XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/top-10-aktoret-me-te-paguar-ne-bote-per-vitin-2018/20%Monthly2018-12-31 23:57
https://www.informatat.com/lendohet-nje-femije-nga-mjetet-piroteknike/20%Monthly2018-12-31 23:52
https://www.informatat.com/nderron-jete-ish-luftetari-i-uck-se-avni-hyseni/20%Monthly2018-12-31 23:15
https://www.informatat.com/thaci-viti-2019-vit-historik-per-kosoven/20%Monthly2019-01-01 10:57
https://www.informatat.com/daciq-ne-se-njohim-kosoven-ata-spranojne-te-jene-krahine-e-serbise/20%Monthly2018-12-31 23:05
https://www.informatat.com/kosnetti-i-kerkon-mustafes-gjitheperfshirje-ne-procesin-e-dialogut/20%Monthly2019-01-01 10:52
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkesen-per-ligjin-per-te-pagjeturit-do-ta-trajtojme-me-kujdes/20%Monthly2018-12-31 11:39
https://www.informatat.com/modelja-britanike-nuk-di-te-ndalet/20%Monthly2018-12-31 11:38
https://www.informatat.com/isaac-carew-i-humb-telefoni-ne-oqean-dua-lipa-aty-e-kishim-llogarine-e-perbashket-ne-instagram/20%Monthly2018-12-31 23:57
https://www.informatat.com/rama-flet-per-rritje-ekonomike-te-shqiperise/20%Monthly2018-12-31 11:34
https://www.informatat.com/oak-i-kerkon-komunes-se-gjakoves-ta-shfuqizoje-nje-rregullore/20%Monthly2018-12-31 11:32
https://www.informatat.com/kosova-eshte-koloni-amerikane-2/20%Monthly2018-12-31 11:32
https://www.informatat.com/tubohen-mbi-21-mije-euro-per-familjen-e-policit-te-vrare-izet-demaj/20%Monthly2018-12-31 11:29
https://www.informatat.com/kosova-eshte-koloni-amerikane/20%Monthly2018-12-31 11:27
https://www.informatat.com/veseli-serbia-do-te-paguaje-per-fatin-e-te-pagjeturve/20%Monthly2018-12-31 11:27
https://www.informatat.com/haradinajne-kohen-e-isa-mustafes-lulezuan-kazinot-e-bastoret/20%Monthly2019-01-01 00:01
https://www.informatat.com/vv-viti-2018-ishte-me-skandale-e-deshtime/20%Monthly2018-12-31 11:18
https://www.informatat.com/lirohen-nga-burgu-187-persona-ne-kosove/20%Monthly2018-12-31 11:14
https://www.informatat.com/kthehen-dy-alpinistet-kosovare-qe-u-bllokuan-ne-antarktide/20%Monthly2018-12-31 11:09
https://www.informatat.com/ndikimi-i-nderhyrjeve-estetike-ne-jeten-psikike-dhe-emocionale-te-pacienteve/20%Monthly2018-12-31 11:03
https://www.informatat.com/haradinaj-nese-serbia-nuk-ndryshon-taksa-do-te-mbetet-pergjithmone/20%Monthly2018-12-31 23:10
https://www.informatat.com/dekretimi-i-ministrave-te-rinj-a-i-druhet-rama-mosbindjes-se-metes/20%Monthly2018-12-31 10:50
https://www.informatat.com/zbuloni-gjithe-miqte-qe-ju-kane-fshire-nga-facebook/20%Monthly2018-12-31 10:45
https://www.informatat.com/kosova-po-ben-presion-ndaj-goraneve-thote-gjuriq/20%Monthly2018-12-31 10:35
https://www.informatat.com/minstrja-serbe-reagon-per-deklaraten-e-haradinajt-rreth-kufirit-me-shqiperine/20%Monthly2018-12-31 10:25
https://www.informatat.com/solskjaer-unitedi-duhet-ti-argetoje-tifozet/20%Monthly2018-12-31 10:23
https://www.informatat.com/rinovohet-qendra-e-mjekesise-familjare-ne-lagjen-bregu-i-diellit/20%Monthly2018-12-31 10:23
https://www.informatat.com/shaqiri-befason-me-deklarate-para-ndeshjes-me-manchester-cityn/20%Monthly2018-12-31 10:20
https://www.informatat.com/thaci-dhe-veseli-bejne-homazhe-te-permendorja-e-personave-te-zhdukur/20%Monthly2018-12-31 10:19
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-gjen-turistin-gjerman-te-humbur-ne-brezovice/20%Monthly2018-12-31 10:15
https://www.informatat.com/kryemadhi-nje-vit-i-ri-pa-ramen-dhe-qeverisjen-e-varferimit-te-shqiptareve/20%Monthly2018-12-31 10:14
https://www.informatat.com/veseli-takon-perfaqesuesit-e-ovl-uck-i-siguron-per-mbeshtetje/20%Monthly2018-12-31 23:00
https://www.informatat.com/personat-e-rendesishem-qe-humben-jeten-ne-2018/20%Monthly2018-12-31 10:02
https://www.informatat.com/buxheti-per-drejtesi-konsiderohet-i-pamjaftueshem/20%Monthly2018-12-31 09:59
https://www.informatat.com/shkaku-kryesor-i-kancerit-eshte-zbuluar-qe-ne-vitin-1931-por-askush-nuk-flet-per-kete/20%Monthly2018-12-31 09:55
https://www.informatat.com/numri-i-gazetareve-te-vrare-shenoi-rritje-gjate-2018-s/20%Monthly2018-12-31 09:55
https://www.informatat.com/viti-i-ri-ritet-dhe-besimet-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2018-12-31 09:52
https://www.informatat.com/kete-vit-me-shume-mjete-piroteknike-se-vitin-e-kaluar-do-te-kete-shtim-te-prezences-policore/20%Monthly2018-12-31 09:45
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-ka-edhe-nje-shans-per-liberalizimin-e-vizave-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-31 10:59
https://www.informatat.com/rritja-e-krimeve-kreu-i-mpb-se-e-therret-ne-takim-drejtorin-e-policise/20%Monthly2018-12-31 09:40
https://www.informatat.com/juventus-ka-gati-goditjen-e-radhes-fale-mesazheve-te-ronaldos/20%Monthly2018-12-31 10:19
https://www.informatat.com/ne-vrelle-te-istogut-sivjet-festohet-pa-fishekzjarre-solidarizohen-me-dy-viktimat-rugovaj-e-demaj/20%Monthly2018-12-31 08:44
https://www.informatat.com/vulin-be-ja-dhe-shba-ja-mund-te-parandalojne-perhapjen-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2018-12-31 08:43
https://www.informatat.com/popoviq-rusia-eshte-e-gatshme-te-angazhohet-ne-dialog/20%Monthly2018-12-31 08:41
https://www.informatat.com/dodik-ska-zgjidhje-per-kosoven-pa-zgjidhjen-e-republikes-serbe/20%Monthly2018-12-31 08:39
https://www.informatat.com/serbia-me-pergjigje-te-gatshme-per-cdo-skenar-ne-kosove/20%Monthly2018-12-31 11:18
https://www.informatat.com/e-rrembyen-per-llogari-te-bandes-se-rrezikshme-ne-elbasan-zbardhet-deshmia-e-biznesmenit/20%Monthly2018-12-31 08:36
https://www.informatat.com/vajza-e-johnny-depp-ne-lidhje-me-aktorin-me-te-kerkuar/20%Monthly2018-12-31 11:36
https://www.informatat.com/haziri-pa-ldk-ne-nuk-ka-marreveshje-finale-me-serbine/20%Monthly2018-12-31 10:07
https://www.informatat.com/a-e-dini-si-shfaqen-semundjet-me-te-keqija-shkaktare-nuk-jane-as-ushqimi-as-stresi-por-dicka-krejtesisht-tjeter/20%Monthly2018-12-31 08:14
https://www.informatat.com/goli-i-rashices-shpallet-me-i-mir1i-per-vitin-2018-nga-uefa/20%Monthly2018-12-31 09:37
https://www.informatat.com/sot-perkujtohen-personat-e-zhdukur/20%Monthly2018-12-31 09:40
https://www.informatat.com/moti-ne-diten-e-fundit-tw-vitit-2018/20%Monthly2018-12-31 07:57
https://www.informatat.com/klubi-anglez-nis-bisedimet-me-juventusin-per-dybalan/20%Monthly2018-12-31 08:10
https://www.informatat.com/te-pakten-15-te-vrare-ne-diten-e-zgjedhjeve-ne-bangladesh/20%Monthly2018-12-30 15:50
https://www.informatat.com/shqiptari-gjendet-i-masakruar-ne-makine-habit-me-deklaraten-e-tij/20%Monthly2018-12-30 15:47
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-perkulet-para-heroizmit-te-familjes-jashari-ne-diten-e-veteranit/20%Monthly2018-12-31 08:38
https://www.informatat.com/ligji-per-pagen-e-deputeteve-nxit-debat-ne-maqedoni/20%Monthly2018-12-30 15:32
https://www.informatat.com/barcelona-mohon-te-kete-thyer-ndonje-rregull-ne-lidhje-me-rabiotin/20%Monthly2018-12-30 15:54
https://www.informatat.com/qendrimi-para-ekranit-mund-tju-shkaktoje-me-shume-probleme-se-sa-mendoni/20%Monthly2018-12-30 15:22
https://www.informatat.com/vesa-luma-se-shpejti-ne-duet-me-denik-prizrenin/20%Monthly2018-12-30 15:18
https://www.informatat.com/6-arsye-pse-ju-duhet-te-blini-iphone-8-dhe-ti-thuani-jo-iphone-xs/20%Monthly2018-12-30 15:14
https://www.informatat.com/veseli-sot-jemi-te-lire-fale-deshmoreve-e-veteraneve/20%Monthly2018-12-30 15:09
https://www.informatat.com/cfare-veture-posedon-kampioni-i-boksit-anthony-joshua/20%Monthly2018-12-30 15:29
https://www.informatat.com/pastrohet-pas-120-vjetesh-qilimi-qe-me-1897-u-shtrua-per-takimin-e-sulltan-abdulhamidit-ii-me-mbretin-wilhelm-ii/20%Monthly2018-12-30 15:00
https://www.informatat.com/cfare-frike-sjellin-fishekzjarret-per-kafshet-e-shtepise/20%Monthly2018-12-30 14:53
https://www.informatat.com/hamsik-napoli-ende-ne-gare-per-titull/20%Monthly2018-12-30 15:04
https://www.informatat.com/italia-miraton-buxhetin-e-rishikuar-te-vitit-2019/20%Monthly2018-12-30 14:39
https://www.informatat.com/manchester-city-kalon-ne-epersi-ndaj-southamptonit/20%Monthly2018-12-30 14:47
https://www.informatat.com/pd-rendit-skandalet-e-5-viteve-te-qeverise-ne-nje-video/20%Monthly2018-12-30 14:32
https://www.informatat.com/lleshaj-asnje-fjale-per-elbasanin/20%Monthly2018-12-30 14:26
https://www.informatat.com/mbi-13-mije-euro-jane-mbledhur-nga-iniciativa-ne-facebook-per-familjen-e-policit-te-vrare-izet-demaj/20%Monthly2018-12-31 08:02
https://www.informatat.com/vuciq-tregon-daten-kur-do-te-hiqet-taksa-e-vendosur-nga-kosova/20%Monthly2018-12-31 08:20
https://www.informatat.com/kerkon-ndihme-ne-qkuk-burri-sulmohet-nga-bashkeshortja/20%Monthly2018-12-30 13:58
https://www.informatat.com/kurti-familja-jashari-nuk-i-kishte-rrokur-armet-per-ti-dorezuar/20%Monthly2018-12-30 15:41
https://www.informatat.com/shqetesimet-e-kocit-ne-lidhje-me-autostraden-arben-xhaferi/20%Monthly2018-12-30 13:48
https://www.informatat.com/situata-politike-ndikon-ne-investimet-e-huaja/20%Monthly2018-12-30 14:18
https://www.informatat.com/man-cityt-i-duhet-fitorja-patjeter-ndaj-southamptonit-per-te-mbetur-ne-gare-per-titull-formacionet/20%Monthly2018-12-30 14:35
https://www.informatat.com/hapet-e-pamja-per-13-vjecarin-qe-vdiq-dje-ne-aksident/20%Monthly2018-12-30 13:24
https://www.informatat.com/milani-shume-prane-transferimit1-te-yllit-kolumbian/20%Monthly2018-12-30 13:28
https://www.informatat.com/autostrada-tirane-durres-mbyllet-me-4-janar-ja-si-do-devijohet-trafiku/20%Monthly2018-12-30 13:11
https://www.informatat.com/viti-i-ri-vjen-me-nje-ndryshim-aspak-te-mire-ne-whatsapp/20%Monthly2018-12-30 13:04
https://www.informatat.com/lirohet-per-qarkullim-autostrada-prishtine-shkup/20%Monthly2018-12-30 14:03
https://www.informatat.com/shkencetari-anglez-zbulon-pse-femijet-semuren-me-leukemi/20%Monthly2018-12-30 12:55
https://www.informatat.com/100-gola-te-shenuara-nga-messi-dhe-ronaldo-se-bashku-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-30 13:19
https://www.informatat.com/mendje-e-shendoshe-ne-trup-te-shendoshe-deshmohet-shkencerisht/20%Monthly2018-12-30 12:45
https://www.informatat.com/komandant-remi-te-reflektojme-mbi-sjelljen-e-secilit-pas-luftes/20%Monthly2018-12-30 12:39
https://www.informatat.com/oda-amerikane-shprehet-kunder-takses-gjeneron-efekte-negative-per-kosoven/20%Monthly2018-12-30 13:54
https://www.informatat.com/aktori-i-famshem-ndahet-nga-bashkeshortja-pas-22-vitesh-martese/20%Monthly2018-12-30 15:18
https://www.informatat.com/rrefimi-i-ministrit-lluka-per-vitet-e-punes-se-tij-si-bukepjekes/20%Monthly2018-12-30 12:24
https://www.informatat.com/reklamat-e-reja-ne-rrjetet-sociale-qe-zbulojne-abuzimin-me-femije/20%Monthly2018-12-30 12:21
https://www.informatat.com/shkencetari-18-vjecar-i-kamenices/20%Monthly2018-12-30 12:17
https://www.informatat.com/dy-te-aksidentuarit-e-djeshem-ne-intensive-ende-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-12-30 12:13
https://www.informatat.com/kaka-ronaldo-dhuronte-telefona-per-stafin-e-real-madridit/20%Monthly2018-12-30 12:50
https://www.informatat.com/thaci-rikujton-betejen-e-pare-flet-per-familjen-e-adem-jasharit/20%Monthly2018-12-30 12:05
https://www.informatat.com/trepca-peng-i-statutit/20%Monthly2018-12-30 13:42
https://www.informatat.com/keshilltari-i-thacit-shperndan-lajm-te-rreme-thote-se-shefi-i-tij-eshte-i-katerti-per-kah-rendesia-ne-bote/20%Monthly2018-12-30 12:03
https://www.informatat.com/limaj-respekt-per-veteranet-e-uck-se/20%Monthly2018-12-30 10:40
https://www.informatat.com/cfare-ushqimesh-duhet-te-konsumoni-nese-vuani-nga-anemia/20%Monthly2018-12-30 10:24
https://www.informatat.com/daciq-shba-dhe-rusia-kane-folur-per-ceremonine-e-nenshkrimit-te-marreveshjes-kosove-serbi-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-12-30 10:16
https://www.informatat.com/ldk-e-vv-insistojne-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-12-30 12:57
https://www.informatat.com/haradinaj-mirenjohes-atyre-qe-i-jane-pergjigjur-thirrjes-se-atdheut/20%Monthly2018-12-30 09:58
https://www.informatat.com/a-po-kerkon-mustafa-te-perjashtohet-ahmeti-permes-riformatimit-radikal-te-dialogut/20%Monthly2018-12-30 11:39
https://www.informatat.com/shaqiri-sa-mire-te-kesh-ne-ekip-lojtare-qe-shenojne-firmino-e-meritoi-het-trikun/20%Monthly2018-12-30 12:10
https://www.informatat.com/trevjecare-ne-klase-te-pare/20%Monthly2018-12-30 09:51
https://www.informatat.com/kanye-west-akuzon-drake-pasi-filloi-ta-ndiqte-kimin-neper-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-12-30 12:30
https://www.informatat.com/aubameyang-e-preku-topin-vec-13-here-ndaj-liverpool-it/20%Monthly2018-12-30 08:46
https://www.informatat.com/deputeti-i-psd-se-kurre-nuk-do-te-behemi-pjese-e-nje-qeverie-ku-eshte-pdk-ja/20%Monthly2018-12-30 08:11
https://www.informatat.com/prinder-ndiqni-keto-keshilla-ose-teknologjia-do-ju-verboje-te-vegjlit/20%Monthly2018-12-30 08:00
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-8/20%Monthly2018-12-30 08:36
https://www.informatat.com/e-frikshme-balerinen-e-kap-kriza-epilepsise-ne-koncertin-e-iggy-azalea/20%Monthly2018-12-29 20:11
https://www.informatat.com/ariana-grande-anulon-koncertet-arsyeja/20%Monthly2018-12-29 20:07
https://www.informatat.com/mustafa-ldk-nuk-eshte-kunder-dialogut-por-ai-te-riformatizohet/20%Monthly2018-12-30 07:51
https://www.informatat.com/skenderaj-vdes-nje-13-vjecar-pasi-goditet-nga-makina/20%Monthly2018-12-29 19:59
https://www.informatat.com/mediat-e-vuciqit-zevendeskyeministri-hoxhaj-me-fushate-anti-serbe-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-29 19:56
https://www.informatat.com/80-e-shqiptareve-duan-te-emigrojne/20%Monthly2018-12-29 19:53
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-sot-kufiri-i-kosoves-drejt-shqiperise-nuk-ekziston/20%Monthly2018-12-30 12:36
https://www.informatat.com/miliona-euro-me-pak-eksport-nga-bosnja-ne-kosove-nga-taksa-100-thote-sharoviq/20%Monthly2018-12-30 10:06
https://www.informatat.com/engel-leter-sekretarit-pompeo-serbise-te-mos-i-lejohet-anetaresimi-ne-be-pa-i-denuar-kriminelet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-12-29 20:03
https://www.informatat.com/vuciq-pavaresisht-masave-te-prishtines-nuk-do-te-gjunjezohemi/20%Monthly2018-12-29 15:04
https://www.informatat.com/haxhiu-i-quan-hajgare-deklaratat-e-ahmetit-se-psd-ja-eshte-ne-opozite/20%Monthly2018-12-29 15:01
https://www.informatat.com/jovanoviq-ia-kujton-serbise-krimet-ne-kosove-e-ekzekutuam-aganin-gjysmen-e-familjes-se-cekut/20%Monthly2018-12-29 14:58
https://www.informatat.com/dardan-molliqaj-i-del-ne-mbrojtje-albin-kurtit-kunder-thacit/20%Monthly2018-12-29 14:53
https://www.informatat.com/interesim-i-vogel-i-qytetareve-per-legalizimin-e-armeve-pa-leje/20%Monthly2018-12-29 19:45
https://www.informatat.com/varroset-ne-koshare-polici-qe-u-vra-nga-grabitesi/20%Monthly2018-12-29 19:36
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-te-gjithe-punetoreve-shendetesore-do-tu-rriten-pagat/20%Monthly2018-12-29 19:30
https://www.informatat.com/zeka-prej-2007-e-kam-dite-qe-vv-ka-grupe-te-armatosura-te-gatshme-per-atentate-e-bomba/20%Monthly2018-12-29 11:28
https://www.informatat.com/be-e-shqetesuar-per-masat-shtese-te-qeverise-per-brendet-nderkombetare/20%Monthly2018-12-29 14:47
https://www.informatat.com/trupi-i-pajete-i-policit-izet-demaj-niset-per-ne-koshare/20%Monthly2018-12-29 11:16
https://www.informatat.com/termet-ne-shqiperi-2/20%Monthly2018-12-29 11:13
https://www.informatat.com/kurti-thaci-eshte-ne-panik-nuk-merrem-me-shpifjet-e-tij/20%Monthly2018-12-29 14:43
https://www.informatat.com/biznesmenet-e-kuvendit-ekonomia/20%Monthly2018-12-29 11:03
https://www.informatat.com/126955-2/20%Monthly2018-12-29 10:58
https://www.informatat.com/turistet-ne-shqiperi-shpenzuan-158-milione-euro-me-shume-kete-vit-se-vitin-e-kaluar/20%Monthly2018-12-29 10:52
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-ua-ka-kontestuar-kushtetutshmerine-ligjeve-per-fsk-ne/20%Monthly2018-12-29 10:46
https://www.informatat.com/kdi-kuvendi-nje-vit-me-mungese-kuorumi-dhe-konsensusi-politik/20%Monthly2018-12-29 10:43
https://www.informatat.com/afro-16-mije-lende-te-pakryera-ne-themeloren-e-prizrenit/20%Monthly2018-12-29 10:40
https://www.informatat.com/viti-2019-i-jep-fund-kodeve-te-huaja-telefonike/20%Monthly2018-12-29 10:36
https://www.informatat.com/konjufca-psd-ja-e-ka-humbur-elektoratin-po-e-ndihmon-qeverine-per-tiu-ikur-zgjedhjeve/20%Monthly2018-12-29 10:30
https://www.informatat.com/njohja-e-vetme-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-29 14:37
https://www.informatat.com/dy-femra-humbin-jeten-ne-nje-aksident-ne-rrugen-prishtine-ferizaj/20%Monthly2018-12-29 11:19
https://www.informatat.com/sot-dite-zie-ne-kosove-2/20%Monthly2018-12-29 11:08
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-me-pika-te-perbashketa-kufitare/20%Monthly2018-12-29 09:10
https://www.informatat.com/kim-kardashian-merr-dhuraten-14-mln-dollareshe-per-krishtlindje/20%Monthly2018-12-28 15:22
https://www.informatat.com/trondit-rrjetin-bebe-rexha-beyonce-ka-jashteqitje-floriri/20%Monthly2018-12-28 15:20
https://www.informatat.com/mmph-permbyll-vitin-me-30-milion-euro-investime-kapitale/20%Monthly2018-12-28 15:15
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-familjen-e-policit-te-vrare-zotohet-se-ne-kete-tragjedi-nuk-do-te-jene-vetem/20%Monthly2018-12-29 09:18
https://www.informatat.com/qeveria-jep-sqarim-per-draft-koncept-dokumenti-per-lojerat-e-fatit/20%Monthly2018-12-29 09:29
https://www.informatat.com/ky-personalitet-i-rendesishem-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2018-12-28 15:03
https://www.informatat.com/thaci-implikon-kurtin-dhe-konjufcen-si-udheheqes-te-syrit-te-popullit/20%Monthly2018-12-29 09:21
https://www.informatat.com/gashi-mkrs-ka-realizuar-98-6-per-qind-te-planit-te-punes/20%Monthly2018-12-28 15:24
https://www.informatat.com/deputetet-e-ldk-se-reagojne-kunder-shtyrjes-se-miratimit-te-buxhetit/20%Monthly2018-12-28 14:31
https://www.informatat.com/avokatet-kerkojne-permbysjen-e-vendimit-per-sulmuesin-e-maratones-se-bostonit/20%Monthly2018-12-28 14:27
https://www.informatat.com/anija-me-emigrante-mberrin-ne-spanje-pasi-u-refuzua-nga-italia-dhe-malta/20%Monthly2018-12-28 14:25
https://www.informatat.com/forcat-qeveritare-siriane-rimarrin-qytetin-e-manbixhit/20%Monthly2018-12-28 14:24
https://www.informatat.com/gjuriq-prishtina-i-shpalli-lufte-brendeve-te-medha-boterore/20%Monthly2018-12-28 14:20
https://www.informatat.com/ish-deputeti-i-kuvendit-te-kosoves-ben-thirrje-te-mos-festohet-viti-i-ri/20%Monthly2018-12-28 14:18
https://www.informatat.com/vv-kerkon-qe-te-hetohet-shpend-ahmeti/20%Monthly2018-12-28 14:15
https://www.informatat.com/haradinaj-decani-ka-kontribuar-nder-breza-nuk-do-te-lejojme-qe-ky-investim-te-humbe/20%Monthly2018-12-28 14:12
https://www.informatat.com/pacientet-psikiatrik-rezidencial-me-kushte-moderne/20%Monthly2018-12-28 14:09
https://www.informatat.com/paraburgim-nje-muaj-per-dy-ndihmesit-ne-rastin-e-grabitjes-se-bankes-ne-istog/20%Monthly2018-12-28 14:06
https://www.informatat.com/thaci-viziton-familjen-rugova-e-uron-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-28 15:06
https://www.informatat.com/angelina-jolie-synon-politiken/20%Monthly2018-12-28 13:55
https://www.informatat.com/dy-alpinistet-nga-kosova-largohen-me-sukses-nga-antarktiku/20%Monthly2018-12-28 13:06
https://www.informatat.com/ankete-ne-beograd-kosova-me-cdo-kusht-duhet-te-mbetet-ne-serbi/20%Monthly2018-12-28 15:00
https://www.informatat.com/massimiliano-allegri-mund-te-behet-menaxher-i-manchester-united/20%Monthly2018-12-28 13:00
https://www.informatat.com/city-ne-vendin-e-trete-guardiola-nis-te-ndieje-presionin/20%Monthly2018-12-28 12:58
https://www.informatat.com/ldk-koalicioni-pan-pergjegjes-per-gjendjen-ne-shendetesi/20%Monthly2018-12-28 12:56
https://www.informatat.com/kosnett-2019-duhet-te-jete-vit-i-marreveshjes-gjitheperfshirese/20%Monthly2018-12-28 15:12
https://www.informatat.com/vazhdon-greva-ne-shendetesi/20%Monthly2018-12-28 12:50
https://www.informatat.com/kdi-opozita-me-rol-kyc-ne-permiresimin-e-performances-se-kuvendit-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-28 12:45
https://www.informatat.com/shqiptaret-nenshtetasit-me-te-refuzuar-ne-irlande/20%Monthly2018-12-28 12:41
https://www.informatat.com/atk-gjate-viti-sukses-i-jashtezakonshem-ne-inkasimin-e-te-hyrave/20%Monthly2018-12-28 12:39
https://www.informatat.com/shitesit-e-naftes-obligohen-te-vendosin-tabelat-treguese-te-cmimeve/20%Monthly2018-12-28 12:31
https://www.informatat.com/haradinajjam-i-habitur-me-heshtjen-e-zyrtareve-te-be-se-per-letren-e-kryeministres-serbe/20%Monthly2018-12-28 14:03
https://www.informatat.com/votimi-i-buxhetit-ne-fund-te-janarit/20%Monthly2018-12-28 11:14
https://www.informatat.com/qeveria-me-vendim-per-takse-te-re-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-28 13:02
https://www.informatat.com/termeti-godet-shqiperine/20%Monthly2018-12-28 11:04
https://www.informatat.com/per-24-ore-linden-31-foshnja-ne-qku/20%Monthly2018-12-28 10:59
https://www.informatat.com/me-14-janar-nis-greva-nese-nuk-realizohen-kerkesat-e-sbashk-ut/20%Monthly2018-12-28 10:56
https://www.informatat.com/aksident-ne-kline-vdes-nje-grua/20%Monthly2018-12-28 10:53
https://www.informatat.com/vuciq-beogradi-ska-zgjidhje-kur-dikush-sillet-ne-menyre-te-paligjshme/20%Monthly2018-12-28 10:51
https://www.informatat.com/neser-varroset-polici-izet-demaj/20%Monthly2018-12-28 10:47
https://www.informatat.com/rama-ndryshon-qeverine-dy-kosovare-ne-krye-te-ministrive/20%Monthly2018-12-28 10:45
https://www.informatat.com/lorik-cana-tregon-se-perse-la-italine-per-shqiperine/20%Monthly2018-12-28 10:54
https://www.informatat.com/seanca-gjyqesore-tensione-mes-kadri-veselit-e-anetarit-te-syrit-te-popullit/20%Monthly2018-12-28 10:40
https://www.informatat.com/the-independent-nje-guide-per-qytetin-e-tiranes/20%Monthly2018-12-28 10:36
https://www.informatat.com/kmdlnjvrasja-e-policit-demaj-krim-kunder-ligjit/20%Monthly2018-12-28 10:34
https://www.informatat.com/rriten-te-hyrat-nga-diaspora-kosovare/20%Monthly2018-12-28 10:32
https://www.informatat.com/veseli-serbia-ta-ndale-lojen-e-agresivitetin-ne-te-kunderten-do-ta-degjoj-cdo-dite-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-28 10:29
https://www.informatat.com/reagon-ambasadori-britanik-pas-vrasjes-se-policit-ne-istog/20%Monthly2018-12-28 10:27
https://www.informatat.com/neser-dite-zie-per-policin-e-vrare/20%Monthly2018-12-28 10:25
https://www.informatat.com/nje-minute-heshtje-per-policin-e-vrare-ne-istog/20%Monthly2018-12-28 10:22
https://www.informatat.com/haradinaj-premton-ngritje-te-pagave-per-punetoret-shendetesor/20%Monthly2018-12-28 11:09
https://www.informatat.com/haradinaj-kriminelet-nuk-do-ta-marrin-ligjin-ne-dore/20%Monthly2018-12-28 11:27
https://www.informatat.com/presidenti-zyrtarizon-krijimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-28 12:54
https://www.informatat.com/polici-i-vrare-baba-i-tre-femijeve/20%Monthly2018-12-27 17:33
https://www.informatat.com/polici-kishte-vdekur-para-se-te-arrinte-ne-spital/20%Monthly2018-12-27 17:31
https://www.informatat.com/trupi-i-pajete-i-te-dyshuarit-per-grabitje-ende-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2018-12-27 17:30
https://www.informatat.com/%e2%80%8bekskluzive-sylejman-selimi-ftohet-ne-hage-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-12-27 17:00
https://www.informatat.com/hendbollisti-maqedonas-braktis-ceremonine-se-duron-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-12-27 15:32
https://www.informatat.com/me-sepate-ne-dore-ua-mesyn-mjekeve-ne-zheger/20%Monthly2018-12-27 15:26
https://www.informatat.com/bukepjekesit-me-peticion-drejtuar-qeverise-per-mbeshtetje/20%Monthly2018-12-27 15:20
https://www.informatat.com/edhe-trainkos-me-valen/20%Monthly2018-12-27 15:09
https://www.informatat.com/albian-ajeti-tregon-pse-e-zgjodhi-zvicren-perpara-shqiperise/20%Monthly2018-12-27 15:32
https://www.informatat.com/ke-mungese-lidershipi-kryeprokurorja-merr-goditjen-e-dyte-pas-onm-se-e-qellon-gjykata/20%Monthly2018-12-27 14:42
https://www.informatat.com/zyrtare-merret-vendimi-se-a-do-te-suspendohen-ndeshjet-e-serise-a/20%Monthly2018-12-27 14:48
https://www.informatat.com/apple-do-te-prodhoje-iphone-ne-indi-me-2019/20%Monthly2018-12-27 14:24
https://www.informatat.com/huawei-parashikon-te-jete-shitesi-i-pare-i-telefonave-ne-2019/20%Monthly2018-12-27 14:20
https://www.informatat.com/ldk-e-lvv-ekipi-nuk-e-perfaqeson-kosoven-duhen-zgjedhje/20%Monthly2018-12-27 14:14
https://www.informatat.com/126698-2/20%Monthly2018-12-27 14:10
https://www.informatat.com/dua-po-lufton-pabarazine-gjinore-ne-toplistat-britanike/20%Monthly2018-12-27 14:05
https://www.informatat.com/barcelona-prezanton-futbollistin-me-te-ri/20%Monthly2018-12-27 14:32
https://www.informatat.com/media-serbe-e-di-pse-ne-kosove-gjendet-avioni-vezhgues-i-shba-se/20%Monthly2018-12-27 13:45
https://www.informatat.com/sa-jane-optimiste-njerezit-ne-bote-te-perfshira-edhe-kosova-e-shqiperia/20%Monthly2018-12-27 13:34
https://www.informatat.com/cilat-jane-objektivat-e-ministrise-se-kultures-per-vitin-2019/20%Monthly2018-12-27 19:20
https://www.informatat.com/nga-cilat-semundje-vdesin-me-se-shumti-kosovaret/20%Monthly2018-12-27 13:17
https://www.informatat.com/brnabiq-tregon-kur-do-te-vazhdoje-dialogu-me-kosoven/20%Monthly2018-12-27 12:56
https://www.informatat.com/trump-pergatit-ndalimin-e-blerjes-se-pajisjeve-kineze-huawei-dhe-zte/20%Monthly2018-12-27 13:40
https://www.informatat.com/hamza-viti-2018-po-permbyllet-me-rritjen-me-te-madhe-ekonomike-ne-5-6-vitet-e-fundit/20%Monthly2018-12-27 12:36
https://www.informatat.com/rezistenca-ndaj-antibiotikeve-mund-ti-vret-10-milione-njerez-deri-ne-vitin-2050/20%Monthly2018-12-27 12:02
https://www.informatat.com/thaci-neser-zyrtarizohet-formimi-i-ushtrise/20%Monthly2018-12-27 15:09
https://www.informatat.com/ministri-gashi-libri-the-city-is-everywhere-pasqyron-rezistencen-e-shqiptareve-ne-vitet-me-te-veshtira-te-okupimit/20%Monthly2018-12-27 11:23
https://www.informatat.com/blero-dhe-afrona-nisin-pergatitjet-per-martesen-e-tyre/20%Monthly2018-12-27 12:03
https://www.informatat.com/messi-dua-rikthimin-e-neymarit-dhe-te-punoje-perseri-me-guardiolan/20%Monthly2018-12-27 13:52
https://www.informatat.com/limaj-delegacioni-shteteror-i-kosoves-nuk-mund-te-flase-mbi-baza-partiake/20%Monthly2018-12-27 11:53
https://www.informatat.com/shoqata-e-te-drejtave-te-pacienteve-e-papranueshme-qe-stafi-mjekesor-ti-perdore-pacientet-per-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-12-27 10:08
https://www.informatat.com/veseli-vetem-uniteti-i-garanton-fitore-kosoves/20%Monthly2018-12-27 10:04
https://www.informatat.com/justin-bieber-bombardohet-me-sms-pas-publikimit-te-numrit-te-telefonit-aksidentalisht-ne-twitter/20%Monthly2018-12-27 14:05
https://www.informatat.com/statistikat-mbreselenese-tregojne-ndikimin-e-madh-te-shaqirit-ne-formen-e-larte-te-liverpoolit/20%Monthly2018-12-27 11:04
https://www.informatat.com/kater-tifoze-te-napolit-theren-me-thike/20%Monthly2018-12-27 09:53
https://www.informatat.com/objektivi-kryesor-i-barcelones-eshte-harry-kane/20%Monthly2018-12-27 09:57
https://www.informatat.com/ska-me-kontrolle-te-dyfishta-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-12-27 09:47
https://www.informatat.com/hoxha-be-ja-u-tregua-e-padrejte-per-vizat/20%Monthly2018-12-27 09:44
https://www.informatat.com/lluka-ne-vitin-2019-ndertohet-termocentrali-i-ri/20%Monthly2018-12-27 09:41
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-berjanin-insiston-ne-uljen-e-cmimit-te-naftes/20%Monthly2018-12-27 09:38
https://www.informatat.com/nis-takimi-koordinues-per-dialogun-te-pranishem-edhe-ambasadoret-e-quint-it/20%Monthly2018-12-27 10:04
https://www.informatat.com/rihanna-njofton-kohen-e-daljes-se-albumit-te-saj-te-ri/20%Monthly2018-12-27 10:00
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-dhe-jane-fonda-mahniten-me-perfomancen-live-te-albert-stanajt-per-krishtlindje/20%Monthly2018-12-27 09:28
https://www.informatat.com/celularet-nuk-shkaktojne-tumor-ne-tru-thote-nje-studim/20%Monthly2018-12-27 09:15
https://www.informatat.com/denohet-pas-6-vitesh-autori-i-cili-vrau-per-nje-kenge/20%Monthly2018-12-27 09:13
https://www.informatat.com/keshilltari-i-thacit-kerkon-suspendimin-e-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-27 08:52
https://www.informatat.com/gattuso-pritet-te-shkarkohet-pas-ndeshjes-me-spal-in/20%Monthly2018-12-27 08:48
https://www.informatat.com/zbulohet-laboratori-i-droges-ne-rusi/20%Monthly2018-12-27 08:44
https://www.informatat.com/rama-sqaron-se-kush-perfiton-shkolle-dhe-burse-falas/20%Monthly2018-12-27 08:39
https://www.informatat.com/hiqni-dore-nga-keto-zakone-qe-te-keni-fytyre-te-bukur/20%Monthly2018-12-27 08:35
https://www.informatat.com/rreth-43-mije-persona-mbeten-pa-pune-per-shkak-te-protestave-ne-france/20%Monthly2018-12-27 08:30
https://www.informatat.com/si-ta-plotesojme-mungesen-e-rrezeve-te-diellit-dhe-vitaminen-d-me-ushtrime-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-27 08:26
https://www.informatat.com/mjeket-vazhdojne-greven-fsshk-ne-pritje-te-ndonje-sinjali-nga-qeveria/20%Monthly2018-12-27 08:22
https://www.informatat.com/arsenali-afer-transferimit-te-banegas/20%Monthly2018-12-27 09:49
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-malisheve-vdes-kembesori/20%Monthly2018-12-27 08:17
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-i-veshtire-me-rumanine/20%Monthly2018-12-27 09:32
https://www.informatat.com/spitalet-rajonale-me-mungese-te-dyoksidit-te-karbonit/20%Monthly2018-12-27 08:09
https://www.informatat.com/21-nxenes-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-gracanice/20%Monthly2018-12-27 09:36
https://www.informatat.com/temperaturat-per-ditet-e-fundvitit/20%Monthly2018-12-27 08:01
https://www.informatat.com/thaci-para-deputeteve-flet-per-sukseset-dhe-deshtimet-gjate-vitit-2018-te/20%Monthly2018-12-27 08:05
https://www.informatat.com/haradinaj-u-perjetesua-deshmori-asllan-uke-gashi/20%Monthly2018-12-26 16:05
https://www.informatat.com/cilet-faktore-mund-te-shkaktojne-tendenca-per-vetevrasje-te-te-rinjte/20%Monthly2018-12-26 15:57
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-suhareke-ne-kosove-pune-te-mira-po-ndodhin/20%Monthly2018-12-27 08:11
https://www.informatat.com/britaniket-shpenzojne-rreth-5-miliarde-funte-per-dhurata-gjate-festave-te-fundvitit/20%Monthly2018-12-26 15:46
https://www.informatat.com/policia-e-shkodres-publikon-emrat-e-fotot-e-31-me-te-kerkuarve/20%Monthly2018-12-26 15:41
https://www.informatat.com/mesoni-me-shume-rreth-perfitimit-te-lajthive/20%Monthly2018-12-26 15:33
https://www.informatat.com/truqet-psikologjike-qe-ju-parandalojne-te-hiqni-dore-nga-palestra-brenda-nje-muaji/20%Monthly2018-12-26 15:22
https://www.informatat.com/kompozitori-i-famshem-ia-dedikon-nje-koncert-te-tere-messit/20%Monthly2018-12-26 15:18
https://www.informatat.com/galaxy-s10-me-nje-mundesi-te-re-per-fotografet/20%Monthly2018-12-26 15:12
https://www.informatat.com/u-tha-se-eshte-ne-lidhje-me-evi-recin-mc-kresha-shpjegon-gjithcka/20%Monthly2018-12-26 15:07
https://www.informatat.com/opozita-dhe-nisma-e-injorojne-thacin/20%Monthly2018-12-27 10:56
https://www.informatat.com/126507-2/20%Monthly2018-12-26 14:55
https://www.informatat.com/gatusso-une-jam-pergjegjes-per-deshtimet-e-milanit/20%Monthly2018-12-26 15:18
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-city-kerkon-ti-rikthehet-fitoreve-leicester-kerkon-triumfin-e-dyte-rresht/20%Monthly2018-12-26 14:50
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-forte-nese-euro-vijon-te-bjere-mijera-shqiptare-do-mbeten-pa-pune/20%Monthly2018-12-26 14:40
https://www.informatat.com/drejtori-i-spitalit-flet-pas-vdekjes-se-lehones-nga-vushtrria/20%Monthly2018-12-26 14:33
https://www.informatat.com/zyra-e-kryeministrit-do-te-shpenzoj-4371-euro-per-larjen-e-54-veturave/20%Monthly2018-12-26 14:25
https://www.informatat.com/babe-e-bije-kosovare-bllokohen-ne-majen-me-te-larte-te-arktikut-temperatura-40%cb%9a-celsius/20%Monthly2018-12-26 14:18
https://www.informatat.com/basha-rama-mashtron-nga-frika-duhet-anuluar-ligji-per-arsimin-e-larte/20%Monthly2018-12-26 14:06
https://www.informatat.com/kmdlnj-serish-kerkon-shkarkimin-e-pacollit-dhe-te-te-gjithe-ministrave-serbe/20%Monthly2018-12-26 16:24
https://www.informatat.com/shuhen-spekulimet-per-percarje-ne-familjen-mbreterore-harry-dhe-william-i-festuan-me-bashkeshorte-krishtlindjet/20%Monthly2018-12-26 15:07
https://www.informatat.com/vuciq-ka-nje-lutje-per-boten-ne-lidhje-me-taksen-e-kosoves/20%Monthly2018-12-26 13:42
https://www.informatat.com/berisha-roli-i-bik-ut-shume-i-rendesishem-per-sigurine-ne-kosove/20%Monthly2018-12-26 13:38
https://www.informatat.com/bahtiri-takon-komandantin-e-kfor-it-flasin-per-sigurine-ne-mitrovice/20%Monthly2018-12-26 13:34
https://www.informatat.com/oeak-arbitrazhi-te-perdoret-per-zgjidhjet-e-kontesteve-ne-prokurimin-publik/20%Monthly2018-12-26 13:31
https://www.informatat.com/inpo-premtimet-e-komunes-se-prishtines-ndesh-me-interesin-qytetar/20%Monthly2018-12-26 13:21
https://www.informatat.com/mjeket-paralajmerojne-greve-edhe-diteve-ne-vijim-paralajmerohen-edhe-masa-tjera/20%Monthly2018-12-26 13:13
https://www.informatat.com/renditja-e-re-e-uefa-s-per-klubet-drita-me-larte-se-prishtina/20%Monthly2018-12-26 13:08
https://www.informatat.com/kmdlnj-riperserit-kerkesen-per-shkarkimin-e-ministrit-pacolli-dhe-ministrave-serbe/20%Monthly2018-12-26 13:02
https://www.informatat.com/balotelli-po-transferohet-atje-ku-askush-nuk-e-ka-pritur/20%Monthly2018-12-26 14:42
https://www.informatat.com/10-ushtrite-me-te-forta-ne-bote-ne-2018-en/20%Monthly2018-12-26 12:51
https://www.informatat.com/shkencetaret-konsumimi-i-perditshem-i-shampanjes-e-parandalon-demencen-dhe-semundjen-e-alzheimerit/20%Monthly2018-12-26 12:43
https://www.informatat.com/taksa-ndaj-serbise-rrit-kontrabanden-me-mallra-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-12-26 12:34
https://www.informatat.com/konjufca-veseli-spo-na-le-me-mbajte-as-konferencen-per-shtyp/20%Monthly2018-12-26 12:31
https://www.informatat.com/rama-ushtria-e-kosoves-eshte-produkt-i-nato-s/20%Monthly2018-12-26 12:24
https://www.informatat.com/nderron-jete-lehona-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-26 12:20
https://www.informatat.com/msh-tregon-kur-do-te-rriten-pagat-ne-sektorin-shendetesor/20%Monthly2018-12-26 12:16
https://www.informatat.com/ljajiq-pa-anulimin-e-takses-dialogu-mbetet-i-ngrire/20%Monthly2018-12-26 12:12
https://www.informatat.com/rama-kemi-marre-vendime-per-kerkesat-e-studenteve-vendime-qe-shkojne-edhe-pertej-kerkesave-te-tyre/20%Monthly2018-12-26 12:10
https://www.informatat.com/presidenti-i-adresohet-sot-kuvendit/20%Monthly2018-12-26 12:07
https://www.informatat.com/sbashk-u-kercenon-me-greve-te-pergjithshme-me-14-janar/20%Monthly2018-12-26 15:02
https://www.informatat.com/ahmeti-presidentin-thaci-nuk-e-kam-votuar-por-eshte-president/20%Monthly2018-12-26 15:47
https://www.informatat.com/kosova-nis-bashkepunimin-ushtarak-me-turqine/20%Monthly2018-12-26 11:37
https://www.informatat.com/deshton-seanca-e-kuvendit/20%Monthly2018-12-26 11:32
https://www.informatat.com/haradinajne-tavolinat-e-bisedimeve-me-serbine-nuk-do-te-negociohet-shkembimi-i-territoreve/20%Monthly2018-12-26 14:00
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-nuk-do-te-pajtohen-me-delegacionin-nese-flitet-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-12-26 11:15
https://www.informatat.com/veseli-serbia-do-te-na-njohe-dhe-kosova-do-te-fitoje-ulese-ne-okb/20%Monthly2018-12-26 11:50
https://www.informatat.com/thacihezituesit-e-procesit-te-dialogut-te-marrin-pergjegjesi-bota-nuk-na-pret/20%Monthly2018-12-26 12:04
https://www.informatat.com/ja-sa-shqiptare-kane-marre-nenshtetesine-e-nje-vendi-te-be-se/20%Monthly2018-12-26 10:18
https://www.informatat.com/tre-ushtare-plagosen-teksa-sistemet-siriane-rrezojne-raketat-izraelite/20%Monthly2018-12-26 10:10
https://www.informatat.com/me-pak-vende-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-26 10:05
https://www.informatat.com/ylli-brazilian-e-refuzon-kombetaren-pasi-iu-kercenua-dhe-abuzua-familja/20%Monthly2018-12-26 09:56
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-me-medalje-presidenciale-disa-nga-oficeret-e-pare-te-uck-se/20%Monthly2018-12-26 09:55
https://www.informatat.com/126357-2/20%Monthly2018-12-26 09:50
https://www.informatat.com/me-cfare-nofke-e-therrasin-shoket-e-skuadres-xherdan-shaqirin/20%Monthly2018-12-26 12:56
https://www.informatat.com/2018-viti-i-gruas-ne-shba/20%Monthly2018-12-26 09:37
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-veselit-me-dialoguesit/20%Monthly2018-12-26 10:04
https://www.informatat.com/trump-qeveria-mbetet-e-mbyllur-derisa-te-sponsorizohet-muri-me-meksiken/20%Monthly2018-12-26 09:26
https://www.informatat.com/reprezentuesit-presin-shperblimin-ne-janar-per-suksesin-me-kosoven/20%Monthly2018-12-26 09:45
https://www.informatat.com/reagon-haradinaj-ulni-cmimet-e-naftes/20%Monthly2018-12-26 11:27
https://www.informatat.com/sbashk-sot-mban-konference-pritet-te-kete-greve-ne-shkolla/20%Monthly2018-12-26 09:15
https://www.informatat.com/publikimi-i-te-dhenave-te-agjenteve-sekrete-shqiptare-mund-te-sjelle-pasoja/20%Monthly2018-12-26 08:57
https://www.informatat.com/sistemi-bankar-frenoi-zhvillimin-ekonomik/20%Monthly2018-12-26 08:47
https://www.informatat.com/kompanite-kosovare-kane-perfituar-nga-100-perqindeshi/20%Monthly2018-12-26 08:41
https://www.informatat.com/veseli-therret-ne-takim-thacin-haradinajn-ekipin-negociator-dhe-opoziten/20%Monthly2018-12-26 08:41
https://www.informatat.com/prodhuesit-e-patates-te-kenaqur-rritet-cmimi-ne-treg/20%Monthly2018-12-26 08:34
https://www.informatat.com/per-16-vjet-rreth-330-mije-shqiptare-moren-nenshtetesine-e-nje-vendi-te-be-se/20%Monthly2018-12-26 08:32
https://www.informatat.com/80-e-policeve-ne-shqiperi-kane-aplikuar-per-lotarine-amerikane/20%Monthly2018-12-26 08:30
https://www.informatat.com/bebe-rexha-fotografohet-prane-bredhit-te-vitit-te-ri/20%Monthly2018-12-26 13:47
https://www.informatat.com/gjergji-diplomacia-kosovare-ka-deshtuar-ne-raport-me-vatikanin/20%Monthly2018-12-26 08:28
https://www.informatat.com/infeksionet-virusale-rrisin-rrezikun-nga-astma/20%Monthly2018-12-26 08:24
https://www.informatat.com/boxing-day-nis-me-frosinone-milan-dhe-mbaron-me-superderbin-inter-napoli/20%Monthly2018-12-26 09:22
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-seance-per-draft-marreveshjen-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-12-26 11:18
https://www.informatat.com/bankat-komerciale-financuese-apo-shkaterruese-te-bizneseve/20%Monthly2018-12-26 08:17
https://www.informatat.com/te-gjithe-mjeket-sot-ne-greve/20%Monthly2018-12-26 08:17
https://www.informatat.com/pdk-u-fotografua-me-agim-bahtirin-keshtu-ia-kthejne-aktivistet-e-pdk-se-ne-mitrovice/20%Monthly2018-12-26 08:15
https://www.informatat.com/financat-humbin-vulen-e-thesarit-ska-kontroll-mbi-shpenzimet-publike/20%Monthly2018-12-26 08:11
https://www.informatat.com/komisionit-per-gylenistet-i-perfundon-mandati-pa-e-hartuar-raportin/20%Monthly2018-12-26 08:04
https://www.informatat.com/me-lojera-te-fatit-qeveria-synon-ta-ule-papunesine/20%Monthly2018-12-26 07:59
https://www.informatat.com/thaci-vazhdon-ta-anashkaloje-kuvendin-per-shkak-te-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2018-12-26 11:05
https://www.informatat.com/perse-kjo-leter-e-abraham-lincoln-eshte-shitur-60-000-dollare/20%Monthly2018-12-25 15:56
https://www.informatat.com/njerezit-e-shkurter-jane-me-te-predispozuar-te-vdesin-ne-spital/20%Monthly2018-12-25 15:45
https://www.informatat.com/lekaj-autostrada-sleshohet-kete-vit-se-dime-a-do-ta-gjobitim-bechtel-enkan/20%Monthly2018-12-26 07:55
https://www.informatat.com/emigranti-nga-kosova-hero-ne-austri-shpetoi-femijen-ne-oxhak/20%Monthly2018-12-25 15:33
https://www.informatat.com/barcelona-i-humb-shpresat-per-yllin-holandez/20%Monthly2018-12-25 15:18
https://www.informatat.com/turqia-paralajmeron-francen-per-milicite-kurde/20%Monthly2018-12-25 15:10
https://www.informatat.com/ligji-per-gjuhen-shqipe-hyn-ne-fuqi-se-bashku-me-marreveshjen-per-emrin/20%Monthly2018-12-25 15:04
https://www.informatat.com/hysaj-se-rinovon-kontraten-me-napolin-sipas-mediave-italiane/20%Monthly2018-12-26 08:21
https://www.informatat.com/rrembehet-autobusi-ne-kine-pese-kembesore-te-vdekur/20%Monthly2018-12-25 14:54
https://www.informatat.com/gjuriq-i-pergjigjet-kfor-it-kritikon-ekipin-negociator-te-kosoves/20%Monthly2018-12-25 14:46
https://www.informatat.com/ylli-i-kosoves-drejt-bundesliges/20%Monthly2018-12-25 15:00
https://www.informatat.com/5-simptomat-qe-paralajmerojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut-ja-si-ti-dalloni-menjehere/20%Monthly2018-12-25 14:33
https://www.informatat.com/datat-kur-do-te-pushojne-nxenesit/20%Monthly2018-12-25 14:27
https://www.informatat.com/reagimi-i-radhes-nga-isa-mustafa/20%Monthly2018-12-25 15:24
https://www.informatat.com/13-vjecarja-behet-nene/20%Monthly2018-12-25 14:16
https://www.informatat.com/ramos-me-tjeter-deklarate-te-papritur-per-ronaldon/20%Monthly2018-12-25 14:39
https://www.informatat.com/10-mije-familje-u-larguan-nga-skema-e-asistences-sociale-brenda-6-viteve/20%Monthly2018-12-25 13:51
https://www.informatat.com/i-riu-shqiptar-humb-jeten-ne-aksident/20%Monthly2018-12-25 13:44
https://www.informatat.com/bayern-munich-refuzohet-per-fituesin-e-kupes-se-botes/20%Monthly2018-12-25 13:55
https://www.informatat.com/25-vjecari-u-vetaksidentua-me-automjetin-e-punes-inspektorati-nuk-po-e-heton-si-vdekje-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-12-25 13:26
https://www.informatat.com/rrahje-mes-doganieresh-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2018-12-25 13:11
https://www.informatat.com/reali-ofron-iscon-e-kovacicin-per-hazardin/20%Monthly2018-12-25 13:33
https://www.informatat.com/stacionet-monitoruese-tregojne-se-cilesia-e-ajrit-ne-kosove-eshte-alarmante/20%Monthly2018-12-25 13:01
https://www.informatat.com/meta-mesazh-per-krishtlindje-2019-ta-gjeje-shqiperine-me-negociata-te-hapura-me-be-ne/20%Monthly2018-12-25 12:55
https://www.informatat.com/muaji-dhjetor-me-i-keqi-per-bursat-qe-prej-depresionit-te-madh/20%Monthly2018-12-25 12:46
https://www.informatat.com/a-po-i-bashkohet-ldk-ja-ekipit-dialogues-mustafa-fton-poziten-e-opoziten-te-behen-bashke/20%Monthly2018-12-25 14:04
https://www.informatat.com/plagos-me-arme-kolegun-arrestohet-polici-privat/20%Monthly2018-12-25 12:26
https://www.informatat.com/jose-mourinho-me-lidhje-jashtemartesore/20%Monthly2018-12-25 12:22
https://www.informatat.com/126169-2/20%Monthly2018-12-25 12:20
https://www.informatat.com/luana-vjollca-bashke-me-te-dashurin-feston-krishtlindjet-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-25 12:16
https://www.informatat.com/studentet-i-dhurojne-rames-dhurata-interesante-per-krishtlindje/20%Monthly2018-12-25 12:11
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2018-12-25 12:11
https://www.informatat.com/tri-menyra-per-ta-parandaluar-ftohjen-dhe-gripin-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-25 12:03
https://www.informatat.com/larje-hesapesh-ne-rruget-e-vjenes-nga-mafiozet-ballkanas/20%Monthly2018-12-25 11:55
https://www.informatat.com/klopp-nese-fitoj-tituj-me-liverpoolin-do-te-kerkohet-shkarkimi-im/20%Monthly2018-12-25 13:06
https://www.informatat.com/komunes-qe-i-kushtoi-dekorimi-i-qytetit-vetem-2-mije-euro/20%Monthly2018-12-25 11:40
https://www.informatat.com/te-vecantat-e-letrave-te-trumpit-per-thacin-dhe-vuciqin/20%Monthly2018-12-25 11:37
https://www.informatat.com/demokratet-e-akuzojne-trumpin-e-ka-futur-shtetin-ne-kaos/20%Monthly2018-12-25 11:24
https://www.informatat.com/per-24-ore-u-shqiptuan-682-gjoba/20%Monthly2018-12-25 11:17
https://www.informatat.com/biznesi-me-cmime-te-naftes-ne-kurriz-te-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2018-12-25 12:37
https://www.informatat.com/zeka-hazirit-qe-nga-vdekja-e-rugoves-jeni-printeri-i-thacit/20%Monthly2018-12-25 11:11
https://www.informatat.com/126126-2/20%Monthly2018-12-25 11:48
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-prishtine-e-zuri-lisi-qe-u-rrezua-nga-ererat-e-forta/20%Monthly2018-12-25 10:55
https://www.informatat.com/sa-vjet-me-i-ri-eshte-i-fejuari-i-heidi-klum/20%Monthly2018-12-25 12:22
https://www.informatat.com/pacolli-mbeshtet-qeverine1/20%Monthly2018-12-25 10:52
https://www.informatat.com/messi-i-kthen-pergjigje-negative-ronaldos-lidhur-me-ftesen-e-tij-per-te-kaluar-ne-serie-a/20%Monthly2018-12-25 11:06
https://www.informatat.com/deri-tani-ky-eshte-formacioni-me-i-mire-ne-premier-league/20%Monthly2018-12-25 10:19
https://www.informatat.com/ronaldo-feston-krishtlindjet-se-bashku-me-familjen/20%Monthly2018-12-25 10:09
https://www.informatat.com/zbulohet-pabesia-me-studentet-shifrat-e-fondeve-te-munguara-ne-buxhet/20%Monthly2018-12-25 10:09
https://www.informatat.com/novosti-brukseli-kerkon-qe-serbia-tu-ve-viza-rusise-e-kines/20%Monthly2018-12-25 10:05
https://www.informatat.com/njerezit-e-suksesshem-i-bejne-cdo-dite-keto-gjera/20%Monthly2018-12-25 10:03
https://www.informatat.com/nuk-festoj-pa-ty-urimi-i-vecante-i-edi-rames-per-krishtlindje/20%Monthly2018-12-25 10:01
https://www.informatat.com/telefoni-i-palosshem-i-apple-mund-te-kete-ekrane-ne-te-dy-anet/20%Monthly2018-12-25 09:59
https://www.informatat.com/se-paku-43-te-vrare-nga-sulmi-i-militanteve-ne-kabul/20%Monthly2018-12-25 09:58
https://www.informatat.com/meksike-humb-jeten-guvernatorja-disa-dite-pasi-mori-detyren/20%Monthly2018-12-25 09:56
https://www.informatat.com/papa-francesku-iu-thote-te-pasurve-te-kerkojne-nje-jete-me-te-thjeshte/20%Monthly2018-12-25 09:55
https://www.informatat.com/myftiu-ternava-uron-besimtaret-e-krishtere-per-kershendella/20%Monthly2018-12-25 10:35
https://www.informatat.com/shaqiri-po-behet-lojtar-kryesor-te-the-reds/20%Monthly2018-12-25 09:53
https://www.informatat.com/haziri-thaci-eshte-shef-i-dialogut-limaj-e-ahmeti-jane-printues-letrash/20%Monthly2018-12-25 09:51
https://www.informatat.com/trump-e-pyet-djaloshin-a-beson-te-babadimri/20%Monthly2018-12-25 09:48
https://www.informatat.com/kerkohet-mbeshtetje-financiare-per-viktimat-e-dhunes-ne-familje/20%Monthly2018-12-25 09:46
https://www.informatat.com/cilat-jane-synimet-e-perfshirjes-se-shba-se-ne-dialog-sipas-gazetes-serbe/20%Monthly2018-12-25 09:44
https://www.informatat.com/haradinaj-porosit-brnabiqin-se-heqim-taksen-derisa-ju-punoni-kunder-kosoves/20%Monthly2018-12-25 09:53
https://www.informatat.com/action-bronson-eshte-paguar-60-mije-euro-nga-komuna-e-prishtines/20%Monthly2018-12-25 10:49
https://www.informatat.com/thirrje-per-paqe-dhe-dialog-ne-meshen-e-krishtlindjes/20%Monthly2018-12-25 09:37
https://www.informatat.com/gjuha-shqipe-lende-zgjedhore-ne-turqi/20%Monthly2018-12-25 09:32
https://www.informatat.com/ligjerisht-ahmeti-e-limaj-do-ti-shkojne-pas-thacit-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-25 09:31
https://www.informatat.com/juventusi-i-gatshem-ti-jape-ramseyt-page-10-milione-euro-ne-sezon/20%Monthly2018-12-25 10:18
https://www.informatat.com/reduktoret-e-10-mije-eurove-kek-u-i-ka-paguar-63-mije-euro/20%Monthly2018-12-25 09:28
https://www.informatat.com/100-vjet-nga-kongresi-i-durresit/20%Monthly2018-12-25 09:26
https://www.informatat.com/vuciq-ka-nje-deshire-per-vitin-e-ri-kjo-dua-te-ndodh-ne-kosove/20%Monthly2018-12-25 09:25
https://www.informatat.com/sheqeri-eshte-vrasesi-i-vertete-dhe-luftimin-e-tij-nuk-e-ndihmojne-stervitjet/20%Monthly2018-12-25 09:21
https://www.informatat.com/aplikimi-i-tarifave-ka-ulur-trafikun-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-12-25 09:21
https://www.informatat.com/shqiperia-ia-merr-primatin-serbise-per-ti-shitur-mallra-kosoves/20%Monthly2018-12-25 09:17
https://www.informatat.com/superkompjuteri-parashikon-kampionin/20%Monthly2018-12-25 09:29
https://www.informatat.com/specialistet-e-papune-presin-reagimin-e-institucioneve-para-se-tia-mesyjne-gjermanise/20%Monthly2018-12-25 09:14
https://www.informatat.com/haradinaj-perkrah-femijet-me-autizem-blen-kartolina-te-punuara-nga-ta/20%Monthly2018-12-26 09:41
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-shpjegim-nga-kfor-i-se-pse-rosu-ska-nevoje-per-leje-per-te-hyre-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2018-12-25 09:40
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-viktimave-nga-cunami-ne-indonezi/20%Monthly2018-12-25 08:57
https://www.informatat.com/krasniqi-taksa-100-rriti-konsumin-e-produkteve-vendore/20%Monthly2018-12-25 08:53
https://www.informatat.com/jashari-perkrah-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-25 08:38
https://www.informatat.com/dorezohen-mjetet-e-grumbulluara-nga-brendi-future-is-female-te-mr-rex/20%Monthly2018-12-25 09:39
https://www.informatat.com/manolas-ne-radarin-e-djajve-te-kuq/20%Monthly2018-12-25 09:14
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-7/20%Monthly2018-12-25 08:18
https://www.informatat.com/dinamizimi-i-dialogut-nis-ne-fillim-te-vitit-2019/20%Monthly2018-12-25 09:07
https://www.informatat.com/bernabiq-kosova-e-ka-pesuar-pak-nga-shba-ja/20%Monthly2018-12-26 08:21
https://www.informatat.com/krasniqi-seanca-e-jashtezakonshme-eshte-thirrur-per-ta-bllokuar-iniciativen-e-veselit/20%Monthly2018-12-24 15:57
https://www.informatat.com/barcelona-ne-alarm-nga-rreziku-i-sulmeve-terroriste/20%Monthly2018-12-24 15:50
https://www.informatat.com/nick-jonas-shpallet-mashkulli-me-me-se-shumti-stil/20%Monthly2018-12-25 08:31
https://www.informatat.com/kabul-militantet-sulmojne-nje-kompleks-qeveritar/20%Monthly2018-12-24 15:48
https://www.informatat.com/daciq-amerika-nuk-kerkon-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-12-24 15:45
https://www.informatat.com/fadil-vokrri-me-status-te-qytetarit-me-merita-te-vecanta/20%Monthly2018-12-25 08:24
https://www.informatat.com/shperthen-vullkani-ne-itali-mbyllet-aeroporti-i-catanias/20%Monthly2018-12-24 15:42
https://www.informatat.com/rama-dhe-ismaili-ndane-dhurata-per-femijet-ne-pediatri/20%Monthly2018-12-24 15:39
https://www.informatat.com/thaci-takon-limajn-e-ahmetin-thote-se-duhet-te-forcohet-edhe-me-shume-uniteti-politik/20%Monthly2018-12-25 09:11
https://www.informatat.com/capital-t-shperndan-dhurata-ne-prag-te-festave/20%Monthly2018-12-24 15:51
https://www.informatat.com/haradinaj-ldk-ka-qene-parti-e-tavolines-vet-perjashtimi-i-saj-eshte-i-habitshem/20%Monthly2018-12-24 15:20
https://www.informatat.com/lideri-i-opozites-greke-kercenon-shqiperine/20%Monthly2018-12-24 15:18
https://www.informatat.com/me-propozim-te-ministrit-fadil-vokrri-me-statut-te-qytetarit-me-merita-te-vecanta/20%Monthly2018-12-24 15:09
https://www.informatat.com/kushtetuesja-merr-vendim-per-1kerkesen-e-vvse-per-shkarkim-te-aida-derguti/20%Monthly2018-12-24 15:10
https://www.informatat.com/haradinaj-e-quan-jo-serioze-nismen-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-24 15:04
https://www.informatat.com/adriano-me-icardin-do-ishim-nje-dyshe-e-mrekullueshme-moratti-si-nje-baba-i-dyte-per-mua/20%Monthly2018-12-24 15:42
https://www.informatat.com/haradinaj-keds-spo-me-respekton-as-mua-as-konsumatoret-po-e-sheh-vetem-interesin-e-vet/20%Monthly2018-12-24 15:06
https://www.informatat.com/68-e-qytetareve-te-serbise-kunder-anetaresimit-ne-nato/20%Monthly2018-12-24 14:44
https://www.informatat.com/vv-kritikon-institucionet-e-sigurise/20%Monthly2018-12-24 14:19
https://www.informatat.com/ekskluzive-thaci-takohet-me-limajn-e-ahmetin/20%Monthly2018-12-24 14:51
https://www.informatat.com/ikja-nga-ballkani/20%Monthly2018-12-24 14:01
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-projektligjin-per-dialogun-300-mije-euro-ekipit-negociator/20%Monthly2018-12-24 15:33
https://www.informatat.com/te-merkuren-seance-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-12-24 13:55
https://www.informatat.com/shaqiri-ne-mesin-e-lojtareve-te-liverpoolit-qe-festuan-kreun-e-tabeles/20%Monthly2018-12-24 14:57
https://www.informatat.com/kerkohet-hetim-per-kontraten-e-53-milione-eurove-me-bechtel-enka/20%Monthly2018-12-24 13:42
https://www.informatat.com/rama-levizjet-ne-qeveri-hap-pas-hapi/20%Monthly2018-12-24 13:42
https://www.informatat.com/rritet-eksporti-dhe-importi-i-kosoves/20%Monthly2018-12-24 13:38
https://www.informatat.com/ne-janar-specialja-interviston-edhe-nje-ish-komandant-nga-drenica/20%Monthly2018-12-24 13:37
https://www.informatat.com/rukiqi-viti-2019-do-te-jete-vit-i-luftes-kunder-informalitetit/20%Monthly2018-12-24 13:31
https://www.informatat.com/huawei-shet-mbi-200-milione-telefona-ne-2018/20%Monthly2018-12-24 13:25
https://www.informatat.com/cilat-jane-ushqimet-e-jetegjatesise/20%Monthly2018-12-24 13:16
https://www.informatat.com/donis-avdiaj-pezullohet-nga-skuadra-pasi-doli-nga-hoteli-per-te-shetitur-pa-lejen-e-trajnerit/20%Monthly2018-12-24 13:52
https://www.informatat.com/psd-me-mire-me-qeverine-se-listen-srpska/20%Monthly2018-12-24 13:58
https://www.informatat.com/lopez-denohet-150-mije-dollare-publikoi-fotografi-pa-lejen-e-autorit/20%Monthly2018-12-24 15:33
https://www.informatat.com/monchi-nis-kontaktet-me-chelsean-batshuayi-pritet-ti-bashkohet-romes-ne-janar/20%Monthly2018-12-24 13:07
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-propozon-rritje-te-pages-per-ushtaret-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-24 12:32
https://www.informatat.com/dw-si-jetojne-shqiptaret-ne-veri/20%Monthly2018-12-24 13:49
https://www.informatat.com/bahtiri-nenshkruan-i-pari-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-24 11:51
https://www.informatat.com/gezohen-serbet-putini-per-kosoven-ne-beograd-me-17-janar/20%Monthly2018-12-24 11:48
https://www.informatat.com/stankoviq-shpresoj-qe-lugina-nuk-do-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2018-12-24 11:45
https://www.informatat.com/rihanna-ne-darke-romantike-me-te-dashurin-miliarder/20%Monthly2018-12-24 12:49
https://www.informatat.com/bahtiri-nuk-do-te-le-gure-pa-levizur-deri-ne-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-24 11:39
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-shqyrton-kerkesen-per-seance-te-jashtezakonshme-rreth-draft-marreveshjes-per-dialogun/20%Monthly2018-12-24 11:35
https://www.informatat.com/mblidhet-edhe-sot-delegacioni-shteteror-per-bisedime-me-serbine/20%Monthly2018-12-24 11:31
https://www.informatat.com/studentet-pyesin-mogherinin-a-eshte-izolimi-vlere-e-be-se/20%Monthly2018-12-24 11:28
https://www.informatat.com/zbulohet-kundershtari-i-pare-i-kosoves-per-vitin-2019/20%Monthly2018-12-24 11:13
https://www.informatat.com/ministri-gashi-nenshkruan-statutin-e-muzeut-te-kosoves/20%Monthly2018-12-24 13:06
https://www.informatat.com/lumezi-prokuroria-po-e-lufton-korrupsionin-akuzat-ndaj-nesh-retorike-e-forumeve/20%Monthly2018-12-24 13:40
https://www.informatat.com/valuta-euro-mbush-20-vjet/20%Monthly2018-12-24 10:21
https://www.informatat.com/rezultati-perfekt-eshte-1-0-thote-szczesny/20%Monthly2018-12-24 11:12
https://www.informatat.com/angelina-jolie-ne-lidhje-me-jared-leton/20%Monthly2018-12-24 10:03
https://www.informatat.com/trump-thote-se-erdogan-do-te-zhduke-isis-in-ne-siri/20%Monthly2018-12-24 10:32
https://www.informatat.com/kosova-ka-kthyer-vetem-28-mije-euro-nga-pasuria-e-fituar-permes-veprave-penale/20%Monthly2018-12-24 09:49
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-beteja-e-llapashtices/20%Monthly2018-12-24 09:47
https://www.informatat.com/e-kujt-ishte-idea-qe-solskjaer-te-behet-trajner-i-united/20%Monthly2018-12-24 09:45
https://www.informatat.com/vranesira-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-12-24 09:44
https://www.informatat.com/aak-dorezon-kallezim-penal-ne-prokurorine-e-pejes/20%Monthly2018-12-24 09:41
https://www.informatat.com/a-po-shkarkohet-gattuso-nga-milani/20%Monthly2018-12-24 09:36
https://www.informatat.com/125773-2/20%Monthly2018-12-24 09:37
https://www.informatat.com/dhurata-dora-feston-ditelindjen-e-26-te/20%Monthly2018-12-24 09:31
https://www.informatat.com/belgjika-tregon-pse-nuk-eshte-ne-rend-dite-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-12-24 11:28
https://www.informatat.com/grasso-fsk-se-i-duhet-leja-e-kfor-it-per-te-hyre-ne-veri-rosu-se-jo/20%Monthly2018-12-24 09:24
https://www.informatat.com/konfirmohet-pjesemarrja-e-trumpit-ne-forumin-ekonomik-boteror/20%Monthly2018-12-24 09:02
https://www.informatat.com/juventusi-po-punon-ne-transferimin-e-ramseyt/20%Monthly2018-12-24 09:34
https://www.informatat.com/fekir-heziton-te-vazhdon-kontraten-chelsea-e-bayern-pergatisin-ofertat-per-francezin/20%Monthly2018-12-24 08:52
https://www.informatat.com/peticion-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-24 08:47
https://www.informatat.com/onkologia-sheron-kancerin-dhe-zemren-me-tre-perberes/20%Monthly2018-12-24 08:46
https://www.informatat.com/plagoset-nje-19-vjecar-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-24 08:45
https://www.informatat.com/cahill-i-ofrohet-interit-dhe-romes/20%Monthly2018-12-24 08:38
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-smund-ti-sjelle-kosoves-marreveshje-te-dobishme/20%Monthly2018-12-24 08:35
https://www.informatat.com/sot-shenohet-festa-e-krishtlindjeve/20%Monthly2018-12-24 08:28
https://www.informatat.com/kushtetuesja-i-kerkon-sqarime-shtese-thacit-per-marreveshjet-nderkombetare/20%Monthly2018-12-24 10:57
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-opozita-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-12-24 10:35
https://www.informatat.com/studentet-protestojne-per-mos-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-24 08:07
https://www.informatat.com/opozita-refuzon-thirrjen-per-unitet-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-23 20:36
https://www.informatat.com/analisti-serb-trondite-serbine-pa-ndodhur-kjo-me-kosoven-ska-be/20%Monthly2018-12-23 20:26
https://www.informatat.com/mediat-britanike-shqiptaret-po-na-mbysin-me-kokaine/20%Monthly2018-12-23 20:23
https://www.informatat.com/hajdutet-grabisin-shtepine-e-yllit-te-psg/20%Monthly2018-12-23 20:20
https://www.informatat.com/isco-planifikon-te-transferohet-ne-manchester-city/20%Monthly2018-12-23 20:17
https://www.informatat.com/erick-pulgar-ne-shenjestren-e-romes/20%Monthly2018-12-23 20:14
https://www.informatat.com/kjo-eshte-cilesia-e-ajrit-sonte-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-23 20:11
https://www.informatat.com/studentet-e-up-se-neser-protestojne-para-zyres-se-be-se-per-vizat/20%Monthly2018-12-23 20:05
https://www.informatat.com/krasniqi-ldk-ja-po-vajton-vv-ja-po-qet-fall-psd-ja-po-forcohet/20%Monthly2018-12-23 20:01
https://www.informatat.com/solana-nuk-sheh-asnje-ngjashmeri-mes-rastit-te-katalonise-dhe-kosoves/20%Monthly2018-12-23 19:57
https://www.informatat.com/tahiri-buxheti-u-rrit-6-per-qind-per-ushtrine-18-per-shendetesine-e-10-per-arsimin/20%Monthly2018-12-23 19:54
https://www.informatat.com/fatmir-sejdiu-e-do-ldkne-ne-dialog-me-serbine/20%Monthly2018-12-23 19:50
https://www.informatat.com/ismaili-e-quan-te-mirefillte-pazarin-me-kadri-veselin-e-ramush-haradinajn/20%Monthly2018-12-26 09:13
https://www.informatat.com/neser-pritet-te-votohet-projektligji-per-dialogun/20%Monthly2018-12-24 08:07
https://www.informatat.com/thaci-marreveshje-gjitheperfshirese-me-serbine-per-mbylljen-e-konfliktit-shekullor/20%Monthly2018-12-23 18:41
https://www.informatat.com/jashte-zbuloni-si-reagon-rina-balaj-kur-fisi-e-kritikon-per-fotot-seksi/20%Monthly2018-12-23 18:38
https://www.informatat.com/trump-emeron-zevendesin-e-james-mattis-njihuni-me-shefin-e-ri-te-pentagonit/20%Monthly2018-12-23 18:37
https://www.informatat.com/courtney-stodden-nudo-mbulohet-vetem-me-pelice-foto/20%Monthly2018-12-23 18:36
https://www.informatat.com/rhian-terbohet-per-krishtlindje-foto/20%Monthly2018-12-23 18:33
https://www.informatat.com/a-eshte-kjo-policja-me-seksi-ne-bote-foto/20%Monthly2018-12-23 18:32
https://www.informatat.com/cunami-vullkan-ne-indonezi-shkon-ne-222-numri-i-te-vdekurve/20%Monthly2018-12-23 18:31
https://www.informatat.com/the-sun-i-nxjerr-te-palarat-mourinhos/20%Monthly2018-12-23 18:29
https://www.informatat.com/fituan-boterorin-e-klubeve-zbulohet-shperblimi-per-lojtaret-e-realit/20%Monthly2018-12-23 18:27
https://www.informatat.com/sejdiu-i-tregon-kushtet-e-psdse-per-votimin-e-ligjit-per-buxhetin/20%Monthly2018-12-23 18:26
https://www.informatat.com/autoriteti-i-konkurrences-fton-prokurorine-ta-hetoje-industrine-e-naftes/20%Monthly2018-12-23 18:24
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-format-te-ri-te-dialogut-dhe-perfshirjen-e-amerikes-rusise-e-kines/20%Monthly2018-12-23 20:36
https://www.informatat.com/daciq-nese-ne-dialog-perfshihen-shba-te-ne-do-ta-marrim-rusine/20%Monthly2018-12-23 10:52
https://www.informatat.com/veseli-isa-avdullahi-e-albini-me-rol-te-shenjte/20%Monthly2018-12-23 10:48
https://www.informatat.com/vuciq-e-pret-putinin-ne-janar-ne-serbi-do-te-flasim-per-te-gjitha/20%Monthly2018-12-23 10:43
https://www.informatat.com/11-rrenat-me-absurde-te-gazetarit-te-der-spiegelit/20%Monthly2018-12-23 10:40
https://www.informatat.com/haradinaj-kete-fundvit-perzgjedh-kartolinat-e-femijeve-me-sindromen-down/20%Monthly2018-12-23 10:36
https://www.informatat.com/cunami-vret-168-persona-ne-indonezi/20%Monthly2018-12-23 10:33
https://www.informatat.com/vendet-me-pagen-minimale-me-te-larte/20%Monthly2018-12-23 10:29
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-ata-qe-po-dalin-nga-vv-ja-po-perfundojne-ne-preher-te-pdk-se/20%Monthly2018-12-23 19:40
https://www.informatat.com/buxhovi-ldk-te-marre-persiper-mbrojtjen-e-shtetit/20%Monthly2018-12-23 10:22
https://www.informatat.com/me-flamuj-te-lgbt-se-ne-protesten-kunder-vuciqit-ne-beograd/20%Monthly2018-12-23 10:18
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-infermiere-e-gatshme-tua-paguaje-edhe-shkollimin/20%Monthly2018-12-23 10:11
https://www.informatat.com/recica-per-shtesat-e-femijeve-duhet-te-hartohen-dokumente-shtese/20%Monthly2018-12-23 10:06
https://www.informatat.com/125586-2/20%Monthly2018-12-23 10:26
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-ne-krijojme-koalicionin-kroaci-shqiperi-kosove-mali-zi-slloveni/20%Monthly2018-12-23 09:55
https://www.informatat.com/tre-vite-nga-vendimi-i-gjykates-kushtetuese-per-asociacionin/20%Monthly2018-12-23 09:52
https://www.informatat.com/29-vjet-nga-themelimi-i-ldk-se/20%Monthly2018-12-23 09:49
https://www.informatat.com/daciq-dialogu-vazhdon-kur-hiqet-taksa/20%Monthly2018-12-23 09:45
https://www.informatat.com/festat-e-fundvitit-shtojne-pritjet-neper-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-12-23 09:37
https://www.informatat.com/naomi-campbell-magjeps-topless-ne-moshen-48-vjecare/20%Monthly2018-12-22 19:23
https://www.informatat.com/jay-z-muzikanti-me-i-pasur-ne-amerike/20%Monthly2018-12-22 19:20
https://www.informatat.com/rita-ora-dashuria-e-saj-per-kosoven-prestigjozja-franceze-artikull-per-artisten-shqiptare/20%Monthly2018-12-22 19:18
https://www.informatat.com/haradinaj-dergon-telegram-ngushellimi-per-minatoret-ceke-qe-humben-jeten-dje/20%Monthly2018-12-22 19:13
https://www.informatat.com/pacolli-shpreh-ngushellime-shtetit-te-cekise-per-humbjen-e-13-minatoreve/20%Monthly2018-12-22 19:10
https://www.informatat.com/rumania-zotohet-se-do-ta-mbeshtese-serbine-qe-te-anetaresohet-ne-be/20%Monthly2018-12-22 19:07
https://www.informatat.com/jahjaga-kerkon-drejtesi-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2018-12-22 19:04
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-pas-aksidentit-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/20%Monthly2018-12-22 18:59
https://www.informatat.com/psd-edhe-ne-drenice/20%Monthly2018-12-22 18:57
https://www.informatat.com/mjeket-paralajmerojne-greve-ne-te-gjitha-spitalet-e-kosoves/20%Monthly2018-12-22 18:53
https://www.informatat.com/bajramibashkeatdhetaret-po-bien-pre-e-krimit-te-organizuar/20%Monthly2018-12-23 10:00
https://www.informatat.com/veseli-peruron-bustin-e-skenderbeut-ne-zym-te-hasit/20%Monthly2018-12-22 18:40
https://www.informatat.com/vetevendosje-thote-se-eshte-perkeqesuar-gjendja-e-arsimit-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-22 18:33
https://www.informatat.com/pritje-te-gjata-ne-merdare-perleshen-mergimtaret/20%Monthly2018-12-23 09:35
https://www.informatat.com/vuciq-injoron-letren-e-trump-pa-pajtimin-e-paleve-ska-marreveshje/20%Monthly2018-12-22 18:24
https://www.informatat.com/aak-per-shpend-ahmetin-hajde-ne-qeveri/20%Monthly2018-12-23 09:45
https://www.informatat.com/kryemadhi-ska-pushim-ne-festa-mobilizohuni-do-largojme-edi-ramen/20%Monthly2018-12-22 11:31
https://www.informatat.com/tsipras-ne-beograd-prishtina-kreu-aktin-e-papranueshem/20%Monthly2018-12-22 18:49
https://www.informatat.com/rikthehet-beverly-hills-seriali-i-famshem-mbledh-aktoret-per-vazhdimin/20%Monthly2018-12-22 11:26
https://www.informatat.com/perplasje-me-arme-ne-lazarat/20%Monthly2018-12-22 11:24
https://www.informatat.com/doktoret-jepuni-femijeve-kikirike-qe-4-muajsh/20%Monthly2018-12-22 11:22
https://www.informatat.com/murati-shqiptaret-e-lugines-duhet-ti-bashkohen-kosoves/20%Monthly2018-12-22 11:20
https://www.informatat.com/lluka-keds-i-mund-te-gjobitet-nese-ka-reduktime-pa-arsye/20%Monthly2018-12-22 18:29
https://www.informatat.com/kosnett-perkrahja-amerikane-per-rend-dhe-ligj-nuk-do-te-mungoje/20%Monthly2018-12-21 16:07
https://www.informatat.com/vv-ja-dhe-ldk-ka-therrasin-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-12-21 16:05
https://www.informatat.com/peticion-ne-shba-qe-trumpi-ti-mbroje-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-12-21 16:03
https://www.informatat.com/rusia-fton-perendimin-te-mos-e-perkrahe-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-21 16:02
https://www.informatat.com/mergimtaret-ne-zvicer-perseri-pre-e-mashtrimeve-me-bileta-per-te-ardhur-ne-kosove/20%Monthly2018-12-21 15:59
https://www.informatat.com/macron-i-dergon-leter-thacitne-paris-u-riafirmua-angazhimi-per-paqen/20%Monthly2018-12-22 18:19
https://www.informatat.com/kryeministri-grek-denon-vendimet-per-taksen-dhe-ushtrine-ne-kosove/20%Monthly2018-12-21 15:52
https://www.informatat.com/miratohet-ne-parim-projektligji-per-buxhetin-2019/20%Monthly2018-12-21 15:50
https://www.informatat.com/shba-do-te-terheqe-7000-trupa-nga-afganistani/20%Monthly2018-12-21 13:00
https://www.informatat.com/leonardo-dicaprio-dhuron-100-mln-dollare-per-te-luftuar-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2018-12-21 12:56
https://www.informatat.com/shteti-qe-ka-me-shume-bicikleta-sesa-banore/20%Monthly2018-12-21 12:49
https://www.informatat.com/125453-2/20%Monthly2018-12-21 12:45
https://www.informatat.com/gabimet-e-pafalshme-qe-bejne-grate-kur-zgjedhin-dhe-lyhen-me-parfum/20%Monthly2018-12-21 12:40
https://www.informatat.com/miqte-qe-kritikojne-jane-me-te-miret/20%Monthly2018-12-21 12:38
https://www.informatat.com/berisha-ben-thirrje-djem-rrembeni-armet/20%Monthly2018-12-21 12:35
https://www.informatat.com/kur-injoron-te-dashuren-tende-e-meson-thjesht-te-jetoje-dhe-pa-ty/20%Monthly2018-12-21 12:32
https://www.informatat.com/opozita-e-palekundur-nuk-e-voton-projektbuxhetin-e-2019-s/20%Monthly2018-12-21 12:30
https://www.informatat.com/bahtiri-per-bashkimin-e-mitrovices-kjo-do-te-behet/20%Monthly2018-12-21 12:27
https://www.informatat.com/permbyllet-protesta-e-studenteve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-21 12:24
https://www.informatat.com/serbia-e-shqetesuar-me-rolin-e-shba-se-ne-dialog/20%Monthly2018-12-21 12:20
https://www.informatat.com/politikani-serb-serbia-te-mendoj-mire-letren-e-trump-per-vuciqin-dhe-thacin/20%Monthly2018-12-21 12:17
https://www.informatat.com/masht-njofton-se-kur-do-te-filloj-pushimi-per-institucionet-arsimore/20%Monthly2018-12-21 12:15
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-shkarkimin-e-pacollit-per-fyerje-raciste-dhe-gjuhe-seksiste/20%Monthly2018-12-21 12:10
https://www.informatat.com/gashi-programet-e-edukimit-jo-formal-alternative-e-avancimit-ne-karriere-per-te-rinjte/20%Monthly2018-12-21 12:18
https://www.informatat.com/daciq-flet-per-letrat-e-trump-ndaj-thacit-dhe-vuciqit/20%Monthly2018-12-21 11:17
https://www.informatat.com/mustafa-i-drejtohet-me-leter-nderkombetareve/20%Monthly2018-12-21 15:52
https://www.informatat.com/ldk-nuk-e-pranon-ftesen-e-veselit-per-dialogun/20%Monthly2018-12-21 11:06
https://www.informatat.com/vv-akuzon-thacin-per-shkaterrim-te-kqz-se/20%Monthly2018-12-21 15:47
https://www.informatat.com/te-rishikohet-pozicioni-i-kosoves-ne-cefta/20%Monthly2018-12-21 10:46
https://www.informatat.com/nga-e-hena-ne-kirurgji-vetem-rastet-emergjente/20%Monthly2018-12-21 10:42
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-sekretari-amerikan-i-mbrojtjes-qe-mbeshteti-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-12-21 10:39
https://www.informatat.com/kmdlnj-therret-te-ndihmohen-njerezit-ne-nevoje-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2018-12-21 10:29
https://www.informatat.com/kosova-shtet-ne-kushtetuten-e-maqedonise/20%Monthly2018-12-21 10:21
https://www.informatat.com/pritje-te-gjata-ne-merdare-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-12-21 10:17
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-ndaj-adem-grabovcit/20%Monthly2018-12-21 10:14
https://www.informatat.com/pacolli-fsk-do-te-fuqizoje-identitetin-dhe-shtetesine-kosovare/20%Monthly2018-12-21 10:11
https://www.informatat.com/atletico-nuk-deshiron-te-heq-dore-nga-lucas-hernandez/20%Monthly2018-12-21 10:08
https://www.informatat.com/komuna-e-vushtrrise-ndalon-ndezjen-e-fishekzjarreve-ne-hapesira-publike/20%Monthly2018-12-21 10:06
https://www.informatat.com/undp-e-gatshme-te-mbeshtese-edhe-me-tutje-mpb-ne-e-kosoves/20%Monthly2018-12-21 10:02
https://www.informatat.com/blogerja-tailandeze-rrezikon-gjyqin-arsyeja-nuk-pelqeu-fustanin-e-princeshes/20%Monthly2018-12-21 09:59
https://www.informatat.com/te-pasmet-e-emily-ratajkowskit-ne-plan-te-pare/20%Monthly2018-12-21 09:57
https://www.informatat.com/beyonce-publikon-foton-e-rralle-te-binjakeve-sir-dhe-rumi/20%Monthly2018-12-21 09:55
https://www.informatat.com/michelle-obama-me-cizme-4000-dollare-ne-emision/20%Monthly2018-12-21 09:53
https://www.informatat.com/david-beckham-futbollisti-i-pare-qe-do-udhetoje-ne-hapesire/20%Monthly2018-12-21 09:51
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-sjell-kengen-e-re-ne-bashkepunim-me-vajzen-e-saj-10-vjecare/20%Monthly2018-12-21 09:49
https://www.informatat.com/jeison-murillo-afrimi-i-pare-i-barcelones-per-merkaton-e-janarit/20%Monthly2018-12-21 09:45
https://www.informatat.com/arsenal-konsideron-largimin-e-mesut-ozilit/20%Monthly2018-12-21 09:43
https://www.informatat.com/vizita-e-netanjahut-ne-shqiperi-eshte-anuluar-per-shkak-te-rrezikut-nga-diplomatet-iraniane/20%Monthly2018-12-21 09:41
https://www.informatat.com/shba-ja-optimiste-per-marreveshjen-me-phenianin/20%Monthly2018-12-21 09:36
https://www.informatat.com/rifillojne-fluturimet-ne-aeroportin-gatwick-te-londres/20%Monthly2018-12-21 09:28
https://www.informatat.com/ceki-13-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-nje-miniere/20%Monthly2018-12-21 09:21
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-prizren/20%Monthly2018-12-21 09:20
https://www.informatat.com/per-6-vjet-mbi-300-mije-shqiptare-e-kane-braktisur-atdheun/20%Monthly2018-12-21 09:18
https://www.informatat.com/marreveshja-perfundimtare-problem-i-evropes-apo-i-shba-se/20%Monthly2018-12-21 09:16
https://www.informatat.com/komiteti-helsinkit-mirepret-sanksionet-ndaj-radosavljeviqit/20%Monthly2018-12-21 09:14
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-priten-reshje-te-dobeta-bore-fundjava-me-ngrohet/20%Monthly2018-12-21 09:12
https://www.informatat.com/pacolli-i-adhuroj-kritikat-e-shendetshme-por-jo-fyerjet/20%Monthly2018-12-21 08:32
https://www.informatat.com/integrimi-euroatlantik-mbahet-peng-nga-peseshja-e-be-se/20%Monthly2018-12-21 08:29
https://www.informatat.com/paralajmerohet-peticion-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-21 08:27
https://www.informatat.com/vazhdon-seanca-ne-rend-dite-votimi-i-buxhetit/20%Monthly2018-12-21 10:55
https://www.informatat.com/komplikohet-situata-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-12-21 11:12
https://www.informatat.com/komandanti-i-nato-s-mbeshtet-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-21 08:18
https://www.informatat.com/rama-dhe-bernabiqi-shkembejne-letra-per-kosoven/20%Monthly2018-12-21 11:04
https://www.informatat.com/ajri-ne-prishtine-shume-i-pashendetshem/20%Monthly2018-12-20 22:17
https://www.informatat.com/termet-i-fuqishem-godet-rusine/20%Monthly2018-12-20 22:15
https://www.informatat.com/neser-temperatura-deri-ne-minus-6-grade-celsius/20%Monthly2018-12-20 22:14
https://www.informatat.com/250-mije-euro-per-nje-nate-ish-missi-shqiptar-ai-nuk-ka-dit-as-me-ma-lyp/20%Monthly2018-12-20 22:13
https://www.informatat.com/vetem-15-milion-euro-nga-dueli-mcgregor-khabib/20%Monthly2018-12-20 22:11
https://www.informatat.com/mpj-i-kunderpergjigjet-serbise-rreth-terheqjes-se-njohjeve/20%Monthly2018-12-20 22:10
https://www.informatat.com/tanja-fajon-e-godet-me-shuplake-serbine-nuk-i-dua-ne-be/20%Monthly2018-12-20 22:08
https://www.informatat.com/dyshime-per-terrorizem-blindohen-aeroportet-e-gjermanise/20%Monthly2018-12-20 22:07
https://www.informatat.com/haradinaj-i-shkruan-leter-mogherinit-hahn-dhe-malmstrom/20%Monthly2018-12-20 15:36
https://www.informatat.com/limaj-thote-se-dialogu-me-serbine-do-te-jete-transparent/20%Monthly2018-12-20 15:28
https://www.informatat.com/gruaja-e-godet-me-dru-e-djep-burrin-ia-kontrollonte-telefonin/20%Monthly2018-12-20 15:25
https://www.informatat.com/mustafa-qeveria-po-improvizon-me-ekipe-hibride-ne-dialog-po-ofendon-opoziten/20%Monthly2018-12-21 08:16
https://www.informatat.com/pacolli-rezultate-deshperuese-te-politikes-se-jashtme/20%Monthly2018-12-20 15:19
https://www.informatat.com/veseli-fton-kreret-insitucionale-dhe-perfaqesuesit-e-opozites-per-tu-koordinuar-per-dialogun/20%Monthly2018-12-21 08:15
https://www.informatat.com/perleshje-fizike-ne-kuvendin-e-shqiperise-perjashtohet-deputeti-endri-hasa/20%Monthly2018-12-20 14:49
https://www.informatat.com/fsk-ja-mban-ligjerata-per-vetedijesimin-nga-rreziku-i-mjeteve-piroteknike/20%Monthly2018-12-20 14:47
https://www.informatat.com/kosnett-takon-komandantin-foggo-riafirmohet-mbeshtetja-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-20 14:38
https://www.informatat.com/be-letra-e-trumpit-mbeshtetje-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-20 14:36
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-njofton-per-bastisjet-ne-11-lokacione-perfshire-edhe-shtepine-e-sabit-gecit/20%Monthly2018-12-20 15:22
https://www.informatat.com/vuciqi-falenderon-putinin-per-qendrimin-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-12-20 15:11
https://www.informatat.com/ministri-gashi-nenshkruan-kontratat-per-financimin-e-70-ndermarresve-te-rinj/20%Monthly2018-12-20 13:41
https://www.informatat.com/mijera-arme-pa-leje-konfiskohen-gjate-ketij-viti-ne-kosove/20%Monthly2018-12-20 12:24
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-reagon-ndaj-mundesise-per-perseritje-te-balotazhit/20%Monthly2018-12-20 12:20
https://www.informatat.com/mogherini-t-nuk-i-beson-askush-ne-kosove/20%Monthly2018-12-20 12:14
https://www.informatat.com/gjuriqi-zbulon-pistat-e-vrasjes-se-ivanoviqit-shpien-te-shqiptare/20%Monthly2018-12-20 12:07
https://www.informatat.com/mijera-pasagjere-mbesin-te-ngujuar-nga-mbyllja-e-aeroportit-gatwick-ne-londer/20%Monthly2018-12-20 12:03
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-ti-kushtoje-vemendjen-e-merituar-baletit/20%Monthly2018-12-20 11:59
https://www.informatat.com/hoti-do-ti-perdorim-te-gjithe-mekanizmat-kushtetues-kunder-thacit/20%Monthly2018-12-20 11:54
https://www.informatat.com/united-pajtohen-ta-paguajne-kompensimin-e-solskjaer/20%Monthly2018-12-20 11:52
https://www.informatat.com/lorik-cana-thumbon-kombetaren-greke/20%Monthly2018-12-20 11:50
https://www.informatat.com/talenti-16-vjecar-i-dortmundit-enderroj-te-luaj-per-kosoven/20%Monthly2018-12-20 11:47
https://www.informatat.com/autoudha-prishtine-merdare-do-te-kushtoje-240-milion-euro/20%Monthly2018-12-20 11:44
https://www.informatat.com/i-detyrohet-300-mije-dollare-janet-jackson-paditet-nga-ish-menaxheri/20%Monthly2018-12-20 11:42
https://www.informatat.com/edhe-tre-udherrefyes-klinike-per-menaxhimin-e-semundjeve-jo-ngjitese/20%Monthly2018-12-20 11:40
https://www.informatat.com/hoxha-projektet-e-be-se-te-rendesishme-per-kosoven-dhe-rajonin/20%Monthly2018-12-20 11:37
https://www.informatat.com/fajon-per-serbine-ky-nuk-eshte-shteti-qe-dua-ta-shoh-ne-be/20%Monthly2018-12-20 11:34
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-te-jete-ne-funksion-te-plote-te-ekipit-negociator/20%Monthly2018-12-20 11:31
https://www.informatat.com/lajcigjykata-speciale-pothuajse-funksionale-viti-2019-do-te-jete-i-veshtire-per-kosoven/20%Monthly2018-12-20 15:10
https://www.informatat.com/bahtiri-ben-thirrje-publike-per-inicimin-e-peticionit-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-20 10:52
https://www.informatat.com/pd-te-perjashtohet-rama-nga-seanca-perdori-fjalor-fyes-e-denigrues/20%Monthly2018-12-20 10:45
https://www.informatat.com/keds-reduktimet-e-rrymes-behen-vetem-per-sanime-te-problemeve-teknike/20%Monthly2018-12-20 10:42
https://www.informatat.com/stefanoviq-serbet-ne-kosove-nuk-kane-besim-ne-institucionet-e-prishtines/20%Monthly2018-12-20 10:33
https://www.informatat.com/edi-rama-opozita-e-paska-kaluar-kohen-duke-vjedhur-veze/20%Monthly2018-12-20 10:31
https://www.informatat.com/fifa-publikon-renditjen-perfundimtare-kombetarja-e-kosoves-me-ngritjen-me-te-larte/20%Monthly2018-12-20 10:29
https://www.informatat.com/kurti-kritikon-qeverine-per-buxhetin-dhe-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-12-20 10:26
https://www.informatat.com/gazetari-i-der-spiegel-fabrikoi-artikuj-me-vite/20%Monthly2018-12-20 10:18
https://www.informatat.com/deputeti-i-pd-se-hedh-veze-ne-drejtim-te-rames/20%Monthly2018-12-20 10:10
https://www.informatat.com/seanca-per-buxhetin-te-premten/20%Monthly2018-12-20 11:31
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-nxjerr-kushte-per-denuklearizim/20%Monthly2018-12-20 10:01
https://www.informatat.com/trump-trupat-amerikane-terhiqen-nga-siria/20%Monthly2018-12-20 09:57
https://www.informatat.com/drama-e-scott-disick-mes-kourtney-kardashian-dhe-sofia-richie/20%Monthly2018-12-20 09:55
https://www.informatat.com/meghan-markle-tregon-barkun-ne-muajin-e-6-te-te-shtatzenise/20%Monthly2018-12-20 09:53
https://www.informatat.com/zbulohet-e-dashura-e-re-e-brooklyn-beckham/20%Monthly2018-12-20 09:50
https://www.informatat.com/paris-hilton-zbulon-cfare-ndodhi-me-unazen-2-milione-dollareshe-nga-ish-i-fejuari-chris-zylka/20%Monthly2018-12-20 09:48
https://www.informatat.com/mediat-serbe-zbulojne-detaje-nga-perplasja-e-haradinajt-me-mogherinin-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-20 09:44
https://www.informatat.com/bastiset-shtepia-e-sabit-gecit-dyshohet-per-krim-te-organizuar-dhe-fajde/20%Monthly2018-12-20 11:25
https://www.informatat.com/kosova-importon-lende-te-pare-nga-serbia-por-jo-edhe-mallrat-tjera/20%Monthly2018-12-20 09:36
https://www.informatat.com/allegri-te-reali-zidane-te-juventusi/20%Monthly2018-12-20 09:33
https://www.informatat.com/mourinho-me-gjithe-respektin-kam-te-ardhme-edhe-pa-united/20%Monthly2018-12-20 09:31
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-solidaritetit/20%Monthly2018-12-20 09:28
https://www.informatat.com/obama-si-babadimer-u-ofron-dhurata-femijeve-te-spitalit-ne-dc/20%Monthly2018-12-20 09:26
https://www.informatat.com/oek-dhe-oeak-e-mirepresin-vendimin-e-ministrit-hamza/20%Monthly2018-12-20 09:23
https://www.informatat.com/kongresmeni-amerikan-amerika-deshiron-te-ndihmoje-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-20 09:20
https://www.informatat.com/afer-nje-mije-gjoba-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-12-20 09:18
https://www.informatat.com/shtesat-e-femijeve-nga-viti-i-ardhshem/20%Monthly2018-12-20 09:16
https://www.informatat.com/per-24-ore-96-raste-ne-emergjencen-pediatrike/20%Monthly2018-12-20 09:11
https://www.informatat.com/lekaj-ldk-ja-e-vetevendosja-te-reflektojne-te-behen-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-12-20 09:09
https://www.informatat.com/uljet-e-cmimeve-te-naftes-ne-bursa-nuk-reflektojne-ne-kosove/20%Monthly2018-12-20 09:06
https://www.informatat.com/shi-por-rritje-temperaturash-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-20 09:04
https://www.informatat.com/termet-ne-greqi-ndihet-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-20 09:01
https://www.informatat.com/trumpi-pergezon-shqiperine-per-parandalimin-e-sulmit-terrorist-nga-irani/20%Monthly2018-12-20 08:28
https://www.informatat.com/delegacioni-per-dialogun-ne-janar-me-platforme/20%Monthly2018-12-20 08:26
https://www.informatat.com/feilcke-be-smund-edhe-ti-izoloje-kosovaret-edhe-te-thote-hiqeni-taksen/20%Monthly2018-12-20 08:23
https://www.informatat.com/paqartesi-ne-qendrimin-zyrtar-per-dialogun/20%Monthly2018-12-20 09:40
https://www.informatat.com/sot-konference-per-legalizimin-e-armeve/20%Monthly2018-12-20 08:17
https://www.informatat.com/dhjete-klinika-te-qkuk-se-kerkojne-paga-te-njejta-me-prokuroret-dhe-gjyqtaret/20%Monthly2018-12-20 08:15
https://www.informatat.com/zhvatesit-e-kqz-se/20%Monthly2018-12-20 08:09
https://www.informatat.com/thaci-dhe-vuciqi-nuk-e-ndajne-te-njejtin-optimizem-per-marreveshje/20%Monthly2018-12-20 10:26
https://www.informatat.com/opozita-nuk-i-bindet-trumpit/20%Monthly2018-12-20 10:07
https://www.informatat.com/pas-11-shtatorit-puna-si-roje-aeroporti-tashme-nga-me-te-sikletshmet/20%Monthly2018-12-19 21:52
https://www.informatat.com/muriqi-kualifikoi-cityn-ne-kupe-guardiola-e-lavderon/20%Monthly2018-12-19 21:49
https://www.informatat.com/zbulohet-planeti-i-ri-farout-vg-18-eshte-ne-distancen-me-te-larget-nga-dielli/20%Monthly2018-12-19 21:46
https://www.informatat.com/mustafa-tregon-se-a-do-ti-bashkohet-ldk-ekipit-te-dialogut/20%Monthly2018-12-20 08:19
https://www.informatat.com/edhe-pse-nuk-jemi-takuar-une-te-dua-zbulohet-sekreti-i-george-h-w-bush/20%Monthly2018-12-19 21:42
https://www.informatat.com/a-do-martoheshit-me-shqiptare-ja-pergjigja-e-vajzave-nga-zvicra-video/20%Monthly2018-12-19 21:39
https://www.informatat.com/kylie-jenner-me-fustan-te-tejdukshem-e-te-kristalte/20%Monthly2018-12-19 21:31
https://www.informatat.com/be-ballkan-mogherini-dhe-lideret-mbeshtetje-prespes-dhe-dialogut-prishtine-beograd/20%Monthly2018-12-19 21:29
https://www.informatat.com/protesta-ne-hungari-shqiperi-serbi-e-gjermani-ku-po-shkon-evropa/20%Monthly2018-12-19 21:27
https://www.informatat.com/flet-eliza-dushku-pas-lajmit-se-mori-9-5-mln-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2018-12-19 21:25
https://www.informatat.com/cuditen-mjeket-11-vjecares-i-zhduket-tumori-i-pasherueshem/20%Monthly2018-12-19 21:24
https://www.informatat.com/courtney-te-duhen-bikini-me-te-medha-foto/20%Monthly2018-12-19 21:21
https://www.informatat.com/fotot-me-te-bukura-dhe-me-qesharake-te-kafsheve/20%Monthly2018-12-19 21:19
https://www.informatat.com/tirana-debon-dy-diplomate-iraniane-cenuan-sigurine-ne-vend/20%Monthly2018-12-19 21:16
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-le-mbrapa-punen-ne-komune-merret-me-ceshtje-madhore/20%Monthly2018-12-19 21:14
https://www.informatat.com/prishtina-e-mbyll-vitin-me-fitore/20%Monthly2018-12-19 21:11
https://www.informatat.com/veseli-i-befasuar-nga-qendrimi-i-ldk-se-per-dialogun/20%Monthly2018-12-19 21:09
https://www.informatat.com/hziri-veselit-po-i-biejne-ngushte-kepucet-e-hashimit/20%Monthly2018-12-20 08:04
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-per-vizat-si-dhe-perplasjen-mes-kryeministrit-dhe-mogherinit/20%Monthly2018-12-19 21:02
https://www.informatat.com/real-madrid-ia-ve-syrin-jadon-sancho-s/20%Monthly2018-12-19 15:53
https://www.informatat.com/chelsea-me-oferte-per-isco-n-ne-janar/20%Monthly2018-12-19 15:51
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-mund-te-arrihet-ne-te-ardhmen-e-afert/20%Monthly2018-12-19 15:49
https://www.informatat.com/mogherini-lideret-e-ballkanit-perendimor-mbeshtesin-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-19 15:45
https://www.informatat.com/filipe-luis-afer-largimit-nga-atletico/20%Monthly2018-12-19 15:41
https://www.informatat.com/brad-pitt-feston-ditelindjen-me-femijet-ne-shtepi/20%Monthly2018-12-19 15:38
https://www.informatat.com/vuciq-tregon-se-a-zhvilloi-takim-ndaras-me-thacin-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-19 15:35
https://www.informatat.com/vuciqi-u-dergon-pite-ne-takimin-ne-bruksel-per-kete-arsye/20%Monthly2018-12-19 15:33
https://www.informatat.com/te-premten-seanca-per-buxhetin/20%Monthly2018-12-19 15:29
https://www.informatat.com/te-shtena-armesh-mes-policise-dhe-hajnit-te-veturave-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-19 15:21
https://www.informatat.com/rama-ne-vlore-pritet-me-protesta-edhe-ne-perfundim-te-takimit/20%Monthly2018-12-19 15:19
https://www.informatat.com/ahemti-e-limaj-ne-pritje-te-marrjes-se-dokumentacionit-per-dialogun/20%Monthly2018-12-19 15:16
https://www.informatat.com/formohet-bordi-i-ankesave-te-bizneseve/20%Monthly2018-12-19 15:11
https://www.informatat.com/ramadan-muja-denohet-me-1-vjet-burgim-me-kusht/20%Monthly2018-12-19 15:10
https://www.informatat.com/shba-planifikon-terheqje-te-trupave-nga-siria/20%Monthly2018-12-19 15:03
https://www.informatat.com/avramopoulos-kosova-ka-permbushur-kriteret-per-viza-tani-eshte-ne-doren-e-shteteve-anetare/20%Monthly2018-12-19 15:49
https://www.informatat.com/dogana-konfiskon-duhan-pa-banderola-dhe-arreston-nje-person-te-dyshimte/20%Monthly2018-12-19 13:58
https://www.informatat.com/tahiri-qendrimi-i-haradinajt-per-mogherinin-nuk-eshte-i-ashper/20%Monthly2018-12-19 13:53
https://www.informatat.com/kurti-qeveria-aktuale-eshte-bere-pjesemarrese-ne-kapjen-e-shtetit/20%Monthly2018-12-19 13:50
https://www.informatat.com/fillon-takimi-i-mogherinit-me-lideret-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-12-19 13:48
https://www.informatat.com/sbashk-te-terhiqet-projektligji-i-pagave-te-ndihmohet-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 13:45
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-se-cfare-bisedoi-me-sekretarin-e-nato-s/20%Monthly2018-12-19 15:45
https://www.informatat.com/oeak-prodhimi-vendor-nuk-mjafton-nevojiten-kapacitete-te-reja-ne-sektorin-e-energjise/20%Monthly2018-12-19 13:37
https://www.informatat.com/be-ja-kritikon-vendet-qe-gezojne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-19 13:35
https://www.informatat.com/vuciq-bisedimet-me-prishtinen-vazhdojne-vetem-kur-te-terhiqet-tarifa/20%Monthly2018-12-19 13:33
https://www.informatat.com/gashi-aftesimi-profesional-i-te-rinjve-hap-mundesi-punesimi-per-ta-ne-vendin-tone/20%Monthly2018-12-19 13:21
https://www.informatat.com/hoxha-pret-vleresim-nga-gjermania/20%Monthly2018-12-19 12:19
https://www.informatat.com/deklarohet-goran-radosavljeviq-guri-nuk-me-intereson-vendimi-i-amerikes/20%Monthly2018-12-19 12:10
https://www.informatat.com/rama-studenteve-ne-mes-te-ultimatumeve-dhe-demokracise-pranoni-dialogun/20%Monthly2018-12-19 12:08
https://www.informatat.com/perplasje-mes-ismailit-dhe-hotit-per-keqperdorimin-e-6-milione-eurove-per-barna/20%Monthly2018-12-19 12:05
https://www.informatat.com/thaci-themelimi-i-ushtrise-pune-e-kryer-kemi-mbeshtetje-nga-vendet-me-te-fuqishme/20%Monthly2018-12-19 12:00
https://www.informatat.com/stoltenbergu-i-telefonon-serish-haradinajt-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 13:39
https://www.informatat.com/thaci-shba-me-ne-fund-foli-nga-dje-kosova-merr-fryme-me-lirshem/20%Monthly2018-12-19 15:16
https://www.informatat.com/financial-times-e-shpall-george-sorosin-personalitet-i-vitit/20%Monthly2018-12-19 11:32
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-mblidhet-sot-ne-kuvend/20%Monthly2018-12-19 11:29
https://www.informatat.com/qeveria-gjermane-kosova-ka-arritur-suksese/20%Monthly2018-12-19 11:26
https://www.informatat.com/perplasjet-testuese-te-be-se-dhe-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-19 11:24
https://www.informatat.com/veseli-be-ti-trajtoje-barabarte-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2018-12-19 14:04
https://www.informatat.com/haradinaj-te-nderhyje-amerika-mogherini-smund-te-kryeje-pune-ne-bisedime/20%Monthly2018-12-19 10:38
https://www.informatat.com/reka-ushtria-dhe-taksa-demonstruan-sovranitetin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 10:21
https://www.informatat.com/qelaj-ne-2019-do-te-dyfishohet-numri-i-pjesetareve-te-njesise-speciale/20%Monthly2018-12-19 10:18
https://www.informatat.com/guardiola-e-mbeshtet-mourinho-n-do-te-rikthehet-se-shpejti/20%Monthly2018-12-19 10:14
https://www.informatat.com/ole-gunnar-solskjaer-emerohet-trajner-i-united/20%Monthly2018-12-19 10:13
https://www.informatat.com/brenda-dyqanit-me-te-vjeter-te-cokollatave-ne-paris/20%Monthly2018-12-19 10:11
https://www.informatat.com/menyrat-se-si-te-mesoni-femijet-tuaj-qe-te-jene-me-sjellshem/20%Monthly2018-12-19 10:06
https://www.informatat.com/studentet-protestojne-edhe-ne-maqedoni-keto-jane-13-kerkesat-e-tyre/20%Monthly2018-12-19 10:01
https://www.informatat.com/thaci-udheton-per-bruksel-per-takimin-e-lidereve-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-12-19 09:59
https://www.informatat.com/paris-budapest-tirane-proteston-gjysma-e-evropes/20%Monthly2018-12-19 09:57
https://www.informatat.com/ashley-graham-teresisht-e-zhveshur-para-pasqyres/20%Monthly2018-12-19 09:54
https://www.informatat.com/kylie-jenner-vlen-sa-jay-z-nje-nga-5-te-famshmit-me-te-pasur-ne-bote/20%Monthly2018-12-19 09:51
https://www.informatat.com/pas-8-vitesh-se-bashku-cifti-i-famshem-vendos-te-martohet/20%Monthly2018-12-19 09:49
https://www.informatat.com/selena-gomez-e-lumtur-dhe-e-shendetshme/20%Monthly2018-12-19 09:47
https://www.informatat.com/cardi-b-e-deshperuar-per-seks-me-bashkeshortin-e-ndare/20%Monthly2018-12-19 09:45
https://www.informatat.com/bie-me-makinen-ne-lume-vdes-kengetarja-e-famshme/20%Monthly2018-12-19 09:43
https://www.informatat.com/leopardi-hyn-ne-shtepi-dhe-vret-3-vjecarin/20%Monthly2018-12-19 09:41
https://www.informatat.com/sipas-novostit-treshja-e-madhe-zgjidh-ceshtjen-e-kosoves-be-bie/20%Monthly2018-12-19 09:38
https://www.informatat.com/kryetaret-e-komunave-demantojne-keds-in-per-reduktime/20%Monthly2018-12-19 09:35
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-gazetareve-te-vrare-per-shkak-te-punes-se-tyre/20%Monthly2018-12-19 09:33
https://www.informatat.com/ideja-e-brexitit-pa-marreveshje-tmerron-bizneset-ne-britani/20%Monthly2018-12-19 09:31
https://www.informatat.com/vezhguesi-sirian-is-i-ka-vrare-700-te-burgosur-ne-lindje-te-sirise/20%Monthly2018-12-19 09:29
https://www.informatat.com/vazhdon-greva-nga-sindikata-e-shendetesise/20%Monthly2018-12-19 09:27
https://www.informatat.com/sulmon-vajzen-dhe-gruan-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2018-12-19 09:25
https://www.informatat.com/shtetasi-serb-kapet-duke-hyre-me-arme-ne-kosove/20%Monthly2018-12-19 09:26
https://www.informatat.com/serbia-po-humb-tregun-e-kosoves-nga-taksa-100-per-qind/20%Monthly2018-12-19 09:17
https://www.informatat.com/dita-e-15-te-e-protestes-rama-nuk-je-i-mirepritur/20%Monthly2018-12-19 09:13
https://www.informatat.com/be-e-do-thacin-negociator-te-kosoves/20%Monthly2018-12-19 09:11
https://www.informatat.com/fmn-ja-e-shqetesuar-nga-skemat-e-reja-sociale-te-pabuxhetuara/20%Monthly2018-12-19 09:08
https://www.informatat.com/moti-sot-me-erera-te-dobeta-ndikon-negativisht-ne-cilesine-e-ajrit/20%Monthly2018-12-19 09:04
https://www.informatat.com/i-ftohti-mberthen-shqiperine/20%Monthly2018-12-19 09:02
https://www.informatat.com/kontestohet-edhe-ushtruesi-i-ri-i-detyres-se-drejtorit-te-agjencise-se-punesimit/20%Monthly2018-12-19 09:01
https://www.informatat.com/vitin-tjeter-roaming-falas-ne-gjashte-shtetet-e-ballkanit/20%Monthly2018-12-19 08:28
https://www.informatat.com/i-ndalohet-hyrja-ne-shba-radosavleviqit-i-dyshuar-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyci/20%Monthly2018-12-19 08:25
https://www.informatat.com/ekipi-shteteror-vetem-mbeshtetes-i-perpjekjeve-te-thacit-ne-dialog/20%Monthly2018-12-19 10:38
https://www.informatat.com/pacolli-sot-raporton-per-shkeljet-ne-sherbimin-diplomatik/20%Monthly2018-12-19 08:19
https://www.informatat.com/agjenda-e-be-se-demanton-pritjen-e-haradinajt-per-vizat/20%Monthly2018-12-19 11:02
https://www.informatat.com/lajiq-nga-taksa-e-kosoves-2600-ndermarrje-kane-mbetur-pa-treg/20%Monthly2018-12-19 08:13
https://www.informatat.com/vuciq-i-kenaqur-me-rezultatet-e-seances-se-okb-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 08:10
https://www.informatat.com/mogherini-takohet-sot-me-thacin-dhe-me-lideret-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-12-19 11:50
https://www.informatat.com/serwer-serbia-ka-hequr-dore-nga-kosova/20%Monthly2018-12-18 20:23
https://www.informatat.com/nagavci-thaci-ne-ks-te-okb-permendi-te-vertetat-e-rrezikshme-per-kosoven/20%Monthly2018-12-18 20:20
https://www.informatat.com/jeremiq-letra-e-trumpit-deshmi-se-thaci-e-vuciq-jane-afer-marreveshjes/20%Monthly2018-12-18 20:16
https://www.informatat.com/neser-ne-bruksel-mogherini-dreke-pune-me-lideret-e-vendeve-te-ballkanit/20%Monthly2018-12-18 20:13
https://www.informatat.com/mogherini-tha-se-dialogu-udhehiqet-nga-thaci-shpend-ahmeti-ka-nje-pergjigje-per-te/20%Monthly2018-12-18 20:10
https://www.informatat.com/murati-letra-e-trump-per-thacin-i-hap-rruge-perfshirjes-se-shba-ve-ne-dialog/20%Monthly2018-12-18 20:05
https://www.informatat.com/selimi-per-psd-ne-smund-te-flasin-ne-emer-te-votuesve-te-braktisur/20%Monthly2018-12-18 20:01
https://www.informatat.com/ukraina-nuk-e-mbeshtet-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-18 19:58
https://www.informatat.com/vuciqi-guterresit-vazhdimi-i-dialogut-pasi-kosova-ta-heqe-taksen/20%Monthly2018-12-18 19:53
https://www.informatat.com/nato-nuk-ka-ndryshim-te-mandatit-te-kfor-it-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 19:50
https://www.informatat.com/veseli-kosova-e-bekuar-per-miqesine-me-shba-ne/20%Monthly2018-12-18 19:44
https://www.informatat.com/ilir-deda-reagon-per-letren-e-trumpit-derguar-thacit/20%Monthly2018-12-18 19:41
https://www.informatat.com/hoxhaj-tregon-se-kur-do-te-arrihet-marreveshja-me-serbine/20%Monthly2018-12-18 19:38
https://www.informatat.com/mogherini-kerkon-serish-heqjen-e-taksave-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-19 08:16
https://www.informatat.com/haradinaj-letra-e-trumpit-lajm-i-mire-per-shtetin-dhe-popullin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-19 08:04
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-mbi-50-milione-euro-per-bujqesine-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-12-18 15:12
https://www.informatat.com/zbuloni-popullin-me-jetegjate-jetojne-deri-ne-150-vjet-nuk-njohin-kancerin-dhe-lindin-65-vjec/20%Monthly2018-12-18 14:57
https://www.informatat.com/do-nje-lidhje-te-shendetshme-mos-bej-keto-gabime/20%Monthly2018-12-18 14:56
https://www.informatat.com/si-te-luftojme-pagjumesine/20%Monthly2018-12-18 14:55
https://www.informatat.com/yjet-me-te-ndjekur-ne-instagram-ne-vitin-2018/20%Monthly2018-12-18 14:53
https://www.informatat.com/kfor-i-gjerman-i-dhuron-pajisje-kosoves/20%Monthly2018-12-18 14:41
https://www.informatat.com/%e2%80%8btrump-i-shkruan-thacit-paralajmeron-marreveshje-historike-mes-tij-dhe-vucicit/20%Monthly2018-12-18 19:48
https://www.informatat.com/ajo-cka-beri-vlora-citaku-kur-thaci-po-e-thoshte-fjalimin-behet-kryelajm-ne-serbi/20%Monthly2018-12-18 12:49
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-kerkojne-nga-brukseli-te-vendosen-sanksione-ndaj-prishtines/20%Monthly2018-12-18 12:47
https://www.informatat.com/vuciq-kerkon-qe-okb-ja-te-perfshihet-ne-dialog-aktuale/20%Monthly2018-12-18 12:43
https://www.informatat.com/haze-ben-thirrje-per-dialog-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-12-18 12:41
https://www.informatat.com/oeak-luftimi-i-korrupsionit-te-jete-prioritet-i-insitucioneve-shteterore/20%Monthly2018-12-18 12:39
https://www.informatat.com/veseli-nenshkruan-ligjet-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-18 12:37
https://www.informatat.com/haradinaj-mogherinit-i-thash-qe-e-crregulloi-dialogun-taksen-se-heqim/20%Monthly2018-12-18 19:31
https://www.informatat.com/veseli-institucionet-smund-te-jete-efikase-nese-pergjegjesite-nuk-ndahen-mes-burrave-dhe-grave/20%Monthly2018-12-18 11:49
https://www.informatat.com/haradinaj-mbeshtet-thacin-ne-dialog/20%Monthly2018-12-18 11:43
https://www.informatat.com/grupi-per-studime-juridike-dhe-politike-reagon-kunder-letres-se-mogherinit/20%Monthly2018-12-18 11:40
https://www.informatat.com/pas-letres-se-be-se-drejtuar-haradinajt-reagon-ldk-ja/20%Monthly2018-12-18 11:37
https://www.informatat.com/kina-nuk-do-te-beje-perpjekje-per-hegjemoni-globale/20%Monthly2018-12-18 11:34
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-kunder-qeverise-se-hungarise/20%Monthly2018-12-18 11:32
https://www.informatat.com/qeveria-britanike-po-pergatitet-per-nje-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2018-12-18 11:30
https://www.informatat.com/rrahmani-shendetesia-po-udhehiqet-pa-vizion-e-me-parregullsi-te-shumta/20%Monthly2018-12-18 11:28
https://www.informatat.com/per-24-ore-730-gjoba-trafiku-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 11:18
https://www.informatat.com/haradinaj-ata-qe-braktisen-vendin-si-emigrante-sot-mund-ti-sherbejne-me-se-miri-atij-si-qytetare/20%Monthly2018-12-18 11:15
https://www.informatat.com/oconnell-po-turperohem-sa-pak-zyrtare-te-larte-po-denohen-per-korrupsion/20%Monthly2018-12-18 19:28
https://www.informatat.com/balotellin-e-kerkon-klubi-i-serie-a/20%Monthly2018-12-18 10:24
https://www.informatat.com/dua-lipa-gati-per-2019-pergatit-dicka-speciale/20%Monthly2018-12-18 10:21
https://www.informatat.com/bebe-rexha-i-ben-nje-dedikimin-nenes-nuk-eshte-lehte-te-rritesh-femije/20%Monthly2018-12-18 10:13
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-te-flini-me-telefon-nen-jastek/20%Monthly2018-12-18 10:04
https://www.informatat.com/shkarkohet-jose-mourinho/20%Monthly2018-12-18 10:02
https://www.informatat.com/monchi-di-francesco-nuk-eshte-ne-rrezik-per-tu-shkarkuar/20%Monthly2018-12-18 09:57
https://www.informatat.com/pas-perballjes-ne-new-york-thaci-e-vuciq-takohen-me-mogherinin/20%Monthly2018-12-18 09:53
https://www.informatat.com/ibrahimoviq-perfundimisht-skthehet-te-milani/20%Monthly2018-12-18 09:48
https://www.informatat.com/mourinho-e-do-xherdan-shaqirin-te-manchester-united/20%Monthly2018-12-18 09:46
https://www.informatat.com/kurti-me-fjalimin-ne-keshillin-e-sigurimit-thaci-tregoi-se-ka-dale-nga-vetmia-dimerore/20%Monthly2018-12-18 10:38
https://www.informatat.com/be-presidenti-thaci-udheheq-me-dialogun/20%Monthly2018-12-18 12:32
https://www.informatat.com/per-24-ore-232-raste-emergjente/20%Monthly2018-12-18 09:14
https://www.informatat.com/mi-ja-thote-se-rruga-kacanik-hani-i-elezit-vazhdon-te-jete-e-mbyllur-pjeserisht/20%Monthly2018-12-18 09:11
https://www.informatat.com/klinikat-e-kirurgjise-nuk-ofrojne-as-sot-sherbime-vazhdojne-greven/20%Monthly2018-12-18 09:08
https://www.informatat.com/vuciq-i-kenaqur-nga-mbledhja-e-ks-te-okb-se/20%Monthly2018-12-18 09:04
https://www.informatat.com/tahiri-delegacioni-shteteror-per-dialog-ska-legjitimitet-te-mjaftueshem/20%Monthly2018-12-18 09:01
https://www.informatat.com/largohen-te-gjithe-uzurpatoret-e-pronave-shoqerore/20%Monthly2018-12-18 08:58
https://www.informatat.com/syla-rrezik-per-kosoven-ikja-e-mjekeve-per-ne-gjermani/20%Monthly2018-12-18 08:55
https://www.informatat.com/daciq-i-frustruar-me-sjelljen-e-haradinajt-ne-bruksel-ja-cka-thote/20%Monthly2018-12-18 08:52
https://www.informatat.com/studentet-ne-shqiperi-paralajmerojne-bojkot-te-mesimit/20%Monthly2018-12-18 08:49
https://www.informatat.com/shpendi-i-dha-krah-qeverise/20%Monthly2018-12-18 08:47
https://www.informatat.com/ministria-e-arsimit-zotohet-se-vitin-e-ardhshem-do-te-nise-mesimi-tereditor/20%Monthly2018-12-18 08:42
https://www.informatat.com/serbet-i-cmendi-fjalimi-i-presidentit-thaci-ne-okb/20%Monthly2018-12-18 08:38
https://www.informatat.com/prokuroria-te-tre-te-pandehurit-kane-kontribuar-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-12-18 08:36
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-ne-shqiperi-rreshtohet-perkrah-studenteve/20%Monthly2018-12-18 08:34
https://www.informatat.com/moti-i-sotem-permireson-cilesine-e-ajrit/20%Monthly2018-12-18 08:32
https://www.informatat.com/ldk-thote-se-i-takojne-dy-anetare-ne-kqz-akuzon-presidentin-se-po-i-ben-nder-koalicionit-aktual-qeverises/20%Monthly2018-12-18 08:30
https://www.informatat.com/mot-i-ndryshueshem-kryesisht-me-shi-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-18 08:27
https://www.informatat.com/perfshirja-e-serbeve-sfide-per-fsk-ne/20%Monthly2018-12-18 09:19
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-sot-mban-mbledhje/20%Monthly2018-12-18 08:22
https://www.informatat.com/shqiperia-e-pafuqishme-te-konkurroje-serbine-me-mallra-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 08:20
https://www.informatat.com/rezoluta-nuk-ia-kufizon-thacit-rolin-ne-dialog/20%Monthly2018-12-18 09:53
https://www.informatat.com/kush-perkrahu-kosoven-e-kush-serbine-ne-ks-te-okb-se/20%Monthly2018-12-18 09:42
https://www.informatat.com/matoshi-lutfi-haziri-gardiani-i-fundit-i-gheto-s/20%Monthly2018-12-17 21:48
https://www.informatat.com/britania-e-holanda-mbeshtesin-fuqishem-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-17 21:40
https://www.informatat.com/pas-mogherinit-komentuesit-kosovare-ja-mesyjne-edhe-keds-it-e-bombardojne-me-komente/20%Monthly2018-12-17 21:37
https://www.informatat.com/franca-thote-se-ushtria-e-kosoves-su-be-ne-kohe-te-duhur/20%Monthly2018-12-17 21:31
https://www.informatat.com/daciqi-nuk-beson-se-ks-i-okb-se-do-te-cmilitarizoje-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-17 21:28
https://www.informatat.com/rusia-do-qe-kfor-i-ta-demilitarizoje-fsk-ne/20%Monthly2018-12-17 21:23
https://www.informatat.com/haziri-skemi-nevoje-te-sillemi-me-inate-ndaj-be-se/20%Monthly2018-12-17 21:20
https://www.informatat.com/thaci-mbledhja-e-jashtezakonshme-e-ks-te-okb-se-ne-situate-krejt-te-zakonshme-ne-kosove/20%Monthly2018-12-18 08:25
https://www.informatat.com/shtetet-e-be-se-ne-ks-te-okb-bashke-per-kosoven-ushtria-e-drejte-sovrane/20%Monthly2018-12-18 08:15
https://www.informatat.com/vuciq-okb-ja-te-marre-rol-me-te-madh-per-te-ndalur-provokimet-e-prishtines/20%Monthly2018-12-18 08:09
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-rol-me-te-madh-te-amerikes-ne-dialog/20%Monthly2018-12-17 21:14
https://www.informatat.com/be-reagon-pas-takimit-te-tensionuar-me-delegacionin-kosovar-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-17 15:58
https://www.informatat.com/veseli-takon-perfaqesuesit-e-organizatave-te-dala-nga-lufta-i-siguron-per-mbeshtetje/20%Monthly2018-12-17 15:53
https://www.informatat.com/hoxha-mosliberalizimi-i-vizave-ve-ne-pikepyetje-kredibilitetin-e-be-se/20%Monthly2018-12-17 15:50
https://www.informatat.com/prokuroria-zbulon-detaje-te-reja-para-gjykates-rreth-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2018-12-17 15:48
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme-thote-se-jane-te-domosdoshme/20%Monthly2018-12-17 15:46
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-bruksel-kundershton-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-12-17 21:09
https://www.informatat.com/shkupi-e-fali-serbine-pse-se-arrestoi-gruevskin/20%Monthly2018-12-17 15:31
https://www.informatat.com/pacolli-i-kerkon-be-se-ta-penalizoje-serbine/20%Monthly2018-12-17 15:30
https://www.informatat.com/hoxhaj-ushtria-e-kosoves-do-te-behet-pjese-e-nato-s/20%Monthly2018-12-17 15:27
https://www.informatat.com/pas-anulimit-te-konferences-hahn-udheton-per-ne-vjene/20%Monthly2018-12-17 15:22
https://www.informatat.com/bahtiri-paralajmeron-peticion-te-qytetareve-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-17 15:20
https://www.informatat.com/konfirmon-avni-arifi-haradinaj-nuk-leshoi-pe-per-taksen/20%Monthly2018-12-17 16:02
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-thashe-be-se-qe-deshtoi-me-premtimin-per-liberalizimin/20%Monthly2018-12-17 15:40
https://www.informatat.com/anulohet-konferenca-haradinaj-mogherini-pas-takimit-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-17 21:04
https://www.informatat.com/diplomon-piloti-i-pare-i-fsk-se/20%Monthly2018-12-17 15:01
https://www.informatat.com/protesta-para-kryeministrise-studentet-konfrontohen-me-qytetaret/20%Monthly2018-12-17 12:51
https://www.informatat.com/biserko-serbia-eshte-fajtore-per-kaosin-ne-ballkan/20%Monthly2018-12-17 12:48
https://www.informatat.com/may-referendumi-i-ri-do-te-thyente-besimin-e-britanikeve/20%Monthly2018-12-17 12:44
https://www.informatat.com/lavrov-e-krahason-udheheqjen-e-ukraines-me-nazistet/20%Monthly2018-12-17 12:41
https://www.informatat.com/sauditet-denojne-rezoluten-e-senatit-amerikan/20%Monthly2018-12-17 12:39
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pergjigjet-be-se-per-taksen/20%Monthly2018-12-17 15:11
https://www.informatat.com/oficeri-i-fsk-se-nderohet-me-dy-cmime-ne-shba/20%Monthly2018-12-17 12:29
https://www.informatat.com/simiq-nuk-ka-politikan-ne-kosove-pa-nje-histori-lufte/20%Monthly2018-12-17 12:20
https://www.informatat.com/perse-nuset-e-bartin-vellon/20%Monthly2018-12-17 12:15
https://www.informatat.com/dua-lipa-performon-ne-koncertin-e-kengetares-se-famshme/20%Monthly2018-12-17 12:09
https://www.informatat.com/shkarkohet-kryetari-i-kushtetueses-se-shqiperise-nuk-justifikon-pasurine/20%Monthly2018-12-17 12:05
https://www.informatat.com/seanca-ndaj-te-dyshuarve-per-vrasjen-e-ivanoviqit-po-mbahet-me-dyer-te-mbyllura/20%Monthly2018-12-17 12:02
https://www.informatat.com/106-vjet-nga-themelimi-i-sherbimit-sekret-shqiptar/20%Monthly2018-12-17 11:59
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-pare-nga-i-ftohti-ne-serbi/20%Monthly2018-12-17 11:56
https://www.informatat.com/komuna-e-suharekes-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike/20%Monthly2018-12-17 11:53
https://www.informatat.com/roma-do-ta-transferoje-umar-sadiqin-ne-perugia/20%Monthly2018-12-17 11:48
https://www.informatat.com/punetoret-shendetesore-paralajmerojne-masa-me-radikale-nese-su-permbushen-kerkesat/20%Monthly2018-12-17 11:46
https://www.informatat.com/rashica-ende-nuk-e-kam-treguar-me-te-miren/20%Monthly2018-12-17 11:41
https://www.informatat.com/hidhet-shorti-i-liges-se-kampioneve-keto-jane-ciftet/20%Monthly2018-12-17 11:39
https://www.informatat.com/rama-kritika-ministrave-shkoni-ne-komisione-si-mona-ne-dasme/20%Monthly2018-12-17 11:35
https://www.informatat.com/ky-eshte-niveli-i-ndotjes-se-ajrit-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-17 11:29
https://www.informatat.com/takimi-haradinaj-mogherini-ne-oren-1300-keto-jane-temat-qe-pritet-te-diskutohen/20%Monthly2018-12-17 12:34
https://www.informatat.com/armet-pa-leje-tani-mund-ti-legalizoni/20%Monthly2018-12-17 11:20
https://www.informatat.com/coutinho-transferohet-tek-manchester-united/20%Monthly2018-12-17 11:17
https://www.informatat.com/bahtiri-i-reagon-mapl-se-per-bashkim-te-mitrovices/20%Monthly2018-12-17 11:10
https://www.informatat.com/studentet-protestojne-kerkojne-kushte-me-te-mira-dhe-mos-nderhyrje-te-politikes/20%Monthly2018-12-17 15:17
https://www.informatat.com/klopp-shaqiri-eshte-futbollist-me-aftesi-te-mrekullueshme/20%Monthly2018-12-17 11:01
https://www.informatat.com/oeak-prokurimi-publik-me-zhvillime-te-reja-per-transparence-me-te-madhe/20%Monthly2018-12-17 10:56
https://www.informatat.com/qkss-kosova-nuk-ka-perspektive-te-qarte-euroatlantike/20%Monthly2018-12-17 10:53
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-ushtria-e-kosoves-u-be-ne-kohen-e-gabuar/20%Monthly2018-12-17 15:05
https://www.informatat.com/te-dyshuarit-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit-sot-dalin-para-gjyqit/20%Monthly2018-12-17 10:09
https://www.informatat.com/193-milione-euro-per-asfalt/20%Monthly2018-12-17 10:06
https://www.informatat.com/shperthim-bombe-prane-nje-televizioni-ne-greqi/20%Monthly2018-12-17 10:04
https://www.informatat.com/shpallet-femra-me-joshese-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-17 10:01
https://www.informatat.com/miss-filipina-kurorezohet-miss-universe-2018/20%Monthly2018-12-17 09:57
https://www.informatat.com/lajiq-qe-nga-21-nentori-asnje-mall-i-serbise-nuk-ka-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-12-17 09:54
https://www.informatat.com/java-e-fundit-e-vjeshtes-si-dimer-ne-kosove/20%Monthly2018-12-17 09:17
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-perqindje-te-larte-te-deshires-per-imigrim/20%Monthly2018-12-17 09:14
https://www.informatat.com/simiq-do-ta-rrezojme-qeverine-e-kosoves-nese-opozita-i-siguron-51-vota/20%Monthly2018-12-17 09:10
https://www.informatat.com/vdes-viktima-e-peste-e-sulmit-ne-strasburg/20%Monthly2018-12-17 09:08
https://www.informatat.com/576-paciente-kerkuan-trajtim-per-tri-dite-ne-emergjence/20%Monthly2018-12-17 09:05
https://www.informatat.com/engel-be-tua-jap-kosovareve-liberalizimin-menjehere/20%Monthly2018-12-17 09:01
https://www.informatat.com/k-veriore-sanksionet-mund-te-bllokojne-rrugen-drejt-denuklearizimit/20%Monthly2018-12-17 08:59
https://www.informatat.com/ushtria-amerikane-lanson-gjeneraten-e-re-te-sateliteve-te-gps-it/20%Monthly2018-12-17 08:56
https://www.informatat.com/sot-jepet-fjala-perfundimtare-ne-gjykimin-e-ramadan-mujes/20%Monthly2018-12-17 08:55
https://www.informatat.com/krasniqi-vendimet-e-guximshme-i-sjellin-ndryshimet-e-medha/20%Monthly2018-12-17 08:51
https://www.informatat.com/thacite-fokusohemi-ne-dialog-dhe-per-ulesen-e-kosoves-ne-okb/20%Monthly2018-12-17 11:26
https://www.informatat.com/kosova-vazhdon-te-jete-e-varur-nga-importi-i-grurit/20%Monthly2018-12-17 08:45
https://www.informatat.com/temperaturat-sot-ne-shqiperi-nga-2-deri-ne-17c/20%Monthly2018-12-17 08:41
https://www.informatat.com/efektet-e-takses-rritet-konsumimi-i-produkteve-vendore-dhe-numri-i-te-punesuarve/20%Monthly2018-12-17 08:38
https://www.informatat.com/me-dy-qendrime-ne-dialog/20%Monthly2018-12-17 08:47
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-e-studenteve-te-shqiperise/20%Monthly2018-12-17 08:28
https://www.informatat.com/vulin-ka-nje-kerkese-per-be-ne-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2018-12-17 08:25
https://www.informatat.com/vetem-14-per-qind-e-te-papuneve-te-regjistruar-u-punesuan-gjate-2018-s/20%Monthly2018-12-17 08:22
https://www.informatat.com/nis-greva-e-punetoreve-shendetesore/20%Monthly2018-12-17 08:18
https://www.informatat.com/sot-ne-ks-te-okb-se-debat-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-17 11:14
https://www.informatat.com/vuciq-para-perballjes-me-thacin-ne-okb-do-te-luftoj-me-gjithe-zemer/20%Monthly2018-12-17 08:11
https://www.informatat.com/brukseli-sot-diskuton-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-17 11:04
https://www.informatat.com/mogherini-i-pergjigjet-vetem-njerit-nga-mijera-reagime-qe-i-shkuan-nga-kosovaret-e-izoluar/20%Monthly2018-12-16 19:41
https://www.informatat.com/lluka-sqarohet-per-ndaljen-e-rrymes-ne-fushe-kosove-e-suhareke/20%Monthly2018-12-17 08:32
https://www.informatat.com/verioret-e-kater-komunave-shpenzuan-12-5-milione-euro-rryme-sdihet-kush-paguan/20%Monthly2018-12-16 19:35
https://www.informatat.com/reduktimet-e-enrgjise-elektike-e-nervozjne-kryetarin-e-suharekes-i-kercenohetkeds-it/20%Monthly2018-12-16 19:32
https://www.informatat.com/haziri-ekipit-te-ri-negociator-puna-e-mbare-pa-ne/20%Monthly2018-12-16 15:33
https://www.informatat.com/eprori-amerikan-fsk-se-jemi-shume-krenar-me-ju/20%Monthly2018-12-16 15:30
https://www.informatat.com/veseli-be-se-presim-qasje-te-sinqerte-nga-ju/20%Monthly2018-12-16 15:27
https://www.informatat.com/trajkoviq-vuciq-e-ka-vulosur-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-16 15:24
https://www.informatat.com/ymeri-kurti-e-mustafa-si-kukuvajkat-po-vajtojne/20%Monthly2018-12-16 15:21
https://www.informatat.com/bien-eksportet-e-kosoves-ne-serbi/20%Monthly2018-12-16 15:17
https://www.informatat.com/seanca-e-ks-te-okb-se-per-ushtrine-e-kosoves-neser-ne-oren-21/20%Monthly2018-12-16 15:14
https://www.informatat.com/kosnett-shba-ja-mirepret-rezoluten-per-dialogun/20%Monthly2018-12-17 08:08
https://www.informatat.com/haradinaj-i-kthen-pergjigje-mogherinit-se-heqim-taksen/20%Monthly2018-12-16 15:07
https://www.informatat.com/be-oferte-kosoves-hiqeni-taksen-ne-ju-ofrojme-kete/20%Monthly2018-12-16 15:00
https://www.informatat.com/krasniqi-timoni-pe-dialog-me-serbine-eshte-ne-duart-e-delegacionit/20%Monthly2018-12-16 11:44
https://www.informatat.com/me-teknologji-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-12-16 11:40
https://www.informatat.com/keshilltari-amerikan-per-siguri-i-ka-disa-fjale-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-16 11:37
https://www.informatat.com/ne-serbi-kerkohet-doreheqja-e-vuciqit/20%Monthly2018-12-16 11:33
https://www.informatat.com/tahiri-i-bindur-se-2019-ta-eshte-viti-i-konfiskimit-te-pasurive-dhe-shkaterrimit-te-grupeve-kriminale/20%Monthly2018-12-16 11:29
https://www.informatat.com/rruget-neper-kosove-te-papastruara-nga-bora/20%Monthly2018-12-16 11:25
https://www.informatat.com/haradinaj-neser-takohet-me-mogherinin/20%Monthly2018-12-16 14:57
https://www.informatat.com/kryeministrin-nuk-e-ndale-as-acari-i-madh-ja-nga-ku-lajmerohet/20%Monthly2018-12-16 11:16
https://www.informatat.com/mediumi-kryesor-suedez-thaci-do-te-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-12-16 11:13
https://www.informatat.com/epik-gjate-8-viteve-dialog-fitoi-vetem-serbia/20%Monthly2018-12-16 11:17
https://www.informatat.com/thaci-mban-konference-shtypi-para-nisjes-per-new-york-ne-mbledhjen-e-ks-te-okb/20%Monthly2018-12-16 11:07
https://www.informatat.com/kurti-pas-miratimit-te-ligjeve-per-ushtrine-shpejt-u-shtrine/20%Monthly2018-12-16 11:03
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-seanca-e-ks-te-okb-se-per-ushtrine-e-kosoves-te-mbahet-me-dyer-te-mbyllura/20%Monthly2018-12-16 15:09
https://www.informatat.com/mustafa-rezoluta-nuk-eshte-zgjidhje-per-dialogun-por-zgjatje-e-mandatit-qeverises/20%Monthly2018-12-16 15:04
https://www.informatat.com/valon-murati-ankohet-per-rezoluten/20%Monthly2018-12-15 20:24
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gafa-e-radhes-nga-veseli-ne-seancen-e-sotme/20%Monthly2018-12-15 20:20
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-dhe-dialogu-do-te-sjellin-njohje-reciproke/20%Monthly2018-12-15 20:15
https://www.informatat.com/reagon-gjuriq-pas-miratimit-te-rezolutes-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-12-15 20:09
https://www.informatat.com/hoxhaj-fton-partite-opozitare-ti-bashkengjiten-ekipit-negociator/20%Monthly2018-12-15 20:05
https://www.informatat.com/shefi-i-okb-se-i-shqetesuar-me-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-15 20:01
https://www.informatat.com/mijera-qytetare-protestojne-para-kuvendit-dhe-presidences-se-serbise/20%Monthly2018-12-15 19:58
https://www.informatat.com/hoti-dialogun-nuk-mund-ta-udheheqe-partia-e-tete-ne-kuvend-e-as-ata-qe-kane-mandate-te-huaja/20%Monthly2018-12-15 19:52
https://www.informatat.com/sejdiu-tashme-kuvendi-ka-timonin-e-dialogut/20%Monthly2018-12-15 19:45
https://www.informatat.com/krasniqi-te-bashkohemi-perballe-serbise/20%Monthly2018-12-15 19:41
https://www.informatat.com/limaj-miratimi-i-rezolutes-vendim-i-pjekur-politikisht/20%Monthly2018-12-15 19:36
https://www.informatat.com/veseli-e-quan-lajm-te-mire-miratimin-e-rezolutes-per-dialogun/20%Monthly2018-12-15 19:32
https://www.informatat.com/thaci-pershendet-votimin-e-rezolutes-qe-e-ben-limajn-e-ahmetin-kryenegociatore/20%Monthly2018-12-15 19:26
https://www.informatat.com/miratohet-rezoluta-per-dialogun/20%Monthly2018-12-16 10:53
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-nis-marrjen-ne-pyetje/20%Monthly2018-12-15 16:03
https://www.informatat.com/mania-per-buze-te-trasha-nuk-njihet-23-vjecarja/20%Monthly2018-12-15 15:17
https://www.informatat.com/si-te-kujdesemi-per-lekuren-ne-stinen-e-dimrit/20%Monthly2018-12-15 14:58
https://www.informatat.com/uefa-te-henen-hidhen-shortet-per-champions-dhe-europa-league/20%Monthly2018-12-15 14:54
https://www.informatat.com/lind-foshnja-e-pare-nga-nje-miter-e-transplantuar-nga-nje-trup-i-vdekur/20%Monthly2018-12-15 14:52
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-e-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-12-15 19:11
https://www.informatat.com/diete-efikase-per-linja-perfekte-per-vetem-14-dite/20%Monthly2018-12-15 14:47
https://www.informatat.com/kim-kardashian-drake-mos-e-kerceno-kurre-burrin-apo-familjen-time/20%Monthly2018-12-15 14:45
https://www.informatat.com/tayna-paralajmeron-shperthimin-e-rrjetit/20%Monthly2018-12-15 14:44
https://www.informatat.com/foto-nga-kapja-e-sadam-husein-fiks-15-vite-me-pare/20%Monthly2018-12-15 14:40
https://www.informatat.com/miu-te-cilit-iu-vendos-tru-njeriu/20%Monthly2018-12-15 14:38
https://www.informatat.com/mercedes-20-miliarde-euro-per-makina-elektrike/20%Monthly2018-12-15 14:36
https://www.informatat.com/sot-ne-hipokrati-kanceri-i-mushkerive/20%Monthly2018-12-15 14:32
https://www.informatat.com/dardan-sejdiu-deklarohet-per-sharjet-nga-akademiku-e-ldkse/20%Monthly2018-12-15 14:30
https://www.informatat.com/capital-t-dhuron-pese-shtepi-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2018-12-15 14:28
https://www.informatat.com/rrokulliset-autobusi-qe-po-dergonte-udhetare-nga-serbia-ne-bosnje-ka-te-vdekur/20%Monthly2018-12-15 14:26
https://www.informatat.com/lirohet-enis-qerka-qe-u-kap-me-113-kg-narkotike/20%Monthly2018-12-15 14:24
https://www.informatat.com/izolohet-nga-bora-zona-turistike-e-thethit/20%Monthly2018-12-15 14:22
https://www.informatat.com/ne-keto-shtete-duhet-ta-mendosh-mire-tradhtine-bashkeshortore/20%Monthly2018-12-15 14:20
https://www.informatat.com/shpallet-antikushtetuese-obamacare/20%Monthly2018-12-15 14:18
https://www.informatat.com/itali-shqiptareve-u-gjejne-vepra-arti-e-objekte-te-cmuara/20%Monthly2018-12-15 14:14
https://www.informatat.com/basha-rama-ka-financuar-makinacion-gjigand-propagande-kunder-pd-se/20%Monthly2018-12-15 14:12
https://www.informatat.com/pudra-me-ngjyroses-kanceroz-jj-e-dinte-prej-1971-shit/20%Monthly2018-12-15 14:11
https://www.informatat.com/konjufca-u-kerkon-falje-votuesve-te-vetevendosjes-se-futi-ne-liste-per-deputete-keta-te-psd-se/20%Monthly2018-12-15 14:07
https://www.informatat.com/haradinaj-ska-kuorum-jemi-ne-pritje-te-nise-seanca/20%Monthly2018-12-15 14:04
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-i-qeras-me-kafe-dy-te-ftuarit-e-pare-te-tribunalit-special/20%Monthly2018-12-15 11:24
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-gati-draf-librin-me-tema-qe-kosova-duhet-te-dialogoje-me-serbine/20%Monthly2018-12-15 10:32
https://www.informatat.com/eliza-dushku-9-5-mln-dollare-pas-akuzave-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2018-12-15 10:30
https://www.informatat.com/shakira-si-messi-dhe-ronaldo-hetohet-nga-prokuroria-spanjolle/20%Monthly2018-12-15 10:28
https://www.informatat.com/krasniqi-ldk-me-shpesh-i-nderrone-qendrimet-se-sa-ndryshon-moti/20%Monthly2018-12-15 10:26
https://www.informatat.com/distria-krasniqi-e-arte-ne-kine-te-gjitha-lufterat-i-fiton-me-ippon/20%Monthly2018-12-15 10:22
https://www.informatat.com/mediat-serbe-shkruajne-se-me-formimin-e-ushtrise-u-pushtua-kosova/20%Monthly2018-12-15 09:21
https://www.informatat.com/shefi-i-shtabit-te-ushtrise-serbe-po-percjellim-me-vigjilence-situaten-ne-kosove/20%Monthly2018-12-15 09:15
https://www.informatat.com/keshilli-prokurorial-i-jep-tender-kompanise-e-cila-nuk-mund-ti-paguaje-punetoret/20%Monthly2018-12-15 09:12
https://www.informatat.com/sot-8-vjet-nga-heqja-e-regjimit-te-vizave-per-shqiptaret-qytetaret-e-kosoves-mbesin-ne-izolim/20%Monthly2018-12-15 09:08
https://www.informatat.com/ideja-per-korrigjim-kufijsh-seshte-e-thacit-por-e-serbise-thote-krasniqi/20%Monthly2018-12-15 09:04
https://www.informatat.com/norvegjia-do-qe-nderkombetaret-te-mos-nguten-me-qendrime-rreth-dialogut/20%Monthly2018-12-15 09:00
https://www.informatat.com/bolton-thekson-nevojen-qe-kosova-e-serbia-te-arrijne-shpejt-marreveshje/20%Monthly2018-12-15 08:56
https://www.informatat.com/edhe-nje-shtet-tjeter-i-bese-del-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-15 08:52
https://www.informatat.com/dy-kerkesat-e-be-se-te-hiqet-taksa-te-vazhdoje-dialogu/20%Monthly2018-12-15 08:46
https://www.informatat.com/sot-edhe-nje-tentim-qe-dialogun-ta-marre-kuvendi/20%Monthly2018-12-15 08:56
https://www.informatat.com/veseli-shtetit-po-i-shtohet-nje-ditelindje-e-madhe/20%Monthly2018-12-14 17:48
https://www.informatat.com/haradinaj-ska-mik-me-te-mire-dhe-armik-me-te-keq-se-fsk-ja/20%Monthly2018-12-15 08:50
https://www.informatat.com/thaciushtria-e-kosoves-paraqet-vlerat-tona-eshte-shtylle-e-shtetit/20%Monthly2018-12-15 08:44
https://www.informatat.com/vuciq-therret-konference-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-12-14 17:30
https://www.informatat.com/neser-seanca-per-rezoluten-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-12-14 17:26
https://www.informatat.com/te-gjithe-ne-kembe-per-ushtarin-e-ushtrise-se-kosoves-luan-haradinaj/20%Monthly2018-12-14 17:19
https://www.informatat.com/ambasadoret-e-bojkotojne-ceremonine-e-mandatimit-te-ushtrise-aktuale/20%Monthly2018-12-14 17:44
https://www.informatat.com/rusia-kerkon-nga-kfor-i-te-cmilitarizoje-dhe-shperbeje-fsk-ne/20%Monthly2018-12-14 17:08
https://www.informatat.com/gjithcka-gati-per-ceremonine-shteterore-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 17:12
https://www.informatat.com/duda-balje-vota-ime-per-ushtrine-vota-me-krenare-deri-me-sot/20%Monthly2018-12-14 15:42
https://www.informatat.com/maqedonia-kunder-formimit-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 15:55
https://www.informatat.com/kosova-me-me-shume-burra-se-sa-gra/20%Monthly2018-12-14 15:36
https://www.informatat.com/urimi-i-vecante-i-veselit-me-bashkeshorten-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 15:20
https://www.informatat.com/qeveria-e-serbise-ushtria-e-kosoves-eshte-kercenimi-me-i-madh-i-paqes-ne-rajon/20%Monthly2018-12-14 15:18
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-rusise-pas-formimit-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 15:14
https://www.informatat.com/vulin-kane-bere-ushtrine-per-ta-sulmuar-serbine-por-vuciq-nuk-do-ta-lejoj-kete/20%Monthly2018-12-14 15:11
https://www.informatat.com/qeveria-e-merkelit-perkrah-ushtrine-e-kosoves-ka-nje-mesazh-per-serbine/20%Monthly2018-12-14 17:26
https://www.informatat.com/daciqi-kerkon-mbledhje-te-keshillit-te-sigurimit-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 14:41
https://www.informatat.com/per-gjuriqin-ushtria-e-kosoves-eshte-pushtuese-e-serbise-kercenohet-se-do-te-arrestohen-pjesetaret-e-saj/20%Monthly2018-12-14 14:38
https://www.informatat.com/qeveria-per-tre-muaj-shpenzoi-474-milione-euro/20%Monthly2018-12-14 14:11
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-personave-qe-shantazhuan-doktorin/20%Monthly2018-12-14 14:08
https://www.informatat.com/shala-nga-sot-jam-i-gatshem-te-jap-edhe-doreheqje/20%Monthly2018-12-14 14:03
https://www.informatat.com/serbet-ne-veri-varrosin-rezoluten-1244/20%Monthly2018-12-14 14:00
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pilotja-e-pare-e-helikopterit-ne-fsk-se/20%Monthly2018-12-14 13:53
https://www.informatat.com/finlanda-uron-kosoven-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 13:48
https://www.informatat.com/keta-jane-deputet-qe-nuk-moren-pjese-ne-votimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 13:43
https://www.informatat.com/plani-per-ringjalljen-e-eurozones-pika-ku-deshtoi-makroni/20%Monthly2018-12-14 13:33
https://www.informatat.com/kitaristi-i-rolling-stones-ne-prag-te-75-vjetorit-vendos-qe-te-lere-alkoolin/20%Monthly2018-12-14 13:32
https://www.informatat.com/modelja-e-playboy-nis-palestren-tregon-rezultatin-foto/20%Monthly2018-12-14 13:30
https://www.informatat.com/5000-euro-per-seks-te-pakufizuar-ne-ishullin-privat/20%Monthly2018-12-14 13:28
https://www.informatat.com/wake-up-zbuloni-cfare-kane-kerkuar-shqiptaret-ne-google-gjate-2018/20%Monthly2018-12-14 13:26
https://www.informatat.com/anita-shkruan-e-emocionuar-urimin-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 13:23
https://www.informatat.com/rama-uron-thacin-shba-dhe-be-ne-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 13:18
https://www.informatat.com/mogherini-cakton-takim-urgjent-me-lideret-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-12-14 15:04
https://www.informatat.com/bik-themelimi-i-ushtrise-forcon-identitetin-tone-shteteror/20%Monthly2018-12-14 12:47
https://www.informatat.com/reuters-kosova-formon-ushtrine-pavaresisht-kundershtimit-serb-e-kritikave-te-nato-s/20%Monthly2018-12-14 12:45
https://www.informatat.com/jashari-kosove-u-be-ushtria/20%Monthly2018-12-14 12:42
https://www.informatat.com/dhoma-e-perfaqesuesve-akuzon-burman-per-gjenocid-kunder-myslimaneve-rohingya/20%Monthly2018-12-14 12:40
https://www.informatat.com/bolton-nuk-ka-takim-trump-putin-derisa-rusia-mban-anijet-ukrainase/20%Monthly2018-12-14 12:36
https://www.informatat.com/nje-migrante-7-vjecare-vdes-teksa-ishte-nen-kujdestari-ne-shba/20%Monthly2018-12-14 12:34
https://www.informatat.com/mustafa-ushtria-ishte-nevoje-dhe-e-drejte-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 12:30
https://www.informatat.com/kocijanciq-be-ja-ka-qendrim-te-njejte-me-nato-n-per-fsk-ne/20%Monthly2018-12-14 12:28
https://www.informatat.com/donald-trump-fut-stormy-daniels-ne-borxhe-te-medha-ja-si-do-i-zgjidhe/20%Monthly2018-12-14 12:24
https://www.informatat.com/ngacmimet-seksuale-ne-pune-eliza-dushku-demshperblehet-me-9-5-mln-dollare/20%Monthly2018-12-14 12:22
https://www.informatat.com/do-te-te-thyej-zemren-ke-po-paralajmeron-bebe-rexha/20%Monthly2018-12-14 12:20
https://www.informatat.com/deputetet-e-ldk-se-bejne-homazhe-te-varri-i-rugoves-dhe-krasniqit/20%Monthly2018-12-14 12:17
https://www.informatat.com/perez-i-rezervuar-per-shitjen-e-iscos/20%Monthly2018-12-14 12:15
https://www.informatat.com/arsenalit-i-refuzohet-oferta-e-pare-per-underin/20%Monthly2018-12-14 12:13
https://www.informatat.com/fifa-perkrah-idene-per-48-ekipe-ne-boteror/20%Monthly2018-12-14 12:11
https://www.informatat.com/banka-kombetare-zvicerane-ul-inflacionin/20%Monthly2018-12-14 12:09
https://www.informatat.com/gjermania-dhe-turqia-eksportueset-kryesore-te-mallrave-ne-kosove/20%Monthly2018-12-14 12:06
https://www.informatat.com/haradinajushtria-eshte-e-te-gjitheve/20%Monthly2018-12-14 12:04
https://www.informatat.com/new-york-times-shkruan-se-me-ushtrine-kosova-po-e-shperfill-nato-n/20%Monthly2018-12-14 11:59
https://www.informatat.com/kurti-me-meritoret-per-ushtrine-jane-ata-qe-dhane-jeten-per-liri/20%Monthly2018-12-14 11:56
https://www.informatat.com/rakiq-vendimi-per-ushtrine-eshte-i-papranueshem-per-veriun/20%Monthly2018-12-14 11:52
https://www.informatat.com/stoltenberg-shpreh-keqardhje-per-themelimin-e-ushtrise-se-kosoves-pa-pelqimin-e-nato-s/20%Monthly2018-12-14 11:49
https://www.informatat.com/qeveria-kosova-eshte-nato-dhe-nato-eshte-kosove/20%Monthly2018-12-14 11:47
https://www.informatat.com/zbutet-bernabic-kohe-me-pare-kercenonte-me-lufte-tani-flete-ndryshe/20%Monthly2018-12-14 11:35
https://www.informatat.com/thaci-sot-eshte-dite-historike-per-kosoven/20%Monthly2018-12-14 11:45
https://www.informatat.com/pas-votimit-te-ushtrise-haradinaj-i-drejtohet-babaitplak-u-ba-ushtria/20%Monthly2018-12-14 11:45
https://www.informatat.com/shba-ja-ripohon-mbeshtetjen-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-14 11:47
https://www.informatat.com/kuvendi-voton-ushtrine-veseli-thote-se-nga-sot-fillon-nje-epoke-e-re-per-kosoven/20%Monthly2018-12-14 12:51
https://www.informatat.com/eksplozivi-qe-u-kap-nne-mazgit-eshte-i-llojit-tnt-dhe-anfa/20%Monthly2018-12-14 10:19
https://www.informatat.com/pas-leshimit-per-fletarrest-lajmerohet-avokati-i-sami-lushtakut/20%Monthly2018-12-14 10:15
https://www.informatat.com/pritje-shteterore-pas-votimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 10:12
https://www.informatat.com/sot-ne-shqiperi-reshje-shiu-e-debore/20%Monthly2018-12-14 10:07
https://www.informatat.com/votohet-projektligji-per-forcen-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 10:05
https://www.informatat.com/sheshel-kerkon-nga-kinezet-dhe-ruset-ti-dergojne-trupat-ne-kosove/20%Monthly2018-12-14 10:03
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-merr-pjese-ne-seancen-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 10:01
https://www.informatat.com/kreu-shteteror-dhe-ushtarak-i-serbise-te-kufiri-me-kosoven/20%Monthly2018-12-14 09:58
https://www.informatat.com/shqiperia-fjala-e-dyte-me-e-kerkuar-nga-italianet-ne-google-per-turizmin/20%Monthly2018-12-14 09:56
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-po-behet-fale-te-reneve-per-liri/20%Monthly2018-12-14 09:54
https://www.informatat.com/pacolliurime-ushtria-me-e-re-ne-bote/20%Monthly2018-12-14 09:51
https://www.informatat.com/haradinaj-serbise-nga-sot-e-tutje-ke-pune-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-14 09:48
https://www.informatat.com/schieb-kosova-ka-te-drejte-per-ushtri-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-12-14 09:44
https://www.informatat.com/deputetet-miratojne-projektligjin-per-ministrine-e-mbrojtjes/20%Monthly2018-12-14 09:41
https://www.informatat.com/bushati-kfor-i-spirance-stabiliteti-per-kosoven-dhe-me-gjere/20%Monthly2018-12-14 09:39
https://www.informatat.com/thaci-ushtria-e-kosoves-jetesim-i-sakrifices-shekullore/20%Monthly2018-12-14 09:35
https://www.informatat.com/kfor-i-i-mobilizuar-autoblindat-e-tyre-shihen-edhe-ne-decan/20%Monthly2018-12-14 09:32
https://www.informatat.com/shkruan-nga-burgu-ish-komandanti-i-uck-se-dhe-i-fsk-se-sylejman-selimi/20%Monthly2018-12-14 09:30
https://www.informatat.com/ne-diten-e-formimit-te-ushtrise-do-te-kete-rryme-me-bollek/20%Monthly2018-12-14 09:27
https://www.informatat.com/mediat-serbe-dita-d-thaci-me-uniforme-e-vuciqi-ne-jug-te-serbise/20%Monthly2018-12-14 09:25
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ka-nje-keshille-per-kosoven-lidhur-me-ushtrine/20%Monthly2018-12-14 10:52
https://www.informatat.com/protesta-vazhdoi-para-kryeministrise-ne-tirane-dy-grupet-e-studenteve-behen-bashke/20%Monthly2018-12-14 08:38
https://www.informatat.com/seance-historike-e-kuvendit-sot-votohet-formimi-i-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-14 08:34
https://www.informatat.com/mediat-serbe-kosova-sot-formon-ushtrine-dhe-asgje-nuk-mund-ta-ndal/20%Monthly2018-12-14 08:29
https://www.informatat.com/rikthehen-tanket-e-kfor-it-tek-ura-ne-mitrovice/20%Monthly2018-12-14 08:25
https://www.informatat.com/123644-2/20%Monthly2018-12-14 09:21
https://www.informatat.com/ne-diten-e-formimit-te-ushtrise-prishtina-stoliset-me-flamuj-evropiane/20%Monthly2018-12-14 10:59
https://www.informatat.com/haradinaj-edhe-pak-caste-na-ndajne-nga-krijimi-i-ushtrise/20%Monthly2018-12-14 10:33
https://www.informatat.com/specialja-fton-per-interviste-edhe-sabahajdin-cenen-e-pashtrikut/20%Monthly2018-12-14 08:09
https://www.informatat.com/tahirispecialja-do-te-vertetoje-luften-e-paster-te-uck-se/20%Monthly2018-12-14 08:22
https://www.informatat.com/policia-franceze-po-pergatitet-per-nje-nderhyrje-ne-strasbourg/20%Monthly2018-12-13 15:50
https://www.informatat.com/ambasada-gjermane-miratimi-i-ligjeve-per-fsk-ne-te-mos-keqperdoret-per-eskalim-te-metejme/20%Monthly2018-12-13 15:59
https://www.informatat.com/kdi-fton-listen-serbe-te-marre-pjese-ne-seancen-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-13 15:44
https://www.informatat.com/u-martua-me-adrian-gaxhen-mimoza-shkodra-tregon-arsyen-e-dasmes/20%Monthly2018-12-13 15:13
https://www.informatat.com/jennifer-aniston-rikthen-friends/20%Monthly2018-12-13 15:10
https://www.informatat.com/hoti-pershendet-qendrimin-e-gjermanise-per-kushtezimin-e-serbise-drejt-be-se/20%Monthly2018-12-13 15:07
https://www.informatat.com/haradinaj-u-prezanton-ambasadoreve-te-quintit-draft-dokumentin-e-marreveshjes-gjitheperfshirese/20%Monthly2018-12-13 15:04
https://www.informatat.com/hoxhaj-ushtria-e-kosoves-gati-tu-sherbeje-te-gjitheve/20%Monthly2018-12-13 15:00
https://www.informatat.com/austria-mbeshtet-kosoven-ne-fushen-e-sigurise/20%Monthly2018-12-13 14:56
https://www.informatat.com/starton-njesia-b1-kek-u-ne-prodhim-me-kapacitete-te-plota/20%Monthly2018-12-13 14:53
https://www.informatat.com/meta-kthen-per-rishqyrtim-lgjin-per-buxhetin-2019/20%Monthly2018-12-13 14:52
https://www.informatat.com/pas-protestes-para-parlamentit-studentet-dynden-para-kryeministrise/20%Monthly2018-12-13 14:49
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-serbe-ne-parkingun-e-ministrise-se-fsk-se/20%Monthly2018-12-13 14:45
https://www.informatat.com/thaci-ne-fskkosove-urime-ushtria-vetem-dhe-pak-ore-deri-tek-vendimi-i-shumepritur/20%Monthly2018-12-14 08:13
https://www.informatat.com/prokuroria-sqaron-rastin-e-spiunit-te-rrejshem-te-aki-se-i-cakton-30-dite-paraburgim/20%Monthly2018-12-13 14:05
https://www.informatat.com/flamuj-amerikane-vendosen-dalje-te-kacanikut/20%Monthly2018-12-13 14:00
https://www.informatat.com/serbia-po-i-percjell-me-kujdes-e-shqetesim-zhvillimet-ne-kosove/20%Monthly2018-12-13 13:58
https://www.informatat.com/tahiri-gjyqesori-efikas-mundesia-e-vetme-per-terheqje-te-investimeve/20%Monthly2018-12-13 13:54
https://www.informatat.com/thaci-i-fton-ish-ushtaret-e-uck-se-ti-dorezohen-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-13 15:55
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-votimi-per-fsk-ne-historik/20%Monthly2018-12-13 15:47
https://www.informatat.com/spanja-do-te-rrise-pagen-minimale-me-22/20%Monthly2018-12-13 12:42
https://www.informatat.com/biber-dialogu-beograd-prishtine-ka-dale-nga-binaret/20%Monthly2018-12-13 12:40
https://www.informatat.com/vuciq-e-kercenon-boten-ne-lidhje-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-13 12:37
https://www.informatat.com/rusia-arreston-shtate-persona-per-lidhje-me-organizatat-ekstremiste/20%Monthly2018-12-13 12:29
https://www.informatat.com/ministri-gashi-suksesi-i-hendbollisteve-te-istogut-deshmi-se-posedojme-talente-e-cilesi-ne-sport/20%Monthly2018-12-13 12:29
https://www.informatat.com/rriten-tensionet-kanada-kine/20%Monthly2018-12-13 12:27
https://www.informatat.com/serbia-e-alarmuar-me-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-paralajmeron-konsulta-me-rusine-e-kinen/20%Monthly2018-12-13 14:41
https://www.informatat.com/stefanoviq-automjetet-e-kfor-it-po-i-frikesojne-serbet/20%Monthly2018-12-13 12:19
https://www.informatat.com/nje-dite-para-votimit-te-ushtrise-thaci-viziton-fsk-ne/20%Monthly2018-12-13 12:17
https://www.informatat.com/ja-kur-do-te-firmos-reali-me-talentin-e-river-plates-s/20%Monthly2018-12-13 12:01
https://www.informatat.com/ronaldo-tregon-dhembet-tani-fillon-champions-i-i-vertete/20%Monthly2018-12-13 11:58
https://www.informatat.com/mogherinite-punojme-per-normalizimin-e-marredhenieve-kosove-serbi/20%Monthly2018-12-13 11:55
https://www.informatat.com/drejtesia-inicion-raste-te-korrupsionit-pa-pasur-deshmi/20%Monthly2018-12-13 11:49
https://www.informatat.com/kfor-i-thote-se-po-ben-ushtrime-te-rregullta/20%Monthly2018-12-13 11:46
https://www.informatat.com/kreu-i-rahovecit-fton-qytetaret-ta-percjellin-bashke-seancen-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-13 11:44
https://www.informatat.com/edi-rama-jam-gati-per-8-pikat-e-studenteve/20%Monthly2018-12-13 11:41
https://www.informatat.com/reali-ringjall-interesimin-per-icardin/20%Monthly2018-12-13 11:38
https://www.informatat.com/muharremaj-ushtria-e-kosoves-po-behet/20%Monthly2018-12-13 11:32
https://www.informatat.com/taylor-swift-dhe-i-dashuri-i-saj-joe-alwyn-drejt-altarit/20%Monthly2018-12-13 11:26
https://www.informatat.com/mediat-serbe-rreth-50-makina-te-kfor-it-jane-nisur-ne-drejtim-te-leposaviqit/20%Monthly2018-12-13 11:12
https://www.informatat.com/demokratet-rikthehet-ne-kuvend-pas-5-muajsh-bojkot-deputeti-demokrat-i-hedh-letra-ne-fytyre-rames/20%Monthly2018-12-13 10:55
https://www.informatat.com/kurti-na-duhen-prokurore-qe-nuk-i-frikesohen-haradinajt-e-thacit/20%Monthly2018-12-13 12:24
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-dekreton-pakon-e-ligjeve-per-reformen-ne-drejtesi/20%Monthly2018-12-13 12:17
https://www.informatat.com/afer-njemije-gjoba-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2018-12-13 10:30
https://www.informatat.com/therrje-me-thike-ne-podujeve-dy-persona-te-lenduar/20%Monthly2018-12-13 10:28
https://www.informatat.com/deputeti-i-pd-se-i-hedh-rames-ne-fytyre-ligjin-per-arsimin-e-larte/20%Monthly2018-12-13 10:27
https://www.informatat.com/grate-ne-veri-kunder-takses-prej-100-per-qind/20%Monthly2018-12-13 10:25
https://www.informatat.com/serbia-me-deshmi-per-krimet-e-pjesetareve-te-uck-se-edhe-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2018-12-13 11:11
https://www.informatat.com/serbet-e-arrestuar-ne-rastin-ivanoviq-me-17-dhjetor-dalin-para-gjykates/20%Monthly2018-12-13 10:19
https://www.informatat.com/syla-tregon-se-per-18-ore-u-intervistua-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-12-13 09:46
https://www.informatat.com/perplasen-trenat-ne-turqi-shume-te-vdekur-e-te-plagosur/20%Monthly2018-12-13 09:32
https://www.informatat.com/diellza-kolgeci-dhe-sportisti-i-njohur-se-shpejti-prinder-mesohet-muaji-i-shtatzenise/20%Monthly2018-12-13 09:26
https://www.informatat.com/shkarkohet-trajneri-i-njohur-i-skuadres-italiane/20%Monthly2018-12-13 09:23
https://www.informatat.com/vritet-nje-shqiptar-ne-mes-te-sheshit-ne-greqi/20%Monthly2018-12-13 09:20
https://www.informatat.com/sot-fillon-samiti-i-be-se-ne-bruksel-cila-do-te-jete-kerkesa-per-kosoven/20%Monthly2018-12-13 09:17
https://www.informatat.com/shqiptari-qe-bindi-ushtrine-amerikane-te-kendoje-per-kosoven-flet-edhe-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-13 09:14
https://www.informatat.com/misioni-i-pamundur-i-bahtirit/20%Monthly2018-12-13 09:09
https://www.informatat.com/pas-takses-brnabiq-i-vendos-kushte-kosves-per-dialog/20%Monthly2018-12-13 09:05
https://www.informatat.com/kapacitetet-e-kogjenerimit-shfrytezohen-rreth-50/20%Monthly2018-12-13 09:01
https://www.informatat.com/qeveria-mund-ta-penalizoje-bechtel-enka-n/20%Monthly2018-12-13 08:58
https://www.informatat.com/qeveria-e-shqiperise-krijon-komitetin-per-pakicat-kombetare/20%Monthly2018-12-13 08:53
https://www.informatat.com/cilat-shtete-mund-te-vizitojne-pa-vize-shqiptaret/20%Monthly2018-12-13 08:51
https://www.informatat.com/urologu-lutfi-dervishi-lirohet-nga-paraburgimi/20%Monthly2018-12-13 08:49
https://www.informatat.com/se-paku-251-gazetare-te-burgosur-ne-mbare-boten-turqia-kryeson-listen/20%Monthly2018-12-13 08:42
https://www.informatat.com/qindra-police-franceze-po-kerkojne-sulmuesin-e-tregut-te-krishtlindjeve/20%Monthly2018-12-13 08:40
https://www.informatat.com/kosnett-lajm-i-mire-granti-nga-mcc-ja-por-kosova-duhet-ta-luftoje-korrupsionin/20%Monthly2018-12-13 08:35
https://www.informatat.com/kosova-nder-vendet-prijese-ne-bote-qe-i-kushton-rendesi-vaksinimit/20%Monthly2018-12-13 08:33
https://www.informatat.com/tranzicioni-i-fsk-se-zgjat-deri-ne-10-vjet/20%Monthly2018-12-13 08:30
https://www.informatat.com/sekuestrohet-nje-arsenal-armesh-ne-prizren-kater-te-arrestuar/20%Monthly2018-12-13 08:28
https://www.informatat.com/procesi-i-dialogut-kosove-serbi-do-te-radikalizohet/20%Monthly2018-12-13 08:25
https://www.informatat.com/zevendes-sekretari-amerikan-i-shtetit-viziton-evropen-dhe-ballkanin/20%Monthly2018-12-13 08:23
https://www.informatat.com/nisme-ligjore-per-ti-lene-pa-pune-ish-funksionaret-jugosllave/20%Monthly2018-12-13 08:19
https://www.informatat.com/sot-ne-shqiperi-temperaturat-zbresin-ne-minus/20%Monthly2018-12-13 08:17
https://www.informatat.com/perkrahja-dhe-perplasja-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-13 10:50
https://www.informatat.com/mbi-dhjete-ftesa-nga-specialja/20%Monthly2018-12-13 10:45
https://www.informatat.com/harry-dhe-meghan-me-te-tmerrshem-se-kurre/20%Monthly2018-12-12 22:09
https://www.informatat.com/pas-psikopates-mc-kresha-i-dedikon-kenge-habibit/20%Monthly2018-12-12 22:06
https://www.informatat.com/may-i-mbijeton-votes-se-mosbesimit-ne-britani/20%Monthly2018-12-12 21:59
https://www.informatat.com/haradinaj-turp-per-te-gjithe-deputetet-qe-e-kane-votuar-themelimin-e-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-12 21:55
https://www.informatat.com/ap-po-hyri-ne-kosove-serbia-ka-pune-me-shba-ne-dhe-nato-n/20%Monthly2018-12-13 10:22
https://www.informatat.com/dobruna-tregon-se-kur-do-te-intervistohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2018-12-12 21:43
https://www.informatat.com/gucati-fton-ish-komandantet-te-mos-i-pergjigjen-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-13 08:15
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-mbeshtet-punen-e-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-12 15:57
https://www.informatat.com/austria-mbetet-aleat-besnik-i-kosoves-thote-hoxha/20%Monthly2018-12-12 15:54
https://www.informatat.com/60-per-qind-e-shqiptareve-do-te-braktisnin-shqiperine-po-te-kishin-mundesi/20%Monthly2018-12-12 15:52
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-tirane-per-ushtrine-pas-te-premtes-kosova-synon-nato-ne/20%Monthly2018-12-12 15:50
https://www.informatat.com/maradona-boks-me-te-dashuren-ndahen/20%Monthly2018-12-12 15:48
https://www.informatat.com/mundohem-ta-ruaj-grimin-per-dy-dite-kim-kardashian-zbulon-perse-fle-me-makeup/20%Monthly2018-12-12 15:46
https://www.informatat.com/u-rikthye-me-ish-te-dashurin-ariana-grande-thyen-heshtjen/20%Monthly2018-12-12 15:17
https://www.informatat.com/stormy-daniels-humbet-betejen-me-trump-do-i-paguaje-300-mije-dollare/20%Monthly2018-12-12 15:14
https://www.informatat.com/zevendesministri-i-fsk-se-forca-me-standarde-te-nato-s/20%Monthly2018-12-12 15:12
https://www.informatat.com/arifiliruam-donacion-per-spitalin-ne-mitrovice-te-veriut-ska-krize/20%Monthly2018-12-12 15:09
https://www.informatat.com/qeveria-amerikane-dhuron-pajisje-per-mpb-ne/20%Monthly2018-12-12 15:06
https://www.informatat.com/dorezohen-mbi-700-emra-te-dyshuarve-serb-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2018-12-12 15:04
https://www.informatat.com/lindita-nikolla-dorehiqet-ne-konference-te-jashtezakonshme-per-te-shpetuar-edi-ramen/20%Monthly2018-12-12 14:59
https://www.informatat.com/specializantet-e-alaramuar-kerkojne-te-paguhen-me-rregull/20%Monthly2018-12-12 14:57
https://www.informatat.com/admirali-foggo-per-ushtrine-e-kosoves-eshte-nje-vendim-sovran/20%Monthly2018-12-13 08:11
https://www.informatat.com/23-milione-euro-humbje-eksportuesve-nga-serbia-qe-kur-iu-vendos-taksa/20%Monthly2018-12-12 14:40
https://www.informatat.com/vv-kritikat-e-haradinajt-ndaj-mogherinit-kamuflazh-per-deshtimet-e-tij/20%Monthly2018-12-12 14:38
https://www.informatat.com/britania-kunder-shkembimit-te-territoreve-kerkon-marreveshje-brenda-kufijve-aktuale/20%Monthly2018-12-12 21:47
https://www.informatat.com/athina-reagon-ndaj-vendimit-te-tiranes-per-tokat-ne-bregdet/20%Monthly2018-12-12 14:28
https://www.informatat.com/rama-mbledh-keshillin-e-ministrave-urdheron-shkarkime/20%Monthly2018-12-12 14:25
https://www.informatat.com/veseli-diskuton-per-ushtrine-me-kongresistet-amerikane/20%Monthly2018-12-12 21:39
https://www.informatat.com/kocijanciq-thote-se-prishtina-dhe-beogradi-e-percaktojne-dialogun/20%Monthly2018-12-12 14:20
https://www.informatat.com/themelimi-i-shkolles-se-baletit-e-nevojshme-per-te-siguruar-te-ardhmen-e-baletit/20%Monthly2018-12-12 13:32
https://www.informatat.com/kosova-merr-mbeshtetje-te-fuqishme-nga-britania-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-12 14:32
https://www.informatat.com/specialja-safet-syla-intervistohet-remzi-shala-refuzon/20%Monthly2018-12-12 11:50
https://www.informatat.com/vijne-ftesat-e-para-tek-kosovaret-per-te-qene-pjese-e-mengjesit-te-lutjeve-ne-washington/20%Monthly2018-12-12 11:43
https://www.informatat.com/trump-mund-te-intervenoje-ne-rastin-e-shefes-ekzekutive-te-huaweit/20%Monthly2018-12-12 11:38
https://www.informatat.com/pakistani-kundershton-vleresimin-amerikan-per-lirite-fetare/20%Monthly2018-12-12 11:36
https://www.informatat.com/theresa-may-perballet-me-vote-mosbesimi-ne-prag-te-votimit-per-brexit-in/20%Monthly2018-12-12 11:34
https://www.informatat.com/klopp-po-ta-dija-sa-i-mire-eshte-do-te-paguaja-dyfish-per-alissonin/20%Monthly2018-12-12 11:30
https://www.informatat.com/berisha-merr-nenshtetesine-australiane/20%Monthly2018-12-12 11:28
https://www.informatat.com/champions-league-vazhdon-sonte-me-sfida-joshese/20%Monthly2018-12-12 11:26
https://www.informatat.com/dollari-amerikan-ne-nivel-me-te-larte-kundrejt-monedhave-tjera/20%Monthly2018-12-12 11:23
https://www.informatat.com/qeverise-i-behet-thirrje-ta-rinegocioje-cefta-n/20%Monthly2018-12-12 11:19
https://www.informatat.com/te-ardhura-rekord-nga-turizmi-ne-shqiperi-1-47-miliard-euro/20%Monthly2018-12-12 11:17
https://www.informatat.com/serbia-ben-thirrje-per-parandalimin-e-formimit-te-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-12 11:16
https://www.informatat.com/marshime-studentore-edhe-neper-rrethe-bllokohen-rruget/20%Monthly2018-12-12 11:13
https://www.informatat.com/vuciq-kancelarin-austriak-e-kam-shok-na-kupton-shume-mire/20%Monthly2018-12-12 11:11
https://www.informatat.com/simiq-prishtina-po-deshiron-te-krijoje-nje-vater-politike/20%Monthly2018-12-12 11:09
https://www.informatat.com/pacolli-kerkon-nga-gjermania-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-12 11:07
https://www.informatat.com/gjykata-ua-dergon-aktakuzen-12-te-akuzuarve-ne-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2018-12-12 14:52
https://www.informatat.com/hotikosova-humbi-mundesine-per-viza-shkaku-i-haradinajt/20%Monthly2018-12-12 14:22
https://www.informatat.com/haradinaj-per-specialen-askush-ska-te-drejte-ta-turperoje-kosoven-dhe-ti-shmanget-drejtesise/20%Monthly2018-12-12 11:56
https://www.informatat.com/zbulohet-i-ftuari-i-radhes-i-gjykates-speciale/20%Monthly2018-12-12 11:05
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-itdo-ta-vazhdojme-misionin-tone-ne-kosove/20%Monthly2018-12-12 08:38
https://www.informatat.com/odalloviqharadinaj-po-luan-me-zjarr/20%Monthly2018-12-12 08:35
https://www.informatat.com/jakshiq-raftet-e-barnatoreve-jane-plot-ne-veri-tregimet-per-katastrofe-humanitare-jane-te-fryra/20%Monthly2018-12-12 08:33
https://www.informatat.com/studentet-kalojne-naten-e-pare-te-protestes-para-kryeministrise/20%Monthly2018-12-12 08:31
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-vazhdon-te-jete-alarmante/20%Monthly2018-12-12 08:29
https://www.informatat.com/vuciq-kundershton-haradinajn-nuk-eshte-mogherini-keta-jane-fajtoret-per-deshtimin-e-dialogut/20%Monthly2018-12-12 08:27
https://www.informatat.com/eurodeputeti-gjerman-per-politikanet-kosovare-korrupsioni-nuk-luftohet-nga-te-korruptuarit/20%Monthly2018-12-12 11:01
https://www.informatat.com/mot-me-shi-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-12-12 08:21
https://www.informatat.com/zvarritjet-ne-drejtesi-80-per-qind-e-rasteve-te-shenjestruara-pa-epilog/20%Monthly2018-12-12 08:19
https://www.informatat.com/veseli-do-ta-bejme-ushtrine-me-perkrahjen-amerikane/20%Monthly2018-12-12 10:36
https://www.informatat.com/te-verbrit-protestojne-para-qeverise/20%Monthly2018-12-12 08:11
https://www.informatat.com/specialja-institucionet-e-kosoves-e-kane-detyrim-te-bashkepunojne-me-ne/20%Monthly2018-12-12 09:09
https://www.informatat.com/fabrici-ben-thirrje-per-vazhdimin-e-dialogut-dhe-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-12-11 15:54
https://www.informatat.com/veseli-takohet-me-nancy-pelosin/20%Monthly2018-12-11 15:36
https://www.informatat.com/prokuroria-ia-sekuestroi-2-milione-e-600-mije-euro-burdushit/20%Monthly2018-12-12 08:09
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-reagon-5-vendeve-te-be-se-mosnjohja-eshte-problemi-jo-ushtrimi-i-sovranitetit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-11 15:23
https://www.informatat.com/egjipti-ndalon-shitjen-e-fanellave-te-verdha-nga-frika-e-protestave-si-ne-france/20%Monthly2018-12-11 15:20
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-kosova-synon-qe-deri-me-2024-te-eliminoje-fenomenin-e-armeve-jolegale/20%Monthly2018-12-11 15:16
https://www.informatat.com/haradinaj-ftesat-nga-gjykata-e-speciale-nuk-jane-ndonje-kiamet-i-madh/20%Monthly2018-12-11 15:14
https://www.informatat.com/vulin-ushtrine-e-kosoves-e-quan-kercenim-per-rajonin/20%Monthly2018-12-11 15:00
https://www.informatat.com/haradinaj-mogherini-e-ka-mbyt-dialogun/20%Monthly2018-12-12 08:24
https://www.informatat.com/ministri-gashi-fuqizimi-i-rinise-fokusi-yne/20%Monthly2018-12-11 14:41
https://www.informatat.com/mass-kosova-e-serbia-ne-vend-se-te-mendojne-per-ndryshim-kufijsh-te-perqendrohen-per-zgjidhje-te-qendrueshme/20%Monthly2018-12-11 14:40
https://www.informatat.com/edhe-sami-lushtaku-ftohet-nga-specialja/20%Monthly2018-12-12 08:16
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-shtesat-per-prokuroret-speciale-dhe-per-lumezin/20%Monthly2018-12-11 13:52
https://www.informatat.com/74-te-arrestuar-per-korrupsion-gjate-ketij-viti/20%Monthly2018-12-11 13:29
https://www.informatat.com/mesohet-identiteti-i-te-ftuarit-te-trete-per-ne-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-12-11 14:56
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-ripohon-rendesine-e-perkrahjes-se-cekise-per-kosoven/20%Monthly2018-12-11 13:08
https://www.informatat.com/pacolli-lufta-kunder-krimit-te-jete-e-bashkerenduar/20%Monthly2018-12-11 12:36
https://www.informatat.com/ne-kuvendin-e-kosoves-shtate-zyrtare-me-nga-tri-pozita-pune/20%Monthly2018-12-11 11:30
https://www.informatat.com/policia-identifikon-29-femije-lemoshekerkues-ne-kosove/20%Monthly2018-12-11 11:28
https://www.informatat.com/reperi-i-famshem-qe-bashkepunoi-me-elvana-gjaten-mund-te-perfundoje-ne-burg/20%Monthly2018-12-11 11:26
https://www.informatat.com/cmimi-i-cmendur-i-xhaketes-se-morena-tarakut/20%Monthly2018-12-11 11:22
https://www.informatat.com/hailey-bieber-rrefen-se-si-miley-cyrus-e-beri-viktime-te-bullizmit/20%Monthly2018-12-11 11:17
https://www.informatat.com/shteti-qe-nuk-e-ka-njohur-kosoven-por-befason-me-mbeshtetjen-per-viza/20%Monthly2018-12-11 11:14
https://www.informatat.com/shume-shpejt-zerim-i-tarifave-te-roamingut-shqiperi-kosove/20%Monthly2018-12-11 11:07
https://www.informatat.com/juncker-refuzon-rishikimin-e-marreveshjes-per-brexit/20%Monthly2018-12-11 11:05
https://www.informatat.com/bosnja-do-te-kerkoje-perjashtimin-e-kosoves-nga-cefta-dhe-msa-ja/20%Monthly2018-12-11 10:57
https://www.informatat.com/rama-studenteve-keni-ariun-brenda-jush/20%Monthly2018-12-11 10:52
https://www.informatat.com/zaev-u-pergjigjet-zyrtareve-bullgare-jam-maqedon-flas-maqedonisht/20%Monthly2018-12-11 10:50
https://www.informatat.com/ismaili-bari-kunder-kancerit-dikur-blihej-me-32-euro-tash-kushton-rreth-3-5-euro/20%Monthly2018-12-11 10:47
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-se-paku-suspendimin-e-takses-per-mallrat-serbe/20%Monthly2018-12-11 14:03
https://www.informatat.com/te-henen-vendoset-per-te-dyshuarit-ne-lidhje-me-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2018-12-11 10:38
https://www.informatat.com/departamenti-per-krime-te-renda-ngrit-aktakuze-ndaj-kryetarit-te-novoberdes/20%Monthly2018-12-11 10:32
https://www.informatat.com/gjimnazistet-bojkotojne-mesimin-i-bashkohen-protestes-se-studenteve-ne-tirane/20%Monthly2018-12-11 10:27
https://www.informatat.com/policia-shperblen-me-5000-euro-ata-qe-ndihmojne-ne-gjetjen-e-tre-te-dyshuarve-per-grabitje/20%Monthly2018-12-11 10:25
https://www.informatat.com/proteste-e-studenteve-ne-shqiperi-afat-qeverise-qe-deri-ne-oren-1600-per-kerkesat-e-tyre/20%Monthly2018-12-11 10:17
https://www.informatat.com/gjykata-gjobit-me-200-euro-kercenuesin-e-gazetarit-agk-e-shqetesuar-per-denimin-minimal/20%Monthly2018-12-11 10:15
https://www.informatat.com/ministri-shala-leshon-urdherese-per-kontroll-te-tregut-te-mjeteve-piroteknike/20%Monthly2018-12-11 10:11
https://www.informatat.com/haradinaj-per-ft-mesazh-be-se-ballkani-mund-te-destabilizohet/20%Monthly2018-12-11 13:52
https://www.informatat.com/sot-dita-boterore-e-maleve/20%Monthly2018-12-11 09:31
https://www.informatat.com/taulant-muka-publikon-mesazhet-me-ramen-me-preu-ne-bese/20%Monthly2018-12-11 09:28
https://www.informatat.com/kaia-gerber-shpallet-modelja-e-vitit-2018/20%Monthly2018-12-11 09:25
https://www.informatat.com/vv-haradinaj-po-tenton-tua-mbylle-gojen-prokuroreve-qe-po-merren-me-rastin-e-rritjes-se-pages-se-tij/20%Monthly2018-12-11 09:22
https://www.informatat.com/nasa-gjen-perberes-te-ujit-ne-nje-asteroid/20%Monthly2018-12-11 09:18
https://www.informatat.com/kater-te-vrare-nga-nje-sulm-vetevrases-ne-afganistan/20%Monthly2018-12-11 09:14
https://www.informatat.com/luftimi-i-korrupsionit-retorike-apo-shtim-i-efikasitetit-te-gjykatave/20%Monthly2018-12-11 09:12
https://www.informatat.com/simiq-mbijetesa-e-serbeve-ne-kosove-eshte-e-rrezikuar/20%Monthly2018-12-11 09:08
https://www.informatat.com/kompania-turke-fitoi-22-milione-euro-nga-shitja-e-rrymes/20%Monthly2018-12-11 09:04
https://www.informatat.com/chelsea-suspendon-kater-tifoze-per-racizem/20%Monthly2018-12-11 09:01
https://www.informatat.com/rashica-ka-nisur-te-binde-te-werderi/20%Monthly2018-12-11 08:59
https://www.informatat.com/shtimi-i-madh-i-shqiptareve-ne-top-ligat-evropiane/20%Monthly2018-12-11 08:57
https://www.informatat.com/iniesta-viziton-klubin-e-barcelones-takohet-me-messin/20%Monthly2018-12-11 08:55
https://www.informatat.com/rahoveci-ndalon-fishekzjarret-per-festat-e-fundvitit/20%Monthly2018-12-11 08:52
https://www.informatat.com/kosova-e-fundit-ne-rajon-sa-i-perket-terheqjes-se-investimeve-te-huaja/20%Monthly2018-12-11 08:50
https://www.informatat.com/pajaziti-perfshirjen-e-presidentit-ne-dialog-duhet-ta-shohim-si-avantazh-per-vendin/20%Monthly2018-12-11 08:46
https://www.informatat.com/cohuvendimi-i-qeverise-per-dhenien-e-shtesave-prokuroreve-special-precedent-i-rrezikshem/20%Monthly2018-12-11 08:44
https://www.informatat.com/komisioni-qeveritar-per-persona-te-zhdukur-diskuton-ne-gjeneve-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-12-11 08:39
https://www.informatat.com/mbi-200-specialiste-te-papune-ka-mungese-te-mjekeve-ne-kujdestari/20%Monthly2018-12-11 08:36
https://www.informatat.com/veriu-ne-vakum-institucional-aktuale/20%Monthly2018-12-11 13:25
https://www.informatat.com/nisma-per-ekipin-negociator-drejt-deshtimit/20%Monthly2018-12-11 08:31
https://www.informatat.com/britaniket-perjashtohen-serish-nga-perzgjedhja-e-kryesuesit-dhe-anetarit-te-bordit-te-akp-se/20%Monthly2018-12-11 08:28
https://www.informatat.com/specialja-se-mohon-pranimin-e-aktakuzave-nga-prokuroria/20%Monthly2018-12-11 08:25
https://www.informatat.com/jave-me-reshje-bore-ne-kosove/20%Monthly2018-12-11 08:22
https://www.informatat.com/punetoret-e-larguar-nga-keds-i-do-te-tentojne-te-kthehen-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2018-12-11 08:20
https://www.informatat.com/sot-shi-dhe-debore-ne-shqiperi-temperaturat-zbresin-ne-4c/20%Monthly2018-12-11 08:18
https://www.informatat.com/rriten-eksportet-e-shqiperise-me-kosoven/20%Monthly2018-12-11 08:16
https://www.informatat.com/masa-shtese-per-serbine-nese-ka-veprime-penguese/20%Monthly2018-12-11 10:41
https://www.informatat.com/ska-viza-as-gjate-presidences-rumune/20%Monthly2018-12-11 10:07
https://www.informatat.com/mediat-amerikane-shkruajne-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-11 08:07
https://www.informatat.com/shala-i-pergjigjet-kerkeses-se-serbise-e-bosnjes-per-diskutime-rreth-takses-100-per-qind/20%Monthly2018-12-11 08:34
https://www.informatat.com/vendimi-i-kryeministrit-per-stimulim-te-prokuroreve-speciale-nepermjet-shperblimit-financiar-vleresohet-korruptues/20%Monthly2018-12-11 08:14
https://www.informatat.com/lekaj-ankohet-ne-bruksel-se-serbia-po-i-detyron-qytetaret-e-kosoves-ti-nderrojne-targat/20%Monthly2018-12-10 20:01
https://www.informatat.com/be-ja-thote-se-kosova-se-ka-mbeshtetjen-e-aleateve-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-10 19:57
https://www.informatat.com/thaci-kosova-me-legjislacionin-me-modern-ne-rajon-per-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-12-10 19:53
https://www.informatat.com/qeveria-i-reagon-mogherinit-taksa-hiqet-vetem-me-nje-kusht/20%Monthly2018-12-11 08:11
https://www.informatat.com/mogherini-i-ben-thirrje-qeverise-terhiqeni-taksen/20%Monthly2018-12-10 19:43
https://www.informatat.com/hahn-kjo-qe-po-ben-kosova-eshte-e-papranueshme/20%Monthly2018-12-10 19:37
https://www.informatat.com/qehaja-buxheti-i-ulet-nuk-duhet-te-na-shqetesoje/20%Monthly2018-12-10 15:58
https://www.informatat.com/raporti-per-debimin-e-shtetasve-turq-i-dorezohet-kete-jave-kuvendit/20%Monthly2018-12-10 15:55
https://www.informatat.com/reforma-ne-drejtesi-eshte-hapi-kyc-per-te-luftuar-korrupsionin/20%Monthly2018-12-10 15:53
https://www.informatat.com/veseli-nderon-ushtaret-amerikan-te-vrare-neper-bote/20%Monthly2018-12-10 15:50
https://www.informatat.com/luftimi-i-korrupsionit-qeveria-rrit-pagat-e-prokuroreve-special/20%Monthly2018-12-10 15:48
https://www.informatat.com/diplomati-austriak-me-nje-deklarate-te-papritur-per-kosoven/20%Monthly2018-12-10 15:44
https://www.informatat.com/pozita-fajeson-opoziten-per-ngecjen-e-puneve-te-kuvendit/20%Monthly2018-12-10 15:42
https://www.informatat.com/apostolova-ka-nje-kerkese-per-kosoven-aktuale/20%Monthly2018-12-10 15:30
https://www.informatat.com/kosova-do-ti-shkruaje-unesco-s-lahuta-eshte-instrument-i-trashegimise-shqiptare/20%Monthly2018-12-10 15:27
https://www.informatat.com/petroviq-lista-serbe-ka-merita-te-medha-per-venien-e-takses/20%Monthly2018-12-10 15:25
https://www.informatat.com/kek-dhe-kesh-me-gatishmeri-per-bashkepunim-te-metejme/20%Monthly2018-12-10 15:23
https://www.informatat.com/ask-rritet-kostoja-e-ndertimit/20%Monthly2018-12-10 15:21
https://www.informatat.com/ndalohet-nje-furgon-me-pije-jo-alkoolike-qe-po-kontrabandoheshin-nga-serbia/20%Monthly2018-12-10 15:19
https://www.informatat.com/tahiri-zyrtaret-e-korruptuar-do-te-perballen-me-denime-te-larta/20%Monthly2018-12-10 19:46
https://www.informatat.com/lajiq-nga-40-milione-euro-kembimi-serbi-kosove-0-milion/20%Monthly2018-12-10 15:15
https://www.informatat.com/gjuriq-armatimi-i-kosoves-e-dergon-ne-humnere-rajonin/20%Monthly2018-12-10 15:13
https://www.informatat.com/thaci-mbesim-te-perkushtuar-per-forcimin-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-12-10 19:43
https://www.informatat.com/qeveria-po-shqyrton-vendosjen-e-reciprocitetit-te-plote-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-10 19:37
https://www.informatat.com/ministri-gashi-katalogu-qe-po-promovojme-deshmi-qe-jemi-afer-personave-te-verber/20%Monthly2018-12-10 13:13
https://www.informatat.com/te-premten-ne-oren-10-seanca-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-10 15:17
https://www.informatat.com/vleresohet-si-hap-i-rendesishen-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-12-10 11:38
https://www.informatat.com/rama-akuzon-dekanet-dhe-rektoret-per-vkm-ne-nuk-ua-kishim-borxh-kete-gje/20%Monthly2018-12-10 11:35
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-qeveria-te-ndeshkoje-zyrtaret-e-korruptuar/20%Monthly2018-12-10 15:07
https://www.informatat.com/dialogu-demtoi-subjektivitetin-nderkombetar-te-kosoves-2/20%Monthly2018-12-10 09:41
https://www.informatat.com/video-river-plate-shkaterron-boca-n-fiton-kupen-libertadore/20%Monthly2018-12-10 09:24
https://www.informatat.com/beyonce-kendon-ne-dasmen-e-vajzes-se-njeriut-me-te-pasur-ne-indi/20%Monthly2018-12-10 09:17
https://www.informatat.com/zyrtari-i-amerikes-kosova-dhe-serbia-kane-nje-mundesi-historike-per-normalizimin-e-marredhenieve/20%Monthly2018-12-10 09:16
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-shtetin-tone-te-ri-nuk-ka-vend-per-diskriminim/20%Monthly2018-12-10 09:15
https://www.informatat.com/ambasadorja-gjermane-kete-jave-klgj-dhe-klp-gure-kilometrazhi-per-drejtesi-te-pavarur/20%Monthly2018-12-10 09:13
https://www.informatat.com/kosova-ka-ngecur-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-12-10 01:54
https://www.informatat.com/vucic-po-te-dilni-edhe-pese-milione-ne-proteste-nuk-do-tu-plotesoj-kerkesat/20%Monthly2018-12-10 01:51
https://www.informatat.com/dhjetori-i-dyte-vazhdon-neser-studentet-proteste-me-libra-te-mas-ne-tirane/20%Monthly2018-12-10 01:49
https://www.informatat.com/ministri-kujtim-gashi-organizon-akademi-perkujtimore-ne-nderim-te-artistit-blerim-peci/20%Monthly2018-12-09 18:50
https://www.informatat.com/me-shume-se-70-milione-persona-ne-nigeri-jane-analfabete/20%Monthly2018-12-09 18:32
https://www.informatat.com/taksa-100-ndaj-serbise-rritet-40-importi-nga-shqiperia/20%Monthly2018-12-09 18:28
https://www.informatat.com/ende-e-pazgjidhur-ceshtja-e-ngohjes-per-banesat-e-reja-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-09 18:24
https://www.informatat.com/vv-akuzon-psd-ne-se-vodhi-drunjte-per-rastet-sociale/20%Monthly2018-12-09 18:16
https://www.informatat.com/kerkohet-nga-qytetaret-qe-ti-vezhgojne-zyrtaret-shteteror/20%Monthly2018-12-09 18:12
https://www.informatat.com/rreth-pese-mije-raste-te-vjedhjeve-ndaj-pronave-te-qytetareve-2/20%Monthly2018-12-09 18:08
https://www.informatat.com/dialogu-demtoi-subjektivitetin-nderkombetar-te-kosoves/20%Monthly2018-12-09 18:03
https://www.informatat.com/kosova-me-masa-te-reja-ndaj-serbise-e-konfirmojne-edhe-nga-kryeministria/20%Monthly2018-12-09 17:57
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-keshilli-i-be-se-flitet-edhe-per-kosoven/20%Monthly2018-12-09 17:52
https://www.informatat.com/veseli-ben-homazhe-te-varri-i-vellezerve-bytyci-ta-cojme-perpara-amanetin-e-deshmoreve/20%Monthly2018-12-09 17:45
https://www.informatat.com/havolli-korrupsioni-ne-kosove-eshte-ne-nivel-shume-te-larte/20%Monthly2018-12-09 17:42
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-po-pergatit-tri-masa-te-reja-ndaj-serbise-secila-me-e-rende-se-tjetra/20%Monthly2018-12-09 17:39
https://www.informatat.com/pdk-per-rezoluten-e-opozites-thaci-duhet-te-jete-udheheqes-i-dialogut/20%Monthly2018-12-09 17:33
https://www.informatat.com/mbi-nje-mije-raste-te-dhunes-ne-familje-gjate-vitit-2018/20%Monthly2018-12-09 17:57
https://www.informatat.com/spanja-ngre-padi-ndaj-shakiras-per-evazion-fiskal/20%Monthly2018-12-09 16:20
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-shetitet-ne-bjeshket-e-veriut-te-kosoves/20%Monthly2018-12-09 16:18
https://www.informatat.com/kurti-regjimi-ne-fuqi-sdo-qe-kuvendi-ta-trajtoje-shkallen-e-permbushjes-se-marreveshjeve/20%Monthly2018-12-09 17:51
https://www.informatat.com/rita-ora-ka-dy-fjale-per-dafina-zeqirin-2/20%Monthly2018-12-09 16:12
https://www.informatat.com/studentet-e-dhjetorit-qe-nuk-kerkojne-pushtet-por-shtet/20%Monthly2018-12-09 16:11
https://www.informatat.com/bukuroshja-meksikane-shpallet-miss-bota/20%Monthly2018-12-09 16:09
https://www.informatat.com/meghan-markle-akuzohet-per-vjedhjen-e-veshjeve-te-kate-middleton/20%Monthly2018-12-09 16:07
https://www.informatat.com/shefi-i-stafit-te-presidentit-trump-do-largohet-nga-puna/20%Monthly2018-12-09 16:01
https://www.informatat.com/messi-suarez-dembele-35-gola-per-barcen/20%Monthly2018-12-09 15:58
https://www.informatat.com/aksidentet-rrugore-me-vdekje-shqiperia-e-gjashta-ne-eurove/20%Monthly2018-12-09 15:55
https://www.informatat.com/zanati-i-vjeter-ermal-fejzullahu-rikthehet-me-balade-dashurie/20%Monthly2018-12-09 15:53
https://www.informatat.com/studentet-refuzojne-ftesen-e-rames-per-dialog-what-the-fuck/20%Monthly2018-12-09 15:52
https://www.informatat.com/rama-fton-studentet-ne-dialog-duhet-levizje-e-bashkuar-qeveri-studente-per-arsimin/20%Monthly2018-12-09 17:33
https://www.informatat.com/rreth-pese-mije-raste-te-vjedhjeve-ndaj-pronave-te-qytetareve/20%Monthly2018-12-09 15:51
https://www.informatat.com/vdes-guvernatori-sudanez-dhe-zyrtare-te-tjere-ne-nje-aksident-ajror/20%Monthly2018-12-09 14:00
https://www.informatat.com/ferit-keta-per-here-te-pare-kampion-bote-ne-kikboks/20%Monthly2018-12-09 13:58
https://www.informatat.com/decanasi-humb-jeten-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-12-09 13:56
https://www.informatat.com/perplasje-mes-protestuesve-studentet-nuk-lejojne-pedagogun-te-marre-fjalen-ne-tubim/20%Monthly2018-12-09 13:53
https://www.informatat.com/ahmeti-duhet-te-jemi-te-kujdesshem-ne-procesin-e-ndryshimeve-kushtetuese/20%Monthly2018-12-09 13:51
https://www.informatat.com/strehimorja-me-7-mije-euro-borxh-per-rryme-keds-e-dergon-te-permbaruesi/20%Monthly2018-12-09 13:49
https://www.informatat.com/rita-ora-ka-dy-fjale-per-dafina-zeqirin/20%Monthly2018-12-09 13:46
https://www.informatat.com/hoxha-pa-e-luftuar-korrupsionin-ska-integrim/20%Monthly2018-12-09 12:06
https://www.informatat.com/kurti-koalicioni-qeverises-deshtoi-ne-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-12-09 12:03
https://www.informatat.com/fillojne-pergatitjet-per-hapjen-e-zyres-se-doganes-se-kosoves-ne-durres/20%Monthly2018-12-09 10:55
https://www.informatat.com/gjuriq-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-rrezik-per-te-gjithe-rajonin/20%Monthly2018-12-09 10:49
https://www.informatat.com/petroviq-tregon-se-per-cfare-e-pyeten-zyrtaret-e-bia-s-jam-ne-gjendje-shoku/20%Monthly2018-12-09 10:45
https://www.informatat.com/institucionet-ne-kosove-pa-plan-konkret-per-anetaresim-ne-unesco/20%Monthly2018-12-09 10:19
https://www.informatat.com/shqiptari-nga-serbia-qe-nuk-e-njeh-kosoven-kerkon-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-12-09 10:05
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-e-harron-zbukurimin-e-prishtines/20%Monthly2018-12-09 10:02
https://www.informatat.com/mengjesi-i-sotem-ne-prishtine-me-ajer-te-pashendetshem/20%Monthly2018-12-09 09:58
https://www.informatat.com/ish-zevendeskryeministrja-serbe-integrimi-i-serbise-ne-be-i-kushtezuar-me-progresin-ne-dialog-me-kosoven/20%Monthly2018-12-09 09:48
https://www.informatat.com/e-paqarte-nese-kater-komunat-veriore-shkojne-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-12-09 09:37
https://www.informatat.com/oeak-e-shqetesuar-me-angazhimin-e-ulet-te-institucioneve-ne-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-12-09 09:33
https://www.informatat.com/mbi-260-lende-per-korrupsion-jane-neper-gjykata/20%Monthly2018-12-09 09:28
https://www.informatat.com/dita-kunder-korrupsionit-sot-shenohet-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-12-09 09:20
https://www.informatat.com/deklarohet-remi-i-intervistuari-i-pare-i-speciales/20%Monthly2018-12-09 09:15
https://www.informatat.com/moti-sot-paradite-shi-pasdite-diell/20%Monthly2018-12-09 00:35
https://www.informatat.com/qeveria-thote-se-eshte-e-patolerueshme-ndalja-e-deputetit-petroviq-nga-ana-e-serbise/20%Monthly2018-12-09 00:29
https://www.informatat.com/video-messi-pushkaton-rivalet-e-qytetit-barcelona-kap-kreun/20%Monthly2018-12-08 23:52
https://www.informatat.com/veseli-te-henen-ne-washington-takime-ne-shtepine-e-bardhe-pentagon-dhe-kongres/20%Monthly2018-12-08 23:49
https://www.informatat.com/protestuesit-ne-beograd-qeverise-do-te-shkoni-ne-burg-ceca-gjithashtu/20%Monthly2018-12-08 23:47
https://www.informatat.com/lista-e-plote-e-fituesve-te-kenges-magjike-2018-te/20%Monthly2018-12-08 23:46
https://www.informatat.com/arrin-ne-50-numri-i-te-lenduarve-ne-france/20%Monthly2018-12-08 23:41
https://www.informatat.com/petrovic-sdi-pse-me-ndaluan-me-mbyllen-kater-ore-vetem/20%Monthly2018-12-08 23:40
https://www.informatat.com/dhjetori-i-dyte-vazhdon-neser-ja-propozimet-e-studenteve-protestues/20%Monthly2018-12-08 23:38
https://www.informatat.com/sheh-djalin-duke-u-puthur-ne-buze-me-nje-tjeter-shikoni-cfare-i-thote-flor-binaj/20%Monthly2018-12-08 23:37
https://www.informatat.com/parisi-i-vogel-me-i-bukur-se-kurre/20%Monthly2018-12-08 23:35
https://www.informatat.com/haziri-numeron-deshtimet-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-12-08 23:33
https://www.informatat.com/besnik-tahiri-paralajmeron-uljen-e-numrit-te-ministrive/20%Monthly2018-12-08 18:41
https://www.informatat.com/importi-nga-serbia-e-bosnja-bie-rritet-ai-nga-rusia/20%Monthly2018-12-08 18:36
https://www.informatat.com/gjuriq-cfaredo-mase-e-re-nga-kosova-do-ta-shtynte-situaten-drejt-kolapsit/20%Monthly2018-12-08 18:31
https://www.informatat.com/haradinaj-paralameron-masa-dhe-me-te-rrepta-se-taksa-100-per-qind/20%Monthly2018-12-08 18:27
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ne-fushate-haradinaj-po-e-godet-serbine-qe-te-shpetoje-nga-tribunali-special/20%Monthly2018-12-08 18:20
https://www.informatat.com/plani-b-i-bahtirit-per-bashkimin-e-mitrovices-qytetaret-skeptike/20%Monthly2018-12-08 18:15
https://www.informatat.com/veseli-te-henen-ne-uashington-takime-ne-shtepine-e-bardhe-pentagon-dhe-kongres/20%Monthly2018-12-08 18:11
https://www.informatat.com/as-maqedonia-as-kosova-srealizuan-premtimin-per-hetim-nderkombetar-ne-rastin-kumanova/20%Monthly2018-12-08 18:05
https://www.informatat.com/nena-e-kacifasit-do-te-vras-edi-ramen/20%Monthly2018-12-08 18:01
https://www.informatat.com/kontrabandim-i-vezeve-nga-serbia-me-nje-kamion-pa-targa/20%Monthly2018-12-08 17:57
https://www.informatat.com/mpb-sulmet-e-djeshme-skane-demtuar-sistemin-elektronik-te-institucioneve-shteterore/20%Monthly2018-12-08 17:54
https://www.informatat.com/skandaloze-shqiperia-publikon-online-te-dhena-te-agjenteve-sekrete/20%Monthly2018-12-08 17:49
https://www.informatat.com/qeveria-paguan-borxhin-e-ujit-te-familjeve-me-asistence-sociale/20%Monthly2018-12-09 09:14
https://www.informatat.com/mediat-per-fake-news-do-te-gjobiten-deri-ne-8-mije-euro/20%Monthly2018-12-08 17:41
https://www.informatat.com/blakaj-aktakuzat-e-para-ne-fillim-te-2019-s/20%Monthly2018-12-08 17:38
https://www.informatat.com/ende-sdihet-nese-doreheqjet-e-kryetareve-ne-veri-jane-ligjore/20%Monthly2018-12-08 17:34
https://www.informatat.com/kosnett-shkelesit-e-ligjit-ne-burg-konfiskim-te-pasurise-per-ata-qe-e-fituan-paligjshem/20%Monthly2018-12-08 17:27
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-per-kercenimin-ndaj-drejtorit-te-kek-ut-njazi-thaci/20%Monthly2018-12-08 17:20
https://www.informatat.com/msfk-ne-letoni-diskutohet-per-sigurine-ne-rajonin-baltik-dhe-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-12-08 11:11
https://www.informatat.com/opozita-kunder-buxhetit-te-parapare-per-vitin-2019/20%Monthly2018-12-08 11:06
https://www.informatat.com/mpj-dhe-mpb-nuk-tregojne-nese-i-dhane-leje-ceces-per-koncert-ne-mitrovice/20%Monthly2018-12-08 10:59
https://www.informatat.com/stefanoviq-kercenon-se-do-te-perdorin-edhe-ushtrine-per-te-mbrojtur-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-12-08 10:56
https://www.informatat.com/miftaraj-aktivizimi-i-speciales-mund-te-ndikoje-edhe-ne-koalicionin-qeverises/20%Monthly2018-12-08 10:53
https://www.informatat.com/mediat-serbe-vazhdojne-me-cmenduri-kosova-blen-ne-shba-4-miliarde-dollare-arme/20%Monthly2018-12-08 10:47
https://www.informatat.com/quni-ska-proces-qe-mund-ta-njollose-luften-e-uck-se/20%Monthly2018-12-08 10:43
https://www.informatat.com/komunat-veriore-pa-kryetar-e-pa-zgjedhje/20%Monthly2018-12-08 10:39
https://www.informatat.com/mediat-serbe-raportojne-se-ceca-ka-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-12-08 10:33
https://www.informatat.com/protesta-e-studenteve-shqiptare-hyn-ne-diten-e-katert-refuzojne-dialogun/20%Monthly2018-12-08 10:28
https://www.informatat.com/moti-per-vikend-dhe-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-12-08 10:25
https://www.informatat.com/kerkohet-shqyrtimi-i-vendimit-per-largimin-nga-puna-te-zyrtares-qe-dyshohej-per-vjedhje-ne-bruksel/20%Monthly2018-12-08 10:22
https://www.informatat.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-12-08 10:18
https://www.informatat.com/deda-paralajmeron-largimin-refuzoj-te-jem-pjese-e-kesaj-lloj-politike/20%Monthly2018-12-08 17:46
https://www.informatat.com/limaj-thote-se-nisma-e-psd-ja-jane-pajtuar-per-disa-ceshtje-rreth-dialogut-pret-konsensus-te-gjere/20%Monthly2018-12-08 10:12
https://www.informatat.com/kurti-vuciq-deshiron-te-shohe-se-cka-jep-kosova/20%Monthly2018-12-08 17:33
https://www.informatat.com/nis-furtuna-e-speciales/20%Monthly2018-12-08 17:25
https://www.informatat.com/heather-nauert-zgjidhet-ambasadore-e-shba-se-ne-okb/20%Monthly2018-12-07 15:48
https://www.informatat.com/ministri-gashi-nenshkruan-rregulloret-per-kategorizimin-e-sporteve-sportisteve-dhe-trajnereve-2/20%Monthly2018-12-07 15:43
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-e-dorezon-te-plotesuar-ne-gjykate-aktakuzen-per-veteranet-e-rreme/20%Monthly2018-12-07 15:40
https://www.informatat.com/mustafi-ka-disa-fjale-per-bashkelojtaret-e-tij/20%Monthly2018-12-07 15:23
https://www.informatat.com/mpj-kemi-pranuar-dokumente-te-falsifikuara-te-terheqjeve-te-njohjeve/20%Monthly2018-12-07 15:20
https://www.informatat.com/haradinajme-korene-jugore-do-ta-avancojme-partneritetin/20%Monthly2018-12-07 15:14
https://www.informatat.com/me-te-paguarit-ne-muzike-per-vitin-2018/20%Monthly2018-12-07 15:10
https://www.informatat.com/ministri-lluka-ne-slloveni-per-te-rritur-bashkepunimin-ekonomik/20%Monthly2018-12-07 15:05
https://www.informatat.com/dorezohet-vuciq-haradinaj-ka-te-drejte-e-kane-ameriken-ne-krah/20%Monthly2018-12-07 15:01
https://www.informatat.com/ftohet-edhe-nje-profil-i-larte-i-uck-se-per-ne-hage/20%Monthly2018-12-07 14:57
https://www.informatat.com/kmdlnj-ahmeti-si-bashkekryesues-i-ekipit-negociator-paraqet-konflikt-interesi/20%Monthly2018-12-07 14:54
https://www.informatat.com/vit-i-suksesshem-per-bebe-rexhen-ne-billboard-dhe-spotify/20%Monthly2018-12-07 14:51
https://www.informatat.com/perzgjidhet-bordi-i-drejtoreve-ne-ndermarrjen-publike-banesore/20%Monthly2018-12-07 14:47
https://www.informatat.com/imazhi-i-putinit-dhe-i-rusise-vuajne-nderkombetarisht/20%Monthly2018-12-07 14:44
https://www.informatat.com/rusia-e-quan-shqetesuese-situaten-ne-kosove/20%Monthly2018-12-08 10:02
https://www.informatat.com/psdshoqeria-civile-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-12-07 14:36
https://www.informatat.com/berisha-njofton-ambasadorin-kanadez-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-07 14:32
https://www.informatat.com/zeneli-konfirmon-se-ka-marre-oferte-nga-klubi-turk/20%Monthly2018-12-07 14:27
https://www.informatat.com/perfaqesues-te-rrjetit-te-shitesve-me-pakice-kerkojne-perkrahje-nga-kryeministri/20%Monthly2018-12-07 14:23
https://www.informatat.com/qelloi-ramen-me-kepuce-30-dite-burg-per-iljaz-katirajn/20%Monthly2018-12-07 14:17
https://www.informatat.com/pacolli-lavrovitserbia-i-vetmi-kercenim-per-ballkanin/20%Monthly2018-12-07 15:40
https://www.informatat.com/vllasi-kosova-ndoshta-e-heq-taksen-per-bosnje-e-hercegovine/20%Monthly2018-12-07 14:09
https://www.informatat.com/20-milione-euro-me-pak-importe-nga-serbia/20%Monthly2018-12-07 15:01
https://www.informatat.com/hungaria-jep-bursa-per-kosovaret/20%Monthly2018-12-07 14:02
https://www.informatat.com/merkel-mban-fjalimin-lamtumires-per-partine-e-saj/20%Monthly2018-12-07 13:59
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deri-ne-oren-1500/20%Monthly2018-12-07 12:58
https://www.informatat.com/taksa-ceca-neser-me-koncert-ne-mitrovicen-e-veriut/20%Monthly2018-12-07 12:54
https://www.informatat.com/barcelona-e-do-ne-janar-christensenin/20%Monthly2018-12-07 12:49
https://www.informatat.com/rama-ftoj-studentet-ne-dialog-me-vendimmarresit/20%Monthly2018-12-07 12:43
https://www.informatat.com/ushqimet-me-te-shendetshme-per-njeriun-sipas-eksperteve/20%Monthly2018-12-07 12:40
https://www.informatat.com/deshtojne-perpjekjet-e-shba-se-per-ta-denuar-hamasin-ne-okb/20%Monthly2018-12-07 12:37
https://www.informatat.com/kulla-eiffel-mbyllet-ne-prag-te-protestave-te-vikendit-ne-paris/20%Monthly2018-12-07 12:35
https://www.informatat.com/cnn-evakuohet-pas-alarmit-per-bombe/20%Monthly2018-12-07 12:33
https://www.informatat.com/qyteti-i-shiut-acid-pastron-ambientin-e-tij/20%Monthly2018-12-07 12:30
https://www.informatat.com/komentet-e-nje-dekade-me-pare-detyrojne-aktorin-te-heqe-dore-nga-oskar-2019/20%Monthly2018-12-07 12:28
https://www.informatat.com/golden-globes-lady-gaga-nominohet-aktorja-me-e-mire/20%Monthly2018-12-07 12:26
https://www.informatat.com/ariana-grande-pranon-cmimin-gruaja-e-vitit/20%Monthly2018-12-07 12:23
https://www.informatat.com/selmanaj-thote-se-buxheti-i-2019-es-eshte-buxhet-elektoral/20%Monthly2018-12-07 12:20
https://www.informatat.com/azerbajxhani-i-vendosur-te-mos-e-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-07 12:16
https://www.informatat.com/lavrov-reputacioni-i-be-se-ne-pikepyetje-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-12-07 14:39
https://www.informatat.com/madagaskari-ka-terhequr-njohjen-mpj-e-kosoves-e-quan-propagande/20%Monthly2018-12-07 14:13
https://www.informatat.com/jeremiq-vuciq-po-krijon-gjendje-lufte-per-ta-njohur-kosoven/20%Monthly2018-12-07 11:54
https://www.informatat.com/haradinajlendet-e-eulex-it-gati-i-jane-transferuar-institucioneve/20%Monthly2018-12-07 11:42
https://www.informatat.com/lahuta-eshte-instrumenti-me-i-lashte-dhe-kryesori-ne-eposin-e-kreshnikeve/20%Monthly2018-12-07 12:18
https://www.informatat.com/balaj-takon-hahn-ne-vjene/20%Monthly2018-12-07 11:11
https://www.informatat.com/lazio-e-romes-zbulon-nje-yll-kosovar/20%Monthly2018-12-07 12:06
https://www.informatat.com/ne-seancen-per-buxhetin-mungon-kabineti-qeveritar/20%Monthly2018-12-07 10:52
https://www.informatat.com/donacioni-i-shba-se-per-mpb-ne-e-kosoves/20%Monthly2018-12-07 10:49
https://www.informatat.com/gjashte-te-arrestuar-per-vjedhje-te-renda-ne-rajonin-e-pejes/20%Monthly2018-12-07 10:46
https://www.informatat.com/pele-godet-messin/20%Monthly2018-12-07 10:42
https://www.informatat.com/bota-me-sy-kah-torino-luhet-kryederbi-i-italise/20%Monthly2018-12-07 10:39
https://www.informatat.com/veseli-viziton-garden-kombetare-te-iowa-s-merr-perkrahje-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-07 10:34
https://www.informatat.com/hetimet-ndaj-mustafes-nga-specialja-ovl-uck-padrejtesi-ndaj-luftes-clirimtare/20%Monthly2018-12-07 10:32
https://www.informatat.com/simiqushtria-e-kosoves-eshte-e-papranueshme-per-serbet/20%Monthly2018-12-07 10:28
https://www.informatat.com/rruga-shkup-prishtine-sot-dhe-neser-e-mbyllur-per-qarkullimin/20%Monthly2018-12-07 10:23
https://www.informatat.com/daciq-me-5-dhjetor-madagaskari-terhoqi-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-12-07 10:19
https://www.informatat.com/euro-arrin-piken-me-te-ulet-ne-11-vjet-bie-nen-124-leke/20%Monthly2018-12-07 10:17
https://www.informatat.com/hoti-nese-dikujt-duhet-ti-ndalohet-ushtria-atehere-kjo-vlen-per-serbine/20%Monthly2018-12-07 10:14
https://www.informatat.com/studentet-e-tiranes-serish-ne-proteste-kerkojne-te-plotesohen-edhe-tri-kerkesat-e-tjera/20%Monthly2018-12-07 10:08
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-nga-thaci-furnizim-me-rryme-ndryshe-thote-skane-qare-pa-u-prish/20%Monthly2018-12-07 14:06
https://www.informatat.com/haradinaj-ska-asnje-dileme-qe-ushtria-votohet-me-14-dhjetor/20%Monthly2018-12-07 12:13
https://www.informatat.com/ismaili-hiqet-lista-e-pritjes-per-banderola-ne-akppm/20%Monthly2018-12-07 09:20
https://www.informatat.com/qkuk-68-operacione-per-24-ore/20%Monthly2018-12-07 09:17
https://www.informatat.com/sot-ne-shqiperi-temperaturat-nga-5-deri-ne-18c/20%Monthly2018-12-07 09:13
https://www.informatat.com/keshilli-i-evropes-kerkon-transparence-ne-perzgjedhjen-e-keshilltareve-politike/20%Monthly2018-12-07 09:10
https://www.informatat.com/kroacia-e-mali-i-zi-perkrahin-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-07 09:05
https://www.informatat.com/problemet-me-rryme-haradinaj-viziton-kek-un/20%Monthly2018-12-07 09:02
https://www.informatat.com/bahtiri-nderkombetaret-kane-deshtuar-per-hapjen-e-ures-se-ibrit/20%Monthly2018-12-07 08:56
https://www.informatat.com/bspk-reagon-ndaj-vdekjes-se-punetorit-nga-peja-i-cili-humbi-doren-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-12-07 08:52
https://www.informatat.com/kastrati-ska-kthim-mbrapa-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-07 08:48
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-mot-me-diell/20%Monthly2018-12-07 08:40
https://www.informatat.com/beteje-per-primat-politik/20%Monthly2018-12-07 10:05
https://www.informatat.com/bosch-pse-sduhet-te-kete-ushtri-nje-vend-i-pavarur/20%Monthly2018-12-07 11:59
https://www.informatat.com/kuvendi-vazhdon-seancen-per-buxhetin-2019/20%Monthly2018-12-07 09:45
https://www.informatat.com/qeveria-bllokon-veprimet-per-zgjedhje-ne-veri/20%Monthly2018-12-07 08:24
https://www.informatat.com/veseli-pritet-ne-kampin-kryesor-bashkepunues-te-fsk-se/20%Monthly2018-12-06 22:29
https://www.informatat.com/hakeret-nga-serbia-dhe-bosnja-sulmojne-sistemin-shteteror-te-kosoves/20%Monthly2018-12-06 22:19
https://www.informatat.com/thaci-ne-londer-flet-per-marreveshje-me-serbine-dhe-per-krijimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-06 22:13
https://www.informatat.com/gashi-remi-ishte-pro-speciales/20%Monthly2018-12-06 22:09
https://www.informatat.com/haradinaj-kane-filluar-hetime-ndaj-keds-it-nuk-tolerohen-nderprerjet/20%Monthly2018-12-06 22:04
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-godet-thacin-per-ceshtjen-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-12-06 21:54
https://www.informatat.com/koci-rrustem-mustafa-ka-pranuar-ftese-per-intervistim-ne-hage-nga-specialja/20%Monthly2018-12-06 21:47
https://www.informatat.com/ish-agjentja-e-marklet-meghan-do-ti-rikthehet-hollivudit-askush-nuk-mund-ta-ndal/20%Monthly2018-12-06 16:03
https://www.informatat.com/zeka-vv-ka-nje-jave-kohe-te-shqyrtoje-listen-e-900-emrave-ne-rastin-tim-per-vizat/20%Monthly2018-12-06 16:01
https://www.informatat.com/trajkoviq-me-e-sigurt-ndihem-ne-prishtine-sesa-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2018-12-06 15:55
https://www.informatat.com/serwer-kritikon-nato-n-per-qendrimin-ndaj-transformimit-te-fsk-se/20%Monthly2018-12-06 15:51
https://www.informatat.com/osmani-veteranet-te-hiqen-nga-ligji-i-buxhetit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-06 15:46
https://www.informatat.com/matoshi-aksioni-ta-pastrojme-kosoven-solli-nje-sere-masash/20%Monthly2018-12-06 15:43
https://www.informatat.com/pacolli-mediat-serbe-kane-devijuar-deklaraten-time/20%Monthly2018-12-06 15:40
https://www.informatat.com/femijet-e-trashegojne-fjalorin-nga-babai-shqiptimin-nga-nena/20%Monthly2018-12-06 15:35
https://www.informatat.com/beushtria-e-kosoves-vetem-ne-perputhje-me-kushtetuten/20%Monthly2018-12-06 21:55
https://www.informatat.com/kosova-pjese-e-strategjise-hekurudhore-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-12-06 15:26
https://www.informatat.com/ministri-gashi-per-here-te-pare-e-njohim-punen-vullnetare-rinore/20%Monthly2018-12-06 15:23
https://www.informatat.com/haradinaj-nato-as-per-as-kunder-ushtrise/20%Monthly2018-12-06 21:47
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-jane-mbyllur-4-140-pika-bastesh/20%Monthly2018-12-06 15:14
https://www.informatat.com/limaj-ambasadorit-hungarez-e-padrejte-qe-kosovaret-te-mbahen-te-izoluar/20%Monthly2018-12-06 15:12
https://www.informatat.com/pas-nje-jave-shqiperia-heq-roamingun-me-kosoven/20%Monthly2018-12-06 15:09
https://www.informatat.com/forcohet-leku-bien-euroja-dhe-dollari/20%Monthly2018-12-06 15:06
https://www.informatat.com/per-serbine-aeroporti-i-prishtines-eshte-i-mbyllur-qe-nga-viti-1999/20%Monthly2018-12-06 15:05
https://www.informatat.com/sekretari-i-nato-s-i-thote-serish-hardinajt-qe-formimi-i-ushtrise-mund-te-kete-pasoja/20%Monthly2018-12-06 15:51
https://www.informatat.com/mustafa-fajeson-hardinajn-per-mos-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-12-06 15:31
https://www.informatat.com/haradinaj-siguron-stoltenberg-se-tranzicioni-i-fsk-se-do-te-jete-ne-bashkepunim-te-ngushte-me-nato-n/20%Monthly2018-12-06 15:21
https://www.informatat.com/brnabiq-nuk-kam-bere-thirrje-per-lufte-ne-kosove/20%Monthly2018-12-06 14:42
https://www.informatat.com/dy-kushtet-e-vuciqit-per-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-12-06 12:48
https://www.informatat.com/afer-80-per-qind-e-te-rinjve-ne-maqedoni-duan-te-largohen/20%Monthly2018-12-06 12:45
https://www.informatat.com/sejdiu-buxheti-po-trajton-akomodimet-e-qeverise/20%Monthly2018-12-06 12:43
https://www.informatat.com/kurtise-mbeshtesim-buxhetin-sa-me-pare-qe-largohet-qeveria-aq-me-mire-per-qytetaret/20%Monthly2018-12-06 15:02
https://www.informatat.com/apeli-kthen-ne-rishqyrtim-masen-ndaj-3-te-arrestuarve-per-rastin-ivanoviq/20%Monthly2018-12-06 12:04
https://www.informatat.com/abdixhiku-ldk-nuk-e-perkrahe-buxhetin-eshte-nje-buxhet-social-dhe-jo-zhvillimor/20%Monthly2018-12-06 14:55
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-takoi-ambasadorin-amerikan-philip-kosnett/20%Monthly2018-12-06 11:48
https://www.informatat.com/pacolli-pozita-dhe-opozita-eshte-pergjegjese-per-deshtimin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-06 11:40
https://www.informatat.com/kevin-hart-do-ta-moderoje-ceremonine-the-oscars-2019/20%Monthly2018-12-06 11:37
https://www.informatat.com/berisha-smund-te-presim-deri-ne-pafundesi-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-06 11:27
https://www.informatat.com/dua-lipa-feminizmi-nuk-eshte-te-urresh-meshkujt/20%Monthly2018-12-06 11:24
https://www.informatat.com/japonia-ka-aq-shume-shtepi-bosh-sa-po-i-dhuron/20%Monthly2018-12-06 11:21
https://www.informatat.com/sektori-bankar-ne-kosove-vazhdon-te-jete-i-qendrueshem/20%Monthly2018-12-06 11:19
https://www.informatat.com/agjenti-i-hysajt-tremb-napolin-mbrojtesi-mund-te-largohet-ne-janar/20%Monthly2018-12-06 11:16
https://www.informatat.com/rita-ora-rendon-grimin-dhe-shkurton-floket-sa-ndryshe-duket/20%Monthly2018-12-06 11:14
https://www.informatat.com/zemaj-cka-po-ndodh-me-terheqjet-e-njohjeve/20%Monthly2018-12-06 11:10
https://www.informatat.com/te-premten-dhe-te-shtunen-do-te-mbyllet-rruga-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2018-12-06 11:07
https://www.informatat.com/kuvendi-i-kosoves-nje-minute-heshtje-per-presidentin-bush/20%Monthly2018-12-06 11:04
https://www.informatat.com/dollari-amerikan-dhe-euro-po-tregtohen-qendrueshem/20%Monthly2018-12-06 11:01
https://www.informatat.com/zenelidua-te-luaja-ne-nje-nivel-me-te-larte/20%Monthly2018-12-06 10:57
https://www.informatat.com/ronaldo-e-deshiron-topin-e-arte-me-juven/20%Monthly2018-12-06 10:54
https://www.informatat.com/shqiponja-shpallet-fjale-e-vitit-ne-zvicer/20%Monthly2018-12-06 10:51
https://www.informatat.com/konjufcanuk-ka-vullnet-politik-per-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-12-06 10:49
https://www.informatat.com/pacollivendimi-per-rritje-te-takses-duhet-te-qendroje/20%Monthly2018-12-06 10:46
https://www.informatat.com/vuciqthaci-ka-paguar-para-per-tu-ulur-afer-merkelit-ne-amerike/20%Monthly2018-12-06 10:43
https://www.informatat.com/haradinajtaksa-nuk-do-te-hiqet/20%Monthly2018-12-06 10:40
https://www.informatat.com/haradinajushtria-me-14-dhjetor-nuk-vihet-ne-rrezik-marredhenia-me-nato-n/20%Monthly2018-12-06 14:48
https://www.informatat.com/haradinajpermiresimi-i-sistemit-te-arsimit-prioritet-i-qeverise/20%Monthly2018-12-06 10:08
https://www.informatat.com/nuk-miratohet-rezoluta-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-12-06 12:39
https://www.informatat.com/mblidhet-keshilli-i-ministrave-te-be-se-nuk-merret-vendimi-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-06 12:00
https://www.informatat.com/kosova-perfiton-nga-vendimi-per-ti-bere-miqesoret-obligative/20%Monthly2018-12-06 09:03
https://www.informatat.com/vuciq-flet-per-mundesine-e-luftes-se-re-me-kosoven/20%Monthly2018-12-06 09:00
https://www.informatat.com/disa-te-vrare-dhe-te-plagosur-nga-shperthimi-i-bombes-ne-iran/20%Monthly2018-12-06 08:57
https://www.informatat.com/gazeta-franceze-shkruan-per-friken-e-serbeve-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-06 08:55
https://www.informatat.com/bush-varroset-te-enjten-ne-hjuston/20%Monthly2018-12-06 08:53
https://www.informatat.com/pan-i-pengese-per-funksionalizimin-e-kqz-se/20%Monthly2018-12-06 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-mbledh-pasdite-ministrat/20%Monthly2018-12-06 08:47
https://www.informatat.com/daciq-se-shpejti-numri-i-shteteve-qe-e-njohin-kosoven-do-te-zbres-nen-100/20%Monthly2018-12-06 08:44
https://www.informatat.com/70-milione-euro-per-pensione-te-veteraneve-per-11-muaj/20%Monthly2018-12-06 08:41
https://www.informatat.com/shqiperia-denon-ekstremizmin-ndaj-shqiptareve-ne-greqi/20%Monthly2018-12-06 08:37
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-ditet-ne-vazhdim-me-bore-e-shi/20%Monthly2018-12-06 08:34
https://www.informatat.com/kosova-hulumton-tregjet-per-zevendesimin-e-prodhimeve-nga-serbia/20%Monthly2018-12-06 08:31
https://www.informatat.com/rezolutat-nuk-ia-marrin-anen-thacit-ne-dialog/20%Monthly2018-12-06 10:32
https://www.informatat.com/qeveria-me-5-prioritete-strategjike-per-2019-n/20%Monthly2018-12-06 08:22
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-kosova-me-pritjet-me-te-gjata-aktuale/20%Monthly2018-12-06 08:18
https://www.informatat.com/nato-ja-sulmon-ushtrine/20%Monthly2018-12-06 09:57
https://www.informatat.com/sot-seanca-e-kuvendit-diskutohet-buxheti-i-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2018-12-06 09:54
https://www.informatat.com/thaci-arrin-ne-shba-percillet-nga-protokolli-shteteror/20%Monthly2018-12-05 15:54
https://www.informatat.com/aprovohet-projektligji-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-12-05 15:45
https://www.informatat.com/mehmeti-sektori-bankar-kontribuues-ne-rritjen-ekonomike-te-vendit/20%Monthly2018-12-05 15:40
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-qe-vodhi-mall-prej-100-mije-eurosh-ne-nje-fabrike-ne-drenas/20%Monthly2018-12-05 15:36
https://www.informatat.com/ramadani-reagon-pas-paralajmerimeve-te-nato-s-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-05 15:34
https://www.informatat.com/ambasada-gjermane-mbeshtet-mmph-ne-ne-ndertimin-e-impianteve-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-12-05 15:26
https://www.informatat.com/neser-seanca-ne-kuvend-me-11-pika-te-rendit-te-dites/20%Monthly2018-12-05 15:23
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-kerkon-70-per-qind-te-pages-per-pushim-te-lehonise/20%Monthly2018-12-05 15:20
https://www.informatat.com/veseli-udheton-per-vizite-zyrtare-ne-shba/20%Monthly2018-12-05 15:18
https://www.informatat.com/sheshel-ben-thirrje-qe-rusia-dhe-kina-te-nderhyjne-ne-veriun-e-kosoves/20%Monthly2018-12-05 15:16
https://www.informatat.com/rusia-alarmon-okb-ne-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-12-06 08:15
https://www.informatat.com/hoxhaj-serbia-po-vazhdon-propaganden-agresive-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-12-06 08:28
https://www.informatat.com/limaj-takon-surroin-flasin-per-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-12-05 15:05
https://www.informatat.com/cmimi-i-importit-rritet-per-0-8-per-qind-ne-kosove/20%Monthly2018-12-05 14:43
https://www.informatat.com/serbia-dezinformon-u-shkruan-kompanive-ajrore-se-aeroporti-i-prishtines-eshte-i-mbyllur/20%Monthly2018-12-05 14:36
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-be-duhet-tua-heq-vizat-kosovareve/20%Monthly2018-12-06 08:12
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-angazhim-me-te-madh-per-te-zhdukurit-nga-shteteve-te-rajonit/20%Monthly2018-12-05 14:25
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-komunitetet-ne-fshatin-plemetin/20%Monthly2018-12-05 14:19
https://www.informatat.com/shteti-u-liron-rrymen-serbeve-te-veriut/20%Monthly2018-12-05 15:30
https://www.informatat.com/stoltenberg-nisma-per-krijimin-e-ushtrise-ne-kundershtim-me-rekomandimet-e-nato-s/20%Monthly2018-12-05 15:09
https://www.informatat.com/%e2%80%8bpeja-ne-vitin-2019-do-te-behet-me-qender-te-inovacionit-dhe-ndermarresise/20%Monthly2018-12-05 14:03
https://www.informatat.com/gashi-kosova-eshte-njera-nga-shtetet-me-aktive-ne-perkrahjen-institucionale-per-punetorin-vullnetar-rinor/20%Monthly2018-12-05 13:51
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-e-vrasjes-se-shqiptarit-ne-berlin/20%Monthly2018-12-05 12:36
https://www.informatat.com/diplomati-italian-kosova-ta-evitoje-logjiken-e-kundershtimeve/20%Monthly2018-12-05 12:33
https://www.informatat.com/shalataksa-mbetet-ne-fuqi-vendimet-i-marrim-vet/20%Monthly2018-12-05 12:27
https://www.informatat.com/haradinaj-serbise-ushtrine-nuk-e-kemi-per-veri-por-per-irak-e-afganistan/20%Monthly2018-12-05 14:32
https://www.informatat.com/republika-ceke-e-mbeshtet-kosoven-dhe-fsk-ne/20%Monthly2018-12-05 12:16
https://www.informatat.com/millan-radoiciq-me-2009-akuzohej-per-kidnapim-te-biznesmenit-nga-maqedonia/20%Monthly2018-12-05 12:13
https://www.informatat.com/bernabiq-tregon-sa-miliona-euro-humbe-serbia-me-taksen/20%Monthly2018-12-05 12:08
https://www.informatat.com/gashi-kosova-cdo-dite-e-me-shume-po-mbron-autorin/20%Monthly2018-12-05 11:58
https://www.informatat.com/demi-moore-e-dashuruar-kete-here-me-nje-femer/20%Monthly2018-12-05 11:47
https://www.informatat.com/madonna-rindez-armiqesine-me-lady-gaga/20%Monthly2018-12-05 11:43
https://www.informatat.com/angelia-jolie-dhuna-seksuale-nuk-prek-vetem-femrat/20%Monthly2018-12-05 11:39
https://www.informatat.com/haradinaj-duhet-punuar-te-gjithe-bashke-qe-ta-bejme-kosoven-te-forte-te-zhvilluar/20%Monthly2018-12-05 11:57
https://www.informatat.com/ashley-james-nje-babagjyshe-seksi/20%Monthly2018-12-05 11:34
https://www.informatat.com/vajza-nga-venezuela-do-tju-beje-te-harroni-kim-kardashianin/20%Monthly2018-12-05 11:32
https://www.informatat.com/opozita-kushtezon-voten-per-buxhetin-e-vitit-2019/20%Monthly2018-12-05 12:21
https://www.informatat.com/zrre-ja-ende-si-ka-kompensuar-qytetaret-qe-kane-paguar-rryme-per-banoret-e-veriut/20%Monthly2018-12-05 11:25
https://www.informatat.com/ministri-serb-tregon-daten-kur-be-ja-mund-tia-kerkoje-kosoves-heqjen-e-takses/20%Monthly2018-12-05 11:22
https://www.informatat.com/putin-diskuton-me-maduron-krizen-ekonomike-ne-venezuele/20%Monthly2018-12-05 11:19
https://www.informatat.com/senatori-amerikan-princi-saudit-eshte-i-cmendur/20%Monthly2018-12-05 11:17
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-presidentit-bush-ne-uashington/20%Monthly2018-12-05 11:15
https://www.informatat.com/hysaj-nuk-e-ka-vendin-e-sigurt-te-napoli/20%Monthly2018-12-05 11:12
https://www.informatat.com/fabinho-nuk-kam-arsye-qe-te-largohem-nga-liverpooli/20%Monthly2018-12-05 11:09
https://www.informatat.com/city-smund-te-shkelqeje-gjithmone-sport/20%Monthly2018-12-05 11:07
https://www.informatat.com/barcelona-ofron-60-milione-euro-per-bentacurin/20%Monthly2018-12-05 11:05
https://www.informatat.com/hoxha-be-e-paafte-ti-mbaje-premtimet-per-vizat/20%Monthly2018-12-05 14:12
https://www.informatat.com/eichhorst-dialogu-me-prishtines-dhe-beogradit-kurre-nuk-eshte-ndalur/20%Monthly2018-12-05 10:56
https://www.informatat.com/drecunserbia-nuk-mund-ta-pengoje-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-12-05 10:53
https://www.informatat.com/prishtina-sot-me-ajer-me-te-paster-ahmeti-ndotja-duhet-te-luftohet-gjate-gjithe-vitit/20%Monthly2018-12-05 10:49
https://www.informatat.com/tahiri-i-shkruan-hahn-dhe-avramopoulos-per-reformat-ne-drejtesi-si-kriter-i-permbushur-per-liberalizim/20%Monthly2018-12-05 11:56
https://www.informatat.com/sefaj-nuk-pranon-te-intervistohet-publikisht-per-deportimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-12-05 10:38
https://www.informatat.com/ish-punetoret-e-ramiz-sadikut-protestojne-per-20-perqindeshin/20%Monthly2018-12-05 10:32
https://www.informatat.com/sholtes-be-ja-duhet-ti-mbaje-premtimet-dhe-tia-heq-kosoves-regjimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-05 11:28
https://www.informatat.com/kaledonia-e-re-goditet-nga-dy-termete-te-forta-i-pari-shkaktoi-alarm-per-cunami/20%Monthly2018-12-05 10:17
https://www.informatat.com/korniza-evropiane-e-kualifikimeve-ia-jep-edhe-nje-mundesi-kosoves/20%Monthly2018-12-05 10:15
https://www.informatat.com/muharremaj-i-perkushtuar-ne-sherbime-cilesore-ne-shendetesi/20%Monthly2018-12-05 10:13
https://www.informatat.com/gjykata-hedh-poshte-padine-e-ramush-haradinajt-ndaj-gazmend-muhaxherit/20%Monthly2018-12-05 10:12
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-kryesuesin-e-misionit-te-osbe-se-ne-kosove-jan-braathu/20%Monthly2018-12-05 10:07
https://www.informatat.com/deputeti-i-pdk-se-kerkon-nga-shqiperia-ti-pajise-kosovaret-me-pasaporta-shqiptare/20%Monthly2018-12-05 09:00
https://www.informatat.com/tensionet-kosove-serbi-ne-syte-e-mediave-te-huaja/20%Monthly2018-12-05 08:56
https://www.informatat.com/flamur-sefaj-sot-para-komisionit-per-gylenistet/20%Monthly2018-12-05 10:21
https://www.informatat.com/tete-milione-euro-donacion-nga-zvicra-per-sektorin-e-ujerave/20%Monthly2018-12-05 08:52
https://www.informatat.com/grafite-neper-rruget-e-tiranes-rama-balla-e-tahiri-portretizohen-si-narcos/20%Monthly2018-12-05 08:49
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-vendoset-pompa-e-insulines-ne-kliniken-e-endokrinologjise-ne-qkuk/20%Monthly2018-12-05 08:46
https://www.informatat.com/presionet-nderkombetare-ndaj-takses-nuk-e-zmbrapsin-qeverine/20%Monthly2018-12-05 08:42
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-nuk-ofron-zgjidhje-per-dialogun/20%Monthly2018-12-05 08:39
https://www.informatat.com/per-dy-jave-nga-serbia-hyjne-38-kamione-me-mallra/20%Monthly2018-12-05 08:35
https://www.informatat.com/shqiperia-ul-ne-gjysmeshtize-flamurin-ne-nderim-te-bushit/20%Monthly2018-12-05 08:32
https://www.informatat.com/mashtrimi-me-vizat/20%Monthly2018-12-05 11:02
https://www.informatat.com/sot-konventa-e-trete-e-perpunuesve-te-drurit-ne-kosove/20%Monthly2018-12-05 08:29
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-gati-per-ta-dorezuar-ne-gjykate-aktakuzen-e-veteraneve/20%Monthly2018-12-05 08:27
https://www.informatat.com/sot-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-raporteve-kosove-shba/20%Monthly2018-12-05 08:23
https://www.informatat.com/qeveria-nis-punen-me-nje-minute-heshtje-per-bushin/20%Monthly2018-12-05 08:16
https://www.informatat.com/mblidhet-komisioni-hetimor-per-deportimin-e-turqve-pritet-te-intervistohet-presidenti-thaci/20%Monthly2018-12-05 08:14
https://www.informatat.com/sot-dite-zie-ne-kosove/20%Monthly2018-12-05 08:11
https://www.informatat.com/neser-votohet-rezoluta-e-opozites-per-shperberjen-e-kuvendit/20%Monthly2018-12-05 10:46
https://www.informatat.com/konjufca-zekes-ka-deputete-qe-falsifikojne-viza/20%Monthly2018-12-04 23:06
https://www.informatat.com/surroi-tregon-kushtin-e-tij-per-te-qene-pjese-e-ekipit-negociator-me-serbine/20%Monthly2018-12-04 23:01
https://www.informatat.com/gjuriq-ushtrine-e-kosoves-duhet-ta-carmatose-nato-ja/20%Monthly2018-12-04 22:55
https://www.informatat.com/media-serbe-armet-per-ushtrine-e-kosoves-tashme-jane-nisur-nga-shba-ja/20%Monthly2018-12-04 22:51
https://www.informatat.com/zeka-brukseli-nuk-na-i-hoqi-vizat-vetem-pse-jemi-myslimane/20%Monthly2018-12-04 22:41
https://www.informatat.com/kurti-ska-liberalizim-pasi-qe-kosova-ka-deshtuar-ta-luftoj-krimin-dhe-korrupsionin/20%Monthly2018-12-04 22:33
https://www.informatat.com/daciq-serbise-po-i-behet-presion-qe-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-12-04 22:24
https://www.informatat.com/engel-mosliberalizimi-eshte-tradhti-e-premtimeve-te-bese/20%Monthly2018-12-05 08:06
https://www.informatat.com/ahmeti-tregon-se-a-do-te-mbetet-ne-krye-te-prishtines-dhe-ne-krye-te-dialogut/20%Monthly2018-12-04 22:50
https://www.informatat.com/muharremaj-inspekton-punimet-ne-projektet-kapitale/20%Monthly2018-12-04 20:46
https://www.informatat.com/befason-fajon-ja-kush-po-e-bllokon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-12-04 15:53
https://www.informatat.com/pozita-bojkoton-seancen-e-opozites-te-thirrur-per-deshtimin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-12-04 22:20
https://www.informatat.com/haradinaj-me-kerkese-ndaj-shteteve-te-be-se-per-taksen/20%Monthly2018-12-04 22:14
https://www.informatat.com/ministria-e-financave-lasnon-per-publikun-portalin-e-transparences/20%Monthly2018-12-04 15:33
https://www.informatat.com/seanca-e-jashtezakonshme-per-vizat-ne-oren-1600/20%Monthly2018-12-04 15:26
https://www.informatat.com/haradinajvendimi-nuk-ndryshon-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2018-12-04 15:23
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pergjigjet-opozites-per-kerkesen-per-doreheqje-pas-deshtimit-me-vizat/20%Monthly2018-12-04 15:11
https://www.informatat.com/serbia-ka-injoruar-bashkepunimin-nderkombetar-me-kosoven-per-hetimin-e-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2018-12-04 15:09
https://www.informatat.com/22-deputete-te-pe-se-i-bejne-thirrje-be-se-tu-hiqen-vizat-kosovareve/20%Monthly2018-12-04 15:48
https://www.informatat.com/ministri-gashi-porosite-te-rinjte-nga-shtetet-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven-qe-te-lobojne-ne-vendet-e-tyre/20%Monthly2018-12-04 14:56
https://www.informatat.com/qeveria-vendosgruaja-e-rugoves-me-page-mujore-veture-dhe-shofer/20%Monthly2018-12-04 13:56
https://www.informatat.com/aurela-hoxha-ne-bikini-pervelon-ndjekesit/20%Monthly2018-12-04 13:49
https://www.informatat.com/rrjeti-i-grave-iniciative-per-proteste-pas-deklaratave-te-hahn-per-liberalizim/20%Monthly2018-12-04 13:43
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-ndalon-hyrjen-e-basketbollisteve-serbe-si-dhe-disa-zyrtareve-tjere/20%Monthly2018-12-04 13:40
https://www.informatat.com/vv-qeveria-fshehtas-po-gllaberon-telekomin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-04 13:37
https://www.informatat.com/shefja-e-kabinetit-te-hahn-me-fjale-te-renda-per-taksen/20%Monthly2018-12-04 13:34
https://www.informatat.com/tahiri-thote-se-gjyqesori-ne-veri-nuk-ka-nderprere-punen/20%Monthly2018-12-04 13:30
https://www.informatat.com/vuciq-u-ankohet-ambasadoreve-te-rusise-e-te-kines-per-ushtrine-dhe-taksen-e-kosoves/20%Monthly2018-12-04 13:27
https://www.informatat.com/fajon-heqja-e-vizave-per-kosoven-nuk-eshte-ne-rend-te-dites-se-be-se/20%Monthly2018-12-04 15:36
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-per-seancen-rreth-mosliberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-12-04 15:23
https://www.informatat.com/surroi-nuk-behem-pjese-e-ekipit-negociator/20%Monthly2018-12-04 12:31
https://www.informatat.com/kmdlnj-per-mosliberalizim-pesojne-qytetaret-e-jo-politikanet/20%Monthly2018-12-04 12:27
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-bene-publik-emrat-e-drejtoreve-te-shkollave/20%Monthly2018-12-04 12:22
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-merr-pjese-ne-varrimin-e-ish-presidentit-bush/20%Monthly2018-12-04 12:18
https://www.informatat.com/protestat-e-dhunshme-ne-france-pezullojne-ngritjen-e-taksave-per-karburante/20%Monthly2018-12-04 12:13
https://www.informatat.com/vuciqdikush-me-qellim-po-e-shtyn-serbine-dhe-rajonin-ne-konflikt/20%Monthly2018-12-04 12:10
https://www.informatat.com/hoxhajperkrahja-e-shba-ve-e-rendesishme-per-vendin/20%Monthly2018-12-04 11:53
https://www.informatat.com/serbet-e-veriut-edhe-sot-protestojne-kunder-takses/20%Monthly2018-12-04 11:33
https://www.informatat.com/per-shkak-te-takses-serbia-dhe-bosnja-nuk-marrin-pjese-ne-konferencen-e-cefta-s/20%Monthly2018-12-04 11:28
https://www.informatat.com/dokumentet-publike-te-mbyllura-per-publikun/20%Monthly2018-12-04 11:23
https://www.informatat.com/haradinaj-mirepret-iniciativen-e-surroit-dhe-shllakut-per-te-mbeshtetur-dialogun-final/20%Monthly2018-12-04 13:24
https://www.informatat.com/shala-i-palekundur-per-taksen/20%Monthly2018-12-04 11:05
https://www.informatat.com/mapl-pranon-kerkesen-e-bahtirit-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-04 11:03
https://www.informatat.com/zeka-kush-ua-futi-ne-tru-idene-per-taksen-100-per-qind-ne-prag-te-vendimit-per-viza/20%Monthly2018-12-04 10:59
https://www.informatat.com/mustafa-e-quan-shembull-te-keq-shkarkimin-e-lames/20%Monthly2018-12-04 10:54
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-qe-seanca-e-jashtezakonshme-per-vizat-te-mbahet-sot/20%Monthly2018-12-04 15:07
https://www.informatat.com/partite-politike-takohen-sot-per-ekipin-e-dialogut/20%Monthly2018-12-04 10:46
https://www.informatat.com/odaloviq-formimi-i-ushtrise-se-kosoves-kercenim-serioz-per-paqen-dhe-sigurine/20%Monthly2018-12-04 10:28
https://www.informatat.com/hoxha-ne-brukselbe-te-mos-mbaje-te-izoluar-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-12-04 10:25
https://www.informatat.com/gjuriq-nuk-e-perjashton-mundesine-e-nje-lufte-te-re-ne-kosove/20%Monthly2018-12-04 13:14
https://www.informatat.com/bahtiri-i-kerkon-qeverise-te-dergoje-ne-kuvend-propozimin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2018-12-04 11:17
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-alarmante/20%Monthly2018-12-04 10:15
https://www.informatat.com/shefja-e-cia-s-raporton-per-vrasjen-e-khashoggit/20%Monthly2018-12-04 10:11
https://www.informatat.com/trump-ben-homazhe-para-trupit-te-bushit/20%Monthly2018-12-04 10:09
https://www.informatat.com/modriq-mposht-ronaldon-e-messin-fiton-topin-e-arte/20%Monthly2018-12-04 10:07
https://www.informatat.com/haradinaj-nenshkruhet-ne-librin-e-ngushellimeve-per-ish-presidentin-amerikan/20%Monthly2018-12-04 10:02
https://www.informatat.com/guardiola-beson-ne-rinovimin-e-kontrates-me-leroy-sane/20%Monthly2018-12-04 09:59
https://www.informatat.com/dua-lipes-i-realizohet-endrra-pushton-ballinen-e-revistes-vogue/20%Monthly2018-12-04 09:56
https://www.informatat.com/veseli-pret-ne-takim-ambasadorin-e-shba-se-philip-kosnett/20%Monthly2018-12-04 09:49
https://www.informatat.com/per-24-ore-dy-persona-humben-jeten-ne-aksident-trafiku/20%Monthly2018-12-04 09:46
https://www.informatat.com/berzh-jep-17-6-milione-euro-per-hekurudhen-fushe-kosove-mitrovice/20%Monthly2018-12-04 09:43
https://www.informatat.com/bizneset-ne-peje-i-mbulojne-me-ngjyre-produktet-me-kosove-e-metohi/20%Monthly2018-12-04 09:36
https://www.informatat.com/simiq-stuhi-ekonomike-po-behet-mbi-serbet-ne-kosove/20%Monthly2018-12-04 09:32
https://www.informatat.com/mediat-serbe-vuciq-ne-takimin-me-hahn-refuzoi-ultimatumin-per-kosoven/20%Monthly2018-12-04 09:29
https://www.informatat.com/qkuk-194-vizita-emergjente-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2018-12-04 09:23
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-temperaturat-sot-deri-ne-22c/20%Monthly2018-12-04 09:21
https://www.informatat.com/per-tre-vjet-vetem-40-per-qind-e-rasteve-te-dhunes-ne-familje-moren-aktvendim-denues/20%Monthly2018-12-04 09:19
https://www.informatat.com/beqiri-arsyetimet-e-qeverise-per-mos-liberalizim-fore-qe-spine-uje/20%Monthly2018-12-04 09:16
https://www.informatat.com/ministria-edhe-tete-muaj-pas-nenshkrimit-te-kontratave-nuk-arrin-ti-sjelle-barnat-ne-spitale/20%Monthly2018-12-04 09:13
https://www.informatat.com/kosova-dhe-be-ja-zhgenjime-te-ndersjella/20%Monthly2018-12-04 09:10
https://www.informatat.com/thaci-shpall-te-merkuren-dite-zie-ne-nderim-te-ish-presidentit-george-h-w-bush/20%Monthly2018-12-04 09:08
https://www.informatat.com/kushtetuesja-nuk-e-zgjidh-ngercin-ne-kqz/20%Monthly2018-12-04 09:04
https://www.informatat.com/prezantohen-rezultatet-e-projektit-qasja-bihevioriste-ne-ngritjen-e-permbushjes-tatimore/20%Monthly2018-12-04 08:58
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-vranesira-dhe-shi/20%Monthly2018-12-04 08:55
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-mos-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-12-04 10:50
https://www.informatat.com/rriten-dukshem-shpenzimet-e-luksit/20%Monthly2018-12-04 08:29
https://www.informatat.com/lufta-ndaj-cnjohjes-kurth-i-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-12-04 08:27
https://www.informatat.com/specialja-heton-kontratat-milioneshe-te-lidhura-ne-emer-te-lobimit/20%Monthly2018-12-04 10:18
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-shqiptare-te-veriut-takojne-haradinajn/20%Monthly2018-12-04 08:19
https://www.informatat.com/vuciq-ushtria-dhe-taksa-e-kosoves-do-te-kene-pasoja-katastrofike/20%Monthly2018-12-04 10:21
https://www.informatat.com/themelimi-i-ushtrise-se-kosoves-do-percillet-me-pritje-solemne-ne-ministrine-e-mbrojtjes/20%Monthly2018-12-04 08:10
https://www.informatat.com/sot-vazhdon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-12-04 09:00
https://www.informatat.com/veseli-ceshtja-e-liberalizimit-te-vizave-krejtesisht-politike/20%Monthly2018-12-04 08:23
https://www.informatat.com/cfare-ishte-duke-bere-neymar-kur-iu-kumtua-lajmi-i-hidhur/20%Monthly2018-12-03 20:21
https://www.informatat.com/kur-mogherini-thoshte-se-demarkacioni-me-malin-e-zi-heq-vizat-per-kosovaret/20%Monthly2018-12-04 08:13
https://www.informatat.com/guterres-vullneti-politik-per-te-luftuar-ndryshimet-klimatike-eshte-zbehur/20%Monthly2018-12-03 20:10
https://www.informatat.com/mot-i-vranet-dhe-me-riga-shiu/20%Monthly2018-12-03 20:05
https://www.informatat.com/burg-e-gjobe-per-te-akuzuarin-per-13-kilograme-heroine/20%Monthly2018-12-03 20:01
https://www.informatat.com/vuciq-ne-panike-kosova-po-e-krijon-ushtrine-dhe-nuk-po-e-heq-taksen/20%Monthly2018-12-04 08:06
https://www.informatat.com/haradinaj-informon-keshillin-drejtues-te-aak-se-per-zhvillimet-politike-ne-vend/20%Monthly2018-12-03 20:30
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-doreheqje-ky-pushtet-ia-ka-borxh-kosoves-8-200-hektare/20%Monthly2018-12-03 19:38
https://www.informatat.com/vuciqi-komenton-deklaraten-e-hoxhajt-per-paktin-anti-serbi/20%Monthly2018-12-03 19:32
https://www.informatat.com/hahni-megjithate-takoi-deputetet-e-listes-serbe/20%Monthly2018-12-03 19:26
https://www.informatat.com/hahn-nuk-ka-date-per-liberalizimin-e-vizave-keni-durim/20%Monthly2018-12-03 19:48
https://www.informatat.com/sic-po-ecin-punet-ceshtja-e-liberalizimit-per-kosoven-do-te-shtyhet-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2018-12-03 20:14
https://www.informatat.com/ujkani-situata-ne-ballkan-eshte-dramatike/20%Monthly2018-12-03 19:54
https://www.informatat.com/hoti-kritikon-institucionet-per-ajrin-e-ndotur-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-03 17:16
https://www.informatat.com/qeveria-publikon-listen-e-donacioneve-qe-kane-hyre-nga-serbia-pa-asnje-pengese/20%Monthly2018-12-03 17:15
https://www.informatat.com/thellohet-bashkepunimi-mes-mmph-se-dhe-bankes-boterore-per-ceshtjen-e-ujerave/20%Monthly2018-12-03 17:33
https://www.informatat.com/gjashte-dekada-nga-opera-e-pare-shqiptare-mrika/20%Monthly2018-12-03 16:46
https://www.informatat.com/artistja-shqiptare-pikturon-glamurin-e-hollywoodit-te-viteve-50-e-60/20%Monthly2018-12-03 16:44
https://www.informatat.com/pas-takimit-me-hahn-haradinaj-e-perserit-vendimi-per-takse-anulohet-nese-serbia-e-njeh-kosoven/20%Monthly2018-12-03 17:24
https://www.informatat.com/veseli-hahnit-vendimi-per-heqjen-e-vizave-nuk-duhet-te-shtyhet/20%Monthly2018-12-03 17:19
https://www.informatat.com/thaci-pranoi-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-i-ri-i-shba-se-philip-kosnett/20%Monthly2018-12-03 17:02
https://www.informatat.com/seancat-e-paperfunduara-vazhdojne-neser/20%Monthly2018-12-03 16:33
https://www.informatat.com/hoxha-do-tia-bej-me-dije-hahnit-se-presim-aprovimin-e-vendimit-per-liberalizim/20%Monthly2018-12-03 16:03
https://www.informatat.com/parathenien-per-thacin-bob-dole-e-kishte-shkruar-pa-pagese/20%Monthly2018-12-03 15:55
https://www.informatat.com/e-privoi-nga-liria-shtetasen-ceke-denohet-me-burg-kosovari/20%Monthly2018-12-03 15:51
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-nga-hahn-heqjen-e-regjimit-te-vizave-thote-se-kosova-ka-qene-e-detyruar-te-ve-taksen/20%Monthly2018-12-03 16:27
https://www.informatat.com/kushtetuesja-nuk-e-interpreton-kerkesen-e-thacit-per-funksionalizimin-e-kqz-se/20%Monthly2018-12-03 15:42
https://www.informatat.com/mkrs-mbeshtet-federaten-e-shahut-me-11-mije-euro-per-pajisje/20%Monthly2018-12-03 15:39
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-terrorizem-ne-siri-shkova-pasi-i-percolla-qendrimet-e-imameve/20%Monthly2018-12-03 15:38
https://www.informatat.com/tentuan-te-vidhnin-gjykata-e-gjilanit-i-denon-me-burg-dhe-gjobe/20%Monthly2018-12-03 15:35
https://www.informatat.com/less-kosova-eshte-e-humbur-per-serbine/20%Monthly2018-12-03 15:33
https://www.informatat.com/brenda-shtepise-klasike-te-bebe-rexhes/20%Monthly2018-12-03 15:27
https://www.informatat.com/kosova-detyrohet-te-pres-tutje-vendimin-e-be-se-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-12-03 15:13
https://www.informatat.com/ldk-merr-pjese-ne-seancen-per-ushtrine/20%Monthly2018-12-03 15:09
https://www.informatat.com/haradinaj-hahnit-e-prisnim-lajmin-e-vizave-per-krishtlindje/20%Monthly2018-12-03 15:49
https://www.informatat.com/pse-kilogramet-hiqen-ngadale-ndersa-kthehen-shume-shpejt/20%Monthly2018-12-03 14:56
https://www.informatat.com/hahn-pas-takimit-me-vuciqin-te-hiqet-taksa-urgjentisht/20%Monthly2018-12-03 16:12
https://www.informatat.com/patatet-e-skuqura-iu-rrezikojne-nga-kjo-gjendje-e-tmerrshme-shendetesore/20%Monthly2018-12-03 14:55
https://www.informatat.com/13-ushqimet-kunder-kapsllekut/20%Monthly2018-12-03 14:53
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-nese-vendosim-akull-ne-shpine/20%Monthly2018-12-03 14:50
https://www.informatat.com/pks-lista-serbe-qe-4-vjet-po-fle-ne-kuvend-le-te-fle-edhe-nje-nate/20%Monthly2018-12-03 14:50
https://www.informatat.com/lani-duart-gjithmone-pas-perdorimit-te-telefonit-ja-cthote-shkenca-per-ta/20%Monthly2018-12-03 14:47
https://www.informatat.com/humbni-barkun-me-vetem-kete-perberes/20%Monthly2018-12-03 14:44
https://www.informatat.com/me-14-dhjetor-seanca-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-12-03 16:07
https://www.informatat.com/5-fjalet-qe-femrat-duan-ti-degjojne-nga-meshkujt-ne-shtrat/20%Monthly2018-12-03 14:42
https://www.informatat.com/studim-44-e-te-sapomartuarve-tradhtojne/20%Monthly2018-12-03 14:40
https://www.informatat.com/media-franceze-cili-eshte-qellimi-i-vizites-se-macronit-ne-serbi/20%Monthly2018-12-03 15:02
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-eshte-fat-qe-jam-sot-ketu-dhe-qe-do-te-vazhdoj-te-punoje-per-kete-vend/20%Monthly2018-12-03 14:55
https://www.informatat.com/kete-tip-meshkujsh-e-tradhtojne-me-shpesh-femrat/20%Monthly2018-12-03 14:27
https://www.informatat.com/perse-mjeket-po-bejne-thirrje-qe-te-hiqni-dore-nga-ky-medikament-menjehere/20%Monthly2018-12-03 14:25
https://www.informatat.com/pija-natyrale-qe-ndihmon-te-luftoni-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-12-03 14:23
https://www.informatat.com/policia-ne-ndjekje-te-milan-radojiciqit/20%Monthly2018-12-03 14:13
https://www.informatat.com/shkencetaret-tregojne-perse-foshnjat-shqelmojne-ne-bark/20%Monthly2018-12-03 14:12
https://www.informatat.com/reagon-familja-mbreterore-per-lajmet-rreth-raportit-mes-middeltonit-dhe-markles/20%Monthly2018-12-03 14:09
https://www.informatat.com/zbulohet-sekreti-i-piramidave-te-shtremberta-kineze-fale-sateliteve/20%Monthly2018-12-03 14:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-me-i-lumtur-ne-bote/20%Monthly2018-12-03 14:04
https://www.informatat.com/fakte-interesante-rreth-uraganeve/20%Monthly2018-12-03 14:01
https://www.informatat.com/policia-konfiskon-113-kilograme-heroine-arreston-4-persona/20%Monthly2018-12-03 13:57
https://www.informatat.com/asfaltohet-rruga-drenica-ne-ferizaj/20%Monthly2018-12-03 13:54
https://www.informatat.com/a-duhet-te-pime-qumesht-ne-mengjes/20%Monthly2018-12-03 13:51
https://www.informatat.com/gara-e-pervitshme-babagjyshet-pushtojne-liverpoolin/20%Monthly2018-12-03 13:49
https://www.informatat.com/komf-femijet-me-aftesi-te-kufizuara-te-pambrojtur-nga-shteti/20%Monthly2018-12-03 13:46
https://www.informatat.com/chelsea-apo-liverpool-pulisic-ka-vendosur-per-cilen-do-te-luaje/20%Monthly2018-12-03 13:44
https://www.informatat.com/zyrtare-nga-ky-sezon-var-futet-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-12-03 13:42
https://www.informatat.com/klauzola-e-neymar-eshte-lajm-trondites-per-barcelonen/20%Monthly2018-12-03 13:41
https://www.informatat.com/zbulohet-transferimi-i-pare-gjigant-nga-barcelona/20%Monthly2018-12-03 13:39
https://www.informatat.com/skandal-para-ceremonise-se-topit-te-arte/20%Monthly2018-12-03 13:38
https://www.informatat.com/lansohet-fushata-te-sigurt-ne-rruge-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-03 14:44
https://www.informatat.com/nuk-ndalet-majk-pergatit-befasine-e-radhes-per-fansa/20%Monthly2018-12-03 13:31
https://www.informatat.com/vuciq-tregon-se-cfare-diskutoi-me-komisionerin-hahn-ne-takimin-dy-oresh/20%Monthly2018-12-03 14:35
https://www.informatat.com/misioni-i-realizuar-qeni-sully-percjell-arkivolin-e-george-h-w-bush/20%Monthly2018-12-03 13:11
https://www.informatat.com/kosova-ne-vendin-e-82-te-per-nga-fuqia-e-pasaportes/20%Monthly2018-12-03 14:31
https://www.informatat.com/grabitje-me-arme-ne-nje-banke-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-03 13:05
https://www.informatat.com/apostolova-hahn-vjen-me-mesazh-te-qarte-per-taksen/20%Monthly2018-12-03 13:36
https://www.informatat.com/produktet-nga-kosova-ekspozohen-ne-panairin-nderkombetar-ne-slloveni/20%Monthly2018-12-03 12:39
https://www.informatat.com/shefi-i-nato-s-komenton-korrigjimin-e-kufirit-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-12-03 12:37
https://www.informatat.com/sipas-levizjes-dveri-leposaviqi-i-shkon-serbise-presheva-e-nje-pjese-e-bujanocit-kosoves/20%Monthly2018-12-03 12:32
https://www.informatat.com/lavderohet-ish-kryetari-se-ne-zubin-potok-ka-shuar-te-gjitha-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2018-12-03 12:29
https://www.informatat.com/haradinaj-pa-heronjte-e-deshmoret-tane-nuk-do-te-ishim-ketu/20%Monthly2018-12-03 12:25
https://www.informatat.com/epik-liberalizimi-i-vizave-smund-te-hyje-ne-agjende-te-keshillit-te-ministrave-pa-votim-nga-pe-ja/20%Monthly2018-12-03 12:21
https://www.informatat.com/hahn-dhe-haradinaj-ne-konferenca-te-ndara-per-shtyp/20%Monthly2018-12-03 13:23
https://www.informatat.com/hahni-nuk-do-ti-takoje-deputetet-e-listes-serbe/20%Monthly2018-12-03 11:59
https://www.informatat.com/thaci-populli-dhe-luftetaret-e-lirise-ishin-nje/20%Monthly2018-12-03 13:07
https://www.informatat.com/kapen-mbi-100-kilograme-heroine-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-03 11:51
https://www.informatat.com/daciq-smund-te-besoj-vendet-e-fuqishme-smund-te-ndikojne-te-prishtina/20%Monthly2018-12-03 11:45
https://www.informatat.com/zyra-e-auditimit-gjen-shume-mangesi-ne-procesin-e-menaxhimit-te-listes-se-barnave-esenciale/20%Monthly2018-12-03 11:42
https://www.informatat.com/murati-lajme-te-keqija-sjemi-pjese-e-agjendes-se-keshillit-te-ministrave-per-liberalizim/20%Monthly2018-12-03 11:39
https://www.informatat.com/odaloviq-hahn-te-kerkoje-nga-prishtina-ti-therrase-mendjes/20%Monthly2018-12-03 11:15
https://www.informatat.com/hahn-arrin-ne-beograd-takohet-me-vuciqin/20%Monthly2018-12-03 11:07
https://www.informatat.com/lekaj-akuzon-be-ne-e-mbytet-kosoven-me-hipokrizi/20%Monthly2018-12-03 13:00
https://www.informatat.com/anp-arrin-shifer-rekorde-shperblen-udhetarin-e-2-milionte/20%Monthly2018-12-03 10:51
https://www.informatat.com/veseli-takon-studentet-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2018-12-03 10:45
https://www.informatat.com/shtyhet-takimi-thaci-hahn/20%Monthly2018-12-03 10:40
https://www.informatat.com/apostolova-ne-takim-te-mbyllur-me-deputetet-serbe-te-ngujuar-ne-kuvend/20%Monthly2018-12-03 10:37
https://www.informatat.com/kmdlnj-e-quan-hahn-mashtrues-shantazhues-e-manipulues/20%Monthly2018-12-03 12:08
https://www.informatat.com/fjalet-e-trajnereve-te-kombetareve-rivale-te-kosoves-per-kualifikimet-euro-2020/20%Monthly2018-12-03 10:14
https://www.informatat.com/kosova-e-nise-kunder-bullgarise-e-mbyll-kunder-anglise/20%Monthly2018-12-03 10:10
https://www.informatat.com/vritet-komandanti-shqiptar-i-isis-it/20%Monthly2018-12-03 10:06
https://www.informatat.com/banka-boterore-ofron-200-miliarde-dollare-per-te-luftuar-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2018-12-03 10:02
https://www.informatat.com/vrau-ushtarin-amerikan-ekzekutohet-me-dron-udheheqesi-i-larte-i-isis-it/20%Monthly2018-12-03 09:58
https://www.informatat.com/analisti-serb-thaci-e-haradinaj-e-bejne-te-qarte-pafuqine-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-12-03 09:55
https://www.informatat.com/121136-2/20%Monthly2018-12-03 09:51
https://www.informatat.com/klinika-e-ortopedise-510-operacione-me-shume/20%Monthly2018-12-03 09:44
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-gjeneralin-e-kfor-it-lorenzo-daddario/20%Monthly2018-12-03 09:42
https://www.informatat.com/prokuroria-themelore-ne-ferizaj-ka-ngritur-5-aktakuza-per-dhunen-ne-familje/20%Monthly2018-12-03 09:37
https://www.informatat.com/hahnit-i-kerkohet-vize-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-12-03 11:56
https://www.informatat.com/kosovaret-3-2-miliarde-euro-depozita-e-2-6-miliarde-euro-kredi/20%Monthly2018-12-03 09:25
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-mot-me-vranesira-te-shperndara/20%Monthly2018-12-03 09:21
https://www.informatat.com/nis-fushata-te-sigurt-ne-rruge-gjate-dimrit/20%Monthly2018-12-03 09:18
https://www.informatat.com/bankat-rrisin-cmimet-per-mirembajtje-te-llogarive/20%Monthly2018-12-03 09:16
https://www.informatat.com/popoviq-lufta-e-deputeteve-serbe-ne-kosove-duhet-te-vazhdoje/20%Monthly2018-12-03 09:13
https://www.informatat.com/atk-ja-pezullon-nga-puna-zyrtaret-qe-u-arrestuan-per-veprimtari-te-jashteligjshme/20%Monthly2018-12-03 09:10
https://www.informatat.com/gjate-vitit-2018-u-konfiskuan-mallra-ne-vlere-prej-10-milion-euro/20%Monthly2018-12-03 09:06
https://www.informatat.com/komisioni-per-integrime-evropiane-miraton-tri-projektligjet-per-fsk-ne/20%Monthly2018-12-03 09:01
https://www.informatat.com/terheqjet-e-njohjes-se-kosoves-shba-ja-perpiqet-te-ndale-trendin/20%Monthly2018-12-03 08:58
https://www.informatat.com/psd-kerkon-konsensus-per-dialogun-ldk-e-lvv-zgjedhje/20%Monthly2018-12-03 08:32
https://www.informatat.com/lista-serbe-mbyllet-ne-kuvend-ne-pritje-te-hahnit/20%Monthly2018-12-03 08:27
https://www.informatat.com/protestojne-grate-serbe/20%Monthly2018-12-03 08:24
https://www.informatat.com/haradinajreduktimet-e-energjise-jane-te-papranueshme-dhe-nuk-do-te-tolerohen/20%Monthly2018-12-03 11:04
https://www.informatat.com/java-qe-vulos-shtyrjen-e-liberalizimit/20%Monthly2018-12-03 08:15
https://www.informatat.com/dita-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-12-03 08:12
https://www.informatat.com/ceriq-haradinaj-perjashtojeni-bosnjen-nga-taksa-100-per-qind/20%Monthly2018-12-03 10:33
https://www.informatat.com/sot-kryesia-e-kuvendit-vendos-per-ligjet-per-fak-un/20%Monthly2018-12-03 08:07
https://www.informatat.com/hahn-sot-qendron-ne-kosove/20%Monthly2018-12-03 09:28
https://www.informatat.com/ja-cfare-shkruan-ambasadori-britanik-ne-kosove-pasi-meson-grupin-e-kualifikimeve/20%Monthly2018-12-02 14:15
https://www.informatat.com/kryeministri-izraelit-akuzohet-per-korrupsion-dhe-ryshfet/20%Monthly2018-12-02 14:10
https://www.informatat.com/tentoi-te-korruptonte-policin-arrestohet-47-vjecari/20%Monthly2018-12-02 13:58
https://www.informatat.com/lvv-viktimat-e-dhunes-nuk-mund-te-mbesin-ne-meshiren-e-pushtetit-te-burrave-te-korruptuar/20%Monthly2018-12-03 08:19
https://www.informatat.com/deputeti-hoti-psd-ti-verifikoje-mandatet-e-fituara-nga-vv/20%Monthly2018-12-02 13:38
https://www.informatat.com/stefanoviq-pas-deklaratave-te-hoxhajt-akt-armiqesor-kunder-serbise/20%Monthly2018-12-03 08:04
https://www.informatat.com/shpejtesia-tej-normave-policia-ndalon-24-vjecaren-me-154-km-h/20%Monthly2018-12-02 13:11
https://www.informatat.com/gashi-personat-me-aftesi-te-kufizuara-do-ti-bejme-pjese-te-barabarte-te-shoqerise/20%Monthly2018-12-02 13:45
https://www.informatat.com/mattis-akuzon-putinin-per-shkelje-te-traktatit-te-kontrollit-te-armeve/20%Monthly2018-12-02 12:56
https://www.informatat.com/nje-29-vjecar-arrestohet-per-llogari-te-drejtesise-italiane/20%Monthly2018-12-02 12:47
https://www.informatat.com/crnadak-hoxhaj-te-mos-brengoset-per-bosnjen-por-te-merret-me-zbatimin-e-marreveshjeve-te-brukselit/20%Monthly2018-12-02 13:38
https://www.informatat.com/deputetet-serbe-hyjne-ne-ndertesen-e-kuvendit-do-te-qendrojne-aty-derisa-te-takohen-me-hahnin/20%Monthly2018-12-02 13:24
https://www.informatat.com/kdi-ja-nis-aktivitetet-ne-kuader-te-muajit-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-12-02 12:14
https://www.informatat.com/ministrat-serbe-i-reagojne-hoxhajt-pakti-kunder-serbise-kercenim-ndaj-stabilitetit-ne-rajon/20%Monthly2018-12-02 13:04
https://www.informatat.com/denimet-qe-parasheh-kodi-i-ri-penal-per-ngacmimin-seksual/20%Monthly2018-12-02 12:33
https://www.informatat.com/agk-ja-denon-kercenimin-e-zyrtarit-komunal-te-lipjanit-ndaj-gazetarit/20%Monthly2018-12-02 11:42
https://www.informatat.com/trump-dhe-xi-jinping-terhiqen-nga-lufta-tregtare-per-90-dite/20%Monthly2018-12-02 11:30
https://www.informatat.com/haziri-per-bushin-e-rugoven-lutemi-qe-te-bashkohen-ne-parajse/20%Monthly2018-12-02 12:24
https://www.informatat.com/publikohet-fotografia-e-rralle-e-kohes-se-luftes-ne-zonen-operative-te-shales/20%Monthly2018-12-02 11:19
https://www.informatat.com/ldk-ja-i-cileson-te-demshme-perplasjet-thaci-haradinaj-per-territorin/20%Monthly2018-12-02 11:58
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-super-toke/20%Monthly2018-12-02 11:00
https://www.informatat.com/misioni-mars-2020-nasa-ka-gjetur-nje-vend-te-pershtatshem-per-ulje/20%Monthly2018-12-02 10:57
https://www.informatat.com/si-jane-ndertuar-piramidat/20%Monthly2018-12-02 10:53
https://www.informatat.com/kater-perimet-me-te-mira-te-dimrit/20%Monthly2018-12-02 10:49
https://www.informatat.com/hahn-do-te-kerkoje-terheqjen-e-takses-doganore-prej-100-per-qind/20%Monthly2018-12-02 11:46
https://www.informatat.com/franca-mund-te-kaloje-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-pas-protestave-te-dhunshme/20%Monthly2018-12-02 10:41
https://www.informatat.com/gjermania-financon-shkollimin-e-infermiereve-jashte-vendit-rrezikohet-boshatisja-e-ballkanit/20%Monthly2018-12-02 10:25
https://www.informatat.com/salcicet-jane-ushqimi-me-kancerogjen-thote-studimi-i-fundit/20%Monthly2018-12-02 10:22
https://www.informatat.com/disa-nga-faktoret-qe-ndikojne-ne-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-12-02 10:19
https://www.informatat.com/disa-nga-vlerat-ushqyese-te-piperit-te-kuq/20%Monthly2018-12-02 10:17
https://www.informatat.com/pak-proteina-dhe-shume-karbohidrate-favorizojne-jetegjatesine/20%Monthly2018-12-02 10:14
https://www.informatat.com/kurti-po-luajne-me-thacin-si-me-top-ping-pongu/20%Monthly2018-12-02 11:24
https://www.informatat.com/putin-flet-per-takimet-me-erdogan-po-tentojme-te-zgjidhim-situaten-ne-siri/20%Monthly2018-12-02 09:53
https://www.informatat.com/caji-i-sheges-dhe-piperit-te-zi-kunder-gripit-dhe-alergjive/20%Monthly2018-12-02 09:46
https://www.informatat.com/zidane-se-shpejti-me-skuader-te-re/20%Monthly2018-12-02 09:44
https://www.informatat.com/pini-shume-kafe-do-te-jetoni-me-gjate/20%Monthly2018-12-02 09:43
https://www.informatat.com/quentin-tarantino-martohet-me-te-dashuren-20-vjet-me-te-re/20%Monthly2018-12-02 09:40
https://www.informatat.com/daciq-e-pranon-cdo-dite-ne-jemi-me-afer-humbjes-se-kosoves/20%Monthly2018-12-02 11:09
https://www.informatat.com/rrefen-atletja-hungareze-se-si-e-dhunuan-seksualisht-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2018-12-02 09:31
https://www.informatat.com/fabregas-drejt-gjigantit-italian/20%Monthly2018-12-02 09:29
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-te-hudhres/20%Monthly2018-12-02 09:26
https://www.informatat.com/pirja-e-cajit-ose-e-kafese-gjate-shtatzenise-zvogelon-madhesine-e-foshnjes/20%Monthly2018-12-02 09:22
https://www.informatat.com/jasharaj-ne-dhjetor-miratohet-projektligji-per-statusin-e-mesimdhenesve-te-viteve-te-90-ta/20%Monthly2018-12-02 10:45
https://www.informatat.com/kercenon-nenen-e-saj-pastaj-sulmon-edhe-zyrtaret-policore/20%Monthly2018-12-02 09:09
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-grave-qe-po-behen-pjese-e-fsk-se/20%Monthly2018-12-02 10:09
https://www.informatat.com/pijet-e-embla-rrezikojne-zhvillimin-e-diabetit-te-tipit-2/20%Monthly2018-12-02 09:00
https://www.informatat.com/fiku-ndihmon-ne-trajtimin-e-shume-semundjeve-te-rrezikshme/20%Monthly2018-12-02 08:57
https://www.informatat.com/shtatzenia-para-18-viteve-mbart-nje-rrezik-te-madh/20%Monthly2018-12-02 08:54
https://www.informatat.com/keto-jane-te-mirat-qe-perfitoni-nga-konsumimi-i-dardhes/20%Monthly2018-12-02 08:51
https://www.informatat.com/zhduket-nje-grua-ne-ferizaj/20%Monthly2018-12-02 08:49
https://www.informatat.com/mustafa-rugova-ishte-arkitekt-i-shtetit-te-pavarur-dhe-sovran-te-kosoves/20%Monthly2018-12-02 09:38
https://www.informatat.com/nasa-planifikon-rikthimin-ne-hene-fton-kompani-amerikane-per-bashkepunim/20%Monthly2018-12-02 08:39
https://www.informatat.com/ky-eshte-aktiviteti-fizik-qe-mbron-zemren-tuaj-70-me-shume-se-cdo-gje-tjeter/20%Monthly2018-12-02 08:37
https://www.informatat.com/nese-seksi-seshte-ne-nivelin-e-duhur-keto-jane-3-arsyet/20%Monthly2018-12-02 08:35
https://www.informatat.com/grate-e-shkurtra-dhe-burrat-e-gjate-kane-jete-martesore-me-te-lumtur/20%Monthly2018-12-02 08:34
https://www.informatat.com/e-kercenoi-me-arme-gruan-e-tij-arrestohet/20%Monthly2018-12-02 08:30
https://www.informatat.com/109-vjet-nga-kongresi-i-elbasanit/20%Monthly2018-12-02 09:16
https://www.informatat.com/aktorja-nga-egjipti-rrezikon-5-vite-burgim-se-ka-veshur-fustan-transparent/20%Monthly2018-12-02 08:10
https://www.informatat.com/ne-kete-qytet-norvegjez-eshte-e-ndaluar-te-vdesesh/20%Monthly2018-12-02 08:06
https://www.informatat.com/zbulohet-ne-venezuele-nje-specie-e-re-thithelope-ne-miniature/20%Monthly2018-12-02 08:03
https://www.informatat.com/manaret-e-muajit/20%Monthly2018-12-02 08:00
https://www.informatat.com/rrahje-mes-pese-familjareve-ne-prishtine-lendohen-dy-persona/20%Monthly2018-12-02 07:55
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-femer-ne-prishtine/20%Monthly2018-12-02 07:53
https://www.informatat.com/drejtori-i-gjigantit-alibaba-behet-anetar-i-partise-komuniste-kineze/20%Monthly2018-12-02 07:51
https://www.informatat.com/qyteti-qe-per-65-dite-nuk-do-te-shohe-diellin/20%Monthly2018-12-02 07:48
https://www.informatat.com/vonesat-e-trenave-ne-britani-zgjaten-shkaku-i-gjetheve-neper-hekurudhe/20%Monthly2018-12-02 07:46
https://www.informatat.com/autoritetet-italiane-do-ta-debojne-kruzon-modern-nga-ishulli-ku-qendroi-plot-29-vjet/20%Monthly2018-12-02 07:44
https://www.informatat.com/irani-lanson-nje-arme-te-re-shkaterruese/20%Monthly2018-12-02 07:40
https://www.informatat.com/ja-cfare-do-te-ndodh-sot-ne-kosove-2/20%Monthly2018-12-02 07:33
https://www.informatat.com/gjendet-nje-maske-guri-9-000-vjecare/20%Monthly2018-12-02 07:26
https://www.informatat.com/mesuesja-behet-modele-ne-moshen-66-vjecare/20%Monthly2018-12-02 07:25
https://www.informatat.com/hondurasi-rrezon-angline-merr-rekordin-per-filxhanin-me-te-madh-te-kafese/20%Monthly2018-12-02 07:23
https://www.informatat.com/sot-eshte-ditelindja-e-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2018-12-02 09:04
https://www.informatat.com/vdekja-e-george-w-bush-amerika-te-merkuren-ne-dite-zie/20%Monthly2018-12-02 07:15
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-5/20%Monthly2018-12-02 07:08
https://www.informatat.com/si-ndikojne-traumat-ne-organizmin-femeror/20%Monthly2018-12-01 15:57
https://www.informatat.com/kujdesni-nga-bakteret-ne-dush-studimi-i-ri-tregon-se-si-ato-bashkohen-me-ju-gjate-larjes/20%Monthly2018-12-01 15:54
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-preferohen-per-te-mos-u-ndjere-te-lodhur/20%Monthly2018-12-01 15:52
https://www.informatat.com/pese-arsye-per-te-ngrene-molle-menjehere/20%Monthly2018-12-01 15:49
https://www.informatat.com/me-shume-se-gjysma-e-britanezeve-nuk-e-dine-llojin-e-gjakut-dhe-peshen/20%Monthly2018-12-01 15:45
https://www.informatat.com/perfitimet-nga-konsumimi-i-rrushit/20%Monthly2018-12-01 15:44
https://www.informatat.com/bakteret-qe-jetojne-ne-lekuren-e-te-gjitheve-jane-duk-u-bere-rezistente-ndaj-antibiotikeve/20%Monthly2018-12-01 15:41
https://www.informatat.com/keto-jane-semundjet-me-te-rrezikshme-qe-kulmojne-ne-dimer/20%Monthly2018-12-01 15:39
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-te-dyshuar-per-vjedhje-te-renda/20%Monthly2018-12-01 12:30
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-ne-atlantic-council-kosova-e-gatshme-per-paqe-te-qendrueshme/20%Monthly2018-12-02 08:41
https://www.informatat.com/kryetari-ne-doreheqje-i-zubin-potokut-kam-arritur-te-shuaj-institucionet-e-kosoves-ne-komune/20%Monthly2018-12-02 08:12
https://www.informatat.com/shefi-i-gjyqesorit-sfida-jone-prioritare-eshte-garantimi-i-respektimit-te-te-drejtave-dhe-lirive-te-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2018-12-01 11:36
https://www.informatat.com/sot-100-vjet-nga-themelimi-i-jugosllavise-historiani-drancolli-flet-per-riokupimin-e-kosoves/20%Monthly2018-12-02 07:20
https://www.informatat.com/bushi-i-vjeter-kujtohet-edhe-nga-politikanet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-12-01 10:54
https://www.informatat.com/princesha-e-luksemburgut-ia-theu-hunden-nje-ushtarit-ne-kosove-qe-tentoi-ta-dhunonte/20%Monthly2018-12-01 12:03
https://www.informatat.com/kosova-ngushellon-shba-ne-dhe-boten-per-vdekjen-e-bushit-i-perkujtohet-vija-e-kuqe/20%Monthly2018-12-01 11:49
https://www.informatat.com/haradinaj-per-vdekjen-e-bushit-kosova-sapo-humbi-nje-mik-te-madh/20%Monthly2018-12-01 11:17
https://www.informatat.com/ambasadori-i-ri-amerikan-philip-kosnett-mberrin-ne-kosove/20%Monthly2018-12-01 09:16
https://www.informatat.com/sulm-fizik-ndaj-nenes-ne-lokalin-e-saj-ne-rahovec/20%Monthly2018-12-01 09:10
https://www.informatat.com/107-te-vdekur-per-11-muaj-ne-aksidente-trafiku/20%Monthly2018-12-01 10:36
https://www.informatat.com/semundja-misterioze-prek-diplomatet-amerikane-mjeket-dhe-zyrtaret-ne-alarm/20%Monthly2018-12-01 08:38
https://www.informatat.com/rritet-shitja-e-produkteve-vendore-pas-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2018-12-01 10:17
https://www.informatat.com/per-viza-kosova-as-qe-figuron-ne-agjenden-e-mbledhjes-se-keshillit-te-ministrave-te-be-se/20%Monthly2018-12-01 09:22
https://www.informatat.com/shenjat-e-para-te-kancerit-ne-prostat/20%Monthly2018-12-01 08:15
https://www.informatat.com/shenjat-se-po-vuani-nga-gjendra-tiroide/20%Monthly2018-12-01 08:13
https://www.informatat.com/vendet-me-te-shendetshme-ne-bote-shqiperia-le-pas-vendet-e-rajonit/20%Monthly2018-12-01 08:11
https://www.informatat.com/keshilla-per-kujdesin-ndaj-buzeve-ne-dimer/20%Monthly2018-12-01 08:10
https://www.informatat.com/shqiperia-goditet-serish-nga-termeti/20%Monthly2018-12-01 08:07
https://www.informatat.com/ndikimi-i-mjaltit-ne-imunitetin-tuaj/20%Monthly2018-12-01 08:05
https://www.informatat.com/keshilla-per-ciklin-menstrual/20%Monthly2018-12-01 08:03
https://www.informatat.com/lekura-e-limonit-qe-mund-te-largoje-pergjithmone-dhimbjet-ne-gjunje/20%Monthly2018-12-01 08:01
https://www.informatat.com/kjo-eshte-zgjidhja-qe-ofron-shkenca-per-njerezit-qe-nuk-mund-te-flene/20%Monthly2018-12-01 08:00
https://www.informatat.com/ky-eshte-rreziku-qe-iu-kanoset-grave-qe-kane-me-shume-se-3-femije/20%Monthly2018-12-01 07:58
https://www.informatat.com/obama-pas-vdekjes-se-ish-presidentit-amerikan-zemrat-na-u-lenduan-por-jane-te-mbushura-me-mirenjohje/20%Monthly2018-12-01 07:55
https://www.informatat.com/prinderit-duhet-te-jene-ne-dijeni-per-kete-trend-te-rrezikshem-me-deodorant/20%Monthly2018-12-01 07:53
https://www.informatat.com/ky-eshte-ushtrimi-qe-nuk-iu-le-te-plakeni/20%Monthly2018-12-01 07:52
https://www.informatat.com/ja-sa-duhet-te-hani-pergjate-dites-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2018-12-01 07:50
https://www.informatat.com/ka-nje-lajm-te-keq-per-femijet-qe-fillojne-shkollen-nje-vit-me-heret/20%Monthly2018-12-01 07:48
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodh-nese-mbani-urinen-shume-gjate/20%Monthly2018-12-01 07:45
https://www.informatat.com/mjeket-keshillat-qe-grate-duhet-ti-ndjekin-pergjate-marredhenieve-intime/20%Monthly2018-12-01 07:44
https://www.informatat.com/kjo-eshte-maska-e-vetme-qe-zhduk-rrudhat-dhe-shenjat-e-lodhjes-nga-fytyra/20%Monthly2018-12-01 07:42
https://www.informatat.com/njihuni-me-demtimet-me-te-zakonshme-gjate-seksit/20%Monthly2018-12-01 07:41
https://www.informatat.com/metoda-100-natyrale-qe-pastron-pankreasin-dhe-detoksikon-melcine/20%Monthly2018-12-01 07:39
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-hiv-aids/20%Monthly2018-12-01 07:38
https://www.informatat.com/reina-juventus-mund-ta-fitoje-ligen-qysh-ne-prill/20%Monthly2018-12-01 07:36
https://www.informatat.com/gattuso-i-frustruar-me-orarin-e-milan/20%Monthly2018-12-01 07:34
https://www.informatat.com/ibrahimovic-kishte-refuzuar-man-cityn-para-kalimit-ne-man-utd/20%Monthly2018-12-01 07:32
https://www.informatat.com/nba-ja-kush-prine-ne-garen-per-mvp-deri-ne-kete-pike-te-sezonit/20%Monthly2018-12-01 07:31
https://www.informatat.com/guardiola-nuk-eshte-dashur-qe-finalja-river-plate-boca-juniors-te-luhet-ne-bernabeu/20%Monthly2018-12-01 07:29
https://www.informatat.com/nderron-jete-ish-presidenti-i-shba-ve-george-h-w-bush/20%Monthly2018-12-01 08:53
https://www.informatat.com/pacolli-flet-pas-perplasjes-me-homologun-nga-bosnja/20%Monthly2018-12-01 08:23
https://www.informatat.com/kjo-eshte-data-kur-do-te-votohet-ushtria/20%Monthly2018-12-01 08:18
https://www.informatat.com/zedhenesi-i-kremlinit-putin-eshte-i-gatshem-ti-vazhdoje-bisedimet-me-trumpin/20%Monthly2018-12-01 07:18
https://www.informatat.com/cfare-pritet-te-ndodh-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-12-01 07:15
https://www.informatat.com/ja-cfare-moti-do-te-kemi-sot-dhe-neser/20%Monthly2018-12-01 07:10