XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/jahjaga-flet-ne-kongresin-amerikan-per-krimet-e-serbeve-ndaj-shqiptareve/20%Monthly2019-05-01 08:12
https://www.informatat.com/ne-podujeve-vendosen-kamerat-e-sigurise/20%Monthly2019-04-30 14:45
https://www.informatat.com/veseli-viziton-familjen-dvorani-ne-terstenik-qe-dha-pese-djem-per-liri/20%Monthly2019-04-30 14:44
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-reagon-pasi-mesuesja-u-ther-me-thike-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-30 14:43
https://www.informatat.com/vuciq-u-pa-nga-te-gjithe-cirku-qe-bene-thaci-e-haradinaj-ne-berlin/20%Monthly2019-04-30 14:30
https://www.informatat.com/berlusconi-shtrohet-ne-spital/20%Monthly2019-04-30 14:24
https://www.informatat.com/be-samiti-i-berlinit-sherbeu-per-perafrimin-e-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-04-30 14:27
https://www.informatat.com/qeveria-e-katalonjes-e-dekoron-messin-me-titullin-creu-de-sant-jordi/20%Monthly2019-04-30 14:10
https://www.informatat.com/analisti-gjerman-qellimi-i-samitit-ishte-ringjallja-e-dialogut-rreth-zgjidhjes-flitet-ne-vjeshte/20%Monthly2019-04-30 14:03
https://www.informatat.com/zvizidic-mbeshtesim-nje-marreveshje-kosove-serbi-qe-nuk-e-rrezikon-rajonin/20%Monthly2019-04-30 13:59
https://www.informatat.com/ngadhnjim-kastrati-merr-detyren-e-drejtorit-te-rtk-se/20%Monthly2019-04-30 13:56
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-wadephul-ndihet-i-cliruar-se-shkembimi-i-territoreve-i-takon-se-kaluares/20%Monthly2019-04-30 13:52
https://www.informatat.com/thaci-kthehet-nga-gjermania-mban-konference-ne-oren-1830-ne-aeroport/20%Monthly2019-04-30 13:47
https://www.informatat.com/guaido-thote-se-ka-nisur-faza-finale-kunder-pushtetit-te-maduros/20%Monthly2019-04-30 13:46
https://www.informatat.com/agim-bahtiri-ua-ndalon-bizneseve-private-punen-per-1-maj/20%Monthly2019-04-30 13:45
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-pasagjereve-dhe-i-transportit-te-mallrave-me-hekurudhe/20%Monthly2019-04-30 13:43
https://www.informatat.com/diplomohen-16-kadete-per-inspektore-te-inspektoratit-policor-te-kosoves/20%Monthly2019-04-30 13:36
https://www.informatat.com/sbashk-per-mesimin-tere-ditor-duhen-plotesuar-shume-kushte-e-kerkesa/20%Monthly2019-04-30 13:33
https://www.informatat.com/bik-ka-uzurpuar-hapesiren-per-xhamine-ne-ulpiane-stregon-kur-do-te-ndertohet/20%Monthly2019-04-30 13:30
https://www.informatat.com/rama-nga-berlini-per-top-channel-kush-thote-se-u-mbyllen-dyert-per-negociatat-thote-ate-qe-deshiron/20%Monthly2019-04-30 13:21
https://www.informatat.com/ministrja-zhiviq-takohet-me-ambasadoren-e-finlandes-pia-stjernvall/20%Monthly2019-04-30 13:18
https://www.informatat.com/limaj-perkujton-heroin-e-kombit-ilaz-kodra/20%Monthly2019-04-30 13:16
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-30 13:15
https://www.informatat.com/percahet-ushtria-ne-venezuele-luftime-mes-tyre/20%Monthly2019-04-30 13:13
https://www.informatat.com/aktivitetet-policore-me-daten-1-maj-keto-rruge-do-te-jene-te-bllokuara-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-30 13:05
https://www.informatat.com/policia-ne-beograd-thote-se-ka-marre-masa-mbrojtese-per-furrtarin-shqiptar/20%Monthly2019-04-30 13:00
https://www.informatat.com/publikohet-strategjia-e-frances-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-30 12:55
https://www.informatat.com/balla-nuk-ka-negociata-ne-kurriz-te-kushtetutes-zgjedhjet-me-30-qershor/20%Monthly2019-04-30 12:52
https://www.informatat.com/messi-dhe-djemte-e-tij-reagojne-ndaj-videove-te-tifozeve/20%Monthly2019-04-30 12:49
https://www.informatat.com/tahiri-informon-ambasadoret-e-be-se-per-masat-e-ndermarra-ne-luften-kunder-terrorizmit/20%Monthly2019-04-30 12:46
https://www.informatat.com/reagon-bashkimi-evropian-dite-historike-per-venezuelen/20%Monthly2019-04-30 12:43
https://www.informatat.com/rama-refuzon-titullin-qytetar-nderi/20%Monthly2019-04-30 12:32
https://www.informatat.com/puc-ushtarak-ne-venezuele/20%Monthly2019-04-30 12:30
https://www.informatat.com/trump-mirepret-maqedonine-e-veriut-ne-nato/20%Monthly2019-04-30 12:26
https://www.informatat.com/pacolli-tregon-cfare-do-te-behet-me-vizat/20%Monthly2019-04-30 12:23
https://www.informatat.com/si-te-luftoni-lodhjen-e-mengjesit/20%Monthly2019-04-30 12:19
https://www.informatat.com/kdi-te-drejtat-e-punetoreve-mbeten-ne-leter/20%Monthly2019-04-30 12:18
https://www.informatat.com/keshilli-kombetar-shqiptar-i-lugines-i-shqetesuar-nga-albanofobia-ne-serbi/20%Monthly2019-04-30 12:15
https://www.informatat.com/haradinaj-morem-po-ne-e-gjermanise-per-liberalizmin-e-vizave/20%Monthly2019-05-01 07:28
https://www.informatat.com/rreth-45000-femije-te-lindur-gjate-pushtimit-te-isis-it-mund-te-mbesin-pa-shtetesi/20%Monthly2019-04-30 12:09
https://www.informatat.com/psd-samiti-i-berlinit-nje-hap-perpara-drejt-intesifikimit-te-dialogut/20%Monthly2019-04-30 12:04
https://www.informatat.com/flet-doktoresha-qe-po-e-trajton-mesuesen-ka-3-therje-me-thike/20%Monthly2019-04-30 12:04
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-ne-berlin-viziton-gjigandin-gjerman/20%Monthly2019-04-30 12:02
https://www.informatat.com/vuciq-prishtina-varet-teresisht-nga-beogradi-ndersa-beogradi-nuk-varet-ne-teresi-nga-prishtina/20%Monthly2019-04-30 11:58
https://www.informatat.com/washington-post-pa-levizje-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-30 14:52
https://www.informatat.com/pergjaket-festivali-i-demave-ne-spanje-vdes-nga-plaget-pensionisti/20%Monthly2019-04-30 11:43
https://www.informatat.com/drejtori-i-ajaxit-zbulon-menyren-se-si-i-motivoi-lojtaret/20%Monthly2019-04-30 11:39
https://www.informatat.com/veseli-nje-toke-qe-lind-burra-si-ilaz-kodra-te-ardhmen-e-ka-te-sigurte/20%Monthly2019-04-30 11:31
https://www.informatat.com/grabitja-e-rinasit-hajdini-nuk-kam-lidhje-me-ngjarjen/20%Monthly2019-04-30 11:30
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-lavderon-rolin-e-vuciqit-ne-dialog/20%Monthly2019-04-30 11:28
https://www.informatat.com/bernabiq-e-deshperuar-me-ramen-mendoja-se-ka-vizion-tjeter-per-ballkanin/20%Monthly2019-04-30 11:24
https://www.informatat.com/takimi-me-partite-e-vogla-opozitare-meta-nuk-eshte-vone-per-te-reflektuar/20%Monthly2019-04-30 11:23
https://www.informatat.com/haradinaj-merkeli-macroni-rama-thaci-te-gjithe-kerkuan-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-04-30 14:22
https://www.informatat.com/deputetja-serbe-i-reagon-vlora-citakut-pas-krahasimit-te-luftes-ne-kosove-me-game-of-thrones/20%Monthly2019-04-30 11:20
https://www.informatat.com/veseli-samiti-i-berlinit-hap-perpara-per-perspektiven-evropiane/20%Monthly2019-04-30 11:17
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-reagon-ndaj-therjes-me-thike-te-mesueses-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-30 11:15
https://www.informatat.com/vellezerit-krasniqi-boksojne-brenda-nje-jave/20%Monthly2019-04-30 11:11
https://www.informatat.com/vrau-gruan-ne-banese-arrestohet-63-vjecari/20%Monthly2019-04-30 11:08
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-mesuesen-qe-u-ther-me-thike-nga-nje-nene-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-30 11:01
https://www.informatat.com/paraburgim-ndaj-dy-te-dyshuarve-per-sulmin-qe-perfundoi-me-vdekje-ne-bjeshket-e-rugoves/20%Monthly2019-04-30 10:57
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-e-shpetojne-macen-e-ngelur-ne-nje-shtylle-elektrike-ne-podujeve/20%Monthly2019-04-30 10:47
https://www.informatat.com/cajit-nuk-keni-nevoje-ti-shtoni-sheqer-per-tia-permiresuar-shijen/20%Monthly2019-04-30 10:45
https://www.informatat.com/larry-king-pesoi-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-04-30 10:42
https://www.informatat.com/kepucet-e-pogbes-shiten-per-30-mije-euro/20%Monthly2019-04-30 10:35
https://www.informatat.com/vdes-modelja-pasi-u-hodh-ne-det-per-te-shpetuar-qenushet-e-saj/20%Monthly2019-04-30 10:33
https://www.informatat.com/nena-plagos-mesuesen-ne-shkollen-7-marsi-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-30 10:30
https://www.informatat.com/grate-zvarriten-ne-puse-per-te-nxjerre-uje/20%Monthly2019-04-30 10:26
https://www.informatat.com/kryeministri-kroat-pas-samitit-kosova-dhe-serbia-kane-qendrime-te-ndryshme/20%Monthly2019-04-30 12:12
https://www.informatat.com/probleme-me-lekuren-kruajtje-e-shqetesime-te-tjera-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-04-30 10:18
https://www.informatat.com/shb-ja-po-heton-video-incizimin-e-kreut-te-isis-it/20%Monthly2019-04-30 10:15
https://www.informatat.com/ky-shtet-ofron-udhetime-falas-per-nje-jete-me-te-lumtur/20%Monthly2019-04-30 10:13
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-radhes-tek-instagram-do-te-ju-gezoje/20%Monthly2019-04-30 10:11
https://www.informatat.com/rekrutim-racor-per-nje-vend-pune-kritikohet-firma-amerikane/20%Monthly2019-04-30 10:05
https://www.informatat.com/mosha-e-re-gent-cakajt-iu-permend-edhe-ne-samit-te-berlinit/20%Monthly2019-04-30 10:02
https://www.informatat.com/faqorja-e-argjendte-e-gjetur-ne-titanik-shitet-ne-ankand-per-100-mije-dollare/20%Monthly2019-04-30 09:55
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-perandori-i-japonise/20%Monthly2019-04-30 09:53
https://www.informatat.com/nje-super-vw-amarok-per-terrene-te-veshtira/20%Monthly2019-04-30 09:47
https://www.informatat.com/super-kerpudhat-po-vrasin-njerez-ne-britani-mjeket-dorezohen/20%Monthly2019-04-30 09:44
https://www.informatat.com/numrat-me-te-cilet-partite-garojne-ne-zgjedhjet-e-veriut/20%Monthly2019-04-30 09:42
https://www.informatat.com/samiti-i-berlinit-fshiu-nga-tryeza-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-04-30 09:37
https://www.informatat.com/babai-vret-pese-femijet-e-tij-dhe-me-pas-i-vendose-ne-makinen-me-krimba/20%Monthly2019-04-30 09:33
https://www.informatat.com/matoshi-ben-thirrje-per-mosndezjen-e-gomave-per-1-maj/20%Monthly2019-04-30 09:30
https://www.informatat.com/rama-u-kthye-nga-berlini-me-atlete-te-kuqe-nderhyn-tek-lajmet-e-deutsche-welle-s/20%Monthly2019-04-30 09:29
https://www.informatat.com/dw-shqiperia-shkaktare-per-mosliberalizim-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-04-30 11:57
https://www.informatat.com/keto-jane-pasojat-qe-vijne-nga-stresi-i-tepert/20%Monthly2019-04-30 09:23
https://www.informatat.com/kerkohet-paraburgim-per-burrin-qe-rrahu-bashkeshorten-dhe-vajzen-ne-ferizaj/20%Monthly2019-04-30 09:20
https://www.informatat.com/bernabiq-serbia-ne-berlin-nuk-e-ka-humbur-pozicionin-e-saj-mbi-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-04-30 09:19
https://www.informatat.com/mustafa-kritikon-lideret-kosovare-per-udhetimin-me-aeroplanin-e-pacollit/20%Monthly2019-04-30 11:20
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-veri-sot-terhiqet-shorti/20%Monthly2019-04-30 09:15
https://www.informatat.com/vuciq-kritikon-zaev-u-perpoq-ta-arsyetonte-taksen-e-kosoves-ndaj-serbise/20%Monthly2019-04-30 09:13
https://www.informatat.com/macron-tregon-arsyen-perse-franca-eshte-kunder-heqjes-se-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-04-30 10:22
https://www.informatat.com/daciq-njohja-e-kosoves-eshte-mision-i-pamundur/20%Monthly2019-04-30 09:11
https://www.informatat.com/pd-denon-sulmet-ndaj-agron-tufes-pergjegjes-eshte-edi-rama/20%Monthly2019-04-30 09:08
https://www.informatat.com/galaxy-s10-ka-arritur-shitje-te-mira-perkunder-profitit-me-te-ulet-te-samsung-ut/20%Monthly2019-04-30 09:03
https://www.informatat.com/haradinaj-pritet-te-takohet-sot-me-ministrin-e-brendshem-te-gjermanise/20%Monthly2019-04-30 09:00
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-kurshumli-digjet-nje-autobus-vdesin-kater-persona/20%Monthly2019-04-30 08:56
https://www.informatat.com/copa-me-e-madhe-e-akullit-ne-bote-po-shkrihet-me-shpejtesi-marramendese/20%Monthly2019-04-30 08:51
https://www.informatat.com/rrahje-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-04-30 08:47
https://www.informatat.com/tony-blair-i-ben-thirrje-jeremy-corbyn-qe-ta-mbeshtete-nje-referendum-te-dyte/20%Monthly2019-04-30 08:45
https://www.informatat.com/knaus-macroni-kunder-ndryshimit-etnik-te-kufijve/20%Monthly2019-04-30 08:32
https://www.informatat.com/ministri-kujtim-gashi-ne-shba-merr-mbeshtetje-te-fuqishme-te-zyrtareve-te-ymca/20%Monthly2019-04-30 08:31
https://www.informatat.com/babe-e-bije-diplomojne-ne-te-njejten-dite-dhe-ne-te-njejtin-fakultet/20%Monthly2019-04-30 08:26
https://www.informatat.com/kosovari-gjate-gares-me-makina-dyshohet-se-vrau-nje-grua-policia-gjermane-po-e-kerkon/20%Monthly2019-04-30 08:24
https://www.informatat.com/vonoheni-shpesh-ne-pune-ndiqini-keto-keshilla/20%Monthly2019-04-30 08:20
https://www.informatat.com/zbulohen-detaje-ekskluzive-nga-samiti-i-berlinit-macron-sulmoi-ashper-haradinajn-thaci-se-permendi-presheven/20%Monthly2019-04-30 08:16
https://www.informatat.com/lorik-cana-zbulon-tri-momentet-me-prekese-ne-jete/20%Monthly2019-04-30 08:10
https://www.informatat.com/xhaka-i-deshperuar-me-ecurine-e-arsenalit/20%Monthly2019-04-30 08:07
https://www.informatat.com/alketa-vejsiu-i-pergjigjet-publikisht-te-gjitheve-me-lot-ne-sy-kjo-eshte-arsyeja-pse-vendosa-te-ndihmoj-xhejsonin/20%Monthly2019-04-30 08:04
https://www.informatat.com/keto-gjera-duhet-ti-dini-para-se-te-zgjasni-qerpiket/20%Monthly2019-04-30 08:00
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-u-shpenzuan-mbi-401-milione-euro-nga-arka-e-shtetit/20%Monthly2019-04-30 07:57
https://www.informatat.com/mesoni-cfare-ndodhe-me-trupin-nese-hiqni-dore-nga-mishi-i-kuq/20%Monthly2019-04-30 07:54
https://www.informatat.com/flamuri-shqiptar-shqeteson-maqedonasit-policia-e-heq-me-urgjence-nga-kalaja-e-ohrit/20%Monthly2019-04-30 07:52
https://www.informatat.com/kushtet-ekonomike-dhe-migrimi-pergjysmojne-numrin-e-lindjeve-ne-peje/20%Monthly2019-04-30 07:49
https://www.informatat.com/thaci-shihemi-ne-paris/20%Monthly2019-04-30 07:46
https://www.informatat.com/hajdari-shqiptaret-ta-zgjedhin-te-keqen-me-te-vogel/20%Monthly2019-04-30 07:44
https://www.informatat.com/blerja-e-sistemit-raketor-s-400-erdogan-telefonon-trump-per-tu-konsultuar/20%Monthly2019-04-30 07:42
https://www.informatat.com/presidentit-te-katalonjes-i-ndalohet-kandidimi-per-zgjedhjet-evropiane/20%Monthly2019-04-30 07:39
https://www.informatat.com/12-vjecari-qe-ndihmonte-babane-te-priste-koka/20%Monthly2019-04-30 07:38
https://www.informatat.com/new-york-times-shtyrja-e-marreveshjes-mes-kosoves-dhe-serbise-ve-ne-pah-dallimet-kombetare/20%Monthly2019-04-30 07:35
https://www.informatat.com/drejtori-i-arsimit-ne-ferizaj-tregon-pse-i-ndaloi-ekskursionet-e-maturanteve/20%Monthly2019-04-30 07:35
https://www.informatat.com/hahn-ka-disa-fjale-pas-samitit/20%Monthly2019-04-30 07:32
https://www.informatat.com/macron-dhe-merkel-me-levdata-per-marreveshjen-e-prespes-si-shembull-per-rajonin/20%Monthly2019-04-30 07:29
https://www.informatat.com/marreveshja-per-zevendesim-te-oreve-drejt-deshtimit/20%Monthly2019-04-30 07:27
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-rrefen-sot-para-kongresit-amerikan-per-tmerrin-e-perjetuar-gjate-luftes/20%Monthly2019-04-30 07:26
https://www.informatat.com/nje-tjeter-viktime-ne-burgjet-shqiptare/20%Monthly2019-04-30 07:20
https://www.informatat.com/mjeket-obligohen-te-perdorin-vulat-e-autorizuara-dhe-te-prodhuara-nga-omk-ja/20%Monthly2019-04-30 07:17
https://www.informatat.com/edita-tahiri-rama-eshte-mesuar-tua-mbylle-gojen-ju-gazetareve/20%Monthly2019-04-30 07:14
https://www.informatat.com/vala-dhe-ipko-nuk-i-braktisin-kodet-e-vjetra-telefonike/20%Monthly2019-04-30 07:10
https://www.informatat.com/skandali-me-telekomin-kete-jave-raporton-ministri-lluka/20%Monthly2019-04-30 07:07
https://www.informatat.com/ritheksohen-dallimet-ne-berlin/20%Monthly2019-04-30 09:25
https://www.informatat.com/publikohen-konkluzionet-e-samitit-kosova-dhe-serbia-jane-pajtuar-qe-te-vazhdojne-dialogun-me-ndermjetesim-te-be-se/20%Monthly2019-04-30 09:16
https://www.informatat.com/protesta-per-1-maj/20%Monthly2019-04-30 09:11
https://www.informatat.com/tahirsylaj-flet-per-motin/20%Monthly2019-04-30 06:55
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-berlin-kemi-nevoje-per-ti-hapur-kufijte-jo-per-te-krijuar-kufij-te-ri/20%Monthly2019-04-30 07:04
https://www.informatat.com/reuters-shkruan-per-prononcimin-thacit-ne-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-29 21:18
https://www.informatat.com/thaci-ishte-takim-i-rende-me-1-korrik-serish-takohemi-ne-paris-me-ftese-te-macronit/20%Monthly2019-04-30 07:01
https://www.informatat.com/mbyllen-punimet-e-samitit-te-berlinit-publikohet-foto-e-perbashket/20%Monthly2019-04-30 06:57
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-qe-te-varroset-ideja-e-thacit-per-kufijte/20%Monthly2019-04-29 21:20
https://www.informatat.com/merkel-dhe-macron-sdo-te-imponojme-zgjidhje-per-prishtinen-dhe-beogradin-dialogu-te-zhvillohet-pa-tensione/20%Monthly2019-04-29 16:32
https://www.informatat.com/ke-do-te-rekomandoje-hapjen-e-negociatave-per-shqiperine-thote-hahn/20%Monthly2019-04-29 16:29
https://www.informatat.com/haradinaj-ambasadorit-gjerman-kundershtojme-fuqishem-idene-e-kembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-04-29 21:13
https://www.informatat.com/merkel-sonte-diskutojme-per-gjetjen-e-nje-zgjidhjeje-per-kosoven-e-serbine-ska-ndonje-vendim/20%Monthly2019-04-29 21:08
https://www.informatat.com/pas-inciatives-se-veselit-amerika-reagon-e-para-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-04-29 16:22
https://www.informatat.com/thaci-me-fotografi-qe-shfaqin-mikpritjen-gjermano-franceze-ne-samitin-e-berlinit-foto/20%Monthly2019-04-29 16:09
https://www.informatat.com/deputetet-gjerman-ndryshimi-i-kufijve-destabilizon-ballkanin/20%Monthly2019-04-29 16:04
https://www.informatat.com/cakaj-merkel-konfirmoi-mbeshtetjen-e-gjermanise-per-anetaresim-e-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-04-29 16:01
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-rama-tregon-cfare-diskutoi-me-merkel/20%Monthly2019-04-29 15:58
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-rinise-hetimet-per-te-kthyerit-nga-siria/20%Monthly2019-04-29 14:54
https://www.informatat.com/si-te-dallojme-nese-perimet-jane-injektuar-me-hormone/20%Monthly2019-04-29 14:50
https://www.informatat.com/edhe-pse-e-rrezikshme-ende-kalojme-shume-kohe-ulur/20%Monthly2019-04-29 14:47
https://www.informatat.com/trump-ka-genjyer-mbi-dhjete-mije-here-si-president/20%Monthly2019-04-29 14:39
https://www.informatat.com/neser-terhiqet-shorti-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-29 14:36
https://www.informatat.com/aksident-mes-50-automjetesh-bllokohet-autostrada-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-29 14:30
https://www.informatat.com/ekspertet-i-bejne-kerkese-macronit-mos-u-nxito-me-restaurimin-e-notre-dame-s/20%Monthly2019-04-29 14:27
https://www.informatat.com/zbatimi-rigoroz-i-ligjit-zgjidhje-per-parandalim-te-vdekjeve-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-04-29 14:24
https://www.informatat.com/mogherini-ne-tirane-takohet-me-ramen-dhe-perfaqesues-te-opozites/20%Monthly2019-04-29 14:19
https://www.informatat.com/edhe-sylejman-selimi-pjese-e-takimit-me-ambasadorin-grenell-ne-berlin/20%Monthly2019-04-29 14:19
https://www.informatat.com/banka-boterore-cmimet-e-naftes-do-te-ulen-gjate-2019-2020/20%Monthly2019-04-29 14:16
https://www.informatat.com/kater-te-vrare-nga-sulmi-ajror-i-shba-se-ne-somali/20%Monthly2019-04-29 14:14
https://www.informatat.com/vuciq-perplaset-me-gazetaret-nga-kosova/20%Monthly2019-04-29 14:12
https://www.informatat.com/spalletti-dhe-zanetti-takojne-tifozet-shqiptare-bejne-shqiponjen/20%Monthly2019-04-29 14:12
https://www.informatat.com/rreth-70-raste-te-parave-te-falsifikuara-per-nje-muaj/20%Monthly2019-04-29 14:03
https://www.informatat.com/thaci-nga-berlini-merkel-duhet-ta-binde-vuciqin-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-04-29 16:17
https://www.informatat.com/bieber-merkel-e-macron-duan-ti-kthejne-nen-kontroll-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-29 13:59
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-i-shkon-mogherinit-ne-takim/20%Monthly2019-04-29 16:12
https://www.informatat.com/shkon-ne-38-numri-i-viktimave-te-ciklonit-kenneth-ne-mozambik/20%Monthly2019-04-29 13:56
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-perkrahe-deklaratat-e-ambasadorit-amerikan/20%Monthly2019-04-29 13:54
https://www.informatat.com/thaci-ne-vije-me-haradinajn-per-taksen/20%Monthly2019-04-29 13:50
https://www.informatat.com/delegacioni-kosovar-fillon-takimin-me-ambasadorin-amerikan-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-29 16:03
https://www.informatat.com/per-daciqin-samiti-i-berlinit-ka-sukses-vetem-nese-prishtina-e-heq-taksen/20%Monthly2019-04-29 13:58
https://www.informatat.com/kosovaret-cdo-vit-paguajne-miliona-euro-per-viza-shengen/20%Monthly2019-04-29 13:44
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-e-kam-te-qarte-per-cfare-kufij-do-flasim-ata-qe-i-njeh-gjermania-apo-ata-qe-i-njeh-greqia/20%Monthly2019-04-29 14:01
https://www.informatat.com/rekordmeni-boateng-ka-fituar-trofe-ne-gjermani-itali-angli-e-spanje/20%Monthly2019-04-29 11:50
https://www.informatat.com/samiti-die-welt-merkel-mbron-trashegimine-e-saj-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-29 11:34
https://www.informatat.com/mogherini-i-pret-kosoven-dhe-serbine-me-delegacione/20%Monthly2019-04-29 11:34
https://www.informatat.com/nente-te-vdekur-nga-cikloni-kenneth-ne-juglindje-te-afrikes/20%Monthly2019-04-29 11:31
https://www.informatat.com/be-tiu-jape-fund-ideve-per-ndryshimin-e-kufijve-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-29 11:19
https://www.informatat.com/punetoret-teknik-te-prishtines-me-padi-per-komunen/20%Monthly2019-04-29 11:15
https://www.informatat.com/ekzekutimi-i-vellezerve-bilali-te-dyshuarit-mohojne-akuzat-ne-gjykate/20%Monthly2019-04-29 11:11
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-tirane-makina-ndahet-ne-dy-pjese/20%Monthly2019-04-29 11:04
https://www.informatat.com/joe-biden-nis-fushaten-presidenciale-me-fjalim-para-punetoreve/20%Monthly2019-04-29 10:59
https://www.informatat.com/thaci-ska-asgje-pa-ameriken/20%Monthly2019-04-29 10:41
https://www.informatat.com/sali-berisha-argatet-e-beogradit-ne-prishtine-dhe-tirane-kane-firmosur-per-copetimin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-29 10:37
https://www.informatat.com/shri-lanka-ne-alarm-nga-sulmuesit-e-veshur-si-ushtare/20%Monthly2019-04-29 10:30
https://www.informatat.com/orari-i-takimeve-sot-ne-berlin/20%Monthly2019-04-29 10:27
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-gjermania-ka-disa-fjale-per-ceshtjen-e-kufijve/20%Monthly2019-04-29 10:25
https://www.informatat.com/daciq-u-tregon-merkelit-e-macronit-se-cka-duhet-bere-qe-samiti-i-berlinit-te-jete-i-suksesshem/20%Monthly2019-04-29 10:21
https://www.informatat.com/historiani-i-famshem-amerikan-kufijte-mund-te-korrigjohen-paksa/20%Monthly2019-04-29 10:20
https://www.informatat.com/gattuso-qendron-te-milani-te-pakten-per-momentin/20%Monthly2019-04-29 10:17
https://www.informatat.com/haradinaj-mohon-draftin-qe-tregon-se-ka-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-29 10:17
https://www.informatat.com/melania-festoi-ditelindjen-ne-nje-darke-zyrtare-te-trump-it-me-kryeministrin-e-japonise/20%Monthly2019-04-29 10:13
https://www.informatat.com/kapen-11-kilograme-droge-ne-nje-autobus-ne-merdare/20%Monthly2019-04-29 10:09
https://www.informatat.com/vitaminat-qe-duhet-te-merrni-kunder-lodhjes/20%Monthly2019-04-29 10:07
https://www.informatat.com/duke-fajesuar-veten-rrezikoni-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-04-29 09:59
https://www.informatat.com/megan-fox-anulon-shkurorezimin-me-brian-austin-green/20%Monthly2019-04-29 09:59
https://www.informatat.com/sterling-shpallet-futbollisti-i-vitit-nga-fwa/20%Monthly2019-04-29 09:54
https://www.informatat.com/turqia-parandalon-sulmin-terrorist/20%Monthly2019-04-29 09:53
https://www.informatat.com/pushtimi-i-filmave-te-animuar-ruse-masha-dhe-ariu-udheheq-listen/20%Monthly2019-04-29 09:51
https://www.informatat.com/ne-qipro-gjendet-canta-me-gjymtyret-e-nje-gruaje/20%Monthly2019-04-29 09:48
https://www.informatat.com/thaci-viziton-diasporen-ne-berlin-jam-krenar-me-suksesin-e-tyre/20%Monthly2019-04-29 09:46
https://www.informatat.com/ngrenia-e-cokollates-cdo-dite-eshte-e-mire-per-trurin-tuaj/20%Monthly2019-04-29 09:45
https://www.informatat.com/kercenimet-ruse-detyrojne-shtetet-ti-rrisin-shpenzimet-per-ushtrine/20%Monthly2019-04-29 09:43
https://www.informatat.com/nervozohet-haradinaj-ne-berlin-marre-eshte-kjo/20%Monthly2019-04-29 11:33
https://www.informatat.com/xhaka-i-pashprese-per-gjasat-e-arsenalit-per-top-katershe/20%Monthly2019-04-29 09:39
https://www.informatat.com/partite-e-vogla-opozitare-duam-qeveri-tranzitore-dhe-tryeze-nga-presidenti/20%Monthly2019-04-29 09:36
https://www.informatat.com/dokumentet-e-cia-s-hitleri-u-arratis-ne-argjentine/20%Monthly2019-04-29 09:33
https://www.informatat.com/nubia-zbulon-telefonin-e-lojerave-red-magic-3-mund-te-xhiroje-video-ne-8k/20%Monthly2019-04-29 09:31
https://www.informatat.com/nese-ju-mpihen-duart-menjehere-shkoni-te-mjeku/20%Monthly2019-04-29 09:27
https://www.informatat.com/isis-planifikon-nje-vale-te-re-te-sulmeve-ne-britani-dhe-evrope/20%Monthly2019-04-29 09:15
https://www.informatat.com/arratiset-nje-i-burgosur-nga-burgu-i-lipjanit/20%Monthly2019-04-29 09:09
https://www.informatat.com/franca-parandalon-aktin-terrorist-te-dyshuarit-mbahen-ne-paraburgim/20%Monthly2019-04-29 09:08
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-ne-lipjan/20%Monthly2019-04-29 09:08
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-kacanik/20%Monthly2019-04-29 09:06
https://www.informatat.com/krijohet-portreti-i-da-vincit-ne-27-km-katrore-toke/20%Monthly2019-04-29 09:03
https://www.informatat.com/martohet-serish-idris-elba/20%Monthly2019-04-29 09:03
https://www.informatat.com/johnny-depp-ne-lidhje-me-balerinen-32-vite-me-te-vogel/20%Monthly2019-04-29 09:01
https://www.informatat.com/zakonet-e-mira-dhe-te-keqija-te-12-shenjave-te-horoskopit/20%Monthly2019-04-29 09:01
https://www.informatat.com/halle-berry-thyen-brinjet-gjate-xhirimeve/20%Monthly2019-04-29 08:58
https://www.informatat.com/john-cena-do-ti-ze-vendin-the-rockut-ne-fast-furious-9/20%Monthly2019-04-29 08:57
https://www.informatat.com/reperja-shqiptare-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2019-04-29 08:56
https://www.informatat.com/cila-eshte-arsyeja-e-vertete-qe-zgjoheni-cdo-nate-ne-te-njejten-ore/20%Monthly2019-04-29 08:54
https://www.informatat.com/veseliperhere-borxhlinj-per-ndihmen-qe-dha-lugar-per-kosoven/20%Monthly2019-04-29 08:51
https://www.informatat.com/norvegjia-dyshon-qe-rusia-po-e-spiunon-permes-nje-balene/20%Monthly2019-04-29 08:49
https://www.informatat.com/sot-samiti-i-berlinit-politikani-gjermankapeni-kete-shans/20%Monthly2019-04-29 10:20
https://www.informatat.com/kryetarja-e-skocise-eshte-koha-te-ndahemi-nga-britania/20%Monthly2019-04-29 08:45
https://www.informatat.com/sokol-bashota-do-ta-riktheje-klinen/20%Monthly2019-04-29 08:44
https://www.informatat.com/si-te-mbrohemi-nga-kartmonedhat-e-falsifikuara-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-29 08:43
https://www.informatat.com/njerezit-qe-kane-mbipeshe-50-me-shume-shanse-te-vdesin-heret/20%Monthly2019-04-29 08:40
https://www.informatat.com/vlora-citaku-krahason-game-of-thrones-me-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-04-29 08:40
https://www.informatat.com/gruaja-qe-po-ben-thirrje-te-mos-beni-botoks-ja-cndodhi-me-fatin-e-saj/20%Monthly2019-04-29 08:38
https://www.informatat.com/drecun-pa-perfshirjen-e-shba-ve-nuk-mund-te-behet-asgje-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2019-04-29 08:36
https://www.informatat.com/ambasadorja-vlora-citaku-takon-vasfije-krasniqin-ne-shba/20%Monthly2019-04-29 08:33
https://www.informatat.com/vuciq-me-nje-fushate-te-zgjuar-e-bindi-mogherinin-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-04-29 10:16
https://www.informatat.com/keto-5-ushqime-pastrojne-lekuren-nga-aknet/20%Monthly2019-04-29 07:59
https://www.informatat.com/gjermania-e-austria-ndalojne-perfundimisht-shtypjen-e-banknotave-500-euroshe/20%Monthly2019-04-29 07:56
https://www.informatat.com/ambasadorja-kadare-kerkon-perfshirjen-e-kosoves-ne-raportin-e-okb-se-per-dhunen-seksuale-ne-vendet-ne-konflikt/20%Monthly2019-04-29 07:53
https://www.informatat.com/vulin-ne-rusi-maqedonia-e-veriut-gjithnje-e-me-shpesh-do-ta-sulmoje-serbine/20%Monthly2019-04-29 07:51
https://www.informatat.com/shba-rrit-shpenzimet-per-ushtrine-shifrat-jane-marramendese/20%Monthly2019-04-29 07:48
https://www.informatat.com/perplasjet-per-luften-per-poene-politike/20%Monthly2019-04-29 07:46
https://www.informatat.com/presidenti-i-frances-do-te-vizitoje-serbine-me-16-korrik/20%Monthly2019-04-29 07:41
https://www.informatat.com/vritet-ish-futbollisti-shqiptar/20%Monthly2019-04-29 07:37
https://www.informatat.com/spiuni-i-emirateve-te-bashkuara-arabe-ben-vetevrasje-ne-turqi/20%Monthly2019-04-29 07:35
https://www.informatat.com/partia-socialiste-i-fiton-zgjedhjet-ne-spanje-rritet-e-djathta-ekstreme/20%Monthly2019-04-29 07:33
https://www.informatat.com/shqiptaret-te-stresuarit-e-evropes/20%Monthly2019-04-29 07:30
https://www.informatat.com/banoret-e-cikatoves-se-vjeter-pronat-tona-i-mbrojme-edhe-me-jete/20%Monthly2019-04-29 07:27
https://www.informatat.com/kompania-pa-licence-po-grumbullon-vajin-per-riciklim/20%Monthly2019-04-29 07:24
https://www.informatat.com/vuciq-per-takimin-e-berlinit-serbia-do-te-flase-kunder-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-04-29 07:22
https://www.informatat.com/sulm-ne-shba-7-te-lenduar-1-i-vdekur/20%Monthly2019-04-29 07:18
https://www.informatat.com/shri-lanka-ndalon-mbulimin-e-fytyres-ne-vende-publike/20%Monthly2019-04-29 07:16
https://www.informatat.com/ferizaj-anulon-ekskursionet-e-maturanteve-per-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-29 07:13
https://www.informatat.com/samiti-i-berlinit-merkel-takon-zaevin-para-takimit/20%Monthly2019-04-29 07:10
https://www.informatat.com/ministria-e-mbrojtjes-tregon-se-si-fsk-e-gjeti-trupin-e-viktimes-ne-bjeshket-e-rugoves/20%Monthly2019-04-29 07:07
https://www.informatat.com/thaci-para-samitit-te-berlinit-sbej-pazare-me-territorin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-29 07:05
https://www.informatat.com/vv-proteston-ne-berlin-para-samitit-per-ballkanin/20%Monthly2019-04-29 09:42
https://www.informatat.com/samiti-qe-percakton-fatin-e-dialogut/20%Monthly2019-04-29 08:53
https://www.informatat.com/thaci-e-haradinaj-te-cakorduar-ne-berlin/20%Monthly2019-04-29 08:30
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-14/20%Monthly2019-04-29 06:51
https://www.informatat.com/votat-e-shqiptareve-ne-fokus-zbutet-retorika-nacionaliste-e-partive/20%Monthly2019-04-28 14:31
https://www.informatat.com/ohri-dhe-struga-pergatiten-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-04-28 14:25
https://www.informatat.com/shkarkohet-drejtori-i-loyola-s/20%Monthly2019-04-28 14:19
https://www.informatat.com/van-dijk-pjatalaresi-qe-e-mposhti-vdekjen-dhe-e-arriti-majen/20%Monthly2019-04-28 14:14
https://www.informatat.com/shkenctaret-krijojne-majmun-me-gjene-te-njeriut-hapet-debat-i-madh-etik/20%Monthly2019-04-28 14:08
https://www.informatat.com/izraeli-liron-dy-te-burgosur-siriane-me-ndermjetesimin-e-rusise/20%Monthly2019-04-28 14:04
https://www.informatat.com/zhegrova-dhe-xhaka-titullare-te-baseli/20%Monthly2019-04-28 13:58
https://www.informatat.com/a-do-ti-kerkohet-kosoves-heqja-e-takses-ndaj-serbise-ne-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-29 06:57
https://www.informatat.com/agjencia-gjermane-thaci-ne-berlin-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2019-04-29 06:57
https://www.informatat.com/videoja-e-qunit-ne-krah-me-agim-ramadanin-demanton-thacin-dhe-beqen/20%Monthly2019-04-28 13:45
https://www.informatat.com/kush-do-te-jete-kryetar-i-pdk-se-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-28 13:40
https://www.informatat.com/arsenali-turperohet-nga-leicesteri-mposhtet-3-me-0/20%Monthly2019-04-28 13:27
https://www.informatat.com/vdekja-e-dy-policeve-para-nje-viti-ne-lepenc-mbyllen-hetimet-ishte-vetaksident/20%Monthly2019-04-28 13:15
https://www.informatat.com/refugjatet-ne-libi-papa-ben-thirrje-per-evakuimin-e-tyre/20%Monthly2019-04-28 13:10
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-edhe-ne-berlin-duhet-te-dilet-qarte-kunder-prekjes-se-kufijve/20%Monthly2019-04-29 06:53
https://www.informatat.com/rreth-80-e-testeve-te-shtatzenise-mund-te-japin-rezultat-te-gabuar/20%Monthly2019-04-28 12:59
https://www.informatat.com/gazeta-prestigjioze-gjermane-serbia-nuk-e-ka-vendin-ne-be/20%Monthly2019-04-28 13:54
https://www.informatat.com/kanceri-vazhdon-ti-preke-kosovaret-pese-femije-te-shtrire-ne-pediatrine-e-qkuk-se/20%Monthly2019-04-28 12:44
https://www.informatat.com/vdes-modeli-26-vjecar-gjate-sfilates/20%Monthly2019-04-28 12:41
https://www.informatat.com/ministri-recica-u-prit-ne-takim-ne-departamentin-amerikan-te-shtetit/20%Monthly2019-04-28 12:39
https://www.informatat.com/blerim-shatri-kurtin-se-ngriti-batoni-por-gjuha-angleze-dhe-kompjuteri/20%Monthly2019-04-28 12:27
https://www.informatat.com/kompania-gjermane-habitet-se-si-kim-jong-un-i-siguroi-ilegalisht-makinat-e-tyre/20%Monthly2019-04-28 12:19
https://www.informatat.com/pavaresisht-investimeve-te-vogla-kosova-vend-atraktiv-per-turistet/20%Monthly2019-04-28 13:48
https://www.informatat.com/fytyra-e-pafajshme-e-djaloshit-qe-kreu-sulmin-vetevrases-ne-shri-lanke/20%Monthly2019-04-28 12:10
https://www.informatat.com/facebook-do-te-kthehet-ne-nje-varreze-digjitale/20%Monthly2019-04-28 12:06
https://www.informatat.com/policia-ne-kerkim-te-personit-qe-i-publikoi-online-fotografit-e-trupit-te-vdekur-te-sala/20%Monthly2019-04-28 12:02
https://www.informatat.com/hoti-thote-se-tema-e-kufijve-do-te-mbyllet-ne-berlin/20%Monthly2019-04-28 13:02
https://www.informatat.com/studimi-i-be-se-europianet-nuk-besojne-te-vaksinat/20%Monthly2019-04-28 11:50
https://www.informatat.com/me-shume-se-270-indoneziane-vdesin-duke-i-numeruar-votat/20%Monthly2019-04-28 11:47
https://www.informatat.com/33-fidane-nga-nje-per-cdo-person-qe-ka-humbur-jeten-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-04-28 11:39
https://www.informatat.com/nje-parti-rome-ne-perkrahje-te-pendarovskit-ne-rrethin-e-dyte/20%Monthly2019-04-28 11:34
https://www.informatat.com/i-denuar-per-vrasje-ne-97-ne-fier-arratiset-shqiptari-me-13-emra/20%Monthly2019-04-28 11:30
https://www.informatat.com/disa-nga-shkaktaret-e-dhimbjes-se-lukthit/20%Monthly2019-04-28 11:27
https://www.informatat.com/berisha-mesazh-per-pashket-ky-regjim-po-vret-shqiptaret/20%Monthly2019-04-28 11:18
https://www.informatat.com/shumica-e-banoreve-te-republikes-se-maqedonise-se-veriut-jane-pro-be-se-dhe-nato-s/20%Monthly2019-04-28 11:13
https://www.informatat.com/vriten-tre-anetare-te-familjes-se-organizatorit-te-sulmeve-ne-shri-lanke/20%Monthly2019-04-28 11:10
https://www.informatat.com/conte-i-bllokon-bisedimet-me-romen-po-e-pret-manchester-unitedin/20%Monthly2019-04-28 11:04
https://www.informatat.com/zelenskiy-i-thote-putinit-te-mos-humbe-kohe-me-oferten-per-shtetesi/20%Monthly2019-04-28 11:00
https://www.informatat.com/detaje-nga-grabitja-ne-rinas-mesohet-kush-i-tradhtoi-autoret/20%Monthly2019-04-28 10:52
https://www.informatat.com/agjentet-vullnetare-te-nato-s-ne-luften-e-kosoves/20%Monthly2019-04-28 10:49
https://www.informatat.com/punetoreve-u-digjen-miliona-franga-ne-mesin-e-te-demtuarve-ka-edhe-shqiptare/20%Monthly2019-04-28 10:47
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-uron-pashket/20%Monthly2019-04-28 10:22
https://www.informatat.com/a-e-dini-pse-nuk-mund-te-qeshni-ne-fotot-per-pasaporte/20%Monthly2019-04-28 10:21
https://www.informatat.com/10-fakte-interesante-per-syte-qe-nuk-i-kemi-ditur-me-pare/20%Monthly2019-04-28 10:17
https://www.informatat.com/pastertia-e-tepert-e-demshme-per-shendetin/20%Monthly2019-04-28 10:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-santana-vrasesi-i-500-personave-qe-punoi-edhe-per-qeverine-braziliane/20%Monthly2019-04-28 10:10
https://www.informatat.com/manchester-united-i-nxjerr-ne-shitje-pogban-dhe-lukakun/20%Monthly2019-04-28 10:07
https://www.informatat.com/ky-eshte-fshati-ku-qendrimi-lakuriq-eshte-i-detyrueshem/20%Monthly2019-04-28 10:05
https://www.informatat.com/gjashte-modele-kryesore-te-syzeve-per-diell-per-sezonin-pranvere-vere/20%Monthly2019-04-28 10:01
https://www.informatat.com/nasa-pergatitet-per-ta-mbrojtur-planetin-nga-asteroidet/20%Monthly2019-04-28 09:57
https://www.informatat.com/abrashi-komuna-po-udhehiqet-nen-komandat-e-koalicionit-pan/20%Monthly2019-04-28 09:55
https://www.informatat.com/ilir-meta-i-vetmi-president-i-rajonit-qe-nuk-u-ftua-ne-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-28 09:52
https://www.informatat.com/humb-jeten-29-vjecari-shqiptar-ne-greqi-nga-mbidoza-e-heroines/20%Monthly2019-04-28 09:46
https://www.informatat.com/euro-deputeti-gjerman-perjashton-temen-e-kufijve-ne-berlin/20%Monthly2019-04-28 12:50
https://www.informatat.com/ekspertet-teknologjia-po-i-largon-femijet-nga-te-rriturit/20%Monthly2019-04-28 09:39
https://www.informatat.com/baton-haxhiu-implikon-sali-berishen-ne-denoncimin-e-limajt-e-haradinajnt-si-vrases-te-specialja/20%Monthly2019-04-28 09:34
https://www.informatat.com/sot-del-para-gjykates-gruaja-qe-dyshohet-se-mbyti-beben/20%Monthly2019-04-28 09:31
https://www.informatat.com/vlore-sekuestrohen-48-kg-kanabis-dhe-97-fidane/20%Monthly2019-04-28 09:14
https://www.informatat.com/ctregojne-nishanet-per-jeten-tuaj/20%Monthly2019-04-28 09:11
https://www.informatat.com/irani-kercenon-me-largim-nga-traktati-berthamor-per-shkak-te-sanksioneve/20%Monthly2019-04-28 09:07
https://www.informatat.com/detaje-nga-aksidenti-tragjik-ne-hyrje-te-tetoves-ku-humbi-jeten-nje-grua/20%Monthly2019-04-28 09:05
https://www.informatat.com/sulmuesi-i-sinagoges-u-inspirova-nga-sulmi-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-04-28 09:03
https://www.informatat.com/once-upon-a-time-in-hollywood-dicaprio-e-pitt-vijojne-punen-per-xhirimin-e-filmit-te-9/20%Monthly2019-04-28 09:00
https://www.informatat.com/ngrohja-globale-mbyt-me-mijera-pinguine-te-vegjel-antarktide/20%Monthly2019-04-28 08:56
https://www.informatat.com/kryeministri-me-bashkeshorten-nisin-diten-me-aktivitete-fizike/20%Monthly2019-04-28 08:51
https://www.informatat.com/erdogan-kritikon-macronin-per-perkujtimin-e-vrasjes-se-armeneve/20%Monthly2019-04-28 08:46
https://www.informatat.com/vazhdojne-kolonat-ne-kufi/20%Monthly2019-04-28 08:43
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-uron-pashket-ortodokse/20%Monthly2019-04-28 08:42
https://www.informatat.com/serbet-ne-jerusalem-kendojne-kenge-nacionaliste-per-kosoven/20%Monthly2019-04-28 08:40
https://www.informatat.com/droni-transporton-veshken-per-transplantim/20%Monthly2019-04-28 08:38
https://www.informatat.com/mos-i-hidhni-penjte-e-bananes-kjo-eshte-rendesia-e-tyre/20%Monthly2019-04-28 08:34
https://www.informatat.com/qepet-e-reja-eliminojne-probleme-te-ndryshme-shendetesore/20%Monthly2019-04-28 08:31
https://www.informatat.com/femijet-me-mbipeshe-rrezikohen-me-teper-nga-depresioni/20%Monthly2019-04-28 08:29
https://www.informatat.com/thaci-paralajmeron-se-samiti-i-berlinit-mund-te-jete-zhgenjyes/20%Monthly2019-04-28 12:15
https://www.informatat.com/foto-qe-tregojne-se-sa-te-pafat-mund-te-jene-njerezit-ndonjehere/20%Monthly2019-04-28 08:20
https://www.informatat.com/pse-dritat-e-urgjences-jane-te-kuqe-dhe-te-kaltra/20%Monthly2019-04-28 08:16
https://www.informatat.com/nehat-thaci-ne-burgjet-e-kosoves-ka-kontrabande/20%Monthly2019-04-28 08:13
https://www.informatat.com/al-jazeera-shkruan-per-masakren-e-mejes/20%Monthly2019-04-28 11:58
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-persona-te-kerkuar-nga-policia/20%Monthly2019-04-28 07:41
https://www.informatat.com/future-lanson-klipin-e-ri-fn/20%Monthly2019-04-28 07:39
https://www.informatat.com/aloe-vera-per-lekure-floke-dhe-buzeqeshje-te-bukur/20%Monthly2019-04-28 07:37
https://www.informatat.com/vinci-shtyp-veturat-ne-shba-kater-te-vdekur/20%Monthly2019-04-28 07:34
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-mitrovice-arrestohen-gjashte-persona/20%Monthly2019-04-28 07:32
https://www.informatat.com/digjet-stalla-me-kater-krere-bageti-ne-vushtrri/20%Monthly2019-04-28 07:30
https://www.informatat.com/ferizaj-punetori-lendon-kembet-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-04-28 07:29
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-ne-france/20%Monthly2019-04-28 07:23
https://www.informatat.com/dobesi-dhe-shenja-ankthi-cfare-eshte-pergjumja-pranverore-qe-na-prek-te-gjitheve/20%Monthly2019-04-28 07:21
https://www.informatat.com/limaj-uron-pashket-ortodokse/20%Monthly2019-04-28 07:17
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-uron-qytetaret-per-pashket-ortodokse/20%Monthly2019-04-28 09:42
https://www.informatat.com/festa-e-pashkes-basha-uron-besimtaret-ortodokse/20%Monthly2019-04-28 07:13
https://www.informatat.com/boja-per-tatuazh-mund-tua-shkaktoje-kancerin/20%Monthly2019-04-28 07:10
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vetevrasjen-ne-istog/20%Monthly2019-04-28 07:07
https://www.informatat.com/spanja-sot-mban-zgjedhjet-e-pergjithshme/20%Monthly2019-04-28 07:05
https://www.informatat.com/dhunon-bashkeshorten-dhe-e-debon-nga-shtepia/20%Monthly2019-04-28 07:03
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-sigurise-dhe-shendetit-ne-pune/20%Monthly2019-04-28 08:26
https://www.informatat.com/vrasje-ne-nje-sinagoge-ne-kaliforni/20%Monthly2019-04-28 06:56
https://www.informatat.com/vjedhje-e-rende-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-28 06:45
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-29/20%Monthly2019-04-28 06:42
https://www.informatat.com/me-kosoven-e-re-shtrenjtohet-rryma-elektrike/20%Monthly2019-04-27 18:50
https://www.informatat.com/27-vjecarja-qe-mbyti-foshnjen-ne-prizren-nje-vit-me-pare-e-kishte-vrare-edhe-nje-tjeter-femije-te-saj%ef%bb%bf/20%Monthly2019-04-27 18:47
https://www.informatat.com/serbet-qe-bllokuan-furren-shqiptare-ne-beograd-i-vendosin-koken-e-derrit-ne-tavoline/20%Monthly2019-04-28 08:09
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-berlin-nuk-shkojme-me-ide-te-shekullit-te-kaluar/20%Monthly2019-04-28 07:15
https://www.informatat.com/rastet-e-fruthit-ne-shba-shenojne-rekord-25-vjecar/20%Monthly2019-04-27 15:20
https://www.informatat.com/rama-me-30-qershor-do-te-mbahen-zgjedhjet-marrim-te-gjitha-bashkite/20%Monthly2019-04-27 15:18
https://www.informatat.com/partite-ne-pushtet-presin-me-shume-vende-ne-kqz/20%Monthly2019-04-27 15:14
https://www.informatat.com/gruaja-me-e-bukur-ne-bote-revista-people-shpall-aktoren-jennifer-gartner/20%Monthly2019-04-27 15:11
https://www.informatat.com/e-la-te-dashuren-per-nje-tjeter-gjykata-urdheron-burrin-jepi-demshperblim/20%Monthly2019-04-27 15:10
https://www.informatat.com/ariu-i-famshem-pergjak-serish-prizrenin-mbyt-edhe-12-dele/20%Monthly2019-04-27 15:07
https://www.informatat.com/lista-e-zeze-e-kopraceve-milionere-te-serie-a/20%Monthly2019-04-27 15:06
https://www.informatat.com/sulmoi-arbitrat-ne-instagram-3-ndeshje-skualifikim-per-neymarin/20%Monthly2019-04-27 15:04
https://www.informatat.com/mogherini-zevendeson-junckerin-ne-berlin/20%Monthly2019-04-27 15:02
https://www.informatat.com/vajza-e-blerim-devollit-jashteligjshem-voziti-veturen-diplomatike-me-targa-te-shqiperise/20%Monthly2019-04-28 07:00
https://www.informatat.com/britania-nen-pushtetin-e-dallgeve-10-metra-25-mije-shtepi-pa-energji/20%Monthly2019-04-27 14:58
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-35-vjecar-ne-istog/20%Monthly2019-04-27 14:57
https://www.informatat.com/tara-feston-ditelindjen/20%Monthly2019-04-27 14:56
https://www.informatat.com/vuciq-ne-berlin-vetem-serbia-e-kundershton-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-04-27 14:52
https://www.informatat.com/pagat-qe-ju-presin-nese-emigroni-ne-evrope/20%Monthly2019-04-27 14:50
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-thote-se-prekja-e-kufijve-nuk-ndihmon-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-04-27 08:15
https://www.informatat.com/haradinaj-te-pagjeturit-plage-e-hapur-e-dhembje-e-vazhdueshme/20%Monthly2019-04-27 08:06
https://www.informatat.com/nena-vret-foshnjen-e-porsalindur-ne-prizren/20%Monthly2019-04-27 08:02
https://www.informatat.com/samiti-i-berlinit-nuk-i-ka-bashkuar-qendrimet-e-thacit-dhe-te-haradinajt/20%Monthly2019-04-27 07:55
https://www.informatat.com/ne-berlin-rivendosen-vijat-e-kuqe/20%Monthly2019-04-27 07:51
https://www.informatat.com/mustafa-masakra-e-mejes-eshte-deshmi-e-krimeve-te-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-04-27 07:48
https://www.informatat.com/vazhdojne-ftesat-e-speciales/20%Monthly2019-04-27 07:44
https://www.informatat.com/thaci-e-haradinaj-bejne-homazhe-tek-obelisku-i-te-pagjeturve/20%Monthly2019-04-27 07:40
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-te-pagjeturve-te-kosoves/20%Monthly2019-04-27 08:14
https://www.informatat.com/kosnett-emerimi-i-naser-shales-ne-akkvp-ende-shqetesues/20%Monthly2019-04-27 07:33
https://www.informatat.com/kompania-pastrimi-fillon-largimin-e-mbeturinave/20%Monthly2019-04-26 14:45
https://www.informatat.com/veseli-epopeja-e-melenices-eshte-deshmi-e-sakrificave-te-shales-per-liri/20%Monthly2019-04-26 14:42
https://www.informatat.com/shkenca-krijon-ilace-te-reja-qe-mbajne-lekuren-rinore/20%Monthly2019-04-26 14:37
https://www.informatat.com/getinjo-tregon-se-kujt-ia-kushtoi-kengen-e-re/20%Monthly2019-04-26 14:34
https://www.informatat.com/shkenca-tregon-se-sa-shpesh-duhet-ti-lani-floket/20%Monthly2019-04-26 14:31
https://www.informatat.com/ndahen-kate-beckinsale-dhe-pete-davidson/20%Monthly2019-04-26 14:27
https://www.informatat.com/thaci-qunit-ti-je-nje-boshko-buha-nje-mercenar-qe-ske-luftuar/20%Monthly2019-04-26 14:23
https://www.informatat.com/thaci-kurteshitmu-ke-lut-si-zvarranik-me-te-zgjedh-avokat-te-popullit/20%Monthly2019-04-27 07:43
https://www.informatat.com/bqk-ia-revokon-licencen-sh-a-insig-ne-kosove/20%Monthly2019-04-26 13:55
https://www.informatat.com/ministri-kujtim-gashi-udheton-ne-shba-pritet-thellim-i-bashkepunimit-ne-fushen-e-rinise/20%Monthly2019-04-26 13:53
https://www.informatat.com/selena-gomez-i-rikthehet-tapetit-te-kuq-pas-semundjes/20%Monthly2019-04-26 13:49
https://www.informatat.com/lleshaj-grabitesit-ne-rinas-me-lidhje-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-04-26 13:48
https://www.informatat.com/nisma-evropiane-per-stabilitet-be-ja-te-refuzoje-idene-e-korrigjimit-te-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-04-27 07:30
https://www.informatat.com/haradinaj-gjysme-maratona-mundesi-per-te-mbledhur-fonde-per-kadetet-e-fsk-se/20%Monthly2019-04-26 13:40
https://www.informatat.com/thaci-akuzon-kurteshin-se-ka-qene-anetar-i-shik-ut/20%Monthly2019-04-26 14:01
https://www.informatat.com/daciq-populli-shqiptar-nuk-mund-ti-kete-dy-shtete/20%Monthly2019-04-26 13:32
https://www.informatat.com/kdi-i-dergon-leter-thacit-e-haradinajt-i-ben-thirrje-ti-dakordojne-qendrimet-para-samitit-ne-berlin/20%Monthly2019-04-26 14:47
https://www.informatat.com/avdullah-hoti-zgjedhet-kryetar-i-deges-se-ldk-se-ne-rahovec/20%Monthly2019-04-26 13:26
https://www.informatat.com/thaci-kurteshit-te-dua/20%Monthly2019-04-26 13:24
https://www.informatat.com/kmdlnj-perdorimi-i-burkas-ne-vende-publike-te-ndalohet-me-ligj/20%Monthly2019-04-26 11:54
https://www.informatat.com/irinej-kosova-eshte-zgjedhe-e-bekuar-nga-e-cila-serbet-heqin-dore/20%Monthly2019-04-26 11:52
https://www.informatat.com/rasti-i-debimit-te-shtetasve-turq-thaci-ben-shume-pyetje-nuk-jep-pergjigje/20%Monthly2019-04-26 11:51
https://www.informatat.com/thaci-raporton-per-deportimin-e-gylenisteve-nuk-ja-zgjat-doren-xhelal-sveqles/20%Monthly2019-04-26 11:47
https://www.informatat.com/cakaj-takohet-me-homologen-austriake-konfirmohet-bashkepunimi-dypalesh/20%Monthly2019-04-26 11:44
https://www.informatat.com/shala-pronesia-intelektuale-ka-nje-rendesi-te-vecante-ekonomike-per-biznesin/20%Monthly2019-04-26 11:43
https://www.informatat.com/tesla-humb-702-milione-dollare-derisa-shitjet-bien-pertoke/20%Monthly2019-04-26 11:41
https://www.informatat.com/rrefehet-naomi-campbell-kam-qene-viktime-e-racizmit/20%Monthly2019-04-26 11:38
https://www.informatat.com/rezultatet-e-testeve-te-higjienes-te-prekesh-bankomatin-si-te-perdoresh-wc-publike/20%Monthly2019-04-26 11:36
https://www.informatat.com/dashuria-e-perjetshme-e-marina-vjollces-nuk-eshte-vetem-getoari/20%Monthly2019-04-26 11:34
https://www.informatat.com/grate-qe-perdorin-antibiotike-per-me-shume-se-dy-muaj-rrezikohen-nga-sulmet-ne-tru-dhe-zemer/20%Monthly2019-04-26 11:32
https://www.informatat.com/per-dhembe-te-shendetshem-konsumoni-djathe/20%Monthly2019-04-26 11:30
https://www.informatat.com/si-e-beri-shtatzenia-amy-schumer-te-ndryshoje-rutinen-e-bukurise/20%Monthly2019-04-26 11:28
https://www.informatat.com/miley-cyrus-vazhdimisht-shpreh-dashurine-ndaj-liam-hemsworth/20%Monthly2019-04-26 11:26
https://www.informatat.com/petroviq-nuk-u-lejua-te-kaloje-ne-serbi/20%Monthly2019-04-26 11:24
https://www.informatat.com/collaku-kosova-nuk-shkon-per-te-bere-spektakel-ne-berlin/20%Monthly2019-04-26 11:21
https://www.informatat.com/opozita-ia-bllokon-akset-hyrese-ne-shkoder-reagon-rama/20%Monthly2019-04-26 11:18
https://www.informatat.com/perurohet-shiriti-rrugor-shtese-ne-piken-doganore-te-morines/20%Monthly2019-04-26 11:16
https://www.informatat.com/pak-para-protestes-kunder-tij-lumezi-mbjell-nje-peme/20%Monthly2019-04-26 11:13
https://www.informatat.com/ahmeti-reagon-per-mos-grumbullimin-e-mbeturinave-kjo-gjendje-eshte-e-paqendrueshme/20%Monthly2019-04-26 11:11
https://www.informatat.com/perfundon-e-qete-protesta-e-vv-se/20%Monthly2019-04-26 11:09
https://www.informatat.com/hahn-qellimi-kryesor-i-takimit-ne-berlin-zhbllokimi-i-dialogut-prishtine-beograd/20%Monthly2019-04-26 13:43
https://www.informatat.com/konujufca-ata-qe-vjedhin-dru-futen-ne-burg-ata-qe-vjedhin-me-gjashte-zero-jane-ne-qeveri/20%Monthly2019-04-26 13:36
https://www.informatat.com/kosova-ka-shenuar-hapa-konkret-ne-fushen-e-te-drejtes-se-autorit/20%Monthly2019-04-26 10:47
https://www.informatat.com/haxhiu-te-largohen-prokuroret-e-emeruar-politikisht-qe-veprojne-sic-u-kerkon-pushteti/20%Monthly2019-04-26 13:29
https://www.informatat.com/jovanoviq-thote-se-u-pyet-nga-policia-serbe-pse-bashkepunon-me-qeverine-e-kosoves-e-sbehesh-pjese-e-listes-serbe/20%Monthly2019-04-26 10:10
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-drejtuesen-e-womens-democratic-network/20%Monthly2019-04-26 10:06
https://www.informatat.com/putin-takohet-me-vuciqin-ka-nje-mesazh-per-kosoven/20%Monthly2019-04-26 09:55
https://www.informatat.com/leposaviq-serbet-rrihen-ne-mes-vete/20%Monthly2019-04-26 09:51
https://www.informatat.com/protesta-e-vetevendosjes-fillon-mobilizimi-i-policise/20%Monthly2019-04-26 09:48
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-kerkon-te-largohen-mbeturinat-ne-qytet/20%Monthly2019-04-26 09:47
https://www.informatat.com/petroviq-ne-shenje-proteste-kalon-ne-kembe-kufirin-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-26 09:44
https://www.informatat.com/edhe-dy-gra-te-kthyera-nga-siria-dalin-para-gjykates/20%Monthly2019-04-26 09:42
https://www.informatat.com/stavileci-albin-kurtit-vetevendosje-eshte-vete-syri-i-popullit/20%Monthly2019-04-26 08:49
https://www.informatat.com/nightmare-alley-sjell-dicaprion-ne-rolin-e-nje-mashtruesi/20%Monthly2019-04-26 08:42
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-per-prekurve-nga-fruthi-ne-shba/20%Monthly2019-04-26 08:40
https://www.informatat.com/manchester-united-i-hyne-gares-per-ndombelen/20%Monthly2019-04-26 08:38
https://www.informatat.com/fekir-ne-radarin-e-juventus/20%Monthly2019-04-26 08:36
https://www.informatat.com/psd-ja-kerkon-debat-parlamentar-per-vettingun/20%Monthly2019-04-26 08:30
https://www.informatat.com/ismaili-mjeket-holandeze-vijne-ne-kosove-per-te-ndihmuar-femijet-me-kancer/20%Monthly2019-04-26 08:28
https://www.informatat.com/haradinaj-ekziston-nje-rrezik-kur-nje-parti-politike-proteston-kunder-nje-prokurori/20%Monthly2019-04-26 11:04
https://www.informatat.com/vershimet-ne-rahovec-qeveria-ndan-nje-milion-euro/20%Monthly2019-04-26 08:03
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-390-mije-euro-per-shoqatat-e-dala-nga-lufta-e-uck-se/20%Monthly2019-04-26 08:01
https://www.informatat.com/shmangia-nga-fiskalizimi-rrit-ekonomine-joformale/20%Monthly2019-04-26 07:57
https://www.informatat.com/haradinaj-propozon-kundermase-per-ndalimin-e-vizitave-te-zyrtareve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-04-26 11:01
https://www.informatat.com/veriu-i-mitrovices-dhe-zvecani-13-milione-euro-borxh-per-uje/20%Monthly2019-04-26 07:44
https://www.informatat.com/140-te-kerkuar-per-lidhje-me-isis-ne-sulmet-e-shri-lankes/20%Monthly2019-04-26 07:42
https://www.informatat.com/vuciq-sot-takohet-me-putinin-diskutojne-per-kosoven/20%Monthly2019-04-26 07:40
https://www.informatat.com/peci-qeveria-te-inicioje-ligjin-per-ndalimin-e-burkave-dhe-ferexheve/20%Monthly2019-04-26 07:38
https://www.informatat.com/haradinaj-mbledh-ministrat-2/20%Monthly2019-04-26 07:34
https://www.informatat.com/deshtimi-8-vjecar-me-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-04-26 07:54
https://www.informatat.com/kqz-e-konsideron-te-certifikuar-listen-serbe-vv-thote-se-u-shkel-ligji/20%Monthly2019-04-26 07:29
https://www.informatat.com/serbia-persekuton-serbet-e-padegjueshem-te-kosoves/20%Monthly2019-04-26 07:27
https://www.informatat.com/koha-per-plazh-sot-ne-shqiperi-temperaturat-mbi-30-c/20%Monthly2019-04-26 07:25
https://www.informatat.com/vetevendosje-proteston-para-zyres-se-kryeprokurorit-lumezi/20%Monthly2019-04-26 07:23
https://www.informatat.com/debimi-i-shtetasve-turq-sot-thaci-raporton-para-komisionit-hetimor-aktuale/20%Monthly2019-04-26 07:21
https://www.informatat.com/abrashi-protesta-e-vv-se-eshte-e-mireseardhur-ldk-nuk-merr-pjese/20%Monthly2019-04-26 07:19
https://www.informatat.com/vjet-gjysmes-se-shqiptareve-iu-refuzuan-aplikimet-per-azil/20%Monthly2019-04-26 07:17
https://www.informatat.com/lekaj-opozita-po-ben-zhurme-nuk-ka-zgjedhje-kete-vit/20%Monthly2019-04-26 10:43
https://www.informatat.com/diskutimet-per-ndryshim-te-kufijve-rikthejne-tensionet-ne-ballkan/20%Monthly2019-04-26 08:24
https://www.informatat.com/kadri-veseli-kujton-veprimtarin-fadil-vata/20%Monthly2019-04-25 14:56
https://www.informatat.com/blerand-stavileci-padit-albin-kurtin/20%Monthly2019-04-25 14:54
https://www.informatat.com/iucn-e-mirepret-kosoven-si-anetare-te-re/20%Monthly2019-04-25 14:47
https://www.informatat.com/kurti-kosova-lengon-nga-mungesa-e-investimeve/20%Monthly2019-04-25 14:43
https://www.informatat.com/shteti-qe-nuk-ka-internet/20%Monthly2019-04-25 14:37
https://www.informatat.com/tahiri-te-drejtat-pronesore-fuqizuan-ekonomikisht-grate-ne-kosove/20%Monthly2019-04-25 14:36
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-kthimin-e-ekskurzioneve-per-maturantet-e-ferizajt/20%Monthly2019-04-25 14:33
https://www.informatat.com/pzap-i-urdheron-kqz-ne-te-certifikoje-listen-serbe-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-25 14:33
https://www.informatat.com/sindikata-e-pavarur-e-rtk-se-i-kundershton-procedurat-per-zgjedhjen-e-drejtorit-i-drejtohet-avokatit-te-popullit/20%Monthly2019-04-25 14:29
https://www.informatat.com/pas-5-muajsh-shtypi-i-beogradit-serish-ne-kioskat-e-pjeses-veriore-te-mitrovices/20%Monthly2019-04-25 14:29
https://www.informatat.com/nis-reforma-zgjedhore-opozita-e-re-marreveshje-me-mazhorancen/20%Monthly2019-04-25 14:25
https://www.informatat.com/vezet-e-ulin-rrezikun-e-semundjeve-kardiovaskulare/20%Monthly2019-04-25 14:22
https://www.informatat.com/proteste-afer-autostrades-arben-xhaferi-arrestohen-gjashte-persona/20%Monthly2019-04-25 14:18
https://www.informatat.com/limaj-regjimi-i-serbise-nuk-eshte-i-interesuar-per-integrimin-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-04-25 14:15
https://www.informatat.com/trump-ben-shaka-me-joe-biden/20%Monthly2019-04-25 14:15
https://www.informatat.com/reagon-pd-kercenimet-e-rames-strembin-askend/20%Monthly2019-04-25 14:12
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-dy-te-dyshuarve-per-shembjen-ne-ish-hotel-adriatiku-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-25 14:04
https://www.informatat.com/mie-te-tejkalohen-sfidat-per-te-drejtat-pronesore/20%Monthly2019-04-25 13:59
https://www.informatat.com/po-punonte-token-bujku-shqiptar-permbyset-me-gjithe-traktor/20%Monthly2019-04-25 13:55
https://www.informatat.com/talibanet-serish-sulmojne-forcat-e-sigurise-afgane/20%Monthly2019-04-25 13:51
https://www.informatat.com/gjyshi-djeg-nipin-ne-shporet-pash-djallin-te-ai/20%Monthly2019-04-25 13:48
https://www.informatat.com/oshp-dhe-ambasada-britanike-me-memorandum-per-ngritje-te-transparences-publike/20%Monthly2019-04-25 13:44
https://www.informatat.com/edhe-6-deputete-te-tjere-betohen-ne-kuvendin-e-shqiperise/20%Monthly2019-04-25 13:40
https://www.informatat.com/shuma-marramendese-qe-kerkon-tottenhami-per-largimin-e-christian-eriksen/20%Monthly2019-04-25 13:32
https://www.informatat.com/krasniqi-adem-jashari-edhe-ne-gjendjen-me-te-rende-nuk-e-la-vendin-nen-cizmen-e-huaj/20%Monthly2019-04-25 13:30
https://www.informatat.com/konflikti-ne-siri-1600-civil-te-vdekur-ne-raqqa/20%Monthly2019-04-25 13:29
https://www.informatat.com/kandidatet-per-president-me-retorike-te-matur-para-shqiptareve/20%Monthly2019-04-25 13:26
https://www.informatat.com/drenasi-zhvillon-stervitje-simuluese-per-nxenesit-ne-rast-termeti/20%Monthly2019-04-25 13:16
https://www.informatat.com/pacolli-kerkon-nderhyrjen-e-be-se-per-ndalimin-e-keshilltarit-te-haradinajt-nga-bia-serbe/20%Monthly2019-04-25 13:11
https://www.informatat.com/ne-mitrovice-6-te-lenduar-nga-mosmarreveshja-ndermjet-banoreve-dhe-kompanise-se-pastrimit/20%Monthly2019-04-25 13:06
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-pret-talat-xhaferin-ne-kullen-e-gllogjanit/20%Monthly2019-04-25 12:57
https://www.informatat.com/urrejtja-ndaj-muslimaneve-po-rritet-frikshem/20%Monthly2019-04-25 12:40
https://www.informatat.com/nga-instituti-kombetar-deklarohen-per-dyshimet-se-grate-e-kthyera-nga-siria-u-preken-nga-malaria/20%Monthly2019-04-25 12:33
https://www.informatat.com/hoti-institucionet-skane-legjitimitet-per-ta-perfaqesuar-kosoven-ne-berlin/20%Monthly2019-04-25 12:33
https://www.informatat.com/braktisja-e-zgjedhjeve-nga-opozita-rama-nuk-merremi-me-ata-zgjedhjet-me-30-qershor/20%Monthly2019-04-25 12:28
https://www.informatat.com/kmdlnj-kundershton-arrestimin-e-jovanoviq-thote-se-eshte-shkelje-e-rende-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-04-25 12:26
https://www.informatat.com/hoxhaj-beogradi-po-shantazhon-serbet-qe-mendojne-ndryshe/20%Monthly2019-04-25 12:25
https://www.informatat.com/new-york-times-rasti-i-vajzes-ne-drenas-nxit-fushaten-metoo-ne-kosove/20%Monthly2019-04-25 12:20
https://www.informatat.com/haradinaj-per-ndalimin-e-keshilltarit-te-tij-deshmon-agresionin-e-serbise-karshi-kosoves/20%Monthly2019-04-25 12:16
https://www.informatat.com/emergjenca-vershohet-nga-pacientet/20%Monthly2019-04-25 12:11
https://www.informatat.com/veseli-per-ndalimin-e-jovanoviqit-be-te-reagoje-ndaj-veprimeve-provokuese-te-serbise/20%Monthly2019-04-25 12:13
https://www.informatat.com/tri-politikane-shqiptare-ne-gare-per-deputete-ne-bruksel/20%Monthly2019-04-25 12:02
https://www.informatat.com/bia-serbe-ndalon-dhe-merr-ne-pyetje-keshilltarin-e-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2019-04-25 11:57
https://www.informatat.com/klinika-e-neonatologjise-behet-me-respiratore-te-rinj/20%Monthly2019-04-25 11:54
https://www.informatat.com/hoxha-nuk-jemi-pergjegjes-per-vonesat-rreth-vizave/20%Monthly2019-04-25 11:50
https://www.informatat.com/mourinho-lojtaret-mund-te-me-pershkruajne-si-bastard/20%Monthly2019-04-25 11:46
https://www.informatat.com/kadri-veseli-i-ndan-mirenjohje-humanistit-halil-kastrati/20%Monthly2019-04-25 11:44
https://www.informatat.com/ministri-shala-ne-panairin-nderkombetar-prishtina-2019-thirrje-per-konsum-te-prodhimeve-vendore/20%Monthly2019-04-25 11:40
https://www.informatat.com/njoftim-per-zhvillimin-e-punimeve-ne-rrugen-rajonale-prishtine-peje/20%Monthly2019-04-25 12:16
https://www.informatat.com/zaev-jep-urdher-te-lene-vendet-e-punes-familjaret-e-ministrave-dhe-deputeteve/20%Monthly2019-04-25 11:29
https://www.informatat.com/facebook-pergatitet-per-supergjoben/20%Monthly2019-04-25 11:25
https://www.informatat.com/kinezet-servojne-specialitetin-e-tyre-per-vuciqin/20%Monthly2019-04-25 11:22
https://www.informatat.com/perdorimi-i-antibiotikeve-rrezikon-sulm-ne-zemer-per-35/20%Monthly2019-04-25 11:11
https://www.informatat.com/klopp-e-pranon-qe-eshte-tifoz-i-man-cityt-dhe-barcelones/20%Monthly2019-04-25 10:54
https://www.informatat.com/joe-biden-zyrtarizon-kandidimin-per-president-te-shba-ve/20%Monthly2019-04-25 10:51
https://www.informatat.com/psd-kerkon-rritjen-e-pages-minimale/20%Monthly2019-04-25 10:47
https://www.informatat.com/apple-do-lansoje-airpodet-e-ri-te-ridizajnuar/20%Monthly2019-04-25 10:39
https://www.informatat.com/hoti-ironizon-me-pal-lekajn-per-deklaraten-e-ambasadorit-amerikan/20%Monthly2019-04-25 10:36
https://www.informatat.com/lsi-mazhoranca-produkti-me-i-shemtuar-i-shitblerjes-se-votes/20%Monthly2019-04-25 10:31
https://www.informatat.com/si-te-humbni-peshe-pa-u-lodhur-shume-tri-keshilla-te-dobishme/20%Monthly2019-04-25 10:29
https://www.informatat.com/masht-tregon-per-procedurat-e-teksteve-te-reja-shkollore/20%Monthly2019-04-25 10:28
https://www.informatat.com/krijohet-sllogani-bac-ja-shkela/20%Monthly2019-04-25 10:19
https://www.informatat.com/milioneri-22-vjecar-braktis-jeten-e-luksit-per-te-fjetur-ne-rruge/20%Monthly2019-04-25 10:15
https://www.informatat.com/shqiperia-dikur-kishte-240-avione-sot-ka-22-helikoptere/20%Monthly2019-04-25 10:14
https://www.informatat.com/kompania-ia-dha-falas-punetorit-1200-pako-cigare-ne-muaj-ja-cka-i-ndodhe-atij-kur-i-mbushe-57-vjec/20%Monthly2019-04-25 10:09
https://www.informatat.com/opozita-e-re-merr-ne-kuvendin-e-shqiperise-postet-e-atyre-qe-dogjen-mandatet/20%Monthly2019-04-25 10:03
https://www.informatat.com/kujdes-nga-kjo-bime-eshte-e-rrezikshme-per-femijet-tuaj/20%Monthly2019-04-25 10:03
https://www.informatat.com/neonatologjia-pajiset-me-tri-respiratore/20%Monthly2019-04-25 10:01
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-veri-edhe-dy-dite-kqz-ja-merr-vendim-per-kandidatet-serbe/20%Monthly2019-04-25 09:59
https://www.informatat.com/avni-zogiani-vv-ja-ka-qendrim-parimor-ndaj-listes-serbe/20%Monthly2019-04-25 09:57
https://www.informatat.com/vetevendosje-dergon-ne-gjykate-thacin-e-veselin/20%Monthly2019-04-25 14:43
https://www.informatat.com/pas-muajsh-protesta-macron-pergatit-pergjigjen-ndaj-jelekverdheve/20%Monthly2019-04-25 09:52
https://www.informatat.com/bizneset-adresojne-ne-oeak-problemet-qe-dalin-nga-ligji-i-ri-per-tregtine/20%Monthly2019-04-25 09:48
https://www.informatat.com/keshtu-do-te-jete-piramida-ne-tirane-pas-rikonstruksionit/20%Monthly2019-04-25 09:31
https://www.informatat.com/vdes-dejan-anastasijeviq-gazetari-i-i-pare-serb-qe-deshmoi-kunder-millosheviqit-ne-hage/20%Monthly2019-04-25 09:27
https://www.informatat.com/u-sterilizuan-per-afro-50-vjet-qe-te-mos-kishin-pasardhes-japonia-u-kerkon-falje/20%Monthly2019-04-25 09:26
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-dime-per-gjoksin-e-varur-dhe-si-te-shpetojme-prej-tij/20%Monthly2019-04-25 09:22
https://www.informatat.com/pastrimi-sdo-ti-largoje-me-mbeturinat/20%Monthly2019-04-25 09:20
https://www.informatat.com/cmimi-i-naftes-arrin-nivelin-me-te-larte-per-vitin-2019/20%Monthly2019-04-25 09:18
https://www.informatat.com/rona-nishliu-dhuron-te-ardhurat-nga-promovimi-i-albumit-te-ri-per-femijet-e-braktisur/20%Monthly2019-04-25 09:15
https://www.informatat.com/britney-spears-reagon-pas-daljes-nga-rehabilitimi/20%Monthly2019-04-25 09:13
https://www.informatat.com/kosnett-askush-ne-kosove-nuk-duhet-te-jete-mbi-ligjin/20%Monthly2019-04-25 12:13
https://www.informatat.com/jaguar-fiton-cmimin-makina-e-vitit/20%Monthly2019-04-25 09:10
https://www.informatat.com/prizren-aktakuze-ndaj-inspektorit-komunal-te-ndertimit/20%Monthly2019-04-25 09:03
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-nese-falimenton-telekomi-falimenton-edhe-shteti/20%Monthly2019-04-25 11:36
https://www.informatat.com/ford-rrit-perpjekjet-per-te-hyre-ne-tregun-e-makinave-elektrike/20%Monthly2019-04-25 08:50
https://www.informatat.com/mission-impossible-gati-te-vije-me-dy-filma-te-rinj/20%Monthly2019-04-25 08:48
https://www.informatat.com/be-arketon-428-miliarde-euro-ne-vit-nga-taksat-per-automjete/20%Monthly2019-04-25 08:46
https://www.informatat.com/6-kuriozitete-mbi-filmin-blues-brothers-me-john-belushin/20%Monthly2019-04-25 08:44
https://www.informatat.com/ja-kush-eshte-gruaja-me-e-bukur-e-vitit-sipas-revistes-people/20%Monthly2019-04-25 08:40
https://www.informatat.com/sami-hamiti-jep-deshmine-e-tij-ne-gjykimin-per-korrupsion-ndaj-kryetari-te-ffk-se-dhe-te-tjereve/20%Monthly2019-04-25 08:36
https://www.informatat.com/arrestohet-norvegjezi-i-sekuestrohet-arma-me-750-fisheke/20%Monthly2019-04-25 08:34
https://www.informatat.com/kerkohet-krijimi-i-nje-fondi-te-vecante-per-personat-e-kthyer-nga-siria/20%Monthly2019-04-25 08:32
https://www.informatat.com/gazeta-gjermane-mahnitet-me-rashicen-ngritja-e-yllit-nga-kosova/20%Monthly2019-04-25 08:32
https://www.informatat.com/kthimi-i-shtetasve-te-kosoves-nga-siria-e-iraku-nxit-debat-ne-uashington/20%Monthly2019-04-25 08:28
https://www.informatat.com/ministrat-vershohen-nga-raportet-e-zevendesministrave/20%Monthly2019-04-25 08:21
https://www.informatat.com/shqiperia-synon-ta-mbushe-boshllekun-nga-zbehja-e-perkrahjes-perendimore-per-kosoven/20%Monthly2019-04-25 08:18
https://www.informatat.com/haradinajmarredhenia-e-posacme-me-shtetin-e-iowa-s-fuqizon-miqesine-e-perhershme-me-shba-te/20%Monthly2019-04-25 09:10
https://www.informatat.com/cfare-i-ben-meshkujt-te-pasigurt/20%Monthly2019-04-25 08:13
https://www.informatat.com/shqiptari-perballet-me-drejtesine-britanike-mbi-500-mije-euro-vjedh-stoli-dhe-gjera-me-rendesi/20%Monthly2019-04-25 08:12
https://www.informatat.com/kujdes-me-yndyrat-e-keqija/20%Monthly2019-04-25 08:11
https://www.informatat.com/hiqeni-dhimbjen-e-kokes-permes-masazhit-me-peshqir/20%Monthly2019-04-25 08:08
https://www.informatat.com/samiti-i-berlinit-a-do-qartesohet-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-25 08:07
https://www.informatat.com/akullorja-ndihmon-ndaj-shume-problemeve-shendetesore/20%Monthly2019-04-25 08:05
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pija-me-e-shendetshme-ne-bote/20%Monthly2019-04-25 08:02
https://www.informatat.com/shqiperia-ne-alarm-prej-fruthit/20%Monthly2019-04-25 07:58
https://www.informatat.com/bspk-ja-therret-qytetaret-per-nje-1-maj-ndryshe/20%Monthly2019-04-25 07:52
https://www.informatat.com/si-te-perballeni-me-hidherimin/20%Monthly2019-04-25 07:49
https://www.informatat.com/patozi-qeveria-nuk-rrezohet-duke-mos-marre-pjese-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-25 07:44
https://www.informatat.com/vulin-serbia-kurre-nuk-do-te-anetaresohet-ne-nato/20%Monthly2019-04-25 07:40
https://www.informatat.com/ferizaj-arrestohet-pasi-inskenon-nje-rast-te-grabitjes/20%Monthly2019-04-25 07:38
https://www.informatat.com/qyteti-shqiptar-mes-7-qyteteve-me-te-bukur-ne-evrope/20%Monthly2019-04-25 07:35
https://www.informatat.com/bota-shenon-diten-e-malaries/20%Monthly2019-04-25 07:33
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-dhe-bordi-i-telekomit-sot-para-komisionit-hetimor/20%Monthly2019-04-25 07:29
https://www.informatat.com/hoyt-yee-takimi-i-berlinit-mundesi-per-bisedime-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-04-25 09:53
https://www.informatat.com/mungon-terapia-e-te-semureve-me-kancer/20%Monthly2019-04-25 07:25
https://www.informatat.com/haradinaj-per-ngushellime-te-familja-e-ministrit-recica/20%Monthly2019-04-25 07:24
https://www.informatat.com/ky-eshte-faktori-vendimtar-per-zgjedhjen-e-bashkeshorteve-nuk-eshte-dashuria/20%Monthly2019-04-25 07:21
https://www.informatat.com/sot-protesta-e-opozites-shqiptare/20%Monthly2019-04-25 07:17
https://www.informatat.com/putin-dhe-kim-jong-un-premtojne-te-forcojne-lidhjet-mes-tyre/20%Monthly2019-04-25 07:15
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-pergatitet-per-viziten-e-papa-franceskut/20%Monthly2019-04-25 07:12
https://www.informatat.com/%e2%80%8bstudentet-paralajmerojne-bllokimin-e-fakultetit-te-arteve/20%Monthly2019-04-25 07:08
https://www.informatat.com/a-po-vihet-ne-dyshim-mbajtja-e-zgjedhjeve-ne-komunat-veriore/20%Monthly2019-04-25 07:04
https://www.informatat.com/diplomacia-regresive-e-kosoves-perballe-forcimit-te-subjektivitetit-nderkombetar/20%Monthly2019-04-25 09:01
https://www.informatat.com/qasja-selektive-ia-ka-demtuar-kredibilitetin-keshillit-prokurorial/20%Monthly2019-04-25 08:17
https://www.informatat.com/shtetet-e-be-se-nuk-garantojne-liberalizimin/20%Monthly2019-04-25 07:26
https://www.informatat.com/moti-sot-diell-dhe-shi/20%Monthly2019-04-25 06:48
https://www.informatat.com/marina-shfaqet-e-lagur/20%Monthly2019-04-24 20:26
https://www.informatat.com/kqz-nuk-i-certifikoi-lista-serbe-ankohet-ne-pzap/20%Monthly2019-04-25 06:57
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-25 06:51
https://www.informatat.com/haxhi-krasniqi-godet-kundershtarin-para-mecit-te-11-majit/20%Monthly2019-04-24 14:49
https://www.informatat.com/kosova-e-kroacia-diskutojne-per-rendesine-e-menaxhimit-te-financave-publike/20%Monthly2019-04-24 14:48
https://www.informatat.com/nje-vend-ne-serbi-propozon-nje-bulevard-me-emrin-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-04-24 14:46
https://www.informatat.com/haradinaj-takimi-i-berlinit-forma-me-e-mire-e-komunikimit-me-vendet-e-rajonit/20%Monthly2019-04-25 06:55
https://www.informatat.com/notre-dame-pas-zjarrit-kercenohet-edhe-nga-shiu/20%Monthly2019-04-24 14:37
https://www.informatat.com/kerkohet-arrest-shtepiak-edhe-per-16-gra-te-tjera-te-kthyera-nga-siria/20%Monthly2019-04-24 14:35
https://www.informatat.com/shperthejne-zjarret-ne-norvegji-zhvendosen-qindra-njerez/20%Monthly2019-04-24 14:27
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-regjistrimit-te-pronave-ne-emer-te-dy-bashkeshorteve/20%Monthly2019-04-24 14:22
https://www.informatat.com/159056-2/20%Monthly2019-04-24 14:19
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-nje-burre-qe-sulmoi-seksualisht-nje-te-mitur/20%Monthly2019-04-24 14:12
https://www.informatat.com/rritet-bashkepunimi-ne-mes-kosoves-dhe-malit-te-zi-ne-fushen-e-turizmit/20%Monthly2019-04-24 14:08
https://www.informatat.com/kthehet-ne-pune-polici-karaxha-qe-u-suspendua-me-dyshimin-se-dha-informata-per-djalin-e-shefit-te-aki-se/20%Monthly2019-04-24 14:05
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-interviston-trajkoviqin-per-rastin-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-04-24 14:02
https://www.informatat.com/ka-filluar-te-mbahet-testi-nderkombetar-timss/20%Monthly2019-04-24 14:01
https://www.informatat.com/gattuso-i-mohon-spekulimet-sdo-te-behem-trajner-i-newcastle-unitedit/20%Monthly2019-04-24 13:53
https://www.informatat.com/erdogani-sulmon-francen-per-te-verteten-e-gjenocidit-armen/20%Monthly2019-04-24 13:48
https://www.informatat.com/shperthehet-bomba-e-luftes-se-dyte-boterore-peshonte-250-kilograme/20%Monthly2019-04-24 13:44
https://www.informatat.com/ka-dicka-qe-nuk-shkon-ne-keto-foto/20%Monthly2019-04-24 13:41
https://www.informatat.com/gruaja-me-pjellore-ne-bote-mesoni-se-sa-femije-ka/20%Monthly2019-04-24 13:37
https://www.informatat.com/holanda-konfirmon-mbeshtetjen-ndaj-kosoves-per-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2019-04-24 13:36
https://www.informatat.com/durres-gjendet-e-mbytur-nje-e-moshuar/20%Monthly2019-04-24 13:35
https://www.informatat.com/vdes-idriz-gervalla-telegram-ngushellimi-nga-isa-mustafa/20%Monthly2019-04-24 13:34
https://www.informatat.com/holanda-rrethon-fushat-me-tulipane-qe-te-mos-shkelen-nga-vizitoret/20%Monthly2019-04-24 13:32
https://www.informatat.com/sindikata-e-rtk-se-rreshtohet-me-ngjadhnjim-kastratin-e-njeh-si-drejtor/20%Monthly2019-04-24 13:27
https://www.informatat.com/agani-e-shabani-shpallen-fajtore-per-rastin-stenta/20%Monthly2019-04-24 13:26
https://www.informatat.com/gjuriq-sulmon-partine-e-albin-kurtit-pasi-nuk-votuan-per-certifikimin-e-listes-serbe/20%Monthly2019-04-24 13:17
https://www.informatat.com/projektet-bujqesore-te-junikut-do-gjejne-mbeshtetjen-e-mbpzhr-se/20%Monthly2019-04-24 13:14
https://www.informatat.com/hoti-kuvendi-po-mbahet-peng-nga-pan-i/20%Monthly2019-04-24 13:11
https://www.informatat.com/burg-per-grabitesit-e-rinasit-tre-te-arrestuarit-mohuan-akuzat/20%Monthly2019-04-24 13:10
https://www.informatat.com/mbeturinat-elektrike-te-evropes-helmojne-zinxhirin-ushqimor-te-ganes/20%Monthly2019-04-24 13:07
https://www.informatat.com/kosova-dhe-kroacia-fuqizojne-bashkepunimin-midis-institucioneve-supreme-te-auditimit/20%Monthly2019-04-24 13:03
https://www.informatat.com/ne-kampet-e-sirise-e-te-irakut-jane-52-shtetas-te-shqiperise/20%Monthly2019-04-24 12:57
https://www.informatat.com/i-rrembyen-nipin-miliarderi-kurnac-refuzoi-te-jape-para/20%Monthly2019-04-24 12:55
https://www.informatat.com/vuciq-per-moscertifikimin-e-kandidateve-te-listes-serbe-i-tronditur-nga-paturpesia-e-prishtines/20%Monthly2019-04-24 12:53
https://www.informatat.com/levizja-vetevendosje-nderon-lutfi-hazirin-me-mirenjonje-per-angazhim-ne-mos-pune/20%Monthly2019-04-24 12:50
https://www.informatat.com/komuna-e-skenderajt-mbulon-shpenzimet-e-varrimeve-te-qytetareve/20%Monthly2019-04-24 12:50
https://www.informatat.com/bytyqi-takon-perfaqesuesit-e-british-council-tregon-qe-kosova-ka-fituar-vendin-e-dyte-ne-kuader-te-samitit-digjital/20%Monthly2019-04-24 12:48
https://www.informatat.com/familjaret-tregojne-arsyet-pse-u-varros-ndaras-gruaja-qe-u-vra-nga-burri/20%Monthly2019-04-24 12:39
https://www.informatat.com/mbpzhr-reagon-ndaj-akuzave-te-kurtit-per-vjedhje-e-keqperdorim-fondesh/20%Monthly2019-04-24 12:37
https://www.informatat.com/termokosi-perfundoi-sezonin-ngrohes-2018-19/20%Monthly2019-04-24 12:37
https://www.informatat.com/arrestohet-laboranti-i-spitalit-te-gjakoves-i-dergonte-pacientet-per-analiza-ne-laboratorin-e-tij-privat/20%Monthly2019-04-24 12:35
https://www.informatat.com/lippi-thote-se-ne-kine-te-gjithe-luajne-pingpong-skane-tradite-te-futbollit/20%Monthly2019-04-24 12:28
https://www.informatat.com/turqia-ende-mohon-gjenocidin-armen-citon-arkivat-e-vjetra-otomane/20%Monthly2019-04-24 12:21
https://www.informatat.com/mustafa-ne-18-vjetorin-e-vrasjes-kujton-ismet-rracin/20%Monthly2019-04-24 12:20
https://www.informatat.com/shiti-foshnjen-e-porsalindur-aktakuze-ndaj-nje-personi-ne-gjilan/20%Monthly2019-04-24 12:18
https://www.informatat.com/konjufca-thote-se-lumezi-po-vallezon-tango-me-pushtetin/20%Monthly2019-04-24 14:43
https://www.informatat.com/milan-kerkon-malcomin-e-barcelones/20%Monthly2019-04-24 12:11
https://www.informatat.com/gjendja-ne-veri-eshte-tensionuar-per-shkak-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-04-24 12:01
https://www.informatat.com/bulqize-incident-ne-miniere-nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-rende/20%Monthly2019-04-24 11:58
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-apel-prinderve-ti-vaksinojne-femijet-2/20%Monthly2019-04-24 11:57
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-destinacioni-kryesor-i-investimeve-ne-bote/20%Monthly2019-04-24 11:55
https://www.informatat.com/weller-zotohet-per-te-mbeshtetur-kosoven-ne-promovimin-e-bizneseve-ne-shba/20%Monthly2019-04-24 11:52
https://www.informatat.com/si-e-arsyeton-zyra-ligjore-e-rtk-se-zgjedhjen-e-ngadhnjim-kastratit/20%Monthly2019-04-24 11:49
https://www.informatat.com/psd-ja-nis-peticion-per-rritjen-e-pages-minimale-ne-kosove/20%Monthly2019-04-24 11:47
https://www.informatat.com/rama-600-te-larguar-per-sherbim-jo-te-denje-ndaj-qytetareve/20%Monthly2019-04-24 11:45
https://www.informatat.com/shkon-ne-16-numri-i-te-vdekurve-nga-termetet-ne-filipine/20%Monthly2019-04-24 11:42
https://www.informatat.com/meghan-markle-puneson-victoria-beckham-ja-cfare-i-ka-besuar/20%Monthly2019-04-24 11:41
https://www.informatat.com/gjuriq-popullit-serb-ne-kosove-iu-hoqen-te-gjitha-te-drejtat-politike/20%Monthly2019-04-24 11:40
https://www.informatat.com/ngadhnjim-kastrati-edhe-zyrtarisht-drejtor-i-pergjithshem-i-rtk-se/20%Monthly2019-04-24 11:38
https://www.informatat.com/jo-vetem-i-dashuri-i-perfolur-reperi-i-famshem-cmendet-pas-era-istrefit-ja-cfare-i-shkruan/20%Monthly2019-04-24 11:37
https://www.informatat.com/edhe-gjashte-gra-te-kthyera-nga-siria-dalin-para-gjykates/20%Monthly2019-04-24 11:36
https://www.informatat.com/modeles-shtatzene-nuk-i-duket-barku-kritikohet-ashper-nga-ndjekesit-foto/20%Monthly2019-04-24 11:27
https://www.informatat.com/ky-spec-djeges-mund-te-ju-vrase/20%Monthly2019-04-24 11:26
https://www.informatat.com/zbuloi-se-burri-shikonte-porno-69-vjecarja-merr-armen-dhe-e-vret/20%Monthly2019-04-24 11:24
https://www.informatat.com/te-kursesh-apo-te-investosh-keshilla-per-te-rinjte/20%Monthly2019-04-24 11:22
https://www.informatat.com/qkuk-emergjenca-me-numer-rekord-te-pacienteve/20%Monthly2019-04-24 11:19
https://www.informatat.com/dy-kosovare-te-perfshire-ne-plackitjen-ne-rinas-pk-ja-po-bashkepunon-me-psh-ne-ne-kapjen-e-tyre/20%Monthly2019-04-24 13:11
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-apel-prinderve-ti-vaksinojne-femijet/20%Monthly2019-04-24 11:08
https://www.informatat.com/trump-takon-shefin-e-twitterit/20%Monthly2019-04-24 10:43
https://www.informatat.com/volkswagen-marka-me-e-njohur-ne-kine-tregun-kryesor-te-saj/20%Monthly2019-04-24 10:39
https://www.informatat.com/bombarduesit-amerikan-perseri-po-i-afrohen-serbise/20%Monthly2019-04-24 10:39
https://www.informatat.com/haradinaj-optimist-se-ne-samitin-e-berlinit-do-te-marr-sinjal-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-04-24 10:37
https://www.informatat.com/si-ka-ndryshuar-jeta-e-al-pacinos-nga-ferri-ne-parajse/20%Monthly2019-04-24 10:35
https://www.informatat.com/zbulohet-ne-egjipt-varri-antik-me-35-mumie/20%Monthly2019-04-24 10:31
https://www.informatat.com/haradinaj-viti-2019-eshte-vit-i-ekonomise-sektori-privat-do-te-kete-perkushtimin-e-plote-te-ekzekutivit/20%Monthly2019-04-24 12:52
https://www.informatat.com/napoli-vendos-insignen-ne-shitje-alarmohen-klubet-tjera/20%Monthly2019-04-24 10:27
https://www.informatat.com/hyseniti-ipet-prioritet-ekspertizave-forenzike/20%Monthly2019-04-24 10:25
https://www.informatat.com/gjykimi-ndaj-pal-lekajt-dhe-te-tjereve-ja-cka-ndodhi-ne-gjykate/20%Monthly2019-04-24 10:19
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-nis-mbledhjen-e-borxheve-me-permbarues-private/20%Monthly2019-04-24 10:13
https://www.informatat.com/publikohen-kujtimet-e-prince/20%Monthly2019-04-24 10:08
https://www.informatat.com/sbashk-pjese-e-demonstrates-se-mesimdhenesve-te-evropes-ne-bruksel/20%Monthly2019-04-24 10:04
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-certifikohet-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-24 12:16
https://www.informatat.com/nje-prej-sulmuesve-ne-shri-lanka-kishte-studiuar-ne-britani-dhe-australi/20%Monthly2019-04-24 09:44
https://www.informatat.com/rusia-prodhon-nendetese-me-kapacitet-berthamor/20%Monthly2019-04-24 09:41
https://www.informatat.com/nasa-per-here-te-pare-regjistron-dridhje-te-tokes-ne-mars/20%Monthly2019-04-24 09:36
https://www.informatat.com/hapet-panairi-prishtina-2019-rukiqi-ben-thirrje-per-siguri-ne-pune/20%Monthly2019-04-24 09:34
https://www.informatat.com/mbi-50-te-vdekur-nga-shirat-e-rrembyeshem-ne-afriken-jugore/20%Monthly2019-04-24 09:32
https://www.informatat.com/kthimi-i-kosovareve-nga-siria-alarm-ne-france-kerkohet-izolimi-i-kosoves/20%Monthly2019-04-24 09:29
https://www.informatat.com/portieri-i-arsenalit-mustafi-ska-nevoje-te-kerkoje-fajle/20%Monthly2019-04-24 09:24
https://www.informatat.com/cigaret-elektrike-te-rrezikshme-kane-baktere-qe-shkaktojne-probleme-mushkerishe/20%Monthly2019-04-24 09:22
https://www.informatat.com/sipas-jovanoviqit-njohja-e-pavaresise-se-kosoves-e-kthen-serbine-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2019-04-24 09:20
https://www.informatat.com/per-shkak-te-lojtareve-myslimane-kampioneve-ne-angli-sdo-tu-dhurohet-me-shampanje/20%Monthly2019-04-24 09:18
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-sot-feston-ditelindjen/20%Monthly2019-04-24 09:13
https://www.informatat.com/mediat-serbe-shqiptaret-ne-kongresin-amerikan-po-e-bejne-nje-srebrenice-te-re/20%Monthly2019-04-24 09:12
https://www.informatat.com/januz-salihaj-i-ndan-perfundimisht-rruget-me-aak-ne/20%Monthly2019-04-24 09:10
https://www.informatat.com/gjendet-personi-qe-ishte-zhdukur-ne-peje/20%Monthly2019-04-24 09:08
https://www.informatat.com/presidenti-filipinas-ultimatum-kanadase-largojini-mbeturinat-ose-do-tju-shpallim-lufte/20%Monthly2019-04-24 09:07
https://www.informatat.com/holanda-shtepia-me-e-madhe-e-imazheve-te-abuzimeve-seksuale-te-femijeve/20%Monthly2019-04-24 09:03
https://www.informatat.com/cdo-vit-300-milione-kafshe-ngordhin-ne-testime-laboratorike/20%Monthly2019-04-24 08:59
https://www.informatat.com/nje-veture-tesla-shperthen-ne-parking-kamerat-e-kapin-momentin/20%Monthly2019-04-24 08:55
https://www.informatat.com/tri-arsyet-kryesore-qe-cojne-ne-fundin-e-nje-martese/20%Monthly2019-04-24 08:53
https://www.informatat.com/tensioni-i-larte-i-gjakut-eshte-nje-paralajmerim/20%Monthly2019-04-24 08:50
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-vetmi-vend-ne-bote-ku-nuk-perdoret-letra-higjienike/20%Monthly2019-04-24 08:47
https://www.informatat.com/fotografite-nga-droni-tregojne-pamjet-e-mrekullueshme-te-parkut-star-wars-ne-vlere-1-miliarde-dollare-qe-po-ndertohet-ne-disneyland/20%Monthly2019-04-24 08:44
https://www.informatat.com/rada-trajkoviq-kerkon-mbrojtje-nga-policia/20%Monthly2019-04-24 08:43
https://www.informatat.com/truqe-bukurie-per-te-cilat-ende-nuk-keni-degjuar-do-ta-bejne-grimin-tuaj-te-mrekullueshem/20%Monthly2019-04-24 08:40
https://www.informatat.com/cila-eshte-vetia-me-terheqese-te-mashkulli/20%Monthly2019-04-24 08:37
https://www.informatat.com/tim-cook-nga-apple-rrefen-se-si-e-shmang-varesine-ndaj-telefonit/20%Monthly2019-04-24 08:34
https://www.informatat.com/may-miraton-perfshirjen-e-huaweit-ne-ndertimin-e-rrjetit-5g-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2019-04-24 08:31
https://www.informatat.com/ngjyrat-sherojne-shume-semundje-te-trupit-dhe-shpirtit-e-kuqja-i-ndjek-mendimet-negative-nderkaq-ngjyra-vjollce-migrenen/20%Monthly2019-04-24 08:29
https://www.informatat.com/arabia-saudite-ekzekuton-37-qytetare-te-saj-per-terrorizem/20%Monthly2019-04-24 08:26
https://www.informatat.com/joe-biden-do-shpalle-kandidaturen-per-president-te-enjten/20%Monthly2019-04-24 08:24
https://www.informatat.com/23-milione-njerez-e-kane-passwordin-si-presidenti-thaci/20%Monthly2019-04-24 08:21
https://www.informatat.com/ne-peje-arrestohet-nje-person-i-cili-e-sulmoi-ish-bashkeshorten/20%Monthly2019-04-24 08:21
https://www.informatat.com/haradinaj-komunat-te-aktivizojne-inspektoret-e-punes/20%Monthly2019-04-24 10:27
https://www.informatat.com/selanik-zbulohet-thesari-i-jashtezakonshem/20%Monthly2019-04-24 08:17
https://www.informatat.com/institucioneve-shendetesore-u-mungojne-deri-ne-5-mije-punetore-shendetesore/20%Monthly2019-04-24 08:13
https://www.informatat.com/kim-jong-un-arrine-ne-rusi-para-takimit-me-putinin/20%Monthly2019-04-24 08:10
https://www.informatat.com/neser-proteston-opozita/20%Monthly2019-04-24 08:08
https://www.informatat.com/lirohet-gabimisht-i-denuari-me-23-vjet-burg-kthehet-perseri-vullnetarisht/20%Monthly2019-04-24 08:04
https://www.informatat.com/zeka-perkrah-protesten-e-vvse-thote-se-drejtesia-ne-kosove-eshte-e-kapur-nga-presidenti-thaci/20%Monthly2019-04-24 07:59
https://www.informatat.com/tri-keshilla-si-te-mbani-ne-kontroll-tensionin-e-gjakut/20%Monthly2019-04-24 07:43
https://www.informatat.com/trumpi-ia-ndalon-administrates-pjesemarrjen-ne-darken-e-gazetareve-te-shtepise-se-bardhe/20%Monthly2019-04-24 07:40
https://www.informatat.com/puna-ne-shtet-pika-e-dobet-e-shqiptareve/20%Monthly2019-04-24 07:37
https://www.informatat.com/era-e-forte-shkuli-nje-dru-ne-qender-te-prizrenit/20%Monthly2019-04-24 07:33
https://www.informatat.com/si-e-ngriti-putin-perandorine-e-tij-te-tiraneve-ne-shtetet-e-deshtuara/20%Monthly2019-04-24 07:31
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-raporton-per-gjendjen-e-sigurise/20%Monthly2019-04-24 07:29
https://www.informatat.com/nje-infermiere-kujdeset-per-20-foshnje-ne-kliniken-e-neonatologjise/20%Monthly2019-04-24 07:26
https://www.informatat.com/vuciq-pret-mbeshtetjen-e-kines-per-kosoven/20%Monthly2019-04-24 07:24
https://www.informatat.com/ministria-e-punes-shpall-tender-per-blerjen-e-153-kompjutereve/20%Monthly2019-04-24 07:22
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-podujeve-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-04-24 07:15
https://www.informatat.com/komiteti-i-puneve-te-jashtme-i-shba-ve-organizon-seance-te-plote-per-viktimat-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-24 07:11
https://www.informatat.com/ne-okb-miratohet-rezoluta-per-dhunen-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-04-24 09:50
https://www.informatat.com/kushtezohet-certifikimi-i-kandidateve-te-listes-serbe/20%Monthly2019-04-24 09:11
https://www.informatat.com/me-1-maj-proteste-kunder-vdekjeve-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-04-24 08:17
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-vranesira/20%Monthly2019-04-24 06:52
https://www.informatat.com/aktakuze-per-inspektorin-komunal-dhe-nje-afarist-per-ndertesen-13-kateshe-ne-prizren/20%Monthly2019-04-23 14:57
https://www.informatat.com/reagon-siljanovska-te-mos-perzihet-ne-maqedoni/20%Monthly2019-04-23 14:53
https://www.informatat.com/kina-denon-sanksionet-amerikane-per-shtetet-qe-blejne-nafte-nga-irani/20%Monthly2019-04-23 14:50
https://www.informatat.com/vdes-babai-i-ministrit-kosovar/20%Monthly2019-04-23 14:43
https://www.informatat.com/carragher-kritikon-ashper-mustafin/20%Monthly2019-04-23 14:41
https://www.informatat.com/dybala-jam-krenar-qe-luaj-per-juventusin/20%Monthly2019-04-23 14:38
https://www.informatat.com/veseli-leter-pe-se-dhe-vendeve-te-quint-it-per-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-04-24 07:02
https://www.informatat.com/kjo-eshte-data-e-caktuar-per-inaugurimin-e-autostrades-prishtine-shkup/20%Monthly2019-04-24 06:58
https://www.informatat.com/partia-e-patozit-hyn-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-23 14:28
https://www.informatat.com/36-vjecari-vdes-ne-pune-nen-hetim-pronari-i-firmes/20%Monthly2019-04-23 14:25
https://www.informatat.com/shkrirja-e-akujve-do-ti-kushtoje-botes-70-trilione-dollare/20%Monthly2019-04-23 14:20
https://www.informatat.com/keshillit-prokurorial-i-kosoves-reagon-ashper-ndaj-vetevendosjes-qe-e-quajti-lumezin-lepur/20%Monthly2019-04-23 14:10
https://www.informatat.com/imami-nga-peja-te-kthyerit-nga-siria-i-presin-libra-te-autoreve-terroriste/20%Monthly2019-04-23 14:07
https://www.informatat.com/pdk-e-quan-protesten-e-vv-se-nderhyrje-ne-drejtesi/20%Monthly2019-04-23 14:02
https://www.informatat.com/prishtina-ia-ndalon-punimet-objektit-qe-u-shemb-te-henen-ne-zonen-industriale/20%Monthly2019-04-23 13:57
https://www.informatat.com/sqaron-zyra-e-prokurorit-kryeprokurori-i-shtetit-nga-buxheti-i-shtetit-e-merr-vetem-nje-rroge/20%Monthly2019-04-23 13:52
https://www.informatat.com/nje-njeri-i-armatosur-eshte-barrikaduar-ne-nje-banese-me-disa-pengje/20%Monthly2019-04-23 13:43
https://www.informatat.com/roma-prane-falimentimit-nevojitet-nje-plan-shpetimi/20%Monthly2019-04-23 13:41
https://www.informatat.com/ushtari-britanik-i-uck-se-kerkon-mesues-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-04-23 13:38
https://www.informatat.com/i-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-per-terrorizem-arrestohet-ne-elbasan-28-vjecari/20%Monthly2019-04-23 13:34
https://www.informatat.com/solskjaer-paralajmeron-shitjen-e-lojtareve-te-unitedit/20%Monthly2019-04-23 13:30
https://www.informatat.com/donald-trump-do-ta-vizitoje-britanine-e-madhe-me-3-qershor/20%Monthly2019-04-23 13:27
https://www.informatat.com/arsenal-e-ve-ne-shitje-mustafin/20%Monthly2019-04-23 13:21
https://www.informatat.com/grate-e-kthyera-nga-siria-sillen-ne-gjykate/20%Monthly2019-04-23 13:17
https://www.informatat.com/bernabiq-jep-nje-afat-te-ri-kur-mund-te-arrihet-marreveshja-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-23 13:08
https://www.informatat.com/shenjat-e-deshmuara-nga-shkenca-qe-tregojne-se-jeni-vertet-te-dashuruar/20%Monthly2019-04-23 12:55
https://www.informatat.com/gjashte-trajtat-e-perbashketa-te-tradhtareve/20%Monthly2019-04-23 12:52
https://www.informatat.com/sylejman-selimi-emerohet-ambasador-i-kosoves-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-23 12:48
https://www.informatat.com/seks-skandal-ne-angli-zbulohet-loja-e-piste-e-futbollisteve-te-premierliges-me-femra/20%Monthly2019-04-23 12:45
https://www.informatat.com/lideri-koreano-verior-kim-do-te-takohet-me-putinin-ne-rusi/20%Monthly2019-04-23 12:42
https://www.informatat.com/kerkohen-fonde-per-punetoret-qe-pesojne-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2019-04-23 12:40
https://www.informatat.com/denohet-me-25-vjet-burg-liridon-uruqi-i-akuzuari-per-vrasjen-e-shokut-te-tij/20%Monthly2019-04-23 12:38
https://www.informatat.com/perdorni-sa-me-shpesh-vajin-e-ullirit/20%Monthly2019-04-23 12:35
https://www.informatat.com/grabitja-e-rinasit-arrest-me-burg-per-alkond-bengasin/20%Monthly2019-04-23 12:07
https://www.informatat.com/haradinaj-temen-per-kufijte-nuk-guxojme-ta-mbajme-gjalle/20%Monthly2019-04-24 06:56
https://www.informatat.com/pas-krijimit-te-bindjes-demokratike-rudina-hajdari-mbledh-grupin/20%Monthly2019-04-23 11:53
https://www.informatat.com/i-pari-i-mitrovices-ndan-2-mije-euro-nga-buxheti-personal-per-varrimin-e-te-riut-mitrovicas/20%Monthly2019-04-23 11:49
https://www.informatat.com/thaci-kerkon-qe-me-26-prill-te-deshmoje-per-gylenistet/20%Monthly2019-04-23 11:42
https://www.informatat.com/ambasadori-ukrainas-do-ta-njohim-kosoven-kur-ta-njohe-serbia/20%Monthly2019-04-23 11:31
https://www.informatat.com/bindja-demokratike-patozi-shpalos-platformen-e-kesaj-alternative-politike/20%Monthly2019-04-23 11:23
https://www.informatat.com/ndeshja-e-kosoves-me-bullgarine-keto-jane-cmimet-e-biletave/20%Monthly2019-04-23 11:18
https://www.informatat.com/cila-veture-mund-te-pershkoje-me-se-shumti-kilometra-ne-rezerve/20%Monthly2019-04-23 11:14
https://www.informatat.com/microsoft-nuk-do-te-largoje-paint-in-nga-windows-10/20%Monthly2019-04-23 11:08
https://www.informatat.com/haradinaj-turqit-e-kosoves-ure-lidhese-mes-kosoves-e-turqise/20%Monthly2019-04-23 11:04
https://www.informatat.com/vdes-duka-i-madh-i-luksemburgut-ne-moshen-98-vjecare/20%Monthly2019-04-23 10:54
https://www.informatat.com/doktoret-e-syve-i-tregojne-keshillat-qe-duhet-ti-ndiqni-per-te-mos-pasur-nevoje-per-syze/20%Monthly2019-04-23 10:52
https://www.informatat.com/gjendet-anija-australiane-e-luftes-se-dyte-boterore-ne-oqean/20%Monthly2019-04-23 10:47
https://www.informatat.com/gruaja-zgjohet-nga-koma-pas-28-vitesh/20%Monthly2019-04-23 10:44
https://www.informatat.com/ne-berlin-do-te-diskutohet-per-korrigjim-te-kufijve-por-vetem-per-pjese-te-pabanuara/20%Monthly2019-04-23 10:41
https://www.informatat.com/vetevendosje-nis-mobilizimin-kunder-lumezit-lepur-ik-duam-republike/20%Monthly2019-04-23 14:35
https://www.informatat.com/shenjat-e-horoskopit-qe-largohen-nga-lidhja-edhe-kur-dashurojne/20%Monthly2019-04-23 10:34
https://www.informatat.com/cifti-95-vjecar-martohet-serish-ne-te-njejten-kishe-ku-u-betuan-75-vite-me-pare/20%Monthly2019-04-23 10:32
https://www.informatat.com/libri-biografik-i-paperfunduar-i-prince-do-dale-ne-treg-ne-2019/20%Monthly2019-04-23 10:29
https://www.informatat.com/provohet-shkencerisht-se-perqafimi-reagon-si-ilacet-ne-trupin-e-njeriut/20%Monthly2019-04-23 10:26
https://www.informatat.com/vaksina-e-pare-e-malaries-do-testohet-ne-malawi/20%Monthly2019-04-23 10:22
https://www.informatat.com/basha-reagon-pas-marreveshjes-me-koalicionin-opozitar-zgjedhje-false-sdo-kete-duhet-qeveri-tranzitore/20%Monthly2019-04-23 10:16
https://www.informatat.com/vv-zyrtarisht-kunder-certifikimit-per-zgjedhje/20%Monthly2019-04-23 10:13
https://www.informatat.com/apeli-ia-zbute-denimin-te-akuzuarit-per-grabitje/20%Monthly2019-04-23 10:03
https://www.informatat.com/opozitari-serb-na-duhet-pajtimi-me-kosoven-por-askush-spo-punon-per-te/20%Monthly2019-04-23 10:01
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-pacolli-kerkon-pergjegjesi-per-vdekjen-e-te-riut-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-23 09:58
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-samitin-e-berlinit-mund-te-kete-zotim-per-permbyllje-te-dialogut-gjate-2019-s/20%Monthly2019-04-23 09:53
https://www.informatat.com/pse-okb-nuk-ka-raport-zyrtar-per-dhunen-seksuale-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-23 14:32
https://www.informatat.com/ne-takimin-e-thirrur-nga-merkel-dhe-macron-me-29-prill-ne-berlin-do-te-jete-edhe-mogherini/20%Monthly2019-04-23 09:34
https://www.informatat.com/termet-ne-tirane/20%Monthly2019-04-23 09:32
https://www.informatat.com/keds-ererat-e-forta-shkaktojne-prishje-ne-ferizaj-mitrovice-dhe-gjilan/20%Monthly2019-04-23 09:30
https://www.informatat.com/mjeku-i-koshares-serbet-perdoren-helme-ushtaret-e-uck-se-paten-halucinacione/20%Monthly2019-04-23 09:27
https://www.informatat.com/femijet-pa-prinder-qe-u-kthyen-nga-siria-u-dorezohen-familjareve-te-tyre/20%Monthly2019-04-23 09:22
https://www.informatat.com/ffk-ja-organizon-turne-perkujtimor-per-fadil-vokrrin/20%Monthly2019-04-23 09:17
https://www.informatat.com/rrefimi-i-gazetares-amerikane-me-eshte-kerkuar-ta-heqe-shamine-per-televizion/20%Monthly2019-04-23 09:14
https://www.informatat.com/sot-varroset-i-riu-qe-humbi-jeten-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-23 09:11
https://www.informatat.com/15-telenovelat-qe-jane-ngulitur-ne-kujtesen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-04-23 09:08
https://www.informatat.com/nicolas-cage-u-martua-i-dehur-dhe-u-mashtrua-ish-partnerja-tash-i-kerkon-para/20%Monthly2019-04-23 09:03
https://www.informatat.com/skandali-i-mediave-serbe-detyroi-vuciqin-ti-dhuroje-nje-milion-euro-per-notre-dame/20%Monthly2019-04-23 08:57
https://www.informatat.com/francezet-mbi-100-milione-euro-investime-ne-prodhimin-e-energjise/20%Monthly2019-04-23 08:53
https://www.informatat.com/masht-i-angazhon-me-kontrate-mbi-veper-anetare-te-partise-nisma/20%Monthly2019-04-23 08:50
https://www.informatat.com/plagoset-me-arme-zjarri-nje-person-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-04-23 08:47
https://www.informatat.com/flet-pas-tragjedise-djali-qe-humbi-dje-tre-anetaret-e-familjes-ne-dardani/20%Monthly2019-04-23 08:44
https://www.informatat.com/prokuroria-jep-detaje-lidhur-me-rastin-e-mbremshem-ku-humbi-jeten-nje-27-vjecar/20%Monthly2019-04-23 11:58
https://www.informatat.com/kina-shpik-dronin-e-pare-amfib-per-te-pushtuar-ishuj/20%Monthly2019-04-23 08:35
https://www.informatat.com/ish-imami-i-arrestuar-per-terrorizem-nga-amerikanet-nje-nga-grabitesit-e-rinasit/20%Monthly2019-04-23 08:32
https://www.informatat.com/manchester-vritet-me-thike-nje-30-vjecare/20%Monthly2019-04-23 08:29
https://www.informatat.com/pendarovski-dhe-siljanovska-pergatiten-per-betejen-perfundimtare/20%Monthly2019-04-23 08:14
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-tre-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-04-23 08:10
https://www.informatat.com/mbulojini-shenjat-e-neteve-pa-gjume/20%Monthly2019-04-23 08:07
https://www.informatat.com/inspektorati-policor-kerkon-te-bleje-50-mije-euro-nje-xhip-luksoz/20%Monthly2019-04-23 08:03
https://www.informatat.com/denohet-gjyqtari-qe-e-goditi-moratan-ne-fushe/20%Monthly2019-04-23 07:58
https://www.informatat.com/tesla-deshrion-te-lansoje-sherbimin-robotaxi-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2019-04-23 07:54
https://www.informatat.com/vdekja-e-27-vjecarit-sot-dite-zie-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-23 07:51
https://www.informatat.com/vdekja-e-nenes-ne-elbasan-policia-arreston-dy-mjeket/20%Monthly2019-04-23 07:49
https://www.informatat.com/kjo-diete-do-ta-largoje-deshiren-tuaj-per-ushqimin-e-yndyrshem/20%Monthly2019-04-23 07:47
https://www.informatat.com/simptomat-e-sulmit-ne-zemer-shtate-shenjat-se-kur-duhet-ta-therrisni-ambulancen/20%Monthly2019-04-23 07:44
https://www.informatat.com/vazhdon-protesta-e-studenteve-tek-rektorati-i-up-se/20%Monthly2019-04-23 07:41
https://www.informatat.com/vrasesi-i-gazetares-bullgare-marinova-denohet-me-30-vjet-burg/20%Monthly2019-04-23 07:39
https://www.informatat.com/disa-gra-te-kthyera-nga-siria-po-hetohen-per-pjesemarrje-ne-grupe-terroriste/20%Monthly2019-04-23 07:37
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-pergjegjesi-per-vdekjen-e-punetorit-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-23 07:34
https://www.informatat.com/presidenti-intervistohet-sot-per-debimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2019-04-23 07:20
https://www.informatat.com/dekada-e-te-akuzuarve/20%Monthly2019-04-23 07:17
https://www.informatat.com/ne-vitin-2019-pa-barna-dhe-pa-material-shpenzues/20%Monthly2019-04-23 07:14
https://www.informatat.com/ligji-qe-pergjysmon-qeverine/20%Monthly2019-04-23 07:11
https://www.informatat.com/vetevendosja-e-vetme-ne-protesten-e-se-premtes/20%Monthly2019-04-23 10:38
https://www.informatat.com/ne-berlin-me-qendrime-te-kunderta/20%Monthly2019-04-23 09:44
https://www.informatat.com/nje-e-treta-e-ekonomise-ne-informalitet/20%Monthly2019-04-23 08:39
https://www.informatat.com/rikthehen-reshjet-e-shiut-3/20%Monthly2019-04-23 06:52
https://www.informatat.com/kerkohen-mekanizma-per-ti-dhene-fund-dhunes-seksuale-ne-konflikte-rasti-i-kosoves/20%Monthly2019-04-22 13:46
https://www.informatat.com/berzh-rrit-investimet-ne-kosove-nga-52-ne-100-milione-euro/20%Monthly2019-04-22 13:44
https://www.informatat.com/shqiptari-u-gjet-i-vdekur-ne-burgun-e-greqise-cfare-u-tha-ne-raportin-mjekesor/20%Monthly2019-04-22 13:41
https://www.informatat.com/turqia-arreston-nente-persona-per-sulmin-ndaj-liderit-te-opozites/20%Monthly2019-04-22 13:39
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-davutoglu-kritikon-ashper-partine-e-erdoganit/20%Monthly2019-04-22 13:37
https://www.informatat.com/mesohet-arsyeja-e-krimit-ne-dardani/20%Monthly2019-04-23 06:54
https://www.informatat.com/nga-26-prilli-nderpritet-prodhimi-i-bankenotes-se-500-eurove/20%Monthly2019-04-22 11:53
https://www.informatat.com/demokrati-seth-moulton-behet-pjese-e-gares-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-04-22 11:50
https://www.informatat.com/kur-do-tu-njihen-patente-shoferet-kosovareve-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2019-04-23 07:04
https://www.informatat.com/protestuesit-sudaneze-nderpresin-marredheniet-me-keshillin-ushtarak/20%Monthly2019-04-22 11:43
https://www.informatat.com/publikohen-fotografi-nga-kampi-ku-jetonin-kosovaret-para-se-te-ktheheshin-nga-siria/20%Monthly2019-04-22 11:39
https://www.informatat.com/krejt-evropa-ne-telashe-prej-neser-edhe-kosova-ne-probleme-te-tilla/20%Monthly2019-04-22 11:37
https://www.informatat.com/thaci-njerezimi-sot-eshte-nje-prej-demtuesve-me-te-medhenj-te-tokes/20%Monthly2019-04-22 11:32
https://www.informatat.com/isis-feston-sulmin-qe-la-te-vdekur-290-persona-kunderpergjigjen-per-masakren-ne-zelande-te-re/20%Monthly2019-04-22 10:42
https://www.informatat.com/dyshohet-qe-sulmet-ne-sri-lanke-u-kryen-nga-nje-grup-islamik/20%Monthly2019-04-22 10:39
https://www.informatat.com/dita-e-tokes-fushate-per-mbrojtjen-e-mjedisit/20%Monthly2019-04-22 10:29
https://www.informatat.com/tifozet-hapin-peticionin-e1-cuditshem-kerkojne-burgosjen-e-futbollistit-shqiptar/20%Monthly2019-04-22 10:25
https://www.informatat.com/trajkoviq-presidenti-vuciq-po-e-pengon-hetimin-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-04-22 10:19
https://www.informatat.com/pd-nuk-ndalet-proteste-kombetare-me-11-maj/20%Monthly2019-04-22 10:16
https://www.informatat.com/galatasaray-apo-fenerbahce-pergjigjet-vedat-muriqi/20%Monthly2019-04-22 10:13
https://www.informatat.com/a-po-e-duan-gjermania-e-franca-oborr-te-vetin-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-23 06:57
https://www.informatat.com/bordi-i-up-se-eshte-politik-dhe-nuk-perfaqeson-interesat-e-studenteve/20%Monthly2019-04-22 10:03
https://www.informatat.com/proteste-masive-ne-marok-kerkohet-lirimi-i-aktivisteve-te-burgosur/20%Monthly2019-04-22 09:58
https://www.informatat.com/pirja-e-cajit-te-ngrohte-mund-tua-shkaktoje-kete-lloj-kanceri/20%Monthly2019-04-22 09:56
https://www.informatat.com/kerkesa-e-holandes-per-heqjen-e-vizave-bushati-nuk-ka-vend-per-panik/20%Monthly2019-04-22 09:52
https://www.informatat.com/demokratet-nuk-e-perjashtojne-opsionin-e-shkarkimit-te-trumpit/20%Monthly2019-04-22 09:50
https://www.informatat.com/nje-grindje-ne-boston-udheheqesit-shqiptare-qe-kerkonin-njohjen-e-amerikes/20%Monthly2019-04-22 09:46
https://www.informatat.com/shkup-zgjedhjet-presidenciale-drejt-balotazhit-reagon-kandidati-shqiptar/20%Monthly2019-04-22 09:45
https://www.informatat.com/rajoni-francez-ku-nuk-duan-te-perdoret-euroja/20%Monthly2019-04-22 09:44
https://www.informatat.com/kapen-144-kg-kokaine-ne-malte-nje-pjese-e-saj-do-shkonte-ne-durres/20%Monthly2019-04-22 09:42
https://www.informatat.com/protesta-e-radhes-pd-mbledh-kreret-e-degeve/20%Monthly2019-04-22 09:39
https://www.informatat.com/cfare-i-ndodh-trupit-nese-nuk-pini-alkool-per-28-dite/20%Monthly2019-04-22 09:36
https://www.informatat.com/propagandisti-i-beogradit-110-kosovaret-e-kthyer-nga-siria-jane-xhihadiste-dhe-do-ti-sulmojne-serbet/20%Monthly2019-04-22 13:33
https://www.informatat.com/u-gjeten-trupat-e-tre-alpinisteve-te-mbytur-nga-orteku-ne-kanada/20%Monthly2019-04-22 09:18
https://www.informatat.com/i-sapozgjedhuri-kryetar-i-pdk-se-ne-gjilan-punesonte-te-aferm-te-tij/20%Monthly2019-04-22 09:39
https://www.informatat.com/pornostarja-italiane-kandidon-per-eurodeputete/20%Monthly2019-04-22 09:11
https://www.informatat.com/mbi-52-perqind-e-gjermaneve-jetojne-ne-shtepi-me-qira/20%Monthly2019-04-22 09:09
https://www.informatat.com/gjermania-do-te-ndryshoje-ligjin-per-azil/20%Monthly2019-04-22 09:06
https://www.informatat.com/tre-femijet-e-njeriut-me-te-pasur-ne-danimarke-jane-mbytur-nga-bombardimet-ne-shri-lanka/20%Monthly2019-04-22 09:38
https://www.informatat.com/ushtria-amerikane-e-konfirmon-se-me-aeroplanet-e-saj-solli-110-kosovaret-nga-siria/20%Monthly2019-04-22 09:00
https://www.informatat.com/htc-mund-te-sjell-telefonin-e-tyre-5g-kete-vit/20%Monthly2019-04-22 08:48
https://www.informatat.com/qeveria-shqiptare-terhiqet-nga-marreveshja-me-turqit-rreth-aeroportit-te-vlores/20%Monthly2019-04-22 08:46
https://www.informatat.com/perfundon-numerimi-i-votave-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-22 08:39
https://www.informatat.com/masakra-e-sri-lankes-qeveria-kishte-informacion-mbi-sulmet/20%Monthly2019-04-22 08:34
https://www.informatat.com/zidane-benzema-eshte-qendersulmuesi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-04-22 09:44
https://www.informatat.com/me-pranim-ne-keshillin-e-evropes-kosova-rrezikon-falimentimin-financiar/20%Monthly2019-04-22 08:22
https://www.informatat.com/princi-william-akuzohet-per-tradhti-bashkeshortore/20%Monthly2019-04-22 08:19
https://www.informatat.com/cili-eshte-presidenti-me-i-paguar-ne-bote/20%Monthly2019-04-22 08:17
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne1-merdare-dhe-te-dheu-i-bardhe/20%Monthly2019-04-22 08:20
https://www.informatat.com/botes-i-mungojne-23-milione-vajza/20%Monthly2019-04-22 08:10
https://www.informatat.com/personi-me-i-vjeter-ne-planet-eshte-nje-gjyshe-japoneze/20%Monthly2019-04-22 08:08
https://www.informatat.com/lideret-boterore-reagojne-per-sulmet-ne-shri-lanka/20%Monthly2019-04-22 08:05
https://www.informatat.com/nje-kishe-thote-se-zbardhuesi-eshte-ilac-per-95-per-qind-te-semundjeve/20%Monthly2019-04-22 08:03
https://www.informatat.com/mediat-serbe-ne-takimin-e-berlinit-do-te-dihet-data-e-vazhdimit-te-dialogut/20%Monthly2019-04-22 11:47
https://www.informatat.com/mercedes-prezanton-modelet-a35-dhe-cla35-nga-seria-amg/20%Monthly2019-04-22 09:43
https://www.informatat.com/premtimi-qe-presidenti-i-ri-iu-beri-ukrainasve-nuk-do-tju-zhgenjej-kurre/20%Monthly2019-04-22 07:55
https://www.informatat.com/ish-shefi-i-kompanise-nissan-perballet-me-akuze-te-re/20%Monthly2019-04-22 07:53
https://www.informatat.com/si-e-shihni-veten/20%Monthly2019-04-22 07:51
https://www.informatat.com/serbia-paralajmeron-filmin-per-serbet-e-terrorizuar-ne-kosove/20%Monthly2019-04-22 07:46
https://www.informatat.com/17-te-vdekur-nga-rreshqitja-e-dheut/20%Monthly2019-04-22 07:40
https://www.informatat.com/6-shenja-qe-tregojne-qe-dicka-nuk-shkon-ne-trupin-e-nje-gruaje/20%Monthly2019-04-22 07:37
https://www.informatat.com/arrestohen-rreth-1-mije-protestues-ne-londer/20%Monthly2019-04-22 07:24
https://www.informatat.com/mbi-1-mije-inicidente-ne-shkolla-gjate-dy-viteve-te-fundit/20%Monthly2019-04-22 07:16
https://www.informatat.com/edhe-nje-deshtim-i-bordit-te-rtk-se/20%Monthly2019-04-22 10:08
https://www.informatat.com/i-kthyeri-nga-siria-atje-qendrova-ne-burg/20%Monthly2019-04-22 07:10
https://www.informatat.com/kerkohet-gjykate-speciale-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-04-22 07:04
https://www.informatat.com/mbi-25-mije-familje-kosovare-jetojne-vetem-me-ndihme-sociale/20%Monthly2019-04-22 07:02
https://www.informatat.com/blerim-reka-me-10-per-qind-detyron-balotazhin-pendarovski-siljanovska/20%Monthly2019-04-22 06:55
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-viktimave-ne-sri-lanka/20%Monthly2019-04-22 06:52
https://www.informatat.com/riintegrimi-i-veshtire-i-te-kthyerve-nga-siria/20%Monthly2019-04-22 09:32
https://www.informatat.com/listes-serbe-i-rrezikohet-certifikimi-per-zgjedhje/20%Monthly2019-04-22 08:00
https://www.informatat.com/rikthehen-reshjet-e-shiut-2/20%Monthly2019-04-22 06:42
https://www.informatat.com/ushtrimet-ua-zgjasin-jeten/20%Monthly2019-04-21 14:36
https://www.informatat.com/aksident-ne-levan-fier-2-te-plagosur/20%Monthly2019-04-21 14:32
https://www.informatat.com/si-po-e-humb-garen-poroshenko-perballe-nje-komediani/20%Monthly2019-04-21 14:29
https://www.informatat.com/a-do-te-nise-rrezimi-i-pan-it-nga-kryeprokurori/20%Monthly2019-04-21 14:24
https://www.informatat.com/keto-jane-veprat-te-cilat-dyshohet-se-i-kane-kryer-tre-te-kthyerit-nga-siria/20%Monthly2019-04-22 07:13
https://www.informatat.com/serish-ska-vend-per-xherdan-shaqirin/20%Monthly2019-04-21 14:08
https://www.informatat.com/walker-haradinaj-bie-pre-e-humoristeve-nga-moska/20%Monthly2019-04-22 06:50
https://www.informatat.com/per-kater-vjet-gati-nje-mije-zyrtare-u-sulmuan-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-04-21 13:59
https://www.informatat.com/evropa-nen-pushtetin-e-insekteve-rrezikohet-perhapja-e-semundjeve-tropikale/20%Monthly2019-04-21 13:52
https://www.informatat.com/kater-te-vrare-ne-sulmin-ndaj-stacionit-policor-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-04-21 13:48
https://www.informatat.com/ne-berlin-pa-ide-te-reja-gjeniale/20%Monthly2019-04-21 13:45
https://www.informatat.com/gjykata-ne-prishtine-vendos-per-4-luftetaret-e-kthyer-nga-siria/20%Monthly2019-04-21 13:38
https://www.informatat.com/paga-e-larte-pengese-per-kalimin-e-paul-pogba-ne-real-madrid/20%Monthly2019-04-21 13:29
https://www.informatat.com/perplasje-mes-pdk-se-ne-rahovec/20%Monthly2019-04-21 13:26
https://www.informatat.com/publikohen-fanellat-e-real-madridit-per-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2019-04-21 13:24
https://www.informatat.com/mbreteresha-elizabeth-feston-93-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2019-04-21 13:20
https://www.informatat.com/kush-eshte-imami-kosovar-qe-u-denua-me-10-vite-burgim-per-rekrutimin-e-te-rinjve-ne-siri/20%Monthly2019-04-21 13:17
https://www.informatat.com/sulmohet-me-grushte-lideri-i-opozites-turke/20%Monthly2019-04-21 13:10
https://www.informatat.com/daciq-serbia-ne-gjermani-nuk-do-te-leshoje-pe-rreth-kosoves/20%Monthly2019-04-21 13:04
https://www.informatat.com/coutinho-e-zbulon-arsyen-e-festimit-kontrovers-kunder-manchester-united/20%Monthly2019-04-21 12:55
https://www.informatat.com/nje-polic-i-plagosur-rende-dergohet-ne-qkuk/20%Monthly2019-04-21 12:51
https://www.informatat.com/heshtje-ne-prokurorine-e-shtetit-pas-akuzave-te-kurtit/20%Monthly2019-04-21 12:49
https://www.informatat.com/edhe-joduhanpiresit-mund-te-semuren-nga-kanceri-simptoma-e-pare-eshte-kjo-lloj-kolle/20%Monthly2019-04-21 12:45
https://www.informatat.com/ekstremistet-budiste-pergjakin-shri-lanken-me-te-krishtere/20%Monthly2019-04-21 12:43
https://www.informatat.com/gafa-e-trumpit-thote-se-u-vrane-138-milione-ne-shri-lanka/20%Monthly2019-04-21 12:41
https://www.informatat.com/kurti-te-premten-proteste-para-prokurorise/20%Monthly2019-04-22 06:46
https://www.informatat.com/lionel-messi-vazhdon-te-prije-ne-gare-per-kepucen-e-arte-ronaldo-mbetet-larg/20%Monthly2019-04-21 11:59
https://www.informatat.com/ambasadori-kosnett-uron-pashket/20%Monthly2019-04-21 14:21
https://www.informatat.com/autobusi-perplaset-me-range-roverin-policia-nis-hetimet/20%Monthly2019-04-21 11:52
https://www.informatat.com/hashashi-e-kokaina-vershojne-shkollat-per-dy-muaj-276-te-arrestuar/20%Monthly2019-04-21 11:48
https://www.informatat.com/zbulohet-sozia-e-mauro-icardit/20%Monthly2019-04-21 11:35
https://www.informatat.com/percarje-ne-degen-e-pdk-se-ne-gjilan-veseli-i-jep-perkrahje-te-akuzuarit-per-korrupsion/20%Monthly2019-04-21 11:30
https://www.informatat.com/lipjani-te-dielen-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-04-21 11:18
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-market-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-21 11:14
https://www.informatat.com/thaci-adem-demaci-ishte-dhe-do-te-mbetet-ndergjegjja-jone-kombetare/20%Monthly2019-04-21 10:56
https://www.informatat.com/rama-uron-pashket/20%Monthly2019-04-21 10:52
https://www.informatat.com/ja-sa-shqiptare-pritet-te-votojne-deri-ne-oren-1900/20%Monthly2019-04-21 10:49
https://www.informatat.com/shtepia-100-vjecare-ne-berat-kthehet-ne-bujtine/20%Monthly2019-04-21 10:47
https://www.informatat.com/kryeministri-kryeparlamentari-dhe-bik-u-heshtin-pas-kthimit-te-kosovareve-nga-siria/20%Monthly2019-04-21 14:03
https://www.informatat.com/aksident-ne-tomorr-humb-jeten-babai-i-tre-femijeve/20%Monthly2019-04-21 10:36
https://www.informatat.com/basha-nga-kisha-e-shna-ndout-zoti-ju-bashkofte-per-te-cliruar-shqiperine-nga-padrejtesite/20%Monthly2019-04-21 10:25
https://www.informatat.com/sulmuesi-i-shqiperise-denohet-nga-gjykata-skoceze/20%Monthly2019-04-21 10:22
https://www.informatat.com/albin-kurti-kujton-20-vjetorin-e-renies-se-isa-kastratit/20%Monthly2019-04-21 10:15
https://www.informatat.com/shri-lanka-goditet-nga-shperthimi-i-shtate/20%Monthly2019-04-21 10:04
https://www.informatat.com/reka-zgjedhjet-paralajmerim-per-nje-faqe-te-re-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-21 12:38
https://www.informatat.com/allegri-serie-a-synimi-kryesor-i-juventusit-edhe-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2019-04-21 09:54
https://www.informatat.com/gjendet-arka-e-shekullit-te-xiv-mahniten-nga-ajo-qe-gjejne-brenda/20%Monthly2019-04-21 09:53
https://www.informatat.com/kaq-kushton-avioni-luftarak-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-04-21 09:49
https://www.informatat.com/fbi-ja-arreston-liderin-e-grupit-te-armatosur-qe-i-ndalonte-imigrantet-ne-kufi/20%Monthly2019-04-21 09:47
https://www.informatat.com/ja-cili-ushtrim-djeg-me-se-shumti-kilograme-gjate-vetem-nje-dite/20%Monthly2019-04-21 09:45
https://www.informatat.com/me-qumesht-kunder-semundjeve-te-eshtrave/20%Monthly2019-04-21 09:42
https://www.informatat.com/fsheh-40-mije-euro-ne-furre-e-fejuara-ia-djeg-duke-bere-embelsire/20%Monthly2019-04-21 09:39
https://www.informatat.com/nese-vuani-nga-dhimbje-te-gjurit-shputes-apo-ijeve-ja-6-ushtrime-te-thjeshta-qe-ti-hiqni-qafe/20%Monthly2019-04-21 09:37
https://www.informatat.com/opozita-po-trillon-puna-smatet-me-numrin-e-drejtorive-thote-ahmeti/20%Monthly2019-04-21 09:35
https://www.informatat.com/papa-francesku-feston-pashket-nen-hijen-e-sulmit-te-pergjakshem-ne-sri-lanke/20%Monthly2019-04-21 09:32
https://www.informatat.com/lideret-e-botes-te-tmerruar-nga-sulmi-ne-shri-lanka/20%Monthly2019-04-21 09:30
https://www.informatat.com/edhe-sa-kohe-do-te-qendroje-ne-post-angela-merkel/20%Monthly2019-04-21 09:08
https://www.informatat.com/kercenim-i-rrejshem-per-bombe-ne-qendren-tregtare-ne-sarajeve/20%Monthly2019-04-21 09:06
https://www.informatat.com/ushtria-serbe-perdori-helme-luftarake-kunder-uck-se-ne-koshare/20%Monthly2019-04-21 11:55
https://www.informatat.com/nese-i-keni-keto-shenja-menjehere-shkoni-te-mjeku/20%Monthly2019-04-21 08:59
https://www.informatat.com/kufizimet-e-baterive-per-automobilat-elektrike/20%Monthly2019-04-21 08:57
https://www.informatat.com/femijet-qe-u-bene-njerezit-me-te-ligj-ne-histori/20%Monthly2019-04-21 08:54
https://www.informatat.com/veza-e-kuqe-e-pashkes-dhe-simbolika-e-saj/20%Monthly2019-04-21 08:52
https://www.informatat.com/tess-zbulon-planetin-me-madhesine-e-tokes/20%Monthly2019-04-21 08:50
https://www.informatat.com/pronaret-groposin-qenin-e-ngordhur-pas-dy-ditesh-ringjallet/20%Monthly2019-04-21 08:48
https://www.informatat.com/kicmari-eshte-turp-kthimi-i-kosovareve-nga-siria-seshte-kurrfare-suksesi/20%Monthly2019-04-21 08:46
https://www.informatat.com/murgeshat-qe-fitojne-1-milion-dollare-ne-vit-nga-shitja-e-kanabisit-2/20%Monthly2019-04-21 08:43
https://www.informatat.com/asnjehere-mos-tregoni-per-rrogen-qe-e-keni-kur-negocioni-per-nje-pune-te-re/20%Monthly2019-04-21 08:41
https://www.informatat.com/dhembe-te-bardhe-si-perla-vetem-per-tre-minuta-me-kete-metode/20%Monthly2019-04-21 08:39
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-peje-kater-persona-te-lenduar-nje-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-04-21 08:35
https://www.informatat.com/cka-i-shkakton-krimbat-e-zi-ne-fytyre-dhe-cilat-jane-menyrat-me-te-thjeshta-ti-largoni/20%Monthly2019-04-21 08:32
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-me-te-rrezikshme-ne-bote/20%Monthly2019-04-21 08:29
https://www.informatat.com/tri-menyra-natyrale-si-te-shperbeni-dhe-te-parandaloni-krijimin-e-gureve-ne-veshka/20%Monthly2019-04-21 08:26
https://www.informatat.com/vendoseni-nje-limon-te-prere-me-kripe-neper-dhoma-nuk-do-ta-besoni-cfare-ndodhe/20%Monthly2019-04-21 08:24
https://www.informatat.com/shperthejne-perleshjet-e-armatosura-ne-tripoli-te-libise/20%Monthly2019-04-21 08:21
https://www.informatat.com/ja-cfare-fshihet-pas-dates-tuaj-te-lindjes/20%Monthly2019-04-21 08:20
https://www.informatat.com/ja-se-cfare-ndodhe-kur-hudhren-dhe-mjaltin-i-hani-cdo-mengjes-kur-keni-stomakun-te-zbrazet/20%Monthly2019-04-21 08:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-20-vjecari-qe-i-dha-fund-jetes-para-dy-ditesh-ne-decan/20%Monthly2019-04-21 08:10
https://www.informatat.com/arifi-bashkimi-i-lugines-te-ndodhe-pa-shkembim-territoresh/20%Monthly2019-04-21 10:43
https://www.informatat.com/zejna-msh-ja-masa-ose-pergjegjesi-per-mungesen-e-barnave/20%Monthly2019-04-21 08:04
https://www.informatat.com/shenohet-rekord-70-vjecar-i-temperaturave-te-larta-ne-britani/20%Monthly2019-04-21 08:00
https://www.informatat.com/forca-te-shtuara-te-policise-ne-vendin-ku-po-qendrojne-kosovaret-e-kthyer-nga-siria/20%Monthly2019-04-21 07:58
https://www.informatat.com/vlore-forca-detare-shpeton-2-peshkatare/20%Monthly2019-04-21 07:54
https://www.informatat.com/kanceri-i-zorres-se-trashe-lloji-me-agresiv/20%Monthly2019-04-21 07:53
https://www.informatat.com/shkon-ne-137-numri-i-viktimave-te-shperthimeve-ne-sri-lanke/20%Monthly2019-04-21 07:51
https://www.informatat.com/sot-mbahen-zgjedhjet-ne-ukraine-pritet-qe-fitues-te-jete-nje-humorist/20%Monthly2019-04-21 07:30
https://www.informatat.com/ndricimi-publik-i-nje-rruge-pejes-i-kushton-rreth-50-mije-euro/20%Monthly2019-04-21 07:10
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-voton-presidentin-e-ri/20%Monthly2019-04-21 10:01
https://www.informatat.com/u-kthyen-110-kosovare-87-jane-ende-ne-siri/20%Monthly2019-04-21 09:02
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-qytetaret-per-pashket-katolike/20%Monthly2019-04-21 08:07
https://www.informatat.com/mot-me-diell-ne-kosove/20%Monthly2019-04-21 06:49
https://www.informatat.com/hoti-te-bejme-cdo-gje-per-integrimin-e-te-kthyerve-nga-siria/20%Monthly2019-04-20 16:03
https://www.informatat.com/2019nje-muaj-paraburgim-per-te-miturin-qe-u-kthye-mbreme-nga-siria/20%Monthly2019-04-20 16:00
https://www.informatat.com/a-konsumuat-droge-ne-videoklip-pergjigjet-cika-e-taynas/20%Monthly2019-04-20 15:58
https://www.informatat.com/murgeshat-qe-fitojne-1-milion-dollare-ne-vit-nga-shitja-e-kanabisit/20%Monthly2019-04-20 15:56
https://www.informatat.com/riatdhesimi-i-kosovareve-nga-siria-shba-shembull-per-te-tjeret/20%Monthly2019-04-21 07:07
https://www.informatat.com/insigne-kerkon-largimin-nga-napoli/20%Monthly2019-04-20 15:53
https://www.informatat.com/scotti-tregoi-harten-e-serbise-qe-eshte-ne-perdorimin-zyrtar-te-shba-se/20%Monthly2019-04-20 15:52
https://www.informatat.com/mark-gjonaj-shqiptaret-ne-mbare-boten-te-bojkotojne-produktet-serbe/20%Monthly2019-04-20 15:50
https://www.informatat.com/tagesspiegel-gjermania-kritika-mogherinit-se-po-e-mbeshtet-idene-e-shkembimit-te-territoreve-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-21 07:02
https://www.informatat.com/plani-sekret-per-kosoven-e-serbine-merkel-deshiron-ta-parandaloje-ate-ne-berlin/20%Monthly2019-04-21 06:52
https://www.informatat.com/lista-serbe-i-vetmi-subjekt-serb-qe-garon-ne-komunat-veriore/20%Monthly2019-04-19 14:53
https://www.informatat.com/crnobrnja-pas-iniciatives-se-merkelit-e-macronit-serbia-do-te-kthehet-nga-rusia-kosova-nga-shba-te/20%Monthly2019-04-19 14:44
https://www.informatat.com/lluka-fton-bizneset-te-behen-pjese-e-politikberjes/20%Monthly2019-04-19 14:25
https://www.informatat.com/ministri-hamza-priti-ne-takim-ambasadorin-e-frances-ne-kosove-didier-chabert/20%Monthly2019-04-19 14:22
https://www.informatat.com/ne-tirane-se-shpejti-vendoset-shtatorja-e-zahir-pajazitit/20%Monthly2019-04-19 14:20
https://www.informatat.com/mitrovica-dhe-skenderaj-pa-uje/20%Monthly2019-04-19 14:17
https://www.informatat.com/prokurori-rexhep-maqedonci-ngreh-aktakuze-per-nje-arme-loder/20%Monthly2019-04-19 14:15
https://www.informatat.com/hahn-shqiperia-situate-problematike-me-te-drejten-e-prones/20%Monthly2019-04-19 14:13
https://www.informatat.com/reka-mbyll-fushaten-te-ndalojme-eksodin-e-te-rinjve/20%Monthly2019-04-19 14:09
https://www.informatat.com/juventus-me-kontrate-te-re-per-kean/20%Monthly2019-04-19 13:58
https://www.informatat.com/dybala-deshiron-qe-te-mbetet-te-juventusi/20%Monthly2019-04-19 13:56
https://www.informatat.com/erdogan-me-propozim-konkret-per-te-permiresuar-raportet-me-shba-ne/20%Monthly2019-04-19 13:54
https://www.informatat.com/banka-boterore-me-projekt-140-milionesh-per-uljen-e-kostove-ne-tregti-dhe-transport-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-19 13:50
https://www.informatat.com/kfor-i-vazhdon-ushtrimet-gjithandej-vendit/20%Monthly2019-04-19 13:48
https://www.informatat.com/ismajli-ta-vazhdojme-trendin-e-viteve-te-fundit-pa-vdekje-nga-ethe-hemorragjike/20%Monthly2019-04-19 13:46
https://www.informatat.com/tabloidi-beogradas-shba-ja-i-ofron-serbise-veriun-e-kosoves-nese-ve-sanksione-ndaj-rusise/20%Monthly2019-04-19 13:42
https://www.informatat.com/meta-kthen-vettingun-ne-polici/20%Monthly2019-04-19 13:38
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-per-vdekjen-tragjike-te-6-vjecarit-nga-peja/20%Monthly2019-04-19 13:23
https://www.informatat.com/kryetari-i-prizrenit-dhe-ai-i-suharekes-ne-aksion-pastrimi/20%Monthly2019-04-19 13:17
https://www.informatat.com/ndertimtaria-dhe-gastronomia-prijne-ne-punesimin-joformal/20%Monthly2019-04-19 14:51
https://www.informatat.com/gashi-fondin-rinor-prej-1-milion-euro-po-e-jetesojme/20%Monthly2019-04-19 13:05
https://www.informatat.com/deshton-zgjedhja-e-drejtorit-te-rtk-se/20%Monthly2019-04-19 13:02
https://www.informatat.com/sa-me-shpejt-te-hani-aq-me-shume-probleme-i-shkaktoni-vetes/20%Monthly2019-04-19 12:59
https://www.informatat.com/kim-richards-behet-prape-gjyshe/20%Monthly2019-04-19 12:56
https://www.informatat.com/kosova-ktheu-tete-autobuse-me-serbe-qe-shkonin-ne-mitingun-e-vuciqit/20%Monthly2019-04-19 12:52
https://www.informatat.com/kerkohet-paraburgim-per-personin-i-cili-abuzoi-seksualisht-me-te-mituren/20%Monthly2019-04-19 12:49
https://www.informatat.com/recica-fton-punetoret-dhe-punedhenesit-te-respektojne-masat-e-sigurise-dhe-shendetit-ne-pune/20%Monthly2019-04-19 12:45
https://www.informatat.com/lekaj-nenshkruan-kontratat-tete-milione-256-mije-euro-per-dy-segmente-te-rruges-dollc-gjakove/20%Monthly2019-04-19 12:40
https://www.informatat.com/kesaj-jave-hena-roze-do-te-ndricoje-mesnaten/20%Monthly2019-04-19 12:37
https://www.informatat.com/identifikohet-virusi-i-semundjes-se-mistershme-qe-po-shkakton-paraliza-tek-femijet/20%Monthly2019-04-19 12:34
https://www.informatat.com/mick-jagger-paraqitet-publikisht-pas-operacionit-ne-zemer/20%Monthly2019-04-19 12:31
https://www.informatat.com/nis-puna-per-draftimin-e-ligjit-qe-ndeshkon-mohimin-e-krimeve-te-kryera-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-19 12:28
https://www.informatat.com/tre-arsye-pse-meshkujt-bezdisen-prej-jush/20%Monthly2019-04-19 12:26
https://www.informatat.com/e-padegjuar-burri-pret-gishtin-pasi-votoi-partine-e-gabuar/20%Monthly2019-04-19 12:22
https://www.informatat.com/shembet-kisha-gjate-meshes-se-pashkeve-13-te-vdekur/20%Monthly2019-04-19 12:20
https://www.informatat.com/lind-femija-i-dehur/20%Monthly2019-04-19 12:17
https://www.informatat.com/hoxhaj-ska-marreveshje-kosove-serbi-ne-berlin/20%Monthly2019-04-19 12:15
https://www.informatat.com/pas-debatit-ne-tv-ish-deputeti-ervin-salianji-godet-me-shpulle-deputetin-ralf-gjonin/20%Monthly2019-04-19 12:08
https://www.informatat.com/ne-sarande-mberrin-anija-e-madhe-me-2-360-turiste/20%Monthly2019-04-19 12:06
https://www.informatat.com/sipas-muratit-te-lb-se-keto-jane-arsyet-se-pse-blerim-reka-duhet-votuar-per-president/20%Monthly2019-04-19 12:03
https://www.informatat.com/suspendohet-zyrtari-i-sherbimit-korrektues-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-04-19 12:02
https://www.informatat.com/mustafa-perkujton-heroin-sali-cekaj/20%Monthly2019-04-19 12:00
https://www.informatat.com/ministri-gashi-po-e-jetesojme-fondin-rinor-prej-1-milion-euro/20%Monthly2019-04-19 13:09
https://www.informatat.com/haradinaj-te-renet-per-liri-jane-vlera-e-vetme-sublime-e-jona/20%Monthly2019-04-19 11:54
https://www.informatat.com/ministrja-zivic-merr-mbeshtetjen-e-unkt-se-per-zhvillimin-e-bujqesise/20%Monthly2019-04-19 11:51
https://www.informatat.com/anulimi-i-filmit-ruso-serb-ne-bujanoc-aktivizon-edhe-qeverine-e-serbise-permenden-masa/20%Monthly2019-04-19 11:11
https://www.informatat.com/reperi-i-famshem-u-kap-me-droge-dhe-arme-ne-kufi-fajeson-gps-per-arrestimin/20%Monthly2019-04-19 11:08
https://www.informatat.com/pasagjeret-do-te-peshohen-para-se-te-nise-fluturimi-ja-arsyeja/20%Monthly2019-04-19 11:07
https://www.informatat.com/qkuk-shpetohet-femija-i-kishin-mbetur-dy-kikirike-qe-bllokuan-mushkerine/20%Monthly2019-04-19 11:04
https://www.informatat.com/hiqni-dore-nga-mbushja-e-buzeve-ja-demet-serioze-qe-ju-shkaktojne/20%Monthly2019-04-19 10:58
https://www.informatat.com/scott-ligjeron-me-harta-te-serbise-pa-kosoven-tensione-ne-nje-shkolle-fillore/20%Monthly2019-04-19 10:48
https://www.informatat.com/lindi-258-gram-djali-me-i-vogel-ne-bote-shkon-ne-shtepi/20%Monthly2019-04-19 10:45
https://www.informatat.com/femija-e-meghan-markle-dhe-princ-harry-nuk-do-marre-titullin-mbreteror/20%Monthly2019-04-19 10:42
https://www.informatat.com/nick-jonas-dhe-priyanka-chopra-do-behen-prinder/20%Monthly2019-04-19 10:40
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-humb-dhembin-duke-ngrene-sandvic/20%Monthly2019-04-19 10:38
https://www.informatat.com/sbashk-koha-e-kercenimeve-ka-kaluar-mesim-te-shtunave-dhe-festave-nuk-do-te-kete/20%Monthly2019-04-19 13:41
https://www.informatat.com/pse-vdesim-per-embelsira-kur-jemi-te-stresuar/20%Monthly2019-04-19 10:26
https://www.informatat.com/ambasada-franceze-kosova-ka-ende-pune-per-te-bere-sa-i-perket-lirise-se-shtypit/20%Monthly2019-04-19 10:23
https://www.informatat.com/157601-2/20%Monthly2019-04-19 10:17
https://www.informatat.com/kdi-gjashte-vjet-pas-marreveshjes-kosova-dhe-serbia-larg-normalizimit-te-marredhenieve/20%Monthly2019-04-19 13:07
https://www.informatat.com/zhduken-ne-llogara-dy-turiste-belge/20%Monthly2019-04-19 10:09
https://www.informatat.com/haradinaj-kosoves-i-duhet-lufte-e-pakompromis-kunder-informalitetit/20%Monthly2019-04-19 12:15
https://www.informatat.com/opozita-e-re-ne-kuvendin-e-shqiperise-krijon-dy-grupe/20%Monthly2019-04-19 09:57
https://www.informatat.com/konfiskohen-bageti-dhe-mjete-pune-duke-u-kontrabanduar-nga-serbia/20%Monthly2019-04-19 09:53
https://www.informatat.com/rusia-kunder-shqiperise-se-madhe-do-asociacionin-e-komunave-serbe/20%Monthly2019-04-19 10:34
https://www.informatat.com/prizrenasi-theret-me-mjet-te-mprehte-nga-tre-veta/20%Monthly2019-04-19 09:45
https://www.informatat.com/hapet-festivali-olimpik-per-femijet-parafillore/20%Monthly2019-04-19 09:43
https://www.informatat.com/keqperdorohet-seksualisht-e-mitura-ne-prishtine-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-04-19 09:19
https://www.informatat.com/sot-mundesia-e-fundit-per-zgjedhjen-e-drejtorit-te-rtk-se/20%Monthly2019-04-19 09:17
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-burre-derisa-drejtonte-veturen-shkakton-aksident-zinxhiror/20%Monthly2019-04-19 09:14
https://www.informatat.com/austria-mbeshtet-themelimin-e-qendrave-te-testimit-elektronik-per-arsimin-parauniversitar/20%Monthly2019-04-19 09:08
https://www.informatat.com/daciq-nuk-e-pranojme-sovranitetin-e-dyfishte-ne-veri-sepse-duhet-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2019-04-19 09:05
https://www.informatat.com/ecjet-ne-mbremje-me-te-shendetshme-sesa-te-mengjeseve/20%Monthly2019-04-19 09:00
https://www.informatat.com/mjeket-jane-prane-nje-testi-per-femije-qe-paralajmeron-rreziqet-nga-obeziteti/20%Monthly2019-04-19 08:55
https://www.informatat.com/ish-i-dashuri-i-rita-ores-enderron-per-tu-bere-baba/20%Monthly2019-04-19 08:49
https://www.informatat.com/kompanise-pastrimi-i-bllokohet-xhirollogaria-per-shkak-te-borxheve/20%Monthly2019-04-19 08:45
https://www.informatat.com/kush-slegalizon-armet-ne-kete-periudhe-denohet-me-7500-euro-ose-deri-10-vjet-burgim/20%Monthly2019-04-19 08:41
https://www.informatat.com/policia-kontrollon-lokalet-e-nates-ne-kline-kapen-12-shtetase-te-huaja/20%Monthly2019-04-19 08:30
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-kampionin-e-karatese-enver-idrizin/20%Monthly2019-04-19 08:26
https://www.informatat.com/sarri-giroud-e-di-se-do-te-qendroje/20%Monthly2019-04-19 08:15
https://www.informatat.com/dzeko-i-thote-po-interit/20%Monthly2019-04-19 08:13
https://www.informatat.com/oconnell-nuk-pritet-ndonje-marreveshje-konkrete-per-kosoven-nga-takimi-i-29-prillit/20%Monthly2019-04-19 10:15
https://www.informatat.com/se-shpejti-helikoptere-black-hawk-per-forcat-ajrore/20%Monthly2019-04-19 08:05
https://www.informatat.com/kryeministri-i-libise-kritikon-heshtjen-e-aleateve-nderkombetare/20%Monthly2019-04-19 08:02
https://www.informatat.com/bizneset-italiane-dynden-ne-shqiperi-pas-shtrengimit-fiskal-atje/20%Monthly2019-04-19 08:00
https://www.informatat.com/kosova-perfiton-tri-licenca-ne-kongresin-global-te-ndermarresise-ne-bahrein/20%Monthly2019-04-19 07:58
https://www.informatat.com/anulohen-bisedimet-per-paqe-ne-afganistan/20%Monthly2019-04-19 07:56
https://www.informatat.com/mbeshtetesit-e-vuciqit-mblidhen-ne-beograd/20%Monthly2019-04-19 07:54
https://www.informatat.com/vote-per-akademiket-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-19 07:51
https://www.informatat.com/komunat-bene-107-shkelje-gjate-miratimit-te-akteve-ligjore/20%Monthly2019-04-19 07:49
https://www.informatat.com/vritet-nje-gazetare-ne-irlande-gjate-sulmeve-te-republikaneve-ndaj-policise/20%Monthly2019-04-19 07:46
https://www.informatat.com/roli-i-osbe-se-ne-veri-i-domosdoshem-per-shkak-te-rrethanave-politike/20%Monthly2019-04-19 07:44
https://www.informatat.com/keshilli-gjyqesor-i-kosoves-rrit-transparencen/20%Monthly2019-04-19 07:42
https://www.informatat.com/sovraniteti-i-dyfishte-refuzohet-edhe-ne-kosove-edhe-ne-serbi/20%Monthly2019-04-19 10:07
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-renia-e-heroit-sali-cekaj/20%Monthly2019-04-19 07:34
https://www.informatat.com/kosova-pa-mekanizma-per-hulumtimin-e-shkaqeve-te-aksidenteve/20%Monthly2019-04-19 07:32
https://www.informatat.com/vataj-politikanet-e-padijshem-me-nxiten-ti-rikthehem-politikes/20%Monthly2019-04-19 07:28
https://www.informatat.com/rikthehen-temperaturat-e-ngrohta-ne-kosove/20%Monthly2019-04-19 07:26
https://www.informatat.com/telefonata-nga-zvicra-ne-kosove-18-here-me-e-shtrenjte-se-ajo-ne-serbi/20%Monthly2019-04-19 07:25
https://www.informatat.com/pdk-vetevendosje-dhe-lista-serbe-ne-gare-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-19 07:23
https://www.informatat.com/nora-dhe-era-istrefi-publikojne-kengen-e-re/20%Monthly2019-04-19 07:22
https://www.informatat.com/daciq-serbia-asnjehere-si-ve-sanksione-rusise-pavaresisht-presionit/20%Monthly2019-04-19 07:22
https://www.informatat.com/bernabiq-nuk-pret-ndonje-zgjidhje-per-kosoven-ne-takimin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-19 07:19
https://www.informatat.com/gjyshja-e-6-vjecarit-nga-peja-ambulanca-u-vonua-dy-ore/20%Monthly2019-04-19 07:15
https://www.informatat.com/sot-protestojne-specialistet-e-stomatologjise/20%Monthly2019-04-19 07:12
https://www.informatat.com/51-aksidente-per-nje-dite-ne-kosove/20%Monthly2019-04-19 07:37
https://www.informatat.com/championsi-i-surprizave-fituan-kurajoja-dhe-loja-e-bukur/20%Monthly2019-04-19 07:06
https://www.informatat.com/bota-po-shkaterrohet-muret-po-vleresohen-me-shume-se-sa-vete-jeta-e-njerezve/20%Monthly2019-04-19 07:05
https://www.informatat.com/dy-turiste-belg-zhduken-ne-llogara-policia-ne-kerkim-prej-mbremjes-se-djeshme/20%Monthly2019-04-19 07:03
https://www.informatat.com/42-kg-ne-pese-muaj-me-dieten-ketogjenike/20%Monthly2019-04-19 07:01
https://www.informatat.com/irlande-vritet-nje-gazetare-policia-informacione-per-sulme-gjate-pashkes/20%Monthly2019-04-19 07:00
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-jashtezakonshme-ne-veri-keto-subjekte-marrin-pjese/20%Monthly2019-04-19 09:50
https://www.informatat.com/ultimatumi-se-heq-taksen/20%Monthly2019-04-19 08:06
https://www.informatat.com/franca-falenderon-kosoven-qe-e-mbeshteti-per-notre-dame/20%Monthly2019-04-18 20:16
https://www.informatat.com/studentet-e-juridikut-shkelqejne-ne-garen-per-te-drejten-nderkombetare-lene-prapa-top-universitete/20%Monthly2019-04-18 20:09
https://www.informatat.com/salah-grate-ne-egjipt-duhet-te-trajtohen-me-mire/20%Monthly2019-04-18 14:51
https://www.informatat.com/meteori-qe-ra-ne-toke-nga-nje-sistem-tjeter-diellor/20%Monthly2019-04-18 14:48
https://www.informatat.com/vleresohet-mbeshtetja-holandeze-per-sistemin-prokurorial/20%Monthly2019-04-18 14:47
https://www.informatat.com/trump-nuk-eshte-i-pafajshem-sipas-mueller-e-ka-penguar-drejtesine-ne-10-raste/20%Monthly2019-04-18 14:43
https://www.informatat.com/gashi-te-hartohet-nje-ligj-qe-perkon-me-kerkesat-e-te-rinjve/20%Monthly2019-04-18 14:42
https://www.informatat.com/vendimi-i-holandes-senatori-francez-i-njeanshem-sdo-kete-ndikim-tek-ke/20%Monthly2019-04-18 14:34
https://www.informatat.com/rruge-e-gjate-e-kthimit-ne-shtepi-te-familjareve-te-luftetareve-shqiptare-te-isis-it/20%Monthly2019-04-18 14:33
https://www.informatat.com/ministri-gashi-ne-decan-do-te-investojme-mbi-650-mije-euro-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-04-18 14:32
https://www.informatat.com/recica-qeverise-se-shpejti-ju-sjellim-per-miratim-propozimin-e-ri-per-page-minimale/20%Monthly2019-04-18 14:29
https://www.informatat.com/tanaskoviq-eshte-e-papranueshme-ti-kerkosh-serbise-te-mos-loboje-kunder-kosoves/20%Monthly2019-04-18 14:27
https://www.informatat.com/denohet-me-nje-vit-burgim-i-akuzuari-per-trafikim-me-qenie-njerezore/20%Monthly2019-04-18 14:24
https://www.informatat.com/politikani-katalonas-pro-pavaresise-mban-konference-shtypi-nga-burgu/20%Monthly2019-04-18 14:23
https://www.informatat.com/mos-e-merrni-kurre-nje-usb-qe-e-gjeni-ne-rruge/20%Monthly2019-04-18 14:20
https://www.informatat.com/haradinaj-takimi-i-berlinit-mundesi-per-avancimin-e-perpjekjeve-per-pajtimin-me-serbine/20%Monthly2019-04-18 14:14
https://www.informatat.com/zvicra-debon-kosovaren-mori-para-22-vjet-pa-punuar-asgje/20%Monthly2019-04-18 14:14
https://www.informatat.com/pse-ka-mallra-nga-serbia-ne-raftet-e-marketeve/20%Monthly2019-04-18 14:10
https://www.informatat.com/spitalet-ne-kosove-synojne-ti-ulin-vdekjet-nga-infarkti/20%Monthly2019-04-18 14:07
https://www.informatat.com/scott-zgjidhja-kosove-serbi-eshte-paraqitur-ne-letren-e-trumpit-ajo-eshte-njohja-e-ndersjelle/20%Monthly2019-04-18 14:07
https://www.informatat.com/gjobat-shkojne-deri-ne-5-mije-euro-por-lufterat-e-qenve-ne-kosove-nuk-po-ndalen/20%Monthly2019-04-18 14:05
https://www.informatat.com/jane-zbuluar-bakteret-qe-kontrollojne-intolerancen-ndaj-qumeshtit/20%Monthly2019-04-18 14:02
https://www.informatat.com/haradinajberzh-konfirmoi-perkrahjen-per-projektet-e-infrastruktures/20%Monthly2019-04-18 13:43
https://www.informatat.com/presidenti-meta-pret-ne-takim-kryetarin-e-komunitetit-mysliman-shqiptar-te-intensifikohen-perpjekjet-per-kthimin-e-pronave-dhe-kompensimin-e-tyre/20%Monthly2019-04-18 13:41
https://www.informatat.com/vuciq-per-sovranitetin-e-dyfishte-ne-veri-ska-asgje-nga-kjo-pune/20%Monthly2019-04-18 13:38
https://www.informatat.com/grabitja-ne-rinas-shkarkohet-drejtori-i-aviacionit-civil/20%Monthly2019-04-18 13:38
https://www.informatat.com/perfundon-faza-e-pare-e-seleksionimit-te-kandidateve-per-rekrute-te-fsk-se/20%Monthly2019-04-18 13:36
https://www.informatat.com/mogerini-shprehet-optimiste-per-hapjen-e-negociatave-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-18 13:35
https://www.informatat.com/haradinaj-per-koalicionin-nuk-tradhtoj-dike-pa-me-tradhtuar/20%Monthly2019-04-18 13:34
https://www.informatat.com/don-lush-gjergji-e-xhabir-hamiti-e-mbjellin-pemen-e-bashkejeteses/20%Monthly2019-04-18 13:33
https://www.informatat.com/eksploatimi-i-lypsareve/20%Monthly2019-04-18 13:28
https://www.informatat.com/hamza-ne-takim-me-presidentin-e-berzh-it-bashkepunimi-me-kosoven-do-te-thellohet/20%Monthly2019-04-18 13:22
https://www.informatat.com/shba-ja-dhe-gjermania-presion-serbise-per-te-ndale-fushaten-kunder-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2019-04-18 13:20
https://www.informatat.com/rreziku-nga-mishi-i-prishur-kosova-merr-masa-te-rrepta-ndaj-importit/20%Monthly2019-04-18 14:07
https://www.informatat.com/policia-kap-3-trafikantet-ne-tirane-u-sekuestrohen-cokollata-prej-111-kilesh/20%Monthly2019-04-18 13:05
https://www.informatat.com/policia-gjermane-kap-serbin-qe-fuste-shqiptare-ilegalisht-ne-gjermani/20%Monthly2019-04-18 13:00
https://www.informatat.com/messi-buze-arritjes-se-golit-te-600-te-ne-karriere-dhe-rekordit-te-peles/20%Monthly2019-04-18 12:57
https://www.informatat.com/aksident-ne-hyrje-te-pejes-ka-te-lenduar/20%Monthly2019-04-18 12:54
https://www.informatat.com/osbe-per-zgjedhjet-ne-shqiperi-problem-polarizimi-opozita-refuzon-te-coje-kandidatet-ne-kqz-dhe-kzaz-2/20%Monthly2019-04-18 12:51
https://www.informatat.com/opozita-ne-serbi-kerkon-shkarkimin-e-menjehershem-te-marko-gjuriqit/20%Monthly2019-04-18 12:39
https://www.informatat.com/shala-gjermania-partneri-kryesor-ekonomik-i-kosoves/20%Monthly2019-04-18 12:37
https://www.informatat.com/familja-dhe-shpresa-i-kerkon-shba-se-qe-ligji-per-specialen-te-plotesohet-edhe-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-04-18 12:34
https://www.informatat.com/ministri-gashi-te-hartohet-nje-ligj-qe-perkon-me-kerkesat-e-te-rinjve/20%Monthly2019-04-18 12:30
https://www.informatat.com/basha-tradhtohet-edhe-nga-3-aleate-4-te-tjere-marrin-mandatin-nga-kqz/20%Monthly2019-04-18 12:28
https://www.informatat.com/14-persona-nxirren-nga-autobusi-dhe-ekzekutohen-ne-pakistan/20%Monthly2019-04-18 12:24
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-istog-dy-te-arrestuar-e-kater-te-lenduar/20%Monthly2019-04-18 12:22
https://www.informatat.com/sudani-arreston-vellezerit-e-presidentit-te-rrezuar-i-akuzon-per-korrupsion/20%Monthly2019-04-18 12:19
https://www.informatat.com/gazetat-e-medha-italiane-ronaldo-largohet-nga-juventusi/20%Monthly2019-04-18 12:17
https://www.informatat.com/messi-i-kosoves-rrefimi-emocional-i-edon-zhegroves-per-mediumin-zviceran/20%Monthly2019-04-18 12:15
https://www.informatat.com/liria-e-medias-vokshi-kusht-i-panegociueshem-per-negociatat/20%Monthly2019-04-18 12:05
https://www.informatat.com/aeroporti-i-gjakoves-i-jepet-ne-shfrytezim-ministrise-se-mbrojtjes/20%Monthly2019-04-18 12:02
https://www.informatat.com/tahiri-bizneset-vendore-dhe-te-huaja-shume-shpejt-do-kene-nje-adrese-unike-te-drejtesise/20%Monthly2019-04-18 12:00
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-trumpit-zhvillon-bisedime-ne-moske/20%Monthly2019-04-18 11:54
https://www.informatat.com/nje-termet-6-balle-godet-tajvanin/20%Monthly2019-04-18 11:51
https://www.informatat.com/federata-shqiptare-e-futbollit-e-ben-kosoven-pjese-te-serbise/20%Monthly2019-04-18 11:48
https://www.informatat.com/conte-po-rikthehem/20%Monthly2019-04-18 11:46
https://www.informatat.com/rama-nuk-do-te-kete-rikthim-vizash-vendimi-i-holandes-politik/20%Monthly2019-04-18 11:43
https://www.informatat.com/bytyqi-interesimi-i-nxenesve-kah-shkollat-profesionale-eshte-lajm-i-mire-per-vendin/20%Monthly2019-04-18 11:39
https://www.informatat.com/federata-sindikale-e-ptk-se-stop-kontrates-korruptive/20%Monthly2019-04-18 12:04
https://www.informatat.com/osbe-per-zgjedhjet-ne-shqiperi-problem-polarizimi-opozita-refuzon-te-coje-kandidatet-ne-kqz-dhe-kzaz/20%Monthly2019-04-18 11:12
https://www.informatat.com/vv-raporti-financiar-i-qeverise-deshmi-e-keqperdorimeve-te-shumta/20%Monthly2019-04-18 11:07
https://www.informatat.com/filluan-punimet-ne-rrugen-gerlice-e-eperme-shterpce-brezovice/20%Monthly2019-04-18 11:03
https://www.informatat.com/basha-pd-hyn-ne-zgjedhje-por-me-kushte/20%Monthly2019-04-18 11:00
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-afer-gjysme-milion-euro-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-18 10:55
https://www.informatat.com/luca-jahier-integrimi-i-ballkanit-ne-be-sa-me-pare-qe-te-jete-e-mundur/20%Monthly2019-04-18 10:52
https://www.informatat.com/kurti-takon-vasfije-krasniqinnje-nga-krimet-me-te-renda-te-luftes-ne-kosove-jane-dhunimet-seksuale/20%Monthly2019-04-18 10:48
https://www.informatat.com/haradinaj-batalioni-atlantiku-tregimi-me-kuptimplote-per-luftetarin-shqiptar/20%Monthly2019-04-18 10:43
https://www.informatat.com/demshperblimet-e-luftes-greqia-i-kerkon-gjermanise-269-miliarde-euro/20%Monthly2019-04-18 10:41
https://www.informatat.com/scott-mesazh-serbeve-qe-mohojne-krimet-e-bera-ne-kosove-historia-nuk-mund-te-zhbehet/20%Monthly2019-04-18 10:41
https://www.informatat.com/publikohen-qindra-foto-te-reja-te-intervenimit-te-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2019-04-18 10:39
https://www.informatat.com/veseli-edhe-pas-dy-dekadash-serbia-po-tenton-ti-mohoje-masakrat-qe-i-ka-bere-ne-kosove/20%Monthly2019-04-18 10:36
https://www.informatat.com/astrit-patozi-uron-opoziten-e-re-me-kembe-te-mbarekauze-fantastike/20%Monthly2019-04-18 10:32
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-20-mije-euro-per-notre-damen/20%Monthly2019-04-18 13:25
https://www.informatat.com/mjaftojne-dy-ore-perpara-ekraneve-qe-femijet-tuaj-te-rrezikohen-nga-crregullime-serioze/20%Monthly2019-04-18 10:29
https://www.informatat.com/van-dijk-nuk-di-si-ta-ndal-messin/20%Monthly2019-04-18 10:26
https://www.informatat.com/the-new-york-times-gangsteri-shqiptar-ne-film-dhe-ne-jeten-reale/20%Monthly2019-04-18 10:24
https://www.informatat.com/metoda-me-e-shpejte-per-te-humbur-peshe-nevojitet-vetem-uje-mjalte-dhe-limon/20%Monthly2019-04-18 10:21
https://www.informatat.com/daciq-vuciqin-ne-berlin-e-presin-presione-per-kosoven/20%Monthly2019-04-18 10:19
https://www.informatat.com/sa-shume-duhet-te-ecni-cdo-dite-per-te-humbur-peshe-dhe-per-te-djegur-yndyre/20%Monthly2019-04-18 10:18
https://www.informatat.com/kendall-jenner-ndjehesha-keq-prane-motrave-te-mia-ato-kishin-vithe-dhe-gjokse-me-te-mira-se-une/20%Monthly2019-04-18 10:15
https://www.informatat.com/ismaili-tregon-per-procedurat-e-shpejta-te-trajtimit-te-semundjeve-te-zemres-per-cdo-kosovar/20%Monthly2019-04-18 10:16
https://www.informatat.com/ahmeti-veprat-korruptive-jane-bere-normale-ne-kosove/20%Monthly2019-04-18 13:16
https://www.informatat.com/bie-fasada-e-nderteses-ne-ulpiane/20%Monthly2019-04-18 10:04
https://www.informatat.com/haradinaj-merkelit-dhe-macronit-do-ti-them-qe-evropa-ia-ka-borxh-kosoves-vizat/20%Monthly2019-04-18 11:44
https://www.informatat.com/mediet-e-huaja-jehone-shqiperise-turistike/20%Monthly2019-04-18 09:59
https://www.informatat.com/crregullimi-qe-shokoi-dentistet-ne-iran/20%Monthly2019-04-18 09:58
https://www.informatat.com/ali-daci-kerkon-zbardhjen-e-masakres-ndaj-refugjateve-te-kosoves-ne-rozhaje/20%Monthly2019-04-18 09:54
https://www.informatat.com/djegia-e-notre-dame-reagon-fetullah-gulen/20%Monthly2019-04-18 09:45
https://www.informatat.com/ministri-serb-reagon-pasi-u-ndalua-te-shfaqet-ne-bujanovc-filmi-ruso-serb-per-haradinajn/20%Monthly2019-04-18 09:43
https://www.informatat.com/komisioni-pranon-nje-pjese-te-dokumentacionit-nga-telekomi/20%Monthly2019-04-18 09:40
https://www.informatat.com/vritet-me-arme-zjarri-aktori-bradley-welsh/20%Monthly2019-04-18 09:35
https://www.informatat.com/do-tju-habis-shuma-1marramendese-qe-eshte-mbledhur-per-dy-dite/20%Monthly2019-04-18 09:32
https://www.informatat.com/rasti-ndaj-te-akuzuarit-se-kercenoi-kryeministrin-haradinaj-do-te-kaloje-ne-departamentin-special/20%Monthly2019-04-18 09:23
https://www.informatat.com/vendimi-i-holandes-per-shqiperine-krijon-mjedis-negativ-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-04-18 09:20
https://www.informatat.com/vojisllav-sheshel-e-ka-gruan-nga-podujeva/20%Monthly2019-04-18 09:16
https://www.informatat.com/nderhyrjet-e-lira-estetike-tek-femrat-e-reja-shkaktojne-probleme-serioze/20%Monthly2019-04-18 09:13
https://www.informatat.com/shaqiri-mungoi-serish-per-liverpoolin-tifozet-e-kritikojne-kloppin/20%Monthly2019-04-18 09:06
https://www.informatat.com/adonis-tahiri-flet-per-taksite-ilegale-pazarin-ne-shesh-e-mbledhjen-e-mbeturinave-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-18 09:02
https://www.informatat.com/prej-6-muajsh-zvarritet-emerimi-i-drejtorit-te-agjencise-se-akreditimit/20%Monthly2019-04-18 08:51
https://www.informatat.com/nissan-gt-r-me-1100-kuajfuq-arrin-shpejtesine-prej-378km-h/20%Monthly2019-04-18 08:41
https://www.informatat.com/abazi-i-quan-trendafila-me-gjemba-prej-plastike-ish-bashkepartiaket/20%Monthly2019-04-18 08:39
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-ta-preni-lekuren-rreth-thonjve/20%Monthly2019-04-18 08:36
https://www.informatat.com/aksident-ne-prizren-dy-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-04-18 08:32
https://www.informatat.com/peshku-i-perdorur-per-sushi-mund-te-permbaje-bakterin-salmonella-13-te-semure/20%Monthly2019-04-18 08:30
https://www.informatat.com/a-keni-menduar-ndonjehere-per-kalorite-qe-digjni-kur-pastroni-shtepine/20%Monthly2019-04-18 08:28
https://www.informatat.com/shtohen-zerat-brenda-pdk-se-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-04-18 08:27
https://www.informatat.com/cka-duhet-te-hani-nese-keni-probleme-me-infeksion-urinar/20%Monthly2019-04-18 08:25
https://www.informatat.com/mishi-i-peshkut-zhvillon-trurin-dhe-syte-e-femijeve/20%Monthly2019-04-18 08:23
https://www.informatat.com/cka-pret-kosova-e-cka-serbia-nga-takimi-i-berlinit/20%Monthly2019-04-18 08:22
https://www.informatat.com/meshkuj-hani-mish-te-kuq/20%Monthly2019-04-18 08:21
https://www.informatat.com/lengu-magjik-pas-se-cilit-cmendet-hollivudi/20%Monthly2019-04-18 08:17
https://www.informatat.com/sot-dita-evropiane-e-te-drejtave-te-pacienteve/20%Monthly2019-04-18 08:14
https://www.informatat.com/terapite-alternative-te-kancerit-te-mira-apo-te-demshme/20%Monthly2019-04-18 08:13
https://www.informatat.com/veseli-duhet-ta-ndalim-korrupsionin-kemi-boll-politikane-te-korruptuar/20%Monthly2019-04-18 10:58
https://www.informatat.com/policia-e-new-york-ut-arreston-personin-qe-po-hynte-me-benzine-%e2%80%8b%e2%80%8bne-katedralen-e-shen-patrick/20%Monthly2019-04-18 08:04
https://www.informatat.com/trajkovic-po-bejne-ftese-per-te-me-qelluar/20%Monthly2019-04-18 08:02
https://www.informatat.com/mbahet-seanca-e-kuvendit-te-mitrovices-se-veriut/20%Monthly2019-04-18 07:59
https://www.informatat.com/fushe-kruje-shperthim-me-tritol-ne-nje-mobileri/20%Monthly2019-04-18 07:55
https://www.informatat.com/kosova-ne-vendin-e-75-per-lirine-e-shtypit/20%Monthly2019-04-18 07:52
https://www.informatat.com/shkencetaret-ringjallin-trurin-e-nje-derri-kater-ore-pas-ngordhjes-se-tij/20%Monthly2019-04-18 07:48
https://www.informatat.com/facebook-po-zhvillon-asistentin-dixhital-personal-deshiron-te-sfidoj-apple-amazon-dhe-google/20%Monthly2019-04-18 08:45
https://www.informatat.com/digjet-e-gjalle-pasi-raportoi-ne-polici-se-u-ngacmua-seksualisht-nga-drejtori/20%Monthly2019-04-18 07:42
https://www.informatat.com/krijohen-molekulatmashtruese-qe-ndalojne-rritjen-e-kancerit/20%Monthly2019-04-18 07:39
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-deshmoreve-te-prishtines/20%Monthly2019-04-18 07:36
https://www.informatat.com/kurti-kosova-ka-nevoje-per-zgjedhje-dhe-qeveri-te-re/20%Monthly2019-04-18 10:29
https://www.informatat.com/aksident-zingjiror-mes-10-veturash-ne-autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-04-18 07:34
https://www.informatat.com/mkrs-ndihmon-rahovecin-me-mbi-2-milione-euro/20%Monthly2019-04-18 07:32
https://www.informatat.com/vuciqpo-varroset-cdo-mundesi-per-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2019-04-18 07:29
https://www.informatat.com/akp-ja-2-5-milione-euro-per-permbylljen-e-procesit-te-likuidimit/20%Monthly2019-04-18 07:29
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria-pritet-ndarja-e-mjeteve-per-notre-dame/20%Monthly2019-04-18 07:27
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkoreja-e-veriut-teston-nje-arme-te-re-berthamore/20%Monthly2019-04-18 07:25
https://www.informatat.com/shqiperi-sot-opozita-interpelance-me-ministrin-e-brendshem/20%Monthly2019-04-18 07:22
https://www.informatat.com/proces-i-nderlikuar-deri-te-statusi-i-viktimes-se-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-04-18 07:19
https://www.informatat.com/partite-mohojne-se-po-bejne-fushate-por-jane-te-gatshme-per-zgjedhje/20%Monthly2019-04-18 10:03
https://www.informatat.com/punetoret-teknike-ndihen-te-mashtruar-nga-kryetari-ahmeti/20%Monthly2019-04-18 07:10
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-komisioni-hetimor-per-ptk-ne/20%Monthly2019-04-18 07:06
https://www.informatat.com/gjermania-ashperson-rregullat-e-debimit-te-te-huajve/20%Monthly2019-04-18 07:05
https://www.informatat.com/pal-lekaj-i-gatshem-ti-pergjigjet-prokurorise-per-53-milione-eurot/20%Monthly2019-04-18 08:05
https://www.informatat.com/thaci-e-haradinaj-nuk-koordinohen-per-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-18 07:34
https://www.informatat.com/asnje-indikacion-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2019-04-18 07:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-10/20%Monthly2019-04-18 06:47
https://www.informatat.com/dy-studente-italiane-denohen-me-27-milione-euro-per-ndezje-te-pyjeve/20%Monthly2019-04-17 14:49
https://www.informatat.com/zedhenesja-e-komisionit-europian-ska-kerkese-per-vizat/20%Monthly2019-04-17 14:44
https://www.informatat.com/bernabiq-heqja-e-taksave-minimumi-i-minimumit-per-vazhdim-te-dialogut/20%Monthly2019-04-17 14:40
https://www.informatat.com/mcallister-pret-qe-takimi-i-berlinit-te-kontribuoje-ne-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-04-18 07:01
https://www.informatat.com/cakaj-shkarkon-edhe-blerim-devollin-nga-pozita-e-konsullit-te-nderit-te-shqiperise-ne-kosove/20%Monthly2019-04-17 14:36
https://www.informatat.com/kallezim-penal-ndaj-ish-kryetarit-te-gjykates-ne-gjilanit/20%Monthly2019-04-17 14:35
https://www.informatat.com/ish-presidenti-i-peruse-qellon-veten-me-arme-para-arrestimit/20%Monthly2019-04-17 14:33
https://www.informatat.com/rekonstruimi-i-krimit-para-akademise-serbe-te-shkencave-e-artit/20%Monthly2019-04-17 14:33
https://www.informatat.com/rreth-180-te-vrare-e-800-te-lenduar-nga-luftimet-ne-libi/20%Monthly2019-04-17 14:19
https://www.informatat.com/prokuroria-po-merret-me-kallezimin-penal/20%Monthly2019-04-17 14:12
https://www.informatat.com/tusk-be-nuk-duhet-ta-braktise-anulimin-e-brexitit/20%Monthly2019-04-17 14:08
https://www.informatat.com/haradinaj-ekziston-nje-mafi-e-energjise-e-cila-ka-ble-qe-20-vjet-energji-prej-serbise/20%Monthly2019-04-18 06:55
https://www.informatat.com/tahiri-jemi-ne-fund-te-themelimit-te-departamentit-special/20%Monthly2019-04-17 14:01
https://www.informatat.com/mbillen-fidane-dhe-lule-ne-shkolla-te-ndryshme-te-kosoves/20%Monthly2019-04-17 13:55
https://www.informatat.com/konjufca-deri-ne-vitin-2043-1qytetareve-do-ti-del-kostoja-e-termocentralit-deri-6-miliarde-euro/20%Monthly2019-04-17 13:53
https://www.informatat.com/shqiperia-thote-se-holanda-e-paragjykon-sepse-kriminaliteti-shqiptar-atje-eshte-vetem-0-2-per-qind/20%Monthly2019-04-17 13:44
https://www.informatat.com/ambasadori-i-shqiperise-e-quan-thacin-gjarper-te-shtepise-per-shkak-te-kufijve/20%Monthly2019-04-17 13:35
https://www.informatat.com/me-ftese-te-eliot-engel-vasfije-krasniqi-rrefen-tmerrin-e-luftes-para-kongresit-amerikan/20%Monthly2019-04-17 13:30
https://www.informatat.com/150-pasagjere-te-zhdukur-ne-kongo-pas-fundosjes-se-varkes-ne-nje-liqen/20%Monthly2019-04-17 13:30
https://www.informatat.com/presidenti-i-berzh-it-chakrabarti-viziton-kosoven/20%Monthly2019-04-17 13:27
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-lidhje-me-isis-in-dyshohet-se-pergatisnin-sulm-terrorist/20%Monthly2019-04-17 13:27
https://www.informatat.com/ministri-lluka-termocentrali-kosova-e-re-do-te-plotesoje-nevojat-per-energji-elektrike/20%Monthly2019-04-17 13:19
https://www.informatat.com/gjashte-fshatra-i-kerkojne-keds-it-riparimin-e-rrjetit-elektrik-ne-ferizaj/20%Monthly2019-04-17 13:11
https://www.informatat.com/burg-per-presidentin-e-sudanit/20%Monthly2019-04-17 13:05
https://www.informatat.com/mustafa-tregon-per-donacionet-qe-fitoi-nga-partneret-nderkombetare/20%Monthly2019-04-17 13:01
https://www.informatat.com/anulohet-shfaqja-e-filmit-ruso-serb-ne-bujanoc-mund-te-shkaktoje-tensione/20%Monthly2019-04-17 12:55
https://www.informatat.com/neser-afati-i-fundit-vetem-nje-parti-aplikon-per-pjesemarrje-ne-zgjedhje-ne-veri/20%Monthly2019-04-17 12:52
https://www.informatat.com/valverde-e-komenton-eliminimin-e-ronaldos-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-04-17 12:47
https://www.informatat.com/murati-te-respektohet-parimi-etnik-me-rastin-e-vendosjes-se-kufijve/20%Monthly2019-04-17 12:33
https://www.informatat.com/deutsche-bank-rrezikon-kolapsin-pjese-e-skemes-se-pastrimit-te-parave-ruse/20%Monthly2019-04-17 12:29
https://www.informatat.com/qalaj-kemi-shkaterruar-grupe-kriminale-qe-kane-grabitur-e-qe-ishin-shume-te-organizuar/20%Monthly2019-04-17 12:27
https://www.informatat.com/der-standard-takimi-i-berlinit-do-te-gropose-planin-per-kembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-04-18 06:50
https://www.informatat.com/vazhdon-seria-e-preferuar-per-familjen-e-policeve/20%Monthly2019-04-17 12:09
https://www.informatat.com/diamanti-i-madh-blu-paraqitet-ne-botsuana/20%Monthly2019-04-17 12:06
https://www.informatat.com/zhegrova-dua-te-behem-lojtar-i-madh/20%Monthly2019-04-17 12:04
https://www.informatat.com/bajrami-akuzon-qeverine-per-marrje-te-10-ne-tender-haradinaj-thote-se-korrupsion-ka-pasur-ne-te-gjitha-qeverite/20%Monthly2019-04-17 14:37
https://www.informatat.com/tifozet-e-barces-ne-stadium-iu-gezuan-shume-golit-te-de-ligt-dhe-eliminimit-te-juves/20%Monthly2019-04-17 12:01
https://www.informatat.com/pse-nasa-deshiron-qe-ju-te-drejtoni-telefonin-tuaj-drejt-nje-peme/20%Monthly2019-04-17 11:58
https://www.informatat.com/gruaja-e-milloshevicit-vdiq-ne-spitalin-rus-te-kgb-se/20%Monthly2019-04-17 11:55
https://www.informatat.com/veliaj-bulevardi-i-ri-po-pengohet-nga-femije-te-llastuar-politikanesh/20%Monthly2019-04-17 11:52
https://www.informatat.com/hoti-kufijte-e-kosoves-jane-te-panegociueshem/20%Monthly2019-04-17 11:49
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-e-abuzimit-emocional-qe-njerezve-iu-duken-normale/20%Monthly2019-04-17 11:46
https://www.informatat.com/haradinaj-irinej-harroi-ti-inkurajoje-serbet-qe-ta-pranojne-bashkepunimin-qe-ofron-prishtina/20%Monthly2019-04-17 11:45
https://www.informatat.com/notre-dame-shqiperia-kontriubon-ne-rindertim-kjo-eshte-shifra-qe-do-dhuroje/20%Monthly2019-04-17 11:44
https://www.informatat.com/gjermania-do-ta-perserise-qendrimin-kunder-levizjes-se-kufijve/20%Monthly2019-04-17 11:42
https://www.informatat.com/rusia-kerkon-qe-shba-ja-dhe-be-ja-te-ndikojne-mbi-prishtinen/20%Monthly2019-04-17 11:25
https://www.informatat.com/terroristet-e-isis-it-festojne-djegien-e-katedrales-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 11:23
https://www.informatat.com/haradinaj-asnje-qeveri-qe-nga-viti-2011-nuk-ka-rritur-pagat-ne-sektorin-privat/20%Monthly2019-04-17 11:21
https://www.informatat.com/shenjat-se-trupit-tuaj-i-mungon-dicka-e-rendesishme/20%Monthly2019-04-17 11:18
https://www.informatat.com/rikuperoni-muskujt-me-leng-domateje/20%Monthly2019-04-17 11:15
https://www.informatat.com/abdixhiku-franca-ska-nevoje-per-parate-e-kosoves-qeveria-po-shitet-franquz/20%Monthly2019-04-17 11:10
https://www.informatat.com/dreshaj-i-quan-ndermarresit-pisa-thote-se-paga-minimale-duhet-te-jete-450-euro/20%Monthly2019-04-17 14:01
https://www.informatat.com/shkelen-dy-kembesore-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-17 10:56
https://www.informatat.com/ja-vitaminat-qe-duhen-perdorur-per-parandalimin-e-gripit/20%Monthly2019-04-17 10:52
https://www.informatat.com/ministri-gashi-projekti-per-revitalizim-ne-rrugen-marin-barleti-ne-prizren-hap-rruget-per-investime/20%Monthly2019-04-17 10:49
https://www.informatat.com/porsche-zbulon-rivalin-e-bmw-x6-e-mercedes-gle-coupe/20%Monthly2019-04-17 10:48
https://www.informatat.com/shkenca-i-zbulon-sekretet-per-nje-lidhje-te-suksesshme/20%Monthly2019-04-17 10:46
https://www.informatat.com/si-veprojne-njerezit-e-suksesshem-kur-nuk-u-pelqen-dikush/20%Monthly2019-04-17 10:40
https://www.informatat.com/perzieni-mjaltin-dhe-aspirinen-dhe-aplikojeni-ne-fytyre-rezultate-fantastike-pas-vetem-tri-oreve/20%Monthly2019-04-17 10:36
https://www.informatat.com/shkencetaret-konstatojne-qe-ekziston-shkaktari-perse-jeni-femijeror/20%Monthly2019-04-17 10:33
https://www.informatat.com/e-keni-problem-ta-lini-duhanin-mjafton-te-nuhatni-aroma-te-kenaqshme/20%Monthly2019-04-17 10:30
https://www.informatat.com/barnat-kunder-diabetit-zvogelojne-edhe-rrezikun-e-kesaj-semundje/20%Monthly2019-04-17 10:27
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-serb-ne-gracanice-sulmoi-seksualisht-dy-gra/20%Monthly2019-04-17 10:24
https://www.informatat.com/gruaja-e-rrah-burrin-e-ben-per-spital/20%Monthly2019-04-17 10:21
https://www.informatat.com/ahmeti-me-mire-te-ndahen-fonde-per-ndertimin-shtepive-te-rasteve-sociale-ne-kosove-se-per-notre-damen/20%Monthly2019-04-17 10:20
https://www.informatat.com/uganda-mund-ti-ofroje-azil-presidentit-te-rrezuar-sudanez-omar-bashir/20%Monthly2019-04-17 10:17
https://www.informatat.com/sipas-instat-it-shqiperia-vjet-kishte-1-2-milion-te-punesuar/20%Monthly2019-04-17 10:10
https://www.informatat.com/vetem-nje-pjese-e-sallamit-mjafton-te-prekeni-nga-ky-lloj-kanceri/20%Monthly2019-04-17 10:09
https://www.informatat.com/kandidati-per-ne-kushtetuese-ne-siten-e-vettingut/20%Monthly2019-04-17 10:04
https://www.informatat.com/thaciprapa-takimit-ne-berlin-nuk-ka-asnje-agjende-te-fshehte/20%Monthly2019-04-17 12:18
https://www.informatat.com/vuciq-e-putin-takohen-me-26-prill-ne-pekin/20%Monthly2019-04-17 09:51
https://www.informatat.com/zemaj-rritja-e-pagave-te-qeverise-e-ka-perkeqesuar-situaten/20%Monthly2019-04-17 09:49
https://www.informatat.com/basha-i-pergjigjet-akuzave-femijet-e-mi-nuk-jetojne-ne-holande/20%Monthly2019-04-17 09:46
https://www.informatat.com/veseli-ne-poklek-kurre-nuk-do-ti-falim-masakrat-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-04-17 09:39
https://www.informatat.com/apostolova-be-ja-mbetet-donatori-me-i-madh-ne-kosove/20%Monthly2019-04-17 09:37
https://www.informatat.com/franca-i-quan-skandaloze-shkrimet-ne-disa-media-serbe-per-zjarrin-ne-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 09:33
https://www.informatat.com/haradinajpaga-minimale-ne-sektorin-privat-kam-menduar-te-jete-239-euro/20%Monthly2019-04-17 09:31
https://www.informatat.com/ymeriharadinaj-te-marre-vendim-ta-rrise-pagen-minimale-ne-kosove/20%Monthly2019-04-17 09:19
https://www.informatat.com/hoxha-pa-ndihmen-e-donatoreve-te-jashtem-kosova-nuk-do-te-ishte-aty-ku-eshte-sot/20%Monthly2019-04-17 09:16
https://www.informatat.com/avni-arifi-fillon-punen-si-ambasador-ne-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2019-04-17 09:13
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-ndan-mjete-per-notre-damen/20%Monthly2019-04-17 09:03
https://www.informatat.com/kurti-falenderues-ndaj-turqise-per-rolin-e-saj-ne-nderhyrjen-e-nato-s/20%Monthly2019-04-17 09:02
https://www.informatat.com/dergutise-di-a-ka-qene-konjufca-ne-shik-ky-eshte-nje-debat-koti/20%Monthly2019-04-17 12:00
https://www.informatat.com/haradinaj-para-donatoreve-ne-mesojme-nga-gabimet-tona-mos-u-zhgenjeni/20%Monthly2019-04-17 11:05
https://www.informatat.com/erdhi-koha-per-president-shqiptar-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-04-17 08:26
https://www.informatat.com/daciq-i-pergjigjet-hahnit-korigjimi-i-kufijve-jo-se-pari-heqja-e-takses/20%Monthly2019-04-17 08:22
https://www.informatat.com/ka-vdekur-poeti-dhe-publicisti-abdyl-kadolli/20%Monthly2019-04-17 08:20
https://www.informatat.com/arrestohet-71-vjecari-me-100-akuza-per-perdhunim-te-femijeve/20%Monthly2019-04-17 08:16
https://www.informatat.com/mbetet-pa-furnizim-me-uje-nje-pjese-e-fushe-kosoves/20%Monthly2019-04-17 08:14
https://www.informatat.com/ne-prishtine-vazhdon-ekspozimi-i-produkteve-ushqimore-ne-rruge/20%Monthly2019-04-17 08:12
https://www.informatat.com/tatimi-ne-prone-komuna-e-prishtine-njofton-per-afatet-e-reja-per-pagesen-e-kesteve/20%Monthly2019-04-17 08:07
https://www.informatat.com/macron-brenda-ketyre-viteve-do-ta-ndertojme-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 08:05
https://www.informatat.com/burdushi-molliqajt-edhe-ti-ke-hajmali-ne-shtepi/20%Monthly2019-04-17 08:01
https://www.informatat.com/isufi-ideja-per-ndryshim-kufijsh-eshte-thirrje-per-lufte/20%Monthly2019-04-17 07:59
https://www.informatat.com/angelina-jolie-dhe-brad-pitt-nuk-jane-me-te-martuar-ligjerisht/20%Monthly2019-04-17 07:55
https://www.informatat.com/a-keni-sasi-te-ulet-te-hormonit-tiroid-keto-jane-rreziqet/20%Monthly2019-04-17 07:52
https://www.informatat.com/abazi-molliqaj-kushton-me-lire-se-serialet-turke-por-efektin-e-ka-te-njejte/20%Monthly2019-04-17 07:45
https://www.informatat.com/prej-sivjet-kusht-per-regjistrim-ne-master-e-doktorate-kursi-i-gjuheve-te-huaja/20%Monthly2019-04-17 07:41
https://www.informatat.com/proteste-para-komunes-se-prishtines/20%Monthly2019-04-17 07:38
https://www.informatat.com/thaci-per-masakrat-ne-kosove-edhe-pas-dy-dekadash-askush-nuk-u-ndeshkua-nga-drejtesia/20%Monthly2019-04-17 07:37
https://www.informatat.com/kuvendi-vazhdon-sot-seancen-plenare-haradinaj-ne-interpelance/20%Monthly2019-04-17 07:36
https://www.informatat.com/legjislatura-me-pasive-qe-nga-paslufta/20%Monthly2019-04-17 07:35
https://www.informatat.com/thacime-vuciqin-eshte-veshtire-te-negociohet-dhe-te-behet-dialog/20%Monthly2019-04-17 09:58
https://www.informatat.com/lendohen-kater-persona-njeri-nga-ta-ne-gjendje-me-te-rende/20%Monthly2019-04-17 07:31
https://www.informatat.com/sekreti-i-jennifer-lopez-per-rinine-e-perjetshme-eshte-i-thjeshte-shmang-keto-tri-gjera/20%Monthly2019-04-17 07:29
https://www.informatat.com/telefonet-iphone-5g-mund-te-arrijne-vitin-e-ardhshem-me-procesoret-nga-qualcomm/20%Monthly2019-04-17 07:26
https://www.informatat.com/1-5-milion-euro-tender-per-kontrollin-e-cilesise-se-rrugeve/20%Monthly2019-04-17 07:20
https://www.informatat.com/serbia-nuk-ndalet-me-provokimet-drecun-vjen-me-deklarate-qesharake/20%Monthly2019-04-17 07:17
https://www.informatat.com/statinet-nuk-japin-efekt-para-2-viteve/20%Monthly2019-04-17 07:13
https://www.informatat.com/ambasadori-francez-i-quan-skandaloze-raportimet-e-mediave-serbe-rreth-zjarrit-ne-notre-dame/20%Monthly2019-04-17 07:11
https://www.informatat.com/vendet-e-rajonit-me-epidemi-fruthi-kosova-e-paprekur-deri-me-tash/20%Monthly2019-04-17 08:56
https://www.informatat.com/rreth-1-mije-e-300-leje-pune-per-kosovaret-ne-kroaci/20%Monthly2019-04-17 08:29
https://www.informatat.com/perpjekja-franko-gjermane-per-ta-rinisur-dialogun/20%Monthly2019-04-17 07:34
https://www.informatat.com/be-ja-rindez-luften-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-04-17 07:04
https://www.informatat.com/sot-mot-i-ngrohte/20%Monthly2019-04-17 06:49
https://www.informatat.com/erdogan-zjarri-ne-notre-dame-na-ka-merzitur-thellesisht/20%Monthly2019-04-16 14:54
https://www.informatat.com/ardiana-bunjaku-1-vit-jashteligjshem-ne-bordin-e-up-se/20%Monthly2019-04-16 14:53
https://www.informatat.com/krasniqi-hotit-ejani-ta-bejme-nje-strategji-per-rrezimin-e-qeverise-do-ta-shihni-rezultatin/20%Monthly2019-04-17 06:57
https://www.informatat.com/u-konstituua-grupi-i-deputeteve-te-gjelber-te-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2019-04-16 14:46
https://www.informatat.com/numri-i-sakte-i-punetoreve-te-lojerave-te-fatit-qe-do-te-mbesin-pa-pune-ne-kosove/20%Monthly2019-04-16 14:44
https://www.informatat.com/reka-eshte-koha-qe-maqedonia-e-veriut-ta-zgjedhe-nje-president-shqiptar/20%Monthly2019-04-16 14:43
https://www.informatat.com/17-vjet-burgim-per-te-akuzuarin-per-shtytje-ne-vrasje-te-rende/20%Monthly2019-04-16 14:40
https://www.informatat.com/shteti-ska-certifikata-komunat-huazojne-tek-njera-tjetra/20%Monthly2019-04-16 14:36
https://www.informatat.com/agjencise-kunder-korrupsion-do-ti-ndryshohet-emri/20%Monthly2019-04-16 14:32
https://www.informatat.com/masht-deklarohet-pas-takimit-me-sbashk-un-rreth-kompensimit-te-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-04-16 14:32
https://www.informatat.com/okb-e-le-jashte-kosoven-ne-raportin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-ne-luftera/20%Monthly2019-04-16 14:26
https://www.informatat.com/kqz-emeroi-anetaret-e-komisioneve-komunale-te-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2019-04-16 14:20
https://www.informatat.com/hoti-sikur-psd-te-qendronte-me-opoziten-sot-do-te-kishim-qeveri-te-re/20%Monthly2019-04-17 06:53
https://www.informatat.com/futbollisti-kosovar-ne-mesin-e-me-te-shtrenjteve-ne-shtetin-aziatik/20%Monthly2019-04-16 14:16
https://www.informatat.com/policia-britanike-arreston-113-aktiviste-qe-protestuan-per-klimen/20%Monthly2019-04-16 14:12
https://www.informatat.com/rastet-e-fruthit-ne-shba-shenojne-rritje-per-20-per-qind-brenda-nje-jave/20%Monthly2019-04-16 14:09
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-artikujve-baze-arsye-edhe-taksa/20%Monthly2019-04-16 14:08
https://www.informatat.com/nuk-ka-epidemi-te-fruthit-ne-kosove/20%Monthly2019-04-16 14:06
https://www.informatat.com/atk-dhe-avokatura-shteterorenenshkruajne-marreveshje-bashkepunimi/20%Monthly2019-04-16 14:04
https://www.informatat.com/holanda-voton-per-rikthimin-e-vizave-me-shqiperine-be-firmen-e-fundit/20%Monthly2019-04-16 14:01
https://www.informatat.com/neser-vazhdimi-i-seances-plenare/20%Monthly2019-04-16 14:01
https://www.informatat.com/tarifat-e-rregulluara-te-energjise-elektrike-do-te-mbesin-te-njejta-per-vitin-tarifor-2019/20%Monthly2019-04-16 13:58
https://www.informatat.com/nuredin-lushtaku-tregon-se-a-do-ta-sfidoje-sami-lushtakun/20%Monthly2019-04-16 13:57
https://www.informatat.com/qkuk-i-shpetohet-jeta-foshnjes-1-muajshe/20%Monthly2019-04-16 13:55
https://www.informatat.com/batalioni-atlantiku-meta-vlereson-perpjekjet-e-tyre-ne-20-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2019-04-16 13:53
https://www.informatat.com/77-zyrtare-publik-nuk-e-deklaruan-pasurine-e-tyre/20%Monthly2019-04-16 13:43
https://www.informatat.com/me-14-euro-ne-muaj-te-gjashte-linjat-e-trafikut-urban-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-04-16 13:38
https://www.informatat.com/karikaturat-me-te-gjetura-per-zjarrin-ne-katedralen-notre-dame/20%Monthly2019-04-16 13:33
https://www.informatat.com/deputetet-serbe-vendosin-kushte-per-te-marre-pjese-ne-seancen-per-kosoven/20%Monthly2019-04-17 06:51
https://www.informatat.com/kaq-para-u-dhuruan-per-ta-rindertuar-katedralen/20%Monthly2019-04-16 13:18
https://www.informatat.com/ne-diten-e-shkolles-ne-arllat-ministri-bytyqi-peruroi-fushen-e-sporteve/20%Monthly2019-04-16 13:14
https://www.informatat.com/rama-ne-katar-theksi-te-bashkepunimi-ne-turizem-dhe-infrastrukture/20%Monthly2019-04-16 13:11
https://www.informatat.com/zenka-kosova-eshte-lidere-ne-ballkan-per-nivelin-e-te-drejtave-te-pakicave/20%Monthly2019-04-16 14:49
https://www.informatat.com/presidenti-katalanas-blindon-yjet-messi-eshte-vet-barcelona/20%Monthly2019-04-16 12:59
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-shpall-zyrtarisht-epidemi-fruthi-ne-mbare-vendin/20%Monthly2019-04-16 12:56
https://www.informatat.com/rusia-denon-me-14-vjet-burgim-norvegjezin-e-akuzuar-per-spiunazh/20%Monthly2019-04-16 12:47
https://www.informatat.com/vuciq-do-te-bisedoje-me-putinin-teme-diskutimi-situata-ne-rajon/20%Monthly2019-04-16 12:40
https://www.informatat.com/keshtu-duket-sot-katedralja-notre-dame-qe-u-dogj-mbreme/20%Monthly2019-04-16 12:36
https://www.informatat.com/bota-po-kerkon-babain-dhe-vajzen-qe-dje-po-loznin-para-notre-dame/20%Monthly2019-04-16 12:30
https://www.informatat.com/golat-me-te-mire-te-messit-e-ronaldos-ne-cerekfinalet-e-championsit/20%Monthly2019-04-16 12:25
https://www.informatat.com/shperthen-kaos-ne-danimarke-politikani-anti-islam-gjuan-kuranin-ne-toke/20%Monthly2019-04-16 12:23
https://www.informatat.com/publikohet-vaktia-e-ramazanit/20%Monthly2019-04-16 12:20
https://www.informatat.com/arrestohet-grupi-i-grabitesve-ne-ferizaj/20%Monthly2019-04-16 12:16
https://www.informatat.com/behrami-ngrit-kallezim-penal-thote-se-naim-ternava-ka-vjedhur-300-mije-marka/20%Monthly2019-04-16 12:14
https://www.informatat.com/institucionet-shteterore-nuk-e-dine-vendndodhjen-e-femijeve-te-valbona-markut-qe-u-vra-nga-burri/20%Monthly2019-04-16 12:11
https://www.informatat.com/komuna-me-vendim-te-ri-taksive-te-qyteteve-tjera-u-ndalohet-operimi-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-16 11:56
https://www.informatat.com/veliaj-me-fqinjet-drejt-be-se/20%Monthly2019-04-16 11:45
https://www.informatat.com/rruge-te-reja-dhune-dhe-vdekje-ne-itinerarin-ballkanik-te-refugjateve/20%Monthly2019-04-16 11:40
https://www.informatat.com/lekaj-rrugen-e-nisur-nga-uck-ja-per-nje-kosove-te-pacenuar-do-ta-shtyjme-perpara/20%Monthly2019-04-16 11:36
https://www.informatat.com/roli-i-grave-kyc-ne-arritjen-e-zhvillimit-te-qendrueshem-ekonomik/20%Monthly2019-04-16 11:34
https://www.informatat.com/hoxha-zbatimi-i-msa-se-duhet-te-dinamizohet/20%Monthly2019-04-16 11:32
https://www.informatat.com/matoshi-kryeqytetit-shume-shpejt-me-harte-zonale/20%Monthly2019-04-16 11:29
https://www.informatat.com/perurohet-fusha-sportive-ne-kacanik/20%Monthly2019-04-16 11:26
https://www.informatat.com/sprtk-e-shqetesuar-me-menyren-si-po-tentohet-te-zgjidhet-drejtori-i-rtk-se/20%Monthly2019-04-16 11:21
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-do-te-lejojme-qe-te-preken-kufijte-as-te-ndahet-kosova/20%Monthly2019-04-16 14:17
https://www.informatat.com/kriza-politike-osbe-po-tentojme-me-cdo-forme-qe-te-kete-bisedime/20%Monthly2019-04-16 11:11
https://www.informatat.com/denohet-me-gjobe-i-akuzuari-qe-pranoi-se-kishte-tentuar-te-udhetonte-me-pasaporte-false/20%Monthly2019-04-16 11:08
https://www.informatat.com/veseli-te-behemi-bashke-pozite-e-opozite-per-ta-perfunduar-ceshtjen-me-serbine/20%Monthly2019-04-16 13:27
https://www.informatat.com/gjykata-evropiane-denon-turqine/20%Monthly2019-04-16 10:46
https://www.informatat.com/perse-femijet-duhet-te-ekspozohen-me-shume-ne-mikrobe/20%Monthly2019-04-16 10:43
https://www.informatat.com/si-ti-vereni-narcisistet-mjafton-tua-shikoni-vetullat/20%Monthly2019-04-16 10:40
https://www.informatat.com/si-ta-reduktoni-kortizolin-ne-trup/20%Monthly2019-04-16 10:36
https://www.informatat.com/dy-te-dyshuar-te-rinj-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviq-jane-pjese-e-krimit-ne-veri/20%Monthly2019-04-16 10:33
https://www.informatat.com/haradinaj-ben-homazhe-tek-shtatorja-e-vellait-te-tij-shkelzen-haradinaj/20%Monthly2019-04-16 10:30
https://www.informatat.com/patriarku-irinej-sot-shkon-ne-veri/20%Monthly2019-04-16 10:23
https://www.informatat.com/sipas-novostit-veteranet-kroate-stervitin-oficeret-shqiptare-per-aksione-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-04-16 10:23
https://www.informatat.com/komuna-nuk-e-di-se-kush-po-i-vendos-flamujt-ne-sheshin-e-prishtines/20%Monthly2019-04-16 10:20
https://www.informatat.com/cekia-dhe-kosova-me-marreveshje-ne-fushen-e-auditimit/20%Monthly2019-04-16 10:19
https://www.informatat.com/gent-cakaj-shkarkon-rrahim-pacollin-nga-pozita-e-konsullit-te-nderit-te-shqiperise-ne-kosove/20%Monthly2019-04-16 10:15
https://www.informatat.com/sami-lushtaku-konfirmon-i-futet-gares-per-kryetar-te-pdk-se-ne-skenderaj/20%Monthly2019-04-16 10:11
https://www.informatat.com/kosnett-mirepret-vendimin-e-kuvendit-per-ndryshimin-e-ligjit-te-organizatave-joqeveritare/20%Monthly2019-04-16 13:03
https://www.informatat.com/oneplus-nuk-do-te-sjelle-telefonin-e-palosshem-ne-te-ardhmen-e-afert/20%Monthly2019-04-16 10:07
https://www.informatat.com/zjarri-ne-notredame-mallkim-per-francen-qe-e-njohu-kosoven-bieber-i-cileson-raportime-te-peshtira/20%Monthly2019-04-16 10:04
https://www.informatat.com/vetevendosja-dhe-psd-ja-ende-duan-te-hetohet-shik-u/20%Monthly2019-04-16 10:02
https://www.informatat.com/klubi-anglez-nuk-do-te-paguaje-asnje-cent-per-transferimin-e-emiliano-salas/20%Monthly2019-04-16 09:56
https://www.informatat.com/mitet-e-gjumit-qe-po-ju-demtojne-shendetin/20%Monthly2019-04-16 09:51
https://www.informatat.com/obsh-rastet-e-fruthit-u-trefishuan-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-04-16 09:39
https://www.informatat.com/hulya-avsar-ende-mbetet-ikone-e-bukurise-ne-turqi/20%Monthly2019-04-16 09:36
https://www.informatat.com/pamjet-historike-te-katedrales-notre-dame-qe-deshmojne-te-kaluaren-e-saj-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-04-16 09:31
https://www.informatat.com/ky-produkt-mund-te-kontrolloje-sasine-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2019-04-16 09:26
https://www.informatat.com/ldk-dialogu-nuk-duhet-te-vazhdoje-pa-shkuar-vendi-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-16 09:24
https://www.informatat.com/thauvin-gjithnje-e-me-afer-milanit/20%Monthly2019-04-16 09:20
https://www.informatat.com/mohimi-i-krimeve-gjate-luftes-shihet-si-fyerje-ndaj-viktimave/20%Monthly2019-04-16 11:17
https://www.informatat.com/unitedi-kthen-syte-kah-dembele/20%Monthly2019-04-16 09:14
https://www.informatat.com/ushqimet-me-te-mira-per-te-ngrene-ne-mengjes-2/20%Monthly2019-04-16 09:41
https://www.informatat.com/miliarda-njerez-kane-shikuar-episodin-e-pare-te-game-of-thrones/20%Monthly2019-04-16 09:06
https://www.informatat.com/kukan-kritika-mogherinit-be-mangesi-gjate-dialogut-prishtine-beograd/20%Monthly2019-04-16 10:48
https://www.informatat.com/vidhet-sistemi-i-sigurise-ne-memorialin-ibrahim-rugova-ne-istog/20%Monthly2019-04-16 08:58
https://www.informatat.com/a-ia-vlen-te-injektojme-vitamina-artificiale-ne-trupin-tone/20%Monthly2019-04-16 08:46
https://www.informatat.com/48-ore-ndalim-per-babane-qe-plagosi-djalin-e-tij/20%Monthly2019-04-16 08:44
https://www.informatat.com/muhaxheri-merr-cmimin-urdheri-i-misionarit-te-paqes-martin-luther-king/20%Monthly2019-04-16 08:42
https://www.informatat.com/bebes-kurre-mos-i-jepni-mish-pa-perime/20%Monthly2019-04-16 08:28
https://www.informatat.com/cila-eshte-koha-me-e-mire-per-aktivitet-fizik/20%Monthly2019-04-16 08:23
https://www.informatat.com/facebook-mund-te-bashkoje-news-feed-dhe-stories-ne-nje-format-te-vetem/20%Monthly2019-04-16 08:22
https://www.informatat.com/gjashte-shenja-te-cilat-na-paralajmerojne-qe-menjehere-duhet-ta-ndryshojme-ushqimin/20%Monthly2019-04-16 08:18
https://www.informatat.com/zbulohet-origjina-e-ndertuesve-te-stonehenge/20%Monthly2019-04-16 08:15
https://www.informatat.com/veseli-shpresojme-qe-te-shpetohet-notre-dame/20%Monthly2019-04-16 08:13
https://www.informatat.com/volkswagen-prezanton-kamioncinen-pickup/20%Monthly2019-04-16 08:12
https://www.informatat.com/personave-qe-perdorin-kanabis-iu-duhet-doze-me-e-madhe-e-qetesuesve-gjate-trajtimeve/20%Monthly2019-04-16 08:09
https://www.informatat.com/deimel-mogherini-kunder-bisedimeve-te-fshehta-thaci-vuciq/20%Monthly2019-04-16 10:08
https://www.informatat.com/elbasan-digjen-dy-makina-prane-drejtorise-se-policise/20%Monthly2019-04-16 08:04
https://www.informatat.com/shqyrtohet-programi-kombetar-per-zbatimin-e-msa-se-aktuale/20%Monthly2019-04-16 08:04
https://www.informatat.com/ne-kete-pranvere-ne-kosove-mbillen-110-mije-hektare-punet-kane-filluar/20%Monthly2019-04-16 07:56
https://www.informatat.com/vrasja-e-studentes-greke-shqiptari-thyen-heshtjen-nga-burgu/20%Monthly2019-04-16 07:50
https://www.informatat.com/diskutohet-per-situaten-e-sigurise-ne-pune/20%Monthly2019-04-16 07:47
https://www.informatat.com/miliarderi-francez-ofron-100-milione-euro-per-ta-rindertuar-katedralen-notre-dame/20%Monthly2019-04-16 07:45
https://www.informatat.com/madonna-rikthehet-me-nje-album-te-ri/20%Monthly2019-04-16 07:43
https://www.informatat.com/sa-here-ne-jave-duhen-lare-floket-qe-te-jene-te-shendetshem/20%Monthly2019-04-16 07:38
https://www.informatat.com/pushimi-i-lehonise-lihet-jashte-projektligjit-per-pune/20%Monthly2019-04-16 07:33
https://www.informatat.com/te-biesh-pre-e-mashtrimeve-telefonike-shenje-e-hershme-e-demences/20%Monthly2019-04-16 07:31
https://www.informatat.com/veseli-lavdia-e-perjetshme-do-te-qendroje-mbi-emrin-e-shkelzenit/20%Monthly2019-04-16 07:28
https://www.informatat.com/babai-plagos-me-arme-djalin-e-tij-ne-ferizaj/20%Monthly2019-04-16 08:06
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-vizat-hahn-per-taksen/20%Monthly2019-04-16 09:17
https://www.informatat.com/vuciq-bisedimet-ne-berlin-nuk-kane-te-bejne-fare-me-ndonje-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2019-04-16 07:20
https://www.informatat.com/merr-flake-edhe-xhamia-al-aksa-ne-jerusalem-ne-te-njejten-kohe-me-katedralen-ne-paris/20%Monthly2019-04-16 07:18
https://www.informatat.com/pse-deshtoi-votimi-i-drejtorit-te-rtk-se/20%Monthly2019-04-16 07:16
https://www.informatat.com/shpeton-struktura-e-notre-dame-macron-do-ta-rindertojme-katedralen/20%Monthly2019-04-16 07:11
https://www.informatat.com/inspektorati-ndali-21-transportues-ilegale-ne-diten-e-pare-te-aksionit/20%Monthly2019-04-16 07:09
https://www.informatat.com/aparati-per-diagnostikimin-e-leukemise-ka-gjashte-vjet-qe-nuk-funksionalizohet/20%Monthly2019-04-16 07:05
https://www.informatat.com/serbia-kushtezon-investimet-me-vota-per-listen-serbe/20%Monthly2019-04-16 06:53
https://www.informatat.com/kosova-pushton-ekonomikisht-serbine/20%Monthly2019-04-16 09:02
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-dhe-me-diell/20%Monthly2019-04-16 06:47
https://www.informatat.com/perfundon-seanca-e-kuvendit-te-merkuren-haradinaj-ne-interpelance/20%Monthly2019-04-16 07:28
https://www.informatat.com/u-dogj-per-nje-dite-por-u-deshen-shekuj-qe-te-ndertohej-katedralja-e-notre-damit/20%Monthly2019-04-15 20:04
https://www.informatat.com/notre-dame-ne-flake-reagon-macron/20%Monthly2019-04-16 07:21
https://www.informatat.com/qosja-ofendon-fshataret-kur-vijne-ne-qytet-zbatojne-ligjet-e-deleve-dhe-te-pulave/20%Monthly2019-04-15 14:42
https://www.informatat.com/manchester-united-vjen-me-oferte-marramendese-per-yllin-e-series-a/20%Monthly2019-04-15 14:39
https://www.informatat.com/as-juve-do-ta-shese-dybalan-ne-bayern-per-ti-hapur-rruge-blerjes-se-talentit-felix/20%Monthly2019-04-15 14:36
https://www.informatat.com/gjermania-akuzon-ish-shefin-e-vw-se-per-skandalin-e-veturave-me-nafte/20%Monthly2019-04-15 14:33
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-ekstremist-ne-kruje-sterviste-femijet-per-isis/20%Monthly2019-04-15 14:28
https://www.informatat.com/trumpi-thote-se-aeroplanit-boeing-737-duhet-ti-nderrohet-emri/20%Monthly2019-04-15 14:25
https://www.informatat.com/instituti-epik-per-dhjete-vite-kane-ikur-mbi-200-mije-qytetare-nga-kosova/20%Monthly2019-04-15 14:23
https://www.informatat.com/thaci-deklarohet-pas-takimit-me-hahnin/20%Monthly2019-04-15 14:22
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-u-reagon-zyrtareve-serbe-qe-po-i-mohojne-mizorite-e-luftes/20%Monthly2019-04-16 06:49
https://www.informatat.com/shqiperia-me-pika-te-perbashketa-kufitare-edhe-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-15 14:04
https://www.informatat.com/hahn-po-perpiqet-qe-ndarja-te-jete-teme-diskutimi-ne-berlin/20%Monthly2019-04-15 13:59
https://www.informatat.com/paraqitet-prototipi-i-zemres-ne-3d/20%Monthly2019-04-15 13:54
https://www.informatat.com/padia-per-lleshajn-bardhi-prokuroria-te-mos-behet-vegel-e-qeverise/20%Monthly2019-04-15 13:46
https://www.informatat.com/eurobarometri-bie-mbeshtetja-per-zgjerimin-e-be-se/20%Monthly2019-04-15 13:42
https://www.informatat.com/lleshaj-ne-interpelance-nga-opozita-e-re-te-flase-per-grabitjen-ne-rinas/20%Monthly2019-04-15 13:37
https://www.informatat.com/spitali-anglez-le-pa-ushqim-per-19-dite-plakun-me-sindromen-down/20%Monthly2019-04-15 13:29
https://www.informatat.com/ilaci-qe-nuk-duhet-perdorur-tek-femijet/20%Monthly2019-04-15 13:23
https://www.informatat.com/hahn-deklarohet-pas-takimit-me-thacin/20%Monthly2019-04-15 13:20
https://www.informatat.com/nje-delegacioni-i-gjykates-kushtetuese-viziton-ameriken/20%Monthly2019-04-15 13:17
https://www.informatat.com/gjuan-me-arme-gjate-ahengut-arrestohet/20%Monthly2019-04-15 13:09
https://www.informatat.com/mocion-kunder-shqiperise-parlamenti-i-holandes-voton-neser-rikthimin-e-vizave/20%Monthly2019-04-15 13:03
https://www.informatat.com/start-smart-programet-e-trajnimit-per-te-papunet/20%Monthly2019-04-15 13:01
https://www.informatat.com/kmdlnj-sbashk-u-nuk-kishte-arsye-ta-leshoje-takimin-para-kohe/20%Monthly2019-04-15 12:58
https://www.informatat.com/gjendet-e-zhdukura-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-04-15 12:56
https://www.informatat.com/gjilan-e-godet-qellimisht-viktimen-me-veture/20%Monthly2019-04-15 12:54
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deri-ne-oren-1530/20%Monthly2019-04-15 12:53
https://www.informatat.com/hoti-ne-nuk-do-te-negociojme-me-serbine-per-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-15 12:49
https://www.informatat.com/pese-te-lenduar-pas-nje-aksidenti-ne-vushtrri/20%Monthly2019-04-15 12:47
https://www.informatat.com/kqz-ja-kerkon-qe-osbe-ja-ti-monitoroje-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-15 12:46
https://www.informatat.com/ne-kosove-vjet-u-asgjesuan-rreth-800-tone-produkte-qe-nuk-i-kane-plotesuar-kushtet-per-konsum/20%Monthly2019-04-15 12:44
https://www.informatat.com/guardiola-kembengul-se-manchester-city-do-ta-permbyse-tottenhamin-per-nje-vend-ne-gjysmefinale/20%Monthly2019-04-15 12:44
https://www.informatat.com/a-do-ta-mbjelle-nje-peme-albin-kurti-kjo-eshte-pergjigja-e-vetevendosjes-per-haradinajn/20%Monthly2019-04-15 12:39
https://www.informatat.com/demet-nga-ekranet-studiuesit-jo-edhe-aq-problematik/20%Monthly2019-04-15 12:32
https://www.informatat.com/edy-reja-do-te-jete-trajneri-i-ri-i-shqiperise/20%Monthly2019-04-15 12:29
https://www.informatat.com/haliti-i-pakenaqur-me-ngjyren-e-pasaportes-se-kosoves-si-me-i-be-femijet-me-ngjyra-druri/20%Monthly2019-04-15 12:29
https://www.informatat.com/solskjaer-keshtu-do-te-motivohemi-per-ndeshjen-ndaj-barces/20%Monthly2019-04-15 12:25
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-me-te-lenduar-ne-rrugen-prishtine-podujeve/20%Monthly2019-04-15 12:21
https://www.informatat.com/krik-zvonko-veselinoviq-i-fotografuar-me-vellane-e-aleksandar-vuciqit/20%Monthly2019-04-15 12:17
https://www.informatat.com/strazimiri-ministrit-lleshaj-kush-te-pengon-te-zbardhesh-drogen/20%Monthly2019-04-15 12:16
https://www.informatat.com/haliti-sejdiut-eshte-hera-e-fundit-qe-ofendon/20%Monthly2019-04-15 12:11
https://www.informatat.com/terheqja-e-uashingtonit-nga-ballkani-hahn-aspak-problem/20%Monthly2019-04-15 12:08
https://www.informatat.com/delegacioni-i-be-se-ne-serbi-eshte-momenti-historik-per-beogradin-dhe-prishtinen-qe-ti-zgjidhin-problemet/20%Monthly2019-04-15 12:07
https://www.informatat.com/mijera-angleze-protestojne-kunder-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2019-04-15 12:06
https://www.informatat.com/bytyqi-marreveshje-me-drejtoret-e-arsimit-qe-te-zevendesohen-oret-e-humbura/20%Monthly2019-04-15 12:04
https://www.informatat.com/ashpersohet-lufta-per-tripolin/20%Monthly2019-04-15 12:03
https://www.informatat.com/zeka-ne-republiken-e-burdushit-sistemi-i-drejtesise-eshte-bere-cervish-i-prishur/20%Monthly2019-04-15 12:00
https://www.informatat.com/kryetari-i-deges-se-vv-se-ne-mitrovice-nuk-lejohet-te-beje-homazhe/20%Monthly2019-04-15 11:52
https://www.informatat.com/vazhdon-pritja-per-viza-te-punes-para-ambasades-sllovene/20%Monthly2019-04-15 11:49
https://www.informatat.com/aksident-ne-lluzhan-te-podujeves-ka-te-lenduar/20%Monthly2019-04-15 11:47
https://www.informatat.com/terroristi-i-isis-it-thote-se-eshte-takuar-shpesh-me-sherbimin-sekret-turk/20%Monthly2019-04-15 11:39
https://www.informatat.com/thaci-ne-bruksel-ngadalesimi-i-vendimit-per-liberalizim-i-papranueshem/20%Monthly2019-04-15 11:37
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-duhet-te-pranojme-me-u-fol-per-kufijte-e-kosoves-ne-asnje-tryeze-nga-askush/20%Monthly2019-04-15 14:18
https://www.informatat.com/objekti-200-mije-euro-i-paperdorshem-ndertohet-i-riu-147-mije-euro-tjera/20%Monthly2019-04-15 11:33
https://www.informatat.com/malte-kapen-91-2-kg-kokaine-dy-konteinere-destinacion-shqiperine/20%Monthly2019-04-15 11:31
https://www.informatat.com/bashkimi-europian-vazhdon-traditen-injoron-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-15 11:25
https://www.informatat.com/egjipti-pritet-ta-ndryshoje-kushtetuten-al-sisi-mund-te-mbetet-ne-pushtet-deri-me-2030/20%Monthly2019-04-15 11:15
https://www.informatat.com/pacolli-e-quan-lajm-te-jashtezakonshem-hapjen-e-ambasades-japoneze-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-15 11:14
https://www.informatat.com/sbashk-u-braktis-mbledhjen-me-masht-in-nuk-pajtohet-ti-zevendesoje-oret-e-humbura/20%Monthly2019-04-15 11:12
https://www.informatat.com/vrau-ne-menyre-makabre-ciftin-britanik-shqiptarit-i-konfirmohet-denimi-35-vjet-burgim/20%Monthly2019-04-15 11:09
https://www.informatat.com/kuvendi-nuk-miraton-rezoluten-qe-i-ndalon-thacit-te-diskutoj-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-04-15 11:07
https://www.informatat.com/ngordh-ne-moshen-90-vjecare-nje-nga-breshkat-me-te-rralla-ne-bote/20%Monthly2019-04-15 11:07
https://www.informatat.com/%e2%80%8btermokos-ka-nje-njoftim-per-prishtinasit/20%Monthly2019-04-15 11:05
https://www.informatat.com/vihet-gurthemeli-i-shtepise-muze-ne-lagjen-e-boshnjakeve-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-15 11:01
https://www.informatat.com/tre-persona-me-kallashnikov-hyjne-ne-tutunska-banka-ne-shkup/20%Monthly2019-04-15 10:58
https://www.informatat.com/dw-beteja-e-fundit-e-merkelit-do-te-jete-kosova/20%Monthly2019-04-15 13:20
https://www.informatat.com/sermaxhaj-me-nuk-eshte-trajner-i-ballkanit/20%Monthly2019-04-15 10:37
https://www.informatat.com/gazi-lotsjelles-ne-protesta-pd-padi-per-ministrin-lleshaj/20%Monthly2019-04-15 10:30
https://www.informatat.com/dodik-nese-kosova-anetaresohet-ne-okb-republika-serbe-shpall-pavaresine/20%Monthly2019-04-15 11:37
https://www.informatat.com/deputeti-qe-mban-foton-e-agim-ramadanit-tek-ulesja-ne-kuvend/20%Monthly2019-04-15 10:23
https://www.informatat.com/hoxha-msa-ja-ka-ndikuar-ne-rritjen-ekonomike/20%Monthly2019-04-15 10:18
https://www.informatat.com/krasniqi-e-quan-opoziten-te-lodhte-dhe-mashtrues/20%Monthly2019-04-15 11:34
https://www.informatat.com/pikenisja-e-operacionit-pogba-eshte-150-milione-euro/20%Monthly2019-04-15 10:08
https://www.informatat.com/keshilli-ushtarak-i-sudanit-arreston-anetaret-e-qeverise-se-rrezuar/20%Monthly2019-04-15 10:06
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-nga-sot-me-masa-shtese-per-automjetet/20%Monthly2019-04-15 10:04
https://www.informatat.com/cilat-akuza-e-rendojne-zlatan-kerstiqin-te-dyshimtin-per-krime-lufte/20%Monthly2019-04-15 10:01
https://www.informatat.com/kuvendi-ia-vazhdon-mandatin-komisionit-per-hetim-te-rastit-te-gylenisteve/20%Monthly2019-04-15 09:56
https://www.informatat.com/komuna-fillon-ta-prishe-kopshtin-qe-ishte-zhvilluar-nen-asfalt/20%Monthly2019-04-15 09:49
https://www.informatat.com/assange-akuzohet-se-deshi-ta-perdore-ambasaden-si-qender-spiunazhi/20%Monthly2019-04-15 09:45
https://www.informatat.com/vendet-e-be-se-pajtohen-per1-nisjen-formale-te-bisedimeve-me-shba-ne-per-tregtine/20%Monthly2019-04-15 09:46
https://www.informatat.com/wanda-icardit-mund-tia-marresh-penalltite-dhe-shiritin-e-kapitenit-po-jo-edhe-deshiren-per-te-luajtur/20%Monthly2019-04-15 09:38
https://www.informatat.com/nje-pamje-e-paperseritshme-balena-40-toneshe-del-ne-siperfaqe/20%Monthly2019-04-15 09:37
https://www.informatat.com/kuvendi-voton-per-formimin-e-nje-komisioni-per-denimin-e-krimeve-te-luftes/20%Monthly2019-04-15 09:37
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-perfaqesuesit-e-organizates-humanitare-caritas/20%Monthly2019-04-15 09:28
https://www.informatat.com/ja-cfare-po-ua-ngadaleson-internetin-e-wireless-it/20%Monthly2019-04-15 09:26
https://www.informatat.com/gold-ag-vjen-me-projekt-te-ri/20%Monthly2019-04-15 09:22
https://www.informatat.com/ramushi-per-vellane-enverin-u-ndave-nga-ne-padrejtesisht-ne-liri/20%Monthly2019-04-15 09:20
https://www.informatat.com/apple-pritet-te-investoje-500-milione-dollare-ne-sherbimin-e-tyre-te-lojerave-apple-arcade/20%Monthly2019-04-15 09:19
https://www.informatat.com/qeveria-e-gatshme-per-te-diskutuar-te-gjitha-temat-perfshire-tregtine-e-lire/20%Monthly2019-04-15 09:17
https://www.informatat.com/galaxy-note-10-pritet-te-vije-ne-kater-versione/20%Monthly2019-04-15 09:16
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-ndaj-serbit-te-dyshuar-per-krime-lufte/20%Monthly2019-04-15 09:14
https://www.informatat.com/volkswagen-prezanton-suv-in-e-ri-elektrik/20%Monthly2019-04-15 09:14
https://www.informatat.com/kqz-tregon-deri-kur-ka-afat-per-certifikim-te-subjekteve-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-04-15 09:12
https://www.informatat.com/lamborghini-aventador-sv-me-dy-milione-kristale-swarovski/20%Monthly2019-04-15 09:11
https://www.informatat.com/kuvendi-i-serbise-do-te-diskutoje-per-kosoven/20%Monthly2019-04-15 09:08
https://www.informatat.com/detajet-ne-te-cilat-meshkujt-shikojne-ne-takimin-e-pare/20%Monthly2019-04-15 09:07
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-32-8-e-te-rinjve-jane-te-papune-ne-kosove-30-1/20%Monthly2019-04-15 09:06
https://www.informatat.com/7-shenjat-qe-tregojne-qe-ju-nuk-jeni-aq-te-shendetshem-sic-mendoni/20%Monthly2019-04-15 09:04
https://www.informatat.com/tumeriku-ilac-i-crregullimeve-te-gjendrres-tiroide/20%Monthly2019-04-15 09:02
https://www.informatat.com/flirti-loje-per-kenaqesi/20%Monthly2019-04-15 09:00
https://www.informatat.com/irinej-ne-prizren-nuk-do-ta-pranojme-ndarjen-e-kosoves-jerusalemin-tone/20%Monthly2019-04-15 10:54
https://www.informatat.com/keto-fruta-jane-me-te-mirat-per-detoksim-te-zorreve/20%Monthly2019-04-15 08:58
https://www.informatat.com/20-te-arrestuar-vetem-ne-24-oreshin-e-fundit/20%Monthly2019-04-15 08:56
https://www.informatat.com/planifikimi-i-mire-i-dietes-jep-rezultate-me-te-mira/20%Monthly2019-04-15 08:56
https://www.informatat.com/menyrat-me-te-mira-per-lehtesimin-e-dhimbjeve-ne-gjunje/20%Monthly2019-04-15 08:54
https://www.informatat.com/vitamina-b3-forcon-imunitetin/20%Monthly2019-04-15 08:52
https://www.informatat.com/tahiri-tani-e-tutje-jane-ne-fuqi-masat-e-ashpra-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-04-15 08:50
https://www.informatat.com/shkaktaret-e-plasaritjes-se-buzeve/20%Monthly2019-04-15 08:50
https://www.informatat.com/sasia-e-ulet-e-kolesterolit-rrit-rrezikun-e-goditjeve/20%Monthly2019-04-15 08:47
https://www.informatat.com/hahn-insiston-ne-arritjen-e-marreveshjes-finale-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-15 10:26
https://www.informatat.com/publikohet-fotografia-qe-detyroi-ambasaden-e-ekuadorit-te-largonte-julian-assange-n/20%Monthly2019-04-15 07:34
https://www.informatat.com/sa-eshte-i-pasur-putin/20%Monthly2019-04-15 07:31
https://www.informatat.com/eksodi-99-shenohet-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-15 07:31
https://www.informatat.com/seancat-e-jashtezakonshme-po-e-lene-mbrapa-kuvendin/20%Monthly2019-04-15 07:29
https://www.informatat.com/masht-i-fton-ne-takim-sbashk-u-thote-se-nuk-i-ndryshojne-qendrimet/20%Monthly2019-04-15 07:26
https://www.informatat.com/protesojne-gazetaret-ne-shqiperi-fjala-e-lire-nuk-lidhet-me-zinxhire/20%Monthly2019-04-15 07:26
https://www.informatat.com/6-dallimet-qe-tregojne-nese-mbushesi-eshte-origjinal-apo-fals/20%Monthly2019-04-15 07:23
https://www.informatat.com/thaci-per-guardian-marreveshja-me-serbine-mund-te-arrihet-kete-vit-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-04-15 10:15
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-sot-seance/20%Monthly2019-04-15 07:20
https://www.informatat.com/thaci-takon-sot-hahnin-dhe-presidentin-tusk/20%Monthly2019-04-15 07:17
https://www.informatat.com/sot-shitet-llamkosi/20%Monthly2019-04-15 07:10
https://www.informatat.com/emigrimi-sinjal-jo-i-mire-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-04-15 08:58
https://www.informatat.com/kosova-po-zbrazet-deputetet-e-qeveria-me-duar-ne-xhepa/20%Monthly2019-04-15 07:20
https://www.informatat.com/gripi-i-derrave-ende-i-pranishem-ne-vend/20%Monthly2019-04-15 07:00
https://www.informatat.com/pdk-ja-paralajmeron-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-04-15 08:44
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-28/20%Monthly2019-04-15 06:54
https://www.informatat.com/gjuha-shqipe-do-te-mesohet-zyrtarisht-ne-shkollat-publike-ne-macerata-te-italise/20%Monthly2019-04-15 07:07
https://www.informatat.com/finlanda-mund-ta-zgjedhe-per-here-te-pare-nje-kryeminister-te-majte-pas-dy-dekadave/20%Monthly2019-04-14 14:32
https://www.informatat.com/nga-vershimet-ne-iran-kane-vdekur-76-njerez/20%Monthly2019-04-14 14:29
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-ne-sudan/20%Monthly2019-04-14 14:26
https://www.informatat.com/konfirmohet-vdekja-e-kreut-te-grupit-pro-isis-ne-filipine/20%Monthly2019-04-14 14:24
https://www.informatat.com/cka-kishte-zbuluar-julian-assange-i-wikileaks-per-serbine-dhe-kosoven/20%Monthly2019-04-14 14:18
https://www.informatat.com/werner-te-bayerni/20%Monthly2019-04-14 14:15
https://www.informatat.com/cokollata-ndihmon-kunder-humbjes-se-degjimit/20%Monthly2019-04-14 14:13
https://www.informatat.com/bardhi-rama-nuk-ka-moral-te-burgose-popullin/20%Monthly2019-04-14 14:10
https://www.informatat.com/kerkohet-te-pershpejtohet-ekspertiza-nga-lozana-per-rastin-dehari/20%Monthly2019-04-14 14:07
https://www.informatat.com/thaci-shkon-ne-bruksel-pritet-te-takoje-perfaqesues-te-larte-te-be-se/20%Monthly2019-04-14 14:01
https://www.informatat.com/zidane-paralajmeron-revolucion-shume-futbolliste-mund-te-shiten/20%Monthly2019-04-14 13:52
https://www.informatat.com/vuciqin-e-shqeteson-takimi-i-berlinit/20%Monthly2019-04-14 13:50
https://www.informatat.com/sekretari-i-aak-se-komenton-idene-e-pdk-se-per-kandidimin-e-veselit-per-kryeminister%ef%bb%bf/20%Monthly2019-04-14 13:46
https://www.informatat.com/corbyn-rruges-per-tu-bere-kryeminister-i-britanise/20%Monthly2019-04-14 13:42
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-serbin-e-dyshuar-per-krime-lufte/20%Monthly2019-04-14 13:16
https://www.informatat.com/sivjet-149-projekte-te-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-04-14 12:53
https://www.informatat.com/familjaret-e-viktimave-tregojne-pse-nuk-i-lane-zyrtaret-e-mitrovices-te-vene-lule-ne-pllaken-e-te-vrareve/20%Monthly2019-04-15 07:04
https://www.informatat.com/37-te-arresatuar-per-protesten-e-opozites-hetohet-ne-gjendje-te-lire-edhe-gazment-bardhi/20%Monthly2019-04-14 12:22
https://www.informatat.com/rreth-80-milione-amerikane-rrezikohen-nga-stuhite-e-fuqishme-ne-lindje-te-shba-se/20%Monthly2019-04-14 12:20
https://www.informatat.com/hajnat-thyejne-xhamin-e-vetures-vjedhin-ari-e-bizhuteri/20%Monthly2019-04-14 12:10
https://www.informatat.com/thethi-i-pakalueshem-nga-debora/20%Monthly2019-04-14 12:08
https://www.informatat.com/ivanka-trump-shkon-ne-etiopi-per-ta-promovuar-rolin-e-grave/20%Monthly2019-04-14 12:05
https://www.informatat.com/okb-ne-luftimet-ne-tripoli-jane-vrare-121-persona/20%Monthly2019-04-14 12:02
https://www.informatat.com/vjedhje-nen-kercenimin-e-thikes-ne-nje-pompe-derivatesh/20%Monthly2019-04-14 12:01
https://www.informatat.com/pompeo-irani-po-e-financon-terrorizmin-ne-ameriken-jugore/20%Monthly2019-04-14 11:59
https://www.informatat.com/detyruan-grate-te-blejne-doreza-pas-reagimeve-msh-merr-masa/20%Monthly2019-04-14 11:58
https://www.informatat.com/kadri-veseli-se-mbylli-debatin-molliqaj-konjufca-per-shik-un/20%Monthly2019-04-14 11:57
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-te-mituren-nga-lipjani-qe-ra-nga-kati-i-peste/20%Monthly2019-04-14 11:22
https://www.informatat.com/facebook-e-instagram-bien-nga-sistemi/20%Monthly2019-04-15 06:57
https://www.informatat.com/vdes-ish-presidenti-i-gjigantit-italian/20%Monthly2019-04-14 10:40
https://www.informatat.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-fier/20%Monthly2019-04-14 10:36
https://www.informatat.com/shperthimi-i-ebola-s-ne-kongo-nuk-paraqet-rrezik-global/20%Monthly2019-04-14 10:34
https://www.informatat.com/shqiptaret-paguhen-10-here-me-pak-sesa-evropianet/20%Monthly2019-04-14 10:25
https://www.informatat.com/ish-lojtari-i-manchester-cityt-e-rrah-trajnerin-e-barnsleyt/20%Monthly2019-04-14 10:21
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-gjate-javeve-ne-vijim/20%Monthly2019-04-14 10:18
https://www.informatat.com/nderpriten-punimet-e-nje-lokali-ne-emshir-operonte-pa-leje/20%Monthly2019-04-14 10:14
https://www.informatat.com/liturgji-politike-e-kryepopit-te-serbise-ne-peje/20%Monthly2019-04-14 10:04
https://www.informatat.com/zogu-misterioz-vret-pronarin-ne-florida/20%Monthly2019-04-14 09:58
https://www.informatat.com/norvegjia-kerkon-heqjen-e-takses-dhe-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-04-14 14:36
https://www.informatat.com/rashica-kam-bere-hap-te-madh-dua-te-vazhdoj-ne-bundeslige-dhe-te-shenoj-sa-me-shume-gola/20%Monthly2019-04-14 09:43
https://www.informatat.com/babai-kerkon-qe-assange-te-ekstradohet-ne-australi/20%Monthly2019-04-14 09:39
https://www.informatat.com/evropa-po-rrezikohet-nga-semundjet-tropikale-qe-perhapen-nga-insektet/20%Monthly2019-04-14 09:35
https://www.informatat.com/pas-milan-lazio-tare-shperthen-ndaj-arbitrit-kronike-e-nje-vdekjeje-te-paralajmeruar/20%Monthly2019-04-14 09:32
https://www.informatat.com/sirena-e-frikshme-e-trenit/20%Monthly2019-04-14 09:28
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-aksidenteve-fatale-per-tre-muaj-e-gjysme-27-te-vdekur/20%Monthly2019-04-14 09:21
https://www.informatat.com/harry-bajraktari-dhe-mark-gjonaj-votoni-reken-per-president/20%Monthly2019-04-14 09:18
https://www.informatat.com/shasha-ikja-e-heshtur-uleritje-e-qytetareve-per-clirim-nga-tendencat-autokratike/20%Monthly2019-04-14 09:15
https://www.informatat.com/pse-unaza-e-marteses-vendoset-ne-doren-e-majte/20%Monthly2019-04-14 09:12
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-feston-ditelindjen/20%Monthly2019-04-14 09:08
https://www.informatat.com/keto-jane-cmimet-e-veturave-qe-drejtojne-zyrtaret-shteteror/20%Monthly2019-04-14 09:04
https://www.informatat.com/bmw-ja-prezanton-bishen-x3-m-competition/20%Monthly2019-04-14 08:58
https://www.informatat.com/shkrumbohet-nje-automjet-ne-pogradec-e-pesojne-dhe-3-te-tjera/20%Monthly2019-04-14 08:56
https://www.informatat.com/protesta-e-opozites-20-te-shoqeruar-ne-polici/20%Monthly2019-04-14 08:54
https://www.informatat.com/pastroni-trupin-nga-sheqeri-per-tri-dite/20%Monthly2019-04-14 08:50
https://www.informatat.com/studim-per-diabetin-katari-krijon-dosjen-me-pacientet-nen-18-vjec/20%Monthly2019-04-14 08:48
https://www.informatat.com/protestuesi-urinoi-ne-deren-e-kryeministrise-gjobitet-pd/20%Monthly2019-04-14 08:44
https://www.informatat.com/digjet-gjate-nates-makina-e-policit/20%Monthly2019-04-14 08:41
https://www.informatat.com/anxhelina-shfaqet-terheqese-e-veshur-kuq-e-zi/20%Monthly2019-04-14 08:39
https://www.informatat.com/hawkeye-me-serine-e-vet/20%Monthly2019-04-14 08:36
https://www.informatat.com/figo-i-zbulon-arsyet-e-largimit-te-tij-kontrovers-nga-barcelona-dhe-nga-real-madridi/20%Monthly2019-04-14 08:33
https://www.informatat.com/avioni-perplaset-me-helikopterin-3-viktima/20%Monthly2019-04-14 08:30
https://www.informatat.com/njeriu-prapa-dizajneve-radikale-te-automobilizmit/20%Monthly2019-04-14 08:25
https://www.informatat.com/presioni-per-te-qene-e-bukur/20%Monthly2019-04-14 08:23
https://www.informatat.com/ky-eshte-qeni-hero-qe-iu-hodh-gjarprit-me-zile-per-ta-shpetuar-pronaren/20%Monthly2019-04-14 08:21
https://www.informatat.com/stuhi-me-bresher-ne-teksas-vdesin-dy-femije/20%Monthly2019-04-14 08:18
https://www.informatat.com/kongresistja-amerikane-i-pergjigjet-trumpit-per-akuzat-e-sulmeve-te-vitit-2001/20%Monthly2019-04-14 08:17
https://www.informatat.com/shkrihet-messenger-facebook-u-merr-vendimin-drastik/20%Monthly2019-04-14 08:14
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-australi-ka-te-vdekur/20%Monthly2019-04-14 08:11
https://www.informatat.com/t-i-paralajmeron-diss-ndaj-kodak-black/20%Monthly2019-04-14 08:07
https://www.informatat.com/del-raporti-sekret-i-policise-per-grabitjen-ne-rinas/20%Monthly2019-04-14 08:04
https://www.informatat.com/bebe-rexha-sjell-imazhe-te-reja-nga-parisi-ja-si-duket-pa-grim/20%Monthly2019-04-14 08:01
https://www.informatat.com/nje-robot-u-heq-femijeve-friken-ndaj-vaksinimit/20%Monthly2019-04-14 07:57
https://www.informatat.com/personat-qe-kane-pesuar-infarkt-nuk-duhet-ti-konsumojne-keto-ushqime/20%Monthly2019-04-14 07:55
https://www.informatat.com/15-psikopatet-me-te-famshem-ne-historine-boterore/20%Monthly2019-04-14 07:52
https://www.informatat.com/weber-deja-e-ndryshimit-te-kufijve-u-propagandua-nga-thaci-e-vuciq/20%Monthly2019-04-14 12:51
https://www.informatat.com/keto-gjera-pengojne-jeten-intime-ne-dhomen-e-gjumit/20%Monthly2019-04-14 07:39
https://www.informatat.com/nje-super-lajm-per-perdoruesit-e-whatsapp/20%Monthly2019-04-14 07:35
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-qe-demtojne-lidhjen-tuaj/20%Monthly2019-04-14 07:31
https://www.informatat.com/aeroplani-me-i-madh-ne-bote-ben-fluturimin-e-pare/20%Monthly2019-04-14 07:27
https://www.informatat.com/gattuso-ekipi-ka-dhene-gjithcka/20%Monthly2019-04-14 07:25
https://www.informatat.com/si-te-kesh-floke-te-bute-pas-lyerjes-me-kater-perberes-qe-i-ke-ne-kuzhine/20%Monthly2019-04-14 07:22
https://www.informatat.com/zbulohet-shtepia-ku-shekspiri-shkroi-romeo-dhe-xhuljeta/20%Monthly2019-04-14 07:20
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-viziton-vendin-ku-eshte-dhunuar-seksualisht-para-20-vitesh/20%Monthly2019-04-14 07:18
https://www.informatat.com/nenkryetarja-e-aak-se-taksa-shiqet-nderkombetaret-ta-edukojne-serbine/20%Monthly2019-04-14 07:15
https://www.informatat.com/ldk-spret-ndonje-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-14 11:19
https://www.informatat.com/demhasaj-liberalizimi-nuk-e-ndal-fenomenin-e-ikjes-nga-kosova/20%Monthly2019-04-14 07:00
https://www.informatat.com/ne-qershor-mund-te-priten-protesta-masive/20%Monthly2019-04-14 09:46
https://www.informatat.com/shi-edhe-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-04-14 06:49
https://www.informatat.com/mimoza-afrohet-me-kurtin-iliri-me-shpendin/20%Monthly2019-04-13 09:50
https://www.informatat.com/lvv-prokuruesit-e-aleksander-lumezit-skane-me-alibi/20%Monthly2019-04-13 09:46
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-me-bashkepunim-per-burgjet/20%Monthly2019-04-13 09:43
https://www.informatat.com/territori-amerikan-ne-token-serbe/20%Monthly2019-04-13 09:40
https://www.informatat.com/thaci-serbia-po-mundohet-ta-mohoje-gjenocidin-e-kryer-ne-kosove/20%Monthly2019-04-14 07:49
https://www.informatat.com/enver-hasani-ushtron-kallezim-penal-kunder-kryeprokurorit-te-shtetit/20%Monthly2019-04-13 09:32
https://www.informatat.com/patriarku-irinej-sot-ne-peje-diteve-te-tjera-neper-gjithe-kosoven/20%Monthly2019-04-13 09:28
https://www.informatat.com/kosova-teme-thelbesore-e-samitit-te-berlinit/20%Monthly2019-04-14 07:03
https://www.informatat.com/haradinaj-vendin-ta-bejme-si-gjermania-dhe-austria-jo-te-ikim/20%Monthly2019-04-14 06:57
https://www.informatat.com/afersia-e-ministrit-dhe-deputetit-te-psd-se-bashke-oranizojen-happy-hour-ne-shba/20%Monthly2019-04-12 20:54
https://www.informatat.com/punetoret-e-postes-ende-nuk-e-kane-marre-rrogen-kerkojne-doreheqjen-e-ministrit-lluka/20%Monthly2019-04-12 20:29
https://www.informatat.com/serbia-angazhon-kompani-lobimi-ne-shba-kunder-takses-se-kosoves/20%Monthly2019-04-12 20:26
https://www.informatat.com/te-henen-vendimi-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-04-12 20:18
https://www.informatat.com/kjo-eshte-romanca-mes-flori-mumajesit-dhe-kejsi-toles-foto/20%Monthly2019-04-12 20:16
https://www.informatat.com/e-bene-te-lidhur-me-noizyn-dhe-zv-kryeministrin-italian-por-nuk-do-ta-besoni-ke-dashuron-rike-roci/20%Monthly2019-04-12 20:12
https://www.informatat.com/grabitja-ne-rinas-prokuroret-ne-vendngjarje-zbulohet-raporti-konfidencial/20%Monthly2019-04-12 20:08
https://www.informatat.com/gjermania-thote-se-ballkani-eshte-detyre-e-evropes-jo-e-shba-se-e-as-e-rusise/20%Monthly2019-04-12 20:06
https://www.informatat.com/deputeti-i-pdkse-po-te-isha-kryeminister-do-ti-vendosja-serbise-takse-ne-oksigjen/20%Monthly2019-04-12 20:02
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-inicion-rast-ndaj-ivan-todosijeviqit/20%Monthly2019-04-12 14:54
https://www.informatat.com/clinton-assange-duhet-te-pergjigjet-per-demin-qe-me-shkaktoi-mua-ne-zgjedhjet-presidenciale-ne-vitin-2016/20%Monthly2019-04-12 14:52
https://www.informatat.com/britney-spears-per-here-te-pare-ne-publik-pas-shtrimit-ne-spital-psikiatrik/20%Monthly2019-04-12 14:49
https://www.informatat.com/shtepia-e-xhim-belushit-del-ne-shitje-per-27-milione-dollare/20%Monthly2019-04-12 14:47
https://www.informatat.com/agelina-smundet-dot-pa-brad-in/20%Monthly2019-04-12 14:44
https://www.informatat.com/aksident-me-pese-te-lenduar-ne-skenderaj/20%Monthly2019-04-12 14:41
https://www.informatat.com/pacolli-ti-zgjidhim-problemet-e-trasheguara-me-serbine/20%Monthly2019-04-12 14:39
https://www.informatat.com/ne-lubizhde-te-hasit-vendoset-gurthemeli-i-kulles-muze-kulla-e-qendreses/20%Monthly2019-04-12 14:37
https://www.informatat.com/thaci-takon-hanin-te-henen-flasin-per-vizat/20%Monthly2019-04-12 14:30
https://www.informatat.com/ministri-britanik-ka-gjase-te-ndodhe-nje-referendum-i-dyte-per-brexit/20%Monthly2019-04-12 14:24
https://www.informatat.com/thaci-zyrtareve-serbe-nese-braktisni-institucionet-e-kosoves-do-zevendesoheni/20%Monthly2019-04-12 14:22
https://www.informatat.com/murati-serbia-po-tenton-deligjitimimin-e-shtetit-tone-duke-shfrytezuar-ligjet-e-kushtetuten-tone/20%Monthly2019-04-12 14:18
https://www.informatat.com/pas-shiptari-gjuriq-shqiptaret-i-quan-edhe-te-pa-civilizuar/20%Monthly2019-04-12 13:25
https://www.informatat.com/oconnell-kosova-sfidohet-nga-krimi-i-organizuar/20%Monthly2019-04-12 13:22
https://www.informatat.com/rama-i-kerkon-homologut-kinez-heqjen-e-ndersjelle-te-vizave/20%Monthly2019-04-12 13:02
https://www.informatat.com/deputetet-smerren-vesh-per-formimin-e-komisionit-per-forcimin-e-procesit-zgjedhor/20%Monthly2019-04-12 13:00
https://www.informatat.com/limaj-zhvilloi-vizite-ne-mpb-dhe-qkmk/20%Monthly2019-04-12 12:58
https://www.informatat.com/mti-fton-zyrtarisht-volkswagenin-te-investoje-ne-kosove/20%Monthly2019-04-12 11:51
https://www.informatat.com/permbytje-ne-vlore-uji-vershon-zonat-nen-nivelin-e-detit/20%Monthly2019-04-12 11:12
https://www.informatat.com/panairi-i-punes-ne-mitrovice-ofron-rreth-500-vende-te-punes-dhe-te-praktikes/20%Monthly2019-04-12 11:10
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-nisen-ne-kembe-per-beograd-per-ta-mbeshtetur-vuciqin/20%Monthly2019-04-12 11:06
https://www.informatat.com/mbi-58-mije-persona-me-te-drejte-vote-ne-veri/20%Monthly2019-04-12 11:04
https://www.informatat.com/shperthim-ne-zubin-potok/20%Monthly2019-04-12 11:03
https://www.informatat.com/ministri-i-tregtise-per-raftet-plot-me-mallra-serbe-produktet-kane-afat-qytetaret-spo-i-blejne/20%Monthly2019-04-12 10:59
https://www.informatat.com/veseli-zeri-i-qytetareve-te-rahovecit-duhet-te-degjohet/20%Monthly2019-04-12 10:56
https://www.informatat.com/parlamenti-holandez-voton-pro-kthimit-te-vizave-per-shqiptaret/20%Monthly2019-04-12 10:52
https://www.informatat.com/ne-berlin-diskutohet-mbi-te-ardhmen-e-evropes-pjesemarrese-edhe-kosova/20%Monthly2019-04-12 10:51
https://www.informatat.com/haxhiu-kerkon-doreheqjen-e-molliqajt/20%Monthly2019-04-12 14:29
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-nxenesit-nga-dy-shkolla-gjermane-dhe-kosovare/20%Monthly2019-04-12 10:44
https://www.informatat.com/haradinaj-sfidon-kurtin/20%Monthly2019-04-12 10:41
https://www.informatat.com/krasniqi-glauk-konjufca-ka-qene-pjese-e-shik-ut-dhe-kjo-tashme-u-faktua/20%Monthly2019-04-12 10:37
https://www.informatat.com/halititoleranca-e-deputeteve-ndaj-qeverise-e-madhe-duhet-te-marrim-masa/20%Monthly2019-04-12 10:34
https://www.informatat.com/selmanaj-kjo-qeveri-nuk-meriton-ti-bejme-as-pyetje/20%Monthly2019-04-12 14:20
https://www.informatat.com/priyanka-chopra-thote-se-nuk-ka-menduar-qe-do-te-martohet-me-nick-jonas/20%Monthly2019-04-12 10:17
https://www.informatat.com/si-terapia-ne-internet-me-qetesoi-zorret-e-irrituara/20%Monthly2019-04-12 10:15
https://www.informatat.com/deshton-misioni-ne-hene-i-anijes-hapesinore-izraelite/20%Monthly2019-04-12 10:13
https://www.informatat.com/putin-quan-bandit-perkthyesin/20%Monthly2019-04-12 10:10
https://www.informatat.com/u-martua-me-71-vjecarin-23-vjecarja-ishim-te-destinuar-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-04-12 10:08
https://www.informatat.com/moderatorja-e-njohur-kerkon-divorcin-zbulon-tradhtine-e-burrit-pas-22-vitesh-martese/20%Monthly2019-04-12 10:06
https://www.informatat.com/aktorja-pushohet-nga-puna-per-komente-raciste-ne-twitter-te-bera-vite-me-pare/20%Monthly2019-04-12 10:03
https://www.informatat.com/robbie-williams-dhe-gruaja-heqin-dore-nga-x-factor/20%Monthly2019-04-12 10:01
https://www.informatat.com/e-ofendoi-rende-dhe-i-preku-sedren-anxhelina-hadergjonaj-i-publikon-mesazhet-komentueses-foto/20%Monthly2019-04-12 09:57
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-vrasjen-ne-skenderaj/20%Monthly2019-04-12 09:54
https://www.informatat.com/gjuriq-thaci-dhe-haradinaj-duhet-se-pari-ta-arrestojne-veten/20%Monthly2019-04-12 09:52
https://www.informatat.com/papa-benedicti-thote-se-duhet-fajesuar-vitet-e-60-ta-per-abuzimet-seksuale-ne-kishe/20%Monthly2019-04-12 09:50
https://www.informatat.com/inter-ne-medyshje-per-ta-zgjedhur-menaxherin-e-ri/20%Monthly2019-04-12 09:47
https://www.informatat.com/haradinajte-nxirret-rezolute-qe-ndeshkon-fyerjet-ndaj-luftes-se-uck-se/20%Monthly2019-04-12 09:46
https://www.informatat.com/termet-i-lehte-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-12 09:40
https://www.informatat.com/liburn-aliu-kerkon-nga-qeveria-anulimin-e-projektit-per-autostraden-e-dukagjinit/20%Monthly2019-04-12 09:38
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-mbeshtet-modernizimin-e-spitaleve-ne-kosove/20%Monthly2019-04-12 09:35
https://www.informatat.com/fadil-lepaja-kurre-ne-jete-me-vetedije-ose-pa-skam-qene-pjese-e-shik-ut/20%Monthly2019-04-12 09:33
https://www.informatat.com/sondazhi-i-kdi-se-44-per-qind-e-qytetaret-nuk-i-shohin-zgjedhjet-si-zgjidhje-per-dialogun/20%Monthly2019-04-12 10:27
https://www.informatat.com/bqk-ja-merr-mbeshtetje-nga-fmn-ja/20%Monthly2019-04-12 09:23
https://www.informatat.com/vuciq-serbet-ne-kosove-te-votojne-te-japin-doreheqje-dhe-keshtu-gjithmone/20%Monthly2019-04-12 09:21
https://www.informatat.com/kurti-hashim-thaci-shtetrrenues-ramush-haradinaj-zhvates/20%Monthly2019-04-12 10:49
https://www.informatat.com/molliqajkonjufca-ishte-ne-shik-ne-vitin-2000-2011-u-largua-per-shkak-te-pages/20%Monthly2019-04-12 13:21
https://www.informatat.com/institucionet-260-milione-euro-borxhe/20%Monthly2019-04-12 08:02
https://www.informatat.com/fiorentina-kerkon-te-transferoje-mesfushorin-e-talentuar-turk/20%Monthly2019-04-12 07:59
https://www.informatat.com/zidane-deshiron-ta-avancoje-sulmuesin-vinicius/20%Monthly2019-04-12 07:57
https://www.informatat.com/koco-kokedhima-shpall-kandidaturen-perballe-erion-veliajt-ne-tirane/20%Monthly2019-04-12 07:55
https://www.informatat.com/shqyrtohet-kerkesa-per-gjendjen-ne-telekomin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-12 07:52
https://www.informatat.com/ashpersim-i-retorikes-politike-beograd-prishtine-para-takimit-te-berlinit/20%Monthly2019-04-12 09:27
https://www.informatat.com/partite-pajtohen-se-duhet-te-behen-reforma-zgjedhore/20%Monthly2019-04-12 07:45
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-i-afert-me-assange-te-wikileaks/20%Monthly2019-04-12 07:42
https://www.informatat.com/tekstet-shkollore-te-kantoneve-kroate-ne-bosnje-e-njohin-kosoven/20%Monthly2019-04-12 07:40
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-veri-do-te-jene-vetem-farse/20%Monthly2019-04-12 07:39
https://www.informatat.com/gjate-vitit-2018-u-sekuestruan-rreth-28-milione-euro-pasuri-e-jashteligjshme/20%Monthly2019-04-12 07:37
https://www.informatat.com/pacolli-gjermania-konfirmoi-mbeshtetjen-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-04-12 07:35
https://www.informatat.com/profesoret-e-gjimnazit-te-specializuar-matematikor-vazhdojne-bojkotimin-e-punes/20%Monthly2019-04-12 07:33
https://www.informatat.com/gjykata-e-kthen-nazim-sahitin-ne-krime-ekonomike-policia-ankohet-ne-apel/20%Monthly2019-04-12 07:31
https://www.informatat.com/molliqaj-ka-thene-se-sot-prezanton-faktet-qe-konjufca-ka-qene-ne-shik/20%Monthly2019-04-12 07:28
https://www.informatat.com/imami-nga-peja-vdes-aksidentalisht-ne-xhami/20%Monthly2019-04-12 07:26
https://www.informatat.com/batalioni-i-te-ftuarve-nga-specialja/20%Monthly2019-04-12 07:48
https://www.informatat.com/adriana-hoxhiq-emerohet-ministre-ne-mapl/20%Monthly2019-04-12 09:18
https://www.informatat.com/sot-seanca-e-kuvendit-ne-rend-dite-17-pika/20%Monthly2019-04-12 09:07
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-27/20%Monthly2019-04-12 07:25
https://www.informatat.com/reka-fton-shqiptaret-te-votojne-dhe-te-ndalin-ikjen-e-te-rinjve/20%Monthly2019-04-11 22:56
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-termin-fyes-shiptari-ne-kumtesen-zyrtare-serbe/20%Monthly2019-04-12 07:20
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-tregon-se-cpritet-nga-takimi-kosove-serbi-ne-berlin/20%Monthly2019-04-11 22:52
https://www.informatat.com/europa-league-napoli-deshton-ne-londer-joao-felix-udheheq-benficen-valencia-fiton-ne-shtese/20%Monthly2019-04-11 22:50
https://www.informatat.com/pamela-anderson-shperthen-pas-arrestimit-te-assange-shan-britanine-ekuadorin-dhe-trumpin/20%Monthly2019-04-11 22:48
https://www.informatat.com/kfor-paralajmeron-stervitje-te-reja-ne-veri/20%Monthly2019-04-11 22:47
https://www.informatat.com/ish-pornostarja-kam-vite-pa-bere-seks-ja-si-e-kam-zgjidhur/20%Monthly2019-04-11 22:45
https://www.informatat.com/kuvendi-mblidhet-serish-sot/20%Monthly2019-04-11 22:43
https://www.informatat.com/instagrami-e-beri-miliardere-biondja-provokuese-tregon-sekretin-foto/20%Monthly2019-04-11 22:40
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-nje-specie-te-re-njerezore/20%Monthly2019-04-11 22:38
https://www.informatat.com/incidenti-qe-i-beri-te-qeshe-kryeministren-may-dhe-merkel/20%Monthly2019-04-11 22:35
https://www.informatat.com/ferdinand-thote-se-duhet-ti-jepet-fund-debatit-messi-dhe-ronaldo-jane-thjesht-te-jashtezakonshem/20%Monthly2019-04-11 22:33
https://www.informatat.com/sot-mot-me-shi-ne-kosove/20%Monthly2019-04-11 22:31
https://www.informatat.com/ciles-shenje-te-horoskopit-i-perkasin-njerezit-me-te-pasur-ne-bote/20%Monthly2019-04-11 22:28
https://www.informatat.com/ledri-vula-deklaroi-qe-do-te-behet-baba-arbana-osmani-dhe-xhemi-kane-dicka-per-ti-thene/20%Monthly2019-04-11 22:23
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-morena-taraku-miliarderi-iranian-cmendet-pas-seksbombes-shqiptare-foto/20%Monthly2019-04-11 22:17
https://www.informatat.com/publikohet-foto-shihni-si-kishte-ndryshuar-pamjen-admir-murataj-foto/20%Monthly2019-04-11 22:13
https://www.informatat.com/si-e-kuptuan-qe-kane-lindur-per-njeri-tjetrin-rrefehen-kim-kardashian-dhe-kanye-west/20%Monthly2019-04-11 22:12
https://www.informatat.com/i-hapet-rruge-ekstradimit-te-assange-it/20%Monthly2019-04-11 22:10
https://www.informatat.com/mbyllet-edhe-nje-qender-e-seksit-ne-peje/20%Monthly2019-04-11 22:08
https://www.informatat.com/kush-do-te-zgjedhet-neser-drejtor-i-rtkse-kandidati-i-pdkse-apo-i-aakse/20%Monthly2019-04-12 07:23
https://www.informatat.com/nje-i-ri-dyshohet-te-jete-vetevrare-ne-han-te-elezit/20%Monthly2019-04-12 07:17
https://www.informatat.com/aksidentohet-adem-grabovci/20%Monthly2019-04-11 21:58
https://www.informatat.com/fotografi-i-faz-it-qe-dokumentoi-shkaterrimin-e-prekazit-pas-vrasjes-se-adem-jasharit/20%Monthly2019-04-11 14:03
https://www.informatat.com/grabitja-e-rinasit-basha-kane-dale-ne-drite-prova-tronditese/20%Monthly2019-04-11 14:00
https://www.informatat.com/ushtria-sudaneze-e-rrezon-nga-pushteti-dhe-e-arreston-presidentin-omar-al-bashir/20%Monthly2019-04-11 13:54
https://www.informatat.com/aeroporti-konflikt-financiar-qeveria-i-kerkon-kompensim-per-fitimin-e-tepert/20%Monthly2019-04-11 13:48
https://www.informatat.com/serbet-e-kerkojne-vuciqin-te-vdekur/20%Monthly2019-04-11 13:43
https://www.informatat.com/kurti-njerezit-po-ikin-sikur-qe-iku-elez-blakaj-nga-kryeministri-haradinaj/20%Monthly2019-04-11 13:39
https://www.informatat.com/rama-do-ishte-verberi-nga-be-nese-maqedonia-e-veriut-hap-negociatat-dhe-shqiperia-jo/20%Monthly2019-04-11 13:26
https://www.informatat.com/ministri-recica-thote-se-do-te-fuqizohet-dimensioni-social/20%Monthly2019-04-11 13:19
https://www.informatat.com/ne-turqi-vedat-muriqin-mund-ta-quani-sulltani-i-golave/20%Monthly2019-04-11 13:10
https://www.informatat.com/kosova-behet-me-sigurime-bujqesore/20%Monthly2019-04-11 12:59
https://www.informatat.com/nuk-ka-me-epidemi-te-gripit-sezonal-ne-kosove/20%Monthly2019-04-11 12:55
https://www.informatat.com/cohu-padrejtesia-ne-mitrovice/20%Monthly2019-04-11 12:49
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-e-arritur-e-te-gjithe-shqiptareve/20%Monthly2019-04-11 12:48
https://www.informatat.com/kosova-dhe-italia-me-marreveshje-per-transferimin-e-te-denuarve/20%Monthly2019-04-11 12:35
https://www.informatat.com/ministri-gashi-mkrs-ja-perkrahese-e-programeve-per-rritjen-e-kapacitetit-te-bibliotekave-ne-kosove/20%Monthly2019-04-11 12:29
https://www.informatat.com/shkencetaret-e-kane-shperbere-kancerin-rezultatet-jane-te-medha/20%Monthly2019-04-11 12:22
https://www.informatat.com/mitrovica-e-veriut-shmang-zgjedhjet-per-kuvend-komunal/20%Monthly2019-04-11 12:17
https://www.informatat.com/vrasja-e-marvi-mihalit-merret-vendimi-per-4-te-akuzuarit/20%Monthly2019-04-11 12:15
https://www.informatat.com/veliaj-karta-e-studentit-gati-nga-muaji-prill-ja-si-do-funksionoje/20%Monthly2019-04-11 12:13
https://www.informatat.com/ish-ylli-i-chelseat-e-zbulon-se-u-shkarkua-nga-klubi-permes-twitterit/20%Monthly2019-04-11 12:10
https://www.informatat.com/deputeti-i-bundestagut-tregon-e-kujt-eshte-ideja-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2019-04-11 12:05
https://www.informatat.com/sejdiu-ministrat-me-aktakuza-reflektim-i-keq-per-kosoven/20%Monthly2019-04-11 12:01
https://www.informatat.com/rusia-miraton-projektligjin-qe-mund-ta-ve-internetin-ne-kontroll-te-qeverise/20%Monthly2019-04-11 11:58
https://www.informatat.com/18-raste-te-pickimit-te-rriqrave-ne-malisheve/20%Monthly2019-04-11 11:53
https://www.informatat.com/enrique-messi-nuk-do-ta-arrije-asnjehere-nivelin-e-maradones/20%Monthly2019-04-11 11:50
https://www.informatat.com/si-mund-te-shmangen-konfliktet1-sot-neper-bote/20%Monthly2019-04-11 11:48
https://www.informatat.com/lojerat-e-fatit-ne-doren-e-thacit-edhe-kater-dite-afat-per-te-marre-vendimin/20%Monthly2019-04-11 11:43
https://www.informatat.com/tabloidi-serb-shkruan-se-trump-ka-dhene-urdher-hiqeni-qafesh-haradinajn/20%Monthly2019-04-11 11:40
https://www.informatat.com/shefat-e-gp-ve-te-gatshem-te-permiresojne-dhe-forcojne-procesin-zgjedhor/20%Monthly2019-04-11 11:37
https://www.informatat.com/hoxhaj-propozon-ligj-per-denimin-e-mohimit-te-krimeve-te-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-11 11:34
https://www.informatat.com/eurodeputeti-thote-se-liberalizimi1-i-vizave-do-te-ndodh-shume-shpejt/20%Monthly2019-04-11 11:32
https://www.informatat.com/ne-kosove-ka-zyrtare-qe-mbane-tete-vende-pune/20%Monthly2019-04-11 11:25
https://www.informatat.com/publikohen-pamjet-e-arrestimit-te-julian-assange/20%Monthly2019-04-11 11:22
https://www.informatat.com/kryeministri-ofron-postin-per-ata-qe-mund-ti-ndalin-ikjet-nga-vendi/20%Monthly2019-04-11 13:39
https://www.informatat.com/lloji-me-i-mire-i-cajit-per-ta-parandaluar-rritjen-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2019-04-11 11:14
https://www.informatat.com/kim-kardashian-po-studion-nga-18-ore-ne-jave-per-tu-bere-avokate/20%Monthly2019-04-11 09:06
https://www.informatat.com/messi-kishte-probleme-me-frymemarrjen-dhe-shikimin-pas-perplasjes-me-smallingun/20%Monthly2019-04-11 09:03
https://www.informatat.com/fosilet-e-gjetura-ne-filipine-i-perkasin-nje-specie-te-re-njerezore/20%Monthly2019-04-11 09:01
https://www.informatat.com/ka-filluar-aplikimi-per-gjeneraten-e-v-te-te-limak-asi/20%Monthly2019-04-11 08:57
https://www.informatat.com/kujtim-gashi-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-shinasi-berishes/20%Monthly2019-04-11 08:48
https://www.informatat.com/gjermania-vendos-takse-per-thengjillin/20%Monthly2019-04-11 08:45
https://www.informatat.com/vv-ja-mban-sot-tubim-me-qytetaret-e-prishtines/20%Monthly2019-04-11 08:43
https://www.informatat.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-pritet-te-merret-vendim-per-seancen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-04-11 08:40
https://www.informatat.com/dyshime-se-stafi-i-aeroportit-te-rinasit-bashkepunoi-ne-grabitje-nuk-dha-alarmin-e-kuq-dhe-policise-nuk-iu-hap-dera/20%Monthly2019-04-11 08:38
https://www.informatat.com/ankand-tek-parlamenti-1-mandat-300-mije-euro/20%Monthly2019-04-11 08:36
https://www.informatat.com/perdorimi-i-tepert-i-vitamines-d-shkakton-semundje-te-veshkave/20%Monthly2019-04-11 08:34
https://www.informatat.com/hahn-qellimi-i-te-dy-aneve-te-atlantikut-eshte-ti-sjellim-ne-be-te-gjitha-vendet-e-ballkanit/20%Monthly2019-04-11 08:32
https://www.informatat.com/koreja-e-jugut-shpall-abortin-antikushtetues/20%Monthly2019-04-11 08:31
https://www.informatat.com/32-vjecarja-transformohet-ne-barbie/20%Monthly2019-04-11 08:27
https://www.informatat.com/njihuni-me-7-vip-at-te-fiksuar-pas-horoskopit/20%Monthly2019-04-11 08:24
https://www.informatat.com/bentley-shfaqe-vetem-nje-pjese-te-modelit-te-ri/20%Monthly2019-04-11 08:22
https://www.informatat.com/dua-lipa-konfirmon-albumin-e-ri-per-fundvit-ose-fillimin-e-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2019-04-11 08:18
https://www.informatat.com/shtohet-edhe-nje-qender-per-te-moshuarit-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-11 08:16
https://www.informatat.com/eksperti-me-i-famshem-i-grimit-ne-bote-tregon-se-si-behet-selfie-me-e-mire/20%Monthly2019-04-11 08:15
https://www.informatat.com/si-te-beni-nga-tharmi-ushqim-te-lire-dhe-efikas-per-lule/20%Monthly2019-04-11 08:12
https://www.informatat.com/samsung-shfaq-kameren-rrotulluese-te-galaxy-a80/20%Monthly2019-04-11 08:08
https://www.informatat.com/hani-molle-para-ushqimit/20%Monthly2019-04-11 08:05
https://www.informatat.com/antibiotiket-joefikas-ne-sherimin-e-kolles-kronike/20%Monthly2019-04-11 07:58
https://www.informatat.com/ushtria-merr-ne-mbrojtje-aeroportin-nderkombetar-nene-tereza-aktuale/20%Monthly2019-04-11 07:58
https://www.informatat.com/princi-harry-dhe-oprah-winfrey-bashkepunim-per-nje-sere-dokumentaresh/20%Monthly2019-04-11 07:55
https://www.informatat.com/shba-rezolute-ne-okb-per-shfuqizimin-e-kredencialeve-te-qeverise-se-maduros/20%Monthly2019-04-11 07:52
https://www.informatat.com/berlini-nuk-ka-dileme-se-maqedonia-e-veriut-eshte-e-gatshme-per-negociata-inkuadruese-me-be/20%Monthly2019-04-11 07:52
https://www.informatat.com/mjalte-limon-dhe-vaj-ulliri-per-shendet-te-perkryer/20%Monthly2019-04-11 07:49
https://www.informatat.com/pse-veturat-amerikane-nuk-kane-drita-te-pasme-mjegulle/20%Monthly2019-04-11 07:46
https://www.informatat.com/humbja-e-peshes-zbut-simptomat-e-migrenes/20%Monthly2019-04-11 07:43
https://www.informatat.com/stop-perdorimit-te-suplementeve-te-vitaminave/20%Monthly2019-04-11 07:41
https://www.informatat.com/mediat-serbe-qellimi-i-takimit-ne-berlin-te-vazhdoje-dialogu-pa-anulimin-e-takses/20%Monthly2019-04-11 07:40
https://www.informatat.com/betohen-deputete-te-rinj-sot-opozita-proteston-serish/20%Monthly2019-04-11 07:38
https://www.informatat.com/34-vjet-nga-vdekja-e-diktatorit-enver-hoxha/20%Monthly2019-04-11 07:37
https://www.informatat.com/brexit-i-shtyhet-deri-me-31-tetor/20%Monthly2019-04-11 07:36
https://www.informatat.com/shteti-serb-ia-promovon-librin-ish-ushtarakut-i-denuar-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-04-11 07:34
https://www.informatat.com/pacientet-ekzaminohen-dy-here-shkaku-i-aparaturave-te-vjetra/20%Monthly2019-04-11 07:32
https://www.informatat.com/krasniqi-problemet-shoqerore-kerkojne-ide-dije-emocione-dhe-integritet/20%Monthly2019-04-11 07:29
https://www.informatat.com/zgjidhen-74-mije-e-31-dosje-penale-nga-prokurori-i-shtetit/20%Monthly2019-04-11 07:29
https://www.informatat.com/serbia-e-di-se-ku-ndodhet-secili-i-zhdukur-nga-lufta-ne-kosove/20%Monthly2019-04-11 07:26
https://www.informatat.com/rama-me-studentet-do-kemi-kantierin-me-te-madh-te-investimeve-ne-arsim/20%Monthly2019-04-11 07:20
https://www.informatat.com/vlore-shperthim-tritoli-ne-oret-e-para-te-mengjesit/20%Monthly2019-04-11 07:15
https://www.informatat.com/nese-keni-keto-simptoma-ju-mund-te-jeni-ne-depresion/20%Monthly2019-04-11 07:13
https://www.informatat.com/2-2-milione-euro-per-mirembajtjen-e-20-kilometrave-autostrade/20%Monthly2019-04-11 07:10
https://www.informatat.com/mjeket-paralajmerojne-nje-virus-vrases-qe-mund-ti-mbyse-mbi-4-mije-persona-ne-australi/20%Monthly2019-04-11 07:08
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-2/20%Monthly2019-04-11 12:05
https://www.informatat.com/loja-e-serbise-me-zgjedhjet-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-04-11 11:28
https://www.informatat.com/serbet-marrin-pjese-ne-zgjedhjet-e-19-majit/20%Monthly2019-04-11 06:59
https://www.informatat.com/ministrat-e-paprekshem/20%Monthly2019-04-11 11:19
https://www.informatat.com/edhe-sot-mot-me-shi/20%Monthly2019-04-11 06:48
https://www.informatat.com/detajet-admir-murataj-nuk-njihej-sepse-kishte-bere-operacion-plastik/20%Monthly2019-04-10 23:37
https://www.informatat.com/kryetari-i-deges-flet-per-perplasjen-e-djalit-te-fatmir-sejdiut-dhe-bajram-gecajt/20%Monthly2019-04-10 23:33
https://www.informatat.com/perse-shqiperise-i-eshte-cenuar-siguria-kombetare/20%Monthly2019-04-10 23:30
https://www.informatat.com/si-te-dukeni-me-bukur-me-aksesoret-e-flokeve-zbuloni-cilat-po-pushtojne-instagramin/20%Monthly2019-04-10 23:22
https://www.informatat.com/2-shenjat-e-horoskopit-qe-behen-pishman-shpejt-dhe-ju-lene-vazhdimisht-ne-balte/20%Monthly2019-04-10 23:19
https://www.informatat.com/rike-roci-eshte-e-dashuruar-me-zv-kryeministrin-italian-por-shihni-si-duket-e-fejuara-e-tij/20%Monthly2019-04-10 23:15
https://www.informatat.com/bukuri-me-operacione-marina-vjollca-i-kthehet-komentueses-dhe-nuk-ia-perton-aspak/20%Monthly2019-04-10 22:58
https://www.informatat.com/edhe-shala-si-demaliaj-ne-kushte-te-barabarta-do-te-punesoja-anetar-te-nismes/20%Monthly2019-04-10 22:42
https://www.informatat.com/nderron-jete-nena-e-kancelares-gjermane-angela-merkel/20%Monthly2019-04-10 23:23
https://www.informatat.com/zvicra-shpenzon-90-miliarde-franga-ne-transport-cdo-vit/20%Monthly2019-04-10 22:38
https://www.informatat.com/trump-telefonon-netanyahun-e-uron-per-fitoren-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-10 22:34
https://www.informatat.com/cfare-duan-meshkujt-nga-femrat/20%Monthly2019-04-10 22:32
https://www.informatat.com/ronaldo-nderon-juven-barca-triumfon-ne-old-trafford/20%Monthly2019-04-10 22:29
https://www.informatat.com/pese-arsye-per-masazh/20%Monthly2019-04-10 22:28
https://www.informatat.com/thaci-nuk-pret-ndryshim-te-marredhenieve-me-serbine-as-ne-takimin-e-berlinit/20%Monthly2019-04-10 22:26
https://www.informatat.com/abdixhiku-20-vjet-pas-lufte-kush-do-ta-kishte-menduar-nje-perfundim-te-tille/20%Monthly2019-04-10 22:24
https://www.informatat.com/foto-pas-grabitjes-se-miliona-eurove-ushtria-pushton-rinasin/20%Monthly2019-04-10 22:21
https://www.informatat.com/champions-juve-e-barca-mbyllin-ne-avantazh-pjeset-e-para/20%Monthly2019-04-10 22:19
https://www.informatat.com/serwer-taksa-mund-te-hiqet-pas-pjesemarrjes-se-listes-serbe-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-11 07:06
https://www.informatat.com/atifete-jahjaga-ne-listen-e-100-personave-me-te-nderuar-ne-bote-per-vitin-2019/20%Monthly2019-04-11 07:01
https://www.informatat.com/hooper-marredheniet-kosove-shba-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-20-vjet/20%Monthly2019-04-11 06:54
https://www.informatat.com/vuciq-todosijeviq-e-tha-te-verteten-masakra-e-recakut-ishte-fabrikim-i-walkerit/20%Monthly2019-04-10 12:27
https://www.informatat.com/keshilltari-i-veselit-i-reagon-halil-matoshit-koha-me-e-pa-veten-ne-pasqyre/20%Monthly2019-04-10 10:25
https://www.informatat.com/veseli-shteti-nuk-forcohet-duke-ikur-as-duke-u-terhequr-nga-sfidat/20%Monthly2019-04-10 10:13
https://www.informatat.com/e-konfirmon-bashkeshortja-i-vrare-eshte-admir-murataj/20%Monthly2019-04-10 10:10
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-video-xhirim-live-i-beatlesave-i-vjeter-me-shume-se-gjysme-shekulli/20%Monthly2019-04-10 09:58
https://www.informatat.com/youtube-konfirmon-zhvillimin-e-programit-origjinal-interaktiv/20%Monthly2019-04-10 09:55
https://www.informatat.com/perqafimi-nderpret-lemzen/20%Monthly2019-04-10 09:50
https://www.informatat.com/produktet-per-zbardhim-demtojne-dhembet/20%Monthly2019-04-10 09:48
https://www.informatat.com/simic-per-zgjedhjet-ne-veri-do-te-vendosim-pa-emocione/20%Monthly2019-04-10 09:45
https://www.informatat.com/haxhiu-sigurimet-shendetesore-do-ti-mbulonin-sherbimet-e-pacienteve/20%Monthly2019-04-10 09:44
https://www.informatat.com/6-shenjat-e-horoskopit-qe-e-kane-hale-ne-sy-njeri-tjetrin-per-ta-miqesia-eshte-e-pamundur/20%Monthly2019-04-10 09:10
https://www.informatat.com/bashkepunimi-kulturor-kosove-shqiperi-hyn-ne-vitin-e-gjashte/20%Monthly2019-04-10 08:56
https://www.informatat.com/sot-do-te-votohet-kryeprokurori-i-speciales-ai-i-themelores-shtyhet-derisa-britaniket-te-jene-gati/20%Monthly2019-04-10 08:56
https://www.informatat.com/suhareke-arrestohen-kater-kusherinj-pasi-rrihen-ne-mes-vete/20%Monthly2019-04-10 08:49
https://www.informatat.com/helmohen-10-shqiptare-hengren-vetem-nje-gje/20%Monthly2019-04-10 08:46
https://www.informatat.com/ende-nuk-dihet-sa-do-te-kushtojne-zgjedhjet-ne-komunat-veriore/20%Monthly2019-04-10 08:42
https://www.informatat.com/arme-dhe-droge-ne-oborrin-e-shkolles-sami-frasheri-ne-prishtine-5-nxenes-ne-polici/20%Monthly2019-04-10 08:35
https://www.informatat.com/akk-ja-tregon-cka-do-te-ndodhe-me-zyrtaret-qe-nuk-e-deklaruan-pasurine/20%Monthly2019-04-10 08:32
https://www.informatat.com/tahiri-po-e-dyfishojme-numrin-e-notereve-nje-noter-ne-10-mije-banore/20%Monthly2019-04-10 08:29
https://www.informatat.com/shkencetaret-do-klonojne-specien-e-zhdukur-42-mije-vjet-me-pare/20%Monthly2019-04-10 08:25
https://www.informatat.com/new-york-u-ne-situate-emergjente-285-raste-te-fruthit/20%Monthly2019-04-10 08:22
https://www.informatat.com/prishtine-shembet-dheu-evakuohen-dy-familje/20%Monthly2019-04-10 08:22
https://www.informatat.com/dieta-skandinave-pergatitja-ideale-per-vere/20%Monthly2019-04-10 08:20
https://www.informatat.com/kerkohet-paraburgim-per-burrin-qe-rrahu-gruan-e-tij-ne-gjakove/20%Monthly2019-04-10 08:17
https://www.informatat.com/domatet-ulin-rrezikun-e-gjakderdhjes-ne-tru/20%Monthly2019-04-10 08:15
https://www.informatat.com/per-kujtese-te-mire-hani-cdo-dite-kerpudha/20%Monthly2019-04-10 08:12
https://www.informatat.com/kura-me-12-thelpinj-hudhra-per-largimin-e-peshes-se-tepert/20%Monthly2019-04-10 08:10
https://www.informatat.com/po-perdorte-celularin-ne-dush-e-ze-korrenti-dhe-vdes/20%Monthly2019-04-10 08:07
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-gjakove-prizren-tre-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-04-10 08:03
https://www.informatat.com/sot-ne-up-gare-per-futjen-ne-librin-guinness/20%Monthly2019-04-10 08:01
https://www.informatat.com/sulmohet-seksualisht-nje-e-mitur-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-10 08:00
https://www.informatat.com/mesoni-formulen-per-te-fituar-simpatine-e-te-tjereve/20%Monthly2019-04-10 07:54
https://www.informatat.com/grabitje-me-arme-ne-rinas-policia-ndjek-dhe-vret-nje-nga-kater-grabitesit/20%Monthly2019-04-10 07:52
https://www.informatat.com/komuna-e-prizrenit-blen-90-lope-qumeshtore/20%Monthly2019-04-10 07:49
https://www.informatat.com/izraelitet-kryejne-pergatitjet-per-kosoven-nen-masa-te-rrepta-sigurie/20%Monthly2019-04-10 07:46
https://www.informatat.com/sbashk-u-me-kerkesa-te-reja-ne-kembim-te-zevendesimit-te-oreve/20%Monthly2019-04-10 07:44
https://www.informatat.com/franca-dhe-gjermania-te-shqetesuara-rreth-ligjit-per-gjykatat-ne-poloni/20%Monthly2019-04-10 07:39
https://www.informatat.com/specialja-trajton-raportin-per-gylenistet-dhe-ate-per-parate-e-lobimit/20%Monthly2019-04-10 07:38
https://www.informatat.com/kuvendi-kerkon-qe-lenda-e-edukimit-seksual-te-perfshihet-ne-shkolla/20%Monthly2019-04-10 07:37
https://www.informatat.com/a-i-rrezikon-barnatoret-taksa-100/20%Monthly2019-04-10 07:34
https://www.informatat.com/fmn-kosova-e-shqiperia-me-rritjen-me-te-madhe-ekonomike-ne-rajon/20%Monthly2019-04-10 07:33
https://www.informatat.com/organizimi-i-zgjedhjeve-ne-veri-nuk-do-te-jete-sfide/20%Monthly2019-04-10 07:31
https://www.informatat.com/shi-i-dendur-ne-vlore-permbytet-qyteti/20%Monthly2019-04-10 07:30
https://www.informatat.com/sot-vihet-guri-themeltar-i-muzeut-te-gjenocidit-serb-ne-bllace/20%Monthly2019-04-10 07:28
https://www.informatat.com/lagjia-bregu-i-diellit-mbetet-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-04-10 07:26
https://www.informatat.com/drecun-prishtina-po-synon-qe-me-zgjedhje-te-shkaterroje-vullnetin-e-shumices-serbe/20%Monthly2019-04-10 07:23
https://www.informatat.com/haxhiu-tregon-se-kur-do-ta-bejne-mocionin-e-mosbesimit-ndaj-qeverise/20%Monthly2019-04-10 07:20
https://www.informatat.com/mungon-aparatura-ne-prishtine-pacientet-me-kancer-detyrohen-te-shkojne-ne-tirane/20%Monthly2019-04-10 07:17
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-dhe-ai-i-bondsteel-it-flasin-per-gjendjen-e-sigurise-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-04-10 07:13
https://www.informatat.com/vuciq-pret-ne-takim-perfaqesuesit-e-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2019-04-10 07:11
https://www.informatat.com/qeveria-haradinaj-shpenzoi-mbi-12-milione-euro-per-udhetime-jashte-vendit-gjate-vitit-2018/20%Monthly2019-04-10 07:09
https://www.informatat.com/paracetamoli-me-emrin-tylenol-mund-te-mpije-ndjenat-dhe-emocionet/20%Monthly2019-04-10 07:07
https://www.informatat.com/nje-29-vjecar-gjendet-i-vdekur-ne-shtepine-e-tij-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-10 07:04
https://www.informatat.com/serbet-dalin-ne-zgjedhje-frikohen-se-pushtetin-do-ta-marrin-shqiptaret/20%Monthly2019-04-10 07:02
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-reja-me-politikanet-e-mocem/20%Monthly2019-04-10 06:57
https://www.informatat.com/edhe-sot-mot-i-vranet/20%Monthly2019-04-10 06:49
https://www.informatat.com/ronaldo-kthehet-ne-skuadren-e-juventusit-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-04-09 14:06
https://www.informatat.com/britania-mund-te-qendroje-ne-be-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2019-04-09 14:04
https://www.informatat.com/bertan-asllani-ne-lidhje-dashurie-me-aktoren-e-njohur-turke/20%Monthly2019-04-09 14:02
https://www.informatat.com/luleshtrydhe-te-medha-shenje-e-modifikimeve-gjenetike-ne-to/20%Monthly2019-04-09 13:59
https://www.informatat.com/si-ta-hapni-deren-e-vetures-per-30-sekonda-nese-i-harroni-celesat-brenda/20%Monthly2019-04-09 13:58
https://www.informatat.com/si-te-reagojme-kur-femijet-grinden/20%Monthly2019-04-09 13:49
https://www.informatat.com/10-pyetje-qe-secili-person-ne-lidhje-duhet-tia-beje-vetes/20%Monthly2019-04-09 13:48
https://www.informatat.com/vemendja-per-miqte-e-vegjel/20%Monthly2019-04-09 13:45
https://www.informatat.com/whatsapp-se1-shpejti-mund-te-punoj-ne-ipad/20%Monthly2019-04-09 13:41
https://www.informatat.com/nutricionistet-e-shquar-tregojne-sa-veze-do-te-duhej-ngrene-ne-jave-dhe-disa-keshilla-kryesore-per-pergatitje/20%Monthly2019-04-09 13:36
https://www.informatat.com/dua-lipa-behet-me-figure-prej-dylli-ne-holande/20%Monthly2019-04-09 13:34
https://www.informatat.com/ku-duhet-ti-vendosim-lulet/20%Monthly2019-04-09 13:31
https://www.informatat.com/per-te-pasur-sukses-ne-jete-ju-duhet-te-beni-keto-pese-gjera/20%Monthly2019-04-09 13:26
https://www.informatat.com/reagon-veseli-per-deklaratat-e-teodosijeviqit-e-kane-burimin-nga-beogradi/20%Monthly2019-04-10 07:32
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-qe-shkaktojne-fryerje-ne-stomak/20%Monthly2019-04-09 13:19
https://www.informatat.com/bleu-telefonin-samsung-u-habit-cfare-gjeti-ne-kuti/20%Monthly2019-04-09 13:17
https://www.informatat.com/ngrenia-e-vezeve-per-mengjes-shton-rritjen-e-funksionit-te-trurit/20%Monthly2019-04-09 13:15
https://www.informatat.com/kjo-recete-15-minuteshe-largon-pergjithmone-qimet-nga-fytyra/20%Monthly2019-04-09 13:13
https://www.informatat.com/menyra-e-ecjes-ndikon-ne-artrit-dhe-disponim-te-keq/20%Monthly2019-04-09 13:11
https://www.informatat.com/vendosni-laker-ne-gjoks-dhe-kembe-para-gjumit-dhe-shihni-rezultatin-ne-mengjes/20%Monthly2019-04-09 13:09
https://www.informatat.com/speci-djeges-mund-te-sheroje-kancerin-e-mushkerive-thone-shkencetaret/20%Monthly2019-04-09 13:07
https://www.informatat.com/metoda-e-re-qe-rinon-trurin-e-plakur/20%Monthly2019-04-09 13:05
https://www.informatat.com/turqia-i-arreston-edhe-100-veta-per-lidhje-me-gylenin/20%Monthly2019-04-09 13:03
https://www.informatat.com/vellai-i-donjeta-pajazitaj-flet-per-telashe-me-pleqnaret-e-fshatit-po-na-detyrojne-te-ikim/20%Monthly2019-04-09 13:01
https://www.informatat.com/48-vjecari-ne-prekaz-para-se-te-digjej-ne-veture-dyshohet-se-u-vra-me-5-plumba/20%Monthly2019-04-09 12:59
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-shkarkon-ministrin-teodosijeviq-i-quajti-gjakpires-shqiptaret/20%Monthly2019-04-09 12:58
https://www.informatat.com/mbrojtesi-i-man-unitedit-festuam-kur-na-ra-shorti-kunder-barcelones/20%Monthly2019-04-09 08:46
https://www.informatat.com/denohen-aktivistet-qe-protestuan-per-demokraci-ne-hong-kong/20%Monthly2019-04-09 08:40
https://www.informatat.com/edhe-konsumimi-i-vogel-i-mishit-rrezik-per-shendetin/20%Monthly2019-04-09 08:37
https://www.informatat.com/arsim-bajrami-kushtetuta-duhet-te-ndryshohet-ne-disa-segmente/20%Monthly2019-04-09 08:35
https://www.informatat.com/pija-per-lehtesim-te-tretjes/20%Monthly2019-04-09 08:35
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-gjyqesori-shkelesi-me-i-madh-i-te-drejtave-te-qytetareve/20%Monthly2019-04-09 08:32
https://www.informatat.com/familjaret-e-te-vrareve-ne-lufte-kerkojne-ndryshimin-e-ligjit-per-specialen/20%Monthly2019-04-09 08:32
https://www.informatat.com/komandanti-i-bondsteelit-nese-fsk-do-ta-shkelte-mandatin-kfor-i-do-ta-zgjidhte-situaten/20%Monthly2019-04-09 08:29
https://www.informatat.com/prokurori-barr-deshmon-sot-per-raportin-e-muellerit/20%Monthly2019-04-09 08:29
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-diten-e-kushtetutes/20%Monthly2019-04-09 08:26
https://www.informatat.com/isa-mustafa-uron-diten-e-kushtetutes/20%Monthly2019-04-09 08:26
https://www.informatat.com/zyrtaret-qe-nuk-e-deklaruan-pasurine-me-kohe/20%Monthly2019-04-09 08:23
https://www.informatat.com/haradinaj-per-diten-e-kushtetutes-11-vjet-me-pare-u-vulos-kosova-si-shtet-i-pavarur-dhe-sovran/20%Monthly2019-04-09 08:23
https://www.informatat.com/tahirsylaj-tregon-se-deri-kur-do-te-kemi-mot-me-shi/20%Monthly2019-04-09 08:21
https://www.informatat.com/lista-serbe-do-te-konsultohet-me-vuciqin-rreth-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2019-04-09 08:19
https://www.informatat.com/sejdiu-idete-per-korrigjim-te-kufijve-tendence-per-ta-shkelur-kushtetuten/20%Monthly2019-04-09 08:11
https://www.informatat.com/me-19-maj-zgjedhjet-ne-veri-kqz-ja-e-gatshme/20%Monthly2019-04-09 08:08
https://www.informatat.com/sa-po-punon-be-ja-ne-drejtim-te-zgjidhjes-se-ceshtjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-09 08:06
https://www.informatat.com/njembedhjete-vjet-me-shkelje-te-kushtetutes/20%Monthly2019-04-10 07:09
https://www.informatat.com/lufta-e-gjeneraleve-per-te-parin-e-pdk-se/20%Monthly2019-04-10 06:57
https://www.informatat.com/kqz-ja-kerkon-buxhet-shtese-per-zgjedhje/20%Monthly2019-04-09 13:23
https://www.informatat.com/klopp-beckenbauerit-skam-perfunduar-pune-ne-liverpool/20%Monthly2019-04-08 14:51
https://www.informatat.com/ne-brigaden-e-reagimit-te-shpejte-certifikohen-mbi-60-ushtarake-te-fsk-se/20%Monthly2019-04-08 14:44
https://www.informatat.com/gjenden-mbetje-mortore-ne-lipjan/20%Monthly2019-04-08 14:42
https://www.informatat.com/tragjedi-familjare-babai-vret-djalin-4-vjec/20%Monthly2019-04-08 14:41
https://www.informatat.com/zyrtari-i-dash-vjen-ne-tirane-palmer-i-shkon-ne-zyre-edi-rames/20%Monthly2019-04-08 14:38
https://www.informatat.com/apostolova-dhuna-ne-familje-nuk-duhet-te-tolerohet-lufta-duhet-te-behet-nga-drejtesia/20%Monthly2019-04-08 14:35
https://www.informatat.com/ne-shba-gjendet-pitoni-i-gjate-5-2-metra/20%Monthly2019-04-08 14:34
https://www.informatat.com/mediat-italiane-e-zbulojne-trajnerin-e-ri-te-shqiperise/20%Monthly2019-04-08 14:31
https://www.informatat.com/arta-marku-therret-mbledhjen-per-zgjedhjen-e-anetarit-te-klp-se/20%Monthly2019-04-08 14:25
https://www.informatat.com/zbulohet-ku-i-kishte-fshehur-sllobodan-millosheviq-14-milione-dollare/20%Monthly2019-04-08 14:20
https://www.informatat.com/shpallja-e-zgjedhjeve-ne-veri-kqz-mban-konference/20%Monthly2019-04-08 14:15
https://www.informatat.com/a-po-vazhdon-presioni-i-ankarase-per-gylenistet/20%Monthly2019-04-08 14:15
https://www.informatat.com/haradinaj-fton-qytetaret-e-veriut-qe-te-marrin-pjese-ne-zgjedhjet-e-19-majit/20%Monthly2019-04-09 08:03
https://www.informatat.com/menyrat-befasuese-se-si-kafeina-ndikon-ne-trup-dhe-tru/20%Monthly2019-04-08 14:11
https://www.informatat.com/shala-fton-sipermarresit-e-emirateve-te-bashkuara-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2019-04-08 14:06
https://www.informatat.com/80-vjetori-i-vace-zeles-flasin-familjaret-e-kengetares-se-madhe-shqiptare/20%Monthly2019-04-08 14:05
https://www.informatat.com/ish-lojtari-i-arsenalit-godet-shkodran-mustafin/20%Monthly2019-04-08 14:01
https://www.informatat.com/rita-ora-te-marten-arrin-ne-kosove/20%Monthly2019-04-08 13:55
https://www.informatat.com/daciq-nese-kosova-eshte-e-pavarur-pse-nuk-eshte-ne-okb/20%Monthly2019-04-08 13:54
https://www.informatat.com/holanda-mesazh-shqiptareve-mos-provoni-te-udhetoni-me-kamione-do-tju-kthejme/20%Monthly2019-04-08 13:49
https://www.informatat.com/20-vjetori-i-hyrjes-se-natos-jahjaga-nuk-e-konfirmon-ardhjen-e-clinton-dhe-albright/20%Monthly2019-04-08 13:47
https://www.informatat.com/kandidati-per-president-te-shba-se-netanyahu-eshte-racist/20%Monthly2019-04-08 13:44
https://www.informatat.com/per-viktimat-e-dhunes-seksuale-kerkohet-drejtesi-nga-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2019-04-09 07:59
https://www.informatat.com/levizja-vetevendosje-regjistrohet-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-08 13:35
https://www.informatat.com/de-biasi-tregon-arsyet-pse-nuk-e-kishte-marre-rashicen-ne-euro-2016/20%Monthly2019-04-08 13:32
https://www.informatat.com/gerard-pique-mund-te-denohet-me-12-ndeshje-mosloje/20%Monthly2019-04-08 13:21
https://www.informatat.com/si-e-shkaterroi-kafeja-turke-perandorine-osmane/20%Monthly2019-04-08 13:15
https://www.informatat.com/shefi-i-osbe-se-jam-i-shokuar-nga-mbeturinat-ne-lagjen-rome-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-04-08 13:13
https://www.informatat.com/ffk-ja-e-mohon-se-kosova-do-te-luaje-me-fanella-te-reja-ne-kualifikime-per-euro-2020/20%Monthly2019-04-08 13:10
https://www.informatat.com/recica-ne-kosove-kemi-95-mije-punekerkues/20%Monthly2019-04-08 13:08
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-30-qershorit-ps-regjistrohet-ne-kqz/20%Monthly2019-04-08 13:06
https://www.informatat.com/klinika-e-gastroenterologjise-pajiset-me-gastroskopin-e-dyte/20%Monthly2019-04-08 13:03
https://www.informatat.com/grabitet-me-arme-ne-mes-te-dites-nje-banese-ne-fushe-kruje/20%Monthly2019-04-08 13:02
https://www.informatat.com/kater-ankesat-e-vuciqit-te-scotti-per-kosoven-2/20%Monthly2019-04-08 13:00
https://www.informatat.com/18-vjet-burg-per-balilin/20%Monthly2019-04-08 12:57
https://www.informatat.com/be-serish-apelon-per-dialog-midis-qeverise-e-opozites-ne-shqiperi/20%Monthly2019-04-08 12:55
https://www.informatat.com/dergohet-ne-kushtetuese-dekreti-i-presidentit-per-anetaret-e-kqz-se/20%Monthly2019-04-08 12:53
https://www.informatat.com/ja-me-cilin-aktor-turk-ngjan-modeli-dhe-aktori-kosovar/20%Monthly2019-04-08 12:51
https://www.informatat.com/atk-konfiskon-pasuri-mbi-1-milion-euro/20%Monthly2019-04-08 12:41
https://www.informatat.com/psd-aak-dhe-nisma-dergojne-ne-kushtetuese-dekretin-e-presidentit-per-anetaret-e-kqz-se/20%Monthly2019-04-08 12:33
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-54-raste-te-dhunes-ne-familje-ne-prizren/20%Monthly2019-04-08 12:28
https://www.informatat.com/hoti-politika-e-jashtme-e-kosoves-eshte-jo-ekzistente/20%Monthly2019-04-08 12:25
https://www.informatat.com/shoqata-e-bankave-reagon-pas-vjedhjes-ne-bankomat/20%Monthly2019-04-08 12:24
https://www.informatat.com/thaci-kosova-eshte-model-i-respektimit-te-komuniteteve/20%Monthly2019-04-09 07:55
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-komunitetet-pakice-jane-pasuri-e-kosoves/20%Monthly2019-04-08 12:16
https://www.informatat.com/urinimi-i-tepert-gjate-nates-shenje-e-hipertensionit/20%Monthly2019-04-08 12:09
https://www.informatat.com/veriu-ne-zgjedhje-me-19-maj/20%Monthly2019-04-08 14:11
https://www.informatat.com/nena-shet-femijen-per-2500-dollare-te-njejtin-plan-kishte-edhe-per-dy-te-tjeret/20%Monthly2019-04-08 12:05
https://www.informatat.com/jetegjatesia-ne-bote-eshte-rritur-per-pese-vjet-e-gjysme/20%Monthly2019-04-08 11:58
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-rrugen-rahovec-malisheve/20%Monthly2019-04-08 11:55
https://www.informatat.com/kater-ankesat-e-vuciqit-te-scotti-per-kosoven/20%Monthly2019-04-08 13:41
https://www.informatat.com/keto-ushqime-parandalojne-dhe-trajtojne-guret-ne-veshka/20%Monthly2019-04-08 11:48
https://www.informatat.com/pas-suksesit-ne-vallezim-ardit-gjikaj-synon-te-arrije-sukses-edhe-ne-muzike/20%Monthly2019-04-08 11:47
https://www.informatat.com/bugajski-duke-preferuar-tiranen-beogradi-perpiqet-te-delegjitimoje-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2019-04-08 11:45
https://www.informatat.com/banoret-thone-se-laura-ne-rugove-pasuron-pushtetaret-dhe-varferon-popullin/20%Monthly2019-04-08 12:19
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-ben-thirrje-per-kursim-te-ujit/20%Monthly2019-04-08 12:05
https://www.informatat.com/serbia-me-fjale-per-be-ne-e-me-veper-per-rusine/20%Monthly2019-04-08 10:08
https://www.informatat.com/pakti-per-universitetin-rama-vendet-e-punes-ne-administrate-jane-per-ekselentet/20%Monthly2019-04-08 10:01
https://www.informatat.com/apple-watch-ka-shpetuar-jeten-e-nje-njeriu-pas-zbulimit-te-crregullimit-kardiak/20%Monthly2019-04-08 09:57
https://www.informatat.com/opozita-turke-ankohet-se-bordi-i-zgjedhjeve-po-i-rrezikon-kutite-e-votimit/20%Monthly2019-04-08 09:54
https://www.informatat.com/cili-shtet-ka-me-se-shumti-rezerva-te-arit/20%Monthly2019-04-08 09:46
https://www.informatat.com/kremi-kunder-diellit-i-demshem-per-zemren-dhe-eshtrat/20%Monthly2019-04-08 09:43
https://www.informatat.com/sulmoi-policin-arrestohet-prishtinasi/20%Monthly2019-04-08 09:37
https://www.informatat.com/tri-shenjat-e-qarta-se-lidhjes-suaj-i-ka-ardhur-fundi/20%Monthly2019-04-08 09:33
https://www.informatat.com/may-vazhdon-negociatat-me-opoziten-per-brexitin/20%Monthly2019-04-08 09:30
https://www.informatat.com/drecun-ushtaret-shqiptare-ne-veri-te-mitrovices-provokim-per-serbet/20%Monthly2019-04-08 09:26
https://www.informatat.com/xhudo-pese-norma-per-lojerat-evropiane-sportet-e-tjera-asnje/20%Monthly2019-04-08 09:23
https://www.informatat.com/deklarata-e-fundit-e-ambasades-amerikane-per-taksen/20%Monthly2019-04-08 09:18
https://www.informatat.com/sot-ne-moske-takohen-presidentet-erdogan-dhe-putin/20%Monthly2019-04-08 09:14
https://www.informatat.com/kursejeni-ujin-liqenet-akumuluese-pane-pesuar-renie/20%Monthly2019-04-08 09:09
https://www.informatat.com/minerali-i-magnezit-shume-i-domosdoshem-per-ne/20%Monthly2019-04-08 09:04
https://www.informatat.com/mesuesit-polake-hyjne-ne-greve-per-shkak-te-pagave-te-uleta/20%Monthly2019-04-08 09:01
https://www.informatat.com/hoxha-kosova-e-gatshme-ti-nenshtrohet-reformave-per-integrim-ne-be/20%Monthly2019-04-08 08:56
https://www.informatat.com/godet-shtyllen-elektrike-ne-prizren-rrokulliset-vetura-golf-4/20%Monthly2019-04-08 08:52
https://www.informatat.com/arrat-i-bejne-mire-trurit-e-mbrojne-nga-depresioni/20%Monthly2019-04-08 08:45
https://www.informatat.com/ferizaj-babai-sulmon-me-thike-te-birin/20%Monthly2019-04-08 08:41
https://www.informatat.com/patatja-ul-shtypjen-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2019-04-08 08:36
https://www.informatat.com/pese-kandidatet-shqiptare-qe-garojne-per-zgjedhjet-ne-parlamentin-europian-e-ne-belgjike/20%Monthly2019-04-08 08:32
https://www.informatat.com/masht-i-akuzohet-per-manipulim-te-procesit-te-vleresimit-te-teksteve/20%Monthly2019-04-08 08:23
https://www.informatat.com/publikohet-intervista-ne-te-cilen-mel-b-kishte-mohuar-marredhenien-intime-me-gerin/20%Monthly2019-04-08 08:20
https://www.informatat.com/rreth-21-te-vdekur-ne-luftimet-afer-kryeqytetit-te-libise/20%Monthly2019-04-08 08:17
https://www.informatat.com/haradinaj-komuniteti-rom-eshte-vlere-e-shtuar-dhe-pjese-e-pandare-e-shoqerise-sone/20%Monthly2019-04-08 08:15
https://www.informatat.com/ushtrimet-ne-shtatzeni-forcojne-shendetin-e-femijes/20%Monthly2019-04-08 08:12
https://www.informatat.com/projektligji-per-kufirin-demanton-lideret-politike-ne-shqiperi-dhe-kosove-2/20%Monthly2019-04-08 08:10
https://www.informatat.com/keto-fruta-mbrojne-nga-kanceri-dhe-pastrojne-zorret/20%Monthly2019-04-08 08:07
https://www.informatat.com/maske-e-thjeshte-natyrale-per-pastrimin-dhe-shkelqimin-e-fytyres/20%Monthly2019-04-08 08:04
https://www.informatat.com/pan-i-mund-ta-coje-mandatin-deri-ne-fund-nese-nuk-ndryshon/20%Monthly2019-04-08 07:59
https://www.informatat.com/si-te-bllokoni-marrjen-e-mesazheve-ne-gmail/20%Monthly2019-04-08 07:55
https://www.informatat.com/g7-fton-serbine-e-kosoven-ti-normalizojne-marredheniet/20%Monthly2019-04-08 11:54
https://www.informatat.com/keto-shprehi-jane-te-demshme-per-karrieren-tuaj/20%Monthly2019-04-08 07:49
https://www.informatat.com/sulm-masiv-ne-cikago-gjashte-te-lenduar/20%Monthly2019-04-08 07:43
https://www.informatat.com/stop-helmimit-me-antibiotike/20%Monthly2019-04-08 07:40
https://www.informatat.com/qente-nuhasin-aromen-e-trupit-kur-perjetoni-krize-ne-tru/20%Monthly2019-04-08 07:37
https://www.informatat.com/te-henen-shtojme-me-shume-peshe/20%Monthly2019-04-08 07:34
https://www.informatat.com/vv-paralajmeron-protesta-masive/20%Monthly2019-04-08 07:32
https://www.informatat.com/fabrizi-kerkon-normalizim-te-marredhenieve-kosove-serbi/20%Monthly2019-04-08 07:30
https://www.informatat.com/projektligji-per-kufirin-demanton-lideret-politike-ne-shqiperi-dhe-kosove/20%Monthly2019-04-08 07:28
https://www.informatat.com/partia-e-erdoganit-kerkon-rinumerim-te-plote-te-votave-ne-stamboll/20%Monthly2019-04-08 07:26
https://www.informatat.com/contour-global-ende-se-ka-siguruar-kredine-per-kosoven-e-re/20%Monthly2019-04-08 07:25
https://www.informatat.com/shba-dorehiqet-sekretarja-e-sigurise-kombetare-kristen-nielsen/20%Monthly2019-04-08 07:24
https://www.informatat.com/ballkani-perendimor-me-projekte-te-perbashketa-mjedisore/20%Monthly2019-04-08 07:22
https://www.informatat.com/brukseli-fajeson-prishtinen-dhe-beogradin-per-provokime-te-ndersjella/20%Monthly2019-04-08 07:18
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-romeve/20%Monthly2019-04-08 07:15
https://www.informatat.com/palmer-viziton-sot-tiranen/20%Monthly2019-04-08 07:11
https://www.informatat.com/haxhiu-edhe-ldk-ja-mund-te-na-bashkohet-ne-protesta/20%Monthly2019-04-08 07:09
https://www.informatat.com/qeveria-po-vazhdon-ti-prishe-raportet-me-be-ne/20%Monthly2019-04-08 07:03
https://www.informatat.com/veprimet-e-paunifikuara-te-opozites/20%Monthly2019-04-08 07:52
https://www.informatat.com/sot-mot-me-shi/20%Monthly2019-04-08 06:52
https://www.informatat.com/fytyra-te-gjakosura-lobov-fiton-duelin-e-dhunshem-ndaj-knight/20%Monthly2019-04-07 14:33
https://www.informatat.com/trageti-godet-dhe-e-rrezon-nje-pjese-te-ures-ne-brazil/20%Monthly2019-04-07 14:28
https://www.informatat.com/zhegrova-serish-ne-stol-xhaka-e-ajeti-titullare-per-baselin-ndaj-luganos/20%Monthly2019-04-07 14:24
https://www.informatat.com/palmer-perpiqet-ti-pajtoje-shqiptaret-ne-tirane/20%Monthly2019-04-07 14:21
https://www.informatat.com/kurti-kombi-perparon-permes-sakrifices-se-vet-dhe-jo-ndihmes-nga-uzurpatoret/20%Monthly2019-04-08 07:30
https://www.informatat.com/papa-fajeson-evropen-dhe-ameriken-per-vdekjet-e-femijeve-ne-lindje-te-mesme/20%Monthly2019-04-07 14:14
https://www.informatat.com/zhduket-20-vjecari-nga-kamenica-familja-kerkon-ndihme-per-ta-gjetur/20%Monthly2019-04-07 14:11
https://www.informatat.com/bahtiri-nuk-perfaqesoi-akr-ne-ne-tubimin-e-kurtit/20%Monthly2019-04-07 14:05
https://www.informatat.com/vetevendosje-kerkon-te-zbatohet-ligji-per-sigurime-shendetesore/20%Monthly2019-04-08 07:18
https://www.informatat.com/keqesohet-situata-ne-libi-fuqite-e-medha-evakuojne-personelin-e-tyre/20%Monthly2019-04-07 12:18
https://www.informatat.com/matura-shteterore-2019-kurrikula-e-re-imponon-ndryshime-ne-hartimin-e-testimit/20%Monthly2019-04-07 12:09
https://www.informatat.com/pamje-nga-banka-teb-pas-sulmit-me-eksploziv-ku-u-vodhen-shume-para/20%Monthly2019-04-07 12:02
https://www.informatat.com/haradinaj-pyetet-ne-detroit-per-taksen-jam-si-ushtar-i-amerikes-po-i-zbatoj-urdherat/20%Monthly2019-04-07 11:47
https://www.informatat.com/blerim-kuci-niset-per-ne-hage/20%Monthly2019-04-07 11:44
https://www.informatat.com/derbi-i-gjilanit-ne-prishtine-nen-masa-te-rrepta-sigurie/20%Monthly2019-04-07 11:37
https://www.informatat.com/shifrat-e-frikshme-te-moise-kean/20%Monthly2019-04-07 11:31
https://www.informatat.com/kurthi-serb-per-tiranen/20%Monthly2019-04-07 11:28
https://www.informatat.com/princi-william-trajnohet-nga-spiunet-britanike/20%Monthly2019-04-07 11:26
https://www.informatat.com/dy-aksidente-dhe-dy-te-lenduar-brenda-nje-dite-ne-vushtrri/20%Monthly2019-04-07 11:23
https://www.informatat.com/mbi-75-e-punetoreve-me-kontrata-te-perkohshme/20%Monthly2019-04-07 11:21
https://www.informatat.com/policia-apelon-qytetaret-vozitni-me-kujdes/20%Monthly2019-04-07 11:19
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-nga-prizreni-2/20%Monthly2019-04-07 11:16
https://www.informatat.com/te-shtena-armesh-dhe-rrahje-ne-nje-lokal-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-07 11:14
https://www.informatat.com/vulin-sa-me-shpejt-duhet-te-ndahemi-nga-shqiptaret/20%Monthly2019-04-08 06:58
https://www.informatat.com/mourinho-i-larteson-mediat-italiane-te-cilat-shkruajne-per-rikthimin-e-tij-ne-itali/20%Monthly2019-04-07 11:07
https://www.informatat.com/anetari-i-kryesise-se-aak-se-ben-thirrje-qe-presidenti-te-ndiqet-penalisht/20%Monthly2019-04-07 10:58
https://www.informatat.com/epik-kosova-ka-shenuar-renie-te-azilkerkuesve-ne-be/20%Monthly2019-04-07 14:18
https://www.informatat.com/nje-infeksion-misterioz-po-perhapet-ne-bote/20%Monthly2019-04-07 10:49
https://www.informatat.com/si-te-zgjasni-baterine-e-celularit-tuaj/20%Monthly2019-04-07 10:44
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-balene-me-kater-kembe/20%Monthly2019-04-07 10:42
https://www.informatat.com/basha-nga-rrogozhina-do-konfiskojme-parate-e-vena-mbi-gjakun-dhe-djersen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-04-07 10:40
https://www.informatat.com/zarfi-qe-po-trondit-malin-e-zi-protesta-kunder-gjukanovicit-ne-podgorice/20%Monthly2019-04-07 10:36
https://www.informatat.com/teaseri-per-filmin-joker/20%Monthly2019-04-07 10:34
https://www.informatat.com/automobilat-me-motoret-me-te-vegjel-ne-histori/20%Monthly2019-04-07 10:31
https://www.informatat.com/gruaja-me-e-bukur-ne-bote-kerkon-burre/20%Monthly2019-04-07 10:28
https://www.informatat.com/para-se-te-ma-shkaterronin-femijerine-vasfije-krasniqi-publikon-fotografi-kur-ishte-16-vjec/20%Monthly2019-04-07 10:25
https://www.informatat.com/meta-hiqni-dore-nga-perdorimi-i-forces-duhet-dialog-dhe-zgjidhje-politike/20%Monthly2019-04-07 10:07
https://www.informatat.com/djali-14-vjecar-i-ronaldinhos-nenshkruan-kontraten-e-pare-profesionale/20%Monthly2019-04-07 10:05
https://www.informatat.com/kater-hajna-vodhen-nje-banke-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-07 10:03
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-podujeve/20%Monthly2019-04-07 09:53
https://www.informatat.com/pelcet-gypi-i-ujit-ne-afersi-te-kuvendit-te-kosoves-foto/20%Monthly2019-04-07 09:49
https://www.informatat.com/bebe-rexha-flet-per-prejardhjen-ne-shoun-televiziv-amerikan-jam-shqiptare-flas-shqip/20%Monthly2019-04-07 09:46
https://www.informatat.com/bardhyl-mahmuti-i-kerkon-serish-ballafaqim-dick-martit/20%Monthly2019-04-07 09:42
https://www.informatat.com/mpb-furnizohet-me-certifikata-per-regjistrimin-e-automjeteve-kaq-i-kushton-tenderi/20%Monthly2019-04-07 09:40
https://www.informatat.com/elez-biberaj-politikanet-po-e-rrezikojne-ekzistencen-e-kosoves/20%Monthly2019-04-07 09:36
https://www.informatat.com/molla-nje-cope-e-se-ciles-kushton-6-euro-e-60-cent/20%Monthly2019-04-07 09:26
https://www.informatat.com/banana-blu-me-shije-te-akullores/20%Monthly2019-04-07 09:20
https://www.informatat.com/rick-ross-e-nderon-nipsey-hussle-me-tatuazh/20%Monthly2019-04-07 09:13
https://www.informatat.com/ankohet-ylli-i-atleticos-sa-here-qe-luajme-ne-camp-nou-ndodh-dicka/20%Monthly2019-04-07 09:11
https://www.informatat.com/80-vjetori-i-fillimit-te-rezistences-antifashiste-meta-takon-pasardhesit-e-mujo-ulqinakut-ne-durres/20%Monthly2019-04-07 09:08
https://www.informatat.com/humbi-15-kilograme-ne-nje-muaj-duke-pire-vetem-birre/20%Monthly2019-04-07 09:04
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-e-shkaktojne-celulitin/20%Monthly2019-04-07 09:02
https://www.informatat.com/kandiq-ushtari-serb-qe-zgjohet-nga-vaji-i-foshnjes-qe-e-vrane-ne-kosove/20%Monthly2019-04-07 12:35
https://www.informatat.com/meghan-e-harry-mos-na-sillni-dhurata-beni-bamiresi/20%Monthly2019-04-07 08:56
https://www.informatat.com/biletat-e-derbit-gjilani-drita-blihen-ne-hyrjet-e-stadiumit/20%Monthly2019-04-07 08:39
https://www.informatat.com/may-mesazh-laburisteve-miratojme-marreveshjen-ose-brexit-anulohet/20%Monthly2019-04-07 08:35
https://www.informatat.com/trump-vendimin-per-golanin-e-mora-pas-nje-leksioni-te-shkurter-historie/20%Monthly2019-04-07 08:33
https://www.informatat.com/me-ndihmen-e-ketij-truku-do-ta-gatuani-picen-me-te-pelqyer-ndonjehere/20%Monthly2019-04-07 08:31
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-beni-nese-qendroni-para-kompjuterit/20%Monthly2019-04-07 08:25
https://www.informatat.com/do-te-habiteni-ja-cfare-permban-hamburger-me-i-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2019-04-07 08:22
https://www.informatat.com/organizonte-lojera-fati-ne-menyre-te-paligjshme-procedohet-nje-28-vjecar-ne-korce/20%Monthly2019-04-07 08:14
https://www.informatat.com/truqet-e-amvisave-me-pervoje-si-mirembahet-drejt-garnitura-e-drunjte-e-kuzhines/20%Monthly2019-04-07 08:06
https://www.informatat.com/keto-jane-parfumet-e-preferuara-te-personazheve-te-famshme/20%Monthly2019-04-07 07:55
https://www.informatat.com/e-shtypi-treni-teksa-po-pinte-birre-qeni-nuk-i-ndahet-trupit-te-pajete-te-pronarit/20%Monthly2019-04-07 07:51
https://www.informatat.com/haradinaj-malesoret-i-dhane-garance-miqesise-mes-kosoves-dhe-shba-se/20%Monthly2019-04-07 07:48
https://www.informatat.com/shba-te-klasifikojne-si-organizate-terroriste-garden-revolucionare-te-iranit/20%Monthly2019-04-07 07:45
https://www.informatat.com/kfor-ushtrimet-e-perbashketa-te-ushtrise-shqiptare-dhe-fskse-ne-veri-nuk-rrezikojne-askend/20%Monthly2019-04-07 11:11
https://www.informatat.com/abdullahu-shkycjet-ne-ujesjelles-te-pashmangshme-kosova-ka-edhe-mungese-te-resurseve-ujore/20%Monthly2019-04-07 07:19
https://www.informatat.com/lengu-i-lakres-cudiberes-per-shendetin/20%Monthly2019-04-07 07:17
https://www.informatat.com/milani-e-synon-pochettinon-si-zevendesues-te-gattusos/20%Monthly2019-04-07 07:15
https://www.informatat.com/de-rossi-fitorja-ishte-e-rendesishme-per-moralin-e-ekipit/20%Monthly2019-04-07 07:12
https://www.informatat.com/netanyahu-do-tia-aneksoje-izraelit-nje-pjese-te-bregut-perendimor/20%Monthly2019-04-07 07:10
https://www.informatat.com/kosova-ka-importuar-mallra-ne-vlere-prej-886-8-milione-eurosh/20%Monthly2019-04-07 07:08
https://www.informatat.com/nisin-pergatitjet-per-regjistrimin-e-popullsise/20%Monthly2019-04-07 10:54
https://www.informatat.com/demi-partite-politike-agjenci-te-punesimeve/20%Monthly2019-04-07 07:01
https://www.informatat.com/komisioni-qeveritar-per-te-pagjeturit-i-gatshem-ti-bashkohet-delegacionit-ne-bisedime/20%Monthly2019-04-07 08:59
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-shendetesise/20%Monthly2019-04-07 07:44
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-2/20%Monthly2019-04-07 06:51
https://www.informatat.com/rugovasit-kundershtojne-taksen-e-percaktuar-nga-niveli-qendror/20%Monthly2019-04-06 07:49
https://www.informatat.com/lidhja-prokurori-ipk-per-mosndeshkueshmeri-te-policeve-te-dyshimte/20%Monthly2019-04-06 07:45
https://www.informatat.com/treni-qe-barti-shqiptaret-e-debuar-ne-pranveren-1999-shnderrohet-ne-muze-te-gjenocidit-serb-ne-bllace/20%Monthly2019-04-06 07:42
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-kerkon-ndryshimin-e-ligjit-per-personat-e-verber/20%Monthly2019-04-06 07:37
https://www.informatat.com/buxhet-i-pamjaftueshem-per-ngritjen-e-cilesise-ne-sherbimet-shendetesore/20%Monthly2019-04-06 07:34
https://www.informatat.com/nje-dekade-ne-kerkim-te-liberalizimit-aktuale/20%Monthly2019-04-07 07:05
https://www.informatat.com/policet-qe-dy-vjet-pa-jeleke-antiplumb/20%Monthly2019-04-06 07:26
https://www.informatat.com/xhemajli-berisha-sot-dekorohet-me-titullin-hero-i-kosoves/20%Monthly2019-04-06 07:22
https://www.informatat.com/termet-ne-shqiperi-3/20%Monthly2019-04-06 07:19
https://www.informatat.com/ndjekje-penale-per-zyrtaret-qe-nuk-e-deklarojne-pasurine/20%Monthly2019-04-07 06:57
https://www.informatat.com/serbia-ia-veshtireson-kosoves-perfaqesimin-rajonal/20%Monthly2019-04-07 06:53
https://www.informatat.com/nderpritet-fjalimi-i-perfaqesuesit-te-ick-se-ne-beograd-kosova-nuk-mund-te-quhet-shtet/20%Monthly2019-04-05 14:53
https://www.informatat.com/orkestra-e-operes-se-maqedonise-saboton-koncertin-e-rame-lahajt/20%Monthly2019-04-05 14:46
https://www.informatat.com/kjo-fotografi-e-anxhelines-prane-grimerit-te-njohur-po-ben-zhurme-ne-rrjet/20%Monthly2019-04-05 14:32
https://www.informatat.com/kurti-nuk-behet-shtetndertimi-me-kusheri-e-dosta/20%Monthly2019-04-05 14:29
https://www.informatat.com/merkel-une-e-di-cfare-do-te-thote-kur-muret-bien/20%Monthly2019-04-05 14:26
https://www.informatat.com/sindikata-e-shendetesise-mjeket-profesioniste-po-ikin/20%Monthly2019-04-05 14:53
https://www.informatat.com/fsk-ja-shenoi-diten-nderkombetare-te-ndergjegjesimit-ndaj-minave/20%Monthly2019-04-05 14:20
https://www.informatat.com/testohet-me-sukses-pilula-kotraceptive-mashkullore/20%Monthly2019-04-05 14:15
https://www.informatat.com/zayn-malik-mbron-gigi-hadid-me-deshi-kur-se-meritoja-gruaja-me-mahnitese-qe-kam-njohur/20%Monthly2019-04-05 14:13
https://www.informatat.com/bebe-rexha-shtatzene/20%Monthly2019-04-05 14:10
https://www.informatat.com/rihanna-cmend-fansat-me-te-brendshme/20%Monthly2019-04-05 14:08
https://www.informatat.com/cardi-b-kryeson-nominimet-e-billboard-music-award/20%Monthly2019-04-05 14:05
https://www.informatat.com/shqiptaret-serish-perballe-dua-lipa-dhe-bebe-rexha-nominohen-ne-billboard-music-award/20%Monthly2019-04-05 13:39
https://www.informatat.com/adn-shuan-brenda-24-oreve-shpresen-per-gjetjen-e-femijes-se-zhdukur-ne-2011/20%Monthly2019-04-05 13:37
https://www.informatat.com/princi-harry-apel-per-mos-perdorimin-e-rrjeteve-sociale-por-i-perdor-vete/20%Monthly2019-04-05 13:34
https://www.informatat.com/bikinit-me-trendi-a-do-i-vishnit/20%Monthly2019-04-05 13:32
https://www.informatat.com/hulumtimi-antibiotiket-perdoren-shume-nga-kosovaret/20%Monthly2019-04-05 13:30
https://www.informatat.com/nora-dhe-era-jane-gati-foto/20%Monthly2019-04-05 13:27
https://www.informatat.com/koordinatori-hoti-merr-perkrahjen-e-shpend-ahmetit-per-programin-nacional-per-rinine/20%Monthly2019-04-05 13:25
https://www.informatat.com/thaci-nuk-pritet-mire-ne-londer-e-pyesin-sa-toke-do-ti-jape-serbise/20%Monthly2019-04-05 13:23
https://www.informatat.com/apeli-per-dialog-i-be-se-rama-plotesisht-dakord/20%Monthly2019-04-05 13:19
https://www.informatat.com/lendohet-nje-burre-pas-rreshqitjes-se-dheut-ne-arberi/20%Monthly2019-04-05 13:17
https://www.informatat.com/gjinekologji-nje-gruaje-i-hiqet-cista-qe-peshonte-10-kilograme/20%Monthly2019-04-05 13:15
https://www.informatat.com/arrest-shtepiak-per-punetoren-shendetesore-qe-mori-ryshfet/20%Monthly2019-04-05 13:12
https://www.informatat.com/aktivizohet-specialja-vjen-ftesa-e-radhes/20%Monthly2019-04-05 13:10
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-vizitoi-disa-projekte-infrastrukturore-ne-rajonin-e-gjilanit/20%Monthly2019-04-05 12:28
https://www.informatat.com/umtiti-deshiron-te-qendroje-te-barca/20%Monthly2019-04-05 12:26
https://www.informatat.com/gjukanoviqi-be-se-mos-ua-dorezoni-ballkanin-rusise-dhe-kines/20%Monthly2019-04-05 12:23
https://www.informatat.com/vuciqushtaret-e-shqiperise-dergoni-ne-gjakove-jo-ne-mitrovicen-veriore/20%Monthly2019-04-05 14:29
https://www.informatat.com/thacimasakra-e-rezalles-eshte-dhimbje-e-madhe-qe-rendon-mbi-ne/20%Monthly2019-04-05 12:16
https://www.informatat.com/distria-krasniqi-kualifikohet-per-finale-ne-turqi/20%Monthly2019-04-05 12:13
https://www.informatat.com/mbyllen-22-lokale-te-masazheve-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-05 12:11
https://www.informatat.com/shala-tarifa-ndaj-serbise-mase-nxitese-per-te-thithur-investimet-e-huaja/20%Monthly2019-04-05 12:08
https://www.informatat.com/vetevendosje-sot-nis-tubimet-me-qytetare-kunder-qeverise/20%Monthly2019-04-05 12:03
https://www.informatat.com/matoshi-refuzon-perfaqesimin-e-kosoves-ne-menyre-te-pabarabarte-ne-konferencen-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-04-05 14:23
https://www.informatat.com/qalaj-simiqit-sulmet-ndaj-serbeve-po-i-bejne-kryesisht-serbet/20%Monthly2019-04-05 11:47
https://www.informatat.com/ldk-qeveria-ska-moral-politik-qe-te-dorehiqet-duhet-mocion-mosbesimi/20%Monthly2019-04-05 11:43
https://www.informatat.com/incident-diplomatik-ne-tirane-serbia-refuzon-te-ulet-ne-nje-tryeze-me-kosoven/20%Monthly2019-04-05 11:39
https://www.informatat.com/ne-beograd-pengohet-permendja-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2019-04-05 10:57
https://www.informatat.com/arrestohet-mashtruesi-i-vizave-ne-prizren/20%Monthly2019-04-05 10:54
https://www.informatat.com/pacolli-be-te-qartesohet-per-agresionin-qe-i-ndodhi-kosoves-ne-beograd/20%Monthly2019-04-05 13:08
https://www.informatat.com/limaj-nuk-do-te-lihet-gure-pa-levizur-derisa-te-gjenden-kryeresit-e-krimeve/20%Monthly2019-04-05 10:48
https://www.informatat.com/veseli-rezalla-simbol-i-popullit-qe-se-pranoi-nenshtrimin/20%Monthly2019-04-05 10:45
https://www.informatat.com/foshnja-lind-ne-youtube-video-emocionale-shihet-nga-mbi-1-milione-njerez/20%Monthly2019-04-05 10:07
https://www.informatat.com/termet-3-2-balle-ne-sarande/20%Monthly2019-04-05 10:06
https://www.informatat.com/riatdhesohen-nga-franca-50-shtetas-shqiptare/20%Monthly2019-04-05 10:04
https://www.informatat.com/nga-sot-nis-dasma-ne-shtepine-e-remzije-osmanit/20%Monthly2019-04-05 10:02
https://www.informatat.com/si-u-vra-punetori-i-kazinos-ne-lipjan-per-2700-euro/20%Monthly2019-04-05 11:58
https://www.informatat.com/gruaja-me-belin-me-te-holle-kthehet-ne-forme-disa-jave-pas-lindjes-foto/20%Monthly2019-04-05 09:43
https://www.informatat.com/ldk-e-vv-kerkojne-kthimin-e-diaogut-ne-piken-zero/20%Monthly2019-04-05 12:20
https://www.informatat.com/provokuesja-rihanna-prezanton-linjen-e-saj-te-intimeve/20%Monthly2019-04-05 09:33
https://www.informatat.com/nje-nga-modelet-me-te-paguara-ne-bote-ngre-temperaturat-foto/20%Monthly2019-04-05 09:29
https://www.informatat.com/ja-cilat-shenja-te-horoskopit-do-pesojne-ndryshime-ne-jeten-sentimentale-kete-muaj/20%Monthly2019-04-05 09:22
https://www.informatat.com/cifti-me-i-pasur-ne-bote-divorcohet-per-35-miliarde-dollare/20%Monthly2019-04-05 09:19
https://www.informatat.com/rasti-i-cuditshem-i-binjakeve-me-adn-te-ndryshme-nxori-ne-drite-tradhtine-e-gruas/20%Monthly2019-04-05 09:16
https://www.informatat.com/dyshohen-se-transplantuan-kunderligjshem-qeliza-njerezore/20%Monthly2019-04-05 09:13
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-merret-me-fletushka-e-broshura-paralajmeron-gjoba-per-operatoret/20%Monthly2019-04-05 10:51
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-udheton-ne-shba/20%Monthly2019-04-05 09:04
https://www.informatat.com/a-do-te-perballen-kosova-e-serbia-per-taksen-ne-arbitrazh/20%Monthly2019-04-05 07:40
https://www.informatat.com/daciq-tregon-kur-ka-gjasa-te-hiqet-taksa-100-per-qind/20%Monthly2019-04-05 07:38
https://www.informatat.com/taksa-ia-humbi-serbise-mbi-170-milione-euro/20%Monthly2019-04-05 07:35
https://www.informatat.com/sot-shenohet-20-vjetori-i-masakres-se-rezalles/20%Monthly2019-04-05 07:29
https://www.informatat.com/masht-i-u-nenshtrohet-presioneve-te-sbashk-ut/20%Monthly2019-04-05 07:26
https://www.informatat.com/mikiq-flet-perseri-per-shkarkimin-nuk-kam-marre-vendim-me-shkrim/20%Monthly2019-04-05 07:23
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-26/20%Monthly2019-04-05 07:20
https://www.informatat.com/shpenzohen-21-mije-euro-per-pagat-e-kryetareve-te-dorehequr/20%Monthly2019-04-05 07:33
https://www.informatat.com/haziri-mbledh-ambasadoret-e-kryetaret-e-komunave-te-lugines/20%Monthly2019-04-05 07:16
https://www.informatat.com/paralajmerohet-pranvere-e-nxehte-kunder-panhajnise/20%Monthly2019-04-05 07:14
https://www.informatat.com/blic-i-beogradit-ushtare-te-shqiperise-ne-mitrovicen-veriore-serbet-te-shqetesuar/20%Monthly2019-04-04 14:47
https://www.informatat.com/ofronte-sherbime-seksuale-mbyllet-lokali-ne-peje/20%Monthly2019-04-04 14:45
https://www.informatat.com/te-burgosurit-i-harxhojne-shtetit-rreth-115-mije-euro-per-peme-perime/20%Monthly2019-04-04 14:40
https://www.informatat.com/haradinaj-pajiset-me-vize-neser-udheton-per-shba/20%Monthly2019-04-04 14:38
https://www.informatat.com/qeriqi-po-largohem-nga-kosova-jane-shuar-shpresat-per-nje-jete-me-te-mire/20%Monthly2019-04-04 14:32
https://www.informatat.com/berlini-u-tregon-rreziqet-gjermaneve-qe-udhetojne-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-04-04 14:28
https://www.informatat.com/albulena-haxhiu-i-kunderpergjigjet-visar-ymerit-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-04-04 14:24
https://www.informatat.com/fermeret-do-te-kompensohen-per-qumeshtin/20%Monthly2019-04-04 14:20
https://www.informatat.com/bora-mbulon-zvicren-mbyllen-disa-rruge-nga-frika-e-orteqeve/20%Monthly2019-04-04 14:15
https://www.informatat.com/kancelari-i-austrise-serbise-nuk-ka-be-pa-normalizuar-marredheniet-me-kosoven/20%Monthly2019-04-04 14:14
https://www.informatat.com/mberrijne-ne-shqiperi-65-klandestine-disa-prej-tyre-te-semure-me-fruth/20%Monthly2019-04-04 14:13
https://www.informatat.com/lirohet-ne-arrest-shtepiak-personi-qe-shkaktoi-aksidentin-me-kamion/20%Monthly2019-04-04 14:08
https://www.informatat.com/kryeministri-i-izraelit-kerkon-takim-me-putinin-pak-para-zgjedhjeve/20%Monthly2019-04-04 14:00
https://www.informatat.com/predha-ne-parcelen-me-ullinj-fa-zhvendos-bomben-e-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2019-04-04 13:57
https://www.informatat.com/zhbogar-i-kunderpergjigjet-ambasadorit-te-rusise-ne-be-per-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-04 13:51
https://www.informatat.com/shala-serbia-nuk-ka-baze-per-ta-derguar-kosoven-ne-arbitrazh/20%Monthly2019-04-04 13:47
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-bledart-elshanit-nga-drenasi-kercenoi-kryeministrin-dhe-shkruante-per-prerje-te-kokave/20%Monthly2019-04-04 13:45
https://www.informatat.com/besart-berisha-i-lumtur-qe-mori-nenshtetesine-australiane/20%Monthly2019-04-04 13:42
https://www.informatat.com/vokshi-rama-mashtroi-me-rritjen-e-pagave/20%Monthly2019-04-04 13:36
https://www.informatat.com/vdes-ne-autostraden-e-zvicres-shqiptari-qe-u-ndalua-ta-ndihmonte-dike/20%Monthly2019-04-04 13:18
https://www.informatat.com/kur-shteti-ska-zgjidhje-per-varferine-e-promovon-halil-kastratin/20%Monthly2019-04-04 13:15
https://www.informatat.com/masht-nuk-jemi-terhequr-nga-qendrimi-per-zevendesimin-e-oreve/20%Monthly2019-04-04 13:06
https://www.informatat.com/raporti-i-mueller-me-i-ashper-ndaj-trumpit/20%Monthly2019-04-04 13:01
https://www.informatat.com/presidenti-i-lyonit-skemi-para-per-ta-emeruar-mourinhon-trajner/20%Monthly2019-04-04 12:58
https://www.informatat.com/inpo-ferizaj-se-zbaton-drejt-ligjin-dhe-nuk-ofron-qasje-pro-aktive-ne-dokumentet-publike/20%Monthly2019-04-04 12:50
https://www.informatat.com/prishtina-kryeqender-e-hendbollit-boteror/20%Monthly2019-04-04 12:48
https://www.informatat.com/ymeri-permend-kater-shkaktaret-potencial-qe-dyshohet-se-degraduan-telekomin/20%Monthly2019-04-04 12:44
https://www.informatat.com/bastorja-e-famshme-angleze-i-frikesohet-rashices-e-zenelit/20%Monthly2019-04-04 12:41
https://www.informatat.com/tragjedia-ajrore-ne-etiopi-raporti-hetimor-shfajeson-pilotet/20%Monthly2019-04-04 12:38
https://www.informatat.com/tirana-ne-forumin-e-mjedisit-veliaj-prezanton-projektet-ne-funksion-te-uljes-se-ndotjes/20%Monthly2019-04-04 12:34
https://www.informatat.com/haradinaj-se-shpejti-avancim-te-statusit-ligjor-per-familjet-e-te-pagjeturve-dhe-te-martireve/20%Monthly2019-04-04 12:18
https://www.informatat.com/tsipras-zaev-kandidate-per-nobelin-e-paqes-te-propozuar-nga-33-eurodeputete/20%Monthly2019-04-04 12:13
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-i-reagon-isa-mustafes-humbja-e-17-mije-vendeve-te-punes-eshte-manipulim-dhe-i-shtremberuar/20%Monthly2019-04-04 12:08
https://www.informatat.com/zyrtare-van-dijk-i-gatshem-per-sfiden-ndaj-southamptonit/20%Monthly2019-04-04 12:03
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-nje-muaj-paraburgim-per-mjeket-qe-kryen-frytnimin/20%Monthly2019-04-04 11:55
https://www.informatat.com/vuciq-shqiptaret-po-e-bejne-gabimin-qe-e-beme-ne-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2019-04-04 11:48
https://www.informatat.com/gjendje-e-rende-ne-iran-si-pasoje-e-vershimeve-numri-i-viktimave-vazhdon-te-rritet/20%Monthly2019-04-04 11:41
https://www.informatat.com/zyrtare-mandzukic-nenshkruan-kontrate-te-re-me-juventusin/20%Monthly2019-04-04 11:36
https://www.informatat.com/pensionet-e-veteraneve-do-te-perballen-me-apelin/20%Monthly2019-04-04 11:35
https://www.informatat.com/pse-kolliteshin-malesoret-kur-ecnin-naten-vetem/20%Monthly2019-04-04 11:33
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-se-shpejti-do-te-avancoje-statusin-e-familjareve-te-te-pagjeturve/20%Monthly2019-04-04 11:32
https://www.informatat.com/mbajeni-livanden-ne-dhome-te-fjetjes-e-permireson-gjumin-e-largon-ankthin-depresionin-dhe-sulmet-e-panikut/20%Monthly2019-04-04 11:28
https://www.informatat.com/korea-e-jugut-lanson-rrjetin-5g-para-kohes-se-pritur/20%Monthly2019-04-04 11:25
https://www.informatat.com/ka-shprese-per-planetin-tone-futet-ne-perdorim-pajisja-e-pare-qe-parandalon-ngrohjen-globale/20%Monthly2019-04-04 11:21
https://www.informatat.com/nepotizmi-dhe-punesimet-partiake-zhgenjejne-te-papunet/20%Monthly2019-04-04 11:19
https://www.informatat.com/cfare-i-ndodh-trupit-nese-konsumoni-xhenxhefil-cdo-dite-per-1-muaj/20%Monthly2019-04-04 11:17
https://www.informatat.com/gjendje-gatishmerie-ne-britani-mbi-10-000-police-te-trajnuar-per-trazira/20%Monthly2019-04-04 11:14
https://www.informatat.com/hoti-kerkon-unitet-ne-raport-me-serbine/20%Monthly2019-04-04 11:12
https://www.informatat.com/daciq-jemi-larg-nga-thelbi-i-marreveshjes-se-brukselit/20%Monthly2019-04-04 11:10
https://www.informatat.com/ecja-e-cuditshme-ne-hungari/20%Monthly2019-04-04 11:08
https://www.informatat.com/del-ne-ankand-pistoleta-me-te-cilen-vrau-veten-van-goghu/20%Monthly2019-04-04 11:05
https://www.informatat.com/50-akuza-per-vrasje-ndaj-sulmuesit-te-xhamive-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-04-04 11:00
https://www.informatat.com/menaxhmenti-i-telekomit-nuk-i-sjell-komisionit-dokumentet/20%Monthly2019-04-04 10:57
https://www.informatat.com/kanceri-shume-shpejte-do-te-zbulohet-vetem-permes-analizave-te-gjakut/20%Monthly2019-04-04 10:52
https://www.informatat.com/kurti-thaci-e-haradinaj-po-vjedhin-bashke-bashke-duhet-te-rrezohen-nga-pushteti/20%Monthly2019-04-04 10:47
https://www.informatat.com/mjere-ajo-femer-qe-lidhet-me-nje-mashkull-te-sjellshem/20%Monthly2019-04-04 10:43
https://www.informatat.com/germin-gjysma-e-popullates-se-kosoves-jeton-jashte-vendit/20%Monthly2019-04-04 10:43
https://www.informatat.com/ky-leng-pershpejton-qarkullimin-e-gjakut-ne-tru/20%Monthly2019-04-04 10:41
https://www.informatat.com/madonna-do-te-paguhet-nje-milion-dollare-per-nje-shfaqje-ne-eurovizion/20%Monthly2019-04-04 10:38
https://www.informatat.com/haradinaj-mirepresim-kritikat-nga-shoqeria-civile-por-kjo-nuk-eshte-qeveri-qe-vajton/20%Monthly2019-04-04 14:37
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-dhe-nato-jane-nje/20%Monthly2019-04-04 10:33
https://www.informatat.com/shahini-do-te-permiresojme-cilesine-e-arsimimit-shqip-ne-serbi/20%Monthly2019-04-04 10:31
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-per-heqjen-e-romingut-ne-vendet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-04-04 13:45
https://www.informatat.com/thaci-udheton-ne-britani-ftohet-ne-londer-nga-instituti-mbreteror-i-ceshtjeve-nderkombetare/20%Monthly2019-04-04 09:48
https://www.informatat.com/tahiri-se-shpejti-kod-i-ri-penal-kunder-korrupsionit-ska-amnisti-per-ata-qe-fituan-pasuri-kunderligjshem/20%Monthly2019-04-04 09:43
https://www.informatat.com/mustafa-ne-prizren-sfide-mbetet-siguria-ne-shkolla-dhe-ne-komunikacion/20%Monthly2019-04-04 09:37
https://www.informatat.com/haradinaj-ofron-mbeshtetje-per-strategjine-e-bashkepunimit-me-shoqerine-civile/20%Monthly2019-04-04 09:34
https://www.informatat.com/apostolova-shoqeria-civile-kontribuon-per-institucione-pergjegjese-qeveria-tiu-siguroje-pronesi-afatgjate/20%Monthly2019-04-04 09:31
https://www.informatat.com/lendohet-rende-behrami-e-humb-sezonin/20%Monthly2019-04-04 09:23
https://www.informatat.com/kjo-i-ndodh-organizmit-nese-hani-nje-banane-ne-dite/20%Monthly2019-04-04 09:15
https://www.informatat.com/pdk-aktualisht-kosova-nuk-perfiton-nga-shkuarja-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-04-04 09:05
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-paralajmeron-konsumatoret-borxhlinj/20%Monthly2019-04-04 09:00
https://www.informatat.com/ankohet-kryeministrja-serbe-kohet-jane-te-veshtira-per-shkak-te-vendimeve-te-prishtines/20%Monthly2019-04-04 08:57
https://www.informatat.com/serbia-paralajmeron-kosoven-per-taksen-do-te-dergojne-padi-ne-gjykaten-e-arbitrazhit/20%Monthly2019-04-04 10:40
https://www.informatat.com/daciq-u-kerkon-serbeve-te-mos-udhetojne-ne-britani-te-madhe/20%Monthly2019-04-04 08:53
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-kosova-synon-te-behet-pjese-e-nato-s-i-shkruan-stoltenbergut/20%Monthly2019-04-04 10:47
https://www.informatat.com/ismaili-spitali-i-prishtines-do-te-jete-me-kapacitete-moderne/20%Monthly2019-04-04 08:48
https://www.informatat.com/gjysme-limoni-me-sode-bikarbonat-nje-kombinim-i-fuqishem-per-shendetin/20%Monthly2019-04-04 08:45
https://www.informatat.com/farat-e-frutave-parandalojne-diabetin/20%Monthly2019-04-04 08:41
https://www.informatat.com/kripa-fajtori-kryesor-per-grumbullimin-e-dhjamit-ne-stomak/20%Monthly2019-04-04 08:38
https://www.informatat.com/kosova-ngrihet-edhe-me-lart-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Monthly2019-04-04 08:35
https://www.informatat.com/stadiumi-i-akuzave-dhe-i-zvarritjeve/20%Monthly2019-04-25 08:32
https://www.informatat.com/ministrat-e-dorehequr-te-listes-serbe-me-shume-shpenzime-luksi/20%Monthly2019-04-04 08:28
https://www.informatat.com/mjeku-u-tha-pacienteve-se-kishin-kancer-per-te-fituar-para/20%Monthly2019-04-04 08:25
https://www.informatat.com/tuberkulozi-i-rrezikshem-nje-i-semure-mund-te-infektoje-15-persona/20%Monthly2019-04-04 08:17
https://www.informatat.com/kryetari-i-pejes-ua-ndalon-drejtoreve-per-2-muaj-drekat-zyrtare/20%Monthly2019-04-04 08:14
https://www.informatat.com/fotoja-mahnitese-qe-verteton-se-tableta-kunder-plakjes-funksionon/20%Monthly2019-04-04 08:09
https://www.informatat.com/cakaj-takon-nancy-pelosin-shba-mbeshtet-shqiperine-per-anetaresimin-ne-be/20%Monthly2019-04-04 08:07
https://www.informatat.com/burg-perjete-tony-montanes-shqiptar/20%Monthly2019-04-04 08:04
https://www.informatat.com/perfitimet-e-dygjuhesise-qe-kur-je-foshnje/20%Monthly2019-04-04 08:01
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-sot-ne-takim-ministrin-e-mbrojtjes-se-turqise/20%Monthly2019-04-04 07:58
https://www.informatat.com/implanti-i-gjoksit-miliona-gra-e-perdorin-pa-ditur-lidhjen-me-tumorin-e-rralle/20%Monthly2019-04-04 07:55
https://www.informatat.com/dietat-ushqimore-pa-cilesi-po-vrasin-nje-ne-5-vete/20%Monthly2019-04-04 07:49
https://www.informatat.com/dyshime-per-shitblerje-te-materialit-gjenetik-ne-kliniken-behar-kusari/20%Monthly2019-04-04 07:46
https://www.informatat.com/kosova-sot-firmos-marreveshje-ne-serbi-per-roamingun/20%Monthly2019-04-04 07:41
https://www.informatat.com/komisioni-hetimor-parlamentar-pranon-sot-dokumentacion-per-gjendjen-ne-ptk-e-vala/20%Monthly2019-04-04 07:38
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-thote-se-serbia-i-ka-humbur-175-milione-euro-per-shkak-te-takses/20%Monthly2019-04-04 07:36
https://www.informatat.com/haradinajte-dhena-te-pasakta-kosova-nuk-perben-rrezik-per-migrim/20%Monthly2019-04-04 10:37
https://www.informatat.com/kosovari-ne-zvicer-denohet-me-6-vjet-burg-per-tentimvrasje-te-kusheririt/20%Monthly2019-04-04 07:20
https://www.informatat.com/kercenimi-rus-stoltenberg-nato-jo-baze-raketash-berthamore-ne-europe/20%Monthly2019-04-04 07:18
https://www.informatat.com/70-vjet-nato/20%Monthly2019-04-04 07:14
https://www.informatat.com/oda-e-mjekeve-te-kosoves-rrit-tarifat-per-secilin-sherbim-qe-jep/20%Monthly2019-04-04 07:09
https://www.informatat.com/mbi-12-milione-euro-do-ti-kushtoje-kosoves-regjistrimi-i-popullsise/20%Monthly2019-04-04 10:28
https://www.informatat.com/a-ka-kosova-strategji-per-tu-ballafaquar-me-lobimin-e-serbise/20%Monthly2019-04-04 07:03
https://www.informatat.com/ambiciet-e-fshehta-per-te-parin-e-ldk-se/20%Monthly2019-04-04 06:57
https://www.informatat.com/zgjedhjet-nacionale-pas-zgjedhjeve-te-brendshme-partiake/20%Monthly2019-04-04 09:28
https://www.informatat.com/moti-sot-me-diell-dhe-vranesira-2/20%Monthly2019-04-04 06:51
https://www.informatat.com/malaj-shqiperia-stop-politikes-selektive-per-kosoven/20%Monthly2019-04-03 17:58
https://www.informatat.com/enver-hasani-ende-nen-hetime-thote-se-nuk-e-di-per-cfare-vepre/20%Monthly2019-04-04 07:25
https://www.informatat.com/rrefehet-zvicerania-75-vjecare-tregon-pse-e-vrau-djalin-7-vjecar-nga-kosova/20%Monthly2019-04-04 07:07
https://www.informatat.com/kosova-nuk-eshte-dhe-nuk-do-te-jete-province-e-shqiperise/20%Monthly2019-04-03 14:58
https://www.informatat.com/bizneset-kerkojne-perfshirje-me-te-madhe-ne-hartimin-e-politikave-ne-sektorin-e-shendetesise/20%Monthly2019-04-03 14:50
https://www.informatat.com/mit-dhe-kostt-me-marreveshje-bashkepunimi-per-projektet-e-reja/20%Monthly2019-04-03 14:46
https://www.informatat.com/berisha-falenderon-kroacine-per-mbeshtetjen-qe-po-i-jep-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2019-04-03 14:42
https://www.informatat.com/gashi-kok-u-do-te-kete-hapesira-te-mjaftueshme-te-punes-e-me-standarde-nderkombetare/20%Monthly2019-04-03 14:28
https://www.informatat.com/isa-mustafa-nuk-e-perjashton-veten-si-kandidat-per-kryetar-te-ldk-se/20%Monthly2019-04-04 06:53
https://www.informatat.com/fmn-i-terheq-veshin-qeverise-rama-shlyeni-borxhet-situata-shqetesuese/20%Monthly2019-04-03 14:09
https://www.informatat.com/komandanti-i-operacioneve-civile-te-be-se-e-vizitoi-kosoven-detaje-nga-takimet-me-thacin-e-haradinajn/20%Monthly2019-04-03 14:08
https://www.informatat.com/suarez-legjende-ne-la-liga/20%Monthly2019-04-03 14:05
https://www.informatat.com/pacolli-nga-senegali-serbia-me-pretendime-donkishotesh/20%Monthly2019-04-03 14:00
https://www.informatat.com/prova-qe-deshmon-se-leo-messi-tashme-eshte-me-i-mire-se-cristiano-ronaldo/20%Monthly2019-04-03 13:59
https://www.informatat.com/fsk-ja-angazhohet-ne-shuarjen-e-zjarreve-ne-komunen-e-skenderajt-dhe-ate-te-prishtines/20%Monthly2019-04-03 13:56
https://www.informatat.com/jovanoviq-e-ben-per-pese-pare-sheshelin-ne-nje-debat/20%Monthly2019-04-03 13:52
https://www.informatat.com/ukraina-ndalon-te-gjitha-fluturimet-drejt-rusise/20%Monthly2019-04-03 13:43
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-reagon-ndaj-raportit-te-bb-se-thote-se-ne-kosove-numri-i-te-papuneve-eshte-zvogeluar/20%Monthly2019-04-03 13:40
https://www.informatat.com/trumpi-lavderon-nato-n-per-shpenzimet-kerkon-edhe-me-shume/20%Monthly2019-04-03 13:32
https://www.informatat.com/sulmohet-prokurori-ne-ferizaj-reagon-keshilli-prokurorial/20%Monthly2019-04-03 13:26
https://www.informatat.com/i-konfirmohet-aktakuza-adem-grabovcit-e-te-tjereve-ne-rastin-pronto/20%Monthly2019-04-03 13:24
https://www.informatat.com/palmer-eshte-koha-per-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-04-03 13:21
https://www.informatat.com/me-12-qershor-ne-kosove-pritet-te-vijne-hillary-clinton-dhe-madeleine-albright/20%Monthly2019-04-03 14:19
https://www.informatat.com/aksion-policor-ne-peje-mbyllen-shtate-lokale-dhe-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-04-03 13:08
https://www.informatat.com/flet-vellai-i-valbones-pjeter-nrecaj-po-genjen-ma-vrau-motren-dhe-mbesen/20%Monthly2019-04-03 13:06
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-edhe-me-1ambasadorin-gjerman-ia-tregon-statistikat-e-migrimit/20%Monthly2019-04-03 14:08
https://www.informatat.com/zvarritja-disavjecare-e-dialogut/20%Monthly2019-04-03 12:57
https://www.informatat.com/dardan-molliqaj-i-jep-fund-beqarise-po-martohet-me-ministren-besa-shahini/20%Monthly2019-04-03 12:51
https://www.informatat.com/berisha-per-die-presse-flet-per-dialogun-dhe-idene-per-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2019-04-03 12:50
https://www.informatat.com/ther-me-thike-nje-person-arrestohet-i-riu-ne-skenderaj/20%Monthly2019-04-03 12:48
https://www.informatat.com/borxhi-publik-rrezikon-te-shtyje-kosoven-drejt-krizes/20%Monthly2019-04-03 12:46
https://www.informatat.com/presidenca-zhvendoset-nga-kuvendi/20%Monthly2019-04-03 12:41
https://www.informatat.com/daciq-nuk-e-lejoj-askend-te-me-ankohet-per-kosoven/20%Monthly2019-04-03 12:39
https://www.informatat.com/protestuesit-djegin-piramiden-e-rilindjes-ne-fund-te-protestes/20%Monthly2019-04-03 12:34
https://www.informatat.com/austria-nuk-sheh-asnje-arsye-per-shtyrje-te-brexitit/20%Monthly2019-04-03 12:30
https://www.informatat.com/kryemadhi-ambasadoreve-ne-shtepine-time-nuk-behet-zot-komshiu-protesta-derisa-rama-te-rrezohet/20%Monthly2019-04-03 12:16
https://www.informatat.com/skenderaj-arrestohet-20-vjecari-per-vepren-penale-vrasje-ne-tentative/20%Monthly2019-04-03 12:11
https://www.informatat.com/futbollisti-i-tottenhamit-e-zgjedh-shqiperine-para-kosoves/20%Monthly2019-04-03 12:05
https://www.informatat.com/kater-gjerat-qe-duhet-ti-beni-cdo-dite-per-tu-bere-te-suksesshem/20%Monthly2019-04-03 12:01
https://www.informatat.com/pishina-me-e-thelle-ne-bote-do-te-hapet-ne-poloni/20%Monthly2019-04-03 11:54
https://www.informatat.com/irina-shayk-tregon-anen-e-saj-me-te-mire/20%Monthly2019-04-03 11:51
https://www.informatat.com/telefoni-i-palosshem-nga-lg-do-te-duket-keshtu-sipas-patentes-se-re/20%Monthly2019-04-03 11:47
https://www.informatat.com/gap-ndihma-shteterore-ne-projektet-e-reja-energjetike-bie-ndesh-me-direktivat-e-be-se/20%Monthly2019-04-03 11:44
https://www.informatat.com/krasniqi-qellimkeqe-te-krahasohet-ekipi-yne-negociator-me-ate-te-serbise/20%Monthly2019-04-03 11:40
https://www.informatat.com/shqiperia-e-zevendeson-majlinda-kelmendin-me-nje-italian-34-vjec/20%Monthly2019-04-03 11:37
https://www.informatat.com/mafiozit-italian-i-pergjohet-telefoni-thote-se-ka-udhetuar-me-avionin-privat-te-ministrit-nga-kosova/20%Monthly2019-04-03 11:32
https://www.informatat.com/treni-qe-largoi-mbi-gjysme-milioni-njerez-nga-kosova-gjate-luftes-behet-muze/20%Monthly2019-04-03 11:29
https://www.informatat.com/vv-ska-marreveshje-pa-njohje/20%Monthly2019-04-03 11:25
https://www.informatat.com/vazhdon-beteja-mes-cardiffit-dhe-nantesit-per-emiliano-salan/20%Monthly2019-04-03 11:21
https://www.informatat.com/mcgregor-i-kerkon-rimec-dhe-e-fyen-khabibin-ia-ofendon-keq-edhe-gruan/20%Monthly2019-04-03 11:18
https://www.informatat.com/opozita-akuzon-qeverine-per-rritjen-e-papunesise/20%Monthly2019-04-03 11:15
https://www.informatat.com/be-heq-vizat-per-britaniket/20%Monthly2019-04-03 11:09
https://www.informatat.com/avni-mazreku-denohet-me-tre-vjet-burgim-per-mashtrim-me-dokumente-zyrtare/20%Monthly2019-04-03 11:05
https://www.informatat.com/prinderit-lirojne-vetveten-per-nje-muaj-pagese-per-cerdhet-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-03 11:01
https://www.informatat.com/rama-do-bejme-gjithcka-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-04-03 10:58
https://www.informatat.com/sbashk-u-dhe-masht-i-dakordohen-per-ceshtjen-e-kompensimit-te-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-04-03 10:56
https://www.informatat.com/kmdlnj-i-reagon-ashper-sbashk-ut-po-i-shkelni-te-drejtat-e-nxenesve/20%Monthly2019-04-03 13:49
https://www.informatat.com/ne-shtate-zona-te-stambollit-do-te-rinumerohen-votat/20%Monthly2019-04-03 10:49
https://www.informatat.com/aprovohet-versioni-final-i-autostrades-se-dukagjinit/20%Monthly2019-04-03 10:48
https://www.informatat.com/inhalimi-i-sheqerit-i-lufton-infeksionet-ne-mushkeri/20%Monthly2019-04-03 10:37
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-ambasadorin-amerikan-kosnett/20%Monthly2019-04-03 10:35
https://www.informatat.com/mpirja-e-kembeve-paralajmerim-i-semundjeve-te-renda/20%Monthly2019-04-03 10:33
https://www.informatat.com/nje-doze-e-lehte-e-aspirines-zgjidhja-per-semundjen-e-alzheimerit/20%Monthly2019-04-03 10:28
https://www.informatat.com/marreveshja-kosove-serbi-duhet-te-jete-e-qendrueshme-dhe-te-mos-prek-palet-e-treta/20%Monthly2019-04-03 10:24
https://www.informatat.com/cfare-eshte-terapia-e-manipulimit-spinal/20%Monthly2019-04-03 10:20
https://www.informatat.com/spiunohet-audi-a3-sportback-i-ri/20%Monthly2019-04-03 10:15
https://www.informatat.com/a-do-te-luaje-kosova-kunder-malit-te-zi-pa-tifoze-presidenti-i-uefa-s-tregon-ndeshkimet-e-mundshme/20%Monthly2019-04-03 10:10
https://www.informatat.com/transplantim-dhe-trafikim-i-organeve-ne-nje-klinike-private-ne-prishtine-arrestohen-kater-persona/20%Monthly2019-04-03 10:01
https://www.informatat.com/ushtaret-amerikane-te-nevojshem-ne-kosove-per-ti-parandaluar-kercenimet/20%Monthly2019-04-03 12:57
https://www.informatat.com/kafeja-parandalon-kancerin-e-lekures/20%Monthly2019-04-03 09:55
https://www.informatat.com/krijohet-xheli-qe-riparon-kornene-e-syrit/20%Monthly2019-04-03 09:53
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-ai-eshte-i-cmendur-pas-jush/20%Monthly2019-04-03 09:48
https://www.informatat.com/12-milione-buxheti-i-kuvendit-per-vitin-2020/20%Monthly2019-04-03 09:47
https://www.informatat.com/kerkohet-te-rimerret-hapesira-e-larte-ajrore-nga-hungarocontrol/20%Monthly2019-04-03 09:42
https://www.informatat.com/11-deputete-te-pd-lsi-se-qe-lane-mandatet-kane-aplikuar-per-rroga/20%Monthly2019-04-03 09:37
https://www.informatat.com/vdes-ish-aktorja-e-filmave-te-james-bondit-tania-mallet/20%Monthly2019-04-03 09:00
https://www.informatat.com/dy-rreziqet-per-veturen-nese-vozisni-ne-rezerve/20%Monthly2019-04-03 08:57
https://www.informatat.com/komisioni-per-arsim-i-brengosur-per-gjendjen-aktuale-arsimore-ne-kosove/20%Monthly2019-04-03 08:54
https://www.informatat.com/si-ti-paketoni-gjerat-ne-valixhen-e-dores-video/20%Monthly2019-04-03 08:51
https://www.informatat.com/abazi-gjykata-speciale-loje-politike/20%Monthly2019-04-03 08:47
https://www.informatat.com/kosova-eshte-serbi-edhe-ne-sllovaki/20%Monthly2019-04-03 08:44
https://www.informatat.com/taksa-me-efekt-pozitiv-per-prodhuesit-vendor/20%Monthly2019-04-03 08:42
https://www.informatat.com/vuciqi-po-ben-propagande-situata-ne-kosove-eshte-e-qete/20%Monthly2019-04-03 08:40
https://www.informatat.com/gent-cakaj-ne-uashington-takohet-me-zyrtare-te-larte-amerikane/20%Monthly2019-04-03 08:32
https://www.informatat.com/metoda-me-e-re-per-te-humbur-peshe-permes-nje-rruaze/20%Monthly2019-04-03 08:29
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-sell-flasin-per-thellim-te-bashkepunimit-ne-arsim-ne-mes-kosoves-dhe-shba-se/20%Monthly2019-04-03 10:50
https://www.informatat.com/sweet-but-psycho-e-shqiptares-ava-max-renditet-si-hiti-me-i-madh-i-vitit-2019-deri-me-tani-sipas-chart-data/20%Monthly2019-04-03 08:25
https://www.informatat.com/devolleve-u-ecen-tregtia-me-serbine/20%Monthly2019-04-03 08:22
https://www.informatat.com/viktima-e-dhunes-seksuale-flet-per-plaget-e-saj-20-vjet-pas-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-04-03 08:17
https://www.informatat.com/komunat-mobilizohen-per-1tu-perballur-me-zjarret/20%Monthly2019-04-03 08:16
https://www.informatat.com/kpk-ja-shmang-britaniket-nga-konkursi-per-kryeprokurorin-special/20%Monthly2019-04-03 10:24
https://www.informatat.com/bqk-niveli-i-cmimeve-te-konsumit-rritet-per-2-2-per-qind/20%Monthly2019-04-03 07:55
https://www.informatat.com/pacolli-fton-presidentin-e-guinese-te-vizitoje-kosoven/20%Monthly2019-04-03 07:52
https://www.informatat.com/rrjedhjet-e-apple-detajojne-nje-iphone-shume-te-vogel-nga-apple/20%Monthly2019-04-03 07:50
https://www.informatat.com/chicago-hyn-ne-histori-zgjedh-kryetaren-e-pare-afro-amerikane-homoseksuale/20%Monthly2019-04-03 07:49
https://www.informatat.com/rrezikohen-15-4-milione-euro-qeveria-do-zgjidhje-per-ish-germine/20%Monthly2019-04-03 07:47
https://www.informatat.com/onkologu-mark-hayman-une-keshtu-veproj-per-te-shmangur-kancerin/20%Monthly2019-04-03 07:45
https://www.informatat.com/mendoni-se-nese-zgjoheni-ne-5-te-mengjesit-do-te-jeni-me-te-suksesshem/20%Monthly2019-04-03 07:42
https://www.informatat.com/ne-70-vjetorin-e-nato-s-ministrat-do-mblidhen-ne-washington/20%Monthly2019-04-03 07:41
https://www.informatat.com/perdorimi-i-sheqerit-permireson-problemet-ne-mushkeri/20%Monthly2019-04-03 07:39
https://www.informatat.com/rehabilitimi-jashte-spitalit-me-shpenzime-vetjake/20%Monthly2019-04-03 07:36
https://www.informatat.com/komisioni-per-arsim-diskuton-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura-2/20%Monthly2019-04-03 07:35
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-riu-qe-humbi-jeten-nga-aksidenti-ne-viti/20%Monthly2019-04-03 07:33
https://www.informatat.com/havolli-gjendja-nuk-eshte-e-mire-ne-parandalimin-dhe-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2019-04-03 07:29
https://www.informatat.com/mesohet-arsyeja-e-rrezimit-te-aeroplanit-ne-maqedoni/20%Monthly2019-04-03 07:26
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-viti-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2019-04-03 07:23
https://www.informatat.com/franca-gjermania-dhe-anglia-te-shqetesuara-me-aktivitetet-e-iranit/20%Monthly2019-04-03 07:20
https://www.informatat.com/kosova-humbi-17-mije-vende-te-punes-vitin-e-kaluar/20%Monthly2019-04-03 07:17
https://www.informatat.com/specialja-dergon-mbi-100-ftesa-kuqi-niset-per-ne-hage-me-7-prill/20%Monthly2019-04-03 07:12
https://www.informatat.com/tete-vjet-bisedime-pa-1marreveshje/20%Monthly2019-04-03 09:59
https://www.informatat.com/moti-sot-vranet-dhe-me-shi/20%Monthly2019-04-03 07:05
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-500-mije-euro-per-kombetaren-e-kosoves/20%Monthly2019-04-02 14:42
https://www.informatat.com/gjykata-se-ndaloi-keqperdorimin-veteranet-zhvatin-nga-6-milione-euro-per-cdo-muaj/20%Monthly2019-04-03 08:16
https://www.informatat.com/kosovaret-te-pakenaqur-me-politiken-e-jashtme-te-kosoves-merkel-liderja-me-e-preferuar/20%Monthly2019-04-02 14:30
https://www.informatat.com/ska-me-futboll-ne-itali-per-krishtlindje-dhe-vitin-e-ri/20%Monthly2019-04-02 14:26
https://www.informatat.com/mclaren-senna-ne-versioni-lego-5-mije-ore-pune-per-ta-ndertuar/20%Monthly2019-04-02 14:23
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-ka-pritur-ne-takim-perfaqesuesit-e-sbashk-ut/20%Monthly2019-04-02 14:19
https://www.informatat.com/zbulohet-projekti-i-stadiumit-te-ri-te-real-madridit/20%Monthly2019-04-02 14:09
https://www.informatat.com/reka-votuesve-shqiptare-dilni-votoni-deshmoni-se-nuk-jeni-20-ashtu-sic-na-trajtojne-me-vite/20%Monthly2019-04-02 14:06
https://www.informatat.com/deputetet-gjermane-do-te-angazhohen-qe-te-vazhdoje-dialogu-dhe-te-mos-kete-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-04-02 14:03
https://www.informatat.com/hahn-ke-ja-do-te-propozoje-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/20%Monthly2019-04-02 14:00
https://www.informatat.com/87-mije-dollare-behen-shkak-i-doreheqjes-se-presidentit-te-federates-gjermane-te-futbollit/20%Monthly2019-04-02 13:53
https://www.informatat.com/babe-e-bir-denohen-me-mbi-27-vjet-burgim-per-vrasjen-e-trefishte-ne-prizren/20%Monthly2019-04-02 13:49
https://www.informatat.com/pasaporta-shqiptare-per-egjiptianet-arrestohet-nje-arab/20%Monthly2019-04-02 13:46
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-40-mije-euro-per-malazezet-e-kosoves/20%Monthly2019-04-02 13:40
https://www.informatat.com/sherifi-nuk-mund-te-fshehen-punesimet-po-jetojme-si-ne-big-brother/20%Monthly2019-04-02 13:36
https://www.informatat.com/insiston-demaliaj-asnje-perpos-aak-se-nuk-kam-qejf-me-pa-ne-pune/20%Monthly2019-04-02 13:32
https://www.informatat.com/tifozi-me-i-pafat-ne-bote-kursen-para-per-ta-pare-ronaldon-e-messin-qe-te-dy-lendohen/20%Monthly2019-04-02 13:25
https://www.informatat.com/perkujton-protestat-e-2-prillit-basha-do-ta-shembim-regjimin/20%Monthly2019-04-02 13:21
https://www.informatat.com/haradinaj-distancohet-nga-deklaratat-e-shkumbin-demaliajt/20%Monthly2019-04-02 13:13
https://www.informatat.com/shtyhen-rezultatet-e-zgjedhjeve-lokale-ne-turqi/20%Monthly2019-04-02 13:08
https://www.informatat.com/ne-turqi-ankimohen-zgjedhjet1-partia-e-erdoganit-nuk-pranon-rezultatin-ne-stamboll/20%Monthly2019-04-02 13:09
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-personit-qe-kanosi-policet-teksa-e-arrestonin/20%Monthly2019-04-02 13:01
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-ka-rritje-te-vendeve-te-punes/20%Monthly2019-04-02 12:53
https://www.informatat.com/qytetare-te-papergjegjshem-po-ndezin-zjarre-qellimshem/20%Monthly2019-04-02 12:49
https://www.informatat.com/huazimi-i-suarezit-nga-barcelona-i-kushton-arsenalit-32700-euro-ne-minute/20%Monthly2019-04-02 12:45
https://www.informatat.com/kosova-shenon-diten-boterore-te-ndergjegjesimit-te-autizmit/20%Monthly2019-04-02 12:42
https://www.informatat.com/ambasadoret-aktivizohen-kunder-skandaleve-te-pushtetit/20%Monthly2019-04-02 12:39
https://www.informatat.com/anulohet-raportimi-i-kryeshefit-ekzekutiv-te-telekomit-para-komisionit-parlamentar/20%Monthly2019-04-02 12:34
https://www.informatat.com/kurti-zgjedhje-te-parakohshme-per-te-ndalur-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-04-03 08:07
https://www.informatat.com/permbajtja-e-aktakuzes-ndaj-bukoshit-gashit-e-osmanit-per-3-perqindeshin/20%Monthly2019-04-02 12:27
https://www.informatat.com/nasa-shkaterrimi-i-satelitit-indian-e-rrezikon-stacionin-nderkombetar-te-hapesires/20%Monthly2019-04-02 12:18
https://www.informatat.com/mustafa-po-ngulfatemi-nga-stili-kush-eshte-me-i-forti/20%Monthly2019-04-03 07:07
https://www.informatat.com/beogradi-i-shqetesuar-pse-krimet-e-luftes-do-ti-denoje-gjyqesori-i-kosoves/20%Monthly2019-04-02 12:12
https://www.informatat.com/spalletti-icardi-eshte-me-i-vlefshem-se-messi-e-ronaldo-se-bashku/20%Monthly2019-04-02 12:05
https://www.informatat.com/kjo-kategori-e-njerezve-nuk-mund-te-hyje-ne-australi/20%Monthly2019-04-02 12:03
https://www.informatat.com/kryeministri-paralajmeron-kush-organizon-bixhoz-do-te-shkoje-ne-burg/20%Monthly2019-04-02 11:58
https://www.informatat.com/kosovari-fiton-72-mije-euro-ne-lotarine-e-kosoves-por-nuk-shkoi-ti-marre/20%Monthly2019-04-02 11:55
https://www.informatat.com/sa-zyrtare-e-kane-deklaruar-pasurine/20%Monthly2019-04-02 11:50
https://www.informatat.com/komisioneret-e-zgjedhjeve-kqz-cakton-emrat-e-ps-opozita-nuk-i-dergoi/20%Monthly2019-04-02 11:47
https://www.informatat.com/cfare-personi-ishte-sllobodan-millosheviq-flet-truproja-qe-ka-publikuar-liber-per-te/20%Monthly2019-04-02 11:45
https://www.informatat.com/situata-ne-arsim-reflektim-i-raporteve-brenda-koalicionit-pan/20%Monthly2019-04-02 11:37
https://www.informatat.com/valverde-e-paralajmeron-barcelonen-liga-e-kampioneve-mund-te-na-tradhtoje/20%Monthly2019-04-02 11:29
https://www.informatat.com/e-shtyre-dy-here-gjate-marsit-pritet-pretenca-per-escobarin-e-ballkanit/20%Monthly2019-04-02 11:08
https://www.informatat.com/sbashk-nuk-heq-dore-dalin-me-kerkese-te-re-ne-kembim-te-zevendesimit-te-oreve/20%Monthly2019-04-02 10:52
https://www.informatat.com/rama-uron-kryebashkiaken-e-lsi-se-per-beben-dhe-e-lajmeron-pas-30-qershorit-do-jesh-me-kohe-te-plote/20%Monthly2019-04-02 10:49
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-hrebickovan-shpreh-falenderim-per-mbeshtetjen-e-cekise/20%Monthly2019-04-02 14:36
https://www.informatat.com/singapor-hapet-shtepia-qe-konsumon-energji-aq-sa-prodhon/20%Monthly2019-04-02 10:45
https://www.informatat.com/11-shenjat-qe-tregojne-se-jeni-nje-person-i-mire/20%Monthly2019-04-02 10:41
https://www.informatat.com/iphone-et-e-2019-do-te-mbeshtesin-mbushesin-dy-drejtimesh-vijne-me-bateri-te-medha/20%Monthly2019-04-02 10:37
https://www.informatat.com/ismaili-per-here-te-pare-ne-kosove-nis-hulumtimi-steps-politika-shendetesore-te-bazuara-ne-fakte/20%Monthly2019-04-02 10:33
https://www.informatat.com/policet-detyrohen-te-bien-ne-gjunje-para-bandes-kriminale-ne-meksike/20%Monthly2019-04-02 10:30
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-autizmit-gjerat-qe-duhet-te-dini-per-kete-semundje/20%Monthly2019-04-02 10:27
https://www.informatat.com/policia-arreston-15-persona/20%Monthly2019-04-02 10:24
https://www.informatat.com/thaci-ngushellon-familjen-bejta/20%Monthly2019-04-02 10:21
https://www.informatat.com/pasi-ta-lexoni-kete-do-te-zgjoheni-gjithmone-ne-6-te-mengjesit/20%Monthly2019-04-02 10:13
https://www.informatat.com/policia-ka-evidentuar-vrasesin-e-reperit-te-njohur/20%Monthly2019-04-02 10:10
https://www.informatat.com/mbulesa-e-tokes-eshte-ndryshe-nga-ajo-qe-dihet/20%Monthly2019-04-02 10:07
https://www.informatat.com/ish-ambasadori-holandez-ne-prishtine-kryeministres-serbe-ne-cilin-shekull-jeton-ti/20%Monthly2019-04-02 10:04
https://www.informatat.com/70-vjecarja-qe-duket-si-30-zbuloi-sekretin-e-rinise/20%Monthly2019-04-02 10:01
https://www.informatat.com/nese-doni-stomak-te-rrafshet-shmangni-keto-ushqime/20%Monthly2019-04-02 09:57
https://www.informatat.com/maqedonasit-sulmojne-futbollistet-shqiptare-qe-refuzuan-maqedonine/20%Monthly2019-04-02 09:54
https://www.informatat.com/cka-jane-aditivet-dhe-si-ndikojne-ne-shendetin-tone/20%Monthly2019-04-02 09:51
https://www.informatat.com/si-te-veproni-nese-keni-probleme-me-inflamacionin-e-muskujve/20%Monthly2019-04-02 09:47
https://www.informatat.com/serish-perleshje-midis-pakistanit-dhe-indise-ne-kashmir/20%Monthly2019-04-02 09:43
https://www.informatat.com/vuciq-veton-surroi-eshte-intelektual-par-excellence/20%Monthly2019-04-02 09:40
https://www.informatat.com/thaci-e-ka-uruar-erdoganin-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-04-02 09:38
https://www.informatat.com/tani-nuk-do-te-keni-me-nevoje-per-pap-testin/20%Monthly2019-04-02 09:35
https://www.informatat.com/zidane-varane-deshiron-te-largohet/20%Monthly2019-04-02 09:32
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-rrahu-ish-gruan-dhe-shoqen-e-saj/20%Monthly2019-04-02 09:29
https://www.informatat.com/malisheve-e-ze-rryma-derisa-po-punonte/20%Monthly2019-04-02 09:26
https://www.informatat.com/kompania-saudite-del-me-fitimpruresja-ne-bote-apple-mbetet-shume-prapa/20%Monthly2019-04-02 09:24
https://www.informatat.com/a-eshte-penduar-pjeter-ndrecaj-per-vrasjen-e-gruas-dhe-vajzes/20%Monthly2019-04-02 09:22
https://www.informatat.com/nis-aplikimi-per-rimbursim-te-kuponeve-fiskal/20%Monthly2019-04-02 09:20
https://www.informatat.com/puna-gjate-vikendit-rrezikon-shendetin/20%Monthly2019-04-02 09:17
https://www.informatat.com/gjasat-per-permbyllje-te-dialogut-gjate-2019-s-minimale/20%Monthly2019-04-02 09:14
https://www.informatat.com/maqedonia-rekord-ne-evrope-per-burgje-te-stermbushura/20%Monthly2019-04-02 09:10
https://www.informatat.com/tsipras-kryeministri-i-pare-grek-qe-viziton-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-04-02 09:05
https://www.informatat.com/nderron-jete-ciceroni-i-pare-i-kompleksit-adem-jashari/20%Monthly2019-04-02 09:00
https://www.informatat.com/cokollata-permban-buburreca-te-ngordhur/20%Monthly2019-04-02 08:55
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-magjistralen-tetove-gostivar-ka-te-vdekur/20%Monthly2019-04-02 08:51
https://www.informatat.com/real-madridi-e-do-pogben-dhe-hazardin/20%Monthly2019-04-02 08:48
https://www.informatat.com/latifi-kelmendit-je-aq-budalle-saqe-me-dhimbset-tastiera-me-shkru-per-ty/20%Monthly2019-04-02 08:42
https://www.informatat.com/sezoni-i-ri-cilet-trende-bukurie-diktojne-sezonin-pranvere-vere/20%Monthly2019-04-02 08:36
https://www.informatat.com/isufaj-e-geci-mbesin-ne-gare-per-kryeprokuror-special/20%Monthly2019-04-02 08:29
https://www.informatat.com/tash-do-te-vije-nje-avaz-i-furishem-i-ftesave-per-ushtaret-e-uck-se/20%Monthly2019-04-02 08:26
https://www.informatat.com/kosumi-kater-shtetet-e-vogla-te-krijojne-konfederate-moderne/20%Monthly2019-04-02 08:22
https://www.informatat.com/natasha-kandiq-i-kam-pare-vete-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-04-02 08:18
https://www.informatat.com/bima-feng-shui-e-cila-sjell-para-si-ta-kultivoni-ne-shtepi/20%Monthly2019-04-02 08:14
https://www.informatat.com/nga-dhjetori-630-kerkesa-per-legalizimin-te-armeve/20%Monthly2019-04-02 08:08
https://www.informatat.com/publikohet-video-shokuese-nga-momenti-i-vrasjes-se-reperit-nipsey-hussle/20%Monthly2019-04-02 08:05
https://www.informatat.com/sbashk-u-injoron-masht-in-nxenesit-nisin-pushimin-pranveror/20%Monthly2019-04-02 08:02
https://www.informatat.com/rezistenca-ndaj-antibiotikeve-do-te-vrase-me-shume-se-kanceri/20%Monthly2019-04-02 07:59
https://www.informatat.com/vetem-me-nje-ore-aktivitet-ju-mund-ta-parandaloni-artritin/20%Monthly2019-04-02 07:56
https://www.informatat.com/punesimet-mbi-baza-partiake-e-kane-degraduar-administraten/20%Monthly2019-04-02 07:54
https://www.informatat.com/sekretari-amerikan-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-zgjidhje-e-shekullit-21/20%Monthly2019-04-02 12:29
https://www.informatat.com/cleary-gottlieb-steen-hamilton-llp-firma-qe-lobon-per-serbine-ne-amerike-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2019-04-02 07:42
https://www.informatat.com/kosova-regjistron-deficit-te-ulet-buxhetor/20%Monthly2019-04-02 07:34
https://www.informatat.com/djali-16-vjecar-peson-plage-pasi-i-kishte-shperthyer-bateria-e-telefonit-ne-dore/20%Monthly2019-04-02 07:31
https://www.informatat.com/shtepi-ne-mars-nasa-shpall-tri-dizajnet-pretendente/20%Monthly2019-04-02 07:29
https://www.informatat.com/pas-kosoves-deputetet-gjermane-shkojne-ne-serbi-takohen-me-vuciqin/20%Monthly2019-04-02 07:26
https://www.informatat.com/facebook-fshin-mbi-1000-llogari-dhe-faqe-ne-indi-e-pakistan/20%Monthly2019-04-02 07:23
https://www.informatat.com/erdogan-fituan-ata-qe-genjyen-te-mesojme-nga-gabimet-tona/20%Monthly2019-04-02 07:21
https://www.informatat.com/shba-te-mesazh-turqise-bllokojne-dergimin-e-pajisjeve-te-avioneve-f-35-ne-turqi/20%Monthly2019-04-02 07:19
https://www.informatat.com/kryeministri-u-rikthehet-perplasjeve-me-zyrtaret-e-brukselit/20%Monthly2019-04-02 07:17
https://www.informatat.com/pacolli-pandeh-ministrin-e-brendshem-per-rrezikim-te-sigurise-kombetare/20%Monthly2019-04-02 07:14
https://www.informatat.com/eliza-hoxha-tregon-nese-do-te-jete-kandidate-per-kryetare-te-prishtines/20%Monthly2019-04-02 07:11
https://www.informatat.com/taksa-e-haradinajt-po-e-pengon-idene-e-thacit-per-korrigjim-te-kufirit/20%Monthly2019-04-02 12:14
https://www.informatat.com/ferronikeli-perpiqet-me-polici-te-hyje-ne-pronat-e-familjeve-morina/20%Monthly2019-04-02 07:05
https://www.informatat.com/partneret-e-pan-it-nuk-merren-vesh-per-perfaqesuesit-ne-kqz/20%Monthly2019-04-02 07:02
https://www.informatat.com/rinisja-e-dialogut-pas-zgjedhjeve-ne-be/20%Monthly2019-04-02 10:47
https://www.informatat.com/mot-i-kthjellet-pasdite-me-shi/20%Monthly2019-04-02 06:56
https://www.informatat.com/diplomati-norvegjez-rambuje-krijoi-tri-shtete-serbine-malin-e-zi-dhe-kosoven/20%Monthly2019-04-02 07:49
https://www.informatat.com/neser-perkujtohen-deshmoret-e-81-naser-hajrizi-dhe-asllan-pireva/20%Monthly2019-04-01 14:50
https://www.informatat.com/zidane-arsyeton-zgjedhjen-e-te-birit-ne-porten-e-realit/20%Monthly2019-04-01 14:45
https://www.informatat.com/pese-vjet-burg-per-personin-nga-ferizaj-qe-dhunoi-nje-te-mitur/20%Monthly2019-04-01 14:41
https://www.informatat.com/aksident-ne-kline-lendohen-kater-persona/20%Monthly2019-04-01 14:38
https://www.informatat.com/pse-u-refuzua-kerkesa-per-pezullimin-e-19-mije-e-500-pensioneve-te-veteraneve/20%Monthly2019-04-01 14:26
https://www.informatat.com/muzika-perforcon-efektin-e-barnave-kunder-dhimbjes/20%Monthly2019-04-01 14:09
https://www.informatat.com/zbulohen-arsyet-se-pse-derbi-mes-gjilanit-dhe-drites-do-te-zhvillohet-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2019-04-01 14:05
https://www.informatat.com/lenjani-dhe-kasami-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-01 14:02
https://www.informatat.com/mukusi-i-peshqve-zgjidhja-e-rezistences-ndaj-antibiotikeve/20%Monthly2019-04-01 13:50
https://www.informatat.com/kosova-eshte-serbi-thirrja-e-tifozeve-ruse-ne-moske/20%Monthly2019-04-01 13:44
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-market-ne-elbasan/20%Monthly2019-04-01 13:41
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-per-avancimin-e-metejme-te-pozites-se-komuniteteve/20%Monthly2019-04-01 13:37
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-familja-dhe-shpresa-kerkojne-takim-me-haradinajn/20%Monthly2019-04-01 13:27
https://www.informatat.com/e-nxjerr-gjyshin-nga-varri-per-ta-festuar-bashke-titullin-e-kampionit/20%Monthly2019-04-01 13:19
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-reagon-per-vendimin-e-gjykates-lidhur-me-pezullimin-e-pensioneve/20%Monthly2019-04-01 13:13
https://www.informatat.com/nje-austriak-mund-ta-marre-ne-dore-skuadren-kuq-e-zi/20%Monthly2019-04-01 13:10
https://www.informatat.com/vv-moszbatueshmeria-e-rezolutave-shperfill-vullnetin-e-deputeteve/20%Monthly2019-04-02 07:08
https://www.informatat.com/klubi-i-madh-turk-i-vihet-pas-vedat-muriqit/20%Monthly2019-04-01 13:03
https://www.informatat.com/mali-i-zi-kerkon-perdorimin-e-gjuhes-malazeze-ne-serbi/20%Monthly2019-04-01 13:00
https://www.informatat.com/kqz-ja-nga-bllokada-ne-bllokade-tani-mbetet-pa-kryeshef-ekzekutiv/20%Monthly2019-04-01 12:57
https://www.informatat.com/mustafa-perkujton-mbi-80-viktima-ne-masakren-makabre-ne-lybeniq/20%Monthly2019-04-01 12:49
https://www.informatat.com/jasharaj-u-pergjigjet-deputeteve-qe-e-quajten-debill-jam-lenduar-por-kete-nuk-ua-pata-borxh/20%Monthly2019-04-01 12:43
https://www.informatat.com/kanosin-me-pistolete-zyrtaret-policore-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2019-04-01 12:33
https://www.informatat.com/shskuk-ja-demanton-shifrat-e-vdekshmerise-ne-kliniken-invazive/20%Monthly2019-04-01 12:19
https://www.informatat.com/kercenohet-me-thike-se-ushqeu-qente-endacake-e-kercenon-edhe-policia-kur-e-raporton-rastin/20%Monthly2019-04-01 12:13
https://www.informatat.com/merret-vendimi-per-boksierin-qe-brutalisht-e-kafshoi-kundershtarin-e-tij-kater-here-ne-ring/20%Monthly2019-04-01 12:08
https://www.informatat.com/serbet-me-zemer-jane-ne-rusi-e-materialisht-ne-perendim/20%Monthly2019-04-01 12:04
https://www.informatat.com/allegri-ronaldo-e-ka-shume-veshtire-te-rikthehet-ne-kohe-per-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-04-01 11:59
https://www.informatat.com/dita-e-genjeshtrave-cka-eshte-ajo-dhe-pse-e-genjejme-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-04-01 11:56
https://www.informatat.com/partia-e-erdoganit-dorezon-ankese-per-humbjen-ne-ankara/20%Monthly2019-04-01 11:48
https://www.informatat.com/apostolova-ndiejme-dhimbje-qe-nuk-po-jua-heqin-vizat-mos-u-zhgenjeni/20%Monthly2019-04-01 11:45
https://www.informatat.com/korce-11-te-prekur-nga-fruthi-mes-tyre-dy-foshnje/20%Monthly2019-04-01 11:42
https://www.informatat.com/isco-tallet-keq-me-te-ardhmen-e-brahim-diaz-pas-fitores-kunder-huescas/20%Monthly2019-04-01 11:39
https://www.informatat.com/pse-pack-mendon-se-vuciqi-mund-ta-zgjidhe-problemin-serbi-kosove/20%Monthly2019-04-01 11:34
https://www.informatat.com/nga-ky-vit-edhe-amerikanet-duhet-te-kene-vize-per-te-hyre-ne-vendet-europiane/20%Monthly2019-04-01 11:31
https://www.informatat.com/cdu-csu-dera-e-be-se-e-mbyllur-per-pese-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-04-02 06:59
https://www.informatat.com/messi-rrezikon-pelen-shume-afer-tia-thyeje-rekordin-legjendes-braziliane/20%Monthly2019-04-04 08:31
https://www.informatat.com/imamoglu-e-shpall-veten-kryebashkiak-te-stambollit/20%Monthly2019-04-01 11:19
https://www.informatat.com/erdogan-kishte-thene-gjate-fushates-kush-e-fiton-stambollin-e-fiton-turqine/20%Monthly2019-04-01 11:16
https://www.informatat.com/ushqimi-qe-shkrin-kilogramet-dhe-pastron-zorret-pas-shtate-ditesh/20%Monthly2019-04-01 11:14
https://www.informatat.com/cilesite-e-mashkullit-te-cilat-vleresohen-me-shume-nga-nje-femer/20%Monthly2019-04-01 11:11
https://www.informatat.com/nje-fillim-i-shendetshem-i-dites/20%Monthly2019-04-01 11:09
https://www.informatat.com/kumkvati-fruti-i-shendetshem-me-emer-te-pazakonte/20%Monthly2019-04-01 11:06
https://www.informatat.com/pse-keni-oreks-te-shtuar-kur-jeni-nervoz/20%Monthly2019-04-01 11:04
https://www.informatat.com/pudra-pluhur-per-ten-te-perkryer/20%Monthly2019-04-01 11:01
https://www.informatat.com/rama-jo-te-gjitheve-duhet-tu-jepet-mundesi-per-te-bere-shkolle-te-larte/20%Monthly2019-04-01 10:58
https://www.informatat.com/tre-filxhane-caj-ne-dite-forcojne-eshtrat/20%Monthly2019-04-01 10:55
https://www.informatat.com/mjeket-e-rinj-protestojne-ne-gjilan-kerkojne-pune/20%Monthly2019-04-01 10:51
https://www.informatat.com/be-deri-ne-marrjen-e-vizave-te-vazhdoje-luftimi-i-korrupsionit/20%Monthly2019-04-01 14:55
https://www.informatat.com/kosova-eshte-problem-pse-serbia-nuk-e-njeh-krimene-si-pjese-te-rusise-sipas-vuciqit/20%Monthly2019-04-01 10:45
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-nuk-ben-ta-riperdorni-vajin-per-gatim/20%Monthly2019-04-01 10:42
https://www.informatat.com/cdo-tre-minuta-nje-person-diagnostikohet-me-diabetin-e-tipit-2/20%Monthly2019-04-01 10:39
https://www.informatat.com/zidane-eshte-e-veshtire-ta-motivosh-kete-ekip/20%Monthly2019-04-01 10:34
https://www.informatat.com/joe-biden-mohon-akuzat-per-sjellje-te-pahijshme/20%Monthly2019-04-01 10:31
https://www.informatat.com/sbashk-ne-pushim-pranveror-shumica-e-shkollave/20%Monthly2019-04-01 10:27
https://www.informatat.com/vajza-e-trump-it-ka-shpenzuar-nje-shume-marramendese-parash-ne-serbi/20%Monthly2019-04-01 10:17
https://www.informatat.com/shefi-i-osbe-se-publikon-turpin-e-prishtines-pa-e-komentuar-me-fjale/20%Monthly2019-04-01 10:14
https://www.informatat.com/dogji-70-te-trupit-nga-shperthimi-gazit-gruaja-merr-pjese-ne-konkursin-e-bukurise/20%Monthly2019-04-01 10:11
https://www.informatat.com/mclaren-720s-perforcohet-ne-821-kuajfuqi-nga-hennessey/20%Monthly2019-04-01 10:08
https://www.informatat.com/keni-tension-te-larte-hani-kos/20%Monthly2019-04-01 10:01
https://www.informatat.com/haradinaj-palit-nuk-fole-mencur-per-ambasadorin/20%Monthly2019-04-01 09:59
https://www.informatat.com/klp-cakton-kryeprokuroret-ne-lushnje-e-fier-zyrtarizon-fundin-e-ish-prokurorit-nezha/20%Monthly2019-04-01 09:56
https://www.informatat.com/konfiskohen-me-shume-se-700-kilograme-heroine-ne-ukraine/20%Monthly2019-04-01 09:54
https://www.informatat.com/motra-e-fatmir-limajt-rehatohet-ne-qendren-e-studenteve/20%Monthly2019-04-01 09:52
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-ores-cfare-i-ndodh-trupit-pas-nderrimit-te-akrepave/20%Monthly2019-04-01 09:49
https://www.informatat.com/si-ti-luftoni-efektet-negative-te-ajrit-te-ndotur-me-ushqimin-e-duhur/20%Monthly2019-04-01 09:46
https://www.informatat.com/mediumi-i-erdoganit-e-pranon-qe-partia-e-drejtesise-po-e-humbe-stambollin/20%Monthly2019-04-01 09:44
https://www.informatat.com/kosova-me-tkurrjen-me-te-larte-te-popullsise-ne-evrope/20%Monthly2019-04-01 13:08
https://www.informatat.com/molliqaj-me-kritika-ndaj-ish-partise-e-quan-sekt-vajtues/20%Monthly2019-04-01 09:32
https://www.informatat.com/gjykata-refuzon-pezullimin-e-19-mije-pensioneve-te-veteraneve-te-uck-se/20%Monthly2019-04-01 09:28
https://www.informatat.com/haradinaj-me-debatet-per-kembimin-e-territoreve-mogherini-ka-shkaktuar-trauma-politike/20%Monthly2019-04-01 09:25
https://www.informatat.com/taksa-e-kosoves-ndaj-serbise-eshte-kunder-frymes-se-msa-se/20%Monthly2019-04-01 09:20
https://www.informatat.com/perse-bebet-e-duan-lojen-e-fshehjes/20%Monthly2019-04-01 09:16
https://www.informatat.com/samsung-konfirmon-specifikat-e-galaxy-s10-5g/20%Monthly2019-04-01 09:12
https://www.informatat.com/futbollisti-shqiptar-zgjedhet-ne-mesin-e-me-te-mireve-te-javes-ne-zvicer/20%Monthly2019-04-01 09:08
https://www.informatat.com/zjarret-ne-pyje-policia-ne-ferizaj-shton-masat-e-sigurise/20%Monthly2019-04-01 09:05
https://www.informatat.com/deputetet-gjermane-kundershtojne-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-04-01 09:02
https://www.informatat.com/hoxha-kufizimet-ne-levizjen-e-lire-te-pajustifikueshme/20%Monthly2019-04-01 08:46
https://www.informatat.com/zevendesohet-fotoja-e-clinton-it-ne-prishtine/20%Monthly2019-04-01 08:41
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-lipjan/20%Monthly2019-04-01 08:37
https://www.informatat.com/bundestagu-kunder-kembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-04-01 08:34
https://www.informatat.com/papa-francesku-messi-eshte-shume-i-mire-por-nuk-eshte-zot/20%Monthly2019-04-01 08:31
https://www.informatat.com/eshte-zbuluar-nje-fashe-qe-redukton-tingujt-e-krijuar-ne-vesh-si-shkak-i-cregullimit-te-tinitusit/20%Monthly2019-04-01 08:24
https://www.informatat.com/mediat-e-huaja-raportojne-per-vendimin-e-ndalimit-te-lojerave-te-fatit-ne-kosove/20%Monthly2019-04-01 08:22
https://www.informatat.com/vetem-diteve-te-fundit-326-zjarre-kryeministri-kerkon-kujdes-te-shtuar/20%Monthly2019-04-01 08:20
https://www.informatat.com/haradinaj-falenderon-gjermanine/20%Monthly2019-04-01 11:28
https://www.informatat.com/aksident-ajror-vdes-nje-nga-grate-me-te-pasura-te-rusise/20%Monthly2019-04-01 08:10
https://www.informatat.com/droge-nga-shqiperia-drejt-italise-9-te-arrestuar/20%Monthly2019-04-01 08:08
https://www.informatat.com/ambasada-e-zvicres-ka-refuzuar-18-te-kerkesave-per-viza/20%Monthly2019-04-01 10:48
https://www.informatat.com/mbyllja-e-lojerave-te-fatit-shihet-si-deshtim-i-shtetit-per-zbatimin-e-rendit-dhe-te-ligjit/20%Monthly2019-04-01 08:02
https://www.informatat.com/vritet-reperi-nipsey-hussle/20%Monthly2019-04-01 07:58
https://www.informatat.com/cdu-dhe-ldk-me-qendrime-te-perbashketa-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-04-01 07:53
https://www.informatat.com/turqi-partia-e-erdoganit-humbe-qytetet-e-medha/20%Monthly2019-04-01 07:49
https://www.informatat.com/ilaciqe-jua-zvogelon-stomakun/20%Monthly2019-04-01 07:35
https://www.informatat.com/komuna-e-skenderajt-shpenzoi-9200-euro-per-kafe/20%Monthly2019-04-01 07:33
https://www.informatat.com/rezolutat-te-kota/20%Monthly2019-04-01 07:29
https://www.informatat.com/vrasja-qe-tronditi-prizrenin-te-marten-shpallet-aktgjykimi/20%Monthly2019-04-01 07:26
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-e-para-te-depresionit-tek-meshkujt/20%Monthly2019-04-01 07:22
https://www.informatat.com/fillon-takimi-i-haradinajt-me-deputetet-e-bundestagut/20%Monthly2019-04-01 07:19
https://www.informatat.com/sbashk-u-dhe-masht-i-krijojne-paqartesi-tek-nxenesit/20%Monthly2019-04-01 07:10
https://www.informatat.com/opozita-akuzon-ismailin-po-angazhohet-ne-parti-dhe-jo-ne-shendetesi/20%Monthly2019-04-01 07:05
https://www.informatat.com/ambasadat-e-be-se-shtrengojne-dhenien-e-vizave-per-kosovaret/20%Monthly2019-04-01 09:36
https://www.informatat.com/genjeshtrat-e-medha-te-politikaneve/20%Monthly2019-04-01 08:16
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-2/20%Monthly2019-04-01 06:48