kur-nato-bombardoi-serbine-vdiq-drejtesia-nderkombetare/20%Monthly2018-10-25 16:01
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-cmendni-cdo-femer-ne-shtrat/20%Monthly2018-10-25 15:51
https://www.informatat.com/thaci-gjykata-kushtetuese-me-rol-te-jashtezakonshem-per-drejtesine-ne-kosove/20%Monthly2018-10-25 17:21
https://www.informatat.com/gashi-presidenti-thaci-eshte-pajtuar-qe-mos-te-negociohet-per-kufijte/20%Monthly2018-10-25 15:38
https://www.informatat.com/unicef-dhe-up-bashkepunim-per-nje-rini-me-te-fuqizuar/20%Monthly2018-10-25 15:30
https://www.informatat.com/haradinaj-sa-here-preken-kufijte-ne-ballkan-pasojne-ngjarje-tragjike/20%Monthly2018-10-25 17:00
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-mitrovice-ngre-aktakuze-ndaj-personit-qe-ka-vdekur-para-13-vjetesh/20%Monthly2018-10-25 15:22
https://www.informatat.com/shifra-te-konsiderueshme-nga-shqiptaret-per-te-kaluar-ilegalisht-ne-shba/20%Monthly2018-10-25 15:21
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-2020-e-fokusuar-ne-digjitalizimin-e-sherbimeve-te-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2018-10-25 15:15
https://www.informatat.com/ekrem-mustafa-takon-ambasadorin-italian-piero-cristoforo-sardi/20%Monthly2018-10-25 15:13
https://www.informatat.com/zaev-stoltenberg-deputetet-e-maqedonise-bene-nje-veprim-te-guximshem/20%Monthly2018-10-25 15:10
https://www.informatat.com/tahiri-avancim-te-metejme-te-bashkepunimit-dhe-koordinimit-qeveri-komuna/20%Monthly2018-10-25 15:06
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-perspektiva-evropiane-e-kosoves-e-padiskutueshme/20%Monthly2018-10-25 16:52
https://www.informatat.com/keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-10-25 15:01
https://www.informatat.com/krimet-kibernetike-ne-rritje-ne-kosove-policia-tregon-sa-persona-ka-arrestuar/20%Monthly2018-10-25 14:56
https://www.informatat.com/mbi-140-raste-te-dhunes-ne-familje-per-9-muaj-ne-rajonin-e-ferizajt/20%Monthly2018-10-25 14:48
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-djukanovicin-ne-budva-bisedojne-per-integrimin-evropian/20%Monthly2018-10-25 14:46
https://www.informatat.com/prishtina-dhe-kamenica-dy-arenat-e-perplasjeve-mes-vv-se-dhe-psd-se/20%Monthly2018-10-25 14:45
https://www.informatat.com/gani-thaci-kishte-kerkuar-nderprerjen-e-audio-incizimit-zyrtar-para-sulmit-ne-byrone-e-sigurimeve/20%Monthly2018-10-25 14:40
https://www.informatat.com/beogradi-kerkon-nga-vendet-kontribuese-te-kfor-it-ti-hapin-arkivat-per-krimet-e-shqipareve/20%Monthly2018-10-25 14:32
https://www.informatat.com/hotiterritori-i-kosoves-eshte-nje-dhe-i-pandashem/20%Monthly2018-10-25 15:48
https://www.informatat.com/kuvendi-pa-kuorum-perfundon-seanca/20%Monthly2018-10-25 15:02
https://www.informatat.com/gjuriq-haradinaj-nuk-ka-guxim-te-thote-se-kosova-nuk-eshte-e-pavarur/20%Monthly2018-10-25 14:24
https://www.informatat.com/reagimi-i-komunes-se-gracanices-rreth-anulimit-te-vizites-se-lekajt-per-simbolet-shteterore/20%Monthly2018-10-25 14:18
https://www.informatat.com/perzijeni-bananen-me-keta-dy-perberes-dhe-ju-kurre-nuk-do-te-kolliteni-me/20%Monthly2018-10-25 14:14
https://www.informatat.com/nje-ishull-ne-hawaii-zhduket-pergjithmone-nga-harta/20%Monthly2018-10-25 14:11
https://www.informatat.com/reagimet-tallese-te-qytetareve-me-thacin-pas-tentimit-per-te-arsyetuar-veprimet-e-vellait-te-tij/20%Monthly2018-10-25 14:10
https://www.informatat.com/transportuesi-perplaset-me-uren-dy-vetura-te-shtrenjta-shkaterrohen-teresisht/20%Monthly2018-10-25 14:09
https://www.informatat.com/prinderit-e-djalit-qe-si-erdhen-shoket-ne-ditelindje-u-penduam-per-foton/20%Monthly2018-10-25 14:04
https://www.informatat.com/decani-me-asnje-qytetar-ne-isis-kurse-hani-i-elezit-me-njembedhjete/20%Monthly2018-10-25 14:03
https://www.informatat.com/dukesha-harron-tia-heq-tiketen-fustanit-ne-takimin-zyrtar/20%Monthly2018-10-25 14:00
https://www.informatat.com/gashi-kerkon-sa-me-shpejte-hapjen-e-perfaqesise-ekonomike-ne-izrael/20%Monthly2018-10-25 13:57
https://www.informatat.com/aktori-85-vjecar-e-merr-gruan-neper-xhirime-per-te-mos-shikuar-aktore-tjera/20%Monthly2018-10-25 13:57
https://www.informatat.com/kmdlnjnese-ska-liberalizim-mund-te-kete-rebelim/20%Monthly2018-10-25 15:29
https://www.informatat.com/ne-us-air-force-pilotet-pine-kafene-me-filxhane-1-200-dollaresh-copa/20%Monthly2018-10-25 13:53
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-fytyres-nga-ora-7-e-mengjesit-ne-7-te-mbremjes/20%Monthly2018-10-25 13:51
https://www.informatat.com/maqedoni-shumica-mund-te-inicioje-mocion-ndaj-presidentit-ivanov/20%Monthly2018-10-25 13:47
https://www.informatat.com/zekashqetesuese-hapja-e-hetimet-ndaj-policeve-per-rastin-e-djalit-te-maxhunit/20%Monthly2018-10-25 13:46
https://www.informatat.com/beteja-e-ashper-e-luaneve-vellezer-per-te-qene-lider-grupi/20%Monthly2018-10-25 13:45
https://www.informatat.com/lirohet-jahir-demaku-sylejman-selimi-vazhdon-te-mbahet-ne-burg/20%Monthly2018-10-25 13:44
https://www.informatat.com/miratohet-projektligji-per-mbylljen-e-lojerave-te-fatit-ne-shqiperi-e-rrezohet-dekreti-per-teatrin/20%Monthly2018-10-25 13:38
https://www.informatat.com/sejdiuduhet-ndalet-privatizimi-akp-e-shkaterroi-ekonomine-e-vendit/20%Monthly2018-10-25 13:31
https://www.informatat.com/kurz-perspektiva-evropiane-e-ballkanit-eshte-me-e-mire-se-kurre/20%Monthly2018-10-25 13:23
https://www.informatat.com/beyer-thote-se-nuk-ka-be-pa-njohur-pavaresine-e-kosoves-acarohet-serbia/20%Monthly2018-10-25 13:17
https://www.informatat.com/e-rrembyen-pastaj-e-gjeten-te-lidhur-ne-bagazh/20%Monthly2018-10-25 12:55
https://www.informatat.com/madonna-kerkon-shef-kuzhine-me-125-mije-euro-ne-vit/20%Monthly2018-10-25 12:51
https://www.informatat.com/bella-nje-mbretereshe-e-pistave-te-modes/20%Monthly2018-10-25 12:49
https://www.informatat.com/dua-lipa-poston-momente-intime-me-te-dashurin/20%Monthly2018-10-25 12:47
https://www.informatat.com/balerina-e-njohur-tregon-per-marredhenien-me-lionel-messi/20%Monthly2018-10-25 12:46
https://www.informatat.com/1-telefonate-ne-muaj-dhe-1-ore-ajrim-masat-drastike-per-te-fortet-e-burgosur/20%Monthly2018-10-25 12:42
https://www.informatat.com/kryetari-i-mitrovices-denon-sulmin-ndaj-taksistit-shqiptar-ne-veri/20%Monthly2018-10-25 12:40
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit-prape-mungon-kuorumi/20%Monthly2018-10-25 12:33
https://www.informatat.com/me-pak-nxenes-ne-shkollat-e-kosoves-shkak-renia-e-natalitetit-dhe-mergimi/20%Monthly2018-10-25 12:29
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ofron-mundesi-te-shumta-per-investime/20%Monthly2018-10-25 12:26
https://www.informatat.com/proteste-per-shkollen-ne-durres/20%Monthly2018-10-25 12:10
https://www.informatat.com/kritik-i-trumpit-pako-e-dyshimte-me-bombe-edhe-per-de-niron/20%Monthly2018-10-25 12:09
https://www.informatat.com/asamblistet-e-fushe-kosoves-votojne-unanimisht-kunder-deponise-ne-harilaq/20%Monthly2018-10-25 12:05
https://www.informatat.com/basha-kriminelet-jane-bere-faktori-kryesor-elektoral-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-25 12:01
https://www.informatat.com/kosova-nuk-e-di-se-sa-persona-jane-te-prekur-me-spina-bifida/20%Monthly2018-10-25 11:56
https://www.informatat.com/ldk-ja-dorezon-kerkesen-per-seance-te-jashtezakonshme-kunder-korrigjimit-te-kufirit/20%Monthly2018-10-25 14:29
https://www.informatat.com/yagcilar-ne-shkup-flet-per-tri-sfidat-bashkekohore-ne-sherbimin-publik/20%Monthly2018-10-25 11:43
https://www.informatat.com/veseli-nga-viti-i-ardhshem-rriten-pagat-per-stafin-shendetesor/20%Monthly2018-10-25 13:59
https://www.informatat.com/arsyet-pse-kemi-fryerje-te-barkut/20%Monthly2018-10-25 11:35
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-vizitoreve-nga-kosova-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-25 11:33
https://www.informatat.com/nis-ndertimi-i-ruges-se-kumanoves-ne-gjilan-kosto-305-mije-euro/20%Monthly2018-10-25 11:31
https://www.informatat.com/humb-jeten-ne-gjermani-33-vjecari-nga-kosova/20%Monthly2018-10-25 11:29
https://www.informatat.com/111-persona-te-akuzuar-per-krime-lufte-ne-kosove-vetem-40-serbe-te-denuar/20%Monthly2018-10-25 11:27
https://www.informatat.com/adem-jashari-edhe-ne-mitrovice/20%Monthly2018-10-25 11:25
https://www.informatat.com/gjuajtje-me-arme-ne-mes-policise-dhe-grabitesve-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-25 11:24
https://www.informatat.com/kombet-e-bashkuara-e-perkrahin-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol-dokument/20%Monthly2018-10-25 12:26
https://www.informatat.com/bizneset-kosovare-vendosin-kontakte-me-bizneset-dhe-institucionet-amerikane/20%Monthly2018-10-25 11:19
https://www.informatat.com/qindra-persona-neper-procese-gjyqesore-per-korrupsion-2/20%Monthly2018-10-25 11:16
https://www.informatat.com/nje-person-ne-ferizaj-rrah-nenen-e-tij-i-shkakton-lendime-trupore/20%Monthly2018-10-25 11:12
https://www.informatat.com/drejtoresha-e-cia-s-mund-te-kete-degjuar-incizimet-e-vrasjes-se-khashoggit/20%Monthly2018-10-25 11:05
https://www.informatat.com/hillary-clinton-reagon-pas-kercenimit-me-bombe/20%Monthly2018-10-25 11:02
https://www.informatat.com/polici-serb-pa-nje-kamion-me-trupa-te-vdekur-afer-vendit-te-vrasjes/20%Monthly2018-10-25 10:59
https://www.informatat.com/ferizaj-perkujton-deshmoret-naim-beka-dhe-agim-matoshi/20%Monthly2018-10-25 10:57
https://www.informatat.com/kosova-vazhdon-ngritjen-ne-ranglisten-e-fifa-s/20%Monthly2018-10-25 10:43
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deri-ne-oren-1400/20%Monthly2018-10-25 10:41
https://www.informatat.com/24-persona-te-akuzuar-per-krime-lufte-vazhdojne-te-jene-ne-arrati/20%Monthly2018-10-25 10:36
https://www.informatat.com/u-kapen-me-80-kg-droge-nje-vajze-ne-mesin-e-gjashte-te-arrestuarve/20%Monthly2018-10-25 10:33
https://www.informatat.com/ska-kuorum-per-votimin-e-projektligjit-te-rtk-se/20%Monthly2018-10-25 10:28
https://www.informatat.com/parku-i-biznesit-ne-drenas-nga-sot-mbetet-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2018-10-25 10:27
https://www.informatat.com/nato-nis-stervitjet-me-te-medha-ushtarake/20%Monthly2018-10-25 10:25
https://www.informatat.com/sholtes-paralajmeron-destabilizim-nese-nuk-hiqen-vizat/20%Monthly2018-10-25 10:23
https://www.informatat.com/haradinaj-askush-ska-arsye-te-jete-i-frikesuar-nga-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-10-25 10:21
https://www.informatat.com/shalafsk-edhe-sot-eshte-ushtri-e-kosoves/20%Monthly2018-10-25 10:19
https://www.informatat.com/balaj-telekomi-ska-gjasa-te-falimentoj-kriza-do-te-tejkalohet/20%Monthly2018-10-25 11:49
https://www.informatat.com/miratohet-ne-parim-projektligji-per-pagat/20%Monthly2018-10-25 10:15
https://www.informatat.com/hoxha-dhe-mcallister-kerkojne-qe-vendimmarrja-per-liberalizim-te-pershpejtohet/20%Monthly2018-10-25 10:08
https://www.informatat.com/ne-mungese-te-simboleve-shteterore-pal-lekaj-anulon-viziten-ne-gracanice/20%Monthly2018-10-25 10:05
https://www.informatat.com/propagande-e-gazetes-serbe-kfor-po-e-ushtron-fsk-ne-si-ti-shkaterroje-tanket-serbe/20%Monthly2018-10-25 10:00
https://www.informatat.com/ne-izbice-e-serbi-germime-ku-dyshohet-se-mund-te-kete-trupa-te-shqiptareve/20%Monthly2018-10-25 09:59
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-10-25 09:49
https://www.informatat.com/veselikosova-me-rritje-ekonomike-stabile-dhe-me-nje-buxhet-real-e-te-balancuar/20%Monthly2018-10-25 11:39
https://www.informatat.com/haxhiuopozita-spo-i-bojkoton-udhetimet-jashte-vendit-dhe-as-nenshkrimet-per-seance/20%Monthly2018-10-25 11:20
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-kancelarin-austriak-kurz/20%Monthly2018-10-25 10:02
https://www.informatat.com/vv-dhe-ldk-i-kthehen-kuvendit/20%Monthly2018-10-25 09:15
https://www.informatat.com/per-24-ore-1137-gjoba-e-40-aksidente-ne-kosove/20%Monthly2018-10-25 09:07
https://www.informatat.com/serbia-nis-fushate-nder-vende-te-interpolit-per-refuzim-te-kosoves/20%Monthly2018-10-25 09:44
https://www.informatat.com/lotaria-amerikane-ambasada-publikon-videon-keshtu-mund-te-aplikoni-nga-shtepia/20%Monthly2018-10-25 08:28
https://www.informatat.com/ambasada-e-amerikes-ka-nje-kerkese-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2018-10-25 08:26
https://www.informatat.com/hera-e-trete-me-radhe-deshton-gjyqi-ndaj-ahmet-ajetit/20%Monthly2018-10-25 08:23
https://www.informatat.com/keshilli-i-investitoreve-evropiane-denon-ashper-sulmin-e-thacit-ndaj-sokolicit/20%Monthly2018-10-25 08:12
https://www.informatat.com/industria-e-kriptovalutave-ne-japoni-fiton-statusin-veterregullues/20%Monthly2018-10-25 07:43
https://www.informatat.com/skender-bislimi-denohet-per-krime-lufte/20%Monthly2018-10-25 07:41
https://www.informatat.com/studimi-kanadez-nxjerre-rezultat-shokues-per-kanabisin/20%Monthly2018-10-25 07:36
https://www.informatat.com/lorik-cana-pritet-te-jete-pronar-i-nje-klubi-futbollistik/20%Monthly2018-10-25 07:24
https://www.informatat.com/be-ja-investon-30-milione-euro-per-programin-universitet-europiane/20%Monthly2018-10-25 07:22
https://www.informatat.com/zbardhet-vrasja-e-shqiptarit-ne-australi-ne-pranga-edhe-nje-femer/20%Monthly2018-10-25 07:19
https://www.informatat.com/thaci-e-vuciq-takohen-me-11-nentor-ne-paris/20%Monthly2018-10-25 07:15
https://www.informatat.com/kosova-seshte-e-gatshme-per-mesimdhenes-te-profilizuar/20%Monthly2018-10-25 07:08
https://www.informatat.com/zvarritet-kompensimi-i-demeve-nga-vershimet-ne-mamushe/20%Monthly2018-10-25 07:01
https://www.informatat.com/trump-sulmon-armiqesine-e-mediave-pas-lajmit-per-pakot-shperthyese/20%Monthly2018-10-25 06:59
https://www.informatat.com/kryeministri-italian-be-te-heqe-sanksionet-ndaj-rusise/20%Monthly2018-10-25 06:56
https://www.informatat.com/putin-paralajmeron-gare-te-re-armesh/20%Monthly2018-10-25 06:52
https://www.informatat.com/refuzohet-hedhja-e-aktakuzes-ne-rastin-e-te-akuzuarit-per-krime-lufte-ne-kline/20%Monthly2018-10-25 06:50
https://www.informatat.com/hetohen-kater-police-me-dyshimin-se-zbuluan-per-media-detajet-e-rastit-penal-te-djalit-te-maxhunit/20%Monthly2018-10-25 06:49
https://www.informatat.com/mustafa-do-te-jem-i-perkushtuar-per-vendosjen-e-rendit-dhe-zbatimin-e-ligjit/20%Monthly2018-10-25 06:45
https://www.informatat.com/ekstradohet-kosovari-i-denuar-me-4-vjet-burgim-per-perdhunim-ne-itali/20%Monthly2018-10-25 06:43
https://www.informatat.com/qindra-persona-neper-procese-gjyqesore-per-korrupsion/20%Monthly2018-10-25 06:40
https://www.informatat.com/shoferi-i-dehur-vozite-ne-kahje-te-kundert-ne-obiliq/20%Monthly2018-10-25 06:39
https://www.informatat.com/as-vija-te-kuqe-as-marreveshje-pa-kuvend/20%Monthly2018-10-25 09:35
https://www.informatat.com/permes-lojes-se-konsujve-mpj-ja-shfaqet-joserioze-me-zvicren/20%Monthly2018-10-25 06:32
https://www.informatat.com/mbi-57-milione-euro-u-shpenzuan-per-nente-muaj-per-pagesa-te-veteraneve/20%Monthly2018-10-25 06:30
https://www.informatat.com/korrigjimi-i-kufijve-perplas-thacin-me-nderkombetaret/20%Monthly2018-10-25 06:27
https://www.informatat.com/investimet-ne-bregdetin-shqiptar-rama-synojme-10-milione-turiste/20%Monthly2018-10-25 06:25
https://www.informatat.com/kusari-lila-pushteti-ta-beje-kuorumin-ose-te-shkojme-ne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-10-25 06:23
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-24/20%Monthly2018-10-25 06:21
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-shenon-vitin-e-9-te-gjyqesor/20%Monthly2018-10-25 06:19
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-vazhdon-seancen/20%Monthly2018-10-25 06:16
https://www.informatat.com/a-garanton-marreveshja-perfundimtare-njohjen-nga-serbia/20%Monthly2018-10-25 06:15
https://www.informatat.com/vetevendosje-gani-thaci-eshte-mafioz-qe-i-siguron-fitime-te-paligjshme-thaceve/20%Monthly2018-10-25 06:33
https://www.informatat.com/hoxhaj-nese-ska-viza-duhet-te-shohim-si-te-sillemi-me-be-ne/20%Monthly2018-10-25 06:09
https://www.informatat.com/mashtrimi-i-dekades-me-vizat/20%Monthly2018-10-25 09:22
https://www.informatat.com/goditje-e-re-per-serbine-podgorica-po-zhvillon-bashkepunim-ushtarak-me-prishtinen/20%Monthly2018-10-25 06:00
https://www.informatat.com/thirret-mbledhje-e-jashtezakonshme-per-shqyrtimin-e-votebesimit-ndaj-kryesuesit-mavriqi-dokument/20%Monthly2018-10-25 05:57
https://www.informatat.com/deputeti-i-nismes-nese-opozita-i-ben-60-vota-per-ta-rrezuar-qeverine-une-ia-siguroj-te-61-ten/20%Monthly2018-10-25 05:55
https://www.informatat.com/presidenca-apel-kuvendit-lidhur-me-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-25 09:05
https://www.informatat.com/mjeket-paralajmerojne-bojkot-nese-nuk-u-realizohen-kerkesat/20%Monthly2018-10-25 06:01
https://www.informatat.com/bombe-edhe-ne-redaksine-e-cnn-ne-nju-jork-nderpritet-transmetimi-live/20%Monthly2018-10-24 15:24
https://www.informatat.com/mbi-2-milione-euro-shpenzime-ne-vit-ne-up-per-honoraret-shtese/20%Monthly2018-10-24 15:07
https://www.informatat.com/kmdlnjkufizimi-i-lirise-se-levizjes-shkelje-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-10-24 15:04
https://www.informatat.com/dialogu-larg-finales/20%Monthly2018-10-24 15:00
https://www.informatat.com/policia-ia-konfiskon-revolen-lahi-brahimajt-ai-thote-se-e-kishte-me-leje/20%Monthly2018-10-24 14:57
https://www.informatat.com/prokuroria-thote-se-gani-thaci-eshte-i-dyshuar-per-perleshjen/20%Monthly2018-10-24 14:49
https://www.informatat.com/deputeti-i-kancelares-merkel-pa-pranimin-e-kosoves-ska-be-per-serbine/20%Monthly2018-10-25 05:53
https://www.informatat.com/pas-familjeve-clinton-dhe-obama-mjet-shperthyes-edhe-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-10-24 14:35
https://www.informatat.com/gani-thaci-thote-se-ai-nuk-ishte-sulmuesi-por-u-vetembrojt/20%Monthly2018-10-25 05:49
https://www.informatat.com/kdi-kerkon-nga-kuvendi-permbushjen-e-agjendes-legjislative/20%Monthly2018-10-24 15:27
https://www.informatat.com/neser-vazhdimi-i-seances-plenare-te-kuvendit/20%Monthly2018-10-24 12:34
https://www.informatat.com/gjysme-viti-per-drejtor-shkolle-ne-prizren/20%Monthly2018-10-24 12:27
https://www.informatat.com/hoti-ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-po-krijon-pasiguri-te-qytetaret/20%Monthly2018-10-24 12:25
https://www.informatat.com/tahiri-kompensimi-lehteson-rimekembjen-e-viktimave/20%Monthly2018-10-24 12:24
https://www.informatat.com/raporti-sekret-per-universitetet-e-kota-te-hashim-thacit/20%Monthly2018-10-24 12:22
https://www.informatat.com/dyshohet-se-vellai-i-presidentit-thaci-ka-sulmuar-dy-persona-ne-byrone-kosovare-te-sigurimeve/20%Monthly2018-10-24 14:25
https://www.informatat.com/cmimi-nikete-dardani-i-ndahet-kompozitorit-akil-koci/20%Monthly2018-10-24 12:18
https://www.informatat.com/kritikohet-qasja-e-be-se-per-vonese-ne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-24 10:58
https://www.informatat.com/neser-vazhdon-seanca-plenare-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-10-24 10:53
https://www.informatat.com/policia-arreston-5-persona-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-24 10:47
https://www.informatat.com/metakosova-i-ka-plotesuar-standardet-e-kerkuara-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-24 10:38
https://www.informatat.com/haradinaj-shkodra-na-ka-bere-krenare-nder-shekuj-pika-jone-lidhese-me-civilizimin/20%Monthly2018-10-25 06:10
https://www.informatat.com/bytyqidrejtoret-ne-shkolla-duhet-te-jene-jo-politik-por-profesioniste/20%Monthly2018-10-24 10:23
https://www.informatat.com/osmani-qeveria-haradinaj-e-ka-shnderruar-sherbimin-e-jashtem-ne-sherbim-te-partive-ne-pushtet/20%Monthly2018-10-24 10:11
https://www.informatat.com/kurtishperputhjet-e-deklaratave-te-policise-dhe-prokurorise-ne-rastin-maxhuni-deshmi-e-nderhyrjeve-nga-lart/20%Monthly2018-10-24 14:16
https://www.informatat.com/shpallet-fituesi-i-lotarise-amerikane-prej-1-6-miliard-dollare/20%Monthly2018-10-24 09:55
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-inspektor-i-atk-se-ne-ferizaj/20%Monthly2018-10-24 09:51
https://www.informatat.com/hoxhabe-ta-kryej-pjesen-e-vet-ne-kemi-plotesuar-kriteret-per-liberalizim/20%Monthly2018-10-24 09:47
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-pengesa-e-vetme-per-rrugen-evropiane-te-serbise/20%Monthly2018-10-24 09:34
https://www.informatat.com/murati-shanset-per-te-udhetuar-pa-viza-kete-vit-jane-zero/20%Monthly2018-10-24 09:29
https://www.informatat.com/hoxhaj-kete-vit-kosovaret-smund-te-udhetojne-pa-viza/20%Monthly2018-10-24 12:19
https://www.informatat.com/per-nente-muaj-90-persona-kane-humbur-jeten-ne-aksidente/20%Monthly2018-10-24 10:28
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-shkoderushtrine-po-e-bejme-me-aleatet/20%Monthly2018-10-24 10:06
https://www.informatat.com/shtyhet-per-31-tetor-seanca-ndaj-ndrecajt/20%Monthly2018-10-24 08:47
https://www.informatat.com/kryqi-i-kuq-i-kosoves-dhuron-nje-autoambulance-per-kliniken-emergjente/20%Monthly2018-10-24 08:44
https://www.informatat.com/ministria-e-arsimit-ia-financoi-nje-vizite-studimore-ne-zvicer-deputetes-se-nismes/20%Monthly2018-10-24 08:32
https://www.informatat.com/detajet-per-sulmin-ndaj-reperit-20-vjecar-nga-prishtina/20%Monthly2018-10-24 07:54
https://www.informatat.com/ulen-temperaturat-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-24 07:45
https://www.informatat.com/nga-janari-ndalohet-prodhimi-i-nje-dhe-dy-centit/20%Monthly2018-10-24 07:43
https://www.informatat.com/per-3-muaj-komuna-e-lipjanit-afro-30-mije-euro-per-ushqim-e-karburante/20%Monthly2018-10-24 07:42
https://www.informatat.com/serbia-dhe-mali-i-zi-perplasen-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-10-24 09:31
https://www.informatat.com/shqiperia-me-borxhin-me-te-larte-ne-rajon-kjo-eshte-pozita-e-saj-ne-evrope/20%Monthly2018-10-24 07:32
https://www.informatat.com/asgjesohen-lodrat-e-rrezikshme-per-shendetin-e-femijeve/20%Monthly2018-10-24 07:30
https://www.informatat.com/keds-inauguron-qendren-e-trajnimit/20%Monthly2018-10-24 07:29
https://www.informatat.com/whatsapp-vjen-me-ndryshimin-qe-nuk-do-ju-pelqeje-aspak/20%Monthly2018-10-24 07:27
https://www.informatat.com/mrekullia-qe-ben-uji-i-nxehte-per-veturen-e-shtypur/20%Monthly2018-10-24 07:25
https://www.informatat.com/vendet-qe-duhen-vizituar-me-2019-sipas-lonely-planet/20%Monthly2018-10-24 07:23
https://www.informatat.com/modelja-amerikane-me-fotografi-te-nxehta-nga-plazhi/20%Monthly2018-10-24 07:21
https://www.informatat.com/tirane-vdes-nje-i-paraburgosur/20%Monthly2018-10-24 07:20
https://www.informatat.com/parku-i-fshehte-i-new-yorkut-ku-futen-vetem-ata-qe-kane-celes/20%Monthly2018-10-24 07:19
https://www.informatat.com/uragani-willa-zbarkon-ne-meksike/20%Monthly2018-10-24 07:17
https://www.informatat.com/dua-lipa-duet-me-legjenden-e-muzikes-italiane-andrea-bocelli/20%Monthly2018-10-24 07:15
https://www.informatat.com/furnizimi-24-ore-me-uje-ndikoi-edhe-ne-inkasim/20%Monthly2018-10-24 07:13
https://www.informatat.com/prishtinasi-skishte-mundesi-per-te-blere-unaze-por-ajo-qe-beri-i-mahniti-te-gjithe-foto/20%Monthly2018-10-24 07:11
https://www.informatat.com/si-te-heqim-lythat-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-10-24 07:09
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-23/20%Monthly2018-10-24 07:07
https://www.informatat.com/orca-ben-publikimin-e-pagesave-qe-i-behen-stafit-akademik-ne-up/20%Monthly2018-10-24 07:04
https://www.informatat.com/veliaj-mbyllja-e-basteve-ndihme-per-ekonomine-e-familjeve/20%Monthly2018-10-24 07:03
https://www.informatat.com/shqiperia-me-normen-me-te-larte-per-vrasjet-me-arme-zjarri/20%Monthly2018-10-24 07:02
https://www.informatat.com/mjeket-japin-alarmin-mjaft-i-lidhet-foshnjat/20%Monthly2018-10-24 07:00
https://www.informatat.com/mos-gaboni-te-flini-me-grim/20%Monthly2018-10-24 06:57
https://www.informatat.com/ne-hetimin-e-kercenimit-ndaj-bahtirit-eshte-perfshire-edhe-njesia-per-krime-kibernetike/20%Monthly2018-10-24 06:55
https://www.informatat.com/rritet-siguria-pas-gjetjes-se-trupit-te-gazetarit-ne-kopsht-te-konsullates-saudite/20%Monthly2018-10-24 06:53
https://www.informatat.com/pa-alternative-per-te-ndaluar-ngrohjen-me-thengjill/20%Monthly2018-10-24 06:51
https://www.informatat.com/pacolli-emeron-kunderligjshem-kater-konsuj/20%Monthly2018-10-24 06:50
https://www.informatat.com/kater-shtete-bllokojne-mbledhjen-e-keshillimit-te-sigurimit-ne-okb-per-kosoven/20%Monthly2018-10-24 06:47
https://www.informatat.com/hasani-denoncon-lumezin-se-per-hakmarrje-i-nxiti-prokuroret-tia-ngrinin-dy-aktakuza/20%Monthly2018-10-24 06:45
https://www.informatat.com/sot-dita-e-okb-se/20%Monthly2018-10-24 06:44
https://www.informatat.com/aksion-pastrimi-ne-hapesirat-e-kampusit-te-up-se/20%Monthly2018-10-24 06:42
https://www.informatat.com/gashi-disa-politikaneve-nuk-po-u-konvenon-lirimi-i-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-24 06:41
https://www.informatat.com/telekomi-nuk-do-te-falimentoje/20%Monthly2018-10-24 06:39
https://www.informatat.com/kosova-do-te-paguaje-edhe-13-vjet-borxhet-e-trasheguara-nga-ish-jugosllavia/20%Monthly2018-10-24 06:37
https://www.informatat.com/ministri-rikallo-detyrohet-ta-shuaje-biznesin/20%Monthly2018-10-24 06:35
https://www.informatat.com/prokurorja-qe-e-mbylli-nje-rast-me-droge-e-heton-rastin-e-djalit-te-shefit-te-aki-se/20%Monthly2018-10-24 06:29
https://www.informatat.com/zbatimi-i-kodit-383-deshtime-te-serishme/20%Monthly2018-10-24 06:27
https://www.informatat.com/a-e-merrni-celularin-ne-banjo-pas-leximit-te-ketij-artikulli-sdo-e-beni-me/20%Monthly2018-10-24 06:14
https://www.informatat.com/dhimbja-e-stomakut-nuk-eshte-e-vetmja-shenje-e-helmimit/20%Monthly2018-10-24 06:13
https://www.informatat.com/shtate-vjet-pa-konsensus/20%Monthly2018-10-24 06:10
https://www.informatat.com/votimi-per-vizat-mund-te-shtyhet/20%Monthly2018-10-24 09:05
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-rinjeve-te-prekur-nga-kanceri-i-zorreve/20%Monthly2018-10-24 06:05
https://www.informatat.com/kater-menyra-per-ta-luftuar-stresin/20%Monthly2018-10-24 06:04
https://www.informatat.com/mkrs-ndan-cmimet-ne-fushen-e-muzikes/20%Monthly2018-10-24 06:03
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-shkoder-nis-diten-me-homazhe-te-shtatorja-e-isa-boletinit/20%Monthly2018-10-24 08:53
https://www.informatat.com/shenoht-dita-boterore-e-zhvillimit-te-informacionit/20%Monthly2018-10-24 06:00
https://www.informatat.com/kush-e-vrau-resperin-tupac-shoku-i-tij-tregon-cfare-ndodhi-naten-qe-ai-u-vra/20%Monthly2018-10-24 05:58
https://www.informatat.com/sulmohet-personi-qe-e-kishte-rrahur-feron/20%Monthly2018-10-24 05:56
https://www.informatat.com/dua-lipa-dhe-rita-ora-tani-jane-rivale-edhe-per-dicka-tjeter/20%Monthly2018-10-24 05:54
https://www.informatat.com/daciq-derisa-te-ekzistoje-rezoluta-1244-nuk-ka-ushtri-te-kosoves/20%Monthly2018-10-24 05:52
https://www.informatat.com/hoxhaj-be-e-ka-kushtezuar-serbine-per-kosoven/20%Monthly2018-10-24 05:50
https://www.informatat.com/ushtrine-se-ben-emri-por-misioni/20%Monthly2018-10-24 07:34
https://www.informatat.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-10-23 14:55
https://www.informatat.com/serbia-vazhdon-te-konsideroje-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-te-rrezikshme/20%Monthly2018-10-23 14:52
https://www.informatat.com/reagon-kraja-per-enciklopedinekritika-te-papergjegjshme-tendencioze-dhe-pa-vlere/20%Monthly2018-10-23 14:52
https://www.informatat.com/gjykata-denon-keshilltarin-e-pd-se-per-shpifje-ndaj-erion-veliajt/20%Monthly2018-10-23 14:50
https://www.informatat.com/provokon-serbja-titullin-e-kampiones-se-botes-ia-dedikon-kosoves/20%Monthly2018-10-23 14:39
https://www.informatat.com/vv-qeveri-e-skandaleve-e-cila-degradoi-ekonomine-e-vendit/20%Monthly2018-10-23 14:39
https://www.informatat.com/a-do-ta-pranoje-zvicra-mosndryshimin-e-ores/20%Monthly2018-10-23 14:37
https://www.informatat.com/kosova-serish-me-pavijon-te-filmit-ne-tokio/20%Monthly2018-10-23 14:31
https://www.informatat.com/ish-miss-kosova-behet-nuse-dimite-i-shkojne-shume/20%Monthly2018-10-23 14:29
https://www.informatat.com/aleksander-van-der-bellen-i-kunderpergjigjet-ivica-daciqit-per-kosoven/20%Monthly2018-10-23 14:19
https://www.informatat.com/qytetaret-e-kosoves-kane-humbur-besimin-ne-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2018-10-23 14:18
https://www.informatat.com/rina-balaj-pothuajse-i-ve-ne-pah-te-gjitha-foto/20%Monthly2018-10-23 14:17
https://www.informatat.com/kreu-grabitjen-ne-podujeve-ja-cfare-beri-i-dyshuari-pasi-u-arrestua/20%Monthly2018-10-23 14:14
https://www.informatat.com/votohet-mbyllja-e-basteve-perfshihen-edhe-ato-online/20%Monthly2018-10-23 14:08
https://www.informatat.com/rruga-e-re-e-shqiptareve-per-ne-angli/20%Monthly2018-10-23 14:06
https://www.informatat.com/chrissy-teigen-shkelqen-ne-te-bardha/20%Monthly2018-10-23 14:03
https://www.informatat.com/nora-istrefi-vjen-ne-bashkepunim-me-kete-kengetar-te-njohur/20%Monthly2018-10-23 14:02
https://www.informatat.com/dua-lipa-nominohet-ne-kater-kategori/20%Monthly2018-10-23 14:00
https://www.informatat.com/khloe-shfaq-linjat-bombastike-ne-bikini/20%Monthly2018-10-23 13:58
https://www.informatat.com/haradinajdo-te-marrim-masa-ndaj-cdokujt-qe-keqperdor-detyren-gjate-mandatit/20%Monthly2018-10-23 13:56
https://www.informatat.com/lokalet-muzike-live-dhe-qendrat-e-masazheve-relaks-apo-prostitucion/20%Monthly2018-10-23 13:56
https://www.informatat.com/hyseni-me-2017-kosova-humbi-rastin-e-arte-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-10-23 13:54
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-gashi-kerkon-qasje-pozitive-te-frances-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-10-23 13:51
https://www.informatat.com/opozita-ne-serbi-i-thote-vuciqit-se-ka-deshtuar-politika-e-tij-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-10-23 13:50
https://www.informatat.com/sulmuesi-me-ne-forme-i-kosoves-nuk-po-ftohet-nga-bernard-challendes/20%Monthly2018-10-23 13:48
https://www.informatat.com/turpi-i-madh-i-akademise-pse-kryeministri-i-pare-i-kosoves-mbeti-jashte-enciklopedise/20%Monthly2018-10-23 13:46
https://www.informatat.com/e-konfirmon-ffk-ja-biletat-per-ndeshjen-kosova-azerbajxhan-shiten-online/20%Monthly2018-10-23 13:45
https://www.informatat.com/per-daciqin-marreveshja-me-kosoven-eshte-prioritet-i-serbise/20%Monthly2018-10-23 13:44
https://www.informatat.com/kjo-vajze-eshte-zhdukur-nese-e-shihni-lajmeroni-policine-e-kosoves-ose-kete-numer/20%Monthly2018-10-23 13:40
https://www.informatat.com/policia-arreston-hajnin-e-podujeves-dyshohet-se-grabiti-nje-banke/20%Monthly2018-10-23 13:36
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vajza-e-zhdukur-nga-kacaniku/20%Monthly2018-10-23 13:31
https://www.informatat.com/shperthim-ne-kompanine-e-alkoolit/20%Monthly2018-10-23 13:28
https://www.informatat.com/qeveria-ka-miratuar-propozimin-per-investime-ne-germi/20%Monthly2018-10-23 13:28
https://www.informatat.com/gashi-medalja-olimpike-sukses-historik-per-vendin-tone/20%Monthly2018-10-23 13:24
https://www.informatat.com/themelohet-keshilli-per-siguri-ne-trafikun-rrugor/20%Monthly2018-10-23 13:21
https://www.informatat.com/rama-rritim-pagat-per-mjeket-dhe-infermieret/20%Monthly2018-10-23 13:19
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-vendosjen-e-nje-takse-boterore-per-kompanite-teknologjike/20%Monthly2018-10-23 13:17
https://www.informatat.com/ambasadori-greicevci-dorezoi-letrat-kredenciale-tek-mbreti-i-holandes/20%Monthly2018-10-23 14:52
https://www.informatat.com/buxheti-i-vitit-2019-pritet-te-jete-ne-vlere-prej-2-3-miliarde-euro/20%Monthly2018-10-23 13:13
https://www.informatat.com/iu-ndalua-qymyri-punetoret-e-kek-ut-kerkojne-para-per-dru/20%Monthly2018-10-23 13:12
https://www.informatat.com/mbledhja-qeverise-se-kosoves-dhe-shqiperise-me-26-nentor-ne-peje/20%Monthly2018-10-23 13:55
https://www.informatat.com/berisha-publikon-foton-kjo-eshte-rezidenca-e-re-e-edi-rames-ne-new-york/20%Monthly2018-10-23 13:06
https://www.informatat.com/matthew-palmer-shkon-ne-shtepine-e-isa-mustafes/20%Monthly2018-10-23 13:04
https://www.informatat.com/projektligji-per-pagat-cilesohet-si-antikushtetues/20%Monthly2018-10-23 13:03
https://www.informatat.com/dergohen-11-persona-ne-polici-per-sulmin-ndaj-pelegrineve-serbe-ne-istog/20%Monthly2018-10-23 13:00
https://www.informatat.com/nga-viti-i-ardhshem-pensionisteve-ju-rriten-pagat-per-20/20%Monthly2018-10-23 12:55
https://www.informatat.com/gjykata-ia-kthen-pas-prokurorise-aktakuzen-per-pensionet-e-veteraneve/20%Monthly2018-10-23 13:39
https://www.informatat.com/ndeshkimi-i-te-forteve-ne-shqiperi-300-te-arrestuar/20%Monthly2018-10-23 12:52
https://www.informatat.com/pas-lindjes-se-djalit-adelina-tahiri-i-kthehet-zakonit-te-vjeter/20%Monthly2018-10-23 12:50
https://www.informatat.com/limaj-optimist-se-shqiperia-do-te-marre-parasysh-kerkesen-per-uljen-e-tarifes-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-10-23 12:43
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-mbeshtetjen-belge-per-avancimin-e-institucioneve-te-sigurise/20%Monthly2018-10-23 12:41
https://www.informatat.com/largohet-edhe-themeluesi-i-oculus-nga-facebook/20%Monthly2018-10-23 12:39
https://www.informatat.com/ky-eshte-personi-qe-telefonoi-mbi-45-mije-here-policine-mund-te-burgoset/20%Monthly2018-10-23 12:38
https://www.informatat.com/telefoni-i-palosshem-nga-samsung-mund-te-lansohet-muajin-e-ardhshem/20%Monthly2018-10-23 12:37
https://www.informatat.com/volkswagen-kthen-prapa-makinat-e-vjetra-me-nafte-per-te-dhene-te-reja/20%Monthly2018-10-23 12:36
https://www.informatat.com/ariana-publikon-nje-video-prekese-te-ish-te-dashurit/20%Monthly2018-10-23 12:34
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-masa-konkrete-per-ndalimin-e-drogave-ne-shkolla/20%Monthly2018-10-23 12:33
https://www.informatat.com/marotta-harron-juventusin-afer-nenshkrimit-me-gjigantin-tjeter-italian/20%Monthly2018-10-23 12:33
https://www.informatat.com/selimi-i-pergjigjet-hazirit-luta-le-te-flase-per-figuren-e-rugoves-me-pdkne/20%Monthly2018-10-23 12:32
https://www.informatat.com/ky-ishte-futbollisti-qe-planifikoi-ta-largonte-ronaldon-nga-real-madrid/20%Monthly2018-10-23 12:31
https://www.informatat.com/rasti-khashoggi-mund-te-ndikoje-ne-biznesin-global/20%Monthly2018-10-23 12:30
https://www.informatat.com/keshilli-prokurorial-dhe-ai-gjyqesor-kerkojne-trajtim-te-barabarte-ne-paga-me-qeverine-dhe-kuvendin/20%Monthly2018-10-23 13:17
https://www.informatat.com/nba-lakersat-e-lebron-jamesit-vazhdojne-me-humbje/20%Monthly2018-10-23 12:28
https://www.informatat.com/deputetja-deputetes-ti-je-bubrrec-per-mu/20%Monthly2018-10-23 13:08
https://www.informatat.com/mourinho-ronaldo-deshiron-ta-mposhte-man-unitedin/20%Monthly2018-10-23 12:25
https://www.informatat.com/amber-heard-ne-lidhje-me-nje-burre-te-martuar/20%Monthly2018-10-23 12:24
https://www.informatat.com/prinder-per-here-te-dyte-rezarta-dhe-ermali-tregojne-per-planet-e-familjes/20%Monthly2018-10-23 12:23
https://www.informatat.com/asamblistja-e-ldk-se-aderon-ne-akr-i-ofrohet-posti-i-zevendesministres/20%Monthly2018-10-23 12:22
https://www.informatat.com/kim-kardashian-nuk-i-le-vend-imagjinates/20%Monthly2018-10-23 12:22
https://www.informatat.com/ronaldo-nuk-flas-per-real-madridin/20%Monthly2018-10-23 12:20
https://www.informatat.com/almeda-dhe-tolgahan-se-shpejti-do-te-behen-prinder/20%Monthly2018-10-23 12:20
https://www.informatat.com/gruaja-e-will-smith-pranon-qe-nuk-deshi-kurre-te-martohej/20%Monthly2018-10-23 12:19
https://www.informatat.com/buffon-futbolli-italian-tejet-taktik-prandaj-ska-spektakel/20%Monthly2018-10-23 12:17
https://www.informatat.com/rita-albumi-do-ti-kete-disa-kenge-te-padegjuara-dhe-disa-hite/20%Monthly2018-10-23 12:17
https://www.informatat.com/me-vajzen-ne-duar-ryva-kajtazi-e-deshmon-qe-eshte-nje-mama-seksi/20%Monthly2018-10-23 12:15
https://www.informatat.com/lumi-b-zbulon-bashkepunimin-e-radhes/20%Monthly2018-10-23 12:13
https://www.informatat.com/faqja-me-10-milione-ndjekes-ne-facebook-e-ben-hit-ne-bote-tolerancen-nderfetare-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-23 12:12
https://www.informatat.com/lady-gaga-eshte-shume-e-pasur-mesoni-sa-para-ka/20%Monthly2018-10-23 12:11
https://www.informatat.com/aferdita-dreshaj-shfaqet-ne-nje-moment-romantik-me-burrin-cek/20%Monthly2018-10-23 12:10
https://www.informatat.com/ndryshon-oriola-marashi-shikojeni-cfare-ka-postuar-ne-instagram/20%Monthly2018-10-23 12:08
https://www.informatat.com/zbulohet-me-ne-fund-cka-ben-arta-nitaj-qe-ka-nje-trup-kaq-seksi/20%Monthly2018-10-23 12:06
https://www.informatat.com/murgesha-u-perdhunua-gjendet-i-vdekur-deshmitari-i-vetem/20%Monthly2018-10-23 12:06
https://www.informatat.com/80-kilograme-kanabis-drejt-malit-te-zi-6-te-arrestuar/20%Monthly2018-10-23 12:05
https://www.informatat.com/kmdlnj-turqia-po-nderhyn-ne-punet-e-brendshme-te-kosoves/20%Monthly2018-10-23 12:03
https://www.informatat.com/ismaili-lista-e-re-esenciale-do-te-jete-per-nevojat-e-pacienteve-e-jo-te-kompanive/20%Monthly2018-10-23 11:52
https://www.informatat.com/palmer-shba-ja-do-te-vazhdoje-ta-ndihmoje-kosoven-ne-fuqizimin-e-shtetit/20%Monthly2018-10-23 11:49
https://www.informatat.com/be-kerkon-gjithperfshirje-ne-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-10-23 11:48
https://www.informatat.com/ura-e-balinces-perfundon-ne-fund-te-nentorit/20%Monthly2018-10-23 11:48
https://www.informatat.com/spitali-i-prizrenit-me-mungese-te-mjekeve-specialiste/20%Monthly2018-10-23 11:44
https://www.informatat.com/iggy-azalea-i-heq-pothuajse-te-gjitha-pasi-del-nga-dushi-foto/20%Monthly2018-10-23 11:42
https://www.informatat.com/flaka-krelani-provokon-keq-ne-te-brendshme-foto/20%Monthly2018-10-23 11:38
https://www.informatat.com/ministri-lluka-pjese-e-forumit-te-interkonektivitetit-ndermjet-vendeve-te-ballkanit/20%Monthly2018-10-23 11:35
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-e-23-vjecares-te-aksidentuar-te-rruga-b/20%Monthly2018-10-23 11:33
https://www.informatat.com/ngjarje-e-pazakonte-ne-leposaviq-kete-gje-e-gjejne-banoret/20%Monthly2018-10-23 11:27
https://www.informatat.com/femrat-rrahen-mes-vete-ne-nje-pompe-derivatesh-ne-ferizaj-video/20%Monthly2018-10-23 11:20
https://www.informatat.com/gjakovari-e-sulmon-vajzen-e-tij-arrestohet/20%Monthly2018-10-23 11:19
https://www.informatat.com/haradinajpervoja-e-malit-te-zi-na-sherben-ne-rrugen-tone-drejte-nato-s/20%Monthly2018-10-23 11:08
https://www.informatat.com/hekeret-sulmojne-ueb-faqen-e-konferences-qe-do-te-mbahet-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-23 11:07
https://www.informatat.com/erdogan-vrasesit-e-gazetarit-khashoggi-do-te-gjykohen-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-23 11:06
https://www.informatat.com/prizren-arrestohet-hajni-i-bizhuterive/20%Monthly2018-10-23 10:48
https://www.informatat.com/veseli-me-buxhetin-e-vitit-te-ardhshem-rriten-pensionet/20%Monthly2018-10-23 12:53
https://www.informatat.com/komisioni-per-aki-ne-skerkon-shkarkimin-e-maxhunit-presin-informacione-nga-policia/20%Monthly2018-10-23 10:45
https://www.informatat.com/palmer-siguron-thacin-se-shba-mbeshtet-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-23 12:29
https://www.informatat.com/a-e-dini-pse-kemi-nga-pese-gishta-ne-secilen-dore-e-kembe/20%Monthly2018-10-23 10:42
https://www.informatat.com/beyerprekja-e-kufijve-ide-e-rrezikshme/20%Monthly2018-10-23 12:27
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shtepia-me-e-frikshme-ne-bote/20%Monthly2018-10-23 10:39
https://www.informatat.com/si-ti-beni-gjokset-tju-duken-shume-me-te-medha/20%Monthly2018-10-23 10:37
https://www.informatat.com/pese-dobite-shendetesore-te-pastrimit-2/20%Monthly2018-10-23 10:35
https://www.informatat.com/zbulohet-specia-e-rralle-e-detit-kandili-i-kuq/20%Monthly2018-10-23 10:33
https://www.informatat.com/7-vende-qe-jane-te-fshehura-ne-google-maps/20%Monthly2018-10-23 10:32
https://www.informatat.com/fytyra-juaj-tregon-nese-jeni-te-pasur-apo-te-varfer/20%Monthly2018-10-23 10:30
https://www.informatat.com/truri-i-njeriut-evoluoi-per-te-besuar-zotat/20%Monthly2018-10-23 10:28
https://www.informatat.com/grushte-mes-grash-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2018-10-23 10:26
https://www.informatat.com/studime-te-ndryshme-shfaqin-qe-lajmet-e-rrejshme-ne-facebook-jane-ne-renie/20%Monthly2018-10-23 10:24
https://www.informatat.com/e-aksidentuara-tjeter-te-rruga-b-vazhdon-te-jete-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2018-10-23 10:23
https://www.informatat.com/ja-cfare-domethenie-ka-shkronja-r-ne-iphone-xr-sipas-apple/20%Monthly2018-10-23 10:23
https://www.informatat.com/trump-po-e-forcojme-arsenalin-nuklear-derisa-rusia-dhe-kina-te-behen-te-arsyeshem/20%Monthly2018-10-23 10:19
https://www.informatat.com/haradinaj-informon-palmer-per-fsk-ne-dhe-dialogun/20%Monthly2018-10-23 10:46
https://www.informatat.com/rrahu-vajzen-dhe-nusen-e-djalit-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2018-10-23 10:16
https://www.informatat.com/kacanik-zhduket-nje-vajze/20%Monthly2018-10-23 10:15
https://www.informatat.com/ferizaj-e-ze-rryma-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-23 10:14
https://www.informatat.com/gjendet-trupi-i-gazetarit-saudit/20%Monthly2018-10-23 10:12
https://www.informatat.com/fotografi-e-rralle-tryeza-e-ushtareve-te-uck-se/20%Monthly2018-10-23 10:07
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-nga-lipjani/20%Monthly2018-10-23 10:04
https://www.informatat.com/lazanski-shba-ja-mund-ta-pajise-ushtrine-e-kosoves-me-tanke-nga-afganistani/20%Monthly2018-10-23 10:02
https://www.informatat.com/ekspozohen-ne-tirane-per-here-te-pare-libra-harta-dhe-gravura-te-shekujve-xv-xix/20%Monthly2018-10-23 10:01
https://www.informatat.com/a-mund-ta-gjeni-per-5-sekonda-gruan-e-zhveshur/20%Monthly2018-10-23 09:57
https://www.informatat.com/lets-do-it-kosova-merr-pjese-ne-aksionin-e-pastrimit-ne-parlamentin-evropian-ne-strasburg/20%Monthly2018-10-23 09:57
https://www.informatat.com/integra-i-drejton-ashak-ut-dhjete-pyetje-ne-vend-te-pergjigjes-per-akuzat/20%Monthly2018-10-23 09:55
https://www.informatat.com/cka-ndodh-me-organizmin-tuaj-nese-hani-banane-para-gjumit/20%Monthly2018-10-23 09:55
https://www.informatat.com/qendroni-shume-ulur-mos-e-beni-me/20%Monthly2018-10-23 09:51
https://www.informatat.com/kdine-perpjekje-per-te-siguruar-nje-vend-pune-qytetaret-po-ballafaqohen-me-padrejtesi-dhe-shkelje/20%Monthly2018-10-23 09:48
https://www.informatat.com/mali-i-zi-mbeshtet-synimet-e-republikes-se-kosoves-per-anetarsim-ne-be-dhe-nato/20%Monthly2018-10-23 09:46
https://www.informatat.com/ilda-bejleri-nuk-harron-ta-ekspozoje-gjoksin-bombastik-foto/20%Monthly2018-10-23 09:44
https://www.informatat.com/deputeti-i-merkelit-ne-kosove-thaci-nuk-e-thote-asnje-fjale-per-kufijte/20%Monthly2018-10-23 09:42
https://www.informatat.com/fsk-ja-e-kufizuar-ne-mandatin-e-saj/20%Monthly2018-10-23 10:43
https://www.informatat.com/mcgregori-thote-se-khabibi-e-kishte-mposhtur-me-merite/20%Monthly2018-10-23 09:39
https://www.informatat.com/eshte-vetem-1-vjec-tiani-i-tunes-hapave-te-prinderve/20%Monthly2018-10-23 09:36
https://www.informatat.com/mustafi-lavderon-ozilin-e-aubameyangun/20%Monthly2018-10-23 09:36
https://www.informatat.com/sanchez-e-manxhukiq-mungojne-ne-duelin-united-juve/20%Monthly2018-10-23 09:34
https://www.informatat.com/koreja-e-jugut-shtetasve-te-saj-kujdes-denoheni-nese-konsumoni-kanabis-ne-kanada/20%Monthly2018-10-23 09:33
https://www.informatat.com/nusja-vret-veten-menjehere-pas-dasmes-arsyeja-eshte-shokuese/20%Monthly2018-10-23 09:32
https://www.informatat.com/ura-e-se-vertetes-lidh-fatin-e-shqiptareve/20%Monthly2018-10-23 09:29
https://www.informatat.com/ferizaj-me-afer-drejt-krijimit-te-zones-se-pare-ekonomike/20%Monthly2018-10-23 09:21
https://www.informatat.com/qalaj-pa-marre-parasysh-pronesine-ligji-obligon-qe-te-ndiqet-personi-te-cilit-i-eshte-zene-arma/20%Monthly2018-10-23 09:19
https://www.informatat.com/presidenti-takon-deputetin-gjerman-flasin-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-23 10:39
https://www.informatat.com/morina-mungon-perkrahja-institucionale-per-rojet-e-pyjeve-sulmet-ndaj-tyre-jane-te-papranueshme/20%Monthly2018-10-23 09:15
https://www.informatat.com/senatori-amerikan-flet-per-vrasjen-e-gazetarit-saudit/20%Monthly2018-10-23 09:13
https://www.informatat.com/diskutohet-revidimi-i-listes-esenciale-te-barnave-procesi-i-kaluar-i-paqarte/20%Monthly2018-10-23 09:09
https://www.informatat.com/misioni-qe-mund-te-eksploroje-origjinen-e-sistemit-diellor-2/20%Monthly2018-10-23 09:10
https://www.informatat.com/rrefimi-i-kosovarit-qe-qendroi-ne-korene-e-veriut-cka-mendojne-koreanet-per-kosoven/20%Monthly2018-10-23 08:56
https://www.informatat.com/keto-jane-cantat-me-in-te-ketij-sezoni-foto/20%Monthly2018-10-23 08:56
https://www.informatat.com/shoferi-20-vjecar-dyshohet-se-goditi-per-vdekje-me-veture-nje-grua-ne-rrugen-b/20%Monthly2018-10-23 08:49
https://www.informatat.com/zbulohet-si-u-nxor-trupi-i-gazetarit-te-vrare-nga-konsullata-arabe-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-23 08:47
https://www.informatat.com/bes-kallaku-ironizon-me-cmimet-qe-ua-vendosin-kosovareve-gjate-pushimeve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-23 08:46
https://www.informatat.com/keshtu-zbardhi-dita-per-rita-oren/20%Monthly2018-10-23 08:43
https://www.informatat.com/gap-numri-me-i-vogel-i-ministrive-do-te-ndikonte-ne-kursimin-e-buxhetit/20%Monthly2018-10-23 08:41
https://www.informatat.com/a-ju-kujtohet-himena-e-pasioneve-te-fshehta-mund-te-befasoheni-si-duket-sot/20%Monthly2018-10-23 08:40
https://www.informatat.com/mesoni-se-kush-do-ta-drejtoje-big-brother-vip/20%Monthly2018-10-23 08:38
https://www.informatat.com/mzhe-i-ndalon-kek-ut-ti-pajise-punetoret-me-thengjill-dokument/20%Monthly2018-10-23 08:36
https://www.informatat.com/fituesi-i-nobelit-ne-kimi-vdes-ne-moshen-90-vjecare/20%Monthly2018-10-23 08:36
https://www.informatat.com/komisioni-per-pune-te-brendshme-i-jep-driten-e-gjelber-procedimit-te-projektligjeve-per-fsk-ne/20%Monthly2018-10-23 10:17
https://www.informatat.com/ps-shkarkon-11-kryetare-degesh-ne-rrethe/20%Monthly2018-10-23 08:30
https://www.informatat.com/zbulohen-pergjimet-qe-sollen-arrestimin-e-ish-deputetit-ndoka/20%Monthly2018-10-23 08:29
https://www.informatat.com/kalaja-e-skenderbeut-ne-kepin-e-rodonit-histori-e-mit-2/20%Monthly2018-10-23 08:23
https://www.informatat.com/kaq-po-shitet-karriga-elektrike-e-shkencetarit-stephen-hawking/20%Monthly2018-10-23 08:20
https://www.informatat.com/kina-inauguroi-uren-me-te-gjate-neper-det/20%Monthly2018-10-23 08:19
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-pensionet-e-veteraneve/20%Monthly2018-10-23 08:16
https://www.informatat.com/shtimi-i-prodhimit-te-naftes-nga-arabia-saudite-stabilizon-cmimin-e-saj/20%Monthly2018-10-23 08:11
https://www.informatat.com/15-mije-lodra-te-demshme-asgjesohen-kete-jave-ne-kosove/20%Monthly2018-10-23 08:06
https://www.informatat.com/ligjet-joefikase-perballe-kriminalitetit-te-profilit-te-larte-2/20%Monthly2018-10-23 08:05
https://www.informatat.com/vendime-jetesore-a-eshte-me-mire-te-degjohet-mendja-apo-intuita/20%Monthly2018-10-23 08:02
https://www.informatat.com/abuzoi-me-fondet-e-luftes-2-vite-e-gjysme-burg-per-ish-kryeministrin/20%Monthly2018-10-23 07:59
https://www.informatat.com/pese-dobite-shendetesore-te-pastrimit/20%Monthly2018-10-23 07:59
https://www.informatat.com/europol-pese-mije-femije-shqiptare-trafikohen-ne-be/20%Monthly2018-10-23 09:40
https://www.informatat.com/pese-metodat-natyrale-per-te-trajtuar-infeksionet-urinare-pa-qene-nevoja-te-shkoni-tek-doktori-2/20%Monthly2018-10-23 07:56
https://www.informatat.com/mbi-7-000-persona-ne-nje-karvan-emigrantesh-drejt-shba-se/20%Monthly2018-10-23 07:54
https://www.informatat.com/kakaoja-rrit-kolesterolin-e-mire-2/20%Monthly2018-10-23 07:53
https://www.informatat.com/tentohet-te-vritet-soros/20%Monthly2018-10-23 07:52
https://www.informatat.com/autoritetet-turke-nuk-lejohen-te-kontrollojne-nje-automjet-te-konsullates-arabe/20%Monthly2018-10-23 07:52
https://www.informatat.com/zbulohet-antibiotiku-qe-vret-super-bakterin/20%Monthly2018-10-23 07:50
https://www.informatat.com/kina-hap-uren-me-te-gjate-ne-bote-mbi-det/20%Monthly2018-10-23 07:50
https://www.informatat.com/ansambli-evropian-ne-pritje-te-kompozitoreve-ballkanike/20%Monthly2018-10-23 07:49
https://www.informatat.com/domatet-dhe-sulmi-i-zemres-sa-domate-duhet-ti-hani-per-ta-zvogeluar-rrezikun/20%Monthly2018-10-23 07:48
https://www.informatat.com/bahtiri-per-perurimin-e-ures-se-ibrit-nje-yll-boteror-i-bashkon-popujt/20%Monthly2018-10-23 07:46
https://www.informatat.com/vitamina-me-e-rendesishme-te-cilen-patjeter-duhet-ta-merrni-gjate-vjeshtes-dhe-dimrit/20%Monthly2018-10-23 07:46
https://www.informatat.com/1632-aksidente-nga-traktoret-e-paregjistruar/20%Monthly2018-10-23 07:44
https://www.informatat.com/perse-lendimet-gjate-dites-sherohen-me-shpejt-se-ato-gjate-nates/20%Monthly2018-10-23 07:44
https://www.informatat.com/lekaj-premton-qe-do-te-degjohen-shqetesimet-e-banoreve-te-hanit-te-elezit-lidhur-me-bechtel-enkan/20%Monthly2018-10-23 07:42
https://www.informatat.com/jane-identifikuar-gjene-te-reja-te-autizmit/20%Monthly2018-10-23 07:42
https://www.informatat.com/projektligji-per-pushimin-e-lehonise-jo-shume-i-qarte/20%Monthly2018-10-23 07:42
https://www.informatat.com/kafeja-e-dyte-nuk-ndikon-ne-tension/20%Monthly2018-10-23 07:40
https://www.informatat.com/kompania-kosovare-hap-konkurs-per-2000-vende-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-10-23 07:39
https://www.informatat.com/pse-pasiviteti-eshte-me-i-demshem-se-duhanpirja/20%Monthly2018-10-23 07:37
https://www.informatat.com/janari-gjen-kosoven-me-polici-mjedisore/20%Monthly2018-10-23 07:37
https://www.informatat.com/harrohet-projektligji-per-pagat/20%Monthly2018-10-23 09:34
https://www.informatat.com/forconi-imunitetin-tuaj-ne-menyre-natyrale-te-sigurt-dhe-te-shendetshme/20%Monthly2018-10-23 07:35
https://www.informatat.com/zbulohet-njeriu-qe-drejtoi-vrasjen-e-gazetarit-ne-konsullaten-arabe/20%Monthly2018-10-23 07:34
https://www.informatat.com/menyra-e-thjeshte-per-ta-gatuar-orizin-qe-ti-pergjysmoni-kalorite/20%Monthly2018-10-23 07:32
https://www.informatat.com/ky-eshte-personi-qe-e-mbyti-shqiptarin-me-dru-ne-koke-policia-zvicerane-ne-kerkim-te-tij/20%Monthly2018-10-23 07:31
https://www.informatat.com/ja-sa-eshte-i-sigurt-golf-2-gjate-aksidentit/20%Monthly2018-10-23 07:30
https://www.informatat.com/kalaja-e-skenderbeut-ne-kepin-e-rodonit-histori-e-mit/20%Monthly2018-10-23 07:26
https://www.informatat.com/detaje-per-galaxy-s10-hiqet-vecoria-karakteristike/20%Monthly2018-10-23 07:25
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-ruani-buken-te-fresket-per-nje-kohe-te-gjate/20%Monthly2018-10-23 07:25
https://www.informatat.com/digjen-9-vetura-ne-elbasan/20%Monthly2018-10-23 07:23
https://www.informatat.com/harrojeni-genten-motra-e-saj-paraqitet-tejet-joshese-ne-te-zeze/20%Monthly2018-10-23 07:23
https://www.informatat.com/te-mirat-qe-sjell-konsumimi-i-vezeve-te-ziera/20%Monthly2018-10-23 07:22
https://www.informatat.com/kodi-i-ri-penal-gati-si-aktuali-per-politikanet-me-aktakuza-rekomandohen-ndryshime-kushtetuese/20%Monthly2018-10-23 07:22
https://www.informatat.com/ylli-i-filmave-pornografike-po-e-pret-femijen-e-flori-mumajesit-foto/20%Monthly2018-10-23 07:21
https://www.informatat.com/alarmi-i-eksperteve-vetmia-vret-me-shpejt-se-obeziteti/20%Monthly2018-10-23 07:20
https://www.informatat.com/beatrix-ramosaj-zbulon-me-shume-se-cduhet-foto/20%Monthly2018-10-23 07:18
https://www.informatat.com/interviste-julian-assange-si-shantazhohen-pasi-pergjohen-politikanet/20%Monthly2018-10-23 07:16
https://www.informatat.com/ekspertet-kandeze-levizje-cdo-20-minuta-per-pacientet-e-me-semundje-te-zemres/20%Monthly2018-10-23 07:16
https://www.informatat.com/u-pyet-per-babastars-dhe-otr-pergjigjja-e-lumi-b-ishte-epike/20%Monthly2018-10-23 07:16
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-vuan-nga-nje-semundje-e-pasherueshme/20%Monthly2018-10-23 07:14
https://www.informatat.com/te-qenurit-i-cuditshem-ju-favorizon-ne-gjetjen-e-dashurise/20%Monthly2018-10-23 07:13
https://www.informatat.com/kishin-milionat-qe-nga-lindja/20%Monthly2018-10-23 07:12
https://www.informatat.com/azet-paralajmeron-kengen-e-re/20%Monthly2018-10-23 07:10
https://www.informatat.com/shkencetaret-theksojne-egoistet-kalojne-keq-ne-jete-qe-se-cka-i-pret/20%Monthly2018-10-23 07:09
https://www.informatat.com/ndotje-e-larte-e-ajrit-ne-prishtine-dhe-gjilan/20%Monthly2018-10-23 07:07
https://www.informatat.com/nese-keni-keto-shenja-urgjent-tek-mjeku/20%Monthly2018-10-23 07:06
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-do-ti-kete-8000-ushtare/20%Monthly2018-10-23 07:05
https://www.informatat.com/dieta-me-popullore-eshte-ajo-e-japonezeve-dhe-ja-perse/20%Monthly2018-10-23 07:04
https://www.informatat.com/rikalo-shperfill-dy-vendime-gjyqesore/20%Monthly2018-10-23 07:03
https://www.informatat.com/ditari-me-i-mire-mjekesor-akuzohet-per-paragjykime-ndaj-konsumimit-te-buterit/20%Monthly2018-10-23 07:02
https://www.informatat.com/njerezit-e-moshes-se-mesme-rrezikohen-me-shume-nga-kanceri/20%Monthly2018-10-23 07:00
https://www.informatat.com/107631-2/20%Monthly2018-10-23 06:58
https://www.informatat.com/meshkujt-jopjellor-kane-gjasa-te-behen-baballare-permes-teknikes-se-re/20%Monthly2018-10-23 06:58
https://www.informatat.com/superbugs-do-te-vras-me-shume-se-kanceri-dhe-diabeti-deri-ne-vitin-2050/20%Monthly2018-10-23 06:54
https://www.informatat.com/ministri-i-mbrojtjes-se-malit-te-zi-viziton-fsk-ne/20%Monthly2018-10-23 06:52
https://www.informatat.com/virozat-e-stines-shkak-luhatjet-e-temperaturave/20%Monthly2018-10-23 06:51
https://www.informatat.com/keto-zakone-ngadalesojne-humbjen-e-kilogrameve/20%Monthly2018-10-23 06:49
https://www.informatat.com/shasha-me-presidencen-rumune-te-be-se-nga-2019-ta-ceshtja-e-vizave-nuk-do-te-vendoset-as-ne-agjende/20%Monthly2018-10-23 06:47
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-serb-pranimi-i-kosoves-ne-interpol-katastrofe-per-te-gjithe/20%Monthly2018-10-23 06:46
https://www.informatat.com/matthew-palmer-viziton-kosoven-takohet-me-kreret-e-shtetit/20%Monthly2018-10-23 06:40
https://www.informatat.com/mot-i-ftohte-dhe-me-vranesira/20%Monthly2018-10-23 06:40
https://www.informatat.com/komisioni-per-siguri-formon-grupet-punuese-per-projektligjin-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-23 06:37
https://www.informatat.com/keto-jane-ngjarjet-e-dites-se-sotme-3/20%Monthly2018-10-23 06:36
https://www.informatat.com/policia-nis-fushaten-dhuna-nuk-arsyetohet/20%Monthly2018-10-23 06:34
https://www.informatat.com/drejtori-i-pks-per-djalin-e-maxhunit-ligji-obligon-qe-te-ndiqet-personi-te-cilit-iu-eshte-zene-arma/20%Monthly2018-10-23 06:30
https://www.informatat.com/zevendesministri-cena-kerkonte-30-mije-euro-ryshfet/20%Monthly2018-10-23 08:33
https://www.informatat.com/haziri-vv-ja-le-te-harroje-partneritetin-me-ldk-ne-pa-ndryshuar-mendim-per-rugove/20%Monthly2018-10-23 06:27
https://www.informatat.com/ky-qytet-shqiptar-shpenzon-ne-restorante-me-shume-se-evropianet/20%Monthly2018-10-23 06:24
https://www.informatat.com/pacolli-i-bindur-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-23 07:55
https://www.informatat.com/beja-kundershton-ushtria-te-behet-vetem-ne-perputhje-me-kushtetuten/20%Monthly2018-10-23 07:35
https://www.informatat.com/ligjet-joefikase-perballe-kriminalitetit-te-profilit-te-larte/20%Monthly2018-10-23 06:28
https://www.informatat.com/vdes-njera-nga-dy-te-aksidentuarat-ne-rrugen-b/20%Monthly2018-10-23 06:25
https://www.informatat.com/cuko-e-ndoka-ne-pergjimet-e-droges-ish-drejtori-i-burgjeve-mori-nje-makine-luksoze-si-rryshfet/20%Monthly2018-10-23 06:21
https://www.informatat.com/renea-e-fnsh-serish-ne-shijak-kontrolle-ne-banesa-dhe-biznese/20%Monthly2018-10-22 22:41
https://www.informatat.com/autoritetet-turke-nuk-lejohen-te-kontrollojne-nje-makine-te-konsullates-arabe/20%Monthly2018-10-22 22:39
https://www.informatat.com/heshtja-per-arrestimin-berisha-ndoka-e-hedh-ne-ere-ramen-i-di-gjithcka/20%Monthly2018-10-22 22:38
https://www.informatat.com/qytetaret-e-demtojne-perseri-pemen-ne-shesh/20%Monthly2018-10-22 14:57
https://www.informatat.com/bresher-e-permbytje-ne-itali-qytetaret-bllokohen-neper-makina/20%Monthly2018-10-22 14:56
https://www.informatat.com/sulmi-ndaj-autobuseve-me-pelegrine-serbe-ne-istog-reagon-jevtiq/20%Monthly2018-10-22 14:55
https://www.informatat.com/bankat-ne-kosove-te-rrezikuara-nga-rastet-ne-rritje-te-tentim-grabitjeve/20%Monthly2018-10-22 14:53
https://www.informatat.com/krasniqi-nuk-habitem-nese-numri-i-veteraneve-shkon-ne-100-mije/20%Monthly2018-10-22 14:52
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-skenderaj-drenas/20%Monthly2018-10-22 14:50
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-se-sa-do-te-jete-rritja-e-pagave-per-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-22 14:48
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-b-makina-godet-dy-femra/20%Monthly2018-10-23 06:21
https://www.informatat.com/keto-jane-dy-ministrit-me-me-se-shumti-harxhime-per-karburant/20%Monthly2018-10-22 14:38
https://www.informatat.com/kerkohet-rivleresim-i-punes-se-ashak-ut/20%Monthly2018-10-22 14:34
https://www.informatat.com/pacolli-puna-e-palodhshme-e-kryetarit-bahtiri-i-pengon-vetem-bandave-kriminale/20%Monthly2018-10-22 14:29
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendimi-per-personin-qe-mashtroi-kosovaret-me-bileta-udhetimi/20%Monthly2018-10-22 14:27
https://www.informatat.com/daciq-kosova-sdo-te-anetaresohet-ne-interpol/20%Monthly2018-10-22 14:25
https://www.informatat.com/avokati-thote-se-dikush-po-e-bllokon-qellimisht-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-22 14:20
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-kroat-denohet-me-2-5-vjet-burg/20%Monthly2018-10-22 14:18
https://www.informatat.com/hajdari-procesi-i-privatizimit-mund-te-permbyllet-vetem-pas-7-viteve/20%Monthly2018-10-22 14:07
https://www.informatat.com/njesitet-elitare-te-mbrojtjes-te-maqedonise-pa-shqiptare/20%Monthly2018-10-22 13:58
https://www.informatat.com/9-pyetjet-kyce-ne-te-cilat-arabia-saudite-nuk-eshte-pergjigjur-per-vrasjen-e-gazetarit-jamal-khashoggi/20%Monthly2018-10-22 13:55
https://www.informatat.com/policia-ende-ne-kerkim-te-tre-grabitesve-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-22 13:49
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-rreth-kercenimit-me-vdekje-ndaj-agim-bahtirit/20%Monthly2018-10-22 13:45
https://www.informatat.com/mesohet-se-sa-te-burgosur-jane-ne-kosove-dhe-sa-para-shpenzon-shteti-per-ta/20%Monthly2018-10-22 13:44
https://www.informatat.com/korrigjimi-i-kufijve-kosove-serbi-nuk-duhet-te-perjashtohet-nga-tavolina-e-bisedimeve/20%Monthly2018-10-22 13:38
https://www.informatat.com/vdes-norvegjezi-qe-pengoi-planin-berthamor-nazist/20%Monthly2018-10-22 13:36
https://www.informatat.com/vuciq-perseri-ankohet-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-22 13:34
https://www.informatat.com/keshilltari-i-pacollit-ne-listen-e-personave-qe-u-paguan-fshehurazi-nga-greqia/20%Monthly2018-10-22 13:32
https://www.informatat.com/osmani-te-gjithe-ambasadoret-e-emeruar-ne-kete-mandat-jane-politike/20%Monthly2018-10-22 13:30
https://www.informatat.com/phillips-asnje-vend-tjeter-nuk-do-ta-njohe-kosoven-derisa-debati-per-ndarjen-te-merr-fund/20%Monthly2018-10-22 14:46
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-po-e-nderton-arkitekturen-e-saj-te-sigurise/20%Monthly2018-10-22 14:25
https://www.informatat.com/refuzohet-lirimi-i-sylejman-selimit-paralajmerohet-kallezim-penal-nga-avokati-i-tij/20%Monthly2018-10-22 13:24
https://www.informatat.com/tre-adoleshentet-rrezikojne-3-vite-burg-per-kete-selfie/20%Monthly2018-10-22 13:23
https://www.informatat.com/jam-bere-person-me-aftesi-te-kufizuara-aktorja-e-njohur-flet-per-sklerozen-e-shumefishte/20%Monthly2018-10-22 13:20
https://www.informatat.com/oshp-ankohet-per-presionet-publike-per-punen-qe-ben/20%Monthly2018-10-22 13:18
https://www.informatat.com/ylli-limani-heq-dore-nga-kenga-magjike/20%Monthly2018-10-22 13:18
https://www.informatat.com/mijera-euro-ne-dreka-e-darka-cilat-ministri-kane-shpenzuar-me-se-shumti/20%Monthly2018-10-22 13:13
https://www.informatat.com/perkunder-ndaleses-vazhdon-shitja-e-qymyrit-ne-tregjet-e-prishtines/20%Monthly2018-10-22 13:13
https://www.informatat.com/luajti-rolin-e-melania-trump-si-striptiste-aktorja-po-kercenohem-me-vdekje/20%Monthly2018-10-22 13:09
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-per-nje-gjume-te-rehatshem-3/20%Monthly2018-10-22 13:06
https://www.informatat.com/mustafa-i-thote-apostoloves-se-mpb-ja-e-ka-prioritet-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-10-22 13:05
https://www.informatat.com/5-arsyet-pse-keni-nevoje-per-bime-ne-shtepi-dhe-zyra/20%Monthly2018-10-22 13:05
https://www.informatat.com/rrjeti-i-shitesve-me-pakice-reagon-lidhur-me-ligjin-per-mbrojtjen-e-konsumatorit/20%Monthly2018-10-22 13:05
https://www.informatat.com/kanabisi-sekreti-i-rinimit-te-trurit/20%Monthly2018-10-22 13:03
https://www.informatat.com/si-te-qetesohemi-ne-pushimin-e-drekes/20%Monthly2018-10-22 13:01
https://www.informatat.com/dieta-vegjetariane-qe-ndjekin-vipat/20%Monthly2018-10-22 12:59
https://www.informatat.com/ministria-e-kultures-e-me-pas-kryeministria-me-me-se-shumti-shpenzime-per-karburant-vjet-u-harxhuan-mbi-8-milione-euro/20%Monthly2018-10-22 12:59
https://www.informatat.com/tymosja-e-marijuanes-plak-trurin-per-thuajse-3-vjet/20%Monthly2018-10-22 12:58
https://www.informatat.com/vetmia-vret-me-shpejt-se-obeziteti/20%Monthly2018-10-22 12:56
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-whatsapp-do-ju-riktheje-ndjenjen-e-turpit/20%Monthly2018-10-22 12:54
https://www.informatat.com/procredit-shkele-te-varferit/20%Monthly2018-10-22 12:53
https://www.informatat.com/telekomanda-e-playstation-qe-kushton-12-mije-euro/20%Monthly2018-10-22 12:51
https://www.informatat.com/behgjet-pacolli-denon-ashper-kercenimin-me-jete-te-agim-bahtirit/20%Monthly2018-10-22 12:47
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-pse-njerezit-dehen-shpesh-2/20%Monthly2018-10-22 12:47
https://www.informatat.com/cilesite-e-grave-te-forta-qe-burrat-nuk-mund-ti-rezistojne/20%Monthly2018-10-22 12:46
https://www.informatat.com/gjeniu-11-vjecar-hawking-e-kishte-gabim-per-zotin/20%Monthly2018-10-22 12:44
https://www.informatat.com/dua-lipa-mahnitese-ne-kampanjen-e-re-te-adidas/20%Monthly2018-10-22 12:43
https://www.informatat.com/dafina-provokon-e-shtrire-ne-shtrat-gjysme-e-zhveshur/20%Monthly2018-10-22 12:41
https://www.informatat.com/harrojeni-alberien-ajo-mbetet-nen-hije-prane-gruas-me-gjoksin-gjigant/20%Monthly2018-10-22 12:39
https://www.informatat.com/komuna-shpalle-situate-emergjente-ne-rrugen-b/20%Monthly2018-10-22 12:37
https://www.informatat.com/bashkia-e-tiranes-nis-ndertimin-e-memorialit-per-mithat-frasherin/20%Monthly2018-10-22 12:37
https://www.informatat.com/rina-balaj-le-pa-tekst-keshtu-e-kendon-live-kengen-pak-nga-pak-te-elvana-gjates/20%Monthly2018-10-22 12:36
https://www.informatat.com/rozana-radi-flet-per-rikthimin-e-mundshem-ne-kenga-magjike/20%Monthly2018-10-22 12:33
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-zevendesministrit-te-shkarkuar-per-ryshfet-ka-te-kursyera-ne-banke-vetem-210-euro/20%Monthly2018-10-22 12:32
https://www.informatat.com/fsk-dhe-kfor-i-e-deminojne-nje-mjet-shperthyes-ne-lipjan/20%Monthly2018-10-22 12:26
https://www.informatat.com/kercenohet-me-vdekje-agim-bahtiri/20%Monthly2018-10-22 12:24
https://www.informatat.com/theren-me-thike-ne-vendin-e-punes-ne-mitrovice/20%Monthly2018-10-22 12:21
https://www.informatat.com/po-e-kerkon-e-gjithe-evropa-genoa-tregon-cmimin-e-yllit-te-tyre/20%Monthly2018-10-22 12:17
https://www.informatat.com/50-te-arrestuar-gjate-operacionit-te-djeshem-ne-shqiperi-mes-tyre-zyrtare-e-ish-punonjes-policie/20%Monthly2018-10-22 12:17
https://www.informatat.com/vdes-norvegjezi-qe-ka-penguar-planin-berthamor-nazist/20%Monthly2018-10-22 12:16
https://www.informatat.com/shfrytezuan-viktimen-seksualisht-arrestohet-nje-grua-dhe-nje-burre-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-22 12:14
https://www.informatat.com/marcelo-deshiron-juven/20%Monthly2018-10-22 12:11
https://www.informatat.com/vendimi-per-mbylljen-e-shkollave-ne-drenas-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2018-10-22 12:10
https://www.informatat.com/raportohen-probleme-me-google-analytics-2/20%Monthly2018-10-22 12:09
https://www.informatat.com/ministri-shala-apel-bizneseve-te-mos-importojne-lodra-jashte-standardeve-te-be-se/20%Monthly2018-10-22 12:06
https://www.informatat.com/revista-e-seminarit-nderkombetar-per-gjuhen-letersine-dhe-kulturen-shqiptare-perfshihet-ne-ebsco/20%Monthly2018-10-22 12:05
https://www.informatat.com/vrasja-ne-bon-vivant-deshton-seanca/20%Monthly2018-10-22 12:04
https://www.informatat.com/fsk-ja-mohon-largimin-e-pjesetareve-serbe/20%Monthly2018-10-22 12:02
https://www.informatat.com/sali-berisha-thaci-e-ka-ne-qafe-kumonen-e-beogradit/20%Monthly2018-10-22 12:00
https://www.informatat.com/keta-jane-artistet-shqiptare-qe-kane-kryer-fakultete/20%Monthly2018-10-22 11:54
https://www.informatat.com/ekipi-i-fsk-se-ze-vendin-e-trete-ne-mesin-e-137-ekipeve-ne-nje-ushtrim-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2018-10-22 11:53
https://www.informatat.com/analisti-i-cili-deklaroi-se-kosovaret-kane-gjak-serbi-u-pagua-nga-greqia-30-mije-euro/20%Monthly2018-10-22 11:50
https://www.informatat.com/vdes-ne-mal-nje-person-ne-podujeve/20%Monthly2018-10-22 11:46
https://www.informatat.com/gjermania-ndalon-eksportin-e-armeve-per-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-22 11:45
https://www.informatat.com/kjo-eshte-ikja-me-spektakolare-nga-burgu-i-sigurise-se-larte/20%Monthly2018-10-22 11:42
https://www.informatat.com/kercenohen-me-thike-zyrtaret-policore-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-10-22 11:41
https://www.informatat.com/maqedoni-sot-nje-jave-gati-amendamentet-per-ndryshimet-kushtetuese/20%Monthly2018-10-22 11:38
https://www.informatat.com/haradinaj-unmik-u-duhet-te-largohet-nga-kosova/20%Monthly2018-10-22 13:28
https://www.informatat.com/rruga-e-vetme-demokratike-jane-zgjedhjet-e-reja/20%Monthly2018-10-22 13:29
https://www.informatat.com/autostradat-ndricohen-kete-muaj/20%Monthly2018-10-22 11:31
https://www.informatat.com/per-serbine-mungesa-e-vijave-te-kuqe-perben-kompromisin-me-kosoven/20%Monthly2018-10-22 11:25
https://www.informatat.com/drenas-vendimi-per-mbylljen-e-shkollave-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2018-10-22 11:23
https://www.informatat.com/lluka-telekomi-do-te-privatizohet-kosova-e-re-ka-rendesi-jetike/20%Monthly2018-10-22 11:21
https://www.informatat.com/palmer-ne-shkup-per-mbeshtetjen-e-marreveshjes-per-emrin/20%Monthly2018-10-22 11:17
https://www.informatat.com/haradinaj-ushtria-nuk-do-te-kete-ndikim-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-22 13:26
https://www.informatat.com/lista-serbe-shqiptaret-po-nxiten-nga-heshtja-e-bashkesise-nderkombetare-qe-ti-sulmojne-serbet/20%Monthly2018-10-22 10:46
https://www.informatat.com/fletearrest-per-asamblistin-e-vv-se/20%Monthly2018-10-22 10:45
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-pasi-keqperdoren-nje-te-mitur-per-trafikim-dhe-sherbime-seksuale/20%Monthly2018-10-22 10:42
https://www.informatat.com/bytyqi-i-raporton-fmn-se-per-arritjet-dhe-problemet-ne-arsim/20%Monthly2018-10-22 10:40
https://www.informatat.com/penguan-policine-per-ti-arrestuar-tre-serbe-perfundojne-ne-stacionin-policor/20%Monthly2018-10-22 10:35
https://www.informatat.com/thacifsk-e-gatshme-per-pergjegjesi-shtese/20%Monthly2018-10-22 10:35
https://www.informatat.com/hendboll-kosova-fiton-ndeshjen-testuese-ndaj-turqise/20%Monthly2018-10-22 10:33
https://www.informatat.com/lipjani-me-rrethine-prej-2-muajsh-perballet-me-mungese-uji/20%Monthly2018-10-22 10:31
https://www.informatat.com/thaci-ne-ditet-dhe-javet-e-ardhshme-dinamike-e-re-e-dialogut/20%Monthly2018-10-22 11:35
https://www.informatat.com/trupat-amerikane-dhe-ato-turke-do-te-nisin-patrullime-te-perbashketa-ne-manbixh/20%Monthly2018-10-22 10:21
https://www.informatat.com/termet-i-fuqishem-ne-kanada/20%Monthly2018-10-22 10:17
https://www.informatat.com/skena-kulturore-duhet-te-pavaresohet-per-ta-mposhtur-politiken/20%Monthly2018-10-22 10:16
https://www.informatat.com/era-istrefi-ne-koncertin-e-konshensit-se-shpejti-dueti-i-dyte/20%Monthly2018-10-22 10:11
https://www.informatat.com/kryeprokurori-kurmehaj-viziton-pese-stacionet-policore-te-rajonit-te-pejes/20%Monthly2018-10-22 10:09
https://www.informatat.com/range-rover-vogue-ne-edicion-black-label/20%Monthly2018-10-22 10:07
https://www.informatat.com/rruga-me-e-bukur-ne-bote-vozitja-neper-te-kerkon-trimeri/20%Monthly2018-10-22 10:05
https://www.informatat.com/vdes-derisa-po-priste-drunj-ne-pyll/20%Monthly2018-10-22 10:03
https://www.informatat.com/ronaldo-dhe-basti-i-juventusit-prej-278-milione-funtesh/20%Monthly2018-10-22 10:01
https://www.informatat.com/kompanite-kosovare-prezantojne-produktet-e-tyre-ne-panairin-sial-2018-ne-paris/20%Monthly2018-10-22 09:59
https://www.informatat.com/komisioni-per-te-drejtat-e-njeriut-denon-sulmin-ndaj-te-rinjve-shqiptare-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-22 09:57
https://www.informatat.com/peci-ne-kosove-nuk-mungon-ligji-por-zbatimi-i-tij/20%Monthly2018-10-22 09:51
https://www.informatat.com/tusha-%e2%88%92-marubi-i-kacanikut/20%Monthly2018-10-22 09:48
https://www.informatat.com/asambilstit-te-vv-se-i-shkon-policia-ne-mbledhje-per-ta-arrestuar/20%Monthly2018-10-22 09:46
https://www.informatat.com/asamblisti-i-vv-se-ne-kuvendin-e-prishtines-thote-se-policia-po-e-presin-ate-per-ta-arrestuar/20%Monthly2018-10-22 09:41
https://www.informatat.com/pse-njerezit-lendojne-veten/20%Monthly2018-10-22 09:37
https://www.informatat.com/harry-e-meghan-duan-qe-femija-qe-presin-te-jete-vajze/20%Monthly2018-10-22 09:35
https://www.informatat.com/ndertimi-i-ekipit-dobesia-me-e-madhe-e-bill-gates/20%Monthly2018-10-22 09:35
https://www.informatat.com/pete-davidson-flet-per-ndarjen-me-ariana-granden/20%Monthly2018-10-22 09:31
https://www.informatat.com/nagavciministri-bytyqi-po-vazhdon-me-shkelje-dhe-mos-respektim-te-ligjit/20%Monthly2018-10-22 09:31
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-pasi-shiste-blinte-e-shperndante-droge/20%Monthly2018-10-22 09:24
https://www.informatat.com/ja-sa-kosovare-vozisin-suzuki-vitara/20%Monthly2018-10-22 09:18
https://www.informatat.com/lumezi-askush-sdo-te-amnistohet-nga-ndjekja-penale/20%Monthly2018-10-22 09:15
https://www.informatat.com/cfare-tregon-matesi-i-karburantit-pervec-sasise-2/20%Monthly2018-10-22 09:14
https://www.informatat.com/mashtrimi-i-ri-ndaj-perdoruesve-te-iphone-2/20%Monthly2018-10-22 09:13
https://www.informatat.com/e-dashura-e-ronaldos-befason-te-gjithe-do-ta-cmend-edhe-cristianon-me-kete-veprim/20%Monthly2018-10-22 09:10
https://www.informatat.com/vdiq-njeriu-i-cili-i-pengoi-nazistet-te-vijne-deri-te-bomba-atomike/20%Monthly2018-10-22 09:08
https://www.informatat.com/futbollisti-i-real-madrid-i-ben-dhurate-me-dedikim-kadri-veselit/20%Monthly2018-10-22 09:06
https://www.informatat.com/peje-diskutohet-per-bashkepunimin-polici-prokurori/20%Monthly2018-10-22 09:04
https://www.informatat.com/nuk-mundet-askush-ti-ndale-pagesat-per-veteranet/20%Monthly2018-10-22 09:03
https://www.informatat.com/ahmeti-maqedonia-dhe-rajoni-alternative-kane-vetem-integrimin-euroatlantik/20%Monthly2018-10-22 09:01
https://www.informatat.com/mandatin-e-kaluar-emeroheshin-ambasadore-te-pdk-se-e-te-ldk-se-tani-po-emerohen-te-aak-se/20%Monthly2018-10-22 09:00
https://www.informatat.com/thacine-kosoven-qe-po-ndertojme-dhuna-ne-familje-nuk-do-te-lejohet/20%Monthly2018-10-22 11:33
https://www.informatat.com/tre-dite-vetem-qan-cfare-i-ka-ndodhur-xhensila-myrtezajt/20%Monthly2018-10-22 08:51
https://www.informatat.com/keta-jane-aktoret-me-te-paguar-turk-te-te-gjitha-koherave/20%Monthly2018-10-22 08:48
https://www.informatat.com/kosovari-bleu-dru-por-dicka-e-pazakonte-i-erdhi-ne-vend-te-tyre/20%Monthly2018-10-22 08:46
https://www.informatat.com/deputetja-e-kuvendit-te-kosoves-me-fotosesion-vjeshtor-keshtu-duket-ajo/20%Monthly2018-10-22 08:46
https://www.informatat.com/aksion-masiv-kunder-droges-dhe-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-10-22 08:43
https://www.informatat.com/haradinaj-liron-nga-detyra-zv-ministrin-musa-cena/20%Monthly2018-10-22 08:58
https://www.informatat.com/kaloi-valixhen-ne-aeroport-ajo-qe-kapen-rrezet-x-i-tmerruan-te-gjithe/20%Monthly2018-10-22 08:33
https://www.informatat.com/mesimdhenesit-paralajmerojne-greve/20%Monthly2018-10-22 08:31
https://www.informatat.com/veteranet-kerkojne-lirimin-e-menjehershem-te-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-22 11:05
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-oreilly-flasin-per-zhvillimet-aktuale-ne-kosove/20%Monthly2018-10-22 08:25
https://www.informatat.com/ndeshkimet-po-e-hane-buxhetin/20%Monthly2018-10-22 08:22
https://www.informatat.com/krasniqi-sulmuesit-e-pelegrineve-i-gjeni-ne-beograd/20%Monthly2018-10-22 10:24
https://www.informatat.com/keshtu-mund-te-duket-mercedes-amg-b35/20%Monthly2018-10-22 08:17
https://www.informatat.com/lajiqi-keshillon-serbet-e-kosoves-te-sillen-si-shqiptaret-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2018-10-22 08:16
https://www.informatat.com/usher-do-te-paguaje-44-milione-dollare-per-plagjiature/20%Monthly2018-10-22 08:15
https://www.informatat.com/eksperti-paralajmeron-rrezikun-nga-niveli-i-arsenikut-qe-gjendet-ne-orizin-e-foshnjave/20%Monthly2018-10-22 08:13
https://www.informatat.com/kapet-peshkaqeni-gjigant-ne-sazan/20%Monthly2018-10-22 08:10
https://www.informatat.com/kalon-trumpin-dhe-papen-ky-eshte-njeriu-me-influent-ne-bote/20%Monthly2018-10-22 08:07
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-formon-komision-te-jashteligjshem-per-strategjine-e-arsimit-te-larte/20%Monthly2018-10-22 08:00
https://www.informatat.com/ku-denohet-me-burg-tradhtia-bashkeshortore/20%Monthly2018-10-22 08:00
https://www.informatat.com/stuhia-izolon-banoret-ne-katar-veprimi-i-shqiptarit-po-ben-xhiron-e-rrjetit/20%Monthly2018-10-22 07:57
https://www.informatat.com/ide-se-si-ta-dekoroni-shtepine-per-festen-e-halloween-it/20%Monthly2018-10-22 07:54
https://www.informatat.com/policia-arreston-27-persona-te-dyshuar/20%Monthly2018-10-22 07:53
https://www.informatat.com/banoret-e-matit-1-protestojne-para-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-10-22 07:52
https://www.informatat.com/fakte-interesante-rreth-endrrave/20%Monthly2018-10-22 07:49
https://www.informatat.com/nje-veture-ne-podujeve-kaplohet-nga-zjarri-nderhyne-zjarrfikesit/20%Monthly2018-10-22 07:48
https://www.informatat.com/dasmoret-u-mbajten-peng-derisa-paguan-4-mije-euro-pasi-dogjen-me-xixellonja-nje-pjese-te-tendes/20%Monthly2018-10-22 07:47
https://www.informatat.com/erdogani-dhe-trumpi-flasin-rreth-vrasjes-se-gazetarit-khashoggin/20%Monthly2018-10-22 07:46
https://www.informatat.com/zmadhoni-te-pasmet-me-vetem-nje-levizje/20%Monthly2018-10-22 07:45
https://www.informatat.com/ambasadori-i-be-se-ne-shqiperi-mirepresim-arrestimet-por-duhen-dhe-denime/20%Monthly2018-10-22 07:43
https://www.informatat.com/cfare-tregon-matesi-i-karburantit-pervec-sasise/20%Monthly2018-10-22 07:42
https://www.informatat.com/mashtrimi-i-ri-ndaj-perdoruesve-te-iphone/20%Monthly2018-10-22 07:41
https://www.informatat.com/prishtina-kandidate-per-bienalen-e-artit-manifesta-2022/20%Monthly2018-10-22 07:38
https://www.informatat.com/cfare-i-bejne-trupit-valet-e-telefonit/20%Monthly2018-10-22 07:37
https://www.informatat.com/largo-stresin-jeto-me-gjate/20%Monthly2018-10-22 07:34
https://www.informatat.com/keto-jane-cajrat-qe-ju-ndihmojne-ne-ditet-e-vjeshtes/20%Monthly2018-10-22 07:29
https://www.informatat.com/kjo-modele-shqiptare-ishte-e-zjarrte-si-zeshkane-por-tani-si-biondine-cmend-fare/20%Monthly2018-10-22 07:29
https://www.informatat.com/shoqata-e-bankave-te-kosoves-me-rekomandimin-rreth-sigurise-kibernetike/20%Monthly2018-10-22 07:28
https://www.informatat.com/kjo-eshte-mosha-kur-femra-arrin-kulmin-e-bukurise/20%Monthly2018-10-22 07:26
https://www.informatat.com/bleona-largon-bikinit-ne-plazh-publikohet-videoja-e-realizuar-nga-nena-e-saj/20%Monthly2018-10-22 07:25
https://www.informatat.com/nje-tjeter-puthje-mes-roza-latit-dhe-feros-live-ne-emision/20%Monthly2018-10-22 07:23
https://www.informatat.com/zyra-e-prokurorit-disiplinor-mund-te-shuhet/20%Monthly2018-10-22 07:23
https://www.informatat.com/nese-sapo-jeni-ndare-kurre-mos-i-beni-keto-gabime/20%Monthly2018-10-22 07:22
https://www.informatat.com/degradimi-i-diplomacise/20%Monthly2018-10-22 07:21
https://www.informatat.com/identiteti-i-banksyt-mbetet-mister/20%Monthly2018-10-22 07:19
https://www.informatat.com/keta-jane-hapat-e-mbetur-deri-te-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-10-22 07:15
https://www.informatat.com/mbahet-konferenca-java-per-te-drejtat-e-viktimave-te-krimit/20%Monthly2018-10-22 07:14
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-pse-njerezit-dehen-shpesh/20%Monthly2018-10-22 07:14
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-peje-shkaktohen-kolona-te-gjata/20%Monthly2018-10-22 07:12
https://www.informatat.com/5-fruta-qe-do-ta-bejne-melcine-tuaj-te-duket-si-e-re/20%Monthly2018-10-22 07:11
https://www.informatat.com/mbahet-tryeza-me-teme-si-te-parandalohet-dhe-luftohet-kriminalizimi-i-politikes-ne-kosove/20%Monthly2018-10-22 07:09
https://www.informatat.com/%e2%80%8bshega-vlerat-e-vecanta-te-saj/20%Monthly2018-10-22 07:03
https://www.informatat.com/a-saudite-deklaron-se-gazetari-khashoggi-eshte-vrare/20%Monthly2018-10-22 07:03
https://www.informatat.com/%e2%80%8bananasi-ju-mbron-kunder-plakjes/20%Monthly2018-10-22 07:01
https://www.informatat.com/grate-me-ngjyre-me-te-rrezikuara-nga-vdekja-e-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2018-10-22 06:59
https://www.informatat.com/efektet-e-dukshme-te-marihuanes-zgjasin-per-24-ore-ndersa-ka-ndikim-ne-trurin-e-njeriut-deri-ne-3-dite/20%Monthly2018-10-22 06:56
https://www.informatat.com/nje-diete-e-shendetshme-ndihmon-ne-perballjen-e-kancerit-te-zorreve/20%Monthly2018-10-22 06:53
https://www.informatat.com/mbi-5-mije-emigrante-nisen-drejt-kufirit-amerikan/20%Monthly2018-10-22 06:47
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-nese-hani-banane-para-gjumit/20%Monthly2018-10-22 06:44
https://www.informatat.com/veteranet-e-rreme-vazhdojne-te-marrin-pensione-nga-shteti/20%Monthly2018-10-22 08:28
https://www.informatat.com/zhduket-nje-23-vjecar-nga-mitrovica-familja-nuk-ka-gjurme-nga-ai-qe-24-dite/20%Monthly2018-10-22 06:39
https://www.informatat.com/pacolli-per-sulmin-e-pelegrineve-serb-akt-i-papranueshem-dhe-i-denueshem/20%Monthly2018-10-22 06:39
https://www.informatat.com/gjuriq-kerkon-reagimin-e-nderkombetareve-pas-sulmit-te-pelegrineve-serbe-ne-istog/20%Monthly2018-10-22 06:36
https://www.informatat.com/prishtina-si-permbush-kriteret-baze-qe-dalin-nga-msa-ja/20%Monthly2018-10-22 06:32
https://www.informatat.com/pdk-sot-hap-konventen-zgjedhore/20%Monthly2018-10-22 06:32
https://www.informatat.com/drenasi-kerkon-shfuqizimin-e-vendimit-per-mbylljen-e-tri-shkollave/20%Monthly2018-10-22 06:29
https://www.informatat.com/hahn-thote-se-serbia-nuk-ka-kusht-vetem-marreveshjen-me-kosoven-per-tu-futur-ne-be/20%Monthly2018-10-22 08:55
https://www.informatat.com/ende-pa-nje-date-per-dialog/20%Monthly2018-10-22 08:19
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-7/20%Monthly2018-10-22 06:21
https://www.informatat.com/tragjedi-pas-perplasjes-se-dy-trenave-dhjetera-te-vdekur-e-qindra-te-plagosur/20%Monthly2018-10-21 19:15
https://www.informatat.com/kurti-ky-nuk-eshte-presidenti-i-kosoves-por-ambasador-i-veteshpalluri-ne-emer-te-instancave-te-te-cilave-premton/20%Monthly2018-10-21 19:14
https://www.informatat.com/veseli-forcimi-i-pdk-se-eshte-forcim-i-kosoves/20%Monthly2018-10-21 19:09
https://www.informatat.com/vrasja-e-gazetarit-saudit-erdogan-te-marten-do-te-bej-publike-hetimet/20%Monthly2018-10-21 19:06
https://www.informatat.com/keta-jane-dy-persona-tjere-qe-u-arrestuan-per-marrje-te-ryshfetit/20%Monthly2018-10-21 12:40
https://www.informatat.com/kallezim-penal-ndaj-perfaqesuesit-te-kompanise-ne-rastin-e-vdekjes-se-17-vjecarit-selldin-aliu/20%Monthly2018-10-21 12:36
https://www.informatat.com/tsipras-mirepret-ndryshimet-kushtetuese-ne-maqedoni/20%Monthly2018-10-21 12:34
https://www.informatat.com/vetevendosje-per-rastin-maxhuni-kerkon-doreheqje-morale-e-shkarkime/20%Monthly2018-10-22 07:36
https://www.informatat.com/termet-ne-korce/20%Monthly2018-10-21 12:05
https://www.informatat.com/ikd-prokuroria-nuk-po-i-kushton-vemendjen-e-duhur-rastit-veteranet/20%Monthly2018-10-22 06:27
https://www.informatat.com/bekim-jashari-flet-per-raportet-e-tij-me-lushtaket/20%Monthly2018-10-22 06:25
https://www.informatat.com/ekspertet-rrefejne-gjendjen-shpirterore-te-te-akuzuarit-ne-momentin-e-vrasjes-se-trefishte-ne-prizren/20%Monthly2018-10-21 11:48
https://www.informatat.com/shtetasi-i-shqiperise-theret-me-thike-ne-prizren/20%Monthly2018-10-21 11:33
https://www.informatat.com/pingpong-mes-prokurorise-dhe-gjykates-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-10-21 11:25
https://www.informatat.com/nje-person-ne-prishtine-rrah-nenen-e-tij-e-ben-per-spital/20%Monthly2018-10-21 11:22
https://www.informatat.com/veseli-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-opsion/20%Monthly2018-10-21 12:16
https://www.informatat.com/vriten-55-persona-ne-shtetin-kaduna-te-nigerise/20%Monthly2018-10-21 11:01
https://www.informatat.com/17-vite-ne-kerkim-nderkombetar-maqedonasi-i-akuzuar-per-prostitucion-kapet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-21 10:48
https://www.informatat.com/moti-i-acarte-perfshin-ballkanin-nga-java-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-21 10:39
https://www.informatat.com/vetoja-e-rusise-dhe-kines-mund-ta-ndaloje-largimin-e-unmik-ut-nga-kosova/20%Monthly2018-10-21 11:59
https://www.informatat.com/merkel-ende-nuk-eshte-zbardhur-asgje-rreth-vrasjes-se-gazetarit-khashoggi/20%Monthly2018-10-21 10:31
https://www.informatat.com/neser-fillon-formimi-i-komisionit-parlamentar-per-pajtim-nacional/20%Monthly2018-10-21 10:25
https://www.informatat.com/dalin-detaje-mbi-laboratorin-e-heroines-ne-has-ne-pranga-nje-biznesmen-turk/20%Monthly2018-10-21 10:15
https://www.informatat.com/kontrolle-per-arme-dhe-persona-me-precedente-penal-policia-zbarkon-ne-vlore/20%Monthly2018-10-21 10:07
https://www.informatat.com/mengjesi-romantik-i-xhensila-myrtezajt-ne-kete-vend-nisi-diten-ajo/20%Monthly2018-10-21 09:47
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-nje-muaj-paraburgim-per-zv-ministrin-cena-dhe-dy-te-tjeret-per-marrje-ryshfeti/20%Monthly2018-10-21 09:33
https://www.informatat.com/thaci-per-vecernji-list-ata-qe-kane-rezerva-ndaj-korrigjimit-te-kufirit-le-te-tregojne-cila-eshte-alternativa/20%Monthly2018-10-21 11:52
https://www.informatat.com/lideret-boteror-i-quajne-joadekuate-deklaratat-rreth-vdekjes-se-khashoggit/20%Monthly2018-10-21 08:48
https://www.informatat.com/20-vjetori-i-forcave-speciale-shqiptare-xhacka-ata-jane-heronjte-tane-te-heshtur/20%Monthly2018-10-21 08:32
https://www.informatat.com/trump-thote-se-shba-terhiqet-nga-traktati-me-rusine-per-armet-berthamore/20%Monthly2018-10-21 08:22
https://www.informatat.com/digjet-fusha-nga-prushi-nen-toke-banoret-e-fshatit-turk-skane-shpjegim/20%Monthly2018-10-21 08:18
https://www.informatat.com/llamba-elektrike-nisi-suksesin-para-139-viteve/20%Monthly2018-10-21 08:16
https://www.informatat.com/nje-copez-hene-e-gjetur-ne-afrike-shitet-per-mbi-600-mije-dollare/20%Monthly2018-10-21 08:14
https://www.informatat.com/gjobe-1-mije-euro-kush-nuk-deklaron-shpenzimet-e-dasmes/20%Monthly2018-10-21 08:12
https://www.informatat.com/demarkimi-i-kufirit-ministri-serb-thote-se-shtetet-e-rajonit-i-frikesohen-zgjerimit-te-territoreve-shqiptare/20%Monthly2018-10-21 08:05
https://www.informatat.com/keto-jane-shkallet-me-te-gjata-ne-bote/20%Monthly2018-10-21 07:57
https://www.informatat.com/lumi-i-cili-nderron-pese-ngjyra-brenda-nje-viti/20%Monthly2018-10-21 07:56
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shpella-me-e-madhe-ne-bote/20%Monthly2018-10-21 07:53
https://www.informatat.com/daci-u-pergjigjet-akuzave-per-plagjiature/20%Monthly2018-10-21 11:16
https://www.informatat.com/keto-jane-veturat-me-te-shpejta-ne-bote/20%Monthly2018-10-21 07:49
https://www.informatat.com/i-solli-amerikes-elektricitetin-konsiderohet-zbuluesi-me-i-nenvleresuar/20%Monthly2018-10-21 07:47
https://www.informatat.com/i-dizajnuar-per-femije-ky-eshte-kopshti-pa-mure/20%Monthly2018-10-21 07:45
https://www.informatat.com/vendi-i-cudirave/20%Monthly2018-10-21 07:42
https://www.informatat.com/raportohen-probleme-me-google-analytics/20%Monthly2018-10-21 07:40
https://www.informatat.com/rita-ora-veshur-plot-ngjyra/20%Monthly2018-10-21 07:37
https://www.informatat.com/gjermania-urdheron-opelin-te-terheq-nga-tregu-73-mije-vetura/20%Monthly2018-10-21 07:35
https://www.informatat.com/rita-ora-i-mahnite-te-gjithe-me-dukjen-e-saj-ne-louis-vuitton/20%Monthly2018-10-21 07:33
https://www.informatat.com/messi-mungon-tre-jave-nuk-luan-ne-el-clasico/20%Monthly2018-10-21 07:32
https://www.informatat.com/fundi-i-nje-epoke-messi-e-ronaldo-jashte-el-clasicos-per-here-te-pare-pas-me-shume-se-nje-dekade/20%Monthly2018-10-21 07:30
https://www.informatat.com/harden-e-mposhte-jamesin-houstoni-mbi-la-lakers/20%Monthly2018-10-21 07:28
https://www.informatat.com/bqk-ekonomia-po-shenon-permiresim-do-te-rritet-ne-mbi-kater-per-qind/20%Monthly2018-10-21 07:26
https://www.informatat.com/ky-eshte-qyteti-i-kalter-i-marokut/20%Monthly2018-10-21 07:24
https://www.informatat.com/vetem-10-per-qind-e-njerezve-jane-te-tille-mesoni-kush-jane-keta/20%Monthly2018-10-21 07:21
https://www.informatat.com/mediat-serbe-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-per-okupimin-e-veriut/20%Monthly2018-10-21 10:34
https://www.informatat.com/vecanti-ne-zonat-nenujore/20%Monthly2018-10-21 07:17
https://www.informatat.com/nga-kush-e-trashegojne-intelegjencen-femijet/20%Monthly2018-10-21 07:14
https://www.informatat.com/10-arsyet-perse-dasmat-e-dimrit-nuk-kane-te-krahasuar-me-ato-te-veres/20%Monthly2018-10-21 07:07
https://www.informatat.com/kater-rastet-kur-femija-eshte-pasqyre-e-prindit/20%Monthly2018-10-21 07:03
https://www.informatat.com/8-karakteristikat-e-nenave-te-rrepta-qe-ndikojne-pozitivisht-ne-te-ardhmen-e-femijeve-te-tyre/20%Monthly2018-10-21 07:00
https://www.informatat.com/jeni-te-merzitur-se-nuk-e-keni-gjetur-ende-shpirtin-binjak-keto-jane-5-pyetjet-qe-duhet-ti-beni-vetes/20%Monthly2018-10-21 06:57
https://www.informatat.com/a-eshte-ai-ajo-personi-i-duhur-per-te-kaluar-jeten/20%Monthly2018-10-21 06:53
https://www.informatat.com/automjetet-e-vjetra-nder-shkaktaret-kryesore-per-ndotjen-e-ajrit/20%Monthly2018-10-21 06:49
https://www.informatat.com/70-e-grave-pohojne-se-bashkeshorti-eshte-burimi-kryesor-i-stresit/20%Monthly2018-10-21 06:47
https://www.informatat.com/serbet-kerkojne-nga-nderkombetaret-ndalimin-e-transformimit-te-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-21 09:28
https://www.informatat.com/eshte-dashuri-e-vertete-apo-e-perkohshme-me-keto-sjellje-mund-ta-kuptoni/20%Monthly2018-10-21 06:40
https://www.informatat.com/3-simptomat-paralajmeruese-te-kancerit-te-zorres-se-trashe/20%Monthly2018-10-21 06:36
https://www.informatat.com/ne-kete-pozite-nuk-duhet-asesi-te-flene-grate-shtatzena/20%Monthly2018-10-21 06:33
https://www.informatat.com/vetevendosje-ne-pergatitje-te-projektligjit-per-dokumentimin-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2018-10-21 07:51
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-ku-mund-te-denoheni-deri-10-vjet-burg-per-nje-grafit/20%Monthly2018-10-21 06:28
https://www.informatat.com/ky-eshte-rrjeti-social-me-i-demshem-per-shendetin-mendor/20%Monthly2018-10-21 06:26
https://www.informatat.com/shenjat-se-lidhja-juaj-po-perfundon/20%Monthly2018-10-21 06:24
https://www.informatat.com/misioni-qe-mund-te-eksploroje-origjinen-e-sistemit-diellor/20%Monthly2018-10-21 06:19
https://www.informatat.com/horoskopi-per-sot-2/20%Monthly2018-10-21 06:16
https://www.informatat.com/keto-simptoma-ju-paralajmerojne-se-keni-probleme-me-zemren/20%Monthly2018-10-21 06:14
https://www.informatat.com/drejtori-komunal-i-shendetesise-lyen-vet-objektin-e-emergjences/20%Monthly2018-10-21 06:12
https://www.informatat.com/5-momente-te-sikletshme-ne-nje-marredhenie/20%Monthly2018-10-21 06:10
https://www.informatat.com/keto-ushqime-do-tju-shpetojne-nga-gripi/20%Monthly2018-10-21 06:08
https://www.informatat.com/ja-pse-nje-mashkull-duhet-ti-beje-masazh-partneres-se-tij/20%Monthly2018-10-21 06:05
https://www.informatat.com/keto-ngjarje-pritet-te-zhvillohen-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-10-21 06:03
https://www.informatat.com/si-te-shpetoni-nga-pucrrat-brenda-nje-kohe-te-shkurter/20%Monthly2018-10-21 06:01
https://www.informatat.com/te-dy-palet-tradhtojne-por-per-arsye-te-ndryshme-ja-cilat-jane-ato/20%Monthly2018-10-21 05:57
https://www.informatat.com/moti-per-sot-e-neser/20%Monthly2018-10-21 05:55
https://www.informatat.com/eskalon-protesta-e-banoreve-te-palednices/20%Monthly2018-10-20 13:55
https://www.informatat.com/bosnje-e-hercegovina-miraton-martesat-nga-gjinia-e-njejte/20%Monthly2018-10-20 13:52
https://www.informatat.com/i-verberi-qe-krijon-aplikacione/20%Monthly2018-10-20 13:34
https://www.informatat.com/limaj-vendos-gurthemelin-e-qendres-se-banimit-social-ne-malisheve/20%Monthly2018-10-20 13:15
https://www.informatat.com/cavusoglu-kerkon-qe-kosova-te-deboje-pjesetaret-e-organizates-feto/20%Monthly2018-10-21 07:19
https://www.informatat.com/komisioni-i-be-pergatitje-per-zgjedhjet-evropiane/20%Monthly2018-10-20 12:56
https://www.informatat.com/limaj-hesht-per-rastin-maxhuni-thote-se-kosova-duhet-te-ve-tema-te-rendesishme-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-10-21 06:43
https://www.informatat.com/shqiperi-deri-ne-rreth-1-mije-euro-fitojne-prinderit-per-femijen-e-trete/20%Monthly2018-10-20 12:38
https://www.informatat.com/grate-police-kerkojne-qe-te-perfshihen-me-shume-ne-institucionet-e-sigurise/20%Monthly2018-10-20 12:29
https://www.informatat.com/veliaj-pret-ish-kryediplomatin-italian-frattini-tirana-me-rruge-me-te-mira-sesa-roma/20%Monthly2018-10-20 12:26
https://www.informatat.com/keto-jane-mediat-shqiptare-qe-jane-financuar-nga-shteti-grek/20%Monthly2018-10-20 12:24
https://www.informatat.com/policia-thote-se-revolja-nuk-ishte-e-djalit-te-shpend-maxhunit-stregon-se-ajo-iu-gjet-ne-xhakete/20%Monthly2018-10-21 06:31
https://www.informatat.com/ne-serbi-kerkohet-qe-kosova-te-detyrohet-ose-negociatat-ose-ushtrine/20%Monthly2018-10-20 13:09
https://www.informatat.com/prizren-fillon-java-kunder-trafikimit-te-qenieve-njerezore/20%Monthly2018-10-20 12:01
https://www.informatat.com/kosova-vazhdon-te-perballet-me-mungese-te-barnave/20%Monthly2018-10-20 12:52
https://www.informatat.com/mf-lirohen-nga-tvsh-ja-importuesit-bleresit-dhe-lexuesit-e-librit/20%Monthly2018-10-20 12:19
https://www.informatat.com/prokuroria-tregon-se-e-kujt-ishte-arma-droga-qe-u-kap-ne-veturen-qe-drejtonte-djali-i-shpend-maxhunit/20%Monthly2018-10-20 12:14
https://www.informatat.com/ambasadori-i-norvegjise-ne-beograd-kosova-ka-te-drejte-ta-krijoje-ushtrine/20%Monthly2018-10-20 11:49
https://www.informatat.com/rama-per-mbylljen-e-bastoreve-do-te-shpetojne-tifozet-e-interit/20%Monthly2018-10-20 11:10
https://www.informatat.com/kanosje-mes-serbeve-ne-kamenice/20%Monthly2018-10-20 11:04
https://www.informatat.com/serbi-sulmon-babain-e-vet-me-thike/20%Monthly2018-10-20 10:53
https://www.informatat.com/ambel-e-tharte-turneu-muzikor-i-shpat-dedes-ne-apoloni/20%Monthly2018-10-20 10:51
https://www.informatat.com/ushqimi-qe-ju-ndihmon-te-humbni-peshe-por-me-shume-vitamina/20%Monthly2018-10-20 10:49
https://www.informatat.com/policia-arreston-burrin-nga-suhereka-gruaja-kishte-tentuar-te-vetevritej-pasi-ishte-rrahur-prej-tij/20%Monthly2018-10-20 10:44
https://www.informatat.com/drenas-rrahe-gruan-dhe-arrestohet/20%Monthly2018-10-20 10:35
https://www.informatat.com/shtetet-me-pastertine-me-te-madhe-ne-bote/20%Monthly2018-10-20 10:32
https://www.informatat.com/ky-eshte-sheruesi-magjik-i-shume-semundjeve/20%Monthly2018-10-20 10:27
https://www.informatat.com/ne-prishtine-nis-ecja-tradicionale-kunder-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2018-10-20 10:24
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-nese-flini-sa-duhet/20%Monthly2018-10-20 10:22
https://www.informatat.com/vetite-ushqyese-te-lengut-te-domates/20%Monthly2018-10-20 10:19
https://www.informatat.com/pas-ndryshimit-te-emrit-maqedonia-drejt-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2018-10-20 10:15
https://www.informatat.com/ankthi-shkaqet-simptomat-dhe-trajtimet/20%Monthly2018-10-20 10:12
https://www.informatat.com/muzika-qe-i-bashkoi-te-gjithe/20%Monthly2018-10-20 10:08
https://www.informatat.com/vendi-qe-me-shume-se-50-vjet-eshte-ne-lufte/20%Monthly2018-10-20 10:02
https://www.informatat.com/veseli-takon-cavusoglun-i-tregon-se-cfare-pret-kosova-nga-turqia/20%Monthly2018-10-20 11:42
https://www.informatat.com/historia-e-yllit-boteror-qe-dikur-ishte-shume-i-varfer/20%Monthly2018-10-20 09:49
https://www.informatat.com/nje-vend-si-ne-perralla/20%Monthly2018-10-20 09:46
https://www.informatat.com/sekretarja-shpenzoi-nje-milion-franga-te-bankes-ku-punonte-jetonte-ne-luks-deri-2010-ten/20%Monthly2018-10-20 09:43
https://www.informatat.com/disa-njesi-te-iphone-xr-jane-shitur-tashme/20%Monthly2018-10-20 09:37
https://www.informatat.com/mesoni-shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-stres/20%Monthly2018-10-20 09:34
https://www.informatat.com/alzheimer-keto-simptoma-psikiatrike-mund-te-jene-nje-shenje-e-hershme/20%Monthly2018-10-20 09:31
https://www.informatat.com/uji-me-kastravec-depo-vitaminash-e-vlerash-ushqyese/20%Monthly2018-10-20 09:28
https://www.informatat.com/prokuroria-konfirmon-nisjen-e-hetimeve-per-armet-dhe-drogen-e-djalit-te-shefit-te-aki-se/20%Monthly2018-10-20 09:26
https://www.informatat.com/kosova-importon-mbi-7-6-milione-kilograme-kafe-ne-vit/20%Monthly2018-10-20 08:54
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-qytetin-e-pejes-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-10-20 08:51
https://www.informatat.com/turqia-e-perkrah-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-20 08:39
https://www.informatat.com/detaje-nga-vdekja-e-shqiptarit-ne-autostraden-franceze/20%Monthly2018-10-20 08:37
https://www.informatat.com/dimitrov-maqedonia-vendosi-te-ece-para/20%Monthly2018-10-20 08:35
https://www.informatat.com/reagimi-i-presidentit-te-ke-se-pas-miratimit-te-ndryshimeve-kushtetuese-ne-maqedoni/20%Monthly2018-10-20 08:32
https://www.informatat.com/afganistan-shperthime-ne-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2018-10-20 08:30
https://www.informatat.com/pacolli-arritje-e-jashtezakonshme-per-maqedonine-veriore/20%Monthly2018-10-20 08:24
https://www.informatat.com/mijera-protestues-ne-tajvan-ne-kerkim-te-referendumit-per-pavaresi-nga-kina/20%Monthly2018-10-20 08:22
https://www.informatat.com/maliqi-unmik-u-eshte-faktor-fantazme-ne-kosove/20%Monthly2018-10-20 08:20
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-zera-qe-liberalizimi-edhe-mund-te-behet-sivjet/20%Monthly2018-10-20 11:32
https://www.informatat.com/vlerat-ushqyese-te-qumeshtit/20%Monthly2018-10-20 08:12
https://www.informatat.com/haradinaj-vota-e-maqedonise-lajm-i-mire-edhe-per-kosoven/20%Monthly2018-10-20 08:09
https://www.informatat.com/kjo-detyre-e-lehte-ne-mengjes-ju-ndihmon-te-jeni-te-shendetshem/20%Monthly2018-10-20 08:07
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-ilaqin-per-lenien-e-duhanit/20%Monthly2018-10-20 08:05
https://www.informatat.com/vaj-i-kaktusit-eshte-obsesioni-me-i-fundit-i-botes-se-bukurise/20%Monthly2018-10-20 08:02
https://www.informatat.com/hajredin-kuci-kritikon-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-20 11:22
https://www.informatat.com/femrat-e-pesojne-me-se-shumti-nese-ndalojne-se-beri-seks/20%Monthly2018-10-20 07:55
https://www.informatat.com/perse-duhet-te-beni-seks-cdo-mengjes/20%Monthly2018-10-20 07:51
https://www.informatat.com/ekspertet-letrat-higjienike-nuk-duhet-te-perdoren/20%Monthly2018-10-20 07:46
https://www.informatat.com/ndryshojne-tendencat-e-emigrimit-te-shqiptareve-52-mendojne-largimin/20%Monthly2018-10-20 07:43
https://www.informatat.com/diete-me-leng-limoni/20%Monthly2018-10-20 07:40
https://www.informatat.com/shprehite-qe-ju-bejne-te-shtoni-peshe/20%Monthly2018-10-20 07:37
https://www.informatat.com/hoxhaj-be-ja-tregohet-e-padrejte-nese-vizat-shiqen-kete-vit/20%Monthly2018-10-20 09:57
https://www.informatat.com/migrena-i-ve-grate-ne-rrezik-te-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-10-20 07:29
https://www.informatat.com/palmer-sa-me-shpejte-nje-marreveshje-prishtine-beograd-nuk-ka-vija-te-kuqe/20%Monthly2018-10-20 08:15
https://www.informatat.com/keto-jane-gabimet-qe-bejme-ne-dush/20%Monthly2018-10-20 07:23
https://www.informatat.com/ngjizja-jashtetrupore-kur-rekomandohet-perdorimi-i-qelizave-te-dhuruara/20%Monthly2018-10-20 07:20
https://www.informatat.com/keni-degjuar-per-spirulinen-keto-jane-vetite-e-alges-se-mrekullise/20%Monthly2018-10-20 07:18
https://www.informatat.com/keto-i-ndodhin-trupit-tuaj-kur-hani-cokollate/20%Monthly2018-10-20 07:16
https://www.informatat.com/largohet-deponia-e-mbeturinave-ne-pestove-te-vushtrrise/20%Monthly2018-10-20 07:14
https://www.informatat.com/moti-per-kete-fundjave/20%Monthly2018-10-20 07:09
https://www.informatat.com/39-vjecari-vdes-pasi-vetura-e-tij-merr-flake/20%Monthly2018-10-20 07:07
https://www.informatat.com/bahtiri-nese-rakiq-se-hap-uren-e-hap-qeveria/20%Monthly2018-10-20 07:03
https://www.informatat.com/vajza-shqiptare-i-shitet-serbit-per-3000-euro/20%Monthly2018-10-20 07:00
https://www.informatat.com/amerika-mbeshtet-ushtrine-me-mandat-te-kufizuar-te-vetembrojtjes-territoriale/20%Monthly2018-10-20 08:00
https://www.informatat.com/ylli-i-chelsea-deshiron-largimin-nga-skuadra/20%Monthly2018-10-19 15:21
https://www.informatat.com/mathew-palmer-takohet-me-vuciqin-flasin-per-kosoven/20%Monthly2018-10-19 15:20
https://www.informatat.com/konfiskohet-armatim-ne-peje-disa-te-arrestuar-2/20%Monthly2018-10-19 15:15
https://www.informatat.com/ne-keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-10-19 15:11
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-laborator-per-prodhimin-e-heroines-ne-has-te-shqiperise/20%Monthly2018-10-19 15:11
https://www.informatat.com/oek-projektligji-i-ri-per-tvsh-krijon-lehtesira-per-prodhuesit/20%Monthly2018-10-19 15:04
https://www.informatat.com/haradinaj-italia-partner-strategjik-ne-fushen-e-bashkepunimit-ekonomik/20%Monthly2018-10-19 14:58
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-ne-salle-vec-17-deputete/20%Monthly2018-10-19 14:54
https://www.informatat.com/mediat-amerikane-shkruajne-rreth-dallimit-te-uashingtonit-dhe-berlinit-per-ceshtjen-e-kufijve/20%Monthly2018-10-19 14:51
https://www.informatat.com/papa-do-te-shkoje-ne-korene-veriore/20%Monthly2018-10-19 14:42
https://www.informatat.com/oficeri-i-fsk-se-diplomon-ne-akademine-e-mbrojtjes-ne-shkup/20%Monthly2018-10-19 14:37
https://www.informatat.com/dita-evropiane-e-mikrofinances-i-gjen-imf-te-e-kosoves-te-konsoliduara/20%Monthly2018-10-19 14:34
https://www.informatat.com/arrestohet-24-vjecari-shqiptar-me-73-kg-marijuane-ne-makine/20%Monthly2018-10-19 14:29
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-objektin-e-prokurorise-i-dyshuari-per-kanosje/20%Monthly2018-10-19 14:25
https://www.informatat.com/jashari-ne-mbeshtetje-te-viktimave-te-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2018-10-19 14:19
https://www.informatat.com/akuzohet-per-plagjiature-zvministri-i-arsimit-jep-doreheqje/20%Monthly2018-10-19 14:19
https://www.informatat.com/pista-e-aeroportit-adem-jashari-do-te-zgjatet-edhe-500-metra-do-te-kushtoj-34-milione-euro/20%Monthly2018-10-19 14:15
https://www.informatat.com/lladrovci-pret-ne-takim-perfaqesues-te-partise-se-cdu-se-nga-gjermania/20%Monthly2018-10-19 14:12
https://www.informatat.com/ministri-recica-zeri-i-vasfijes-theu-heshtjen-qe-na-percolli-per-shume-vite/20%Monthly2018-10-19 14:12
https://www.informatat.com/ikd-ja-kerkon-nga-prokuroria-hetimin-e-financimit-te-dyshimte-te-partive-dhe-shperblimin-e-bizneseve-me-tendere/20%Monthly2018-10-19 14:09
https://www.informatat.com/cooper-eshte-absurde-te-thuhet-kosova-pjese-e-serbise-kur-realiteti-eshte-ndryshe/20%Monthly2018-10-19 14:03
https://www.informatat.com/suhareke-mbahet-ligjerata-senzibilizuese-per-luften-kunder-kanceri-te-gjirit/20%Monthly2018-10-19 13:59
https://www.informatat.com/kosova-dhe-maqedonia-thellojne-bashkepunimin-ne-fushen-e-arsimit/20%Monthly2018-10-19 13:58
https://www.informatat.com/biserko-shba-ja-do-qe-serbia-ta-njohe-kosoven-dhe-kjo-nuk-do-te-ndryshoje/20%Monthly2018-10-19 13:54
https://www.informatat.com/shtetet-qe-legalizuan-kanabisin-shohin-rritje-ne-aksidentet-me-makina/20%Monthly2018-10-19 13:40
https://www.informatat.com/flet-nena-e-stresit-pas-arrestimit-te-reperit/20%Monthly2018-10-19 13:38
https://www.informatat.com/gjykata-le-ne-burg-stresin/20%Monthly2018-10-19 13:37
https://www.informatat.com/nenad-rashiq-ushtria-e-kosoves-eshte-kercenim-per-serbe/20%Monthly2018-10-19 13:33
https://www.informatat.com/shqiperia-serish-voton-ndryshe-nga-shba-ne-okb/20%Monthly2018-10-19 13:30
https://www.informatat.com/ismaili-100-mije-euro-per-modernizimin-e-pajisjeve-ne-kliniken-e-neonatologjise-foto/20%Monthly2018-10-19 13:28
https://www.informatat.com/konfiskohet-armatim-ne-peje-disa-te-arrestuar/20%Monthly2018-10-19 13:26
https://www.informatat.com/haradinaj-fokusi-yne-liberalizimi-i-vizave-dhe-anetaresimi-ne-interpol/20%Monthly2018-10-20 07:32
https://www.informatat.com/ja-sa-kosovare-jetojne-ne-gjermani/20%Monthly2018-10-19 13:13
https://www.informatat.com/strache-austria-eshte-kunder-krijimit-te-ushtrise-dhe-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-19 13:09
https://www.informatat.com/bushati-i-mbyll-deren-turqise-per-feto-n/20%Monthly2018-10-19 13:08
https://www.informatat.com/aksident-te-tille-skeni-pare-ndonjehere/20%Monthly2018-10-19 13:02
https://www.informatat.com/haliti-haxhiut-mos-u-nxej-se/20%Monthly2018-10-20 07:27
https://www.informatat.com/sbashk-u-akuzon-ministrin-e-arsimit-per-neglizhim-te-kerkesave/20%Monthly2018-10-19 12:59
https://www.informatat.com/keds-riperterine-rrjetin-elektrik-ne-periferi-te-prishtines/20%Monthly2018-10-19 12:56
https://www.informatat.com/haliti-thote-se-projektligji-per-pagat-eshte-bere-nje-mish-mash/20%Monthly2018-10-19 12:57
https://www.informatat.com/deda-te-gjithe-ne-kosove-jane-kunder-idese-fashiste-te-prekjes-se-kufijve-pervec-hashim-thacit/20%Monthly2018-10-19 12:50
https://www.informatat.com/lista-serbe-paralajmeron-ankese-ne-kushtetuese-lidhur-me-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-10-19 12:46
https://www.informatat.com/berisha-ju-tregoj-pse-vitin-e-kaluar-hoqem-dore-nga-interpol-i/20%Monthly2018-10-19 12:35
https://www.informatat.com/largimi-i-unmik-ut-nga-kosova-do-ta-hidheronte-beogradin/20%Monthly2018-10-19 12:33
https://www.informatat.com/zeka-ofendon-mediat-dhe-gazetaret-thote-se-po-hajn-m-video/20%Monthly2018-10-20 06:57
https://www.informatat.com/zeka-ne-jemi-te-rrezuar-opozita-eshte-e-vdekur/20%Monthly2018-10-19 13:05
https://www.informatat.com/tri-raste-te-reja-me-hiv-aids-ne-kosove/20%Monthly2018-10-19 11:41
https://www.informatat.com/thaci-bashkimi-i-lugines-me-kosoven-pjese-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2018-10-19 13:20
https://www.informatat.com/haradinaj-po-e-transformojme-shendetesine/20%Monthly2018-10-19 11:31
https://www.informatat.com/dedaj-zyrtarisht-dekretohet-si-ambasador-i-kosoves-ne-maqedoni/20%Monthly2018-10-19 11:28
https://www.informatat.com/oconnell-i-lumtur-qe-promovoj-punen-parlamentit-evropian-te-te-rinjve-te-kosoves/20%Monthly2018-10-19 11:26
https://www.informatat.com/akb-ja-e-vlereson-mti-ne-ze-te-fuqishem-te-prodhuesve-vendore-ne-qeveri/20%Monthly2018-10-19 11:22
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-goodman-dekorohet-me-emblemen-e-vushtrrise/20%Monthly2018-10-19 11:20
https://www.informatat.com/sejdiu-per-korrigjimin-e-kufijve-cila-eshte-esenca-e-kesaj-ideje-po-marrim-dicka-e-spo-japim-asgje/20%Monthly2018-10-19 11:09
https://www.informatat.com/digjen-dy-shtepinje-serbe-ne-peje-dhe-nje-shqiptare-ne-mitrovice/20%Monthly2018-10-19 11:06
https://www.informatat.com/kosova-pjese-e-projektit-per-permiresimin-e-sigurise-ne-ballkanin-perendimor-dhe-be/20%Monthly2018-10-19 11:02
https://www.informatat.com/palmer-ne-beograd-nuk-eshte-prezantuar-asnje-plan-per-kembim-territoresh/20%Monthly2018-10-19 11:00
https://www.informatat.com/turqia-dorezon-listen-e-gylenisteve-te-strehuar-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-19 10:53
https://www.informatat.com/kuvendi-diskuton-ligjet-por-ska-deputete-ne-salle-per-votimin-e-tyre/20%Monthly2018-10-19 10:47
https://www.informatat.com/tahiri-e-rukiqi-flasin-per-mundesite-e-forcimit-te-ligjit-ne-fushen-komerciale/20%Monthly2018-10-19 10:47
https://www.informatat.com/ky-eshte-qendrimi-i-shteteve-te-be-se-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-19 10:43
https://www.informatat.com/lekaj-thote-se-zgjatja-e-pistes-se-aeroportit-do-te-paguhet-nga-buxheti/20%Monthly2018-10-19 10:43
https://www.informatat.com/kisha-segrada-merr-licencen-per-ndertim-mbas-136-vitesh/20%Monthly2018-10-19 10:37
https://www.informatat.com/ne-rresht-me-ushtrite-e-paqes/20%Monthly2018-10-19 10:31
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-pjese-e-koalicionit-global-ne-luften-kunder-terrorizmit/20%Monthly2018-10-19 10:31
https://www.informatat.com/sejdiu-asnje-iniciative-e-cila-nuk-e-respekton-kushtetuten-nuk-mund-te-kete-rezultat-te-mire/20%Monthly2018-10-19 10:29
https://www.informatat.com/rexhep-qosja-nuk-aprovon-fjalorin-e-mehmet-krajes-kunder-kombit/20%Monthly2018-10-19 10:25
https://www.informatat.com/krasniqi-pa-debat-te-brendshem-konsensus-nacional-e-vendim-nga-kuvendi-jo-bisedime-politike/20%Monthly2018-10-19 10:24
https://www.informatat.com/pamje-nga-sulmi-qe-iu-be-shtepise-se-shqiptarit-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-10-19 10:18
https://www.informatat.com/prokuroria-do-te-nise-hetimet-rreth-akuzave-per-ngacmime-seksuale-ne-medresene-alauddin/20%Monthly2018-10-19 10:12
https://www.informatat.com/top-channel-greqia-financon-portale-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-19 10:12
https://www.informatat.com/donika-kadaj-me-veshje-sportive-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-19 10:08
https://www.informatat.com/ja-cilet-jane-pese-mjetet-qe-hakerat-perdorin-per-tiu-sulmuar/20%Monthly2018-10-19 10:06
https://www.informatat.com/haradinaj-energjia-e-shpenzuar-per-kufijte-mund-te-sillte-njohje-te-reja/20%Monthly2018-10-19 10:03
https://www.informatat.com/imami-rexhep-boja-une-e-lava-xhenazen-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-10-19 09:59
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-zjarri-mali-prone-e-shtetit/20%Monthly2018-10-19 09:58
https://www.informatat.com/sekretari-i-okb-se-po-shqyrton-iniciativen-e-shba-se-per-largimin-e-unmik-ut/20%Monthly2018-10-19 09:54
https://www.informatat.com/nis-sot-seksioni-detar-i-tap-it-i-gjate-105-km-thellesi-deri-810-metra/20%Monthly2018-10-19 09:50
https://www.informatat.com/kdi-konsensusi-mes-subjekteve-politike-eshte-vendimtar-per-zhbllokimin-e-jetes-parlamentare/20%Monthly2018-10-19 09:47
https://www.informatat.com/hoti-kujt-do-ti-paguhen-1-2-milion-euro-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-10-19 09:46
https://www.informatat.com/nje-dhome-lufte-per-tu-mbrojtur-nga-hacker-at-dhe-fake-news/20%Monthly2018-10-19 09:44
https://www.informatat.com/nena-terheq-femijen-zvarre-dhe-e-le-para-deres-se-panjohur/20%Monthly2018-10-19 09:41
https://www.informatat.com/zevendesministri-shkodra-mbrojtja-nga-sulmet-kibernetike-ne-agjenden-e-prioriteteve/20%Monthly2018-10-19 09:38
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-arsim-2/20%Monthly2018-10-19 09:34
https://www.informatat.com/cavusoglu-ne-tirane-kerkon-mbylljen-e-institucioneve-antiturke-dhe-ekstradimin-e-elementeve-feto/20%Monthly2018-10-19 09:33
https://www.informatat.com/kuvendi-vendos-per-reformimin-e-inspektoratit-te-punes/20%Monthly2018-10-19 09:32
https://www.informatat.com/perforcimi-i-madh-i-prishtines-po-largohet-pa-luajtur-fare/20%Monthly2018-10-19 09:29
https://www.informatat.com/ka-nisur-edicioni-i-20-te-i-festivalit-te-teatrove-ne-elbasan/20%Monthly2018-10-19 09:28
https://www.informatat.com/guteres-e-ka-pare-dhe-po-e-shqyrton-letren-amerikane-per-kosoven/20%Monthly2018-10-19 09:28
https://www.informatat.com/strategjia-per-kulture-qe-mungon-tash-gati-20-vjet-serish-ne-agjende/20%Monthly2018-10-19 09:25
https://www.informatat.com/studenti-i-ubt-se-zhvillon-aplikacion-per-informim-mbi-linjat-e-autobuseve-ne-kosove/20%Monthly2018-10-19 09:21
https://www.informatat.com/bizneset-te-rrisin-masat-per-mbrojtjen-kibernetike/20%Monthly2018-10-19 09:19
https://www.informatat.com/haradinaj-malta-eshte-vend-mik-i-kosoves/20%Monthly2018-10-19 09:14
https://www.informatat.com/ministrat-sraportojne-ne-komision-shkak-vazhdimi-i-seances/20%Monthly2018-10-19 09:13
https://www.informatat.com/google-do-te-behet-me-pagese/20%Monthly2018-10-19 09:09
https://www.informatat.com/zekaqysh-me-i-thane-vetes-deputet-kur-nje-polic-e-prokuror-hajn-te-arreston/20%Monthly2018-10-19 09:08
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-per-rrahjen-e-rojes-se-parkut-ne-suhareke/20%Monthly2018-10-19 09:07
https://www.informatat.com/femrat-mund-te-perjetojne-orgazem-secilen-here-dhe-genjeshtrat-tjera-rreth-seksit/20%Monthly2018-10-19 09:06
https://www.informatat.com/kujdes-mos-hani-kurre-portokall-nese-po-merrni-keto-ilace/20%Monthly2018-10-19 09:05
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-biokimise/20%Monthly2018-10-19 09:03
https://www.informatat.com/a-zvogelohet-performanca-sportive-nese-beni-seks-para-ndonje-gare-2/20%Monthly2018-10-19 09:02
https://www.informatat.com/kalvari-diplomatik-i-shtetit-te-kosoves-i-shaban-muratit-me-interes-per-diplomacine-aktuale/20%Monthly2018-10-19 09:02
https://www.informatat.com/perse-meshkujt-terhiqen-nga-femrat-elegante/20%Monthly2018-10-19 08:59
https://www.informatat.com/ky-eshte-populli-me-i-pasur-ne-bote/20%Monthly2018-10-19 08:57
https://www.informatat.com/ciftet-e-varfra-mund-ta-shpetojne-lidhjen-duke-e-injoruar-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-10-19 08:56
https://www.informatat.com/mamite-dhe-infermieret-kerkojne-koeficient-me-te-larte-te-pagave/20%Monthly2018-10-19 08:54
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-eshte-koha-te-ndaheni-nga-palestra/20%Monthly2018-10-19 08:53
https://www.informatat.com/skuadra-e-hec-dragobi-ne-operacion-per-shuarjen-e-zjarrit-ne-kreshtat-e-valbones/20%Monthly2018-10-19 08:51
https://www.informatat.com/gjatesia-e-ketij-gishti-te-meshkujt-zbulon-se-a-i-do-me-shume-femrat-e-hajthme-apo-te-shendosha/20%Monthly2018-10-19 08:50
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-rreth-sulmit-te-shtepise-se-shqiptarit-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-10-19 08:47
https://www.informatat.com/cilet-meshkuj-jane-me-terheqes-per-femrat/20%Monthly2018-10-19 08:45
https://www.informatat.com/martesa-me-e-lumtur-eshte-mes-nje-burri-te-gjate-dhe-gruaje-te-shkurte/20%Monthly2018-10-19 08:42
https://www.informatat.com/thaci-ndan-medalje-per-notaren-medina-surdulli/20%Monthly2018-10-19 08:42
https://www.informatat.com/pse-gjeli-kendon-cdo-mengjes/20%Monthly2018-10-19 08:39
https://www.informatat.com/sa-kalori-shpenzohen-gjate-kembimit-te-butesise-shpirterore-me-partnerin/20%Monthly2018-10-19 08:36
https://www.informatat.com/shpeshtohen-monedhat-false-me-vlere-500-euro-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-19 08:34
https://www.informatat.com/qendron-kastrati-ia-dorezon-celesat-e-baneses-se-tij-familjes-me-gjendje-te-rende-sociale/20%Monthly2018-10-19 08:32
https://www.informatat.com/kina-raporton-rritjen-me-te-ulet-ekonomike-qysh-me-2009/20%Monthly2018-10-19 08:26
https://www.informatat.com/shkenca-thote-se-kenget-festive-te-fundvitit-jane-te-demshme-per-shendetin-mendor/20%Monthly2018-10-19 08:25
https://www.informatat.com/perse-pergjumemi-pas-ngrenies/20%Monthly2018-10-19 08:21
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-shtetas-te-shqiperise-per-falsifikim-monedhash/20%Monthly2018-10-19 08:20
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-ishte-e-pamundur-te-mos-i-reagonte-halitit/20%Monthly2018-10-19 08:19
https://www.informatat.com/zhurmat-ne-tirane-dy-here-me-te-larta-se-normat-e-be-se/20%Monthly2018-10-19 08:15
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-projektligjin-per-tvshne/20%Monthly2018-10-19 08:12
https://www.informatat.com/me-keta-shtate-artikuj-nuk-ben-te-luhet/20%Monthly2018-10-19 08:12
https://www.informatat.com/ndahen-1-milion-euro-per-lobim-per-pranimin-ne-interpol/20%Monthly2018-10-19 08:11
https://www.informatat.com/surroi-thaci-gjate-nje-mbledhje-e-kishte-ofenduar-rende-rugoven/20%Monthly2018-10-19 08:08
https://www.informatat.com/kombinimi-i-vitaminave-dhe-efektet-ne-jetegjatesi/20%Monthly2018-10-19 08:05
https://www.informatat.com/burri-rrah-gruan-ne-prishtine-lirohet/20%Monthly2018-10-19 08:02
https://www.informatat.com/hashashi-ne-mjekesi-efekte-pozitive-te-te-semuret-me-kete-semundje/20%Monthly2018-10-19 07:59
https://www.informatat.com/per-keqardhje-mediat-ne-rajon-me-pak-te-lire-e-te-pavarura/20%Monthly2018-10-19 07:57
https://www.informatat.com/haradinajideja-per-korrigjim-ndryshim-dhe-luajtje-me-territore-ka-vdekur/20%Monthly2018-10-19 12:18
https://www.informatat.com/sulmohen-keq-rojet-e-pyllit-ne-suhareke-mbronin-pyjet-nga-prerjet-ilegale/20%Monthly2018-10-19 07:54
https://www.informatat.com/ne-orikum-kapet-ne-rrjete-nje-zog-i-vecante-shtegtar-nga-himalajet/20%Monthly2018-10-19 07:53
https://www.informatat.com/osbe-shprehet-kunder-imponimit-te-regjistrimit-te-portaleve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-19 07:50
https://www.informatat.com/kina-zbulon-planin-per-te-lansuar-nje-hene-artificiale/20%Monthly2018-10-19 07:50
https://www.informatat.com/putin-krimeja-nuk-eshte-kosove/20%Monthly2018-10-19 07:48
https://www.informatat.com/gjirafa-e-sapolindur-nuk-i-shpeton-kthetrave-te-luanit/20%Monthly2018-10-19 07:46
https://www.informatat.com/vuciq-shpall-okupimin-nese-kosova-krijon-ushtrine/20%Monthly2018-10-19 11:50
https://www.informatat.com/humb-tragjikisht-jeten-nje-azilkerkues-shqiptar-ne-france/20%Monthly2018-10-19 07:44
https://www.informatat.com/mbesa-e-mussolinit-do-te-denoncoj-ata-qe-ofendojne-gjyshin-tim/20%Monthly2018-10-19 07:44
https://www.informatat.com/pse-grate-shtatzena-jane-me-shume-te-stresuara-sot-sesa-ne-te-kaluaren/20%Monthly2018-10-19 07:40
https://www.informatat.com/kuvendi-vazhdon-seancen-plenare-ky-eshte-rendi-i-dites/20%Monthly2018-10-19 07:40
https://www.informatat.com/keshtu-ndikon-aktiviteti-fizik-tek-shpina-e-femijeve/20%Monthly2018-10-19 07:38
https://www.informatat.com/bastiset-shtepia-ne-podujeve-sekuestrohen-disa-arme/20%Monthly2018-10-19 07:37
https://www.informatat.com/skenderaj-skaj-rruges-gjendet-nje-trup-i-pajete/20%Monthly2018-10-19 11:40
https://www.informatat.com/cduhet-te-bejme-per-te-mos-humbur-smaltin-e-dhembeve/20%Monthly2018-10-19 07:35
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-per-nje-gjume-te-rehatshem-2/20%Monthly2018-10-19 07:34
https://www.informatat.com/rrahje-ne-prishtine-nje-person-ne-spital-e-nje-ne-polici/20%Monthly2018-10-19 07:31
https://www.informatat.com/mos-hani-kurre-portokall-nese-po-merrni-keto-ilace/20%Monthly2018-10-19 07:31
https://www.informatat.com/biber-nuk-pres-ndonje-marreveshje-prishtine-beograd-ne-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-10-19 07:28
https://www.informatat.com/15-ushqimet-qe-ndalojne-kapsllekun/20%Monthly2018-10-19 07:27
https://www.informatat.com/ja-si-ndikon-kanabisi-ne-plakjen-e-trurit/20%Monthly2018-10-19 07:25
https://www.informatat.com/fitoi-shume-para-duke-mashtruar-se-ka-kancer-i-ndodhi-kjo/20%Monthly2018-10-19 07:24
https://www.informatat.com/ideja-e-thacit-per-kufij-ska-as-perkrahje-vendore-as-nderkombetare/20%Monthly2018-10-19 07:56
https://www.informatat.com/mashtroi-duke-thene-se-eshte-me-kancer-burg-per-gruan-qe-fitoi-mijera-dollare/20%Monthly2018-10-19 07:21
https://www.informatat.com/per-keto-arsye-shfaqen-venat-ne-lekure/20%Monthly2018-10-19 07:18
https://www.informatat.com/veteranet-te-hidheruar-qe-nuk-u-ftuan-nga-kuvendi-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-10-19 07:17
https://www.informatat.com/unilad-vlereson-bukurite-natyrore-te-shqiperise-fton-turistet-ta-vizitojne/20%Monthly2018-10-19 07:17
https://www.informatat.com/putin-trump-eshte-dakord-me-mua/20%Monthly2018-10-19 07:11
https://www.informatat.com/policia-turke-kerkon-ne-pyll-trupin-e-gazetarit-saudit-2/20%Monthly2018-10-19 07:05
https://www.informatat.com/dy-kundershtaret-e-ndaluar-te-kosoves-dhe-ikja-nga-fundi/20%Monthly2018-10-19 07:01
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-mblidhet-sot/20%Monthly2018-10-19 06:59
https://www.informatat.com/putin-thote-se-is-i-mori-peng-700-vete-pentagoni-dyshon/20%Monthly2018-10-19 06:58
https://www.informatat.com/humb-tragjikisht-jeten-nje-i-ri-shqiptar-ne-france/20%Monthly2018-10-19 06:57
https://www.informatat.com/kuvendi-i-maqedonise-pritet-te-votoje-per-ndryshimet-kushtetuese/20%Monthly2018-10-19 06:55
https://www.informatat.com/banoret-e-harilaqit-te-fushe-kosoves-i-revolton-deponia/20%Monthly2018-10-19 06:51
https://www.informatat.com/serbia-siguron-edhe-6-milione-euro-per-ujesjellesin-ne-veri/20%Monthly2018-10-19 06:50
https://www.informatat.com/i-akuzuari-murat-jashari-i-kerkon-deshmitarit-te-kendoje-nje-kenge/20%Monthly2018-10-19 06:48
https://www.informatat.com/per-gjashte-muaj-u-sekuestruan-mbi-23-milione-euro-pasuri-te-jashteligjshme/20%Monthly2018-10-19 06:47
https://www.informatat.com/bomba-zaimina-vasjari-ekspozon-format-fantastike-ne-fustan-te-kuq-foto/20%Monthly2018-10-19 06:45
https://www.informatat.com/vazhdon-fushata-drejtesia-dhe-biznesi/20%Monthly2018-10-19 06:42
https://www.informatat.com/policia-turke-kerkon-ne-pyll-trupin-e-gazetarit-saudit/20%Monthly2018-10-19 06:41
https://www.informatat.com/debat-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-19 06:40
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-vije-nje-zyrtar-i-larte-i-turqise/20%Monthly2018-10-19 06:39
https://www.informatat.com/cka-i-ka-ndodhur-keshtu-ences-foto/20%Monthly2018-10-19 06:38
https://www.informatat.com/ratajkowsi-provokon-keq-me-te-pasmet-bombastike-foto/20%Monthly2018-10-19 06:33
https://www.informatat.com/prinderit-kerkojne-anulimin-e-tenderit-per-ekskursionin-ne-shqiperi-shkak-kostoja-e-larte/20%Monthly2018-10-19 06:32
https://www.informatat.com/u-puthen-live-ne-emision-veprimi-i-radhes-nga-fero-e-roza-ju-le-pa-fjale/20%Monthly2018-10-19 06:30
https://www.informatat.com/vulin-ushtria-e-kosoves-kercenim-per-serbet-dhe-serbine-terroristet-po-i-marrin-armet-ne-duar/20%Monthly2018-10-19 06:28
https://www.informatat.com/befason-tuna-cka-po-tenton-ti-beje-keshtu-robertit-foto/20%Monthly2018-10-19 06:27
https://www.informatat.com/hapet-gara-per-dhenien-me-koncesion-te-aeroportit-te-kukesit/20%Monthly2018-10-19 06:25
https://www.informatat.com/pacientet-paguajne-afro-200-euro-ne-kliniken-e-syve-per-heqjen-e-kataraktit/20%Monthly2018-10-19 06:23
https://www.informatat.com/gold-ag-me-pushke-e-mbrojme-lirine/20%Monthly2018-10-19 06:22
https://www.informatat.com/per-shba-ne-zgjidhja-me-e-mire-eshte-njohja-e-ndersjelle-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-19 06:20
https://www.informatat.com/kadc-veturat-e-vjetra-kercenim-serioz-per-shendetin-e-qytetareve/20%Monthly2018-10-19 06:19
https://www.informatat.com/sulmohet-me-koktej-molotovi-shtepia-e-nje-shqiptari-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-10-19 06:17
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-22/20%Monthly2018-10-19 06:15
https://www.informatat.com/lenda-e-pare-pritet-te-lirohet-nga-tvsh-ja-edhe-per-prodhuesit/20%Monthly2018-10-19 06:14
https://www.informatat.com/mpj-tregon-per-gjendjen-e-tre-kosovareve-qe-u-aksidentuan-ne-serbi/20%Monthly2018-10-19 06:12
https://www.informatat.com/ideja-e-thacit-per-korrigjim-te-kufirit-drejt-deshtimit/20%Monthly2018-10-19 07:43
https://www.informatat.com/niset-ushtria/20%Monthly2018-10-19 07:35
https://www.informatat.com/krasniqi-themelet-e-ushtrise-jane-ne-prekaz/20%Monthly2018-10-19 05:46
https://www.informatat.com/sali-berisha-uron-kosoven-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-19 05:43
https://www.informatat.com/hamza-as-qe-kam-menduar-doreheqjen-nga-kjo-pozite/20%Monthly2018-10-18 21:42
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-kundershton-korrigjimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-22 13:38
https://www.informatat.com/mediat-serbe-i-vendosin-ne-balline-haradinajn-dhe-thacin-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-10-18 21:36
https://www.informatat.com/studentet-rrezikojne-bursen-per-shkak-te-nje-lende-per-te-cilen-spaten-as-profesor-video/20%Monthly2018-10-18 14:58
https://www.informatat.com/nato-maqedonia-ka-mundesi-historike-qe-te-inkuadrohet-ne-familjen-euroatlantike/20%Monthly2018-10-18 14:47
https://www.informatat.com/nga-1-muaj-paraburgim-gjashte-personave-qe-kryen-vjedhje-te-renda-neper-banka-bastore-e-kazino/20%Monthly2018-10-18 14:44
https://www.informatat.com/falenderohet-nato-e-kfor-i-qe-i-sherbyen-paqes-ne-kosove/20%Monthly2018-10-18 14:38
https://www.informatat.com/mirkoviq-vuciqi-do-te-perfundoje-si-te-gjithe-diktatoret/20%Monthly2018-10-18 14:34
https://www.informatat.com/trafikimi-me-qenie-njerezore-alarmant-ne-kosove-policia-tregon-per-rastet/20%Monthly2018-10-18 14:28
https://www.informatat.com/zv-ministri-i-fsk-se-u-ben-thirrje-komuniteteve-te-behen-pjese-e-ushtrise/20%Monthly2018-10-18 14:23
https://www.informatat.com/haradinaj-kfor-dhe-nato-duhet-te-jene-krenar-per-te-arriturat-ne-kosove-dhe-rajon/20%Monthly2018-10-18 14:23
https://www.informatat.com/kompozitori-agron-elezi-ne-gjysmefinale-te-gares-creative-composers-2018/20%Monthly2018-10-18 14:17
https://www.informatat.com/trump-kercenon-meksiken-e-therras-ushtrine-amerikane-nese-nuk-i-ndalni-emigrantet/20%Monthly2018-10-18 14:08
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-prizren-ngrit-4-aktakuza-per-prodhim-dhe-venie-ne-qarkullim-te-artikujve-te-demshem-ushqimor/20%Monthly2018-10-18 14:04
https://www.informatat.com/tjeter-aksident-zingjiror-ne-autostraden-e-nishit-dyshohet-per-dy-shqiptare-te-vdekur/20%Monthly2018-10-18 14:01
https://www.informatat.com/konjufcagane-mos-u-sarrakuq-kjo-qe-po-thoni-eshte-e-pacipe-video/20%Monthly2018-10-18 14:01
https://www.informatat.com/nje-zyrtar-i-larte-turk-vjen-ne-kosove-per-here-te-pare-pas-kidnapimit-te-gylenisteve/20%Monthly2018-10-18 13:52
https://www.informatat.com/kina-planifikon-te-krijoje-henen-personale-per-ndricim/20%Monthly2018-10-18 13:47
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-rinjeve-qe-po-perballen-me-probleme-te-shendetit-mendor/20%Monthly2018-10-18 13:47
https://www.informatat.com/syri-i-stambollit-vdes-ne-moshen-90-vjecare/20%Monthly2018-10-18 13:44
https://www.informatat.com/zyrtari-i-ldk-se-kush-eshte-per-fak-dhe-jo-fark-iu-them-fak-you/20%Monthly2018-10-18 13:43
https://www.informatat.com/citaku-uron-shnderrimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-18 13:36
https://www.informatat.com/kryeprokurori-maloku-takon-perfaqesuesin-e-larte-te-ambasades-gjermane-ellen-burgemeis/20%Monthly2018-10-18 13:34
https://www.informatat.com/diplomatja-gjermane-leksion-gjuriqit-nuk-eshte-viti-1999-as-2007-pranojeni-se-kosova-eshte-shtet/20%Monthly2018-10-18 13:30
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-projektligjin-per-kullat-e-jashareve/20%Monthly2018-10-18 13:28
https://www.informatat.com/policia-arreston-pese-persona-nen-dyshimin-per-trafikim-te-armeve/20%Monthly2018-10-18 13:25
https://www.informatat.com/matoshi-pa-teknologjine-e-fundit-te-filtrave-nuk-japim-leje-per-termocentralin-kosova-e-re/20%Monthly2018-10-18 13:25
https://www.informatat.com/turqia-e-jep-emrin-truproja-e-princit-arab-orkestroi-likuidimin-e-gazetarit-e-the-washington-post/20%Monthly2018-10-18 13:21
https://www.informatat.com/kerkohet-angazhim-per-te-drejtat-e-femijeve-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-10-18 13:19
https://www.informatat.com/ministri-gashi-strategjia-e-kultures-te-perfshije-konsultime-te-te-gjithe-aktereve-2/20%Monthly2018-10-18 13:16
https://www.informatat.com/berisha-panamaja-e-perkrah-kosoven-ne-proceset-nderkombetare/20%Monthly2018-10-18 13:16
https://www.informatat.com/citaku-me-nje-urim-te-vecante-pas-votimit-te-ligjeve-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 13:13
https://www.informatat.com/zenka-haradinaj-haliti-historia-e-8-milione-markave-qe-zeka-i-kishte-marre-nga-bukoshi/20%Monthly2018-10-18 13:13
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-ndane-fotot-e-gezimit-pas-votimit-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-18 13:06
https://www.informatat.com/kerkohet-unitet-politik-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-18 13:03
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-mijera-euro-borxhe-ujesjellesit/20%Monthly2018-10-18 13:02
https://www.informatat.com/diplomatja-gjermane-ne-beograd-jemi-fuqimisht-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-10-18 13:01
https://www.informatat.com/mitrovice-subvencionohen-99-fermere-me-fare-gruri-dhe-pleh-artificial/20%Monthly2018-10-18 12:58
https://www.informatat.com/thaci-nese-dikush-ka-ide-me-te-mencur-heq-dore-nga-korrigjimi-i-kufijve/20%Monthly2018-10-18 15:01
https://www.informatat.com/berisha-fsk-se-do-ti-ndryshohet-emri-kur-te-kete-kushte-te-favorshme-politike/20%Monthly2018-10-18 12:55
https://www.informatat.com/limaj-dite-historike-urime-kosove-ushtria/20%Monthly2018-10-18 12:52
https://www.informatat.com/kadc-e-shqetesuar-me-ndryshimin-e-ligjit-per-importimin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-10-18 12:52
https://www.informatat.com/shume-shpejt-kosova-do-te-kete-mungese-te-specialisteve/20%Monthly2018-10-18 12:49
https://www.informatat.com/nenkryetarja-e-parlamentit-te-serbise-thaci-dhe-vuciq-nuk-po-e-lene-popullin-te-flase/20%Monthly2018-10-18 12:48
https://www.informatat.com/veseli-kosove-e-gezofsh-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 12:46
https://www.informatat.com/me-shumice-votash-kuvendi-miraton-marreveshjen-per-sigurime-sociale-me-belgjiken/20%Monthly2018-10-18 12:42
https://www.informatat.com/kuvendi-si-fut-ne-rend-dite-shtesat-per-femije/20%Monthly2018-10-18 12:37
https://www.informatat.com/veseli-gjermania-do-ta-mbeshtese-kosoven-me-te-gjitha-fushat/20%Monthly2018-10-18 12:34
https://www.informatat.com/gjykata-supreme-jep-sqarim-per-vendimin-e-marr-ne-rastin-e-vasfije-krasniqit/20%Monthly2018-10-18 12:32
https://www.informatat.com/mistura-jep-doreheqje-nga-pozita-e-te-derguarit-te-okb-se-ne-siri/20%Monthly2018-10-18 12:31
https://www.informatat.com/sektori-i-minierave-ne-fokus-te-investitoreve-kanadez/20%Monthly2018-10-18 12:29
https://www.informatat.com/dy-grate-e-guximshme-kosovare-qe-rrefyen-publikisht-se-ishin-perdhunuar-gjate-luftes/20%Monthly2018-10-18 12:28
https://www.informatat.com/veseli-gjermania-do-ta-mbeshtese-kosoven-ne-te-gjitha-fushat/20%Monthly2018-10-18 13:48
https://www.informatat.com/pacolli-ushtria-e-kosoves-dhe-shteti-yne-eshte-jetesim-i-amanetit-te-shume-brezave/20%Monthly2018-10-18 12:26
https://www.informatat.com/deputetin-e-ze-gjumi-ne-kuvend-derisa-po-diskutohej-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 12:22
https://www.informatat.com/vv-keqperdorime-ne-ndermarrjen-stacioni-i-autobuseve-dhe-trafikun-urban-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-18 12:18
https://www.informatat.com/goditi-per-vdekje-biciklistin-gjykata-i-cakton-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2018-10-18 12:14
https://www.informatat.com/thaci-gjithmone-duke-nderuar-atdheun-ne-sherbim-te-qytetareve/20%Monthly2018-10-18 12:08
https://www.informatat.com/haradinaj-deputetet-e-vulosen-te-drejten-per-tranzicionin-e-fsk-se-ne-mandat-ushtarak/20%Monthly2018-10-18 12:05
https://www.informatat.com/pal-lekaj-premtimi-i-qeverise-haradinaj-po-realizohet/20%Monthly2018-10-18 11:59
https://www.informatat.com/prokuroria-serbe-thote-se-vuciq-dhe-bernabiq-jane-kercenuar-me-vdekje-nisin-hetimet/20%Monthly2018-10-18 11:52
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-vrau-29-vjecarin-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-18 11:49
https://www.informatat.com/thaci-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol-ndikon-ne-rritjen-e-sigurise-rajonale/20%Monthly2018-10-18 11:46
https://www.informatat.com/kuvendi-kalon-tri-projektligjet-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-18 13:27
https://www.informatat.com/konjufca-haradinajt-a-keni-mendu-per-nendetese-se-i-duhen-thacit/20%Monthly2018-10-18 11:42
https://www.informatat.com/limaj-investitoreve-nga-diaspora-kosova-ka-nevoje-per-ndihmen-e-mbeshtetjen-tuaj/20%Monthly2018-10-18 11:39
https://www.informatat.com/thaci-jam-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-10-18 11:35
https://www.informatat.com/deputetet-votojne-projektligjin-per-forcen-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-18 12:53
https://www.informatat.com/deputetet-kosovare-faleminderit-vasfije/20%Monthly2018-10-18 11:32
https://www.informatat.com/majko-kufiri-shqiperi-kosove-sdo-te-korrigjohet-por-do-te-hapet/20%Monthly2018-10-18 11:18
https://www.informatat.com/melanie-trump-reagon-per-here-te-pare-pas-publikimit-te-videos-intime-video/20%Monthly2018-10-18 11:15
https://www.informatat.com/kucina-beri-pershtypje-modestia-e-haradinajt/20%Monthly2018-10-18 11:11
https://www.informatat.com/rama-mbyllja-e-basteve-i-ka-kthyer-deputetet-ne-shenjester/20%Monthly2018-10-18 11:06
https://www.informatat.com/semundja-e-lopes-se-cmendur-trondit-britanine/20%Monthly2018-10-18 11:05
https://www.informatat.com/haradinaj-propozon-te-votohet-e-mos-te-debatohet-per-projektligjet-per-fsk-ne/20%Monthly2018-10-18 11:04
https://www.informatat.com/220-vjedhje-te-bankave-vetem-ne-kete-vit/20%Monthly2018-10-18 11:02
https://www.informatat.com/ky-eshte-shqiptari-qe-dyshohet-se-vrau-gjyshen-e-tij-ne-zvicer/20%Monthly2018-10-18 11:00
https://www.informatat.com/simiq-nuk-do-te-gjuajme-gaz-lotsjelles-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 10:59
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-deputeteve-serbe-ushtria-do-tju-mbroje-nga-kriminelet-ne-veri/20%Monthly2018-10-18 10:50
https://www.informatat.com/adem-mikullovci-ka-nje-verejtje-lidhur-me-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 10:49
https://www.informatat.com/101-votojne-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-18 12:27
https://www.informatat.com/kosovarja-zgjidhet-anetare-e-keshillit-te-komunes-ne-belgjike/20%Monthly2018-10-18 10:44
https://www.informatat.com/vuciqi-politikanet-ne-prishtine-jane-larg-me-realitetin/20%Monthly2018-10-18 10:39
https://www.informatat.com/selimi-vetevendosje-perkrah-projektligjet-per-fsk-ne/20%Monthly2018-10-18 10:37
https://www.informatat.com/berisha-fton-deputetet-ta-votojne-projektligjin-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 10:33
https://www.informatat.com/grate-deputete-falenderojne-vasfijen-kerkojne-qe-policet-ti-nenshtrohen-vettingut/20%Monthly2018-10-18 10:32
https://www.informatat.com/serwer-serbia-nuk-mund-te-ndal-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-18 10:29
https://www.informatat.com/rasti-i-cuditshem-i-vidalit-luan-me-shume-per-kilin-se-barcelonen/20%Monthly2018-10-18 10:28
https://www.informatat.com/hoti-ceshtjen-e-ushtrise-po-shfrytezohet-per-vota/20%Monthly2018-10-18 10:27
https://www.informatat.com/lista-serbe-leshon-sallen-ne-shenje-paknaqesie-ndaj-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-10-18 10:26
https://www.informatat.com/ifimes-thaci-bllokoi-njohjet-72-te-qytetareve-e-vleresojne-negativisht-punen-e-tij/20%Monthly2018-10-18 10:22
https://www.informatat.com/vrasja-e-azem-hajdarit-vendoset-fati-i-izet-haxhise/20%Monthly2018-10-18 10:16
https://www.informatat.com/shqiperia-nder-destinacionet-me-te-mira-per-te-pushuar-ne-dimer/20%Monthly2018-10-18 10:13
https://www.informatat.com/xhavitimua-smund-te-me-mesoj-as-kryeministri-as-deputetet-sjam-argat-i-kerkujt/20%Monthly2018-10-18 11:43
https://www.informatat.com/ministri-gashi-strategjia-e-kultures-te-perfshije-konsultime-te-te-gjithe-aktereve/20%Monthly2018-10-18 13:14
https://www.informatat.com/matoshi-ne-kosoven-b-do-te-vendosen-filter-te-rinje-mbi-70-mije-euro/20%Monthly2018-10-18 10:05
https://www.informatat.com/lista-srpska-deklarohet-pak-para-se-te-votohen-projektligjet-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 09:58
https://www.informatat.com/komuna-e-hanit-te-elezit-dhe-bechtel-enka-nuk-merren-vesh-per-punimet-ne-autostrade-2/20%Monthly2018-10-18 09:45
https://www.informatat.com/rama-nxjerr-foton-e-berishes-ne-kazino/20%Monthly2018-10-18 09:42
https://www.informatat.com/te-rinjte-shqiptare-largohen-nga-mali-i-zi/20%Monthly2018-10-18 09:41
https://www.informatat.com/e-dinin-te-vdekur-jetonte-mes-luksit/20%Monthly2018-10-18 09:35
https://www.informatat.com/brenda-pallatit-te-sulltanit-erdogan/20%Monthly2018-10-18 09:33
https://www.informatat.com/ne-spanje-vera-blunje-risi-ne-nje-industri-shume-konservatore/20%Monthly2018-10-18 09:32
https://www.informatat.com/nje-person-theret-me-thike-ne-prizren/20%Monthly2018-10-18 09:30
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-keni-nevoje-per-me-shume-kalcium/20%Monthly2018-10-18 09:29
https://www.informatat.com/dy-persona-ne-gjakove-e-mbushin-veturen-me-derivate-ikin-pa-paguar/20%Monthly2018-10-18 09:27
https://www.informatat.com/10-shenja-te-pazakonta-te-stresit/20%Monthly2018-10-18 09:26
https://www.informatat.com/trafikimi-me-qenie-njerezore-vazhdon-te-mbetet-problem-fundamental/20%Monthly2018-10-18 09:26
https://www.informatat.com/semundjet-vrasese-duke-perfshire-vdekjen-e-zeze-mund-te-kthehen-me-ngrohjen-globale/20%Monthly2018-10-18 09:24
https://www.informatat.com/lodrat-e-plastikes-me-perberje-te-demshme-kimike-mti-pret-per-asgjesimin-e-tyre/20%Monthly2018-10-18 09:24
https://www.informatat.com/deputetet-e-ldk-se-injorojne-pyetjet-parlamentare/20%Monthly2018-10-18 09:23
https://www.informatat.com/kirurgjia-e-zemres-a-ndikon-ne-aftesine-njohese/20%Monthly2018-10-18 09:22
https://www.informatat.com/hajnat-shume-te-interesuar-per-te-vjedhur-banka-vetem-sivjet-u-regjistruan-220-raste/20%Monthly2018-10-18 09:22
https://www.informatat.com/roja-e-pyllit-ne-gjakove-kapet-duke-prere-dru-ilegalisht/20%Monthly2018-10-18 09:19
https://www.informatat.com/sa-gjate-marrin-kohe-te-treten-ushqimet-e-ndryshme/20%Monthly2018-10-18 09:17
https://www.informatat.com/pornhub-u-jep-25000-shkencetareve-per-ta-studiuar-pornon/20%Monthly2018-10-18 09:17
https://www.informatat.com/gjermania-ekstradoi-te-dyshuarin-per-vrasjen-e-gazetares-bullgare/20%Monthly2018-10-18 09:16
https://www.informatat.com/lexojeni-me-vemendje-ja-cfare-ndodh-kur-beni-seks/20%Monthly2018-10-18 09:15
https://www.informatat.com/trump-kerkese-turqise-na-jepni-pamjet-e-vrasjes-se-gazetarit/20%Monthly2018-10-18 09:13
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arrestoi-80-persona-ne-gjilan/20%Monthly2018-10-18 09:13
https://www.informatat.com/hithra-mbreteresha-e-bimeve-popullore-kurative/20%Monthly2018-10-18 09:13
https://www.informatat.com/birra-me-efektive-se-paracetamoli-ndalon-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-10-18 09:11
https://www.informatat.com/konjufcaata-qe-cdo-dite-permendin-adem-jasharin-na-kane-sjelle-ne-kete-gjendje/20%Monthly2018-10-18 11:33
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-ne-suhareke-per-narkotike-dhe-falsifikim-te-dokumenteve/20%Monthly2018-10-18 09:10
https://www.informatat.com/postimet-ne-facebook-mund-te-zbulojne-depresionin-tuaj/20%Monthly2018-10-18 09:09
https://www.informatat.com/scott-ideja-per-shtete-te-pastra-etnike-ne-ballkan-eshte-e-rrezikshme/20%Monthly2018-10-18 09:05
https://www.informatat.com/njeri-prej-pjesemarresve-ne-vrasjen-e-gazetarit-vdes-ne-aksident-trafiku-ne-riad/20%Monthly2018-10-18 09:02
https://www.informatat.com/irinej-ne-peje-qytetet-e-kosoves-pa-serbe-shqiptaret-kane-zene-shtepite-e-tyre/20%Monthly2018-10-18 08:59
https://www.informatat.com/me-kete-perberes-te-thjeshte-mund-ti-hiqni-pergjithmone-lythat-2/20%Monthly2018-10-18 08:58
https://www.informatat.com/pak-zjarrfikes-punojne-me-rroga-te-vogla-dhe-ne-kushte-te-veshtira/20%Monthly2018-10-18 08:55
https://www.informatat.com/nese-e-keni-kete-semundje-ja-si-ta-ndaloni-kruarjen-e-lekures/20%Monthly2018-10-18 08:54
https://www.informatat.com/musliu-dikush-eshte-i-interesuar-qe-kullat-e-jasharajve-te-rrenohen-e-historia-te-harrohet/20%Monthly2018-10-18 10:46
https://www.informatat.com/arabia-suadite-kercenon-me-zvogelim-te-prodhimit-te-naftes/20%Monthly2018-10-18 08:49
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shenja-e-padukshme-e-kancerit-ne-gji-2/20%Monthly2018-10-18 08:49
https://www.informatat.com/boronica-dhe-vetite-e-saj-kuruese-2/20%Monthly2018-10-18 08:45
https://www.informatat.com/oda-e-afarizmit-i-kerkon-kuvendit-largimin-e-projektligjit-per-miniera-nga-rendi-i-dites/20%Monthly2018-10-18 08:45
https://www.informatat.com/45-e-burrave-dhe-grave-kane-pasur-kete-aksident-i-turpshem-gjate-seksit/20%Monthly2018-10-18 08:42
https://www.informatat.com/e-therin-me-thike-njeri-tjetrin-ne-peje/20%Monthly2018-10-18 08:40
https://www.informatat.com/teatri-i-sotem-smjaftohet-vetem-me-drame-aktore-e-regji/20%Monthly2018-10-18 08:37
https://www.informatat.com/historia-shqiptare-e-mesjetes-pasurohet-me-pese-vepra/20%Monthly2018-10-18 08:33
https://www.informatat.com/perplasja-e-osman-musliu-me-ahmet-sadriun-e-resul-rexhepin/20%Monthly2018-10-18 08:29
https://www.informatat.com/tronditet-zvicra-nga-nje-vrasje-makabre-dyshohet-nje-shqiptar/20%Monthly2018-10-18 08:22
https://www.informatat.com/a-jane-te-gatshem-qytetaret-te-marrin-pjese-ne-protestat-e-vv-se/20%Monthly2018-10-18 08:17
https://www.informatat.com/policia-konfiskon-sasi-te-marihuanes-ne-pese-komuna/20%Monthly2018-10-18 08:10
https://www.informatat.com/20-ushqime-qe-do-te-ju-mbrojne-nga-sulmet-ne-zemer/20%Monthly2018-10-18 08:10
https://www.informatat.com/si-te-behet-seks-fantastik-me-partnerin-e-ri/20%Monthly2018-10-18 08:07
https://www.informatat.com/thaci-e-dekoron-vasfije-krasniqin-e-quan-heroine-e-gjalle/20%Monthly2018-10-18 10:09
https://www.informatat.com/nese-vjellni-gjate-shtatzenesise-ja-cfare-i-ndodh-femijes-suaj/20%Monthly2018-10-18 08:05
https://www.informatat.com/recica-pak-interesim-ne-diskutimet-per-ligjin-e-ri-te-lehonise/20%Monthly2018-10-18 08:03
https://www.informatat.com/peshonte-mbi-100-kilograme-por-tani-eshte-nje-grua-shume-seksi-mezi-do-e-njihni/20%Monthly2018-10-18 08:02
https://www.informatat.com/pese-menyrat-si-ta-parandalojme-diabetin/20%Monthly2018-10-18 08:00
https://www.informatat.com/si-ti-shmangni-floket-e-thinjur-ne-moshe-te-re/20%Monthly2018-10-18 07:58
https://www.informatat.com/investitoret-e-facebook-ut-kerkojne-largimin-e-zuckerberg/20%Monthly2018-10-18 07:57
https://www.informatat.com/trajtoni-depresionin-me-kura-natyrale/20%Monthly2018-10-18 07:56
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-klines-sot-para-gjykates-per-korrupsion/20%Monthly2018-10-18 07:52
https://www.informatat.com/mosha-e-pubertetit-te-djemve-varet-nga-nena/20%Monthly2018-10-18 07:51
https://www.informatat.com/si-te-kaloni-gripin-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-10-18 07:49
https://www.informatat.com/haradinajvasfija-shembull-per-shume-viktima-dhe-ze-i-se-vertetes/20%Monthly2018-10-18 07:48
https://www.informatat.com/a-mund-te-pranoj-nje-gjerdan-me-diamant-nga-ish-i-dashuri/20%Monthly2018-10-18 07:48
https://www.informatat.com/arsenali-duhet-ta-beje-ramseyn-kapiten/20%Monthly2018-10-18 07:46
https://www.informatat.com/mesohen-arsyet-pse-apeli-e-ktheu-ne-rivendosje-rastin-e-vrasjes-se-donjeta-pajazitajt/20%Monthly2018-10-18 07:46
https://www.informatat.com/ish-pronari-i-milan-eshte-zhdukur-per-shkak-se-ka-humbur-500-mln-e/20%Monthly2018-10-18 07:43
https://www.informatat.com/psd-thote-se-nuk-perfshihet-ne-nje-qeveri-qe-buron-nga-kjo-perberje-e-kuvendit/20%Monthly2018-10-18 07:43
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-ti-hani-per-lekure-qe-shkelqen/20%Monthly2018-10-18 07:40
https://www.informatat.com/kosova-behet-me-federate-te-golfit/20%Monthly2018-10-18 07:39
https://www.informatat.com/a-eshte-e-prishur-cokollata-nese-ka-shtrese-te-bardhe-si-ta-identifikoni-cokollaten-e-mire/20%Monthly2018-10-18 07:39
https://www.informatat.com/shkencetarja-shqiptare-fiton-cmimin-nderkombetar-ne-neuroshkence/20%Monthly2018-10-18 07:34
https://www.informatat.com/driton-lajci-nderohet-me-celesin-e-paqes/20%Monthly2018-10-18 07:34
https://www.informatat.com/lamtumire-impianteve-dentare-tani-dhembet-mund-te-ridalin-serish-vete-ja-si/20%Monthly2018-10-18 07:32
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gruaja-seksi-e-ministrit-qe-vazhdimisht-tregon-asetet-e-saj/20%Monthly2018-10-18 07:31
https://www.informatat.com/perseri-skandal-ne-barcelone-vidal-detyrohet-te-paguaje-800-mije-euro/20%Monthly2018-10-18 07:30
https://www.informatat.com/kosoves-mund-ti-duhet-te-mposhte-shqiptaret-per-te-mberritur-ne-evropian/20%Monthly2018-10-18 07:23
https://www.informatat.com/komuna-e-hanit-te-elezit-dhe-bechtel-enka-nuk-merren-vesh-per-punimet-ne-autostrade/20%Monthly2018-10-18 07:21
https://www.informatat.com/haertel-premton-te-mposhte-e-ta-nxjerre-ne-pension-krasniqin/20%Monthly2018-10-18 07:20
https://www.informatat.com/gazetari-saudit-u-torturua-dhe-masakrua-brenda-konsullates-arabe-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-18 07:15
https://www.informatat.com/rashel-kolaneci-ve-ne-pah-linjat-fantastike-ne-veshjet-sportive-foto/20%Monthly2018-10-18 07:13
https://www.informatat.com/norvegjia-u-kerkon-falje-vajzave-gjermane/20%Monthly2018-10-18 07:09
https://www.informatat.com/kida-publikon-kengen-merri-krejt-shfaqet-mahnitese-ne-videoklip/20%Monthly2018-10-18 07:04
https://www.informatat.com/mbahuni-fjolla-morina-del-komplet-e-zhveshur-ne-klipin-e-ri/20%Monthly2018-10-18 07:02
https://www.informatat.com/reperi-stresi-dergohet-ne-paraburgim/20%Monthly2018-10-18 06:56
https://www.informatat.com/harrojini-motrat-vjollca-mbesa-e-tyre-ju-le-pa-mend/20%Monthly2018-10-18 06:55
https://www.informatat.com/per-debimin-e-shtetasve-turq-po-intervistohen-zyrtare-te-larte-shteteror-2/20%Monthly2018-10-18 06:52
https://www.informatat.com/sheshel-blen-shtepi-ne-presheve-kosova-e-tera-mbetet-ne-serbi/20%Monthly2018-10-18 06:42
https://www.informatat.com/odaloviq-ne-dy-lokacione-ne-medvegje-nuk-u-gjeten-varreza-masive/20%Monthly2018-10-18 06:38
https://www.informatat.com/shba-ia-kerkon-turqise-incizimin-ne-konsullate-per-rastin-khashhoggi/20%Monthly2018-10-18 06:35
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-dekorohet-me-medalje-presidenciale/20%Monthly2018-10-18 06:34
https://www.informatat.com/temperaturat-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-10-18 06:32
https://www.informatat.com/hapet-java-me-bizneset-nga-diaspora/20%Monthly2018-10-18 06:29
https://www.informatat.com/shenohet-dita-evropiane-kunder-trafikimit-me-njerez/20%Monthly2018-10-18 06:25
https://www.informatat.com/sokol-bashota-gjykohet-sot-per-korrupsion/20%Monthly2018-10-18 06:24
https://www.informatat.com/mbahet-aksioni-i-pastrimit-ne-komunen-e-obiliqit/20%Monthly2018-10-18 06:18
https://www.informatat.com/ferid-agani-dhe-gani-shabani-sot-ne-gjyq-per-rastin-stentat/20%Monthly2018-10-18 06:16
https://www.informatat.com/per-debimin-e-shtetasve-turq-po-intervistohen-zyrtare-te-larte-shteteror/20%Monthly2018-10-18 06:14
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-diskuton-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 09:11
https://www.informatat.com/riformatim-kozmetik-i-qeverise/20%Monthly2018-10-18 08:49
https://www.informatat.com/dhunuesit-e-pandeshkuar/20%Monthly2018-10-18 06:08
https://www.informatat.com/milionat-qe-u-keqperdoren-me-barnat-e-shtrenjta/20%Monthly2018-10-18 08:03
https://www.informatat.com/kosova-me-mbi-150-mjeke-specialiste-te-papune/20%Monthly2018-10-18 06:01
https://www.informatat.com/nese-ndryshon-ligji-per-fsk-ne-rishikohet-angazhimi-i-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2018-10-18 05:59
https://www.informatat.com/dy-te-rinje-ne-peje-therren-me-thike/20%Monthly2018-10-17 21:06
https://www.informatat.com/avni-arifi-emerohet-ambasador/20%Monthly2018-10-17 14:36
https://www.informatat.com/qeveria-kerkon-perfundimin-e-procesit-te-privatizimit/20%Monthly2018-10-17 14:31
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-veteraneve-e-kane-nje-kerkese-per-ministrin-recica/20%Monthly2018-10-17 14:21
https://www.informatat.com/sekiraca-mbetet-ne-paraburgim/20%Monthly2018-10-17 14:00
https://www.informatat.com/ministri-berisha-takoi-pjesetaret-e-fsk-se-nga-radhet-e-komunitetit-serb/20%Monthly2018-10-17 13:57
https://www.informatat.com/e-zbulojne-se-eshte-nene-miss-ukraina-2018-mbetet-pa-kurore/20%Monthly2018-10-17 13:53
https://www.informatat.com/guvernatori-mehmeti-takoi-misionin-e-ri-te-fmn-se/20%Monthly2018-10-17 13:49
https://www.informatat.com/te-pagjeturit-dhe-tortura-e-grave-plaga-me-e-rend-e-kosoves/20%Monthly2018-10-17 13:45
https://www.informatat.com/krijimi-i-nje-platforme-agrare-do-te-ndikonte-ne-rritje-te-eksportit/20%Monthly2018-10-17 13:40
https://www.informatat.com/nje-nga-perdhunuesit-e-vasfije-krasniqit-eshte-pjesetar-i-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-17 13:35
https://www.informatat.com/vazhdojne-mospajtimet-rreth-projektligjit-per-mesimdhenesit-e-viteve-1990-ta/20%Monthly2018-10-17 13:26
https://www.informatat.com/me-marreveshjet-e-brukselit-pushteti-ne-kosove-ndahet-me-serbine/20%Monthly2018-10-17 13:20
https://www.informatat.com/mbeshtetesit-e-is-it-ende-paraqesin-rrezik-per-kosoven/20%Monthly2018-10-17 13:16
https://www.informatat.com/gjykata-shpalle-aktgjykimin-per-rastin-e-donjeta-pajazitaj/20%Monthly2018-10-17 13:14
https://www.informatat.com/mbesa-e-presidentit-thaci-me-10-euro-nuk-rritet-lindshmeria-po-beni-fushate/20%Monthly2018-10-17 13:12
https://www.informatat.com/pompeo-takon-zyrtaret-turq-per-rastin-e-khashoggit/20%Monthly2018-10-17 12:55
https://www.informatat.com/asfaltohet-rruga-rexhep-mala-ne-ferizaj/20%Monthly2018-10-17 12:52
https://www.informatat.com/kryeprokurori-syla-pret-ne-takim-eksperte-te-be-se-nga-italia/20%Monthly2018-10-17 12:50
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-koleksionisten-e-veprave-te-skenderbeut-patricia-nugee/20%Monthly2018-10-17 12:46
https://www.informatat.com/pagesat-per-mesuesit-parafillore-peng-i-buxhetit-komunal-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-10-17 12:44
https://www.informatat.com/osmani-kadrijajtshef-e-kam-popullin-sfunksionoj-une-si-ju-me-shefa/20%Monthly2018-10-17 12:43
https://www.informatat.com/deshmia-e-shokut-te-ngushte-te-triumf-rizes-ne-gjykimin-ndaj-enver-sekiraqes/20%Monthly2018-10-17 12:37
https://www.informatat.com/vushtrria-behet-me-qender-moderne-te-rinise/20%Monthly2018-10-17 13:45
https://www.informatat.com/inskenimi-nudo-i-melania-trumpit-ne-klipin-e-ri-te-reperit-t-i-reagon-shtepia-e-bardhe/20%Monthly2018-10-17 12:33
https://www.informatat.com/gjilani-me-ushtrim-per-perballimin-e-fluksit-te-mundshem-te-refugjateve/20%Monthly2018-10-17 12:30
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-nje-grua-po-udheheq-komanden-me-te-madhe-ne-ushtrine-amerikane/20%Monthly2018-10-17 12:18
https://www.informatat.com/shtepia-i-shpetoi-stuhise-200-kmh-pronaret-tregojne-perse-nuk-u-shkaterrua/20%Monthly2018-10-17 12:15
https://www.informatat.com/gylseren-drejt-altarit-aktorja-kapet-mat-ne-nje-prezantim-te-vecante/20%Monthly2018-10-17 12:13
https://www.informatat.com/thatesia-shtyn-mbjelljet-vjeshtore-ne-kosove-2/20%Monthly2018-10-17 12:05
https://www.informatat.com/bashkeshortja-e-erion-veliajt-publikon-foton-e-pare-pas-lindjes-se-djalit/20%Monthly2018-10-17 12:01
https://www.informatat.com/huawei-lanson-serine-e-re-te-telefonave-mate-20-dhe-mate-20-pro/20%Monthly2018-10-17 11:55
https://www.informatat.com/denohen-me-burg-dy-persona-ne-ferizaj-per-shitblerje-te-droges/20%Monthly2018-10-17 11:50
https://www.informatat.com/sesionet-e-terapise-mund-te-kene-efektet-e-tyre-anesore/20%Monthly2018-10-17 11:43
https://www.informatat.com/ky-eshte-sportisti-me-i-paguar-ne-planet/20%Monthly2018-10-17 11:39
https://www.informatat.com/vuciq-kerkon-nga-austria-te-mos-e-perkrah-kosoven-ne-interpol/20%Monthly2018-10-17 11:36
https://www.informatat.com/ne-serbi-1-km-autostrade-me-bechtelin-kushton-7-milione-euro-ne-kosove-gati-13-milione/20%Monthly2018-10-17 11:33
https://www.informatat.com/haradinaj-ansambli-shota-eshte-identitet-kulturor-i-vendit/20%Monthly2018-10-17 11:27
https://www.informatat.com/kjo-eshte-e-verteta-e-zgjedhjes-se-ministrit-nga-ferizaj/20%Monthly2018-10-17 11:24
https://www.informatat.com/gjiganti-gjerman-terheq-100-000-makina-nga-tregu/20%Monthly2018-10-17 11:21
https://www.informatat.com/kengetarja-nga-kosova-pranon-se-ka-bere-nderhyrje-ne-fytyre/20%Monthly2018-10-17 11:02
https://www.informatat.com/evropa-udheheq-shba-ne-dhe-azine-ne-boten-e-kriptomonedhave/20%Monthly2018-10-17 10:58
https://www.informatat.com/105079-2/20%Monthly2018-10-17 13:35
https://www.informatat.com/femijet-ne-france-do-ta-nisin-shkollen-nga-mosha-3-vjecare/20%Monthly2018-10-17 10:57
https://www.informatat.com/mup-i-serb-pranimi-i-kosoves-ne-interpol-eshte-shkelje-e-te-drejtes-nderkombetare/20%Monthly2018-10-17 10:55
https://www.informatat.com/te-shtunen-ecja-tradicionale-kunder-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2018-10-17 10:53
https://www.informatat.com/krasniqi-promovon-librin-e-quajtur-skenderbeu-dhe-porosite-per-shekullin-xxi/20%Monthly2018-10-17 10:51
https://www.informatat.com/10-vite-e-mbajti-me-dhune-te-mituren-ky-eshte-vendimi-i-gjykates-per-pejanin/20%Monthly2018-10-17 10:47
https://www.informatat.com/haradinajmiliona-dollar-harxhohen-ne-diplomaci-jo-te-gjitha-e-mberrijne-cakun-e-duhur/20%Monthly2018-10-17 12:42
https://www.informatat.com/medreseja-alaudin-reagon-ndaj-deklaratave-te-teologut-behrami-per-skandal/20%Monthly2018-10-17 10:42
https://www.informatat.com/tre-vjet-burgim-dhe-1100-euro-gjobe-per-veprat-penale-te-narkotikeve/20%Monthly2018-10-17 10:39
https://www.informatat.com/ja-sa-do-te-denohen-ata-qe-hedhin-mbeturina-ne-rruge/20%Monthly2018-10-17 10:36
https://www.informatat.com/zvicra-mbeshtete-prokurorine-e-shtetit/20%Monthly2018-10-17 10:34
https://www.informatat.com/kosova-akuza-serbise-per-fabrikimin-e-lajmeve-te-rreme/20%Monthly2018-10-17 10:30
https://www.informatat.com/shkembimi-i-kufijve-kosove-serbi-eshte-spastrim-etnik-me-emer-tjeter/20%Monthly2018-10-17 10:21
https://www.informatat.com/bashkim-spahiu-emerohet-drejtor-i-krimeve-ekonomike/20%Monthly2018-10-17 10:13
https://www.informatat.com/struzha-e-prizrenit-fshati-i-harruar-ku-shkolla-ka-vetem-7-nxenese/20%Monthly2018-10-17 10:10
https://www.informatat.com/kriminelet-e-luftes-duhet-te-marrin-denimin-e-meritur/20%Monthly2018-10-17 10:07
https://www.informatat.com/serbet-kerkojne-qe-vidovdani-te-futet-ne-kalendarin-e-festave-zyrtare-te-kosoves/20%Monthly2018-10-17 10:04
https://www.informatat.com/fajesohet-qeveria-per-gjetjet-e-raportit-te-bb-se-per-arsimin-ne-kosove/20%Monthly2018-10-17 10:02
https://www.informatat.com/22-vjecarja-shqiptare-ka-arritur-te-fitoje-ne-zgjedhjet-lokale-ne-belgjike/20%Monthly2018-10-17 09:40
https://www.informatat.com/52-police-ruajne-panderprere-gjashte-kishat-ortodokse-te-prizrenit/20%Monthly2018-10-17 09:38
https://www.informatat.com/okb-nuk-tregoi-gatishmeri-per-drejtesi-ndaj-viktimave-te-dhunes/20%Monthly2018-10-17 09:27
https://www.informatat.com/sara-hoxha-tregon-arsyen-e-ndarjes-nga-ledioni/20%Monthly2018-10-17 09:03
https://www.informatat.com/pippa-middelton-behet-nene/20%Monthly2018-10-17 09:01
https://www.informatat.com/qytetaret-ankohen-per-cmimin-e-larte-te-parkingjeve-qkuk-thote-se-jane-cmime-te-tregut/20%Monthly2018-10-17 08:59
https://www.informatat.com/raporti-krimet-e-luftes-kunder-serbeve-te-kroacise-ende-shperfillen/20%Monthly2018-10-17 08:56
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-krenaria-e-vushtrrise-dhe-e-kosoves/20%Monthly2018-10-17 08:50
https://www.informatat.com/psd-ja-mund-te-behet-pjese-e-qeverise/20%Monthly2018-10-17 08:48
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-koleksionisten-e-veprave-te-rralla-per-skenderbeun/20%Monthly2018-10-17 10:57
https://www.informatat.com/rusia-kerkon-nga-brukseli-ti-beje-presion-kosoves-per-zbatim-te-marreveshjeve-me-serbine/20%Monthly2018-10-17 08:33
https://www.informatat.com/e-humben-rrugen-policia-shpeton-dy-turiste-te-huaj/20%Monthly2018-10-17 08:31
https://www.informatat.com/rrezikohet-privatesia-e-qytetareve-rriten-krimet-kibernetike/20%Monthly2018-10-17 08:26
https://www.informatat.com/kerkohet-terheqjen-e-unmik-ut-nga-kosova/20%Monthly2018-10-17 10:41
https://www.informatat.com/ky-eshte-27-vjecari-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-ne-peje/20%Monthly2018-10-17 08:20
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-person-ne-gjakove-shkak-nje-borxh-i-mehershem/20%Monthly2018-10-17 08:11
https://www.informatat.com/shfaqet-jabllanoviq-akuzon-kryetarin-e-zubin-potokut-se-po-luan-loje-te-rrezikshme/20%Monthly2018-10-17 08:09
https://www.informatat.com/kaloi-ilegalisht-kufirin-ndalohet-nje-i-dyshuar-serb/20%Monthly2018-10-17 08:05
https://www.informatat.com/banoret-shqiptar-ne-veri-jetojne-ne-kushte-te-renda-ekonomike/20%Monthly2018-10-17 08:02
https://www.informatat.com/gjinekologjia-me-salla-te-reja-te-operacionit/20%Monthly2018-10-17 07:54
https://www.informatat.com/veseli-sot-do-te-takohet-me-kryetarin-e-bundestagut/20%Monthly2018-10-17 07:43
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-qe-tentoi-te-mashtroj-me-500-euro-false/20%Monthly2018-10-17 07:34
https://www.informatat.com/1171-gjoba-dhe-nje-aksident-me-fatalitet-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-10-17 07:33
https://www.informatat.com/aksident-mes-tri-veturave-ne-mitrovice-lendohen-tre-persona/20%Monthly2018-10-17 07:27
https://www.informatat.com/ministria-e-drejtesise-padit-komunen-e-vushtrrise/20%Monthly2018-10-17 07:25
https://www.informatat.com/akr-ja-ne-hall-me-ministrite-qe-udheheq/20%Monthly2018-10-17 09:27
https://www.informatat.com/serbise-i-pengojne-deklarata-e-ambasadorit-amerikan-per-kosoven/20%Monthly2018-10-17 07:10
https://www.informatat.com/vuciq-ne-telefon-me-erdoganin/20%Monthly2018-10-17 07:08
https://www.informatat.com/e-mbijetuara-e-dhunes-ne-kosove-do-te-rrefeje-historine-e-saj-ne-hage/20%Monthly2018-10-17 07:02
https://www.informatat.com/39-vjet-me-pare-nene-tereza-mori-cmimin-nobel-per-paqe/20%Monthly2018-10-17 06:56
https://www.informatat.com/eventi-i-deshtuar-ne-new-york-ia-avullon-kosoves-20-mije-dollare/20%Monthly2018-10-17 06:54
https://www.informatat.com/erdogani-mbeshtet-cdo-zgjidhje-mes-kosoves-e-serbise-thote-vuciqi/20%Monthly2018-10-17 06:53
https://www.informatat.com/u-plagos-ne-ish-bllok-ja-cfare-ka-ndodhur-tani-me-elvis-martinajn/20%Monthly2018-10-17 06:51
https://www.informatat.com/kanadaja-legalizon-perdorimin-e-marihuanes-per-argetim/20%Monthly2018-10-17 06:45
https://www.informatat.com/yllka-rexha-anetare-e-jurise-ne-miss-shqiptarja-ne-bote/20%Monthly2018-10-17 06:44
https://www.informatat.com/komisioni-per-pune-te-jashtme-shqyrton-raportin-e-qeverise-per-dialogun/20%Monthly2018-10-17 06:41
https://www.informatat.com/ahmeti-ia-dorezon-celesin-e-qytetit-shkrimtarit-francez-mathias-enard/20%Monthly2018-10-17 06:40
https://www.informatat.com/ndodh-befasia-bie-youtube/20%Monthly2018-10-17 06:38
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-publikon-me-videoklip-premieren-e-kenges-kurgjo-nuk-kallxojna/20%Monthly2018-10-17 06:36
https://www.informatat.com/komunat-realizuan-65-per-qind-te-obligimeve-nga-agjenda-evropiane/20%Monthly2018-10-17 06:34
https://www.informatat.com/krasniqi-opozita-nuk-e-ka-seriozisht-kerkesen-per-zgjedhje/20%Monthly2018-10-17 06:33
https://www.informatat.com/scott-politika-e-shba-se-ndaj-kosoves-nuk-eshte-e-re/20%Monthly2018-10-17 06:30
https://www.informatat.com/trump-keshillon-te-mos-kete-gjykime-te-ngutshme-per-zhdukjen-e-khashoggit/20%Monthly2018-10-17 06:26
https://www.informatat.com/interpol-i-dhe-fsk-ja-dy-betejat-diplomatike-te-kosoves-me-serbine/20%Monthly2018-10-17 08:44
https://www.informatat.com/shqiperia-do-ta-mbeshtese-pranimin-e-kosoves-ne-unesco/20%Monthly2018-10-17 06:23
https://www.informatat.com/be-ja-e-zhgenjyer-me-vendimin-per-importimin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-10-17 06:21
https://www.informatat.com/pa-sundim-te-ligjit-nuk-mund-te-hyhet-ne-be/20%Monthly2018-10-17 06:19
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-4/20%Monthly2018-10-17 06:18
https://www.informatat.com/librat-me-gabime-trashanike-prorektori-i-ri-kerkon-falje/20%Monthly2018-10-17 06:16
https://www.informatat.com/sot-publikohet-raporti-rreziqet-e-reja-te-ekstremizmit-ne-kosove/20%Monthly2018-10-17 06:14
https://www.informatat.com/komisioni-per-arsim-shqyrton-projektligjin-per-statusin-e-punetoreve-te-arsimit-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2018-10-17 06:10
https://www.informatat.com/10-zyrtare-policore-u-arrestuan-ndersa-mbi-30-u-suspenduan-per-nente-muaj/20%Monthly2018-10-17 06:08
https://www.informatat.com/ministrat-sezonale/20%Monthly2018-10-17 08:36
https://www.informatat.com/shpendi-po-leviz-kah-qeveria/20%Monthly2018-10-17 07:12
https://www.informatat.com/15-arsyet-pse-muslimanet-nuk-e-konsumojne-mishin-e-derrit/20%Monthly2018-10-17 06:00
https://www.informatat.com/6-zakonet-e-mengjesit-qe-shkaktojne-shtimin-ne-peshe/20%Monthly2018-10-17 05:58
https://www.informatat.com/a-duhet-ta-nderprisni-pirjen-e-lengjeve-te-frutave/20%Monthly2018-10-17 05:56
https://www.informatat.com/bella-e-the-weeknd-shfaqen-me-te-dashuruar-se-kurre/20%Monthly2018-10-17 05:53
https://www.informatat.com/enca-ekspozon-gjoksin-bombastik-ne-paris/20%Monthly2018-10-17 05:51
https://www.informatat.com/kini-kujdes-nje-mashtrim-po-qarkullon-ne-facebook/20%Monthly2018-10-17 05:49
https://www.informatat.com/stresi-ul-fertilitetin-tek-femrat/20%Monthly2018-10-17 05:46
https://www.informatat.com/dieta-e-jugut-mund-te-duket-e-shijshme-por-do-ju-marre-jeten/20%Monthly2018-10-17 05:43
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-per-nje-gjume-te-rehatshem/20%Monthly2018-10-17 05:41
https://www.informatat.com/prokuroria-gjobe-800-milione-euro-kompanise-audi/20%Monthly2018-10-17 05:40
https://www.informatat.com/birra-me-efektive-se-paracetamoli/20%Monthly2018-10-17 05:37
https://www.informatat.com/boronica-dhe-vetite-e-saj-kuruese/20%Monthly2018-10-17 05:35
https://www.informatat.com/disa-ushqime-qe-i-pastrojne-arteriet-tuaja-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2018-10-17 05:34
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shenja-e-padukshme-e-kancerit-ne-gji/20%Monthly2018-10-17 05:32
https://www.informatat.com/menyra-me-e-thjeshte-si-te-largoni-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2018-10-17 05:31
https://www.informatat.com/me-kete-perberes-te-thjeshte-mund-ti-hiqni-pergjithmone-lythat/20%Monthly2018-10-17 05:29
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-sfidon-edhe-kim-kardashian-me-paraqitjen-e-fundit/20%Monthly2018-10-17 05:27
https://www.informatat.com/mos-e-humbisni-kete-foto-joshese-te-taynes/20%Monthly2018-10-17 05:26
https://www.informatat.com/gruaja-e-lumi-b-eshte-motra-e-gruas-se-ketij-deputeti-kosovar/20%Monthly2018-10-17 05:24
https://www.informatat.com/lufte-virtuale-mes-feros-dhe-ketij-reperi-nga-kosova/20%Monthly2018-10-17 05:22
https://www.informatat.com/ndryshon-genta-ismaili-kaq-shume-i-shkon-ky-stil-i-ri/20%Monthly2018-10-17 05:21
https://www.informatat.com/arrestohet-biznesmeni-ligjerisht-i-vdekur/20%Monthly2018-10-16 22:17
https://www.informatat.com/konferenca-e-investimeve-ne-arabi-braktiset-edhe-nga-europianet/20%Monthly2018-10-16 22:10
https://www.informatat.com/e-perdhunuara-e-luftes-ne-kosove-rrefen-momentet-e-tmerrit/20%Monthly2018-10-16 22:06
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-ne-peje/20%Monthly2018-10-16 21:57
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-reagon-ndaj-vendimit-per-importimin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-10-16 18:11
https://www.informatat.com/david-phillips-amerika-nuk-e-ka-aprovuar-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-16 18:02
https://www.informatat.com/policia-ne-kerkim-te-ketyre-tre-te-dyshuarve-per-vjedhje-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-16 17:59
https://www.informatat.com/ryva-kajtazi-shfaq-linjat-trupore-nga-palestra/20%Monthly2018-10-16 14:56
https://www.informatat.com/konkurrentet-qe-donin-te-njejtin-mashkull-lidhen-bashke/20%Monthly2018-10-16 14:54
https://www.informatat.com/caj-arrash-per-lehtesim-dhimbjesh-ne-gjoks/20%Monthly2018-10-16 14:52
https://www.informatat.com/kuvendi-pa-kuorum-rrezikon-edhe-me-shume-shembjen-e-kullave-te-jashareve/20%Monthly2018-10-16 14:50
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-krijon-komision-per-trajtimin-e-ekstremizmit-te-dhunshem/20%Monthly2018-10-16 14:48
https://www.informatat.com/vuciqpo-degjoj-marrezi-per-presheven-dhe-bujanocin/20%Monthly2018-10-16 14:46
https://www.informatat.com/keto-jane-vlerat-ushqyese-te-bishtit-te-kalit/20%Monthly2018-10-16 14:41
https://www.informatat.com/u-mbajt-takimin-i-keshillit-shteteror-per-siguri-kibernetike/20%Monthly2018-10-16 14:33
https://www.informatat.com/50-milione-euro-per-de-ligt/20%Monthly2018-10-16 14:31
https://www.informatat.com/gati-per-tu-kthyer-ne-premierlige/20%Monthly2018-10-16 14:28
https://www.informatat.com/kapen-barna-pa-dogane-ne-pikekalimin-kufitar-vermice-dhe-dheu-i-bardhe/20%Monthly2018-10-16 14:25
https://www.informatat.com/pagat-e-mesuesve-zvicra-ne-vendin-e-dyte-ne-bote/20%Monthly2018-10-16 14:23
https://www.informatat.com/fsk-fillon-realizimin-e-projektit-humanitar-ne-gjurgjevik-te-klines/20%Monthly2018-10-16 14:22
https://www.informatat.com/gruaja-mori-kredi-per-ta-paguar-shantazhuesin-per-fotografite-intime/20%Monthly2018-10-16 14:17
https://www.informatat.com/sekretari-amerikan-pompeo-nis-takimet-per-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-10-16 14:15
https://www.informatat.com/hungaria-me-ligj-per-ndalimin-e-te-pastreheve/20%Monthly2018-10-16 14:14
https://www.informatat.com/ne-diten-e-pare-si-minister-matoshi-viziton-prekazin/20%Monthly2018-10-16 14:13
https://www.informatat.com/e-jashtezakonshme-eminem-performoi-nga-maja-e-nje-prej-ndertesave-me-te-larta-ne-amerike/20%Monthly2018-10-16 14:12
https://www.informatat.com/milorad-dodik-do-ta-emeroje-keshilltar-regjisorin-kontrovers-serb/20%Monthly2018-10-16 14:08
https://www.informatat.com/te-ndalohet-qasja-e-imameve-ne-burgje/20%Monthly2018-10-16 14:06
https://www.informatat.com/hoxhajregjistrimi-i-popullsise-me-2021-projekt-madhor-per-vendin/20%Monthly2018-10-16 14:02
https://www.informatat.com/behet-inaugurimi-i-rinovimit-te-varrezave-te-vjetra-te-tetoves/20%Monthly2018-10-16 13:59
https://www.informatat.com/ndihmohen-bletaret-e-komunes-se-skenderajt/20%Monthly2018-10-16 13:57
https://www.informatat.com/mediat-britanike-kopshti-zologjike-ne-shqiperi-i-dale-nga-ferri/20%Monthly2018-10-16 13:57
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-miraton-koncept-dokumentin-per-teatrot/20%Monthly2018-10-16 14:06
https://www.informatat.com/kapen-medikamentet-ne-dy-raste-te-ndara/20%Monthly2018-10-16 13:54
https://www.informatat.com/ldk-zgjedhjet-jane-te-nevojshme-dhe-te-pashmangshme-per-te-tejkaluar-krizen-institucionale/20%Monthly2018-10-16 13:52
https://www.informatat.com/rrezikohet-koncerti-i-shakires-haradinaj-ia-terheq-verejtjen-bahtirit/20%Monthly2018-10-16 13:51
https://www.informatat.com/e-frustruar-me-situaten-ne-kosove-adelina-ismaili-publikon-fotografi-prekese/20%Monthly2018-10-16 13:49
https://www.informatat.com/hungaria-ndalon-me-ligj-te-pastrehet/20%Monthly2018-10-16 13:47
https://www.informatat.com/veprimtari-letrare-per-10-vjetorin-e-marredhenieve-diplomatike-kosove-gjermani/20%Monthly2018-10-16 13:44
https://www.informatat.com/kryeprokurori-syla-kerkon-qe-lendet-e-vjetra-te-trajtohen-me-prioritet/20%Monthly2018-10-16 13:43
https://www.informatat.com/nje-i-arrestuar-ne-ferizaj-iu-gjet-bime-kanabisi-ne-oborr/20%Monthly2018-10-16 13:41
https://www.informatat.com/mushkolaj-e-rrezikshme-qasja-e-nderrimit-te-ministrave/20%Monthly2018-10-16 13:34
https://www.informatat.com/kosova-behet-me-strategji-kunder-narkotikeve-dhe-komision-per-trajtimin-e-ekstremizmit-te-dhunshem/20%Monthly2018-10-16 13:34
https://www.informatat.com/60-vjet-te-shqiperise-ne-unesco/20%Monthly2018-10-16 13:31
https://www.informatat.com/milorad-dodik-do-ta-emeroje-keshilltar-regjisorin-ultranacionalist-serb/20%Monthly2018-10-16 13:29
https://www.informatat.com/qeveria-kthen-ismailin-si-kandidat-per-kryesues-te-zrre-se/20%Monthly2018-10-16 13:26
https://www.informatat.com/drenicasja-me-permasa-bombastike-po-cmend-kanadezet-me-poza-18/20%Monthly2018-10-16 13:24
https://www.informatat.com/parisi-peruron-rruget-e-para-rezistente-ndaj-nxehtesise-dhe-zhurmes/20%Monthly2018-10-16 13:22
https://www.informatat.com/lajm-i-rendesishem-per-unikkatil-in/20%Monthly2018-10-16 13:21
https://www.informatat.com/ringjallet-amy-winehouse/20%Monthly2018-10-16 13:19
https://www.informatat.com/te-enjten-maqedonia-do-te-nis-bisedimet-me-nato-n/20%Monthly2018-10-16 13:19
https://www.informatat.com/chiesa-vazhdon-te-jete-caku-kryesor-i-napolit/20%Monthly2018-10-16 13:18
https://www.informatat.com/hoxha-skenderbeu-personifikim-i-unitetit-dhe-besnikerise-ndaj-perkatesise-tone-evropiane/20%Monthly2018-10-16 13:15
https://www.informatat.com/deshmitarja-thote-se-1-8-milione-euro-cigare-per-kfor-in-u-shiten-tek-kompanite-private/20%Monthly2018-10-16 13:14
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-mbeshtetjen-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-16 13:11
https://www.informatat.com/hasani-eshte-rritur-interesimi-i-bizneseve-gjermane-per-te-investuar-ne-kosove/20%Monthly2018-10-16 13:08
https://www.informatat.com/kerkohet-denim-me-i-larte-per-granit-elshanin-per-rastin-e-vrasjen-ne-city-club/20%Monthly2018-10-16 13:05
https://www.informatat.com/facebook-ju-a-meson-se-si-ti-fshini-mesazhet-e-derguara-pa-dashje/20%Monthly2018-10-16 13:03
https://www.informatat.com/unaza-hi-tech-qe-me-ne-fund-mund-te-deboje-gerhitjen-tuaj/20%Monthly2018-10-16 13:00
https://www.informatat.com/cifti-i-pinguineve-gay-adopton-nje-veze/20%Monthly2018-10-16 12:58
https://www.informatat.com/gerxhaliu-deshtimi-i-kosoves-se-re-me-pasoja-te-renda/20%Monthly2018-10-16 12:58
https://www.informatat.com/lezhjanet-thyejne-nje-tjeter-rekord-per-martesat-tiranasit-mbeten-te-fundit/20%Monthly2018-10-16 12:55
https://www.informatat.com/ja-si-te-eliminoni-bakteret-e-rrezikshme-nga-stomaku/20%Monthly2018-10-16 12:52
https://www.informatat.com/medikamentet-e-hipertensionit-te-sigurta-ne-shtatzenine-e-hershme/20%Monthly2018-10-16 12:50
https://www.informatat.com/krasniqi-vetevendosjes-mos-shitni-moral-sepse-asnje-pike-se-keni/20%Monthly2018-10-16 12:49
https://www.informatat.com/ftoi-fruti-mbret-i-vjeshtes/20%Monthly2018-10-16 12:48
https://www.informatat.com/a-eshte-i-sigurt-udhetimi-me-aeroplan-per-grate-shtatzena/20%Monthly2018-10-16 12:45
https://www.informatat.com/limaj-me-nje-fjalim-emocional-para-bizneseve-vendore-zotohet-se-do-te-jete-zedhenes-i-prodhuesve-vendor/20%Monthly2018-10-16 12:45
https://www.informatat.com/4-pozicionet-seksuale-te-cilat-ofrojne-orgazme-qe-rralle-ndonje-grua-e-perjeton/20%Monthly2018-10-16 12:43
https://www.informatat.com/si-mund-ta-demtoj-sheqeri-shendetin-tuaj-dhe-cfare-mund-te-beni-per-ta-ndaluar-ate/20%Monthly2018-10-16 12:42
https://www.informatat.com/perurohet-fillimi-i-punimeve-ne-ndertimin-e-shtratit-te-lumit-klina/20%Monthly2018-10-16 12:41
https://www.informatat.com/femijet-duhet-te-peshohen-gjate-shkollimit-per-te-parandaluar-obezitetin/20%Monthly2018-10-16 12:39
https://www.informatat.com/ende-nuk-ka-te-dyshuar-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-10-16 12:38
https://www.informatat.com/deklarata-e-forte-e-deputetit-te-vvse-psd-po-shikon-kujt-ti-shitet/20%Monthly2018-10-16 12:34
https://www.informatat.com/deputeti-i-ps-lista-e-akep-per-portalet-e-paregjistruara-ishte-e-pasakte/20%Monthly2018-10-16 12:32
https://www.informatat.com/hahn-shpreson-qe-marreveshja-me-serbine-do-ti-sjelle-kosoves-njohje-nga-5-shtetet-e-be-se/20%Monthly2018-10-16 12:28
https://www.informatat.com/haradinaj-po-me-doket-qe-ka-me-kry-mandatin/20%Monthly2018-10-16 13:32
https://www.informatat.com/reagon-kpmshck-anulimi-i-procedures-per-drejtor-te-sherbimit-korrektues-i-ligjshem/20%Monthly2018-10-16 12:23
https://www.informatat.com/flasin-per-gjendjen-e-komuniteteve-pa-perfaqesuesit-e-tyre-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-16 12:18
https://www.informatat.com/oak-kerkon-qe-lehonat-te-paguhen-100-nga-shteti/20%Monthly2018-10-16 12:16
https://www.informatat.com/princi-i-monakos-vjen-per-vizite-te-pare-ne-shqiperi-takohet-me-presidentin-meta/20%Monthly2018-10-16 11:52
https://www.informatat.com/nente-muaj-pas-vrasjes-se-ivanoviqit-prokuroria-nuk-ka-asnje-te-dyshuar/20%Monthly2018-10-16 11:51
https://www.informatat.com/ministri-i-ri-i-mpb-se-per-here-te-pare-ne-mbledhjen-e-qeverise/20%Monthly2018-10-16 11:49
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-loris-castriota-skanderbegun-reto-nausen-dhe-gjon-berishen/20%Monthly2018-10-16 11:47
https://www.informatat.com/ministria-e-mjedisit-mbeshtet-skenderajn-me-nje-milion-euro/20%Monthly2018-10-16 11:44
https://www.informatat.com/projektligji-pro-importit-te-veturave-me-te-vjetra-se-10-vjet-shkon-ne-kuvend-2/20%Monthly2018-10-16 11:41
https://www.informatat.com/vidhen-6703-euro-ne-nje-banke-ne-veternik/20%Monthly2018-10-16 11:39
https://www.informatat.com/llukaprizreni-do-te-jete-pjese-e-projekteve-zhvillimore/20%Monthly2018-10-16 11:36
https://www.informatat.com/avdullah-hoti-i-kunderpergjigjet-vuciqit-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-16 13:10
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-29-mije-e-907-euro-per-rivarrimin-e-ahmet-krasniqi-dhe-qazim-jakupi/20%Monthly2018-10-16 11:30
https://www.informatat.com/kujdes-mos-flini-me-shume-se-8-ore-eshte-e-demshme-per-shendetin-2/20%Monthly2018-10-16 11:23
https://www.informatat.com/uje-dhe-kripe-per-nje-fytyre-pa-akne-2/20%Monthly2018-10-16 11:19
https://www.informatat.com/kemi-hyre-zyrtarisht-ne-epoken-e-super-suv/20%Monthly2018-10-16 11:16
https://www.informatat.com/socialdemokratet-e-socialistet/20%Monthly2018-10-16 11:14
https://www.informatat.com/ne-prishtine-konfiskohet-arma-pa-leje/20%Monthly2018-10-16 11:10
https://www.informatat.com/zekavv-po-lobon-kunder-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-10-16 12:30
https://www.informatat.com/digjet-nje-shtepi-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-16 11:08
https://www.informatat.com/mahnite-nora-me-pozat-e-saj-per-fotosesionin-e-ri/20%Monthly2018-10-16 11:04
https://www.informatat.com/pakistanit-i-kerkohet-te-luftoje-militantet-qe-kane-kidnapuar-forcat-iraniane/20%Monthly2018-10-16 10:58
https://www.informatat.com/kerkonte-2500-euro-per-mospublikimin-e-fotove-intime-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-10-16 10:56
https://www.informatat.com/grabitja-me-arme-zjarri-ne-merdare-arrestohen-gjashte-persona/20%Monthly2018-10-16 10:53
https://www.informatat.com/rita-ora-e-thumbon-dua-lipen-ne-intervisten-e-fundit/20%Monthly2018-10-16 10:44
https://www.informatat.com/krasniqi-anetareve-te-komisionit-kjo-eshte-rrene-marre-duhet-me-ju-ardhe/20%Monthly2018-10-16 10:41
https://www.informatat.com/therrje-me-thike-ne-prishtine-2/20%Monthly2018-10-16 10:33
https://www.informatat.com/kater-persona-rrahin-nje-serb-ne-veri-i-shkaktojne-lendime-te-renda/20%Monthly2018-10-16 10:31
https://www.informatat.com/cfare-mund-te-mesoni-per-dike-nga-nje-puthje-e-vetme/20%Monthly2018-10-16 10:25
https://www.informatat.com/a-mban-kontakte-ambasada-amerikane-me-ministrin-rrustem-berisha/20%Monthly2018-10-16 10:19
https://www.informatat.com/ne-mpb-u-be-pranim-dorezimi-i-detyres-se-ministrit/20%Monthly2018-10-16 10:16
https://www.informatat.com/a-munden-qente-ta-nuhasin-friken/20%Monthly2018-10-16 10:14
https://www.informatat.com/a-zvogelohet-performanca-sportive-nese-beni-seks-para-ndonje-gare/20%Monthly2018-10-16 10:12
https://www.informatat.com/msa-eshte-permbushur-vetem-12-perqind/20%Monthly2018-10-16 10:08
https://www.informatat.com/ahmeti-autobuset-nuk-terhiqen-nga-qarkullimi-per-perfitim-te-kompanive-private/20%Monthly2018-10-16 12:27
https://www.informatat.com/projektligji-pro-importit-te-veturave-me-te-vjetra-se-10-vjet-shkon-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-16 10:06
https://www.informatat.com/delegacion-i-qendres-kosovare-te-sigurise-per-vizite-studimore-ne-zyrat-e-nato-s-ne-bruksel/20%Monthly2018-10-16 10:03
https://www.informatat.com/cfare-nuk-mund-te-ndryshojne-femrat-kurre-te-meshkujt/20%Monthly2018-10-16 10:01
https://www.informatat.com/si-mund-ti-mbijetoni-nje-tradhtie/20%Monthly2018-10-16 09:58
https://www.informatat.com/ku-do-te-shkojne-parate-e-shtetit-pas-perfundimit-te-autostradave/20%Monthly2018-10-16 09:53
https://www.informatat.com/ne-gjermani-ka-rene-numri-i-te-huajve-por-eshte-rritur-ai-i-ballkanasve/20%Monthly2018-10-16 09:50
https://www.informatat.com/vuciq-flet-per-demarkacionin-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-10-16 09:44
https://www.informatat.com/kujdes-mos-flini-me-shume-se-8-ore-eshte-e-demshme-per-shendetin/20%Monthly2018-10-16 09:36
https://www.informatat.com/uje-dhe-kripe-per-nje-fytyre-pa-akne/20%Monthly2018-10-16 09:26
https://www.informatat.com/haziri-pergezon-ermal-elezin-per-suksesin-ne-garen-nderkombetare-diamond-cup/20%Monthly2018-10-16 09:03
https://www.informatat.com/vuciq-i-reagon-ambasadorit-amerikan-ne-beograd-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2018-10-16 09:01
https://www.informatat.com/kapet-trafikanti-i-tragjedise-se-butrintit-10-vjet-pas-shpalljes-ne-kerkim/20%Monthly2018-10-16 08:59
https://www.informatat.com/nenad-rikallo-ua-ndane-mbi-2-milione-euro-serbeve-te-veriut/20%Monthly2018-10-16 08:59
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-puneson-10-persona-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-10-16 08:56
https://www.informatat.com/serish-protestojne-shoferet-e-autobuseve-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-16 08:55
https://www.informatat.com/te-zhveshur-para-partnerit-6-fjalite-qe-nuk-duhet-tia-thoni-kurre-atij/20%Monthly2018-10-16 08:51
https://www.informatat.com/dy-percaktues-per-zgjedhjet/20%Monthly2018-10-16 11:35
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-per-tentimvrasje-ne-prizren/20%Monthly2018-10-16 08:47
https://www.informatat.com/me-kete-pamje-nis-diten-xhensila-myrtezaj/20%Monthly2018-10-16 08:45
https://www.informatat.com/a-i-keni-ditur-keto-9-fakte-per-njerezit-qe-kane-ngjyren-e-syve-te-gjelber/20%Monthly2018-10-16 08:44
https://www.informatat.com/10-sinjalet-e-fshehta-qe-ju-dergon-trupi-kur-ka-nevoje-per-ndihme/20%Monthly2018-10-16 08:41
https://www.informatat.com/kamioni-godet-kryqin-ne-rrugen-drejt-zvecanit/20%Monthly2018-10-16 08:39
https://www.informatat.com/ky-eshte-versioni-zyrtare-i-policise-per-rastin-e-perleshjes-me-arme-zjarri-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-16 11:07
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-nese-i-shkulni-qimet-nga-hunda/20%Monthly2018-10-16 08:38
https://www.informatat.com/bahtiri-i-bindur-100-per-qind-se-shakira-do-te-perfomoje-ne-uren-e-ibrit/20%Monthly2018-10-16 08:35
https://www.informatat.com/vuani-nga-zgjerimi-i-venave-ne-kembe-ja-si-ti-sheroni/20%Monthly2018-10-16 08:32
https://www.informatat.com/ricard-lukaj-thote-se-kosoves-i-duhet-unitet-politik-per-kufijte-e-saj/20%Monthly2018-10-16 08:29
https://www.informatat.com/mercedesi-i-titos-bashke-me-dhjetera-automjete-e-motocikleta-ekspozohen-ne-shkup/20%Monthly2018-10-16 08:26
https://www.informatat.com/sivjet-nga-turizmi-ne-shqiperi-2-miliarde-euro-te-ardhura-34-mije-te-punesuar/20%Monthly2018-10-16 08:22
https://www.informatat.com/vajza-ka-25-emra-te-mesem-ende-nuk-i-di-te-gjithe/20%Monthly2018-10-16 08:17
https://www.informatat.com/thatesia-shtyn-mbjelljet-vjeshtore-ne-kosove/20%Monthly2018-10-16 08:12
https://www.informatat.com/10-menyra-te-thjeshta-per-te-lidhur-shallin-si-blogeret-e-njohura-video/20%Monthly2018-10-16 08:08
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-me-nderime-te-larta-heroin-e-kombit-adrian-krasniqin/20%Monthly2018-10-16 10:07
https://www.informatat.com/bota-ka-hyre-ne-epoken-e-suv-it/20%Monthly2018-10-16 08:00
https://www.informatat.com/seanca-maratone-per-emrin-e-ri-ne-maqedoni-shumica-nuk-i-ka-votat/20%Monthly2018-10-16 07:57
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-e-djeg-instagramin/20%Monthly2018-10-16 07:57
https://www.informatat.com/qeveria-franceze-e-interesuar-per-trepcen/20%Monthly2018-10-16 07:55
https://www.informatat.com/prinder-kujdes-pikat-per-hunde-nuk-jane-per-femije/20%Monthly2018-10-16 07:54
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-planifikon-te-shkruaje-liber-per-jeten-e-tij/20%Monthly2018-10-16 07:52
https://www.informatat.com/sulmoi-kunatin-dhe-kundershtoi-policin-arrestohet-59-vjecari/20%Monthly2018-10-16 07:49
https://www.informatat.com/ende-nuk-dihet-kur-nis-ndertimi-i-xhamise-qendrore-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-16 07:47
https://www.informatat.com/merkel-flet-pas-humbjes-se-zgjedhjeve-ne-bavari/20%Monthly2018-10-16 07:44
https://www.informatat.com/prokuroria-vdekja-e-dy-nxeneseve-ne-prizren-jo-nga-veprimet-inkriminuese/20%Monthly2018-10-16 07:43
https://www.informatat.com/lirohet-gruaja-e-marre-peng-ne-keln-te-gjermanise/20%Monthly2018-10-16 07:43
https://www.informatat.com/bota-islame-duhet-te-zhvilloje-monedhen-e-vet-te-shpetoje-nga-kamata-dhe-varesia/20%Monthly2018-10-16 07:41
https://www.informatat.com/edhe-australia-mund-ta-njohe-jerusalemin-si-kryeqytet-te-izraelit/20%Monthly2018-10-16 07:39
https://www.informatat.com/dodik-sdo-ta-njohim-kosoven-dhe-nuk-do-te-hyjme-ne-nato/20%Monthly2018-10-16 07:34
https://www.informatat.com/ekipi-i-fsk-se-fiton-medalje-ne-britani-te-madhe-ky-eshte-reagimi-i-pacollit/20%Monthly2018-10-16 07:34
https://www.informatat.com/ja-sa-kosovare-kane-ferrari/20%Monthly2018-10-16 07:32
https://www.informatat.com/greva-mbetet-opsion-per-sbashk-un/20%Monthly2018-10-16 07:31
https://www.informatat.com/si-hapet-airbag-shikoni-videot-me-xhirim-te-ngadalesuar/20%Monthly2018-10-16 07:30
https://www.informatat.com/audi-se-shpejti-me-logo-te-re-ja-si-do-te-duket-ajo/20%Monthly2018-10-16 07:27
https://www.informatat.com/ja-sa-kilometra-i-mbeten-makines-pasi-ndizet-llamba/20%Monthly2018-10-16 07:25
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-vendin-e-punes-i-bie-shtylla-e-rrymes-ne-koke/20%Monthly2018-10-16 07:23
https://www.informatat.com/cifti-i-njohur-i-showbiz-it-i-jep-fund-lidhjes/20%Monthly2018-10-16 07:23
https://www.informatat.com/baby-g-cmend-rrjetin-ve-ne-pah-te-pasmet-bombastike/20%Monthly2018-10-16 07:21
https://www.informatat.com/irinej-vucic-nje-luftetar-si-luan-per-kosoven/20%Monthly2018-10-16 07:19
https://www.informatat.com/demi-rose-tregon-sekretin-per-te-pasmet-e-saj/20%Monthly2018-10-16 07:18
https://www.informatat.com/ky-vend-ne-zvicer-eshte-shpallur-vendi-me-i-bukur-ne-bote/20%Monthly2018-10-16 07:15
https://www.informatat.com/simiq-ushtria-e-kosoves-dem-i-paimagjinueshem-per-paqen/20%Monthly2018-10-16 08:48
https://www.informatat.com/vdes-bashkethemeluesi-i-microsoft-it/20%Monthly2018-10-16 07:11
https://www.informatat.com/psd-ja-ia-ben-kuorumin-pushtetit/20%Monthly2018-10-16 07:07
https://www.informatat.com/haradinaj-femijet-e-moshes-0-16-vjec-do-te-marrin-shtesa-cdo-muaj/20%Monthly2018-10-16 07:06
https://www.informatat.com/projektligji-smiratohet-kompleksi-adem-jashari-ne-gjendje-alarmante/20%Monthly2018-10-16 06:56
https://www.informatat.com/vermeulen-kosova-mund-te-shkoje-drejt-krizes-fiskale/20%Monthly2018-10-16 06:56
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-16 06:47
https://www.informatat.com/rreth-20-kandidate-ne-gare-per-nje-vend-ne-polici/20%Monthly2018-10-16 06:46
https://www.informatat.com/ymeri-thote-se-ldk-ja-e-vv-ja-nuk-po-duan-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-10-16 06:44
https://www.informatat.com/nis-ligjerimi-i-imameve-ne-burgje/20%Monthly2018-10-16 06:40
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-edhe-disa-deputete-nga-pozita-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-10-16 06:39
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmot-pjeserisht-i-vranet/20%Monthly2018-10-16 06:35
https://www.informatat.com/sot-mbledhja-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-10-16 06:34
https://www.informatat.com/matoshi-diten-e-pare-te-punes-si-minister-e-nis-ne-skenderaj/20%Monthly2018-10-16 06:33
https://www.informatat.com/diskutohet-procesi-i-rishikimit-funksional-te-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2018-10-16 06:32
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-ne-prishtine-ndersa-i-dyshuari-i-trete-eshte-ne-arrati/20%Monthly2018-10-16 06:29
https://www.informatat.com/ngjarjet-kryesore-te-dites-se-sotme/20%Monthly2018-10-16 06:28
https://www.informatat.com/analizat-laboratorike-ne-kosove-shkel-e-shko/20%Monthly2018-10-16 06:26
https://www.informatat.com/lista-serbe-do-te-bejme-cmos-per-ta-ndaluar-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-16 06:25
https://www.informatat.com/kosova-teme-diskutimi-ne-forumin-e-sigurise-ne-beograd/20%Monthly2018-10-16 06:23
https://www.informatat.com/deshtimet-qe-mund-ta-rrezojne-qeverine/20%Monthly2018-10-16 08:04
https://www.informatat.com/senati-i-up-se-refuzon-avancimin-e-klienteve-te-dekanes-manxhuka/20%Monthly2018-10-16 07:12
https://www.informatat.com/shkembimi-i-zjarri-mes-policise-dhe-disa-personave-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-16 06:23
https://www.informatat.com/veseli-pdk-adresa-me-e-mire-per-qytetaret/20%Monthly2018-10-16 06:22
https://www.informatat.com/m-technology-prishtina-volley-mposht-bindshem-ferizajn-ne-dy-kategori/20%Monthly2018-10-15 15:02
https://www.informatat.com/cilet-jane-aplikacionet-me-te-mire-te-e-mail-per-android-dhe-ios/20%Monthly2018-10-15 14:45
https://www.informatat.com/vetite-kuruese-te-cajit-te-kamomilit/20%Monthly2018-10-15 14:42
https://www.informatat.com/haxhiu-femijet-e-kosoves-kerkojne-sherim-ne-beograd/20%Monthly2018-10-16 06:20
https://www.informatat.com/lengu-i-domates-miniere-vitaminash-e-lendesh-ushqyese/20%Monthly2018-10-15 14:40
https://www.informatat.com/pacolli-qesharake-shtesat-prej-10-euro-per-femije/20%Monthly2018-10-15 14:32
https://www.informatat.com/kush-eshte-ekrem-mustafa-mjeku-qe-do-ta-udheheq-ministrine-e-brendshme/20%Monthly2018-10-15 14:30
https://www.informatat.com/undp-dhe-ambasada-gjermane-nenshkruan-marreveshjen-per-te-mbeshtetur-sektorin-e-sigurise/20%Monthly2018-10-15 14:27
https://www.informatat.com/sbashk-del-kunder-projektligjit-me-cukla-per-mesimdhenesit-e-viteve-1990/20%Monthly2018-10-15 14:25
https://www.informatat.com/bojkoti-si-mjet-politik-apo-mungese-pergjegjesie/20%Monthly2018-10-15 14:22
https://www.informatat.com/akr-zbulon-arsyen-e-shkarkimit-te-bejtush-gashit/20%Monthly2018-10-15 14:18
https://www.informatat.com/dalin-skenat-e-nxehta-mes-tunes-dhe-vildanes/20%Monthly2018-10-15 14:11
https://www.informatat.com/gresa-behluli-po-martohet-ja-se-kush-do-i-kendoj-ne-dasme/20%Monthly2018-10-15 14:09
https://www.informatat.com/familjes-mbreterore-po-i-shtohet-edhe-nje-anetar-i-ri/20%Monthly2018-10-15 14:05
https://www.informatat.com/vazhdojne-punimet-ne-ndertimin-e-fshatit-social-ne-gjilan/20%Monthly2018-10-15 14:03
https://www.informatat.com/refuzohen-103-aplikime-per-status-te-viktimave-te-dhunes/20%Monthly2018-10-15 14:40
https://www.informatat.com/pacolli-libri-i-dacit-pasqyron-realitetin-e-sfidave-te-shtetndertimit-ne-kosove/20%Monthly2018-10-15 14:00
https://www.informatat.com/rumunet-te-pandalshem-perseri-kenduan-serbia-eshte-kosove/20%Monthly2018-10-15 13:59
https://www.informatat.com/nafta-kap-cmim-rekord-nga-taksat-dhe-levizjet-ne-tregun-nderkombetar/20%Monthly2018-10-15 13:59
https://www.informatat.com/poelstra-fotografi-qe-dokumentoi-luften-e-paqen-ne-kosove/20%Monthly2018-10-15 13:57
https://www.informatat.com/xhihadistet-e-dyshuar-kosovare-planifikonin-sulme-terroriste-ne-france-dhe-belgjike/20%Monthly2018-10-15 13:55
https://www.informatat.com/paga-mesatare-ne-slloveni-mbi-nje-mije-euro/20%Monthly2018-10-15 13:51
https://www.informatat.com/refleksologjia-masazhimi-i-veshit-qe-qeteson-dhimbjet-ne-te-gjithe-trupin/20%Monthly2018-10-15 13:49
https://www.informatat.com/atk-diskutohen-planet-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-10-15 13:46
https://www.informatat.com/horoskopi-ditor-e-hene-15-tetor-2018/20%Monthly2018-10-15 13:45
https://www.informatat.com/shtyhet-edhe-per-tre-muaj-afati-i-hetimit-per-saimir-tahirin/20%Monthly2018-10-15 13:41
https://www.informatat.com/vipat-qe-i-dhane-fund-jetes-psikologu-tregon-arsyen-se-perse-e-bejne-kete/20%Monthly2018-10-15 13:41
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-ne-situate-te-veshtire-kosova-po-ai-afrohet-interpolit-por-e-krijon-ushtrine/20%Monthly2018-10-15 13:39
https://www.informatat.com/10-euro-ne-muaj-per-femijet-propozimi-i-donika-kadaj-bujupit-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-15 13:35
https://www.informatat.com/mbi-150-thase-mbeturina-largohen-nga-mati-1-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-15 13:35
https://www.informatat.com/si-te-kujdeseni-per-syte-e-lodhur-nga-qendrimi-i-gjate-para-kompjuterit/20%Monthly2018-10-15 13:33
https://www.informatat.com/parashikimi-i-horoskopit-per-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-15 13:30
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-po-e-vazhdon-punen-e-saj/20%Monthly2018-10-15 13:30
https://www.informatat.com/sherr-ne-delegacionin-e-shqiperise-ne-bruksel-pd-ja-kerkon-largimin-e-balles/20%Monthly2018-10-15 13:30
https://www.informatat.com/nese-e-shihni-dike-me-kete-tatuazh-ne-gisht-ja-cfare-do-te-thote/20%Monthly2018-10-15 13:28
https://www.informatat.com/terheqja-e-bankes-boterore-nga-kosova-e-re-sinjal-edhe-per-investitoret-e-huaj/20%Monthly2018-10-15 13:25
https://www.informatat.com/macja-futet-ne-xhami-kur-imami-po-lexonte-kuranin-shihni-cfare-ben-ai/20%Monthly2018-10-15 13:25
https://www.informatat.com/vjedhin-televizore-denohen-me-burg-tre-person-ne-gjilan/20%Monthly2018-10-15 13:21
https://www.informatat.com/be-miratoi-sistemin-e-ri-te-sanksioneve-kunder-armeve-kimike/20%Monthly2018-10-15 13:19
https://www.informatat.com/ja-si-te-zbuloni-nese-te-dhenat-tuaja-ne-facebook-jane-vjedhur-2/20%Monthly2018-10-15 13:18
https://www.informatat.com/nje-arsye-e-madhe-per-te-konsumuar-qumesht-djath-kos-e-gjalpe/20%Monthly2018-10-15 13:16
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-e-frikshme-perse-shume-vajza-dhe-gra-po-heqin-dore-nga-seksi/20%Monthly2018-10-15 13:14
https://www.informatat.com/zevendesi-i-gjuriqit-serbia-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-15 13:14
https://www.informatat.com/sa-gjate-mundemi-pa-seks-2/20%Monthly2018-10-15 13:12
https://www.informatat.com/fit-arreston-pese-persona-te-perfshire-ne-plackitje/20%Monthly2018-10-15 13:09
https://www.informatat.com/pritet-qe-ministrin-e-brendshem-gashi-ta-zevendesoje-mjeku-ekrem-mustafa-nga-ferizaj/20%Monthly2018-10-15 13:09
https://www.informatat.com/pse-disa-njerez-nuk-ngrohen-kurre-ndersa-te-tjeret-nuk-ndiejne-te-ftohte/20%Monthly2018-10-15 13:06
https://www.informatat.com/gjenerata-e-re-e-inspektoratit-policore-nisin-trajnimin/20%Monthly2018-10-15 13:05
https://www.informatat.com/senati-i-up-se-avancoi-kandidaten-rozafa-koliqi/20%Monthly2018-10-15 13:04
https://www.informatat.com/farat-e-lulediellit-duhet-te-jene-patjeter-pjese-e-kuzhines-suaj-keto-jane-arsyet/20%Monthly2018-10-15 13:04
https://www.informatat.com/dhimbje-koke-e-padurueshme-thuajini-jo-ilaceve-dhe-perdorni-keto-menyra/20%Monthly2018-10-15 13:02
https://www.informatat.com/seksi-i-planifikuar-eshte-me-i-kenaqshmi-nga-te-gjitha-llojet-e-seksit/20%Monthly2018-10-15 12:58
https://www.informatat.com/mbyllet-spitali-sante-plus-pas-humbjes-se-jetes-se-lehones-nga-kercova/20%Monthly2018-10-15 12:58
https://www.informatat.com/bejtush-gashi-lirohet-nga-detyra-e-ministrit-te-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-10-15 14:18
https://www.informatat.com/nga-nje-muaj-paraburgim-personave-qe-kryen-vjedhje-ne-nje-bastore-ne-gjilan/20%Monthly2018-10-15 12:53
https://www.informatat.com/vuciq-ushtria-e-kosoves-paraqet-frike-per-serbet/20%Monthly2018-10-15 14:22
https://www.informatat.com/filmi-delegacion-i-regjisorit-bujar-alimani-premiere-sot-ne-varshave/20%Monthly2018-10-15 12:51
https://www.informatat.com/miliqrusia-nuk-deshiron-kurrfare-marreveshje-te-serbise-me-kosoven/20%Monthly2018-10-15 12:50
https://www.informatat.com/united-drejt-shitjes/20%Monthly2018-10-15 12:47
https://www.informatat.com/shtatorja-ne-bronz-e-anton-cetes-ende-pa-lokacion/20%Monthly2018-10-15 12:46
https://www.informatat.com/rama-obligon-ojq-ne-qe-te-regjistrohet-si-biznes/20%Monthly2018-10-15 12:42
https://www.informatat.com/a-do-te-anetaresohet-serbia-ne-nato/20%Monthly2018-10-15 12:38
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-te-reshurat-e-shiut-ne-france/20%Monthly2018-10-15 12:36
https://www.informatat.com/shtyhet-afati-per-aplikuesit-per-listen-e-barnave-esenciale/20%Monthly2018-10-15 12:34
https://www.informatat.com/shala-pritet-te-kemi-investime-nga-hungaria-do-hapet-edhe-nje-fabrike/20%Monthly2018-10-15 12:32
https://www.informatat.com/akr-konfirmon-se-do-te-kete-ndryshime-te-ministrave-ne-qeveri/20%Monthly2018-10-15 12:31
https://www.informatat.com/real-madridi-ofron-gareth-balen-dhe-50-milione-euro-per-yllin-e-madh/20%Monthly2018-10-15 12:30
https://www.informatat.com/man-utd-po-shitet-per-4-miliarde-funte/20%Monthly2018-10-15 12:28
https://www.informatat.com/gjinovci-dhe-gashi-kerkojne-ndihmen-edhe-te-ministrit-per-gjetjet-e-tyre-per-profesoret/20%Monthly2018-10-15 12:27
https://www.informatat.com/kuvendi-zgjedh-tre-anetare-te-bordit-te-rtk-se/20%Monthly2018-10-15 12:26
https://www.informatat.com/serialet-me-te-mira-te-momentit-nga-netflix/20%Monthly2018-10-15 12:24
https://www.informatat.com/botuesit-kosovare-prezantohen-dinjitetshem-ne-frankfurt/20%Monthly2018-10-15 12:22
https://www.informatat.com/protesta-para-kuvendit-te-maqedonise/20%Monthly2018-10-15 12:22
https://www.informatat.com/nentori-i-ftohte-edhe-para-publikut-kosovar/20%Monthly2018-10-15 12:19
https://www.informatat.com/apeli-e-kthen-ne-rigjykim-rastin-e-vrasjes-se-donjeta-pajazitajt/20%Monthly2018-10-15 12:19
https://www.informatat.com/kosova-dyfish-me-shume-aksidente-se-shtetet-e-be-se/20%Monthly2018-10-15 12:17
https://www.informatat.com/a-e-posedon-aziz-salihu-statusin-e-veteranit-te-uck-se/20%Monthly2018-10-15 12:14
https://www.informatat.com/autoritetet-turke-sot-e-bastisin-konsullaten-e-arabise-saudise/20%Monthly2018-10-15 12:14
https://www.informatat.com/nicklas-bendtner-e-gjen-frymezimin-tek-e-fejuara-philine-foto/20%Monthly2018-10-15 12:11
https://www.informatat.com/policia-kap-6-kuaj-dikush-po-kontrabandonte-cigare-permes-tyre/20%Monthly2018-10-15 12:09
https://www.informatat.com/ky-pritet-te-jete-ministri-i-ri-i-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-10-15 12:09
https://www.informatat.com/projekti-misterioz-prej-111-mije-eurosh-per-informimin-e-qytetareve-per-qente-endacak/20%Monthly2018-10-15 12:05
https://www.informatat.com/media-serbe-edhe-nese-ndodh-korrigjimi-i-kufijve-institucionet-e-serbise-do-te-mbeten-ne-kosove/20%Monthly2018-10-15 14:01
https://www.informatat.com/aktiviteti-juaj-ne-facebook-ndikon-ne-postimet-qe-shihni-ne-instagram-2/20%Monthly2018-10-15 11:55
https://www.informatat.com/facebook-vjen-me-opsionin-qe-do-te-ju-interesoje-te-gjitheve/20%Monthly2018-10-15 11:50
https://www.informatat.com/lendohet-ylli-i-barcelones-nuk-dihet-se-sa-do-te-mungoje/20%Monthly2018-10-15 11:47
https://www.informatat.com/profesori-i-akuzuar-per-ngacmim-seksual-po-shantazhohem/20%Monthly2018-10-15 11:46
https://www.informatat.com/forma-e-mire-e-susos-fale-gattusos/20%Monthly2018-10-15 11:46
https://www.informatat.com/shaqiri-e-dija-qe-do-ta-kem-me-te-veshtire-ne-liverpool/20%Monthly2018-10-15 11:44
https://www.informatat.com/kuvendi-ne-pauze-deri-ne-oren-1500/20%Monthly2018-10-15 11:42
https://www.informatat.com/emery-revolucionari-i-arsenalit/20%Monthly2018-10-15 11:42
https://www.informatat.com/oaktermocentrali-kosova-e-re-i-domosdoshem-per-furnizim-stabil-me-energji/20%Monthly2018-10-15 11:33
https://www.informatat.com/nena-pengon-arrestimin-e-te-birit-hapet-lende-ndaj-saj/20%Monthly2018-10-15 11:31
https://www.informatat.com/hoti-se-pari-zgjedhje-pastaj-dialog/20%Monthly2018-10-15 12:54
https://www.informatat.com/psd-ja-ua-siguron-kuorumin-partive-te-pushtetit/20%Monthly2018-10-15 11:26
https://www.informatat.com/projekti-misterioz-per-informimin-e-qytetareve-per-qente-endacak/20%Monthly2018-10-15 11:21
https://www.informatat.com/thaci-e-haradinaj-bashke-te-nexhat-daci/20%Monthly2018-10-15 11:18
https://www.informatat.com/elez-blakaj-e-ali-rexha-ende-figurojne-si-prokurore-te-speciales/20%Monthly2018-10-15 11:17
https://www.informatat.com/hetime-te-veshtira-per-rastin-ne-gjakove-ngjarja-me-telekomande-habit-prokurorine/20%Monthly2018-10-15 11:15
https://www.informatat.com/vajza-e-sylejman-selimit-publikon-video-e-zhveshur-ne-pjesen-e-siperme/20%Monthly2018-10-15 11:09
https://www.informatat.com/unikkatil-e-ben-kete-per-encen-dhe-don-phenomin/20%Monthly2018-10-15 11:07
https://www.informatat.com/perdorimet-e-kafese-per-trajtimin-e-bukurise-2/20%Monthly2018-10-15 11:03
https://www.informatat.com/maska-me-tre-perberes-zbut-lekuren-dhe-rrafshon-rrudhat-2/20%Monthly2018-10-15 11:00
https://www.informatat.com/keshilla-se-si-te-sheroni-dhimbjet-e-fytit-ne-kushte-shtepie-2/20%Monthly2018-10-15 10:58
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-perse-vjellim-pasi-qe-kemi-pire-alkool-2/20%Monthly2018-10-15 10:54
https://www.informatat.com/epikqytetaret-do-te-mund-te-levizin-pa-viza-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-10-15 12:51
https://www.informatat.com/gjykata-anulon-gjykimin-ndaj-gruevskit-qe-te-merr-pjese-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-15 10:51
https://www.informatat.com/grabitet-nje-banke-ne-veternik-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-10-15 10:42
https://www.informatat.com/rezoluta-per-dialogun-me-serbine-hiqet-nga-rendi-i-dites/20%Monthly2018-10-15 12:42
https://www.informatat.com/arrestohet-nena-qe-tentoi-te-shiste-femijen-e-saj-ne-instagram/20%Monthly2018-10-15 10:37
https://www.informatat.com/hakeret-fituan-qasje-ne-29-milione-llogari-te-facebook/20%Monthly2018-10-15 10:35
https://www.informatat.com/ja-si-te-zbuloni-nese-te-dhenat-tuaja-ne-facebook-jane-vjedhur/20%Monthly2018-10-15 10:29
https://www.informatat.com/konsumoni-hurma-dhe-dobesohuni-4-kilograme-ne-muaj/20%Monthly2018-10-15 10:22
https://www.informatat.com/7-metoda-efikase-si-te-qetesoni-dhimbjen-e-dhembit-brenda-5-minutave/20%Monthly2018-10-15 10:19
https://www.informatat.com/sa-kohe-i-duhet-paracetamolit-para-se-te-jape-efektin-e-duhur-ne-organizem/20%Monthly2018-10-15 10:17
https://www.informatat.com/ministrat-e-be-se-miratojne-sanksione-te-reja-kunder-perdorimit-te-armeve-kimike/20%Monthly2018-10-15 10:13
https://www.informatat.com/trump-putin-ndoshta-eshte-perfshire-ne-vrasje/20%Monthly2018-10-15 10:09
https://www.informatat.com/jeremiq-vuciq-po-e-afron-kosoven-ne-okb/20%Monthly2018-10-15 10:07
https://www.informatat.com/termet-i-fuqishem-ne-kufi-me-shqiperine/20%Monthly2018-10-15 10:06
https://www.informatat.com/nitajeshte-per-keqardhje-qe-nuk-kaloi-projektligji-per-kompleksin-adem-jashari/20%Monthly2018-10-15 10:03
https://www.informatat.com/nis-seanca-e-kuvendit-2/20%Monthly2018-10-15 10:39
https://www.informatat.com/profesori-qe-priste-avancimin-ne-up-akuzohet-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2018-10-15 09:55
https://www.informatat.com/samsung-galaxy-a9-eshte-telefoni-i-pare-me-kater-kamera-i-kompanise/20%Monthly2018-10-15 09:52
https://www.informatat.com/banoret-e-artakollit-paralajmerojne-protesta-para-qeverise/20%Monthly2018-10-15 09:51
https://www.informatat.com/dropbox-skanon-tekstin-ne-imazhe-2/20%Monthly2018-10-15 09:49
https://www.informatat.com/ku-gjendej-sami-lushtaku-ne-kohen-kur-u-nenshkrua-marreveshja-e-stilit-mafioz-per-token-20-milioneshe/20%Monthly2018-10-15 09:49
https://www.informatat.com/kujdes-bizhuterite-ende-permbajne-materiale-toksike/20%Monthly2018-10-15 09:43
https://www.informatat.com/kivi-per-tension-te-larte-te-gjakut/20%Monthly2018-10-15 09:41
https://www.informatat.com/stuhi-e-fuqishme-ne-france-vdesin-gjashte-persona/20%Monthly2018-10-15 09:39
https://www.informatat.com/pergjigjet-porno-ylli-asa-akira-si-te-zgjasni-me-shume-ne-seks/20%Monthly2018-10-15 09:37
https://www.informatat.com/66-e-lexuesve-preferojne-modelin-perendimor-te-xhamise-per-tu-ndertuar-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-15 09:36
https://www.informatat.com/moderatorja-shqiptare-kthehet-ne-murgeshe/20%Monthly2018-10-15 09:34
https://www.informatat.com/maska-me-tre-perberes-zbut-lekuren-dhe-rrafshon-rrudhat/20%Monthly2018-10-15 09:34
https://www.informatat.com/adelina-berisha-pozon-nga-mbrapa-imagjinojeni-si-duket/20%Monthly2018-10-15 09:33
https://www.informatat.com/roberti-nuk-permbahet-tregon-vendin-e-cmendur-ku-ka-bere-dashuri/20%Monthly2018-10-15 09:28
https://www.informatat.com/veseli-berishes-urdhero-rrezojeni-qeverine-vec-edhe-kater-vota-i-duhen-opozites/20%Monthly2018-10-15 09:27
https://www.informatat.com/vendet-ne-trupin-e-femres-te-cilat-mezi-presin-te-preken-3/20%Monthly2018-10-15 09:26
https://www.informatat.com/milaim-zeka-nuk-ua-bej-me-kuorumin-pozites/20%Monthly2018-10-15 09:23
https://www.informatat.com/perdorimet-e-kafese-per-trajtimin-e-bukurise/20%Monthly2018-10-15 09:22
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-peson-ne-lipjan-pasi-ka-rrahur-bashkeshorten/20%Monthly2018-10-15 09:20
https://www.informatat.com/tradhtia-a-duhet-te-falet-apo-te-heshtet/20%Monthly2018-10-15 09:20
https://www.informatat.com/sa-shpesh-duhet-te-masturbojne-meshkujt-per-te-ulur-rrezikun-nga-kanceri/20%Monthly2018-10-15 09:17
https://www.informatat.com/fdh-propozimi-per-zbatimin-e-gjykimeve-ne-mungese-kerkon-debat-profesional-e-jo-politik/20%Monthly2018-10-15 09:17
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-ai-eshte-i-mire-ne-shtrat-3/20%Monthly2018-10-15 09:14
https://www.informatat.com/pozita-smund-ta-nise-seancen-ska-kuorum/20%Monthly2018-10-15 09:06
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-ecjes-ne-natyre/20%Monthly2018-10-15 09:03
https://www.informatat.com/djeg-dy-shtylla-elektrike-dhe-nje-kabllo-i-dyshuari-dergohet-ne-psikiatri/20%Monthly2018-10-15 09:00
https://www.informatat.com/nje-shqiptar-ne-itali-ngacmon-dy-vajza-te-mitura-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2018-10-15 08:59
https://www.informatat.com/te-dyshuarit-i-gjendet-arma-ne-veture-nena-e-tij-nuk-i-le-policet-ta-arrestojne/20%Monthly2018-10-15 08:58
https://www.informatat.com/menyra-si-e-shihni-kete-fotografi-flet-shume-per-ju/20%Monthly2018-10-15 08:57
https://www.informatat.com/fillon-aksioni-ta-pastrojme-kosoven-ne-lagjen-mati-1/20%Monthly2018-10-15 08:54
https://www.informatat.com/per-tete-jave-i-ka-hequr-14-kilograme-mel-gibson-ka-zbuluar-se-si-ka-arritur-te-dobesohet-dhe-te-kthehet-ne-forme/20%Monthly2018-10-15 08:50
https://www.informatat.com/vermice-plagoset-nje-person-rrethanat-te-panjohura/20%Monthly2018-10-15 08:48
https://www.informatat.com/ngjyra-misterioze-e-syve-te-cilen-e-kane-vetem-3-e-njerezve-ne-bote/20%Monthly2018-10-15 08:46
https://www.informatat.com/njeriu-me-koken-me-te-forte-qe-keni-pare-theu-mbi-200-arra-per-nje-minute/20%Monthly2018-10-15 08:42
https://www.informatat.com/drejtoret-e-udheheqesit-e-larguar-nga-masht-i-leter-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-10-15 08:41
https://www.informatat.com/serbia-ne-panik-kosova-tani-me-afer-anetaresimit-ne-interpol/20%Monthly2018-10-15 08:39
https://www.informatat.com/ldk-e-vv-bojkotojne-seancen-e-sotme-por-jo-dhe-te-enjten-kur-ne-rend-dite-eshte-ushtria/20%Monthly2018-10-15 11:30
https://www.informatat.com/prekja-e-dy-pikave-con-ne-orgazem-te-paharruar-receta-e-vjeter-kineze-ben-mrekulli/20%Monthly2018-10-15 08:36
https://www.informatat.com/nese-nuk-i-doni-kardio-ushtrimet-keto-gjashte-keshilla-do-tju-ndihmojne-te-humbni-peshe/20%Monthly2018-10-15 08:33
https://www.informatat.com/vitomerice-arrestohen-pese-persona-per-posedim-te-narkotikeve/20%Monthly2018-10-15 08:29
https://www.informatat.com/mbroni-femijet-nga-keqperdorimet/20%Monthly2018-10-15 08:26
https://www.informatat.com/ligji-per-fsk-ne-te-enjten-ne-kuvend-veseli-thote-se-ushtria-do-te-kryhet-kete-vit/20%Monthly2018-10-15 10:53
https://www.informatat.com/gabimet-qe-ben-kur-heq-vetullat/20%Monthly2018-10-15 08:22
https://www.informatat.com/holanda-ne-lufte-kibernetike-me-rusine/20%Monthly2018-10-15 08:19
https://www.informatat.com/prifti-pedofil-i-infektuar-me-hiv-lirohet-edhe-pse-dhunoi-seksualisht-30-vajza-te-mitura/20%Monthly2018-10-15 08:15
https://www.informatat.com/uragani-godet-portugaline-mbi-30-mije-shtepi-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-10-15 08:09
https://www.informatat.com/pitbulli-shqyen-nje-person-te-pastrehe/20%Monthly2018-10-15 08:06
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-reagon-lidhur-me-nderprerjen-e-punimeve-ne-autostraden-arben-xhaferi/20%Monthly2018-10-15 08:02
https://www.informatat.com/mbi-50-milione-euro-te-parapara-per-investime-ne-bujqesi/20%Monthly2018-10-15 07:58
https://www.informatat.com/veterrezimi-i-qeverise-rruga-e-vetme-per-zgjedhje/20%Monthly2018-10-15 07:52
https://www.informatat.com/emigracioni-i-paligjshem-rikthen-kontrollet-e-dyfishta-ne-kufirin-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-10-15 07:51
https://www.informatat.com/keshilla-se-si-te-sheroni-dhimbjet-e-fytit-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-10-15 07:50
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-perse-vjellim-pasi-qe-kemi-pire-alkool/20%Monthly2018-10-15 07:48
https://www.informatat.com/parlamenti-i-maqedonise-pritet-te-debatoje-sot-per-ceshtjen-e-emrit-2/20%Monthly2018-10-15 07:45
https://www.informatat.com/nis-mbledhja-ku-do-te-diskutohet-per-ushtrine-nuk-merr-pjese-nisma/20%Monthly2018-10-15 07:45
https://www.informatat.com/isa-mustafa-sot-mbledh-partine/20%Monthly2018-10-15 07:42
https://www.informatat.com/perfundojne-hetimet-sot-vendimi-per-saimir-tahirin/20%Monthly2018-10-15 07:38
https://www.informatat.com/mbi-70-te-vdekur-ne-aksidente-vetem-kete-vit/20%Monthly2018-10-15 07:35
https://www.informatat.com/sot-jepet-urdhri-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-15 08:39
https://www.informatat.com/ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re-i-domosdoshem/20%Monthly2018-10-15 07:29
https://www.informatat.com/vetevrasja-misterioze-e-dy-shoqeve-nga-prizreni-prokuroria-i-mbylle-hetimet/20%Monthly2018-10-15 07:24
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-prizren-mbyll-hetimet-per-vdekjet-e-dyshimta-te-dy-nxeneseve/20%Monthly2018-10-15 07:23
https://www.informatat.com/ndertimi-i-termocentralit-kosova-e-re-i-domosdoshem-per-furnizim-stabil-me-energji-elektrike/20%Monthly2018-10-15 07:15
https://www.informatat.com/joe-biden-pritet-ta-sfidoje-donald-trump-ne-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2018-10-15 07:12
https://www.informatat.com/skulptura-e-helidon-xhixhes-ze-vend-ne-kryeqytetin-shqiptar/20%Monthly2018-10-15 07:09
https://www.informatat.com/ky-mot-do-te-mbreteroje-ne-shqiperi-2/20%Monthly2018-10-15 07:01
https://www.informatat.com/parlamenti-i-maqedonise-pritet-te-debatoje-sot-per-ceshtjen-e-emrit/20%Monthly2018-10-15 06:56
https://www.informatat.com/nga-sot-banoret-e-prishtines-do-te-kene-ngrohje/20%Monthly2018-10-15 06:52
https://www.informatat.com/serish-veshtiresi-per-ta-paguar-kestin-e-dyte-per-autobuset-e-rinj/20%Monthly2018-10-15 06:43
https://www.informatat.com/tetove-burri-vret-gruan-dhe-plagos-taksistin/20%Monthly2018-10-15 06:42
https://www.informatat.com/aksident-me-te-lenduar-ne-vushtrri/20%Monthly2018-10-15 06:37
https://www.informatat.com/moti-per-kete-jave-3/20%Monthly2018-10-15 06:32
https://www.informatat.com/kapitanoviq-nevojiten-reforma-te-thella-per-integrim-ne-be/20%Monthly2018-10-15 06:28
https://www.informatat.com/undp-dhe-ambasada-gjermane-me-marreveshje-te-re-per-te-mbeshtetur-sektorin-e-sigurise/20%Monthly2018-10-15 06:28
https://www.informatat.com/policia-stregon-pse-vonohet-fshirja-e-gjobave-te-paguara/20%Monthly2018-10-15 06:25
https://www.informatat.com/numri-i-vogel-i-azilkerkuesve-favorizon-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/20%Monthly2018-10-15 06:24
https://www.informatat.com/prokuroria-nis-hetimet-per-avancimet-e-dyshimta-ne-fakultetin-e-mjekesise/20%Monthly2018-10-15 06:22
https://www.informatat.com/rruga-e-re-e-klandestineve-shqiptare-drejt-anglise-telashe-per-policine-gjermane/20%Monthly2018-10-15 06:17
https://www.informatat.com/masht-i-heq-dore-nga-profilizimi-i-mesimdhenesve/20%Monthly2018-10-15 10:01
https://www.informatat.com/mbahet-mbledhja-e-komisionit-per-administrate-publike/20%Monthly2018-10-15 06:14
https://www.informatat.com/projektligji-i-punes-parasheh-gjoba-deri-ne-40-mije-euro-per-shkelesit-e-te-drejtave-te-punetoreve/20%Monthly2018-10-15 08:25
https://www.informatat.com/undp-dhe-ambasada-gjermane-mbeshtesim-sektorin-e-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2018-10-15 06:09
https://www.informatat.com/kuvendi-i-kosoves-mban-seance-plenare/20%Monthly2018-10-15 06:06
https://www.informatat.com/rama-per-vit-te-ri-vdesin-edhe-bastet-online-amanet-deshmitarin-x/20%Monthly2018-10-15 06:17
https://www.informatat.com/izraeli-kalon-ne-avantazh/20%Monthly2018-10-14 19:09
https://www.informatat.com/publikohen-formacionet-zyrtare-te-izrael-shqiperi-panucci-stop-eksperimenteve/20%Monthly2018-10-14 18:42
https://www.informatat.com/nje-pike-ndaj-ishujve-faroe-po-kosova-mbetet-ne-krye-te-grupit/20%Monthly2018-10-14 18:40
https://www.informatat.com/tetovarja-e-denoncon-per-shantazhim-policin-me-te-cilin-kishte-lidhje-jashtemartesore/20%Monthly2018-10-14 14:41
https://www.informatat.com/stefanoviq-lufta-kunder-vuciqit-me-e-veshtire-se-kunder-millosheviqit/20%Monthly2018-10-14 14:32
https://www.informatat.com/autobusi-me-turiste-gjermane-perplaset-ne-zvicerr-15-te-lenduar/20%Monthly2018-10-14 14:25
https://www.informatat.com/mjeku-kosovar-tregon-se-si-iu-zhvaten-30-mije-euro-nje-pacient-ne-nje-spital-te-turqise/20%Monthly2018-10-14 14:21
https://www.informatat.com/aktiviteti-juaj-ne-facebook-ndikon-ne-postimet-qe-shihni-ne-instagram/20%Monthly2018-10-14 14:09
https://www.informatat.com/youtube-deshiron-te-largoj-permbajtjen-e-dyfishuar-nga-platforma/20%Monthly2018-10-14 14:05
https://www.informatat.com/zyrtari-antiterrorizem-nathan-a-sales-vjen-ne-kosove-shqiperi-e-bosnje/20%Monthly2018-10-14 14:00
https://www.informatat.com/ligji-per-diasporen-prezantohet-ne-zvicer/20%Monthly2018-10-14 13:58
https://www.informatat.com/vidhet-trupi-i-viktimes-se-ebolas-gjate-funeralit/20%Monthly2018-10-14 13:51
https://www.informatat.com/maliqi-komenton-perplasjen-mes-thacit-e-haradinajt-tregon-se-a-do-te-kete-zgjedhje/20%Monthly2018-10-15 06:09
https://www.informatat.com/maqedonia-paralajmeron-ndertimin-e-autostrades-drejt-kosoves/20%Monthly2018-10-14 13:31
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-turqi-humbin-jeten-te-pakten-19-persona/20%Monthly2018-10-14 13:27
https://www.informatat.com/xhamia-mbi-350-vjecare-e-mbuluar-nga-ferrat-degradimi-erdhi-pas-viteve-90/20%Monthly2018-10-14 13:17
https://www.informatat.com/me-veture-tenton-te-sulmoje-policet-ne-qagllavice/20%Monthly2018-10-14 13:14
https://www.informatat.com/daciq-mendon-se-kosova-me-nuk-eshte-e-perkedhelura-e-shba-se/20%Monthly2018-10-15 06:06
https://www.informatat.com/dy-autostradat-kosovare-se-shpejti-me-pagese/20%Monthly2018-10-14 12:56
https://www.informatat.com/vrasja-ne-gjakove-flet-edhe-kryeprokurori-i-gjakoves/20%Monthly2018-10-14 12:46
https://www.informatat.com/plagoset-pjesetari-i-policise-se-kosoves-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-10-14 12:41
https://www.informatat.com/zvarritet-zbatimi-i-plote-i-kodit-telefonik-383/20%Monthly2018-10-14 12:37
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-aleate-brenda-koalicionit-qeverises-per-rrezimimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-10-14 13:38
https://www.informatat.com/84-milione-e-po-i-kerkohen-shtetit-per-nje-investim-ne-aeroport/20%Monthly2018-10-14 13:05
https://www.informatat.com/donika-kadaj-e-sjell-kulturen-e-leximit-nga-vv-te-aak/20%Monthly2018-10-14 12:12
https://www.informatat.com/ligj-i-ri-per-personat-me-probleme-te-shendetit-mendor/20%Monthly2018-10-14 12:57
https://www.informatat.com/kujdes-asnjehere-mos-i-lani-dhembet-pasi-hani/20%Monthly2018-10-14 12:04
https://www.informatat.com/me-fakte-vecse-i-shendetshem-kosi-zgjon-deshirat-per-mardhenie/20%Monthly2018-10-14 12:01
https://www.informatat.com/pjesa-e-vitit-kur-na-bien-me-shume-flokee-dini-perse/20%Monthly2018-10-14 11:59
https://www.informatat.com/keni-barkun-e-fryre-dhe-pse-nuk-jeni-mbipeshe-keto-jane-arsyet/20%Monthly2018-10-14 11:56
https://www.informatat.com/thaci-dhe-vuciq-me-11-nentor-takohen-ne-paris/20%Monthly2018-10-14 11:54
https://www.informatat.com/dieta-alkaline-nje-menyre-per-te-vene-ne-ekuiliber-organizmin/20%Monthly2018-10-14 11:52
https://www.informatat.com/pikat-per-hunde-nuk-jane-per-femije/20%Monthly2018-10-14 11:49
https://www.informatat.com/limaj-perkujton-15-maturantet-e-malisheves-ne-14-vjetorin-e-vdekjes-tragjike/20%Monthly2018-10-14 11:47
https://www.informatat.com/kujdes-nga-menyte-dorezat-karrocat/20%Monthly2018-10-14 11:43
https://www.informatat.com/menyra-si-i-mbani-duart-me-partnerin-tregon-shume-rreth-lidhjes-suaj/20%Monthly2018-10-14 11:39
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-ne-gjakove-vdes-nje-vajze/20%Monthly2018-10-14 11:33
https://www.informatat.com/mosha-kur-ne-nisim-te-humbasim-miqte/20%Monthly2018-10-14 11:31
https://www.informatat.com/15-minuta-tre-perberes-melhemi-shtepiak-per-fytyre-zbut-lekuren-rrafshon-rrudhat/20%Monthly2018-10-14 11:26
https://www.informatat.com/dua-te-di-a-jam-shtatzene-cdo-gje-per-testin-e-shtatzenise/20%Monthly2018-10-14 11:24
https://www.informatat.com/pengoni-leshimi-e-lekures-pas-dobesimit/20%Monthly2018-10-14 11:22
https://www.informatat.com/recica-per-mediet-gjermane-lehtesoni-procedurat-burokratike-per-kosovaret/20%Monthly2018-10-14 12:27
https://www.informatat.com/arsyeja-e-cuditshme-perse-grate-heqin-dore-perfundimisht-nga-seksi/20%Monthly2018-10-14 11:14
https://www.informatat.com/keto-jane-3-gabimet-qe-ben-cdo-nate-me-gjumin-po-te-plakin/20%Monthly2018-10-14 11:10
https://www.informatat.com/si-te-mbroheni-nga-gripi-sezonal/20%Monthly2018-10-14 11:06
https://www.informatat.com/lajm-jo-i-mire-rritet-cmimi-bukes-dhe-dritherave-ne-kosove/20%Monthly2018-10-14 11:04
https://www.informatat.com/disa-menyra-si-te-zbehni-strijat-me-produkte-natyrale/20%Monthly2018-10-14 10:56
https://www.informatat.com/binjaket-qe-linden-duke-i-mbajtur-duart-njera-tjetres-sot-i-japin-nje-mesazh-te-fuqishem-botes/20%Monthly2018-10-14 10:53
https://www.informatat.com/komuna-thote-se-ska-asnje-problem-per-pagesen-e-kredise-se-autobuseve/20%Monthly2018-10-14 10:50
https://www.informatat.com/bie-poshte-teoria-per-peshen-ideale/20%Monthly2018-10-14 10:47
https://www.informatat.com/22-vjeci-qe-peshonte-150-kg-tani-duket-si-nje-tjeter-person/20%Monthly2018-10-14 10:43
https://www.informatat.com/evakuohen-mbi-6-mije-persona-nga-permbytjet-e-shirave-ne-kine/20%Monthly2018-10-14 10:36
https://www.informatat.com/aspirinat-te-ndihmoje-ne-parandalimin-e-kancerit-te-melcise-ja-cka-thote-hulumtimi/20%Monthly2018-10-14 10:33
https://www.informatat.com/merr-djalin-ne-shpine-gjate-prezantimit-te-buletinit-meteorologjik-2/20%Monthly2018-10-14 10:29
https://www.informatat.com/ngrohja-globale-ka-katerfishuar-katastrofat-qe-prej-viteve-te-70-ta-2/20%Monthly2018-10-14 10:27
https://www.informatat.com/kosova-ende-seshte-anetare-e-plote-e-organizates-se-frankofonise/20%Monthly2018-10-14 12:23
https://www.informatat.com/shorti-koke-a-pil-per-zgjedhjen-e-kryetarit-te-nje-qyteze-ne-peru/20%Monthly2018-10-14 10:19
https://www.informatat.com/berberi-107-vjecar-i-new-jerseyit/20%Monthly2018-10-14 10:16
https://www.informatat.com/dhendri-i-trumpit-ka-shmangur-taksat-pa-shkelur-ligjin/20%Monthly2018-10-14 10:13
https://www.informatat.com/drakula-vampir-kush-ishte-grafi-i-vertete/20%Monthly2018-10-14 10:09
https://www.informatat.com/zvicra-vendi-i-trenave/20%Monthly2018-10-14 10:06
https://www.informatat.com/kryetari-i-vushtrrise-perkrah-protesten-por-kerkon-zhbllokimin-e-rruges/20%Monthly2018-10-14 10:03
https://www.informatat.com/rita-ora-do-te-shese-ne-ankand-veshjet-e-saj-te-turneve/20%Monthly2018-10-14 10:01
https://www.informatat.com/cardi-b-ka-nje-mesazh-per-selena-gomez/20%Monthly2018-10-14 09:58
https://www.informatat.com/mergim-lushtaku-propozon-themelimin-e-ushtrise-me-28-nentor/20%Monthly2018-10-14 09:45
https://www.informatat.com/berisha-pozita-ne-krize-numrash-opozita-ne-krize-morale/20%Monthly2018-10-14 09:39
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-lluzhan-te-podujeves-disa-te-lenduar-rende/20%Monthly2018-10-14 09:40
https://www.informatat.com/vdes-djali-i-heroit-te-kombit-hysen-terpeza-kryeministri-haradinaj-ngushellon-familjen/20%Monthly2018-10-14 09:34
https://www.informatat.com/haxhi-ahmeti-vritet-me-eksploziv-ne-gjakove-kohe-me-pare-ia-vrane-edhe-djalin/20%Monthly2018-10-14 09:31
https://www.informatat.com/mogherini-marreveshja-e-prespes-eshte-mundesi-unike-mund-te-mos-perseritet/20%Monthly2018-10-14 09:26
https://www.informatat.com/e-pati-mohuar-se-eshte-pjese-e-nismes-por-kastrati-mbreme-e-kalli-atmosferen-bashke-me-limajn/20%Monthly2018-10-14 09:23
https://www.informatat.com/luksi-i-keshilltareve-te-behgjet-pacollit-ne-hotelet-milioneshe/20%Monthly2018-10-14 09:15
https://www.informatat.com/kur-do-te-vijne-ditet-e-ftohta-dhe-me-shi/20%Monthly2018-10-14 09:00
https://www.informatat.com/mbi-50-e-bizneseve-kane-pasur-deme-direkte-nga-mosliberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-10-14 08:57
https://www.informatat.com/liht-serbia-ka-bashkepunim-me-te-mire-ekonomik-me-kosoven-sesa-me-rusine/20%Monthly2018-10-14 12:08
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-ne-gjakove-shkaktar-shperthimi-i-nje-mjeti-te-dyshimte/20%Monthly2018-10-14 08:44
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-gjakove/20%Monthly2018-10-14 08:39
https://www.informatat.com/aktivistet-e-vetevendosjes-organizojne-turne-futbolli-per-nder-te-astrit-deharit/20%Monthly2018-10-14 08:30
https://www.informatat.com/dizelet-e-vjeter-gjermane-pershkojne-ballkanin/20%Monthly2018-10-14 08:26
https://www.informatat.com/vritet-nje-shqiptar-ne-australi/20%Monthly2018-10-14 08:11
https://www.informatat.com/bombe-ne-zyrat-e-lega-nord/20%Monthly2018-10-14 08:07
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-miturve-te-perfshire-ne-vepra-te-renda-penale/20%Monthly2018-10-14 08:03
https://www.informatat.com/kater-vjet-nga-droni-ne-beograd/20%Monthly2018-10-14 07:59
https://www.informatat.com/14-vjet-nga-tragjedia-ku-vdiqen-15-maturantet-nga-malisheva-ne-ekskursion/20%Monthly2018-10-14 07:55
https://www.informatat.com/historia-trishtuese-e-dy-familjeve-nga-peja-qe-la-23-te-vrare/20%Monthly2018-10-14 07:49
https://www.informatat.com/pagat-e-reja-ne-sektorin-publik-te-shendetesise-ne-kosove/20%Monthly2018-10-14 07:42
https://www.informatat.com/bllokohet-magjistralja-prishtine-mitrovice-protestuesit-kerkojne-asfaltimin-e-rruges/20%Monthly2018-10-14 07:34
https://www.informatat.com/dedaj-njohjet-e-kosoves-nuk-jane-merita-personale/20%Monthly2018-10-14 07:29
https://www.informatat.com/ramadani-ekziston-konsensusi-ne-kuvend-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-14 11:18
https://www.informatat.com/opozita-zgjedhjet-e-parakohshme-te-pashmangshme/20%Monthly2018-10-14 10:25
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-6/20%Monthly2018-10-14 07:12
https://www.informatat.com/hoxha-vendimi-per-vizat-sfidues-per-shkak-te-migrimit-ska-te-beje-me-skenen-tone-politike/20%Monthly2018-10-14 08:51
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-per-perfshirje-ne-prostitucion-ne-prizren/20%Monthly2018-10-13 13:54
https://www.informatat.com/shqiperia-e-gjermania-bashke-kunder-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-10-13 13:40
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-me-memorandum-per-dekorimin-e-sheshit-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2018-10-13 13:30
https://www.informatat.com/komuna-e-decanit-paditet-per-mos-respektim-te-barazise-gjinore/20%Monthly2018-10-13 13:26
https://www.informatat.com/paralajmerohet-proteste-nese-vazhdon-te-rritet-numri-i-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-10-14 07:22
https://www.informatat.com/balta-vret-11-nxenes-e-zhduk-shume-te-tjere-ne-indonezi/20%Monthly2018-10-13 13:10
https://www.informatat.com/kerkohet-shkarkimi-i-ministrave-nga-lista-serbe-qe-shkelin-kushtetuten/20%Monthly2018-10-14 07:17
https://www.informatat.com/veseli-pdk-e-hapur-per-te-gjithe-ata-qe-duan-ta-zhvillojne-kosoven/20%Monthly2018-10-13 12:43
https://www.informatat.com/vetem-per-tre-muaj-kosoves-i-iken-mbi-90-mjeke/20%Monthly2018-10-14 07:09
https://www.informatat.com/pacolli-per-deklaratat-e-komshiqit-rreth-kosoves-jane-personale-por-edhe-pragmatike/20%Monthly2018-10-13 12:25
https://www.informatat.com/enca-bene-diferencen-keshtu-thote-ne-postimin-e-fundit/20%Monthly2018-10-13 12:14
https://www.informatat.com/zemaj-zbulon-se-vellai-i-deputetes-se-aak-se-ishte-sulmuar-vec-pse-ishte-ne-ldk/20%Monthly2018-10-13 13:21
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vjedhjen-ne-merdare/20%Monthly2018-10-13 11:59
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-shba-ja-ka-shkeputur-komunikimin-me-berishen-e-cekun/20%Monthly2018-10-13 11:49
https://www.informatat.com/qytetaret-me-mbi-3-miliarde-euro-kursime-neper-banka/20%Monthly2018-10-13 11:36
https://www.informatat.com/zgjedhjet-brenda-pdk-se-e-ndajne-drejt-vijes-evropiane-apo-komandantesh-te-uck-se/20%Monthly2018-10-13 12:37
https://www.informatat.com/demtohet-alban-hoxha-e-zevendeson-ish-portieri-i-teutes/20%Monthly2018-10-13 11:09
https://www.informatat.com/banka-qendrore-e-kosoves-dhe-ajo-e-turqise-merren-vesh-per-shkembim-informacionesh/20%Monthly2018-10-13 11:03
https://www.informatat.com/panairi-i-librit-i-frankfurtit-kete-vit-nuk-rri-dot-i-shpenguar/20%Monthly2018-10-13 10:49
https://www.informatat.com/qeverise-haradinaj-i-shtohet-edhe-nje-zevendesminister-3/20%Monthly2018-10-13 10:42
https://www.informatat.com/rama-kercenon-portalet/20%Monthly2018-10-13 10:36
https://www.informatat.com/kdi-kuvendi-te-filloje-me-mbajtjen-e-seancave-7-marreveshje-nderkombetare-presin-per-ratifikim/20%Monthly2018-10-13 10:18
https://www.informatat.com/keto-jane-procedurat-e-regjistrimit-te-automjeteve-me-ligjin-e-ri-video/20%Monthly2018-10-13 12:56
https://www.informatat.com/ferizaj-kanoset-nje-femer-e-mitur/20%Monthly2018-10-13 09:56
https://www.informatat.com/tenton-te-korruptoj-policin-me-20-euro-arrestohet-nje-person-ne-lluzhan/20%Monthly2018-10-13 09:51
https://www.informatat.com/vetite-ushqyese-te-cokollates-se-zeze/20%Monthly2018-10-13 09:45
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dini-per-crregullimet-ne-ngrenie/20%Monthly2018-10-13 09:42
https://www.informatat.com/faktoret-qe-ndikojne-ne-imunitetin-e-dobet/20%Monthly2018-10-13 09:40
https://www.informatat.com/mesoni-cilesine-e-ajrit-ne-kohe-reale/20%Monthly2018-10-13 09:36
https://www.informatat.com/historia-prekese-e-marilyn-monroe/20%Monthly2018-10-13 09:53
https://www.informatat.com/pacolli-synimi-i-radhes-ne-nentor-te-ketij-viti-eshte-anetaresimi-ne-interpol/20%Monthly2018-10-13 09:31
https://www.informatat.com/te-gjitha-ato-qe-nuk-i-keni-ditur-per-qipron/20%Monthly2018-10-13 09:29
https://www.informatat.com/keto-ushqime-garantojne-nje-pleqeri-te-shendetshme/20%Monthly2018-10-13 09:27
https://www.informatat.com/pese-eksperienca-ushqimore-ne-rivieren-shqiptare/20%Monthly2018-10-13 09:22
https://www.informatat.com/ja-kush-prin-ne-listen-e-me-te-pasurve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-13 09:18
https://www.informatat.com/administrata-e-trumpit-anulon-projektin-e-shnderrimit-te-plutonit-ne-termocentral/20%Monthly2018-10-13 09:14
https://www.informatat.com/as-asteroid-as-komete-oumuamua-vazhdon-te-jete-nje-mister-ne-univers/20%Monthly2018-10-13 09:12
https://www.informatat.com/te-kesh-burre-eshte-me-e-veshtire-sesa-te-rrisesh-nje-femije/20%Monthly2018-10-13 09:06
https://www.informatat.com/johnny-depp-do-te-jete-edhe-ne-fantastic-beasts-3/20%Monthly2018-10-13 09:03
https://www.informatat.com/westi-rrezikon-martesen-me-kardashianin-shkaku-i-takimit-me-trumpin/20%Monthly2018-10-13 09:00
https://www.informatat.com/inspektoratit-te-punes-do-ti-shtohen-edhe-15-inspektore/20%Monthly2018-10-13 08:58
https://www.informatat.com/delegacioni-i-mfsk-se-ne-shba-diskuton-per-procesin-e-tranzicionit-te-fsk-se/20%Monthly2018-10-13 08:55
https://www.informatat.com/super-jahti-i-padukshem-228-milione-eurosh/20%Monthly2018-10-13 08:52
https://www.informatat.com/merr-djalin-ne-shpine-gjate-prezantimit-te-buletinit-meteorologjik/20%Monthly2018-10-13 08:48
https://www.informatat.com/te-shtena-armesh-ne-nje-lokal-ne-veri-plagoset-pronari/20%Monthly2018-10-13 08:44
https://www.informatat.com/ngrohja-globale-ka-katerfishuar-katastrofat-qe-prej-viteve-te-70-ta/20%Monthly2018-10-13 08:42
https://www.informatat.com/vaji-nga-farat-eshte-me-i-mire-per-kolesterolin-se-vaji-i-ullirit/20%Monthly2018-10-13 08:40
https://www.informatat.com/a-mund-ta-shkaktoje-konsumimi-i-shume-frutave-diabetin-e-tipit-2/20%Monthly2018-10-13 08:37
https://www.informatat.com/gjumi-i-tepert-eshte-i-demshem-keto-jane-pasojat/20%Monthly2018-10-13 08:35
https://www.informatat.com/denim-me-burg-dhe-gjobe-per-serbin-qe-ishte-kapur-me-droge-ne-2010-en/20%Monthly2018-10-13 08:32
https://www.informatat.com/semundjet-e-vjeshtes-dhe-recetat-per-tu-marre-me-to/20%Monthly2018-10-13 08:26
https://www.informatat.com/mf-ja-thote-se-banka-boterore-eshte-e-gatshme-ti-pergjigjet-kerkesave-te-kosoves/20%Monthly2018-10-13 08:23
https://www.informatat.com/astronomet-zbulojne-me-shume-mister-radio-sinjale-nga-hapesira-e-thelle/20%Monthly2018-10-13 08:20
https://www.informatat.com/minjte-e-te-njejtes-gjini-behen-me-bebe/20%Monthly2018-10-13 08:17
https://www.informatat.com/shkencetaret-ndryshojne-rregullat-e-riprodhimit-tek-gjitaret/20%Monthly2018-10-13 08:15
https://www.informatat.com/12-shenjat-e-horoskopit-dhe-sekretet-e-tyre-te-patreguara-ndonjehere/20%Monthly2018-10-13 08:13
https://www.informatat.com/grate-ne-pushtet-me-aminin-e-burrave/20%Monthly2018-10-13 12:03
https://www.informatat.com/priten-nderprerje-te-perkohshme-te-internetit-ne-48-oret-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-13 08:01
https://www.informatat.com/10-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-konsumohen-per-te-parandaluar-kancerin-e-gjirit-2/20%Monthly2018-10-13 07:59
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-i-parandalojne-semundjet/20%Monthly2018-10-13 07:57
https://www.informatat.com/kryeziu-lobimi-per-viza-duhet-te-koncentrohet-te-vendet-kryesore-te-be-se/20%Monthly2018-10-13 07:55
https://www.informatat.com/ja-pse-nuk-ju-rezistojme-dot-biskotave-me-cokollate/20%Monthly2018-10-13 07:51
https://www.informatat.com/humbet-mitren-pas-lindjes-demshperblehet-me-miliona/20%Monthly2018-10-13 07:49
https://www.informatat.com/shasha-vizat-shiqen-as-ne-vitin-2019-fajtore-qeveria/20%Monthly2018-10-13 11:21
https://www.informatat.com/mos-konsumoni-keto-produkte-parandaloni-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-10-13 07:42
https://www.informatat.com/kujdes-nga-keto-shenja-qe-tregojne-se-i-keni-arteret-e-bllokuara/20%Monthly2018-10-13 07:39
https://www.informatat.com/tymosin-duhan-gjithe-jeten-por-mushkerite-i-kane-te-shendetshme-ja-arsyeja/20%Monthly2018-10-13 07:37
https://www.informatat.com/zgjoheni-nga-gjumi-ne-mes-te-nates-per-te-shkuar-ne-banjo-mos-i-neglizhoni-arsyet/20%Monthly2018-10-13 07:34
https://www.informatat.com/prishtinasi-qe-iu-kthye-droges-per-rreth-tete-muaj-jep-kete-mesazh/20%Monthly2018-10-13 07:28
https://www.informatat.com/doni-te-jeni-kreativ-dhe-te-mos-keni-probleme-me-peshen-atehere-flini-me-orar/20%Monthly2018-10-13 07:25
https://www.informatat.com/termet-ne-shqiperi-ja-ku-ishte-epiqendra/20%Monthly2018-10-13 07:23
https://www.informatat.com/cigaret-elektrike-me-te-demshme-se-duhani/20%Monthly2018-10-13 07:19
https://www.informatat.com/specialitet-tradicional-grek-si-te-beni-djathe-feta/20%Monthly2018-10-13 07:14
https://www.informatat.com/maqedoni-i-hapet-rruge-ndryshimit-te-emrit/20%Monthly2018-10-13 07:12
https://www.informatat.com/spanje-mbyten-3-emigrante-dhe-shpetohen-qindra-te-tjere/20%Monthly2018-10-13 07:10
https://www.informatat.com/pdk-kerkon-konsensus-per-dialog-ose-zgjedhje/20%Monthly2018-10-13 10:07
https://www.informatat.com/bebe-rexha-shfaqet-prane-rita-ores-kur-vajzat-e-perkrahin-njera-tjetren/20%Monthly2018-10-13 07:03
https://www.informatat.com/numri-i-veteraneve-vazhdon-te-rritet-u-shpenzuan-mbi-57-milione-euro/20%Monthly2018-10-13 08:10
https://www.informatat.com/ky-do-te-jete-moti-per-sot/20%Monthly2018-10-13 06:54
https://www.informatat.com/kosova-ka-pak-gjasa-ta-padise-serbine-per-gjenocid-thote-hasani/20%Monthly2018-10-13 07:45
https://www.informatat.com/getta-beqa-me-pasaporte-shqiptare-nuk-dihet-cilin-shtet-do-te-pefaqesoj/20%Monthly2018-10-12 18:36
https://www.informatat.com/kosova-nuk-do-dergoje-libra-shqip-per-nxenesit-e-lugines/20%Monthly2018-10-12 14:57
https://www.informatat.com/fmn-ja-dhe-banka-boterore-vazhdojne-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2018-10-12 14:52
https://www.informatat.com/tahiri-kercenon-me-largimin-nga-partia-ne-rast-te-mos-dorheqjes-se-ministrit-gashi/20%Monthly2018-10-13 07:05
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-pergjigjet-mustafes-jo-cdo-here-ne-politike-ke-bere-zgjedhje-te-mira/20%Monthly2018-10-13 07:00
https://www.informatat.com/gjykata-vendos-per-te-akuzuarin-qe-mbyti-me-thike-te-miturin-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-12 14:41
https://www.informatat.com/jashari-e-lushtaku-vizite-ne-bursa-te-turqise-pritet-bashkepunim-ne-shume-fusha/20%Monthly2018-10-12 14:32
https://www.informatat.com/vetem-42-cerdhe-publike-ne-tere-kosoven/20%Monthly2018-10-12 14:24
https://www.informatat.com/rritet-dhuna-ne-familje-kerkohet-qe-keto-raste-te-trajtohen-me-prioritet/20%Monthly2018-10-12 14:16
https://www.informatat.com/gjermania-do-te-mbeshtese-iniciativat-qe-kane-te-bejne-me-kosoven/20%Monthly2018-10-12 14:10
https://www.informatat.com/tentoi-te-vrase-lul-berishen-deshton-seanca-ndaj-kosovarit-ajeti/20%Monthly2018-10-12 14:07
https://www.informatat.com/tirana-behet-qyteti-i-pare-ne-shqiperi-qe-aplikon-varrezat-murale/20%Monthly2018-10-12 14:04
https://www.informatat.com/hoxha-ne-slloveni-be-ja-te-njoh-progresin-e-shteteve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-10-12 14:04
https://www.informatat.com/1-vit-burg-per-tentim-vrasje-me-makine-ne-isniq/20%Monthly2018-10-12 13:59
https://www.informatat.com/krasniqi-kreret-e-shtetit-ska-nevoje-te-na-tregojne-cka-do-beogradi-per-ne/20%Monthly2018-10-13 06:52
https://www.informatat.com/aktivisti-i-vv-vetevendosje-dje-u-fundos-si-titaniku/20%Monthly2018-10-12 13:55
https://www.informatat.com/vetevendosje-aktivisti-rediart-cankja-shpallet-i-pafajshem/20%Monthly2018-10-12 13:53
https://www.informatat.com/ria-money-transfer-pjese-e-samitit-ria-balkans-2018-ne-tirane/20%Monthly2018-10-12 13:46
https://www.informatat.com/prokuroria-nuk-tregon-se-cfare-iu-kerkua-te-ndreq-ne-aktakuzen-per-veteranet/20%Monthly2018-10-12 13:43
https://www.informatat.com/pacolli-i-kunderpergjigjet-daciqit-neve-nuk-na-duhen-parate-per-te-forcuar-shtetin/20%Monthly2018-10-12 13:42
https://www.informatat.com/banka-boterore-shkollimi-ne-kosove-5-vite-prapa/20%Monthly2018-10-12 14:46
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-2020-mundesi-per-te-kthyer-besimin-e-qytetareve-ne-institucionet-e-drejtesise/20%Monthly2018-10-12 13:28
https://www.informatat.com/gabriel-inkurajon-arkep-in-te-vazhdoje-zbatimin-e-rregullatives-evropiane-ne-kodin-e-ri-telefonik/20%Monthly2018-10-12 13:25
https://www.informatat.com/vv-kerkon-permbushjen-e-rezolutes-per-telekomin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-12 14:45
https://www.informatat.com/bie-trendi-i-ikjes-se-mjekeve-nga-kosova/20%Monthly2018-10-12 12:43
https://www.informatat.com/11-vjet-burg-per-serbin-qe-perpunonte-droge-ne-recice-te-tetoves/20%Monthly2018-10-12 12:41
https://www.informatat.com/borxhlinje-me-te-medhenj-ne-tatim-ne-prone-jane-operatoret-ekonomik-jo-qytetaret-e-rendomte/20%Monthly2018-10-12 12:39
https://www.informatat.com/brnabiq-porosit-thacin-mos-fol-per-presheven-medvegjen-e-bujanovcin/20%Monthly2018-10-12 13:57
https://www.informatat.com/kryeprokurori-syla-kerkon-qe-rastet-e-dhunes-ne-familje-te-trajtohen-me-prioritet/20%Monthly2018-10-12 12:11
https://www.informatat.com/thaci-pretendon-se-macron-e-mbeshtet-korrigjimin-e-kufirit/20%Monthly2018-10-12 13:34
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-han-te-elezit-28-vjeci-i-kerkuar-nga-gjykata/20%Monthly2018-10-12 12:02
https://www.informatat.com/atk-336-6-milione-euro-te-hyra-per-periudhen-janar-shtator-2018/20%Monthly2018-10-12 12:00
https://www.informatat.com/shetitej-ne-mitrovice-me-predhe-luftarake-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-10-12 11:51
https://www.informatat.com/i-ze-pllaka-e-betonit-lendohen-dy-persona/20%Monthly2018-10-12 11:48
https://www.informatat.com/gabimi-me-i-madh-qe-beni-gjithmone-me-floket-e-lagur-2/20%Monthly2018-10-12 11:47
https://www.informatat.com/terheqja-e-njohjeve-propagande-e-serbise/20%Monthly2018-10-12 13:01
https://www.informatat.com/polemika-rreth-ndertimit-te-xhamise-se-madhe-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-12 11:34
https://www.informatat.com/u-dehen-aq-shume-sa-blene-hotelin/20%Monthly2018-10-12 11:33
https://www.informatat.com/5-menyra-se-si-te-konsumoni-me-pak-alkool/20%Monthly2018-10-12 11:28
https://www.informatat.com/basha-kercenon-ramen-do-ta-shkaterrojme-diktaturen-mafioze/20%Monthly2018-10-12 11:26
https://www.informatat.com/ngrenia-gjate-nates-rrit-mundesine-e-prekjes-nga-kanceri/20%Monthly2018-10-12 11:26
https://www.informatat.com/futja-e-gishtit-ne-hunde-mund-ta-shperndaje-pneumonine/20%Monthly2018-10-12 11:23
https://www.informatat.com/informata-per-tentim-vetevrasje-te-katedralja-del-e-rreme/20%Monthly2018-10-12 11:20
https://www.informatat.com/a-mund-te-jene-trasheguese-semundjet-mendore-2/20%Monthly2018-10-12 11:20
https://www.informatat.com/receta-me-hudher-dhe-limon-per-nje-jave-do-te-keni-trupin-qe-keni-enderruar/20%Monthly2018-10-12 11:16
https://www.informatat.com/ndahen-mjetet-per-shkollen-ne-komunen-e-bujanocit/20%Monthly2018-10-12 11:16
https://www.informatat.com/tre-ushqime-qe-pastrojne-rrenjesisht-mushkerite/20%Monthly2018-10-12 11:15
https://www.informatat.com/kosovari-i-ofron-1000-euro-atij-qe-ia-gjen-veturen/20%Monthly2018-10-12 11:15
https://www.informatat.com/10-ushqimet-qe-nuk-duhet-te-konsumohen-per-te-parandaluar-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-10-12 11:13
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-mitrovice-nen-ndikim-te-alkoolit-shetitej-me-predhe-luftarake-2/20%Monthly2018-10-12 11:10
https://www.informatat.com/suma-sqaron-vendimin-per-ndalimin-e-punimeve-te-bechtel-enkes/20%Monthly2018-10-12 11:08
https://www.informatat.com/intervenon-policia-pas-tentimit-te-vetevrasjes-ne-katedrale/20%Monthly2018-10-12 11:06
https://www.informatat.com/u-bie-pllaka-e-betonit-lendohen-dy-persona/20%Monthly2018-10-12 11:02
https://www.informatat.com/shqiptaret-qejflinj-pas-veshjeve-ja-cili-qytet-shpenzon-me-shume/20%Monthly2018-10-12 10:56
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-mitrovice-nen-ndikim-te-alkoolit-shetitej-me-predhe-luftarake/20%Monthly2018-10-12 10:54
https://www.informatat.com/turqia-kemi-prova-se-gazetari-u-vra-ne-konsullaten-saudite/20%Monthly2018-10-12 10:51
https://www.informatat.com/hoxhaj-pas-takimit-me-komisioneren-gabriel-regjimi-i-vizave-pengese-per-ekonomine-dhe-inovacionin-ne-kosove/20%Monthly2018-10-12 10:45
https://www.informatat.com/vendoset-qe-nje-rruge-ne-prishtine-te-mbaj-emrin-arbnor-e-astrit-dehari/20%Monthly2018-10-12 10:43
https://www.informatat.com/ldkshendetesia-ne-gjendje-alarmante-kjo-qeveri-duhet-te-shkoj-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-12 12:36
https://www.informatat.com/xhaferoviq-bosnja-nuk-mund-te-ndryshoje-qendrim-sa-i-perket-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-10-12 10:37
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-polic-ne-ferizaj-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-10-12 10:34
https://www.informatat.com/ambasadoret-e-frances-ne-serbi-dhe-kosove-vizitojne-ldk-ne/20%Monthly2018-10-12 10:31
https://www.informatat.com/amerika-i-kerkon-serbise-ta-ndale-fushaten-per-anulimin-e-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-10-12 12:03
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-zyrtarit-te-ranillugut-per-cenim-te-te-drejtave-ne-marredheniet-e-punes/20%Monthly2018-10-12 10:23
https://www.informatat.com/mosmarreveshje-per-pagesen-e-parkingut-sulmohet-nje-person/20%Monthly2018-10-12 10:18
https://www.informatat.com/tri-arsye-pse-duhet-ta-filloni-mengjesin-me-kafe-2/20%Monthly2018-10-12 10:14
https://www.informatat.com/map-do-ta-apelojme-vendimin-per-drejtorin-e-burgjeve/20%Monthly2018-10-12 10:13
https://www.informatat.com/ndiqni-keto-keshilla-per-kujdes-ndaj-lekures-se-thate/20%Monthly2018-10-12 10:11
https://www.informatat.com/perdorimi-i-gelit-antibakterial-ne-vend-te-ujit-dhe-sapunit-ulin-rrezikun-per-grip/20%Monthly2018-10-12 10:09
https://www.informatat.com/te-henen-mblidhet-kryesia-dhe-vazhdon-seanca/20%Monthly2018-10-12 10:07
https://www.informatat.com/evitoni-demtimet-e-parakohshme-te-veshit/20%Monthly2018-10-12 10:06
https://www.informatat.com/goditjet-ne-koke-rrisin-rrezikun-per-demence/20%Monthly2018-10-12 09:58
https://www.informatat.com/mustafa-veselit-eja-te-matemi-ne-zgjedhje-pastaj-rreshtohemi-per-dialog/20%Monthly2018-10-12 09:40
https://www.informatat.com/rusia-kerkon-terheqje-te-helmetave-te-kaltra-nga-siria/20%Monthly2018-10-12 09:33
https://www.informatat.com/40-masetari-per-vozitje-te-lidereve-boteror/20%Monthly2018-10-12 09:17
https://www.informatat.com/aktakuze-kunder-dy-personave-per-tentim-vrasje-ne-gjilan/20%Monthly2018-10-12 09:14
https://www.informatat.com/rexhep-selimi-uron-fitoren-e-kosoves/20%Monthly2018-10-12 09:11
https://www.informatat.com/paditet-komuna-e-prishtines-pasi-nuk-respektoi-urdherat-e-mapl-se/20%Monthly2018-10-12 09:03
https://www.informatat.com/brenda-dy-dekadave-femrat-do-te-jene-ne-gjendje-te-kene-bebe-pa-meshkuj/20%Monthly2018-10-12 08:59
https://www.informatat.com/veseli-premton-fonde-per-ndermarresit-e-rinj/20%Monthly2018-10-12 08:55
https://www.informatat.com/gjuriq-nuk-bejme-kompromis-per-ta-njohur-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-12 11:38
https://www.informatat.com/vaji-i-kanabisit-do-te-blihet-ne-barnatore-nga-muaji-i-ardhshem/20%Monthly2018-10-12 08:40
https://www.informatat.com/komisionerja-e-be-se-vazhdoni-te-punoni-per-vizat-keni-mbeshtetjen-e-komisionit-dhe-parlamentit/20%Monthly2018-10-12 10:29
https://www.informatat.com/i-ftohti-5-keshilla-te-dobishme-per-ta-shmangur/20%Monthly2018-10-12 08:37
https://www.informatat.com/policia-njofton-kandidatet-per-police-rreth-intervistes/20%Monthly2018-10-12 08:34
https://www.informatat.com/hurma-te-mirat-dhe-perfitimet-shendetesore-qe-mund-te-merrni-prej-saj/20%Monthly2018-10-12 08:29
https://www.informatat.com/fjolla-morina-provokon-ne-te-brendshme/20%Monthly2018-10-12 08:28
https://www.informatat.com/keds-fillon-me-digjitalizimin-e-rrjetit/20%Monthly2018-10-12 08:27
https://www.informatat.com/gigi-hadid-mahnitese-ne-imazhet-e-fundit/20%Monthly2018-10-12 08:26
https://www.informatat.com/gjumi-i-varfer-i-meshkujve-idhujt-me-uljen-e-pjellorshmerise/20%Monthly2018-10-12 08:25
https://www.informatat.com/futbollisti-i-kombetares-behet-baba-per-here-te-dyte/20%Monthly2018-10-12 08:24
https://www.informatat.com/kolla-ja-arsyet-perse-ju-bezdis-2/20%Monthly2018-10-12 08:21
https://www.informatat.com/40-aksidente-per-nje-dite-16-me-lendime/20%Monthly2018-10-12 08:21
https://www.informatat.com/shtohen-mundesite-per-te-studiuar-jashte-vendit/20%Monthly2018-10-12 08:20
https://www.informatat.com/meshkujt-infertil-jane-me-te-rrezikuar-nga-vdekja-e-hershme-2/20%Monthly2018-10-12 08:18
https://www.informatat.com/powell-nuk-pranon-ta-zevendesoje-nikki-haleyn-ne-okb/20%Monthly2018-10-12 08:17
https://www.informatat.com/ambasadori-norvegjez-serbia-duhet-te-perfitoje-ne-kompromisin-per-kosoven/20%Monthly2018-10-12 08:15
https://www.informatat.com/adoleshentet-e-lgbt-me-te-rrezikuar-nga-vetevrasjet-se-bashkemoshataret-e-tyre/20%Monthly2018-10-12 08:15
https://www.informatat.com/ura-qe-afron-kinen-me-evropen/20%Monthly2018-10-12 08:14
https://www.informatat.com/rifillon-gjykimi-kunder-pastorit-amerikan-ne-turqi/20%Monthly2018-10-12 08:12
https://www.informatat.com/uji-sjell-keto-perfitime-per-shendetin-2/20%Monthly2018-10-12 08:10
https://www.informatat.com/samsung-a9-thuhet-se-ka-kater-kamera-ne-anen-e-pasme/20%Monthly2018-10-12 08:09
https://www.informatat.com/nderpritet-puna-e-bechtel-enkes-shkak-puna-ne-oret-e-vona/20%Monthly2018-10-12 08:07
https://www.informatat.com/uji-i-pijes-ule-rrezikun-e-infeksioneve-te-fshikezes/20%Monthly2018-10-12 08:07
https://www.informatat.com/komisionerja-e-be-se-per-ekonomi-viziton-kosoven-2/20%Monthly2018-10-12 08:01
https://www.informatat.com/ismail-kadare-nje-mesazh-plot-dhimbje-e-krenari-per-fatos-arapin/20%Monthly2018-10-12 07:56
https://www.informatat.com/ari-ndihmon-ne-riparimin-e-lendimeve-te-muskujve/20%Monthly2018-10-12 07:55
https://www.informatat.com/nje-delegacion-i-kosoves-ne-pentagon-u-diskutua-per-mandatin-e-ri-te-fsk-se/20%Monthly2018-10-12 07:53
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-dhe-jahir-demaku-kerkojne-lirim-me-kusht-2/20%Monthly2018-10-12 07:50
https://www.informatat.com/aeroplani-me-130-pasagjer-aksidentiohet-per-muri-gjate-ngritjes/20%Monthly2018-10-12 07:49
https://www.informatat.com/femijet-me-astme-jane-me-te-prekur-nga-obeziteti/20%Monthly2018-10-12 07:48
https://www.informatat.com/nderpriten-punimet-e-bechtel-enkas-nga-kryetari-i-hanit-te-elezit-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-12 07:47
https://www.informatat.com/te-hani-djathe-jogurt-dhe-margarine-ulin-rrezikun-e-zhvillimit-te-diabetit-2/20%Monthly2018-10-12 07:45
https://www.informatat.com/rezultatet-e-testit-fizik-ne-polici-lista-e-te-ftuarve-per-interviste/20%Monthly2018-10-12 07:44
https://www.informatat.com/interneti-global-mund-te-kete-probleme-ne-48-oret-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-12 07:43
https://www.informatat.com/3-paciente-mposhtin-diabetin-2-permes-dietes-agjerimi/20%Monthly2018-10-12 07:42
https://www.informatat.com/dropbox-skanon-tekstin-ne-imazhe/20%Monthly2018-10-12 07:41
https://www.informatat.com/thaci-takon-homologun-e-tij-armen/20%Monthly2018-10-12 07:40
https://www.informatat.com/dita-e-dyte-e-konferences-nderkombetare-digitalks/20%Monthly2018-10-12 07:39
https://www.informatat.com/pse-mjeket-pyesin-gjithnje-kur-i-keni-pasur-perioden-e-fundit/20%Monthly2018-10-12 07:39
https://www.informatat.com/capital-t-ne-lidhje/20%Monthly2018-10-12 07:37
https://www.informatat.com/shtesat-e-vitamines-a-mund-te-demtojne-shendetin-e-kockave/20%Monthly2018-10-12 07:37
https://www.informatat.com/kate-ndikohet-nga-meghan-zbulon-krahet/20%Monthly2018-10-12 07:35
https://www.informatat.com/ky-ushqim-rregullon-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2018-10-12 07:34
https://www.informatat.com/terheqja-e-bb-se-rrezikon-projektin-per-ndertimin-e-kosoves-se-re/20%Monthly2018-10-12 07:33
https://www.informatat.com/me-shume-se-5-milione-femije-rrezikojne-te-vdesin-nga-uria-ne-jemen/20%Monthly2018-10-12 07:33
https://www.informatat.com/komisionerja-e-be-se-per-ekonomi-viziton-kosoven/20%Monthly2018-10-12 07:32
https://www.informatat.com/a-mund-te-jene-trasheguese-semundjet-mendore/20%Monthly2018-10-12 07:31
https://www.informatat.com/kida-me-videoklip-te-ri/20%Monthly2018-10-12 07:30
https://www.informatat.com/maduro-trump-kerkon-te-me-vrase/20%Monthly2018-10-12 07:29
https://www.informatat.com/per-shkak-te-shtatzenise-loredana-le-duhanin/20%Monthly2018-10-12 07:28
https://www.informatat.com/sallata-fatush-nje-recete-tradicionale-nga-kuzhina-arabe/20%Monthly2018-10-12 07:28
https://www.informatat.com/arrestohen-mbi-dhjete-persona-duke-shitur-bileta-ne-tregun-e-zi-njeri-posedonte-mbi-100-cope/20%Monthly2018-10-12 07:25
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-dhe-armenia-do-te-intensifikojne-raportet-ndermjet-vete/20%Monthly2018-10-12 07:25
https://www.informatat.com/e-pabesueshme-por-e-vertete-kjo-bionde-simpatike-hap-shishen-e-shampanjes-me-nje-levizje-te-pasmeve/20%Monthly2018-10-12 07:25
https://www.informatat.com/ja-sa-para-fitojne-yjet-meshkuj-te-filmave-porno-per-nje-skene/20%Monthly2018-10-12 07:21
https://www.informatat.com/tete-erezat-qe-jane-burim-i-mineralit-me-te-rendesishem-per-trurin/20%Monthly2018-10-12 07:19
https://www.informatat.com/arrestohet-shtetasi-i-shqiperise-albert-veliu-ai-kishte-kerkuar-azil-ne-kosove/20%Monthly2018-10-12 07:17
https://www.informatat.com/burrat-hane-me-shume-ne-prani-te-grave/20%Monthly2018-10-12 07:16
https://www.informatat.com/ja-cfare-duhet-te-hani-nese-grupi-juaj-i-gjakut-eshte-a/20%Monthly2018-10-12 07:14
https://www.informatat.com/instituti-i-medias-i-kosoves-zhvillon-projekt-nderkombetar-trajnues/20%Monthly2018-10-12 07:13
https://www.informatat.com/pizhame-te-leshta-per-gjume-me-te-mire/20%Monthly2018-10-12 07:11
https://www.informatat.com/kendall-pozon-topless-para-pasqyres/20%Monthly2018-10-12 07:10
https://www.informatat.com/ushtrimet-fizike-si-dhe-sa-shpesh-duhet-ti-beni/20%Monthly2018-10-12 07:10
https://www.informatat.com/dua-lipa-e-dehur-hyp-mbi-tavoline/20%Monthly2018-10-12 07:08
https://www.informatat.com/kroatet-kunder-anetarit-te-tyre-te-zgjedhur-ne-presidencen-e-bosnjes/20%Monthly2018-10-12 07:04
https://www.informatat.com/nje-tjeter-dimer-me-ndotje-te-ajrit-ne-kosove/20%Monthly2018-10-12 07:00
https://www.informatat.com/flamuri-i-kosoves-ne-faqen-e-frankofonise/20%Monthly2018-10-12 06:55
https://www.informatat.com/uragani-ne-florida-le-gjashte-te-vdekur-dhe-shkaterrime-te-medha/20%Monthly2018-10-12 06:53
https://www.informatat.com/prishtina-beson-se-ka-force-per-te-kaluar-grupin/20%Monthly2018-10-12 06:51
https://www.informatat.com/propozimet-e-qytetareve-serbe-ne-betejen-diplomatike-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-10-12 06:50
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-dhe-jahir-demaku-kerkojne-lirim-me-kusht/20%Monthly2018-10-12 06:48
https://www.informatat.com/publikohen-emrat-e-profesoreve-qe-kane-probleme-me-integritetin-akademik/20%Monthly2018-10-12 06:42
https://www.informatat.com/per-nje-shuplake-u-vrane-tre-persona/20%Monthly2018-10-12 06:40
https://www.informatat.com/demarkacioni-i-fushe-kosoves-me-gracanicen-ne-duar-te-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-10-12 06:39
https://www.informatat.com/dua-lipa-perfundon-turin-e-koncerteve-perplot-emocione-pergjate-3-viteve/20%Monthly2018-10-12 06:37
https://www.informatat.com/drejtesia-as-pas-3-vjetesh-nuk-arriti-te-zbardhe-vdekjen-e-gruas-se-ciles-dyshohet-se-iu-dha-gjak-i-gabuar/20%Monthly2018-10-12 06:36
https://www.informatat.com/ambasada-britanike-e-cileson-te-gabuar-anulimin-e-konkursit-per-drejtor-te-burgjeve/20%Monthly2018-10-12 06:33
https://www.informatat.com/pese-zakone-qe-ju-bllokojne-ne-rrugen-drejt-suksesit/20%Monthly2018-10-12 06:32
https://www.informatat.com/media-e-paguar-dhe-besimi-i-konsumatoreve/20%Monthly2018-10-12 06:31
https://www.informatat.com/jemi-te-mbikualifikuar-por-e-duam-nje-pune/20%Monthly2018-10-12 06:30
https://www.informatat.com/4-hapat-per-ta-cuar-ne-nivel-tjeter-biznesin-tuaj/20%Monthly2018-10-12 06:29
https://www.informatat.com/ska-konsensus-per-platformen-e-dialogut/20%Monthly2018-10-12 09:53
https://www.informatat.com/vritet-me-thike-nje-person-ne-tirane/20%Monthly2018-10-12 06:25
https://www.informatat.com/konference-rajonale-per-parandalimin-e-tortures-dhe-trajtimit-jo-human/20%Monthly2018-10-12 06:23
https://www.informatat.com/uragani-shkaterron-juglindjen-e-shba-se/20%Monthly2018-10-12 06:21
https://www.informatat.com/digitalks-vazhdon-dita-e-dyte-e-konferences/20%Monthly2018-10-12 06:20
https://www.informatat.com/ovluck-ja-kerkon-riverifikim-te-plote-te-veteraneve/20%Monthly2018-10-12 06:17
https://www.informatat.com/serbia-ne-ofanzive-per-cnjohjet-e-kosoves/20%Monthly2018-10-12 08:46
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-21/20%Monthly2018-10-12 06:13
https://www.informatat.com/partite-pa-dakordim-thaci-me-korrigjim/20%Monthly2018-10-12 08:40
https://www.informatat.com/si-u-mashtruan-489-qytetare-te-kosoves-me-punesim-ne-gjermani/20%Monthly2018-10-12 06:09
https://www.informatat.com/veseli-krenohet-me-djemte-e-kosoves/20%Monthly2018-10-11 21:08
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-grua-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-11 21:05
https://www.informatat.com/kosova-ka-shenuar-fitoren-e-dyte-ne-ligen-e-kombeve-duke-e-mundur-me-rezultat-3-1-malten/20%Monthly2018-10-11 21:02
https://www.informatat.com/pastrohet-batllava-largohen-mbi-100-thase-me-mbeturina-e-8-ton-mbetje-inerte/20%Monthly2018-10-11 14:46
https://www.informatat.com/contourglobal-kosova-e-re-ndertohet-edhe-pa-mbeshtetjen-e-bankes-boterore/20%Monthly2018-10-11 14:45
https://www.informatat.com/koordinim-per-luftimin-e-droges-trafikimit-njerezor-dhe-korrupsionit/20%Monthly2018-10-11 14:40
https://www.informatat.com/ldk-deklarohet-per-rezoluten-e-qeverise-per-dialogun/20%Monthly2018-10-11 14:35
https://www.informatat.com/gjen-kuleten-me-521-euro-qytetari-nga-skenderaj-ia-kthen-pronarit/20%Monthly2018-10-11 14:34
https://www.informatat.com/lideri-i-isis-it-urdheron-vrasjen-e-320-ushtareve-te-tij-per-pabesi/20%Monthly2018-10-11 14:29
https://www.informatat.com/kercenohet-nepermjet-facebook-ut/20%Monthly2018-10-11 14:22
https://www.informatat.com/lakers-ne-krye-me-lebron-mposhtin-golden-state/20%Monthly2018-10-11 14:16
https://www.informatat.com/serbia-spanja-dhe-qipro-braktisin-konferencen-ku-merr-pjese-kosova/20%Monthly2018-10-11 14:25
https://www.informatat.com/kembesori-ne-gjendje-te-rende-pasi-u-godit-nga-vetura-ne-zahaq-te-pejes/20%Monthly2018-10-11 14:06
https://www.informatat.com/institucionet-nuk-tregojne-sa-para-harxhuan-ne-nju-jork/20%Monthly2018-10-11 14:00
https://www.informatat.com/keqperdore-seksualisht-te-mituren-arratiset/20%Monthly2018-10-11 13:55
https://www.informatat.com/hoti-ata-qe-sot-po-perpiqen-te-kontrabandojne-veten-ne-dialog-kane-qene-penguesit-kryesor-te-per-ta-mbrojtur-shtetin/20%Monthly2018-10-11 13:53
https://www.informatat.com/vetura-bie-ne-lumin-iber-vdes-nje-person/20%Monthly2018-10-11 13:47
https://www.informatat.com/vuciq-populli-po-thote-qe-kufiri-me-kosoven-te-jete-ne-jarine-e-bernjak/20%Monthly2018-10-11 13:42
https://www.informatat.com/familja-e-aulon-zekes-kerkon-denim-me-te-larte-per-vrasjen-e-djalit-te-tyre/20%Monthly2018-10-11 13:39
https://www.informatat.com/sejdiu-psd-do-te-marre-pjese-ne-secilin-takim-ku-teme-e-diskutimit-eshte-dialogu/20%Monthly2018-10-11 13:35
https://www.informatat.com/veseli-per-mediat-ceke-tregon-se-cka-kosova-kerkon-nga-serbia/20%Monthly2018-10-11 13:32
https://www.informatat.com/hoxha-nuk-kemi-sinjale-qe-liberalizimi-i-vizave-te-shtyhet/20%Monthly2018-10-11 13:27
https://www.informatat.com/kosova-dhe-turqia-nenshkruajne-memorandum-per-sektorin-bankar/20%Monthly2018-10-11 13:24
https://www.informatat.com/prokuroria-e-prizrenit-ka-ngritur-27-aktakuza-per-uzurpimin-e-prones-se-hekurudhes/20%Monthly2018-10-11 13:20
https://www.informatat.com/kosova-behet-anetare-e-frankofonise/20%Monthly2018-10-11 14:36
https://www.informatat.com/bali-muharremaj-shembull-i-solidaritetit-te-munguar-social/20%Monthly2018-10-11 13:17
https://www.informatat.com/bie-vetura-ne-lumin-iber-vdes-nje-person/20%Monthly2018-10-11 13:12
https://www.informatat.com/gjakove-djali-gjen-babane-e-vdekur-ne-shakt/20%Monthly2018-10-11 13:09
https://www.informatat.com/digjet-prona-e-drejtorit-te-arsimit-ne-drenas/20%Monthly2018-10-11 13:05
https://www.informatat.com/grate-e-krushes-organizojne-ekspozite-shitese/20%Monthly2018-10-11 13:03
https://www.informatat.com/keshtu-dukej-tayna-si-adoleshente-foto/20%Monthly2018-10-11 13:00
https://www.informatat.com/dialogu-i-bllokuar-brukseli-ska-date-per-takimin-e-radhes-thaci-vuciq/20%Monthly2018-10-11 12:49
https://www.informatat.com/mti-ofron-partneritet-per-adresimin-e-sfidave-te-sektorit-privat/20%Monthly2018-10-11 12:44
https://www.informatat.com/paditet-ish-drejtori-i-agjencise-per-kadaster-dhe-patundshmeri-ne-maqedoni/20%Monthly2018-10-11 12:32
https://www.informatat.com/moti-i-keq-gjunjezon-evropen-shira-permbytje-dhe-viktima/20%Monthly2018-10-11 12:30
https://www.informatat.com/kompanite-e-ujesjellesit-i-mbesin-borxh-shtetit-edhe-per-kater-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-11 12:27
https://www.informatat.com/keshtu-duket-klinika-emergjente-e-rinovuar-ne-qkuk/20%Monthly2018-10-11 12:24
https://www.informatat.com/544-lende-ne-universitetin-e-prishtines-mbahen-nga-177-persona-qe-nuk-jane-profesor/20%Monthly2018-10-11 12:21
https://www.informatat.com/meta-kthen-serish-ne-kuvend-ligjin-per-teatrin/20%Monthly2018-10-11 12:13
https://www.informatat.com/bisedimet-me-serbine-nuk-sollen-rezultate-as-teknike-e-as-politike/20%Monthly2018-10-11 12:11
https://www.informatat.com/zaev-anetaresimi-ne-nato-e-be-prioritet-i-maqedonise/20%Monthly2018-10-11 12:03
https://www.informatat.com/prokuroria-e-prizrenit-ngrit-27-aktakuza-per-uzurpimin-e-prones-se-hekurudhes/20%Monthly2018-10-11 12:00
https://www.informatat.com/lideret-frankofone-dalin-ne-family-picture-foto/20%Monthly2018-10-11 11:45
https://www.informatat.com/kosova-ndan-dhe-promovon-vlerat-frankofone/20%Monthly2018-10-11 11:43
https://www.informatat.com/perplasje-tjeter-ne-beograd-ministri-koci-ia-kujton-pales-serbe-se-kosova-eshte-e-pavarur/20%Monthly2018-10-11 11:38
https://www.informatat.com/bbc-20-vjet-pas-a-eshte-i-mundur-pajtimi-i-serbise-me-nato-n/20%Monthly2018-10-11 11:36
https://www.informatat.com/ne-malisheve-do-te-ndertohen-40-banesa-per-raste-sociale/20%Monthly2018-10-11 11:30
https://www.informatat.com/deputetet-e-pe-se-thone-se-kosova-eshte-shtet-i-kapur-dhe-ka-elemente-korrupsioni/20%Monthly2018-10-11 11:28
https://www.informatat.com/policia-jep-detajet-per-te-shtenat-ne-istog-arrestohet-nje-person/20%Monthly2018-10-11 11:24
https://www.informatat.com/te-raportosh-nga-qendra-e-stuhise-ja-sfidat-e-gazetareve-ne-kushte-ekstreme/20%Monthly2018-10-11 11:20
https://www.informatat.com/kosova-malta-ja-me-cfare-cmime-marramendese-po-shiten-sot-biletat-ne-tregun-e-zi/20%Monthly2018-10-11 11:18
https://www.informatat.com/bien-tregjet-globale-shqetesime-nga-normat-e-larta-te-interesit/20%Monthly2018-10-11 11:16
https://www.informatat.com/kerkohen-zgjedhje-te-reja-nese-nuk-arrihet-konsensusi-per-dialog/20%Monthly2018-10-11 11:14
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-ja-per-cka-u-dakorduan-partite-politike/20%Monthly2018-10-11 11:12
https://www.informatat.com/sejdiu-ky-proces-nuk-mund-te-ece-perpara-pa-konsensus/20%Monthly2018-10-11 13:33
https://www.informatat.com/zbulohen-emrat-e-te-plagosurit-dhe-dorasit-ne-istog/20%Monthly2018-10-11 10:45
https://www.informatat.com/foreign-affairs-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan-u-konvenon-politikaneve-jo-qytetareve/20%Monthly2018-10-11 10:42
https://www.informatat.com/analiza-pse-ju-turr-turma-elvana-gjates-modeli-i-te-fortit-qe-e-adhurojne-te-gjithe-dhe-nevoja-per-te-ekzorcizuar-te-keqen/20%Monthly2018-10-11 10:42
https://www.informatat.com/patriotizem-me-ligj-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-10-11 10:40
https://www.informatat.com/tahiri-njofton-shoqerine-civile-per-drejtesia-2020/20%Monthly2018-10-11 10:39
https://www.informatat.com/bie-numri-i-divorceve-ne-kosove-video/20%Monthly2018-10-11 13:15
https://www.informatat.com/levizja-vetevendosje-rezoluta-do-ta-legjitimonte-aventuren-personale-te-hashim-thacit/20%Monthly2018-10-11 10:31
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-prizrenit-serish-para-gjykates/20%Monthly2018-10-11 10:27
https://www.informatat.com/deklarata-e-hoxhes-per-homoseksualet-qe-po-shperndahet-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-10-11 10:26
https://www.informatat.com/koncerti-i-radhes-i-korit-te-qytetit-te-pejes-siparantum-ne-kroaci/20%Monthly2018-10-11 10:26
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-nuk-jep-detaje-rreth-takimit-te-rezolutes-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-11 10:23
https://www.informatat.com/diskutohen-angazhimet-kosove-shba-ne-fushen-e-sigurise-dhe-mbrojtjes/20%Monthly2018-10-11 11:12
https://www.informatat.com/bytyci-zotohet-se-do-ta-nxise-kulturen-demokratike-ne-sistemin-arsimor/20%Monthly2018-10-11 10:17
https://www.informatat.com/bahtiri-thote-se-po-behen-pergatitjet-per-hapjen-sa-me-shpejt-te-ures-mbi-iber/20%Monthly2018-10-11 10:16
https://www.informatat.com/haradinaj-leshon-takimin-e-thirrur-nga-veseli/20%Monthly2018-10-11 10:13
https://www.informatat.com/malajzia-shfuqizon-denimin-me-vdekje/20%Monthly2018-10-11 10:03
https://www.informatat.com/mjeku-kosovar-thote-se-serbia-po-e-instalon-shendetesine-paralele-ne-cagllavice/20%Monthly2018-10-11 10:00
https://www.informatat.com/kerkohet-respektimi-i-kushtetutes-ne-rastin-e-kompensimit-te-demeve-te-luftes/20%Monthly2018-10-11 09:56
https://www.informatat.com/ramadan-muja-dhe-te-akuzuarit-tjere-serish-para-gjykates/20%Monthly2018-10-11 09:47
https://www.informatat.com/ne-diten-e-vajzave-hoxha-uron-qe-zeri-i-tyre-te-degjohet/20%Monthly2018-10-11 09:40
https://www.informatat.com/ganimete-musliu-nuk-e-repspekton-kodin-e-veshjes-me-kete-fanelle-shkon-ne-mbledhje-foto/20%Monthly2018-10-11 09:29
https://www.informatat.com/detaje-nga-seanca-e-paraburgimit-ndaj-policit-dhe-pese-te-tjereve-per-kokaine/20%Monthly2018-10-11 10:32
https://www.informatat.com/fmn-vazhdon-perkrahjen-per-bqk-ne/20%Monthly2018-10-11 09:12
https://www.informatat.com/psd-do-te-marr-pjese-ne-takimin-e-thirrur-nga-veseli/20%Monthly2018-10-11 11:08
https://www.informatat.com/keds-nis-me-digjitalizimin-e-rrjetit/20%Monthly2018-10-11 08:52
https://www.informatat.com/osmani-flet-per-sfidat-e-kosoves-ne-indonezi/20%Monthly2018-10-11 08:49
https://www.informatat.com/zbulohet-se-ne-cilen-moshe-femrat-duan-me-se-shumti-seks-do-te-befasoheni/20%Monthly2018-10-11 08:46
https://www.informatat.com/modelja-seksi-31-vjecare-ia-fut-gjuhen-djalit-te-saj-3-vjecar/20%Monthly2018-10-11 08:44
https://www.informatat.com/rrefimi-i-24-vjecarit-bej-seks-me-tezen-time-dhe-me/20%Monthly2018-10-11 08:41
https://www.informatat.com/te-kesh-nje-kohe-te-rregullt-te-gjumit-mund-ti-ndihmoje-grate-qe-te-mbeten-shtatzene/20%Monthly2018-10-11 08:40
https://www.informatat.com/revolte-ne-france-per-debimin-e-familjes-shqiptare/20%Monthly2018-10-11 08:37
https://www.informatat.com/studimi-sugjeron-se-madhesia-ne-te-vertete-ka-rendesi-kur-eshte-fjala-per-fertilitetin-mashkullor/20%Monthly2018-10-11 08:34
https://www.informatat.com/obeziteti-dhe-rezistenca-ndaj-antibiotikeve-mund-te-nxisin-pandemi-vdekjeprurese-te-gripit/20%Monthly2018-10-11 08:27
https://www.informatat.com/kolla-ja-arsyet-perse-ju-bezdis/20%Monthly2018-10-11 08:24
https://www.informatat.com/kishte-vazhdimisht-dhimbje-barku-mjeket-habiten-nga-ajo-qe-zbulojne/20%Monthly2018-10-11 08:21
https://www.informatat.com/cifti-i-virgjer-perfundon-ne-spital-pas-seksit-arsyeja-skandaloze/20%Monthly2018-10-11 08:18
https://www.informatat.com/tjeter-termet-godet-shqiperine-epiqendra-ne-mirdite/20%Monthly2018-10-11 08:15
https://www.informatat.com/njihuni-me-4-fantazite-me-te-shfrenuara-seksuale-te-femrave/20%Monthly2018-10-11 08:14
https://www.informatat.com/joga-permireson-jeten-seksuale/20%Monthly2018-10-11 08:12
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-ju-dridhet-syri/20%Monthly2018-10-11 08:09
https://www.informatat.com/filloi-asfaltimi-i-segmentit-te-rruges-nacionale-n2-prelez-i-jerlive-ferizaj/20%Monthly2018-10-11 08:06
https://www.informatat.com/keto-gjera-duhet-ti-largoni-nga-dhoma-e-gjumit-ato-po-ju-semurin-juve/20%Monthly2018-10-11 08:06
https://www.informatat.com/zgjoheni-gjate-nates-trupi-po-ju-paralajmeron-per-keto-rreziqe-shendetesore/20%Monthly2018-10-11 08:03
https://www.informatat.com/frutat-e-pyllit-aleate-te-shkelqyera-per-nje-shendet-te-mire/20%Monthly2018-10-11 08:00
https://www.informatat.com/daciq-i-reagon-komshiqit-thote-se-republiken-serbe-e-konsideron-shtet-sikur-kosoven/20%Monthly2018-10-11 07:59
https://www.informatat.com/ky-eshte-presidenti-me-me-se-shumti-skandale/20%Monthly2018-10-11 07:58
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-shkrimtari-fatos-arapi/20%Monthly2018-10-11 07:56
https://www.informatat.com/mos-u-lajmeroni-nese-ju-therret-ky-numer-ne-whatsapp/20%Monthly2018-10-11 07:55
https://www.informatat.com/greqia-me-ligj-kunder-turisteve-qe-peshojne-mbi-100-kg/20%Monthly2018-10-11 07:55
https://www.informatat.com/albani-e-mirami-cmenden-puthje-te-zjarrta-ne-publik/20%Monthly2018-10-11 07:52
https://www.informatat.com/policeve-ne-indi-u-ndalohet-buzeqeshja-e-tepert/20%Monthly2018-10-11 07:51
https://www.informatat.com/banoret-e-18-fshatrave-paralajmerojne-bllokimin-e-rruges/20%Monthly2018-10-11 07:48
https://www.informatat.com/presidenti-i-finlandes-ulet-ne-shkalle-pasi-nuk-kishte-vende-te-lira-ne-panairin-e-librit/20%Monthly2018-10-11 07:48
https://www.informatat.com/lezhjanet-me-pijanecet-ne-shqiperi-befasojne-gjirokastritet/20%Monthly2018-10-11 07:45
https://www.informatat.com/korporata-rugove-dhuron-aparate-uji-ne-institutin-onkologjik-te-kosoves/20%Monthly2018-10-11 07:43
https://www.informatat.com/shqiptarja-me-e-bukur-ne-american-music-awards/20%Monthly2018-10-11 07:43
https://www.informatat.com/vendimi-i-edi-rames-mbyll-emisionin-e-bukuroshes-gea-braha/20%Monthly2018-10-11 07:40
https://www.informatat.com/rezoluta-per-dialogun-veseli-pret-sot-opoziten-per-ti-harmonizuar-qendrimet/20%Monthly2018-10-11 07:39
https://www.informatat.com/pasaporta-me-e-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2018-10-11 07:39
https://www.informatat.com/rita-ora-se-ka-nijet-te-ndalet-del-prape-nudo/20%Monthly2018-10-11 07:37
https://www.informatat.com/artistja-me-nje-veti-te-rralle-shikimi/20%Monthly2018-10-11 07:37
https://www.informatat.com/qyteti-i-serbise-emerton-sheshin-ne-emrin-e-aktivistes-nga-srebrenica/20%Monthly2018-10-11 07:36
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ku-vdiq-nje-11-vjecar-ne-mitrovice/20%Monthly2018-10-11 07:33
https://www.informatat.com/parisit-i-mbarojne-vendet-ne-varreza/20%Monthly2018-10-11 07:32
https://www.informatat.com/ky-eshte-njeriu-me-i-pasur-ne-kine/20%Monthly2018-10-11 07:27
https://www.informatat.com/shumica-e-francezeve-e-konsiderojne-jeten-ne-fshat-me-ideale/20%Monthly2018-10-11 07:22
https://www.informatat.com/qeni-kangal-bariu-me-i-sigurt/20%Monthly2018-10-11 07:19
https://www.informatat.com/flet-ervis-martina-per-perplasjen-me-arme-ne-tirane-keshtu-nisi-sherri/20%Monthly2018-10-11 07:18
https://www.informatat.com/zamira-gruaja-qe-shpenzoi-18-milione-euro-ne-nje-dyqan-te-vetem-luksi/20%Monthly2018-10-11 07:17
https://www.informatat.com/singapor-new-york-fluturimi-me-i-gjate-ne-bote/20%Monthly2018-10-11 07:13
https://www.informatat.com/uragani-michael-shkakton-deme-te-medha-ne-florida-2/20%Monthly2018-10-11 07:12
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-te-vazhdoje-shkelqimin-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2018-10-11 07:09
https://www.informatat.com/nxjerr-te-dashuren-ne-ebay-per-shaka-ne-kategorine-makina-te-vjetra-cuditet-kur-ate-ia-blejne-vertete/20%Monthly2018-10-11 07:09
https://www.informatat.com/pacolli-sot-pritet-konfirmimi-per-avancimin-e-statusit-te-kosoves/20%Monthly2018-10-11 07:06
https://www.informatat.com/thaci-pritet-zyrtarisht-nga-kryeministri-i-armenise-ne-hapjen-e-samitit-te-frankofonise/20%Monthly2018-10-11 07:04
https://www.informatat.com/kosova-ti-identifikoje-interesat-strategjike-ne-dialog/20%Monthly2018-10-11 07:01
https://www.informatat.com/uragani-michael-shkakton-deme-te-medha-ne-florida/20%Monthly2018-10-11 06:58
https://www.informatat.com/hoxhaj-rezoluta-per-dialogun-perfshine-pikepamjet-e-te-gjitha-partive/20%Monthly2018-10-11 06:56
https://www.informatat.com/personat-nen-25-vjec-larg-alkoolit/20%Monthly2018-10-11 06:54
https://www.informatat.com/metoda-natyrale-per-eliminimin-e-rrudhave-te-duarve/20%Monthly2018-10-11 06:52
https://www.informatat.com/keni-dilema-si-te-shpetoni-nga-duhani-ndiqni-keto-veprime/20%Monthly2018-10-11 06:51
https://www.informatat.com/keshilla-per-kujdes-natyral-ndaj-fytyres/20%Monthly2018-10-11 06:49
https://www.informatat.com/snap-po-humb-parate-me-shpejtesi-te-madhe/20%Monthly2018-10-11 06:47
https://www.informatat.com/portal-produkti-me-i-ri-i-facebookut/20%Monthly2018-10-11 06:45
https://www.informatat.com/10-pijet-qe-ndihmojne-tretjen-dhe-zorret/20%Monthly2018-10-11 06:43
https://www.informatat.com/qeveria-e-vendosur-per-realizimin-e-kosoves-se-re-edhe-pa-perkrahjen-e-bankes-boterore/20%Monthly2018-10-11 06:41
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-muhaxherit-propozon-si-prova-transkriptet-e-nato-s-per-haradinajn/20%Monthly2018-10-11 06:39
https://www.informatat.com/arsenali-dhe-tottenhami-ne-gare-per-baillyn/20%Monthly2018-10-11 06:37
https://www.informatat.com/kundershtohet-amnistia-per-veteranet-mashtrues/20%Monthly2018-10-11 06:35
https://www.informatat.com/opozita-refuzon-ftesen-per-harmonizim-te-rezolutes/20%Monthly2018-10-11 06:33
https://www.informatat.com/proteste-e-serbeve-ne-veri-per-zajednicen/20%Monthly2018-10-11 06:31
https://www.informatat.com/thaci-smund-ta-ktheje-procesin-e-veteraneve-ne-piken-zero/20%Monthly2018-10-11 10:22
https://www.informatat.com/anetari-i-sapo-zgjedhur-i-presidences-se-bosnjes-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/20%Monthly2018-10-11 06:25
https://www.informatat.com/prokuroria-pershkruan-vrasjen-mizore-ne-suhareke/20%Monthly2018-10-11 06:22
https://www.informatat.com/komisionerja-per-ekonomi-e-be-se-vizite-dy-ditore-ne-kosove/20%Monthly2018-10-11 06:19
https://www.informatat.com/kete-vit-ska-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-10-11 09:23
https://www.informatat.com/merkel-per-brexit-djalli-fshihet-ne-detaje/20%Monthly2018-10-11 06:16
https://www.informatat.com/shesheli-tregon-pse-nuk-guxon-te-bleje-shtepi-ne-prizren/20%Monthly2018-10-11 06:14
https://www.informatat.com/politika-monetare-favorizon-nxitjen-e-kreditimit/20%Monthly2018-10-11 06:13
https://www.informatat.com/tirana-nder-qytetet-me-dendesine-me-te-madhe-te-popullsise-ne-bote/20%Monthly2018-10-11 06:11
https://www.informatat.com/nga-viti-2019-asnje-kazino-ne-shqiperi-ndryshohet-ligji/20%Monthly2018-10-11 06:10
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-20/20%Monthly2018-10-11 06:08
https://www.informatat.com/ligji-problematik-per-financimin-e-partive-politike/20%Monthly2018-10-11 09:02
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-vajzave/20%Monthly2018-10-11 06:03
https://www.informatat.com/sot-dorezohen-dosjet-e-radhes-ne-gjykaten-kushtetuese-per-kompensimin-e-demeve-te-luftes/20%Monthly2018-10-11 05:54
https://www.informatat.com/mbahet-aksion-pastrimi-ne-afersi-te-liqenit-te-batllaves/20%Monthly2018-10-11 05:52
https://www.informatat.com/rrugetimi-i-kosoves-per-ne-interpol/20%Monthly2018-10-11 06:28
https://www.informatat.com/specialja-ndermerr-hapin-e-fundit-para-nisjes-se-punes/20%Monthly2018-10-11 11:41
https://www.informatat.com/limaj-mbeshtet-deklaraten-e-krasniqit-se-haradinaj-duhet-te-jape-doreheqje/20%Monthly2018-10-10 20:01
https://www.informatat.com/veseli-pdk-eshte-vlere-dhe-shprese-per-zhvillimin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-10 18:59
https://www.informatat.com/mbahet-takimi-i-keshillit-per-zhvillim-te-qendrueshem/20%Monthly2018-10-10 14:00
https://www.informatat.com/gjimnazi-shaban-hashani-ne-ferizaj-perfiton-donacion-nga-kompania-ipko/20%Monthly2018-10-10 13:59
https://www.informatat.com/banka-boterore-nuk-do-te-mbeshtese-termocentralin-kosova-e-re/20%Monthly2018-10-10 13:55
https://www.informatat.com/ta-ndihmojme-arlind-rogaqin-nga-hani-i-elezit/20%Monthly2018-10-10 13:50
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-ngrihet-ne-status-ne-organizaten-nderkombetare-e-frankofonise/20%Monthly2018-10-10 13:47
https://www.informatat.com/punetoret-e-termocentralit-kosova-b-dhurojne-gjak/20%Monthly2018-10-10 13:44
https://www.informatat.com/lekaj-pjese-e-ceremonise-se-diplomimit-te-gjenerates-se-iv-te-studenteve-kosovare-ne-limak-asi/20%Monthly2018-10-10 13:42
https://www.informatat.com/gjykata-supreme-e-anulon-aktgjykimin-lidhur-me-kryetarin-e-akb-se/20%Monthly2018-10-10 13:39
https://www.informatat.com/zyrtareve-te-be-se-u-kerkohet-te-pergatiten-edhe-per-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2018-10-10 13:37
https://www.informatat.com/15-institucione-i-dergojne-informacione-komisionit-hetimor-per-rastin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-10-10 13:34
https://www.informatat.com/neser-aksion-pastrimi-ne-batllave/20%Monthly2018-10-10 13:31
https://www.informatat.com/mitrovica-ndan-28-makina-mjelese-7-laktofriza-dhe-12-bidona-per-fermeret-lokale/20%Monthly2018-10-10 13:19
https://www.informatat.com/facebook-messenger-po-vjen-me-nje-risi-qe-te-gjithe-do-ta-pelqeni/20%Monthly2018-10-10 13:18
https://www.informatat.com/instagram-ben-nje-bashkepunim-te-rendesishem-me-facebook/20%Monthly2018-10-10 13:15
https://www.informatat.com/ja-si-do-te-jete-ps5-dhe-kur-do-te-dale-ne-shitje/20%Monthly2018-10-10 13:13
https://www.informatat.com/sa-kushton-nje-fjalekalim-facebook-u-ne-tregun-e-zi/20%Monthly2018-10-10 13:09
https://www.informatat.com/kujdes-ne-facebook-po-qarkullon-ky-mesazh-mashtrues-rreth-llogarise-suaj/20%Monthly2018-10-10 13:07
https://www.informatat.com/se-shpejti-shujta-ditore-per-nxenesit-e-gjilanit/20%Monthly2018-10-10 13:05
https://www.informatat.com/ibrahimovic-zbulon-nje-sekret-te-mourinhos/20%Monthly2018-10-10 13:03
https://www.informatat.com/eba-mbeshtet-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2018-10-10 13:02
https://www.informatat.com/mungesa-e-nje-alternative-te-perbashket-rreth-dialogut-e-ve-kosoven-ne-qorrsokak-video/20%Monthly2018-10-10 12:59
https://www.informatat.com/hoxha-presim-perkrahjen-e-luksemburgut-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-10 12:48
https://www.informatat.com/zaev-deputetet-ta-percaktojne-te-ardhmen-e-qytetareve-drejt-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2018-10-10 12:47
https://www.informatat.com/ne-kine-gjenden-vezet-e-fosileve-te-dinosaureve-te-vjetra-80-milione-vjet/20%Monthly2018-10-10 12:45
https://www.informatat.com/serbet-protestojne-afer-ures-se-ibrit/20%Monthly2018-10-10 12:43
https://www.informatat.com/nga-900-premtime-vetem-95-jane-permbushur-nga-kryetaret-e-komunave/20%Monthly2018-10-10 13:55
https://www.informatat.com/lansohet-insituti-epik-qe-mbeshtet-integrimin-evropian-te-kosoves/20%Monthly2018-10-10 12:37
https://www.informatat.com/gjoba-te-ashpra-per-bizneset-pa-kushte-te-sigurise/20%Monthly2018-10-10 12:33
https://www.informatat.com/maqedonia-me-18-tetor-cel-bisedimet-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2018-10-10 12:30
https://www.informatat.com/papa-krahason-abortin-me-pagesen-e-nje-njeriu-per-te-vrare/20%Monthly2018-10-10 12:29
https://www.informatat.com/gazeta-turke-identifikon-skuadren-vrasese-te-gazetarit-saudit/20%Monthly2018-10-10 12:27
https://www.informatat.com/nga-termeti-e-cunami-i-28-shtatorit-ne-indonezi-vdiqen-2-045-njerez/20%Monthly2018-10-10 12:25
https://www.informatat.com/donald-trump-del-kunder-rezerves-federale/20%Monthly2018-10-10 12:24
https://www.informatat.com/gashi-aprovon-listen-e-trashegimise-kulturore-per-mbrojtje-te-perkohshme/20%Monthly2018-10-10 12:21
https://www.informatat.com/murati-ceshtja-e-personave-me-probleme-mendore-neper-rruge-te-trajtohet-me-seriozitet/20%Monthly2018-10-10 12:20
https://www.informatat.com/ky-eshte-denimi-i-gjykates-per-vrasjen-e-aulon-zekes/20%Monthly2018-10-10 12:17
https://www.informatat.com/aksident-fatal-ne-rrugen-e-kombit-vdes-nje-grua/20%Monthly2018-10-10 12:06
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-korrigjimin-e-kufirit-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-10-10 13:34
https://www.informatat.com/kim-kardashian-ekspozon-super-linjat-ne-fustan-te-bardhe/20%Monthly2018-10-10 11:54
https://www.informatat.com/adelina-ismaili-e-mbuluar-me-flamurin-e-lgbti-se/20%Monthly2018-10-10 11:50
https://www.informatat.com/ne-gjilan-prezantohet-projekti-te-rinjte-ne-agrobiznes-regjioni-eknomik-lindor/20%Monthly2018-10-10 11:48
https://www.informatat.com/vidhet-trofeu-i-tour-de-france-gjate-nje-ekspozite-ne-angli/20%Monthly2018-10-10 11:46
https://www.informatat.com/18-persona-kane-humbur-jeten-kete-vit-ne-vendet-e-tyre-te-punes/20%Monthly2018-10-10 12:43
https://www.informatat.com/shume-simbolike-e-buxhetit-per-investime-kapitale-ne-gjilan/20%Monthly2018-10-10 11:39
https://www.informatat.com/termete-te-reja-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-10 11:31
https://www.informatat.com/publikohet-me-videoklip-bashkepunimi-i-cardi-b-me-selena-gomez/20%Monthly2018-10-10 11:20
https://www.informatat.com/ne-gjermani-hyne-rreth-100-mije-refugjate-deri-ne-muajin-shtator/20%Monthly2018-10-10 11:17
https://www.informatat.com/ap-sheh-rrezik-te-konfliktit-te-ri-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-10 11:12
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-edhe-zjarrfikesve-tju-paguhen-oret-shtese/20%Monthly2018-10-10 11:10
https://www.informatat.com/morgan-feston-110-vjetorin-me-modele-te-reja/20%Monthly2018-10-10 11:03
https://www.informatat.com/maqedoni-shumice-prej-dy-te-tretave-tani-ose-zgjedhje/20%Monthly2018-10-10 11:00
https://www.informatat.com/shkarkohet-shefi-i-sigurise-se-burgjeve/20%Monthly2018-10-10 10:57
https://www.informatat.com/veprimi-skandaloz-i-ronaldos-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-10-10 10:52
https://www.informatat.com/perkrahes-te-komunitetit-lgbti-marshojne-ne-emer-te-lirise/20%Monthly2018-10-10 10:46
https://www.informatat.com/se-paku-50-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-kenia/20%Monthly2018-10-10 10:44
https://www.informatat.com/perballja-shqiperi-jordani-keto-jane-masat-e-sigurise/20%Monthly2018-10-10 10:43
https://www.informatat.com/xherdan-shaqiri-sot-mbush-27-vjet/20%Monthly2018-10-10 10:40
https://www.informatat.com/kombetarja-e-maltes-arrin-ne-prishtine-akomodohet-ne-hotel/20%Monthly2018-10-10 10:38
https://www.informatat.com/ldk-te-gatshem-per-daten-e-zgjedhjeve-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-10-10 12:41
https://www.informatat.com/gap-publikon-platformen-online-te-premtimeve-zgjedhore-nga-kryetaret-aktual-te-komunave/20%Monthly2018-10-10 10:32
https://www.informatat.com/svecla-gracanica-u-pastrua-me-shume-etnikisht-nga-banoret-shqiptare/20%Monthly2018-10-10 10:28
https://www.informatat.com/godet-policin-me-motociklete-arrestohet/20%Monthly2018-10-10 10:24
https://www.informatat.com/prishtine-rrahje-me-shufer-metalike/20%Monthly2018-10-10 10:21
https://www.informatat.com/ne-rahovec-djali-sulmon-babin-me-thike-policia-jep-detaje/20%Monthly2018-10-10 10:17
https://www.informatat.com/gjendet-nje-mjet-i-pashperthyer-ne-prizren/20%Monthly2018-10-10 10:15
https://www.informatat.com/keto-personalitete-po-marrin-pjese-ne-paraden-e-krenarise-foto/20%Monthly2018-10-10 10:13
https://www.informatat.com/haradinaj-e-muhaxheri-sot-perballen-ne-gjykate/20%Monthly2018-10-10 12:00
https://www.informatat.com/daciq-kosova-po-humb-njohje-numri-se-shpejti-do-te-zbrese-nen-100/20%Monthly2018-10-10 09:58
https://www.informatat.com/psd-ja-kundershton-rezoluten-e-koalicionit/20%Monthly2018-10-10 11:42
https://www.informatat.com/baleti-nis-turneun-ne-finlande-me-shfaqjen-e-historive-shqiptare/20%Monthly2018-10-10 09:44
https://www.informatat.com/haradinaj-me-ambasadoret-e-quint-it-jemi-ne-rrugen-e-duhur-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-10-10 09:29
https://www.informatat.com/dogana-konfiskon-tavolinat-e-pokerit-ilegal/20%Monthly2018-10-10 09:26
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-vrasjen-e-gazetares-bullgare/20%Monthly2018-10-10 09:23
https://www.informatat.com/heldt-mos-na-kerkoni-te-japim-afate-te-shohim-se-cka-do-te-vendosin-shtetet-anetare/20%Monthly2018-10-10 09:10
https://www.informatat.com/lansohet-fushata-per-vetedijesimin-e-qytetareve-per-vizat-video/20%Monthly2018-10-10 10:34
https://www.informatat.com/6-simptoma-te-kancerit-te-gjirit-qe-nuk-kane-lidhje-me-gjendren/20%Monthly2018-10-10 08:39
https://www.informatat.com/uji-sjell-keto-perfitime-per-shendetin/20%Monthly2018-10-10 08:38
https://www.informatat.com/merkel-i-shkruan-zaevit-per-referendumin-dhe-marreveshjen-me-greqine/20%Monthly2018-10-10 08:36
https://www.informatat.com/keta-jane-emrat-e-dy-shqiptareve-qe-vdiqen-ne-aksidentin-e-djeshem-ne-serbi/20%Monthly2018-10-10 08:34
https://www.informatat.com/ende-mbetet-e-paqarte-ceshtja-e-gylinisteve/20%Monthly2018-10-10 08:33
https://www.informatat.com/be-ja-kerkon-uljen-me-35-te-emetimit-te-gazrave-te-makinave/20%Monthly2018-10-10 08:29
https://www.informatat.com/adoleshentet-qe-u-perkasin-komunitetit-lgbtq-kane-gjasa-me-te-larta-te-kryejne-vetevrasje/20%Monthly2018-10-10 08:27
https://www.informatat.com/tarifat-e-tregtise-boterore-do-te-diskutohen-ne-takimin-e-fmn-se-dhe-bb-se/20%Monthly2018-10-10 08:23
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-te-hani-kur-pini-ilace-3/20%Monthly2018-10-10 08:22
https://www.informatat.com/shpallen-vendet-finaliste-per-organizimin-e-lojerave-olimpike-dimerore-2026/20%Monthly2018-10-10 08:21
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-dhe-disa-te-plagosur-pas-shperthimit-ne-nje-rafineri-te-naftes-ne-bosnje/20%Monthly2018-10-10 08:19
https://www.informatat.com/aksident-ne-suhareke-lendohen-tre-persona/20%Monthly2018-10-10 08:18
https://www.informatat.com/rritet-importi-i-mishit-nga-belgjika/20%Monthly2018-10-10 08:17
https://www.informatat.com/hoxha-zgjedhjet-e-parakohshme-demtojne-procesin-e-vizave/20%Monthly2018-10-10 08:14
https://www.informatat.com/dialogu-mbetet-ne-hijen-e-deklaratave-terrorizuese-te-thacit-e-haradinajt/20%Monthly2018-10-10 10:05
https://www.informatat.com/be-marreveshjet-e-brukselit-dokumente-baze-per-asociacionin/20%Monthly2018-10-10 08:08
https://www.informatat.com/upz-ja-rrezikon-krizen-institucionale-nese-nuk-arrihet-kompromisi-ne-keshillin-drejtues/20%Monthly2018-10-10 08:06
https://www.informatat.com/dosja-e-prokurorise-zbulon-planin-e-isis-it-per-ta-destabilizuar-kosoven/20%Monthly2018-10-10 08:04
https://www.informatat.com/vuciq-ben-thirrje-per-mbrojtjen-e-manastireve-dhe-kishave-ne-kosove/20%Monthly2018-10-10 08:02
https://www.informatat.com/recica-diskutim-publik-per-projektligjin-e-pushimit-te-lehonise-deri-me-25-tetor/20%Monthly2018-10-10 08:00
https://www.informatat.com/prej-4-vjetesh-zvarritet-shpronesimi-i-pronave-komunale-ne-lipjan/20%Monthly2018-10-10 07:59
https://www.informatat.com/gjoba-e-ndjekje-penale-per-politikanet-qe-i-fshehin-financat/20%Monthly2018-10-10 07:58
https://www.informatat.com/rrahja-ne-shkollen-e-podujeves-nxenesit-kerkojne-kthimin-e-profesorit/20%Monthly2018-10-10 07:56
https://www.informatat.com/38-mije-euro-per-hapjen-e-45-puseve-per-ujitjen-e-tokave-bujqesore/20%Monthly2018-10-10 07:53
https://www.informatat.com/problemet-shendetesore-qe-mund-ti-kuptoni-permes-flokeve/20%Monthly2018-10-10 07:52
https://www.informatat.com/policia-arreston-32-persona-per-nje-dite/20%Monthly2018-10-10 07:50
https://www.informatat.com/hoxha-ne-takim-me-cullen-do-ta-intensifikojne-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2018-10-10 07:49
https://www.informatat.com/modelja-e-njohur-ua-heq-trurin-ne-keto-5-fotografi-provokuese/20%Monthly2018-10-10 07:47
https://www.informatat.com/kjo-eshte-poza-me-te-cilen-oriola-marashi-ju-le-pa-gjume/20%Monthly2018-10-10 07:45
https://www.informatat.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-mbesin-pa-cmime-ne-american-music-awards/20%Monthly2018-10-10 07:44
https://www.informatat.com/vuciq-mirenjohes-ndaj-kazakistanit-qe-nuk-po-e-njeh-kosoven/20%Monthly2018-10-10 07:41
https://www.informatat.com/daciq-nuk-e-njohim-kosoven-me-asnje-cmim/20%Monthly2018-10-10 07:39
https://www.informatat.com/haradinaj-lgbti-dhe-java-e-krenarise-do-ta-kene-mbeshtetjen-institucionale/20%Monthly2018-10-10 09:50
https://www.informatat.com/operatoret-e-telefonise-preferojne-shtyrjen-e-zbatimit-te-kodit-383/20%Monthly2018-10-10 07:33
https://www.informatat.com/barna-ilegale-nga-serbia-vazhdojne-te-shiten-ne-kosove/20%Monthly2018-10-10 07:30
https://www.informatat.com/brukseli-kerkon-nga-merkel-te-pranoje-zgjidhje-per-kosoven-ne-baze-te-propozimeve-nga-serbia/20%Monthly2018-10-10 07:28
https://www.informatat.com/a-po-i-mbledh-rreth-vetes-presidenti-thaci-ne-koalicionin-e-madh-albin-kurtin-e-isa-mustafen/20%Monthly2018-10-10 07:27
https://www.informatat.com/privatet-paralajmerojne-masa-tjera-kunder-trafikut-urban/20%Monthly2018-10-10 07:25
https://www.informatat.com/meshkujt-infertil-jane-me-te-rrezikuar-nga-vdekja-e-hershme/20%Monthly2018-10-10 07:20
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-qe-nje-mashkull-ju-pelqen-por-eshte-i-ndrojtur/20%Monthly2018-10-10 07:18
https://www.informatat.com/dhurata-dora-provokon-keq-kesaj-radhe/20%Monthly2018-10-10 07:16
https://www.informatat.com/ish-i-dashuri-i-eres-shfaqet-ne-shoqerimin-e-kesaj-kengetare-seksi-shqiptare/20%Monthly2018-10-10 07:14
https://www.informatat.com/u-shfaq-perveluese-ne-imazhin-e-fundit-kaq-kushtoi-veshja-e-lori-hoxhes/20%Monthly2018-10-10 07:12
https://www.informatat.com/per-humbjen-e-jetes-ne-vendin-e-punes-sot-diskutohet-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-10 07:09
https://www.informatat.com/sarah-kohan-ndan-momente-intime-me-futbollistin-e-njohur/20%Monthly2018-10-10 07:07
https://www.informatat.com/gjashte-vitaminat-qe-ju-nevojiten-pas-te-40-ave/20%Monthly2018-10-10 07:05
https://www.informatat.com/turqi-siri-jeta-pergjate-murit-qe-ndane-dy-bote/20%Monthly2018-10-10 07:03
https://www.informatat.com/kerkohet-rritja-e-numrit-te-inspektoreve-te-punes/20%Monthly2018-10-10 07:01
https://www.informatat.com/vuciq-parlamenti-evropian-nuk-duhet-te-pyetet-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2018-10-10 07:00
https://www.informatat.com/drame-ne-autostraden-zvicerane-21-vjecari-shqiptar-shpeton-mrekullisht/20%Monthly2018-10-10 06:58
https://www.informatat.com/kercenohet-gruaja-e-presidentit-te-zhdukur-te-interpol-it/20%Monthly2018-10-10 06:56
https://www.informatat.com/aki-kerkon-qe-te-perjashtohet-nga-ligji-i-ri-per-pagat-ne-sektorin-publik/20%Monthly2018-10-10 06:54
https://www.informatat.com/deklarohen-te-pafajshem-3-vellezerit-e-akuzuar-per-tentim-te-privimit-nga-jeta-nje-taksite/20%Monthly2018-10-10 06:52
https://www.informatat.com/pese-pikat-e-zgjidhjes-se-konfliktit-serbi-kosove/20%Monthly2018-10-10 06:50
https://www.informatat.com/kuci-nuk-u-frikesohemi-kercenimeve-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-10-10 06:48
https://www.informatat.com/lgbti-mbane-paraden-me-moton-ne-emer-te-lirise/20%Monthly2018-10-10 06:45
https://www.informatat.com/pdk-mbane-konventen-per-hapjen-zyrtare-te-procesit-te-zgjedhjeve-te-brendshme/20%Monthly2018-10-10 06:42
https://www.informatat.com/sot-diskutohet-per-marreveshjen-prishtine-beograd/20%Monthly2018-10-10 06:40
https://www.informatat.com/a-eshte-ky-projekti-i-trumpit-per-kosoven/20%Monthly2018-10-10 06:38
https://www.informatat.com/nis-promovimi-i-fushates-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-10 06:37
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-19/20%Monthly2018-10-10 06:35
https://www.informatat.com/opozita-e-pavendosur-per-harmonizimin-e-rezolutes/20%Monthly2018-10-10 09:06
https://www.informatat.com/beteja-e-shefave-per-kufijte/20%Monthly2018-10-10 08:09
https://www.informatat.com/parlamenti-europian-miraton-raportin-per-kosoven/20%Monthly2018-10-09 14:57
https://www.informatat.com/shume-shpejt-fillon-ndertimi-i-xhamise-qendrore-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-09 14:48
https://www.informatat.com/oneplus-sjell-telefonin-e-ri/20%Monthly2018-10-09 14:38
https://www.informatat.com/uragani-me-fuqi-perbindeshi-i-afrohet-floridas/20%Monthly2018-10-09 14:35
https://www.informatat.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-ibrahim-rexhepi/20%Monthly2018-10-09 14:32
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-takon-homologun-cek/20%Monthly2018-10-09 14:29
https://www.informatat.com/me-kushtetute-presidenti-smund-ta-shkarkoje-kryeministrin/20%Monthly2018-10-09 14:24
https://www.informatat.com/po-te-isha-ne-vend-te-chelseas-hazardit-do-ti-ofroja-750-mije-euro-page/20%Monthly2018-10-09 14:16
https://www.informatat.com/thaci-ankohet-per-brezin-e-vjeter-ne-kek-motivon-te-rinjte-te-avancohen/20%Monthly2018-10-09 14:13
https://www.informatat.com/reperi-i-ndjere-xxxtentacion-fiton-cmim-ne-bet-hip-hop/20%Monthly2018-10-09 14:11
https://www.informatat.com/nje-shqiptar-i-lenduar-ne-aksidentin-me-shtate-viktima-ne-serbi-2/20%Monthly2018-10-09 14:09
https://www.informatat.com/haziri-takon-studentet-e-universitetit-te-zug-ut/20%Monthly2018-10-09 14:06
https://www.informatat.com/kurti-shkruan-per-clirimin-qe-u-rrah-nga-serbet-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-09 14:01
https://www.informatat.com/ministri-shala-funksionalizon-objektet-e-mti-se/20%Monthly2018-10-09 14:56
https://www.informatat.com/ismaili-publikon-shtreterit-e-vjeter-ne-qkuk-te-gjithe-do-ti-nderrojme/20%Monthly2018-10-09 13:54
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-tirane-kamioni-shtyp-per-vdekje-kembesorin/20%Monthly2018-10-09 13:53
https://www.informatat.com/te-pakten-8-persona-te-vdekur-pas-sulmit-ne-nje-marsh-zgjedhor-ne-afganistan/20%Monthly2018-10-09 13:49
https://www.informatat.com/faton-shoshi-flet-pas-sulmit-te-mbremshem-kjo-eshte-gjendja-e-tij/20%Monthly2018-10-09 13:48
https://www.informatat.com/zgjedhjet-lokale-ne-slloveni-do-te-mbahen-nentor/20%Monthly2018-10-09 13:43
https://www.informatat.com/behgjet-pacolli-merr-mbeshtetje-nga-guinea-conakry-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-09 13:41
https://www.informatat.com/haradinaj-i-gatshem-te-plotesoje-kerkesat-e-bspk-se/20%Monthly2018-10-09 13:39
https://www.informatat.com/mbi-40-vjecare-e-akoma-bombastike-gjyste-vulaj-e-gjitha-ne-versace/20%Monthly2018-10-09 13:37
https://www.informatat.com/meteoriti-me-vlere-100-000-dollare-perdorej-si-mbajtes-per-dere/20%Monthly2018-10-09 13:23
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-thaci-e-ka-takuar-radojciqin-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-09 13:21
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-propozimin-per-marreveshjen-e-bashkepunimit-nderkufitar-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-10-09 13:16
https://www.informatat.com/psd-ende-nuk-ka-vendosur-nese-do-ti-pergjigjet-fteses-se-kadri-veselit/20%Monthly2018-10-09 13:12
https://www.informatat.com/haradinaj-i-reagon-thacit-ceshtja-e-korrigjimit-te-kufirit-ka-vdes-vetem-permes-veriut/20%Monthly2018-10-09 14:29
https://www.informatat.com/daciq-na-thone-shikoni-kah-e-ardhmja-ndersa-mendojne-njiheni-kosoven/20%Monthly2018-10-09 13:03
https://www.informatat.com/bashkesia-islame-serbe-i-quan-te-paskrupullt-personat-qe-rrahen-kosovaret/20%Monthly2018-10-09 12:56
https://www.informatat.com/demaliaj-leshon-mbledhjen-e-komisionit-per-legjislacion/20%Monthly2018-10-09 12:51
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-2-6-milion-euro-per-policet-qe-punuan-jashte-orarit/20%Monthly2018-10-09 14:22
https://www.informatat.com/bullgaria-heton-fonde-te-be-se-per-keqperdorim-pas-vrasjes-se-gazetares/20%Monthly2018-10-09 12:47
https://www.informatat.com/be-pergezon-bytyqin-per-organizmin-e-ri-te-masht-it/20%Monthly2018-10-09 12:41
https://www.informatat.com/banka-boterore-vazhdon-mbeshtetjen-per-iniciativat-e-mpms-se/20%Monthly2018-10-09 12:36
https://www.informatat.com/komuniteti-lgbt-do-ta-vret-edhe-me-shume-popullin-dhe-shtetin-tone/20%Monthly2018-10-09 12:31
https://www.informatat.com/agk-propozon-nje-cmim-me-emrin-e-ibrahim-rexhepit/20%Monthly2018-10-09 12:24
https://www.informatat.com/rrezohet-vila-e-kryetarit-te-ffk-se-ne-batllave/20%Monthly2018-10-09 12:21
https://www.informatat.com/nje-shqiptar-i-lenduar-ne-aksidentin-me-shtate-viktima-ne-serbi/20%Monthly2018-10-09 12:11
https://www.informatat.com/prokuroria-hap-rast-ndaj-profesorit-qe-rrahu-nxenesin-ne-podujeve/20%Monthly2018-10-09 12:09
https://www.informatat.com/sulmi-ndaj-dy-kosovareve-ne-serbi-reagon-sali-berisha/20%Monthly2018-10-09 12:06
https://www.informatat.com/ed-sheeran-kengetari-me-i-pasur-ne-bote/20%Monthly2018-10-09 12:03
https://www.informatat.com/besart-halimi-largon-nga-instagrami-bashkeshorten-dhe-fotot-me-te/20%Monthly2018-10-09 12:01
https://www.informatat.com/kuptimi-i-vecante-i-emrit-te-djalit-te-erion-veliajt/20%Monthly2018-10-09 11:58
https://www.informatat.com/zaevi-optimist-se-ndryshimet-kushtetuese-do-te-kalojne-me-te-paren/20%Monthly2018-10-09 11:54
https://www.informatat.com/ne-raportin-e-pe-se-per-serbine-amendament-kompromisi-per-korrigjim-te-kufijve-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-10-09 11:50
https://www.informatat.com/ligji-per-investime-strategjike-nuk-solli-investitore-te-huaj/20%Monthly2018-10-09 11:44
https://www.informatat.com/maqedonia-nis-proceduren-per-ndryshimin-e-emrit-te-vendit/20%Monthly2018-10-09 11:35
https://www.informatat.com/rama-refuzon-oferten-serbe-per-blerjen-e-telekomit/20%Monthly2018-10-09 11:24
https://www.informatat.com/101378-2/20%Monthly2018-10-09 11:28
https://www.informatat.com/probleme-per-te-kontrolluar-turmen-e-qytetareve-qe-duan-bileta-video/20%Monthly2018-10-09 13:58
https://www.informatat.com/per-tri-vjet-206-vetevrasje-ne-kosove/20%Monthly2018-10-09 11:10
https://www.informatat.com/edi-rama-tregon-se-kur-do-te-mbyllen-lojerat-e-fatit-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-09 11:09
https://www.informatat.com/google-pixel-3xl-shfaqet-plotesisht-nje-dite-para-lansimit/20%Monthly2018-10-09 11:05
https://www.informatat.com/facebook-lanson-portal-pajisjen-per-video-thirrje/20%Monthly2018-10-09 11:04
https://www.informatat.com/spektakel-ne-qiell-space-x-leshon-satelitin-e-radhes/20%Monthly2018-10-09 11:02
https://www.informatat.com/kosova-merr-pjese-ne-keshillin-per-njohjen-reciproke-te-kualifikimeve-profesionale/20%Monthly2018-10-09 11:01
https://www.informatat.com/kim-fton-papa-franceskun-ne-phenjan/20%Monthly2018-10-09 10:58
https://www.informatat.com/justin-bieber-po-iu-kthehet-shprehive-te-vjetra/20%Monthly2018-10-09 10:57
https://www.informatat.com/dua-i-fton-fansat-per-ta-votuar-ne-american-music-awards/20%Monthly2018-10-09 10:55
https://www.informatat.com/ne-be-nuk-flasin-ne-kosove-shpallet-shtyrja-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-10-09 10:55
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-pozon-ne-bikini/20%Monthly2018-10-09 10:52
https://www.informatat.com/kroati-humbi-kuleten-ne-sarande-tregon-si-nje-shqiptar-ia-ktheu-ate/20%Monthly2018-10-09 10:52
https://www.informatat.com/ldk-e-psd-reagojne-pas-rrahjes-se-dy-te-rinjve-shqiptare-ne-serbi/20%Monthly2018-10-09 10:48
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-kerkon-zbardhjen-e-sulmit-ndaj-shqiptareve-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-09 10:48
https://www.informatat.com/rita-shfaqet-rrezatuese-ne-fustanin-shumengjyresh/20%Monthly2018-10-09 10:48
https://www.informatat.com/hoti-ka-shume-tension-ne-mes-te-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-10-09 13:12
https://www.informatat.com/gushavc-babai-48-vjecar-dhunon-seksualisht-vajzen-e-tij-18-vjece/20%Monthly2018-10-09 10:41
https://www.informatat.com/si-ndikon-data-e-lindjes-ne-jeten-tuaj/20%Monthly2018-10-09 10:40
https://www.informatat.com/denohet-me-8-muaj-burg-studentja-e-fakultetit-te-mjekesise/20%Monthly2018-10-09 10:37
https://www.informatat.com/disa-menyra-si-ta-luftoni-diabetin/20%Monthly2018-10-09 10:37
https://www.informatat.com/pija-qe-kthen-floket-e-thinjura-ne-ngjyren-natyrale-4/20%Monthly2018-10-09 10:35
https://www.informatat.com/tahiri-ndermjetesuesit-hapi-i-pare-i-drejtesise-2020/20%Monthly2018-10-09 10:33
https://www.informatat.com/ja-si-tia-shpetoni-jeten-dikujt-qe-ka-pesuar-parainfarkt/20%Monthly2018-10-09 10:33
https://www.informatat.com/15-arsyet-pse-myslimanet-nuk-e-hane-mishin-e-derrit-3/20%Monthly2018-10-09 10:30
https://www.informatat.com/guret-ne-temth-pse-shkaktohen-2/20%Monthly2018-10-09 10:28
https://www.informatat.com/keto-jane-semundjet-qe-i-lufton-rrushi/20%Monthly2018-10-09 10:25
https://www.informatat.com/mesoni-femijet-te-shoqerohen-2/20%Monthly2018-10-09 10:23
https://www.informatat.com/pozita-dhe-opozita-polemizojne-per-bordin-e-zrre-se/20%Monthly2018-10-09 10:17
https://www.informatat.com/ish-shefi-i-interpol-qe-u-raportua-i-zhdukur-po-hetohet-per-ryshfet-dhe-krime-te-tjera/20%Monthly2018-10-09 10:14
https://www.informatat.com/shteti-shpenzon-mbi-97-milione-euro-per-veterane-e-kategorite-tjera-te-dala-nga-lufta/20%Monthly2018-10-09 10:13
https://www.informatat.com/presidenti-amerikan-i-kerkon-falje-gjykatesit/20%Monthly2018-10-09 10:10
https://www.informatat.com/aleanca-kosova-e-re-kujton-ibrahim-rexhepin-thone-se-ishte-shtylle-e-partise/20%Monthly2018-10-09 10:08
https://www.informatat.com/kryetari-i-presheves-shqetesuese-qe-te-rinjte-ne-novi-sad-u-rrahen-vetem-pse-kane-folur-shqip/20%Monthly2018-10-09 10:06
https://www.informatat.com/arrestohen-gjashte-persona-ne-ferizaj-per-substance-narkotike/20%Monthly2018-10-09 10:05
https://www.informatat.com/kerkohet-pension-jetesor-per-familjet-e-personave-qe-vdesin-ne-vendin-e-punes-2/20%Monthly2018-10-09 10:03
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-nuk-reagon-per-rrahjen-brutale-te-te-rinjeve-ne-serbi/20%Monthly2018-10-09 09:59
https://www.informatat.com/ne-mitrovice-u-lendua-nga-muri-te-cilin-po-e-rrenonte/20%Monthly2018-10-09 09:57
https://www.informatat.com/kerkohet-pension-jetesor-per-familjet-e-personave-qe-vdesin-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-09 12:52
https://www.informatat.com/oda-e-afarizmit-kerkon-mbeshteje-per-rritjen-punesimit-te-femrave/20%Monthly2018-10-09 09:49
https://www.informatat.com/pranohet-kerkesa-e-kosoves-per-ngritje-te-statusit-ne-frankofoni/20%Monthly2018-10-09 09:46
https://www.informatat.com/studentet-e-biokimise-ne-proteste/20%Monthly2018-10-09 09:42
https://www.informatat.com/teuta-haxhiu-nuk-i-frikesohet-kercenimit-te-presidentit-thaci-le-te-del-e-te-matet/20%Monthly2018-10-09 09:40
https://www.informatat.com/selimi-ceshtja-e-veteraneve-u-degjenerua-jane-me-pak-se-20-mije/20%Monthly2018-10-09 11:15
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-garantimi-i-stabilitetit-makro-fiskal-parakusht-per-mbeshtetjen-buxhetore-te-be-se/20%Monthly2018-10-09 09:32
https://www.informatat.com/te-preferuarit-e-tifozeve-per-topin-e-arte-kjo-eshte-lista/20%Monthly2018-10-09 09:31
https://www.informatat.com/kosova-e-shqiperia-diskutojne-per-projekte-te-perbashketa-infrastrukturore/20%Monthly2018-10-09 09:27
https://www.informatat.com/arrestohet-mitrovicasi-sulmoi-seksualisht-nje-vajze-te-mitur/20%Monthly2018-10-09 09:24
https://www.informatat.com/veszpremy-skenderbeu-rol-kyc-ne-nje-nga-fitoret-e-janosh-huniadit/20%Monthly2018-10-09 09:20
https://www.informatat.com/partia-fjala-kerkon-te-ndalohet-parada-e-lgbti/20%Monthly2018-10-09 09:20
https://www.informatat.com/gjykata-themelore-cakton-masen-e-paraburgimit-per-nje-person-nen-dyshimin-per-terrorizem/20%Monthly2018-10-09 09:16
https://www.informatat.com/kerkohet-reagim-urgjent-i-nderkombetareve-ndaj-arrestimit-te-kosovareve-ne-serbi/20%Monthly2018-10-09 10:42
https://www.informatat.com/protestohet-me-moton-ndertesat-jane-tuajat-jeta-eshte-e-jona/20%Monthly2018-10-09 09:11
https://www.informatat.com/nga-ora-1100-protestohet-kunder-vdekjes-se-punetoreve-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-09 08:55
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-pengoi-referin-dhe-sulmoi-nje-polic/20%Monthly2018-10-09 08:49
https://www.informatat.com/arrestohen-sulmuesit-e-shqiptareve-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-09 09:57
https://www.informatat.com/viti-nje-grua-i-rreh-tre-femijet-e-mitur/20%Monthly2018-10-09 08:38
https://www.informatat.com/veseli-ben-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-cek/20%Monthly2018-10-09 08:35
https://www.informatat.com/a-jeni-mjeshter-apo-katastrofe-e-marteses-cilat-karakteristika-shpetojne-lidhjen-2/20%Monthly2018-10-09 08:27
https://www.informatat.com/aki-reagon-ndaj-deklaratave-te-vehbi-kajtazit/20%Monthly2018-10-09 08:26
https://www.informatat.com/si-te-jetojme-gjate-e-shendetshem-lexoni-keshillat-e-atyre-qe-kane-jetuar-mbi-100-vjet/20%Monthly2018-10-09 08:25
https://www.informatat.com/dua-rroge-me-te-larte-2/20%Monthly2018-10-09 08:22
https://www.informatat.com/cfare-mendojne-shenjat-e-horoskopit-pas-seksit-jo-se-do-te-lavderohem-mirepo-askush-nuk-eshte-me-i-mire-se-une/20%Monthly2018-10-09 08:19
https://www.informatat.com/femra-ne-karriere-flakeni-ndrojtjen-depresionin-dhe-stresin-2/20%Monthly2018-10-09 08:16
https://www.informatat.com/rrefehet-deshmitarja-e-sulmit-ndaj-te-rinjve-shqiptare-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-09 08:17
https://www.informatat.com/si-te-arrini-prestigj-dhe-respekt-te-kolegeve/20%Monthly2018-10-09 08:14
https://www.informatat.com/topalli-ne-luften-per-pushtet-albin-kurti-nuk-dallon-as-nga-isa-mustafa-e-as-nga-hashim-thaci/20%Monthly2018-10-09 09:14
https://www.informatat.com/mesatarisht-nje-femer-mendon-17-here-brenda-vitit-ta-le-punen/20%Monthly2018-10-09 08:11
https://www.informatat.com/qeskat-poshte-syve-pese-shkaqet-dhe-si-ti-parandalojme-2/20%Monthly2018-10-09 08:06
https://www.informatat.com/puseta-qe-rrezikon-jeten-e-nxenesve-te-shkolles-ismail-qemaili/20%Monthly2018-10-09 08:04
https://www.informatat.com/perse-meghan-markle-mban-unaze-te-100-eurove-ne-dore-te-djathte/20%Monthly2018-10-09 07:59
https://www.informatat.com/termokosi-gati-per-ngrohje-te-kryeqytetit/20%Monthly2018-10-09 07:56
https://www.informatat.com/mesoni-femijet-te-shoqerohen/20%Monthly2018-10-09 07:55
https://www.informatat.com/drejtoret-e-degraduar-nga-masht-i-protestojne-para-ministrise/20%Monthly2018-10-09 07:53
https://www.informatat.com/pese-artikuj-te-ngrenshem-te-cilet-kane-pjese-te-fshehta-helmuese/20%Monthly2018-10-09 07:52
https://www.informatat.com/imunizimi-kunder-gripit-2/20%Monthly2018-10-09 07:48
https://www.informatat.com/cdo-dite-pini-nje-gote-qumesht-me-pak-mjalte-metabolizmi-do-te-punoje-si-sahat/20%Monthly2018-10-09 07:46
https://www.informatat.com/studentet-kosovare-me-te-interesuar-per-te-kopjuar-sesa-per-te-mesuar/20%Monthly2018-10-09 07:44
https://www.informatat.com/ju-mundon-era-e-keqe-edhe-pse-rregullisht-dhe-me-themel-i-lani-dhembet-me-siguri-keni-harruar-nje-gje-2/20%Monthly2018-10-09 07:40
https://www.informatat.com/posta-e-kosoves-ne-diten-e-saj-ankohet-per-gjendje-te-veshtire-financiare/20%Monthly2018-10-09 07:36
https://www.informatat.com/lengu-i-thanave-ka-kete-ndikim-ne-shendetin-e-femijeve/20%Monthly2018-10-09 07:36
https://www.informatat.com/duke-agjeruar-vetem-72-ore-ju-e-parandaloni-kancerin-dhe-e-rigjeneroni-tere-sistemin-e-imunitetit/20%Monthly2018-10-09 07:32
https://www.informatat.com/meshkujt-me-penis-te-vogel-jane-me-te-rrezikuar-nga-steriliteti/20%Monthly2018-10-09 07:30
https://www.informatat.com/kori-i-filarmonise-u-dha-ze-veprave-te-kompozitoreve-kosovare/20%Monthly2018-10-09 07:30
https://www.informatat.com/per-cfare-sherben-propolisi-lufton-semundjet-dhe-perberes-i-bukurise/20%Monthly2018-10-09 07:28
https://www.informatat.com/gabimet-e-perditshme-qe-rrisin-peshen-dhe-humorin-e-keq/20%Monthly2018-10-09 07:26
https://www.informatat.com/ngjarje-si-ne-filma-shitesja-parandalon-vjedhjen-e-armatosur-ne-nje-argjendari-ne-tirane/20%Monthly2018-10-09 07:25
https://www.informatat.com/diabeti-i-tipit-2-mund-te-sherohet-nese-tete-jave-hani-kaq-kalori/20%Monthly2018-10-09 07:23
https://www.informatat.com/prokurorja-shqiptare-egjeli-i-gruevskit-dhe-jankulovskes/20%Monthly2018-10-09 07:20
https://www.informatat.com/aplikacion-i-ri-per-iphone-hej-siri-po-me-ndalon-policia/20%Monthly2018-10-09 07:20
https://www.informatat.com/serish-mungojne-barnat-neper-spitalet-publike/20%Monthly2018-10-09 07:16
https://www.informatat.com/tani-ne-facebook-messenger-tekstet-mund-te-shkruhen-permes-zerit/20%Monthly2018-10-09 07:16
https://www.informatat.com/pesefishohet-numri-i-refugjateve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-09 07:08
https://www.informatat.com/margot-robbie-mund-te-luaje-rolin-e-barbie/20%Monthly2018-10-09 07:06
https://www.informatat.com/gardhi-triumfon-ne-hamptons-film-festival/20%Monthly2018-10-09 07:05
https://www.informatat.com/visar-krusha-ne-krye-te-dodones-perballe-sfidave-per-rimekembjen-e-teatrit/20%Monthly2018-10-09 07:03
https://www.informatat.com/boeing-i-ri-777x-aeroplani-me-krahe-qe-palosen/20%Monthly2018-10-09 06:57
https://www.informatat.com/lotaria-amerikane-ambasada-tregon-gabimet-qe-ju-penalizojne/20%Monthly2018-10-09 06:57
https://www.informatat.com/doktori-106-vjecar-qe-nuk-e-mendon-pensionimin/20%Monthly2018-10-09 06:55
https://www.informatat.com/lansohet-granti-i-performances-komunale/20%Monthly2018-10-09 06:53
https://www.informatat.com/50-vite-ne-det-shishja-plastike-del-ne-breg-si-e-re/20%Monthly2018-10-09 06:51
https://www.informatat.com/suspendohet-shoferi-qe-ia-besoi-majmunit-timonin-e-autobusit-ne-levizje/20%Monthly2018-10-09 06:49
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kabineti-qeveritar-keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites/20%Monthly2018-10-09 06:48
https://www.informatat.com/diga-qe-do-te-shkaktoje-permbytjen-me-te-madhe-ne-histori/20%Monthly2018-10-09 06:47
https://www.informatat.com/gjermanet-moren-beogradin-me-vetem-shtate-ushtare/20%Monthly2018-10-09 06:43
https://www.informatat.com/vellau-i-clirimit-tregon-per-gjendjen-shendetesore-te-tij/20%Monthly2018-10-09 06:42
https://www.informatat.com/studim-qelizat-imunitare-qe-luftojne-kancerin-mund-te-prodhohen-ne-mase/20%Monthly2018-10-09 06:40
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-postes/20%Monthly2018-10-09 06:37
https://www.informatat.com/gjykata-e-prizrenit-pezullon-vendimin-e-zgjedhjes-se-rektorit-te-ri-te-upz-se/20%Monthly2018-10-09 06:34
https://www.informatat.com/vrasja-brutale-e-gazetares-dhe-liria-e-kufizuar-e-shtypit-ne-bullgari/20%Monthly2018-10-09 06:34
https://www.informatat.com/evidentohen-shkelje-ne-akademine-e-shkencave-te-kosoves/20%Monthly2018-10-09 06:31
https://www.informatat.com/nese-thaci-e-rrezon-qeverine-ka-koalicion-me-ldk-ne-dhe-vv-ne/20%Monthly2018-10-09 08:45
https://www.informatat.com/keto-ngjarje-pritet-te-zhvillohen-sot/20%Monthly2018-10-09 06:26
https://www.informatat.com/flet-i-riu-shqiptar-qe-u-sulmua-nga-serbet-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-09 08:27
https://www.informatat.com/i-jepet-sot-lamtumira-e-fundit-gazetarit-ibrahim-rexhepi/20%Monthly2018-10-09 06:20
https://www.informatat.com/sot-takohen-komiteti-i-stabilizim-asociimit-ndermjet-be-dhe-kosoves/20%Monthly2018-10-09 06:18
https://www.informatat.com/drejtoret-e-udheheqesit-e-larguar-paralajmerojne-padi-ndaj-masht-it/20%Monthly2018-10-09 06:16
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-5/20%Monthly2018-10-09 06:14
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-ia-falsifikon-nenshkrimin-kryeshefit-te-suspenduar/20%Monthly2018-10-09 06:12
https://www.informatat.com/kuvendi-i-harron-seancat-opozita-e-sheh-si-fajtor-koalicionin-qeverises/20%Monthly2018-10-09 08:18
https://www.informatat.com/prishtina-kerkon-sqarimin-e-sulmit-mbi-dy-te-rinjte-shqiptare-ne-serbi/20%Monthly2018-10-09 06:04
https://www.informatat.com/selimi-rezoluta-e-partive-ne-pushtet-nuk-eshte-serioze-video/20%Monthly2018-10-09 06:29
https://www.informatat.com/gjermania-hapi-370-mije-vende-pune-per-te-huajt-2/20%Monthly2018-10-08 15:09
https://www.informatat.com/lobimi-per-viza-mbledh-komisionin-per-integrime-evropiane-dhe-dhurata-hoxhen/20%Monthly2018-10-08 15:08
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-bashkon-kosoven-me-shqiperine/20%Monthly2018-10-08 15:05
https://www.informatat.com/a-eshte-meghan-markle-shtatzene/20%Monthly2018-10-08 15:04
https://www.informatat.com/morena-taraku-dhe-jeta-luksoze-e-saj/20%Monthly2018-10-08 15:02
https://www.informatat.com/rona-nishliu-tenton-te-beje-kosoven-pjese-te-eurovisionit/20%Monthly2018-10-08 15:01
https://www.informatat.com/bebe-rexha-me-foto-provokuese/20%Monthly2018-10-08 15:00
https://www.informatat.com/lajiq-cka-konfliktit-te-ngrire-lufte-apo-bisedime/20%Monthly2018-10-08 14:48
https://www.informatat.com/sa-kushton-transformimi-i-fsk-se-3/20%Monthly2018-10-08 14:39
https://www.informatat.com/thaci-i-pergjigjet-haradinajt-nje-kryeminister-normal-nuk-flet-cdo-dite-per-luftera-dhe-tragjedi/20%Monthly2018-10-09 06:22
https://www.informatat.com/thaci-te-hetohen-listat-e-veteraneve-mashtruesit-abuzuan-me-emrin-e-uck-se/20%Monthly2018-10-09 06:09
https://www.informatat.com/hoti-e-zemaj-ne-vjene-diskutojne-per-vizat-dhe-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-08 13:56
https://www.informatat.com/sa-kushton-transformimi-i-fsk-se-2/20%Monthly2018-10-08 13:53
https://www.informatat.com/pacolli-thote-se-eshte-liruar-ibrahim-matoshi-qe-u-arrestua-ne-serbi/20%Monthly2018-10-08 13:49
https://www.informatat.com/gjermania-hapi-370-mije-vende-pune-per-te-huajt/20%Monthly2018-10-08 13:46
https://www.informatat.com/veseli-ngushellon-familjen-rexhepi/20%Monthly2018-10-08 13:44
https://www.informatat.com/sulme-terroriste-ndaj-diskotekave-ne-gracanice-dhe-kishes-ortodokse-ne-mitrovice/20%Monthly2018-10-08 13:41
https://www.informatat.com/sa-kushton-transformimi-i-fsk-se/20%Monthly2018-10-08 13:36
https://www.informatat.com/lajiqcka-pas-konfliktit-te-ngrire-lufte-apo-bisedime/20%Monthly2018-10-08 13:33
https://www.informatat.com/lekaj-takohet-me-homologun-e-tij-nga-shqiperia-flasin-per-taksat-rrugore/20%Monthly2018-10-08 13:31
https://www.informatat.com/juventusin-po-e-pret-nje-denim-i-rende/20%Monthly2018-10-08 13:30
https://www.informatat.com/filloi-asfaltimi-i-rreth-rrotullimit-ne-hyrje-te-pejes/20%Monthly2018-10-08 13:26
https://www.informatat.com/drejtori-propagandues-i-putinit-doktoraten-me-plagjiature/20%Monthly2018-10-08 13:21
https://www.informatat.com/117-bletare-ferizajas-perfitojne-koshere-te-bleteve/20%Monthly2018-10-08 13:18
https://www.informatat.com/be-kerkon-hetime-urgjente-per-vrasjen-e-gazetares-bullgare/20%Monthly2018-10-08 13:11
https://www.informatat.com/sulmet-seksuale-rrisin-rrezikun-e-infertilitetit-te-grave-ne-33-per-qind/20%Monthly2018-10-08 13:06
https://www.informatat.com/veseli-fton-kreret-e-opozites-te-enjten-per-harmonizim-te-rezolutes-per-dialogun/20%Monthly2018-10-08 15:10
https://www.informatat.com/akr-me-mbledhje-komemorative-per-ibrahim-rexhepin/20%Monthly2018-10-08 13:00
https://www.informatat.com/gruaja-nuk-ia-hap-burrit-telefonin-arsyeja-ju-len-pa-fjale/20%Monthly2018-10-08 14:55
https://www.informatat.com/vetevendosje-ska-date-per-protesten-e-radhes/20%Monthly2018-10-08 12:54
https://www.informatat.com/hitleri-i-fundit-thyen-heshtjen-sternipi-i-diktatorit-flet-per-here-te-pare/20%Monthly2018-10-08 12:48
https://www.informatat.com/legjenda-e-futbollit-fadil-vokrri-ne-pulle-postare/20%Monthly2018-10-08 12:41
https://www.informatat.com/autostrada-biennale-prezanton-librin-ne-manifesta12/20%Monthly2018-10-08 12:40
https://www.informatat.com/stoltenberg-partneriteti-me-nato-n-mund-te-sjell-benefite-per-rajonin/20%Monthly2018-10-08 12:36
https://www.informatat.com/publikimi-i-te-dhenave-personale-ne-listat-e-veteraneve-eshte-shkelje-e-privatesise/20%Monthly2018-10-08 12:34
https://www.informatat.com/paketa-anti-shpifje-sipas-standardeve-europiane/20%Monthly2018-10-08 12:34
https://www.informatat.com/pas-vrasjes-iku-nga-shqiperia-ky-eshte-shqiptari-qe-levize-me-13-emra-ne-britani/20%Monthly2018-10-08 12:29
https://www.informatat.com/asamblistja-e-pdk-se-ne-podujeve-informon-grate-per-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-10-08 12:22
https://www.informatat.com/nuk-ka-prova-se-gazetarja-bullgare-u-vra-per-punen-e-saj/20%Monthly2018-10-08 12:19
https://www.informatat.com/kullat-e-jasharajve-ne-rrezik-te-shemben/20%Monthly2018-10-08 12:17
https://www.informatat.com/redo-si-shkolle-alternative-e-dizajnit-grafik/20%Monthly2018-10-08 12:12
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-ndihmen-e-nderkombetareve-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-10-08 12:12
https://www.informatat.com/per-alternativen-rezoluta-e-opozites-ka-nevoje-per-permiresime/20%Monthly2018-10-08 12:06
https://www.informatat.com/komisionerja-e-be-se-per-ekonomi-dhe-shoqeri-digjitale-do-te-merr-pjese-ne-konferencen-digitalks/20%Monthly2018-10-08 12:06
https://www.informatat.com/adnan-merovci-e-kishte-pranuar-ne-vitin-2013-rugova-e-kishte-opsionin-e-kembimit-te-territoreve-me-serbine/20%Monthly2018-10-08 13:00
https://www.informatat.com/miratohet-projektligji-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-uck-se/20%Monthly2018-10-08 11:52
https://www.informatat.com/gjiri-detar-i-durresit-plot-me-objekte-arkeologjike/20%Monthly2018-10-08 11:48
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-sqarime-nga-shqiperia-pse-si-shitet-telekom-albania/20%Monthly2018-10-08 11:45
https://www.informatat.com/policia-me-masa-te-shtuara-te-kontrollimit-te-traktoreve-dhe-makinave-bujqesore/20%Monthly2018-10-08 11:39
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-kuvendi-te-mos-votoje-importimin-e-automjeteve-me-te-vjetra-se-dhjete-vite/20%Monthly2018-10-08 11:34
https://www.informatat.com/koha-kur-khabibi-e-mcgregori-ishin-shoke-shikoni-cfare-i-shkruanin-njeri-tjetrit/20%Monthly2018-10-08 11:34
https://www.informatat.com/policia-shton-masat-per-kontrollimin-e-traktoreve-dhe-makinave-bujqesore/20%Monthly2018-10-08 11:29
https://www.informatat.com/ipk-ja-jep-detaj-per-policin-e-arrestuar-qe-u-kap-me-droge/20%Monthly2018-10-08 11:28
https://www.informatat.com/haradinaj-bahtirit-mos-nxit-protesta-kryeji-obligimet-tua/20%Monthly2018-10-08 11:21
https://www.informatat.com/vertetohet-pafajesia-e-grupit-te-dobrosinit/20%Monthly2018-10-08 11:20
https://www.informatat.com/40-dite-paraburgim-per-shqiptarin-qe-kontrabandonte-migrante/20%Monthly2018-10-08 11:15
https://www.informatat.com/ipk-ja-ka-arrestuar-nje-zyrtar-policor-te-dyshuar-per-vepren-penale-blerje-posedim-shperndarje-dhe-shitje-e-paautorizuar-e-narkotikeve/20%Monthly2018-10-08 12:35
https://www.informatat.com/bota-eshte-12-vjet-larg-nga-katastrofa-paralajmerojne-shkencetaret/20%Monthly2018-10-08 11:09
https://www.informatat.com/me-kaq-vite-burg-denohet-jankullovska/20%Monthly2018-10-08 11:09
https://www.informatat.com/hiri-i-dredhezes-shfaqe-probleme-per-kultivuesit-2/20%Monthly2018-10-08 11:04
https://www.informatat.com/vdekja-e-ibrahim-rexhepit-agk-shpreh-ngushellime/20%Monthly2018-10-08 11:00
https://www.informatat.com/kosova-ne-fazen-me-te-veshtire-qe-nga-paslufta/20%Monthly2018-10-08 10:58
https://www.informatat.com/ideja-e-rritjes-afatgjate-fiton-cmimin-nobel-2018-per-ekonomi/20%Monthly2018-10-08 10:54
https://www.informatat.com/dimri-vjen-me-nje-lajm-te-keq-per-meshkujt/20%Monthly2018-10-08 10:51
https://www.informatat.com/si-u-zbulua-krijuesi-i-valutes-digjitale-bitcoin/20%Monthly2018-10-08 10:47
https://www.informatat.com/thuhet-se-ska-kushte-per-hapje-te-doganes-mes-maqedonise-dhe-kosoves-ne-jazhince/20%Monthly2018-10-08 10:47
https://www.informatat.com/mesoni-ku-mund-ti-siguroni-biletat-per-ndeshjen-kosove-malte/20%Monthly2018-10-08 10:44
https://www.informatat.com/rexhep-ismajli-anetar-i-akademise-se-shkencave-dhe-arteve-te-amerikes/20%Monthly2018-10-08 10:41
https://www.informatat.com/kjo-eshte-lista-me-futbollistet-per-ndeshjen-kosove-malte/20%Monthly2018-10-08 10:41
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-vizitoni-letonine/20%Monthly2018-10-08 10:35
https://www.informatat.com/deputetet-i-shohin-me-shqetesim-gjetjet-e-nje-hulumtimi-per-ashak-un/20%Monthly2018-10-08 10:35
https://www.informatat.com/gruaja-e-pare-ne-postin-e-kryeministrit-ne-izrael/20%Monthly2018-10-08 10:33
https://www.informatat.com/thaci-rexhepi-ishte-gazetar-i-cmuar/20%Monthly2018-10-08 10:32
https://www.informatat.com/krejt-cka-nuk-keni-ditur-per-hungarine/20%Monthly2018-10-08 10:31
https://www.informatat.com/heqja-e-mitres-mund-te-shkaktoje-probleme-te-medha-2/20%Monthly2018-10-08 10:31
https://www.informatat.com/pacolli-ngushellon-familjaret-e-rexhepit/20%Monthly2018-10-08 10:29
https://www.informatat.com/a-e-dini-sa-ka-jetuar-elefanti-me-i-vjeter-ne-bote/20%Monthly2018-10-08 10:28
https://www.informatat.com/kosova-ofron-ambient-te-favorshem-per-investime-sqaron-ministri-hamza-ne-emirate/20%Monthly2018-10-08 10:25
https://www.informatat.com/reagon-vuciq-per-dy-te-rinj-shqiptare-qe-u-rrahen-ne-serbi-njeri-ne-rrezik-per-jete/20%Monthly2018-10-08 12:06
https://www.informatat.com/demokracia-studentore-vazhdimi-i-mandatit-sekretarit-te-up-se-do-te-ishte-i-kunderligjshem/20%Monthly2018-10-08 10:22
https://www.informatat.com/pse-grate-jetojne-me-gjate-se-meshkujt-ky-mund-te-jete-celesi/20%Monthly2018-10-08 10:22
https://www.informatat.com/si-te-zgjedhim-partnerin-e-jetes-2/20%Monthly2018-10-08 10:19
https://www.informatat.com/kujdesuni-per-syte-ne-rini-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-10-08 10:19
https://www.informatat.com/nese-nuk-e-keni-ditur-ja-si-ndikon-kafeina-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2018-10-08 10:16
https://www.informatat.com/pse-nuk-qeshin-ruset-kjo-eshte-arsyeja-tronditese/20%Monthly2018-10-08 10:14
https://www.informatat.com/neser-protestojne-30-drejtore-e-ministrise-se-arsimit/20%Monthly2018-10-08 10:14
https://www.informatat.com/ju-nevrikos-djersitja-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-10-08 10:13
https://www.informatat.com/beqirizgjedhjet-zgjidhja-e-vetme/20%Monthly2018-10-08 10:11
https://www.informatat.com/haradinaj-helena-dhe-ismail-kadare-na-kane-ndihmuar-neve-te-jemi-ata-qe-jemi-sot/20%Monthly2018-10-08 10:10
https://www.informatat.com/per-serbet-ne-kosove-1-45-milione-euro-ne-dite-nga-beogradi/20%Monthly2018-10-08 10:09
https://www.informatat.com/konfrontohen-mes-vete-ish-bashkeshortet-arrestohen/20%Monthly2018-10-08 10:09
https://www.informatat.com/haradinaj-bahtiritmos-nxisni-veprime-qe-mund-ta-demtojne-vendin/20%Monthly2018-10-08 12:02
https://www.informatat.com/lsdm-ja-po-e-con-shtetin-drejt-nje-krize-te-re/20%Monthly2018-10-08 10:05
https://www.informatat.com/kmdlnj-akp-po-shkel-te-drejtat-e-njeriut-te-punesuarve-ne-pallatin-e-rinise/20%Monthly2018-10-08 10:04
https://www.informatat.com/per-nje-gjume-me-te-mire-shmangni-keto-ushqime/20%Monthly2018-10-08 10:04
https://www.informatat.com/metodat-natyrale-per-te-trajtuar-infeksionet-urinare/20%Monthly2018-10-08 10:03
https://www.informatat.com/i-mituri-gjen-mortaje-antitank-ne-prapashtice/20%Monthly2018-10-08 10:01
https://www.informatat.com/nese-jeni-me-grip-keto-ushqime-nuk-duhet-ti-hani/20%Monthly2018-10-08 10:01
https://www.informatat.com/thaci-dekoroi-shkrimtaren-elena-kadare-me-medaljen-presidenciale-te-meritave/20%Monthly2018-10-08 09:59
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-duhet-te-hani-arra/20%Monthly2018-10-08 09:58
https://www.informatat.com/del-piero-shokon-me-deklaraten-e-tij-ja-si-mund-te-mposhtet-juventusi/20%Monthly2018-10-08 09:55
https://www.informatat.com/kujdes-nga-mishi-i-perpunuar-shkakton-kancer/20%Monthly2018-10-08 09:54
https://www.informatat.com/privatet-protestojne-per-linjen-e-re-te-autobuseve-te-trafikut-urban/20%Monthly2018-10-08 09:54
https://www.informatat.com/haradinaj-ngushellime-ideja-per-kufijte-dhe-nderrim-te-territoreve-ka-vdekur/20%Monthly2018-10-08 09:54
https://www.informatat.com/keto-ushqime-mos-i-konsumoni-kur-jeni-me-grip/20%Monthly2018-10-08 09:49
https://www.informatat.com/hiri-i-dredhezes-shfaqe-probleme-per-kultivuesit/20%Monthly2018-10-08 09:49
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-hani-ftonj-gjate-vjeshtes/20%Monthly2018-10-08 09:44
https://www.informatat.com/erdogan-turqia-nuk-po-perballet-me-probleme-ekonomike/20%Monthly2018-10-08 09:42
https://www.informatat.com/nderron-jete-ibrahim-rexhepi/20%Monthly2018-10-08 09:36
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-kosovaren-qe-vrau-burrin-ne-france/20%Monthly2018-10-08 09:28
https://www.informatat.com/15-vjet-burg-per-ish-presidentin-e-korese-se-jugut/20%Monthly2018-10-08 09:26
https://www.informatat.com/hapeni-tani-whatsapp-in-dhe-shikoni-risine-qe-kane-futur/20%Monthly2018-10-08 09:22
https://www.informatat.com/aplikacioni-your-phone-nga-microsoft-me-i-shkarkuari-ne-play-store/20%Monthly2018-10-08 09:20
https://www.informatat.com/real-madrid-conte-vjen-lajmi-i-papritur/20%Monthly2018-10-08 09:17
https://www.informatat.com/punetori-bie-nga-3-metra-lartesi/20%Monthly2018-10-08 09:14
https://www.informatat.com/japonia-mirepret-marreveshje-tregtare-me-britanine-pas-brexitit/20%Monthly2018-10-08 09:10
https://www.informatat.com/dollari-amerikan-i-fort-karshi-valutave-te-tjera/20%Monthly2018-10-08 09:07
https://www.informatat.com/lendohet-nje-femer-e-mitur-me-motociklete-aksidentohet-me-nje-veture/20%Monthly2018-10-08 09:06
https://www.informatat.com/perfundojne-me-sukses-brenda-15-ditesh-punimet-e-rrugeve-ne-qkuk/20%Monthly2018-10-08 09:04
https://www.informatat.com/pastrohet-lumi-i-llapit/20%Monthly2018-10-08 09:01
https://www.informatat.com/ky-produkt-natyral-nga-pemet-dhe-perimet-mund-ta-ngadalesoje-plakjen/20%Monthly2018-10-08 08:53
https://www.informatat.com/zbulohet-transferimi-i-pare-i-arsenalit-per-janar/20%Monthly2018-10-08 08:49
https://www.informatat.com/kujdes-me-mashtrimet-personale-per-marrjen-e-lugines/20%Monthly2018-10-08 08:47
https://www.informatat.com/akp-shkelese-e-te-drejtave-te-njeriut-te-te-punesuarve-ne-pallatin-e-rinise/20%Monthly2018-10-08 08:45
https://www.informatat.com/kapet-grupi-i-trafikanteve-te-droges-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-polic/20%Monthly2018-10-08 08:28
https://www.informatat.com/edhe-deputetet-kane-probleme-te-pajisen-me-viza/20%Monthly2018-10-08 08:24
https://www.informatat.com/i-rrahin-dy-shqiptare-ne-novi-sad-vetem-pse-flisnin-shqip/20%Monthly2018-10-08 08:19
https://www.informatat.com/trafiku-urban-ska-para-per-ratat-e-kredise/20%Monthly2018-10-08 08:17
https://www.informatat.com/lladrovci-kudo-qe-po-shkoj-ne-kosove-kom-kerkesa-per-fotografi/20%Monthly2018-10-08 08:13
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-renie-drastike-te-azilkerkuesve-nga-kosova/20%Monthly2018-10-08 10:14
https://www.informatat.com/sot-nis-viti-akademik-ne-fakultetin-per-siguri-publike/20%Monthly2018-10-08 08:03
https://www.informatat.com/merkel-refuzoi-propozimin-nga-serbia-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2018-10-08 10:24
https://www.informatat.com/rrefimi-i-nenes-se-donjeta-pajazitit-per-vrasjen-e-vajzes-se-saj/20%Monthly2018-10-08 07:45
https://www.informatat.com/aspirina-lufton-kancerin-ovarian/20%Monthly2018-10-08 07:43
https://www.informatat.com/musliu-qeverine-mund-ta-rrezoje-vetem-pozita/20%Monthly2018-10-08 07:42
https://www.informatat.com/psikologu-tregon-pse-shume-prej-nesh-jane-te-prekur-nga-ankthi-me-shume-se-kurre-me-pare/20%Monthly2018-10-08 07:41
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-te-kene-kujdes-nga-ky-veprim/20%Monthly2018-10-08 07:40
https://www.informatat.com/si-te-mbrohemi-nga-gripi-sezonal/20%Monthly2018-10-08 07:36
https://www.informatat.com/dy-te-rinj-shqiptare-sulmohen-ne-novi-sad-njeri-prej-tyre-ne-rrezik-per-jete/20%Monthly2018-10-08 07:35
https://www.informatat.com/edhe-pas-350-vjetesh-parisi-e-definon-operen/20%Monthly2018-10-08 07:31
https://www.informatat.com/barna-te-kontrabanduara-ne-vlere-mbi-15000-euro/20%Monthly2018-10-08 07:26
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-vrasja-e-abedin-rexhes-sandokanit/20%Monthly2018-10-08 07:23
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-takimin-e-nivelit-te-larte-te-sundimit-te-ligjit/20%Monthly2018-10-08 07:18
https://www.informatat.com/rita-ora-nuk-i-ndale-paraqitjet-nudo-nena-e-saj-e-kritikon-ashper/20%Monthly2018-10-08 07:15
https://www.informatat.com/veteranet-e-luftes-do-ti-kushtojne-ballkanit-plot-686-milione-euro/20%Monthly2018-10-08 07:14
https://www.informatat.com/rita-ora-thyen-rekordin-30-vjecar-ne-britani/20%Monthly2018-10-08 07:11
https://www.informatat.com/vazhdimi-i-mandatit-te-sekretarit-perplas-keshillin-drejtues-te-up-se-me-rektorin/20%Monthly2018-10-08 07:10
https://www.informatat.com/pse-eshte-gabim-ti-lani-shpesh-duart/20%Monthly2018-10-08 07:10
https://www.informatat.com/tri-arsye-pse-duhet-ta-filloni-mengjesin-me-kafe/20%Monthly2018-10-08 07:06
https://www.informatat.com/ligjet-per-korrupsionin-nuk-nderlidhen-me-liberalizimin/20%Monthly2018-10-08 07:03
https://www.informatat.com/ja-cilat-jane-huqet-e-12-shenjave-te-zodiakut-ne-dashuri/20%Monthly2018-10-08 07:02
https://www.informatat.com/tere-jeten-pini-gabimisht-uje-kjo-eshte-menyra-e-vetme-e-drejte/20%Monthly2018-10-08 06:59
https://www.informatat.com/zeka-nga-arresti-shtepiak-mund-te-perbeje-kuorumin-e-komisionit-per-rtk-ne/20%Monthly2018-10-08 06:58
https://www.informatat.com/5-momentet-me-te-sikletshme-qe-kalon-nje-cift-kuptojeni-nese-ju-kane-ndodhur/20%Monthly2018-10-08 06:55
https://www.informatat.com/oshp-tenderi-2-2-milionesh-i-dhene-nga-ministria-e-infrastruktures-i-kunderligjshem/20%Monthly2018-10-08 06:53
https://www.informatat.com/ne-trupin-tuaj-ekziston-nje-suste-sekrete-ja-cfare-do-te-ndodhe-nese-e-shtypni/20%Monthly2018-10-08 06:53
https://www.informatat.com/nese-flini-me-goje-hapur-rrezikoheni-nga-disa-gjera/20%Monthly2018-10-08 06:49
https://www.informatat.com/jo-vetem-qytetaret-edhe-deputetet-kane-probleme-te-pajisen-me-viza/20%Monthly2018-10-08 06:46
https://www.informatat.com/trafiku-urban-nuk-ka-para-per-ratat-e-kredise/20%Monthly2018-10-08 06:45
https://www.informatat.com/sa-gjate-mundemi-pa-seks/20%Monthly2018-10-08 06:41
https://www.informatat.com/hoti-institucionet-dhe-partite-spo-kane-guxim-ti-kundervihen-idese-se-thacit-per-kufijte/20%Monthly2018-10-08 06:41
https://www.informatat.com/gabimi-me-i-madh-qe-beni-gjithmone-me-floket-e-lagur/20%Monthly2018-10-08 06:38
https://www.informatat.com/dega-e-pdk-se-ne-skenderaj-e-gatshme-per-zgjedhjet-e-brendshme/20%Monthly2018-10-08 06:35
https://www.informatat.com/behet-shqyrtimi-i-projektligjit-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-luftes/20%Monthly2018-10-08 06:32
https://www.informatat.com/askush-nuk-e-di-se-si-financohen-partite-politike-ne-kosove/20%Monthly2018-10-08 06:28
https://www.informatat.com/dodik-e-gjaferoviq-shpallin-fitore-ne-zgjedhjet-presidenciale-te-bosnjes/20%Monthly2018-10-08 06:25
https://www.informatat.com/qeveritaret-e-bindur-se-brenda-ketij-viti-kosovaret-do-te-levizin-pa-viza/20%Monthly2018-10-08 06:22
https://www.informatat.com/hoxha-pret-qe-vizat-te-hiqen-ne-fillim-te-dhjetorit/20%Monthly2018-10-08 08:04
https://www.informatat.com/loja-me-rezoluta/20%Monthly2018-10-08 07:03
https://www.informatat.com/masht-i-zevendeson-rreth-30-drejtore-e-udheheqes-me-ushtrues-detyre/20%Monthly2018-10-08 06:10
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-gazetarja-bullgare-trupi-i-saj-i-pajete-u-gjet-ne-park/20%Monthly2018-10-07 19:39
https://www.informatat.com/demaskimi-i-mashtruesit-si-i-mbijetuar-i-holokaustit/20%Monthly2018-10-07 14:35
https://www.informatat.com/menyra-si-njerez-te-famshem-hynin-ne-qendrat-e-masazhit-dhe-kryenin-marredhenie-intime/20%Monthly2018-10-07 14:33
https://www.informatat.com/limaj-rezoluta-dokument-per-unifikimin-e-faktorit-politik-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-08 06:11
https://www.informatat.com/hoxhaj-votimi-i-rezolutes-formalizon-rolin-aktiv-te-kuvendit-ne-dialog/20%Monthly2018-10-08 06:21
https://www.informatat.com/te-ardhurat-per-koke-banori-ne-kosove-me-te-uletat-ne-rajon/20%Monthly2018-10-08 06:14
https://www.informatat.com/flet-gruaja-e-pare-e-ukshin-hotit-vajza-ime-nuk-ka-marre-asnjehere-para-ne-emer-te-babait-te-saj/20%Monthly2018-10-07 13:42
https://www.informatat.com/deputetja-e-pdk-se-vizitoi-familjen-e-muje-krasniqit-dhe-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-07 13:40
https://www.informatat.com/limaj-ben-homazhe-te-shtatorja-e-xheve-e-fehmi-lladrovci/20%Monthly2018-10-07 13:37
https://www.informatat.com/incidenti-ishte-i-kurdisur-ja-kush-e-thote/20%Monthly2018-10-07 13:22
https://www.informatat.com/komuna-e-gjilanit-jep-detaje-per-aksidentin-e-autobuseve-me-maturante-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-07 13:19
https://www.informatat.com/presidenti-meta-dhe-vikendi-i-tij-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-07 13:13
https://www.informatat.com/i-gjendet-pistoleta-me-gaz-ne-veture-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2018-10-07 13:06
https://www.informatat.com/lendohet-rende-pasi-perplaset-per-nje-dru-me-motociklete/20%Monthly2018-10-07 12:57
https://www.informatat.com/vdes-scott-wilson-aktori-i-the-walking-dead/20%Monthly2018-10-07 12:53
https://www.informatat.com/bahtiri-viziton-ujmanin-thumbon-thacin/20%Monthly2018-10-07 12:48
https://www.informatat.com/koha-kur-conor-mcgregor-shoqerohej-me-kengetaren-kosovare/20%Monthly2018-10-07 12:41
https://www.informatat.com/presidenti-i-interpol-it-u-mor-peng-per-tu-marre-ne-pyetje-ne-kine/20%Monthly2018-10-07 12:33
https://www.informatat.com/veseli-ne-ceki-merr-pjese-ne-forumin-2000/20%Monthly2018-10-07 12:22
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-burre-ne-gjakove-kishte-rrembyer-nje-grua/20%Monthly2018-10-07 12:11
https://www.informatat.com/pakesohen-financat-e-shqiptareve-shkak-zhvleresimi-i-euros/20%Monthly2018-10-07 12:08
https://www.informatat.com/italia-po-ia-kthen-shpinen-investimeve-te-be-se/20%Monthly2018-10-07 12:06
https://www.informatat.com/mjeku-i-qkuk-se-dhuron-500-kg-miell-per-njerezit-ne-nevoje/20%Monthly2018-10-07 11:58
https://www.informatat.com/ministri-recica-kerkon-nga-inspektoret-e-punes-te-jene-te-pakompromis/20%Monthly2018-10-07 11:51
https://www.informatat.com/udheheqesi-i-kultures-ne-skenderaj-rreth-aksidentit-me-veturen-zyrtare-isha-ne-nje-aktivitet-te-komunes/20%Monthly2018-10-07 11:48
https://www.informatat.com/malisheve-burri-e-rreh-gruan-arrestohet/20%Monthly2018-10-07 11:45
https://www.informatat.com/bugajski-moska-e-sheh-shkupin-si-bastion-te-ri-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-07 11:39
https://www.informatat.com/deri-ketu-ka-arritur-fama-e-dronit-zbulon-tradhtine-e-gruas/20%Monthly2018-10-07 11:36
https://www.informatat.com/prania-e-telefonit-kur-jeni-ne-gjume-eshte-e-demshme/20%Monthly2018-10-07 11:34
https://www.informatat.com/te-mirat-e-joges-per-shendetin-tone/20%Monthly2018-10-07 11:32
https://www.informatat.com/keto-jane-te-mirat-qe-i-sjell-ecja-shendetit/20%Monthly2018-10-07 11:30
https://www.informatat.com/shtesat-per-femije-ne-nje-te-ardhme-te-afert/20%Monthly2018-10-07 11:28
https://www.informatat.com/semundjet-qe-sheroni-me-frutin-e-arte-te-vjeshtes-ftoin/20%Monthly2018-10-07 11:25
https://www.informatat.com/te-shtena-armesh-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-07 11:23
https://www.informatat.com/qeni-qe-mahniti-jurine-duke-folur-si-njeri/20%Monthly2018-10-07 11:18
https://www.informatat.com/a-besonte-ajnshtajni-ne-zot-letra-e-tij-e-zbulon/20%Monthly2018-10-07 11:16
https://www.informatat.com/kjo-eshte-dasma-me-e-bukur-dhe-e-hidhur-ne-bote-mesojeni-pse/20%Monthly2018-10-07 11:13
https://www.informatat.com/zyrtari-i-vv-se-rezoluta-e-veselit-per-ta-mbajtur-thacin-ne-krye-te-dialogut/20%Monthly2018-10-07 11:07
https://www.informatat.com/zonja-e-pare-melania-trump-mberrine-ne-egjipt/20%Monthly2018-10-07 11:04
https://www.informatat.com/cfare-do-tju-ndodhe-nese-hani-teper-fruta-arrore-tri-kunderefekte-te-rrezikshme-2/20%Monthly2018-10-07 11:00
https://www.informatat.com/drejtori-i-kultures-se-skenderajt-aksidentohet-me-veture-zyrtare-ishte-duke-u-kthyer-nga-ahengu/20%Monthly2018-10-07 10:59
https://www.informatat.com/a-do-ta-perkrahe-psdja-rezoluten-e-propozuar-nga-kadri-veseli/20%Monthly2018-10-07 14:20
https://www.informatat.com/paralajmerohen-gjoba-per-operatoret-te-cilet-nuk-respektojne-kodin-shteteror-383/20%Monthly2018-10-07 10:47
https://www.informatat.com/ju-mundon-era-e-keqe-edhe-pse-rregullisht-dhe-me-themel-i-lani-dhembet-me-siguri-keni-harruar-nje-gje/20%Monthly2018-10-07 10:44
https://www.informatat.com/inteligjenca-e-qenit/20%Monthly2018-10-07 10:42
https://www.informatat.com/qindra-kg-kokaine-e-marihuane-nga-kolumbia-e-shqiperia-denohet-banda-shqiptare-ne-zvicer/20%Monthly2018-10-07 10:36
https://www.informatat.com/me-te-miret-ne-bote-aeroporti-ishulli-shteti-qyteti-hoteli/20%Monthly2018-10-07 10:34
https://www.informatat.com/besnike-jane-politikanet-dhe-bujqit/20%Monthly2018-10-07 10:32
https://www.informatat.com/zyrtari-policor-eshte-dashur-ta-perdore-armen-ne-rastin-e-vushtrrise/20%Monthly2018-10-07 10:25
https://www.informatat.com/aksidentohen-autobuset-me-maturante-e-gjilanit-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-07 10:20
https://www.informatat.com/si-te-zgjedhim-partnerin-e-jetes/20%Monthly2018-10-07 10:16
https://www.informatat.com/si-ta-hiqni-llakun-nga-thonjte-pa-aceton-truk-praktik-i-cili-ka-sukses-gjithmone/20%Monthly2018-10-07 10:13
https://www.informatat.com/partia-fjala-kerkon-largimin-nga-puna-te-profesorit-qe-rrahu-nxenesin-ne-podujeve/20%Monthly2018-10-07 10:08
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-peje-rugove-ka-te-lenduar/20%Monthly2018-10-07 10:00
https://www.informatat.com/sekretari-i-nato-s-ne-beograd-ju-bombarduam-per-te-miren-tuaj/20%Monthly2018-10-07 09:51
https://www.informatat.com/qeskat-poshte-syve-pese-shkaqet-dhe-si-ti-parandalojme/20%Monthly2018-10-07 09:48
https://www.informatat.com/shpenzon-100-mije-dollare-ne-operacione-plastike-vetem-ti-ngjaje-idhullit/20%Monthly2018-10-07 09:45
https://www.informatat.com/dega-e-pdk-se-ne-skenderaj-me-zgjedhje-te-brendshme-lushtaku-synon-rikthim/20%Monthly2018-10-07 09:41
https://www.informatat.com/a-e-dini-pse-nuk-qeshin-ruset/20%Monthly2018-10-07 09:32
https://www.informatat.com/qeveria-merr-kompetenca-te-parlamentit-se-ka-derguar-strategjine-antikorrupsion-per-miratim-te-deputetet/20%Monthly2018-10-07 14:13
https://www.informatat.com/njihuni-me-ligjet-e-cuditshme-qe-duhet-ti-dini-ne-keto-vende/20%Monthly2018-10-07 09:24
https://www.informatat.com/e-qet-gruan-e-tij-ne-shitje-merr-mbi-100-oferta/20%Monthly2018-10-07 09:22
https://www.informatat.com/berlusconi-ska-mjekra-e-as-tatuazhe-per-lojtaret-e-monzas/20%Monthly2018-10-07 09:19
https://www.informatat.com/sekretari-i-ldkse-shpejt-mocioni-kunder-qeverise-si-bashkohemi-protestave-te-vvse/20%Monthly2018-10-07 13:50
https://www.informatat.com/mollekuqet-pushtojne-shtepite-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2018-10-07 09:07
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-diber-shoferi-qe-rrahu-nxenesit-ne-mini-busin-me-te-cilin-po-i-transportonte-ata/20%Monthly2018-10-07 09:04
https://www.informatat.com/automobilat-me-jeten-me-te-gjate/20%Monthly2018-10-07 09:00
https://www.informatat.com/100-mije-dollare-burse-per-nje-17-vjecar-qe-ishte-i-pastrehe-dhurate-nga-beyonce-e-jay-z/20%Monthly2018-10-07 08:58
https://www.informatat.com/bordel-ballkan-vleresohet-pozitivisht-ne-sarajeve/20%Monthly2018-10-07 08:56
https://www.informatat.com/agjenti-007-kurre-femer/20%Monthly2018-10-07 08:51
https://www.informatat.com/gruaja-qe-lexon-100-libra-ne-muaj/20%Monthly2018-10-07 08:48
https://www.informatat.com/presidenti-i-keshillit-evropian-donald-tusk-merr-shembull-thacin-dhe-vuciqin/20%Monthly2018-10-07 08:46
https://www.informatat.com/vajza-kosovare-keshilltare-e-presidentes-kroate/20%Monthly2018-10-07 08:38
https://www.informatat.com/stoltenberg-kosova-dhe-serbia-kane-nevoje-per-zgjidhje-politike/20%Monthly2018-10-07 10:55
https://www.informatat.com/nurboja-thote-se-mbeturinat-kane-mbuluar-pejen-foto/20%Monthly2018-10-07 08:23
https://www.informatat.com/7-vjet-nga-vdekja-e-ramiz-alise/20%Monthly2018-10-07 08:15
https://www.informatat.com/zgjedhje-ne-bosnje-dhe-hercegovine/20%Monthly2018-10-07 08:06
https://www.informatat.com/denoncon-mjeku-kosovar-serbet-po-i-vjedhin-pacientet-kosovare-me-nga-800-euro-per-autoambulancen-shteterore/20%Monthly2018-10-07 08:03
https://www.informatat.com/zvicrra-ju-therret-per-pune-kerkohen-keto-profesione/20%Monthly2018-10-07 07:56
https://www.informatat.com/historiani-serb-lugina-ka-rendesi-per-serbine-smund-te-shkembehet-me-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-10-07 07:49
https://www.informatat.com/pagesat-per-veteranet-vazhdojne-derisa-te-merret-vendimi-perfundimtar/20%Monthly2018-10-07 07:45
https://www.informatat.com/komuna-e-vitise-po-pastrohet-mbahet-aksioni/20%Monthly2018-10-07 07:39
https://www.informatat.com/kerkesa-e-msh-se-kaq-pritet-te-rriten-pagat-per-mantelbardhet/20%Monthly2018-10-07 07:33
https://www.informatat.com/%e2%80%8bproteste-kunder-vdekjes-se-punetoreve-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-07 07:27
https://www.informatat.com/jeremiq-korrigjimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise-shkakton-konflikte-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-07 09:28
https://www.informatat.com/pacolli-thote-se-nisma-per-nxjerrjen-e-rezolutes-fuqizon-poziten-dialoguese-te-kosoves/20%Monthly2018-10-07 09:15
https://www.informatat.com/hasani-kerkesen-e-thacit-drejtuar-kushtetueses-e-lidh-me-specialen-e-eulex-in/20%Monthly2018-10-07 08:30
https://www.informatat.com/pallati-125-milione-dollaresh-hapet-per-ankand/20%Monthly2018-10-06 14:43
https://www.informatat.com/koalicioni-qeverises-me-rezolute-per-dialogun-kufijte-e-kosoves-jane-te-pacenueshem/20%Monthly2018-10-06 14:36
https://www.informatat.com/lacoste-per-here-te-pare-emeron-nje-grua-ne-krye/20%Monthly2018-10-06 14:29
https://www.informatat.com/shba-perkrah-transformin-e-fsk-se-ne-ushtri-te-kosoves/20%Monthly2018-10-06 14:23
https://www.informatat.com/thaci-therret-konference-per-media/20%Monthly2018-10-06 14:18
https://www.informatat.com/veseli-me-iniciative-per-harmonizimin-e-rezolutes-per-dialogun/20%Monthly2018-10-07 07:21
https://www.informatat.com/arrestohet-aktivisti-i-levizjes-vetevendosje-valdrin-ahmeti/20%Monthly2018-10-06 14:10
https://www.informatat.com/te-pish-kapucino-me-flori-te-vertete-24-karat/20%Monthly2018-10-06 14:07
https://www.informatat.com/goalball-loja-e-te-verberve-qe-luhet-jo-vetem-nga-ata/20%Monthly2018-10-06 14:04
https://www.informatat.com/ndertimi-i-gazsjellesit-tap-nxjerr-ne-drite-dhjetera-zona-arkeologjike-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-06 14:00
https://www.informatat.com/helena-kadare-vjen-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-06 13:56
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-po-i-frikesohet-luftes-ne-ballkan-qe-e-permendi-junckeri/20%Monthly2018-10-07 07:18
https://www.informatat.com/kosove-96-viktima-ne-aksidente-trafiku-per-nente-muaj/20%Monthly2018-10-06 13:44
https://www.informatat.com/haradinaj-me-27-nentor-do-te-behet-rivarrimi-i-heroit-te-kosoves-ilir-konushevci/20%Monthly2018-10-06 13:38
https://www.informatat.com/deputeti-i-pdkse-pro-idese-per-ndryshim-kufijsh-nese-ka-pajtim-dypalesh/20%Monthly2018-10-06 13:32
https://www.informatat.com/ironizimi-i-rugoves-debatin-per-ruajtjen-e-trashegimise-e-sheh-si-shenje-te-nje-shoqerie-te-shendoshe/20%Monthly2018-10-06 13:26
https://www.informatat.com/haradinaj-shendetesia-prioritet-i-qeverise/20%Monthly2018-10-06 13:21
https://www.informatat.com/vv-puna-pa-siguri-e-dinjitet-eshte-skllaveri/20%Monthly2018-10-06 13:16
https://www.informatat.com/rrezohet-nje-punetor-gjate-punimeve-ne-nje-shtepi-ne-rahovec/20%Monthly2018-10-06 13:10
https://www.informatat.com/ne-mitrovice-u-perurua-qendra-multifunksionale/20%Monthly2018-10-06 13:06
https://www.informatat.com/bali-muharremaj-nenat-qe-lindin-ne-maternitetin-e-qkmf-suhareke-do-te-subvencionohen/20%Monthly2018-10-06 13:03
https://www.informatat.com/denoncoi-vellain-e-fatmir-xhafes-prokuroria-kerkon-arrest-me-burg-per-babalen/20%Monthly2018-10-06 13:01
https://www.informatat.com/renia-e-bitcoinit-iu-shkaktoi-humbje-edhe-kosovareve/20%Monthly2018-10-06 12:52
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-nese-humbni-peshe-shume-shpejt/20%Monthly2018-10-06 12:49
https://www.informatat.com/nese-ju-shfaqen-ket-njolla-vuani-nga-kjo-semundje/20%Monthly2018-10-06 12:47
https://www.informatat.com/virusi-qe-vjen-nga-lashtesia/20%Monthly2018-10-06 12:43
https://www.informatat.com/haradinaj-u-premton-mbeshtetje-nxenesve-nga-lugina/20%Monthly2018-10-06 12:41
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-nuk-duhet-te-hani-kur-jeni-me-grip/20%Monthly2018-10-06 12:38
https://www.informatat.com/arsyeja-qe-mjeket-ju-ndalojne-kategorikisht-pirjen-e-uthulles-se-molles/20%Monthly2018-10-06 12:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-fshati-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2018-10-06 12:27
https://www.informatat.com/keto-jane-pagat-e-reja-ne-arsim-nga-rektori-deri-te-edukatori/20%Monthly2018-10-06 12:25
https://www.informatat.com/mcallister-edhe-gjermania-mund-te-jete-kunder-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-10-07 07:14
https://www.informatat.com/pengesat-e-fundit-ne-rrugetimin-drejt-heqjes-se-vizave/20%Monthly2018-10-06 14:14
https://www.informatat.com/pyetjet-qe-ciftet-e-lumtura-i-bejne-njeri-tjetrit-duhet-ti-dini/20%Monthly2018-10-06 12:10
https://www.informatat.com/e-thyen-deren-e-shtepise-brenda-ishte-e-mbushur-me-para/20%Monthly2018-10-06 12:07
https://www.informatat.com/vdes-aksidentalisht-ne-brezovice-25-vjecari-nga-hani-i-elezit/20%Monthly2018-10-06 12:01
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-perfaqesuesit-e-zejtareve-nga-prizreni/20%Monthly2018-10-06 11:57
https://www.informatat.com/haradinaj-flamuri-kuq-e-zi-u-priu-protestave-ne-luften-clirimtare-deri-ne-liri/20%Monthly2018-10-06 13:52
https://www.informatat.com/tre-muaj-paraburgim-per-kosovarin-qe-serbia-e-atrrestoi-ne-kufi-mesohet-identiteti-i-tij/20%Monthly2018-10-06 11:45
https://www.informatat.com/si-ta-fshihni-lodhjen-me-ane-te-grimit/20%Monthly2018-10-06 11:41
https://www.informatat.com/roli-i-prindit-rreth-pamjes-se-jashtme-te-femijes/20%Monthly2018-10-06 11:38
https://www.informatat.com/policia-dhe-drejtoria-e-arsimit-nisin-hetimet-pse-sabit-kopalla-rrahu-nje-gjimnazist/20%Monthly2018-10-06 11:35
https://www.informatat.com/gabime-te-zakonshme-qe-i-bejme-cdo-dite-dhe-qe-e-demtojne-seriozisht-fytyren-tuaj/20%Monthly2018-10-06 11:29
https://www.informatat.com/a-i-dinit-keto-shtate-sekrete-qe-fshehin-femrat-beqare/20%Monthly2018-10-06 11:25
https://www.informatat.com/2-milione-euro-kokaine-arrestohet-cifti-shqiptar-kthehej-nga-pushimet/20%Monthly2018-10-06 11:23
https://www.informatat.com/ne-tendencen-e-momentit-do-kthehet-kadifja/20%Monthly2018-10-06 11:20
https://www.informatat.com/ky-eshte-ushqimi-me-i-pashendetshem-ne-bote/20%Monthly2018-10-06 11:17
https://www.informatat.com/njerezit-me-te-pasur-ne-bote-kane-humbur-63-miliard-dollar-per-nje-dite/20%Monthly2018-10-06 11:14
https://www.informatat.com/cka-saktesisht-duhet-te-hani-pas-stervitjes-nese-deshironi-te-humbni-peshe-dhe-cka-nese-deshironi-muskuj/20%Monthly2018-10-06 11:10
https://www.informatat.com/lengu-i-thanave-mund-te-parandaloje-infeksionet-e-sistemit-urinar-te-femijet/20%Monthly2018-10-06 11:07
https://www.informatat.com/aksidentohet-autobusi-me-nje-veture-ne-prishtine-bllokohet-komunikacioni/20%Monthly2018-10-06 11:05
https://www.informatat.com/aplikacioni-qe-skanon-lekuren-per-te-zbuluar-kancerin/20%Monthly2018-10-06 11:02
https://www.informatat.com/imunizimi-kunder-gripit/20%Monthly2018-10-06 10:59
https://www.informatat.com/shtesat-e-pakuptimta-ne-sallata-dhe-alternativat-e-dobishme/20%Monthly2018-10-06 10:56
https://www.informatat.com/cifti-gjerman-denohen-per-abuzim-dhe-vrasje-te-grave/20%Monthly2018-10-06 10:53
https://www.informatat.com/historia-e-cmimit-nobel/20%Monthly2018-10-06 10:50
https://www.informatat.com/vertetohet-edhe-shkencerisht-duhanpiresit-jane-me-pak-joshes/20%Monthly2018-10-06 10:43
https://www.informatat.com/cfare-profile-fotografish-joshin-meshkujt-dhe-cfare-porosish-marrin/20%Monthly2018-10-06 10:40
https://www.informatat.com/a-jeni-mjeshter-apo-katastrofe-e-marteses-cilat-karakteristika-shpetojne-lidhjen/20%Monthly2018-10-06 10:37
https://www.informatat.com/25-mije-plumba-ne-lazarat/20%Monthly2018-10-06 10:32
https://www.informatat.com/pese-kepucet-me-trendi-per-kete-vjeshte/20%Monthly2018-10-06 10:29
https://www.informatat.com/si-ta-merrni-veten-pas-ndarjes-kater-keshilla-nga-psikologet/20%Monthly2018-10-06 10:25
https://www.informatat.com/kylie-jenner-publikon-foto-krejt-natyrale-me-james-charles/20%Monthly2018-10-06 10:22
https://www.informatat.com/qente-ndihmojne-shtatzenat-te-jene-aktive/20%Monthly2018-10-06 10:20
https://www.informatat.com/bionde-e-paperfillshme-stili-i-preferuar-i-flokeve-nga-vitet-nentedhjete-do-te-behet-hit-kete-sezon/20%Monthly2018-10-06 10:16
https://www.informatat.com/heqja-e-mitres-mund-te-shkaktoje-probleme-te-medha/20%Monthly2018-10-06 10:05
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-mcallister-presim-vendim-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-10-06 12:18
https://www.informatat.com/i-digjet-stalla-ne-decan-5-mije-euro-deme/20%Monthly2018-10-06 09:56
https://www.informatat.com/gsjp-kosova-ka-ngec-ne-zbatimin-e-obligimeve-qe-dalin-nga-msa-ja/20%Monthly2018-10-06 12:15
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-vushtrri-pese-persoan-te-lenduar/20%Monthly2018-10-06 09:46
https://www.informatat.com/trusti-ne-gjashtemujorin-e-pare-13-2-milione-euro-me-pak-nga-investimet/20%Monthly2018-10-06 09:42
https://www.informatat.com/joksimoviq-serbia-ka-nevoje-per-kompromis-me-kosoven/20%Monthly2018-10-06 09:36
https://www.informatat.com/sulmon-gruan-dhe-djalin-ne-podujeve-djali-peson-lendime/20%Monthly2018-10-06 09:33
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-sulmon-seksualisht-nje-grua-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-06 09:26
https://www.informatat.com/masa-per-arsimtaret-qe-mbyllen-shkollen-me-dry-dhe-ndezen-ngrohje-vetem-ne-sallen-e-tyre/20%Monthly2018-10-06 09:23
https://www.informatat.com/kater-burra-perfshihen-ne-nje-rrahje-perdorin-sepatat/20%Monthly2018-10-06 09:17
https://www.informatat.com/vdes-nje-punetor-ndertimtarie-ne-lagjen-arberia/20%Monthly2018-10-06 09:14
https://www.informatat.com/profesoi-rreh-nxenesin-ne-oborr-te-gjimnazit/20%Monthly2018-10-06 09:11
https://www.informatat.com/stomatologjia-do-te-behet-me-objekt-te-ri-klinikat-tjera-mbesin-ne-pritje/20%Monthly2018-10-06 09:05
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-po-behet-me-ushtri-interpol-dhe-liberalizim/20%Monthly2018-10-06 08:54
https://www.informatat.com/arabia-saudite-emeron-per-here-te-pare-nje-grua-ne-krye-te-bankes/20%Monthly2018-10-06 08:48
https://www.informatat.com/jashari-me-lushtakun-na-u-ndane-udhet-ne-vitin-2009-spo-punonte-si-duhet/20%Monthly2018-10-06 08:44
https://www.informatat.com/milena-ivanoviqit-thote-se-e-di-te-verteten-rreth-atentatit/20%Monthly2018-10-06 08:40
https://www.informatat.com/sot-50-vjet-nga-6-tetori-68-perdorimi-i-lirshem-i-flamurit-kombetar-flet-remzi-baloku/20%Monthly2018-10-06 08:31
https://www.informatat.com/veterani-i-uck-se-bie-nga-kati-i-katert-i-baneses/20%Monthly2018-10-06 08:16
https://www.informatat.com/nga-janari-i-2017s-kosovaret-i-dogjen-91-milione-euro/20%Monthly2018-10-06 08:11
https://www.informatat.com/donika-kadaj-bujupi-aderimi-im-ne-vv-i-gabuar/20%Monthly2018-10-06 08:05
https://www.informatat.com/haradinaj-maja-e-panciqit-ne-veri-mund-te-jete-pike-kontestuese-ne-demarkacionin-me-serbine/20%Monthly2018-10-06 07:58
https://www.informatat.com/kryetari-i-decanit-pret-leje-per-fillimin-e-punimeve-te-manastiri/20%Monthly2018-10-06 07:51
https://www.informatat.com/cka-mund-te-mesohet-ne-ish-kampin-gjerman-te-kfor-it-kur-te-behet-park-inovacioni/20%Monthly2018-10-06 07:46
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-neser-ne-kosove-4/20%Monthly2018-10-06 07:40
https://www.informatat.com/haradinaj-e-kualifikon-si-borxh-ndaj-deshmoreve-mbrojtjen-e-kufijve-prej-thacit/20%Monthly2018-10-06 07:37
https://www.informatat.com/komuna-trashegoi-nga-akp-ja-borxhe-milioneshe-per-pallatin-e-rinise/20%Monthly2018-10-06 07:35
https://www.informatat.com/shala-ne-nentor-kosova-behet-me-ushtri-e-votojne-mbi-100-deputete/20%Monthly2018-10-06 11:51
https://www.informatat.com/vuciq-asnjehere-nuk-kam-kerkuar-ndarjen-e-kosoves-mbi-baza-etnike/20%Monthly2018-10-06 10:03
https://www.informatat.com/mpb-ja-provon-qe-tua-shkepuse-kontratat-17-hetuesve-te-ipk-se-permes-gjykates-supreme/20%Monthly2018-10-06 09:51
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-david-mcallister/20%Monthly2018-10-06 07:14
https://www.informatat.com/shifra-alarmante-per-dhunen-ndaj-grave-ne-kosove/20%Monthly2018-10-05 21:07
https://www.informatat.com/lirohet-nga-detyra-prokurori-elez-blakaj/20%Monthly2018-10-05 20:36
https://www.informatat.com/gazeta-e-hong-kongut-drejtori-i-zhdukur-i-interpol-it-eshte-ne-kine/20%Monthly2018-10-05 20:30
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-i-konfirmon-dy-vjet-burgim-nikolla-gruevskit/20%Monthly2018-10-05 20:26
https://www.informatat.com/nato-nuk-kundershton-ushtrine-kerkon-qe-kosova-te-konsultoje-aleatet-dhe-pakicat/20%Monthly2018-10-05 20:20
https://www.informatat.com/juncker-thote-se-mund-te-kete-lufte-ne-ballkan-e-permend-edhe-kosoven/20%Monthly2018-10-06 07:25
https://www.informatat.com/qela-haradinajtmos-manipulo-deshmoret-srane-per-keta-kufij/20%Monthly2018-10-05 20:10
https://www.informatat.com/28-vlora-nga-kosova-vizitojne-qytetin-e-vlores/20%Monthly2018-10-05 20:01
https://www.informatat.com/per-shkak-te-listes-serbe-nuk-ndryshon-emri-i-fsk-se/20%Monthly2018-10-06 07:22
https://www.informatat.com/si-do-te-zevendesohen-60-vendet-e-serbeve-te-larguar-nga-fsk-tregon-ministria/20%Monthly2018-10-05 19:46
https://www.informatat.com/beqirildkpo-mobilizohet-per-te-penguar-te-keqijat-qe-po-i-ndodhin-vendit/20%Monthly2018-10-06 07:18
https://www.informatat.com/kadajideja-per-korrigjimin-e-kufijve-ka-hutuar-edhe-parlamentin/20%Monthly2018-10-05 19:34
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-ftohet-te-marre-pjese-ne-forumin-e-sigurise-ne-beograd/20%Monthly2018-10-05 19:26
https://www.informatat.com/pas-marines-kreret-e-shtetit-ne-dreke-te-ramiz-lladrovci/20%Monthly2018-10-05 20:33
https://www.informatat.com/vushtrria-edhe-tri-vjet-pa-stacion-te-autobuseve/20%Monthly2018-10-05 19:54
https://www.informatat.com/ne-hall-per-te-gjetur-punetore/20%Monthly2018-10-05 14:51
https://www.informatat.com/kosova-nuk-i-ploteson-kriteret-me-numer-te-mjekeve-per-koke-banori/20%Monthly2018-10-05 14:42
https://www.informatat.com/rukiqi-kerkon-me-shume-prezence-te-bizneseve-austriake-ne-kosove/20%Monthly2018-10-05 14:38
https://www.informatat.com/zhduket-shefi-i-interpolit-franca-nis-hetimet/20%Monthly2018-10-05 14:34
https://www.informatat.com/kfor-i-pergjigjet-daciqit-smund-ta-sulmojme-veten/20%Monthly2018-10-05 19:41
https://www.informatat.com/shba-ja-vazhdon-te-perkrahe-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-05 14:22
https://www.informatat.com/modeli-qe-i-reziston-kohes-mbetet-nder-me-te-kerkuarit-video/20%Monthly2018-10-05 13:58
https://www.informatat.com/per-nente-muaj-dogana-grumbullon-837-milion-euro/20%Monthly2018-10-05 19:21
https://www.informatat.com/undp-mbeshtet-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-05 13:44
https://www.informatat.com/be-ja-dhe-shqiperia-me-marreveshje-per-kontroll-kufitar/20%Monthly2018-10-05 13:41
https://www.informatat.com/kosova-pjese-e-planit-te-perbashket-kunder-terrorizimit-per-ballkanin-perendimore/20%Monthly2018-10-05 13:32
https://www.informatat.com/30-theniet-me-te-bukura-te-franc-kafkes/20%Monthly2018-10-05 13:25
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-maqedoni-tregon-se-sa-parregullsi-jane-bere-gjate-referendumit/20%Monthly2018-10-05 13:21
https://www.informatat.com/haradinaj-thumbon-shpend-ahmetin-thote-se-e-la-germine-ne-terr/20%Monthly2018-10-05 15:07
https://www.informatat.com/deputete-te-kosoves-ne-sofje-serbia-po-u-bishtnon-marreveshjeve/20%Monthly2018-10-05 13:16
https://www.informatat.com/vuciq-se-di-cdo-be-ja-por-pavaresine-e-kosoves-nuk-do-ta-njohe/20%Monthly2018-10-05 13:09
https://www.informatat.com/kurti-kujton-renien-e-regjimit-te-millosheviqit-thacin-e-quan-president-anti-historik/20%Monthly2018-10-05 14:31
https://www.informatat.com/junckerintegrimin-e-ballkanit-po-e-vonojne-kufijte-mund-te-kete-lufte-te-re/20%Monthly2018-10-05 12:45
https://www.informatat.com/veseli-formimi-i-ushtrise-eshte-ceshtje-ditesh/20%Monthly2018-10-05 12:41
https://www.informatat.com/marreveshja-e-detit-me-greqine-kalon-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-05 12:30
https://www.informatat.com/haradinaj-i-thote-thacit-ska-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2018-10-05 14:47
https://www.informatat.com/nje-lajm-i-mire-per-ronaldon/20%Monthly2018-10-05 12:14
https://www.informatat.com/kafja-mund-ta-zhbeje-demin-qe-alkooli-ia-ka-shkaktuar-melcise-2/20%Monthly2018-10-05 12:08
https://www.informatat.com/sa-alkool-guxoni-te-pini-nese-deshironi-te-kaloni-alko-testin/20%Monthly2018-10-05 12:04
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-adhuruesit-e-kafes/20%Monthly2018-10-05 12:01
https://www.informatat.com/mustafapo-behemi-gati-ta-rimarrim-qeverisjen-e-vendit/20%Monthly2018-10-05 13:21
https://www.informatat.com/cilat-jane-disa-nga-mrekullite-arkeologjike-ne-bote/20%Monthly2018-10-05 11:56
https://www.informatat.com/pacolli-uron-fituesit-e-cmimit-nobel-per-paqe-kosova-do-te-luaje-rol-per-ndalimin-e-dhunes-seksuale-ne-konfliktet-boterore/20%Monthly2018-10-05 11:53
https://www.informatat.com/kqz-ja-ende-pa-anetare-vazhdon-te-jete-jashte-funksionit/20%Monthly2018-10-05 11:48
https://www.informatat.com/partneret-e-kartes-se-adriatikut-a5-njoftohen-rreth-transformimit-te-fsk-se/20%Monthly2018-10-05 11:44
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-i-dyshuar-per-grabitje-me-arme-dhe-vjedhje-te-rende/20%Monthly2018-10-05 11:41
https://www.informatat.com/shpejt-vjen-ne-treg-telefoni-me-kater-kamera/20%Monthly2018-10-05 11:38
https://www.informatat.com/vendi-me-transportin-me-te-sofistikuar-ne-bote/20%Monthly2018-10-05 11:36
https://www.informatat.com/macja-me-vdekjeprurese-ne-bote/20%Monthly2018-10-05 11:34
https://www.informatat.com/gruaja-e-trete-ne-bote-qe-fitoi-cmimin-nobel-per-fizike/20%Monthly2018-10-05 11:32
https://www.informatat.com/te-akuzuarit-per-terrorizem-pendohen-para-se-gjykata-te-jape-verdiktin-ndaj-tyre/20%Monthly2018-10-05 11:30
https://www.informatat.com/dobite-e-cajit-te-gjelber/20%Monthly2018-10-05 11:27
https://www.informatat.com/si-te-mbillni-hudhra-dhe-qepe-ne-vazo/20%Monthly2018-10-05 11:25
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-me-organizmin-nese-hani-arra-para-ushqimit/20%Monthly2018-10-05 11:23
https://www.informatat.com/ereza-me-e-shtrenjte-ne-bote-rritet-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-10-05 11:20
https://www.informatat.com/produkti-ushqimor-qe-rrit-merzine-dhe-depresionin/20%Monthly2018-10-05 11:18
https://www.informatat.com/edhe-sot-ne-prishtine-festivali-i-kafese-dhe-cajit/20%Monthly2018-10-05 11:15
https://www.informatat.com/ne-bote-sot-shenohet-dita-e-mesuesit/20%Monthly2018-10-05 11:14
https://www.informatat.com/bashkimi-kombetar-e-acaron-vuciqin-pret-reagimin-e-nderkombetareve-kunder-thacit/20%Monthly2018-10-05 11:11
https://www.informatat.com/nxenesit-nga-lugina-e-presheves-vizitojne-prekazin/20%Monthly2018-10-05 11:07
https://www.informatat.com/haradinaj-sporti-nuk-njeh-kufij/20%Monthly2018-10-05 11:05
https://www.informatat.com/historia-e-shiritit-roze/20%Monthly2018-10-05 11:05
https://www.informatat.com/pamje-ekskluzive-te-rrahjes-ne-tirane-qe-perfundoi-me-vrasje/20%Monthly2018-10-05 11:02
https://www.informatat.com/messi-zgjidhet-lojtari-i-javes-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-10-05 10:59
https://www.informatat.com/si-perdoret-botoksi-per-sherim/20%Monthly2018-10-05 10:46
https://www.informatat.com/rahoveci-furnizohet-me-vaksina-kunder-gripit-sezonal/20%Monthly2018-10-05 10:43
https://www.informatat.com/nje-komponim-i-gjetur-ne-molle-mund-te-ngadalesoje-plakjen/20%Monthly2018-10-05 10:41
https://www.informatat.com/refroma-per-ligjin-mbi-sherbimin-e-jashtem-kerkohet-depolitizim/20%Monthly2018-10-05 10:40
https://www.informatat.com/vrau-burrin-me-sepate-ne-france-arrestohet-ne-prishtine-suzana-zogiani/20%Monthly2018-10-05 10:38
https://www.informatat.com/ky-lloj-mishi-rrezikon-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-10-05 10:34
https://www.informatat.com/opozita-maqedonase-paralajmeron-mbi-200-padi-per-referendumin/20%Monthly2018-10-05 10:31
https://www.informatat.com/mos-ia-privoni-vetes-meengjesin/20%Monthly2018-10-05 10:29
https://www.informatat.com/shqiperi-mbi-6-mije-zyrtare-deklarojne-pasurine/20%Monthly2018-10-05 10:25
https://www.informatat.com/inaugurohet-kompleksi-i-deshmoreve-ne-marine/20%Monthly2018-10-05 12:25
https://www.informatat.com/kjo-bime-parandalon-kancerin/20%Monthly2018-10-05 10:18
https://www.informatat.com/shba-ja-therret-serbine-qe-ti-gjeje-vrasesit-e-vellezerve-bytyci/20%Monthly2018-10