XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/organizata-amerikane-bashkon-te-rinjte-e-partive-politike-pozite-dhe-opozite/20%Monthly2018-11-30 20:51
https://www.informatat.com/haradinaj-do-ta-ndihmojme-sos-fshatin-per-misionin-e-shenjte-qe-e-ka/20%Monthly2018-12-01 07:27
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-kunder-takses-100-per-qind-per-serbine/20%Monthly2018-12-01 07:24
https://www.informatat.com/treni-me-mision-inspektues-pershkon-kufirin-mes-dy-koreve/20%Monthly2018-11-30 20:20
https://www.informatat.com/te-miturit-e-burgosur-vizitojne-muzeun-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 20:05
https://www.informatat.com/alarmuese-ja-sa-eshte-koeficienti-i-ajrit-te-ndotur-sonte-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-30 19:49
https://www.informatat.com/macron-kerkon-perfshirje-te-eksperteve-nderkombetare-ne-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-11-30 19:43
https://www.informatat.com/pergadituni-mire-ky-do-te-jete-moti-per-neser/20%Monthly2018-11-30 19:32
https://www.informatat.com/pas-skandalit-me-mishin-e-prishur-nga-belgjika-kosova-fokuson-importin-nga-brazili-e-polonia/20%Monthly2018-11-30 19:25
https://www.informatat.com/arben-ahmeti-ironizon-me-agim-bahtirin-ate-cfare-nuk-munden-ta-benin-thaci-veseli-e-haradinaj-po-e-ben-agim-bahtiri/20%Monthly2018-11-30 19:16
https://www.informatat.com/trump-mbron-lidhjet-biznesore-me-rusine/20%Monthly2018-11-30 19:13
https://www.informatat.com/termet-i-fuqishem-ne-alaske-paralajmerim-per-cunami/20%Monthly2018-11-30 19:07
https://www.informatat.com/brexit-afron-spanjen-dhe-gjibraltarin/20%Monthly2018-11-30 18:42
https://www.informatat.com/mjeket-serbe-te-veriut-protestojne-per-taksen-paralajmerojne-katastrofe-humanitare/20%Monthly2018-12-01 07:22
https://www.informatat.com/rrefimi-i-elfete-krasniqit-vellai-me-kercenoi-per-pronen/20%Monthly2018-11-30 18:07
https://www.informatat.com/bahtiri-i-pergjigjet-rakiqit-e-ke-trupin-ne-mitrovice-e-koken-ne-beograd/20%Monthly2018-11-30 17:56
https://www.informatat.com/vrasja-e-shqiptarit-ne-korfuz-autori-tregon-motivin/20%Monthly2018-11-30 17:51
https://www.informatat.com/mustafa-situata-ne-veri-pergatitje-per-ndarje-nga-kosova/20%Monthly2018-11-30 20:40
https://www.informatat.com/vajza-nga-greqia-e-denoncon-shqiptarin-ne-polici-pasi-shkuan-ne-nje-pyll/20%Monthly2018-11-30 16:50
https://www.informatat.com/ndalesa-e-telefonave-neper-shkollat-kosovare-deklarohet-ministri-bytyqi/20%Monthly2018-11-30 16:44
https://www.informatat.com/avioni-i-merkelit-kishte-humbur-kontaktet-me-kullen/20%Monthly2018-11-30 16:37
https://www.informatat.com/rrah-nenen-dhe-ia-prish-lokalin-prokuroria-kerkon-paraburgim/20%Monthly2018-11-30 16:29
https://www.informatat.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-4/20%Monthly2018-11-30 16:23
https://www.informatat.com/moti-i-keq-ne-zelande-te-re-shfaq-nje-krijese-te-cuditshme/20%Monthly2018-11-30 16:21
https://www.informatat.com/fotografia-qe-njihej-si-e-van-goghut-mund-te-jete-e-vellait-te-tij/20%Monthly2018-11-30 16:18
https://www.informatat.com/haradinaj-zvicra-mbeshtetese-e-fuqishme-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 20:37
https://www.informatat.com/valet-misterioze-godasin-boten-i-gjithe-planeti-po-kumbonte/20%Monthly2018-11-30 16:08
https://www.informatat.com/festa-e-ngjales-ne-divjake/20%Monthly2018-11-30 16:06
https://www.informatat.com/shaqirin-e-con-nena-me-ble-buke/20%Monthly2018-11-30 16:01
https://www.informatat.com/blerjet-deri-ne-175-euro-nuk-preken-nga-tarifa-per-importet-nga-serbia-dhe-bosnja/20%Monthly2018-11-30 15:52
https://www.informatat.com/qelaj-dhuna-ne-familje-problem-global-jo-vetem-i-kosoves/20%Monthly2018-11-30 15:50
https://www.informatat.com/kekosova-jashte-agjendes-se-keshillit-evropian-me-6-dhe-7-dhjetor/20%Monthly2018-11-30 18:23
https://www.informatat.com/ambasada-e-zvicres-ka-nje-thirrje-per-parlamentin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 15:31
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-deshmoret-e-llapit-ne-20-vjetorin-e-renies/20%Monthly2018-11-30 15:14
https://www.informatat.com/te-henen-vendoset-per-seancen-plenare-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-11-30 15:10
https://www.informatat.com/gjashte-muaj-afat-qe-armet-pa-leje-te-legalizohen-ne-kosove/20%Monthly2018-11-30 14:52
https://www.informatat.com/haradinaj-beri-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-11-30 14:47
https://www.informatat.com/bushatishqiperia-qendron-ne-krah-te-kosoves/20%Monthly2018-11-30 14:39
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-konfiskon-droge-me-thase-arrestohet-nje-i-dyshuar/20%Monthly2018-11-30 14:29
https://www.informatat.com/si-shok-kenga-me-e-re-nga-engji/20%Monthly2018-11-30 14:24
https://www.informatat.com/kercenohet-vuciqi-formimi-ushtrise-se-kosoves-na-dergon-ne-katastrofe/20%Monthly2018-11-30 17:31
https://www.informatat.com/53-milion-euro-per-ushtrine-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-11-30 14:13
https://www.informatat.com/kryetari-i-ldk-se-hedh-dyshime-per-zgjedhjen-e-valon-tolajt-ne-krye-te-akp-se/20%Monthly2018-11-30 14:12
https://www.informatat.com/nderprerja-e-energjise-demton-gypat-ne-termokos/20%Monthly2018-11-30 14:07
https://www.informatat.com/relacionet-e-popullit-te-kosoves-me-ate-te-izraelit-kane-nje-histori-dhe-te-kaluar-pozitive/20%Monthly2018-11-30 14:05
https://www.informatat.com/ambasadori-i-ri-i-shba-ve-arrin-ne-kosove/20%Monthly2018-11-30 14:02
https://www.informatat.com/haradinaj-i-bashkangjitet-aksionit-per-pastrimin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 13:55
https://www.informatat.com/situata-ne-kqz-problem-per-mbajtjen-e-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2018-11-30 13:50
https://www.informatat.com/sulm-mbi-te-dhenat-ne-rrjetin-e-hoteleve-marriot/20%Monthly2018-11-30 13:49
https://www.informatat.com/qiproja-ne-anen-e-serbise-kunder-kosoves/20%Monthly2018-11-30 13:44
https://www.informatat.com/kosove-47-te-vdekur-nga-aids-it/20%Monthly2018-11-30 13:41
https://www.informatat.com/thaci-ne-shba-takon-mikun-e-kosoves-george-bush-e-dekoron-me-urdhrin-e-pavaresise/20%Monthly2018-11-30 16:14
https://www.informatat.com/vulin-per-shkak-serbeve-ne-kosove-po-bisedojme-me-kriminele-te-luftes/20%Monthly2018-11-30 15:39
https://www.informatat.com/mediat-serbe-komisioneri-hahn-vjen-te-henen-ne-kosove-per-taksen/20%Monthly2018-11-30 13:22
https://www.informatat.com/kdi-veprimet-e-kryetarit-te-gjykates-themelore-ne-mitrovice-ne-kundershtim-me-kushtetuten/20%Monthly2018-11-30 13:16
https://www.informatat.com/gjykata-shpalli-denimet-per-vrasjen-e-policit-shemsi-gashi-ne-lagjen-mati-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-30 13:08
https://www.informatat.com/rakiq-bahtirit-merru-me-komunen-tende/20%Monthly2018-11-30 14:16
https://www.informatat.com/marigona-marku-ambasadore-e-re-e-maqedonise-ne-shba/20%Monthly2018-11-30 12:59
https://www.informatat.com/daciqi-e-jovanoviqi-grinden-rreth-kosoves/20%Monthly2018-11-30 13:35
https://www.informatat.com/beogradi-zbulon-pse-trumpi-ngutet-ta-zgjidh-nyjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 13:29
https://www.informatat.com/pacolli-perplaset-me-ministrin-e-jashtem-te-bosnjes-shkak-vendosja-e-takses/20%Monthly2018-11-30 11:46
https://www.informatat.com/120527-2/20%Monthly2018-11-30 11:42
https://www.informatat.com/instituti-epik-era-e-ngecjeve-evropiane/20%Monthly2018-11-30 11:31
https://www.informatat.com/ne-itali-20-te-arrestuar-per-trafik-droge-mes-tyre-dhe-shqiptare/20%Monthly2018-11-30 11:27
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-mal-te-zi-nje-deputet-pasi-refuzoi-te-deshmonte-per-nje-rast/20%Monthly2018-11-30 11:21
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-mundet-askush-te-vendos-vete-ne-emer-te-kosoves/20%Monthly2018-11-30 13:02
https://www.informatat.com/miratohet-propozimi-i-bahtirit-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-11-30 11:09
https://www.informatat.com/ldk-therret-tryeze-te-partive-politike/20%Monthly2018-11-30 12:57
https://www.informatat.com/veseli-takon-komandantin-e-kfor-it-thote-se-ushtria-do-te-formohet-ne-dhjetor/20%Monthly2018-11-30 10:45
https://www.informatat.com/projektligjet-per-fsk-ne-kalojne-ne-te-gjitha-komisionet/20%Monthly2018-11-30 11:54
https://www.informatat.com/fillon-intervistimi-i-haradinajt-per-gylenistet-shtyhet-ai-i-thacit/20%Monthly2018-11-30 10:30
https://www.informatat.com/oda-amerikane-mbeshtet-sos-fshatrat-e-femijeve/20%Monthly2018-11-30 10:27
https://www.informatat.com/keylor-navas-ndihet-i-derrmuar/20%Monthly2018-11-30 10:23
https://www.informatat.com/fabregas-dua-te-luaj-me-shume/20%Monthly2018-11-30 10:19
https://www.informatat.com/serbet-fusnin-mallra-ilegalisht-ne-kosove-ndalohen-nga-kfor-i/20%Monthly2018-11-30 10:15
https://www.informatat.com/be-me-mocion-ndaj-pese-vendeve-mosnjohese-qe-ta-njohin-kosoven/20%Monthly2018-11-30 11:15
https://www.informatat.com/be-brengoset-per-prezencen-ne-rritje-te-kines-ne-ballkan/20%Monthly2018-11-30 10:03
https://www.informatat.com/ambasadori-rus-i-reagon-haradinajt-fjalet-e-tua-absurde-dhe-si-karikature/20%Monthly2018-11-30 10:00
https://www.informatat.com/prokuroria-heton-edhe-pronarin-e-shtepise-qe-vrau-plackitesin/20%Monthly2018-11-30 09:52
https://www.informatat.com/zyrtare-te-gjykates-speciale-ne-beograd-takohen-me-avokate-serbe/20%Monthly2018-11-30 10:32
https://www.informatat.com/ish-avokati-i-trumpit-pranoi-se-ka-genjyer/20%Monthly2018-11-30 09:43
https://www.informatat.com/gjoba-ndaj-furrtareve-mashtrues/20%Monthly2018-11-30 09:38
https://www.informatat.com/te-mbijetuarat-e-dhunimit-seksual-ne-luften-e-kosoves-ngrene-zerin/20%Monthly2018-11-30 09:34
https://www.informatat.com/vazhdon-gjykimi-kunder-deputetit-zeka-per-mashtrim-me-viza/20%Monthly2018-11-30 09:32
https://www.informatat.com/nasa-zgjedh-nente-kompani-qe-do-te-konkurrojne-per-misionet-ne-hene/20%Monthly2018-11-30 09:23
https://www.informatat.com/thaci-do-te-mbaje-ligjerate-ne-londer-per-te-ardhmen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-30 09:18
https://www.informatat.com/pacolli-ne-budve-ne-takimin-e-ministrave-te-jashtem-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-11-30 09:13
https://www.informatat.com/grabovci-be-ti-beje-presion-serbise-jo-kosoves/20%Monthly2018-11-30 09:11
https://www.informatat.com/investimet-e-huaja-bien-per-43-per-qind/20%Monthly2018-11-30 09:08
https://www.informatat.com/shqiperia-dhe-kosova-jane-ende-shume-larg-e-te-qenit-nje-treg-i-perbashket/20%Monthly2018-11-30 09:06
https://www.informatat.com/shpallja-e-zgjedhjeve-ne-veri-detyrim-kushtetues/20%Monthly2018-11-30 09:03
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-temperaturat-deri-ne-minus-7-grade/20%Monthly2018-11-30 09:00
https://www.informatat.com/borxhi-publik-i-kosoves-mbi-nje-miliard-euro/20%Monthly2018-11-30 08:57
https://www.informatat.com/macron-viziton-serbine-per-te-ndihmuar-rreth-kosoves/20%Monthly2018-11-30 08:56
https://www.informatat.com/veriu-ne-duart-e-paraleleve/20%Monthly2018-11-30 08:52
https://www.informatat.com/ne-kosove-vazhdojne-temperaturat-e-uleta/20%Monthly2018-11-30 08:48
https://www.informatat.com/serish-debat-per-debimin-e-gjashte-shtetasve-turq/20%Monthly2018-11-30 08:47
https://www.informatat.com/serwer-mesazhet-e-shba-se-nuk-thone-asgje-dihet-kufiri-i-kosoves/20%Monthly2018-11-30 10:56
https://www.informatat.com/vazhdon-shqyrtimi-i-projektligjeve-per-ushtrine/20%Monthly2018-11-30 08:39
https://www.informatat.com/be-ja-ia-refuzon-edhe-sivjet-vizat-kosoves/20%Monthly2018-11-30 10:13
https://www.informatat.com/thacit-i-kerkohet-te-mos-i-vazhdoje-perpjekjet-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-11-30 09:47
https://www.informatat.com/llojet-e-kancerit-qe-mund-ti-shkaktoje-alkoholi/20%Monthly2018-11-29 15:49
https://www.informatat.com/lamtumire-celulit-ne-zonen-e-kofsheve-vetem-permes-ndjekjes-se-ketyre-keshillave/20%Monthly2018-11-29 15:47
https://www.informatat.com/veseli-ushtrine-do-ta-kemi-ne-dhjetor/20%Monthly2018-11-29 15:46
https://www.informatat.com/shkencetaret-tregojne-perfundimisht-sa-kalori-shpenzoni-gjate-marredhenies-intime/20%Monthly2018-11-29 15:40
https://www.informatat.com/ka-nje-lajm-te-mire-per-ata-qe-marrin-antibiotike/20%Monthly2018-11-29 15:38
https://www.informatat.com/nuk-do-ta-besoni-se-cfare-mund-te-sheroje-pirja-rregullisht-e-kafese/20%Monthly2018-11-29 15:36
https://www.informatat.com/deutsche-bank-nen-dyshime-per-pastrim-te-311-milion-euro/20%Monthly2018-11-29 15:35
https://www.informatat.com/knock-knock-nje-loje-ne-seks-qe-cdo-cift-duhet-ta-luaj/20%Monthly2018-11-29 15:34
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-kurre-nuk-duhet-ti-hani-kur-jeni-me-grip/20%Monthly2018-11-29 15:33
https://www.informatat.com/implanti-i-gjoksit-miliona-gra-e-bejne-pa-ditur-lidhjen-me-tumorin-e-rralle/20%Monthly2018-11-29 15:31
https://www.informatat.com/problemet-qe-shfaqen-nese-flini-me-shume-se-8-ore/20%Monthly2018-11-29 15:29
https://www.informatat.com/sheqeri-doza-ditore-qe-nuk-duhet-tejkaluar/20%Monthly2018-11-29 15:27
https://www.informatat.com/masht-ndalon-perdorimin-e-telefonave-ne-shkolla/20%Monthly2018-11-30 08:33
https://www.informatat.com/faktore-kyce-qe-cojne-ne-shfaqjen-e-hipertensionit/20%Monthly2018-11-29 15:24
https://www.informatat.com/8-fakte-qe-duhet-te-dime-per-shendetin-tone-nese-urina-shkumezohet-me-shume-se-zakonisht/20%Monthly2018-11-29 15:22
https://www.informatat.com/d4d-pas-10-vjetesh-pavaresi-papunesia-e-korrupsioni-problemet-kryesore/20%Monthly2018-11-30 08:28
https://www.informatat.com/rezoluta-e-pe-se-per-serbineshtetet-etnikisht-te-pastra-nuk-duhet-te-jene-qellim-ne-rajon/20%Monthly2018-11-29 15:46
https://www.informatat.com/pas-takses-renie-drastike-e-importit-nga-serbia-dhe-bosnja/20%Monthly2018-11-29 15:10
https://www.informatat.com/arifi-kryetaret-e-komunave-nga-kosova-te-ndikojne-te-beogradi/20%Monthly2018-11-29 15:07
https://www.informatat.com/kerkohet-nga-serbia-dorezimi-i-radojciqit/20%Monthly2018-11-29 15:04
https://www.informatat.com/paris-hilton-flet-per-here-te-pare-per-prishjen-e-fejeses/20%Monthly2018-11-29 14:52
https://www.informatat.com/i-dashuri-i-dua-lipes-flet-shqip/20%Monthly2018-11-29 14:46
https://www.informatat.com/supsendohen-kater-inspektore-ne-prizren-per-shkak-te-neglizhences-ne-pune/20%Monthly2018-11-29 14:38
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-tallet-me-enver-hoxhajn/20%Monthly2018-11-29 14:35
https://www.informatat.com/biznesi-shpalosi-12-kerkesa-rama-e-haradinaj-shperfillen-11-prej-tyre/20%Monthly2018-11-29 14:30
https://www.informatat.com/rritja-e-takses-ndaj-serbise-reagojne-ashper-dhe-malazezet-e-kosoves/20%Monthly2018-11-29 14:21
https://www.informatat.com/super-ushqimet-qe-duhet-te-jene-patjeter-ne-cdo-kuzhine/20%Monthly2018-11-29 14:14
https://www.informatat.com/kosova-dhe-islanda-dakordohen-per-intensifikim-te-bashkepunimit/20%Monthly2018-11-29 14:09
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-pret-heqjen-e-takses-kerkon-nga-serbet-ti-vazhdojne-protestat/20%Monthly2018-11-29 14:02
https://www.informatat.com/gjeorgjia-zgjedh-gruan-e-pare-presidente/20%Monthly2018-11-29 13:56
https://www.informatat.com/trump-dhe-erdogan-bisedojne-per-perplasjen-detare-rusi-ukraine/20%Monthly2018-11-29 13:53
https://www.informatat.com/sistemi-informativ-i-tregut-te-punes-tanime-ne-dispozicion-te-qytetareve/20%Monthly2018-11-29 13:48
https://www.informatat.com/mirabelli-ronaldo-ishte-prane-transferimit-te-milani/20%Monthly2018-11-29 13:44
https://www.informatat.com/telegraph-brazili-i-ballkanit-ngushellim-per-zhgenjimet-e-nje-kombi/20%Monthly2018-11-29 13:40
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-thirrje-hungarise-per-ekstradimin-e-gruevskit-aktuale/20%Monthly2018-11-29 13:35
https://www.informatat.com/qeveria-e-merkel-kunder-takses-100-per-qind/20%Monthly2018-11-29 15:27
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-miraton-rezoluten-per-kosoven-kerkohet-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-11-29 15:20
https://www.informatat.com/bushati-viziton-plaven-dhe-gucine/20%Monthly2018-11-29 13:22
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-voton-pro-integrimit-te-shqiperise-ne-be/20%Monthly2018-11-29 12:43
https://www.informatat.com/bogdanoviq-si-takon-presidentit-te-thote-nese-radoiciq-e-ka-vrare-ose-jo-ivanoviqin/20%Monthly2018-11-29 12:39
https://www.informatat.com/thaci-dhe-senatorja-amerikane-flasin-per-fsk-ne-dhe-dialogun/20%Monthly2018-11-29 12:36
https://www.informatat.com/vuciq-serbet-ne-kosove-po-mbrojne-territorin-e-vet-serbia-do-ti-ndihmoje/20%Monthly2018-11-29 15:15
https://www.informatat.com/qeveria-tregon-se-cilet-mallra-jane-te-liruar-nga-taksa-100/20%Monthly2018-11-29 12:27
https://www.informatat.com/mustafa-presidenti-seshte-i-vetem-ne-idene-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-11-29 13:33
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-inicon-ndryshimin-e-ligjit-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-11-29 12:15
https://www.informatat.com/mbi-100-mije-qytetare-mbeten-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-11-29 12:13
https://www.informatat.com/veseli-inauguron-qendren-e-inovacionit-dhe-ndermarresise-ne-up/20%Monthly2018-11-29 12:10
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-te-angazhohet-qe-xhudistet-te-kene-kushte-me-te-mira/20%Monthly2018-11-29 12:07
https://www.informatat.com/haradinaj-veshtire-te-mbetemi-garues-ne-tregun-ekonomik-nese-nuk-i-zhvillojme-aftesite-tjera/20%Monthly2018-11-29 12:03
https://www.informatat.com/dy-vjet-burgim-per-ish-bashkeshortin-e-antigona-morines/20%Monthly2018-11-29 11:09
https://www.informatat.com/izraeli-ka-refuzuar-oferten-e-thacit/20%Monthly2018-11-29 13:26
https://www.informatat.com/studentet-ne-veri-protestojne-kunder-takses/20%Monthly2018-11-29 11:03
https://www.informatat.com/pse-nuk-u-rrit-cmimi-i-naftes-ne-kosove-si-ne-vendet-tjera/20%Monthly2018-11-29 10:59
https://www.informatat.com/ne-qkuk-pacientes-i-hiqet-tumori-qe-i-kishte-verbuar-syrin/20%Monthly2018-11-29 10:52
https://www.informatat.com/duhet-te-kete-renie-te-normave-te-interesit-ne-institucionet-mikrofinanciare/20%Monthly2018-11-29 10:45
https://www.informatat.com/hotideklarimi-se-serbia-nuk-do-ta-njeh-kosoven-pa-e-definuar-kufirin-kamuflim-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-11-29 10:40
https://www.informatat.com/prokuroria-e-mitrovices-mohon-largimin-e-stafit-serb/20%Monthly2018-11-29 10:29
https://www.informatat.com/pacolli-taksa-ndaj-serbise-sdo-te-hiqet-e-kam-kerkuar-nga-2007/20%Monthly2018-11-29 10:25
https://www.informatat.com/shqiperia-feston-sot-diten-e-clirimit/20%Monthly2018-11-29 10:21
https://www.informatat.com/kmdlnj-mogherini-permes-thacit-po-e-kerkon-rrezimin-e-haradinajt/20%Monthly2018-11-29 10:17
https://www.informatat.com/haradinaj-vendosja-e-takses-porosi-per-te-gjithe-qe-ne-u-zgjuam-nga-gjumi/20%Monthly2018-11-29 12:32
https://www.informatat.com/topi-shqiptaret-bashkohen-ne-be/20%Monthly2018-11-29 09:55
https://www.informatat.com/oeak-shqetesohet-per-mungesen-e-dialogut-publiko-privat/20%Monthly2018-11-29 09:30
https://www.informatat.com/gruaja-e-ivanoviqit-po-marre-mesazhe-kercenuese-nga-shqiptaret/20%Monthly2018-11-29 09:27
https://www.informatat.com/daciqi-ska-dialog-me-kosoven-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-11-29 09:24
https://www.informatat.com/sotleskosova-i-ka-plotesuar-kriteret-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-29 12:23
https://www.informatat.com/sot-vazhdon-gjykimi-per-krimet-e-luftes-ne-krushe-te-vogel/20%Monthly2018-11-29 09:15
https://www.informatat.com/serbia-kercenon-me-padi-cefta-n-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-11-29 09:12
https://www.informatat.com/gjermania-kritikon-kosoven-dhe-serbine-bene-thirrje-per-dialog/20%Monthly2018-11-29 09:09
https://www.informatat.com/120194-2/20%Monthly2018-11-29 11:06
https://www.informatat.com/denimet-nuk-e-ndalin-flamurin-shqiptar-ne-lugine/20%Monthly2018-11-29 09:01
https://www.informatat.com/lista-serbe-takohet-sot-me-vuciqin-vendosin-per-veprimet-e-metejme/20%Monthly2018-11-29 08:59
https://www.informatat.com/sot-mot-i-ftohte-ne-kosove/20%Monthly2018-11-29 08:53
https://www.informatat.com/serbet-e-veriut-edhe-sot-ne-protesta-politikanet-e-tyre-ne-beograd-per-instruksione/20%Monthly2018-11-29 08:51
https://www.informatat.com/sot-parlamenti-europian-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-11-29 09:22
https://www.informatat.com/nofkat-mjetet-dhe-veprimet-e-tre-te-paraburgosurve-rreth-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-29 08:10
https://www.informatat.com/rada-trajkoviq-po-sheh-ndarje-te-ngadalte-te-veriut-nga-kosova/20%Monthly2018-11-29 08:08
https://www.informatat.com/veriu-shkeput-lidhjet-me-kosoven-prishtina-hesht/20%Monthly2018-11-29 10:13
https://www.informatat.com/gjermania-ben-thirrje-per-dialog-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-29 09:04
https://www.informatat.com/kurti-qeverite-do-te-benin-mire-te-mbanin-takimin-ne-mitrovicen-qe-duhet-bashkuar/20%Monthly2018-11-28 18:54
https://www.informatat.com/veseli-28-nentori-permban-gjithe-kuptimin-e-historise-sone-kombetare/20%Monthly2018-11-28 18:50
https://www.informatat.com/veseli-mori-pjese-ne-ndarjen-e-28-shtepive-ne-prizren/20%Monthly2018-11-28 18:46
https://www.informatat.com/haradinaj-liria-jone-eshte-vlere-e-perbashket-vlere-e-kosoves-dhe-aleateve/20%Monthly2018-11-28 18:39
https://www.informatat.com/haradinaj-me-kabinetin-me-te-madh-qeveritar-ndonjehere/20%Monthly2018-11-28 18:58
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-neser-te-vuciqi-per-ti-koordinuar-hapat-e-metejshem/20%Monthly2018-11-28 18:29
https://www.informatat.com/mesiqi-kunder-thacit-e-vuciqit-kufijte-nuk-ia-doli-ti-ndryshoje-as-millosheviqi/20%Monthly2018-11-29 08:13
https://www.informatat.com/serbeve-ne-veri-nuk-iu-interesojne-zgjedhjet-e-reja/20%Monthly2018-11-28 18:21
https://www.informatat.com/mogherini-flet-me-thacin-i-kerkon-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-11-29 08:04
https://www.informatat.com/kryeministri-vazhdon-traditen-sherben-me-embelsira-policet/20%Monthly2018-11-28 11:04
https://www.informatat.com/dhomat-e-specializuara-te-kosoves-me-faqe-te-re-ne-internet/20%Monthly2018-11-28 11:00
https://www.informatat.com/kryetaret-serbe-te-komunave-ne-jug-nuk-ndjekin-shembullin-e-veriut-per-doreheqje/20%Monthly2018-11-28 18:41
https://www.informatat.com/mpj-mohon-se-zyrtari-nderlidhes-i-serbise-perballet-me-pengesa-ne-kosove/20%Monthly2018-11-28 10:49
https://www.informatat.com/kurti-ne-prekaz28-nentori-i-jep-drejtim-historise/20%Monthly2018-11-28 10:45
https://www.informatat.com/fsk-homazhe-te-varri-i-komandantit-legjendar-adem-jashari/20%Monthly2018-11-28 10:40
https://www.informatat.com/veseli-ne-boletin-thote-se-kosova-eshte-nje-dhe-e-pandashme/20%Monthly2018-11-28 18:34
https://www.informatat.com/vuciq-te-gatshem-te-vazhdojme-dialogun-me-kosoven-pas-heqjes-se-takses-anti-civilizuese/20%Monthly2018-11-28 09:37
https://www.informatat.com/thaci-28-nentori-dita-me-e-rendesishme-per-kombin-shqiptar/20%Monthly2018-11-28 18:12
https://www.informatat.com/limaj-nentori-mbetet-muaji-me-i-lavdishem-i-historise-kombetare/20%Monthly2018-11-28 09:27
https://www.informatat.com/pacolli-ne-vlore-do-te-nderohet-me-titullin-doctor-honoris-causa/20%Monthly2018-11-28 09:23
https://www.informatat.com/studentet-serbe-permes-koncertit-kerkojne-heqjen-e-takses-prej-100/20%Monthly2018-11-28 09:18
https://www.informatat.com/me-urim-te-vecante-meta-uron-diten-e-flamurit/20%Monthly2018-11-28 09:15
https://www.informatat.com/nderrohet-komandanti-i-kfor-it/20%Monthly2018-11-28 09:10
https://www.informatat.com/bolton-shba-ja-do-te-ndihmoje-kosoven-e-serbine-drejt-qellimit-historik/20%Monthly2018-11-28 09:07
https://www.informatat.com/berisha-bashkimi-i-shqiptareve-ne-nje-shtet-eshte-domosdoshmeri-aktuale/20%Monthly2018-11-28 09:02
https://www.informatat.com/serbise-i-dalin-probleme-me-barna-nga-taksa-100-e-kosoves/20%Monthly2018-11-28 08:58
https://www.informatat.com/mot-me-i-ftohte-dhe-me-reshje-bore-permiresohet-cilesia-e-ajrit/20%Monthly2018-11-28 08:52
https://www.informatat.com/bahtiri-pas-veprimeve-te-pjeses-veriore-kerkon-ribashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-11-28 08:49
https://www.informatat.com/fleckenstein-per-kosoven-i-kuptueshem-zhgenjimi-per-vizat/20%Monthly2018-11-28 10:54
https://www.informatat.com/shqiptaret-populli-qe-diskriminon-te-varfrit-me-shume-se-cdo-popull-tjeter-evropian/20%Monthly2018-11-28 08:41
https://www.informatat.com/rama-uron-shqiptaret-me-foton-e-vecante/20%Monthly2018-11-28 08:35
https://www.informatat.com/haradinajdita-e-flamurit-shenon-rimekembjen-tone/20%Monthly2018-11-28 10:34
https://www.informatat.com/ditelindja-e-komandantit-legjendar-adem-jashari-dhe-dalja-e-pare-e-uck-se/20%Monthly2018-11-28 08:26
https://www.informatat.com/shenohet-dita-e-flamurit/20%Monthly2018-11-28 09:31
https://www.informatat.com/syla-serbise-sduhet-ti-jepet-asgje/20%Monthly2018-11-27 20:13
https://www.informatat.com/daciq-nuk-besoj-qe-taksa-nga-kosova-do-te-hiqet-se-shpejti/20%Monthly2018-11-27 20:02
https://www.informatat.com/20-kamione-me-mallra-serbe-kthehen-prapa-ne-kufij/20%Monthly2018-11-27 19:48
https://www.informatat.com/macron-shtyn-perpara-taksen-per-nafte-pavaresisht-protestave/20%Monthly2018-11-27 19:34
https://www.informatat.com/bernabiq-ultimatum-cefta-s-per-100-per-qindeshin-keni-90-dite-kohe/20%Monthly2018-11-27 19:26
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-ne-islande-po-merr-pjese-ne-forumin-global-te-grave-lidere/20%Monthly2018-11-27 20:02
https://www.informatat.com/pas-takses-100-per-qindeshit-limaj-vizitoi-piken-kufitare-ne-merdare/20%Monthly2018-11-27 19:22
https://www.informatat.com/britaniket-mbeshtetesit-me-te-medhenj-te-grave-ne-politike/20%Monthly2018-11-27 19:16
https://www.informatat.com/bahtiri-dua-te-jem-kryetar-i-mitrovices-se-bashkuar-qyteti-te-behet-me-nje-komune/20%Monthly2018-11-27 19:13
https://www.informatat.com/kryetaret-e-dorehequr-te-komunave-veriore-mbrojten-kriminelin-e-deshmuar-radojiciq/20%Monthly2018-11-27 19:10
https://www.informatat.com/gjilani-shenon-50-vjetorin-e-demostratave-te-vitit-1968/20%Monthly2018-11-27 18:58
https://www.informatat.com/ndryshimet-klimatike-emetimet-e-co2-rriten-per-here-te-pare-ne-kater-vjet/20%Monthly2018-11-27 18:56
https://www.informatat.com/nje-milion-femije-do-te-rrezikohen-nga-dimri-ne-lindjen-e-mesme-alarmon-unicef/20%Monthly2018-11-27 18:45
https://www.informatat.com/zeka-rama-me-deklaratat-e-tij-ne-peje-veproi-sikurse-vuciqi-dhe-daciqi/20%Monthly2018-11-27 19:48
https://www.informatat.com/nje-pjestar-i-fsk-se-jep-doreheqje-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-27 18:12
https://www.informatat.com/haradinaj-paraqitet-afer-dy-lidereve-fetare-te-kosoves-teksa-flet-per-skenderbeun/20%Monthly2018-11-27 18:09
https://www.informatat.com/kosova-mberthehet-nga-moti-i-ftohte-neser-bore/20%Monthly2018-11-27 17:59
https://www.informatat.com/kuvendi-i-hoqi-imunitetin-gruevskit/20%Monthly2018-11-27 17:54
https://www.informatat.com/kdi-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-te-kuvendit-per-situaten-ne-veri/20%Monthly2018-11-27 19:27
https://www.informatat.com/unmik-u-i-shqetesuar-me-situaten-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-11-27 17:46
https://www.informatat.com/njerezit-qe-rrine-me-shume-zgjuar-gjate-nates-rrezikojne-te-vdesin-me-te-rinj/20%Monthly2018-11-27 17:43
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-dicka-te-frikshme-te-cilen-njerezit-e-perjetojne-gjate-vdekjes/20%Monthly2018-11-27 17:41
https://www.informatat.com/pudingu-qe-ndihmon-ne-djegien-e-kalorive-mund-ta-beni-per-5-minuta/20%Monthly2018-11-27 17:40
https://www.informatat.com/dermatologet-tregojne-perfundimisht-se-sa-shpesh-duhet-te-laheni/20%Monthly2018-11-27 17:38
https://www.informatat.com/nga-400-euro-per-varrimin-e-mbetjeve-mortore-te-familjareve-te-zhdukur/20%Monthly2018-11-27 19:25
https://www.informatat.com/nje-filxhan-kafe-rrit-rrezikun-per-foshnje-te-parakohshme/20%Monthly2018-11-27 17:34
https://www.informatat.com/takat-e-larta-shkaktojne-kancer/20%Monthly2018-11-27 17:32
https://www.informatat.com/pjeshka-ky-frut-magjik/20%Monthly2018-11-27 17:30
https://www.informatat.com/problemet-shendetesore-qe-ua-shkaktojne-dhembet-e-shtremberuar/20%Monthly2018-11-27 17:28
https://www.informatat.com/grate-zbulojne-nje-gje-qe-deshirojne-burrat-ta-bejne-ne-shtrat/20%Monthly2018-11-27 17:27
https://www.informatat.com/ja-si-ta-sheroni-kollin-vetem-permes-bananes-mjaltit-dhe-ujit/20%Monthly2018-11-27 17:25
https://www.informatat.com/shtetet-me-me-shume-festa-zyrtare-shqiperia-14-e-kosova-12-dite-pushim-per-festa/20%Monthly2018-11-27 17:21
https://www.informatat.com/njerezit-qe-nuk-durojne-zhurmat-e-te-tjereve-kur-hane-dhe-pine-jane-gjeni/20%Monthly2018-11-27 17:20
https://www.informatat.com/haradinaj-puna-e-bujar-gjurgjeales-do-te-kujtohet-nder-breza/20%Monthly2018-11-27 17:16
https://www.informatat.com/ndalimi-i-nente-kamioneve-me-coca-cola-ne-merdare-flasin-nga-dogana/20%Monthly2018-11-27 17:14
https://www.informatat.com/neser-pushim-ne-te-gjitha-institucionet-publike/20%Monthly2018-11-27 18:30
https://www.informatat.com/osmani-prodhuesit-kane-humbur-300-milione-euro-nga-nderprerjet-e-rrymes/20%Monthly2018-11-27 16:59
https://www.informatat.com/aksident-mes-nje-autobusi-dhe-veture-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-27 16:53
https://www.informatat.com/gjermanet-kane-filluar-te-distancohen-nga-vellai-i-madh-amerika/20%Monthly2018-11-27 16:49
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-turqise-mirepresin-programin-nacional-per-rinine/20%Monthly2018-11-27 16:47
https://www.informatat.com/lirohet-ish-sekretarja-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-27 16:45
https://www.informatat.com/izraeli-drejt-aneksimit-te-bregut-perendimor/20%Monthly2018-11-27 16:37
https://www.informatat.com/prokuroria-e-ka-gati-aktakuzen-per-rastin-veteranet-ovl-uck-nuk-di-asgje-per-ndryshimet/20%Monthly2018-11-27 17:52
https://www.informatat.com/drejtori-i-spitalit-ne-veri-jane-pergjysmuar-lindjet-nga-frika-prej-shqiptareve/20%Monthly2018-11-27 16:12
https://www.informatat.com/vdekshmeria-e-foshnjave-ne-kosove-shenon-renie/20%Monthly2018-11-27 17:36
https://www.informatat.com/neser-pushim-ne-institucionet-e-arsimit/20%Monthly2018-11-27 15:49
https://www.informatat.com/dedadoreheqjet-ne-veri-me-urdher-te-vuciqit/20%Monthly2018-11-27 15:47
https://www.informatat.com/lirohet-nga-arresti-ish-sekretarja-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-27 15:43
https://www.informatat.com/pacolli-pret-ne-takim-komisionin-ceshtje-evropiane-te-parlamentit-te-kroacise/20%Monthly2018-11-27 15:40
https://www.informatat.com/haradinaj-iliri-kthehet-tek-vendi-ku-u-nis-per-lirine-e-atdheut/20%Monthly2018-11-27 15:31
https://www.informatat.com/hamza-kosova-ka-bere-shume-per-transparencen-buxhetore/20%Monthly2018-11-27 15:27
https://www.informatat.com/kocijanciq-e-perseritkosova-ta-heq-taksen/20%Monthly2018-11-27 17:10
https://www.informatat.com/kater-arsyet-pse-dhane-doreheqje-kryetaret-e-komunave-te-veriut/20%Monthly2018-11-27 15:17
https://www.informatat.com/studimpritjet-e-medha-ne-rruge-demtojne-trurin/20%Monthly2018-11-27 15:12
https://www.informatat.com/shqiperia-nder-vendet-e-para-ne-evrope-per-festa-zyrtare/20%Monthly2018-11-27 15:09
https://www.informatat.com/daciq-i-reagon-rames-pas-deklarimeve-ne-kosove-vrave-bashkepunimin-rajonal/20%Monthly2018-11-27 15:01
https://www.informatat.com/cavusoglu-incizimet-gjate-vrasjes-se-khashoggit-te-neveritshme/20%Monthly2018-11-27 14:58
https://www.informatat.com/glps-dhe-cohu-nderprerja-e-punes-se-gjykates-ne-veri-sulm-ndaj-rendit-kushtetues/20%Monthly2018-11-27 14:35
https://www.informatat.com/osmani-gjen-tri-pika-pozitive-ne-deklaraten-e-dash-it-pas-takimit-thaci-pompeo/20%Monthly2018-11-27 14:31
https://www.informatat.com/analistet-doreheqjet-ne-veri-cojne-ne-ashpersimin-e-metejme-te-situates/20%Monthly2018-11-27 14:29
https://www.informatat.com/ditet-e-kulinarise-shqiptare-mberrijne-ne-zemer-te-brukselit/20%Monthly2018-11-27 14:28
https://www.informatat.com/thaci-shkarkon-alma-lamen-per-ti-bere-vend-ish-ambasadores-bukurije-gjonbalaj/20%Monthly2018-11-27 16:20
https://www.informatat.com/psd-kerkon-zbatimin-e-marreveshjeve-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-11-27 14:22
https://www.informatat.com/meta-dekoron-ambasadorin-amerikan-arvizu-per-merita-te-vecanta-civile/20%Monthly2018-11-27 14:20
https://www.informatat.com/apelohet-per-konsum-te-produkteve-vendore/20%Monthly2018-11-27 14:16
https://www.informatat.com/haradinaj-per-doreheqjet-e-kryetareve-te-veriut-flas-neser-sot-kam-pune-te-tjera/20%Monthly2018-11-27 16:07
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-kater-personave-per-rastin-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-11-27 14:13
https://www.informatat.com/balla-ia-sqaron-eurodeputetit-qipriot-rama-foli-per-bashkimin-ne-be-te-shqiperise-me-kosoven/20%Monthly2018-11-27 14:10
https://www.informatat.com/vuciq-dhe-ministri-i-jashtem-i-bosnjes-taksa-nga-kosova-paraqet-shkelje-te-cefta-s/20%Monthly2018-11-27 14:05
https://www.informatat.com/qeveria-akoma-si-ka-marre-doreheqjet-e-verioreve/20%Monthly2018-11-27 15:23
https://www.informatat.com/euro-afer-nivelit-me-te-ulet-ne-11-vite/20%Monthly2018-11-27 13:58
https://www.informatat.com/e-mbani-mend-sol-campbell-sot-emerohet-trajner-i-skuadres-angleze/20%Monthly2018-11-27 13:54
https://www.informatat.com/emetohet-pulla-postare-i-patunduri-adem-demaci/20%Monthly2018-11-27 13:48
https://www.informatat.com/vdiq-avokati-bajram-tmava/20%Monthly2018-11-27 13:44
https://www.informatat.com/drecuni-alarmon-per-grumbullim-forcash-e-armatimi-ne-jug-dhe-futjen-e-veriut-ne-rrethim-patkua/20%Monthly2018-11-27 13:41
https://www.informatat.com/veprimi-i-paparalajmeruar-i-listes-serbe-askush-nuk-u-informua-per-doreheqjen-e-kryetareve-te-komunave/20%Monthly2018-11-27 14:23
https://www.informatat.com/mourinho-kercenon-djajteqendroni-ne-shtepi-nese-keni-presion/20%Monthly2018-11-27 12:53
https://www.informatat.com/messi-nuk-dua-te-fle-mbi-dafina-kam-qellimin-tim/20%Monthly2018-11-27 12:50
https://www.informatat.com/veseli-doreheqjet-ne-veri-veprim-i-ngutshem-dhe-i-demshem/20%Monthly2018-11-27 14:14
https://www.informatat.com/rakiq-nga-sot-nuk-ekziston-sistemi-i-prishtines-ne-veri/20%Monthly2018-11-27 12:38
https://www.informatat.com/kek-furnizimi-me-rryme-pergjegjesi-100-e-keds-it/20%Monthly2018-11-27 12:35
https://www.informatat.com/gjobe-greqise-per-dhunen-ndaj-te-burgosurve-shqiptare-sa-perfitojne-viktimat/20%Monthly2018-11-27 12:32
https://www.informatat.com/veseli-ushtria-e-kosoves-do-te-jete-nderi-dhe-krenaria-jone/20%Monthly2018-11-27 12:30
https://www.informatat.com/haradinaj-ilir-konushevcin-dhe-hazir-malajn-atdheu-dhe-kombi-i-nderon-perjete/20%Monthly2018-11-27 12:27
https://www.informatat.com/berisha-ne-dhjetor-fsk-ja-ushtri/20%Monthly2018-11-27 11:56
https://www.informatat.com/sejdiu-shfaq-dyshim-se-doreheqjet-ne-veri-lidhen-me-planin-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-11-27 11:52
https://www.informatat.com/gashi-mkrs-njera-nga-institucionet-kryesore-per-parandalimin-e-dukurive-negative-per-te-rinjte/20%Monthly2018-11-27 11:50
https://www.informatat.com/bahtiri-mund-te-kete-telashe-ne-veri/20%Monthly2018-11-27 11:49
https://www.informatat.com/mustafa-pas-doreheqjeve-ne-veri-duhet-te-mblidhet-qeveria-dhe-kuvendi/20%Monthly2018-11-27 14:01
https://www.informatat.com/simiq-tregon-nese-deputetet-serbe-do-te-largohen-nga-kuvendi-i-kosoves/20%Monthly2018-11-27 11:29
https://www.informatat.com/franca-perkrahe-kosoven-ne-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-dhe-reduktimin-e-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2018-11-27 11:26
https://www.informatat.com/apeli-e-kthen-ne-rivendosje-rastin-e-lekajt-per-keqperdorim-pozite/20%Monthly2018-11-27 11:22
https://www.informatat.com/veriu-i-kosoves-ka-zgjidhje-alternative-mali-punon/20%Monthly2018-11-27 13:36
https://www.informatat.com/thacifsk-heren-tjeter-do-te-festoj-si-ushtri/20%Monthly2018-11-27 12:46
https://www.informatat.com/ne-prizren-djali-i-ben-per-spital-prinderit/20%Monthly2018-11-27 10:56
https://www.informatat.com/nga-sot-nuk-punojne-as-gjykatat-ne-mitrovice-zubin-potok-e-leposaviq/20%Monthly2018-11-27 10:53
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-mbeshtetjen-e-metutjeshme-te-nato-s-ne-ngritjen-e-kapaciteteve-te-fsk-se/20%Monthly2018-11-27 10:43
https://www.informatat.com/kfor-i-mban-stervitje-ushtarake-ne-veri-thote-se-skane-te-bejne-me-ndonje-kercenim/20%Monthly2018-11-27 10:34
https://www.informatat.com/beqiri-sa-per-ramen-kufijte-do-te-na-i-benin-sallate/20%Monthly2018-11-27 10:32
https://www.informatat.com/asamblistet-e-komunave-veriore-nenshkruajne-rezolute-per-nderprerje-te-komunikimit-me-prishtinen-aktuale/20%Monthly2018-11-27 10:26
https://www.informatat.com/cmenden-mediat-serbe-shqiptaret-bashkohen-ne-2025/20%Monthly2018-11-27 10:21
https://www.informatat.com/haradinajfsk-mbetet-institucioni-me-i-besueshem-ne-vend/20%Monthly2018-11-27 11:16
https://www.informatat.com/afp-albin-kurti-rebeli-qe-enderron-te-behet-kryeminister/20%Monthly2018-11-27 10:02
https://www.informatat.com/ngritja-e-madhe-e-futbollit-te-kosoves/20%Monthly2018-11-27 09:59
https://www.informatat.com/872-gjoba-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-11-27 09:53
https://www.informatat.com/dorehiqen-kater-kryetaret-e-komunave-me-shumice-serbe/20%Monthly2018-11-27 11:43
https://www.informatat.com/be-thote-se-hahn-po-tenton-ta-qetesoje-situaten-permes-thacit-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-11-27 08:59
https://www.informatat.com/paralizimi-i-kqz-se-ve-ne-pikepyetje-ligjshmerine-e-vendimmarrjes-neper-komuna/20%Monthly2018-11-27 08:55
https://www.informatat.com/nisin-javet-e-biznesit-kosovar-2018/20%Monthly2018-11-27 08:53
https://www.informatat.com/presidenti-pyetet-per-taksen-prej-100-per-qind-kjo-eshte-pergjigjja-e-tij/20%Monthly2018-11-27 08:48
https://www.informatat.com/sot-rivarrosen-deshmoret-ilir-konushevci-dhe-hazir-mala/20%Monthly2018-11-27 08:43
https://www.informatat.com/i-vonuar-konsiderohet-lobimi-i-minutes-se-fundit-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-27 08:40
https://www.informatat.com/per-kfor-in-mes-kosoves-dhe-serbise-ne-realitet-nuk-ka-kufi/20%Monthly2018-11-27 08:37
https://www.informatat.com/bien-temperaturat-mundesi-per-bore-ne-kosove/20%Monthly2018-11-27 08:33
https://www.informatat.com/pompeo-i-kerkoi-thacit-heqjen-e-takses-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-11-27 11:06
https://www.informatat.com/ushtria-ne-gjysmen-e-pare-te-dhjetorit/20%Monthly2018-11-27 08:27
https://www.informatat.com/shi-dhe-debore-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-27 08:24
https://www.informatat.com/vetem-dy-mauna-me-mallra-nga-serbia-dhe-bosnja-kane-hyre-ne-kosove-pas-vendosjes-se-takses/20%Monthly2018-11-27 08:23
https://www.informatat.com/fsk-shenon-diten-e-forces/20%Monthly2018-11-27 10:13
https://www.informatat.com/keds-i-vazhdon-te-ankohet-thote-se-po-importon-gjysmen-e-rrymes-ne-vend/20%Monthly2018-11-27 08:16
https://www.informatat.com/sot-protestohet-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-11-27 09:49
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-ka-mbeshtetjen-e-shba-se-per-marreveshjen-kosove-serbi-spermend-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-11-27 08:30
https://www.informatat.com/vuciqi-komenton-foton-me-shqiponje-te-dy-qeverive-mu-duken-me-shume-si-pula/20%Monthly2018-11-27 08:20
https://www.informatat.com/studiuesit-uji-i-gazuar-po-iu-ben-te-shtoni-peshe/20%Monthly2018-11-26 20:44
https://www.informatat.com/ne-egjipt-zbulohet-nje-varr-i-lashte-me-piktura-shume-te-bukura/20%Monthly2018-11-26 20:41
https://www.informatat.com/robotet-i-zevendesojne-postieret/20%Monthly2018-11-26 20:39
https://www.informatat.com/34-vjecarja-e-ben-tatuazh-te-fejuarin-91-vjecar-por-ai-eshte-nje-llambe/20%Monthly2018-11-26 20:37
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-komunes-se-kllokotit-kerkon-pafajesine/20%Monthly2018-11-26 20:32
https://www.informatat.com/ky-eshte-droni-me-i-madh-ne-bote-mund-te-zevendesoje-satelitet/20%Monthly2018-11-26 20:28
https://www.informatat.com/rreth-2-mije-e-800-arka-druri-per-rekordin-e-ri-te-nje-peme-te-krishtlindjeve/20%Monthly2018-11-26 20:21
https://www.informatat.com/rinoqeronti-i-bardhe-mund-te-mbijetoje/20%Monthly2018-11-26 20:19
https://www.informatat.com/nje-studiues-kinez-pretendon-se-ka-nderruar-gjenet-e-binjakeve-te-sapolindura/20%Monthly2018-11-26 20:18
https://www.informatat.com/dy-te-mitur-theren-me-thike-ne-lipjan/20%Monthly2018-11-26 20:15
https://www.informatat.com/ukraina-shpall-gjendje-lufte/20%Monthly2018-11-26 20:13
https://www.informatat.com/moti-per-diten-e-neserme/20%Monthly2018-11-26 20:12
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-femijeve-nga-interneti-facebook-fshiu-8-7-milione-imazhe/20%Monthly2018-11-26 20:10
https://www.informatat.com/organizata-paqja-studentore-organizon-aktivitete-per-taksen-e-vendosur-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-26 20:08
https://www.informatat.com/babai-dhe-vellai-i-triumf-rizes-deshmojne-ne-gjykimin-e-sekiraqes/20%Monthly2018-11-26 19:55
https://www.informatat.com/shba-e-paralajmeron-rusine-per-veprimet-e-jashteligjshme-ne-detin-azov/20%Monthly2018-11-26 19:49
https://www.informatat.com/thaci-e-vuciqi-pajtohen-qe-te-ulen-tensionet-pas-ngritjes-se-takses-thote-kocijancic/20%Monthly2018-11-27 08:11
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-produkteve-te-importuara-nga-serbia/20%Monthly2018-11-26 19:12
https://www.informatat.com/thaci-bashke-me-shba-ne-po-koordinojme-hapat-e-fundit-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-26 19:04
https://www.informatat.com/pas-vendosjes-se-takses-ndaj-serbise-rritet-cmimi-i-bukes-dhe-i-miellit-ne-kosove/20%Monthly2018-11-26 18:42
https://www.informatat.com/limaj-vuciq-vulin-daciq-jane-psikopate-dhe-aventuriste/20%Monthly2018-11-26 20:49
https://www.informatat.com/korfuz-shqiptari-vritet-dhe-hidhet-ne-kanal/20%Monthly2018-11-26 18:36
https://www.informatat.com/njeri-nder-te-arrestuarit-per-ryshfet-keshilltar-i-ministrit-pal-lekaj/20%Monthly2018-11-26 18:22
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-reagon-pas-arrestimit-te-pese-zyrtareve-te-saj/20%Monthly2018-11-26 19:30
https://www.informatat.com/ministri-shala-kercenohet-nga-nje-komentues-serb-ne-facebook-do-te-therim-si-lepurin/20%Monthly2018-11-26 18:02
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-ne-prishtine-shprehet-kunder-mases-100-per-qind-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-11-26 19:04
https://www.informatat.com/serbia-merr-ne-pyetje-radojiciqin-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-26 17:34
https://www.informatat.com/deda-mire-qe-rama-svendos-per-kosoven-se-kush-e-di-ku-do-ti-kishim-kufijte/20%Monthly2018-11-26 17:17
https://www.informatat.com/rexhep-selimi-ka-nje-kerkese-per-edi-ramen-te-gjeje-vete-se-kush-eshte-gomari/20%Monthly2018-11-26 18:39
https://www.informatat.com/edhe-nje-termet-tjeter-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-26 16:32
https://www.informatat.com/kryen-grabitje-gjate-vitit-2013-ne-peje-prokuroria-merr-vendim-per-paraburgim-ndaj-dy-personave/20%Monthly2018-11-26 16:26
https://www.informatat.com/arrestohen-pese-persona-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/20%Monthly2018-11-26 16:18
https://www.informatat.com/telekom-srbija-pohon-se-ende-eshte-ne-gare-per-telekom-albania/20%Monthly2018-11-26 18:04
https://www.informatat.com/ministri-i-mpb-se-kerkon-nga-shtetet-evropiane-te-lene-menjane-kundershtite-e-te-rrisin-bashkepunimin-policor/20%Monthly2018-11-26 15:54
https://www.informatat.com/valon-tolaj-emerohet-drejtor-i-akp-se/20%Monthly2018-11-26 17:53
https://www.informatat.com/lirohet-britaniku-qe-u-denua-me-burgim-te-perjetshem-ne-emirate/20%Monthly2018-11-26 15:34
https://www.informatat.com/thacivendimet-e-dy-qeverive-me-rendesi-per-bashkimin-e-shqiptareve-ne-be/20%Monthly2018-11-26 16:59
https://www.informatat.com/nderprerjet-e-pashpjegueshme-te-rrymes/20%Monthly2018-11-26 15:30
https://www.informatat.com/agk-te-ndalen-kercenimet-per-stafin-e-barnatores-qendrore-te-qkuk-se/20%Monthly2018-11-26 15:24
https://www.informatat.com/mustafa-i-zhgenjyer-qe-qeverite-nuk-e-perfshine-ne-marreveshje-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-11-26 15:21
https://www.informatat.com/prokuroria-e-serbise-nuk-kemi-informacione-per-te-arrestuarit-ne-rastin-ivanoviq/20%Monthly2018-11-26 15:04
https://www.informatat.com/haradinaj-e-rama-urojne-nga-prekazi-festen-e-flamurit/20%Monthly2018-11-26 16:07
https://www.informatat.com/i-gjenden-mbi-5-kilograme-heroine-ne-bodrumin-e-shtepise-arrestohet-i-dyshuari-ne-gjilan/20%Monthly2018-11-26 14:57
https://www.informatat.com/ne-dhjetor-votohet-per-tranzicionin-e-forces-se-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-26 15:41
https://www.informatat.com/%e2%80%8bhaziri-pas-550-vjeteve-motivi-lufta-dhe-kyengritja-jone-ka-qene-e-lidhur-me-skenderbeun/20%Monthly2018-11-26 14:38
https://www.informatat.com/kollcaku-ne-vend-te-lobimit-perfaqesuesit-e-kosoves-kane-vizituar-kazinote/20%Monthly2018-11-26 14:30
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-ndodh-tani-pas-mbledhjes-se-dy-qeverive-sipas-muratit/20%Monthly2018-11-26 14:27
https://www.informatat.com/mitrovice-arrestohen-kater-persona-per-vjedhje/20%Monthly2018-11-26 14:24
https://www.informatat.com/kosova-terhiqet-nga-forumi-shkak-fusnota-dhe-rezoluta-1244/20%Monthly2018-11-26 15:31
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-merr-vendim-per-burdushin/20%Monthly2018-11-26 14:20
https://www.informatat.com/bujar-nishani-e-quan-skandaloz-fjalimin-e-edi-rames-ne-peje/20%Monthly2018-11-26 14:12
https://www.informatat.com/oda-e-burrave-te-kosoves-ne-mbledhjen-e-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-26 15:01
https://www.informatat.com/shperthen-nje-zjarr-ne-tregun-ne-shkup/20%Monthly2018-11-26 13:58
https://www.informatat.com/lirim-i-madh-i-benzines-dhe-dizelit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-26 13:55
https://www.informatat.com/gjilani-me-aktivitete-te-shumta-ne-kuader-te-parandalimit-te-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-11-26 13:50
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-ka-probleme-me-sovranitetin-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-11-26 13:45
https://www.informatat.com/scotti-taksen-100-e-quan-diskriminuese-tregon-ka-me-rendesi-prishtina-per-washingtonin-apo-beogradi-per-mosken/20%Monthly2018-11-26 14:54
https://www.informatat.com/serbet-e-veriut-neser-serish-ne-proteste/20%Monthly2018-11-26 13:29
https://www.informatat.com/banoret-e-unazes-se-re-perplasen-me-policine-bashkiake/20%Monthly2018-11-26 13:24
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ankohen-per-stemat-ne-xhaketen-e-rames-dhe-haradinajt/20%Monthly2018-11-26 14:16
https://www.informatat.com/veseli-besoj-qe-marreveshjet-e-nenshkruara-do-te-gjejne-zbatim-e-sdo-te-mbesin-pjese-e-diskursit-publik/20%Monthly2018-11-26 14:07
https://www.informatat.com/daciq-disa-vende-te-perendimit-kane-pjelle-perbindesh-politik-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-26 13:37
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-per-bashkepunimin-e-te-rinjve-te-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-11-26 12:38
https://www.informatat.com/shtyhet-per-te-premten-seanca-gjyqesore-haradinaj-kunder-muhaxherit/20%Monthly2018-11-26 12:34
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-nuk-di-te-beje-simbolin-e-shqiponjes/20%Monthly2018-11-26 12:31
https://www.informatat.com/limaj-se-shpejti-rezultate-konkrete-nga-mbledhja-e-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-26 12:25
https://www.informatat.com/lluka-nenshkruan-marreveshjen-per-heqjen-e-roamingut-me-shqiperine/20%Monthly2018-11-26 12:19
https://www.informatat.com/milani-bene-pazar-te-chelsea/20%Monthly2018-11-26 12:10
https://www.informatat.com/kmdlnj-arroganca-e-keds-it-e-zrre-se-eshte-shnderruar-ne-ankth-per-qytetaret/20%Monthly2018-11-26 12:07
https://www.informatat.com/ne-veri-nuk-ka-kontroll-per-shkak-te-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-11-26 12:05
https://www.informatat.com/futbollisti-shqiptar-qe-luan-per-serbine-nese-nuk-me-ftoni-do-te-luaj-per-kosoven/20%Monthly2018-11-26 12:01
https://www.informatat.com/pacolli-inicion-platforme-zhvillimore-kosove-shqiperi-per-50-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-11-26 11:58
https://www.informatat.com/familjaret-e-te-burgosurve-ne-maqedoni-protestojne-ne-peje/20%Monthly2018-11-26 11:53
https://www.informatat.com/persona-te-maskuar-dhe-te-armatosur-grabisin-filialin-e-bankes-teb-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-26 11:50
https://www.informatat.com/per-cfare-tha-edi-rama-what-the-fuck-ne-mbledhjen-e-qeverive/20%Monthly2018-11-26 11:43
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-nenshkruajne-12-marreveshje/20%Monthly2018-11-26 11:40
https://www.informatat.com/haradinaj-asnje-meter-e-kosoves-nuk-merret-me-derisa-ka-shqiptar-ketu/20%Monthly2018-11-26 13:17
https://www.informatat.com/ramakush-e-quan-hashim-thacin-tradhtar-eshte-nje-gomar/20%Monthly2018-11-26 13:12
https://www.informatat.com/vulinshqiperia-e-madhe-nuk-mund-te-krijohet-pa-dhune/20%Monthly2018-11-26 11:00
https://www.informatat.com/ljajiq-serbet-ne-kosove-kane-ushqim-edhe-per-7-deri-ne-10-dite/20%Monthly2018-11-26 10:57
https://www.informatat.com/rama-eshte-koha-per-te-vene-tarifa-100-per-qind-ne-veri-dhe-zero-tarifa-ne-jug/20%Monthly2018-11-26 13:06
https://www.informatat.com/haradinaj-do-te-nenshkruajme-nente-marreveshje-per-unifikim-te-ekonomive-tona/20%Monthly2018-11-26 11:36
https://www.informatat.com/pas-takses-sllovenia-mbeshtet-bizneset-kosovare/20%Monthly2018-11-26 09:36
https://www.informatat.com/novosti-per-takimin-e-dy-qeverive-ne-kosove-vuloset-shqiperia-e-madhe/20%Monthly2018-11-26 09:31
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-per-gylenistet-mungojne-presidenti-dhe-kryeministri/20%Monthly2018-11-26 09:26
https://www.informatat.com/deshtimet-e-medha-te-2018-s/20%Monthly2018-11-26 09:23
https://www.informatat.com/serbia-shpik-konference-paqesore-per-kosoven-se-do-brukselin/20%Monthly2018-11-26 09:19
https://www.informatat.com/bitcoin-fillon-te-rimerr-veten/20%Monthly2018-11-26 08:50
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prishtine-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2018-11-26 08:47
https://www.informatat.com/dialogu-duhet-te-vazhdoje-me-cdo-kusht/20%Monthly2018-11-26 08:44
https://www.informatat.com/richardson-korrupsioni-kercenim-i-madh-per-besimin-e-qytetareve-ne-institucione/20%Monthly2018-11-26 08:41
https://www.informatat.com/neser-rivarrosen-ne-kosove-heronjte-ilir-konushevci-e-hazir-mala/20%Monthly2018-11-26 08:38
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-mot-me-shi/20%Monthly2018-11-26 08:35
https://www.informatat.com/shqyrtohen-projektligjet-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-11-26 08:32
https://www.informatat.com/rikallo-paralajmeron-proteste-per-neser-ne-veri/20%Monthly2018-11-26 08:29
https://www.informatat.com/vuciq-e-quan-hipokrizi-mbledhjen-e-dy-qeverive-shqiptare/20%Monthly2018-11-26 08:26
https://www.informatat.com/thaci-ne-kerkim-te-mbeshtetjes-se-shba-se-per-kufijte/20%Monthly2018-11-26 11:22
https://www.informatat.com/komisioni-hetimor-mblidhet-serish-per-te-ndricuar-rastin-e-debimit-te-gylenisteve/20%Monthly2018-11-26 08:20
https://www.informatat.com/cuoccikosova-nuk-ka-sovranitet-te-plote-ne-veri/20%Monthly2018-11-26 10:54
https://www.informatat.com/sot-mbahet-mbledhja-e-dy-qeverive-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-11-26 09:56
https://www.informatat.com/kodi-i-ri-penal-nese-vozisni-ne-gjendje-te-dehur-burgoseni-deri-ne-12-vjet/20%Monthly2018-11-26 08:23
https://www.informatat.com/kabul-protestuesit-perleshen-me-policine-pas-arrestimit-te-nje-komandanti-te-milicise/20%Monthly2018-11-25 14:53
https://www.informatat.com/perurohen-shtatoret-e-tre-lidereve-historik-te-prizrenit/20%Monthly2018-11-25 14:47
https://www.informatat.com/drejtori-i-arsimit-ne-prishtine-thote-se-nuk-kishte-mosmarreveshje-me-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-11-25 14:40
https://www.informatat.com/pastrohet-nje-deponi-e-madhe-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-25 14:38
https://www.informatat.com/ugande-te-pakten-29-te-vdekur-pas-fundosjes-se-anijes/20%Monthly2018-11-25 14:36
https://www.informatat.com/168-sulme-ndaj-zyrtareve-shumica-prej-tyre-police/20%Monthly2018-11-26 08:17
https://www.informatat.com/veseli-ul-nuredin-e-sami-lushtakun-ne-nje-tavoline/20%Monthly2018-11-26 08:06
https://www.informatat.com/anija-ruse-godet-nje-anije-ukrainase-ne-detin-azov/20%Monthly2018-11-25 14:20
https://www.informatat.com/nis-me-nje-dreke-ne-vermice-mbledhja-e-qeverive-te-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-11-25 14:56
https://www.informatat.com/mpj-demanton-mediat-serbe-kosova-sharton-lista-te-zeza-serbia-eshte-ajo-qe-ben-nje-gje-te-tille/20%Monthly2018-11-25 14:34
https://www.informatat.com/haradinaj-me-komandantin-e-kfor-it-ne-majat-e-pashtrikut/20%Monthly2018-11-25 14:25
https://www.informatat.com/tsipras-paralajmeron-italine-terhiquni-tani-me-vone-do-te-jete-me-keq/20%Monthly2018-11-25 13:43
https://www.informatat.com/veseli-kujton-betejen-e-pare-te-uck-se-vendos-lule-tek-shtatorja-e-adem-jasharit/20%Monthly2018-11-25 14:08
https://www.informatat.com/presidenti-serb-flet-per-milan-radojiciqin-i-dyshuar-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-25 14:04
https://www.informatat.com/itali-kapet-shqiptari-me-40-grame-kokaine-e-8-mije-euro-cash/20%Monthly2018-11-25 12:46
https://www.informatat.com/kujdes-nga-antibiotiket-duhet-perdorim-racional-i-tyre/20%Monthly2018-11-25 12:42
https://www.informatat.com/deshira-per-kafene-edhe-ne-adn/20%Monthly2018-11-25 12:40
https://www.informatat.com/kunder-infeksioneve-dhe-te-ftohtit/20%Monthly2018-11-25 12:38
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-peshkun/20%Monthly2018-11-25 12:36
https://www.informatat.com/pervec-produkteve-behet-thirrje-te-bojkotohen-edhe-rruget-serbe/20%Monthly2018-11-25 12:34
https://www.informatat.com/keshilla-per-higjienen/20%Monthly2018-11-25 12:31
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-me-te-zakonshme-te-diabetit-2/20%Monthly2018-11-25 12:29
https://www.informatat.com/antibiotik-natyral-me-mjalte-dhe-kanelle/20%Monthly2018-11-25 12:26
https://www.informatat.com/ngritet-numri-i-grave-qe-vdesin-nga-alkooli-per-67-per-qind/20%Monthly2018-11-25 12:24
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-u-kap-me-3-5-kilogram-narkotike/20%Monthly2018-11-25 12:17
https://www.informatat.com/rendesia-e-pastertise-per-parandalimin-e-gripit/20%Monthly2018-11-25 12:12
https://www.informatat.com/impiantet-e-gjirit-me-silikon-rrisin-rrezikun-e-artritit-600-per-qind/20%Monthly2018-11-25 12:08
https://www.informatat.com/peshku-meksikan-qe-rigjeneron-zemren-e-tij-mund-te-jete-shprese-per-problemet-e-zemres-tek-njerezit/20%Monthly2018-11-25 12:04
https://www.informatat.com/perfitimet-e-nje-darke-familjare-shtyn-adoleshentet-drejt-nje-diete-te-shendetshme/20%Monthly2018-11-25 12:02
https://www.informatat.com/ndryshon-moti-nga-e-merkura-ftohte-dhe-reshje-bore/20%Monthly2018-11-25 11:59
https://www.informatat.com/mes-polemikave-mbi-koston-rumania-inauguron-katedralen-ortodokse/20%Monthly2018-11-25 11:52
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-preferohet-uji-i-nxehte-gjate-dushit/20%Monthly2018-11-25 11:50
https://www.informatat.com/si-ndikon-mjalti-ne-permiresimin-e-gjumit/20%Monthly2018-11-25 11:48
https://www.informatat.com/kujdes-keto-jane-simptomat-e-kancerit-te-stomakut/20%Monthly2018-11-25 11:46
https://www.informatat.com/ekspertet-japin-alarmin-ne-vitin-2030-40-milione-diabetike-nuk-do-te-kene-insulina/20%Monthly2018-11-25 11:44
https://www.informatat.com/ky-eshte-ilaci-per-dhimbjet-e-barkut/20%Monthly2018-11-25 11:43
https://www.informatat.com/keshilla-per-mbrojtjen-e-melcise/20%Monthly2018-11-25 11:41
https://www.informatat.com/menyra-per-ta-kuruar-kollen-ne-shtatzeni/20%Monthly2018-11-25 11:39
https://www.informatat.com/kanceri-i-lekures-paralajmeron-trupin-me-keto-shenjamos-i-injoroni/20%Monthly2018-11-25 11:37
https://www.informatat.com/thaci-ne-shba-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-25 13:46
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-marredheniet-vellazerore-me-shqiperine-nuk-po-funksionojne-ne-asnje-nga-marreveshjet-e-arritura/20%Monthly2018-11-25 13:22
https://www.informatat.com/hoxhaj-demanton-mediat-serbe-lista-e-zeze-propagande-e-stilit-sovjetik/20%Monthly2018-11-25 13:01
https://www.informatat.com/mediumi-serb-keta-jane-personat-te-cileve-do-tiu-ndalohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 10:42
https://www.informatat.com/vulini-e-kercenon-kosoven-me-nderhyrje-te-ushtrise-per-ti-mbrojtur-serbet/20%Monthly2018-11-25 10:33
https://www.informatat.com/gap-komunat-e-udhehequra-nga-aak-ja-hane-32-te-e-buxhetit-te-infrastruktures/20%Monthly2018-11-25 10:30
https://www.informatat.com/politikanet-kosovar-nuk-dorehiqen-pas-deshtimeve-u-mungon-etika-dhe-llogaridhenia/20%Monthly2018-11-25 11:35
https://www.informatat.com/limaj-dialogu-me-serbine-ka-qene-i-demshem/20%Monthly2018-11-25 11:17
https://www.informatat.com/macron-kritikon-protestuesit-e-dhunshem/20%Monthly2018-11-25 10:19
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-per-brexit-brenda-dy-viteve-britania-jashte-evropes/20%Monthly2018-11-25 10:13
https://www.informatat.com/me-simbolin-e-kordeles-se-bardhe-dhe-ngjyren-portokalli-ne-perkujtim-dhe-parandalim-te-dhunes-ndaj-grave-e-vajzave/20%Monthly2018-11-25 10:59
https://www.informatat.com/meta-ska-amnisti-per-dhunuesit-e-grave/20%Monthly2018-11-25 10:07
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-61-vjecari-nga-vushtrria-i-cili-ishte-zhdukur-javen-e-kaluar/20%Monthly2018-11-25 10:05
https://www.informatat.com/u-goditen-teksa-punonin-afer-rruges/20%Monthly2018-11-25 10:03
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-serbe-kaluan-ilegalisht-kufirin-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 09:58
https://www.informatat.com/thyhet-zyra-informative-e-qendres-kulturore-te-eu-se-ne-mitrovice/20%Monthly2018-11-25 09:56
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-nga-aksidenti-i-mbremshem-ne-skenderaj/20%Monthly2018-11-25 09:46
https://www.informatat.com/novosti-thote-se-bernabiqi-e-funksionaret-tjere-serbe-do-te-arrestohen-nese-provojne-te-hyjne-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 10:27
https://www.informatat.com/aksident-ne-lipjan-nje-femer-perfundon-ne-qkuk/20%Monthly2018-11-25 08:53
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-zyrtare-policor-ne-lipjan/20%Monthly2018-11-25 08:51
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-per-eliminimin-e-dhunes-ndaj-grave/20%Monthly2018-11-25 10:24
https://www.informatat.com/gati-300-personave-u-behet-autopsia-brenda-9-muajve-32-raste-femijeve/20%Monthly2018-11-25 10:10
https://www.informatat.com/nuk-ndalen-protestat-masive-ne-paris-te-gjithe-kunder-rritjes-se-taksave/20%Monthly2018-11-25 08:30
https://www.informatat.com/21-vjet-nga-luftimet-e-para-frontale-ndermjet-uck-se-dhe-policise-serbe/20%Monthly2018-11-25 09:44
https://www.informatat.com/inter-e-deshiron-mbrojtesin-e-man-city/20%Monthly2018-11-25 08:11
https://www.informatat.com/golden-state-kthehet-tek-fitorja-durant-kontribuon-me-plote-44-pike/20%Monthly2018-11-25 08:09
https://www.informatat.com/uniku-pershkruan-boten-e-tij-me-kengen-ngjyrat-e-dashurise/20%Monthly2018-11-25 08:07
https://www.informatat.com/busquets-goli-do-ti-ndihmoje-shume-dembeles/20%Monthly2018-11-25 08:05
https://www.informatat.com/koke-barazimi-ishte-rezultati-me-real-i-takimit/20%Monthly2018-11-25 08:03
https://www.informatat.com/perurohen-shtatoret-e-prijesve-te-lidhjes-se-prizrenit/20%Monthly2018-11-25 08:01
https://www.informatat.com/ja-pse-nuk-duhet-mbajtur-telefonin-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2018-11-25 07:56
https://www.informatat.com/paralajmerim-insulina-po-shkon-drejt-zhdukjes/20%Monthly2018-11-25 07:55
https://www.informatat.com/lekaj-fton-qytetaret-ti-denoncojne-rastet-e-keqperdorimeve-gjate-testeve-per-patente-shofer/20%Monthly2018-11-25 08:41
https://www.informatat.com/si-ta-mbroni-fytyren-nga-i-ftohti/20%Monthly2018-11-25 07:44
https://www.informatat.com/10-efektet-shokuese-qe-sheqeri-mund-te-shkaktoje-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2018-11-25 07:42
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-me-popullor-per-seks-ne-publik-do-te-befasoheni/20%Monthly2018-11-25 07:37
https://www.informatat.com/simptomat-e-leukemise-disa-shenja-te-hershme-qe-nuk-duhet-ti-injoroni/20%Monthly2018-11-25 07:36
https://www.informatat.com/10-keshilla-per-nje-seks-te-mire/20%Monthly2018-11-25 07:34
https://www.informatat.com/kete-pozite-ne-seks-femrat-e-duan-me-se-shumti-a-mund-ta-gjeni-se-cila-eshte/20%Monthly2018-11-25 07:32
https://www.informatat.com/nese-kosova-dhe-shqiperia-bashkohen-haradinaj-i-gatshem-te-jap-doreheqje/20%Monthly2018-11-25 08:38
https://www.informatat.com/skenderaj-stoliset-me-flamuj-per-festat-e-nentorit/20%Monthly2018-11-25 07:25
https://www.informatat.com/mbreti-luan-rikthehet-me-nje-version-te-digjitalizuar/20%Monthly2018-11-25 07:23
https://www.informatat.com/burgu-ku-njerezit-paguajne-per-te-zene-nje-qeli/20%Monthly2018-11-25 07:21
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-yll-misterioz-ne-gjithesi-astronomet-mendojne-se-eshte-anije-gjigante-aliene/20%Monthly2018-11-25 07:19
https://www.informatat.com/amazona-po-shpyllezohet-ne-shifra-alarmante/20%Monthly2018-11-25 07:17
https://www.informatat.com/blen-kutine-dhe-brenda-gjen-7-5-mln-dollare-bie-ne-dilemen-ti-ktheje-apo-te-mos-i-ktheje/20%Monthly2018-11-25 07:15
https://www.informatat.com/buka-shtrenjtohet-edhe-ne-skenderaj/20%Monthly2018-11-25 07:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-4/20%Monthly2018-11-25 07:11
https://www.informatat.com/kaliforni-shirat-ndihmojne-ne-shuarjen-e-zjarreve/20%Monthly2018-11-25 07:09
https://www.informatat.com/ja-cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-11-25 07:08
https://www.informatat.com/vazhdon-beteja-per-hotelin-grand/20%Monthly2018-11-24 14:16
https://www.informatat.com/sophie-turner-thote-se-perdore-parfum-te-meshkujve/20%Monthly2018-11-24 14:09
https://www.informatat.com/minimumi-qe-duhet-te-beni-per-kontrollin-e-makines-suaj-per-mot-dimri/20%Monthly2018-11-24 14:06
https://www.informatat.com/abelard-tahiri-nje-epoke-e-re-do-te-filloje-pas-aprovimit-te-djeshem-te-nje-ligji-ne-kuvend/20%Monthly2018-11-25 08:27
https://www.informatat.com/indep-nderprerja-e-rrymes-eshte-shkelje-e-ligjit-te-merren-masa-ndaj-keds-it/20%Monthly2018-11-25 07:47
https://www.informatat.com/gjermania-bllokon-autobusin-serb-shikoni-cfare-u-gjet-brenda/20%Monthly2018-11-24 13:51
https://www.informatat.com/fustani-transparent-ia-zbulon-cdo-pjese-te-trupit-oriola-marashit/20%Monthly2018-11-24 13:42
https://www.informatat.com/e-veshur-kuq-e-zi-dhe-me-plis-ne-koke-luana-mahnit-me-kete-pamje/20%Monthly2018-11-24 13:40
https://www.informatat.com/adelina-tahiri-e-lumtur-ne-krahet-e-bashkeshortit-ia-shpreh-dashurine-publikisht/20%Monthly2018-11-24 13:37
https://www.informatat.com/protesta-te-dhunshme-kunder-cmimit-te-naftes-ne-paris/20%Monthly2018-11-24 13:28
https://www.informatat.com/serbia-nis-lojen-me-mallrat-evropiane-stavileci-tregon-per-gjendjen-e-doganave/20%Monthly2018-11-25 07:27
https://www.informatat.com/veseli-be-ja-duhet-ti-jape-kosoves-pergjigjen-meritore-per-vizat/20%Monthly2018-11-24 14:01
https://www.informatat.com/ti-nuk-je-vetem-fushata-kunder-kancerit/20%Monthly2018-11-24 12:50
https://www.informatat.com/si-ishte-gjermania-kur-angela-merkel-para-13-vitesh-u-zgjodh-kancelare-dhe-si-eshte-sot/20%Monthly2018-11-24 12:48
https://www.informatat.com/protestantet-e-kosoves-ankohen-per-mungesen-e-vendvarrezave/20%Monthly2018-11-24 12:39
https://www.informatat.com/e-shtuna-me-asnje-reduktim-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-11-24 13:59
https://www.informatat.com/thaci-vizite-zyrtare-ne-shba-koordinohet-me-amerikanet-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-11-24 13:21
https://www.informatat.com/dhuna-detyron-grate-ti-shtojne-kerkesat-per-strehim-ne-shtepine-e-sigurt/20%Monthly2018-11-24 12:23
https://www.informatat.com/qytetaret-e-kosoves-kane-besueshmeri-te-larte-ndaj-fsk-se/20%Monthly2018-11-24 13:04
https://www.informatat.com/rreziku-i-takses-ndaj-serbise-paralajmerohet-rritje-enorme-e-cmimeve/20%Monthly2018-11-24 12:34
https://www.informatat.com/kryeministri-hungarez-per-gruevskin-nuk-e-dorezoj-mikun-tim-po-e-perndjek-sorosi/20%Monthly2018-11-24 12:07
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-pergezon-kuvendin-per-miratimin-e-ligjeve-te-agjendes-evropiane/20%Monthly2018-11-24 12:32
https://www.informatat.com/hapja-e-ceshtjes-se-kufijve-do-te-rikthente-te-kaluaren-thote-haradinaj/20%Monthly2018-11-24 12:16
https://www.informatat.com/shenjat-paralajmeruese-te-atakut-trajtimi-qe-duhet-te-beni-menjehere/20%Monthly2018-11-24 11:44
https://www.informatat.com/keto-ushqime-nuk-duhet-ti-konsumoni-kurre-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-24 11:42
https://www.informatat.com/dy-produktet-qe-shumica-i-perdorin-por-qe-jane-me-te-rrezikshme-se-droga/20%Monthly2018-11-24 11:40
https://www.informatat.com/trajtimet-natyrale-kunder-dhimbjeve-te-qafes-dhe-shtylles-kurrizore/20%Monthly2018-11-24 11:39
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-maqedonas-marreveshja-e-prespes-do-te-jete-nje-nxitje-per-prishtinen-dhe-beogradin/20%Monthly2018-11-24 12:11
https://www.informatat.com/kura-per-shendetin-e-mendjes-me-majdanoz-limon-dhe-mjalte/20%Monthly2018-11-24 11:34
https://www.informatat.com/shenjat-qe-partneri-juaj-po-iu-tradhton-60-e-tradhtareve-kane-kete-tipar-te-perbashket/20%Monthly2018-11-24 11:33
https://www.informatat.com/shenjat-e-para-te-kancerit-te-lekures-nje-numer-i-madh-po-i-neglizhojne/20%Monthly2018-11-24 11:29
https://www.informatat.com/si-te-shpetoni-nga-astma-njehere-e-pergjithmone-duke-ndjekur-keto-keshilla/20%Monthly2018-11-24 11:27
https://www.informatat.com/limaj-mbledhja-e-dy-qeverive-shqiptare-pikenisje-e-ndryshimit-te-bashkepunimit/20%Monthly2018-11-24 11:55
https://www.informatat.com/probleme-me-infertilitetin-keto-jane-ushqimet-qe-patjeter-duhet-ti-hani/20%Monthly2018-11-24 11:16
https://www.informatat.com/perdoruesit-e-duhanit-do-te-mund-te-denohen-nese-e-pine-ate-ne-shtepi/20%Monthly2018-11-24 11:14
https://www.informatat.com/babai-i-te-dashures-sime-me-kapi-mat-me-motren-e-saj/20%Monthly2018-11-24 11:12
https://www.informatat.com/bill-gates-mendon-se-kjo-semundje-e-ardhshme-do-mund-te-marre-jeten-e-30-milion-njerezve/20%Monthly2018-11-24 11:11
https://www.informatat.com/pse-nuk-hame-edhe-kur-nuk-jemi-te-uritur-e-tregon-shkenca/20%Monthly2018-11-24 11:09
https://www.informatat.com/disa-menyra-natyrale-per-ti-tkurrur-cistet-ovariane/20%Monthly2018-11-24 11:07
https://www.informatat.com/inspektorati-ashperson-masat-per-ata-qe-si-referohen-kosoves-si-shtet/20%Monthly2018-11-24 11:04
https://www.informatat.com/kjo-gje-e-zakonshme-po-iu-ben-te-ndjeni-dhimbje-gjate-marredhenieve-intime/20%Monthly2018-11-24 11:00
https://www.informatat.com/simptomat-e-semundjes-se-parkinsonit-15-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-qe-ju-nuk-duhet-ti-injoroni/20%Monthly2018-11-24 10:58
https://www.informatat.com/gjykata-e-mbyll-seancen-per-caktimin-e-mases-se-sigurise-ndaj-tre-te-arrestuarve-per-rastin-ivanoviq/20%Monthly2018-11-24 10:55
https://www.informatat.com/nis-seanca-degjimore-ndaj-te-dyshuarve-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-24 11:47
https://www.informatat.com/arratisja-e-gruevskit-pasoje-e-sistemit-jofunksional/20%Monthly2018-11-24 09:55
https://www.informatat.com/kapen-me-narkotike-arrestohen-ne-mitrovice-4-persona-2-prej-tyre-shtetas-te-shqiperise/20%Monthly2018-11-24 09:49
https://www.informatat.com/sulmon-nenen-dhe-vellain-e-tij-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2018-11-24 09:46
https://www.informatat.com/keto-tre-ushqime-pastrojne-rrenjesisht-mushkerite/20%Monthly2018-11-24 09:28
https://www.informatat.com/gjenerali-i-ushtrise-britanike-rusia-eshte-kercenim-me-i-madh-se-isis-i/20%Monthly2018-11-24 09:21
https://www.informatat.com/skandali-petrobas-ish-presidentet-e-brazilit-ne-gjyq/20%Monthly2018-11-24 09:17
https://www.informatat.com/zhvillohet-ne-selanik-takimi-i-katert-nderministror-i-vendeve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-11-24 09:05
https://www.informatat.com/ambientalistet-bllokojne-londren-kerkojne-ndryshim-te-politikave-mjedisore/20%Monthly2018-11-24 09:01
https://www.informatat.com/te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ivanoviqit-sot-para-gjyqit/20%Monthly2018-11-24 11:37
https://www.informatat.com/trump-thote-se-trupat-do-te-perdorin-forcen-vdekjeprurese-ne-kufi-nese-duhet/20%Monthly2018-11-24 08:44
https://www.informatat.com/shkenca-tregon-cfare-duhet-te-bejne-meshkujt-per-te-kryer-me-shpesh-marredhenie-intime/20%Monthly2018-11-24 08:41
https://www.informatat.com/ja-cfare-duhet-te-dine-grate-qe-perjetojne-menstruacione-dy-here-ne-muaj/20%Monthly2018-11-24 08:40
https://www.informatat.com/frutat-qe-duhet-ti-konsumoni-per-te-mos-u-rrezikuar-nga-semundja-me-e-zakonshme-e-shqiptareve/20%Monthly2018-11-24 08:38
https://www.informatat.com/ky-lloj-i-sheqerit-mund-te-sheroje-kancerin/20%Monthly2018-11-24 08:36
https://www.informatat.com/komunat-me-tarifa-te-ndryshme-per-sherbime-te-njejta/20%Monthly2018-11-24 08:33
https://www.informatat.com/zevendeskancelari-austriak-pro-shkembimit-te-territoreve-kunder-kosoves-ne-organizata-nderkombetare-dhe-kunder-ushtrise/20%Monthly2018-11-24 08:30
https://www.informatat.com/shahini-thote-se-kete-vit-ne-kosove-ka-100-milione-euro-me-pak-investime-te-huaja/20%Monthly2018-11-24 11:22
https://www.informatat.com/3-perfitimet-qe-kane-njerezit-qe-hane-hurme-cdo-dite/20%Monthly2018-11-24 08:21
https://www.informatat.com/trajtimi-me-corape-te-lagura-per-gripin-dhe-te-ftohurit/20%Monthly2018-11-24 08:19
https://www.informatat.com/mos-mbani-kurre-nje-shishe-uji-ne-makine/20%Monthly2018-11-24 08:18
https://www.informatat.com/nese-e-beni-kete-gje-rreziku-qe-te-keni-kancer-eshte-85/20%Monthly2018-11-24 08:16
https://www.informatat.com/keto-ndryshime-te-vogla-do-tju-ndihmoje-te-humbisni-peshe-me-shpejt/20%Monthly2018-11-24 08:14
https://www.informatat.com/maqedonia-e-gatshme-ti-jape-nje-stimul-te-ri-shkembimit-tregtar-me-kosoven/20%Monthly2018-11-24 10:46
https://www.informatat.com/termeti-godet-serish-shqiperine/20%Monthly2018-11-24 08:09
https://www.informatat.com/te-perzierat-dhe-te-vjellat-ilaci-i-vjeter-qetesues-me-mjalte-dhe-limon/20%Monthly2018-11-24 08:06
https://www.informatat.com/fitoni-energjite-e-duhura-per-te-luftuar-lodhjen-duke-ngrene-keto-ushqime/20%Monthly2018-11-24 08:01
https://www.informatat.com/12-shenjat-e-hershme-paralajmeruese-te-kancerit-te-veshkeve/20%Monthly2018-11-24 07:59
https://www.informatat.com/disa-shenja-qe-tregojne-se-ju-jeni-me-te-vertete-i-mire-ne-shtrat/20%Monthly2018-11-24 07:57
https://www.informatat.com/goditet-grupi-i-radojiciqit/20%Monthly2018-11-24 07:54
https://www.informatat.com/krasniqi-ruset-dhe-kinezet-e-dine-se-si-jane-ndare-me-shqiptaret/20%Monthly2018-11-24 08:55
https://www.informatat.com/mot-i-ndryshueshem-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-11-24 07:39
https://www.informatat.com/atletico-madrid-me-mungesa-te-medha-kunder-barcelones/20%Monthly2018-11-24 07:37
https://www.informatat.com/rikthehet-rossi-ja-ku-do-ta-vazhdoje-karrieren/20%Monthly2018-11-24 07:35
https://www.informatat.com/sarri-identifikon-problemin-e-chelsea/20%Monthly2018-11-24 07:33
https://www.informatat.com/mourinho-ky-lojtar-nuk-largohet-nga-man-utd/20%Monthly2018-11-24 07:31
https://www.informatat.com/guardiola-ska-transferime-ne-janar/20%Monthly2018-11-24 07:29
https://www.informatat.com/lluka-nese-ndalet-rryma-edhe-pas-ketij-njoftimi-me-informoni/20%Monthly2018-11-24 07:27
https://www.informatat.com/pak-ore-pas-lansimit-te-albumit-te-ri-rita-merr-nje-lajm-te-mire/20%Monthly2018-11-24 07:22
https://www.informatat.com/keto-do-te-jene-ngjarjet-e-se-shtunes/20%Monthly2018-11-24 07:11
https://www.informatat.com/terheqja-e-vuciqit-nga-nje-beteje-e-ashper-e-gjate-me-kosoven-tek-do-te-bisedojme-cfaredo-qe-deshironi/20%Monthly2018-11-24 08:23
https://www.informatat.com/moti-per-kete-fundjave-3/20%Monthly2018-11-24 07:06
https://www.informatat.com/nipi-i-haki-rugoves-denohet-me-1-vit-burgim-vleresohet-se-nuk-eshte-mire-psiqikisht/20%Monthly2018-11-23 20:17
https://www.informatat.com/shbaja-thote-se-rusia-po-e-pembys-fjalen-e-lire/20%Monthly2018-11-23 20:08
https://www.informatat.com/veseli-miratimi-i-ligjeve-te-era-s-hap-i-rendesishem-per-integrimet-evropiane/20%Monthly2018-11-24 08:11
https://www.informatat.com/lluka-vendosja-e-tarifes-ia-vlen-kosova-importoi-470-milione-euro-ne-vit-nga-serbia/20%Monthly2018-11-23 19:58
https://www.informatat.com/gazetat-serbe-sot-nuk-hyren-ne-kosove-pranuan-taksen-por-jo-te-shkruanin-republika-e-kosoves/20%Monthly2018-11-23 19:55
https://www.informatat.com/keds-i-sbindet-thote-se-eshte-i-detyruar-te-beje-nderprerje-te-rrymes/20%Monthly2018-11-24 07:47
https://www.informatat.com/miratohet-ne-kuvend-pakoja-e-ligjeve-te-agjendes-se-reformave-evropiane/20%Monthly2018-11-24 07:08
https://www.informatat.com/irlanda-miraton-marreveshjen-paraprake-per-brexit/20%Monthly2018-11-23 19:24
https://www.informatat.com/rita-ora-kritikohet-per-kendim-playback-john-legend-mbron-ate/20%Monthly2018-11-23 19:17
https://www.informatat.com/akuza-ndaj-28-personave-per-vrasjen-e-ambasadorit-rus/20%Monthly2018-11-23 18:59
https://www.informatat.com/pergjaket-ish-negociatori-serb-ne-bisedimet-me-kosoven/20%Monthly2018-11-23 18:53
https://www.informatat.com/avioni-shkel-per-vdekje-nje-person-ne-piste/20%Monthly2018-11-23 18:48
https://www.informatat.com/adoleshentit-i-konfiskohet-patenta-e-shoferit-vetem-49-minuta-pasi-e-mori/20%Monthly2018-11-23 18:47
https://www.informatat.com/vendet-qe-hane-me-shume-cokollate-ne-bote/20%Monthly2018-11-23 18:45
https://www.informatat.com/asnje-bleres-per-skeletet-e-dy-dinozaureve/20%Monthly2018-11-23 18:43
https://www.informatat.com/qielli-i-portokallte-ne-australi-probleme-shendetesore/20%Monthly2018-11-23 18:41
https://www.informatat.com/pritet-shperthimi-me-i-madh-ne-hapesire-me-ndikim-edhe-ne-toke/20%Monthly2018-11-23 18:40
https://www.informatat.com/bahtiri-thote-se-edhe-rakiq-mund-te-arrestohet-nese-e-shkel-ligjin/20%Monthly2018-11-23 18:38
https://www.informatat.com/pastruesit-te-parave-i-gjenden-350-mije-euro-ne-lavatrice/20%Monthly2018-11-23 18:36
https://www.informatat.com/plazma-keksi-njeh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-11-23 18:32
https://www.informatat.com/kulla-e-pizes-tashme-me-pak-e-pjerret/20%Monthly2018-11-23 18:29
https://www.informatat.com/holanda-po-humbet-toke-si-pasoje-e-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2018-11-23 18:27
https://www.informatat.com/perse-black-friday-ka-kete-emer/20%Monthly2018-11-23 18:25
https://www.informatat.com/limaj-ska-me-prodhime-te-serbise-ne-kosove-besoni-ne-prodhime-vendore/20%Monthly2018-11-23 20:01
https://www.informatat.com/franca-kthen-ne-ligj-luften-kunder-fake-news-denimet-deri-75-mije-euro/20%Monthly2018-11-23 18:20
https://www.informatat.com/okb-9-4-milione-njerez-ne-bote-nuk-e-dine-qe-jane-infektuar-me-hiv/20%Monthly2018-11-23 18:13
https://www.informatat.com/nisma-deshi-deklarate-te-kuvendit-per-masen-prej-100-smerr-votat-e-deputeteve/20%Monthly2018-11-23 19:32
https://www.informatat.com/keshilltari-i-kryeministrit-premton-prej-sot-as-rryma-me-nuk-ndalet/20%Monthly2018-11-23 18:02
https://www.informatat.com/vriten-dy-gazetare-siriane-kritike-te-regjimit-dhe-militanteve-islamike/20%Monthly2018-11-23 17:55
https://www.informatat.com/mustafa-fton-deget-e-ldk-se-qe-te-behen-gati-per-zgjedhjet-e-reja/20%Monthly2018-11-23 17:44
https://www.informatat.com/kurtz-del-kunder-vendimit-te-kosoves-per-masen-100-per-qind-per-produktet-serbe-e-boshnjake/20%Monthly2018-11-23 19:50
https://www.informatat.com/mti-shqipton-5-gjoba-per-furrtaret-ne-rajonin-e-prishtines/20%Monthly2018-11-23 17:38
https://www.informatat.com/kosova-eshte-shteti-me-pro-amerikan-ne-bote/20%Monthly2018-11-23 18:23
https://www.informatat.com/kuvendi-e-le-per-here-tjeter-miratimin-e-komisionit-hetimor-per-ptk-ne-e-valen-kerkohet-edhe-per-keds-in/20%Monthly2018-11-23 18:06
https://www.informatat.com/gerxhaliu-thote-se-kosova-blen-ne-beograd-edhe-mallrat-turke/20%Monthly2018-11-23 16:44
https://www.informatat.com/hasani-dhe-kelmendi-dy-prurjet-e-reja-ne-aak/20%Monthly2018-11-23 16:33
https://www.informatat.com/rukiqi-bizneset-do-te-detyrohen-ti-radikalizojne-veprimet-nese-ska-furnizim-te-rregullt-me-rryme/20%Monthly2018-11-23 16:28
https://www.informatat.com/zhvillimet-ne-veri-dhe-taksa-e-importit-hahn-flet-me-thacin-haradinajn-e-vuciqin/20%Monthly2018-11-23 17:41
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-turk-trumpi-po-i-mbyll-syte-per-vrasjen-e-khashoggit/20%Monthly2018-11-23 16:17
https://www.informatat.com/shqiptari-i-vrare-ne-greqi-policia-shqiptare-po-ndjekim-ceshtjen/20%Monthly2018-11-23 16:16
https://www.informatat.com/sulm-ne-nje-xhami-ne-afganistan-dhjetera-te-vrare/20%Monthly2018-11-23 16:14
https://www.informatat.com/keto-jane-vendet-te-cilat-do-te-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-11-23 16:07
https://www.informatat.com/kfor-nuk-kemi-pse-ti-pergjigjemi-vuciqit-per-aksionin-policor-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 17:37
https://www.informatat.com/ermonela-jaho-shpirti-im-eshte-i-zhveshur-kur-kendoj/20%Monthly2018-11-23 15:53
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-ambasadorit-rus-per-kosoven-mos-e-mbivleresoni-fuqine-tuaj/20%Monthly2018-11-23 17:33
https://www.informatat.com/genc-prelvukaj-tregon-se-a-do-te-kete-edhe-nje-duet-me-sinan-vllasaliun/20%Monthly2018-11-23 15:46
https://www.informatat.com/a-duhet-te-kthehet-neymar-te-barcelona-vendosin-tifozet/20%Monthly2018-11-23 15:44
https://www.informatat.com/shokohet-guardiola-ja-sa-do-te-mungoje-mendy/20%Monthly2018-11-23 15:42
https://www.informatat.com/klopp-i-befasuar-me-zerat-qe-lidhen-me-largimin-e-fabinhos/20%Monthly2018-11-23 15:39
https://www.informatat.com/janjiq-provokimet-e-shqiptareve-per-te-amortizuar-para-publikut-deshtimet-e-medha/20%Monthly2018-11-23 15:38
https://www.informatat.com/doris-pack-e-quan-te-turpshem-mos-heqjen-e-vizave-perkrah-vendimin-e-qeverise-per-taksat/20%Monthly2018-11-23 16:19
https://www.informatat.com/ne-prishtine-inspektoret-heqin-nga-tregu-mallrat-serbe-me-mbi-shkrime-antikushtetuese/20%Monthly2018-11-23 15:31
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-leter-mogherinit-i-kerkojne-te-jete-e-permbajtur-ne-deklarata-te-njeanshme/20%Monthly2018-11-23 15:26
https://www.informatat.com/partia-e-jabllanoviqit-mbeshtet-aksionin-e-sotem-te-policise-se-kosoves-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 15:22
https://www.informatat.com/edhe-komuna-e-klines-largon-produktet-me-permbajtjen-kosove-dhe-metohi/20%Monthly2018-11-23 15:14
https://www.informatat.com/qkuk-shtreterit-jane-me-standarte-evropiane-dhe-te-gjithe-jane-vene-ne-sherbim-te-pacienteve/20%Monthly2018-11-23 15:12
https://www.informatat.com/valon-tolaj-i-aak-se-ne-krye-te-akp-se/20%Monthly2018-11-23 15:06
https://www.informatat.com/ramadani-pretendimet-se-fsk-ja-ka-shkuar-ne-veri-propagande-dhe-spekulime-nga-beogradi/20%Monthly2018-11-23 15:57
https://www.informatat.com/sipas-policise-protestat-e-sotme-te-serbeve-ne-kosove-ishin-te-qeta/20%Monthly2018-11-23 14:56
https://www.informatat.com/opozita-pritet-te-kthehet-ne-kuvend-ne-oren-1800/20%Monthly2018-11-23 15:49
https://www.informatat.com/trajkoviq-me-serbet-e-kosoves-vuciqi-po-e-krijon-atmosferen-e-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-11-23 15:35
https://www.informatat.com/komuna-e-kamenices-nuk-kemi-mbyllur-biznese-kemi-larguar-produkte-me-mbishkrime-kosove-e-metohi/20%Monthly2018-11-23 14:37
https://www.informatat.com/aksioni-i-rosu-se-ne-veri-te-mitrovices-kocijanciq-konfirmon-qendrimin-e-be-se/20%Monthly2018-11-23 14:59
https://www.informatat.com/klubi-i-prodhuesve-kerkon-heqjen-e-barrierave-dhe-unifikim-te-tregut-kombetar-shqiptare/20%Monthly2018-11-23 14:26
https://www.informatat.com/hoti-nenshkroi-marreveshje-bashkepunimi-me-komunen-e-shtimes/20%Monthly2018-11-23 14:23
https://www.informatat.com/prizren-dy-persona-arrestohen-per-prostitucion/20%Monthly2018-11-23 14:18
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-ia-verteton-pafajesine-ish-kryetarit-te-vet/20%Monthly2018-11-23 14:45
https://www.informatat.com/i-mori-nje-shume-te-madhe-parash-me-shantazh-arrestohet-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-23 14:05
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-e-kuvendit-ldk-leshon-sallen/20%Monthly2018-11-23 14:42
https://www.informatat.com/krasniqi-ne-mbledhjen-e-kryesise-se-pdk-se-u-diskutua-edhe-per-situaten-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 14:35
https://www.informatat.com/emiron-bytyci-3-vjecari-i-diagnostikuar-me-tumor-ne-tru-qe-kerkon-ndihmen-tuaj-per-sherim/20%Monthly2018-11-23 13:50
https://www.informatat.com/jankoviq-deshmoi-ne-beograd-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-23 13:46
https://www.informatat.com/sot-asnje-produkt-i-serbise-nuk-hyri-ne-kosove/20%Monthly2018-11-23 14:11
https://www.informatat.com/prodhuesit-e-kosoves-kunder-qendrimit-te-qeverise-shqiptare/20%Monthly2018-11-23 13:35
https://www.informatat.com/ne-tetor-eksporti-mbuloi-importin-vetem-me-12-4-per-qind/20%Monthly2018-11-23 13:32
https://www.informatat.com/kek-u-me-sqarime-rreth-reduktimeve-energjetike/20%Monthly2018-11-23 13:14
https://www.informatat.com/haradinaj-ia-ben-te-qarte-ambasadoreve-te-quint-it-se-sdo-te-kete-terheqje-te-takses-per-serbine/20%Monthly2018-11-23 14:00
https://www.informatat.com/nga-serbia-dje-hyne-ne-kosove-7-kamione-para-takses-hynin-deri-100/20%Monthly2018-11-23 13:06
https://www.informatat.com/mpb-arrestimet-kane-te-bejne-me-vrasjen-e-ivanoviqit-nuk-nderlidhen-me-perkatesite-etnike/20%Monthly2018-11-23 13:53
https://www.informatat.com/gashithemelimi-i-bkk-se-perceptohet-si-ngjarja-me-e-rendesishme-ne-kulturen-shqiptare/20%Monthly2018-11-23 12:38
https://www.informatat.com/mourinho-i-kunderpergjigjet-casillasit-u-ballafaqua-me-mua-fshehurazi-ashtu-sic-di-ai-me-se-miri/20%Monthly2018-11-23 12:29
https://www.informatat.com/dolce-gabbana-i-kerkon-falje-publikisht-popullit-kinez/20%Monthly2018-11-23 12:21
https://www.informatat.com/serbet-ne-zvecan-protestojne-per-taksen-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2018-11-23 12:18
https://www.informatat.com/dron-radiolidhje-arme-keto-jane-gjerat-qe-u-konfiskuan-gjate-aksionit-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 12:15
https://www.informatat.com/arrestohet-zyrtari-i-larte-i-bqk-se-dyshohet-se-falsifikoi-diplomen/20%Monthly2018-11-23 12:08
https://www.informatat.com/komunat-veriore-kerkojne-heqjen-e-takses-dhe-lirimin-e-te-arrestuarve-sot/20%Monthly2018-11-23 12:01
https://www.informatat.com/taksat-100-ekonomia-e-bosnje-hercegovines-viktime-e-politikes/20%Monthly2018-11-23 11:58
https://www.informatat.com/te-arrestuarit-ne-mitrovice-sot-dalin-para-gjykates-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-23 11:55
https://www.informatat.com/vuciqi-thote-se-serbia-kurre-nuk-ka-qene-ne-situate-me-te-veshtire/20%Monthly2018-11-23 13:10
https://www.informatat.com/kosova-eksporton-produktet-pa-takse-ne-zvicer-norvegji-e-islande/20%Monthly2018-11-23 11:47
https://www.informatat.com/mustafate-arrestuarit-dyshohen-per-perfshirje-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-23 11:37
https://www.informatat.com/veselika-ardhur-koha-te-ndalen-provokimet-e-serbise-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-11-23 13:00
https://www.informatat.com/serbet-e-veriut-behen-gati-per-proteste/20%Monthly2018-11-23 12:07
https://www.informatat.com/edhe-ne-suhareke-100-per-qind-mase-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-23 11:01
https://www.informatat.com/zubin-potoku-me-tri-masa-kunder-kosoves/20%Monthly2018-11-23 10:44
https://www.informatat.com/klubi-i-prodhuesve-te-kosoves-bene-thirrje-per-mos-ngritje-te-cmimeve/20%Monthly2018-11-23 10:40
https://www.informatat.com/nuk-votohet-rezoluta-qe-i-ndalon-thacit-te-dialogoje-per-kufijte/20%Monthly2018-11-23 11:34
https://www.informatat.com/kfor-i-ishim-te-informuar-per-aksionin-e-policise-nuk-planifikojme-te-intervenojme/20%Monthly2018-11-23 11:51
https://www.informatat.com/kmdlnj-ia-kujton-rakiqit-se-president-e-ka-thacin-dhe-jo-vuciqin/20%Monthly2018-11-23 09:48
https://www.informatat.com/prokuroria-tregon-se-cka-u-gjet-gjate-bastisjes-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 09:43
https://www.informatat.com/qeveria-e-pa-tolerueshme-sjella-e-keds-dhe-kek-me-reduktime-te-ashpra/20%Monthly2018-11-23 11:06
https://www.informatat.com/me-shtimin-e-kategorive-sociale-ngarkohet-buxheti-i-kosoves/20%Monthly2018-11-23 09:27
https://www.informatat.com/sot-ne-shqiperi-pa-reshje-shiu/20%Monthly2018-11-23 09:24
https://www.informatat.com/drecun-aksioni-ne-veri-veprim-i-rrezikshem/20%Monthly2018-11-23 09:21
https://www.informatat.com/kundershtohet-vendimi-i-rektorit-dema-per-zhvendosjen-e-stafit/20%Monthly2018-11-23 09:17
https://www.informatat.com/qeveria-thote-se-aksioni-ne-veri-nuk-nderlidhet-me-zhvillime-politike/20%Monthly2018-11-23 09:14
https://www.informatat.com/bastiset-shtepia-e-milan-radoiciqit/20%Monthly2018-11-23 09:06
https://www.informatat.com/ne-18-vjetorin-e-vrasjes-mustafa-perkujton-xhemail-mustafen/20%Monthly2018-11-23 09:01
https://www.informatat.com/coviq-me-mire-te-mos-ishte-kfor-i-do-ta-zgjidhnim-problemin/20%Monthly2018-11-23 08:59
https://www.informatat.com/taksa-ndaj-serbise-mos-te-hiqet-pa-gjetjen-e-personave-te-zhdukur/20%Monthly2018-11-23 08:57
https://www.informatat.com/taksa-vazhdon-bizneset-e-papergjegjshme-nen-llupen-e-autoriteteve/20%Monthly2018-11-23 08:53
https://www.informatat.com/vuciq-flet-per-arrestimet-ne-veri-therret-serbet-per-qetesi/20%Monthly2018-11-23 08:48
https://www.informatat.com/be-ja-merr-rolin-e-arbitrit-per-cefta-n/20%Monthly2018-11-23 08:43
https://www.informatat.com/qeveria-e-shqiperise-kunder-takses-100-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2018-11-23 08:41
https://www.informatat.com/sot-seance-e-re-e-kuvendit-dhe-vazhdim-i-seancave-te-paperfunduara/20%Monthly2018-11-23 08:38
https://www.informatat.com/behen-te-ditur-emrat-e-kater-te-arrestuarve-ne-mitrovice/20%Monthly2018-11-23 08:34
https://www.informatat.com/vuciq-therret-ne-takim-urgjent-udheheqesit-e-ushtrise-policise-dhe-bia-s/20%Monthly2018-11-23 08:31
https://www.informatat.com/haradinaj-aksioni-ne-veri-nuk-nderlidhet-me-asnje-zhvillim-politik/20%Monthly2018-11-23 10:37
https://www.informatat.com/bahtiri-mos-bini-ne-gracken-e-provokimeve/20%Monthly2018-11-23 08:25
https://www.informatat.com/qeveria-e-serbise-ne-mbledhje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-11-23 08:22
https://www.informatat.com/rakiq-po-te-mos-terhiqej-rosu-do-te-behej-lufte/20%Monthly2018-11-23 10:31
https://www.informatat.com/policia-konfirmon-arrestimin-e-tre-personave-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-23 09:38
https://www.informatat.com/rexhaj-e-cileson-pacollin-frikacak/20%Monthly2018-11-22 15:49
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-komandantin-e-kfor-it-thone-se-eshte-nje-situate-e-mire-e-sigurise/20%Monthly2018-11-22 15:45
https://www.informatat.com/daciq-reagon-ndaj-haradinajtpo-tregon-marrezine-e-lidereve-te-prishtines/20%Monthly2018-11-22 15:36
https://www.informatat.com/policia-demanton-vuciqin-per-heqjen-e-targave/20%Monthly2018-11-22 15:33
https://www.informatat.com/reagon-gerxhaliu-jam-bere-viktime-e-patriotizmit-modern-politik/20%Monthly2018-11-22 15:27
https://www.informatat.com/kfor-mohon-te-kete-levizje-te-trupave-te-kosoves-per-ne-veri/20%Monthly2018-11-23 08:29
https://www.informatat.com/shkelqim-me-kosoven-rashica-ne-skuadren-e-javes/20%Monthly2018-11-22 15:21
https://www.informatat.com/malcom-messi-nuk-eshte-nga-kjo-bote/20%Monthly2018-11-22 15:19
https://www.informatat.com/rita-ora-tregon-ndjenjat-e-saj-per-kosoven-ne-intervista-nderkombetare/20%Monthly2018-11-22 15:16
https://www.informatat.com/gazsjellesi-rrjedha-turke-do-te-kaloje-permes-bullgarise-dhe-serbise/20%Monthly2018-11-22 15:13
https://www.informatat.com/be-dhe-britania-arrijne-ujdi-per-raportet-pas-brexit-it/20%Monthly2018-11-22 15:11
https://www.informatat.com/rahoveci-fillon-zbatimin-e-vendimit-per-largimin-e-produkteve-serbe/20%Monthly2018-11-22 15:09
https://www.informatat.com/lugina-e-presheves-kerkon-perjashtimin-e-bizneseve-te-shqiptareve-nga-taksa-doganore/20%Monthly2018-11-22 15:06
https://www.informatat.com/rrjeti-i-bizneseve-shqiptare-ne-zvicer-per-bojkotim-te-prodhimeve-te-serbise/20%Monthly2018-11-22 14:56
https://www.informatat.com/ambasada-e-holandes-dhuron-donacion-per-fsk-ne/20%Monthly2018-11-22 14:54
https://www.informatat.com/shoqata-e-naftetareve-garanton-se-nuk-do-te-importojne-asnje-liter-nafte-nga-serbia/20%Monthly2018-11-22 14:45
https://www.informatat.com/ekspertet-ndezin-alarmin-ne-2030-nuk-do-te-mjaftojne-insulinat/20%Monthly2018-11-22 14:44
https://www.informatat.com/haradinaj-leter-ambasadoreve-per-ceshtjen-e-mases-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-22 15:24
https://www.informatat.com/rrjeti-i-shitesve-me-pakice-perkrah-masat-e-qeverise-paralajmeron-shtrenjtime/20%Monthly2018-11-22 14:36
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-i-ben-thirrje-qeverise-te-mos-lekundet-nga-presionet-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-11-22 14:33
https://www.informatat.com/lajcaku-e-quan-jodemokratik-shkembimin-e-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-11-22 14:27
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-per-kanosje-dhe-vrasje-ne-tentative/20%Monthly2018-11-22 14:25
https://www.informatat.com/fillon-aplikimi-i-mases-100-per-qind-20-maune-kthehen-mbrapa-ne-kufi/20%Monthly2018-11-23 08:20
https://www.informatat.com/vuciq-paralajmeron-beteje-thote-se-nuk-do-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2018-11-22 14:18
https://www.informatat.com/kercenon-rusia-taksat-duhet-te-hiqen-menjehere/20%Monthly2018-11-22 15:40
https://www.informatat.com/be-me-mesazh-te-qarte-kosova-te-terheqe-masat/20%Monthly2018-11-23 08:16
https://www.informatat.com/veseli-e-gashi-propozojne-ndarjen-e-gjysme-milioni-euro-per-kombetaren-e-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2018-11-22 13:00
https://www.informatat.com/berisha-ne-shba-shpreh-shqetesimet-per-kercenimet-qe-po-u-behen-pjesetareve-serb-ne-fsk/20%Monthly2018-11-22 12:20
https://www.informatat.com/mikullovci-kerkon-nga-haradinaj-ta-marre-dhe-nje-vendim-te-rendesishem-ta-shkarkoj-pacollin/20%Monthly2018-11-22 12:14
https://www.informatat.com/lushtaku-kerkon-1-4-milione-demshperblim-per-kohen-e-kaluar-padrejtesisht-ne-burg/20%Monthly2018-11-22 12:06
https://www.informatat.com/vulin-mali-i-zi-perfaqeson-kosoven-me-me-shume-entuziazem-sesa-shqiperia/20%Monthly2018-11-22 12:01
https://www.informatat.com/policia-ne-rroba-civile-po-i-heq-tabelat-serbe-ne-rruget-e-kosoves/20%Monthly2018-11-22 14:40
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ne-kosove-po-i-djegin-mallrat-serbe/20%Monthly2018-11-22 11:55
https://www.informatat.com/tahiri-votimi-i-te-premtes-eshte-jetik-per-reformat-ne-drejtesi/20%Monthly2018-11-22 11:49
https://www.informatat.com/zeka-ne-e-kemi-nje-diplomaci-hajgare-diplomaci-e-te-fortit-te-lagjes/20%Monthly2018-11-22 11:45
https://www.informatat.com/aakte-nderpritet-dialogu-dhe-te-ndodh-reciprociteti/20%Monthly2018-11-22 11:35
https://www.informatat.com/vuciq-i-lut-shqiptaret-per-hir-te-zotit-kemi-nevoje-per-paqe/20%Monthly2018-11-22 11:26
https://www.informatat.com/kek-u-prodhon-vetem-rreth-375-megavat-furnizimi-mbulohet-nga-importi/20%Monthly2018-11-22 11:19
https://www.informatat.com/selimi-thaci-e-pacolli-u-merziten-qe-iu-deshtoi-konferenca-para-gazetareve-jo-interpoli/20%Monthly2018-11-22 11:16
https://www.informatat.com/veseli-ben-homazhe-te-monumenti-i-ushtarit-te-panjohur-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-22 10:59
https://www.informatat.com/haradinajpolitika-e-jashtme-i-ka-te-metat-e-veta-i-ka-disa-te-qara/20%Monthly2018-11-22 10:56
https://www.informatat.com/haradinajmasa-ndaj-produkteve-serbe-sduhet-te-hiqet-derisa-serbia-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-11-22 14:15
https://www.informatat.com/vuciq-po-te-ishte-ne-krye-te-oek-safet-gerxhaliu-nuk-do-te-vendosej-kjo-takse/20%Monthly2018-11-22 10:25
https://www.informatat.com/suspendohet-nje-inspektor-shendetesor/20%Monthly2018-11-22 10:17
https://www.informatat.com/kmdlnj-ultimatumi-i-mogherinit-i-pamoralshem/20%Monthly2018-11-22 10:15
https://www.informatat.com/burdushi-denohet-me-1-vit-burgim/20%Monthly2018-11-22 10:13
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-ambasadoret-e-kuintit/20%Monthly2018-11-22 11:58
https://www.informatat.com/pacolli-nuk-merr-pjese-ne-seancen-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-22 10:04
https://www.informatat.com/deputetet-serb-nuk-marrin-pjese-ne-seance/20%Monthly2018-11-22 09:59
https://www.informatat.com/maqedoni-shenohet-dita-e-alfabetit-shqip/20%Monthly2018-11-22 09:56
https://www.informatat.com/osmani-thaci-dhe-pacolli-po-marrin-perkrahjen-e-rusise-per-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-11-22 09:54
https://www.informatat.com/b92-nate-dramatike-ne-beograd-te-gjitha-organet-serbe-ne-gjendje-gatishmerie/20%Monthly2018-11-22 09:51
https://www.informatat.com/kurti-sa-me-shume-qe-lobojne-thaci-e-pacolli-aq-me-keq-behet/20%Monthly2018-11-22 14:12
https://www.informatat.com/rakiq-thote-se-serbet-ne-kosove-po-kercenohen-nga-katastrofa-humanitare/20%Monthly2018-11-22 09:27
https://www.informatat.com/ne-kosove-mot-kryesisht-i-vranet/20%Monthly2018-11-22 09:19
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-tregon-nese-do-ti-pergjigjen-me-mase-reciproke-kosoves/20%Monthly2018-11-22 09:17
https://www.informatat.com/sipas-shtypit-serb-maqedonia-e-vendos-bujanocin-ne-kosove/20%Monthly2018-11-22 09:14
https://www.informatat.com/bbc-ja-raporton-per-taksen-kosova-goditi-serbine/20%Monthly2018-11-22 09:12
https://www.informatat.com/hiqen-nga-shitja-te-gjitha-produktet-me-mbishkrimet-kosovo-i-metohija/20%Monthly2018-11-22 09:08
https://www.informatat.com/cilat-vende-votuan-per-pranimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-22 09:06
https://www.informatat.com/korrigjimi-i-thacit-dhe-fushata-e-serbise-shkaktuan-deshtimin-ne-interpol/20%Monthly2018-11-22 09:03
https://www.informatat.com/serbia-e-bosnja-bojkotojne-takimin-e-cefta-s-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-22 09:01
https://www.informatat.com/kandiq-demarkacion-te-vogel-pasi-serbia-ta-njohe-kosoven-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2018-11-22 08:57
https://www.informatat.com/smarrin-pergjegjesi-per-deshtim-e-fajesojne-serbine/20%Monthly2018-11-22 10:42
https://www.informatat.com/sot-vazhdon-seanca-e-kuvendit-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-22 09:47
https://www.informatat.com/dialogu-ne-udhekryq/20%Monthly2018-11-22 10:09
https://www.informatat.com/krimineli-i-penduar-shkruan-liber-vritet-te-ceremonia-e-botimit/20%Monthly2018-11-21 22:14
https://www.informatat.com/sipas-vuciqit-kosova-me-takse-deshi-realizimin-e-kater-qellimeve/20%Monthly2018-11-22 08:53
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-veseli-takoi-grupin-e-miqesise-belgjike-kosove/20%Monthly2018-11-21 19:40
https://www.informatat.com/crnadak-vendim-hakmarres-i-prishtines-te-reagoje-be-ja/20%Monthly2018-11-21 18:52
https://www.informatat.com/mogherini-kerkon-heqjen-e-menjehershme-te-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-22 08:48
https://www.informatat.com/kryetari-i-komunes-se-suharekes-i-uron-qytetaret-amerikane-per-diten-e-falenderimeve/20%Monthly2018-11-21 18:44
https://www.informatat.com/reagon-dhe-bosnja-kjo-eshte-goditja-me-e-madhe-qe-i-eshte-bere-cefta-s-ndonjehere/20%Monthly2018-11-21 16:01
https://www.informatat.com/hoxha-na-duhet-perkrahja-e-be-se-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-21 15:56
https://www.informatat.com/hoxhaj-per-serbine-smjafoi-masa-prej-10-per-qind-vazhdoi-destruktivitetin/20%Monthly2018-11-21 15:53
https://www.informatat.com/kusari-rritja-e-takses-te-kushtezohet-me-kerkesa-te-qarta-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-21 15:49
https://www.informatat.com/deda-vendimi-i-qeverise-per-rritjen-e-takses-i-qelluar/20%Monthly2018-11-21 15:47
https://www.informatat.com/ky-eshte-veprimi-i-vuciq-pas-vendimit-per-rritje-100-te-takses-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2018-11-21 15:44
https://www.informatat.com/vv-ahmeti-ka-harruar-premtimet-vitin-2018-po-e-mbyllim-me-7-cerdhe-ne-mungese/20%Monthly2018-11-21 15:41
https://www.informatat.com/dodik-une-jam-serb-e-dua-me-shume-serbine-se-beh-ne/20%Monthly2018-11-21 15:38
https://www.informatat.com/ne-mitrovice-largohen-90-e-produkteve-me-mbishkrimin-kosovo-i-metohija/20%Monthly2018-11-21 15:35
https://www.informatat.com/pezullohet-vendimi-per-kthimin-e-pronave-te-akp-se-presin-kushtetuesen/20%Monthly2018-11-21 15:33
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-e-kuptoj-se-pse-thaci-me-ka-derguar-ne-gjykate-kushtetuese/20%Monthly2018-11-21 15:31
https://www.informatat.com/reagon-ministri-serb-i-tregtise-me-mire-te-thonin-bllokade-se-keshtu/20%Monthly2018-11-21 15:29
https://www.informatat.com/kurti-thaci-ti-ndal-pazaret-territoriale-ti-shtroje-kerkesa-serbise/20%Monthly2018-11-21 15:26
https://www.informatat.com/qeveria-ndane-600-mije-euro-per-zjarrfikesit-dhe-500-mije-euro-per-kombetaren-e-futbollit/20%Monthly2018-11-21 15:24
https://www.informatat.com/ljajiq-pranimi-i-kosoves-ne-interpol-do-te-bente-dialogun-e-metejshem-te-pakuptimte/20%Monthly2018-11-21 15:21
https://www.informatat.com/reagimi-i-listes-serbe-kjo-eshte-shpallje-lufte-ndaj-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2018-11-22 08:44
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-ndaj-serbise-legjitime/20%Monthly2018-11-21 15:12
https://www.informatat.com/neser-seanca-e-jashtezakonshme-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-21 15:17
https://www.informatat.com/qeveria-ngrit-taksen-ne-100-per-qind-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2018-11-21 14:08
https://www.informatat.com/vuciq-jemi-te-befasuar-pse-kazakistani-votoi-pro-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-21 10:16
https://www.informatat.com/e-rrah-nenen-dhe-gruan-i-konfiskohen-dhe-arme/20%Monthly2018-11-21 10:13
https://www.informatat.com/para-sfides-kosove-azerbajxhan-zenelit-i-vdiq-njeriu-qe-e-donte-me-gjithe-zemer/20%Monthly2018-11-21 10:06
https://www.informatat.com/zvicra-do-te-ndaje-20-milion-chf-per-menaxhimin-e-integruar-te-resurseve-ujore/20%Monthly2018-11-21 10:01
https://www.informatat.com/lendohen-neymar-dhe-mbappe-nuk-dihet-nese-luajne-kunder-liverpoolit/20%Monthly2018-11-21 09:55
https://www.informatat.com/mediet-e-huajakosova-i-shokon-te-gjithe/20%Monthly2018-11-21 09:52
https://www.informatat.com/thatesira-vonon-mbjelljet-vjeshtore-aktualisht-jane-mbjelle-vetem-10-e-siperfaqeve-te-planifikuara/20%Monthly2018-11-21 09:49
https://www.informatat.com/kompania-ruse-ngre-padi-ndaj-facebook-per-fshirjen-e-llogarise/20%Monthly2018-11-21 09:45
https://www.informatat.com/befason-hungaria-abstenoi-per-interpol/20%Monthly2018-11-21 09:41
https://www.informatat.com/hahn-kerkon-llogari-nga-orban-ne-rast-te-aprovimit-te-kerkeses-se-gruevskit/20%Monthly2018-11-21 09:30
https://www.informatat.com/gjermania-vazhdon-perkrahjen-per-kosoven/20%Monthly2018-11-21 09:25
https://www.informatat.com/per-24-ore-818-gjoba/20%Monthly2018-11-21 09:23
https://www.informatat.com/lista-e-shteteve-qe-votuan-kunder-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-21 09:18
https://www.informatat.com/beende-ska-date-konkrete-per-vazhdimin-e-dialogut-per-kosoven/20%Monthly2018-11-21 15:12
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-mot-i-vranet-dhe-me-shi/20%Monthly2018-11-21 09:08
https://www.informatat.com/sot-mbahet-mbledhja-e-qeverise/20%Monthly2018-11-21 09:05
https://www.informatat.com/mustafa-kujton-xhavit-ahmetin-punoi-shume-e-dha-gjithcka-per-kosoven/20%Monthly2018-11-21 09:02
https://www.informatat.com/konfirmohet-zotimi-i-komunes-se-prishtines-me-berzh-in-per-investime-ne-projektin-qyteti-i-gjelber/20%Monthly2018-11-21 08:55
https://www.informatat.com/hasaniinteresimi-i-gjermaneve-per-te-investuar-ne-kosove-eshte-rritur/20%Monthly2018-11-21 08:51
https://www.informatat.com/krasniqi-diplomacise-i-duhet-koordinim-si-i-djelmoshave-te-kombetares-ne-futboll/20%Monthly2018-11-21 08:46
https://www.informatat.com/gjermania-lehteson-rregullat-per-punesimin-e-te-huajve/20%Monthly2018-11-21 08:41
https://www.informatat.com/uefa-shkruan-per-suksesin-historik-te-kosoves/20%Monthly2018-11-21 08:39
https://www.informatat.com/mti-ja-kerkon-nga-furrtaret-ta-kthejne-cmimin-e-meparshem-te-bukes/20%Monthly2018-11-21 08:34
https://www.informatat.com/5-722-te-burgosur-shqiptare-ne-vendet-e-be-se-gjysma-e-tyre-ne-greqi/20%Monthly2018-11-21 08:31
https://www.informatat.com/deputetet-kritikojne-kushtet-ne-qendrat-korrektuese-kerkojne-reflektim-institucional/20%Monthly2018-11-21 08:29
https://www.informatat.com/rruget-e-tiranes-permbyten-nga-reshjet-shiu-vazhdon-dhe-sot/20%Monthly2018-11-21 08:26
https://www.informatat.com/interpoli-behet-me-president-te-ri-deshton-kandidati-rus/20%Monthly2018-11-21 08:24
https://www.informatat.com/mungesa-e-vizave-problem-i-te-rinjve-qe-synojne-te-studiojne-ne-be/20%Monthly2018-11-21 08:21
https://www.informatat.com/per-dhjete-dite-konfiskohen-7-kamione-me-thengjill/20%Monthly2018-11-21 08:17
https://www.informatat.com/deshtimi-ne-interpol-e-ne-liberalizim-favorizon-zgjedhjet/20%Monthly2018-11-21 15:06
https://www.informatat.com/komisioni-hetimor-interviston-sot-pal-lekajn-per-rastin-e-debimit-te-turqve/20%Monthly2018-11-21 08:11
https://www.informatat.com/miliona-euro-te-shpenzuara-huq-ne-lobim-per-deshtim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-21 14:08
https://www.informatat.com/be-nuk-do-ti-liberalizoje-vizat-kosoves-as-kete-vit/20%Monthly2018-11-21 09:14
https://www.informatat.com/vdes-inspektori-i-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-20 20:36
https://www.informatat.com/ap-raporton-per-deshtimin-e-kosoves-ne-interpol-e-penguan-serbia-dhe-rusia/20%Monthly2018-11-21 08:14
https://www.informatat.com/merret-vendimi-per-studentet-e-biologjise-qe-kerkuan-module-shtese-per-licencim/20%Monthly2018-11-21 08:06
https://www.informatat.com/amerika-mbeshtet-kandidatin-e-korese-se-jugut-per-shef-te-interpolit/20%Monthly2018-11-20 20:13
https://www.informatat.com/mbyllet-pjesa-e-pare-shqiperi-uells-rezultati-dhe-statistikat/20%Monthly2018-11-20 20:09
https://www.informatat.com/kadri-gervalla-i-nismas-konsull-i-kosoves-ne-stuttgart/20%Monthly2018-11-20 20:43
https://www.informatat.com/kosova-ne-epersi-qe-nga-fillimi/20%Monthly2018-11-20 19:49
https://www.informatat.com/si-ndikojne-mediat-sociale-ne-imazhin-tone-te-trupit/20%Monthly2018-11-20 19:44
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-me-te-zakonshme-te-diabetit/20%Monthly2018-11-20 19:42
https://www.informatat.com/keto-jane-disa-nga-perfitimet-e-jashtezakonshme-te-ujit-ne-organizem/20%Monthly2018-11-20 19:40
https://www.informatat.com/kjo-erze-mund-te-ndihmoje-ne-trajtimin-e-ankthit-dhe-depresionit/20%Monthly2018-11-20 19:38
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-asnjehere-nuk-duhet-te-ringrohen/20%Monthly2018-11-20 19:35
https://www.informatat.com/stresi-digjital-dobeson-fuqine-punetore/20%Monthly2018-11-20 19:33
https://www.informatat.com/nese-vuani-nga-astma-mos-e-ndani-kete-ushqim-nga-dieta-juaj/20%Monthly2018-11-20 19:30
https://www.informatat.com/be-miraton-sanksionet-ndaj-iranianeve-qe-organizuan-nje-sulm-me-bomba-ne-paris/20%Monthly2018-11-20 19:27
https://www.informatat.com/ne-kohen-e-putinit-eshte-cmenduri-tia-lesh-interpolin-nje-rusi/20%Monthly2018-11-20 19:24
https://www.informatat.com/qeveria-gruevski-nuk-kishte-kercenime-per-jeten-dhe-nuk-ishte-i-perndjekur-politik/20%Monthly2018-11-20 19:22
https://www.informatat.com/dodik-pritet-te-marre-presidencen-e-bosnjes/20%Monthly2018-11-20 19:20
https://www.informatat.com/ky-eshte-deri-me-tani-tifozi-me-i-flakte-i-kosoves-shikojeni-veshjen-e-tij-mahnitese/20%Monthly2018-11-20 18:28
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-shqiperi-uells/20%Monthly2018-11-20 18:24
https://www.informatat.com/ky-eshte-shkaktari-numer-nje-i-problemeve-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2018-11-20 18:18
https://www.informatat.com/largoni-telefonat-nga-dora-ja-cfare-po-iu-shkaktojne-ne-fytyre/20%Monthly2018-11-20 18:16
https://www.informatat.com/ushtrimet-me-efektive-te-bicepsit-per-te-cilat-nuk-keni-degjuar-me-pare/20%Monthly2018-11-20 18:14
https://www.informatat.com/tahiri-do-te-punesohen-120-gardiane-te-rinj/20%Monthly2018-11-20 20:27
https://www.informatat.com/gazeta-e-pare-ne-tokat-shqiptare-iskodra-e-vitit-1868-ku-asnje-fjale-nuk-ishte-shqip/20%Monthly2018-11-20 17:59
https://www.informatat.com/haziri-sot-ne-dubai-mungoi-nje-fadil-vokrri/20%Monthly2018-11-20 17:51
https://www.informatat.com/shkupi-dhe-prishtina-ne-mesin-e-10-qyteteve-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote/20%Monthly2018-11-20 17:46
https://www.informatat.com/24-kompani-te-serbise-ne-panairin-e-tiranes/20%Monthly2018-11-20 17:32
https://www.informatat.com/selimi-flet-nga-dubai-diplomacia-kosovare-sishte-ne-nivel-te-duhur/20%Monthly2018-11-20 17:29
https://www.informatat.com/vuciqi-arsyeton-fyerjen-qe-daciqi-ia-beri-kancelarit-te-austrise/20%Monthly2018-11-20 20:19
https://www.informatat.com/lufta-ekonomike-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-20 19:59
https://www.informatat.com/golden-globe-i-marilyn-monroe-shitet-ne-ankand-me-cmim-rekord/20%Monthly2018-11-20 17:07
https://www.informatat.com/projekt-evropian-per-mbrojtjen-e-gjelit-te-eger-ne-berat/20%Monthly2018-11-20 17:05
https://www.informatat.com/zbulohen-artefakte-5000-vjecare-ne-irak/20%Monthly2018-11-20 17:03
https://www.informatat.com/kosova-e-mposht-azerbajxhanin-me-kete-rezultat-ja-kush-i-shenon-golat/20%Monthly2018-11-20 17:01
https://www.informatat.com/chelsea-arrin-marreveshje-me-yllin-e-madh/20%Monthly2018-11-20 16:59
https://www.informatat.com/osmani-pas-deshtimit-ne-interpol-serbise-ti-vendoset-embargo-totale/20%Monthly2018-11-20 18:12
https://www.informatat.com/skandal-ne-shtepine-e-bardhe-ivanka-trump-perdori-email-in-privat-per-pune-zyrtare/20%Monthly2018-11-20 16:54
https://www.informatat.com/sherifi-deshtimi-ne-interpol-nuk-ishte-i-papritur/20%Monthly2018-11-20 17:15
https://www.informatat.com/kinezeve-nuk-u-pelqen-era-e-vetures-se-re-fordi-synon-ta-eliminoje-ate/20%Monthly2018-11-20 16:46
https://www.informatat.com/arkitekti-qe-po-transformon-qytetet-ne-pyje-vertikale/20%Monthly2018-11-20 16:44
https://www.informatat.com/terheqja-a-do-ta-kishte-shpetuar-kosoven-nga-deshtimi-ne-interpol-flasin-analistet/20%Monthly2018-11-20 17:10
https://www.informatat.com/ambasadori-rus-pergezon-stefanoviq-festa-dhe-fitorja-shkojne-mire-se-bashku/20%Monthly2018-11-20 16:30
https://www.informatat.com/berisha-fajeson-diplomacine-e-jashtme-te-kosoves-per-deshtimin-e-anetaresimit-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 16:26
https://www.informatat.com/drejtori-i-burgjeve-te-kosoves-ne-burgun-e-dubraves-ka-kontrabande/20%Monthly2018-11-20 16:24
https://www.informatat.com/bllokohet-urdhri-i-trumpit-per-azilin/20%Monthly2018-11-20 16:18
https://www.informatat.com/ushtria-amerikane-vret-37-militante-te-dyshuar-ne-somali/20%Monthly2018-11-20 16:12
https://www.informatat.com/scott-mospranimi-i-kosoves-ne-interpol-zhgenjyes/20%Monthly2018-11-20 16:56
https://www.informatat.com/keto-vende-do-te-mbesin-deri-ne-gjashte-ore-pa-rryme/20%Monthly2018-11-20 16:06
https://www.informatat.com/pushteti-fajeson-serbine-e-opozita-kreret-vendore-per-deshtimin-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 16:49
https://www.informatat.com/giggs-e-paralajmeron-shqiperine-apra-ndeshjes/20%Monthly2018-11-20 15:58
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-beson-se-ishte-e-gatshme-per-interpol/20%Monthly2018-11-20 16:37
https://www.informatat.com/ismaili-inspekton-punimet-e-spitalit-pediatrik-kirurgjik-perfundon-brenda-22-muajve/20%Monthly2018-11-20 15:46
https://www.informatat.com/del-per-te-peshkuar-ne-pogradec-perfundon-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-20 15:42
https://www.informatat.com/publikohet-lista-e-kosoves-per-ndeshjet-me-rumanine-dhe-maqedonine/20%Monthly2018-11-20 15:39
https://www.informatat.com/rita-ora-shkelqen-ne-londer/20%Monthly2018-11-20 15:35
https://www.informatat.com/tahiri-e-haxhiu-me-deklarata-krejtesisht-te-kunderta-per-integrimin-e-gjyqesise-se-veriut-ne-sistemin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-20 15:22
https://www.informatat.com/gruevski-fiton-azilin-ne-hungari/20%Monthly2018-11-20 15:20
https://www.informatat.com/veseli-me-eurodeputete-cdo-vonese-per-heqjen-e-vizave-eshte-e-pa-arsyeshme/20%Monthly2018-11-20 16:09
https://www.informatat.com/40-te-vdekur-nga-nje-shperthim-ne-nje-salle-dasmash-ne-kabul/20%Monthly2018-11-20 15:13
https://www.informatat.com/vv-deshtimi-ne-interpol-thaci-pacolli-dhe-haradinaj-po-i-kushtojne-shume-kosoves/20%Monthly2018-11-20 15:12
https://www.informatat.com/osbe-pajise-15-shkolla-fillore-ne-kosove-me-kamera-vezhgimi/20%Monthly2018-11-20 15:09
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-zhgenjyese-per-kosoven-keto-probleme-e-presin/20%Monthly2018-11-20 15:05
https://www.informatat.com/daciqi-tallet-me-kosoven-dhe-fyen-kancelarin-austriak-sebastian-kurz/20%Monthly2018-11-20 16:01
https://www.informatat.com/be-se-i-intereson-vetem-dialogu-e-jo-interpoli/20%Monthly2018-11-20 15:52
https://www.informatat.com/babai-nga-kamenica-rrefen-ne-gjykate-se-si-e-mbyti-djalin-14-vjecar/20%Monthly2018-11-20 14:58
https://www.informatat.com/ndertesa-e-qeverise-ndricohet-me-ngjyre-te-katert/20%Monthly2018-11-20 14:57
https://www.informatat.com/mungesa-e-energjise-elektrike-dhe-perkrahjes-nga-ana-qeverise-eshte-duke-demtuar-rende-bizneset/20%Monthly2018-11-20 14:54
https://www.informatat.com/kujdes-nga-dy-eurot-false/20%Monthly2018-11-20 14:50
https://www.informatat.com/veriu-i-mitrovices-feston-per-deshtimin-e-hyrjes-se-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 15:19
https://www.informatat.com/psd-kerkon-pergjegjesi-nga-qeveria-e-mpj-per-deshtimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 14:46
https://www.informatat.com/sonte-nje-pjese-e-madhe-e-drenices-do-te-mbes-pa-rryme/20%Monthly2018-11-20 14:44
https://www.informatat.com/komf-dita-e-konventes-nderkombetare-per-te-drejtat-e-femijes-i-gjen-femijet-e-kosoves-te-harruar-nga-shteti/20%Monthly2018-11-20 14:42
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-ldk-se-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-11-20 15:04
https://www.informatat.com/limaj-serbia-deshmoi-edhe-njehere-se-nuk-eshte-per-paqe-e-stabilitet-ne-rajon/20%Monthly2018-11-20 15:00
https://www.informatat.com/be-perfundon-hetimet-ndaj-gjykatesit-qe-sherbeu-ne-kosove/20%Monthly2018-11-20 13:05
https://www.informatat.com/mpj-shpreh-shqetesim-te-thelle-per-qasjen-shantazhuese-te-serbise-karshi-interpolit/20%Monthly2018-11-20 12:31
https://www.informatat.com/bora-pastroi-perkohesisht-ajrin-ne-prishtine-sonte-serish-ajer-i-pashendetshem/20%Monthly2018-11-20 12:19
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-opozita-dhe-serbia-u-gezuan-per-mos-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 14:48
https://www.informatat.com/up-renditet-ne-vendin-e-713-ne-bote-ne-ranglisten-scimago/20%Monthly2018-11-20 12:03
https://www.informatat.com/kiribati-dhe-vanuatu-pranohen-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 11:56
https://www.informatat.com/qalajpolitika-e-ka-fajin-per-mospranim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 11:50
https://www.informatat.com/blic-kosova-do-ta-perdore-deshtimin-ne-interpol-per-ceshtjen-e-korrigjimit-te-kufirit/20%Monthly2018-11-20 14:29
https://www.informatat.com/pacolli-thote-se-me-mos-anetaresimin-ne-interpol-fitoi-e-keqja/20%Monthly2018-11-20 11:34
https://www.informatat.com/mi-nexhat-krasniqin-e-kemi-shkarkuar-por-ai-po-e-sfidon-edhe-policine/20%Monthly2018-11-20 11:30
https://www.informatat.com/dhurohet-makina-e-analizatorit-te-gazit-ne-repartin-e-neonatologjise-ne-gjakove/20%Monthly2018-11-20 11:25
https://www.informatat.com/mbreteria-e-bashkuarzhgenjyes-mos-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 11:15
https://www.informatat.com/ministri-shala-e-quan-te-paligjshme-ngritjen-e-cmimit-te-bukes/20%Monthly2018-11-20 11:08
https://www.informatat.com/daciqkjo-eshte-fitore-e-serbise-pa-thene-ne-po-smund-te-behet-asgje/20%Monthly2018-11-20 11:05
https://www.informatat.com/vuciqpozita-e-serbise-u-fuqizua-por-duhet-te-jemi-te-kujdesshem/20%Monthly2018-11-20 11:02
https://www.informatat.com/de-biasiduka-seshte-i-lumtur-trajneri-sduhet-te-merret-me-mungesa/20%Monthly2018-11-20 10:58
https://www.informatat.com/ffk-biletat-per-kosove-azerbajxhan-duhet-ti-printoni-bardhezi-ose-me-ngjyra/20%Monthly2018-11-20 10:53
https://www.informatat.com/pas-deshtimit-ne-interpol-kerkohet-doreheqja-e-qeverise/20%Monthly2018-11-20 10:51
https://www.informatat.com/eshte-zhgenjim-per-kosoven-por-edhe-deshtim-per-sigurine-ne-ballkan/20%Monthly2018-11-20 10:39
https://www.informatat.com/nje-i-mitur-ne-gjendje-te-rende-pas-goditjes-nga-vetura-ne-peje/20%Monthly2018-11-20 10:35
https://www.informatat.com/reagon-edhe-thaci-ja-cka-ka-treguar-deshtimi-i-sotem/20%Monthly2018-11-20 14:11
https://www.informatat.com/abdixhiku-me-diplomaci-te-korridoreve-e-ekipe-tallava-vazhdojme-me-deshtime/20%Monthly2018-11-20 10:27
https://www.informatat.com/hoti-buxheti-i-vitit-2019-nuk-duhet-te-miratohet/20%Monthly2018-11-20 10:21
https://www.informatat.com/zeka-e-quan-hajdut-te-afermin-e-jakup-krasniqit/20%Monthly2018-11-20 10:14
https://www.informatat.com/edhe-sikur-te-gjithe-abstenuesit-te-votonin-pro-kosova-do-te-deshtonte-per-interpol/20%Monthly2018-11-20 10:09
https://www.informatat.com/fitorja-e-madhe-e-serbise-ne-interpol-vuciq-i-drejtohet-opinionit/20%Monthly2018-11-20 10:06
https://www.informatat.com/haradinaj-vendos-kurora-lulesh-ne-varrin-e-otto-von-habsburg/20%Monthly2018-11-20 09:53
https://www.informatat.com/shba-fushata-e-presionit-nga-serbia-beri-qe-kosova-te-deshtoje-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 12:14
https://www.informatat.com/dedame-mire-terheqje-nese-eshte-ditur-per-mos-mbeshtetjen/20%Monthly2018-11-20 09:46
https://www.informatat.com/kisa-per-nje-vit-i-ka-ofruar-atk-se-eksperience-ne-sigurine-kibernetike/20%Monthly2018-11-20 09:38
https://www.informatat.com/qeveria-e-zhgenjyer-me-mos-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 11:40
https://www.informatat.com/pranimi-ne-interpol-do-te-ishte-fitore-e-madhe-per-kosoven/20%Monthly2018-11-20 09:24
https://www.informatat.com/kosova-deshton-nuk-anetaresohet-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 10:31
https://www.informatat.com/vuciqi-tregon-menyren-si-ka-hyre-gruevski-nga-serbia-ne-hungari/20%Monthly2018-11-20 09:16
https://www.informatat.com/vlera-e-bitcoinit-bie-ne-5000-dollare/20%Monthly2018-11-20 09:14
https://www.informatat.com/dua-lipa-te-thuash-jam-krenare-qe-jam-shqiptare-eshte-pak/20%Monthly2018-11-20 09:11
https://www.informatat.com/haradinaj-projektet-per-trajtimin-e-ujerave-prioritet-i-qeverise/20%Monthly2018-11-20 09:07
https://www.informatat.com/trajnimet-e-mesimdhenesve-ne-kuader-te-reformave-ne-arsim-do-te-ndalen/20%Monthly2018-11-20 09:03
https://www.informatat.com/4-shtetet-qe-e-kundershtuan-fuqishem-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 08:58
https://www.informatat.com/kosova-deshton-ne-raundin-e-pare-nuk-merr-votat-e-mjaftueshme-per-interpol/20%Monthly2018-11-20 09:18
https://www.informatat.com/kosova-ne-pritje-te-votes-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 08:49
https://www.informatat.com/moti-gjate-kesaj-jave-kryesisht-i-vranet-dhe-me-shi/20%Monthly2018-11-20 08:47
https://www.informatat.com/lobim-ne-minutat-e-fundit/20%Monthly2018-11-20 08:43
https://www.informatat.com/kater-te-vdekur-nga-te-shtenat-ne-nje-spital-ne-cikago/20%Monthly2018-11-20 08:41
https://www.informatat.com/gjendja-aktuale-ne-kombinatin-trepca-mjaft-e-rende/20%Monthly2018-11-20 08:39
https://www.informatat.com/hoti-kosova-meriton-te-pranohet-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 08:36
https://www.informatat.com/thaci-nuk-raporton-per-parate-e-shpenzuara-per-lobim/20%Monthly2018-11-20 08:31
https://www.informatat.com/kokaina-nga-shqiperia-ne-duart-e-mafise-kalabreze-ndrangheta/20%Monthly2018-11-20 08:28
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-me-taksen-10-per-qind-kosova-cdo-dite-ia-merr-serbise-nga-nje-milion-euro/20%Monthly2018-11-20 08:25
https://www.informatat.com/kqz-ja-e-bllokuar-tash-e-tete-muaj/20%Monthly2018-11-20 08:23
https://www.informatat.com/thaci-i-versulet-haradinajt/20%Monthly2018-11-20 09:50
https://www.informatat.com/sekretari-i-interpolit-serbia-e-shantazhoi-interpolin-per-kosoven/20%Monthly2018-11-20 09:32
https://www.informatat.com/kusari-se-pari-konsensusi-per-dialogun-pastaj-zgjedhjet/20%Monthly2018-11-20 08:13
https://www.informatat.com/rreth-ores-11-votohet-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-20 08:51
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-serb-e-pranon-se-do-te-jete-e-veshtire-te-ndalohet-pranimi-i-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 20:37
https://www.informatat.com/15-vjecari-merr-plumb-ne-koke/20%Monthly2018-11-19 20:18
https://www.informatat.com/berisha-thote-se-kosova-ndaj-azerbajxhanit-luan-per-fitore/20%Monthly2018-11-19 20:05
https://www.informatat.com/papa-francesku-pret-ne-vatikan-pelegrine-shqiptare-te-te-gjitha-besimeve/20%Monthly2018-11-19 19:59
https://www.informatat.com/hahn-anetaresimi-i-ballkanit-perendimor-ne-be-nje-perparesi-e-bashkimit-evropian/20%Monthly2018-11-19 19:53
https://www.informatat.com/ashensori-bie-84-kat-6-persona-brenda-tij-se-dinin-qe-ai-ishte-jashte-funksionit/20%Monthly2018-11-19 19:46
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-partneri-juaj-po-ju-tradhton-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-11-19 19:42
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-hani-tershere-cdo-dite/20%Monthly2018-11-19 19:37
https://www.informatat.com/qe-12-muaj-asnje-seance-e-gjykimit-te-uke-rugoves/20%Monthly2018-11-19 19:32
https://www.informatat.com/mbreti-salman-flet-per-drejtesine-por-se-permend-vrasjen-e-khashoggit/20%Monthly2018-11-19 19:19
https://www.informatat.com/situate-e-tensionuar-ne-tirane-i-vihet-zjarri-kazaneve-te-plehrave/20%Monthly2018-11-19 19:06
https://www.informatat.com/mesoni-si-te-pergatisni-nje-krem-antirrudhe-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-19 19:00
https://www.informatat.com/keto-jane-perfitimet-e-kosoves-ne-rast-te-anetaresimit-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 18:49
https://www.informatat.com/cipsat-te-rrezikshem-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-11-19 18:47
https://www.informatat.com/helmin-qe-mund-te-na-vrase-e-kemi-ne-gojen-tone/20%Monthly2018-11-19 18:44
https://www.informatat.com/dieta-qe-po-supozohet-se-sheron-kancerin/20%Monthly2018-11-19 18:41
https://www.informatat.com/grate-mund-te-pergjysmojne-rrezikun/20%Monthly2018-11-19 18:38
https://www.informatat.com/komuna-rregullon-shtegun-per-vrapim-ne-taukbahqe/20%Monthly2018-11-19 18:32
https://www.informatat.com/pacolli-votimi-per-kosoven-ne-interpol-eshte-i-fshehte-serbia-tenton-te-shkaterroje-ate-qe-dikush-nderton/20%Monthly2018-11-20 08:19
https://www.informatat.com/masat-e-qeverise-ndaj-importit-te-mallrave-bosnja-e-serbia-i-shkruajne-leter-mogherinit/20%Monthly2018-11-20 08:15
https://www.informatat.com/akuza-te-renda-per-manchester-united-rreth-marreveshjes-per-falcaon/20%Monthly2018-11-19 17:52
https://www.informatat.com/yll-limani-nis-punen-per-projektin-e-ri-vaj/20%Monthly2018-11-19 17:49
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-peje-nje-i-mitur-ne-rrezik-per-jete/20%Monthly2018-11-19 17:46
https://www.informatat.com/avokati-i-burdushit-atij-po-iu-behet-padrejtesi-e-madhe/20%Monthly2018-11-19 17:44
https://www.informatat.com/sejdiu-per-interpol-in-kosova-ka-permbushur-kriteret-tash-ka-mbetur-beteja-diplomatike/20%Monthly2018-11-19 17:43
https://www.informatat.com/denim-me-burg-per-te-dyshuarin-per-ndihme-sulmuesve-te-sokol-zogajt/20%Monthly2018-11-19 17:41
https://www.informatat.com/ahmeti-perkrah-vendimin-per-ndalimin-e-importimit-te-produkteve-qe-kosoves-nuk-i-referohen-si-shtet/20%Monthly2018-11-19 17:38
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-vjene-energjia-parakusht-per-zhvillim-te-qendrueshem-ekonomik/20%Monthly2018-11-19 17:32
https://www.informatat.com/finalja-per-interpol/20%Monthly2018-11-20 08:08
https://www.informatat.com/abdixhiku-qeveria-pan-me-rekord-te-zi-jane-humbur-16-mije-vende-pune/20%Monthly2018-11-19 18:28
https://www.informatat.com/refuzohet-kerkesa-e-serbise-neser-votohet-per-kosoven-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 18:24
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-zevendes-kancelarin-austriak-heinz-christian-strache/20%Monthly2018-11-19 15:35
https://www.informatat.com/veseli-niset-per-bruksel-kerkon-mbeshtetjen-e-belgjikes-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-19 17:24
https://www.informatat.com/a-do-ta-formoje-kosova-ushtrine-me-28-nentor-keshtu-pergjigjet-haradinaj/20%Monthly2018-11-19 17:19
https://www.informatat.com/radio-franceze-macron-mund-ta-mbeshtese-idene-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-19 15:16
https://www.informatat.com/me-shume-se-1-mije-banore-te-kramovikut-perfitojne-nga-impianti-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-11-19 15:16
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare-dhe-pervetesim-ne-detyre/20%Monthly2018-11-19 15:05
https://www.informatat.com/pas-prizrenit-rritet-cmimi-i-bukes-edhe-ne-kacanik/20%Monthly2018-11-19 14:57
https://www.informatat.com/xhesika-dhe-jehona-cmendin-rrjetin-me-kete-vallezim-provokues/20%Monthly2018-11-19 14:53
https://www.informatat.com/evropa-veriore-po-perballet-me-temperatura-te-uleta/20%Monthly2018-11-19 14:43
https://www.informatat.com/mbi-60-dosje-per-krime-lufte-dorezohen-ne-prokurorine-speciale-te-kosoves/20%Monthly2018-11-19 14:39
https://www.informatat.com/fsk-dhe-pjesetare-te-forcave-te-armatosura-te-maqedonise-trajnohen-ne-kazermen-e-fsk-se/20%Monthly2018-11-19 14:16
https://www.informatat.com/publikimi-i-shpeshte-i-selfieve-ne-rrjetet-sociale-mund-te-shkaktoje-sjellje-narcizoide/20%Monthly2018-11-19 14:13
https://www.informatat.com/historia-e-fotos-qe-ka-lotuar-syte-e-botes/20%Monthly2018-11-19 14:10
https://www.informatat.com/morandi-njeriu-qe-jeton-i-vetem-gati-3-dekada-ne-nje-ishull/20%Monthly2018-11-19 14:08
https://www.informatat.com/pacolli-pret-vendimin-e-duhur-kosova-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 14:06
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-ndane-75-mije-euro-per-dekorimin-e-shesheve/20%Monthly2018-11-19 13:57
https://www.informatat.com/gjykata-shpall-aktgjykim-lirues-per-nexhat-cocajn/20%Monthly2018-11-19 13:52
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-2020-po-i-jep-fund-praktikes-se-abuzimit-me-pozita-te-shumefishta/20%Monthly2018-11-19 13:44
https://www.informatat.com/ministri-shala-me-urdherese-ndalon-shitjen-e-produkteve-qe-nuk-i-referohen-kosoves-si-shtet/20%Monthly2018-11-19 15:40
https://www.informatat.com/femijet-kerkojne-pergjegjesi-nga-ministrat-per-te-drejtat-e-tyre/20%Monthly2018-11-19 13:37
https://www.informatat.com/veseli-rikujton-ligjet-per-parandalim-te-konfliktit-te-interesit-e-te-korrupsionit/20%Monthly2018-11-19 15:25
https://www.informatat.com/fondi-per-ballkanin-perendimor-pritet-do-te-rrise-bashkepunimin-rajonal/20%Monthly2018-11-19 13:28
https://www.informatat.com/kosovari-paguan-1-500-euro-per-te-dale-ilegalisht-ne-itali-kapet-i-fshehur-ne-kamion/20%Monthly2018-11-19 13:24
https://www.informatat.com/pelikani-kacurrel-pergatitet-per-folezim-ne-divjake/20%Monthly2018-11-19 13:20
https://www.informatat.com/limoni-mund-te-ule-rrezikun-e-prekjes-nga-kanceri/20%Monthly2018-11-19 13:16
https://www.informatat.com/bombe-nga-juventus-largohen-dybala-e-mandzukic-afrohet-mbappe/20%Monthly2018-11-19 13:14
https://www.informatat.com/ikonat-shqiptare-ekspozohen-ne-seline-e-unesco-s/20%Monthly2018-11-19 13:12
https://www.informatat.com/persekutimi-komunist-i-midhat-frasherit-publikohen-online-dokumentet-arkivore/20%Monthly2018-11-19 13:10
https://www.informatat.com/simeone-identifikon-zevendesuesin-e-filipe-luis/20%Monthly2018-11-19 13:08
https://www.informatat.com/prishtina-kerkon-perkrahje-te-merkuren-ndeshja-historike/20%Monthly2018-11-19 13:06
https://www.informatat.com/reagon-familja-e-te-vdekurve-ne-aksidentin-e-mramorit/20%Monthly2018-11-19 13:06
https://www.informatat.com/banka-boterore-kerkon-implementimin-e-projekteve-te-financuara-nga-ta/20%Monthly2018-11-19 13:02
https://www.informatat.com/per-dy-vite-ansje-aktgjykim-i-formes-se-prere-per-rastet-e-korrupsionit/20%Monthly2018-11-19 13:01
https://www.informatat.com/izraeli-nuk-planifikon-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-11-19 12:52
https://www.informatat.com/kerkese-per-debat-parlamentar-per-sanksione-ekonomike-e-politike-kunder-serbise/20%Monthly2018-11-19 12:49
https://www.informatat.com/ne-prishtine-per-24-ore-ndodhen-3-raste-te-kanosjes-e-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-11-19 12:43
https://www.informatat.com/ffk-me-nje-njoftim-te-rendesishem-per-tifozet-per-ndeshjen-me-azerbajxhanin/20%Monthly2018-11-19 12:39
https://www.informatat.com/kurz-austria-mbeshtet-fuqishem-vendet-e-ballkanit-perendimor-ne-rrugen-drejt-be-se/20%Monthly2018-11-19 12:30
https://www.informatat.com/trump-nuk-do-ta-degjoje-incizimin-e-tmerrshem-te-vrasjes-se-khashoggit/20%Monthly2018-11-19 12:25
https://www.informatat.com/kryeministria-serbe-i-quan-kriminele-lufte-presidentin-dhe-kryeministrin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-19 12:21
https://www.informatat.com/veselikosova-e-meriton-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-19 12:17
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ofron-shume-mundesi-per-investitoret-e-huaj/20%Monthly2018-11-19 12:11
https://www.informatat.com/meksikanet-protestojne-ardhjen-e-migranteve-ne-shtetin-e-tyre/20%Monthly2018-11-19 12:07
https://www.informatat.com/ministrat-evropiane-pakti-per-brexitin-nuk-mund-te-rinegociohet/20%Monthly2018-11-19 12:03
https://www.informatat.com/sipas-gjeneralit-te-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove-ushtrine-e-saj-po-e-formon-nato/20%Monthly2018-11-19 12:01
https://www.informatat.com/kujt-i-paguajne-qira-partite-politike/20%Monthly2018-11-19 11:57
https://www.informatat.com/rama-perkunder-presioneve-qe-po-vijne-nga-jashte-fsk-do-te-jete-ne-sherbim-te-te-gjitheve/20%Monthly2018-11-19 11:54
https://www.informatat.com/norvegjia-perkrah-kosoven-me-1-4-milion-euro/20%Monthly2018-11-19 11:49
https://www.informatat.com/prej-sot-buka-shtrenjtohet-per-10-cent/20%Monthly2018-11-19 11:45
https://www.informatat.com/pese-vende-i-bashkohen-serbise-qe-kosova-te-hiqet-nga-rendi-i-dites-se-interpolit/20%Monthly2018-11-19 11:42
https://www.informatat.com/polici-i-vrare-ne-podujeve-ishte-shef-i-krimeve-ekonomike-per-regjionin-e-prishtines/20%Monthly2018-11-19 11:40
https://www.informatat.com/te-enjten-seanca-e-jashtezakonshme-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-19 15:19
https://www.informatat.com/veseli-te-punojme-qe-femijet-te-mund-te-krenohen-me-vendin-e-tyre/20%Monthly2018-11-19 11:27
https://www.informatat.com/cefta-neser-ne-prishtine-pa-perfaqesuesit-e-serbise-e-te-beh/20%Monthly2018-11-19 11:23
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-nga-kurz-qe-kosova-te-futet-ne-agjende-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-11-19 13:41
https://www.informatat.com/serbia-kushtezon-dialogun-me-heqjen-e-takses-nga-kosova/20%Monthly2018-11-19 13:33
https://www.informatat.com/denohet-ish-shefi-i-prokurimit-ne-komunen-e-gjilanit/20%Monthly2018-11-19 09:55
https://www.informatat.com/kryeministrat-e-ballkanit-perendimor-sot-ne-dreke-pune-me-kancelarin-austriak/20%Monthly2018-11-19 09:46
https://www.informatat.com/pogba-i-ka-thene-po-juventusit/20%Monthly2018-11-19 09:41
https://www.informatat.com/rahoveci-behet-me-impiant-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-11-19 09:35
https://www.informatat.com/cefta-peng-i-mosmarreveshjeve-kosove-bosnje-e-serbi/20%Monthly2018-11-19 09:30
https://www.informatat.com/serbia-aludon-se-kosova-do-ta-krijoje-ushtrine-me-28-nentor-kerkon-ndihme-nga-kfor-i/20%Monthly2018-11-19 09:22
https://www.informatat.com/shtimi-i-skemave-pensionale-ad-hoc-rrezikon-stabilitetin-financiar-dhe-paralajmeron-trazira-sociale/20%Monthly2018-11-19 09:17
https://www.informatat.com/veseli-pret-ne-takim-ministrat-hamza-tahiri-dhe-kryeshefin-e-akk-se/20%Monthly2018-11-19 09:15
https://www.informatat.com/azerbajxhani-vjen-per-te-fituar-dhe-per-te-prishur-planet-e-kosoves/20%Monthly2018-11-19 09:09
https://www.informatat.com/kosova-nuk-dorezohet-karshi-kercenimeve-te-serbise/20%Monthly2018-11-19 09:06
https://www.informatat.com/haradinaj-dhe-bernabiq-takohen-sot-ne-vjene/20%Monthly2018-11-19 11:13
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-kete-jave/20%Monthly2018-11-19 08:53
https://www.informatat.com/phillips-ndarja-e-kosoves-pjese-e-planit-strategjik-te-putinit/20%Monthly2018-11-19 08:57
https://www.informatat.com/kuvendi-shenon-diten-e-konventes-nderkombetare-per-femije/20%Monthly2018-11-19 08:41
https://www.informatat.com/termet-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-19 08:37
https://www.informatat.com/dorezohet-kallezime-penale-kunder-krimineleve-serbe/20%Monthly2018-11-19 08:34
https://www.informatat.com/migrimi-ilegal-dhe-mungesa-e-reformave-pengese-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-19 08:29
https://www.informatat.com/vritet-nje-polic-ne-podujeve/20%Monthly2018-11-19 08:26
https://www.informatat.com/ska-ushtri-me-28-nentor/20%Monthly2018-11-19 11:21
https://www.informatat.com/bulliqi-jemi-ne-pritje-te-qeverise-per-korrigjimin-e-marreveshjes-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-11-19 08:11
https://www.informatat.com/sot-mbahet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2018-11-19 08:08
https://www.informatat.com/neser-vendimi-i-interpol-it-per-kosoven/20%Monthly2018-11-19 11:37
https://www.informatat.com/vellai-denoncon-burdushin-se-ia-rrenoi-motren-me-trajtimin-e-pandergjegjshem-mjekesor/20%Monthly2018-11-18 14:20
https://www.informatat.com/tre-eksperte-hetojne-shkaqet-e-aksidentit-me-4-te-vdekur-ne-mramor/20%Monthly2018-11-19 08:49
https://www.informatat.com/zeceviq-ka-gjasa-te-mira-qe-kosova-te-mos-pranohet-ne-interpol/20%Monthly2018-11-19 08:17
https://www.informatat.com/netanyahu-ne-perpjekje-per-te-shpetuar-qeverine-nga-renia/20%Monthly2018-11-18 14:07
https://www.informatat.com/a-do-te-takohej-shaqiri-per-kafe-me-neville-ja-si-pergjigjet-kosovari/20%Monthly2018-11-18 13:55
https://www.informatat.com/ne-greqi-ndertojne-bust-per-grekun-qe-qelloi-mbi-policine-shqiptare/20%Monthly2018-11-18 13:43
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-kerkon-heqjen-e-romingut-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-11-18 14:17
https://www.informatat.com/ndahen-afer-11-miliarde-leke-per-zhvillimin-rural-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-18 13:19
https://www.informatat.com/mbrojtja-kerkon-lirimin-e-burdushit-nga-paraburgimi/20%Monthly2018-11-19 08:05
https://www.informatat.com/the-washington-post-trump-mbron-genjeshtrat-e-muhammed-bin-selman/20%Monthly2018-11-18 12:56
https://www.informatat.com/gazeta-spanjolle-ben-thirrje-per-njohjen-e-kosoves-nga-spanja/20%Monthly2018-11-18 12:54
https://www.informatat.com/may-java-e-ardhshme-do-te-jete-kritike-per-britanine/20%Monthly2018-11-18 12:51
https://www.informatat.com/aksident-ne-tirane-elbasan-2-persona-te-plagosur/20%Monthly2018-11-18 12:50
https://www.informatat.com/kosova-ka-shenuar-progres-ne-uljen-e-perdorimit-te-pakontrolluar-te-antibiotikeve/20%Monthly2018-11-18 14:09
https://www.informatat.com/meta-viziton-shqiptaret-ne-mexhitli-te-manastirit-ben-shqiponjen-bashke-me-banoret-e-atjeshem/20%Monthly2018-11-18 12:31
https://www.informatat.com/slogani-i-burgut-nga-diktatura-ketu-i-thone-burrel-hyn-dhe-nuk-del/20%Monthly2018-11-18 12:19
https://www.informatat.com/varrosen-tre-viktimat-e-aksidentit-ne-mramor/20%Monthly2018-11-18 12:15
https://www.informatat.com/ne-korce-elbasan-e-gramsh-bore-deri-40-cm/20%Monthly2018-11-18 12:03
https://www.informatat.com/kurz-do-te-bashkoje-lideret-e-ballkanit-te-ftuar-jane-edhe-haradinaj-e-bernabiq/20%Monthly2018-11-18 13:27
https://www.informatat.com/lajmrohen-4-raste-te-dhunes-ne-familje-per-24-ore/20%Monthly2018-11-18 11:51
https://www.informatat.com/rrahin-dy-persona-ne-nje-diskoteke-ne-peje-arrestohen-nga-policia/20%Monthly2018-11-18 11:38
https://www.informatat.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine-3/20%Monthly2018-11-18 11:23
https://www.informatat.com/turqi-numri-i-madh-i-punetoreve-ne-sektorin-e-ndertimit-e-qon-ate-ne-krize/20%Monthly2018-11-18 11:17
https://www.informatat.com/pacolli-ne-agjenden-e-samitit-te-interpol-it-perfshihet-votimi-per-anetaresimin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-18 13:08
https://www.informatat.com/permes-platformes-open-data-dogana-e-kosoves-synon-te-behet-transparente/20%Monthly2018-11-18 10:56
https://www.informatat.com/kurti-haradinaj-i-frikesohet-thacit-e-di-se-ai-ia-rrezikon-karrigen-e-kryeministrit/20%Monthly2018-11-18 12:36
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-pilulen-e-abortit/20%Monthly2018-11-18 10:43
https://www.informatat.com/rezultate-befasuese-ne-cfare-seksi-kenaqen-ciftet-2/20%Monthly2018-11-18 10:42
https://www.informatat.com/keshilla-nga-shkenca-sa-shpesh-duhet-te-beni-seks-brenda-nje-jave/20%Monthly2018-11-18 10:40
https://www.informatat.com/albi-mall-kemi-leje-ndertimi-na-kurseni-nga-shpifjet/20%Monthly2018-11-18 10:38
https://www.informatat.com/e-dini-se-cfare-do-te-thone-tingujt-te-cilet-partneri-i-leshon-kur-beni-dashuri/20%Monthly2018-11-18 10:36
https://www.informatat.com/per-seks-te-mire-stervituni-mire/20%Monthly2018-11-18 10:33
https://www.informatat.com/kurre-nuk-ia-keni-qelluar-cila-dite-ne-jave-eshte-ideale-qe-te-mateni-ne-peshore/20%Monthly2018-11-18 10:31
https://www.informatat.com/tri-truqe-psikologjike-per-tu-bere-personi-me-simpatik-ne-bote/20%Monthly2018-11-18 10:29
https://www.informatat.com/femrat-gjithmone-kane-partnere-rezerve/20%Monthly2018-11-18 10:27
https://www.informatat.com/hoti-zyres-se-kryeministrit-iu-shtuan-32-persona-investimet-kapitale-rane-nga-6-3-milione-ne-440-mije-euro/20%Monthly2018-11-18 10:24
https://www.informatat.com/thenie-te-mencura-nga-gabriel-garcia-marquez-te-cilat-ju-mbushin-plot-shprese/20%Monthly2018-11-18 10:22
https://www.informatat.com/dashuria-nuk-konservohet/20%Monthly2018-11-18 10:19
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-lexoni-cdo-dite/20%Monthly2018-11-18 10:16
https://www.informatat.com/bashkeshortet-me-te-mira-sipas-horoskopit-jane-keto-tri-shenja/20%Monthly2018-11-18 10:14
https://www.informatat.com/maqedonasit-nga-diaspora-bejne-thirrje-per-protesta-masive/20%Monthly2018-11-18 10:10
https://www.informatat.com/ndertohet-vetura-porsche-prej-kartonit/20%Monthly2018-11-18 10:08
https://www.informatat.com/prezantohet-telefoni-i-pare-me-ekran-qe-paloset/20%Monthly2018-11-18 10:06
https://www.informatat.com/nasa-nxjerr-nga-funksionimi-teleskopin-e-kerkimit-te-planeteve-kepler/20%Monthly2018-11-18 10:03
https://www.informatat.com/valentina-tereshkova-gruaja-e-pare-ne-hapesire/20%Monthly2018-11-18 10:01
https://www.informatat.com/grabiten-nje-banese-ne-itali-arrestohen-dy-shqiptare/20%Monthly2018-11-18 09:59
https://www.informatat.com/dokumenti-i-qeverise-paralajmeron-trazira-sociale-ne-kosove/20%Monthly2018-11-18 09:57
https://www.informatat.com/komandanti-i-bondsteel-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-eshte-ceshtje-politike/20%Monthly2018-11-18 11:57
https://www.informatat.com/beqaj-kosova-eshte-ne-udhekryq-te-rrezikshem-jane-hapur-tema-qe-kontestojne-pavaresine/20%Monthly2018-11-18 11:04
https://www.informatat.com/nis-punimet-ap-e-interpolit-pritet-votimi-per-presidentin-e-ri-dhe-per-kosoven/20%Monthly2018-11-18 10:46
https://www.informatat.com/serbia-kushtezon-vazhdimin-e-dialogut-me-heqjen-e-takses-se-importit/20%Monthly2018-11-18 09:54
https://www.informatat.com/makina-qe-e-fundosi-gruevskin/20%Monthly2018-11-18 08:29
https://www.informatat.com/cikloni-u-merr-jeten-11-njerezve-ne-indi/20%Monthly2018-11-18 08:26
https://www.informatat.com/nje-diete-me-yndyre-te-larte-mund-te-demtoje-shume-keq-kete-pjese-te-trupit-tuaj/20%Monthly2018-11-18 08:23
https://www.informatat.com/njeri-nder-njerezit-me-te-trashe-ne-angli-qe-po-ze-kater-shtrat-ne-spital-pa-pasur-asgje/20%Monthly2018-11-18 08:22
https://www.informatat.com/pozicioni-i-krevatit-mund-te-jete-arsyeja-pse-sfle-as-mire-dhe-as-shume/20%Monthly2018-11-18 08:20
https://www.informatat.com/cka-thote-horoskopi-per-ju-kete-dite/20%Monthly2018-11-18 08:18
https://www.informatat.com/moti-per-sot-ne-shqiperi-jo-vetem-shira-por-edhe-debore/20%Monthly2018-11-18 08:16
https://www.informatat.com/sonte-ndizen-qirinj-per-viktimat-ne-komunikacion/20%Monthly2018-11-18 08:14
https://www.informatat.com/shmangni-keto-ushqime-kur-nuk-ndiheni-mire/20%Monthly2018-11-18 08:10
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-duhet-te-perdorin-kete-vaj/20%Monthly2018-11-18 08:08
https://www.informatat.com/ne-argjentine-gjendet-nendetesja-qe-ishte-zhdukur-nje-vit-me-pare/20%Monthly2018-11-18 08:05
https://www.informatat.com/qeni-mund-ta-zbuloje-edhe-kancerin-te-njeriu/20%Monthly2018-11-18 08:03
https://www.informatat.com/mbante-familjen-me-pune-ne-gjermani-rrefimi-per-24-vjecarin-qe-vdiq-ne-aksidentin-e-se-premtes-ne-mramor/20%Monthly2018-11-18 08:47
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-tani-smund-te-kete-shkembim-territoresh-me-serbine/20%Monthly2018-11-18 08:44
https://www.informatat.com/fitoi-nobelin-shkrimtari-refuzoi-parate-e-cmimit/20%Monthly2018-11-18 07:55
https://www.informatat.com/keshtu-duket-nje-keter-e-porsalindur/20%Monthly2018-11-18 07:51
https://www.informatat.com/italia-kerkon-rinegocim-te-huase-per-pikturat-e-da-vincit/20%Monthly2018-11-18 07:48
https://www.informatat.com/qilimi-iranian-qe-ben-dy-vjet-per-tu-thurur-i-ben-balle-teknologjise/20%Monthly2018-11-18 07:45
https://www.informatat.com/nuk-do-te-kete-rritje-te-cmimeve-pas-mases-prej-10-per-qind/20%Monthly2018-11-18 08:31
https://www.informatat.com/keshilla-per-vozitjen-ne-dimer/20%Monthly2018-11-18 07:40
https://www.informatat.com/bie-cmimi-i-bitcoin-ja-sa-kushton-sot/20%Monthly2018-11-18 07:38
https://www.informatat.com/dielli-artificial-qe-e-ben-te-vertetin-te-duket-i-vaket/20%Monthly2018-11-18 07:36
https://www.informatat.com/ky-eshte-cmimi-i-samsung-galaxy-f-telefoni-qe-paloset/20%Monthly2018-11-18 07:34
https://www.informatat.com/keto-ushqime-ju-plakin-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-11-18 07:30
https://www.informatat.com/pas-ndalimit-te-thengjillit-ska-alternative-per-ngrohje/20%Monthly2018-11-18 08:01
https://www.informatat.com/fustani-i-demi-roses-vizaton-cdo-pjese-te-trupit-te-saj/20%Monthly2018-11-18 07:25
https://www.informatat.com/naim-abazi-do-martohesha-me-mimoza-shkodren-sepse-edhe-ashtu-nuk-po-stabilizohet/20%Monthly2018-11-18 07:23
https://www.informatat.com/shpresat-dhe-dyshimet-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-18 07:58
https://www.informatat.com/arilena-ara-komenton-skenat-intime-me-modelin-bjond-ne-videoklip/20%Monthly2018-11-18 07:14
https://www.informatat.com/kete-e-beri-de-biasi-pas-humbjes-se-shqiperise/20%Monthly2018-11-18 07:11
https://www.informatat.com/trajneri-i-fury-rrefen-rrugetimin-e-veshtire-te-britanikut-gjate-rikthimit-ne-ring/20%Monthly2018-11-18 07:09
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-ne-kosove/20%Monthly2018-11-18 07:07
https://www.informatat.com/walker-shenon-60-pike-por-butler-realizon-tre-pikeshin-fitues/20%Monthly2018-11-18 07:05
https://www.informatat.com/bomba-e-gazetarit-te-infiltruar-ju-tregoj-se-si-funksionon-mafia-shqiptare/20%Monthly2018-11-17 23:42
https://www.informatat.com/krasniqi-e-rreh-landaetan-e-mbron-titullin-ebu/20%Monthly2018-11-18 07:43
https://www.informatat.com/cfare-shkruajne-ne-malte-per-debaklin-e-pesuar-nga-kosova/20%Monthly2018-11-17 23:27
https://www.informatat.com/autobusi-perplaset-me-makinen-ne-aksin-librazhd-elbasan-vdes-drejtuesi-i-mjeti-plagoset-pasagjeri/20%Monthly2018-11-17 23:24
https://www.informatat.com/vdes-nje-grua-ne-aksidenti-trafiku-ne-malisheve/20%Monthly2018-11-18 07:28
https://www.informatat.com/skocia-leksione-shqiperise-panucci-rrezikon-shkarkimin/20%Monthly2018-11-17 23:29
https://www.informatat.com/reshjet-e-para-te-bores-ne-kosove-shqiperi-dhe-maqedoni/20%Monthly2018-11-17 14:51
https://www.informatat.com/prokuroria-flet-per-fajtorin-e-aksidentit-ne-mramor/20%Monthly2018-11-18 07:21
https://www.informatat.com/arkeologet-zbulojne-nje-qytet-te-zhdukur-ne-greqi/20%Monthly2018-11-17 14:42
https://www.informatat.com/brahimaj-kujton-nipin-e-tij-luanin-ishte-organizator-i-luftes-clirimtare-dhe-pjesemarres-ne-shume-aksione-kunder-armikut/20%Monthly2018-11-17 14:29
https://www.informatat.com/paraburgim-per-burdushin-flet-avokati-i-tij/20%Monthly2018-11-17 14:19
https://www.informatat.com/aksidentohet-nje-veture-ne-sllatine/20%Monthly2018-11-17 14:09
https://www.informatat.com/hoti-aksideneti-ishte-nje-ngjarje-tragjike/20%Monthly2018-11-17 13:55
https://www.informatat.com/mediat-bullgare-gruevski-eshte-larguar-nga-hungaria/20%Monthly2018-11-17 13:42
https://www.informatat.com/haziri-ska-date-per-liberalizim-te-vizave-para-majit-te-2019-es/20%Monthly2018-11-17 14:45
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-ishte-nder-te-sherbej-per-njerezit-e-kosoves/20%Monthly2018-11-17 14:29
https://www.informatat.com/i-pandalshem-akil-gjakova-arrin-gjysmefinalen-ne-the-hague-2018/20%Monthly2018-11-17 13:15
https://www.informatat.com/vetevendosje-akuzon-shpend-ahmetin-se-eshte-aksionar-ne-albi-mall/20%Monthly2018-11-17 13:04
https://www.informatat.com/gjumi-i-keq-shkaktohet-kryesisht-nga-shkaqe-psikologjike-2/20%Monthly2018-11-17 13:02
https://www.informatat.com/grate-kane-trurin-me-aktiv-se-burrat-sipas-studimit-te-fundit-2/20%Monthly2018-11-17 13:00
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-te-cilat-heqin-merzitjen-2/20%Monthly2018-11-17 12:58
https://www.informatat.com/obsh-ve-alarmin-mbi-perdorimin-e-gabuar-te-antibiotikeve/20%Monthly2018-11-17 12:57
https://www.informatat.com/konsumoni-mandarina-shpesh-tensionin-e-gjakut-do-ta-keni-mire/20%Monthly2018-11-17 12:55
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-eshte-gati-per-interpol/20%Monthly2018-11-17 14:19
https://www.informatat.com/si-prodhohen-bonbonet-e-shijshme/20%Monthly2018-11-17 12:47
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-konsumoni-kivi-cdo-dite/20%Monthly2018-11-17 12:45
https://www.informatat.com/alkooli-rrit-aftesine-per-gjuhe-te-huaja-thote-studimi-i-fundit/20%Monthly2018-11-17 12:44
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-e-femijeve-premature/20%Monthly2018-11-17 12:41
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-prishtine-peje/20%Monthly2018-11-17 12:34
https://www.informatat.com/ekspertet-zbulojne-kater-lloje-te-ndryshme-te-obezitetit/20%Monthly2018-11-17 12:32
https://www.informatat.com/heqja-e-peshave-1-ore-ne-jave-zvogelon-rrezikun-per-nje-sulm-ne-zemer/20%Monthly2018-11-17 12:30
https://www.informatat.com/mungesa-e-gjumit-nuk-shkakton-vdekjen-e-hershme/20%Monthly2018-11-17 12:28
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-shtatzene/20%Monthly2018-11-17 12:26
https://www.informatat.com/nderrohet-komanda-ne-bondsteel-haradinaj-merr-pjese/20%Monthly2018-11-17 12:22
https://www.informatat.com/suspendohen-policet-qe-abuzuan-me-pjestarin-e-komunitetit-lgbti/20%Monthly2018-11-17 12:17
https://www.informatat.com/edhe-prevalla-mbulohet-me-bore/20%Monthly2018-11-17 12:15
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-pastrojne-arterien-dhe-iu-mbajne-larg-sulmeve-te-zemres/20%Monthly2018-11-17 11:59
https://www.informatat.com/mjeket-asnjehere-mos-injoroni-kete-shenje-ne-zonen-intime/20%Monthly2018-11-17 11:56
https://www.informatat.com/arsyet-perse-duhet-te-kryeni-marredhenie-intime-cdo-dite/20%Monthly2018-11-17 11:54
https://www.informatat.com/kafja-zvogelon-rrezikun-e-zhvillimit-te-diabetit/20%Monthly2018-11-17 11:50
https://www.informatat.com/keto-jane-aromat-e-parfumeve-qe-ndezin-meshkujt/20%Monthly2018-11-17 11:48
https://www.informatat.com/estonia-perkrah-kosoven-per-liberalizim-ne-keshillin-e-ministrave-thote-hoxha/20%Monthly2018-11-17 13:30
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-kujton-vellaun-te-kujtojme-me-krenari-luan/20%Monthly2018-11-17 11:41
https://www.informatat.com/perfitimet-nga-rrushi/20%Monthly2018-11-17 11:39
https://www.informatat.com/mbipesha-shkakton-depresion/20%Monthly2018-11-17 11:37
https://www.informatat.com/studimi-njerezit-duhet-te-djegin-kalori-ne-kete-periudhe-te-dites/20%Monthly2018-11-17 11:32
https://www.informatat.com/arsyet-perse-menstruacionet-po-zgjasin-me-pak-se-normalisht/20%Monthly2018-11-17 11:30
https://www.informatat.com/mungesa-e-gjumit-perkthehet-ne-shtim-peshe/20%Monthly2018-11-17 11:27
https://www.informatat.com/trump-do-te-vizitoje-kalifornine-teksa-lista-e-te-zhdukurve-pasurohet/20%Monthly2018-11-17 11:23
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-se-di-a-kam-mjaft-para-per-te-shikuar-ndeshjen-angli-kroaci/20%Monthly2018-11-17 11:21
https://www.informatat.com/athina-ne-alarm-te-kuq-perkujtohet-45-vjetori-i-i-revoltave-studentore/20%Monthly2018-11-17 11:15
https://www.informatat.com/perfitimet-qe-do-ti-keni-nese-flini-heret/20%Monthly2018-11-17 11:13
https://www.informatat.com/ja-cfare-rekomandojne-mjeket-te-pini-sapo-zgjoheni-nga-gjumi/20%Monthly2018-11-17 11:11
https://www.informatat.com/si-te-qetesoni-dhimbjet-e-barkut-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-17 11:09
https://www.informatat.com/shitet-letra-e-einsteinit-dedikuar-motres-se-tij/20%Monthly2018-11-17 11:07
https://www.informatat.com/policia-ne-dubai-patrullon-me-bicikleta-fluturuese/20%Monthly2018-11-17 11:05
https://www.informatat.com/eric-chien-kinezi-qe-eshte-shpallur-kampion-i-magjise-per-2018-en/20%Monthly2018-11-17 11:01
https://www.informatat.com/komandanti-i-bondstil-it-flet-per-daten-e-shpalljes-se-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-17 13:23
https://www.informatat.com/fundoset-anija-ushtarake-e-nato-s-ne-norvegji/20%Monthly2018-11-17 10:53
https://www.informatat.com/kacanik-sulmon-fizikisht-nenen-dhe-dajen-arrestohet/20%Monthly2018-11-17 10:46
https://www.informatat.com/nje-femer-e-zhdukur-ne-vushtrri-rasti-po-hetohet-nga-policia/20%Monthly2018-11-17 10:36
https://www.informatat.com/zhduket-nje-e-mitur-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-11-17 10:32
https://www.informatat.com/zebra-shumengjyreshe-per-te-shtuar-sigurine-ne-trafik/20%Monthly2018-11-17 10:28
https://www.informatat.com/franca-pritet-te-perballet-me-bllokim-te-trafikut-per-shkak-te-rritjes-se-cmimit-te-naftes/20%Monthly2018-11-17 10:24
https://www.informatat.com/stefanoviq-kosova-e-formon-ushtrine-me-28-nentor/20%Monthly2018-11-17 12:50
https://www.informatat.com/getta-beqa-rremben-edhe-nje-kupe-ne-pekin-ne-kampionatin-boteror-te-fitnesit-ajo-shpallet-kampione-boterore/20%Monthly2018-11-17 23:31
https://www.informatat.com/bora-e-pare-e-sezonit-arrin-ne-boge/20%Monthly2018-11-17 10:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-fshati-qe-u-mbulua-nga-bore-kete-mengjes-ne-kosove/20%Monthly2018-11-17 08:39
https://www.informatat.com/a-jane-te-sigurta-kursimet-pensionale/20%Monthly2018-11-17 10:59
https://www.informatat.com/ministri-berisha-takohet-me-zyrtarin-e-larte-kanadez/20%Monthly2018-11-17 08:24
https://www.informatat.com/cia-princi-saudit-e-urdheroi-vrasjen-e-gazetarit-khashoggi/20%Monthly2018-11-17 08:19
https://www.informatat.com/festivali-i-fotografise-ne-presheve/20%Monthly2018-11-17 08:05
https://www.informatat.com/facebook-vazhdon-aktivitetin-per-bamiresi-mbledh-mbi-nje-miliard-dollare/20%Monthly2018-11-17 08:00
https://www.informatat.com/dyshja-e-tape-that-le-ne-teater-ngjyrat-e-universit/20%Monthly2018-11-17 07:58
https://www.informatat.com/antropologjia-si-edukim/20%Monthly2018-11-17 07:56
https://www.informatat.com/arsenal-konfirmon-bisedimet-per-superligen-e-evropes/20%Monthly2018-11-17 07:53
https://www.informatat.com/talenti-i-dortmundit-ben-transferim-sensacional-ne-premierlige/20%Monthly2018-11-17 07:52
https://www.informatat.com/shtetet-hezituese-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-17 10:20
https://www.informatat.com/shiten-perlat-e-mbretereshes-fatkeqe-per-36-milione-dollare/20%Monthly2018-11-17 07:46
https://www.informatat.com/ministri-japonez-i-sigurise-kibernetike-nuk-e-di-ceshte-usb-ja/20%Monthly2018-11-17 07:44
https://www.informatat.com/kushtetuesja-tejkalon-afatin-per-tiu-pergjigjur-thacit/20%Monthly2018-11-17 07:41
https://www.informatat.com/rreth-5-mije-qytetare-kane-hequr-dore-nga-nenshtetesia-e-kosoves-sivjet/20%Monthly2018-11-17 08:32
https://www.informatat.com/kjo-eshte-poezia-me-e-shkurter-ne-bote/20%Monthly2018-11-17 07:36
https://www.informatat.com/dyqani-shperblen-stafin-me-pushke-dhe-pistoleta/20%Monthly2018-11-17 07:32
https://www.informatat.com/kapet-nje-tjeter-peshkaqen-ne-himare/20%Monthly2018-11-17 07:28
https://www.informatat.com/italiania-62-vjecare-behet-nene-adoptoi-embrionet-e-nje-cifti-shqiptar/20%Monthly2018-11-17 07:26
https://www.informatat.com/ndryshon-perkufizimi-130-vjecar-per-kilogramin-miratohet-ne-france/20%Monthly2018-11-17 07:24
https://www.informatat.com/fehmi-ferati-tregon-shumen-e-parave-qe-ia-kishte-ofruar-burdushi-qe-ta-ftonte-ne-emision/20%Monthly2018-11-17 07:50
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-9/20%Monthly2018-11-17 07:19
https://www.informatat.com/si-hyri-gruevski-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-17 07:15
https://www.informatat.com/ngjarjet-qe-pritet-te-ndodhin-sot-2/20%Monthly2018-11-17 07:12
https://www.informatat.com/krasniqi-takimi-thaci-putin-shans-per-ti-prezantuar-rusise-te-verteten-e-kosoves/20%Monthly2018-11-17 07:07
https://www.informatat.com/kallezim-i-cuditshem-ne-policine-shqiptare-me-ka-humbur-arma/20%Monthly2018-11-17 07:04
https://www.informatat.com/haziri-ngushellon-familjen-shala-pjesetare-te-se-ciles-humben-jeten-ne-aksidet/20%Monthly2018-11-16 23:01
https://www.informatat.com/vdes-ish-partnerja-e-reperit-te-famshe-u-gjet-e-pajete-ne-shtepi/20%Monthly2018-11-16 22:57
https://www.informatat.com/kombetarja-kryen-stervitjen-e-fundit-para-skocise/20%Monthly2018-11-16 22:55
https://www.informatat.com/sander-lleshaj-minister-i-brendshem-basha-peshku-eshte-qelbur-nga-koka/20%Monthly2018-11-16 22:51
https://www.informatat.com/presidenti-meta-dekreton-sander-lleshajn-minister-te-brendshem/20%Monthly2018-11-16 22:44
https://www.informatat.com/thaci-fatkeqesi-e-madhe-humbja-e-jetes-se-tre-personave/20%Monthly2018-11-16 22:42
https://www.informatat.com/te-vdekurit-ne-aksidentin-e-mramorit-jane-nga-gjilani/20%Monthly2018-11-17 07:41
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-nese-serbia-ia-mesyne-veriut-do-tia-bejme-me-zi-se-ne-vitin-1999/20%Monthly2018-11-16 15:57
https://www.informatat.com/tete-te-vdekur-ne-shba-nga-stuhia-e-fuqishme-e-bores/20%Monthly2018-11-16 15:54
https://www.informatat.com/arrestohet-ish-drejtori-i-financave-dhe-ushtruesi-i-detyres-ne-ministrine-e-shendetesise/20%Monthly2018-11-16 15:52
https://www.informatat.com/kurti-thaci-do-ta-kete-fatin-e-gruevskit/20%Monthly2018-11-17 07:39
https://www.informatat.com/ipk-rekomandon-suspendimin-e-dy-policeve/20%Monthly2018-11-16 15:43
https://www.informatat.com/zaev-gruevski-ndoshta-eshte-kidnapuar/20%Monthly2018-11-16 15:40
https://www.informatat.com/arrestohet-hysni-peqani-ne-shtepi-i-gjenden-dhe-arme/20%Monthly2018-11-16 15:38
https://www.informatat.com/mpjte-gjithe-fitojne-nga-kosova-ne-interpol-humbes-vetem-krimi/20%Monthly2018-11-17 07:22
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-abuzon-me-personin-qe-e-akuzon-se-eshte-pjesetar-i-lgbti/20%Monthly2018-11-16 15:24
https://www.informatat.com/turqia-zbute-ndalesen-per-perdorimin-e-valutave-te-huaja/20%Monthly2018-11-16 15:22
https://www.informatat.com/kurti-prezanton-alternativen-per-bisedime-me-serbine/20%Monthly2018-11-16 15:20
https://www.informatat.com/gjermania-po-konsideron-debimin-e-sirianeve-te-denuar-per-krime/20%Monthly2018-11-16 15:16
https://www.informatat.com/may-mbron-marreveshjen-e-brexitit-me-gjithe-thirrjen-per-mocion-votebesimi/20%Monthly2018-11-16 15:14
https://www.informatat.com/haradinaj-gjakova-po-e-fiton-nje-te-drejte-qe-i-ka-munguar/20%Monthly2018-11-16 15:12
https://www.informatat.com/tahiri-miratimi-i-reformave-ne-drejtesine-penale-fuqizon-kauzen-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-16 15:09
https://www.informatat.com/beyerserbia-smund-te-hyje-ne-be-pa-njohur-kosoven/20%Monthly2018-11-16 15:06
https://www.informatat.com/scott-beogradi-dhe-prishtina-te-tregojne-fleksibilitet/20%Monthly2018-11-16 15:00
https://www.informatat.com/gruevski-kishte-zbrazur-llogarite-bankare-qe-ne-shtator/20%Monthly2018-11-16 14:56
https://www.informatat.com/te-henen-kryesia-cakton-seancen-e-re/20%Monthly2018-11-16 15:34
https://www.informatat.com/hoti-zgjedhjet-e-vetmja-zgjidhje/20%Monthly2018-11-16 15:48
https://www.informatat.com/deputeti-i-pdk-se-kunder-opozites-ska-zgjedhje/20%Monthly2018-11-16 12:47
https://www.informatat.com/ne-moske-fillon-te-formesohet-qendrimi-pro-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-16 15:00
https://www.informatat.com/tirana-finaliste-e-cmimeve-evropiane-per-transformim/20%Monthly2018-11-16 12:40
https://www.informatat.com/brexit-pikat-kryesore-te-marreveshjes/20%Monthly2018-11-16 12:29
https://www.informatat.com/distria-mposht-marian-e-portugalise-kalon-ne-finale/20%Monthly2018-11-16 12:25
https://www.informatat.com/hoxhaj-kerkon-nga-ministri-i-mbrojtjes-se-bullgarise-mbeshtetje-per-procesin-e-transformimit-te-fsk-se/20%Monthly2018-11-16 12:23
https://www.informatat.com/financimi-i-ndermarresise-te-inkurajoje-hapjen-e-bizneseve-te-reja/20%Monthly2018-11-16 12:16
https://www.informatat.com/gashite-promovohet-sa-me-shume-sporti-i-paraglajdizmit/20%Monthly2018-11-16 14:53
https://www.informatat.com/hoxhaj-serbia-nuk-duhet-te-kete-frike-nga-kosova-ne-interpol-por-nga-e-kaluara-e-vet/20%Monthly2018-11-16 11:51
https://www.informatat.com/opozita-skeptike-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-16 11:47
https://www.informatat.com/dua-lipa-flet-per-refugjatet-ne-nje-interviste-per-cnn-in/20%Monthly2018-11-16 11:43
https://www.informatat.com/a-do-te-kete-administrim-obama-2-gjithcka-ne-librin-e-ish-zonjes-se-pare/20%Monthly2018-11-16 11:38
https://www.informatat.com/takohen-vuciq-dhe-scott-teme-kosova/20%Monthly2018-11-16 11:28
https://www.informatat.com/per-atletet-stadiumi-i-qytetit-ende-nuk-ka-perfunduar/20%Monthly2018-11-16 11:17
https://www.informatat.com/mpj-ja-nuk-jep-detaje-rreth-lobimit-per-interpol/20%Monthly2018-11-16 11:14
https://www.informatat.com/rucikosova-kerkon-me-shume-njohje-nderkombetare/20%Monthly2018-11-16 11:10
https://www.informatat.com/ekonomia-vendore-pritet-te-rritet-me-rreth-4-3-per-qind-gjate-vitit-2018/20%Monthly2018-11-16 11:06
https://www.informatat.com/miratimi-i-pakos-se-ligjeve-tejet-i-rendesishem-per-procesin-e-liberalizimit/20%Monthly2018-11-16 14:49
https://www.informatat.com/haradinaj-populli-yne-shquhet-per-bujarine-dhe-kujdesin-njerezor/20%Monthly2018-11-16 10:54
https://www.informatat.com/tahiri-kosova-ka-ndermarre-hapa-te-vlefshem-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-11-16 10:48
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-e-jashtezakonshme-munguan-pacolli-e-haradinaj/20%Monthly2018-11-16 12:03
https://www.informatat.com/hoxha-ne-estoni-kerkon-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-16 12:49
https://www.informatat.com/gazetari-i-dw-e-nervozon-kryeministren-serbe-me-disa-pyetje-per-kosoven/20%Monthly2018-11-16 09:19
https://www.informatat.com/ngrihen-cmimet-e-qumeshtit-dhe-te-prodhimeve-te-qumeshtit-ne-veri/20%Monthly2018-11-16 09:17
https://www.informatat.com/neymar-emery-do-ti-sjelle-sukses-arsenalit/20%Monthly2018-11-16 09:14
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-nderkombetare-e-tolerances/20%Monthly2018-11-16 09:12
https://www.informatat.com/hyseni-anetaresimi-ne-interpol-ka-qene-i-sigurt-vitin-e-kaluar/20%Monthly2018-11-16 10:59
https://www.informatat.com/vritet-nje-32-vjecar-ne-fshatin-surkish-te-podujeves/20%Monthly2018-11-16 09:02
https://www.informatat.com/ministria-e-mjedisit-e-puneson-jashteligjshem-ish-anetaren-e-kryesise-se-akr-se/20%Monthly2018-11-16 09:00
https://www.informatat.com/pallati-i-rinise-i-eshte-kthyer-komunes-se-prishtines-bashke-me-borxhet/20%Monthly2018-11-16 08:56
https://www.informatat.com/sot-e-diteve-ne-vijim-ne-kosove-me-ftohte-dhe-kryesisht-vranet/20%Monthly2018-11-16 08:53
https://www.informatat.com/ambasadorja-citaku-takohet-me-ivanka-trump/20%Monthly2018-11-16 08:50
https://www.informatat.com/reforma-zgjedhore-ende-e-paperfunduar/20%Monthly2018-11-16 08:48
https://www.informatat.com/alarm-nga-ajri-i-ndotur/20%Monthly2018-11-16 08:44
https://www.informatat.com/ramdaniaskush-nuk-do-te-mund-ta-ndale-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-11-16 08:40
https://www.informatat.com/rruga-sekrete-drejt-interpol-it/20%Monthly2018-11-16 08:31
https://www.informatat.com/ngecja-me-ushtrine/20%Monthly2018-11-16 08:28
https://www.informatat.com/azem-syla-para-gjyqit-per-rastin-toka/20%Monthly2018-11-16 08:25
https://www.informatat.com/haradinaj-vetem-presidenti-mund-ta-perfaqesoje-kosoven-ne-dialog/20%Monthly2018-11-16 08:20
https://www.informatat.com/fitoret-politike-te-kosoves-ne-sport/20%Monthly2018-11-16 08:17
https://www.informatat.com/perplasjet-thaci-haradinaj-cojne-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-11-16 09:53
https://www.informatat.com/sot-seanca-e-jashtezakonshme-e-kuvendit-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-16 09:33
https://www.informatat.com/stefanoviqkosova-ne-interpol-rrezik-qe-shenimet-te-perfundojne-ne-duart-e-terroristeve/20%Monthly2018-11-15 15:48
https://www.informatat.com/haradinaj-hungaria-mbeshtetese-e-fuqishme-e-kosoves/20%Monthly2018-11-16 09:05
https://www.informatat.com/maqedonia-pergatit-kerkesen-per-ekstradimin-e-gruevskit/20%Monthly2018-11-15 15:41
https://www.informatat.com/deputetet-e-kuvendit-neser-takohen-me-qytetaret-e-drenasit/20%Monthly2018-11-15 15:36
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-zyrtar-i-dubraves-mori-ryshfet-per-te-rekomanduar-lirimin-e-nje-te-burgosuri/20%Monthly2018-11-15 15:30
https://www.informatat.com/zbulohet-se-kur-do-te-kthehet-messi-me-kombetaren/20%Monthly2018-11-15 15:26
https://www.informatat.com/lirohen-nga-burgu-ish-deputetet-arben-ndoka-dhe-arben-cuko/20%Monthly2018-11-15 15:24
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-19-vjecarin-qe-tentoi-te-dhunonte-nje-11-vjecare/20%Monthly2018-11-15 15:22
https://www.informatat.com/deshton-shitja-e-biletave-online-per-ndeshjen-kosove-azerbajxhan/20%Monthly2018-11-15 15:20
https://www.informatat.com/berisha-ne-mal-te-zi-rruga-e-kosoves-eshte-integrimi-ne-nato/20%Monthly2018-11-15 15:15
https://www.informatat.com/thaci-eshte-krijuar-pajtim-global-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-15 15:12
https://www.informatat.com/hetimet-tatimore-ne-aksion-per-te-parandaluar-shmangiet-tatimore/20%Monthly2018-11-15 15:06
https://www.informatat.com/neser-seance-e-jashtezakonshme-per-skandalet-e-politikes-se-jashtme/20%Monthly2018-11-16 08:14
https://www.informatat.com/getta-beqa-perfaqeson-kosoven-ne-kampionatin-boteror-te-fitnessit-ne-pekin/20%Monthly2018-11-16 08:08
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-zjarrfikesit-do-te-kene-trajtimin-e-merituar/20%Monthly2018-11-15 15:44
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-ministrin-e-malit-te-zi-mehmed-zenka/20%Monthly2018-11-15 14:28
https://www.informatat.com/svecla-thote-se-haradinaj-dhe-thaci-do-te-ftohen-per-intervistim-per-gylenistet/20%Monthly2018-11-15 14:26
https://www.informatat.com/veseli-para-studenteve-ne-finlande-tregon-rrugetimin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-15 14:16
https://www.informatat.com/mpms-lanson-ne-konsultime-publike-koncept-dokumentin-per-sherbimet-sociale-dhe-familjare/20%Monthly2018-11-15 14:12
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-gjykates-speciale-do-te-ligjerojne-para-studenteve-kosovare/20%Monthly2018-11-15 14:09
https://www.informatat.com/hoxhaj-regjimi-i-vizave-pengese-per-zhvillimin-e-ndermarresve-te-kosoves/20%Monthly2018-11-15 14:07
https://www.informatat.com/ke-serbia-nuk-ka-perparuar-ne-fushat-kyce/20%Monthly2018-11-15 14:00
https://www.informatat.com/ldk-reagon-per-ndarjen-e-pronave-te-akp-se-komunave-te-veriut/20%Monthly2018-11-15 13:48
https://www.informatat.com/per-diplomatin-hungarez-eshte-e-padrejte-sjellja-e-be-se-ndaj-kosoves-per-vizat/20%Monthly2018-11-15 14:59
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-fsk-smund-te-shkoje-ne-veri-pa-autorizimin-tone/20%Monthly2018-11-15 14:34
https://www.informatat.com/recica-u-jep-sqarime-ish-pjesetareve-te-tmk-sepo-e-respektojme-ligjin/20%Monthly2018-11-15 12:25
https://www.informatat.com/kdi-bizneset-po-amnistohen-nga-veprat-penale/20%Monthly2018-11-15 12:21
https://www.informatat.com/zbulohet-lista-me-shtetet-me-te-rrezikshme-ne-bote-kosova-me-rrezikshmeri-te-mesme/20%Monthly2018-11-15 12:16
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-kerkojne-trajtim-te-barabarte-me-policine-e-fsk-ne/20%Monthly2018-11-15 12:14
https://www.informatat.com/hoti-qeveria-jolegjitime-pasojat-po-i-barte-shteti/20%Monthly2018-11-15 12:12
https://www.informatat.com/haradinaj-dialogu-duhet-te-vazhdoje-kufijte-nuk-guxojne-te-preken/20%Monthly2018-11-15 14:26
https://www.informatat.com/thaci-i-ndan-medaljen-ushtarake-komandantit-te-kfor-it/20%Monthly2018-11-15 10:39
https://www.informatat.com/shasha-kosova-ka-humbur-afatet-per-vizat/20%Monthly2018-11-15 10:34
https://www.informatat.com/merkel-para-se-te-pensionohet-kerkon-nje-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2018-11-15 13:44
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-ndertimi-i-ujembledhesve-te-rinj-eshte-hap-drejt-zhvillimit-ekonomik/20%Monthly2018-11-15 09:27
https://www.informatat.com/macron-i-pergjigjet-trumpit-nuk-bej-politike-ose-diplomaci-nga-twitter/20%Monthly2018-11-15 09:24
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-i-hungarise-sot-qendron-ne-kosove/20%Monthly2018-11-15 09:17
https://www.informatat.com/veriu-nuk-eshte-krimea-grafite-ne-prishtine-pas-takimit-thaci-putin/20%Monthly2018-11-15 09:15
https://www.informatat.com/deklarohen-te-pafajshem-te-akuzuarit-ne-rastin-pronto/20%Monthly2018-11-15 09:11
https://www.informatat.com/thaci-smund-ta-ndryshojme-te-kaluaren-mes-kosoves-dhe-serbise-por-te-ardhmen-po/20%Monthly2018-11-15 13:32
https://www.informatat.com/nivel-i-larte-i-veprave-penale-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2018-11-15 08:58
https://www.informatat.com/104-milione-euro-interes-ne-emer-te-borxhit-publik/20%Monthly2018-11-15 08:55
https://www.informatat.com/pritet-mot-me-i-ftohte-ne-kosove/20%Monthly2018-11-15 08:51
https://www.informatat.com/thaci-dhe-haradinaj-ftohin-raportet/20%Monthly2018-11-15 08:47
https://www.informatat.com/gashi-lekaj-dhe-sopjani-intervistohen-per-debimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-11-15 08:42
https://www.informatat.com/rasti-pronto-adem-grabovci-dhe-11-te-tjeret-sot-ne-gjyq/20%Monthly2018-11-15 08:38
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-protestojne-sot-duan-realizimin-e-kerkesave/20%Monthly2018-11-15 08:35
https://www.informatat.com/116541-2/20%Monthly2018-11-15 08:31
https://www.informatat.com/buxheti-i-vitit-2019-i-orientuar-me-shume-per-skema-sociale/20%Monthly2018-11-15 08:28
https://www.informatat.com/liberalizim-ska-as-sivjet/20%Monthly2018-11-15 08:23
https://www.informatat.com/ajri-qe-po-vret-kosovaret/20%Monthly2018-11-15 12:10
https://www.informatat.com/me-shume-se-nje-mije-raste-te-dhunes-ne-familje-viktima-kryesisht-grate/20%Monthly2018-11-15 08:15
https://www.informatat.com/ofensiva-e-vonuar-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-15 10:03
https://www.informatat.com/ministri-serb-nderprerje-te-takses-ose-kosova-te-largohet-nga-cefta/20%Monthly2018-11-14 15:47
https://www.informatat.com/deputetet-e-opozites-qe-po-i-bojkotojne-seancat-i-marrin-meditjet/20%Monthly2018-11-15 09:06
https://www.informatat.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-3/20%Monthly2018-11-14 15:42
https://www.informatat.com/veseli-finlanda-mbeshtete-kosoven-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-15 08:18
https://www.informatat.com/mungesa-e-hekurit-eshte-mungesa-ushqimore-me-e-perhapur-ne-bote/20%Monthly2018-11-14 15:34
https://www.informatat.com/pirja-e-tre-filxhaneve-me-kafe-ule-rrezikun-e-zhvillimit-te-diabetit-2/20%Monthly2018-11-14 15:32
https://www.informatat.com/rusia-thote-se-shba-po-shkakton-shqetesim-te-thelle-global/20%Monthly2018-11-14 15:30
https://www.informatat.com/vajza-ime-ka-humbur-jeten-sepse-mjeket-nuk-me-besonin/20%Monthly2018-11-14 15:27
https://www.informatat.com/lazer-ne-vend-te-gjilperes-doktoret-mbyllin-plagen-me-drite/20%Monthly2018-11-14 15:21
https://www.informatat.com/marreveshja-kolektive-avantazh-per-punetoret-sfide-per-bizneset/20%Monthly2018-11-14 15:15
https://www.informatat.com/kurz-mbledh-me-19-nentor-kryeministrat-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-11-15 08:09
https://www.informatat.com/brnabiq-kompromisi-me-kosoven-i-veshtire-2/20%Monthly2018-11-14 15:45
https://www.informatat.com/haradinaj-fton-opoziten-te-garojne-per-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2018-11-14 13:49
https://www.informatat.com/veseli-takohet-me-ahtisaarin-thote-se-kosova-mbetet-e-perkushtuar-te-vazhdoje-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-11-14 15:39
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-eshte-e-larte-ne-prishtine-gjilan-mitrovice-drenas/20%Monthly2018-11-14 13:26
https://www.informatat.com/puthja-ne-balle-ka-nje-kuptim-shume-me-te-thelle-se-sa-njerezit-mendojne/20%Monthly2018-11-14 13:14
https://www.informatat.com/2843-persona-perfituan-nga-skemat-e-riintegrimit-sivjet/20%Monthly2018-11-14 14:50
https://www.informatat.com/digital-kosovo-prezantohet-ne-berlin/20%Monthly2018-11-14 13:06
https://www.informatat.com/shfaqen-edhe-dy-objekte-te-tjera-te-ufo-ne-irlande/20%Monthly2018-11-14 13:02
https://www.informatat.com/gjeja-e-pare-qe-shihni-ne-fotografi-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2018-11-14 12:59
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-trepcen-mungoi-ministri-lluka/20%Monthly2018-11-14 12:57
https://www.informatat.com/parashikimi-i-horoskopit-per-sot-lexojeni-shenjen-tuaj/20%Monthly2018-11-14 12:55
https://www.informatat.com/zaha-hadid-qytet-smart-prane-moskes/20%Monthly2018-11-14 12:54
https://www.informatat.com/telekomi-shpall-konkursin-per-kryeshef-ekzekutiv-kerkon-ndihmen-e-ambasades-britanike/20%Monthly2018-11-14 14:04
https://www.informatat.com/qortimi-i-grave-shkurton-jeten-e-burrave/20%Monthly2018-11-14 12:32
https://www.informatat.com/ja-sa-here-duhet-te-kryeni-marredhenie-intime-per-te-mos-u-plakur/20%Monthly2018-11-14 12:31
https://www.informatat.com/bspk-perkrah-protesten-e-zjarrfikesve/20%Monthly2018-11-14 12:26
https://www.informatat.com/20-shenjat-qe-tregojne-se-partneri-juaj-po-iu-tradhton/20%Monthly2018-11-14 12:23
https://www.informatat.com/ka-nje-lajm-te-mire-per-te-gjithe-ata-qe-po-pijne-caj-cdo-dite/20%Monthly2018-11-14 12:18
https://www.informatat.com/personat-qe-kane-shtypje-te-larte-te-gjakut-ti-ndalin-urgjentisht-keto-ushqime/20%Monthly2018-11-14 12:15
https://www.informatat.com/produktet-shtepiake-qe-lehtesojne-dhimbjet-e-fytit/20%Monthly2018-11-14 12:11
https://www.informatat.com/tadiq-polemizon-me-njeriun-e-merkelit-kurre-nuk-kam-pranuar-asnje-marreveshje-me-thacin/20%Monthly2018-11-14 13:38
https://www.informatat.com/kremi-natyral-qe-largon-rrudhat-mund-ta-beni-edhe-ne-shtepi/20%Monthly2018-11-14 12:04
https://www.informatat.com/mos-konsumoni-shume-kafe-keto-jane-efektet-anesore-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-11-14 12:02
https://www.informatat.com/personat-qe-zgjohet-heret-jane-me-te-lumtur/20%Monthly2018-11-14 12:00
https://www.informatat.com/blen-dollapin-e-vjeter-ne-internet-dhe-brenda-tij-gjen-97-mije-euro/20%Monthly2018-11-14 11:57
https://www.informatat.com/nje-pikture-shitet-per-92-milione-dollare/20%Monthly2018-11-14 11:55
https://www.informatat.com/kremlini-zbulon-cfare-i-ka-thene-putini-thacit/20%Monthly2018-11-14 13:09
https://www.informatat.com/gjukanoviq-bisedimet-per-territore-me-efekt-domino-per-rajonin/20%Monthly2018-11-14 12:49
https://www.informatat.com/burdushi-nuk-i-kam-marre-2-mije-euro-xhihadistet-po-shpifin-per-mua/20%Monthly2018-11-14 11:47
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-beograd-riperserit-qendrimin-e-gjermanise-kunder-prekjes-se-kufijve/20%Monthly2018-11-14 12:09
https://www.informatat.com/ldk-e-lvv-kuvendi-i-bllokuar-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-11-14 11:18
https://www.informatat.com/klosi-fatin-e-gruevskit-mund-ta-kene-edhe-politikanet-nga-kosova-e-shqiperia/20%Monthly2018-11-14 11:05
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-komerciale-prioritet-qe-po-merr-forme/20%Monthly2018-11-14 11:02
https://www.informatat.com/haradinajnga-cilesia-e-produkteve-mund-te-garojme-dhe-me-kinen/20%Monthly2018-11-14 10:58
https://www.informatat.com/qeveria-te-mos-procedoje-ligje-per-hir-te-be-se-por-per-qytetaret/20%Monthly2018-11-14 10:42
https://www.informatat.com/veseli-ne-finlande-takon-homologen-e-tij-kerkon-mbeshtetje-per-vizat/20%Monthly2018-11-14 10:36
https://www.informatat.com/apeli-vendos-per-limajn-ne-rastin-bellanica/20%Monthly2018-11-14 11:53
https://www.informatat.com/januzajmourinho-nuk-me-dha-asnje-shans-e-meritoja-man-unitedin/20%Monthly2018-11-14 10:13
https://www.informatat.com/zyrtare-ranieri-kthehet-ne-ligen-premier-emerohet-trajner-i-fulham/20%Monthly2018-11-14 10:10
https://www.informatat.com/hapet-panairi-i-librit-ne-tirane-koha-me-70-tituj/20%Monthly2018-11-14 10:03
https://www.informatat.com/gaxherri-idete-e-thacit-si-mbeshtet-as-pdk-ja/20%Monthly2018-11-14 11:50
https://www.informatat.com/hajnat-sulmojne-me-arme-zjarri-policine-ne-gjakove-nje-i-arrestuar-e-tre-ne-arrati/20%Monthly2018-11-14 09:54
https://www.informatat.com/sahatqijashba-ne-mbeshtetje-te-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-14 09:49
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-largohet-nga-be-ja-ne-mars-te-2019-kabineti-sot-diskuton-projekt-marreveshjen/20%Monthly2018-11-14 09:20
https://www.informatat.com/lonely-planet-zgjedh-shqiperine-nder-10-vendet-me-te-mira-ne-bote-per-pushime-me-2019/20%Monthly2018-11-14 09:15
https://www.informatat.com/pacienteve-me-semundje-te-rralla-u-rrezikohet-jeta-ne-mungese-te-sherbimeve/20%Monthly2018-11-14 09:13
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-nga-italia-perkrahje-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-11-14 11:35
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-kunder-diabetit/20%Monthly2018-11-14 09:08
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-11-14 08:51
https://www.informatat.com/kerkohet-rishpallja-e-konkursit-per-drejtor-te-atk-se/20%Monthly2018-11-14 08:44
https://www.informatat.com/pas-arratisjes-se-gruevskit-arrestohet-ish-ministri-i-transportit-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-14 08:40
https://www.informatat.com/qindra-miliona-euro-te-sekuestruara-dhe-konfiskuara/20%Monthly2018-11-14 08:38
https://www.informatat.com/qeverise-i-ka-mbetur-vetem-edhe-nje-adrese-per-financimin-e-kosoves-se-re/20%Monthly2018-11-14 08:35
https://www.informatat.com/brnabiq-kompromisi-me-kosoven-i-veshtire/20%Monthly2018-11-14 08:33
https://www.informatat.com/sot-ne-keshillin-e-sigurimit-diskutohet-per-kosoven/20%Monthly2018-11-14 11:07
https://www.informatat.com/kosova-ka-zbatuar-vetem-9-nga-22-prioritetet-e-dakorduara-me-be-ne/20%Monthly2018-11-14 10:17
https://www.informatat.com/lluka-raporton-per-funksionalizimin-e-ndermarrjes-trepca/20%Monthly2018-11-14 08:09
https://www.informatat.com/prishtina-ngulfatet-nga-ajrit-i-ndotur/20%Monthly2018-11-14 08:04
https://www.informatat.com/thaci-se-le-haradinajn-ta-beje-meriton-shoshin-zevendesdrejtor-te-aki-se/20%Monthly2018-11-14 07:59
https://www.informatat.com/prokuroria-mban-peng-hetimin-e-policeve-mashtrues/20%Monthly2018-11-14 07:56
https://www.informatat.com/nato-e-perkushtuar-per-stabilitetin-dhe-sigurine-ne-kosove/20%Monthly2018-11-14 09:58
https://www.informatat.com/deshtimet-e-njepasnjeshme/20%Monthly2018-11-14 08:29
https://www.informatat.com/te-enjten-ne-tirane-promovohet-romani-prishtina-i-mehmet-krajes/20%Monthly2018-11-13 20:28
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-deklarohet-per-zjarrin-ne-parkun-e-germise/20%Monthly2018-11-13 20:15
https://www.informatat.com/zyrtare-santiago-solari-trajner-i-real-madridit-deri-ne-vitin-2021/20%Monthly2018-11-13 20:13
https://www.informatat.com/z-mobile-prishtina-shkel-edhe-steaua-bucurestin/20%Monthly2018-11-13 20:07
https://www.informatat.com/vellai-i-motrave-kardashian-pranon-publikisht-varferine/20%Monthly2018-11-13 20:02
https://www.informatat.com/trump-sulmon-ashper-macronin-tallet-me-historine-e-frances/20%Monthly2018-11-13 20:01
https://www.informatat.com/seks-bomba-nga-prishtina-po-i-jep-zemer-prishtinasve-ndaj-steaua-bucurestit/20%Monthly2018-11-13 19:59
https://www.informatat.com/triku-magjik-qe-po-then-ligjet-e-fizikes/20%Monthly2018-11-13 19:58
https://www.informatat.com/testi-5-minutesh-qe-zbulon-semundjen-e-alzheimerit-dhjete-vjet-perpara-se-te-shfaqen-simptomat/20%Monthly2018-11-13 19:55
https://www.informatat.com/meshkujt-duhet-ta-provojne-kjo-eshte-ajo-qe-i-ndez-me-se-shumti-femrat/20%Monthly2018-11-13 19:52
https://www.informatat.com/shba-ja-kunder-ngritjes-se-takses-per-mallrat-serbe-e-boshnjake/20%Monthly2018-11-14 08:12
https://www.informatat.com/autoriteti-irlandez-i-aviacionit-po-heton-nje-raport-te-piloteve-qe-pane-ufo/20%Monthly2018-11-13 19:45
https://www.informatat.com/gjuha-diskriminuese-ne-tekstet-shkollore/20%Monthly2018-11-14 07:54
https://www.informatat.com/pse-macet-u-mjaullijne-njerezve-dhe-jo-maceve/20%Monthly2018-11-13 19:33
https://www.informatat.com/shkon-huq-gatishmeria-e-listes-serbe-nje-pjese-e-opozites-terhiqet-nga-mocioni-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-11-14 07:46
https://www.informatat.com/diamant-i-rralle-pritet-te-shitet-per-50-milione-dollare/20%Monthly2018-11-13 19:28
https://www.informatat.com/majmuni-xhamajkan-erdhi-nga-amerika-jugore-1-milione-vite-me-pare/20%Monthly2018-11-13 19:25
https://www.informatat.com/anija-me-e-madhe-ne-bote-niset-drejt-amerikes/20%Monthly2018-11-13 19:23
https://www.informatat.com/ministri-matoshi-dhe-perfaqesuesi-i-lart-i-jica-se-diskutojne-per-menaxhim-te-mbeturinave/20%Monthly2018-11-13 19:15
https://www.informatat.com/nenave-te-shtrira-ne-pediatri-me-femijet-e-tyre-iu-vidhen-telefonat-nga-hajnat/20%Monthly2018-11-13 19:02
https://www.informatat.com/arrihet-nje-marreveshje-teknike-per-brexit/20%Monthly2018-11-13 19:00
https://www.informatat.com/pajisuni-me-zinxhir-e-goma-nga-15-nentori-policia-mund-tiu-veje-gjobe/20%Monthly2018-11-13 18:58
https://www.informatat.com/policia-shpall-listen-e-re-te-kandidateve-qe-kane-kaluar-testin/20%Monthly2018-11-13 19:49
https://www.informatat.com/biseksualja-demokrate-fiton-arizonen-shokon-trumpin/20%Monthly2018-11-13 18:52
https://www.informatat.com/gjykata-55-vite-burg-per-grupin-e-shullazit/20%Monthly2018-11-13 18:43
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-shqetesuese/20%Monthly2018-11-13 18:37
https://www.informatat.com/gashi-nese-serbia-sdisiplinohet-taksa-ndaj-serbise-do-te-rritet-akoma/20%Monthly2018-11-13 19:40
https://www.informatat.com/zv-kryeministri-i-kosoves-kerkon-perkrahjen-e-austrise-per-themelimin-e-aks-se/20%Monthly2018-11-13 18:21
https://www.informatat.com/presidenti-i-malit-te-zi-kerkon-ti-jepet-rast-perpjekjes-se-thacit-e-vuciqit-per-paqe/20%Monthly2018-11-13 18:18
https://www.informatat.com/putini-mbledh-kuvendin-e-kosoves-seanca-pritet-te-mbahet-te-premten/20%Monthly2018-11-13 19:30
https://www.informatat.com/lekaj-kerkon-pune-cilesore-ne-rregullimin-e-tunelit-ne-hyrje-te-mitrovices/20%Monthly2018-11-13 17:56
https://www.informatat.com/ambasadori-rus-po-vazhdon-diplomacia-neper-korridore-e-kosoves/20%Monthly2018-11-13 16:59
https://www.informatat.com/deputetet-e-ldk-se-takojne-drejtorin-e-cdu-se-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-13 16:29
https://www.informatat.com/greqia-do-te-votoje-kunder-kosoves-ne-interpol-thote-presidenti-serb/20%Monthly2018-11-13 16:26
https://www.informatat.com/parkun-e-germise-e-kaplon-zjarr-i-madh/20%Monthly2018-11-13 16:21
https://www.informatat.com/model-i-thjeshtesise-muharremaj-drekon-me-punetoret-e-mirembajtjes-se-ambientit/20%Monthly2018-11-13 16:10
https://www.informatat.com/shba-ja-e-interesuar-te-rrise-bashkepunimin-me-kosoven-sidomos-ne-fushen-e-financave-publike/20%Monthly2018-11-13 18:56
https://www.informatat.com/le-pen-jam-e-tronditur-nga-menyra-si-e-trajtuan-vuciqin-ne-france/20%Monthly2018-11-13 15:51
https://www.informatat.com/gjashte-fshatra-te-komunes-se-kamenices-kycen-ne-rrjetin-e-ujesjellesit/20%Monthly2018-11-13 15:49
https://www.informatat.com/matoshi-raporton-ne-komision-parlamentar-per-gjendjen-e-mjedisit/20%Monthly2018-11-13 15:43
https://www.informatat.com/takimi-thaci-putin-reagon-vuciq/20%Monthly2018-11-13 15:37
https://www.informatat.com/pacienteve-u-ka-humbur-besimi-te-qkuk-ja-sherim-kerkojne-ne-maqedoni-e-serbi/20%Monthly2018-11-13 15:37
https://www.informatat.com/ky-aplikacion-i-ri-per-monitorimin-e-zemres-mund-tua-shpetoje-jeten/20%Monthly2018-11-13 15:34
https://www.informatat.com/e-keni-bere-gabim-gjinekologia-tregon-se-si-femrat-duhet-ta-lajne-zonen-intime/20%Monthly2018-11-13 15:32
https://www.informatat.com/haradinaj-optimist-per-vizat/20%Monthly2018-11-13 15:30
https://www.informatat.com/gjashte-sekretet-e-kafes-turke-2/20%Monthly2018-11-13 15:30
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-te-gjithe-ata-qe-hane-mjalte-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-13 15:28
https://www.informatat.com/studimi-mjafton-vetem-nje-gllenjke-nga-pijet-energjike-qe-te-shkaktoje-keto-probleme/20%Monthly2018-11-13 15:25
https://www.informatat.com/shperlani-fytyren-me-uthull-molle-ja-efektet/20%Monthly2018-11-13 15:23
https://www.informatat.com/efektet-pozitive-qe-kane-arrat-ne-shendet/20%Monthly2018-11-13 15:20
https://www.informatat.com/haradinaj-zgjedhjet-sjane-ne-agjende-ideja-per-korrigjim-kufijsh-ka-vdekur/20%Monthly2018-11-13 18:24
https://www.informatat.com/kosova-ende-shpreson-se-vizat-do-te-hiqen-sivjet/20%Monthly2018-11-13 15:19
https://www.informatat.com/merkel-shprehet-pro-idese-se-krijimit-te-ushtrise-evropiane/20%Monthly2018-11-13 15:14
https://www.informatat.com/cnn-padit-donald-trump-in-per-ndalimin-e-gazetarit/20%Monthly2018-11-13 15:10
https://www.informatat.com/ana-brnabiq-paralajmeron-takimin-me-angela-merkel-do-te-flase-per-kosoven/20%Monthly2018-11-13 15:06
https://www.informatat.com/filloi-puna-ne-nenkalimin-e-varoshit-ne-ferizaj/20%Monthly2018-11-13 14:44
https://www.informatat.com/policia-sekuestron-131-vetura-te-paregjistruara/20%Monthly2018-11-13 14:39
https://www.informatat.com/gjilani-prezanton-projektin-per-te-rinjte-ne-agrobiznes/20%Monthly2018-11-13 14:34
https://www.informatat.com/pack-a-ka-serbia-probleme-tjera-pervec-se-te-merret-me-nje-fotografi/20%Monthly2018-11-13 14:33
https://www.informatat.com/trump-mund-ta-shkarkoje-kirstjen-nielsen-nga-pozita-e-sekretares-per-siguri-te-brendshme/20%Monthly2018-11-13 14:31
https://www.informatat.com/uefa-befason-me-shkrimin-per-kosoven/20%Monthly2018-11-13 14:27
https://www.informatat.com/demi-haradinaj-po-merr-pension-invalidor-perkunder-te-hyrave-vjetore-prej-270-mije-euro/20%Monthly2018-11-13 18:10
https://www.informatat.com/trumpi-i-reagon-macronit-per-ushtrine-e-evropes/20%Monthly2018-11-13 14:23
https://www.informatat.com/judah-rusia-mbeshtet-ndryshimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-13 16:01
https://www.informatat.com/hoxha-komenton-deklaratat-e-sholtes-dhe-fajon-per-vizat/20%Monthly2018-11-13 15:17
https://www.informatat.com/ndalohen-dy-persona-ne-gjakove-dyshohet-se-rrembyen-nje-tjeter-person/20%Monthly2018-11-13 14:13
https://www.informatat.com/ministria-e-inovacionit-dhe-giz-ndajne-12-bursa-te-plota-ne-vlere-100000-dollare/20%Monthly2018-11-13 14:12
https://www.informatat.com/veriu-i-shqiperise-shkundet-nga-termeti-panik-tek-banoret/20%Monthly2018-11-13 14:11
https://www.informatat.com/qelajdhuna-ne-familje-nuk-duhet-te-tolerohet-per-dhjete-vjet-u-vrane-36-gra/20%Monthly2018-11-13 14:26
https://www.informatat.com/erdogan-presim-me-durim-pergjigjen-e-salmanit-per-ceshtjen-khashoggi/20%Monthly2018-11-13 13:59
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-me-status-te-ri-dhe-miliona-euro-ne-buxhet-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-11-13 14:42
https://www.informatat.com/shfaqja-qe-shkon-keq-neser-premiere-ne-teatrin-e-qytetit-ne-gjilanit/20%Monthly2018-11-13 13:35
https://www.informatat.com/ministria-e-tregtise-kerkon-nga-prinderit-sa-me-shpejte-te-largojne-lodrat-e-rrezikshme/20%Monthly2018-11-13 13:32
https://www.informatat.com/pas-vendosjes-se-takses-importi-i-mallrave-nga-serbia-dhe-bosnja-ka-rene-per-50/20%Monthly2018-11-13 14:20
https://www.informatat.com/partia-hungareze-kishte-paralajmeruar-para-nje-viti-strehimin-e-gruevskit-ne-kete-shtet/20%Monthly2018-11-13 13:23
https://www.informatat.com/zaev-per-arratisjen-e-gruevskit-nuk-nderhyjme-ne-punen-e-gjyqesorit/20%Monthly2018-11-13 13:20
https://www.informatat.com/produktet-kosovare-ekspozohen-ne-shba-2/20%Monthly2018-11-13 13:43
https://www.informatat.com/mustafa-do-te-ishte-normale-qe-edhe-serbia-te-perkrahe-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-13 14:18
https://www.informatat.com/austria-do-te-vazhdoje-perkrahjen-per-kosoven-vecanerisht-ne-siguri/20%Monthly2018-11-13 14:03
https://www.informatat.com/vv-kerkon-bllokimin-e-kontrates-se-telekomit-me-z-mobile/20%Monthly2018-11-13 12:55
https://www.informatat.com/produktet-kosovare-ekspozohen-ne-shba/20%Monthly2018-11-13 12:52
https://www.informatat.com/kmdlnjndertimtaret-po-shkaktojne-kaos-te-trafikut-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-13 12:42
https://www.informatat.com/berzh-i-perserit-se-nuk-e-financon-kosoven-e-re/20%Monthly2018-11-13 12:37
https://www.informatat.com/svecla-thote-se-policia-dhe-kfor-i-eshte-dashur-ta-bastisin-thacin/20%Monthly2018-11-13 12:34
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-veseli-ne-finlande-per-vizat-dhe-per-interpolin/20%Monthly2018-11-13 12:39
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-pengimi-i-kosoves-ne-interpol-mision-gati-i-pamundur/20%Monthly2018-11-13 11:43
https://www.informatat.com/mbi-4-mije-nxenes-nuk-e-vazhduan-shkollimin-gjate-ketij-viti/20%Monthly2018-11-13 11:36
https://www.informatat.com/deri-ne-30-mije-euro-gjobe-per-operatoret-qe-nuk-zbatuan-kodin/20%Monthly2018-11-13 11:33
https://www.informatat.com/amadou-diawarra-kerkohet-nga-ac-milani/20%Monthly2018-11-13 11:30
https://www.informatat.com/mbappe-nuk-dua-te-krahasohem-me-te-tjeret/20%Monthly2018-11-13 11:27
https://www.informatat.com/deputeti-tahiri-kushtezon-voten-e-tij-per-buxhetin/20%Monthly2018-11-13 11:24
https://www.informatat.com/fajon-e-zhgenjyer-me-vizat-procesi-po-politizohet/20%Monthly2018-11-13 13:26
https://www.informatat.com/ischinger-mbeshtet-takimin-thaci-putin/20%Monthly2018-11-13 13:08
https://www.informatat.com/per-24-ore-1204-tiketa-trafiku-e-38-aksidente-ne-kosove/20%Monthly2018-11-13 11:11
https://www.informatat.com/kosova-ende-shpreson-qe-vizat-do-te-hiqen/20%Monthly2018-11-13 10:18
https://www.informatat.com/halitikryesia-nuk-merr-urdhra-nga-kryeministri-as-nga-qeveria-dhe-as-nga-deputetet/20%Monthly2018-11-13 10:15
https://www.informatat.com/hoti-kritikon-koalicionin-pan-dhe-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-11-13 10:06
https://www.informatat.com/perfundon-seanca-e-jashtezakonshme-pak-minuta-pas-nisjes/20%Monthly2018-11-13 11:21
https://www.informatat.com/rexhaj-te-shkarkohet-shpend-maxhuni-pengoi-punen-hetimore-te-policise/20%Monthly2018-11-13 09:46
https://www.informatat.com/haxhiu-thaci-po-tenton-ta-zevendesoj-gjermanine-me-rusine/20%Monthly2018-11-13 09:43
https://www.informatat.com/nis-seanca-e-jashtezakonshme-per-pakon-evropiane-opozita-e-konteston/20%Monthly2018-11-13 10:00
https://www.informatat.com/ministri-i-ambientit-raporton-sot-per-gjendjen-e-mjedisit/20%Monthly2018-11-13 09:25
https://www.informatat.com/per-dy-jave-xhudoja-ia-solli-kosoves-10-medalje/20%Monthly2018-11-13 09:22
https://www.informatat.com/osbe-dhe-obiliqi-promovojne-mekanizmin-koordinues-kunder-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-11-13 09:18
https://www.informatat.com/kosova-ska-fuqi-ta-kushtezoje-be-ne/20%Monthly2018-11-13 13:00
https://www.informatat.com/permiresohet-situata-ne-pikat-kufitare-shqiperi-greqi/20%Monthly2018-11-13 09:07
https://www.informatat.com/shqiperia-po-plaket/20%Monthly2018-11-13 09:05
https://www.informatat.com/qeveria-synon-ta-ule-skepticizmin-e-be-se-duke-permbushur-detyrat-e-2016-s/20%Monthly2018-11-13 09:03
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-i-okb-se-neser-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-11-13 09:00
https://www.informatat.com/ligji-per-trepcen-nuk-ka-filluar-ende-te-zbatohet/20%Monthly2018-11-13 08:56
https://www.informatat.com/masht-i-punesoi-zyrtaren-e-cila-dyshohet-per-dy-vepra-penale/20%Monthly2018-11-13 08:53
https://www.informatat.com/deputeti-ramiz-kelmendi-lirohet-nga-akuza-per-vjedhje-te-rrymes/20%Monthly2018-11-13 08:50
https://www.informatat.com/nato-ja-do-te-investoje-ne-bazen-ajrore-te-kucoves-50-milione-euro/20%Monthly2018-11-13 08:21
https://www.informatat.com/soltes-ka-ende-kohe-te-binden-disa-vende-te-be-se-per-liberalizim/20%Monthly2018-11-13 11:16
https://www.informatat.com/shtesat-e-femijeve-ka-mundesi-te-rriten-ne-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-11-13 08:13
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-mban-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-11-13 09:40
https://www.informatat.com/qeveria-drejt-renies/20%Monthly2018-11-13 09:09
https://www.informatat.com/haradinaj-beogradi-me-ftoi-te-behem-pjese-e-skenarit-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-12 20:26
https://www.informatat.com/sipas-brnabiq-vetem-ne-kete-menyre-mund-te-vjen-zgjidhja-per-kosoven/20%Monthly2018-11-12 20:25
https://www.informatat.com/thaci-kemi-investuar-te-jemi-ne-binen-a-frustrimet-e-serbeve-nuk-me-interesojne/20%Monthly2018-11-13 08:09
https://www.informatat.com/haradinaj-vuciq-e-do-nje-pjese-te-veriut-per-ta-njohur-kosoven/20%Monthly2018-11-13 08:18
https://www.informatat.com/keshilltari-i-kryeministrit-taksa-ndaj-produkteve-serbe-vetem-paralajmerim-vendimi-nuk-do-te-terhiqet/20%Monthly2018-11-13 08:06
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-fton-te-rinjte-te-aplikojne-per-bursat-njevjecare-studimore-post-diplomike-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-11-12 20:22
https://www.informatat.com/bemporad-takon-veselin-nikoqire-ishin-nehat-elshani-getoar-besimi-dhe-jeton-bytyci/20%Monthly2018-11-12 20:19
https://www.informatat.com/alarmante-prishtina-ne-vendin-e-trete-ne-bote-me-ndotje-te-ajrit/20%Monthly2018-11-12 19:49
https://www.informatat.com/rumania-nuk-eshte-e-gatshme-per-presidencen-e-be-se/20%Monthly2018-11-12 19:32
https://www.informatat.com/po-flini-me-shume-se-8-ore-ja-problemet-prej-te-cilave-rrezikoheni/20%Monthly2018-11-12 19:28
https://www.informatat.com/kjo-eshte-familja-qe-ka-21-femije-ne-shtepi/20%Monthly2018-11-12 19:22
https://www.informatat.com/a-u-rikthye-shefqet-krasniqi-ne-poziten-e-imamit-te-xhamise-se-madhe-ne-prishtine-flasin-nga-bik-u/20%Monthly2018-11-12 20:12
https://www.informatat.com/metoda-te-vertetuara-shkencore-per-te-zgjatur-jeten-per-10-vite-me-shume/20%Monthly2018-11-12 19:16
https://www.informatat.com/mos-e-hidhni-lengun-e-turshive-ja-per-cka-iu-ndihmon/20%Monthly2018-11-12 19:11
https://www.informatat.com/10-perfitimet-shendetesore-te-kungullit/20%Monthly2018-11-12 19:06
https://www.informatat.com/e-thote-shkenca-meshkujt-me-mjeker-jane-me-terheqes/20%Monthly2018-11-12 19:04
https://www.informatat.com/hoxhaj-takimi-thaci-putin-moment-i-ri-ne-marredheniet-nderkombetare-te-kosoves/20%Monthly2018-11-12 20:10
https://www.informatat.com/ja-se-si-ajri-i-ndotur-po-iu-ben-te-shtoni-peshe/20%Monthly2018-11-12 18:58
https://www.informatat.com/humbni-peshe-shpejt-duke-pire-uthull-molle-kaq-here-ne-dite/20%Monthly2018-11-12 18:54
https://www.informatat.com/stresi-ne-pune-shkakton-probleme-te-zemres/20%Monthly2018-11-12 18:51
https://www.informatat.com/perfundimi-i-mandatit-te-mogherinit-afati-i-fundit-i-be-se-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-11-12 19:59
https://www.informatat.com/kaliforni-31-te-vdekur-dhe-220-te-humbur-nga-zjarret/20%Monthly2018-11-12 18:37
https://www.informatat.com/hoxhe-shefqet-krasniqi-rifillon-me-ligjerata-ne-xhamine-e-madhe-te-prishtines/20%Monthly2018-11-12 18:29
https://www.informatat.com/hillary-clinton-do-te-garoje-per-zgjedhjet-presidenciale-2020/20%Monthly2018-11-12 18:14
https://www.informatat.com/veseli-kosova-nuk-mund-te-shantazhohet-nga-lista-serbe/20%Monthly2018-11-12 19:19
https://www.informatat.com/kostt-i-pranon-deshtimin-ne-entso-e-thote-se-serbia-po-perfiton-jashteligjshem-nga-rryma-ne-veri/20%Monthly2018-11-12 17:54
https://www.informatat.com/takimin-thaci-putin-e-mundesoi-vuciqi/20%Monthly2018-11-12 19:00
https://www.informatat.com/13-vjecari-shqiptar-vrau-veten-me-arme-gjahu/20%Monthly2018-11-12 16:46
https://www.informatat.com/naim-fetahu-kandidati-i-dyte-per-kryetar-te-pdk-se-ne-podujeve/20%Monthly2018-11-12 16:44
https://www.informatat.com/zyrtari-i-larte-i-nato-s-transformimi-i-fsk-se-teme-e-ndjeshme-duhet-konsultim-i-vazhdueshem/20%Monthly2018-11-12 18:09
https://www.informatat.com/kur-do-te-bjere-bore-ne-kosove/20%Monthly2018-11-12 16:29
https://www.informatat.com/haradinaj-tranzicioni-i-fsk-se-do-te-ndikoje-ne-sigurine-e-kosoves-dhe-te-rajonit/20%Monthly2018-11-12 16:25
https://www.informatat.com/ne-shenje-miqesie-koreja-e-jugut-ia-dhuron-asaj-te-veriut-200-ton-mandarina/20%Monthly2018-11-12 16:21
https://www.informatat.com/denohen-me-burg-per-vjedhjen-e-mbi-100-tualeteve/20%Monthly2018-11-12 16:20
https://www.informatat.com/kjo-fotoja-e-planetit-jupiter-po-cmend-shkencetaret/20%Monthly2018-11-12 16:18
https://www.informatat.com/keto-jane-vendet-qe-do-te-mbesin-pa-rryme-2/20%Monthly2018-11-12 16:16
https://www.informatat.com/arkeologet-gjejne-mumiet-e-maceve-dhe-brumbujve-te-rralle-ne-varret-egjiptiane/20%Monthly2018-11-12 16:11
https://www.informatat.com/10-vjet-burg-ciftit-britanik-qe-i-vuri-bebes-emrin-hitler/20%Monthly2018-11-12 16:08
https://www.informatat.com/shkolla-e-turjakes-behet-me-kamera-te-sigurise/20%Monthly2018-11-12 16:03
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-do-te-nenshkruajne-unifikimin-doganor-me-26-nentor/20%Monthly2018-11-12 18:08
https://www.informatat.com/afp-presidenti-serb-i-zemeruar-paralajmeron-ti-deshmoj-macronit-mikpritjen-serbe-ne-beograd/20%Monthly2018-11-12 15:53
https://www.informatat.com/thaci-falenderon-merkelin-per-perkrahje/20%Monthly2018-11-12 17:48
https://www.informatat.com/nje-jave-seminar-per-ta-bere-djathin-e-sharrit-produkt-me-tregues-gjeografik-ne-kosove/20%Monthly2018-11-13 13:44
https://www.informatat.com/komisioni-konstaton-se-ka-pasur-shkelje-ligjore-ne-debimin-e-gjashte-shtetasve-turq/20%Monthly2018-11-12 16:35
https://www.informatat.com/cmimet-e-produkteve-te-konsumit-shenojne-ngritje-ne-kosove/20%Monthly2018-11-12 15:31
https://www.informatat.com/komuna-e-kamenices-fillon-shperndarjen-e-kifleve-per-nxenesit/20%Monthly2018-11-12 15:27
https://www.informatat.com/dani-alves-deshiron-te-luaje-ne-premier-lige/20%Monthly2018-11-12 15:26
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ramen-bisedojne-per-fsk-ne/20%Monthly2018-11-12 15:20
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-e-jashtezakonshme-e-parapare-per-neser/20%Monthly2018-11-12 15:57
https://www.informatat.com/15-dite-paraburgim-per-personat-qe-shfrytezuan-pronen-dhe-kanosen-pronaret/20%Monthly2018-11-12 15:07
https://www.informatat.com/rreth-400-familje-te-lipjanit-me-rrjet-te-ri-energjetik/20%Monthly2018-11-12 14:56
https://www.informatat.com/busti-i-papa-gjon-palit-ii-vendoset-ne-tirane/20%Monthly2018-11-12 14:53
https://www.informatat.com/ministri-gashi-porositi-basketbollistet-e-prishtines-per-angazhim-maksimal-ne-garat-nderkombetare/20%Monthly2018-11-12 14:49
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-2020-do-te-rrise-kapacitetet-e-sherbimit-korrektues/20%Monthly2018-11-12 14:46
https://www.informatat.com/butleri-publikon-foton-e-shtepise-se-tij-e-bere-shkrumb-e-hi/20%Monthly2018-11-12 14:44
https://www.informatat.com/ne-tirane-hyn-ne-mode-mbjellja-e-nje-peme-si-dhurate-per-ditelindje/20%Monthly2018-11-12 14:34
https://www.informatat.com/osmani-kosoves-nuk-i-bene-nder-shtrengimi-i-duarve-me-putinin/20%Monthly2018-11-12 14:24
https://www.informatat.com/krasniqi-pas-takimit-thaci-putin-per-dialogun-a-e-autorizoi-kuvendi-presidentin-per-kete-ceshtje/20%Monthly2018-11-12 14:21
https://www.informatat.com/ministri-recica-paralajmeron-sistem-te-ri-pensional/20%Monthly2018-11-12 14:16
https://www.informatat.com/alarmohen-institucionet-e-kosoves-per-paqartesite-rreth-heqjes-se-vizave/20%Monthly2018-11-12 14:11
https://www.informatat.com/lumezi-priti-ne-takim-drejtorin-e-doganes-se-kosoves-bahri-berisha/20%Monthly2018-11-12 13:54
https://www.informatat.com/allegri-e-dua-vetem-kete-gje-nga-juventus/20%Monthly2018-11-12 13:51
https://www.informatat.com/beqaj-kosova-ka-potencial-per-zhvillim-te-ekonomise-digjitale/20%Monthly2018-11-12 13:46
https://www.informatat.com/pas-takimit-thaci-putin-mediat-serbe-ne-shok/20%Monthly2018-11-12 15:51
https://www.informatat.com/14-pyetjet-e-presidenti-meta-ne-lidhje-me-dekretimin-e-ministrit-te-brendshem-te-shqiperise/20%Monthly2018-11-12 13:38
https://www.informatat.com/kurti-serbia-sna-urren-vetem-neve-pse-jemi-shqiptare-por-edhe-te-tjeret-pse-sjane-serbe/20%Monthly2018-11-12 13:34
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-berlin-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-12 15:37
https://www.informatat.com/mpb-osbe-ja-do-te-vazhdoje-ta-perkrah-kosove/20%Monthly2018-11-12 13:21
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pergjigjet-listes-serbe-taksa-prej-10-mund-te-rritet/20%Monthly2018-11-12 15:16
https://www.informatat.com/mbyllet-per-media-raportimi-i-maxhunit-per-gylenistet/20%Monthly2018-11-12 13:08
https://www.informatat.com/nuk-ka-sinjal-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-11-12 12:48
https://www.informatat.com/intervistimi-i-maxhunit-me-dyer-te-mbyllura/20%Monthly2018-11-12 12:37
https://www.informatat.com/vv-ushtron-kallezim-penal-ndaj-kryetarit-veliu/20%Monthly2018-11-12 12:33
https://www.informatat.com/kosova-mbeshtet-ukrainen-mbajtja-e-zgjedhjeve-eshte-kunder-marreveshjes-se-minskut/20%Monthly2018-11-12 12:29
https://www.informatat.com/prokurore-nga-kosova-qendruan-ne-gjermani-per-marrje-pervojash/20%Monthly2018-11-12 12:27
https://www.informatat.com/vv-te-ndalen-ndertimet-pa-leje-te-kthehet-transparenca-per-lejet-ndertimore/20%Monthly2018-11-12 12:24
https://www.informatat.com/pacolli-ne-takimet-e-parisit-eshte-hapur-nje-kapitull-i-afirmimit-te-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-11-12 12:15
https://www.informatat.com/veselilista-serbe-smund-ta-shantazhoje-as-pdk-ne-as-koalicionin/20%Monthly2018-11-12 12:13
https://www.informatat.com/rriten-per-26-milion-euro-shpenzimet-per-paga-dhe-meditje/20%Monthly2018-11-12 12:08
https://www.informatat.com/hotizgjedhjet-jane-zgjidhje/20%Monthly2018-11-12 13:43
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-duhet-te-kete-qasje-te-qendrueshme-ne-te-berit-biznes/20%Monthly2018-11-12 12:00
https://www.informatat.com/putini-thacit-nese-kosova-e-serbia-arrini-marreveshje-rusia-ju-mbeshtet/20%Monthly2018-11-12 13:30
https://www.informatat.com/ambasadori-francez-i-kerkon-falje-serbise-pse-vuciqi-nuk-ishte-ne-rreshtat-e-pare/20%Monthly2018-11-12 11:51
https://www.informatat.com/neser-seanca-e-jashtezakonshme-e-thirrur-nga-kryeministri/20%Monthly2018-11-12 13:13
https://www.informatat.com/orca-vendimi-i-gjykates-ndaj-admovere-s-censure-absurde/20%Monthly2018-11-12 10:25
https://www.informatat.com/petrichthaci-dhe-vuciq-te-vijne-deri-te-nje-kompromis-historik/20%Monthly2018-11-12 10:12
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2018-11-12 11:46
https://www.informatat.com/glps-prezanton-minimumin-e-nje-platforme-per-dialogun-e-fazes-finale/20%Monthly2018-11-12 10:02
https://www.informatat.com/prokurori-zbut-akuzen-ndaj-ramiz-kelmendit/20%Monthly2018-11-12 09:50
https://www.informatat.com/gola-e-asistime-te-shqiptareve-ne-zvicer/20%Monthly2018-11-12 09:43
https://www.informatat.com/solari-meritat-per-fitoren-ndaj-celtas-i-shkojne-lojtareve-treguan-karakter/20%Monthly2018-11-12 09:41
https://www.informatat.com/serbia-ua-plackiti-pensionet-sot-del-lista-e-te-demtuarve/20%Monthly2018-11-12 09:37
https://www.informatat.com/dalja-e-listes-serbe-ne-opozite-paraqet-sfide-serioze-per-qeverine/20%Monthly2018-11-12 09:22
https://www.informatat.com/nis-java-globale-e-ndermarresise/20%Monthly2018-11-12 09:18
https://www.informatat.com/mustafa-takon-sot-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se/20%Monthly2018-11-12 09:14
https://www.informatat.com/thaci-kerkon-mbeshtetje-per-dialogun/20%Monthly2018-11-12 12:04
https://www.informatat.com/mbetet-i-pakapshem-sekseri-kosovar-i-kerkuar-nga-shqiperia/20%Monthly2018-11-12 09:05
https://www.informatat.com/pacientet-te-rrezikuar-nga-zevendesimi-i-barnave/20%Monthly2018-11-12 09:03
https://www.informatat.com/opozita-nuk-e-do-rrezimin-e-qeverise-me-votat-e-listes-serbe/20%Monthly2018-11-12 09:10
https://www.informatat.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-mitrovice-qaber-sot-fillon-sanimi-i-tunelit/20%Monthly2018-11-12 08:50
https://www.informatat.com/forcim-rekord-i-lekut-ndaj-euros-dhe-dollarit/20%Monthly2018-11-12 08:48
https://www.informatat.com/uashingtoni-mbeshtet-thacin-dhe-vuciqin-ne-arritjen-e-marreveshjes/20%Monthly2018-11-12 08:46
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-ne-kosove-per-kete-jave/20%Monthly2018-11-12 08:40
https://www.informatat.com/haradinaj-tahiri-dhe-hoxha-sot-diskutojne-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-12 08:36
https://www.informatat.com/e-arta-e-lorianes-konfirmon-dominimin-e-plote-te-kosoves/20%Monthly2018-11-12 08:33
https://www.informatat.com/terheqja-nga-privatizimi-i-pronave-shoqerore-nga-qeveria-konsiderohet-e-jashteligjshme/20%Monthly2018-11-12 08:31
https://www.informatat.com/edhe-sot-ne-prishtine-ajri-i-pashendetshem/20%Monthly2018-11-12 08:27
https://www.informatat.com/javet-finale-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-12 10:08
https://www.informatat.com/cilesia-e-arsimit-ne-kosove-vazhdon-te-jete-e-ulet/20%Monthly2018-11-12 08:59
https://www.informatat.com/ministrat-raportojne-sot-ne-komisionin-per-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2018-11-12 08:15
https://www.informatat.com/shpend-maxhuni-intervistohet-per-debimin-e-gulenisteve-nga-kosova/20%Monthly2018-11-12 08:11
https://www.informatat.com/federata-e-mjekeve-ne-greve-nese-sivjet-nuk-miratohet-ligji-per-paga/20%Monthly2018-11-12 08:08
https://www.informatat.com/sholtes-shpreson-qe-vizat-te-hiqen-deri-ne-maj-te-2019-s/20%Monthly2018-11-12 11:57
https://www.informatat.com/kalaja-e-tetoves-po-shkaterrohet-nga-germuesit-ilegale-te-arit/20%Monthly2018-11-11 08:51
https://www.informatat.com/shba-humbet-pas-30-vitesh-kongresmeni-i-preferuar-i-putinit/20%Monthly2018-11-11 08:42
https://www.informatat.com/nasa-zbulon-nje-asjberg-te-ri-gjigant/20%Monthly2018-11-11 08:39
https://www.informatat.com/efektet-negative-te-coca-colas-ne-organizem/20%Monthly2018-11-11 08:37
https://www.informatat.com/kendall-jenner-behet-ikona-e-vitit/20%Monthly2018-11-11 08:35
https://www.informatat.com/selena-gomez-del-nga-rehabilitimi-eshte-ne-gjendje-te-mire-shendetesore/20%Monthly2018-11-11 08:32
https://www.informatat.com/serbia-ankohet-edhe-ne-paris-per-taksen-e-importit-te-vene-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-11-12 08:21
https://www.informatat.com/eurodeputeti-gjerman-qytetareve-te-kosoves-tu-jepet-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-11-12 08:17
https://www.informatat.com/obsh-tirana-tejkalon-normat-e-be-se-per-ajrin-e-ndotur/20%Monthly2018-11-11 08:12
https://www.informatat.com/ferri-i-flakeve-ne-kaliforni-shkon-ne-23-numri-i-viktimave/20%Monthly2018-11-11 08:06
https://www.informatat.com/kjo-eshte-ngjyra-qe-po-ua-harxhon-me-se-shumti-baterine-e-telefonit/20%Monthly2018-11-11 08:04
https://www.informatat.com/deshton-roboti-i-mbete-ne-dore-pacienti-gjate-nje-operacioni-ne-zemer/20%Monthly2018-11-11 08:02
https://www.informatat.com/nese-gjumi-ju-nderpritet-vazhdimisht-ne-mes-te-nates-truri-juaj-eshte-ne-hall-te-madh/20%Monthly2018-11-11 08:00
https://www.informatat.com/ky-mund-te-jete-fruti-me-i-mire-per-te-ndaluar-sumin-ne-zemer-hipertension-dhe-kolesterol/20%Monthly2018-11-11 07:58
https://www.informatat.com/dialogu-kosove-serbi-tema-kryesore-e-takimit-te-sotem-mes-vuciq-dhe-kancelares-merkel/20%Monthly2018-11-12 08:04
https://www.informatat.com/studimi-perse-nuk-duhet-ti-lini-femijet-te-qendrojne-me-gjysherit-e-tyre/20%Monthly2018-11-11 07:53
https://www.informatat.com/meshkujt-qe-kane-probleme-me-ereksionin-duhet-ta-bejne-kete-ndryshim-ne-jete/20%Monthly2018-11-11 07:51
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjeja-qe-po-shkakton-autizmin-tek-femijet/20%Monthly2018-11-11 07:49
https://www.informatat.com/njerezit-qe-kane-probleme-me-veshket-duhet-ndalur-se-ngreni-keto-ushqime/20%Monthly2018-11-11 07:47
https://www.informatat.com/perfitimet-e-te-ecurit-ne-natyre/20%Monthly2018-11-11 07:45
https://www.informatat.com/8-gjerat-qe-ndodhin-me-trupin-tuaj-nese-ecni-cdo-dite-2/20%Monthly2018-11-11 07:42
https://www.informatat.com/krasniqi-nese-shiqen-vizat-be-ja-po-ia-kthen-shpinen-kosoves/20%Monthly2018-11-11 08:30
https://www.informatat.com/rreth-gjysme-milioni-dollare-per-pllakatin-qe-amstrongu-e-mori-ne-hene-dhe-e-ktheu-ne-toke/20%Monthly2018-11-11 07:35
https://www.informatat.com/kongresistja-me-e-re-amerikane-nuk-ka-para-per-te-paguar-qirane-e-shtepise/20%Monthly2018-11-11 07:33
https://www.informatat.com/trumpi-anulon-viziten-te-varrezat-e-ushtareve-te-luftes-se-pare-boterore-per-shkak-te-shiut/20%Monthly2018-11-11 07:30
https://www.informatat.com/vajza-qe-perdore-floket-e-saj-per-te-bere-art/20%Monthly2018-11-11 07:27
https://www.informatat.com/kek-u-shkaktari-kryesor-per-ndotjen-e-ajrit-ne-kosove/20%Monthly2018-11-11 08:20
https://www.informatat.com/kengetaret-e-famshem-publikojne-kengen-per-skenderbeun/20%Monthly2018-11-11 07:21
https://www.informatat.com/napolin-se-ndal-as-shiu-fitore-cinike-ndaj-genoas/20%Monthly2018-11-11 07:20
https://www.informatat.com/skriniar-per-rinovimin-e-kontrates-me-interin-tifozet-duhet-te-jene-te-qete-do-te-flasim/20%Monthly2018-11-11 07:18
https://www.informatat.com/horoskopi-i-dites-se-sotme/20%Monthly2018-11-11 07:16
https://www.informatat.com/agnesa-vuthaj-mahnitese-ne-veshje-kombetare/20%Monthly2018-11-11 07:14
https://www.informatat.com/perkujtohet-ne-prishtine-armepushimi-i-luftes-se-pare-boterore/20%Monthly2018-11-11 07:10
https://www.informatat.com/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-11-11 07:08
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-8/20%Monthly2018-11-11 07:06
https://www.informatat.com/rita-ora-me-kembet-lart-paralajmeron-performancen-e-radhes/20%Monthly2018-11-11 07:04
https://www.informatat.com/pas-kryesimit-te-top-listave-me-thank-u-next-ariana-grande-fillon-punen-per-kenget-e-reja/20%Monthly2018-11-11 06:58
https://www.informatat.com/tanja-fajon-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-rruga-qe-duhet-te-ndjekin-kosova-dhe-serbia/20%Monthly2018-11-11 06:53
https://www.informatat.com/kukesi-bashkia-e-katert-qe-mban-larg-te-miturit-nga-burgu/20%Monthly2018-11-10 14:47
https://www.informatat.com/gjilani-vazhdon-aksionin-e-pastrimit-te-ambientit-nga-mberurinat-inerte/20%Monthly2018-11-10 14:44
https://www.informatat.com/be-ja-serish-denon-mbajtjen-e-zgjedhjeve-ne-lindje-te-ukraines/20%Monthly2018-11-10 14:40
https://www.informatat.com/kursimet-pa-pronare-ne-trust-do-te-kalojne-ne-buxhetin-e-kosoves/20%Monthly2018-11-11 07:56
https://www.informatat.com/ne-token-e-shqiponjave-reportazh-i-rai-3-per-natyren-shqiptare/20%Monthly2018-11-10 14:26
https://www.informatat.com/mjekeve-te-kosoves-u-njihet-statusi-i-barabarte-me-te-gjitha-vendet-qe-sjane-ne-be/20%Monthly2018-11-11 07:38
https://www.informatat.com/allegri-flet-per-derbin-me-milanin-nuk-e-harron-as-higuainin/20%Monthly2018-11-10 14:11
https://www.informatat.com/zv-ministri-i-fsk-se-kercenimet-e-vuciqit-tentative-per-ta-ringjall-millosheviqin/20%Monthly2018-11-10 13:59
https://www.informatat.com/pacolli-demanton-ambasadorin-britanik-na-trego-deshmite-per-terheqjen-e-njohjeve/20%Monthly2018-11-10 13:49
https://www.informatat.com/mustafa-ndan-me-qytetaret-preokupimin-e-tij-se-kosova-eshte-ne-rrezik/20%Monthly2018-11-11 07:24
https://www.informatat.com/ap-serbia-mban-ushtrime-ushtarake-gjate-tensionit-me-kosoven/20%Monthly2018-11-10 13:40
https://www.informatat.com/ministri-gashi-promovon-projektin-arti-qe-i-jep-ngjyre-qytetit/20%Monthly2018-11-10 14:33
https://www.informatat.com/bbc-zbulon-industrine-e-lajmeve-te-rreme-ne-kosove-600-euro-fitimi-ditor/20%Monthly2018-11-10 14:17
https://www.informatat.com/ndalohet-i-mituri-per-substanca-narkotike/20%Monthly2018-11-10 13:01
https://www.informatat.com/hajdin-abazi-ambasador-i-kosoves-ne-australi/20%Monthly2018-11-10 12:55
https://www.informatat.com/fillon-sanimi-i-tunelit-mbyllet-per-qarkullim-segmenti-rrugor-mitrovice-qaber/20%Monthly2018-11-10 12:49
https://www.informatat.com/kjo-bakterie-mund-te-vret-me-shume-se-kanceri/20%Monthly2018-11-10 12:43
https://www.informatat.com/nenat-me-tre-femije-me-te-stresuara-se-ato-me-me-shume-apo-me-pak/20%Monthly2018-11-10 12:41
https://www.informatat.com/cappuccino-ka-diten-e-saj-mesoni-si-behet-ajo/20%Monthly2018-11-10 12:40
https://www.informatat.com/nentori-eshte-muaji-boteror-i-veganeve/20%Monthly2018-11-10 12:38
https://www.informatat.com/shpendi-i-bashkohet-ekipit-negociator-me-limajn-flet-zedhenesja-e-psd-se/20%Monthly2018-11-12 18:45
https://www.informatat.com/cokollate-dhe-nje-gote-vere-plakja-nuk-gjen-vend-te-ju/20%Monthly2018-11-10 12:29
https://www.informatat.com/mesoni-pse-duhet-te-konsumoni-karrote-cdo-dite/20%Monthly2018-11-10 12:28
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-te-cilat-heqin-merzitjen/20%Monthly2018-11-10 12:26
https://www.informatat.com/befason-alves-te-punosh-me-guardiolen-eshte-me-mire-se-te-besh-seks/20%Monthly2018-11-10 12:24
https://www.informatat.com/ferizaj-mbyllen-edhe-6-bastore/20%Monthly2018-11-10 12:19
https://www.informatat.com/vetevendosje-buxheti-i-shtetit-nuk-guxon-te-privilegjoje-nje-pakice-dhe-te-nenvleresoje-nje-shumice/20%Monthly2018-11-10 13:26
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-bejne-femrat-pas-dushit/20%Monthly2018-11-10 12:11
https://www.informatat.com/kjo-i-ndodh-trurit-kur-shikoni-filma-pornografik/20%Monthly2018-11-10 12:09
https://www.informatat.com/keta-jane-faktoret-qe-rrezikojne-me-shume-grate-nga-infarkti/20%Monthly2018-11-10 12:08
https://www.informatat.com/pacientet-me-semundje-te-zemres-duhet-ta-bejne-kete-veprim-cdo-dite/20%Monthly2018-11-10 12:06
https://www.informatat.com/komunikatat-e-tjera-te-uck-se-vrasja-e-adrian-krasniqit-atentatet-ndaj-dhjete-shqiptareve-dhe-gjashte-policeve-serbe/20%Monthly2018-11-10 13:07
https://www.informatat.com/bmw-m8-shume-afer-lansimit/20%Monthly2018-11-10 12:00
https://www.informatat.com/pas-6-oresh-operacion-ndahen-me-sukses-binjaket-siameze/20%Monthly2018-11-10 11:58
https://www.informatat.com/keto-veprime-ua-bejne-diten-me-te-mire/20%Monthly2018-11-10 11:56
https://www.informatat.com/luhatja-e-hormoneve-mund-te-mos-jete-shkaktar-i-gjendjes-se-keqe-gjate-periodave/20%Monthly2018-11-10 11:54
https://www.informatat.com/a-jane-normale-gjate-shtatzenise-rrjedhjet-vagjinale-me-ngjyre-te-kafe/20%Monthly2018-11-10 11:51
https://www.informatat.com/ndryshimet-tatimore-mbushin-arken-e-shtetit/20%Monthly2018-11-10 11:50
https://www.informatat.com/nenat-kane-me-shume-gjasa-te-vuajne-nga-depresioni-pas-lindjes-nese-ato-kane-nje-foshnje-djale/20%Monthly2018-11-10 11:48
https://www.informatat.com/pasi-duhanpiresit-lene-cigaren-nevojiten-15-vjet-te-clirohen-nga-demtimet-e-rrezikshme/20%Monthly2018-11-10 11:46
https://www.informatat.com/ndikimi-i-dushit-gjate-ciklit-mujor/20%Monthly2018-11-10 11:44
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-nuk-preferohen-per-femijet-2/20%Monthly2018-11-10 11:38
https://www.informatat.com/disa-simptoma-qe-iu-tregojne-se-mund-te-keni-cista-ne-vezore/20%Monthly2018-11-10 11:36
https://www.informatat.com/kjo-eshte-paga-e-donald-trump-si-president-i-shba-se/20%Monthly2018-11-10 11:33
https://www.informatat.com/nese-urinoni-shpesh-lexoni-keto-keshilla/20%Monthly2018-11-10 11:31
https://www.informatat.com/per-24-ore-lindin-31-femije-ne-qkuk/20%Monthly2018-11-10 11:30
https://www.informatat.com/studiuesit-befasohen-me-raportin-e-fundit-per-lindjet-neper-bote/20%Monthly2018-11-10 11:28
https://www.informatat.com/bien-poshte-te-mirat-e-vajit-te-kokosit-profesori-i-harvard-it-thote-se-ky-vaj-eshte-helm-i-vertete/20%Monthly2018-11-10 11:26
https://www.informatat.com/shaqiri-deklarohet-per-here-te-pare-pas-ndeshjes-crvena-zvezda-liverpool/20%Monthly2018-11-10 11:24
https://www.informatat.com/dhimbjen-e-qafes-e-shkakton-edhe-stresi/20%Monthly2018-11-10 11:22
https://www.informatat.com/problemet-me-zemer-ja-si-mund-ti-vertetoni/20%Monthly2018-11-10 11:20
https://www.informatat.com/mesoni-arsyen-pse-ju-dridhen-duart/20%Monthly2018-11-10 11:16
https://www.informatat.com/shenjat-fizike-te-trishtimit-te-forte/20%Monthly2018-11-10 11:14
https://www.informatat.com/gjenetika-nuk-eshte-me-faktor-per-jetegjatesine/20%Monthly2018-11-10 11:13
https://www.informatat.com/doni-te-lini-duhanin-provoni-keto-menyra-te-thjeshta/20%Monthly2018-11-10 11:11
https://www.informatat.com/nje-ne-10-burra-dhe-nje-ne-12-gra-jane-te-lidhur-me-varesine-e-seksit/20%Monthly2018-11-10 11:09
https://www.informatat.com/trump-kunder-propozimit-te-macronit-per-armate-evropiane/20%Monthly2018-11-10 11:06
https://www.informatat.com/masa-ndaj-serbise-dhe-bosnjes-dogana-e-perkushtuar-ta-zbatoje-vendimin/20%Monthly2018-11-10 11:04
https://www.informatat.com/gjykata-do-ta-kerkoje-gruevskin-te-henen/20%Monthly2018-11-10 11:02
https://www.informatat.com/i-mbijetoi-sulmit-ne-las-vegas-por-jo-edhe-masakres-ne-kaliforni/20%Monthly2018-11-10 11:00
https://www.informatat.com/aksident-mes-tri-veturave-lendohen-7-persona/20%Monthly2018-11-10 10:58
https://www.informatat.com/zv-ministrja-elezi-takon-kreun-e-struges-merko/20%Monthly2018-11-10 10:54
https://www.informatat.com/thaci-nga-parisi-nuk-do-te-kete-ndarje-dhe-as-krijim-te-republika-srpska-s-ne-kosove/20%Monthly2018-11-10 12:35
https://www.informatat.com/nis-marshi-i-shoqates-cameria-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-11-10 10:50
https://www.informatat.com/mos-i-votoni-ata-qe-nuk-ua-heqin-berllokun-porosit-haradinaj/20%Monthly2018-11-10 12:13
https://www.informatat.com/haradinaj-se-di-se-cfare-folen-thaci-e-vuciqi-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-10 12:03
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-vendos-grila-ndaluese-afer-qendres-se-studenteve/20%Monthly2018-11-10 09:46
https://www.informatat.com/i-thyhet-xhami-i-vetures-dhe-i-vidhet-canta-me-para-e-dokumente/20%Monthly2018-11-10 09:42
https://www.informatat.com/realizohet-nje-plan-operativ-i-suksesshem-i-pk-se/20%Monthly2018-11-10 09:32
https://www.informatat.com/detyroi-femijet-te-kerkojne-lemoshe-arrestohet-nena/20%Monthly2018-11-10 09:29
https://www.informatat.com/pse-su-paraqit-gruevski-dje-ne-burgun-e-shutkes/20%Monthly2018-11-10 09:23
https://www.informatat.com/therje-me-thike-ne-prishtine-arrestohen-tre-persona/20%Monthly2018-11-10 09:21
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-diplomatin-francez-me-urdhrin-e-lirise/20%Monthly2018-11-10 10:52
https://www.informatat.com/shqiptari-po-fluturonte-ne-autostrade-me-176-km-ne-ore-policia-jep-statistikat/20%Monthly2018-11-10 09:10
https://www.informatat.com/nente-te-vdekur-dhe-150-mije-te-evakuuar-nga-zjarret-ne-kaliforni/20%Monthly2018-11-10 09:07
https://www.informatat.com/drekat-e-darkat-e-deputeteve-me-para-te-shtetit-ne-restorante-luksoze/20%Monthly2018-11-10 10:48
https://www.informatat.com/maqedonia-ne-hall-me-lajmet-e-rreme/20%Monthly2018-11-10 09:00
https://www.informatat.com/kapet-ne-tirane-i-denuari-ne-itali-me-4-vite-burg/20%Monthly2018-11-10 08:58
https://www.informatat.com/shoqata-e-qumeshtareve-i-gezohet-vendosjes-se-takses-ndaj-produkteve-serbe-dhe-boshnjake/20%Monthly2018-11-10 08:56
https://www.informatat.com/vandalizohet-vepra-e-eliza-hoxhes-ne-kampusin-e-up-se/20%Monthly2018-11-10 08:52
https://www.informatat.com/shba-shtyn-hyrjen-ne-fuqi-te-sanksioneve-ndaj-rusise/20%Monthly2018-11-10 08:32
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-oficerin-korrektues-dhe-zyrtarin-qeveritar/20%Monthly2018-11-10 08:22
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-diabetit-2018-shenohet-muaji-i-ndergjegjesimit/20%Monthly2018-11-10 08:10
https://www.informatat.com/ky-fshat-kosovar-ka-mbetur-me-6-shtepi-72-vjecari-qe-banon-aty-befason-me-deklaraten/20%Monthly2018-11-10 08:04
https://www.informatat.com/gjinovci-per-vendimin-e-gjykates-ndaj-admoveres-lufte-po-lypni-po-vec-humbje-keni-me-marre/20%Monthly2018-11-10 08:02
https://www.informatat.com/polici-nga-beogradi-arrestohet-ne-kosove-per-trafikim-te-droges/20%Monthly2018-11-10 07:50
https://www.informatat.com/limaj-takohet-me-te-rinjte-e-ketyre-dy-qyteteve/20%Monthly2018-11-10 07:43
https://www.informatat.com/ky-mot-dominon-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-10 07:36
https://www.informatat.com/keto-ngjarje-do-te-zhvillohen-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-11-10 07:34
https://www.informatat.com/ik-na-ler-rehat-gjak-ska-sjellja-e-turpshme-e-mjekeve-ndaj-shqiptares-se-semure/20%Monthly2018-11-10 07:31
https://www.informatat.com/ju-qendrojne-gjithmone-duart-e-ftohta-mesoni-arsyet/20%Monthly2018-11-10 07:28
https://www.informatat.com/thike-pas-shpine-per-kosoven-do-te-ishte-mos-heqja-e-vizave-thote-tahiri/20%Monthly2018-11-10 10:45
https://www.informatat.com/u-nda-nga-i-dashuri-tani-po-e-padit-arsyeja-do-tiu-habise/20%Monthly2018-11-10 07:25
https://www.informatat.com/personat-qe-po-marrin-medikamente-kunder-ankthit-duhet-ta-lexojne-kete/20%Monthly2018-11-10 07:23
https://www.informatat.com/cameria-organizon-marsh-per-bashkim-te-presheves-medvegjes-e-bujanovcit-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-10 07:21
https://www.informatat.com/studimi-femijet-e-lindur-ne-shtator-jane-me-te-mencurit/20%Monthly2018-11-10 07:18
https://www.informatat.com/matja-e-peshes-kaq-here-ne-jave-do-iu-beje-qe-te-humbni-kilograme/20%Monthly2018-11-10 07:17
https://www.informatat.com/per-dy-dekada-kosovaret-i-blene-produkte-serbise-ne-vlere-prej-5-miliarde-eurosh/20%Monthly2018-11-10 09:17
https://www.informatat.com/moti-per-kete-fundjave-2/20%Monthly2018-11-10 07:11
https://www.informatat.com/tri-dekadat-e-murit-qe-ndau-boten/20%Monthly2018-11-10 07:07
https://www.informatat.com/ivanoviqin-e-vrau-beogradi-ne-bashkepunim-me-gruan-e-tij/20%Monthly2018-11-10 09:03
https://www.informatat.com/nisma-ne-decan-e-shqetesuar-me-gjendjen-e-infrastruktures-se-qytetit/20%Monthly2018-11-09 20:21
https://www.informatat.com/gjasat-dhe-puna-e-shtetit-per-anetaresimin-ne-interpol-3-jave-para-mbledhjes/20%Monthly2018-11-10 07:27
https://www.informatat.com/pas-vrasjes-se-gazetarit-saudit-ky-shtet-ia-ben-bllok-arabise-eksportet-e-pajisjeve-ushtarake/20%Monthly2018-11-09 20:06
https://www.informatat.com/shpikja-e-re-e-be-se-me-test-te-genjeshtres-per-te-kaluar-kufirin/20%Monthly2018-11-09 20:02
https://www.informatat.com/ne-parajse-kenga-e-re-nga-miriam-cani/20%Monthly2018-11-09 19:56
https://www.informatat.com/52-greke-non-grata-athina-zyrtare-shqiperia-te-sqaroje-bazen-e-vendimit/20%Monthly2018-11-09 19:41
https://www.informatat.com/zjarr-ne-pallatin-e-shqiperise-ne-beograd/20%Monthly2018-11-09 19:32
https://www.informatat.com/haradinaj-bashke-me-vullnetare-neser-pastrojne-parkun-e-germise/20%Monthly2018-11-09 19:23
https://www.informatat.com/studimi-ajri-i-ndotur-po-shkakton-autizem-tek-femijet/20%Monthly2018-11-09 19:13
https://www.informatat.com/simptomat-e-kancerit-te-gojes-si-te-veni-re-shenjat-paralajmeruese/20%Monthly2018-11-09 19:11
https://www.informatat.com/edhe-nje-zv-minister-me-i-riu-ne-histori-te-qeverise/20%Monthly2018-11-10 07:13
https://www.informatat.com/gjin-tonik-dhe-kafe-eshte-e-gjitha-ajo-qe-ju-duhet-qe-te-ngroheni-gjate-ketij-dimri/20%Monthly2018-11-09 19:03
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-patjeter-te-vendosen-ne-frigorifer/20%Monthly2018-11-09 19:01
https://www.informatat.com/tri-llojet-e-referendumeve-qe-do-te-mund-te-organizohen-ne-kosove/20%Monthly2018-11-09 20:24
https://www.informatat.com/konsumimi-i-ketij-fruti-pershpejton-humbjen-e-peshes/20%Monthly2018-11-09 18:54
https://www.informatat.com/ka-nje-lajm-te-keq-per-ata-qe-jane-te-apasionuar-pas-palestres/20%Monthly2018-11-09 18:51
https://www.informatat.com/thonjte-tregojne-shume-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-11-09 18:48
https://www.informatat.com/arsyeja-kryesore-perse-meshkujt-humbin-ereksionin-gjate-marredhenieve-intime/20%Monthly2018-11-09 18:45
https://www.informatat.com/adx-burgu-ne-te-cilin-jetojne-me-te-keqijte-e-botes/20%Monthly2018-11-09 18:35
https://www.informatat.com/gjyshja-ne-shba-fiton-198-milione-dollare-ne-lotari/20%Monthly2018-11-09 18:32
https://www.informatat.com/foto-te-rralla-nga-kosova-e-vitit-1917/20%Monthly2018-11-09 18:27
https://www.informatat.com/osmani-ia-numeron-vuciqit-marreveshjet-e-pazbatuara-nga-serbia-shpreson-qe-thaci-tia-kete-thene/20%Monthly2018-11-09 20:17
https://www.informatat.com/ky-mot-do-te-dominoje-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-11-09 18:16
https://www.informatat.com/policia-shqiptare-shpall-non-grata-52-shtetas-greke/20%Monthly2018-11-09 18:14
https://www.informatat.com/keshilli-penal-refuzon-ankesen-gruevski-duhet-te-shkoje-burg/20%Monthly2018-11-09 18:10
https://www.informatat.com/ldk-tregon-nese-do-te-bashkepunoje-me-listen-serbe-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-11-09 19:06
https://www.informatat.com/pastrohet-istogu/20%Monthly2018-11-09 17:59
https://www.informatat.com/vendimi-per-tua-dhene-komunave-serbe-pronat-e-akp-se-po-cilesohet-ne-dem-te-republikes/20%Monthly2018-11-09 18:56
https://www.informatat.com/profesore-sipermarres-e-te-rinj-i-bashkohen-pdk-se-ne-kamenice/20%Monthly2018-11-09 17:21
https://www.informatat.com/zv-ministrja-e-financave-elezi-300-milion-denare-per-projektet-ne-struge/20%Monthly2018-11-09 17:18
https://www.informatat.com/lekaj-investimet-ne-rrugen-gurrakoc-kline-lehtesojne-jeten-e-banoreve-te-istogut-e-klines/20%Monthly2018-11-09 17:15
https://www.informatat.com/qytetet-me-te-mira-ne-bote-per-2019-en/20%Monthly2018-11-09 16:43
https://www.informatat.com/ne-qeverine-gjermane-thone-se-fsk-ja-duhet-te-krijoje-struktura-veteqendruese/20%Monthly2018-11-09 18:21
https://www.informatat.com/koushner-per-thacin-eshte-udheheqesi-i-luftes-dhe-pajtimit-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-11-09 18:05
https://www.informatat.com/kuka-shteti-qe-nuk-e-njeh-kosoven-u-njoftua-mire-me-vlerat-e-saj/20%Monthly2018-11-09 16:35
https://www.informatat.com/zyrtare-steven-haney-i-bashkohet-kb-bashkimit/20%Monthly2018-11-09 16:33
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-duhet-te-shtoni-nje-luge-gjalpe-ne-kafen-tuaj/20%Monthly2018-11-09 16:32
https://www.informatat.com/alves-me-deklaraten-e-vitit-per-guardiolan/20%Monthly2018-11-09 16:30
https://www.informatat.com/reagimi-epik-i-guardiolas-pas-deklarates-se-alves/20%Monthly2018-11-09 16:28
https://www.informatat.com/deputeti-i-vv-se-flet-per-shkarkimet-e-drejtoreve-nga-shpend-ahmeti/20%Monthly2018-11-09 16:26
https://www.informatat.com/masht-del-kunder-faqes-arsimi-ne-kosove-krijuesit-e-saj-po-merren-me-organet-e-drejtesise/20%Monthly2018-11-09 16:23
https://www.informatat.com/kengetarja-filloreta-raci-nderohet-me-cmimin-e-mirenjohjes-nga-komuna-e-prishtines/20%Monthly2018-11-09 16:17
https://www.informatat.com/gashi-perkrahe-iniciativen-nga-mediat-per-te-qene-pjese-e-ligjit-te-sponsorizimit/20%Monthly2018-11-09 16:13
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-gardianin-e-burgut-dhe-zyrtarin-e-ministrise/20%Monthly2018-11-09 16:08
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-komandatin-e-kfor-it-salvatore-cuoci/20%Monthly2018-11-09 17:34
https://www.informatat.com/lumezi-konfirmon-shtyrjen-e-afatit-nga-gjykata-per-aktakuzen-ne-rastin-veteranet/20%Monthly2018-11-09 16:40
https://www.informatat.com/ish-zonja-e-pare-denohet-me-42-vite-burgim-e-fshehu-pasurine-e-saj-ne-zvicer/20%Monthly2018-11-09 15:52
https://www.informatat.com/keto-vende-do-te-perballen-me-mungesen-e-rrymes/20%Monthly2018-11-09 15:50
https://www.informatat.com/arkep-i-thote-se-ka-fituar-kontestin-gjyqesor-ne-vlere-prej-11-milione-euro/20%Monthly2018-11-09 15:48
https://www.informatat.com/rikthehet-treni-ne-tirane-por-do-te-jete-hibrid/20%Monthly2018-11-09 15:46
https://www.informatat.com/nga-nje-muaj-paraburgim-zyrtarit-te-ministrise-se-diaspores-dhe-gardianit-serb/20%Monthly2018-11-09 15:42
https://www.informatat.com/kfor-dhe-fsk-me-aktivitet-per-shkaterrimin-e-mbetjeve-shperthyese/20%Monthly2018-11-09 15:39
https://www.informatat.com/dick-marty-mohon-deklaratat-e-publikuara-ne-mediat-serbe-per-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-11-09 15:36
https://www.informatat.com/vushtrri-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2018-11-09 15:34
https://www.informatat.com/sherifi-hotit-ldk-ja-ia-imponoi-kosoves-thacin-per-president/20%Monthly2018-11-09 15:33
https://www.informatat.com/matoshi-dhe-minxhozi-koordinohen-per-mbledhjen-e-dy-qeverive/20%Monthly2018-11-09 15:29
https://www.informatat.com/sbashk-kerkon-qe-ligji-i-pagave-te-terhiqet-per-rishikim-dhe-korrigjim/20%Monthly2018-11-09 16:37
https://www.informatat.com/thaci-merr-pjese-ne-promovimin-e-librit-lindja-e-nje-demokracie-falenderon-bernard-kouchner-per-kontributin/20%Monthly2018-11-09 16:06
https://www.informatat.com/ibra-kthehem-te-psg-por-vetem-me-nje-kusht/20%Monthly2018-11-09 15:08
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-xhudistet-kosovare-medaljet-e-tyre-i-quan-dhurata-madheshtore/20%Monthly2018-11-09 15:03
https://www.informatat.com/konfiskohen-sasi-e-madhe-armesh-ne-ranillug/20%Monthly2018-11-09 15:02
https://www.informatat.com/albin-kurti-viziton-fsk-ne/20%Monthly2018-11-09 15:56
https://www.informatat.com/meta-priti-ministrin-e-fsk-se-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-09 15:24
https://www.informatat.com/prishtine-therret-me-thike-nje-19-vjecar/20%Monthly2018-11-09 14:40
https://www.informatat.com/ne-nje-ndeshje-basketbolli-fansi-nuk-i-hoqi-syte-nga-te-pasmet-e-modeles-se-njohur/20%Monthly2018-11-09 14:35
https://www.informatat.com/rrezikohet-qe-te-mos-kete-vendimmarrje-per-vizat-as-kete-vit/20%Monthly2018-11-09 14:26
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-shtetas-greke-transportojne-droge-nga-shqiperia/20%Monthly2018-11-09 14:25
https://www.informatat.com/gjilan-prokuoria-sekuestron-mjete-shperthyese/20%Monthly2018-11-09 14:22
https://www.informatat.com/vv-reformat-ne-administrate-publike-sa-per-te-legjitimuar-rritjen-e-pages-se-qeveritareve/20%Monthly2018-11-09 15:20
https://www.informatat.com/ky-eshte-shkrimtari-i-preferuar-i-kadarese/20%Monthly2018-11-09 14:12
https://www.informatat.com/mbi-3-mije-persona-vdesin-ne-vit-ne-kosove-nga-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2018-11-09 14:10
https://www.informatat.com/shefi-i-aki-se-te-henen-merret-ne-pyetje-per-gylenistet/20%Monthly2018-11-09 14:09
https://www.informatat.com/ahmetikosova-ta-mandatoj-ekipin-gjitheperfshires-per-dialogun/20%Monthly2018-11-09 14:07
https://www.informatat.com/lista-serbe-paralajmeron-proteste-nese-shiqet-taksa-prej-10-per-qind/20%Monthly2018-11-13 18:11
https://www.informatat.com/deputetet-therrasin-qytetaret-te-konsumojne-produktet-vendore/20%Monthly2018-11-09 14:56
https://www.informatat.com/gjakova-mposhtet-ne-finale-siguron-te-argjendten/20%Monthly2018-11-09 14:02
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-unionit-te-komoreve-kosova-eshte-pjese-e-serbise/20%Monthly2018-11-09 13:56
https://www.informatat.com/gardiani-kishte-marre-3-mije-euro-per-planin-e-arratisjes-se-malazezit-nga-burgu-i-dyzit/20%Monthly2018-11-09 13:53
https://www.informatat.com/majlinda-kelmendi-ne-tashkent-2018-e-fiton-finalen-me-ippon/20%Monthly2018-11-09 13:49
https://www.informatat.com/kuvendi-deshton-tia-marr-mandatin-gruevskit/20%Monthly2018-11-09 13:46
https://www.informatat.com/dalin-para-gjykate-vjehrri-e-burri-qe-e-rrahen-nusen-per-dy-euro/20%Monthly2018-11-09 13:44
https://www.informatat.com/ushtaraku-austriak-dyshohet-se-spiunoi-per-rusine-per-20-vjet/20%Monthly2018-11-09 13:43
https://www.informatat.com/atk-ja-terheq-numrat-fitues-nga-rimbursimi-i-kuponeve-fiskale/20%Monthly2018-11-09 13:40
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-ne-prizren-i-konfiskohen-narkotike/20%Monthly2018-11-09 13:38
https://www.informatat.com/hoxha-ne-veri-te-mitrovices-viziton-nje-paralele-te-ndare-te-shkolles/20%Monthly2018-11-09 13:35
https://www.informatat.com/limaj-taksa-seshte-thjeshte-ceshtje-tregtare-por-sinjal-i-qarte-per-serbine/20%Monthly2018-11-09 13:00
https://www.informatat.com/jeremiq-zbulon-takimet-dhe-planet-e-fshehta-te-thacit-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-11-09 12:21
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-kunder-beogradit-duan-te-behen-pjese-e-fsk-se/20%Monthly2018-11-09 12:18
https://www.informatat.com/schick-drejt-anglise/20%Monthly2018-11-09 11:48
https://www.informatat.com/inter-e-dergon-gabigol-ne-flamengo/20%Monthly2018-11-09 11:46
https://www.informatat.com/haradinaj-pasuria-me-e-madhe-e-vendit-tone-rinia/20%Monthly2018-11-09 11:41
https://www.informatat.com/thaci-ne-paris-promovon-librin-e-tij/20%Monthly2018-11-09 11:33
https://www.informatat.com/gjermania-mbeshtete-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-09 14:17
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-e-tre-te-plagosur-ne-sulmin-me-thike-ne-melbourne/20%Monthly2018-11-09 11:09
https://www.informatat.com/konjufca-heqja-e-vizave-mund-te-shtyhet-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2018-11-09 11:07
https://www.informatat.com/pakoja-e-ligjeve-qe-fsk-ne-e-bejne-ushtri-e-ka-bazen-ne-kushtetute/20%Monthly2018-11-09 11:03
https://www.informatat.com/beqaj-thaci-do-te-mbijetoje-fale-unitetit-te-rrejshem-te-opozites-dhe-pozites/20%Monthly2018-11-09 11:00
https://www.informatat.com/franca-e-gjermania-shenojne-edhe-ne-prishtine-100-vjetorin-e-perfundimit-te-luftes-se-pare-boterore/20%Monthly2018-11-09 10:57
https://www.informatat.com/rinegocimi-i-cefta-s-si-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2018-11-09 10:54
https://www.informatat.com/haradinaj-do-te-ishte-mire-qe-vizat-te-hiqen-para-festave-te-fundvitit/20%Monthly2018-11-09 14:07
https://www.informatat.com/hotithaci-duhet-te-ndalet-nga-kuvendi-ose-nga-qytetaret/20%Monthly2018-11-09 14:04
https://www.informatat.com/kurti-e-quan-veselin-kolaboracionist-te-thacit/20%Monthly2018-11-09 11:28
https://www.informatat.com/dhjetera-programe-te-up-se-rrezikohen-ne-mungese-te-stafit-akademik/20%Monthly2018-11-09 09:32
https://www.informatat.com/sadiku-pritet-te-refuzoje-ftesen-e-shqiperise/20%Monthly2018-11-09 09:30
https://www.informatat.com/serbia-vazhdon-fushatententon-te-pengoje-anetaresimin-e-odes-se-mjekeve-ne-cpme/20%Monthly2018-11-09 09:28
https://www.informatat.com/prezantohet-programi-nacional-per-rinine/20%Monthly2018-11-09 09:23
https://www.informatat.com/lirohen-gjate-nates-12-greket-e-shoqeruar-per-incidentet-ne-bularat/20%Monthly2018-11-09 09:16
https://www.informatat.com/rama-e-ridergon-emrin-e-lleshit-ne-presidence-per-dekretim/20%Monthly2018-11-09 09:12
https://www.informatat.com/serbia-kushtezon-vazhdimin-e-dialogut-me-terheqjen-e-takses-per-mallrat-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-11-09 09:09
https://www.informatat.com/krasniqi-serbia-e-kupton-vetem-gjuhen-e-forces/20%Monthly2018-11-09 10:49
https://www.informatat.com/dita-boterore-kunder-fashizmit-dhe-antisemizmit/20%Monthly2018-11-09 08:55
https://www.informatat.com/orca-kerkon-suspendimin-e-profesorit-te-up-se-akuzat-ndaj-tij-ai-i-quan-shpifje/20%Monthly2018-11-09 08:51
https://www.informatat.com/deputetet-e-maqedonise-sot-ne-seance-per-marrjen-e-mandatit-te-nikolla-gruevskit/20%Monthly2018-11-09 08:49
https://www.informatat.com/ldk-ja-kerkon-interpretim-ligjor-per-vazhdimin-e-seances-ne-ferizaj/20%Monthly2018-11-09 08:46
https://www.informatat.com/ndermarrjet-shoqerore-u-kthehen-ne-kompetence-komunave-serbe/20%Monthly2018-11-09 11:43
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-ne-kosove/20%Monthly2018-11-09 08:41
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-edhe-30-dite-shtese-per-plotesimin-e-aktakuzes-veterani-2/20%Monthly2018-11-09 08:38
https://www.informatat.com/vazhdojne-debatet-publike-per-pakon-e-projektligjeve-per-ushtrine/20%Monthly2018-11-09 08:34
https://www.informatat.com/vuciq-ne-siklet-shqiptaret-ne-bruksel-i-bertasin-nga-ndertesat/20%Monthly2018-11-09 08:30
https://www.informatat.com/zyrtari-qeveritar-pranon-se-ka-dhene-para-per-ta-ndihmuar-arratisjen-e-nje-te-burgosuri/20%Monthly2018-11-09 08:28
https://www.informatat.com/kosova-paralajmeron-nderprerjen-e-dialogut-nese-nuk-hiqen-vizat/20%Monthly2018-11-09 10:41
https://www.informatat.com/koordinimi-i-opozites-ne-piken-zero/20%Monthly2018-11-09 09:34
https://www.informatat.com/114874-2/20%Monthly2018-11-09 10:31
https://www.informatat.com/ministri-berisha-vizitoi-kadetet-e-fsk-se-ne-akademine-ushtarake-ne-kroaci/20%Monthly2018-11-08 15:53
https://www.informatat.com/ambasadori-oconnelli-konfirmon-se-disa-shtete-kane-terhequr-njohjet-per-kosoven/20%Monthly2018-11-09 08:24
https://www.informatat.com/vv-ja-bashkimin-e-lugines-e-quan-mashtrim-te-thacit/20%Monthly2018-11-08 14:48
https://www.informatat.com/ministri-mustafa-takoi-te-ngarkuaren-me-pune-ne-ambasaden-e-shba-se-colleen-hyland/20%Monthly2018-11-08 14:46
https://www.informatat.com/bizneset-spanjolle-te-interesuara-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2018-11-08 14:38
https://www.informatat.com/arrestimi-i-5-shqiptareve-ne-itali-zbulohet-identiteti-i-tyre/20%Monthly2018-11-08 14:25
https://www.informatat.com/tolgahan-dhe-almeda-blejne-vile-super-te-shtrenjte-ne-stamboll/20%Monthly2018-11-08 14:24
https://www.informatat.com/kaltrina-selimi-publikon-sot-kengen-e-re-kthema/20%Monthly2018-11-08 14:21
https://www.informatat.com/bebe-rexha-ne-avion-privat-nuk-kam-nevoje-per-mashkull-paguaj-vete/20%Monthly2018-11-08 14:17
https://www.informatat.com/mitrovica-jep-ne-shfrytezim-qendren-tregtare-pritet-te-punesohen-540-veta/20%Monthly2018-11-08 14:15
https://www.informatat.com/rrograek-reagon-per-gjuhen-raciste-ne-kengen-gabelica-ime/20%Monthly2018-11-08 14:14
https://www.informatat.com/shqiperia-heq-taksen-per-importin-e-makinerive-bujqesore/20%Monthly2018-11-08 14:13
https://www.informatat.com/prishet-koalicioni-aak-lb-ne-obiliq/20%Monthly2018-11-08 14:11
https://www.informatat.com/ilir-meta-viziton-arbereshet/20%Monthly2018-11-08 14:05
https://www.informatat.com/sulmi-me-arme-12-viktima-ne-los-angeles/20%Monthly2018-11-08 13:58
https://www.informatat.com/jovanoviqi-nuk-na-duhen-klerike-qe-aletrnative-kane-luften-me-shqiptaret/20%Monthly2018-11-08 13:56
https://www.informatat.com/gjendet-nje-qyp-me-lira-ne-bodrumin-e-teatrit/20%Monthly2018-11-08 13:50
https://www.informatat.com/lirohet-pasi-kishte-pritur-tete-vite-qe-te-denohej-me-vdekje/20%Monthly2018-11-08 13:48
https://www.informatat.com/lidhja-demokratike-merr-pjese-ne-kongresin-e-epp-se/20%Monthly2018-11-08 13:44
https://www.informatat.com/varrim-me-thirrje-antishqiptare/20%Monthly2018-11-08 13:42
https://www.informatat.com/moska-konfirmon-takimin-trump-putin/20%Monthly2018-11-08 13:38
https://www.informatat.com/komuna-e-mitrovices-nenshkruan-kontrate-per-dhenien-ne-shfrytezim-te-qendres-tregtare/20%Monthly2018-11-08 13:36
https://www.informatat.com/malazezet-tentojne-te-arratisen-nga-burgu-i-sigurise-se-larte/20%Monthly2018-11-08 13:32
https://www.informatat.com/hahn-ne-fillim-te-dhjetorit-viziton-kosoven/20%Monthly2018-11-08 13:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-vaji-me-i-mire-per-lekuren-tuaj/20%Monthly2018-11-08 13:26
https://www.informatat.com/vlora-citaku-perplaset-me-komentuesit-ja-per-cfare/20%Monthly2018-11-08 13:21
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-premton-rimekembjen-e-pallatit-te-rinise/20%Monthly2018-11-08 13:18
https://www.informatat.com/kerkohet-fletarrest-ndaj-hashim-thacit/20%Monthly2018-11-08 13:16
https://www.informatat.com/konjufca-thaci-ka-legalizuar-pushtetin-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-11-08 13:12
https://www.informatat.com/arrestohet-gardiani-serb-dhe-zyrtari-i-ministrise-se-diaspores-per-marrje-dhe-dhenie-te-rryshfetit/20%Monthly2018-11-08 13:09
https://www.informatat.com/ministri-pacolli-i-reagon-daciqit-te-turperuar-para-civilizimit-boteror-jane-ata-qe-kane-kryer-gjenocid/20%Monthly2018-11-08 13:07
https://www.informatat.com/hoxha-kerkon-me-shume-perkushtim-per-zbatimin-e-agjendes-evropiane-te-reformave/20%Monthly2018-11-08 13:04
https://www.informatat.com/keshtu-e-ngacmoi-studenten-e-up-se-ky-profesor-mardhenia-zgjate-vetem-5-minuta/20%Monthly2018-11-08 13:03
https://www.informatat.com/mpj-oconnellit-asnje-shtet-nuk-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-08 12:59
https://www.informatat.com/komuna-e-vushtrrise-fillon-te-shqiptoje-gjoba-per-hedhjen-e-mbeturinave/20%Monthly2018-11-08 12:56
https://www.informatat.com/te-pakten-12-persona-te-vdekur-pas-te-shtenave-ne-kaliforni/20%Monthly2018-11-08 12:53
https://www.informatat.com/berzh-hua-6-milione-euro-shqiperise-per-energjine-e-gjelber/20%Monthly2018-11-08 12:49
https://www.informatat.com/zyrtari-i-nato-s-ne-konference-nga-beogradi-nuk-jemi-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-08 12:47
https://www.informatat.com/qeveria-gjermane-integriteti-i-kosoves-nuk-duhet-te-preket/20%Monthly2018-11-08 12:45
https://www.informatat.com/vuciq-perzierja-e-keqe-e-kishes-serbe-ne-politike-po-me-prek/20%Monthly2018-11-08 12:43
https://www.informatat.com/nato-nuk-jemi-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-08 12:40
https://www.informatat.com/ahmeti-shkarkoi-tre-drejtoret-e-vv-se-ne-prishtine-ky-eshte-reagimi-i-tyre/20%Monthly2018-11-08 12:38
https://www.informatat.com/arrestohen-per-ryshfet-nje-serb-dhe-nje-shqiptar-ne-ministrine-e-diaspores/20%Monthly2018-11-08 12:37
https://www.informatat.com/kmdlnj-propozon-qe-te-rritet-ne-50-per-qind-taksa-ndaj-serbise/20%Monthly2018-11-09 08:10
https://www.informatat.com/hajdari-pohon-se-rikalo-e-mban-te-suspenduar-per-te-bere-biznes-me-grante-e-subvencione/20%Monthly2018-11-08 12:23
https://www.informatat.com/protestuesit-kerkojne-suspendimin-e-profesorit-te-mjekesise/20%Monthly2018-11-08 12:17
https://www.informatat.com/ahmeti-premton-rimekembjen-e-pallatit-te-rinise/20%Monthly2018-11-08 12:06
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-prioritet-eshte-avancimi-drejt-bashkimit-evropian/20%Monthly2018-11-08 12:01
https://www.informatat.com/vuciq-para-takimit-me-thacin-pozicion-i-veshtire-i-serbise/20%Monthly2018-11-08 11:55
https://www.informatat.com/haradinajmasat-per-produktet-serbe-si-morem-me-deshire-as-arrogance-por-jemi-te-detyruar/20%Monthly2018-11-08 11:53
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-hezitime-por-ne-po-lobojme-qe-ceshtja-e-liberalizimit-te-hyje-ne-agjende/20%Monthly2018-11-08 11:42
https://www.informatat.com/cohu-lanson-platformen-online-per-deklarimin-e-pasurise/20%Monthly2018-11-08 11:03
https://www.informatat.com/kosova-serbia-dhe-maqedonia-kryesojne-ne-europe-per-vdekjet-nga-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2018-11-08 10:56
https://www.informatat.com/oconell-per-liberalizimin-e-vizave-kosova-te-tregoj-qe-eshte-serioze-ne-detyrat-e-saj/20%Monthly2018-11-08 10:52
https://www.informatat.com/hahn-marreveshja-e-prespes-duhet-te-finalizohet/20%Monthly2018-11-08 10:46
https://www.informatat.com/me-15-nentor-zjarrfikesit-ne-proteste/20%Monthly2018-11-08 14:48
https://www.informatat.com/lluka-investimi-ne-kapitalin-njerezore-dhe-ne-krijimin-e-rezervourve-natyrore-te-ujit-jetik-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-11-08 10:34
https://www.informatat.com/vuciqi-nuk-me-pelqen-te-bisedoj-me-thacin/20%Monthly2018-11-08 12:30
https://www.informatat.com/gruaja-e-stresit-tregon-per-veshtiresite-e-marteses-me-reperin/20%Monthly2018-11-08 10:22
https://www.informatat.com/8-ekstremiste-greke-nuk-lejohen-te-hyjne-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-08 10:19
https://www.informatat.com/kosova-kryeson-ne-evrope-per-vdekjet-nga-ndotja-e-ajrit/20%Monthly2018-11-08 10:14
https://www.informatat.com/e-frikshme-vogelushja-luan-me-kukullen-e-saj-ne-skajin-e-ballkonit-te-baneses/20%Monthly2018-11-08 10:12
https://www.informatat.com/sindroma-e-zemres-se-thyer-te-vdesesh-nga-merzia-e-ndarjes/20%Monthly2018-11-08 10:09
https://www.informatat.com/rita-ora-shkelqeu-ne-eventin-humanitar/20%Monthly2018-11-08 10:07
https://www.informatat.com/luana-vjollca-per-kete-gje-ia-kaloi-noizyt-dhe-ledrit/20%Monthly2018-11-08 10:05
https://www.informatat.com/ahmeti-anetaresimi-i-maqedonise-ne-nato-proces-i-pakthyeshem/20%Monthly2018-11-08 10:03
https://www.informatat.com/ne-nje-shtepi-te-pabanuar-gjenden-arme-dhe-banderola-te-ministrise-se-shendetesise/20%Monthly2018-11-08 10:01
https://www.informatat.com/rugova-akuzon-shpend-ahmetin-per-shkarkime-selektive-te-drejtoreve-te-vetevendosjes/20%Monthly2018-11-08 09:59
https://www.informatat.com/sbashk-ne-fund-te-nentorit-arsimi-ne-greva-te-pergjithshme/20%Monthly2018-11-08 11:40
https://www.informatat.com/ky-lloj-kanceri-nuk-te-shkakton-dhimbje-por-te-vret-pak-nga-pak/20%Monthly2018-11-08 09:57
https://www.informatat.com/ky-eshte-ushqimi-me-kancerogjen-ne-bote/20%Monthly2018-11-08 09:52
https://www.informatat.com/kjo-teknike-do-te-iu-ndihmoj-te-flini-per-60-sekonda/20%Monthly2018-11-08 09:51
https://www.informatat.com/si-ta-mbani-larg-migrenen/20%Monthly2018-11-08 09:48
https://www.informatat.com/keds-njofton-per-ndeprerje-emergjente-te-energjise-ne-disa-fshatra-te-suharekes/20%Monthly2018-11-08 09:46
https://www.informatat.com/hoxhaj-fton-qytetaret-per-bojkotimin-e-prodhimeve-te-serbise/20%Monthly2018-11-08 09:35
https://www.informatat.com/arrestohet-shoferi-i-autobusit-i-jep-10-euro-ryshfet-zyrtareve-doganor/20%Monthly2018-11-08 09:30
https://www.informatat.com/ministria-e-diaspores-konsulton-bashkatdhetaret-per-ligjin-e-diaspores/20%Monthly2018-11-08 09:19
https://www.informatat.com/takimi-thaci-vuciq-mbahet-ne-oret-e-mbremjes/20%Monthly2018-11-08 09:18
https://www.informatat.com/therje-me-thike-afer-stacionit-te-autobuseve-ne-peje/20%Monthly2018-11-08 09:14
https://www.informatat.com/dy-fshatra-ne-vushtrri-qe-dy-jave-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2018-11-08 09:07
https://www.informatat.com/veprimi-qe-bejme-cdo-nate-mund-te-na-beje-te-verber/20%Monthly2018-11-08 09:05
https://www.informatat.com/gjenden-mbetje-mortore-ne-prizren/20%Monthly2018-11-08 09:04
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-mesoni-ku-renditet-shqiperia-dhe-kosova/20%Monthly2018-11-08 09:02
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-suhareke-nje-person-i-lenduar/20%Monthly2018-11-08 09:00
https://www.informatat.com/termet-ne-rajon-dridhjet-ndjehen-edhe-ne-maqedoni/20%Monthly2018-11-08 08:55
https://www.informatat.com/digjet-shkolla-ne-fshatin-koliq-te-prishtines/20%Monthly2018-11-08 08:53
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-dorezohet-para-presionit-te-listes-serbe/20%Monthly2018-11-08 10:40
https://www.informatat.com/kryetari-i-bujanovcit-paralajmeron-marsh-per-bashkimin-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2018-11-08 08:48
https://www.informatat.com/pacolli-i-reagon-ahmetit-per-shkarkimet-e-drejtoreve-te-vv-se/20%Monthly2018-11-08 08:46
https://www.informatat.com/mediat-serbe-shkruajne-per-takimin-e-thacit-dhe-vuciqit-ne-paris/20%Monthly2018-11-08 08:43
https://www.informatat.com/vetevendosje-me-konference-per-media-a-do-te-flas-per-shkarkimet-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-08 08:09
https://www.informatat.com/shba-porosit-shtetet-e-karaibeve-ta-njohin-kosoven-dhe-ta-mbeshtesin-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-11-08 08:07
https://www.informatat.com/kthehen-protestat-para-rektoratit/20%Monthly2018-11-08 08:04
https://www.informatat.com/ministria-e-tregtise-e-palekundur-per-taksen-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2018-11-08 08:02
https://www.informatat.com/mbahet-takimi-i-keshillit-ministror-per-integrim-evropian/20%Monthly2018-11-08 07:52
https://www.informatat.com/keto-jane-me-te-rejat-e-fundit-rreth-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2018-11-08 07:50
https://www.informatat.com/hetime-mes-kater-shtetesh-kapen-270-kg-heroine-ne-portin-e-genovas/20%Monthly2018-11-08 07:46
https://www.informatat.com/kurteshi-pozita-po-perdore-dy-standarde-per-dialogun/20%Monthly2018-11-08 07:44
https://www.informatat.com/ndalohet-per-qarkullim-aksi-rrugor-gurrakoc-zallq/20%Monthly2018-11-08 07:42
https://www.informatat.com/cohu-publikon-platformen-online-deklarimi-i-pasurise/20%Monthly2018-11-08 07:40
https://www.informatat.com/mpmh-shenon-diten-boterore-te-planifikimit-te-qyteteve/20%Monthly2018-11-08 07:39
https://www.informatat.com/provat-e-prokurorise-per-zyrtarin-e-larte-te-ldk-se/20%Monthly2018-11-08 07:37
https://www.informatat.com/221-grabitje-gjate-ketij-viti-shpeshtohen-edhe-vjedhjet-e-bankave/20%Monthly2018-11-08 07:35
https://www.informatat.com/ministri-serb-zor-te-ndalohet-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-08 07:33
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-6/20%Monthly2018-11-08 07:30
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-u-kthehen-protestave/20%Monthly2018-11-08 07:28
https://www.informatat.com/kroacia-kunder-korrigjimit-te-kufirit/20%Monthly2018-11-08 07:25
https://www.informatat.com/thaci-dhe-vuciq-sot-projektojne-marreveshjen-finale/20%Monthly2018-11-08 07:22
https://www.informatat.com/skenaret-e-mundshem-per-vizat/20%Monthly2018-11-08 07:20
https://www.informatat.com/shala-masa-mbrojtese-per-produktet-e-importuara-do-te-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2018-11-07 15:51
https://www.informatat.com/daciqtaksa-doganore-e-kosoves-mesazh-per-be-ne/20%Monthly2018-11-07 15:40
https://www.informatat.com/veseli-takon-artistet-rritja-e-pagave-nje-premtim-i-mbajtur/20%Monthly2018-11-07 14:57
https://www.informatat.com/ismajli-pret-ne-takim-nje-delegacion-nga-cameria/20%Monthly2018-11-07 14:55
https://www.informatat.com/puth-plakushin-50-vjecar-adelina-ua-tregon-njehere-e-mire-vendin-komentuesve/20%Monthly2018-11-07 14:54
https://www.informatat.com/dua-lipa-kap-suksesin-e-radhes-i-arrin-21-milione-ndjekes/20%Monthly2018-11-07 14:48
https://www.informatat.com/pamela-anderson-ka-nje-keshille-per-vajzat/20%Monthly2018-11-07 14:46
https://www.informatat.com/ish-ministri-hasani-taksa-ndaj-produkteve-serbe-e-vendosur-nga-mllefi/20%Monthly2018-11-07 14:41
https://www.informatat.com/prokuroret-e-pejes-u-ligjerojne-nxenesve-stop-drogave-ne-shkolla/20%Monthly2018-11-07 14:33
https://www.informatat.com/lista-serbe-paralajmeron-protesta-ndaj-takses-se-vendosur-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-11-08 08:49
https://www.informatat.com/pagat-te-pamjaftueshme-per-mbulimin-e-shpenzimeve-mujore/20%Monthly2018-11-07 14:27
https://www.informatat.com/trump-e-putin-do-te-takohen-shkurtimisht-ne-paris/20%Monthly2018-11-07 14:12
https://www.informatat.com/shkoi-per-operim-i-heqin-gabimisht-organin-dhe-askush-nuk-jep-pergjegjesi/20%Monthly2018-11-07 14:09
https://www.informatat.com/mpj-akuzon-serbine-per-lajme-te-rreme/20%Monthly2018-11-07 14:07
https://www.informatat.com/kush-ka-hequr-zorren-qorre-nuk-rrezikon-nga/20%Monthly2018-11-07 14:01
https://www.informatat.com/kroacia-e-gatshme-per-ta-ndihmuar-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-11-07 13:53
https://www.informatat.com/rritje-bashkepunimi-mes-prokurorit-te-shtetit-e-atk-se/20%Monthly2018-11-07 13:51
https://www.informatat.com/vidovdani-deshton-te-votohet-si-feste-zyrtare-e-kosoves/20%Monthly2018-11-07 13:46
https://www.informatat.com/kadriu-e-jashari-dakordohen-me-banoret-e-skenderajt-qe-punimet-ne-perfundimin-e-rrugeve-te-vazhdojne/20%Monthly2018-11-07 13:40
https://www.informatat.com/ldk-terheq-rezoluten-per-dialogun-tani-kerkon-konsensus/20%Monthly2018-11-07 13:36
https://www.informatat.com/franca-shpreh-gatishmeri-per-rritjen-e-bashkepunimit-ekonomik-dhe-politik-me-kosoven/20%Monthly2018-11-07 13:33
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-per-te-fuqizuar-partneritetin-ekonomik-me-greqine/20%Monthly2018-11-07 13:31
https://www.informatat.com/rrihen-nxenesit-ne-suhareke-njeri-peson-lendime/20%Monthly2018-11-07 13:24
https://www.informatat.com/mti-ja-pret-investime-dhe-reflektim-politik-nga-spanja/20%Monthly2018-11-07 13:15
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshje-per-sektorin-e-sigurise-dhe-qasjen-ne-drejtesi/20%Monthly2018-11-07 13:13
https://www.informatat.com/44-raste-te-zjarrit-ne-gjilan-paralajmerohen-masa-ndaj-atyre-qe-e-ndezin-qellimshem/20%Monthly2018-11-07 13:10
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-bosnjes-kerkon-ndeshkim-per-kosoven/20%Monthly2018-11-07 13:08
https://www.informatat.com/bleona-qereti-nuk-me-intereson-tregu-shqiptar-jam-gati-per-ate-nderkombetar/20%Monthly2018-11-07 13:04
https://www.informatat.com/vetem-per-57-sekonda-shiten-100000-nubia-x/20%Monthly2018-11-07 12:46
https://www.informatat.com/kjo-eshte-makina-e-fundit-e-policise-italiane/20%Monthly2018-11-07 12:44
https://www.informatat.com/29-vjecarja-bene-histori-si-kandidatja-me-e-re-e-zgjedhur-per-kongresin-amerikan/20%Monthly2018-11-07 12:41
https://www.informatat.com/shqyrtohet-projektligji-per-referendum/20%Monthly2018-11-07 12:39
https://www.informatat.com/kamerat-kapin-momentin-kur-hajnat-vjedhin-nje-dyqan-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-07 12:37
https://www.informatat.com/hoxhaj-politika-e-bosnjes-zgjatje-e-beogradit-tarifa-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2018-11-07 12:35
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-grabitje-te-armatosur/20%Monthly2018-11-07 12:33
https://www.informatat.com/meta-pritet-nga-arbereshet-e-kalabrise/20%Monthly2018-11-07 12:21
https://www.informatat.com/nj%d1%91-luft%d1%91-p%d1%91r-besimin-verb%d1%91risht-e-jo-p%d1%91r-fakte/20%Monthly2018-11-07 12:18
https://www.informatat.com/femija-juaj-ka-vazhdimisht-temperature-te-ulet-ja-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-11-07 12:16
https://www.informatat.com/ismaili-mjeket-nuk-e-kane-zgjedhje-te-pare-shkuarjen-ne-gjermani/20%Monthly2018-11-07 12:14
https://www.informatat.com/hetimet-e-vonuara-te-gjykates-speciale-per-krime-te-luftes/20%Monthly2018-11-07 12:13
https://www.informatat.com/kadaj-bujupi-per-shtesat-nga-viti-i-ri-edhe-femijet-e-kosoves-me-rroge/20%Monthly2018-11-07 12:12
https://www.informatat.com/belen-rodriguez-kaleron-gjysme-e-zhveshur/20%Monthly2018-11-07 12:10
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-bashke-me-britaniket-per-punesim-meritor/20%Monthly2018-11-07 12:07
https://www.informatat.com/demi-rose-provokon-me-te-pasmet-gjigante/20%Monthly2018-11-07 12:05
https://www.informatat.com/zyrtare-thaci-dhe-vuciq-takohen-te-enjten-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-07 13:53
https://www.informatat.com/kusariqeveria-do-te-duhej-ta-mbyllte-kufirin-ne-teresi-per-produktet-serbe/20%Monthly2018-11-07 11:52
https://www.informatat.com/kosova-meriton-gjithe-perkrahjen-qe-mund-te-marre-ne-kete-kohe-vendimtare/20%Monthly2018-11-07 11:46
https://www.informatat.com/dogana-konfirmon-se-ka-nisur-zbatimi-i-vendimit-per-takse-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2018-11-07 11:44
https://www.informatat.com/kuvendi-pa-kuorum/20%Monthly2018-11-07 11:41
https://www.informatat.com/veseli-do-te-harmonizohemi-rreth-rezolutes-kunder-thacit/20%Monthly2018-11-07 11:39
https://www.informatat.com/votohet-marrja-e-mandatit-te-gruevskit/20%Monthly2018-11-07 11:35
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-rezoluten-per-shtesat-e-femijeve/20%Monthly2018-11-07 11:28
https://www.informatat.com/turqia-nuk-do-te-zbatoje-sanksionet-e-shba-se-kunder-iranit/20%Monthly2018-11-07 11:26
https://www.informatat.com/terhiqet-nga-rendi-rezoluta-per-dialogun/20%Monthly2018-11-07 11:25
https://www.informatat.com/ldk-dhe-lvv-leshojne-seancen-e-kuvendit/20%Monthly2018-11-07 11:19
https://www.informatat.com/fillon-seanca-e-kuvendit-ku-po-marrin-pjese-ldk-dhe-lvv/20%Monthly2018-11-07 11:17
https://www.informatat.com/veseline-dhjetor-duhet-te-merret-vendimi-per-vizat-ndryshe-eshte-racizem-i-skajshem/20%Monthly2018-11-07 13:31
https://www.informatat.com/shoqata-e-qumshtareve-mirepret-vendimin-e-mti-se-shpreson-qe-do-te-zgjase/20%Monthly2018-11-07 11:12
https://www.informatat.com/cohu-te-enjten-publikon-platformen-online-deklarimi-i-pasurise/20%Monthly2018-11-07 11:11
https://www.informatat.com/keto-jane-kongresistet-e-para-muslimane/20%Monthly2018-11-07 11:09
https://www.informatat.com/daciq-unioni-i-komoreve-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-07 11:07
https://www.informatat.com/keto-gabime-te-femrave-ne-shtrat-meshkujt-i-urrejne-shume/20%Monthly2018-11-07 11:06
https://www.informatat.com/cila-eshte-pozita-me-e-mire-e-gjumit-per-femrat-2/20%Monthly2018-11-07 11:04
https://www.informatat.com/meshkuj-beni-kujdes-te-beheni-prinder-pas-moshes-35-vjec-mund-te-hasni-ne-keto-rreziqe/20%Monthly2018-11-07 11:01
https://www.informatat.com/a-ka-ardhur-koha-te-ndaheni-tri-shenjat-qe-e-tregojne-kete/20%Monthly2018-11-07 10:59
https://www.informatat.com/3-perfitimet-e-pabesueshme-qe-keni-prej-seksit/20%Monthly2018-11-07 10:57
https://www.informatat.com/me-16-nentor-seance-e-jashtezakonshme-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-07 13:07
https://www.informatat.com/vaksine-kunder-akneve/20%Monthly2018-11-07 10:55
https://www.informatat.com/sbashk-nese-nuk-permbushen-kerkesat-tona-do-te-kete-paralize-totale-te-arsimit/20%Monthly2018-11-07 10:50
https://www.informatat.com/shtyhet-takimi-i-pompeos-me-zyrtare-te-korese-se-veriut/20%Monthly2018-11-07 10:41
https://www.informatat.com/ldk-qeveria-pergjegjese-nese-vizat-nuk-hiqen-kete-vit/20%Monthly2018-11-07 11:55
https://www.informatat.com/haradinaj-roli-konstruktiv-i-frances-i-domosdoshem-ne-procesin-e-liberalizimit/20%Monthly2018-11-07 11:12
https://www.informatat.com/kurti-thaci-astronaut-i-vetmuar-ne-nje-anije-kozmike-larg-tokes/20%Monthly2018-11-07 10:56
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-azilkerkuesve-siriane-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-07 10:17
https://www.informatat.com/haradinaj-luan-krasniqi-mbetet-gjithmone-inspirim-per-brezat-e-ri/20%Monthly2018-11-07 10:16
https://www.informatat.com/lluka-kosova-dhe-greqia-do-te-rrisin-bashkepunimin-ekonomik/20%Monthly2018-11-07 10:13
https://www.informatat.com/osbe-i-dhuron-donacion-akademise-se-policise-ne-vushtrri/20%Monthly2018-11-07 10:12
https://www.informatat.com/klubi-i-prodhuesve-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-oden-ekonomike-te-kosoves/20%Monthly2018-11-07 10:10
https://www.informatat.com/gjermania-kundershtuesja-me-e-ashper-e-ridizajnimit-te-kufijve/20%Monthly2018-11-07 10:09
https://www.informatat.com/dimer-i-vonshem-per-modelen-shqiptare-realizon-poze-atraktive-ne-plazh/20%Monthly2018-11-07 09:20
https://www.informatat.com/ja-cfare-shkruan-daily-mail-per-mungesen-e-shaqirit-ne-beograd/20%Monthly2018-11-07 09:17
https://www.informatat.com/demantohet-serish-serbia-mpj-unioni-i-komoreve-nuk-e-ka-cnjohur-kosoven/20%Monthly2018-11-07 10:37
https://www.informatat.com/griezmanni-lumtur-qe-luaj-tek-atletico-madrid/20%Monthly2018-11-07 09:12
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-istog/20%Monthly2018-11-07 09:08
https://www.informatat.com/policia-ne-aksion-arreston-pese-personat-e-kerkuar/20%Monthly2018-11-07 09:07
https://www.informatat.com/komisioni-me-dyer-te-mbyllura-shqyrton-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-11-07 09:06
https://www.informatat.com/ish-ministri-grek-kacifas-nuk-u-vra-ne-vorio-epir-por-ne-jug-te-shqiperise/20%Monthly2018-11-07 09:01
https://www.informatat.com/shi-dhe-ulje-temperaturash-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-07 08:53
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-aksidenteve-per-24-ore/20%Monthly2018-11-07 08:52
https://www.informatat.com/spitali-i-pejes-i-shperblen-punetoret-e-pensionuar-me-ora-dore/20%Monthly2018-11-07 08:49
https://www.informatat.com/shperthim-ne-nje-oborr-te-nje-shtepie-ne-peje/20%Monthly2018-11-07 08:47
https://www.informatat.com/renia-e-bitcoin-ska-te-ndalur/20%Monthly2018-11-07 08:46
https://www.informatat.com/gjendet-nje-granat-dore-ne-vushtrri/20%Monthly2018-11-07 08:45
https://www.informatat.com/ushtruan-dhune-ndaj-grave-dergohen-prapa-grilave-tre-meshkuj/20%Monthly2018-11-07 08:43
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-kaloi-ilegalisht-kufirin/20%Monthly2018-11-07 08:42
https://www.informatat.com/daciq-paralajmeron-edhe-nje-tjeter-terheqje-te-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-07 10:27
https://www.informatat.com/dogana-fillon-aplikimin-e-vendimit-per-taksen-ndaj-produkteve-te-serbise-dhe-bosnjes/20%Monthly2018-11-07 10:20
https://www.informatat.com/haki-abazi-thaci-po-pergatite-nje-farse-tjeter-per-manipulim/20%Monthly2018-11-07 08:34
https://www.informatat.com/kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-per-deshtimet-dhe-skandalet-ne-politiken-e-jashtme/20%Monthly2018-11-07 08:30
https://www.informatat.com/kryeministri-kerkon-qe-rezidenca-e-rugoves-te-kete-staf-te-rregullt/20%Monthly2018-11-07 08:23
https://www.informatat.com/cfare-do-te-ndodhe-tash-me-donald-trumpin/20%Monthly2018-11-07 08:18
https://www.informatat.com/kylie-befasohet-me-nje-nate-romantike-me-lule-dhe-qirinje/20%Monthly2018-11-07 08:15
https://www.informatat.com/digjen-dy-automjete-ne-vlore/20%Monthly2018-11-07 08:10
https://www.informatat.com/demi-lovato-i-kthehet-rrjeteve-sociale-pas-overdozes/20%Monthly2018-11-07 08:08
https://www.informatat.com/nese-kosova-ska-produkte-cmimet-rriten/20%Monthly2018-11-07 08:06
https://www.informatat.com/demi-rose-mahniti-me-linjat-e-saj-trupore/20%Monthly2018-11-07 08:04
https://www.informatat.com/114178-2/20%Monthly2018-11-07 08:01
https://www.informatat.com/grupi-i-profesinisteve-te-matematikes-ofron-kurse-falas/20%Monthly2018-11-07 07:55
https://www.informatat.com/apple-raporton-shitje-rekorde-te-iphoneve-te-rinj/20%Monthly2018-11-07 07:53
https://www.informatat.com/5-produktet-qe-dermatologet-nuk-perdorin-asnjehere-ne-lekuren-e-tyre/20%Monthly2018-11-07 07:48
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-shba-drejt-fundit-keto-jane-rezultatet/20%Monthly2018-11-07 07:45
https://www.informatat.com/pacolli-eliot-engel-rizgjidhet-ne-kongres-ze-i-hershem-dhe-i-forte-per-kosoven/20%Monthly2018-11-07 07:43
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-1-2-milion-punetore-keto-jane-profesionet-qe-kerkohen/20%Monthly2018-11-07 07:40
https://www.informatat.com/demokratet-ne-rruge-drejt-fitores-ne-dhomen-e-perfaqesuesve-ne-shba/20%Monthly2018-11-07 07:36
https://www.informatat.com/mustafa-qerimi-e-gjonbalaj-ne-gjyq-per-marreveshjen-mes-telekomit-e-z-mobile/20%Monthly2018-11-07 07:34
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-shefi-nuk-ju-do/20%Monthly2018-11-07 07:33
https://www.informatat.com/thatesia-shtyn-mbjelljet-vjeshtore/20%Monthly2018-11-07 07:31
https://www.informatat.com/borxhet-e-llamkos-it-ndaj-kreditoreve-mbi-4-milione-euro/20%Monthly2018-11-07 07:29
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-kohe-shtese-per-permiresimin-e-aktakuzes-veteranet/20%Monthly2018-11-07 07:27
https://www.informatat.com/temperaturat-per-diten-e-sotme-2/20%Monthly2018-11-07 07:25
https://www.informatat.com/si-ti-pastroni-gurezat-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-07 07:22
https://www.informatat.com/ja-sa-te-rendesishme-jane-per-shendetin-mandarinat/20%Monthly2018-11-07 07:21
https://www.informatat.com/perdorimi-i-paracetamolit-efektet-anesore/20%Monthly2018-11-07 07:20
https://www.informatat.com/6-arsye-pse-eshte-e-drejte-tarifa-10-ndaj-produkteve-te-serbise-e-bosnjes/20%Monthly2018-11-07 07:16
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-kroacise-duan-bustin-e-skenderbeut-ne-qender-te-zagrebit/20%Monthly2018-11-07 07:14
https://www.informatat.com/deshmitari-i-masakres-ne-krusheve-si-i-eliminuan-serbet-103-kosovare/20%Monthly2018-11-07 07:13
https://www.informatat.com/exit-poll-zgjedhjet-afatmesme-jane-per-donald-trump/20%Monthly2018-11-07 07:11
https://www.informatat.com/kuvendit-sot-vazhdon-seancen-ne-rend-dite-votimi-i-rezolutes-per-dialog/20%Monthly2018-11-07 09:14
https://www.informatat.com/ballkani-perendimor-me-plan-veprimi-per-ceshtjen-e-personave-te-zhdukur/20%Monthly2018-11-07 07:06
https://www.informatat.com/be-po-punon-intensivisht-ne-organizimin-e-nje-raundi-te-ri-te-dialogut-beograd-prishtine/20%Monthly2018-11-07 07:03
https://www.informatat.com/austria-mbeshtet-idene-e-thacit-dhe-te-vuciqit/20%Monthly2018-11-07 08:40
https://www.informatat.com/be-heqja-e-vizave-kerkon-kohe/20%Monthly2018-11-07 14:29
https://www.informatat.com/vazhdojne-akuzat-ne-nisma-sherifi-i-pergjigjet-zekes/20%Monthly2018-11-06 15:55
https://www.informatat.com/thaci-e-vuciqi-takohen-kete-jave-ne-bruksel/20%Monthly2018-11-06 15:50
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-skepticizem-per-liberalizim-dhe-per-ushtrine-ne-spo-kerkojme-meshire/20%Monthly2018-11-06 15:46
https://www.informatat.com/pas-deklaratave-te-kurz-haradinaj-thote-se-ideja-per-korrigjim-kufijsh-ka-vdekur/20%Monthly2018-11-06 15:51
https://www.informatat.com/ministri-gashi-rekomandimet-e-auditorit-per-te-gjeturat-e-2017-te-ne-mkrs-jane-adresuar-te-gjitha/20%Monthly2018-11-06 15:07
https://www.informatat.com/3-milione-paund-kanabis-ne-angli-zbulohet-vendimi-i-gjykates-per-2-shqiptaret/20%Monthly2018-11-06 14:56
https://www.informatat.com/kryeprokurori-lumezi-prioritetet-ndjekja-e-suksesshme-e-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-11-06 14:53
https://www.informatat.com/hapja-e-te-dhenave-forcon-transparencen-dhe-llogaridhenien-e-qeverise/20%Monthly2018-11-06 14:51
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-vendose-mase-mbrojtese-per-produktet-e-importuara-nga-serbisa-dhe-bosnja/20%Monthly2018-11-06 15:49
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-kryesia-dhe-kuvendi-mbane-seance/20%Monthly2018-11-06 15:36
https://www.informatat.com/thaci-kosova-mirenjohese-per-perkrahjen-qe-franca-po-i-jep/20%Monthly2018-11-06 14:53
https://www.informatat.com/deklarata-e-kurz-per-kufijte-keshtu-i-pergjigjet-haradinaj/20%Monthly2018-11-06 14:33
https://www.informatat.com/artisti-grek-sonte-me-koncert-ne-kino-armata-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-11-06 14:24
https://www.informatat.com/qeveria-ia-shton-pacollit-edhe-tre-keshilltare/20%Monthly2018-11-06 14:20
https://www.informatat.com/itali-kapet-shqiptari-me-142-kg-marihuane/20%Monthly2018-11-06 14:07
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-priti-sekretarin-per-ceshtje-ekonomike-ne-mpj-te-greqise/20%Monthly2018-11-06 14:46
https://www.informatat.com/hamza-pret-ne-takim-ioannis-brachos-flasin-per-bashkepunim-ne-fushen-e-ekonomise/20%Monthly2018-11-06 13:54
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-qeveria-ndalon-perdorimin-e-thengjillit-ne-institucione-publike/20%Monthly2018-11-06 13:47
https://www.informatat.com/psd-takohet-me-zyrtare-franceze/20%Monthly2018-11-06 13:36
https://www.informatat.com/gashi-priti-ne-takim-udheheqesin-e-unicef-it-murat-sahit/20%Monthly2018-11-06 13:33
https://www.informatat.com/fleckenstein-serbia-e-kosova-te-zgjidhin-problemet-mes-tyre/20%Monthly2018-11-06 14:43
https://www.informatat.com/nga-kush-e-trashegojne-intelegjencen-femijet-2/20%Monthly2018-11-06 13:18
https://www.informatat.com/a-mund-te-pime-ujin-qe-gjithe-naten-e-kemi-lene-ne-gote/20%Monthly2018-11-06 13:16
https://www.informatat.com/kaq-eshte-sasia-normale-ditore-e-loteve/20%Monthly2018-11-06 13:11
https://www.informatat.com/gjumi-i-keq-shkaktohet-kryesisht-nga-shkaqe-psikologjike/20%Monthly2018-11-06 13:09
https://www.informatat.com/institucione-nderkombetare-financiare-kerkojne-ndryshim-te-raportimit-financiar-tek-qeveria/20%Monthly2018-11-06 13:07
https://www.informatat.com/disa-nga-frutat-qe-duhet-te-konsumoni-gjate-dimrit/20%Monthly2018-11-06 13:04
https://www.informatat.com/grate-kane-trurin-me-aktiv-se-burrat-sipas-studimit-te-fundit/20%Monthly2018-11-06 13:01
https://www.informatat.com/shenohet-110-vjetori-i-kongresit-te-manastirit/20%Monthly2018-11-06 12:59
https://www.informatat.com/dyshime-per-keqperdorime-milioneshe-ne-kompleksin-memorial-adem-jashari/20%Monthly2018-11-06 14:33
https://www.informatat.com/komuna-e-skenderajt-ne-mbeshtetje-te-fermereve/20%Monthly2018-11-06 12:54
https://www.informatat.com/banesa-per-vetem-1-euro-ne-kete-vend-te-evropes/20%Monthly2018-11-06 12:52
https://www.informatat.com/suhareke-hajnat-vjedhin-afro-12-mije-euro-ne-shtepine-e-viktimes/20%Monthly2018-11-06 12:46
https://www.informatat.com/bresheri-plumbash-ne-drejtim-te-hotelit-aleksandar-palace/20%Monthly2018-11-06 12:43
https://www.informatat.com/dokumentari-per-kadarene-shfaqet-ne-gjirokaster/20%Monthly2018-11-06 12:41
https://www.informatat.com/fleckenstein-ska-perzierje-te-be-se-ti-leme-thacin-dhe-vuciqin-te-bejne-punen-e-tyre/20%Monthly2018-11-06 14:00
https://www.informatat.com/68-persona-te-vdekur-per-nje-vit-nga-semundjet-ngjitese-ne-kosove/20%Monthly2018-11-06 12:38
https://www.informatat.com/shala-ata-qe-u-shesin-te-miturve-pije-alkoolike-e-duhan-mund-te-denohen-deri-ne-10-mije-euro/20%Monthly2018-11-06 12:35
https://www.informatat.com/deklarata-e-kurz-per-vizat-alarm-per-institucionet-ne-kosove/20%Monthly2018-11-06 12:34
https://www.informatat.com/gjermania-donatorja-e-dyte-me-e-madhe-ne-bote/20%Monthly2018-11-06 12:30
https://www.informatat.com/parlamenti-i-shqiperise-shkarkon-ministrin-e-brendshem-xhafaj/20%Monthly2018-11-06 12:27
https://www.informatat.com/gpjs-kerkon-zvogelimin-e-ministrive-e-zevendesministrave/20%Monthly2018-11-06 12:19
https://www.informatat.com/policia-e-rajonit-te-mitrovices-per-dy-jave-shqiptoi-40-gjoba-per-kembesore/20%Monthly2018-11-06 12:15
https://www.informatat.com/tregu-i-punes-ne-kosove-vazhdon-te-perballet-me-mungese-te-kuadrove/20%Monthly2018-11-06 12:10
https://www.informatat.com/papunesia-ne-vendet-e-be-se-arrin-ne-6-7-per-qind/20%Monthly2018-11-06 12:05
https://www.informatat.com/bqkkredite-ne-valute-te-huaj-perbejne-vetem-0-2-per-qind/20%Monthly2018-11-06 12:00
https://www.informatat.com/reagon-be-ne-tirane-ministria-e-brendshme-te-jete-aktive-ne-goditjen-e-bandave/20%Monthly2018-11-06 11:56
https://www.informatat.com/diplomacia-e-kosoves-ne-hall-me-ofensiven-e-politikes-se-jashtme-serbe/20%Monthly2018-11-06 13:20
https://www.informatat.com/austria-mbeshtet-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-06 11:45
https://www.informatat.com/kurz-skeptik-sa-i-perket-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-11-06 11:28
https://www.informatat.com/kriza-e-ldk-se-ne-istog-haki-rugova-ben-rotacione/20%Monthly2018-11-06 11:22
https://www.informatat.com/hahn-serbia-dhe-kosova-duhet-te-zgjidhin-mosmarreveshjen-e-tyre/20%Monthly2018-11-06 12:56
https://www.informatat.com/kurz-pas-takimit-me-haradinajn-thote-se-eshte-shume-i-rendesishem-dialogu-me-serbine/20%Monthly2018-11-06 11:19
https://www.informatat.com/sander-lleshi-emerohet-zv-minister-i-brendshem/20%Monthly2018-11-06 11:14
https://www.informatat.com/tombaugh-njeriu-qe-i-eshte-afruar-plutonit-si-askush-me-pare/20%Monthly2018-11-06 11:12
https://www.informatat.com/noton-gati-3000-kilometra-per-157-dite-ne-det-te-hapur-shenon-rekordin-boteror/20%Monthly2018-11-06 11:08
https://www.informatat.com/plani-i-hitlerit-per-hapesire-jetesore-per-popullin-gjerman/20%Monthly2018-11-06 11:06
https://www.informatat.com/rrahja-brutale-ne-vendin-e-punes-ne-gjakove-policia-dhe-prokuroria-me-versione-te-ndryshme/20%Monthly2018-11-06 11:04
https://www.informatat.com/muri-kinez-mes-legjendave-dhe-te-vertetave/20%Monthly2018-11-06 11:02
https://www.informatat.com/pas-ekspertizes-gjykata-belge-e-njeh-delphine-boelin-si-vajza-e-mbretit-alberti-ii/20%Monthly2018-11-06 10:58
https://www.informatat.com/dashuria-e-nenes-te-kafshet/20%Monthly2018-11-06 10:56
https://www.informatat.com/thacishpresoj-qe-vizita-e-kurz-do-te-jete-impuls-i-ri-qe-te-levizim-drejte-marreveshjes-paqesore/20%Monthly2018-11-06 10:43
https://www.informatat.com/ulnin-vitin-e-prodhimit-te-makinave-tre-te-arrestuar-ne-durres/20%Monthly2018-11-06 10:31
https://www.informatat.com/macron-duhet-te-kemi-ushtrine-evropiane/20%Monthly2018-11-06 10:22
https://www.informatat.com/kurz-mbeshtesim-cfaredo-marreveshje-qe-arrihet-dhe-nese-eshte-korrigjim-i-kufijve/20%Monthly2018-11-06 12:35
https://www.informatat.com/putin-dhe-trump-nuk-kane-gjasa-per-takim-ne-paris/20%Monthly2018-11-06 10:15
https://www.informatat.com/fatmir-xhafaj-shkarkohet-nga-detyra-me-75-vota/20%Monthly2018-11-06 10:13
https://www.informatat.com/serbia-alarmon-per-shtim-te-popullsise-atje-ku-ka-shqiptare-e-boshnjake/20%Monthly2018-11-06 11:49
https://www.informatat.com/i-denuari-per-terrorizem-kerkon-zbutjen-e-denimit-ne-apel/20%Monthly2018-11-06 10:00
https://www.informatat.com/ndahen-luana-dhe-krenari-ky-detaj-tregon-shume/20%Monthly2018-11-06 09:52
https://www.informatat.com/mbidoza-shkaktar-i-vdekjes-se-reperit-mac-miller/20%Monthly2018-11-06 09:45
https://www.informatat.com/rama-prej-te-shtunes-kemi-nje-problem-me-meten/20%Monthly2018-11-06 09:40
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-lidhur-me-politiken-e-jashtme-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-06 11:19
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-nga-franca-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-06 10:22
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-prizren-ngrit-aktakuze-ndaj-dy-personave-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare-dhe-uzurpim/20%Monthly2018-11-06 09:25
https://www.informatat.com/skulptura-qesharake-e-salah-s-tallen-keq-tifozet/20%Monthly2018-11-06 09:11
https://www.informatat.com/duke-shikuar-filma-horror-mund-te-digjni-kalori-e-thote-studimi/20%Monthly2018-11-06 09:08
https://www.informatat.com/autobusi-perplasi-11-vjecaren-tek-po-shkonte-ne-shkolle/20%Monthly2018-11-06 09:05
https://www.informatat.com/pdk-se-perjashton-koalicionin-me-psd-ne-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-06 09:03
https://www.informatat.com/nderprerje-emergjente-e-energjise-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-11-06 09:03
https://www.informatat.com/shtetet-me-injorante-ne-bote-kryeson-india/20%Monthly2018-11-06 09:01
https://www.informatat.com/serbia-heq-dore-nga-nota-protestuese-frances-per-shkak-te-flamurit-te-kosoves/20%Monthly2018-11-06 10:03
https://www.informatat.com/treni-me-qindra-vagone-ecen-92-km-pa-shofer/20%Monthly2018-11-06 08:50
https://www.informatat.com/substanca-qe-i-jep-aromen-kanelles-ndikon-ne-uljen-e-peshes/20%Monthly2018-11-06 08:48
https://www.informatat.com/roli-i-qumeshtit-te-fermentuar-ne-mbrojtjen-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-11-06 08:46
https://www.informatat.com/proteinat-e-demshme-ne-zorren-qorre-shkaktojne-semundjen-e-parkinsonit/20%Monthly2018-11-06 08:43
https://www.informatat.com/klubi-nga-premierliga-po-e-shkarkon-trajnerin/20%Monthly2018-11-06 08:41
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-duhet-te-konsumoni-per-te-mbetur-shtatzene/20%Monthly2018-11-06 08:38
https://www.informatat.com/kaq-ore-gjume-i-nevojiten-foshnjes-se-porsalindur/20%Monthly2018-11-06 08:36
https://www.informatat.com/ja-cfare-iu-ndodh-kur-e-takoni-shpirtin-tuaj-binjak/20%Monthly2018-11-06 08:34
https://www.informatat.com/ky-eshte-lengu-krejtesisht-natyral-qe-ju-ndihmon-te-qetesoni-dhimbjet/20%Monthly2018-11-06 08:31
https://www.informatat.com/veseli-me-zyrtaren-e-larte-franceze-flasin-per-vizat-dhe-interpolin/20%Monthly2018-11-06 09:31
https://www.informatat.com/shkoi-per-pushime-humb-jeten-nje-kosovar-ne-antalia/20%Monthly2018-11-06 08:20
https://www.informatat.com/facebook-bllokon-115-llogari-per-veprimtari-te-dyshimta/20%Monthly2018-11-06 08:18
https://www.informatat.com/si-ta-zgjidhni-problemin-e-duarve-dhe-kembeve-te-ftohta/20%Monthly2018-11-06 08:12
https://www.informatat.com/kjo-maske-eliminon-gropat-e-syve-zbardh-lekuren-dhe-eliminon-rrudhat-e-imeta/20%Monthly2018-11-06 08:09
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-mbeshtetjen-e-frances-per-proceset-eurointegruese-te-kosoves/20%Monthly2018-11-06 09:27
https://www.informatat.com/nese-ju-tringellojne-veshet-atehere-patjeter-duhet-ti-dini-keto-gjera/20%Monthly2018-11-06 08:05
https://www.informatat.com/femrat-flasin-se-ne-cilat-pjese-te-trupit-kane-deshire-te-preken-gjate-seksit/20%Monthly2018-11-06 08:03
https://www.informatat.com/nderron-jete-humanisti-gjilanas-ruzhdi-bunjaku/20%Monthly2018-11-06 07:59
https://www.informatat.com/sot-shqyrtohet-projektligji-per-mbrojtjen-nga-zhurma/20%Monthly2018-11-06 07:55
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria/20%Monthly2018-11-06 07:53
https://www.informatat.com/diskutohet-per-numrin-e-madh-te-ministrave-dhe-zevendesministrave/20%Monthly2018-11-06 07:49
https://www.informatat.com/zeka-i-reagon-krasniqit-nje-dite-do-te-flas-edhe-per-veprimet-tua/20%Monthly2018-11-06 08:56
https://www.informatat.com/meta-dekreton-helidon-bendo-ne-krye-te-sherbimit-informativ-shteteror/20%Monthly2018-11-06 07:34
https://www.informatat.com/nese-fitojne-demokratet-nese-fitojne-republikanet/20%Monthly2018-11-06 07:31
https://www.informatat.com/sot-dita-e-fundit-e-aplikimit-per-lotarine-amerikane-ja-cfare-duhet-te-keni-parasysh/20%Monthly2018-11-06 08:27
https://www.informatat.com/kaq-para-i-kushtoi-per-9-muaj-bechtel-enka-buxhetit-te-kosoves/20%Monthly2018-11-06 08:07
https://www.informatat.com/veseli-takon-sot-florence-mangin/20%Monthly2018-11-06 07:21
https://www.informatat.com/keto-ngjarje-pritet-te-ndodhi-sot/20%Monthly2018-11-06 07:20
https://www.informatat.com/sekretet-e-parisit/20%Monthly2018-11-06 07:18
https://www.informatat.com/ky-do-eshte-moti-sot-ne-vend/20%Monthly2018-11-06 07:28
https://www.informatat.com/bllokohen-mijera-njerez-nga-luftimet-ne-jemen-alarm-per-krize-humanitare/20%Monthly2018-11-06 07:15
https://www.informatat.com/kancelari-i-austrise-sot-takohet-me-kreret-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-11-06 07:43
https://www.informatat.com/2-vjet-e-8-muaj-burg-per-ish-shoferin-e-bechtel-enkas/20%Monthly2018-11-05 15:55
https://www.informatat.com/punetori-e-punedhenesi-perleshen-per-ceshtje-te-pageses/20%Monthly2018-11-05 15:51
https://www.informatat.com/jeep-scrambler-do-te-prezantohet-gjate-muajit-qe-vjen/20%Monthly2018-11-05 15:46
https://www.informatat.com/hakeret-e-facebook-po-publikojne-mesazhet-tuaja-private/20%Monthly2018-11-05 15:33
https://www.informatat.com/deklarohet-ministria-e-puneve-te-jashtme-rreth-deklaratave-te-daciqit-per-interpol/20%Monthly2018-11-05 15:28
https://www.informatat.com/ministri-gashi-prezantoi-te-arriturat-e-ministris-se-kultures-rinise-dhe-sportit-para-komisionit-parlamentar/20%Monthly2018-11-05 15:26
https://www.informatat.com/pse-nuk-po-zbatohet-ne-teresi-kodi-383/20%Monthly2018-11-05 15:22
https://www.informatat.com/e-ke-burrin-cifut-emina-cunmulaj-jep-nje-pergjigje-epike/20%Monthly2018-11-05 15:21
https://www.informatat.com/shqetesues-numri-i-te-rejave-kosovare-qe-jane-viktima-te-trafikimit/20%Monthly2018-11-05 15:18
https://www.informatat.com/nentor-por-plazhi-vazhdon-ende-ne-himare/20%Monthly2018-11-05 14:51
https://www.informatat.com/ministri-gashi-synim-i-imi-eshte-te-kemi-te-rinj-te-pergatitur-per-tregun-e-punes/20%Monthly2018-11-05 14:46
https://www.informatat.com/177-punetor-te-vdekur-ne-muajin-tetor-ne-turqi/20%Monthly2018-11-05 14:44
https://www.informatat.com/peshkatari-shpeton-foshnjen-18-muajsh-historia-qe-ka-befasuar-boten/20%Monthly2018-11-05 14:37
https://www.informatat.com/mustafasfide-ne-lugine-mbeten-tekstet-shkollore/20%Monthly2018-11-05 14:30
https://www.informatat.com/gjin-gazulli-do-te-transformohet-ne-qender-te-kompetences/20%Monthly2018-11-05 14:27
https://www.informatat.com/posta-dhe-kompania-e-ujesjellesit-prishtina-nisin-bashkepunimin-ne-disa-sherbime/20%Monthly2018-11-05 14:19
https://www.informatat.com/reagon-mpj-serbia-po-e-shkel-marreveshjen-e-brukselit/20%Monthly2018-11-05 14:14
https://www.informatat.com/zvarritja-e-zbatimit-ne-teresi-e-kodit-383/20%Monthly2018-11-05 14:12
https://www.informatat.com/me-para-dhe-seks-si-po-mashtrohen-qytetaret-nepermjet-internetit/20%Monthly2018-11-05 14:06
https://www.informatat.com/dacic-kosova-do-te-pesoje-debakel-ne-votimin-per-interpol/20%Monthly2018-11-05 14:05
https://www.informatat.com/ramos-tallet-me-tifozet-e-real-madridit/20%Monthly2018-11-05 13:52
https://www.informatat.com/barcelona-me-transferim-befasues-nga-juventusi/20%Monthly2018-11-05 13:47
https://www.informatat.com/real-madrid-po-nenshkruan-marreveshje-rekorde/20%Monthly2018-11-05 13:45
https://www.informatat.com/ema-andrea-merr-nje-tjeter-trofe-ne-festivalin-e-shkupit/20%Monthly2018-11-05 13:43
https://www.informatat.com/neser-zhvillohen-dy-derbi-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-11-05 13:43
https://www.informatat.com/goditja-e-lazios-lotito-blindon-igli-taren/20%Monthly2018-11-05 13:42
https://www.informatat.com/keto-jane-te-mirat-qe-na-sjell-konsumimi-i-vezeve/20%Monthly2018-11-05 13:40
https://www.informatat.com/7-probleme-te-heshtura-jane-arsyeja-e-nxirjeve/20%Monthly2018-11-05 13:37
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-publikon-foto-gjysme-te-zhveshur-nga-shtrati/20%Monthly2018-11-05 13:34
https://www.informatat.com/nisin-perplasjet-meta-rama-per-ministrin-e-brendshem-te-shqiperise/20%Monthly2018-11-05 13:34
https://www.informatat.com/bentley-vjen-me-sistemin-me-te-avancuar-te-wifi-per-brendesi-te-makinave/20%Monthly2018-11-05 13:32
https://www.informatat.com/gjyqi-i-mbretit-te-trafikimit-te-droges-el-chapo-fillon-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-11-05 13:31
https://www.informatat.com/celularet-me-te-mire-te-2018-dhe-cmimet/20%Monthly2018-11-05 13:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-tipari-i-perbashket-i-lady-dianes-me-dy-nuset-e-saj-kate-dhe-mehgan/20%Monthly2018-11-05 13:25
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pergjigja-e-fifit-kur-e-pyesin-se-cfare-mendon-per-feron/20%Monthly2018-11-05 13:23
https://www.informatat.com/rihanna-e-zjarrte-ne-te-kuqe-keshtu-feston-ditelindjen-e-gjyshit/20%Monthly2018-11-05 13:18
https://www.informatat.com/grabitet-banka-ne-kryeqytet-nje-person-i-lenduar/20%Monthly2018-11-05 13:13
https://www.informatat.com/pacolli-kerkon-nga-komisioni-rekomandime-per-interpol-deputetet-thone-se-eshte-vone/20%Monthly2018-11-06 07:23
https://www.informatat.com/gabimet-mjekesore-qe-kane-rezultuar-fatale-2/20%Monthly2018-11-05 13:06
https://www.informatat.com/fshati-del-ne-shitje-per-1-8-milione-dollare/20%Monthly2018-11-05 13:03
https://www.informatat.com/keto-simptoma-ju-tregojne-nese-vuani-ose-jo-nga-cistet-ne-vezore/20%Monthly2018-11-05 13:00
https://www.informatat.com/mustafa-kerkon-mbeshtetjen-e-britanise-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2018-11-05 12:59
https://www.informatat.com/pas-ceremonise-ne-spanje-bebe-rexha-dhe-dua-lipa-e-ndezen-me-valle/20%Monthly2018-11-05 12:58
https://www.informatat.com/pensionohet-nga-futbolli-ylli-i-madh-holandez/20%Monthly2018-11-05 12:49
https://www.informatat.com/psd-ja-fajeson-ldk-ne-e-vetevendosjen-per-deshtimin-e-rezolutes/20%Monthly2018-11-05 12:47
https://www.informatat.com/angola-mposht-turqine-shpallet-kampion-bote/20%Monthly2018-11-05 12:46
https://www.informatat.com/ikd-pergjegjesit-te-japin-llogari-per-vdekjen-e-dyshimte-te-astrit-deharit/20%Monthly2018-11-05 12:43
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandum-per-ta-mbeshtetur-mie-ne-procesin-integrues/20%Monthly2018-11-05 12:40
https://www.informatat.com/hoti-ne-ulqin-shpalos-programin-ndershteteror-per-rinine/20%Monthly2018-11-05 12:31
https://www.informatat.com/udhetimet-e-10-deputeteve-qe-per-6-muaj-i-kushtuan-buxhetit-afro-200-mije-euro/20%Monthly2018-11-05 14:12
https://www.informatat.com/departamenti-i-shtetit-ne-shba-mirepret-tahirin/20%Monthly2018-11-05 12:20
https://www.informatat.com/shqiperia-do-te-ktheje-ne-greqi-trupin-e-kacifes/20%Monthly2018-11-05 12:16
https://www.informatat.com/ne-prishtine-emerohet-nje-rruge-arbenor-dhe-astrit-dehari/20%Monthly2018-11-05 12:15
https://www.informatat.com/zgjedhjet-vendore-ne-shqiperi-mbahen-me-30-qershor-2019/20%Monthly2018-11-05 12:11
https://www.informatat.com/gjermania-i-dhuron-kosoves-rreth-2-milion-euro-pajisje-dhe-teknologji-te-bundeswehr-it/20%Monthly2018-11-05 13:10
https://www.informatat.com/borxhi-i-jashtem-i-kosoves-arrin-ne-2-09-miliarde-euro/20%Monthly2018-11-05 11:53
https://www.informatat.com/daciq-nderkombetaret-po-na-bejne-presion-rreth-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-11-05 11:36
https://www.informatat.com/40-hektare-te-kampit-te-kfor-it-gjermane-ne-prizren-do-ti-dorezohen-qeverise/20%Monthly2018-11-05 11:32
https://www.informatat.com/ngrihet-aktakuze-ndaj-ish-kryetarit-te-suharekes-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtar/20%Monthly2018-11-05 10:46
https://www.informatat.com/serbia-se-sheh-dot-flamurin-e-kosoves-ne-notre-dame-de-paris/20%Monthly2018-11-05 10:46
https://www.informatat.com/ahmeti-kujton-deharin-vdiq-ne-duar-te-pushtetit-nuk-duhet-te-ndalemi-se-kerkuari-drejtesi-per-te/20%Monthly2018-11-05 12:43
https://www.informatat.com/shperthen-bombola-e-gazit-ne-nje-lokal-ne-prishtine-ska-te-lenduar/20%Monthly2018-11-05 12:28
https://www.informatat.com/kete-jave-prokuroria-ia-rikthen-gjykates-themelore-aktakuzen-per-veteranet-mashtrues/20%Monthly2018-11-05 10:39
https://www.informatat.com/rukiqi-te-arsyetohet-rritja-e-buxhetit-per-masht-in/20%Monthly2018-11-05 14:55
https://www.informatat.com/erdogani-vozitet-me-kete-model-a-eshte-vetura-e-re-turke-kjo/20%Monthly2018-11-05 10:20
https://www.informatat.com/hotido-te-perdoren-te-gjitha-format-demokratike-kunder-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-05 10:18
https://www.informatat.com/dalin-ne-shitje-mesazhet-private-te-81-mije-llogarive-te-hakuara-te-facebook-ut-2/20%Monthly2018-11-05 10:05
https://www.informatat.com/daciq-shqiptaret-po-ankohen-te-perendimi-per-punen-e-diplomacise-serbe/20%Monthly2018-11-05 12:05
https://www.informatat.com/jeta-ne-mes-te-braktisjes-dhe-shtepise-se-dyte/20%Monthly2018-11-05 09:59
https://www.informatat.com/nxenesit-blejne-tekste-te-cilat-masht-i-i-shperndan-falas/20%Monthly2018-11-05 09:58
https://www.informatat.com/pdk-ja-paralajmeron-ti-bashkohet-qeverisjes-se-psd-se-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-05 09:54
https://www.informatat.com/shtate-njerezit-me-te-suksesshem-qe-kaluan-ne-depresion/20%Monthly2018-11-05 09:51
https://www.informatat.com/cfare-eshte-senduici-dhe-prej-nga-vjen/20%Monthly2018-11-05 09:50
https://www.informatat.com/fjalet-e-dua-lipes-pas-cmimit-te-fituar-mbreme/20%Monthly2018-11-05 09:48
https://www.informatat.com/edhe-karamelet-kane-diten-e-tyre-por-duhet-pasur-kujdes-me-to/20%Monthly2018-11-05 09:48
https://www.informatat.com/ka-ushqime-qe-nuk-u-kalon-afati-mesoni-cilat-jane/20%Monthly2018-11-05 09:46
https://www.informatat.com/gjermania-shpresa-e-madhe-per-te-rinjte-e-deshperuar-te-kosoves/20%Monthly2018-11-05 09:46
https://www.informatat.com/shukri-buja-flet-pas-denimit-me-burg-shpresoj-qe-tash-do-te-liberalizohen-vizat/20%Monthly2018-11-05 09:46
https://www.informatat.com/disa-arsye-pse-shtoni-peshe-kur-jeni-ne-pune/20%Monthly2018-11-05 09:43
https://www.informatat.com/kollcaku-eshte-e-padrejte-qe-kosovaret-te-mos-levizin-lirshem/20%Monthly2018-11-05 09:42
https://www.informatat.com/mos-hani-orizin-e-mbetur-e-as-banane-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-05 09:40
https://www.informatat.com/ne-up-fillon-kursi-i-gjuhes-kroate/20%Monthly2018-11-05 09:39
https://www.informatat.com/cfare-ka-ndodhur-me-5-nentor/20%Monthly2018-11-05 09:36
https://www.informatat.com/shtyrja-e-vendimit-per-vizat-nuk-i-ndihmon-procesit-te-dialogut/20%Monthly2018-11-05 09:35
https://www.informatat.com/ky-eshte-gjeniu-i-nenvleresuar-qe-solli-energjine-elektrike-ne-amerike/20%Monthly2018-11-05 09:31
https://www.informatat.com/protestat-arma-e-fundit-e-opozites-kunder-prekjes-se-kufijve/20%Monthly2018-11-05 10:43
https://www.informatat.com/si-te-konsumoni-makaronat-pa-shtuar-ne-peshe/20%Monthly2018-11-05 09:27
https://www.informatat.com/bie-bore-afer-mekes-befasohen-arabet/20%Monthly2018-11-05 09:23
https://www.informatat.com/tensioni-i-larte-i-gjakut-trajtohuni-me-keto-tri-metoda-natyrale/20%Monthly2018-11-05 09:18
https://www.informatat.com/cia-parashikon-zhberjen-e-be-se-dhe-bashkimin-e-shqiperise-me-kosoven/20%Monthly2018-11-05 10:41
https://www.informatat.com/dobite-shendetesore-te-qepes/20%Monthly2018-11-05 09:08
https://www.informatat.com/konsumimi-i-cokollates-cajit-dhe-kafes-ndihmojne-te-jetoni-me-gjate/20%Monthly2018-11-05 09:06
https://www.informatat.com/lama-mund-te-jete-celesi-i-mbrojtjes-nga-60-lloje-te-gripave/20%Monthly2018-11-05 09:04
https://www.informatat.com/e-pini-thuajse-cdo-dite-po-a-i-dini-te-mirat-e-shumta-qe-sjell-caji/20%Monthly2018-11-05 09:02
https://www.informatat.com/a-e-keni-ditur-simptomat-dhe-alergjite-qe-shkakton-penicilina/20%Monthly2018-11-05 09:01
https://www.informatat.com/carla-del-ponte-kosova-nje-pikepyetje-haradinaj-nuk-e-meriton-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2018-11-05 10:03
https://www.informatat.com/fshati-shkabaj-edhe-gjate-dites-se-sotme-mbetet-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2018-11-05 08:56
https://www.informatat.com/gjuajte-me-arme-zjarri-drejt-shtepise-se-decanasit/20%Monthly2018-11-05 08:54
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-arratisjen-e-dy-te-miturve-nga-burgu-i-lipjanit/20%Monthly2018-11-05 08:52
https://www.informatat.com/policia-i-kthen-ne-shqiperi-shtate-persona-po-hynin-ilegalisht-ne-kosove/20%Monthly2018-11-05 08:50
https://www.informatat.com/shkuri-bujes-3-vjet-burgim-per-keqperdorim-te-autoritetit-zyrtar/20%Monthly2018-11-05 08:48
https://www.informatat.com/arrestohet-pas-te-shtenave-me-arme-ne-peje/20%Monthly2018-11-05 08:43
https://www.informatat.com/digjen-afro-40-ari-mal-ne-istog/20%Monthly2018-11-05 08:42
https://www.informatat.com/lladrovci-eshte-ende-heret-te-komentoj-idene-e-jasharit-per-formimin-e-iniciatives/20%Monthly2018-11-05 09:30
https://www.informatat.com/studimi-ja-pse-eshte-i-rendesishem-roli-i-te-dy-prinderve-ne-jeten-e-femijeve/20%Monthly2018-11-05 08:35
https://www.informatat.com/kerkon-ndihmen-e-policise-pas-kercenimit-nga-bashkeshorti/20%Monthly2018-11-05 08:34
https://www.informatat.com/rriten-shpenzimet-per-vendimet-gjyqesore/20%Monthly2018-11-05 08:32
https://www.informatat.com/kujdesi-per-zonen-intime-eshte-shume-i-rendesishem-keto-keshilla-duhet-ti-lexoni-patjeter/20%Monthly2018-11-05 08:30
https://www.informatat.com/rezultate-befasuese-ne-cfare-seksi-kenaqen-ciftet/20%Monthly2018-11-05 08:28
https://www.informatat.com/pese-menyra-qe-shtepia-juaj-te-duket-me-komode/20%Monthly2018-11-05 08:26
https://www.informatat.com/perendimi-i-kerkon-serbise-ta-ndale-lobimin-kunder-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-11-05 09:10
https://www.informatat.com/akp-ja-nxjerr-ne-shitje-toka-te-uzurpuara/20%Monthly2018-11-05 08:18
https://www.informatat.com/gabimet-mjekesore-qe-kane-rezultuar-fatale/20%Monthly2018-11-05 08:17
https://www.informatat.com/keto-gjera-mos-gaboni-tua-thoni-kolegeve-te-punes/20%Monthly2018-11-05 08:12
https://www.informatat.com/gjerat-qe-bezdisin-partnerin-tuaj/20%Monthly2018-11-05 08:09
https://www.informatat.com/me-keto-metoda-natyrale-mund-ti-shmangni-rrudhat-ne-fytyre/20%Monthly2018-11-05 08:05
https://www.informatat.com/policia-gjate-dites-se-djeshme-arrestoi-21-persona/20%Monthly2018-11-05 08:02
https://www.informatat.com/24-aksidente-trafiku-brenda-24-oreve/20%Monthly2018-11-05 07:59
https://www.informatat.com/zeka-zgjedhjet-e-brendshme-do-ta-reformojne-pdk-ne/20%Monthly2018-11-05 07:57
https://www.informatat.com/nis-shqiptimi-i-gjobave-te-para-per-ata-qe-hedhin-mbeturina-ku-sduhet/20%Monthly2018-11-05 08:58
https://www.informatat.com/vlerat-ushqyese-te-boronices/20%Monthly2018-11-05 07:43
https://www.informatat.com/5-menyra-per-te-shuar-xhelozine-e-partnerit-2/20%Monthly2018-11-05 07:39
https://www.informatat.com/si-ta-kuptoni-nese-vuani-ose-jo-nga-cistet-ne-vezore/20%Monthly2018-11-05 07:35
https://www.informatat.com/mjalti-sherues-i-shume-semundjeve-2/20%Monthly2018-11-05 07:33
https://www.informatat.com/shperthim-eksplozivi-ne-nje-lokal-ne-tropje/20%Monthly2018-11-05 07:31
https://www.informatat.com/moti-ne-shqiperi-4/20%Monthly2018-11-05 07:23
https://www.informatat.com/ashpersim-me-be-ne-per-mosliberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-05 08:40
https://www.informatat.com/ambasadorja-kanadeze-ne-beograd-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-hap-logjik/20%Monthly2018-11-05 08:23
https://www.informatat.com/kancelari-i-austrise-arrin-sonte-ne-kosove/20%Monthly2018-11-05 07:54
https://www.informatat.com/ngjarjet-qe-pritet-te-ndodhin-sot/20%Monthly2018-11-05 07:05
https://www.informatat.com/ministri-gashi-raporton-para-komisionit-per-kulture/20%Monthly2018-11-05 07:02
https://www.informatat.com/komisioni-per-administrate-publike-shqyrton-propozim-ndryshimet-per-kete-projektligj/20%Monthly2018-11-05 07:00
https://www.informatat.com/agjenda-e-vetevendosjes-ne-dy-vjetorin-e-vdekjes-se-astrit-deharit/20%Monthly2018-11-05 07:21
https://www.informatat.com/pronari-qe-duan-te-gjithe-dhuron-makina-per-stafin-e-tij/20%Monthly2018-11-05 06:55
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-kampin-e-kfor-it-gjerman-ne-prizren/20%Monthly2018-11-05 06:52
https://www.informatat.com/handikos-lanson-planin-avokues-per-femije-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-11-05 06:51
https://www.informatat.com/krimet-ne-krushe-i-akuzuari-tashiq-perballet-me-deshmitaret-e-radhes/20%Monthly2018-11-05 06:49
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-7/20%Monthly2018-11-05 06:47
https://www.informatat.com/undp-mbeshtet-ministrine-e-integrimit-evropian-ne-procesin-integrues/20%Monthly2018-11-05 06:46
https://www.informatat.com/ligji-i-ri-per-emigrim-ne-gjermani-rrezikon-largimin-e-te-rinjve-nga-kosova/20%Monthly2018-11-04 15:52
https://www.informatat.com/lideret-shqiptare-nga-lugina-te-bindur-per-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2018-11-05 07:17
https://www.informatat.com/haradinaj-korrigjimi-i-kufijve-eshte-maskim-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-05 07:12
https://www.informatat.com/haradinajrinise-i-kemi-siguruar-perspektive-te-qarte/20%Monthly2018-11-04 15:23
https://www.informatat.com/gjermania-nuk-ndryshon-politiken-per-ballkanin-por-cndodh-me-be-ne-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-11-05 06:57
https://www.informatat.com/vetvendosje-investimet-ngecin-luksi-rritet-e-pronat-komunale-bllokohen/20%Monthly2018-11-04 12:35
https://www.informatat.com/sot-behet-varrimi-i-vajzes-e-cila-u-aksidentua-ne-rrugen-b/20%Monthly2018-11-04 15:37
https://www.informatat.com/hoxhaj-nese-be-se-mban-premtimin-per-vizat-nuk-i-besojme-per-dialogun/20%Monthly2018-11-04 10:10
https://www.informatat.com/beogradi-u-bene-presion-serbeve-qe-mos-ti-bashkohen-fsk-se/20%Monthly2018-11-04 15:34
https://www.informatat.com/ngjarja-ne-ish-bllok-jepet-sot-masa-e-sigurise-per-ervis-martinajn/20%Monthly2018-11-04 09:28
https://www.informatat.com/serbia-thote-se-edhe-grenada-e-ka-terhequr-njohjen-mpj-e-kosoves-e-mohon/20%Monthly2018-11-04 15:11
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-thote-se-norma-e-interesit-per-kredi-do-te-ulet/20%Monthly2018-11-04 09:23
https://www.informatat.com/lushtaku-angazhohet-per-zgjedhjet-e-reja-mbledh-burrat-e-skenderajit/20%Monthly2018-11-04 09:20
https://www.informatat.com/alarm-per-bombe-ne-tirane-jepen-detajet/20%Monthly2018-11-03 14:48
https://www.informatat.com/trump-thote-se-mund-te-beje-marreveshje-tregtare-me-kinen/20%Monthly2018-11-03 14:39
https://www.informatat.com/ne-pritje-te-dekretit-a-po-perdoret-lleshi-ne-shkembim-te-klsh-se/20%Monthly2018-11-03 14:37
https://www.informatat.com/e-ndaluan-per-hashash-e-pazakonte-cfare-i-gjejne-policet-ne-frigorifer-shqiptarit/20%Monthly2018-11-03 14:35
https://www.informatat.com/irani-fillon-prodhimin-masiv-te-aeroplaneve-luftarake/20%Monthly2018-11-03 14:33
https://www.informatat.com/akil-gjakova-siguron-medalje-kualifikohet-ne-finale-te-evropianit-u23/20%Monthly2018-11-03 14:26
https://www.informatat.com/arilena-ara-sjell-me-klip-last-train-to-paris/20%Monthly2018-11-03 14:21
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-ka-kerkuar-conte-perezit-per-te-ardhur-ne-krye-te-real-madrid/20%Monthly2018-11-03 14:12
https://www.informatat.com/inspektorati-ne-aksion-nderpriten-ndertimet-qe-skane-skele-mbrojtese/20%Monthly2018-11-03 13:43
https://www.informatat.com/vushtrri-11-te-lenduar-ne-nje-aksident-trafiku/20%Monthly2018-11-03 13:40
https://www.informatat.com/bucolli-zjarri-prane-termocentralit-ka-qene-zjarr-fushor-dhe-nuk-ka-te-beje-me-kekun/20%Monthly2018-11-03 13:26
https://www.informatat.com/zjarr-i-madh-ne-afersi-te-termocentralit-kosova-a-foto/20%Monthly2018-11-03 13:07
https://www.informatat.com/llamkos-i-perfundimisht-drejt-falimentimit-punetoret-kerkojne-10-pagat-e-mbetura-borxh/20%Monthly2018-11-03 12:59
https://www.informatat.com/ndalimi-i-importit-te-makinave-te-vjetra-veliaj-vendim-per-mushkerite-e-femijeve/20%Monthly2018-11-03 12:50
https://www.informatat.com/imri-ahmeti-flet-per-projektet-ne-lipjan-percarjet-ne-ldk-dhe-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-11-03 12:42
https://www.informatat.com/ldk-e-zhvendos-darken-e-lames-ne-zvicer/20%Monthly2018-11-03 12:36
https://www.informatat.com/prishtina-rrezikon-ta-humbas-gjysmen-e-buxhetit-ne-gjykata/20%Monthly2018-11-03 12:33
https://www.informatat.com/dua-lipa-shpallet-artistja-me-e-mire-ne-bote/20%Monthly2018-11-03 12:22
https://www.informatat.com/shqiptaret-shkojne-me-shume-ne-teater-dhe-lexojne-me-pak-libra/20%Monthly2018-11-03 12:18
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-specie-e-re-dinozauri-ne-argjentine/20%Monthly2018-11-03 12:15
https://www.informatat.com/disa-lagje-te-kryeqytetit-pa-rryme-ja-kur-do-te-vije-ajo/20%Monthly2018-11-03 12:09
https://www.informatat.com/kemben-nuk-e-ndjeja-pas-aksidentit-i-riu-shqiptar-rrefen-dramen-si-me-braktisi-e-dashura/20%Monthly2018-11-03 11:59
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-nga-incidenti-ne-prishtine-ku-i-perfshire-ishte-tarkani/20%Monthly2018-11-03 11:54
https://www.informatat.com/perfundojne-hetimet-per-praljak-rezultatet-jane-bizare/20%Monthly2018-11-03 11:50
https://www.informatat.com/rikthehet-vesa-luma-por-jo-ne-muzike/20%Monthly2018-11-03 11:48
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2018-11-03 11:45
https://www.informatat.com/keto-jane-10-lojerat-me-te-mira-ne-samsung-qe-nuk-kerkojne-lidhje-me-rrjet/20%Monthly2018-11-03 11:42
https://www.informatat.com/cila-eshte-lidhja-e-tij-me-hashim-thacin-flet-drejtori-i-kek-ut/20%Monthly2018-11-03 13:26
https://www.informatat.com/ekspertja-tregon-per-kater-endrrat-me-te-zakonshme-qe-i-shohim-dhe-kuptimin-e-tyre/20%Monthly2018-11-03 11:37
https://www.informatat.com/kjo-femer-fiton-100-000-dollare-duke-shitur-aromen-e-corapeve-te-saj/20%Monthly2018-11-03 11:35
https://www.informatat.com/fakte-qe-tregojne-per-kalimin-e-ufo-ve-ne-kosove/20%Monthly2018-11-03 11:33
https://www.informatat.com/bjeshket-e-dibres-foleja-e-perhershme-e-turisteve/20%Monthly2018-11-03 11:31
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-me-i-vecante-ne-evrope-wi-fi-gratis-autobusi-gratis/20%Monthly2018-11-03 11:29
https://www.informatat.com/tahiri-thote-se-ndihma-e-shba-se-ka-mundesuar-qe-ne-kosove-te-luftohet-terrorizmi-e-korrupsioni/20%Monthly2018-11-03 13:07
https://www.informatat.com/kryeministri-i-ndjek-ndejat-freskohet-me-birre-ne-nje-lokal-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-03 11:24
https://www.informatat.com/rosa-e-famshme-shumengjyreshe/20%Monthly2018-11-03 11:22
https://www.informatat.com/enciklopedise-italiane-i-shtohet-nje-fjale-e-re-tottilatria/20%Monthly2018-11-03 11:21
https://www.informatat.com/avokati-e-quan-padrejtesi-mbajtjen-e-sylejman-selimit-ne-burg/20%Monthly2018-11-03 12:36
https://www.informatat.com/rreth-380-milione-kineze-nuk-mund-te-kuptohen-me-11-miliard-kinezet-e-tjere/20%Monthly2018-11-03 11:14
https://www.informatat.com/mrekullite-e-arres-se-kokosit/20%Monthly2018-11-03 11:12
https://www.informatat.com/kafeja-e-demshme-por-ja-me-cfare-pije-mund-ta-filloni-mengjesin/20%Monthly2018-11-03 11:10
https://www.informatat.com/dy-pemet-ideale-per-mbrojtjen-nga-semundjet/20%Monthly2018-11-03 11:08
https://www.informatat.com/kurti-nuk-ishte-ne-kuvend-kur-u-votua-rezoluta-e-ldk-se-kunder-thacit/20%Monthly2018-11-03 11:39
https://www.informatat.com/vuciq-takohet-me-kongresmenin-poe-diskutojne-per-format-e-zgjidhjes-me-kosoven/20%Monthly2018-11-03 11:26
https://www.informatat.com/keto-20-truqe-bukurie-duhet-ti-dije-cdo-femer/20%Monthly2018-11-03 10:56
https://www.informatat.com/nje-pjese-e-japonise-po-fshihet-nga-harta/20%Monthly2018-11-03 10:52
https://www.informatat.com/parashikimi-i-horoskopit-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-11-03 10:50
https://www.informatat.com/kirurgu-gabimisht-e-heq-veshken-e-gruas/20%Monthly2018-11-03 10:48
https://www.informatat.com/zbuloni-tri-shenjat-e-horoskopit-qe-jane-partneret-ideale-per-ju/20%Monthly2018-11-03 10:46
https://www.informatat.com/29-te-vdekur-kete-vit-ne-kosove-nga-perdorimi-i-armeve-ilegale/20%Monthly2018-11-03 11:17
https://www.informatat.com/ja-cfare-tregojne-aromat-e-renda-te-trupit-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2018-11-03 10:40
https://www.informatat.com/efektet-anesore-te-antibiotikeve-qe-ende-nuk-i-dini/20%Monthly2018-11-03 10:38
https://www.informatat.com/ky-eshte-armiku-numer-1-i-shendetit-ja-pasojat-qe-vuan-organizmi/20%Monthly2018-11-03 10:36
https://www.informatat.com/pse-vonohet-cikli-menstrual-per-5-dite/20%Monthly2018-11-03 10:33
https://www.informatat.com/inspektorati-i-tregut-nuk-ndeshkon-kompanite-qe-sollen-lodra-te-rrezikshme-ne-kosove/20%Monthly2018-11-03 10:31
https://www.informatat.com/ananasi-kunder-plakjes/20%Monthly2018-11-03 10:29
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodh-me-trupin-dhe-trurin-nese-nuk-keni-gjume-te-mjaftueshem/20%Monthly2018-11-03 10:27
https://www.informatat.com/filloi-ti-rridhte-gjak-nga-syte-mjeket-zbulojne-semundjen-e-rralle/20%Monthly2018-11-03 10:25
https://www.informatat.com/gruaja-e-krishtere-e-akuzuar-per-blasfemi-ndalohet-te-leshoje-pakistanin/20%Monthly2018-11-03 10:23
https://www.informatat.com/ja-cilat-jane-perfitimet-shendetesore-nga-te-ngrenit-veze/20%Monthly2018-11-03 10:20
https://www.informatat.com/rusia-nikoqire-e-bisedimeve-me-lideret-afgane-dhe-talibanet/20%Monthly2018-11-03 10:17
https://www.informatat.com/dhimbjet-e-dhembit-mund-te-sherohen-brenda-pak-minutash-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-03 10:15
https://www.informatat.com/orgazme-me-e-mire-ky-eshte-sekreti/20%Monthly2018-11-03 10:13
https://www.informatat.com/cila-eshte-pozita-me-e-mire-e-gjumit-per-femrat/20%Monthly2018-11-03 10:11
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodh-kur-e-perqafoni-dike/20%Monthly2018-11-03 10:09
https://www.informatat.com/femijet-me-telefon-ne-dore-kujdes-nga-ky-rrezik-i-madh/20%Monthly2018-11-03 10:07
https://www.informatat.com/fajon-kunder-ndryshimit-te-kufijve-frikesohet-nga-efekti-negativ/20%Monthly2018-11-03 11:06
https://www.informatat.com/familjaret-e-profesoreve-ua-mesyjne-konkurseve-per-asistente/20%Monthly2018-11-03 10:03
https://www.informatat.com/atk-bastise-bizneset-e-prishtines/20%Monthly2018-11-03 10:00
https://www.informatat.com/sindikata-kerkon-veprime-nga-institucionet-per-evitim-anarkie-ne-universitet/20%Monthly2018-11-03 09:50
https://www.informatat.com/ushtria-e-shqiperise-trajnon-ushtaret-afrikane/20%Monthly2018-11-03 09:48
https://www.informatat.com/okb-fondi-per-mbeshtetjen-e-te-prekurve-nga-kontaminimi-ne-kosove-nuk-ka-para/20%Monthly2018-11-03 11:04
https://www.informatat.com/skadon-afati-meta-nuk-dekreton-ministrin-e-brendshem-sander-lleshin/20%Monthly2018-11-03 09:08
https://www.informatat.com/shqiptari-rrah-policet-greke/20%Monthly2018-11-03 09:06
https://www.informatat.com/a-ndikoi-pagesa-e-autostrades-ne-reduktimin-e-levizjes-per-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-03 08:53
https://www.informatat.com/hija-e-luftes-se-pare-boterore-ne-ballkan/20%Monthly2018-11-03 08:44
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-perfundim-te-hetimeve-per-rastin-e-malazezeve/20%Monthly2018-11-03 08:35
https://www.informatat.com/divorci-me-lojerat-e-fatit-do-ti-kushtoje-shqiperise-kaq-miliona-euro/20%Monthly2018-11-03 08:27
https://www.informatat.com/frike-nga-anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol-serbia-ne-ofansive-diplomatike/20%Monthly2018-11-03 10:43
https://www.informatat.com/per-8-muaj-kaq-mjek-braktisin-shqiperine/20%Monthly2018-11-03 08:04
https://www.informatat.com/shba-ja-me-sanksione-per-kete-vend/20%Monthly2018-11-03 07:57
https://www.informatat.com/moti-ne-shqiperi-3/20%Monthly2018-11-03 07:51
https://www.informatat.com/nga-masht-i-thone-se-ne-lugine-do-te-dergohen-libra-shqip-ne-menyre-elektronike/20%Monthly2018-11-03 10:06
https://www.informatat.com/florida-dy-viktima-dhe-kater-te-plagosur-nga-te-shtenat-ne-studion-e-joges/20%Monthly2018-11-03 07:37
https://www.informatat.com/keto-ngjarje-pritet-te-ndodhin-sot/20%Monthly2018-11-03 07:32
https://www.informatat.com/propozim-per-heqjen-e-mandatit-te-deputetit-gruevski/20%Monthly2018-11-03 07:26
https://www.informatat.com/bie-numri-i-protestuesve-ne-kufirin-izrael-gaza/20%Monthly2018-11-03 07:22
https://www.informatat.com/ne-qkuk-rritet-numri-i-pacienteve-per-shkak-te-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2018-11-03 07:19
https://www.informatat.com/degradon-kuvendi-fyerje-dhe-perleshje-fizike-mes-deputeteve/20%Monthly2018-11-03 09:46
https://www.informatat.com/ky-mot-do-te-mbizoteroje-vikendin/20%Monthly2018-11-03 07:08
https://www.informatat.com/spalletti-konfirmon-rikthimin-e-nainggolanit-e-fton-ndaj-genoas/20%Monthly2018-11-03 06:53
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-dragodan/20%Monthly2018-11-03 08:16
https://www.informatat.com/montolivo-nuk-do-ta-zevendesoj-biglian-e-lenduar/20%Monthly2018-11-02 16:58
https://www.informatat.com/dalin-ne-shitje-mesazhet-private-te-81-mije-llogarive-te-hakuara-te-facebook-ut/20%Monthly2018-11-02 16:54
https://www.informatat.com/drame-ne-londer-sulm-ne-ndertesen-e-sony/20%Monthly2018-11-02 16:45
https://www.informatat.com/a-do-ta-votojne-rrezimin-e-qeverise-pacolli-e-tahiri/20%Monthly2018-11-02 16:41
https://www.informatat.com/la-liga-me-peticion-qe-ti-lejohen-ndeshjet-ne-shba/20%Monthly2018-11-02 16:37
https://www.informatat.com/bendtneri-denohet-me-50-dite-burgim/20%Monthly2018-11-02 16:29
https://www.informatat.com/keto-vende-do-te-kene-nderprerje-te-energjise-elektrike-diteve-ne-vijim/20%Monthly2018-11-02 16:24
https://www.informatat.com/ldk-ja-e-ve-kusht-konsensusin-per-rezolute-ne-dialog-per-tu-kthyer-ne-kuvend/20%Monthly2018-11-03 07:41
https://www.informatat.com/haradinaj-deklarohet-serish-per-te-rinjte-ne-prizren/20%Monthly2018-11-02 16:20
https://www.informatat.com/prokuroria-ka-edhe-nje-jave-kohe-per-permiresim-te-aktakuzes-se-veteraneve/20%Monthly2018-11-03 07:13
https://www.informatat.com/e-akuzuara-per-tentim-vrasjen-e-babait-te-ish-te-dashurit-del-para-gjykates/20%Monthly2018-11-02 16:15
https://www.informatat.com/guardiola-asnjehere-nuk-e-kerkova-transferimin-e-messit/20%Monthly2018-11-02 16:11
https://www.informatat.com/belgjika-perballet-me-nderprerje-te-energjise-elektrike-pas-mosfunksionimit-te-reaktoreve-nuklear/20%Monthly2018-11-02 16:07
https://www.informatat.com/berisha-ne-maqedoni-jemi-zotuar-qe-fsk-ja-te-jete-faktor-stabiliteti-ne-rajon/20%Monthly2018-11-02 16:05
https://www.informatat.com/zeka-konjufces-do-te-padise-edhe-une-ty/20%Monthly2018-11-02 16:04
https://www.informatat.com/edhe-kjo-autostrade-do-behet-me-pagese-nga-2-5-euro/20%Monthly2018-11-02 16:03
https://www.informatat.com/haradinaj-afrim-zhitia-dhe-fahri-fazliu-i-takojne-plejades-se-heronjve-te-kombit-tone/20%Monthly2018-11-02 16:23
https://www.informatat.com/ekskluzive-letra-deshperuese-nga-burgu-e-sylejman-selimit-harrojeni-qe-ekzistoj/20%Monthly2018-11-02 15:52
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-e-aksidentit-tragjik-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-11-02 15:46
https://www.informatat.com/pas-suksesit-ne-abu-dabi-ministri-gashi-takoi-xhudistet/20%Monthly2018-11-02 15:45
https://www.informatat.com/usk-po-percjellim-me-shqetesim-zhvillimet-e-fundit-ne-universitetin-e-prizrenit/20%Monthly2018-11-02 15:39
https://www.informatat.com/te-rinjte-serb-kunder-mbrojtjes-se-krimineleve-te-luftes/20%Monthly2018-11-02 15:34
https://www.informatat.com/lvv-kunderpergjigjet-rreth-raportimeve-se-eshte-e-perfshire-ne-punesimin-per-gjermani/20%Monthly2018-11-02 15:31
https://www.informatat.com/aksidenti-ne-rrugen-e-kombit-2-te-vdekur-3-rende/20%Monthly2018-11-02 15:28
https://www.informatat.com/sarri-flet-per-afatin-kalimtar-te-janarit/20%Monthly2018-11-02 15:18
https://www.informatat.com/roma-arrin-marreveshje-me-herreran/20%Monthly2018-11-02 15:16
https://www.informatat.com/arrestohet-varrati/20%Monthly2018-11-02 15:13
https://www.informatat.com/rrustem-berisha-viziton-ministrine-e-mbrojtjes-te-republikes-se-maqedonise/20%Monthly2018-11-02 15:08
https://www.informatat.com/bashkimi-i-sherbimeve-doganore-e-policore-shqiperi-kosove-se-shpejti-realitet/20%Monthly2018-11-02 15:04
https://www.informatat.com/kaq-shume-mund-te-dobesoheni-duke-vallezuar-video/20%Monthly2018-11-02 15:04
https://www.informatat.com/spitali-psikiatrik-ne-shtime-me-pak-staf/20%Monthly2018-11-02 15:01
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-do-ta-vizitoje-sylejman-selimin-ne-burg/20%Monthly2018-11-02 14:57
https://www.informatat.com/sipas-haradinajt-begolli-u-dorehoq-shkaku-i-veshtiresive-ne-telekom/20%Monthly2018-11-02 16:18
https://www.informatat.com/nenat-po-heqin-dore-prej-foshnjave-ne-venezuelen-e-zhytur-ne-mjerim/20%Monthly2018-11-02 14:49
https://www.informatat.com/italia-do-tiu-dhuroje-toke-cifteve-me-tre-femije/20%Monthly2018-11-02 14:47
https://www.informatat.com/ky-fshat-i-prishtines-mbetet-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2018-11-02 14:43
https://www.informatat.com/ne-heathrow-arrestohet-piloti-me-189-promil-alkool-ne-gjak/20%Monthly2018-11-02 14:39
https://www.informatat.com/kornize-qe-garanton-se-projektet-nuk-do-te-kene-ndikim-negativ-ne-ambient/20%Monthly2018-11-02 14:38
https://www.informatat.com/kulla-e-ajfellit-ne-terr-per-shkak-te-gazetareve-te-vrare/20%Monthly2018-11-02 14:36
https://www.informatat.com/kush-jane-tre-kandidatet-per-te-zevendesuar-merkelin/20%Monthly2018-11-02 14:32
https://www.informatat.com/besohet-se-trupi-i-khashoggit-pas-gjymtimit-eshte-tretur-ne-acid/20%Monthly2018-11-02 14:30
https://www.informatat.com/kerkohet-ulja-e-cmimit-te-rrymes-edhe-per-konsumatoret-shtepiak/20%Monthly2018-11-02 14:28
https://www.informatat.com/atk-40-8-milione-euro-te-inkasuara-me-shume-se-viti-i-kaluar/20%Monthly2018-11-02 14:25
https://www.informatat.com/27-te-dashurat-e-ronaldos-ja-kush-eshte-e-para-ne-listen-e-tij/20%Monthly2018-11-02 14:22
https://www.informatat.com/u-mbajt-takimi-i-radhes-i-grupit-punues-i-strategjise-shteterore-kunder-narkotikeve/20%Monthly2018-11-02 14:22
https://www.informatat.com/gjyqi-per-terrorizem-po-shtyhet-qe-1-vit-per-shkak-te-mungeses-se-deshmitarit-te-vetem/20%Monthly2018-11-02 14:20
https://www.informatat.com/gabimet-qe-beni-me-telefonin-tuaj/20%Monthly2018-11-02 14:17
https://www.informatat.com/ldk-perkujton-veprimtarin-haki-imeri-ne-pervjetorin-e-vrasjes/20%Monthly2018-11-02 14:16
https://www.informatat.com/avokatit-te-popullit-i-kerkohet-te-hetoje-procesin-gjyqesor-ndaj-selimit/20%Monthly2018-11-02 14:13
https://www.informatat.com/konferenca-vjetore-e-bankes-se-shqiperise-mbledh-guvernatore-te-disa-vendeve/20%Monthly2018-11-02 14:10
https://www.informatat.com/shkoda-thyen-rekordet-e-shitjes/20%Monthly2018-11-02 14:09
https://www.informatat.com/haradinaj-beri-homazhe-te-vendi-i-renies-se-heronjve-afrim-zhitia-dhe-fahri-fazliu/20%Monthly2018-11-02 14:09
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-dy-personave-per-prostitucion-ne-peje/20%Monthly2018-11-02 14:08
https://www.informatat.com/kompletohet-pakoja-ligjore-qe-rregullon-sfera-te-kultures/20%Monthly2018-11-02 14:04
https://www.informatat.com/automekaniket-kujdes-mos-ia-beni-kurre-vetures-tuaj-kete/20%Monthly2018-11-02 14:03
https://www.informatat.com/shefi-i-asambleisteve-te-vv-se-i-bashkohet-nismes/20%Monthly2018-11-02 14:02
https://www.informatat.com/berzh-zhvillimi-ekonomik-i-kosoves-mund-te-varet-edhe-nga-termocentrali-i-ri/20%Monthly2018-11-02 13:58
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-shefi-i-prokurimit-ne-ministrine-e-shendetesise/20%Monthly2018-11-02 16:04
https://www.informatat.com/makina-me-e-ngadalte-ne-bote-e-cila-nuk-ka-motor-fare-video/20%Monthly2018-11-02 13:56
https://www.informatat.com/prokurorja-bene-presion-mbi-policine-pasi-djali-i-saj-u-perfshi-ne-rrahje/20%Monthly2018-11-02 13:54
https://www.informatat.com/historia-e-pabesueshme-e-robert-downey-jr/20%Monthly2018-11-02 13:53
https://www.informatat.com/letra-qe-zbulon-negociatat-sekrete-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-11-02 13:50
https://www.informatat.com/klinikes-se-mushkerive-i-nderrohen-shtreterit/20%Monthly2018-11-02 13:46
https://www.informatat.com/shoferi-i-akuzuar-i-bechtel-enka-s-per-aksidentin-me-dy-te-vdekur-kisha-30-ore-pune-pa-pushim/20%Monthly2018-11-02 13:45
https://www.informatat.com/derbit-qe-duhet-ti-shikoni-kete-fundjave/20%Monthly2018-11-02 13:42
https://www.informatat.com/real-madrid-i-bashkohet-chelseat-ne-gare-per-suso/20%Monthly2018-11-02 13:39
https://www.informatat.com/united-u-refuzua-per-cancelo/20%Monthly2018-11-02 13:35
https://www.informatat.com/chelsea-ia-ul-rrogen-fabregasit/20%Monthly2018-11-02 13:32
https://www.informatat.com/sa-do-tu-rriten-pagat-mjekeve-ne-kosove/20%Monthly2018-11-02 15:55
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-krimeve-kibernetike/20%Monthly2018-11-02 13:29
https://www.informatat.com/alarmuese-oqeanet-e-tokes-po-marrin-nxehtesi-me-shume-se-qe-parashikohej-me-pare/20%Monthly2018-11-02 13:25
https://www.informatat.com/stacioni-i-autobuseve-te-gjilanit-behet-me-zyre-te-policise/20%Monthly2018-11-02 13:22
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-konstaton-shume-mangesi-por-jo-tortura-ne-kliniken-psikiatrike-te-qkuk-se/20%Monthly2018-11-02 13:20
https://www.informatat.com/prokuroria-spanjolle-deri-25-vjet-burgim-per-seperatistet-katallane/20%Monthly2018-11-02 13:17
https://www.informatat.com/i-denuari-me-20-vjet-burgim-ne-gjermani-kapet-ne-prishtine/20%Monthly2018-11-02 13:11
https://www.informatat.com/veseli-le-ta-dine-te-gjithe-edhe-vuciqi-se-ushtria-e-kosoves-po-behet-dhe-kthim-prapa-ska/20%Monthly2018-11-02 14:53
https://www.informatat.com/be-te-gjithe-jane-te-obliguar-ti-mbrojne-gazetaret-dhe-lirine-e-te-shprehurit/20%Monthly2018-11-02 13:02
https://www.informatat.com/sulm-me-thike-ne-londer-dy-te-plagosur/20%Monthly2018-11-02 13:02
https://www.informatat.com/banoret-me-aksion-simbolik-kundershtojne-bllokimin-e-rruges-ne-han-te-elezit/20%Monthly2018-11-02 12:56
https://www.informatat.com/deputetet-dyshojne-se-vv-ja-organizoi-tollovine-ne-prizren-per-punesim-ne-gjermani/20%Monthly2018-11-02 13:58
https://www.informatat.com/inspektore-te-policise-se-kosove-ne-irlande-per-pervoja/20%Monthly2018-11-02 12:45
https://www.informatat.com/deklaratat-e-haradinajt-per-vrasjen-e-ushtareve-serb-ministrja-serbe-kerkon-reagim-te-nderkombetareve/20%Monthly2018-11-02 12:43
https://www.informatat.com/netanyahu-eshte-i-mundur-sulmi-iranian-ne-token-evropiane/20%Monthly2018-11-02 12:38
https://www.informatat.com/pas-propozimit-te-ministrit-kujtim-gashi-kuvendi-i-kosoves-miratoi-nje-sere-ligjesh/20%Monthly2018-11-02 12:34
https://www.informatat.com/nje-i-denuar-me-vdekje-ne-shba-u-ekzekutua-ne-karrigen-elektrike/20%Monthly2018-11-02 12:32
https://www.informatat.com/institucionet-te-perkushtuara-per-sigurine-ne-rruge/20%Monthly2018-11-02 12:23
https://www.informatat.com/princi-saudit-khashoggi-ka-qene-islamist-i-rrezikshem/20%Monthly2018-11-02 12:23
https://www.informatat.com/kine-perleshja-mes-ngasesit-dhe-pasagjeres-nxit-rrezimin-e-autobusit/20%Monthly2018-11-02 12:21
https://www.informatat.com/liberalizimi-ne-duart-e-ministrave-te-brendshem-te-bashkimit-evropian/20%Monthly2018-11-02 12:19
https://www.informatat.com/te-ndalet-mosndeshkimi-i-krimeve-ndaj-gazetareve-agk-sjell-listen-e-gazetareve-te-vrare-nga-viti-1999/20%Monthly2018-11-02 12:20
https://www.informatat.com/vihet-gurthemeli-i-shkolles-se-mesme-profesionale-ne-komoran/20%Monthly2018-11-02 12:13
https://www.informatat.com/bekim-jashari-vendi-ka-nevoje-per-parti-te-tjera/20%Monthly2018-11-02 12:10
https://www.informatat.com/deputetet-te-pa-interesuar-ne-punen-e-tyre/20%Monthly2018-11-02 12:08
https://www.informatat.com/ceku-me-armatim-me-bashkekohor-do-ta-mbrojme-kosoven/20%Monthly2018-11-02 12:07
https://www.informatat.com/osman-vishaj-emerohet-kryetar-ne-krrpp/20%Monthly2018-11-02 12:05
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-qe-avokati-i-popullit-ta-vizitoje-sylejman-selimin-ne-burg/20%Monthly2018-11-02 12:04
https://www.informatat.com/frasher-krasniqi-sulmon-albin-kurtin/20%Monthly2018-11-02 11:59
https://www.informatat.com/rrjeti-i-grave-te-kosoves-reagon-per-denimin-e-ulet-ndaj-burrit-qe-vrau-gruan-dhe-vajzen/20%Monthly2018-11-02 11:56
https://www.informatat.com/sonte-ne-dodona-shfaqja-magjite/20%Monthly2018-11-02 11:51
https://www.informatat.com/nuk-votohet-projektligji-per-rtk-ne/20%Monthly2018-11-02 11:33
https://www.informatat.com/limaj-apel-mesimdheneseve-mos-hiqni-dore-nga-edukimi-i-nxenesve-per-atdheun/20%Monthly2018-11-02 11:30
https://www.informatat.com/harrohen-gazetaret-ne-kosove/20%Monthly2018-11-02 11:28
https://www.informatat.com/kerkohet-riorganizimi-diplomatik-per-shtetet-evropiane-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-11-02 11:27
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-20-pika-pa-opoziten/20%Monthly2018-11-02 13:30
https://www.informatat.com/lind-femija-i-pare-ne-karvanin-e-migranteve-qe-kalojne-meksiken/20%Monthly2018-11-02 11:19
https://www.informatat.com/prokuroria-themelore-ne-ferizaj-ngrit-aktakuza-per-rastet-e-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-11-02 11:13
https://www.informatat.com/bbc-edhe-nje-tjeter-artikull-per-bunkerin-e-enver-hoxhes-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-02 11:10
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-flamuri-i-kosoves-u-ngrit-ne-katedralen-notre-dame/20%Monthly2018-11-02 11:10
https://www.informatat.com/kerkohet-kategorizim-ne-propozimin-per-shtesa-te-femijeve/20%Monthly2018-11-02 11:05
https://www.informatat.com/edhe-koha-e-lire-me-bollek-shkakton-stres/20%Monthly2018-11-02 11:01
https://www.informatat.com/kek-u-shpenzuesi-me-i-madh-i-parase-publike/20%Monthly2018-11-02 13:10
https://www.informatat.com/zonat-erogjene-me-te-ndjeshme-tek-meshkujt/20%Monthly2018-11-02 10:55
https://www.informatat.com/sindikata-e-universitetit-ukshin-hoti-alarmon-per-anarki-paralajmeron-greve/20%Monthly2018-11-02 10:55
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-pengese-edhe-nderrimi-i-shpeshte-i-ministrave-te-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-11-02 10:52
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-keni-kujdes-kur-perdorni-lente/20%Monthly2018-11-02 10:52
https://www.informatat.com/ne-dashuri-me-librarite-historia-rendesia-e-tyre-dhe-gjendja-ne-kosove/20%Monthly2018-11-02 10:48
https://www.informatat.com/punetoret-e-universitetit-te-prizrenit-paralajmerojne-greve/20%Monthly2018-11-02 10:43
https://www.informatat.com/prokuroria-themelore-ne-gjakove-ngriti-shtate-aktakuza-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2018-11-02 10:43
https://www.informatat.com/nuk-votohet-projektligji-per-transmetuesin-publik/20%Monthly2018-11-02 10:39
https://www.informatat.com/vdes-vajza-qe-u-be-simbol-i-luftes-ne-jemen/20%Monthly2018-11-02 10:37
https://www.informatat.com/ngjyra-e-gjuhes-iu-flet-shume-per-shendetin-tregohuni-te-vemendshem/20%Monthly2018-11-02 10:37
https://www.informatat.com/kero-jane-gjashte-ligjet-te-cilat-nuk-po-i-voton-lista-serbe/20%Monthly2018-11-02 10:33
https://www.informatat.com/morena-taraku-tregon-se-me-cilin-kengetar-nuk-do-bashkepunonte/20%Monthly2018-11-02 10:32
https://www.informatat.com/ldkja-prezanton-zedhenesin-e-ri-te-partise/20%Monthly2018-11-02 10:29
https://www.informatat.com/haliti-apelon-deputetet-duroni-pa-pire-kafe-te-pakten-dy-ore/20%Monthly2018-11-02 10:25
https://www.informatat.com/haradinaj-ia-rrite-buxhetin-vetes-per-1-8-milion-euro/20%Monthly2018-11-02 12:51
https://www.informatat.com/zka-ja-me-hulumtim-te-tregut-konfirmon-abuzimet-e-kompanive-farmaceutike-me-cmimet-e-barnave/20%Monthly2018-11-02 10:18
https://www.informatat.com/vazhdon-bojkoti-opozitar/20%Monthly2018-11-02 10:17
https://www.informatat.com/perleshja-brenda-autobusit-shkaktoi-vdekjen-e-15-personave-ne-kine/20%Monthly2018-11-02 10:14
https://www.informatat.com/deputetet-kerkojne-qe-vetem-femijet-me-kushte-te-veshtira-te-marrin-shtesa/20%Monthly2018-11-02 10:13
https://www.informatat.com/raporti-i-freedom-house-liria-ne-internet-vazhdon-te-kufizohet/20%Monthly2018-11-02 10:10
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-plenare-me-mbi-50-pika-te-rendit-te-dites/20%Monthly2018-11-02 10:10
https://www.informatat.com/ldk-ja-dhe-vv-ja-vazhdojne-bojkotin-ndaj-kuvendit/20%Monthly2018-11-02 10:04
https://www.informatat.com/rreth-200-mije-shqiptare-kane-fituar-nenshtetesi-greke/20%Monthly2018-11-02 10:00
https://www.informatat.com/behen-ndryshime-ne-projektligjin-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90ta/20%Monthly2018-11-02 09:58
https://www.informatat.com/gjykata-i-liron-policet-e-akuzuar-per-10-euro-ryshfet/20%Monthly2018-11-02 09:57
https://www.informatat.com/daciq-kosova-u-kthye-ne-agjenden-e-keshillit-te-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2018-11-02 09:57
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-malisheve-pasi-bie-nga-kamioneta-ku-ishte-duke-punuar/20%Monthly2018-11-02 09:54
https://www.informatat.com/ky-eshte-smartfoni-i-pathyeshem/20%Monthly2018-11-02 09:49
https://www.informatat.com/cila-eshte-e-verteta-per-kompanine-qe-po-kerkon-2-mije-punetore/20%Monthly2018-11-02 09:47
https://www.informatat.com/berisha-kryeshefi-u-largua-per-arsye-personale/20%Monthly2018-11-02 11:24
https://www.informatat.com/merkel-porosi-mustafes-eshte-me-rendesi-vazhdimi-i-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-11-02 11:01
https://www.informatat.com/arta-ramadani-dinjiteti-vjen-para-karrieres/20%Monthly2018-11-02 09:40
https://www.informatat.com/urgjentisht-te-kaloje-leximi-i-dyte-i-projektligjit-per-ushtrine/20%Monthly2018-11-02 10:25
https://www.informatat.com/mbahet-ekspozita-antikiteti-i-qytetit-te-rahovecit/20%Monthly2018-11-02 09:38
https://www.informatat.com/nje-zyrtar-grek-sot-ne-shqiperi-ne-lidhje-me-vrasjen-e-minoritarit-grek/20%Monthly2018-11-02 09:35
https://www.informatat.com/kirurgjia-maksillofaciale-me-numer-rekord-te-operacioneve/20%Monthly2018-11-02 09:35
https://www.informatat.com/vjehrri-e-sulmon-seksualisht-gruan-e-djalit/20%Monthly2018-11-02 09:32
https://www.informatat.com/shikoni-si-e-ka-ndryshuar-shtatzenia-loredanen/20%Monthly2018-11-02 09:31
https://www.informatat.com/pas-6-muajsh-hetime-policia-arrestohen-hakerin-shqiptar/20%Monthly2018-11-02 09:29
https://www.informatat.com/dy-shqiptare-te-famshme-u-kendojne-bukurosheve-te-victorias-secret/20%Monthly2018-11-02 09:29
https://www.informatat.com/tenton-ti-korruptoje-policet-me-10-euro-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-11-02 09:24
https://www.informatat.com/gruaja-perfitoi-para-duke-shantazhuar-me-video-intime-nje-grua-tjeter-arrestohet/20%Monthly2018-11-02 09:21
https://www.informatat.com/dua-lipa-poston-foton-e-pare-pas-aksidentit-foto/20%Monthly2018-11-02 09:20
https://www.informatat.com/nderron-jete-aktori-i-njohur/20%Monthly2018-11-02 09:17
https://www.informatat.com/me-kete-imazh-nis-diten-elita-rudi/20%Monthly2018-11-02 09:14
https://www.informatat.com/malisheve-mbytet-nje-femer-ne-bunar/20%Monthly2018-11-02 09:14
https://www.informatat.com/vuciq-e-pret-ne-beograd-kongresmenin-amerikan-qe-mbeshtet-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-11-02 09:10
https://www.informatat.com/ne-nje-shkolle-te-pejes-hajnat-vjedhin-tre-ditare/20%Monthly2018-11-02 09:06
https://www.informatat.com/princi-saudit-gazetari-khashoggi-ishte-nje-islamist-i-rrezikshem/20%Monthly2018-11-02 09:04
https://www.informatat.com/vellai-rrah-motren-e-bene-per-spital/20%Monthly2018-11-02 08:59
https://www.informatat.com/kanceri-i-mushkerive-keto-jane-shenjat-paralajmeruese-dhe-menyrat-e-parandalimit/20%Monthly2018-11-02 08:57
https://www.informatat.com/qkuk-kirurgjia-maksillofaciale-me-numer-rekord-te-operacioneve/20%Monthly2018-11-02 08:56
https://www.informatat.com/mos-e-matni-presionin-e-gjakut-kur-ndiheni-keq-2/20%Monthly2018-11-02 08:52
https://www.informatat.com/nis-me-problem-zbatimi-i-rregullores-se-re-per-gradimet-dhe-pagat-e-punetoreve-te-institucioneve-te-kultures/20%Monthly2018-11-02 08:50
https://www.informatat.com/fundi-i-kimioterapise-shkencetaret-tregojne-zbulimin-me-te-ri/20%Monthly2018-11-02 08:50
https://www.informatat.com/djersitej-shume-gjate-nates-39-vjecari-e-zbulon-arsyen-pasi-i-ben-analizat/20%Monthly2018-11-02 08:48
https://www.informatat.com/pjeter-nrecaj-denohet-me-24-vjet-burg-per-vrasjen-e-bashkeshortes-dhe-vajzes/20%Monthly2018-11-02 08:45
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-se-qumeshti-perkeqeson-simptomat-e-ftohjes/20%Monthly2018-11-02 08:45
https://www.informatat.com/konsumimi-i-produkteve-te-fermentuara-te-qumeshtit-ule-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2018-11-02 08:43
https://www.informatat.com/mbyllet-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-11-02 08:42
https://www.informatat.com/osteoartriti-ja-menyra-se-si-mund-te-mjekohet/20%Monthly2018-11-02 08:41
https://www.informatat.com/personat-qe-tentuan-ta-vrasin-26-vjecarin-ne-mitrovice-jane-te-njohur-per-policine/20%Monthly2018-11-02 08:40
https://www.informatat.com/ekspertet-paralajmerojne-rrezikun-e-blerjes-se-ilaceve-nga-faqet-e-internetit/20%Monthly2018-11-02 08:38
https://www.informatat.com/gjyqtari-ka-provim-nuk-mbahet-seanca-ndaj-lushtakut-per-tenderin-6-milionesh-ne-kek/20%Monthly2018-11-02 08:36
https://www.informatat.com/5-ushqimet-qe-detoksikojne-sistemin-tretes/20%Monthly2018-11-02 08:35
https://www.informatat.com/nis-ndertimi-i-117-serrave-per-fermer-te-komunes-se-rahovecit/20%Monthly2018-11-02 08:33
https://www.informatat.com/meshkujt-duhet-te-krijojne-familje-para-moshes-35-vjecare-per-te-shmangur-defektet-e-te-porsalindurve/20%Monthly2018-11-02 08:31
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-rrezik-per-shendetin-dhe-jeten-e-femijeve/20%Monthly2018-11-02 08:28
https://www.informatat.com/pse-spreferohet-te-hani-banane-ne-mengjes/20%Monthly2018-11-02 08:27
https://www.informatat.com/ja-si-mund-ti-djegni-700-kalori-per-10-minuta-teknika-e-modeleve-te-victorias-secret/20%Monthly2018-11-02 08:25
https://www.informatat.com/keto-jane-10-menyra-se-si-mund-ti-zbardhoni-dhembet/20%Monthly2018-11-02 08:22
https://www.informatat.com/apostolova-mos-te-votohet-lejimi-i-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-11-02 08:23
https://www.informatat.com/ja-disa-nga-simptomat-e-kancerit-te-prostates-por-nuk-mjaftojne/20%Monthly2018-11-02 08:20
https://www.informatat.com/qeni-me-tre-kembe-pozicioni-i-cuditshem-qe-po-e-preferojne-te-gjitha-ciftet/20%Monthly2018-11-02 08:16
https://www.informatat.com/implikimet-buxhetore-behen-ndryshime-ne-projektligjin-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-11-02 08:14
https://www.informatat.com/disa-keshilla-shume-te-rendesishme-per-shendetin/20%Monthly2018-11-02 08:11
https://www.informatat.com/vuciq-per-vrasjen-e-gjashte-te-rinjve-ne-panda-do-te-befasoheni-kush-e-ka-bere/20%Monthly2018-11-02 08:11
https://www.informatat.com/femra-keto-gjera-duhet-ti-dini-nese-dilni-me-nje-akrep/20%Monthly2018-11-02 08:09
https://www.informatat.com/gjashte-metoda-qe-grimi-juaj-te-zgjase-gjithe-diten/20%Monthly2018-11-02 08:06
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-parandalojne-impotencen-seksuale/20%Monthly2018-11-02 08:03
https://www.informatat.com/lengu-i-qepes-kunder-renies-se-flokut/20%Monthly2018-11-02 08:01
https://www.informatat.com/kstrr-mblidhet-sot-per-here-te-pare-pas-themelimit-nga-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2018-11-02 07:58
https://www.informatat.com/3-menyra-per-te-zvogeluar-poret-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-11-02 07:58
https://www.informatat.com/pamje-nga-aksidenti-i-tmerrshem-ne-shba-ku-humbi-jeten-shqiptarja-apel-per-ndihme/20%Monthly2018-11-02 07:50
https://www.informatat.com/policia-nis-projektin-stop-drogave-ne-shkolla/20%Monthly2018-11-02 07:48
https://www.informatat.com/zhvillimet-ne-kuvend-po-e-veshtiresojne-arritjen-e-konsensusit/20%Monthly2018-11-02 07:45
https://www.informatat.com/tenderi-6-milionesh-i-kek-ut-sami-lushtaku-e-te-tjeret-perballe-gjyqit/20%Monthly2018-11-02 07:36
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-fundjave/20%Monthly2018-11-02 07:32
https://www.informatat.com/vonohen-ligjet-per-ushtrine/20%Monthly2018-11-02 09:42
https://www.informatat.com/pdk-ja-goditet-ne-baze/20%Monthly2018-11-02 09:52
https://www.informatat.com/limaj-jam-skeptik-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-11-02 09:39
https://www.informatat.com/vazhdon-edhe-sot-seanca-plenare-e-kuvendit/20%Monthly2018-11-02 06:57
https://www.informatat.com/ndertimtaria-profesioni-me-i-rrezikshem-ne-kosove/20%Monthly2018-11-02 06:55
https://www.informatat.com/112462-2/20%Monthly2018-11-02 06:54
https://www.informatat.com/lansohet-pulla-postare-per-nder-te-heronjve-afrim-zhitia-dhe-fahri-fazliu/20%Monthly2018-11-02 06:51
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-padit-milaim-zeken-per-deklaratat-rreth-orgjive-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-11-02 06:49
https://www.informatat.com/hapet-edicioni-i-pare-i-panairit-te-edukimit-studioni-ne-france/20%Monthly2018-11-02 06:45
https://www.informatat.com/presidenti-amerikan-komenton-karvanin-e-emigranteve/20%Monthly2018-11-02 06:43
https://www.informatat.com/terheq-shume-ndihma-sociale-kosovarja-duhet-te-largohet-nga-zvicra-pas-27-vitesh/20%Monthly2018-11-02 06:42
https://www.informatat.com/termkolli-sot-deshtoi-edhe-pozita-edhe-opozita-cfare-kuvendi/20%Monthly2018-11-01 19:44
https://www.informatat.com/hoti-tregon-arsyen-perse-nuk-e-votuan-rezoluten-deputetet-e-ldk-se/20%Monthly2018-11-01 19:34
https://www.informatat.com/kosova-e-serbia-e-shohin-fitore-menyren-e-raportimit-per-kosoven-ne-okb/20%Monthly2018-11-01 19:26
https://www.informatat.com/aksidenti-me-dy-te-vdekur-kamioni-i-bechtel-enka-s-po-qarkullonte-pa-leje/20%Monthly2018-11-01 19:23
https://www.informatat.com/deputetja-e-vetevendosjes-tregon-pse-smori-pjese-ne-votimin-per-rezoluten/20%Monthly2018-11-01 19:21
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-dhe-shefi-i-ushtrise-serbe-ne-beograd-flasin-per-sigurine-ne-kosove/20%Monthly2018-11-01 19:34
https://www.informatat.com/kjo-eshte-ambasadorja-e-re-amerikane-ne-okb/20%Monthly2018-11-01 19:09
https://www.informatat.com/reperja-kosovare-e-akuzon-per-vjedhje-te-kenges-besnik-qaken/20%Monthly2018-11-01 18:53
https://www.informatat.com/ndertimtaria-profesioni-me-vdekjeprures-ne-kosove/20%Monthly2018-11-01 18:41
https://www.informatat.com/perplasje-ne-ldk-rugova-deshishkut-ne-letra-nderkombetare-nuk-te-njohin-per-te-mire/20%Monthly2018-11-01 19:26
https://www.informatat.com/vuqic-i-tronditur-ky-shtet-ia-ndalon-hyrjen-4-shtetasve-serbe/20%Monthly2018-11-01 18:20
https://www.informatat.com/sejdiu-deputetet-e-psd-se-votuan-sot-pro-rezolutes-per-dialog/20%Monthly2018-11-01 19:24
https://www.informatat.com/as-femije-as-gra-martesat-e-hershme-problem-ne-shqiperi/20%Monthly2018-11-01 18:07
https://www.informatat.com/shaci-term-racist-dhe-absurd-i-orientalizmit-shqiptar/20%Monthly2018-11-01 18:04
https://www.informatat.com/vllasi-rezoluta-nuk-do-ta-lejonte-thacin-te-rreshqase-ne-terren-te-palejueshem-karshi-serbise/20%Monthly2018-11-01 17:58
https://www.informatat.com/gjykata-ne-shkup-bllokon-pasurine-e-vmro-dpmne/20%Monthly2018-11-01 17:54
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-rreth-vrasjes-tek-blloku-ku-ishte-e-perfshire-edhe-elvana-gjata/20%Monthly2018-11-01 17:53
https://www.informatat.com/arsyeja-qe-korab-sejdiu-nuk-votoi-per-rezoluten-e-ldk-se-kunder-hashim-thacit/20%Monthly2018-11-01 17:52
https://www.informatat.com/naser-rugova-nuk-i-duron-kritikat-e-bashkepartiakeve-i-kercenon-me-letra-te-nderkombetareve/20%Monthly2018-11-01 17:46
https://www.informatat.com/kusari-lila-flet-per-perleshjen-fizike-svecla-krasniqi/20%Monthly2018-11-01 19:12
https://www.informatat.com/rigjykimi-i-vrasjes-se-policit-per-40-ari-toke-deshmon-ish-gjyqtarja-makifete-saliuka-dhe-nje-avokat/20%Monthly2018-11-01 17:38
https://www.informatat.com/monstra-i-selenices-le-pa-fjale-rojet-e-burgut-me-nje-kerkese-te-cuditshme/20%Monthly2018-11-01 17:31
https://www.informatat.com/lushtaku-do-ta-le-pdk-ne-ne-momentin-qe-bekim-jashari-formon-parti-te-re/20%Monthly2018-11-01 17:28
https://www.informatat.com/teatri-i-gjilanit-me-shfaqje-per-halloween/20%Monthly2018-11-01 17:24
https://www.informatat.com/ministri-lluka-gezon-filloristet-do-ti-pajise-te-gjitha-shkollat-ne-kosove-me-printer-3d-robot-e-lego/20%Monthly2018-11-01 17:18
https://www.informatat.com/aviokompania-germania-stacionon-airbus-a319-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2018-11-01 17:13
https://www.informatat.com/kmdlnj-dikush-ka-te-drejte-ai-qe-akuzon-per-vrasje-apo-ai-qe-akuzohet/20%Monthly2018-11-01 17:11
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-diskuton-per-kosoven-me-14-nentor/20%Monthly2018-11-01 18:33
https://www.informatat.com/atomi-vihet-ne-kerkim-te-gjenerates-se-re-te-femijeve-me-inteligjence-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-11-01 17:03
https://www.informatat.com/finlandes-i-kerkohet-ndihma-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-11-01 17:00
https://www.informatat.com/mbi-100-thase-mbeturina-mblidhen-ne-stilin-plogging/20%Monthly2018-11-01 16:52
https://www.informatat.com/pse-nuk-votuan-sot-kater-deputetet-e-ldk-se-kunder-thacit/20%Monthly2018-11-01 16:49
https://www.informatat.com/washtington-post-per-rezoluten-e-ldk-se-te-gjithe-e-perkrahen-por-jo-te-gjithe-e-votuan/20%Monthly2018-11-01 18:15
https://www.informatat.com/agjencia-britanike-per-krime-po-heton-fushaten-per-brexit/20%Monthly2018-11-01 16:42
https://www.informatat.com/bernabiq-ska-kompromis-pa-u-diskutuar-territoret/20%Monthly2018-11-01 17:41
https://www.informatat.com/polis-i-del-ne-mbrojtje-komunes-se-lipjanit-rreth-shpenzimeve-ne-dreka-dhe-mirembajtje-te-veturave/20%Monthly2018-11-01 16:31
https://www.informatat.com/koalicioni-opozitar-ne-maqedoni-mbetet-vetem-me-39-deputet/20%Monthly2018-11-01 16:26
https://www.informatat.com/haradinaj-perkrahja-gjermane-ishte-vendimtare-per-paqe-e-shtetndertim-ne-kosove/20%Monthly2018-11-01 16:24
https://www.informatat.com/termet-ne-greqi/20%Monthly2018-11-01 16:22
https://www.informatat.com/kater-deputete-te-ldk-se-dhe-nje-e-vv-se-nuk-votuan-sot-per-rezoluten-kunder-thacit/20%Monthly2018-11-01 16:03
https://www.informatat.com/vrasja-ne-bon-vivant-te-akuzuarit-fajesojne-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-11-01 15:56
https://www.informatat.com/gashi-premton-themelimin-e-teatrit-te-kacanikut/20%Monthly2018-11-01 15:55
https://www.informatat.com/moti-i-keq-ne-itali-shenohen-viktima-te-reja/20%Monthly2018-11-01 15:52
https://www.informatat.com/dokufest-ne-han-te-elezit-me-projektin-filmi-dhe-mediat-faktike/20%Monthly2018-11-01 15:49
https://www.informatat.com/thaci-deputetet-te-hartojne-platforme-te-perbashket-perballe-serbise-duhet-te-jemi-unik/20%Monthly2018-11-01 17:29
https://www.informatat.com/rezolutat-e-platformat-nuk-kane-karakter-obligativ-per-dialogun/20%Monthly2018-11-01 15:44
https://www.informatat.com/sfidat-me-te-cilat-do-te-perballet-bota-ne-te-ardhmen/20%Monthly2018-11-01 15:42
https://www.informatat.com/komisioni-per-integrime-takoi-nje-delegacion-nga-gjermania-flasin-per-vizat/20%Monthly2018-11-01 16:44
https://www.informatat.com/tajlanda-shteti-i-radhes-qe-do-ta-legalizoje-marihuanen/20%Monthly2018-11-01 15:39
https://www.informatat.com/10-rregulla-per-te-shkuar-mire-me-vjehrren/20%Monthly2018-11-01 15:35
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-per-aksidentin-ku-humbi-jeten-nje-person/20%Monthly2018-11-01 15:33
https://www.informatat.com/a-jemi-te-vetem-ne-univers/20%Monthly2018-11-01 15:30
https://www.informatat.com/kru-prishtina-dhe-komuna-e-shtimes-bashkerendojne-planet-zhvillimore/20%Monthly2018-11-01 15:29
https://www.informatat.com/ushqimet-me-te-mira-per-personat-qe-rrine-shume-ulur/20%Monthly2018-11-01 15:27
https://www.informatat.com/gjilani-me-kampanje-kunder-trafikimit-te-qenieve-njerezore/20%Monthly2018-11-01 15:27
https://www.informatat.com/sa-kunguj-te-halloweenit-mund-ti-gjeni-ne-kete-foto/20%Monthly2018-11-01 15:24
https://www.informatat.com/mosmarreveshje-familjare-vajza-nga-suhareka-raporton-babane-ne-polici/20%Monthly2018-11-01 15:24
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-konsumoni-per-te-mbetur-shtatzen-2/20%Monthly2018-11-01 15:21
https://www.informatat.com/opozita-maqedonase-mbetet-pa-12-deputete-forcohet-blloku-per-marreveshjen-me-greqine/20%Monthly2018-11-01 15:20
https://www.informatat.com/kqz-ne-krize-ende-nuk-ka-mandat/20%Monthly2018-11-01 15:17
https://www.informatat.com/ju-mpihen-vazhdimisht-duart-kujdes-mund-te-keni-nje-problem-shume-serioz/20%Monthly2018-11-01 15:16
https://www.informatat.com/keto-ushqime-ndikojne-ne-jeten-tuaj-seksuale/20%Monthly2018-11-01 15:13
https://www.informatat.com/presidenti-ne-bjellorusi-por-lukashenko-nuk-pranoi-te-takohet-me-te/20%Monthly2018-11-01 15:12
https://www.informatat.com/pese-ushqime-natyrale-qe-ndihmojne-ne-humbjen-e-peshes/20%Monthly2018-11-01 15:08
https://www.informatat.com/atk-inkason-13-8-milione-euro-nga-qendra-e-thirrjeve/20%Monthly2018-11-01 15:08
https://www.informatat.com/qindra-mijera-zogj-pushtojne-qiellin-ne-france/20%Monthly2018-11-01 15:06
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-personit-te-dyshuar-per-tentim-vrasje-ne-decan/20%Monthly2018-11-01 15:03
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-paralajmeruese-te-diabetit-te-tipit-2-mos-i-injoroni/20%Monthly2018-11-01 15:02
https://www.informatat.com/diskutohet-mbi-sfidat-dhe-mundesite-e-tranzicionit-te-energjise/20%Monthly2018-11-01 15:00
https://www.informatat.com/menyra-me-e-lehte-per-te-larguar-pergjithmone-eren-e-rende-te-gojes-2/20%Monthly2018-11-01 15:00
https://www.informatat.com/kater-shenjat-paralajmeruese-te-depresionit/20%Monthly2018-11-01 14:53
https://www.informatat.com/naftetaret-ankohen-gjobat-ndaj-nesh-me-te-shtrenjta-se-ne-krejt-shtetet-tjera/20%Monthly2018-11-01 14:52
https://www.informatat.com/a-po-e-bejne-medikamentet-kunder-ankthit-jeten-tone-me-te-keqe/20%Monthly2018-11-01 14:49
https://www.informatat.com/arrestohen-pasi-vodhen-500-euro-ne-nje-market/20%Monthly2018-11-01 14:48
https://www.informatat.com/abuzimet-seksuale-ne-korene-veriore-konsiderohen-te-zakonshme-2/20%Monthly2018-11-01 14:45
https://www.informatat.com/veliaj-kerkon-uljen-e-perdorimeve-te-veturave-ne-tirane/20%Monthly2018-11-01 14:42
https://www.informatat.com/edita-tahiri-mbron-pozicionin-e-gjermanise-del-kunder-hashim-thacit/20%Monthly2018-11-01 14:39
https://www.informatat.com/vuciqi-thote-se-ka-informacione-per-vrasje-ne-peje-me-1998/20%Monthly2018-11-01 16:32
https://www.informatat.com/qendrese-dedes-altin-krasniqit-dhe-dion-zeqirit-artistet-e-se-nesermes-2018/20%Monthly2018-11-01 14:31
https://www.informatat.com/biznesmenet-turq-te-inkurajuar-nga-klima-e-krijuar-per-investime-ne-kosove/20%Monthly2018-11-01 14:28
https://www.informatat.com/zemaj-thote-se-deshtimi-i-rezolutes-ndodhe-per-shkak-se-pozita-eshte-e-koordinuar-me-thacin/20%Monthly2018-11-01 14:26
https://www.informatat.com/klubi-i-prodhuesve-te-kosoves-organizon-konventen-e-pare-te-prodhuesve/20%Monthly2018-11-01 14:21
https://www.informatat.com/hoxhaj-takon-delegacionin-gjerman-mbeshtetja-e-gjermanise-e-rendesishme-per-proceset-integruese-te-kosoves/20%Monthly2018-11-01 14:17
https://www.informatat.com/tete-kongresmene-i-shkruajne-sekretarit-amerikan-te-shtetit-nje-leter-te-vecante-per-kosoven/20%Monthly2018-11-01 14:14
https://www.informatat.com/sulmohen-policet-ne-prizren/20%Monthly2018-11-01 14:13
https://www.informatat.com/kongresmenet-amerikane-miq-te-serbise-i-shkruajne-pompeos-mbeshtesin-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-11-01 14:10
https://www.informatat.com/rrahje-mes-vajzave-te-shkolles-se-mesme-ne-obiliq/20%Monthly2018-11-01 14:07
https://www.informatat.com/prishtine-nje-person-aksidentalisht-therret-me-thike/20%Monthly2018-11-01 14:03
https://www.informatat.com/tre-te-mitur-sulmuan-policet-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-11-01 14:03
https://www.informatat.com/fsk-ja-pensionin-172-pjesetare-vetem-tre-muajt-e-fundit/20%Monthly2018-11-01 13:58
https://www.informatat.com/gjermania-e-interesuar-per-te-investuar-ne-kosove/20%Monthly2018-11-01 13:58
https://www.informatat.com/hidhet-poshte-kallezimi-penal-ndaj-ish-shefit-te-aki-se/20%Monthly2018-11-01 13:53
https://www.informatat.com/gjykata-nuk-di-a-ta-denoje-apo-liroje-te-akuzuarin-per-thengjill-e-rihape-procesin/20%Monthly2018-11-01 13:53
https://www.informatat.com/turqi-zbulohet-automjeti-me-247-kilograme-eksploziv/20%Monthly2018-11-01 13:51
https://www.informatat.com/arrestohet-xhelozi-i-gjilanit/20%Monthly2018-11-01 13:47
https://www.informatat.com/seanca-e-kuvendit-shtyhet-per-neser/20%Monthly2018-11-01 15:46
https://www.informatat.com/detaje-nga-plagosja-me-arme-ne-gjakove/20%Monthly2018-11-01 13:44
https://www.informatat.com/ambasadorja-lama-takohet-me-papa-franceskun/20%Monthly2018-11-01 13:41
https://www.informatat.com/frasher-krasniqi-sqaron-incidentin-me-xhelal-sveclen/20%Monthly2018-11-01 13:32
https://www.informatat.com/per-nente-muaj-ne-aksidente-komunikacioni-kane-humbur-jeten-90-persona/20%Monthly2018-11-01 13:26
https://www.informatat.com/presidenti-i-serbise-thote-se-nuk-eshte-armik-i-kosoves/20%Monthly2018-11-01 13:24
https://www.informatat.com/haradinaj-arsimi-eshte-vendosur-si-nje-nga-prioritetet-kryesore-te-qeverise/20%Monthly2018-11-01 15:40
https://www.informatat.com/real-madrid-transferon-mauro-icardin/20%Monthly2018-11-01 13:15
https://www.informatat.com/pafuqia-e-me-te-plotfuqishmit/20%Monthly2018-11-01 13:12
https://www.informatat.com/anetaresimi-i-kosoves-ne-interpol-lehteson-luften-kunder-krimit-ne-rajon/20%Monthly2018-11-01 14:39
https://www.informatat.com/abuzimet-seksuale-ne-korene-veriore-konsiderohen-te-zakonshme/20%Monthly2018-11-01 13:07
https://www.informatat.com/kjo-eshte-kerkesa-e-kongresmeneve-amerikane-drejtuar-pompeos-per-dialogun-serbi-kosove/20%Monthly2018-11-01 13:01
https://www.informatat.com/nuk-do-ta-besoni-se-sa-ka-humbur-peshe-ryva-kajtazi-foto/20%Monthly2018-11-01 12:59
https://www.informatat.com/shikoni-transformimin-e-justin-bieber/20%Monthly2018-11-01 12:57
https://www.informatat.com/ja-si-u-duk-rita-ora-per-halloween/20%Monthly2018-11-01 12:54
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-ne-vaske-trajnerja-e-famshme-e-fitnesit/20%Monthly2018-11-01 12:52
https://www.informatat.com/puci-i-drejtoreve-te-bordit-te-akp-se-ndaj-ekrem-hajdarit-cila-eshte-e-verteta/20%Monthly2018-11-01 12:47
https://www.informatat.com/ministri-gashi-rritja-e-pagave-per-50-per-krijuesit-performuesit-dhe-punetoret-profesional-te-trashegimise-kulturore-premtim-i-mbajtur/20%Monthly2018-11-01 12:43
https://www.informatat.com/fustani-i-hapur-i-jennifer-lopez-tregon-trupin-thuajse-lakuriq/20%Monthly2018-11-01 12:42
https://www.informatat.com/birra-lufton-rrudhat-me-mire-sesa-kremrat/20%Monthly2018-11-01 12:38
https://www.informatat.com/dhimbja-e-thimthave-te-meshkujt/20%Monthly2018-11-01 12:36
https://www.informatat.com/disa-faktore-qe-ju-shkaktojne-dhimbje-te-qafes-2/20%Monthly2018-11-01 12:35
https://www.informatat.com/ngjyra-e-gjuhes-iu-flet-shume-per-shendetin/20%Monthly2018-11-01 12:33
https://www.informatat.com/ish-zedhenesi-i-uck-se-i-kerkon-duel-dick-martit/20%Monthly2018-11-01 12:26
https://www.informatat.com/gjashte-kosovaret-e-akuzuar-per-sulme-terroriste-deklarohen-rreth-fajesise/20%Monthly2018-11-01 12:23
https://www.informatat.com/haxhiu-per-deputetet-e-pozites-me-i-rendesishem-thaci-sesa-territori/20%Monthly2018-11-01 12:20
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-eshte-ceshtje-politike-me-shume-se-sa-teknike/20%Monthly2018-11-01 12:14
https://www.informatat.com/haradinajte-gjendet-nje-pike-e-perbashket-per-dialogun/20%Monthly2018-11-01 12:07
https://www.informatat.com/ekspertet-islami-i-ballkanit-nuk-eshte-radikal/20%Monthly2018-11-01 12:05
https://www.informatat.com/statuja-e-skenderbeut-vendoset-ne-qender-te-ulqinit/20%Monthly2018-11-01 12:02
https://www.informatat.com/kompania-ne-prizren-qe-premtoi-2000-punesime-ne-gjermani-nen-hetime/20%Monthly2018-11-01 11:59
https://www.informatat.com/trump-nje-e-treta-e-amerikaneve-i-konsiderojne-mediet-armik-te-popullit/20%Monthly2018-11-01 11:59
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-ka-ngecur-ne-ngritjen-e-aktakuzave-te-para/20%Monthly2018-11-01 13:45
https://www.informatat.com/te-akuzuarit-per-sulme-terroriste-deklarohen-rreth-fajesise/20%Monthly2018-11-01 11:53
https://www.informatat.com/flet-zv-ministri-i-akuzuar-i-partise-se-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-11-01 11:50
https://www.informatat.com/mblidhet-bordi-i-drejtoreve-te-telekomit-shqyrtohet-doreheqja-e-gent-begollit/20%Monthly2018-11-01 13:19
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-i-shefave-te-grupeve-parlamentare-nuk-ka-harmonizim-per-rezoluten/20%Monthly2018-11-01 11:42
https://www.informatat.com/pozita-dhe-opozita-nuk-arrijne-te-dakordohen-per-rezoluten/20%Monthly2018-11-01 11:41
https://www.informatat.com/kuvendi-nuk-miraton-rezoluten-per-dialogun-ldk-e-vv-leshojne-seancen/20%Monthly2018-11-01 13:09
https://www.informatat.com/thaci-be-ta-mbeshtese-marreveshjen-obliguese-me-serbine/20%Monthly2018-11-01 11:55
https://www.informatat.com/per-nente-muaj-90-te-vdekur-nga-aksidentet/20%Monthly2018-11-01 10:31
https://www.informatat.com/tahiri-sot-takon-jeff-session-prokuror-i-pergjithshem-i-kabinetit-te-trumpit/20%Monthly2018-11-01 10:22
https://www.informatat.com/besian-mustafa-zedhenes-i-ldk-se/20%Monthly2018-11-01 10:15
https://www.informatat.com/berisha-do-te-fillojme-nje-fushate-per-perfshirjen-e-serbeve-ne-fsk/20%Monthly2018-11-01 10:11
https://www.informatat.com/anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol-serbia-e-sheh-si-precedent-politik-e-dhune-ligjore/20%Monthly2018-11-01 10:08
https://www.informatat.com/kuvendi-ne-pauze-per-harmonizimin-e-qendrimeve-per-rezoluten/20%Monthly2018-11-01 10:03
https://www.informatat.com/ischingeri-lavderon-thacin-dhe-bernabiqin-per-diskutim-permbajtjesor/20%Monthly2018-11-01 09:37
https://www.informatat.com/oferta-per-punesim-ne-gjermani-le-nen-hije-panairin-e-punes-ne-prizren/20%Monthly2018-11-01 09:34
https://www.informatat.com/veseliushtria-e-kosoves-e-permbyll-ndertimin-e-arkitektures-rajonale-te-sigurise/20%Monthly2018-11-01 09:09
https://www.informatat.com/menyra-me-e-lehte-per-te-larguar-pergjithmone-eren-e-rende-te-gojes/20%Monthly2018-11-01 09:02
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-ushtria-e-kosoves-nuk-e-zevendeson-kfor-in-dhe-nato-n/20%Monthly2018-11-01 11:47
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-dorezon-300-shtreter-ne-qkuk/20%Monthly2018-11-01 08:53
https://www.informatat.com/geta-beqa-ve-ne-pah-format-e-saj-trupore-prane-plazhit/20%Monthly2018-11-01 08:49
https://www.informatat.com/godet-serish-demi-rose-po-i-shperthen-gjoksi-foto/20%Monthly2018-11-01 08:46
https://www.informatat.com/u-kap-ne-flagrance-me-tjetren-deklarohet-e-fejuara-e-stresit/20%Monthly2018-11-01 08:43
https://www.informatat.com/publikohet-rezoluta-e-plote-e-ldk-se-qe-pritet-te-votohet-sot-ne-kuvend/20%Monthly2018-11-01 10:37
https://www.informatat.com/rugova-prezenca-e-pozites-ne-kuvend-hap-pozitiv-per-konsensus/20%Monthly2018-11-01 08:33
https://www.informatat.com/trump-nje-e-treta-e-amerikaneve-besojne-se-media-eshte-armik-i-popullit/20%Monthly2018-11-01 08:30
https://www.informatat.com/vendet-eksportuese-te-naftes-shtojne-prodhimin-per-te-ndalur-rritjen-e-cmimit/20%Monthly2018-11-01 08:28
https://www.informatat.com/sebastian-kurz-te-henen-ne-kosove/20%Monthly2018-11-01 11:15
https://www.informatat.com/kreu-i-interpol-it-serb-pranimi-i-kosoves-do-te-ishte-vendim-i-rrezikshem/20%Monthly2018-11-01 08:26
https://www.informatat.com/policia-identifikon-dy-te-moshuar-ne-mitrovice-per-vjedhje-te-ndryshme/20%Monthly2018-11-01 08:08
https://www.informatat.com/fushate-sensibilizuese-ne-peje-kunder-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-11-01 08:03
https://www.informatat.com/keto-jane-temat-e-mbledhjes-se-qeverive-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-11-01 07:58
https://www.informatat.com/celaj-per-vizat-asnjera-nga-vendet-kryesore-te-be-se-nuk-e-kundershton/20%Monthly2018-11-01 07:53
https://www.informatat.com/kompletohet-komisioni-i-aksionareve-i-ndermarrjes-publike-banesore/20%Monthly2018-11-01 07:47
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare-nga-prokuroria-e-prizrenit/20%Monthly2018-11-01 07:41
https://www.informatat.com/asnje-konfiskim-i-pasurise-se-paligjshme-ne-6-muajt-e-pare-te-ketij-viti/20%Monthly2018-11-01 07:38
https://www.informatat.com/deputetet-ne-kanada-festojne-halloween-in-ne-parlament/20%Monthly2018-11-01 07:35
https://www.informatat.com/studimi-75-vjecar-tregon-cfare-na-ben-te-lumtur/20%Monthly2018-11-01 07:30
https://www.informatat.com/ne-ks-te-okb-se-pritet-vetem-modifikimi-i-unmik-ut-dhe-jo-shuarja-e-tij/20%Monthly2018-11-01 07:25
https://www.informatat.com/prokuroria-pritet-tia-dergoje-gjykates-aktakuzen-ne-versionin-e-blakajt/20%Monthly2018-11-01 08:57
https://www.informatat.com/3-keshilla-te-lehta-dhe-efikase-per-rritje-ne-instagram/20%Monthly2018-11-01 07:22
https://www.informatat.com/xhelal-svecla-jep-deklaraten-e-pare-pas-rrahjes/20%Monthly2018-11-01 07:19
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-horoskopit-per-sot/20%Monthly2018-11-01 07:16
https://www.informatat.com/policia-lanson-projektin-sensibilizues-perqendrohu-ne-ngasje/20%Monthly2018-11-01 07:14
https://www.informatat.com/fsk-dhe-partneret-mbahet-konferenca-e-9-te/20%Monthly2018-11-01 07:12
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-hap-panairin-e-prodhimeve-bujqesore/20%Monthly2018-11-01 07:11
https://www.informatat.com/gjykimi-per-vrasjen-ne-bon-vivant-sot-fjala-perfundimtare/20%Monthly2018-11-01 07:09
https://www.informatat.com/kuvendi-vazhdon-me-seancen-plenare/20%Monthly2018-11-01 08:27
https://www.informatat.com/plagosje-ne-mitrovice-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-11-01 06:59
https://www.informatat.com/aktivizimi-i-kryeprokurorit-te-speciales/20%Monthly2018-11-01 08:36
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-3/20%Monthly2018-11-01 06:45