XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/partneret-e-koalicionit-mblidhen-serish-te-thaci/20%Monthly2019-02-01 08:10
https://www.informatat.com/123-te-akuzuar-per-vepra-penale-vetem-ne-janar-nga-prokuroria-e-pejes/20%Monthly2019-01-31 15:55
https://www.informatat.com/keto-jane-drejtimet-e-universitetit-te-prishtines-qe-do-te-mbyllen/20%Monthly2019-01-31 15:52
https://www.informatat.com/ja-sa-do-te-mungoje-chiellini/20%Monthly2019-01-31 15:49
https://www.informatat.com/haradinaj-me-nje-delegacion-te-larte-te-osbe-se-diskutojne-per-situaten-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 15:44
https://www.informatat.com/krasniqi-skemi-frike-nga-zgjedhjet-ramushi-fiton-me-se-shumti-nga-rrezimi-i-qeverise/20%Monthly2019-01-31 15:44
https://www.informatat.com/ministri-gashi-viti-2019-do-te-jete-vit-i-stabilitetit-dhe-funksionalitetit-te-teatrove-te-qyteteve/20%Monthly2019-01-31 15:43
https://www.informatat.com/veseli-takon-rektoret-thote-se-universitet-sdo-te-mbyllen-por-do-te-zhvillohen/20%Monthly2019-01-31 15:56
https://www.informatat.com/milani-kerkon-sherbimet-e-moussa-djenepos/20%Monthly2019-01-31 15:39
https://www.informatat.com/gjenden-ne-tanzani-femije-te-vdekur-pa-dhembe-e-organe-gjenitale-te-hequra-per-rituale-te-magjise/20%Monthly2019-01-31 15:38
https://www.informatat.com/shskuk-ja-u-paguan-punetoreve-shtesa-per-kujdestari-perkunder-qe-nuk-kujdestarojne/20%Monthly2019-01-31 15:36
https://www.informatat.com/studim-muzika-e-ed-sheeran-i-ben-femijet-e-lumtur/20%Monthly2019-01-31 15:34
https://www.informatat.com/a-eshte-mengjesi-vakti-me-i-rendesishem-i-dites/20%Monthly2019-01-31 15:31
https://www.informatat.com/thaci-as-se-vendosa-taksen-as-skerkova-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-01 08:19
https://www.informatat.com/thaci-admiralit-foggo-po-punojme-qe-te-krijohen-kushtet-per-te-vazhduar-dialogu/20%Monthly2019-01-31 15:25
https://www.informatat.com/ushtrimet-e-rregullta-rinojne-trurin/20%Monthly2019-01-31 15:22
https://www.informatat.com/artisti-me-kujtese-te-jashtezakonshme-vizaton-gjithcka-qe-sheh/20%Monthly2019-01-31 15:19
https://www.informatat.com/fuste-telefona-ne-burg-arrestohet-dentisti-50-vjecar/20%Monthly2019-01-31 15:16
https://www.informatat.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-thoni-kurre-menjehere-pas-seksit/20%Monthly2019-01-31 15:16
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-pilulen-qe-fryhet-ne-stomak/20%Monthly2019-01-31 15:13
https://www.informatat.com/ne-gjyq-per-pensionin-70-vjecari-nga-tropoja-zvarritet-ne-dyert-e-gjykates/20%Monthly2019-01-31 15:11
https://www.informatat.com/studim-cigaret-elektronike-menyra-me-e-mire-per-lenien-e-duhanit/20%Monthly2019-01-31 15:11
https://www.informatat.com/raportohet-si-grope-ne-rruge-del-te-jete-tunel-per-plackitjen-e-bankes/20%Monthly2019-01-31 15:09
https://www.informatat.com/policia-shton-aktivitetet-per-te-parandaluar-aksidentet-rrugore/20%Monthly2019-01-31 15:08
https://www.informatat.com/zemaj-duhet-te-ulen-pagat-e-deputeteve-qeverise-dhe-disa-sektoreve-tjera/20%Monthly2019-01-31 15:06
https://www.informatat.com/cfare-mashtrimi-gjenial-adoleshenti-paguan-10-dollare-per-playstation-4/20%Monthly2019-01-31 15:02
https://www.informatat.com/arifi-lajmi-per-perplasjen-e-deres-nga-ambasadori-kosnett-eshte-i-pavertete/20%Monthly2019-01-31 15:02
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-adhuruesit-e-teknologjise-apple-do-ule-cmimet/20%Monthly2019-01-31 14:59
https://www.informatat.com/bolton-nuk-publikon-asgje-per-biseden-me-haradinajn-merret-me-venezuelen/20%Monthly2019-01-31 14:58
https://www.informatat.com/shkencetaret-gjejne-kuren-per-kancerin/20%Monthly2019-01-31 14:56
https://www.informatat.com/dhendri-ecen-6-km-ne-debore-per-te-marre-pjese-ne-ceremonine-e-tij-te-dasmes/20%Monthly2019-01-31 14:53
https://www.informatat.com/ska-levizje-te-koeficienteve-jasharaj-thote-se-greva-nuk-do-te-ndalet/20%Monthly2019-02-01 08:16
https://www.informatat.com/vdes-aktori-i-terminator/20%Monthly2019-01-31 14:50
https://www.informatat.com/i-ftohti-ekstrem-ne-amerike-reperja-fajeson-presidentin-trump/20%Monthly2019-01-31 14:48
https://www.informatat.com/pas-haradinajt-bolton-telefonon-edhe-edi-ramen/20%Monthly2019-01-31 14:45
https://www.informatat.com/kengetarja-e-famshme-vdes-ne-aksident-rrugor/20%Monthly2019-01-31 14:44
https://www.informatat.com/vathet-e-meghan-markle-me-vlere-500-000-paund/20%Monthly2019-01-31 14:41
https://www.informatat.com/fdh-ben-pergjegjes-shtetin-serb-per-debimin-e-kroateve-nga-vojvodina/20%Monthly2019-01-31 14:40
https://www.informatat.com/gwyneth-paltrow-hidhet-ne-gjyq-per-nje-aksident-ne-ski/20%Monthly2019-01-31 14:39
https://www.informatat.com/batman-do-fluturoje-pa-ben-affleck/20%Monthly2019-01-31 14:37
https://www.informatat.com/divorci-misterioz-i-polat-alemdar-kerkon-miliona-nga-bashkeshortja/20%Monthly2019-01-31 14:34
https://www.informatat.com/veseli-pas-takimit-me-ambasadorin-amerikan-pak-kane-rendesi-karriget-dhe-pushteti/20%Monthly2019-01-31 14:33
https://www.informatat.com/madonna-flet-per-varferine-nuk-kisha-para-te-blija-fustan-i-qepja-vete/20%Monthly2019-01-31 14:32
https://www.informatat.com/djali-i-ethem-cekut-arrestohet-per-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2019-01-31 14:30
https://www.informatat.com/dodik-serbia-eshte-faktori-me-i-rendesishem-i-stabilitetit-dhe-sigurise/20%Monthly2019-01-31 14:27
https://www.informatat.com/nexhat-daci-flet-per-here-te-pare-pas-vdekjes-se-djalit/20%Monthly2019-01-31 14:20
https://www.informatat.com/opozita-bllokon-foltoren-e-kuvendit-te-shqiperise-kerkon-qeveri-teknike/20%Monthly2019-01-31 14:17
https://www.informatat.com/kurti-perkulemi-para-jetes-dhe-vepres-se-pajazitit-zejnullahut-dhe-hoxhes/20%Monthly2019-01-31 14:14
https://www.informatat.com/dalin-pagat-per-sherbyesit-e-administrates-publike/20%Monthly2019-01-31 15:41
https://www.informatat.com/inteligjenca-amerikane-ballkani-perendimor-ne-rrezik-nga-ndonje-konflikt-ushtarak-2/20%Monthly2019-01-31 14:09
https://www.informatat.com/thaci-zahiri-hakifi-dhe-edmondi-kishin-vizion-te-qarte-per-liri-dhe-pavaresi/20%Monthly2019-01-31 14:05
https://www.informatat.com/sherbimi-korrektues-kunder-projektligjit-per-paga-kercenon-me-veprim-sindikal/20%Monthly2019-01-31 14:02
https://www.informatat.com/gjuriq-ne-veri-te-mitrovices-ndane-24-celsa-te-banesave-per-serbet/20%Monthly2019-01-31 13:59
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-do-te-ruaje-dhe-forcoje-partneritetin-me-nato-n/20%Monthly2019-01-31 15:29
https://www.informatat.com/edhe-vuciq-ia-kthen-letren-trumpit-heqja-e-takses-kerkese-kryesore/20%Monthly2019-01-31 13:50
https://www.informatat.com/edhe-zgjedhjet-se-ndalin-thacin-qe-ta-vazhdoje-dialogun/20%Monthly2019-01-31 13:19
https://www.informatat.com/zvarritet-zgjedhja-e-bordit-prishtina-parking-perplasje-mes-vv-se-dhe-psd-se/20%Monthly2019-01-31 13:14
https://www.informatat.com/fsk-ja-dhe-kfor-i-po-bejne-pastrimin-e-ortekeve-ne-brezovice-qendra-vazhdon-te-jete-e-mbyllur/20%Monthly2019-01-31 13:10
https://www.informatat.com/kercenohen-me-jete-organizatoret-e-protestes-anti-vuciq-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-31 13:06
https://www.informatat.com/sherbimit-korrektues-kunder-projektligjit-per-paga/20%Monthly2019-01-31 13:01
https://www.informatat.com/hoti-pan-i-po-rrezikon-cdo-gje-qe-kemi-arritur-deri-me-sot/20%Monthly2019-01-31 12:56
https://www.informatat.com/edhe-nje-klub-tjeter-evropian-ne-gare-per-ta-transferuar-zhegroven/20%Monthly2019-01-31 12:49
https://www.informatat.com/ffk-me-plan-te-madh-per-kualifikimet-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-01-31 12:45
https://www.informatat.com/sot-dalin-pagat-ne-sektorin-publik-nga-neser-shteti-smund-te-beje-asnje-pagese/20%Monthly2019-01-31 14:11
https://www.informatat.com/bajram-hasani-i-hakmerret-nismes-degen-e-partise-ne-gjilan-po-e-kalon-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-01-31 12:36
https://www.informatat.com/edi-rama-sali-berishes-gruas-time-i-ha-ato-qe-nuk-thuhen/20%Monthly2019-01-31 12:30
https://www.informatat.com/messi-e-tregon-rendesine-e-tij-si-kapiten/20%Monthly2019-01-31 12:24
https://www.informatat.com/shkencetaret-izraelite-thone-se-brenda-vitit-do-ta-sjellin-ilacin-qe-e-sheron-kancerin/20%Monthly2019-01-31 12:15
https://www.informatat.com/13-persona-tentojne-ta-lirojne-nje-te-arrestuar-ne-podujeve/20%Monthly2019-01-31 12:11
https://www.informatat.com/inteligjenca-amerikane-ballkani-perendimor-ne-rrezik-nga-ndonje-konflikt-ushtarak/20%Monthly2019-01-31 12:00
https://www.informatat.com/vjen-nje-oferte-per-blerjen-e-hotelit-grand/20%Monthly2019-01-31 11:52
https://www.informatat.com/thaci-asnje-agjende-nuk-mund-ta-sfidoje-partneritetin-me-shba-ne/20%Monthly2019-01-31 14:53
https://www.informatat.com/demtoi-nje-xhami-arrestohet-nje-burre-ne-podujeve-me-te-meta-psikike/20%Monthly2019-01-31 11:13
https://www.informatat.com/haradinajamerika-eshte-familja-ime-se-kuptoj-pse-taksa-lidhet-me-dialogun/20%Monthly2019-01-31 13:54
https://www.informatat.com/cahill-po-kalon-te-juventusi/20%Monthly2019-01-31 11:01
https://www.informatat.com/sherbyesit-civile-ne-prishtine-nuk-e-nderpresin-greven-deshton-mbledhja-e-kuvendit-komunal/20%Monthly2019-01-31 10:56
https://www.informatat.com/deputetja-kerkon-qe-te-ndahen-nga-15-mije-euro-per-ata-qe-vdiqen-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2019-01-31 10:51
https://www.informatat.com/demi-nga-grevat-i-madh/20%Monthly2019-01-31 10:43
https://www.informatat.com/basha-shperthen-ndaj-rames-nuk-vjen-ne-parlament-se-i-ka-mbaruar-pluhuri/20%Monthly2019-01-31 10:39
https://www.informatat.com/trajkoviq-radoiciqi-pritet-te-dorezohet-prandaj-gjuriqi-erdhi-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 10:27
https://www.informatat.com/rruga-e-shtruar-afro-2-vjet-me-pare-perplot-gropa-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-31 10:21
https://www.informatat.com/te-pakten-12-te-vdekur-nga-temperaturat-e-uleta-ne-shba/20%Monthly2019-01-31 10:18
https://www.informatat.com/tension-ne-parlament-opozita-tenton-te-bllokoje-foltoren/20%Monthly2019-01-31 10:17
https://www.informatat.com/bashkurti-dorezimi-i-veselit-per-taksen-papjekuri-politike/20%Monthly2019-01-31 10:14
https://www.informatat.com/rashica-e-komenton-luften-ne-kosove-dhe-triumfin-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2019-01-31 10:08
https://www.informatat.com/berisha-zbulon-mesazhin-qe-ka1-marre-rama-ne-berlin/20%Monthly2019-01-31 10:05
https://www.informatat.com/edhe-infermieret-te-pakenaqur-me-projektligjin-per-pagat/20%Monthly2019-01-31 09:56
https://www.informatat.com/venezuele-guaido-zhvillon-bisedime-me-ushtrine/20%Monthly2019-01-31 09:56
https://www.informatat.com/dallimet-ekstreme-ne-shba-po-ngrin-gjithcka-nga-temperaturat-e-uleta-ne-australi-po-digjet-nga-i-nxehti/20%Monthly2019-01-31 09:52
https://www.informatat.com/ljajiq-fundi-i-krizes-eshte-renia-e-takses-apo-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2019-01-31 12:40
https://www.informatat.com/ceshtja-tahiri-me-6-shkurt-shqyrtohet-ankimimi-i-ish-ministrit/20%Monthly2019-01-31 09:45
https://www.informatat.com/legjenda-e-man-unitedit-liverpooli-po-dorezohet-per-shkak-te-presionit/20%Monthly2019-01-31 09:39
https://www.informatat.com/operacion-anti-droge-ne-durres-4-te-arrestuar/20%Monthly2019-01-31 09:34
https://www.informatat.com/policia-arreston-hajnin-e-dyshuar-per-10-raste-te-vjedhjeve-ne-lipjan/20%Monthly2019-01-31 09:30
https://www.informatat.com/punetoret-e-rtk-se-protestojne-serish-para-kuvendit/20%Monthly2019-01-31 09:31
https://www.informatat.com/gjimshiti-i-entuziazmuar-per1-fitoren-ndaj-juventusit/20%Monthly2019-02-04 08:42
https://www.informatat.com/projektligji-zbret-pagat-e-artisteve-per-te-cilat-u-festua-ne-nentor/20%Monthly2019-01-31 09:23
https://www.informatat.com/zaev-perfundimisht-kemi-shtet-te-cilin-nuk-e-kundershton-askush/20%Monthly2019-01-31 09:20
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmessi-simuloi-per-ta-fituar-penalltine/20%Monthly2019-01-31 09:18
https://www.informatat.com/hakeret-ruse-kane-synuar-te-diskreditojne-hetimet-ne-shba/20%Monthly2019-01-31 09:17
https://www.informatat.com/shikohuni-mire-ne-pasqyre-pese-menyra-te-cilat-ju-tregojne-syte-qe-dicka-nuk-eshte-ne-rregull-me-shendetin/20%Monthly2019-01-31 09:14
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-i-ambasadorit-kosnett-me-kreret-e-shtetit/20%Monthly2019-01-31 11:43
https://www.informatat.com/ndryshohet-trupi-gjykues-ne-stenta-2-te-akuzuarit-kerkojne-procesi-te-nis-nga-fillimi/20%Monthly2019-01-31 09:05
https://www.informatat.com/serbia-realizon-141-projekte-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 09:00
https://www.informatat.com/nis-shqyrtimi-gjyqesor-per-stenta-2/20%Monthly2019-01-31 08:56
https://www.informatat.com/serish-tritol-ne-vlore-fatmiresisht-nuk-shperthen/20%Monthly2019-01-31 08:48
https://www.informatat.com/jahjaga-kerkon-nga-engel-organizimin-e-nje-seance-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 08:47
https://www.informatat.com/a-do-ta-votoje-ldk-ja-ligjin-per-buxhetin/20%Monthly2019-01-31 08:43
https://www.informatat.com/22-vjet-nga-renia-e-zahir-pajazitit-hakif-zejnullahut-dhe-edmond-hoxhes/20%Monthly2019-01-31 08:39
https://www.informatat.com/gjuriq-kam-ardhur-ne-kosove-me-nje-mesazh-te-qarte/20%Monthly2019-01-31 08:38
https://www.informatat.com/ka-nisur-perdorimi-i-gjuhes-shqipe-nga-qeveria-e-maqedonise/20%Monthly2019-01-31 08:36
https://www.informatat.com/haradinaj-mendimi-i-miqve-tane-eshte-cdohere-i-mireseardhur/20%Monthly2019-01-31 08:36
https://www.informatat.com/infermieret-ne-proteste-kunder-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-01-31 08:32
https://www.informatat.com/sindikata-e-kontrolloreve-te-trafikut-ajror-i-pakenaqur-me-projektligjin-per-pagat/20%Monthly2019-01-31 08:32
https://www.informatat.com/ngrijne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2019-01-31 08:29
https://www.informatat.com/shqiperia-pushtohet-serish-nga-bora-beni-kujdes-ne-keto-akse-rrugore/20%Monthly2019-01-31 08:25
https://www.informatat.com/grevat-skane-te-ndalur/20%Monthly2019-01-31 08:21
https://www.informatat.com/kompromiset-e-thacit-deshtim-historik-i-kosoves/20%Monthly2019-01-31 08:19
https://www.informatat.com/taksa-i-lekundi-nuk-i-rrezoi/20%Monthly2019-01-31 08:14
https://www.informatat.com/kosnetti-takon-thacin-veselin-dhe-haradinajn/20%Monthly2019-01-31 09:51
https://www.informatat.com/rukiqi-taksa-e-ka-arritur-efektin-kurdo-qe-shfuqizohet-ka-ngritur-vetedijen-e-qytetareve/20%Monthly2019-01-31 08:07
https://www.informatat.com/opozita-i-kerkon-qeverise-te-jape-doreheqje/20%Monthly2019-01-31 11:05
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-ne-fundjave-ngritje-temperaturash/20%Monthly2019-01-31 07:56
https://www.informatat.com/gomat-e-bugatti-veryon-kushtojne-me-shtrenjte-se-makina-juaj/20%Monthly2019-01-30 15:58
https://www.informatat.com/roma-po-e-transferon-lojtarin-ne-oret-e-fundit-te-afatit-kalimtar/20%Monthly2019-01-30 15:53
https://www.informatat.com/rob-kardashian-deshiron-kujdestarine-e-plote-te-vajzes/20%Monthly2019-01-30 15:52
https://www.informatat.com/nuk-ka-lidhje-xhelozia-vesa-luma-zbulon-arsyen-e-debateve-me-te-medha-me-big-basten/20%Monthly2019-01-30 15:48
https://www.informatat.com/dua-lipa-pranon-bashkepunimin-me-rita-oren-hajde-shqipe/20%Monthly2019-01-30 15:43
https://www.informatat.com/prishtina-prine-me-numrin-e-bizneseve-te-regjistruara/20%Monthly2019-01-30 15:42
https://www.informatat.com/qeveria-ska-emerime-te-reja-te-zevendesministrave-jane-riemerime/20%Monthly2019-01-31 09:13
https://www.informatat.com/kjo-eshte-cv-e-ministrit-te-jashtem-te-shqiperise-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-30 15:35
https://www.informatat.com/studim-i-ri-qendrimi-i-gjate-prane-ekraneve-demton-femijet/20%Monthly2019-01-30 15:34
https://www.informatat.com/chris-brown-nis-nje-histori-te-re-dashurie-ja-komenti-i-rihannes-per-te-dashuren-e-tij/20%Monthly2019-01-30 15:29
https://www.informatat.com/kosova-ndeshjen-ndaj-danimarkes-e-zhvillon-me-21-mars/20%Monthly2019-01-30 15:28
https://www.informatat.com/gjenden-copa-te-aeroplanit-te-futbollistit-sala/20%Monthly2019-01-30 15:24
https://www.informatat.com/jenifer-lopez-prane-zjarrit-me-e-zjarrte-ajo-se-vete-flaka/20%Monthly2019-01-30 15:22
https://www.informatat.com/sejdiu-besoj-se-deri-me-2-shkurt-plotesohen-kushtet-tona/20%Monthly2019-01-30 15:19
https://www.informatat.com/facebook-po-paguan-femijet-deri-ne-moshen-13-vjecare-qe-ta-instalojne-kete-aplikacion/20%Monthly2019-01-30 15:17
https://www.informatat.com/nis-takimi-ne-mes-te-partnereve-te-koalicionit-qeveritar/20%Monthly2019-01-30 15:17
https://www.informatat.com/gjuriq-flet-per-protesten-ne-veri/20%Monthly2019-01-30 15:15
https://www.informatat.com/te-shtunen-seanca-per-buxhetin/20%Monthly2019-01-31 08:10
https://www.informatat.com/operacion-antidroge-ne-tirane-arrestohen-5-persona-per-heroine/20%Monthly2019-01-30 15:09
https://www.informatat.com/mbijetesa-e-qeverise-haradinaj-e-varur-nga-pezullimi-i-tarifes/20%Monthly2019-01-30 15:05
https://www.informatat.com/ideja-e-thacit-per-taksen-e-ngutshme/20%Monthly2019-01-30 15:00
https://www.informatat.com/be-ja-lehteson-procesin-e-marrjes-se-vizave/20%Monthly2019-01-30 14:58
https://www.informatat.com/koalicioni-qeverises-takohet-ne-ora-1600/20%Monthly2019-01-30 14:52
https://www.informatat.com/a-nisi-lidhje-te-re-celine-dion-flet-per-burrin-misterioz/20%Monthly2019-01-30 14:45
https://www.informatat.com/komisioni-per-legjislacion-miraton-buxhetin-e-mbeshtet-edhe-psd-ja/20%Monthly2019-01-30 14:42
https://www.informatat.com/irani-ndalon-shetitjen-e-qenve-ne-vende-publike-ne-teheran/20%Monthly2019-01-30 14:42
https://www.informatat.com/shkrihen-akujt-dalin-ne-siperfaqe-toka-qe-nuk-dukeshin-prej-40-mije-vjetesh/20%Monthly2019-01-30 14:39
https://www.informatat.com/rrjetet-sociale-nxisin-refuzimin-e-vaksinave/20%Monthly2019-01-30 14:37
https://www.informatat.com/ylli-i-barcelones-rrezikon-12-vite-burg/20%Monthly2019-01-30 14:33
https://www.informatat.com/zgjidh-nje-zog-magjik-te-fatit-dhe-zbulo-mesazhin-per-ty/20%Monthly2019-01-30 14:32
https://www.informatat.com/pse-ju-ndodhin-keto-pucrra-ne-lekure-kur-keni-emocione/20%Monthly2019-01-30 14:30
https://www.informatat.com/kure-kunder-kancerit-brenda-nje-viti-thone-shkencetaret/20%Monthly2019-01-30 14:29
https://www.informatat.com/futbollistet-e-cardiffit-po-frikesohen-te-udhetojne-me-aeroplan-shkak-aksidenti-i-salas/20%Monthly2019-01-30 14:28
https://www.informatat.com/nese-po-merrni-ilace-mos-konsumoni-leng-portokalli-te-kuq/20%Monthly2019-01-30 14:27
https://www.informatat.com/pacolli-priti-ne-takim-komandantin-e-kfor-it-biseduan-per-zhvillimet-e-fundit-ne-kosove/20%Monthly2019-01-30 14:25
https://www.informatat.com/ja-pse-grate-duhet-te-vendosin-fletet-e-lakres-mbi-gjokset-e-tyre/20%Monthly2019-01-30 14:24
https://www.informatat.com/dokumentari-per-michael-jackson-qe-po-shkakton-furtune-ne-web/20%Monthly2019-01-30 14:21
https://www.informatat.com/qeverise-haradinaj-i-shtohet-edhe-nje-zevendesminister-4/20%Monthly2019-01-31 08:02
https://www.informatat.com/taksa-mbetet-ne-fuqi-aak-dhe-nisma-te-gatshme-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-01-30 14:19
https://www.informatat.com/haradinaj-duke-i-nderuar-heronjte-ne-e-vertetojme-se-e-dime-rrugen-tone-deri-ketu/20%Monthly2019-01-30 14:14
https://www.informatat.com/presidenti-pritet-te-kompletoje-kqz-ne-se-shpejti/20%Monthly2019-01-30 14:11
https://www.informatat.com/limaj-marreveshja-me-serbine-duhet-te-sjelle-paqe-dhe-perspektive-per-dy-vendet/20%Monthly2019-01-30 14:10
https://www.informatat.com/ne-pritje-te-telefonates-nga-bolton/20%Monthly2019-01-30 14:08
https://www.informatat.com/kerkohet-te-nderpritet-greva-ne-arsim/20%Monthly2019-01-30 14:06
https://www.informatat.com/denohet-me-25-vjet-burg-gjilanasi-per-vrasjen-e-djalit-te-tij-14-vjecar/20%Monthly2019-01-30 14:02
https://www.informatat.com/sbashk-u-ofron-dy-mundesi-per-nderprerjen-e-greves/20%Monthly2019-01-30 13:54
https://www.informatat.com/pdk-te-hiqet-dore-nga-deklarimet-per-korrigjimin-e-kufijve-dhe-nga-thirrjet-per-nje-konference-nderkombetare-per-kosoven/20%Monthly2019-01-30 15:39
https://www.informatat.com/ministri-hamza-muaji-shkurt-mund-te-mos-kete-pagesa/20%Monthly2019-01-30 14:18
https://www.informatat.com/murati-tani-qe-duhet-te-jemi-me-unike-se-kurre-jemi-futur-ne-nje-gjendje-te-papare-kaosi/20%Monthly2019-01-30 12:26
https://www.informatat.com/edhe-ministri-tahiri-shprehet-kunder-projektligjit-per-pagat/20%Monthly2019-01-30 12:24
https://www.informatat.com/hamza-haxhiut-ti-je-nje-juriste-e-dobet-qe-ske-lidhje-me-profesionin/20%Monthly2019-01-30 15:09
https://www.informatat.com/depresioni-ne-shqiperi-70-e-te-anketuarve-pergjigjen-se-kane-vuajtur/20%Monthly2019-01-30 12:01
https://www.informatat.com/haradinaj-godet-thacin-sta-nijke-per-amerikanet-kur-tentove-ta-rrezosh-specialen/20%Monthly2019-01-30 14:05
https://www.informatat.com/alarmohet-shba-keshilltari-i-trump-qorton-ramush-haradinajn/20%Monthly2019-01-30 11:36
https://www.informatat.com/ambasadori-i-shbase-i-shkon-ne-zyre-thacit/20%Monthly2019-01-30 11:34
https://www.informatat.com/65-grade-moti-ekstrem-godet-shtetin-ku-ndodhen-shume-shqiptare/20%Monthly2019-01-30 11:31
https://www.informatat.com/the-guardian-kokaina-ska-qene-kurre-kaq-e-lire-shkak-mafia-shqiptare/20%Monthly2019-01-30 11:31
https://www.informatat.com/zgjidhja-e-vetme-per-grevat-eshte-shkuarja-e-vendit-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-01-30 11:28
https://www.informatat.com/sholtes-kosova-i-permbushi-te-gjitha-kriteret-per-viza-u-deshperua-nga-mos-realizimi-i-premtimit/20%Monthly2019-01-30 11:26
https://www.informatat.com/pasditja-vendimtare-per-qeverine-takohen-haradinaj-veseli-e-limaj/20%Monthly2019-01-30 11:24
https://www.informatat.com/kod-sjellje-per-deputetet-opozita-ne-kuvend-po-kthehen-imunitetet/20%Monthly2019-01-30 11:19
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-kosoves-po-i-kerkohet-toke-ne-shkembim-te-njohjes-nga-serbia/20%Monthly2019-01-30 11:14
https://www.informatat.com/kurti-per-dialogun-ajo-cfare-kemi-sot-nuk-eshte-dialog-por-pazar/20%Monthly2019-01-30 11:10
https://www.informatat.com/zeka-bene-thirrje-te-filloi-mesimi-thote-se-grevat-ne-arsim-jane-politike/20%Monthly2019-01-30 12:12
https://www.informatat.com/kurti-skandalet-e-keqqeverisjes-nuk-mbulohen-me-takse/20%Monthly2019-01-30 13:39
https://www.informatat.com/haradinaj-thumbon-bunjakun-thote-se-kishte-fjalim-historik-por-sdi-te-lexoje/20%Monthly2019-01-30 12:19
https://www.informatat.com/sejdiu-ska-vote-per-buxhet-nga-psd-pa-plotesimin-e-kushteve/20%Monthly2019-01-30 11:04
https://www.informatat.com/lekaj-ironizon-me-postimin-e-thacit-me-ekskavator-do-ta-heqim-sklloten/20%Monthly2019-01-30 09:55
https://www.informatat.com/hoti-ia-numeron-deshtimet-qeverise-haradinaj-permend-edhe-prishjen-e-raporteve-me-shba-te/20%Monthly2019-01-30 09:51
https://www.informatat.com/pdk-kosova-nuk-e-ka-rehatine-ti-vendose-kushte-shba-se/20%Monthly2019-01-30 09:45
https://www.informatat.com/rreshqitje-dheu-ne-magjistralen-kacanik-han-i-elezit/20%Monthly2019-01-30 09:33
https://www.informatat.com/letra-e-kosoves-per-unesco-n-lahuta-si-takon-vetem-popullit-serb/20%Monthly2019-01-30 09:29
https://www.informatat.com/vijojne-llotot-ilegale-zbulohen-6-pika-te-tjera/20%Monthly2019-01-30 09:24
https://www.informatat.com/krasniqi-presidenti-jone-ka-probleme-serioze-politike-e-intelektuale/20%Monthly2019-01-30 09:21
https://www.informatat.com/analistet-taksa-percan-haradinajn-dhe-veselin-qeveria-ne-krize/20%Monthly2019-01-30 09:16
https://www.informatat.com/mbi-10-milione-euro-per-projektet-ne-komunat-veriore/20%Monthly2019-01-30 09:09
https://www.informatat.com/pas-letres-per-kryeministrat-e-botes-daciq-ka-disa-pyetje-per-haradinajn/20%Monthly2019-01-30 09:05
https://www.informatat.com/arta-dade-godet-ramen-braktisi-rrugen-qe-nisi/20%Monthly2019-01-30 09:01
https://www.informatat.com/mogherini-kerkon-perparim-te-pakthyeshem-te-ballkanit-perendimor-drejt-be-se/20%Monthly2019-01-30 08:57
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-gripi-ne-malin-e-zi/20%Monthly2019-01-30 08:53
https://www.informatat.com/isa-mustafa-perkujton-nenkryetarin-e-ldk-se-fadil-feratin/20%Monthly2019-01-30 08:51
https://www.informatat.com/bernabiq-sjellja-e-shqiptareve-te-kosoves-sdo-te-kaloje-pa-pasoja/20%Monthly2019-01-30 11:00
https://www.informatat.com/lluka-thote-se-kosova-pagoi-650-milione-euro-per-import-te-energjise-elektrike/20%Monthly2019-01-30 08:46
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-ndan-jashteligjshem-tre-milione-euro/20%Monthly2019-01-30 08:44
https://www.informatat.com/syla-kosoves-po-i-ik-nga-nje-mjek-ne-dite/20%Monthly2019-01-30 08:39
https://www.informatat.com/shkrihen-akujt-dalin-toka-te-reja-nuk-dukeshin-prej-40-mije-vjetesh/20%Monthly2019-01-30 08:38
https://www.informatat.com/lojtari-i-zhdukur-sala-luajti-ne-ndeshjen-arsenal-cardiff/20%Monthly2019-01-30 08:36
https://www.informatat.com/veseli-une-e-le-ne-lloc-cdokend-kur-e-demton-shtetin/20%Monthly2019-01-30 08:36
https://www.informatat.com/thellohet-percarja-mes-koalicionit/20%Monthly2019-01-30 10:54
https://www.informatat.com/verifikimet-per-serbet-e-papershtatshem-te-kosoves/20%Monthly2019-01-30 08:31
https://www.informatat.com/nese-nuk-miratohet-buxheti-vendin-e-presin-keto-pasoja/20%Monthly2019-01-30 08:27
https://www.informatat.com/limaj-dhe-ahmeti-ia-prezantojne-be-se-ligjin-per-dialogun/20%Monthly2019-01-30 08:22
https://www.informatat.com/selmanaj-taksa-nuk-hiqet-aak-ja-e-gatshme-per-zgjedhje/20%Monthly2019-01-30 08:18
https://www.informatat.com/vuciq-shkon-ne-tirane-ne-datat-7-dhe-8-mars/20%Monthly2019-01-30 08:12
https://www.informatat.com/thaci-e-ben-skllote-qeverine/20%Monthly2019-01-30 08:10
https://www.informatat.com/taksa-mund-te-coje-ne-prishjen-e-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-01-30 08:06
https://www.informatat.com/vazhdojne-grevat-ne-sektorin-publik/20%Monthly2019-01-30 08:04
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-mban-seance-ne-rend-dite-jane-30-pika/20%Monthly2019-01-30 10:24
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-me-reshje-shiu1-dhe-bore/20%Monthly2019-01-30 07:56
https://www.informatat.com/shqiperia-ka-fshire-pa-dashje-regjistrimin-e-arratisjes-se-gruevskit/20%Monthly2019-01-29 15:58
https://www.informatat.com/ramadani-cdo-veprim-i-serbise-kunder-kosoves-e-ka-koston-e-vet/20%Monthly2019-01-29 15:51
https://www.informatat.com/sulm-ne-nje-stacion-policor-ne-pakistan-nente-te-vdekur/20%Monthly2019-01-29 15:49
https://www.informatat.com/sbashk-u-i-vendosur-deri-ne-fund-per-realizimin-e-kerkesave/20%Monthly2019-01-29 15:47
https://www.informatat.com/abrashi-limaj-e-ahmeti-nuk-do-te-udhetojne-me-ne-bruksel-takimet-e-tyre-jane-qesharake/20%Monthly2019-01-29 15:45
https://www.informatat.com/kurti-i-tregon-kosnettit-pse-qeveria-nuk-duhet-te-heqe-dore-nga-taksa-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-30 08:47
https://www.informatat.com/nuk-do-te-kete-me-ne-qarkullim-kartmonedha-ne-vlere-prej-500-euro/20%Monthly2019-01-29 15:41
https://www.informatat.com/nuhatja-e-rozmarines-mund-ta-perforcoje-memorien-deri-ne-75/20%Monthly2019-01-29 15:38
https://www.informatat.com/aktakuze-per-tentim-vrasjen-e-tre-personave-ne-prizren/20%Monthly2019-01-29 15:35
https://www.informatat.com/limaj-e-ahmeti-perfundojne-takimin-me-zyrtaret-e-be-se-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-29 15:34
https://www.informatat.com/pakenaqesi-per-pagat-edhe-ne-dogane/20%Monthly2019-01-29 15:42
https://www.informatat.com/dialogu-mbetet-i-pezulluar-deri-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-01-30 08:31
https://www.informatat.com/e-perzene-nga-autobusi-sepse-ishte-pa-bilete-vdes-e-ngrire-studentja/20%Monthly2019-01-29 15:26
https://www.informatat.com/chelsea-transferoi-higuain-1por-sarri-po-pret-per-transferimin-e-dyte-te-janarit/20%Monthly2019-01-29 15:27
https://www.informatat.com/e-rralle-binjaket-lindin-5-muajsh-dhe-mbijetojne/20%Monthly2019-01-29 15:23
https://www.informatat.com/apple-nuk-do-te-prodhoje-iphone-ne-shba-perkunder-kerkesave-te-presidentit-trump/20%Monthly2019-01-29 15:23
https://www.informatat.com/ditet-e-ardhshme-keto-shenja-horoskopi-mund-ti-japin-fund-nje-marredhenie/20%Monthly2019-01-29 15:20
https://www.informatat.com/universiteti-i-gjilanit-hyn-ne-greve-anulohen-te-gjitha-aktivitetet/20%Monthly2019-01-29 15:17
https://www.informatat.com/nato-ne-lufte-per-nje-emoji/20%Monthly2019-01-29 15:16
https://www.informatat.com/pse-femrat-i-ze-me-shpejte-alkooli/20%Monthly2019-01-29 15:13
https://www.informatat.com/si-u-gjet-e-vrare-donjeta-pajazitaj-provat-e-ekspertit-mjeko-ligjor/20%Monthly2019-01-29 15:12
https://www.informatat.com/brokoli-mund-te-ndihmoje-ne-parandalimin-e-disa-llojeve-te-kancer/20%Monthly2019-01-29 15:11
https://www.informatat.com/seksi-i-rregullt-sikur-barnat-per-renien-e-presionit-te-gjakut/20%Monthly2019-01-29 15:09
https://www.informatat.com/limoni-permireson-shendetin-e-zemres/20%Monthly2019-01-29 15:07
https://www.informatat.com/margot-robbie-nuk-i-duron-pyetjet-se-kur-do-te-behet-nene/20%Monthly2019-01-29 15:05
https://www.informatat.com/trevjecari-humbet-ne-pyll-mbijeton-fale-nje-ariu/20%Monthly2019-01-29 15:03
https://www.informatat.com/studentet-e-juridikut-kthehen-ne-gjimnaz/20%Monthly2019-01-29 15:02
https://www.informatat.com/babai-kafshon-krokodilin-per-ti-nxjerre-nga-kthetrat-djalin-12-vjecar/20%Monthly2019-01-29 15:00
https://www.informatat.com/arsyet-pse-fotot-e-snapchatit-duken-shume-me-te-mira-me-iphone-se-me-android/20%Monthly2019-01-29 14:58
https://www.informatat.com/ne-rome-mund-te-marresh-me-qira-nje-te-dashur-instagrami/20%Monthly2019-01-29 14:58
https://www.informatat.com/cardi-b-fal-tradhtine-e-bashkeshortit/20%Monthly2019-01-29 14:56
https://www.informatat.com/facebook-shpall-rregulla-te-reja-per-reklama/20%Monthly2019-01-29 14:54
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-suarez-transferohet-ne-arsenal/20%Monthly2019-01-29 14:52
https://www.informatat.com/thaci-i-shkruantrumpit-zotohet-se-do-te-punoje-per-marreveshjen-historike-me-serbine/20%Monthly2019-01-30 08:00
https://www.informatat.com/austria-rikonfirmon-perkushtimin-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/20%Monthly2019-01-29 14:49
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-e-terheq-ligjin-per-pagat-pavaresisht-grevave/20%Monthly2019-01-29 14:48
https://www.informatat.com/edhe-ldk-me-fjale-te-medha-zedhenesi-i-saj-thote-se-nuk-e-votojne-buxhetin/20%Monthly2019-01-29 14:43
https://www.informatat.com/shba-akuzon-gjigantin-kinez-te-teknologjise-per-mashtrim/20%Monthly2019-01-29 14:42
https://www.informatat.com/vriten-6-femije-per-ti-marre-pjeset-e-trupit/20%Monthly2019-01-29 14:38
https://www.informatat.com/britani-parlamenti-voton-ndryshimet-ne-marreveshjen-brexit/20%Monthly2019-01-29 14:36
https://www.informatat.com/doktori-i-jep-4-vjecarit-biskota-me-kanabis/20%Monthly2019-01-29 14:35
https://www.informatat.com/shkarkohet-trajneri-i-villarrealit/20%Monthly2019-01-29 14:33
https://www.informatat.com/punet-stresuese-shendoshin-me-shume-femrat-e-thote-studimi/20%Monthly2019-01-29 14:33
https://www.informatat.com/kengetarja-ben-tatuazh-portretin-e-harry-styles-ne-faqe/20%Monthly2019-01-29 14:30
https://www.informatat.com/perdori-te-mituren-si-skllave-seksi-r-kelly-nen-hetim-nga-fbi/20%Monthly2019-01-29 14:28
https://www.informatat.com/konjufca-ka-nisur-shantazhi-i-veselit-ndaj-kryeministrit/20%Monthly2019-01-29 14:27
https://www.informatat.com/kosova-e-dua-lipes-vendoset-ne-times-square/20%Monthly2019-01-29 14:24
https://www.informatat.com/miratohet-projektligji-per-pagat/20%Monthly2019-01-29 14:20
https://www.informatat.com/komisioni-per-administrate-publike-ka-miratuar-uljen-e-koeficienteve-per-pagat-ne-sektorin-publik/20%Monthly2019-01-29 14:16
https://www.informatat.com/vv-kritika-per-projektligjin-e-arsimit-te-larte/20%Monthly2019-01-29 14:12
https://www.informatat.com/zhduket-nje-i-mitur-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-29 14:09
https://www.informatat.com/gjykimi-ndaj-uke-rugoves-kthehet-ne-piken-zero-2/20%Monthly2019-01-29 14:51
https://www.informatat.com/vv-kunder-privatizimit-te-telekomit/20%Monthly2019-01-29 15:32
https://www.informatat.com/arrestohen-llapjanet-qe-mashtruan-8-persona-per-viza-gjermane/20%Monthly2019-01-29 13:08
https://www.informatat.com/ministri-hamza-kerkon-te-merren-masa-disiplinore-ndaj-shefit-te-aqp-se-per-tenderin-e-plazmave-nga-serbia/20%Monthly2019-01-29 12:52
https://www.informatat.com/basha-takime-dere-me-dere-ne-shkoder-fton-qytetaret-ne-proteste/20%Monthly2019-01-29 12:45
https://www.informatat.com/tsiprasi-dhe-zaevi-zyrtarisht-nominohen-per-nobel-te-paqes/20%Monthly2019-01-29 12:41
https://www.informatat.com/cfare-te-hani-ne-mengjes-per-ta-shmangur-shtypjen-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2019-01-29 12:34
https://www.informatat.com/telefonon-policine-per-ta-ndihmuar-me-detyrat-e-matematikes/20%Monthly2019-01-29 12:32
https://www.informatat.com/tjeter-shuplake-qeverise-se-edi-rames-nga-data-1-shkurt-pedagoget-nisin-greven/20%Monthly2019-01-29 12:22
https://www.informatat.com/sherifi-heqja-ose-pezullimi-i-takses-do-ta-trimeronte-serbine-te-vazhdoje-agresionin-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-01-29 12:19
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-nese-ka-zgjedhje-taksa-do-te-mbetet-deri-ne-qershor/20%Monthly2019-01-29 15:31
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-ka-dert-nese-prishem-me-dike-per-shkak-te-qendrimeve-te-mia/20%Monthly2019-01-29 12:20
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-15-mije-euro-per-familjen-e-arian-dacit/20%Monthly2019-01-29 11:25
https://www.informatat.com/padi-te-reja-nga-beogradi-ky-eshte-kosovari-qe-akuzohet-per-krime-ndaj-serbeve/20%Monthly2019-01-29 11:17
https://www.informatat.com/ndeshjet-qe-do-ta-percaktojne-sezonin-e-unitedit-per-12-dite-kunder-psg-se-chelseat-e-liverpoolit/20%Monthly2019-01-29 11:07
https://www.informatat.com/spiriq-bashkimi-i-mitrovices-enderr-e-parealizuar-e-shqiptareve-nga-viti-1999/20%Monthly2019-01-29 11:05
https://www.informatat.com/arsenal-po-e-transferon-zevendesuesin-e-hector-bellerin/20%Monthly2019-01-29 10:57
https://www.informatat.com/mbyllja-e-qeverise-i-kushtoi-ekonomise-amerikane-miliarda-dollare/20%Monthly2019-01-29 10:54
https://www.informatat.com/kaloi-dallgen-24-m-njihet-rekordi-boteror-i-rodrigo-koxes/20%Monthly2019-01-29 10:49
https://www.informatat.com/polici-shqiptar-lufton-per-jete-rrihet-nga-turma-rome-ne-shutke-te-shkupit/20%Monthly2019-01-29 10:46
https://www.informatat.com/aaktaksa-nuk-do-te-hiqet/20%Monthly2019-01-29 14:05
https://www.informatat.com/sherbyesi-civil-une-nuk-mbaj-greve-rastet-sociale-jetojne-me-75-euro/20%Monthly2019-01-29 10:40
https://www.informatat.com/shoqata-e-prokuroreve-kunder-projektligjit-per-paga-paralajmerojne-masa/20%Monthly2019-01-29 10:36
https://www.informatat.com/dvorani-terhiqet-nga-gjykata-kushtetuese-mbetet-ne-krye-te-ked/20%Monthly2019-01-29 10:31
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-ish-deputetin-florin-krasniqi/20%Monthly2019-01-29 10:29
https://www.informatat.com/arsenal-denis-suarez-ky-eshte-lajmi-i-fundit-nga-spanja/20%Monthly2019-01-29 10:24
https://www.informatat.com/selenica-sindroma-qe-ka-edi-rama-ai-as-makinen-nuk-nget-dot/20%Monthly2019-01-29 10:19
https://www.informatat.com/upz-ja-ne-greve-me-sbashk-un-jo-me-vendim-te-rektoreve/20%Monthly2019-01-29 10:12
https://www.informatat.com/gjykata-vendosi-per-ish-zyrtaret-e-agjencise-se-akreditimit/20%Monthly2019-01-29 10:07
https://www.informatat.com/opozita-heqja-eventuale-e-takses-nenkupton-largimin-e-qeverise/20%Monthly2019-01-29 10:02
https://www.informatat.com/ldk-ndermarrjet-publike-ne-ferizaj-drejt-falimentimit/20%Monthly2019-01-29 09:58
https://www.informatat.com/driton-kuka-edhe-ne-jemi-ne-greve/20%Monthly2019-01-29 09:50
https://www.informatat.com/mpj-thote-se-gjuriq-ka-marre-leje-per-viziten-ne-kosove/20%Monthly2019-01-29 09:47
https://www.informatat.com/bullgaria-synon-anetaresimin-ne-eurozone-brenda-vitit-2022/20%Monthly2019-01-29 09:47
https://www.informatat.com/samsung-ceo-galaxy-s10-do-te-permbush-kerkesat-e-konsumatoreve/20%Monthly2019-01-29 09:44
https://www.informatat.com/lekaj-i-reagon-ldk-se-dhe-vetevendosjes/20%Monthly2019-01-29 09:38
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-ne-rogove-te-hasit/20%Monthly2019-01-29 09:36
https://www.informatat.com/selmanaj-thote-se-projektligji-per-paga-zvogelon-pabarazine/20%Monthly2019-01-29 09:34
https://www.informatat.com/ylli-i-real-madridit-mund-te-kaloje-te-psg-ja-qe-te-luaje-me-neymarin/20%Monthly2019-01-29 09:33
https://www.informatat.com/vuciq-dhe-pahor-forcuam-themelet-e-bashkepunimit/20%Monthly2019-01-29 09:31
https://www.informatat.com/arifi-kunder-veselit-asnje-kusht-nuk-eshte-plotesuar-per-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-01-29 09:28
https://www.informatat.com/haradinaj-bashke-me-kabinetin-e-tij-shkon-per-ngushellime-ne-familjen-daci/20%Monthly2019-01-29 09:23
https://www.informatat.com/a-parandalohet-gripi-me-vitaminen-c/20%Monthly2019-01-29 09:22
https://www.informatat.com/gjykata-sot-vendos-per-deputetin-naser-osmani/20%Monthly2019-01-29 09:21
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-do-te-kete-korrigjim-te-kufijve-serbia-po-humb-kohe/20%Monthly2019-01-29 09:19
https://www.informatat.com/qeveria-propozon-ndarje-te-mjeteve-per-familjen-e-arian-dacit/20%Monthly2019-01-29 09:18
https://www.informatat.com/uashingtoni-i-ve-sanksione-kompanise-se-naftes-ne-venezuele/20%Monthly2019-01-29 09:12
https://www.informatat.com/shatri-buxheti-kalon-psd-se-te-enjten-i-plotesohen-kerkesat/20%Monthly2019-01-29 09:10
https://www.informatat.com/helmohen-7-rrobaqepese-shtrohen-ne-spital/20%Monthly2019-01-29 09:01
https://www.informatat.com/neymari-pritet-te-mungoje-ne-dy-ndeshjet-kunder-man-unitedit/20%Monthly2019-01-29 08:56
https://www.informatat.com/bllokohen-42-ton-banane-ne-durres-aku-jane-te-pakonsumueshme/20%Monthly2019-01-29 08:53
https://www.informatat.com/simiq-jo-nuk-bashkohet-mitrovica/20%Monthly2019-01-29 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-iu-shkruan-leter-kryeministrave-te-botes/20%Monthly2019-01-29 14:01
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-pezullim-120-ditesh-te-tarifave-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-29 08:41
https://www.informatat.com/guterres-paralajmeron-kunder-rritjes-se-anti-semiztimit/20%Monthly2019-01-29 08:37
https://www.informatat.com/per-mungese-te-planit-hapesinor-ne-rugove-vazhdojne-ndertimet-ilegale/20%Monthly2019-01-29 08:35
https://www.informatat.com/kosova-kthim-prapa-ne-luften-1kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-01-29 08:26
https://www.informatat.com/gjuriq-sot-viziton-kosoven/20%Monthly2019-01-29 08:22
https://www.informatat.com/masivizohen-grevat-22-mije-sherbyes-civile-sot-hyjne-ne-greve/20%Monthly2019-01-29 08:20
https://www.informatat.com/kosova-me-humbje-politike-e-financiare-nga-ngathtesia-ne-permbushjen-e-msa-se/20%Monthly2019-01-29 08:16
https://www.informatat.com/limaj-e-ahmeti-sot-takojne-ekipin-e-mogherinit/20%Monthly2019-01-29 08:10
https://www.informatat.com/haradinaj-me-pese-kushte-per-shba-ne-dhe-be-ne/20%Monthly2019-01-29 12:05
https://www.informatat.com/uke-rugova-perballe-gjyqit/20%Monthly2019-01-29 08:00
https://www.informatat.com/217-raste-emergjente-per-24-ore/20%Monthly2019-01-29 07:57
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-ne-kosove/20%Monthly2019-01-29 07:52
https://www.informatat.com/guardiola-shume-i-qete-rreth-afatit-kalimtar-dimeror/20%Monthly2019-01-28 15:55
https://www.informatat.com/bashkimi-behet-me-trajner-te-ri/20%Monthly2019-01-28 15:49
https://www.informatat.com/tre-persona-arrestohen-per-mashtrim-me-viza/20%Monthly2019-01-28 15:45
https://www.informatat.com/qalaj-takohet-me-kosnett-kosova-e-perkushtuar-per-shoqeri-demokratike/20%Monthly2019-01-28 15:41
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-burrit-qe-aksidentalisht-vrau-bashkeshorten-me-1-janar/20%Monthly2019-01-28 15:34
https://www.informatat.com/orca-leter-haradinajt-bytyqit-e-kurteshit-realiteti-i-paraqitur-nga-rektoret-eshte-i-shtremberuar/20%Monthly2019-01-28 15:29
https://www.informatat.com/trajneri-i-premierliges-tregon-celesin-e-suksesit-te-solskjaer/20%Monthly2019-01-28 15:24
https://www.informatat.com/ndahen-bursa-per-6-shpresa-olimpike-sa-para-do-ti-marrin-ata/20%Monthly2019-01-28 15:20
https://www.informatat.com/arrihet-struktura-e-marreveshjes-per-paqe-ne-afganistan/20%Monthly2019-01-28 15:15
https://www.informatat.com/grabitet-nje-banke-ne-telepene/20%Monthly2019-01-28 15:12
https://www.informatat.com/be-ja-i-kerkon-politikes-qe-ti-mbaje-larg-duart-nga-agjencia-e-akreditimit/20%Monthly2019-01-28 15:09
https://www.informatat.com/a-ishte-rritja-e-pagave-per-qeveritaret-shkas-per-grevat/20%Monthly2019-01-29 10:39
https://www.informatat.com/nuk-dua-ta-shoh-higuainin-ne-milano/20%Monthly2019-01-28 15:02
https://www.informatat.com/hoxha-nga-austria-kerkon-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-28 14:56
https://www.informatat.com/sherbyesit-civil-nga-neser-ne-greve-zymberi-nese-pakenaqesia-rritet-do-te-kete-paralizim-te-shtetit/20%Monthly2019-01-28 14:51
https://www.informatat.com/benzema-barazon-kete-rekord-te-legjendes-se-los-blancos/20%Monthly2019-01-28 14:40
https://www.informatat.com/keto-jane-modelet-e-veturave-qe-vidhen-me-se-lehti/20%Monthly2019-01-28 14:37
https://www.informatat.com/smund-te-kete-rezultate-nga-nje-dialog-i-kushtezuar/20%Monthly2019-01-28 14:31
https://www.informatat.com/rama-per-dw-pa-ameriken-kosova-nuk-do-te-clirohej-nga-kthetrat-e-beogradit/20%Monthly2019-01-29 08:45
https://www.informatat.com/ministrja-e-arsimit-shahini-tarifa-do-te-rimbursohet/20%Monthly2019-01-28 14:27
https://www.informatat.com/haradinaj-mirepresim-investimet-e-huaja-te-cilat-nxisin-zhvillimin-ekonomik/20%Monthly2019-01-28 14:25
https://www.informatat.com/edhe-milot-rashica-infektohet-nga-loja-online-ludo/20%Monthly2019-01-28 14:23
https://www.informatat.com/rama-nuk-do-plakem-keq-kryeministri-shqiptar-mes-artit-dhe-politikes/20%Monthly2019-01-28 14:15
https://www.informatat.com/suspendohet-prokurori-i-gjakoves-kercenoi-gruan-e-vellait/20%Monthly2019-01-28 14:13
https://www.informatat.com/petroviq-akuzon-serbine-per-frikesim/20%Monthly2019-01-28 14:10
https://www.informatat.com/patriarku-irinej-kunder-protestave-ne-serbi-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2019-01-28 14:09
https://www.informatat.com/vv-ekipi-eshte-ne-favor-te-aventurave-te-thacit/20%Monthly2019-01-28 14:02
https://www.informatat.com/lendohet-bonucci-mbrojtesi-italian-do-ti-mungoje-ne-gjashte-ndeshje-juventusit/20%Monthly2019-01-28 13:57
https://www.informatat.com/katari-do-ta-perkrahe-kosoven-ne-permiresimin-e-punesimit/20%Monthly2019-01-28 13:45
https://www.informatat.com/franca-i-jep-mbeshtetje-tahirit-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-zhdukurve/20%Monthly2019-01-28 13:45
https://www.informatat.com/reformat-fiskale-hap-i-rendesishem-ne-lehtesimin-e-te-berit-biznes-ne-kosove/20%Monthly2019-01-28 13:39
https://www.informatat.com/kosova-dhe-maqedonia-me-ujdi-per-njohjen-reciproke-te-patente-shofereve/20%Monthly2019-01-28 13:37
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-rtk-se-nuk-duan-te-perfshihen-ne-projektligjin-per-paga/20%Monthly2019-01-28 13:35
https://www.informatat.com/kurti-viziton-sylejman-selimin/20%Monthly2019-01-28 13:33
https://www.informatat.com/kmdlnj-vazhdimi-i-grevave-po-shkel-te-drejtat-e-nxenesve-dhe-te-pacienteve/20%Monthly2019-01-28 13:33
https://www.informatat.com/vizitat-e-pa-raportuara-jashte-vendit-perplasin-komisionin-per-pune-te-jashtme/20%Monthly2019-01-28 13:24
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ulin-rrezikun-e-sulmit-ne-tru/20%Monthly2019-01-28 13:22
https://www.informatat.com/vatikani-te-perfshihet-ne-bisedat-per-kosoven-kerkohet-ne-beograd/20%Monthly2019-01-28 13:18
https://www.informatat.com/supermodelet-bella-kendall-dhe-hailey-ne-gjyq-per-mashtrim/20%Monthly2019-01-28 13:18
https://www.informatat.com/grevistet-mund-te-mbesin-pa-paga/20%Monthly2019-01-29 08:05
https://www.informatat.com/kim-mehmeti-boten-mund-ta-ndryshoje-vetem-libri/20%Monthly2019-01-28 13:11
https://www.informatat.com/shkencetaret-nje-hap-afer-ilacit-qe-shuan-urine/20%Monthly2019-01-28 13:09
https://www.informatat.com/keto-jane-llojet-e-pagjumesise/20%Monthly2019-01-28 13:06
https://www.informatat.com/tahiri-ankimon-zgjatjen-e-afatit-te-hetimeve/20%Monthly2019-01-28 13:05
https://www.informatat.com/uji-me-xhenxhefilpija-e-shendetshme-qe-djeg-dhjamin-nga-beli/20%Monthly2019-01-28 13:02
https://www.informatat.com/milani-me-oferte-ne-drejtim-te-monacos-per-teielemans/20%Monthly2019-01-28 13:01
https://www.informatat.com/dobite-shendetesore-te-karrotes/20%Monthly2019-01-28 12:59
https://www.informatat.com/pse-diane-kruger-vendosi-te-behet-nene-ne-moshen-42-vjecare/20%Monthly2019-01-28 12:55
https://www.informatat.com/jane-fonde-ve-unaze-diamanti-me-vlere-te-tre-milione-dollareve/20%Monthly2019-01-28 12:52
https://www.informatat.com/milot-rashica-uron-nenen-e-tij-per-ditelindje-me-kete-kenge/20%Monthly2019-01-28 12:48
https://www.informatat.com/shba-paralajmeron-venezuelen-per-kercenimet-ndaj-diplomateve/20%Monthly2019-01-28 12:48
https://www.informatat.com/catherine-zeta-jones-dhe-michael-douglas-cmendurisht-te-dashuruar-edhe-pas-dy-dekadash/20%Monthly2019-01-28 12:44
https://www.informatat.com/i-shumekerkuari-nga-interpol-mario-millosheviq-rrah-nje-te-burgosur-ne-burgun-e-dyzit/20%Monthly2019-01-28 12:41
https://www.informatat.com/keni-shpesh-duart-dhe-kembet-e-ftohta-ja-cka-duhet-te-dini/20%Monthly2019-01-28 12:41
https://www.informatat.com/aspirina-rrit-gjasat-per-mbijetese-nga-dy-lloje-te-kancerit/20%Monthly2019-01-28 12:38
https://www.informatat.com/mane-ne-real-madrid-ja-si-pergjigjet-ai/20%Monthly2019-01-28 12:36
https://www.informatat.com/familja-mbreterore-nuk-perdore-rripin-e-sigurise-ne-makine/20%Monthly2019-01-28 12:36
https://www.informatat.com/edhe-ministri-i-brendshem-italian-ne-hall-me-binjaket-problematike-shqiptare/20%Monthly2019-01-28 12:32
https://www.informatat.com/boeing-sjell-taksine-fluturuese-pa-shofer/20%Monthly2019-01-28 12:31
https://www.informatat.com/koha-kur-klubi-kosovar-i-futbollit-udhetonte-me-traktor/20%Monthly2019-01-28 12:27
https://www.informatat.com/gjendja-emocionale-e-pilotit-shkaktoi-vdekjen-e-51-pasagjereve/20%Monthly2019-01-28 12:25
https://www.informatat.com/gjen-gjalle-nenen-103-vjecare-pas-61-vitesh-kerkime/20%Monthly2019-01-28 12:23
https://www.informatat.com/kurti-i-kerkon-mobilizim-ldk-se-per-zgjedhje-vjen-pergjigja-e-partise-se-mustafes/20%Monthly2019-01-28 12:23
https://www.informatat.com/te-martuar-prej-70-vitesh-nderrojne-jete-duke-mbajtuar-duart-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-01-28 12:21
https://www.informatat.com/vjen-ne-jete-femija-e-reperit-7-muaj-pas-vrasjes-se-tij/20%Monthly2019-01-28 12:19
https://www.informatat.com/black-panther-dominon-sag-awards/20%Monthly2019-01-28 12:17
https://www.informatat.com/devollet-kerkojne-serish-30-milionet-nga-telekomi-vendimi-merret-kete-jave/20%Monthly2019-01-28 12:15
https://www.informatat.com/dua-lipa-ben-historine/20%Monthly2019-01-28 12:14
https://www.informatat.com/sejdiu-leter-haradinajtgjej-zgjidhje-per-mesimdhenesit/20%Monthly2019-01-28 12:11
https://www.informatat.com/lajiq-nese-kosova-nuk-e-heq-taksen-serbia-do-te-pesoje-dem-afatgjate-2/20%Monthly2019-01-28 12:08
https://www.informatat.com/pahor-korrigjimi-i-kufijve-nuk-ben-ti-demtoje-shtetet-e-rajonit/20%Monthly2019-01-28 15:05
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-qeveria-vete-hapi-dyert-qe-te-kerkohen-rritje-pagash-kerkon-zgjidhje-per-grevat/20%Monthly2019-01-28 14:28
https://www.informatat.com/sindikata-e-judikatures-pezullon-greven/20%Monthly2019-01-28 11:55
https://www.informatat.com/rektoret-vendosin-sot-per-greve-e-protesta-si-pergjigje-ndaj-mos-shkarkimit-te-kshc-se/20%Monthly2019-01-28 11:53
https://www.informatat.com/simiq-ndarja-e-mitrovices-e-ka-ruajtur-veriun-nga-depertimi-i-ekstremizmit/20%Monthly2019-01-28 11:50
https://www.informatat.com/balaj-jemi-per-nje-ristrukturim-te-thelle-ne-telekom-por-kunder-privatizimit/20%Monthly2019-01-28 13:14
https://www.informatat.com/uji-me-xhenxhefil-pija-e-shendetshme-qe-djege-dhjamin-nga-beli-shpina-dhe-kofshet/20%Monthly2019-01-28 11:22
https://www.informatat.com/vuciq-ne-takim-me-presidentin-slloven-i-dergojne-porosi-kosoves/20%Monthly2019-01-28 12:04
https://www.informatat.com/aksident-me-vdekje-ne-fier-drejtuesi-i-mjetit-largohet-nga-vendngjarja/20%Monthly2019-01-28 11:11
https://www.informatat.com/kuo-shitjet-e-iphone-do-te-rriten-perseri-se-shpejti/20%Monthly2019-01-28 10:55
https://www.informatat.com/me-shume-se-nje-muaj-qe-kur-kirurget-kane-filluar-greven/20%Monthly2019-01-28 10:50
https://www.informatat.com/opozita-i-jep-fund-bojkotit-deputetet-i-kthehen-diskutimeve-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-28 10:44
https://www.informatat.com/koci-aktakuza-per-veteranet-ka-shume-te-meta/20%Monthly2019-01-28 10:42
https://www.informatat.com/sowi-kosova-investimi-me-i-madh-i-energjise-se-riperterishme-te-eres-ne-kosove/20%Monthly2019-01-28 10:40
https://www.informatat.com/jovanoviq-patriarkut-irinej-zgjidhja-per-kosoven-sarrihet-duke-shikuar-ne-qiell-por-duke-i-shikuar-ne-sy-shqiptaret/20%Monthly2019-01-28 10:37
https://www.informatat.com/udheheqesit-e-shtetit-fajesohen-per-listat-e-fryra-te-veteraneve/20%Monthly2019-01-28 10:35
https://www.informatat.com/specialistet-stomatologe-ne-proteste-kerkojne-pune/20%Monthly2019-01-28 10:33
https://www.informatat.com/demaliaj-shpresoj-qe-kjo-te-mos1-jete-loje-politike/20%Monthly2019-01-28 11:06
https://www.informatat.com/basketbollisti-serb-kaliniq-ua-1kujton-bashkekombasve-se-kosova-me-dekada-seshte-e-jona/20%Monthly2019-01-28 10:20
https://www.informatat.com/de-gea-i-pakenaqur-me-fitoret-e-united-eshte-dashur-te-jemi-ne-lufte-per-titull/20%Monthly2019-01-28 10:09
https://www.informatat.com/buja-pse-pjese-e-aktakuzes-per-veteranet-e-rrejshem-sjane-thaci-lushtaku-e-rama/20%Monthly2019-01-28 10:05
https://www.informatat.com/kurteshi-be-ja-nuk-po-i-trajton-njesoj-kosoven-e-serbine/20%Monthly2019-01-28 09:50
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-forumit-ekonomik-boteror-2019/20%Monthly2019-01-28 09:42
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-i-pergjigjet-per-sklloten-hashim-thacit/20%Monthly2019-01-28 12:01
https://www.informatat.com/seanca-per-veteranet-e-rrejshem-shtyhet-per-date-tjeter/20%Monthly2019-01-28 09:24
https://www.informatat.com/dy-prokurore-speciale-ne-gjykate1-per-aktakuzen-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2019-01-28 09:18
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-duhet-te-forcohet-sistemi-i-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2019-01-28 09:28
https://www.informatat.com/kalon-kodi-i-ri-penal-mundeson-gjykimin-e-krimeve-ne-mungese/20%Monthly2019-01-28 09:13
https://www.informatat.com/shba-heq-sanksionet-ndaj-kompanive-te-aleatit-te-putinit/20%Monthly2019-01-28 09:06
https://www.informatat.com/jam-i-lumtur-per-moratan/20%Monthly2019-01-28 09:03
https://www.informatat.com/pushteti-nuk-ka-zgjidhje-per-pakenaqesite-sociale/20%Monthly2019-01-28 08:55
https://www.informatat.com/trageti-vlore-brindisi-anulon-udhetimin-shkak-moti-i-keq/20%Monthly2019-01-28 08:53
https://www.informatat.com/macron-do-te-vizitoje-serbine-teme-kryesore-kosova/20%Monthly2019-01-28 08:51
https://www.informatat.com/vrasja-e-34-vjecarit-ne-tirane-flet-vajza-nuk-isha-e-lidhur-me-te-me-ngacmonte-ne-rruge/20%Monthly2019-01-28 08:48
https://www.informatat.com/the-independent-shqiperia-kolumbia-e-europes-2/20%Monthly2019-01-28 08:42
https://www.informatat.com/haradinaj-nese-serbia-thote-se-kurre-nuk-e-njeh-kosoven-as-ne-kurre-nuk-do-ta-heqim-taksen/20%Monthly2019-01-28 11:44
https://www.informatat.com/gazeta-e-ushtrise-amerikane-pse-po-ngrihet-baza-e-nato-s-ne-kucove/20%Monthly2019-01-28 08:37
https://www.informatat.com/the-independent-shqiperia-kolumbia-e-europes/20%Monthly2019-01-28 08:35
https://www.informatat.com/kthehet-normaliteti-ne-trepce/20%Monthly2019-01-28 08:33
https://www.informatat.com/sot-nis-shqyrtimi-fillestar-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2019-01-28 08:33
https://www.informatat.com/sot-nisin-greven-sherbyesit-civile-te-prishtines-neser-ata-te-kosoves/20%Monthly2019-01-28 08:31
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-vetem-per-takime-konsultative/20%Monthly2019-01-28 08:26
https://www.informatat.com/grevat-rrezikojne-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-01-28 08:21
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-te-rtk-se-proteste-para-kuvendit-kerkon-terheqjen-nga-ligji-per-paga/20%Monthly2019-01-28 08:18
https://www.informatat.com/be-hiqeni-taksen-angazhohuni-ne-dialog/20%Monthly2019-01-28 11:15
https://www.informatat.com/akuzohen-kryetari-dhe-drejtori-i-urbanizmit-ne-ferizaj-per-kurdisje-tenderi/20%Monthly2019-01-28 08:05
https://www.informatat.com/java-e-trete-e-greves-ne-arsim/20%Monthly2019-01-28 08:03
https://www.informatat.com/manipulimi-i-lidereve-me-qendrimin-e-shba-se/20%Monthly2019-01-28 09:37
https://www.informatat.com/sot-protestojne-specialistet-stomatologe-kerkojne-pune/20%Monthly2019-01-28 07:55
https://www.informatat.com/qalaj-policia-e-kosoves-edhe-kete-vit-do-te-beje-perpjekje-per-tu-anetaresuar-ne-interpol/20%Monthly2019-01-28 07:52
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-14/20%Monthly2019-01-28 07:48
https://www.informatat.com/perfundon-ndeshja-atalanta-roma/20%Monthly2019-01-27 15:59
https://www.informatat.com/thaci-thumbon-haradinajn-per-taksen/20%Monthly2019-01-28 08:39
https://www.informatat.com/sondazhi-i-pyper-rreth-43-e-qytetareve-nuk-e-perkrahin-greven-e-sbashk-ut/20%Monthly2019-01-27 15:49
https://www.informatat.com/cfare-te-hame-ne-mot-te-ftohte/20%Monthly2019-01-27 15:46
https://www.informatat.com/veseli-krenare-qe-populli-shqiptare-mbrojti-popullin-hebre/20%Monthly2019-01-27 15:41
https://www.informatat.com/shatri-grevat-te-nxitura-politikisht-deshton-shteti-nese-plotesohen-te-gjitha-kerkesat/20%Monthly2019-01-28 08:08
https://www.informatat.com/nis-percarja-mes-ushtrise-ne-venezuele/20%Monthly2019-01-27 15:30
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-dy-aksidentet-ne-autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-01-27 15:26
https://www.informatat.com/100-milione-te-ardhura-me-pak-buxheti-2018-financat-publikojne-te-dhenat-zyrtare/20%Monthly2019-01-27 15:24
https://www.informatat.com/publikohet-videoja-bombarduesi-berthamor-rus-shperthen-gjate-uljes/20%Monthly2019-01-27 15:20
https://www.informatat.com/lojtari-i-barcelones-e-bllokon-transferimin-e-neymarit/20%Monthly2019-01-27 15:16
https://www.informatat.com/syla-kirurget-po-shkelin-ligjin-me-greva-po-pesojne-pacientet/20%Monthly2019-01-27 15:06
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-kerkon-nga-shoferet-te-jene-me-te-kujdesshem-paralajmeron-masa-ndeshkuese/20%Monthly2019-01-27 15:00
https://www.informatat.com/studentet-e-edukimit-fizik-e-kujtojne-ne-menyre-te-vecante-arian-dacin/20%Monthly2019-01-27 14:52
https://www.informatat.com/mbyllen-hetimet-per-gjyqtarin-e-larte-qe-u-shkarkua-nga-vettingu/20%Monthly2019-01-27 14:46
https://www.informatat.com/koci-i-reagon-dick-martyt-po-ankohet-se-sprezantoi-fakte-po-tenton-ta-zhvleftesoje-specialen/20%Monthly2019-01-27 14:44
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-1autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-01-27 14:39
https://www.informatat.com/zvicra-me-filma-nxit-kthimin-e-emigranteve-ne-kosove-por-ata-sparaqesin-realitetin/20%Monthly2019-01-28 07:59
https://www.informatat.com/ka-1-milion-ndjekes-por-instagrami-nuk-e-njohu-kengetarin-me-fame-boterore/20%Monthly2019-01-27 14:23
https://www.informatat.com/edhe-pacolli-ne-%e2%80%8blutjet-e-mengjesit-ne-uashington/20%Monthly2019-01-27 14:17
https://www.informatat.com/protesta-e-studenteve-fleckenstein-qellimi-u-arrit-pjeserisht/20%Monthly2019-01-27 14:14
https://www.informatat.com/kryeministri-kanadez-largon-nga-misioni-diplomatik-ambasadorin-e-kines/20%Monthly2019-01-27 14:04
https://www.informatat.com/thaci-ndjehemi-krenare-me-rolin-qe-kemi-luajtur-ne-shpetimin-e-hebrenjve/20%Monthly2019-01-27 13:59
https://www.informatat.com/djemte-qe-e-ngrene-ne-nivel-tjeter-zanatin-e-rrobaqepesit/20%Monthly2019-01-27 13:55
https://www.informatat.com/dua-lipa-merr-gjithe-vemendjen-ne-ditelindjen-e-bashkeshortit/20%Monthly2019-01-27 13:52
https://www.informatat.com/morena-viziton-shokun-e-semure-ne-spital-bashke-jemi-me-te-forte/20%Monthly2019-01-27 13:47
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-levizjet-qe-do-te-beje-tani-athina-dhe-shkupi/20%Monthly2019-01-27 13:44
https://www.informatat.com/xherdan-shaqiri-blerja-e-dyte-me-e-suksesshme-e-liverpoolit-sipas-tifozeve/20%Monthly2019-01-27 13:42
https://www.informatat.com/neser-seanca-e-pare-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2019-01-27 15:56
https://www.informatat.com/mulliri-300-vjecar-i-bukes-dhe-i-barutit/20%Monthly2019-01-27 13:37
https://www.informatat.com/dikush-muros-varrin-dikush-sinveston-hic/20%Monthly2019-01-27 13:24
https://www.informatat.com/atalanta-roma-formacionet-zyrtare/20%Monthly2019-01-27 13:19
https://www.informatat.com/brexit-dhe-ndryshimet-klimatike-ceshtjet-me-te-diskutuara-ne-davos-2019/20%Monthly2019-01-27 13:02
https://www.informatat.com/zona-ekonomike-per-joshjen-e-investitoreve-amerikane/20%Monthly2019-01-27 12:55
https://www.informatat.com/vedat-muriqi-shenon-gol-ne-fitoren-e-rendesishme-te-rizesporit-per-mbijetese/20%Monthly2019-01-27 12:44
https://www.informatat.com/pd-denoncon-me-emra-kush-jane-9-ish-sigurimsat-qe-jane-emeruar-drejtore-ne-shish/20%Monthly2019-01-27 12:40
https://www.informatat.com/flaka-krelani-cmend-publikun-ne-koncert-vallezon-si-michael-jackson/20%Monthly2019-01-27 12:38
https://www.informatat.com/avni-arifi-thote-se-ska-me-dialog-per-interesat-e-serbise-qysh-ishte-per-9-vjet/20%Monthly2019-01-27 15:33
https://www.informatat.com/u-fol-se-eshte-ne-lidhje-dashurie-gent-fatali-jep-pergjigjen-e-papritur/20%Monthly2019-01-27 12:31
https://www.informatat.com/ciljeta-xhilaga-i-jep-fund-bashkejeteses-3-vjecare-me-futbollistin-alban-hoxha/20%Monthly2019-01-27 12:26
https://www.informatat.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-arian-dacit/20%Monthly2019-01-27 12:22
https://www.informatat.com/ska-mesim-as-neser-sbashk-u-sterhiqet-nga-greva-pa-iu-plotesuar-kerkesat/20%Monthly2019-01-27 14:41
https://www.informatat.com/gashi-eshte-fjalimi-me-i-rende-gjate-karrieres-sime/20%Monthly2019-01-27 12:11
https://www.informatat.com/pije-prej-vetem-dy-perberesve-te-cilen-duhet-ta-pine-te-gjithe-duhanxhinjte/20%Monthly2019-01-27 11:58
https://www.informatat.com/planet-e-facebook-shkrin-tre-sherbime-ne-nje/20%Monthly2019-01-27 11:55
https://www.informatat.com/pompeo-pergezon-progresin-e-arritur-ne-bisedimet-me-talebanet/20%Monthly2019-01-27 11:50
https://www.informatat.com/nje-bilete-9-mije-euro/20%Monthly2019-01-27 11:49
https://www.informatat.com/kokedhima-rama-ka-perqafuar-planin-e-vuciqit-po-punon-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-27 11:45
https://www.informatat.com/deputetja-e-ldk-se-shperthen-ne-lot-gjate-homazheve-per-arian-dacin/20%Monthly2019-01-27 11:40
https://www.informatat.com/drejtuesit-e-sherbimeve-ne-qsut-2-ministre-sfirmosin-fituesit/20%Monthly2019-01-27 11:36
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-ben-homazhe-prane-arkivolit-te-zevendesministrit-daci/20%Monthly2019-01-27 11:32
https://www.informatat.com/neser-specialistet-stomatologe-te-papune-protestojne-para-qeverise/20%Monthly2019-01-27 11:29
https://www.informatat.com/irish-times-miresevini-ne-qytetin-tim-tirane/20%Monthly2019-01-27 11:19
https://www.informatat.com/haradinaj-arian-do-te-na-mungosh/20%Monthly2019-01-27 11:24
https://www.informatat.com/fillon-mbledhja-komemorative-per-arian-dacin/20%Monthly2019-01-27 11:27
https://www.informatat.com/te-marten-sherbyesit-civile-paralizojne-shtetin-hyjne-ne-greve/20%Monthly2019-01-27 11:11
https://www.informatat.com/lideret-shteterore-bejne-homazhe-per-zv-ministrin-daci/20%Monthly2019-01-27 11:25
https://www.informatat.com/lajiq-nese-kosova-nuk-e-heq-taksen-serbia-do-te-pesoje-dem-afatgjate/20%Monthly2019-01-27 10:48
https://www.informatat.com/spanja-vajton-julenin-i-mituri-kishte-vdekur-qe-diten-e-pare-kur-kishte-rene-ne-pus/20%Monthly2019-01-27 10:17
https://www.informatat.com/humb-jeten-i-riu-shqiptar-ne-itali-publikohet-video/20%Monthly2019-01-27 10:08
https://www.informatat.com/ne-kuvendin-e-kosoves-nisin-homazhet-per-nder-te-arian-dacit/20%Monthly2019-01-27 10:14
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-nga-ldk-ja-te-intensifikohen-veprimet-per-zgjedhje/20%Monthly2019-01-27 09:41
https://www.informatat.com/shtrati-qe-me-shpetoi-prej-talebaneve/20%Monthly2019-01-27 09:35
https://www.informatat.com/tentuan-te-grabisin-bankomatin-arrestohen-te-dyshuarit/20%Monthly2019-01-27 09:32
https://www.informatat.com/teknologjia-financiare-pritet-te-godase-sistemin-bankar/20%Monthly2019-01-27 09:28
https://www.informatat.com/solskjaer-sanchez-ka-bere-nje-hap-te-madh/20%Monthly2019-01-27 09:25
https://www.informatat.com/ky-eshte-gjeni-dhe-teper-i-deshperuar-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2019-01-27 09:20
https://www.informatat.com/kasami-thote-se-ceshtja-shqiptare-ne-maqedoni-mbyllet-kur-te-barazohen-me-maqedonasit/20%Monthly2019-01-27 09:14
https://www.informatat.com/gold-ag-me-telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-arian-dacit-qofsh-i-xhennetit-vlla/20%Monthly2019-01-27 09:11
https://www.informatat.com/demi-rose-ngre-temperaturat-me-foto-provokuese-nga-plazhi/20%Monthly2019-01-27 09:07
https://www.informatat.com/dera-qe-rri-e-hapur-per-viktimat1/20%Monthly2019-01-27 09:03
https://www.informatat.com/anita-ramushi-nuk-e-toleron-tradhtine-frika-nuk-ekziston-te-ai/20%Monthly2019-01-27 08:57
https://www.informatat.com/the-game-ne-albumin-e-ri-flet-per-marredhenie-seksuale-me-kimin/20%Monthly2019-01-27 08:54
https://www.informatat.com/besarta-jashari-rrefen-momentet-kur-serbet-kishin-marre-armet-e-adem-jasharit-pas-renies-se-tij/20%Monthly2019-01-27 08:48
https://www.informatat.com/serbia-po-keqperdor-ceshtjen-e-kufijve-per-terheqje-te-njohjeve/20%Monthly2019-01-27 08:43
https://www.informatat.com/vuciq-pyet-serbet-cili-eshte-cmimi-qe-mund-ta-paguajme-per-kosoven/20%Monthly2019-01-27 13:35
https://www.informatat.com/roma-me-oferte-zyrtare-per-1tonalin/20%Monthly2019-01-27 10:12
https://www.informatat.com/konfirmohet-rikthimi-i-messit-tek-argjentina-ja-kur-do-te-behet/20%Monthly2019-01-31 09:24
https://www.informatat.com/ancelotti-ka-nje-lajm-te-keq-per-psg-ne/20%Monthly2019-01-27 08:31
https://www.informatat.com/ngritja-e-hallall-turizmit/20%Monthly2019-01-27 08:28
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-holokaustit/20%Monthly2019-01-27 08:29
https://www.informatat.com/vrasje-per-lidhje-dashurie-policia-arreston-vellain-e-vajzes-dhe-bashkepunetoret/20%Monthly2019-01-27 08:23
https://www.informatat.com/koka-e-trafikut-te-emigranteve-ne-angli-ekstradohet-shqiptari/20%Monthly2019-01-27 08:21
https://www.informatat.com/eksperti-amerikan-thote-se-kosova-mund-te-mashtrohet-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-27 09:47
https://www.informatat.com/rritet-dukshem-eksporti-nga-shqiperia-pas-takses-100/20%Monthly2019-01-27 08:15
https://www.informatat.com/pritet-te-sigurohen-helikoptere-per-te-shpetuar-brenda-2-oreve-njerezit-qe-pesojne-infarkt/20%Monthly2019-01-27 08:05
https://www.informatat.com/beteja-per-koeficientin/20%Monthly2019-01-27 08:00
https://www.informatat.com/sot-varroset-arian-daci/20%Monthly2019-01-27 07:55
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-13/20%Monthly2019-01-27 07:52
https://www.informatat.com/neser-temperaturat-bien-ne-8-grade/20%Monthly2019-01-26 18:41
https://www.informatat.com/kurti-i-shprehim-ngushellimet-familjes-daci/20%Monthly2019-01-26 18:38
https://www.informatat.com/mbyllet-qendra-e-skijimit-ne-brezovice-per-dy-dite/20%Monthly2019-01-26 18:34
https://www.informatat.com/kushtetuesja-ende-si-ka-kthyer-pergjigje-thacit-per-ratifikimin-e-marreveshjeve-nderkombetare/20%Monthly2019-01-26 18:30
https://www.informatat.com/matoshi-amerika-perfiton-nga-taksa-100-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-01-26 18:27
https://www.informatat.com/ilir-meta-shpreh-ngushellime-familjes-daci/20%Monthly2019-01-26 18:21
https://www.informatat.com/kurti-bota-e-di-se-kosova-qeveriset-nga-mafioze-monopoliste-dhe-kriminele/20%Monthly2019-01-26 18:06
https://www.informatat.com/ekipet-e-shpetimit-tregojne-si-e-gjeten-trupin-e-pajete-te-arian-dacit/20%Monthly2019-01-26 18:03
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-kohe-per-tiu-pergjigjur-shba-se-ne-lidhje-me-taksen/20%Monthly2019-01-27 09:41
https://www.informatat.com/zyrtari-i-qeverise-kercenon-grevistet-punoni-ose-te-shpallim-konkurse/20%Monthly2019-01-26 17:55
https://www.informatat.com/shala-smendon-qe-taksa-po-rrezikon-raportet-me-shba-ne-dhe-be-ne/20%Monthly2019-01-26 17:52
https://www.informatat.com/bie-numri-i-rasteve-te-trafikimit-me-qenie-njerezore/20%Monthly2019-01-26 17:49
https://www.informatat.com/greves-ne-arsim-i-bashkohen-edhe-20-mije-sherbyes-civile/20%Monthly2019-01-26 17:47
https://www.informatat.com/ldk-ja-dergon-telegram-ngushellimi-per-familjen-daci/20%Monthly2019-01-26 17:44
https://www.informatat.com/detaje-nga-incidenti-tragjik-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-26 17:42
https://www.informatat.com/shkrimtari-serb-qe-kerkon-guerile-speciale-per-kosoven/20%Monthly2019-01-26 17:38
https://www.informatat.com/tranzicioni-i-fsk-se-sfidohet-nga-mungesa-e-pjesetareve-serbe/20%Monthly2019-01-27 08:40
https://www.informatat.com/mosmiratimi-i-buxhetit-mund-ta-rrezoje-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-01-26 17:27
https://www.informatat.com/thaci-do-te-marr-pjese-ne-lutjet-e-mengjesit-ne-uashington/20%Monthly2019-01-27 08:18
https://www.informatat.com/thaci-ngushellon-familjen-daci-per-vdekjen-e-djalit-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-26 17:17
https://www.informatat.com/kryeministri-ngushellon-nexhat-dacin-per-vdekjen-e-djalit-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-26 17:59
https://www.informatat.com/zyrtare-arian-daci-djali-i-nexhat-dacit-ka-humbur-jeten-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-26 17:35
https://www.informatat.com/ldk-pan-i-po-ben-pazare-me-psd-ne-aktuale/20%Monthly2019-01-26 10:42
https://www.informatat.com/kercenon-gjuriq-thote-se-serbet-e-kosoves-jane-luftarak/20%Monthly2019-01-26 10:36
https://www.informatat.com/jovanoviq-pas-kosoves-sanxhaku-presheva-vojvodina/20%Monthly2019-01-26 10:34
https://www.informatat.com/mbi-18-mije-kosovare-u-preken-nga-gripi/20%Monthly2019-01-26 10:31
https://www.informatat.com/haradinaj-kostt-it-tani-e-tutje-do-ti-njihen-nderkombetarisht-te-gjitha-asetet/20%Monthly2019-01-26 17:22
https://www.informatat.com/thaci-per-blick-tani-eshte-momenti-per-paqe/20%Monthly2019-01-27 12:16
https://www.informatat.com/infermieret-e-qkuk-se-ne-proteste-kerkojne-rritje-te-pagave/20%Monthly2019-01-26 10:20
https://www.informatat.com/rruget-nacionale-dhe-lokale-te-pa-pastruara/20%Monthly2019-01-26 10:16
https://www.informatat.com/ska-garanci-per-heqjen-e-vizave-ne-qershor/20%Monthly2019-01-26 10:13
https://www.informatat.com/rashiti-shume-shtete-te-be-se-kunder-liberalizimit/20%Monthly2019-01-26 10:23
https://www.informatat.com/ne-kosove-moti-sot-me-reshje-te-dobeta-bore/20%Monthly2019-01-26 10:02
https://www.informatat.com/haradinaj-zvogelon-qeverine-e-ardhshme-por-jo-aktualen/20%Monthly2019-01-26 10:28
https://www.informatat.com/qeverise-i-kerkohet-te-gjeje-zgjidhje-per-taksen/20%Monthly2019-01-26 09:53
https://www.informatat.com/mustafa-me-gezoi-lajmi-per-lirimin-e-gjeneral-sylejman-selimit/20%Monthly2019-01-25 15:53
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-te-gjitha-kategorite-e-pensionisteve/20%Monthly2019-01-25 15:52
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-u-lirua-per-shkak-te-sjelljeve-te-mira-ne-burg-aty-kishte-kerkuar-edhe-pune/20%Monthly2019-01-25 15:47
https://www.informatat.com/rruga-e-rreshqitshme-krijon-kolone-automjetesh-ne-lagjen-mati-1-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-25 15:43
https://www.informatat.com/dalin-fotot-e-dronit-te-ri-rus-duket-si-b-2-amerikan/20%Monthly2019-01-25 15:32
https://www.informatat.com/lewandowski-i-shqetesuar-per-ndeshjen-kunder-liverpool/20%Monthly2019-01-25 15:27
https://www.informatat.com/thaci-akuzat-e-martit-jane-te-fabrikuara-nga-serbia/20%Monthly2019-01-26 10:09
https://www.informatat.com/rama-shkarkon-nje-zevendesminister/20%Monthly2019-01-25 15:17
https://www.informatat.com/policia-kryen-bastisje-ne-prishtine-konfiskohen-arme-dhe-municion/20%Monthly2019-01-25 15:15
https://www.informatat.com/gashi-prizreni-tashme-jo-vetem-qytet-i-kultures-por-edhe-qytet-administrativ-i-kultures/20%Monthly2019-01-25 15:13
https://www.informatat.com/reportazh-i-gazetes-holandeze-ushtrimet-per-aterimin-e-helikopterit-ne-ushtrine-qe-ska-helikoptere/20%Monthly2019-01-25 15:10
https://www.informatat.com/thaci-mirepret-ratifikimin-e-marreveshjes-se-prespes-nga-parlamenti-grek/20%Monthly2019-01-25 15:07
https://www.informatat.com/bregdeti-rremuje-me-pronat-ne-vlore-ne-radhe-prej-vitesh-dhe-pa-zgjidhje/20%Monthly2019-01-25 15:06
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-fillon-vlugun-e-aktakuzave-brenda-disa-javeve/20%Monthly2019-01-25 15:02
https://www.informatat.com/zbulohet-sekreti-se-pse-disa-njerez-jane-te-dobet/20%Monthly2019-01-25 15:02
https://www.informatat.com/pacolli-pershendet-ratifikimin-e-marreveshjes-se-prespes-e-rendesishme-per-rajonin/20%Monthly2019-01-25 14:59
https://www.informatat.com/probiotiket-nuk-kane-efekt-nese-merren-pas-perdorimit-te-antibiotikeve/20%Monthly2019-01-25 14:58
https://www.informatat.com/haxhiu-qytetaret-nuk-ben-te-mbesin-peng-i-thacit-veselit-e-haradinajt-ata-meritojne-te-levizin-lirshem/20%Monthly2019-01-25 14:54
https://www.informatat.com/euro-demtoi-eksportet-prodhuesit-nga-renia-jane-zeruar-fitimet/20%Monthly2019-01-25 14:50
https://www.informatat.com/shevchenko-edhe-pas-largimit-te-higuain-ky-eshte-objektivi-i-milanit/20%Monthly2019-01-25 14:47
https://www.informatat.com/kafeja-magji-e-shendetit-shkenca-konfirmon-se-ajo-e-lufton-diabetin/20%Monthly2019-01-25 14:46
https://www.informatat.com/meta-per-marreveshjen-e-prespes-lajm-i-shkelqyer/20%Monthly2019-01-25 14:44
https://www.informatat.com/keshtu-eshte-gruaja-qe-do-te-pendohesh-se-e-humbe/20%Monthly2019-01-25 14:41
https://www.informatat.com/pas-thirrjes-nga-amerika-analistet-kerkojne-pezullim-te-takses-por-me-kushte/20%Monthly2019-01-25 14:40
https://www.informatat.com/studimija-sa-te-rinj-malazez-perdorin-barna-per-qetesim/20%Monthly2019-01-25 14:36
https://www.informatat.com/perfaqesuesi-i-fmnse-jemi-kunder-kerkesave-te-sbashkut-per-pagat/20%Monthly2019-01-26 09:59
https://www.informatat.com/shkenca-zbulon-se-zeri-i-freddie-mercury-t-ishte-anormal/20%Monthly2019-01-25 14:29
https://www.informatat.com/pershendetja-emocionuese-e-simeones-per-godinin/20%Monthly2019-01-25 14:28
https://www.informatat.com/victoria-beckham-zbulon-arsyen-pse-nuk-do-jete-pjese-e-turneut-te-spice-girl/20%Monthly2019-01-25 14:26
https://www.informatat.com/zaev-uron-tsipras-e-perjetshme-marreveshja-e-prespes/20%Monthly2019-01-25 14:24
https://www.informatat.com/paditen-tarifat-e-dentisteve/20%Monthly2019-01-25 14:22
https://www.informatat.com/shpenzon-30-000-dollare-per-tu-dukur-si-michael-jackson/20%Monthly2019-01-25 14:22
https://www.informatat.com/ja-cilat-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-vuajne-dhe-ato-qe-lendojne-tek-cilat-ben-pjese-shenja-jote/20%Monthly2019-01-25 14:19
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-fushe-kruje-te-plagosur-4-pjesetare-te-nje-familje/20%Monthly2019-01-25 14:16
https://www.informatat.com/shtrenjtohet-graniti-lirohet-taulanti/20%Monthly2019-01-25 14:14
https://www.informatat.com/me-pak-oksigjen-ne-2019/20%Monthly2019-01-25 14:14
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-e-rrezimit-te-aeroplanit-me-te-cilin-po-udhetonte-sala/20%Monthly2019-01-25 14:11
https://www.informatat.com/swan-song-dua-lipa-rekord-klikimesh/20%Monthly2019-01-25 14:06
https://www.informatat.com/demi-terbon-me-bikini/20%Monthly2019-01-25 14:02
https://www.informatat.com/qalaj-viziton-kadetet-e-rinj-te-policise-u-kerkon-angazhim-dhe-perkushtim/20%Monthly2019-01-25 14:02
https://www.informatat.com/beyonce-krahasohet-me-vajzen-blue-ivy-ngjajne-si-dy-pika-uji/20%Monthly2019-01-25 13:59
https://www.informatat.com/johnny-depp-prova-te-reja-se-nuk-e-dhunoi-amber-heard/20%Monthly2019-01-25 13:57
https://www.informatat.com/tahiri-fuqia-e-grupeve-kriminale-ne-politike-e-biznes-dobesohet-vetem-me-konfiskimin-e-pasurise/20%Monthly2019-01-25 13:57
https://www.informatat.com/greqia-miratoi-emrin-e-ri-te-maqedonise/20%Monthly2019-01-25 13:54
https://www.informatat.com/pensionistet-dhe-veteranet-ende-si-kane-marre-pensionet/20%Monthly2019-01-25 13:53
https://www.informatat.com/mbreteresha-kerkon-kompromis-per-brexit-in/20%Monthly2019-01-25 13:47
https://www.informatat.com/kqz-zgjedhjet-po-zvarriten/20%Monthly2019-01-25 13:43
https://www.informatat.com/shba-me-mesazh-te-qarte-menjehere-te-pezullohet-taksa-ose-do-te-kete-pasoja/20%Monthly2019-01-26 09:51
https://www.informatat.com/thaci-me-sylejman-selimin-ne-liri-kosova-eshte-me-e-mire-dhe-me-e-sigurt/20%Monthly2019-01-25 13:31
https://www.informatat.com/autobuse-pa-shofere-ne-japoni/20%Monthly2019-01-25 13:21
https://www.informatat.com/lushtaku-pas-lirimit-te-sylejman-selimit-kosova-tashme-frymon-me-lirshem/20%Monthly2019-01-25 13:17
https://www.informatat.com/ne-ofensive-eskobari-i-ballkanit-kerkon-gjykim-te-shkurtuar/20%Monthly2019-01-25 13:07
https://www.informatat.com/bashkimi-i-mitrovices-projekt-i-realizueshem-apo-marketing-politik/20%Monthly2019-01-25 13:04
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-thacit-e-haradinajt-nuk-vendosni-ju-per-liberalizim-be-ja-thote-se-sbehet-deri-me-2020/20%Monthly2019-01-25 12:59
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-rikallo-eshte-gati-ne-doreheqje/20%Monthly2019-01-25 12:56
https://www.informatat.com/bllokohen-rruget-ne-shale-dhe-shosh/20%Monthly2019-01-25 12:47
https://www.informatat.com/pegagodet-si-studentet-ultimatum-rames-bojkotojme-mesimin-nese-nuk-plotesohen/20%Monthly2019-01-25 12:42
https://www.informatat.com/mbajtja-e-te-pafajshmeve-ne-burg-do-ti-kushtoje-shtetit-miliona-lushtaku-kerkon-1-4-milion-euro/20%Monthly2019-01-25 12:39
https://www.informatat.com/ngrin-ujevara-e-niagares-pamjet-dhurojne-spektakel/20%Monthly2019-01-25 12:33
https://www.informatat.com/per-ta-bindur-de-jongun-barcelona-premtoi-se-do-ti-shese-tre-mesfushore-te-tjere/20%Monthly2019-01-25 12:29
https://www.informatat.com/perse-disa-njerez-hane-tere-kohen-dhe-nuk-shtojne-peshe/20%Monthly2019-01-25 12:25
https://www.informatat.com/revolucion-ne-luften-kunder-kancerit/20%Monthly2019-01-25 12:21
https://www.informatat.com/pd-gjata-donika-prela-me-pasuri-te-pajustifikuar-kpk-ja-mos-ta-mbroje-por-ta-shkarkoje/20%Monthly2019-01-25 12:18
https://www.informatat.com/ligjvenesit-amerikane-po-kerkojne-zgjidhje-per-te-hapur-qeverine/20%Monthly2019-01-25 12:16
https://www.informatat.com/erik-lloshi-i-ben-dedikim-prekes-gruas-me-te-rendesishme-te-jetes-se-tij/20%Monthly2019-01-25 12:14
https://www.informatat.com/cilat-femra-nuk-e-refuzojne-seksin/20%Monthly2019-01-25 12:12
https://www.informatat.com/veseli-eksporti-dhe-prodhimi-vendor-e-fuqizojne-taksen-e-ushtrine/20%Monthly2019-01-25 12:08
https://www.informatat.com/filip-david-njohja-e-kosoves-eshte-ne-interes-te-serbise/20%Monthly2019-01-25 12:04
https://www.informatat.com/jasharaj-oferta-e-qeverise-i-ka-dy-probleme-greva-e-mesimdhenesve-mund-te-vazhdoje-me-muaj/20%Monthly2019-01-25 12:01
https://www.informatat.com/134010-2/20%Monthly2019-01-25 11:57
https://www.informatat.com/miratohet-drafstatuti-i-trepces/20%Monthly2019-01-25 11:51
https://www.informatat.com/haradinaj-per-vizat-qershori-eshte-opsional/20%Monthly2019-01-25 15:27
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-kosova-duhet-te-sillet-si-shtet/20%Monthly2019-01-25 14:34
https://www.informatat.com/lirohet-sylejman-selimi/20%Monthly2019-01-25 11:39
https://www.informatat.com/pvd-marreveshja-kosove-serbi-nuk-do-te-ishte-e-plote-pa-pergjigje-per-poziten-e-shqiptareve-ne-lugine/20%Monthly2019-01-25 10:48
https://www.informatat.com/syla-mjeket-po-ikin-ne-evrope-te-punesohen-ne-kosove/20%Monthly2019-01-25 10:44
https://www.informatat.com/murati-fton-qeverine-poziten-opoziten-dhe-sbashk-un-te-perfshihen-ne-dialog-rreth-koeficientit-per-paga/20%Monthly2019-01-25 10:37
https://www.informatat.com/samsung-njofton-telefonin-e-ri-galaxy-a9-pro-me-ekranin-infinity-o/20%Monthly2019-01-25 10:35
https://www.informatat.com/popullsia-e-gjermanise-arrin-shifer-rekorde/20%Monthly2019-01-25 10:29
https://www.informatat.com/kush-eshte-juan-guaido-presidenti-i-veteshpallur-i-venezueles/20%Monthly2019-01-25 10:28
https://www.informatat.com/shkelet-nje-kembesore-nje-prishtine/20%Monthly2019-01-25 10:25
https://www.informatat.com/serbet-e-kurshumlise-paralajmerojne-bllokimin-e-merdarit/20%Monthly2019-01-25 10:22
https://www.informatat.com/largohet-henry-monaco-pa-trajner/20%Monthly2019-01-25 10:18
https://www.informatat.com/kerkoi-favore-seksuale-apeli-le-ne-burg-gjyqtarin-e-fierit/20%Monthly2019-01-25 10:15
https://www.informatat.com/te-rinjte-si-majlinda-po-na-bejne-krenare-cdo-dite-e-me-shume/20%Monthly2019-01-25 10:11
https://www.informatat.com/rahovec-gjendet-nje-person-pa-shenja-jete-ne-veture/20%Monthly2019-01-25 10:08
https://www.informatat.com/shba-ja-terheq-stafin-nga-venezuela-dhe-ben-thirrje-qe-amerikanet-te-largohen/20%Monthly2019-01-25 10:06
https://www.informatat.com/greva-ne-arsim-behet-lajm-ne-mediat-nderkombetare/20%Monthly2019-01-25 13:39
https://www.informatat.com/konflikti-qe-ka-zgjatur-pothuajse-8-vjet-ja-pse-fati-i-sirise-nuk-eshte-vetem-ne-duart-e-sirianeve/20%Monthly2019-01-25 09:57
https://www.informatat.com/ish-komandanti-fton-institucionet-te-bejne-sigurimin-shendetesor-te-policeve/20%Monthly2019-01-25 09:52
https://www.informatat.com/30-vjecaret-shqiptare-me-te-pashkolluarit-ne-europe/20%Monthly2019-01-25 09:44
https://www.informatat.com/sindikata-e-judikatures-kerkon-qe-koeficienti-per-punonjesit-e-administrates-te-nise-nga-2/20%Monthly2019-01-25 09:42
https://www.informatat.com/rriten-denimet-e-policise-ne-trafik/20%Monthly2019-01-25 09:39
https://www.informatat.com/fatmir-limaj-paraqitet-ne-gjykate/20%Monthly2019-01-25 09:37
https://www.informatat.com/tre-persona-te-maskuar-kryejne-nje-grabitje-te-armatosur-ne-ferizaj/20%Monthly2019-01-25 09:27
https://www.informatat.com/shqiptaret-heqin-dore-nga-cigarja/20%Monthly2019-01-25 09:25
https://www.informatat.com/habit-studimi-ja-kush-jane-ata-qe-perhapin-fake-news/20%Monthly2019-01-25 09:21
https://www.informatat.com/digjet-athina-dhune-dhe-protesta-para-parlamentit/20%Monthly2019-01-25 09:18
https://www.informatat.com/zeneli-arrin-marreveshje-me-skuadren-franceze-reims/20%Monthly2019-01-25 09:15
https://www.informatat.com/hoxha-lobimi-per-vizat-nis-ne-austri/20%Monthly2019-01-25 12:09
https://www.informatat.com/maqedoni-eksportet-drejt-kosoves-shenojne-rritje-prej-40-per-qind/20%Monthly2019-01-25 09:07
https://www.informatat.com/ky-ishte-vendimi-nga-fifa-pak-ore-para-zhdukjes-se-aeroplanit-te-sala/20%Monthly2019-01-25 08:53
https://www.informatat.com/ballack-hazardi-duhet-ta-beje-te-qarte-se-deshiron-te-largohet/20%Monthly2019-01-27 09:25
https://www.informatat.com/burgu-i-sigurise-se-larte-i-kerkon-presidentit-thaci-tia-fale-8-vjet-burg/20%Monthly2019-01-25 08:46
https://www.informatat.com/abrashi-e-ahmeti-ne-pritje-te-vendimit-te-kushtetueses/20%Monthly2019-01-25 08:40
https://www.informatat.com/shkencetaret-kineze-prodhojne-majmunin-me-gjene-te-modifikuara/20%Monthly2019-01-25 08:37
https://www.informatat.com/bien-importet-nga-serbia-dhe-bosnja-rriten-nga-vendet-e-be-se/20%Monthly2019-01-25 08:34
https://www.informatat.com/mi-ja-thote-se-te-gjitha-rruget-jane-te-kalueshme/20%Monthly2019-01-25 08:27
https://www.informatat.com/be-ja-konfirmon-kerkesen-e-saj-per-kosoven/20%Monthly2019-01-25 11:38
https://www.informatat.com/ne-qershor-vendimi-i-be-se-per-viza/20%Monthly2019-01-25 08:21
https://www.informatat.com/mark-zuckerberg-ka-bere-nje-shkrim-per-te-mbrojtur-facebook-un-por-gjeja-me-interesante-eshte-se-ku-e-publikoi-ate/20%Monthly2019-01-25 08:18
https://www.informatat.com/rreth-200-mjeke-specialiste-te-papune-ne-vend/20%Monthly2019-01-25 08:15
https://www.informatat.com/a-po-hyn-kosova-ne-krize-buxhetore/20%Monthly2019-01-25 08:12
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-kercenon-vetevendosjen-me-padi-per-shpifje-rreth-qumeshtit/20%Monthly2019-01-25 08:09
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-ne-qershor-mund-ta-kemi-vendimin-per-liberalizimin-e-vizave-flet-per-taksen-dhe-greven-e-mesimdhenesve/20%Monthly2019-01-25 10:03
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-12/20%Monthly2019-01-25 07:58
https://www.informatat.com/http-www-informatat-com-limaj-e-ahmeti-te-marten-perseri-ne-bruksel-te-mogherini/20%Monthly2019-01-24 15:53
https://www.informatat.com/limaj-e-ahmeti-te-marten-perseri-ne-bruksel-te-mogherini/20%Monthly2019-01-24 15:49
https://www.informatat.com/leshohet-urdherarrest-per-milan-radojciqin-i-dyshuar-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-24 15:46
https://www.informatat.com/ministria-e-kultures-neser-hap-zyrat-ne-prizren/20%Monthly2019-01-24 15:44
https://www.informatat.com/timothy-less-irlanda-e-veriut-mesimet-per-kosoven/20%Monthly2019-01-24 15:42
https://www.informatat.com/haradinaj-koalicioni-me-pdkne-vec-po-forcohet/20%Monthly2019-01-25 09:11
https://www.informatat.com/mustafa-taksa-po-mbulon-te-gjitha-deshtimet-e-qeverise/20%Monthly2019-01-25 08:25
https://www.informatat.com/bleona-jam-myslimane-veshja-ime-ska-te-bej-me-besimin/20%Monthly2019-01-24 15:33
https://www.informatat.com/nasa-brenda-20-viteve-zbulojme-jete-jashtetokesore/20%Monthly2019-01-24 15:30
https://www.informatat.com/akullnajat-po-shkrijne-me-shpejtesi/20%Monthly2019-01-24 15:27
https://www.informatat.com/zvicra-per-here-te-trete-shteti-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-01-24 15:25
https://www.informatat.com/ngordhje-masive-e-kafsheve-nga-te-nxehtit-ne-australi/20%Monthly2019-01-24 15:23
https://www.informatat.com/fitoni-imunitet-me-caj-kamomile/20%Monthly2019-01-24 15:20
https://www.informatat.com/hoxhaj-e-osmani-diskutojne-bashkepunimin-bilateral/20%Monthly2019-01-24 15:17
https://www.informatat.com/lajiq-taksa-drejt-heqjes-importuesit-ne-veri-po-presin-mallrat-e-serbise/20%Monthly2019-01-25 08:05
https://www.informatat.com/haradinaj-ligji-per-investime-strategjike-po-jep-rezultatet-e-veta/20%Monthly2019-01-24 15:40
https://www.informatat.com/foshnja-lufton-me-jeten-prej-puthjes-se-familjarit-me-herpes/20%Monthly2019-01-24 14:59
https://www.informatat.com/femrat-e-gjata-jetojne-me-shume/20%Monthly2019-01-24 14:45
https://www.informatat.com/stop-kengeve-me-droge-tayna-nuk-kemi-rol-edukues/20%Monthly2019-01-24 14:42
https://www.informatat.com/ja-me-cilen-shenje-te-horoskopit-do-kesh-sukses-ne-shtrat-per-kete-vit/20%Monthly2019-01-24 14:31
https://www.informatat.com/u-ndane-kur-ishin-foshnje-binjaket-ribashkohen-pas-54-vitesh/20%Monthly2019-01-24 14:28
https://www.informatat.com/prodhohet-trageti-i-pasagjereve-me-hidrogjen/20%Monthly2019-01-24 14:25
https://www.informatat.com/konsumimi-i-nje-grami-shafran-con-ne-permiresim-te-memories-afatshkurter/20%Monthly2019-01-24 14:23
https://www.informatat.com/vin-diesel-kujton-paul-walker/20%Monthly2019-01-24 14:21
https://www.informatat.com/as-raca-dhe-as-klasa-shoqerore-nuk-percaktojne-inteligjencen-tek-foshnjat/20%Monthly2019-01-24 14:19
https://www.informatat.com/ministri-rrustem-berisha-priti-ish-presidentin-fatmir-sejdiu/20%Monthly2019-01-24 14:14
https://www.informatat.com/kina-rusia-dhe-irani-kunder-qendrimit-te-shba-se-ndaj-krizes-ne-venezuele/20%Monthly2019-01-24 14:10
https://www.informatat.com/kukan-komisioni-evropian-vetem-po-filozofon-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-24 14:08
https://www.informatat.com/haradinaj-fox-marble-brend-nderkombetar-i-kosoves/20%Monthly2019-01-24 14:05
https://www.informatat.com/haradinaj-rritja-ekonomike-pritet-te-shkoje-ne-shtate-perqind/20%Monthly2019-01-24 15:36
https://www.informatat.com/hoti-qeveria-haradinaj-po-krijon-situate-te-rrezikshme-ne-veri/20%Monthly2019-01-24 15:14
https://www.informatat.com/zhvleresohen-valutat-kryesore-ne-kembim-me-lekun/20%Monthly2019-01-24 12:44
https://www.informatat.com/studentet-akuzojne-ministrin-bytyqi-per-punesime-partiake-kerkojne-nga-haradinaj-te-marre-masa/20%Monthly2019-01-24 15:07
https://www.informatat.com/irina-shayk-te-qenurit-nene-gjeja-me-e-bukur-ne-bote/20%Monthly2019-01-24 12:05
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-vendos-qe-prishtina-te-mos-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-01-24 12:02
https://www.informatat.com/vuciq-prishtina-do-ti-terheqe-taksat-por-ne-e-kemi-paguar-cmimin-e-larte/20%Monthly2019-01-24 12:51
https://www.informatat.com/rektoret-e-up-se-kerkojne-shkarkimin-e-keshillit-shteteror-te-cilesise/20%Monthly2019-01-24 12:47
https://www.informatat.com/cardi-b-zbulon-perfitimet-qe-te-sjell-fama/20%Monthly2019-01-24 11:46
https://www.informatat.com/dua-lipa-mes-performuesve-ne-brit-awards/20%Monthly2019-01-24 11:43
https://www.informatat.com/naomi-campbell-ben-rikthimin-epik-sfilon-me-fustan-transparent/20%Monthly2019-01-24 11:41
https://www.informatat.com/ylli-i-hollywood-heq-dore-nga-alkooli-per-shkak-te-djalit/20%Monthly2019-01-24 11:38
https://www.informatat.com/juventus-i-ofron-arsenalit-portierin-per-ramsey/20%Monthly2019-01-24 11:37
https://www.informatat.com/majlinda-kelmendi-ne-gjysmefinale-te-grand-prix-tel-aviv/20%Monthly2019-01-25 08:50
https://www.informatat.com/delegacioni-i-kosoves-arrin-ne-bosnje-percillet-nga-policia/20%Monthly2019-01-24 11:31
https://www.informatat.com/bailly-i-lumtur-me-qendrimin-ne-united/20%Monthly2019-01-24 11:28
https://www.informatat.com/arsenal-duhet-te-luftoje-per-suarezin-e-barcelones/20%Monthly2019-01-24 11:27
https://www.informatat.com/vv-homazhe-ne100-vjetorin-e-vdekjes-se-ismail-qemalit/20%Monthly2019-01-24 11:24
https://www.informatat.com/politikanet-ne-shqiperi-do-te-mbikeqyren-edhe-10-vjet-pas-lenies-se-funksionit/20%Monthly2019-01-24 11:21
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-i-pergjigjet-daciqit-per-taksen/20%Monthly2019-01-24 11:13
https://www.informatat.com/tahiri-kodi-civil-produkti-me-i-madh-legjislativ-pas-kushtetutes/20%Monthly2019-01-24 11:10
https://www.informatat.com/se-shpejti-linje-autobusi-nga-prishtina-ne-aeroport/20%Monthly2019-01-24 10:52
https://www.informatat.com/prishtina-paralajmeron-borxhlinjte-per-shkycje-nga-sistemi-i-rrjetit-te-ujesjellesit/20%Monthly2019-01-24 10:46
https://www.informatat.com/arrestohet-kosovari-ne-zvicer-per-80-vjedhje/20%Monthly2019-01-24 10:14
https://www.informatat.com/apostolova-kodi-civil-i-finalizuar-se-shpejti-dergohet-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-24 10:11
https://www.informatat.com/arrestohet-ish-kryeministri-i-skocise-alex-salmond-hetohej-per-ngacmime-seksuale/20%Monthly2019-01-24 10:07
https://www.informatat.com/thaci-ismail-qemali-u-deshmua-si-burreshtetas-vizionar-duke-vene-themelet-e-shtetit/20%Monthly2019-01-24 10:05
https://www.informatat.com/mijera-operacione-anulohen-per-shkak-te-greves/20%Monthly2019-01-24 10:03
https://www.informatat.com/haradinaj-ismail-qemaili-u-la-shqiptareve-trashegimine-e-perjetshme/20%Monthly2019-01-24 09:58
https://www.informatat.com/venezuela-nderpren-marredheniet-me-shba-ne/20%Monthly2019-01-24 09:54
https://www.informatat.com/ish-presidenti-i-ukraines-shpallet-fajtor-per-tradhti/20%Monthly2019-01-24 09:52
https://www.informatat.com/mbyllja-e-qeverise-trump-shtyn-fjalimin-drejtuar-kombit/20%Monthly2019-01-24 09:51
https://www.informatat.com/gripi-behet-me-agresiv-por-nuk-ka-shperthim-epidemik-ne-kosove/20%Monthly2019-01-24 09:48
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-ish-ministri-i-mbrojtjes-i-shqiperise-ne-kohen-e-komunizmit/20%Monthly2019-01-24 09:44
https://www.informatat.com/mbingarkohet-klinika-emergjente-260-raste-per-24-ore/20%Monthly2019-01-24 09:43
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-gjuajtje-me-arme-gjate-festimit/20%Monthly2019-01-24 09:40
https://www.informatat.com/spitali-i-ferizajt-pajiset-me-20-shtreter-te-rinj/20%Monthly2019-01-24 09:39
https://www.informatat.com/kosova-njeh-zyrtarisht-juan-guaido-president-te-venezueles/20%Monthly2019-01-24 09:36
https://www.informatat.com/kdi-i-ben-thirrje-kuvendit-qe-ti-respektoj-procedurat-ligjore-per-projektligjin-per-buxhetin/20%Monthly2019-01-24 09:35
https://www.informatat.com/nderron-jete-ne-vendin-e-tij-te-punes-nje-doktor-ne-peje/20%Monthly2019-01-24 09:33
https://www.informatat.com/drecun-taksa-do-te-hiqet/20%Monthly2019-01-24 11:58
https://www.informatat.com/remi-takon-bashkeluftetaret-e-lugines/20%Monthly2019-01-24 09:27
https://www.informatat.com/shqiperia-njeh-juan-guaidon-si-presidentin-e-venezueles/20%Monthly2019-01-24 09:26
https://www.informatat.com/daciq-pezullimi-ne-perkthim-nenkupton-anulim-i-takses/20%Monthly2019-01-24 09:24
https://www.informatat.com/pa-voten-serbe-nuk-mund-te-bashkohet-mitrovica/20%Monthly2019-01-24 09:21
https://www.informatat.com/moti-sot-me-bore-dhe-shi/20%Monthly2019-01-24 09:19
https://www.informatat.com/vazhdon-vendosja-e-flamujve-per-vendin-e-origjines-se-produkteve/20%Monthly2019-01-24 09:17
https://www.informatat.com/me-kaq-para-mund-te-beheni-shtetas-te-be-se/20%Monthly2019-01-24 08:19
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-tregon-nese-lidhi-kontrate-konfidenciale-me-avokatet-nice-dhe-tromp-per-specialen/20%Monthly2019-01-24 08:17
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-sot-bore-e-shi-dhe-ulje-temperaturash/20%Monthly2019-01-24 08:14
https://www.informatat.com/ushtaret-e-kosoves-dhurojne-gjak/20%Monthly2019-01-24 08:13
https://www.informatat.com/gjermania-nuk-ndryshon-qendrim-mbetet-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-24 12:41
https://www.informatat.com/negociatoret-pa-negociata/20%Monthly2019-01-24 11:49
https://www.informatat.com/drejtesia-2020-do-ti-jap-fund-tranzicionit-ne-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2019-01-23 15:55
https://www.informatat.com/nato-nderton-baze-ne-shqiperi-ne-vlere-prej-50-milione-euro/20%Monthly2019-01-23 15:53
https://www.informatat.com/ahmeti-tregon-daten-kur-platforma-per-dialogun-do-te-dorezohet-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-23 15:51
https://www.informatat.com/shala-takim-me-perfaqesuesit-e-berzh-it-ne-kosove/20%Monthly2019-01-23 15:48
https://www.informatat.com/nga-forumi-ne-davos-john-kerry-kerkon-doreheqjen-e-donald-trump/20%Monthly2019-01-23 15:46
https://www.informatat.com/veprimet-qe-duhet-te-beni-kur-shihni-qe-po-ju-ze-gripi/20%Monthly2019-01-23 15:44
https://www.informatat.com/mrekullia-e-ushqyerjes-se-femijeve-me-gji-ndersa-praktikon-joga-foto/20%Monthly2019-01-23 15:42
https://www.informatat.com/trajtoni-dhimbjet-e-veshit-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-01-23 15:37
https://www.informatat.com/linda-halimi-ka-kritika-ndaj-festivalit-te-rtsh-se/20%Monthly2019-01-23 15:34
https://www.informatat.com/leonardo-dicaprio-gati-per-ti-dhene-fund-beqarise/20%Monthly2019-01-23 15:33
https://www.informatat.com/astma-dhe-rreziqet-e-saj/20%Monthly2019-01-23 15:30
https://www.informatat.com/ismaili-kete-vit-do-ta-bejme-funksionalizimin-e-plote-te-fondit-te-sigurimeve-shendetesore/20%Monthly2019-01-23 15:28
https://www.informatat.com/siguria-ne-kosove-teme-e-diskutimit-te-sotem-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-23 15:26
https://www.informatat.com/markoviq-problemi-i-kosoves-duhet-te-zgjidhet-por-jo-ne-kurriz-te-serbise/20%Monthly2019-01-23 15:23
https://www.informatat.com/valory-ndihme-psikologjike-nepermjet-celularit/20%Monthly2019-01-23 15:20
https://www.informatat.com/samedin-mehmeti-zgjedhet-zevendesdrejtor-i-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-01-23 15:18
https://www.informatat.com/nga-sulmi-ne-zemer-tek-astma-moti-i-ftohte-shkakton-semundje-te-ndryshme-ja-si-te-mbroheni/20%Monthly2019-01-23 15:16
https://www.informatat.com/ndotja-elektro-manjetike-ja-si-te-perdorni-smartfonet-dhe-tabletet/20%Monthly2019-01-23 15:13
https://www.informatat.com/konfirmohen-foshnjat-me-gjene-te-modfikuara-fajesohet-shkencetari/20%Monthly2019-01-23 15:10
https://www.informatat.com/haradinaj-peja-nje-prej-qendrave-ekonomike-me-te-forta-te-kosoves-do-ta-kete-perkrahjen-e-qeverise/20%Monthly2019-01-23 15:06
https://www.informatat.com/sherifi-thote-se-kosova-u-vetembrojt-me-vendosjen-e-takses/20%Monthly2019-01-23 15:03
https://www.informatat.com/nazif-mehmeti-po-intervistohet-per-krime-te-pretenduara-te-luftes/20%Monthly2019-01-23 15:00
https://www.informatat.com/modelja-kineze-reklama-raciste-e-dolcegabbana-me-shkaterroi-karrieren/20%Monthly2019-01-23 14:56
https://www.informatat.com/ngrin-ujevara-e-niagares-spektakli-unik-i-natyres/20%Monthly2019-01-23 14:51
https://www.informatat.com/reshjet-e-debores-ne-paris-mbyllet-kulla-eiffel/20%Monthly2019-01-23 14:48
https://www.informatat.com/gjenden-kimikate-te-rrezikshme-ne-pelenat-e-femijeve/20%Monthly2019-01-23 14:47
https://www.informatat.com/raporti-20-000-vajza-u-jane-shitur-rrjetit-te-prostitucionit/20%Monthly2019-01-23 14:44
https://www.informatat.com/shtyhet-per-te-treten-here-dasma-e-justin-bieber-dhe-hailey-baldwin/20%Monthly2019-01-23 14:42
https://www.informatat.com/chris-brown-do-hedhe-ne-gjyq-akuzuesen-per-perdhunim/20%Monthly2019-01-23 14:40
https://www.informatat.com/gjerat-behen-serioze-mes-kendall-jenner-dhe-ben-simmons/20%Monthly2019-01-23 14:38
https://www.informatat.com/deda-grevat-pasoje-e-percarjes-se-pan-it-thaci-genjeshtar-e-mashtrues/20%Monthly2019-01-23 14:37
https://www.informatat.com/vjen-reagimi-i-vv-se-per-emerimin-e-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-23 14:34
https://www.informatat.com/pas-hetimit-yjet-e-mediave-sociale-pranojne-te-deklarojne-reklamat/20%Monthly2019-01-23 14:31
https://www.informatat.com/vdes-komediani-i-famshem-ne-moshen-32-vjecare/20%Monthly2019-01-23 14:29
https://www.informatat.com/produktet-serbe-kane-filluar-te-zevendesohen-me-ato-te-shqiperise-e-maqedonise/20%Monthly2019-01-23 14:20
https://www.informatat.com/kmdlnj-profesoret-e-up-se-nuk-kane-arsye-per-te-mbajtur-greve/20%Monthly2019-01-23 14:16
https://www.informatat.com/aak-i-kerkon-falje-publike-isa-mustafes/20%Monthly2019-01-24 09:30
https://www.informatat.com/koha-eshte-e-papershtatshme-telekomi-i-kosoves-duhet-te-rimekembet-para-privatizimit/20%Monthly2019-01-23 14:11
https://www.informatat.com/be-heq-nga-agjenda-ballkanin-presidenca-rumune-nuk-e-ka-prioritet/20%Monthly2019-01-24 08:10
https://www.informatat.com/nisin-debatet-ne-parlamentin-grek-per-marreveshjen-me-maqedonine/20%Monthly2019-01-23 13:58
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-lufta-kunder-korrupsionit-vazhdon-pavaresisht-plotesimit-te-kritereve-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-23 13:51
https://www.informatat.com/posedonin-arme-pa-leje-arrestohen-tre-persona-ne-malisheve/20%Monthly2019-01-23 13:48
https://www.informatat.com/vrau-vajzen-dhe-gruan-pjeter-nrecajt-i-shtohet-edhe-1-vit-e-8-muaj-burg/20%Monthly2019-01-23 13:40
https://www.informatat.com/ahmeti-i-pergjigjet-abrashit-thote-se-bashkepunoi-edhe-me-njerez-te-vv-se-gjate-zgjedhjeve/20%Monthly2019-01-23 13:24
https://www.informatat.com/keshilltari-i-pacollit-per-terheqjet-e-njohjeve-per-kosoven-tregon-se-cilat-jane-fake-news-e-cilat-fakte/20%Monthly2019-01-23 13:15
https://www.informatat.com/veseli-rruga-e-nisur-nga-isa-boletini-nuk-ka-mbaruar-ende/20%Monthly2019-01-23 12:57
https://www.informatat.com/ahmeti-se-shpejti-e-dergojme-platformen-e-dialogut-ne-kuvend-marreveshja-me-serbine-veshtire-te-arrihet/20%Monthly2019-01-23 12:52
https://www.informatat.com/caktohet-seanca-gjyqesore-ndaj-gashit-e-shales-per-gjuajtje-me-arme-ne-oden-e-limajt/20%Monthly2019-01-23 12:47
https://www.informatat.com/sbashk-u-nuk-i-kompenson-oret-e-humbura-ministria-paralajmeron-masa/20%Monthly2019-01-23 12:44
https://www.informatat.com/higuain-fluturon-drejt-londres-per-te-kompletuar-kalimin-te-chelsea/20%Monthly2019-01-23 12:11
https://www.informatat.com/u-denoncua-ne-fiks-fare-rama-shkarkon-drejtorin-e-hipotekes-se-durresit/20%Monthly2019-01-23 12:08
https://www.informatat.com/sali-berisha-tregon-fytyren-e-vertete-te-genti-cakajt/20%Monthly2019-01-23 12:05
https://www.informatat.com/deda-per-greven-e-mesimdhenesve-sbashk-u-me-nje-pjese-te-pdk-se-kunder-aak-se/20%Monthly2019-01-23 12:01
https://www.informatat.com/hoxhaj-taksa-mbetet-ne-fuqi-derisa-nuk-pushojne-arsyet-qe-shtyne-tek-vendosja-e-saj/20%Monthly2019-01-23 11:47
https://www.informatat.com/kryeziu-euro-2020-me-kosoven-nje-synim-i-veshtire-por-jo-i-pamundur/20%Monthly2019-01-23 11:45
https://www.informatat.com/papa-francesku-udheton-per-vizite-ne-panama/20%Monthly2019-01-23 11:40
https://www.informatat.com/partia-e-serbise-moderne-kerkon-pajtim-midis-shqiptareve-e-serbeve-dhe-zgjidhjen-e-statusit-te-kosoves/20%Monthly2019-01-23 11:38
https://www.informatat.com/hyseni-taksa-veprim-i-qelluar-be-ja-te-beje-presion-te-beogradi/20%Monthly2019-01-23 11:35
https://www.informatat.com/skane-te-ndalur-grabitjet-ne-kosove-pese-raste-vetem-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2019-01-23 11:33
https://www.informatat.com/haradinaj-paralajmeron-sbashk-un-asnje-ore-e-mesimit-nuk-do-te-kaloje-pa-u-kompensuar/20%Monthly2019-01-24 08:08
https://www.informatat.com/deti-mbushet-me-mbetje-me-urdher-te-bashkise-se-durresit/20%Monthly2019-01-23 11:25
https://www.informatat.com/studentet-i-rikthehen-protestes-te-ministria-e-arsimit/20%Monthly2019-01-23 10:46
https://www.informatat.com/keto-jane-aromat-e-parfumeve-qe-ndezin-meshkujt-2/20%Monthly2019-01-23 10:42
https://www.informatat.com/pas-lirimit-nga-arresti-chris-brown-do-ta-padise-per-shpifje-modelen-24-vjecare/20%Monthly2019-01-23 10:37
https://www.informatat.com/qeverise-nuk-i-behet-vone-per-komunat-veriore/20%Monthly2019-01-23 10:32
https://www.informatat.com/palau-eshte-shteti-tjeter-qe-serbia-thote-se-e-ka-terhequr-njohjen-per-kosoven-mpj-e-quan-propagande/20%Monthly2019-01-23 10:28
https://www.informatat.com/vuciq-per-takimin-me-merkelin-me-te-nuk-ka-budallalleqe-ndiej-frike/20%Monthly2019-01-23 10:25
https://www.informatat.com/vv-kryeministri-perkulet-para-krimit-te-organizuar-qe-ka-mberthyer-telekomin/20%Monthly2019-01-23 10:16
https://www.informatat.com/thaci-bashkimi-kombetar-dhe-fuqizimi-i-kombit-ishin-porosite-e-isa-boletinit/20%Monthly2019-01-23 10:10
https://www.informatat.com/kongresi-amerikan-miraton-ligjin-qe-ndalon-daljen-nga-nato/20%Monthly2019-01-23 10:05
https://www.informatat.com/lista-serbe-kundershton-deklaratat-e-thacit-per-mitrovicen/20%Monthly2019-01-23 09:59
https://www.informatat.com/cakaj-merret-me-kritiket-mosha-ime-e-re-u-eshte-dukur-faj/20%Monthly2019-01-23 09:55
https://www.informatat.com/edi-rama-e-shkarkon-veten-emeron-minister-te-jashtem-gent-cakajn/20%Monthly2019-01-23 09:53
https://www.informatat.com/ministria-e-kultures-kete-jave-nis-bartjen-ne-prizren/20%Monthly2019-01-23 09:46
https://www.informatat.com/gjermania-e-interesuar-ne-zgjidhjen-e-problemit-te-kosoves/20%Monthly2019-01-23 14:23
https://www.informatat.com/shala-lodrat-qe-jane-te-demshme-per-shendetin-e-femijeve-nuk-shiten-me-ne-tregun-e-kosoves/20%Monthly2019-01-23 09:26
https://www.informatat.com/pese-gjerat-qe-duhet-ti-ndjekim-ne-grand-slam-israel-ijf-kampionia-olimpike-edhe-nje-hap-drejt-titullit-te-kampiones-se-botes/20%Monthly2019-02-13 13:11
https://www.informatat.com/ronaldo-kritikohet-per-mungese-klasi-pas-postimit-te-nje-foto-nga-aeroplani-privat-ne-diten-qe-eshte-zhdukur-sala/20%Monthly2019-01-23 09:23
https://www.informatat.com/avokati-rrecaj-nazif-mehmeti-po-intervistohet-nga-specialja-ne-cilesine-e-te-dyshuarit/20%Monthly2019-01-23 09:13
https://www.informatat.com/haradinaj-isa-boletini-na-la-nje-porosi-se-atdheu-nuk-tjetersohet-dhe-nuk-vihet-ne-pazar/20%Monthly2019-01-23 09:10
https://www.informatat.com/drejtori-i-samsung-personalisht-ka-kerkuar-specifika-te-fuqishme-te-kamerave-ne-linjen-galaxy-s10/20%Monthly2019-01-23 09:06
https://www.informatat.com/ushqimet-me-te-keqija-ne-frigorifer-majoneza-salsicet-dhe-margarina/20%Monthly2019-01-23 09:03
https://www.informatat.com/kqz-ja-e-bllokuar-tash-e-dhjete-muaj/20%Monthly2019-01-23 08:58
https://www.informatat.com/ndermarrjet-publike-618-milione-e-te-hyra-44-milione-e-humbje/20%Monthly2019-01-23 08:55
https://www.informatat.com/pabarazia-ne-shqiperi-eshte-ulur-por-gjysma-e-banoreve-ne-fshat/20%Monthly2019-01-23 08:46
https://www.informatat.com/cfare-roli-luan-berlini-ne-kaosin-e-brexitit/20%Monthly2019-01-23 08:43
https://www.informatat.com/vuciq-kerkon-ndihme-nga-merkel-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-23 08:37
https://www.informatat.com/taksa-mbetet-qeveria-pa-plan-b/20%Monthly2019-01-23 08:33
https://www.informatat.com/strategjia-e-intelegjences-amerikane-rusia-dhe-kina-nder-kercenimet-kryesore/20%Monthly2019-01-23 08:29
https://www.informatat.com/zaev-do-te-jem-qytetari-i-pare-maqedonas-me-pasaporte-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-01-23 08:23
https://www.informatat.com/apostolova-kosova-i-ka-plotesuar-te-gjitha-kushtet-per-te-fituar-vizat/20%Monthly2019-01-23 08:10
https://www.informatat.com/daciq-i-reagon-pacollit-nuk-po-blejme-mbeshtetje-kunder-kosoves/20%Monthly2019-01-23 14:12
https://www.informatat.com/permiresimi-i-cilesise-se-ajrit-ne-dore-te-reshjeve-atmosferike/20%Monthly2019-01-23 08:01
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-larguar-nga-puna-nga-keds-i/20%Monthly2019-01-23 07:55
https://www.informatat.com/mot-i-vranet-ne-kosove/20%Monthly2019-01-23 07:50
https://www.informatat.com/basha-u-gjobit-per-shpifje-zbardhen-argumentet-e-denimit/20%Monthly2019-01-22 15:40
https://www.informatat.com/tahiri-me-ndryshimet-ne-kodin-e-ri-te-procedures-penale-askush-nuk-do-te-mund-ti-ike-drejtesise/20%Monthly2019-01-22 15:37
https://www.informatat.com/thaci-pro-bashkimit-te-mitrovices-fton-institucionet-te-punojne-ne-kete-drejtim/20%Monthly2019-01-22 15:35
https://www.informatat.com/prinderit-thelbi-i-kerkeses-se-sbashk-ut-puro-politik/20%Monthly2019-01-22 15:30
https://www.informatat.com/kesiq-ceshtja-e-kosoves-gjenerator-i-nacionalizmit-ne-serbi/20%Monthly2019-01-22 15:27
https://www.informatat.com/deputetja-e-vv-se-padite-teuta-haxhiun-per-shpifje/20%Monthly2019-01-22 15:22
https://www.informatat.com/dalin-minatoret-e-trepces-qe-ishin-ngujuar-700-metra-nen-toke/20%Monthly2019-01-22 15:20
https://www.informatat.com/sekretet-te-cilat-ju-ndihmojne-te-keni-femije-te-sjellshem/20%Monthly2019-01-22 15:17
https://www.informatat.com/seldi-qalliu-ben-te-ditur-nese-e-ka-gjetur-dashurine-pas-ndarjes/20%Monthly2019-01-22 15:14
https://www.informatat.com/studimi-shkencor-verteton-se-cfare-zbret-aftesine-riprodhuese/20%Monthly2019-01-22 15:12
https://www.informatat.com/haradinaj-kthimi-ne-mesim-neser-do-te-ishte-racional/20%Monthly2019-01-22 15:08
https://www.informatat.com/miratohet-koncept-dokumenti-per-fuqizimin-dhe-pjesemarrjen-e-rinise/20%Monthly2019-01-22 15:00
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-mund-te-mbetet-pergjithmone/20%Monthly2019-01-23 11:30
https://www.informatat.com/zbulohen-cmimet-e-modeleve-te-samsung-galaxy-s10/20%Monthly2019-01-22 14:02
https://www.informatat.com/alzajmeri-mund-te-diagnostikohet-10-vite-perpara-ja-se-si/20%Monthly2019-01-22 13:59
https://www.informatat.com/rama-inspekton-punimet-ne-rrugen-tirane-elbasan-ja-kur-do-te-jete-plotesisht-e-kalueshme/20%Monthly2019-01-22 13:58
https://www.informatat.com/vulin-ne-takim-me-gjeneralin-e-nato-s-ky-ishte-diskutimi-per-kosoven/20%Monthly2019-01-22 13:55
https://www.informatat.com/ngujohen-mbi-100-minatore-te-trepces-nuk-ka-rrezik-per-jeten-e-tyre/20%Monthly2019-01-22 13:52
https://www.informatat.com/mbi-26-vjet-burgim-per-vrasjen-ne-bon-vivant/20%Monthly2019-01-22 13:49
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-ne-kliniken-infektive-nga-gripi-sezonal/20%Monthly2019-01-23 09:31
https://www.informatat.com/man-city-do-tia-trefishoje-pagen-muricit-me-kontraten-e-re/20%Monthly2019-01-22 13:45
https://www.informatat.com/veseli-flet-pas-takimit-me-kosnett-dhe-haradinajn-vendimet-i-marrim-bashke-me-shba-te/20%Monthly2019-01-22 14:49
https://www.informatat.com/ushqimet-me-te-mira-qe-duhet-ti-jepni-bebes-suaj-pas-muajit-te-gjashte/20%Monthly2019-01-22 13:22
https://www.informatat.com/adriana-lima-ndahet-nga-shkrimtari-turk/20%Monthly2019-01-22 13:20
https://www.informatat.com/kushtet-per-te-qene-anetar-i-spak/20%Monthly2019-01-22 13:09
https://www.informatat.com/nje-mesues-dyshohet-se-ngacmoi-seksualisht-nxeneset-e-tij-ne-shkolle-fillore/20%Monthly2019-01-22 13:06
https://www.informatat.com/keds-jep-detaje-per-djegien-e-trafostacionit-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-22 13:03
https://www.informatat.com/thaci-perkujton-sulmin-e-dyte-te-forcave-serbe-ndaj-familjes-jashari/20%Monthly2019-01-22 12:59
https://www.informatat.com/qeveria-sot-nis-procedurat-per-privatiminin-e-telekomit/20%Monthly2019-01-22 12:56
https://www.informatat.com/vriten-dhjetera-trupa-afgane-derisa-rinisin-bisedimet-per-paqe/20%Monthly2019-01-22 12:50
https://www.informatat.com/abrashi-lajmet-per-nje-pazar-te-mundshem-politik-mes-ahmetit-e-pan-it-shqetesuese/20%Monthly2019-01-22 12:46
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-mes-kosnett-veselit-dhe-haradinajt-asnje-fjale-per-media/20%Monthly2019-01-23 08:06
https://www.informatat.com/longari-sot-feston-ditelindjen/20%Monthly2019-01-22 12:35
https://www.informatat.com/morena-nis-diten-me-poze-para-pasqyres-provokon-me-kete-detaj/20%Monthly2019-01-22 12:34
https://www.informatat.com/gold-ag-po-sjell-dicka-te-re/20%Monthly2019-01-22 12:33
https://www.informatat.com/superdieta-qe-shpeton-jete-ruan-planetin-dhe-ushqen-mbare-njerezimin/20%Monthly2019-01-22 12:26
https://www.informatat.com/chris-brown-nuk-e-fsheh-lidhjen-me-ammika-harrisin/20%Monthly2019-01-22 12:25
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-ne-fazen-finale-te-liberalizimit-nuk-duhet-te-ndalemi/20%Monthly2019-01-22 12:12
https://www.informatat.com/abdixhiku-akuzon-sbashku-n/20%Monthly2019-01-22 12:10
https://www.informatat.com/nis-takimi-veseli-haradinaj-dhe-kosnett-diskutohet-per-taksen/20%Monthly2019-01-22 13:47
https://www.informatat.com/statuti-per-trepcen-nuk-gjen-perkrahje/20%Monthly2019-01-22 13:25
https://www.informatat.com/ronaldo-mberrin-ne-madrid-per-tu-paraqitur-ne-gjykate-rreth-shmangies-se-taksave/20%Monthly2019-01-22 10:53
https://www.informatat.com/zhduket-aeroplani-me-te-cilin-po-udhetonte-sulmuesi-i-premierliges/20%Monthly2019-01-22 10:16
https://www.informatat.com/franca-dhe-gjermania-kunder-takses-ndaj-produkteve-serbe-gjermania-edhe-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-22 10:09
https://www.informatat.com/gjendet-nje-gomone-me-500-kg-hashash/20%Monthly2019-01-22 09:57
https://www.informatat.com/kandidatet-e-akuzojne-komunen-e-podujeves-per-punesim-te-militanteve-partiake/20%Monthly2019-01-22 09:51
https://www.informatat.com/psd-ja-nuk-heq-dore-nga-kerkesa-per-shkarkimin-e-rikalos/20%Monthly2019-01-22 09:47
https://www.informatat.com/kurti-pabarazia-vs-varferia/20%Monthly2019-01-22 12:37
https://www.informatat.com/hazard-nuk-mohon-nje-kalim-te-mundshem-te-reali-por-refuzon-unitedin/20%Monthly2019-01-22 09:41
https://www.informatat.com/ne-mitrovice-gjendet-e-pashperthyer-nje-granate-dore/20%Monthly2019-01-22 09:34
https://www.informatat.com/kosova-teme-diskutimi-ne-takimin-vuciq-merkel/20%Monthly2019-01-22 09:31
https://www.informatat.com/thaci-dekreton-rrahman-ramen-komandant-te-fsk-se-edhe-per-nje-mandat/20%Monthly2019-01-22 12:07
https://www.informatat.com/presidenti-i-zimbabvese-anulon-udhetimin-ne-davos-per-shkak-te-dhunes/20%Monthly2019-01-22 09:23
https://www.informatat.com/italia-dhe-franca-perplasen-per-migrantet/20%Monthly2019-01-22 09:16
https://www.informatat.com/ne-kete-komune-ne-shumicen-e-shkollave-ka-filluar-mesimi/20%Monthly2019-01-22 09:07
https://www.informatat.com/arsenali-ne-bisedime-me-real-madridin-per-huazimin-e-rodriguez-it/20%Monthly2019-01-23 09:17
https://www.informatat.com/%e2%80%8bnese-messi-se-meriton-topin-e-arte-atehere-une-sdi-asgje-per-futboll/20%Monthly2019-01-22 09:03
https://www.informatat.com/reagon-allegri-pasi-ronaldo-e-humbi-penalltine/20%Monthly2019-01-22 09:00
https://www.informatat.com/reagon-sbashk-u-kryetare-te-komunave-mos-u-perzini-per-greven/20%Monthly2019-01-22 08:58
https://www.informatat.com/a-do-te-jetoni-gjate-varet-nga/20%Monthly2019-01-22 08:55
https://www.informatat.com/punetoret-teknik-te-shkollave-dhe-qmf-ve-protestojne-para-komunes-se-prishtines/20%Monthly2019-01-22 08:51
https://www.informatat.com/apple-publikon-filmin-e-shkurter-te-xhiruar-ne-iphone-xs/20%Monthly2019-01-22 08:49
https://www.informatat.com/ekspertet-kane-vendosur-cila-eshte-dieta-me-e-mire-dhe-cila-me-e-keqe-per-kete-vit/20%Monthly2019-01-22 08:47
https://www.informatat.com/zevendesministrja-e-mti-se-taksa-sdo-hiqet-sepse-serbia-ska-respektuar-asnje-marreveshje/20%Monthly2019-01-22 08:42
https://www.informatat.com/projektligji-per-paga-rrit-hendekun-mes-niveleve-te-ndryshme-brenda-sektorit-publik/20%Monthly2019-01-22 08:39
https://www.informatat.com/specialistet-e-inspektoratit-shendetesor-me-paga-si-te-infermiereve/20%Monthly2019-01-22 08:36
https://www.informatat.com/sipas-hotit-zgjidhja-e-kerkesave-te-sbashk-ut-behet-me-uljen-e-pagave-te-qeverise/20%Monthly2019-01-22 08:32
https://www.informatat.com/gjate-dites-takohen-veseli-haradinaj-e-kosnett-per-taksen/20%Monthly2019-01-22 08:30
https://www.informatat.com/dialogu-i-thacit-ne-9-pika-dhe-9-faqe/20%Monthly2019-01-22 08:27
https://www.informatat.com/ne-dialog-nga-pika-zero/20%Monthly2019-01-22 08:23
https://www.informatat.com/21-vjet-nga-sulmi-i-dyte-ndaj-familjes-jashari/20%Monthly2019-01-22 08:19
https://www.informatat.com/ish-komandanti-i-uck-se-pritet-te-intervistohet-sot-nga-specialja/20%Monthly2019-01-22 08:10
https://www.informatat.com/avullimi-i-njohjeve/20%Monthly2019-01-22 08:07
https://www.informatat.com/masivizohen-grevat-ne-kosove/20%Monthly2019-01-22 08:02
https://www.informatat.com/sot-vendoset-per-taksen/20%Monthly2019-01-22 12:02
https://www.informatat.com/shume-kerkesa-pak-buxhet/20%Monthly2019-01-22 07:53
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-ditet-ne-vijim/20%Monthly2019-01-22 07:51
https://www.informatat.com/shkollat-pa-ngrohje-proteste-ne-gjirokaster-bashkia-nuk-behet-investim-per-4-5-dite-te-ftohta/20%Monthly2019-01-21 15:57
https://www.informatat.com/veseli-rugova-besonte-ne-dialogun-politik/20%Monthly2019-01-21 15:55
https://www.informatat.com/nje-deminues-kosovar-vritet-ne-jemen/20%Monthly2019-01-21 15:54
https://www.informatat.com/lladrovci-e-ka-nje-kerkese-per-mesimdhenesit-e-drenasit/20%Monthly2019-01-21 15:52
https://www.informatat.com/fansat-e-pyesin-luana-vjollcen-se-ku-i-ka-vetullat/20%Monthly2019-01-21 15:50
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-qe-i-sjell-meditimi/20%Monthly2019-01-21 15:47
https://www.informatat.com/tashme-ne-trend-ndejat-e-divorcit/20%Monthly2019-01-21 15:47
https://www.informatat.com/nike-sjell-atletet-e-reja-qe-kontrollohen-nga-telefonet-e-mencur/20%Monthly2019-01-21 15:45
https://www.informatat.com/shkenca-realizon-menyre-te-re-trajtimi-per-vuajtjen/20%Monthly2019-01-21 15:43
https://www.informatat.com/greva-ne-arsim-doreheqje-ne-sbashk/20%Monthly2019-01-21 15:41
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-merr-raportin-nga-thaci-thone-se-nuk-ka-draft-marreveshje/20%Monthly2019-01-21 15:40
https://www.informatat.com/universiteti-i-prishtines-i-bashkohet-greves-se-mesimdhenesve/20%Monthly2019-01-21 15:38
https://www.informatat.com/ylli-i-manchester-unitedit-e-vazhdon-kontraten-me-klubin/20%Monthly2019-01-21 15:36
https://www.informatat.com/thaci-flet-dhe-per-greven-ne-arsim/20%Monthly2019-01-21 15:35
https://www.informatat.com/sbashk-qeveria-mashtroi-me-shifrat-ne-vend-te-20-milioneve-ofroi-12-milione-euro/20%Monthly2019-01-21 15:33
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-ne-rast-se-merr-ftese-do-ti-pergjigjet-gjykates-speciale/20%Monthly2019-01-21 15:29
https://www.informatat.com/ymeri-kerkon-ndryshimin-e-ligjit-per-pagat-do-qe-te-zvogelohet-hendeku/20%Monthly2019-01-21 15:29
https://www.informatat.com/propozimi-i-cuditshem-i-presidentit-te-napolit-denoni-skuadrat-qe-bien-nga-liga/20%Monthly2019-01-21 15:25
https://www.informatat.com/gjermanishtja-vendoset-kusht-punesimi-i-emigranteve-jo-vetem-lehtesim/20%Monthly2019-01-21 15:22
https://www.informatat.com/thaci-askush-ska-te-drejte-morale-e-politike-ti-cenoje-marredheniet-tona-me-shba-te/20%Monthly2019-01-22 09:45
https://www.informatat.com/edhe-farmacistet-ne-proteste-kerkojne-parate-e-ilaceve-me-rimbursim/20%Monthly2019-01-21 15:16
https://www.informatat.com/gjermania-rekord-per-debime/20%Monthly2019-01-21 15:10
https://www.informatat.com/thacibesoj-fuqishem-qe-ne-marreveshjen-perfundimtare-kosoves-do-ti-bashkohen-lugina-e-presheves/20%Monthly2019-01-22 09:28
https://www.informatat.com/sbashk-u-njezeri-per-vazhdimin-e-greves/20%Monthly2019-01-22 07:56
https://www.informatat.com/fqinjet-kunder-korrigjimit-te-kufijve-marreveshja-kosove-serbi-nuk-duhet-ta-rrezikoje-stabilitetin-e-rajonit/20%Monthly2019-01-21 13:58
https://www.informatat.com/ardian-gjini-fton-prinderit-ti-dergojne-neser-femijet-ne-shkolle/20%Monthly2019-01-21 13:57
https://www.informatat.com/gjilani-nderpret-greven-nga-e-marta-nxenesit-i-kthehen-procesit-mesimor/20%Monthly2019-01-21 13:54
https://www.informatat.com/ky-eshte-paralajmerimi-i-fundit-nga-mjeket-per-trajtimin-e-ciklit-menstual/20%Monthly2019-01-21 13:51
https://www.informatat.com/shikoni-brenda-hotelit-te-pare-hapesinor-luksoz/20%Monthly2019-01-21 13:48
https://www.informatat.com/45-milione-euro-kostoja-vjetore-e-rritjes-se-pagave-per-mesimdhenesit-nese-plotesohet-kerkesa-e-sbashk-ut/20%Monthly2019-01-21 13:47
https://www.informatat.com/sbashk-u-nis-mbledhjen-diskutohet-oferta-e-qeverise/20%Monthly2019-01-21 15:00
https://www.informatat.com/fytyra-e-re-e-benefit-cosmetics-eshte-20-vjecarja-me-sindromen-down/20%Monthly2019-01-21 13:33
https://www.informatat.com/ne-mungese-kuorumi-deshton-mbledhja-e-komisionit-per-arsim/20%Monthly2019-01-21 13:32
https://www.informatat.com/whatsapp-kufizon-shperndarjen-e-mesazheve/20%Monthly2019-01-21 13:30
https://www.informatat.com/inspektoret-shendetesore-hyjne-ne-greve/20%Monthly2019-01-21 13:29
https://www.informatat.com/kater-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-kishnice/20%Monthly2019-01-21 13:27
https://www.informatat.com/klubi-prishtina-merr-10-hektare-ne-shfrytezim-40-vjecar/20%Monthly2019-01-21 13:23
https://www.informatat.com/moska-eshte-e-papranueshme-ajo-qe-washingtoni-po-kerkon-nga-ne/20%Monthly2019-01-21 13:23
https://www.informatat.com/mulhaxha-kollcaku-qendrimet-per-taksen-mund-te-nderrojne-si-ato-per-demarkacionin/20%Monthly2019-01-21 13:16
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-takon-sami-lushtakun/20%Monthly2019-01-21 13:09
https://www.informatat.com/nderron-jete-mjeshtri-i-maskimit/20%Monthly2019-01-21 13:08
https://www.informatat.com/perfundon-mandatin-kivilcim-kilic-largohet-nga-kosova/20%Monthly2019-01-21 13:07
https://www.informatat.com/meta-nis-viziten-ne-mal-te-zi-podgorica-vishet-me-flamuj-kuq-e-zi/20%Monthly2019-01-21 13:03
https://www.informatat.com/situate-e-tensionuar-ne-takimin-e-sbashk-ut-ne-decan/20%Monthly2019-01-21 13:03
https://www.informatat.com/bspk-kercenon-me-veprime-te-pergjithshme-sindikale/20%Monthly2019-01-21 13:00
https://www.informatat.com/ministri-dhe-komandanti-i-fsk-se-bene-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-rugova/20%Monthly2019-01-21 12:57
https://www.informatat.com/dekretohen-dhe-betohen-37-gjyqtare-te-rinj-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-01-21 12:53
https://www.informatat.com/republika-palaui-ka-suspenduar-te-gjitha-vendimet-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-21 11:56
https://www.informatat.com/keshtu-evitoni-fryrjet-e-stomakut/20%Monthly2019-01-21 11:53
https://www.informatat.com/nese-konsumoni-shume-karrota-dicka-e-cuditshme-ndodh-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-01-21 11:48
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-nuk-behet-shteti-me-shantazhe/20%Monthly2019-01-21 11:39
https://www.informatat.com/thirrje-kunder-rames-gjate-homazheve-per-viktimat-e-21-janarit-nje-i-shoqeruar-ne-polici/20%Monthly2019-01-21 11:29
https://www.informatat.com/mustafa-rugova-ishte-prijesi-me-te-cilin-njihet-epoka-e-pavaresise/20%Monthly2019-01-21 11:29
https://www.informatat.com/thaci-kosova-do-te-mbetet-multietnike/20%Monthly2019-01-21 11:26
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-ferronikeli-eshte-aset-me-rendesi-strategjike-per-ekonomine-e-vendit/20%Monthly2019-01-21 11:25
https://www.informatat.com/vuciq-para-kembimit-te-territoreve-duhet-zgjidhur-disa-ceshtje-me-te-thjeshta/20%Monthly2019-01-21 11:22
https://www.informatat.com/hoti-serbia-spo-deshiron-1marreveshje-perfundimtare-me-kosoven/20%Monthly2019-01-21 11:20
https://www.informatat.com/izraeli-konfirmon-sulmin-ndaj-forcave-iraniane-ne-siri/20%Monthly2019-01-21 11:14
https://www.informatat.com/ne-1430-mblidhet-keshilli-drejtues-i-sbashk-ut/20%Monthly2019-01-21 11:13
https://www.informatat.com/inteligjenca-artificiale-shkruan-tekste-kengesh/20%Monthly2019-01-21 11:06
https://www.informatat.com/gjashte-persona-arrestohen-ne-australi-per-vjedhje-te-qumeshtit-per-foshnja/20%Monthly2019-01-21 11:04
https://www.informatat.com/ava-max-nuk-leshon-vendin-e-pare-per-te-katerten-jave-ne-krye-te-listes/20%Monthly2019-01-21 11:03
https://www.informatat.com/shkencetaret-krijojne-spermatozoidin-nga-qelizat-femerore/20%Monthly2019-01-21 11:00
https://www.informatat.com/italianet-e-zbulojne-kohen-kur-zhegrova-mund-te-transferohet-ne-milan/20%Monthly2019-01-21 11:00
https://www.informatat.com/nuk-arriten-objektivat-punonjesit-detyrohen-te-zvarriten-ne-rruge-si-ndeshkim/20%Monthly2019-01-21 10:57
https://www.informatat.com/eugent-bushpepa-ne-zi-humb-njeriun-e-shtrenjte/20%Monthly2019-01-21 10:54
https://www.informatat.com/jasharaj-greva-vazhdon-jemi-ne-rrugen-e-zotit/20%Monthly2019-01-21 10:45
https://www.informatat.com/komuna-e-junikut-sfillon-mesimin-jane-ne-greve/20%Monthly2019-01-21 10:40
https://www.informatat.com/rikalo-ne-berlin-takoi-komisionerin-e-be-se-per-bujqesi-dhe-ate-per-siguri-te-ushqimit/20%Monthly2019-01-21 10:36
https://www.informatat.com/sime-vrsaljko-ende-nuk-ka-bindur-interi-po-mendon-transferimin-e-hysajt/20%Monthly2019-01-21 10:29
https://www.informatat.com/u-rrahen-mes-vete-perfundojne-ne-burg-dy-persona-nga-krusha-e-madhe/20%Monthly2019-01-21 10:25
https://www.informatat.com/haradinaj-eshte-jo-etike-qe-pas-rritjes-te-ankohet-punetoret-e-arsimit/20%Monthly2019-01-21 15:18
https://www.informatat.com/shtate-vendimet-e-solarit-qe-ndryshuan-real-madridin/20%Monthly2019-01-21 10:21
https://www.informatat.com/thaci-bisedon-me-komandantin-e-kfor-it-per-sigurine-ne-vend/20%Monthly2019-01-21 15:04
https://www.informatat.com/kmdlnj-per-grevat-po-shkelni-te-drejtat-ne-arsim-dhe-shendetesi/20%Monthly2019-01-21 10:12
https://www.informatat.com/i-denuar-per-masakren-ndaj-21-vjecares-greke-aleksander-luca-rikthehet-aty-ku-nisi-gjithcka/20%Monthly2019-01-21 10:11
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-do-ta-ndeshkoje-bechtelenkan-per-vonesa/20%Monthly2019-01-21 10:09
https://www.informatat.com/thaci-nderime-ish-presidentit-ibrahim-rugova-njeriun-e-angazhimeve-unifikuese-per-lirine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-21 10:06
https://www.informatat.com/rita-ora-ndryshon-numrin-e-telefonit-per-te-shmangur-ish-te-dashurit/20%Monthly2019-01-21 10:04
https://www.informatat.com/r-kelly-vazhdon-te-humb-mbeshtetjen-pas-akuzave-per-ngacmime-seksuale/20%Monthly2019-01-21 10:02
https://www.informatat.com/simiq-brukseli-te-beje-presion-mbi-prishtinen/20%Monthly2019-01-21 10:00
https://www.informatat.com/phoenix-i-rita-ores-numeron-mbi-1-67-miliard-degjime-ne-spotify/20%Monthly2019-01-21 09:59
https://www.informatat.com/shtohet-pasuria-e-miliardereve-ulet-ajo-e-me-te-varferve/20%Monthly2019-01-21 09:56
https://www.informatat.com/mosrespektimi-i-ligjeve-si-burim-i-shkeljes-se-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-01-21 09:52
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-ne-autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-01-21 09:47
https://www.informatat.com/nderron-jete-gruaja-qe-u-aksidentua-para-dy-javesh/20%Monthly2019-01-21 09:45
https://www.informatat.com/sinan-vllasaliu-kujton-ne-pervjetorin-e-13-te-vdekjes-ibrahim-rugoven/20%Monthly2019-01-21 09:39
https://www.informatat.com/serbia-i-paralajmeron-pese-cnjohje-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-01-21 09:34
https://www.informatat.com/profesoret-e-filologjikut-hyjne-ne-greve-solidarizim-me-studentet-protestues/20%Monthly2019-01-21 09:30
https://www.informatat.com/gjykata-e-gjakoves-ia-konfirmon-aktakuzen-pal-lekajt/20%Monthly2019-01-21 09:26
https://www.informatat.com/haradinaj-per-taksen-bora-do-te-shkrihet-dikur/20%Monthly2019-01-21 13:44
https://www.informatat.com/mpj-serbia-po-pengon-shtetndertimin-e-kosoves/20%Monthly2019-01-21 09:17
https://www.informatat.com/nafta-e-paperpunuar-po-tregtohet-ne-nivelin-54-25-dollare-per-fuci/20%Monthly2019-01-21 09:11
https://www.informatat.com/maliqi-thote-se-pezullimi-i-takses-eshte-i-domosdoshem/20%Monthly2019-01-21 09:08
https://www.informatat.com/morata-shitet-per-50-milione-euro/20%Monthly2019-01-21 09:05
https://www.informatat.com/sot-dihet-sa-gjate-do-te-mungoje-dembele/20%Monthly2019-01-22 09:05
https://www.informatat.com/darmian-mund-te-huazohet-te-juventusi/20%Monthly2019-01-21 08:56
https://www.informatat.com/nje-foto-e-tri-varianteve-galaxy-s10-sapo-eshte-shfaqur-ne-twitter/20%Monthly2019-01-21 08:52
https://www.informatat.com/vuciq-i-gatshem-per-vendimet-rreth-kosoves/20%Monthly2019-01-21 10:24
https://www.informatat.com/rama-mesazh-per-kritiket-i-keni-a-jo-syte-ne-balle/20%Monthly2019-01-21 08:44
https://www.informatat.com/meta-nis-viziten-ne-mal-te-zi-podgorica-mbushet-me-flamuj-kuqezi/20%Monthly2019-01-21 08:42
https://www.informatat.com/anulohen-mbi-pese-mije-fluturime-ne-shba-shkaku-i-motit-te-keq/20%Monthly2019-01-21 08:39
https://www.informatat.com/keshilli-i-prinderve-pershendet-vendimin-e-haradinajt-i-ben-thirrje-sbashk-ut-ta-nderpres-greven/20%Monthly2019-01-21 08:36
https://www.informatat.com/gjoba-deri-ne-20-mije-euro-per-bizneset-qe-nuk-i-vendosin-flamujt-e-origjines-se-produktit/20%Monthly2019-01-21 08:33
https://www.informatat.com/kryeministria-kemi-konsensus-ne-qeveri-taksa-mbetet/20%Monthly2019-01-21 08:29
https://www.informatat.com/cnjohje-po-takse-jo/20%Monthly2019-01-21 08:25
https://www.informatat.com/13-vjet-nga-vdekja-e-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-01-21 08:18
https://www.informatat.com/neser-takimi-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-21 08:15
https://www.informatat.com/thaci-sot-i-cel-letrat/20%Monthly2019-01-21 11:44
https://www.informatat.com/sbashk-vazhdon-greva-e-mesimdhenesve-nuk-mbahet-mesim/20%Monthly2019-01-21 08:07
https://www.informatat.com/fillon-procesi-i-tranzicionit-te-fsk-se-ne-ushtri-haradinaj-ben-zbulimin-e-pllakes-me-mbishkrimin-ministria-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-01-21 10:16
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-mot-i-vranet/20%Monthly2019-01-21 08:00
https://www.informatat.com/a-e-mbeshtesin-deputetet-e-pdk-se-thacin-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-20 15:57
https://www.informatat.com/te-henen-nis-sesioni-i-ri-ne-kuvend-votohen-dekretet-per-mepj/20%Monthly2019-01-20 15:53
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-qytetaret-lidhur-me-targat-e-automjeteve/20%Monthly2019-01-20 15:51
https://www.informatat.com/qyteza-me-naften-me-te-lire-ne-kosove/20%Monthly2019-01-20 15:44
https://www.informatat.com/balerini-amerikan-tregon-per-abuzimin-seksual-qe-i-kishte-bere-dikur-michael-jackson/20%Monthly2019-01-20 15:41
https://www.informatat.com/the-weeknd-sjell-videoklipin-lost-in-fire/20%Monthly2019-01-20 15:34
https://www.informatat.com/man-city-vazhdon-me-fitore/20%Monthly2019-01-20 15:31
https://www.informatat.com/cdo-dite-beni-kete-gabim-derisa-i-lani-dhembet-prandaj-ju-behen-te-verdhe/20%Monthly2019-01-20 15:29
https://www.informatat.com/dua-lipa-dhe-babai-i-saj-e-shijojne-fitoren-e-arsenalit-ne-emirates/20%Monthly2019-01-20 15:19
https://www.informatat.com/te-paguash-energjine-me-keste-skema-e-oshee-se-per-110-mije-familje-pa-mundesi-ekonomike/20%Monthly2019-01-20 15:17
https://www.informatat.com/afganistan-regjistrohen-14-kandidate-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-01-20 15:02
https://www.informatat.com/parly-shba-ja-eshte-e-vetedijshme-per-rendesine-e-mbrojtjes-se-kurdeve-ne-siri/20%Monthly2019-01-20 14:48
https://www.informatat.com/shkupi-qyteti-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote/20%Monthly2019-01-20 14:46
https://www.informatat.com/zhbogar-pret-qe-marreveshja-per-emrin-te-kaloje-pa-problem-ne-parlamentin-grek/20%Monthly2019-01-20 14:38
https://www.informatat.com/koalicioni-i-udhehequr-nga-sauditet-kryen-sulme-ajrore-ne-jemen/20%Monthly2019-01-20 14:31
https://www.informatat.com/lendohen-dy-punetore-bien-nga-skelet-ne-ferizaj/20%Monthly2019-01-20 14:25
https://www.informatat.com/mourinho-pochettino-do-te-ndryshoje-kur-te-fitoje-disa-tituj/20%Monthly2019-01-20 14:14
https://www.informatat.com/dy-vite-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-01-20 14:06
https://www.informatat.com/pas-shkarkimit-ish-ministrat-marrin-detyrat-e-reja/20%Monthly2019-01-20 13:54
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-burri-me-i-vjeter-ne-bote/20%Monthly2019-01-20 13:52
https://www.informatat.com/sherifi-taksa-ndaj-mallrave-serbe-obligim-shteteror-heqja-e-saj-do-te-ishte-e-gabuar/20%Monthly2019-01-20 13:50
https://www.informatat.com/e-hena-blu-dita-me-e-trishtuar-e-vitit/20%Monthly2019-01-20 13:41
https://www.informatat.com/vrau-gruan-e-kunaten-prinderit-e-gazmend-mustes-duan-kujdestarine-e-femijeve/20%Monthly2019-01-20 13:26
https://www.informatat.com/xhaka-para-10-viteve-kampion-bote-sot-kapiten-krenar-i-zvicres/20%Monthly2019-01-20 13:23
https://www.informatat.com/thaci-nuk-do-te-kete-kufij-1monoetnik-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-01-20 13:19
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-institucion-financiar/20%Monthly2019-01-20 13:13
https://www.informatat.com/cantapunuesit-qe-premtojne-vazhdimesine-e-nje-zanati/20%Monthly2019-01-20 13:10
https://www.informatat.com/future-performon-live-kengen-crushed-up-ne-the-late-show/20%Monthly2019-01-20 13:00
https://www.informatat.com/vv-lufta-e-uck-se-ishte-clirimtare-ndaj-nje-pushtuesi-kriminal-te-gjykohen-ata-qe-abuzuan-me-pushtetin/20%Monthly2019-01-21 09:21
https://www.informatat.com/rafuna-angazhimi-i-dy-qeverive-eliminoi-burokracine-ekonomike/20%Monthly2019-01-20 12:48
https://www.informatat.com/hoti-thote-se-ldk-ja-do-te-vazhdoje-te-punoje-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-01-20 12:38
https://www.informatat.com/pas-kthimit-nga-specialja-sami-lushtaku-shoqerohet-nga-rifat-jashari/20%Monthly2019-01-20 12:34
https://www.informatat.com/mihrije-braha-jam-femer-e-kompletuar-dhe-goxha-inteligjente/20%Monthly2019-01-20 12:22
https://www.informatat.com/realizohet-telefonata-e-pare-ne-rrjetin-5g/20%Monthly2019-01-20 12:18
https://www.informatat.com/ozil-ka-nje-mesazh-per-shoket-e-skuadres-pas-fitores-ndaj-chelsea-it/20%Monthly2019-01-20 12:00
https://www.informatat.com/athina-mberthehet-nga-protestat-kunder-marreveshjes-se-prespes/20%Monthly2019-01-20 11:55
https://www.informatat.com/policia-publikon-emrat-e-22-personave-me-te-rrezikshem-ne-tirane/20%Monthly2019-01-20 11:53
https://www.informatat.com/rashica1-mundesite-vijne-nese-punon-fort/20%Monthly2019-01-20 11:50
https://www.informatat.com/remi-takohet-me-veselin-pas-kthimit-nga-haga/20%Monthly2019-01-20 11:44
https://www.informatat.com/kolaps-ne-arsim-greva-vazhdon-neser-qeveria-ska-pergjigje/20%Monthly2019-01-20 11:41
https://www.informatat.com/a-po-behet-gati-avdullah-hoti-per-kryetar-te-partise/20%Monthly2019-01-20 11:35
https://www.informatat.com/gazeta-austriake-thaci-kerkon-shkembim-te-territorit-me-serbine-per-pranim-ne-be/20%Monthly2019-01-21 08:49
https://www.informatat.com/thaci-dhe-rama-e-kalojne-vikendin-se-bashku/20%Monthly2019-01-20 11:27
https://www.informatat.com/24-vjecarja-kapitene-thyen-tabune-ne-historine-njeshekullore-te-kapitenerise/20%Monthly2019-01-20 11:22
https://www.informatat.com/studentet-perfitojne-bursa-nga-janari-jo-nga-fillimi-i-vitit-akademik/20%Monthly2019-01-20 11:19
https://www.informatat.com/suarez-jep-shenja-per-kalimin-tek-arsenal/20%Monthly2019-01-20 11:14
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-diskuton-per-kosoven-ne-shkurt/20%Monthly2019-01-21 08:04
https://www.informatat.com/kuzhina-ku-takohen-te-varfrit-dhe-humanistet/20%Monthly2019-01-20 11:05
https://www.informatat.com/fatmir-sejdiu-tregon-mesazhin1-qe-ia-percolli-presidenti-ibrahim-rugova-10-dite-para-vdekjes/20%Monthly2019-01-20 11:01
https://www.informatat.com/blero-zlatan-ibrahimoviq-kete-nuk-e-priste-askush/20%Monthly2019-01-20 10:26
https://www.informatat.com/demokraci-plus-partite-politike-ne-kosove-jo-transparente/20%Monthly2019-01-20 10:23
https://www.informatat.com/132524-2/20%Monthly2019-01-20 10:16
https://www.informatat.com/aurela-hoxha-me-levizje-provokative-ne-bikini/20%Monthly2019-01-20 10:21
https://www.informatat.com/e-ardhmja-e-frenkie-de-jong-gjithcka-vendoset-te-merkuren/20%Monthly2019-01-20 10:05
https://www.informatat.com/gjerat-te-cilat-ua-lehtesojne-jeten/20%Monthly2019-01-20 10:01
https://www.informatat.com/cardi-b-merr-pjese-ne-reklamen-zyrtare-te-super-bowl/20%Monthly2019-01-20 09:58
https://www.informatat.com/132507-2/20%Monthly2019-01-20 09:54
https://www.informatat.com/armina-mevlani-pranon-se-i-kujtohet-ish-dashuria-dhe-se-sheh-endrra-erotike/20%Monthly2019-01-20 09:50
https://www.informatat.com/shkenca-zbulon-se-shtrengimi-i-duarve-me-personin-qe-doni-lehteson-dhimbjen-mesoni-arsyet/20%Monthly2019-01-20 09:47
https://www.informatat.com/liam-payne-permes-ketij-mesazhi-flirton-me-naomi-campbell/20%Monthly2019-01-20 09:46
https://www.informatat.com/daciq-taksa-loje-e-perbashket-e-kreut-shteteror-te-kosoves-por-do-ta-pesoje-haradinaj/20%Monthly2019-01-20 09:36
https://www.informatat.com/soni-refuzoi-kompeticionin-e-njohur-per-te-marre-pjese-ne-festivalin-e-kenges-ne-rtsh/20%Monthly2019-01-20 09:32
https://www.informatat.com/britani-princi-kapet-serish-ne-shkelje-land-rover-i-ri-por-pa-rrip-sigurimi/20%Monthly2019-01-20 09:29
https://www.informatat.com/grabitet-argjendaria-marrin-100-milione-leke/20%Monthly2019-01-20 09:27
https://www.informatat.com/detaje-tronditese-ne-vrasjen-qe-dyshohet-se-gruaja-ia-planifikoi-burrit-ne-suhareke/20%Monthly2019-01-20 09:24
https://www.informatat.com/dhjete-vjet-nga-shperberja-e-tmk-se-ne-fsk/20%Monthly2019-01-20 09:20
https://www.informatat.com/psd-ja-nuk-zmbrapset-kane-kete-kusht-per-votimin-e-buxhetit/20%Monthly2019-01-20 09:17
https://www.informatat.com/epik-mungesa-e-reformave-ia-humbi-kosoves-11-milione-euro-rrezikohen-14-te-tjera/20%Monthly2019-01-20 09:12
https://www.informatat.com/pritet-te-rritet-paga-mesatare-ne-greqi/20%Monthly2019-01-20 09:05
https://www.informatat.com/celina-cfare-triumfi-madheshtor/20%Monthly2019-01-20 08:49
https://www.informatat.com/keshtu-u-zbulua-i-dyshuari-ne-peje-qe-blinte-lope-te-ngordhura-per-mish/20%Monthly2019-01-20 08:40
https://www.informatat.com/prokurori-qe-po-i-harton-aktakuzat-ndaj-ish-luftetareve-te-uck-se/20%Monthly2019-01-20 12:55
https://www.informatat.com/serbi-mbi-10-mije-protestues-kunder-vucicit-liria-e-medies-parakusht-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-01-20 08:34
https://www.informatat.com/france-jelekverdhet-perplasen-serish-me-policine/20%Monthly2019-01-20 08:33
https://www.informatat.com/mesdheu-perpin-rreth-170-jete-emigrantesh/20%Monthly2019-01-20 08:29
https://www.informatat.com/shkon-ne-71-numri-i-viktimave-nga-shperthimi-i-naftesjellesit-ne-meksike/20%Monthly2019-01-20 08:26
https://www.informatat.com/bayern-dhe-real-madrid-ne-gare-per-kane/20%Monthly2019-01-21 08:59
https://www.informatat.com/vazhdon-kontrollimi-i-bizneseve-per-flamujt-ne-produkte/20%Monthly2019-01-20 08:19
https://www.informatat.com/sopranoja-nga-kosova-ne-eliten-e-muzikes/20%Monthly2019-01-20 08:16
https://www.informatat.com/beqaj-taksa-e-ka-kthyer-bashkesine-nderkombetare-kunder-kosoves/20%Monthly2019-01-20 08:14
https://www.informatat.com/telashet-me-taksen/20%Monthly2019-01-20 11:31
https://www.informatat.com/plani-i-mobilitetit-ne-prishtine-mbahet-sekret-nga-komuna/20%Monthly2019-01-20 08:07
https://www.informatat.com/gucati-gjykata-speciale-eshte-e-njeanshme-do-te-deshtoje/20%Monthly2019-01-20 08:03
https://www.informatat.com/greva-ne-arsim-pasoje-e-premtimeve-elektorale/20%Monthly2019-01-20 07:58
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-11/20%Monthly2019-01-20 07:53
https://www.informatat.com/supermodelja-pre-e-bullizmit-shkoja-ne-shtepi-duke-qare-me-tallnin-per-aknet/20%Monthly2019-01-19 17:17
https://www.informatat.com/dua-lipa-zbulon-rregullat-e-reja-per-2019-ja-cfare-u-premton-fansave/20%Monthly2019-01-19 17:14
https://www.informatat.com/basha-eshte-detyre-e-pd-se-tua-ktheje-shqiptareve-besimin-se-shqiperia-mund-te-behet/20%Monthly2019-01-19 17:10
https://www.informatat.com/greva-si-mjet-per-rritje-te-pagave/20%Monthly2019-01-19 17:07
https://www.informatat.com/qeveria-thote-se-ndalimi-i-pjesetareve-te-fsk-se-nga-beogradi-tregon-se-serbia-e-meriton-taksen/20%Monthly2019-01-19 17:02
https://www.informatat.com/sbashk-u-i-reagon-agim-bahtirit-e-quan-despot/20%Monthly2019-01-19 16:59
https://www.informatat.com/serbia-shperblen-shtetet-qe-kane-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-19 16:54
https://www.informatat.com/nitaj-keta-far-sindikalistesh-te-arsimit-eshte-mire-qe-te-zbresin-me-kembe-ne-toke/20%Monthly2019-01-19 16:50
https://www.informatat.com/hoxha-liberalizimi-i-vizave-eshte-ne-zonen-e-debateve-te-zjarrta/20%Monthly2019-01-19 16:48
https://www.informatat.com/rama-nxjerr-jashte-studenten-qe-ia-nderpreu-fjalimin-ne-qytetin-studenti/20%Monthly2019-01-19 16:44
https://www.informatat.com/ministria-e-financave-tenderi-i-aqp-es-nuk-eshte-tender-i-yni/20%Monthly2019-01-19 16:40
https://www.informatat.com/kuci-taksa-ka-arritur-efektin-me-serbine/20%Monthly2019-01-19 16:34
https://www.informatat.com/anton-quni-u-pergjigjet-akuzave-per-tradhti-ndaj-isa-mustafes/20%Monthly2019-01-19 16:30
https://www.informatat.com/hoxhaj-serbia-me-lajme-te-rreme-po-ushtron-presion-ndaj-shqiptareve-te-presheves/20%Monthly2019-01-19 16:27
https://www.informatat.com/lekaj-i-pergjigjet-thacit-per-taksen/20%Monthly2019-01-20 11:09
https://www.informatat.com/kocijanciq-i-pergjigjet-vuciqit-tregon-se-cfare-pret-be-ja-nga-kosova-dhe-serbia/20%Monthly2019-01-20 08:10
https://www.informatat.com/thaci-teket-personale-nuk-guxojne-te-lendojne-interesin-ndaj-shba-se/20%Monthly2019-01-20 08:36
https://www.informatat.com/komunat-heshtin-per-milionat-e-paarketuar-dhe-borxhet-ndaj-te-tjereve/20%Monthly2019-01-19 08:48
https://www.informatat.com/si-funksionon-gjykata-speciale-e-kosoves-ne-hage/20%Monthly2019-01-19 08:45
https://www.informatat.com/mustafa-specialen-na-imponuan/20%Monthly2019-01-19 08:42
https://www.informatat.com/viziten-e-putinit-ne-beograd-ramadani-e-cileson-konfirmim-te-samitit-anti-nato/20%Monthly2019-01-19 08:37
https://www.informatat.com/deri-ne-gjashte-muaj-pritje-per-gastroskopi-dhe-kollonoskopi-ne-qkuk/20%Monthly2019-01-19 08:34
https://www.informatat.com/femijet-nuk-do-te-marrin-shtesa-kete-vit/20%Monthly2019-01-19 08:30
https://www.informatat.com/veseli-haradinaj-e-kosnett-te-marten-diskutojne-per-taksen/20%Monthly2019-01-19 16:23
https://www.informatat.com/institucionet-blejne-plazma-permes-tenderit-publik/20%Monthly2019-01-19 16:18
https://www.informatat.com/vikendi-ne-kosove-me-mot-te-ndryshueshem/20%Monthly2019-01-19 08:16
https://www.informatat.com/dyshimet-rreth-shpenzimeve-per-lobim-nuk-jane-percjelle-ne-prokurori/20%Monthly2019-01-19 16:13
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-kthehet-ne-burg/20%Monthly2019-01-18 15:33
https://www.informatat.com/sbashk-u-apelon-masht-in-dhe-drejtorite-komunale-te-mos-tentojne-te-thyejne-greven/20%Monthly2019-01-18 15:26
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-personit-qe-shiste-mish-te-prishur-te-lopes/20%Monthly2019-01-18 15:25
https://www.informatat.com/prishtina-mbushet-me-grafite/20%Monthly2019-01-18 15:22
https://www.informatat.com/egjipti-konservator-hap-dyert-per-viagren-femerore/20%Monthly2019-01-18 15:18
https://www.informatat.com/vuciq-pa-rusine-ska-vendim-per-kosoven/20%Monthly2019-01-18 15:13
https://www.informatat.com/diskutohen-pergjegjesite-e-reja-disiplinore-te-gjyqtareve-dhe-prokuroreve/20%Monthly2019-01-18 15:11
https://www.informatat.com/edhe-pylltaret-kercenojne-me-greve-nese-nuk-u-permbushen-kerkesat/20%Monthly2019-01-18 15:09
https://www.informatat.com/kosova-ka-pranuar-pergjigjet-nga-serbia-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-18 15:08
https://www.informatat.com/rita-ora-me-nje-imazh-provokues-u-kerkon-fansave-qe-ti-urojne-fat/20%Monthly2019-01-18 15:03
https://www.informatat.com/tronditet-britania-princ-philip-permbyset-me-makine-showbiz/20%Monthly2019-01-18 14:55
https://www.informatat.com/joe-alwyn-e-cileson-lidhjen-me-taylor-swift-si-normale/20%Monthly2019-01-18 14:52
https://www.informatat.com/dekori-i-dhomes-zbulon-gjinine-e-femijes-se-meghan-dhe-harry/20%Monthly2019-01-18 14:49
https://www.informatat.com/kapet-hajni-qe-udhetonte-rreth-botes-duke-vjedhur-valixhe-ne-aeroporte/20%Monthly2019-01-18 14:46
https://www.informatat.com/zviceranet-prodhojne-djathe-ngjyre-roze/20%Monthly2019-01-18 14:44
https://www.informatat.com/shkencetaret-zhvillojne-sensore-per-detektimin-e-ankthit-dhe-depresionit-tek-femijet/20%Monthly2019-01-18 14:41
https://www.informatat.com/te-mirat-e-vezeve/20%Monthly2019-01-18 14:39
https://www.informatat.com/kivit-luftojne-astmen/20%Monthly2019-01-18 14:37
https://www.informatat.com/grate-e-guximshme-te-cilat-nuk-i-ngjyrosin-floket/20%Monthly2019-01-18 14:35
https://www.informatat.com/mos-i-hiqni-hardhucat-nga-shtepia-mund-te-jene-te-dobishme-per-ju/20%Monthly2019-01-18 14:31
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-perjashtimin-e-huawei-nga-5g/20%Monthly2019-01-18 14:30
https://www.informatat.com/se-shpejti-makinat-me-uje-me-5-litra-bejne-5-mije-kilometra/20%Monthly2019-01-18 14:28
https://www.informatat.com/skandali-seksual-fundos-kengetaren-tradhton-burrin-serb-me-nje-boshnjak/20%Monthly2019-01-18 14:26
https://www.informatat.com/keta-jane-aktoret-shqiptare-ne-serialet-turke-qe-po-cmendin-vajzat/20%Monthly2019-01-18 14:23
https://www.informatat.com/gati-per-ta-falimentuar-reperja-me-e-vogel-ne-bote-sfidon-kylie-jenner/20%Monthly2019-01-18 14:21
https://www.informatat.com/me-e-bukura-ne-bote-kjo-vajze-fiton-sfiden-10-vjecare-te-instagramit/20%Monthly2019-01-18 14:19
https://www.informatat.com/si-ndikon-sauna-ne-shendetin-e-njeriut/20%Monthly2019-01-18 14:16
https://www.informatat.com/dieta-qe-do-shpetoje-jeten-e-10-miliarde-njerezve/20%Monthly2019-01-18 14:15
https://www.informatat.com/tesla-shkurton-stafin-per-7/20%Monthly2019-01-18 14:12
https://www.informatat.com/gjermania-i-kerkon-rusise-te-parandaloje-garen-ne-armatim/20%Monthly2019-01-18 14:07
https://www.informatat.com/vale-rekorde-e-te-nxehtit-perfshin-australine/20%Monthly2019-01-18 14:05
https://www.informatat.com/vuciq-be-te-ndikoje-me-fuqishem-te-prishtina-per-taksen/20%Monthly2019-01-18 14:03
https://www.informatat.com/shala-taksa-hiqet-kur-te-eliminohen-arsyet-e-vendosjes-se-saj/20%Monthly2019-01-18 14:01
https://www.informatat.com/vv-kerkon-nga-shpend-ahmeti-te-pergjigjet-ku-jane-mbi-530-mije-euro/20%Monthly2019-01-18 13:59
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-trajtim-te-barabarte-per-avokatet-para-speciales/20%Monthly2019-01-18 13:52
https://www.informatat.com/ne-serbi-64-e-te-anketuarve-duan-marreveshje-me-kosoven-kerkoi-ose-jo-be-ja/20%Monthly2019-01-18 13:47
https://www.informatat.com/haradinaj-shqiptaret-do-te-mbeten-te-perkushtuar-per-stabilitet-ne-rajon/20%Monthly2019-01-18 13:45
https://www.informatat.com/ahmeti-nuk-hiqet-taksa-derisa-serbia-luan-me-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2019-01-19 08:25
https://www.informatat.com/vucic-nese-veseli-thote-se-rusia-do-ta-njoh-kosoven-me-siguri-eshte-e-vertete/20%Monthly2019-01-19 08:21
https://www.informatat.com/haradinaj-si-marreveshje-finale-pranojme-vetem-njohje-ne-kufijte-e-17-shkurtit/20%Monthly2019-01-19 08:11
https://www.informatat.com/rama-pedagogeve-mos-prisni-te-bashkohem-me-studentet-te-vij-te-ju/20%Monthly2019-01-18 13:20
https://www.informatat.com/berzh-do-ta-vazhdoje-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2019-01-18 13:17
https://www.informatat.com/rusia-deshiron-ta-perdore-kosoven-per-destabilizim-te-evropes/20%Monthly2019-01-18 13:13
https://www.informatat.com/dacic-per-te-henen-paralajmeron-edhe-nje-cnjohje-te-kosoves-aktuale/20%Monthly2019-01-18 13:09
https://www.informatat.com/matteo-darmian-ne-shenjestren-e-interit/20%Monthly2019-01-18 11:13
https://www.informatat.com/markus-suttner-do-ti-bashkohet-dusseldorfit/20%Monthly2019-01-18 11:11
https://www.informatat.com/lojtaret-e-manchester-united-e-duan-solskjaer-si-menaxher-te-perhershem/20%Monthly2019-01-18 11:09
https://www.informatat.com/vajza-e-zhdukur-ne-fushe-kosove-gjendet-me-shendet-jo-te-mire/20%Monthly2019-01-18 11:07
https://www.informatat.com/spash-inkurajon-sbashk-un-qe-te-mos-leshojne-pe-ndaj-kerkesave-te-tyre/20%Monthly2019-01-18 11:04
https://www.informatat.com/petroviq-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven-dhe-ti-vere-sanksione-rusise/20%Monthly2019-01-18 11:01
https://www.informatat.com/meta-dekreton-ramen-minister-te-jashtem/20%Monthly2019-01-18 10:59
https://www.informatat.com/protestojne-stomatologet-kerkojne-vende-pune/20%Monthly2019-01-18 10:57
https://www.informatat.com/hoti-ekipi-negociator-nuk-perfaqeson-askend/20%Monthly2019-01-18 10:56
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-shtepi-e-perbashket-e-te-gjitheve/20%Monthly2019-01-18 13:24
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-rusia-po-shkon-drejte-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-01-18 10:45
https://www.informatat.com/ska-buxhet-per-rritje-te-pagave-grevat-vazhdojne/20%Monthly2019-01-18 10:38
https://www.informatat.com/veseli-e-quan-avdullah-hotin-yll-te-opozites/20%Monthly2019-01-18 10:35
https://www.informatat.com/me-30-janar-seanca-e-pare-e-kuvendit-per-sesionin-pranveror/20%Monthly2019-01-18 13:41
https://www.informatat.com/veselitaksa-i-bere-mire-serbise-kemi-raporte-te-shkelqyera-me-shba-te/20%Monthly2019-01-18 13:28
https://www.informatat.com/paralajmerohet-greva-e-sherbyesve-civil-ne-nivel-komunash/20%Monthly2019-01-18 10:14
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-godet-serbine-ne-diten-kur-putin-vizitoi-beogradin/20%Monthly2019-01-18 10:06
https://www.informatat.com/komandanti-molla-e-kuqe-vazhdon-te-jete-ne-arrati/20%Monthly2019-01-18 09:11
https://www.informatat.com/shqiperia-eksportoi-ne-kosove-44-5-me-shume-ne-dhjetor-2018-sesa-nje-vit-me-pare/20%Monthly2019-01-18 09:07
https://www.informatat.com/sivjet-fillon-ndertimi-i-autostrades-me-te-gjate-ne-kosove/20%Monthly2019-01-18 09:03
https://www.informatat.com/bb-kosova-me-rritjen-ekonomike-me-te-madhe-ne-rajon/20%Monthly2019-01-18 09:00
https://www.informatat.com/haradinaj-propozon-si-kryeinspektor-kandidatin-qe-thaci-refuzoi-ta-beje-zv-drejtor-te-aki-se/20%Monthly2019-01-18 08:59
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-sot-shi-e-bore/20%Monthly2019-01-18 08:55
https://www.informatat.com/sot-kryesia-pritet-te-caktohet-seanca-e-pare-e-kuvendit-per-sesionin-pranveror/20%Monthly2019-01-18 08:53
https://www.informatat.com/hahn-ne-tirane-te-ruhet-ritmi-i-reformave/20%Monthly2019-01-18 08:52
https://www.informatat.com/ne-kosove-mot-kryesisht-me-vranesira-mundesi-per-bore/20%Monthly2019-01-18 08:50
https://www.informatat.com/thaci-harron-luginen/20%Monthly2019-01-18 10:48
https://www.informatat.com/isufi-duhet-te-shtohen-masa-te-reja-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-18 10:30
https://www.informatat.com/132099-2/20%Monthly2019-01-18 10:26
https://www.informatat.com/statistika-te-tmerrshme-higuain-i-ka-kushtuar-milanit-17-5-milione-euro-ne-gjashte-muaj-nje-gol-i-tij-dy-milione-euro/20%Monthly2019-01-17 15:52
https://www.informatat.com/cmimi-i-naftes-se-paperpunuar-gjate-vitit-2019-pritet-te-jete-61-dollare-per-fuci/20%Monthly2019-01-17 15:47
https://www.informatat.com/mustafa-takohet-me-apostolovem-keto-tema-diskutohen/20%Monthly2019-01-18 08:48
https://www.informatat.com/mungoi-ne-ceremonine-e-betimit-rama-ben-gallate-me-nje-nga-emrat-e-rinj-te-kabinetit/20%Monthly2019-01-17 15:41
https://www.informatat.com/eksporti-i-shqiperise-mbulon-importin-484/20%Monthly2019-01-17 15:37
https://www.informatat.com/maqedonia-duhet-ti-paguaje-9-000-euro-demshperblim-personit-transgjinor/20%Monthly2019-01-17 15:34
https://www.informatat.com/sicilia-ve-ne-shitje-shtepi-per-vetem-90-cente-2/20%Monthly2019-01-17 15:31
https://www.informatat.com/kapet-duke-shitur-mbi-1-mije-kilograme-mish-te-prishur-pritet-denimi-ndaj-tij/20%Monthly2019-01-17 15:31
https://www.informatat.com/cka-ndodhi-me-te-mituren-nga-fushe-kosova-doli-te-shetise-per-nje-ore-zhduket-dhe-i-ndalet-telefoni/20%Monthly2019-01-17 15:27
https://www.informatat.com/mbi-20-e-perdorimit-te-antibiotikeve-eshte-i-panevojshem/20%Monthly2019-01-17 15:22
https://www.informatat.com/legjenda-shqiptare-tie-domi-i-kthehet-hokejit-me-te-birin-e-tij-max/20%Monthly2019-01-17 15:21
https://www.informatat.com/niseni-mengjesin-me-shege-dhe-portokall/20%Monthly2019-01-17 15:19
https://www.informatat.com/ldk-ja-pjese-e-qeverise-si-po-i-ndryshon-qendrimet-isa-mustafa/20%Monthly2019-01-17 15:17
https://www.informatat.com/youtube-ndalon-publikimin-e-shakave-te-rrezikshme/20%Monthly2019-01-17 15:16
https://www.informatat.com/mustafa-takohet-me-ambasadorin-e-britanise-se-madhe-oconnell/20%Monthly2019-01-17 15:41
https://www.informatat.com/apple-lanson-produktin-me-te-ri-do-ti-gezoje-perdoruesit-e-iphone/20%Monthly2019-01-17 15:09
https://www.informatat.com/shkencetaret-ndertojne-enet-e-gjakut-ne-laborator/20%Monthly2019-01-17 15:09
https://www.informatat.com/kur-nje-burre-te-deshiron-cfare-ben/20%Monthly2019-01-17 15:06
https://www.informatat.com/eva-braun-nuk-kreu-kurre-marredhenie-seksuale-me-hitlerin/20%Monthly2019-01-17 15:01
https://www.informatat.com/ringjallet-hardhuca-gjigante-prehistorike/20%Monthly2019-01-17 14:59
https://www.informatat.com/modric-refuzon-serish-realin-deshiron-transferimin-te-kjo-skuader/20%Monthly2019-01-17 14:55
https://www.informatat.com/zbulohet-data-e-ceremonise-se-dyte-martesore-te-justin-bieber-dhe-hailey-baldwin/20%Monthly2019-01-17 14:55
https://www.informatat.com/u-quajt-zonje-e-shendoshe-ja-pergjigja-e-meghan-markle/20%Monthly2019-01-17 14:52
https://www.informatat.com/dedikimi-i-xhakes-per-gruan-ne-ditet-me-shi-dielli-yt-do-jem-une/20%Monthly2019-01-17 14:50
https://www.informatat.com/miley-cyrus-shtatzene/20%Monthly2019-01-17 14:47
https://www.informatat.com/tenderi-me-qumeshtin-prokuroria-nis-hetimet-ndaj-shpend-ahmetit/20%Monthly2019-01-17 14:46
https://www.informatat.com/nje-vjehrre-si-mami-i-justin-bieber/20%Monthly2019-01-17 14:45
https://www.informatat.com/demi-vjen-me-set-te-nxehte-fotografik/20%Monthly2019-01-17 14:41
https://www.informatat.com/shifrat-e-instat-varferia-mes-te-paarsimuarve/20%Monthly2019-01-17 14:38
https://www.informatat.com/gashi-takimi-me-qeverine-e-bosnjes-nuk-eshte-negociim-per-tarifen/20%Monthly2019-01-17 14:35
https://www.informatat.com/bien-aksionet-ne-tregjet-boterore/20%Monthly2019-01-17 14:34
https://www.informatat.com/godet-per-vdekje-3-vjecarin-e-te-dashures-se-bente-zhurme/20%Monthly2019-01-17 14:31
https://www.informatat.com/putin-thote-se-vuqiqi-ka-forcuar-aleancen-serbo-ruse/20%Monthly2019-01-17 14:30
https://www.informatat.com/u-bllokuan-ne-miniere-nje-muaj-me-pare-gjendet-trupi-i-nje-prej-14-minatoreve/20%Monthly2019-01-17 14:26
https://www.informatat.com/studentja-vritet-ndersa-po-fliste-ne-telefon-me-motren/20%Monthly2019-01-17 14:24
https://www.informatat.com/turistja-nga-cekia-perjetoi-tmerrin-ne-kosove-u-rrembye-dhe-u-mbajt-e-mbyllur-ne-peje/20%Monthly2019-01-17 14:23
https://www.informatat.com/hoteli-ne-tokio-heq-nga-puna-200-robote-ne-vend-te-tyre-puneson-njerez/20%Monthly2019-01-17 14:21
https://www.informatat.com/edhe-gruaja-e-haradinaj-pjese-e-sfides-virale-publikon-foton-10-vite-me-pare/20%Monthly2019-01-17 14:17
https://www.informatat.com/gjykata-e-krimeve-te-renda-jep-masen-e-sigurise-per-klement-balilin/20%Monthly2019-01-17 14:01
https://www.informatat.com/gattuso-i-nervozuar-i-thyen-celularin-nje-gazetari/20%Monthly2019-01-17 13:58
https://www.informatat.com/sipas-daciqit-putin-nuk-vjen-me-ndonje-zgjidhje-per-kosoven-mbeshtet-kompromisin/20%Monthly2019-01-18 08:44
https://www.informatat.com/qenit-te-sharrit-qe-vuciq-do-tia-dhuroje-putinit-i-behet-gati-edhe-pasaporta/20%Monthly2019-01-17 13:47
https://www.informatat.com/petit-ozil-ka-humbur-motivimin-dhe-deshiren-por-pret-vetem-pensionimin/20%Monthly2019-01-17 13:38
https://www.informatat.com/sulmuesi-qe-mahniti-evropen-zevendeson-higuainin-te-milani/20%Monthly2019-01-17 13:30
https://www.informatat.com/takoi-ministrin-holandez-basha-qeveria-ka-rene-udheheqim-protestat-qytetare/20%Monthly2019-01-17 13:26
https://www.informatat.com/balili-dergohet-ne-gjykate-keto-jane-pamjet/20%Monthly2019-01-17 13:22
https://www.informatat.com/shkenca-tregon-cfare-i-ndodh-trupit-te-njeriut-kur-ecim-zbathur-ne-toke/20%Monthly2019-01-17 13:18
https://www.informatat.com/mosdakordance-mes-ekipit-negociator-lufte-mes-qeverise-e-presidences/20%Monthly2019-01-17 13:12
https://www.informatat.com/haziri-kunder-greveshumbja-e-mesimit-eshte-humbje-e-madhe-per-nxenesit/20%Monthly2019-01-17 13:02
https://www.informatat.com/kosova-nuk-ia-kthen-fjalen-amerikes-100-perqindeshi-pezullohet-javen-tjeter/20%Monthly2019-01-17 13:00
https://www.informatat.com/hoti-koalicioni-pan-unik-vetem-ne-sulmet-ndaj-ldk-se/20%Monthly2019-01-18 08:40
https://www.informatat.com/mjeke-nga-suedia-po-operojne-paciente-ne-qkuk/20%Monthly2019-01-17 12:54
https://www.informatat.com/pas-kosoves-hahn-viziton-shqiperine/20%Monthly2019-01-17 12:54
https://www.informatat.com/ende-ska-marreveshje-per-nderprerjen-e-greves/20%Monthly2019-01-17 15:13
https://www.informatat.com/arsenali-deshiron-zaniolon-e-romes/20%Monthly2019-01-17 12:51
https://www.informatat.com/vrau-ish-bashkeshorten-gjyqtare-burg-perjete-fadil-kasemit/20%Monthly2019-01-17 12:45
https://www.informatat.com/bizneset-te-informohen-me-shume-mbi-pronesine-intelektuale/20%Monthly2019-01-17 12:42
https://www.informatat.com/limuzina-e-vladimir-putinit-vetura-me-e-sigurt-ne-bote/20%Monthly2019-01-17 12:13
https://www.informatat.com/sami-lushtaku-ftohet-nga-specialja-ne-cilesine-e-deshmitarit-dhe-te-akuzuarit/20%Monthly2019-01-17 12:02
https://www.informatat.com/goditja-ndaj-evazionit-fiskal-rama-mos-luani-me-taksat-2/20%Monthly2019-01-17 11:56
https://www.informatat.com/dorezimi-i-balilit-der-spiegel-organizator-i-trafikut-te-droges-nga-amerika-latine-lidhja-me-politiken/20%Monthly2019-01-17 11:55
https://www.informatat.com/gashi-evropa-kreative-do-te-integroje-kosoven-ne-rrjetet-evropiane-te-komunikimit-dhe-kultures/20%Monthly2019-01-17 11:44
https://www.informatat.com/cili-lojtar-largohet-nga-real-madridi/20%Monthly2019-01-17 11:39
https://www.informatat.com/nokia-9-pureview-sjell-5-kamera-ne-fund-te-muajit-tjeter/20%Monthly2019-01-17 11:35
https://www.informatat.com/kqz-zguri-te-zhdukim-transferimin-artificial-te-vendbanimit/20%Monthly2019-01-17 11:25
https://www.informatat.com/haradinajpartneriteti-ekonomik-kosove-gjermani-storie-e-suksesit/20%Monthly2019-01-17 13:53
https://www.informatat.com/atk-per-19-vjet-ka-grumbulluar-5-8-miliarde-euro/20%Monthly2019-01-17 11:19
https://www.informatat.com/shkaqet-e-shkarkimit-bushati-thumba-rames-duhet-te-kem-bere-me-shume-se-nje-gabim/20%Monthly2019-01-17 11:15
https://www.informatat.com/thaci-nuk-ka-marreveshje-te-nenshkruar-do-ta-takoj-ekipin-negociator/20%Monthly2019-01-17 12:57
https://www.informatat.com/shaqiri-ne-mesin-e-1top-10-lojtareve-me-me-se-shumti-trofe/20%Monthly2019-01-17 11:10
https://www.informatat.com/proteste-kunder-vizites-se-putinit-ne-serbi-do-te-na-rrenoje-edhe-me-teper-shtetin/20%Monthly2019-01-17 11:03
https://www.informatat.com/bosnja-pret-heqjen-e-takses-nga-kosova-paralajmeron-negociata/20%Monthly2019-01-17 12:51
https://www.informatat.com/greva-ne-arsim-e-turpshme-dhe-e-gabuar-thone-ekspertet/20%Monthly2019-01-17 10:59
https://www.informatat.com/isa-mustafa-perkujton-smajl-hajdarajn/20%Monthly2019-01-17 10:56
https://www.informatat.com/qeveria-ska-informacion-pse-mungoi-presidenti/20%Monthly2019-01-17 10:55
https://www.informatat.com/barcelona-ne-feste-te-madhe-ja-cfare-ka-ndodhur/20%Monthly2019-01-17 10:49
https://www.informatat.com/neser-mblidhet-kryesia-caktohet-seanca-e-pare-e-vitit/20%Monthly2019-01-17 10:47
https://www.informatat.com/ambasada-e-zvicres-ne-kosove-ka-nje-njoftim-per-aplikuesit-per-viza/20%Monthly2019-01-17 10:46
https://www.informatat.com/united-city-dhe-chelsea-e-duan-sensacionin-e-premierliges/20%Monthly2019-01-17 10:42
https://www.informatat.com/16-vjecari-e-zevendeson-harry-kanen/20%Monthly2019-01-17 10:39
https://www.informatat.com/vetehelmimi-i-te-riut-vellai-tregon-telefonaten-e-fundit-si-e-gjeten-tek-kisha/20%Monthly2019-01-17 10:35
https://www.informatat.com/zbulohet-cmimi-i-mercedes-a-class-sedan/20%Monthly2019-01-17 10:31
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-pasi-tentojne-ti-thyejne-hyrjet-e-banesave/20%Monthly2019-01-17 10:25
https://www.informatat.com/njerezit-e-politikes-perfituesit-me-te-medhenj-te-projektligjit-per-pagat-2/20%Monthly2019-01-17 10:18
https://www.informatat.com/zjarr-dhe-shperthim-bombolash-ne-universitetin-e-lionit/20%Monthly2019-01-17 10:13
https://www.informatat.com/tottenham-po-e-transferon-top-lojtarin-e-liverpoolit/20%Monthly2019-01-17 10:10
https://www.informatat.com/transformimi-i-fsk-se-nuk-ndikon-ne-mandatin-e-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-01-17 10:04
https://www.informatat.com/thaci-kujton-vellezerit-gervalla-dhe-zeken-vrasja-e-tyre-ishte-nje-prej-goditjeve-me-te-renda/20%Monthly2019-01-17 09:58
https://www.informatat.com/hrw-progres-i-ngadalte-ne-permiresimin-e-te-drejtave-te-njeriut-ne-kosove/20%Monthly2019-01-17 09:57
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-prezanton-vulat-qe-do-te-perdoren-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2019-01-17 09:53
https://www.informatat.com/gjigantet-spanjolle-ne-kerkim-te-sulmuesve/20%Monthly2019-01-17 09:49
https://www.informatat.com/zyrtare-dembele-transferohet-te-guangzhou-rf/20%Monthly2019-01-17 09:45
https://www.informatat.com/sicilia-ve-ne-shitje-shtepi-per-vetem-90-cente/20%Monthly2019-01-17 09:38
https://www.informatat.com/hamza-nenshkruan-marreveshjen-grant-per-rrugen-kijeve-zahaq-me-banken-evropiane-per-investime/20%Monthly2019-01-17 09:37
https://www.informatat.com/goditja-ndaj-evazionit-fiskal-rama-mos-luani-me-taksat/20%Monthly2019-01-17 09:35
https://www.informatat.com/77-vite-nga-lindja-e-muhammad-ali-vjen-befasia-e-madhe/20%Monthly2019-01-17 09:30
https://www.informatat.com/kremlini-hedh-poshte-pretendimet-se-trumpi-eshte-agjent-rus/20%Monthly2019-01-17 09:26
https://www.informatat.com/haradinaj-per-viziten-e-hahnit-e-mirepresim-cdo-ide-apo-sugjerim/20%Monthly2019-01-17 09:24
https://www.informatat.com/banka-evropiane-per-investime-1-milion-euro-per-rrugen-kieve-zahaq/20%Monthly2019-01-17 09:22
https://www.informatat.com/opozita-ne-proteste-deri-ne-rrezimin-e-edi-rames-thote-basha/20%Monthly2019-01-17 09:20
https://www.informatat.com/bahtiri-peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices-do-te-kaloje-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-17 09:19
https://www.informatat.com/zbehen-shpresat-per-heqjen-e-vizave-ne-2019-en/20%Monthly2019-01-17 09:18
https://www.informatat.com/gjithcka-gati-per-rastin-veteranet-gjykata-ua-dergon-ftesat-te-akuzuarve/20%Monthly2019-01-17 09:16
https://www.informatat.com/lvv-zhdukja-e-thacit-sjell-dyshime/20%Monthly2019-01-17 09:09
https://www.informatat.com/dhuna-ne-familje-ka-shenuar-rritje-vitin-e-kaluar/20%Monthly2019-01-17 09:04
https://www.informatat.com/pas-votebesimit-theresa-may-nis-konsultimet-politike/20%Monthly2019-01-17 09:03
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-kazino-ne-prishtine-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-01-17 08:59
https://www.informatat.com/vore-tentohet-te-vidhet-bankomati/20%Monthly2019-01-17 08:56
https://www.informatat.com/njerezit-e-politikes-perfituesit-me-te-medhenj-te-projektligjit-per-pagat/20%Monthly2019-01-17 08:55
https://www.informatat.com/vojvodina-me-pllakate-putin-shko-ne-shtepi/20%Monthly2019-01-17 08:54
https://www.informatat.com/trajneri-i-leipzigut-ronaldo-dhe-messi-nuk-i-plotesojne-kriteret-per-te-luajtur-per-ne/20%Monthly2019-01-17 08:51
https://www.informatat.com/temperaturat-ne-kosove-shenojne-rritje/20%Monthly2019-01-17 08:50
https://www.informatat.com/shi-e-bore-sot-ne-shqiperi-rriten-temperaturat/20%Monthly2019-01-17 08:47
https://www.informatat.com/ancelotti-me-super-transferim-nga-real-madridi/20%Monthly2019-01-17 08:47
https://www.informatat.com/greves-se-kirurgeve-i-bashkohen-edhe-ortopedet/20%Monthly2019-01-17 08:44
https://www.informatat.com/dw-pse-gent-cakaj-nuk-eshte-si-sebastian-kurz/20%Monthly2019-01-17 08:44
https://www.informatat.com/putin-sot-ne-serbi-e-ruajne-mbi-7-mije-police/20%Monthly2019-01-17 08:41
https://www.informatat.com/kerkohet-zbardhja-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-17 08:37
https://www.informatat.com/osbe-ja-publikon-raportin-mbi-gjendjen-e-strehimoreve-te-viktimave-te-dhunes-ne-familje/20%Monthly2019-01-17 08:31
https://www.informatat.com/paga-te-larta-cilesi-e-ulet/20%Monthly2019-01-17 08:23
https://www.informatat.com/tahiri-nese-thaci-pajtohet-per-kembim-i-ben-favor-millosheviqit-putinit-e-vuciqit/20%Monthly2019-01-17 08:18
https://www.informatat.com/rouhani-irani-do-te-nise-nje-satelit-ne-hapesire/20%Monthly2019-01-17 08:15
https://www.informatat.com/rasti-toka-rekord-per-seanca-te-deshtuara/20%Monthly2019-01-17 08:12
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-takon-hahnin/20%Monthly2019-01-17 11:23
https://www.informatat.com/37-vjet-nga-vrasja-e-vellezerve-gervalla-dhe-kadri-zekes/20%Monthly2019-01-17 08:06
https://www.informatat.com/delegacioni-shteteror-shkel-rezoluten-per-dialogun/20%Monthly2019-01-17 11:13
https://www.informatat.com/ekzili-i-fshehte-i-hashim-thacit/20%Monthly2019-01-17 11:02
https://www.informatat.com/letra-prekese-e-mesueses-po-me-dhemb-zemra-qe-po-humbni-mesimin/20%Monthly2019-01-17 07:54
https://www.informatat.com/flamuj-rus-foto-te-putinit-dhe-mbishkrime-ne-jemi-vellezer-gjithandej-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-17 07:51
https://www.informatat.com/pas-nje-viti-pauze-caktohet-data-e-gjykimit-te-uke-rugoves/20%Monthly2019-01-16 16:07
https://www.informatat.com/arratiset-i-denuari-per-sulmin-ndaj-seles/20%Monthly2019-01-16 16:03
https://www.informatat.com/suhareka-dhe-podujeva-me-nivelin-me-te-ulet-te-ekstremizmit/20%Monthly2019-01-16 15:58
https://www.informatat.com/rumania-thote-se-skane-presione-nga-jashte-qe-te-njohin-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-16 15:53
https://www.informatat.com/haziri-e-kamberi-pajtohen-qe-lugina-duhet-te-jete-pjese-e-kosoves/20%Monthly2019-01-16 15:51
https://www.informatat.com/vulin-komandantit-te-kfor-it-ushtria-e-kosoves-e-papranueshme-per-serbine/20%Monthly2019-01-16 15:49
https://www.informatat.com/adoleshenti-bie-nga-kati-i-tete-i-anijes-luksoze-vdes/20%Monthly2019-01-16 15:46
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-smund-te-refuzoje-kerkesen-e-shba-se-per-heqje-te-takses/20%Monthly2019-01-17 08:40
https://www.informatat.com/testim-i-ri-premtues-per-parandalimin-e-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2019-01-16 15:30
https://www.informatat.com/victoria-beckham-shpenzon-mijera-paund-per-nje-produkt-kozmetik/20%Monthly2019-01-16 15:27
https://www.informatat.com/sbashk-paralajmeron-masa-nese-do-te-kete-presion-ndaj-grevisteve/20%Monthly2019-01-17 08:36
https://www.informatat.com/reagimet-e-ashpra-te-haradinajt-per-taksen-shkak-i-presioneve-nga-nderkombetaret-dhe-pdk-ja/20%Monthly2019-01-16 15:14
https://www.informatat.com/chiellini-ronaldo-mi-ka-shkaterruat-endrrat-si-lojtar-i-realit/20%Monthly2019-01-16 15:09
https://www.informatat.com/shqiprim-arifi-e-humb-shumicen-ne-kuvendin-e-presheves/20%Monthly2019-01-16 15:05
https://www.informatat.com/edon-zhegrova-u-pergjigjet-barcelones-dhe-milanit/20%Monthly2019-01-16 15:00
https://www.informatat.com/ish-komandanti-tara-ftohet-si-i-dyshuar-ne-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-01-17 07:59
https://www.informatat.com/nga-humbjet-e-trustit-jane-prekur-te-gjitha-llogarite-e-kursimeve-pensionale/20%Monthly2019-01-16 14:52
https://www.informatat.com/pas-pese-oreve-perfundon-intervistimi-i-sami-lushtakut/20%Monthly2019-01-16 15:42
https://www.informatat.com/tregu-i-gjelber-vetem-premtim-komuna-e-prishtines-shfrytezon-parate-per-kredine-e-autobuseve/20%Monthly2019-01-16 14:28
https://www.informatat.com/moter-e-vella-me-gjendjen-e-rralle-jane-te-rinj-por-duken-shume-te-moshuar/20%Monthly2019-01-16 14:24
https://www.informatat.com/vushtrria-kerkon-superligen-tri-transferime-brenda-pak-ditesh/20%Monthly2019-01-16 14:23
https://www.informatat.com/dhurata-e-vuciqit-per-putinin-nje-qen-sharri-nga-kosova/20%Monthly2019-01-16 14:18
https://www.informatat.com/ledina-celo-kthehet-10-vite-pas-ne-kohe-publikon-foton-nudo/20%Monthly2019-01-16 14:18
https://www.informatat.com/hoxhajnuk-ka-as-rrezim-te-qeverise-e-as-ndryshim-te-koalicionit/20%Monthly2019-01-16 15:24
https://www.informatat.com/balili-u-arrestua-ne-vitin-2006-ne-pranga-bashke-me-dy-police-per-750-kg-hashash/20%Monthly2019-01-16 14:13
https://www.informatat.com/ismaili-opozites-votojeni-projektligjin-per-rritjen-e-pagave-per-mjeket/20%Monthly2019-01-16 14:11
https://www.informatat.com/ministrja-shahini-apel-studenteve-ne-shqiperi-te-mos-pengojne-punen-e-sekretarive/20%Monthly2019-01-16 14:07
https://www.informatat.com/vdes-ish-ambasadori-i-sllovenise-ne-kosove-ngushellon-haradinaj/20%Monthly2019-01-16 14:04
https://www.informatat.com/bullgaret-blejne-telekomin-shqiptar-per-50-milione-euro/20%Monthly2019-01-16 14:03
https://www.informatat.com/kerkesa-e-studenteve-depolitizimi-i-arsimit/20%Monthly2019-01-16 13:59
https://www.informatat.com/limaj-askush-nuk-do-ti-sjell-marreveshje-te-demshme-vendit/20%Monthly2019-01-16 13:42
https://www.informatat.com/disa-kirurge-nuk-i-binden-sindikates-vazhdojne-greven/20%Monthly2019-01-16 13:38
https://www.informatat.com/partite-politike-jane-kancer-i-pasherueshem-per-arsimin-ne-kosove/20%Monthly2019-01-16 15:21
https://www.informatat.com/selmanaj-qeveria-e-ka-degraduar-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2019-01-16 12:10
https://www.informatat.com/banda-e-selenices-historia-e-atentateve-deri-tek-i-fundit-ne-vlore/20%Monthly2019-01-16 12:09
https://www.informatat.com/thaci-sot-ne-hage-padrejtesisht-po-intervistohet-nje-clirimtar-kurse-kriminelet-serbe-vazhdojne-te-shetisin-lirshem/20%Monthly2019-01-16 14:45
https://www.informatat.com/shmangni-sheqerin-para-gjumit/20%Monthly2019-01-16 12:01
https://www.informatat.com/vazhdojne-telashet-mes-autoriteteve-komunale-dhe-shitesve-te-librit-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-01-16 11:59
https://www.informatat.com/pse-preferohet-te-pini-uje-ne-mengjes/20%Monthly2019-01-16 11:58
https://www.informatat.com/ndikimi-pozitiv-i-kafese-ne-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-01-16 11:55
https://www.informatat.com/sulmi-ne-nairobi-14-te-vdekur-ne-mesin-e-tyre-nje-amerikan-dhe-britanik-publikohen-pamjet-e-sulmit-te-pergjakshem-foto-video-18/20%Monthly2019-01-16 11:53
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-rrisin-performancen-e-trurit/20%Monthly2019-01-16 11:43
https://www.informatat.com/per-anetaresim-ne-be-vendet-e-ballkanit-do-te-perballen-me-proces-me-rigoroz-negociimi/20%Monthly2019-01-16 11:41
https://www.informatat.com/kater-operime-specifike-ne-kliniken-e-kirurgjise-vaskulare-ne-qkuk/20%Monthly2019-01-16 11:36
https://www.informatat.com/ne-veri-shenohet-pervjetori-i-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-16 11:36
https://www.informatat.com/salihamidzic-nuk-pranon-ta-ndaje-punen-me-kahnin/20%Monthly2019-01-16 11:32
https://www.informatat.com/stresi-qe-keni-ne-pune-ndikon-negativisht-ne-zemer/20%Monthly2019-01-16 11:31
https://www.informatat.com/arrestohet-shqiptari-ne-itali-kishte-ne-veture-100-kg-droge/20%Monthly2019-01-16 11:29
https://www.informatat.com/keto-ushqime-duhet-te-konsumoni-nese-vuani-nga-anemia/20%Monthly2019-01-16 11:29
https://www.informatat.com/fotografite-e-femijeve-te-cilat-pushtuan-internetin/20%Monthly2019-01-16 11:26
https://www.informatat.com/pdk-nuk-e-ofroi-rrezimin-e-qeverise-haradinaj-krasniqi-lutfi-haziri-ka-genjyer/20%Monthly2019-01-16 11:26
https://www.informatat.com/kim-kardashian-insiston-beteja-me-taylor-swift-ka-mbaruar/20%Monthly2019-01-16 11:21
https://www.informatat.com/alicia-keys-moderatore-e-cmimeve-grammy-2019/20%Monthly2019-01-16 11:19
https://www.informatat.com/edhe-paris-jackson-ne-qender-rehabilitimi/20%Monthly2019-01-16 11:17
https://www.informatat.com/rita-ora-ne-shtrat-me-kate-moss/20%Monthly2019-01-16 11:16
https://www.informatat.com/leter-ambasadorit-lu-balili-u-dorezua-nuk-e-pate-kete-fat-ta-shihje-nga-afer/20%Monthly2019-01-16 11:15
https://www.informatat.com/zbulohen-sinjale-radioje-jashte-galaktikes-sone/20%Monthly2019-01-16 11:13
https://www.informatat.com/grate-me-te-forta-se-burrat-ne-dhimbje/20%Monthly2019-01-16 11:11
https://www.informatat.com/tenderi-i-unazes-se-re-kreu-i-arrsh-se-thirret-ne-prokurorine-e-tiranes/20%Monthly2019-01-16 11:10
https://www.informatat.com/u-gjeten-te-vdekur-brenda-ne-frigorifer-historia-e-tre-femijeve-te-vegjel/20%Monthly2019-01-16 11:07
https://www.informatat.com/superkupa-e-italise-ne-jeddah-te-arabise-saudite-luhet-milan-juventus/20%Monthly2019-01-16 11:04
https://www.informatat.com/shmangni-ruajtjen-e-faturave-mund-tju-shkaktojne-kancer/20%Monthly2019-01-16 11:03
https://www.informatat.com/te-besh-seks-forcon-kujtesensidomos-pas-te-50-tave/20%Monthly2019-01-16 11:01
https://www.informatat.com/fituesja-britanike-e-lotarise-e-josh-dhe-i-lutet-futbollistit-shqiptar-per-martese/20%Monthly2019-01-16 10:58
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-takohet-ne-seline-e-nismes-presin-thacin-per-dokumentet/20%Monthly2019-01-16 10:57
https://www.informatat.com/zvonko-veselinoviq-denohet-me-dy-vjet-burgim/20%Monthly2019-01-16 10:52
https://www.informatat.com/tusk-qendrimi-ne-be-zgjedhja-me-e-mire-per-britanine/20%Monthly2019-01-16 10:51
https://www.informatat.com/marketet-detyrohen-qe-prane-cdo-produkti-ta-vendosin-flamurin-e-shtetit-te-origjines/20%Monthly2019-01-16 11:06
https://www.informatat.com/keta-perberes-ushqimor-nuk-mund-ti-perzini-bashke-ne-asnje-menyre/20%Monthly2019-01-16 10:44
https://www.informatat.com/nje-ish-ushtar-i-uck-se-ankohet-ne-kushtetuese-per-nje-kerkese-te-speciales/20%Monthly2019-01-16 10:38
https://www.informatat.com/pamje-qe-tregojne-se-si-kundershtuesit-e-brexit-it-festuan-humbjen-e-kryeministres-may-ne-parlament/20%Monthly2019-01-16 10:33
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-akp-ne-thote-se-kete-vit-do-te-kete-nxitje-te-zhvillimit-ekonomik/20%Monthly2019-01-16 10:30
https://www.informatat.com/ministri-serb-kemi-indikacione-kush-e-vrau-ivanoviqin-radojciq-ate-dite-sishte-ne-kosove/20%Monthly2019-01-16 10:28
https://www.informatat.com/ish-presidenti-meksikan-100-mln-dollare-ryshfet-nga-el-chapo/20%Monthly2019-01-16 10:24
https://www.informatat.com/nje-vit-nga-vrasja-e-ivanoviqit-oconnell-thirrje-autoriteteve-te-marrin-masa-serioze/20%Monthly2019-01-16 10:21
https://www.informatat.com/sa-paguhet-nje-mesimdhenes-ne-kosove-dhe-sa-nje-ne-rajon/20%Monthly2019-01-16 10:18
https://www.informatat.com/putin-serbine-do-ta-furnizojme-me-arme-dhe-pajisje-ushtarake/20%Monthly2019-01-16 10:17
https://www.informatat.com/barcelona-dhe-milan-ne-gare-per-zhegroven/20%Monthly2019-01-16 10:14
https://www.informatat.com/haradinajtaksa-nuk-hiqet-fytyra-e-serbise-shihet-neser-me-putinin-ne-beograd/20%Monthly2019-01-16 13:26
https://www.informatat.com/autoriteti-me-i-larte-i-nato-s-sot-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2019-01-16 10:05
https://www.informatat.com/kinezet-perfundojne-ndertimin-e-nje-kryevepre-tjeter-arkitektonike-i-ka-8-rrokaqiej-250-metra-te-larte/20%Monthly2019-01-16 10:00
https://www.informatat.com/kosova-e-emiratet-e-bashkuara-do-ta-forcojne-bashkepunimin-ekonomik/20%Monthly2019-01-16 09:59
https://www.informatat.com/merret-vendimi-per-dosjen-tahiri/20%Monthly2019-01-16 09:56
https://www.informatat.com/greqi-tsipras-kerkon-votebesimin-ne-parlament/20%Monthly2019-01-16 09:52
https://www.informatat.com/haradinajky-vit-do-te-reflektoj1-fuqishem-ne-zhvillimin-ekonomik-lokal/20%Monthly2019-01-16 12:03
https://www.informatat.com/media-serbe-edi-rama-serish-grabit-kosoven-nje-hap-para-krijimit-te-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-01-16 09:49
https://www.informatat.com/deshton-seanca-ndaj-azem-syles-e-te-tjereve-ne-rastin-toka/20%Monthly2019-01-16 09:44
https://www.informatat.com/rama-platforma-e-bashkeqeverisjes-3-minuta-larg-zgjidhjes/20%Monthly2019-01-16 09:45
https://www.informatat.com/kurtiqeverisja-e-ardhshme-e-vv-se-do-ta-nxjerre-kosoven-nga-kriza/20%Monthly2019-01-16 14:14
https://www.informatat.com/i-kerkon-shkurorezimin-bashkeshortja-rrahet-nga-burri-ne-prizren/20%Monthly2019-01-16 09:37
https://www.informatat.com/mergim-lushtaku-nga-haga-thote-se-jane-te-gatshem-te-deshmojne-pastertine-e-luftes-se-uck-se/20%Monthly2019-01-16 09:34
https://www.informatat.com/rihanna-padit-babane-e-saj/20%Monthly2019-02-11 08:42
https://www.informatat.com/fundi-tragjik-i-te-riut-nga-durresi-piu-fostoksine-por-u-pendua-vdes-ne-aksident/20%Monthly2019-01-16 09:24
https://www.informatat.com/meta-per-dekretimi-i-rames-si-minister-i-jashtem-pergjigje-te-qarte-pa-dashuri-brenda-afateve-kushtetuese/20%Monthly2019-01-16 09:19
https://www.informatat.com/opozita-qeveria-ka-filluar-te-zmbrapset/20%Monthly2019-01-16 09:15
https://www.informatat.com/formacionet-e-mundshme-juventus-milan/20%Monthly2019-01-16 09:06
https://www.informatat.com/panairi-i-makinave-ne-detroit-vetem-volkswagen-nga-gjermania/20%Monthly2019-01-16 09:03
https://www.informatat.com/vazhdon-greva-e-kirurgeve-ne-qkuk/20%Monthly2019-01-16 09:01
https://www.informatat.com/qeveria-i-liron-nga-taksa-100-per-qind-mallrat-ne-vlere-2-2-milione-euro/20%Monthly2019-01-16 08:59
https://www.informatat.com/putin-ballkani-i-destabilizuar-nga-prezenca-e-shba-se/20%Monthly2019-01-16 08:57
https://www.informatat.com/vecernje-novosti-edi-rama-po-vepron-konkretisht-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-01-16 08:54
https://www.informatat.com/transfermarkt-zbulon-fakte-interesante-per-kosoven/20%Monthly2019-01-16 08:51
https://www.informatat.com/caparros-i-sevillas-nuk-mundemi-ti-perballojme-kushtet-financiare-te-morates/20%Monthly2019-01-20 08:22
https://www.informatat.com/kryetari-i-sbashk-ut-viziton-grevistet-e-lipjanit/20%Monthly2019-01-16 08:42
https://www.informatat.com/distanca-qe-duhet-patjeter-ta-mbani-nga-personi-i-semure-qe-te-mos-ju-infektoje-me-grip/20%Monthly2019-01-16 08:41
https://www.informatat.com/studentet-protestojne-sot-kunder-punesimeve-partiake-ne-arsim/20%Monthly2019-01-16 08:38
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-tani-gjashte-skenaret-e-mundshem-te-brexit-pas-humbjes-historike-te-kryeministres-may/20%Monthly2019-01-16 08:37
https://www.informatat.com/putin-viziton-neser-serbine-bisedohet-dhe-per-kosoven/20%Monthly2019-01-16 08:34
https://www.informatat.com/moszbardhja-e-vrasjes-se-ivanoviqit-do-te-sjelle-vrasje-te-reja/20%Monthly2019-01-16 08:33
https://www.informatat.com/rasti-toka-azem-syla-dhe-te-tjeret-para-gjykates/20%Monthly2019-01-16 08:30
https://www.informatat.com/sot-ne-hage-intervistohet-sami-lushtaku/20%Monthly2019-01-16 10:13
https://www.informatat.com/porti-i-durresit-u-kursen-bizneseve-nga-kosova-miliona-euro/20%Monthly2019-01-16 08:24
https://www.informatat.com/bahtiri-i-dorezon-presidences-kuvendit-e-qeverise-nenshkrimet-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-01-16 08:19
https://www.informatat.com/acarimi-me-ameriken/20%Monthly2019-01-16 09:50
https://www.informatat.com/negociatat-nuk-sjellin-rezultat-greva-ne-arsim-vazhdon/20%Monthly2019-01-16 08:10
https://www.informatat.com/kosova-ka-harxhuar-gjysme-milioni-euro-per-klientet-e-speciales/20%Monthly2019-01-16 09:41
https://www.informatat.com/miratimi-i-projektligjit-per-buxhetin-i-varur-nga-negociatat-pushtet-opozite/20%Monthly2019-01-16 08:02
https://www.informatat.com/nga-sot-priten-ngritje-temperaturash/20%Monthly2019-01-16 07:57
https://www.informatat.com/zbulohet-identiteti-i-djalit-qe-vodhi-fronin-e-kylie-jenner/20%Monthly2019-01-15 15:58
https://www.informatat.com/ish-pornostarja-rrefen-futbollistin-e-preferuar-zidane-sepse-dua-dhunen/20%Monthly2019-01-15 15:55
https://www.informatat.com/up-ja-i-bashkohet-greves-pezullohen-te-gjitha-proceset-administrative-e-akademike/20%Monthly2019-01-16 08:50
https://www.informatat.com/a-do-tia-ngule-pdk-thiken-ramush-haradinajt-sikur-ldkse/20%Monthly2019-01-15 15:49
https://www.informatat.com/edhe-pas-6-oreve-vazhdon-intervistimi-i-komandant-remit/20%Monthly2019-01-16 08:04
https://www.informatat.com/foto-qe-tregon-se-presidenti-austriak-shfrytezon-transportin-publik/20%Monthly2019-01-15 15:45
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-mjekeve-per-vajzat-hiqni-dore-nga-rivirgjerimi/20%Monthly2019-01-15 15:43
https://www.informatat.com/nje-vit-nga-vrasja-e-ivanoviqit-serbia-nuk-i-jep-provat-e-duhura-kosoves/20%Monthly2019-01-15 15:42
https://www.informatat.com/dhjete-rreziqet-qe-i-kanosen-botes/20%Monthly2019-01-15 15:41
https://www.informatat.com/megan-fox-nuk-njihet-ne-rolin-e-ri/20%Monthly2019-01-15 15:39
https://www.informatat.com/a-iu-versul-ivica-daciqit-ne-bruksel-flet-hajredin-kuci/20%Monthly2019-01-15 15:37
https://www.informatat.com/kim-kardashian-e-konfirmon-vjen-femija-i-katert-me-kanye-west/20%Monthly2019-01-15 15:37
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-legjenda-e-broadway/20%Monthly2019-01-15 15:35
https://www.informatat.com/pas-betejes-me-depresionin-rikthehet-selena-gomez-jam-krenare-per-ate-qe-u-bera/20%Monthly2019-01-15 15:33
https://www.informatat.com/bebe-rexha-mos-e-urreni-dike-per-shkak-te-asaj-qe-thone-te-tjeret-per-te/20%Monthly2019-01-15 15:31
https://www.informatat.com/oconnelli-i-bashkohet-dhimbjes-se-popullit-te-kosoves-per-masakren-e-recakut/20%Monthly2019-01-15 15:29
https://www.informatat.com/mesuesja-dhunon-nxenesen-8-vjecare-se-i-vodhi-buzekuqin/20%Monthly2019-01-15 15:28
https://www.informatat.com/babai-ushqen-foshnjen-me-salce-pikante/20%Monthly2019-01-15 15:26
https://www.informatat.com/uefa-e-krahason-shaqirin-me-ronaldon-dhe-lewandowskin/20%Monthly2019-01-15 15:24
https://www.informatat.com/thithte-tymin-e-duhanit-te-kolegeve-demshperblehet-i-semuri-me-kancer/20%Monthly2019-01-15 15:24
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-pastori-perdhunoi-vajzen-e-tij-14-vjecar-per-gjashte-vite/20%Monthly2019-01-15 15:21
https://www.informatat.com/mediat-italiane-edon-zhegrova-ne-milan/20%Monthly2019-01-15 15:20
https://www.informatat.com/me-thuaj-shenjen-e-horoskopit-te-te-tregoj-udhetimin-ideal-per-kete-vit/20%Monthly2019-01-15 15:19
https://www.informatat.com/cila-eshte-mosha-e-duhur-per-te-humbur-virgjerine/20%Monthly2019-01-15 15:16
https://www.informatat.com/autostrada-e-dukagjinit-mbi-1-miliard-euro/20%Monthly2019-01-15 15:16
https://www.informatat.com/e-dashura-e-goditi-13-here-me-thike-djali-i-propozon-martese-per-ta-shpetuar-nga-burgu/20%Monthly2019-01-15 15:13
https://www.informatat.com/dashuria-ju-ben-te-semure-sikur-jeni-me-grip-e-thote-shkenca/20%Monthly2019-01-15 15:11
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-me-te-hyra-15-milione-euro/20%Monthly2019-01-15 15:10
https://www.informatat.com/hamza-dogana-e-kosoves-ne-durres-nje-mundesi-me-shume-per-bizneset/20%Monthly2019-01-15 15:04
https://www.informatat.com/hena-e-pergjakur-do-te-shihet-ne-fundjave/20%Monthly2019-01-15 15:02
https://www.informatat.com/haxhi-krasniqi-vjen-me-premtimin-e-madh-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-15 15:00
https://www.informatat.com/patatet-mos-i-ndani-nga-dieta-juaj-keto-jane-perfitimet-shendetesore/20%Monthly2019-01-15 14:58
https://www.informatat.com/ia-konfiskojne-veturen-pronari-nuk-pajtohet-assesi-e-zbret-dhunshem-ne-toke/20%Monthly2019-01-15 14:56
https://www.informatat.com/mjafton-nje-tymosje-e-marihuanes-per-te-shkaktuar-ndryshime-ne-tru/20%Monthly2019-01-15 14:55
https://www.informatat.com/nje-ore-gjume-me-teper-ndikimet-ne-organizem/20%Monthly2019-01-15 14:53
https://www.informatat.com/facebook-tani-mundeson-ndarjen-e-ngjarjeve-ne-stories/20%Monthly2019-01-15 14:53
https://www.informatat.com/milan-merr-lajmin-hidhur-para-finales-se-superkupes-ndaj-juventusit/20%Monthly2019-01-15 14:50
https://www.informatat.com/limaj-hapja-e-zyres-doganore-ne-durres-projekti-me-i-madh-pas-autostrades/20%Monthly2019-01-15 14:49
https://www.informatat.com/pas-problemeve-me-vize-haradinaj-thote-se-gjasat-jane-qe-te-mos-shkoje-ne-lutjet-e-mengjesit/20%Monthly2019-01-15 14:45
https://www.informatat.com/miratohet-kodi-i-procedures-penale/20%Monthly2019-01-15 14:45
https://www.informatat.com/qeveria-liron-nga-taksa-mallrat-e-mbetura-serbe-te-cilat-ishin-futur-para-vendimit/20%Monthly2019-01-15 14:42
https://www.informatat.com/haradinajshba-nuk-perkrahe-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2019-01-16 08:31
https://www.informatat.com/punesime-partiake-ne-burgje-reagon-gjonaj/20%Monthly2019-01-15 14:39
https://www.informatat.com/whatsapp-ka-nje-gabim-qe-i-mundeson-njerezve-te-panjohur-te-lexojne-mesazhet-tuaja/20%Monthly2019-01-15 14:34
https://www.informatat.com/perse-nuk-duhet-ta-nxehni-motorin-e-makines-ne-dimer/20%Monthly2019-01-15 14:29
https://www.informatat.com/solskjaer-mourinho-perdorte-taktika-te-marra/20%Monthly2019-01-15 14:24
https://www.informatat.com/punetoret-e-administrates-ne-up-keqperdorin-greven/20%Monthly2019-01-15 14:21
https://www.informatat.com/shkencetaret-afer-pilules-kunder-obezitetit/20%Monthly2019-01-15 14:15
https://www.informatat.com/shba-ka-kerkuar-heqjen-e-takses-haradinaj-kerkon-futjen-ne-be-deri-ne-vitin-2022/20%Monthly2019-01-15 14:39
https://www.informatat.com/mallrat-serbe-qe-hyne-para-takses-nuk-i-nenshtrohen-100-it/20%Monthly2019-01-15 14:10
https://www.informatat.com/haradinajle-tia-jep-dikush-nje-cope-toke-serbise-nese-guxon-dhe-do-ta-shohim-se-si-do-te-dale/20%Monthly2019-01-15 15:49
https://www.informatat.com/evropa-pritet-te-hyje-ne-krize-ekonomike-gjate-vitit-2019/20%Monthly2019-01-15 13:35
https://www.informatat.com/mediat-greke-vrasja-e-shqiptarit-ne-burg-per-te-mos-spiunuar-bashkepunetoret/20%Monthly2019-01-15 13:29
https://www.informatat.com/molliqaj-emerimi-i-bahri-hysenit-ne-krye-te-keshillit-prokurorial-vazhdim-i-kapjes-se-shtetit-nga-klani-pronto/20%Monthly2019-01-15 13:21
https://www.informatat.com/sami-lushtaku-arrin-ne-hage-intervistohet-neser-ne-oren-1000/20%Monthly2019-01-15 13:17
https://www.informatat.com/lekaj-e-quan-autostraden-e-dukagjinit-projektin-me-gjigant-te-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-01-15 13:12
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-e-kosoves-fuqizon-partneritetin-me-partneret-nga-austria/20%Monthly2019-01-15 13:12
https://www.informatat.com/fadil-vokrrit-i-njihet-statusi-i-qytetarit-me-merita-te-vecanta-familja-e-tij-merr-nga-1000-euro-ne-muaj/20%Monthly2019-01-15 13:07
https://www.informatat.com/jasharajnese-ka-miliona-per-pagat-e-te-tjeret-le-te-kete-dhe-per-sistemin-arsimor/20%Monthly2019-01-15 14:11
https://www.informatat.com/ligji-per-qeverine-do-te-beje-ndryshime-te-medha-ne-kabinetin-qeveritar/20%Monthly2019-01-15 13:05
https://www.informatat.com/paloka-zbulon-skenarin-e-rames-me-klement-balilin/20%Monthly2019-01-15 12:56
https://www.informatat.com/kur-pritet-te-ndodhe-takimi-i-ardhshem-thaci-vuciq/20%Monthly2019-01-15 12:17
https://www.informatat.com/petroviq-mozbardhja-e-vrasjes-se-ivanoviqit-paralajmerim-per-vrasje-te-reja/20%Monthly2019-01-15 12:14
https://www.informatat.com/isa-mustafa-perkujton-te-renet-ne-masakren-e-recakut/20%Monthly2019-01-15 12:10
https://www.informatat.com/the-guardian-si-mafia-shqiptare-mori-ne-dore-trafikun-e-droges-ne-angli/20%Monthly2019-01-15 12:06
https://www.informatat.com/veseli-recaku-sinonim-i-cmimit-te-lirise/20%Monthly2019-01-15 11:59
https://www.informatat.com/publikohen-fotografi-te-oliver1-ivanoviqit-te-vrare/20%Monthly2019-01-15 11:45
https://www.informatat.com/kurti-per-recakundrejtesia-eshte-aq-e-vonuar-saqe-ajo-ende-nuk-ka-filluar/20%Monthly2019-01-15 15:52
https://www.informatat.com/cech-pensionohet-ne-fund-te-sezonit/20%Monthly2019-01-15 11:30
https://www.informatat.com/kryeshefi-i-iber-lepencit-berat-lushtaku-viziton-liqenin-e-ujmanit/20%Monthly2019-01-15 11:26
https://www.informatat.com/mustafi-larg-arsenalit/20%Monthly2019-01-15 11:19
https://www.informatat.com/qelizat-kanceroze-mund-te-vdesin-kur-i-hani-keto-pese-ushqime/20%Monthly2019-01-15 11:14
https://www.informatat.com/kreu-i-sbashk-ut-ministri-i-arsimit-pajtohet-me-greven-tone-por-smund-ta-thote-publikisht/20%Monthly2019-01-15 11:07
https://www.informatat.com/fejohen-mesut-ozil-dhe-amine-gulse-perjetesisht-perkushtim-ndaj-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-01-15 11:03
https://www.informatat.com/prej-sot-nisin-masat-sanksionuese-per-mos-largimin-e-kodeve-te-huaja-telefonike/20%Monthly2019-01-15 10:57
https://www.informatat.com/masakrat-e-tmerrshme-qe-kryen-serbet-ne-kosove-pamjet-qe-tronditen-lideret-nderkombetare/20%Monthly2019-01-15 10:50
https://www.informatat.com/perezi-e-kercenon-federaten-e-futbollit-te-spanjes-pas-incidenteve-me-var-in/20%Monthly2019-01-16 08:45
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-rreth-intervistimit-te-ish-pjesetareve-te-uck-se-nga-specialja/20%Monthly2019-01-15 13:40
https://www.informatat.com/betimi-i-ministrave-te-rinj-te-kabinetit-rama-2-neser-mblidhet-parlamenti/20%Monthly2019-01-15 10:32
https://www.informatat.com/prokuroria-dy-muaj-pas-nuk-i-ka-perfunduar-hetimet-per-kompanine-qe-premtoi-punesimin-e-2000-personave-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-15 10:29
https://www.informatat.com/vetedorezohet-kelment-balili-sali-berisha-jep-lajmin/20%Monthly2019-01-15 10:13
https://www.informatat.com/daciq-pa-e-hequr-taksen-ramush-haradinaj-nuk-do-te-mund-te-udhetoje-drejt-shba-se/20%Monthly2019-01-15 10:10
https://www.informatat.com/gjermania-me-rritjen-me-te-vogel-ekonomike-ne-5-vjet/20%Monthly2019-01-15 10:06
https://www.informatat.com/trump-optimist-per-arritjen-e-marreveshjes-tregtare-shba-kine/20%Monthly2019-01-15 10:00
https://www.informatat.com/beogradi-mund-ti-jap-mbrojtje-te-afert-gruas-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-15 09:57
https://www.informatat.com/haradinajmasakra-e-recakut-shenoi-momentin-vendimtar-te-ktheses-ne-luften-per-liri/20%Monthly2019-01-15 13:06
https://www.informatat.com/kryetari-i-miqve-te-amerikes-therret-qytetaret-bojkotoni-prodhimet-serbe-nese-pezullohet-taksa/20%Monthly2019-01-15 09:50
https://www.informatat.com/opozita-ne-maqedoni-thote-se-shpallja-e-ligjit-per-gjuhet-eshte-veper-penale/20%Monthly2019-01-15 09:39
https://www.informatat.com/shba-gjasat-e-vdekjes-nga-mbidoza-me-te-medha-se-sa-nga-aksidentet/20%Monthly2019-01-15 09:37
https://www.informatat.com/podujeva-do-te-mbetet-pa-furnizim-me-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-01-15 09:33
https://www.informatat.com/une-e-futa-ate-te-semure-ne1-jeten-tuaj-reagimi-i-neviles-pas-vrasjes-se-prinderve/20%Monthly2019-01-15 09:30
https://www.informatat.com/arrsh-qarkullim-me-zinxhire-nga-veriu-ne-juglindje/20%Monthly2019-01-15 09:24
https://www.informatat.com/kmdlnj-greva-e-sbashk-ut-nuk-e-rrite-cilesine-e-arsimit/20%Monthly2019-01-15 09:21
https://www.informatat.com/brexit-deputetet-britanike-sot-votojne-per-ose-kunder-marreveshjes-se-may/20%Monthly2019-01-15 09:19
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-do-te-jete-teme-e-pashmangshme-me-putinin/20%Monthly2019-01-15 09:16
https://www.informatat.com/komuna-pagoi-edhe-kestin-e-dyte-prej-gjysme-milion-eurosh-per-autobuset/20%Monthly2019-01-15 09:15
https://www.informatat.com/babai-kanos-vajzen-dhe-dhendrin-e-tij/20%Monthly2019-01-15 09:14
https://www.informatat.com/qeveria-shpreson-ne-votim-te-buxhetit-2019-gjate-ketij-muaji/20%Monthly2019-01-15 09:12
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-restorant-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-15 09:12
https://www.informatat.com/rreth-4-mije-e-400-operime-kane-deshtuar-te-kryhen-ne-qkuk-si-pasoje-e-greves/20%Monthly2019-01-15 09:08
https://www.informatat.com/thaci-perkujton-masakren-e-recakut-serbet-qe-kryen-krime-nje-dite-do-te-japin-pergjegjesi/20%Monthly2019-01-15 09:07
https://www.informatat.com/arsenali-ua-ofron-ozilin-gjiganteve-italiane/20%Monthly2019-01-15 09:04
https://www.informatat.com/henry-i-viii-te-i-anglise-nga-te-huajt-vec-shqiptaret-i-mbajti-ne-ushtri/20%Monthly2019-01-15 09:00
https://www.informatat.com/faton-shoshi-i-perjashton-mediat-nga-seanca-ku-do-te-deshmoje-per-enver-sekiraqen/20%Monthly2019-01-15 08:56
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-nuk-ka-afate-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-15 08:53
https://www.informatat.com/lojtari-i-realit-shperthen-ne-lot/20%Monthly2019-01-15 08:49
https://www.informatat.com/bahtiri-mitrovica-do-te-bashkohet/20%Monthly2019-01-15 08:42
https://www.informatat.com/vazhdon-edhe-sot-intervistimi-i-komandant-remit-ne-hage/20%Monthly2019-01-15 11:38
https://www.informatat.com/airlander-10-terhiqet-per-tu-rikthyer-edhe-me-luksoz-foto/20%Monthly2019-01-15 08:29
https://www.informatat.com/vellai-i-ivanoviqit-flet-per-personin-qe-po-dyshohet-me-se-shumti-per-vrasjen-e-oliverit/20%Monthly2019-01-15 08:25
https://www.informatat.com/mungon-sherbimi-katering-trump-porosit-ushqim-fast-food-i-per-administraten/20%Monthly2019-01-15 08:21
https://www.informatat.com/gazetari-e-pyet-alban-per-krahasimin-messi-vinicius-qe-po-behet-ne-madrid-spanjolli-pergjigjet-ne-menyre-brilante/20%Monthly2019-01-15 08:19
https://www.informatat.com/greve-deri-ne-plotesimin-e-kerkesave-te-mesimdhenesve/20%Monthly2019-01-15 08:14
https://www.informatat.com/sekiraqa-para-gjyqit-nen-akuzat-per-nxitje-te-vrasjes-se-policit-triumf-riza/20%Monthly2019-01-15 08:08
https://www.informatat.com/vdes-femija-qe-u-aksidentua-me-31-dhjetor/20%Monthly2019-01-15 08:04
https://www.informatat.com/per-shba-ne-njohja-e-ndersjelle-eshte-caku-me-apo-pa-kembim-territoresh/20%Monthly2019-01-15 10:36
https://www.informatat.com/400-mije-euro-per-paga-te-aeroportit-jofunksional/20%Monthly2019-01-15 07:58
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-shkurt-do-te-kete-nje-takim-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-15 09:56
https://www.informatat.com/tjeter-shqiptar-humb-jeten-ne-burgjet-greke/20%Monthly2019-01-15 07:47
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-fillon-punen-ne-durres/20%Monthly2019-01-15 07:43
https://www.informatat.com/vuciqi-thote-se-ne-nje-takim-me-thacin-ishin-afer-rrahjes-hajredin-kuci-iu-sul-daciqit/20%Monthly2019-01-15 07:41
https://www.informatat.com/moti-per-diten-e-marte/20%Monthly2019-01-15 07:38
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-e-recakut/20%Monthly2019-01-15 07:36
https://www.informatat.com/bllokuan-udhekryqin-me-qellim-qe-mbi-30-porsche-te-mund-te-kalojne-rrugen-ne-te-kuqen/20%Monthly2019-01-14 16:00
https://www.informatat.com/caji-i-xhenxhefilit-i-shkrine-guret-ne-veshka-e-pastron-melcine-dhe-i-zvogelon-dhimbjet-e-nyejve/20%Monthly2019-01-14 15:58
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-xhaferi-nuk-konfirmon-fuqizimin-e-ligjit-per-gjuhet/20%Monthly2019-01-14 15:54
https://www.informatat.com/daciq-te-gjithe-e-kane-te-qarte-se-prishtina-duhet-te-heq-taksat/20%Monthly2019-01-14 15:54
https://www.informatat.com/demaskohet-kengetarja-serbe-dikur-quhej-minire-jashari-sot-mina-kostic/20%Monthly2019-01-14 15:51
https://www.informatat.com/zeri-i-amerikes-publikon-pergjimet-e-ish-drejtorit-te-ps-si-shiten-vendet-e-punes/20%Monthly2019-01-14 15:50
https://www.informatat.com/njerezit-kane-folur-kjo-veze-fiton-ndaj-kylie-jenner/20%Monthly2019-01-14 15:46
https://www.informatat.com/perleshje-mes-gjashte-personave-ne-prishtine-nderhyn-njesia-speciale/20%Monthly2019-01-14 15:46
https://www.informatat.com/trump-refuzon-idene-e-senatorit-republikan-per-rihapje-te-qeverise/20%Monthly2019-01-14 15:43
https://www.informatat.com/shprehite-te-cilat-iu-vecojne-nga-femrat-tjera/20%Monthly2019-01-14 15:42
https://www.informatat.com/autostrada-e-dukagjinit-neser-nje-faze-e-rendesishme/20%Monthly2019-01-14 15:39
https://www.informatat.com/juventusi-publikon-skuadren-per-ndeshjen-e-superkupes-ndaj-milanit/20%Monthly2019-01-14 15:36
https://www.informatat.com/courtney-stodden-tregon-shendetin-foto/20%Monthly2019-01-14 15:35
https://www.informatat.com/be-dhe-osbe-jo-bojkot/20%Monthly2019-01-14 15:32
https://www.informatat.com/poli-i-veriut-papritmas-nis-te-ndryshoje-poziten/20%Monthly2019-01-14 15:29
https://www.informatat.com/lufta-e-eurodeputeteve-leter-drejtuar-britanikeve-ju-lutemi-qendroni-ne-be/20%Monthly2019-01-14 15:26
https://www.informatat.com/ne-australi-ngordhin-miliona-peshq-nga-moti-i-nxehte/20%Monthly2019-01-14 15:23
https://www.informatat.com/joshua-u-jep-afat-10-dite-wilderit-e-furyt/20%Monthly2019-01-14 15:21
https://www.informatat.com/berisha-ironizon-ramen-shqiperia-ka-dy-ministra-te-jashtem/20%Monthly2019-01-14 15:16
https://www.informatat.com/samsung-shfaq-modelet-galaxy-m-lansimi-me-28-janar/20%Monthly2019-01-14 15:15
https://www.informatat.com/monedhat-e-huaja-e-nisin-javen-me-rritje-karshi-lekut/20%Monthly2019-01-14 15:13
https://www.informatat.com/plagosi-14-persona-ne-pire-vritet-shqiptari-ne-burgun-grek/20%Monthly2019-01-14 15:11
https://www.informatat.com/studentet-protestojne-te-merkuren-para-masht-it-rreth-punesimeve-partiake/20%Monthly2019-01-14 15:11
https://www.informatat.com/young-de-gea-eshte-portieri-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-01-14 15:07
https://www.informatat.com/haradinaj-prodhuesve-si-stone-castle-nuk-do-tu-mungoje-mbeshtetja-e-qeverise/20%Monthly2019-01-14 15:07
https://www.informatat.com/zbulohen-dy-specie-te-baktereve-rezistente-ndaj-antibiotikeve/20%Monthly2019-01-14 15:05
https://www.informatat.com/pas-therjes-vdes-kryetari-i-qytetit-polak-gdansk/20%Monthly2019-01-14 15:03
https://www.informatat.com/kater-keshilla-qe-te-ndjeheni-me-pak-te-lodhur-gjate-dimrit/20%Monthly2019-01-14 15:02
https://www.informatat.com/maske-me-vaj-ulliri-per-rritjen-e-flokeve/20%Monthly2019-01-14 14:59
https://www.informatat.com/neser-dita-me-e-ftohte-temperaturat-do-te-shkojne-deri-ne/20%Monthly2019-01-14 14:58
https://www.informatat.com/dieta-mesdhetare-zgjidhet-me-e-mira-per-2019en/20%Monthly2019-01-14 14:55
https://www.informatat.com/gashi-ministria-e-kultures-e-gatshme-per-bashkepunim-konkret-me-zvicren/20%Monthly2019-01-14 14:53
https://www.informatat.com/rakiq-serbet-e-shqiptaret-nuk-kane-bashkepunuar-kurre/20%Monthly2019-01-14 14:50
https://www.informatat.com/camila-cabello-mposht-adele/20%Monthly2019-01-14 14:49
https://www.informatat.com/u-hodh-ne-mur-dhe-e-terhoqi-zvarre-ne-pishine-krokodili-ha-te-gjalle-shkencetaren/20%Monthly2019-01-14 14:47
https://www.informatat.com/lady-gaga-merr-lajmin-e-dhimbshem/20%Monthly2019-01-14 14:44
https://www.informatat.com/demi-e-zjarrte-ne-meksike/20%Monthly2019-01-14 14:42
https://www.informatat.com/pamje-te-tilla-shihen-njehere-ne-100-vjet-bora-dhe-orteket-ne-evrope-mbytin-26-persona/20%Monthly2019-01-14 14:42
https://www.informatat.com/pas-victorias-marka-e-david-beckham-humbet-rreth-11-milione-dollare/20%Monthly2019-01-14 14:39
https://www.informatat.com/kosova-nikoqire-e-forumit-te-crans-montana-qe-do-te-mbahet-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-14 14:35
https://www.informatat.com/befason-pochettino-kur-fituam-30-ndaj-unitedit-sisha-i-lumtur-por-tani-jam-i-lumtur-me-humbjen/20%Monthly2019-01-14 14:34
https://www.informatat.com/vv-greva-erdhi-si-rezultat-i-keqqeverisjes/20%Monthly2019-01-14 14:31
https://www.informatat.com/ruajtja-e-interesave-ne-kosove-prioritet-i-serbise-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-14 14:27
https://www.informatat.com/vuciq-eshte-veshtire-qe-serbia-te-ndertoje-fabrike-ne-gracanice/20%Monthly2019-01-14 14:35
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-kur-mund-te-pezullohet-taksa/20%Monthly2019-01-15 08:01
https://www.informatat.com/zvicra-e-gatshme-te-perkrahe-promovimin-e-produkteve-bujqesore-te-kosoves-ne-tregun-zviceran/20%Monthly2019-01-14 14:19
https://www.informatat.com/labi-me-nje-premtim-deri-ne-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-01-14 14:15
https://www.informatat.com/hoti-kemi-koalicionin-me-te-dobet-qe-ka-pasur-kosova-keto-20-vite/20%Monthly2019-01-14 14:11
https://www.informatat.com/ldk-ligjet-ne-kuvend-perfaqesojne-interesa-klanore/20%Monthly2019-01-14 14:04
https://www.informatat.com/mustafa-veseli-te-mos-flase-si-shef-i-shik-ut/20%Monthly2019-01-15 09:00
https://www.informatat.com/protesta-e-studenteve-dekani-i-filologjikut-jemi-me-ju-denojme-dhunen-e-policise/20%Monthly2019-01-14 13:07
https://www.informatat.com/wsj-iphone-mund-te-zhduket-nga-tregu-njejte-si-polaroid/20%Monthly2019-01-14 12:56
https://www.informatat.com/limaj-e-bytyqi-premtojne-sbashk-un-se-do-ti-mbeshtesin-kerkesat-e-tyre/20%Monthly2019-01-14 12:51
https://www.informatat.com/qeveria-deklarohet-per-ultimatumin-e-amerikes-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-14 12:45
https://www.informatat.com/thaci-deklarohet-pas-mospjesemarrjes-ne-takimin-e-ekipit-ngociator/20%Monthly2019-01-14 12:41
https://www.informatat.com/galatasaray-nis-bisedimet-me-agjentin-e-balotellit/20%Monthly2019-01-14 12:38
https://www.informatat.com/tahiri-tregon-se-a-do-ta-paguaje-kosova-avokatin-e-lushtakut-geoffrey-nice/20%Monthly2019-01-14 12:36
https://www.informatat.com/perfundon-intervistimi-i-komandant-remit-ne-hage/20%Monthly2019-01-14 12:29
https://www.informatat.com/meta-flake-per-flake-rames-presidenti-ne-krye-te-punes-no-more-fake-state/20%Monthly2019-01-14 12:24
https://www.informatat.com/ahmeti-ldk-e-vv-jane-te-gatshem-te-bisedojne-me-vuciqin-por-jo-me-neve/20%Monthly2019-01-14 11:59
https://www.informatat.com/veseli-lufta-e-uck-se-ka-qene-e-shenjte/20%Monthly2019-01-14 11:51
https://www.informatat.com/veseli-porosit-ldk-nemos-i-ferkoni-duart-sdo-te-na-beje-gje-gjykata-speciale-as-sdo-te-gabojme-ne-dialog/20%Monthly2019-01-15 07:55
https://www.informatat.com/rama-veteshpallet-minister-i-jashtem-i-shqiperise-skemi-kohe-per-te-humbur-ne-kerkim-te-presidentit/20%Monthly2019-01-14 11:14
https://www.informatat.com/vrasja-e-trefishte-ne-tirane-si-e-komentojne-fqinjet/20%Monthly2019-01-14 11:03
https://www.informatat.com/magnezi-e-trajton-depresionin-me-mire-se-antidepresantet/20%Monthly2019-01-14 11:00
https://www.informatat.com/grabovcigjykata-speciale-do-ta-vertetoje-pastertine-e-luftes-se-uck-se/20%Monthly2019-01-14 10:58
https://www.informatat.com/zyrtare-real-madrid-barcelona-data-dhe-ora-se-kur-zhvillohet-el-clasico/20%Monthly2019-01-14 10:52
https://www.informatat.com/psd-e-vendosur-pa-plotesimin-e-kerkesave-tona-nuk-e-votojme-buxhetin/20%Monthly2019-01-14 10:49
https://www.informatat.com/recicapo-ndermarrim-hapa-konkret-per-avancimin-e-te-drejtave-te-punetoreve%e2%80%8b/20%Monthly2019-01-14 10:46
https://www.informatat.com/ozil-nuk-ka-bere-asgje-per-1arsenalin/20%Monthly2019-01-14 10:45
https://www.informatat.com/cakaj-edi-rama-mund-te-behet-vete-edhe-minister-i-jashtem-njesoj-si-cipras/20%Monthly2019-01-14 10:36
https://www.informatat.com/rita-ora-behet-imazh-i-brendit-te-njohur/20%Monthly2019-01-14 10:33
https://www.informatat.com/amerika-kerkon-pezullimin-e-takses-paralajmeron-pasoja/20%Monthly2019-01-14 10:28
https://www.informatat.com/solari-merr-vesh-nga-futbolli-aq-sa-une-nga-inxhinieria/20%Monthly2019-01-14 10:25
https://www.informatat.com/do-behesh-modele-historia-e-gruas-qe-perfundoi-ne-skllave-seksi/20%Monthly2019-01-14 10:24
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-thirrur-nga-veseli-pa-ldk-ne-vv-ne-e-thacin/20%Monthly2019-01-14 10:21
https://www.informatat.com/reali-konfirmon-lendimin-e-benzemas/20%Monthly2019-01-14 10:18
https://www.informatat.com/data-e-lansimit-te-telefonit-te-palosshem-samsung-konfirmohet-nga-vet-kompania/20%Monthly2019-01-14 10:15
https://www.informatat.com/tjeter-i-vdekur-nga-temperaturat-e-uleta-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-14 10:10
https://www.informatat.com/pacolli-besoj-fuqishem-te-secili-ish-luftetar-i-uck-se/20%Monthly2019-01-14 10:08
https://www.informatat.com/i-ftuari-tjeter-nga-specialja-mund-te-intervistohet-ne-prishtine-e-jo-ne-hage/20%Monthly2019-01-14 10:07
https://www.informatat.com/vjedhja-te-pashalimani-burg-per-4-ushtaraket/20%Monthly2019-01-14 10:01
https://www.informatat.com/tri-pozat-atraktive-te-oriola-marashit/20%Monthly2019-01-14 09:58
https://www.informatat.com/erdogani-kunder-artisteve-birres-dhe-moxartit/20%Monthly2019-01-14 09:54
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-thirrje-te-ftuarve-nga-gjykata-speciale-mos-jepni-deklarata/20%Monthly2019-01-14 13:48
https://www.informatat.com/jashari-greva-nuk-do-te-ndalet-derisa-te-plotesohen-kerkesat/20%Monthly2019-01-14 09:48
https://www.informatat.com/opozita-ekipi-negociator-paterice-e-thacit/20%Monthly2019-01-14 09:47
https://www.informatat.com/lekaj-rruget-jane-te-pastruara/20%Monthly2019-01-14 09:43
https://www.informatat.com/ish-deputeti-i-pdk-se-ne-gare-per-kryesues-te-keshillit-prokurorial/20%Monthly2019-01-14 09:42
https://www.informatat.com/dy-vjet-nga-ndalimi-i-hyrjes-se-trenit-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-01-14 09:36
https://www.informatat.com/rrezohet-aeroplani-transportues-ne-iran-brenda-tij-ishin-10-anetare-te-bordit/20%Monthly2019-01-14 09:36
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-grua-pasi-rrahu-burrin-e-saj/20%Monthly2019-01-14 09:33
https://www.informatat.com/reagon-turqia-pas-kercenimit-te-trump-per-shkaterrim-ekonomik/20%Monthly2019-01-14 09:26
https://www.informatat.com/novosti-asnje-hap-i-prishtines-drejt-be-se-pa-heqje-te-takses/20%Monthly2019-01-14 09:25
https://www.informatat.com/juventus-e-refuzon-chelsean-per-higuainin/20%Monthly2019-01-14 09:19
https://www.informatat.com/maymbetemi-ne-be-nese-parlamenti-nuk-voton-marreveshjen-per-brexit/20%Monthly2019-01-14 09:15
https://www.informatat.com/trusti-humbi-mbi-85-milione-euro-te-pensionisteve-ne-2018/20%Monthly2019-01-14 09:09
https://www.informatat.com/remi-arrin-ne-hage/20%Monthly2019-01-14 09:09
https://www.informatat.com/vjet-nga-shqiperia-u-larguan-mbi-200-mije-shqiptare/20%Monthly2019-01-14 09:07
https://www.informatat.com/detaje-nga-vrasja-e-trefishte-ne-1tirane-autori-ishte-divorcuar-kishin-edhe-nje-vajze-te-vogel/20%Monthly2019-01-14 09:06
https://www.informatat.com/bore-serish-ne-diber-rreth-30-e-fshatrave-jane-te-bllokuar/20%Monthly2019-01-14 08:59
https://www.informatat.com/ky-eshte-lojtari-i-muajit-ne-premierlige/20%Monthly2019-01-14 08:57
https://www.informatat.com/trump-kercenon-turqine-do-te-te-shkaterroj-ekonomikisht/20%Monthly2019-01-14 08:54
https://www.informatat.com/denohet-kosovari-qe-bashke-me1-familje-tentoi-ti-bashkangjitet-isisit/20%Monthly2019-01-14 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-riperserit-viti-2019-do-te-jete-vit-i-ekonomise/20%Monthly2019-01-14 15:20
https://www.informatat.com/qkuk-451-raste-per-tri-dite-ne-emergjence-20-te-lenduar-ne-aksidente-komunikacioni/20%Monthly2019-01-14 08:40
https://www.informatat.com/10-milione-euro-per-asfalt/20%Monthly2019-01-14 08:36
https://www.informatat.com/kthehet-prodhimi-ne-trepce/20%Monthly2019-01-14 08:33
https://www.informatat.com/tronditet-tirana-dhendri-vret-vjehrrin-dhe-vjehrren-me-pas-veten/20%Monthly2019-01-14 08:29
https://www.informatat.com/elena-gjika-ndryshon-vendim-hyn-ne-greve/20%Monthly2019-01-14 08:26
https://www.informatat.com/michy-batshuayi-huazohet-te-monaco/20%Monthly2019-01-15 10:41
https://www.informatat.com/sekretet-e-thacit-per-dialogun/20%Monthly2019-01-14 08:18
https://www.informatat.com/shba-ja-kerkon-pezullimin-e-menjehershem-te-takses/20%Monthly2019-01-14 08:15
https://www.informatat.com/furnizimi-me-barna-i-pamjaftueshem/20%Monthly2019-01-14 08:10
https://www.informatat.com/ldk-ja-dhe-lvv-ja-bojkotojne-takimin-per-dialogun/20%Monthly2019-01-14 11:43
https://www.informatat.com/agjencia-qendrore-e-prokurimit-shkakton-deme-milioneshe-me-prokurime/20%Monthly2019-01-14 08:02
https://www.informatat.com/sot-nis-greva-e-pergjithshme-e-sbashk-ut/20%Monthly2019-01-14 07:59
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-nis-sot-intervistimin-e-disa-ish-pjesetareve-te-uck-se/20%Monthly2019-01-14 09:53
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-10/20%Monthly2019-01-14 07:52
https://www.informatat.com/veseli-per-specialen-do-te-dalim-faqebardhe/20%Monthly2019-01-13 15:58
https://www.informatat.com/unitedi-kerkon-fitoren-e-gjashte-me-radhe-formacionet-zyrtare-tottenham-man-united/20%Monthly2019-01-13 15:51
https://www.informatat.com/3-shenjat-e-horoskopit-qe-tradhetohen-me-shume-nga-partneri/20%Monthly2019-01-13 15:46
https://www.informatat.com/vatikani-i-jep-urdher-te-prere-katedrales-se-prishtines-por-a-iu-binden-ata/20%Monthly2019-01-13 15:44
https://www.informatat.com/kuci-i-aakse-e-pakuptimte-ldk-te-ike-nga-negociatat-rugova-dialogonte-edhe-me-millosheviqin/20%Monthly2019-01-14 08:58
https://www.informatat.com/te-marten-varroset-kosovari-qe-vdiq-pas-aksidentit-ne-serbi/20%Monthly2019-01-13 15:28
https://www.informatat.com/dy-futbolliste-te-partizanit-kerkohen-ne-serine-a/20%Monthly2019-01-13 15:24
https://www.informatat.com/robotet-mund-te-detektojne-kancerin-e-qafes-se-mitres-me-mire-se-mjeket/20%Monthly2019-01-13 15:21
https://www.informatat.com/samsung-zbulon-nje-tv-gjigant-prej-219-inc/20%Monthly2019-01-13 15:07
https://www.informatat.com/lotet-e-krokodilit-te-presidentit-thaci-per-lushtakun-e-mustafen/20%Monthly2019-01-13 15:05
https://www.informatat.com/ne-vitin-2018-u-shenua-rritje-e-numrit-te-aksidenteve-ne-komunikacion/20%Monthly2019-01-13 15:01
https://www.informatat.com/perfshihen-nga-zjarri-dy-shtepi-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-13 14:52
https://www.informatat.com/fruthi-raste-te-reja-cdo-dite-kryesisht-femijet-nen-2-vjec-qe-nuk-kane-bere-vaksinen/20%Monthly2019-01-13 14:41
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-informacione1-1nga-serbia-pas-raportimeve-per-vdekjen-e-nje-mergimtari-ne-aksident/20%Monthly2019-01-13 14:38
https://www.informatat.com/simptomat-qe-tregojne-se-mund-te-jeni-duke-vuajtur-nga-ankthi/20%Monthly2019-01-13 14:28
https://www.informatat.com/11-miliarde-euro-teprice-e-buxhetit-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-13 14:04
https://www.informatat.com/hazard-e-dua-atmosferen-dhe-stadiumin-anfield/20%Monthly2019-01-13 13:56
https://www.informatat.com/shoqata-e-mulliseve-thote-se-furrtaret-po-rrisin-cmimet-per-perfitime-te-veta/20%Monthly2019-01-13 13:49
https://www.informatat.com/pa-zgjidhje-per-lajmet-e-rreme/20%Monthly2019-01-13 13:44
https://www.informatat.com/per-ta-mposhtur-barcelonen-duhet-te-luash-futboll-te-perkryer/20%Monthly2019-01-13 13:29
https://www.informatat.com/rama-njofton-studentet-nga-neser-ne-sekretariate-sqaroheni-per-tarifat-e-bursat/20%Monthly2019-01-13 13:26
https://www.informatat.com/dibranet-e-hapin-vete-rrugen-nga-debora-20-burra-po-shtyjme-furgonin-me-te-semure/20%Monthly2019-01-13 13:16
https://www.informatat.com/sbashk-u-apel-prinderve-mos-lejoni-qe-disa-sektore-ta-kene-pagen-me-te-madhe-se-mesuesit-e-femijeve-tuaj/20%Monthly2019-01-13 13:11
https://www.informatat.com/familjaret-e-mergimtarit-qe-humbi-jeten-ne-aksidentin-ne-serbi-nrruge-tvet-ka-qene-autobusi-e-goditi/20%Monthly2019-01-13 13:06
https://www.informatat.com/maldini-ka-nje-kerkese-interesante-per-milanin/20%Monthly2019-01-13 12:56
https://www.informatat.com/komandant-remi-thote-se-po-shkon-ne-hage-si-deshmitar-dhe-si-i-dyshuar/20%Monthly2019-01-13 12:47
https://www.informatat.com/bejeni-kete-nese-bateria-e-celularit-tuaj-eshte-dobesuar/20%Monthly2019-01-13 12:37
https://www.informatat.com/konsumoi-viagra-10-here-me-shume-se-sa-duhej-burri-e-peson-keq/20%Monthly2019-01-13 12:29
https://www.informatat.com/mbyllja-e-studenteve-brenda-fakulteteve-reagon-leshaj-nuk-jane-studente-por/20%Monthly2019-01-13 12:22
https://www.informatat.com/ish-politikanja-thote-se-stemen-e-ushtrise-e-kishte-punuar-burri-i-saj/20%Monthly2019-01-13 12:15
https://www.informatat.com/drashkoviq-nese-nuk-arrihet-marreveshja-me-kosoven-serbia-do-te-shkaterrohet/20%Monthly2019-01-13 12:10
https://www.informatat.com/lushtaku-e-kam-mbrojtur-dhe-do-ta-mbroj-luften-e-uckse/20%Monthly2019-01-14 07:55
https://www.informatat.com/e-shtyjne-autoambulancen-per-tu-ndezur/20%Monthly2019-01-13 12:03
https://www.informatat.com/pochettino-le-te-kuptohet-se-mund-ta-marre-drejtimin-e-man-unitedit/20%Monthly2019-01-13 11:56
https://www.informatat.com/may-paralajmeron-katastrofe-nese-nuk-mbeshtetet-plani-per-brexit/20%Monthly2019-01-13 11:51
https://www.informatat.com/edhe-remi-niset-per-hage-pamje-nga-shtepia/20%Monthly2019-01-13 11:48
https://www.informatat.com/provat-pse-rama-qendron-prapa-dhunes-policore-ndaj-studenteve-protestues/20%Monthly2019-01-13 11:38
https://www.informatat.com/zeka-e-shoqeron-lushtakun-ne-hage-besoj-ne-pastertine-e-luftes-se-sami-lushtakut/20%Monthly2019-01-13 11:26
https://www.informatat.com/largohet-bora-e-grumbulluar-ne-trotuaret-e-pdujeves/20%Monthly2019-01-13 11:18
https://www.informatat.com/kush-po-largohet-nga-chelsea/20%Monthly2019-01-13 11:07
https://www.informatat.com/jaguar-land-rover-do-te-largoje-rreth-5-mije-punetore-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2019-01-13 11:04
https://www.informatat.com/e-rralle-gruaja-humb-degjimin-vetem-per-zerin-e-meshkujve/20%Monthly2019-01-13 11:01
https://www.informatat.com/arbana-osmani-nuk-jeton-me-me-bashkeshortin/20%Monthly2019-01-13 10:53
https://www.informatat.com/ke-po-e-transferon-reali/20%Monthly2019-01-13 10:46
https://www.informatat.com/nese-jeni-duhanpires-keta-artikuj-patjeter-duhet-ti-hani/20%Monthly2019-01-13 10:42
https://www.informatat.com/koci-mustafa-intervistohet-neser-lushtaku-te-merkuren/20%Monthly2019-01-13 10:37
https://www.informatat.com/10-gjuhet-me-te-veshtira-ne-bote-ja-ku-renditet-shqipja-2/20%Monthly2019-01-13 10:35
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-ne-shendetin-e-syve/20%Monthly2019-01-13 10:27
https://www.informatat.com/fshati-pa-telefon/20%Monthly2019-01-13 10:25
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-lushtakun-e-mustafen-para-nisjes-per-hage/20%Monthly2019-01-13 10:19
https://www.informatat.com/lushtaku-nuk-e-di-se-ne-cfare-cilesie-me-kane-ftuar-ne-hage/20%Monthly2019-01-14 09:00
https://www.informatat.com/tete-sekrete-qe-nuk-i-keni-ditur-per-trump-in/20%Monthly2019-01-13 10:11
https://www.informatat.com/vdes-mergimtari-ne-aksident-ne-serbi-udhetonte-per-austri-lendohen-edhe-tre-te-tjere/20%Monthly2019-01-13 10:05
https://www.informatat.com/policia-i-percjelle-remin-e-lushtakun/20%Monthly2019-01-13 10:03
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-veriu-po-lihet-qellimshem-jashte-ligjit-per-pazare-territoriale-me-serbine/20%Monthly2019-01-13 09:57
https://www.informatat.com/tokat-e-burdushit/20%Monthly2019-01-13 09:52
https://www.informatat.com/dietat-po-ju-bejne-me-te-shendoshe-paralajmerojne-ekspertet/20%Monthly2019-01-13 09:49
https://www.informatat.com/ky-eshte-ushqimi-qe-ju-shpeton-jeten/20%Monthly2019-01-13 09:46
https://www.informatat.com/doli-per-patrulle-ne-jon-humb-jeten-skafisti-i-policise-kufitare/20%Monthly2019-01-13 09:42
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-platforma-e-dialogut-do-te-jete-e-gatshme-te-marten/20%Monthly2019-01-13 15:40
https://www.informatat.com/the-guardian-mafiozet-shqiptare-jane-mbreter-te-kokaines-dhe-e-kontrollojne-tregun-britanik/20%Monthly2019-01-13 09:34
https://www.informatat.com/blakaj-gjykata-speciale-nuk-ka-mandat-te-ofroje-drejtesi-universale/20%Monthly2019-01-13 09:27
https://www.informatat.com/si-e-shohin-te-rinjte-prishtinen/20%Monthly2019-01-13 09:24
https://www.informatat.com/the-guardian-dua-lipa-artistja-me-e-nominuar-ne-brit-awards-2019/20%Monthly2019-01-16 09:30
https://www.informatat.com/rezultatet-e-sondazhit-kosovaret-nuk-shkojne-te-mjeku-pa-u-semure/20%Monthly2019-01-13 08:54
https://www.informatat.com/may-vota-pozitive-per-marreveshjen-e-prespes-moment-historik-per-maqedonine/20%Monthly2019-01-13 08:50
https://www.informatat.com/trajkovic-tregon-se-kush-po-i-frikeson-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-01-13 08:46
https://www.informatat.com/studentet-e-shkencave-matematike-natyrore-nga-shkurti-bojkotojne-mesimin/20%Monthly2019-01-13 08:41
https://www.informatat.com/cutrone-i-lumtur-me-kualifikimin-tani-jemi-gati-per-juventusin/20%Monthly2019-01-14 08:21
https://www.informatat.com/celina1-barazimi-eshte-humbje-per-mua/20%Monthly2019-01-13 08:35
https://www.informatat.com/autoriteti-tregon-gjendjen-e-rrugeve-ne-shqiperi-ku-kalohet-me-zinxhire/20%Monthly2019-01-13 08:30
https://www.informatat.com/brit-awards-ve-perballe-dua-lipen-dhe-rita-oren/20%Monthly2019-01-13 08:27
https://www.informatat.com/juventusi-nuk-e-ndjen-mungesen-e-cristianos/20%Monthly2019-01-13 08:23
https://www.informatat.com/8-vjecari-elvin-xhinovci-mahnit-jurine-ne-suedi/20%Monthly2019-01-13 08:20
https://www.informatat.com/vv-shpend-ahmeti-po-tallet-me-qytetaret-e-prishtines/20%Monthly2019-01-13 12:06
https://www.informatat.com/e-presin-tek-dera-dhe-i-terrorizojne-te-gjithe-familjen-me-arme-si-u-grabit-biznesmeni-shqiptar/20%Monthly2019-01-13 08:09
https://www.informatat.com/allegri-jam-i-kenaqur-me-angazhimin-dhe-kualifikimin/20%Monthly2019-01-13 08:38
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-stuhia-e-bores-ne-shba/20%Monthly2019-01-13 08:02
https://www.informatat.com/dw-heqja-e-kufirit-kosove-shqiperi-bashkim-apo-lehtesim-i-procedurave/20%Monthly2019-01-13 08:00
https://www.informatat.com/sami-lushtaku-e-rrustem-mustafa-sot-nisen-ne-hage/20%Monthly2019-01-13 10:16
https://www.informatat.com/ftohte-ne-kosove-edhe-sot/20%Monthly2019-01-13 07:53
https://www.informatat.com/vdes-matematicieni-me-i-shquar-ne-bote/20%Monthly2019-01-12 20:10
https://www.informatat.com/r-kelly-mohon-te-gjitha-akuzat-per-abuzim-seksual/20%Monthly2019-01-12 20:06
https://www.informatat.com/zaev-afron-dy-kundershtaret-e-medhenj-shqiptare/20%Monthly2019-01-12 20:00
https://www.informatat.com/simiq-ka-dy-fjale-per-taksen/20%Monthly2019-01-12 19:57
https://www.informatat.com/detaje-interesante-nga-prapaskenat-e-rastit-cakaj/20%Monthly2019-01-12 19:55
https://www.informatat.com/ngrin-liqeni-i-badovcit/20%Monthly2019-01-12 19:52
https://www.informatat.com/thaci-i-paprekshem-nga-komisioni-per-gylenistet/20%Monthly2019-01-12 19:49
https://www.informatat.com/arifi-reagon-ashper-pasi-vuciq-e-lavderoi-mustafen/20%Monthly2019-01-12 19:45
https://www.informatat.com/vuciq-lavderon-ldk-ne/20%Monthly2019-01-12 19:42
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-takon-ahmetin-dhe-ymerin/20%Monthly2019-01-12 19:36
https://www.informatat.com/ndizet-perplasja-mes-aak-se-e-ldk-se/20%Monthly2019-01-13 09:39
https://www.informatat.com/haradinaj-taksen-nuk-guxojme-ta-heqim-jemi-te-detyruar-ti-kthehemi-vetes/20%Monthly2019-01-13 08:16
https://www.informatat.com/ish-ambasadori-godet-ekipin-negociator/20%Monthly2019-01-13 07:56
https://www.informatat.com/modeli-terheqes-nuk-ndalet-tani-dhe-aktor/20%Monthly2019-01-12 15:17
https://www.informatat.com/ja-kur-ngrihen-aktakuzat-e-para-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-01-12 10:32
https://www.informatat.com/meta-ministria-e-jashtme-smund-te-kthehet-ne-autoshkolle-ku-ustai-kerkon-te-mesoje-gjeniun-si-te-ndryshoje-kufijte/20%Monthly2019-01-12 10:28
https://www.informatat.com/ne-pranvere-do-te-hapet-kufiri-me-kosoven/20%Monthly2019-01-12 10:24
https://www.informatat.com/qeveria-me-gjysmeze-per-mbylljen-e-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-01-12 10:21
https://www.informatat.com/gjermania-hap-nje-dritare-shprese-per-liberalizimin-e-vizave-kete-vit/20%Monthly2019-01-12 09:44
https://www.informatat.com/mustafa-jep-sinjale-per-mbeshtetjen-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-12 15:40
https://www.informatat.com/vuciq-zgjedhjet-ne-serbi-varen-nga-interesi-i-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-01-12 15:35
https://www.informatat.com/perballja-e-pare-me-specialen/20%Monthly2019-01-12 15:29
https://www.informatat.com/be-ja-gati-ta-sqaroje-marreveshjen-per-brexit-in-por-jo-ta-rinegocioje-ate/20%Monthly2019-01-11 15:54
https://www.informatat.com/cdo-mashkull-e-ka-nje-grua-qe-nuk-do-ta-harroje-kurre/20%Monthly2019-01-11 15:52
https://www.informatat.com/fryrja-e-barkut-zgjidheni-kete-problem-me-ananas-mjalte-ose-uthull-molle/20%Monthly2019-01-11 15:48
https://www.informatat.com/ashna-asnje-aeroplan-nuk-ka-fluturuar-per-ne-holande-nga-aeroporti-i-prishtines/20%Monthly2019-01-11 15:45
https://www.informatat.com/dua-lipa-mes-yjeve-ne-muzeun-madame-tussauds/20%Monthly2019-01-11 15:42
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-perfaqesuesin-e-air-energy/20%Monthly2019-01-11 15:40
https://www.informatat.com/rukiqi-kundershton-greven-e-sbashk-ut-krahason-pagat-e-mesimdhenesve-me-produktivitetin-e-tyre/20%Monthly2019-01-11 15:38
https://www.informatat.com/akulli-ngrin-qytetin-rus/20%Monthly2019-01-11 15:35
https://www.informatat.com/kadri-veseli-fton-ne-takim-ldk-ne-dhe-vv-ne-per-te-henen/20%Monthly2019-01-12 09:40
https://www.informatat.com/shala-i-fton-kompanite-kroate-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2019-01-11 15:29
https://www.informatat.com/moti-ne-fundjave-i-qete-e-me-intervale-te-shkurta-me-diell/20%Monthly2019-01-11 15:17
https://www.informatat.com/haradinaj-para-studenteve-te-iowa-s-regjimi-i-vizave-diskriminim-per-qytetaret-tane/20%Monthly2019-01-12 09:36
https://www.informatat.com/bora-sjell-kaos-ne-disa-pjese-te-evropes/20%Monthly2019-01-11 14:49
https://www.informatat.com/edi-rama-studenteve-kryeminister-si-une-vetem-ne-boten-tjeter-do-gjeni/20%Monthly2019-01-11 14:47
https://www.informatat.com/mustafa-vendimi-per-taksen-popullist-kjo-qeveri-duhet-te-shkoj-ne-shtepi/20%Monthly2019-01-12 09:28
https://www.informatat.com/drashkoviq-serbia-nuk-ka-krahe-te-fluturoje-ne-rusi/20%Monthly2019-01-11 13:55
https://www.informatat.com/vulin-jep-nje-lajm-te-madh-per-ushtrine-e-serbise/20%Monthly2019-01-11 13:24
https://www.informatat.com/haradinaj-perfshirja-e-ldk-se-dhe-vv-se-do-ta-fuqizonte-kosoven-ne-dialog/20%Monthly2019-01-11 13:06
https://www.informatat.com/tre-aeroplane-te-vegjel-dje-kane-fluturuar-nga-prishtina-drejt-hages/20%Monthly2019-01-11 15:46
https://www.informatat.com/do-te-befasoheni-ja-si-ishte-emri-i-kosoves-ne-vitin-1405/20%Monthly2019-01-11 12:56
https://www.informatat.com/geti-dhe-marina-me-veshje-luksoze-deri-ne-10-mije-euro/20%Monthly2019-01-11 12:50
https://www.informatat.com/nuk-ka-mbushur-akoma-1-vjece-vajza-e-kylie-jenner-e-rrethuar-me-miliona-dollare/20%Monthly2019-01-11 12:47
https://www.informatat.com/ministri-i-pdk-se-kundershton-propozimin-e-haradinajt-per-taksen/20%Monthly2019-01-11 15:13
https://www.informatat.com/qeveria-emeron-eset-berishen-drejtor-te-aviacionit-civil/20%Monthly2019-01-11 12:38
https://www.informatat.com/haradinajpadrejtesisht-me-kane-sulmuar-per-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-01-11 14:44
https://www.informatat.com/meka-pushtohet-nga-karkalecat/20%Monthly2019-01-11 12:17
https://www.informatat.com/tualeti-inteligjent-do-dale-ne-treg-per-6-mije-euro-ja-cfare-perfshin/20%Monthly2019-01-11 12:14
https://www.informatat.com/nje-asteroid-i-rrezikshem-i-afrohet-tokes/20%Monthly2019-01-11 12:03
https://www.informatat.com/ankohej-se-kishte-migrene-mjeket-i-gjejne/20%Monthly2019-01-11 11:56
https://www.informatat.com/dhjami-i-tepert-rreth-belit-nenkupton-se-keni-madhesi-me-te-vogel-te-trurit/20%Monthly2019-01-11 11:51
https://www.informatat.com/te-mirat-e-kajsise/20%Monthly2019-01-11 11:48
https://www.informatat.com/kosova-hap-ambasade-edhe-ne-portugali/20%Monthly2019-01-11 11:45
https://www.informatat.com/gjykata-gjermane-evakuohet-per-shkak-te-kercenimeve-me-bombe/20%Monthly2019-01-11 11:43
https://www.informatat.com/haradinaj-homazhe-te-varri-i-ibrahim-rugoves-viziton-edhe-familjen-e-tij/20%Monthly2019-01-11 11:40
https://www.informatat.com/ja-cfare-propozon-putin-per-zgjidhje-ne-kosove/20%Monthly2019-01-11 11:37
https://www.informatat.com/veseli-kujton-rexhep-malen-e-nuhi-berishen/20%Monthly2019-01-11 11:33
https://www.informatat.com/bugajski-iluzioni-per-serbine-se-madhe-ende-gjendet-te-qarqet-zyrtare-te-serbise/20%Monthly2019-01-11 11:31
https://www.informatat.com/sipas-paskal-milos-genti-cakaj-i-ka-dorezuar-doreheqjen-rames/20%Monthly2019-01-11 11:29
https://www.informatat.com/meta-rames-ska-fuqi-ne-bote-ti-beje-shantazh-presidentit/20%Monthly2019-01-11 11:28
https://www.informatat.com/thaci-janari-muaj-i-heroizmit-dhe-lavdise-per-kosoven/20%Monthly2019-01-11 13:02
https://www.informatat.com/grafiti-qe-vv-ja-e-sheh-si-kercenim-per-anetaret-e-saj/20%Monthly2019-01-11 12:43
https://www.informatat.com/mustafa-e-lushtaku-nisen-ne-vikend-per-hage-te-henen-fillon-intervistimi-nga-specialja/20%Monthly2019-01-11 12:33
https://www.informatat.com/trajkoviq-serbia-shtepi-e-sigurt-per-radoiciqin/20%Monthly2019-01-11 10:57
https://www.informatat.com/haradinaj-te-ndihmohet-kosova-permes-investitoreve-te-rinj/20%Monthly2019-01-11 11:24
https://www.informatat.com/ceshtja-icardi-zhang-e-marotta-i-hedhin-uje-zjarrit/20%Monthly2019-01-11 09:31
https://www.informatat.com/juventusi-e-do-edhe-iscon/20%Monthly2019-01-11 09:27
https://www.informatat.com/vazhdojne-perplasjet-per-rastin-cakaj-midis-metes-e-rames/20%Monthly2019-01-11 09:25
https://www.informatat.com/akpm-ja-udhehiqet-jashteligjshem-me-ushtrues-detyre/20%Monthly2019-01-11 09:22
https://www.informatat.com/ne-emergjence-pediatrike-66-femije-kerkuan-ndihme-mjekesore/20%Monthly2019-01-11 09:19
https://www.informatat.com/rruget-e-prishtines-te-kalueshme/20%Monthly2019-01-11 09:17
https://www.informatat.com/manipulime-ne-tenis-28-lojtare-profesioniste-ne-qeli/20%Monthly2019-01-11 09:14
https://www.informatat.com/vonohet-reagimi-i-kosoves-ne-unesco-per-ceshtjen-e-lahutes/20%Monthly2019-01-11 09:12
https://www.informatat.com/vdes-bashkepunetori-i-fundit-nazist-qe-kishte-jetuar-ne-shba/20%Monthly2019-01-11 09:09
https://www.informatat.com/gucati-fton-veteranet-e-uck-se-te-bashkepunojne-me-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-01-11 09:07
https://www.informatat.com/trump-anulon-pjesemarrjen-ne-forumin-e-davosit/20%Monthly2019-01-11 09:05
https://www.informatat.com/oqeanet-po-ngrohen-me-shpejt-sesa-kishin-parashikuar-shkencetaret/20%Monthly2019-01-11 09:03
https://www.informatat.com/kufiri-veshtire-i-kalueshem-per-disa-serbe-te-kosoves/20%Monthly2019-01-11 09:00
https://www.informatat.com/trashesia-e-bores-ne-gjakove-ka-arritur-deri-ne-1-meter/20%Monthly2019-01-11 08:54
https://www.informatat.com/isa-mustafa-mban-konference-per-media/20%Monthly2019-01-11 08:51
https://www.informatat.com/mustafa-kerkon-zbardhjen-e-vrasjes-se-enver-malokut/20%Monthly2019-01-11 11:13
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-sot-mban-mbledhjen-e-rregullt/20%Monthly2019-01-11 08:43
https://www.informatat.com/perkujtohet-enver-maloku-ne-20-vjetorin-e-vrasjes/20%Monthly2019-01-11 08:38
https://www.informatat.com/platforma-do-te-theksoje-parimin-se-kufijte-dhe-integriteti-jane-te-panegociueshem/20%Monthly2019-01-11 08:31
https://www.informatat.com/edhe-sot-ftohte-e-bore-ne-kosove/20%Monthly2019-01-11 08:25
https://www.informatat.com/shi-bore-dhe-ulje-temperaturash-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-11 08:23
https://www.informatat.com/greva-e-kirurgeve-anulohen-mbi-1000-operacione-ne-jave/20%Monthly2019-01-11 08:20
https://www.informatat.com/be-perkrah-kushtezimin-e-dialogut-me-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-11 11:02
https://www.informatat.com/dy-burime-financimi-per-klientet-e-gjykates-speciale/20%Monthly2019-01-11 09:34
https://www.informatat.com/u-promovua-libri-bir-i-atdheut-kushtuar-deshmorit-naser-hajrizi/20%Monthly2019-01-10 17:07
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-me-prioritet-e-pastron-boren-para-selise-se-partise-se-tij/20%Monthly2019-01-10 15:59
https://www.informatat.com/keni-pare-gjysten-por-vajza-ia-kalon-asaj-sa-i-perket-veshjes/20%Monthly2019-01-10 15:56
https://www.informatat.com/situata-epidemiologjike-e-fruthit-ne-kosove-nen-kontroll/20%Monthly2019-01-10 15:55
https://www.informatat.com/mozzik-jam-rritur-me-byrek-e-jogurt/20%Monthly2019-01-10 15:53
https://www.informatat.com/luan-jaha-pozon-i-lumtur-krah-bashkeshortes/20%Monthly2019-01-10 15:53
https://www.informatat.com/pasi-u-perplas-me-hashim-thacin-lajcak-paralajmeron-vizite-ne-kosove/20%Monthly2019-01-10 15:49
https://www.informatat.com/ilir-meta-flet-per-integritetin-territorial-te-kosoves/20%Monthly2019-01-10 15:49
https://www.informatat.com/haradinaj-pergezon-limaj-e-ahmetin-per-takimin-me-frederica-mogherinin/20%Monthly2019-01-10 15:47
https://www.informatat.com/mavraj-fiton-perballe-zenelit-por-ylli-i-kosoves-realizon-nje-gol-te-bukur/20%Monthly2019-01-10 15:44
https://www.informatat.com/ushqimi-qe-ul-rrezikun-e-prekjes-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2019-01-10 15:43
https://www.informatat.com/bebet-nuk-dridhen-kur-kane-ftohte-arsyeja-do-ju-habise/20%Monthly2019-01-10 15:39
https://www.informatat.com/rama-nuk-e-pertyp-dot-mosdekretimin-e-cakajt-e-sulmon-serish-meten/20%Monthly2019-01-10 15:38
https://www.informatat.com/trajtimi-premtues-qe-do-te-mund-te-sheroje-alergjine-ne-kikirike/20%Monthly2019-01-10 15:36
https://www.informatat.com/ikja-e-te-rinjve-nga-kamenica-komuna-e-fajeson-qeverine/20%Monthly2019-01-10 15:33
https://www.informatat.com/qumesht-kanelle-per-nje-lekure-te-shendetshme-dhe-humbje-peshe/20%Monthly2019-01-10 15:33
https://www.informatat.com/dremitjet-tregojne-per-crregullime-mendore/20%Monthly2019-01-10 15:29
https://www.informatat.com/nis-gjyqi-i-sulmuesit-te-dyshuar-te-muzeut-hebre-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-10 15:28
https://www.informatat.com/shkruan-andi-bushati-gent-cakaj-si-nje-tender-me-letra-fallco/20%Monthly2019-01-10 15:25
https://www.informatat.com/mesuesja-ndan-nxenesit-sipas-ngjyres-pezullohet-pasi-fotot-u-bene-virale/20%Monthly2019-01-10 15:23
https://www.informatat.com/nis-shperndarja-e-shujtave-per-qytetaret-ne-nevoje-ne-prishtine-ja-lokacionet/20%Monthly2019-01-10 15:21
https://www.informatat.com/mesuesja-e-terheq-zvarre-femijen-me-autizem-permes-shkolles/20%Monthly2019-01-10 15:20
https://www.informatat.com/babalja-arratiset-nga-kosova-ka-kerkuar-azil-politik-ne-hungari/20%Monthly2019-01-10 15:17
https://www.informatat.com/ups-aksident-mes-ish-te-dashures-dhe-gruas-se-justin-bieber/20%Monthly2019-01-10 15:17
https://www.informatat.com/baton-haxhiu-leter-ilir-metes-refuzimi-i-gent-cakajt-gabim-historik/20%Monthly2019-01-10 15:15
https://www.informatat.com/pas-modelingut-dhe-muzikes-aferdita-dreshaj-verteton-se-ka-dhe-nje-talent-tjeter/20%Monthly2019-01-10 15:14
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-per-presionin-e-madh-qe-po-i-behet-per-taksen-i-kerkon-bese-te-reagoje-per-marshin-ne-banjalluke/20%Monthly2019-01-11 08:47
https://www.informatat.com/ramos-kurre-nuk-kam-enderruar-qe-mund-ti-shenoj-100-gola/20%Monthly2019-01-10 15:04
https://www.informatat.com/arsimi-ne-greve-nga-14-janari/20%Monthly2019-01-11 08:16
https://www.informatat.com/rama-sulmon-edhe-tahirin-per-hir-te-cakajt-ah-moj-edite-bashkohesh-me-qyqaret/20%Monthly2019-01-10 14:53
https://www.informatat.com/129871-2/20%Monthly2019-01-10 14:51
https://www.informatat.com/samsung-galaxy-x-dhe-5g-s10-mund-te-kene-baterite-telefonike-me-te-medha-ndonjehere/20%Monthly2019-01-10 14:38
https://www.informatat.com/vulin-kerkon-ndalimin-e-zgjerimit-te-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-01-11 08:11
https://www.informatat.com/bora-shkakton-vonesa-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2019-01-10 14:27
https://www.informatat.com/dw-beogradi-ndalon-ne-kufi-serbet-qe-punojne-ne-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-10 14:22
https://www.informatat.com/liburn-aliu-per-baton-haxhiun-udb-ja-kercenon-presidentin-e-shqiperise/20%Monthly2019-01-10 14:18
https://www.informatat.com/molliqaj-reagon-ndaj-albin-kurtit-eshte-frikacak-e-jep-uck-ne-per-pushtet/20%Monthly2019-01-10 14:14
https://www.informatat.com/kjo-eshte-deklarata-qe-e-la-gent-cakajn-pa-u-bere-kryediplomat-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-10 14:08
https://www.informatat.com/cila-eshte-skuadra-e-re-e-balotellit/20%Monthly2019-01-10 14:02
https://www.informatat.com/valencia-e-kthen-batshuayn-te-chelsea/20%Monthly2019-01-10 13:59
https://www.informatat.com/aeroplanet-supersonike-prej-100-milione-funtesh-tanime-jane-ne-britani-te-madhe-te-gatshem-per-lufte/20%Monthly2019-01-10 13:54
https://www.informatat.com/conte-preferon-dy-klube-tjera-para-real-madridit/20%Monthly2019-01-10 13:48
https://www.informatat.com/njeriu-me-i-pasur-ne-bote-ne-nje-lidhje-jashtemartesore-me-prezantuesen-e-fox-it/20%Monthly2019-01-10 13:43
https://www.informatat.com/la-gazzetta-interi-kerkon-nga-icardi-agjent-tjeter-reagon-icardi-wanda-gjithmone-do-te-jeta-agjentja-ime/20%Monthly2019-01-10 13:34
https://www.informatat.com/muzeu-historik-kombetar-ne-tirane-sivjet-shenon-dy-pervjetore/20%Monthly2019-01-10 13:30
https://www.informatat.com/kurti-takon-ambasadorin-francez-bisedojne-per-zhvillimet-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-01-10 13:26
https://www.informatat.com/keshilli-gjyqesor-me-rregulla-te-reja-per-qasjen-e-avokateve-ne-gjykata/20%Monthly2019-01-10 13:23
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-ne-diten-e-gjashte-te-greves/20%Monthly2019-01-10 13:22
https://www.informatat.com/eminem-shiti-albume-me-shume-se-cdo-artist-tjeter-ne-vitin-2018/20%Monthly2019-01-13 09:00
https://www.informatat.com/129813-2/20%Monthly2019-01-10 13:18
https://www.informatat.com/haradinaj-te-mobilizohemi-per-nje-kosove-te-paster/20%Monthly2019-01-10 13:14
https://www.informatat.com/shkembimi-higuain-morata-ende-mund-te-ndodhe/20%Monthly2019-01-13 08:05
https://www.informatat.com/glps-rritja-enorme-e-numrit-te-keshilltareve-te-kryeministrit-abuzim-me-pushtetin/20%Monthly2019-01-10 15:07
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-oea-ne-thote-se-prioritet-do-te-jete-zhvillimi-ekonomik/20%Monthly2019-01-10 14:58
https://www.informatat.com/prokuroria-e-pejes-nis-hetimet-per-vrasjet-e-pasluftes-qe-tronditen-qytetin/20%Monthly2019-01-10 13:02
https://www.informatat.com/rama-e-quan-te-turpshem-mosdekretimin-e-cakajt-nga-meta/20%Monthly2019-01-10 12:56
https://www.informatat.com/pacolli-ne-berlin-taksa-ndaj-serbise-nuk-ishte-ndeshkuese-por-per-ti-treguar-se-kosova-eshte-e-pavarur/20%Monthly2019-01-10 14:32
https://www.informatat.com/bashkeshortja-ivanoviq-ne-zgjedhje-ishte-vetem-perballe-listes-serbe-qe-perkrahej-nga-beogradi/20%Monthly2019-01-10 12:45
https://www.informatat.com/cader-per-familjen-ne-kuc-moti-1i-keq-i-gjen-pa-shtepi-prej-termetit/20%Monthly2019-01-10 12:42
https://www.informatat.com/galaxy-s10-do-te-lansohet-me-17-shkurt-ne-san-francisko/20%Monthly2019-01-10 12:35
https://www.informatat.com/keshilla-se-si-ti-zhbllokoni-arteret-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-01-10 12:29
https://www.informatat.com/gaxherri-pervec-demit-ekipi-negociator-po-krijon-edhe-shpenzime/20%Monthly2019-01-10 12:25
https://www.informatat.com/meta-refuzon-gent-cakajn-per-minister-te-jashtem-te-shqiperise/20%Monthly2019-01-10 12:21
https://www.informatat.com/alonso-nuk-e-di-pse-dikush-do-te-shkonte-te-bayerni/20%Monthly2019-01-10 12:17
https://www.informatat.com/serbia-nuk-e-ndal-lobimin-per-terheqje-te-njohjes-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-01-10 12:12
https://www.informatat.com/shkaku-i-motit-kfor-i-shtyn-stervitjet-ushtarake-ne-kosove/20%Monthly2019-01-10 12:08
https://www.informatat.com/hoti-ekipi-negociator-dekorues-thaci-e-veseli-me-vleresime-te-ndryshme-per-dialogun/20%Monthly2019-01-10 13:10
https://www.informatat.com/bbc-ndarjet-jane-te-dukshme-shqiptaret-e-serbet-pine-kafe-bashke-ne-bujanovc-vetem-kur-bejne-biznes/20%Monthly2019-01-10 12:03
https://www.informatat.com/hoxhaj-takon-kryetarin-e-presheves-e-informon-per-dialogun-dhe-takimin-me-mogherinin/20%Monthly2019-01-10 13:01
https://www.informatat.com/mass-mbetet-ende-per-te-luftuar-korrupsionin-ne-kosove/20%Monthly2019-01-10 11:45
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-ne-proteste-me-studentet-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-01-10 12:50
https://www.informatat.com/buzhala-energji-ka-nderprerjet-pasoje-e-mbingarkeses-ne-rrjet/20%Monthly2019-01-10 11:15
https://www.informatat.com/rruga-neper-kulle-e-mbyllur-per-kamione/20%Monthly2019-01-10 11:11
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove-mos-kaloni-ne-kete-aks-rrugor/20%Monthly2019-01-10 11:04
https://www.informatat.com/vv-ja-kerkon-vendosmeri-rreth-takses/20%Monthly2019-01-10 12:03
https://www.informatat.com/gjermania-vendi-me-i-mire-per-te-punuar-gjate-vitit-2019/20%Monthly2019-01-10 10:54
https://www.informatat.com/interi-insiston-per-blerjen-e-de-paul/20%Monthly2019-01-10 10:43
https://www.informatat.com/aktakuze-per-dy-te-pandehur-qe-ne-prizren-rrahen-nje-person-gati-per-vdekje/20%Monthly2019-01-10 10:39
https://www.informatat.com/moti-i-keq-veliaj-te-gjithe-punonjesit-e-bashkise-se-tiranes-jane-ne-terren/20%Monthly2019-01-10 10:33
https://www.informatat.com/godina-emblematike-chrysler-building-ne-nju-jork-nxirret-ne-shitje/20%Monthly2019-01-10 10:30
https://www.informatat.com/lakers-vazhdojne-me-fitore-nen-shkelqimin-e-kuzmas-fitore-e-thelle-edhe-e-bostonit/20%Monthly2019-01-10 10:27
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-e-gatshme-ta-shqyrtoje-raportin-e-serbise-rreth-rastit-ivanoviq/20%Monthly2019-01-10 10:22
https://www.informatat.com/kerkohet-paraburgim-per-tre-hajdutet-qe-demoluan-nje-shtepi-ne-ferizaj/20%Monthly2019-01-10 10:17
https://www.informatat.com/sekretet-e-trajtimit-te-gripit-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-01-10 10:17
https://www.informatat.com/sbashk-u-sot-mbledh-keshillin-drejtues-vendoset-nese-do-te-kete-greve-ne-arsim/20%Monthly2019-01-10 10:13
https://www.informatat.com/ndalohet-zyrtari-i-mpms-se-ne-merdare-reagon-haradinaj/20%Monthly2019-01-10 11:54
https://www.informatat.com/mos-e-teproni-me-vitaminen-c-demton-veshkat/20%Monthly2019-01-10 10:04
https://www.informatat.com/shiti-veshken-per-te-blere-iphone-25-vjecari-mbetet-gjysme-njeri/20%Monthly2019-01-10 10:03
https://www.informatat.com/justin-bieber-dhe-hailey-baldwin-shtyjne-ceremonine-e-dasmes/20%Monthly2019-01-10 10:01
https://www.informatat.com/e-ftuara-nga-specialja-deklaratat-e-mia-nuk-do-tju-pelqejne-por-do-ti-pergjigjem-fteses/20%Monthly2019-01-10 09:59
https://www.informatat.com/gjykata-hedh-poshte-akuzen-e-ashley-judd-ndaj-harvey-weinstein-per-ngacmimin-seksual/20%Monthly2019-01-10 09:59
https://www.informatat.com/rrembehet-gruaja-e-miliarderit-kerkohen-10-milion-dollare-ne-kembim-te-jetes-se-saj/20%Monthly2019-01-10 09:54
https://www.informatat.com/arsenal-dhe-juventus-syte-nga-1futbollisti-kosovar/20%Monthly2019-01-10 09:54
https://www.informatat.com/kerkon-ndjese-per-bashkepunimin-me-r-kelly-lady-gaga-e-bera-kengen-ne-nje-periudhe-te-erret-te-jetes-sime/20%Monthly2019-01-10 09:51
https://www.informatat.com/zaev-deputeteve-zgjidhni-mes-te-ardhmes-evropiane-dhe-izolimit/20%Monthly2019-01-10 09:48
https://www.informatat.com/misteret-e-universit-shkencetaret-paraqesin-studimin-per-valet/20%Monthly2019-01-10 09:47
https://www.informatat.com/shpallen-nominimet-per-1iheart-radio-music-awards-2019-bebe-rexha-dhe-dua-lipa-dominojne-ne-disa-kategori/20%Monthly2019-01-10 09:44
https://www.informatat.com/studim-cka-duhet-te-dini-per-konsumimin-e-veres-se-bardhe/20%Monthly2019-01-10 09:40
https://www.informatat.com/interi-ule-cmimin-e-perisicit/20%Monthly2019-01-10 09:38
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-qe-rrah-gruan-nen-ndikim-te-alkoolit/20%Monthly2019-01-10 09:38
https://www.informatat.com/per-nje-jave-mbi-2-mije-ukrainas-te-semure-nga-fruthi/20%Monthly2019-01-10 09:35
https://www.informatat.com/moskoordinimi-i-thacit-e-haradinajt-rreth-takses/20%Monthly2019-01-10 09:34
https://www.informatat.com/putin-dhe-merkel-pajtohen-per-ti-koordinuar-veprimet-ne-siri/20%Monthly2019-01-10 09:33
https://www.informatat.com/komisioni-konstaton-keqmenaxhim-ne-ipk-rekomandon-shkarkimin-e-kryeshefes/20%Monthly2019-01-10 09:31
https://www.informatat.com/kandidati-opozitar-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-kongo/20%Monthly2019-01-10 09:31
https://www.informatat.com/te-pakten-15-zyrtare-policore-te-vdekur-pas-sulmeve-te-talibaneve-ne-afganistan/20%Monthly2019-01-10 09:29
https://www.informatat.com/bllokohet-rruga-e-kombit-nga-reshjet-e-bores/20%Monthly2019-01-10 09:26
https://www.informatat.com/oscars-kete-vit-rrezikon-te-mbetet-pa-prezantues/20%Monthly2019-01-10 13:18
https://www.informatat.com/ne-mesin-e-te-ftuarve-nga-gjykata-speciale-edhe-nje-ish-ushtare-e-uck-se/20%Monthly2019-01-10 09:21
https://www.informatat.com/merr-hov-biznesi-me-punime-diplomash-prokuroria-nis-hetime/20%Monthly2019-01-10 09:21
https://www.informatat.com/ndersa-shqiperia-po-plaket-ne-itali-me-2017-linden-10-mije-femije-shqiptare/20%Monthly2019-01-10 09:17
https://www.informatat.com/studentet-bllokojne-hyrjen-e-juridikut-me-karrige/20%Monthly2019-01-10 09:15
https://www.informatat.com/prishtine-sulmohet-nje-person-ne-oret-e-vona-te-nates/20%Monthly2019-01-10 09:13
https://www.informatat.com/haradinaj-merr-urime-nga-theresa-may/20%Monthly2019-01-10 10:08
https://www.informatat.com/unitedi-ia-paguan-mourinhos-mbi-16-milione-euro-kompensim-portugezi-i-lire-te-gjej-skuader-te-re/20%Monthly2019-01-10 09:06
https://www.informatat.com/lekaj-ben-thirrje-per-kujdes-ne-trafik-kompanite-po-punojne-per-pastrimin-e-rrugeve-nga-bora/20%Monthly2019-01-10 09:01
https://www.informatat.com/prishtina-ne-kaos-nga-bora/20%Monthly2019-01-10 08:57
https://www.informatat.com/ekzekutivi-i-prishtines-ende-i-pakompletuar/20%Monthly2019-01-10 08:44
https://www.informatat.com/pacolli-sot-ne-berlin-takon1-homologun-gjerman-maas/20%Monthly2019-01-10 08:41
https://www.informatat.com/juventusi-arrin-marreveshje-me-ramseyn-uellsiani-prezantohet-ne-javen-e-ardhshme-por-vjen-ne-vere/20%Monthly2019-01-10 13:13
https://www.informatat.com/proteste-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-10 08:30
https://www.informatat.com/reshjet-e-debores-trashesia-shkon-ne-1-meter-ne-korce-gjysme-metri-ne-bulqize/20%Monthly2019-01-10 08:26
https://www.informatat.com/be-ja-thote-se-ska-dialog-ne-te-ardhmen-e-afert-taksa-duhet-te-hiqet-urgjentisht/20%Monthly2019-01-10 11:39
https://www.informatat.com/procesi-i-nderlikuar-i-dialogut-implikon-shba-ne-dhe-rusine/20%Monthly2019-01-10 10:58
https://www.informatat.com/negociatoret-ne-shtepi-te-dardan-gashit/20%Monthly2019-01-10 08:14
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-i-pranon-doreheqjet-e-kryetareve-verior/20%Monthly2019-01-10 08:07
https://www.informatat.com/rreth-200-operacione-ne-dite-po-anulohen-per-shkak-te-greves-se-kirurgeve/20%Monthly2019-01-10 08:04
https://www.informatat.com/sot-ftohte-dhe-reshje-te-dendura-bore/20%Monthly2019-01-10 07:57
https://www.informatat.com/hahn-provon-te-beje-presion-ndaj-kosoves-hiqeni-taksen/20%Monthly2019-01-10 09:09
https://www.informatat.com/ne-kolumbi-nje-qytet-quhet-albania-por-a-ka-lidhje-me-shqiptaret/20%Monthly2019-01-09 15:51
https://www.informatat.com/shperthim-brenda-godines-te-universitetit-bujqesor/20%Monthly2019-01-09 15:48
https://www.informatat.com/aparati-dental-me-i-shitur-ne-bote-permban-kimikat-te-rrezikshem/20%Monthly2019-01-09 15:47
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-ta-mbeshtes-doganen-qe-tu-pergjigjet-sfidave-te-reja/20%Monthly2019-01-10 08:22
https://www.informatat.com/mustafa-lugina-ne-agjenden-amerikane-do-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-01-09 15:41
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-gjilan-vjet-trajtoi-212-raste-te-dhunes-ne-familje-90-per-qind-e-viktimave-femra/20%Monthly2019-01-09 15:33
https://www.informatat.com/nike-zgjedh-femren-nga-kosova-per-reklame/20%Monthly2019-01-09 15:33
https://www.informatat.com/rrokaqiej-frymezues-qe-na-lene-pa-fjale-foto/20%Monthly2019-01-09 15:30
https://www.informatat.com/diaspora-ia-le-kosoves-rreth-1-miliard-euro-ne-vit/20%Monthly2019-01-09 15:26
https://www.informatat.com/a-duhet-ta-perdorin-femijet-teknologjine/20%Monthly2019-01-09 15:25
https://www.informatat.com/kryetareve-te-dorehequr-serb-u-ecin-rrogat/20%Monthly2019-01-09 15:12
https://www.informatat.com/paris-restoranti-i-pare-nudist-do-te-mbyllet-per-mungese-klientesh/20%Monthly2019-01-09 15:07
https://www.informatat.com/tim-cook-apple-do-te-sjell-sherbime-te-reja-kete-vit/20%Monthly2019-01-09 15:05
https://www.informatat.com/vaji-i-vitamines-e-sekreti-per-lekure-perfekte/20%Monthly2019-01-09 15:01
https://www.informatat.com/si-u-perfshi-nje-polic-serb-ne-futjen-e-145-kg-droge-ne-kosove-qe-per-destinacion-kishin-serbine/20%Monthly2019-01-09 15:01
https://www.informatat.com/keto-perime-dhe-fruta-nuk-duhet-ti-mbani-bashke/20%Monthly2019-01-09 14:56
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-gjykata-speciale-eshte-e-njeanshme-nuk-gjykon-krimet-e-serbise/20%Monthly2019-01-10 08:17
https://www.informatat.com/metoda-per-te-kaluar-me-lehte-krizen-e-migrenes/20%Monthly2019-01-09 14:52
https://www.informatat.com/jeta-e-re-djalit-me-floket-akull/20%Monthly2019-01-09 14:49
https://www.informatat.com/administrata-ska-marre-pagat-te-financat-mungojne-listat-e-te-punesuarve/20%Monthly2019-01-09 14:47
https://www.informatat.com/misteri-i-ciftit-te-varrosur-ne-te-njejtin-varr/20%Monthly2019-01-09 14:46
https://www.informatat.com/femija-i-katert-i-kanye-west-dhe-kim-kardashian-eshte-djale/20%Monthly2019-01-09 14:44
https://www.informatat.com/gruaja-peson-shok-kap-burrin-duke-e-tradhtuar-me-babain-e-saj/20%Monthly2019-01-09 14:42
https://www.informatat.com/shkalla-e-vdekjeve-te-kancerit-shenon-moment-historik-peson-renie-ne-25-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-01-09 14:38
https://www.informatat.com/promovohet-libri-bir-i-atdheut/20%Monthly2019-01-09 14:38
https://www.informatat.com/vetmia-eshte-me-vdekjeprurese-sesa-obeziteti-thote-studimi/20%Monthly2019-01-09 14:35
https://www.informatat.com/bruce-willis-del-i-dehur-nga-nje-klub-mezi-e-mbajne-kembet/20%Monthly2019-01-09 14:33
https://www.informatat.com/pasuria-fut-ne-sherr-motrat-kendall-dhe-kylie-jenner/20%Monthly2019-01-09 14:30
https://www.informatat.com/18-biznese-te-suharekes-behen-bashke-per-ta-transferuar-basketbollistin-alban-veseli/20%Monthly2019-01-09 14:29
https://www.informatat.com/rita-ora-nuk-e-ndjen-te-ftohtin/20%Monthly2019-01-09 14:28
https://www.informatat.com/e-menduan-helmim-ushqimi-14-vjecari-humb-njeren-kembe/20%Monthly2019-01-09 14:26
https://www.informatat.com/rihanna-promovon-koleksionin-e-saj-te-te-brendshmeve/20%Monthly2019-01-09 14:26
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-shefat-e-grupeve-parlamentare-te-koalicionit/20%Monthly2019-01-09 15:54
https://www.informatat.com/alberija-nuk-po-i-njeh-vitet-edhe-me-joshese-ne-foton-me-te-fundit/20%Monthly2019-01-09 14:21
https://www.informatat.com/ra-taksa-dhe-serbia-harroi-aks-ne-dhe-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-09 14:18
https://www.informatat.com/ylli-holandez-i-deshperon-gjigantet-evropiane/20%Monthly2019-01-09 14:14
https://www.informatat.com/holanda-per-shqiptaret-nuk-do-te-hyni-kurre-ne-be/20%Monthly2019-01-09 14:09
https://www.informatat.com/mjeku-hajdin-thaci-flet-per-problemet-shendetesore-te-sylejman-selimit/20%Monthly2019-01-09 14:06
https://www.informatat.com/real-madrid-e-ka-perzgjedhur-trajnerin-e-ri/20%Monthly2019-01-09 14:02
https://www.informatat.com/lluka-nuk-ka-rritje-te-pagave-per-minatoret-e-trepces/20%Monthly2019-01-09 13:46
https://www.informatat.com/lajmerohet-rikallo-nje-dite-pasi-kryeministri-paralajmeroi-shkarkimin-e-tij/20%Monthly2019-01-09 13:42
https://www.informatat.com/ish-presidenti-serb-tadic-paralajmeron-per-shperthimin-e-nje-konflikti-te-ri-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-09 15:41
https://www.informatat.com/tahiri-shpresojme-qe-serbia-do-te-na-tregoje-dicka-per-autoret-e-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-09 13:31
https://www.informatat.com/kdi-te-ndeshkohen-komunat-per-mos-permbushjen-e-rekomandimeve-te-auditorit/20%Monthly2019-01-09 13:28
https://www.informatat.com/vuciq-e-po-u-shkri-konflikti-i-ngrire-i-kosoves/20%Monthly2019-01-09 14:53
https://www.informatat.com/zanfina-pergezon-smajl-latifin-per-vendimin-e-marre-per-denimet-ndaj-atyre-qe-keqtrajtojne-kafshet/20%Monthly2019-01-09 13:03
https://www.informatat.com/kusturica-nuk-do-tia-jepte-asnje-pellembe-toke-kosoves/20%Monthly2019-01-09 12:16
https://www.informatat.com/acari-perfshine-evropen-13-persona-te-vdekur/20%Monthly2019-01-09 12:09
https://www.informatat.com/kjo-eshte-risia-qe-solli-facebook-ne-chat/20%Monthly2019-01-09 12:05
https://www.informatat.com/bes-kallaku-kthehet-ne-kohe-publikon-foton-e-rralle/20%Monthly2019-01-09 12:00
https://www.informatat.com/dosja-per-kompensim-te-demeve-te-luftes-dorezohet-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-01-09 11:54
https://www.informatat.com/more-raca-ne-berlinale-talents-pret-perkrahje-per-projektet-e-reja/20%Monthly2019-01-09 11:49
https://www.informatat.com/mustafakosova-u-perfaqesua-ne-bruksel-nga-nje-delegacion-pa-relevance/20%Monthly2019-01-09 14:21
https://www.informatat.com/prifti-kunder-vajzave-me-minifund-i-nxirrni-shalet-si-proshuta/20%Monthly2019-01-09 11:39
https://www.informatat.com/sarri-sjell-laptopin-e-tij-ne-konferencen-per-media-per-te-vertetuar-se-kane-ishte-ne-pozite-jashte-loje/20%Monthly2019-01-09 11:37
https://www.informatat.com/janjiqmarreveshja-kosove-serbi-me-2020/20%Monthly2019-01-09 11:33
https://www.informatat.com/u-raportua-i-zhdukur-gjendet-i-vdekur-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-01-09 11:23
https://www.informatat.com/egjiptianet-e-kane-quajtur-bima-e-perjetesise-shkenca-i-verteton-efektet-sheruese-te-aloe-veras/20%Monthly2019-01-09 11:16
https://www.informatat.com/skandaloze-minjte-formojne-cerdhe-ne-produktet-ushqimore-ne-viva-fresh/20%Monthly2019-01-09 11:31
https://www.informatat.com/hoxha-demanton-ministren-serbe-skemi-marre-te-dhena-te-reja-nga-serbia-per-rastin-ivanoviq/20%Monthly2019-01-09 11:01
https://www.informatat.com/policia-u-ben-thirrje-shofereve-per-kujdes-te-shtuar-ne-kushtet-me-bore/20%Monthly2019-01-09 10:57
https://www.informatat.com/remzi-shala-si-pergjigjet-fteses-se-gjykates-urdher-per-sjelljen-e-tij-me-detyrim/20%Monthly2019-01-09 13:38
https://www.informatat.com/ndryshon-gjithe-rrjedha-e-protestes-se-studenteve-nisin-tensionet-e-para-tek-politekniku/20%Monthly2019-01-09 10:50
https://www.informatat.com/diplomati-norvegjez-kosova-dhe-serbia-duhet-te-gjejne-zgjidhje/20%Monthly2019-01-09 10:47
https://www.informatat.com/mbyllen-te-gjitha-shkollat-ne-gjirokaster-ja-si-eshte-mbuluar-nga-debora-qyteti-i-gurte/20%Monthly2019-01-09 10:42
https://www.informatat.com/behen-publike-nominimet-e-bafta-film-awards-2019/20%Monthly2019-01-10 09:25
https://www.informatat.com/banka-boterore-rritja-ekonomike-boterore-ne-vitin-2019-do-te-ngadalesohet/20%Monthly2019-01-09 10:32
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-falsifikim-te-parase-ne-suhareke/20%Monthly2019-01-09 10:32
https://www.informatat.com/disa-keshilla-per-makinen-tuaj-ne-keto-dite-te-ftohta/20%Monthly2019-01-09 10:26
https://www.informatat.com/avokati-i-sylejman-selimit-tani-per-tani-ai-nuk-do-intervistohet-as-ne-kosove-dhe-as-ne-hage/20%Monthly2019-01-09 10:25
https://www.informatat.com/trump-fjalim-per-murin-dhe-punen-e-bllokuar-te-qeverise/20%Monthly2019-01-09 10:23
https://www.informatat.com/prishtina-ne-kaos-nga-bora-shpend-ahmeti-merret-me-ceshtje-madhore/20%Monthly2019-01-09 10:19
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-te-dyshuar-pasi-per-prone-kane-sulmuar-nje-femer/20%Monthly2019-01-09 10:18
https://www.informatat.com/qeveria-mohon-ikjen-e-te-rinjve-nga-kamenica/20%Monthly2019-01-09 10:14
https://www.informatat.com/barcelona-e-prezanton-kete-jave-de-jongun/20%Monthly2019-01-09 10:07
https://www.informatat.com/shkrijel-sanxhaku-kontesti-i-vetem-territorial-i-pazgjidhur-ne-ballkan-zgjidhja-nga-be-ja-dhe-shba-ja/20%Monthly2019-01-09 10:03
https://www.informatat.com/ish-e-dashura-e-cristiano-ronaldos1-jasmine-lennard-ai-eshte-genjeshtar-dhe-psikopat-me-probleme-mendore/20%Monthly2019-01-09 09:58
https://www.informatat.com/ky-do-te-jete-vendi-ku-do-te-nenshkruhet-marreveshja-finale-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-01-09 09:49
https://www.informatat.com/189-raste-emergjente-brenda-24-oreve/20%Monthly2019-01-09 10:20
https://www.informatat.com/nese-shpesh-ju-vershojne-djerset-e-ftohta-vraponi-te-mjeku-duhet-te-verifikoni-sheqerin/20%Monthly2019-01-09 09:44
https://www.informatat.com/tregtaret-kineze-pranojne-vetem-pagesa-elektronike/20%Monthly2019-01-09 09:39
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendi-luksoz-qe-e-ka-zgjedhur-afrona-per-festen-e-beqarise/20%Monthly2019-01-09 10:39
https://www.informatat.com/anulohet-seanca-ndaj-lushtakut-ne-rastin-kek-u-mungojne-avokatet/20%Monthly2019-01-09 09:31
https://www.informatat.com/kuburoviq-serbia-ia-dorezoi-kosoves-raportin-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-09 09:30
https://www.informatat.com/zyrtare-bayerni-siguron-sherbimet-e-benjamin-pavard/20%Monthly2019-01-09 09:27
https://www.informatat.com/edhe-pas-takimit-me-haradinajn-sbashk-u-paralajmeron-greve-te-pergjithshme-nga-14-janari/20%Monthly2019-01-09 09:23
https://www.informatat.com/ambasadori-kai-eide-dialogu-mes-kosoves-e-serbise-duhet-te-nis-palet-te-gjejne-zgjidhje/20%Monthly2019-01-09 09:22
https://www.informatat.com/studentet-bejne-qe-rama-ta-kaloje-naten-ne-telefon-biseda-qe-sduhen-humbur/20%Monthly2019-01-09 10:30
https://www.informatat.com/ngricat-ne-rruge-nje-automjet-del-nga-rruga-ne-aksin-lezhe-shkoder/20%Monthly2019-01-09 09:08
https://www.informatat.com/haradinaj-viziton-sot-doganen-e1-kosoves-pas-venies-se-takses/20%Monthly2019-01-09 09:03
https://www.informatat.com/kete-vit-vendosen-pompat-e-derivateve-ne-autostrade-pagesa-per-kalim-vitin-tjeter/20%Monthly2019-01-09 08:57
https://www.informatat.com/be-se-si-intereson-se-ke-e-dergon-kosova-ne-dialog-kerkese-e-vetme-eshte-heqja-urgjente-e-takses/20%Monthly2019-01-09 08:56
https://www.informatat.com/ngeles-ne-shqiperi-bashkepunetor-shkencor-ne-parlamentin-gjerman/20%Monthly2019-01-09 08:53
https://www.informatat.com/galaxy-s10-do-te-kete-nje-tipar-sekret-te-mrekullueshem/20%Monthly2019-01-09 08:52
https://www.informatat.com/njembedhjete-vjet-nga-koalicioni-i-pare-pdk-ldk/20%Monthly2019-01-09 08:48
https://www.informatat.com/roma-ka-gati-transferin-e-pare-ne-kete-afat-kalimtar/20%Monthly2019-01-09 08:48
https://www.informatat.com/kompanite-e-basteve-transferohen-nga-shqiperia-ne-kosove/20%Monthly2019-01-09 08:45
https://www.informatat.com/projektbuxheti-per-vitin-2019-pritet-te-votohet-ne-fund-te-janarit/20%Monthly2019-01-09 08:43
https://www.informatat.com/qe-nga-1-janari-ne-shqiperi-jane-mbyllur-4224-pika-bastesh/20%Monthly2019-01-09 08:42
https://www.informatat.com/tri-ligjet-me-urgjente-qe-presin-miratimin-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-09 08:40
https://www.informatat.com/keto-jane-tre-ushqimet-qe-nuk-duhet-tia-jepni-kurre-nje-foshnjeje/20%Monthly2019-01-09 08:39
https://www.informatat.com/vazhdon-edhe-sot-greva-e-kirurgeve/20%Monthly2019-01-09 08:34
https://www.informatat.com/avokatet-nga-sot-ne-bojkot-te-pergjithshem/20%Monthly2019-01-09 13:05
https://www.informatat.com/arber-zeneli-zbulon-se-a-do-te-largohet-nga-heerenveeni-gjate-janarit/20%Monthly2019-01-10 08:36
https://www.informatat.com/mi-ka-veshtiresi-ne-qarkullim-por-te-gjitha-rruget-ne-kosove-jane-te-kalueshme/20%Monthly2019-01-09 08:27
https://www.informatat.com/analisti-gjerman-ndarja-e-kosoves-do-te-ishte-fatale/20%Monthly2019-01-09 08:22
https://www.informatat.com/vetevendosje-padit-ahmetin-per-kohen-kur-vete-ishte-ne-pushtet/20%Monthly2019-01-09 08:19
https://www.informatat.com/para-nisjes-per-ne-hage-flasin-te-ftuarit-e-speciales/20%Monthly2019-01-09 11:44
https://www.informatat.com/ska-zgjedhje-vec-sondazhe/20%Monthly2019-01-09 08:06
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-do-te-denoncohet-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-01-09 10:53
https://www.informatat.com/ditet-ne-vijim-reshje-te-dendura-bore-ne-fundjave-serish-acar/20%Monthly2019-01-09 07:58
https://www.informatat.com/drenica-zgjedh-kryetarin-e-ri-fillon-blindimi-i-yjeve-te-ekipit/20%Monthly2019-01-08 15:56
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-sot-ne-bruksel-presidenti-thaci-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-08 15:54
https://www.informatat.com/fitoi-tendera-30-mln-e-me-dokumenta-false-prokuroria-sgjen-dot-recepsionistin-26-vjecar/20%Monthly2019-01-08 15:51
https://www.informatat.com/12-profesionet-me-te-cuditshme-ne-bote/20%Monthly2019-01-08 15:46
https://www.informatat.com/avokatet-ne-bojkot-te-pergjithshem/20%Monthly2019-01-08 15:44
https://www.informatat.com/zbulohet-ilaci-kunder-plakjes/20%Monthly2019-01-08 15:43
https://www.informatat.com/pacolli-marreveshja-me-serbine-duhet-te-coje-ne-anetaresimin-ne-be-nato-dhe-okb/20%Monthly2019-01-08 15:42
https://www.informatat.com/zhegrova-i-dashuruar-me-futbollin-ja-cka-ben-ai-me-topin/20%Monthly2019-01-08 15:39
https://www.informatat.com/cardi-b-qendron-24-ore-pa-gjume-shkak-gjendja-shendetesore-e-se-bijes/20%Monthly2019-01-08 15:36
https://www.informatat.com/metoda-per-te-larguar-yndyren-ne-gjak/20%Monthly2019-01-08 15:33
https://www.informatat.com/kurre-mos-i-lini-mysafiret-ta-puthin-foshnjen-tuaj-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-08 15:30
https://www.informatat.com/gashi-po-shqyrtojme-mundesine-qe-selimi-te-intervistohet-ne-prishtine-gjendja-e-tij-shendetesore-nuk-eshte-e-mire/20%Monthly2019-01-08 15:28
https://www.informatat.com/athina-shqiperia-jo-ne-be-nese-minoritareve-iu-heqin-pronat/20%Monthly2019-01-08 15:26
https://www.informatat.com/skema-e-kompanive-te-basteve-zhvendosen-ne-kosove-dhe-funksionojne-online/20%Monthly2019-01-08 15:23
https://www.informatat.com/haradinaj-thacin-e-duam-por-taksen-nuk-e-heqim/20%Monthly2019-01-09 08:11
https://www.informatat.com/kryeministri-tregon-se-a-do-ta-shkarkoj-ministrin-rikalo/20%Monthly2019-01-09 08:02
https://www.informatat.com/vettingu-gati-te-prese-koken-e-kryetarit-te-gjykates-se-shkodres/20%Monthly2019-01-08 15:09
https://www.informatat.com/janjiq-me-venien-e-takses-kosova-ka-perforcuar-pozicionin-bisedues/20%Monthly2019-01-08 15:22
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-do-te-qendroje-10-dite-ne-spital-i-pasigurt-udhetimi-drejt-hages/20%Monthly2019-01-08 15:04
https://www.informatat.com/mbyllet-restoranti-qe-pranonte-vetem-mysafire-te-zhveshur-nuk-pati-kliente-te-mjaftueshem/20%Monthly2019-01-08 14:59
https://www.informatat.com/ftohte-deri-ne-19-grade-si-ta-shpetoni-makinen-tuaj-nga-temperaturat-e-acarta/20%Monthly2019-01-08 14:56
https://www.informatat.com/zyrtare-barcelona-starton-me-transfere-nenshkruan-me-kete-futbollist/20%Monthly2019-01-08 14:52
https://www.informatat.com/italianet-dergojne-proven-e-denimit-per-vjedhje-te-ish-gjyqtarit-admir-thanza/20%Monthly2019-01-08 14:46
https://www.informatat.com/rama-nxjerr-njoftimin-studentet-te-shkojne-nga-neser-per-te-paguar-tarifen/20%Monthly2019-01-08 14:36
https://www.informatat.com/haxhiu-ekipi-negociator-ne-sherbim-te-plote-te-thacit-nuk-perfaqesojne-opoziten-e-as-qytetaret/20%Monthly2019-01-09 08:33
https://www.informatat.com/spspk-gjen-tri-shkelje-te-inspektoratit-te-punes-ne-denimin-e-kompanise-ku-vdiq-17-vjecari/20%Monthly2019-01-08 14:30
https://www.informatat.com/anne-hatheway-me-veshjen-me-te-keqe-ne-golden-globes/20%Monthly2019-01-08 14:28
https://www.informatat.com/me-2018-kosova-importoi-me-shume-se-3-miliarde-euro-mallra-pas-takses-serbia-e-pesta-mes-importuesve/20%Monthly2019-01-08 14:25
https://www.informatat.com/3-shqiptare-denohen-me-burg-ne-serbi-shkruan-uck-ne-bore/20%Monthly2019-01-08 14:22
https://www.informatat.com/popoviq-republika-srpska-shembull-si-ta-ruajme-kosoven-tone/20%Monthly2019-01-08 14:22
https://www.informatat.com/hoti-e-komenton-paraqitjen-e-delegacionit-ne-bruksel-me-se-shumti-godet-psdne/20%Monthly2019-01-08 15:20
https://www.informatat.com/mjalta-perberes-me-plot-perfitime-per-lekure/20%Monthly2019-01-08 14:19
https://www.informatat.com/farat-chia-perfitimet-shendetesore-dhe-efekti-per-renien-ne-peshe/20%Monthly2019-01-08 14:14
https://www.informatat.com/autizmi-mund-te-diagnostifikohet-permes-testimeve-ne-vesh/20%Monthly2019-01-08 14:11
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-kunder-celulitit/20%Monthly2019-01-08 14:08
https://www.informatat.com/te-pish-pak-alkool-ndihmon-te-flasesh-me-mire-gjuhet-e-huaja-e-thote-shkenca/20%Monthly2019-01-08 14:05
https://www.informatat.com/gjermani-arrestohet-e-me-pas-lirohet-hacker-i-i-politikaneve/20%Monthly2019-01-08 14:04
https://www.informatat.com/qyteza-me-e-ftohte-ne-bote/20%Monthly2019-01-08 14:02
https://www.informatat.com/selfie-e-vdekjes-bie-nga-shkembi-120-metra-i-larte/20%Monthly2019-01-08 13:56
https://www.informatat.com/tirane-zjarr-ne-nje-dyqan-prane-pazarit-te-ri/20%Monthly2019-01-08 13:56
https://www.informatat.com/hailey-baldwin-flet-hapur-per-ankthin-dhe-pasigurine-cdo-dite-eshte-nje-beteje/20%Monthly2019-01-08 13:54
https://www.informatat.com/cardi-b-nuk-eshte-kurre-vone-te-besh-endrrat-realitet/20%Monthly2019-01-08 13:51
https://www.informatat.com/cilat-jane-pritjet-e-perfaqesuesve-te-lugines-nga-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-08 13:49
https://www.informatat.com/e-akuzoi-per-ngacmim-seksual-mariah-carey-arrin-marreveshjen-me-ish-menaxheren/20%Monthly2019-01-08 13:48
https://www.informatat.com/je-si-lope-dhe-e-shemtuar-ja-pergjigjja-perle-e-fifit/20%Monthly2019-01-08 13:44
https://www.informatat.com/be-nuk-eshte-e-plote-pa-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-01-08 13:37
https://www.informatat.com/zyrtare-pepe-behet-me-skuader-te-re/20%Monthly2019-01-08 13:26
https://www.informatat.com/kercenon-gjuriq-kosova-do-ta-paguaje-shtrenjte-mosarritjen-e-kompromisit/20%Monthly2019-01-08 15:25
https://www.informatat.com/viti-i-veshtire-i-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-01-08 13:17
https://www.informatat.com/pacolli-te-enjten-ne-berlin-takon-homologun-gjerman-maas/20%Monthly2019-01-08 13:15
https://www.informatat.com/egjipti-organizon-kupen-e-kombeve-te-afrikes-me-2019/20%Monthly2019-01-08 13:13
https://www.informatat.com/brenda-nje-viti-shaqiri-behet-50-milionesh/20%Monthly2019-01-08 13:10
https://www.informatat.com/kurti-ne-takim-me-ambasadorin-e-zvicres-flet-per-dialogun-e-korrupsionin/20%Monthly2019-01-08 13:09
https://www.informatat.com/temperaturat-e-uleta-bashkia-tirane-hap-nje-strehez-te-re-per-njerezit-ne-situate-rruge/20%Monthly2019-01-08 13:06
https://www.informatat.com/shkrimtari-kontrovers-50-vjecaret-teper-te-vjetra-per-tu-dashuruar/20%Monthly2019-01-08 13:02
https://www.informatat.com/lista-serbe-ne-festen-e-republikes-srpska-ne-banjalluke/20%Monthly2019-01-08 12:58
https://www.informatat.com/shaqiri-zhduket-ne-perqafimin-e-kloppit/20%Monthly2019-01-09 08:31
https://www.informatat.com/tri-hidherimet-e-serbise-ndaj-malit-te-zi-per-kosoven/20%Monthly2019-01-08 12:51
https://www.informatat.com/studentet-sfidojne-te-ftohtin-grumbullohen-para-kryeministrise/20%Monthly2019-01-08 12:47
https://www.informatat.com/cka-e-pret-facebook-un-ne-2019-en/20%Monthly2019-01-08 12:40
https://www.informatat.com/sandra-bullock-gjate-xhirimeve-te-bird-box-disa-here-e-kam-goditur-kameren-me-koke/20%Monthly2019-01-09 09:35
https://www.informatat.com/thaci-shpall-vitin-2019-vit-te-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-01-08 15:09
https://www.informatat.com/qyteza-me-e-ftohte-ne-bote-46-c-dhe-3-ore-diell-ne-dimer/20%Monthly2019-01-08 12:18
https://www.informatat.com/perse-femrat-e-bukura-kane-shume-probleme-ne-jeten-romantike/20%Monthly2019-01-08 12:14
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-sbashk-ut-takojne-haradinajn-shprehin-shqetesimet-per-projektligjin-per-pagat/20%Monthly2019-01-08 12:11
https://www.informatat.com/mesim-me-kapuc-e-doreza-vetem-5-shkolla-kane-ngrohje-ne-elbasan/20%Monthly2019-01-08 12:08
https://www.informatat.com/rama-pengmarresit-e-protestes-dezinformojne-studentet/20%Monthly2019-01-08 12:00
https://www.informatat.com/mehmedi-mund-ta-perfundoje-karrieren-te-wolfsburgu/20%Monthly2019-01-08 11:55
https://www.informatat.com/ahmeti-e-limaj-taksa-nuk-hiqet-ne-te-thate-serbia-duhet-ti-plotesoje-disa-kushte/20%Monthly2019-01-08 14:34
https://www.informatat.com/si-ndikon-kualiteti-i-gjumit-ne-shendet-dhe-mireqenie/20%Monthly2019-01-08 11:45
https://www.informatat.com/prishtina-mberrin-ne-turqi-gati-per-duelin-ne-fiba-europe-cup/20%Monthly2019-01-08 11:41
https://www.informatat.com/mogherini-flet-pas-takimit-me-ekipin-negociator-ka-nje-porosi/20%Monthly2019-01-08 14:19
https://www.informatat.com/ku-ndodhen-aktualisht-femijet-e-mitur-qe-ende-nuk-e-dine-se-babai-u-vrau-nenen-edhe-tezen/20%Monthly2019-01-08 11:34
https://www.informatat.com/kovac-jam-i-lumtur-me-zhvillimin-e-meritan-shabanit/20%Monthly2019-01-08 11:32
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-perfaqesuesit-e-mulliseve-pas-takses-eshte-mbajtur-stabiliteti-i-tregut/20%Monthly2019-01-08 11:27
https://www.informatat.com/aksidentohet-ministri-i-puneve-te-brendshme-ekrem-mustafa/20%Monthly2019-01-08 11:20
https://www.informatat.com/ces-2019-zbulohet-koncept-dizajni-i-taksive-fluturues-te-uber/20%Monthly2019-01-08 11:09
https://www.informatat.com/ldk-veriu-jasht-kontrollit-vendi-ne-kaos/20%Monthly2019-01-08 14:28
https://www.informatat.com/mustafa-koalicioni-qeverises-eshte-ne-panike-nuk-i-ka-as-gjysmen-e-votave/20%Monthly2019-01-08 12:21
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-oconnell-thote-se-mbeshtetja-e-britanise-eshte-e-pazevendesueshme/20%Monthly2019-01-08 11:49
https://www.informatat.com/samuel-l-jackson-e-fyen-rende-donald-trumpin/20%Monthly2019-01-08 10:05
https://www.informatat.com/keitas-i-duhet-ende-kohe-per-tu-adaptuar-te-liverpooli/20%Monthly2019-01-08 09:54
https://www.informatat.com/psd-i-lodhe-me-meditje-partite-tjera-3-zyrtare-te-saj-ne-tavoline-te-mogherini/20%Monthly2019-01-08 09:46
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-i-mbush-bordet-e-universiteteve-publike-me-militante-te-nismes/20%Monthly2019-01-08 09:38
https://www.informatat.com/gjuriq-zbulon-planin-e-serbise-per-kosoven-thote-se-do-ta-realizojne-kete-vit/20%Monthly2019-01-08 09:35
https://www.informatat.com/shaqiri-komenton-shtyllen-dhe-humbjen/20%Monthly2019-01-08 09:34
https://www.informatat.com/veseli-kosova-hyn-ne-dialog-per-njohje-nga-serbia-dhe-anetaresim-ne-okb/20%Monthly2019-01-08 11:37
https://www.informatat.com/acari-ne-ballkan-bllokohen-disa-fshatra-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-08 09:30
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-ekipit-negociator-me-mogherinin/20%Monthly2019-01-08 10:43
https://www.informatat.com/shba-redukton-statusin-e-be-dw-delegacioni-trajtohet-si-organizate/20%Monthly2019-01-08 09:25
https://www.informatat.com/simiqi-nuk-beson-i-premtimit-te-thacit-per-heqje-te-takses/20%Monthly2019-01-08 09:17
https://www.informatat.com/meta-flet-per-dialogun-kosove-serbi-cdo-ide-per-shkembim-territoresh-krijon-rreziqe-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-08 09:14
https://www.informatat.com/edhe-sot-ajri-i-ndotur-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-08 09:11
https://www.informatat.com/takimi-i-ekipit-negociator-ne-bruksel-me-karakter-njoftues/20%Monthly2019-01-08 09:07
https://www.informatat.com/bislimi-ekipi-negociator-nuk-e-ka-mbeshtetjen-e-shumices-shqiptare-2/20%Monthly2019-01-08 09:19
https://www.informatat.com/turqia-arreston-serish-nje-ish-deputet-te-opozites-akuzohet-per-terrorizem/20%Monthly2019-01-08 09:02
https://www.informatat.com/kompania-amerikane-heq-logon-qe-e-mori-nga-fsk-ja/20%Monthly2019-01-08 08:58
https://www.informatat.com/mesim-ne-acar-ne-korce-nis-me-vonese-pritet-pezullimi-i-mesimit-ne-disa-shkolla/20%Monthly2019-01-08 08:59
https://www.informatat.com/intel-prezanton-projektin-e-ri-per-laptope-me-5g-dhe-ai/20%Monthly2019-01-08 08:54
https://www.informatat.com/ish-luftetaret-e-ucpmb-se-protestojne-sot-para-qeverise/20%Monthly2019-01-08 08:50
https://www.informatat.com/cfare-eshte-frika-nga-gjilpera/20%Monthly2019-01-08 08:50
https://www.informatat.com/kadc-ligjin-per-kontrollin-e-duhanit-me-se-paku-e-respektojne-restorantet-dhe-kafenete/20%Monthly2019-01-08 08:47
https://www.informatat.com/genc-prelvukaj-dhe-aurela-gace-po-vijne-me-bashkepunim/20%Monthly2019-01-08 12:22
https://www.informatat.com/nisin-pazaret-dhe-lobimet-per-pozita-ne-sistemin-prokurorial/20%Monthly2019-01-08 08:43
https://www.informatat.com/cmimet-e-naftes-po-mbeshteten-nga-bisedimet-shba-kine/20%Monthly2019-01-08 08:42
https://www.informatat.com/mjeket-e-mesimdhenesit-paralajmerojne-greva-e-bojkotim-te-punes/20%Monthly2019-01-08 08:40
https://www.informatat.com/lideri-verikorean-nis-viziten-ne-kine/20%Monthly2019-01-08 08:38
https://www.informatat.com/acar-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-08 08:36
https://www.informatat.com/delegacioni-shteteror-sot-takohet-me-mogherinin/20%Monthly2019-01-08 08:34
https://www.informatat.com/cila-eshte-nota-me-te-cilen-u-vleresua-shaqiri-per-paraqitjen-e-tij-ndaj-wolves/20%Monthly2019-01-08 12:56
https://www.informatat.com/mbyllet-keshillimorja-e-vetme-per-femije-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-08 08:29
https://www.informatat.com/marrin-fund-pritjet-ne-pikekalimet-kufitare/20%Monthly2019-01-08 08:28
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-i-kthehen-greves/20%Monthly2019-01-08 08:23
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-shtrihet-ne-spital/20%Monthly2019-01-08 08:20
https://www.informatat.com/qeveria-se-heq-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-08 08:16
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-po-e-shqyrton-gjoben-ndaj-bechtel-enka-s/20%Monthly2019-01-08 08:12
https://www.informatat.com/be-ja-shpreson-qe-ekipi-te-mbeshtet-perpjekjet-e-presidentit-thaci-dhe-heqjen-e-tarifave/20%Monthly2019-01-08 10:50
https://www.informatat.com/opozita-pa-strategji-per-ta-ndalur-ekipin-per-dialogun/20%Monthly2019-01-08 09:31
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-shume-i-ftohte/20%Monthly2019-01-08 07:58
https://www.informatat.com/kocijanciq-thote-se-kosova-dhe-serbia-duhet-te-rrisin-angazhimin-e-tyre-ne-dialog/20%Monthly2019-01-08 08:07
https://www.informatat.com/galaxy-s10-duket-mahnitshem-ne-konceptet-e-reja/20%Monthly2019-01-07 15:49
https://www.informatat.com/ndryshimet-kushtetuese-ne-maqedoni-pritet-te-miratohen-deri-te-premten/20%Monthly2019-01-07 15:45
https://www.informatat.com/publikohet-perceptimi-i-shqiptareve-per-ekonomine-shume-larg-asaj-qe-thote-rama/20%Monthly2019-01-07 15:45
https://www.informatat.com/krasniqi-vv-ja-po-ia-ben-qejfin-ldk-se-me-rezultatet-e-sondazheve/20%Monthly2019-01-07 15:40
https://www.informatat.com/femijet-duhet-te-shmangin-ekranet-e-telefoneve-nje-ore-para-se-te-flene/20%Monthly2019-01-07 15:40
https://www.informatat.com/grate-e-mengjeseve-te-hershme-kane-gjasa-me-te-medha-per-te-ngelur-shtatzene/20%Monthly2019-01-07 15:36
https://www.informatat.com/bahri-hyseni-kunkurron-per-kryesues-te-kpk-se/20%Monthly2019-01-07 15:34
https://www.informatat.com/burrat-i-stresojne-grate-me-shume-se-femijet-dhe-arsyet-jane-te-medha/20%Monthly2019-01-07 15:33
https://www.informatat.com/testo-veten-keto-menyra-te-tregojne-nese-dashuria-jote-eshte-e-paster/20%Monthly2019-01-07 15:30
https://www.informatat.com/sindroma-e-guillain-barre-it-simptomat-diagnoza-sherimi/20%Monthly2019-01-07 15:26
https://www.informatat.com/pse-tradhtojne-femrat/20%Monthly2019-01-07 15:26
https://www.informatat.com/revolucion-te-ferrari/20%Monthly2019-01-07 15:24
https://www.informatat.com/ilaci-qe-mund-te-na-beje-te-rinj/20%Monthly2019-01-07 15:22
https://www.informatat.com/presidenti-i-ufc-se-white-rimeci-nurmagomedov-mcgregor-mund-te-ndodhe-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-08 08:33
https://www.informatat.com/a-eshte-gjetur-bari-per-leukemi/20%Monthly2019-01-07 15:17
https://www.informatat.com/pas-18-vjet-martese-michael-douglas-dashuria-mes-meje-e-catherines-po-rritet-dita-dites/20%Monthly2019-01-07 15:15
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-modelja-e-njohur/20%Monthly2019-01-07 15:12
https://www.informatat.com/iniciativat-e-rendesishme-ne-ballkanin-perendimor-qe-udhehiqen-nga-dy-shqiptare/20%Monthly2019-01-07 15:10
https://www.informatat.com/krijuesi-i-emblemes-se-fsk-se-do-te-kerkoj-nga-kompania-amerikane-qe-ta-largojne-logon-perndryshe-do-ti-padis/20%Monthly2019-01-07 15:07
https://www.informatat.com/e-verteta-rreth-dasmes-se-gencit-me-enin/20%Monthly2019-01-07 15:04
https://www.informatat.com/mbyllen-shkollat-ne-disa-fshatra-te-shqiperise-shkak-i-ftohti/20%Monthly2019-01-07 15:00
https://www.informatat.com/gjilani-prezanton-dy-perforcimet-e-reja/20%Monthly2019-01-07 15:00
https://www.informatat.com/kthehet-khabibi/20%Monthly2019-01-07 14:52
https://www.informatat.com/detajet-e-mbledhjes-se-qeverise-rama-i-tha-braces-te-nise-likuidimin-e-administrates/20%Monthly2019-01-07 14:48
https://www.informatat.com/mbappe-lojtari-me-i-vlefshem-ne-bote/20%Monthly2019-01-07 15:21
https://www.informatat.com/zbuloi-se-femijet-nuk-ishin-te-tij-milioneri-ofron-para-per-te-gjetur-babane-e-tyre-biologjik/20%Monthly2019-01-07 14:36
https://www.informatat.com/kerkon-shkollim-ne-dubrave-nga-ku-ishte-arratisur-7-here/20%Monthly2019-01-07 14:56
https://www.informatat.com/gold-ag-papritmas-takon-halil-kastratin-ne-medine/20%Monthly2019-01-07 14:24
https://www.informatat.com/pd-publikon-shifrat-e-viles-400-mln-lekeshe-te-rames-thote-se-ia-ka-blere-gruaja/20%Monthly2019-01-07 14:19
https://www.informatat.com/kolla-gripi-dhe-bllokimi-zhduken-brenda-nje-nate-me-kete-recete/20%Monthly2019-01-07 14:06
https://www.informatat.com/lufta-tregtare-shba-kine-nisin-serish-bisedimet-ne-pekin/20%Monthly2019-01-07 14:01
https://www.informatat.com/toverlani-tregon-arsyet-pse-u-nda-nga-ferizaj/20%Monthly2019-01-07 14:43
https://www.informatat.com/asnje-i-dyshuar-per-vrasjen-me-te-sofistikuar-ne-kosove/20%Monthly2019-01-07 13:52
https://www.informatat.com/termokosi-ia-hedh-fajin-keds-it-per-mungese-te-ngrohjes/20%Monthly2019-01-07 13:47
https://www.informatat.com/qeveria-negocion-kushtet-e-psd-se-per-buxhetin/20%Monthly2019-01-08 08:04
https://www.informatat.com/zeri-i-amerikes-nje-hap-larg-hapjes-se-fbi-se-shqiptare/20%Monthly2019-01-07 13:35
https://www.informatat.com/banoret-skane-ngrohje-termokosi-hesht/20%Monthly2019-01-07 13:32
https://www.informatat.com/emblema-e-fsk-se-identike-me-te-nje-kompanie-private-te-sigurise-amerikane-kush-ke-kopjoi/20%Monthly2019-01-07 13:28
https://www.informatat.com/vetevendosje-kerkon-perfaqesues-te-lugines-ne-ekipin-negociator/20%Monthly2019-01-08 09:02
https://www.informatat.com/sulmohet-ambasada-amerikane-ne-athine/20%Monthly2019-01-07 13:21
https://www.informatat.com/federer-fillon-te-qaj-teksa-flet-per1-ish-trajnerin-qe-ndikoi-ne-karrieren-prej-tenisti/20%Monthly2019-01-07 13:19
https://www.informatat.com/veliaj-kete-vit-hidhen-themelet-per-ndertimin-e-17-shkollave-te-reja/20%Monthly2019-01-07 13:11
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-ndryshon-qendrim-per-taksen/20%Monthly2019-01-07 15:49
https://www.informatat.com/shqipe-pantina-ldk-dhe-vv-po-e-terheqin-vemendjen-me-sondazhet-e-fundit/20%Monthly2019-01-07 13:06
https://www.informatat.com/semundja-nga-e-cila-vuan-isa-mustafa/20%Monthly2019-01-07 13:02
https://www.informatat.com/cmimi-i-naftes-shenon-rritje-te-ndjeshme-ne-javen-e-pare-te-vitit-te-ri/20%Monthly2019-01-07 12:57
https://www.informatat.com/postimi-me-i-famshem-ne-twitter-eshte-nga-miliarderi-japonez-qe-dhuron-para/20%Monthly2019-01-07 12:55
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-ne-evrope-shkak-moti/20%Monthly2019-01-07 12:53
https://www.informatat.com/shperthen-zjarri-ne-nje-restorant-ne-ferizaj-lendohen-dy-persona/20%Monthly2019-01-07 12:51
https://www.informatat.com/ldk-nuk-behemi-servil-i-pushtetit-aktuale/20%Monthly2019-01-07 12:48
https://www.informatat.com/barrikadohet-ne-hotel-tajlanda-nuk-e-debon-adoleshtenten-saudite/20%Monthly2019-01-07 12:43
https://www.informatat.com/studentet-kerkojne-qe-deputetet-te-solidarizohen-me-qytetaret-ti-dorezojne-pasaportat-e-tyre/20%Monthly2019-01-07 12:39
https://www.informatat.com/media-greke-ne-debat-rama-zgjodhi-per-minister-te-jashtem-nje-30-vjecar-nga-kosova/20%Monthly2019-01-07 12:36
https://www.informatat.com/viti-2019-vit-i-zgjedhjeve-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-01-07 12:27
https://www.informatat.com/irinej-kosova-eshte-ekzistenca-e-popullit-serb/20%Monthly2019-01-07 14:30
https://www.informatat.com/belgjika-ndalon-menyren-hallall-te-mbytjes-se-kafsheve/20%Monthly2019-01-07 12:24
https://www.informatat.com/valdrin-sahiti-u-perkujdes-per-veshjen-e-iskra-lawrence-ne-golden-globes/20%Monthly2019-01-07 12:18
https://www.informatat.com/komandanti-i-fskse-presim-donacion-12-5-milione-euro-per-ushtrine/20%Monthly2019-01-07 12:13
https://www.informatat.com/analistet-kerkojne-koordinim-ndermjet-presidentit-dhe-qeverise-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-07 12:05
https://www.informatat.com/gordon-ramsay-ne-pritje-te-femijes-se-peste/20%Monthly2019-01-07 12:01
https://www.informatat.com/marreveshja-per-brexit-votohet-me-15-janar/20%Monthly2019-01-07 11:57
https://www.informatat.com/salah-me-i-miri-i-muajit-ne-premier-league/20%Monthly2019-01-07 11:52
https://www.informatat.com/austria-perballet-me-orteket-e-bores-tre-te-vdekur-shume-te-zhdukur/20%Monthly2019-01-07 11:48
https://www.informatat.com/nisma-presidenti-nuk-eshte-shkeputur-nga-pdk-ja/20%Monthly2019-01-07 13:22
https://www.informatat.com/lendohen-dy-punetore-pas-djegies-se-nje-restoranti-ne-ferizaj/20%Monthly2019-01-07 11:44
https://www.informatat.com/nasri-i-lumtur-me-ndeshjen-e-pare-pas-13-muajve/20%Monthly2019-01-07 11:38
https://www.informatat.com/keqperdoret-e-mitura-seksualisht-ne-lipjan-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-01-07 11:38
https://www.informatat.com/drecun-krijimi-i-shqiperise-se-madhe-proces-i-pakthyeshem/20%Monthly2019-01-07 11:35
https://www.informatat.com/ushtaret-e-kampit-bondsteel-rrefejne-per-trajnimin-e-qenve/20%Monthly2019-01-07 11:35
https://www.informatat.com/rama-flet-per-pengmarrje-te-protestes-se-studenteve/20%Monthly2019-01-07 11:29
https://www.informatat.com/truqet-me-te-fuqishme-psikologjike-qe-cdo-njeri-duhet-ti-dije/20%Monthly2019-01-07 11:17
https://www.informatat.com/bernabiq-stabiliteti-ne-kosove-sfida-me-e-madhe-e-serbise-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-07 11:12
https://www.informatat.com/e-fejuara-e-justin-bieber-gjen-mbeshtetje-nga-bebe-rexha/20%Monthly2019-01-07 11:09
https://www.informatat.com/ushtria-ne-gabon-nis-grushtshtet/20%Monthly2019-01-07 11:03
https://www.informatat.com/putin-dekoron-vuciqin-me-dekoraten-shen-aleksandar-nevski/20%Monthly2019-01-07 11:10
https://www.informatat.com/muhammad-v-heq-dore-nga-froni-ne-malajzi-per-tu-arratisur-me-nje-modele/20%Monthly2019-01-07 10:59
https://www.informatat.com/derguti-psd-ja-dallon-nga-binomi-ldk-vv/20%Monthly2019-01-07 10:55
https://www.informatat.com/selmanaj-qeveria-e-kosoves-do-te-udhehiqet-nga-kryeministri-i-ldk-se/20%Monthly2019-01-07 10:52
https://www.informatat.com/eksploziv-shtylles-se-tensionit-te-larte-gjysma-e-vendit-rrezikon-te-mbetet-pa-energji/20%Monthly2019-01-07 10:46
https://www.informatat.com/cila-eshte-nota-e-januzajt-pas-fitores-ndaj-real-madridit/20%Monthly2019-01-07 13:56
https://www.informatat.com/vazhdon-mbyllja-e-qeverise-ne-shba/20%Monthly2019-01-07 10:37
https://www.informatat.com/prinderit-ne-proteste-me-studentet-jeni-krenaria-e-kombit/20%Monthly2019-01-07 10:36
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-studentet-u-rikthehen-protestave/20%Monthly2019-01-07 10:34
https://www.informatat.com/izet-demaj-shpallet-zyrtarisht-hero-i-kosoves-2/20%Monthly2019-01-07 10:31
https://www.informatat.com/inter-godin-detajet-e-kontrates-se-mundshme/20%Monthly2019-01-07 10:31
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-mori-pjese-ne-festimin-e-krishtlindjeve-ne-gra/20%Monthly2019-01-07 10:28
https://www.informatat.com/gjuriq-ka-nje-premtim-per-bisedimet-mes-serbise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-01-07 10:24
https://www.informatat.com/izet-demaj-shpallet-zyrtarisht-hero-i-kosoves/20%Monthly2019-01-07 10:23
https://www.informatat.com/kurti-vetem-prokuroria-si-njeh-hajnat-e-medhenj/20%Monthly2019-01-07 13:08
https://www.informatat.com/zv-ministri-i-fsk-se-thote-se-taksa-nuk-hiqet-siguria-kombetare-nuk-vihet-ne-kalkulime/20%Monthly2019-01-07 10:09
https://www.informatat.com/te-gjitha-rruget-jane-te-kalueshme-por-kujdes-nga-ngricat/20%Monthly2019-01-07 10:00
https://www.informatat.com/golden-globe-meson-fituesit-triumfon-filmi-biografik-per-freddie-mercuryn/20%Monthly2019-01-08 08:46
https://www.informatat.com/sbashk-u-ultimatum-qeverise-te-ndryshohet-projektligji-per-pagat-deri-te-premten/20%Monthly2019-01-07 12:26
https://www.informatat.com/de-niro-trumpi-eshte-racist/20%Monthly2019-01-07 09:55
https://www.informatat.com/roma-deshiron-te-rinovoje-me-manolas-ne-menyre-qe-te-rrite-klauzolen-e-largimit/20%Monthly2019-01-07 10:42
https://www.informatat.com/pakoja-fiskale-dhe-msa-ja-tkurren-te-hyrat-per-117-milione-euro/20%Monthly2019-01-07 09:37
https://www.informatat.com/epik-hapat-kushtetues-deri-te-arritja-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2019-01-07 09:30
https://www.informatat.com/prishtina-nis-stervitjet-me-synim-per-ti-dhene-fund-pritjes-se-gjate/20%Monthly2019-01-07 09:25
https://www.informatat.com/opozita-thaci-figure-percarese-e-ka-futur-vendin-ne-rruge-pa-krye/20%Monthly2019-01-07 09:21
https://www.informatat.com/trump-mund-ta-vizitoje-serbine-pasi-te-arrihet-nje-marreveshje-per-stabilitetin-rajonal/20%Monthly2019-01-07 09:05
https://www.informatat.com/monedha-500-euro-nuk-shtypet-me-deri-kur-vlejne-si-mjete-pagese-monedhat-ne-qarkullim/20%Monthly2019-01-07 09:01
https://www.informatat.com/bie-fluksi-ne-pikat-kufitare-pritjet-ne-merdare-e-te-dheu-i-bardhe-deri-ne-15-minuta/20%Monthly2019-01-07 08:57
https://www.informatat.com/tre-vjet-president-afer-pdk-se-larg-opozites/20%Monthly2019-01-07 08:53
https://www.informatat.com/percaktimi-i-kufijve-te-rinj-ne-ballkan-eshte-i-pamundur-pa-lufte/20%Monthly2019-01-07 11:48
https://www.informatat.com/serbia-buzeqesh-me-lajmin-e-fundit-nga-kosova/20%Monthly2019-01-07 08:45
https://www.informatat.com/asnje-ne-leksione-studentet-gozhdojne-dyert-e-fakulteteve/20%Monthly2019-01-07 08:42
https://www.informatat.com/almeda-abazi-tregon-se-si-do-t1e-quhet-djali-i-saj/20%Monthly2019-01-07 09:46
https://www.informatat.com/ekipi-shteteror-koordinohet-ne-shqiperi-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-07 09:50
https://www.informatat.com/kroacia-nuk-ka-pajtim-me-serbine-pa-pranim-te-se-vertetes/20%Monthly2019-01-07 08:27
https://www.informatat.com/lojerat-e-rrezikshme-me-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-07 10:19
https://www.informatat.com/butragueno-mbron-lojtaret-reali-ka-plot-talente/20%Monthly2019-01-07 09:41
https://www.informatat.com/kolapsi-i-kuvendit/20%Monthly2019-01-07 08:06
https://www.informatat.com/propozohet-reforme-e-monedhes-rialit-te-iranit-shkak-humbja-e-vleres/20%Monthly2019-01-07 08:03
https://www.informatat.com/be-ja-pa-date-per-hapjen-e-ures-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-07 08:49
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-9/20%Monthly2019-01-07 07:56
https://www.informatat.com/samanta-shfaqet-atraktive-ne-veshje-te-nates/20%Monthly2019-01-06 15:50
https://www.informatat.com/ergodan-dhe-putin-pritet-te-takohen-gjate-ketij-muaji/20%Monthly2019-01-06 15:36
https://www.informatat.com/donlad-trump-nderon-shqiptarin-ramiz-tafilaj-me-cmimin-per-arritje-jetesore/20%Monthly2019-01-06 15:28
https://www.informatat.com/per-nje-vit-ndaheni-ti-dhe-genci-eni-i-pergjigjet-komentuesit/20%Monthly2019-01-06 15:24
https://www.informatat.com/fabregas-mund-te-jem-ngadalesuar-por-tekniken-nuk-do-ta-humbas-kurre/20%Monthly2019-01-06 15:20
https://www.informatat.com/masakroi-me-thike-gruan-se-ishte-xheloz-policia-greke-kap-shqiptarin-45-vjecar/20%Monthly2019-01-06 15:15
https://www.informatat.com/e-marta-dita-me-e-ftohte-meteorologet-rekomandojne-veshjen-e-nxenesve/20%Monthly2019-01-06 15:05
https://www.informatat.com/berat-gjimshiti-zevendesues-i-pepes-ne-besiktas/20%Monthly2019-01-06 15:00
https://www.informatat.com/strategjia-e-psg-perdor-de-ligt-per-te-siguruar-sherbimet-e-de-jong/20%Monthly2019-01-07 08:11
https://www.informatat.com/shpetohen-mbi-500-migrante-ne-detin-mesdhe/20%Monthly2019-01-06 14:48
https://www.informatat.com/abdixhiku-per-hoxhajn-na-paska-keshilluar-njeri-nga-40-nenkryetaret-e-pdk-se/20%Monthly2019-01-06 14:33
https://www.informatat.com/me-dokumente-false-drejt-britanise-39-te-ndaluar-ne-rinas-gjate-dhjetorit/20%Monthly2019-01-06 14:27
https://www.informatat.com/banka-qendrore-iraniane-propozon-reforma-per-monedhen-kombetare/20%Monthly2019-01-06 14:19
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-kthejne-diten-e-ujit-te-bekuar-ne-sherr-me-grushte-e-hedhje-guresh/20%Monthly2019-01-06 14:14
https://www.informatat.com/milano-e-interi-ne-duel-per-milinkoviq-saviqin/20%Monthly2019-01-06 14:08
https://www.informatat.com/mourinho-refuzon-benfican/20%Monthly2019-01-06 13:50
https://www.informatat.com/pdk-gati-per-konventen-zgjedhore-vec-veseli-kandidat-per-kryetar/20%Monthly2019-01-06 13:46
https://www.informatat.com/albin-kurti-del-i-pari-sipas-anketes-nga-vv/20%Monthly2019-01-07 08:31
https://www.informatat.com/granit-xhaka-e-rrezon-federerin-n1ga-froni-shpallet-sportisti-me-me-ndikim-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-06 14:54
https://www.informatat.com/viti-2019-nje-rast-per-rimekembjen-e-trepces/20%Monthly2019-01-07 08:22
https://www.informatat.com/west-hami-rivalizon-romen-per-mirandan/20%Monthly2019-01-06 13:08
https://www.informatat.com/alergjia-ndaj-te-ftohtit-shfaqja-e-tij-mund-te-jete-simptome-e-pare-e-semundjeve/20%Monthly2019-01-06 13:04
https://www.informatat.com/tifozet-e-liverpoolit-fajesojne-gjatesine-e-barit-per-disfaten-ndaj-man-cityt/20%Monthly2019-01-06 13:29
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-mustafes-a-eshte-ky-qendrimi-i-ldk-se-apo-i-vv-se/20%Monthly2019-01-06 12:44
https://www.informatat.com/thaci-uron-krishtlindjen-ortodokse/20%Monthly2019-01-06 12:40
https://www.informatat.com/bore-dhe-acar-ne-evrope-ne-athine-regjistrohen-3-viktima/20%Monthly2019-01-06 12:37
https://www.informatat.com/ndalohet-ne-merdare-shoferi-i-autobusit-tentoi-ti-jape-policit-10-euro-ryshfet/20%Monthly2019-01-06 12:33
https://www.informatat.com/lideret-e-lugines-i-dergojne-leter-be-se-dhe-thacit-insistojne-te-perfshihen-ne-dialog/20%Monthly2019-01-06 13:35
https://www.informatat.com/dhjetera-te-vrare-ne-nje-miniere-ne-afganistan/20%Monthly2019-01-06 12:22
https://www.informatat.com/beogradi-ne-depresion-prishtina-ne-ofensive/20%Monthly2019-01-06 12:19
https://www.informatat.com/kryeministrja-serbe-sfida-e-vitit-2019-stabiliteti-dhe-paqja-ne-kosove/20%Monthly2019-01-06 12:16
https://www.informatat.com/te-rinjte-ne-maqedoni-nuk-perfshihen-ne-krijimin-e-politikave/20%Monthly2019-01-06 12:13
https://www.informatat.com/kurti-citon-edita-tahirin-qe-kishte-denoncuar-shkembimin-e-territoreve-si-ide-ruso-serbe/20%Monthly2019-01-07 07:59
https://www.informatat.com/ylli-i-liverpoolit-duhet-te-frymezohemi-nga-manchester-city/20%Monthly2019-01-06 11:47
https://www.informatat.com/me-kete-pamje-e-nisi-diten-alketa-vejsiu/20%Monthly2019-01-06 11:35
https://www.informatat.com/latifi-mustafes-po-i-shfaqen-halucionacionet-ldk-e-indoktrinuar-nga-pronari-i-vvse/20%Monthly2019-01-06 13:24
https://www.informatat.com/gashi-i-pergjigjet-kryetarit-te-ldkse-mustafa-po-reflekton-e-rende-qe-ldk-kontrollohet-nga-kurti/20%Monthly2019-01-06 11:16
https://www.informatat.com/pranga-3-shtetasve-kapen-102-kg-kanabis-ne-memaliaj/20%Monthly2019-01-06 10:59
https://www.informatat.com/gold-ag-viziton-medinen/20%Monthly2019-01-06 15:23
https://www.informatat.com/pazaret-e-droges-dy-shqiptare-qellojne-me-arme-bashkatdhetarin-e-tyre-dhe-e-hedhin-ne-lume/20%Monthly2019-01-06 10:37
https://www.informatat.com/ronaldo-viti-2018-ishte-me-i-miri-ne-karrieren-time/20%Monthly2019-01-06 12:49
https://www.informatat.com/mustafa-ldk-ka-qene-pjese-e-te-gjitha-proceseve-shtetformuese-por-dialogu-me-serbine-nuk-eshte-shtetformues/20%Monthly2019-01-06 10:20
https://www.informatat.com/vlore-termeti-ka-demtuar-disa-shtepi-dhe-nje-shkolle/20%Monthly2019-01-06 10:12
https://www.informatat.com/rama-pritet-me-protesta-dhe-tymuese-ne-elbasan/20%Monthly2019-01-06 10:10
https://www.informatat.com/mpj-nuk-do-te-kete-sot-pelegrinazh-ne-asnje-qytet-te-kosoves-serbet-nuk-moren-leje/20%Monthly2019-01-06 10:07
https://www.informatat.com/vuciq-kompromisi-do-te-jete-fitore-kosova-nuk-duhet-te-mbetet-pa-serbe/20%Monthly2019-01-06 10:03
https://www.informatat.com/milot-rashica-i-pafat/20%Monthly2019-01-06 09:58
https://www.informatat.com/kastrati-synon-krijimin-e-nje-zone-ekonomike-ne-kamenice/20%Monthly2019-01-06 09:54
https://www.informatat.com/protesta-kunder-pelegrineve-serb-ne-gjakove-flet-komandanti-i-policise/20%Monthly2019-01-06 12:26
https://www.informatat.com/kotzias-tregon-cfare-fshihet-pas-largimit-te-ditmir-bushatit/20%Monthly2019-01-06 09:35
https://www.informatat.com/moti-i-keq-ne-vend-arrsh-paralajmeron-keto-akse-duhen-kaluar-me-zinxhire/20%Monthly2019-01-06 09:22
https://www.informatat.com/e-braktise-shtepine-per-shkak-te-dhunes-nga-burri/20%Monthly2019-01-06 12:03
https://www.informatat.com/ska-me-divorce-sekrete-femrat-saudite-do-te-njoftohen-me-sms/20%Monthly2019-01-06 09:05
https://www.informatat.com/zeneli-afer-marreveshjes-me-galatasaray-fatih-terim-e-deshiron-ne-skuader-nga-ky-muaj/20%Monthly2019-01-06 10:32
https://www.informatat.com/gjashte-arsyet-perse-solari-smund-te-jete-i-lumtur-ne-real-madrid/20%Monthly2019-01-06 08:56
https://www.informatat.com/serbi-rinisin-protestat-kunder-vucicit/20%Monthly2019-01-06 08:51
https://www.informatat.com/gjinovci-serbia-e-ka-te-ndaluar-importin-e-vezeve-ne-kosove/20%Monthly2019-01-06 08:43
https://www.informatat.com/rikthehet-virusi-ne-whatsapp-kujdes-mos-e-beni-kete/20%Monthly2019-01-06 08:39
https://www.informatat.com/cardi-b-dhe-bruno-mars-me-bashkepunim-te-ri/20%Monthly2019-01-06 10:54
https://www.informatat.com/%e2%80%8bish-trajneri-i-man-unitedit-liverpooli-favorit-para-man-cityt-per-ta-fituar-premierligen/20%Monthly2019-01-06 08:33
https://www.informatat.com/daciq-marreveshje-me-kosoven-nuk-permbyllet-gjate-vitit-2019/20%Monthly2019-01-06 08:30
https://www.informatat.com/rama-mbledh-qeverine/20%Monthly2019-01-06 08:28
https://www.informatat.com/fabregas-pritet-ti-bashkohet-monacos/20%Monthly2019-01-06 09:02
https://www.informatat.com/tjeter-ngjarje-e-rende-ne-greqi-shqiptari-godet-me-thike-gruan/20%Monthly2019-01-06 08:18
https://www.informatat.com/koreja-jugore-po-mundohet-ti-gjeje-zgjidhje-krizes-demografike/20%Monthly2019-01-06 08:15
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-9/20%Monthly2019-01-06 08:09
https://www.informatat.com/dhjetera-qytetare-po-protestojne-kunder-vizites-se-serbeve-ne-gjakove/20%Monthly2019-01-06 08:04
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-pike-kalimet-kufitare-ne-merdar-mbi-gjashte-ore-pritje/20%Monthly2019-01-06 09:48
https://www.informatat.com/mariah-carey-mahnitese-me-bikini/20%Monthly2019-01-05 19:08
https://www.informatat.com/fotoja-sensuale-qe-mori-550-mije-like-brenda-pak-oresh-ne-instagram/20%Monthly2019-01-05 19:04
https://www.informatat.com/dua-lipa-artistja-e-vetme-femer-ne-mesin-e-10-albumeve-me-te-shitura/20%Monthly2019-01-05 19:01
https://www.informatat.com/hiqni-kilet-e-teperta-me-dieten-pese-ditore-me-molle/20%Monthly2019-01-05 18:57
https://www.informatat.com/kryemadhi-shqiptaret-ti-bashkohen-protestes-studentore-te-henen/20%Monthly2019-01-05 18:54
https://www.informatat.com/2018-a-vit-i-mbrapsht-per-kosoven/20%Monthly2019-01-05 18:52
https://www.informatat.com/llamkosi-dhe-hoteli-grand-dy-shembujt-me-te-keqij-te-privatizimit/20%Monthly2019-01-05 18:45
https://www.informatat.com/gjakova-serish-do-te-protestoje-paqesisht-kunder-pelegrineve-serbe-te-dyshuar-per-krime/20%Monthly2019-01-05 18:42
https://www.informatat.com/thaci-e-hoxhaj-i-reagojne-lajcakut-qe-doli-kunder-idese-se-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-01-05 18:39
https://www.informatat.com/nato-ende-pa-vendim-per-formen-e-bashkepunimit-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-05 18:36
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-vuciq-e-pranon-se-ivanoviqin-ka-mundur-ta-vrase-ndonje-serb/20%Monthly2019-01-05 18:32
https://www.informatat.com/pacolli-ankohet-tek-qunit-i-per-serbine/20%Monthly2019-01-05 18:30
https://www.informatat.com/veseli-uron-engel-per-postin-ne-kongresin-amerikan/20%Monthly2019-01-05 18:26
https://www.informatat.com/daciq-pretendon-se-trump-ka-ndryshyuar-casje-karshi-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-01-05 18:24
https://www.informatat.com/boiken-abazi-vv-vetem-po-rritet-nuk-ka-frike-nga-zgjedhjet/20%Monthly2019-01-05 18:21
https://www.informatat.com/protestuesit-vershojne-beogradin/20%Monthly2019-01-05 18:18
https://www.informatat.com/limaj-e-ahmeti-ne-takim-me-mogherinin/20%Monthly2019-01-05 18:16
https://www.informatat.com/caktohet-seanca-gjyqesore-per-veteranet-e-rrejshem-aktakuza-sipas-asaj-qe-ka-perpiluar-blakaj/20%Monthly2019-01-05 18:12
https://www.informatat.com/thaci-uron-rikthimin-e-eliot-engel-ne-krye-te-kongresit-amerikan/20%Monthly2019-01-06 09:09
https://www.informatat.com/meta-si-dekreton-ministrat-kosovare-te-rames/20%Monthly2019-01-06 11:24
https://www.informatat.com/kurti-lugina-e-presheves-duhet-te-kete-perfaqesues-ne-dialog/20%Monthly2019-01-06 08:00
https://www.informatat.com/shqiperia-goditet-serish-nga-termeti-2/20%Monthly2019-01-05 11:14
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-kryetarin-e-rrjetit-te-bizneseve-shqiptare-ne-zvicer-i-shpalos-hapat-e-qeverise/20%Monthly2019-01-05 11:11
https://www.informatat.com/edhe-sot-vazhdojne-kolonat-e-gjata-ne-merdare/20%Monthly2019-01-05 11:07
https://www.informatat.com/riorganizimi-largon-nga-pozitat-dhjete-hetues-te-krimeve-ekonomike/20%Monthly2019-01-05 11:02
https://www.informatat.com/qeveria-le-pezull-pozitat-e-kryetareve-ne-veri-ekspertet-e-shohin-si-paaftesi-per-organizim-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-01-05 10:58
https://www.informatat.com/komunat-nuk-zbatojne-rekomandimet-e-auditorit-rrezikojne-te-humbin-fonde/20%Monthly2019-01-05 10:55
https://www.informatat.com/shkembim-letrash-mes-marconit-dhe-vuciqit-teme-kyce-kosova/20%Monthly2019-01-05 10:49
https://www.informatat.com/viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes-po-u-refuzohet-statusi/20%Monthly2019-01-05 18:06
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-te-gatshmit-te-paguajne-taksa/20%Monthly2019-01-05 10:41
https://www.informatat.com/rikalo-pritet-te-shkarkohet-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-01-05 10:36
https://www.informatat.com/thaci-lojtari-kyc-i-dialogut/20%Monthly2019-01-05 18:01
https://www.informatat.com/ekipi-shteteror-zotohet-se-do-te-punoje-sipas-kushtetutes/20%Monthly2019-01-05 17:57
https://www.informatat.com/nga-e-hena-vjen-acari-i-vertete/20%Monthly2019-01-05 10:19
https://www.informatat.com/simiq-e-quan-fake-news-interesimin-e-madh-te-serbeve-per-te-hyre-ne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-04 16:02
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-burra-ne-prishtine-per-tregti-me-arme/20%Monthly2019-01-04 15:58
https://www.informatat.com/perleshje-midis-policise-dhe-qytetareve-ne-merdare/20%Monthly2019-01-04 15:52
https://www.informatat.com/detajet-e-prokurorise-per-rrjetin-e-grabitesve-te-prishtines/20%Monthly2019-01-04 15:48
https://www.informatat.com/trump-po-vlereson-terheqjen-ose-jo-te-trupave-nga-afganistani/20%Monthly2019-01-04 15:45
https://www.informatat.com/adelina-ismaili-le-muziken-per-tu-bere-presidente-e-kosoves/20%Monthly2019-01-04 15:41
https://www.informatat.com/pas-vdekjes-se-papritur-te-bodigardit-kengetarja-heq-dore-nga-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-01-04 15:38
https://www.informatat.com/kerkohen-30-dite-paraburgim-pasi-rrahu-bashkeshorten/20%Monthly2019-01-04 15:34
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-keln-te-gjermanise/20%Monthly2019-01-04 15:29
https://www.informatat.com/zaev-kerkon-votat-e-opozites-shqiptare-per-ndryshimet-kushtetuese/20%Monthly2019-01-04 15:26
https://www.informatat.com/jeremiq-zbulon-planin-e-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2019-01-04 15:23
https://www.informatat.com/tarifa-doganore-nuk-pakeson-mallrat-esenciale-ne-treg/20%Monthly2019-01-04 15:19
https://www.informatat.com/arber-zeneli-refuzon-oferten-e-fenerbahces-ambiciet-e-mia-jane-me-te-medha/20%Monthly2019-01-04 15:16
https://www.informatat.com/munir-nuk-do-ta-vazhdoje-kontraten-ne-barcelone/20%Monthly2019-01-04 15:14
https://www.informatat.com/kuburoviq-pret-rezultate-ne-hetimin-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-04 15:09
https://www.informatat.com/rama-feston-me-thacin-qofte-ky-vit-i-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-01-05 10:43
https://www.informatat.com/dhermiu-mbulohet-nga-bora-aktuale/20%Monthly2019-01-04 15:01
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-paralajmeron-vetevendosjen/20%Monthly2019-01-05 10:28
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-ne-peje/20%Monthly2019-01-04 14:53
https://www.informatat.com/bosnja-i-reagon-ashper-bernabiqit-pse-mendon-se-loja-e-sotme-me-kufij-sdo-te-kishte-rezultatet-e-viteve-te-90-ta/20%Monthly2019-01-04 14:50
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-dorezon-pasaporten-diplomatike-shkaku-i-mos-liberalizimit/20%Monthly2019-01-04 14:47
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-beri-homazhe-te-varri-i-kolonel-tahir-zemaj/20%Monthly2019-01-04 14:42
https://www.informatat.com/the-economist-mafia-shqiptare-nje-mit-nuk-jane-te-strukturuar/20%Monthly2019-01-04 14:35
https://www.informatat.com/pdk-me-ose-pa-ldk-ne-dialogu-vazhdon/20%Monthly2019-01-04 11:33
https://www.informatat.com/te-gjykuarit-per-krime-lufte-nuk-do-te-gjykohen-serish/20%Monthly2019-01-05 10:22
https://www.informatat.com/anetari-serb-i-pdk-se-kercenon-me-greve-qeverine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-04 11:21
https://www.informatat.com/vv-thote-se-ka-pasur-keqperdorime-ne-tenderin-e-qumeshtit-per-femijet/20%Monthly2019-01-04 14:57
https://www.informatat.com/zaevi-jep-detaje-nga-ndertimi-i-autostrades-qe-lidhet-me-kosoven/20%Monthly2019-01-04 15:06
https://www.informatat.com/mediat-sociale-shkaktare-te-depresionit-te-vajzat-adoleshente/20%Monthly2019-01-04 11:06
https://www.informatat.com/kriza-e-buxhetit-dhe-mbyllja-e-qeverise-mbledh-trumpin-me-kreret-e-kongresit/20%Monthly2019-01-04 11:02
https://www.informatat.com/policia-jep-detajet-e-grabitjes-se-mbremshme-ne-lagjen-dardani/20%Monthly2019-01-04 11:00
https://www.informatat.com/policia-turke-ne-kerkim-te-150-gylenisteve/20%Monthly2019-01-04 10:28
https://www.informatat.com/emergjenca-e-mbingarkuar-209-raste-vetem-per-24-ore/20%Monthly2019-01-04 10:23
https://www.informatat.com/majlinda-bregu-merr-detyren-e-sekretares-se-pergjithshme-te-keshillit-te-bashkepunimit-rajonal-aktuale/20%Monthly2019-01-04 10:19
https://www.informatat.com/john-legend-per-r-kelly-u-shkaktoi-dhimbje-kaq-shume-njerezve-nuk-mbroj-nje-perdhunues-femijesh/20%Monthly2019-01-04 10:16
https://www.informatat.com/luvri-ne-paris-thyen-rekord-vizitoresh-fale-beyonce/20%Monthly2019-01-04 10:11
https://www.informatat.com/dua-lipa-zbulon-daten-e-publikimit-te-kolones-zanore-te-alita-battle-angel/20%Monthly2019-01-04 10:07
https://www.informatat.com/barcelona-do-te-investoje-150-milione-euro-ne-transferime/20%Monthly2019-01-04 10:03
https://www.informatat.com/juventus-nuk-do-te-heq-dore-nga-massimiliano-allegri/20%Monthly2019-01-04 10:00
https://www.informatat.com/e-ardhmja-e-paqarte-e-ozilit-ne-arsenal/20%Monthly2019-01-04 09:57
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-marrim-pjese-ne-punimet-e-kuvendit-deri-ne-terheqje-te-takses/20%Monthly2019-01-04 09:54
https://www.informatat.com/vazhdon-greva-e-minatoreve-asnje-nderrim-nuk-eshte-duke-punuar/20%Monthly2019-01-04 09:52
https://www.informatat.com/mot-i-ftohte/20%Monthly2019-01-04 09:49
https://www.informatat.com/radare-me-kamera-neper-rruget-e-kosoves-per-te-evituar-aksidentet/20%Monthly2019-01-04 09:45
https://www.informatat.com/prodhuesit-vendore-automatizojne-fabrikat-nga-frika-e-largimit-te-punetoreve-ne-perendim/20%Monthly2019-01-04 09:43
https://www.informatat.com/bernabiqi-kerkon-vazhdim-te-dialogut-me-krahinen-serbe-kosoven-e-metohine/20%Monthly2019-01-04 09:41
https://www.informatat.com/qeveria-pa-vendim-per-doreheqjet-e-kryetareve-veriore/20%Monthly2019-01-04 09:38
https://www.informatat.com/pezullohet-greva-e-mjekeve-kirurget-dalin-kunder/20%Monthly2019-01-04 09:35
https://www.informatat.com/isa-mustafa-perkujton-tahir-zemajn/20%Monthly2019-01-04 09:32
https://www.informatat.com/haradinaj-zgjedhjet-e-parakohshme-nuk-jane-ne-interes-te-vendit/20%Monthly2019-01-04 09:28
https://www.informatat.com/pritjet-deri-ne-dy-ore-ne-merdare/20%Monthly2019-01-04 09:24
https://www.informatat.com/kerkesat-e-bashkimit-evropian-dhe-te-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes-per-gjitheperfshirje-ne-dialog-nuk-e-kane-zmbrapsur-lidhjen-demokratike-te-kosoves-ne-kundershtimin-e-saj-ndaj-ekipit-negociator/20%Monthly2019-01-04 09:21
https://www.informatat.com/kerkesat-e-nderkombetareve-nuk-e-kthejne-ldk-ne-ne-dialog-aktuale/20%Monthly2019-01-04 11:30
https://www.informatat.com/mungese-shkembimi-informatash-mes-delegacionit-dhe-presidentit/20%Monthly2019-01-04 11:16
https://www.informatat.com/kercenimet-nga-specialja/20%Monthly2019-01-04 11:11
https://www.informatat.com/bashkimi-i-kontrollit-kufitar-krijon-radhe-te-gjata-ne-piken-morine-kukes/20%Monthly2019-01-03 23:20
https://www.informatat.com/petroviq-policia-serbe-dhe-bia-po-na-ngacmojne/20%Monthly2019-01-03 23:17
https://www.informatat.com/haradinaj-ky-vit-nuk-do-te-jete-i-lehte/20%Monthly2019-01-04 09:16
https://www.informatat.com/edhe-nje-tjeter-rast-grabitjeje-ka-ndodhur-sonte-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-03 23:02
https://www.informatat.com/mot-i-ftohte-neser-ne-kosove/20%Monthly2019-01-03 22:56
https://www.informatat.com/ahmeti-pa-ldk-ne-e-vv-ne-smund-te-ratifikohet-marreveshja-me-serbine/20%Monthly2019-01-03 22:51
https://www.informatat.com/haradinaj-nje-dolli-per-shqiptaret-dhe-te-drejten-e-tyre/20%Monthly2019-01-04 09:10
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-ftohet-per-konsultime-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-03 17:04
https://www.informatat.com/procesi-gjyqesor-ndaj-syrit-te-popullit-drejt-fundit/20%Monthly2019-01-03 17:01
https://www.informatat.com/pan-perdor-dialogun-me-serbine-per-ta-zhvendosur-vemendjen-nga-deshtimet/20%Monthly2019-01-04 09:05
https://www.informatat.com/patriarku-irinej-ankohet-per-taksat-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2019-01-03 16:52
https://www.informatat.com/kushtet-e-ldk-se-per-perfshirje-ne-dialog/20%Monthly2019-01-03 23:07
https://www.informatat.com/thaci-marreveshjen-me-serbine-ua-kemi-borxh-femijeve-tane/20%Monthly2019-01-03 22:44
https://www.informatat.com/sivjet-pritet-marreveshje-kompromisi-serbi-kosove-thote-drecun/20%Monthly2019-01-03 16:58
https://www.informatat.com/klopp-synon-ta-beje-shaqirin-si-coutinhon/20%Monthly2019-01-03 13:57
https://www.informatat.com/mbetet-ne-fuqi-edhe-per-dy-muaj-paraburgimi-per-tre-te-dyshuarit-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-03 13:52
https://www.informatat.com/kosova-pa-fuqi-ne-veri-thaci-nuk-po-mund-ti-shpall-zgjedhjet-ne-ate-pjese/20%Monthly2019-01-03 16:48
https://www.informatat.com/beyonce-dhe-jay-z-ftojne-fansat-te-behen-vegan/20%Monthly2019-01-03 13:38
https://www.informatat.com/ljajiq-serbia-humbi-46-milione-euro-nga-taksa-100/20%Monthly2019-01-03 16:40
https://www.informatat.com/arber-zeneli-te-klubi-i-njohur-nga-serie-a/20%Monthly2019-01-03 12:59
https://www.informatat.com/nis-gjykimi-i-te-dyshuarve-per-vrasjen-e-gazetarit-khashoggi/20%Monthly2019-01-03 12:55
https://www.informatat.com/ministrite-ne-llupen-e-auditorit-rekomandimet-qe-u-zbatuan-gjate-vitit-2018/20%Monthly2019-01-03 14:08
https://www.informatat.com/nis-punimet-kongresi-i-116-te-i-shba-se/20%Monthly2019-01-03 12:45
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-lekajt-serish-kundershton-aktakuzen-e-prokurorise-speciale/20%Monthly2019-01-03 12:33
https://www.informatat.com/te-gjitha-rekordet-qe-messi-mund-te-thyeje-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-03 12:59
https://www.informatat.com/%e2%80%8bnjerezimi-e-fillon-vitin-2019-me-dy-hapa-gjigant-ne-gjithesi/20%Monthly2019-01-03 12:20
https://www.informatat.com/specialja-do-te-rrise-aktivitetin-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-03 12:16
https://www.informatat.com/politikat-e-listes-serbe-pertej-interesave-te-komunitetit-serb/20%Monthly2019-01-03 12:11
https://www.informatat.com/2018-viti-i-grabitjeve-e-kontrabandes-me-narkotike/20%Monthly2019-01-03 13:43
https://www.informatat.com/gati-nje-muaj-prej-arratisjes-nga-specialja-asnje-gjurme-nga-molla-e-kuqe/20%Monthly2019-01-03 11:54
https://www.informatat.com/ne-vitin-2018-ne-kliniken-gjinekologjike-ne-qkuk-jane-lindur-9963-foshnja/20%Monthly2019-01-03 11:50
https://www.informatat.com/vulin-shqiperia-e-madhe-nuk-krijohet-pa-lufte-me-serbine/20%Monthly2019-01-03 13:32
https://www.informatat.com/vv-viti-2018-fatal-per-vdekjet-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2019-01-03 11:34
https://www.informatat.com/receta-per-eliminimin-e-mukozes-dhe-gelbazes-nga-fyti-dhe-gjoksi/20%Monthly2019-01-03 11:19
https://www.informatat.com/mavraj-largohet-nga-arisi-kalon-te-klubi-gjerman/20%Monthly2019-01-03 12:25
https://www.informatat.com/solskjaer-nuk-dua-te-largohem-nga-unitedi/20%Monthly2019-01-03 10:53
https://www.informatat.com/petroviq-anetaret-e-sls-se-po-keqtrajtohen-nga-mpb-ja-dhe-bia-e-serbise/20%Monthly2019-01-03 10:41
https://www.informatat.com/schumacher-mbush-50-vjec-mes-mistereve-mbi-gjendjen-e-tij-shendetesore/20%Monthly2019-01-03 11:11
https://www.informatat.com/gigi-hadid-dhe-zayn-malik-jane-ndare-serish/20%Monthly2019-01-03 10:35
https://www.informatat.com/serbia-humb-46-1-milione-euro-pas-vendosjes-se-takses-nga-kosova/20%Monthly2019-01-03 10:32
https://www.informatat.com/gjasat-qe-vizat-te-hiqen-gjate-presidences-rumune-minimale/20%Monthly2019-01-03 10:28
https://www.informatat.com/kroacia-vendi-me-budalla-ne-bote-serbia-e-katerta/20%Monthly2019-01-03 10:26
https://www.informatat.com/fluks-largimesh-ne-portin-e-durresit-pas-festave-te-fundvitit/20%Monthly2019-01-03 10:23
https://www.informatat.com/simiq-serbet-e-kosoves-e-priten-vitin-e-ri-ne-ankth/20%Monthly2019-01-03 10:22
https://www.informatat.com/limajtani-kemi-situate-tjeter-me-dialogun/20%Monthly2019-01-03 10:19
https://www.informatat.com/arsimi-plak-i-2018-es/20%Monthly2019-01-03 10:19
https://www.informatat.com/maqedonia-dhe-shqiperia-perfitojne-nga-taksa-100/20%Monthly2019-01-03 10:15
https://www.informatat.com/deshmite-per-vrasjen-makabre-te-gruas-nga-burri/20%Monthly2019-01-03 10:14
https://www.informatat.com/ariana-grande-mbulohet-me-maske-teksa-shetit-me-ish-te-dashurin/20%Monthly2019-01-03 10:12
https://www.informatat.com/ambasadori-verikorean-ne-itali-po-fshihet/20%Monthly2019-01-03 10:08
https://www.informatat.com/shba-ja-edhe-pas-largimit-do-te-loboje-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-unesco/20%Monthly2019-01-03 10:07
https://www.informatat.com/sonda-e-kines-zbarkon-ne-anen-e-erret-te-henes/20%Monthly2019-01-03 10:05
https://www.informatat.com/dieta-per-kendellje-nga-ushqimi-i-festave/20%Monthly2019-01-03 10:04
https://www.informatat.com/demokratet-ne-shba-nisin-me-kontrollin-e-dhomes-se-perfaqesuesve/20%Monthly2019-01-03 10:03
https://www.informatat.com/trump-u-kerkon-vendeve-te-tjera-te-perfshihen-me-shume-ne-afganistan/20%Monthly2019-01-03 10:01
https://www.informatat.com/shba-i-kerkon-shpjegim-rusise-per-amerikanin-e-arrestuar/20%Monthly2019-01-03 09:58
https://www.informatat.com/man-city-liverpool-formacionet-e-mundshme-per-derbin-e-pare-te-liges-premier-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-03 09:59
https://www.informatat.com/shtate-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-magjistralen-mitrovice-peje/20%Monthly2019-01-03 09:55
https://www.informatat.com/pacolli-ekipi-negociator-do-ta-mbeshtese-presidentin-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-03 09:54
https://www.informatat.com/me-shume-se-tete-ore-gjume-mund-te-sjelle-pasoja/20%Monthly2019-01-03 09:50
https://www.informatat.com/lekaj-per-te-dyten-here-ne-gjyq-per-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2019-01-03 09:50
https://www.informatat.com/kim-kardashian-dhe-kanye-west-ne-pritje-te-femijes-se-katert/20%Monthly2019-01-03 09:47
https://www.informatat.com/te-dheu-i-bardhe-pritje-deri-ne-7-ore/20%Monthly2019-01-03 09:46
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-bekohet-me-vajze/20%Monthly2019-01-03 09:45
https://www.informatat.com/cardi-b-me-album-te-ri-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-03 09:43
https://www.informatat.com/stoltenberg-me-vie-keq-qe-kosova-krijoi-ushtrine-ne-kohen-e-gabuar/20%Monthly2019-01-03 12:51
https://www.informatat.com/ngecjeve-ekonomike-qeveria-u-pergjigjet-me-20-masa-te-shkruara/20%Monthly2019-01-03 09:39
https://www.informatat.com/serbia-te-veproje-qe-veriu-i-kosoves-te-mos-mbetet-nen-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-01-03 09:36
https://www.informatat.com/keto-jane-transferimet-me-te-qelluara-te-vitit-2018/20%Monthly2019-01-03 10:36
https://www.informatat.com/vit-i-pafavorshem-per-viza/20%Monthly2019-01-03 12:01
https://www.informatat.com/zevendespresidenti-i-parlamentit-evropian-viziton-drenasin-ben-homazhe-edhe-ne-prekaz/20%Monthly2019-01-03 09:27
https://www.informatat.com/guardiola-kloppi-eshte-nje-trajner-i-mrekullueshem/20%Monthly2019-01-03 09:08
https://www.informatat.com/mi-te-gjitha-rruget-ne-kosove-jane-te-kalueshme/20%Monthly2019-01-03 09:05
https://www.informatat.com/si-eshte-te-punosh-1-kilometer-nen-toke/20%Monthly2019-01-03 08:59
https://www.informatat.com/efektet-e-dialogut-te-brukselit/20%Monthly2019-01-03 08:54
https://www.informatat.com/talenti-shqiptar-nuk-kam-ndjenja-per-shqiperine-dhe-kosoven-dua-ta-perfaqesoj-gjermanine/20%Monthly2019-01-03 09:32
https://www.informatat.com/messi-i-pafalshem-edhe-ne-ditet-e-para-te-vitit-te-ri/20%Monthly2019-01-03 08:47
https://www.informatat.com/538-persona-perfunduan-ne-emergjence-gjate-diteve-festive-te-vitit-te-ri/20%Monthly2019-01-03 11:46
https://www.informatat.com/kosova-problemi-kryesor-i-serbeve/20%Monthly2019-01-03 08:31
https://www.informatat.com/pompeo-i-shqetesuar-per-rritjen-e-prodhimit-te-kokaines-ne-kolumbi/20%Monthly2019-01-03 08:26
https://www.informatat.com/nba-lakers-ne-krize-pa-lebron-james-warriors-marrin-fitore/20%Monthly2019-01-03 08:23
https://www.informatat.com/babai-shqiptar-dyshohet-se-e-vrau-vajzen-pasi-ishte-ne-lidhje-me-nje-afgan/20%Monthly2019-01-03 08:19
https://www.informatat.com/janari-special/20%Monthly2019-01-03 09:42
https://www.informatat.com/projektet-kulturore-te-2019-s-do-te-perkrahen-me-rreth-nje-milion-euro/20%Monthly2019-01-03 08:10
https://www.informatat.com/keta-lojtare-po-largohen-si-te-lire-nga-skuadrat-e-premierliges/20%Monthly2019-01-03 08:43
https://www.informatat.com/takimit-me-ekipin-shteteror-brukseli-i-referohet-si-konsultues/20%Monthly2019-01-03 07:59
https://www.informatat.com/bahtiri-thote-se-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices-e-kane-nenshkruar-edhe-serbet/20%Monthly2019-01-03 07:55
https://www.informatat.com/java-e-ftohte-dhe-me-bore-ne-kosove/20%Monthly2019-01-03 09:32
https://www.informatat.com/gjermania-kundershton-serish-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-01-03 08:14
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-ne-nje-aksident-hekurudhor-ne-danimarke/20%Monthly2019-01-02 16:49
https://www.informatat.com/ljajic-taksa-na-ka-kthyer-tre-hapa-prapa/20%Monthly2019-01-02 16:45
https://www.informatat.com/nga-sot-fillon-i-ftohti-siberian-cfare-temperaturash-do-te-jene-kuptojeni/20%Monthly2019-01-02 16:42
https://www.informatat.com/top-prioritetet-ekonomike-te-kosoves-me-2019/20%Monthly2019-01-02 16:39
https://www.informatat.com/veseli-partia-po-transformohet-pas-daljes-se-thacit/20%Monthly2019-01-03 07:51
https://www.informatat.com/mustafa-ne-vend-se-te-rritet-punesimi-po-rritet-numri-i-atyre-qe-marrin-ndihma/20%Monthly2019-01-03 08:38
https://www.informatat.com/guardiola-dhe-kloppi-me-lojera-fjalesh-para-derbit-anglez/20%Monthly2019-01-02 14:55
https://www.informatat.com/zevendesministri-i-kultures-ndalohet-ne-merdare-reagon-haradinaj/20%Monthly2019-01-02 21:14
https://www.informatat.com/femija-i-pare-i-2019-es-ne-zvicer-eshte-shqiptar/20%Monthly2019-01-02 13:27
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-gjilanasin-qe-vrau-aksidentalisht-gruan/20%Monthly2019-01-02 13:07
https://www.informatat.com/perfaqesuesja-e-kosoves-perfundon-vitin-pa-humbje-dhe-me-ngritje-rekorde-ne-ranglisten-e-fifa-s/20%Monthly2019-01-02 14:55
https://www.informatat.com/limaj-per-mediat-serbe-ka-ardhur-koha-qe-serbia-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-02 12:59
https://www.informatat.com/menyrat-e-mahnitshme-se-si-agjerimi-i-perhershem-ndikon-ne-tru-dhe-ne-trup/20%Monthly2019-01-02 12:41
https://www.informatat.com/aksident-ne-gjirokaster-nje-i-vdekur/20%Monthly2019-01-02 12:34
https://www.informatat.com/edhe-nje-suksese-i-modeles-agnesa-vuthaj-nxjerr-ne-shitje-koleksionin-e-ri-te-cantave-ne-new-york/20%Monthly2019-01-02 12:31
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkryetari-i-ufc-se-zbulon-detajet-e-rimecit-khabib-mcgregor/20%Monthly2019-01-02 13:04
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-seshte-krejt-shqiptare-e-as-krejt-serbe-pa-marreveshje-ska-paqe/20%Monthly2019-01-02 16:30
https://www.informatat.com/nisin-homazhet-per-ish-luftetarin-e-uck-se/20%Monthly2019-01-02 12:19
https://www.informatat.com/aksidentohet-nje-tren-ne-danimarke-gjashte-te-vdekur/20%Monthly2019-01-02 12:01
https://www.informatat.com/banka-qendrore-e-serbise-po-pergatitet-per-me-te-keqen-shkaku-i-vendimeve-te-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-01-02 11:53
https://www.informatat.com/vellezerit-rrahin-nenen-ne-vushtrri/20%Monthly2019-01-02 11:50
https://www.informatat.com/pas-takses-100-importet-nga-serbia-dhe-bosnja-e-hercegovina-shenojne-renie-te-madhe/20%Monthly2019-01-02 11:45
https://www.informatat.com/daci-thote-se-veliu-e-haziri-mund-ta-kthejne-partine-ne-bazen-e-saj-rugoviane/20%Monthly2019-01-02 11:38
https://www.informatat.com/veriu-vendi-i-krizes/20%Monthly2019-01-02 11:34
https://www.informatat.com/mbi-10-mije-arme-ilegale-jane-shkaterruar-per-10-vjet-tash-synohet-legalizimi-i-tyre/20%Monthly2019-01-02 15:36
https://www.informatat.com/the-guardian-dhurata-turke-xhamia-e-re-e-prishtines-ngjall-friken-e-neo-otomanizmit-ne-kosove/20%Monthly2019-01-02 14:01
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-zevendespresidentin-e-parlamentit-evropian/20%Monthly2019-01-02 11:23
https://www.informatat.com/thaci-deshtimi-i-marreveshjes-kosove-serbi-kthim-tragjik-prapa/20%Monthly2019-01-02 12:23
https://www.informatat.com/veseli-te-mos-merremi-me-njeri-tjetrin-por-te-merremi-me-serbine/20%Monthly2019-01-21 15:05
https://www.informatat.com/humbni-kilograme-me-dieten-e-nates/20%Monthly2019-01-01 19:39
https://www.informatat.com/sonte-ajri-ne-prishtine-i-pashendetshem/20%Monthly2019-01-02 11:27
https://www.informatat.com/arsyet-pse-po-tkurret-popullsia-shqiptare-5-mije-lindje-me-pak-gjate-2018-es/20%Monthly2019-01-01 19:28
https://www.informatat.com/granit-xhaka-e-frymezon-arsenalin-ta-nise-me-fitore-vitin-2019/20%Monthly2019-01-01 17:14
https://www.informatat.com/haradinaj-kontributi-i-avni-hysenit-per-lirine-e-atdheut-nuk-do-te-harrohet-kurre/20%Monthly2019-01-02 11:17
https://www.informatat.com/vuciqi-thote-se-nuk-ben-te-pritet-mrekulli-rreth-kosoves-duart-i-kemi-te-lidhura/20%Monthly2019-01-01 16:44
https://www.informatat.com/ndalimi-i-fishekzjarreve-ne-shqiperi-jep-efekt-nuk-ka-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-01-01 15:32
https://www.informatat.com/produktet-made-in-kosova-ne-evrope-dhe-bote/20%Monthly2019-01-01 23:18
https://www.informatat.com/nga-mbyllja-e-basteve-tek-ceku-i-bebeve-ja-vendimet-qe-hyjne-sot-ne-fuqi-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-01 12:33
https://www.informatat.com/gabimet-me-te-medha-qe-beni-kur-karikoni-telefonin-tuaj/20%Monthly2019-01-01 12:24
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-grua-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-01-01 12:19
https://www.informatat.com/temperaturat-ne-tri-ditet-e-para-te-vitit/20%Monthly2019-01-01 12:15
https://www.informatat.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-grua-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-01 12:05
https://www.informatat.com/burri-vret-gruan-aksidentalisht-duke-festuar-ne-gjilan-policia-jep-detajet/20%Monthly2019-01-01 12:02
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-tri-gjera-qe-do-ti-ndryshoja-me-shkopin-magjik-ne-kosove/20%Monthly2019-01-01 11:59
https://www.informatat.com/ne-ferizaj-nente-te-lenduar-nga-mjetet-piroteknike/20%Monthly2019-01-01 11:56
https://www.informatat.com/sa-ka-gjasa-qe-liberalizimi-i-vizave-te-ndodhe-kete-vit/20%Monthly2019-01-01 11:52
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-2019a-do-te-jete-viti-i-marreveshjes-finale-me-serbine/20%Monthly2019-01-01 19:31
https://www.informatat.com/rama-kufi-si-me-kosoven-synojme-edhe-me-malin-e-zi-maqedonine-dhe-greqine/20%Monthly2019-01-01 11:42
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-thote-se-akoma-ska-kerkesa-per-arrestime-nga-specialja/20%Monthly2019-01-01 11:37
https://www.informatat.com/hyn-ne-fuqi-vendimi-takse-100-per-te-gjitha-mallrat-qe-kalojne-nga-serbia/20%Monthly2019-01-01 16:49
https://www.informatat.com/rreth-300-serbe-kane-aplikuar-per-70-vende-pune-ne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-01 13:45
https://www.informatat.com/haradinaj-shpreh-ngushellime-pas-vdekjes-se-ish-luftetarit-avni-hyseni/20%Monthly2019-01-01 11:47