XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/taksa-nuk-do-te-hiqet-pa-plotesimin-e-kushteve-thote-limaj/20%Monthly2019-04-01 06:53
https://www.informatat.com/rama-viziton-fabriken-e-perpunimit-te-hudhrave-ne-kavaje-kjo-eshte-bujqesia-qe-duam/20%Monthly2019-03-31 14:36
https://www.informatat.com/driton-kuka-me-nje-shkrim-emocional-pas-suksesit-madheshtor-te-loriana-kukes-ne-gjeorgji/20%Monthly2019-03-31 14:33
https://www.informatat.com/digjet-transformatori-elektrik-merr-flake-nenstacioni-ne-krahes/20%Monthly2019-03-31 14:26
https://www.informatat.com/zjarret-ne-pyje-po-asgjesojne-edhe-boten-shtazore/20%Monthly2019-03-31 14:19
https://www.informatat.com/dhjete-arsye-pse-pajisjet-teknologjike-duhet-te-ndalohen-per-femijet-nen-moshen-12-vjecare/20%Monthly2019-03-31 14:14
https://www.informatat.com/erdogan-thote-se-shume-shpejt-do-te-zgjidhet-ceshtja-siriane/20%Monthly2019-03-31 14:11
https://www.informatat.com/12-mije-euro-shpenzohen-nga-masht-i-per-sigurimin-e-veturave-zyrtare/20%Monthly2019-03-31 14:05
https://www.informatat.com/nga-magjia-e-zeze-deri-ne-prostitucion-te-detyruar/20%Monthly2019-03-31 14:02
https://www.informatat.com/zuckerberg-qeverite-te-bejne-me-shume-per-kontrollin-e-internetit/20%Monthly2019-03-31 13:59
https://www.informatat.com/rriten-kredite-bankat-dhane-70-milione-euro-per-biznesin-dhe-familjet/20%Monthly2019-03-31 13:56
https://www.informatat.com/gjuric-i-reagon-enver-hoxhajt-pas-deklarates-per-taksen/20%Monthly2019-04-01 08:05
https://www.informatat.com/kombet-e-bashkuara-kerkojne-tranzicion-demokratik-ne-algjeri/20%Monthly2019-03-31 13:38
https://www.informatat.com/ali-si-tysoni-e-kafshon-kundershtarin-ne-ring/20%Monthly2019-03-31 13:33
https://www.informatat.com/tkurret-gara-per-kreun-e-ldk-se-mbesin-haziri-sejdiu-e-osmani/20%Monthly2019-03-31 13:30
https://www.informatat.com/arsenali-kerkon-jordanin-si-zevendesim-per-ramseyn/20%Monthly2019-03-31 13:25
https://www.informatat.com/ish-deputetet-padi-kuvendit-kerkojne-pagat-per-muajt-e-bojkotit/20%Monthly2019-03-31 13:21
https://www.informatat.com/investimet-ne-belsh-rriten-te-ardhurat-nga-turizmi/20%Monthly2019-03-31 13:15
https://www.informatat.com/nese-ne-rrethin-e-dyte-sdalin-40-te-votuesve-menjehere-shpallen-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-03-31 13:10
https://www.informatat.com/radojeviq-situata-ne-kosove-vetem-ne-dukje-eshte-e-qete/20%Monthly2019-03-31 13:04
https://www.informatat.com/vjehrri-i-astrit-bilalit-u-shua-nje-familje-e-tereshteti-te-beje-detyren/20%Monthly2019-03-31 13:00
https://www.informatat.com/gjate-javes-ne-vijim-priten-ndryshime-temperaturash/20%Monthly2019-03-31 12:50
https://www.informatat.com/dardan-sejdiu-kerkon-konsum-te-produkteve-vendore/20%Monthly2019-03-31 12:47
https://www.informatat.com/burri-iranian-vret-shtate-anetare-te-familjes-se-gruas/20%Monthly2019-03-31 12:42
https://www.informatat.com/qytetaret-te-kene-kujdes-dhe-te-paraqesin-zjarre-inspektorati-me-kontrolle-te-perforcuara/20%Monthly2019-03-31 12:37
https://www.informatat.com/leo-messi-e-arrin-shifren-mbi-40-gola-ne-sezon-per-vitin-e-10-te-radhazi/20%Monthly2019-03-31 12:28
https://www.informatat.com/zbulohen-torturat-e-arabise-saudite-ndaj-te-burgosurve-politike/20%Monthly2019-03-31 12:22
https://www.informatat.com/serbia-po-punon-qe-ushtrine-ta-beje-shume-me-te-fuqishme/20%Monthly2019-03-31 12:03
https://www.informatat.com/mesoni-cili-shtet-konsumon-me-shume-kafe/20%Monthly2019-03-31 11:59
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-si-u-vra-shqiptari-ne-burgun-famekeq-te-greqise/20%Monthly2019-03-31 11:52
https://www.informatat.com/thaci-kujton-viktimat-e-masakres-se-tivarit/20%Monthly2019-03-31 11:47
https://www.informatat.com/mbi-700-vjedhje-per-dy-muaj-ne-kosove/20%Monthly2019-04-01 06:57
https://www.informatat.com/loriana-kuka-ne-finale-te-grand-prix-i-siguron-medalje-kosoves/20%Monthly2019-03-31 11:32
https://www.informatat.com/sbashk-nga-e-hena-nxenesit-ne-pushim-pranveror-nuk-do-te-kete-kompensim-te-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-03-31 11:30
https://www.informatat.com/solskjaer-kerkon-te-riktheje-sulmuesin-zaha-ne-old-trafford/20%Monthly2019-03-31 11:22
https://www.informatat.com/malisheva-tejkalon-problemin-me-rriqra-sivjet-vec-gjashte-pickime/20%Monthly2019-03-31 11:19
https://www.informatat.com/policia-nderhyn-ne-kohe-rekord-parandalon-atentatin-ne-nje-fshat-te-lezhes/20%Monthly2019-03-31 11:16
https://www.informatat.com/%e2%80%8bshtetasi-i-maqedonise-se-veriut-me-marihuane-arrestohet-ne-kufi/20%Monthly2019-03-31 11:11
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arreston-nente-persona/20%Monthly2019-03-31 11:08
https://www.informatat.com/erdogani-ofron-perime-te-lira-per-ta-shmangur-humbjen-ne-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-03-31 10:57
https://www.informatat.com/modelja-e-playboy-vret-psikiatrin-71-vjecar/20%Monthly2019-03-31 10:55
https://www.informatat.com/zhduket-nje-e-mitur-ne-fushe-kosove-2/20%Monthly2019-03-31 10:53
https://www.informatat.com/shenjat-te-cilat-zbulojne-qe-po-perdorni-kremin-e-papershtatshem-per-tipin-tuaj-te-lekures/20%Monthly2019-03-31 10:49
https://www.informatat.com/loriana-kuka-ne-gjysmefinale-te-grand-prix-ne-gjeorgji/20%Monthly2019-03-31 10:43
https://www.informatat.com/vdes-punetori-bie-nga-lartesia-gjate-punimeve-ne-arenen-kombetare/20%Monthly2019-03-31 10:41
https://www.informatat.com/zevendespresidenti-afgan-i-shpeton-nje-atentati/20%Monthly2019-03-31 10:39
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-ne-kosove-jep-detaje-per-policet-qe-konfiskuan-99-pistoleta/20%Monthly2019-03-31 10:35
https://www.informatat.com/partite-politike-nuk-jane-te-gatshme-qe-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-31 10:32
https://www.informatat.com/6-menyra-natyrale-si-te-qetesoni-dhimbjen-dhe-enjtjen-e-mishrave-te-dhembeve/20%Monthly2019-03-31 10:09
https://www.informatat.com/cfare-tregon-grupi-i-gjakut-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-03-31 10:07
https://www.informatat.com/vrau-50-persona-ne-zelanden-e-re-ankohet-se-nuk-po-e-trajtojne-mire-ne-burg/20%Monthly2019-03-31 10:04
https://www.informatat.com/be-ja-ia-mundeson-britanise-shtyerjen-e-brexitit-per-referendumin-e-dyte/20%Monthly2019-03-31 10:00
https://www.informatat.com/post-malone-publikon-videoklipin-e-ri-wow/20%Monthly2019-03-31 09:56
https://www.informatat.com/vuciqi-i-gezohet-zbrazjes-se-kosoves-kur-te-ndodhe-liberalizimi/20%Monthly2019-03-31 09:53
https://www.informatat.com/nis-puna-per-instalimin-e-semaforeve-led-ne-tirane/20%Monthly2019-03-31 09:38
https://www.informatat.com/arqipeshkvi-i-shkodres-komenton-vrasjet-e-fundit-qe-kane-tronditur-qytetin/20%Monthly2019-03-31 09:36
https://www.informatat.com/zaev-kemi-shume-ceshtje-per-te-cilat-do-te-bisedojme-me-tsiprasin/20%Monthly2019-03-31 09:33
https://www.informatat.com/mikic-kryeministri-me-shkarkoi-pse-smendoj-sikur-ai/20%Monthly2019-03-31 09:31
https://www.informatat.com/vetmia-psikologjia-dhe-pleqeria/20%Monthly2019-03-31 09:29
https://www.informatat.com/si-ti-eliminoni-gazrat-dhe-fryrjet-pa-ilace-cdo-dite-hani-kete-bime-dhe-prisni-mrekulline-2/20%Monthly2019-03-31 09:27
https://www.informatat.com/pse-shoqerueset-e-nuses-vishen-njelloj/20%Monthly2019-03-31 09:24
https://www.informatat.com/keto-jane-pjeset-e-trupit-qe-plaken-me-shpejt/20%Monthly2019-03-31 09:21
https://www.informatat.com/vuciq-kemi-nje-problem-me-shqiptaret-e-kosoves-por-po-luftojme-per-ta-ruajtur-paqen/20%Monthly2019-03-31 09:17
https://www.informatat.com/tri-shenjat-e-horoskopit-qe-behen-tradhtare-pas-shume-vitesh-lidhje/20%Monthly2019-03-31 09:11
https://www.informatat.com/si-dhe-sa-shpesh-duhet-ta-lajme-kerthizen/20%Monthly2019-03-31 09:01
https://www.informatat.com/shkon-ne-35-numri-i-te-vdekurve-nga-vershimet-ne-afganistan/20%Monthly2019-03-31 08:56
https://www.informatat.com/perdorimet-e-uthulles-se-molles-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-03-31 08:53
https://www.informatat.com/volvo-me-strategji-per-para/20%Monthly2019-03-31 08:50
https://www.informatat.com/zanetti-zbulon-nese-mourinho-do-te-kthehet-ne-inter/20%Monthly2019-03-31 08:46
https://www.informatat.com/vrasja-e-dy-vellezerve-ne-shkoder-zbulohen-detaje-te-reja/20%Monthly2019-03-31 08:42
https://www.informatat.com/arabia-saudite-akuzohet-per-nderhyrje-ne-telefonin-e-bezosit/20%Monthly2019-03-31 08:39
https://www.informatat.com/pakistan-ne-nje-aksident-trafiku-humbin-jeten-6-vajza-dhe-shoferi/20%Monthly2019-03-31 08:36
https://www.informatat.com/i-vrane-te-atin-dhe-xhaxhane-astmer-bilali-kerkon-disa-ore-liri-per-te-qene-ne-varrim/20%Monthly2019-03-31 08:33
https://www.informatat.com/80-vjecarja-qe-punon-dj-thumbon-moshataret-mos-beni-si-pleq/20%Monthly2019-03-31 08:30
https://www.informatat.com/kater-palestineze-u-vrane-dje-ne-proteste-nga-ushtria-izraelite/20%Monthly2019-03-31 08:28
https://www.informatat.com/edon-zhegrova-feston-ditelindjen/20%Monthly2019-03-31 08:23
https://www.informatat.com/ky-eshte-polici-qe-dyshohet-se-vrau-veten-ne-peje/20%Monthly2019-03-31 08:14
https://www.informatat.com/pleqte-dhe-te-pashkolluarit-serbe-nuk-heqin-dore-nga-kosova/20%Monthly2019-03-31 13:50
https://www.informatat.com/zgjedhje-lokale-ne-turqi-erdogan-rrezikon-te-humbe-qytetet-e-medha/20%Monthly2019-03-31 08:07
https://www.informatat.com/deputetet-konservatore-kundershtojne-mbajtjen-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2019-03-31 08:04
https://www.informatat.com/nuk-pranoi-te-kercente-per-te-dhe-shokun-e-tij-burri-dhunon-barbarisht-gruan/20%Monthly2019-03-31 07:51
https://www.informatat.com/rolling-stones-shtyn-turneun-ne-shba-dhe-kanada/20%Monthly2019-03-31 07:48
https://www.informatat.com/trajneri-i-espanyolit-ju-keshilloj-ta-shijoni-messin/20%Monthly2019-03-31 07:44
https://www.informatat.com/pas-42-vjetesh-ne-burg-dy-burra-ne-florida-lirohen-pasi-u-zbulua-se-nuk-kishin-kryer-krimin/20%Monthly2019-03-31 07:41
https://www.informatat.com/diddy-thote-se-u-pendua-qe-nuk-u-martua-me-kim-porter/20%Monthly2019-03-31 07:39
https://www.informatat.com/rikthehen-spice-girls/20%Monthly2019-03-31 07:34
https://www.informatat.com/rituali-i-ecjes-ne-zjarr-ne-prizren/20%Monthly2019-03-31 07:31
https://www.informatat.com/ligji-i-prokurimit-ne-kosove-shkel-te-drejtat-e-punetoreve/20%Monthly2019-03-31 07:29
https://www.informatat.com/kontrabanda-me-mallra-nuk-eshte-ne-rritje-pas-vendosjes-se-takses/20%Monthly2019-03-31 07:26
https://www.informatat.com/hoxhaj-porosit-haradinajn-hiqe-taksen-po-i-lendoni-raportet-me-shba-ne-dhe-be-ne/20%Monthly2019-03-31 11:41
https://www.informatat.com/virozat-e-pranveres-mjeket-nuk-sugjerojne-antibiotiket-mjafton-ajrosja-e-shtepise/20%Monthly2019-03-31 07:20
https://www.informatat.com/gjermanet-zbulojne-substancen-qe-vret-qelizat-e-kancerit/20%Monthly2019-03-31 07:15
https://www.informatat.com/sot-mbahen-zgjedhjet-presidenciale-ne-ukraine/20%Monthly2019-03-31 07:10
https://www.informatat.com/sllovakia-zgjedh-nje-femer-ne-krye-te-shtetit/20%Monthly2019-03-31 07:08
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-ne-pastaselle-te-rahovecit/20%Monthly2019-03-31 07:04
https://www.informatat.com/taksa-ka-nxitur-kontrabandimin-me-mallra-me-vlera-te-uleta-si-ato-ushqimore/20%Monthly2019-03-31 07:01
https://www.informatat.com/historiani-serb-sulmon-vuciqin-vec-cka-i-keni-prishur-me-shume-raportet-me-kosoven/20%Monthly2019-03-31 06:56
https://www.informatat.com/veseli-jam-krenar-te-jem-serish-kryetar-i-pdk-se-partise-me-te-madhe-ne-vend/20%Monthly2019-03-31 11:30
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell/20%Monthly2019-03-31 06:49
https://www.informatat.com/gjenerali-amerikan-do-te-shpallet-qytetar-nderi-ne-decan/20%Monthly2019-03-30 08:56
https://www.informatat.com/tri-shtete-ballkanike-i-premtojne-serbise-perkrahje-ne-integrimin-evropian/20%Monthly2019-03-30 08:53
https://www.informatat.com/rreth-5-mije-nxenes-te-klasave-te-katerta-do-te-hyjne-ne-testin-nderkombetar-timss/20%Monthly2019-03-30 08:50
https://www.informatat.com/rakiq-ura-nuk-hapet-pa-u-definuar-kufiri-mes-dy-mitrovicave/20%Monthly2019-03-30 08:46
https://www.informatat.com/pushteti-perplas-kosoven-me-perendimin/20%Monthly2019-03-31 08:09
https://www.informatat.com/aktakuze-per-keqperdorim-me-fondin-e-3-perqindeshit-kunder-bukoshit-osmanit-e-gashit/20%Monthly2019-03-31 07:23
https://www.informatat.com/limaj-e-ahmeti-duan-ti-punesojne-militantet-e-partive-te-tyre-ne-ekipin-negociator-rrogat-deri-1000-euro/20%Monthly2019-03-31 06:53
https://www.informatat.com/anton-quni-shpall-kandidaturen-per-kryetar/20%Monthly2019-03-29 18:31
https://www.informatat.com/osmani-porosi-thacit-nuk-do-ti-pranojme-marreveshjet-e-tua-te-fshehta-me-vuciqin/20%Monthly2019-03-30 08:35
https://www.informatat.com/u-perurua-stadiumi-ne-sadovine-te-vitise/20%Monthly2019-03-29 18:25
https://www.informatat.com/i-vonohen-punetoret-ne-pune-haradinaj-ua-terheq-verejtjen-dokument/20%Monthly2019-03-29 15:54
https://www.informatat.com/svecla-deklarata-e-palit-kunder-ambasadorit-skandaloze-zvicerani-i-tregoi-se-cfare-po-ben-partia-e-tij/20%Monthly2019-03-29 15:52
https://www.informatat.com/nora-gjakova-e-arte-ne-grand-prix-tbilisi/20%Monthly2019-03-29 15:49
https://www.informatat.com/haradinaj-vlereson-punen-e-arifit-para-se-ai-te-behet-ambasador/20%Monthly2019-03-29 15:47
https://www.informatat.com/matoshi-ne-stamboll-mjedisi-sfide-per-rajonin/20%Monthly2019-03-29 15:45
https://www.informatat.com/sbashk-nuk-ka-kompensim-te-oreve-as-ne-pushimin-pranveror/20%Monthly2019-03-29 15:42
https://www.informatat.com/veseli-kosova-do-te-jete-qender-e-inovacionit-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-29 15:39
https://www.informatat.com/berisha-jemi-te-lumtur-qe-shqiperia-gjendet-perkrah-shteteve-te-nato-s/20%Monthly2019-03-29 15:34
https://www.informatat.com/deputetet-britanike-serish-refuzojne-planin-e-kryeministres-may-per-dalje-nga-be/20%Monthly2019-03-29 15:18
https://www.informatat.com/john-bolton-paralajmeron-rusine-per-pranine-ushtarake-ne-venezuele/20%Monthly2019-03-29 15:15
https://www.informatat.com/jo-vend-tropikal-ky-eshte-destinacioni-i-dua-lipes-per-pushimet-e-radhes/20%Monthly2019-03-29 15:13
https://www.informatat.com/sjellja-e-mire-zbut-ankthin-dhe-lumturon-eksperimenti-ne-shba/20%Monthly2019-03-29 15:09
https://www.informatat.com/be-nuk-sheh-alternativa-per-dialog-pa-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-03-29 15:05
https://www.informatat.com/limaj-takohet-me-amabsadorin-e-turqises-bisedojne-per-marreveshje-te-reja-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-03-29 14:59
https://www.informatat.com/vuciq-shqiptaret-e-kosoves-po-jetojne-ne-kohe-te-shkuar/20%Monthly2019-03-29 14:56
https://www.informatat.com/lekaj-i-rrefehet-ambasadorit-te-zvicres-thote-se-deklarata-e-tij-eshte-shtremberuar/20%Monthly2019-03-29 14:54
https://www.informatat.com/1-prilli-data-e-fundit-per-deklarimin-e-pasurise-se-zyrtareve/20%Monthly2019-03-29 14:51
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-funksionimi-i-kqz-se-eshte-esencial-per-demokracine-e-kosoves/20%Monthly2019-03-29 15:42
https://www.informatat.com/jasharaj-neser-nuk-do-te-kete-zevendesim-te-oreve-fillon-pushimi-pranveror/20%Monthly2019-03-29 14:43
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-perfaqesuesit-diplomatike-te-shteteve-te-vishegradit/20%Monthly2019-03-29 14:24
https://www.informatat.com/armend-rexhepagiqi-se-shpejti-ne-duet-me-mentor-hazirin/20%Monthly2019-03-29 14:20
https://www.informatat.com/kate-hudson-po-lanson-brendin-e-saj-te-modes/20%Monthly2019-03-29 14:16
https://www.informatat.com/ky-eshte-destinacioni-qe-ka-zgjedhur-adelina-tahiri-per-pushime/20%Monthly2019-03-29 14:14
https://www.informatat.com/a-mund-tua-percjelle-gripin-qeni-ja-cthone-shkencetaret/20%Monthly2019-03-29 14:08
https://www.informatat.com/jennfer-lopez-behet-striptiste/20%Monthly2019-03-29 14:05
https://www.informatat.com/ushtrimet-e-teperta-kardio-ua-demtojne-meshkujve-kualitetin-e-spermes/20%Monthly2019-03-29 14:02
https://www.informatat.com/tom-hanks-ne-bisedime-per-tu-bere-menaxher-i-elvis-presleyt-ne-filmin-e-ri/20%Monthly2019-03-29 14:00
https://www.informatat.com/ambasada-e-zvicres-te-punohet-ne-ceshtjen-e-deportimit-te-turqve/20%Monthly2019-03-29 13:55
https://www.informatat.com/psd-ja-per-barazine-gjinore-7-nga-16-drejtorite-e-prishtines-do-te-udhehiqen-nga-grate/20%Monthly2019-03-29 13:52
https://www.informatat.com/keto-jane-tri-gjerat-qe-deshiron-dafina-zeqiri/20%Monthly2019-03-29 13:50
https://www.informatat.com/aktori-i-njohur-behet-baba-per-here-te-pare/20%Monthly2019-03-29 13:47
https://www.informatat.com/arrestohen-pese-persona-per-rihapje-te-kazinos/20%Monthly2019-03-29 13:39
https://www.informatat.com/gripi-sezonal-bie-nen-pragun-epidemik/20%Monthly2019-03-29 13:37
https://www.informatat.com/kusari-lekajt-projektet-qe-i-bastardove-i-ka-financuar-zvicra/20%Monthly2019-03-29 13:35
https://www.informatat.com/foggo-pas-paralajmerimit-te-britanise-per-veriun-po-te-ishte-rrezik-kosnett-sdo-te-ishte-atje/20%Monthly2019-03-29 15:04
https://www.informatat.com/shtate-perfitimet-shendetesore-te-mishit-te-pules/20%Monthly2019-03-29 13:27
https://www.informatat.com/hani-veze-keni-kapacitet-me-te-larte-mendor/20%Monthly2019-03-29 13:25
https://www.informatat.com/a-eshte-ndare-wendy-williams/20%Monthly2019-03-29 13:23
https://www.informatat.com/nicolas-cage-kerkon-divorc-pas-kater-ditesh-martese/20%Monthly2019-03-29 13:21
https://www.informatat.com/ditelindja-mund-tiu-shtyje-drejte-depresionit/20%Monthly2019-03-29 13:18
https://www.informatat.com/shkaktaret-me-pak-te-njohur-te-sinusit/20%Monthly2019-03-29 13:16
https://www.informatat.com/shuma-marramendese-qe-nasa-po-i-paguan-njerezit-te-kalojne-dy-muaj-ne-shtrat/20%Monthly2019-03-29 13:13
https://www.informatat.com/eliza-hoxha-flet-pas-aderimit-ne-pdk/20%Monthly2019-03-29 13:09
https://www.informatat.com/edhe-nje-goditje-nga-nderkombetaret-ne-adrese-te-pal-lekaj/20%Monthly2019-03-29 13:07
https://www.informatat.com/ruset-dergojne-1-ton-ilace-ne-kosove/20%Monthly2019-03-29 13:04
https://www.informatat.com/ambasadori-kosnett-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-03-29 13:01
https://www.informatat.com/nora-gjakova-ne-finale-te-grand-prix-tbilisi/20%Monthly2019-03-29 12:58
https://www.informatat.com/pacolli-flet-per-marredheniet-e-mira-kosove-zvicer/20%Monthly2019-03-29 12:56
https://www.informatat.com/rama-integrimi-i-kosoves-ne-nato-eshte-domosdoshmeri/20%Monthly2019-03-29 12:53
https://www.informatat.com/vulin-e-fyen-udheheqjen-politike-te-kosoves-thote-nga-ajo-vjen-rreziku-me-i-madh-per-serbine/20%Monthly2019-03-29 12:51
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-mbeshtet-deklaratat-e-ambasadorit-zviceran/20%Monthly2019-03-29 14:53
https://www.informatat.com/ministri-gashi-kosova-ne-mesin-e-vendeve-tjera-ne-bienale-shtet-shume-i-respektuar/20%Monthly2019-03-29 12:48
https://www.informatat.com/ldk-ja-kerkon-shkarkimin-e-ministrit-lekaj-kerkim-falje-ndaj-zvicres/20%Monthly2019-03-29 12:45
https://www.informatat.com/ismaili-pas-aderimit-te-elizes-ne-pdk-prishtines-po-i-kthehet-shpresa/20%Monthly2019-03-29 11:16
https://www.informatat.com/oconnell-mbeshtet-ambasadorin-zviceran-lebet-e-tha-ate-qe-te-gjithe-e-mendojme/20%Monthly2019-03-29 14:47
https://www.informatat.com/trump-dhe-kim-jong-un-do-te-takohen-ne-prill-ne-washington/20%Monthly2019-03-29 10:55
https://www.informatat.com/shkon-ne-19-numri-i-viktimave-te-zjarrit-ne-bangladesh/20%Monthly2019-03-29 10:51
https://www.informatat.com/foggo-dhe-daddario-vizitojne-shterpcen/20%Monthly2019-03-29 10:49
https://www.informatat.com/familja-cocaj-ia-fal-gjakun-familjes-se-shoferit-qe-shkaktoi-aksidentin-fatal-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-29 10:46
https://www.informatat.com/me-shume-se-nje-vit-pa-njohje-ku-po-ngec-kosova-ne-kete-fushe/20%Monthly2019-03-29 10:37
https://www.informatat.com/natasha-kandiq-eshte-bere-pak-ne-ndjekjen-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2019-03-29 10:34
https://www.informatat.com/ancelotti-napoli-nuk-do-te-heq-dore-nga-koulibaly/20%Monthly2019-03-29 10:33
https://www.informatat.com/real-madrid-me-oferte-marramendese-per-pogban/20%Monthly2019-03-29 10:31
https://www.informatat.com/inter-deshiron-futbollistet-modriq-dhe-rakitiq/20%Monthly2019-03-29 10:29
https://www.informatat.com/britania-paralajmeron-rrezik-per-shtetasit-e-vet-nese-udhetojne-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-03-29 13:32
https://www.informatat.com/gjermania-vazhdon-ndalimin-e-eksportit-te-armeve-me-arabine-saudite/20%Monthly2019-03-29 10:19
https://www.informatat.com/gent-cakaj-shkarkoi-nga-puna-28-diplomate/20%Monthly2019-03-29 10:18
https://www.informatat.com/abixhiku-mbron-ambasadorin-zviceran-me-rendesi-kapja-e-shtetit-kushdo-qe-u-del-para-ka-te-njejtin-fat/20%Monthly2019-03-29 10:15
https://www.informatat.com/gjykata-liron-tre-policet-e-akuzuar-per-shtytje-ne-vetevrasje-te-nje-policeje-ne-kline/20%Monthly2019-03-29 10:11
https://www.informatat.com/harta-ku-jetojne-dhe-punojne-1-milion-shqiptare-ne-europe/20%Monthly2019-03-29 10:12
https://www.informatat.com/nje-vit-nga-debimi-i-shtetasve-turq-nga-kosova/20%Monthly2019-03-29 10:06
https://www.informatat.com/bostinaru-zgjerimi-i-be-se-drejt-ballkanit-perendimor-urgjent/20%Monthly2019-03-29 10:04
https://www.informatat.com/krasniqi-kjo-kqz-do-ti-rrenoje-zgjedhjet-e-lira-dhe-demokracine/20%Monthly2019-03-29 10:01
https://www.informatat.com/nato-zbarkon-ne-tirane-shqiperia-10-vjet-ne-aleance/20%Monthly2019-03-29 09:59
https://www.informatat.com/surroi-duhet-ti-kerkohet-falje-ambasadorit-te-zvicres-ne-kosove/20%Monthly2019-03-29 09:57
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-gjilan-ferizaj-vdes-nje-grua/20%Monthly2019-03-29 09:53
https://www.informatat.com/bernabiq-pas-takimit-me-hahn-prishtina-nuk-po-i-respekton-marreveshjet/20%Monthly2019-03-29 09:50
https://www.informatat.com/shqiperia-partner-dhe-aset-strategjik-per-aleancen-ne-rajon/20%Monthly2019-03-29 09:07
https://www.informatat.com/ligji-per-qeverine-pritet-te-percaktoje-edhe-kuoten-gjinore/20%Monthly2019-03-29 11:11
https://www.informatat.com/si-u-torturua-dhe-u-vra-shqiptari-ne-spanje/20%Monthly2019-03-29 09:02
https://www.informatat.com/oek-dhe-oeak-mirepresin-shtyrjen-e-liberalizimit-te-tregut-te-energjise-elektrike/20%Monthly2019-03-29 09:00
https://www.informatat.com/qeveria-nen-kercenimet-e-nismes/20%Monthly2019-03-29 08:56
https://www.informatat.com/dash-shqiperia-gjithnje-e-me-shume-vend-tranzit-per-drogat-e-forta/20%Monthly2019-03-29 08:52
https://www.informatat.com/migrimi-e-korrupsioni-bllokojne-vizat-ne-keshillin-e-be-se/20%Monthly2019-03-29 10:23
https://www.informatat.com/arrestohet-perseri-gazetarja-filipinase-maria-ressa/20%Monthly2019-03-29 08:47
https://www.informatat.com/ngriten-temperaturat-neser-arrijne-ne-16-grade-celsius/20%Monthly2019-03-29 08:45
https://www.informatat.com/vuciq-takon-hahnin-ne-beograd-flasin-per-dialogun/20%Monthly2019-03-29 08:43
https://www.informatat.com/ischinger-jemi-shume-larg-nga-zgjidhja-per-kosoven/20%Monthly2019-03-29 12:47
https://www.informatat.com/haradinaj-liria-e-mban-emrin-e-martireve-te-belegut-dhe-tere-kosoves/20%Monthly2019-03-29 09:03
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-e-belegut/20%Monthly2019-03-29 08:35
https://www.informatat.com/eliza-hoxha-aderon-ne-pdk/20%Monthly2019-03-29 08:32
https://www.informatat.com/gashi-se-shpejti-do-te-ngrihen-aktakuzat-e-para/20%Monthly2019-03-28 15:55
https://www.informatat.com/radovan-karaxhiqi-apelon-burgimin-e-perjetshem/20%Monthly2019-03-28 15:49
https://www.informatat.com/vonesa-e-seances-milaim-zeka-deputetet-kane-shku-neper-kazino/20%Monthly2019-03-28 15:45
https://www.informatat.com/a-ka-ardhur-koha-qe-te-ndryshoje-mosha-e-duhanpirjes-nga-18-ne-21/20%Monthly2019-03-28 15:29
https://www.informatat.com/kandiq-vrasja-e-14-civileve-ne-podujeve-nga-mup-i-serb-a-eshte-agresion-i-nato-s/20%Monthly2019-03-28 15:15
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-jahjagen-zotohet-se-do-te-mbeshtese-viktimat-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-03-28 15:12
https://www.informatat.com/edhe-shba-ja-si-britania-kerkon-emerime-meritore-ne-poste-publike/20%Monthly2019-03-29 08:49
https://www.informatat.com/gashi-ekspozita-hartografia-evropiane-dhe-territoret-shqiptare-bashkepunim-ndermjet-institucioneve-dhe-profesionisteve/20%Monthly2019-03-28 15:04
https://www.informatat.com/rama-lyerja-me-te-zeze-e-ministrise-u-be-per-euro-kadrinjte/20%Monthly2019-03-28 15:00
https://www.informatat.com/seanca-e-jashtezakonshme-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit-nis-ne-oren-1600/20%Monthly2019-03-28 14:42
https://www.informatat.com/spanja-i-njeh-karateistet-kosovare-flamuri-i-kosoves-ne-madrid/20%Monthly2019-03-28 14:38
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-me-kerkese-te-zelandes-se-re-kerkon-heqjen-e-pamjeve-te-sulmit-terrorist-ne-christchurch/20%Monthly2019-03-28 14:36
https://www.informatat.com/thaci-dhe-komandanti-i-kfor-it-flasin-per-gjendjen-e-sigurise/20%Monthly2019-03-28 14:33
https://www.informatat.com/fshati-ku-askush-nuk-pi-duhan/20%Monthly2019-03-28 14:30
https://www.informatat.com/miliarderja-dhe-krimineli-me-i-bukur-ne-bote-shijojne-pushimet-ne-tajlande/20%Monthly2019-03-28 14:27
https://www.informatat.com/katy-perry-dhe-orlando-bloom-po-planifikojne-dasmen-e-persosur/20%Monthly2019-03-28 14:24
https://www.informatat.com/edhe-komiteti-parlamentar-i-stabilizim-asociimit-kerkon-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-03-28 14:20
https://www.informatat.com/spp-ptk-perkrah-peticionin-kunder-vazhdimit-te-kontrates-se-telekomit-me-z-mobile/20%Monthly2019-03-28 14:15
https://www.informatat.com/hoxhaj-kosova-do-ta-ndihmoje-maqedonine-e-veriut-ne-perkthimin-e-legjislacionit-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-03-28 14:12
https://www.informatat.com/fabrizi-status-quo-nuk-ndihmon-as-serbine-as-kosoven/20%Monthly2019-03-28 14:10
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-perleshjen-ku-u-perfshi-kryetari-i-decanit/20%Monthly2019-03-28 14:07
https://www.informatat.com/sipas-vulinit-ushtria-e-kosoves-shkakton-probleme-serioze-per-gjithe-rajonin/20%Monthly2019-03-28 14:02
https://www.informatat.com/pacolli-be-se-liberalizoni-vizat-jepni-fund-izolimit-paradoksal-e-mos-na-ndalni-rritjen-demokratike/20%Monthly2019-03-28 13:59
https://www.informatat.com/vitamina-k2-i-zvogelon-rreziqet-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2019-03-28 13:32
https://www.informatat.com/zafir-berisha-e-quan-debil-rrahman-jasharajn/20%Monthly2019-03-28 13:30
https://www.informatat.com/kukan-hapi-i-pare-heqja-e-takses-kosova-e-serbia-te-mbesin-multietnike/20%Monthly2019-03-29 08:40
https://www.informatat.com/samsung-prezanton-serite-e-reja-te-optimizuesve-te-zerit-per-televizoret-qled/20%Monthly2019-03-28 13:19
https://www.informatat.com/bizneset-kosovare-dhe-ato-hungareze-shkembejne-pervoja-per-zhvillimin-e-bujqesise/20%Monthly2019-03-28 13:17
https://www.informatat.com/xiaomi-promovon-serish-telefonin-e-tyre-te-palosshem/20%Monthly2019-03-28 13:14
https://www.informatat.com/limaj-pas-votimit-ne-pe-qytetaret-po-mbahen-padrejtesisht-te-izoluar/20%Monthly2019-03-28 13:12
https://www.informatat.com/tom-cruise-ia-ndalon-ish-bashkeshortes-nicole-kidman-te-vije-ne-dasmen-e-djalit-te-tyre/20%Monthly2019-03-28 13:08
https://www.informatat.com/publikohet-posteri-dhe-pamjet-e-para-per-shed-od-the-dead/20%Monthly2019-03-28 13:04
https://www.informatat.com/shitet-170-mije-euro-ora-e-dores-se-muamar-gadafit/20%Monthly2019-03-28 13:00
https://www.informatat.com/kastrati-specialja-gjykate-politike-e-porositur-nga-beogradi/20%Monthly2019-03-28 12:58
https://www.informatat.com/daimler-dhe-geely-drejt-veturave-inteligjente/20%Monthly2019-03-28 12:55
https://www.informatat.com/modelet-e-fustaneve-kryefjala-e-sezonit-pranvere-vere-2019/20%Monthly2019-03-28 12:53
https://www.informatat.com/spiunohet-audi-rs6-avant-i-ri-pritet-te-jete-vetura-me-e-shpejte-ne-treg/20%Monthly2019-03-28 12:49
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-tre-personave-per-shitje-te-narkotikeve/20%Monthly2019-03-28 12:46
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-serish-u-ri-konfirmua-puna-jone-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-03-28 12:44
https://www.informatat.com/konsumoni-nje-kastravec-ne-dite-dhe-mesoni-mrekulline-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-03-28 12:38
https://www.informatat.com/thaci-ne-20-vjetorin-e-masakres-ne-izbice-serbia-beri-gjenocid-dhe-spastrim-etnik-ne-kosove/20%Monthly2019-03-28 12:37
https://www.informatat.com/ajri-i-ndotur-mund-te-jete-i-rrezikshem-per-trurin-tuaj/20%Monthly2019-03-28 12:36
https://www.informatat.com/keto-jane-efektet-negative-nese-zgjedhni-ti-kryeni-punet-e-zyres-ne-shtepi/20%Monthly2019-03-28 12:33
https://www.informatat.com/haradinaj-e-padrejte-dhe-frustruese-qe-kosovareve-u-mohohet-e-drejta-per-levizje-te-lire/20%Monthly2019-03-28 12:28
https://www.informatat.com/zeka-sbashk-nje-sindikate-mafioze-dhe-e-turpit/20%Monthly2019-03-28 15:08
https://www.informatat.com/pogba-solskjaer-e-ka-kthyer-lirine-ne-man-united/20%Monthly2019-03-28 12:19
https://www.informatat.com/ne-disa-shtete-personat-qe-nuk-jane-vaksinuar-nuk-kane-te-drejte-ti-frekuentojne-vendet-publike/20%Monthly2019-03-28 12:17
https://www.informatat.com/studimi-tregon-per-rreziqet-nese-punoni-me-shume-se-39-ore-ne-jave/20%Monthly2019-03-28 12:13
https://www.informatat.com/ky-shtet-e-aprovon-ligjin-per-vrasjen-me-gure-per-homoseksualet/20%Monthly2019-03-28 12:09
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-votoi-serish-ne-favor-te-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-03-28 13:23
https://www.informatat.com/veseli-kujton-izbicen-nuk-do-ndalemi-asnjehere-derisa-te-kete-drejtesi/20%Monthly2019-03-28 11:57
https://www.informatat.com/petkoviq-tregon-pse-e-zevendesoi-xhaken/20%Monthly2019-03-28 11:53
https://www.informatat.com/taulant-xhaka-feston-ditelindjen-graniti-me-urim-shume-te-vecante/20%Monthly2019-03-28 11:51
https://www.informatat.com/harry-kane-deshiron-te-behet-pjese-e-futbollit-amerikan/20%Monthly2019-03-28 11:48
https://www.informatat.com/zidane-do-ndombele-ne-ne-madrid/20%Monthly2019-03-28 11:46
https://www.informatat.com/basha-mesazh-rames-do-ta-percjellim-maduron-e-ballkanit/20%Monthly2019-03-28 11:44
https://www.informatat.com/arrestohet-i-biri-i-sabit-gecit-i-dyshuar-per-fajde/20%Monthly2019-03-28 11:37
https://www.informatat.com/thaci-nuk-dekreton-asnje-anetare-te-pan-it-e-psd-se/20%Monthly2019-03-28 11:32
https://www.informatat.com/prishtine-lendohet-nje-person-nga-te-shtenat-e-armes/20%Monthly2019-03-28 11:30
https://www.informatat.com/kurti-projekti-thaci-vuciq-per-shkembimin-e-territoreve-ka-deshtuar-por-ideja-nuk-ka-vdekur/20%Monthly2019-03-28 11:26
https://www.informatat.com/kuvendi-therret-per-ne-oren-14-seance-te-jashtezakonshme-per-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-28 11:22
https://www.informatat.com/kqz-miraton-fondin-mbi-4-milion-per-subjektet-politike-parlamentare/20%Monthly2019-03-28 11:15
https://www.informatat.com/ambasada-britanike-terheqe-mbeshtetjen-per-rekrutimin-e-pozites-se-kryesuesit-te-bordit-te-zrre-se/20%Monthly2019-03-28 12:27
https://www.informatat.com/ne-decan-arrestohet-burri-qe-ushtronte-dhune-ndaj-gruas/20%Monthly2019-03-28 11:06
https://www.informatat.com/bytyqiarsimi-seshte-vend-ku-tregohen-muskujt-oret-e-humbura-duhet-te-kompensohen/20%Monthly2019-03-28 12:24
https://www.informatat.com/kuvendi-nderon-viktimat-e-masakres-se-podujeves-dhe-izbices/20%Monthly2019-03-28 10:41
https://www.informatat.com/veseli-lojerat-e-fatit-do-te-mbyllen-perfundimisht/20%Monthly2019-03-28 11:10
https://www.informatat.com/veseli-institucionet-duhet-pastruar-nga-abuzuesit/20%Monthly2019-03-28 11:40
https://www.informatat.com/batajnica-744-e-verteta-e-varrosur-kujtohen-viktimat-shqiptare-ne-beograd/20%Monthly2019-03-28 10:14
https://www.informatat.com/kurteshi-deklarata-e-sbashk-ut-per-nje-greve-tjeter-eshte-huqje/20%Monthly2019-03-28 10:11
https://www.informatat.com/policia-arreston-24-persona-per-nje-dite/20%Monthly2019-03-28 10:05
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-sot-voton-per-hapat-e-ardhshem-per-heqjen-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-03-28 09:54
https://www.informatat.com/sbashk-do-te-mbajme-greve-nese-vazhdojne-presionet-ndaj-nesh/20%Monthly2019-03-28 09:44
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-mban-seance-te-jashtezakonshme-per-gjendjen-ne-arsim/20%Monthly2019-03-28 09:41
https://www.informatat.com/protestuesit-ne-tirane-perplasen-me-policine/20%Monthly2019-03-28 09:37
https://www.informatat.com/haradinaj-masakra-e-izbices-deshmi-e-rruges-tone-drejt-lirise/20%Monthly2019-03-28 09:35
https://www.informatat.com/u-betuan-tete-anetare-te-rinj-te-kqz-se/20%Monthly2019-03-28 10:58
https://www.informatat.com/testimet-tregojne-qe-imac-et-e-rinj-sjellin-permiresim-te-shpejtesise-prej-75-per-qind-nga-gjenerata-e-kaluar/20%Monthly2019-03-28 08:17
https://www.informatat.com/prodhuesit-vendore-thone-se-kane-perfituar-nga-taksa/20%Monthly2019-03-28 08:14
https://www.informatat.com/sot-betohen-anetaret-e-rinj-te-kqz-se/20%Monthly2019-03-28 08:11
https://www.informatat.com/d-pese-komuna-rrisin-nivelin-e-transparences-ne-prokurim-publik/20%Monthly2019-03-28 08:06
https://www.informatat.com/gucati-ne-muajin-prill-pritet-te-kete-dhjetera-ftesa-te-reja-nga-specialja/20%Monthly2019-03-28 08:02
https://www.informatat.com/sbashk-u-ne-lufte-me-masht-in/20%Monthly2019-03-28 07:57
https://www.informatat.com/be-ja-sdi-si-ti-riktheje-ne-dialog-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-03-28 10:37
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-i-kthjellet/20%Monthly2019-03-28 07:50
https://www.informatat.com/shqiperia-ne-be-staffler-nese-nuk-ka-perparime-smund-te-flasim-per-afate-kohore/20%Monthly2019-03-27 15:52
https://www.informatat.com/13-vjecari-u-var-ne-pleme-familjaret-thone-se-ishte-djale-i-hareshem/20%Monthly2019-03-27 15:46
https://www.informatat.com/sheshel-thaci-e-kishte-dashnore-allbrajtin/20%Monthly2019-03-27 15:41
https://www.informatat.com/barbara-bush-kishte-thene-se-trumpi-ia-ka-shkaktuar-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2019-03-27 15:35
https://www.informatat.com/ish-presidenti-i-shqiperise-vazhdon-me-teorine-e-tij-kosova-eshte-krahine-e-jona/20%Monthly2019-03-27 15:32
https://www.informatat.com/veseli-ne-javen-e-gruas-pdk-ne-secilen-dege-do-ta-kete-nje-nenkryetare-grua/20%Monthly2019-03-27 15:22
https://www.informatat.com/besimi-i-luhatur-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2019-03-27 15:19
https://www.informatat.com/neser-mbahet-seance-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-28 07:53
https://www.informatat.com/i-ftuari-i-speciales-akuzohet-se-ka-marre-100-mije-euro-por-cka-e-lidhe-ate-me-izraelin/20%Monthly2019-03-27 15:05
https://www.informatat.com/konkurrenca-e-pandershme-ne-farmaci-depot-farmaceutike-shesin-edhe-me-pakice/20%Monthly2019-03-27 14:58
https://www.informatat.com/mpj-ja-thote-se-po-punon-per-njohje-te-reja-e-quan-sfidues-tere-procesin/20%Monthly2019-03-27 14:55
https://www.informatat.com/zgjerimi-i-be-se-ska-mbeshtetje-cdu-csu-se-permend-si-opsion-ne-fushate/20%Monthly2019-03-27 14:52
https://www.informatat.com/erdogan-ne-fushate-turqia-perballe-armiqve/20%Monthly2019-03-27 14:49
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-rrahje-dhe-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2019-03-27 14:44
https://www.informatat.com/shtohen-thirrjet-per-largimin-e-presidentit-algjerian/20%Monthly2019-03-27 14:42
https://www.informatat.com/vulin-shpreson-se-nje-dite-nato-do-te-kerkoje-falje-per-bombardimet-ne-serbi/20%Monthly2019-03-27 14:39
https://www.informatat.com/zbulohet-lobimi-i-pd-se-ne-senat-per-ambasadoren-e-re-amerikane-kavalec/20%Monthly2019-03-27 14:36
https://www.informatat.com/e-verteton-edhe-shkenca-lionel-messi-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-03-27 14:33
https://www.informatat.com/publikohet-videoklipi-nga-the-weeknd-dhe-nav/20%Monthly2019-03-27 14:31
https://www.informatat.com/ky-eshte-pjesetari-i-radhes-i-uck-se-qe-u-ftua-nga-haga/20%Monthly2019-03-27 14:27
https://www.informatat.com/admovere-apeli-e-rrezon-vendimin-e-themelores-rreth-raportit-per-plagjiaturen-e-mejdi-bektashit/20%Monthly2019-03-27 14:20
https://www.informatat.com/gjashte-arra-ne-dite-riperterijne-trupin-por-vetem-nese-perdoren-keshtu/20%Monthly2019-03-27 14:15
https://www.informatat.com/7-hile-qe-duhet-te-dini-per-te-ecur-si-eksperte-me-taka/20%Monthly2019-03-27 14:12
https://www.informatat.com/ushtrimet-e-rregullta-ndihmojne-kunder-depresionit/20%Monthly2019-03-27 14:09
https://www.informatat.com/perfitimet-e-te-ngrenit-qepe/20%Monthly2019-03-27 14:05
https://www.informatat.com/njezete-vjet-me-pas-kosova-mbetet-ende-nje-ceshtje-e-pazgjidhur/20%Monthly2019-03-27 14:03
https://www.informatat.com/vv-ja-publikon-8-arsye-pse-duhet-te-ndalet-marreveshja-me-contour-global/20%Monthly2019-03-27 14:00
https://www.informatat.com/ngrenia-e-domateve-ul-per-20-per-qind-rrezikun-nga-kanceri-i-prostates/20%Monthly2019-03-27 13:55
https://www.informatat.com/niseni-mengjesin-shendetshem-me-nje-luge-mjalte/20%Monthly2019-03-27 13:49
https://www.informatat.com/ta-kesh-nje-moter-me-te-vogel-rrit-shanset-per-mbipeshe/20%Monthly2019-03-27 13:43
https://www.informatat.com/pese-arsyet-se-pse-nuk-duhet-ti-hani-produktet-e-mishit/20%Monthly2019-03-27 13:40
https://www.informatat.com/milani-hedh-syte-nga-sulmuesi-i-holandes/20%Monthly2019-03-27 13:36
https://www.informatat.com/i-mori-nje-gruaje-8-mije-euro-arrestohet-mashtruesi/20%Monthly2019-03-27 13:30
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-e-fton-edhe-nje-ish-ushtar-ne-hage/20%Monthly2019-03-27 13:27
https://www.informatat.com/qalaj-per-rastin-e-drenasit-po-hetohen-edhe-disa-police-te-tjere/20%Monthly2019-03-27 13:24
https://www.informatat.com/italia-i-rikthen-800-artefakte-te-lashta-kines/20%Monthly2019-03-27 13:20
https://www.informatat.com/eurodeputeti-austriak-mandl-kerkon-liberalizimin-e-vizave-per-kosovaret/20%Monthly2019-03-28 10:31
https://www.informatat.com/ne-diten-boterore-te-teatrit-ministri-gashi-ndau-cmimet-per-teater/20%Monthly2019-03-27 13:15
https://www.informatat.com/gjendje-emergjente-ne-new-york-pas-shperthimit-te-fruthit/20%Monthly2019-03-27 13:12
https://www.informatat.com/fluturimi-per-dusseldorf-gabon-drejtimin-shkon-ne-edinburg/20%Monthly2019-03-27 12:56
https://www.informatat.com/kqz-thirrje-qytetareve-aplikoni-per-komisionere/20%Monthly2019-03-27 12:54
https://www.informatat.com/kocijanciq-taksa-nuk-po-e-pengon-vetem-dialogun-por-edhe-integrimin-drejt-be-se/20%Monthly2019-03-27 12:52
https://www.informatat.com/beqiri-policet-te-kene-sigurim-shendetesor-dhe-te-pensionohen-me-heret/20%Monthly2019-03-27 12:51
https://www.informatat.com/apple-music-eshte-instaluar-mbi-40-milione-here-ne-pajisjet-android/20%Monthly2019-03-27 12:47
https://www.informatat.com/nisma-e-paralajmeron-thacin-se-do-ta-dergoj-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-03-27 12:48
https://www.informatat.com/ftohet-nga-specialja-edhe-nje-ish-ushtar-te-uck-se/20%Monthly2019-03-27 15:12
https://www.informatat.com/dy-vitaminat-qe-duhet-ti-merrni-per-te-mos-ndjere-lodhje/20%Monthly2019-03-27 12:41
https://www.informatat.com/dergohet-ne-kuvend-kerkesa-per-seance-te-jashtezakonshme-ku-do-te-shqyrtohet-projektligji-per-ndalimin-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-03-27 12:38
https://www.informatat.com/blen-aksidentalisht-dy-here-te-njejten-bilete-fiton-46-milione-dollare/20%Monthly2019-03-27 11:57
https://www.informatat.com/deputetet-perballen-me-presion-per-raportin-e-ipk-se/20%Monthly2019-03-27 13:17
https://www.informatat.com/kris-humphries-divorci-me-kim-kardashian-ishte-brutal/20%Monthly2019-03-27 11:21
https://www.informatat.com/ronaldo-serish-baba-mediat-aludojne-mbi-foton-e-georgines/20%Monthly2019-03-27 11:18
https://www.informatat.com/akuzat-per-pastrim-parash-reagojne-vellezerit-sandesara-sulme-te-motivuara-politikisht/20%Monthly2019-03-27 11:15
https://www.informatat.com/thaci-te-jemi-te-pakompromis-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-03-27 10:36
https://www.informatat.com/mosbesim-dhe-percarje-ne-dialog/20%Monthly2019-03-27 10:33
https://www.informatat.com/vuciq-prishtina-nuk-kthehet-ne-dialog-derisa-ti-perfundoje-mandati-mogherinit/20%Monthly2019-03-27 10:30
https://www.informatat.com/i-shpetoi-rrezimit-te-avionit-gazetari-nderron-jete-ne-fushen-e-kalcetos/20%Monthly2019-03-27 10:24
https://www.informatat.com/si-ti-eliminoni-gazrat-dhe-fryrjet-pa-ilace-cdo-dite-hani-kete-bime-dhe-prisni-mrekulline/20%Monthly2019-03-27 10:18
https://www.informatat.com/qalaj-raporton-para-komisionit-ne-vitin-e-fundit-jane-rritur-vrasjet/20%Monthly2019-03-27 10:11
https://www.informatat.com/ligjet-qe-nuk-i-ka-nenshkruar-ivanovi-sot-serish-para-deputeteve/20%Monthly2019-03-27 10:07
https://www.informatat.com/kokedhima-rama-president-i-kartelit-te-droges/20%Monthly2019-03-27 10:04
https://www.informatat.com/xiaomi-shfaq-mbushesin-100w-qe-ngarkon-baterine-4000-mah-ne-vetem-17-minuta/20%Monthly2019-03-27 09:57
https://www.informatat.com/mjeket-tregojne-se-si-mund-te-parandalohet-arterioskleroza/20%Monthly2019-03-27 09:54
https://www.informatat.com/62-vjecarja-tregon-formulen-permes-te-ciles-mposhti-kancerin-e-zorreve/20%Monthly2019-03-27 09:50
https://www.informatat.com/kapiteni-i-kosoves-dashuria-e-dardaneve-na-ben-me-te-forte/20%Monthly2019-03-27 09:47
https://www.informatat.com/haradinaj-per-mediat-gjermane-kosova-nuk-do-te-diskutoje-per-kufij-dhe-territore/20%Monthly2019-03-27 09:37
https://www.informatat.com/mmph-ja-mban-jashteligjshem-kater-pozita-udheheqese-me-ushtrues-detyre/20%Monthly2019-03-27 09:32
https://www.informatat.com/dhoma-e-perfaqesuesve-nuk-arrin-ta-anuloje-veton-e-trumpit/20%Monthly2019-03-27 09:26
https://www.informatat.com/aston-martin-dbs-gt-zagato-bisha-prej-7-milione-eurosh/20%Monthly2019-03-27 09:22
https://www.informatat.com/bond-25-nis-ne-heshtje-xhirimet-ne-norvegji/20%Monthly2019-03-27 09:12
https://www.informatat.com/gjendet-e-droguar-dhe-e-mbyllur-ne-banese-nje-grua-ne-skenderaj/20%Monthly2019-03-27 09:10
https://www.informatat.com/policia-deklarohet-per-rrahjen-e-djemve-te-zevendes-ministrit/20%Monthly2019-03-27 09:07
https://www.informatat.com/veseli-kosova-po-rrezikohet-nga-ikja-e-te-rinjve-jashte-vendit/20%Monthly2019-03-27 08:48
https://www.informatat.com/shkencetaret-filmojne-stuhine-tek-neptuni/20%Monthly2019-03-27 08:43
https://www.informatat.com/be-ja-ska-subjektivitet-juridik-per-ta-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-27 08:35
https://www.informatat.com/drejtori-i-policise-se-kosoves-sot-raporton-para-komisionit-per-pune-te-brendshme/20%Monthly2019-03-27 08:30
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-personat-qe-kane-probleme-me-zemren-ky-ilac-mund-tua-shpetoje-jeten/20%Monthly2019-03-27 08:24
https://www.informatat.com/ne-beograd-kujtohen-krimet-e-luftes-ndaj-shqiptareve-ne-kosove/20%Monthly2019-03-27 08:21
https://www.informatat.com/agjensia-nderkombetare-e-lajmeve-shkruan-per-mbylljen-e-lojerave-te-fatit-ne-kosove/20%Monthly2019-03-27 08:19
https://www.informatat.com/vuciq-bombardimet-ishin-krim-qe-e-kthyen-prapa-rajonin/20%Monthly2019-03-27 08:16
https://www.informatat.com/presioni-amerikan-zhbllokon-kqz-ne/20%Monthly2019-03-27 08:06
https://www.informatat.com/13-muaj-pa-asnje-njohje/20%Monthly2019-03-27 09:37
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet/20%Monthly2019-03-27 08:00
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-leshon-27-leje-ndertimi-per-dy-muaj-dikush-paguan-152-mije-euro-per-nje-te-tille/20%Monthly2019-03-26 15:53
https://www.informatat.com/komandanti-i-ushtrise-algjeriane-kerkon-largimin-e-presidentit-bouteflika/20%Monthly2019-03-26 15:48
https://www.informatat.com/serbet-shpresojne-te-mos-takohen-kurre-me-kosoven/20%Monthly2019-03-26 15:44
https://www.informatat.com/haradinaj-ben-homazhe-te-pllaka-perkujtimore-per-viktimat-e-familjes-berisha/20%Monthly2019-03-26 15:42
https://www.informatat.com/dy-aeroplane-luftarake-turq-ngacmojne-helikopterin-ku-gjendej-tsiprasi/20%Monthly2019-03-26 15:36
https://www.informatat.com/stoltenberg-bombardimi-i-jugosllavise-ishte-i-arsyeshem-u-be-per-te-mbrojtur-civilet-ne-gjithe-ate-rajon/20%Monthly2019-03-26 15:34
https://www.informatat.com/juventusi-tregon-gjendjen-e-ronaldos-pas-lendimit-qe-pesoi-kunder-serbise/20%Monthly2019-03-26 15:32
https://www.informatat.com/lezha-nuk-ka-muze-historia-strehohet-ne-bodrum/20%Monthly2019-03-26 15:27
https://www.informatat.com/lirohet-nga-paraburgimi-avokati-gazmend-halilaj/20%Monthly2019-03-26 15:24
https://www.informatat.com/trysni-mbi-mesimdhenesit-per-kompensim-te-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-03-26 15:21
https://www.informatat.com/scott-procesi-i-dialogut-kosove-serbi-eshte-komplikuar/20%Monthly2019-03-26 15:18
https://www.informatat.com/kdi-ja-konstaton-vonesa-dhe-percarje-ne-kuvend-per-ceshtjen-e-dialogut-pergjate-vitit-2018/20%Monthly2019-03-26 15:11
https://www.informatat.com/papa-francesku-nuk-deshiron-askush-tia-puthe-unazen/20%Monthly2019-03-26 15:00
https://www.informatat.com/projektligji-i-ri-evropian-per-te-drejtat-e-autorit-cmend-gjigantet-e-teknologjise/20%Monthly2019-03-26 14:53
https://www.informatat.com/recica-takon-perfaqesues-te-shtetit-finlandez-flasin-per-bashkepunim-ne-fushen-e-aftesise-se-kufizuar/20%Monthly2019-03-26 14:45
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-eshte-zor-tu-besosh-zyrtareve-te-be-se/20%Monthly2019-03-26 14:42
https://www.informatat.com/parlamenti-europian-vendos-me-2021-hiqet-ndryshimi-i-ores/20%Monthly2019-03-26 14:17
https://www.informatat.com/a-iu-skadon-me-te-vertete-barnave-afati/20%Monthly2019-03-26 14:14
https://www.informatat.com/uji-alkalin-lufton-kancerin-ja-si-ta-pergatisni/20%Monthly2019-03-26 14:11
https://www.informatat.com/veseli-asgje-e-madhe-ne-kosove-nuk-eshte-bere-pa-kontributin-e-grave/20%Monthly2019-03-26 14:07
https://www.informatat.com/reagon-khabibi-pas-pensionimit-te-mcgregorit/20%Monthly2019-03-26 13:41
https://www.informatat.com/qeveria-ndalon-lojerat-e-fatit-per-10-vite/20%Monthly2019-03-26 13:39
https://www.informatat.com/ja-cfare-ndodhi-pasi-hulumtuesit-i-dhane-disa-personave-kanabis-sintetik/20%Monthly2019-03-26 13:27
https://www.informatat.com/fajon-taksa-po-e-rrezikon-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-03-26 13:25
https://www.informatat.com/e-afermja-e-sylvester-stallone-digjet-e-gjalle-ne-veture/20%Monthly2019-03-26 13:20
https://www.informatat.com/cfare-zbuloi-qeveria-amerikane-mbi-ufo-t-permes-projektit-blue-book/20%Monthly2019-03-26 13:18
https://www.informatat.com/ishte-frymezim-per-kenget-e-tij-keshtu-duket-sot-vajza-e-eminem/20%Monthly2019-03-26 13:16
https://www.informatat.com/5-ushtrime-magjike-qe-do-ju-sheshojne-barkun/20%Monthly2019-03-26 13:13
https://www.informatat.com/te-dielen-ndryshon-ora/20%Monthly2019-03-26 13:10
https://www.informatat.com/keshilla-nga-ushtari-i-navy-seal-perse-duhet-ta-perfundoni-dushin-me-uje-te-ftohet/20%Monthly2019-03-26 13:09
https://www.informatat.com/7-super-vetura-te-shtrenjta-qe-jane-braktisur-nga-pronaret/20%Monthly2019-03-26 13:05
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-krushe-te-renet-nderohen-duke-mos-vjedhur-shtetin/20%Monthly2019-03-27 08:35
https://www.informatat.com/mjeket-flasin-per-komplikimet-qe-mund-te-vijne-nga-implantet-e-gjoksit/20%Monthly2019-03-26 12:58
https://www.informatat.com/thuani-lamtumire-dhimbjes-se-nyjeve-me-ane-te-ketyre-5-menyrave/20%Monthly2019-03-26 12:56
https://www.informatat.com/rihanna-shtatzene-per-here-te-pare-me-miliarderin-e-njohur-arab/20%Monthly2019-03-26 12:54
https://www.informatat.com/shoferet-e-dehur-spitalet-skane-instrument-per-matje-te-alkoolit-ne-gjak/20%Monthly2019-03-26 12:49
https://www.informatat.com/ujkani-pse-e-lashe-shqiperine-dhe-e-zgjodha-kosoven/20%Monthly2019-03-26 12:44
https://www.informatat.com/shba-ja-ndan-1-miliard-dollare-per-murin-me-meksiken-2/20%Monthly2019-03-26 12:42
https://www.informatat.com/rrjeti-social-me-i-ri-qe-po-konkuron-instagramin/20%Monthly2019-03-26 12:40
https://www.informatat.com/pilula-kontraceptive-mashkullore-testohet-suksesshem-ne-njerez/20%Monthly2019-03-26 12:38
https://www.informatat.com/samsung-sjell-galaxy-a70-telefonin-mesatar-me-tri-kamera-dhe-ekran-6-7-inc/20%Monthly2019-03-26 12:36
https://www.informatat.com/si-ta-qetesoni-dhimbjen-e-dhembit-brenda-5-minutave/20%Monthly2019-03-26 12:34
https://www.informatat.com/36-vjet-burg-per-nje-krim-qe-se-kishte-bere-kurre/20%Monthly2019-03-26 12:30
https://www.informatat.com/denoncimet-e-berishes-policia-do-ta-kallzojme-penalisht/20%Monthly2019-03-26 12:27
https://www.informatat.com/per-fjalet-e-mikiq-kunder-nato-s-dhe-shkarkimin-e-saj-nga-haradinaj-raportuan-edhe-mediat-kryesore-te-botes/20%Monthly2019-03-26 12:20
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-te-enjten-emeron-anetaret-e-rinj-te-kqz-se/20%Monthly2019-03-27 07:58
https://www.informatat.com/spastrim-ne-diplomaci-cakaj-kush-nuk-punon-pushohet/20%Monthly2019-03-26 12:16
https://www.informatat.com/mbi-2500-zyrtare-me-pasuri-sekrete-2/20%Monthly2019-03-26 11:59
https://www.informatat.com/institucionet-nen-presion-per-ta-hetuar-aksionin-policor-per-arrestimin-e-gjuriqit/20%Monthly2019-03-26 11:50
https://www.informatat.com/lady-gaga-ne-lidhje-me-aktorin-e-famshem/20%Monthly2019-03-26 11:19
https://www.informatat.com/demi-ringjall-detin-e-vdekur-foto/20%Monthly2019-03-26 11:16
https://www.informatat.com/kosnett-i-kerkon-haradinajt-qe-50-perqind-e-kabinetit-te-jene-gra/20%Monthly2019-03-26 15:17
https://www.informatat.com/guvernatori-mehmeti-mbajti-ligjerate-ne-universitetin-e-mitrovices-isa-boletini/20%Monthly2019-03-26 11:07
https://www.informatat.com/keto-jane-avionet-me-te-paster-ne-bote/20%Monthly2019-03-26 11:01
https://www.informatat.com/ky-person-i-vodhi-google-dhe-facebook-122-milione-dollare/20%Monthly2019-03-26 10:59
https://www.informatat.com/ndeshja-e-pazakonte-8-futbolliste-profesioniste-kunder-380-femijeve-video/20%Monthly2019-03-26 10:57
https://www.informatat.com/sherri-per-femrat-plagoset-biznesmeni-shqiptar/20%Monthly2019-03-26 10:57
https://www.informatat.com/izraeli-sulmon-caqe-te-hamasit-ne-rripin-e-gazes/20%Monthly2019-03-26 10:52
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-ne-peje-per-prostitucion/20%Monthly2019-03-26 10:48
https://www.informatat.com/kur-saimir-tahiri-shkon-ne-gjykate-prokuroria-con-dosjet-me-karroce/20%Monthly2019-03-26 10:46
https://www.informatat.com/zbardhet-vrasja-e-jurgen-kurtit-arrestohen-3-persona-1-ne-kerkim/20%Monthly2019-03-26 10:44
https://www.informatat.com/facebooku-mbyll-shume-llogari-ne-kosove-maqedoni-rusi-e-iran/20%Monthly2019-03-26 10:39
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-ne-kosove-e-shqetesuar-per-paralizimin-e-kqz-se-nga-presidenti-thaci/20%Monthly2019-03-26 13:02
https://www.informatat.com/kosova-behet-edhe-me-nje-federate-ate-te-badmintonit/20%Monthly2019-03-26 10:33
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ka-shenuar-perparim-ne-avancimin-e-rolit-te-gruas-por-si-shoqeri-ka-ende-shume-pune-para-vetes/20%Monthly2019-03-26 10:31
https://www.informatat.com/akuzohet-per-mashtrim-avokati-qe-mbrojti-pornostaren-ne-ceshtjen-trump/20%Monthly2019-03-26 09:17
https://www.informatat.com/sa-eshte-rroga-e-lionel-messit/20%Monthly2019-03-26 09:15
https://www.informatat.com/digjet-e-gjalle-ne-makine-sylvester-stallone-merr-lajmin-e-tmerrshem/20%Monthly2019-03-26 09:13
https://www.informatat.com/shba-ja-ndan-1-miliard-dollare-per-murin-me-meksiken/20%Monthly2019-03-26 09:06
https://www.informatat.com/sot-seanca-per-saimir-tahirin-ish-ministri-mberrin-ne-gjykate/20%Monthly2019-03-26 09:02
https://www.informatat.com/ismaili-thote-se-eshte-hequr-lista-e-pritjes-per-ct-ne-mushkeri-ne-qkuk/20%Monthly2019-03-26 09:00
https://www.informatat.com/zevendesuesja-e-merkelit-po-nis-te-anoje-djathtas/20%Monthly2019-03-26 08:52
https://www.informatat.com/ministri-gashi-presim-qe-karateistet-tane-te-kthehen-me-medalje-nga-spanja/20%Monthly2019-03-26 08:49
https://www.informatat.com/elbasan-3-persona-kapen-me-thase-me-droge-ne-makine/20%Monthly2019-03-26 08:48
https://www.informatat.com/itali-kasapi-shqiptar-plagos-me-thike-gruan/20%Monthly2019-03-26 08:40
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria-2/20%Monthly2019-03-26 08:38
https://www.informatat.com/kushtetuesja-e-rrezon-kerkesen-e-presidentit-thaci/20%Monthly2019-03-26 08:36
https://www.informatat.com/mbi-2500-zyrtare-me-pasuri-sekrete/20%Monthly2019-03-26 08:33
https://www.informatat.com/kosova-barazon-rezultatin-supergol-nga-zeneli/20%Monthly2019-03-25 21:08
https://www.informatat.com/grupi-i-myslimaneve-franceze-padit-facebookun-per-videon-e-sulmit-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-25 15:40
https://www.informatat.com/rreth-40000-njerez-mblidhen-ne-christchurch-per-ti-nderuar-50-viktimat-e-sulmit-terrorist/20%Monthly2019-03-25 15:36
https://www.informatat.com/vellai-i-donjeta-pajazitaj-flet-pas-denimit-te-kusheririt-te-tyre-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-03-25 15:34
https://www.informatat.com/arsenal-vezhgon-talentin-e-italise/20%Monthly2019-03-25 15:29
https://www.informatat.com/beqaj-po-synojme-qe-me-punen-tone-te-krijojme-barazi-gjinore-dhe-sociale/20%Monthly2019-03-25 15:27
https://www.informatat.com/serbia-vajton-per-sulmet-vuciq-ishim-vetem-para-nato-s-na-moren-territorin-tone/20%Monthly2019-03-25 15:22
https://www.informatat.com/stoltenberg-gjeorgjia-do-te-behet-pjese-e-nato-s-dhe-rusia-nuk-mund-te-beje-asgje-per-kete/20%Monthly2019-03-25 15:04
https://www.informatat.com/keto-jane-5-shprehite-qe-e-demtojne-trurin-tuaj-dhe-duhet-ti-ndaloni-menjehere/20%Monthly2019-03-25 15:01
https://www.informatat.com/kush-eshte-vesna-mikiq-zv-ministrja-qe-e-shkarkoi-sot-haradinaj/20%Monthly2019-03-25 14:52
https://www.informatat.com/duka-u-premton-lojtareve-nje-premi-te-majme-nese-e-fitojne-ndeshjen-ndaj-andorres/20%Monthly2019-03-25 14:39
https://www.informatat.com/ne-afganistan-vriten-13-civile-shumica-femije/20%Monthly2019-03-25 14:33
https://www.informatat.com/euronews-haradinaj-shkarkon-zevendesministren-serbe-per-kritikat-ndaj-nato-s/20%Monthly2019-03-25 14:27
https://www.informatat.com/shteti-synon-ta-shuaje-edhe-lotarine-e-kosoves/20%Monthly2019-03-25 14:24
https://www.informatat.com/burgim-te-perjetshem-ndaj-te-akuzuarit-per-vrasjen-e-donjeta-pajazitajt/20%Monthly2019-03-25 14:22
https://www.informatat.com/shtate-punonjes-shendetesor-semuren-nga-fruthi-ne-struge/20%Monthly2019-03-25 14:19
https://www.informatat.com/vuri-ne-qarkullim-barna-me-afat-te-skaduar-ngritet-aktakuze-ndaj-te-dyshuarit-ne-kamenice/20%Monthly2019-03-25 14:08
https://www.informatat.com/mesohet-se-sa-tifoze-te-bullgarise-do-te-jene-prezent-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2019-03-25 13:59
https://www.informatat.com/veseli-takoi-familjaret-e-heronjve-idriz-seferi-shaban-polluzha-marie-sllaku-e-ismail-thaqi/20%Monthly2019-03-25 13:56
https://www.informatat.com/ndeshja-kosove-bullgari-do-te-transmetohet-ne-shtate-vende/20%Monthly2019-03-25 13:46
https://www.informatat.com/ekzekutimi-ne-shkoder-tre-persona-ne-pranga/20%Monthly2019-03-25 13:43
https://www.informatat.com/mbyllet-perkohesisht-rruga-nacionale-kacanik-hani-i-elezit/20%Monthly2019-03-25 13:42
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-nuk-po-e-izolon-kosoven/20%Monthly2019-03-25 13:40
https://www.informatat.com/posta-laneson-pullat-postare-per-kater-heronje/20%Monthly2019-03-25 13:33
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-inspektorit-te-ndertimit-ne-prizren/20%Monthly2019-03-25 13:29
https://www.informatat.com/mti-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-oek-un-dhe-doganen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-25 13:24
https://www.informatat.com/qehaja-na-pret-rruge-e-gjate-per-anetaresim-ne-nato/20%Monthly2019-03-25 13:21
https://www.informatat.com/grupet-neo-naziste-vazhdojne-te-jene-aktive-ne-facebook/20%Monthly2019-03-25 13:16
https://www.informatat.com/ndeshja-ndaj-kosoves-mund-te-jete-e-fundit-per-trajnerin-e-bullgarise/20%Monthly2019-03-25 13:13
https://www.informatat.com/osmani-papa-gjithmone-eshte-i-mireseardhur-ne-vendlindjen-e-nenes-tereza/20%Monthly2019-03-25 13:09
https://www.informatat.com/basha-i-ashper-me-ish-deputetet-dilni-ne-balle-te-protestave-jo-neper-kafene/20%Monthly2019-03-25 13:03
https://www.informatat.com/clark-kujton-bombardimet-e-nato-s-dhe-si-parandaluan-pastrimin-etnik/20%Monthly2019-03-25 12:58
https://www.informatat.com/rusia-do-ta-perkrahe-cdo-kerkese-te-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-03-25 12:52
https://www.informatat.com/dialogu-mund-te-mos-vazhdoje-deri-pas-zgjedhjeve-te-be-se/20%Monthly2019-03-25 12:49
https://www.informatat.com/prinderit-e-7-vjecarit-qe-u-vra-ne-zvicer-krimi-nuk-ndodhi-per-motive-raciste/20%Monthly2019-03-25 12:44
https://www.informatat.com/per-24-ore-gjashte-raste-te-zjarreve-ne-tere-kosoven/20%Monthly2019-03-25 12:41
https://www.informatat.com/mustafa-perkujton-avokatin-bajram-kelmendi-dhe-dy-djemte-e-tij-kastriotin-dhe-kushtrimin/20%Monthly2019-03-25 12:34
https://www.informatat.com/kompensimi-i-oreve-sbashk-u-paralajmeron-perseri-greve/20%Monthly2019-03-25 12:32
https://www.informatat.com/isufi-opozita-nuk-eshte-e-gatshme-per-zgjedhje/20%Monthly2019-03-25 12:29
https://www.informatat.com/vettingu-ne-polici-lleshaj-kerkon-shtyrje-te-afatit/20%Monthly2019-03-25 12:22
https://www.informatat.com/panik-ne-tregjet-nderkombetare-investitoret-shmangin-rrezikun/20%Monthly2019-03-25 12:17
https://www.informatat.com/kryeministri-rama-paralajmeron-ndryshime-ne-diplomaci/20%Monthly2019-03-25 12:15
https://www.informatat.com/fillon-grumbullimi-i-fondeve-per-familjaret-e-7-vjecarit-qe-u-ther-me-thike-ne-bazel/20%Monthly2019-03-25 12:13
https://www.informatat.com/reagimi-i-ganimete-musliut-pas-shkarkimit-te-zv-ministres-mikic/20%Monthly2019-03-25 12:11
https://www.informatat.com/hailey-baldwin-e-irrituar-nga-fansat-e-fiksuar-pas-justin-bieber/20%Monthly2019-03-25 12:07
https://www.informatat.com/proshuta-dhe-salsicet-jane-kancerogjene-sipas-britanikeve/20%Monthly2019-03-25 12:04
https://www.informatat.com/zbulohen-sekretet-anti-plakje-si-ia-ben-50-vjecarja-j-lo-te-duket-si-30-vjecare/20%Monthly2019-03-25 12:02
https://www.informatat.com/pese-simptomat-me-pak-te-njohura-te-kancerit-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-03-25 12:00
https://www.informatat.com/13-te-ndaluar-ne-gjilan-brenda-nje-jave/20%Monthly2019-03-25 11:58
https://www.informatat.com/limaj-kujton-20-vjetorin-e-masakres-ne-fshatrat-e-rahovecit/20%Monthly2019-03-25 11:54
https://www.informatat.com/psikiatri-nuk-perjashton-racizmin-si-motiv-per-vrasjen-e-iliasit/20%Monthly2019-03-25 11:52
https://www.informatat.com/gjendet-nje-mine-ne-kacanik/20%Monthly2019-03-25 11:48
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-trafiku-tre-te-lenduar-ne-kllokot/20%Monthly2019-03-25 11:46
https://www.informatat.com/ngadalesohet-rryma-e-atlantikut-verior-europa-behet-me-e-ftohte/20%Monthly2019-03-25 11:44
https://www.informatat.com/ariana-grande-thyen-nje-tjeter-rekord-ne-spotify/20%Monthly2019-03-25 11:41
https://www.informatat.com/arrin-f-type-i-ri-kabrio-me-pamje-agresive-e-666-kuajfuqi/20%Monthly2019-03-25 11:39
https://www.informatat.com/sulmet-ne-zelanden-e-re-kryeministrja-merr-kete-vendim/20%Monthly2019-03-25 11:36
https://www.informatat.com/si-ta-nxisni-inteligjencen-e-femijeve/20%Monthly2019-03-25 11:33
https://www.informatat.com/cani-shperthen-ndaj-ronela-hajatit-eshte-kengetare-kot-fare-nuk-e-duroj-dot/20%Monthly2019-03-25 11:31
https://www.informatat.com/prokurorja-merita-bina-rugova-zgjidhet-anetare-e-kpk-se/20%Monthly2019-03-25 11:28
https://www.informatat.com/kosove-bullgari-cilen-skuader-e-favorizojne-bastoret/20%Monthly2019-03-25 11:21
https://www.informatat.com/shkarkohet-zv-ministrja-serbe-vesna-mikic/20%Monthly2019-03-25 14:22
https://www.informatat.com/nintendo-mund-te-lansoje-dy-modele-te-reja-switch-kete-vit/20%Monthly2019-03-25 11:11
https://www.informatat.com/netanyahu-takon-trumpin-ne-uashington/20%Monthly2019-03-25 11:08
https://www.informatat.com/rumania-zhvendos-ambasaden-ne-jerusalem/20%Monthly2019-03-25 11:00
https://www.informatat.com/vuciq-aktron-pak-qan-para-serbeve-ne-pervjetorin-e-bombardimeve/20%Monthly2019-03-25 10:55
https://www.informatat.com/britania-publikon-fotot-e-37-te-kerkuarve-per-grabitje-mes-tyre-3-shqiptare/20%Monthly2019-03-25 10:51
https://www.informatat.com/veseli-dhuna-ndaj-femijeve-dhe-ndaj-grave-nuk-duhet-toleruar-asnjehere/20%Monthly2019-03-25 10:49
https://www.informatat.com/mel-b-rrefen-se-ka-pasur-marredhenie-intime-me-geri-halliwell/20%Monthly2019-03-25 10:46
https://www.informatat.com/times-isis-po-pergatit-sulme-te-reja-ne-europe/20%Monthly2019-03-25 10:42
https://www.informatat.com/edhe-diana-ross-del-ne-mbrojtje-te-michael-jacksonit/20%Monthly2019-03-25 10:38
https://www.informatat.com/daka-partite-te-marrin-parasysh-integritetin-e-kandidateve-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-25 10:34
https://www.informatat.com/oneplus-7-duket-mahnitshem-ne-videon-e-re-konceptuale/20%Monthly2019-03-25 10:39
https://www.informatat.com/bombardimi-i-rfj-se-ishte-ilegal-franca-eshte-fajtore/20%Monthly2019-03-25 13:40
https://www.informatat.com/sipas-disa-shkencetareve-shume-shpejt-hipertensioni-do-te-trajtohet-vetem-me-nje-nderhyrje-kirurgjike/20%Monthly2019-03-25 10:21
https://www.informatat.com/shqiperia-kunder-andorres-per-ta-kthyer-shpresen-dhe-besimin/20%Monthly2019-03-25 10:18
https://www.informatat.com/arsyet-qe-zbehen-presionin-nderkombetar-per-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-03-25 10:15
https://www.informatat.com/thaci-tema-e-korrigjimit-te-kufijve-u-be-e-madhe-nga-mediat/20%Monthly2019-03-25 12:32
https://www.informatat.com/policia-shprehet-e-gatshme-per-ruajtjen-e-rendit-dhe-qetesise-gjate-ndeshjes-me-bullgarine/20%Monthly2019-03-25 10:08
https://www.informatat.com/paralajmerohet-shkycje-per-borxhlinjte-e-ujesjellesit/20%Monthly2019-03-25 10:04
https://www.informatat.com/bandat-britanike-fusin-droge-dhe-telefona-ne-burgje-permes-minjve-te-ngordhur/20%Monthly2019-03-25 10:02
https://www.informatat.com/kosove-bullgari-hapja-e-stadiumit-dhe-gjerat-qe-ndalohen-brenda-tij/20%Monthly2019-03-25 10:00
https://www.informatat.com/real-madrid-e-transferon-mbappen-vetem-nese-i-ploteson-keto-dy-kushte/20%Monthly2019-03-25 09:58
https://www.informatat.com/nderron-jete-kengetari-scott-walker/20%Monthly2019-03-25 09:55
https://www.informatat.com/kosova-ka-nevoje-per-investime-te-huaja/20%Monthly2019-03-25 09:53
https://www.informatat.com/musliu-kerkoi-shkarkimin-e-saj-reagon-zevendesministrja-serbe/20%Monthly2019-03-25 09:50
https://www.informatat.com/koci-martiret-e-familjes-kelmendi/20%Monthly2019-03-25 09:47
https://www.informatat.com/kerkohet-qe-hetimet-ne-telekom-te-nisin-nga-viti-2009/20%Monthly2019-03-25 09:44
https://www.informatat.com/aak-taksa-do-te-vazhdoje-derisa-te-vije-garancia-per-njohje/20%Monthly2019-03-25 09:40
https://www.informatat.com/real-madrid-e-gjen-zevendesuesin-e-kroos/20%Monthly2019-03-25 09:38
https://www.informatat.com/citaku-nderon-me-pritje-gjeneralin-wesley-clark-ne-20-vjetorin-e-bombardimeve-te-nato-s/20%Monthly2019-03-25 09:34
https://www.informatat.com/hetimi-per-lobimin-basha-paraqitet-ne-prokurori/20%Monthly2019-03-25 09:32
https://www.informatat.com/kocijanciq-kosova-ta-pezulloje-taksen/20%Monthly2019-03-25 11:17
https://www.informatat.com/keto-shenja-qe-zakonisht-i-injoroni-mund-te-jene-shenja-te-tumorit-ne-tru/20%Monthly2019-03-25 09:14
https://www.informatat.com/dialogu-i-deshtuar-nen-mandatin-e-mogherinit/20%Monthly2019-03-25 09:12
https://www.informatat.com/kryeministrja-britanike-organizon-takim-qe-mund-te-percaktoje-fatin-e-brexit-it/20%Monthly2019-03-25 09:10
https://www.informatat.com/rrokulliset-vetura-ne-zllakuqan-lendohet-nje-person/20%Monthly2019-03-25 09:08
https://www.informatat.com/zbulohet-kafka-nga-epoka-e-bronzit/20%Monthly2019-03-25 09:04
https://www.informatat.com/trump-kushtezohet-me-heqjen-e-njohjes-per-kosoven-nese-do-ta-carmatose-rusine/20%Monthly2019-03-25 09:01
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-perkujtim-te-masakres-ne-fshatrat-e-rahovecit-kriminelet-duhet-te-sillen-para-drejtesise/20%Monthly2019-03-25 08:56
https://www.informatat.com/opozita-thote-se-jemi-larg-nato-s/20%Monthly2019-03-25 08:52
https://www.informatat.com/74-vjecari-nga-gjilani-vdes-ne-nje-motel/20%Monthly2019-03-25 08:49
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-bullgarise-ne-kosove/20%Monthly2019-03-25 08:45
https://www.informatat.com/vdes-nje-85-vjecar-nga-plaget-e-zjarrit-ne-skenderaj/20%Monthly2019-03-25 08:43
https://www.informatat.com/shkencetaret-jane-gati-ta-zbulojne-metoden-per-largimin-e-kujtimeve-te-keqija/20%Monthly2019-03-25 08:39
https://www.informatat.com/formacioni-i-mundshem-i-kosoves-ndaj-bullgarise/20%Monthly2019-03-25 08:36
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-ndryshon-diskurs-akuzon-qeverine-per-komplote-ne-veri/20%Monthly2019-03-25 08:33
https://www.informatat.com/vetite-shendetesore-te-patateve-te-embla-te-afta-te-pengojne-dy-lloje-kanceri/20%Monthly2019-03-25 08:30
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-vdekjeve-ne-trafik-kuvendi-kerkohet-te-marre-pergjegjesi/20%Monthly2019-03-25 08:27
https://www.informatat.com/njihuni-me-piloten-qe-bombardoi-serbine-per-200-ore-pa-u-ndalur/20%Monthly2019-03-25 08:24
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-nis-hetime-per-drejtoret-e-larguar-ne-masht/20%Monthly2019-03-25 08:20
https://www.informatat.com/ne-20-vjetorin-e-sulmeve-ajrore-kosova-eshte-ende-larg-nato-s/20%Monthly2019-03-25 08:17
https://www.informatat.com/peticioni-per-shfuqizimin-e-ligjit-per-lojerat-e-fatit-sot-dorezohet-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-25 08:14
https://www.informatat.com/per-5-vjet-me-shume-se-170-mije-qytetare-leshuan-kosoven/20%Monthly2019-03-25 10:24
https://www.informatat.com/rruga-e-kosoves-drejt-nato-s-me-pengesa-politike/20%Monthly2019-03-25 10:11
https://www.informatat.com/drejtoret-e-klinikave-te-qkuk-se-ankohen-per-ndarjet-buxhetore/20%Monthly2019-03-25 08:03
https://www.informatat.com/taksa-mbetet-ne-plan-te-dyte-kerkohet-lufte-ndaj-korrupsionit/20%Monthly2019-03-25 09:29
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-neser-shi-dhe-bore/20%Monthly2019-03-25 07:53
https://www.informatat.com/probleme-me-alergjine-ndaj-polenit-keto-jane-ushqimet-qe-duhet-ti-shmangni/20%Monthly2019-03-24 15:51
https://www.informatat.com/veseli-falenderon-maqedonine-e-veriut-per-bashkepunimin-me-nato-n-ne-kohen-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-03-24 15:48
https://www.informatat.com/rajoni-mbyll-kazinote-ne-maqedonine-e-veriut-lulezojne/20%Monthly2019-03-24 15:45
https://www.informatat.com/tifozi-i-realit-ia-kerkon-autografin-ronaldo-e-tall-keq-a-ske-fanelle-te-juventusit/20%Monthly2019-03-24 15:43
https://www.informatat.com/perfundon-kupa-evropiane-e-xhudos-driton-kuka-ka-nje-mesazh-per-federaten-greke/20%Monthly2019-03-24 15:37
https://www.informatat.com/kryepolici-i-serbise-do-ti-mbrojme-serbet-e-kosoves-situata-eshte-e-nderlikuar/20%Monthly2019-03-24 15:33
https://www.informatat.com/liverpool-e-do-yllin-qe-kushton-100-milione-euro/20%Monthly2019-03-24 15:28
https://www.informatat.com/tritol-makines-se-43-vjecarit-ne-kruje/20%Monthly2019-03-24 15:25
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-viktimave-ne-afriken-jugore-pas-ciklonit/20%Monthly2019-03-24 15:22
https://www.informatat.com/jashari-24-marsi-eshte-kujtim-per-uck-ne-dhe-nato-ne/20%Monthly2019-03-24 15:19
https://www.informatat.com/lista-esenciale-e-barnave-nuk-u-revidua-qe-nga-viti-2012/20%Monthly2019-03-24 15:17
https://www.informatat.com/mitrovica-mban-seance-solemne-kushtuar-atdhetareve-latif-berisha-dhe-agim-hajrizi/20%Monthly2019-03-24 15:12
https://www.informatat.com/pese-milione-nenshkrime-ne-peticionin-per-mbetjen-e-britanise-se-madhe-ne-be/20%Monthly2019-03-24 15:08
https://www.informatat.com/drashkoviq-e-di-shkakun-e-bombardimeve-se-dinte-se-civile-te-vrare-shqiptare-varroseshin-neper-serbi/20%Monthly2019-03-24 15:04
https://www.informatat.com/i-moshuari-shqiptar-rrefen-per-momentet-kur-hajdutet-i-hyne-ne-shtepi/20%Monthly2019-03-24 15:00
https://www.informatat.com/dhuna-ne-familje-shenon-rritje-kryesisht-grate-cak-i-sulmit/20%Monthly2019-03-24 14:57
https://www.informatat.com/lutja-e-rugoves-dhe-besa-e-blair-it/20%Monthly2019-03-24 14:54
https://www.informatat.com/aksident-ne-vushtrri-lendohen-pese-persona/20%Monthly2019-03-24 14:51
https://www.informatat.com/shesheli-djeg-flamujt-e-nato-s-dhe-be-se-ne-20-vjetorin-e-bombardimeve/20%Monthly2019-03-24 14:49
https://www.informatat.com/citaku-sot-dhe-cdo-dite-do-ti-jemi-mirenjohese-nato-s/20%Monthly2019-03-24 14:34
https://www.informatat.com/ja-sa-kishin-kushtuar-bombardimet-e-nato-s-ndaj-caqeve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-03-24 14:32
https://www.informatat.com/haradinaj-epopeja-e-dukagjinit-dhe-24-marsi-bene-kthese-historike-te-populli-shqiptar/20%Monthly2019-03-24 14:23
https://www.informatat.com/familja-e-protestueses-se-lenduar-padit-shtetin-francez/20%Monthly2019-03-24 14:18
https://www.informatat.com/te-pakten-13-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-ne-afganistan/20%Monthly2019-03-24 14:16
https://www.informatat.com/njeriu-i-putinit-ne-krye-te-qendres-ruse-ne-nish/20%Monthly2019-03-24 14:07
https://www.informatat.com/irenej-rusia-do-te-ndihmoje-ta-ruajme-jerusalemin-tone-kosoven/20%Monthly2019-03-25 08:11
https://www.informatat.com/keto-jane-6-frutat-qe-ju-ndihmojne-te-humbni-peshe/20%Monthly2019-03-24 14:00
https://www.informatat.com/ministria-e-zhvillimit-rajonal-ndan-7-mije-euro-per-telefona/20%Monthly2019-03-24 13:54
https://www.informatat.com/durmishaj-i-bashkohet-greqise-pasi-refuzoi-shqiperine/20%Monthly2019-03-24 13:48
https://www.informatat.com/de-biasi-deshiron-te-kthehet/20%Monthly2019-03-24 13:45
https://www.informatat.com/al-jazeera-histori-te-njerezve-te-ndryshem-rreth-momentit-kur-bombardoi-nato/20%Monthly2019-03-24 13:32
https://www.informatat.com/vetem-30-perqind-e-zyrtareve-te-larte-deklaruan-pasurine/20%Monthly2019-03-24 13:29
https://www.informatat.com/zidane-synon-edhe-nje-perfundim-tjeter-historik-te-sezonit/20%Monthly2019-03-24 13:26
https://www.informatat.com/cila-do-te-jete-paga-e-mbappes-ne-real-madrid-nese-transferohet-kete-vere/20%Monthly2019-03-24 13:22
https://www.informatat.com/veseli-lavdi-deshmoreve-te-betejave-te-dukagjinit/20%Monthly2019-03-24 13:15
https://www.informatat.com/vdes-spiuni-izraelit-qe-e-kishte-zene-arkitektin-e-holokaustit/20%Monthly2019-03-24 13:13
https://www.informatat.com/keshilltari-i-kryeministrit-flet-per-taksen-dhe-presionin/20%Monthly2019-03-24 13:00
https://www.informatat.com/erdogani-i-quan-armiq-te-islamit-pirin-hahnin-dhe-mogherinin/20%Monthly2019-03-24 12:54
https://www.informatat.com/shkurti-i-mbare-i-eksporteve-te-shqiperise-ne-kosove/20%Monthly2019-03-24 12:51
https://www.informatat.com/si-te-flasesh-me-femijen-per-intimitetin-dhe-drogen/20%Monthly2019-03-24 12:48
https://www.informatat.com/makaronat-nuk-te-shendoshin-jane-te-mire-per-shendetin/20%Monthly2019-03-24 12:41
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-mes-te-aeroportit-27-vjecari-e-pabesueshme-se-cka-kishte-futur-ne-valixhe/20%Monthly2019-03-24 12:39
https://www.informatat.com/termeti-i-la-ne-cader-banoret-e-fshatrave-te-selenices-nuk-kane-marre-demshperblimet/20%Monthly2019-03-24 12:28
https://www.informatat.com/si-erdhi-vendimi-qe-nato-te-sulmoje-serbine-me-24-mars-1999/20%Monthly2019-03-25 08:08
https://www.informatat.com/dua-i-uron-ditelindjen-te-dashurit-me-nje-fotografi-te-vecante/20%Monthly2019-03-24 12:21
https://www.informatat.com/jashari-kerkon-qe-shqiptaret-te-jene-te-bashkuar-cdo-dite-jo-vetem-ne-pervjetore/20%Monthly2019-03-24 12:14
https://www.informatat.com/haradinaj-ta-bejme-kosoven-tonen-keshtu-i-nderojme-brezat-qe-u-flijuan-per-liri/20%Monthly2019-03-24 12:07
https://www.informatat.com/intervista-e-bernard-challandes-per-uefa-jam-i-ngazellyer-qe-do-te-luajme-kunder-ekipeve-me-te-forta/20%Monthly2019-03-24 12:03
https://www.informatat.com/4-llojet-e-bimeve-me-superfuqi-qe-pastrojne-ajrin-e-shtepise-menjehere/20%Monthly2019-03-24 11:59
https://www.informatat.com/ava-max-ndan-me-fansat-prapaskenat-e-xhirimeve-te-so-am-i/20%Monthly2019-03-24 11:55
https://www.informatat.com/10-perimet-qe-rriten-me-lehte/20%Monthly2019-03-24 11:52
https://www.informatat.com/njoftim-i-rendesishem-per-qytetaret-qe-kane-parkuar-veturat-afer-stadiumit-fadil-vokrri/20%Monthly2019-03-24 11:48
https://www.informatat.com/thaci-mbeshtetjen-e-nderkombetareve-duhet-ta-ruajme-si-syte-e-ballit/20%Monthly2019-03-24 11:45
https://www.informatat.com/nje-nga-fjalimet-me-te-fuqishme-kunder-millosheviqit-ne-kosove-nga-bernie-sanders-me-1999/20%Monthly2019-03-24 11:33
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-barces-pushtojne-amsterdamin-pritet-marreveshja-per-de-ligt/20%Monthly2019-03-24 11:25
https://www.informatat.com/limaj-epopeja-e-dukagjinit-fillimi-i-zgjerimit-te-madh-te-luftes-se-uck-se/20%Monthly2019-03-24 11:22
https://www.informatat.com/thaci-shkon-per-ngushellime-te-familja-hoxha/20%Monthly2019-03-24 11:15
https://www.informatat.com/ambasadat-e-perendimit-ne-beograd-e-perkujtojne-24-marsin-e-1999-shit/20%Monthly2019-03-24 11:12
https://www.informatat.com/gold-ag-uron-kryeministrin-per-epopene-e-dukagjinit/20%Monthly2019-03-24 11:07
https://www.informatat.com/kurti-nga-intervenimi-i-nato-s-u-godit-dhe-u-dorezua-serbia/20%Monthly2019-03-25 07:55
https://www.informatat.com/pejani-e-plagos-djalin-e-tij/20%Monthly2019-03-24 10:57
https://www.informatat.com/mos-e-perdorni-telefonin-gjate-vozitjes-do-te-gjobiteni/20%Monthly2019-03-24 10:54
https://www.informatat.com/iu-digjet-shtepia-nga-oxhaku-10-femijet-pa-prinder-mbesin-pa-kulm-mbi-koke/20%Monthly2019-03-24 10:51
https://www.informatat.com/ffk-njofton-tifozet-keto-gjera-ndalohen-ne-stadium-kjo-eshte-ora-kur-hapen-dyert/20%Monthly2019-03-24 10:46
https://www.informatat.com/veseli-kosova-perjetesisht-mirenjohese-ndaj-nato-s-shba-se-dhe-botes-demokratike/20%Monthly2019-03-24 10:44
https://www.informatat.com/filloni-diten-me-keto-ushqime-te-shendetshme/20%Monthly2019-03-24 10:39
https://www.informatat.com/juventus-dorezohet-per-de-ligt-lojtari-drejt-camp-nou/20%Monthly2019-03-24 10:37
https://www.informatat.com/kalifati-i-isis-ra-por-rreziku-ekziston-ende/20%Monthly2019-03-24 10:35
https://www.informatat.com/macja-ngec-brenda-qeses-se-ushqimit-por-cili-eshte-veprimi-i-saj/20%Monthly2019-03-24 10:31
https://www.informatat.com/volkswageni-me-elektrifikim-i-gezon-ambientalistet-duhet-bindur-investitoret/20%Monthly2019-03-24 10:27
https://www.informatat.com/swedish-nomad-15-plazhet-me-te-bukura-ne-shqiperi-qe-duhen-vizituar-gjate-2019/20%Monthly2019-03-24 10:24
https://www.informatat.com/del-ne-skene-nje-emer-i-ri-per-ta-marre-kombetaren-e-shqiperise-pasi-reja-refuzoi/20%Monthly2019-03-24 10:21
https://www.informatat.com/sot-20-vjet-kujtime-te-shqiptareve-qe-lobonin-ato-dite-ne-washington/20%Monthly2019-03-24 10:18
https://www.informatat.com/sot-luhet-super-ndeshja-holande-gjermani-statistikat-favorizojne-tulipanet-e-koeman/20%Monthly2019-03-24 10:12
https://www.informatat.com/flet-agjenti-i-cutrone-a-po-largohet-lojtari-nga-milan/20%Monthly2019-03-24 10:09
https://www.informatat.com/shqiperia-terhiqet-nga-marreveshja-per-heqje-te-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2019-03-24 14:09
https://www.informatat.com/kosnett-shba-mbeshteti-nato-n-per-ti-dhene-fund-spastrimit-etnik-ne-kosove-nga-regjimi-i-millosheviqit/20%Monthly2019-03-24 10:00
https://www.informatat.com/gerrard-eshte-gjithmone-ndjenje-speciale-te-luash-ne-anfield/20%Monthly2019-03-24 09:53
https://www.informatat.com/intervenimi-i-nato-s-78-ditet-clirimit/20%Monthly2019-03-24 09:51
https://www.informatat.com/vetura-perplaset-me-trenin-lendohet-nje-person/20%Monthly2019-03-24 09:48
https://www.informatat.com/majko-tregon-telefonaten-qe-mori-nga-amerikanet-pas-perfundimit-te-bombardimeve/20%Monthly2019-03-24 09:45
https://www.informatat.com/kim-dhe-kanye-shesin-kepucet-e-tyre-ne-rruge-parate-i-dhurojne-per-bamiresi/20%Monthly2019-03-24 09:39
https://www.informatat.com/pacolli-mirenjohes-per-jete-nato-s/20%Monthly2019-03-24 09:34
https://www.informatat.com/ja-kush-mund-ta-lexoje-fjalekalimin-tuaj-ne-facebook/20%Monthly2019-03-24 09:29
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-masive-ne-serbi/20%Monthly2019-03-24 12:25
https://www.informatat.com/kengetarja-e-njohur-djemte-jane-te-padobishem-derisa-te-behen-33-vjec/20%Monthly2019-03-24 09:21
https://www.informatat.com/duka-shpjegon-arsyet-e-shkarkimit-te-panuccit/20%Monthly2019-03-24 09:17
https://www.informatat.com/bbc-me-reportazh-per-20-vjetorin-e-sulmeve-te-nato-s-permenden-krimet-e-forcave-serbe/20%Monthly2019-03-24 09:14
https://www.informatat.com/shkon-ne-700-numri-i-te-vdekurve-nga-cikloni-idai-ne-jug-te-afrikes/20%Monthly2019-03-24 08:59
https://www.informatat.com/kengetari-vret-veten-gjate-xhirimeve-te-klipit-muzikor/20%Monthly2019-03-24 08:56
https://www.informatat.com/mesazhi-inspirues-i-barak-obames-per-fejesen-e-jennifer-lopez/20%Monthly2019-03-24 08:54
https://www.informatat.com/naomi-campbell-dhe-liam-payne-bejne-publike-lidhjen/20%Monthly2019-03-24 08:50
https://www.informatat.com/durresi-mirepret-turiste-te-shumte-pa-nisur-ende-sezoni/20%Monthly2019-03-24 08:47
https://www.informatat.com/tyson-fury-konfirmon-kundershtarin-e-radhes/20%Monthly2019-03-24 08:44
https://www.informatat.com/nje-person-lendohet-nga-rryma-ne-vendin-e-punes-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-24 08:41
https://www.informatat.com/kontrabandohen-dy-lope-dhe-dy-vica-nga-maqedonia/20%Monthly2019-03-24 08:38
https://www.informatat.com/kurat-per-bajamet-e-acaruara/20%Monthly2019-03-24 08:32
https://www.informatat.com/londer-zhvillohet-marshimi-me-i-madh-ne-histori-kunder-brexit-it/20%Monthly2019-03-24 08:30
https://www.informatat.com/21-vjetori-i-epopese-se-dukagjinit/20%Monthly2019-03-24 08:28
https://www.informatat.com/perse-cdo-dite-duhet-te-zgjoheni-shume-heret-ne-mengjes/20%Monthly2019-03-24 08:25
https://www.informatat.com/harresa-eshte-shenje-e-inteligjences-se-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-24 08:23
https://www.informatat.com/anijes-norvegjeze-i-shfaqen-probleme-ne-motor-1300-njerez-terhiqen-me-helikoptere/20%Monthly2019-03-24 08:20
https://www.informatat.com/kosova-mund-te-eksportoje-teknologji-informative-para-resurseve-natyrore/20%Monthly2019-03-24 08:36
https://www.informatat.com/psd-i-jep-voten-ldk-se-e-vv-se-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-03-24 08:14
https://www.informatat.com/zyrtari-i-natos-bombardimi-ndjenje-deshperimi-dhe-lehtesimi/20%Monthly2019-03-24 08:12
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-sulmon-gruan/20%Monthly2019-03-24 08:09
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-24 08:06
https://www.informatat.com/ne-20-vjetorin-e-renies-mustafa-perkujton-veprimtaret-latif-berisha-dhe-agim-hajrizi/20%Monthly2019-03-24 08:03
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-bombardimet-e-nato-s/20%Monthly2019-03-24 10:06
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-java-e-ardhshme-ftohte-dhe-me-shi-e-bore/20%Monthly2019-03-24 07:52
https://www.informatat.com/rrograek-e-quan-racist-sulmin-ne-peje-kerkon-nga-drejtesia-te-marre-masa/20%Monthly2019-03-23 18:24
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-ushtaret-e-rene-te-kfor-it/20%Monthly2019-03-23 10:52
https://www.informatat.com/opozita-nuk-e-rrezikon-koalicionin-qeverises/20%Monthly2019-03-24 09:24
https://www.informatat.com/dy-dekada-nga-bombardimet-e-shpetimit/20%Monthly2019-03-23 10:43
https://www.informatat.com/haradinaj-publikon-letren-derguar-stoltenberg-ut/20%Monthly2019-03-23 10:39
https://www.informatat.com/kurti-serbia-ka-mbetur-e-njejta-si-para-30-vitesh/20%Monthly2019-03-24 08:11
https://www.informatat.com/mjeket-rekomandojne-qytetaret-te-vaksinohen/20%Monthly2019-03-23 10:23
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-te-miturit-qe-u-ther-per-vdekje-ne-zvicer/20%Monthly2019-03-23 10:17
https://www.informatat.com/haradinajn-per-der-spiegel-godet-bene-dhe-mogherinin-qe-po-deshton-me-kosoven/20%Monthly2019-03-24 07:56
https://www.informatat.com/haradinaj-me-ligjin-e-ri-ndalohen-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-22 15:46
https://www.informatat.com/ne-gjermani-arrestohen-10-persona-dyshohen-se-planifikuan-nje-sulm-terrorist-islamik/20%Monthly2019-03-22 15:32
https://www.informatat.com/guvernatori-mehmeti-takon-zyrtaret-e-berzh-it/20%Monthly2019-03-22 15:22
https://www.informatat.com/haradinaj-do-te-ndertojme-rruge-e-ura-sepse-ajo-eshte-detyra-jone/20%Monthly2019-03-22 15:19
https://www.informatat.com/fatos-nano-konfirmon-pjesemarrjen-ne-kongresin-e-ps-se/20%Monthly2019-03-22 15:16
https://www.informatat.com/molliqaj-i-psd-se-pergezon-ldk-ne-per-propozimin-e-rezolutes-per-kazinote/20%Monthly2019-03-22 15:15
https://www.informatat.com/morena-taraku-spitali-qe-beri-pazar-me-shendetin-e-babit-tim/20%Monthly2019-03-22 15:13
https://www.informatat.com/mpj-shenon-pervjetorin-e-nderhyrjes-humanitare-te-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-03-22 15:06
https://www.informatat.com/gjate-shkurtit-kosova-eksportoi-mallra-me-vlere-24-milione-euro-ndersa-importi-2327-milione-euro/20%Monthly2019-03-22 15:04
https://www.informatat.com/ne-te-gjitha-xhamite-e-kosoves-ligjerata-e-xhumase-i-eshte-kushtuar-masakres-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-22 15:02
https://www.informatat.com/prodhohet-sprej-antidepresiv-qe-trajton-cdo-lloj-depresioni/20%Monthly2019-03-22 14:59
https://www.informatat.com/nente-menyra-te-mira-per-te-ulur-fyerjen-e-stomakut/20%Monthly2019-03-22 14:56
https://www.informatat.com/perse-gerhasin-femijet-ne-gjume/20%Monthly2019-03-22 14:52
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-rrefen-si-i-mbijetoi-problemeve-ne-tru/20%Monthly2019-03-22 14:50
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-carino-lady-gaga-nis-nje-romance-te-re/20%Monthly2019-03-22 14:45
https://www.informatat.com/perplasen-dy-autobuse-mbi-60-te-vdekur/20%Monthly2019-03-22 14:42
https://www.informatat.com/prishtines-se-shpejti-i-shtohet-edhe-nje-qender-e-mjekesise-familjare/20%Monthly2019-03-22 14:40
https://www.informatat.com/mandatet-e-deputeteve-e-kthyen-listen-serbe-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-22 14:37
https://www.informatat.com/dietologet-rekomandojne-kete-pije-per-te-hequr-kalorite-shendetshem/20%Monthly2019-03-22 14:34
https://www.informatat.com/a-do-te-jete-foshnja-mbreterore-femer-ne-britani-nisin-bastet/20%Monthly2019-03-22 14:30
https://www.informatat.com/pajtohen-kylie-dhe-travis/20%Monthly2019-03-22 14:28
https://www.informatat.com/bardosh-pak-gjasa-per-nje-marreveshje-kosove-serbi-me-2019/20%Monthly2019-03-22 14:25
https://www.informatat.com/kjo-eshte-agjenda-para-ndeshjes-kosove-bullgari/20%Monthly2019-03-22 14:18
https://www.informatat.com/tagliafico-mirepret-interesimin-e-barcelones/20%Monthly2019-03-22 14:19
https://www.informatat.com/lichtsteiner-shqyrton-mundesine-e-largimit-nga-arsenal/20%Monthly2019-03-22 14:14
https://www.informatat.com/mediat-daneze-i-shpetuam-poshterimit/20%Monthly2019-03-25 08:36
https://www.informatat.com/osmani-lojerat-e-fatit-shkaktar-i-divorceve-dhe-prishjes-se-vellezerve-mes-vete-ne-kosove/20%Monthly2019-03-22 14:09
https://www.informatat.com/zeka-tani-e-mora-vesh-se-si-xhavit-haliti-i-ka-bere-milionat/20%Monthly2019-03-22 14:06
https://www.informatat.com/kosova-ne-forumin-e-gjashte-vjetor-per-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2019-03-22 14:02
https://www.informatat.com/varroset-nena-e-heroit-edmond-hoxha/20%Monthly2019-03-22 14:00
https://www.informatat.com/hoxhaj-qeveria-e-ka-prioritet-krijimin-e-vendeve-te-punes/20%Monthly2019-03-22 13:56
https://www.informatat.com/kmdlnj-mbyllja-e-kazinove-nuk-eshte-zgjidhje-per-uljen-e-kriminalitetit/20%Monthly2019-03-22 13:54
https://www.informatat.com/jamie-shea-intervenimi-i-nato-s-kunder-jugosllavise-ishte-i-domosdoshem/20%Monthly2019-03-22 13:50
https://www.informatat.com/furrtare-shqiptare-ne-serbi-kercenohen-me-debim-dergohen-ne-stacionin-e-policise/20%Monthly2019-03-22 13:47
https://www.informatat.com/mbahet-simpoziumi-ekonomik-france-kosove/20%Monthly2019-03-22 13:45
https://www.informatat.com/haci-i-tronditur-per-vrasjen-e-shtatevjecarit-kosovar-ne-zvicer/20%Monthly2019-03-22 13:43
https://www.informatat.com/veseli-shtatevjecari-kosovar-u-vra-mizorisht-ne-zvicer-bashkendjej-me-dhimbjen-e-familjareve/20%Monthly2019-03-22 13:41
https://www.informatat.com/vetevendosje-prona-publike-punetoret-e-partise/20%Monthly2019-03-22 13:38
https://www.informatat.com/hamza-asnje-kazino-ne-kosove-nuk-eshte-e-licencuar/20%Monthly2019-03-22 14:24
https://www.informatat.com/miratohet-rezoluta-per-ndalimin-e-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-03-22 15:24
https://www.informatat.com/veseli-boll-i-kemi-mashtruar-qytetaret/20%Monthly2019-03-22 11:44
https://www.informatat.com/hamza-qeveria-do-te-respektoje-vendimin-qe-do-ta-marre-kuvendi-per-mbylljen-e-kazinove/20%Monthly2019-03-22 11:41
https://www.informatat.com/brnabiq-perendimi-gaboi-kur-e-bombardoi-jugosllavine/20%Monthly2019-03-22 11:39
https://www.informatat.com/kosova-eshte-shtet-i-pavarur-na-pelqeu-ose-jo-mos-te-harrohen-krimet-e-serbise-atje-thote-shkrimtari-serb-arsenijeviq/20%Monthly2019-03-22 11:37
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-qe-kreu-vjedhje-te-rende-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-22 11:34
https://www.informatat.com/kfor-i-i-quan-te-rrezikshme-per-situaten-lajmet-e-rreme-te-drecuni/20%Monthly2019-03-22 11:32
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ka-permbushur-zotimet-e-saj-per-energjine/20%Monthly2019-03-22 11:30
https://www.informatat.com/lavrov-platforma-e-kosoves-per-bisedime-eshte-ultimatum-per-njohje-nga-serbia-pas-i-qendron-shba-ja/20%Monthly2019-03-22 11:25
https://www.informatat.com/policia-ne-aksion-neper-tere-vendin-cak-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-22 11:22
https://www.informatat.com/konjufca-koncept-dokumenti-i-qeverise-per-lojerat-e-fatit-i-mjerueshem-dhe-skandaloz-ai-duhet-te-hiqet/20%Monthly2019-03-22 13:50
https://www.informatat.com/hoti-duhet-marre-fund-mentaliteti-politik-qe-favorizon-kazinot-dhe-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-22 11:06
https://www.informatat.com/seanca-e-jashtezakonshme-per-kazinote-shtyn-raportimin-e-drejtorit-te-policise-ne-komisionin-per-siguri/20%Monthly2019-03-22 10:39
https://www.informatat.com/kdi-1671-mungesa-te-deputeteve-ne-seanca-e-komisione-ne-2018-en/20%Monthly2019-03-22 10:35
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-dy-policeve-kufitare-per-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2019-03-22 10:33
https://www.informatat.com/protesta-ne-tirane-policia-procedon-29-persona/20%Monthly2019-03-22 10:32
https://www.informatat.com/inspektorati-farmaceutik-sekuestron-barna-ilegale/20%Monthly2019-03-22 10:29
https://www.informatat.com/popoviq-serbia-te-kerkoje-seance-urgjente-te-keshillit-te-sigurimit-mbi-kosoven/20%Monthly2019-03-22 10:25
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-nga-qeveria-mbylljen-e-menjehershme-te-kazinove-dhe-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-03-22 10:23
https://www.informatat.com/cela-mustafes-do-kalojne-dekada-e-shekuj-pa-ndryshim-kufiri-mes-kosoves-e-malit-te-zi/20%Monthly2019-03-22 09:30
https://www.informatat.com/aurela-gace-e-vlereson-larte-tunen-kur-behen-pune-te-tilla-duhet-ti-vleresojme-me-dashuri/20%Monthly2019-03-22 09:25
https://www.informatat.com/jessie-e-di-qe-kam-celulit/20%Monthly2019-03-22 09:22
https://www.informatat.com/sbashk-kategorikisht-kunder-zevendesimit-te-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-03-22 09:17
https://www.informatat.com/mbi-97-per-qind-e-kerkesave-per-azil-te-kosovareve-refuzohen/20%Monthly2019-03-22 11:05
https://www.informatat.com/mobilizohet-suhareka-per-nje-dite-4-mije-nenshkrime-per-mbylljen-e-kazinove/20%Monthly2019-03-22 09:04
https://www.informatat.com/drejtori-i-policise-raporton-para-komisionit/20%Monthly2019-03-22 09:00
https://www.informatat.com/gjashte-muaj-deputet-rezerve/20%Monthly2019-03-22 08:56
https://www.informatat.com/te-rinjte-shqiptare-as-nuk-punojne-as-nuk-shkollohen/20%Monthly2019-03-22 08:53
https://www.informatat.com/sot-nisin-punimet-ne-rrugen-nacionale-prishtine-mitrovice/20%Monthly2019-03-22 08:50
https://www.informatat.com/kryemadhi-me-meten-bej-dashuri-jo-politike/20%Monthly2019-03-22 08:49
https://www.informatat.com/ulja-e-nivelit-te-korrupsionit-sfide-per-institucionet-gjyqesore/20%Monthly2019-03-22 08:46
https://www.informatat.com/klinika-e-qkuk-se-punon-me-aparature-qe-i-ka-skaduar-afati-para-tri-dekadave/20%Monthly2019-03-22 08:43
https://www.informatat.com/bqk-ekonomia-e-kosoves-do-te-rritet-ne-4-4/20%Monthly2019-03-22 08:40
https://www.informatat.com/detaje-nga-vrasja-e-7-vjecarit-kosovar-ne-zvicer-nga-nje-75-vjecar/20%Monthly2019-03-22 08:38
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-ujit/20%Monthly2019-03-22 08:33
https://www.informatat.com/temperaturat-ne-shqiperi-sot-shkojne-deri-ne-25-grade/20%Monthly2019-03-22 08:34
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-temperatura-deri-me-16-grade/20%Monthly2019-03-22 08:29
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-perkrah-mbylljen-e-kazinove/20%Monthly2019-03-22 11:23
https://www.informatat.com/seance-te-jashtezakonshme-per-kazinote-dhe-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-22 10:22
https://www.informatat.com/kosova-e-ka-barazuar-2-2-me-danimarken-2-1-midis-stadiumit-fadil-vokri/20%Monthly2019-03-22 09:08
https://www.informatat.com/osmani-i-tregon-arsyet-pse-duhet-te-mbyllen-lojrat-e-fatit-ne-kosove/20%Monthly2019-03-22 08:25
https://www.informatat.com/donika-kadaj-i-gjen-pune-motres-ne-ministri-te-mbrojtjes-si-perkthyese-e-gjuhes-serbe/20%Monthly2019-03-21 15:49
https://www.informatat.com/shba-mund-te-pezulloje-dorezimin-e-avioneve-f-35-turqise/20%Monthly2019-03-21 15:45
https://www.informatat.com/sulmohen-pese-xhami-ne-birmingham/20%Monthly2019-03-21 15:41
https://www.informatat.com/neser-seance-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-22 08:21
https://www.informatat.com/ask-publikon-disa-fakte-per-mjedisin-ne-kosove/20%Monthly2019-03-21 15:30
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-e-nje-35-vjecareje-nga-gjakova/20%Monthly2019-03-21 15:26
https://www.informatat.com/vdes-18-vjecarja-plagosen-8-persona/20%Monthly2019-03-21 15:23
https://www.informatat.com/uefa-merr-vendim-per-ronaldon/20%Monthly2019-03-21 15:19
https://www.informatat.com/ska-post-per-astrit-haraqine-ne-qeveri/20%Monthly2019-03-21 15:16
https://www.informatat.com/ngrohja-globale-zbulon-anen-e-erret-te-everestit/20%Monthly2019-03-21 15:12
https://www.informatat.com/lendohet-messi-para-ndeshjes-miqesore-argjentine-venezuele/20%Monthly2019-03-21 15:09
https://www.informatat.com/bahtiri-be-ja-po-e-kolonizon-veriun-me-serbe-nga-bosnja-e-kroacia/20%Monthly2019-03-21 15:00
https://www.informatat.com/ukraina-konfiskon-257-kilograme-droge-te-fshehur-ne-dergesa-te-bananeve/20%Monthly2019-03-21 14:57
https://www.informatat.com/kryeqyteti-i-kazakistanit-do-te-quhet-si-ish-presidenti-i-vendit-nursultan/20%Monthly2019-03-21 14:55
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-qe-shkaktojne-akne/20%Monthly2019-03-21 14:52
https://www.informatat.com/dardanet-jane-gati-per-fitore/20%Monthly2019-03-21 14:48
https://www.informatat.com/zbuloi-hyrjen-sekrete-te-arit-te-shtetit-por-nuk-mori-asnje-monedhe/20%Monthly2019-03-21 14:45
https://www.informatat.com/beni-aktivitet-fizik-vetem-30-minuta-gjate-dites-dhe-keto-do-te-jene-rezultatet/20%Monthly2019-03-21 14:35
https://www.informatat.com/oconnell-mbeshtesim-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-03-21 14:33
https://www.informatat.com/specialja-vazhdon-gjahun-paralajmerohen-ftesa-te-reja-per-intervistim/20%Monthly2019-03-21 14:31
https://www.informatat.com/james-corden-perseri-prezantues-ne-ceremonine-e-cmimeve-tony/20%Monthly2019-03-21 14:28
https://www.informatat.com/vuciq-vonesat-ne-bisedimet-me-kosoven-mund-ti-vene-zjarrin-ballkanit/20%Monthly2019-03-21 14:23
https://www.informatat.com/luanes-i-vdes-nje-fanse-ajo-ndan-dhembjen-ne-instagram/20%Monthly2019-03-21 14:20
https://www.informatat.com/justin-bieber-bleu-ville-luksoze-ne-vlere-prej-8-5-miliard-dollare-per-hailey-baldwin/20%Monthly2019-03-21 14:17
https://www.informatat.com/mediat-nga-presheva-tanket-serbe-i-afrohen-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2019-03-21 14:15
https://www.informatat.com/se-paku-gjashte-te-vrare-nga-sulmi-ne-kabul-isis-mori-pergjegjesine/20%Monthly2019-03-21 14:12
https://www.informatat.com/psd-ja-paralajmeron-komision-hetimor-per-qeverine-ne-lidhje-me-punesimet-familjare/20%Monthly2019-03-21 14:09
https://www.informatat.com/sdogji-mandatin-myslym-murrizi-ka-nje-kerkese-per-deputetet-e-rinj/20%Monthly2019-03-21 14:02
https://www.informatat.com/nderrimi-i-strukturave-ne-ldk-e-ne-pdk-percakton-fatin-e-tyre/20%Monthly2019-03-21 13:52
https://www.informatat.com/burgoset-modelja-e-famshme-u-kap-me-afro-9-kg-heroine/20%Monthly2019-03-21 13:49
https://www.informatat.com/be-reagon-per-kercenimet-e-serbise-per-nderhyrje-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-03-21 13:45
https://www.informatat.com/apple-ka-perditesuar-linjen-imac-me-specifika-te-avansuara/20%Monthly2019-03-21 12:02
https://www.informatat.com/anetarja-e-re-e-familjes-mbreterore-do-jete-princeshe/20%Monthly2019-03-21 11:59
https://www.informatat.com/nis-peticioni-kunder-shfuqizimit-te-ligjit-per-lojerat-e-fatit-ne-suhareke/20%Monthly2019-03-21 11:55
https://www.informatat.com/franca-ne-nuk-jemi-per-apo-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-03-21 11:52
https://www.informatat.com/ministri-demiri-thote-se-zyrtaret-e-aak-se-e-familjaret-e-tyre-jane-punesuar-me-merite/20%Monthly2019-03-21 11:50
https://www.informatat.com/konjufca-deklaratat-e-haradinajt-vertetuan-qe-kosova-humbi-8200-hektare/20%Monthly2019-03-21 15:38
https://www.informatat.com/jovanoviq-vendimi-per-karaxhiqin-te-jete-nje-mesim-dhe-reflektim-per-serbine-karshi-politikave-te-cmendura-te-viteve-90/20%Monthly2019-03-21 15:30
https://www.informatat.com/johnny-depp-lendohet-ne-xhirime-te-filmit-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-03-21 11:37
https://www.informatat.com/audi-tt-mund-te-kthehet-ne-nje-makine-elektrike-sportive/20%Monthly2019-03-21 11:34
https://www.informatat.com/militante-te-pd-sulmojne-forcat-e-policise-me-gure-nga-tarraca-e-selise-blu/20%Monthly2019-03-21 11:33
https://www.informatat.com/argjentina-do-te-vazhdoje-te-jete-ne-anen-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-03-21 11:27
https://www.informatat.com/dy-luge-caji-nga-ky-ushqim-ne-dite-dhe-truri-juaj-do-te-funksionoje-60-me-shume/20%Monthly2019-03-21 11:25
https://www.informatat.com/komf-apelon-ne-diten-nderkombetare-te-sindromes-down/20%Monthly2019-03-21 11:23
https://www.informatat.com/mkrs-ja-perkrah-sportiste-e-trajnere-ne-shumen-mbi-70-mije-euro/20%Monthly2019-03-21 11:15
https://www.informatat.com/kosova-danimarka-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2019-03-21 11:14
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-malit-te-zi-kemi-brenga-per-idene-e-korrigjimit-te-kufirit/20%Monthly2019-03-21 11:11
https://www.informatat.com/kompania-qe-u-debua-nga-komuna-e-vlores-gjen-terren-ne-komunen-e-prishtines/20%Monthly2019-03-21 11:08
https://www.informatat.com/cizhov-caktimi-i-kufirit-kosove-serbi-mund-te-kete-sukses-por-do-te-krijonte-precedent/20%Monthly2019-03-21 11:05
https://www.informatat.com/luka-modric-shpallet-atleti-me-i-mire-per-vitin-2018/20%Monthly2019-03-21 11:02
https://www.informatat.com/sulm-ne-xhamine-e-anglise-imami-i-lutet-policise-ti-mbroje-myslimanet/20%Monthly2019-03-21 10:59
https://www.informatat.com/veseli-takon-kryediplomatin-malazez-flasin-per-forcimin-e-bashkepunimit-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-03-21 10:56
https://www.informatat.com/selimi-heqja-e-takses-do-ta-kthente-kosoven-ne-pozicion-edhe-me-te-keq/20%Monthly2019-03-21 10:51
https://www.informatat.com/lendohet-sadiku-ende-enigme-formacioni-perballe-turqise/20%Monthly2019-03-21 10:47
https://www.informatat.com/kujdes-nga-keta-fruta-dhe-perime-permbajne-nje-sasi-te-larte-te-pesticideve/20%Monthly2019-03-21 10:43
https://www.informatat.com/sejdiu-kuvendi-duhet-ta-ndale-marreveshjen-me-contour-global-shkaterrues-jo-vetem-per-qytetaret-por-edhe-prodhuesit-vendor/20%Monthly2019-03-21 10:40
https://www.informatat.com/devolli-thote-se-me-ish-kryeshefat-e-ptk-se-ka-pasur-vetem-takime-njoftuese-e-te-ftohta/20%Monthly2019-03-21 10:37
https://www.informatat.com/limaj-ne-bruksel-shkojme-vec-per-njohje-territori-i-pacenueshem/20%Monthly2019-03-21 10:34
https://www.informatat.com/cfare-tha-radovan-karaxhiq-pasi-iu-shqiptua-denimi-me-burg-te-perjetshem/20%Monthly2019-03-21 10:32
https://www.informatat.com/mali-i-zi-e-konsideron-te-kryer-ceshtjen-e-demarkacionit/20%Monthly2019-03-21 10:25
https://www.informatat.com/stilistja-e-njohur-per-grate-shtatzena-jeni-duke-e-bere-kete-gabim/20%Monthly2019-03-21 10:19
https://www.informatat.com/sbashk-u-sfidon-masht-in-oret-e-humbura-gjate-greves-nuk-zevendesohen/20%Monthly2019-03-21 10:16
https://www.informatat.com/vdes-nena-e-heroit-edmond-hoxha-haradinaj-ngushellon-familjen/20%Monthly2019-03-21 10:08
https://www.informatat.com/bordi-i-oshp-se-informon-veselin-per-nderhyrjet-ne-kete-institucion-paralajmerojne-dhe-doreheqje/20%Monthly2019-03-21 13:45
https://www.informatat.com/eskalon-protesta-ne-shqiperi-perleshje-mes-policise-dhe-qytetareve/20%Monthly2019-03-21 09:56
https://www.informatat.com/konsumimi-i-boronices-ruan-organizmin/20%Monthly2019-03-21 09:54
https://www.informatat.com/brenda-shtepise-super-luksoze-te-the-rock/20%Monthly2019-03-21 09:46
https://www.informatat.com/ismaili-vizitoi-mjeket-italian-ne-qkuk-po-vihen-bazat-e-operimeve-ne-zemer-te-femijet/20%Monthly2019-03-21 09:43
https://www.informatat.com/policia-njofton-per-masat-e-marra-para-ndeshjes-kosove-danimarke/20%Monthly2019-03-21 09:38
https://www.informatat.com/kurti-ratifikimi-i-kufirit-me-malin-e-zi-ishte-zdrukthtari-ne-diten-nderkombetare-te-pyjeve-iu-dhane-8-200-hektare/20%Monthly2019-03-21 11:46
https://www.informatat.com/eshte-aprovuar-medikamenti-i-pare-per-grate-qe-vuajne-nga-depresioni-pas-shtatzenise/20%Monthly2019-03-21 09:26
https://www.informatat.com/samsung-konfirmon-5-prillin-si-daten-e-lansimit-te-galaxy-s10-5g/20%Monthly2019-03-21 09:22
https://www.informatat.com/zelanda-e-re-ilegalizon-armet-e-stilit-ushtarak/20%Monthly2019-03-21 09:20
https://www.informatat.com/burri-rrah-gruan-dhe-djalin/20%Monthly2019-03-21 09:17
https://www.informatat.com/kontrabanda-policia-ze-sasi-te-birrave-te-ardhura-nga-serbia/20%Monthly2019-03-21 09:15
https://www.informatat.com/edhe-eurot-e-metalta-te-falsifikuara-ne-kosove/20%Monthly2019-03-21 09:11
https://www.informatat.com/rrokulliset-me-traktor-humbe-jeten-nje-person-ne-kamenice/20%Monthly2019-03-21 09:08
https://www.informatat.com/a-eshte-e-mundur-te-fusni-ne-organizem-proteina-te-teperta/20%Monthly2019-03-21 09:05
https://www.informatat.com/negociatat-per-tregti-shba-kine-vazhdojne-me-28-29-mars/20%Monthly2019-03-21 09:03
https://www.informatat.com/policia-tregon-se-pesoni-i-vrare-ne-kazino-u-qellua-dy-here/20%Monthly2019-03-21 08:57
https://www.informatat.com/bulliqi-trupi-punues-per-rishikim-te-kufirit-duhet-te-formohet-nga-qeveria/20%Monthly2019-03-21 08:55
https://www.informatat.com/ne-institucione-publike-rehatohen-edhe-vajzat-e-dajave-te-kryeministrit-dhe-kandidatja-e-aak-se-per-kryetare-te-drenasit/20%Monthly2019-03-21 11:41
https://www.informatat.com/trump-ben-thirrje-per-publikim-te-raportit-te-muellerit/20%Monthly2019-03-21 08:48
https://www.informatat.com/opozita-rrethon-parlamentin-rama-mungon-ne-seance-basha-thirret-ne-prokurori/20%Monthly2019-03-21 08:43
https://www.informatat.com/personat-me-sindromen-down-kerkojne-trajtim-me-te-mire/20%Monthly2019-03-21 08:36
https://www.informatat.com/ffk-leshon-njoftimin-per-tifozet-keto-jane-gjerat-qe-nuk-lejohen-ne-stadium/20%Monthly2019-03-21 08:33
https://www.informatat.com/evropianet-mendojne-se-roli-global-i-gjermanise-eshte-ne-rritje/20%Monthly2019-03-21 08:29
https://www.informatat.com/ballinat-e-medieve-serbe-pas-denimit-te-karaxhiq-padrejtesi-turp-dhe-krim-i-hages/20%Monthly2019-03-21 08:27
https://www.informatat.com/hoxhiq-sikur-te-kishte-me-shume-gra-ne-politike-lufta-nuk-do-te-ndodhte/20%Monthly2019-03-21 08:22
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-e-sindromes-down/20%Monthly2019-03-21 08:19
https://www.informatat.com/20-vite-nga-nderhyrja-e-nato-s-kosova-mirenjohje-te-perjetshme/20%Monthly2019-03-21 08:17
https://www.informatat.com/zaev-ne-mbeshtesim-nje-zgjidhje-pozitive-per-kosoven/20%Monthly2019-03-21 08:14
https://www.informatat.com/be-ja-ndan-5-6-milione-euro-per-serbet-qe-kthehen-nga-serbia-ne-kosove/20%Monthly2019-03-21 08:11
https://www.informatat.com/rama-per-kufijte-mbeshtesim-cdo-marreveshje-qe-ka-perkrahjen-e-shba-ve-dhe-be-se/20%Monthly2019-03-21 10:02
https://www.informatat.com/dy-vrasje-ne-kazino-kerkohet-qe-me-urgjence-te-shpallen-te-jashteligjshme-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-03-21 08:05
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-ldk-dhe-ne-pdk-nen-ethet-e-percarjeve/20%Monthly2019-03-21 08:03
https://www.informatat.com/nje-vit-pas-demarkacionit-ska-as-korrigjim-e-as-viza/20%Monthly2019-03-21 09:32
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-dhe-i-ngrohte/20%Monthly2019-03-21 07:56
https://www.informatat.com/amir-rrahmani-ta-perfaqesosh-kosoven-ndjenje-shume-e-vecante-danimarka-shume-e-forte/20%Monthly2019-03-20 15:51
https://www.informatat.com/zeka-shpenzimi-i-rezervave-shteterore-rrezikon-stabilitetin-financiar-e-shteteror/20%Monthly2019-03-20 15:44
https://www.informatat.com/challandes-i-pergjigjet-trajnerit-te-danimarkes/20%Monthly2019-03-20 15:41
https://www.informatat.com/publikohen-pamjet-e-rrahjes-ndermjet-sllobodan-petroviq-dhe-zyrtareve-te-listes-serbe/20%Monthly2019-03-20 15:38
https://www.informatat.com/keshtu-u-gezuan-nenat-boshnjake-pas-vendimit-per-burgim-te-perjetshem-ndaj-karaxhiqit/20%Monthly2019-03-20 15:34
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-kane-unitet-brenda-partise/20%Monthly2019-03-21 08:50
https://www.informatat.com/mourinho-i-kam-refuzuar-tri-skuadra/20%Monthly2019-03-20 15:08
https://www.informatat.com/abdixhiku-per-sulmet-e-deputeteve-te-aakse-nuk-bie-ne-nivelin-e-tyre/20%Monthly2019-03-20 15:01
https://www.informatat.com/hoxhaj-denimi-i-karaxhiqit-moment-i-rendesishem-per-viktimat-e-krimeve-te-orkestruara-nga-beogradi/20%Monthly2019-03-20 14:59
https://www.informatat.com/si-te-shmangni-te-vjellat-dhe-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2019-03-20 14:52
https://www.informatat.com/bmw-sjell-modelin-e-rifreskuar-m760li/20%Monthly2019-03-20 14:44
https://www.informatat.com/pacolli-daciq-genjen-nuk-e-ndjek-dhe-se-kam-kercenuar/20%Monthly2019-03-20 14:41
https://www.informatat.com/neser-protesta-e-opozites-ne-tirane-kuvendi-rrethohet-me-gardh-hekuri/20%Monthly2019-03-20 14:37
https://www.informatat.com/tahiri-thote-se-te-tri-obligimet-e-era-s-kane-perfunduar/20%Monthly2019-03-20 14:31
https://www.informatat.com/cardi-b-behet-bashke-me-jennifer-lopez-ne-filmin-per-striptizere/20%Monthly2019-03-20 14:26
https://www.informatat.com/vv-ia-rikujton-kryeprokurorit-te-shtetit-ligjin-per-parandalimin-e-konfliktit-te-interesit/20%Monthly2019-03-20 14:27
https://www.informatat.com/inxhinieret-ne-kosove-njihen-me-risite-teknologjike-te-autodesk-ut-video/20%Monthly2019-03-20 14:23
https://www.informatat.com/ministri-mustafa-takohet-me-keshillin-komunal-per-siguri-ne-bashkesi-ne-ferizaj/20%Monthly2019-03-20 14:17
https://www.informatat.com/trump-terheq-kandidaturen-e-kavalec-per-ambasadore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-20 14:15
https://www.informatat.com/radovan-karagjic-denohet-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-03-20 14:15
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-priti-perfaqesuesit-e-bankes-sllovene-sid-bank/20%Monthly2019-03-20 14:09
https://www.informatat.com/thaci-sulmi-ndaj-petroviqit-eshte-sulm-ndaj-fjales-se-lire/20%Monthly2019-03-20 14:07
https://www.informatat.com/del-traileri-per-filmin-e-shumepritur-te-leo-dicaprio-e-brad-pitt/20%Monthly2019-03-20 14:04
https://www.informatat.com/veseli-korrupsioni-e-nepotizmi-jane-bere-problem-psikologjik-tek-qytetaret-te-gjitha-do-te-sanksionohen/20%Monthly2019-03-21 08:07
https://www.informatat.com/veseli-denon-sulmin-ndaj-petroviqit-u-ben-thirrje-organeve-te-rendit-per-zbardhjen-e-rastit/20%Monthly2019-03-20 13:55
https://www.informatat.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se/20%Monthly2019-03-20 13:50
https://www.informatat.com/solskjaer-nuk-i-do-keta-tre-lojtare-te-man-utd/20%Monthly2019-03-20 13:45
https://www.informatat.com/nje-grua-vdes-nga-mbidoza-e-vitamines-d-te-cilen-ia-kishte-pershkruar-nje-doktoreshe-pa-eksperience/20%Monthly2019-03-20 13:40
https://www.informatat.com/haradinaj-fsk-ja-po-deshmon-se-ka-potencial-te-trajnuar-sipas-standarteve-te-nato-s/20%Monthly2019-03-20 13:36
https://www.informatat.com/haradinaj-e-konsideron-te-domosdoshem-kthimin-e-fondeve-pensionale-nga-serbia/20%Monthly2019-03-20 13:36
https://www.informatat.com/mbeshtetesit-e-idese-se-toka-eshte-e-rrafshet-nisen-ne-ekspedite-ne-antarktide-duan-ta-zbulojne-skajin-e-botes/20%Monthly2019-03-20 13:32
https://www.informatat.com/chelsea-drejt-shitjes-abramovich-vendos-cmimin/20%Monthly2019-03-20 13:29
https://www.informatat.com/hoti-shperdorimet-e-sotme-te-pan-it-po-i-mbulojne-ato-te-djeshmet/20%Monthly2019-03-21 07:59
https://www.informatat.com/fillojne-perplasjet-e-para-ne-mes-te-zidanes-dhe-iscos/20%Monthly2019-03-20 13:24
https://www.informatat.com/google-sapo-u-godit-me-nje-gjobe-1-7-miliarde-dollareshe-nga-bashkimi-evropian/20%Monthly2019-03-20 13:18
https://www.informatat.com/mesoni-sa-kushton-buka-dhe-prerja-e-flokeve-ne-dy-nga-qytetet-me-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2019-03-20 13:13
https://www.informatat.com/aak-vazhdon-sulmet-ndaj-lumir-abdixhikut-te-pasuroi-babai-i-nuses/20%Monthly2019-03-20 13:09
https://www.informatat.com/kryediplomati-slloven-demanton-mediat-serbe-per-mundesine-e-cnjohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-03-20 13:07
https://www.informatat.com/nga-cfare-frikesohet-ronela-hajati/20%Monthly2019-03-20 13:04
https://www.informatat.com/njihuni-me-kriminelin-me-te-bukur-ne-bote/20%Monthly2019-03-20 13:00
https://www.informatat.com/fushata-e-zonjes-se-pare-kunder-bullizmit-ne-internet-dhe-presidenti/20%Monthly2019-03-20 12:57
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-hetime-te-shpejta-per-dhunen-ndaj-deputetit-sllobodan-petroviq/20%Monthly2019-03-20 12:53
https://www.informatat.com/humbi-ne-shkretetire-5-vjecari-mbijetoi-duke-ngrene-bar/20%Monthly2019-03-20 12:50
https://www.informatat.com/vendimi-rreth-shtyrjes-se-brexitit-nuk-pritet-gjate-kesaj-jave-thote-juncker/20%Monthly2019-03-20 12:46
https://www.informatat.com/thaci-ne-diten-e-frankofonise-kosova-mbetet-e-angazhuar-ne-promovimin-e-gjuhes-frenge/20%Monthly2019-03-20 12:43
https://www.informatat.com/30-milione-euro-nga-berzh-i-dhe-be-per-rritjen-e-konkurrueshmerise/20%Monthly2019-03-20 12:40
https://www.informatat.com/reagon-lista-serbe-thote-se-petroviq-sulmoi-i-pari-anetarin-e-tyre/20%Monthly2019-03-20 12:37
https://www.informatat.com/sipas-gjuriqit-universiteti-serb-ne-mitrovice-mbetet-ne-sistemin-e-arsimit-te-serbise/20%Monthly2019-03-20 12:31
https://www.informatat.com/veteranet-e-rrejshem-pengese-per-rritjen-e-pages-minimale-ne-kosove/20%Monthly2019-03-20 12:28
https://www.informatat.com/kusari-lila-lista-serbe-ska-rol-pasi-qe-qeveria-ka-gjetur-partner-te-ri/20%Monthly2019-03-20 12:25
https://www.informatat.com/oshp-ja-leter-kuvendit-po-perballemi-me-presione-nga-policia-dhe-prokuroria/20%Monthly2019-03-20 12:20
https://www.informatat.com/super-vetura-elektrike-kroate-me-1-914-kuajfuqi-qe-tronditi-gjeneven/20%Monthly2019-03-20 12:15
https://www.informatat.com/prishtina-behet-me-palester-te-re-sportive/20%Monthly2019-03-20 12:11
https://www.informatat.com/brexit-may-kerkon-vetem-3-muaj-kohe/20%Monthly2019-03-20 12:07
https://www.informatat.com/haradinaj-per-sulmin-ndaj-petroviqit-i-papranueshem-cfaredo-sulmi-qe-cenon-mendimin-e-lire/20%Monthly2019-03-20 15:30
https://www.informatat.com/kanye-west-kerkon-bashkepunim-me-kengetaren-shqiptare/20%Monthly2019-03-20 11:59
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-e-shkaktojne-eren-e-keqe-te-gojes-dhe-qe-duhet-ti-shmangni/20%Monthly2019-03-20 11:56
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-ndihmen-e-sllovakise-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2019-03-20 11:52
https://www.informatat.com/petroviq-thote-se-e-sulmoi-keshilltari-i-ish-ministrit-rikallo/20%Monthly2019-03-20 11:49
https://www.informatat.com/sulmi-ndaj-sllobodan-petroviq-policia-arreston-2-persona/20%Monthly2019-03-20 11:46
https://www.informatat.com/glps-kerkon-hetime-per-punesimet-ne-baza-familjare-te-pushtetareve/20%Monthly2019-03-20 11:42
https://www.informatat.com/seanca-ne-parlamentin-e-zelandes-se-re-hapet-me-leximin-e-kuranit/20%Monthly2019-03-20 11:38
https://www.informatat.com/fermeret-ne-lushnje-protestojne-serish-per-tvsh-ne/20%Monthly2019-03-20 11:35
https://www.informatat.com/nis-protesta-ne-suherake-per-vrasjen-e-te-riut-nga-nje-polic/20%Monthly2019-03-20 11:31
https://www.informatat.com/zaev-maqedonia-eshte-shembull-i-mire-jo-vetem-per-rajonin-por-edhe-per-be-ne/20%Monthly2019-03-20 11:26
https://www.informatat.com/drenasi-perfiton-nga-japonia-grant-prej-70-mije-euro-per-aparatin-e-mamografit/20%Monthly2019-03-20 11:22
https://www.informatat.com/meta-gati-te-jap-doreheqjen-sakrifikohem-per-te-mos-lejuar-instalimin-e-nje-junte/20%Monthly2019-03-20 11:17
https://www.informatat.com/dy-zyrtare-te-listes-serbe-sulmojne-fizikisht-deputetin-sllobodan-petroviq/20%Monthly2019-03-20 11:08
https://www.informatat.com/vv-500-dite-deshtime-te-komunes-se-prishtines/20%Monthly2019-03-20 11:05
https://www.informatat.com/haxhiu-uniteti-i-partive-shqiptare-e-defaktorizon-listen-serbe/20%Monthly2019-03-20 10:58
https://www.informatat.com/aeroplanet-boeing-737-cfare-do-te-ndodhe-me-tutje/20%Monthly2019-03-20 10:53
https://www.informatat.com/trafikim-me-qeniet-njerezore-ne-masazhat-ne-kosove/20%Monthly2019-03-20 10:48
https://www.informatat.com/gjilan-1-vit-burg-per-vjedhjen-e-3-mije-e-333-eurove/20%Monthly2019-03-20 10:45
https://www.informatat.com/a-eshte-i-demshem-uji-qe-qarkullon-neper-gypat-e-asbest-cimentos-ne-kosove/20%Monthly2019-03-20 10:42
https://www.informatat.com/kapet-beke-berisha-me-lumir-abdixhikun-i-thote-na-i-rrofsh-opangat/20%Monthly2019-03-20 10:39
https://www.informatat.com/policia-arreston-nje-person-per-vrasjen-e-para-dy-viteve-ne-suhareke/20%Monthly2019-03-20 10:22
https://www.informatat.com/apple-sot-mund-te-lansoje-modelin-e-ri-ipod-touch/20%Monthly2019-03-20 10:19
https://www.informatat.com/gazeta-daneze-ne-kosove-lojtaret-perballen-me-lope-ne-fushat-e-futbollit/20%Monthly2019-03-20 10:16
https://www.informatat.com/policia-perleshet-me-disa-persona-qe-tentuan-te-hyjne-dhunshem-ne-qkuk/20%Monthly2019-03-20 10:12
https://www.informatat.com/kosova-do-te-luaje-te-enjten-me-ish-kampionin-evropian/20%Monthly2019-03-20 10:08
https://www.informatat.com/qeveria-terhiqet-nga-ruajtja-e-ish-objektit-te-germise/20%Monthly2019-03-20 10:00
https://www.informatat.com/raporti-i-lumturise-kosova-ne-vendin-e-46-te/20%Monthly2019-03-20 09:57
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-askush-nuk-eshte-mbi-ligjin/20%Monthly2019-03-20 13:24
https://www.informatat.com/haziri-thote-se-dikush-po-provon-ta-thyeje-ldk-ne/20%Monthly2019-03-20 09:50
https://www.informatat.com/zevendesministri-nerjovaj-mohon-akuzat-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare/20%Monthly2019-03-20 09:44
https://www.informatat.com/instagram-vjen-me-nje-ndryshim-interesant/20%Monthly2019-03-20 09:40
https://www.informatat.com/ministri-shala-siguron-grante-per-permiresimin-e-cilesise-se-produkteve-vendore/20%Monthly2019-03-20 09:36
https://www.informatat.com/legalizimi-i-armeve-e-ben-kosoven-vend-me-te-sigurt/20%Monthly2019-03-20 09:33
https://www.informatat.com/ne-spanje-duan-ta-klonojne-messin/20%Monthly2019-03-21 08:33
https://www.informatat.com/psd-ja-po-e-zevendeson-listen-serbe-me-vota/20%Monthly2019-03-20 09:26
https://www.informatat.com/qeveria-japoneze-ndihmon-komunen-e-hanit-te-elezit/20%Monthly2019-03-20 09:21
https://www.informatat.com/nderpret-gerhitjen-dhe-pastron-ajrin-kete-bime-duhet-ta-mbani-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2019-03-20 09:18
https://www.informatat.com/bastisen-30-lokacione-ne-kosove-me-mallra-te-kontrabanduara/20%Monthly2019-03-20 12:03
https://www.informatat.com/mogherini-flet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-20 09:03
https://www.informatat.com/perdorimi-i-produkteve-te-bylmetit/20%Monthly2019-03-20 08:58
https://www.informatat.com/20-marsi-dita-nderkombetare-e-shendetit-oral/20%Monthly2019-03-20 08:56
https://www.informatat.com/pdk-ja-arsyeton-harxhimet-e-kryeministrise-thote-se-kjo-ka-ndodhur-cdo-vit/20%Monthly2019-03-20 08:51
https://www.informatat.com/mbingarkesa-me-udhezime-per-analize-te-vitamines-d-le-qkuk-ne-pa-reagense/20%Monthly2019-03-20 08:48
https://www.informatat.com/eksportet-e-shqiperise-ne-kosove-jane-rritur-61-2-per-qind/20%Monthly2019-03-20 08:46
https://www.informatat.com/masht-i-paguan-me-page-te-njejte-nga-dy-persona-per-nje-pozite/20%Monthly2019-03-20 08:42
https://www.informatat.com/thirrjet-e-nenave-neser-dorezojne-kerkesen-per-kallezim-penal-e-monografine-e-verteta-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-03-20 08:40
https://www.informatat.com/nga-1-korriku-tarifa-me-te-uleta-te-romingut-mes-kosoves-e-shqiperise/20%Monthly2019-03-20 08:37
https://www.informatat.com/propozimi-belgo-gjerman-vendet-e-be-se-te-shqyrtojne-rendin-demokratik-te-njera-tjetres/20%Monthly2019-03-20 08:34
https://www.informatat.com/gjermania-i-thote-jo-ndarjes-ky-eshte-plani-i-saj-per-kosoven/20%Monthly2019-03-20 08:31
https://www.informatat.com/me-ndihmen-e-mjekeve-te-huaj-ne-kosove-po-realizohen-operacione-te-nderlikuara/20%Monthly2019-03-20 11:42
https://www.informatat.com/tirane-4-te-arrestuar-per-shperndarje-narkotikesh/20%Monthly2019-03-20 08:24
https://www.informatat.com/ne-ministrine-e-infrastruktures-rehatohen-daja-i-kryeministrit-asambleiste-e-militante-te-aak-se/20%Monthly2019-03-20 08:20
https://www.informatat.com/masa-per-taksite-ilegale-ne-prishtine-dhe-shfrytezuesit-pa-leje-te-hapesirave-publike/20%Monthly2019-03-20 08:18
https://www.informatat.com/shba-ja-kerkon-nga-britania-ta-zbatoje-referendumin-per-brexit-in/20%Monthly2019-03-20 08:10
https://www.informatat.com/hahn-per-protestat-ne-ballkan-ndryshimet-politike-permes-proceseve-demokratike/20%Monthly2019-03-20 08:09
https://www.informatat.com/rugova-lutfi-haziri-mund-te-zgjidhet-kryetar-i-ldk-se/20%Monthly2019-03-20 08:06
https://www.informatat.com/qeveria-per-dy-muaj-shpenzoi-40-te-rezervave-shteterore/20%Monthly2019-03-20 08:03
https://www.informatat.com/trepca-po-kalon-nje-periudhe-te-veshtire-financiare/20%Monthly2019-03-20 08:00
https://www.informatat.com/viti-i-lodhjes-se-listes-serbe/20%Monthly2019-03-20 09:53
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-25/20%Monthly2019-03-20 07:54
https://www.informatat.com/suhareka-me-peticion-per-shfuqizimin-e-ligjit-per-lojera-te-fatit/20%Monthly2019-03-19 15:55
https://www.informatat.com/lluka-bordi-i-telekomit-te-merret-me-humbjet-dhe-kontratat-e-demshme-jo-me-politike/20%Monthly2019-03-20 09:46
https://www.informatat.com/sondazhi-i-cnn-7-nga-10-amerikane-thone-se-ekonomia-po-ecen-mire/20%Monthly2019-03-19 15:45
https://www.informatat.com/ozil-e-fton-erdoganin-ne-dasme-si-mysafir-nderi/20%Monthly2019-03-19 15:41
https://www.informatat.com/shkalla-e-papunesise-ne-kosove-eshte-31-4/20%Monthly2019-03-19 15:41
https://www.informatat.com/zidane-deshiron-ti-shkembeje-yjet-me-man-utd/20%Monthly2019-03-19 15:37
https://www.informatat.com/tahiri-u-flet-ambasadoreve-te-be-se-per-zhvillimet-ne-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2019-03-19 15:35
https://www.informatat.com/haradinajpolitika-dhe-une-kemi-faj-per-ikjen-e-te-rinjve-nga-kosova/20%Monthly2019-03-19 15:33
https://www.informatat.com/camcakezi-i-sir-alex-ferguson-po-shitet-per-nje-shume-tronditese/20%Monthly2019-03-19 15:29
https://www.informatat.com/ambasadori-rus-ne-be-kam-parte-harta-te-shqiperise-se-madhe-perfshihet-edhe-nje-pjese-e-greqise/20%Monthly2019-03-19 15:27
https://www.informatat.com/haradinaj-serbia-ti-trajtoj-vete-ceshtjet-e-brendshme-ne-i-kryejme-punet-tona/20%Monthly2019-03-19 15:25
https://www.informatat.com/shfletuesi-firefox-me-nje-veti-te-re-qe-do-tiu-pelqeje-te-gjitheve/20%Monthly2019-03-19 15:24
https://www.informatat.com/haradinaj-per-punesimet-po-habitna-me-ata-qe-e-kane-krijuar-kete-gjendje-e-po-shesin-moral/20%Monthly2019-03-20 08:28
https://www.informatat.com/agim-ademi-ne-komisionin-hat-trick-te-uefa-se/20%Monthly2019-03-19 15:12
https://www.informatat.com/al-bano-do-te-hedhe-ne-gjyq-ukraninen-me-hiqni-nga-lista-e-zeze/20%Monthly2019-03-19 15:05
https://www.informatat.com/kosnett-institucionet-e-kosoves-nuk-po-e-kryejne-punen-e-vet-korrupsioni-nuk-po-luftohet/20%Monthly2019-03-20 07:57
https://www.informatat.com/scarlett-johansson-do-puthej-serish-me-penelope-cruz/20%Monthly2019-03-19 14:59
https://www.informatat.com/lady-gaga-thyen-rekordin-e-adele-me-shallow-dhe-kryeson-klasifikimin-amerikan/20%Monthly2019-03-19 14:55
https://www.informatat.com/mini-truri-njerezor-i-rritur-ne-laborator-meson-te-kontrolloje-muskujt/20%Monthly2019-03-19 14:48
https://www.informatat.com/aplikacionet-me-te-shkarkuara-te-ios-ne-2018/20%Monthly2019-03-19 14:45
https://www.informatat.com/prokuroret-nuk-po-gjejne-nderlidhje-mes-sulmuesit-dhe-viktimave-ne-holande/20%Monthly2019-03-19 14:34
https://www.informatat.com/oak-i-bene-thirrjen-e-fundit-qeverise-per-shfuqizimin-e-udhezimeve-administrative/20%Monthly2019-03-19 14:31
https://www.informatat.com/mjeket-nuk-i-trajtojne-qytetaret-qe-refuzojne-te-votojne-per-maduron/20%Monthly2019-03-19 14:25
https://www.informatat.com/nje-unaze-si-kjo-ju-ndihmon-ne-problemet-me-urinimin/20%Monthly2019-03-19 14:18
https://www.informatat.com/menopauza-shkakton-probleme-ne-raportet-seksuale/20%Monthly2019-03-19 14:13
https://www.informatat.com/femijet-kosovare-operohen-nga-kardiokirurget-italiane/20%Monthly2019-03-19 14:08
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-i-quan-te-pasakta-deklaratat-e-albulena-haxhiut-per-pozitat-e-punes-se-aleksander-lumezit/20%Monthly2019-03-19 13:58
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-programin-kombetar-per-zbatimin-e-msa-se/20%Monthly2019-03-19 13:53
https://www.informatat.com/kapet-nje-sasi-e-konsiderueshme-e-medikamenteve-gjate-tentim-kontrabandes/20%Monthly2019-03-19 13:49
https://www.informatat.com/pas-30-vitesh-ne-pushtet-dorehiqet-nursultan-nazarbayev-presidenti-historik-i-kazakistanit/20%Monthly2019-03-19 13:43
https://www.informatat.com/gjukanoviq-prishtina-dhe-beogradi-te-inspirohen-nga-marreveshja-e-prespes-per-te-vazhduar-dialogun-e-brukselit/20%Monthly2019-03-19 13:41
https://www.informatat.com/kmdlnj-ja-kritikon-politiken-e-pasluftes-loja-me-numra-shpesh-kthehet-si-bumerang/20%Monthly2019-03-19 13:27
https://www.informatat.com/ministri-kujtim-gashi-takoi-nuhi-bytyqin-autori-i-librit-te-luftes/20%Monthly2019-03-19 13:20
https://www.informatat.com/vetevendosje-bllokon-kqz-ne/20%Monthly2019-03-19 13:17
https://www.informatat.com/25-vjet-burgim-per-vrasjen-e-bashkeshortes-dhe-plagosjen-e-vellaut-te-saj/20%Monthly2019-03-19 13:15
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-debat-parlamentar-per-aksidentet-ne-komunikacion/20%Monthly2019-03-19 13:12
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-shefen-e-eulex-it-bisedojne-per-fuqizim-te-sundimit-te-ligjit/20%Monthly2019-03-19 15:47
https://www.informatat.com/recete-natyrale-per-nje-fytyre-te-paster-dhe-pa-akne/20%Monthly2019-03-19 13:04
https://www.informatat.com/guvernatori-thote-se-kosova-ka-stabilitet-financiar-te-sigurt/20%Monthly2019-03-19 12:57
https://www.informatat.com/gjoba-te-reja-prej-50-eurove-per-ciklistet-dhe-motociklistet/20%Monthly2019-03-19 12:55
https://www.informatat.com/vetura-qe-do-te-zevendesoje-ferrari-f40-shin-e-vjeter/20%Monthly2019-03-19 12:51
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-deklaratat-e-ministrit-valdrin-lluka-po-e-demtojne-afarizmin-e-kompanise/20%Monthly2019-03-19 12:48
https://www.informatat.com/hetimi-online-antiterrorizmi-amerikan-trajnon-12-investigues/20%Monthly2019-03-19 12:46
https://www.informatat.com/mali-i-zi-furnizon-me-armatim-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-03-19 15:13
https://www.informatat.com/klp-shpall-te-hapur-garen-per-prokurorin-e-pergjithshem/20%Monthly2019-03-19 12:41
https://www.informatat.com/kercenim-me-bombe-evakuohet-zona-prane-selise-se-be-se/20%Monthly2019-03-19 12:33
https://www.informatat.com/kdi-thyerja-e-monopolit-per-furnizim-me-materiale-te-hemodializes-shoqerohet-me-shkelje-procedurale/20%Monthly2019-03-19 12:31
https://www.informatat.com/ja-cfare-po-i-beni-trupit-dhe-trurit-tuaj-nese-flini-me-pak-se-7-ore/20%Monthly2019-03-19 12:28
https://www.informatat.com/prishtinasi-denohet-me-25-vjet-burg-pasi-vrau-gruan-dhe-plagosi-vellain-e-saj-per-shkak-te-xhelozise/20%Monthly2019-03-19 12:25
https://www.informatat.com/luana-reagon-pas-shkrimit-ne-mediumin-serb-ku-theksohet-urrejtja-e-saj-per-serbine/20%Monthly2019-03-19 12:22
https://www.informatat.com/kombinimi-me-mjalte-limon-dhe-kanelle-qe-ju-ndihmon-ti-humbni-disa-kilograme-brenda-jave/20%Monthly2019-03-19 12:18
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-rita-ora-andrew-garfield-ne-krahet-e-nje-femre-tjeter/20%Monthly2019-03-19 12:15
https://www.informatat.com/isis-thyen-heshtjen-paralajmeron-hakmarrje-per-sulmin-terrorist-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-19 12:11
https://www.informatat.com/borchardt-veprimi-i-opozites-shqiptare-ndez-fitilin-qe-ve-flaken-demokracise-parlamentare/20%Monthly2019-03-19 12:07
https://www.informatat.com/sherifi-taksa-nuk-e-rrezon-kete-qeveri-nisma-e-ka-propozimin-per-daljen-nga-kjo-situate/20%Monthly2019-03-19 12:01
https://www.informatat.com/rreth-i-gjere-i-perfshirjes-ne-skandalin-e-se-mitures-ne-drenas-vazhdojne-intervistimet/20%Monthly2019-03-19 11:57
https://www.informatat.com/shihni-se-si-ia-pastron-dhomen-miu-ketij-pensioneri/20%Monthly2019-03-19 11:50
https://www.informatat.com/mesazh-i-qarte-nga-brukseli-pa-zbatim-te-reformave-ne-fushen-e-sundimit-te-ligjit-nuk-ka-integrim-ne-be/20%Monthly2019-03-19 15:02
https://www.informatat.com/kusari-lila-per-sulmin-terrorist-ne-zelanden-e-re-nuk-ndezem-qirinj-per-keta-50-shpirtra-qe-u-vrane-ne-xhami/20%Monthly2019-03-19 11:40
https://www.informatat.com/oak-dhe-shefja-e-zyres-se-be-se-diskutojne-rreth-veshtiresive-ne-gjetjen-e-partnereve-potencial-ne-biznes/20%Monthly2019-03-19 11:35
https://www.informatat.com/djali-16-vjecar-i-david-beckham-ne-lidhje-dashurie-me-nje-15-vjecare/20%Monthly2019-03-19 11:30
https://www.informatat.com/10-vjet-burg-per-ata-qe-shperndajne-videot-e-masakres-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-19 11:27
https://www.informatat.com/ushtaret-e-kosoves-dhe-te-shqiperise-bashke-ne-trajnimin-per-kerkim-shpetim-malor/20%Monthly2019-03-19 11:24
https://www.informatat.com/mbi-1-4-milion-veta-do-te-vdesin-nga-kanceri-sivjet-ne-be-thote-nje-studim/20%Monthly2019-03-19 11:16
https://www.informatat.com/ligji-i-ri-ne-zvicer-detyron-grate-ti-heqin-shamijat-nese-u-kerkohet-nga-zyrtaret/20%Monthly2019-03-19 11:14
https://www.informatat.com/komuna-e-prizrenit-nenshkruan-marreveshje-ne-vlere-prej-400-mije-eurove-me-mit-ne/20%Monthly2019-03-19 11:08
https://www.informatat.com/rita-ora-enderron-bashkepunimin-me-keta-emra-te-njohur/20%Monthly2019-03-19 11:01
https://www.informatat.com/refuzohen-147-aplikacione-per-marrjen-e-statusit-te-viktimave-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-03-19 10:58
https://www.informatat.com/ldk-ministria-e-kultures-cerdhe-e-militanteve-te-pdk-se/20%Monthly2019-03-19 10:57
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-policit-qe-dyshohet-se-kreu-vrasjen-ne-kazino/20%Monthly2019-03-19 10:53
https://www.informatat.com/ljajiq-taksa-po-i-shkakton-serbise-1-milion-euro-humbje-ne-dite/20%Monthly2019-03-19 10:50
https://www.informatat.com/recica-e-jahjaga-flasin-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-te-luftes-se-fundit%e2%80%8b/20%Monthly2019-03-19 10:42
https://www.informatat.com/peje-burri-ia-merr-ish-gruas-djalin-tetevjecar-dhe-largohet/20%Monthly2019-03-19 10:40
https://www.informatat.com/disa-lagje-te-prishtines-dhe-nje-pjese-e-fushe-kosoves-pa-uje-deri-ne-oren-1700/20%Monthly2019-03-19 10:38
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-behet-gati-per-tjeter-proteste-te-enjten-seanca-e-kuvendit/20%Monthly2019-03-19 10:30
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-serbi-beogradi-dhe-prishtina-duhet-te-ulen-dhe-te-negociojne/20%Monthly2019-03-19 10:27
https://www.informatat.com/gazeta-britanike-shkruan-per-graham-phillips-qe-propagandoi-ndaj-uck-se-dhe-kosoves/20%Monthly2019-03-19 10:23
https://www.informatat.com/shqiptaret-po-pushtojne-europen-si-azilante/20%Monthly2019-03-19 10:21
https://www.informatat.com/lluka-paralajmeron-shkarkimin-e-bordit-te-telekomit-per-shkak-te-nepotizmit/20%Monthly2019-03-19 10:18
https://www.informatat.com/boshkoviq-kosova-jostabile-destabilizon-rajonin-kosova-e-serbia-ti-kthehen-dialogut/20%Monthly2019-03-19 10:15
https://www.informatat.com/policia-bullgare-e-sperkat-veten-padashje-me-sprej-lotsjelles-gjate-protestes/20%Monthly2019-03-19 10:02
https://www.informatat.com/plagosen-kater-persona-ne-nje-shkolle-ne-oslo/20%Monthly2019-03-19 09:59
https://www.informatat.com/jeremiq-perendimi-e-do-vuciqin-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2019-03-19 09:55
https://www.informatat.com/heqja-e-vizave-kete-vit-e-pamundur/20%Monthly2019-03-19 09:53
https://www.informatat.com/oficeri-i-fsk-se-perzgjidhet-instruktor-ne-akademine-ushtarake-mbreterore-sundhurst/20%Monthly2019-03-19 09:49
https://www.informatat.com/ambasada-e-japonise-ne-kosove-pritet-te-hapet-vitin-tjeter/20%Monthly2019-03-19 09:46
https://www.informatat.com/ismaili-me-thyerjen-e-monopolit-20-vjecar-kemi-blere-2-2-milione-euro-me-lire-produktet-e-hemodializes/20%Monthly2019-03-19 09:43
https://www.informatat.com/tre-te-ndaluar-per-sulmin-ne-holande/20%Monthly2019-03-19 09:40
https://www.informatat.com/thaci-rambujeja-fitorja-e-pare-diplomatike-e-kosoves/20%Monthly2019-03-19 13:07
https://www.informatat.com/jahjaga-e-recica-informohen-per-njohjen-dhe-verifikimin-e-statusit-te-personave-te-dhunuar-gjate-luftes/20%Monthly2019-03-19 09:27
https://www.informatat.com/nese-deshironi-te-humbni-peshe-levozhga-e-hudhres-mund-te-ju-ndihmoje/20%Monthly2019-03-19 09:24
https://www.informatat.com/dermatologet-apple-watch-et-te-rrezikshem-per-shendetin/20%Monthly2019-03-19 09:20
https://www.informatat.com/zv-ministri-i-brendshem-ka-nje-kerkese-rreth-legalizimit-te-armeve/20%Monthly2019-03-19 09:17
https://www.informatat.com/olluri-ndihma-e-shba-ve-nuk-i-ka-munguar-asnjehere-forenzikes-se-kosoves/20%Monthly2019-03-19 09:14
https://www.informatat.com/gjenden-disa-mjete-shperthyese-ne-hajvali/20%Monthly2019-03-19 09:08
https://www.informatat.com/trajneri-i-danimarkes-ndeshja-kunder-kosoves-do-te-jete-si-stervitje-per-ne/20%Monthly2019-03-19 09:06
https://www.informatat.com/kryeministrja-e-zelandes-se-re-premton-se-sdo-tia-permend-emrin-vrasesit-te-50-personave/20%Monthly2019-03-19 09:02
https://www.informatat.com/nje-pjese-e-trepces-mund-te-privatizohet/20%Monthly2019-03-19 08:59
https://www.informatat.com/motorola-mund-te-sjell-telefonin-e-fuqizuar-nga-procesori-i-samsung-exynos/20%Monthly2019-03-19 08:55
https://www.informatat.com/petritsch-hapi-i-pare-per-vazhdimin-e-dialogut-duhet-te-merret-nga-prishtina/20%Monthly2019-03-19 12:44
https://www.informatat.com/terrorizohet-nje-familje-egjiptase-ne-peje/20%Monthly2019-03-19 08:37
https://www.informatat.com/policia-ne-kerkim-te-te-dyshuarit-i-cili-kercenoi-dhe-rrahu-babane/20%Monthly2019-03-19 08:34
https://www.informatat.com/mbipesha-ngjitese-tregojne-ekspertet/20%Monthly2019-03-19 08:29
https://www.informatat.com/macron-shkarkon-nga-puna-shefat-e-policise/20%Monthly2019-03-19 08:27
https://www.informatat.com/policia-arreston-personin-qe-kercenoi-nenen-e-tij/20%Monthly2019-03-19 08:24
https://www.informatat.com/jasharaj-oret-me-zor-nuk-i-mbajme-zevendesim-te-mesimit-nuk-do-te-kete/20%Monthly2019-03-19 08:20
https://www.informatat.com/polici-i-dyshuar-per-vrasjen-e-32-vjecarit-sot-pritet-te-dale-para-gjykates/20%Monthly2019-03-19 08:17
https://www.informatat.com/mbledhja-e-klp-sot-celet-gara-per-prokurorin-e-pergjithshem/20%Monthly2019-03-19 08:14
https://www.informatat.com/qeveria-mblidhet-sot/20%Monthly2019-03-19 08:11
https://www.informatat.com/bllokimi-i-kqz-se-i-le-partite-pa-para-qe-tre-muaj/20%Monthly2019-03-19 08:09
https://www.informatat.com/bush-migrimi-eshte-bekim-dhe-force/20%Monthly2019-03-19 08:06
https://www.informatat.com/hoxha-vendimi-per-vizat-pas-zgjedhjeve-ne-be/20%Monthly2019-03-19 11:42
https://www.informatat.com/ne-vjeshte-mund-te-kete-zgjedhje/20%Monthly2019-03-19 09:35
https://www.informatat.com/fillon-punen-njesia-per-luftimin-e-mashtrimeve-ne-zyren-kombetare-te-auditimit/20%Monthly2019-03-19 07:54
https://www.informatat.com/temperaturat-per-diten-e-sotme-3/20%Monthly2019-03-19 07:51
https://www.informatat.com/gjuriq-nuk-ka-deshmi-qe-ne-recak-kemi-bere-krim/20%Monthly2019-03-18 15:54
https://www.informatat.com/dhurate-speciale-per-haxhi-krasniqin-me-flamur-kombetar-shqiptar-dhe-te-kosoves/20%Monthly2019-03-18 15:49
https://www.informatat.com/fisnik-ismaili-flet-pas-vendimit-1te-gjykates/20%Monthly2019-03-18 15:44
https://www.informatat.com/arrestohet-kosovari-ne-kufi-me-maqedonine-kapet-me-15-kg-marihuane/20%Monthly2019-03-18 15:40
https://www.informatat.com/erdogan-kritikohet-per-shfaqjen-e-pamjeve-te-sulmit-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-18 15:37
https://www.informatat.com/gani-geci-thote-se-po-rrezikohet-nga-disa-vetura-me-targa-te-shqiperise/20%Monthly2019-03-18 15:35
https://www.informatat.com/i-liruari-nga-akuzat-ne-rastin-drenica-kerkon-mbi-90-mije-euro-kompensim-nga-kgjk-ja/20%Monthly2019-03-18 15:25
https://www.informatat.com/prishtina-se-shpejti-me-qender-te-autizmit-dhe-sindromes-down-nenshkruhet-marreveshja/20%Monthly2019-03-18 15:22
https://www.informatat.com/pagat-e-minatoreve-syla-mjetet-financiare-pritet-qe-te-transferohen-neser-ne-xhirollogarine-e-trepces/20%Monthly2019-03-18 15:19
https://www.informatat.com/kosnett-kosova-arrin-sukses-kur-udheheqin-grate/20%Monthly2019-03-19 08:51
https://www.informatat.com/apeli-kthen-serish-ne-rigjykim-rastin-e-zahir-bajramit-dhe-djalit-te-tij/20%Monthly2019-03-18 15:13
https://www.informatat.com/mbipunesimi-po-shkaterron-telekomin/20%Monthly2019-03-18 15:05
https://www.informatat.com/man-utd-bale-kjo-gje-nuk-pritej-te-ndodhte/20%Monthly2019-03-18 15:04
https://www.informatat.com/nitaj-thote-se-aak-ja-eshte-engjell-kundrejt-te-tjereve-per-punesimin-ne-institucione/20%Monthly2019-03-19 08:02
https://www.informatat.com/rreshteri-qe-vrau-te-riun-ne-suhareke-i-akuzuar-edhe-per-keqperdorim-seksual-me-te-mitur/20%Monthly2019-03-18 15:00
https://www.informatat.com/certifikohen-13-trajnere-te-rinj-per-mesimdhenie-ne-up/20%Monthly2019-03-18 14:56
https://www.informatat.com/hoti-librezat-partiake-jane-bere-diplome-per-punesim-ka-ardhur-koha-per-reagim-qytetar/20%Monthly2019-03-19 07:57
https://www.informatat.com/pajisjet-e-reja-lehtesojne-punen-ne-kliniken-e-gjinekologjise/20%Monthly2019-03-18 14:47
https://www.informatat.com/panucci-perjashtoi-strakoshen-reagon-armand-duka/20%Monthly2019-03-18 14:45
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-do-te-ndaje-8-5-milione-euro-grante-per-bujqesi/20%Monthly2019-03-18 14:43
https://www.informatat.com/ky-eshte-37-vjecari-i-kerkuar-ne-holande-pasi-shkaktoi-sot-incidentin-qe-cilesohet-si-sulm-terrorist/20%Monthly2019-03-18 14:31
https://www.informatat.com/spak-monitorim-nga-be-dhe-shba-gjate-perzgjedhjes-se-prokuroreve/20%Monthly2019-03-18 14:28
https://www.informatat.com/petritsch-rambuje-ishte-mundesia-e-fundit-qe-kosova-te-mbetet-pjese-e-jugosllavise/20%Monthly2019-03-18 14:26
https://www.informatat.com/arsenal-me-top-transferim-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-03-18 14:24
https://www.informatat.com/shkon-ne-tre-numri-i-te-vdekur-nga-sulmi-terrorist-ne-holande/20%Monthly2019-03-18 14:21
https://www.informatat.com/shoket-e-klases-se-te-vrareve-ne-zelande-shperthejne-ne-lot-duke-kujtuar-viktimat-me-vallezimin-haka/20%Monthly2019-03-18 14:10
https://www.informatat.com/mysafirja-nga-departamenti-i-shtetit-lidereve-kosovare-behuni-serioze/20%Monthly2019-03-18 15:15
https://www.informatat.com/cilat-jane-fantazite-seksuale-te-meshkujve-dhe-femrave/20%Monthly2019-03-18 14:03
https://www.informatat.com/vajzat-adoleshente-rrezikohen-nga-kanceri-nese-perdorin-cigaret-elektronike/20%Monthly2019-03-18 14:00
https://www.informatat.com/flori-sjell-pamjet-e-videoklipit-te-ri/20%Monthly2019-03-18 13:58
https://www.informatat.com/baraliu-kerkesat-per-qeveri-te-re-joserioze/20%Monthly2019-03-18 13:57
https://www.informatat.com/eksportet-ne-renie-24-milione-euro-me-pak-sesa-nje-vit-me-pare/20%Monthly2019-03-18 13:54
https://www.informatat.com/nese-largohet-mbappe-ose-neymar-psg-e-transferon-yllin-e-madh/20%Monthly2019-03-18 13:51
https://www.informatat.com/varrosen-dy-te-rinjte-nga-lipjani-qe-vdiqen-nga-aksidenti-ne-duhel/20%Monthly2019-03-18 13:46
https://www.informatat.com/abt-prezanton-rs5-sportback-te-ri/20%Monthly2019-03-18 13:42
https://www.informatat.com/rohan-ben-thirrje-mallkojeni-shba-ne/20%Monthly2019-03-18 13:38
https://www.informatat.com/kanye-west-posedon-lamborghinin-me-te-shemtuar/20%Monthly2019-03-18 13:34
https://www.informatat.com/balenes-i-gjejne-40-kg-mbetje-plastike-ne-stomak/20%Monthly2019-03-18 13:30
https://www.informatat.com/gjermania-me-numrin-me-te-madh-te-mergimtareve-nga-kosova/20%Monthly2019-03-18 13:27
https://www.informatat.com/dy-adoleshente-krijojne-dorashken-qe-ben-shurdh-memecet-te-flasin/20%Monthly2019-03-18 13:24
https://www.informatat.com/pas-thashethemeve-per-ndarje-justin-dhe-hailey-kalojne-diten-ne-plazh/20%Monthly2019-03-18 13:21
https://www.informatat.com/fisnik-ismaili-shpallet-fajtor-per-hedhjen-e-gazit-lotsjelles-denohet-me-kusht/20%Monthly2019-03-18 13:18
https://www.informatat.com/miratohet-rregullorja-per-transformimin-e-aseteve-te-caktuara-te-ndermarrjeve-shoqerore-me-negocim-direkt/20%Monthly2019-03-18 13:14
https://www.informatat.com/mahmut-ferati-dhe-shaqir-cervadiku-lansojne-kenge-kushtuar-vokrrit/20%Monthly2019-03-18 13:09
https://www.informatat.com/mustafa-bllokimi-i-kqz-se-eshte-i-kunderligjshem/20%Monthly2019-03-18 15:02
https://www.informatat.com/shkembimi-i-lojtareve-ne-mes-chelseas-dhe-real-madridit/20%Monthly2019-03-18 12:55
https://www.informatat.com/vererat-e-kosoves-promovohen-ne-panairin-prowein-2019-ne-gjermani/20%Monthly2019-03-18 12:49
https://www.informatat.com/lansohet-aplikacionin-mobil-per-prezantimin-e-te-dhenave-mbi-cilesine-e-ajrit/20%Monthly2019-03-18 12:47
https://www.informatat.com/beqaj-primare-te-jete-ekonomia-digjitale-e-jo-vetem-infrastruktura-fizike/20%Monthly2019-03-18 12:43
https://www.informatat.com/perdorimi-i-aspirinave-per-te-parandaluar-semundjet-e-zemres-nuk-ka-efekt/20%Monthly2019-03-18 12:36
https://www.informatat.com/konsumimi-i-tri-apo-me-shume-vezeve-ne-jave-e-rrite-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2019-03-18 12:30
https://www.informatat.com/mbyllet-klubi-i-armeve-ku-ushtroi-terroristi-qe-vrau-50-myslimane/20%Monthly2019-03-18 12:24
https://www.informatat.com/stoltenberg-nato-nuk-terhiqet-nga-bondsteel-i-jemi-aty-per-ti-mbrojtur-te-gjithe/20%Monthly2019-03-18 14:47
https://www.informatat.com/enqa-nis-vleresimin-e-agjencise-se-kosoves-per-akreditim/20%Monthly2019-03-18 12:15
https://www.informatat.com/ambasada-e-kosoves-ne-hage-jep-numrat-emergjent-pas-sulmit-ne-qytetin-e-utrechtit/20%Monthly2019-03-18 12:12
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-nga-sulmi-me-arme-ne-nje-tramvaj-ne-holande/20%Monthly2019-03-18 11:58
https://www.informatat.com/11-dy-shkolla-ne-suhareke-behen-me-kabina-sigurimi/20%Monthly2019-03-18 11:52
https://www.informatat.com/kuvendi-ne-seance-plenare-te-enjten-basha-mbledhje-ne-seli/20%Monthly2019-03-18 11:44
https://www.informatat.com/lvv-kosova-me-shume-probleme-ne-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2019-03-18 11:41
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-32-vjecarit-nga-suhareka-i-cili-u-vra-dje-ne-kazino/20%Monthly2019-03-18 11:36
https://www.informatat.com/ndarja-e-kosoves-duhet-te-behet-thote-vuciqi/20%Monthly2019-03-18 11:25
https://www.informatat.com/a-duhet-ngrene-lekura-e-mishit-te-pules/20%Monthly2019-03-18 11:14
https://www.informatat.com/sulm-ne-holande-plagosen-disa-persona/20%Monthly2019-03-18 11:01
https://www.informatat.com/challandes-kosova-eshte-gati-per-kapitullin-e-ri/20%Monthly2019-03-18 10:51
https://www.informatat.com/zbulohen-specifikat-shtese-te-huawei-p30-dhe-p30-pro/20%Monthly2019-03-18 10:49
https://www.informatat.com/astma-e-lidhur-me-problemet-psiko-sociale-tek-femijet/20%Monthly2019-03-18 10:46
https://www.informatat.com/tahiri-kompensimi-i-viktimave-te-krimit-do-te-avancohet-per-te-lehtesuar-jeten-e-tyre/20%Monthly2019-03-18 10:44
https://www.informatat.com/gruevski-kerkon-nga-budapesti-heqjen-e-mases-se-burgimit-gjykata-ne-shkup-refuzon/20%Monthly2019-03-18 10:43
https://www.informatat.com/millaku-vetem-nje-qeveri-e-qendrueshme-mund-te-udheheqe-me-dialogun/20%Monthly2019-03-18 10:41
https://www.informatat.com/ligji-i-ri-per-armet-synon-ta-beje-me-te-sigurt-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-18 10:39
https://www.informatat.com/mesimdhenesit-e-klasave-1-5-kerkojne-ndryshimin-e-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-03-18 10:37
https://www.informatat.com/nasa-zbulon-nje-shperthim-te-madh-te-meteorit/20%Monthly2019-03-18 10:33
https://www.informatat.com/u-qellua-ne-koke-gjate-sulmit-taksisti-i-mbijetuar-ne-xhami-tregon-historine-e-pabesueshme/20%Monthly2019-03-18 10:28
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-rrahu-dy-femra/20%Monthly2019-03-18 10:25
https://www.informatat.com/haradinaj-me-ndihmen-e-parezerve-te-shba-ve-kosova-ka-arritur-prgres-ne-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2019-03-18 10:23
https://www.informatat.com/kongresi-i-ps-se-fokusi-te-zgjedhjet-lokale/20%Monthly2019-03-18 10:23
https://www.informatat.com/recica-qeveria-e-re-e-opozites-nuk-eshte-ne-interes-te-vendit/20%Monthly2019-03-18 10:20
https://www.informatat.com/borxh-publik-i-kosoves-ka-arritur-ne-1-miliard-e-93-milione-euro/20%Monthly2019-03-18 10:20
https://www.informatat.com/dhuna-ne-familje-te-dielen-u-regjistruan-6-raste/20%Monthly2019-03-18 10:17
https://www.informatat.com/sindikata-e-kek-ut-qeveria-ka-tendence-te-privatizoje-kosoven-a-dhe-b/20%Monthly2019-03-18 10:17
https://www.informatat.com/shkencetaret-alarmohen-nga-pasojat-qe-mund-te-kete-demenca/20%Monthly2019-03-18 10:08
https://www.informatat.com/5-mije-euro-gjobe-per-shoferet-qe-lagin-kembesoret/20%Monthly2019-03-18 10:04
https://www.informatat.com/juventus-shume-afer-transferimit-te-super-lojtarit/20%Monthly2019-03-18 10:01
https://www.informatat.com/policia-arrestoi-18-persona/20%Monthly2019-03-18 09:58
https://www.informatat.com/27-aksidente-vetem-gjate-dites-se-djeshme/20%Monthly2019-03-18 09:52
https://www.informatat.com/kurti-shteti-yne-nuk-vuan-nga-ligjet-e-keqija-sa-nga-pushteti-i-keq/20%Monthly2019-03-18 09:45
https://www.informatat.com/vuciq-taksa-e-vendosur-nga-kosova-beri-qe-edhe-shba-ja-e-be-ja-te-jene-ne-anen-e-serbise/20%Monthly2019-03-18 09:42
https://www.informatat.com/bari-mjekesor-qe-po-sheron-kancerin-dhe-diabetin/20%Monthly2019-03-18 09:39
https://www.informatat.com/oconnell-thote-se-punesimet-politike-po-e-shkaterrojne-kosoven/20%Monthly2019-03-18 14:06
https://www.informatat.com/haradinaj-per-rekrutimin-ne-pozita-te-larta-ende-kemi-shume-sfida/20%Monthly2019-03-18 09:32
https://www.informatat.com/arsyet-perse-na-del-gjumi-naten-dhe-nuk-mund-te-fleme-serish/20%Monthly2019-03-18 09:29
https://www.informatat.com/deputeti-slloven-thote-se-terheqja-e-njohjes-se-kosoves-eshte-proces-real-brenda-be-se/20%Monthly2019-03-18 09:24
https://www.informatat.com/hasani-ligji-per-media-do-te-ndaloje-lajmet-e-rreme/20%Monthly2019-03-18 09:21
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-te-ndalet-punesimin-me-te-njofshem/20%Monthly2019-03-18 13:54
https://www.informatat.com/hiqet-lista-e-pritjes-per-regjistrimin-e-barnave-ne-akppm/20%Monthly2019-03-18 09:11
https://www.informatat.com/bordi-i-rtk-se-shpall-konkursin-per-drejtor-tre-muaj-pas-deshtimit-te-konkursit-paraprak/20%Monthly2019-03-18 08:54
https://www.informatat.com/a-e-dini-cfare-kuptimi-kane-endrrat-me-ish-in/20%Monthly2019-03-18 08:43
https://www.informatat.com/cmimet-e-apartamenteve-ne-tirane-me-te-shtrenjtat-ne-rajon/20%Monthly2019-03-18 08:41
https://www.informatat.com/pas-vrasjes-se-djeshme-kryetari-i-suharekes-kerkon-mbylljen-e-kazinove-ne-kete-komune/20%Monthly2019-03-18 08:38
https://www.informatat.com/ambasada-britanike-sot-diskuton-per-rekrutimin-e-pozitave-te-larta-drejtuese-ne-kosove/20%Monthly2019-03-18 08:35
https://www.informatat.com/ndihmes-sekretarja-amerikane-e-shtetit-per-ceshtjen-e-narkotikeve-viziton-sot-kosoven/20%Monthly2019-03-18 08:28
https://www.informatat.com/kandidati-per-kreun-e-ke-se-weber-europa-e-paplote-pa-ballkanin/20%Monthly2019-03-18 08:23
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-qeveri-te-re-per-ta-udhehequr-dialogun/20%Monthly2019-03-18 12:20
https://www.informatat.com/sot-u-jepet-lamtumira-e-fundit-dy-te-rinjve-qe-humben-jeten-ne-aksidentin-ne-duhel/20%Monthly2019-03-18 08:16
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-ne-durres-pike-doganore-qe-nuk-ben-zhdoganime/20%Monthly2019-03-18 08:13
https://www.informatat.com/ne-dialog-kosova-nuk-duhet-ti-merr-parasysh-verejtjet-e-serbise/20%Monthly2019-03-18 11:47
https://www.informatat.com/kater-komuna-qe-kater-muaj-pa-kryetare/20%Monthly2019-03-18 08:09
https://www.informatat.com/mot-pranveror-ne-kosove/20%Monthly2019-03-18 08:06
https://www.informatat.com/ky-eshte-64-vjecari-i-vrare-nga-vellai-ne-suahreke/20%Monthly2019-03-17 15:47
https://www.informatat.com/everton-chelsea-formacionet-zyrtare/20%Monthly2019-03-17 15:38
https://www.informatat.com/vuciq-akuzon-haradinajn-per-protestat-e-dhunshme-ne-serbi/20%Monthly2019-03-17 15:32
https://www.informatat.com/grate-i-rrahin-burrat-ne-indi-ne-stinen-e-veres-per-kete-arsye/20%Monthly2019-03-17 15:30
https://www.informatat.com/ndalimi-i-protestuesve-reagon-basha-asgje-sna-ndal/20%Monthly2019-03-17 15:25
https://www.informatat.com/irani-me-projekte-te-reja-per-rritjen-e-prodhimit-te-gazit-natyror/20%Monthly2019-03-17 15:16
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-e-mbrojne-vuciqin-nga-opozita/20%Monthly2019-03-17 15:14
https://www.informatat.com/kryeministrja-e-zelandes-se-re-thote-se-letrat-e-sulmuesit-nuk-permbajne-detaje-mbi-te-shtenat/20%Monthly2019-03-17 15:12
https://www.informatat.com/keto-kater-perime-ju-ndihmojne-ne-tretjen-e-yndyres/20%Monthly2019-03-17 15:09
https://www.informatat.com/pique-kerkon-nje-rekord-te-pazakonshem-ndaj-real-betis/20%Monthly2019-03-17 15:06
https://www.informatat.com/ekzekutimi-tek-liqeni-vetedorezohet-shoku-i-autorit/20%Monthly2019-03-17 14:55
https://www.informatat.com/mustafa-taksen-po-e-paguan-100-per-qind-kosova-e-jo-serbia/20%Monthly2019-03-17 14:51
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-operacioneve-ne-kliniken-e-kirurgjise-vaskulare/20%Monthly2019-03-17 14:48
https://www.informatat.com/talibanet-vrasin-dhjetera-ushtare-afgane/20%Monthly2019-03-17 14:45
https://www.informatat.com/keta-jane-trajneret-me-te-paguar-ne-secilen-prej-top-pese-ligave-evropiane/20%Monthly2019-03-17 14:42
https://www.informatat.com/kryeministri-flet-per-punesimin-e-kunates-ne-telekom/20%Monthly2019-03-17 14:36
https://www.informatat.com/konfirmon-policia-ne-studencan-viktima-u-vra-nga-vellau-i-tij-pas-nje-konflikti-pronesor/20%Monthly2019-03-17 14:32
https://www.informatat.com/vrasjen-ne-kazino-e-ka-bere-nje-zyrtar-policor-policia-e-arreston/20%Monthly2019-03-17 14:24
https://www.informatat.com/ylli-i-ajax-i-ofrohet-barcelones/20%Monthly2019-03-17 14:19
https://www.informatat.com/vritet-nje-izraelit-ne-bregun-perendimor/20%Monthly2019-03-17 14:07
https://www.informatat.com/panucci-ndryshojme-stil-loje-mund-te-dalim-te-dytet/20%Monthly2019-03-17 14:04
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-zjarri-nje-fabrike-ne-shtime/20%Monthly2019-03-17 14:00
https://www.informatat.com/hoti-veselit-marreveshja-me-serbine-ska-nevoje-te-shkoje-ne-referendum/20%Monthly2019-03-17 13:54
https://www.informatat.com/juventus-mposhtet-ne-serie-a/20%Monthly2019-03-17 13:42
https://www.informatat.com/skandali-i-abuzimeve-seksuale-vajza-e-michael-jackson-tenton-vetevrasjen/20%Monthly2019-03-17 13:38
https://www.informatat.com/sonte-ne-lipjan-do-te-ndizen-qirinj-ne-nderim-te-viktimave-nga-aksidenti-ne-duhel/20%Monthly2019-03-17 13:34
https://www.informatat.com/caj-nga-fletet-e-dafines-ndihme-e-mire-dhe-e-papritur-per-sherimin-e-diabetit-te-tipit-2/20%Monthly2019-03-17 13:32
https://www.informatat.com/meghan-markle-planifikon-baby-shower-in-e-dyte-per-foshnjen/20%Monthly2019-03-17 13:31
https://www.informatat.com/keshilla-e-duas-per-vajzat/20%Monthly2019-03-17 13:29
https://www.informatat.com/young-zerka-refuzon-te-flase-per-ronelen/20%Monthly2019-03-17 13:25
https://www.informatat.com/autoritetet-zelandeze-ua-dorezojne-familjeve-trupat-e-viktimave-te-sulmit/20%Monthly2019-03-17 13:23
https://www.informatat.com/a-u-provua-grushtshteti-ne-serbi-vuciq-akuzon-haradinajn-per-protestat/20%Monthly2019-03-18 08:59
https://www.informatat.com/soulja-boy-lirohet-nga-burgu/20%Monthly2019-03-17 13:15
https://www.informatat.com/kater-te-vrare-nga-shperthimi-i-nje-bombe-ne-pakistan/20%Monthly2019-03-17 13:10
https://www.informatat.com/cfare-keshillojne-psikologet-per-gjume-me-te-mire/20%Monthly2019-03-17 13:07
https://www.informatat.com/arsenal-ka-nje-plan-per-transferimin-e-wan-bissaka-ofron-super-talentin/20%Monthly2019-03-17 13:02
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-kaluar-koha-kur-te-tjeret-kane-marre-toka-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-03-18 08:20
https://www.informatat.com/ava-max-e-krahasojne-me-lady-gagan-reagon-kengetarja-shqiptare/20%Monthly2019-03-17 12:40
https://www.informatat.com/deklarohet-emergjenca-klimatike/20%Monthly2019-03-17 12:28
https://www.informatat.com/vrau-qenin-e-komshiut-denohet-me-9-vite-burg/20%Monthly2019-03-17 12:25
https://www.informatat.com/149159-2/20%Monthly2019-03-17 12:23
https://www.informatat.com/qytet-brenda-qytetit-perurohet-oborri-hudson-kushtoi-25-miliarde-dollare/20%Monthly2019-03-17 12:20
https://www.informatat.com/vrasja-ne-studenqan-dyshohet-se-vellau-ka-vrare-vellane/20%Monthly2019-03-17 12:18
https://www.informatat.com/vv-bllokimi-i-kqz-se-po-e-pengon-veprimtarine-e-partive-opozitare/20%Monthly2019-03-17 11:57
https://www.informatat.com/perseri-protesta-ne-serbi-vuciq-thote-se-nuk-do-te-lejoje-kercenime-permes-dhunes/20%Monthly2019-03-17 11:52
https://www.informatat.com/milot-rashica-titullar-i-padiskutueshem-per-werderin-kunder-leverkusenit-formacionet/20%Monthly2019-03-17 11:50
https://www.informatat.com/offset-shtyn-lansimin-e-albumit-te-ri-deri-ne-vitin-2020/20%Monthly2019-03-17 11:43
https://www.informatat.com/vrasja-ne-suhareke-flasin-deshmitaret/20%Monthly2019-03-17 11:40
https://www.informatat.com/veseli-per-der-standard-per-marreveshjen-me-serbine-do-te-kete-referendum/20%Monthly2019-03-18 08:14
https://www.informatat.com/vitin-e-kaluar-jane-arketuar-rreth-8-5-milione-euro-nga-shqiptimi-gjobave-ne-trafik-mbetet-shqetesues-numri-i-aksidenteve-me-fatalitet/20%Monthly2019-03-17 11:24
https://www.informatat.com/ne-suhareke-burri-perze-gruan-dhe-femijet-nga-shtepia-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2019-03-17 11:22
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-suhareke/20%Monthly2019-03-17 11:20
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-ylli-televiziv/20%Monthly2019-03-17 11:09
https://www.informatat.com/matoshi-e-quan-joprofesionale-dhe-te-turpshme-mosperfshirjen-e-kosoves-ne-hartat-evropiane-nga-televizioni-shqiptar/20%Monthly2019-03-17 11:06
https://www.informatat.com/policia-thote-se-do-te-aplikoje-masa-ndeshkuese-ndaj-shkelesve-te-ligjit/20%Monthly2019-03-17 10:56
https://www.informatat.com/gjendet-mjet-shperthyes-ne-banjon-e-nje-banese-ne-prishtine/20%Monthly2019-03-17 10:54
https://www.informatat.com/drake-thuhet-se-eshte-njeri-familjar-tejet-i-lidhur-me-djalin/20%Monthly2019-03-17 10:51
https://www.informatat.com/sot-iu-jepet-lamtumira-e-fundit-tre-te-rinjve-qe-vdiqen-ne-duhel/20%Monthly2019-03-17 10:45
https://www.informatat.com/goditi-djalin-e-ish-deputetit-pd-i-nxjerr-emrin-efektivit-video/20%Monthly2019-03-17 10:40
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-genoa-juventus/20%Monthly2019-03-17 10:36
https://www.informatat.com/ky-eshte-lojtari-qe-prine-ne-listen-e-deshirave-te-zidane/20%Monthly2019-03-17 10:33
https://www.informatat.com/abdixhiku-u-thone-mos-e-leshoni-kosoven-ndersa-u-japin-ministra-te-denuar-per-krim/20%Monthly2019-03-17 10:31
https://www.informatat.com/rekordi-i-kirurgjise-se-femijeve-ne-qkuk-operuan-42-paciente-brenda-5-dite/20%Monthly2019-03-17 10:28
https://www.informatat.com/rita-ora-ende-me-problemet-me1-frymemarrjes/20%Monthly2019-03-17 10:09
https://www.informatat.com/vesa-luma-krenare-me-big-basten/20%Monthly2019-03-17 10:04
https://www.informatat.com/turqia-dhe-bullgaria-po-hetojne-vizitat-e-terroristit-te-zelandes-se-re-pasi-i-kishte-vizituar-ato-vende/20%Monthly2019-03-17 09:54
https://www.informatat.com/allegri-flet-per-festimin-e-ronaldos-permend-edhe-denimin-e-mundshem-nga-uefa/20%Monthly2019-03-17 09:52
https://www.informatat.com/shkolla-ne-irlande-te-veriut-formon-simbolin-matematikor-me-njerez/20%Monthly2019-03-17 09:49
https://www.informatat.com/rashiti-vizitat-te-nderlidhura-me-negociatat/20%Monthly2019-03-17 09:48
https://www.informatat.com/sulmi-ne-zelande-zyra-e-kryeministres-u-paralajmerua-disa-minuta-para-terrorit/20%Monthly2019-03-17 09:44
https://www.informatat.com/klopp-iu-pergjigjet-levdatave-nga-beckenbauer/20%Monthly2019-03-17 09:42
https://www.informatat.com/qeriqi-veteranet-mashtrues-po-e-demtojne-imazhin-e-uck-se/20%Monthly2019-03-17 09:38
https://www.informatat.com/serbia-falenderon-venezuelen-qe-se-njeh-kosoven/20%Monthly2019-03-17 13:19
https://www.informatat.com/te-henen-pritet-ti-marrin-pagat-te-gjithe-punetoret-e-trepces/20%Monthly2019-03-17 09:33
https://www.informatat.com/nga-lojerat-deri-tek-muzika-sot-shenohet-dita-e-veres-ne-tirane/20%Monthly2019-03-17 09:30
https://www.informatat.com/shkaktaret-e-eres-se-gojes/20%Monthly2019-03-17 09:28
https://www.informatat.com/cadillac-ct6-do-te-rikthehet-me-cmim-me-te-larte-se-me-pare/20%Monthly2019-03-17 09:26
https://www.informatat.com/samsung-do-te-zhvilloje-telefonin-me-ekran-te-plote-kamera-futet-nen-ekran/20%Monthly2019-03-17 09:24
https://www.informatat.com/vuciq-pritet-ti-drejtohet-kombit-pas-protestes-se-djeshme/20%Monthly2019-03-17 09:21
https://www.informatat.com/gold-ag-se-shpejti-kenge-per-sali-cekun/20%Monthly2019-03-17 09:19
https://www.informatat.com/dy-ndeshje-tejet-interesante-luhen-sot-ne-kuader-te-superliges-se-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2019-03-17 09:16
https://www.informatat.com/15-persona-kane-humbur-jeten-per-dy-muaj-ne-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-03-17 09:13
https://www.informatat.com/daciq-asnjehere-nuk-na-kane-pyetur-cfare-duam-me-kosoven/20%Monthly2019-03-17 12:59
https://www.informatat.com/hoxha-liberalizimi-i-vizave-nuk-lidhet-me-taksen/20%Monthly2019-03-17 11:28
https://www.informatat.com/sot-dite-zie-ne-lipjan/20%Monthly2019-03-17 07:53
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-13/20%Monthly2019-03-17 07:50
https://www.informatat.com/zyrtaret-serbe-vazhdojne-akuzat-per-vrasjen-e-ivanoviqit-se-pari-e-burgosen-pastaj-e-likuiduan-kronika/20%Monthly2019-03-16 11:03
https://www.informatat.com/dw-drejtesia-ne-kosove-nen-kthetrat-e-politikes/20%Monthly2019-03-17 09:35
https://www.informatat.com/shqiptaret-sulmojne-dy-serbe-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-03-16 10:37
https://www.informatat.com/nis-marshimi-i-protestuesve-ne-tirane/20%Monthly2019-03-16 10:31
https://www.informatat.com/bashkimi-i-kosoves-me-shqiperine-bashkon-republiken-serbe-me-serbine/20%Monthly2019-03-17 09:11
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-aak-se-ska-arsye-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-03-16 10:24
https://www.informatat.com/hoxha-fton-ne-prokurori-politikanet-me-njohuri-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-03-17 09:08
https://www.informatat.com/haxhiu-protesta-dhe-mase-te-perkohshme-per-projektligjin-per-dialogun/20%Monthly2019-03-15 15:57
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-koleksioni-i-george-michael/20%Monthly2019-03-15 15:54
https://www.informatat.com/pse-u-ndava-nga-brad-pitt-rrefehet-angelina-jolie/20%Monthly2019-03-15 15:51
https://www.informatat.com/terroristi-transmetoi-live-masakren-ne-zelanden-e-re-reagon-facebook-u/20%Monthly2019-03-15 15:46
https://www.informatat.com/krize-ne-martesen-e-justin-bieber-dhe-hailey-cifti-drejt-ndarjes/20%Monthly2019-03-15 15:44
https://www.informatat.com/ahmeti-vrasja-e-njerezve-ne-xhami-eshte-turpi-i-njerezimit/20%Monthly2019-03-15 15:41
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-parti-mustafa-mbledh-kryesine-e-ldk-se/20%Monthly2019-03-15 15:39
https://www.informatat.com/edhe-gjigantet-e-teknologjise-kineze-preken-nga-kriza/20%Monthly2019-03-15 15:36
https://www.informatat.com/channing-tatum-dhe-jessie-j-dy-zogj-te-dashuruar/20%Monthly2019-03-15 15:34
https://www.informatat.com/gjalpi-i-kakaos-ben-mrekulli-per-fytyren-tuaj/20%Monthly2019-03-15 15:32
https://www.informatat.com/jessica-alba-ben-tri-tatuazhe-per-femijet-e-saj/20%Monthly2019-03-15 15:26
https://www.informatat.com/kryministri-kanadez-ne-te-gjithe-duhet-te-ballafaqohemi-me-islamofobine/20%Monthly2019-03-15 15:24
https://www.informatat.com/zvicra-do-te-vazhdoje-te-mbeshtese-bqk-ne/20%Monthly2019-03-15 15:22
https://www.informatat.com/kurti-per-sulmin-ne-zelande-te-re-secili-akt-terrorizmi-ngjall-deshperim-e-keqardhje/20%Monthly2019-03-15 15:20
https://www.informatat.com/psd-ja-mirepret-dergimin-e-ligjit-per-dialog-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-03-15 15:18
https://www.informatat.com/kdi-grate-ne-obiliq-vazhdojne-te-perballen-me-probleme-elementare/20%Monthly2019-03-15 15:15
https://www.informatat.com/hoxha-pavaresia-ekonomike-e-grave-eshte-thelbesore-per-mireqenien-e-tyre/20%Monthly2019-03-15 15:13
https://www.informatat.com/tahiri-per-vrasjen-e-ivanoqviqit-vuciq-urdherdhenesi-radojciqi-ekzekutuesi/20%Monthly2019-03-15 15:11
https://www.informatat.com/zakharova-kosova-po-ua-shtrengon-lakun-serbeve/20%Monthly2019-03-15 13:56
https://www.informatat.com/ministri-hamza-viziton-doganen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-15 13:54
https://www.informatat.com/policia-dhe-mmph-ja-me-veprime-konkrete-per-ruajtjen-e-mjedisit/20%Monthly2019-03-15 13:52
https://www.informatat.com/bspk-ja-reagon-lidhur-me-presionin-qe-po-i-behet-sbashk-ut-per-kompensimin-e-diteve-te-punes/20%Monthly2019-03-15 13:50
https://www.informatat.com/selmanajduhet-te-rrezohet-ligji-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-03-15 13:45
https://www.informatat.com/hapet-panairi-i-punes-ne-gjakove/20%Monthly2019-03-15 13:41
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-konfirmon-hetimet-ne-telekom/20%Monthly2019-03-15 13:38
https://www.informatat.com/ministri-gashi-takoi-alpinisten-ibrahimi-ia-dha-flamurin-e-shtetit-te-kosoves-qe-ta-vendose-ne-himalaje/20%Monthly2019-03-15 13:32
https://www.informatat.com/gashi-sistemi-i-drejtesise-eshte-i-kapur-nga-politika/20%Monthly2019-03-15 13:30
https://www.informatat.com/vdes-pas-operacionit-te-transplantit-te-flokeve/20%Monthly2019-03-15 13:26
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-zbulohet-sa-ton-plastike-perdor-coca-cola/20%Monthly2019-03-15 13:24
https://www.informatat.com/maas-sulmi-ne-zelanden-e-re-akt-i-tmerrshem-terrorist/20%Monthly2019-03-15 13:20
https://www.informatat.com/merkel-sulmi-ndaj-myslimaneve-sulm-ndaj-shoqerise-se-hapur-dhe-tolerante/20%Monthly2019-03-15 13:17
https://www.informatat.com/i-dashuri-i-nicki-minaj-serish-ne-polici-ja-me-cfare-u-kap-kete-here/20%Monthly2019-03-15 13:15
https://www.informatat.com/stilistja-dhe-motra-e-kengetarit-te-one-direction-vdes-ne-banese/20%Monthly2019-03-15 13:12
https://www.informatat.com/vajza-e-michael-jackson-nuk-eshte-funksioni-im-te-mbroj-babin/20%Monthly2019-03-15 13:07
https://www.informatat.com/ariana-grande-fiton-cmimin-artistja-e-vitit-ne-iheartradio-music-awards/20%Monthly2019-03-15 13:03
https://www.informatat.com/spinaqi-parandalon-stresin/20%Monthly2019-03-15 13:00
https://www.informatat.com/bebe-rexha-triumfon-serish/20%Monthly2019-03-15 12:56
https://www.informatat.com/klubet-e-medha-evropiane-do-te-bojkotojne-boterorin/20%Monthly2019-03-15 12:53
https://www.informatat.com/henderson-mungon-kunder-fulhamit/20%Monthly2019-03-15 12:51
https://www.informatat.com/be-i-kerkon-opozites-stop-dhunes-urgjentisht-platforme-kombetare-per-dialog/20%Monthly2019-03-15 12:47
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-ne-tirane-therret-per-vetepermbajtje-ne-protesten-e-neserme/20%Monthly2019-03-15 12:45
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-marredheniet-e-mira-kosove-japoni-do-te-thellohen/20%Monthly2019-03-15 12:43
https://www.informatat.com/bota-shpreh-neveri-per-sulmet-ne-xhamite-e-zelandes-se-re/20%Monthly2019-03-15 12:31
https://www.informatat.com/kisha-katolike-e-polonise-thote-se-jane-abuzuar-seksualisht-382-femije/20%Monthly2019-03-15 12:28
https://www.informatat.com/kryesia-e-bashkesise-islame-ne-kosove-denon-sulmin-terrorist-ne-zelande-e-re/20%Monthly2019-03-15 12:25
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-kujtohet-28-vjetori-i-rivendosjes-se-marredhenieve-diplomatike-me-shba/20%Monthly2019-03-15 12:18
https://www.informatat.com/serbia-falenderon-grenaden-per-cnjohje-te-kosoves/20%Monthly2019-03-15 12:17
https://www.informatat.com/trump-shqetesimi-dhe-ndjenjat-me-te-perzemerta-shkojne-per-njerezit-e-zelandes-se-re/20%Monthly2019-03-15 12:13
https://www.informatat.com/pacolli-shokuese-qe-krimi-monstruoz-u-kry-nga-dikush-qe-ka-admiruar-kryekriminelin-serb-karaxhiq/20%Monthly2019-03-15 12:11
https://www.informatat.com/zdf-shqiperia-ne-kthetrat-e-mafies/20%Monthly2019-03-15 12:04
https://www.informatat.com/zidane-merr-dhuraten-e-pare-vjen-nje-mbrojtes-nga-porto/20%Monthly2019-03-15 11:55
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-te-rritet-paga-minimale-ne-vend/20%Monthly2019-03-15 15:17
https://www.informatat.com/bqk-shenoi-pervjetorin-e-vet-me-diten-nderkombetare-te-konsumatorit/20%Monthly2019-03-15 11:46
https://www.informatat.com/ministri-serb-shtetet-e-bashkuara-bejne-nje-devijim-nga-prishtina/20%Monthly2019-03-15 11:35
https://www.informatat.com/shala-zotohet-ne-permiresimin-e-pozites-se-konsumatorit/20%Monthly2019-03-15 11:34
https://www.informatat.com/arrestohet-punetori-i-keds-nuk-i-ktheu-5000-euro-ne-arke/20%Monthly2019-03-15 11:31
https://www.informatat.com/cepurin-per-platformen-e-dialogut-fantazia-nuk-perputhet-me-realitetin/20%Monthly2019-03-15 11:29
https://www.informatat.com/thaci-kosova-e-denon-ashper-aktin-terrorist-ne-xhamite-e-zelandes-se-re/20%Monthly2019-03-15 11:26
https://www.informatat.com/gjuriq-pas-vrasjes-se-ivanoviqit-qendrojne-thaci-e-veseli/20%Monthly2019-03-15 11:23
https://www.informatat.com/vv-denoncon-punesimet-familjare-e-partiake-te-pdk-se-ne-prishtine-i-bashkohet-edhe-ahmeti-i-psd/20%Monthly2019-03-15 11:18
https://www.informatat.com/situata-ne-kosove-eshte-e-qete-ska-pasur-asnjehere-probleme-ne-rrafshin-e-sigurise-fetare/20%Monthly2019-03-15 11:16
https://www.informatat.com/veseli-sulmi-ne-zelanden-e-re-po-na-ben-me-te-bashkuar-per-ta-luftuar-terrorizmin/20%Monthly2019-03-15 11:13
https://www.informatat.com/edhe-britania-shton-masat-e-sigurise-perreth-xhamive-pas-sulmit-zelandez/20%Monthly2019-03-15 11:11
https://www.informatat.com/ambasada-e-kosoves-ofron-numrat-emergjente-pas-sulmit-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-15 11:09
https://www.informatat.com/ldk-ja-dhe-vv-ja-sot-do-ta-dorezojne-ne-kushtetuese-ligjin-per-dialogun/20%Monthly2019-03-15 13:43
https://www.informatat.com/mpj-reagon-per-sulmin-terrorist-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-03-15 10:59
https://www.informatat.com/sulmuesi-nga-zelanda-e-re-permend-kosoven-ne-manifest/20%Monthly2019-03-15 13:37
https://www.informatat.com/gjermania-premton-mbeshtetje-ne-fushen-e-energjise/20%Monthly2019-03-15 10:47
https://www.informatat.com/limaj-kosova-dhe-qytetaret-e-saj-jane-perkrah-popullit-te-zelandes-se-re-ne-keto-momente/20%Monthly2019-03-15 10:32
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-situata-ne-shqiperi-e-helmuar-dialogu-i-veshtire/20%Monthly2019-03-15 10:27
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-shpreh-dhimbjen-per-viktimat-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-03-15 10:24
https://www.informatat.com/per-tre-vjet-zero-denime-me-burgim-te-nivelit-te-larte-aktuale/20%Monthly2019-03-15 07:57
https://www.informatat.com/haradinaj-kujton-20-vjetorin-e-renies-se-deshmorit-yll-morina/20%Monthly2019-03-15 07:52
https://www.informatat.com/kete-vit-spritet-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-03-15 11:50
https://www.informatat.com/deputetet-ftojne-prokurorine-ta-zbardhe-abuzimin-me-3-milionet-e-dhene-si-grante-nga-ministria-e-bujqesise/20%Monthly2019-03-15 07:41
https://www.informatat.com/komisioni-per-arsim-diskuton-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-03-15 07:37
https://www.informatat.com/sulm-me-arme-zjarri-ne-zelande-te-re-40-te-vdekur/20%Monthly2019-03-15 07:34
https://www.informatat.com/kushtetuesja-ia-ben-avokatin-presidentit/20%Monthly2019-03-15 11:05
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-paralajmeron-trazira-nese-gjykata-vendos-per-pezullimin-e-pensioneve/20%Monthly2019-03-15 10:49
https://www.informatat.com/gashi-dhe-margariti-do-e-fuqizojme-bashkepunimin-ne-mes-vendeve-tona/20%Monthly2019-03-14 16:03
https://www.informatat.com/kdi-ligji-per-dialog-tenton-te-percaktoje-hierarkine-institucionale-e-te-prek-ndarjen-e-pushteteve/20%Monthly2019-03-14 15:49
https://www.informatat.com/hoxha-be-ja-mbeshtet-instalimin-e-filtrave-ne-kosova-b-por-kerkon-plan-te-detajuar-te-punes-nga-kek-u/20%Monthly2019-03-14 15:45
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-qe-falsifikonte-dokumente-te-veteraneve-te-uck-se/20%Monthly2019-03-14 15:38
https://www.informatat.com/e-ndalojne-per-te-hipur-ne-aeroplan-per-shkak-te-veshjes/20%Monthly2019-03-14 15:35
https://www.informatat.com/shqiperia-kryeson-per-lindjet-ne-moshe-te-re/20%Monthly2019-03-14 15:34
https://www.informatat.com/efektet-fizike-e-psikologjike-qe-i-perjetoni-kur-dikush-jua-thyen-zemren/20%Monthly2019-03-14 15:32
https://www.informatat.com/aktorja-e-serialit-te-njohur-arrestohet-pasi-mashtroi-per-ta-regjistruar-vajzen-ne-universitet/20%Monthly2019-03-14 15:29
https://www.informatat.com/menyrat-me-te-mira-per-te-larguar-mosbesimin-ndaj-vetes/20%Monthly2019-03-14 15:26
https://www.informatat.com/keto-jane-10-femrat-qe-mbajne-ne-gisht-unazat-me-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2019-03-14 15:23
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-dini-per-njollat-kafe-ne-lekure/20%Monthly2019-03-14 15:22
https://www.informatat.com/jessie-j-dhe-channing-tatum-cifti-me-i-ri-i-hollivudit/20%Monthly2019-03-14 15:20
https://www.informatat.com/shkencetaret-kerkojne-ndalimin-e-hulumtimeve-per-editimin-e-gjeneve/20%Monthly2019-03-14 15:19
https://www.informatat.com/ne-prizren-asgjesohet-mishi-me-afat-te-skaduar/20%Monthly2019-03-14 15:18
https://www.informatat.com/zbulohet-testi-tre-minutesh-qe-tregon-rreziqet-gjate-shtatzenise/20%Monthly2019-03-14 15:17
https://www.informatat.com/uefa-me-ndryshim-per-shortin-e-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-03-14 15:15
https://www.informatat.com/david-guetta-i-lumtur-ne-krahet-e-te-dashures-24-vjet-me-te-re/20%Monthly2019-03-14 15:13
https://www.informatat.com/serbia-nderton-qender-gerantologjike-ne-veri-ne-siperfaqe-4000-metra-katrore/20%Monthly2019-03-14 15:11
https://www.informatat.com/rumania-harton-rregulla-strikte-reprezalje-te-alkoolizuarve/20%Monthly2019-03-14 15:06
https://www.informatat.com/policet-mbipeshe-dergohen-ne-kamp-per-tu-dobesuar/20%Monthly2019-03-14 15:00
https://www.informatat.com/te-privilegjuarit-e-gjykates-speciale-marrin-edhe-meditje/20%Monthly2019-03-14 14:56
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-ne-skenderaj-per-narkotike/20%Monthly2019-03-14 14:47
https://www.informatat.com/selmanaj-e-svecla-i-quajne-qesharake-akuzat-e-beqes-se-jane-pjese-e-agjenturave-turke/20%Monthly2019-03-14 14:28
https://www.informatat.com/zevendesministrja-vuniqi-kerkon-mbeshtetjen-e-bavarise-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-03-14 14:25
https://www.informatat.com/322-studente-nga-kosova-jane-derguar-per-studime-jashte-vendit-thote-hoxha/20%Monthly2019-03-14 14:23
https://www.informatat.com/rama-dhe-basha-ne-elbasan-ndryshojne-agjendat-dhe-shmangin-perballjen/20%Monthly2019-03-14 14:19
https://www.informatat.com/konjufca-pendohet-qe-ka-hedh-gaz-lotsjelles-ne-kuvend-thote-se-duhej-te-perdorte-allti-me-gaz/20%Monthly2019-03-14 14:17
https://www.informatat.com/rasti-veteranet-te-akuzuarit-deklarohen-te-pafajshem/20%Monthly2019-03-14 14:14
https://www.informatat.com/roth-per-shqiperine-atmosfera-eshte-helmuar-shume/20%Monthly2019-03-14 14:10
https://www.informatat.com/stefanoviq-flet-per-situaten-ne-veri-te-kosoves-policine-dhe-ushtrine-i-kemi-gati/20%Monthly2019-03-14 14:07
https://www.informatat.com/apostolova-agjenda-europiane-srealizohet-me-persona-pa-kredibilitet/20%Monthly2019-03-14 14:04
https://www.informatat.com/mjeke-kardiokirurge-nga-italia-po-operojne-pacientet-ne-qkuk/20%Monthly2019-03-14 14:01
https://www.informatat.com/ligji-per-dialogun-neser-dergohet-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-03-14 13:55
https://www.informatat.com/daciq-keshilli-i-sigurimit-duhet-te-verifikoje-marreveshjen-beograd-prishtine/20%Monthly2019-03-14 13:51
https://www.informatat.com/thaci-duhet-ta-vazhdojme-luften-e-pakompromis-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-03-14 13:28
https://www.informatat.com/vuciq-dhe-moor-bisedojne-per-dialogun-dhe-tarifen/20%Monthly2019-03-14 14:03
https://www.informatat.com/veseli-japonia-do-ta-mbeshtese-kosoven-ne-te-gjitha-fushat-e-bashkepunimit/20%Monthly2019-03-14 12:52
https://www.informatat.com/turqia-i-kunderpergjigjet-shba-se-ne-lidhje-me-debimin-e-gylenisteve/20%Monthly2019-03-14 12:49
https://www.informatat.com/nje-nxenes-plagoset-me-thike/20%Monthly2019-03-14 12:44
https://www.informatat.com/britania-mbetet-ne-udhekryq-serish-votim-ne-londer/20%Monthly2019-03-14 12:26
https://www.informatat.com/rashica-kjo-gje-e-mrekullueshme-ndodhi-ne-kosove-para-ndeshjes-me-bullgarine/20%Monthly2019-03-14 12:23
https://www.informatat.com/faqja-pornografike-tregon-kategorite-me-te-shikuara-nga-femrat-kosovare/20%Monthly2019-03-14 12:18
https://www.informatat.com/shtrenjtohet-bileta-e-autobusit/20%Monthly2019-03-14 12:15
https://www.informatat.com/vendimi-i-gjykates-per-pensionet-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2019-03-14 13:53
https://www.informatat.com/tahiri-ndergjegjesimi-per-dhunen-ne-familje-solli-denimin-e-pare-kapital-per-kete-krim/20%Monthly2019-03-14 12:07
https://www.informatat.com/pese-veturat-me-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2019-03-14 11:53
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-per-vrasjen-ne-marmull-te-gjakoves/20%Monthly2019-03-14 11:46
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-paralajmeron-dhune-dhe-protesta-nese-ndalen-pagat-e-19-mije-veteraneve/20%Monthly2019-03-14 11:43
https://www.informatat.com/publikohet-lista-e-kombetares-disa-emra-surprize/20%Monthly2019-03-14 11:40
https://www.informatat.com/samsung-pritet-te-shes-20-milione-njesi-galaxy-s10-ne-gjysmen-e-pare-te-vitit-pak-me-shume-se-galaxy-s9/20%Monthly2019-03-14 11:37
https://www.informatat.com/miriam-cani-uron-diten-e-veres/20%Monthly2019-03-14 11:35
https://www.informatat.com/deshton-alfa-romeo-keto-jane-2-veturat-qe-ka-hequr-per-se-dyti-nga-tregu/20%Monthly2019-03-14 11:31
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-qe-veteraneve-tiu-ndalen-pagat-derisa-te-perfundoje-procesi-gjyqesor/20%Monthly2019-03-14 11:27
https://www.informatat.com/nderprerja-e-dialogut-shqiperi-greqi-reagon-ministri-i-jashtem-grek/20%Monthly2019-03-14 11:22
https://www.informatat.com/pirja-e-duhanit-i-dyfishon-shanset-per-tu-verberuar/20%Monthly2019-03-14 11:19
https://www.informatat.com/gjykata-sot-vendos-per-pezullimin-ose-jo-te-pagesave-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2019-03-14 13:28
https://www.informatat.com/mosbashkepunimi-qeveri-kuvend-pengese-e-zbatimit-te-era-s/20%Monthly2019-03-14 11:06
https://www.informatat.com/gati-gjysma-e-bizneseve-te-regjistruara-ne-kosove-nuk-paguajne-tatimet/20%Monthly2019-03-14 11:00
https://www.informatat.com/termkolli-elozhet-e-pakuptimta-te-albinit-per-gjingjiqin/20%Monthly2019-03-14 11:02
https://www.informatat.com/gaxherri-delegacioni-shteteror-ne-lufte-te-brendshme/20%Monthly2019-03-14 10:56
https://www.informatat.com/karikatura-e-dites-messi-e-le-nen-hije-ronaldon/20%Monthly2019-03-14 10:53
https://www.informatat.com/keto-6-objekte-ne-shtepine-tuaj-ju-shkaktojne-stres/20%Monthly2019-03-14 10:49
https://www.informatat.com/haradinaj-sektori-privat-promotor-i-zhvillimit-ekonomik/20%Monthly2019-03-14 10:49
https://www.informatat.com/i-beri-varrin-putinit-denohet-me-burg-aktivisti-rus/20%Monthly2019-03-14 10:42
https://www.informatat.com/barcelona-merr-nje-lajm-aspak-te-mire-pas-fitores-kunder-lyon/20%Monthly2019-03-14 10:39
https://www.informatat.com/a-po-e-pengon-liberalizimin-e-vizave-bllokimi-i-dialogut-flet-igor-soltes/20%Monthly2019-03-14 10:36
https://www.informatat.com/komuna-ia-faturoi-ndertimin-qe-e-kundershtoi/20%Monthly2019-03-14 10:31
https://www.informatat.com/beckenbauer-kerkon-trajnerin-e-njohur-te-bayern-munich/20%Monthly2019-03-14 10:27
https://www.informatat.com/ministri-shala-mbeshtetja-e-be-se-per-mti-ne-eshte-shume-e-nevojshme/20%Monthly2019-03-14 10:24
https://www.informatat.com/veseli-fton-investitoret-nga-japonia-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2019-03-14 10:22
https://www.informatat.com/haradinaj-dekoron-remin-me-medaljen-e-skenderbeut/20%Monthly2019-03-14 10:18
https://www.informatat.com/te-ndihesh-i-lodhur-gjate-gjithe-kohes-eshte-nje-semundje-ja-shkaqet-dhe-trajtimi/20%Monthly2019-03-14 10:15
https://www.informatat.com/pas-vizites-ne-kosove-moore-takohet-me-vuciqin-ne-serbi/20%Monthly2019-03-14 10:14
https://www.informatat.com/nje-lajm-i-mire-per-gjumashet-ja-sa-kalori-digjni-kur-jeni-duke-pare-endrra/20%Monthly2019-03-14 10:12
https://www.informatat.com/gjilani-perkrahet-me-1-7-milion-nga-ministria-e-infrastruktures/20%Monthly2019-03-14 10:06
https://www.informatat.com/mbreme-u-rrahen-keq-dy-shtetas-te-huaj-ne-gracanice/20%Monthly2019-03-14 09:59
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-e-mitur-ne-lipjan/20%Monthly2019-03-14 09:55
https://www.informatat.com/gjuriq-me-platformen-e-prishtines-u-ngul-gozhda-e-fundit-ne-arkivolin-e-dialogut/20%Monthly2019-03-14 09:49
https://www.informatat.com/abdixhiku-te-pangopur-te-mbrapshte-dhe-te-rrezikshem/20%Monthly2019-03-14 09:46
https://www.informatat.com/21-kg-kanabis-si-cokollate-arrestohen-5-persona-ne-durres/20%Monthly2019-03-14 09:33
https://www.informatat.com/topalli-ne-komisionin-per-akiceshtjet-e-pergjithshme-do-ti-vendos-para-atyre-partiake/20%Monthly2019-03-14 09:33
https://www.informatat.com/pediatria-pa-shtreter-te-mjaftueshem-per-femijet-e-hospitalizuar/20%Monthly2019-03-14 09:26
https://www.informatat.com/bashkim-ndrecaj-tregon-pse-u-ftua-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-03-14 09:19
https://www.informatat.com/arrijne-ne-gjykate-agim-ceku-dhe-rrustem-berisha/20%Monthly2019-03-14 09:16
https://www.informatat.com/zbulohet-video-e-gerdecit-pak-para-shperthimit/20%Monthly2019-03-14 09:13
https://www.informatat.com/kosnett-kosova-vazhdon-te-frenohet-nga-korrupsioni/20%Monthly2019-03-14 13:04
https://www.informatat.com/citaku-trupi-i-grave-eshte-perdorur-si-fushe-beteje-nga-forcat-ushtarake-dhe-paramilitare-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-03-14 09:03
https://www.informatat.com/kosova-perfshihet-ne-perpjekjet-e-shba-se-per-te-luftuar-drogat/20%Monthly2019-03-14 09:03
https://www.informatat.com/qeveria-thote-se-do-tu-qendroje-afer-organizatave-humanitare/20%Monthly2019-03-14 08:57
https://www.informatat.com/per-9-vjet-perfundon-vetem-u-ja-e-kompleksit-te-banesave-uck/20%Monthly2019-03-14 08:55
https://www.informatat.com/dash-mosndeshkimi-problem-zyrtaret-politikanet-e-gjyqtaret-shmangen-ndjekjen-penale/20%Monthly2019-03-14 08:52
https://www.informatat.com/percahen-negociatoret/20%Monthly2019-03-14 08:49
https://www.informatat.com/komisioni-parlamentar-mbane-mbledhje-per-te-mbikeqyre-punen-e-aki-se/20%Monthly2019-03-14 08:46
https://www.informatat.com/facebook-dhe-instagram-fiken-per-ore-te-tera/20%Monthly2019-03-14 08:45
https://www.informatat.com/dash-maqedonia-e-veriut-shenon-progres-ne-mediumet-dhe-gjyqesi/20%Monthly2019-03-14 08:43
https://www.informatat.com/47-vjet-burg-9-te-akuzuarit-per-vdekjen-e-15-shqiptareve-ne-rastin-tisa/20%Monthly2019-03-14 08:38
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-edhe-komunitetet-joshumice-duhet-te-perfshihen-ne-dialog/20%Monthly2019-03-14 08:33
https://www.informatat.com/dita-e-veres-ne-shqiperi-si-dite-dimri/20%Monthly2019-03-14 08:25
https://www.informatat.com/qeveria-ska-zyra-per-2-600-nepunes-te-saj/20%Monthly2019-03-14 08:21
https://www.informatat.com/ligjvenesit-britanike-do-te-votojne-per-shtyrjen-e-brexit-it/20%Monthly2019-03-14 08:17
https://www.informatat.com/14-persona-te-arrestuar-per-fajde-ne-shkoder/20%Monthly2019-03-14 08:14
https://www.informatat.com/edhe-nje-ish-komandant-i-uck-se-ftohet-per-intervistim-nga-specialja/20%Monthly2019-03-14 12:11
https://www.informatat.com/tri-top-delegacione-shkuan-taksa-mbeti/20%Monthly2019-03-14 11:16
https://www.informatat.com/sa-jane-te-sigurta-kursimet-pensionale-ne-kosove/20%Monthly2019-03-14 09:11
https://www.informatat.com/moti-rikthehen-serish-reshjet-e-shiut-dhe-bores/20%Monthly2019-03-14 07:57
https://www.informatat.com/markat-ne-kosove-me-vleren-me-te-mire-per-parate-e-shpenzuara/20%Monthly2019-03-14 08:40
https://www.informatat.com/ministri-spanjoll-rasti-i-kosoves-dhe-katalonjes-nuk-eshte-i-krahasueshem/20%Monthly2019-03-13 15:44
https://www.informatat.com/maradona-ne-argjentinasit-jemi-krenare-per-messin-por-ronaldo/20%Monthly2019-03-13 15:31
https://www.informatat.com/tirana-perzgjidhet-nder-5-finalistet-per-kryeqytetin-europian-te-rinise-2022/20%Monthly2019-03-13 15:26
https://www.informatat.com/kdi-mi-nenshkruan-kontrata-me-kompani-qe-paguajne-punetoret-1-cent-oren/20%Monthly2019-03-13 15:27
https://www.informatat.com/turqia-kerkon-denime-me-burgim-deri-ne-28-vjet-per-turqit-e-debuar-nga-kosova/20%Monthly2019-03-13 15:20
https://www.informatat.com/zaev-gati-te-thellojme-bashkepunimin-me-shqiperine/20%Monthly2019-03-13 15:18
https://www.informatat.com/rama-padit-berishen-per-shpifje-kerkon-100-mije-leke-demshperblim/20%Monthly2019-03-13 15:12
https://www.informatat.com/ambasadori-francez-konfirmon-mbeshtetjen-ne-luften-ndaj-korrupsionit/20%Monthly2019-03-13 15:05
https://www.informatat.com/5-pozitat-ne-te-cilat-duhet-fjetur-kur-keni-dhimbje-shpine/20%Monthly2019-03-13 15:04
https://www.informatat.com/tete-te-vrare-ne-nje-shkolle-te-brazilit/20%Monthly2019-03-13 15:00
https://www.informatat.com/ministri-serb-nato-deshtoi-te-na-e-marre-kosoven-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2019-03-13 14:59
https://www.informatat.com/rasti-medicus-si-deshtoi-1qe-krahu-i-djathte-i-vampirit-te-mos-ekstradohet-ne-kosove/20%Monthly2019-03-13 14:56
https://www.informatat.com/perqindja-e-shqiptareve-sfide-per-regjistrimin-e-popullsise-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-13 14:46
https://www.informatat.com/pse-grate-ngelin-shtatzene-dhe-kur-perdorin-kontraceptive/20%Monthly2019-03-13 14:42
https://www.informatat.com/pulat-behen-bashke-dhe-mbysin-nje-dhelper/20%Monthly2019-03-13 14:36
https://www.informatat.com/obsh-paralajmeron-pandemigripi-me-i-rrezikshem-se-terrorizmi/20%Monthly2019-03-13 14:32
https://www.informatat.com/dua-sjell-imazhe-te-reja-nga-promovimi-i-librit-te-te-dashurit/20%Monthly2019-03-13 14:27
https://www.informatat.com/spitali-i-gjakoves-i-plagosuri-ne-marmull-eshte-jashte-rrezikut-per-jete/20%Monthly2019-03-13 14:24
https://www.informatat.com/enderra-e-cdo-femre-jennifer-lopez-publikon-momentin-e-propozimit-per-martese/20%Monthly2019-03-13 14:22
https://www.informatat.com/pas-babait-edhe-mami-kritikon-bebe-rexhen/20%Monthly2019-03-13 14:19
https://www.informatat.com/artisti-greko-amerikan-pikturon-mbi-pllaka-druri-permes-rrezeve-te-diellit/20%Monthly2019-03-13 14:19
https://www.informatat.com/eliza-dushku-nuk-nxiton-te-kthehet-ne-hollywood-pasi-fitoi-rastin-e-ngacmimit-seksual/20%Monthly2019-03-13 14:16
https://www.informatat.com/haradinaj-takohn-kosnett-diskutojne-per-zhvillimin-ekonomik-dhe-ceshtjet-e-sigurise/20%Monthly2019-03-14 08:06
https://www.informatat.com/fsk-mban-operacionin-fushor-ujku-02-19/20%Monthly2019-03-13 14:12
https://www.informatat.com/haradinaj-pas-takimit-me-zyrtarin-britanik-nuk-e-permend-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-03-13 14:08
https://www.informatat.com/aksident-me-vdekje-ne-shkoder-vajza-shtatzene-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-03-13 14:02
https://www.informatat.com/specifikat-e-motorola-razr-mund-te-mos-jene-te-nivelit-premium/20%Monthly2019-03-13 13:55
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-apostoloven-1flasin-per-reformat-zgjedhore-ne-vend/20%Monthly2019-03-13 13:50
https://www.informatat.com/mos-e-konsumoni-portokallin-sa-here-qe-merrni-keto-lloj-medikamentesh/20%Monthly2019-03-13 13:37
https://www.informatat.com/aktorja-vesh-mbrapsht-fustanin-ne-tapetin-e-kuq/20%Monthly2019-03-13 13:27
https://www.informatat.com/ministri-gashi-shqetesuese-1nderhyrjet-e-politikes-serbe-ne-ryco/20%Monthly2019-03-13 13:22
https://www.informatat.com/hoxhaj-pas-deshtimit-te-mbledhjes-se-ryco-s-serbia-do-qe-ta-demtoje-cdo-iniciative-rajonale/20%Monthly2019-03-13 13:16
https://www.informatat.com/vajza-e-presidentit-trump-shihet-e-lumtur-perderisa-shetit-neper-beograd/20%Monthly2019-03-13 13:14
https://www.informatat.com/partneri-i-ferrarit-zbulon-krijimin-me-te-ri-ne-fushen-e-supermakinave/20%Monthly2019-03-13 13:11
https://www.informatat.com/kerkesa-per-iphone-et-e-ri-eshte-ne-renie-pohon-analisti/20%Monthly2019-03-13 13:08
https://www.informatat.com/pese-ushqimet-qe-jua-pastrojne-trupin-krejtesisht/20%Monthly2019-03-13 13:04
https://www.informatat.com/ariana-grande-ribashkohet-me-ish-te-dashurin/20%Monthly2019-03-13 13:02
https://www.informatat.com/lady-gaga-sqaron-te-verteten-rreth-thashethemeve-per-shtatzeni/20%Monthly2019-03-13 12:58
https://www.informatat.com/perberesit-qe-nuk-duhet-tia-1shtoni-sallates-nese-jeni-ne-diete/20%Monthly2019-03-13 12:54
https://www.informatat.com/deshton-rezoluta-per-dekretimet-e-anetareve-te-kqz-se/20%Monthly2019-03-14 08:01
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-haradinajt-me-zyrtarin-britanik-teme-kryesore-pezullimi-i-takses/20%Monthly2019-03-13 14:13
https://www.informatat.com/borrelli-ne-beograd-spanja-mbeshtet-nje-zgjidhje-kompromisi-serbi-kosove/20%Monthly2019-03-13 11:50
https://www.informatat.com/pdk-dhe-nisma-kerkojne-dekretimin-sa-me-te-shpejt-te-anetareve-te-kqz-se/20%Monthly2019-03-13 11:47
https://www.informatat.com/aak-kerkon-nga-presidenti-emerimin-e-anetareve-te-rinj-te-kqz-se/20%Monthly2019-03-13 11:41
https://www.informatat.com/limaj-edhe-britania-na-kerkoi-te-heqim-taksen/20%Monthly2019-03-13 11:37
https://www.informatat.com/kosova-anetaresohet-ne-organizaten-nderkombetare-per-ruajtjen-e-natyres/20%Monthly2019-03-13 11:31
https://www.informatat.com/zbulohet-vaksina-e-cila-do-te-trajtoje-dhimbjet-e-artritit/20%Monthly2019-03-13 11:28
https://www.informatat.com/vuciq-prishtina-kunder-dialogut-serbia-per-paqe-dhe-stabilitet/20%Monthly2019-03-13 11:26
https://www.informatat.com/rama-takon-zaev-bashkepunimi-do-na-integroje-ne-be/20%Monthly2019-03-13 11:15
https://www.informatat.com/ahmeti-thumbon-haradinajn-kosova-smund-ti-tregoje-be-se-ke-ta-kete-ne-krye-te-politikes-se-jashtme/20%Monthly2019-03-13 11:08
https://www.informatat.com/molliqaj-vv-se-eshte-mire-me-vepru-jo-me-nejt-e-me-kqyr-seri/20%Monthly2019-03-13 10:58
https://www.informatat.com/drejtori-i-suspenduar-nexhat-krasniqi-figuron-qe-po-kryen-pune-ne-mi/20%Monthly2019-03-13 10:54
https://www.informatat.com/kosova-ende-e-rrezikuar-nga-ekstremizmi-i-dhunshem/20%Monthly2019-03-13 10:48
https://www.informatat.com/shkencetaret-kanadeze-kane-nxitur-debat-te-madh-sa-mish-dhe-produkte-tjera-ne-dite-duhet-te-hame/20%Monthly2019-03-13 10:32
https://www.informatat.com/brexit-may-refuzohet-serish-sot-votohet-per-shkeputje-pa-marreveshje/20%Monthly2019-03-13 10:17
https://www.informatat.com/irlanda-e-zhgenjyer-per-rrezimin-e-marreveshjes-se-brexit/20%Monthly2019-03-13 10:11
https://www.informatat.com/ne-kuvendin-e-shqiperise-betohen-7-deputete-te-rinj/20%Monthly2019-03-13 10:09
https://www.informatat.com/veseli-se-shpejti-hapet-ambasada-japoneze-ne-prishtine/20%Monthly2019-03-13 09:56
https://www.informatat.com/delegacioni-i-bizneseve-amerikane-diskuton-mundesite-e-bashkepunimit-me-bizneset-kosovare/20%Monthly2019-03-13 09:53
https://www.informatat.com/mediat-gjermane-shqiperia-bukuria-e-pazbuluar-e-ballkanit/20%Monthly2019-03-13 09:52
https://www.informatat.com/sot-para-kuvendit-te-shqiperise-betohen-shtate-deputete/20%Monthly2019-03-13 09:48
https://www.informatat.com/daciq-me-akuza-te-reja-per-kosoven-e-keni-mbytur-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-03-13 09:48
https://www.informatat.com/serish-dhune-ne-familje-gruaja-dergohet-ne-qkuk-pasi-sulmohet-nga-burri/20%Monthly2019-03-13 09:46
https://www.informatat.com/hoti-presidenti-e-shkeli-kushtetuten-me-mosemerimin-e-anetareve-te-kqz-se/20%Monthly2019-03-13 09:45
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-nga-rasti-i-mbremshem-ne-gjakove-kjo-eshte-gjendja-e-te-plagosurit/20%Monthly2019-03-13 09:38
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-te-vazhdoje-ta-mbeshtese-hanin-e-elezit/20%Monthly2019-03-13 09:36
https://www.informatat.com/haradinaj-i-kunderpergjigjet-mogherinit/20%Monthly2019-03-13 12:14
https://www.informatat.com/a-mund-te-martohen-personat-e-gjinise-se-njejte-ne-kosove/20%Monthly2019-03-13 08:45
https://www.informatat.com/shqiperia-perfaqesohet-ne-gjermani-me-flamurin-me-yll-te-kohes-se-komunizmit/20%Monthly2019-03-13 08:30
https://www.informatat.com/dogana-75-mije-euro-tender-per-asgjesim-te-cigareve/20%Monthly2019-03-13 08:28
https://www.informatat.com/msa-ja-per-tre-vjet-uli-te-hyrat-doganore-per-100-milione-euro/20%Monthly2019-03-13 08:27
https://www.informatat.com/svecla-u-shantazhuam-per-gylenistet/20%Monthly2019-03-13 08:23
https://www.informatat.com/banka-boterore-perkrah-reformat-ne-administraten-tatimore-te-kosoves/20%Monthly2019-03-13 08:20
https://www.informatat.com/kercenimet-joserioze-te-pdk-se-per-zgjedhje/20%Monthly2019-03-13 08:18
https://www.informatat.com/kadri-veseli-vizite-zyrtare-ne-japoni/20%Monthly2019-03-13 08:14
https://www.informatat.com/zaev-takohet-sot-me-ramen-ne-tirane/20%Monthly2019-03-13 08:11
https://www.informatat.com/edhe-sot-seance-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-13 11:37
https://www.informatat.com/mogherini-ne-diten-kur-hiqet-taksa-do-ta-ftoj-vazhdimin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-13 11:56
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-vranesira-2/20%Monthly2019-03-13 07:57
https://www.informatat.com/viti-2019-nis-me-zvogelimin-e-numrit-te-veteraneve-te-uck-se/20%Monthly2019-03-12 15:53
https://www.informatat.com/talibanet-ne-ofensive-sulmesh-te-armatosura-ndaj-ushtrise-afgane/20%Monthly2019-03-12 15:50
https://www.informatat.com/syle-hoxha-thote-se-prokuroria-po-mbledh-prova-per-rastin-e-gylenisteve/20%Monthly2019-03-12 15:31
https://www.informatat.com/miratohet-nisma-per-financimin-e-projektit-per-trajtimin-e-ujerave-te-zeza-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-12 15:28
https://www.informatat.com/te-akuzuarit-per-vrasje-personat-me-te-kerkuar-nga-policia/20%Monthly2019-03-12 15:09
https://www.informatat.com/hoti-debimi-i-shtetasve-turq-mund-ta-demtoje-rrugetimin-ne-be/20%Monthly2019-03-12 15:06
https://www.informatat.com/%e2%80%8bronaldo-flet-per-jeten-private-i-biri-im-nuk-ka-nevoje-per-nene-ai-me-ka-mua/20%Monthly2019-03-12 14:59
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-eshte-mesjeta-qe-punet-te-kryhen-me-kercenime-dialogun-e-ka-bllokuar-beogradi/20%Monthly2019-03-13 09:35
https://www.informatat.com/nderron-jete-braziliani-coutinho/20%Monthly2019-03-12 14:52
https://www.informatat.com/rrezimi-i-avioneve-boeing-kompania-urdherohet-te-rishikoje-programin/20%Monthly2019-03-12 14:45
https://www.informatat.com/haradinaj-pozicioni-i-berlinit-i-qarte-kerkojne-qe-taksa-te-hiqet/20%Monthly2019-03-13 08:22
https://www.informatat.com/shteti-ia-paguan-gjysmen-e-gjobes-bechtelenkas-i-mbetet-borxh-edhe-28-milione/20%Monthly2019-03-12 14:42
https://www.informatat.com/e-enjtja-dite-pushim-rama-dhe-ruci-mbledhin-neser-parlamentin/20%Monthly2019-03-12 14:35
https://www.informatat.com/lekaj-firmos-kontratat-per-rehabilitimin-e-rruges-per-te-qendra-e-skijimit-ne-brezovice/20%Monthly2019-03-12 14:33
https://www.informatat.com/%e2%80%8bvazhdon-beteja-mes-chelseat-e-contes-edhe-tete-muaj-pas-shkarkimit-te-trajnerit/20%Monthly2019-03-12 14:30
https://www.informatat.com/may-nuk-e-ka-perkrahjen-e-partise-ne-prag-te-votes-vendimtare-per-brexitin/20%Monthly2019-03-12 14:27
https://www.informatat.com/komisioni-per-hetimin-e-debimit-te-gylenisteve-i-bllokuar-vonohet-edhe-gjykata/20%Monthly2019-03-12 14:24
https://www.informatat.com/futbollisti-serb-e-quan-vella-thomas-strakoshen/20%Monthly2019-03-12 14:16
https://www.informatat.com/nje-gjykate-ne-kazakistan-e-denon-gazetaren-e-rfe-rl/20%Monthly2019-03-12 14:12
https://www.informatat.com/parlamenti-i-shqiperise-si-aneks-i-xhamise-se-madhe-te-tiranes/20%Monthly2019-03-12 14:01
https://www.informatat.com/pacolli-u-ben-thirrje-biznesmeneve-amerikane-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2019-03-12 13:56
https://www.informatat.com/branbiq-nuk-eshte-korrekte-qe-brukseli-spo-e-thote-asnje-fjale-per-platformen-e-prishtines/20%Monthly2019-03-12 13:52
https://www.informatat.com/mustafa-vazhdojne-shpifjet-e-milaim-zekes/20%Monthly2019-03-12 13:47
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-mori-pjese-ne-lansimin-e-programit-shkollat-e-shekullit-21/20%Monthly2019-03-12 13:38
https://www.informatat.com/shala-takoi-ambasadorin-e-katarit-i-kerkoi-qe-ky-shtet-te-investoje-ne-kosove/20%Monthly2019-03-12 13:36
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-cfare-ka-bere-per-ndricimin-e-rastit-te-gylenisteve/20%Monthly2019-03-12 13:33
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-mbi-74-mije-euro-nga-rezervat-per-komunen-e-mitrovices/20%Monthly2019-03-12 13:28
https://www.informatat.com/vuciq-per-kontrabanden-ne-veri-nje-serb-mori-para-per-te-treguar-nga-po-hyjne-kamionet/20%Monthly2019-03-12 13:25
https://www.informatat.com/selmanaj-haradinajt-po-ia-ploteson-qejfet-e-radojiciqit/20%Monthly2019-03-12 13:23
https://www.informatat.com/parlamenti-i-britanise-voton-per-brexit-in/20%Monthly2019-03-12 13:20
https://www.informatat.com/ky-eshte-vendimi-i-prere-i-kosoves-per-klubet-serbe-qe-tentojne-te-hyjne-ne-territorin-e-saj-pa-marre-leje/20%Monthly2019-03-12 13:16
https://www.informatat.com/shqiperi-turqi-nisin-pergatitjet-per-rritjen-e-sigurise/20%Monthly2019-03-12 13:13
https://www.informatat.com/banka-boterore-lufterat-ne-lindjen-e-mesme-900-miliarde-dollare-humbje-ekonomike-qe-nga-viti-2010/20%Monthly2019-03-12 13:11
https://www.informatat.com/guvernatori-mehmeti-informoi-perfaqesuesit-e-bankes-boterore-per-gjendjen-ne-sistemin-financiar/20%Monthly2019-03-12 13:03
https://www.informatat.com/ismaili-nis-transformimi-farmaceutik-ne-qkuk-90-barnatore-te-reja/20%Monthly2019-03-12 13:01
https://www.informatat.com/nderpritet-seanca-ne-mungese-te-kuorumit-per-votim/20%Monthly2019-03-12 12:55
https://www.informatat.com/keni-probleme-me-shputa-te-kembeve-specialisti-kroat-i-shputave-dr-ernest-irha-gjendet-ne-prishtine-me-14-16-mars/20%Monthly2019-03-12 13:52
https://www.informatat.com/aprovohet-ankesa-e-prokurorise-kunder-nderprerjes-se-paraburgimit-per-shoferin-qe-goditi-per-vdekje-dy-gra-ne-rrugen-b/20%Monthly2019-03-12 12:43
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmcgregor-flet-per-here-te-pare-pas-arrestimit/20%Monthly2019-03-12 12:39
https://www.informatat.com/studimi-me-shume-njerez-vdesin-nga-ajri-i-ndotur-se-nga-pirja-e-duhanit/20%Monthly2019-03-12 12:36
https://www.informatat.com/italia-u-kushtezon-femijeve-shkollimin-me-vaksinim/20%Monthly2019-03-12 12:31
https://www.informatat.com/gazetari-britanik-vazhdon-te-tallet-me-kosoven-mpb-ende-pa-vendim/20%Monthly2019-03-12 12:28
https://www.informatat.com/vuciq-sjemi-afer-marreveshjes-me-kosoven/20%Monthly2019-03-13 08:02
https://www.informatat.com/kurti-lufta-e-dyte-boterore-ka-perfunduar-por-e-para-ende-jo/20%Monthly2019-03-12 12:20
https://www.informatat.com/cakaj-ska-shtyrje-shqiperia-pret-hapjen-e-negociatave-me-be/20%Monthly2019-03-12 12:14
https://www.informatat.com/vuciq-komenton-takimin-qe-pati-me-keshilltaret-e-merkelit/20%Monthly2019-03-12 12:12
https://www.informatat.com/presidenti-cek-bombardimi-i-jugosllavise-ishte-gabim/20%Monthly2019-03-12 12:10
https://www.informatat.com/a-eshte-ne-lidhje-era-istrefi-me-dj-e-njohur/20%Monthly2019-03-12 12:05
https://www.informatat.com/publikohen-fotografi-te-gjenerates-se-tete-te-golfit/20%Monthly2019-03-12 12:01
https://www.informatat.com/seat-prezanton-veturen-sportive-leon-cupra-r-st-karavan/20%Monthly2019-03-12 11:58
https://www.informatat.com/prishtina-qyteti-me-i-lire-i-evropes/20%Monthly2019-03-12 11:56
https://www.informatat.com/kengetari-i-njohur-italian-me-nenshtetesi-shqiptare-ne-listen-e-zeze-te-ukraines/20%Monthly2019-03-12 11:55
https://www.informatat.com/njeriu-i-gelltitur-nga-balena-tregon-si-arriti-te-shpetoje/20%Monthly2019-03-12 11:52
https://www.informatat.com/recica-takon-perfaqesuesit-e-komisionit-per-persona-te-zhdukur-flasin-per-pensionet-e-dyfishta/20%Monthly2019-03-12 11:50
https://www.informatat.com/tahirsylaj-tregon-se-kur-do-te-permiresohet-moti-ne-kosove/20%Monthly2019-03-12 11:41
https://www.informatat.com/haxhiukjo-qeveri-duhet-te-shkoje-ne-shtepi/20%Monthly2019-03-12 11:38
https://www.informatat.com/qyteti-ne-shba-zgjedh-dhine-lincoln-si-kryetare-bashkie/20%Monthly2019-03-12 11:30
https://www.informatat.com/zeka-haradinajt-po-te-vjedhin-do-hajna-te-vegjel/20%Monthly2019-03-12 11:28
https://www.informatat.com/arrestohen-29-shqiptare-ne-itali-pjese-e-nje-grupi-te-madh-qe-trafikonte-kokaine/20%Monthly2019-03-12 11:27
https://www.informatat.com/shba-terheq-gjithe-stafin-diplomatik-nga-venezuela/20%Monthly2019-03-12 11:25
https://www.informatat.com/truqet-qe-ju-ndihmojne-ta-lini-duhanin/20%Monthly2019-03-12 11:23
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-se-fal-tradhtine/20%Monthly2019-03-12 11:20
https://www.informatat.com/alketa-jep-pergjigje-se-a-do-ti-hyje-politikes/20%Monthly2019-03-12 11:16
https://www.informatat.com/blerim-kuci-reciton-ne-kuvendterrta-verrta/20%Monthly2019-03-12 11:11
https://www.informatat.com/pas-lindjes-se-vajzes-xhensila-nuk-i-ndahet-palestres/20%Monthly2019-03-12 11:09
https://www.informatat.com/ndikimi-i-ujit-ne-lekure-hulumtimet-e-fundit-do-tiu-zhgenjejne/20%Monthly2019-03-12 11:01
https://www.informatat.com/harron-foshnjen-ne-aeroport-detyron-avionin-te-kthehet/20%Monthly2019-03-12 10:56
https://www.informatat.com/kreu-i-ushtrise-serbe-situata-ne-kosove-eshte-shume-komplekse/20%Monthly2019-03-12 10:54
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-me-emocion-sqaron-thirrjen-qe-ben-me-kengen-ktheju-tokes/20%Monthly2019-03-12 10:51
https://www.informatat.com/haradinajper-shenimin-e-pavaresise-u-shpenzuan-175-mije-euro-te-tjerat-kthehen-ne-buxhet/20%Monthly2019-03-12 10:40
https://www.informatat.com/rekorde-shitjesh-per-serine-e-smartfoneve-samsung-galaxy-s10/20%Monthly2019-03-12 10:38
https://www.informatat.com/pas-fejeses-jlo-dhe-alex-shijojne-pushimet-ne-ishujt-bahame/20%Monthly2019-03-12 10:35
https://www.informatat.com/konjufcatronditese-shpenzimet-per-pavaresine/20%Monthly2019-03-12 14:43
https://www.informatat.com/rihanna-publikon-foto-nga-studio-fansat-presin-rikthimin-e-saj/20%Monthly2019-03-12 10:29
https://www.informatat.com/linda-halimi-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2019-03-12 10:25
https://www.informatat.com/zidane-e-do-yllin-e-liverpoolit-dhe-man-utd-te-real-madrid/20%Monthly2019-03-12 10:21
https://www.informatat.com/keni-vazhdimisht-fryrje-barku-pese-shkaqet-tinezare-qe-fshihen-pas-kesaj-ndjesie-dhe-si-ti-shmangni-ato/20%Monthly2019-03-12 10:19
https://www.informatat.com/rita-ora-flet-per-duetin-me-dua-lipen-bebe-rexhen-dhe-ava-max/20%Monthly2019-03-12 10:17
https://www.informatat.com/kuci-ldk-eshte-dashte-te-kerkoje-raportin-e-auditorit-te-kuvendit-jo-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-12 10:14
https://www.informatat.com/hadergjonaj-edhe-qeveria-e-isa-mustafes-nuk-dallon-nga-qeveria-haradinaj/20%Monthly2019-03-12 10:06
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-gjyqesore-per-rastin-toka-mungojne-te-akuzuarit/20%Monthly2019-03-12 09:55
https://www.informatat.com/drecun-prishtina-po-pergatit-aksione-per-veriun-duhet-te-jemi-te-kujdesshem/20%Monthly2019-03-12 09:54
https://www.informatat.com/psd-serbia-po-luan-me-kushtezimin-e-dialogut/20%Monthly2019-03-12 09:53
https://www.informatat.com/dogana-rrit-numrin-e-kontrolleve-ne-tere-territorin-e-kosoves/20%Monthly2019-03-12 09:50
https://www.informatat.com/kushtet-atmosferike-anulojne-takimin-haradinaj-moore/20%Monthly2019-03-12 12:21
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-ne-skenderaj-leshonte-certifikata-te-veteraneve-jashteligjshem/20%Monthly2019-03-12 09:43
https://www.informatat.com/boris-tadiq-thote-se-kurre-ska-qene-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-12 08:44
https://www.informatat.com/rashiq-taksa-ka-qene-nje-vendim-i-ngutshem-dhe-emocional-i-institucioneve-te-kosoves/20%Monthly2019-03-12 08:38
https://www.informatat.com/punetoret-teknik-te-qkmf-se-ne-greve-kerkojne-ngritje-te-pagave-prej-4/20%Monthly2019-03-12 08:35
https://www.informatat.com/vuciq-ne-takim-deri-ne-mesnate-me-keshilltaret-e-merkelit/20%Monthly2019-03-12 08:31
https://www.informatat.com/mi-ja-ndan-4-6-milione-euro-per-12-projekte-ne-dy-komunat-e-drenices/20%Monthly2019-03-12 08:29
https://www.informatat.com/shba-sanksione-bankes-ruse-po-mbeshtet-maduron/20%Monthly2019-03-12 08:24
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-u-regjistruan-2401-biznese-u-mbyllen-444/20%Monthly2019-03-12 09:47
https://www.informatat.com/gazetari-britanik-paralajmeron-video-te-reja-propagandistike-kunder-kosoves/20%Monthly2019-03-12 08:17
https://www.informatat.com/analistet-amerikanet-kunder-takses-gjermanet-pro/20%Monthly2019-03-12 08:14
https://www.informatat.com/masht-i-pagoi-trefish-me-shtrenjte-sesa-cmimi-real-akomodimin-ne-durres/20%Monthly2019-03-12 08:10
https://www.informatat.com/ska-dialog-vetem-monolog/20%Monthly2019-03-12 10:40
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-pret-ne-takim-diplomatin-britanik/20%Monthly2019-03-12 08:04
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-mban-seance-te-jashtezakonshme-per-shpenzimet-e-rezervave-shteterore-nga-qeveria/20%Monthly2019-03-12 08:02
https://www.informatat.com/sot-mot-i-ftohte-dhe-me-reshje-bore-2/20%Monthly2019-03-12 07:53
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-kerkon-pergjegjesi-nga-institucionet-per-deportimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2019-03-12 09:46
https://www.informatat.com/veseli-kujton-demonstratat-e-vitit-1981/20%Monthly2019-03-11 15:54
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-me-ligj-per-mbrojtje-nga-cdo-lloj-i-diskriminimit/20%Monthly2019-03-11 15:52
https://www.informatat.com/zemaj-po-perkeqesohet-imazhi-i-kosoves/20%Monthly2019-03-11 15:45
https://www.informatat.com/fillon-shitja-e-biletave-per-ndeshjen-kosove-bullgari/20%Monthly2019-03-11 15:42
https://www.informatat.com/jugones-zidane-kthehet-ne-madrid/20%Monthly2019-03-11 15:37
https://www.informatat.com/ndeshja-angli-kosove-nuk-do-te-luhet-ne-wembley/20%Monthly2019-03-11 15:34
https://www.informatat.com/ndalesa-kunder-atleteve-ruse-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2019-03-11 15:31
https://www.informatat.com/hoxhaj-takohet-me-keshilltarin-e-kancelares-merkel/20%Monthly2019-03-11 15:28
https://www.informatat.com/kreu-i-sherbimit-informativ-i-shqetesuar-me-rritjen-e-influences-ruse-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-11 15:26
https://www.informatat.com/politizimi-i-bordeve-qe-ngriti-ne-kembe-diplomatet-e-huaj/20%Monthly2019-03-12 08:07
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-porosit-pije-ne-vlere-prej-45-mije-eurosh/20%Monthly2019-03-12 08:01
https://www.informatat.com/bullgaria-publikon-listen-anti-kosova-ja-me-ke-do-te-perballen-dardanet/20%Monthly2019-03-11 15:11
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-pas-takimit-me-keshilltaret-e-kancelares-merkel/20%Monthly2019-03-11 15:08
https://www.informatat.com/a-duhet-te-brengoseni-per-humbjen-e-shpejte-te-peshes-diabeti-mund-te-jete-nje-nga-arsyet/20%Monthly2019-03-11 15:03
https://www.informatat.com/14-vjecarin-e-vret-shoku-i-klases-per-nje-biskote/20%Monthly2019-03-11 15:02
https://www.informatat.com/presidenti-i-izraelit-kritikon-deklaraten-e-netanyahut-per-pakicen-arabe/20%Monthly2019-03-11 14:56
https://www.informatat.com/rrefehet-ramosi-per-kartonin-perleshjen-me-marcelon-dhe-problemet-ne-real/20%Monthly2019-03-11 14:54
https://www.informatat.com/bie-nga-lartesia-humb-jeten-naftetari/20%Monthly2019-03-11 14:52
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-personat-qe-shkaktuan-aksidentin-e-rende-ne-podujeve/20%Monthly2019-03-11 14:50
https://www.informatat.com/edhe-nje-takim-pa-paralajmerim-i-ahmetit-e-limajt-ne-bruksel/20%Monthly2019-03-11 14:46
https://www.informatat.com/lumezi-kosova-eshte-e-vendosur-per-te-kontribuar-ne-bashkepunimin-nderkufitar-kunder-krimit/20%Monthly2019-03-11 14:38
https://www.informatat.com/japonezja-116-vjecare-shpallet-personi-me-i-moshuar-ne-bote/20%Monthly2019-03-11 14:35
https://www.informatat.com/teoria-konspirative-qe-po-cmend-rrjetin-melania-trump-perdor-nje-sozi-per-daljet-ne-publik/20%Monthly2019-03-11 14:33
https://www.informatat.com/vajza-e-vogel-e-kim-it-mbath-takat-e-saj-ajo-poston-videon-e-embel/20%Monthly2019-03-11 14:30
https://www.informatat.com/fotografite-qe-tregojne-performancen-e-rita-ores-ne-filipine/20%Monthly2019-03-11 14:28
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-publikon-videon-e-kenges-qe-do-ta-perfaqesoje-shqiperine-ne-eurovision/20%Monthly2019-03-11 14:24
https://www.informatat.com/tahiri-gjyqtareve-dhe-prokuroreve-tejkaloni-kulturen-e-mosndeshkimit-rikthejeni-besimin-e-qytetareve-ne-drejtesi/20%Monthly2019-03-11 14:21
https://www.informatat.com/bulent-ersoy-dikur-nusret-gokce-bartte-bagazhet-e-mia/20%Monthly2019-03-11 14:19
https://www.informatat.com/e-bija-e-michael-jacksonit-parisi-po-mundohen-ta-shkaterrojne-reputacionin-e-babait-tim/20%Monthly2019-03-11 14:13
https://www.informatat.com/lekaj-i-pergjigjet-halitit-nese-doni-zgjedhje-shkojme-brenda-dites/20%Monthly2019-03-11 13:59
https://www.informatat.com/vendos-edi-rama-tri-vjet-burg-kushdo-qe-hyn-ne-fushe-te-futbollit/20%Monthly2019-03-11 13:52
https://www.informatat.com/meghan-markle-zgjodhi-nje-fustan-me-cmim-te-arsyeshem-per-diten-e-gruas/20%Monthly2019-03-11 13:50
https://www.informatat.com/be-i-takon-britanise-te-vendose-per-brexit-in/20%Monthly2019-03-11 13:49
https://www.informatat.com/pas-dy-vitesh-premtime-fillojne-punimet-per-ndertimin-e-parkut-ne-arberi/20%Monthly2019-03-11 13:46
https://www.informatat.com/britaniket-po-perdorin-robote-per-operimin-e-kancerit-ne-fyt/20%Monthly2019-03-11 13:46
https://www.informatat.com/147727-2/20%Monthly2019-03-11 13:44
https://www.informatat.com/oppo-njoftoi-linjen-e-re-te-produkteve-reno/20%Monthly2019-03-11 13:42
https://www.informatat.com/isco-po-kalon-te-manchester-united/20%Monthly2019-03-11 13:38
https://www.informatat.com/ne-gjinekologjine-e-shkupit-ka-lindur-foshnja-me-e-madhe-ne-shtet/20%Monthly2019-03-11 13:35
https://www.informatat.com/kryeprokurori-lumezi-takon-ambasadoren-e-shba-se-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-03-11 13:32
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-viziton-presidentin-e-ffk-se-agim-ademin/20%Monthly2019-03-11 13:29
https://www.informatat.com/kryediplomati-pacolli-fton-homologun-nga-katari-qe-ta-vizitoj-kosoven/20%Monthly2019-03-11 13:29
https://www.informatat.com/mustafa-qeveria-aktuale-po-i-rrezikon-raportet-me-partneret-nderkombetare/20%Monthly2019-03-11 15:21
https://www.informatat.com/ky-eshte-viti-kur-sherimi-per-kancer-do-te-jete-ne-dispozicion/20%Monthly2019-03-11 13:24
https://www.informatat.com/may-serish-ne-telashe-konservatoret-i-kerkojne-te-anuloje-votimin-e-planit/20%Monthly2019-03-11 13:21
https://www.informatat.com/policia-tregon-pse-iu-ndalua-hyrja-ne-kosove-basketbollisteve-te-serbise/20%Monthly2019-03-11 13:21
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-kthyer-ne-adrese-te-besueshme-per-investime-amerikane/20%Monthly2019-03-11 13:19
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-parkingun-e-aeroportit-adem-jashari/20%Monthly2019-03-11 13:19
https://www.informatat.com/kerkohet-zgjidhje-per-zevendesimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-03-11 13:16
https://www.informatat.com/fabrici-be-ja-e-angazhuar-per-arritjen-e-nje-marreveshjeje-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-03-11 13:14
https://www.informatat.com/ministri-gashi-vepra-e-21-deshmoreve-te-kombit-frymezim-dhe-krenari/20%Monthly2019-03-11 13:10
https://www.informatat.com/samsung-malaysia-dergoi-disa-njesi-galaxy-s10-ne-hapesire/20%Monthly2019-03-11 13:05
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-takim-me-dyer-te-mbyllura-me-keshilltaret-politik-te-angela-merkel/20%Monthly2019-03-11 15:08
https://www.informatat.com/meta-dekoron-me-titullin-nene-tereza-mary-jean-eisenhower/20%Monthly2019-03-11 12:59
https://www.informatat.com/kfor-me-ushtrime-ne-dragash-jemi-te-gatshem-per-te-parandaluar-cdo-kercenim/20%Monthly2019-03-11 12:56
https://www.informatat.com/ahmeti-limaj-e-shala-me-ftese-te-mogherinit-shkojne-me-bruksel/20%Monthly2019-03-11 12:52
https://www.informatat.com/sejdiu-skemi-vota-per-listen-serbe-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-11 12:45
https://www.informatat.com/fsp-ptk-peticion-kunder-vazhdimit-te-kontrates-me-z-mobile/20%Monthly2019-03-11 12:41
https://www.informatat.com/tota-ballkani-perendimor-fushebeteja-ruse-kunder-be-se/20%Monthly2019-03-11 12:38
https://www.informatat.com/syzet-e-reja-ar-te-apple-gjithcka-qe-dihet-rreth-tyre-deri-me-tani/20%Monthly2019-03-11 12:35
https://www.informatat.com/tri-parti-shqiptare-nuk-e-mbeshtesin-reken-per-president-te-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-03-11 12:31
https://www.informatat.com/kqz-u-jep-mandatin-5-deputeteve/20%Monthly2019-03-11 12:27
https://www.informatat.com/ushqimi-me-i-mire-per-mengjes-qe-ti-shmangni-simptomat-e-hipertensionit/20%Monthly2019-03-11 12:25
https://www.informatat.com/recica-serbia-dhe-rusia-me-ofensive-te-fuqishme-kunder-kosoves/20%Monthly2019-03-11 12:23
https://www.informatat.com/mesohet-ora-kur-kryeministri-do-te-takohet-me-dy-keshilltaret-e-angela-merkelit/20%Monthly2019-03-11 12:20
https://www.informatat.com/mustafa-pjesemarrja-e-grave-neper-institucione-merite-e-ldk-se/20%Monthly2019-03-11 12:17
https://www.informatat.com/demostat-aleanca-e-heshtur-haradinaj-ka-mbeshtetje-direkte-nga-merkel/20%Monthly2019-03-11 12:16
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-rumun-dialogu-ta-zgjidhe-problemin-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-11 13:24
https://www.informatat.com/delegacioni-i-bizneseve-amerikane-vizitojne-ministrin-lluka/20%Monthly2019-03-11 12:10
https://www.informatat.com/cfare-u-diskutua-ne-takimin-ne-mes-haradinajt-dhe-investitoreve-amerikane/20%Monthly2019-03-11 12:08
https://www.informatat.com/qkuk-gjinekologjia-1-mije-operacione-per-2-muaj/20%Monthly2019-03-11 12:05
https://www.informatat.com/kurti-forca-e-studenteve-te-81-es-shembull-qe-sduhet-lejuar-kurre-kompromiset-e-pushtetit-me-lirine/20%Monthly2019-03-11 10:53
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-itali-humb-jeten-i-riu-shqiptar/20%Monthly2019-03-11 10:44
https://www.informatat.com/hoxha-vendimi-per-liberalizimin-e-vizave-pas-zgjedhjeve-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-03-11 10:35
https://www.informatat.com/siguria-e-aeroplaneve-boeing-vihet-ne-pikepyetje/20%Monthly2019-03-11 10:33
https://www.informatat.com/be-drejt-reformimit-gjermania-vjen-me-propozime/20%Monthly2019-03-11 10:30
https://www.informatat.com/cili-personazh-i-njohur-do-ta-shoqeroje-jennifer-lopezin-si-nuse/20%Monthly2019-03-11 10:25
https://www.informatat.com/ka-filluar-takimi-mes-haradinajt-dhe-delegacionit-te-investitoreve-amerikane/20%Monthly2019-03-11 10:21
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-stjernvall-bisedojne-per-proceset-aktuale-ne-kosove/20%Monthly2019-03-11 10:18
https://www.informatat.com/bunjaki-mos-u-cuditni-me-durmishajn-qe-zgjodhi-greqine/20%Monthly2019-03-11 10:14
https://www.informatat.com/oconnell-pyet-kosovaret-edhe-sa-mendoni-se-do-ta-keni-perkrahjen-nderkombetare/20%Monthly2019-03-11 13:16
https://www.informatat.com/zbulohet-fanella-e-barcelones-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-03-11 10:06
https://www.informatat.com/bashkepunetoret-kryesore-te-merkelit-do-te-takohen-me-vuciqin/20%Monthly2019-03-11 10:04
https://www.informatat.com/keshtu-ndikon-moti-me-shi-ne-menyren-e-sjelljes/20%Monthly2019-03-11 10:00
https://www.informatat.com/policia-apelon-te-mos-ndizen-zjarre-ne-natyre/20%Monthly2019-03-11 09:55
https://www.informatat.com/lekaj-nenshkruan-kontraten-per-nisjen-e-punimeve-ne-zgjerimin-e-rruges-dollc-gjakove/20%Monthly2019-03-11 09:52
https://www.informatat.com/thaci-ngushellon-familjen-buja-per-vdekjen-e-ish-eprorit-te-uck-se/20%Monthly2019-03-11 09:49
https://www.informatat.com/imac-i-ardhshem-nga-apple-mund-te-monitoroj-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-03-11 09:44
https://www.informatat.com/ronaldo-pergatituni-per-rikthimin-tone-kunder-atletico-madridit/20%Monthly2019-03-11 09:41
https://www.informatat.com/tensione-prane-shkolles-petro-1nini-luarasi-banoret-shtrihen-ne-rruge-kunder-prishjes-se-nje-banese/20%Monthly2019-03-11 09:35
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-qe-goditi-kembesoren-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-03-11 09:30
https://www.informatat.com/land-rover-defender-i-ri-do-te-dalloje-shume-nga-i-vjetri/20%Monthly2019-03-11 09:24
https://www.informatat.com/india-mban-zgjedhjet-kombetare-ne-periudhe-tensionuese/20%Monthly2019-03-11 09:21
https://www.informatat.com/haradinaj-demonstrata-e-81-shit-epoke-vendimtare-ne-historine-e-kosoves/20%Monthly2019-03-11 09:18
https://www.informatat.com/maqedonia-perfitoi-me-se-shumti-nga-vendosja-e-takses-kunder-mallrave-te-serbise/20%Monthly2019-03-11 09:15
https://www.informatat.com/per-nje-jave-atk-ja-mbylli-11-lokale-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-03-11 09:10
https://www.informatat.com/selimi-permes-beogradit-se-rrezojme-qeverine/20%Monthly2019-03-11 09:08
https://www.informatat.com/dilemat-per-dialogun-pa-vija-te-kuqe/20%Monthly2019-03-11 13:13
https://www.informatat.com/thaci-demonstrata-e-vitit-1981-u-shnderrua-ne-vullnet-dhe-kerkese-gjithepopullore-per-kosoven/20%Monthly2019-03-11 08:59
https://www.informatat.com/ylli-i-madh-e-do-kalimin-te-barcelona/20%Monthly2019-03-11 08:53
https://www.informatat.com/kryeziu-rusia-synon-ta-komplikoje-zgjerimin-e-nato-s-dhe-be-se/20%Monthly2019-03-11 08:49
https://www.informatat.com/jevtiq-thote-se-platforma-per-dialogun-e-komplikoi-tere-situaten/20%Monthly2019-03-11 08:45
https://www.informatat.com/kjo-sasi-uji-cdo-mengjes-ne-lukth-te-zbrazet-eshte-ideale-per-pastrim-te-organizmit/20%Monthly2019-03-11 08:42
https://www.informatat.com/cmimi-marramendes-i-unazes-se-fejeses-se-jennifer-lopez/20%Monthly2019-03-11 08:38
https://www.informatat.com/kandidatja-per-presidente-te-amerikes-premton-lufte-ndaj-facebook-whatsapp-instagram-e-google/20%Monthly2019-03-11 08:36
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-do-te-publikoje-buxhetin-per-vitin-2020/20%Monthly2019-03-11 08:33
https://www.informatat.com/haliti-paralajmeron-kryeministrin-haradinaj-pdk-ja-per-dy-dite-mund-ta-coje-vendin-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-11 08:29
https://www.informatat.com/phillips-rusia-e-perkrah-nje-kosove-te-cunguar/20%Monthly2019-03-11 08:27
https://www.informatat.com/6-deputete-te-rinj-marrin-sot-mandatet/20%Monthly2019-03-11 08:17
https://www.informatat.com/gjermani-perplasen-per-vdekje-dy-motrat-kosovare/20%Monthly2019-03-11 08:14
https://www.informatat.com/eksperti-amerikan-presidenti-thaci-eshte-mashtruar-nga-vuciqi-dhe-putini/20%Monthly2019-03-11 12:13
https://www.informatat.com/%e2%80%8bsot-ne-kosove-vijne-dy-keshilltaret-kryesore-te-kancelares-merkel/20%Monthly2019-03-11 10:09
https://www.informatat.com/asnje-njohje-per-nje-vit/20%Monthly2019-03-11 09:03
https://www.informatat.com/jasharaj-do-ta-padisim-kedo-qe-ben-presion-per-zevendesimin-e-oreve/20%Monthly2019-03-11 07:53
https://www.informatat.com/java-ne-vijim-me-reshje-shiu-dhe-bore/20%Monthly2019-03-11 07:48
https://www.informatat.com/dodik-per-platformen-edhe-republika-serbe-si-kosova/20%Monthly2019-03-11 08:10
https://www.informatat.com/ne-angli-tifozi-futet-ne-fushe-dhe-godet-ne-koke-yllin-e-njohur/20%Monthly2019-03-10 15:44
https://www.informatat.com/kercenon-shesheli-nese-sulmohet-veriu-serbia-e-pushton-tere-kosoven/20%Monthly2019-03-10 15:42
https://www.informatat.com/borxhlinjte-e-tiranes-heroina-po-shitet-me-lista-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-10 15:40
https://www.informatat.com/zjarri-ne-viva-fresh-te-gjakoves-ende-nuk-eshte-lokalizuar-evakuohen-disa-persona/20%Monthly2019-03-10 15:38
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-arsenal-man-utd/20%Monthly2019-03-10 15:37
https://www.informatat.com/guardiola-me-super-transferim-te-man-city/20%Monthly2019-03-10 15:34
https://www.informatat.com/veturat-qe-u-ndertuan-per-ti-bere-balle-fundit-te-botes/20%Monthly2019-03-10 15:32
https://www.informatat.com/neser-kqz-jep-6-mandate-tre-kandidate-te-pd-dhe-tre-te-lsi-zene-vendet-ne-parlament/20%Monthly2019-03-10 15:30
https://www.informatat.com/kosova-po-ndikon-ne-rritjen-shume-te-madhe-te-ndikimit-rus-ne-serbi/20%Monthly2019-03-10 15:27
https://www.informatat.com/gabimisht-e-hame-ananasin-kjo-video-tregon-se-si-te-kenaqeni-me-te-pa-e-qeruar/20%Monthly2019-03-10 15:25
https://www.informatat.com/policia-po-digjet-viva-fresh-ne-gjakove-nuk-dihen-arsyet/20%Monthly2019-03-10 15:21
https://www.informatat.com/policia-kap-hajnin-e-teb-bank-ndodhej-ne-arrati-qe-nga-muaji-shkurt/20%Monthly2019-03-10 15:13
https://www.informatat.com/lekaj-thote-se-qeveria-haradinaj-nuk-do-rrezohet-fton-listen-serbe-ti-ndalin-kercenimet/20%Monthly2019-03-10 15:11
https://www.informatat.com/menyra-natyrale-per-te-shpetuar-nga-hundet-e-zena/20%Monthly2019-03-10 15:09
https://www.informatat.com/tri-menyra-se-si-allegri-mund-ta-vendos-skuadren-kunder-atletico-madrid/20%Monthly2019-03-10 15:08
https://www.informatat.com/mijera-protestues-ne-moske-kundershtuan-kufizimet-ne-internet/20%Monthly2019-03-10 15:06
https://www.informatat.com/ia-djegin-veturen-me-koktej-molotovi/20%Monthly2019-03-10 14:53
https://www.informatat.com/lendohet-nje-punetor-ne-ferizaj/20%Monthly2019-03-10 14:51
https://www.informatat.com/kujt-po-i-pergjigjet-ministri-i-mjedisit-klosi-nuk-ka-asnje-autorizim-per-tec-in-e-korces/20%Monthly2019-03-10 14:50
https://www.informatat.com/feronikeli-e-mund-gjilanin-ruan-epersine-kunder-prishtines-dhe-llapit/20%Monthly2019-03-10 14:48
https://www.informatat.com/memli-krasniqi-vartesit-e-kryeministrit-ti-kryejne-punet-per-cka-jane-aty-e-mos-te-behen-analista/20%Monthly2019-03-10 14:46
https://www.informatat.com/skerdi-largohet-nga-kompania-redbox-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-03-10 13:57
https://www.informatat.com/thaci-me-video-selfie-nga-alpet-shqiptare/20%Monthly2019-03-10 13:50
https://www.informatat.com/femijet-lypsare-do-te-behen-me-shtepi-prishtina-ndan-37-mije-euro/20%Monthly2019-03-10 13:23
https://www.informatat.com/keshilltari-i-haradinajt-sulmet-e-thacit-dhe-veselit-ndaj-kryeministrit-si-ndihmojne-kosoves/20%Monthly2019-03-11 08:05
https://www.informatat.com/zjarre-ne-fshatrat-e-suharekes/20%Monthly2019-03-10 13:13
https://www.informatat.com/hoti-ldk-ja-nuk-pranon-asnje-kushtezim-nga-askush/20%Monthly2019-03-10 13:10
https://www.informatat.com/tash-e-kater-muaj-komunat-e-veriut-te-mitrovices-pa-kryetar/20%Monthly2019-03-10 13:06
https://www.informatat.com/portalb-si-do-te-mbahet-mend-presidenti-ne-largim-gjorge-ivanov/20%Monthly2019-03-10 12:58
https://www.informatat.com/jemi-kunder-ndertimit-te-tec-it-por-a-del-dot-siper-rames-kryebashkiaku-i-korces/20%Monthly2019-03-10 12:52
https://www.informatat.com/loriana-kalon-ne-gjysmefinale-eshte-ne-rruge-te-mire-per-medaljen-e-arte/20%Monthly2019-03-10 12:49
https://www.informatat.com/plazhi-qe-rrezikon-te-zhduket/20%Monthly2019-03-10 12:46
https://www.informatat.com/orinda-huta-i-ben-dedikimin-e-cuditshem-turit-per-pervjetor/20%Monthly2019-03-10 12:34
https://www.informatat.com/zidane-shton-zerat-per-punen-e-trajnerit-tek-juve-shihet-ne-torino/20%Monthly2019-03-10 12:32
https://www.informatat.com/reagon-ovl-uck-gazetari-graham-william-phillips-punon-per-interesat-ruse/20%Monthly2019-03-10 12:29
https://www.informatat.com/epidemia-e-fruthit-zelanda-e-re-ne-alarm/20%Monthly2019-03-10 12:28
https://www.informatat.com/legalizimi-i-ngadalshem-i-armeve-pa-leje-ne-kosove/20%Monthly2019-03-11 07:58
https://www.informatat.com/arrestohet-cifti-pas-propozimit-publik-per-martese/20%Monthly2019-03-10 11:58
https://www.informatat.com/rama-po-merr-fund-mos-u-frikesoni-nga-trokijet-e-policise-ne-dyert-tuaja/20%Monthly2019-03-10 11:32
https://www.informatat.com/qeveria-mund-te-pergjysmohet-me-ligjin-e-ri-mund-te-mbesin-vetem-11-ministri/20%Monthly2019-03-10 15:53
https://www.informatat.com/shba-e-fokusuar-ne-zhbllokimin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-10 13:18
https://www.informatat.com/keni-ngerce-te-muskujve-pas-stervitjes-atehere-mos-pini-uje-por-kete-pije/20%Monthly2019-03-10 11:20
https://www.informatat.com/reali-i-bashkohet-gares-per-transferimin-e-nicolas-pepe/20%Monthly2019-03-10 11:18
https://www.informatat.com/sa-here-duhet-te-beje-nje-cift-marredhenie-seksuale-per-te-mbetur-gruaja-shtatzene/20%Monthly2019-03-10 11:14
https://www.informatat.com/reperet-me-te-mire-shqiptare-flasin-qytetaret/20%Monthly2019-03-10 11:10
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-liverpool-burnley/20%Monthly2019-03-10 11:06
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-korene-veriore-dalja-100-perqind-dhe-rezultati-unanim/20%Monthly2019-03-10 11:05
https://www.informatat.com/javen-e-ardhshme-perkeqesohet-moti-kapiteneria-e-durresit-ben-thirrje-te-merren-masa/20%Monthly2019-03-10 11:02
https://www.informatat.com/asnje-i-mbijetuar-nga-rrezimi-i-aeroplanit/20%Monthly2019-03-10 11:01
https://www.informatat.com/30-te-lenduar-ne-fluturimin-e-turkish-airlines-ne-aeroplan-ishte-edhe-nje-shqiptar/20%Monthly2019-03-10 10:39
https://www.informatat.com/loriana-kuka-meson-kundershtaren-e-pare-ne-marrakech/20%Monthly2019-03-10 10:34
https://www.informatat.com/lequipe-arber-zeneli-mahnites/20%Monthly2019-03-10 10:32
https://www.informatat.com/e-mbyten-me-tel-dhe-e-murosen-nje-grua-e-moshuar-porositi-masakrimin-e-shqiptarit/20%Monthly2019-03-10 10:28
https://www.informatat.com/thirrje-per-raportimin-e-faqes1-ne-facebook-britanikut-pjese-e-kgbse-ruse-qe-po-ben-fushate-kunder-kosoves-e-uckse/20%Monthly2019-03-10 10:24
https://www.informatat.com/solskjaer-te-jem-trajneri-i-man-utd-ka-qene-endrra-ime-sekrete/20%Monthly2019-03-10 10:20
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-peje-prishtine-kamioni-godet-nje-grua/20%Monthly2019-03-10 10:17
https://www.informatat.com/adelina-tahiri-habit-me-pergjigjen-kur-e-pyesin-se-a-ka-bere-namaz-ndonjehere/20%Monthly2019-03-10 10:14
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-cajit-te-zi-ne-kosove-i-thone-caj-rusi/20%Monthly2019-03-10 10:08
https://www.informatat.com/ja-cfare-duhet-te-konsumoni-per-jetegjatesine-e-trurit/20%Monthly2019-03-10 10:04
https://www.informatat.com/detaji-qe-shton-dyshimet-se-naomi-campbell-dhe-liam-payne-jane-ne-lidhje/20%Monthly2019-03-10 10:01
https://www.informatat.com/protestuesit-e-opozites-perplasen-me-policine-ne-venezuele/20%Monthly2019-03-10 09:58
https://www.informatat.com/klopp-i-pakenaqur-me-orarin-e-liverpool-nuk-e-kupton-federaten/20%Monthly2019-03-10 09:56
https://www.informatat.com/hoti-stabiliteti-ne-ballkan-varet-nga-kreativiteti-kulturor-dituria-e-sporti/20%Monthly2019-03-10 09:54
https://www.informatat.com/mariah-carey-sjell-videoklipin-e-ri-a-no-no/20%Monthly2019-03-10 09:51
https://www.informatat.com/rita-ora-shkelqen-ne-paraqitjen-e-fundit-ne-tapet-te-kuq/20%Monthly2019-03-10 09:49
https://www.informatat.com/cila-eshte-koha-me-e-mire-per-te-marre-vitaminen-c-shtese/20%Monthly2019-03-10 09:45
https://www.informatat.com/man-utd-deshiron-yllin-e-milanos-si-zevendesues-te-valencias/20%Monthly2019-03-10 09:40
https://www.informatat.com/shperblehen-paraqitjet-e-mira-te-hudson-odoi-lojtari-ftohet-nga-kombetarja-e-anglise/20%Monthly2019-03-10 09:37
https://www.informatat.com/vesa-luma-rikthehet-me-kenge-te-re/20%Monthly2019-03-10 09:34
https://www.informatat.com/kreu-shteteror-e-kishtar-serb-serbia-ndodhet-ne-situate-te-veshtire-perballe-kosoves/20%Monthly2019-03-10 12:26
https://www.informatat.com/bosnja-do-te-ktheje-nga-siria-dy-persona-te-dyshuar-per-pjesemarrje-ne-grupe-terroriste/20%Monthly2019-03-10 09:26
https://www.informatat.com/perbindeshi-qe-do-te-shkaterroje-korcen-duhet-ndalur-me-cdo-kusht/20%Monthly2019-03-10 09:21
https://www.informatat.com/baraliu-kundershton-thacin-smund-te-behet-ndryshimi-i-kushtetutes/20%Monthly2019-03-10 11:29
https://www.informatat.com/loriana-kuka-garon-sot-ne-marok-synon-medaljen-e-arte/20%Monthly2019-03-10 09:10
https://www.informatat.com/rrezohen-aeroplani-me-157-pasagjere/20%Monthly2019-03-10 09:08
https://www.informatat.com/blero-sqaron-te-verteten-pasi-u-tha-se-tani-po-mbaronte-shkollen-e-mesme/20%Monthly2019-03-10 09:05
https://www.informatat.com/keto-do-te-jene-perballjet-ne-superligen-e-kosoves-sot-kryendeshja-ne-drenas/20%Monthly2019-03-10 09:03
https://www.informatat.com/tottenham-rivalizon-milanon-per-yllin-e-serie-a/20%Monthly2019-03-10 08:59
https://www.informatat.com/ndjeheni-te-lodhur-gjate-gjithe-kohes-merrini-keto-dy-suplimente/20%Monthly2019-03-10 08:56
https://www.informatat.com/flaka-krelani-zjarr-ne-fotosesionin-e-ri/20%Monthly2019-03-10 08:47
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-dhe-alex-rodriguez-kurorezojne-dashurine-me-fejese/20%Monthly2019-03-10 08:43
https://www.informatat.com/ministri-tunizian-i-shendetesise-jep-doreheqje-pas-vdekjes-se-11-foshnjave/20%Monthly2019-03-10 08:38
https://www.informatat.com/pique-i-del-ne-mbrojtje-coutinhos-ja-cfare-thote-per-te/20%Monthly2019-03-10 08:36
https://www.informatat.com/liverpool-pergatit-kontraten-e-re-anti-la-liga-per-van-dijk/20%Monthly2019-03-10 08:34
https://www.informatat.com/aksidenti-te-kafet-e-vogla-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-03-10 08:32
https://www.informatat.com/tre-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-rrugen-fehmi-agani/20%Monthly2019-03-10 08:28
https://www.informatat.com/kryezyrtaret-e-kryekishtaret-serbe-ne-takim-per-platformen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-10 08:24
https://www.informatat.com/demaskimi-i-policise/20%Monthly2019-03-10 08:21
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-autobusi-ben-copash-makinen-e-3-vajzave/20%Monthly2019-03-10 08:18
https://www.informatat.com/zbulohet-trajneri-i-ri-i-real-madrid-holandezi-takohet-me-florentino-perez/20%Monthly2019-03-10 08:15
https://www.informatat.com/adrola-dushi-ben-ndryshimin-e-papritur-ne-pamje-shikojeni-si-duket-tani/20%Monthly2019-03-10 08:14
https://www.informatat.com/videoja-tregon-momentin-kur-vorbulla-60-metershe-gelltit-rosen/20%Monthly2019-03-10 08:11
https://www.informatat.com/sbashk-organizon-takim-me-mesuesit-e-pensionuar/20%Monthly2019-03-10 08:09
https://www.informatat.com/bqk-borxhi-publik-i-kosoves-ka-arritur-ne-1-1-miliarde-euro/20%Monthly2019-03-10 08:07
https://www.informatat.com/ambasadorja-finlandeze-kerkon-qe-taksa-te-hiqet-per-liberalizimin-e-vizave-ka-ende-pune/20%Monthly2019-03-10 11:25
https://www.informatat.com/ligji-per-qeverine-se-shpejti-cka-do-te-ndodhe-me-numrin-e-ministrive/20%Monthly2019-03-10 08:00
https://www.informatat.com/pacolli-vuciq-po-luan-rolin-e-molerit/20%Monthly2019-03-10 09:31
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-nga-neser-reshje-shiu-dhe-bore/20%Monthly2019-03-10 07:49
https://www.informatat.com/shba-nuk-ka-pozicion-rreth-rezultatit-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-10 09:18
https://www.informatat.com/rugova-qeveria-i-ka-vene-ne-rrezik-raportet-me-shba-ne/20%Monthly2019-03-09 10:55
https://www.informatat.com/thaci-tregon-cfare-u-diskutua-ne-takimin-me-nensekretarin-david-hale/20%Monthly2019-03-10 08:04
https://www.informatat.com/hoti-serbet-nuk-po-bashkepunojne-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-03-09 10:44
https://www.informatat.com/veseli-refuzon-te-flase-rreth-takimit/20%Monthly2019-03-09 10:34
https://www.informatat.com/pas-takimit-lideret-drekojne-se-bashku/20%Monthly2019-03-09 10:32
https://www.informatat.com/simiq-serbet-ne-kosove-mund-te-shpallen-skllever/20%Monthly2019-03-09 10:28
https://www.informatat.com/pusiq-zgjidhja-eshte-qe-serbia-ta-njohe-kosoven-shtet/20%Monthly2019-03-09 10:26
https://www.informatat.com/hale-ne-prishtine-per-ta-perforcuar-qendrimin-amerikan-per-taksen/20%Monthly2019-03-09 10:23
https://www.informatat.com/vuciq-bande-e-prishtines-sikter/20%Monthly2019-03-10 07:55
https://www.informatat.com/hale-mbledh-lideret-ne-rezidencen-amerikane/20%Monthly2019-03-09 09:40
https://www.informatat.com/refuzohet-padia-e-sbashk-ut-ndaj-ministrise-se-arsimit/20%Monthly2019-03-08 14:13
https://www.informatat.com/haradinaj-e-jahjaga-me-perkrahje-per-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale-gjate-konfliktit-ne-kosove/20%Monthly2019-03-08 14:09
https://www.informatat.com/perdorimi-i-vajit-te-ullirit-te-pakten-dhe-nje-here-ne-jave-i-bene-mire-zemres-tuaj/20%Monthly2019-03-08 13:35
https://www.informatat.com/mkrs-ja-realizon-100-te-masave-te-parapara-me-pkzmsa-ne/20%Monthly2019-03-08 13:35
https://www.informatat.com/nderron-jete-modelja-e-njohur-ne-moshen-30-vjecare/20%Monthly2019-03-08 13:33
https://www.informatat.com/perdoruesit-e-cigareve-elektronike-perballen-me-rrezik-me-te-larte-nga-sulmet-ne-zemer/20%Monthly2019-03-08 13:28
https://www.informatat.com/reshitaj-paralajmeron-padi-mohon-te-kete-shpenzuar-mjete-edhe-pas-largimit-nga-ministria-e-mjedisit/20%Monthly2019-03-08 13:26
https://www.informatat.com/veseli-per-8-mars-pret-ish-ushtaret-e-uck-se-dhe-policet-e-kosoves/20%Monthly2019-03-08 13:23
https://www.informatat.com/shesheli-kerkon-vendosjen-e-ushtareve-ruse-e-kineze-ne-kosove/20%Monthly2019-03-08 13:22
https://www.informatat.com/turqia-vazhdon-ta-mbeshtese-kosoven-ne-luftimin-e-korrupsionit-e-terrorizmit/20%Monthly2019-03-08 13:20
https://www.informatat.com/per-manipulim-te-zgjedhjeve-ne-maqedoni-6-te-denuar-nga-3-4-vjet-burgim-nder-ta-edhe-thaci/20%Monthly2019-03-08 13:18
https://www.informatat.com/oda-amerikane-kerkon-qe-emerimet-ne-pozita-te-larta-publike-te-bazohen-ne-profesionalizem/20%Monthly2019-03-08 13:15
https://www.informatat.com/lluka-trepca-regjistrohet-si-shoqeri-aksionare/20%Monthly2019-03-08 13:13
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-ka-marre-seriozisht-dialogun/20%Monthly2019-03-08 13:11
https://www.informatat.com/be-nuk-e-komenton-platformen-e-kosoves/20%Monthly2019-03-08 13:07
https://www.informatat.com/vuciq-platforma-e-prishtines-vendosi-ta-nderpres-dialogun/20%Monthly2019-03-08 13:03
https://www.informatat.com/haradinaj-kur-pyetet-per-mbledhjen-e-thirrur-nga-vuciq-thote-naten-e-mire/20%Monthly2019-03-08 13:00
https://www.informatat.com/suhareka-merr-mbi-1-milione-euro-nga-infrastruktura-per-2019/20%Monthly2019-03-08 12:55
https://www.informatat.com/jahjaga-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-te-jemi-prane-tyre-ne-procesin-per-drejtes/20%Monthly2019-03-08 11:30
https://www.informatat.com/gashi-qeveria-edhe-zyrtarisht-pezulloi-projektin-e-lumbardhit/20%Monthly2019-03-08 11:22
https://www.informatat.com/ne-listen-e-punekerkuesve-ne-kosove-90-mije-persona/20%Monthly2019-03-08 11:20
https://www.informatat.com/burdushi-me-carcaf-tenton-te-beje-vetevrasje-ne-paraburgim/20%Monthly2019-03-08 11:16
https://www.informatat.com/ambasadorja-citaku-krah-mike-pompeo-e-ivanka-trump-ne-ndarjen-e-cmimeve-per-grate-e-guximshme/20%Monthly2019-03-08 11:11
https://www.informatat.com/murtezaj-dhe-qalaj-te-pa-kompromis-ne-luftimin-e-ekonomise-joformale/20%Monthly2019-03-08 11:08
https://www.informatat.com/arrestohet-mesuesi-qe-rrahu-nxenesin-ne-malisheve/20%Monthly2019-03-08 11:06
https://www.informatat.com/ish-ambasadori-i-britanise-ne-ish-jugosllavi-serbia-ta-marre-veriun-deri-ne-iber-kosova-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-03-08 10:57
https://www.informatat.com/haradinaj-po-punojme-qe-te-rrisim-numrin-e-grave-ne-vendimmarrje/20%Monthly2019-03-08 10:55
https://www.informatat.com/studimi-thote-se-caji-i-gjelber-dhe-i-karrotes-mund-ta-luftojne-alzheimerin/20%Monthly2019-03-08 10:52
https://www.informatat.com/nivelet-e-larta-te-testosteroneve-rrezikojne-burrat-nga-sulmet-ne-zemer/20%Monthly2019-03-08 10:50
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-rita-ora-andrew-garfield-nis-lidhje-te-re/20%Monthly2019-03-08 10:48
https://www.informatat.com/kengetarja-e-njohur-shqiptare-behet-nene-per-8-mars/20%Monthly2019-03-08 10:45
https://www.informatat.com/qkuk-njeri-nga-te-lenduarit-e-aksidentit-ne-gjilan-eshte-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-03-08 10:39
https://www.informatat.com/e-mitura-shkon-per-te-lindur-femije-policia-interviston-partnerin-e-saj/20%Monthly2019-03-08 10:36
https://www.informatat.com/nuk-lau-mire-enet-gruaja-mbyll-bashkeshortin-ne-papafingo/20%Monthly2019-03-08 10:33
https://www.informatat.com/ish-shefi-i-fushates-se-trumpit-denohet-me-47-muaj-burgim/20%Monthly2019-03-08 10:30
https://www.informatat.com/hunt-historia-do-ti-gjykoje-rende-britanine-dhe-be-ne-nese-gabojne-rreth-brexitit/20%Monthly2019-03-08 10:29
https://www.informatat.com/marcelo-arrin-marreveshje-me-juventusin/20%Monthly2019-03-08 10:27
https://www.informatat.com/solskjaer-do-te-marre-rroge-dyfishe-me-te-ulet-se-mourinho/20%Monthly2019-03-08 10:25
https://www.informatat.com/kosova-dhe-me-belgjika-me-marreveshjes-per-sigurimet-sociale/20%Monthly2019-03-08 10:24
https://www.informatat.com/perse-nje-burre-zgjedh-nje-grua-ne-vend-te-nje-tjetre/20%Monthly2019-03-08 10:21
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-demi-lovato-i-dergon-lule-vetes/20%Monthly2019-03-08 10:19
https://www.informatat.com/isa-mustafa-uron-8-marsin/20%Monthly2019-03-08 10:16
https://www.informatat.com/italia-ne-greve-kombetare/20%Monthly2019-03-08 10:14
https://www.informatat.com/drecun-shanset-per-marreveshje-pas-platformes-jane-zero/20%Monthly2019-03-08 13:10
https://www.informatat.com/veseli-firmos-platformen-per-dialogun/20%Monthly2019-03-08 10:05
https://www.informatat.com/lirohet-nga-aktakuza-per-krime-lufte-milorad-zajiq/20%Monthly2019-03-08 10:02
https://www.informatat.com/rama-ne-roskovec-militantet-e-pd-se-bllokojne-rrugen-duke-djegur-goma/20%Monthly2019-03-08 09:56
https://www.informatat.com/cilat-jane-tri-goditjet-qe-kosova-ia-dha-serbise-sipas-bernabiqit/20%Monthly2019-03-08 09:54
https://www.informatat.com/suedia-partnere-e-kosoves-ne-zhvillim/20%Monthly2019-03-08 09:52
https://www.informatat.com/rama-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-transparenca-ndaj-miqve-nderkombetare-ishin-prioritet-i-2018-es/20%Monthly2019-03-08 09:50
https://www.informatat.com/drejtori-i-spitalit-ne-gjilan-tregon-per-gjendjen-e-te-lenduarve-ne-aksidentin-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-08 08:56
https://www.informatat.com/nderpritet-furnizimi-me-uje-ne-disa-zona-te-prishtines/20%Monthly2019-03-08 08:54
https://www.informatat.com/shqiperia-ka-shpenzuar-78-milione-euro-per-import-te-energjise/20%Monthly2019-03-08 08:51
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-importit-per-2-2-per-qind/20%Monthly2019-03-08 08:49
https://www.informatat.com/mbahet-marshi-marshojme-sfestojme/20%Monthly2019-03-08 08:46
https://www.informatat.com/tentativa-e-heshtur-drejt-interpol-it/20%Monthly2019-03-08 10:11
https://www.informatat.com/rrahman-rama-raporton-para-komisionit-per-fsk-ne/20%Monthly2019-03-08 08:42
https://www.informatat.com/ismaili-cmime-te-njejta-per-barnat-e-njejta-ne-secilen-barnatore-ne-gjithe-kosoven/20%Monthly2019-03-08 08:40
https://www.informatat.com/thaci-uron-grate-per-8-mars/20%Monthly2019-03-08 08:38
https://www.informatat.com/zyrtari-i-larte-amerikan-neser-ne-kosove/20%Monthly2019-03-08 08:36
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-me-rastin-e-dites-se-gruas/20%Monthly2019-03-08 08:31
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-gruas/20%Monthly2019-03-08 08:29
https://www.informatat.com/ish-ministrja-reshitaj-beri-shpenzime-edhe-pas-doreheqjes/20%Monthly2019-03-08 08:27
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-24/20%Monthly2019-03-08 08:26
https://www.informatat.com/temperatura-midis-3-e-23c-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-08 08:24
https://www.informatat.com/peshtjellimi-i-kuvendit-me-dokumentet-e-dialogut/20%Monthly2019-03-08 08:22
https://www.informatat.com/hale-ne-beograd-kerkon-heqjen-e-takses-dhe-ndalimin-e-provokimeve-nga-te-dy-palet/20%Monthly2019-03-08 08:21
https://www.informatat.com/palmer-marreveshja-gjitheperfshirese-duhet-te-rezultoje-me-njohje-te-ndersjelle/20%Monthly2019-03-08 13:03
https://www.informatat.com/de-ligt-po-transferohet-ne-la-liga/20%Monthly2019-03-07 15:56
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-nuk-do-te-kete-kampionat-futbolli/20%Monthly2019-03-07 15:52
https://www.informatat.com/hoxha-takon-policet-per-8-mars-perfshirja-e-grave-ne-siguri-fuqizon-shtetin/20%Monthly2019-03-07 15:50
https://www.informatat.com/veseli-i-tronditur-me-aksidentin-ne-gjilan-kerkon-nga-organet-pergjegjese-zbardhjen-e-rastit/20%Monthly2019-03-07 15:41
https://www.informatat.com/del-nje-video-e-aksidentit-ne-gjilan-shpejtesia-e-kamionit-ishte-e-tmerrshme/20%Monthly2019-03-07 15:39
https://www.informatat.com/aksidenti-tragjik-ne-gjilan-ambasadori-britanik-shpreh-ngushellime/20%Monthly2019-03-07 15:30
https://www.informatat.com/qerim-cocaj-eshte-viktima-e-aksidentit-te-rende-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-07 15:30
https://www.informatat.com/molliqaj-nese-nuk-i-kemi-61-vota-per-platformen-psd-ja-smerr-pjese-ne-votim/20%Monthly2019-03-07 15:24
https://www.informatat.com/papa-francesku-viziton-shkupin-me-7-maj-konfirmon-vatikani/20%Monthly2019-03-07 15:22
https://www.informatat.com/kuvendi-nis-seancen-e-rregullt-me-projektligjin-per-delegacionin/20%Monthly2019-03-07 15:19
https://www.informatat.com/msh-synon-rregullimin-e-cmimit-te-barnave-ismaili-pohon-se-barnatoret-po-i-dyfishojne/20%Monthly2019-03-07 15:18
https://www.informatat.com/gjumi-i-tepert-rrezik-per-sulm-ne-tru/20%Monthly2019-03-07 15:04
https://www.informatat.com/rihapet-muzeu-i-spiunazhit-te-007-ave/20%Monthly2019-03-07 15:03
https://www.informatat.com/policia-arreston-dy-persona-nen-dyshimin-e-perfshirjes-se-tyre-ne-veprat-penale-falsifikim-i-dokumenteve-dhe-mashtrim/20%Monthly2019-03-07 14:58
https://www.informatat.com/haradinaj-i-tronditur-nga-tragjedia-e-sotme-ne-gjilan-qeveria-e-gatshme-per-tju-ofruar-ndihme/20%Monthly2019-03-07 14:58
https://www.informatat.com/radiot-ne-mbare-boten-ndalojne-kenget-e-michael-jackson-shkak-akuzat-per-abuzime-seksuale-ndaj-femijeve/20%Monthly2019-03-07 14:52
https://www.informatat.com/ramos-i-thote-perezit-me-paguaj-dhe-largohem/20%Monthly2019-03-07 14:52
https://www.informatat.com/miliarderi-i-diamanteve-vdes-gjate-procedures-se-rritjes-se-penisit/20%Monthly2019-03-07 14:49
https://www.informatat.com/terapia-e-zevendesimit-te-hormoneve-tek-grate-nuk-nderlidhet-me-alzheimer/20%Monthly2019-03-07 14:46
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-pranoi-letrat-kredenciale-nga-ambasadorja-e-re-e-panamase/20%Monthly2019-03-07 14:46
https://www.informatat.com/shperthen-regjisori-i-famshem-cher-ka-trishtim-ne-sy-dhe-nuk-i-pelqen-meshkujt/20%Monthly2019-03-07 14:44
https://www.informatat.com/pas-aksidentit-te-rende-ne-gjilan-lutfi-haziri-aktivizon-menjehere-mekanizmat-emergjente/20%Monthly2019-03-07 14:43
https://www.informatat.com/spitali-i-gjilanit-deklarohet-per-aksidentin-nje-i-vdekur-nuk-dihet-numri-i-sakte-i-te-lenduarve/20%Monthly2019-03-08 08:36
https://www.informatat.com/volvo-do-ti-limitoje-ne-shpejtesi-maksimale-prej-180-km-h-veturat-e-2020-es/20%Monthly2019-03-07 14:37
https://www.informatat.com/vetura-e-re-prej-1-177-kuajfuqi-po-befason-me-performancat-e-saj/20%Monthly2019-03-07 14:30
https://www.informatat.com/nga-madonna-tek-beyonce-florinjte-dhe-diamantet-tani-shkelqejne-tek-dhembet/20%Monthly2019-03-07 14:29
https://www.informatat.com/nena-kujdes-kur-puthni-femijet-ne-buze-mund-te-jete-fatale/20%Monthly2019-03-07 14:26
https://www.informatat.com/ronela-hajati-zbulon-emrin-e-te-dashurit-te-saj/20%Monthly2019-03-07 14:25
https://www.informatat.com/arsyet-perse-duhet-te-hiqni-dore-menjehere-nga-kafeja-me-qumesht/20%Monthly2019-03-07 14:19
https://www.informatat.com/mbahet-takimi-informues-me-bizneset-prodhuese-te-drenasit/20%Monthly2019-03-07 14:16
https://www.informatat.com/berat-gegaj-perfaqeson-kosoven-ne-lutjet-e-mengjesit-ne-finlande/20%Monthly2019-03-07 14:16
https://www.informatat.com/shtetet-e-be-se-nuk-e-fusin-arabine-saudite-ne-liste-te-zeze-per-shperlarje-parash/20%Monthly2019-03-07 14:14
https://www.informatat.com/mesuesi-ne-malisheve-rrah-nxenesin-e-tij-ne-diten-e-mesuesit/20%Monthly2019-03-07 14:10
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-nga-aksidenti-i-rende-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-07 14:04
https://www.informatat.com/serbet-ne-veri-nuk-duam-te-marrim-pjese-ne-vetevrasje-ekonomike/20%Monthly2019-03-07 14:04
https://www.informatat.com/daciq-shba-e-angazhuar-rreth-kosoves-be-luan-loje-te-dyfishte/20%Monthly2019-03-07 14:00
https://www.informatat.com/dy-molla-nje-limon-dhe-nje-gote-tershere-behuni-gati-te-humbni-peshe-pa-kontrolle/20%Monthly2019-03-07 13:59
https://www.informatat.com/ruset-tregojne-se-a-kane-gisht-ne-nje-marreveshje-te-fshehte-me-ameriken-dhe-francen-per-kosoven/20%Monthly2019-03-07 13:56
https://www.informatat.com/horror-ne-durres-gjendet-nje-trup1-pa-koke/20%Monthly2019-03-07 13:54
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-gjilan/20%Monthly2019-03-07 13:48
https://www.informatat.com/be-ja-reagon-per-emerimin-e-shales-ne-agjencine-per-krahasimin-dhe-verifikim-e-prones/20%Monthly2019-03-08 08:17
https://www.informatat.com/kerkese-per-paraburgim-per-personin-qe-ka-goditur-me-veture-nje-femije-12-vjecar/20%Monthly2019-03-07 13:28
https://www.informatat.com/takim-per-funksionalizimin-e-aeroportit-te-gjakoves/20%Monthly2019-03-07 13:25
https://www.informatat.com/danielsson-djegia-e-mandateve-minon-procesin-integrues/20%Monthly2019-03-07 13:14
https://www.informatat.com/zuckerberg-premton-te-ardhme-me-privatesi-te-shtuar-ne-facebook/20%Monthly2019-03-07 13:09
https://www.informatat.com/neser-do-te-filloje-shitja-e-biletave-per-ndeshjet-e-kosoves/20%Monthly2019-03-07 13:07
https://www.informatat.com/be-ja-i-kerkon-britanise-propozime-te-arsyeshme-per-brexit/20%Monthly2019-03-07 13:04
https://www.informatat.com/roma-befason-me-oferten-per-sarrin/20%Monthly2019-03-07 12:59
https://www.informatat.com/ldk-ja-ne-prekaz-familja-jashari-ktheu-syte-e-botes-demokratike-kah-kosova/20%Monthly2019-03-07 12:56
https://www.informatat.com/formohet-iniciative-bashkepunimi-per-projekte-te-ndryshme-mes-grave-ne-kosove-dhe-ne-britani/20%Monthly2019-03-07 12:53
https://www.informatat.com/sekuestrohet-pasuria-e-frikshme-e-dy-vellezerve-shqiptare-cfare-dyshon-policia/20%Monthly2019-03-07 12:45
https://www.informatat.com/kardinali-francez-shpallet-fajtor-per-fshehje-te-abuzimeve-seksuale/20%Monthly2019-03-07 12:43
https://www.informatat.com/per-emerimin-e-naser-shales-reagon-edhe-ambasadori-gjerman-si-do-te-shkoje-ky-vend-perpara/20%Monthly2019-03-07 12:41
https://www.informatat.com/komuna-e-mitrovices-e-zhytur-ne-alkool-porosite-vere-e-200-gajbe-birra/20%Monthly2019-03-07 12:38
https://www.informatat.com/serbet-protestojne-ne-veri-te-mitrovices-nuk-e-japim-veriun-nuk-e-japim-trepcen/20%Monthly2019-03-07 14:57
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deri-ne-oren-1430/20%Monthly2019-03-07 12:26
https://www.informatat.com/hoti-ne-perkrahje-te-platformes/20%Monthly2019-03-07 12:26
https://www.informatat.com/zeka-kadri-veseli-po-leshon-xekrra-e-po-dhez-debat-lidhje-palidhje/20%Monthly2019-03-07 12:22
https://www.informatat.com/shba-njofton-per-rritjen-e-prodhimit-te-naftes/20%Monthly2019-03-07 12:22
https://www.informatat.com/ambasadori-zviceran-ne-kosove-rishkrimi-i-kufijve-asnjehere-ska-funksionuar-nuk-jep-paqe/20%Monthly2019-03-07 12:18
https://www.informatat.com/shitja-e-paligjshme-e-alkoolit-te-miturit-e-blejne-pa-probleme/20%Monthly2019-03-07 12:08
https://www.informatat.com/haradinaj-delegacioni-duhet-ta-ngris-zerin-ne-raport-me-serbine/20%Monthly2019-03-07 12:03
https://www.informatat.com/thaci-kosova-aspiron-anetaresimin-ne-be-nato-e-okb/20%Monthly2019-03-07 14:39
https://www.informatat.com/uefa-pritet-ta-denoje-neymarin-per-komentet-pas-ndeshjes-ndaj-man-unitedit/20%Monthly2019-03-07 11:55
https://www.informatat.com/ahmeti-e-limaj-nuk-shkojne-ne-debatin-e-kdi-se-per-dialogun/20%Monthly2019-03-07 11:49
https://www.informatat.com/dieta-qe-iu-ndihmon-me-luftimin-e-kancerit-diabetit-dhe-humbjen-e-peshes/20%Monthly2019-03-07 11:45
https://www.informatat.com/deda-nuk-mund-te-votohet-platforma-pa-u-ditur-ceshtja-e-takses/20%Monthly2019-03-07 11:39
https://www.informatat.com/ne-tirane-kujtohet-adem-jashari/20%Monthly2019-03-07 11:32
https://www.informatat.com/tusk-politikat-per-zgjerimin-e-be-se-jane-prioritet/20%Monthly2019-03-07 11:32
https://www.informatat.com/kurti-me-platformen-per-dialogun-qeveria-ka-interes-ne-shfajesimin-e-presidentit/20%Monthly2019-03-07 13:32
https://www.informatat.com/serwer-john-bolton-ishte-kundershtar-i-pavaresise-do-te-mundohet-ta-shkaterroje-projektin-e-clintonit/20%Monthly2019-03-07 11:29
https://www.informatat.com/haradinaj-ldk-ja-ska-arsye-ta-leshoje-sallen-ku-po-diskutohet-tema-me-e-ndjeshme/20%Monthly2019-03-07 12:29
https://www.informatat.com/konfirmohet-aktakuza-per-grabitjen-e-50-mije-eurove-ne-istog/20%Monthly2019-03-07 11:19
https://www.informatat.com/edita-tahiri-per-here-te-pare-tregon-se-perse-nuk-u-martua/20%Monthly2019-03-07 11:15
https://www.informatat.com/limaj-ne-bruksel-kosova-shkon-per-ti-hapur-rruge-integrimit-ne-be/20%Monthly2019-03-07 11:08
https://www.informatat.com/putin-dergon-ne-serbi-agjent-special-per-kosoven/20%Monthly2019-03-07 11:03
https://www.informatat.com/ke-ka-kopjuar-rita-ora-ne-videoklipin-e-fundit/20%Monthly2019-03-07 10:57
https://www.informatat.com/konjufca-haradinajt-je-terhequr-nga-dialogu-ske-te-drejte-ta-therrasesh-seancen/20%Monthly2019-03-07 10:53
https://www.informatat.com/zyrtari-i-be-se-mesazh-rames-lufto-krimin-dhe-korrupsionin-ndryshe-ska-integrim/20%Monthly2019-03-07 10:50
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-per-lagjen-e-familjes-se-besim-beqajt/20%Monthly2019-03-07 10:44
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vv-leshojne-sallen/20%Monthly2019-03-07 10:41
https://www.informatat.com/pozita-dhe-opozita-perplasen-per-platformen-e-dialogut/20%Monthly2019-03-07 12:04
https://www.informatat.com/haradinaj-ligji-per-delegacionin-shteteror-dhe-platforma-e-kane-vendin-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-07 10:26
https://www.informatat.com/kroos-largohet-nga-reali-transferohet-ne-premierlige/20%Monthly2019-03-07 10:06
https://www.informatat.com/hotithirrja-e-seances-ne-diten-e-trete-te-epopese-fyerje-per-viktimat/20%Monthly2019-03-07 09:55
https://www.informatat.com/nderron-jete-prezantuesja-e-njohur/20%Monthly2019-03-07 09:53
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-shtyrjen-e-seances-se-jashtezakonshme-deputetet-nuk-e-miratojne/20%Monthly2019-03-07 09:49
https://www.informatat.com/studimi-ekspozimi-ndaj-infeksionit-ne-miter-rrit-rrezikun-e-autizmit-dhe-depresionit/20%Monthly2019-03-07 09:46
https://www.informatat.com/raporti-me-rekomandime-per-projektligjin-e-dialogut-miratohet-ne-komisionin-e-jashtem/20%Monthly2019-03-07 09:44
https://www.informatat.com/digjet-toka-me-fidane-ne-rahovec/20%Monthly2019-03-07 09:36
https://www.informatat.com/pauza-15-minuteshe-zgjate-mbi-nje-ore-deputetet-harrojne-te-kthehen-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-07 09:30
https://www.informatat.com/situate-e-trishte-e-arsimit-ne-shqiperi-250-shkolla-te-mbyllura-shkak-behet-emigrimi/20%Monthly2019-03-07 09:25
https://www.informatat.com/dy-persona-kryejne-grabitje-te-armatosur-ne-prishtine/20%Monthly2019-03-07 09:22
https://www.informatat.com/sa-mund-ta-pengoje-beogradi-regjistrimin-e-trepces-si-ndermarrje-publike/20%Monthly2019-03-07 09:17
https://www.informatat.com/shba-telashe-per-trump-thellohet-deficiti-tregtar/20%Monthly2019-03-07 09:12
https://www.informatat.com/aksident-tragjik-ne-greqi-vdes-21-vjecari-shqiptar/20%Monthly2019-03-07 09:09
https://www.informatat.com/milan-i-vendos-cmim-marramendes-romangolit/20%Monthly2019-03-07 09:06
https://www.informatat.com/as-prekazi-si-bashkon-politikanet/20%Monthly2019-03-07 11:23
https://www.informatat.com/veseli-uron-mesuesit-keni-qene-gjithmone-shtylle-e-kombit/20%Monthly2019-03-07 09:01
https://www.informatat.com/vdes-i-aksidentuari-ne-podujeve/20%Monthly2019-03-07 08:55
https://www.informatat.com/osbe-dhuna-ndaj-grave-dominon-shoqerite-ne-shqiperi-e-kosove/20%Monthly2019-03-07 08:52
https://www.informatat.com/shba-sanksione-per-nord-stream-2/20%Monthly2019-03-07 08:51
https://www.informatat.com/edi-rama-uron-7-marsin-me-kete-fotografi/20%Monthly2019-03-07 08:49
https://www.informatat.com/plani-i-mobilitetit-parasheh-ndryshime-te-medha-ne-transportin-publik/20%Monthly2019-03-07 08:47
https://www.informatat.com/riperterini-mushkerite-me-ndihmen-e-ketyre-ushqimeve-artikujt-te-cilet-pastrojne-trupin-nga-nikotina/20%Monthly2019-03-07 08:46
https://www.informatat.com/qente-mbrojne-foshnjat-nga-infeksionet/20%Monthly2019-03-07 08:41
https://www.informatat.com/mungojne-deputetet-pauze-ne-seancen-e-jashtezakonshme-per-platformen-e-dialogut/20%Monthly2019-03-07 08:40
https://www.informatat.com/prishtina-do-te-lulezohet-me-1-milion-lule/20%Monthly2019-03-07 08:38
https://www.informatat.com/thaci-ua-uron-mesuesve-7-marsin-shpreh-mirenjohje-per-punen-e-tyre/20%Monthly2019-03-07 08:37
https://www.informatat.com/mediat-serbe-shba-te-po-e-zevendesojne-brukselin-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-03-07 08:32
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-uron-mesuesit-jeni-shpresa-per-dite-edhe-me-te-mira-per-kosoven/20%Monthly2019-03-07 08:27
https://www.informatat.com/haradinaj-si-popull-e-kemi-nje-dashuri-te-madhe-per-arsimin/20%Monthly2019-03-07 08:24
https://www.informatat.com/hale-shba-nuk-do-te-ofrojne-recete-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-03-07 11:28
https://www.informatat.com/ceku-shpenzoi-12-mije-euro-me-kredit-kartele-brenda-2018-s/20%Monthly2019-03-07 08:19
https://www.informatat.com/sonte-nata-e-zjarreve-ne-prekaz/20%Monthly2019-03-07 08:17
https://www.informatat.com/kuvendi-sot-mban-dy-seanca-njera-e-jashtezakonshme-e-tjetra-e-rregullt/20%Monthly2019-03-07 10:35
https://www.informatat.com/perkrahja-dhe-percarja-per-taksen/20%Monthly2019-03-07 09:04
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-mesuesit/20%Monthly2019-03-07 07:52
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-per-diten-e-sotme/20%Monthly2019-03-07 07:51
https://www.informatat.com/fshf-perjashton-kamzen-nga-superliga-per-dhunen-ne-stadium/20%Monthly2019-03-06 15:51
https://www.informatat.com/haradinaj-mohon-se-platforma-e-dialogut-ka-lidhje-me-taksen/20%Monthly2019-03-07 08:21
https://www.informatat.com/hetimet-ndaj-presidentit-trump-mbi-lidhjet-me-rusine/20%Monthly2019-03-06 15:48
https://www.informatat.com/inspektorati-policor-fillon-hetimet-ndaj-policise-per-rastin-e-abid-jasharit/20%Monthly2019-03-06 15:31
https://www.informatat.com/lokalizohet-terroristi-me-i-kerkuar-ne-beh/20%Monthly2019-03-06 15:22
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vetevendosje-bojkotojne-mbledhjen-e-komisionit-te-jashtem/20%Monthly2019-03-06 15:22
https://www.informatat.com/reka-maqedonia-e-veriut-eshte-shtet-por-nuk-eshte-republike/20%Monthly2019-03-06 15:19
https://www.informatat.com/serwer-tregon-se-cilat-do-te-ishin-pasojat-ne-nje-shkembim-te-mundshem-territoresh-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-03-07 08:14
https://www.informatat.com/veseli-ne-prekaz-ndryshoi-historia-e-kombit-tone/20%Monthly2019-03-06 15:17
https://www.informatat.com/ramadani-per-taksen-na-duhet-unitet-dhe-tia-mbajme-shpinen-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-03-06 15:14
https://www.informatat.com/vdiq-nga-goditja-ne-tru-ja-kujt-ia-ka-lene-aktori-i-famshem-gjithe-pasurine-e-tij/20%Monthly2019-03-06 15:13
https://www.informatat.com/haradinaj-jasharet-dhane-gjithcka-cka-ishte-e-tyre-per-gjithcka-cka-kemi-ne-sot/20%Monthly2019-03-07 07:56
https://www.informatat.com/kuvendi-nis-seancen-me-nje-minute-heshtje/20%Monthly2019-03-06 15:04
https://www.informatat.com/mushkolaj-qasja-e-be-se-ndaj-kosoves-e-padrejte/20%Monthly2019-03-06 15:01
https://www.informatat.com/analisti-shprehet-se-apple-do-te-mund-te-zhvilloje-modemet-e-tyre-per-rrjetin-5g/20%Monthly2019-03-06 14:54
https://www.informatat.com/neser-seance-e-jashtezakonshme-per-platformen/20%Monthly2019-03-06 14:51
https://www.informatat.com/elefsina-varreza-e-anijeve-kryeqytet-i-kultures-europiane/20%Monthly2019-03-06 14:48
https://www.informatat.com/afganistan-17-persona-te-vdekur-nga-dy-sulme-vetevrasese/20%Monthly2019-03-06 14:45
https://www.informatat.com/media-gjermane-per-protesten-mijera-rrethuan-parlamentin-kerkohen-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-03-06 14:42
https://www.informatat.com/komuna-e-suharekes-behet-me-objekt-te-ri/20%Monthly2019-03-06 14:35
https://www.informatat.com/interi-mban-takim-me-icardin/20%Monthly2019-03-06 14:27
https://www.informatat.com/vuciq-skam-folur-per-njohjen-e-kosoves-seshte-teme-e-imja/20%Monthly2019-03-06 15:15
https://www.informatat.com/vrasja-e-abid-jasharit-asnje-zyrtar-policor-nuk-eshte-suspenduar/20%Monthly2019-03-06 14:23
https://www.informatat.com/shefi-i-nissan-del-nga-burgu/20%Monthly2019-03-06 14:21
https://www.informatat.com/stresi-me-i-madh-i-nje-gruaje-te-martuar-eshte-bashkeshorti-i-saj/20%Monthly2019-03-06 14:19
https://www.informatat.com/monica-bellucci-nuk-e-fsheh-me-te-dashurin-18-vite-me-te-ri/20%Monthly2019-03-06 14:19
https://www.informatat.com/kriza-e-urise-sjell-tregtine-e-femijeve-vajzat-ne-jemen-martohen-3-vjece-per-ushqim/20%Monthly2019-03-06 14:17
https://www.informatat.com/kosto-e-larte-per-veteranet-e-uck-se-13-milione-euro-te-shpenzuara-per-dy-muaj/20%Monthly2019-03-06 14:14
https://www.informatat.com/gwyneth-paltrow-me-urim-te-vecante-per-ish-burrin-te-duam-shume/20%Monthly2019-03-06 14:14
https://www.informatat.com/shba-pritet-ta-zgjidhe-ceshtjen-kosove-serbi-me-efikase-se-bashkimi-europian/20%Monthly2019-03-06 14:03
https://www.informatat.com/lladrovci-dhe-jashari-bejne-homazhe-ne-kompleksin-e-jashareve-ne-prekaz/20%Monthly2019-03-06 14:02
https://www.informatat.com/bernabiq-haradinaj-po-u-hedhe-hi-syve-shba-se-dhe-be-se-skam-marre-ftese/20%Monthly2019-03-06 14:00
https://www.informatat.com/nxjerrja-e-dhembeve-te-qumeshtit-nuk-shkakton-dhimbje-te-femijet/20%Monthly2019-03-06 13:57
https://www.informatat.com/shkencetaret-festojne-vaksina-kunder-diabetit-u-testua-me-sukses/20%Monthly2019-03-06 13:56
https://www.informatat.com/studimi-i-ri-nuk-ka-lidhje-mes-vaksines-kunder-fruthit-dhe-autizmit/20%Monthly2019-03-06 13:52
https://www.informatat.com/erdogan-prezanton-projektin-gjigant-nje-tunel-trekatesh-me-i-madhi-ne-bote/20%Monthly2019-03-06 13:46
https://www.informatat.com/pallaska-tregon-se-cfare-kushti-duhet-vene-haradinaj-per-ta-hequr-taksen/20%Monthly2019-03-06 13:40
https://www.informatat.com/danielsson-pas-takimit-me-daciqin-kosova-ta-heq-taksen/20%Monthly2019-03-06 13:40
https://www.informatat.com/qeveria-memorandum-bashkepunimi-me-komisionin-nderkombetar-per-persona-te-pagjetur/20%Monthly2019-03-06 13:28
https://www.informatat.com/ldk-ja-e-lvv-ja-kerkojne-zgjedhje/20%Monthly2019-03-06 13:15
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-veteranet-e-luftes-se-kosoves-dhe-kroacise/20%Monthly2019-03-06 15:48
https://www.informatat.com/stefanoviq-votimi-ne-interpol-nuk-e-kthjelli-prishtinen/20%Monthly2019-03-06 13:08
https://www.informatat.com/ylli-i-ajaxit-tregon-se-si-i-erdhi-ne-ndihme-zidane-per-ta-eliminuar-real-madridin/20%Monthly2019-03-06 13:08
https://www.informatat.com/2-5-ton-droge-drejt-italise-jepet-vendimi-per-doganieret/20%Monthly2019-03-06 13:05
https://www.informatat.com/reagon-edhe-kosnett-jam-thelle-i-deshperuar-me-deputetet-kosovare/20%Monthly2019-03-06 15:18
https://www.informatat.com/britania-dhuron-mjetet-me-te-cilat-do-te-transportohen-te-burgosurit-shqiptare/20%Monthly2019-03-06 12:57
https://www.informatat.com/ne-ambasaden-gjermane-ne-prishtine-hapet-libri-i-zise-per-ish-ministrin-klaus-kinkel/20%Monthly2019-03-06 12:51
https://www.informatat.com/corovode-ures-i-keputet-kemba/20%Monthly2019-03-06 12:39
https://www.informatat.com/mfk-prezanton-stipendionet-grate-ne-energji-ne-mitrovice-te-jugut-dhe-veriut/20%Monthly2019-03-06 12:36
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-takoi-komandantin-e-kfor-it-procesi-integrues-euro-atlantik-prioritet-yni-nacional/20%Monthly2019-03-06 12:34
https://www.informatat.com/kosova-rrezikon-ti-humbase-edhe-11-milione-euro-tjera-nga-be-ja/20%Monthly2019-03-06 12:30
https://www.informatat.com/pacolli-vuciq-sme-ka-kthyer-ende-pergjigje/20%Monthly2019-03-06 12:27
https://www.informatat.com/gjendet-ne-shkoder-e-mitura-nga-fushe-kosova-familjaret-dyshojne-se-ajo-u-dergua-atje-per-trafikim/20%Monthly2019-03-06 12:26
https://www.informatat.com/a-do-kete-nje-marreveshje-te-re-politike-me-ramen-basha-jo-i-pari-rezultoi-i-demshem/20%Monthly2019-03-06 12:19
https://www.informatat.com/haradinajkosova-ka-nevoje-per-zerin-e-maltes-ne-proceset-nderkombetare/20%Monthly2019-03-06 12:19
https://www.informatat.com/kur-shteti-drejtesia-e-sporti-sfidohen-nga-nje-njeri-milan-radojiciq/20%Monthly2019-03-06 12:16
https://www.informatat.com/veseli-dhe-shefi-i-diplomacise-se-maltes-flasin-per-zhvillimet-aktuale-ne-kosove/20%Monthly2019-03-06 12:14
https://www.informatat.com/vogelushja-vuante-nga-nje-dhimbje-ne-bark-mjeket-i-gjeten-dicka-te-tmerrshme/20%Monthly2019-03-06 12:10
https://www.informatat.com/se-shpejti-ne-kosove-federata-e-ragbit-si-federate-e-re-sportive/20%Monthly2019-03-06 12:07
https://www.informatat.com/vecoria-e-re-per-airpods-2-do-te-gezoje-perdoruesit-e-iphone/20%Monthly2019-03-06 12:06
https://www.informatat.com/interesoheni-per-pune-ne-zvicer-njihuni-me-rregullat-e-reja-2/20%Monthly2019-03-06 12:03
https://www.informatat.com/tifozet-e-real-madridit-e-duan-shkarkimin-e-florentino-perez/20%Monthly2019-03-06 12:02
https://www.informatat.com/fjalimi-prekes-i-motres-se-florijetes-ne-proteste/20%Monthly2019-03-06 11:59
https://www.informatat.com/tjeter-shqiptar-i-vdekur-ne-greqi/20%Monthly2019-03-06 11:50
https://www.informatat.com/gjukanoviq-duhet-gjetur-nje-epilog-pozitiv-per-dialogun/20%Monthly2019-03-06 11:46
https://www.informatat.com/nis-protesta-para-pallatit-te-drejtesise/20%Monthly2019-03-06 11:39
https://www.informatat.com/lirohet-izraeliti-qe-dyshohet-se-trafikoi-organe-ne-kosove/20%Monthly2019-03-06 11:34
https://www.informatat.com/hamza-nenshkruan-marreveshje-me-malten-per-eliminimin-e-tatimit-te-dyfishte/20%Monthly2019-03-06 11:30
https://www.informatat.com/veteranet-e-luftes-pavaresia-e-kosoves-ka-ndodhur-me-5-6-dhe-7-mars/20%Monthly2019-03-06 11:27
https://www.informatat.com/ambasada-e-britanise-kunder-emerimit-te-naser-shales-per-drejtor-te-agjencise-per-verifikim-te-prones/20%Monthly2019-03-06 11:24
https://www.informatat.com/limaj-ne-prekaz-liria-qe-gezojme-sot-eshte-rezultat-i-nje-sakrifice-biblike-te-panjohur-me-pare/20%Monthly2019-03-06 11:16
https://www.informatat.com/haradinaj-insiston-ne-kontrate-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-03-06 11:12
https://www.informatat.com/institucionet-e-maqedonise-se-veriut-me-emra-ti-rinj-disa-behen-veriore-tjerat-kombetare/20%Monthly2019-03-06 11:04
https://www.informatat.com/106-gjoba-per-ndotesit-e-mjedisit-gjate-muajit-shkurt/20%Monthly2019-03-06 10:58
https://www.informatat.com/drejtori-i-zgjerimit-ne-be-mberrin-neser-ne-tirane-takime-me-mazhorancen-dhe-opoziten/20%Monthly2019-03-06 10:56
https://www.informatat.com/tkurrja-e-kursimeve-ne-trust-sa-jane-te-sigurta-kursimet-pensionale/20%Monthly2019-03-06 10:54
https://www.informatat.com/pranohet-kerkesa-e-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2019-03-06 15:11
https://www.informatat.com/r-kelly-mohon-akuzat-per-abuzim-seksual/20%Monthly2019-03-06 10:44
https://www.informatat.com/scott-ne-zemer-te-marreveshjes-njohja-e-kosoves/20%Monthly2019-03-06 10:39
https://www.informatat.com/se-shpejti-mund-te-shohim-produkte-te-promovuara-ne-google-images/20%Monthly2019-03-06 10:37
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-prekaz-ka-ndodhur-kthesa-fale-se-ciles-sot-jemi-te-lire/20%Monthly2019-03-06 10:23
https://www.informatat.com/rifat-jashari-te-punojme-per-avansimin-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2019-03-06 10:21
https://www.informatat.com/scaparrotti-situate-shume-e-brishte-e-sigurise-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-06 10:19
https://www.informatat.com/rreth-1-mije-e-500-femije-mbahen-ne-burg-nen-dyshimet-se-kane-lidhje-me-isis-in/20%Monthly2019-03-06 10:10
https://www.informatat.com/mer-fund-romanca-e-fshehte-e-rita-ores-me-aktorin-e-njohur/20%Monthly2019-03-06 10:06
https://www.informatat.com/bloomberg-samsung-po-zhvillon-dy-telefona-te-ri-te-palosshem/20%Monthly2019-03-06 10:01
https://www.informatat.com/real-madrid-e-feston-sot-117-vjetorin-e-themelimit-si-klub/20%Monthly2019-03-06 09:58
https://www.informatat.com/majko-me-16-mars-opozita-ti-vendosi-flaken-parlamentit-po-me-pas-cdo-te-ndodhe/20%Monthly2019-03-06 09:55
https://www.informatat.com/bekim-jashari-vetem-te-bashkuar-mund-ti-cojme-proceset-perpara/20%Monthly2019-03-06 09:48
https://www.informatat.com/rregullat-e-cuditshme-per-messin-ne-ndeshjen-marok-argjentine/20%Monthly2019-03-06 09:46
https://www.informatat.com/mzhe-thote-se-bizneset-kanadeze-kane-shprehur-interesim-per-sektorin-minerar/20%Monthly2019-03-06 09:40
https://www.informatat.com/pacolli-per-taksen-duhet-te-ulemi-te-flasim-pastaj-te-hiqet/20%Monthly2019-03-06 09:38
https://www.informatat.com/ldk-qeveria-te-respektoje-vullnetin-e-shba-se/20%Monthly2019-03-06 09:35
https://www.informatat.com/haxhiu-vazhdimi-i-dialogut-vetem-pasi-serbia-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-03-06 09:32
https://www.informatat.com/veseli-nga-prekazi-kosova-nuk-i-frikesohet-askujt/20%Monthly2019-03-06 13:13
https://www.informatat.com/tahiri-nderkombetaret-sduan-zgjedhje/20%Monthly2019-03-06 09:23
https://www.informatat.com/formacionet-e-mundshme-psg-man-utd/20%Monthly2019-03-06 09:08
https://www.informatat.com/proteste-para-gjykates-themelore-te-prishtines-drejtesi-per-florijeten-dhe-linditen/20%Monthly2019-03-06 09:05
https://www.informatat.com/interesoheni-per-pune-ne-zvicer-njihuni-me-rregullat-e-reja/20%Monthly2019-03-06 09:02
https://www.informatat.com/rama-krahason-veten-me-cristianon-shqiperia-pa-mua-si-juventusi-pa-cr7/20%Monthly2019-03-06 08:59
https://www.informatat.com/arrestimi-i-vrasesit-polak-ne-kakavije-dyshohet-se-vrau-nje-shqiptar-ne-greqi/20%Monthly2019-03-06 08:57
https://www.informatat.com/rritet-eksporti-i-prodhimeve-kosovare/20%Monthly2019-03-06 08:54
https://www.informatat.com/si-ta-identifikoni-anemine-tek-femijet/20%Monthly2019-03-06 08:50
https://www.informatat.com/seance-solemne-per-nder-te-epopese-se-uck-se/20%Monthly2019-03-06 08:46
https://www.informatat.com/grabiten-620-euro-ne-nje-market-te-prishtines/20%Monthly2019-03-06 08:44
https://www.informatat.com/be-ja-pret-qe-kosova-ta-zhbllokoje-dialogun/20%Monthly2019-03-06 08:42
https://www.informatat.com/diskutohet-per-dialogun-kosove-serbi-normalizimi-ose-status-quo-e-perkeqesuar/20%Monthly2019-03-06 08:36
https://www.informatat.com/volkswagen-planifikon-hapjen-e-nj%d1%91-uzine-n%d1%91-ballkan/20%Monthly2019-03-06 08:33
https://www.informatat.com/vizitat-vendimtare-per-taksen/20%Monthly2019-03-06 13:01
https://www.informatat.com/haradinaj-do-ta-ftoje-kryeministren-serbe-ta-vizitoje-kosoven-ne-prill/20%Monthly2019-03-06 08:18
https://www.informatat.com/qeveria-ende-pa-vendim-nese-do-ti-pranoje-kosovaret-qe-jane-ne-siri/20%Monthly2019-03-06 10:47
https://www.informatat.com/bbc-a-eshte-kryeqyteti-i-kosoves-me-i-shemtuari-ne-evrope/20%Monthly2019-03-06 09:27
https://www.informatat.com/deshira-per-rrezim-te-qeverise-dhe-frika-nga-zgjedhjet/20%Monthly2019-03-06 07:57
https://www.informatat.com/ndryshim-ne-ligj-mjekeve-dhe-infermiereve-u-hiqet-dypunesimi/20%Monthly2019-03-06 07:55
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-23/20%Monthly2019-03-06 07:51
https://www.informatat.com/ja-arsyeja-se-pse-femijet-qajne-gjithmone-kur-jane-ne-aeroplan/20%Monthly2019-03-05 20:13
https://www.informatat.com/duka-kerkon-police-ne-stadium-situaten-e-paralelizon-me-protestat-e-opozites/20%Monthly2019-03-05 20:09
https://www.informatat.com/macron-e-dashur-evrope-brexit-eshte-nje-mesim-per-te-gjithe-ne-eshte-koha-per-riperteritje/20%Monthly2019-03-05 20:07
https://www.informatat.com/protesta-e-opozites-policia-arrestuam-8-persona-ishin-te-dhunshem/20%Monthly2019-03-05 20:09
https://www.informatat.com/vrasesi-me-pagese-kapet-ne-kakavije-kerkohej-nga-interpol/20%Monthly2019-03-05 20:03
https://www.informatat.com/britania-gezohet-qe-thaci-u-terhoq-nga-ideja-per-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2019-03-06 08:23
https://www.informatat.com/radojiciq-jam-takuar-me-thacin-edhe-me-haradinajn/20%Monthly2019-03-06 08:14
https://www.informatat.com/sivjet-do-te-jepen-dy-cmime-nobel-per-letersi/20%Monthly2019-03-05 15:34
https://www.informatat.com/veseli-askush-dhe-asgje-nuk-mund-te-na-ndaje-me-shba-ne/20%Monthly2019-03-05 15:32
https://www.informatat.com/tahiri-askush-nuk-do-ti-ike-drejtesise/20%Monthly2019-03-06 08:02
https://www.informatat.com/shkaterrohet-laboratori-i-droges-ne-tirane-kapen-loli-i-veres-dhe-pipo/20%Monthly2019-03-05 15:21
https://www.informatat.com/ndahen-100-mije-euro-per-themelimin-e-qendres-perkujtimore-per-gjenocidin-mbi-shqiptaret-bllaca-1999/20%Monthly2019-03-05 15:17
https://www.informatat.com/synohet-themelimi-i-air-kosova/20%Monthly2019-03-05 15:15
https://www.informatat.com/deklarata-e-rende-e-deputetit-berisha-po-kerkon-viktima-skenarin-duan-ta-bejne-me-16-mars/20%Monthly2019-03-05 15:12
https://www.informatat.com/mourinho-deshiron-rikthimin-tek-interi/20%Monthly2019-03-05 15:06
https://www.informatat.com/pensionistet-te-pakenaqur-me-trajtimin-nga-shteti-ankohen-ne-komisionin-per-legjislacion/20%Monthly2019-03-05 14:59
https://www.informatat.com/ahmeti-shpallet-kryetar-i-dobet-ska-plotesuar-as-50-per-qind-te-premtimeve/20%Monthly2019-03-05 14:56
https://www.informatat.com/nje-burre-ne-ceki-vritet-nga-luani-qe-e-mbante-ne-oborr/20%Monthly2019-03-05 14:52
https://www.informatat.com/pos-ngacmimeve-seksuale-kika-akuzohet-edhe-per-mashtrim-dhe-fshehje-te-te-ardhurave/20%Monthly2019-03-05 14:48
https://www.informatat.com/keshilli-per-trashegimi-kulturore-reagon-rreth-kulles-se-sulejman-vokshit/20%Monthly2019-03-05 14:45
https://www.informatat.com/neymar-ka-nje-mesazh-per-real-madridin/20%Monthly2019-03-05 14:43
https://www.informatat.com/aktori-i-shokon-te-gjithe-alkoolizmi-eshte-pjese-e-jetes-sime/20%Monthly2019-03-05 14:41
https://www.informatat.com/vritet-ne-siri-nje-grua-nga-kosova-le-dy-vajzat-e-mitura-ne-vatrat-e-luftes/20%Monthly2019-03-05 14:38
https://www.informatat.com/vetura-me-e-shtrenjte-e-te-gjitha-koherave-ne-panairin-e-gjeneves/20%Monthly2019-03-05 14:33
https://www.informatat.com/galaxy-a60-supozohet-te-kete-ekran-masiv-prej-6-7%e2%80%b3-dhe-bateri-4500-mah/20%Monthly2019-03-05 14:28
https://www.informatat.com/kylie-jenner-zyrtarisht-miliarderja-me-e-re-ne-bote/20%Monthly2019-03-05 14:25
https://www.informatat.com/vuciq-i-bie-pishman-per-njohjen-e-kosoves-korrigjohet-intervista-me-agjencine-italiane/20%Monthly2019-03-05 14:22
https://www.informatat.com/komuna-e-drenasit-reagon-ndaj-deklarates-se-avokatit-te-popullit-per-nxenesen-qe-u-abuzua-seksualisht/20%Monthly2019-03-05 14:20
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-taksa-mund-te-pezullohet-nese-diskutohet-per-marreveshje-finale-pa-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-03-05 14:18
https://www.informatat.com/rita-ora-publikon-videon-e-shkurter-nga-klipi-i-only-want-you/20%Monthly2019-03-05 14:14
https://www.informatat.com/ostojiq-kosova-eshte-ne-serbi-lajmi-me-i-njohur-i-rreme/20%Monthly2019-03-05 14:11
https://www.informatat.com/mkrs-ja-subvencionon-18-federata-te-sportit-me-shume-totale-mbi-1-milion-euro/20%Monthly2019-03-05 14:08
https://www.informatat.com/hapen-zyrtarisht-javet-e-frankofonise-ne-kosove-prishtina-dhe-pese-qytete-te-kosoves-me-aktivitete-te-shumta/20%Monthly2019-03-05 14:05
https://www.informatat.com/jehona-e-protestes-se-pd-lsi-ne-mediat-e-huaja/20%Monthly2019-03-05 14:03
https://www.informatat.com/olti-curri-habit-me-fjalet-per-dafina-zeqirin/20%Monthly2019-03-05 13:56
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-platforma-e-dialogut-shume-shpejte-do-te-jete-ne-kuvend/20%Monthly2019-03-05 13:49
https://www.informatat.com/macron-ben-thirrje-per-rilindje-evropiane/20%Monthly2019-03-05 13:47
https://www.informatat.com/perpjekje-per-marreveshje-i-derguari-amerikan-ne-prishtine-e-beograd-per-te-nxitur-palet/20%Monthly2019-03-05 13:45
https://www.informatat.com/klopp-po-i-ben-padrejtesi-shaqirit/20%Monthly2019-03-05 13:43
https://www.informatat.com/ambasadorja-citaku-perulem-para-femijeve-te-familjes-jashari/20%Monthly2019-03-05 13:40
https://www.informatat.com/reperi-qe-po-ua-ndalon-grave-me-mbipeshe-hyrjen-ne-klub/20%Monthly2019-03-05 13:35
https://www.informatat.com/ja-cndodh-me-disa-nga-organet-kur-pini-pije-te-gazuar-dietike/20%Monthly2019-03-05 13:31
https://www.informatat.com/masa-e-vjelle-nga-balena-qe-kushton-500-mije-dollare/20%Monthly2019-03-05 13:22
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ulin-kolesterolin/20%Monthly2019-03-05 13:19
https://www.informatat.com/ushqimet-me-sasi-te-larte-te-kolesterolit-nuk-shkaktojne-semundje-te-zemres/20%Monthly2019-03-05 13:16
https://www.informatat.com/ne-serbi-kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-per-kosoven/20%Monthly2019-03-05 15:24
https://www.informatat.com/gjendet-trupi-i-nje-12-vjecari-gjate-germimeve-ne-zallq-te-istogut/20%Monthly2019-03-05 15:15
https://www.informatat.com/perfundon-protesta-basha-sot-e-kemi-cuar-nje-here-e-mire-ne-shtepi-parlamentin-e-krimit/20%Monthly2019-03-05 13:06
https://www.informatat.com/bytyqi-takon-ambasadorin-turk-flasin-per-vazhdimin-e-bashkepunimit-ne-arsim/20%Monthly2019-03-05 13:04
https://www.informatat.com/ministri-serb-me-kosoven-shkemb-mbi-shpine-serbia-nuk-mund-te-ece-perpara/20%Monthly2019-03-05 13:01
https://www.informatat.com/8-marsi-marshkojne-nuk-festojne1/20%Monthly2019-03-05 12:55
https://www.informatat.com/veseli-kinkel-do-te-mbahet-mend-si-nje-njeri-guximi-kunder-krimeve-dhe-urrejtjes/20%Monthly2019-03-05 12:43
https://www.informatat.com/hardinaj-pas-vdekjes-se-ish-ministrit-gjerman-kosova-humbi-nje-mik-te-madh/20%Monthly2019-03-05 12:37
https://www.informatat.com/kryemadhi-ata-perfaqesojne-krimin-dhe-drogen-ne-perfaqesojme/20%Monthly2019-03-05 12:23
https://www.informatat.com/fushe-kosova-nuk-e-di-ku-e-ka-kufirin-me-prishtinen-akk-ja-thote-se-ceshtja-eshte-zgjidhur/20%Monthly2019-03-05 12:18
https://www.informatat.com/kok-ankohet-ne-komitetin-olimpik-nderkombetar-per-federaten-serbe-te-futbollit-ne-kosove/20%Monthly2019-03-05 12:12
https://www.informatat.com/thaci-ben-homazhe-ne-prekaz-po-nderojme-sakrificen-sublime-te-komandantit-legjendar/20%Monthly2019-03-05 11:58
https://www.informatat.com/cokollata-e-lufton-kollin-me-mire-sesa-ilacet/20%Monthly2019-03-05 11:48
https://www.informatat.com/tri-kompani-nga-rahoveci-nenshkruajne-marreveshje-me-telekomin/20%Monthly2019-03-05 11:45
https://www.informatat.com/vemendje-e-shtuar-e-nderkombetareve-delegacione-nga-shba-e-gjermania-vijne-ne-prishtine/20%Monthly2019-03-05 11:37
https://www.informatat.com/milan-ka-gati-transferin-e-pare-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-03-05 11:31
https://www.informatat.com/diskriminimi-ndaj-grave-problem-ende-i-pa-zgjidhur-ne-kosove/20%Monthly2019-03-05 11:27
https://www.informatat.com/hoxha-epopeja-e-uck-se-shenoi-ngjarjen-me-madhore-te-historise-tone-te-re/20%Monthly2019-03-05 11:16
https://www.informatat.com/rifat-jashari-thirrje-ushtrise-se-kosoves-mbrojeni-territorin-sikur-uck-ja/20%Monthly2019-03-05 10:52
https://www.informatat.com/neser-protestohet-ndaj-vendimit-te-gjykates-per-shoferin-qe-shkeli-per-vdekje-dy-gra/20%Monthly2019-03-05 10:50
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-miqesi-te-perhershme-me-ameriken-kosoven-do-ta-bejme-sic-e-kane-enderruar-clirimtaret/20%Monthly2019-03-05 14:18
https://www.informatat.com/thaci-ne-manifestimin-e-epopese-se-uck-se-te-bashkuar-miqte-na-perkrahin-me-shume/20%Monthly2019-03-05 13:13
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ne-takim-me-kadri-veselin/20%Monthly2019-03-05 13:09
https://www.informatat.com/policia-e-pergatitur-per-lufte-me-protestuesit-ne-tirane/20%Monthly2019-03-05 10:32
https://www.informatat.com/selmanaj-nen-petkun-e-patriotizmit-te-rrejshem-qeveria-po-abuzon-me-parane-publike/20%Monthly2019-03-05 10:17
https://www.informatat.com/kosnett-terheqja-e-investimeve-behet-permes-sundimit-te-fuqishem-te-ligjit/20%Monthly2019-03-05 10:11
https://www.informatat.com/rabiot-i-thote-po-gjigantit-nga-premierliga/20%Monthly2019-03-05 10:08
https://www.informatat.com/limaj-me-5-mars-ne-prekaz-nisi-epoka-e-lirise-se-kosoves/20%Monthly2019-03-05 10:05
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-marsi-eshte-muaj-dhimbjeje-por-edhe-krenarie/20%Monthly2019-03-05 09:59
https://www.informatat.com/clinton-tregon-nese-do-te-kandidoje-serish-per-presidente-te-shba-se/20%Monthly2019-03-05 09:57
https://www.informatat.com/zeka-i-zhgenjyer-dhe-i-shokuar-per-seancen-e-thirrur-per-sot/20%Monthly2019-03-05 09:52
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-05 10:48
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-shoqatat-e-dala-nga-lufta-zotohet-per-trajtim-dinjitoz-te-ketyre-kategorive/20%Monthly2019-03-05 09:49
https://www.informatat.com/22-nga-30-qytetet-me-te-ndotura-ne-bote-jane-ne-indi/20%Monthly2019-03-05 09:46
https://www.informatat.com/si-u-masakruan-cifti-i-moshuar-ne-durres-autori-fiku-dritat-dhe-i-dhunoi-ne-banese/20%Monthly2019-03-05 09:43
https://www.informatat.com/nen-ndikimin-e-alkoolit-rrahu-gruan-dhe-nenen-e-tij/20%Monthly2019-03-05 09:40
https://www.informatat.com/ne-ferizaj-tentohet-te-rrembehet-nje-vajze/20%Monthly2019-03-05 09:37
https://www.informatat.com/edi-rama-kjo-nuk-eshte-proteste-popullore-por/20%Monthly2019-03-05 09:36
https://www.informatat.com/kujdes-me-instagramin-keshtu-e-pesoi-nga-policia-nje-vajze-nga-podujeva/20%Monthly2019-03-05 09:30
https://www.informatat.com/pronari-i-top-shop-filmohet-duke-ngacmuar-seksualisht-nje-punonjese-te-tij/20%Monthly2019-03-05 09:26
https://www.informatat.com/seedorf-synon-te-behet-trajner-i-real-madridit/20%Monthly2019-03-05 09:19
https://www.informatat.com/shtyhet-intervistimi-i-blerim-kucit-ne-hage/20%Monthly2019-03-05 09:15
https://www.informatat.com/shumica-e-nxenesve-me-probleme-dentare-dhe-te-frymemarrjes-ne-obiliq/20%Monthly2019-03-05 09:13
https://www.informatat.com/hazard-jemi-gati-te-luftojme-per-nje-vend-ne-top-katershe/20%Monthly2019-03-05 09:08
https://www.informatat.com/vatikani-do-ti-hape-arkivat-e-holokaustit/20%Monthly2019-03-05 09:03
https://www.informatat.com/presidenti-meta-ben-thirrje-per-dialog-qe-te-tejkalohet-kriza-politike-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-05 09:01
https://www.informatat.com/serbet-e-veriut-pengojne-regjistrimin-e-trepces-si-shoqeri-aksionare/20%Monthly2019-03-05 08:59
https://www.informatat.com/berisha-beteja-e-prekazit-ishte-kushtrim-per-te-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2019-03-05 08:59
https://www.informatat.com/real-madrid-ajax-formacionet-e-ndeshjes-se-dyte/20%Monthly2019-03-05 08:55
https://www.informatat.com/mpj-ja-me-mase-sekrete-ndaj-ambasadorit-jodiplomatik-dedaj/20%Monthly2019-03-05 08:53
https://www.informatat.com/veseli-adem-jashari-ngriti-ne-kembe-gjithe-kombin-dhe-aty-nisi-rruga-e-pakthim-drejt-lirise/20%Monthly2019-03-05 08:50
https://www.informatat.com/shtate-menyra-per-te-permiresuar-frymemarrjen-tuaj/20%Monthly2019-03-05 08:50
https://www.informatat.com/fsk-nderon-epopene-e-uck-se/20%Monthly2019-03-05 08:47
https://www.informatat.com/numri-qe-perdorni-per-verifikimin-ne-facebook-nuk-eshte-privat/20%Monthly2019-03-05 08:47
https://www.informatat.com/kuvendi-i-kosoves-mban-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-05 10:02
https://www.informatat.com/david-hale-do-te-vizitoje-kosoven/20%Monthly2019-03-05 08:43
https://www.informatat.com/synohet-sjellja-e-investitoreve-ne-sektorin-minerar/20%Monthly2019-03-05 08:43
https://www.informatat.com/ambasadori-italian-ne-beograd-marreveshja-kosove-serbi-fondamentale-per-paqen-ne-ballkan/20%Monthly2019-03-05 08:40
https://www.informatat.com/kabineti-qeveritar-nis-diten-me-nje-minute-heshtje/20%Monthly2019-03-05 08:38
https://www.informatat.com/hoxha-per-liberalizimin-e-vizave-asgje-nuk-eshte-me-ne-doren-tone/20%Monthly2019-03-05 08:35
https://www.informatat.com/krasniqi-pa-epopene-e-jashareve-sdo-te-kishim-liri-dhe-pavaresi/20%Monthly2019-03-05 08:34
https://www.informatat.com/hoti-i-quan-thacin-haradinajn-dhe-veselin-shkeles-te-kushtetutes/20%Monthly2019-03-05 08:32
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-po-finalizohen-kandidatet-per-president/20%Monthly2019-03-05 08:31
https://www.informatat.com/pahor-kunder-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2019-03-05 08:29
https://www.informatat.com/asgje-e-re-nga-shtepia-e-bardhe-rreth-vrasjes-se-khashoggit/20%Monthly2019-03-05 08:25
https://www.informatat.com/opozita-paralajmeron-kundershtimin-e-projektligjit-per-dialogun-ne-te-gjitha-menyrat/20%Monthly2019-03-05 08:22
https://www.informatat.com/shehu-mberrin-ne-kuvend-nuk-i-tradhtoj-votuesit-e-mi/20%Monthly2019-03-05 08:19
https://www.informatat.com/gjeloshaj-fitorja-ne-tuz-vendimtare-identiteti-kombetar-ishte-ne-rrezik/20%Monthly2019-03-05 08:16
https://www.informatat.com/gjobat-nuk-pakesojne-vdekjet-nga-aksidentet-ne-trafik/20%Monthly2019-03-05 08:45
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-e-njohim-kosoven-pa-fituar-asgje/20%Monthly2019-03-05 08:10
https://www.informatat.com/shba-ja-thote-se-njohja-reciproke-duhet-te-ndodhe-brenda-vitit-2019/20%Monthly2019-03-05 10:45
https://www.informatat.com/mot-i-ngrohte-edhe-sot-ne-vendin-tone/20%Monthly2019-03-05 07:57
https://www.informatat.com/zbarkojne-ne-prishtine-dy-keshilltaret-kryesore-te-angela-merkelit/20%Monthly2019-03-05 10:40
https://www.informatat.com/drecun-kfor-i-eshte-i-obliguar-te-parandaloje-hyrjen-e-ushtrise-se-kosoves-ne-veri/20%Monthly2019-03-04 15:56
https://www.informatat.com/ministri-kujtim-gashi-raportoi-per-punen-e-mkrs-se-ne-komisionin-parlamentar/20%Monthly2019-03-04 15:49
https://www.informatat.com/shpallen-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-tuz-shqiptaret-fituan-16-mandate/20%Monthly2019-03-04 15:47
https://www.informatat.com/shtepite-e-sigurta-ne-kosove-ne-veshtiresi-financiare/20%Monthly2019-03-04 15:45
https://www.informatat.com/fsk-ja-nxjerr-autoblindat-ne-rruge-gjithcka-gati-per-epopene-e-uck-se/20%Monthly2019-03-04 15:41
https://www.informatat.com/thaci-fajeson-haradinajn-per-prishjen-e-raporteve-kosove-shba/20%Monthly2019-03-05 08:12
https://www.informatat.com/kusari-lila-rikthehet-e-nervozuar-ne-komune-proteston-per-kullen-e-sulejman-vokshit/20%Monthly2019-03-04 15:30
https://www.informatat.com/nicole-scherzinger-thyen-heshtjen-pas-publikimit-te-videos-intime-me-lewis-hamilton/20%Monthly2019-03-04 15:27
https://www.informatat.com/pediatri-ne-dy-vitet-e-para-femija-nuk-duhet-te-shohe-as-tv/20%Monthly2019-03-04 15:25
https://www.informatat.com/kuvendi-neser-mbane-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-04 15:35
https://www.informatat.com/media-serbe-ne-tuz-u-kremtua-me-brohoritjet-uck/20%Monthly2019-03-04 15:18
https://www.informatat.com/erdogani-po-perpiqet-te-lehtesoje-dhimbjen-e-ekonomise-se-keqe-ne-turqi/20%Monthly2019-03-04 15:15
https://www.informatat.com/hashim-thaci-le-ne-mes-intervisten-me-drejtoren-e-informacionit-te-ora-news/20%Monthly2019-03-04 15:14
https://www.informatat.com/kmdlnj-tregon-se-pse-nuk-po-stabilizohet-sherbimi-korrektues-i-kosoves/20%Monthly2019-03-04 15:11
https://www.informatat.com/mustafa-shyjme-ne-qeverisje-me-pdk-ne-per-ti-shpetuar-ndytesite-e-ketij-koalicioni/20%Monthly2019-03-05 08:03
https://www.informatat.com/116-vjecarja-kishte-thene-se-konsumimi-i-cokollates-cdo-dite-eshte-sekreti-prapa-jetegjatesise-se-saj/20%Monthly2019-03-04 15:08
https://www.informatat.com/putin-e-nenshkruan-terheqjen-nga-pakti-berthamor-me-shba-ne/20%Monthly2019-03-04 15:04
https://www.informatat.com/artisti-shqiptar-krijon-maska-per-karnavalin-e-venecias/20%Monthly2019-03-04 15:01
https://www.informatat.com/tesla-zbulon-modelin-e-ri-me-14-mars-me-i-shtrenjte-se-model-3/20%Monthly2019-03-04 14:58
https://www.informatat.com/mustafa-kosova-ne-gjendje-te-rende-pergjegjes-per-kete-thaci-dhe-haradinaj/20%Monthly2019-03-04 14:55
https://www.informatat.com/airpods-2-do-te-ngarkohen-plotesisht-ne-vetem-15-minuta/20%Monthly2019-03-04 14:55
https://www.informatat.com/ava-max-pranon-origjinen-shqiptare-ne-emisionin-italian/20%Monthly2019-03-04 14:53
https://www.informatat.com/shkumbini-lumi-i-plehrave/20%Monthly2019-03-04 14:50
https://www.informatat.com/tjeter-kufizim-per-duhanin-pergatitet-ligji-per-ta-shitur-me-licence-te-vecante/20%Monthly2019-03-04 14:47
https://www.informatat.com/fifa-po-e-denon-edhe-man-cityn/20%Monthly2019-03-04 14:44
https://www.informatat.com/mentor-haziri-lanson-kengen-e-re/20%Monthly2019-03-04 14:03
https://www.informatat.com/qendra-e-kryeqytetit-mbetet-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-03-04 14:00
https://www.informatat.com/vatikani-do-te-hape-arkivat-e-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2019-03-04 13:58
https://www.informatat.com/vetevendosje-papunesia-e-grave-mendesi-e-gabuar-e-qeverise-se-vendit/20%Monthly2019-03-04 13:48
https://www.informatat.com/a-do-te-funksionoje-muri-i-trumpit/20%Monthly2019-03-04 13:43
https://www.informatat.com/ska-viktima-te-prostitucionit-a-duhet-te-legalizohet-kjo-dukuri-ne-kosove/20%Monthly2019-03-04 13:39
https://www.informatat.com/fabrizi-be-ja-nuk-i-komenton-idete-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-03-04 15:21
https://www.informatat.com/basha-flet-per-nje-tjeter-dosje-te-bujshme-kunder-qeverise-rama/20%Monthly2019-03-04 13:35
https://www.informatat.com/punetoret-e-postes-ende-nuk-i-kane-marre-pagat/20%Monthly2019-03-04 13:32
https://www.informatat.com/orban-ppe-idiote-te-dobishem/20%Monthly2019-03-04 13:28
https://www.informatat.com/qkuk-rikthehet-ne-pune-aparatura-e-radioterapise/20%Monthly2019-03-04 13:26
https://www.informatat.com/ramadani-nderkombetaret-sduhet-te-heshtin-ndaj-kercenimeve-te-cmendura-te-vulinit/20%Monthly2019-03-04 13:24
https://www.informatat.com/krimi-ne-korce-zbulohet-motivi-pse-e-mbyti-djali-nenen/20%Monthly2019-03-04 13:22
https://www.informatat.com/vvpune-e-page-te-dinjitetshme-per-secilen-grua/20%Monthly2019-03-04 13:21
https://www.informatat.com/rita-ora-nderpret-papritur-koncertin-shkak-nje-djale-poshte-skenes/20%Monthly2019-03-04 13:16
https://www.informatat.com/denohet-ngasesi-qe-shkeli-dy-vajza-tek-rruga-b/20%Monthly2019-03-04 13:15
https://www.informatat.com/pajtesa-rikthen-vemendjen-me-fotosesionin-e-fundit/20%Monthly2019-03-04 13:13
https://www.informatat.com/maska-bukurie-me-kos-per-te-trajtuar-problemet-e-lekures/20%Monthly2019-03-04 13:13
https://www.informatat.com/qendrimi-i-gjate-prane-tv-se-demton-kujtesen/20%Monthly2019-03-04 13:10
https://www.informatat.com/mustafa-ballkani-ska-alternative-tjeter-perpos-be-se-dhe-nato-s/20%Monthly2019-03-04 13:09
https://www.informatat.com/levizjet-anti-vaksine-po-perhapen-neper-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-03-04 13:07
https://www.informatat.com/kryemadhi-i-quan-tradhtare-deputetet-qe-pranuan-mandatet-e-djegura/20%Monthly2019-03-04 13:05
https://www.informatat.com/shtrenjtohen-karburantet-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-03-04 13:03
https://www.informatat.com/se-paku-32-te-vdekur-nga-vershimet-ne-afganistan/20%Monthly2019-03-04 13:01
https://www.informatat.com/trajneri-i-werderit-i-del-ne-krahe-milot-rashices/20%Monthly2019-03-04 12:58
https://www.informatat.com/trupi-i-khashoggi-ka-gjase-te-jete-djegur-ne-furren-gjigante-te-rezidences-saudite/20%Monthly2019-03-04 12:55
https://www.informatat.com/reforma-ne-polici-rama-tranzicion-i-bute-per/20%Monthly2019-03-04 12:55
https://www.informatat.com/trajkoviq-vuciqi-e-thaci-po-perpiqen-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-03-04 12:50
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-ne-shtepi-keith-flint-nga-prodigy/20%Monthly2019-03-04 12:49
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-kufijve-te-serbise-dhe-kosoves-nuk-perjashtohet/20%Monthly2019-03-04 12:47
https://www.informatat.com/qkuk-hiqet-lista-e-pritjes-per-sintigrafi/20%Monthly2019-03-04 12:43
https://www.informatat.com/kinezet-padisin-kanadane-reagimi-per-arrestimin-e-drejtueses-se-huawei/20%Monthly2019-03-04 12:42
https://www.informatat.com/hoti-ndjenje-e-vecante-nenshkrimi-me-universitetin-qe-mban-emrin-e-ukshin-hotit/20%Monthly2019-03-04 12:38
https://www.informatat.com/fillojne-vizitat-mjekesore-ne-shkollat-e-prishtines/20%Monthly2019-03-04 12:32
https://www.informatat.com/50-te-rinj-perfitojne-nga-mkrs-ja-per-pune-praktike-ne-turqi/20%Monthly2019-03-04 12:29
https://www.informatat.com/veseli-paralajmeron-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-03-04 15:10
https://www.informatat.com/taksa-ka-demtuar-marredheniet-shba-kosove/20%Monthly2019-03-04 14:55
https://www.informatat.com/van-dijk-lojtari-i-muajit-ne-premierlige-mposhti-pogban-dhe-agueron-ne-gare-per-kete-cmim/20%Monthly2019-03-04 12:11
https://www.informatat.com/muzeu-i-hebrenjve-shqiptare-rrezikon-mbylljen-themeluesi-nderroi-jete/20%Monthly2019-03-04 12:05
https://www.informatat.com/haradinaj-te-gjithe-kemi-pergjegjesi-per-perkeqesimin-e-raporteve-me-shba-ne-perfshire-citakun/20%Monthly2019-03-04 12:02
https://www.informatat.com/zeka-deputetes-se-vv-se-na-shqiptaret-gjuajme-me-arme-sbehet-nami/20%Monthly2019-03-04 11:51
https://www.informatat.com/gjuriq-e-tere-trepca-eshte-e-serbise/20%Monthly2019-03-04 11:46
https://www.informatat.com/shba-ja-rikthen-nivelin-e-raporteve-diplomatike-me-be-ne/20%Monthly2019-03-04 11:41
https://www.informatat.com/korrupsioni-ku-renditen-shqiptaret/20%Monthly2019-03-04 11:38
https://www.informatat.com/ngjarje-tragjike-ne-korce-djali-mbyt-nenen/20%Monthly2019-03-04 11:34
https://www.informatat.com/kreu-i-ri-i-tuzit-administrate-qe-flet-shqip/20%Monthly2019-03-04 11:29
https://www.informatat.com/veseli-nuk-do-te-lejojme-ftohjen-e-raporteve-me-shba-te/20%Monthly2019-03-04 13:35
https://www.informatat.com/pique-vazhdon-me-provokime-ndaj-tifozeve-te-real-madridit/20%Monthly2019-03-04 11:18
https://www.informatat.com/be-ja-nuk-mund-te-vendose-a-eshte-kremlini-partner-sfide-apo-problem/20%Monthly2019-03-04 11:06
https://www.informatat.com/burri-i-aferdita-dreshajt-ben-simbolin-e-shqiponjes-me-duar/20%Monthly2019-03-04 11:03
https://www.informatat.com/uji-i-xhenxhefilit-me-efikasi-per-te-djegur-yndyren-ne-trup/20%Monthly2019-03-04 10:59
https://www.informatat.com/perdorimi-i-limonit-ne-kete-menyre-te-re-do-tju-zgjidhe-shume-probleme/20%Monthly2019-03-04 10:54
https://www.informatat.com/vetura-e-mercedes-qe-u-vleresua-me-5-yje-ne-aspektin-e-sigurise/20%Monthly2019-03-04 10:50
https://www.informatat.com/nje-kompani-private-demton-linjen-10k-ne-veternik/20%Monthly2019-03-04 12:09
https://www.informatat.com/bale-me-tjeter-veprim-skandaloz-ne-real-madrid/20%Monthly2019-03-04 10:41
https://www.informatat.com/uck-ne-hyrje-te-nderteses-reagon-ambasada-e-serbise-ne-vjene/20%Monthly2019-03-04 10:38
https://www.informatat.com/huawei-p30-pro-do-te-mbeshtese-ngarkimin-prej-40w/20%Monthly2019-03-04 10:34
https://www.informatat.com/cd-te-dhe-disqet-po-shiten-me-shume-se-albumet-dixhitale/20%Monthly2019-03-04 10:30
https://www.informatat.com/philip-ricker-per-vizite-ne-shkup/20%Monthly2019-03-04 10:28
https://www.informatat.com/pasi-nuk-u-punesua-thyen-xhamat-ne-ndertesen-e-komunes-ne-zvecan/20%Monthly2019-03-04 10:25
https://www.informatat.com/peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices-nuk-shqyrtohet-ne-komision/20%Monthly2019-03-04 10:22
https://www.informatat.com/nga-nje-muaj-paraburgim-5-personave-qe-u-kapen-me-droge-ne-skenderaj/20%Monthly2019-03-04 10:15
https://www.informatat.com/allegri-fillon-bisedimet-me-juventusin-per-te-ardhmen/20%Monthly2019-03-04 10:09
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-mohon-se-u-humben-milionat-nga-moszbatimi-i-msa-se/20%Monthly2019-03-04 10:06
https://www.informatat.com/turqia-do-ta-mbeshtese-anetaresimin-e-bqk-se-ne-klubin-e-guvernatoreve-per-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2019-03-04 10:03
https://www.informatat.com/ja-kur-do-te-bejne-betimin-4-deputetet-e-rinj-te-parlamentit/20%Monthly2019-03-04 10:00
https://www.informatat.com/alarmon-neuropsikiatri-psikologet-kosovare-po-pershkruajne-barna-jashteligjshem/20%Monthly2019-03-04 10:00
https://www.informatat.com/muhaxheri-hidrocentralet-ne-lumbardh-nuk-do-te-ndertohen-jemi-ne-procedura-te-ndalimit/20%Monthly2019-03-04 09:58
https://www.informatat.com/shehu-mara-dhe-roshi-te-lsi-se-pranojne-mandatet-e-djegura-nga-deputete-te-tjere/20%Monthly2019-03-04 09:56
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-varferohet-shporta-e-konsumatorit/20%Monthly2019-03-04 09:54
https://www.informatat.com/373-femije-kerkuan-ndihme-mjekesore-ne-pediatri-vetem-gjate-vikendit/20%Monthly2019-03-04 09:53
https://www.informatat.com/krasniqi-flijimi-i-jashareve-mobilizoi-kombin-ne-luften-clirimtare/20%Monthly2019-03-04 09:51
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-cigaret-sdo-shiten-me-kudo/20%Monthly2019-03-04 09:49
https://www.informatat.com/social-demokratet-ne-maqedonine-e-veriut-nominojne-stevo-pendarovskin-per-president/20%Monthly2019-03-04 09:47
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-donald-trump-nuk-pi-kurre-alkool/20%Monthly2019-03-04 09:45
https://www.informatat.com/sot-behet-testimi-per-rekrute-te-fsk-se/20%Monthly2019-03-04 09:45
https://www.informatat.com/cakajtuzi-na-dha-mesim-qe-vetem-te-bashkuar-mund-ti-sherbejme-interesave-te-shqiptareve/20%Monthly2019-03-04 09:42
https://www.informatat.com/prizren-arrestohet-avokati-pasi-kapet-duke-punuar-me-licencen-e-te-vellait/20%Monthly2019-03-04 09:40
https://www.informatat.com/opozita-behet-gati-per-proteste-meson-qytetaret-si-te-mbrohen-nga-gazi-lotsjelles-i-policise/20%Monthly2019-03-04 09:38
https://www.informatat.com/presidenti-i-sllovenise-nis-viziten-ne-shqiperi/20%Monthly2019-03-04 09:34
https://www.informatat.com/sbashk-padit-ministrine-e-arsimit/20%Monthly2019-03-04 09:30
https://www.informatat.com/ismaili-jep-nje-lajm-te-mire-per-trajtimin-e-femijeve-ne-kosove/20%Monthly2019-03-04 09:19
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-ldk-se/20%Monthly2019-03-04 09:16
https://www.informatat.com/policia-nuk-e-lejon-opoziten-ne-shqiperi-te-protestoje-neser-para-parlamentit/20%Monthly2019-03-04 09:14
https://www.informatat.com/shaban-lushtaku-dhe-naim-sallahu-shpallen-te-pafajshem/20%Monthly2019-03-04 09:11
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-pritet-te-rrise-kualitetin-e-sherbimeve/20%Monthly2019-03-04 09:08
https://www.informatat.com/thaci-fitorja-ne-tuz-eshte-fitore-mbareshqiptare/20%Monthly2019-03-04 09:05
https://www.informatat.com/pritjet-ne-radhe-per-viza-rreth-100-mije-kosovare-ne-vit-kerkojne-viza-per-gjermani-e-zvicer/20%Monthly2019-03-04 09:02
https://www.informatat.com/osman-ejupi-jep-doreheqje-nga-bordi-i-drejtoreve-pasi-punesoi-kater-anetare-te-familjes-ne-telekom/20%Monthly2019-03-04 12:24
https://www.informatat.com/kongresi-do-te-hetoje-presidentin-donald-trump/20%Monthly2019-03-04 08:53
https://www.informatat.com/27-mije-maturante-do-ti-nenshtrohen-testit/20%Monthly2019-03-04 12:19
https://www.informatat.com/terheqja-taktike-e-thacit-per-kufijte/20%Monthly2019-03-04 11:21
https://www.informatat.com/simbolet-shteterore-te-kosoves-ne-kllokot-lista-serbe-i-quan-provokim/20%Monthly2019-03-04 08:42
https://www.informatat.com/ne-pritje-te-korrigjimit-te-kufijve-lugina-zhvishet-nga-kompetencat/20%Monthly2019-03-04 08:42
https://www.informatat.com/rusia-gati-ta-trazoje-ballkanin/20%Monthly2019-03-04 08:58
https://www.informatat.com/sot-mot-i-ngrohte-me-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-03-04 07:57
https://www.informatat.com/deputete-ne-kuvend-e-te-akuzuar-ne-gjykate/20%Monthly2019-03-03 15:39
https://www.informatat.com/shkencetaret-gjejne-faktet-e-para-te-jetes-se-alieneve-ne-mars/20%Monthly2019-03-03 15:36
https://www.informatat.com/rusia-arreston-kryepeshkopin-e-kishes-ortodokse-te-ukraines/20%Monthly2019-03-03 15:32
https://www.informatat.com/adios-solari-real-madrid-ka-gjetur-trajnerin-e-ri/20%Monthly2019-03-03 15:30
https://www.informatat.com/zaev-pendarovski-ka-mbeshtetjen-e-te-gjitha-bashkesive-etnike/20%Monthly2019-03-03 15:25
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-grate-qe-punojne-ne-nderrimin-e-nates/20%Monthly2019-03-03 15:23
https://www.informatat.com/salla-e-madhe-ne-pallatin-e-rinise-vazhdon-te-perdoret-si-parking-komuna-se-rinovon/20%Monthly2019-03-03 15:20
https://www.informatat.com/kriza-politike-shqeteson-operatoret-turistike/20%Monthly2019-03-03 15:17
https://www.informatat.com/fluks-vizitoresh-ne-bregdet/20%Monthly2019-03-03 15:11
https://www.informatat.com/skandal-ne-france-marseille-i-blinte-gjyqtaret-dhe-drogonte-lojtaret-kundershtare/20%Monthly2019-03-03 15:08
https://www.informatat.com/bushati-tre-muajt-e-ardhshem-jane-vendimtare-per-fillimin-e-bisedimeve-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2019-03-03 15:06
https://www.informatat.com/mbetje-mortore-nga-lufta-ne-zallq-shteti-ska-shkuar-ti-shohe-se-tkujt-jane/20%Monthly2019-03-03 15:04
https://www.informatat.com/victoria-beckham-aksidentohet-gjate-pushimeve/20%Monthly2019-03-03 15:01
https://www.informatat.com/komandanti-amerikan-i-bondsteel-roy-macaraeg-konfirmon-angazhimin-ushtarak-ne-kosove/20%Monthly2019-03-04 08:50
https://www.informatat.com/trusti-i-pensioneve-vitin-e-kaluar-humbi-85-milione-euro-nisin-ankesat-e-kontributdhenesve/20%Monthly2019-03-03 14:43
https://www.informatat.com/thaci-per-letren-e-trumpit-dhe-bidenit-amerika-unike-ne-mbeshtetje-te-kosoves/20%Monthly2019-03-04 08:46
https://www.informatat.com/grate-qe-kane-lindur-foshnje-te-vdekur-nuk-kane-nevoje-te-presin-nje-vit-per-shtatzeni-te-re/20%Monthly2019-03-03 14:32
https://www.informatat.com/pse-harrohen-endrrat-pas-zgjimit/20%Monthly2019-03-03 14:25
https://www.informatat.com/liverpool-po-e-vezhgon-sulmuesin-nga-la-liga/20%Monthly2019-03-03 14:21
https://www.informatat.com/arsenal-kthen-perseri-syte-kah-carrasco/20%Monthly2019-03-03 14:18
https://www.informatat.com/lista-serbe-ushtria-e-kosoves-e-do-pushtimin-e-veriut-dhe-debimin-e-serbeve/20%Monthly2019-03-03 14:14
https://www.informatat.com/pese-ndryshimet-me-te-medha-ne-futboll-qe-do-te-aplikohen-nga-qershori/20%Monthly2019-03-03 14:09
https://www.informatat.com/nuk-eshte-cokollata-ja-kush-eshte-shkaktar-i-akneve/20%Monthly2019-03-03 14:06
https://www.informatat.com/pdk-mbylle-procesin-zgjedhor-ne-dragash-vehbi-nazifi-zgjedhet-kryetar/20%Monthly2019-03-03 14:03
https://www.informatat.com/gjeloshaj-malesia-do-te-triumfoje-ne-tuz/20%Monthly2019-03-03 13:53
https://www.informatat.com/guardiola-zbulon-shkaktarin-e-lendimeve-tek-man-city/20%Monthly2019-03-03 13:36
https://www.informatat.com/eshte-ne-listen-e-modeleve-me-te-bukura-ne-bote-shqiptarja-po-mahnit-te-gjithe-me-bukurine-e-saj/20%Monthly2019-03-03 13:33
https://www.informatat.com/anarkistet-sulmojne-nje-rajon-policie-ne-athine/20%Monthly2019-03-03 13:29
https://www.informatat.com/kush-do-te-behet-ambasadore-e-britanise-ne-kosove-per-8-mars/20%Monthly2019-03-03 13:27
https://www.informatat.com/robertson-falenderon-trajnerin-e-everton-pak-para-derbit-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-03-03 13:23
https://www.informatat.com/presioni-i-shba-ve-seshte-i-forte-kjo-eshte-arsyeja-pse-taksa-nuk-po-hiqet/20%Monthly2019-03-03 13:14
https://www.informatat.com/formacionet-zyrtare-fulham-chelsea/20%Monthly2019-03-03 13:12
https://www.informatat.com/restaurimi-i-kompleksit-memorial-adem-jashari-mund-te-mos-filloje-sivjet/20%Monthly2019-03-04 08:02
https://www.informatat.com/wilder-parashikon-fituesin-e-mecit-joshua-miller/20%Monthly2019-03-03 13:00
https://www.informatat.com/netanyahu-denon-sulmin-ndaj-memorialit-hebre-ne-france/20%Monthly2019-03-03 12:57
https://www.informatat.com/publikohet-bashkepunimi-i-capital-t-me-reperet-gjerman/20%Monthly2019-03-03 12:55
https://www.informatat.com/rita-ora-joshese-ne-imazhet-e-fundit/20%Monthly2019-03-03 12:51
https://www.informatat.com/gold-ag-publikon-kenge-per-nenat-shqiptare/20%Monthly2019-03-03 12:49
https://www.informatat.com/serbet-kerkojne-shtim-policesh-ne-gorazhdec-te-shqetesuar-nga-grafiti-uck/20%Monthly2019-03-03 12:36
https://www.informatat.com/nisin-orvatjet-per-te-bllokuar-opoziten-policia-nuk-lejon-protesten-perballe-parlamentit/20%Monthly2019-03-03 12:32
https://www.informatat.com/policia-franceze-arreston-48-migrante/20%Monthly2019-03-03 12:30
https://www.informatat.com/shihni-endrra-duke-bere-marredhenie-ky-eshte-shpjegimi/20%Monthly2019-03-03 12:28
https://www.informatat.com/tradhtia-e-femrave-sot-shume-me-ndryshe-se-ne-te-kaluaren-ku-dallon-nga-e-meshkujve/20%Monthly2019-03-03 12:22
https://www.informatat.com/raporti-hetimor-per-lobimin-e-thacit-gjithqysh-shkon-ne-prokurori/20%Monthly2019-03-03 14:57
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-shqiptare-ne-vermice-posedonin-droge-dhe-para-te-shteteve-te-ndryshme/20%Monthly2019-03-03 12:10
https://www.informatat.com/policia-ndalon-protesten-para-parlamentit-cenon-sigurine-e-institucionit/20%Monthly2019-03-03 12:07
https://www.informatat.com/pamje-nga-festa-e-ditelindjes-se-capital-t/20%Monthly2019-03-03 12:04
https://www.informatat.com/e-hapen-bastoren-perkunder-urdhrit-te-atk-se-arrestohen-tre-persona/20%Monthly2019-03-03 12:00
https://www.informatat.com/ferizajasi-goditet-nga-vetura-perfundon-ne-spital/20%Monthly2019-03-03 11:58
https://www.informatat.com/lendohet-nje-punetor-ne-prizren-bie-nga-kulmi-i-shtepise/20%Monthly2019-03-03 11:56
https://www.informatat.com/kryemadhi-ne-maj-ka-zgjedhje-te-parakohshme-ky-eshte-mesazhi-im-per-tradhetaret/20%Monthly2019-03-03 11:55
https://www.informatat.com/fol-qeveria-ka-realizuar-vetem-64-per-qind-te-planit-te-punes-gjate-2018-es/20%Monthly2019-03-03 11:32
https://www.informatat.com/der-spiegel-analizon-pranveren-e-ballkanit-qytetaret-ne-proteste-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-03-03 11:30
https://www.informatat.com/nga-maji-kosova-dhe-shqiperia-nuk-do-te-kene-me-roming/20%Monthly2019-03-03 11:28
https://www.informatat.com/bleresit-e-banesave-pesojne-nga-papergjegjesia-komunale/20%Monthly2019-03-03 14:37
https://www.informatat.com/pique-tregon-pse-i-pelqen-te-luaje-ne-bernabeu/20%Monthly2019-03-03 10:55
https://www.informatat.com/tentuan-te-vjedhin-820-m-kabllo-elektrik-ne-autostrade-bien-ne-pranga-shqiptaret/20%Monthly2019-03-03 10:52
https://www.informatat.com/kosova-sot-e-atk-ishin-kapur-pse-kandidatet-per-punesim-u-thirren-ne-interviste-gojore/20%Monthly2019-03-03 10:50
https://www.informatat.com/los-angeles-galaxy-nderon-david-beckham-e-perjeteson-me-nje-statuje/20%Monthly2019-03-03 10:41
https://www.informatat.com/tronditet-maqedonia-tri-vrasje-per-tri-dite/20%Monthly2019-03-03 10:39
https://www.informatat.com/banane-dhe-portokall-per-mengjes/20%Monthly2019-03-03 10:34
https://www.informatat.com/andrra-ne-pritje-te-femijes-se-dyte-flet-sinan-hoxha/20%Monthly2019-03-03 10:31
https://www.informatat.com/pse-u-vetedorezua-i-fejuari-i-elvana-gjates-plani-per-te-tentuar-daljen-si-i-pafajshem/20%Monthly2019-03-03 10:27
https://www.informatat.com/punet-shtese-ne-autostraden-arben-xhaferi-minimumi-30-milione-euro/20%Monthly2019-03-03 10:24
https://www.informatat.com/kur-eli-fara-pozonte-topless/20%Monthly2019-03-03 10:20
https://www.informatat.com/dogana-per-dy-muaj-me-66-per-qind-me-shume-te-hyra/20%Monthly2019-03-03 10:18
https://www.informatat.com/bicaj-nuk-eshte-normale-te-kemi-me-shume-universitete-sesa-shkolla-profesionale/20%Monthly2019-03-03 10:05
https://www.informatat.com/man-city-synon-ta-blindoje-yllin-e-skuadres-i-ofron-kontrate-te-re-gjashte-vjecare/20%Monthly2019-03-03 10:01
https://www.informatat.com/trepca-eshte-e-pandare-menaxhon-edhe-asetet-ne-veri/20%Monthly2019-03-03 09:58
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-rreth-100-mije-vendime-gjyqesore-spo-zbatohen-kjo-praktike-eshte-hendikep-per-drejtesine/20%Monthly2019-03-03 13:04
https://www.informatat.com/el-clasico-messi-kunder-ramos-ja-ku-qendron-diferenca-mes-dy-kapiteneve/20%Monthly2019-03-03 09:50
https://www.informatat.com/keto-shenjat-ne-dhembe-tregojne-se-mund-te-vuani-nga-kjo-semundje/20%Monthly2019-03-03 09:48
https://www.informatat.com/deri-tani-vetem-10-per-qind-kane-marre-pjese-ne-zgjedhjet-e-tuzit/20%Monthly2019-03-03 09:45
https://www.informatat.com/big-mama-shfaqet-duke-mbledhur-para-te-shumta-qe-i-fitoi-ne-nje-mbremje-muzikore/20%Monthly2019-03-03 09:42
https://www.informatat.com/vulin-i-kunderpergjigjet-haradinajt-ushtria-serbe-eshte-e-gatshme/20%Monthly2019-03-03 09:31
https://www.informatat.com/beogradi-pyet-se-cfare-po-bisedojne-diplomatet-e-shba-se-me-shqiptaret-e-kosoves/20%Monthly2019-03-03 12:15
https://www.informatat.com/2po2-paralajmeron-album-te-ri/20%Monthly2019-03-03 09:24
https://www.informatat.com/bale-po-largohet-real-e-perfshine-ne-oferten-per-yllin-e-premierliges/20%Monthly2019-03-03 09:17
https://www.informatat.com/merrnin-mijera-euro-ne-kembim-te-mbylljes-se-syrit-arrestohen-6-police-shqiptare/20%Monthly2019-03-03 09:11
https://www.informatat.com/inter-synon-shkembimin-e-madh-ne-merkaton-e-veres-icardi-drejt-man-utd/20%Monthly2019-03-03 09:05
https://www.informatat.com/kylie-jenner-dhe-travis-scott-ende-bashke-perkunder-spekulimeve/20%Monthly2019-03-03 09:03
https://www.informatat.com/dy-levizje-te-cilat-zhbllokojne-nervin-shiatik-ne-cast-bllokojne-dhembjen/20%Monthly2019-03-03 08:59
https://www.informatat.com/raporti-i-hetuesit-te-posacem-per1-donald-trumpin-eshte-gati/20%Monthly2019-03-03 08:56
https://www.informatat.com/ana-e-erret-e-kremlinit/20%Monthly2019-03-03 08:48
https://www.informatat.com/dhjetera-emigrante-rikthehen-ne-shba-per-tu-ritakuar-me-femijet-e-tyre/20%Monthly2019-03-03 08:45
https://www.informatat.com/ylli-i-f1-hamilton-flet-per-mundesine-qe-ai-te-garoje-ne-moto-gp-levdon-marc-marquezin/20%Monthly2019-03-03 08:43
https://www.informatat.com/serbia-nuk-mund-te-hyje-ne-be-pa-zbardhjen-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-03-03 08:40
https://www.informatat.com/thaci-per-mundesine-e-largimit-te-bondsteel-it-agjendat-ditore-smund-te-na-prishin-me-ameriken/20%Monthly2019-03-03 11:26
https://www.informatat.com/rrefimi-i-deputetit-po-e-shihnim-nga-grilat-lirimin-e-ukshin-hotit-pastaj-u-degjuan-te-shtenat/20%Monthly2019-03-03 08:34
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-dhe-gjashte-te-lenduar-nga-goditja-e-qellimshme-me-veture-ne-shba/20%Monthly2019-03-03 08:32
https://www.informatat.com/vlora-citaku-takohet-me-njeriun-me-te-pasur-ne-bote/20%Monthly2019-03-03 08:30
https://www.informatat.com/trump-me-arme-berthamore-nuk-ka-te-ardhme-ekonomike-per-korene-e-veriut/20%Monthly2019-03-03 08:16
https://www.informatat.com/bradley-cooper-dhe-lady-gaga-kapen-mat-kengetaren-e-tradhton-buzekuqi/20%Monthly2019-03-03 08:12
https://www.informatat.com/kosova-dhe-kolumbia-do-te-shkembejne-ambasadoret/20%Monthly2019-03-03 08:07
https://www.informatat.com/sot-mbahen-zgjedhjet-ne-komunen-e-tuzit/20%Monthly2019-03-03 08:03
https://www.informatat.com/perplasjet-nga-distanca-mes-thacit-dhe-haradinajt/20%Monthly2019-03-03 09:53
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-12/20%Monthly2019-03-03 07:57
https://www.informatat.com/enver-hasani-korrigjimi-i-kufirit-nuk-nenkupton-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-03-02 19:44
https://www.informatat.com/meta-mund-te-jete-negociator-mes-qeverise-e-opozites/20%Monthly2019-03-02 19:39
https://www.informatat.com/biden-i-shkruan-thacit-ruajeni-besimin-gjerat-do-te-permiresohen/20%Monthly2019-03-02 19:35
https://www.informatat.com/serbia-vazhdon-propaganden-kunder-kosoves-ne-interpol-kesaj-radhe-me-letra-zyrtare/20%Monthly2019-03-02 19:31
https://www.informatat.com/tahiri-haradinaj-me-te-drejte-ndihet-i-mbetur-vetem/20%Monthly2019-03-02 19:27
https://www.informatat.com/ldk-i-pergjigjet-ashper-thacit-po-sillet-si-mbret/20%Monthly2019-03-02 19:24
https://www.informatat.com/fsk-nuk-perfshihet-ne-ligjin-per-paga-aktuale/20%Monthly2019-03-02 19:21
https://www.informatat.com/vetevendosje-me-parulla-denoncuese-grate-nuk-mund-te-izolohen-e-perjashtohen/20%Monthly2019-03-02 19:18
https://www.informatat.com/thaci-per-asocacionin-nuk-do-te-lejojme-asnjehere-nje-serbi-brenda-kosoves/20%Monthly2019-03-02 19:14
https://www.informatat.com/selimi-mbi-nje-trup-te-perkulur-si-te-thacit-kalon-shumecka/20%Monthly2019-03-02 19:11
https://www.informatat.com/pacolli-mirenjohes-obi-it-per-aprovimin-e-rezolutes-presim-njohje-edhe-nga-19-shtetet-tjera-anetare/20%Monthly2019-03-02 19:07
https://www.informatat.com/meta-per-takimin-me-haradinajn-bashkimi-i-energjive-pozitive-ndihmon-ne-proceset-integruese/20%Monthly2019-03-03 09:28
https://www.informatat.com/hoti-qytetaret-po-kane-frike-nga-dialogu-me-serbine/20%Monthly2019-03-03 08:38
https://www.informatat.com/thaci-si-komenton-deklaratat-e-haradinajt-per-kufirin-thote-se-ndryshimi-i-kushtetutes-seshte-fundi-i-botes/20%Monthly2019-03-03 08:00
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-takohet-me-ilir-meten/20%Monthly2019-03-02 18:54
https://www.informatat.com/vlora-citaku-i-pergjigjet-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2019-03-02 18:52
https://www.informatat.com/haradinaj-vlora-citaku-si-ambasadore-e-perfaqeson-hashim-thacin-jo-kosoven/20%Monthly2019-03-02 18:50
https://www.informatat.com/daciq-le-te-krijohet-shqiperia-e-madhe-por-jo-me-serbet/20%Monthly2019-03-02 18:45
https://www.informatat.com/hiqni-taksen-me-serbine-mcallister-ne-prishtine-dialogu-me-serbine-te-vazhdoje/20%Monthly2019-03-02 18:56
https://www.informatat.com/mesuesit-ne-kosove-e-kishin-injoruar-dua-lipen-kendimi-seshte-per-ty/20%Monthly2019-03-02 12:41
https://www.informatat.com/oriola-marashi-terheq-vemendje-me-pozen-e-radhes/20%Monthly2019-03-02 12:36
https://www.informatat.com/cfare-duhet-ti-thoni-dikujt-qe-vuan-nga-depresioni/20%Monthly2019-03-02 12:34
https://www.informatat.com/terapia-ne-uje-per-astmatiket-reumatizmen-dhe-dhimbjet-e-kurrizit-2/20%Monthly2019-03-02 11:40
https://www.informatat.com/duda-balje-po-pamja-fizike-ndikon-ne-suksesin-gjate-karrieres-sime/20%Monthly2019-03-02 11:37
https://www.informatat.com/luana-vjollca-shijon-diten-e-fundit-te-pushimeve-poston-kete-video/20%Monthly2019-03-02 11:33
https://www.informatat.com/fero-kengetari-qe-ua-prish-diten-qytetareve/20%Monthly2019-03-02 11:27
https://www.informatat.com/rozana-radi-e-hidheruar-me-shoqen-e-ngushte/20%Monthly2019-03-02 11:23
https://www.informatat.com/adelina-berisha-njihem-si-kengetare-e-jo-skandaleve/20%Monthly2019-03-02 11:20
https://www.informatat.com/cardi-b-dhe-bruno-mars-sjellin-klipin-e-kenges-please-me/20%Monthly2019-03-02 11:08
https://www.informatat.com/cka-thote-studimi-per-meshkujt-qe-masturbojne/20%Monthly2019-03-02 10:56
https://www.informatat.com/maska-e-cila-rigjeneron-floket-tuaj/20%Monthly2019-03-02 10:46
https://www.informatat.com/tim-cook-apple-po-pergatit-produkte-qe-do-te-ju-mahnisin/20%Monthly2019-03-02 10:43
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-sa-vertet-parate-jane-te-pista/20%Monthly2019-03-02 10:41
https://www.informatat.com/biden-thacit-nje-marreveshje-me-serbine-drejt-njohjes-se-kosoves-do-jete-arritje-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-02 10:34
https://www.informatat.com/mcallister-parlamenti-europian-do-ta-mbeshtese-kosoven-drejt-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-03-02 10:30
https://www.informatat.com/hoxhaj-pas-takimit-me-delegacionin-europian-shprehet-optimist-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-03-02 10:28
https://www.informatat.com/palmer-serbia-duhet-te-njohe-kosoven-si-shtet-te-pavarur-dhe-sovran/20%Monthly2019-03-02 19:04
https://www.informatat.com/edhe-dy-anetare-te-bordit-te-telekomit-punesojne-familjare-ne-kete-ndermarrje/20%Monthly2019-03-02 10:23
https://www.informatat.com/pershkallezon-perplasja-thaci-haradinaj/20%Monthly2019-03-02 10:20
https://www.informatat.com/abdixhiku-kosova-eshte-e-kapur-me-kunata-e-akraba-te-njerezve-ne-pushtet/20%Monthly2019-03-02 10:18
https://www.informatat.com/27-vjet-nga-referendumi-ne-luginen-e-presheves-per-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2019-03-02 10:16
https://www.informatat.com/veteranet-paralajmerojne-protesta-nese-su-rriten-pensionet/20%Monthly2019-03-02 10:13
https://www.informatat.com/krasniqi-ironizon-me-hashim-thacin-e-quan-te-vetmin-atdhetar-te-kosoves-aktuale/20%Monthly2019-03-02 10:25
https://www.informatat.com/haradinaj-mbetet-i-vetem/20%Monthly2019-03-02 18:59
https://www.informatat.com/po-pritet-momenti-i-volitshem-per-tu-sulmuar-veriu-i-kosoves/20%Monthly2019-03-02 09:49
https://www.informatat.com/avdyli-zyrtaret-amerikane-e-korrigjuan-thacin-hoqi-dore-nga-shkembimi-i-territoreve/20%Monthly2019-03-01 15:57
https://www.informatat.com/haxhiu-krahason-denimin-e-ministrave-per-gjuajtje-me-arme-me-denimet-per-gaz-lotesjelles/20%Monthly2019-03-01 15:54
https://www.informatat.com/terapia-ne-uje-per-astmatiket-reumatizmen-dhe-dhimbjet-e-kurrizit/20%Monthly2019-03-01 15:52
https://www.informatat.com/angelina-jolie-po-ia-largon-femijet-brad-pittit/20%Monthly2019-03-01 15:49
https://www.informatat.com/haradinaj-shqiptaret-e-malit-te-zi-jane-perpara-nje-casti-historik/20%Monthly2019-03-01 15:44
https://www.informatat.com/ne-lsi-nuk-i-thone-jo-mandatit-kater-pranojne-te-behen-deputete/20%Monthly2019-03-01 15:40
https://www.informatat.com/lista-serbe-perfaqesuesit-e-be-se-kerkojne-qe-urgjentisht-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-03-01 15:38
https://www.informatat.com/si-ti-bindni-femijet-qe-te-konsumojne-perime/20%Monthly2019-03-01 15:34
https://www.informatat.com/arsyet-pse-duhet-ti-hani-farat-e-kungullit/20%Monthly2019-03-01 15:32
https://www.informatat.com/luftoni-gripin-sezonal-duke-ngrene-hudher/20%Monthly2019-03-01 15:30
https://www.informatat.com/sheroni-pagjumesine-me-keto-metoda-natyrale/20%Monthly2019-03-01 15:28
https://www.informatat.com/mustafa-haradinajt-po-ben-deklarata-te-pasakta-qe-ngjajne-ne-fushate/20%Monthly2019-03-01 15:26
https://www.informatat.com/hoti-i-reagon-haradinajt-nuk-ke-te-drejt-ta-fyesh-opoziten/20%Monthly2019-03-01 15:22
https://www.informatat.com/serbet-thone-se-amerikanet-nuk-terhiqen-prej-bonsdteelit-por-do-te-ndertojne-baze-te-re/20%Monthly2019-03-01 15:20
https://www.informatat.com/veseli-be-u-tregua-e-padrejte-me-kosoven-ne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-03-02 10:06
https://www.informatat.com/turqia-do-ta-vazhdoje-mbeshtetjen-per-fsk-ne/20%Monthly2019-03-01 15:15
https://www.informatat.com/protokoll-teknik-mes-kosoves-dhe-zvicres-per-lehtesira-udhetareve-dhe-mallrave/20%Monthly2019-03-01 15:14
https://www.informatat.com/avokati-i-pergjithshem-i-shtetit-priti-sot-ne-takim-drejtorin-e-pergjithshem-te-atk-se/20%Monthly2019-03-01 15:12
https://www.informatat.com/ne-beograd-ende-vajtohet-per-esat-pashen-perkujtohet-varri-i-tij-ne-varrezat-serbe-ne-paris/20%Monthly2019-03-01 15:12
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-avokatin-halilaj-per-keqperdorim-seksual-te-rastit-ne-drenas/20%Monthly2019-03-01 15:10
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-gjendet-e-vdekur-ne-shtepi-mister-shkaqet-e-vdekjes/20%Monthly2019-03-01 15:06
https://www.informatat.com/kinemate-kineze-censurojne-filmin-bohemian-rhapsody/20%Monthly2019-03-01 15:05
https://www.informatat.com/plas-sherri-mes-kylie-jenner-dhe-travis-scott-ja-si-qendron-e-verteta/20%Monthly2019-03-01 15:03
https://www.informatat.com/nje-femije-te-katert-kate-middleton-jep-pergjigjen-me-te-bukur/20%Monthly2019-03-01 15:01
https://www.informatat.com/victorias-secret-mbyll-53-dyqane-te-tjera/20%Monthly2019-03-01 14:59
https://www.informatat.com/pas-akuzave-per-sjellje-te-pahijshme-seksuale-ryan-adams-anulon-turneun-ne-britani-dhe-irlande/20%Monthly2019-03-01 14:58
https://www.informatat.com/michael-jackson-abuzoi-me-ne-qindra-here/20%Monthly2019-03-01 14:56
https://www.informatat.com/piktura-katershekullore-e-zbuluar-rastesisht-vleresohet-mbi-150-milione-euro/20%Monthly2019-03-01 14:54
https://www.informatat.com/amerikanet-fillojne-te-mesohen-me-idene-e-ngrenies-se-insekteve/20%Monthly2019-03-01 14:52
https://www.informatat.com/ky-eshte-ushqimi-me-i-mire-per-te-filluar-diten/20%Monthly2019-03-01 14:50
https://www.informatat.com/justin-bieber-sot-mbush-25-vjet/20%Monthly2019-03-01 14:48
https://www.informatat.com/bale-duhet-te-nenshkruaje-per-arsenalin/20%Monthly2019-03-01 14:45
https://www.informatat.com/shqiperi-e-kosova-me-kurrikula-te-perbashketa-per-gjuhen-shqipe-ne-diaspore/20%Monthly2019-03-01 14:43
https://www.informatat.com/zaharova-propaganda-e-perendimit-vendosi-per-bombardimin-e-jugosllavise/20%Monthly2019-03-01 14:42
https://www.informatat.com/kroacia-ratifikoi-protokollin-per-anetaresim-te-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-03-01 14:40
https://www.informatat.com/delegacioni-i-pe-se-njoftohet-rreth-reformave-ne-drejtesi/20%Monthly2019-03-01 14:38
https://www.informatat.com/haradinaj-kercenimet-per-bondsteel-te-hershme-nje-vendim-i-tille-smund-te-merret-per-taksen/20%Monthly2019-03-01 14:37
https://www.informatat.com/sipas-igumenit-te-decanit-kosova-mund-te-mbetet-pa-serbe/20%Monthly2019-03-01 14:34
https://www.informatat.com/dardan-gashi-endrit-shala-e-sami-lushtaku-gjobiten-per-gjuajtje-me-arme/20%Monthly2019-03-01 14:32
https://www.informatat.com/edhe-15-shtepi-do-te-ndertohen-ne-suhareke-per-familjet-ne-nevoje/20%Monthly2019-03-01 14:29
https://www.informatat.com/shba-ja-konfirmon-perkrahjen-per-kfor-in-dhe-bondsteelin/20%Monthly2019-03-01 15:26
https://www.informatat.com/haradinaj-presidenti-i-ka-bere-shume-dem-kosoves/20%Monthly2019-03-01 15:17
https://www.informatat.com/veselimos-ta-dramatizojme-situaten-ide-te-coroditura-me-mendu-qe-nga-shba-vjen-ndonje-rrezikim-i-shtetit-tone/20%Monthly2019-03-01 14:13
https://www.informatat.com/ish-ministri-rikallo-i-shkarkuar-ne-kosove-fiton-funksion-te-larte-ne-serbi/20%Monthly2019-03-01 11:20
https://www.informatat.com/rama-sfide-historike-per-kosoven/20%Monthly2019-03-01 11:17
https://www.informatat.com/thaci-nga-tirana-pa-shkelur-mbi-trupin-tim-askush-smund-ta-cenoje-asnje-milimeter-te-territorit-te-kosoves/20%Monthly2019-03-01 15:10
https://www.informatat.com/oeak-kundershton-favorizimin-e-ndermarrjeve-publike-permes-blerjes-pa-tender-te-sherbimeve-te-tyre/20%Monthly2019-03-01 11:11
https://www.informatat.com/pas-djegies-se-mandateve-nga-opozita-ne-shqiperi-11-kandidate-refuzoje-doreheqjen/20%Monthly2019-03-01 11:09
https://www.informatat.com/fmn-ja-vazhdon-ta-mbeshtese-atk-ne/20%Monthly2019-03-01 11:08
https://www.informatat.com/pacolli-takon-disa-nga-homologet-e-tij-ne-keshillin-e-ministrave-diskuton-mbi-rritjen-e-bashkepunimit/20%Monthly2019-03-01 11:06
https://www.informatat.com/dy-seanca-te-jashtezakonshme-me-5-dhe-6-mars/20%Monthly2019-03-01 14:19
https://www.informatat.com/ldk-vlereson-se-kosova-ne-keto-11-vjet-asnjehere-ska-qene-me-keq/20%Monthly2019-03-01 11:56
https://www.informatat.com/nderron-jete-i-riu-qe-u-shkel-nga-treni-te-kazerma-e-fsk-se/20%Monthly2019-03-01 10:39
https://www.informatat.com/turqia-shfaq-fuqine-ushtarake-ne-stervitjet-katerditore-103-luftanije-ne-tre-dete/20%Monthly2019-03-01 09:24
https://www.informatat.com/perkunder-kercenimeve-guaido-i-vendosur-te-kthehet-ne-venezuele/20%Monthly2019-03-01 09:16
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-mohon-trumpin-kerkuam-heqje-te-pjesshme-te-sanksioneve/20%Monthly2019-03-01 09:14
https://www.informatat.com/abdulkadir-omur-ne-radarin-e-liverpool-it/20%Monthly2019-03-01 09:11
https://www.informatat.com/kryesia-shqyrton-kerkesen-e-deputeteve-per-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-03-01 09:09
https://www.informatat.com/ish-ministrit-te-brendshem-te-shqiperise-i-komunikohen-akuzat/20%Monthly2019-03-01 09:06
https://www.informatat.com/deputetja-e-pd-se-rudina-hajdari-reagon-ndaj-perjashtimit-mire-qe-e-mora-vesh/20%Monthly2019-03-01 09:04
https://www.informatat.com/shba-ofron-shperblim-per-informacione-rreth-djalit-te-osama-bin-laden/20%Monthly2019-03-01 09:03
https://www.informatat.com/perplasje-mes-sindikates-dhe-ministrise-per-kompensim-te-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-03-01 09:00
https://www.informatat.com/murati-raportet-e-kosoves-me-aleatet-jane-ne-udhekryq/20%Monthly2019-03-01 08:50
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-te-dyshuar-per-rrembim-detyrim-dhe-lendim-te-lehte-trupor/20%Monthly2019-03-01 08:49
https://www.informatat.com/monitorues-te-kmdlnj-se-vizituan-avokatin-e-rastit-drenasi-qe-ndodhet-ne-paraburgim/20%Monthly2019-03-01 08:47
https://www.informatat.com/treni-mbyt-nje-person-ne-peje/20%Monthly2019-03-01 08:45
https://www.informatat.com/burri-qe-vrau-gruan-ne-gjakove-denohet-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2019-03-01 08:43
https://www.informatat.com/sot-mbahet-akademi-perkujtimore-per-idriz-ajetin/20%Monthly2019-03-01 08:41
https://www.informatat.com/marsi-ne-shqiperi-nis-me-rritje-temperaturash/20%Monthly2019-03-01 08:40
https://www.informatat.com/arsimi-ne-gjendje-me-te-rende-se-ne-vitet-90/20%Monthly2019-03-01 08:38
https://www.informatat.com/rreth-100-persona-te-semure-rende-nga-gripi-sezonal-jane-trajtuar-per-tre-muaj/20%Monthly2019-03-01 08:36
https://www.informatat.com/pushteti-serish-ne-hall-me-kuorumin-opozita-i-bojkoton-votimet-e-projektligjeve/20%Monthly2019-03-01 08:33
https://www.informatat.com/nisma-e-thacit-per-tu-bere-kumbare-i-koalicionit-ldk-pdk/20%Monthly2019-03-01 11:15
https://www.informatat.com/sipas-indeksit-te-zbatimit-te-ligjit-shqiperia-nder-me-te-korruptuarat/20%Monthly2019-03-01 08:28
https://www.informatat.com/dodik-haradinajt-kosova-e-veteshpallur-smund-te-marre-verifikimin-e-plote-nderkombetar/20%Monthly2019-03-01 08:26
https://www.informatat.com/cakordimi-i-lidereve/20%Monthly2019-03-01 11:01
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-kryesisht-me-diell/20%Monthly2019-03-01 08:22
https://www.informatat.com/nga-sot-nis-deklarimi-i-pasurise-se-zyrtareve-publike/20%Monthly2019-03-01 08:20
https://www.informatat.com/selimi-thaci-ka-plane-ta-shperbeje-republiken/20%Monthly2019-03-01 08:18
https://www.informatat.com/serbia-i-shkruan-interpolit-mos-e-pranoni-kosoven/20%Monthly2019-03-01 10:52