XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/oconnell-ndryshimi-i-kufijve-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2019-02-28 20:39
https://www.informatat.com/vuciq-forcat-e-armatosura-serbe-ne-gjendje-gatishmerie-te-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-02-28 20:24
https://www.informatat.com/rrefimi-i-gruas-se-abid-jasharit-i-cili-u-vra-dje-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-28 20:20
https://www.informatat.com/konjufca-se-di-pse-zyrtaret-amerikane-nuk-e-takuan-vv-ne/20%Monthly2019-02-28 19:43
https://www.informatat.com/ministri-mustafa-perfshihet-ne-nje-incident-ne-zyren-e-tij/20%Monthly2019-02-28 19:35
https://www.informatat.com/prifti-ringjall-te-vdekurin-nga-arkivoli-paditet/20%Monthly2019-02-28 19:29
https://www.informatat.com/konjufca-flet-per-gjendjen-shendetesore-te-albin-kurtit/20%Monthly2019-03-01 08:24
https://www.informatat.com/ish-komandanti-i-uck-se-i-ftuari-i-radhes-i-gjykates-speciale/20%Monthly2019-02-28 19:21
https://www.informatat.com/pas-balenes-blu-tjeter-loje-e-rrezikshme-per-femije-qarkullon-ne-internet/20%Monthly2019-02-28 19:17
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-te-hiqet-taksa-mos-e-minoni-partneritetin/20%Monthly2019-02-28 19:10
https://www.informatat.com/lluka-nese-vertetohet-se-osman-ejupi-punesoi-4-femijet-ne-telekom-do-te-kerkoj-shkarkimin-e-tij/20%Monthly2019-02-28 19:08
https://www.informatat.com/limaj-thote-se-nisma-nuk-jep-vote-per-cenimin-e-sovranitetit-te-vendit/20%Monthly2019-02-28 19:05
https://www.informatat.com/rama-asnje-gezim-per-qendrimin-e-ashper-te-europarlamentareve-kunder-arratise-se-opozites/20%Monthly2019-02-28 19:00
https://www.informatat.com/policia-jap-detaje-per-vrasjen-e-34-vjecit-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-28 19:02
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-durres-motrat-perplasen-me-makine-njera-humb-jeten/20%Monthly2019-02-28 15:54
https://www.informatat.com/bahtiri-fale-sakrifices-se-minatoreve-u-sensibilizua-ceshtja-e-kosoves-ne-bote/20%Monthly2019-02-28 15:53
https://www.informatat.com/perplasen-asamblistet-vala-peshku-e-psd-se-i-thote-kastravec-egzon-azemit-te-vv-se/20%Monthly2019-02-28 15:52
https://www.informatat.com/sugjerimet-amerikane-nuk-e-bindin-prishtinen-qe-ta-pezulloje-taksen/20%Monthly2019-02-28 15:50
https://www.informatat.com/kryesuesi-i-kpk-se-viziton-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-28 15:48
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-kroaci-babai-hedh-nga-ballkoni-4-femijet-e-tij/20%Monthly2019-02-28 15:46
https://www.informatat.com/hamza-e-rendesishme-qe-te-sillet-ekspertiza-e-ceb-it-ne-sektorin-social/20%Monthly2019-02-28 15:46
https://www.informatat.com/gjuriq-i-ankohet-kines-per-kosoven/20%Monthly2019-02-28 15:43
https://www.informatat.com/kompanite-qe-po-paguajne-10-euro-ne-ore-per-te-shijuar-cokollatat/20%Monthly2019-02-28 15:41
https://www.informatat.com/per-parlamentin-europian-shqiperia-ka-qeveri-dhe-parlament-legjitim/20%Monthly2019-02-28 15:41
https://www.informatat.com/pese-zyrtareve-ne-dubrave-u-nderrohet-pozita-thaci-mohon-qe-kjo-te-jete-bere-per-shkak-te-keqperdorimeve/20%Monthly2019-02-28 15:37
https://www.informatat.com/daciq-shqiptaret-dhe-serbet-te-gjejne-gjuhe-te-perbashket-pasi-jane-dy-popujt-me-te-medhenj-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-28 15:37
https://www.informatat.com/kosova-e-turqia-me-marreveshje-bashkepunimi-ne-mbrojtjen-e-te-dhenave-personale/20%Monthly2019-02-28 15:34
https://www.informatat.com/aktakuze-kunder-tre-serbeve-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/20%Monthly2019-02-28 15:31
https://www.informatat.com/stresi-shkakton-disa-semundje-te-lekures/20%Monthly2019-02-28 15:27
https://www.informatat.com/solskjaer-vendos-rekord-te-ri-te-man-utd/20%Monthly2019-02-28 15:25
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-shqiptaret-ne-itali-kerkohen-30-mije-punetore/20%Monthly2019-02-28 15:23
https://www.informatat.com/shenohen-mbi-33-mije-raste-te-gripit-sezonal-ikshp-ja-jep-rekomandime-si-te-mbroheni/20%Monthly2019-02-28 15:19
https://www.informatat.com/gabimet-me-cajin-qe-mund-tua-rrezikojne-shendetin/20%Monthly2019-02-28 15:13
https://www.informatat.com/foto-e-rralle-e-angelina-jolie-me-6-femijet-e-saj/20%Monthly2019-02-28 15:12
https://www.informatat.com/vv-ja-dhe-ldk-ja-kerkese-per-dy-seanca-te-jashtezakonshme-njeren-per-kqz-ne-e-tjetren-per-shpenzimet-e-qeverise/20%Monthly2019-02-28 15:11
https://www.informatat.com/zbulohet-gjinia-e-foshnjes-se-meghan-markle-dhe-princ-harry-t/20%Monthly2019-02-28 15:09
https://www.informatat.com/ancelotti-kjo-skuader-mund-ti-jap-fund-dominimit-te-juventusit-ne-serie-a/20%Monthly2019-02-28 15:06
https://www.informatat.com/save-the-children-tre-adoleshente-ne-pese-diskriminohen/20%Monthly2019-02-28 15:04
https://www.informatat.com/te-varur-ndaj-shopingut/20%Monthly2019-02-28 15:01
https://www.informatat.com/capital-t-konfirmon-bashkepunimin-me-reperet-gjermane-tregon-kur-do-te-publikohet-projekti/20%Monthly2019-02-28 14:56
https://www.informatat.com/keds-ndertoi-folete-e-lejlekeve-ne-kacanik/20%Monthly2019-02-28 14:53
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-e-fokusuar-ne-ofrimin-e-zgjidhjeve-per-bizneset-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-28 14:49
https://www.informatat.com/kadete-me-te-kaluar-te-dyshimte-pjese-e-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-28 14:47
https://www.informatat.com/modelja-seksi-e-dashura-re-e-lewis-hamilton/20%Monthly2019-02-28 14:46
https://www.informatat.com/morgan-freeman-mban-ne-xhakete-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2019-02-28 14:43
https://www.informatat.com/ne-fundjave-mbahet-turneu-adem-jashari-ne-futsall/20%Monthly2019-02-28 14:35
https://www.informatat.com/keshtu-i-zhbllokoni-hundet-brenda-pak-minutash/20%Monthly2019-02-28 14:28
https://www.informatat.com/interi-me-nje-transferim-te-madh-nga-bayern-munich/20%Monthly2019-02-28 14:25
https://www.informatat.com/mustafa-takon-delegacionin-shqiptaro-amerikan-shqiptaret-urelidhese-mes-kosoves-dhe-shba-se/20%Monthly2019-02-28 14:24
https://www.informatat.com/shba-ja-ben-thirrje-per-uljen-e-tensioneve-indi-pakistan/20%Monthly2019-02-28 14:22
https://www.informatat.com/psd-nuk-e-votojme-rrezimin-e-qeverise-per-shkak-te-takses/20%Monthly2019-02-28 14:21
https://www.informatat.com/basha-nderkombetareve-mos-me-kerkoni-asgje-qe-nuk-do-te-pranoni-per-popujt-tuaj/20%Monthly2019-02-28 14:16
https://www.informatat.com/haradinajte-rezistojme-tani-per-ti-ikur-nje-marreveshjeje-qe-eshte-e-dhimbshme-per-kosoven/20%Monthly2019-02-28 14:15
https://www.informatat.com/presidenti-i-kosoves-thaci-medalje-per-emisionin-fiks-fare/20%Monthly2019-02-28 14:00
https://www.informatat.com/haradinaj-percarja-e-madhe-per-taksen-po-na-shakterron/20%Monthly2019-02-28 13:56
https://www.informatat.com/lb-moszgjidhja-e-problemeve-me-serbine-po-mundeson-krimin-e-organizuar-ne-kosove/20%Monthly2019-02-28 13:51
https://www.informatat.com/cfare-me-tha-rama-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-28 13:48
https://www.informatat.com/hoxhaj-pas-takimit-me-amerikanet-raporti-kosove-shba-ne-nivelin-me-te-ulet/20%Monthly2019-02-28 13:47
https://www.informatat.com/bernabiq-marreveshja-e-roamingut-mes-vendeve-te-ballkanit-ne-rrezik-per-shkak-te-takses/20%Monthly2019-02-28 13:35
https://www.informatat.com/per-nje-muaj-ne-prokurorine-themelore-ne-gjakove-jane-ngritur-147-aktakuza/20%Monthly2019-02-28 13:32
https://www.informatat.com/apple-ka-derguar-9-2-milione-njesi-apple-watch-ne-tremujorin-e-fundit-te-2018/20%Monthly2019-02-28 13:29
https://www.informatat.com/qkuk-asnje-pacient-nuk-kishte-nevoje-per-tamiflu/20%Monthly2019-02-28 13:25
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-medvegja-dhe-banja-e-sijarines-mbesin-ne-serbi/20%Monthly2019-02-28 13:22
https://www.informatat.com/veturat-prej-te-cilave-mclaren-pret-te-kete-shume-shitje/20%Monthly2019-02-28 13:18
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-hetim-per-punesimet-pa-konkurs-dhe-ne-baza-politike/20%Monthly2019-02-28 13:16
https://www.informatat.com/tahiri-serish-me-mesazhe-te-koduara-puna-ime-si-ati-biri-dhe-shpirti-i-shenjte/20%Monthly2019-02-28 13:11
https://www.informatat.com/man-utd-me-dy-transferime-gjigante-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-02-28 13:06
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-nuk-kerkoi-te-suspendohet-taksa/20%Monthly2019-02-28 13:04
https://www.informatat.com/motorola-pohon-se-do-te-lansoje-telefonin-e-tyre-te-palosshem-para-fundit-te-vitit/20%Monthly2019-02-28 12:58
https://www.informatat.com/binjake-gjysmeidentike-qe-trondisin-themelet-e-shkences/20%Monthly2019-02-28 12:53
https://www.informatat.com/pacolli-per-taksen-ka-qene-vendim-shteteror-dhe-legjitim/20%Monthly2019-02-28 12:49
https://www.informatat.com/hulumtimi-i-akb-se-dhe-undp-se-paga-mesatare-ne-kosove-505-euro/20%Monthly2019-02-28 12:46
https://www.informatat.com/nje-aktor-humori-garon-per-president/20%Monthly2019-02-28 12:43
https://www.informatat.com/puna-ne-vikend-i-rrit-rreziqet-e-depresionit/20%Monthly2019-02-28 12:35
https://www.informatat.com/probleme-me-tensionin-e-larte-ja-sa-kafe-ne-dite-ju-rekomandon-mjeku/20%Monthly2019-02-28 12:32
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-zyrtareve-te-larte-amerikane-me-opoziten-vv-ja-seshte-ftuar/20%Monthly2019-02-28 12:29
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-ka-dy-aspekte-bllokuese-e-dialogut-dhe-ndihmese-per-arritjen-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2019-02-28 12:24
https://www.informatat.com/pese-te-arrestuar-ne-skenderaj-per-10-kilograme-droge/20%Monthly2019-02-28 12:24
https://www.informatat.com/pak-kerkesa-per-legalizim-te-armeve/20%Monthly2019-02-28 12:20
https://www.informatat.com/pdk-kerkon-serish-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-28 12:17
https://www.informatat.com/thaci-me-zyrtaret-e-larte-te-shba-se-biseduam-per-domosdoshmerine-e-suspendimit-te-takses/20%Monthly2019-02-28 15:49
https://www.informatat.com/gjonaj-shba-nuk-ka-partner-me-te-mire-se-kosoven/20%Monthly2019-02-28 12:09
https://www.informatat.com/mustafa-thacit-i-kerkove-te-heq-dore-nga-diskursi-politik-i-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-02-28 13:55
https://www.informatat.com/kalon-projektligji-per-statusin-e-punetoreve-te-arsimit-1990-99/20%Monthly2019-02-28 12:01
https://www.informatat.com/anetaresimi-i-vendit-ne-ke-mbetet-nder-prioritetet-e-mpj-te-kosoves/20%Monthly2019-02-28 11:46
https://www.informatat.com/eurodeputetet-humbin-durimin-ne-tirane-zonja-e-pare-nuk-duhet-te-pengoje-negociatat/20%Monthly2019-02-28 11:42
https://www.informatat.com/bspk-ja-perkrah-greven-e-sindikates-se-sektorit-privat/20%Monthly2019-02-28 11:40
https://www.informatat.com/vuciq-kurre-nuk-mund-ta-dini-se-cfare-pritet-nga-lidershipi-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-28 11:38
https://www.informatat.com/edmond-smajli-nga-kosova-pilot-ne-shba/20%Monthly2019-02-28 11:37
https://www.informatat.com/peje-i-dyshuari-keqperdor-kartelat-bankare-terheq-25-mije-euro/20%Monthly2019-02-28 11:37
https://www.informatat.com/ngjallet-polici-i-videoskandalit-me-vrane-per-se-gjalli/20%Monthly2019-02-28 11:33
https://www.informatat.com/veseli-ne-likoshan-e-qirez-nisi-epoka-e-luftes-clirimtare/20%Monthly2019-02-28 11:29
https://www.informatat.com/limaj-shba-ja-kerkon-pezullim-te-takses-e-perkushtuar-per-arritje-te-shpejte-te-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2019-02-28 12:12
https://www.informatat.com/ligji-per-automjetet-kthehet-prape-ne-komision-kerkohet-plotesimi-i-amendamenteve-sipas-be-se/20%Monthly2019-02-28 11:24
https://www.informatat.com/hotiky-koalicion-qeverises-ska-fuqi-per-ti-quar-proceset-perpara/20%Monthly2019-02-28 11:20
https://www.informatat.com/mkrs-financon-xhudistet-kosovare/20%Monthly2019-02-28 11:18
https://www.informatat.com/veseli-haxhiut-ke-nje-sjellje-te-paskrupullt-dhe-te-padinjitetshme/20%Monthly2019-02-28 13:03
https://www.informatat.com/i-dyshuari-per-vrasjen-e-abid-jasharajt-eshte-vellai-i-gruas-se-tij-besnik-shkodra/20%Monthly2019-02-28 11:09
https://www.informatat.com/prokuroret-nga-neser-me-kod-te-etikes/20%Monthly2019-02-28 11:04
https://www.informatat.com/kosnett-jep-edhe-nje-porosi/20%Monthly2019-02-28 12:05
https://www.informatat.com/shqyrtimi-i-dyte-i-projekt-rregullores-se-kuvendit-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-28 11:33
https://www.informatat.com/enver-petrovci-feston-ditelindjen/20%Monthly2019-02-28 10:52
https://www.informatat.com/trump-bisedimet-me-kimin-deshtuan-per-shkak-te-sanksioneve/20%Monthly2019-02-28 10:49
https://www.informatat.com/msh-ja-ka-siguruar-85-mije-e-500-vaksina-kunder-gripit-sezonal/20%Monthly2019-02-28 10:40
https://www.informatat.com/ndalohet-per-48-ore-i-dyshuari-kryesor-per-vrasjen-e-abid-jasharit/20%Monthly2019-02-28 10:38
https://www.informatat.com/krasniqi-taksa-nuk-mund-te-jete-arsye-per-rrezim-te-qeverise/20%Monthly2019-02-28 10:31
https://www.informatat.com/sot-hedhet-ne-votim-rezoluta-ne-lidhje-me-angazhimet-e-thacit-ne-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-02-28 11:14
https://www.informatat.com/komuna-e-mitrovices-perfiton-grant-prej-93-mije-eurove-nga-demos-i/20%Monthly2019-02-28 10:25
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-kryesor-per-vrasjen-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-28 10:25
https://www.informatat.com/shala-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-02-28 10:21
https://www.informatat.com/selmanaj-vendimi-per-taksen-pa-asnje-analize/20%Monthly2019-02-28 10:19
https://www.informatat.com/inter-po-e-kompleton-transferimin-e-super-lojtarit/20%Monthly2019-02-28 10:15
https://www.informatat.com/deputeti-i-lsi-se-i-pergjigjet-fleckensteinit-knut-mos-u-bej-zonja-e-pare-e-qeverise-se-droges/20%Monthly2019-02-28 10:12
https://www.informatat.com/posta-thote-se-telekomi-dhe-qeveria-i-kane-borxh-mbi-5-milione-euro/20%Monthly2019-02-28 10:08
https://www.informatat.com/komandant-hoxha-ftohet-nga-gjykata-speciale-per-intervistim/20%Monthly2019-02-28 10:05
https://www.informatat.com/edhe-smartfon-edhe-powerbank-pajisja-e-re-qe-do-ofroje-funksion-te-dyfishte/20%Monthly2019-02-28 09:57
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-shkak-mungesa-e-kuorumit/20%Monthly2019-02-28 09:50
https://www.informatat.com/albin-kurti-del-nga-spitali/20%Monthly2019-02-28 10:59
https://www.informatat.com/solli-ne-jete-binjake-vdes-nena-dhe-nje-nga-foshnjat/20%Monthly2019-02-28 09:38
https://www.informatat.com/deshmite-qe-e-lidhin-rreshqitjen-e-telekomit-drejt-njerezve-te-haradinajt/20%Monthly2019-02-28 09:28
https://www.informatat.com/vazhdojne-te-hyjne-mallra-te-kontrabanduara-nepermes-rrugeve-ilegale-ne-veri/20%Monthly2019-02-28 09:22
https://www.informatat.com/opozita-insiston-se-kthimi-ne-normalitet-nuk-behet-pa-largimin-e-rames/20%Monthly2019-02-28 09:16
https://www.informatat.com/sot-21-vjet-u-masakruan-24-civile-ne-likoshan-e-qirez/20%Monthly2019-02-28 09:07
https://www.informatat.com/nisma-socialdemokrate-i-ben-pese-vjet/20%Monthly2019-02-28 09:06
https://www.informatat.com/%e2%80%8btifozet-e-barcelones-tallen-me-real-madridin-kendojne-per-ronaldon/20%Monthly2019-02-28 09:02
https://www.informatat.com/eranda-asnjehere-nuk-kam-pasur-ambicie-per-ta-shikuar-eurovisionin/20%Monthly2019-02-28 08:59
https://www.informatat.com/fifa-perfshihet-ne-mosmarreveshjen-e-nantes-dhe-cardiff-per-salan/20%Monthly2019-02-28 08:55
https://www.informatat.com/ministria-e-mjedisit-e-punesoi-jashteligjshem-ish-zyrtaren-e-larte/20%Monthly2019-02-28 08:52
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-stafi-i-veselit-harxhoi-afro-60-mije-euro-per-udhetime-deputetet-rreth-105-mije-euro/20%Monthly2019-02-28 08:51
https://www.informatat.com/bilall-sherifi-thaci-i-ofroi-dicka-tjeter-mustafes-ne-takimin-e-mbremshem/20%Monthly2019-02-28 08:46
https://www.informatat.com/pasi-sot-ska-seance-opozita-ne-shqiperi-anulon-protesten-para-parlamentit/20%Monthly2019-02-28 08:44
https://www.informatat.com/deshton-samiti-trump-kim-ska-marreveshje-per-denuklearizimin-e-korese-veriore/20%Monthly2019-02-28 08:42
https://www.informatat.com/vlore-nipi-vret-gjyshin/20%Monthly2019-02-28 08:41
https://www.informatat.com/politikani-gjerman-schwarz-schilling-mos-i-ndryshoni-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-28 08:38
https://www.informatat.com/mcallister-thaci-dhe-vuciq-e-cuan-dialogun-ne-nje-nivel-te-ri/20%Monthly2019-02-28 10:56
https://www.informatat.com/eurodeputetet-takohen-me-rucin-po-humbasim-durimin-me-opoziten-negocioni-per-integrimin/20%Monthly2019-02-28 08:35
https://www.informatat.com/vlora-hyseni-emerohet-zevendesdrejtore-e-aki-se/20%Monthly2019-02-28 08:30
https://www.informatat.com/me-shume-se-6-muaj-pritje-per-endoskopi-ne-qkuk/20%Monthly2019-02-28 08:30
https://www.informatat.com/vuciq-viziton-sot-medvegjen/20%Monthly2019-02-28 08:26
https://www.informatat.com/udheheqesit-serbe-me-paga-te-dyfishta/20%Monthly2019-02-28 08:22
https://www.informatat.com/taksa-ndaj-serbise-i-bllokon-zgjedhjet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-28 08:18
https://www.informatat.com/amerikanet-se-bindin-haradinajn-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-28 10:24
https://www.informatat.com/albin-kurti-deri-te-premten-ne-spital/20%Monthly2019-02-28 09:41
https://www.informatat.com/taksa-eshte-i-vetmi-instrument-qe-bllokon-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-02-28 07:54
https://www.informatat.com/sot-vazhdon-seanca-ne-rend-dite-47-pika-te-mbetura-nga-seancat-e-kaluara/20%Monthly2019-02-28 08:38
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-11/20%Monthly2019-02-28 07:16
https://www.informatat.com/karl-lagerfeld-gjeniu-arrogant-qe-do-ti-mungoje-botes/20%Monthly2019-02-27 17:24
https://www.informatat.com/flet-kryeministri-pas-takimit-me-zyrtaret-e-larte-amerikane/20%Monthly2019-02-28 08:12
https://www.informatat.com/qyteti-me-i-lumtur-ne-bote-nuk-eshte-ne-europe-as-ne-amerike/20%Monthly2019-02-27 17:13
https://www.informatat.com/arrestohet-avokati-halilaj-per-rastin-ne-drenas/20%Monthly2019-02-28 08:08
https://www.informatat.com/neser-seanca-e-kuvendit-me-47-pika-qe-si-perfundoi-ne-tri-seancat-e-kaluara/20%Monthly2019-02-28 07:52
https://www.informatat.com/kuvendi-komunal-i-pejes-me-rezolute-per-ruajtjen-e-rrjedhes-natyrore-te-lumbardhit/20%Monthly2019-02-27 15:34
https://www.informatat.com/se-paku-25-te-vdekur-nga-zjarri-ne-stacionin-e-trenit-ne-kajro/20%Monthly2019-02-27 15:31
https://www.informatat.com/zhiviq-merr-mbeshtetjen-e-frances-per-sektorin-e-bujqesise/20%Monthly2019-02-27 15:29
https://www.informatat.com/delegacioni-i-pe-se-ne-beograd-insiston-per-vazhdimin-e-dialogut-me-prishtinen/20%Monthly2019-02-27 15:28
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-delegacionit-amerikan-me-thacin-e-haradinajn/20%Monthly2019-02-27 15:18
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-drejtorise-se-urbanizmit-ne-gjilan-shpallen-te-pafajshem/20%Monthly2019-02-27 15:11
https://www.informatat.com/e-konfirmon-qkuk-ja-albin-kurti-eshte-i-shtrire-ne-intensive/20%Monthly2019-02-27 15:05
https://www.informatat.com/brnabiq-i-quan-endrra-deklarimet-e-thacit-per-bashkimin-e-lugines-se-presheves-me-kosoven/20%Monthly2019-02-27 14:53
https://www.informatat.com/holanda-ia-ndalon-ndihmat-sociale-myslimanit-qe-refuzoi-ta-hiqte-mjekren/20%Monthly2019-02-27 14:42
https://www.informatat.com/mediat-serbe-shqiptare-te-armatosur-futen-ne-fshatin-prane-kurshumlise/20%Monthly2019-02-27 14:37
https://www.informatat.com/murtezaj-dhe-panxha-diskutojne-per-thellimin-e-bashkepunimit/20%Monthly2019-02-27 14:30
https://www.informatat.com/prokuroria-hetimet-per-gjetjen-e-vrasesit-ne-prishtine-ne-drejtim-te-duhur/20%Monthly2019-02-27 14:27
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-priti-perfaqesuesin-e-osbe-se-per-lirine-e-mediave/20%Monthly2019-02-27 14:24
https://www.informatat.com/policia-ka-identifikuar-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-sotme-ne-prishine/20%Monthly2019-02-27 15:18
https://www.informatat.com/gripi-ne-kosove-masht-del-me-kete-vendim/20%Monthly2019-02-27 15:37
https://www.informatat.com/incident-ne-degen-e-pdk-se-ne-gjilan-vjen-reagimi-i-anetarit-te-perfshire-ne-perplasje/20%Monthly2019-02-27 14:13
https://www.informatat.com/fleckenstein-protestat-e-dhunshme-joproduktive-djegia-e-mandateve-sinjal-i-keq-per-be-ne/20%Monthly2019-02-27 14:10
https://www.informatat.com/mkrs-ndane-cmimet-ne-trashegimi-jusuf-osmani-laureati-kryesor/20%Monthly2019-02-27 14:08
https://www.informatat.com/uefa-ia-beson-federates-se-kosoves-organizimin-e-rrethit-paraeliminator-te-championsit/20%Monthly2019-02-27 14:03
https://www.informatat.com/gjuriq-asnje-zgjidhje-per-kosoven-spo-shihet/20%Monthly2019-02-27 13:59
https://www.informatat.com/limaj-takon-ambasadorin-e-ri-te-turqise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-27 13:57
https://www.informatat.com/tahiripasurine-do-ta-deklarojne-te-gjithe-te-autorizuarit-publik/20%Monthly2019-02-27 13:53
https://www.informatat.com/e-cmend-istagraminmorena-taraku-e-zhveshur-poston-videon/20%Monthly2019-02-27 13:49
https://www.informatat.com/ask-serbia-gjate-janarit-vetem-0-4-import-ne-kosove/20%Monthly2019-02-27 13:48
https://www.informatat.com/gap-krahason-pagat-e-gjyqtareve-kosovare-me-ato-rajonit/20%Monthly2019-02-27 13:46
https://www.informatat.com/tryeza-e-merzise-e-elvana-gjates-thyen-rekord/20%Monthly2019-02-27 13:45
https://www.informatat.com/policia-identifikon-te-dyshuarit-per-vrasjen-ne-prishtine-bastisen-lokacionet-ku-mund-te-jene-fshehur/20%Monthly2019-02-27 13:40
https://www.informatat.com/romance-mes-lady-gages-dhe-bradley-cooper-kengetarja-thyen-heshtjen/20%Monthly2019-02-27 13:38
https://www.informatat.com/mcc-kosova-te-vazhdoje-luften-ndaj-korrupsionit-per-te-marre-financimin/20%Monthly2019-02-27 13:43
https://www.informatat.com/lindi-vetem-268-grame-foshnja-me-e-vogel-ne-bote-sfidon-cdo-parashikim/20%Monthly2019-02-27 13:36
https://www.informatat.com/pese-mite-te-rilindjes-per-djegjen-e-mandateve/20%Monthly2019-02-27 13:35
https://www.informatat.com/kryetari-i-suharekes-e-mban-fjalen-per-cdo-lindje-te-femijes-do-te-subvencionohen-me-nga-250-euro/20%Monthly2019-02-27 13:32
https://www.informatat.com/kosova-mbeshtet-integritetin-territorial-dhe-sovranitetin-e-ukraines/20%Monthly2019-02-27 13:06
https://www.informatat.com/cakaj-ne-shkup-ligji-per-gjuhet-dhe-prespa-arritje-historike/20%Monthly2019-02-27 12:46
https://www.informatat.com/vuciqi-kerkon-qe-serbet-te-dalin-nga-institucionet-e-kosoves-haradinajn-e-quan-genjeshtar/20%Monthly2019-02-27 14:16
https://www.informatat.com/zedhenesi-i-cdu-csu-thote-se-ska-pse-te-refuzohet-ndryshimi-i-kufirit-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-27 13:53
https://www.informatat.com/veseli-takoi-asamblistin-shqiptar-te-nju-jorkut-mark-gjonaj/20%Monthly2019-02-27 12:15
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-dyte-trump-kim-jong-un/20%Monthly2019-02-27 12:12
https://www.informatat.com/cohen-pergatitet-te-akuzoje-trumpin-per-nje-varg-ceshtjesh/20%Monthly2019-02-27 12:04
https://www.informatat.com/netanyahu-takon-putinin-ne-moske/20%Monthly2019-02-27 11:54
https://www.informatat.com/komisioni-nuk-e-miraton-raportin-e-shpenzimeve-ankesa-per-shpenzimet-e-stafit-te-veselit/20%Monthly2019-02-27 11:50
https://www.informatat.com/pacolli-i-shokuar-nga-vrasja-e-te-riut-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-27 11:39
https://www.informatat.com/detaje-te-vrasjes-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-27 11:36
https://www.informatat.com/sbashk-u-e-quan-te-jashteligjshem-vendimin-per-zevendesimin-e-oreve-mesimore/20%Monthly2019-02-27 11:31
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-27 13:42
https://www.informatat.com/opozita-anulon-protesten-e-neserme-para-parlamentit/20%Monthly2019-02-27 11:16
https://www.informatat.com/vuciqi-i-befasuar-dhe-zhgenjyer-qe-nuk-mori-mbeshtetjen-gjermane-per-planin-e-tij-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-27 12:25
https://www.informatat.com/gjonaj-marredhenia-mes-kosoves-dhe-shba-se-e-fuqishme-kosova-te-veproje-si-e-pavarur/20%Monthly2019-02-27 12:18
https://www.informatat.com/kosova-merr-perkrahjen-e-kroacise-dhe-sllovenise-per-anetaresim-ne-organizata-te-sigurise/20%Monthly2019-02-27 11:03
https://www.informatat.com/recica-deri-ne-2020-kosova-te-behet-me-fond-pensional/20%Monthly2019-02-27 11:01
https://www.informatat.com/vuciq-eshte-e-qarte-se-prishtina-ka-perkrahje-qe-ti-mbaje-ne-fuqi-taksat/20%Monthly2019-02-27 10:57
https://www.informatat.com/gjuajtja-me-arme-gashi-shala-lushtaku-e-te-tjeret-e-pranojne-fajesine-thone-se-armet-ishin-me-gaz/20%Monthly2019-02-27 10:54
https://www.informatat.com/oda-amerikane-njofton-investitoret-potenciale-me-mundesite-e-investimit-ne-kosove/20%Monthly2019-02-27 10:51
https://www.informatat.com/deputeti-i-pd-se-noka-osbe-eshte-shnderruar-ne-zedhenese-te-rames/20%Monthly2019-02-27 10:49
https://www.informatat.com/veseli-drejtesia-te-vendoset-ne-vend-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-02-27 10:44
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-mark-gjonajn-me-dekoraten-gjergj-kastrioti-skenderbeu/20%Monthly2019-02-27 11:24
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-serbe-per-kontrabande-te-pijeve-dhe-ushqimit/20%Monthly2019-02-27 10:38
https://www.informatat.com/kru-prishtina-intensifikon-shkycjet-nga-rrjeti-i-ujesjellesit-dhe-kanalizimit-per-shkak-te-mospagesave/20%Monthly2019-02-27 10:37
https://www.informatat.com/shtate-eurodeputete-do-ta-vizitojne-kosoven-shkak-vleresimi-i-marredhenieve-me-serbine/20%Monthly2019-02-27 10:32
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-kater-personave-qe-u-kapen-me-rreth-1100-kilograme-mish-te-prishur-ne-peje/20%Monthly2019-02-27 10:30
https://www.informatat.com/vetem-30-minuta-gjume-gjate-dites-sjell-dobi-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-02-27 10:27
https://www.informatat.com/te-punosh-deri-ne-vdekje-te-famshmit-qe-nuk-njohin-pension/20%Monthly2019-02-27 10:24
https://www.informatat.com/te-enjten-vazhdimi-i-seances-plenare/20%Monthly2019-02-27 10:23
https://www.informatat.com/ngjarja-e-galaxy-fold-planifikohet-per-prill-telefoni-do-te-vije-ne-sasi-te-limituar/20%Monthly2019-02-27 10:20
https://www.informatat.com/pakistani-rrezon-dy-avione-indiane-ze-rob-pilotet/20%Monthly2019-02-27 10:19
https://www.informatat.com/modelja-e-njohur-vdes-pasi-e-paralajmeron-kete-gje-ne-twitter/20%Monthly2019-02-27 10:17
https://www.informatat.com/punetoret-teknike-ne-greve-shpend-ahmeti-i-fton-ne-takim/20%Monthly2019-02-27 10:15
https://www.informatat.com/a-jane-qytetet-e-vogla-me-te-zgjuara/20%Monthly2019-02-27 10:13
https://www.informatat.com/salihaj-arsimi-seshte-trajtuar-me-prioritet-se-di-pse-jam-shkarkuar/20%Monthly2019-02-27 10:13
https://www.informatat.com/cakaj-cdo-marreveshje-kosove-serbi-duhet-te-perfundoje-me-njohje-reciproke/20%Monthly2019-02-27 10:11
https://www.informatat.com/profesioni-ku-femrat-jane-me-te-zonja-se-meshkujt/20%Monthly2019-02-27 10:09
https://www.informatat.com/hoti-qeveria-e-pan-it-inkurajon-qytetaret-te-konsumojne-duhan/20%Monthly2019-02-27 10:08
https://www.informatat.com/5-produktet-qe-nuk-skadojne-asnjehere/20%Monthly2019-02-27 10:06
https://www.informatat.com/nje-delegacion-i-shba-se-viziton-kosoven/20%Monthly2019-02-27 10:06
https://www.informatat.com/sherifi-taksa-as-nuk-duhet-te-hiqet-e-as-te-suspendohet-aktuale/20%Monthly2019-02-27 10:04
https://www.informatat.com/osbe-denon-dhunen-e-opozites-gjate-protestes-se-djeshme-ne-tirane/20%Monthly2019-02-27 10:01
https://www.informatat.com/j-cole-publikon-videoklipin-e-ri-middle-child/20%Monthly2019-02-27 10:00
https://www.informatat.com/hoxha-sundimi-i-ligjit-sfide-per-kosoven-si-ne-gjithe-rajonin/20%Monthly2019-02-27 09:59
https://www.informatat.com/xhensila-myrtezaj-e-lumtur-ne-krahet-e-besit-ne-venecia/20%Monthly2019-02-27 09:58
https://www.informatat.com/ukraina-terheq-perfaqesuesin-e-saj-nga-eurovizioni-ne-rusi/20%Monthly2019-02-27 09:54
https://www.informatat.com/shkencetaret-kane-zbuluar-frutat-arrore-zvogelojne-rrezikun-nga-semundjet-e-zemres-te-diabetiket/20%Monthly2019-02-27 09:51
https://www.informatat.com/fansat-e-mirses-e-duan-ate-ne-skene/20%Monthly2019-02-27 09:48
https://www.informatat.com/qytetaret-japin-pergjigje-interesante-per-mashkullin-dhe-femren-me-me-stil-ne-estrade/20%Monthly2019-02-27 09:45
https://www.informatat.com/e-dashura-e-re-e-miliarderit-iranian-femra-me-e-komentuar-e-momentit/20%Monthly2019-02-27 09:30
https://www.informatat.com/alberije-hadergjonaj-krahason-veten-me-elvana-gjaten/20%Monthly2019-02-27 09:27
https://www.informatat.com/zbulohet-se-cfare-fshihet-pas-afersise-se-madhe-te-lady-gagas-me-bradley-cooper/20%Monthly2019-02-27 09:25
https://www.informatat.com/bebe-rexha-udheton-ne-new-york-per-tu-sqaruar-me-babain/20%Monthly2019-02-27 09:23
https://www.informatat.com/luana-pa-dashje-zbulon-personin-qe-po-e-shoqeron-ne-pushimet-perrallore/20%Monthly2019-02-27 09:20
https://www.informatat.com/publikohet-traileri-i-filmit-us/20%Monthly2019-02-27 09:17
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-me-trupin-e-njeriut-nese-nuk-hani-buke-per-1-muaj-do-te-habiteni-me-ndryshimet/20%Monthly2019-02-27 09:14
https://www.informatat.com/telekomi-drejt-nje-kompanie-te-lidhur-me-njerezit-e-haradinajt/20%Monthly2019-02-27 09:10
https://www.informatat.com/per-dy-muaj-qeveria-shpenzoi-rreth-1-4-milione-euro-te-rezervave-shteterore/20%Monthly2019-02-27 09:07
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-mot-me-vranesira-dhe-intervale-me-diell/20%Monthly2019-02-27 09:02
https://www.informatat.com/gripi-sezonal-kalon-ne-epidemi/20%Monthly2019-02-27 08:58
https://www.informatat.com/haradinaj-familja-bytyci-ka-perkrahjen-tone-te-parezerve/20%Monthly2019-02-27 11:06
https://www.informatat.com/ish-presidenti-kroat-serbia-te-njohe-kosoven-pastaj-te-bisedohet-per-korrigjim-te-kufirit/20%Monthly2019-02-27 11:09
https://www.informatat.com/dodik-nese-kosova-hyn-ne-okb-edhe-republika-serpska-do-te-thirret-ne-kete-te-drejte/20%Monthly2019-02-27 08:17
https://www.informatat.com/dy-versionet-e-lidereve-per-brezin-e-kufirit-me-serbine/20%Monthly2019-02-27 10:42
https://www.informatat.com/teleferiku-i-cili-do-te-ndertohet-ne-mes-te-zvicres-dhe-italise/20%Monthly2019-02-26 15:49
https://www.informatat.com/haradinaj-pet-ne-takim-drejtoreshen-e-edukimit-boteror-per-regjionin-e-evropes/20%Monthly2019-02-26 15:43
https://www.informatat.com/milan-me-tri-transferime-nga-dinamo-e-zagrebit/20%Monthly2019-02-26 15:45
https://www.informatat.com/mblidhen-protestuesit-ne-tirane-policia-rrethon-parlamentin/20%Monthly2019-02-26 15:35
https://www.informatat.com/vendet-me-te-shendetshme-ne1-bote-ja-ku-radhitemi-ne/20%Monthly2019-02-26 15:23
https://www.informatat.com/psd-ja-per-vdekjen-e-te-1riut-1nga-mushtishti-shteti-nuk-i-mbron-te-dobetit/20%Monthly2019-02-26 15:16
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-ne-peje-per-armembajtje-pa-leje-dhe-droge/20%Monthly2019-02-26 15:09
https://www.informatat.com/uefa-ka-nje-lajm-te-keq-per-simeonen/20%Monthly2019-02-26 15:09
https://www.informatat.com/sarri-fillon-ta-tregoje-autoritetin-e-tij-te-lojtaret-e-chelseas/20%Monthly2019-02-26 15:05
https://www.informatat.com/hoti-gjen-vetem-fajtoret-nuk-ka-menyre-per-zgjidhjen-e-krizes/20%Monthly2019-02-26 15:02
https://www.informatat.com/obeziteti-po-ushqen-rritjen-e-rasteve-te-diabetit/20%Monthly2019-02-26 14:58
https://www.informatat.com/ne-serbi-presin-qe-reeker-ta-zgjidhe-nyjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-26 14:57
https://www.informatat.com/pack-nuk-duhet-lejuar-ndryshimi-i-kufijve-ne-ballkan/20%Monthly2019-02-27 08:54
https://www.informatat.com/milioneri-iranian-zevendeson-morena-tarakun-me-nje-bjonde-super-seksi/20%Monthly2019-02-26 14:52
https://www.informatat.com/punetoret-teknike-te-shkollave-ne-prishtine-paralajmerojne-greve-per-neser/20%Monthly2019-02-26 14:46
https://www.informatat.com/mihajloviqskemi-luks-qe-ta-presim-trenin-per-be/20%Monthly2019-02-26 14:45
https://www.informatat.com/ps-kerkoi-ti-mbylle-deren-dakos-digjeshin-edhe-mziu-e-ismaili/20%Monthly2019-02-26 14:40
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-me-titullin-mjeshter-i-merituar-artistin-shaqir-hotin/20%Monthly2019-02-26 14:38
https://www.informatat.com/po-mundoheni-te-dobesoheni-ja-cfare-nuk-duhet-te-beni/20%Monthly2019-02-26 14:35
https://www.informatat.com/1haradinaj-telefonon-kurtin-thote-se-i-ofroi-perkrahjen-e-qeverise-nese-ka-nevoje/20%Monthly2019-02-26 14:35
https://www.informatat.com/a-do-arrestohet-kryebashkiaku-i-1durresit-vangjush-dako-si-pergjigjet-ministri-lleshaj/20%Monthly2019-02-26 14:31
https://www.informatat.com/haradinaj-presidentin-e-dua-shume-e-respektoj-mendimin-e-tij/20%Monthly2019-02-27 08:18
https://www.informatat.com/naser-berisha-festoi-sot-ditelindjen/20%Monthly2019-02-26 14:22
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-kemi-nevoje-per-njohje-nese-japim-territor/20%Monthly2019-02-27 08:10
https://www.informatat.com/shqiperia-rrezikon-te-arrije-me-pak-se-2-6-milione-banore-me-2031/20%Monthly2019-02-26 13:40
https://www.informatat.com/dua-lipa-pjese-e-fushates-reklamuese-te-xhinseve-pepejeans-london-ss19/20%Monthly2019-02-26 13:35
https://www.informatat.com/25-mije-per-epopene-e-uck-se-ne-dukagjin/20%Monthly2019-02-26 13:33
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-115-mije-euro-per-komisionin-per-shenjimin-dhe-mirembajtjen-e-kufirit/20%Monthly2019-02-26 14:54
https://www.informatat.com/inspektorati-ende-ska-shpjegim-per-vdekjen-e-22-vjecarit-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-02-26 13:25
https://www.informatat.com/denohet-me-11-vjet-burgim-ish-ministri-izraelit/20%Monthly2019-02-26 13:16
https://www.informatat.com/mustafa-serbia-nuk-eshte-e-interesuar-ti-normalizoje-marredheniet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-26 13:14
https://www.informatat.com/frika-e-brexit-it-diabetiket-ne-britani-krijojne-rezerva-insuline/20%Monthly2019-02-26 13:09
https://www.informatat.com/ps-drejt-vendimit-te-papritur-ska-me-kryebashkiake-me-tre-mandate/20%Monthly2019-02-26 13:08
https://www.informatat.com/ne-mungese-kuorumi-nuk-shkon-ne-kuvend-vendimi-per-nisjen-e-privatizimit-te-telekomit/20%Monthly2019-02-26 13:05
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-bashkeshortja-e-dritero-agollit/20%Monthly2019-02-26 12:59
https://www.informatat.com/falcao-gjendet-ne-rome-a-po-ndodhe-transferimi-te-milani/20%Monthly2019-02-26 12:55
https://www.informatat.com/cfare-po-ndodh-me-liberalizimin-e-vizave-flet-presidenca-rumune-ne-be/20%Monthly2019-02-26 12:46
https://www.informatat.com/henderson-fjaloset-me-kloppin-shkaku-i-shaqirit/20%Monthly2019-02-26 12:42
https://www.informatat.com/ministrja-franceze-ka-nje-lajm-te-keq-per-serbine/20%Monthly2019-02-26 12:40
https://www.informatat.com/143772-2/20%Monthly2019-02-26 12:31
https://www.informatat.com/asambleja-e-kie-opozita-1te-kthehet-ne-parlament/20%Monthly2019-02-26 12:27
https://www.informatat.com/masakroi-kunaten-ne-tirane-autori-kapet-ne-peshkopi/20%Monthly2019-02-26 12:21
https://www.informatat.com/fqinjet-braktisin-shqiperine-bien-ndjeshem-hyrjet/20%Monthly2019-02-26 12:21
https://www.informatat.com/trajtohet-njeriu-i-pare-me-tekniken-e-editimit-te-gjeneve/20%Monthly2019-02-26 12:18
https://www.informatat.com/shqiptari-humb-jeten-live-1ne-facebook/20%Monthly2019-02-26 12:17
https://www.informatat.com/ps-paralajmeron-ne-shqiperi-sdo-te-kete-me-kryebashkiake-me-mbi-3-mandate/20%Monthly2019-02-26 12:14
https://www.informatat.com/emiratet-ua-bejne-hallall-qytetareve-87-milione-euro-borxhe/20%Monthly2019-02-26 12:13
https://www.informatat.com/ambasadori-i-be-therret-per-dialog-paqartesite-pas-djegies-se-mandateve-do-te-zgjasin/20%Monthly2019-02-26 12:12
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-beje-cdo-grua-menjehere-pas-seksit/20%Monthly2019-02-26 12:05
https://www.informatat.com/rexhep-hoti-nenshkruan-memorandum-me-kryetarin-e-bujanocit-shaip-kamberi/20%Monthly2019-02-26 12:03
https://www.informatat.com/emri-i-ri-i-shtetit-do-tu-kushtoje-qytetareve-te-maqedonise-se-veriut-nga-60-euro/20%Monthly2019-02-26 11:50
https://www.informatat.com/1kurti-e-kujton-astrit-deharin-ne-ditelindjen-e-tij/20%Monthly2019-02-26 11:48
https://www.informatat.com/shkollat-9-vjecare-1fushate-kunder-ekstremizmit/20%Monthly2019-02-26 11:45
https://www.informatat.com/spitali-i-gjilanit-me-shtreter-te-rinj-per-repartin-e-dializes/20%Monthly2019-02-26 11:40
https://www.informatat.com/bechtel-it-ti-kerkohet-llogari-qe-po-e-vonon-autostraden-prishtine-shkup/20%Monthly2019-02-26 11:37
https://www.informatat.com/haradinaj-sektori-privat-i-shqetesuar-nga-rritja-e-pagave-ne-sektorin-publik/20%Monthly2019-02-26 14:26
https://www.informatat.com/psikologet-rregulli-3-minutesh-qe-secili-prind-duhet-ta-ndjeke/20%Monthly2019-02-26 11:31
https://www.informatat.com/burime-nga-ps-ska-seance-te-enjten-te-ikin-dako-sejdini-dhe-mziu/20%Monthly2019-02-26 11:28
https://www.informatat.com/shba-ja-therret-mbledhje-te-keshillit-te-sigurimit-per-krizen-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-26 11:25
https://www.informatat.com/prej-sot-transport-falas-per-kete-kategori-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-26 11:23
https://www.informatat.com/mehmeti-sektori-financiar-i-kosoves-ka-pasur-zhvillime-pozitive/20%Monthly2019-02-26 11:14
https://www.informatat.com/ricker-pritet-te-zgjidhe-mosmarreveshjet-ndermjet-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-02-26 11:10
https://www.informatat.com/hospitalizohet-albin-kurti/20%Monthly2019-02-26 11:05
https://www.informatat.com/kdi-me-skenare-per-mbajtjen-apo-pezullimin-e-takses-100/20%Monthly2019-02-26 14:10
https://www.informatat.com/daciq-nese-do-te-kisha-para-kosova-do-ta-terhiqte-shpalljen-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-26 10:48
https://www.informatat.com/kryeinspektorit-i-lejohet-hyrja-ne-punishten-ku-vdiq-22-vjecari/20%Monthly2019-02-26 10:45
https://www.informatat.com/4-arsyet-pse-duhet-tu-krihni-gjithmone-floket-femijeve/20%Monthly2019-02-26 10:37
https://www.informatat.com/thaci-vrasesit-e-vellezerve-bytyci-jane-ne-institucionet-me-te-larta-te-serbise/20%Monthly2019-02-26 13:29
https://www.informatat.com/projekti-i-dyshimte-per-te-cilin-pati-edhe-te-shtena-me-arme/20%Monthly2019-02-26 10:30
https://www.informatat.com/vulin-kunder-dijana-zhiviqnuk-i-perfaqeson-serbet-nga-kosova/20%Monthly2019-02-26 10:30
https://www.informatat.com/eksperti-gjerman-opozita-e-qeveria-pergjegjesi-per-te-ardhmen/20%Monthly2019-02-26 10:25
https://www.informatat.com/ish-imami-i-janjeves-denohet-me-kusht-per-akuzen-se-kishte-keqperdorur-parate-e-besimtareve/20%Monthly2019-02-26 10:22
https://www.informatat.com/caji-i-zi-nje-aleat-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-02-26 10:22
https://www.informatat.com/familja-e-jackson-hedh-ne-gjyq-hbo-per-100-milion-dollare/20%Monthly2019-02-26 10:16
https://www.informatat.com/shba-kongresi-do-te-votoje-per-te-bllokuar-emergjencen/20%Monthly2019-02-26 10:15
https://www.informatat.com/e-gjithe-bota-po-flet-per-ish-pastruesen-qe-rrembeu-cmimin-oscar/20%Monthly2019-02-26 10:10
https://www.informatat.com/shperthim-nga-rrjedhja-e-gazit-lendohet-nje-e-moshuar-ne-vlore/20%Monthly2019-02-26 10:06
https://www.informatat.com/marreveshja-kosove-serbi-momentum-i-ri-per-anetaresim-ne-keshillin-e-evropes/20%Monthly2019-02-26 11:32
https://www.informatat.com/23-zjarre-brenda-nje-jave-ne-suhareke/20%Monthly2019-02-26 10:04
https://www.informatat.com/serbia-e-nis-sivjet-ndertimin-e-autostrades-qe-lidhet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-26 10:01
https://www.informatat.com/pse-ra-vone-komunizmi-ne-shqiperi-historiani-amerikan-cfare-do-bente-enveri-po-te-ishte-gjalle-ne-91-in/20%Monthly2019-02-26 09:58
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-zbulon-se-kush-do-te-stiloje-veshjen-e-saj-ne-eurovision/20%Monthly2019-02-26 09:54
https://www.informatat.com/inspeksioni-bashke-me-policine-ne-aksion-per-te-ndalur-taksite-ilegale-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-26 09:51
https://www.informatat.com/mjalte-me-shafran-te-indise-antibiotiku-te-cilin-e-mbajne-te-fshehte-mjeket/20%Monthly2019-02-26 09:51
https://www.informatat.com/ordinancat-private-frikesohen-te-kryejne-aborte/20%Monthly2019-02-26 09:48
https://www.informatat.com/si-te-mbrohemi-nga-gripi/20%Monthly2019-02-26 09:45
https://www.informatat.com/90-vjecari-qe-piu-gjysme-litre-ngjyre-duke-menduar-se-eshte-jogurt/20%Monthly2019-02-26 09:42
https://www.informatat.com/boll-publikove-pornografi-bebe-rexha-babi-im-me-urren/20%Monthly2019-02-26 09:38
https://www.informatat.com/akuzat-per-abuzime-seksuale-me-te-mitur-kengetari-del-nga-burgu/20%Monthly2019-02-26 09:35
https://www.informatat.com/ariana-grande-rikthehet-ne-manchester-dy-vite-pas-sulmit-terrorist/20%Monthly2019-02-26 09:33
https://www.informatat.com/per-ndertimin-e-nderteses-percjellese-te-aki-se-qeveria-jep-600-mije-euro/20%Monthly2019-02-26 09:31
https://www.informatat.com/rama-kujton-demacin-patriot-dhe-mjeshter-i-madh-i-pendes/20%Monthly2019-02-26 09:31
https://www.informatat.com/bayerni-kerkon-asension/20%Monthly2019-02-26 09:25
https://www.informatat.com/a-do-ta-thyeje-%e2%80%8bguardiola-rekordin-e-fergusonit/20%Monthly2019-02-26 09:22
https://www.informatat.com/basha-njoftoi-proteste-per-te-enjten-ps-ia-djeg-planin-sepse-sot-mbledh-parlamentin/20%Monthly2019-02-26 09:21
https://www.informatat.com/dy-termete-shkundin-jugun-e-shqiperise/20%Monthly2019-02-26 09:17
https://www.informatat.com/thaci-akuze-te-rende-berishes-kur-une-e-kam-luftuar-milosheviqin-ai-e-ka-ndihmuar/20%Monthly2019-02-26 10:58
https://www.informatat.com/amerika-perserit-qendrimin-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-26 09:15
https://www.informatat.com/nvidia-sjell-geforce-1660-ti-per-gameret-me-xhep-te-ceket/20%Monthly2019-02-26 09:13
https://www.informatat.com/arrestohet-nxenesi-ne-vushtrri-i-gjenden-revole-dhe-arme-te-tjera-te-ftohta/20%Monthly2019-02-26 09:13
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-ne-zvicer-nderron-jete-i-riu-nga-decani/20%Monthly2019-02-26 09:10
https://www.informatat.com/kuvendi-seance-plenare-ne-oren-1700/20%Monthly2019-02-26 08:58
https://www.informatat.com/man-united-eshte-ne-probleme-serioze/20%Monthly2019-02-26 08:56
https://www.informatat.com/me-ligjin-per-paga-perpos-pages-baze-deputetet-do-te-perfitojne-shtesa-te-posacme/20%Monthly2019-02-26 08:53
https://www.informatat.com/gjendet-nje-mjet-shperthyes-ne-prizren/20%Monthly2019-02-26 08:48
https://www.informatat.com/dy-vizitoreve-ne-burgun-ne-lipjan-u-gjendet-droge/20%Monthly2019-02-26 08:43
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-pandeh-policet-per-cenim-sigurie/20%Monthly2019-02-26 08:43
https://www.informatat.com/kim-jong-un-mberrin-ne-vietnam-per-takimin-me-donald-trump/20%Monthly2019-02-26 08:39
https://www.informatat.com/platforma-mund-te-diskutohet-te-enjten-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-26 08:38
https://www.informatat.com/kobalti-kunder-migrenes-dhe-ankthit/20%Monthly2019-02-26 08:35
https://www.informatat.com/per-nje-vit-kane-vdekur-24-punetore-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2019-02-26 08:33
https://www.informatat.com/sejdiu-per-korrigjimin-e-kufijve-serbia-nuk-fal-asgje-vetem-grabit/20%Monthly2019-02-26 08:33
https://www.informatat.com/rusia-paralajmeron-shba-ne-kemi-aftesi-te-godasim-pentagonin-brenda-5-minutash/20%Monthly2019-02-26 08:30
https://www.informatat.com/shqiperia-me-sherbimin-shendetesor-me-te-keq-ne-europe/20%Monthly2019-02-26 08:28
https://www.informatat.com/sot-behen-3-vjet-nga-zgjedhja-e-thacit-president/20%Monthly2019-02-26 08:26
https://www.informatat.com/kusari-lila-riperserit-haradinaj-dhe-krejt-qeveria-e-tij-te-papergjegjshem/20%Monthly2019-02-26 08:24
https://www.informatat.com/rritje-kerkojne-edhe-pensionistet-e-parakohshem-te-tmk-se/20%Monthly2019-02-26 08:23
https://www.informatat.com/aparatura-e-radioterapise-ka-11-dite-qe-eshte-jofunksionale-pacientet-mbesin-pa-sherbime/20%Monthly2019-02-26 08:21
https://www.informatat.com/hoxha-rruga-drejt-liberalizimit-eshte-veshtiresuar/20%Monthly2019-02-26 10:34
https://www.informatat.com/%e2%80%8bthellohet-kriza-e-grurit-ne-kosove/20%Monthly2019-02-26 08:16
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria-e-kosoves-4/20%Monthly2019-02-26 08:14
https://www.informatat.com/vendimi-per-ndalimin-e-telefonave-ne-shkolla-ka-filluar-te-zbatohet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-26 08:13
https://www.informatat.com/shtetet-pro-dhe-kunder-levizjes-se-kufijve/20%Monthly2019-02-26 10:06
https://www.informatat.com/perfundimi-i-puneve-ne-autostrade-varet-nga-temperaturat/20%Monthly2019-02-26 09:16
https://www.informatat.com/afro-30-mije-raste-te-dyshimta-me-grip/20%Monthly2019-02-26 08:01
https://www.informatat.com/koordinatori-per-rinine-takim-te-perbashket-me%e2%80%8b-te-gjithe-lideret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-02-26 07:55
https://www.informatat.com/adem-demaci-kujtohet-ne-diten-e-lindjes/20%Monthly2019-02-26 07:53
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-22/20%Monthly2019-02-26 07:48
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-takohet-me-ambasadorin-jo-rezident-te-arabise-saudite/20%Monthly2019-02-25 15:55
https://www.informatat.com/lukaku-komenton-shokun-e-skuadres-se-tij-do-te-befasoheni-cfare-ka-thene-per-te/20%Monthly2019-02-25 15:49
https://www.informatat.com/zyra-e-kryeministrit-e-hedh-poshte-marreveshjen-sekrete-kosove-serbi-qe-u-publikua-ne-fundjave/20%Monthly2019-02-26 08:22
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-nuk-jep-toke-per-njohje/20%Monthly2019-02-26 08:11
https://www.informatat.com/pdk-ja-pa-qendrim-sa-i-perket-rrezimit-te-qeverise/20%Monthly2019-02-25 15:28
https://www.informatat.com/investitoret-qe-u-larguan-nga-mitrovica/20%Monthly2019-02-25 15:23
https://www.informatat.com/pal-lekaj-mbi-tre-milione-euro-do-te-shpenzohen-ne-infrastrukturen-e-skenderajt/20%Monthly2019-02-25 15:18
https://www.informatat.com/vetevendosje-thote-se-tarifa-me-serbine-nuk-po-zbatohet-plotesisht/20%Monthly2019-02-25 15:18
https://www.informatat.com/protesta-e-studenteve-dhe-mandatet-e-opozites-gazeta-franceze-pasqyron-realitetin-shqiptar/20%Monthly2019-02-25 15:14
https://www.informatat.com/shpresa-shala-drejtoreshe-e-arsimit-ne-prishitne/20%Monthly2019-02-25 15:13
https://www.informatat.com/insulina-e-rendesishme-per-trurin/20%Monthly2019-02-25 15:10
https://www.informatat.com/misioni-i-bankes-boterore-viziton-ministrine-e-financave/20%Monthly2019-02-25 15:09
https://www.informatat.com/shtate-arsyet-shendetesore-pse-duhet-te-hani-kos/20%Monthly2019-02-25 15:01
https://www.informatat.com/presidenti-meta-nuk-i-pergjigjet-pyetjeve-per-krizen-politike/20%Monthly2019-02-25 14:58
https://www.informatat.com/elvana-gjata-me-dedikim-dashurie-sa-shume-te-paskam-dashte/20%Monthly2019-02-25 14:57
https://www.informatat.com/philip-reeker-diplomati-qe-kryen-pune-do-te-merret-me-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-25 14:55
https://www.informatat.com/gjumi-i-mjaftueshem-zvogelon-rrezikun-e-semundjeve-kardiovaskulare/20%Monthly2019-02-25 14:50
https://www.informatat.com/aktakuze-per-inkasantin-e-keds-qe-pervetesoi-para-ne-peje-dhe-istog/20%Monthly2019-02-25 14:48
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-bere-ministre-serben-private-serbia-kete-sdo-ta-pranoje-thote-vuciqi/20%Monthly2019-02-25 14:43
https://www.informatat.com/vuniqi-takohet-me-ambasadorin-castelino-flasin-per-bashkepunimin-kosove-malajzi/20%Monthly2019-02-25 14:40
https://www.informatat.com/sundimi-i-ligjit-kriter-i-vazhdueshem-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-02-25 14:37
https://www.informatat.com/lady-gaga-me-gjerdan-me-30-milion-dollaresh-ne-qilimin-kuq-te-oscarit/20%Monthly2019-02-25 14:37
https://www.informatat.com/platforma-per-dialogun-dergohet-ne-kryesi-pa-perkrahjen-e-komisionit-per-pune-te-jashtme/20%Monthly2019-02-25 14:31
https://www.informatat.com/aksident-ne-nje-miniere-te-kines-21-persona-te-vdekur/20%Monthly2019-02-25 14:29
https://www.informatat.com/psd-ruajtja-e-lumbardhit-eshte-beteje-kunder-krimit-mjedisor/20%Monthly2019-02-25 14:27
https://www.informatat.com/vdes-ne-rrethana-te-dyshimta-mursel-kamberaj-nga-mitrovica-djalin-ia-kishin-vrare-2-vjet-me-pare/20%Monthly2019-02-25 14:19
https://www.informatat.com/keto-ushqime-qe-porosisni-ne-restorante-kane-me-shume-sheqer-se-cokollatat-2/20%Monthly2019-02-25 14:14
https://www.informatat.com/haradinaj-ceshtja-e-te-pagjeturve-eshte-plage-per-te-gjithe/20%Monthly2019-02-25 14:11
https://www.informatat.com/gashi-palestra-qe-zgjati-13-vite-per-tu-ndertuar-do-te-perfundoje-ne-6-mujorin-e-pare-te-ketij-viti/20%Monthly2019-02-25 14:47
https://www.informatat.com/balilit-i-pranohet-gjykimi-i-shkurtuar-me-12-mars-pretenca/20%Monthly2019-02-25 14:02
https://www.informatat.com/ke-me-dy-standarde-kocijancic-denon-opoziten-shqiptare-por-refuzon-te-pergjigjet-per-bullgarine/20%Monthly2019-02-25 13:57
https://www.informatat.com/ndermjet-pengesave-ligjore-dhe-mospajtimeve-politike-a-mund-te-ndodhe-qeveria-gjitheperfshirese/20%Monthly2019-02-25 13:48
https://www.informatat.com/doreheqja-e-deputeteve-te-opozites-kqz-kerkese-kuvendit-specifikoni-vakancat/20%Monthly2019-02-25 13:43
https://www.informatat.com/pse-serbia-po-do-qe-zgjidhja-me-kosoven-te-behet-gjate-kohes-se-trumpit/20%Monthly2019-02-25 13:39
https://www.informatat.com/komiteti-per-gripin-sezonal-ska-vend-per-panik/20%Monthly2019-02-25 13:34
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-nderprerjen-e-projektit-qe-nderton-hidrocentral-ne-lumbardh-pas-protestes-ne-peje/20%Monthly2019-02-26 08:09
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-do-ta-fuse-hezbollahun-ne-listen-e-grupeve-terroriste/20%Monthly2019-02-25 13:12
https://www.informatat.com/sela-xhaferi-eshte-aktor-i-mire-dhe-kryetar-i-padenje-i-kuvendit/20%Monthly2019-02-25 13:09
https://www.informatat.com/proteste-per-mjekun-e-dhunuar-ne-spitalin-e-durresit-kerkojne-mbrojtje/20%Monthly2019-02-25 13:04
https://www.informatat.com/okb-ksenofobia-dhe-racizmi-kane-shenuar-rritje/20%Monthly2019-02-25 13:01
https://www.informatat.com/granit-xhaka-ska-ndjenje-me-te-mire-se-te-fitosh-ne-emirates/20%Monthly2019-02-25 12:57
https://www.informatat.com/plagoset-nje-bari-dyshohet-te-kete-shkelur-ne-mine/20%Monthly2019-02-25 12:51
https://www.informatat.com/politikani-gjerman-shteti-i-kosoves-u-planifikua-ne-vitet-80-amerika-kishte-nje-qellim/20%Monthly2019-02-25 12:47
https://www.informatat.com/keto-jane-shtate-arsye-pse-zvicra-eshte-shteti-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-02-25 12:44
https://www.informatat.com/rreth-150-shtetas-te-kosoves-vazhdojne-te-mbesin-ne-siri/20%Monthly2019-02-25 12:41
https://www.informatat.com/fara-chia-banane-dhe-molle-per-me-shume-energji/20%Monthly2019-02-25 12:33
https://www.informatat.com/jlo-rikthehet-pas-20-vite-ne-oskar-momenti-kur-jam-ndjere-princeshe-e-vertete/20%Monthly2019-02-25 12:30
https://www.informatat.com/kaloi-39-vite-ne-burg-per-nje-krim-qe-nuk-e-kishte-kryer/20%Monthly2019-02-25 12:27
https://www.informatat.com/kendall-jenner-nuk-le-vend-per-imagjinaten/20%Monthly2019-02-25 12:24
https://www.informatat.com/keto-ushqime-qe-porosisni-ne-restorante-kane-me-shume-sheqer-se-cokollatat/20%Monthly2019-02-25 12:20
https://www.informatat.com/kjo-eshte-koha-qe-i-duhet-gruas-ta-marre-veten-nga-nje-shtatzeni-ja-sa-vite-duhet-te-prese-per-femijen-e-dyte/20%Monthly2019-02-25 12:12
https://www.informatat.com/dijana-ziviq-ministre-e-re-e-bujqesise/20%Monthly2019-02-25 15:41
https://www.informatat.com/haradinaj-projektet-qe-bien-ndesh-me-interesat-e-rugovasve-asnjehere-sdo-te-kalojne/20%Monthly2019-02-25 12:06
https://www.informatat.com/koalicioni-qeverises-nuk-dakordohet-per-taksen/20%Monthly2019-02-25 12:04
https://www.informatat.com/rita-ora-shkelqen-ne-ndejen-e-pas-oscarit/20%Monthly2019-02-25 12:00
https://www.informatat.com/bleona-qereti-ne-oscar-cfare-veshi-kengetarja-shqiptare-ne-ngjarjen-e-rendesishme-boterore/20%Monthly2019-02-25 11:56
https://www.informatat.com/vuciq-be-e-paafte-te-ushtroje-me-shume-presion-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-25 11:45
https://www.informatat.com/mbi-150-shtetas-te-kosoves-vazhdojne-te-mbesin-ne-siri/20%Monthly2019-02-25 11:37
https://www.informatat.com/wimmer-kosova-aeroplan-bartese-e-shba-se-ne-toke/20%Monthly2019-02-25 15:32
https://www.informatat.com/nis-protesta-ne-peje-kunder-ndertimit-te-hidrocentraleve-mbi-lumbardh/20%Monthly2019-02-25 11:17
https://www.informatat.com/babai-lidh-torturon-dhe-perdhunon-vajzat-binjake-per-vite-me-radhe/20%Monthly2019-02-25 11:12
https://www.informatat.com/pinterest-bllokon-permbajtjet-kunder-vaksinimit/20%Monthly2019-02-25 11:08
https://www.informatat.com/largimi-i-opozites-rama-parlamenti-vijon/20%Monthly2019-02-25 11:05
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-25 11:03
https://www.informatat.com/spanja-vendi-me-i-shendetshem-ne-bote/20%Monthly2019-02-25 10:59
https://www.informatat.com/haradinaj-propozon-qe-tiu-ndahet-buxhet-shoqatave-te-te-pagjeturve/20%Monthly2019-02-25 10:56
https://www.informatat.com/kosovari-plagos-2-rumune-kapet-nga-policia-austriake-pas-ndjekjes-me-helikopter/20%Monthly2019-02-25 10:49
https://www.informatat.com/rugovasit-i-shkojne-ne-zyre-haradinajt-bisedojne-per-cakorrin-e-kullen-e-zhlepit/20%Monthly2019-02-25 13:30
https://www.informatat.com/bahtiri-kerkon-qe-mitrovica-te-funksionoje-me-rregulla-evropiane-e-diela-te-jete-pushim-per-te-gjithe/20%Monthly2019-02-25 10:39
https://www.informatat.com/pese-te-mitur-ia-vene-flaken-qelise-ne-lipjan-reagon-kmdlnj/20%Monthly2019-02-25 10:32
https://www.informatat.com/vuciqi-kosovemos-e-nencmo-serbine/20%Monthly2019-02-25 11:51
https://www.informatat.com/akp-hap-konkurs-per-23-hektare-toke-ne-shterpce/20%Monthly2019-02-25 10:25
https://www.informatat.com/testi-i-ri-per-sepsen-jep-rezultate-per-disa-minuta/20%Monthly2019-02-25 10:24
https://www.informatat.com/shqiptaret-sundojne-tregun-e-kokaines-ne-britani/20%Monthly2019-02-25 10:21
https://www.informatat.com/ismet-beqiri-e-quan-idene-per-korrigjimin-e-kufijve-loje-te-rrezikshme/20%Monthly2019-02-25 10:18
https://www.informatat.com/tahiri-qeveria-haradinaj-ka-mundesi-te-rrezohet-nga-pdk-ja/20%Monthly2019-02-25 10:15
https://www.informatat.com/serbia-kerkon-marreveshje-me-kosoven-para-zgjedhjeve-presidenciale-ne-shba/20%Monthly2019-02-25 12:08
https://www.informatat.com/qyteti-utopik-auroville-ne-indi-shenon-51-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2019-02-25 10:02
https://www.informatat.com/politikani-serb-qe-kerkon-ndalimin-e-mjekimit-te-shqiptareve-nga-kanceri-ne-beograd/20%Monthly2019-02-25 09:52
https://www.informatat.com/kompania-e-derivateve-jep-detaje-per-vdekjen-e-22-vjecarit-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-02-25 09:48
https://www.informatat.com/ylli-i-kosoves-e-feston-ditelindjen-sot-klubi-i-tij-vjen-me-urim-te-vecante/20%Monthly2019-02-25 09:44
https://www.informatat.com/keto-jane-pagat-e-pjesetareve-te-policise-se-kosoves-sipas-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-02-25 09:40
https://www.informatat.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-shqiptar-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-25 09:30
https://www.informatat.com/ndertimi-i-hidrocentralit-ne-lumbardhin-e-pejes-ne-kundershtim-me-planin-zhvillimor-te-komunes/20%Monthly2019-02-25 09:25
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-mbeshtesin-platformen-per-bisedime-2/20%Monthly2019-02-25 09:21
https://www.informatat.com/moti-i-ftohte-dhe-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-02-25 09:16
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-kerkon-rrenimin-e-ish-objektit-te-germise/20%Monthly2019-02-25 09:12
https://www.informatat.com/qellimisht-i-djegin-murin-e-gjalle-te-oborrit-ne-podujeve/20%Monthly2019-02-25 09:10
https://www.informatat.com/shqiperia-dhe-fqinjet-e-tjere-pavlopoulos-kerkon-unitet-ne-greqi/20%Monthly2019-02-25 09:08
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-qe-shtien-me-arme-zjarri-gjate-ahengut-familjare/20%Monthly2019-02-25 09:06
https://www.informatat.com/proteste-kunder-shkaterrimit-te-lumbardhit/20%Monthly2019-02-25 09:03
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-mbeshtesin-platformen-per-bisedime/20%Monthly2019-02-25 09:01
https://www.informatat.com/trump-koreja-e-veriut-mund-te-behet-fuqi-ekonomike-nese-heq-dore-nga-armet-nukleare/20%Monthly2019-02-25 08:59
https://www.informatat.com/maqedoni-e-veriut-deshton-heqja-e-imunitetit-te-deputetit-veljanovski/20%Monthly2019-02-25 08:54
https://www.informatat.com/keto-jane-te-hyrat-dhe-shpenzimet-per-kete-vit/20%Monthly2019-02-25 08:53
https://www.informatat.com/epidemia-e-gripit-formohet-komiteti-per-percjelljen-e-gjendjes-epidemiologjike/20%Monthly2019-02-25 08:49
https://www.informatat.com/shqyrtohet-platforma-per-dialogun-ne-komisionin-per-pune-te-jashtme/20%Monthly2019-02-25 08:44
https://www.informatat.com/dokumentet-qe-nuk-e-kufizojne-thacin-shqyrtohen-kete-jave-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-25 08:43
https://www.informatat.com/haradinaj-i-gezohet-mbeshtetjes-qe-vjen-nga-gjermania/20%Monthly2019-02-25 08:41
https://www.informatat.com/sbashk-u-dyshon-se-partia-nisma-po-i-percan-mesimdhenesit/20%Monthly2019-02-25 08:39
https://www.informatat.com/the-mirror-mafia-shqiptare-zoteron-tregun-5-miliarde-paund-te-kokaines-ne-britani/20%Monthly2019-02-25 08:39
https://www.informatat.com/detje-te-reja-rreth-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-02-25 08:34
https://www.informatat.com/shba-kerkon-nje-holbrooke-te-ri-per-kosoven/20%Monthly2019-02-25 10:44
https://www.informatat.com/franca-hiqeni-ose-suspendojeni-taksen/20%Monthly2019-02-25 10:29
https://www.informatat.com/fituesit-ne-ceremonine-oscars-2019/20%Monthly2019-02-25 07:41
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-21/20%Monthly2019-02-25 07:32
https://www.informatat.com/keto-suplemente-pergjate-shtatzenise-mund-ti-mbrojne-femijet-nga-presioni-i-larte-i-gjakut/20%Monthly2019-02-24 15:35
https://www.informatat.com/vdes-20-vjecari-nga-suhareka-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-02-24 15:32
https://www.informatat.com/babai-i-neymarit-nuk-do-te-shkoje-ne-madrid/20%Monthly2019-02-24 15:30
https://www.informatat.com/rama-porosi-socialisteve-opozita-meriton-perbuzjen-tone-mos-debatoni-me-me-ata/20%Monthly2019-02-24 15:28
https://www.informatat.com/man-utd-me-transferim-30-milionesh-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-02-24 15:26
https://www.informatat.com/si-ia-shkaterroi-jeten-kesaj-familjeje-nje-postim-ne-facebook/20%Monthly2019-02-24 15:23
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/20%Monthly2019-02-24 15:20
https://www.informatat.com/levizja-vetevendosje-thirrje-ti-bashkohen-protestes-kunder-shkaterrimit-te-lumbardhit/20%Monthly2019-02-24 15:17
https://www.informatat.com/do-te-performonte-ne-koncertin-gjigand-kengetares-shqiptare-i-shkojne-vetem-10-veta/20%Monthly2019-02-24 15:14
https://www.informatat.com/alketa-ne-bikini-midis-bores/20%Monthly2019-02-24 15:11
https://www.informatat.com/fushata-e-shpend-ahmetit-kunder-taksisteve-ilegale-gjoba-e-konfiskim-veturash/20%Monthly2019-02-24 15:09
https://www.informatat.com/zjarr-ne-shengjin/20%Monthly2019-02-24 15:08
https://www.informatat.com/nuk-ka-asnje-marreveshje-per-ndryshim-kufijsh-serbi-kosove/20%Monthly2019-02-24 15:06
https://www.informatat.com/de-bruyne-duam-ti-fitojme-kater-titujt/20%Monthly2019-02-24 15:03
https://www.informatat.com/cila-eshte-deshira-me-e-madhe-e-gold-ag/20%Monthly2019-02-24 15:02
https://www.informatat.com/aeroplani-ben-ulje-te-detyrueshme-pasi-nje-udhetar-tentoi-te-futet-ne-kabinen-e-piloteve/20%Monthly2019-02-24 14:56
https://www.informatat.com/varrosen-tre-anetaret-e-familjes-sope-qe-vdiqen-tragjikisht-ne-zhur/20%Monthly2019-02-24 14:55
https://www.informatat.com/shba-kengetari-i-njohur-arrestohet-per-abuzim-seksual-me-te-mitura/20%Monthly2019-02-24 14:53
https://www.informatat.com/dukagjin-lipa-publikon-kete-foto-krah-bashkeshortes/20%Monthly2019-02-24 14:49
https://www.informatat.com/pse-dietat-me-shume-proteina-po-na-e-shkurtojne-jeten/20%Monthly2019-02-24 14:47
https://www.informatat.com/del-nga-kontrolli-gara-me-kuaj-ne-liqenin-e-ngrire-njeri-prej-kaloresve-perfundoi-ne-publik/20%Monthly2019-02-24 14:43
https://www.informatat.com/elinel-publikon-kengen-vec-fjale/20%Monthly2019-02-24 14:42
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit-ne-beograd/20%Monthly2019-02-24 14:38
https://www.informatat.com/kurti-refuzon-oferten-e-isa-mustafes-qeveria-gjitheperfshirese-se-mbron-republiken/20%Monthly2019-02-25 10:10
https://www.informatat.com/zv-presidenti-i-shba-do-takoje-liderin-e-venezueles/20%Monthly2019-02-24 14:31
https://www.informatat.com/del-piero-eshte-pronari-i-ri-i-skuadres-se-los-angeles/20%Monthly2019-02-24 14:28
https://www.informatat.com/almeda-dhe-cenari-prinder-shume-te-lumtur/20%Monthly2019-02-24 14:22
https://www.informatat.com/oscars-2019-me-shume-surpriza-sonte-ndahen-cmimet/20%Monthly2019-02-24 14:19
https://www.informatat.com/tahiri-deklarimi-i-pasurise-do-te-perfshije-pozitat-ku-ka-potencial-per-abuzim/20%Monthly2019-02-25 08:30
https://www.informatat.com/ish-ministri-maqedonas-vendoset-ne-arrest-shtepiak-pasi-u-sulmua-ne-paraburgim/20%Monthly2019-02-24 13:57
https://www.informatat.com/muaji-i-lindjes-zbulon-te-pathenat-e-jetes-seksuale/20%Monthly2019-02-24 13:55
https://www.informatat.com/okb-numer-rekord-i-civileve-afgane-te-vrare-me-2018/20%Monthly2019-02-24 13:52
https://www.informatat.com/rama-perballe-medias-italiane-sa-ndihesh-pergjegjes-per-dy-ish-ministrat-e-brendshem/20%Monthly2019-02-24 13:49
https://www.informatat.com/ldk-ne-prill-nis-zgjedhjet-kush-do-te-jete-kryetari-i-ri/20%Monthly2019-02-24 13:38
https://www.informatat.com/mueller-manafort-ka-shkelur-ligjin-disa-here-me-radhe/20%Monthly2019-02-24 13:28
https://www.informatat.com/varroset-ish-luftetari-halim-tolaj/20%Monthly2019-02-24 13:26
https://www.informatat.com/zbulohet-se-kur-do-ta-sjell-ne-jete-vajzen-diellza-kolgeci/20%Monthly2019-02-24 13:23
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-arsenal-southampton/20%Monthly2019-02-24 13:15
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-man-utd-liverpool/20%Monthly2019-02-24 13:12
https://www.informatat.com/ja-ke-e-deshiron-ferguson-ne-stolin-e-man-utd/20%Monthly2019-02-24 13:06
https://www.informatat.com/tri-arsye-qe-mund-te-qojne-ne-fund-martesen-tuaj/20%Monthly2019-02-24 13:00
https://www.informatat.com/ne-gjakove-hajni-vjedh-dhe-sulmon-punetoret-e-nje-furre-buke/20%Monthly2019-02-24 12:54
https://www.informatat.com/vjedhja-e-100-pasaportave-diplomatike-shqiptare-ne-greqi-jane-ne-duart-e-isis-dhe-mafias/20%Monthly2019-02-24 12:51
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-kacanik-2/20%Monthly2019-02-24 12:48
https://www.informatat.com/dhuna-ne-partizani-flamurtari-reagon-fshf/20%Monthly2019-02-24 12:45
https://www.informatat.com/te-burgosurit-i-vene-flaken-dhomes-ne-qendren-korrektuese-ne-lipjan/20%Monthly2019-02-24 12:42
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-femer-ne-prishtine-dyshohet-se-kreu-14-vjedhje/20%Monthly2019-02-24 12:38
https://www.informatat.com/tjeter-grabitje-e-armatosur-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-24 12:27
https://www.informatat.com/vlora-citaku-publikon-foto-nga-shkolla-e-mesme/20%Monthly2019-02-24 12:21
https://www.informatat.com/verifikimi-i-veshtire-i-pasurise-se-paligjshme-te-zyrtareve-shteterore/20%Monthly2019-02-24 12:17
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-koha-e-vdekjeve-ka-kaluar/20%Monthly2019-02-24 12:13
https://www.informatat.com/maas-gjermania-eshte-e-vendosur-ta-ndihmoje-kosoven/20%Monthly2019-02-25 07:44
https://www.informatat.com/vdekja-e-tre-personave-ne-zhur-haskuka-shpall-dite-zie-ne-prizren/20%Monthly2019-02-24 11:51
https://www.informatat.com/keto1-do-te-jene-rrogat-e-zyrtareve-te-larte-shteterore-me-ligjin-e-pagave/20%Monthly2019-02-24 11:41
https://www.informatat.com/zyrtarizohet-shkarkimi-i-trajnerit-te-leicester-city-t/20%Monthly2019-02-24 11:18
https://www.informatat.com/irani-teston-nje-rakete-permes-nendeteses/20%Monthly2019-02-24 11:09
https://www.informatat.com/polici-jeton-menxhiqi-kapet-ne-korrupsion-ende-ska-aktakuze-vazhdon-punen/20%Monthly2019-02-24 11:07
https://www.informatat.com/gruaja-qe-peshonte-me-shume-se-100-kg-tani-duket-si-modele/20%Monthly2019-02-24 10:58
https://www.informatat.com/luhatje-ne-koalicionin-qeverises/20%Monthly2019-02-24 14:36
https://www.informatat.com/kosnett-u-ben-thirrje-aktoreve-kosovare-te-depertojne-ne-hollywood/20%Monthly2019-02-24 10:49
https://www.informatat.com/propozimi-i-deputetes-osmani-qe-te-mbahet-taksa-dhe-te-ruhen-raportet-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-24 10:37
https://www.informatat.com/shqiptari-nga-kosova-plagos-dy-rumune-ne-austri-arrestohet-pas-nje-operacioni-me-helikoptere/20%Monthly2019-02-24 10:22
https://www.informatat.com/mustafa-ngushellon-familjen-sope-ben-thirrje-te-shtohet-siguria-ne-trafik/20%Monthly2019-02-24 14:16
https://www.informatat.com/sonte-kosova-luan-kunder-rumanise/20%Monthly2019-02-24 10:13
https://www.informatat.com/kosova-ne-mesin-e-vendeve-me-shkalle-te-larte-te-vaksinimit/20%Monthly2019-02-24 10:11
https://www.informatat.com/koha-kur-kendell-jenner-pozonte-para-fotografit-shqiptar-fadil-berisha/20%Monthly2019-02-24 10:07
https://www.informatat.com/gazeta-e-vatikanit-pasiguri-ne-shqiperi-kerkohet-ikja-e-rames/20%Monthly2019-02-24 10:03
https://www.informatat.com/nje-dite-e-madhe-po-e-pret-yllin-e-kosoves-arijanet-muric/20%Monthly2019-02-24 10:00
https://www.informatat.com/digjet-nje-shtylle-elektrike-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-24 09:56
https://www.informatat.com/messi-vijon-te-shkruaje-historine-shenon-3-goleshin-e-50-te/20%Monthly2019-02-24 09:54
https://www.informatat.com/thengjilli-ballkanik-vret-popullaten-dhe-ngufat-evropen/20%Monthly2019-02-24 09:45
https://www.informatat.com/irkenc-hyka-vjen-me-katile/20%Monthly2019-02-24 09:39
https://www.informatat.com/keto-jane-tri-super-ndeshjet-qe-do-te-zhvillohen-sot-ne-superligen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-03 10:41
https://www.informatat.com/duda-diss-feros/20%Monthly2019-02-24 09:31
https://www.informatat.com/10-menyra-te-thjeshta-efektive-si-ti-hiqni-kalorite-nga-kafja-e-mengjesit/20%Monthly2019-02-24 09:24
https://www.informatat.com/moti-i-keq-keto-rruge-paraqesin-veshtiresi/20%Monthly2019-02-24 09:19
https://www.informatat.com/kater-te-vdekur-e-qindra-te-lenduar-ne-kufirin-e-venezueles/20%Monthly2019-02-24 09:16
https://www.informatat.com/quni-incidentet-gjate-luftes-mes-haradinajt-dhe-zemajt-te-mos-merren-si-refernce-per-vrasjen-e-zemajt/20%Monthly2019-02-24 09:14
https://www.informatat.com/simiq-nuk-ka-marreveshje-mes-beogradit-dhe-prishtines-per-demarkacionin-jane-vetem-spekulime/20%Monthly2019-02-24 12:11
https://www.informatat.com/arabia-saudite-emerton-per-here-te-pare-nje-femer-si-ambasadore-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2019-02-24 09:08
https://www.informatat.com/tre-te-vdekur-nga-ererat-e-forta-ne-itali/20%Monthly2019-02-24 09:03
https://www.informatat.com/klopp-ndeshja-ndaj-man-utd-nuk-e-vendos-titullin/20%Monthly2019-02-24 08:58
https://www.informatat.com/sabri-fejzullahut-i-ka-mbetur-peng-pasaporta-e-shqiperise/20%Monthly2019-02-24 08:55
https://www.informatat.com/per-halil-kastratin-nuk-e-le-pa-reaguar-edhe-mihrije-braha/20%Monthly2019-02-24 08:51
https://www.informatat.com/euronews-turri-i-majlindes-drejt-majave-vazhdon/20%Monthly2019-02-24 08:49
https://www.informatat.com/9-te-vdekur-nga-gripi-sezonal-ne-kosove-insitutcionet-nuk-i-shohin-shqetesuese-keto-vdekje/20%Monthly2019-02-24 08:46
https://www.informatat.com/aksident-me-2-te-plagosur-ne-fushe-kruje/20%Monthly2019-02-24 08:42
https://www.informatat.com/keto-pese-truke-psikologjike-do-tju-ndihmojne-te-keni-me-shume-vetebesim/20%Monthly2019-02-24 08:40
https://www.informatat.com/vritet-nje-47-vjecar-ne-durres/20%Monthly2019-02-24 08:32
https://www.informatat.com/kush-eshte-lojtari-me-i-pasur-ne-bote-qe-le-prapa-ronaldon-messin-neymarin-e-shume-yje-te-tjere/20%Monthly2019-02-24 08:30
https://www.informatat.com/rafinha-trajneri-eshte-i-padrejte-me-mua/20%Monthly2019-02-24 08:27
https://www.informatat.com/isufi-haradinajt-nuk-iu-kerkua-doreheqja-shba-ja-ti-beje-presion-serbise-jo-kosoves/20%Monthly2019-02-24 08:22
https://www.informatat.com/brexit-frike-per-trazira-ne-britani/20%Monthly2019-02-24 08:18
https://www.informatat.com/shpetohet-nga-mbytja-nje-anije-ne-sarande/20%Monthly2019-02-24 08:16
https://www.informatat.com/ne-zhur-sot-varrosen-babai-dhe-dy-djemte-qe-humben-jeten-ne-aksident/20%Monthly2019-02-24 08:14
https://www.informatat.com/kurti-po-bashkepunojme-me-ldk-ne-per-rrezimin-e-qeverise-pa-listen-serbe/20%Monthly2019-02-24 10:56
https://www.informatat.com/thaci-ngushellon-familjen-sope/20%Monthly2019-02-24 08:03
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-20/20%Monthly2019-02-24 07:58
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-injoron-kuvendin-nuk-raporton-per-grantet-milioneshe/20%Monthly2019-02-23 10:56
https://www.informatat.com/quni-specialja-nuk-gjykon-pastertine-e-luftes-se-uck-se-por-individe-te-caktuar/20%Monthly2019-02-23 10:54
https://www.informatat.com/ne-tregun-e-kosoves-nuk-gjenden-mallra-te-kamufluara-nga-serbia/20%Monthly2019-02-23 10:51
https://www.informatat.com/apel-vuciqit-te-mos-nenshkruaje-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2019-02-23 10:48
https://www.informatat.com/shteti-qe-mashtron-me-emblema-te-pavaresise-parakalim-te-ushtrise-dhe-flamuj-te-republikes/20%Monthly2019-02-23 10:44
https://www.informatat.com/komandanti-i-kforit-i-shqetesuar-per-situaten-ne-veri-ndalni-kercenimet/20%Monthly2019-02-24 10:19
https://www.informatat.com/shba-vazhdon-sanksionet-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-23 09:56
https://www.informatat.com/sindikalistet-paralajmerojne-greva-dhe-protesta/20%Monthly2019-02-23 09:54
https://www.informatat.com/lideret-te-pakapshem-nga-specialja/20%Monthly2019-02-24 09:10
https://www.informatat.com/kusari-lila-mogherini-ska-kredibilitet-te-flase-per-kosoven-taksa-se-demton-miqesine-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-23 09:47
https://www.informatat.com/tri-versione-te-njohjes-nga-serbia/20%Monthly2019-02-24 08:09
https://www.informatat.com/luigi-soreca-vendimi-i-dorezimit-te-mandateve-minon-progresin-e-shqiperise-drejt-be-se/20%Monthly2019-02-22 15:55
https://www.informatat.com/vetaksident-ne-bresalc-te-gjilanit-rrokulliset-vetura/20%Monthly2019-02-22 15:53
https://www.informatat.com/365-kerkesa-te-reja-per-legalizim-te-armeve/20%Monthly2019-02-22 15:51
https://www.informatat.com/maqedonia-po-zbrazet-familjaret-e-te-afermve-i-vendosin-kepucet-ne-mes-te-shkupit/20%Monthly2019-02-22 15:44
https://www.informatat.com/frankfurter-rundschau-eshte-arritur-marreveshje-per-ndryshim-te-kufijve-ne-kosove/20%Monthly2019-02-23 10:39
https://www.informatat.com/hoxha-masat-per-programin-e-msa-se-kete-vit-duhet-te-trajtohen-me-prioritet/20%Monthly2019-02-22 15:34
https://www.informatat.com/haradinaj-mamusha-shembull-i-mire-i-njerezve-punetore/20%Monthly2019-02-22 15:28
https://www.informatat.com/i-arratisuri-nga-kosova-radonjiciq-ne-takim-me-vuciqin/20%Monthly2019-02-22 15:25
https://www.informatat.com/be-akordon-32-milione-euro-per-energjetiken-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-02-22 15:18
https://www.informatat.com/be-ja-kerkon-mbi-tre-milione-punetore-te-kualifikuar/20%Monthly2019-02-22 15:16
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-ndaj-serbise-do-te-qendroje-deri-ne-njohje-reciprok/20%Monthly2019-02-23 09:39
https://www.informatat.com/vuciq-porosit-serbet-te-mos-shkojne-ne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-23 09:50
https://www.informatat.com/dalin-pensionet-me-rritje/20%Monthly2019-02-22 14:47
https://www.informatat.com/vonohet-tre-minuta-ne-takim-ministri-japonez-kerkon-falje-publike/20%Monthly2019-02-22 14:45
https://www.informatat.com/policia-kontrollon-nxenesit-ne-vushtrri-gjenden-mjete-te-kunderligjshme/20%Monthly2019-02-22 14:38
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-me-strategji-per-ndjekjen-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2019-02-22 15:01
https://www.informatat.com/ymeri-vuciqi-synon-te-behet-kopje-e-sllobodan-millosheviqit/20%Monthly2019-02-22 15:10
https://www.informatat.com/kelmendi-prek-finalen-ne-grand-slamin-ne-gjermani/20%Monthly2019-02-22 14:26
https://www.informatat.com/doris-pack-ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-rrezik-per-ballkanin-dhe-evropen/20%Monthly2019-02-22 15:39
https://www.informatat.com/dy-te-lenduar-ne-aksident-trafiku-ne-istog/20%Monthly2019-02-22 14:27
https://www.informatat.com/kmdlnj-te-mos-paragjykohen-dhe-te-mos-shkelen-te-drejtat-fetare/20%Monthly2019-02-22 14:20
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-shkon-ne-komision-ku-i-kerkohet-pergjegjesi-per-500-mije-eurot-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-22 14:17
https://www.informatat.com/vv-kontrata-me-z-mobile-skadoi-kryeministri-mban-pergjegjesi-nese-kjo-vazhdohet/20%Monthly2019-02-22 14:36
https://www.informatat.com/platforma-e-dialogut-te-henen-ne-komisionin-per-pune-te-jashtme/20%Monthly2019-02-22 14:02
https://www.informatat.com/bedri-istrefi-zgjidhet-kryeshef-ekzekutiv-i-telekomit-te-kosoves/20%Monthly2019-02-22 14:00
https://www.informatat.com/kesco-lanson-aplikacionin-ekesco-faturat-per-energjine-tani-edhe-online/20%Monthly2019-02-22 13:57
https://www.informatat.com/gashi-palestren-e-rahovecit-e-testojme-me-27-shkurt/20%Monthly2019-02-22 13:06
https://www.informatat.com/shba-do-te-le-200-trupa-paqeruajtese-ne-siri/20%Monthly2019-02-22 13:00
https://www.informatat.com/punetoret-e-llamkosit-protestojne-nuk-duan-shitjen-e-kompanise-permes-ankandit/20%Monthly2019-02-22 12:58
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-nuk-e-di-cfare-do-te-ndodhe-me-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-02-22 14:32
https://www.informatat.com/nje-kompani-nga-nigeria-e-interesuar-te-investoje-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 12:53
https://www.informatat.com/avonet-masht-i-puneson-militante-te-nismes/20%Monthly2019-02-22 12:51
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-pret-ne-vizite-sylejman-selimin-vendosin-lule-tek-shtatoret-e-fehmiut-e-xheves/20%Monthly2019-02-22 12:48
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-nuk-eshte-e-plote-kur-harrohet-viktima/20%Monthly2019-02-22 12:34
https://www.informatat.com/nuk-perjashtohet-skenari-per-shkembim-te-territoreve/20%Monthly2019-02-22 12:31
https://www.informatat.com/thaci-largon-nga-dekoratat-vulen-presidenciale-te-trasheguar-nga-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-02-22 12:29
https://www.informatat.com/serbet-kryqezojne-ambasadorin-amerikan-pasi-iu-tha-se-jane-ne-anen-e-gabuar-te-historise/20%Monthly2019-02-22 12:26
https://www.informatat.com/selena-gomez-shkelqen-ne-martesen-e-shoqes-se-saj/20%Monthly2019-02-22 12:23
https://www.informatat.com/nuk-dorezohna-kenga-me-e-re-nga-majk-e-bazuar-ne-jeten-e-tij/20%Monthly2019-02-22 12:20
https://www.informatat.com/trajtoni-virozat-me-supe-hudhre/20%Monthly2019-02-22 12:18
https://www.informatat.com/limaj-ambasadoret-vleresuan-larte-punen-e-ekipit-negociator-rreth-platformes/20%Monthly2019-02-22 14:24
https://www.informatat.com/dailymail-babai-seksi-i-dua-lipes-vjedh-shfaqjen-e-brits/20%Monthly2019-02-22 12:11
https://www.informatat.com/komisioni-parlamentar-ekzistojne-shkelje-ne-pasqyrat-financiare-te-zyres-se-kryeministrit/20%Monthly2019-02-22 12:09
https://www.informatat.com/amerika-ia-anulon-kosoves-tete-programe-ne-qendren-marshall-ne-gjermani/20%Monthly2019-02-22 14:14
https://www.informatat.com/skijimi-sporti-me-i-shendetshem/20%Monthly2019-02-22 12:00
https://www.informatat.com/nuk-ndalojne-akuzat-per-abuzim-seksual-ndaj-r-kelly/20%Monthly2019-02-22 11:57
https://www.informatat.com/gashi-kerkon-kompensim-prej-25-milione-eurosh-nga-shteti-i-kosoves-per-familjen-sopa/20%Monthly2019-02-22 11:55
https://www.informatat.com/scott-daciqi-ka-te-drejte-por-demokracite-nuk-jane-me-regjimin-e-maduros-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-22 12:54
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-takimin-me-carteron-bashkebiseduam-per-proceset-politike-ne-vend-dhe-rajon/20%Monthly2019-02-22 11:49
https://www.informatat.com/tahiri-dhe-hamza-diskutojne-per-ligjin-per-qeverine/20%Monthly2019-02-22 11:47
https://www.informatat.com/eurodeputete-javen-e-ardhshme-ne-beograd-e-prishtine-per-ceshtje-te-kosoves/20%Monthly2019-02-22 11:43
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-ekipit-negociator-me-ambasadoret-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 12:15
https://www.informatat.com/perfundon-greva-e-kontrolloreve-te-trafikut-ajror/20%Monthly2019-02-22 11:35
https://www.informatat.com/veset-qe-shkaktojne-demtimin-e-veshkave/20%Monthly2019-02-22 11:00
https://www.informatat.com/si-ta-dini-nese-vuani-ose-jo-nga-cistet-ne-vezore/20%Monthly2019-02-22 10:56
https://www.informatat.com/majlinda-kelmendi-mposht-gjermanen-ne-rrethin-e-dyte-te-grand-slam-te-dusseldorf/20%Monthly2019-02-22 10:54
https://www.informatat.com/dieta-7-diteshe-me-kastravec-qe-iu-ndihmon-te-humbni-kilogram-shpejte/20%Monthly2019-02-22 10:52
https://www.informatat.com/u-kap-me-burrin-e-motres-kylie-jenner-nxjerr-shoqen-e-ngushte-nga-familja/20%Monthly2019-02-22 10:49
https://www.informatat.com/nje-grup-eurodeputetesh-te-henen-ne-tirane-per-te-zgjidhur-krizen/20%Monthly2019-02-22 10:47
https://www.informatat.com/hoxha-ska-informacione-zyrtare-qe-be-nderlidh-liberalizimin-me-taksen/20%Monthly2019-02-22 12:04
https://www.informatat.com/haradinaj-nese-taksa-eshte-me-e-rendesishme-se-dialogu-ajo-nuk-do-te-hiqet-kurre/20%Monthly2019-02-22 11:52
https://www.informatat.com/dua-serbet-me-kane-debuar-nga-kosova-kemi-qene-viktima-te-terrorit-te-tmerrshem/20%Monthly2019-02-22 10:39
https://www.informatat.com/policia-konfiskon-mallra-te-kontrabanduara-nga-serbia-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 10:33
https://www.informatat.com/popoviqkosova-e-tera-e-serbise-duhet-derguar-1000-ushtare-e-police-serbe-ne-te/20%Monthly2019-02-22 10:31
https://www.informatat.com/pdk-edhe-formalisht-pjese-keshillit-te-aleances-se-konservatoreve-dhe-reformisteve-ne-evrope/20%Monthly2019-02-22 10:28
https://www.informatat.com/anulohet-turneu-i-hologramit-me-amy-winehousen/20%Monthly2019-02-22 10:27
https://www.informatat.com/142596-2/20%Monthly2019-02-22 10:24
https://www.informatat.com/pese-mitet-qe-nuk-duhet-tu-besoni-kur-nisni-nje-pune-te-re/20%Monthly2019-02-22 10:21
https://www.informatat.com/aktori-amerikan-qe-inskenoi-sulmin-mbi-veten-del-para-gjykates/20%Monthly2019-02-22 10:16
https://www.informatat.com/probleme-me-pagjumesine-ja-bimet-qe-mund-tiu-ndihmojne/20%Monthly2019-02-22 10:14
https://www.informatat.com/3-trajtime-ne-kushte-shtepie-qe-lehtesojne-djegiet-e-shkalles-se-pare/20%Monthly2019-02-22 10:11
https://www.informatat.com/vuciqi-askush-nuk-guxon-ti-nguce-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 10:09
https://www.informatat.com/denohet-chelsea-ska-te-drejte-te-transferoje-lojtare-per-dy-afate-kalimtare/20%Monthly2019-02-24 09:35
https://www.informatat.com/650-ushtare-te-rinj-do-ti-bashkohen-fsk-se-ska-vende-te-rezervuara-per-serbet/20%Monthly2019-02-22 10:05
https://www.informatat.com/anulohet-dasma-e-djalit-te-sali-berishes/20%Monthly2019-02-22 09:35
https://www.informatat.com/ne-suedi-hapet-muzeu-i-ushqimeve-te-neveritshme/20%Monthly2019-02-22 09:31
https://www.informatat.com/baraliu-kryeministri-i-pafuqishem-te-veproje/20%Monthly2019-02-22 09:29
https://www.informatat.com/njerez-me-dy-fytyra-ja-shenjat-e-horoskopit-qe-mashtrojne-hapur/20%Monthly2019-02-22 09:24
https://www.informatat.com/sejdiu-zrre-mos-te-behet-dore-e-zgjatur-e-zhvatesve/20%Monthly2019-02-22 09:19
https://www.informatat.com/kanadaja-hap-dyert-per-emigrantet-per-3-vjet-do-te-pranoje-1-milion-vete/20%Monthly2019-02-22 09:16
https://www.informatat.com/sporti-i-dyte-ne-vend-merr-goditje-te-rende/20%Monthly2019-02-22 09:06
https://www.informatat.com/modric-ne-cep-te-marreveshjes-se-re-me-realin/20%Monthly2019-02-22 09:04
https://www.informatat.com/mourinho-me-wenger-ishim-armiq-te-kendshem/20%Monthly2019-02-22 09:03
https://www.informatat.com/maduro-urdheron-mbylljen-e-kufirit-me-brazilin/20%Monthly2019-02-22 09:01
https://www.informatat.com/bahtiri-askush-nuk-po-e-ka-guximin-te-veproje-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-22 09:00
https://www.informatat.com/presidenti-dhe-ekipi-ne-linje-te-kundert-rreth-kufijve-aktuale/20%Monthly2019-02-22 08:56
https://www.informatat.com/berlini-zyrtar-e-quan-gabim-djegien-e-mandateve-nga-opozita-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-22 08:51
https://www.informatat.com/234-milione-euro-buxhet-barna-ska/20%Monthly2019-02-22 08:50
https://www.informatat.com/konsullata-e-kosoves-ne-gjeneve-hap-dyert-per-bashkatdhetaret/20%Monthly2019-02-22 08:47
https://www.informatat.com/mpj-brenda-dy-viteve-do-ti-shtojme-10-misione-diplomatike/20%Monthly2019-02-22 11:41
https://www.informatat.com/kacanik-nxenesi-hedh-sprej-ne-dy-klase/20%Monthly2019-02-22 08:40
https://www.informatat.com/kombinati-trepca-se-shpejti-shoqeri-aksionare/20%Monthly2019-02-22 08:38
https://www.informatat.com/brexit-le-shba-ne-dhe-europen-me-pak-te-sigurta/20%Monthly2019-02-22 08:36
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-viziton-sot-mamushen-dhe-prizrenin/20%Monthly2019-02-22 08:33
https://www.informatat.com/rama-dialog-jo-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-22 08:31
https://www.informatat.com/zyrtari-i-gjykates-dyshohet-se-i-morri-ryshfet-nje-personi/20%Monthly2019-02-22 08:29
https://www.informatat.com/komisioni-per-mbikeqyrjen-e-financave-sot-terheq-shortin-per-auditimin-e-raporteve-te-partive-politike/20%Monthly2019-02-22 08:27
https://www.informatat.com/mustafa-synoj-ta-rikthej-qeverisjen-e-pdk-se-ne-gjilan/20%Monthly2019-02-22 08:25
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-qkuk-jane-paraqitur-230-raste-emergjente/20%Monthly2019-02-22 08:24
https://www.informatat.com/ministrat-serb-qe-nje-vit-shperfillin-qeverine/20%Monthly2019-02-22 08:22
https://www.informatat.com/daciq-ne-vitin-2005-kishim-oferte-nga-nderkombetaret-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-22 08:19
https://www.informatat.com/masht-i-emeron-tre-militante-te-partive-ne-pushtet-ne-kd-te-universitetit-te-gjakoves/20%Monthly2019-02-22 08:17
https://www.informatat.com/instat-taksa-ndaj-serbise-nuk-i-ka-rritur-eksportet-e-shqiperise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 10:45
https://www.informatat.com/kthehet-moti-i-ftohte-ne-kosove/20%Monthly2019-02-22 08:10
https://www.informatat.com/kuvendi-ende-ska-caktuar-seance-per-platformen/20%Monthly2019-02-22 10:42
https://www.informatat.com/recica-papunesia-nuk-zbutet-nese-sbehet-nje-plan-nacional-nga-qeveria/20%Monthly2019-02-21 15:56
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-te-miturit-per-vrasjen-ne-ferizaj/20%Monthly2019-02-21 15:54
https://www.informatat.com/dash-thirrje-opozites-te-mos-dorezoje-mandatet/20%Monthly2019-02-21 15:49
https://www.informatat.com/mustafa-tregon-qendrimin-perfundimtar-te-ldk-se-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2019-02-22 08:13
https://www.informatat.com/disa-zona-te-suharekes-marrin-flake/20%Monthly2019-02-21 15:41
https://www.informatat.com/kundershtohet-dokumenti-i-zrre-se-qe-parasheh-dyfishim-te-cmimit-te-energjise/20%Monthly2019-02-21 15:40
https://www.informatat.com/cakaj-takohet-me-mogherinin-flasin-per-integrimin-e-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-02-21 15:37
https://www.informatat.com/brahimaj-pas-fteses-se-speciales-per-kucin-nga-me-te-miret-jemi-sdyshoj-ne-luften-dhe-fitoren-tende/20%Monthly2019-02-21 15:36
https://www.informatat.com/te-pakten-26-persona-te-vdekur-si-pasoje-e-vershimeve-ne-pakistan/20%Monthly2019-02-21 15:08
https://www.informatat.com/rrgk-falenderon-deputetet-per-mbeshtetje-buxhetore-viktimave-te-dhunes/20%Monthly2019-02-21 15:06
https://www.informatat.com/kosova-ka-bere-nje-pune-e-madhe-ne-menaxhimin-e-migrimit/20%Monthly2019-02-21 15:04
https://www.informatat.com/tahiri-gjykata-komerciale-jetike-per-te-berit-biznes-ne-kosove/20%Monthly2019-02-21 15:01
https://www.informatat.com/universiteti-i-prizrenit-dhe-telekomi-i-kosoves-lidhin-marreveshje/20%Monthly2019-02-21 14:54
https://www.informatat.com/ligji-per-pagat-mund-te-perfundoje-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-02-22 08:43
https://www.informatat.com/basha-beteja-civile-do-te-vijoje/20%Monthly2019-02-21 14:45
https://www.informatat.com/nje-test-i-ri-gjaku-diagnostikon-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2019-02-21 14:40
https://www.informatat.com/fero-denohet-me-burg-dhe-gjobe-per-posedim-te-marihuanes/20%Monthly2019-02-21 14:35
https://www.informatat.com/pacolli-nuk-i-prishim-punet-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-21 14:32
https://www.informatat.com/deshironi-te-humbni-peshe-mjafton-te-ndizni-televizorin/20%Monthly2019-02-21 14:28
https://www.informatat.com/me-dhunuan-dhe-ofenduan-arrestohet-aktori-i-famshem-per-kallzim-te-rreme/20%Monthly2019-02-21 14:24
https://www.informatat.com/shkelqeni-dhe-vishuni-si-beyonce-foto/20%Monthly2019-02-21 14:22
https://www.informatat.com/ahmeti-askush-ne-bruksel-nuk-e-ka-permendur-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-22 08:07
https://www.informatat.com/papa-duhen-hapa-konkret-kunder-abuzimit-te-femijeve-ne-kishe/20%Monthly2019-02-21 14:03
https://www.informatat.com/ahmeti-thaci-kerkon-qe-rezoluta-per-bashkimin-me-luginen-te-jete-pjese-e-platformes/20%Monthly2019-02-21 14:01
https://www.informatat.com/ke-i-shqetesuar-per-dorezimin-e-mandateve-parlamenti-nuk-duhet-braktisur/20%Monthly2019-02-21 13:56
https://www.informatat.com/bella-hadid-ka-humbur-shume-peshe-kritikohet-prej-fansave/20%Monthly2019-02-21 13:51
https://www.informatat.com/bebe-rexha-fotografohet-ne-krahet-e-ketij-mashkulli/20%Monthly2019-02-21 13:49
https://www.informatat.com/treni-shkel-nje-person-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-02-21 13:47
https://www.informatat.com/ngrenia-e-thonjve-ul-imunitetin/20%Monthly2019-02-21 13:44
https://www.informatat.com/ministri-gashi-nenshkruan-rregulloren-per-keshillin-drejtues-te-muzeut/20%Monthly2019-02-21 13:31
https://www.informatat.com/gjykata-merr-vendim-per-vesel-veselin-dhe-shkelzen-xhekajn/20%Monthly2019-02-21 13:29
https://www.informatat.com/kostt-i-po-e-furnizon-kunderligjshem-veriun-me-rryme/20%Monthly2019-02-21 15:45
https://www.informatat.com/kthehet-evropa-liga-chelsea-interi-arsenali-e-napoli-e-kerkojne-nje-vend-ne-1-16-e-finales/20%Monthly2019-02-21 12:56
https://www.informatat.com/vuciq-amerikanet-dhe-britaniket-ma-kujtojne-se-kosova-eshte-shtet/20%Monthly2019-02-21 12:46
https://www.informatat.com/befasi-nga-dortmund-sancho-eshte-ne-shitje/20%Monthly2019-02-21 12:43
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-personit-qe-e-plagosi-me-revole-pasagjerin/20%Monthly2019-02-21 12:41
https://www.informatat.com/qeveria-shkeli-dy-ligje-me-loje-jete-qe-deshtoi-ne-konkurs/20%Monthly2019-02-21 12:38
https://www.informatat.com/mbi-70-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-lagje-banimi-ne-bangladesh/20%Monthly2019-02-21 12:35
https://www.informatat.com/basha-e-mbyll-protesten-me-himnin-dhe-simbolin-e-shqiponjes/20%Monthly2019-02-21 12:33
https://www.informatat.com/haxhiu-thaci-po-shkaterron-gjithcka-shteterore/20%Monthly2019-02-21 12:29
https://www.informatat.com/basha-e-mbyll-protesten-duke-kenduar-himnin-kombetar/20%Monthly2019-02-21 12:26
https://www.informatat.com/pacolli-hapja-e-ambasades-japoneze-dimension-i-ri-ne-marredheniet-kosove-japoni/20%Monthly2019-02-21 12:14
https://www.informatat.com/demokraci-plus-mediat-ne-kosove-jo-transparente/20%Monthly2019-02-21 12:12
https://www.informatat.com/daniel-radcliffe-njerezit-mendojne-se-te-qenit-i-pasur-nuk-keni-te-drejte-te-merziteni/20%Monthly2019-02-21 12:11
https://www.informatat.com/modeli-galaxy-s10-me-rrjet-5g-do-te-lansohet-ne-tregun-evropian-gjate-muajit-qershor/20%Monthly2019-02-21 12:08
https://www.informatat.com/dukagjin-lipa-pranon-komplimente-per-veshjen-ne-brit-awards/20%Monthly2019-02-21 12:06
https://www.informatat.com/shtate-fjalite-qe-nuk-duhet-ti-thoni-menjehere-pas-aktit-intim/20%Monthly2019-02-21 12:04
https://www.informatat.com/adoleshentet-po-i-shqeteson-me-shume-ankthi-dhe-depresioni/20%Monthly2019-02-21 12:01
https://www.informatat.com/cardi-b-i-blen-dhurate-vajzes-ne-vlere-te-5900-dollareve/20%Monthly2019-02-21 11:57
https://www.informatat.com/haradinaj-impresive-te-degjoj-idete-kreative-te-te-rinjve-tane/20%Monthly2019-02-21 11:55
https://www.informatat.com/specialja-fton-deputetin-blerim-kucin/20%Monthly2019-02-21 14:51
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-2020-do-te-ndryshoj-pervojen-e-qytetareve-me-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2019-02-21 11:53
https://www.informatat.com/shala-kerkon-verifikimin-e-secilit-produkt-qe-tregtohet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-21 11:47
https://www.informatat.com/pulsi-publik-institucionet-me-te-korruptuara-dogana-keds-dhe-akp/20%Monthly2019-02-21 11:44
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-i-pergjigjet-zyrtareve-serbe-qe-po-thone-se-malli-i-tyre-po-hyn-nga-maqedonia/20%Monthly2019-02-21 11:42
https://www.informatat.com/protesta-zhvendoset-ne-kryesine-e-kuvendit/20%Monthly2019-02-21 11:41
https://www.informatat.com/protestuesit-vijne-drejt-tij-ne-kryesine-e-kuvendit-edi-rama-largohet/20%Monthly2019-02-21 11:28
https://www.informatat.com/zona-e-protestes-ne-black-out-akep-bllokon-sinjalin-e-celulareve/20%Monthly2019-02-21 11:22
https://www.informatat.com/zverdhja-e-syve-shenje-e-kancerit-te-mushkerive/20%Monthly2019-02-21 11:21
https://www.informatat.com/vrasja-e-kosovarit-ne-france-gruaja-qe-e-kishte-goditur-11-here-me-sepate-thote-se-e-beri-ne-vetembrojtje/20%Monthly2019-02-21 11:19
https://www.informatat.com/shmangni-keto-gabime-te-higjienes-personale-rrezik-i-madh-per-shendetin/20%Monthly2019-02-21 11:15
https://www.informatat.com/putini-premton-para-ulje-taksash-dhe-falje-kredie-per-familjet-qe-bejne-femije/20%Monthly2019-02-21 11:15
https://www.informatat.com/ja-sa-gjate-duhet-te-ushtroni-ne-mengjes-qe-te-stabilizoni-tensionin-e-gjakut/20%Monthly2019-02-21 11:13
https://www.informatat.com/mangoja-mbron-lekuren-dhe-flokun-tuaj/20%Monthly2019-02-21 11:10
https://www.informatat.com/trajneri-qe-ka-shkruar-historine-ne-futboll-e-zevendeson-allegrin-te-juventusi/20%Monthly2019-02-21 11:09
https://www.informatat.com/nje-tjeter-shprese-per-grate-qe-vuajne-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2019-02-21 11:08
https://www.informatat.com/presidenti-nuk-e-kthen-mbrapa-ligji-per-pagat-hyne-ne-fuqi-automatikisht/20%Monthly2019-02-21 14:15
https://www.informatat.com/fleckenstein-djegia-e-mandateve-e-rrezikshme-protesta-te-jete-paqesore/20%Monthly2019-02-21 11:03
https://www.informatat.com/rashford-afer-kontrates-gjashte-vjecare/20%Monthly2019-02-21 11:01
https://www.informatat.com/reali-chelsea-juventusi-dhe-napoli-pas-icardi/20%Monthly2019-02-21 11:00
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ambasadorin-e-ri-te-turqise-sakar/20%Monthly2019-02-21 10:57
https://www.informatat.com/eurodeputeti-austriak-kerkon-levizjen-e-menjehershme-pa-viza-per-kosovaret/20%Monthly2019-02-21 10:55
https://www.informatat.com/juncker-anetaresimi-i-ballkanit-ne-be-lufte-apo-paqe-2/20%Monthly2019-02-21 10:53
https://www.informatat.com/lekaj-tregon-cilat-jane-projektet-per-vitin-2019-per-prizrenin/20%Monthly2019-02-21 10:50
https://www.informatat.com/pushteti-ne-medvegje-cregjistron-shqiptaret-alarmohet-osbe/20%Monthly2019-02-21 10:49
https://www.informatat.com/hoxha-kerkon-qasje-me-proaktive-nga-be-ja-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-02-21 10:47
https://www.informatat.com/rama-protestuesit-kercenim-se-do-te-djegin-parlamentin/20%Monthly2019-02-21 10:46
https://www.informatat.com/kryemadhi-rama-mund-ta-djege-kuvendin-per-kulla/20%Monthly2019-02-21 10:44
https://www.informatat.com/bahtiri-kerkon-nga-haradinaj-ta-marre-seriozisht-iniciativen-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-21 13:26
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-priti-ministren-e-shtetit-per-pune-te-jashtme-te-japonise/20%Monthly2019-02-21 10:28
https://www.informatat.com/mogherini-dhe-hahn-te-shmangen-aktet-e-dhunshme/20%Monthly2019-02-21 10:25
https://www.informatat.com/mijera-protestues-para-parlamentit-basha-kerkon-rruge-per-zgjedhje-te-lira/20%Monthly2019-02-21 10:23
https://www.informatat.com/popoviq-krejt-kosova-eshte-serbi-me-asnje-meter-me-pak/20%Monthly2019-02-21 10:22
https://www.informatat.com/shefi-i-unmik-ut-ne-berlin-flet-per-kosoven-dhe-dialogun/20%Monthly2019-02-21 10:20
https://www.informatat.com/haradinaj-marredheniet-me-japonine-jane-te-shkelqyeshme/20%Monthly2019-02-21 11:53
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-drejtuesit-e-euronews-nbc/20%Monthly2019-02-21 09:46
https://www.informatat.com/juncker-anetaresimi-i-ballkanit-ne-be-lufte-apo-paqe/20%Monthly2019-02-21 09:40
https://www.informatat.com/ismaili-paralajmeron-po-i-nivelizojme-cmimet-e-barnave-ne-te-gjithe-kosoven/20%Monthly2019-02-21 09:36
https://www.informatat.com/mesfushori-zviceran-shaqiri-i-ka-heshtur-kritiket-ne-liverpool/20%Monthly2019-02-21 09:31
https://www.informatat.com/vuciq-tregon-pyetjen-rreth-kosoves-per-te-cilen-nuk-ka-pergjigje-askush-ne-beograd/20%Monthly2019-02-21 09:27
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-pret-ne-takim-drejtuesit-e-euronews-nbc/20%Monthly2019-02-21 09:21
https://www.informatat.com/trump-ia-ndalon-kthimin-ne-shba-nje-gruaje-qe-iu-bashkua-isis-it/20%Monthly2019-02-21 09:17
https://www.informatat.com/e-mitura-nga-drenasi-thote-se-nuk-u-keqperdor-seksualisht-nga-avokati-gazmend-halilaj/20%Monthly2019-02-21 09:12
https://www.informatat.com/cili-do-te-ishte-kompromisi-me-kosoven-sipas-daciqit/20%Monthly2019-02-21 09:09
https://www.informatat.com/e-thote-edhe-trump-se-gruaja-e-bashkuar-me-isis-smund-te-kthehet-me-ne-shba/20%Monthly2019-02-21 09:06
https://www.informatat.com/trump-i-dergon-leter-zoran-zaev-te-gezuar-qe-do-tju-presim-si-aleati-i-30-te-i-nato-s/20%Monthly2019-02-21 09:04
https://www.informatat.com/punetoret-e-llamkosit-organizohen-per-proteste/20%Monthly2019-02-21 08:57
https://www.informatat.com/prishtine-shantazhojne-per-publikim-te-fotografive-arrestohen-te-dyshuarit/20%Monthly2019-02-21 08:53
https://www.informatat.com/taksa-100-ndali-importet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-21 08:52
https://www.informatat.com/74-vjet-nga-vrasja-e-komandantit-shaban-polluzha/20%Monthly2019-02-21 08:49
https://www.informatat.com/bashkeshorti-sulmon-me-thike-gruan-ne-gjilan/20%Monthly2019-02-21 08:45
https://www.informatat.com/ahmeti-e-ben-lemsh-komunen/20%Monthly2019-02-21 08:43
https://www.informatat.com/shkup-arrestohen-dy-ish-ministra-dhe-ish-kryetari-i-parlamentit/20%Monthly2019-02-21 08:37
https://www.informatat.com/pacientet-ne-gjinekologji-paguajne-mbi-100-euro-per-lindjet-me-prerje-cezariane/20%Monthly2019-02-21 08:34
https://www.informatat.com/bahtiri-ia-dorezon-thacit-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-02-21 08:33
https://www.informatat.com/parlamenti-blindohet-policia-dhe-telat-me-gjemba-vihen-ne-rradhe-para-kuvendit/20%Monthly2019-02-21 08:31
https://www.informatat.com/daciq-ambasadorit-amerikan-ne-cilen-ane-te-historise-jeni/20%Monthly2019-02-21 08:30
https://www.informatat.com/ldk-ja-ka-kushte-per-tu-bere-pjese-e-qeverise/20%Monthly2019-02-21 11:03
https://www.informatat.com/harrohet-korrigjimi-i-kufirit-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-02-21 08:26
https://www.informatat.com/kurz-takohet-me-trumpin-bisedojne-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-02-21 10:42
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-ve-ne-tirane-i-ben-thirrje-protestuesve-dhe-policise-se-shtetit/20%Monthly2019-02-21 08:19
https://www.informatat.com/qeveria-gjitheperfshirese-veshtire-e-realizueshme/20%Monthly2019-02-21 08:16
https://www.informatat.com/marreveshja-finale-me-serbine-kosovaret-e-serbet-me-qendrime-te-kunderta/20%Monthly2019-02-21 08:11
https://www.informatat.com/qershori-mund-ti-sjelle-aktakuzat-e-para-nga-specialja/20%Monthly2019-02-21 10:15
https://www.informatat.com/provat-e-hetuesise-ngrene-dyshimin-se-avokati-hero-e-riviktimizoi-vajzen-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-21 08:01
https://www.informatat.com/ne-mungese-te-ligjit-miratohen-rregullore-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-02-21 07:58
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-kryesisht-me-diell/20%Monthly2019-02-21 07:53
https://www.informatat.com/a-eshte-i-rrezikshem-udhetimi-me-aeroplan-gjate-shtatzenise-pergjigjen-doktoret/20%Monthly2019-02-20 15:49
https://www.informatat.com/pacolli-neser-pret-ne-vizite-homologen-japoneze-abe/20%Monthly2019-02-20 15:45
https://www.informatat.com/putin-zotohet-per-pergjigje-asimetrike-ndaj-raketave-te-shba-ve-ne-evrope/20%Monthly2019-02-20 15:45
https://www.informatat.com/vazhdon-drama-hashim-thaci-alma-lama-a-e-denoncoi-ambasadorja-presidentin-ne-polici/20%Monthly2019-02-20 15:43
https://www.informatat.com/pas-plisave-edhe-skifteret-e-duan-toverlanin-ne-gjilan/20%Monthly2019-02-20 15:38
https://www.informatat.com/bilanc-lufte-cdo-vit-23-gra-e-vajza-vriten-nga-partneret-ose-familjare/20%Monthly2019-02-20 15:35
https://www.informatat.com/edhe-avokati-gazmend-halilaj-dyshohet-per-keqperdorim-seksual/20%Monthly2019-02-21 08:57
https://www.informatat.com/tri-deputete-britanike-te-partise-ne-pushtet-i-bashkohen-grupit-te-pavarur/20%Monthly2019-02-20 15:22
https://www.informatat.com/pahor-dhe-mogherini-flasin-per-zgjidhjen-jashte-kutise-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-21 08:26
https://www.informatat.com/jonuz-salihaj-klanet-brenda-partise-me-shkarkuan-nga-detyra/20%Monthly2019-02-20 15:12
https://www.informatat.com/osmani-maqedonia-e-veriut-i-fillon-negociatat-per-anetaresim-ne-be-kete-vit/20%Monthly2019-02-20 15:10
https://www.informatat.com/shmanget-konfrontimi-i-policise-kufitare-te-kosoves-me-ushtrine-e-serbise/20%Monthly2019-02-20 15:07
https://www.informatat.com/kosova-ne-interpol-daciq-se-kuptoj-nevojen-e-prishtines-per-levizje-vetevrasese/20%Monthly2019-02-20 15:05
https://www.informatat.com/nga-deputetet-te-kandidatet-si-do-te-dorezohen-mandatet-e-pd/20%Monthly2019-02-20 15:01
https://www.informatat.com/vv-rtk-ja-paguan-rreth-34-mije-euro-per-nje-veture-me-qira-me-shtrenjte-se-te-blihen-te-reja/20%Monthly2019-02-20 14:58
https://www.informatat.com/studimi-i-ri-e-zbulon-sekretin-per-nje-jete-te-gjate/20%Monthly2019-02-20 14:49
https://www.informatat.com/serbia-pret-te-nise-ndertimi-i-autostrades-se-paqes-drejt-kosoves/20%Monthly2019-02-20 14:46
https://www.informatat.com/atletico-apo-juventus-statistikat-tregojne-se-kush-mund-ta-fitoje-ndeshjen/20%Monthly2019-02-20 14:43
https://www.informatat.com/hamza-pret-nje-delegacion-te-korporates-se-sfidave-te-mijevjecarit/20%Monthly2019-02-20 14:43
https://www.informatat.com/kroacia-vlereson-rolin-e-ldk-se-ne-proceset-aktuale/20%Monthly2019-02-20 14:41
https://www.informatat.com/sanders-mbledh-4-milione-dollare-vetem-12-ore-pasi-njoftoi-se-do-te-garoje-per-president/20%Monthly2019-02-20 14:40
https://www.informatat.com/mpj-e-rusise-moska-nuk-e-ka-ndryshuar-qendrimin-per-kosoven/20%Monthly2019-02-20 14:38
https://www.informatat.com/thaci-pohon-se-idene-e-korrigjimit-te-kufirit-me-serbine-e-ka-marre-nga-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-02-20 14:37
https://www.informatat.com/rame-lahaj-iu-kunderpergjigjet-mediave-serbe-me-videon-e-parakalimit-te-ushtrise/20%Monthly2019-02-20 14:35
https://www.informatat.com/shaqiri-tregon-ku-do-te-pensionohet/20%Monthly2019-02-20 14:32
https://www.informatat.com/prokuroria-avokati-gazmend-halilaj-eshte-intervistuar-nuk-eshte-arrestuar/20%Monthly2019-02-20 14:27
https://www.informatat.com/policia-i-dyshuari-i-vrasjes-se-rende-ne-ferizaj-eshte-17-vjecar/20%Monthly2019-02-20 14:17
https://www.informatat.com/elvis-kelmendi-gjuan-me-arme-nga-vetura-nen-ritmin-e-kengeve-patriotike/20%Monthly2019-02-20 14:12
https://www.informatat.com/haradinaj-duhet-me-na-ardhe-marre-si-e-kemi-lene-trepcen-ne-kete-gjendje/20%Monthly2019-02-21 08:06
https://www.informatat.com/may-vazhdon-perpjekjet-per-nje-marreveshje-te-rishikuar-te-brexit-it/20%Monthly2019-02-20 13:55
https://www.informatat.com/personat-qe-kane-probleme-me-artritin-te-mos-e-perdorin-kete-lloj-vaji/20%Monthly2019-02-20 13:48
https://www.informatat.com/pas-problemeve-me-zemer-zbulohet-se-sa-do-te-mungoje-khedira/20%Monthly2019-02-20 13:47
https://www.informatat.com/greqi-fluks-kinezesh-rusesh-e-turqish-fale-programit-te-vizave-te-arta/20%Monthly2019-02-20 13:43
https://www.informatat.com/shkaktohet-prej-celularit-kjo-eshte-semundja-qe-po-prek-gjithe-njerezimin/20%Monthly2019-02-20 13:43
https://www.informatat.com/ska-sigurime-shendetesore-deri-ne-2020-en-ministria-e-shendetesise-premton-dicka-tjeter/20%Monthly2019-02-20 13:41
https://www.informatat.com/ish-agjenti-i-fbi-si-ta-zbuloni-se-partneri-juaj-eshte-duke-iu-tradhtuar/20%Monthly2019-02-20 13:40
https://www.informatat.com/modelja-serbe-provokon-noizyn/20%Monthly2019-02-20 13:37
https://www.informatat.com/gaxherri-vendimi-per-taksen-i-pamatur/20%Monthly2019-02-20 13:37
https://www.informatat.com/adn-ja-e-peshkaqenit-mund-te-ndihmoje-ne-sherimin-e-kancerit/20%Monthly2019-02-20 13:34
https://www.informatat.com/keto-mund-te-jene-disa-nga-simptomat-e-abortit-spontan/20%Monthly2019-02-20 13:32
https://www.informatat.com/kinezet-ia-mesyjne-hysajt-me-para-te-majme/20%Monthly2019-02-20 13:32
https://www.informatat.com/nese-doni-qe-lidhja-juaj-te-behet-zyrtare-mos-i-beni-keto-gabime/20%Monthly2019-02-20 13:29
https://www.informatat.com/gjashte-gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-pas-ndarjes/20%Monthly2019-02-20 13:27
https://www.informatat.com/vuciq-per-taksen-be-ja-te-ndikoje-ne-prishtinen/20%Monthly2019-02-20 13:25
https://www.informatat.com/hakerat-publikojne-videon-intime-te-nicole-scherzinger-dhe-lewis-hamilton/20%Monthly2019-02-20 13:23
https://www.informatat.com/riana-grande-hyn-ne-historine-e-billboard/20%Monthly2019-02-20 13:21
https://www.informatat.com/koalicion-i-ri-qeveritar-flasin-vv-aak-ldk-psd-nisma/20%Monthly2019-02-20 13:18
https://www.informatat.com/sonte-brit-awards-kush-do-triumfoje-dua-lipa-apo-rita-ora/20%Monthly2019-02-20 13:17
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-shqiptare-me-canta-me-droge-ne-drejtim-te-greqise/20%Monthly2019-02-20 13:13
https://www.informatat.com/a-ishte-rugova-pro-korrigjimit-te-kufijve-hoti-publikon-intervisten-e-2004-tes-te-ish-presidentit/20%Monthly2019-02-20 13:12
https://www.informatat.com/selimi-dyshohet-per-te-inkriminuar-te-tjere-mbi-abuzimin-ne-drenas-perfshire-edhe-avokatin/20%Monthly2019-02-20 13:10
https://www.informatat.com/nje-delegacion-i-larte-i-nato-s-vizitoi-ministrine-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-02-20 13:08
https://www.informatat.com/mkrs-nenshkruan-memorandume-bashkepunimi-me-gjashte-federata-ne-vlere-totale-prej-me-shume-se-gjysme-milioni-euro/20%Monthly2019-02-20 13:11
https://www.informatat.com/siri-evakuohen-civilet-nga-bastioni-i-fundit-i-shtetit-islamik/20%Monthly2019-02-20 13:05
https://www.informatat.com/thacijam-krenar-qe-sot-po-shoh-rezultatet-e-para-te-marreveshjes-me-mcc-ne/20%Monthly2019-02-20 13:04
https://www.informatat.com/irani-thote-se-tensionet-me-shba-ne-jane-ne-nivelin-me-te-larte/20%Monthly2019-02-20 13:01
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-vrasjen-e-25-vjecarit-ne-ferizaj/20%Monthly2019-02-20 12:58
https://www.informatat.com/thaci-nuk-fitohen-shume-vota-kur-flitet-per-dialog-per-mua-interesi-nacional-eshte-mbi-vota/20%Monthly2019-02-20 15:55
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-ferizaj/20%Monthly2019-02-20 15:32
https://www.informatat.com/meta-nuk-eshte-zgjidhje-ti-pajisim-kosovaret-me-pasaporta-te-shqiperise/20%Monthly2019-02-20 12:23
https://www.informatat.com/papa-francesku-kardinalet-katolike-kerkojne-fundin-e-agjendes-homoseksuale/20%Monthly2019-02-20 12:08
https://www.informatat.com/ahmeti-deklarohet-per-shkarkimin-e-januz-salihajt/20%Monthly2019-02-20 12:01
https://www.informatat.com/pensionistet-falenderojne-kryeparlamentarin-veseli-per-rritjen-e-pensioneve/20%Monthly2019-02-20 11:57
https://www.informatat.com/fmn-mbeshtet-atk-ne-modernizimin-e-procesit-te-kontrollit-tatimor/20%Monthly2019-02-20 11:55
https://www.informatat.com/pamjet-qe-shfaqin-per-here-te-pare-nje-pinguin-krejtesisht-te-zi/20%Monthly2019-02-20 11:51
https://www.informatat.com/fifa-e-denon-klubin-e-madh-evropian/20%Monthly2019-02-20 11:48
https://www.informatat.com/lekaj-i-gatshem-te-plotesoje-kerkesat-e-odes-se-afarizmit/20%Monthly2019-02-20 11:43
https://www.informatat.com/suarez-24-ore-pa-gol-ne-ligen-e-kampioneve-jashte-camp-nou/20%Monthly2019-02-20 11:41
https://www.informatat.com/lady-gaga-ndahet-nga-i-fejuari/20%Monthly2019-02-20 11:37
https://www.informatat.com/shperthim-i-fuqishem-ne-elbasan/20%Monthly2019-02-20 11:37
https://www.informatat.com/ne-rusi-ushtareve-u-ndalohet-smartfoni-derisa-jane-ne-detyre/20%Monthly2019-02-20 11:35
https://www.informatat.com/20-shkurti-1991-basha-28-vite-me-pas-jemi-para-te-njejtes-sfide/20%Monthly2019-02-20 11:35
https://www.informatat.com/okb-po-krijohet-mundesia-per-perfundimin-e-konfliktit-ne-jemen/20%Monthly2019-02-20 11:32
https://www.informatat.com/khloe-ndahet-nga-i-dashuri-e-tradhtoi-perseri/20%Monthly2019-02-20 11:31
https://www.informatat.com/putin-kercenon-ameriken-me-sulm-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-02-20 11:25
https://www.informatat.com/vesel-veseli-tentoi-te-mashtroije-ipk-ne-duke-fshehur-bisedat-me-16-vjecaren-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-20 14:03
https://www.informatat.com/kenia-vazhdon-te-mbaje-qendrim-kunder-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-20 11:20
https://www.informatat.com/komf-rregulloret-komunale-per-te-drejtat-e-femijeve-te-aprovohen-ne-cdo-komune/20%Monthly2019-02-20 11:16
https://www.informatat.com/isuf-gashi-i-njohur-si-baca-ftohet-nga-specialja-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-20 11:09
https://www.informatat.com/atk-ja-zotohet-per-fuqizim-te-partneritetit-me-sektorin-privat/20%Monthly2019-02-20 11:06
https://www.informatat.com/kylie-jenner-nuk-mohon-operacionet-plastike/20%Monthly2019-02-20 11:01
https://www.informatat.com/majlinda-kelmendi-synon-edhe-nje-medalje-te-arte-kete-jave/20%Monthly2019-02-20 10:57
https://www.informatat.com/a-ka-rama-nje-skenar-per-braktisjen-e-kuvendit-te-nesermen-e-protestes/20%Monthly2019-02-20 10:51
https://www.informatat.com/mapl-nisma-e-bahtirit-per-bashkimin-e-mitrovices-eshte-ne-kundershtim-me-kushtetuten/20%Monthly2019-02-20 10:48
https://www.informatat.com/hoti-kerkon-vetem-zgjedhje/20%Monthly2019-02-20 10:45
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-takim-me-berzh-in-zrre-ne-e-kostt-in-diskuton-per-ndertimin-e-kapaciteteve-te-reja-energjetike/20%Monthly2019-02-20 10:42
https://www.informatat.com/avokati-i-te-mitures-nga-drenasi-jam-i-lire/20%Monthly2019-02-20 12:55
https://www.informatat.com/haziri-thacit-nese-arrihet-marreveshja-me-serbine-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-02-20 10:27
https://www.informatat.com/bizneset-kerkojne-nga-qeveria-qe-te-mos-hiqet-taksa-100/20%Monthly2019-02-20 10:24
https://www.informatat.com/gjykata-vendos-75-vjet-burgim-per-banden-serbe-te-droges/20%Monthly2019-02-20 10:14
https://www.informatat.com/fillon-kerkimi-per-pilotin-e-emiliano-salas-plot-30-dite-pasi-u-rrezua-aeroplani/20%Monthly2019-02-20 10:09
https://www.informatat.com/pas-takimit-me-bashen-ambasadori-i-be-isha-i-qarte-presim-tmos-kete-dhune-ne-proteste/20%Monthly2019-02-20 10:05
https://www.informatat.com/limaj-sduhet-ta-kemi-presion-kohen-por-marreveshjen-e-mire-me-serbine/20%Monthly2019-02-20 10:01
https://www.informatat.com/ancelotti-i-do-keta-tre-yje-te-napoli/20%Monthly2019-02-20 10:01
https://www.informatat.com/superhena-sateliti-i-tokes-me-afer-dhe-me-i-shndritshem/20%Monthly2019-02-20 09:59
https://www.informatat.com/arrestohet-avokati-i-vajzes-se-keqperdorur-seksualisht-ne-drenas-edhe-ai-dyshohet-per-abuzim-me-viktimen/20%Monthly2019-02-20 12:26
https://www.informatat.com/vuciqi-kercenohet-se-do-te-pergjigjet-nese-ndodh-shkembi-i-territoreve-me-kosoven/20%Monthly2019-02-20 09:51
https://www.informatat.com/lg-lanson-linjen-e-re-te-telefonave-te-lire-duke-perfshire-q60-me-kamere-te-trefishte/20%Monthly2019-02-20 09:50
https://www.informatat.com/kurti-te-mos-shtiremi-se-nuk-kemi-arritur-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-02-20 11:23
https://www.informatat.com/schalke-man-city-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2019-02-20 09:41
https://www.informatat.com/kelmendi-pervec-mesuesit-policit-e-mjekut-ka-te-inkriminuar-edhe-te-tjere-ne-rastin-e-drenasit/20%Monthly2019-02-20 09:37
https://www.informatat.com/rakitic-i-thote-po-interit/20%Monthly2019-02-20 09:34
https://www.informatat.com/thaci-per-marreveshjen-me-serbine-garanci-e-kemi-ameriken/20%Monthly2019-02-20 10:37
https://www.informatat.com/zorret-kane-ndikim-te-madh-ne-shendetin-mendor/20%Monthly2019-02-20 09:31
https://www.informatat.com/liverpool-do-te-fitoje-ne-allianz-arena/20%Monthly2019-02-20 09:24
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-larguar-te-keds-it/20%Monthly2019-02-20 09:23
https://www.informatat.com/novosti-britania-eshte-kunder-heqjes-se-takses-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2019-02-20 09:22
https://www.informatat.com/nenes-19-vjecare-i-refuzohet-kthimi-nga-siria-i-hiqet-nenshtetesia/20%Monthly2019-02-20 09:17
https://www.informatat.com/ridea-30-e-qytetareve-mbeshtesin-shkembimin-e-territoreve-ne-kembim-te-njohjes-dhe-anetaresimit-ne-okb/20%Monthly2019-02-20 09:07
https://www.informatat.com/tentuan-ta-grabisnin-vritet-shqiptari-ne-brazil/20%Monthly2019-02-20 09:03
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-ne-aeroportin-adem-jashari-dergohet-ne-dubrave/20%Monthly2019-02-20 09:00
https://www.informatat.com/real-madrid-e-ka-gjetur-zevendesuesin-e-ronaldos/20%Monthly2019-02-20 08:59
https://www.informatat.com/britania-konsiderohet-e-cenueshme-ndaj-nderhyrjes-kineze/20%Monthly2019-02-20 08:56
https://www.informatat.com/sejdiu-kerkon-raportin-per-shpenzimet-e-qeverise-per-pavaresi/20%Monthly2019-02-20 08:54
https://www.informatat.com/daciq-serbia-pagoi-700-milione-euro-borxh-te-kosoves/20%Monthly2019-02-20 08:51
https://www.informatat.com/starova-e-ardhmja-si-udherrefyese-e-persosur-drejt-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-20 08:50
https://www.informatat.com/sipas-kryeministrit-rama-opozita-po-pengon-celjen-e-negociatave/20%Monthly2019-02-20 08:48
https://www.informatat.com/shoqatat-e-dala-nga-lufta-perplasen-per-kremten-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-20 08:42
https://www.informatat.com/kim-do-te-udhetoje-me-tren-drejt-vietnamit-per-samitin-e-dyte-me-trump/20%Monthly2019-02-20 08:41
https://www.informatat.com/gjendet-mjet-i-pashperthyer-ne-1podujeve/20%Monthly2019-02-20 08:38
https://www.informatat.com/trauma-e-koalicionit/20%Monthly2019-02-20 08:36
https://www.informatat.com/djegia-e-mandateve-meta-opozita-te-beje-nje-hap-prapa-nga-vendimi-qeveria-te-beje-dy/20%Monthly2019-02-20 08:34
https://www.informatat.com/ljajiq-tregon-se-nga-hyjne-mallrat-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-02-20 08:30
https://www.informatat.com/deficiti-buxhetor-i-2018-s-mbi-202-milione-euro/20%Monthly2019-02-20 08:29
https://www.informatat.com/ekipet-e-shpetimit-ne-kerkim-te-skitareve-qe-zuri-orteku-i-bores-ne-zvicer/20%Monthly2019-02-20 08:27
https://www.informatat.com/30-vjet-nga-greva-e-minatoreve-te-trepces/20%Monthly2019-02-20 08:23
https://www.informatat.com/4-te-vdekur-nga-gripi-i-derrave/20%Monthly2019-02-20 08:20
https://www.informatat.com/tre-muaj-nga-taksa-ska-dialog/20%Monthly2019-02-20 08:17
https://www.informatat.com/arabia-saudite-me-reaktore-berthamore-kongresi-i-shba-kerkon-hetim/20%Monthly2019-02-20 08:15
https://www.informatat.com/sot-mbaron-koha-e-thacit-per-dekretimin-e-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-02-20 09:58
https://www.informatat.com/e-rralle-qeni-lind-me-nje-goje-te-dyte-ne-vesh/20%Monthly2019-02-20 08:08
https://www.informatat.com/iluzioni-i-funksionimit-te-komunave-veriore/20%Monthly2019-02-20 09:49
https://www.informatat.com/ish-kancelari-gjerman-ka-nje-kerkese-per-lideret-nga-kosova/20%Monthly2019-02-20 09:32
https://www.informatat.com/skandali-seksual-me-te-mituren-ne-drenas-raportohet-para-deputeteve/20%Monthly2019-02-20 07:57
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-i-ngrohte-dhe-me-diell/20%Monthly2019-02-20 07:53
https://www.informatat.com/bilall-sherifi-i-ben-nje-propozim-ldk-se-per-te-hyre-ne-qeveri/20%Monthly2019-02-19 15:54
https://www.informatat.com/keshilli-atlantik-zgjidhje-per-kosoven-sipas-modelit-greqi-maqedoni-veriore/20%Monthly2019-02-19 15:51
https://www.informatat.com/mos-i-qendroni-afer-shporetit-te-druve-mund-tua-shkaktoje-kete-semundje-mendore/20%Monthly2019-02-19 15:50
https://www.informatat.com/tahiri-ligji-per-qeverine-duhet-ti-zvogeloj-ministrite/20%Monthly2019-02-20 08:12
https://www.informatat.com/kosova-do-te-hape-ambasada-ne-tajlande-bangladesh-kolumbi-dhe-gane/20%Monthly2019-02-20 08:04
https://www.informatat.com/bernie-sanders-shpall-serish-kandidaturen-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-02-19 15:41
https://www.informatat.com/rama-opozita-do-te-humbase-per-sa-kohe-mendon-se-shqiptaret-mund-ti-marre-per-budallenj/20%Monthly2019-02-19 15:38
https://www.informatat.com/skandali-seksual-ne-kavaje-apeli-jep-vendimin-per-te-miturit/20%Monthly2019-02-19 15:38
https://www.informatat.com/psikologia-turke-byreku-ua-1shkaterron-trurin/20%Monthly2019-02-19 15:31
https://www.informatat.com/gjashte-muaj-burgim-e-500-euro-gjobe-per-gruan-qe-ndihmoi-te-bijen-dhe-mbesen-ne-prostitucion/20%Monthly2019-02-19 15:27
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-ka-nje-mbeshtetje-te-fshehte-per-taksen-ne-amerike-dhe-ne-evrope/20%Monthly2019-02-19 15:24
https://www.informatat.com/facebook-akuzohet-per-zbulimin-e-disa-te-dhenave-te-ndjeshme-shendetesore/20%Monthly2019-02-19 15:14
https://www.informatat.com/uefa-i-refuzon-planet-e-fifa-s-per-ligen-e-kombeve/20%Monthly2019-02-19 15:11
https://www.informatat.com/hasmeria-elshani-kelmendi-ne-peje-biseda-private-zbulon-se-u-derguan-njerez-te-kryejne-vrasje-me-pagese/20%Monthly2019-02-19 15:06
https://www.informatat.com/lluka-ndane-mirenjohje-per-minatoret-e-trepces/20%Monthly2019-02-19 14:55
https://www.informatat.com/u-qyqe-ishte-reagimi-i-haradinaj-kur-pyetet-per-halil-matoshin/20%Monthly2019-02-19 14:51
https://www.informatat.com/be-ja-kerkon-kthimin-e-pd-se-ne-kuvend-dialog-shumice-opozite-per-zgjidhjen-e-krizes/20%Monthly2019-02-19 14:42
https://www.informatat.com/haradinaj-sjam-i-gatshem-me-shku-ne-zgjedhje-jam-i-gatshem-me-punu/20%Monthly2019-02-20 08:00
https://www.informatat.com/berisha-ne-kroaci-pro-thellimit-te-bashkepunimit-ne-fushen-e-sigurise/20%Monthly2019-02-19 14:33
https://www.informatat.com/komisioni-hetimor-ska-kujt-tia-1paraqes-raportin-per-debimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2019-02-19 14:30
https://www.informatat.com/haradinajmogherini-e-ka-vazhduar-nje-dialog-gjysme-te-fshehur-taksa-mbetet/20%Monthly2019-02-19 14:29
https://www.informatat.com/vetevendosje-kunder-nje-qeverie-gjitheperfshirese-thote-se-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-02-19 14:19
https://www.informatat.com/liverpool-nenshkruan-me-super-lojtarin/20%Monthly2019-02-19 14:15
https://www.informatat.com/icardi-nuk-pranon-te-luaje-per-interin-pa-shiritin-e-kapitenit/20%Monthly2019-02-19 14:11
https://www.informatat.com/kadaj-bujupi-mogherini-po-shfrytezon-dialogun-per-ngritje-ne-karriere/20%Monthly2019-02-19 14:07
https://www.informatat.com/dw-opozita-djeg-mandatet-dhe-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-19 14:03
https://www.informatat.com/rriten-pensionet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-19 13:58
https://www.informatat.com/mehmeti-procesi-i-kurrikules-shkollore-ka-ngecur-shume/20%Monthly2019-02-19 13:40
https://www.informatat.com/policia-ne-gjakove-ndermerr-masa-shtese-ne-sigurine-e-trafikut-rrugor/20%Monthly2019-02-19 13:26
https://www.informatat.com/psd-kerkon-rritje-te-pages-minimale-me-vend/20%Monthly2019-02-19 13:18
https://www.informatat.com/daciq-synon-terheqjen-edhe-te-6-njohjeve-per-kosoven-pastaj-ne-pension/20%Monthly2019-02-19 13:10
https://www.informatat.com/bekim-jashari-kujton-babane-e-tij-hamez-jasharin-ne-ditelindjen-e-tij/20%Monthly2019-02-19 13:07
https://www.informatat.com/gjendet-diamanti-i-rralle-300-milione-vjecar-eshte-ne-forme-zemre/20%Monthly2019-02-19 13:03
https://www.informatat.com/gjuriq-nenshkruan-protokolle1-ne-serbi-per-komuna-te-cilat-i-perkasin-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-19 12:59
https://www.informatat.com/tahiri-do-te-rritet-numri-i-zyrtareve-qe-do-te-deklarojne-pasurine/20%Monthly2019-02-19 12:55
https://www.informatat.com/vetura-godet-dy-nxenese-ne-podujeve/20%Monthly2019-02-19 12:52
https://www.informatat.com/bytyqi-premton-permiresimin-e-infrastruktures-shkollore-ne-komunen-e-decanit/20%Monthly2019-02-19 12:49
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-burg-te-perjetshem-per-ritvan-zykajn-i-cili-vrau-8-anetare-te-familjes/20%Monthly2019-02-19 12:45
https://www.informatat.com/formati-i-super-kupes-se-spanjes-ndryshon-plotesisht/20%Monthly2019-02-19 12:37
https://www.informatat.com/shoqata-e-transportit-rrugor-paralajmeron-greve/20%Monthly2019-02-19 12:35
https://www.informatat.com/vuciq-ka-nje-thirrje-per-lideret-nga-kosova/20%Monthly2019-02-19 12:20
https://www.informatat.com/chelsea-ofron-60-milione-euro-per-jovic/20%Monthly2019-02-19 12:17
https://www.informatat.com/ne-qeveri-thone-se-taksa-ska-lidhje-me-stabilitetin-e-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-02-19 12:12
https://www.informatat.com/pacolli-perfshirja-e-shba-se-ne-keto-momente-bekim-per-kosoven/20%Monthly2019-02-19 12:09
https://www.informatat.com/endriti-nuk-po-ze-vend-ja-ne-cilin-vend-po-gjendet-tani/20%Monthly2019-02-19 12:09
https://www.informatat.com/sonte-do-te-shfaqet-super-hena-e-bores/20%Monthly2019-02-19 12:06
https://www.informatat.com/nderron-jete-ikona-e-modes/20%Monthly2019-02-19 12:05
https://www.informatat.com/spiunet-sofistikojne-metodat-e-pergjimit/20%Monthly2019-02-19 12:04
https://www.informatat.com/cfare-po-negociojne-kosova-e-serbia-petrit-selimi-perplaset-me-gazetarin-e-politico-s/20%Monthly2019-02-19 12:01
https://www.informatat.com/kerkohen-30-dite-paraburgim-per-te-dyshuarin-qe-theri-dy-persona-ne-gjakove/20%Monthly2019-02-19 11:58
https://www.informatat.com/serbia-me-propozim-zyrtar-kerkon-demarkacion-te-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2019-02-19 11:58
https://www.informatat.com/a-do-ti-fale-nje-deputet-rames-djegia-e-mandateve-te-opozites-flet-armiku-i-bashes/20%Monthly2019-02-19 11:56
https://www.informatat.com/kosova-nis-pergatitjet-per-rumanine-sot-kompletohet/20%Monthly2019-02-19 11:51
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-arineta-mulen-e-falenderon-per-promovim-te-kosoves/20%Monthly2019-02-19 11:47
https://www.informatat.com/vidhen-kapaket-ne-rrugen-e-rikonstruktuar-elbasan-cerrik/20%Monthly2019-02-19 11:44
https://www.informatat.com/publikohet-transparometri-edhe-per-6-komuna-te-tjera-te-kosoves/20%Monthly2019-02-19 11:36
https://www.informatat.com/arifi-i-pergjigjet-mogherinit-je-rreshtuar-kah-beogradi/20%Monthly2019-02-19 15:45
https://www.informatat.com/ahmeti-psd-nuk-do-te-perfshihet-ne-qeveri/20%Monthly2019-02-19 14:37
https://www.informatat.com/juventus-po-e-transferon-sensacionin-evropian/20%Monthly2019-02-19 11:24
https://www.informatat.com/nga-neser-produktet-nga-kosova-shiten-ne-serbine-qendrore/20%Monthly2019-02-19 11:23
https://www.informatat.com/kdi-thote-se-gjakova-eshte-nder-komunat-me-transparente/20%Monthly2019-02-19 11:21
https://www.informatat.com/pavaresia-e-kosoves-u-festua-edhe-ne-irak/20%Monthly2019-02-19 11:19
https://www.informatat.com/policia-kroate-zbulon-dhjetera-migrante-ne-nje-kamion/20%Monthly2019-02-19 11:18
https://www.informatat.com/pas-vdekjes-se-emiliano-salas-cardiffi-dhe-agjenti-mckay-i-nisin-akuzat/20%Monthly2019-02-19 11:16
https://www.informatat.com/shba-po-i-konsideron-te-rrezikshme-per-sigurine-kombetare-veturat-gjermane/20%Monthly2019-02-19 11:12
https://www.informatat.com/engel-liberalizimi-i-vizave-ska-ndodhur-ende-dhe-kjo-eshte-frustruese/20%Monthly2019-02-19 14:25
https://www.informatat.com/shba-rikonfirmon-1perkushtimin-1ndaj-nato-s/20%Monthly2019-02-19 11:07
https://www.informatat.com/ndiheni-te-lodhur-shprehite-e-thjeshta-qe-ju-mbushin-energji/20%Monthly2019-02-19 11:01
https://www.informatat.com/serbia-me-shtate-perfaqesi-te-reja-diplomatike-neper-vende-qe-se-njohin-kosoven/20%Monthly2019-02-19 11:00
https://www.informatat.com/shtyhen-ndeshjet-e-te-premtes-dhe-te-shtunes-ne-la-liga/20%Monthly2019-02-19 10:56
https://www.informatat.com/meg-ryan-tani-edhe-producente-e-filmave/20%Monthly2019-02-19 10:53
https://www.informatat.com/drejtori-i-policise-merr-pjese-ne-kongresin-e-policise-evropiane/20%Monthly2019-02-19 10:48
https://www.informatat.com/haradinaj-projektligji-per-qeverine-sakteson-marrjen-e-pergjegjesive-dhe-detyrave/20%Monthly2019-02-19 10:44
https://www.informatat.com/queen-dhe-adam-lambert-performojne-ne-oskar-2019/20%Monthly2019-02-19 10:43
https://www.informatat.com/njoftim-i-rendesishem-per-te-gjithe-shoferet-qe-vijne-apo-shkojne-ne-jug-te-shqiperise/20%Monthly2019-02-19 10:42
https://www.informatat.com/miratohet-ankesa-e-prokurorise-speciale-per-rastin-e-mustafes-dhe-38-te-akuzuarve/20%Monthly2019-02-19 10:39
https://www.informatat.com/ja-arsyet-se-perse-nuk-duhet-te-mbani-tapet-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-19 10:38
https://www.informatat.com/meta-ne-berlin-presidenti-gati-per-negociatat-me-be/20%Monthly2019-02-19 10:35
https://www.informatat.com/te-mirat-e-mjaltes-me-arra/20%Monthly2019-02-19 10:35
https://www.informatat.com/kapen-arme-e-droge-kater-ne-pranga/20%Monthly2019-02-19 10:33
https://www.informatat.com/per-seks-me-te-mire-bejeni-kete-veprim-cdo-nate/20%Monthly2019-02-19 10:31
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-e-miraton-ankesen-e-prokurorise-speciale-ne-rastin-e-39-te-akuzuarve/20%Monthly2019-02-19 10:30
https://www.informatat.com/50-cent-polici-dha-urdher-te-me-qellonin/20%Monthly2019-02-19 10:27
https://www.informatat.com/gruevski-per-tv-pink-si-na-braktisi-ahmeti-ne-momentin-e-fundit-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2019-02-19 10:27
https://www.informatat.com/tradhtia-e-tristan-thompson-khloe-kardashian-ka-dy-fjale-per-ish-in/20%Monthly2019-02-19 10:25
https://www.informatat.com/pezullohet-greva-e1-transportuesve-te-udhetareve-podujeve-prishtine/20%Monthly2019-02-19 10:24
https://www.informatat.com/adoleshentja-zgjohet-nga-koma-zbulon-se-kishte-lindur-nje-femije/20%Monthly2019-02-19 10:22
https://www.informatat.com/ky-lloj-lengu-do-ju-shpetoje-nga-dhimbjet-e-artritit/20%Monthly2019-02-19 10:18
https://www.informatat.com/ambientalistet-kerkojne-nga-be-kufizime-te-ashpra-per-termocentralet-perfshire-ato-ne-kosove/20%Monthly2019-02-19 10:12
https://www.informatat.com/ia-vrane-13-anetare-te-familjes-vajza-nga-krusha-mesazh-prekes-tenorit-kosovar/20%Monthly2019-02-19 10:11
https://www.informatat.com/haradinaj-flamuri-i-kosoves-po-valon-ne-majet-me-te-larta-boterore-fale-aplinisteve/20%Monthly2019-02-19 10:08
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-persona-per-nje-mashtrim-14-milione-dollaresh-ne-kriptovaluta/20%Monthly2019-02-19 10:07
https://www.informatat.com/formacionet-e-mundshme-liverpool-bayern-munich/20%Monthly2019-02-19 10:02
https://www.informatat.com/avdyli-per-aktivitetet-e-pavaresise-kush-i-vodhi-490-000-euro/20%Monthly2019-02-19 10:02
https://www.informatat.com/keshtu-mund-ta-nxirrni-halen-e-peshkut-e-cila-ju-ka-ngecur-ne-fyt/20%Monthly2019-02-19 09:57
https://www.informatat.com/mediat-serbe-amerika-e-gatshme-per-levizje-ekstreme-ndaj-prishtines/20%Monthly2019-02-19 09:55
https://www.informatat.com/klopp-ne-telashe-para-bayernit-liverpooli-me-disa-mungesa/20%Monthly2019-02-19 09:52
https://www.informatat.com/themeluesi-i-huawei-bota-nuk-mund-te-jetoje-pa-ne/20%Monthly2019-02-19 09:49
https://www.informatat.com/rama-drejt-pukes-lezhjanet-bllokojne-rrugen/20%Monthly2019-02-19 09:45
https://www.informatat.com/kush-do-ta-zevendesoje-rolin-e-james-bond-te-daniel-craig/20%Monthly2019-02-19 09:43
https://www.informatat.com/detyra-e-pare-e-qeverise-tranzitore-do-te-jete-te-dergoje-para-drejtesise-edi-ramen/20%Monthly2019-02-19 09:39
https://www.informatat.com/vidhen-kompjutere-ne-nje-shkolle-ne-peje/20%Monthly2019-02-19 09:36
https://www.informatat.com/burg-i-perjetshem-per-autorin-e-vrasjes-se-45-vjecares/20%Monthly2019-02-19 09:32
https://www.informatat.com/vajza-kroate-u-zhduk-18-vite-me-pare-trupi-i-saj-gjendet-ne-frigoriferin-e-shtepise/20%Monthly2019-02-19 09:28
https://www.informatat.com/be-pajtohet-qe-deri-me-2030-emetimi-i-dioksidit-te-karbonit-nga-veturat-te-ulet-per-30/20%Monthly2019-02-19 09:26
https://www.informatat.com/serbet-e-veriut-festojne-me-bomba-e-me-portretin-e-putinit/20%Monthly2019-02-19 09:25
https://www.informatat.com/shaqiri-kerkon-fitore-me-liverpoolin-kunder-ish-klubit-te-tij-bayernit/20%Monthly2019-02-19 09:22
https://www.informatat.com/videoklipi-i-rame-lahajt-per-pavaresine-e-kosoves-i-alarmon-serbet/20%Monthly2019-02-19 09:19
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2019-02-19 09:18
https://www.informatat.com/detaje-nga-shperthimi-i-djeshem-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2019-02-19 09:15
https://www.informatat.com/politiko-vuciq-e-thaci-pajtohen-se-nuk-po-pajtohen/20%Monthly2019-02-19 11:34
https://www.informatat.com/kontratat-e-vdekjes-si-urdheroheshin-killerat-shqiptare-nga-burgu-famekeq-i-greqise/20%Monthly2019-02-19 09:12
https://www.informatat.com/ceshtja-e-murit-16-shtete-paditin-trump-in/20%Monthly2019-02-19 09:10
https://www.informatat.com/hoti-krahason-shpenzimet-per-festen-e-pavaresise-me-dy-vjet-me-pare-dallimi-430-mije-euro/20%Monthly2019-02-19 09:07
https://www.informatat.com/nje-punetor-ne-ferizaj-rrezohet-nga-objekti-ku-po-punonte/20%Monthly2019-02-19 09:06
https://www.informatat.com/kosova-dhe-franca-avancojne-partneritetin-per-siguri-dhe-integrimet-euro-atlantike/20%Monthly2019-02-19 09:03
https://www.informatat.com/shqiperia-pervec-se-po-pakesohet-edhe-po-plaket/20%Monthly2019-02-19 09:03
https://www.informatat.com/ne-shba-mblidhen-fonde-per-familjet-e-vellezerve-bytyqi/20%Monthly2019-02-19 08:58
https://www.informatat.com/ministrat-britanike-thirrje-may-t-mos-kerceno-me-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-02-19 08:55
https://www.informatat.com/ndryshimet-pozitive-qe-i-ndodhin-trupit-pas-shtatzenise/20%Monthly2019-02-19 08:48
https://www.informatat.com/besarta-jashari-me-fjale-rreqethese-per-ditelindjen-e-babait-te-saj/20%Monthly2019-02-19 08:47
https://www.informatat.com/qytetaret-ne-lufte-me-qente-endacake/20%Monthly2019-02-19 08:45
https://www.informatat.com/qeveria-jashteligjshem-planifikon-punesimin-e-banoreve-te-hades-dhe-te-shipitulles-ne-kek/20%Monthly2019-02-19 08:44
https://www.informatat.com/deputetja-me-e-re-qe-nenshkroi-1ne-deklaraten-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-19 08:41
https://www.informatat.com/mogherini-sdo-te-kete-bisedime-pa-u-hequr-tarifat-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-19 08:35
https://www.informatat.com/cka-deshiron-daciqi-qe-trumpi-te-beje-per-kosoven/20%Monthly2019-02-19 08:31
https://www.informatat.com/kush-nuk-e-njeh-kosoven-fiton-ambasaden-e-serbise/20%Monthly2019-02-19 08:31
https://www.informatat.com/kocijancic-djegia-e-mandatave-te-deputeteve-kunder-reformave-qe-kerkon-be-ja/20%Monthly2019-02-19 08:28
https://www.informatat.com/kerkuan-rrezimin-e-trump-presidenti-veprim-i-paligjshem-dhe-prej-tradhtari/20%Monthly2019-02-19 08:28
https://www.informatat.com/kundershtohet-perfshirja-e-rusise-dhe-e-kines-ne-dialog/20%Monthly2019-02-19 08:26
https://www.informatat.com/festa-e-percarjes/20%Monthly2019-02-19 08:23
https://www.informatat.com/platforma-sia-kerkon-serbise-njohjen-e-integritetit-territorial-te-kosoves/20%Monthly2019-02-19 11:29
https://www.informatat.com/thellohet-percarja-mes-partnereve-te-koalicionit/20%Monthly2019-02-19 11:06
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-10/20%Monthly2019-02-19 08:13
https://www.informatat.com/veseli-merr-cmimin-udheheqesi-me-i-mire-i-evropes-juglindore-qe-mbeshtete-zhvillimin-ekonomik-permes-digjitalizimit/20%Monthly2019-02-19 09:14
https://www.informatat.com/pse-disa-veze-jane-kafe-dhe-disa-te-bardha/20%Monthly2019-02-18 13:22
https://www.informatat.com/kujdes-nese-flisni-keq-per-facebook-un-mund-tju-ndodh-kjo/20%Monthly2019-02-18 13:19
https://www.informatat.com/kush-e-do-qendrimin-njeshekullor-te-kfor-it-ne-kosove/20%Monthly2019-02-18 12:41
https://www.informatat.com/eli-fara-dhe-aurela-gace-tregojne-se-cfare-kane-zili-tek-njera-tjetra/20%Monthly2019-02-18 12:38
https://www.informatat.com/shkoi-ne-pushime-me-babain-rites-i-ndodhi-dicka-aspak-e-kendshme/20%Monthly2019-02-18 12:36
https://www.informatat.com/589-studente-kane-aplikuar-online-per-150-vendet-ne-policine-e-shtetit/20%Monthly2019-02-18 12:33
https://www.informatat.com/cmimi-marramendes-i-kostumit-te-loredanes/20%Monthly2019-02-18 12:30
https://www.informatat.com/artisti-i-njohur-boteror-poston-per-diten-e-pavaresise-vajzat-e-kosoves-po-marrin-boten-ne-duar/20%Monthly2019-02-18 12:26
https://www.informatat.com/haradinaj-falenderon-te-gjithe-ata-qe-festuan-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-19 08:22
https://www.informatat.com/basha-vendosem-unanimisht-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-18 12:16
https://www.informatat.com/rama-luli-po-luan-blofin-do-bejne-deri-ne-fund-sikur-sdo-hyjne-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-02-18 12:14
https://www.informatat.com/keto-jane-semundjet-qe-mund-te-sheroje-qepa/20%Monthly2019-02-18 12:11
https://www.informatat.com/kurdet-e-sirise-kerkojne-ndihmen-e-evropianeve/20%Monthly2019-02-18 11:48
https://www.informatat.com/historia-e-nje-prej-fotografive-me-te-dhimbshme-nga-lufta-e-kosoves/20%Monthly2019-02-18 11:47
https://www.informatat.com/rita-ora-me-emocion-kujton-koncertin-qe-mbajti-ne-kosove-mirenjohese-qe-te-quaj-shtepi/20%Monthly2019-02-18 11:44
https://www.informatat.com/the-sun-vajza-e-refugjateve-nga-kosova-u-be-artistja-me-e-nominuar-ne-brit-awards-per-dy-vite-radhazi/20%Monthly2019-02-18 11:42
https://www.informatat.com/kim-kardashian-e-tepron-me-veshjen-ne-eventin-me-te-fundit/20%Monthly2019-02-18 11:39
https://www.informatat.com/filmi-izraelit-synonyms-fiton-ariun-e-arte-ne-berlinale/20%Monthly2019-02-18 11:37
https://www.informatat.com/kelmendi-festimi-me-shampanje-per-pavaresi-manifestim-qe-fyen-kosoven/20%Monthly2019-02-18 11:34
https://www.informatat.com/motrat-vjollca-nisin-pushimet-publikojne-pamje-nga-ky-vend/20%Monthly2019-02-18 11:32
https://www.informatat.com/mungesa-e-gjumit-pengon-punen-tuaj/20%Monthly2019-02-18 11:29
https://www.informatat.com/7-metoda-efikase-si-ta-qetesoni-dhimbjen-e-dhembit-brenda-5-minutave/20%Monthly2019-02-18 11:27
https://www.informatat.com/policia-arreston-te-dyshuarin-qe-vodhi-arken-e-xhamise-ne-istog/20%Monthly2019-02-18 11:25
https://www.informatat.com/mjeku-deepak-chopra-sheroni-dhembjen-e-kokes-per-vetem-50-sekonda/20%Monthly2019-02-18 11:23
https://www.informatat.com/janjiq-cdo-gje-po-shpie-drejt-nje-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-02-18 11:19
https://www.informatat.com/a-do-ta-djege-mandatin-e-tij-sali-berisha-flet-ashper-ne-mbledhjen-me-dyer-te-mbyllura-te-pd/20%Monthly2019-02-18 11:16
https://www.informatat.com/thaci-me-optimist-se-vuciqi-shpreson-se-me-2019-do-te-arrihet-marreveshja/20%Monthly2019-02-19 08:20
https://www.informatat.com/senatoret-amerikane-kosova-partner-i-rendesishem-i-shba-ve-dhe-nato-s-ne-ndaljen-e-ndikimit-rus/20%Monthly2019-02-18 10:57
https://www.informatat.com/reperi-shqiptar-mbulohet-nga-tatuazhet/20%Monthly2019-02-18 10:54
https://www.informatat.com/nena-25-vjecare-sjell-ne-jete-shtatenjake-gjashte-vajza-dhe-nje-djale/20%Monthly2019-02-18 10:50
https://www.informatat.com/vuciq-per-marreveshjen-me-kosoven-do-te-jete-me-keq-se-ferri/20%Monthly2019-02-18 10:46
https://www.informatat.com/u-tha-se-po-behej-baba-i-binjakeve-ardian-bujupi-sqaron-te-verteten/20%Monthly2019-02-18 10:38
https://www.informatat.com/ky-eshte-personi-qe-zbuloi-talentin-e-dua-lipes/20%Monthly2019-02-18 10:33
https://www.informatat.com/vrasja-e-dyfishte-ne-vlore-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-02-18 10:27
https://www.informatat.com/be-ja-shqyrton-rritjen-e-sanksioneve-ndaj-rusise/20%Monthly2019-02-18 10:25
https://www.informatat.com/perforcohet-kb-prishtina/20%Monthly2019-02-18 10:23
https://www.informatat.com/rama-ne-mbledhjen-e-grupit-te-pergatitemi-per-zgjedhjet-lokale-pavaresisht-vendimit-te-pd/20%Monthly2019-02-18 10:21
https://www.informatat.com/australia-identifikon-pergjegjesin-e-sulmit-kibernetik-ndaj-ligjvenesve/20%Monthly2019-02-18 10:20
https://www.informatat.com/protesta-masa-per-16-te-arrestuarit-jepet-neser/20%Monthly2019-02-18 10:18
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-kongresistet-amerikane-zoti-i-bekofte-dy-popujt-tane/20%Monthly2019-02-18 10:16
https://www.informatat.com/shba-ja-i-kerkon-serbise-arrestimin-dhe-ekstradimin-e-gurit/20%Monthly2019-02-18 21:25
https://www.informatat.com/deputetet-britanike-akuzojne-facebookun-per-shkelje-te-privatesise-dhe-konkurrences/20%Monthly2019-02-18 10:00
https://www.informatat.com/minxhozi-fton-partite-kosovare-1per-konsensus-duhet-nje-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-18 09:58
https://www.informatat.com/wenger-me-mungon-futbolli-ama-po-e-shetis-boten/20%Monthly2019-02-18 09:54
https://www.informatat.com/debatet-per-rrezimin-e-trump-deklarata-per-aktivizimin-e-amendamentit-25/20%Monthly2019-02-18 09:52
https://www.informatat.com/mosha-asnje-pengese-per-jennifer/20%Monthly2019-02-18 09:50
https://www.informatat.com/daciq-permend-pacollin-une-nuk-jam-budalla/20%Monthly2019-02-18 09:46
https://www.informatat.com/pavlloviq-ceshtja-shqiptare-dhe-ajo-serbe-nuk-jane-zgjidhur/20%Monthly2019-02-18 09:41
https://www.informatat.com/vizite-e-senatoreve-te-shba-ve-ne-fsk-kosova-partner-i-rendesishem-per-shba-te-dhe-nato-n/20%Monthly2019-02-18 09:38
https://www.informatat.com/serbet-djegin-flamurin-e-kosoves-ne-new-york-perleshje-me-shqiptarin-nga-kosova/20%Monthly2019-02-18 09:08
https://www.informatat.com/rama-mbledh-grupin-parlamentar-dhe-ministrat/20%Monthly2019-02-18 09:05
https://www.informatat.com/veseli-prezanton-kosoven-ne-forumin-boteror-te-investitoreve-ne-turqi/20%Monthly2019-02-18 12:22
https://www.informatat.com/festa-ne-kosove-edhe-sot-pushojne-institucionet/20%Monthly2019-02-18 08:58
https://www.informatat.com/merkel-gjermania-do-te-ndaloje-se-ekstraduari-qytetaret-ne-britani-pas-brexit/20%Monthly2019-02-18 08:55
https://www.informatat.com/basha-propozoj-djegien-e-mandateve/20%Monthly2019-02-18 08:51
https://www.informatat.com/deliu-per-taksen-ditet-ne-vijim-do-te-kete-hapa-konkret/20%Monthly2019-02-18 08:46
https://www.informatat.com/popoviq-amerika-e-rusia-te-perfshihen-ne-dialog/20%Monthly2019-02-18 09:01
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-bomben-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-02-18 11:13
https://www.informatat.com/nente-mjeket-qe-nenshkruan-deklaraten-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-18 08:36
https://www.informatat.com/vuciq-i-kunderpergjigjet-rames-per-kosoven/20%Monthly2019-02-18 08:33
https://www.informatat.com/sot-moti-kryesisht-me-diell/20%Monthly2019-02-18 08:29
https://www.informatat.com/kosova-ngec-me-njohje-te-reja/20%Monthly2019-02-18 10:13
https://www.informatat.com/ne-11-vjetorin-e-pavaresise-shtimja-behet-me-palester-sportive/20%Monthly2019-02-17 17:59
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-urime-kosove/20%Monthly2019-02-17 15:41
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-nje-delegacion-te-senatoreve-e-kongresisteve-amerikane/20%Monthly2019-02-17 15:35
https://www.informatat.com/kosova-hackers-army-ka-hakuar-disa-ueb-faqe-te-serbise/20%Monthly2019-02-17 15:32
https://www.informatat.com/deputete-nga-britania-e-madhe-i-premtojne-haradinajt-mbeshtetje-per-kosoven/20%Monthly2019-02-18 08:42
https://www.informatat.com/zarif-denon-kerkesen-e-shba-se-qe-evropianet-te-terhiqen-nga-pakti-berthamor/20%Monthly2019-02-17 15:19
https://www.informatat.com/vandalizohet-per-te-dyten-here-monumenti-i-karl-marksit-ne-londer/20%Monthly2019-02-17 15:11
https://www.informatat.com/shkon-ne-nente-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarri-ne-bangladesh/20%Monthly2019-02-17 15:06
https://www.informatat.com/ja-cfare-u-gjet-brenda-makines-se-atentatoreve-ne-vlore/20%Monthly2019-02-17 15:03
https://www.informatat.com/citaku-komandant-gani-shehu-nuk-kurseu-asgje-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 14:58
https://www.informatat.com/courtois-tregon-pse-real-madrid-humbi-ndeshjen-ndaj-gironas/20%Monthly2019-02-17 14:53
https://www.informatat.com/arritja-e-marreveshjes-perfundimtare-me-serbine-teme-kyce-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 14:44
https://www.informatat.com/vuciq-ne-kosove-e-shqiperi-po-shtohen-shume-perkrahesit-e-bashkimit-kombetar/20%Monthly2019-02-17 14:41
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-senatore-e-kongresiste-amerikane-i-thone-se-po-punojne-ta-ndalin-agresionin-rus-ne-rajon/20%Monthly2019-02-18 08:38
https://www.informatat.com/zaev-mbeshtesim-edhe-ndryshimin-e-kufijve-kosove-serbi-si-zgjidhje/20%Monthly2019-02-17 14:31
https://www.informatat.com/gjermania-po-perballet-me-rritje-te-sulmeve-kibernetike-ne-infrastrukture/20%Monthly2019-02-17 14:28
https://www.informatat.com/zhegrova-ne-stol-per-baselin-pritet-debutimi-i-tij/20%Monthly2019-02-17 14:26
https://www.informatat.com/arifi-shpresoj-qe-viti-i-ardhshem-te-na-gjeje-se-bashku-duke-kremtuar/20%Monthly2019-02-17 14:19
https://www.informatat.com/jevtiq-qytetaret-e-kosoves-nuk-kane-cte-festojne/20%Monthly2019-02-17 14:14
https://www.informatat.com/reagim-i-forte-i-bashes-do-i-propozoj-grupit-parlamentar-djegien-e-mandateve-te-deputeteve/20%Monthly2019-02-17 14:05
https://www.informatat.com/ish-futbollisti-me-kenge-cetnike/20%Monthly2019-02-17 14:03
https://www.informatat.com/rita-ora-dhe-dua-lipa-urojne-1kosoven/20%Monthly2019-02-17 13:58
https://www.informatat.com/vuqic-te-heshtin-ata-qe-lejuan-te-ndodhe-pavaresia-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 13:42
https://www.informatat.com/shkruhet-emri-i-pare-ne-newborn/20%Monthly2019-02-17 13:37
https://www.informatat.com/ne-beograd-promovohen-shtetet-qe-e-kane-cnjohur-kosoven/20%Monthly2019-02-17 13:34
https://www.informatat.com/largimi-i-britanise-nga-be-ja-nuk-e-zbeh-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2019-02-17 13:30
https://www.informatat.com/limaj-emocionohet-nga-parakalimi-i-ushtrise-pasardhesve-te-uck-se/20%Monthly2019-02-17 13:27
https://www.informatat.com/murati-ne-11-vjetorin-e-pavaresise-te-hiqet-ndalesa-per-bashkimin-me-shqiperine/20%Monthly2019-02-17 13:24
https://www.informatat.com/kryeministri-pret-ne-takim-dy-deputete-te-mbreterise-se-bashkuar/20%Monthly2019-02-17 13:21
https://www.informatat.com/permbyset-bernabeu-real-m-adrid1-leshon-fitoren-nga-duart-kunder-gironas/20%Monthly2019-02-17 13:18
https://www.informatat.com/behuni-gati-per-nje-tjeter-fenomen-qiellor/20%Monthly2019-02-17 13:09
https://www.informatat.com/simiq-serbet-e-kremtojne-diten-e-serbise-jo-te-kosoves/20%Monthly2019-02-17 13:03
https://www.informatat.com/serbia-refuzon-propozimin-e-shba-se-per-kosoven/20%Monthly2019-02-18 08:25
https://www.informatat.com/ne-gjilan-u-perurua-busti-i-presidentit-rugova/20%Monthly2019-02-17 12:49
https://www.informatat.com/trump-be-te-rimarre-mbrap-sht-800-luftetaret-e-isis-it/20%Monthly2019-02-17 12:42
https://www.informatat.com/thaci-kerkon-pezullim-te-takses-thote-se-eshte-rritur-kontrabanda-ne-veri/20%Monthly2019-02-17 12:31
https://www.informatat.com/pija-e-cila-mbron-nga-ftohjet-dhe-gripi-por-edhe-lehteson-tretjen/20%Monthly2019-02-17 12:25
https://www.informatat.com/arrestohet-gjakovari-qe-kanosi-nje-police/20%Monthly2019-02-17 12:22
https://www.informatat.com/kurti-gezuar-duke-kujtuar-ata-qe-sakrifikuan/20%Monthly2019-02-17 15:25
https://www.informatat.com/zaniolo-tregon-deshiren-per-te-ardhmen/20%Monthly2019-02-17 12:16
https://www.informatat.com/tronditet-serish-vlora-dy-te-vrare-dhe-nje-i-plagosur/20%Monthly2019-02-17 12:14
https://www.informatat.com/holbrooke-me-17-shkurt-2008-kosova-po-lind-ne-situate-te-veshtire-rrethohet-me-toke/20%Monthly2019-02-17 12:10
https://www.informatat.com/thaci-ushtareve-jeni-te-gatshem-per-te-kontribuuar-per-paqe-ne-bote/20%Monthly2019-02-17 12:02
https://www.informatat.com/parakalon-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 14:35
https://www.informatat.com/zvicra-uron-kosoven-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 11:24
https://www.informatat.com/krenar-qe-jam-biri-yt-kengetari-i-njohur-uron-me-tingujt-e-ciftelise/20%Monthly2019-02-17 11:22
https://www.informatat.com/urimi-i-ambasadorit-gjerman-shteti-gjerman-do-te-vazhdoje-te-ece-me-ju/20%Monthly2019-02-17 11:20
https://www.informatat.com/newborn-me-pamje-te-re-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 11:15
https://www.informatat.com/ish-ministri-helmin-qe-rama-hodhi-ndaj-protestuesve-e-ka-perdorur-vetem-sadam-hyseni-dhe-gadafi/20%Monthly2019-02-17 11:10
https://www.informatat.com/protestuesit-ne-mal-te-zi-kerkojne-doreheqjen-e-presidentit/20%Monthly2019-02-17 11:08
https://www.informatat.com/aleanca-per-shqiptaret-vetem-nje-marreveshje-me-njohje-reciproke-kosove-serbi-do-te-sillte-stabilitet/20%Monthly2019-02-17 11:05
https://www.informatat.com/walker-pershendet-qytetaret-e-kosoves-ne-sheshet-e-kryeqytetit/20%Monthly2019-02-17 11:02
https://www.informatat.com/ylli-i-atletico-madrid-eshte-1objektivi-kryesore-i-man-city-t/20%Monthly2019-02-17 10:54
https://www.informatat.com/dhuna-ne-proteste-16-te-arrestuar-dhe-80-te-shoqeruar/20%Monthly2019-02-17 10:51
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-do-te-punojne-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-nato-dhe-be/20%Monthly2019-02-17 10:48
https://www.informatat.com/futbollistet-e-perfaqesueses-urojne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 10:45
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-ben-homazhe-te-varri-i-ish-presidentit-rugova/20%Monthly2019-02-17 10:43
https://www.informatat.com/gold-ag-uron-pavaresine-me-kete-fotografi/20%Monthly2019-02-17 10:42
https://www.informatat.com/psd-republika-qe-te-jete-sovrane-duhet-te-jete-edhe-zhvillimore-e-sociale/20%Monthly2019-02-17 10:36
https://www.informatat.com/veseli-ne-jemi-shtet-i-vogel-por-kemi-pasur-dhe-kemi-miq-te-medhenj/20%Monthly2019-02-17 12:58
https://www.informatat.com/urimi-i-vecante-i-oconellit-ne-shqip-per-kosoven/20%Monthly2019-02-17 10:18
https://www.informatat.com/vetevendosje-11-vjet-pavaresi/20%Monthly2019-02-17 10:12
https://www.informatat.com/kosnett-nevojitet-nje-marreveshje-me-serbine-qe-do-te-rezultoje-me-njohje-te-dyanshme/20%Monthly2019-02-17 10:06
https://www.informatat.com/superoperacion-antidroge-ne-belgjike-e-zvicer-cmontohet-banda-shqiptaro-belge/20%Monthly2019-02-17 10:03
https://www.informatat.com/pompeo-normalizimi-i-marredhenieve-me-serbine-proces-jetik-per-suksesin-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 12:19
https://www.informatat.com/bisede-teper-e-veshtire-shba-serbi-per-vellezerit-bytyci-dhe-kosoven/20%Monthly2019-02-17 09:59
https://www.informatat.com/pllakate-11-vjet-pushtim-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2019-02-17 12:00
https://www.informatat.com/limaj-pavaresia-e-kosoves-kurorezim-i-sakrifices-nga-gjenerata-te-tera/20%Monthly2019-02-17 09:33
https://www.informatat.com/shala-kur-festojme-17-shkurtin-nuk-duhet-harruar-sakrificen-e-shume-gjeneratave/20%Monthly2019-02-17 09:30
https://www.informatat.com/tyson-ishte-afer-te-luftonte-me-nje-gorille-ja-cfare-ndodhi/20%Monthly2019-02-17 09:27
https://www.informatat.com/ardit-gjebrea-uron-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 09:21
https://www.informatat.com/ne-pervjetorin-e-pavaresise-rame-lahaj-ben-thirrje-te-ruhet-kufiri-nga-copetimi/20%Monthly2019-02-17 09:18
https://www.informatat.com/haziri-tregon-se-si-e-festonte-rugova-lirine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 09:16
https://www.informatat.com/thaci-sakrifica-e-familjes-jashari-bazament-i-lirise-dhe-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-17 09:14
https://www.informatat.com/veseli-shteti-yne-ka-lindur-per-te-qendruar-pergjithmone/20%Monthly2019-02-17 09:12
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-prekaz-buron-liria-nderimi-per-jasharajt-eshte-i-perhershem/20%Monthly2019-02-17 09:10
https://www.informatat.com/jelekverdhet-sulmojne-akademikun-hebre-macron-denon-thirrjet-antisemite/20%Monthly2019-02-17 09:06
https://www.informatat.com/brezi-i-humbur-i-serbeve/20%Monthly2019-02-17 09:00
https://www.informatat.com/the-weeknd-festoi-ditelindjen-bashke-me-bella-hadid/20%Monthly2019-02-17 08:57
https://www.informatat.com/sanchez-atmosfera-nen-mourinhon-nuk-ishte-e-shendetshme/20%Monthly2019-02-17 08:53
https://www.informatat.com/thaci-nderon-familjen-e-komandantit-adem-jashari-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 10:32
https://www.informatat.com/rama-uron-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-17 08:46
https://www.informatat.com/bangladesh-tete-te-vdekur-dhe-50-te-plagosur-nga-shperthimi-i-nje-zjarri/20%Monthly2019-02-17 08:37
https://www.informatat.com/lorik-cana-uron-kosoven-me-foto-nga-prekazi/20%Monthly2019-02-17 08:55
https://www.informatat.com/46-kosova-ne-republiken-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 08:24
https://www.informatat.com/haradinaj-shpreson-te-arrihet-marreveshje-me-serbine-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2019-02-17 10:01
https://www.informatat.com/thaci-faleminderit-shba-ve-qe-kontribuan-per-lirine-dhe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-17 08:15
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-sot-parakalon-1per-here-te-pare/20%Monthly2019-02-17 08:13
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-uron-diten-e-pavaresise-mirepresim-edhe-111-vite-miqesi-mes-britanise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-02-17 09:41
https://www.informatat.com/isa-mustafa-uron-diten-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 08:00
https://www.informatat.com/pervjetori-i-ftohte-i-pavaresise/20%Monthly2019-02-17 07:53
https://www.informatat.com/kryeministri-uron-11-vjetorin-e-pavaresise-duke-sherbyer-pjesetaret-e-policise-me-embelsira/20%Monthly2019-02-17 07:48
https://www.informatat.com/kosova-11-vjet-shtet-rrugetimi-drejt-pavaresise-dhe-pas-saj/20%Monthly2019-02-17 08:48
https://www.informatat.com/agjenda-shteterore-per-shenimin-e-11-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-17 07:44
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-19/20%Monthly2019-02-17 07:42
https://www.informatat.com/zaev-mbeshtesim-edhe-ndryshimin-e-kufijve-kosove-serbi-por-ne-vendin-tone-sdo-te-ndodhe-nje-gje-e-tille/20%Monthly2019-02-16 19:29
https://www.informatat.com/fsk-ja-parakalon-per-here-te-pare-si-ushtri-per-festen-e-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 19:26
https://www.informatat.com/haradinaj-sndryshon-qendrim-per-taksen-thote-se-serbia-nuk-duhet-ta-kushtezoje-dialogun/20%Monthly2019-02-17 08:17
https://www.informatat.com/jahjaga-i-flet-ivanka-trumpit-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-ne-kosove/20%Monthly2019-02-16 19:15
https://www.informatat.com/11-vjet-pauze-ironizohet-me-llogon-e-11-vjetorit/20%Monthly2019-02-16 19:12
https://www.informatat.com/new-york-u-mbulohet-me-flamuj-te-kosoves/20%Monthly2019-02-16 19:09
https://www.informatat.com/ministri-britanik-nuk-do-ta-braktisim-ballkanin/20%Monthly2019-02-16 18:55
https://www.informatat.com/ky-eshte-mesazhi-i-obeliskut-newborn-ne-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 18:51
https://www.informatat.com/specialja-ben-veprim-te-pazakonte-terheq-urdhrin-per-ish-komandantin-e-uckse/20%Monthly2019-02-16 18:48
https://www.informatat.com/biden-kerkon-unitet-per-dialogun/20%Monthly2019-02-16 18:45
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-perkrahjen-e-shba-sa-per-konsolidimin-nderkombetar-te-kosoves/20%Monthly2019-02-16 18:42
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-kongresistin-amerikan-mike-turner-kerkon-angazhimin-e-shba-se-per-dialogun/20%Monthly2019-02-16 18:40
https://www.informatat.com/kryemadhi-rames-ske-pare-gje-akoma/20%Monthly2019-02-16 19:17
https://www.informatat.com/vuciq-i-nervozuar-i-jep-thacit-disa-dokumente-mos-u-frikeso-nuk-jane-serbisht/20%Monthly2019-02-17 08:07
https://www.informatat.com/hahn-te-arrihet-sa-me-shpejt-marreveshja-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-17 07:46
https://www.informatat.com/marreveshja-kosove-serbi-qindra-mijera-milje-larg/20%Monthly2019-02-16 18:24
https://www.informatat.com/protesta-rama-nga-vlora-do-pergjigjen-te-gjithe-para-ligjit/20%Monthly2019-02-16 18:32
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-kercenues-i-disa-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2019-02-16 14:29
https://www.informatat.com/merr-flake-dera-e-kryeministrise-nga-brenda-e-shuajne-me-uje-video/20%Monthly2019-02-16 18:36
https://www.informatat.com/mbreteresha-elizabeth-ii-uron-thacin-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 11:23
https://www.informatat.com/pacolli-e-ftoi-madeleine-albright-te-vizitoje-kosoven/20%Monthly2019-02-16 11:19
https://www.informatat.com/meta-ben-thirrje-per-vetepermbajtje/20%Monthly2019-02-16 11:16
https://www.informatat.com/paralajmerohet-kapercimi-i-pengesave-per-dialogun/20%Monthly2019-02-16 11:13
https://www.informatat.com/haradinaj-kroacia-shembull-qe-duhet-ndjekur/20%Monthly2019-02-16 11:09
https://www.informatat.com/kurti-qeveria-e-re-e-kosoves-duhet-tia-korrigjoje-pasurine-e-thacit/20%Monthly2019-02-16 18:23
https://www.informatat.com/vuciq-ska-dialog-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-16 11:01
https://www.informatat.com/eskalon-protesta-ne-tirane-sulmohet-kryeministria/20%Monthly2019-02-16 10:57
https://www.informatat.com/thaci-ne-mynih-do-te-flase-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-16 11:04
https://www.informatat.com/kuvendi-kerkon-nje-raport-nga-qeveria-per-500-mije-eurot-e-ndara-per-17-shkurt/20%Monthly2019-02-16 18:22
https://www.informatat.com/vdes-gazetari-hivzi-krasniqi/20%Monthly2019-02-16 09:46
https://www.informatat.com/meta-uron-kosoven-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-16 09:44
https://www.informatat.com/deklarata-e-pavaresise-niset-per-ne-shtate-qendrat-kryesore-te-kosoves/20%Monthly2019-02-16 09:40
https://www.informatat.com/haradinaj-pas-takimit-me-hahn-taksa-nuk-do-te-hiqet/20%Monthly2019-02-15 16:06
https://www.informatat.com/svecla-dhe-selmanaj-ushtrojne-padi-ndaj-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2019-02-15 15:55
https://www.informatat.com/serbet-ne-amerike-i-dorezojne-presidentit-trump37-mije-nenshkrime-kunder-kosoves/20%Monthly2019-02-15 15:50
https://www.informatat.com/molliqaj-serbia-do-te-detyrohet-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-02-15 15:46
https://www.informatat.com/ministri-shala-ndryshon-udhezimin-administrativ-per-vendosjen-e-flamujve-ne-markete/20%Monthly2019-02-15 15:41
https://www.informatat.com/walter-glos-diskutimi-per-ftesen-ne-be-i-demshem-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-02-15 15:37
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-senatoret-amerikan-shaheen-dhe-johnson-rikonfirmohet-partneriteti-me-shba-te/20%Monthly2019-02-15 15:27
https://www.informatat.com/rastet-e-abuzimeve-seksuale-ne-shkolla-nuk-raportohen/20%Monthly2019-02-15 15:22
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-mirepret-pezullimin-e-greves-nga-kontrolloret-ajror/20%Monthly2019-02-15 15:17
https://www.informatat.com/ndalohet-polici-qe-shantazhonte-te-demtuaren-me-foto-dhe-video-intime/20%Monthly2019-02-15 15:15
https://www.informatat.com/kryepeshkopi-i-vatikanit-ne-france-akuzohet-per-ngacmim-seksual-ndaj-nje-zyrtari/20%Monthly2019-02-15 15:04
https://www.informatat.com/gjuriq-platforma-deshmi-se-kosova-nuk-e-deshiron-dialogun/20%Monthly2019-02-15 14:57
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-personat-qe-adhurojne-makinat-me-nderrues-manual-te-shpejtesive/20%Monthly2019-02-15 14:55
https://www.informatat.com/nora-dhe-zaimina-mamate-seksi-te-estrades-keshtu-u-duken-mbreme/20%Monthly2019-02-15 14:53
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-pse-disa-njerez-e-kane-me-te-veshtire-te-gjejne-dashurine/20%Monthly2019-02-15 14:50
https://www.informatat.com/maskat-me-te-mira-me-kafe-qe-lekura-juaj-te-rrezatoje/20%Monthly2019-02-15 14:48
https://www.informatat.com/ja-si-reagon-cdo-shenje-e-horoskopit-ndaj-tradhetise/20%Monthly2019-02-15 14:44
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-ilir-meten-ne-munih/20%Monthly2019-02-15 14:42
https://www.informatat.com/orca-reagon-ndaj-fjalimit-te-veselit-ne-ceremonine-e-pervjetorit-te-up-se/20%Monthly2019-02-15 14:39
https://www.informatat.com/deputeti-jep-doreheqjen-pasi-vodhi-nje-sanduic/20%Monthly2019-02-15 14:37
https://www.informatat.com/matoshi-ne-gjilan-mbjell-drunje-ne-prag-te-11-vjetorit-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-15 14:35
https://www.informatat.com/qepa-ndihmon-ne-menaxhimin-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2019-02-15 14:33
https://www.informatat.com/brad-pitt-ndjen-keqardhje-per-divorcin-me-jennifer-aniston/20%Monthly2019-02-15 14:30
https://www.informatat.com/haradinaj-merr-pjese-ne-konferencen-e-sigurise-ne-munich/20%Monthly2019-02-15 14:29
https://www.informatat.com/veseli-nuk-mbrohet-kosova-duke-injoruar-ameriken/20%Monthly2019-02-15 14:27
https://www.informatat.com/e-tradhtuat-kosoven-kryeministrja-serbe-kapet-keq-me-protestuesit-ne-serbi/20%Monthly2019-02-15 14:23
https://www.informatat.com/be-rikerkon-heqjen-e-takses-per-fillimin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-15 16:06
https://www.informatat.com/trump-uron-thacin-per-11-vjetorin-e-pavaresise-rithekson-rendesine-e-normalizimit-te-marredhenieve-me-serbine/20%Monthly2019-02-15 15:49
https://www.informatat.com/mkrs-ja-ndau-cmimet-per-letersi/20%Monthly2019-02-15 13:23
https://www.informatat.com/thaci-ne-munih-bashke-me-vuciqin-flasin-per-normalizimin-e-marredhenieve-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-15 12:27
https://www.informatat.com/kontrolloret-e-trafikut-ajror-pezullojne-greven/20%Monthly2019-02-15 12:15
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-panelist-ne-konferencen-e-sigurise-ne-munih/20%Monthly2019-02-15 12:13
https://www.informatat.com/lady-gaga-ndahet-nga-i-fejuari-christian-carino/20%Monthly2019-02-15 12:10
https://www.informatat.com/cardi-b-vendos-serish-unazen-e-marteses/20%Monthly2019-02-15 12:08
https://www.informatat.com/gruaja-106-vjecare-rrefen-sekretin-e-jetegjatesise-beqaria/20%Monthly2019-02-15 12:07
https://www.informatat.com/rita-ora-viktime-e-nje-mashtrimi-prej-3-4-milione-paund/20%Monthly2019-02-15 11:59
https://www.informatat.com/eliza-dushku-shtatzene-ne-pritje-te-femijes-se-pare/20%Monthly2019-02-15 11:58
https://www.informatat.com/ahmeti-nuk-shkojme-ne-dialog-nese-perfundimi-eshte-dicka-me-pak-se-njohje/20%Monthly2019-02-15 11:53
https://www.informatat.com/trumpi-gezon-shendet-te-mire-ani-pse-ka-110-kg/20%Monthly2019-02-15 11:51
https://www.informatat.com/veseli-pranon-platformen-e-dialogut-garanton-qe-sdo-te-kete-asociacion-me-kompetenca-ekzekutive/20%Monthly2019-02-15 14:27
https://www.informatat.com/limaj-per-taksen-do-te-kemi-qendrim-shteteror-dhe-jo-individual/20%Monthly2019-02-15 14:20
https://www.informatat.com/trump-ne-menyre-te-drejtperdrejte-i-kerkon-serbise-ta-njoh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-15 14:16
https://www.informatat.com/lengu-i-sheges-parandalon-kete-lloj-te-kancerit/20%Monthly2019-02-15 11:38
https://www.informatat.com/cila-eshte-pasuria-e-jessica-albes/20%Monthly2019-02-15 11:35
https://www.informatat.com/per-shtatzenat-hani-cokollata-2/20%Monthly2019-02-15 11:32
https://www.informatat.com/kanella-mund-te-rrise-rrezikun-e-kancerit-nese-hahet-ne-sasi-te-medha/20%Monthly2019-02-15 11:30
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-beni-pas-divorcit/20%Monthly2019-02-15 11:27
https://www.informatat.com/arrest-me-burg-per-gardistin-qe-vrau-gruan/20%Monthly2019-02-15 11:18
https://www.informatat.com/hoxha-ne-samitin-e-ministrave-per-procesin-e-berlinit-kosova-po-avancon-ne-integrim/20%Monthly2019-02-15 11:15
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-pergjithshme-ne-spanje-do-te-mbahen-me-28-prill/20%Monthly2019-02-15 11:12
https://www.informatat.com/valon-murati-ne-dialog-te-lihet-mundesia-e-ripercaktimit-te-kufijve/20%Monthly2019-02-15 11:10
https://www.informatat.com/ldk-nuk-do-te-hyjme-ne-qeverine-gjitheperfshirese/20%Monthly2019-02-15 11:09
https://www.informatat.com/ne-xhami-te-kosoves-sot-ligjerohet-per-pavaresine/20%Monthly2019-02-15 11:07
https://www.informatat.com/sa-per-qind-jane-rritur-cmimet-e-disa-produkteve-kete-fillimvit/20%Monthly2019-02-15 11:04
https://www.informatat.com/ldk-numeron-deshtimet-e-qeverise-thote-se-i-ka-gati-votat-per-rrezimin-e-saj/20%Monthly2019-02-15 11:48
https://www.informatat.com/selimi-ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-e-rrezikshme-dhe-e-papranueshme/20%Monthly2019-02-15 10:54
https://www.informatat.com/hashim-thaci-dekoron-me-medaljen-presidenciale-te-meritave-blerina-kllokoqin-rugova/20%Monthly2019-02-15 10:51
https://www.informatat.com/bardhyl-mahmuti-nuk-e-kam-shkruar-komunikaten-numer-59/20%Monthly2019-02-15 10:49
https://www.informatat.com/ismaili-per-rastin-ne-drenas-ordinanca-ku-u-krye-aborti-i-vajzes-ishte-pa-licence/20%Monthly2019-02-15 10:44
https://www.informatat.com/publikohet-platforma-e-kosoves-per-dialog-sovraniteti-i-padiskutueshem/20%Monthly2019-02-15 11:44
https://www.informatat.com/ne-prishtine-afro-1-500-te-papune-te-regjistruar-per-nje-vit/20%Monthly2019-02-15 10:32
https://www.informatat.com/pompeo-takohet-me-mogherinin-ne-bruksel/20%Monthly2019-02-15 10:29
https://www.informatat.com/media-serbe-peticion-italian-kunder-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-15 10:27
https://www.informatat.com/ligjvenesit-amerikane-miratojne-buxhetin-qe-shmang-mbylljen-e-qeverise/20%Monthly2019-02-15 09:19
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-e-njoftoi-okb-ne-per-ndryshimin-e-emrit/20%Monthly2019-02-15 09:18
https://www.informatat.com/karton-i-verdhe-i-qellimshem-ramos-rrezikon-denimin-nga-uefa/20%Monthly2019-02-15 09:14
https://www.informatat.com/tottenham-shpreson-ta-pervetesoje-suson/20%Monthly2019-02-15 09:13
https://www.informatat.com/real-madrid-mund-ta-bleje-neymarin-dhe-hazardin/20%Monthly2019-02-15 09:11
https://www.informatat.com/serbi-nga-leposaviqi-ankohet-se-i-eshte-vjedhur-mall-me-vlere-10-mije-euro/20%Monthly2019-02-15 09:09
https://www.informatat.com/platforma-e-dialogut-i-dorezohet-sot-kuvendit/20%Monthly2019-02-15 09:08
https://www.informatat.com/krasniqi-i-reagon-thacit-per-rastin-e-gani-gecit-komunikata-numer-59-u-shkrua-ne-kosove/20%Monthly2019-02-15 09:05
https://www.informatat.com/sot-behen-49-vjet-nga-themelimi-i-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2019-02-15 09:01
https://www.informatat.com/perfaqesuesi-i-kirurgeve-te-qkuk-se-nuk-eshte-nderprere-greva/20%Monthly2019-02-15 09:00
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arreston-18-persona/20%Monthly2019-02-15 08:58
https://www.informatat.com/te-gjitha-shkollat-sot-i-kushtojne-oren-e-pare-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-15 08:55
https://www.informatat.com/dogana-do-tia-paguaje-dhjetera-e-mijera-euro-kompanise-se-ciles-ia-shkeputi-kontraten-jashteligjshem/20%Monthly2019-02-15 08:53
https://www.informatat.com/edhe-nato-ja-merret-me-tarifat-per-mallrat-nga-serbia/20%Monthly2019-02-15 08:51
https://www.informatat.com/trepca-ne-krize-financiare/20%Monthly2019-02-15 08:49
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-18/20%Monthly2019-02-15 08:47
https://www.informatat.com/rikthehen-operimet-ne-qkuk-kirurget-pezullojne-greven-deri-ne-prill/20%Monthly2019-02-15 08:45
https://www.informatat.com/kosova-kushtezon-dialogun-me-gatishmerine-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-02-15 10:38
https://www.informatat.com/scott-per-marreveshjen-zgjidhja-duhet-te-vije-nga-beogradi-dhe-prishtina/20%Monthly2019-02-15 11:41
https://www.informatat.com/kontrolloret-e-trafikut-ajror-sot-ne-greve-8-oreshe-anulohen-shume-fluturime/20%Monthly2019-02-15 08:34
https://www.informatat.com/pdk-ja-pro-rrezimit-te-haradinajt-por-sgjen-partner-koalicioni/20%Monthly2019-02-15 11:00
https://www.informatat.com/stadiumit-fadil-vokrri-ne-prishtine-i-shtohet-edhe-shtatorja-e-tij/20%Monthly2019-02-14 19:51
https://www.informatat.com/ahmeti-vv-e-ldk-le-ta-lexojne-njehere-platformen-e-pastaj-le-te-vendosin-me-votu-apo-jo/20%Monthly2019-02-15 08:39
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-miraton-platformen-per-dialogun-neser-behet-publike/20%Monthly2019-02-15 08:36
https://www.informatat.com/veseli-rikthehet-ne-shtigjet-ne-te-cilat-uck-ja-barte-armet-nga-shqiperia-per-ne-kosove/20%Monthly2019-02-14 15:57
https://www.informatat.com/i-caktohet-nje-muaj-paraburgim-kishte-rrahur-gruan-pasi-nuk-ia-kishte-pergatitur-buken/20%Monthly2019-02-14 15:54
https://www.informatat.com/pini-leng-te-karrotes-cdo-dite-per-ta-ulur-shtypjen-e-gjakut/20%Monthly2019-02-14 15:50
https://www.informatat.com/vleresohet-mbeshtetja-e-be-se-per-ngritjen-e-kapaciteteve-kunder-krimit-te-organizuar-korrupsionit-dhe-ekstremizmit/20%Monthly2019-02-14 15:48
https://www.informatat.com/deklarimet-kontradiktore-te-gardistit-qe-vrau-gruan-nuk-shfaq-asnje-pendese-per-krimin/20%Monthly2019-02-14 15:45
https://www.informatat.com/de-ligt-po-transferohet-te-juventus/20%Monthly2019-02-14 15:43
https://www.informatat.com/per-ceshtje-sigurie-dhe-me-kerkese-te-policise-derbi-drita-gjilani-luhet-ne-nje-date-tjeter/20%Monthly2019-02-14 15:39
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-denon-fuqishem-gjuhen-e-perdorur-nga-zyrtari-i-ministrise-se-drejtesise/20%Monthly2019-02-14 15:37
https://www.informatat.com/kjo-eshte-agjenda-shteterore-per-shenimin-e-11-vjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-14 15:31
https://www.informatat.com/a-ishte-ne-takim-me-thacin-flet-lutfi-haziri/20%Monthly2019-02-14 15:29
https://www.informatat.com/prokuroria-jep-detaje-te-reja-per-aksidentin-qe-ndodhi-ne-magjistralen-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 15:26
https://www.informatat.com/thirrja-e-nderkombetareve-per-opoziten-protestoni-paqesisht/20%Monthly2019-02-14 15:23
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-koordinatoren-e-re-te-ekipit-te-kombeve-te-bashkuara-ne-kosove-richardson/20%Monthly2019-02-14 15:20
https://www.informatat.com/skender-cocaj-zgjedhet-kryesues-i-keshillit-gjyqesor-te-kosoves/20%Monthly2019-02-14 15:19
https://www.informatat.com/vellai-i-policit-videon-e-kane-montuar-mediat/20%Monthly2019-02-14 15:17
https://www.informatat.com/momenti-emocionues-lind-bebja-me-kemishe/20%Monthly2019-02-14 15:16
https://www.informatat.com/qendrat-kulturore-te-diaspores-te-domosdoshme-per-fuqizimin-e-raporteve-me-diasporen/20%Monthly2019-02-14 15:15
https://www.informatat.com/kanabisi-shkakton-depresion-dhe-nxit-vetevrasje-thote-studimi-i-ri/20%Monthly2019-02-14 15:12
https://www.informatat.com/usaid-i-dhe-be-ja-nenshkruajne-leter-marreveshje/20%Monthly2019-02-14 15:12
https://www.informatat.com/veseli-i-ashper-ne-takimin-e-lidereve/20%Monthly2019-02-14 15:06
https://www.informatat.com/mustafa-flet-per-kufijte-ai-mund-te-korrigjoje-vetem-mexhat-e-arave-te-veta/20%Monthly2019-02-15 08:31
https://www.informatat.com/bebe-rexha-provokon-nga-shtrati-shperthejne-komentet/20%Monthly2019-02-14 14:58
https://www.informatat.com/ariana-grande-dhe-kylie-jenner-humbasin-miliona-ndjekes-ne-instagram/20%Monthly2019-02-14 14:55
https://www.informatat.com/icardi-zbulon-se-cfare-po-ndodhe-me-te/20%Monthly2019-02-14 14:53
https://www.informatat.com/mesazhi-i-rita-ores-per-shen-valentin-puthuni-me-personin-qe-doni/20%Monthly2019-02-14 14:53
https://www.informatat.com/mbesa-e-michael-jackson-ben-zbulimin-trondites/20%Monthly2019-02-14 14:51
https://www.informatat.com/beqaj-agjenda-digjitale-qellim-i-vizites-ne-shkup/20%Monthly2019-02-14 14:51
https://www.informatat.com/fama-con-justin-bieber-drejt-depresionit/20%Monthly2019-02-14 14:48
https://www.informatat.com/protesta-e-16-shkurtit-shba-paralajmeron-opoziten-dhuna-e-patolerueshme/20%Monthly2019-02-14 14:46
https://www.informatat.com/david-beckham-perballet-me-gjykaten/20%Monthly2019-02-14 14:45
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-ekipit-negociator-pritet-te-finalizohet-platforma-per-dialogun/20%Monthly2019-02-14 16:16
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-ende-seshte-futur-ne-agjenden-e-ke-se-flet-igor-soltes/20%Monthly2019-02-14 16:07
https://www.informatat.com/ish-ambasadori-amerikan-ne-serbi-kerkon-nga-shba-dhe-be-heqjen-e-ndihmes-financiare-per-kosoven/20%Monthly2019-02-14 14:40
https://www.informatat.com/limaj-njofton-komandantin-e-kfor-it-per-finalizimin-e-platformes-per-dialogun/20%Monthly2019-02-14 14:38
https://www.informatat.com/tahiri-ne-jordani-flet-per-procesin-e-decentralizimit/20%Monthly2019-02-14 14:35
https://www.informatat.com/49-vjecari-shqiptar-kapet-me-128-kg-droge-ne-makine/20%Monthly2019-02-14 14:25
https://www.informatat.com/uefa-publikon-formacionin-e-javes-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-02-14 14:23
https://www.informatat.com/perfshihen-nga-flake-kontejneret-e-mbeturinave-ne-lagjen-lakrishte/20%Monthly2019-02-14 14:20
https://www.informatat.com/aac-ja-iu-ben-thirrje-kontrolloreve-te-trafikut-ajror-qe-te-nderpresin-e-greven/20%Monthly2019-02-14 14:17
https://www.informatat.com/shba-ja-u-ben-thirrje-evropianeve-te-terhiqen-nga-traktati-me-iranin/20%Monthly2019-02-14 14:11
https://www.informatat.com/obsh-zhurma-ne-klubet-e-nates-mund-te-shkaktoje-humbje-degjimi/20%Monthly2019-02-14 14:09
https://www.informatat.com/rel-thaci-i-ka-premtuar-nato-s-me-2013-se-sdo-te-hyje-me-ushtri-ne-veri/20%Monthly2019-02-14 14:08
https://www.informatat.com/presidenti-eshte-duke-shqyrtuar-ligjin-per-paga-ende-ska-vendim-final/20%Monthly2019-02-14 15:23
https://www.informatat.com/hoxha-vazhdon-lobimin-siguron-perkrahjen-e-polonise/20%Monthly2019-02-14 14:01
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-mbledh-kreret-e-qeverise-por-mungon-haradinaj-i-pranishem-edhe-lutfi-haziri/20%Monthly2019-02-14 14:43
https://www.informatat.com/ekonomia-gjermane-eviton-renien-ne-recesion/20%Monthly2019-02-14 13:53
https://www.informatat.com/video-skandali-ne-gruemire-gjykata-vendos-per-policin-e-akuzuar-per-ngacmimin-e-15-vjecares/20%Monthly2019-02-14 13:50
https://www.informatat.com/rama-me-bojrat-jam-rritur-e-mesuar-por-me-shqeteson/20%Monthly2019-02-14 13:48
https://www.informatat.com/migrena-vitaminat-dhe-mineralet-qe-ti-perdorni-ne-vend-te-ilaceve/20%Monthly2019-02-14 13:45
https://www.informatat.com/e-pazakonte-deveja-terheq-makinen-ne-mes-te-bores/20%Monthly2019-02-14 13:42
https://www.informatat.com/fermeret-nuk-dine-cfare-te-mbjellin/20%Monthly2019-02-14 13:40
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-personin-qe-e-detyroi-te-dashuren-te-abortonte/20%Monthly2019-02-14 13:38
https://www.informatat.com/milan-e-mposht-interin-dhe-napolin-per-super-lojtarin/20%Monthly2019-02-14 13:37
https://www.informatat.com/ldk-ja-nuk-do-ta-votoje-platformen-e-ekipit-negociator-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-02-14 13:35
https://www.informatat.com/tensioni-pas-sperkatjes-me-ngjyre-kjo-nuk-u-degjua-ne-mikrofon/20%Monthly2019-02-14 13:25
https://www.informatat.com/lindin-dy-vica-me-dy-koka-ne-indi-po-i-konsiderojne-perendi/20%Monthly2019-02-14 13:23
https://www.informatat.com/emri-i-ri-i-maqedonise-okb-ka-marre-njoftim-zyrtar/20%Monthly2019-02-14 13:20
https://www.informatat.com/presidenti-trump-do-te-flase-per-rrezikun-e-socializmit/20%Monthly2019-02-14 13:17
https://www.informatat.com/sa-i-kushtoi-man-unitedit-shkarkimi-i-jose-mourinhos/20%Monthly2019-02-14 13:15
https://www.informatat.com/femijet-takohen-me-kryeparlamentarin-veseli/20%Monthly2019-02-14 13:12
https://www.informatat.com/te-premten-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-pavaresise/20%Monthly2019-02-14 13:09
https://www.informatat.com/personat-me-semundje-te-zemres-nese-bejne-kete-gabim-me-barna-mund-te-vdesin-brenda-vitit/20%Monthly2019-02-14 13:04
https://www.informatat.com/lajme-te-mira-per-rashicen-trajneri-i-bremenit-e-zbulon-gjendjen-e-tij/20%Monthly2019-02-14 13:00
https://www.informatat.com/migrena-mund-tua-shkaktoje-nje-problem-me-te-madh-shendetesor-grave/20%Monthly2019-02-14 14:59
https://www.informatat.com/makinat-e-kompanise-mercedes-qe-do-ua-heqin-trurin/20%Monthly2019-02-14 12:55
https://www.informatat.com/cfare-gabime-bejme-derisa-karikojme-telefonin/20%Monthly2019-02-14 12:52
https://www.informatat.com/george-w-bush-i-shkruan-leter-vlora-citakut/20%Monthly2019-02-14 12:49
https://www.informatat.com/vrasja-e-49-vjecares-ne-tirane-ne-kerkim-kunati-si-autor-i-dyshuar/20%Monthly2019-02-14 12:46
https://www.informatat.com/osmani-diaologu-te-zhvillohet-ne-formatin-shtet-me-shtet-kosova-te-njihet-me-kufijte-e-saj-aktual/20%Monthly2019-02-14 12:41
https://www.informatat.com/stoltenberg-mire-qe-edhe-shba-ja-doli-kunder-takses/20%Monthly2019-02-14 12:37
https://www.informatat.com/tani-mund-ta-rezervoni-modelin-tuaj-samsung-galaxy-s10/20%Monthly2019-02-14 12:28
https://www.informatat.com/bgf-indep-kosova-e-re-con-kosoven-ne-bankrotim-cmimin-e-energjise-e-dyfishon/20%Monthly2019-02-14 12:25
https://www.informatat.com/mpb-e-maqedonise-14-viktima-nga-aksidenti-hetimet-vazhdojne/20%Monthly2019-02-14 12:17
https://www.informatat.com/fajon-ben-thirrje-per-vazhdim-te-dialogut-dhe-perparim-ne-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-02-14 14:40
https://www.informatat.com/testimi-i-adn-se-e-ben-me-te-suksesshme-shtatzenine-permes-ivf/20%Monthly2019-02-14 12:09
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-ilir-shaqirin-me-titullin-nderi-i-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-14 12:03
https://www.informatat.com/rekapezullimi-i-takses-eshte-nje-dalje-me-faqe-te-bardhe/20%Monthly2019-02-14 12:01
https://www.informatat.com/oda-amerikane-kompletimi-i-infrastruktures-i-nevojshem-per-zhvillimin-e-bizneseve-te-drenasit/20%Monthly2019-02-14 11:56
https://www.informatat.com/hoti-ldk-nuk-e-perkrahe-platformen/20%Monthly2019-02-14 14:04
https://www.informatat.com/takimi-i-perbashket-be-kosove-diskutohet-per-dialogun-transformimin-e-fsk-se-dhe-vizat/20%Monthly2019-02-14 11:50
https://www.informatat.com/lekaj-reagon-per-greven-ne-aeroport/20%Monthly2019-02-14 11:47
https://www.informatat.com/flamujt-ne-gjysmeshtize-para-qeverise-se-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-02-14 11:44
https://www.informatat.com/boll-hashim-me-intervista-ramush-haradinaj-ka-te-drejte/20%Monthly2019-02-14 11:43
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-dhe-kfor-i-dergojne-dhurata-per-femijet-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-14 11:43
https://www.informatat.com/soros-be-duket-si-bashkimi-sovjetik-ne-1991-ne-prag-kolapsi/20%Monthly2019-02-14 11:41
https://www.informatat.com/abelard-tahiri-takon-protestuesit-e-sherbimit-korrektues/20%Monthly2019-02-14 11:40
https://www.informatat.com/haradinaj-per-ngushellime-tek-familja-ajeti/20%Monthly2019-02-14 11:32
https://www.informatat.com/presidenti-mos-ta-dekretoje-ligjin-per-paga/20%Monthly2019-02-14 13:57
https://www.informatat.com/pd-ja-tregon-pse-paloka-gjuajti-me-ngjyre-ramen/20%Monthly2019-02-14 10:50
https://www.informatat.com/cooler-master-i-prezantoi-furnizimet-e-reja-v-gold-dhe-v-platinum/20%Monthly2019-02-14 10:16
https://www.informatat.com/kosova-drejt-shembjes-se-kufirit-me-shqiperine/20%Monthly2019-02-14 10:11
https://www.informatat.com/paloka-qellon-ramen-me-boje-ne-fytyre-gjate-seances/20%Monthly2019-02-14 10:07
https://www.informatat.com/mosmarreveshjet-lidhur-me-brexit-in-po-shkaktojne-pasiguri-per-ekonomine-gjermane/20%Monthly2019-02-14 10:04
https://www.informatat.com/mit-te-pezullohet-greva-ne-aeroport-rrezikon-te-demtoje-seriozisht-operimet-ne-adem-jashari/20%Monthly2019-02-14 10:00
https://www.informatat.com/policia-i-konfiskon-400-kilograme-molle-ne-han-te-elezit/20%Monthly2019-02-14 09:52
https://www.informatat.com/simiq-per-taksen-nevojiten-masa-radikale-te-bashkesise-nderkombetare/20%Monthly2019-02-14 09:50
https://www.informatat.com/fajon-ata-qe-jane-pergjegjes-duhet-te-veprojne-per-te-zhbllokuar-dialogun/20%Monthly2019-02-14 09:48
https://www.informatat.com/limajplatforma-per-dialog-finalizohet-pasdite-ka-mbeshtetjen-e-plote-te-drejtuesve-te-institucioneve/20%Monthly2019-02-14 12:14
https://www.informatat.com/kuvendi-i-shqiperise-1-minute-heshtje-per-viktimat-e-aksidentit-ne-autostraden-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 09:45
https://www.informatat.com/komf-thirrje-institucioneve-te-hartojne-standardet-minimale-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-02-14 09:43
https://www.informatat.com/numri-i-viktimave-nga-aksidenti-ne-maqedoni-shkon-ne-15/20%Monthly2019-02-14 09:40
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-shefi-i-menaxhimit-te-emergjencave-ne-shba/20%Monthly2019-02-14 09:37
https://www.informatat.com/e-dhunuar-dhe-me-3-plumba-ne-trup-identifikohet-gruaja-e-vrare-ne-tirane/20%Monthly2019-02-14 09:33
https://www.informatat.com/kater-yjet-qe-united-deshiron-ti-transferoje-veres/20%Monthly2019-02-14 09:29
https://www.informatat.com/seance-e-jashtezakonshme-pas-aksidentit-te-sotem-ne-autostraden-shkup-tetove/20%Monthly2019-02-14 09:27
https://www.informatat.com/zaev-viziton-personat-e-lenduar-nga-aksidenti/20%Monthly2019-02-14 09:24
https://www.informatat.com/protesta-e-opozites-ambasadori-i-be-manifestim-paqesor-jo-dhune/20%Monthly2019-02-14 09:21
https://www.informatat.com/nato-sot-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2019-02-14 11:53
https://www.informatat.com/thaci-letra-e-donald-trump-per-hashim-thacin-shans-qe-duhet-shfrytezuar/20%Monthly2019-02-14 09:14
https://www.informatat.com/smoothie-me-spinaq-ja-receta/20%Monthly2019-02-14 09:11
https://www.informatat.com/maska-me-mjalte-dhe-domate-do-ju-ndihmoje-me-shkelqimin-e-fytyres/20%Monthly2019-02-14 09:09
https://www.informatat.com/ramosi-i-lumtur-per-anulimin-e-golit-te-ajaxit-jam-tifoz-i-madh-i-var-it/20%Monthly2019-02-14 09:06
https://www.informatat.com/kongresi-kunder-sugjerimit-te-trumpit-per-nderhyrje-ushtarake-ne-venezuele/20%Monthly2019-02-14 09:02
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-tentim-vrasje-ne-gllogoc/20%Monthly2019-02-14 09:01
https://www.informatat.com/keshtu-doli-nga-rruga-autobusi-ne-maqedoni-ku-humben-jeten-14-udhetare/20%Monthly2019-02-14 09:00
https://www.informatat.com/hoti-i-quan-plackitje-shpenzimet-per-shenimin-e-pervjetorit-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-14 08:59
https://www.informatat.com/haradinaj-per-taksen-amerika-flet-vet-thaci-seshte-zedhenes-i-saj/20%Monthly2019-02-14 11:08
https://www.informatat.com/grabitet-banka-ne-elbasan-nen-kercenimin-e-thikes-grabitesi-merr/20%Monthly2019-02-14 08:52
https://www.informatat.com/daciq-i-raporton-parlamentit-te-serbise-per-fushaten-e-tij-kunder-kosoves/20%Monthly2019-02-14 08:50
https://www.informatat.com/drecun-epilogu-heqja-e-takses/20%Monthly2019-02-14 08:50
https://www.informatat.com/greva-e-kontrolloreve-ajrore-ne-adem-jashari-anulon-2-fluturime-dhe-shtyn-6-te-tjera/20%Monthly2019-02-14 08:47
https://www.informatat.com/43-punetore-te-kek-ut-qe-nga-pas-lufta-kane-vdekur-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2019-02-14 08:47
https://www.informatat.com/punetoret-e-sherbimit-korrektues-protestojne-sot-per-koeficient-me-te-larte-page/20%Monthly2019-02-14 08:44
https://www.informatat.com/perse-disa-meshkuj-nuk-kane-mjeker-te-dendur-te-vrazhde-dhe-me-mashkullore/20%Monthly2019-02-14 08:44
https://www.informatat.com/serish-takohen-lideret-shteteror/20%Monthly2019-02-14 08:39
https://www.informatat.com/rikonfigurimi-i-qeverise-eshte-i-mundshem/20%Monthly2019-02-14 08:36
https://www.informatat.com/qeveria-nis-punen-me-nje-1minute-heshtje/20%Monthly2019-02-14 08:33
https://www.informatat.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-gruaje-ne-tirane/20%Monthly2019-02-14 08:24
https://www.informatat.com/sherbyesit-civile-nese-nuk-na-plotesohen-kerkesat-do-ta-paralizojme-totalisht-shtetin/20%Monthly2019-02-14 08:22
https://www.informatat.com/llamkosi-nxirret-ne-ankand-publik/20%Monthly2019-02-14 08:19
https://www.informatat.com/pasojat-e-para-te-mospezullimit-te-takses/20%Monthly2019-02-14 09:47
https://www.informatat.com/tenderi-per-pajisjet-per-verifikimin-e-dokumenteve-serish-ne-gjykaten-e-tendereve/20%Monthly2019-02-14 08:13
https://www.informatat.com/acarohen-raportet-me-shba-ne-rritet-presioni-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-02-14 08:08
https://www.informatat.com/hooper-me-qendrimin-mbi-taksen-kosova-pothuajse-ka-krijuar-nje-armik-nga-shba-ja/20%Monthly2019-02-14 09:16
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-pritet-ta-votoje-platformen-per-dialogun/20%Monthly2019-02-14 08:57
https://www.informatat.com/kosova-duhet-te-reflektoje-ndaj-kerkesave-te-shba-se/20%Monthly2019-02-14 07:52
https://www.informatat.com/ismaili-ligji-per-sigurimet-shendetesore-do-te-miratohet-kete-vit/20%Monthly2019-02-14 07:50
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-17/20%Monthly2019-02-14 07:48
https://www.informatat.com/pas-83-vjetesh-ne-bukuresht-ringjallet-revista-albanica/20%Monthly2019-02-13 15:51
https://www.informatat.com/bik-u-thote-se-nuk-ka-lidhje-me-aksionet-qe-po-organizohen-per-sherimin-e-taunita-hoxhes/20%Monthly2019-02-13 15:47
https://www.informatat.com/hashim-thaci-dekoron-me-medalje-presidenciale-te-meritave-sabri-fejzullahun/20%Monthly2019-02-13 15:46
https://www.informatat.com/inpo-prishtina-shpenzon-43-te-buxhetit-per-investime-kapitale-tejkalon-shpenzimet-per-luks/20%Monthly2019-02-13 15:44
https://www.informatat.com/tentoi-te-vidhte-banken-ekstradohet-nga-italia-62-vjecari/20%Monthly2019-02-13 15:40
https://www.informatat.com/me-flamurin-kuq-e-zi-varroset-akademik-idriz-ajeti/20%Monthly2019-02-13 15:33
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-nuk-marrin-page-te-plote/20%Monthly2019-02-13 15:32
https://www.informatat.com/gjykata-refuzon-padine-e-panuccit-ndaj-nishanit/20%Monthly2019-02-13 15:27
https://www.informatat.com/edhe-vushtrria-proteston-per-rastin-e-nxeneses-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-13 15:25
https://www.informatat.com/zyrtare-joshua-rikthehet-ne-ring-me-1-qershor-kunder-boksierit-amerikan/20%Monthly2019-02-13 15:23
https://www.informatat.com/i-kerkuar-per-terrorizem-kapet-ne-vlore-32-vjecari-nga-kosova/20%Monthly2019-02-13 15:20
https://www.informatat.com/kdi-publikon-transparometrin-2018-drenasi-komuna-me-transparente-mamusha-me-jo-transparentja/20%Monthly2019-02-14 08:17
https://www.informatat.com/vala-e-largon-perfundimisht-kodin-telefonik-377/20%Monthly2019-02-13 15:14
https://www.informatat.com/chelsea-e-sheh-zidanen-si-pasardhes-te-sarrit/20%Monthly2019-02-13 15:09
https://www.informatat.com/jovanoviq-na-duhet-nje-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2019-02-13 15:06
https://www.informatat.com/kanadaja-ne-mbeshtetje-te-arritjes-se-marreveshjes-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2019-02-13 15:03
https://www.informatat.com/daciq-paralajmeron-terheqje-te-njohjeve-tjera-te-kosoves/20%Monthly2019-02-13 15:01
https://www.informatat.com/kurti-akademik-idriz-ajeti-do-te-jetoje-ne-kujtesen-e-popullit-tone/20%Monthly2019-02-13 15:00
https://www.informatat.com/mitrovica-shpallet-nder-komunat-me-transparente-per-vitin-2018/20%Monthly2019-02-13 14:58
https://www.informatat.com/makina-behet-copash-kush-eshte-20-vjecari-shqiptar-qe-humbi-jeten-ne-itali/20%Monthly2019-02-13 14:55
https://www.informatat.com/pacolli-takon-shefen-e-undp-se-ne-kosove/20%Monthly2019-02-13 14:54
https://www.informatat.com/magnezi-lehteson-dhimbjet-e-periodave/20%Monthly2019-02-13 14:52
https://www.informatat.com/akuza-kallezime-penale-e-padi-gjykata-arene-dyluftimi-mes-vv-se-e-psd-se/20%Monthly2019-02-13 14:50
https://www.informatat.com/testi-i-adn-se-qe-mund-ti-shpetoje-foshnjat-nga-humbja-e-degjimit/20%Monthly2019-02-13 14:50
https://www.informatat.com/perimet-i-shtrenjtoi-eksporti-ministria-e-bujqesise-shfajeson-monopolin-e-tregut-ne-tirane/20%Monthly2019-02-13 14:47
https://www.informatat.com/lindi-ne-moshen-54-vjecare-brigitte-nielsen-provova-deri-ne-tentativen-e-fundit/20%Monthly2019-02-13 14:46
https://www.informatat.com/victoria-beckham-ndalon-perdorimin-e-lekures-se-kafsheve-ne-koleksionin-e-saj/20%Monthly2019-02-13 14:43
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-gra-ne-ferizaj-per-marrje-me-prostitucion/20%Monthly2019-02-13 14:42
https://www.informatat.com/deshton-miratimi-i-buxhetit-spanja-prane-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-13 14:38
https://www.informatat.com/ahmeti-platforma-te-premten-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-14 08:04
https://www.informatat.com/neurokirurget-e-qkuk-se-kryejne-tri-operacione-te-komplikuara/20%Monthly2019-02-13 14:29
https://www.informatat.com/ne-gruemire-nuk-ka-denoncues-mesuesit-dhe-nxenesit-mohojne-qe-dikush-te-jete-ngacmuar/20%Monthly2019-02-13 14:15
https://www.informatat.com/stresi-ne-pune-ndikon-negativisht-ne-shendet/20%Monthly2019-02-13 14:12
https://www.informatat.com/pse-shume-gra-inteligjente-e-te-mahnitshme-qendrojne-beqare-per-vite-te-tera/20%Monthly2019-02-13 14:08
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-po-u-shqipton-gjoba-te-gjitha-veturave-me-xhama-te-erret/20%Monthly2019-02-13 14:03
https://www.informatat.com/16-vjecarja-nga-kacaniku-refuzon-te-shkon-ne-shtepi-dergohet-ne-kete-vend/20%Monthly2019-02-13 14:00
https://www.informatat.com/anetari-i-juventusit-e-refuzoi-barcelonen-dhe-real-madridin/20%Monthly2019-02-13 13:53
https://www.informatat.com/tahiri-ska-dy-fitues-ose-presidenti-ose-kryeministri/20%Monthly2019-02-13 15:15
https://www.informatat.com/qyteti-qe-dergjet-ne-plehra/20%Monthly2019-02-13 13:47
https://www.informatat.com/brnabic-taksa-duhet-te-hiqet-por-nuk-besoj-qe-haradinaj-e-merr-nje-vendim-te-tille/20%Monthly2019-02-13 13:44
https://www.informatat.com/mbahen-homazhet-per-akademikun-idriz-ajeti/20%Monthly2019-02-13 13:41
https://www.informatat.com/basha-evropa-po-pret-qe-te-rrezojme-ramen/20%Monthly2019-02-13 13:30
https://www.informatat.com/kim-kardashian-paditet-per-100-milione-dollare-ja-cfare-ndodhi/20%Monthly2019-02-13 13:28
https://www.informatat.com/buffoni-vendos-rekord-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-02-13 13:24
https://www.informatat.com/vesa-luma-mohon-te-kete-botoks-ne-fytyre-preferoj-trajtime-natyrale/20%Monthly2019-02-13 13:20
https://www.informatat.com/rich-the-kid-plackitet-ne-studio/20%Monthly2019-02-13 13:17
https://www.informatat.com/bebe-rexha-e-zhgenjyer-me-meant-to-be/20%Monthly2019-02-13 13:13
https://www.informatat.com/lorik-cana-vjen-me-nje-projekt-te-madh-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-13 13:11
https://www.informatat.com/emri-maqedonia-e-veriut-hyn-ne-fuqi-ne-qershor-nisin-negociatat-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2019-02-13 13:08
https://www.informatat.com/lufta-antikanabis-ne-2018-kultivimi-dhe-trafiku-u-ulen/20%Monthly2019-02-13 13:06
https://www.informatat.com/opozita-konfirmon-kerkesen-per-nje-qeveri-tranzitore-me-kryeminister-nga-ps-majko/20%Monthly2019-02-13 13:02
https://www.informatat.com/lady-gaga-vetem-ne-bikini-dhe-recipeta-ne-ndejen-e-grammy-awards/20%Monthly2019-02-13 12:58
https://www.informatat.com/kengetari-shqiptar-befasohet-per-ditelindje-nga-ylli-hollivudian/20%Monthly2019-02-13 12:54
https://www.informatat.com/biznesmeni-26-vjecar-i-gatshem-1per-lidhje-serioze-ky-eshte-kushti/20%Monthly2019-02-13 12:51
https://www.informatat.com/be-e-perserit-qendrimin-per-taksen-vetem-me-heqjen-e-saj-dialogu-mund-te-zhbllokohet/20%Monthly2019-02-13 12:45
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-kosnett-pajtohen-qe-duhet-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-02-14 07:54
https://www.informatat.com/historia-e-shen-valentinit/20%Monthly2019-02-13 12:39
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-mund-ti-hani-pa-u-trashur/20%Monthly2019-02-13 12:36
https://www.informatat.com/google-pixel-telefoni-me-rritjen-me-te-shpejte-ne-tregun-amerikan/20%Monthly2019-02-13 12:33
https://www.informatat.com/konfirmohen-emrat-zyrtar-te-modeleve-te-reja-galaxy-s10/20%Monthly2019-02-13 12:32
https://www.informatat.com/vitamina-e-cila-iu-ndihmon-te-luftoni-te-dy-llojet-e-diabetit/20%Monthly2019-02-13 12:30
https://www.informatat.com/rezultate-shokuese-per-picat-dhe-patatet-e-skuqura/20%Monthly2019-02-13 12:28
https://www.informatat.com/nje-shtetas-i-huaj-gjendet-i-varur-ne-banese-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-13 12:24
https://www.informatat.com/mesohen-datat-per-gjysmefinalet1-e-kupes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-13 12:21
https://www.informatat.com/punetoret-e-kek-ut-dhe-kostt-it-protestojne-neser/20%Monthly2019-02-14 10:57
https://www.informatat.com/ahmeti-per-raportet-kosove-shba-gjendja-eshte-serioze-haradinaj-te-mos-lihet-i-vetem/20%Monthly2019-02-13 13:50
https://www.informatat.com/ortopedet-e-spitalit-royal-medical-ne-greqi-perfaqesojne-kosoven-dhe-flamurin-e-saj/20%Monthly2019-02-13 14:38
https://www.informatat.com/haradinaj-nen-presion-edhe-nga-lideret-e-vendit-per-ta-hequr-taksen/20%Monthly2019-02-13 11:05
https://www.informatat.com/kam-vrare-gruan-hajdeni-me-arrestoni-punonjesi-i-gardes-e-telefonoi-vete-policine/20%Monthly2019-02-13 10:58
https://www.informatat.com/vv-telekomi-vend-per-rehatimin-e-familjareve/20%Monthly2019-02-13 10:55
https://www.informatat.com/stoltenberg-ia-kam-bere-te-qarte-haradinajt-qe-fsk-ja-nuk-mund-te-shkoje-ne-veri/20%Monthly2019-02-13 10:45
https://www.informatat.com/putin-i-shkruan-vuciqit-rusia-1vlereson-partneritetin-strategjik-me-serbine/20%Monthly2019-02-13 10:42
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-krereve-shteteror-limaj-dorezon-platformen-per-dialogun/20%Monthly2019-02-13 11:55
https://www.informatat.com/tottenham-dortmund-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2019-02-13 10:15
https://www.informatat.com/nese-ftohen-lideret-shteterore-nga-specialja-duhet-te-paraqiten/20%Monthly2019-02-13 10:13
https://www.informatat.com/el-chapo-shpallet-fajtor/20%Monthly2019-02-13 10:09
https://www.informatat.com/be-duhet-ti-lejoje-kosoves-udhetimin-pa-viza/20%Monthly2019-02-13 12:42
https://www.informatat.com/kush-jane-21-shqiptaret-e-arrestuar-per-droge-ne-itali-publikohen-fotografi/20%Monthly2019-02-13 10:02
https://www.informatat.com/specifikat-finale-te-linjes-samsung-galaxy-s10-shfaqen-online/20%Monthly2019-02-13 09:59
https://www.informatat.com/dw-gjyqi-me-i-madh-i-kokaines-ne-gjermani-lidhet-me-shqiptaret/20%Monthly2019-02-13 09:56
https://www.informatat.com/bytyqi-per-idriz-ajetin-humbem-nje-nga-emrat-me-te-medhenj-te-arsimit-dhe-te-shkences/20%Monthly2019-02-13 09:53
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-nderkombetare-e-radios/20%Monthly2019-02-13 09:46
https://www.informatat.com/pas-nje-sherri-mes-dy-familjeve-ne-nje-lokal-ne-austri-shqiptari-qellohet-per-vdekje/20%Monthly2019-02-13 09:43
https://www.informatat.com/mbappe-nuk-ka-frike-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-02-13 09:39
https://www.informatat.com/delegacioni-shteteror-arrin-ne-kuvend-ua-dorezon-lidereve-tekstin-e-platformes-per-dialogun/20%Monthly2019-02-13 09:33
https://www.informatat.com/pendohen-tifozet-e-man-utd-e-duan-serish-mourinhon/20%Monthly2019-02-13 09:29
https://www.informatat.com/policia-shkel-ligjin-nuk-respekton-vendimet-obliguese-te-oshp-se/20%Monthly2019-02-13 09:26
https://www.informatat.com/opozita-te-denohen-qendrimet-antikushtetuese-te-krereve-institucionale/20%Monthly2019-02-13 09:22
https://www.informatat.com/thirrja-e-re-e-vuciqit-per-lideret-nga-kosova/20%Monthly2019-02-13 09:18
https://www.informatat.com/haradinaj-bota-shqiptare-humbi-sot-njerin-nga-personalitetet-me-te-ndritshme/20%Monthly2019-02-13 09:13
https://www.informatat.com/proteste-pas-skandaleve-seksuale-te-policise/20%Monthly2019-02-13 09:08
https://www.informatat.com/keta-artikuj-perkeqesojne-ekzemen-te-femijet/20%Monthly2019-02-13 09:06
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ish-te-derguarin-e-okb-se-ne-kosove/20%Monthly2019-02-13 12:10
https://www.informatat.com/lekaj-flet-per-takimin-e-mbremshem-me-lideret/20%Monthly2019-02-13 08:59
https://www.informatat.com/futbollistet-harrojne-pasaportat-dortmundi-bllokohet-ne-aeroport/20%Monthly2019-02-13 08:56
https://www.informatat.com/shba-ja-organizon-konference-per-lindjen-e-mesme-be-ja-dhe-rusia-nuk-marrin-pjese/20%Monthly2019-02-13 08:54
https://www.informatat.com/tranzicioni-i-fsk-se-sfidohet-nga-raportet-me-shba-ne-per-taksen/20%Monthly2019-02-13 08:50
https://www.informatat.com/zhduken-dy-vajza/20%Monthly2019-02-13 08:46
https://www.informatat.com/detajet-per-plagosjen-e-djeshme-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-13 08:44
https://www.informatat.com/kadrijaj-edhe-kesaj-here-do-te-konfirmohet-pafajesia-e-lahi-brahimajt/20%Monthly2019-02-13 08:42
https://www.informatat.com/nje-burre-ne-gjilan-e-detyron-gruan-e-tij-te-abortoje-ishte-pese-muaj-shtatzene/20%Monthly2019-02-13 08:37
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-si-jep-llogari-kuvendit-per-3-milionet-e-keqperdorur/20%Monthly2019-02-13 08:34
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-zgjidhja-per-kosoven-duket-me-larg-se-kurre/20%Monthly2019-02-13 10:34
https://www.informatat.com/zbardhen-pergjimet-si-vlonjati-drejtonte-nga-burgu-trafikun-e-droges/20%Monthly2019-02-13 08:24
https://www.informatat.com/gucati-shume-ftesa-te-reja-kane-arritur-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-02-13 08:22
https://www.informatat.com/serwer-cdo-ndryshim-i-kufijve-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2019-02-13 08:18
https://www.informatat.com/thaci-vdekja-e-akademik-idriz-ajetit-humbje-e-madhe-per-shoqerine/20%Monthly2019-02-13 08:15
https://www.informatat.com/haradinaj-i-gatshem-ta-vere-taksen-per-vendimmarrje-ne-qeveri/20%Monthly2019-02-13 08:12
https://www.informatat.com/greve-nje-oreshe-e-kontrolloreve-te-trafikut-ajror/20%Monthly2019-02-13 08:08
https://www.informatat.com/pershkallezohet-lufta-mes-thacit-dhe-haradinajt/20%Monthly2019-02-13 10:06
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-akademik1-idriz-ajeti/20%Monthly2019-02-13 08:01
https://www.informatat.com/moti-per-sot-11/20%Monthly2019-02-13 07:56
https://www.informatat.com/e-mitura-nga-kacaniku-e-cila-u-raportua-si-e-zhdukur-gjendet-ne-nje-qender-tregtare-ne-peje/20%Monthly2019-02-12 15:57
https://www.informatat.com/kerkohet-denoncuesja-e-policit-ngacmimi-seksual-lleshaj-takon-policet-ne-malesi-te-madhe/20%Monthly2019-02-12 15:53
https://www.informatat.com/ministri-mustafa-flet-per-mundesine-e-shkarkimit-nga-detyra/20%Monthly2019-02-13 09:02
https://www.informatat.com/ana-kabashi-pervelon-me-fotot-e-fundit/20%Monthly2019-02-12 15:44
https://www.informatat.com/fotoja-e-pare-qe-do-shihni-tregon-se-cfare-bashkeshorte-do-jeni/20%Monthly2019-02-12 15:41
https://www.informatat.com/ish-i-i-paris-hilton-e-ndjej-se-vazhdojme-ta-duam-njeri-tjetrin-deri-ne-vdekje/20%Monthly2019-02-12 15:39
https://www.informatat.com/dj-diplo-era-istrefit-do-te-shkurorezohem-per-ty/20%Monthly2019-02-12 15:37
https://www.informatat.com/flaka-krelani-sfidon-deboren-me-imazhe-provokuese/20%Monthly2019-02-12 15:34
https://www.informatat.com/gazetarja-shqiptare-ti-therrasim-ne-emer-organet-gjenitale/20%Monthly2019-02-12 15:30
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-uron-dua-lipen-per-cmimet-grammy/20%Monthly2019-02-12 15:28
https://www.informatat.com/kim-kardashianin-e-lodh-semundja/20%Monthly2019-02-12 15:25
https://www.informatat.com/prostitutat-serbe-se-lene-rehat-johnny-depp-in/20%Monthly2019-02-12 15:23
https://www.informatat.com/babyg-provokon-me-foton-e-fundit-e-quan-veten-tiger/20%Monthly2019-02-12 15:21
https://www.informatat.com/lirohet-nga-burgu-futbollisti-keto-jane-fjalet-e-para-te-tij/20%Monthly2019-02-12 15:19
https://www.informatat.com/met-elshani-reagon-ndaj-burim-ademit-tmerrohet-kur-e-kupton-se-nje-vajze-ka-tentuar-vetvrasjen-pas-postimit-te-tij/20%Monthly2019-02-12 15:16
https://www.informatat.com/ngjyrat-e-galaxy-s10-shihen-shume-qarte-ne-fotot-e-reja/20%Monthly2019-02-12 15:12
https://www.informatat.com/google-incizon-cdo-gje-qe-thoni-ketu-mund-ta-gjeni/20%Monthly2019-02-12 15:08
https://www.informatat.com/almeda-abazi-ka-per-te-thene-dicka-per-dua-lipen/20%Monthly2019-02-12 15:05
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-pranon-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-i-ri-i-turqise/20%Monthly2019-02-13 08:26
https://www.informatat.com/pervec-duas-dhe-bebes-edhe-kengetari-prizrenas-pjese-e-grammy-awards/20%Monthly2019-02-12 14:57
https://www.informatat.com/16-vjecarja-nga-kacaniku-iken-nga-shtepia-u-le-leter-prinderve-dua-nje-jete-me-te-mire/20%Monthly2019-02-12 14:51
https://www.informatat.com/gjilani-perfiton-edhe-nje-grant-per-fushen-e-mjedisit/20%Monthly2019-02-12 14:44
https://www.informatat.com/milan-po-e-thyen-rekordin-e-transferimeve/20%Monthly2019-02-12 14:42
https://www.informatat.com/qytetaret-nuk-e-duan-kthimin-e-luftetareve-te-huaj-ne-kosove/20%Monthly2019-02-12 14:36
https://www.informatat.com/zbardhet-deshmia-e-policit-cfare-tregon-per-videon-e-skandalit/20%Monthly2019-02-12 14:33
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-fton-per-intervistim-vellane-e-aktivistit-te-vrare-te-ldk-se/20%Monthly2019-02-12 14:31
https://www.informatat.com/mustafa-akuzon-ahmetin/20%Monthly2019-02-12 14:28
https://www.informatat.com/buka-e-vetme-qe-rekomandohet-te-hahet-nga-mjeket/20%Monthly2019-02-12 14:24
https://www.informatat.com/dy-klinika-ne-qkuk-nderpresin-greven/20%Monthly2019-02-12 14:21
https://www.informatat.com/apple-pritet-te-lansoje-modelet-e-reja-ipad-dhe-airpod-2-muajin-e-ardhshem/20%Monthly2019-02-12 14:17
https://www.informatat.com/ambasadorja-amerikane-nato-ja-do-ta-mbeshtese-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-12 14:15
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-500-mije-euro-per-11-vjetorin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-12 14:12
https://www.informatat.com/haradinaj-perseri-kunder-shba-ve-askush-smund-te-me-detyroj-ta-heq-taksen/20%Monthly2019-02-12 14:07
https://www.informatat.com/stoltenberg-aleatet-e-nato-s-te-zhgenjyer-me-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-02-12 14:00
https://www.informatat.com/pacolli-i-shkruan-antonio-guterres-it/20%Monthly2019-02-12 13:56
https://www.informatat.com/formohet-komisioni-per-punesimin-e-banoreve-te-hades-dhe-shipitulles/20%Monthly2019-02-12 13:53
https://www.informatat.com/organizohet-turneu-i-boksit-per-nder-te-pavaresise/20%Monthly2019-02-12 13:51
https://www.informatat.com/dy-dietat-qe-jua-formesojne-trupin-brenda-nje-muaji/20%Monthly2019-02-12 13:48
https://www.informatat.com/protesta-e-16-shkurtit-policia-apel-politikaneve-shmangni-retorikat-qe-nxisin-dhune/20%Monthly2019-02-12 13:44
https://www.informatat.com/danas-shba-e-mbeshtet-shkembimin-e-leposaviqit-me-presheven/20%Monthly2019-02-12 13:41
https://www.informatat.com/nente-gra-te-vdekura-nga-nje-forme-e-rralle-e-kancerit/20%Monthly2019-02-12 13:35
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ambasadorin-amerikan-marredheniet-kosove-shba-jane-te-pacenueshme/20%Monthly2019-02-12 13:32
https://www.informatat.com/plasin-shakate-me-fustanin-e-bebe-rexhes/20%Monthly2019-02-12 13:16
https://www.informatat.com/prokuroria-vitin-e-kaluar-kishte-bere-kallezim-penal-per-deklarim-te-rrejshem-per-18-vjecaren-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-12 13:37
https://www.informatat.com/kush-po-i-kerkon-presidentit-terheqjen-e-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-02-12 09:38
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-nga-gripi-i-derrit-evidentohen-edhe-tri-raste-tjera/20%Monthly2019-02-12 08:32
https://www.informatat.com/lahi-brahimaj-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-02-11 15:55
https://www.informatat.com/gjermanet-po-i-hedhin-ne-mbeturina-makinat-e-tyre-dizel-ja-arsyeja/20%Monthly2019-02-11 15:52
https://www.informatat.com/ambasadori-philip-kosnett-takohet-me-ardian-gjinin/20%Monthly2019-02-11 15:52
https://www.informatat.com/kater-raste-me-gripin-ah1n1-paraqiten-ne-kosove/20%Monthly2019-02-11 15:47
https://www.informatat.com/spitali-i-pejes-sqarohet-rreth-vdekjes-se-nenes-shtatzene-dhe-foshnjes-se-saj/20%Monthly2019-02-11 15:44
https://www.informatat.com/aktori-i-famshem-behet-baba-ne-moshen-70-vjecare/20%Monthly2019-02-11 15:44
https://www.informatat.com/vaj-ulliri-veze-dhe-avokado-per-floke-me-shkelqim/20%Monthly2019-02-11 15:40
https://www.informatat.com/betohen-6-avokate-te-rinj-te-shtetit-ne-maqedoni-3-prej-tyre-shqiptare/20%Monthly2019-02-11 15:40
https://www.informatat.com/me-pak-se-shtate-ore-gjume-ne-nate-mund-te-shkaktojne-kancer/20%Monthly2019-02-11 15:36
https://www.informatat.com/raporti-me-i-fundit-insektet-po-shkojne-drejt-zhdukjes/20%Monthly2019-02-11 15:36
https://www.informatat.com/barcelona-nuk-ua-ve-veshin-chelseat-dhe-man-utd-vazhdon-perkrahja-per-coutinhon/20%Monthly2019-02-11 15:33
https://www.informatat.com/risia-qe-do-sjelle-playstation-5-do-tu-pelqeje-te-gjithe-apasionuesve-te-lojerave/20%Monthly2019-02-11 15:28
https://www.informatat.com/hong-kongu-pushtohet-nga-derrat-e-eger/20%Monthly2019-02-11 15:26
https://www.informatat.com/kida-zbulon-sekretin-e-linjave-trupore/20%Monthly2019-02-11 15:25
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-vrasje-ne-tentative-ne-peje/20%Monthly2019-02-11 15:23
https://www.informatat.com/169-gjoba-per-245-pronare-te-automjeteve-te-transportit-publik/20%Monthly2019-02-11 15:20
https://www.informatat.com/shkenca-tregon-perfundimisht-3-ushqimet-qe-iu-bejne-te-jetoni-me-gjate/20%Monthly2019-02-11 15:17
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-dhe-drejtoret-komunal-te-arsimit-diskutojne-per-zevendesimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-02-11 15:17
https://www.informatat.com/urimi-i-xherdan-shaqirit-per-dy-cmimet-e-dua-lipes-ne-grammy-awards/20%Monthly2019-02-11 15:14
https://www.informatat.com/hetimet-e-para-zbulojne-se-si-e-humbi-jeten-sala/20%Monthly2019-02-11 15:13
https://www.informatat.com/perfundimisht-james-rodriguez-po-transferohet-te-kjo-skuader/20%Monthly2019-02-11 15:10
https://www.informatat.com/mesazhi-ne-fustanin-e-kesaj-kengetareje-nxiti-reagime-te-shumta/20%Monthly2019-02-11 15:09
https://www.informatat.com/kandidatja-per-presidente-trumpi-mund-te-jete-ne-burg-para-zgjedhjeve-te-ardhshme/20%Monthly2019-02-11 15:07
https://www.informatat.com/ikshpk-gripi-ne-kosove-akoma-nen-pragun-epidemik/20%Monthly2019-02-11 15:05
https://www.informatat.com/bejeni-lekuren-tuaj-te-shkelqeje-me-kete-recete-me-limon/20%Monthly2019-02-11 14:59
https://www.informatat.com/leng-majdanozi-cdo-mengjes-per-te-rene-ne-peshe/20%Monthly2019-02-11 14:59
https://www.informatat.com/ministri-britanik-veprimet-e-papranueshme-te-rusise-kane-kosto/20%Monthly2019-02-11 14:56
https://www.informatat.com/shkencetaret-ndalojne-pickimin-e-mushkonjave-me-ilace-per-diete/20%Monthly2019-02-11 14:55
https://www.informatat.com/kercimi-per-gjashte-minuta-ne-jave-forcon-kockat/20%Monthly2019-02-11 14:53
https://www.informatat.com/gjykatesi-rrezon-vendimin-e-tij-monopoli-ne-tregun-agroushqimor-te-tiranes-me-dy-vendime/20%Monthly2019-02-11 14:50
https://www.informatat.com/gjurme-akullnajash-ne-afrike/20%Monthly2019-02-11 14:46
https://www.informatat.com/ancelotti-merr-nje-vendim-1te1-rendesishem-per-hysajn/20%Monthly2019-02-11 14:46
https://www.informatat.com/opozita-serbe-bojkoton-kuvendin-dhe-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-02-11 14:41
https://www.informatat.com/ja-arsyet-e-vlefshme-per-te-bere-seks-gjate-dimrit/20%Monthly2019-02-11 14:40
https://www.informatat.com/rasti-i-helmimit-te-skripaleve-diskutohet-ne-sofje/20%Monthly2019-02-11 14:38
https://www.informatat.com/veturat-me-te-deshtuara-nga-viti-2000-e-deri-me-sot/20%Monthly2019-02-11 14:35
https://www.informatat.com/cardi-b-si-perle-ne-grammy-rikthehet-ne-tapetin-e-kuq-me-offset/20%Monthly2019-02-11 14:33
https://www.informatat.com/haradinaj-se-di-pse-gjenerali-amerikan-anuloi-viziten-thote-taksa-mbetet/20%Monthly2019-02-11 14:32
https://www.informatat.com/mihajloviqedhe-sa-deme-do-te-shkaktohen-para-se-kosova-ti-kthehet-dialogut/20%Monthly2019-02-11 14:29
https://www.informatat.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-26-vjecar-ne-gjilan/20%Monthly2019-02-11 14:29
https://www.informatat.com/foshnja-nderron-jete-ne-peje-nena-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-11 14:26
https://www.informatat.com/psd-ja-pret-qe-platforma-per-dialog-te-perkrahet-nga-ldk-ja-e-lvv-ja/20%Monthly2019-02-11 14:22
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-e-gatshme-per-dialog-pasi-kosova-ta-heqe-taksen/20%Monthly2019-02-12 15:48
https://www.informatat.com/danas-amerika-kundershton-qe-i-gjithe-veriu-i-kosoves-ti-bashkohet-serbise/20%Monthly2019-02-11 13:29
https://www.informatat.com/champions-i-rikthehet-me-var/20%Monthly2019-02-11 13:24
https://www.informatat.com/zevendesministri-kerkon-shtatore-te-adem-jasharit-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-11 13:20
https://www.informatat.com/kontrabanda-po-vazhdon-ka-mallra-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-02-11 13:11
https://www.informatat.com/ismaili-ldk-se-ne-po-e-ndreqim-ate-qe-shkaterruat-ju-gezohuni/20%Monthly2019-02-11 13:07
https://www.informatat.com/ngacmoi-seksualisht-nje-vajze-15-vjecare-arrestohet-polici-ne-shkoder/20%Monthly2019-02-11 13:04
https://www.informatat.com/daciq-qekur-jam-minister-9-shtete-e-kane-njohur-kosoven-13-sosh-e-kane-cnjohur/20%Monthly2019-02-11 12:57
https://www.informatat.com/kreret-e-shtetit-diskutuan-per-platformen-e-dialogut/20%Monthly2019-02-12 08:45
https://www.informatat.com/milot-rashica-shperblehet-pas-shkelqimit-ne-gjermani/20%Monthly2019-02-11 12:40
https://www.informatat.com/the-favourite-fiton-7-cmime-ne-bafta-film-awards-2019/20%Monthly2019-02-11 12:36
https://www.informatat.com/helmohen-me-alkool-jocilesor-mbi-100-persona-humbin-jeten-ne-indi-nga-konsumimi-i-metanolit-te-perzier-me-antifriz/20%Monthly2019-02-11 12:33
https://www.informatat.com/ish-kampioni-i-botes-dhe-ish-futbollisti-i-barcelones-arrin-ne-kosove-keshtu-e-pret-aziz-salihu/20%Monthly2019-02-11 12:29
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-askush-nuk-deklarohet-per-mediat/20%Monthly2019-02-12 08:11
https://www.informatat.com/limaj-e-hoxhaj-dalin-nga-takimi/20%Monthly2019-02-11 12:23
https://www.informatat.com/tabela-e-pare-me-emrin-republika-e-maqedonise-se-veriut-sot-ne-kufi-me-greqine/20%Monthly2019-02-11 12:16
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-konfirmon-aktakuzen-ndaj-milaim-zekes/20%Monthly2019-02-11 12:13
https://www.informatat.com/aksident-zinxhiror-ne-kine-perfshihen-mbi-100-vetura-dy-te-vdekur-e-50-te-lenduar/20%Monthly2019-02-11 12:10
https://www.informatat.com/lista-e-plote-e-fituesve-ne-grammy-awards/20%Monthly2019-02-11 12:07
https://www.informatat.com/zbulohen-specifikat-e-samsung-galaxy-s10/20%Monthly2019-02-11 12:03
https://www.informatat.com/keshtu-dukeshin-jlo-dhe-partneri-i-saj-ne-qilimin-e-kuq-mbreme/20%Monthly2019-02-11 11:56
https://www.informatat.com/sot-vendimi-per-tahirin-1fanset-e-ish-ministrit-ne-gjykate/20%Monthly2019-02-11 11:54
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-konfirmon-anulimin-e-vizites-se-gjeneralit-amerikan/20%Monthly2019-02-11 11:48
https://www.informatat.com/alija-deputetet-e-alternatives-po-i-ndajne-rolet/20%Monthly2019-02-11 11:43
https://www.informatat.com/ulja-e-denimit-ndaj-dritan-dajtit-meta-klgj-dhe-prokuroria-te-nisin-hetimet/20%Monthly2019-02-11 11:37
https://www.informatat.com/kerkohet-zevendesimi-i-logos-aktuale-per-11-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2019-02-11 11:37
https://www.informatat.com/mitsotakis-me-porosi-per-shkupin-dhe-kritika-per-tsiprasin-dhe-deputetet-te-cilet-e-mbeshteten-marreveshjen-e-prespe/20%Monthly2019-02-11 11:35
https://www.informatat.com/deklarata-e-pavaresise-sivjet-viziton-7-qendrat-kryesore-te-kosoves/20%Monthly2019-02-11 11:32
https://www.informatat.com/suplementet-me-te-mira-per-sy-vitamina-vitale-per-mirembajtjen-e-shikimit/20%Monthly2019-02-11 11:29
https://www.informatat.com/akademiket-i-dalin-kunder-idese-se-thacit-per-kufijt-plan-i-vjeter-serb-me-pasoja-shume-te-demshme/20%Monthly2019-02-11 14:18
https://www.informatat.com/sdihet-numri-i-te-semureve-me-epilepsi-grate-e-kane-me-veshtire-ne-kosove/20%Monthly2019-02-11 11:23
https://www.informatat.com/the-sun-martial-me-i-mire-se-ronaldo-te-man-utd/20%Monthly2019-02-11 11:21
https://www.informatat.com/protestohet-ne-ferizaj-per-rastin-e-te-mitures-ne-drenas/20%Monthly2019-02-11 11:14
https://www.informatat.com/e-kanos-ne-facebook-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-02-11 11:11
https://www.informatat.com/pacolli-lideret-genjejne-qe-10-vjet-per-vizat/20%Monthly2019-02-11 11:09
https://www.informatat.com/21-te-vdekur-gjate-sulmeve-ajrore-ne-afganistan/20%Monthly2019-02-11 11:08
https://www.informatat.com/zgjidhja-te-ruaje-sovranitetin-e-kosoves-dhe-jo-demtimin-e-saj/20%Monthly2019-02-11 11:05
https://www.informatat.com/nje-i-mitur-shqiptar-gjendet-i-vdekur-ne-rodos/20%Monthly2019-02-11 11:02
https://www.informatat.com/kryetari-i-kgjk-se-per-shkak-te-ndjeshmerise-nuk-mund-te-komentohet-rasti-i-vajzes-ne-drenas/20%Monthly2019-02-11 10:58
https://www.informatat.com/zyrtare-dorehiqet-trajneri-nga-shqiperia-i-superliges/20%Monthly2019-02-11 10:52
https://www.informatat.com/thaci-takon-haradinajn-veselin-e-limajn/20%Monthly2019-02-11 12:45
https://www.informatat.com/shqiperia-dhe-500-mije-bunkeret-e-saj-artikull-mes-fotosh-nga-bbc/20%Monthly2019-02-11 10:49
https://www.informatat.com/pdk-vazhdon-zgjedhjen-e-strukturave-te-reja-per-dekaden-e-re/20%Monthly2019-02-11 10:47
https://www.informatat.com/dua-dhe-bebe-nder-personazhet-e-veshura-me-se-miri-ne-grammy-awards/20%Monthly2019-02-11 10:44
https://www.informatat.com/reforma-ne-drejtesi-ne-shqiperi-pushon-50-gjyqtare-dhe-prokurore/20%Monthly2019-02-11 10:38
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-keqperdorim-seksual-ndaj-nje-te-miture/20%Monthly2019-02-11 10:36
https://www.informatat.com/per-80-dite-serbia-me-90-milione-euro-me-pak-nga-kosova/20%Monthly2019-02-11 10:34
https://www.informatat.com/nje-serb-gjendet-i-vdekur-ne-shtepine-e-tij/20%Monthly2019-02-11 10:33
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-per-gashin-lushtakun-e-shalen/20%Monthly2019-02-11 10:31
https://www.informatat.com/nje-punetor-i-spitalit-ne-gjilan-humb-jeten-nga-gripi-i-derrave/20%Monthly2019-02-11 10:30
https://www.informatat.com/ldk-ja-e-konsideron-te-cmendur-idene-e-thacit-per-korrigjim/20%Monthly2019-02-11 10:25
https://www.informatat.com/fleckenstein-te-zbatohet-reforma-elektorale-para-zgjedhjeve-lokale/20%Monthly2019-02-11 10:20
https://www.informatat.com/9-persona-ndalohen-ne-gjilan-ne-mesin-e-tyre-edhe-nje-per-abuzim-seksual-me-te-mitur/20%Monthly2019-02-11 10:19
https://www.informatat.com/pompeo-nis-viziten-ne-evropen-qendrore/20%Monthly2019-02-11 10:15
https://www.informatat.com/haradinaj-prin-me-pagen-2950-eurosh-ne-rajon-ndiqet-nga-rama-me-1700-e-fundit-bernabiqi-me-1000-euro/20%Monthly2019-02-11 10:10
https://www.informatat.com/kosova-shenjon-vendet-e-trashegimise-dhe-ato-turistike/20%Monthly2019-02-11 10:10
https://www.informatat.com/shen-valentini-bashkia-e-tiranes-mbulohet-me-zemra-te-kuqe/20%Monthly2019-02-11 10:04
https://www.informatat.com/largohet-emri-qeveria-e-republikes-se-maqedonise-nga-objekti-i-qeverise/20%Monthly2019-02-11 09:58
https://www.informatat.com/daciq-eshte-moment-i-pershtatshem-per-te-levizur-ne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-11 09:56
https://www.informatat.com/digjet-banesa-ne-belgjike-vdesin-dy-te-rinj-shqiptare-nga-berati-dhe-durresi/20%Monthly2019-02-11 09:56
https://www.informatat.com/shperthen-zjarri-ne-burgun-e-shutkes-ne-maqedoni/20%Monthly2019-02-11 09:51
https://www.informatat.com/pacolli-dua-lipa-eshte-per-cdo-levdate-kosova-krenohet-me-te/20%Monthly2019-02-11 09:49
https://www.informatat.com/ldk-akuzon-ministrine-e-shendetesise/20%Monthly2019-02-11 12:25
https://www.informatat.com/sot-seanca-gjyqesore-ndaj-gashit-shales-dhe-lushtakut/20%Monthly2019-02-11 09:44
https://www.informatat.com/ngjarje-e-rende-ne-tirane-roja-i-jep-fund-jetes-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-02-11 09:01
https://www.informatat.com/valverde-messi-eshte-shume-mire/20%Monthly2019-02-11 08:58
https://www.informatat.com/haradinaj-per-suksesin-e-lipes-ne-grammy-awards-kosova-eshte-me-fat-qe-ne-bote-perfaqesohet-me-emrin-tend/20%Monthly2019-02-11 08:56
https://www.informatat.com/durres-zjarr-ne-nje-pallat-plagoset-e-moshuara/20%Monthly2019-02-11 08:48
https://www.informatat.com/dua-lipa-ben-krenare-shqiptaret-fiton-dy-cmime-grammy/20%Monthly2019-02-25 07:40
https://www.informatat.com/terheqja-e-trupave-amerikane-nga-siria-mund-te-nise-brenda-javesh/20%Monthly2019-02-11 08:38
https://www.informatat.com/hetuesise-i-kerkohet-hetimi-i-milionave-shtese-per-bechtelenkan/20%Monthly2019-02-11 08:37
https://www.informatat.com/protesta-te-pergjakshme-ne-haiti-4-te-vdekur/20%Monthly2019-02-11 08:34
https://www.informatat.com/sheshel-tallet-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-02-11 08:32
https://www.informatat.com/drejtues-te-sbashk-ut-kerkojne-mosdekretimin-e-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-02-11 11:27
https://www.informatat.com/si-realizohet-trafiku-i-armeve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-11 08:29
https://www.informatat.com/be-ja-gjysme-viti-bllokade-vizave/20%Monthly2019-02-11 08:26
https://www.informatat.com/kritikohet-taksa-por-jo-edhe-lobimi-i-serbise/20%Monthly2019-02-11 08:23
https://www.informatat.com/ligji-per-paga-pritet-te-kthehet-ne-kuvend/20%Monthly2019-02-11 08:20
https://www.informatat.com/oconnell-urime-dua-lipa-krenaria-e-dy-shteteve/20%Monthly2019-02-11 08:16
https://www.informatat.com/kamuflimi-i-thacit-me-korrigjimin-e-lehte-te-kufirit/20%Monthly2019-02-11 08:10
https://www.informatat.com/ramadani-kosova-do-te-jete-anetarja-e-31-te-e-nato-s/20%Monthly2019-02-11 08:07
https://www.informatat.com/fsk-hap-dyert-per-ushtaret-e-rinj/20%Monthly2019-02-11 08:04
https://www.informatat.com/neser-pritet-te-prezantohet-platforma-per-dialogun/20%Monthly2019-02-11 10:51
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-priten-reshje-shiu-dhe-bore/20%Monthly2019-02-11 08:27
https://www.informatat.com/punetoret-e-sherbimit-korrektues-nisin-protesten/20%Monthly2019-02-11 07:47
https://www.informatat.com/kfor-i-nuk-sheh-kercenim-te-drejtperdrejte-shqetesohet-me-retoriken/20%Monthly2019-02-11 09:49
https://www.informatat.com/hiqni-dore-nga-pasta-e-dhembeve-pucrrat-hiqini-me-hudher/20%Monthly2019-02-10 14:54
https://www.informatat.com/milan-ultimatum-per-gattuson/20%Monthly2019-02-10 14:51
https://www.informatat.com/mike-dean-mund-te-shkruaj-historine-ne-ndeshjen-man-city-chelsea/20%Monthly2019-02-10 14:49
https://www.informatat.com/hahn-bisedimet-me-maqedonine-mund-te-fillojne-ne-qershor-te-ketij-viti/20%Monthly2019-02-10 14:46
https://www.informatat.com/ruci-te-enjten-mund-te-ratifikohet-protokolli-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-10 14:44
https://www.informatat.com/protesta-masive-ne-madrid-kunder-bisedimeve-me-seperatistet/20%Monthly2019-02-10 14:42
https://www.informatat.com/ujesjellesi-i-prizrenit-kercenon-borxhlinjte-se-nga-marsi-angazhon-permbaruesit-per-ti-mbledhe-borxhet/20%Monthly2019-02-10 14:39
https://www.informatat.com/mbappe-dhuron-30-mije-euro-per-kerkimet-e-pilotit-te-sala/20%Monthly2019-02-10 14:37
https://www.informatat.com/cedomir-jovanoviq-e-paralajmeron-vuciqin-te-pret-nje-pranvere-e-nxehte/20%Monthly2019-02-10 14:35
https://www.informatat.com/krijohet-kremi-qe-do-te-konkurroje-viagran-por-ka-nje-problem-te-vogel/20%Monthly2019-02-10 14:32
https://www.informatat.com/dalin-rezultatet-e-testimeve-keta-jane-celularet-me-te-mire-per-vitin-2019/20%Monthly2019-02-10 14:29
https://www.informatat.com/vetevendosje-perkujton-aktivistet-balaj-e-xheladini-ne-12-vjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2019-02-11 08:30
https://www.informatat.com/pse-disa-njerez-nuk-e-gjejne-dot-dashurine-e-vertete/20%Monthly2019-02-10 14:23
https://www.informatat.com/silva-man-city-mund-te-beje-me-mire-sesa-sezonin-e-kaluar/20%Monthly2019-02-10 14:20
https://www.informatat.com/vellaznimi-perseri-eliminon-driten-nga-kupa-gjakovaret-sigurojne-gjysmefinalen/20%Monthly2019-02-10 14:16
https://www.informatat.com/gazetari-meksikan-vritet-perderisa-po-hante-mengjes-ne-restorant/20%Monthly2019-02-10 14:13
https://www.informatat.com/isis-reziston-ne-betejen-per-te-ruajtur-enklaven-e-fundit/20%Monthly2019-02-10 14:11
https://www.informatat.com/prishen-pazaret-e-droges-shqiptaret-gjuhen-me-arme-ne-mes-te-italise/20%Monthly2019-02-10 14:06
https://www.informatat.com/detaje-nga-arrestimi-i-gjashte-personave-qe-u-zune-me-200-kilograme-marihuane/20%Monthly2019-02-10 14:04
https://www.informatat.com/talibanet-jemi-te-perkushtuar-per-te-drejtat-e-grave-aktivistet-po-e-perhapin-imoralitetin/20%Monthly2019-02-10 14:00
https://www.informatat.com/ministri-lleshaj-sdo-kete-paqe-derisa-te-zhbehet-vendimi-per-dajtin/20%Monthly2019-02-10 13:58
https://www.informatat.com/gani-geci-zbulon-se-si-kishte-denoncuar-nazim-bllacen-te-amerikanet-gjermanet-dhe-te-thaci/20%Monthly2019-02-10 13:56
https://www.informatat.com/trepca-500-miliarde-dollareshe-dhe-paralajmerimi-i-edith-durham-se-mitrovica-mund-ti-jape-flake-fuqise-se-barotit-te-evropes/20%Monthly2019-02-10 13:53
https://www.informatat.com/bieber-per-ndryshimin-e-kufijve-te-kosoves-po-zhvillohen-bisedime-te-fshehta/20%Monthly2019-02-10 13:45
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-pjesetarin-e-fsk-se-qe-dyshohet-se-abuzoi-me-te-mituren/20%Monthly2019-02-11 08:00
https://www.informatat.com/rritja-e-pagave-rrezikon-hapjen-e-vendeve-te-reja-te-punes/20%Monthly2019-02-10 13:37
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-prapa-protestave-kunder-tij-ne-beograd-qendron-dikush-nga-kosova/20%Monthly2019-02-10 13:33
https://www.informatat.com/ulja-e-denimit-per-dritan-dajtin-gjonaj-vendim-skandaloz/20%Monthly2019-02-10 13:31
https://www.informatat.com/konjufca-e-dhimbshme-se-si-kurre-nuk-u-vendos-drejtesi-per-vrasjen-e-mon-balajt-e-arben-xheladinit/20%Monthly2019-02-11 07:40
https://www.informatat.com/elon-musk-qet-ne-shitje-super-shtepine-e-tij/20%Monthly2019-02-10 13:25
https://www.informatat.com/capital-t-vjen-me-kujtime/20%Monthly2019-02-10 13:22
https://www.informatat.com/si-ti-kerkojme-falje-nje-gruaje/20%Monthly2019-02-10 13:17
https://www.informatat.com/gruaja-e-sinan-vllasaliut-sic-nuk-e-keni-pare-asnjehere/20%Monthly2019-02-10 13:14
https://www.informatat.com/rodriguez-tani-presioni-eshte-mbi-dortmundin/20%Monthly2019-02-10 13:12
https://www.informatat.com/ne-maqedoni-vdes-femija-13-muajsh-nga-komplikimet-e-fruthit/20%Monthly2019-02-10 13:10
https://www.informatat.com/adelina-poston-imazhin-e-embel-me-djalin/20%Monthly2019-02-10 13:07
https://www.informatat.com/chelsea-kembengul-per-yllin-e-milanit/20%Monthly2019-02-10 13:05
https://www.informatat.com/ish-prokurori-special-thote-se-spati-asnje-hetim-per-denoncimin-e-ngacmimit-te-grave-te-huaja/20%Monthly2019-02-10 13:05
https://www.informatat.com/molliqaj-thote-se-pushteti-i-vrau-mon-balajn-e-arben-xheladinin/20%Monthly2019-02-10 12:42
https://www.informatat.com/aurela-gace-iu-bashkohet-protestuesve-marshova-kunder-dhunes/20%Monthly2019-02-10 12:39
https://www.informatat.com/besa-kokedhima-ka-disa-fjale-per-rastin-e-te-mitures-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-10 12:35
https://www.informatat.com/artistet-shqiptare-pushtojne-kalifornine-per-grammy-awards/20%Monthly2019-02-10 12:32
https://www.informatat.com/si-u-zbulua-perdhunimi-i-minorenes-ne-kavaje/20%Monthly2019-02-10 12:24
https://www.informatat.com/kamioneta-godet-kembesoren-ne-prishtine-arrestohet-shoferi/20%Monthly2019-02-10 12:16
https://www.informatat.com/gjermania-shpall-te-jashteligjshem-modelin-e-biznesit-te-facebookut/20%Monthly2019-02-10 12:01
https://www.informatat.com/xhensila-kalon-fundjaven-prane-me-te-dashurve-te-saj/20%Monthly2019-02-10 11:57
https://www.informatat.com/mos-i-hani-keto-ushqimet-nese-keni-probleme-me-veshkat/20%Monthly2019-02-10 11:54
https://www.informatat.com/faller-rusia-po-sillet-si-ariu-i-plagosur-dhe-i-ligesuar/20%Monthly2019-02-10 11:52
https://www.informatat.com/may-mund-te-kerkoje-kohe-per-ndryshimin-e-marreveshjes-se-brexit-it/20%Monthly2019-02-10 11:44
https://www.informatat.com/mustafa-kritikon-poziten-per-pagat-tregoni-se-jemi-me-te-varfrit-ne-evrope-e-regjion/20%Monthly2019-02-10 11:41
https://www.informatat.com/te-jetosh-me-prezencen-e-xhandarmerise-serbe-sfidat-e-shqiptareve-ne-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-02-10 11:26
https://www.informatat.com/humb-foshnjen-gruaja-qe-u-aksidentua-dje-nga-nje-kamion/20%Monthly2019-02-10 11:23
https://www.informatat.com/mos-e-stresoni-nje-grua-shtatzene-keto-jane-pese-gjerat-e-demshme-qe-mund-ti-ndodhin-bebes/20%Monthly2019-02-10 11:19
https://www.informatat.com/mase-e-paraperjashtimit-per-profesorin-e-pejes-qe-shkoi-me-studenten-ne-motel/20%Monthly2019-02-10 14:25
https://www.informatat.com/gjendet-nje-i-mbytur-ne-lumin-drin/20%Monthly2019-02-10 11:00
https://www.informatat.com/aferdita-zgjedh-fjalet-me-te-bukura-per-ta-uruar-bashkeshortin/20%Monthly2019-02-10 10:56
https://www.informatat.com/gashi-fotografohet-me-reperin-me-fame-boterore-ne-ndejen-e-grammy/20%Monthly2019-02-10 10:51
https://www.informatat.com/para-grammy-awards-rita-ora-shfaqet-gjysme-e-zhveshur/20%Monthly2019-02-10 10:48
https://www.informatat.com/abuzimi-ndaj-te-mitures-nisni-protestat-ne-tirane/20%Monthly2019-02-10 10:45
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-po-e-rrezikojne-jeten-e-tyre-duke-mbledhur-gjethe-caji/20%Monthly2019-02-10 10:41
https://www.informatat.com/shumica-e-britanikeve-duan-qe-brexit-i-te-shtyhet/20%Monthly2019-02-10 10:39
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prizren/20%Monthly2019-02-10 10:36
https://www.informatat.com/shkon-ne-21-numri-i-te-vdekurve-nga-shembja-e-nderteses-ne-stamboll/20%Monthly2019-02-10 10:32
https://www.informatat.com/barcelona-e-hapur-ti-degjoje-ofertat-per-coutinhon/20%Monthly2019-02-10 10:27
https://www.informatat.com/ndalohet-autori-i-dyshuar-i-vrasjes-se-30-vjecarit-ne-puke/20%Monthly2019-02-10 10:20
https://www.informatat.com/rreth-30-mije-qytetare-ne-kosove-kane-sigurime-shendetesore/20%Monthly2019-02-10 10:17
https://www.informatat.com/daciq-percaktimi-i-kufirit-eshte-parakusht-per-marredhenie-te-mira-me-shqiptaret/20%Monthly2019-02-10 10:11
https://www.informatat.com/avokati-qe-raportoi-rastin-e-perdhunimit-ne-drenas-duhet-zgjidhur-ne-rruge-ligjore/20%Monthly2019-02-10 10:03
https://www.informatat.com/keni-probleme-me-degjim1-googel-krijon-aplikacionin-qe-po-i-habit-te-gjithe/20%Monthly2019-02-10 10:42
https://www.informatat.com/protesta-masive-ne-france-nje-protestues-humb-doren/20%Monthly2019-02-10 09:50
https://www.informatat.com/i-deshiruar-nga-barca-dhe-reali-ylli-i-tottenhamit-i-refuzon-tri-oferta-nga-klubi-2/20%Monthly2019-02-10 09:41
https://www.informatat.com/i-deshiruar-nga-barca-dhe-reali-ylli-i-tottenhamit-i-refuzon-tri-oferta-nga-klubi/20%Monthly2019-02-10 09:37
https://www.informatat.com/arsyet-pse-djersitni-shume-gjate-nates-dhe-si-ta-parandaloni/20%Monthly2019-02-10 09:34
https://www.informatat.com/talenti-i-romes-shuan-shpresat-e-te-interesuarve/20%Monthly2019-02-10 09:24
https://www.informatat.com/turqia-thirrje-kines-mbyll-kampet-e-internimit-per-myslimanet/20%Monthly2019-02-10 09:22
https://www.informatat.com/trump-konfirmon-zyrtarisht-samitin-me-kim-yong-un-pres-te-shoh-avancime-drejt-paqes/20%Monthly2019-02-10 09:20
https://www.informatat.com/protestat-ne-serbi-hyjne-ne-javen-e-dhjete-kerkohet-doreheqja-e-vuciqit/20%Monthly2019-02-10 09:17
https://www.informatat.com/vdes-ne-menyre-te-papritur-merr-me-vete-edhe-fjalekalimin-per-milionat-e-kriptove/20%Monthly2019-02-10 09:15
https://www.informatat.com/guardiola-do-te-luftojme-deri-ne-fund-nuk-e-nenvleresojme-askend/20%Monthly2019-02-10 09:12
https://www.informatat.com/arinjte-polare-pushtojne-rusine/20%Monthly2019-02-10 09:08
https://www.informatat.com/pse-per-vetevendosjen-projektligji-per-dialog-eshte-i-papranueshem-dhe-kur-do-ta-dergojne-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-02-10 09:05
https://www.informatat.com/keto-jane-dobite-shendetesore-te-misrit/20%Monthly2019-02-10 09:02
https://www.informatat.com/reklame-bastesh-ne-fanelle-procedohet-administratori-i-kastriotit/20%Monthly2019-02-10 08:59
https://www.informatat.com/punetoret-e-sherbimit-korrektues-nga-neser-ne-proteste-duan-paga-me-te-larta/20%Monthly2019-02-10 08:56
https://www.informatat.com/kosova-i-fitoi-9-medalje-brenda-7-viteve-ne-paris/20%Monthly2019-02-10 08:53
https://www.informatat.com/shpresa-e-humbur-e-banoreve-te-godancit/20%Monthly2019-02-10 08:49
https://www.informatat.com/rukiqi-rritja-e-pagave-demton-investimet-rrezikon-falimentimin-e-shtetit/20%Monthly2019-02-10 08:45
https://www.informatat.com/arrestohen-pese-persona-u-kapen-me-220-kg-droge/20%Monthly2019-02-10 08:42
https://www.informatat.com/gazeta-serbe-blic-pese-skenaret-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-02-10 13:40
https://www.informatat.com/cilat-ndjenja-mund-te-shkaktojne-semundje-serioze/20%Monthly2019-02-10 08:24
https://www.informatat.com/barcelona-gjen-zevendesuesin-e-jordi-albas/20%Monthly2019-02-10 08:19
https://www.informatat.com/13-vite-me-pare-fatmir-sejdiu-u-zgjodh-president-i-kosoves/20%Monthly2019-02-10 08:14
https://www.informatat.com/rama-fillimisht-trajnimi-i-personelit-pastaj-shtimi-i-pajisjeve-te-reja/20%Monthly2019-02-10 13:28
https://www.informatat.com/psd-ja-paralajmeron-procedimin-e-projektligjit-per-qeverine/20%Monthly2019-02-10 08:07
https://www.informatat.com/pagat-jokushtetuese/20%Monthly2019-02-10 07:56
https://www.informatat.com/sot-shenohet-12-vjetori-i-protestes-se-10-shkurtit/20%Monthly2019-02-10 07:53
https://www.informatat.com/kater-vjet-nga-nenshkrimi-i-marreveshjes-per-drejtesi/20%Monthly2019-02-10 11:21
https://www.informatat.com/grabovci-kur-u-ktheva-ne-kosove-lashe-fondin-vendlindja-therret-me-70-mije-franga-borxhe/20%Monthly2019-02-10 07:48
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-java-e-ardhshme-me-reshje-bore/20%Monthly2019-02-10 07:42
https://www.informatat.com/hoxhaj-misioni-i-unmik-ut-ne-kosove-ka-perfunduar-para-nje-dekade/20%Monthly2019-02-10 08:39
https://www.informatat.com/dw-kriza-ne-kosove-zgjidhja-ende-e-larget/20%Monthly2019-02-10 08:16
https://www.informatat.com/putin-shkarkon-nente-gjenerale-ruse/20%Monthly2019-02-09 10:00
https://www.informatat.com/zeka-me-me-thane-amerika-mos-flej-me-gru-nuk-flej/20%Monthly2019-02-09 09:58
https://www.informatat.com/rasti-i-pare-me-ah1n1-ne-durres/20%Monthly2019-02-09 09:56
https://www.informatat.com/ushtari-i-fsk-se-qe-dyshohet-se-ngacmoi-te-mituren-eshte-serb/20%Monthly2019-02-09 09:54
https://www.informatat.com/trepca-sguxon-te-jete-teme-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-09 09:52
https://www.informatat.com/haradinaj-paralajmeron-masa-per-tia-ruajtur-kufijte-kosoves/20%Monthly2019-02-10 07:51
https://www.informatat.com/rreth-58-milione-euro-qytetaret-shpenzuan-per-ti-zhdoganuar-veturat/20%Monthly2019-02-09 09:41
https://www.informatat.com/nje-termet-i-fuqishem-godet-filipinet-nuk-dihet-per-numrin-e-viktimave/20%Monthly2019-02-08 15:52
https://www.informatat.com/policet-qajne-gjate-protestes-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 15:48
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-ua-terheq-verejtjen-bahtirit-e-rakiqit-pas-deklaratave-per-lufte/20%Monthly2019-02-08 15:46
https://www.informatat.com/keshilli-i-investitoreve-evropiane-mbeshtet-perpjekjet-per-rritjen-e-sigurise-ne-sektorin-bankar/20%Monthly2019-02-08 15:44
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshje-per-ngritjen-e-sigurise-ne-sektorin-bankar/20%Monthly2019-02-08 15:43
https://www.informatat.com/kroacia-dergon-kontingjent-te-ri-ushtaresh-ne-kosove/20%Monthly2019-02-08 15:41
https://www.informatat.com/matoshi-po-investojme-1-milion-euro-ne-lumin-sitnica-ne-lipjan/20%Monthly2019-02-08 15:40
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-komenton-protesten-e-sotme-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 15:38
https://www.informatat.com/kolumbia-do-te-kete-ambasador-jorezident-ne-kosove/20%Monthly2019-02-08 15:36
https://www.informatat.com/debat-i-ashper-mes-deputeteve-hadergjonaj-millakut-ti-vjen-prej-nje-familje-udb-ashesh/20%Monthly2019-02-09 17:18
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-do-ti-shqyrtojne-ankesat-per-ligjin-per-paga-pastaj-do-te-marrin-vendim/20%Monthly2019-02-08 14:54
https://www.informatat.com/sbashk-u-per-rastin-ne-drenas-drejtesia-te-punoje-me-perkushtim-dhe-te-sjelle-vendim-meritor/20%Monthly2019-02-08 14:42
https://www.informatat.com/pas-kthimit-nga-shba-thaci-kerkon-nga-qeveria-qe-ta-pezulloje-taksen/20%Monthly2019-02-09 17:14
https://www.informatat.com/lladrovci-dite-e-rende-drenasi-qofte-i-fundit-qe-perjeton-rast-tragjik-si-e-mitura-16-vjecare/20%Monthly2019-02-08 13:39
https://www.informatat.com/termeti-godet-filipinet/20%Monthly2019-02-08 13:15
https://www.informatat.com/kusari-kerkon-qe-rasti-i-vajzes-te-mos-trajtohet-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 13:13
https://www.informatat.com/tahiri-prishja-e-raporteve-me-shba-te-shkaku-i-takses-pergjegjesia-bie-mbi-kete-klase-politike/20%Monthly2019-02-08 13:01
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-policin-ne-rastin-e-te-mitures/20%Monthly2019-02-09 09:48
https://www.informatat.com/gjykata-liron-nga-akuzat-per-korrupsion-deputetin-naser-osmani-denohet-me-nje-vjet-burgim-deshishku/20%Monthly2019-02-08 12:49
https://www.informatat.com/protestuesit-ne-drenas-gjuajne-policine-me-veze/20%Monthly2019-02-08 12:45
https://www.informatat.com/ymeri-ndertuam-nje-shtet-i-cili-nuk-mbron-vajzat-e-grate-por-i-dhunon-ato/20%Monthly2019-02-08 15:31
https://www.informatat.com/haxhiu-institucionet-e-kosoves-jane-me-plote-abuzues/20%Monthly2019-02-08 12:36
https://www.informatat.com/ana-kabashi-dua-te-kaloj-nje-nate-me-noizyn/20%Monthly2019-02-08 12:25
https://www.informatat.com/138484-2/20%Monthly2019-02-08 12:18
https://www.informatat.com/mariko-nga-murg-budist-ne-modele-krenar-e-qe-jam-tibetiania-e-pare-trans/20%Monthly2019-02-08 12:14
https://www.informatat.com/mercedes-shperblen-punetoret-e-kompanise-me-5-000-euro-bonus/20%Monthly2019-02-08 12:12
https://www.informatat.com/sipas-prokurorit-amerikan-gjon-juncaj-reforma-ne-drejtesi-ne-shqiperi-do-te-kete-sukses/20%Monthly2019-02-08 12:08
https://www.informatat.com/sipas-nje-sondazhi-per-shkembim-territoresh-me-serbine-45-pro-41-kunder-dhe-14-te-pavendosur/20%Monthly2019-02-08 12:07
https://www.informatat.com/haradinaj-e-ministri-ismaili-nuk-jane-pjese-e-seances-se-jashtezakonshme-lidhur-me-abuzimin-seksual/20%Monthly2019-02-08 12:04
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ministrin-mustafa-flasin-rreth-rastit-te-abuzimit-te-16-vjecares-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 12:54
https://www.informatat.com/vuciq-edhe-pa-marreveshje-me-kosoven-serbia-eshte-mjaft-e-fuqishme/20%Monthly2019-02-08 11:59
https://www.informatat.com/haradinajte-papranueshme-deklaratat-kercenuese-dhe-luftenxitese-te-vuciqit/20%Monthly2019-02-08 14:35
https://www.informatat.com/kmdlnj-propozon-ekip-te-avokateve-per-te-mituren-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 11:47
https://www.informatat.com/10-te-vdekur-nga-zjarri-ne-qendren-stervitore-te-flamengos/20%Monthly2019-02-08 11:45
https://www.informatat.com/i-cmendi-te-gjithe-me-gjoksin-e-ekspozuar-deputetja-reagon-ndaj-atyre-qe-e-kercenuan/20%Monthly2019-02-08 11:43
https://www.informatat.com/kim-kardashian-e-papermbajtshme-me-versace/20%Monthly2019-02-08 11:40
https://www.informatat.com/i-rikthehet-kanceri-nena-e-ronaldos-lufton-per-jeten/20%Monthly2019-02-08 11:38
https://www.informatat.com/woody-allen-padit-amazon-per-68-milion-dollare/20%Monthly2019-02-08 11:36
https://www.informatat.com/kongresmeni-john-dingell-vdes-ne-moshen-92-vjecare/20%Monthly2019-02-08 11:34
https://www.informatat.com/pas-kthimit-nga-shba-te-presidenti-thaci-i-adresohet-publikut/20%Monthly2019-02-08 11:29
https://www.informatat.com/limaj-takon-ambasadorin-britanik-flasin-per-dialogun/20%Monthly2019-02-08 11:26
https://www.informatat.com/princesha-merr-vendimin-e-pazakonte-kandidon-per-kryeministre/20%Monthly2019-02-08 11:24
https://www.informatat.com/rita-ora-me-foto-te-nxehte-ne-bikini-me-kthe-pas-kur-ti-perfundoj/20%Monthly2019-02-08 11:21
https://www.informatat.com/heidi-klum-e-ka-caktuar-daten-e-marteses/20%Monthly2019-02-08 11:18
https://www.informatat.com/rrefimi-i-kengetarit-shqiptar-e-lashe-muziken-per-gruan/20%Monthly2019-02-08 11:16
https://www.informatat.com/kida-nis-bashkepunimin-me-nje-kompani-tjeter/20%Monthly2019-02-08 11:14
https://www.informatat.com/kanabisi-sintetik-mund-te-ngadalesoje-rritjen-e-kancerit-te-zorreve/20%Monthly2019-02-08 11:11
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-panuccin-cikalleshi-dopiete-ne-kupen-e-turqise/20%Monthly2019-02-08 11:09
https://www.informatat.com/parlamenti-i-australise-perballet-me-tentime-per-hakim/20%Monthly2019-02-08 11:07
https://www.informatat.com/nis-protesta-ne-drenas-lidhur-me-abuzimin-e-te-mitures-16-vjecare/20%Monthly2019-02-08 11:05
https://www.informatat.com/rasti-i-drenasit-mesimdhenesi-dhe-mjeku-sot-para-gjykates/20%Monthly2019-02-08 11:04
https://www.informatat.com/kryesia-e-spertk-se-kerkese-thacit-mos-dekreto-ligjin-per-paga/20%Monthly2019-02-08 11:02
https://www.informatat.com/vuciq-serbet-te-qendrojne-ne-bujanoc-ky-eshte-vendi-jone/20%Monthly2019-02-08 11:00
https://www.informatat.com/protokolli-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato-sot-ne-greqi/20%Monthly2019-02-08 10:58
https://www.informatat.com/hoxha-aplikimi-i-kosoves-me-projekte-infrastrukturore-ne-wbif-kap-shumen-e-dhjetera-miliona-eurove/20%Monthly2019-02-08 10:55
https://www.informatat.com/oda-amerikane-e-shqetesuar-per-plackitjet-e-bankave-dhe-bizneseve-te-tjera/20%Monthly2019-02-08 10:54
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-mban-seance-te-jashtezakonshme-per-rastin-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 11:53
https://www.informatat.com/fmn-ja-e-shqetesuar-me-ligjin-per-pagat-viti-2020-problematik/20%Monthly2019-02-08 12:50
https://www.informatat.com/vvpunesimet-partiake-e-shkaterruan-telekomin/20%Monthly2019-02-08 12:01
https://www.informatat.com/kadri-veseli-ti-ruajme-institucionet-nga-njerezit-e-krimbur/20%Monthly2019-02-08 10:52
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-rrugen-bill-clinton-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-08 10:31
https://www.informatat.com/skot-dhe-kosnetkoha-eshte-per-marreveshje/20%Monthly2019-02-08 09:16
https://www.informatat.com/daciq-sivjet-mbahen-tri-seanca-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2019-02-08 09:13
https://www.informatat.com/e-kercenoi-te-mituren-per-takim-arrestohet/20%Monthly2019-02-08 09:11
https://www.informatat.com/be-ja-nuk-thote-as-se-duhet-e-as-se-nuk-duhet-perfshire-trepcen-ne-dialog/20%Monthly2019-02-08 09:09
https://www.informatat.com/skandali-me-tenderat-tre-ish-ministrat-e-drejtesise-ne-prokurori/20%Monthly2019-02-08 09:06
https://www.informatat.com/oek-kritikon-organet-e-rendit-per-bastisjet-e-ambienteve-hoteliere/20%Monthly2019-02-08 09:02
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-okb-daciq-po-e-godet-veten/20%Monthly2019-02-08 09:00
https://www.informatat.com/300-organizata-joqeveritare-kundershtojne-ligjin-e-ri-per-ojq/20%Monthly2019-02-08 08:55
https://www.informatat.com/prishtina-synon-suksesin-edhe-ndaj-ekipit-te-madh-italian/20%Monthly2019-02-08 08:53
https://www.informatat.com/mustafa-kam-menduar-te-jap-doreheqje-pas-rastit-te-vajzes-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-08 08:51
https://www.informatat.com/vv-dergon-sot-ne-gjykaten-kushtetuese-projektligjin-per-dialogun/20%Monthly2019-02-08 08:48
https://www.informatat.com/taksa-nuk-demton-raportet-kosove-shba/20%Monthly2019-02-08 08:45
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-seance-per-rastin-e-drenasit-mblidhet-kryesia/20%Monthly2019-02-08 08:42
https://www.informatat.com/sot-caktohet-vlera-financiare-e-pikeve-per-kategorizimin-e-sporteve-trajnereve-dhe-sportisteve/20%Monthly2019-02-08 08:40
https://www.informatat.com/mungesa-e-produkteve-medicinale-le-pacientet-pa-sherbime/20%Monthly2019-02-08 08:37
https://www.informatat.com/proteste-ne-drenas-pas-rastit-te-dyshimit-per-dhunim/20%Monthly2019-02-08 10:48
https://www.informatat.com/temperaturat-sot-ne-shqiperi-nga-4-deri-ne-14c/20%Monthly2019-02-08 08:30
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-kryesisht-vranet/20%Monthly2019-02-08 08:29
https://www.informatat.com/thacine-uashington-flasin-me-nje-ze-per-kosoven-jemi-te-bekuar-qe-kemi-perkrahjen-e-shba-ve/20%Monthly2019-02-08 10:45
https://www.informatat.com/rritet-presioni-mbi-qeverine-per-heqjen-e-takses-haradinaj-nuk-zmbrapset/20%Monthly2019-02-08 10:39
https://www.informatat.com/thaci-tregon-per-cka-iu-zotua-pompeo-ne-takimin-e-tyre-aktuale/20%Monthly2019-02-07 16:03
https://www.informatat.com/citaku-e-quan-te-kote-seancen-e-ks-te-okb-se-per-kosoven/20%Monthly2019-02-08 08:18
https://www.informatat.com/kpm-reagon-ndaj-formes-se-raportimit-per-viktimen-e-abuzimit-ne-drenas/20%Monthly2019-02-08 08:33
https://www.informatat.com/drenori-vesel-veseli-kishte-abuzuar-seksualisht-edhe-me-nje-zyrtare-komunale-te-drenasit/20%Monthly2019-02-07 15:55
https://www.informatat.com/doni-te-humbni-peshe-shmangni-se-beri-keto-gabime-ne-mengjes/20%Monthly2019-02-07 15:52
https://www.informatat.com/zbulohet-kura-kunder-renies-se-flokeve/20%Monthly2019-02-07 15:51
https://www.informatat.com/arsyet-perse-grate-japoneze-duken-me-te-reja-dhe-me-te-holla/20%Monthly2019-02-07 15:50
https://www.informatat.com/autori-i-the-woman-in-the-window-genjeu-se-vuan-nga-kanceri-ne-tru/20%Monthly2019-02-07 15:46
https://www.informatat.com/shkarkohet-perfundimisht-ish-gjyqtari-i-larte-shkelzen-selimi/20%Monthly2019-02-07 15:44
https://www.informatat.com/mesuesit-e-infermieret-uzbeke-detyrohen-te-pastrojne-rruget-per-ti-ruajtur-vendet-e-tyre-te-punes/20%Monthly2019-02-07 15:42
https://www.informatat.com/estrada-shqiptare-te-tronditur-me-rastin-e-abuzimit-te-16-vjecares-ne-drenas/20%Monthly2019-02-07 15:41
https://www.informatat.com/u-akuzua-per-abuzim-seksual-me-djem-te-mitur-bafta-heq-nga-nominimet-regjisorin/20%Monthly2019-02-07 15:39
https://www.informatat.com/specialja-vendos-ne-favor-te-mahir-hasanit-nuk-do-ti-kerkohen-te-dhena-ne-fazen-e-intervistimit/20%Monthly2019-02-07 15:37
https://www.informatat.com/aktorja-e-pranon-pesova-sulm-paniku-para-se-te-shkoja-ne-altar/20%Monthly2019-02-07 15:37
https://www.informatat.com/200-personave-u-njihet-statusi-viktime-e-dhunes-seksuale-te-luftes-123-jane-refuzuar/20%Monthly2019-02-07 15:34
https://www.informatat.com/pas-rastit-ne-drenas-opozita-therret-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-02-07 15:29
https://www.informatat.com/armiqesi-mes-ariana-grandes-dhe-nicki-minaj-reagojne-kengetaret/20%Monthly2019-02-07 15:27
https://www.informatat.com/roza-suprizon-stinen-ja-ke-kam-ftuar-ne-why-not/20%Monthly2019-02-07 15:25
https://www.informatat.com/kuvendi-angazhon-nje-kompani1-per-auditimin-e-financave-te-fushates-zgjedhore-2017/20%Monthly2019-02-07 15:25
https://www.informatat.com/reperi-i-nominuar-per-grammy-ne-burg-per-mashtrim-ja-reagimi-i-menaxherit-te-tij/20%Monthly2019-02-07 15:23
https://www.informatat.com/vdes-e-moshuara-mjeket-i-heqin-gabimisht-dy-veshkat/20%Monthly2019-02-07 15:21
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-paraburgim-per-policin-qe-dyshohet-se-abuzoi-seksualisht-me-16-vjecaren/20%Monthly2019-02-07 15:19
https://www.informatat.com/salma-hayek-krenare-per-floket-e-mi-me-thinja/20%Monthly2019-02-07 15:19
https://www.informatat.com/martesa-qe-zgjati-vetem-3-minuta/20%Monthly2019-02-07 15:17
https://www.informatat.com/gucci-kerkon-falje-per-bluzen-blackface-e-terheq-nga-dyqanet/20%Monthly2019-02-07 15:15
https://www.informatat.com/gashi-kosova-eshte-shnderruar-ne-nje-vilajet-te-turqise/20%Monthly2019-02-07 15:15
https://www.informatat.com/dua-lipa-zbulon-lajmin-e-mrekullueshem/20%Monthly2019-02-07 15:11
https://www.informatat.com/kosova-merr-kryesimin-e-ryco-s-ministri-gashi-kryeson-keshillin-drejtues-te-saj/20%Monthly2019-02-07 15:07
https://www.informatat.com/raporti-i-okb-se-per-kosoven-qe-do-te-diskutohet-sonte-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2019-02-07 15:05
https://www.informatat.com/citaku-thumbon-daciqin-pak-para-takimit-te-keshillit-te-sigurimit-ku-do-te-diskutohet-per-kosoven/20%Monthly2019-02-07 15:01
https://www.informatat.com/facebook-sjell-opsionin-qe-e-kemi-dashur-te-gjithe-por-kujdes-keni-kohe-vetem-10-minuta/20%Monthly2019-02-07 14:58
https://www.informatat.com/justin-bieber-dhe-hailey-baldwin-nuk-kane-kryer-marredhenie-deri-ne-diten-e-marteses/20%Monthly2019-02-07 14:54
https://www.informatat.com/hapet-edicioni-i-shtate-i-ict-awards-me-panelin-e-perbere-nga-femije/20%Monthly2019-02-07 14:51
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-mbrojne-nga-i-ftohti-kur-lekura-thahet-gjate-dimrit/20%Monthly2019-02-07 14:47
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-per-financimin-e-projektit-per-kadaster-me-banken-boterore/20%Monthly2019-02-07 14:42
https://www.informatat.com/arrestohet-arsimtari-i-dyshuar-per-abuzimin-e-16-vjecares/20%Monthly2019-02-08 08:18
https://www.informatat.com/ministrat-ne-doreheqje-te-listes-serbe-zhvillojne-aktivitetet-e-tyre-ne-shba/20%Monthly2019-02-07 14:32
https://www.informatat.com/170-zyrtareve-shqiptare-i-eshte-refuzuar-viza-flet-per-here-te-pare-ambasada-e-shba/20%Monthly2019-02-07 14:07
https://www.informatat.com/ilaci-i-hiv-it-mund-ta-trajtoje-alzheimer-in-artritin-parkinsonin-dhe-diabetin/20%Monthly2019-02-07 13:55
https://www.informatat.com/mercedes-shperblen-punetoret-me-nga-5000-euro/20%Monthly2019-02-07 13:50
https://www.informatat.com/per-dy-vjet-123-raste-te-raportuara-te-pedofilise/20%Monthly2019-02-07 13:46
https://www.informatat.com/shehi-ironizon-ramen-30-goca-me-kufje-ne-vesh-na-i-shet-si-qeverisje/20%Monthly2019-02-07 13:39
https://www.informatat.com/mali-i-zi-mbeshtet-edhe-shkembimin-e-territoreve-si-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-07 13:31
https://www.informatat.com/burdushi-nderpren-greven-intervistohet-sot-nga-prokuroria/20%Monthly2019-02-07 13:20
https://www.informatat.com/ismaili-premtimin-per-paga-e-mbajtem-tani-e-gjithe-vemendja-per-pacientet/20%Monthly2019-02-07 13:16
https://www.informatat.com/ndarja-e-kosoves-perplas-ashper-berishen-dhe-numrin-dy-te-ps-se/20%Monthly2019-02-07 13:07
https://www.informatat.com/shba-vazhdon-mbeshtetjen-ndaj-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-07 13:03
https://www.informatat.com/okb-nuk-shkeput-komunikimin-me-unmik-un-ia-vazhdon-ndermjetesimin-mes-kosoves-dhe-interpol-it/20%Monthly2019-02-07 13:01
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-ia-kthen-mbrapsht-nje-vendim-prokurorise-speciale-ne-hage/20%Monthly2019-02-07 15:59
https://www.informatat.com/basha-ska-negociata-ne-qershor-me-16-shkurt-shqiptaret-marrin-fatet-ne-duart-e-tyre/20%Monthly2019-02-07 12:50
https://www.informatat.com/kosova-e-re-rrit-cmimin-e-energjise-dhe-godet-mjedisin-bgf-e-indep-kerkojne-shkeputjen-e-kontrates/20%Monthly2019-02-07 12:47
https://www.informatat.com/kreu-i-fshf-se-duka-zgjidhet-ne-komitetin-ekzekutiv-te-uefa-s/20%Monthly2019-02-07 12:47
https://www.informatat.com/yagcilar-po-merr-pjese-ne-punimet-e-samitit-ekonomik-te-euro-azise-ne-stamboll/20%Monthly2019-02-07 12:45
https://www.informatat.com/kadajselimi-seshte-kriminel-por-shembelltyra-e-rezistences/20%Monthly2019-02-07 12:42
https://www.informatat.com/lenjani-emiliano-sala-e-perkrahet-shqiperine/20%Monthly2019-02-07 12:42
https://www.informatat.com/ministria-e-mbrojtjes-rekruton-ushtare-per-sherbim-aktiv-ne-forcen-e-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-07 12:37
https://www.informatat.com/i-vdiq-pacienti-gjykata-e-fierit-pezullon-dy-mjeke-kardiologu-lihet-me-detyrim-paraqitje/20%Monthly2019-02-07 12:35
https://www.informatat.com/nderkombetarizohet-perplasja-thaci-haradinaj-per-ceshtjen-e-kufirit-me-serbine/20%Monthly2019-02-07 12:32
https://www.informatat.com/gabimi-me-i-shpeshte-qe-bejne-nenat-e-reja-kur-vendosin-femijen-ne-gjume/20%Monthly2019-02-07 12:28
https://www.informatat.com/tinder-shtoi-me-shume-se-1-milione-abonues-vitin-e-kaluar/20%Monthly2019-02-07 12:15
https://www.informatat.com/urdherarrest-per-profesorin-e-dyshuar-per-dhunimin-e-nxeneses-ne-drenas/20%Monthly2019-02-07 15:56
https://www.informatat.com/tahiri-fuqizimi-i-sundimit-te-ligjit-imponon-sektor-privat-efikas/20%Monthly2019-02-07 12:02
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-26-vjecarit-nga-gjilani-i-kerkoi-te-mitures-14-vjecare-te-kryente-marredhenie-me-te-ose-do-ti-publikonte-disa-fotografi/20%Monthly2019-02-07 11:53
https://www.informatat.com/veseli-nuk-do-kete-mjek-te-papune-ne-kosove-slejojme-te-na-ikin-ne-gjermani/20%Monthly2019-02-07 11:52
https://www.informatat.com/tirane-zjarr-ne-nje-prej-banesave-sociale-ska-te-lenduar/20%Monthly2019-02-07 11:46
https://www.informatat.com/aktakuze-per-klinasin-qe-votoi-dy-here-ne-zgjedhjet-lokale-te-2017-es/20%Monthly2019-02-07 11:43
https://www.informatat.com/thacijam-optimist-se-sivjet-arrihet-marreveshja-me-serbine/20%Monthly2019-02-07 14:35
https://www.informatat.com/molliqaj-i-kerkon-konjufces-perballje-televizive-pasi-ai-e-paditi-ate-per-shpifje/20%Monthly2019-02-07 11:38
https://www.informatat.com/thellohet-skandali-me-perdhunimin-e-te-mitures-shqiptare-donin-ta-perdornin-si-prostitute/20%Monthly2019-02-07 11:34
https://www.informatat.com/hoxha-thote-se-68-per-qind-e-agjendes-se-reformave-evropiane-era-eshte-permbushur/20%Monthly2019-02-07 12:52
https://www.informatat.com/perdhunues-ne-burg-ka-nisur-1protesta-para-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-07 12:11
https://www.informatat.com/perplasen-ne-ldk-abdixhiku-i-pergjigjet-hazirit-politiken-e-shoh-me-ndryshe-se-ti/20%Monthly2019-02-07 11:02
https://www.informatat.com/daciq-marreveshja-duhet-te-arrihet-sa-jane-ne-pushtet-trump-e-mogherini/20%Monthly2019-02-07 10:47
https://www.informatat.com/sipas-hamzes-kontrolli-i-financave-publike-eshte-permiresuar/20%Monthly2019-02-07 10:41
https://www.informatat.com/kryemadhi-paralajmeron-ministren-gjonaj-kij-kujdes-me-mesazhet-kercenues-qe-dergon/20%Monthly2019-02-07 10:38
https://www.informatat.com/vdekja-misterioze-e-astorit-dhe-salas-cfare-po-ndodhe-ne-futboll/20%Monthly2019-02-07 10:35
https://www.informatat.com/be-ja-kerkon-reforma-ne-gjyqesor-mosliberalizimi-i-vizave-padrejtesi-per-kosoven/20%Monthly2019-02-07 10:30
https://www.informatat.com/shba-ka-braktisur-idene-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-02-07 10:27
https://www.informatat.com/konjufca-dorezon-padine-per-shpifje-ndaj-molliqajt/20%Monthly2019-02-07 10:23
https://www.informatat.com/haradinaj-po-shohim-cdo-here-e-me-shume-interesim-per-te-investuar-ne-kosove/20%Monthly2019-02-07 10:17
https://www.informatat.com/mogherini-kerkon-heqjen-e-takses-dhe-arritjen-urgjente-te-marreveshjes-mbi-te-gjitha-ceshtjen-e-hapura/20%Monthly2019-02-07 11:38
https://www.informatat.com/ne-france-ka-mungese-te-mjekeve-sidomos-ne-pjesen-rurale/20%Monthly2019-02-07 10:09
https://www.informatat.com/o-pucist-qe-mbron-perdhunuesit-plas-sherri-mes-berishes-e-lleshajt-si-kam-duart-me-gjak/20%Monthly2019-02-07 10:02
https://www.informatat.com/shoqata-e-gjinekologeve-thote-se-mjeku-fehmi-ahmeti-u-shenjestrua-padrejtesisht-per-rastin-e-abortit-ne-drenas/20%Monthly2019-02-07 09:59
https://www.informatat.com/mogherini-dhe-vuciq-bisedojne-per-tarifen-trepcen-dhe-dialogun/20%Monthly2019-02-07 09:52
https://www.informatat.com/mbesa-e-deputetit-haxhi-shala-punesohet-kunderligjshem-ne-mti/20%Monthly2019-02-07 09:50
https://www.informatat.com/bahtiri-mitrovica-do-te-bashkohet-nuk-u-pyetem-kur-e-ndane/20%Monthly2019-02-07 09:48
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-mesazh-te1-forte-rames-rradhitu-kunder-idese-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-02-07 11:30
https://www.informatat.com/vuciq-viziton-bujanocin-kjo-eshte-agjenda-e-tij/20%Monthly2019-02-07 09:36
https://www.informatat.com/a-po-i-vjen-fundi-zgjerimit-te-nato-s/20%Monthly2019-02-07 09:35
https://www.informatat.com/krasniqirasti-i-16-vjecares-nxori-ne-siperfaqe-krizen-morale/20%Monthly2019-02-07 09:31
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-vend-i-pershtatshem-per-investime-ne-sektorin-e-bujqesise/20%Monthly2019-02-07 09:26
https://www.informatat.com/jevtiq-takohet-me-kongresmenin-engel-bisedojne-per-problemet-ne-kosove/20%Monthly2019-02-07 09:24
https://www.informatat.com/paga-e-zjarrfikesit-dyshohet-se-u-keqperdor-per-3-vjet-rresht-ne-podujeve/20%Monthly2019-02-07 09:21
https://www.informatat.com/analistet-cfaredo-korrigjimi-i-kufirit-i-demshem-per-vendin/20%Monthly2019-02-07 09:20
https://www.informatat.com/premtimi-i-ministrit-per-rishikimin-e-koeficientit-i-kthen-inspektoret-shendetesore-ne-pune/20%Monthly2019-02-07 09:15
https://www.informatat.com/stoltenberg-rusia-perpiqet-te-nderhyje-te-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2019-02-07 09:15
https://www.informatat.com/pacolli-nuk-i-vendos-ne-rotacion-te-fortet-e-diplomacise/20%Monthly2019-02-07 09:10
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-02-07 09:07
https://www.informatat.com/dy-femije-helmohen-nga-ushqimi-ne-junik/20%Monthly2019-02-07 09:07
https://www.informatat.com/fiba-prishtina-vazhdon-te-shkruaje-histori/20%Monthly2019-02-07 09:05
https://www.informatat.com/meta-pritet-nga-kongresmeni-engel-vemendje-per-kosoven/20%Monthly2019-02-07 09:03
https://www.informatat.com/thaci-per-korrigjimin-e-kufirit-hartat-nuk-jane-hedhur-ne-tavoline/20%Monthly2019-02-07 09:02
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prishtine-policia-dyshon-per-vetevrasje/20%Monthly2019-02-07 09:00
https://www.informatat.com/sulmohet-fizikisht-nga-ish-i-fejuari-llapjanja-behet-per-spital/20%Monthly2019-02-07 08:57
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-ve-ne-tirane-jep-keshilla-per-shqiptaret-qe-kerkojne-vize/20%Monthly2019-02-07 08:56
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-sot-padit-dardan-molliqajn/20%Monthly2019-02-07 08:54
https://www.informatat.com/edhe-nje-rast-i-abuzimit-me-te-mitur-ne-kosove-arrestohet-nje-person-ne-peje/20%Monthly2019-02-07 08:52
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-nga-prizreni/20%Monthly2019-02-07 08:50
https://www.informatat.com/daciqprobleme-te-medha-ne-keshillin-e-sigurimit-rreth-sesionit-per-kosoven/20%Monthly2019-02-07 08:48
https://www.informatat.com/gazetari-tregon-te-pathenat-e-vuciqit-shpeshhere-flet-shqip/20%Monthly2019-02-07 08:46
https://www.informatat.com/unmik-u-i-pergjigjet-qeverise-ne-punojme-ne-baze-te-mandatit-te-ks-te-okb-se/20%Monthly2019-02-07 11:21
https://www.informatat.com/lekaj-qeveria-duhet-ta-kryeje-obligimin-duhet-paguar-53-milionet-bechtelenkas/20%Monthly2019-02-07 08:42
https://www.informatat.com/instalimi-i-kamerave-ne-qkuk-po-sjell-rezultate/20%Monthly2019-02-07 08:39
https://www.informatat.com/abuzimi-i-16-vjecares-nga-drenasi-sot-protestohet-para-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-02-07 08:28
https://www.informatat.com/nxirret-trupi-i-pajete-nga-avioni-i-futbollistit-te-zhdukur-pritet-konfirmimi/20%Monthly2019-02-07 08:25
https://www.informatat.com/dogji-veten-me-benzine-perpara-familjareve-mesohet-pse-u-veteflijua-i-moshuari-shqiptar/20%Monthly2019-02-07 08:22
https://www.informatat.com/sot-diskutohet-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2019-02-07 10:13
https://www.informatat.com/mogherini-dhe-vuciq-marrin-guximin-te-bisedojne-te-vetem-per-tarifen-trepcen-dhe-dialogun/20%Monthly2019-02-07 09:41
https://www.informatat.com/sot-del-para-gjykates-polici-qe-dyshohet-se-abuzoi-seksualisht-16-vjecaren-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-07 08:13
https://www.informatat.com/minatoret-paralajmerojne-proteste-para-zyrave-te-be-se-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-07 08:09
https://www.informatat.com/kerkohen-masa-ndaj-thacit-per-rastin-e-gylenisteve/20%Monthly2019-02-07 08:03
https://www.informatat.com/inspektorati-shendetesor-po-heton-gjinekologun-qe-kreu-abortin-e-te-mitures-nga-drenasi/20%Monthly2019-02-07 08:01
https://www.informatat.com/loja-e-be-se-me-trepcen/20%Monthly2019-02-07 07:53
https://www.informatat.com/moti-sot-me-diell-dhe-vranesira/20%Monthly2019-02-07 07:50
https://www.informatat.com/infantino-kandidati-i-vetem-per-president-te-fifa-s/20%Monthly2019-02-06 15:54
https://www.informatat.com/shehi-marreveshja-basha-rama-e-demshme-per-opoziten/20%Monthly2019-02-06 15:50
https://www.informatat.com/rasti-i-te-mitures-ne-drenas-zemaj-thote-se-procesi-i-vettingut-ne-institucione-eshte-i-domosdoshem/20%Monthly2019-02-06 15:44
https://www.informatat.com/musliu-kerkon-denim-maksimal-per-personat-qe-dyshohet-se-abuzuan-seksualisht-me-te-mituren/20%Monthly2019-02-06 15:40
https://www.informatat.com/rama-ne-arabine-saudite-bashkepunim-ne-ekonomi-turizem-dhe-arsim/20%Monthly2019-02-06 15:27
https://www.informatat.com/mjeku-ne-gjilan-denohet-me-6-muaj-burgim/20%Monthly2019-02-06 15:17
https://www.informatat.com/ushtria-e-venezueles-bllokon-rruget-per-ndihma-humanitare/20%Monthly2019-02-06 15:16
https://www.informatat.com/kapen-autoret-e-perdhosjes-se-lapidarit-te-gazetareve-serbe-te-zhdukur-ne-hoce/20%Monthly2019-02-06 15:11
https://www.informatat.com/pagat-e-majme-te-drejtuesve-te-up-se/20%Monthly2019-02-06 15:07
https://www.informatat.com/presidenti-i-barcelones-do-tia-rinovojme-kontraten-messit-kurdo-qe-ai-te-jete-gati/20%Monthly2019-02-06 15:02
https://www.informatat.com/lladrovci-arsimtari-i-dyshuar-per-abuzim-seksual-ndaj-te-mitures-ne-drenas-eshte-ripezulluar-nga-puna/20%Monthly2019-02-06 14:59
https://www.informatat.com/humb-jeten-35-vjecari-ne-elbasan-e-ze-dheu-poshte/20%Monthly2019-02-06 14:56
https://www.informatat.com/thaci-konferenca-e-rambujese-na-e-solli-lirine-pas-gjenocidit-serb/20%Monthly2019-02-06 14:47
https://www.informatat.com/veseli-nenshkruan-vendimin-per-statutin-e-trepces/20%Monthly2019-02-07 08:45
https://www.informatat.com/sander-lleshaj-perballet-me-deputetet-pse-e-fshehu-policia-perdhunimin-e-13-vjecares/20%Monthly2019-02-06 14:41
https://www.informatat.com/haradinaj-kunder-guterresit-okb-ja-furnizohet-me-raporte-te-unmik-ut-me-te-cilet-ne-skemi-asnje-komunikim/20%Monthly2019-02-07 08:27
https://www.informatat.com/abgj-denon-aktin-e-keqperdorimit-te-se-mitures-ne-komunen-e-drenasit/20%Monthly2019-02-06 14:28
https://www.informatat.com/biserko-serbet-ne-veri-me-shume-frikesohen-nga-disa-serbe-se-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-02-06 14:25
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-u-intervistua-si-i-dyshuar/20%Monthly2019-02-07 08:15
https://www.informatat.com/be-ja-po-frikeson-investitoret-ne-trepce-thote-aleanca-kosovare-e-bizneseve/20%Monthly2019-02-06 14:12
https://www.informatat.com/mustafa-takoi-komandantin-e-kfor-it-flasin-per-sigurine/20%Monthly2019-02-06 14:09
https://www.informatat.com/fsk-ja-shkaterron-orteket-e-bores-ne-brezovice/20%Monthly2019-02-06 14:08
https://www.informatat.com/si-te-permiresoni-shendetin-e-veshkave-permes-sodes-se-bukes/20%Monthly2019-02-06 14:07
https://www.informatat.com/meta-basha-dhe-ish-ministri-bushati-pershendesin-nenshkrimin-e-protokollit-te-nato-s/20%Monthly2019-02-06 14:04
https://www.informatat.com/jeni-te-shqetesuar-se-femija-juaj-nuk-flet-mjeket-pediater-kane-keto-10-keshilla-per-ju/20%Monthly2019-02-06 14:04
https://www.informatat.com/femrat-e-arrijne-kulmin-e-kenaqesise-seksuale-ne-kete-moshe/20%Monthly2019-02-06 14:01
https://www.informatat.com/angela-martini-i-jep-fund-modelingut-per-te-shkruar-libra/20%Monthly2019-02-06 13:59
https://www.informatat.com/syla-statuti-i-ri-e-bashkon-trepcen/20%Monthly2019-02-06 13:57
https://www.informatat.com/faktori-qe-permireson-ndjeshem-jeten-seksuale/20%Monthly2019-02-06 13:57
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-serbeve-nga-e-gjithe-kosova-mblidhen-ne-mitrovice-dalin-me-pergjigje-per-taksen-dhe-trepcen/20%Monthly2019-02-06 13:53
https://www.informatat.com/pritet-suspendim-i-profesorit-sh-xh-i-cili-dyshohet-se-abuzoi-seksualisht-me-nxenesen-16-vjecare/20%Monthly2019-02-06 13:52
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-te-miturin-qe-shfrytezoi-seksualisht-nje-16-vjecare-ne-gjilan/20%Monthly2019-02-06 13:49
https://www.informatat.com/dikur-fitonte-miliona-sot-e-pastrehe/20%Monthly2019-02-06 13:49
https://www.informatat.com/tirana-zyrtare-anetaresimi-i-maqedonise-se-veriut-ne-nato-garanci-per-siguri-ne-rajon/20%Monthly2019-02-06 13:47
https://www.informatat.com/chelsea-e-gjen-zevendesuesin-e-eden-hazard/20%Monthly2019-02-06 13:47
https://www.informatat.com/tusk-nje-vend-ne-ferr-per-ata-qe-promovuan-brexit-in-pa-plan/20%Monthly2019-02-06 13:44
https://www.informatat.com/veseli-edhe-kosova-se-shpejti-do-jete-anetare-e-nato-s/20%Monthly2019-02-06 14:45
https://www.informatat.com/ymeri-psd-do-te-shnderrohet-ne-zerin-politik-te-interesave-te-punetoreve/20%Monthly2019-02-06 13:37
https://www.informatat.com/haradinajtaksa-ka-rritur-shitjen-e-produkteve-vendore/20%Monthly2019-02-06 14:38
https://www.informatat.com/cajrat-kunder-infeksioneve-te-traktit-urinar/20%Monthly2019-02-06 12:37
https://www.informatat.com/bernabiq-prishtina-po-vazhdon-me-levizje-qe-nuk-kontribuojne-ne-stabilitet/20%Monthly2019-02-06 12:35
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-krimin-ne-vlore/20%Monthly2019-02-06 12:34
https://www.informatat.com/ambasadori-i-kosoves-ne-hungari-shpend-kallaba-i-dorezon-letrat-kredenciale-presidentit-ader/20%Monthly2019-02-06 12:32
https://www.informatat.com/rrahje-para-prokurorise-ne-prizren/20%Monthly2019-02-06 12:30
https://www.informatat.com/mustafa-dhe-kurti-behen-bashke-kunder-thacit/20%Monthly2019-02-06 14:22
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-jep-200-euro-per-shpenzimet-e-varrimit/20%Monthly2019-02-06 12:26
https://www.informatat.com/pergjigjja-e-putinit-per-marreveshjen-kosove-serbi-sipas-thacit/20%Monthly2019-02-06 12:21
https://www.informatat.com/netflix-po-vret-pasionin-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2019-02-06 12:04
https://www.informatat.com/dobite-shendetesore-nga-ecja/20%Monthly2019-02-06 12:01
https://www.informatat.com/konsumimi-i-teper-i-kripes-shkakton-hipertension/20%Monthly2019-02-06 11:58
https://www.informatat.com/lady-gaga-do-te-kendoje-ne-grammys-2019/20%Monthly2019-02-06 11:56
https://www.informatat.com/ishulli-me-500-banore-ku-fliten-9-gjuhe/20%Monthly2019-02-06 11:53
https://www.informatat.com/ahmeti-sot-po-korrim-ate-qe-kemi-mbjellur-gjate-dekadave-pas-nesh/20%Monthly2019-02-06 11:52
https://www.informatat.com/politikani-britanik-demshperblehet-34-000-euro-pasi-tabloidi-shpifi-ndaj-tij/20%Monthly2019-02-06 11:50
https://www.informatat.com/arrestohet-italiani-qe-me-diplome-false-te-kosoves-punonte-si-kirurg-plastik-ne-rumani/20%Monthly2019-02-06 11:47
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-intervistohet-nga-specialja-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-06 13:39
https://www.informatat.com/haradinaj-maqedonia-ne-nato-hap-i-madh-per-tere-rajonin/20%Monthly2019-02-06 11:41
https://www.informatat.com/ariana-grande-sdo-te-jete-pjese-e-grammys-2019/20%Monthly2019-02-06 11:38
https://www.informatat.com/sia-ndihmon-te-pastrehet-nga-moti-i-ftohte-ne-amerike/20%Monthly2019-02-06 11:37
https://www.informatat.com/kini-kujdes-nga-pasta-e-dhembeve-mund-te-shkaktoje-kancer/20%Monthly2019-02-06 11:34
https://www.informatat.com/papa-e-pranon-prifterinjte-i-mbanin-murgeshat-si-skllave-seksuale/20%Monthly2019-02-06 11:32
https://www.informatat.com/vdes-pasi-i-shperthen-cigarja-elektronike-ne-fytyre/20%Monthly2019-02-06 11:29
https://www.informatat.com/pink-me-yll-ne-walk-of-fame/20%Monthly2019-02-06 11:27
https://www.informatat.com/fejohet-jennifer-lawrence/20%Monthly2019-02-06 11:24
https://www.informatat.com/bebe-rexha-tani-edhe-ne-film-te-animuar/20%Monthly2019-02-06 11:21
https://www.informatat.com/ceremonia-e-oskar-2019-do-zhvillohet-pa-mikprites/20%Monthly2019-02-06 11:20
https://www.informatat.com/baftiu-e-sheh-si-te-papranueshme-sjelljen-e-kirurgut-ne-prizren/20%Monthly2019-02-06 11:17
https://www.informatat.com/hahn-uron-maqedonine-e-veriut-per-nenshkrimin-e-protokollit-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2019-02-06 11:06
https://www.informatat.com/paralajmerohet-proteste-prane-zyreve-te-be-se-nese-kocijanciq-nuk-terheq-qendrimet-per-trepcen/20%Monthly2019-02-06 11:04
https://www.informatat.com/rooney-nese-united-se-merr-pochettinon-te-vazhdoje-solskjaer/20%Monthly2019-02-06 11:01
https://www.informatat.com/zyrtari-i-pdk-se-thote-se-psd-do-te-perfundoje-me-ndarje-te-reja/20%Monthly2019-02-06 11:00
https://www.informatat.com/shkarkohet-kreu-i-burgjeve-te-shqiperise-cipa-zevendesohet-nga-agim-ismaili/20%Monthly2019-02-06 10:57
https://www.informatat.com/bregu-ne-beograd-kerkon-heqjen-e-roamingut-dhe-njohjen-e-diplomave-te-mjekesise/20%Monthly2019-02-06 10:54
https://www.informatat.com/prokuroria-nis-hetimet-ndaj-kirurgut-ne-prizren-qe-keqtrajtoi-pacienten/20%Monthly2019-02-06 10:50
https://www.informatat.com/dimitrov-maqedonia-ne-nato-fiton-ekonomi-stabile-dhe-siguri-te-perforcuar/20%Monthly2019-02-06 10:48
https://www.informatat.com/thaci-takon-engeldo-ta-ruajme-dhe-cmojme-perhere-miqesine-me-shba-ne/20%Monthly2019-02-06 13:34
https://www.informatat.com/nenshkruhet-protokolli-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-02-06 10:42
https://www.informatat.com/talibanet-nuk-synojne-te-pushtojne-gjithe-afganistanin/20%Monthly2019-02-06 10:38
https://www.informatat.com/irinej-serbia-pa-kosoven-e-metohine-nuk-eshte-serbi/20%Monthly2019-02-06 10:35
https://www.informatat.com/tentuan-te-kontrabandojne-mall-arrestohen-dy-serb/20%Monthly2019-02-06 10:33
https://www.informatat.com/hazard-vendos-tia-thote-chelseas-se-do-kalimin-ne-real-madrid/20%Monthly2019-02-06 10:31
https://www.informatat.com/emeryt-i-humbet-durimi-me-mustafin/20%Monthly2019-02-06 10:29
https://www.informatat.com/trump-zotohet-per-ndertim-te-murit-konfirmon-samitin-e-dyte-me-kimin/20%Monthly2019-02-06 10:25
https://www.informatat.com/nato-njofton-se-samiti-i-londres-do-te-mbahet-ne-dhjetor/20%Monthly2019-02-06 10:18
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-ish-kryebashkiakun-e-new-york-ut/20%Monthly2019-02-06 10:12
https://www.informatat.com/oea-blerja-pa-tender-e-mallrave-dhe-sherbimeve-cenon-barazine-e-sektoreve/20%Monthly2019-02-06 10:09
https://www.informatat.com/hamilton-administrata-e-trumpit-spo-ka-kohe-te-merret-me-kosoven-e-merkeli-po-heq-dore/20%Monthly2019-02-06 12:28
https://www.informatat.com/nenshkruhet-kontrata-per-rehabilitimin-e-linjes-hekurudhore-fushe-kosove-han-i-elezit/20%Monthly2019-02-06 11:45
https://www.informatat.com/drecun-vazhdon-ta-shohe-kosoven-si-vrime-te-zeze-ne-europe/20%Monthly2019-02-06 09:51
https://www.informatat.com/kontrolleret-ajror-hyjne-ne-greve-njeoreshe-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-02-06 09:31
https://www.informatat.com/abuzimi-i-pacollit-me-parimin-e-diskrecionit/20%Monthly2019-02-06 09:23
https://www.informatat.com/ldk-skemi-qendrim-per-protestat-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-02-06 09:20
https://www.informatat.com/arrestohet-zyrtari-policor-ne-drenas-qe-shfrytezoi-seksualisht-nje-16-vjecare/20%Monthly2019-02-06 09:05
https://www.informatat.com/kater-te-arrestuar-ne-shqiperi-per-disa-tendere-ne-ministrine-e-drejtesise/20%Monthly2019-02-06 09:03
https://www.informatat.com/dhune-shfrytezim-seksual-abort-i-detyruar-historia-trishtuese-e-nxeneses-nga-drenasi-me-hetuesin-policor/20%Monthly2019-02-06 09:00
https://www.informatat.com/slobodan-petroviq-ne-shba-per-lutjet-e-mengjesit/20%Monthly2019-02-06 08:57
https://www.informatat.com/raporti-i-okb-se-per-kosoven-taksa-rriti-tensionet-midis-prishtines-dhe-beogradit/20%Monthly2019-02-06 08:55
https://www.informatat.com/ismaili-publikon-pagat-e-profesionisteve-shendetesor/20%Monthly2019-02-06 08:53
https://www.informatat.com/listat-e-pritjes-ne-qkuk-deri-ne-kater-muaj/20%Monthly2019-02-06 08:50
https://www.informatat.com/pranvera-shqiptare-kurti-nis-pergatitjet/20%Monthly2019-02-06 08:45
https://www.informatat.com/per-dy-jave-u-punesuan-afro-100-persona-ne-telekom/20%Monthly2019-02-06 08:43
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-konferenca-e-rambujese/20%Monthly2019-02-06 08:40
https://www.informatat.com/nitaj-kerkon-nderprerjen-e-dialogut-deri-sa-te-mos-sqarohet-i-kujt-eshte-qendrimi-rreth-trepces/20%Monthly2019-02-06 08:39
https://www.informatat.com/kocijancici-thote-se-temat-per-bisedime-i-caktojne-kosova-e-serbia-jo-be-ja/20%Monthly2019-02-06 10:45
https://www.informatat.com/mot-me-shi-e-bore-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-02-06 08:32
https://www.informatat.com/ska-zgjedhje-synohet-marreveshja-me-serbine/20%Monthly2019-02-06 10:05
https://www.informatat.com/kerkesa-e-be-se-per-futjen-e-trepces-ne-dialog-acaron-prishtinen/20%Monthly2019-02-06 09:54
https://www.informatat.com/kmdlnj-be-zedhenese-e-interesave-te-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-02-05 16:01
https://www.informatat.com/edita-tahiri-mogerhini-ka-marre-anen-e-serbise/20%Monthly2019-02-06 08:37
https://www.informatat.com/skandal-ne-up-per-5000-euro-leshohen-certifikata-false-per-perfundimin-e-studimeve-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2019-02-05 15:57
https://www.informatat.com/hilary-swank-shijon-koncertin-e-elton-john-bashke-me-burrin-e-saj/20%Monthly2019-02-05 15:56
https://www.informatat.com/cokollata-e-zeze-me-te-mira-te-pabesueshme-ndihmon-funksionin-e-melcise/20%Monthly2019-02-05 15:53
https://www.informatat.com/pacolli-ne-senatin-amerikan-prezenca-amerikane-ne-rajon-eshte-jetike-per-paqen-dhe-demokracine-ballkani-i-takon-nato-s/20%Monthly2019-02-05 15:51
https://www.informatat.com/rendesia-e-gjendres-tiroide/20%Monthly2019-02-05 15:51
https://www.informatat.com/ilac-i-ri-per-zgjatjen-e-aktit-seksual/20%Monthly2019-02-05 15:49
https://www.informatat.com/guardiola-edhe-chelsea-e-manchester-united-jane-ne-gare-per-titull-ne-premierlige/20%Monthly2019-02-05 15:48
https://www.informatat.com/shkencetaret-gjejne-zonen-e-trurit-qe-na-ben-te-qeshim/20%Monthly2019-02-05 15:46
https://www.informatat.com/hoxhaj-resurset-kombetare-te-kosoves-kurre-sdo-te-jene-pjese-e-dialogut/20%Monthly2019-02-05 15:44
https://www.informatat.com/shkon-ne-dhjete-numri-i-viktimave-nga-zjarri-ne-nje-ndertese-ne-paris/20%Monthly2019-02-05 15:40
https://www.informatat.com/ndikimi-i-solskjaerit-pogba-lojtari-me-me-se-shumti-ndikim-ne-top-pese-ligat-e-evropes/20%Monthly2019-02-05 15:37
https://www.informatat.com/pantina-nga-pese-kushtet-tona-vetem-nje-ka-mbet-per-tu-realizuar/20%Monthly2019-02-05 15:30
https://www.informatat.com/mbi-100-mije-qytetare-viktima-te-mashtruesve-te-aviobiletave/20%Monthly2019-02-05 15:26
https://www.informatat.com/lapsi-al-albin-kurti-po-merr-permasat-e-nje-politikani-kombetar/20%Monthly2019-02-05 15:19
https://www.informatat.com/mustafa-i-reagon-ashper-be-se-per-trepcen-nje-dite-do-te-na-kerkoni-qe-te-mos-marrim-as-fryme-pa-dialoguar-me-serbine/20%Monthly2019-02-05 15:13
https://www.informatat.com/rihapet-qendra-e-skijimit-ne-brezovice/20%Monthly2019-02-05 15:08
https://www.informatat.com/policia-kemi-identifikuar-veturen-me-te-cilen-iken-plackitesit-e-thaseve-me-para-te-bankes-teb/20%Monthly2019-02-05 15:06
https://www.informatat.com/a-eshte-ah1n1-gripi-i-derrit-ministrja-thote-jo/20%Monthly2019-02-05 15:01
https://www.informatat.com/keto-gabime-nuk-duhet-ti-beni-si-prinder/20%Monthly2019-02-05 14:57
https://www.informatat.com/pacolli-trepca-i-perket-kosoves-dhe-banoreve-te-saj/20%Monthly2019-02-05 14:51
https://www.informatat.com/veseli-trepca-eshte-e-drejte-natyrore-e-kosoves/20%Monthly2019-02-05 14:47
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-nuk-hiqet-nuk-kthehemi-ne-dialog-me-shantazhe/20%Monthly2019-02-06 08:31
https://www.informatat.com/vlore-regjistrohen-8-raste-me-virusin-ah1n1/20%Monthly2019-02-05 14:43
https://www.informatat.com/nicki-minaj-provokon-serish-ne-instagram/20%Monthly2019-02-05 14:40
https://www.informatat.com/haradinajnuk-do-ti-bashkohem-askujt-qe-e-qon-kosoven-kah-ndarja-sdo-te-kete-mini-rusi-ne-kosove/20%Monthly2019-02-06 08:25
https://www.informatat.com/thaci-flet-ne-shba-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-02-05 14:31
https://www.informatat.com/kontrolloret-e-trafikut-ajror-pritet-ta-kene-statusin-e-vecante/20%Monthly2019-02-05 14:27
https://www.informatat.com/lajmi-i-fundit-plackiten-thase-me-para-ne-nje-banke-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-05 14:22
https://www.informatat.com/arratiset-kryetrafikanti-operacioni-rruga-e-gabuar-u-dekonspirua/20%Monthly2019-02-05 14:17
https://www.informatat.com/hajdar-beqa-demanton-sveclen-e-selmanajn-nuk-ka-raport-final-per-shtetasit-turq/20%Monthly2019-02-05 14:10
https://www.informatat.com/keto-jane-31-shkeljet-qe-kane-bere-institucionet-diten-kur-u-deportuan-gylenistet/20%Monthly2019-02-05 14:02
https://www.informatat.com/lluka-niveli-politik-nuk-duhet-te-diskutoje-per-trepcen/20%Monthly2019-02-05 13:52
https://www.informatat.com/vijojne-ferkimet-presidence-qeveri-balluku-unaza-permiresohet-projektin-se-anulojme/20%Monthly2019-02-05 13:47
https://www.informatat.com/perkrahja-e-drejtperdrejte-e-shpresave-olimpike-shprese-per-sportin-e-vendit-tone/20%Monthly2019-02-05 13:43
https://www.informatat.com/albin-kurti-i-shkon-ne-shtepi-isa-mustafes/20%Monthly2019-02-05 13:20
https://www.informatat.com/yihr-per-emerimin-e-selimit-keshilltar-te-haradinajt-kriminelet-e-luftes-nuk-kane-vend-ne-qeveri/20%Monthly2019-02-05 13:17
https://www.informatat.com/mungesa-e-kuadrove-ve-ne-pikepyetje-shume-programe-te-studimit/20%Monthly2019-02-05 13:14
https://www.informatat.com/shba-i-ri-kerkon-kosoves-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-05 15:59
https://www.informatat.com/be-nuk-pranon-vendimin-e-kuvendit-per-trepcen/20%Monthly2019-02-05 14:46
https://www.informatat.com/haradinaj-be-se-i-ka-humbur-rruga-ne-oborr/20%Monthly2019-02-05 14:33
https://www.informatat.com/vdes-themeluesi-i-platformes-per-kriptovaluta-bllokohen-190-mln/20%Monthly2019-02-05 12:24
https://www.informatat.com/dorzohet-bik-u-i-kthehehen-parate-skamnorit-qe-shiti-viqin-per-varrimin-e-nenes/20%Monthly2019-02-05 13:01
https://www.informatat.com/perplasja-e-qyteterimeve-franceze-e-gjermane-islami-bie-ndesh-me-vlerat-tona/20%Monthly2019-02-05 11:16
https://www.informatat.com/reagon-isco-pasi-publikohet-videoja-e-zenkes-se-tij-me-zyrtarin-e-real-madridit/20%Monthly2019-02-05 11:13
https://www.informatat.com/therje-me-thike-ne-podujeve-nje-person-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-02-05 11:08
https://www.informatat.com/kosova-e-perkushtuar-te-vazhdoje-partneritetin-me-berzh-in-ne-projektet-me-te-rendesishme-te-vendit/20%Monthly2019-02-05 11:04
https://www.informatat.com/ambasadorja-e-shqiperise-ne-okb-nuk-flet-pas-injorimit-qe-i-beri-ambasadores-se-kosoves-teuta-sahatqija/20%Monthly2019-02-05 10:59
https://www.informatat.com/cirk-me-foshnjen-4-muajshe-ndalohet-cifti-rus-ne-malajzi/20%Monthly2019-02-05 10:52
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-i-bashkohet-aak-se/20%Monthly2019-02-05 10:43
https://www.informatat.com/haliti-taksa-po-perdoret-per-qellim-elektorale/20%Monthly2019-02-05 13:10
https://www.informatat.com/mjeku-spanjoll-i-shqetesuar-per-messin/20%Monthly2019-02-05 10:35
https://www.informatat.com/rakiq-kush-e-prek-veriun-e-mitrovices-do-te-marr-pergjigjen-e-duhur/20%Monthly2019-02-05 10:32
https://www.informatat.com/spiropali-nga-bixhozi-u-kemi-kursyer-50-mln-dollare-shqiptareve/20%Monthly2019-02-05 10:29
https://www.informatat.com/e-pazakonta-ndodh-hedh-ne-gjyq-prinderit-se-e-linden-pa-pelqimin-e-tij/20%Monthly2019-02-05 10:26
https://www.informatat.com/qeveria-ende-ska-zevedesim-per-ministrin-e-ri-te-bujqesise/20%Monthly2019-02-05 10:24
https://www.informatat.com/vdes-aktorja-e-famshme/20%Monthly2019-02-05 10:23
https://www.informatat.com/bebe-rexha-mbron-demi-lovaton-jeni-te-neveritshem-sulmoni-nje-person-te-varuar-nga-droga/20%Monthly2019-02-05 10:20
https://www.informatat.com/komisioni-per-deportimin-e-gjashte-shtetasve-turq-kemi-identifikuar-31-shkelje/20%Monthly2019-02-05 10:20
https://www.informatat.com/producenti-behet-baba-per-here-te-pare-ne-moshen-50-vjecare/20%Monthly2019-02-05 10:19
https://www.informatat.com/veza-qe-theu-rekordin-ne-instagram-pjese-e-fushates-per-shendetin-mendor/20%Monthly2019-02-05 10:16
https://www.informatat.com/arrestohet-avokati-qe-pervetesoi-10-mije-euro-nga-klientja/20%Monthly2019-02-05 10:12
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-pompe-te-benzines-ne-hajvali/20%Monthly2019-02-05 10:11
https://www.informatat.com/vajza-e-mitur-ne-suhareke-niset-per-ne-shkolle-dhe-nuk-kthehet-me/20%Monthly2019-02-05 10:09
https://www.informatat.com/kirurget-torakale-nderpresin-greven/20%Monthly2019-02-05 10:06
https://www.informatat.com/fruthi-ishp-51-raste-nga-fillimi-i-vitit-shumica-foshnje-te-kryeqytetit/20%Monthly2019-02-05 10:02
https://www.informatat.com/pompeo-falenderon-shtetet-qe-po-mbeshtesin-juan-guaidon-president-te-perkohshem/20%Monthly2019-02-05 10:01
https://www.informatat.com/18-vjecari-behet-milioner-brenda-nates-por-smundi-ti-gezoje-parate/20%Monthly2019-02-05 09:58
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-nje-delegacion-te-berzh-diskutohet-per-projektet-zhvillimore/20%Monthly2019-02-05 09:56
https://www.informatat.com/shala-nuk-do-te-tolerohet-asnje-biznes-qe-nuk-zbaton-vendosjen-e-flamujve-anash-produktit-te-origjines/20%Monthly2019-02-05 09:53
https://www.informatat.com/12-vite-burg-per-arda-turanin/20%Monthly2019-02-05 09:50
https://www.informatat.com/abrashiskandaloze-aktvendimet-e-kushtetueses/20%Monthly2019-02-05 13:06
https://www.informatat.com/si-duhet-ti-radhisni-artikujt-ne-frigorifer/20%Monthly2019-02-05 09:46
https://www.informatat.com/psd-pro-rrezimit-te-qeverise-por-jo-me-listen-serbe/20%Monthly2019-02-05 09:43
https://www.informatat.com/vazhdojne-tentimet-per-ta-nxjerre-aeroplanin-e-salas-nga-fundi-i-detit/20%Monthly2019-02-05 09:41
https://www.informatat.com/palmer-kjo-eshte-zgjidhja-e-vetme-e-problemeve-mes-beogradit-dhe-prishtines/20%Monthly2019-02-05 09:39
https://www.informatat.com/gjyq-ndaj-el-chapos-juristet-mbyllin-pa-vendim-mbledhjen-e-pare/20%Monthly2019-02-05 09:35
https://www.informatat.com/zyrtari-i-departamentit-te-shtetit-pas-takimit-me-jevtiqin-e-listes-srpska-kerkon-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-02-05 09:31
https://www.informatat.com/cristiano-feston-34-vjetorin-e-lindjes-juve-e-mbush-me-lavde/20%Monthly2019-02-05 09:24
https://www.informatat.com/qkrmt-vonesat-e-shqyrtimit-te-aplikacioneve-dekurajojne-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-02-05 09:19
https://www.informatat.com/dhomat-e-bebes-preferohen-ngjyrat-neutrale/20%Monthly2019-02-05 09:16
https://www.informatat.com/pamjet-e-reja-zbulojne-modelin-galaxy-s10-pearl-white-me-tri-kamera-ne-anen-e-pasme/20%Monthly2019-02-05 09:16
https://www.informatat.com/stafi-mbeshtetes-i-prokurorise-speciale-ne-greve-iu-zbriten-pagat-baze-deri-ne-50/20%Monthly2019-02-05 09:14
https://www.informatat.com/pasi-i-humbi-dy-pike-te-rendesishme-kloppi-flet-per-shaqirin/20%Monthly2019-02-12 08:51
https://www.informatat.com/oda-amerikane-ngritja-e-vazhdueshme-e-pagave-ne-sektorin-publik-kercenon-stabilitetin-buxhetor/20%Monthly2019-02-05 09:11
https://www.informatat.com/motra-e-emiliano-salas-do-ua-preke-zemrat-me-kete-postim/20%Monthly2019-02-05 09:08
https://www.informatat.com/gashi-taksa-te-pezullohet-vetem-nese-kushtezohet-me-reciprocitet/20%Monthly2019-02-05 09:03
https://www.informatat.com/buxheti-i-pagave-dhe-i-ndihmave-sociale/20%Monthly2019-02-05 09:04
https://www.informatat.com/kerkese-qe-ministria-e-bujqesise-te-zhvendoset-ne-vushtrri/20%Monthly2019-02-05 09:00
https://www.informatat.com/donika-prela-merr-driten-jeshile-kalon-vettingun-pavaresisht-problemeve-me-pasurine/20%Monthly2019-02-05 08:57
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-klimes-kercenon-akullnajat-ne-himalaje/20%Monthly2019-02-05 08:51
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-do-te-beje-gjithcka-per-te-parandaluar-luften/20%Monthly2019-02-05 08:49
https://www.informatat.com/kete-vit-pritet-te-filloje-rehabilitimi-i-dy-linjave-hekurudhore/20%Monthly2019-02-05 08:48
https://www.informatat.com/kosova-gati-per-festen-e-17-shkurtit-per-here-te-pare-me-ushtri/20%Monthly2019-02-08 08:26
https://www.informatat.com/rakiq-jemi-shqetesuar-nga-kercenimi-i-bahtirit-me-lufte-ne-se-kercenojme-askend/20%Monthly2019-02-05 08:43
https://www.informatat.com/dyfishimi-i-pagave-si-kenaq-kirurget/20%Monthly2019-02-05 08:40
https://www.informatat.com/rexhaj-bordet-e-institucioneve-te-reja-arsimore-me-njerez-te-pdk-se/20%Monthly2019-02-05 08:36
https://www.informatat.com/pdk-ja-mund-ta-rrezoje-qeverine-jo-lista-serbe/20%Monthly2019-02-05 08:34
https://www.informatat.com/hamiti-per-skamnorin-qe-shiti-vicin-kthejani-parate-kjo-eshte-marri/20%Monthly2019-02-05 08:32
https://www.informatat.com/zjarr-ne-paris-tete-te-vdekur-e-30-te-lenduar/20%Monthly2019-02-05 08:28
https://www.informatat.com/sot-mban-mbledhje-qeveria/20%Monthly2019-02-05 08:27
https://www.informatat.com/veseli-paralajmeron-vendimmarrje-te-shpejte-rreth-takses-haradinaj-hesht/20%Monthly2019-02-05 10:35
https://www.informatat.com/taksa-100-100-milione-euro-humbje-serbise/20%Monthly2019-02-05 08:24
https://www.informatat.com/vuciq-ska-zgjidhje-per-kosoven-pa-pelqimin-e-qytetareve-serbe/20%Monthly2019-02-05 09:49
https://www.informatat.com/freedom-house-kosova-pjeserisht-e-lire/20%Monthly2019-02-05 08:45
https://www.informatat.com/mpj-ja-i-trash-emerimet-me-celes-politik/20%Monthly2019-02-05 08:10
https://www.informatat.com/sot-mot-i-ngrohte-ne-disa-vende-me-reshje-shiu/20%Monthly2019-02-05 08:04
https://www.informatat.com/pirateria-ne-internet-ne-shenjester-80-portale-qe-vjedhin-te-drejtat-televizive/20%Monthly2019-02-04 15:59
https://www.informatat.com/sherbyesit-civile-kerkojne-te-mos-dekretohet-ligji-per-paga/20%Monthly2019-02-05 08:25
https://www.informatat.com/nis-trajnimi-i-policeve-per-luftimin-e-dhunes-ne-familje/20%Monthly2019-02-04 15:54
https://www.informatat.com/vrasja-e-ish-policit-ne-tirane-gjendet-makina-e-autoreve/20%Monthly2019-02-04 15:50
https://www.informatat.com/gjykata-e-prishtines-denon-me-burgim-te-akuzuarin-per-pastrim-te-parave/20%Monthly2019-02-04 15:49
https://www.informatat.com/bolton-maduro-mund-te-perfundoje-ne-guantanamo/20%Monthly2019-02-04 15:48
https://www.informatat.com/fitoi-xhekpotin-prej-1-53-miliard-dollaresh-fituesi-ende-seshte-shfaqur/20%Monthly2019-02-04 15:44
https://www.informatat.com/opozita-pro-takses-por-kerkon-te-respektohen-kerkesat-e-shba-se/20%Monthly2019-02-04 15:42
https://www.informatat.com/keisi-vazhdon-te-ndihet-krenare-me-stresin-burri-im-nuk-eshte-i-vetmi-qe-pi-bari/20%Monthly2019-02-04 15:42
https://www.informatat.com/meshkujt-tregojne-4-fjalet-qe-urrejne-ti-degjojne-gjate-aktit-intim/20%Monthly2019-02-04 15:39
https://www.informatat.com/perse-meshkujt-qe-jetojne-me-ne-qender-te-qytetit-kane-me-shume-probleme-me-ereksionin/20%Monthly2019-02-04 15:37
https://www.informatat.com/reperi-i-famshem-arrestohet-ne-shba-pasi-u-zbulua-se-ishte-shtetas-britanik/20%Monthly2019-02-04 15:34
https://www.informatat.com/merkel-ben-thirrje-per-kreativitet-ne-bisedimet-per-brexit/20%Monthly2019-02-04 15:33
https://www.informatat.com/shpertheu-ndaj-stilisteve-ashley-graham-bebe-rexha-nuk-eshte-vetem/20%Monthly2019-02-04 15:32
https://www.informatat.com/bomba-demi/20%Monthly2019-02-04 15:30
https://www.informatat.com/ortopedet-e-nderprejne-greven/20%Monthly2019-02-04 15:29
https://www.informatat.com/po-konkurroj-me-veten-dua-lipa-fton-fansat-ta-votojne-ne-brit-awards/20%Monthly2019-02-04 15:27
https://www.informatat.com/vdes-kristoff-st-john/20%Monthly2019-02-04 15:25
https://www.informatat.com/citaku-thote-se-sot-nuk-ka-seance-te-keshillit-te-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2019-02-04 15:24
https://www.informatat.com/vuciq-e-shton-edhe-nje-kusht-per-vazhdimin-e-dialogut-me-kosoven/20%Monthly2019-02-04 15:16
https://www.informatat.com/pas-shqiperise-e-maqedonise-kosova-do-qe-patente-shoferet-ti-njihen-edhe-ne-gjermani-france-e-zvicer/20%Monthly2019-02-04 15:12
https://www.informatat.com/specialisti-i-kerkimit-te-sala-cudi-sesi-aeroplani-u-gjet-pothuajse-i-pademtuar/20%Monthly2019-02-04 15:07
https://www.informatat.com/demi-lovato-mbyll-llogarine-ne-twitter-ja-pse/20%Monthly2019-02-04 15:05
https://www.informatat.com/serbi-i-arrestuar-ne-jarinje-dyshohet-se-mori-pjese-ne-vrasjen-e-33-shqiptareve-ne-peje/20%Monthly2019-02-04 15:04
https://www.informatat.com/madonna-pritet-te-performoje-ne-eurovizion-2019/20%Monthly2019-02-04 15:03
https://www.informatat.com/kushtetuesja-nuk-miraton-kerkesen-e-abrashit-per-kryetar-te-prishtines/20%Monthly2019-02-05 08:20
https://www.informatat.com/5-shqiptare-kapen-me-kanabis-ne-angli/20%Monthly2019-02-04 14:57
https://www.informatat.com/majlinda-bregu-takon-vuciqin-dhe-daciqin-diskutojne-per-raportet-me-kosoven/20%Monthly2019-02-04 14:55
https://www.informatat.com/atk-58-8-milion-euro-te-hyra-per-muajin-janar/20%Monthly2019-02-04 14:52
https://www.informatat.com/psd-me-mocion-per-interpelance-per-pagen-minimale-ne-kosove/20%Monthly2019-02-05 08:15
https://www.informatat.com/vale-ortekesh-ne-alpet-italiane-10-te-vdekur/20%Monthly2019-02-04 14:43
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-serbin-e-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-02-04 14:41
https://www.informatat.com/ja-pse-duhet-te-urinoni-menjehere-pas-aktit-seksual/20%Monthly2019-02-04 14:39
https://www.informatat.com/burrat-i-stresojne-grate-me-shume-se-femijet-dhe-arsyet-jane-te-medha-2/20%Monthly2019-02-04 14:36
https://www.informatat.com/rreziqet-e-marredhenieve-seksuale-te-pambrojtura/20%Monthly2019-02-04 14:34
https://www.informatat.com/rriten-rastet-me-kancer-te-lidhura-nga-obeziteti/20%Monthly2019-02-04 14:32
https://www.informatat.com/si-ta-kaloni-me-lehte-depresionin/20%Monthly2019-02-04 14:28
https://www.informatat.com/si-ti-parandaloni-strijat-gjate-shtatzenise/20%Monthly2019-02-04 14:26
https://www.informatat.com/gp-i-aak-se-kerkon-me-ngulm-nga-qeveria-dhe-ekipi-negociator-qe-te-mos-hiqet-taksa/20%Monthly2019-02-04 15:54
https://www.informatat.com/per-kmdlnj-ne-greva-ne-arsim-ishte-jonormale-e-dhenia-e-pagave-shperdorim-i-parase-publike/20%Monthly2019-02-04 14:18
https://www.informatat.com/vv-parandalimi-diagnostikimi-dhe-trajtimi-i-semundjeve-malinje-duhet-te-jete-prioritet/20%Monthly2019-02-04 14:10
https://www.informatat.com/ahmeti-mendimet-e-vuciqit-skane-peshe-juridike/20%Monthly2019-02-04 14:59
https://www.informatat.com/psd-do-ta-votoje-mocionin-e-mundshem-kunder-qeverise/20%Monthly2019-02-04 13:56
https://www.informatat.com/fsshk-njofton-nderprerjen-e-greves-dhe-pershendet-ligjin-per-pagat/20%Monthly2019-02-04 13:51
https://www.informatat.com/ministri-gashi-uroj-qe-filmi-ne-mes-te-arrije-ndonje-cmim-ne-berlinale/20%Monthly2019-02-04 13:49
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-vizitoi-ministrine-e-mbrojtjes-dhe-fsk-ne/20%Monthly2019-02-04 13:48
https://www.informatat.com/daciq-marreveshja-me-kosoven-duhet-arritur-gjate-mandatit-te-trumpit/20%Monthly2019-02-04 14:46
https://www.informatat.com/modric-ka-vendosur-per-te-ardhmen-e-tij/20%Monthly2019-02-04 13:37
https://www.informatat.com/lirohen-dy-pjesetaret-e-unmik-ut-te-arrestuar-nen-dyshimin-per-vjedhje-portofoli/20%Monthly2019-02-04 13:27
https://www.informatat.com/per-pese-vjet-ne-maqedoni-203-gra-kane-vdekur-nga-karcinomi-ne-qafen-e-mitres/20%Monthly2019-02-04 13:20
https://www.informatat.com/lihen-ne-burg-7-te-akuzuarit-per-perdhunimin-e-minorenes/20%Monthly2019-02-04 13:15
https://www.informatat.com/perendimi-kunder-debatit-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2019-02-04 13:11
https://www.informatat.com/berisha-publikon-videon-e-rende-i-forti-i-shijakut-dhunon-biznesmenin/20%Monthly2019-02-04 13:08
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-viziton-isa-mustafen/20%Monthly2019-02-04 13:03
https://www.informatat.com/alivanoset-nje-i-moshuar-ne-magjistralen-prishtine-ferizaj/20%Monthly2019-02-04 12:56
https://www.informatat.com/donald-trump-nuk-deshiron-qe-djali-i-tij-te-luaje-ne-kete-sport/20%Monthly2019-02-04 12:48
https://www.informatat.com/pese-faktoret-nga-te-cilet-varet-korrigjimi-i-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-02-04 14:23
https://www.informatat.com/gjendet-nje-trup-nen-rrenojat-e-aeroplanit-qe-po-e-mbante-emiliano-salan/20%Monthly2019-02-04 12:39
https://www.informatat.com/ylli-i-liverpoolit-e-humbet-sezonin/20%Monthly2019-02-04 12:36
https://www.informatat.com/hoteli-spanjoll-mbajti-flamurin-e-kosoves-per-nder-te-klubit-te-istogut/20%Monthly2019-02-04 12:31
https://www.informatat.com/aak-ja-nderpret-koalicionin-me-akr-ne-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-04 12:26
https://www.informatat.com/partnerja-se-shpejti-do-tia-dhuroje-nje-bebe-kryeministres-serbe-ana-bernabiq/20%Monthly2019-02-04 12:20
https://www.informatat.com/vuciq-per-trepcen-thote-se-serbise-iu-konfiskua-prona/20%Monthly2019-02-04 12:15
https://www.informatat.com/veseli-tregon-pse-u-mblodhen-ne-darken-e-mbremshme-me-lideret-e-tjere/20%Monthly2019-02-04 14:03
https://www.informatat.com/nga-sot-fillon-edhe-zyrtarisht-zbatimi-i-emrit-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-02-04 12:07
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-taksa-mbetet-por-te-pezullohet/20%Monthly2019-02-04 12:02
https://www.informatat.com/te-rejat-e-fundit-rreth-lendimit-te-messit-dy-dite-para-el-clasicos/20%Monthly2019-02-04 11:57
https://www.informatat.com/perdhunimi-i-minorenes-babai-e-shantazhuan-permes-nje-videoje-intime/20%Monthly2019-02-04 11:53
https://www.informatat.com/rektoret-e-universiteteve-publike-paralajmerojne-protesta-nese-su-realizohen-kerkesat/20%Monthly2019-02-04 11:49
https://www.informatat.com/si-ta-perdorni-ne-menyren-me-te-mire-pudren-e-lengshme-tri-rregulla-te-grimit-te-cilat-secila-femer-duhet-ti-dije/20%Monthly2019-02-04 11:44
https://www.informatat.com/janjiq-prishtina-e-fiton-kontestin-per-trepcen/20%Monthly2019-02-04 11:36
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-franca-spanja-gjermania-austria-dhe-danimarka-e-njohin-guaidon-si-president-te-perkohshem-te-venezueles/20%Monthly2019-02-04 11:33
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-pacolli-e-ka-kercenuar-me-vrasje-ne-bukuresht-vjen-reagimi-i-mpj-se/20%Monthly2019-02-04 11:27
https://www.informatat.com/deri-1-mije-e-500-raste-me-kancer-lajmerohen-brenda-vitit-ne-kosove-shifra-mbetet-alarmante/20%Monthly2019-02-04 11:24
https://www.informatat.com/konjufcalakmia-per-pushtet-ia-mund-haradinajt-te-gjitha-shqetesimet-qe-mund-ti-kete-per-kosoven/20%Monthly2019-02-04 13:43
https://www.informatat.com/te-pakenaqura-me-ligjin-per-pagat-keto-dy-sindikata-paralajmerojne-greve/20%Monthly2019-02-04 11:12
https://www.informatat.com/e-conim-ne-shtepi-dhe-aty-7-adoleshentet-tregojne-si-e-perdhunonin-te-mituren-shqiptare/20%Monthly2019-02-04 11:06
https://www.informatat.com/pulisic-turperohet-nga-tifozet-e-chelseas/20%Monthly2019-02-04 10:59
https://www.informatat.com/kirurget-vazhdojne-greven-se-nderpresin-deri-tu-rritet-koeficienti-sa-i-gjyqtareve-e-prokuroreve/20%Monthly2019-02-04 10:53
https://www.informatat.com/jahti-me-i-madh-ne-bote-do-te-jete-229-metra-i-gjate-do-te-kushtoje-600-milione-funte/20%Monthly2019-02-04 10:49
https://www.informatat.com/bruksel-tash-eshte-koha-per-marreveshje-prishtine-beograd/20%Monthly2019-02-04 12:44
https://www.informatat.com/qeveria-vale-shkarkimesh-per-vjedhjen-ne-pashaliman-metes-i-dorezohet-koka-e-gjeneralit/20%Monthly2019-02-04 10:38
https://www.informatat.com/rukiqi-ligji-per-pagat-krijon-dallim-te-madh-mes-sektorit-publik-dhe-privat-nuk-stimulon-rritjen-ekonomike/20%Monthly2019-02-04 10:35
https://www.informatat.com/arratisen-dy-te-burgosur/20%Monthly2019-02-04 10:31
https://www.informatat.com/haradinaj-dhe-labinot-tahiri-diskutojne-per-zhvillimet-aktuale-ne-vend/20%Monthly2019-02-04 10:30
https://www.informatat.com/apeli-i-kthen-ne-gjyq-ish-drejtuesit-e-telekomit/20%Monthly2019-02-04 10:27
https://www.informatat.com/basha-ne-lezhe-te-bashkohemi-me-16-shkurt-ne-tirane/20%Monthly2019-02-04 10:22
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-cileson-show-mediatik-aktakuzen-pronto/20%Monthly2019-02-04 10:20
https://www.informatat.com/policia-arreston-personin-qe-iu-gjet-marihuane-ne-veture-e-arme-ne-shtepi/20%Monthly2019-02-04 10:14
https://www.informatat.com/gecaj-pas-votimit-te-buxhetit-dhe-ligjit-per-dialog-kushtetuesja-pritet-te-vendos-ne-favor-te-shpend-ahmetit/20%Monthly2019-02-04 10:12
https://www.informatat.com/prokurorja-tregon-pse-i-nisi-hetimet-ndaj-njerezve-te-pronto-s/20%Monthly2019-02-04 10:08
https://www.informatat.com/facebook-mbush-15-vjet/20%Monthly2019-02-04 10:05
https://www.informatat.com/marredhenie-seksuale-ne-grup-seance-me-dyer-te-mbyllura-per-adoleshentet-ne-durres/20%Monthly2019-02-04 10:01
https://www.informatat.com/gjermania-penalizim-per-azilkerkuesit-qe-genjejne/20%Monthly2019-02-04 09:59
https://www.informatat.com/zyrtare-zhegrova-huazohet-te-bazeli/20%Monthly2019-02-04 09:56
https://www.informatat.com/detajet-e-zjarrit-ne-durres-15-persona-u-asfiksuan-per-shkak-te-nje-dysheku/20%Monthly2019-02-04 09:53
https://www.informatat.com/erdogan-kritikon-heshtjen-e-shba-se-per-vrasjen-e-khashoggit/20%Monthly2019-02-04 09:50
https://www.informatat.com/gripi-shenohet-viktima-e-trete/20%Monthly2019-02-04 09:47
https://www.informatat.com/thaci-niset-per-ne-shba-ne-mesin-e-lidereve-boterore-pjese-e-lutjeve-te-mengjesit/20%Monthly2019-02-04 12:10
https://www.informatat.com/sbashk-u-ende-nuk-e-di-se-si-do-te-veproje-per-oret-e-humbura/20%Monthly2019-02-04 09:44
https://www.informatat.com/behgjet-pacolli-niset-per-amerike/20%Monthly2019-02-04 09:40
https://www.informatat.com/putin-erdogan-dhe-rohani-do-te-diskutojne-serish-per-sirine/20%Monthly2019-02-04 09:40
https://www.informatat.com/perplaset-me-kuaj-ne-autostrade-humb-jeten-prizrenasi-ne-zvicer/20%Monthly2019-02-04 09:31
https://www.informatat.com/nis-intervistimi-i-faton-mehmetajt-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-02-04 09:27
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-perkrah-pezullimin-e-takses-ja-si-e-arsyeton/20%Monthly2019-02-04 09:24
https://www.informatat.com/vazhdon-lufta-per-perfaqesim-te-barabarte-te-sportisteve-kosovare/20%Monthly2019-02-04 09:20
https://www.informatat.com/nis-seanca-gjyqesore-per-pronton/20%Monthly2019-02-04 09:08
https://www.informatat.com/thaci-me-profesionalizem-te-larte-aki-u-be-nje-nga-kontribuesit-me-te-medhenj-te-paqes-edhe-ne-rajon/20%Monthly2019-02-04 08:54
https://www.informatat.com/keshilli-drejtues-ka-zgjedhur-tre-ushtruesit-e-detyres-se-prorektoreve-ne-upz/20%Monthly2019-02-04 08:51
https://www.informatat.com/perkujtohet-masakra-e-kryer-nga-serbet-me-3-dhe-4-shkurt-ne-mitrovice/20%Monthly2019-02-04 08:49
https://www.informatat.com/studentet-ne-shkoder-debatojne-me-rektorin-tani-qe-u-semurem-ne-po-i-rregullon-kaldajat/20%Monthly2019-02-04 08:46
https://www.informatat.com/13-persona-dergohen-ne-spital-pas-zjarrit-ne-nje-banese-ne-durres/20%Monthly2019-02-04 08:45
https://www.informatat.com/a-do-te-mbahet-seanca-e-keshillit-te-sigurimit-per-kosoven-ne-shkurt/20%Monthly2019-02-04 08:42
https://www.informatat.com/carragher-mustafi-fajtori-kryesor-per-humbjen-e-arsenalit-ndaj-cityt/20%Monthly2019-02-05 09:12
https://www.informatat.com/propozimi-i-hahnit-per-taksen-me-kushtin-per-armepushim/20%Monthly2019-02-04 08:38
https://www.informatat.com/papa-francesku-nis-vizite-historike-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2019-02-04 08:38
https://www.informatat.com/regjistrohet-viktima-e-pare-nga-gripi-i-derrit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-02-04 08:36
https://www.informatat.com/qeveria-presioni-se-leviz-taksen/20%Monthly2019-02-04 08:35
https://www.informatat.com/punetoret-e-rtk-se-me-peticion-kunder-ligjit-per-pagat/20%Monthly2019-02-04 08:32
https://www.informatat.com/ligji-per-paga-do-te-kete-kosto-shtese-per-rreth-120-milione-euro/20%Monthly2019-02-04 08:32
https://www.informatat.com/shpeshtohen-takimet-e-thacit-e-haradinajt/20%Monthly2019-02-04 11:24
https://www.informatat.com/mjalti-i-mposht-aftet/20%Monthly2019-02-04 08:25
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-kancerit/20%Monthly2019-02-04 08:20
https://www.informatat.com/1-7-milion-euro-per-targa-te-automjeteve/20%Monthly2019-02-04 08:15
https://www.informatat.com/sot-nisin-provimet-e-janarit-ne-up/20%Monthly2019-02-04 08:12
https://www.informatat.com/shteti-qe-nuk-do-ta-njohe-kurre-kosoven/20%Monthly2019-02-04 10:42
https://www.informatat.com/ligji-nuk-e-fuqizon-ekipin-negociator/20%Monthly2019-02-04 08:05
https://www.informatat.com/hendeku-i-pagave-mes-sektorit-publik-dhe-privat/20%Monthly2019-02-04 09:45
https://www.informatat.com/sot-nis-mesimi-ne-te-gjithe-vendin/20%Monthly2019-02-04 07:58
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-16/20%Monthly2019-02-04 07:52
https://www.informatat.com/batshuayi-vjen-me-nje-premtim-te-madh/20%Monthly2019-02-03 15:18
https://www.informatat.com/era-e-forte-rrezon-pemen-demtohen-disa-vetura-ne-prishtine/20%Monthly2019-02-03 15:16
https://www.informatat.com/a-ishte-komuna-ne-dijeni-per-veprimet-e-zyrtarit-qe-u-arrestua-per-ryshfet-flet-latifi/20%Monthly2019-02-03 15:14
https://www.informatat.com/havolli-ne-te-gjitha-institucionet-ka-abuzim-me-parane-publike/20%Monthly2019-02-03 15:12
https://www.informatat.com/halit-barani-denoncon-vrasjen-e-10-shqiptareve-ne-veri-pas-luftes/20%Monthly2019-02-03 15:08
https://www.informatat.com/gruevski-tregon-si-shkoi-nga-shqiperia-ne-hungari/20%Monthly2019-02-03 15:04
https://www.informatat.com/rama-i-pergjigjet-metes-per-unazen-e-re-je-drejtuesi-me-serioz-i-opozites/20%Monthly2019-02-03 15:02
https://www.informatat.com/tete-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-poklek-te-drenasit/20%Monthly2019-02-03 14:59
https://www.informatat.com/forcat-amerikane-sulmojne-bazen-e-ushtrise-siriane/20%Monthly2019-02-03 14:52
https://www.informatat.com/babe-e-bir-ne-angli-akuzohen-per-skllaverim-te-nje-djali-per-dy-vjet/20%Monthly2019-02-03 14:49
https://www.informatat.com/bashkeshortja-i-ben-dedikimin-emocionues-arian-dacit/20%Monthly2019-02-03 14:47
https://www.informatat.com/billboard-per-ava-max-vajza-e-emigranteve-shqiptare-sot-ne-maje-te-top-listave/20%Monthly2019-02-03 14:42
https://www.informatat.com/valverde-lendimi-i-messit-nuk-duket-serioz/20%Monthly2019-02-03 14:40
https://www.informatat.com/ne-pranga-7-adoleshente-abuzuan-seksualisht-me-14-vjecaren/20%Monthly2019-02-03 14:36
https://www.informatat.com/meta-qendrim-zyrtar-per-unazen-e-re-te-anulohet-projekti/20%Monthly2019-02-03 14:34
https://www.informatat.com/e-kercenojne-me-varje-te-birin-e-presidentit-serb-vuciq/20%Monthly2019-02-03 14:30
https://www.informatat.com/partia-demokratike-e-kosoves-po-vazhdon-me-procesin-e-brendshem-zgjedhor/20%Monthly2019-02-03 14:20
https://www.informatat.com/tahiri-kryeminister-mos-e-hiqni-taksen-bejeni-200/20%Monthly2019-02-03 14:12
https://www.informatat.com/propozimi-i-veselit-per-taksen-rendon-edhe-me-shume-serbine-dokument/20%Monthly2019-02-03 14:10
https://www.informatat.com/familjaret-nuk-e-dine-pse-52-vjecari-beri-vetevrasje-ne-liqenin-e-livoqit/20%Monthly2019-02-03 13:58
https://www.informatat.com/punetoret-nuk-pajtohen-me-privatizimin-e-telekomit/20%Monthly2019-02-03 13:54
https://www.informatat.com/nga-kjo-date-mjeket-e-sherbyesit-marrin-pagat-me-rritje/20%Monthly2019-02-03 13:38
https://www.informatat.com/kryeministri-ia-sheh-sherrin-takses-perfundimisht-nuk-shkel-ne-shba/20%Monthly2019-02-04 08:27
https://www.informatat.com/gruaja-rrah-burrin-ai-spranon-te-marre-tretman-mjekesor/20%Monthly2019-02-03 13:28
https://www.informatat.com/dimkiq-asgje-seshte-taksa-cfare-do-te-dale-trepca/20%Monthly2019-02-03 13:25
https://www.informatat.com/gjuriq-thote-se-statuti-i-trepces-do-ta-rrezikoje-shume-dialogun/20%Monthly2019-02-03 13:23
https://www.informatat.com/thaci-dhe-tre-deputete-pjese-e-lutjeve-te-mengjesit/20%Monthly2019-02-04 08:09
https://www.informatat.com/ne-mesim-te-dielen-studentet-e-juridikut-po-rikuperojne-oret-e-humbura/20%Monthly2019-02-03 13:14
https://www.informatat.com/solari-e-publikon-listen-per-ndeshjen-ndaj-alavesit-e-pushon-vetem-nje-lojtar-per-el-clasico-ndaj-barces/20%Monthly2019-02-03 13:01
https://www.informatat.com/pse-u-perleshen-anetaret-e-pdk-se-ne-istog-flasin-nga-partia/20%Monthly2019-02-03 12:55
https://www.informatat.com/avokati-konfirmon-se-burdushi-ka-nisur-greve-urie/20%Monthly2019-02-03 12:51
https://www.informatat.com/policia-dyshohet-se-burri-nga-gjilani-kreu-vetevrasje-ne-livoc/20%Monthly2019-02-03 12:48
https://www.informatat.com/man-city-planifikon-edhe-me-shume-se-80-milione-euro-shpenzime-per-mbrojtjen/20%Monthly2019-02-03 12:45
https://www.informatat.com/lekaj-298-milione-euro-jane-ndare-per-projekte-ne-komunat-e-kosoves/20%Monthly2019-02-03 12:42
https://www.informatat.com/te-papenguar-nga-inspeksioni-taksite-ilegale-vershojne-kryeqytetin/20%Monthly2019-02-03 12:39
https://www.informatat.com/mbrojtja-e-femijeve-nga-abuzimi-seksual-shqiperia-ne-vendet-e-fundit/20%Monthly2019-02-03 12:32
https://www.informatat.com/mjeket-dhe-infermieret-kosovare-pagat-me-te-larta-ne-rajon-ja-krahasimet/20%Monthly2019-02-03 12:03
https://www.informatat.com/reuters-kosova-shmang-krizen-miraton-buxhetin-per-vitin-2019/20%Monthly2019-02-03 12:00
https://www.informatat.com/nje-i-plagosur-rende-nga-shperthimi-ne-qender-te-podgorices/20%Monthly2019-02-03 11:57
https://www.informatat.com/shkon-apo-nuk-shkon-sivjet-trumpi-ne-beograd/20%Monthly2019-02-03 11:47
https://www.informatat.com/faton-mehmetaj-nga-zona-e-dukagjinit-mberrin-ne-gjykaten-speciale-per-intervistim/20%Monthly2019-02-04 08:02
https://www.informatat.com/funksionimi-i-jashteligjshem-i-detektiveve-private-ne-kosove/20%Monthly2019-02-03 11:37
https://www.informatat.com/gjate-2018-s-ne-kosove-kane-rene-remitencat-nga-diaspora/20%Monthly2019-02-03 11:24
https://www.informatat.com/rita-ora-ekspozohet-shume-ne-veshjen-transparente/20%Monthly2019-02-03 11:04
https://www.informatat.com/hakeret-po-shperndajne-falas-te-dhena-te-2-2-miliarde-llogarive/20%Monthly2019-02-03 10:58
https://www.informatat.com/basha-ne-fier-te-hedhim-ne-lane-armet-e-pushtetit/20%Monthly2019-02-03 10:55
https://www.informatat.com/hapet-muzeu-i-kgb-se-ne-manhatan/20%Monthly2019-02-03 10:53
https://www.informatat.com/djali-i-kryebashkiakut-ka-kercenuar-me-jete-zyrtarin-socialist/20%Monthly2019-02-03 10:46
https://www.informatat.com/vesa-tregon-se-a-i-ka-ngjare-liani-asaj-apo-big-bastes/20%Monthly2019-02-03 10:45
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-ishte-ne-shik-flasin-ish-zyrtaret-e-kesaj-organizate/20%Monthly2019-02-03 10:41
https://www.informatat.com/reperi-shqiptar-i-propozon-martese-moderatores-ne-mes-te-emisionit/20%Monthly2019-02-03 10:38
https://www.informatat.com/ky-eshte-reperi-qe-i-qendroi-afer-llunit-ne-fillim-te-karrieres-ne-muzike/20%Monthly2019-02-03 10:35
https://www.informatat.com/per-rikalon-shkarkimi-eshte-deshmi-se-per-serbet-nuk-ka-vend-ne-kosove/20%Monthly2019-02-03 13:32
https://www.informatat.com/ermal-mamaqi-uron-elvana-gjaten-me-nje-video-te-vecante/20%Monthly2019-02-03 10:28
https://www.informatat.com/flori-mumajesi-argetohet-me-nje-femer-ne-klub-publikohet-videoja/20%Monthly2019-02-03 10:26
https://www.informatat.com/specialja-do-te-vazhdoje-me-intervistimet/20%Monthly2019-02-03 10:21
https://www.informatat.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-53-vjecarit-ne-liqenin-e-livoqit/20%Monthly2019-02-03 10:17
https://www.informatat.com/xhaka-nuk-figuron-ne-skuadren-e-arsenalit-per-ndeshjen-ndaj-man-cityt-zbulohet-arsyeja/20%Monthly2019-02-03 09:59
https://www.informatat.com/pacolli-mitrovica-drejt-zhvillimit-te-sigurte-ekonomik/20%Monthly2019-02-03 09:55
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit/20%Monthly2019-02-03 09:47
https://www.informatat.com/petkoviq-me-miratimin-e-statutit-te-trepces-kosova-po-e-do-debimin-e-serbeve/20%Monthly2019-02-03 09:44
https://www.informatat.com/tanku-i-putinit-i-paperballueshem-per-nato-n/20%Monthly2019-02-03 09:35
https://www.informatat.com/si-legalizohen-pallatet-pa-leje-dhe-katet-shtese/20%Monthly2019-02-03 09:32
https://www.informatat.com/ldk-ja-do-rrezimin-e-qeverise-i-pranon-edhe-votat-e-listes-serbe/20%Monthly2019-02-03 09:30
https://www.informatat.com/nje-53-vjecar-dyshohet-se-ka-rene-ne-liqenin-e-livoqit/20%Monthly2019-02-03 09:27
https://www.informatat.com/ronaldo-ska-nevoje-te-brengosemi/20%Monthly2019-02-03 09:21
https://www.informatat.com/zyrtare-dortmund-blen-perfundimisht-paco-alcacerin-nga-barcelona/20%Monthly2019-02-03 09:19
https://www.informatat.com/bayern-dhe-real-madrid-synojne-transferimin-e-kamaras-ne-vere/20%Monthly2019-02-03 09:17
https://www.informatat.com/limaj-buxheti-i-vitit-2019-jep-me-shume-mundesi-per-mireqenie-e-zhvillim-per-vendin/20%Monthly2019-02-03 09:14
https://www.informatat.com/trajneri-i-reims-me-fjale-te-medha-per-zenelin/20%Monthly2019-02-03 09:08
https://www.informatat.com/nicki-minaj-lanson-remiksin-e-going-bad-nga-meek-mill-dhe-drake/20%Monthly2019-02-03 09:07
https://www.informatat.com/liam-payne-ne-lidhje-me-supermodelen-britaneze/20%Monthly2019-02-03 09:03
https://www.informatat.com/familja-e-oliver-ivanovic-del-kunder-vuciqit/20%Monthly2019-02-03 08:59
https://www.informatat.com/perdorte-camcakez-per-te-mbushur-hapesirat-ne-dhembet-para-se-te-fitonte-lotarine/20%Monthly2019-02-03 08:57
https://www.informatat.com/deri-me-5-mars-haradinaj-duhet-te-miratoje-strukturen-e-fsk-se/20%Monthly2019-02-03 13:18
https://www.informatat.com/s4mm-kam-punu-per-keto-dite-e-sulmojne-me-te-fortin/20%Monthly2019-02-03 08:47
https://www.informatat.com/thartira-ne-lukth-luftohet-me-ushqimet-e-duhura/20%Monthly2019-02-03 08:44
https://www.informatat.com/pupovci-ligji-i-pagave-zgjeron-hendekun-ne-mes-sektorit-publik-dhe-atij-privat/20%Monthly2019-02-03 08:42
https://www.informatat.com/pete-davidson-fotografohet-me-kete-femer/20%Monthly2019-02-03 08:40
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-veshje-te-cuditshme-rrugeve-te-nju-jorkut/20%Monthly2019-02-03 08:37
https://www.informatat.com/kendall-jenner-nuk-le-vend-per-imagjinaten-zhvishet-per-revisten-e-njohur/20%Monthly2019-02-03 08:36
https://www.informatat.com/era-istrefi-e-lumtur-qe-do-ta-bart-kapelen-e-brendit-te-njohur/20%Monthly2019-02-03 08:33
https://www.informatat.com/rita-ora-mahnitet-nga-performanca-e-artistes-me-fame-boterore/20%Monthly2019-02-03 08:31
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-kunderpergjigjet-diplomatit-rus-i-cili-tha-se-kosova-po-behet-vend-destabilizues/20%Monthly2019-02-03 08:28
https://www.informatat.com/veseli-buxheti-i-vitit-2019-i-hap-rruge-te-gjithe-sektoreve/20%Monthly2019-02-03 08:23
https://www.informatat.com/depresioni-dhe-obeziteti-semundjet-me-te-perhapura-ne-shqiperi-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-02-03 08:19
https://www.informatat.com/serbet-braktisin-fsk-ne-rreth-71-pjesetare-jane-larguar/20%Monthly2019-02-03 08:16
https://www.informatat.com/haradinaj-me-votimin-e-statutit-te-trepces-kemi-zgjuar-gjigantin-kosovar/20%Monthly2019-02-03 11:41
https://www.informatat.com/lluka-u-hap-rruga-e-perspektives-zhvillimore-te-trepces/20%Monthly2019-02-03 10:30
https://www.informatat.com/haradinaj-me-buxhetin-me-te-madh-ne-historine-e-saj-kosova-hyn-ne-etape-te-re-zhvillimore/20%Monthly2019-02-03 08:04
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-15/20%Monthly2019-02-03 07:47
https://www.informatat.com/ndahen-mjetet-per-ngritjen-e-shtatores-se-fadil-vokrrit/20%Monthly2019-02-03 00:29
https://www.informatat.com/gjumi-ia-humb-durimin-kadri-veselit/20%Monthly2019-02-03 00:14
https://www.informatat.com/teknikat-me-te-mira-per-joshjen-e-mashkullit/20%Monthly2019-02-03 00:09
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjeja-e-vetme-qe-ciftet-e-lumtura-nuk-harrojne-te-bejne-cdo-dite/20%Monthly2019-02-03 00:06
https://www.informatat.com/hamza-dremit-pak-para-votimit-te-buxhetit/20%Monthly2019-02-02 23:54
https://www.informatat.com/molliqaj-vvse-tregoni-qysh-keni-shku-tinza-nzyre-tharadinajt/20%Monthly2019-02-02 23:44
https://www.informatat.com/miratohet-propozimi-per-formimin-e-komisionit-ad-hoc-per-rregullimin-e-pensioneve/20%Monthly2019-02-02 23:40
https://www.informatat.com/miratohet-ligji-per-kontrollin-e-financimit-te-partive-politike/20%Monthly2019-02-02 23:23
https://www.informatat.com/haradinaj-hoxhajt-a-po-ma-lexon-kete-projektligj/20%Monthly2019-02-02 22:14
https://www.informatat.com/sejdiu-nje-hap-tutje-ne-vendosjen-e-kontrollit-te-plote-parlamentar-ne-procesin-e-dialogut/20%Monthly2019-02-02 22:09
https://www.informatat.com/sherifi-konjufces-vertete-paske-mesuar-mire-ne-shik/20%Monthly2019-02-02 22:06
https://www.informatat.com/kurti-para-se-te-hyjme-ne-dialog-ti-kerkojme-borxhin-serbise/20%Monthly2019-02-02 22:02
https://www.informatat.com/neser-ne-kosove-temperaturat-deri-ne-13-grade/20%Monthly2019-02-02 21:59
https://www.informatat.com/veseli-nese-do-te-behej-lufte-une-dhe-thaci-do-ta-jepnim-te-paret-jeten/20%Monthly2019-02-03 08:52
https://www.informatat.com/zyba-dardan-molliqaj-e-ka-keqperdorur-arkivin-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-02-02 21:48
https://www.informatat.com/veseli-nuk-i-jepi-pese-pare-per-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-02-02 21:44
https://www.informatat.com/ironizon-haradinaj-boll-shume-ishit-shik-marrja-e-zotit/20%Monthly2019-02-02 21:39
https://www.informatat.com/veseli-sherbyesit-civile-mund-te-krahasohen-me-paga-edhe-me-shtetet-e-be-se/20%Monthly2019-02-02 21:35
https://www.informatat.com/kuvendi-e-votoj-projektligjin-per-dialogun/20%Monthly2019-02-03 08:08
https://www.informatat.com/tahiri-me-ligjin-e-pagave-sherbimi-korrektues-perfitoi-rritjen-me-te-madhe-te-pagave-qe-prej-themelimit/20%Monthly2019-02-02 21:32
https://www.informatat.com/veseli-per-mundesine-e-rrezimit-te-qeverise-te-pezullohet-taksa/20%Monthly2019-02-02 21:31
https://www.informatat.com/molliqaj-thote-se-konjufca-ishte-per-nje-vit-ka-qene-ne-shik/20%Monthly2019-02-02 21:30
https://www.informatat.com/abdixhiku-me-kete-shperndarje-te-buxhetit-u-krijua-pabarazi-enorme-mes-sektorit-publik-dhe-atij-privat/20%Monthly2019-02-03 08:13
https://www.informatat.com/ndikimi-i-teorive-te-komplotit-ne-zgjedhjet-e-parlamentit-europian/20%Monthly2019-02-02 17:44
https://www.informatat.com/sprtk-deputetet-vendosen-qe-rtk-ne-ta-fusin-nen-kontrollin-e-plote-te-politikes/20%Monthly2019-02-02 17:42
https://www.informatat.com/minister-i-ri-i-bujqesise-nuk-do-te-jete-nga-lista-serbe/20%Monthly2019-02-02 21:54
https://www.informatat.com/hamza-kostoja-financiare-e-ligjit-per-paga-eshte-e-mbuluar/20%Monthly2019-02-05 08:21
https://www.informatat.com/bruno-alves-rinovon-kontraten-me-parmen/20%Monthly2019-02-02 13:58
https://www.informatat.com/jennifer-garner-blen-shtepi-rreth-8-milione-dollare-pas-divorcit-me-ben-affleck/20%Monthly2019-02-02 13:57
https://www.informatat.com/arianit-koci-zbulon-pse-ska-liberalizim-te-vizave-tregon-per-nje-kusht-interesant-te-bese/20%Monthly2019-02-12 13:13
https://www.informatat.com/nje-zyrtar-i-ulet-i-uckse-nga-rajoni-i-dukagjinit-neser-shkon-ne-hage/20%Monthly2019-02-02 13:52
https://www.informatat.com/studenti-spiun-kinez-vjedh-sekretet-amerikane/20%Monthly2019-02-02 13:51
https://www.informatat.com/nato-do-te-nenshkruaje-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise/20%Monthly2019-02-02 13:50
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-presin-zgjidhje-nga-procesi-i-negociatave/20%Monthly2019-02-02 10:06
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arreston-nje-serb-ne-jarinje-dyshohet-se-ka-kryer-krime-gjate-luftes/20%Monthly2019-02-02 10:03
https://www.informatat.com/demi-keqperdorimet-milioneshe-te-rikalos-sjane-hic-me-te-vecanta-se-sa-te-lekajt-bytyqit-pacollit-e-beqajt/20%Monthly2019-02-02 09:59
https://www.informatat.com/lumezi-sa-here-qe-zyrtaret-shkelin-ligjin-do-te-perballen-me-drejtesine/20%Monthly2019-02-02 09:55
https://www.informatat.com/abdixhiku-nuk-e-votojme-kete-buxhet-qe-mbeshtet-interesa-partiake/20%Monthly2019-02-02 09:52
https://www.informatat.com/hoti-rikalo-nuk-i-duhet-haradinajt-qe-ka-gjetur-partner-te-ri/20%Monthly2019-02-02 09:27
https://www.informatat.com/sherri-i-kosoves-deshton-miratimi-i-rendit-te-dites-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2019-02-02 09:24
https://www.informatat.com/haradinaj-e-limaj-me-dallime-rreth-takses/20%Monthly2019-02-02 09:20
https://www.informatat.com/rtk-ja-largohet-nga-ligji-per-pagat-ben-thirrje-qe-kuvendi-te-miratoje-ligjin-e-ri/20%Monthly2019-02-02 09:17
https://www.informatat.com/perplasje-e-cakajt-e-daciqit-ne-bukuresht/20%Monthly2019-02-02 09:13
https://www.informatat.com/ldk-projektligji-per-pagat-ne-sektorin-publik-thellon-pabarazine-ne-kosove/20%Monthly2019-02-12 15:01
https://www.informatat.com/sot-ne-oren-10-seanca-per-buxhetin-dhe-pagat/20%Monthly2019-02-02 13:55
https://www.informatat.com/haradinaj-shkarkon-ministrin-e-bujqesise-nenad-rikalon/20%Monthly2019-02-02 08:59
https://www.informatat.com/elvana-gjata-jap-nje-lajm-shume-te-rendesishem/20%Monthly2019-02-01 22:29
https://www.informatat.com/limaj-do-te-hiqet-taksa-por-do-te-vjen-edhe-njohja-nga-serbia/20%Monthly2019-02-02 09:10
https://www.informatat.com/leshohet-urdher-arrest-nderkombetar-per-te-kerkuarin-e-speciales/20%Monthly2019-02-01 15:47
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-homologun-teodor-melescanu/20%Monthly2019-02-01 15:40
https://www.informatat.com/eskorta-e-rames-u-perfshi-ne-aksident-ne-rruge-per-berat-ska-te-lenduar/20%Monthly2019-02-01 15:39
https://www.informatat.com/mustafa-ben-apel-qe-te-mbrohet-sektori-i-ojq-ve-nga-keqperdorimi-per-interesa-private/20%Monthly2019-02-01 15:37
https://www.informatat.com/sherifi-jasharajt-ne-greve-hyre-me-agjende-partiake/20%Monthly2019-02-02 09:06
https://www.informatat.com/pezullohet-greva-ne-arsim-te-henen-nis-mesimi/20%Monthly2019-02-01 15:31
https://www.informatat.com/popullsia-e-turqise-arrin-ne-82-milione-shtimi-i-vjetshem-gati-1-2-milion/20%Monthly2019-02-01 15:29
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-kosoves-me-bujaret-e-ballkanit/20%Monthly2019-02-01 15:27
https://www.informatat.com/shqiperia-e-69-ta-per-nga-siguria-ne-bote-shba-e-65-ta/20%Monthly2019-02-01 15:25
https://www.informatat.com/si-ti-beni-femijet-tuaj-te-lumtur/20%Monthly2019-02-01 15:23
https://www.informatat.com/kriza-e-ndotjes-ne-tajlande-qyteti-ku-maskat-e-fytyres-shiten/20%Monthly2019-02-01 15:20
https://www.informatat.com/llojet-e-alergjive-dhe-simptomat-e-tyre/20%Monthly2019-02-01 15:18
https://www.informatat.com/arsyet-pse-keni-dhimbje-te-qafes/20%Monthly2019-02-01 15:16
https://www.informatat.com/paralajmerim-mbani-macet-larg-mund-te-beheni-skizofren/20%Monthly2019-02-01 15:13
https://www.informatat.com/chicago-ben-aq-ftohte-sa-uji-i-nxehte-ngrin-ne-pak-caste/20%Monthly2019-02-01 15:11
https://www.informatat.com/limaj-prekazi-eshte-vet-historia-e-rrugetimit-te-kombit-tone-nder-shekuj/20%Monthly2019-02-01 15:08
https://www.informatat.com/inspektoret-e-arsimit-te-pakenaqur-me-koeficientin-e-pages/20%Monthly2019-02-01 15:06
https://www.informatat.com/ruset-me-nje-sulm-te-ri-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-02-02 08:57
https://www.informatat.com/qendra-ne-brezovice-e-mbyllur-edhe-per-dy-dite-do-largohen-dy-orteke/20%Monthly2019-02-01 15:01
https://www.informatat.com/keto-4-gra-te-zodiakut-do-jene-me-terheqeset-per-vitin-2019/20%Monthly2019-02-01 14:59
https://www.informatat.com/studimi-rreth-60-e-te-moshuarve-abuzohen/20%Monthly2019-02-01 14:57
https://www.informatat.com/foshnja-e-porsalindur-gjendet-e-braktisur-ne-park-ne-temperatura-te-ftohta/20%Monthly2019-02-01 14:55
https://www.informatat.com/dw-serbia-shet-genjeshtra-neper-kioska/20%Monthly2019-02-01 14:53
https://www.informatat.com/shqiperia-vendi-me-pagen-minimale-me-te-ulet-ne-europe/20%Monthly2019-02-01 14:51
https://www.informatat.com/demi-lovato-ben-tatuazh-te-ri-do-ju-thyeje-zemren/20%Monthly2019-02-01 14:45
https://www.informatat.com/kritikohet-se-eshte-dobesuar-shume-celine-dion-lermeni-te-qete/20%Monthly2019-02-01 14:43
https://www.informatat.com/aktorja-flet-per-tentativen-per-vetevrasje-u-shtrova-ne-psikiatri/20%Monthly2019-02-01 14:41
https://www.informatat.com/dua-lipa-mahnitese-ne-premieren-e-alita-battle-angel-ne-londer/20%Monthly2019-02-01 14:39
https://www.informatat.com/u-ndane-2-dekada-me-pare-por-diddy-nuk-e-harron-jennifer-lopez/20%Monthly2019-02-01 14:38
https://www.informatat.com/zi-ne-familjen-e-ronaldos-ndahet-nga-jeta-njeriu-i-shtrenjte-per-ciftin/20%Monthly2019-02-01 14:36
https://www.informatat.com/deficiti-tregtar-i-kosoves-vazhdon-te-shenoi-rritje/20%Monthly2019-02-01 14:33
https://www.informatat.com/vuciq-perserit-kur-te-hiqet-taksa-vazhdon-dialogu/20%Monthly2019-02-01 15:49
https://www.informatat.com/universiteti-i-prishtines-mund-te-ndjek-rruge-ligjore-ndaj-aka-se/20%Monthly2019-02-01 14:26
https://www.informatat.com/neser-seanca-per-buxhetin/20%Monthly2019-02-01 14:24
https://www.informatat.com/stefanoviq-kosova-ne-interpol-shkelje-e-ligjit-nderkombetar/20%Monthly2019-02-01 14:20
https://www.informatat.com/selimi-heqja-e-takses-e-vendos-kosoven-ne-defensive-aktuale/20%Monthly2019-02-01 14:19
https://www.informatat.com/daciq-be-se-bindeni-kosoven-qe-ta-heq-taksen/20%Monthly2019-02-01 14:05
https://www.informatat.com/ministri-gashi-mkrs-eshte-model-per-punen-vullnetare-ne-krahasim-me-pervojat-e-shteteve-tjera-te-rajonit-dhe-me-gjere/20%Monthly2019-02-01 14:00
https://www.informatat.com/arrestohet-tre-persona-ne-drenas-konfiskohen-tri-arme/20%Monthly2019-02-01 12:41
https://www.informatat.com/ismajli-te-shtunen-votohet-ligji-qe-vulose-rritjen-e-pagave-ne-shendetesi/20%Monthly2019-02-01 12:36
https://www.informatat.com/facebook-fshin-rreth-800-llogari-iraniane-tentuan-ndikimin-ne-shqiperi-dhe-serbi/20%Monthly2019-02-01 12:34
https://www.informatat.com/turqia-lejon-ekipin-e-okb-se-te-degjoje-audion-e-vrasjes-se-khashoggit/20%Monthly2019-02-01 12:32
https://www.informatat.com/pelosi-nuk-do-te-kete-buxhet-per-murin-me-meksiken/20%Monthly2019-02-01 12:30
https://www.informatat.com/nderpriten-pagesat-qeveritare-deri-ne-miratim-te-buxhetit/20%Monthly2019-02-01 12:28
https://www.informatat.com/psg-nuk-ia-del-ta-pervetesoj-luciano-acostan/20%Monthly2019-02-01 12:26
https://www.informatat.com/crystal-palace-perveteson-futbollistin-michy-batshuayi/20%Monthly2019-02-01 12:24
https://www.informatat.com/lazar-markoviq-i-bashkohet-fulham-it/20%Monthly2019-02-01 12:23
https://www.informatat.com/jadon-sancho-ne-shenjestren-e-manchester-united/20%Monthly2019-02-01 12:21
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-paralajmeron-greve-nga-e-hena-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-02-01 12:19
https://www.informatat.com/kisiq-ndarja-e-kosoves-ndan-vojvodinen-sanxhakun/20%Monthly2019-02-01 12:18
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-selimin-pata-nderin-ta-pres-gjeneralin-e-lirise/20%Monthly2019-02-01 12:16
https://www.informatat.com/kmdlnj-per-interesa-personale-neroni-i-futi-flaken-romes-e-jasharaj-arsimit/20%Monthly2019-02-01 12:14
https://www.informatat.com/rama-berisha-furnizoi-me-nafte-tanket-e-millosheviqit/20%Monthly2019-02-01 12:12
https://www.informatat.com/vdes-komediani-i-radios-se-bbc-jeremy-hardy/20%Monthly2019-02-01 12:10
https://www.informatat.com/refugjati-qe-shkroi-liber-nga-burgu-fiton-cmimin-e-larte-te-letersise/20%Monthly2019-02-01 12:08
https://www.informatat.com/avni-arifi-ambasadori-i-kosoves-ne-emiratet-e-bashkuara/20%Monthly2019-02-01 12:06
https://www.informatat.com/mustafa-koalicioni-qe-rrihte-gjoks-po-e-kolapson-kosoven/20%Monthly2019-02-01 15:34
https://www.informatat.com/sindikata-e-telekomit-paralajmeron-greve/20%Monthly2019-02-01 11:59
https://www.informatat.com/kurti-me-kete-urgjence-presidenti-nuk-na-e-heq-qafe-serbine-por-veriun/20%Monthly2019-02-01 15:03
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-02-01 14:30
https://www.informatat.com/serbet-e-veriut-protestojne-kunder-bashkimit-te-mitrovices/20%Monthly2019-02-01 11:41
https://www.informatat.com/marreveshja-e-re-kaq-do-te-jene-pagat-ne-arsim/20%Monthly2019-02-01 10:42
https://www.informatat.com/shume-mjeke-specialiste-mbeten-ne-kerkim-te-nje-vendi-pune/20%Monthly2019-02-01 10:35
https://www.informatat.com/ky-eshte-borxhi-qe-telekomi-ia-ka-z-mobilet/20%Monthly2019-02-01 10:33
https://www.informatat.com/operacion-i-perbashket-i-eksperteve-amerikane-dhe-fsk-se/20%Monthly2019-02-01 10:32
https://www.informatat.com/ministrja-shahini-takon-pedagoget-e-usht-se-paralajmerojne-greve-nese-nuk-u-plotesohen-kerkesat/20%Monthly2019-02-01 10:30
https://www.informatat.com/scott-duhet-ditur-ku-jane-kufijte-e-serbise-dhe-ku-ata-te-kosoves/20%Monthly2019-02-01 12:04
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-e-interesuar-tu-jap-pergjigje-te-gjitha-kategorive-qe-paguhen-prej-buxhetit/20%Monthly2019-02-01 11:43
https://www.informatat.com/veseli-te-gjithe-punetoreve-ne-arsim-u-jane-rritur-pagat/20%Monthly2019-02-01 11:49
https://www.informatat.com/jasharajmarreveshja-e-re-na-ofron-shume-tek-kerkesat-tona/20%Monthly2019-02-01 10:27
https://www.informatat.com/hoti-te-terhiqet-ligji-per-paga-qeveria-te-anuloje-vendimin-per-rritje-te-pagave-per-vete/20%Monthly2019-02-01 10:03
https://www.informatat.com/haradinaj-kemi-marreveshje-me-sbashk-un-mesimi-fillon-te-henen/20%Monthly2019-02-01 09:08
https://www.informatat.com/veseli-mesimi-fillon-te-henen/20%Monthly2019-02-01 09:50
https://www.informatat.com/kundershtohet-konferenca-nderkombetare-per-kosoven/20%Monthly2019-02-01 08:32
https://www.informatat.com/vritet-nje-25-vjecar-shqiptar-ne-gjermani/20%Monthly2019-02-01 08:30
https://www.informatat.com/dogana-paralajmeron-greve-jep-afat-deri-ne-mesdite/20%Monthly2019-02-01 08:28
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-vranesira/20%Monthly2019-02-01 08:26
https://www.informatat.com/kerkohet-terheqja-e-projektligjit-per-paga/20%Monthly2019-02-01 09:39
https://www.informatat.com/perfaqesuesi-i-rusise-ne-osbe-kosova-eshte-pika-e-paqendrueshmerise/20%Monthly2019-02-01 09:12
https://www.informatat.com/22-ekskursionet-diplomatike/20%Monthly2019-02-01 09:05
https://www.informatat.com/ne-greve-27-mije-mesimdhenes-225-kirurge/20%Monthly2019-02-01 08:13
https://www.informatat.com/java-dramatike/20%Monthly2019-02-01 08:21