XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/caktohet-paraburgimi-per-rrahim-hashimin-dhe-kadri-rexhepin/20%Monthly2019-05-31 19:03
https://www.informatat.com/merret-vendimi-per-17-vjecarin-qe-e-sulmoi-gruan-rome-ne-ferizaj/20%Monthly2019-05-31 19:01
https://www.informatat.com/gjykata-merr-vendim-te-prere-per-gjithe-te-arrestuarit-ne-veri-1-muaj-paraburgim/20%Monthly2019-05-31 18:59
https://www.informatat.com/kosnettkur-do-te-shohim-ne-progres-ne-rastin-pronto/20%Monthly2019-05-31 14:41
https://www.informatat.com/bie-nga-ndertesa-vdes-nje-punetor-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-31 14:35
https://www.informatat.com/haradinaj-florenti-zgjodhi-kthimin-tek-rrenjet-e-veta-per-ti-vazhduar-sukseset/20%Monthly2019-05-31 14:32
https://www.informatat.com/perurohet-shtepia-muze-e-katarina-josipit/20%Monthly2019-05-31 14:30
https://www.informatat.com/demokraci-plus-i-ben-thirrje-haradinajt-qe-te-mos-i-keqperdore-resurset-publike/20%Monthly2019-05-31 14:27
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-kundershton-korrigjimin-e-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-05-31 14:25
https://www.informatat.com/pllake-perkujtimore-ne-nderim-te-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-05-31 14:20
https://www.informatat.com/ky-eshte-momenti-kur-gruaja-rome-sulmohet-ne-ferizaj-video/20%Monthly2019-05-31 14:17
https://www.informatat.com/pacolli-sulmuesve-te-gruas-rome-a-keni-nene-apo-moter/20%Monthly2019-05-31 14:11
https://www.informatat.com/veseli-takon-kampionet-e-kosoves-ne-futboll-mitrovica-gjithnje-kampione-ne-te-gjitha-sferat-e-shoqerise/20%Monthly2019-05-31 14:09
https://www.informatat.com/vlora-citaku-per-sulmin-ndaj-gruas-rome-turpi-qofte-mbi-ne/20%Monthly2019-05-31 14:07
https://www.informatat.com/haradinaj-agresioni-ndaj-gruas-rome-i-turpshem-dhe-i-denueshem/20%Monthly2019-05-31 14:02
https://www.informatat.com/mpj-keshillon-shtetasit-e-kosoves-te-shmangin-qarkullimin-neper-serbi/20%Monthly2019-05-31 13:57
https://www.informatat.com/ahmeti-per-sulmin-ndaj-gruas-rome-turp-per-te-gjithe-ne/20%Monthly2019-05-31 13:19
https://www.informatat.com/policia-ne-ferizaj-po-heton-rastin-e-sulmit-ndaj-gruas-rome-ajo-gjendet-ne-stacionin-policor/20%Monthly2019-05-31 13:13
https://www.informatat.com/okb-julian-assange-ka-perjetuar-torture-psikologjike/20%Monthly2019-05-31 13:10
https://www.informatat.com/rrjeti-i-grave-rome-shteti-te-merret-seriozisht-me-rastin-e-gruaas-rome/20%Monthly2019-05-31 13:22
https://www.informatat.com/ldk-e-vetevendosje-me-tekst-te-harmonizuar-per-mocion-ndaj-mosbesimin-ndaj-qeverise/20%Monthly2019-05-31 14:39
https://www.informatat.com/apeli-konfirmon-akuzat-ndaj-prontos/20%Monthly2019-05-31 13:02
https://www.informatat.com/veseli-reagon-ashper-per-sulmet-ndaj-gruas-rome-thote-se-kjo-eshte-e-papranueshme/20%Monthly2019-05-31 14:01
https://www.informatat.com/mkrs-investon-3-milion-e-670-mije-euro-dhe-do-te-investoje-edhe-3-milione-per-trashegimi-ne-prizren/20%Monthly2019-05-31 12:55
https://www.informatat.com/eulex-nuk-kemi-qene-te-perfshire-ne-operacionin-e-quajtur-kontrabanda/20%Monthly2019-05-31 12:45
https://www.informatat.com/stoltenberg-do-te-takoje-meten-ne-tirane-para-protestes/20%Monthly2019-05-31 12:39
https://www.informatat.com/brigitte-bierlein-kancelarja-e-pare-grua-ne-austri/20%Monthly2019-05-31 12:37
https://www.informatat.com/dialogu-publiko-privat-parakusht-per-zhvillim-te-qendrueshem-ekonomik/20%Monthly2019-05-31 12:35
https://www.informatat.com/nga-aksioni-i-policise-ne-prishtine-kater-te-arrestuar-pese-te-tjere-ne-drenas/20%Monthly2019-05-31 12:32
https://www.informatat.com/zvicer-3-persona-te-vdekur-pas-marrjes-se-pengjeve-ne-apartamentin-e-cyrihut/20%Monthly2019-05-31 12:19
https://www.informatat.com/wolfgang-petritsch-zgjidhja-per-kosoven-pa-shba-dhe-rusine/20%Monthly2019-05-31 12:17
https://www.informatat.com/sulmohet-serish-gruaja-rome-tani-ne-ferizaj/20%Monthly2019-05-31 12:14
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-do-te-shkoje-ne-drejtim-te-bashkimit-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-31 12:03
https://www.informatat.com/sarri-me-trofeun-e-pare-te-fituar-do-ta-perballoje-me-lehte-shkarkimin/20%Monthly2019-05-31 11:56
https://www.informatat.com/puna-me-stres-shkak-i-mbipeshes-te-grate/20%Monthly2019-05-31 11:53
https://www.informatat.com/vetevendosje-kerkon-hetime-urgjente-per-aferen-spitali-dhe-per-manipulimet-e-vendimit-te-thacit/20%Monthly2019-05-31 13:57
https://www.informatat.com/kryeministri-i-luksemburgut-konflikti-i-ngrire-kosove-serbi-do-te-zgjaste-20-30-vjet/20%Monthly2019-05-31 11:44
https://www.informatat.com/modelja-iraniane-arratiset-duke-kerkuar-azil-ne-france/20%Monthly2019-05-31 11:41
https://www.informatat.com/low-humb-dy-ndeshjet-e-gjermanise-per-euro-2020/20%Monthly2019-05-31 11:35
https://www.informatat.com/prifest-hap-thirrjen-per-green-film-project-iii/20%Monthly2019-05-31 11:30
https://www.informatat.com/shba-pershendet-aksionin-ne-veri-u-be-per-ta-luftuar-korrupsionin/20%Monthly2019-05-31 13:07
https://www.informatat.com/morena-taraku-e-gjithe-bota-do-ma-njoh-emrin/20%Monthly2019-05-31 11:24
https://www.informatat.com/me-kembet-e-ekspozuara-dua-lipa-publikon-foto-nga-shtrati/20%Monthly2019-05-31 11:21
https://www.informatat.com/haradinaj-jam-thelle-i-bindur-se-do-te-dime-te-ecim-rruges-se-heronjve-dhe-do-ti-nderojme-ata/20%Monthly2019-05-31 11:17
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-kujdes-me-keshillat-per-daten-e-zgjedhjeve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-31 11:15
https://www.informatat.com/thaci-sdo-kete-sukses-asnje-perpjekje-per-te-njollosur-vlerat-dhe-sakrificat-e-uck-se/20%Monthly2019-05-31 13:00
https://www.informatat.com/britania-i-coptoi-njerezit-trondit-elton-john-nuk-jam-nje-budalla-dhe-imperialist-anglez-idiot/20%Monthly2019-05-31 11:09
https://www.informatat.com/cardi-b-irritohet-me-ndjekesit-e-di-une-cfare-bej-me-gjoksin-tim/20%Monthly2019-05-31 11:07
https://www.informatat.com/haradinaj-raportet-unike-nderfetare-ne-vend-jane-te-shkelqyera/20%Monthly2019-05-31 11:04
https://www.informatat.com/louisiana-miraton-projektligjin-qe-ndalon-abortin/20%Monthly2019-05-31 10:59
https://www.informatat.com/kuka-i-kunderpergjigjet-bernabiqit-duke-ia-numeruar-sukseset-e-majlindes-zanes-se-maleve/20%Monthly2019-05-31 10:57
https://www.informatat.com/personeli-i-kombeve-te-bashkuara-smund-te-shpallet-non-grata/20%Monthly2019-05-31 11:48
https://www.informatat.com/ambasadori-heldt-pas-deklarates-se-bernabiq-gjermanet-jane-adhurues-te-medhenj-te-maleve/20%Monthly2019-05-31 10:49
https://www.informatat.com/vuciqi-ia-numeron-plaget-rusit-te-unmik-ut-i-thote-iu-qendrove-mire-goditjeve/20%Monthly2019-05-31 10:00
https://www.informatat.com/kapet-serbi-duke-hyre-ne-kosove-me-patente-te-falsifikuar/20%Monthly2019-05-31 09:57
https://www.informatat.com/prishtine-shtien-me-arme-dhe-iken-nga-vendi/20%Monthly2019-05-31 09:55
https://www.informatat.com/epik-keta-jane-7-hapat-drejt-institucioneve-te-reja-te-be-se/20%Monthly2019-05-31 09:54
https://www.informatat.com/haradinaj-20-vjet-nga-masakra-mbi-familjen-e-selatin-gerxhaliut-askush-seshte-denuar/20%Monthly2019-05-31 09:52
https://www.informatat.com/arrestohet-gjakovari-qe-rrahu-babane/20%Monthly2019-05-31 09:50
https://www.informatat.com/ashton-kucher-deshmon-per-vrasjen-e-ish-te-dashures-mendova-se-ishin-njolla-vere-dhe-jo-gjaku/20%Monthly2019-05-31 09:49
https://www.informatat.com/cardi-b-nuk-ka-asgje-per-te-fshehur/20%Monthly2019-05-31 09:46
https://www.informatat.com/nicole-kidman-merr-perqafim-nga-vajzat-nuk-jam-asgje-pa-dashurine-e-familjes-sime/20%Monthly2019-05-31 09:43
https://www.informatat.com/edhe-kater-libra-te-tjere-te-harry-potter/20%Monthly2019-05-31 09:40
https://www.informatat.com/arrestohet-vetem-45-minuta-pasi-doli-nga-burgu/20%Monthly2019-05-31 09:37
https://www.informatat.com/lavrovi-i-kerkon-okb-se-te-reagoje-per-rastin-e-perfaqesuesit-rus-ne-unmik/20%Monthly2019-05-31 09:35
https://www.informatat.com/bankomate-me-fotografite-e-femijeve-te-zhdukur/20%Monthly2019-05-31 09:32
https://www.informatat.com/tymi-i-duhanit-ne-ambiente-te-mbyllura-ka-7000-kimikate-femijet-ne-rrezik-te-larte/20%Monthly2019-05-31 09:28
https://www.informatat.com/e-dashura-e-ronaldos-shfaq-trupin-seksi-ne-nje-mbremje-glamuroze-ne-madrid/20%Monthly2019-05-31 09:26
https://www.informatat.com/vendet-arabe-mobilizohen-kunder-iranit/20%Monthly2019-05-31 09:23
https://www.informatat.com/thaci-pjese-e-forumit-to-be-secure-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-05-31 09:20
https://www.informatat.com/vulin-deklarata-e-thacit-eshte-vrasje-e-dialogut/20%Monthly2019-05-31 09:14
https://www.informatat.com/ldk-se-merr-seriozisht-idene-e-thacit-per-bashkim-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-31 11:27
https://www.informatat.com/ldk-flet-per-raportin-e-ke-kritikat-e-raporti-per-kosoven-te-ngjashme-sikur-tonat/20%Monthly2019-05-31 09:04
https://www.informatat.com/ahmeti-raporti-i-progresit-na-detyron-te-jemi-vetekritik/20%Monthly2019-05-31 09:01
https://www.informatat.com/vuciq-i-tronditur-me-mosreagimin-e-be-se-per-deklaratat-e-thacit-rreth-asociacionit/20%Monthly2019-05-31 08:57
https://www.informatat.com/wilson-serbia-nuk-e-kontrollon-kosoven-duhet-te-ballafaqohet-me-realitetin/20%Monthly2019-05-31 08:55
https://www.informatat.com/cka-e-detyroi-fluturimin-nga-shtutgarti-ne-prishtine-te-aterroj-ne-zagreb/20%Monthly2019-05-31 08:52
https://www.informatat.com/ne-regjistrin-per-arrestim-ne-veri-46-persona-serbe-shqiptare-e-boshnjake/20%Monthly2019-05-31 08:49
https://www.informatat.com/shba-ja-njofton-vendosjen-e-tarifes-ndaj-mallrave-te-meksikes/20%Monthly2019-05-31 08:42
https://www.informatat.com/papa-francesku-viziton-rumanine/20%Monthly2019-05-31 08:40
https://www.informatat.com/zyrtare-antonio-conte-trajneri-i-ri-i-interit/20%Monthly2019-05-31 08:38
https://www.informatat.com/forces-se-sigurise-te-kosoves-i-shtohen-edhe-dy-pilote/20%Monthly2019-05-31 08:35
https://www.informatat.com/diplomati-rus-ka-ardhur-koha-te-mbushen-mend-ekstremistet-dhe-terroristet-e-kosoves/20%Monthly2019-05-31 08:30
https://www.informatat.com/profesori-amerikan-e-quan-raciste-deklaraten-e-kryeministres-serbe-per-shqiptaret/20%Monthly2019-05-31 08:27
https://www.informatat.com/kosova-shpall-persona-non-grata-rusin-e-unmik-ut/20%Monthly2019-05-31 11:12
https://www.informatat.com/auditori-evidenton-mangesi-ne-kalkulimin-e-bazes-doganore-te-mallrave/20%Monthly2019-05-31 07:55
https://www.informatat.com/pa-progres-ne-shendetesi/20%Monthly2019-05-31 07:53
https://www.informatat.com/bushati-kembimi-i-territoreve-alternative-cinike-ne-vend-te-integrimit-ne-be/20%Monthly2019-05-31 07:50
https://www.informatat.com/punesimet-politike-mbajne-peng-reformat-ne-administraten-publike/20%Monthly2019-05-31 10:53
https://www.informatat.com/dhimbja-e-ferdonijes-trazon-beogradin/20%Monthly2019-05-31 07:42
https://www.informatat.com/ambasadori-i-kosoves-ne-shqiperi-kosova-i-ka-permbushur-kushtet-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-31 07:37
https://www.informatat.com/aksion-i-madh-i-policise-ne-kodren-e-trimave/20%Monthly2019-05-31 07:34
https://www.informatat.com/jahjaga-i-reagon-bernabiqit-ne-mburremi-me-malet-tona/20%Monthly2019-05-31 09:09
https://www.informatat.com/kusari-lila-arsyeja-pse-jemi-te-maleve-eshte-sepse-i-kemi-me-te-bukurat-ne-bote/20%Monthly2019-05-31 07:22
https://www.informatat.com/molliqaj-kemi-strategjine-per-ta-rrezuar-haradinajn/20%Monthly2019-05-31 07:18
https://www.informatat.com/kryesindikalisti-i-ptk-se-para-komisionit-hetimor/20%Monthly2019-05-31 07:16
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-vranet-dhe-me-shi/20%Monthly2019-05-31 07:14
https://www.informatat.com/obsh-me-shifra-shqetesuese-te-vdekjeve-si-pasoje-e-duhanit/20%Monthly2019-05-31 07:13
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-serbi-po-bejme-cmos-per-rifillimin-e-dialogut-prishtine-beograd/20%Monthly2019-05-31 07:11
https://www.informatat.com/sot-mbahet-testi-i-arritshmerise-se-nxenesve/20%Monthly2019-05-31 08:08
https://www.informatat.com/veseli-i-lumtur-qe-kuvendi-i-dha-drejtim-iniciatives-per-tribunalin/20%Monthly2019-05-31 07:45
https://www.informatat.com/rama-kushtetuta-nuk-negociohet-jemi-gati-per-dialog/20%Monthly2019-05-30 14:51
https://www.informatat.com/asambleisti-i-pdk-se-ne-prizren-kalon-ne-aak/20%Monthly2019-05-30 14:49
https://www.informatat.com/thaci-i-zhgenjyer-me-raportin-e-progresit-thote-se-gjuha-e-perdorur-nuk-reflekton-ne-menyre-objektive-situaten-ne-vend/20%Monthly2019-05-31 07:24
https://www.informatat.com/austria-do-te-kete-nje-femer-si-kryeministre-e-perkohshme/20%Monthly2019-05-30 14:40
https://www.informatat.com/scott-as-serbia-as-kosova-nuk-do-te-marrin-ate-qe-deshirojne-pa-marreveshje-per-normalizim/20%Monthly2019-05-30 14:53
https://www.informatat.com/zyrtari-rus-i-unmik-ut-qe-u-arrestua-pardje-dergohet-ne-beograd-per-trajtim/20%Monthly2019-05-30 14:33
https://www.informatat.com/shenohet-dita-boterore-e-sklerozes-multiple/20%Monthly2019-05-30 14:28
https://www.informatat.com/shoqerohet-ne-polici-i-mituri-qe-sulmoi-gruan-rome-ne-lipjan/20%Monthly2019-05-30 14:25
https://www.informatat.com/tahiri-raporti-i-progresit-vlereson-arritjet-ne-politikat-e-drejtesise/20%Monthly2019-05-31 07:07
https://www.informatat.com/deputetja-serbe-amerika-mund-te-ndikoje-mbi-prishtinen-me-shume-sesa-be-ja/20%Monthly2019-05-30 14:18
https://www.informatat.com/mbyllen-pese-lokale-ne-kline-dhe-istog-kapen-valltare-pa-leje-te-punes/20%Monthly2019-05-30 14:10
https://www.informatat.com/infermierja-britanike-shkarkohet-nga-puna-tentoi-ta-sheronte-pacientin-me-bibel/20%Monthly2019-05-30 14:08
https://www.informatat.com/vdesin-turistet-ne-budapest-pasi-varka-lundruese-u-fundos-ne-lumin-danub/20%Monthly2019-05-30 14:03
https://www.informatat.com/hoxhaj-pas-deklaratave-raciste-te-brnabic-jam-i-zhgenjyer-me-mosreagimin-e-be-se/20%Monthly2019-05-30 14:02
https://www.informatat.com/trump-duket-se-e-pranon-qe-rusia-e-ka-ndihmuar-te-zgjidhet-president/20%Monthly2019-05-30 13:48
https://www.informatat.com/aktakuze-per-organizim-te-skemave-piramidale-dhe-bixhozit/20%Monthly2019-05-30 13:33
https://www.informatat.com/miratohet-propozimi-per-denim-ne-mungese-te-krimineleve-te-luftes/20%Monthly2019-05-30 13:30
https://www.informatat.com/lideri-opozitar-ne-britani-sheh-rrezik-te-brexitit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-05-30 13:22
https://www.informatat.com/reagon-bernabiq-pas-ndaleses-se-pacollit-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-05-30 13:17
https://www.informatat.com/protesta-kunder-izraelit-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-30 13:04
https://www.informatat.com/instagram-po-perdoret-me-shume-se-facebook-dhe-snapchat/20%Monthly2019-05-30 12:52
https://www.informatat.com/princi-saudit-leviz-per-here-te-pare-pas-14-vitesh-sa-qendroi-ne-gjendje-kome/20%Monthly2019-05-30 12:48
https://www.informatat.com/i-quajti-shqiptaret-njerez-qe-vijne-nga-mali-keshtu-i-reagon-thaci-bernabiqit/20%Monthly2019-05-30 14:44
https://www.informatat.com/ronaldo-e-dua-mbappen/20%Monthly2019-05-30 12:22
https://www.informatat.com/perfundon-seanca-e-kuvendit/20%Monthly2019-05-30 12:20
https://www.informatat.com/bushati-kritika-rames-per-kosoven-mbeshteti-tezen-serbe-te-shekullit-te-19-te/20%Monthly2019-05-30 12:13
https://www.informatat.com/miratohet-rezoluta-per-rritjen-e-pages-minimale/20%Monthly2019-05-30 12:04
https://www.informatat.com/zaev-partneriteti-me-bdi-ne-stabil-besimi-me-ahmetin-i-madh/20%Monthly2019-05-30 11:50
https://www.informatat.com/krasnoschenkov-rus-i-unmik-ut-apo-rus-i-sherbimit-inteligjent-rus-ne-unmik/20%Monthly2019-05-30 11:37
https://www.informatat.com/thaci-per-rasim-kicinen-dhe-bedri-shalen-ishin-sinonim-i-luftetarit-te-lirise-prijesit-dhe-shpirtit-sakrifikues/20%Monthly2019-05-30 11:30
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-blen-uniforma-per-shofere-ne-vlere-prej-1500-eurosh/20%Monthly2019-05-30 11:24
https://www.informatat.com/wes-nelson-shkakton-spekulime-se-eshte-ne-lidhje-me-rita-oren/20%Monthly2019-05-30 11:16
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-me-mustafen-diskutoi-per-mundesite-e-numrave-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-30 14:35
https://www.informatat.com/si-duhet-ti-pastroni-drejtuesit-e-flokeve-dhe-sa-shpesh/20%Monthly2019-05-30 11:12
https://www.informatat.com/scott-palet-te-kthehen-ne-dialog-qendrimi-i-amerikes-mbetet-i-njejte/20%Monthly2019-05-30 11:10
https://www.informatat.com/pronaret-e-qenve-jane-katerfish-me-te-prire-te-bejne-mjaftueshem-aktivitet-fizik/20%Monthly2019-05-30 11:09
https://www.informatat.com/sony-mund-te-jete-duke-zhvilluar-telefonin-e-tyre-te-palosshem/20%Monthly2019-05-30 11:06
https://www.informatat.com/specialistet-thone-se-pesticidet-nuk-mund-te-shmangen-por-duhet-kujdes/20%Monthly2019-05-30 11:04
https://www.informatat.com/ngrirja-e-vezeve-realiteti-i-ruajtjes-se-pjellorise-tuaj-ne-akull/20%Monthly2019-05-30 10:59
https://www.informatat.com/rama-e-thote-serish-gati-per-dialog-me-opoziten/20%Monthly2019-05-30 10:58
https://www.informatat.com/spertk-ja-e-mirepret-votimin-pro-ligjit-te-ri-te-rtk-se/20%Monthly2019-05-30 10:54
https://www.informatat.com/apostolova-per-raportin-e-ke-se-merrni-seriozisht-rekomandimet/20%Monthly2019-05-30 14:21
https://www.informatat.com/psikologet-keshtu-mund-ta-kaloni-deshperimin-pas-zbulimit-te-gjinise-se-foshnjes/20%Monthly2019-05-30 10:37
https://www.informatat.com/sa-me-shume-vjet-qe-kemi-aq-me-shume-shtojme-peshe-por-kjo-nuk-ka-te-beje-me-metabolizmin/20%Monthly2019-05-30 10:33
https://www.informatat.com/italia-ka-dy-dite-kohe-te-i-shpejgohet-be-se-ose-do-gjobitet-3-5-miliarde-euro/20%Monthly2019-05-30 10:28
https://www.informatat.com/mocioni-i-rrezimit-te-qeverise-mustafa-takohet-me-ahmetin/20%Monthly2019-05-30 11:13
https://www.informatat.com/rrograek-denon-sulmin-ndaj-gruas-rome-kerkon-qe-te-merren-masa/20%Monthly2019-05-30 10:21
https://www.informatat.com/kryeministri-sllovak-ne-beograd-nuk-nderrojme-qendrim-karshi-kosoves/20%Monthly2019-05-30 10:15
https://www.informatat.com/thaci-mbledh-keshillin-konsultativ-per-komunitete-komunitetet-jane-pasuri-e-kosoves/20%Monthly2019-05-30 14:16
https://www.informatat.com/qeveria-serbe-thote-se-pa-u-zgjidhur-ceshtja-e-kosoves-serbia-do-te-vazhdoje-te-marre-kritika-nga-ke-ja/20%Monthly2019-05-30 10:07
https://www.informatat.com/miriam-cani-feston-ditelindjen-alban-skenderaj-e-uron-ne-menyre-te-vecante/20%Monthly2019-05-30 09:59
https://www.informatat.com/veseliceshtja-e-tribunalit-por-ajo-do-te-shkoje-deri-ne-fund/20%Monthly2019-05-30 10:43
https://www.informatat.com/prizren-nje-burre-plagos-veten-ne-nje-aheng/20%Monthly2019-05-30 09:52
https://www.informatat.com/tahiri-gjykata-speciale-as-per-40-vjet-sdo-te-mund-ti-deshmoje-krimet-e-uck-se/20%Monthly2019-05-30 09:51
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-rrezimi-i-helikopterit-ne-ukraine/20%Monthly2019-05-30 09:47
https://www.informatat.com/ish-kryeprokurori-i-speciales-reshat-millaku-tani-avokat-mbrojtes-i-currit/20%Monthly2019-05-30 09:46
https://www.informatat.com/fabrizi-i-kerkon-serbise-ti-kthehet-dialogut-me-kosoven-e-kesaj-ta-anuloje-taksen/20%Monthly2019-05-30 09:43
https://www.informatat.com/shkarkohet-spalleti-gjithcka-gati-per-conten/20%Monthly2019-05-30 09:43
https://www.informatat.com/arnold-schwarzenegger-debuton-edhe-ne-muzike-me-kengen-pump-it-up/20%Monthly2019-05-30 09:39
https://www.informatat.com/caktohen-anetaret-per-harmonizimin-e-qendrimeve-per-tribunalin/20%Monthly2019-05-30 09:36
https://www.informatat.com/perse-ndodhe-qe-grate-te-kene-me-shume-ftohte-se-sa-burrat/20%Monthly2019-05-30 09:33
https://www.informatat.com/pasojat-e-brexit-londra-nuk-eshte-me-qendra-boterore-e-biznesit-ky-qytet-ia-ze-vendin/20%Monthly2019-05-30 09:26
https://www.informatat.com/istog-digjet-nje-furgon-garazh-dhe-traktor/20%Monthly2019-05-30 09:24
https://www.informatat.com/vuciq-u-ankohet-amerikaneve-per-kosoven-taksa-e-aksioni-ne-veri-dergojne-ne-destabilizim/20%Monthly2019-05-30 09:21
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-hedh-poshte-ankesen-e-grupit-te-currit/20%Monthly2019-05-30 09:19
https://www.informatat.com/miratohet-propozimi-i-faton-topallit-per-krijimin-e-komisionit-per-tribunalin/20%Monthly2019-05-30 09:17
https://www.informatat.com/kurti-ta-padisim-serbine-ne-gjnd-per-gjenocid/20%Monthly2019-05-30 10:27
https://www.informatat.com/video-lojerat-po-i-kthejne-te-rinjte-ne-njerez-te-pandjeshem/20%Monthly2019-05-30 09:09
https://www.informatat.com/masazhi-qe-ua-pushon-bebeve-te-qarin/20%Monthly2019-05-30 09:06
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-e-rtk-se-paralajmeron-proteste/20%Monthly2019-05-30 09:04
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-tentoi-ti-largoje-prinderit-nga-shtepia/20%Monthly2019-05-30 09:02
https://www.informatat.com/prizren-digjet-nje-furre-buke/20%Monthly2019-05-30 08:57
https://www.informatat.com/plackitet-nje-dyqan-ne-shtime/20%Monthly2019-05-30 08:54
https://www.informatat.com/ferizaj-nje-person-lendohet-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-05-30 08:52
https://www.informatat.com/arsyet-psikologjike-se-perse-dikush-mund-te-bie-ne-dashuri-me-juve/20%Monthly2019-05-30 08:50
https://www.informatat.com/rrethojeni-veten-me-njerez-qe-ju-sfidojne-inkurajojne-dhe-ju-ndihmojne-te-zhvilloheni/20%Monthly2019-05-30 08:47
https://www.informatat.com/buzeqeshja-e-aktruar-ne-pune-shpie-ne-konsumim-te-rende-te-alkoolit-pas-orarit-te-punes/20%Monthly2019-05-30 08:44
https://www.informatat.com/renia-e-imazhit-te-apple-ne-kine-mund-te-ndikoje-ne-renie-te-medha-te-shitjeve-te-iphone/20%Monthly2019-05-30 08:40
https://www.informatat.com/gjakove-burri-sulmon-gruan/20%Monthly2019-05-30 08:36
https://www.informatat.com/turqia-liron-shkencetarin-e-nasa-s/20%Monthly2019-05-30 08:33
https://www.informatat.com/biserko-serbia-eshte-dashur-ta-njohe-e-para-kosoven/20%Monthly2019-05-30 08:24
https://www.informatat.com/rruga-e-humbur-per-ne-be/20%Monthly2019-05-30 10:12
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkmdlnj-gruaja-rome-u-sulmua-pa-asnje-faj/20%Monthly2019-05-30 08:18
https://www.informatat.com/kfor-i-pergjigjet-vuciqit-rreth-aksionit-te-policise-se-kosoves-ne-veri/20%Monthly2019-05-30 08:16
https://www.informatat.com/kjo-pije-ju-mbane-large-flokeve-te-thinjur/20%Monthly2019-05-30 08:05
https://www.informatat.com/sot-ne-oren-1300-protestohet-ne-shenje-solidariteti-me-gruan-rome/20%Monthly2019-05-30 08:00
https://www.informatat.com/rusia-me-hetim-per-rastin-e-arrestimit-te-shtetasit-te-saj-ne-veri/20%Monthly2019-05-30 07:58
https://www.informatat.com/vetting-u-ne-polici-perzgjidhen-45-emrat-e-pare/20%Monthly2019-05-30 07:55
https://www.informatat.com/berat-dhunon-bashkeshorten-arrestohet-56-vjecari/20%Monthly2019-05-30 07:53
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-heroin-ali-ajeti/20%Monthly2019-05-30 07:49
https://www.informatat.com/hoxha-asgje-nuk-e-pengon-me-liberalizimin/20%Monthly2019-05-30 07:46
https://www.informatat.com/gjashte-gabimet-e-nenave-te-reja-gjate-ushqimit-te-foshnjes-me-biberon/20%Monthly2019-05-30 07:43
https://www.informatat.com/femijet-e-stresuar-do-te-ndihen-njelloj-edhe-ne-te-40-at-e-tyre/20%Monthly2019-05-30 07:36
https://www.informatat.com/kjo-shenje-tregon-se-jeni-ne-rrezik-per-kancerin-e-zorreve/20%Monthly2019-05-30 07:33
https://www.informatat.com/shqiperia-merr-financimin-e-keshillit-kombetar-shqiptar-ne-lugine/20%Monthly2019-05-30 07:25
https://www.informatat.com/izraeli-shkon-ne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-05-30 07:21
https://www.informatat.com/per-24-ore-39-aksidente/20%Monthly2019-05-30 07:18
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-hap-periudhen-e-aplikimit-per-subvencione-me-fond-prej-25-milione-euro/20%Monthly2019-05-30 07:13
https://www.informatat.com/ne-raportin-e-ke-se-nuk-permendet-askund-heqja-e-vizave/20%Monthly2019-05-30 09:53
https://www.informatat.com/themelorja-nuk-pranon-ti-hetoje-aferat-e-korrupsionit-ne-telekom-rasti-i-kthehet-speciales/20%Monthly2019-05-30 09:15
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-sot-seance-ne-rend-dite-mbi-60-pika/20%Monthly2019-05-30 08:20
https://www.informatat.com/moti-sot-me-diell-dhe-shi/20%Monthly2019-05-30 06:48
https://www.informatat.com/nisin-hetimet-per-sulmin-ndaj-gruas-rome/20%Monthly2019-05-29 22:51
https://www.informatat.com/pija-600-vjecare-qe-vazhdon-te-sherbehet-per-ramazan/20%Monthly2019-05-29 22:49
https://www.informatat.com/pijet-energjike-rrezik-per-zemren-tuaj/20%Monthly2019-05-29 22:47
https://www.informatat.com/netanyahu-sarrin-ta-formoje-qeverine-izraeli-shkon-ne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-05-29 22:46
https://www.informatat.com/jane-publikuar-pa-lejen-time-reagon-fotografi-qe-realizoi-imazhet-topless-te-reperes-se-njohur/20%Monthly2019-05-29 22:45
https://www.informatat.com/politika-ne-vend-gelon/20%Monthly2019-05-29 22:43
https://www.informatat.com/seksi-tradicional-do-te-zevendesohet-njerezit-nuk-do-kene-nevoje-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-05-29 22:41
https://www.informatat.com/merkel-mohon-se-ka-perplasje-me-pasardhesen-e-saj/20%Monthly2019-05-29 22:39
https://www.informatat.com/zgjedhjet-europiane-nervozizem-ne-berlin/20%Monthly2019-05-29 22:37
https://www.informatat.com/18-foto-qe-tregojne-se-bota-do-te-vazhdoje-te-na-habise/20%Monthly2019-05-29 22:36
https://www.informatat.com/rita-ora-shpreh-ndjenjat-e-saj-te-verteta-per-liam-payne-foto/20%Monthly2019-05-29 22:32
https://www.informatat.com/e-sulmuan-me-gure-dhe-e-ben-hajdut-femijesh-burrit-qe-u-vesh-si-grua-i-dalin-ne-perkrahje-politikanet-2/20%Monthly2019-05-30 07:03
https://www.informatat.com/e-sulmuan-me-gure-dhe-e-ben-hajdut-femijesh-burrit-qe-u-vesh-si-grua-i-dalin-ne-perkrahje-politikanet/20%Monthly2019-05-30 06:58
https://www.informatat.com/deklarata-e-pavertete-e-berishes-per-vrasjen-e-ali-ukajt-nga-hashim-thaci/20%Monthly2019-05-29 22:20
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandumi-per-bashkepunimin-policor-rrugor-shqiperi-kosove/20%Monthly2019-05-29 22:16
https://www.informatat.com/chelsea-shkermoq-arsenalin-dhe-fiton-europa-league/20%Monthly2019-05-29 22:12
https://www.informatat.com/lirohen-gjashte-civilet-serb-qe-u-arrestuan-gjate-aksionit-te-djeshem-ne-veri/20%Monthly2019-05-30 06:51
https://www.informatat.com/serbia-liron-marjan-gjoken/20%Monthly2019-05-29 14:48
https://www.informatat.com/sipas-marko-jakshiqit-politika-e-vuciqit-per-kosoven-ka-kapitulluar/20%Monthly2019-05-29 14:46
https://www.informatat.com/peje-aktakuze-ndaj-personit-qe-goditi-kembesorin-dhe-iku-nga-vendi/20%Monthly2019-05-29 14:45
https://www.informatat.com/policia-e-vazhdon-aksionin-ne-veri-arreston-edhe-nje-zyrtare-serbe-ne-zubin-potok/20%Monthly2019-05-29 14:41
https://www.informatat.com/gsjp-raporti-i-progresit-konfirmon-se-kosova-e-ka-humbur-betejen-per-ta-mbajtur-gjalle-agjenden-evropiane-2/20%Monthly2019-05-29 14:39
https://www.informatat.com/gsjp-raporti-i-progresit-konfirmon-se-kosova-e-ka-humbur-betejen-per-ta-mbajtur-gjalle-agjenden-evropiane/20%Monthly2019-05-29 14:31
https://www.informatat.com/cakaj-pas-raportit-te-ke-se-shqiperia-ka-shenuar-progresin-e-nevojshem-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-29 14:29
https://www.informatat.com/markoviq-ceshtjen-e-kufirit-me-kosoven-do-ta-shqyrtojme-sinqerisht/20%Monthly2019-05-29 14:26
https://www.informatat.com/thaci-uron-shqiperine-per-hapjen-e-negociatave-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2019-05-29 14:20
https://www.informatat.com/pacolli-ia-dorezon-letrat-kredenciale-ambasadorit-te-mauritanise-ne-itali/20%Monthly2019-05-29 14:16
https://www.informatat.com/veseli-pranon-raportin-per-kosoven-pret-liberalizim-te-shpejte-te-vizave/20%Monthly2019-05-29 13:51
https://www.informatat.com/klopp-shaqiri-eshte-ambasador-i-mrekullueshem-per-vendin-e-vet/20%Monthly2019-05-29 13:51
https://www.informatat.com/britania-ka-nevoje-per-punetore-te-kualifikuar-per-disa-profesione/20%Monthly2019-05-29 13:44
https://www.informatat.com/burg-nese-vret-qenin-kuvendi-pranon-nismen-qe-ndalon-keqtrajtimin-e-kafsheve/20%Monthly2019-05-29 13:43
https://www.informatat.com/brexit-boris-johnson-ne-gjykate-lidhur-me-pretendimet-qe-ka-genjyer-gjate-referendumit/20%Monthly2019-05-29 13:42
https://www.informatat.com/greqia-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-05-29 13:36
https://www.informatat.com/diplomatet-ruse-dhe-iraniane-diskutojne-per-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2019-05-29 13:24
https://www.informatat.com/sokol-bashota-denohet-me-6-muaj-burg-me-kusht-per-deklarim-te-rreme-te-pasurise/20%Monthly2019-05-29 13:13
https://www.informatat.com/serbia-ankohet-per-mungese-informatash-rreth-aksionit-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 13:10
https://www.informatat.com/rekomandim-pa-kushte-per-shqiperine-raporti-i-ke-progres-i-mire/20%Monthly2019-05-29 13:02
https://www.informatat.com/varroset-4-vjecari-nga-ferizaj-qe-vdiq-ne-zvicer/20%Monthly2019-05-29 12:56
https://www.informatat.com/prokuroria-themelore-ne-mitrovice-kerkon-heqjen-e-imunitetit-per-shtetasin-rus/20%Monthly2019-05-29 12:43
https://www.informatat.com/veteranet-e-rrejshem-arrestohet-personit-qe-u-leshonte-certifikata/20%Monthly2019-05-29 12:38
https://www.informatat.com/zaev-keto-dite-hapet-tenderi-per-autostraden-shkup-bllace/20%Monthly2019-05-29 12:38
https://www.informatat.com/daciq-shume-keq-qe-gjithcka-shikohet-permes-dialogut-me-kosoven/20%Monthly2019-05-29 12:35
https://www.informatat.com/rada-trajkoviq-vuciqi-e-dinte-per-arrestimet-ne-veri-dhe-perhapi-panik/20%Monthly2019-05-29 12:33
https://www.informatat.com/mogherini-dialogu-duhet-te-vazhdoje-nje-marreveshje-kosove-serbi-eshte-e-mundur/20%Monthly2019-05-29 12:32
https://www.informatat.com/epik-raporti-per-2019-kosova-nuk-ka-treguar-vullnet-politik-per-avancimin-integrues/20%Monthly2019-05-29 12:29
https://www.informatat.com/raporti-i-progresit-numri-i-madh-i-zevendesministrave-po-ndikon-ne-kredibilitetin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-29 12:26
https://www.informatat.com/mcallister-dialogu-kosove-serbi-duhet-te-rifilloje-sa-me-shpejt/20%Monthly2019-05-29 12:31
https://www.informatat.com/kjo-eshte-koha-kur-nis-qarkullimi-ne-autostraden-prishtine-shkup/20%Monthly2019-05-29 12:21
https://www.informatat.com/lavrov-urtesia-e-perendimit-shkak-i-krizes-ne-kosove/20%Monthly2019-05-29 12:19
https://www.informatat.com/apostolova-emerimi-i-krimineleve-te-luftes-ne-pozita-te-larta-eshte-zhgenjyes/20%Monthly2019-05-29 12:18
https://www.informatat.com/kukan-partite-shqiptare-te-ngrihen-mbi-interesat-partiake/20%Monthly2019-05-29 12:17
https://www.informatat.com/ke-publikon-raportin-korrupsioni-ne-kosove-mbetet-i-perhapur/20%Monthly2019-05-29 13:50
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-shtron-iftar-per-te-rinj-kosovare-nga-shume-religjione/20%Monthly2019-05-29 12:00
https://www.informatat.com/rothschild-misteri-i-familjes-qe-ka-aq-shume-para-sa-nuk-mund-te-numerohen-me/20%Monthly2019-05-29 11:53
https://www.informatat.com/makina-te-blinduara-dhe-helikoptere-qeveria-nxjerr-ne-shitje-pronat-e-mafias/20%Monthly2019-05-29 11:44
https://www.informatat.com/veseli-kosova-po-nderton-ura-fizike-dhe-miqesie-me-vendet-fqinje/20%Monthly2019-05-29 12:20
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandume-te-bashkepunimit-me-komunen-e-suharekes-per-trashegimine-e-sportin/20%Monthly2019-05-29 11:41
https://www.informatat.com/publikohen-pamje-te-ushtrise-se-serbise-duke-u-nisur-drejt-kosoves/20%Monthly2019-05-29 11:35
https://www.informatat.com/aktori-i-filmit-game-of-thrones-perfundon-ne-nje-qender-rehabilitimi-pas-mbylljes-se-sezonit/20%Monthly2019-05-29 11:33
https://www.informatat.com/perse-na-bien-dhembet-e-qumeshtit/20%Monthly2019-05-29 11:30
https://www.informatat.com/diabeti-i-tipit-2-humbja-edhe-e-nje-sasie-te-vogel-te-peshes-mund-te-ule-rrezikun-e-semundjeve-te-zemres/20%Monthly2019-05-29 11:26
https://www.informatat.com/nese-nuk-i-trajtoni-cistat-ne-miter-rrezikoni-komplikime-serioze/20%Monthly2019-05-29 11:23
https://www.informatat.com/ja-si-ta-kuptoni-nese-femija-juaj-ka-infeksion-urinar/20%Monthly2019-05-29 11:18
https://www.informatat.com/rakiq-serbeve-mos-bini-pre-e-provokimeve-te-gatuara-nga-kuzhinat-e-perendimit/20%Monthly2019-05-29 11:14
https://www.informatat.com/paraqiten-ne-gjykate-te-arrestuarit-e-aksionit-te-djeshem-te-policise/20%Monthly2019-05-29 11:12
https://www.informatat.com/nis-protesta-ne-veri-nje-dite-pas-aksionit/20%Monthly2019-05-29 11:07
https://www.informatat.com/hahn-i-kerkon-kosoves-ta-heq-taksen/20%Monthly2019-05-29 12:18
https://www.informatat.com/futbollistja-kosovare-asllani-nderohet-me-statuje-ne-suedi/20%Monthly2019-05-29 11:04
https://www.informatat.com/rrah-gruan-arrestohet-burri-nga-klina/20%Monthly2019-05-29 11:02
https://www.informatat.com/afera-spitali-ismaili-lejen-per-ndertim-e-ka-dhene-ismet-beqiri/20%Monthly2019-05-29 10:56
https://www.informatat.com/gjakove-arrestohen-dy-persona-per-prostitucion/20%Monthly2019-05-29 10:51
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-parate-per-ndertimin-e-autostrades-u-shpenzuan-ne-perputhje-me-ligjin/20%Monthly2019-05-29 10:49
https://www.informatat.com/syle-tahirsylaj-paralajmeron-mot-te-veshtire-dhe-me-ndryshime-ne-kosove/20%Monthly2019-05-29 10:46
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut/20%Monthly2019-05-29 10:43
https://www.informatat.com/shprehite-e-perditshme-qe-jane-duke-ua-demtuar-lidhjen-pa-e-ditur-fare/20%Monthly2019-05-29 10:40
https://www.informatat.com/personat-me-moral-te-larte-nuk-kane-sens-te-humorit-nderkaq-ata-me-sens-te-humorit-jane-me-inteligjente/20%Monthly2019-05-29 10:36
https://www.informatat.com/perfitimet-qe-i-ndodhin-trupit-nese-nuk-hani-mish/20%Monthly2019-05-29 10:33
https://www.informatat.com/pacolli-per-kontrollin-ndaj-artisteve-kosovare-policia-serbe-me-te-njejtin-mentalitet-si-ne-vitet-e-90/20%Monthly2019-05-29 10:21
https://www.informatat.com/galaxy-fold-do-te-shtyhet-edhe-nje-here-deklaron-zyrtari-i-samsung/20%Monthly2019-05-29 10:16
https://www.informatat.com/sa-do-ti-kushtoje-kosoves-busti-i-sekretares-albright/20%Monthly2019-05-29 10:13
https://www.informatat.com/kfor-autoritetet-serbe-kane-qene-te-njoftuara-per-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 10:09
https://www.informatat.com/deri-ne-vitin-2050-gjysma-e-popullsise-globale-do-te-preket-nga-miopia/20%Monthly2019-05-29 09:53
https://www.informatat.com/bankenotat-e-reja-te-euros-jane-me-te-sigurta/20%Monthly2019-05-29 09:45
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-markoviqin-me-harten-e-arte-te-kosoves-2/20%Monthly2019-05-29 09:42
https://www.informatat.com/numri-i-sulmeve-kibernetike-po-rritet-me-shpejtesi/20%Monthly2019-05-29 09:36
https://www.informatat.com/caj-te-gjelbert-ne-vend-te-kafes-ne-mengjes/20%Monthly2019-05-29 09:32
https://www.informatat.com/neurologu-alarmon-per-mungesen-e-nje-ilaci-te-shtrenjte-ne-qkuk/20%Monthly2019-05-29 09:31
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-markoviqin-me-harten-e-arte-te-kosoves/20%Monthly2019-05-29 09:27
https://www.informatat.com/njihuni-me-kete-ore-alarmi-qe-mund-ta-perballoni-vetem-nese-jeni-i-vdekur/20%Monthly2019-05-29 09:26
https://www.informatat.com/analiza-e-kmdlnj-se-mundesite-dhe-pengesat-e-nje-tribunali-nderkombetar/20%Monthly2019-05-29 09:21
https://www.informatat.com/macron-presidenti-i-kese-sduhet-te-jete-francez-duhet-te-flas-frengjisht/20%Monthly2019-05-29 09:18
https://www.informatat.com/krichbaum-vendimi-per-shqiperine-shtyhet-per-ne-tetor/20%Monthly2019-05-29 09:16
https://www.informatat.com/simiq-nga-protesta-do-te-dergojme-mesazh-se-jemi-me-te-bashkuar-se-kurre/20%Monthly2019-05-29 09:16
https://www.informatat.com/thaci-mosliberalizimi-i-vizave-nga-be-fyerje-dhe-diskriminim-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2019-05-29 12:04
https://www.informatat.com/mediat-serbe-publikojne-disa-letra-qe-policia-e-kosoves-kishte-harruar-dje-ne-veri/20%Monthly2019-05-29 09:11
https://www.informatat.com/ish-mbreti-i-belgjikes-detyrohet-nga-gjykata-ta-beje-testin-e-adn-se/20%Monthly2019-05-29 09:09
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-dhe-shqiperise-ne-stervitje-ushtarake-me-nato-n-ne-kroaci/20%Monthly2019-05-29 09:04
https://www.informatat.com/keto-shenja-ne-gjuhe-lidhen-me-semundje-serioze/20%Monthly2019-05-29 09:02
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pija-magjike-qe-lufton-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-05-29 08:57
https://www.informatat.com/veseli-me-malin-e-zi-do-te-kemi-vetem-mirekuptim-dhe-marreveshje/20%Monthly2019-05-29 08:55
https://www.informatat.com/arrestohet-edhe-nje-kosovar-per-fajde-perfitoi-70-mije-euro/20%Monthly2019-05-29 08:52
https://www.informatat.com/te-arrestuarit-e-aksionit-te-djeshem-sot-dalin-para-gjykates/20%Monthly2019-05-29 08:51
https://www.informatat.com/parlamenti-europian-sot-diskuton-per-kosoven-fokus-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2019-05-29 11:42
https://www.informatat.com/lansohet-pulla-postare-100-vjetori-i-mbrojtjes-se-trojeve-shqiptare-woodrow-wilson/20%Monthly2019-05-29 08:46
https://www.informatat.com/imagine-dragons-do-te-performojne-te-shtunen-ne-hapjen-e-finales-se-liges-se-kampioneve/20%Monthly2019-05-29 08:42
https://www.informatat.com/teoria-e-kafkes-zbulon-a-do-te-lindni-djale-apo-vajze/20%Monthly2019-05-29 08:08
https://www.informatat.com/ne-keto-vende-ne-trup-kurre-nuk-ben-te-aplikoni-parfum/20%Monthly2019-05-29 08:03
https://www.informatat.com/thaci-kosova-partneri-me-strategjik-i-malit-te-zi-ne-forcimin-e-fqinjesise-dhe-rrugetimin-euroatlantik/20%Monthly2019-05-29 08:02
https://www.informatat.com/pacolli-sjellja-e-policise-kufitare-serbe-mentalitet-si-i-viteve-te-90ta/20%Monthly2019-05-29 07:59
https://www.informatat.com/efekti-i-dyfishte-i-kafese-ne-lukth/20%Monthly2019-05-29 07:58
https://www.informatat.com/ilir-meta-tregon-arsyet-pse-nuk-e-dekretoi-gent-cakajn/20%Monthly2019-05-29 07:47
https://www.informatat.com/huawei-ngre-padi-kunder-kufizimeve-federale-ne-gjykatat-amerikane/20%Monthly2019-05-29 07:45
https://www.informatat.com/policia-serbe-kontrollon-rrepte-artistet-dhe-gazetaret-kosovare-ne-kufi/20%Monthly2019-05-29 07:37
https://www.informatat.com/situata-ne-veri-te-kosoves-raportohet-e-qete-ne-mesdite-proteste/20%Monthly2019-05-29 07:32
https://www.informatat.com/malazezet-hapin-qender-zhvillimore-ne-kosove/20%Monthly2019-05-29 07:27
https://www.informatat.com/bolton-viziton-shtetet-e-lindjes-se-mesme-tema-eshte-tensionet-me-iranin/20%Monthly2019-05-29 07:23
https://www.informatat.com/rakiq-kot-e-ka-prishtina-nuk-mund-te-na-perze-nga-kosova/20%Monthly2019-05-29 07:19
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-nis-patrullimet-edhe-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-29 07:15
https://www.informatat.com/pe-ja-publikon-raportin-e-progresit-per-kosoven-korrupsioni-dhe-gjykatat-pikat-kyce/20%Monthly2019-05-29 08:48
https://www.informatat.com/kryeministri-i-malit-te-zi-sot-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-29 07:06
https://www.informatat.com/kosova-e-serbia-drejt-luftes-ekonomike/20%Monthly2019-05-29 11:06
https://www.informatat.com/ska-ligj-per-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-05-29 09:13
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-05-29 06:50
https://www.informatat.com/vdes-nje-49-vjecar-ne-istog-pasi-e-ze-muri-duke-punuar/20%Monthly2019-05-28 14:42
https://www.informatat.com/leku-zhvleresohet-ne-kembim-me-euron-dhe-dollarin/20%Monthly2019-05-28 14:40
https://www.informatat.com/6-ish-deputete-te-pd-se-nen-hetim-per-dhune-ndaj-efektiveve-te-policise/20%Monthly2019-05-28 14:38
https://www.informatat.com/gjendja-e-policit-te-plagosur-ne-mitrovice-e-qendrueshme-e-vizitojne-bashkepunetoret/20%Monthly2019-05-28 14:36
https://www.informatat.com/lista-srpska-therret-proteste-pas-aksionit-te-sotem/20%Monthly2019-05-28 14:34
https://www.informatat.com/pavaresisht-shkarkimit-kurz-nuk-heq-dore-nga-aspiratat-politike/20%Monthly2019-05-28 14:31
https://www.informatat.com/perplasen-keq-dy-politikane-serbe-ne-kuvendin-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-05-28 14:29
https://www.informatat.com/barcelona-mohon-se-do-ta-shkarkoje-valverden/20%Monthly2019-05-28 14:28
https://www.informatat.com/thaci-dialogu-duhet-te-vazhdoje-pa-kushte-lufta-ndaj-krimit-kontrabandes-dhe-korrupsionit-do-te-vazhdoje/20%Monthly2019-05-29 07:10
https://www.informatat.com/mbeshtetje-e-vazhdueshme-permes-programit-per-bujqesi-dhe-zhvillim-rural/20%Monthly2019-05-28 14:19
https://www.informatat.com/haziri-nenshkruan-marreveshjen-26-milioneshe-me-berzhin-per-ndertimin-e-impiantit-te-ujerave-te-zeza/20%Monthly2019-05-28 14:08
https://www.informatat.com/avioni-luftarak-serb-mig-29-fluturon-drejt-kufirit-me-kosoven/20%Monthly2019-05-28 13:56
https://www.informatat.com/gashi-rruga-marin-barleti-ne-prizren-do-te-rivitalizohet-dhe-do-te-investohen-mbi-2-milione-euro/20%Monthly2019-05-28 13:52
https://www.informatat.com/lideret-evropiane-nisin-luften-per-pozitat-kyce-te-be-se/20%Monthly2019-05-28 13:35
https://www.informatat.com/malisheva-do-te-behet-me-park-ekonomik-dhe-inkubator-te-bizneseve/20%Monthly2019-05-28 13:32
https://www.informatat.com/ardian-gjini-vizitoi-policin-e-lenduar-ne-aksionin-e-ipk-se-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-05-28 13:32
https://www.informatat.com/tablloidet-e-vuciqit-kolona-me-autoblinda-eshte-nisur-drejt-kosoves/20%Monthly2019-05-28 13:28
https://www.informatat.com/lirohet-njeri-prej-zyrtareve-te-unmik-ut-te-arrestuar-sot/20%Monthly2019-05-28 13:25
https://www.informatat.com/cakaj-ne-takimin-e-grupit-te-vendeve-te-vishegradit-dhe-ballkanit-perendimor-eshte-koha-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-28 13:13
https://www.informatat.com/haradinaj-bashkimi-kombetar-projekt-historik-tash-te-heqim-taksen-e-rruges/20%Monthly2019-05-29 07:01
https://www.informatat.com/qeveria-merr-vendim-per-ndertimin-e-dy-kycjeve-ne-autostraden-arben-xhaferi/20%Monthly2019-05-28 13:08
https://www.informatat.com/perplasje-merkel-macron-per-zgjedhjen-e-presidentit-te-ri-te-ke/20%Monthly2019-05-28 12:56
https://www.informatat.com/mpb-operacioni-i-sotem-ska-karakter-etnik/20%Monthly2019-05-28 12:41
https://www.informatat.com/mos-bini-pre-e-ketij-mashtrimi-me-bitcoin-po-ua-infekton-pc-ne/20%Monthly2019-05-28 12:38
https://www.informatat.com/aksion-kunder-krimit-te-organizuar-pati-edhe-ne-drenas-lladrovci-thote-se-krimi-nuk-ka-ngjyra-nacionale-e-as-politike/20%Monthly2019-05-28 12:37
https://www.informatat.com/harrison-ford-nuk-e-jep-rolin-e-indiana-jones/20%Monthly2019-05-28 12:33
https://www.informatat.com/tt-quantum-do-te-jete-audia-e-pare-qe-do-te-shitet-vetem-online/20%Monthly2019-05-28 12:30
https://www.informatat.com/mustafa-falenderon-turqine-per-transformimin-e-fsk-se/20%Monthly2019-05-28 12:24
https://www.informatat.com/turqia-sulmon-militantet-kurde-ne-irak/20%Monthly2019-05-28 12:22
https://www.informatat.com/lansimi-i-galaxy-fold-nga-samsung-mund-te-vonohet-perseri/20%Monthly2019-05-28 12:16
https://www.informatat.com/daciq-ne-bratisllave-be-te-ndermarre-veprime-pas-aksionit-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 12:11
https://www.informatat.com/unmik-u-reagon-per-aksionin-ne-veri-kerkon-lirimin-e-dy-zyrtareve-te-arrestuar/20%Monthly2019-05-28 12:08
https://www.informatat.com/shkoda-prezanton-vitin-e-ardhshem-dy-modele-elektrike/20%Monthly2019-05-28 12:03
https://www.informatat.com/vuciq-jam-shume-i-lumtur-kur-thaci-eshte-i-qete-dhe-i-sigurt/20%Monthly2019-05-28 11:57
https://www.informatat.com/mkrs-ja-i-shperblen-me-10-mije-euro-vashat-e-istogut/20%Monthly2019-05-28 11:53
https://www.informatat.com/rusia-kerkon-lirimin-e-menjehershem-te-rusit-te-arrestuar-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 11:50
https://www.informatat.com/gabimet-qe-behen-me-rastin-e-larjes-se-carcafeve/20%Monthly2019-05-28 11:47
https://www.informatat.com/vetevendosje-aksioni-ne-veri-deshmoi-se-policia-e-kosoves-ka-kapacitete/20%Monthly2019-05-28 11:42
https://www.informatat.com/veseli-shkon-ne-veri-takon-banoret-e-disa-fshatrave/20%Monthly2019-05-28 11:40
https://www.informatat.com/mesazhi-i-hadergjonajt-per-dardanet-para-ndeshjeve-per-euro-2020/20%Monthly2019-05-28 11:37
https://www.informatat.com/policeve-te-arrestuar-iu-shqiptohet-masa-e-ndalimit-prej-48-oreve/20%Monthly2019-05-28 11:36
https://www.informatat.com/aksident-ne-korce-plagosen-4-maturante/20%Monthly2019-05-28 11:33
https://www.informatat.com/meshkujt-rriten-ne-moshen-43-vjecare-11-vite-me-vone-sesa-femrat/20%Monthly2019-05-28 11:30
https://www.informatat.com/dhimbjet-ne-fund-te-barkut-dhe-kurat-natyrale/20%Monthly2019-05-28 11:24
https://www.informatat.com/veseli-viziton-policet-e-plagosur-i-pergezon-per-trimerine/20%Monthly2019-05-29 06:56
https://www.informatat.com/tahiri-thote-se-aksioni-policor-deshmon-perkushtimin-e-institucioneve-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-05-28 11:20
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-qeveria-eshte-e-perkushtuar-ne-luften-kunder-informalitetit/20%Monthly2019-05-28 11:18
https://www.informatat.com/vazhdon-intervistimi-i-policeve-te-arrestuar-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 11:14
https://www.informatat.com/keta-jane-emrat-e-te-gjithe-te-arrestuarve-sot-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 11:10
https://www.informatat.com/be-sundimi-i-ligjit-te-sigurohet-ne-gjithe-territorin-e-kosoves/20%Monthly2019-05-28 14:23
https://www.informatat.com/aksioni-ne-veri-rusia-akuzon-kosoven-per-provokim/20%Monthly2019-05-28 11:03
https://www.informatat.com/sipas-vuciqit-aksioni-ne-veri-te-kosoves-u-be-per-te-frikesuar-serbet-jo-kunder-krimit/20%Monthly2019-05-28 11:00
https://www.informatat.com/shkenca-thote-se-ciftet-e-lumtura-i-kane-disa-gjera-te-perbashketa/20%Monthly2019-05-28 10:57
https://www.informatat.com/helikopteret-e-kfor-it-fluturojne-mbi-veri-pas-aksionit-te-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-28 10:51
https://www.informatat.com/mediat-boterore-raportojne-per-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 10:37
https://www.informatat.com/keto-ushqime-mund-te-demtojne-shendetin-e-femijeve-tuaj/20%Monthly2019-05-28 10:33
https://www.informatat.com/mjeket-tregojne-rrezikun-nese-fleni-me-recipeta/20%Monthly2019-05-28 10:29
https://www.informatat.com/prizren-gruaja-sulmon-bashkeshortin/20%Monthly2019-05-28 10:23
https://www.informatat.com/pacolli-informon-perfaqesues-te-be-se-per-aksionin-policor/20%Monthly2019-05-28 10:16
https://www.informatat.com/vdes-ne-aeroplan-pasi-gelltiti-246-qese-kokaine/20%Monthly2019-05-28 10:14
https://www.informatat.com/ne-shtrat-me-nje-luan/20%Monthly2019-05-28 10:08
https://www.informatat.com/cigaret-elektronike-e-rrisin-rrezikun-e-sulmit-ne-zemer-dhe-tru/20%Monthly2019-05-28 10:05
https://www.informatat.com/reagon-limaj-aksioni-i-sotem-ka-per-qellim-goditjen-e-krimit-te-organizuar/20%Monthly2019-05-28 10:01
https://www.informatat.com/dhjetera-vetura-te-policise-terhiqen-nga-veriu/20%Monthly2019-05-28 09:51
https://www.informatat.com/keshilli-prokurorial-i-kosoves-do-te-mbaje-konference-per-shtyp-ne-ora-1400/20%Monthly2019-05-28 09:48
https://www.informatat.com/thaci-ne-veri-eshte-arrestuar-edhe-nje-rus-i-kamufluar-si-diplomat/20%Monthly2019-05-28 13:11
https://www.informatat.com/vuciq-ne-parlament-ne-veri-u-arrestuan-23-persona-populli-me-i-shqetesuar-se-kurre/20%Monthly2019-05-28 09:44
https://www.informatat.com/tete-te-arrestuar-ne-operacionin-e-prokurorise-dhe-doganes-ne-prizren/20%Monthly2019-05-28 09:43
https://www.informatat.com/mustafa-per-aksionin-ne-veri-drejtesia-sguxon-te-jete-selektive-si-ne-rastin-e-fajdeve/20%Monthly2019-05-28 11:19
https://www.informatat.com/hoxhaj-te-gjithe-ata-qe-veprojne-kunder-ligjeve-te-kosoves-do-te-denohen/20%Monthly2019-05-28 09:40
https://www.informatat.com/veseli-reagon-per-aksionin-policor/20%Monthly2019-05-28 08:56
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ambasadoren-kroate-marija-kapitanovic/20%Monthly2019-05-28 08:54
https://www.informatat.com/kriza-politike-nje-delegacion-i-kongresit-amerikan-mberrin-ne-tirane/20%Monthly2019-05-28 08:50
https://www.informatat.com/dyzet-te-vdekur-ne-kater-burgje-te-brazilit/20%Monthly2019-05-28 08:47
https://www.informatat.com/pacolli-tregon-se-ku-ndodhet-daciqi/20%Monthly2019-05-28 08:45
https://www.informatat.com/bolton-viziton-emiratet-e-bashkuara-arabe-kete-jave/20%Monthly2019-05-28 08:44
https://www.informatat.com/takimi-i-grupit-te-vishegradit-ben-bashke-nen-sllovaki-pacollin-dhe-daciqin/20%Monthly2019-05-28 08:41
https://www.informatat.com/vetevendosje-te-zgjedhurit-e-rinj-deshmi-e-zaptimit-te-trepces-nga-pdk-ja/20%Monthly2019-05-28 08:39
https://www.informatat.com/shkon-ne-30-numri-i-te-ndaluarve-e-arrestuarve-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 08:39
https://www.informatat.com/lirohet-per-qarkullim-rruga-mitrovice-leposaviq/20%Monthly2019-05-28 08:36
https://www.informatat.com/nasa-perzgjedh-kompanine-per-garen-e-henes/20%Monthly2019-05-28 08:34
https://www.informatat.com/bahtiri-apeloj-te-banoret-e-veriut-qe-ti-japin-mbeshtetje-policise-se-kosoves-eshte-ne-interesin-e-tyre/20%Monthly2019-05-28 08:32
https://www.informatat.com/kfor-per-aksionin-ne-veri-ne-nuk-perzihemi/20%Monthly2019-05-28 08:30
https://www.informatat.com/aksioni-ne-veri-vuciq-nga-kuvendi-i-drejtohet-publikut/20%Monthly2019-05-28 08:29
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ambasadorin-britanik/20%Monthly2019-05-28 08:28
https://www.informatat.com/keto-jane-fjalet-e-thacit-per-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 08:21
https://www.informatat.com/policia-sqaron-gjithcka-aksioni-nuk-u-zhvillua-vec-ne-veri-por-edhe-ne-drenice/20%Monthly2019-05-28 08:19
https://www.informatat.com/kmdlnj-denon-ashper-dhunen-ndaj-policeve-te-kosoves/20%Monthly2019-05-28 08:14
https://www.informatat.com/eliminoni-sa-me-shume-pesticide-nga-pemet-dhe-perimet-me-keto-truqe-te-thjeshta/20%Monthly2019-05-28 08:08
https://www.informatat.com/megane-rs-trophy-r-serish-mbreti-i-pistes-me-te-famshme-ne-bote-nurburgring-te-gjermanise/20%Monthly2019-05-28 08:03
https://www.informatat.com/apple-mund-te-jete-duke-planifikuar-iphone-se2-per-2020/20%Monthly2019-05-28 08:01
https://www.informatat.com/kater-police-te-plagosur-ne-aksionin-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 11:07
https://www.informatat.com/ja-sa-ore-duhet-te-flini-qe-te-humbisni-peshe/20%Monthly2019-05-28 07:58
https://www.informatat.com/pas-thacit-edhe-vuciq-mbledh-strukturat-e-sigurise/20%Monthly2019-05-28 07:57
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-arreston-kater-oficere-doganor-dhe-shtete-persona-civil/20%Monthly2019-05-28 07:55
https://www.informatat.com/detaje-nga-gjendja-shendetesore-e-policeve-te-plagosur-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 07:51
https://www.informatat.com/priten-dhjetera-ftesa-te-reja-nga-specialja-ne-qershor/20%Monthly2019-05-28 07:49
https://www.informatat.com/shifra-shqetesuese-1-ne-4-te-rinj-ne-shqiperi-ka-braktisur-arsimin/20%Monthly2019-05-28 07:48
https://www.informatat.com/plagosje-me-arme-ne-tirane-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-05-28 07:45
https://www.informatat.com/pacolli-thirrje-serbise-te-mos-e-politizoje-aksionin-policor-kunder-krimit/20%Monthly2019-05-28 07:44
https://www.informatat.com/aksioni-ne-veri-daciqi-niset-drejt-zubin-potokut/20%Monthly2019-05-28 07:43
https://www.informatat.com/keshtu-ia-bllokuan-serbet-rrugen-njesise-speciale-gjate-aksionit-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 07:39
https://www.informatat.com/sulm-me-thika-ne-japoni-mes-viktimave-nje-femije/20%Monthly2019-05-28 07:38
https://www.informatat.com/shefat-e-hetimeve-te-perfshire-ne-amnistine-e-te-dyshuarve-per-fajde/20%Monthly2019-05-28 07:35
https://www.informatat.com/a-dini-cfare-i-ndodh-melcise-metabolizmit-dhe-sistemit-imunitar-sa-here-konsumoni-ketchup/20%Monthly2019-05-28 07:33
https://www.informatat.com/mediat-serbe-kaos-ne-veri-raportohet-per-gjuajtje-te-shok-bombave/20%Monthly2019-05-28 07:29
https://www.informatat.com/kosova-kerkon-rol-me-aktiv-te-shba-se-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-05-28 07:29
https://www.informatat.com/aksioni-ne-veri-e-mbushi-edhe-prishtinen-me-police-kfor-i-eshte-ne-patrullim-te-vazhdueshem-ne-fshatrat-serbe/20%Monthly2019-05-28 07:26
https://www.informatat.com/policia-tregon-nese-aksioni-ne-veri-lidhet-me-vrasjen-e-zymberit-dhe-ivanoviqit/20%Monthly2019-05-28 07:23
https://www.informatat.com/vuciq-jep-urdher-per-vendosjen-e-ushtrise-ne-gjendje-gatishmerie/20%Monthly2019-05-28 07:22
https://www.informatat.com/pas-aksionit-ne-veri-thaci-mbledh-strukturat-e-sigurise/20%Monthly2019-05-28 09:47
https://www.informatat.com/nenshkruhet-udhezimi-administrativ-qe-ben-unifikimin-e-barnave/20%Monthly2019-05-28 07:18
https://www.informatat.com/kuvendi-i-serbise-e-vazhdon-edhe-sot-seancen-per-kosoven/20%Monthly2019-05-28 07:15
https://www.informatat.com/reagon-gjuriq-pas-aksionit-te-policise-se-kosoves-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 07:13
https://www.informatat.com/polici-i-dyte-i-plagosur-eshte-nga-gjakova/20%Monthly2019-05-28 07:11
https://www.informatat.com/mediat-serbe-kaq-serbe-u-arrestuan-sot-gjate-aksionit-te-njesise-speciale-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 07:09
https://www.informatat.com/%e2%80%8barrestohet-komandanti-i-policise-ne-zubin-potok-serbet-bllokojne-rrugen/20%Monthly2019-05-28 07:06
https://www.informatat.com/vuciq-i-drejtohet-perendimit-ndalojeni-prishtinen/20%Monthly2019-05-28 07:03
https://www.informatat.com/nje-polic-i-plagosur-nga-aksioni-qe-po-zhvillohet-ne-veri/20%Monthly2019-05-28 07:58
https://www.informatat.com/haradinaj-aksion-policor-ne-gjithe-kosoven-kunder-kontrabandes-e-krimit-te-organizuar/20%Monthly2019-05-28 09:39
https://www.informatat.com/mot-i-ndryshueshem-ne-kosove/20%Monthly2019-05-28 06:48
https://www.informatat.com/rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-be-nuk-e-rrezikojne-projektin-e-zgjerimit/20%Monthly2019-05-28 07:21
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-tregon-sa-vota-jane-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-05-27 14:34
https://www.informatat.com/plagosje-ne-bjeshken-e-isniqit/20%Monthly2019-05-27 14:26
https://www.informatat.com/seanca-per-kosoven-vuciq-arrin-ne-parlament/20%Monthly2019-05-27 14:15
https://www.informatat.com/kqz-nuk-miraton-kerkesen-e-qendron-kastratit-per-referendum/20%Monthly2019-05-27 14:01
https://www.informatat.com/rama-i-shkruan-per-here-te-gjashte-bashes-thote-se-letrave-te-tij-po-iu-vjen-fundi/20%Monthly2019-05-27 13:58
https://www.informatat.com/i-ngacmoi-seksualisht-dy-te-mitura-prokuroria-ngre-aktakuze-ndaj-40-vjecarit/20%Monthly2019-05-27 13:55
https://www.informatat.com/se-paku-30-te-vdekur-e-200-te-zhdukur-nga-permbytja-e-anijes-ne-kongo/20%Monthly2019-05-27 13:40
https://www.informatat.com/sekuestrohen-353-lloje-medikamentesh-pa-banderola/20%Monthly2019-05-27 13:30
https://www.informatat.com/kqz-refuzon-kerkesen-per-referendum-konsultativ-ne-kamenice/20%Monthly2019-05-27 13:30
https://www.informatat.com/mkrs-ja-investon-rreth-5-milione-euro-ne-komunen-e-ferizajt/20%Monthly2019-05-27 13:28
https://www.informatat.com/haradinajne-kosove-ekzistojne-plot-vlera-te-perbashketa-vlera-qe-nuk-ndajne-por-bashkojne/20%Monthly2019-05-27 13:17
https://www.informatat.com/ambasadori-thote-se-po-pergatitet-nje-takim-kosove-gjermani-per-vizat/20%Monthly2019-05-27 13:15
https://www.informatat.com/ka-perfunduar-restaurimi-i-katedrales-se-artanes-me-financim-te-gjermaneve/20%Monthly2019-05-27 12:53
https://www.informatat.com/olenik-nuk-shtrohet-pyetja-se-a-do-ta-njohe-serbia-kosoven-por-kur-dhe-si/20%Monthly2019-05-27 12:51
https://www.informatat.com/sot-votohet-mocioni-i-mosbesimit-kunder-qeverise-austriake/20%Monthly2019-05-27 12:48
https://www.informatat.com/mocioni-i-mosbesimit-ndaj-qeverise-arsyeja-pse-mustafa-takoi-deputetet-e-partise-se-tij/20%Monthly2019-05-28 07:00
https://www.informatat.com/kqz-ja-certifikon-rezultatet-perfundimtare-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-27 12:45
https://www.informatat.com/ferguson-mendon-se-unitedi-ka-gabuar-me-solskjaerin-dhe-eshte-dashur-ta-angazhonte-pochettinon/20%Monthly2019-05-27 12:42
https://www.informatat.com/hahn-paraqet-raportin-per-ballkanin-perendimor-me-29-maj/20%Monthly2019-05-28 06:52
https://www.informatat.com/policia-arreston-te-dyshuarit-per-sulmin-me-bombe-ne-lyon-te-frances/20%Monthly2019-05-27 12:35
https://www.informatat.com/bytyqi-alled-2-rrite-mundesite-e-pjesemarrjes-se-te-rinjve-ne-tregun-e-punes/20%Monthly2019-05-27 12:33
https://www.informatat.com/opozita-bojkoton-seancen-per-kosoven-vuciq-deshiron-ta-shendrroje-parlamentin-ne-reality-show/20%Monthly2019-05-27 12:32
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandum-per-riintegrimin-e-te-kthyerve-vullnetare/20%Monthly2019-05-27 12:25
https://www.informatat.com/modelja-e-instagramit-cmend-te-gjithe-me-selfien-e-zhveshur/20%Monthly2019-05-27 12:23
https://www.informatat.com/koha-e-bikineve-po-afron-keshtu-mund-ta-reduktoni-celulitin/20%Monthly2019-05-27 12:19
https://www.informatat.com/vajza-e-barack-obames-shume-e-thjeshte-ne-maturen-e-saj/20%Monthly2019-05-27 12:16
https://www.informatat.com/bebe-rexha-thur-vargje-per-te-pasmet-e-saj/20%Monthly2019-05-27 12:02
https://www.informatat.com/kater-te-vdekur-nga-shperthimet-ne-nepal/20%Monthly2019-05-27 11:59
https://www.informatat.com/per-24-ore-u-ngriten-60-aktakuza-ndaj-80-personave/20%Monthly2019-05-27 11:57
https://www.informatat.com/politikani-me-i-fuqishem-rumun-burgoset-per-korrupsion/20%Monthly2019-05-27 11:55
https://www.informatat.com/qeveria-franceze-pro-bashkimit-te-fiat-renault-por-ka-kushte/20%Monthly2019-05-27 11:53
https://www.informatat.com/kqz-ja-sot-certifikon-rezultatet-e-zgjedhjeve-te-komunave-veriore/20%Monthly2019-05-27 11:41
https://www.informatat.com/tri-dite-pas-kercenimit-me-bombe-kgjk-vazhdon-mbledhjen/20%Monthly2019-05-27 11:38
https://www.informatat.com/instagram-sjell-ndryshimin-qe-kemi-pritur-te-gjithe/20%Monthly2019-05-27 11:36
https://www.informatat.com/wikileaks-jep-lajme-te-keqija-per-perdoruesit-e-iphone-cia-di-cdo-gje-per-ju/20%Monthly2019-05-27 11:33
https://www.informatat.com/ismaili-nenshkruan-udhezimin-administrativ-qe-ule-cmimet-e-barnave-ne-kosove/20%Monthly2019-05-27 11:31
https://www.informatat.com/studim-vaginat-duhet-te-bejne-seks-perndryshe-dalin-jashte-funksionit/20%Monthly2019-05-27 11:28
https://www.informatat.com/thaci-shigjeta-ishte-kryeprojekti-i-betejave-te-uck-se/20%Monthly2019-05-27 11:26
https://www.informatat.com/mustafakufijte-mbi-te-cilet-eshte-shpallur-pavaresia-jane-te-panegociueshem/20%Monthly2019-05-27 12:44
https://www.informatat.com/arton-zekaj-i-bashkohet-perfaqesueses-se-kosoves/20%Monthly2019-05-27 11:16
https://www.informatat.com/janjiq-seanca-e-kuvendit-te-serbise-per-kosoven-pergatitje-per-parisin/20%Monthly2019-05-27 11:12
https://www.informatat.com/mbi-2-milione-dollare-ilaci-me-i-shtrenjte-qe-sheron-semundjen-e-foshnjave/20%Monthly2019-05-27 11:08
https://www.informatat.com/mjeku-rus-askush-nuk-vdese-nga-kanceri-pervecse-nga-pakujdesia/20%Monthly2019-05-27 11:06
https://www.informatat.com/mjeket-japin-lajmin-e-keq-zbuloni-cfare-ju-ndodh-nese-nuk-kryeni-marredhenie-intime-2-here-ne-jave/20%Monthly2019-05-27 11:01
https://www.informatat.com/zbulohen-detaje-te-iphone-te-vitit-te-ardhshem/20%Monthly2019-05-27 10:59
https://www.informatat.com/bajamet-racioni-me-i-mire-kunder-lodhjes-e-plakjes/20%Monthly2019-05-27 10:56
https://www.informatat.com/studimi-ilaci-nga-lulja-peonies-lehteson-dhimbjet-e-artritit/20%Monthly2019-05-27 10:54
https://www.informatat.com/pd-shtyn-protesten-respektojme-naten-e-kadrit-dhe-diten-e-femijeve/20%Monthly2019-05-27 10:50
https://www.informatat.com/kelly-brook-shfaq-me-krenari-format-e-beshme-trupore/20%Monthly2019-05-27 10:49
https://www.informatat.com/albani-dhe-miriami-do-bejne-dasme-shqiptare/20%Monthly2019-05-27 10:46
https://www.informatat.com/arratisjet-kmdlnj-kerkon-spital-brenda-burgjeve/20%Monthly2019-05-27 10:43
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-te-gatshem-per-marreveshje-finale-me-serbine-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2019-05-27 14:37
https://www.informatat.com/lista-serbe-merr-pjese-ne-seancen-e-kuvendit-te-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-05-27 10:37
https://www.informatat.com/justin-bieber-paralajmeron-kengen-e-re/20%Monthly2019-05-27 10:03
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-tregon-fizikun-e-tonifikuar-para-turneut/20%Monthly2019-05-27 10:00
https://www.informatat.com/kengetari-shqiptar-ngre-ne-kembe-jurine-arrin-ne-gjysmefinalen-e-the-voice-ne-france/20%Monthly2019-05-27 09:58
https://www.informatat.com/dua-lipa-arrin-30-mln-ndjekes-ne-instagram-e-lumtur-qe-jetoj-duke-bere-muziken-qe-dua/20%Monthly2019-05-27 09:54
https://www.informatat.com/eshte-nje-nga-modelet-me-te-paguara-ne-bote-zbuloi-sa-eshte-pasuria-e-gigi-hadid/20%Monthly2019-05-27 09:52
https://www.informatat.com/hill-shkembimi-i-territoreve-nuk-eshte-zgjidhje-europa-te-merret-me-problemin/20%Monthly2019-05-27 09:49
https://www.informatat.com/vv-mbrojtja-e-prodhimit-vendor-strategji-per-zhvillimin-ekonomik/20%Monthly2019-05-27 09:46
https://www.informatat.com/thaci-mungesa-e-nje-marreveshje-kosove-serbi-mund-te-kete-pasoja-per-stabilitetin-ne-rajon/20%Monthly2019-05-27 12:36
https://www.informatat.com/hoxha-pas-zgjedhjeve-ne-pe-presim-vendim-sa-me-te-shpejte-per-levizjen-e-lire/20%Monthly2019-05-27 11:18
https://www.informatat.com/prishtine-gruaja-dergohet-ne-qkuk-pasi-sulmohet-nga-burri/20%Monthly2019-05-27 09:26
https://www.informatat.com/perfshirja-e-shba-se-ne-dialog-dhe-vendosmeria-e-kosoves-per-marreveshje-me-serbine-teme-diskutimi-veseli-wilson/20%Monthly2019-05-27 10:40
https://www.informatat.com/pronarja-dhe-qeni-i-saj-ne-beteje-me-kancerin-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2019-05-27 09:20
https://www.informatat.com/foshnja-gjendet-e-gjalle-prane-trupave-te-vdekur-te-prinderve-te-saj/20%Monthly2019-05-27 09:18
https://www.informatat.com/me-thuaj-shenjen-e-tij-te-horoskopit-te-tregoj-sekretin-per-ta-cmendur-ne-shtrat/20%Monthly2019-05-27 09:15
https://www.informatat.com/kater-gjera-qe-ndodhin-ne-shtrat-kur-dashuria-perfundon/20%Monthly2019-05-27 09:12
https://www.informatat.com/drecun-vuciq-ne-kuvend-do-te-percaktoje-drejtimin-e-zgjidhjes-se-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-05-27 09:08
https://www.informatat.com/raportuesja-e-kosoves-ne-parlamentin-evropian-fiton-edhe-nje-mandat/20%Monthly2019-05-27 09:00
https://www.informatat.com/gjuriq-e-ben-thacin-shtetas-te-serbise-thote-se-krahina-e-kosoves-nuk-do-ti-bashkohet-kurre-shqiperise/20%Monthly2019-05-27 08:57
https://www.informatat.com/ilir-meta-arba-kokalari-meriton-mirenjohjen-e-te-gjithe-shqiptareve/20%Monthly2019-05-27 08:54
https://www.informatat.com/de-ligt-e-ka-te-paqarte-situaten-rreth-se-ardhmes/20%Monthly2019-05-27 08:44
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-une-zgjodha-te-flas-sdo-te-vuajme-me-ne-heshtje/20%Monthly2019-05-27 08:41
https://www.informatat.com/haradinaj-nis-javen-me-maratonen-e-olimpiades-se-femijeve/20%Monthly2019-05-27 08:35
https://www.informatat.com/sarri-te-juventus-varet-nga-pochettino/20%Monthly2019-05-27 08:24
https://www.informatat.com/pacolli-i-shkruan-mogherinit-be-te-ndaloje-veprimet-nga-beogradi/20%Monthly2019-05-27 09:36
https://www.informatat.com/conte-finalizon-marreveshjen-me-interin/20%Monthly2019-05-27 08:18
https://www.informatat.com/zeka-tregon-se-mik-i-kujt-ishte-curri-e-permend-perseri-burdushin/20%Monthly2019-05-27 08:16
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-burg-vdesin-15-persona/20%Monthly2019-05-27 08:12
https://www.informatat.com/zidane-do-qe-ramos-te-qendroje/20%Monthly2019-05-27 08:10
https://www.informatat.com/eurodeputeti-qe-raporton-per-shqiperine-nuk-rizgjidhet-ne-pe/20%Monthly2019-05-27 08:06
https://www.informatat.com/mozaiku-i-gjakovarit-me-imazhin-e-donald-trump-lajm-ne-mediat-nderkombetare/20%Monthly2019-05-27 08:05
https://www.informatat.com/isa-mustafa-mbledh-deputetet-e-ldk-se/20%Monthly2019-05-27 08:02
https://www.informatat.com/fuqite-qe-nuk-e-njohin-kosoven-po-e-marrin-evropen/20%Monthly2019-05-27 07:59
https://www.informatat.com/haliti-ndryshimi-i-kufijve-nuk-na-dergon-ne-be/20%Monthly2019-05-27 07:55
https://www.informatat.com/sindikata-e-administrates-dhe-ajo-e-policise-propozojne-ndryshime-ligjore-per-njohjen-e-stazhit-te-viteve-90/20%Monthly2019-05-27 07:51
https://www.informatat.com/dogana-thote-se-ka-mbledhur-mbi-400-milione-euro-qe-nga-fillimi-i-vitit/20%Monthly2019-05-27 07:48
https://www.informatat.com/atentat-ne-vlore-humb-jeten-22-vjecari/20%Monthly2019-05-27 07:46
https://www.informatat.com/kerkohet-shtimi-i-numrit-te-asistenteve-per-nxenesit-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2019-05-27 07:43
https://www.informatat.com/skenderaj-me-me-se-shumti-investime-nga-qeveria-prej-te-gjitha-komunave/20%Monthly2019-05-27 07:37
https://www.informatat.com/mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta-i-presin-pensionet-e-para-pas-qershorit/20%Monthly2019-05-27 07:30
https://www.informatat.com/thaci-ringjall-idene-per-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2019-05-27 08:20
https://www.informatat.com/trump-lideri-i-pare-i-huaj-qe-takon-perandorin-japonez/20%Monthly2019-05-27 07:21
https://www.informatat.com/wilson-kompromise-te-medha-kerkohen-ne-dialog/20%Monthly2019-05-27 09:21
https://www.informatat.com/shefi-i-shtabit-te-pergjithshem-te-forcave-te-malit-te-zi-sot-per-vizite-zyrtare-ne-kosove/20%Monthly2019-05-27 07:16
https://www.informatat.com/zevendesi-i-gjuriqit-seanca-per-kosoven-mundesi-qe-te-degjohet-e-verteta/20%Monthly2019-05-27 07:14
https://www.informatat.com/25-kompani-protestojne-para-bectel-enca/20%Monthly2019-05-27 07:12
https://www.informatat.com/java-e-fundit-e-majit-me-shi-e-rrufe/20%Monthly2019-05-27 07:11
https://www.informatat.com/ljajiq-nuk-mund-te-presim-qe-lejleket-te-na-kthejne-kosoven/20%Monthly2019-05-27 07:09
https://www.informatat.com/vuciq-sot-prezanton-raportin-per-kosoven-ne-parlamentin-e-serbise/20%Monthly2019-05-27 09:28
https://www.informatat.com/diabeti-dhe-agjerimi-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-26 14:40
https://www.informatat.com/tre-te-vrare-e-dhjete-te-plagosur-ne-protesten-e-dhunshme-ne-pakistan/20%Monthly2019-05-26 14:35
https://www.informatat.com/bizneset-i-kane-borxh-atk-se-rreth-350-milione-euro/20%Monthly2019-05-26 14:29
https://www.informatat.com/tema-e-asociacionit-mund-te-rikthehet-ne-tavolinen-e-bisedimeve/20%Monthly2019-05-26 14:16
https://www.informatat.com/hashim-thaci-i-kunderpergjigjet-isa-mustafes/20%Monthly2019-05-26 14:02
https://www.informatat.com/veseli-per-tribunalin-nuk-duam-hakmarrje-por-drejtesi-si-komb-dhe-si-shtet/20%Monthly2019-05-26 13:58
https://www.informatat.com/vera-ne-ballkan-pritet-te-jete-me-erera-te-forta-bresher-dhe-shi/20%Monthly2019-05-26 13:52
https://www.informatat.com/hakeret-sulmojne-sistemet-e-qytetit-baltimore-ne-shba/20%Monthly2019-05-26 13:33
https://www.informatat.com/lushtaku-uck-ja-po-sulmohet-nga-serbia-e-rusia/20%Monthly2019-05-26 13:23
https://www.informatat.com/mit-jep-detaje-per-rrugen-e-mbyllur-ne-brezovice/20%Monthly2019-05-26 13:20
https://www.informatat.com/haradinaj-gjaku-i-martireve-na-obligon-qe-te-mos-ndalemi/20%Monthly2019-05-26 13:14
https://www.informatat.com/kurti-per-20-vjetorin-e-masakres1-se-tusuzit-krimi-i-pandeshkuar-eshte-krim-i-vazhdueshem/20%Monthly2019-05-26 13:11
https://www.informatat.com/papa-aborti-eshte-njesoj-si-angazhimi-i-nje-vrasesi-me-pagese/20%Monthly2019-05-26 12:42
https://www.informatat.com/mbreteresha-elizabeth-thyen-protokollin-merr-pjese-ne-funeralin-e-ndihmeses/20%Monthly2019-05-26 12:30
https://www.informatat.com/ylli-i-liverpoolit-messi-me-quajti-gomar-i-vogel/20%Monthly2019-05-26 12:13
https://www.informatat.com/manchester-united-heq-dore-nga-de-ligt/20%Monthly2019-05-26 12:10
https://www.informatat.com/peruja-goditet-nga-termeti-i-fuqishem-prej-8-shkallesh/20%Monthly2019-05-26 12:07
https://www.informatat.com/rusia-inauguron-akullthyesen-me-te-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2019-05-26 12:00
https://www.informatat.com/hoxhaj-paralajmeron-zvogelim-te-qeverise-kete-mandat/20%Monthly2019-05-26 11:59
https://www.informatat.com/keto-bime-mbillini-afer-dhe-larg-domateve-qe-te-mund-te-merrni-me-shume-fryte/20%Monthly2019-05-26 11:32
https://www.informatat.com/sa-hapa-duhet-te-ecim-ne-dite/20%Monthly2019-05-26 11:29
https://www.informatat.com/trajkoviq-vuciq-po-e-ngadaleson-hetimin-per-vrasjen-e-ivanoviqit-po-pergatiten-likuidime-te-tjera/20%Monthly2019-05-26 11:26
https://www.informatat.com/aksidentohet-ne-bullgari-autobusi-nga-maqedonia/20%Monthly2019-05-26 11:17
https://www.informatat.com/sulmohet-i-mituri-ne-rahovec-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-05-26 11:14
https://www.informatat.com/skenderaj-konfiskohen-nje-arme-automatike-revole-e-nente-fisheke/20%Monthly2019-05-26 11:12
https://www.informatat.com/aksident-ne-shtime-lendohen-4-persona/20%Monthly2019-05-26 11:09
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-ne-viti/20%Monthly2019-05-26 11:06
https://www.informatat.com/sot-dita-e-fundit-e-zgjedhjeve-evropiane-rezultatet-dalin-ne-mbremje/20%Monthly2019-05-26 10:52
https://www.informatat.com/kryeministri-zbatoi-te-gjitha-marreveshjet/20%Monthly2019-05-26 10:33
https://www.informatat.com/ja-pse-sduhet-asnjehere-te-flini-me-floke-te-lagura/20%Monthly2019-05-26 10:19
https://www.informatat.com/keto-tri-arsye-do-tju-mjaftojne-te-ndaloni-konsumimin-e-kafese-me-qumesht/20%Monthly2019-05-26 10:12
https://www.informatat.com/pekini-po-nderton-qindra-aeroporte/20%Monthly2019-05-26 10:04
https://www.informatat.com/palet-e-konfliktit-ne-venezuele-zhvillojne-bisedime-ne-norvegji/20%Monthly2019-05-26 09:56
https://www.informatat.com/kundermasat-ndaj-kosoves-te-demshme-per-serbine/20%Monthly2019-05-26 09:53
https://www.informatat.com/rama-i-dergon-letren-e-peste-bashes-koha-e-mbetur-per-dialog-po-tretet-me-shpejtesi/20%Monthly2019-05-26 09:48
https://www.informatat.com/shaqiri-drejt-kthimit-ne-inter/20%Monthly2019-05-26 09:29
https://www.informatat.com/martohet-alban-skenderaj/20%Monthly2019-05-26 09:27
https://www.informatat.com/grate-jane-me-te-lumtura-pa-femije-dhe-pa-burre/20%Monthly2019-05-26 09:23
https://www.informatat.com/sherr-mes-brooklyn-beckham-dhe-te-dashures-ne-kane-i-ndajne-rojet-e-sigurise/20%Monthly2019-05-26 09:19
https://www.informatat.com/rikthehen-ne-skene-spice-girls-zhgenjejne-fansat/20%Monthly2019-05-26 09:16
https://www.informatat.com/ekzekutohet-vrasesi-serik-i-floridas/20%Monthly2019-05-26 09:14
https://www.informatat.com/neser-ne-parlamentin-e-serbise-mbahet-seanca-e-kosoves-cfare-pritet-te-ndodhe/20%Monthly2019-05-26 09:11
https://www.informatat.com/presidenti-ben-thirrje-per-bashkim-te-kosoves-me-shqiperine/20%Monthly2019-05-26 14:15
https://www.informatat.com/vullnetareve-pritet-tiu-numerohet-pervoja-e-punes/20%Monthly2019-05-26 08:56
https://www.informatat.com/zevendesministri-i-mbrojtjes-i-reagon-gjuriqit-mohimi-i-krimeve-eshte-krim-per-se-dyti/20%Monthly2019-05-26 08:50
https://www.informatat.com/afro-3500-persona-ne-dite-fluturojne-nga-aeroporti-por-autobusat-shpesh-qarkullojne-me-nga-1-udhetar/20%Monthly2019-05-26 08:47
https://www.informatat.com/edhe-ne-shqiperi-mot-i-ndryshueshem/20%Monthly2019-05-26 08:45
https://www.informatat.com/sipas-nje-studimi-te-ri-kur-femija-i-ngjan-babait-eshte-me-i-shendetshem/20%Monthly2019-05-26 08:41
https://www.informatat.com/sot-mot-i-ngrohte-dhe-me-vranesira/20%Monthly2019-05-26 08:31
https://www.informatat.com/al-jazeera-vuciq-po-e-perdor-kosoven-si-karrem-per-opoziten-ne-serbi/20%Monthly2019-05-26 08:27
https://www.informatat.com/anglise-i-kthehen-macet-e-egra-pas-150-vjetesh/20%Monthly2019-05-26 08:22
https://www.informatat.com/caj-i-gjelbert-ne-vend-te-kafese-per-mengjes/20%Monthly2019-05-26 08:19
https://www.informatat.com/mercedes-benz-cls-i-ri-do-te-jete-me-i-lire/20%Monthly2019-05-26 08:16
https://www.informatat.com/si-spiunohen-dhe-ndeshkohen-mosagjeruesit-ne-malajzi/20%Monthly2019-05-26 08:08
https://www.informatat.com/gjuriq-haradinaj-qe-dy-vite-ka-shkaterruar-te-gjitha-marreveshjet-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-26 13:10
https://www.informatat.com/huaweit-i-ndalohet-perdorimi-i-kartave-sd-dhe-microsd/20%Monthly2019-05-26 07:58
https://www.informatat.com/victoria-beckham-po-e-ngre-rolin-e-modes-ne-nje-nivel-shume-me-te-larte/20%Monthly2019-05-26 07:55
https://www.informatat.com/video-lojerat-me-shume-dem-u-bejne-vajzave/20%Monthly2019-05-26 07:50
https://www.informatat.com/tolga-publikon-fotografine-e-plote-te-djalit/20%Monthly2019-05-26 07:44
https://www.informatat.com/testimi-i-raketave-berthamore-nga-koreja-e-veriut-trump-nuk-jam-i-shqetesuar/20%Monthly2019-05-26 07:41
https://www.informatat.com/si-e-raporton-deutsche-welle-protesten-e-opozites/20%Monthly2019-05-26 07:35
https://www.informatat.com/bayern-munich-vendos-perfundimisht-per-te-ardhmen-e-trajnerit-kovac/20%Monthly2019-05-26 07:33
https://www.informatat.com/meksike-rrezohet-helikopteri-ushtarak-vdesin-pese-persona/20%Monthly2019-05-26 07:27
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-papua-guinese/20%Monthly2019-05-26 07:25
https://www.informatat.com/kater-lope-ne-kembim-te-nje-nuseje-disa-nga-zakonet-me-te-cuditshme-te-martesave-neper-bote/20%Monthly2019-05-26 07:22
https://www.informatat.com/shenimi-i-vetevrasjes-letra-e-hitlerit-1-muaj-para-vdekjes-do-qendroj-deri-ne-fund/20%Monthly2019-05-26 07:20
https://www.informatat.com/politike-me-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-05-26 11:26
https://www.informatat.com/10-qente-qe-ngjajne-me-disa-personalitete-te-famshme/20%Monthly2019-05-26 07:13
https://www.informatat.com/njihuni-me-shenjat-e-heshtura-te-stresit/20%Monthly2019-05-26 07:06
https://www.informatat.com/ne-cilat-raste-rrezikoheni-nga-pickimi-i-mushkonjave/20%Monthly2019-05-26 06:53
https://www.informatat.com/kerkohet-i-dyshuari-pas-shperthimit-te-bombes-ne-lyon-te-frances/20%Monthly2019-05-26 06:50
https://www.informatat.com/prizren-perkujtohen-27-viktimat-e-lagjes-se-trimave/20%Monthly2019-05-26 09:08
https://www.informatat.com/hoxhaj-kerkon-njohjen-e-kosoves-nga-vatikani/20%Monthly2019-05-26 06:44
https://www.informatat.com/thaci-perkujton-masakren-e-lybeniqit-te-pejes/20%Monthly2019-05-26 08:03
https://www.informatat.com/sali-berisha-sot-cunami-i-historise/20%Monthly2019-05-25 09:26
https://www.informatat.com/gjukanoviqi-kunder-demarkimit-etnik-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-25 09:21
https://www.informatat.com/fajdexhinjte-u-thirren-edhe-ne-emrin-e-xhavit-halitit/20%Monthly2019-05-25 09:17
https://www.informatat.com/daciq-pacolli-me-500-mije-dollare-deshi-ta-blinte-njohjen-e-kosoves-nga-kongoja/20%Monthly2019-05-26 07:16
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-deshmoret-e-brigades-162-agim-bajrami-dhe-masakren-e-lybeniqit/20%Monthly2019-05-25 09:11
https://www.informatat.com/tre-te-arrestuar-per-transplantim-dhe-trafikim-te-organeve/20%Monthly2019-05-26 06:46
https://www.informatat.com/hoxhaj-vucic-vazhdon-ta-deshmoje-qe-nuk-eshte-i-interesuar-per-normalizim/20%Monthly2019-05-24 14:32
https://www.informatat.com/shkk-suspendon-zyrtaret-korrektues-pasi-u-arratis-nje-i-paraburgosur/20%Monthly2019-05-24 14:27
https://www.informatat.com/tahiri-skemi-pranuar-kerkese-per-fletarrest-nderkombetar-ndaj-boseve-te-veriut/20%Monthly2019-05-24 14:20
https://www.informatat.com/aktorja-e-game-of-thrones-refuzon-te-dale-serish-nudo/20%Monthly2019-05-24 14:17
https://www.informatat.com/qkuk-gardianet-pergjegjes-per-te-burgosurit-edhe-ne-spital/20%Monthly2019-05-24 14:12
https://www.informatat.com/arratiset-nje-i-paraburgosur-arrestohen-dy-zyrtare-te-sherbimit-korrektues/20%Monthly2019-05-24 14:10
https://www.informatat.com/lluka-se-shpejti-zgjidhja-per-drejtimin-elektro-energjetik-te-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2019-05-24 14:06
https://www.informatat.com/unicef-600-mije-femije-ne-afganistan-vuajne-nga-uria/20%Monthly2019-05-24 13:36
https://www.informatat.com/prizren-aktakuze-per-inspektorin-komunal/20%Monthly2019-05-24 13:33
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-djaloshi-kosovar-i-zhdukur-ne-zvicer/20%Monthly2019-05-24 13:31
https://www.informatat.com/thaci-berishes-ke-perfunduar-si-nje-germadhe-politike-sot-nuk-paraqet-asgje-tjeter-vetem-nje-fosil/20%Monthly2019-05-24 13:26
https://www.informatat.com/perfundon-aksioni-i-policise-nuk-gjendet-mjet-shperthyes/20%Monthly2019-05-24 13:15
https://www.informatat.com/haradinaj-vuciqit-reflekto-eshte-koha-te-prezantosh-vlera-evropiane/20%Monthly2019-05-24 13:09
https://www.informatat.com/new-york-times-sali-berisha-ishte-kunder-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-05-24 13:06
https://www.informatat.com/mustafa-takon-anetaret-e-deges-se-ldk-se-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-24 12:57
https://www.informatat.com/rakiq-pas-fitores-se-listes-ne-veri-jemi-te-gatshem-te-dorehiqemi-perseri/20%Monthly2019-05-24 12:52
https://www.informatat.com/cedmoir-jovanoviq-serbia-e-ka-humbur-kosoven/20%Monthly2019-05-24 12:48
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-pas-dyshimeve-per-bomba-paralajmeron-qytetaret-e-saj/20%Monthly2019-05-24 12:45
https://www.informatat.com/cakaj-kujton-rugoven-ishte-arkitekti-kryesor-ideologjik-i-kosoves/20%Monthly2019-05-24 12:28
https://www.informatat.com/thacikrimet-nuk-do-te-harrohen-dhe-nuk-do-vjetrohen-asnjehere/20%Monthly2019-05-24 12:25
https://www.informatat.com/rusia-i-vazhdon-paraburgimin-ish-marinsit-amerikan/20%Monthly2019-05-24 12:21
https://www.informatat.com/edhe-juanfran-i-thote-lamtumire-atletico-s/20%Monthly2019-05-24 12:20
https://www.informatat.com/pavaresisht-sulmit-me-bombe-daciq-prape-do-te-shkonte-ne-somali-vec-ta-arrije-qellimin-per-kosoven/20%Monthly2019-05-24 12:18
https://www.informatat.com/ambasada-finlandeze-apelon-qytetaret-qe-te-shmangin-rrugen-ku-dyshohet-per-bombe/20%Monthly2019-05-24 12:16
https://www.informatat.com/vjen-kercenimi-i-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2019-05-24 12:12
https://www.informatat.com/hoxhaj-takohet-me-pasardhesen-e-merkelit-duhet-te-votohen-perkrahesit-e-kosoves-ne-zgjedhjet-e-pe-se/20%Monthly2019-05-24 12:09
https://www.informatat.com/me-ane-te-ketyre-sinjaleve-trupi-juaj-po-tregon-qe-nuk-eshte-i-lumtur/20%Monthly2019-05-24 11:19
https://www.informatat.com/thaci-jam-tmerruar-nga-mashtrimet-ne-emer-te-politikaneve-veseli-viktime-e-ketij-maskaralleku/20%Monthly2019-05-24 11:17
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-thote-se-nuk-pranoi-kercenim-te-drejtperdrejte/20%Monthly2019-05-24 13:24
https://www.informatat.com/jeremy-corbyn-kerkon-zgjedhje-pas-doreheqjes-se-theresa-may/20%Monthly2019-05-24 11:09
https://www.informatat.com/harroni-rrudhat-vetem-me-maskat-me-aspirine/20%Monthly2019-05-24 11:07
https://www.informatat.com/pentagoni-pranon-se-po-ben-hetim-mbi-ufo-t/20%Monthly2019-05-24 11:03
https://www.informatat.com/haradinaj-misioni-i-luftetareve-ka-qene-fisnik/20%Monthly2019-05-24 13:07
https://www.informatat.com/suspendohen-zyrtaret-e-burgut-qe-ishin-ne-qkuk-kur-u-arratis-i-paraburgosuri/20%Monthly2019-05-24 10:57
https://www.informatat.com/investitoret-e-huaj-ne-shqiperi-zgjidhni-krizen-politike/20%Monthly2019-05-24 10:55
https://www.informatat.com/rihanna-lancon-marken-e-re-te-modes-ne-paris/20%Monthly2019-05-24 10:53
https://www.informatat.com/ekzekutohet-vrasesi-serial-i-10-grave-historia-tronditese-e-viktimes-qe-shpetoi/20%Monthly2019-05-24 10:51
https://www.informatat.com/vdesin-7-alpiniste-brenda-javes-ne-everest/20%Monthly2019-05-24 10:49
https://www.informatat.com/facebook-thyen-rekord-fshin-me-se-tre-miliarde-llogari/20%Monthly2019-05-24 10:46
https://www.informatat.com/krasniqi-kosoves-nuk-i-duhet-nderhyrje-nderkombetare-per-te-luftuar-korrupsionin/20%Monthly2019-05-24 11:14
https://www.informatat.com/haradinaj-nderhyn-te-meta-per-ti-pajisur-bashkepartiaket-me-pasaporte-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-24 10:38
https://www.informatat.com/rasti-i-veteraneve-jane-ngritur-20-aktakuza-ndaj-21-personave/20%Monthly2019-05-24 10:35
https://www.informatat.com/politika-ne-shqiperi-nje-rrugetim-i-veshtire-permes-krizash/20%Monthly2019-05-24 10:33
https://www.informatat.com/meta-i-gatshem-te-dorezoje-mandatin-presidenti-te-zgjidhet-nga-populli/20%Monthly2019-05-24 10:30
https://www.informatat.com/zhduket-nje-4-vjecar-kosovar-ne-zvicer/20%Monthly2019-05-24 10:27
https://www.informatat.com/llapjani-rrah-motren-e-gruas-i-shkakton-lendime-te-renda/20%Monthly2019-05-24 10:25
https://www.informatat.com/sipas-eurostatit-ne-shqiperi-56-e-punetoreve-te-vetepunesuar-ne-kosove-nje-e-katerta/20%Monthly2019-05-24 10:24
https://www.informatat.com/arrestohet-remzi-shala-i-cili-kishte-refuzuar-ti-pergjigjet-speciales/20%Monthly2019-05-24 10:22
https://www.informatat.com/banka-boterore-rikonfirmon-mbeshtetjen-per-bujqesine-ne-kosove/20%Monthly2019-05-24 10:19
https://www.informatat.com/dorehiqet-theresa-may/20%Monthly2019-05-24 10:17
https://www.informatat.com/kgjk-ja-kercenohet-permes-nje-telefonate-flet-kryesuesi/20%Monthly2019-05-24 11:11
https://www.informatat.com/dyshohet-per-eksploziv-ne-kgjk-dhe-prokurori-speciale-te-kosoves/20%Monthly2019-05-24 11:00
https://www.informatat.com/ne-kosove-ekstradohet-i-dyshuari-nga-polonia/20%Monthly2019-05-24 09:06
https://www.informatat.com/haradinaj-ata-qe-e-kritikojne-autostraden-e-dukagjinit-jane-hileqare-duhet-tiu-vije-marre/20%Monthly2019-05-24 10:40
https://www.informatat.com/veseli-pret-studentet-qe-e-mbeshteten-per-tribunalin/20%Monthly2019-05-24 10:14
https://www.informatat.com/17-kembesore-kane-vdekur-ne-komunikacion-nga-fillimi-i-ketij-viti/20%Monthly2019-05-24 08:55
https://www.informatat.com/kryeministrja-may-pritet-te-njoftoje-daten-e-largimit-te-saj-nga-detyra/20%Monthly2019-05-24 08:51
https://www.informatat.com/ismaili-perkujdesje-institucionale-per-te-prekurit-nga-semundjet-e-rralla/20%Monthly2019-05-24 08:49
https://www.informatat.com/ka-362-dite-pa-bere-seks-milionerja-nxjerr-ne-shitje-fotografine-e-gjoksit/20%Monthly2019-05-24 08:45
https://www.informatat.com/harrohen-ne-avion-bizhuterite-me-vlere-4-milione-dollare-te-rita-ores/20%Monthly2019-05-24 08:43
https://www.informatat.com/babai-i-britney-spears-kerkon-zgjerimin-e-kujdestarise-ndaj-kengetares/20%Monthly2019-05-24 08:40
https://www.informatat.com/fifi-mbeshtet-loredanen-jam-me-ty/20%Monthly2019-05-24 08:38
https://www.informatat.com/mesazhi-i-fundit-i-amber-herad-derguar-johnny-depp-perpara-divorcit/20%Monthly2019-05-24 08:36
https://www.informatat.com/dasmat-gay-tre-cifte-dhe-nje-martese-per-te-festuar-barazine/20%Monthly2019-05-24 08:33
https://www.informatat.com/kevin-hart-qan-pasi-lexon-skenarin-e-filmit-fatherhood/20%Monthly2019-05-24 08:29
https://www.informatat.com/spiderman-behet-bjond/20%Monthly2019-05-24 08:27
https://www.informatat.com/zotimet-per-marreveshje-gjate-2019-s/20%Monthly2019-05-24 08:24
https://www.informatat.com/zapata-ne-radarin-e-dortmundit/20%Monthly2019-05-24 08:22
https://www.informatat.com/arsene-wenger-mund-te-mos-kthehet-ne-menaxhim/20%Monthly2019-05-24 08:20
https://www.informatat.com/zjarret-ne-izrael-kerkohet-ndihme-nga-vendet-miqesore/20%Monthly2019-05-24 08:16
https://www.informatat.com/mediat-e-huaja-komuna-e-decanit-refuzon-tia-dorezoje-token-manastirit-serb/20%Monthly2019-05-24 08:10
https://www.informatat.com/kerkohet-doreheqja-e-veselit/20%Monthly2019-05-24 08:03
https://www.informatat.com/kryeministria-nuk-i-pagoi-varret-e-heronjve-perfundon-ne-permbarim/20%Monthly2019-05-24 07:59
https://www.informatat.com/emrat-e-vendeve-qe-cnjohen-kosoven-grafit-ne-beograd/20%Monthly2019-05-24 07:56
https://www.informatat.com/sqarohet-oconnell-une-nuk-tregova-cili-politikan-duhet-ta-udheheqe-kosoven/20%Monthly2019-05-24 07:53
https://www.informatat.com/arratiset-i-paraburgosuri-nga-klinika-ortopedike-e-shskuk-se/20%Monthly2019-05-24 07:50
https://www.informatat.com/daciq-puna-ime-eshte-qe-te-siguroj-qe-asnje-shtet-me-te-mos-e-pranoje-kosoven/20%Monthly2019-05-24 07:46
https://www.informatat.com/publikohen-statistikat-sa-kosovare-jetojne-perkohesisht-neper-vendet-e-be-se/20%Monthly2019-05-24 07:41
https://www.informatat.com/konfiskimi-i-pasurise-se-paligjshme-sfidon-vendosmerine-e-gjyqesorit/20%Monthly2019-05-24 10:08
https://www.informatat.com/peje-arrestohet-i-dyshuari-pasi-sulmoi-me-thike-nje-person/20%Monthly2019-05-24 07:33
https://www.informatat.com/britaniket-ska-pajtim-per-shtyrjen-e-emerimit-te-drejtorit-te-akreditimit/20%Monthly2019-05-24 07:31
https://www.informatat.com/qindra-e-mijera-shqiptare-marrin-pjese-ne-zgjedhjet-e-be-se/20%Monthly2019-05-24 07:29
https://www.informatat.com/letrat-e-edi-rames-per-dialog-flet-sali-berisha/20%Monthly2019-05-24 07:26
https://www.informatat.com/ne-tajvan-nisin-martesat-e-para-te-se-njejtes-gjini/20%Monthly2019-05-24 07:23
https://www.informatat.com/ministri-i-mbrojtjes-tregon-fazat-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2019-05-24 07:21
https://www.informatat.com/trump-thote-se-huawei-mund-te-jete-pjese-e-marreveshjes-tregtare-me-kinen/20%Monthly2019-05-24 07:19
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ambasadoret-francez-dhe-gjerman-flasin-per-takimin-e-parisit/20%Monthly2019-05-24 09:03
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-e-grave-per-paqe-dhe-carmatim/20%Monthly2019-05-24 07:13
https://www.informatat.com/prokuroria-e-pejes-mban-konference-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2019-05-24 07:11
https://www.informatat.com/sot-mot-me-shi-2/20%Monthly2019-05-24 07:09
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-sot-ne-beograd-te-vuciqi/20%Monthly2019-05-24 08:58
https://www.informatat.com/spanja-kercenohet-se-do-ti-merret-boterori-nese-nuk-i-respekton-simbolet-e-kosoves/20%Monthly2019-05-23 14:32
https://www.informatat.com/tome-gashi-tregon-te-rejat-nga-hetimi-ndaj-loredanes-ne-zvicer/20%Monthly2019-05-23 14:28
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-per-vjedhje/20%Monthly2019-05-23 14:15
https://www.informatat.com/autoritetet-serbe-gjejne-migrante-te-vdekur-brenda-nje-cisterne/20%Monthly2019-05-23 14:12
https://www.informatat.com/sprtk-ja-padit-bordin-e-rtk-se-per-emerimin-e-kunderligjshem-te-drejtorit/20%Monthly2019-05-23 14:05
https://www.informatat.com/a-do-ti-vendose-kosova-takse-shqiperise-deklarohet-haradinaj/20%Monthly2019-05-23 13:54
https://www.informatat.com/dritat-led-mund-te-demtojne-syte-dhe-pengojne-gjumin/20%Monthly2019-05-23 13:51
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-e-perkeqesuar-situata-e-femijeve-ne-rruge-institucionet-te-bejne-me-shume/20%Monthly2019-05-23 13:45
https://www.informatat.com/man-city-i-mohon-lajmet-se-guardiola-ka-arritur-marreveshje-me-juventusin/20%Monthly2019-05-23 13:41
https://www.informatat.com/klubi-i-prodhuesve-te-kosoves-kerkon-nga-shqiperia-heqjen-e-barrierave-tregtare/20%Monthly2019-05-23 13:35
https://www.informatat.com/zeka-pyet-veselin-se-mos-peshon-me-rende-se-deputetet-tjere/20%Monthly2019-05-23 13:28
https://www.informatat.com/deklarohet-haradinaj-lidhur-me-rastin-e-videos-ku-perfshihet-kadri-veseli/20%Monthly2019-05-24 07:37
https://www.informatat.com/basha-u-pergjigjet-letrave-te-rames-ai-duhet-te-kishte-dhene-doreheqjen/20%Monthly2019-05-23 13:16
https://www.informatat.com/nisin-zgjedhjet-evropiane-britaniket-dhe-holandezet-ne-kutite-e-votimit/20%Monthly2019-05-23 13:13
https://www.informatat.com/lista-serbe-fiton-ne-kater-komunat-ne-veri/20%Monthly2019-05-23 13:12
https://www.informatat.com/zbulohen-shkaqet-e-kancerit/20%Monthly2019-05-23 13:09
https://www.informatat.com/rusia-i-denon-me-burg-deshmitaret-e-jehovahit/20%Monthly2019-05-23 12:55
https://www.informatat.com/nje-trend-tri-stile-top-fustanet-per-kete-sezon/20%Monthly2019-05-23 12:53
https://www.informatat.com/pas-perdorimit-te-ketij-ilaci-shtepiak-me-asnjehere-nuk-do-te-ndjeni-dhimbje-te-nyejve-shpines-apo-eshtrave/20%Monthly2019-05-23 12:51
https://www.informatat.com/vuciq-i-pret-neser-ne-beograd-perfaqesuesit-e-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2019-05-23 12:49
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-te-drejte-vote-brenda-be-se-duhet-te-dalin-masivisht-ne-zgjdhjet-evropiane/20%Monthly2019-05-23 12:44
https://www.informatat.com/shtate-te-vdekur-nga-stuhite-ne-shba/20%Monthly2019-05-23 12:22
https://www.informatat.com/kirurgjia-torakale-operoi-50-paciente-me-pajisjen-bashkekohore/20%Monthly2019-05-23 12:17
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-leter-peticioni-apostoloves-lidhur-me-ligjin-per-financimin-e-subjekteve-politike/20%Monthly2019-05-23 12:14
https://www.informatat.com/tahiri-legjislacioni-mundeson-lufte-me-te-ashper-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-05-24 07:14
https://www.informatat.com/kosova-e-shenon-20-vjetorin-e-intervenimit-te-nato-s-me-nje-ngjarje-madheshtore/20%Monthly2019-05-24 07:06
https://www.informatat.com/presidenti-i-psg-se-nen-hetime-per-korrupsion/20%Monthly2019-05-23 11:59
https://www.informatat.com/pakistani-teston-raketen-balistike/20%Monthly2019-05-23 11:48
https://www.informatat.com/emiliano-sala-sekretet-rreqethese-te-fatkeqesise-se-tij/20%Monthly2019-05-23 11:43
https://www.informatat.com/pergjigjet-meta-nuk-ndaloj-askend-te-kendoje-nga-fitorja-ne-fitore/20%Monthly2019-05-23 11:39
https://www.informatat.com/fes-politika-u-udhehoq-nga-interesa-te-shumta-por-jo-ato-te-popullit/20%Monthly2019-05-23 11:39
https://www.informatat.com/te-krijohen-masa-te-reja-fiskale-per-nxitjen-e-rritjes-se-sektorit-te-prodhimit/20%Monthly2019-05-23 11:37
https://www.informatat.com/the-times-theresa-may-jep-neser-doreheqje/20%Monthly2019-05-23 11:32
https://www.informatat.com/serbia-ua-lejon-me-ligj-mjekeve-te-marrin-ryshfet-deri-ne-462-euro/20%Monthly2019-05-23 11:25
https://www.informatat.com/kontrolloret-e-trafikut-ajror-pezullojne-greven-2/20%Monthly2019-05-23 11:20
https://www.informatat.com/rama-i-shkruan-edhe-letren-e-dyte-publike-bashes/20%Monthly2019-05-23 11:17
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-neser-shkojne-te-vuciqi/20%Monthly2019-05-23 11:17
https://www.informatat.com/beogradi-pergatit-kundermasa-ndaj-takses-se-kosoves/20%Monthly2019-05-23 11:12
https://www.informatat.com/narendra-modi-serish-fiton-zgjedhjet-ne-indi/20%Monthly2019-05-23 11:10
https://www.informatat.com/sherbimi-ushtarak-i-paguar-do-te-behet-i-perhershem-ne-turqi/20%Monthly2019-05-23 10:56
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-deputeti-pavle-bogoevski-qe-u-pergjua-duke-porositur-droge-ne-telefon/20%Monthly2019-05-23 10:51
https://www.informatat.com/kmdlnj-ben-thirrje-qe-te-denuarit-e-semure-me-dite-te-numeruara-te-lirohen-e-te-mos-vdesin-ne-burgje/20%Monthly2019-05-23 10:49
https://www.informatat.com/dalin-kartmonedhat-e-reja-100-dhe-200-euro/20%Monthly2019-05-23 10:45
https://www.informatat.com/kurteshi-pas-deshtimeve-te-mpj-se-pacolli-te-jape-doreheqje/20%Monthly2019-05-23 10:42
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/20%Monthly2019-05-23 10:40
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-duke-u-bere-person-me-i-mire/20%Monthly2019-05-23 10:39
https://www.informatat.com/suplementet-me-te-mira-per-ta-forcuar-trurin/20%Monthly2019-05-23 10:36
https://www.informatat.com/fotoaparati-102-megapikselesh-i-fujifilm-do-te-kushtoje-10-mije-dollare/20%Monthly2019-05-23 10:33
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-vushtrri-arrestohet-nje-i-dyshuar/20%Monthly2019-05-23 10:31
https://www.informatat.com/shteti-do-te-ndertoje-280-shtepi-per-familjet-e-komuniteteve-ne-kosove/20%Monthly2019-05-23 10:29
https://www.informatat.com/hoxha-merr-perkrahje-nga-franca-per-procesin-integrues/20%Monthly2019-05-23 10:29
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-tentim-vrasje-ne-prizren/20%Monthly2019-05-23 10:26
https://www.informatat.com/diplomati-gjerman-udheton-ne-iran-per-te-qetesuar-tensionet-mes-iranit-dhe-shba-se/20%Monthly2019-05-23 10:22
https://www.informatat.com/dicaprio-flet-rreth-bashkepunimit-me-brad-pittin-shpresoj-se-do-ta-perserisim-eksperiencen/20%Monthly2019-05-23 10:06
https://www.informatat.com/mustafi-i-komenton-lajmet-se-arsenali-do-ta-shese/20%Monthly2019-05-23 10:03
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-malazezit/20%Monthly2019-05-23 09:59
https://www.informatat.com/keto-jane-te-gjitha-kostumet-e-koleksionit-te-ri-te-rihannas/20%Monthly2019-05-23 09:53
https://www.informatat.com/galaxy-s10-5g-nga-samsung-tani-i-gatshem-per-para-porosi/20%Monthly2019-05-23 09:49
https://www.informatat.com/lluka-energjia-e-paster-do-te-jete-gjenerues-kryesor-i-vendeve-te-punes/20%Monthly2019-05-23 09:38
https://www.informatat.com/tensionet-me-iranin-shba-ja-pergatit-trupa-shtese/20%Monthly2019-05-23 09:32
https://www.informatat.com/ruairi-oconnell-kush-ka-histori-kriminale-nuk-do-te-hyj-ne-mbreterine-e-bashkuar/20%Monthly2019-05-23 13:22
https://www.informatat.com/rritet-bashkepunimi-mes-policise-se-kosoves-dhe-asaj-gjermane/20%Monthly2019-05-23 09:30
https://www.informatat.com/vv-kerkon-doreheqjen-e-veselit-para-hetimeve-nese-vertetohet-perfshirja-e-tij-duhet-te-shkoje-ne-burg/20%Monthly2019-05-23 12:08
https://www.informatat.com/veseli-kriminelet-dhe-ata-qe-fshehen-krimin-duhet-te-pergjigjen-para-drejtesise/20%Monthly2019-05-23 12:02
https://www.informatat.com/denohet-me-10-vjet-burgim-i-akuzuari-per-tentim-vrasjen-ne-lagjen-marigona/20%Monthly2019-05-23 09:16
https://www.informatat.com/formohet-shoqata-e-inovacionit-financiar-te-kosoves/20%Monthly2019-05-23 09:13
https://www.informatat.com/haradinaj-thirrje-shqiptareve-te-dalin-ne-zgjedhjet-e-be-se/20%Monthly2019-05-23 09:06
https://www.informatat.com/martin-garrix-macklemore-dhe-patrick-stump-vijne-me-summer-days/20%Monthly2019-05-23 09:03
https://www.informatat.com/korce-protestojne-minatoret/20%Monthly2019-05-23 08:57
https://www.informatat.com/fillojne-zgjedhjet-ne-bashkimin-evropian/20%Monthly2019-05-23 08:55
https://www.informatat.com/mbi-20-milione-euro-per-fermeret-e-kosoves/20%Monthly2019-05-23 08:53
https://www.informatat.com/cfare-u-tha-vucic-krereve-te-kishes-per-kosoven/20%Monthly2019-05-23 08:50
https://www.informatat.com/deklarohet-veseli-per-rastin-e-200-mije-eurove/20%Monthly2019-05-23 09:26
https://www.informatat.com/pijet-qe-ndihmojne-ne-shkrirjen-e-dhjamit/20%Monthly2019-05-23 08:41
https://www.informatat.com/dhimbjet-e-vazhdueshme-te-fytit-shenje-e-nje-semundje-te-rende/20%Monthly2019-05-23 08:38
https://www.informatat.com/i-pafajshem-45-vjet-ne-burg-demshperblehet-me-1-5-milion-dollare/20%Monthly2019-05-23 08:34
https://www.informatat.com/reagimi-i-molliqajt-pas-videos-ku-permendet-kadri-veseli/20%Monthly2019-05-23 08:30
https://www.informatat.com/kqz-shpall-sot-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2019-05-23 08:25
https://www.informatat.com/si-mund-ta-largojme-lemzen/20%Monthly2019-05-23 08:23
https://www.informatat.com/vendoseni-hudhren-ne-qumesht-dhe-pijeni-cdo-dite-rezultatet-do-tju-mahnisin/20%Monthly2019-05-23 08:07
https://www.informatat.com/dyqani-ku-makinat-e-perdorura-jane-kryevepra-luksi/20%Monthly2019-05-23 08:03
https://www.informatat.com/seriali-chernobyl-rezulton-me-nje-vleresim-me-te-larte-se-sa-game-of-thrones/20%Monthly2019-05-23 07:58
https://www.informatat.com/brenda-dy-muajsh-pacolli-ia-gjashtefishon-pagen-keshilltarit-te-vet/20%Monthly2019-05-23 07:54
https://www.informatat.com/lady-gaga-do-te-performoje-per-here-te-pare-ne-teatrin-apollo-ka-qene-endrra-ime/20%Monthly2019-05-23 07:53
https://www.informatat.com/lumezi-thote-se-nuk-e-dinte-qe-para-se-te-arrestoheshin-kishte-hetim-ndaj-grupit-te-currit/20%Monthly2019-05-23 07:51
https://www.informatat.com/arrestohet-20-vjecari-qe-tha-se-do-ta-bombardoje-trump-tower/20%Monthly2019-05-23 07:49
https://www.informatat.com/a-mbaroi-gjithcka-per-theresa-may/20%Monthly2019-05-23 07:48
https://www.informatat.com/si-te-shpetojme-pudren-e-demtuar/20%Monthly2019-05-23 07:46
https://www.informatat.com/truqet-qe-shpetojne-thoni-lamtumire-njollave-nga-vaji-loteve-kur-qeroni-qepe/20%Monthly2019-05-23 07:42
https://www.informatat.com/whatsapp-konfirmon-se-reklamat-do-te-fillojne-te-shfaqen-ne-aplikacion-prej-2020/20%Monthly2019-05-23 07:39
https://www.informatat.com/njeriu-qe-qendroi-382-dite-pa-ngrene-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-05-23 07:36
https://www.informatat.com/zbulohet-pija-e-jetegjatesise/20%Monthly2019-05-23 07:33
https://www.informatat.com/qe-tre-muaj-zvarritet-debati-parlamentar-per-gjendjen-ne-arsim/20%Monthly2019-05-23 07:31
https://www.informatat.com/huawei-nisin-pasojat-e-para-te-kufizimeve-nga-shba/20%Monthly2019-05-23 07:29
https://www.informatat.com/hetuesia-nuk-e-merr-ne-pyetje-veselin-edhe-pse-te-dyshuarit-per-fajde-marrin-para-ne-emer-te-tij/20%Monthly2019-05-23 07:29
https://www.informatat.com/vdes-femija-i-gjashte-emigrant-ne-paraburgim-ne-shba/20%Monthly2019-05-23 07:25
https://www.informatat.com/dite-e-keqe-per-daciqin-nga-sulmi-terrorist-ne-somali-tek-prishja-e-aeroplanit-te-qeverise-serbe/20%Monthly2019-05-23 07:22
https://www.informatat.com/vetevendosje-zyrtarisht-ne-tirane-kurti-rikujton-bashkimin-kombetar/20%Monthly2019-05-23 07:19
https://www.informatat.com/serbia-heq-dore-nga-arbitrazhi-per-taksen-e-kosoves-shkak-njohja/20%Monthly2019-05-23 07:15
https://www.informatat.com/erdhi-ne-kosove-per-te-mbajtur-konference-vdes-zyrtari-i-malit-te-zi/20%Monthly2019-05-23 07:12
https://www.informatat.com/popullsia-po-tkurret-ku-ndodhet-kosova/20%Monthly2019-05-23 07:10
https://www.informatat.com/strategjia-sekrete-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-05-23 09:30
https://www.informatat.com/15-muaj-zero-njohje-ministria-e-jashtme-mburret-me-ndaljen-e-cnjohjeve/20%Monthly2019-05-23 09:26
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-be-ethet-ne-kosove/20%Monthly2019-05-23 08:44
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-shi/20%Monthly2019-05-23 06:46
https://www.informatat.com/gjakove-disa-te-lenduar-nga-aksidenti-ne-mes-autobusit-dhe-kamionit/20%Monthly2019-05-22 14:56
https://www.informatat.com/isa-mustafa-fton-ne-takim-shpend-ahmetin-a-pritet-te-jete-prezent-albin-kurti/20%Monthly2019-05-22 14:47
https://www.informatat.com/shpallet-konkursi-per-ushtare-te-rinj-te-fsk-se/20%Monthly2019-05-22 14:46
https://www.informatat.com/haradinaj-autostrada-arben-xhaferi-eshte-gati-urime-kosove/20%Monthly2019-05-22 14:39
https://www.informatat.com/studentet-thyen-xhamat-e-ministrise-reagon-besa-shahini/20%Monthly2019-05-22 14:36
https://www.informatat.com/dy-finalistet-e-championsit-ne-listen-e-ngushte-te-barcelones/20%Monthly2019-05-22 14:05
https://www.informatat.com/anetari-me-i-votuar-i-pdk-se-ne-malisheve-jep-doreheqje/20%Monthly2019-05-22 14:03
https://www.informatat.com/perfundon-protesta-studentore/20%Monthly2019-05-22 13:58
https://www.informatat.com/fytyra-e-mergimtarit-shqiptar-ne-muralin-gjigand-ne-new-york-city/20%Monthly2019-05-22 13:50
https://www.informatat.com/washington-post-si-po-e-tradhton-be-ja-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-05-22 13:38
https://www.informatat.com/ambasada-britanike-kerkon-pavaresi-per-prokuroret-ne-rastet-e-krimit-dhe-korrupsionit/20%Monthly2019-05-23 07:06
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-ne-protestat-e-indonezise/20%Monthly2019-05-22 13:26
https://www.informatat.com/i-mbijetuari-i-masakres-se-dubraves-largohet-me-force-nga-tubimi-pasi-ofendoi-figurat-politike/20%Monthly2019-05-23 07:02
https://www.informatat.com/rreth-21-mije-gra-amerikane-porositen-tableta-per-abort-permes-internetit/20%Monthly2019-05-22 13:13
https://www.informatat.com/nga-1-korriku-bie-ne-menyre-drastike-cmimi-i-roaming-ut-ne-te-gjithe-ballkanin/20%Monthly2019-05-22 13:11
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-padit-xhavit-drenorin-per-shpifje/20%Monthly2019-05-22 13:05
https://www.informatat.com/juventus-kerkon-kloppin-por-duhet-paguar-klauzola-36-milione-euro/20%Monthly2019-05-22 13:03
https://www.informatat.com/veseli-masakra-e-dubraves-deshmi-per-gjenocid-ne-po-perballemi-mes-vete-ne-vend-se-me-serbine/20%Monthly2019-05-23 06:57
https://www.informatat.com/vv-edhe-sot-mungon-vemendja-institucionale-per-masakren-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-05-22 12:56
https://www.informatat.com/cilat-trajta-te-meshkujve-i-joshin-me-se-shumti-femrat-ne-takimin-e-pare/20%Monthly2019-05-22 12:49
https://www.informatat.com/asamblisti-i-ldk-se-intervistohet-si-i-dyshuar-nga-specialja-mbrohet-ne-heshtje/20%Monthly2019-05-22 12:46
https://www.informatat.com/kosova-ka-qasje-ne-internet-me-te-larte-se-mesatarja-e-be-se/20%Monthly2019-05-22 12:41
https://www.informatat.com/humb-jeten-40-vjecari-pasi-dogji-veten-me-benzine/20%Monthly2019-05-22 12:39
https://www.informatat.com/karakteristikat-trupore-te-cilat-gjenden-vetem-ne-5-perqindeshin-e-botes/20%Monthly2019-05-22 12:38
https://www.informatat.com/osmani-perkrahja-britanike-eshte-tejet-e-rendesishme-per-sovranitetin-e-kosoves/20%Monthly2019-05-22 12:36
https://www.informatat.com/ne-14-vitet-e-fundit-google-ka-ruajtur-disa-fjalekalime-te-bizneseve-ne-tekst-te-thjeshte/20%Monthly2019-05-22 12:32
https://www.informatat.com/novosti-thaci-shkon-ne-paris-per-tia-bere-te-ditur-macronit-se-e-do-luginen-pjese-te-kosoves/20%Monthly2019-05-22 12:30
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-lanson-fushaten-te-gjithe-jemi-kembesore/20%Monthly2019-05-22 12:24
https://www.informatat.com/produktet-qe-duhet-perdorni-per-lekure-te-shendetshme/20%Monthly2019-05-22 12:15
https://www.informatat.com/tensione-ne-protesten-e-studenteve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-22 12:12
https://www.informatat.com/foggo-pret-qe-tranzicioni-i-fsk-se-ne-ushtri-te-jete-pozitiv/20%Monthly2019-05-22 13:30
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-do-lejojme-qe-masakrat-makabre-ne-kosove-te-kalojne-pa-u-denuar/20%Monthly2019-05-22 13:14
https://www.informatat.com/mkrs-e-vendosur-qe-te-investoje-ne-infrastrukture-dhe-talente-te-futbollit-2/20%Monthly2019-05-22 12:08
https://www.informatat.com/shba-dyshon-se-jane-perdorur-arme-kimike-ne-siri/20%Monthly2019-05-22 12:07
https://www.informatat.com/conte-fiton-gjyqin-chelsea-i-detyrohet-me-shume-para/20%Monthly2019-05-22 12:03
https://www.informatat.com/fillon-fushata-per-rivotimin-ne-stamboll-kandidati-i-opozites-premton-te-fitoje-perseri/20%Monthly2019-05-22 12:01
https://www.informatat.com/mkrs-e-vendosur-qe-te-investoje-ne-infrastrukture-dhe-talente-te-futbollit/20%Monthly2019-05-22 11:57
https://www.informatat.com/7-shenjat-ne-trupin-tuaj-qe-tregojne-se-nuk-jeni-te-lumtur/20%Monthly2019-05-22 11:53
https://www.informatat.com/4-dite-pa-uje-kjo-lagje-e-prishtines-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-05-22 11:49
https://www.informatat.com/oconnell-per-masakren-ne-vushtrri-cdo-viktime-pa-dallim-meriton-drejtesi/20%Monthly2019-05-22 11:32
https://www.informatat.com/momenti-kur-fsk-ja-zbarkon-ne-kroaci-ne-stervitjet-e-nato-s/20%Monthly2019-05-22 11:18
https://www.informatat.com/zayn-malik-rikthehet-ne-tapetin-e-kuq/20%Monthly2019-05-22 11:10
https://www.informatat.com/kompleksi-adem-jashari-pa-investime-dhe-i-demtuar-nga-koha/20%Monthly2019-05-22 10:59
https://www.informatat.com/aston-martin-zyrtarizon-makinen-e-pare-elektrike/20%Monthly2019-05-22 10:52
https://www.informatat.com/partia-e-le-pen-akuzohet-se-ka-lidhje-me-mosken/20%Monthly2019-05-22 10:46
https://www.informatat.com/shala-mti-ja-nder-institucionet-e-para-qe-po-zbaton-thjeshtezimin-e-lejeve-dhe-licencave/20%Monthly2019-05-22 10:36
https://www.informatat.com/kerkohet-ndihme-kush-e-sheh-kete-person-lajmeroni-menjehere-policine/20%Monthly2019-05-22 10:33
https://www.informatat.com/ldk-deklarohet-per-takimin-e-mustafes-me-kurtin/20%Monthly2019-05-22 10:31
https://www.informatat.com/vdes-deshmitari-kryesor-i-masakres-se-rezalles/20%Monthly2019-05-22 10:28
https://www.informatat.com/hurma-e-arabise-rekomandohet-per-femijet-nga-pediatri/20%Monthly2019-05-22 10:11
https://www.informatat.com/pacientet-kosovare-blejne-barna-me-pershkrime-ne-gjuhet-qe-nuk-i-kuptojne/20%Monthly2019-05-22 10:02
https://www.informatat.com/mali-i-zi-prin-ne-ballkan-per-punen-ne-te-zezen/20%Monthly2019-05-22 10:00
https://www.informatat.com/apple-prezantoi-macbook-pro-ne-e-pare-me-procesorin-8-core/20%Monthly2019-05-22 09:55
https://www.informatat.com/kerkohet-sqarim-nga-veseli-per-permendjen-e-emrit-te-tij-nga-te-akuzuarit-per-fajde/20%Monthly2019-05-22 09:53
https://www.informatat.com/lista-serbe-denohet-me-6-mije-euro/20%Monthly2019-05-22 09:49
https://www.informatat.com/meta-kemi-krize-serioze-ne-shqiperi-nuk-mund-ti-shmangemi/20%Monthly2019-05-22 09:34
https://www.informatat.com/lidhjet-e-radojiciqit-me-elitat-politike-ne-kosove-dhe-ne-serbi/20%Monthly2019-05-22 09:32
https://www.informatat.com/jahjaga-ripercaktimi-i-kufijve-retorike-e-rrezikshme-rusia-po-ndikon-ne-rajon-permes-serbise/20%Monthly2019-05-22 13:00
https://www.informatat.com/drecun-quinti-u-perpoq-te-minimizonte-rezultatet-e-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2019-05-22 09:29
https://www.informatat.com/evropa-do-te-hetoje-torturuesit-e-regjimit-te-assadit/20%Monthly2019-05-22 09:27
https://www.informatat.com/aksidenti-ne-autostraden-arber-xhaferi-i-vdekuri-ishte-punetor-i-bechtel-enkas/20%Monthly2019-05-22 09:23
https://www.informatat.com/publikohen-pamjet-e-para-te-batwoman/20%Monthly2019-05-22 09:16
https://www.informatat.com/jemi-me-te-mencur-kur-kemi-nevoje-te-urinojme/20%Monthly2019-05-22 09:11
https://www.informatat.com/japonia-kerkon-nga-shtetet-qe-te-thone-ne-menyre-korrekte-emrin-e-kryeministrit-te-tyre/20%Monthly2019-05-22 09:07
https://www.informatat.com/korce-studentet-i-bashkohen-protestes-kombetare/20%Monthly2019-05-22 09:00
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-kline-kater-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-05-22 08:58
https://www.informatat.com/takohen-kurti-e-mustafa-pajtohen-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-05-22 12:09
https://www.informatat.com/rita-ora-rrefen-udhetimin-drejt-kosoves-ishte-me-keq-sec-e-prisja/20%Monthly2019-05-22 08:49
https://www.informatat.com/tornadot-godasin-shba-ne-shtepite-mbesin-pa-kulm/20%Monthly2019-05-22 08:44
https://www.informatat.com/shkeljet-ligjore-e-detyruan-mzhe-ne-ta-anuloje-tenderin-per-ekspertin-e-pavarur-per-tc-kosova-e-re/20%Monthly2019-05-22 08:38
https://www.informatat.com/zbulohet-origjina-e-kanabisit/20%Monthly2019-05-22 08:33
https://www.informatat.com/plagoset-me-arme-zjarri-nje-person-ne-prizren/20%Monthly2019-05-22 12:07
https://www.informatat.com/nike-adidas-dhe-puma-i-kerkojne-trumpit-ti-jape-fund-luftes-tregtare-me-kinen/20%Monthly2019-05-22 08:29
https://www.informatat.com/ditet-e-kuvendit-deputetet-sot-ne-lipjan/20%Monthly2019-05-22 08:27
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-shtime-shtate-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-05-22 08:25
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-falsifikim-te-patente-shoferit/20%Monthly2019-05-22 08:25
https://www.informatat.com/kmdlnj-drejtesia-nderkombetare-heshti-ndaj-masakres-se-dubraves/20%Monthly2019-05-22 08:23
https://www.informatat.com/audi-sjell-te-ardhmen-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-05-22 08:17
https://www.informatat.com/flet-borchardt-qeveria-duhet-te-sfidohet-dhe-kritikohet-dhe-ka-nevoje-per-opozite-me-serioze-dhe-me-efektive/20%Monthly2019-05-22 08:11
https://www.informatat.com/qellohet-me-arme-aksidentalisht-nga-mbesa-perfundon-ne-qkuk/20%Monthly2019-05-22 08:11
https://www.informatat.com/njerez-gjeniale-qe-fitojne-para-pa-bere-asgje/20%Monthly2019-05-22 08:08
https://www.informatat.com/krasniqite-jemi-te-bashkuar-ne-raport-me-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-05-22 08:07
https://www.informatat.com/honor-lansoi-serine-e-re-te-telefonave-honor-20-foto/20%Monthly2019-05-22 08:02
https://www.informatat.com/euro-zbret-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-11-vjet-vetem-122-61-leke/20%Monthly2019-05-22 07:59
https://www.informatat.com/vdes-shkrimtari-i-njohur-afrikan-binyavanga-wainaina/20%Monthly2019-05-22 07:58
https://www.informatat.com/hysaj-drejt-anglise-e-do-nje-tjeter-skuader-londineze/20%Monthly2019-05-22 07:56
https://www.informatat.com/pikat-alternative-te-kalimit-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-05-22 07:53
https://www.informatat.com/pse-serbia-po-ngurron-dorezimin-e-dy-radikaleve-ne-hage/20%Monthly2019-05-22 07:49
https://www.informatat.com/termet-ne-veri-te-holandes/20%Monthly2019-05-22 07:48
https://www.informatat.com/shpallet-rezultati-zgjedhor-6-te-vdekur-dhe-200-te-plagosur-ne-indonezi/20%Monthly2019-05-22 07:46
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-hap-periudhen-per-aplikim-per-grante-ne-bujqesi/20%Monthly2019-05-22 07:45
https://www.informatat.com/ne-kerkim-per-trafik-droge-kapet-per-ekstradim-44-vjecari-nga-berati/20%Monthly2019-05-22 07:43
https://www.informatat.com/867-mije-shqiptare-me-leje-qendrimi-ne-be/20%Monthly2019-05-22 07:39
https://www.informatat.com/e-dashura-e-putinit-sjell-ne-jete-binjake/20%Monthly2019-05-22 07:34
https://www.informatat.com/admirali-amerikan-james-foggo-sot-qendron-ne-kosove/20%Monthly2019-05-22 08:31
https://www.informatat.com/polonia-ende-kerkon-demshperblim-nga-gjermania-per-deme-te-luftes/20%Monthly2019-05-22 07:30
https://www.informatat.com/mollet-mbrojne-nga-infarkti/20%Monthly2019-05-22 07:27
https://www.informatat.com/vetite-e-dobishme-te-ananasit/20%Monthly2019-05-22 07:24
https://www.informatat.com/rreziku-i-ndarjes-se-bute-te-kosoves-mban-te-pezulluara-rreth-30-vendime-te-qeverise/20%Monthly2019-05-22 07:15
https://www.informatat.com/shba-ja-perserit-se-nuk-deshiron-lufte-me-iranin/20%Monthly2019-05-22 07:13
https://www.informatat.com/meksika-vendose-ti-ndihmoje-te-varfrit-ne-nje-menyre-interesante/20%Monthly2019-05-22 07:12
https://www.informatat.com/masakra-e-dubraves-kujtohet-brenda-hapesirave-te-burgut/20%Monthly2019-05-22 07:09
https://www.informatat.com/dora-e-serbise-ne-veri-me-e-forte-se-kurre/20%Monthly2019-05-22 07:06
https://www.informatat.com/rreziku-per-nje-lufte-te-re-berthamore-me-i-madh-se-kurre-me-pare/20%Monthly2019-05-22 07:02
https://www.informatat.com/boset-e-veriut-fitojne-40-milione-euro-ne-vit-nga-kontrabanda/20%Monthly2019-05-22 09:31
https://www.informatat.com/takimi-merkel-haradinaj-vendimtar-per-taksen-dhe-vizat/20%Monthly2019-05-22 08:53
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-temperatura-me-te-larta/20%Monthly2019-05-22 06:57
https://www.informatat.com/hoxhaj-kroacia-eshte-nje-prej-vendeve-mike-me-te-medha-te-kosoves/20%Monthly2019-05-21 14:53
https://www.informatat.com/sali-berisha-pergjigjet-rama-thaci-e-haxhiu-tregtare-e-copetues-te-kosoves/20%Monthly2019-05-21 14:53
https://www.informatat.com/vuciq-e-quan-budallallek-deklaraten-e-quintit-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-21 14:46
https://www.informatat.com/limaj-per-masakren-ne-dubrave-eshte-koha-e-fundit-qe-kriminelet-te-marrin-denimin-e-merituar/20%Monthly2019-05-21 14:44
https://www.informatat.com/avokati-i-currit-vendimi-per-paraburgim-i-padrejte/20%Monthly2019-05-21 14:42
https://www.informatat.com/isa-mustafa-takohet-me-shefen-e-zyres-se-be-se-ne-kosove-nataliya-apostolova/20%Monthly2019-05-21 14:41
https://www.informatat.com/keds-leshoi-ne-pune-linjen-e-pare-te-rrjetit-20-kilovoltesh-ne-kosove/20%Monthly2019-05-21 14:37
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-ska-ndryshim-kufijsh-kosova-i-ka-plotesuar-kushtet-per-viza/20%Monthly2019-05-22 07:30
https://www.informatat.com/okb-ka-filluar-te-cahet-mbulesa-e-mbetjeve-berthamore/20%Monthly2019-05-21 14:27
https://www.informatat.com/u-kerkua-nga-interpoli-gjykata-e-le-ne-burg-23-vjecarin-nga-podujeva/20%Monthly2019-05-21 14:18
https://www.informatat.com/sipas-foreign-policy-amerikes-i-bie-ta-luftoje-influencen-ruse-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-22 06:55
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-paralajmerojne-per-rrezikun-e-droneve-kineze/20%Monthly2019-05-21 14:02
https://www.informatat.com/personeli-preket-nga-fruthi-mbyllet-spitali-ne-struge/20%Monthly2019-05-21 13:53
https://www.informatat.com/recica-takon-homologun-e-tij-ne-portugali-dakordohen-per-bashkepunim/20%Monthly2019-05-21 13:44
https://www.informatat.com/lekaj-ashna-se-do-ti-jepet-trajtimi-meritor/20%Monthly2019-05-21 13:40
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-belg-evropa-do-te-vdese-nga-brenda-nese-fitojne-populistet/20%Monthly2019-05-21 13:29
https://www.informatat.com/kosova-shenon-progres-ne-menaxhimin-e-financave-publike/20%Monthly2019-05-21 13:17
https://www.informatat.com/mmph-mbeshtet-4-komuna-me-projekte-mjedisore-ne-vlere-rreth-1-milion-euro/20%Monthly2019-05-21 13:09
https://www.informatat.com/ska-elemente-te-demshme-ne-perimet-qe-vijne-nga-shqiperia-ne-kosove/20%Monthly2019-05-21 12:49
https://www.informatat.com/gjendet-droge-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-gjilan/20%Monthly2019-05-21 12:48
https://www.informatat.com/mkhitaryan-mbetet-jashte-finales-se-europa-league-per-arsye-sigurie/20%Monthly2019-05-21 12:46
https://www.informatat.com/kombet-e-bashkuara-bejne-thirrje-per-mbrojtje-te-refugjateve-nga-venezuela/20%Monthly2019-05-21 12:44
https://www.informatat.com/vjen-nje-lajm-i-keq-per-euron/20%Monthly2019-05-21 12:42
https://www.informatat.com/matoshi-mbeshtet-kater-komuna-me-projekte-ne-vlere-rreth-1-milion-euro/20%Monthly2019-05-21 12:36
https://www.informatat.com/vajza-e-currit-keshilltare-e-pacollit/20%Monthly2019-05-21 12:33
https://www.informatat.com/jahjaga-korrupsioni-po-ngulfat-vendin-tone/20%Monthly2019-05-22 06:51
https://www.informatat.com/mjeket-e-radiologjise-se-qkuk-se-paralajmerojne-greve/20%Monthly2019-05-21 12:27
https://www.informatat.com/cfare-do-te-bejne-serbet-per-1ndalimin-e-tribunalit-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-05-21 12:21
https://www.informatat.com/ministri-shala-per-shkak-te-barrierave-eksporti-i-kosoves-eshte-me-i-uleti-ne-rajon/20%Monthly2019-05-21 12:11
https://www.informatat.com/latifi-deputeteve-sot-po-vajtoni-per-masakren-e-dubraves-e-dje-iket-kur-duhej-bere-dicka-konkrete/20%Monthly2019-05-21 11:50
https://www.informatat.com/lideret-katalonas-lirohen-nga-burgu-per-tu-betuar-ne-parlamentin-spanjoll/20%Monthly2019-05-21 11:49
https://www.informatat.com/kosova-e-kroacia-diskutojne-per-bashkepunim-per-procesin-e-integrimit-ne-be/20%Monthly2019-05-21 11:48
https://www.informatat.com/ministri-gashi-kosova-eshte-me-fat-qe-ka-nje-vend-mik-sic-eshte-gjermania/20%Monthly2019-05-21 11:43
https://www.informatat.com/flet-avokati-i-njerit-nga-te-arrestuarit-per-fajde/20%Monthly2019-05-21 11:43
https://www.informatat.com/industria-e-celikut-ne-britani-ne-prag-te-kolapsit-rrezikohen-25-000-njerez/20%Monthly2019-05-21 11:36
https://www.informatat.com/ministrja-zivic-takoi-ambasadorin-britanik-ruairi-oconnell/20%Monthly2019-05-21 11:32
https://www.informatat.com/limaj-ne-tirane-kosovaret-po-paguajne-haraq/20%Monthly2019-05-21 11:30
https://www.informatat.com/ministri-recica-ne-portugali-interesohet-per-aftesimin-profesional/20%Monthly2019-05-21 11:28
https://www.informatat.com/bbc-per-serbet-ne-veri-te-kosoves-zgjedhje-edhe-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-21 11:26
https://www.informatat.com/kerkohen-30-dite-paraburgim-per-te-dyshuarit-per-fajde/20%Monthly2019-05-21 11:22
https://www.informatat.com/menjehere-pasi-u-betua-si-president-perzuri-te-gjithe-parlamentin/20%Monthly2019-05-21 11:21
https://www.informatat.com/kryeministri-ukrainas-thote-se-neser-do-te-jap-doreheqje/20%Monthly2019-05-21 11:18
https://www.informatat.com/11-trajneret-me-te-paguar-ne-futbollin-evropian/20%Monthly2019-05-21 11:18
https://www.informatat.com/gazeta-gjermane-a-do-te-bindet-macroni-qe-kosoves-ti-thote-po-per-viza/20%Monthly2019-05-21 14:31
https://www.informatat.com/thaci-flet-me-ramen-rreth-pergatitjeve-te-samitit-te-parisit/20%Monthly2019-05-21 11:08
https://www.informatat.com/hahn-maqedonia-e-veriut-ka-ndermarre-hapa-te-medhenj-drejt-rruges-euroatlantike/20%Monthly2019-05-21 11:05
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-dhe-shqiperise-zbarkojne-ne-kroaci/20%Monthly2019-05-21 11:03
https://www.informatat.com/sali-berisha-neser-rikthehet-uragani-studentor/20%Monthly2019-05-21 10:59
https://www.informatat.com/veseli-nuk-duhet-te-perkujtojme-dhe-te-vajtojme-por-te-veprojme/20%Monthly2019-05-21 14:14
https://www.informatat.com/serbet-ne-gracanice-versulen-drejt-rada-trajkoviqit-ajo-kthehet-dhe-i-ofendon/20%Monthly2019-05-21 10:51
https://www.informatat.com/gent-cakaj-informon-per-njohjen-e-lejeve-te-shqiperise-nga-shtetet-tjera/20%Monthly2019-05-21 10:48
https://www.informatat.com/gjykata-denon-ish-asamblistin-per-mos-deklarim-te-pasurise/20%Monthly2019-05-21 10:46
https://www.informatat.com/rama-per-marreveshjen-me-frontex-in-shqiperia-partner-i-besueshem-i-be-se/20%Monthly2019-05-21 10:46
https://www.informatat.com/vulin-po-kerkon-nga-nato-qe-ti-kerkoje-serbise-falje-per-cdo-serb-te-vrare/20%Monthly2019-05-21 10:44
https://www.informatat.com/zekastop-keqperdorimit-te-parase-publike-te-bejme-dokumentar-per-masakrat-qe-ndodhen-ne-kosove/20%Monthly2019-05-21 10:43
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-fillim-te-qershorit-takohet-me-merkelin/20%Monthly2019-05-21 12:30
https://www.informatat.com/hasani-per-masakren-e-dubraves-asnje-qeveri-ska-bere-asgje-per-zbardhjen-e-ketij-krimi/20%Monthly2019-05-21 11:09
https://www.informatat.com/deshton-serish-votimi-per-privatizimin-e-telekomit/20%Monthly2019-05-21 10:27
https://www.informatat.com/kuvendi-nis-me-nje-minute-heshtje-per-te-renet-ne-masakren-e-burgut-te-dubraves/20%Monthly2019-05-21 10:52
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-nderon-vepren-e-heroit-myrte-zeneli/20%Monthly2019-05-21 10:22
https://www.informatat.com/sot-takohen-dy-partneret-e-koalicionit-zaev-dhe-ahmeti-priten-ndryshime-neper-ministri/20%Monthly2019-05-21 10:20
https://www.informatat.com/aliu-masakra-e-dubraves-pergjegjesi-e-drejtperdrejte-e-shtetit-te-serbise/20%Monthly2019-05-21 10:13
https://www.informatat.com/i-gjenden-31-qese-marihuane-arrestohet-nje-person-ne-gjakove/20%Monthly2019-05-21 10:05
https://www.informatat.com/datat-zyrtare-kur-do-te-mbahet-testi-matures/20%Monthly2019-05-21 09:54
https://www.informatat.com/marilyn-monson-ne-vazhdimin-e-serialit-the-new-pope/20%Monthly2019-05-21 09:52
https://www.informatat.com/galaxy-note-10-do-te-sjell-nje-ndryshim-te-rendesishem-te-dizajnit-prej-atij-te-galaxy-s10/20%Monthly2019-05-21 09:47
https://www.informatat.com/pasojat-qe-sjell-kequshqyerja-ne-shendetin-tone/20%Monthly2019-05-21 09:45
https://www.informatat.com/cyrihu-ne-vendin-e-dyte-ne-bote-me-pagat-me-te-larta/20%Monthly2019-05-21 09:41
https://www.informatat.com/qeveria-e-austrise-ne-kaos/20%Monthly2019-05-21 09:29
https://www.informatat.com/robbie-williams-i-propozon-per-here-te-dyte-bashkeshortes/20%Monthly2019-05-21 09:21
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-bie-kultivimi-i-kanabisit-por-shtohen-kapjet-e-ngarkesave-te-droges/20%Monthly2019-05-21 09:18
https://www.informatat.com/goditet-me-bombe-nje-depo-armesh-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-05-21 09:16
https://www.informatat.com/dorezohet-ne-kuvend-peticioni-per-hapjen-e-onkologjise-ne-peje/20%Monthly2019-05-21 09:14
https://www.informatat.com/pengon-punetoret-e-keds-it-dhe-policet-arrestohet/20%Monthly2019-05-21 09:09
https://www.informatat.com/46-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-05-21 09:07
https://www.informatat.com/verbohet-mel-b/20%Monthly2019-05-21 09:04
https://www.informatat.com/themeluesi-i-huawei-shba-po-na-nenvlereson/20%Monthly2019-05-21 09:01
https://www.informatat.com/aleati-i-bashes-opozita-ka-mundesi-te-futet-ne-zgjedhje-me-nje-marreveshje-politike/20%Monthly2019-05-21 09:00
https://www.informatat.com/ndertimtaret-bejne-thirrje-per-vetedijesim-te-punetoreve-per-kushtet-e-punes/20%Monthly2019-05-21 08:58
https://www.informatat.com/miliarderi-dhuron-40-milione-dollare-per-nxenesit/20%Monthly2019-05-21 08:57
https://www.informatat.com/amazon-po-nderton-nje-aeroport-per-dergesa-me-te-shpejta/20%Monthly2019-05-21 08:54
https://www.informatat.com/joko-widodo-rizgjidhet-president-i-indonezise/20%Monthly2019-05-21 08:51
https://www.informatat.com/gjakove-aktakuze-per-sulm-ndaj-policit/20%Monthly2019-05-21 08:51
https://www.informatat.com/frontex-nis-sot-misionin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-21 08:46
https://www.informatat.com/te-arrestuarit-per-fajde-ne-krye-me-ismet-osmanin-sot-dalin-para-gjykates/20%Monthly2019-05-21 08:44
https://www.informatat.com/okb-forcat-e-armatosura-kane-ndaluar-ujin-e-pijshem-per-miliona-njerez-ne-libi/20%Monthly2019-05-21 08:41
https://www.informatat.com/francezi-denohet-me-vdekje-ne-indonezi-per-trafikim-droge/20%Monthly2019-05-21 08:38
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-shefit-te-prokurimit-ne-komunen-e-prizrenit-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/20%Monthly2019-05-21 11:11
https://www.informatat.com/new-york-do-ti-denoje-kembesoret-qe-perdorin-celularin-ne-rruge/20%Monthly2019-05-21 08:28
https://www.informatat.com/nasa-e-vlereson-me-dobi-te-madhe-observatorin-e-vogel-te-kroacise/20%Monthly2019-05-21 08:22
https://www.informatat.com/kryetari-i-leposaviqit-paralajmerimet-per-arrestime-nuk-do-te-na-trembin/20%Monthly2019-05-21 08:20
https://www.informatat.com/haradinaj-mohimi-i-masakres-se-dubraves-deshmi-se-serbia-sballafaqohet-me-krimet-e-veta/20%Monthly2019-05-21 10:27
https://www.informatat.com/ps5-shumefish-me-i-shpejte-se-pararendesi-inkuadrohet-funksioni-3d/20%Monthly2019-05-21 08:16
https://www.informatat.com/ctregojne-floket-per-shendetin-tend/20%Monthly2019-05-21 08:13
https://www.informatat.com/gjerat-te-cilat-femra-i-ben-kur-nuk-ndien-asgje-ndaj-jush/20%Monthly2019-05-21 08:06
https://www.informatat.com/vincent-kompany-do-te-largohet-nga-manchester-city-kete-vere/20%Monthly2019-05-21 08:04
https://www.informatat.com/vdes-legjenda-austriake-e-formula-1-niki-lauda/20%Monthly2019-05-21 08:02
https://www.informatat.com/rrjedhin-te-dhenat-e-profileve-ne-instagram-te-disa-njerezve-te-famshem/20%Monthly2019-05-21 08:02
https://www.informatat.com/ne-keto-qytete-shqiptare-jetojne-burrat-dhe-grate-me-dembele/20%Monthly2019-05-21 07:58
https://www.informatat.com/ushtrimet-japoneze-qe-do-ju-bejne-te-dukeni-10-vite-me-te-reja/20%Monthly2019-05-21 07:52
https://www.informatat.com/autorizohet-komisioni-per-privatizim-te-telekomit/20%Monthly2019-05-21 07:48
https://www.informatat.com/ngjyra-e-kuqe-e-gjuhes-tregon-per-mungesen-e-kesaj-vitamine/20%Monthly2019-05-21 07:48
https://www.informatat.com/mungesa-e-vitamines-c-ndikon-ne-dobesimin-e-sistemit-imunitar/20%Monthly2019-05-21 07:45
https://www.informatat.com/nis-koordinimi-i-opozites-per-rrezim-te-qeverise/20%Monthly2019-05-21 10:24
https://www.informatat.com/verioret-marrin-direktiva-nga-vuciqi/20%Monthly2019-05-21 07:40
https://www.informatat.com/ja-sa-duhet-te-jete-shtypja-e-gjakut-ne-baze-te-moshes-qe-keni/20%Monthly2019-05-21 07:39
https://www.informatat.com/kqz-ja-nuk-e-shqyrton-kerkesen-e-qendron-kastratit-per-referendum-nuk-jemi-kompetent/20%Monthly2019-05-21 07:36
https://www.informatat.com/dokumentari-i-mediumit-amerikan-ushtaret-e-shba-se-rrefejne-si-u-kercenuan-nga-serbet-ne-veri/20%Monthly2019-05-21 07:36
https://www.informatat.com/sot-kujtohen-te-renet-ne-kacanik/20%Monthly2019-05-21 07:34
https://www.informatat.com/fituan-paralajmerojne-serish-doreheqje/20%Monthly2019-05-21 07:33
https://www.informatat.com/demokratet-i-bejne-presion-pelosit-per-shkarkimin-e-trumpit/20%Monthly2019-05-21 07:30
https://www.informatat.com/niveli-i-detit-po-rritet-shkencetaret-paralajmerojne-gjera-te-frikshme/20%Monthly2019-05-21 07:27
https://www.informatat.com/policia-shpeton-tre-turiste-angleze-qe-kishin-humbur-ne-zonen-e-thethit/20%Monthly2019-05-21 07:24
https://www.informatat.com/arsyet-pse-politikanet-e-kosoves-japin-doreheqje-rralle/20%Monthly2019-05-21 07:20
https://www.informatat.com/menaxhimi-i-kufijve-sfide-per-kosoven-dhe-shqiperine/20%Monthly2019-05-21 07:13
https://www.informatat.com/thaci-tregon-pse-u-tmerrua-ne-berlin/20%Monthly2019-05-21 07:11
https://www.informatat.com/jovanovic-kot-e-keni-kosoven-nuk-e-ktheni-me/20%Monthly2019-05-21 07:07
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-seance-te-vecante-per-masakren-e-dubraves/20%Monthly2019-05-21 08:28
https://www.informatat.com/korridori-i-krimit-te-organizuar-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-21 08:17
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-dhe-me-diell-2/20%Monthly2019-05-21 06:49
https://www.informatat.com/kek-u-deklarohet-pas-vendimit-te-themelores-per-rastin-e-sigurimit-fizik/20%Monthly2019-05-20 14:41
https://www.informatat.com/tsipras-kushtezon-mbeshtetjen-e-shqiperise-per-ne-be/20%Monthly2019-05-20 14:39
https://www.informatat.com/pacolli-pret-ne-takim-delegacionin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-05-20 14:35
https://www.informatat.com/mbesa-e-titos-ja-cfare-do-te-bente-tash-gjyshi-im-me-kosoven/20%Monthly2019-05-20 14:33
https://www.informatat.com/ashtonshpresoj-qe-shpejt-do-ta-shoh-fotografine-e-shkrepur-pas-nenshkrimit-te-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-21 07:44
https://www.informatat.com/jetlir-zyberaj-mohon-te-kene-pranuar-kerkese-nga-marko-gjuriq-per-ta-vizituar-kosoven/20%Monthly2019-05-20 14:27
https://www.informatat.com/fsk-pjese-e-ushtrimit-shqiponja-19/20%Monthly2019-05-20 14:25
https://www.informatat.com/instituti-kombetar-i-shendetesise-publike-bene-thirrje-per-kujdes-nga-rriqrat/20%Monthly2019-05-20 14:23
https://www.informatat.com/kuvendi-te-marten-mban-seance-te-vecante-ne-kujtim-te-masakres-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-05-20 14:21
https://www.informatat.com/sulmohet-me-qumesht-kryetari-i-partise-se-brexitit/20%Monthly2019-05-20 14:18
https://www.informatat.com/saraci-jam-intervistuar-nga-policia-dhe-nuk-kam-lidhje-me-kete-rast/20%Monthly2019-05-20 14:14
https://www.informatat.com/kmdlnj-rasti-i-brovines-ti-lihet-drejtesise/20%Monthly2019-05-21 07:00
https://www.informatat.com/tahiri-kurtin-e-tmerron-ideja-se-autor-i-nismes-per-krijimin-e-tribunalit-eshte-veseli/20%Monthly2019-05-21 06:54
https://www.informatat.com/gjuriq-thote-se-iu-ndalua-serish-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2019-05-20 14:02
https://www.informatat.com/u-caktohet-masa-e-paraburgimit-currit-dhe-gjashte-te-tjereve/20%Monthly2019-05-20 13:56
https://www.informatat.com/serbia-paralajmeron-rezolute-kunder-kosoves/20%Monthly2019-05-20 13:54
https://www.informatat.com/selimi-per-pdk-ne-u-ngriten-duke-e-harruar-luften-tash-ne-renie-po-kapen-pas-tragjedise-se-popullit/20%Monthly2019-05-20 13:51
https://www.informatat.com/nga-ndihmat-sociale-perfitojne-rreth-25-mije-familje-ne-kosove/20%Monthly2019-05-20 13:49
https://www.informatat.com/hoti-krenar-qe-jam-koordinator-i-nje-prej-projekteve-me-te-suksesshme-ne-vend/20%Monthly2019-05-20 13:07
https://www.informatat.com/zelensky-betohet-si-president-dhe-menjehere-shpall-zgjedhje-te-jashtezakonshme-ne-ukraine/20%Monthly2019-05-20 13:04
https://www.informatat.com/danas-kosova-nuk-lejoi-qe-gjuriqi-ti-sillte-10-traktore-ne-leshak/20%Monthly2019-05-20 13:00
https://www.informatat.com/19-nepunes-civil-jane-larguar-nga-puna-per-shkelje-te-renda/20%Monthly2019-05-20 12:57
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-i-njeh-lejet-e-vozitjes-te-kosoves/20%Monthly2019-05-20 12:55
https://www.informatat.com/ramadani-komandantit-te-kfor-it-kosova-synon-anetaresimin-ne-nato/20%Monthly2019-05-20 12:52
https://www.informatat.com/nuk-lejohen-nga-serbet-ne-gracanice-kundershtaret-e-vuciqit-flasin-ne-gazimestan/20%Monthly2019-05-20 12:50
https://www.informatat.com/pendarovski-takon-ali-ahmetin-bisedojne-rreth-zhvillimeve-ne-maqedoni/20%Monthly2019-05-20 12:48
https://www.informatat.com/arrestohen-shtate-persona-per-fajde/20%Monthly2019-05-20 14:29
https://www.informatat.com/fitorja-e-listes-serbe-ishte-tregues-se-nuk-tremben-serbet/20%Monthly2019-05-20 12:43
https://www.informatat.com/ne-marshin-per-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale-kerkohet-doreheqja-e-brovines/20%Monthly2019-05-20 12:37
https://www.informatat.com/serbet-ne-gracanice-protestojne-kunder-themelimit-te-aleances-per-kosoven/20%Monthly2019-05-20 12:35
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-veri-pese-ankesa-ne-pzap/20%Monthly2019-05-20 12:33
https://www.informatat.com/erp-rritja-ekonomike-ne-kosove-eshte-e-larte/20%Monthly2019-05-20 12:31
https://www.informatat.com/veseli-i-siguron-familjaret-e-viktimave-te-gjenocidit-serb-se-tribunali-do-te-behet/20%Monthly2019-05-20 14:04
https://www.informatat.com/avokati-i-currit-ai-eshte-arrestuar-per-fajde-por-ska-te-beje-asgje-me-rastin/20%Monthly2019-05-20 12:17
https://www.informatat.com/haradinaj-kemi-po-ne-e-gjermanise-per-vizat-urime-kosove/20%Monthly2019-05-20 14:08
https://www.informatat.com/kurti-veseli-nuk-e-ka-hallin-e-tribunalit-ai-po-orvatet-ti-kundervihet-gjykates-speciale/20%Monthly2019-05-20 12:46
https://www.informatat.com/oconnell-dhe-jahjaga-ne-krye-te-protestes-qe-u-thirre-per-shkak-te-fotografise-se-brovines/20%Monthly2019-05-20 10:34
https://www.informatat.com/thaci-e-nderon-deshmorin-enver-topalli-me-urdhrin-hero-i-kosoves/20%Monthly2019-05-20 12:26
https://www.informatat.com/rama-askush-mos-te-kete-iluzione-zgjedhjet-me-30-qershor/20%Monthly2019-05-20 10:25
https://www.informatat.com/gashi-ne-berlin-kosova-e-perkushtuar-ne-bashkepunim-rajonal-ne-fushen-e-rinise/20%Monthly2019-05-20 10:23
https://www.informatat.com/ekathimerini-bisedimet-per-rivendosjen-e-kufijve-te-ballkanit-rrezikojne-perplasje/20%Monthly2019-05-20 10:20
https://www.informatat.com/arrestimi-i-currit-flet-avokati-i-tij/20%Monthly2019-05-20 10:12
https://www.informatat.com/zekadisa-deputet-as-te-thembra-smund-ti-ofrohen-flora-brovines/20%Monthly2019-05-20 10:07
https://www.informatat.com/molliqaj-flora-brovina-ose-pdk-te-marrin-pergjegjesi/20%Monthly2019-05-20 09:56
https://www.informatat.com/loja-game-of-thrones-per-android-dhe-ios-ju-lejon-te-jepni-perfundimin-tuaj-te-deshiruar-te-serialit/20%Monthly2019-05-20 09:55
https://www.informatat.com/per-rezoluten-e-kosoves-serbia-planifikon-ta-mbledh-parlamentin/20%Monthly2019-05-20 09:53
https://www.informatat.com/gishtat-e-enjtura-mund-te-jene-shenje-e-nje-problemi-te-rende-shendetesor/20%Monthly2019-05-20 09:52
https://www.informatat.com/shenjat-fillestare-te-diabetit/20%Monthly2019-05-20 09:48
https://www.informatat.com/princi-william-thote-se-humbja-e-nenes-se-tij-ne-moshe-te-re-ishte-dhimbje-shume-e-madhe/20%Monthly2019-05-20 09:45
https://www.informatat.com/manchester-city-do-ti-ofroje-kontrate-te-re-guardiolas/20%Monthly2019-05-20 09:45
https://www.informatat.com/qeni-e-sheh-ne-endrra-pronarin-e-vet/20%Monthly2019-05-20 09:43
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-dhe-e-shqiperise-takohen-ne-tirane/20%Monthly2019-05-20 09:42
https://www.informatat.com/arrestohet-edhe-rrahim-hashimi/20%Monthly2019-05-20 09:41
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-sjell-remixin-e-medicine-ne-bashkepunim-me-steve-aoki/20%Monthly2019-05-20 09:40
https://www.informatat.com/gjen-copezen-e-arit-me-vlere-69-000-dollare/20%Monthly2019-05-20 09:36
https://www.informatat.com/ahmeti-i-pergjigjet-mustafes-mirepres-iniciativat-per-mocionin-e-mosbesimit-ndaj-qeverise/20%Monthly2019-05-20 09:34
https://www.informatat.com/google-kufizon-perdorimin-e-android-nga-huawei/20%Monthly2019-05-20 09:33
https://www.informatat.com/nasa-me-mision-te-devijoje-nje-asteroid/20%Monthly2019-05-20 09:31
https://www.informatat.com/krasniqi-kritikon-ldk-ne-dhe-vv-ne-ju-i-ikni-pergjegjesise-qendrimi-juaj-eshte-i-frikshem/20%Monthly2019-05-20 09:31
https://www.informatat.com/kepucet-e-para-per-dy-kembet-jane-prodhuar-para-709-vjeteve/20%Monthly2019-05-20 09:28
https://www.informatat.com/injeksioni-i-ri-i-fuqise-per-bmw-m550i-nga-462-ne-530-kuaj-fuqi/20%Monthly2019-05-20 09:26
https://www.informatat.com/veseli-flora-brovina-beri-nje-gabim-shume-te-rende/20%Monthly2019-05-20 09:22
https://www.informatat.com/zbulohet-semundja-e-tmerrshme-qe-vjen-nga-celulari/20%Monthly2019-05-20 09:21
https://www.informatat.com/basha-per-bbc-world-cfare-synojne-protestat-dhe-cfare-i-duhet-shqiperise-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-20 09:19
https://www.informatat.com/keshtu-i-zhbllokoni-sinuset-per-30-sekonda/20%Monthly2019-05-20 09:17
https://www.informatat.com/gjuriq-zgjedhjet-ne-veriun-e-kosoves-fitore-e-madhe-e-serbeve/20%Monthly2019-05-20 09:17
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vv-leshojne-seancen-per-gjenocidin/20%Monthly2019-05-20 10:27
https://www.informatat.com/sipas-shkencetareve-mjekra-mund-te-rrezikoje-shendetin-e-meshkujve/20%Monthly2019-05-20 09:13
https://www.informatat.com/hoti-kosova-vuan-nga-sundimi-i-treshes-thaci-haradinaj-veseli/20%Monthly2019-05-20 09:10
https://www.informatat.com/xhenxhefili-eshte-ne-gjendje-ta-parandaloje-kancerin/20%Monthly2019-05-20 09:10
https://www.informatat.com/konjufca-dikush-duhet-te-jap-llogari-veseli-duhet-te-jap-doreheqje/20%Monthly2019-05-20 12:13
https://www.informatat.com/keto-shenja-tregojne-se-nje-goditje-ne-tru-po-vjen/20%Monthly2019-05-20 09:07
https://www.informatat.com/16-ushtrime-me-shirit-per-tere-trupin/20%Monthly2019-05-20 09:04
https://www.informatat.com/te-genjesh-eshte-nje-stres-i-vertete-qe-i-kushton-shtrenjte-shendetit/20%Monthly2019-05-20 09:00
https://www.informatat.com/kombinimi-magjik-per-largimin-e-toksinave-limon-molle-dhe-xhenxhefil/20%Monthly2019-05-20 08:57
https://www.informatat.com/veseli-kosova-ka-shume-deshmi-per-gjenocidin-serb-perfshire-faktet-nga-arkivat-serbe/20%Monthly2019-05-20 10:41
https://www.informatat.com/me-shume-se-176-milione-kopje-te-minecraft-te-shitura-globalisht/20%Monthly2019-05-20 08:54
https://www.informatat.com/janjiq-zgjedhjet-ne-veri-deshmuan-se-serbia-mund-ta-ndaje-kosoven/20%Monthly2019-05-20 08:51
https://www.informatat.com/iu-gjet-marihuane-30-dite-paraburgim-per-te-miturin/20%Monthly2019-05-20 08:42
https://www.informatat.com/mbappe-nuk-eshte-i-sigurt-nese-do-te-qendroje-ne-psg/20%Monthly2019-05-20 08:41
https://www.informatat.com/maguire-ne-radarin-e-manchester-city/20%Monthly2019-05-20 08:38
https://www.informatat.com/dy-skuadra-te-medha-garojne-per-manolas/20%Monthly2019-05-20 08:36
https://www.informatat.com/shqyrtohet-ligji-per-zgjedhjet-e-pergjithshme-ne-kosoves/20%Monthly2019-05-20 08:32
https://www.informatat.com/militantet-islamike-protestojne-brenda-burgut-te-taxhikistanit-32-te-vdekur/20%Monthly2019-05-20 08:26
https://www.informatat.com/lista-serbe-fiton-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-20 08:24
https://www.informatat.com/miliarderi-amerikan-paguan-shkollimin-per-396-studente-ne-vlere-prej-40-milione-dollaresh/20%Monthly2019-05-20 08:21
https://www.informatat.com/be-ja-i-kerkon-sqarime-serbise-per-ndalimin-e-zyrtareve-nga-kosova/20%Monthly2019-05-20 08:18
https://www.informatat.com/denime-deri-ne-9-vjet-burgim-per-te-kthyerit-nga-siria/20%Monthly2019-05-20 08:12
https://www.informatat.com/familja-e-vellezerve-bytyci-kundershton-lirimin-e-parakohshem-te-gjorgjeviqit/20%Monthly2019-05-20 08:09
https://www.informatat.com/sulm-ne-nje-bar-te-brazilit-11-te-vdekur/20%Monthly2019-05-20 08:07
https://www.informatat.com/sbashk-u-kete-jave-ankohet-ne-apel-bllokon-zevendesimin-e-oreve/20%Monthly2019-05-20 08:05
https://www.informatat.com/britania-e-shqetesuar-me-oportunizmin-politik-ne-kuvend/20%Monthly2019-05-20 08:03
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-pese-dite-ne-kosove/20%Monthly2019-05-20 08:01
https://www.informatat.com/kontrolloret-e-trafikut-ajror-paralajmerojne-serish-greve/20%Monthly2019-05-20 07:59
https://www.informatat.com/proteste-ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarve-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-05-20 07:57
https://www.informatat.com/daciq-serbia-e-ka-mbeshtetjen-e-padiskutueshme-te-rusise-per-kosoven/20%Monthly2019-05-20 07:54
https://www.informatat.com/sot-vazhdon-seanca-e-kuvendit/20%Monthly2019-05-20 08:53
https://www.informatat.com/shpallen-te-pafajshem-lushtaku-e-te-tjeret-ne-rastin-kek-u/20%Monthly2019-05-20 09:05
https://www.informatat.com/arrestohet-pronari-i-bastoreve-dhe-kazinove-i-njohur-si-curri/20%Monthly2019-05-20 07:48
https://www.informatat.com/mustafa-paralajmeron-takim-me-kurtin-per-mocionin-e-rrezimit-te-qeverise/20%Monthly2019-05-20 09:12
https://www.informatat.com/daka-tregon-cka-do-te-ndodhe-me-votat-e-atyre-qe-votuan-me-leternjoftime-te-serbise/20%Monthly2019-05-19 14:30
https://www.informatat.com/zidane-i-lumtur-qe-perfundoi-sezoni-flet-per-largimet-e-bale-dhe-navas/20%Monthly2019-05-19 14:19
https://www.informatat.com/glukozamina-mund-te-ju-ndihmojne-per-shendetin-e-zemres/20%Monthly2019-05-19 14:15
https://www.informatat.com/dss-populli-dhe-kisha-nuk-mendojne-si-vuciqi-per-kosoven/20%Monthly2019-05-19 14:12
https://www.informatat.com/qeveria-e-beogradit-lista-serbe-garanci-se-serbia-do-te-jete-e-pranishme-ne-kosove/20%Monthly2019-05-19 14:00
https://www.informatat.com/shefi-i-osbe-se-dalja-ne-zgjedhje-me-e-madhe-se-ne-2017-en/20%Monthly2019-05-19 13:52
https://www.informatat.com/kongoja-se-ka-ndryshuar-qendrimin-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-19 13:44
https://www.informatat.com/bombe-autobusit-te-turisteve-ne-egjipt/20%Monthly2019-05-19 13:38
https://www.informatat.com/per-here-te-dyte-rresht-titulli-vendoset-ne-xhiron-e-fundit-me-perballje-direkte/20%Monthly2019-05-19 13:36
https://www.informatat.com/epidemia-e-fruthit-nuk-ka-te-ndalur-as-ne-rajonin-e-struges-dhe-ohrit/20%Monthly2019-05-19 13:28
https://www.informatat.com/gjilan-kerkohet-paraburgim-ndaj-pese-personave-qe-u-kapen-me-nje-kilogram-droge/20%Monthly2019-05-19 13:26
https://www.informatat.com/jovanoviq-kam-paralajmeruar-per-domosdoshmerine-e-ballafaqimit-me-realitetin-ne-kosove/20%Monthly2019-05-19 13:07
https://www.informatat.com/danas-pushteti-aktual-i-serbise-do-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-05-19 13:03
https://www.informatat.com/taksa-100-me-cilat-shtete-e-zevendesoi-kosova-serbine/20%Monthly2019-05-19 12:53
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-parakohshme-ne-austri-mbahen-ne-muajin-shtator/20%Monthly2019-05-19 12:50
https://www.informatat.com/trendi-i-ngjyrave-pranvere-vere/20%Monthly2019-05-19 12:38
https://www.informatat.com/ilaci-i-lashte-gjerman-qe-i-pastron-arteret-i-parandalon-infeksionet-dhe-e-forcon-imunitetin/20%Monthly2019-05-19 12:32
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-veri-deri-ne-oren-1200-votuan-21-e-qytetareve/20%Monthly2019-05-19 12:30
https://www.informatat.com/votimi-ne-komunat-veriore-vetem-me-dokumente-te-kosoves/20%Monthly2019-05-19 12:23
https://www.informatat.com/gjenden-trupat-e-dy-foshnjave-binjake-gjate-pastrimit-te-lumit-ne-kenia/20%Monthly2019-05-19 12:20
https://www.informatat.com/makinat-e-preferuara-te-mafias-ruse/20%Monthly2019-05-19 12:14
https://www.informatat.com/nje-gote-uje-me-kripe-deti-dhe-uthull-lereni-te-qendroje-24-ore-e-gjithe-energjia-negative-do-te-zhduket/20%Monthly2019-05-19 12:11
https://www.informatat.com/nena-sjell-ne-jete-binjake-njeri-i-bardhe-e-tjetri-i-zi/20%Monthly2019-05-19 12:06
https://www.informatat.com/kryebashkiaku-veliaj-dhe-ish-kapiteni-cana-shtrojne-iftar/20%Monthly2019-05-19 11:48
https://www.informatat.com/zviceranet-votojne-sot-per-ndryshimin-e-ligjit-per-armembajtje/20%Monthly2019-05-19 11:45
https://www.informatat.com/bbc-shkrim-per-jonida-maliqin-ja-si-e-komentojne-performancen-e-saj/20%Monthly2019-05-19 11:42
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-secilen-vote-per-ta-cuar-haradinajn-ne-shtepi/20%Monthly2019-05-19 12:09
https://www.informatat.com/vitia-pdk-po-synon-demtimin-e-ceshtjes-se-te-dhunuarave/20%Monthly2019-05-19 11:32
https://www.informatat.com/kandidati-i-pdk-se-ne-leposaviq-premton-rikthimin-e-banoreve-te-koshtoves-bistrices-e-cerajes/20%Monthly2019-05-19 11:29
https://www.informatat.com/manchester-united-e-kerkon-futbollistin-shqiptar/20%Monthly2019-05-19 11:24
https://www.informatat.com/ja-cfare-konsiderohet-e-bukur-ne-etiopi/20%Monthly2019-05-19 11:21
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-asnje-rast-qe-mund-te-ndikoje-ne-prishjen-e-procesit-te-votimit/20%Monthly2019-05-19 11:05
https://www.informatat.com/thaci-edhe-20-vite-pas-masakres-ne-burgun-e-dubraves-askush-nuk-doli-para-drejtesise/20%Monthly2019-05-19 11:01
https://www.informatat.com/rreziku-qe-ju-kanoset-nga-aspirina/20%Monthly2019-05-19 10:58
https://www.informatat.com/turqia-do-bleje-arme-ruse-erdogan-i-vendosur-te-bashkepunoje-me-mosken/20%Monthly2019-05-19 10:41
https://www.informatat.com/stallone-me-plan-te-ri-te-arratisjes/20%Monthly2019-05-19 10:38
https://www.informatat.com/15-shtetet-me-me-se-shumti-miliardere/20%Monthly2019-05-19 10:30
https://www.informatat.com/daka-tregon-daljen-e-qytetareve-ne-votime/20%Monthly2019-05-19 10:26
https://www.informatat.com/rakiq-gjuriqit-i-eshte-ndaluar-hyrja-ne-kosove-nuk-presim-qe-ai-te-vije/20%Monthly2019-05-19 10:18
https://www.informatat.com/hoxhiq-sa-me-i-madh-numri-i-votuesve-aq-me-real-vullneti-i-qytetareve/20%Monthly2019-05-19 10:16
https://www.informatat.com/kompania-farmaceutike-ofron-barera-me-te-lira-qe-te-luftohet-me-lehte-sida/20%Monthly2019-05-19 10:12
https://www.informatat.com/simptomat-e-para-te-kancerit-ne-mushkeri-mos-i-injoroni-keto-shenja/20%Monthly2019-05-19 10:10
https://www.informatat.com/floket-bob-stil-per-te-gjithe-tipat-e-flokeve-dhe-nuanca-per-me-te-guximshmet/20%Monthly2019-05-19 09:53
https://www.informatat.com/mesojeni-qenin-tuaj-te-ndalet-dhe-te-rrije-ne-vend/20%Monthly2019-05-19 09:50
https://www.informatat.com/be-ja-me-ligje-te-reja-per-ndeshkimin-e-sulmeve-kibernetike/20%Monthly2019-05-19 09:46
https://www.informatat.com/merkel-u-kerkon-votuesve-ne-kroaci-te-refuzojne-nacionalizmin-ne-zgjedhjet-e-be/20%Monthly2019-05-19 09:44
https://www.informatat.com/papa-francesku-nderon-gazetaret-e-vrare-kerkon-mbrojtjen-e-lirise-se-shtypit/20%Monthly2019-05-19 09:42
https://www.informatat.com/ake-paraqet-propozimin-per-uljen-e-cmimeve-roaming-me-greqine/20%Monthly2019-05-19 09:41
https://www.informatat.com/prishtine-kercenoi-policet-arrestohet/20%Monthly2019-05-19 09:28
https://www.informatat.com/rrahje-ne-malisheve-policia-arreston-dy-persona/20%Monthly2019-05-19 09:26
https://www.informatat.com/u-gjendet-nje-kilogram-droge-arrestohen-pese-persona/20%Monthly2019-05-19 09:23
https://www.informatat.com/apostolova-vezhgon-procesin-e-votimeve-ne-veri/20%Monthly2019-05-19 09:11
https://www.informatat.com/volkswagen-po-e-krijon-te-ardhmen-elektrike/20%Monthly2019-05-19 09:06
https://www.informatat.com/kontratat-ia-japin-coca-cola-s-fuqine-qe-ti-anuloje-hulumtimet-shendetesore/20%Monthly2019-05-19 09:03
https://www.informatat.com/ambasada-e-britanise-godet-flora-brovinen-pas-publikimit-te-fotografise/20%Monthly2019-05-19 12:53
https://www.informatat.com/vucic-qytetareve-dilni-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-05-19 08:48
https://www.informatat.com/shkencetaret-kane-zbuluar-ne-cilen-kohe-te-dites-lindin-me-se-shumti-femije/20%Monthly2019-05-19 08:46
https://www.informatat.com/keto-jane-veshjet-me-te-vecanta-ne-eurovision-nder-vite/20%Monthly2019-05-19 08:39
https://www.informatat.com/keni-plane-per-martese-mesoni-moshen-ideale-per-te-qene-i-lumtur/20%Monthly2019-05-19 08:37
https://www.informatat.com/thartirat-e-lukthit-gjate-shtatzenise-cilat-jane-shkaqet-qe-sjellin-tek-urthi/20%Monthly2019-05-19 08:34
https://www.informatat.com/pasi-iu-refuzua-hyrja-ne-kosove-gjuriq-udhezon-serbet-nga-beogradi/20%Monthly2019-05-19 08:29
https://www.informatat.com/kandidat-per-president-te-shba-ve-joe-biden-kryeson-sondazhet/20%Monthly2019-05-19 08:26
https://www.informatat.com/shba-sa-i-fuqishem-eshte-vertet-john-bolton/20%Monthly2019-05-19 08:25
https://www.informatat.com/atiq-pasi-voton-jemi-optimist/20%Monthly2019-05-19 08:22
https://www.informatat.com/mbreti-saudit-kerkon-samit-urgjent-te-vendeve-arabe-per-shkak-te-iranit/20%Monthly2019-05-19 08:20
https://www.informatat.com/gjysma-e-vendvotimeve-pa-kushte-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2019-05-19 08:18
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-veri-kqz-tregon-se-sa-shqiptare-e-serbe-do-votojne-sot/20%Monthly2019-05-19 07:20
https://www.informatat.com/trump-mbeshtet-lejimin-e-abortit-ne-rastet-e-dhunes-dhe-incestit/20%Monthly2019-05-19 07:19
https://www.informatat.com/te-rinjet-e-maqedonise-me-pare-ikim-ne-kurbet-sesa-te-hapin-nje-ferme/20%Monthly2019-05-19 07:17
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-ditur-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-19 07:16
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-rrezimi-i-aeroplanit-ne-honduras/20%Monthly2019-05-19 07:13
https://www.informatat.com/flamuri-i-palestines-ne-eurosong-un-izraelit-perfaqesuesit-e-islandes-kercenohen-me-sanksione/20%Monthly2019-05-19 07:12
https://www.informatat.com/simiq-pres-dalje-masive-ne-zgjedhje-i-bindur-ne-fitore/20%Monthly2019-05-19 12:08
https://www.informatat.com/pas-votimit-rakiq-ka-nje-mesazh-te-rendesishem-per-qytetaret/20%Monthly2019-05-19 11:01
https://www.informatat.com/mediat-serbe-tre-parti-ne1-gare-per-veriun/20%Monthly2019-05-19 08:59
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-32/20%Monthly2019-05-19 06:53
https://www.informatat.com/glps-qeveria-ka-shpenzuar-rezervat-shteterore-ne-kundershtim-me-ligjin/20%Monthly2019-05-18 10:24
https://www.informatat.com/policia-gjen-arme-gjate-kontrollimit-te-lokaleve-ne-junik/20%Monthly2019-05-18 10:20
https://www.informatat.com/vuciqi-pajtohet-me-kos-in-thote-se-per-kosoven-te-gjithe-po-shtiremi-te-marre/20%Monthly2019-05-18 10:17
https://www.informatat.com/rama-sjam-i-pagabueshem-ja-kur-largohem/20%Monthly2019-05-18 10:13
https://www.informatat.com/mblidhet-kuvendi-i-ldk-se/20%Monthly2019-05-18 10:10
https://www.informatat.com/mustafa-perkujton-deputetin-agim-kikaj/20%Monthly2019-05-18 10:08
https://www.informatat.com/rashica-te-rb-leipzig-reagon-drejtori-sportiv-i-werderit/20%Monthly2019-05-18 10:05
https://www.informatat.com/fermeri-ne-nebraska-preu-kemben-me-thike-per-te-shpetuar-jeten/20%Monthly2019-05-18 10:03
https://www.informatat.com/heshtje-zgjedhore-ne-veri/20%Monthly2019-05-19 07:09
https://www.informatat.com/cakaj-takon-jagland-anetaresimi-i-kosoves-ne-kie-i-sherben-mbrojtjes-se-vlerave-te-organizates/20%Monthly2019-05-18 10:00
https://www.informatat.com/166038-2/20%Monthly2019-05-18 10:00
https://www.informatat.com/java-e-fundit-ne-spanje-tre-ekipe-luajne-per-mbijetese/20%Monthly2019-05-18 09:56
https://www.informatat.com/i-del-videoja-me-rusen-ish-zevendeskancelarit-austriak-i-cili-eshte-kundershtar-i-kosoves/20%Monthly2019-05-18 09:54
https://www.informatat.com/veteranet-i-kerkojne-haradinajt-ti-coje-ne-deti/20%Monthly2019-05-18 09:52
https://www.informatat.com/gjuriqi-do-te-provoje-per-heren-e-19-te-hyje-ne-kosove/20%Monthly2019-05-18 09:51
https://www.informatat.com/termkolli-mos-e-akuzoni-vetem-floren-ajo-vec-ngriti-pan-karten/20%Monthly2019-05-19 07:05
https://www.informatat.com/hahn-marreveshja-kosove-serbi-do-te-jete-kompromis-sdo-te-duartrokitet-nga-asnjera-pale/20%Monthly2019-05-19 07:01
https://www.informatat.com/shperblehet-kosova-3-skuadra-ne-kompeticionet-e-uefa-s/20%Monthly2019-05-17 21:00
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-e-verteta-pse-partneri-juaj-nuk-deshiron-te-beje-seks/20%Monthly2019-05-17 20:59
https://www.informatat.com/a-eshte-john-bolton-njeriu-me-i-rrezikshem-ne-bote/20%Monthly2019-05-17 20:58
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-godet-perseri-ata-qe-deshen-ta-ndalin-zbulimin-e-rrembimit-te-gylenisteve/20%Monthly2019-05-17 20:56
https://www.informatat.com/video-kohet-kur-mourinho-ishte-perkthyes-video-behet-virale/20%Monthly2019-05-17 20:53
https://www.informatat.com/njihuni-me-gruan-pele-video/20%Monthly2019-05-17 20:46
https://www.informatat.com/shba-vazhdon-epidemia-e-mesuesve-qe-bejne-seks-me-nxenesit/20%Monthly2019-05-17 20:44
https://www.informatat.com/kur-eshte-i-mundur-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-05-17 20:36
https://www.informatat.com/brovina-edhe-me-2012-e-kishte-paraqitur-fotografine-e-djeshme-u-thoshte-te-pranishmeve-se-kjo-deshmi-do-tju-le-pa-gjume/20%Monthly2019-05-18 10:01
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-plagoset-nje-person/20%Monthly2019-05-17 20:31
https://www.informatat.com/qeveritaret-serbe-rezoluta-e-kosoves-hap-i-ri-per-frenimin-e-dialogut/20%Monthly2019-05-17 14:44
https://www.informatat.com/kos-kosova-edhe-pse-ka-shpallur-pavaresine-eshte-e-serbise/20%Monthly2019-05-17 14:36
https://www.informatat.com/reagon-djali-i-deshmorit-komandantet-u-bene-milionere-a-eshte-ky-vendi-per-te-cilin-luftoi-babai-im/20%Monthly2019-05-17 14:39
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-rreth-plagosjes-se-met-elshani/20%Monthly2019-05-17 14:31
https://www.informatat.com/hajdari-brovina-e-pranoi-se-fotoja-nuk-eshte-shkrepur-ne-kosove/20%Monthly2019-05-17 14:28
https://www.informatat.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine-i-perfshire-reperi-fero/20%Monthly2019-05-17 14:26
https://www.informatat.com/tahiri-secili-pergjegjes-per-krimet-e-luftes-do-te-dal-para-drejtesise/20%Monthly2019-05-17 14:23
https://www.informatat.com/svecla-ia-kujton-brovines-denimin-per-deshmi-te-rreme/20%Monthly2019-05-17 14:20
https://www.informatat.com/mustafa-takohet-me-ambasadorin-kosnett/20%Monthly2019-05-17 14:18
https://www.informatat.com/rakiq-le-te-tregojme-te-dielen-se-sa-te-bashkuar-jemi/20%Monthly2019-05-17 14:17
https://www.informatat.com/guardiola-thote-se-sdo-ta-marre-drejtimin-e-juventusit/20%Monthly2019-05-17 14:15
https://www.informatat.com/evgjeni-thaci-flora-brovina-kerkoi-falje-presim-ta-beje-edhe-saranda-bogujevci/20%Monthly2019-05-17 14:15
https://www.informatat.com/saraci-dhe-kmdlnj-mohojne-se-i-kane-dhene-foto-brovines/20%Monthly2019-05-17 14:11
https://www.informatat.com/kida-publikon-disa-imazhe-nga-klipi-i-ri/20%Monthly2019-05-17 13:08
https://www.informatat.com/heidi-lushtaku-shkelqen-me-pamjen-e-saj-ne-cannes/20%Monthly2019-05-17 13:05
https://www.informatat.com/flora-brovina-tregon-se-si-i-ra-ne-duar-fotografia-qe-shpalosi-dje/20%Monthly2019-05-17 13:00
https://www.informatat.com/perdoreni-mjaltin-me-aspirinen-per-fytyre/20%Monthly2019-05-17 12:55
https://www.informatat.com/vdes-arkitekti-i-piramides-se-louvre/20%Monthly2019-05-17 12:51
https://www.informatat.com/borchardt-shqiperia-ka-ende-rruge-per-te-bere-por-ne-do-e-ndihmojme/20%Monthly2019-05-17 12:47
https://www.informatat.com/krasniqi-goodman-kot-mundoheni-me-foto-e-mohime-nuk-do-te-dorezohemi-kurre/20%Monthly2019-05-17 12:43
https://www.informatat.com/qkuk-me-parking-te-ri-per-400-vetura/20%Monthly2019-05-17 12:32
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-persona-per-transplantim-dhe-trafikim-i-organeve-ne-nje-klinike-private/20%Monthly2019-05-17 12:30
https://www.informatat.com/brovina-e-pranon-fotografia-eshte-e-falsifikuar/20%Monthly2019-05-17 14:28
https://www.informatat.com/haradinaj-jabllanica-pagoi-cdo-cmim-per-ti-thene-jo-forcave-pushtuese/20%Monthly2019-05-17 12:22
https://www.informatat.com/allegri-largohet-nga-juventusi/20%Monthly2019-05-17 12:03
https://www.informatat.com/meta-e-balla-te-bashkuar-per-te-ardhmen-evropiane/20%Monthly2019-05-17 11:59
https://www.informatat.com/perfundon-intervistimi-i-flora-brovines/20%Monthly2019-05-17 11:57
https://www.informatat.com/deshtojne-bisedimet-per-brexit/20%Monthly2019-05-17 11:54
https://www.informatat.com/shqiperia-ne-finalen-e-eurovision-jonida-maliqi-do-performoje-e-dyta/20%Monthly2019-05-17 11:49
https://www.informatat.com/arsyet-perse-duhet-te-hani-patate-te-embla/20%Monthly2019-05-17 11:46
https://www.informatat.com/marsh-protestues-te-henen-per-fotografine-e-publikuar-nga-brovina/20%Monthly2019-05-17 11:40
https://www.informatat.com/vdes-ne-klinen-infektive-nje-i-paraburgosur/20%Monthly2019-05-17 11:38
https://www.informatat.com/thaci-nuk-jam-aki-per-ta-ditur-se-ku-eshte-bere-fotografia-qe-publikoi-flora-brovina/20%Monthly2019-05-17 14:22
https://www.informatat.com/selimi-ne-jabllanice-perkulemi-prane-emblemes-se-uck-se-dhe-lavdise-se-deshmoreve/20%Monthly2019-05-17 11:31
https://www.informatat.com/gjuajtje-me-arme-dhe-rrahje-ne-peje/20%Monthly2019-05-17 11:28
https://www.informatat.com/instituti-i-kosoves-per-drejtesi-aleksander-lumezi-eshte-argat-i-politikes/20%Monthly2019-05-17 11:24
https://www.informatat.com/trump-me-paralajmerim-te-rrepte-ju-qe-hyni-jashteligjshem-ne-shba-do-largoheni-se-shpejti/20%Monthly2019-05-17 11:20
https://www.informatat.com/svecla-ata-qe-kerkojne-vetem-doreheqjen-e-brovines-i-sherbejne-veselit/20%Monthly2019-05-17 11:15
https://www.informatat.com/probleme-me-peshen-ja-perse-duhet-te-pertypni-camcakez/20%Monthly2019-05-17 11:12
https://www.informatat.com/reeves-eshte-krenar-qe-eshte-person-me-ngjyre/20%Monthly2019-05-17 11:09
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-nuk-do-te-keni-lidhje-serioze-te-dashurise/20%Monthly2019-05-17 11:07
https://www.informatat.com/magjia-e-perzierjes-se-qumeshtit-me-mjalte/20%Monthly2019-05-17 11:04
https://www.informatat.com/lindja-cezariane-dyfishon-rrezikun-e-komplikacioneve-te-grate-mbi-35-vjec/20%Monthly2019-05-17 11:02
https://www.informatat.com/rrah-gruan-arrestohet/20%Monthly2019-05-17 10:59
https://www.informatat.com/kosova-teme-ne-kuvendin-serbise-me-27-maj/20%Monthly2019-05-17 10:56
https://www.informatat.com/media-serbe-prishtina-po-perdor-pornografi-te-irakut-per-te-akuzuar-ende-serbet-per-perdhunim/20%Monthly2019-05-17 10:50
https://www.informatat.com/apostolova-ben-thirrje-per-zgjedhje-transparente-dhe-gjitheperfshirese-ne-veri/20%Monthly2019-05-17 14:11
https://www.informatat.com/thaci-nderon-me-urdhrin-hero-i-kosoves-atdhetarin-rifat-berisha/20%Monthly2019-05-17 10:39
https://www.informatat.com/arrestohet-kosovarja-qe-genjeu-zvicren-se-eshte-mjeke/20%Monthly2019-05-17 10:35
https://www.informatat.com/lirohet-nga-akuzat-mesuesja-qe-dyshohet-se-kishte-rrah-nxenesin/20%Monthly2019-05-17 10:32
https://www.informatat.com/rrahje-ne-prishtine-plagoset-nje-person/20%Monthly2019-05-17 10:25
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-kerkon-terheqjen-e-projektligjit-per-financimin-e-subjekteve-politike/20%Monthly2019-05-17 10:21
https://www.informatat.com/skandali-i-reperes-loredana-valdrin-lluka-u-demtua-imazhi-i-kosoves/20%Monthly2019-05-17 09:55
https://www.informatat.com/mogherini-diskriminimi-ndaj-personave-lgbti-minon-parimet-themelore-te-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-05-17 09:51
https://www.informatat.com/dorezohen-ne-prokurori-dosje-qe-dokumentojne-krimet-e-kryera-nga-serbia-ne-gjakove/20%Monthly2019-05-17 09:44
https://www.informatat.com/rasti-kumanova-para-apelit-terroriste-pa-kryer-asnje-akt-terrori/20%Monthly2019-05-17 09:39
https://www.informatat.com/hahnshba-e-rendesishme-si-mbeshtetese-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-17 12:25
https://www.informatat.com/lekaj-dhe-berisha-flasin-per-marrjen-ne-kontroll-te-hapesires-se-ulet-ajrore/20%Monthly2019-05-17 09:31
https://www.informatat.com/doganieret-kosovare-trajnohen-nga-organizata-boterore-e-doganave/20%Monthly2019-05-17 09:29
https://www.informatat.com/bernabiq-rezoluta-per-gjenocidin-nje-levizje-tjeter-drejt-frenimit-te-dialogut/20%Monthly2019-05-17 09:27
https://www.informatat.com/flora-brovina-per-pak-do-te-intervistohet-ne-polici/20%Monthly2019-05-17 11:32
https://www.informatat.com/ramame-haradinajn-asnje-perplasje-i-kerkova-vetem-pezullimin-e-takses/20%Monthly2019-05-17 08:05
https://www.informatat.com/rasti-i-fotografise-tronditese-veseli-takon-sot-kreret-e-sigurise-dhe-hetuesise/20%Monthly2019-05-17 10:45
https://www.informatat.com/mjeku-francez-akuzohet-per-helmimin-e-17-pacienteve-ne-france/20%Monthly2019-05-17 07:56
https://www.informatat.com/reagojne-mediat-serbe-per-fotografine-e-publikuar-nga-flora-brovina/20%Monthly2019-05-17 07:54
https://www.informatat.com/gjakova-dorezon-padi-ndaj-serbeve-per-krime-lufte/20%Monthly2019-05-17 07:52
https://www.informatat.com/city-shpreson-qe-ta-mposhte-barcen-per-griezmann/20%Monthly2019-05-17 07:49
https://www.informatat.com/liverpool-spranon-oferta-per-firmino/20%Monthly2019-05-17 07:48
https://www.informatat.com/lista-per-ndeshjen-me-kosoven-perplas-zyrtaret-ne-bullgari/20%Monthly2019-05-17 07:46
https://www.informatat.com/kater-komunat-e-veriut-te-kosoves-gati-per-zgjedhjet-e-te-dieles/20%Monthly2019-05-17 07:43
https://www.informatat.com/pd-autostrada-me-pagese-projekt-korruptiv/20%Monthly2019-05-17 07:41
https://www.informatat.com/parlamenti-i-tajvanit-legalizon-martesen-e-se-njejtes-gjini-renditet-i-pari-ne-azi/20%Monthly2019-05-17 07:38
https://www.informatat.com/masht-i-humb-3-5-milione-dollare-nga-banka-boterore/20%Monthly2019-05-17 07:36
https://www.informatat.com/tete-ministri-nuk-e-zbatojne-asnje-detyre-te-msa-se/20%Monthly2019-05-17 07:33
https://www.informatat.com/ish-punetoret-e-sharrit-i-akuzojne-komandantet-per-uzurpim-te-fabrikave/20%Monthly2019-05-17 09:34
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-nderkombetare-kunder-homofobise-transfobise-dhe-bifobise/20%Monthly2019-05-17 07:28
https://www.informatat.com/jahjaga-foundation-me-ceremoni-permbyllese/20%Monthly2019-05-17 07:26
https://www.informatat.com/ish-kryeshefet-ekzekutive-te-ptk-se-para-komisionit-per-telekomin/20%Monthly2019-05-17 07:24
https://www.informatat.com/rezervat-buxhetore-shpenzohen-per-aktivitete-politike-sportive-e-memoriale/20%Monthly2019-05-17 08:01
https://www.informatat.com/citaku-vasfije-krasniqi-na-fal/20%Monthly2019-05-17 07:17
https://www.informatat.com/vlora-citaku-prane-mike-pompeo-ne-nderim-te-senatorit-bob-dole/20%Monthly2019-05-17 07:14
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-31/20%Monthly2019-05-17 07:12
https://www.informatat.com/vuciq-prishtina-po-pergatitet-ti-arrestoje-policet-serbe/20%Monthly2019-05-17 09:22
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-vendimet-e-qeverise-rrezikuan-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-16 19:34
https://www.informatat.com/brovina-fotografia-eshte-nga-krimet-ne-kosove-e-kam-nga-viti-2003-04/20%Monthly2019-05-17 07:29
https://www.informatat.com/fotografine-qe-e-publikoi-sot-flora-brovina-dyshohet-se-gjendet-ne-nje-faqe-pornografike-te-irakut/20%Monthly2019-05-17 07:22
https://www.informatat.com/haradinaj-viktimat-e-dhunes-seksuale-jane-pjese-e-familjes-sone-kush-i-ka-kryer-keto-krime-e-ka-vendin-ne-burg/20%Monthly2019-05-16 14:57
https://www.informatat.com/vetevendosje-i-kerkon-ldk-se-perkrahje-per-zgjedhjet-ne-mitrovicen-e-veriut/20%Monthly2019-05-16 14:52
https://www.informatat.com/rrgk-thote-se-brovina-shkeli-dinjitetin-e-te-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-05-16 14:50
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-do-te-hape-rast-pas-fotografise-se-publikuar-nga-flora-brovina/20%Monthly2019-05-17 07:08
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ka-interes-jetik-qe-te-perkrah-policine/20%Monthly2019-05-16 14:41
https://www.informatat.com/cakaj-finlanda-mbeshtet-hapjen-e-negociatave-per-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-05-16 14:40
https://www.informatat.com/shba-paralajmeron-se-sdo-te-leshoje-viza-per-politikanet-kosovare-te-korruptuar/20%Monthly2019-05-16 14:38
https://www.informatat.com/jahjaga-sot-iu-be-nje-goditje-e-rende-viktimave-te-dhunes-seksuale-kjo-eshte-e-gerditshme/20%Monthly2019-05-16 14:35
https://www.informatat.com/bbc-gruaja-nga-kosova-qe-pushtoi-everestin/20%Monthly2019-05-16 14:00
https://www.informatat.com/ministrja-zhiviq-premton-mbeshtetje-ndaj-fermereve-te-malisheves/20%Monthly2019-05-16 13:57
https://www.informatat.com/italia-deshiron-qe-maqedonia-e-veriut-te-filloje-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2019-05-16 13:51
https://www.informatat.com/austria-ndalon-me-ligj-shamine-per-vajzat-ne-shkollat-fillore/20%Monthly2019-05-16 13:48
https://www.informatat.com/brovina-ekspozon-edhe-nje-tjeter-fotografi-te-nje-viktime-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-05-16 14:48
https://www.informatat.com/flora-brovina-e-konfirmon-qe-fotografia-eshte-fshehur-qellimshem/20%Monthly2019-05-16 13:38
https://www.informatat.com/denohet-me-shtate-vite-burg-per-vjedhje-nje-person/20%Monthly2019-05-16 13:35
https://www.informatat.com/haradinaj-takoi-perfaqesuesit-e-shoqerise-civile-ne-kosove/20%Monthly2019-05-16 13:29
https://www.informatat.com/bernabiqi-bisedon-me-zyrtare-te-kines-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-16 13:27
https://www.informatat.com/kuvendi-i-shqiperise-rrezon-dekretin-e-metes-per-vettingu-ne-polici/20%Monthly2019-05-16 13:25
https://www.informatat.com/pacolli-kritikon-bashkesine-nderkombetare-qe-se-ka-mbajtur-serbine-pergjegjese-per-krimet-e-kryera/20%Monthly2019-05-16 13:23
https://www.informatat.com/kosova-dhe-britania-se-shpejti-me-marreveshje-per-tregti-te-lire/20%Monthly2019-05-16 13:17
https://www.informatat.com/merkel-pas-kancelarise-nuk-marre-asnje-post-politik-askund-ne-evrope/20%Monthly2019-05-16 13:10
https://www.informatat.com/viktimat-e-dhunes-seksuale-reagojne-pas-publikimit-te-fotografise-pa-cenzure/20%Monthly2019-05-16 13:08
https://www.informatat.com/kadaj-bujupi-kerkon-qe-punimet-e-grave-te-dhunuara-ne-lufte-te-ekspozohen-ne-qeveri/20%Monthly2019-05-16 13:06
https://www.informatat.com/hamza-priti-ne-takim-drejtoreshen-e-misionit-te-usaid-ne-kosove-lisa-magno/20%Monthly2019-05-16 13:03
https://www.informatat.com/ldk-ja-mbeshtet-rezoluten-per-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-16 13:42
https://www.informatat.com/bogujevci-e-quan-te-padrejte-publikimin-e-fotografise-te-gruas-qe-u-dhunua-thote-se-shqetesoi-familjaret/20%Monthly2019-05-16 12:55
https://www.informatat.com/haki-abazi-sulmon-ashper-flora-brovinen-e-quan-mashe-te-pushtetit/20%Monthly2019-05-16 12:50
https://www.informatat.com/onkologjia-20-mije-sherbime-per-4-muaj/20%Monthly2019-05-16 12:48
https://www.informatat.com/ministria-e-udhehequr-nga-lluka-paguan-paga-per-18-te-punetore-pa-qene-fare-ne-pune/20%Monthly2019-05-16 14:34
https://www.informatat.com/kmdlnj-sbashk-u-dhe-rrahman-jasharaj-mbi-ligjin-dhe-kushtetuten/20%Monthly2019-05-16 12:36
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-reagon-pas-fotos-se-publikuar-nga-flora-brovina/20%Monthly2019-05-16 12:34
https://www.informatat.com/gjuriq-politikanet-shqiptare-nuk-u-interesuan-fare-per-dialogun/20%Monthly2019-05-16 12:10
https://www.informatat.com/tahiri-sistemi-i-drejtesise-nuk-do-te-lejoje-abuzimin-me-taksat-e-qytetareve/20%Monthly2019-05-16 14:23
https://www.informatat.com/berishia-te-arriturat-e-fsk-se-jane-suksese-te-perbashketa-te-kosoves-dhe-aleateve-perendimore/20%Monthly2019-05-16 11:50
https://www.informatat.com/rama-majori-u-kthye-si-hero/20%Monthly2019-05-16 11:46
https://www.informatat.com/merkel-thote-se-ajo-dhe-macron-perlahen-per-ceshtje-te-ndryshme-politike/20%Monthly2019-05-16 11:44
https://www.informatat.com/euro-prek-nivelin-me-te-ulet-kundruall-lekut-qe-prej-janarit/20%Monthly2019-05-16 11:32
https://www.informatat.com/hotite-pagjeturit-kane-vetem-nje-adrese-ajo-eshte-serbia/20%Monthly2019-05-16 11:31
https://www.informatat.com/ish-kreu-i-eta-s-arrestohet-ne-france/20%Monthly2019-05-16 11:22
https://www.informatat.com/veseli-ukshin-hoti-babai-i-kombit-tone/20%Monthly2019-05-16 11:19
https://www.informatat.com/limaj-nuk-do-ndalemi-se-kerkuari-zbardhjen-e-fatit-te-ukshin-hotit-dhe-te-pagjeturve-te-tjere/20%Monthly2019-05-16 11:17
https://www.informatat.com/xhacka-njerez-si-klodiani-na-bejne-krenar/20%Monthly2019-05-16 11:17
https://www.informatat.com/ministri-lluka-kerkon-perkrahje-nga-zvicra-per-sektorin-energjetik/20%Monthly2019-05-16 11:13
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-kushdo-qe-i-mohon-masakrat-ne-kosove-do-te-pergjigjet-para-drejtesise/20%Monthly2019-05-16 12:58
https://www.informatat.com/flora-brovina-publikon-fotografi-te-perdhunimit-te-nje-gruaje-gjate-luftes/20%Monthly2019-05-16 11:06
https://www.informatat.com/british-council-mbane-konferencen-rajonale-ne-tirane-nen-skemen-e-be-se-per-profesionistet-e-rinj-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-05-16 10:56
https://www.informatat.com/betohen-12-deputete-ne-kuvendin-e-shqiperise-numri-shkon-ne-121/20%Monthly2019-05-16 10:52
https://www.informatat.com/shtetasi-maqedon-kapet-me-16-kilograme-droge-ne-serbi/20%Monthly2019-05-16 10:45
https://www.informatat.com/qeverisjes-se-may-mund-ti-vie-fundi-shume-shpejt/20%Monthly2019-05-16 10:40
https://www.informatat.com/shqiperia-krijon-bursen-e-vet-te-energjise/20%Monthly2019-05-16 10:37
https://www.informatat.com/pompeo-tregon-qe-militantet-e-iranit-kane-afruar-raketat-tek-bazat-amerikane/20%Monthly2019-05-16 10:32
https://www.informatat.com/as-pas-16-muajsh-asnje-fjale-se-kush-e-porositi-dhe-e-vrau-oliver-ivanoviqin/20%Monthly2019-05-16 10:28
https://www.informatat.com/mbyllet-nje-shkolle-ne-shba-pas-dyshimeve-per-permbajtje-radioaktive/20%Monthly2019-05-16 10:25
https://www.informatat.com/manchester-city-nje-hap-larg-perjashtimit-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-16 10:23
https://www.informatat.com/ekstradohen-dy-persona-nga-mali-i-zi-ne-kosove-per-mashtrim-dhe-kanosje/20%Monthly2019-05-16 10:19
https://www.informatat.com/shumica-e-europianeve-parashikojne-se-be-do-te-marre-fund-brenda-20-viteve/20%Monthly2019-05-16 10:10
https://www.informatat.com/selmanaj-thote-se-16-fshatra-te-gores-nuk-kane-lidhje-me-republiken-e-kosoves/20%Monthly2019-05-16 10:07
https://www.informatat.com/kurti-ukshin-hoti-i-dha-kosoves-gjithcka-qe-pati/20%Monthly2019-05-16 12:40
https://www.informatat.com/ciftet-me-te-forta-jo-vetem-se-e-dashurojne-njeri-tjetrin-por-jane-edhe-miq-te-ngushte/20%Monthly2019-05-16 09:54
https://www.informatat.com/de-rossi-nenkampioni-legjendar/20%Monthly2019-05-16 09:51
https://www.informatat.com/mberrin-versioni-i-ri-i-filmit-honey-i-shrunk-the-kids/20%Monthly2019-05-16 09:40
https://www.informatat.com/zhduken-nene-e-bije-shqiptare-autoritetet-britanike-te-shqetesuara/20%Monthly2019-05-16 09:37
https://www.informatat.com/epikkosova-permbushi-vetem-22-per-qind-te-prioriteteve-kyce-evropiane/20%Monthly2019-05-16 09:35
https://www.informatat.com/meta-lamtumire-major-tanushi/20%Monthly2019-05-16 09:34
https://www.informatat.com/mustafi-largohet-nga-arsenali-shkon-ne-itali/20%Monthly2019-05-16 09:31
https://www.informatat.com/psd-se-i-deshton-mocioni-kuvendi-nuk-i-vendos-te-parat-pikat-per-tribunalin-dhe-rezoluten-per-gjenocidin-serb/20%Monthly2019-05-16 09:30
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-shkarkimin-e-rexhep-hotit-testimin-e-nxenesve-e-cilesuan-skandaloz/20%Monthly2019-05-16 09:25
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-i-serbise-takohet-me-senatorin-e-besueshem-te-trumpit-flasin-per-situaten-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-16 09:24
https://www.informatat.com/drecun-prishtina-po-perpiqet-te-terheqe-vemendjen-nga-krimet-e-saj/20%Monthly2019-05-16 09:21
https://www.informatat.com/zbulohet-mclareni-i-pare-qe-ofron-edhe-shpejtesi-e-edhe-komoditet-per-vozitje-per-distanca-te-largeta/20%Monthly2019-05-16 09:21
https://www.informatat.com/bogujevci-kerkon-qe-temat-e-krimeve-serbe-te-trajtohen-me-me-seriozitet-ne-kuvend/20%Monthly2019-05-16 09:19
https://www.informatat.com/kina-arreston-dy-kanadeze-nen-akuza-per-sekretet-shteterore/20%Monthly2019-05-16 09:12
https://www.informatat.com/osbe-se-nis-punen-per-zgjedhjet-lokale-te-30-qershorit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-16 09:11
https://www.informatat.com/20-mrekullite-sekrete-te-ballkanit-dy-ne-kosove-e-tri-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-16 09:07
https://www.informatat.com/arrestohen-per-perdorim-te-patente-shofereve-fals/20%Monthly2019-05-16 09:04
https://www.informatat.com/skulptura-e-jeff-koons-shitet-per-91-1-milione-dollare/20%Monthly2019-05-16 08:59
https://www.informatat.com/shenjat-qe-jep-trupi-1-muaj-para-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2019-05-16 08:56
https://www.informatat.com/kuvendi-nis-diskutimet-per-draft-rezoluten-qe-fajeson-serbet-per-gjenocid/20%Monthly2019-05-16 10:03
https://www.informatat.com/veseli-serbia-ka-per-tu-pergjigjur-kriminelet-do-te-denohen/20%Monthly2019-05-16 08:52
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-dragash/20%Monthly2019-05-16 08:51
https://www.informatat.com/haradinaj-marredheniet-e-shkelqyera-me-britanine-ti-shnderrojme-ne-nje-dimension-te-ri/20%Monthly2019-05-16 11:59
https://www.informatat.com/princ-harry-i-drejtohet-babait-te-tij-te-urrej/20%Monthly2019-05-16 08:37
https://www.informatat.com/ky-eshte-demi-serioz-qe-ju-shkaktojne-dritat-led/20%Monthly2019-05-16 08:35
https://www.informatat.com/ushqimet-per-nje-pleqeri-te-shendetshme/20%Monthly2019-05-16 08:32
https://www.informatat.com/gjithmone-mbajeni-nje-gjilpere-me-vete-mund-tia-shpetoni-jeten-dikujt-qe-eshte-duke-vdekur/20%Monthly2019-05-16 08:31
https://www.informatat.com/pogba-viziton-meken-per-ramazan-mos-i-harroni-kurre-gjerat-e-rendesishme-ne-jete/20%Monthly2019-05-16 08:26
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-do-performoje-sonte-ne-eurovision/20%Monthly2019-05-16 08:23
https://www.informatat.com/inaugurohet-oda-eknomike-kosove-zvicer/20%Monthly2019-05-16 08:21
https://www.informatat.com/trump-ndalon-telefonat-e-huaj-po-cenojne-sigurine-kombetare/20%Monthly2019-05-16 08:19
https://www.informatat.com/statistikat-zyrtare-holandeze-gjermanet-me-shume-krime-se-shqiptaret/20%Monthly2019-05-16 08:16
https://www.informatat.com/ushtroni-ne-dhomen-e-dites-programi-special-shkrin-kilogramet-dhe-pershpejton-metabolizmin/20%Monthly2019-05-16 08:15
https://www.informatat.com/te-rinjte-serbe-me-se-paku-e-deshirojne-be-ne-shqiptaret-me-se-shumti/20%Monthly2019-05-16 08:10
https://www.informatat.com/grabitje-nen-kercenimin-e-armeve-kerkohet-paraburgim-per-kater-persona/20%Monthly2019-05-16 08:10
https://www.informatat.com/ferizaj-dy-vajza-arrestohen1-per-vjedhje-te-rrobave/20%Monthly2019-05-16 08:08
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-do-te-shqyrtoje-ankesat-e-grupit-te-kumanoves/20%Monthly2019-05-16 08:01
https://www.informatat.com/arsyeja-per-shkak-te-se-ciles-preferohet-te-bisedohet-me-kanakarin/20%Monthly2019-05-16 07:57
https://www.informatat.com/vitamina-c-mund-t%d1%91-ul%d1%91-efektin-e-barnave-antikanceroze/20%Monthly2019-05-16 07:52
https://www.informatat.com/motorola-prezantoi-telefonin-e-ri-one-vision-posedon-kameren-me-48mp/20%Monthly2019-05-16 07:48
https://www.informatat.com/xhirohet-arusha-e-shumekerkuar-e-prizrenit-ku-ndodhet-ajo/20%Monthly2019-05-16 07:45
https://www.informatat.com/interesim-i-madh-i-ambasadave-te-huaja-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-16 07:41
https://www.informatat.com/shba-terheq-diplomate-nga-iraku/20%Monthly2019-05-16 07:40
https://www.informatat.com/qeveria-hesht-perballe-kritikave-te-ambasades-amerikane/20%Monthly2019-05-16 07:38
https://www.informatat.com/ariana-grande-paditet-ne-gjykate-se-postoi-fotografine-e-saj-ne-instagram/20%Monthly2019-05-16 07:37
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-i-kane-harruar-premtimet-per-luginen/20%Monthly2019-05-16 07:35
https://www.informatat.com/ky-ushqim-shkakton-krimba-ne-trup-kur-ata-hyjne-ne-organizmin-tone-levizin-neper-gjithe-trupin/20%Monthly2019-05-16 07:33
https://www.informatat.com/domatja-kure-per-pucrrat-ne-fytyre/20%Monthly2019-05-16 07:31
https://www.informatat.com/hani-keto-produkte-nese-vuani-nga-kolesterina/20%Monthly2019-05-16 07:28
https://www.informatat.com/shqiperia-ne-10-shtetet-qe-kane-me-shume-aplikime-per-azil/20%Monthly2019-05-16 07:23
https://www.informatat.com/nuk-ka-rrezik-nga-vershimet-konfirmon-syle-tahirsylaj/20%Monthly2019-05-16 07:22
https://www.informatat.com/murati-problemi-i-shqiptareve-me-serbe-zgjidhet-vetem-me-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2019-05-16 07:18
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-zhdukja-tryeze-perkujtimore-per-ukshin-hotin/20%Monthly2019-05-16 07:17
https://www.informatat.com/sa-police-do-te-angazhohen-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-16 07:15
https://www.informatat.com/sot-dite-zie-ne-shqiperi-i-jepet-lamtumira-e-fundit-klodian-tanushit/20%Monthly2019-05-16 07:14
https://www.informatat.com/gjuriq-zgjedhjet-ne-veri-kane-karakter-te-referendumit/20%Monthly2019-05-16 07:12
https://www.informatat.com/autostrada-tirane-durres-me-pagese-brenda-vjeshtes/20%Monthly2019-05-16 07:12
https://www.informatat.com/macron-ne-beograd-dergon-tre-mesazhe-njeri-ka-te-beje-me-kosoven/20%Monthly2019-05-16 11:11
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-seance-per-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-16 07:07
https://www.informatat.com/financial-times-rreziqet-ne-ballkan-nese-be-mban-deren-mbyllur/20%Monthly2019-05-16 07:06
https://www.informatat.com/presidenti-e-kujton-ukshin-hotin/20%Monthly2019-05-16 07:03
https://www.informatat.com/kercenimet-e-listes-serbe-para-zgjedhjeve-ne-veri/20%Monthly2019-05-16 08:54
https://www.informatat.com/municioni-per-protestat-e-opozites-shqiptare-vjen-nga-kosova/20%Monthly2019-05-16 07:09
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-be-do-ta-pengojne-dialogun-dhe-liberalizimin/20%Monthly2019-05-16 08:48
https://www.informatat.com/vranet-dhe-shi-ne-kosove/20%Monthly2019-05-16 06:47
https://www.informatat.com/veseli-ua-dergon-deputeteve-propozimin-per-komisionin-shteteror-per-dokumentimin-e-krimeve-te-luftes-te-regjimit-serb/20%Monthly2019-05-16 06:57
https://www.informatat.com/i-kerkoi-para-dhe-marredhenie-seksuale-me-shantazh-nje-muaj-paraburgim-te-dyshuarit-ne-ferizaj/20%Monthly2019-05-15 15:01
https://www.informatat.com/hoti-kuvendi-eshte-paralizuar-kalojne-vetem-pikat-qe-veseli-arrin-ti-dakordoje-me-psd-ne/20%Monthly2019-05-16 06:54
https://www.informatat.com/edhe-bayerni-hyn-ne-gare-per-griezmannin/20%Monthly2019-05-15 14:42
https://www.informatat.com/ministri-matoshi-thote-se-po-investojne-rreth-3-milione-euro-ne-skenderaj-istog-viti-dhe-decan/20%Monthly2019-05-15 14:38
https://www.informatat.com/kuvendi-neser-mblidhet-ne-seance-5-pika-per-gjenocidin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-05-16 06:49
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-terheqin-stafin-joemergjent-nga-iraku/20%Monthly2019-05-15 14:34
https://www.informatat.com/gashi-nenshkruan-memorandume-bashkepunimi-me-komunen-e-gjakoves/20%Monthly2019-05-15 14:26
https://www.informatat.com/ismaili-filloi-projekti-per-menaxhim-spitalor-me-kompanine-e-njohur-gjermane/20%Monthly2019-05-15 14:25
https://www.informatat.com/denohet-drejtori-i-autoritetit-rregullativ-te-hekurudhave-per-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2019-05-15 14:23
https://www.informatat.com/andin-hoti-thote-se-do-ta-padise-serbine-per-rastin-e-babait-te-tij/20%Monthly2019-05-15 14:20
https://www.informatat.com/ministri-gashi-nenshkruan-memorandume-bashkepunimi-me-komunen-e-gjakoves/20%Monthly2019-05-15 14:18
https://www.informatat.com/edhe-nje-shtet-i-shba-se-ndalon-me-ligj-abortin/20%Monthly2019-05-15 14:06
https://www.informatat.com/cekia-i-premton-kosoves-perkrahje-per-vizat/20%Monthly2019-05-15 14:03
https://www.informatat.com/neser-vjen-kroati-qe-do-ta-thote-fjalen-e-fundit-per-arushen/20%Monthly2019-05-15 13:58
https://www.informatat.com/aksident-ne-fier-nje-i-vdekur/20%Monthly2019-05-15 13:54
https://www.informatat.com/qeveria-pajtohet-me-kritikat-e-ambasades-se-shba-se/20%Monthly2019-05-15 15:28
https://www.informatat.com/gylenistet-i-dorezoi-thaci-raporti-hetimor-presidenti-dha-urdher/20%Monthly2019-05-15 13:37
https://www.informatat.com/napoli-nxjerr-ne-shitje-hysajn/20%Monthly2019-05-15 13:16
https://www.informatat.com/a-jane-keto-ngjyrat-e-modeleve-te-iphone-11r/20%Monthly2019-05-15 13:14
https://www.informatat.com/del-nga-kontrolli-epidemia-e-ebolas-ne-kongo/20%Monthly2019-05-15 13:10
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-takohet-me-ambasadorin-gjerman/20%Monthly2019-05-15 14:54
https://www.informatat.com/mourinho-reagon-pasi-guardiola-e-kaloi-me-trofe/20%Monthly2019-05-15 13:04
https://www.informatat.com/aksident-ne-gjakove-kamera-kap-gjithe-ngjarjen/20%Monthly2019-05-15 13:00
https://www.informatat.com/nje-milion-palestineze-perballen-me-uri-per-shkak-te-pakesimit-te-ndihmave-nga-shba-ja/20%Monthly2019-05-15 12:57
https://www.informatat.com/bllokohen-ne-kufi-762-kg-produkte-ushqimore-te-skaduara/20%Monthly2019-05-15 12:54
https://www.informatat.com/kokaine-mes-patateve-te-ngrira-nga-holanda-ne-shqiperi-arrestohen-dy-shqiptare/20%Monthly2019-05-15 12:51
https://www.informatat.com/gjuriq-me-19-maj-vendoset-nese-komunat-veriore-do-te-jene-serbe/20%Monthly2019-05-15 12:46
https://www.informatat.com/serbia-nuk-zbaton-marreveshjet-me-kosoven-nuk-zhvillohen-as-takimet-per-kufirin/20%Monthly2019-05-15 12:44
https://www.informatat.com/komuna-e-prizrenit-lidh-partneritet-me-halil-kastratin-per-ndertimin-e-30-shtepive/20%Monthly2019-05-15 12:37
https://www.informatat.com/perfundon-seanca-plenare-e-kuvendit-ne-mungese-kuorumi/20%Monthly2019-05-15 12:35
https://www.informatat.com/basha-paralajmeron-protesten-e-radhes-per-25-maj/20%Monthly2019-05-15 12:29
https://www.informatat.com/sbashk-u-do-ti-drejtohet-gjykates-se-apelit-te-kosoves/20%Monthly2019-05-15 12:17
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-amerikane-ne-kosove-mirepret-mos-kalimin-e-amandamentit-per-lejimin-e-importit-te-veturave-me-te-vjetra-se-10-vite/20%Monthly2019-05-15 12:11
https://www.informatat.com/real-madrid-ne-kerkim-te-klubeve-te-reja-per-14-lojtare/20%Monthly2019-05-15 12:07
https://www.informatat.com/reagim-i-ministrise-se-bujqesise-ndaj-shkrimit-te-publikuar-ne-media/20%Monthly2019-05-15 12:01
https://www.informatat.com/zaev-dhe-ahmeti-sot-do-te-caktojne-daten-e-takimit-per-fshesen-e-qeverise/20%Monthly2019-05-15 11:56
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-tregon-se-kur-do-ti-njoh-gjermania-patentat-shqiptare/20%Monthly2019-05-15 11:48
https://www.informatat.com/mberrin-trupi-i-major-tanushit-ne-tirane/20%Monthly2019-05-15 11:45
https://www.informatat.com/vret-gruan-per-arsye-banale/20%Monthly2019-05-15 11:41
https://www.informatat.com/parlamentit-te-shqiperise-i-mungojne-edhe-20-deputete-pas-djegjegies-se-mandatave-te-opozites/20%Monthly2019-05-15 11:30
https://www.informatat.com/vulin-kur-do-te-pergjigjet-dikush-nga-shqiptaret-per-krimet-ndaj-serbeve/20%Monthly2019-05-15 11:27
https://www.informatat.com/rikthehen-grabitjet-ne-tirane/20%Monthly2019-05-15 11:24
https://www.informatat.com/meta-kriza-politike-po-sjell-pasoja-teper-te-renda-ne-ekonomi-duhet-reflektim-urgjent/20%Monthly2019-05-15 11:22
https://www.informatat.com/20-milione-euro-vetem-per-keshilltare-te-projektit-kosova-e-re/20%Monthly2019-05-15 11:20
https://www.informatat.com/ronaldinho-mbetet-pa-pasaporte-gjykata-se-lejon-te-dale-jashte-brazilit/20%Monthly2019-05-15 11:06
https://www.informatat.com/greqia-kthen-82-refugjate-turqe-perseri-ne-turqi/20%Monthly2019-05-15 11:03
https://www.informatat.com/thaci-kerkon-unitet-nderkombetar-per-kosoven/20%Monthly2019-05-15 14:34
https://www.informatat.com/mini-zbulon-dy-super-vetura-me-mbi-300-kuajfuqi/20%Monthly2019-05-15 10:57
https://www.informatat.com/grabitje-me-arme-ne-nje-filial-bankar-ne-vushtrri/20%Monthly2019-05-15 10:51
https://www.informatat.com/martohet-pa-nuse-historia-e-tij-do-ju-preke/20%Monthly2019-05-15 10:47
https://www.informatat.com/ndiqni-keto-keshilla-per-lekuren-qe-gjithmone-keni-deshiruar/20%Monthly2019-05-15 10:42
https://www.informatat.com/estetistet-e-thonjve-jane-100-here-me-shume-te-rrezikuara-nga-kanceri/20%Monthly2019-05-15 10:38
https://www.informatat.com/kandidatet-per-zgjedhje-ne-be-do-perballen-ne-emision-direkt/20%Monthly2019-05-15 10:36
https://www.informatat.com/si-te-kuptoni-nese-jeni-prekur-nga-sulmi-i-whatsapp/20%Monthly2019-05-15 10:33
https://www.informatat.com/fermeri-shpeton-4-kelyshet-e-dhelpres-i-ben-lindje-cezariane-nenes-se-ngordhur-qe-u-perplas-nga-makina/20%Monthly2019-05-15 10:29
https://www.informatat.com/theniet-jete-ndryshuese-qe-ju-ndihmojne-te-hiqni-dore-kur-duhet/20%Monthly2019-05-15 10:26
https://www.informatat.com/nje-luge-uthull-molle-per-60-dite-ju-ndihmon-ti-eliminoni-keto-probleme-shendetesore/20%Monthly2019-05-15 10:22
https://www.informatat.com/diplomati-gjerman-parisi-nje-mundesi-e-mire-per-te-rifilluar-bisedimet/20%Monthly2019-05-15 13:46
https://www.informatat.com/injeksioni-i-nje-mjeku-ne-australi-qe-po-sheron-plotesisht-kancerin-ne-gjak/20%Monthly2019-05-15 10:11
https://www.informatat.com/propozimi-i-mergim-lushtakut-per-importimin-e-veturave-te-vjetra-nuk-mer-perkrahjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-05-15 10:09
https://www.informatat.com/cka-shkruante-ne-pasaporten-shqiptare-te-kohes-se-mbretit-zog/20%Monthly2019-05-15 10:07
https://www.informatat.com/testi-kombetar-perplot-gabime-gjuhesore-ne-detyren-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-05-15 10:04
https://www.informatat.com/vajza-nga-kamenica-rrah-nenen-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2019-05-15 09:58
https://www.informatat.com/marredheniet-bosnje-kosove-shansi-i-humbur-i-hashim-thacit/20%Monthly2019-05-15 09:41
https://www.informatat.com/pak-minuta-pas-fillimit-te-seances-plenare-deputetet-shkojne-ne-pauze/20%Monthly2019-05-15 09:37
https://www.informatat.com/rrah-prinderit-arrestohet-nga-1policia/20%Monthly2019-05-15 09:39
https://www.informatat.com/policia-kap-dy-femra-dhe-dy-meshkuj-per-prostitucion-ne-fushe-kosove-lirohen-me-procedure-te-rregullt/20%Monthly2019-05-15 09:32
https://www.informatat.com/hoxhaj-per-samitin-e-parisit-mund-ta-humbim-shansin-per-marreveshje/20%Monthly2019-05-15 09:30
https://www.informatat.com/gjashte-zakone-te-gabuara-ne-ushqim-te-cilat-agjeruesit-i-bejne-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-15 09:19
https://www.informatat.com/san-francisko-ndalohet-perdorimi-i-teknologjive-te-njohjes-se-fytyres/20%Monthly2019-05-15 09:15
https://www.informatat.com/melania-trump-yll-stili-per-kete-pranvere/20%Monthly2019-05-15 09:12
https://www.informatat.com/hahn-pres-rekomandim-pozitiv-per-shqiperine/20%Monthly2019-05-15 09:08
https://www.informatat.com/sot-feston-ditelindjen-isa-mustafa/20%Monthly2019-05-15 09:05
https://www.informatat.com/kosova-eshte-vonuar-me-1planin-per-riintegrimin-e-personave-te-kthyer-nga-zonat-e-konfliktit/20%Monthly2019-05-15 13:07
https://www.informatat.com/akreditohen-vezhguesit-per-zgjedhjet-e-se-dieles-ne-veri/20%Monthly2019-05-15 08:55
https://www.informatat.com/veseli-inspirim-per-tribunalin-per-krime-lufte-jane-familjaret-e-te-pagjeturve-dhe-viktimave/20%Monthly2019-05-15 08:53
https://www.informatat.com/shba-urdheron-punonjesit-e-vet-te-largohen-nga-iraku/20%Monthly2019-05-15 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-shpreson-se-me-marrjen-e-kryesimit-te-be-se-finlanda-do-te-jete-ze-i-kosoves/20%Monthly2019-05-15 08:47
https://www.informatat.com/hapja-e-negociatave-cakaj-inkurajuese-mbeshtetja-e-parlamentareve-gjermane/20%Monthly2019-05-15 08:45
https://www.informatat.com/rame-lahaj-takohet-me-sylvester-stallonen/20%Monthly2019-05-15 08:43
https://www.informatat.com/pamje-te-refugjateve-shqiptare-qe-nuk-jane-publikuar-asnjehere-me-pare/20%Monthly2019-05-15 08:38
https://www.informatat.com/donald-trump-i-riu-do-te-paraqitet-para-senatit-ne-qershor/20%Monthly2019-05-15 08:34
https://www.informatat.com/qytetaret-serbe-pro-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-05-15 08:31
https://www.informatat.com/audi-lidh-veturat-me-semaforet-per-te-arritur-gjithnje-driten-e-gjelber/20%Monthly2019-05-15 08:27
https://www.informatat.com/hajnat-vjedhin-2500-euro-ne-gjakove/20%Monthly2019-05-15 08:25
https://www.informatat.com/tri-menyra-te-thjeshta-qe-dhembet-te-shpetojne-nga-shenjat-e-buzekuqit/20%Monthly2019-05-15 08:22
https://www.informatat.com/raporti-i-komisionit-per-gylenistet-i-procedohet-kuvendit/20%Monthly2019-05-15 08:17
https://www.informatat.com/shtepia-katerkateshe-ekologjike-ne-forme-pishe/20%Monthly2019-05-15 08:15
https://www.informatat.com/ju-behen-gishtat-keshtu-kur-i-fusni-ne-uje-tregon-dicka-tronditese/20%Monthly2019-05-15 08:12
https://www.informatat.com/sulmohet-banesa-e-ambasadorit-amerikan-ne-athine/20%Monthly2019-05-15 08:09
https://www.informatat.com/nese-dredhezat-i-hame-gabimisht-ato-demtojne-ne-menyre-te-pakthyeshme-nje-pjese-te-trupit/20%Monthly2019-05-15 08:07
https://www.informatat.com/oneplus-7-lansohet-me-snapdragon-855-kamere-48mp-dhe-altoparlante-stereo/20%Monthly2019-05-15 08:02
https://www.informatat.com/ministrja-braziliane-elsa-dhe-frozen-po-na-kthejne-vajzat-ne-lesbike/20%Monthly2019-05-15 08:00
https://www.informatat.com/proteste-ne-mbrojtjen-e-natyres-nga-eksplatuesit-e-gurethyesve/20%Monthly2019-05-15 07:56
https://www.informatat.com/5-vrasje-misterioze-qe-po-trondisin-gjermanine-frika-e-qytetareve-per-nje-vrases-serial/20%Monthly2019-05-15 07:53
https://www.informatat.com/ja-sa-ka-arritur-trashesia-e-bores-ne-rugove/20%Monthly2019-05-15 07:48
https://www.informatat.com/shkencetaret-thone-se-hena-po-tkurret/20%Monthly2019-05-15 07:45
https://www.informatat.com/may-do-hedh-ne-votim-marreveshjen-e-saj-per-brexitin-per-here-te-katert/20%Monthly2019-05-15 07:43
https://www.informatat.com/hoxhiq-zgjedhjet-ne-veri-do-te-shkojne-mire/20%Monthly2019-05-15 07:40
https://www.informatat.com/miratohet-draft-raporti-per-gylenistet/20%Monthly2019-05-15 07:38
https://www.informatat.com/eskorta-e-donald-trump-peson-aksident/20%Monthly2019-05-15 07:35
https://www.informatat.com/trupi-i-pajete-i-major-tanushit-mberrin-sot-ne-tirane/20%Monthly2019-05-15 07:32
https://www.informatat.com/facebook-nderron-rregullat-e-transmetimit-direkt-si-pasoje-e-masakres-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-05-15 07:30
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-roth-shqiperia-meriton-negociatat-opozita-politike-penguese/20%Monthly2019-05-15 07:24
https://www.informatat.com/dy-militante-te-armatosur-jane-munduar-te-futen-ne-parlamentin-turk/20%Monthly2019-05-15 07:21
https://www.informatat.com/drejtesia-qe-nje-dekade-po-i-iken-vettingut/20%Monthly2019-05-15 07:19
https://www.informatat.com/vendet-e-ballkanit-ne-faza-te-ndryshme-te-integrimit-ne-be/20%Monthly2019-05-15 07:14
https://www.informatat.com/rada-trajkovic-ngre-kallezim-penal-ndaj-vuqicit-e-djuricit-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-05-15 07:11
https://www.informatat.com/franca-shteti-kyc-qe-sdo-ti-mundesoje-kosoves-liberalizmin-e-vizave/20%Monthly2019-05-15 11:01
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-sot-seance-ne-rend-dite-59-pika/20%Monthly2019-05-15 10:18
https://www.informatat.com/lufta-njevjecare-mes-thacit-e-haradinajt/20%Monthly2019-05-15 08:58
https://www.informatat.com/sot-vranet-dhe-shi/20%Monthly2019-05-15 06:50
https://www.informatat.com/haradinaj-i-gatshem-ta-zhbeje-specialen/20%Monthly2019-05-15 07:04
https://www.informatat.com/pas-debatit-ne-kuvend-reagojne-devollet-e-z-mobile/20%Monthly2019-05-15 06:59
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-ne-perleshjet-mes-protestuesve-e-ushtrise-ne-sudan/20%Monthly2019-05-14 14:39
https://www.informatat.com/thaci-mos-denimi-i-serbeve-per-krimet-e-luftes-fyerje-e-dinjitetit-te-viktimave/20%Monthly2019-05-15 06:55
https://www.informatat.com/nis-shuttle-diplomacia-e-berlinit-per-samitin-e-parisit/20%Monthly2019-05-14 14:26
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-kunder-emerimeve-ne-pozita-te-larta-te-te-denuarve-per-krime-lufte/20%Monthly2019-05-14 14:24
https://www.informatat.com/pompeo-e-lavrov-zotohen-per-ndreqje-te-raporteve-shba-rusi/20%Monthly2019-05-14 14:23
https://www.informatat.com/ekstradohet-nga-kosova-ne-shqiperi-burim-haxhiolli-i-dyshuar-per-skema-piramidale/20%Monthly2019-05-14 14:21
https://www.informatat.com/pas-bisedes-me-vuciqin-e-dodikun-irinej-ceshtjen-e-kosoves-e-lidh-me-situaten-ne-bote/20%Monthly2019-05-14 14:18
https://www.informatat.com/rashica-eshte-gati-per-ndeshjen-e-fundit-kampionale/20%Monthly2019-05-14 14:16
https://www.informatat.com/veseli-falenderon-shtetin-amerikan-per-mbeshtetjen-e-parezerve-per-kosoven/20%Monthly2019-05-14 14:10
https://www.informatat.com/veseli-gjykata-per-krimet-serbe-eshte-e-pashmangshme-dhe-do-te-ndodhe/20%Monthly2019-05-14 14:07
https://www.informatat.com/aksident-ne-hajvali-nje-person-perfundon-ne-spital/20%Monthly2019-05-14 14:06
https://www.informatat.com/ovl-uck-thirrje-institucioneve-te-kosoves-veprime-konkrete-ne-ndertimin-e-sistemit-qe-i-ve-para-drejtesise-kriminelet-serbe/20%Monthly2019-05-14 13:53
https://www.informatat.com/tirana-me-numrin-me-te-larte-te-lindjeve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-14 13:48
https://www.informatat.com/man-city-reagon-ndaj-lajmeve-se-do-te-perjashtohet-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-14 13:38
https://www.informatat.com/protesta-e-opozites-gjykata-le-ne-burg-20-protestues/20%Monthly2019-05-14 13:34
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-17-vjecar-per-vjedhje-ne-mishtore/20%Monthly2019-05-14 13:30
https://www.informatat.com/gazetaret-dhe-shoqeria-civile-kontestojne-transparencen-e-institucioneve-publike/20%Monthly2019-05-14 13:21
https://www.informatat.com/steve-bullock-futet-ne-garen-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-05-14 13:18
https://www.informatat.com/kater-te-vdekur-nga-ndeshja-e-dy-aeroplaneve-te-vegjel-ne-alaska/20%Monthly2019-05-14 13:15
https://www.informatat.com/izmi-zeka-kosova-ka-perparuar-ndjeshem-ne-reduktimin-e-armeve-te-vogla-dhe-te-lehta/20%Monthly2019-05-14 13:06
https://www.informatat.com/selimi-thote-se-efektet-e-kontrates-se-telekomit-jane-ne-tri-dimensione-nder-to-edhe-siguria-kombetare/20%Monthly2019-05-14 12:58
https://www.informatat.com/kosovaret-synojne-medalje-ne-kampionatin-boteror-manchester-2009/20%Monthly2019-05-14 12:38
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-te-vazhdoje-dialogun-per-njohje-reciproke-ne-kufijte-aktual/20%Monthly2019-05-14 12:28
https://www.informatat.com/50-protestuesit-e-arrestuar-dalin-para-gjykates-pritet-masa-e-sigurise/20%Monthly2019-05-14 12:27
https://www.informatat.com/mogherini-thote-se-fsk-ja-smund-te-behet-ushtri-me-ligje/20%Monthly2019-05-14 14:38
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-raportet-me-shba-ne-jane-tejet-te-rendesishme-per-kosoven/20%Monthly2019-05-14 12:12
https://www.informatat.com/rama-nuk-kam-nevoje-per-gjermane-amerikane-e-franceze-per-dialogun-me-opoziten/20%Monthly2019-05-14 12:09
https://www.informatat.com/shtyhet-mbledhja-e-komisionit-per-financim-te-partive/20%Monthly2019-05-14 12:08
https://www.informatat.com/shala-te-eliminohen-sa-me-shpejt-barrierat-e-shkembimeve-tregtare-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-14 12:07
https://www.informatat.com/vrasesi-i-triumf-rizes-tregon-si-e-kreu-vrasjen-e-kam-vra-per-pune-te-mia-jo-me-urdher-te-enver-sekiraqes/20%Monthly2019-05-14 12:06
https://www.informatat.com/bahtiri-perkrah-kandidatin-e-vetevendosje-per-kryetar-te-mitrovices-se-veriut/20%Monthly2019-05-14 12:05
https://www.informatat.com/zbutet-lufta-tregtare-mes-shba-se-dhe-kines-fillojne-bisedimet/20%Monthly2019-05-14 12:03
https://www.informatat.com/zeka-krimet-ne-ndermarrjet-publike-jane-bere-nga-pdk-dhe-ldk-bene-pdk-ja-flladit-ldk-ja/20%Monthly2019-05-14 12:02
https://www.informatat.com/mkrs-mbeshtet-organizimin-e-tri-kampeve-per-te-rinj/20%Monthly2019-05-14 11:59
https://www.informatat.com/situate-e-jashtezakonshme-ne-bosnje-uji-po-merr-gjithcka-me-vete/20%Monthly2019-05-14 11:56
https://www.informatat.com/aeroplani-i-merkel-goditet-nga-nje-veture-ja-cfare-ka-ndodhur/20%Monthly2019-05-14 11:54
https://www.informatat.com/lluka-privatizimi-i-telekomit-hapi-me-i-mire/20%Monthly2019-05-14 11:48
https://www.informatat.com/milani-ne-bisedime-me-sensin1/20%Monthly2019-05-14 11:44
https://www.informatat.com/fyerje-dhe-kercenime-ndaj-politikanes-shqiptare-ne-itali/20%Monthly2019-05-14 11:39
https://www.informatat.com/perleshen-per-prone-arrestohen-dy-persona-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-14 11:34
https://www.informatat.com/trump-kerkon-fonde-shtese-per-te-rikthyer-ameriken-ne-hene/20%Monthly2019-05-14 11:31
https://www.informatat.com/kurti-z-mobile-nje-aksionar-kriminal-eshte-kali-i-trojes-qe-gjarpri-ia-imponoi-dhurate-ptk-se/20%Monthly2019-05-14 11:30
https://www.informatat.com/haxhiu-qeveria-i-jep-53-milione-euro-bechtelit-ndersa-per-telekomin-sben-asgje/20%Monthly2019-05-14 11:23
https://www.informatat.com/ne-qkuk-i-shpetohet-te-pamurit-foshnjes-njemuajshe/20%Monthly2019-05-14 11:20
https://www.informatat.com/esa-toka-po-vuan-tre-misione-europiane-per-ta-studiuar/20%Monthly2019-05-14 11:18
https://www.informatat.com/veseli-muze-per-gjenocidin-ne-menyre-qe-krime-te-tilla-te-mos-perseriten/20%Monthly2019-05-14 11:16
https://www.informatat.com/bezos-prezanton-anijen-kozmike-qe-ka-mision-henen/20%Monthly2019-05-14 11:15
https://www.informatat.com/sherifi-po-shtyhemi-se-a-ishte-me-e-rrezikshme-per-ptkne-prerja-devolli-apo-mbipunesimet/20%Monthly2019-05-14 11:13
https://www.informatat.com/veseli-konjufces-glauk-mos-je-kane-dhe-ti-ne-pdk-je-me-i-miri-dhe-djale-i-mencur/20%Monthly2019-05-14 14:23
https://www.informatat.com/modelja-digjitale-ne-rrjete-sociale-e-ndjekin-si-te-ishte-e-vertete/20%Monthly2019-05-14 11:09
https://www.informatat.com/trashegimtari-i-coca-coles-kapet-me-kanabis-ne-vlere-mbi-1-3-milione-dollare/20%Monthly2019-05-14 11:02
https://www.informatat.com/modelja-thote-se-eshte-shume-e-bukur-per-te-gjetur-burre/20%Monthly2019-05-14 11:00
https://www.informatat.com/si-ndikon-ne-trup-sheqeri-qe-gjendet-ne-alkool/20%Monthly2019-05-14 10:56
https://www.informatat.com/thaci-falenderon-ndi-ne-per-mbeshtetjen-e-dhene-ndaj-kosoves-per-20-vjet/20%Monthly2019-05-14 10:54
https://www.informatat.com/gjendet-mjet-shperthyes-ne-oborr-te-fakultetit-ne-peje/20%Monthly2019-05-14 10:51
https://www.informatat.com/si-ia-shpetoi-jeten-babait-djali-i-cili-u-be-i-njohur-me-nje-foto/20%Monthly2019-05-14 10:48
https://www.informatat.com/levozhga-e-bananes-ndihmon-kunder-migrenes/20%Monthly2019-05-14 10:43
https://www.informatat.com/madonna-nuk-dihet-nese-do-te-performoje-ne-eurovision/20%Monthly2019-05-14 10:40
https://www.informatat.com/veseli-serbia-eshte-pergjegjese-per-krimet-qe-i-ka-bere-ne-kosove/20%Monthly2019-05-14 10:37
https://www.informatat.com/autostrada-arben-xhaferi-perurohet-me-29-maj/20%Monthly2019-05-14 10:34
https://www.informatat.com/ministria-e-drejtesise-ben-shkelje-gjate-pagesave-ne-vlere-mbi-300-mije-euro/20%Monthly2019-05-14 10:30
https://www.informatat.com/kosova-ne-borxhe-per-energji-18-milione-euro-per-furnizimin-e-komunave-te-banuara-nga-serbet/20%Monthly2019-05-14 10:27
https://www.informatat.com/rreziku-qe-vjen-nga-perdorimi-i-perditshem-i-kufjeve/20%Monthly2019-05-14 10:19
https://www.informatat.com/rikthehen-vetullat-e-trasha-dua-lipa-gigi-hadid-dhe-perrie-edwards-shkelqejne-me-kete-trend/20%Monthly2019-05-14 10:14
https://www.informatat.com/hoti-telekomi-po-falimenton-per-shkak-te-punesimeve-politike-dhe-kontratave-te-demshme/20%Monthly2019-05-14 10:13
https://www.informatat.com/konjufca-hashim-thaci-e-fundosi-telekomin-jane-tri-pika-qe-do-ta-shpetonin/20%Monthly2019-05-14 10:08
https://www.informatat.com/krasniqi-e-quan-farse-dhe-mashtrim-te-opozites-seancen-per-telekomin/20%Monthly2019-05-14 14:06
https://www.informatat.com/kater-keshilla-qe-takimi-i-pare-te-jete-i-suksesshem/20%Monthly2019-05-14 09:59
https://www.informatat.com/haradinaj-blerim-devolli-eshte-boll-i-zoti-por-sja-kemi-borxh-askujt-me-qu-dem-telekomin-per-interes-te-nje-sipermarresi/20%Monthly2019-05-14 12:15
https://www.informatat.com/vidhet-nje-veture-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-14 09:48
https://www.informatat.com/kepucet-e-preferuara-dhe-canten-bejini-te-rezistueshme-ndaj-ujit-video/20%Monthly2019-05-14 09:45
https://www.informatat.com/si-merren-vitaminat-shtese/20%Monthly2019-05-14 09:42
https://www.informatat.com/mrekullite-qe-i-ndodhin-trupit-kur-pini-uje-me-limon-dhe-shafran/20%Monthly2019-05-14 09:39
https://www.informatat.com/aplikacioni-i-ri-i-apple-tv-vjen-ne-ios-apple-dhe-samsung-tv/20%Monthly2019-05-14 09:35
https://www.informatat.com/lufta-per-dominimin-e-venezueles-kina-dergon-ndihma/20%Monthly2019-05-14 09:33
https://www.informatat.com/arrestohet-burri-nga-ferizaj-pasi-shantazhoi-nje-grua-me-publikim-te-fotografive-ne-internet/20%Monthly2019-05-14 09:30
https://www.informatat.com/oeak-rritja-e-pages-minimale-mund-ta-perkeqesoje-papunesine/20%Monthly2019-05-14 09:27
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-nje-person-nen-dyshimin-se-ka-keqperdorur-poziten-zyrtare/20%Monthly2019-05-14 09:25
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-priti-komisionin-parlamentar-per-edukim-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-14 11:46
https://www.informatat.com/oda-amerikane-kerkon-qe-paga-minimale-te-marre-per-baze-aftesine-konkurruese-te-sektorit-privat/20%Monthly2019-05-14 09:22
https://www.informatat.com/hamza-priti-ne-takim-udheheqesin-e-ri-te-zyres-se-sllovakise-ne-prishtine-rastislav-kostilnik/20%Monthly2019-05-14 09:20
https://www.informatat.com/ushqimet-fast-food-po-shkaktojne-depresion/20%Monthly2019-05-14 09:16
https://www.informatat.com/porsche-me-i-vjeter-ne-bote-pritet-te-shitet-20-milione-dollare/20%Monthly2019-05-14 09:13
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-mogherini-ne-tirane-kerkoi-heqjen-e-takses-per-ta-ndare-kosoven/20%Monthly2019-05-14 11:11
https://www.informatat.com/transformimi-i-ambulancave-specialistike-ne-qkuk-brenda-1-minute/20%Monthly2019-05-14 09:01
https://www.informatat.com/qeveria-serish-ndane-mjete-nga-buxheti-i-rezervave-shteterore/20%Monthly2019-05-14 08:48
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-mbylljen-e-njesise-se-paraburgimit-ne-dubrave/20%Monthly2019-05-14 08:41
https://www.informatat.com/shqiperia-konsiderohet-nje-shtet-me-rreziqe-te-mesme-kosova-te-ulet/20%Monthly2019-05-14 08:25
https://www.informatat.com/i-grabiten-canten-arrestohen-dy-persona-ne-ferizaj/20%Monthly2019-05-14 08:19
https://www.informatat.com/250-vjedhje-ne-france-arrestohen-7-shqiptare/20%Monthly2019-05-14 08:19
https://www.informatat.com/ky-eshte-23-vjecari-nga-prishtina-qe-u-vra-ne-siri/20%Monthly2019-05-14 08:15
https://www.informatat.com/suhareka-e-malisheva-mobilizohen-kunder-permbytjeve-eventuale/20%Monthly2019-05-14 08:09
https://www.informatat.com/gashi-dihen-fajtoret-e-rastit-te-gylenisteve/20%Monthly2019-05-14 08:09
https://www.informatat.com/agjencia-pyjore-thote-se-vendimi-eshte-keqinterpretuar-nuk-duam-ti-ofendojme-ata-qe-nuk-e-dine-termin-individ/20%Monthly2019-05-14 08:04
https://www.informatat.com/stuhia-godet-serbine/20%Monthly2019-05-14 08:02
https://www.informatat.com/aksident-ne-lezhe-plagoset-drejtuesi-i-mjetit/20%Monthly2019-05-14 07:59
https://www.informatat.com/ambientalistet-paraqesin-ankesa-per-kosoven-e-re/20%Monthly2019-05-14 07:57
https://www.informatat.com/delegacioni-i-amerikan-sot-viziton-prekazin/20%Monthly2019-05-14 07:56
https://www.informatat.com/mbi-100-vezhgues-te-dnv-se-do-te-monitorojne-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-14 07:50
https://www.informatat.com/rritja-e-dhunes-ndaj-myslimaneve-ky-shtet-vendos-ore-policore/20%Monthly2019-05-14 07:46
https://www.informatat.com/oconnell-dhe-bytyqi-pergezojne-nxenesit-e-shkolles-faik-konica-pas-suksesit-ne-beograd/20%Monthly2019-05-14 07:43
https://www.informatat.com/ministria-e-mbrojtjes-me-megastrukture/20%Monthly2019-05-14 07:39
https://www.informatat.com/vdekja-e-major-klodian-tanushit-reagon-ambasada-amerikane/20%Monthly2019-05-14 07:39
https://www.informatat.com/perplasen-dy-aeroplane-ne-qiell-pese-te-vdekur/20%Monthly2019-05-14 07:37
https://www.informatat.com/pompeo-takon-putinin-dhe-lavrovin/20%Monthly2019-05-14 07:35
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-e-qyshkut/20%Monthly2019-05-14 07:31
https://www.informatat.com/sot-mbyllet-projekti-permiresimi-i-politikave-te-te-drejtave-te-njeriut-ne-kosove/20%Monthly2019-05-14 07:30
https://www.informatat.com/asnjehere-mos-e-beni-kete-gje-me-stomakun-bosh-ne-kete-rast-mund-te-jete-vdekjeprures/20%Monthly2019-05-14 07:26
https://www.informatat.com/kadri-veseli-viziton-sot-lokacionin-ku-pritet-te-ndertohet-muzeu-i-gjenocidit/20%Monthly2019-05-14 07:25
https://www.informatat.com/haradinaj-universiteti-i-prishtines-te-jete-ne-hap-me-trendet-bashkekohore-te-arsimit/20%Monthly2019-05-14 07:24
https://www.informatat.com/xhamise-ne-shba-i-vihet-flaka-ne-kohe-te-iftarit/20%Monthly2019-05-14 07:21
https://www.informatat.com/irinej-vuciq-po-lufton-per-kosoven/20%Monthly2019-05-14 07:20
https://www.informatat.com/a-mund-te-na-ndihmoje-inteligjenca-artificiale-ti-japim-fund-lajmeve-te-rreme/20%Monthly2019-05-14 07:18
https://www.informatat.com/hakeret-sulmojne-whatsapp-in-thirrja-e-kompanise/20%Monthly2019-05-14 07:15
https://www.informatat.com/kandidatet-shqiptare-therrasin-per-fushate-te-qete-e-demokratike-todiq-per-lufte/20%Monthly2019-05-14 07:12
https://www.informatat.com/analisti-amerikan-merkel-e-fundosi-idene-e-korrigjimit-te-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-05-14 07:07
https://www.informatat.com/komisioni-per-gylenistet-neser-del-me-raportin-perfundimtar/20%Monthly2019-05-14 07:03
https://www.informatat.com/vlora-citaku-ne-iftarin-e-donald-trumpit-i-fola-atij-per-shtetin-tone/20%Monthly2019-05-14 10:03
https://www.informatat.com/sot-mbahet-seance-e-jashtezakonshme-per-gjendjen-ne-telekom-dhe-poste/20%Monthly2019-05-14 09:53
https://www.informatat.com/dialog-ska-serbia-vazhdon-provokimet/20%Monthly2019-05-14 09:07
https://www.informatat.com/sot-ftohte-dhe-shi/20%Monthly2019-05-14 06:49
https://www.informatat.com/profesori-i-up-se-arusha-mund-te-sillet-me-agresivitet-per-shkak-se-i-mungojne-te-vegjelit/20%Monthly2019-05-13 14:54
https://www.informatat.com/gjenden-tre-te-vdekur-ne-nje-hotel-ne-gjermani/20%Monthly2019-05-13 14:53
https://www.informatat.com/vdes-ne-moshen-97-vjecare-legjenda-e-hollywood-it/20%Monthly2019-05-13 14:41
https://www.informatat.com/partia-e-erdoganit-humbi-per-stambollin-vendosin-kurdet/20%Monthly2019-05-13 14:36
https://www.informatat.com/neser-seance-e-jashtezakonshme-per-telekomin/20%Monthly2019-05-13 14:27
https://www.informatat.com/me-15-qershor-hiqet-roaming-u-mes-kosoves-e-shqiperise/20%Monthly2019-05-13 14:15
https://www.informatat.com/mustafa-takoi-kongresmenin-hultgren-e-falenderoi-per-mbeshtetje/20%Monthly2019-05-14 06:57
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-2128-shofereve-u-eshte-ndaluar-vozitja/20%Monthly2019-05-13 14:04
https://www.informatat.com/i-iku-fbi-se-per-23-vjet-1vetdorezohet-ne-polici/20%Monthly2019-05-13 14:03
https://www.informatat.com/tahiri-viti-2019-eshte-viti-i-jetesimit-te-reformave-shteterore/20%Monthly2019-05-13 13:56
https://www.informatat.com/prokuroria-deklarohet-rreth-arrestimit-te-dardan-molliqajt-kreu-sulm-ndaj-personit-zyrtar/20%Monthly2019-05-14 06:54
https://www.informatat.com/liridon-selimi-i-dyti-ne-garat-ushtarake-ne-kroaci/20%Monthly2019-05-13 13:47
https://www.informatat.com/komisioni-per-arsim-mbledh-nenshkrimet-per-ndryshimin-e-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-05-14 06:52
https://www.informatat.com/may-vazhdon-ti-kundershtoje-te-gjitha-format-e-referendumit-per-brexitin/20%Monthly2019-05-13 13:43
https://www.informatat.com/glsp-projektligji-per-financimin-e-subjekteve-politike-ne-shperputhje-me-kerkesat-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-05-13 13:39
https://www.informatat.com/afrohet-stuhia-e-fuqishme-ne-maqedoni-mobilizohen-institucionet/20%Monthly2019-05-13 13:35
https://www.informatat.com/ministri-hamza-priti-ne-takim-ambasadoren-finlandeze-ne-kosove-pia-stjernvall/20%Monthly2019-05-13 13:32
https://www.informatat.com/turqia-tregon-forcen-fillon-stervitja-me-e-madhe-ushtarake-e-turqise/20%Monthly2019-05-13 13:30
https://www.informatat.com/ndertimtaria-sektori-me-i-ndjeshem-per-punetore/20%Monthly2019-05-13 13:29
https://www.informatat.com/meta-vizite-ne-banesen-e-major-klodian-tanushit/20%Monthly2019-05-13 13:24
https://www.informatat.com/roja-e-nje-kishe-ne-egjipt-vret-priftin-pas-nje-mosmarreveshje/20%Monthly2019-05-13 13:19
https://www.informatat.com/reagon-kina-thote-se-do-te-rrite-tarifat-ne-60-miliarde-dollare-per-mallrat-amerikane/20%Monthly2019-05-13 13:16
https://www.informatat.com/daciq-kosova-nuk-eshte-e-gatshme-per-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2019-05-13 13:07
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-badovc-ku-mbeten-te-lenduar-tre-persona/20%Monthly2019-05-13 13:04
https://www.informatat.com/tete-muaj-burg-nje-personi-ne-ferizaj-per-lendim-te-rende-trupor/20%Monthly2019-05-13 12:57
https://www.informatat.com/kerkohet-perkushtim-per-luftimin-e-dhunes-ne-baza-gjinore/20%Monthly2019-05-13 12:55
https://www.informatat.com/danimarka-nje-nga-vendet-me-pak-feministe-ne-bote/20%Monthly2019-05-13 12:46
https://www.informatat.com/haradinaj-qendrojme-fuqishem-krah-shteteve-te-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2019-05-13 12:44
https://www.informatat.com/rreth-60-mije-persona-kane-te-drejte-vote-ne-zgjedhjet-e-19-majit/20%Monthly2019-05-13 12:19
https://www.informatat.com/tahir-ahmeti-vershimet-mund-te-shkaktojne-deme-te-paparashikueshme/20%Monthly2019-05-13 12:12
https://www.informatat.com/paraburgim-per-shoferin-qe-goditi-per-vdekje-kembesorin-ne-peje/20%Monthly2019-05-13 12:09
https://www.informatat.com/arrestohet-shitesi-i-droges-ne-peje/20%Monthly2019-05-13 12:04
https://www.informatat.com/kosova-dhe-turqia-intensifikojne-bashkepunimin-ne-bujqesi/20%Monthly2019-05-13 11:57
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-hap-rastin-e-zgjedhjes-se-drejtorit-te-rtk-se/20%Monthly2019-05-13 11:53
https://www.informatat.com/kriza-e-realit-vazhdon-derisa-rodrygo-po-shkelqen-ne-brazil/20%Monthly2019-05-13 11:51
https://www.informatat.com/matoshi-kerkon-angazhim-me-te-madh-nga-kompanite-regjionale-te-mbeturinave/20%Monthly2019-05-13 11:49
https://www.informatat.com/qytetaret-e-serbise-nuk-presin-qe-vuciqi-ta-nenshkruaje-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-13 11:45
https://www.informatat.com/krasniqi-pushteti-dhe-subjektet-tjera-problemin-me-te-madh-e-kane-psd-ne/20%Monthly2019-05-13 11:43
https://www.informatat.com/opozita-proteston-serish-sot-pd-policia-mos-te-behet-pjese-e-dhunes/20%Monthly2019-05-13 11:40
https://www.informatat.com/samiti-i-berlinit-ishte-organizuar-ne-koordinim-te-plote-me-shba-ne/20%Monthly2019-05-13 11:37
https://www.informatat.com/lekaj-merr-ftesen-prej-suedise-per-pjesemarrje-ne-konferencen-globale-te-sigurise-rrugore/20%Monthly2019-05-13 11:32
https://www.informatat.com/lirohet-dardan-molliqaj/20%Monthly2019-05-13 11:17
https://www.informatat.com/izraeli-rihap-vendkalimet-kufitare-me-gazan/20%Monthly2019-05-13 11:16
https://www.informatat.com/ish-pjesetari-i-uck-se-ahmet-rrahmanaj-niset-per-ne-hage-intervistohet-nga-specialja/20%Monthly2019-05-13 11:15
https://www.informatat.com/nje-i-mitur-mbytet-ne-lumin-e-valbones/20%Monthly2019-05-13 11:13
https://www.informatat.com/cakaj-qeveria-ua-lehteson-qytetareve-hyrjen-ne-tregun-e-punes/20%Monthly2019-05-13 11:12
https://www.informatat.com/bmw-tregon-nese-do-te-prodhoje-pick-up/20%Monthly2019-05-13 11:10
https://www.informatat.com/thaci-ne-korishe-nuk-ka-pajtim-me-serbine-pa-u-zbardh-fati-i-te-pagjeturve/20%Monthly2019-05-13 14:10
https://www.informatat.com/pamje-nga-vila-59-milioneshe-e-mark-zuckerberg/20%Monthly2019-05-13 11:06
https://www.informatat.com/veseli-drejtesia-nderkombetare-se-ka-kryer-punen-e-vet-por-ne-nuk-do-te-ndalemi/20%Monthly2019-05-13 13:53
https://www.informatat.com/irani-denon-me-10-vjet-burgim-per-spiunazh-punetorin-e-keshillit-britanik/20%Monthly2019-05-13 11:02
https://www.informatat.com/tinder-do-te-lansoje-versionin-lite-te-aplikacionit-per-vendet-ne-zhvillim/20%Monthly2019-05-13 10:59
https://www.informatat.com/me-kerkese-te-vv-se-dhe-ldk-se-neser-mbahet-seance-e-jashtezakonshme-per-telekomin/20%Monthly2019-05-13 11:21
https://www.informatat.com/mbi-200-gjoba-per-ndotesit-e-mjedisit/20%Monthly2019-05-13 10:38
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-cikloni-fani-ne-indi/20%Monthly2019-05-13 10:36
https://www.informatat.com/vulin-thote-se-parada-e-ushtrise-ishte-mesazh-i-drejtperdrejte/20%Monthly2019-05-13 10:35
https://www.informatat.com/ujesjellesi-mohon-se-shembja-e-dheut-ndodhi-nga-pelcitja-e-gypit/20%Monthly2019-05-13 10:32
https://www.informatat.com/inicimi-i-tribunalit-per-krimet-serbe-dhe-rezoluta-per-gjenocid-te-enjten-ne-kuvend/20%Monthly2019-05-13 13:44
https://www.informatat.com/fjalia-e-vetme-qe-e-ndalon-zemerimin-e-castit-te-nje-femije/20%Monthly2019-05-13 10:26
https://www.informatat.com/juventusi-ka-nevoje-per-lojtar-si-isco/20%Monthly2019-05-13 10:22
https://www.informatat.com/shprehite-e-suksesit-qe-duhet-ti-mjeshtroni-para-se-ti-mbushni-30-vjet/20%Monthly2019-05-13 10:17
https://www.informatat.com/si-te-shmangen-tete-veshtiresite-e-zakonshme-shendetesore-gjate-agjerimit/20%Monthly2019-05-13 10:09
https://www.informatat.com/kafja-nuk-eshte-e-demshme-per-zemren-por-sa-kafe-guxoni-ti-pini-brenda-nje-dite/20%Monthly2019-05-13 10:04
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-te-bindur-per-mbeshtetjen-e-shtetit-francez-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-13 11:04
https://www.informatat.com/lushtaku-kujton-rezistencen-e-nebih-dhe-tahir-mehes-nga-vepra-e-tyre-lindi-dhe-u-zhvillua-uck-ja/20%Monthly2019-05-13 09:56
https://www.informatat.com/audi-shpallet-marka-me-e-mire-ne-kategorine-pronare-te-kenaqur/20%Monthly2019-05-13 09:55
https://www.informatat.com/policia-tregon-pse-e-arrestoi-dardan-molliqajn/20%Monthly2019-05-13 09:55
https://www.informatat.com/rita-ora-serish-ne-mesin-e-te-rinjve-me-te-pasur-ne-britani/20%Monthly2019-05-13 09:51
https://www.informatat.com/per-nje-lekure-te-shendetshme-sekreti-eshte-mjalti/20%Monthly2019-05-13 09:47
https://www.informatat.com/mos-perdorni-shkopinj-pambuku-per-pastrimin-e-vesheve-kjo-metode-eshte-me-e-lehte-dhe-me-pak-e-rrezikshme/20%Monthly2019-05-13 09:40
https://www.informatat.com/epik-unitet-ne-dialogun-me-serbine-korrigjimi-i-kufijve-i-demshem/20%Monthly2019-05-13 10:26
https://www.informatat.com/konfirmohet-rikthimi-i-galaxy-fold-nga-samsung/20%Monthly2019-05-13 09:37
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-nis-rrenimin-i-lokaleve-tek-katedralja/20%Monthly2019-05-13 09:35
https://www.informatat.com/dometheniet-e-cdo-simboli-ne-mbushesin-tuaj-te-telefonit-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-05-13 09:34
https://www.informatat.com/kundershtohet-edhe-zyrtarisht-kontrata-e-projektit-kosova-e-re/20%Monthly2019-05-13 09:26
https://www.informatat.com/arrestohet-dardan-molliqaj/20%Monthly2019-05-13 11:10
https://www.informatat.com/ahmeti-shembja-e-dheut-ne-prishtine-u-shkaktua-nga-shperthimi-i-gypit-te-ujesjellesit/20%Monthly2019-05-13 09:23
https://www.informatat.com/rasti-badovci-denohet-me-tre-vjet-burgim-njeri-nga-te-akuzuarit/20%Monthly2019-05-13 09:21
https://www.informatat.com/anijet-saudite-sulmohen-ne-gjirin-persik/20%Monthly2019-05-13 09:18
https://www.informatat.com/rrahu-babane-e-tij-arrestohet-personi-nga-prishtina/20%Monthly2019-05-13 09:16
https://www.informatat.com/bie-nga-skelet-burri-nga-prizreni-perfundon-ne-spital/20%Monthly2019-05-13 09:14
https://www.informatat.com/gjashte-te-vrare-ne-nje-kishe-te-burkina-fasos/20%Monthly2019-05-13 09:05
https://www.informatat.com/keto-veprime-ju-ndihmojne-ta-beni-me-lehte-per-vete/20%Monthly2019-05-13 08:59
https://www.informatat.com/windows-10-eshte-i-instaluar-ne-825-milione-pajisje/20%Monthly2019-05-13 08:55
https://www.informatat.com/rita-ora-iu-blen-prinderve-nje-vile-ne-kosove/20%Monthly2019-05-13 08:52
https://www.informatat.com/zbulohet-hyrja-ne-boten-e-nendheshme/20%Monthly2019-05-13 08:48
https://www.informatat.com/kerkohet-drejtesi-per-vrasjen-e-prezantueses-afgane/20%Monthly2019-05-13 08:45
https://www.informatat.com/malisheve-rrahje-mes-dy-familjeve-nje-i-lenduar-e-dy-te-arrestuar/20%Monthly2019-05-13 08:43
https://www.informatat.com/gllogoc-nje-person-theret-me-thike/20%Monthly2019-05-13 08:42
https://www.informatat.com/pelcet-nje-tjeter-gyp-lagjja-dardania-pa-uje/20%Monthly2019-05-13 08:41
https://www.informatat.com/mogherini-nuk-jep-detaje-per-takimin-qe-pati-me-thacin-e-vuciqin/20%Monthly2019-05-13 08:38
https://www.informatat.com/franca-dhe-zelanda-e-re-bashkojne-forcat-kunder-ekstremizmit-ne-internet/20%Monthly2019-05-13 08:34
https://www.informatat.com/sot-serish-proteste-e-opozites-ne-shqiperi-slogani-asgje-si-ndal-shqiptaret/20%Monthly2019-05-13 08:31
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-3/20%Monthly2019-05-13 08:30
https://www.informatat.com/shifrat-alarmante-doktorantet-te-papune-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-13 08:29
https://www.informatat.com/haradinaj-nenshkruhet-ne-librin-e-zise-per-vdekjen-e-dy-oficereve-shqiptare/20%Monthly2019-05-13 08:28
https://www.informatat.com/do-te-qendroje-merkel-deri-ne-perfundim-te-mandatit/20%Monthly2019-05-13 08:27
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-viziton-vendin-ku-u-shemb-dheu/20%Monthly2019-05-13 08:26
https://www.informatat.com/cmendet-moti-ne-kroaci/20%Monthly2019-05-13 08:25
https://www.informatat.com/thaci-kujton-rezistencen-heroike-te-nebih-e-tahir-mehes/20%Monthly2019-05-13 08:23
https://www.informatat.com/meteorologet-amerikane-per-motin-ne-ballkan-dicka-e-cuditshme-po-ndodhe/20%Monthly2019-05-13 08:21
https://www.informatat.com/shkrimtari-serb-godet-serbine-rreth-kosoves/20%Monthly2019-05-13 08:19
https://www.informatat.com/rritet-vlera-e-bitcoin/20%Monthly2019-05-13 08:17
https://www.informatat.com/cfare-do-te-ndodhe-gjate-dy-muajve-te-ardhshem-rreth-bisedimeve-te-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-05-13 08:14
https://www.informatat.com/mogherini-be-ja-e-mbeshtet-marreveshjen-nukleare-me-iranin/20%Monthly2019-05-13 08:12
https://www.informatat.com/shembje-dheu-ne-prishtine-nderpritet-mesimi-ne-nje-shkolle/20%Monthly2019-05-13 08:10
https://www.informatat.com/si-ta-reduktoni-fryrjen-ne-stomak/20%Monthly2019-05-13 07:59
https://www.informatat.com/alarmohet-izraeli-irani-mund-te-na-godase/20%Monthly2019-05-13 07:54
https://www.informatat.com/mot-me-shi-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-13 07:52
https://www.informatat.com/kuvendi-nje-muaj-pa-seance/20%Monthly2019-05-13 07:46
https://www.informatat.com/si-ti-largoni-dhimbjet-e-migrenes/20%Monthly2019-05-13 07:44
https://www.informatat.com/nivel-rekord-per-pjesemarrjen-ne-votime-ne-australi/20%Monthly2019-05-13 07:41
https://www.informatat.com/vuciq-peshkopeve-do-tju-flas-edhe-per-bisedimet-me-kosoven/20%Monthly2019-05-13 07:38
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-e-korishes/20%Monthly2019-05-13 07:31
https://www.informatat.com/pritjet-nga-presidenti-i-ri-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-13 07:29
https://www.informatat.com/rama-nuk-ka-shqiperi-te-madhe-eshte-nje-be-e-madhe/20%Monthly2019-05-13 07:27
https://www.informatat.com/sot-fillon-fushata-zgjedhore-ne-veri/20%Monthly2019-05-13 10:02
https://www.informatat.com/veseli-mbledh-kryesine-e-kuvendit-caktohet-seanca-per-themelimin-e-tribunalit-per-krimet-serbe/20%Monthly2019-05-13 07:23
https://www.informatat.com/qeveria-mund-te-bie-nga-koalicioni-pozite-opozite/20%Monthly2019-05-13 07:20
https://www.informatat.com/godet-historiani-francez-koha-eshte-qe-franca-ta-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-13 07:18
https://www.informatat.com/stuhia-andrea-pritet-te-godase-shkupin-apeli-per-qytetaret/20%Monthly2019-05-13 07:15
https://www.informatat.com/julian-assange-suedia-pritet-te-shpalle-vendimin-per-rastin-e-perdhunimit/20%Monthly2019-05-13 07:13
https://www.informatat.com/loja-me-tvsh-ne-le-pa-preparate-pacientet-e-hemodializes/20%Monthly2019-05-13 07:23
https://www.informatat.com/heshtja-e-be-se-kundrejt-sulmeve-te-serbise-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-05-13 09:38
https://www.informatat.com/chabert-kosova-nuk-mund-tia-lejoje-vetes-te-mbetet-ne-status-quo/20%Monthly2019-05-13 09:23
https://www.informatat.com/jave-me-shi/20%Monthly2019-05-13 06:54
https://www.informatat.com/parku-ska-vend-per-ariun-padi-per-ata-qe-deshen-ta-vrasin/20%Monthly2019-05-12 14:40
https://www.informatat.com/rama-flet-per-doreheqjen-per-ta-jam-une-problemi-sme-mundin-dot/20%Monthly2019-05-12 14:35
https://www.informatat.com/be-denon-dhunen-ne-protesten-e-djeshme-ne-tirane/20%Monthly2019-05-13 07:10
https://www.informatat.com/edon-zhegrova-perseri-lihet-jashte-skuadres-se-baselit/20%Monthly2019-05-12 14:24
https://www.informatat.com/kafeja-nuk-demton-zemren-nese-nuk-pini-me-shume-se-6-ne-dite/20%Monthly2019-05-12 14:22
https://www.informatat.com/egjipti-denon-me-vdekje-dy-persona-per-sulmin-ne-kishe/20%Monthly2019-05-12 14:12
https://www.informatat.com/ky-eshte-qyteti-me-i-shtrenjte-per-te-jetuar/20%Monthly2019-05-12 13:56
https://www.informatat.com/jovanoviq-marreveshje-me-kosoven-dhe-anetaresim-te-serbise-ne-be-e-ne-nato/20%Monthly2019-05-12 13:40
https://www.informatat.com/avokati-koci-i-reagon-martyt-ceshtjet-penale-zgjidhen-ne-gjykate-e-jo-ne-media/20%Monthly2019-05-12 13:33
https://www.informatat.com/vuciq-ne-shkup-bisedova-gjate-me-thacin/20%Monthly2019-05-12 13:24
https://www.informatat.com/perdorimi-i-alkoolit-ne-nivel-boteror-eshte-rritur-70-per-qind/20%Monthly2019-05-12 13:14
https://www.informatat.com/mbyllen-kater-lokale-te-nates-ne-peje-nje-person-i-arrestuar/20%Monthly2019-05-12 13:09
https://www.informatat.com/ne-kosove-duan-ta-vrasin-ne-portugali-shfaqet-pas-200-viteve-nje-ari-i-murrme/20%Monthly2019-05-12 12:58
https://www.informatat.com/meta-i-pranishem-ne-ceremonine-zyrtare-te-presidentit-te-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-12 12:45
https://www.informatat.com/reagimi-i-kengetarit-kosovar-pas-vendimit-per-vrasjen-e-ariut-te-prizrenit/20%Monthly2019-05-12 12:35
https://www.informatat.com/van-dijk-shpallet-lojtari-i-sezonit-ne-premierlige/20%Monthly2019-05-12 12:16
https://www.informatat.com/ministri-izraelit-irani-mund-te-na-sulmoje-nese-eskalojne-tensionet-me-shba-ne/20%Monthly2019-05-12 12:12
https://www.informatat.com/aak-sfrikesohet-pse-veseli-po-nominohet-per-cdo-dite-kryeminister/20%Monthly2019-05-12 12:07
https://www.informatat.com/ushtria-e-kosoves-ne-stervitjen-e-nato-s-ne-kroaci-alarmohet-serbia/20%Monthly2019-05-13 07:04
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-gatishmeri-e-qendres-kombetare-te-urgjences-mjekesore-gjate-dhe-pas-protestes/20%Monthly2019-05-12 12:00
https://www.informatat.com/kryetari-i-partise-se-pensionisteve-merr-mandatin-e-pd-ne-tirane/20%Monthly2019-05-12 11:54
https://www.informatat.com/nje-inspektor-i-ndertimit-ne-kosove-i-mbikeqyre-2-mije-biznese/20%Monthly2019-05-12 11:49
https://www.informatat.com/kishat-e-sri-lankes-hapen-per-meshen-e-pare-pas-sulmeve/20%Monthly2019-05-12 11:44
https://www.informatat.com/12-vjecari-plagos-me-revole-vellain-9-vjecar-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-12 11:37
https://www.informatat.com/muller-kembengul-titulli-eshte-i-yni/20%Monthly2019-05-12 11:34
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-krimineli-serb-qe-vrau-njerez-ne-kosove-udhehoqi-ne-diten-e-evropes/20%Monthly2019-05-12 11:20
https://www.informatat.com/dogana-konfiskoi-rreth-1-milion-euro-mallra-te-falsifikuara/20%Monthly2019-05-13 07:00
https://www.informatat.com/thaci-dhe-vuciq-takohen-ne-shkup/20%Monthly2019-05-12 11:11
https://www.informatat.com/merr-flake-seperacioni-i-kosoves-a-ne-obiliq/20%Monthly2019-05-12 11:07
https://www.informatat.com/ikshp-apelon-te-mos-vritet-ariu-i-prizrenit/20%Monthly2019-05-12 11:05
https://www.informatat.com/probleme-me-veshkat-dhimbje-koke-lodhje-dhe-humbje-te-imunitetit/20%Monthly2019-05-12 10:49
https://www.informatat.com/ushtroi-dhune-mbi-gjyshen-per-telekomanden-e-televizorit-arrestohet-serbi-ne-zvecan/20%Monthly2019-05-12 10:46
https://www.informatat.com/justin-timberlake-dhe-missy-elliott-nderohen-me-titullin-doktor/20%Monthly2019-05-12 10:38
https://www.informatat.com/uran-ismaili-me-akuza-ndaj-shpend-ahmetit-per-degradim-te-prishtines/20%Monthly2019-05-12 10:35
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-nje-pompe-benzine-ne-gracanice/20%Monthly2019-05-12 10:31
https://www.informatat.com/drake-lanson-aeroplanin-personal-air-drake/20%Monthly2019-05-12 10:17
https://www.informatat.com/ikd-lufta-per-kryeprokuroret-sfide-per-pavaresine-e-sistemit-prokurorial/20%Monthly2019-05-12 10:14
https://www.informatat.com/kuci-paralajmeron-veselin-kryeminister-e-ismailin-kryetar-te-prishtines/20%Monthly2019-05-12 10:12
https://www.informatat.com/kanceri-i-trurit-te-femijet-mund-te-mposhtet-me-ilacin-e-ri/20%Monthly2019-05-12 10:08
https://www.informatat.com/ferizaj-godet-kembesoren-dhe-ike-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-05-12 10:04
https://www.informatat.com/burri-nga-vitia-ngacmon-seksualisht-dy-vajza-te-mitura/20%Monthly2019-05-12 10:01
https://www.informatat.com/albin-kurti-shpetimi-i-telekomit-me-largimin-e-panhajnise-nga-pushteti/20%Monthly2019-05-12 14:31
https://www.informatat.com/zhduken-dy-vajza-te-mitura-ne-vushtrri-dhe-ne-peje/20%Monthly2019-05-12 09:54
https://www.informatat.com/nderkombetaret-thirrje-kunder-dhunes-presidenti-meta-ben-thirrje-per-qetesi/20%Monthly2019-05-12 09:51
https://www.informatat.com/te-marten-paralajmerohen-vershime-ne-kosove/20%Monthly2019-05-12 09:39
https://www.informatat.com/e-tallin-ne-internet-per-unazen-e-fejeses/20%Monthly2019-05-12 09:35
https://www.informatat.com/perurohet-metroja-e-pare-ne-katar/20%Monthly2019-05-12 09:31
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-vrasin-ngadale/20%Monthly2019-05-12 09:28
https://www.informatat.com/forcat-saudite-vrasin-tete-persona-ne-rajonin-me-shumice-shiite/20%Monthly2019-05-12 09:19
https://www.informatat.com/a-e-ndiejne-veten-evropian-i-ri-te-rinjet-kosovare/20%Monthly2019-05-12 12:14
https://www.informatat.com/trend-i-ri-pantallona-ne-vend-te-fustanit-te-nuserise/20%Monthly2019-05-12 09:11
https://www.informatat.com/si-te-humbisni-12-kg-per-1-muaj/20%Monthly2019-05-12 09:06
https://www.informatat.com/zaev-me-urim-per-pendarovskin-fituam-lider-i-cili-na-bashkangjitet-ne-udheheqjen-perpara/20%Monthly2019-05-12 08:57
https://www.informatat.com/gjendet-ne-britani-thesari-romak/20%Monthly2019-05-12 08:54
https://www.informatat.com/gjenden-35-trupa-te-varrosur-ne-meksike/20%Monthly2019-05-12 08:50
https://www.informatat.com/perse-qente-gjithmone-u-afrohen-njerezve-te-cilet-nuk-i-duan/20%Monthly2019-05-12 09:16
https://www.informatat.com/ushtareve-te-fsk-se-sherbimet-mjekesore-i-kushtojne-66-mije-euro/20%Monthly2019-05-12 08:38
https://www.informatat.com/kripa-e-tepruar-dhe-kaliumi-i-manget-rrezik-per-jete/20%Monthly2019-05-12 08:27
https://www.informatat.com/pacientet-nga-kukesi-me-hemodialize-trajtohen-ne-spitalin-e-prizrenit/20%Monthly2019-05-12 08:22
https://www.informatat.com/femijet-e-rritur-ne-fshatin-pa-nena/20%Monthly2019-05-12 08:20
https://www.informatat.com/kjo-eshte-aktorja-me-e-bukur-e-te-gjitha-koherave/20%Monthly2019-05-12 08:16
https://www.informatat.com/kim-kardashian-nene-per-here-te-katert-2/20%Monthly2019-05-12 08:14
https://www.informatat.com/veshja-e-perkryer-e-dukeshes-se-kembrixhit/20%Monthly2019-05-12 08:10
https://www.informatat.com/isis-vret-11-ushtare-ne-nigeri/20%Monthly2019-05-12 08:04
https://www.informatat.com/ligji-per-kufizimin-e-abortit-nxit-reagime-dhe-protesta-nga-yjet/20%Monthly2019-05-12 08:01
https://www.informatat.com/loriana-kuka-eliminohet-ne-baku/20%Monthly2019-05-12 07:58
https://www.informatat.com/kryetari-i-londres-nen-mbrojtje-te-policise-pas-kercenimeve/20%Monthly2019-05-12 07:52
https://www.informatat.com/vdes-skenaristi-i-spider-man/20%Monthly2019-05-12 07:47
https://www.informatat.com/vdes-aktori-i-power-rangers/20%Monthly2019-05-12 07:45
https://www.informatat.com/hidhet-poshte-padia-e-vmro-dpmne-se-per-votimin-ne-novoselle/20%Monthly2019-05-12 07:43
https://www.informatat.com/shtate-menyra-si-ta-mbroni-zemren-tuaj/20%Monthly2019-05-12 07:40
https://www.informatat.com/valverde-barcelona-eshte-shume-e-lenduar-por-une-jam-mjaft-i-forte-per-te-vazhduar/20%Monthly2019-05-12 07:36
https://www.informatat.com/kompanite-e-barnave-ne-shba-dyshohen-per-rritje-te-organizuar-te-cmimeve/20%Monthly2019-05-12 07:34
https://www.informatat.com/gena-publikon-kengen-e-re-dimer/20%Monthly2019-05-12 07:32
https://www.informatat.com/si-ta-ndihmoni-dike-qe-eshte-ne-depresion/20%Monthly2019-05-12 07:28
https://www.informatat.com/gjesti-qe-beri-shqiptarin-protagonist-ne-mediat-e-shba-se/20%Monthly2019-05-12 07:26
https://www.informatat.com/pd-proteste-sot-perpara-drejtorise-se-policise-kerkon-lirimin-e-te-arrestuarve/20%Monthly2019-05-12 07:22
https://www.informatat.com/afganistan-ekzekutohet-nje-gazetare-rruges-per-ne-pune/20%Monthly2019-05-12 07:20
https://www.informatat.com/vriten-tre-sulmuesit-e-hotelit-me-pese-yje-ne-pakistan/20%Monthly2019-05-12 07:19
https://www.informatat.com/shperthen-gypi-ne-prishtine-shume-lagje-mbesin-pa-uje/20%Monthly2019-05-12 07:17
https://www.informatat.com/lajmerohet-dick-marty-paralajmeron-deshmi-te-reja-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-05-12 11:14
https://www.informatat.com/mijera-protestues-ne-cardiff-kerkojne-pavaresine-e-uellsit/20%Monthly2019-05-12 07:08
https://www.informatat.com/identifikohet-viktima-e-aksidentit-te-mbremshem-ne-peje/20%Monthly2019-05-12 06:54
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-serish-ne-proteste-te-henen/20%Monthly2019-05-12 06:51
https://www.informatat.com/djegia-e-milionave/20%Monthly2019-05-12 09:58
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-4/20%Monthly2019-05-12 06:56
https://www.informatat.com/miss-franca-2019-akuzohet-se-eshte-e-shendoshe-ajo-mbron-veten-me-pelqen-te-ha-mesohuni/20%Monthly2019-05-11 22:15
https://www.informatat.com/linjen-prishtine-aeroport-po-e-shfrytezojne-kryesisht-punetoret-e-aeroportit/20%Monthly2019-05-11 22:12
https://www.informatat.com/situate-teper-e-tensionuar-para-drejtorise-se-policise-se-tiranes-mbi-50-te-shoqeruar-video/20%Monthly2019-05-11 22:10
https://www.informatat.com/mos-e-quani-veten-nje-demokrat-z-basha-im-ate-nuk-do-i-kishte-mbeshtetur-veprimet-tuaja-sonte/20%Monthly2019-05-11 22:06
https://www.informatat.com/haskuka-kunder-vendimit-per-vrasjen-e-ariut-te-murrme-ne-prizren/20%Monthly2019-05-12 09:15
https://www.informatat.com/limaj-per-keqtrajtimin-e-zyrtareve-serbe-te-kosoves-serbia-po-vazhdon-avazin-e-vjeter/20%Monthly2019-05-11 15:35
https://www.informatat.com/haradinaj-i-dhuroi-kongresistit-case-librin-portrete-te-skenderbeut-gjate-shekujve/20%Monthly2019-05-11 15:32
https://www.informatat.com/dy-zyrtare-serbe-te-qeverise-se-kosoves-ndalohen-ne-kufi-reagon-haradinaj/20%Monthly2019-05-11 15:30
https://www.informatat.com/kossatschow-nese-shba-ja-perfshihet-ne-dialog-atehere-duhet-edhe-rusia/20%Monthly2019-05-12 07:15
https://www.informatat.com/mustafa-idene-e-veslit-per-tribunal-e-sheh-vetem-si-iniciative-politike/20%Monthly2019-05-12 06:49
https://www.informatat.com/kek-siu-nenshtrohemi-presioneve-pranuam-ne-pune-ata-qe-i-plotesuan-kushtet/20%Monthly2019-05-11 15:19
https://www.informatat.com/kongresisti-case-vazhdimi-i-dialogut-me-serbine-pershpejton-procesin-e-integrimit-euroatlantik-te-kosoves/20%Monthly2019-05-11 15:13
https://www.informatat.com/mbi-70-mije-femije-perdorues-te-internetit-ne-kosove/20%Monthly2019-05-11 07:52
https://www.informatat.com/te-henen-nis-fushata-zgjedhore-ne-veri/20%Monthly2019-05-11 07:48
https://www.informatat.com/diplomati-gjerman-politika-zyrtare-gjermane-nuk-mbeshtet-asnje-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-05-11 15:24
https://www.informatat.com/sot-mbahet-gara-e-diturise-per-nxenesit-e-kosoves/20%Monthly2019-05-11 07:40
https://www.informatat.com/supremja-ka-pasur-prova-te-mjaftueshme-per-gjykimin-e-emin-beqirit-per-korrupsion/20%Monthly2019-05-11 07:36
https://www.informatat.com/ultimatumit-te-kirurgeve-te-qkuk-se-per-rritje-te-pagave-i-ka-skaduar-afati/20%Monthly2019-05-11 07:33
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-takohet-me-kongresistin-amerikan-ed-case/20%Monthly2019-05-11 07:30
https://www.informatat.com/transformimi-i-ngadalte-i-fsk-se/20%Monthly2019-05-11 15:21
https://www.informatat.com/mbi-10-milione-euro-ndahen-per-te-burgosurit-politike/20%Monthly2019-05-11 15:11
https://www.informatat.com/partite-me-mospajtime-rreth-transparences-se-financave/20%Monthly2019-05-10 14:57
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-ne-prishtine-per-vjedhje-te-rende/20%Monthly2019-05-10 14:53
https://www.informatat.com/willian-shpreson-qe-hazard-te-mbetet-te-chelsea/20%Monthly2019-05-10 14:51
https://www.informatat.com/basha-beteja-jone-eshte-per-vlerat-europiane/20%Monthly2019-05-10 14:50
https://www.informatat.com/xhafer-gashi-reagon-per-punesimet-ne-kek/20%Monthly2019-05-10 14:40
https://www.informatat.com/marreveshjet-per-ndertimin-e-tc-kosova-e-re-ne-kundershtim-me-ligjet-e-kosoves-dhe-be-se/20%Monthly2019-05-10 14:34
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vv-kerkojne-seance-te-jashtezakonshme-per-telekomin/20%Monthly2019-05-10 14:30
https://www.informatat.com/matoshi-dhe-ambasadori-i-turqise-sakar-dakordohen-per-bashkepunim-ne-fushen-e-mjedisit/20%Monthly2019-05-10 14:17
https://www.informatat.com/tusk-gjasat-qe-brexiti-te-anulohet-jane-30-per-qind/20%Monthly2019-05-10 14:11
https://www.informatat.com/trump-e-parashikon-kundershtarin-per-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2019-05-10 14:09
https://www.informatat.com/shtrenjtohen-prodhimeve-bujqesore-6-37-perqind/20%Monthly2019-05-10 13:47
https://www.informatat.com/mogherini-ballkani-ne-bashkimin-europian/20%Monthly2019-05-10 13:44
https://www.informatat.com/gazeta-amerikane-per-paraden-ushtarake-te-serbise-rritje-e-aleances-me-rusine-tregim-force-per-kosoven/20%Monthly2019-05-10 14:33
https://www.informatat.com/avokati-i-loredanes-asnjehere-nuk-kemi-pasur-akuze-per-750-mije-franga/20%Monthly2019-05-10 13:37
https://www.informatat.com/mpb-tenderi-per-furnizim-me-certifikata-eshte-ne-fazen-e-vleresimit/20%Monthly2019-05-10 13:35
https://www.informatat.com/haradinaj-vllezerit-bytyci-lane-gjithcka-per-tiu-pergjigjur-atdheut/20%Monthly2019-05-10 13:33
https://www.informatat.com/kpk-shkarkon-nje-prokuror-dhe-suspendon-nje-prokurore/20%Monthly2019-05-10 13:20
https://www.informatat.com/mozzik-i-del-ne-mbrojtje-gruas-po-tentojne-te-na-thyejne-moralin/20%Monthly2019-05-10 12:37
https://www.informatat.com/sekretari-i-shtetit-amerikan-mike-pompeo-do-te-shkoje-ne-rusi/20%Monthly2019-05-10 12:31
https://www.informatat.com/paralajmerojne-ekspertet-pirja-e-duhanit-zvogelon-penisin/20%Monthly2019-05-10 12:28
https://www.informatat.com/kremi-kunder-diellit-i-rrezikshem-futet-ne-sistemin-qarkullues-te-gjakut/20%Monthly2019-05-10 12:25
https://www.informatat.com/lluka-sektori-minerar-te-hapet-per-investime-te-huaja/20%Monthly2019-05-10 12:23
https://www.informatat.com/stevo-pendarovski-zyrtarizohet-si-president-i-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-05-10 12:21
https://www.informatat.com/loredana-e-pranon-ne-prishtine-se-i-ka-marre-para-ciftit-zviceran-por-thote-qe-se-ka-bere-me-dhune/20%Monthly2019-05-10 12:19
https://www.informatat.com/thaci-timothy-orrit-faleminderit-per-mbeshtetjen-e-parezerve-gjeneral/20%Monthly2019-05-10 14:27
https://www.informatat.com/synohet-rritja-e-bashkepunimit-ekonomik-kosove-france/20%Monthly2019-05-10 12:13
https://www.informatat.com/morena-taraku-po-gatuan-dicka-te-re/20%Monthly2019-05-10 12:11
https://www.informatat.com/adelina-tahiri-prezanton-veturen-e-re/20%Monthly2019-05-10 12:08
https://www.informatat.com/kim-kardashian-nene-per-here-te-katert/20%Monthly2019-05-10 12:05
https://www.informatat.com/luani-fillon-terapine-per-kancerin-e-lekures-ne-nje-spital-per-njerezit/20%Monthly2019-05-10 12:03
https://www.informatat.com/110-raste-te-reja-me-fruth-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-10 12:01
https://www.informatat.com/komediani-famshem-gjendet-i-vdekur-ne-shtepi/20%Monthly2019-05-10 11:58
https://www.informatat.com/u-kap-me-telefon-david-beckham-i-hiqet-e-drejta-per-ti-dhene-makines/20%Monthly2019-05-10 11:56
https://www.informatat.com/george-clooney-nuk-do-jete-kumbari-i-foshnjes-mbreterore/20%Monthly2019-05-10 11:54
https://www.informatat.com/shba-thirrje-opozites-ne-shqiperi-ne-proteste-pa-dhune/20%Monthly2019-05-10 11:50
https://www.informatat.com/ap-serbia-zhvillon-paraden-ushtarake-ne-mes-te-tensioneve-me-kosoven/20%Monthly2019-05-10 11:48
https://www.informatat.com/serbia-tregon-fuqine-paraqet-tanket-ruse-e-serbe-para-qytetareve/20%Monthly2019-05-10 11:42
https://www.informatat.com/sot-ne-shqiperi-dita-kombetare-e-drejtesise/20%Monthly2019-05-10 11:28
https://www.informatat.com/homazhet-per-nentetaren-hasanaj-rama-ta-kujtojme-gjithmone/20%Monthly2019-05-10 11:26
https://www.informatat.com/ne-tirane-i-jepet-lamtumira-nentetares-zarife-hasanaj/20%Monthly2019-05-10 11:24
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-fiton-cmimin-kim-bok-dong-per-paqe/20%Monthly2019-05-10 11:22
https://www.informatat.com/pdk-komuna-e-fushe-kosoves-manipuloi-me-pronat-e-fshatit-miradi-e-eperme/20%Monthly2019-05-10 11:20
https://www.informatat.com/geert-ahrens-rikujton-historine-e-negociatave-per-kosoven-qe-i-paraparin-luftes/20%Monthly2019-05-10 10:35
https://www.informatat.com/kjo-eshte-canta-me-e-cmuar-ne-bote-ja-sa-kushton/20%Monthly2019-05-10 10:32
https://www.informatat.com/haradinaj-ngushellon-familjen-e-heroit-bujar-roka-per-vdekjen-e-nenes/20%Monthly2019-05-10 10:26
https://www.informatat.com/organizoi-seance-per-krimet-serbe-ne-kosove-beogradi-nise-nje-fushate-kunder-eliot-engel/20%Monthly2019-05-10 10:24
https://www.informatat.com/prania-e-kadri-veselit-ne-bienale-ku-u-prezantuan-krimet-serbe-alarmon-beogradin/20%Monthly2019-05-10 10:21
https://www.informatat.com/dodik-ne-tirane-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2019-05-10 10:19
https://www.informatat.com/gjenerali-i-denuar-per-krime-lufte-ne-kosove-ne-balle-te-parades-ne-serbi-per-diten-e-europes/20%Monthly2019-05-10 10:15
https://www.informatat.com/kujt-i-eshte-frikesuar-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-05-10 10:12
https://www.informatat.com/shtepia-e-rita-ores-ne-prishtine-kushton-1-7-milione-euro/20%Monthly2019-05-10 10:10
https://www.informatat.com/shkencetaret-putheni-partnerin-cdo-dite-dhe-jetoni-me-gjate/20%Monthly2019-05-10 10:08
https://www.informatat.com/mjeku-nga-australia-operon-30-femije-me-probleme-kirurgjike/20%Monthly2019-05-10 10:03
https://www.informatat.com/pacolli-lavdi-deshmores-se-atdheut-zarife-hasanaj/20%Monthly2019-05-10 10:00
https://www.informatat.com/flamuri-shqiptar-ne-seline-e-nato-s-ne-gjysme-shtize/20%Monthly2019-05-10 09:57
https://www.informatat.com/kqz-ja-ne-pritje-te-aplikimeve-te-vezhguesve-afati-perfundon-te-dielen/20%Monthly2019-05-10 09:55
https://www.informatat.com/per-rrugen-shkup-hani-i-elezit-berzh-i-ndan-27-milione-euro/20%Monthly2019-05-10 09:53
https://www.informatat.com/iowa-e-gatshme-te-perkrahe-zhvillimin-e-bujqesise-ne-kosove/20%Monthly2019-05-10 09:51
https://www.informatat.com/zvecan-gjendet-nje-trup-i-pajete/20%Monthly2019-05-10 09:49
https://www.informatat.com/brdo-brijuni-be-interes-te-paket-dhe-moskuptim-ndaj-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-05-10 09:47
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-ben-thirrje-per-heqjen-e-kufirit-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-05-10 13:40
https://www.informatat.com/palmer-synimi-i-shba-se-integrimi-i-ballkanit-perendimor-synimi-i-rusise-kaosi/20%Monthly2019-05-10 13:44
https://www.informatat.com/impiant-22-milionesh-i-ujerave-te-zeza-per-shumicen-e-territorit-te-pejes/20%Monthly2019-05-10 08:22
https://www.informatat.com/atk-terheq-numrat-potencial-per-rimbursim-nga-kuponet-fiskal/20%Monthly2019-05-10 08:20
https://www.informatat.com/loredana-thyen-heshtjen-sot-flet-ne-konference-per-media/20%Monthly2019-05-10 08:18
https://www.informatat.com/alergji-mund-te-keni-edhe-nga-gjerat-qe-i-perdorni-cdo-dite/20%Monthly2019-05-10 08:15
https://www.informatat.com/pacientet-qe-heqin-apendiksin-rrezikohen-trefish-nga-semundja-e-parkinsonit/20%Monthly2019-05-10 08:12
https://www.informatat.com/juventus-e-deshiron-guardiolan-ne-vend-te-allegrit/20%Monthly2019-05-10 08:09
https://www.informatat.com/buffon-mund-te-largohet-nga-psg/20%Monthly2019-05-10 08:08
https://www.informatat.com/festivali-i-letersise-polip-hapet-sot/20%Monthly2019-05-10 08:04
https://www.informatat.com/shtyhet-votimi-per-zgjedhjen-e-rektorit-te-upz-se/20%Monthly2019-05-10 08:01
https://www.informatat.com/shba-nuk-deshiron-te-kete-lufte-me-iranin/20%Monthly2019-05-10 07:58
https://www.informatat.com/amerika-rrit-taksen-ndaj-mallrave-kineze-pekini-paralajmeron-kundermasa/20%Monthly2019-05-10 07:57
https://www.informatat.com/euractiv-dialogu-kosove-serbi-dominoi-samitin-e-brdo-brijunit/20%Monthly2019-05-10 12:14
https://www.informatat.com/aparaturat-e-radiologjise-rrezikojne-punetoret-dhe-pacientet/20%Monthly2019-05-10 07:43
https://www.informatat.com/prinderit-ne-prishtine-kundershtojne-mbajtjen-e-garave-te-diturise/20%Monthly2019-05-10 07:53
https://www.informatat.com/per-tre-muaj-qeveria-shpenzoi-afro-2-milione-euro-nga-fondi-i-rezerves-shteterore/20%Monthly2019-05-10 07:35
https://www.informatat.com/kerkohet-anulimi-i-vleresimit-te-teksteve-shkollore-shkaku-i-shkeljeve-te-shumta/20%Monthly2019-05-10 07:33
https://www.informatat.com/nga-sot-ska-me-lojera-te-fatit-ne-kosove/20%Monthly2019-05-10 07:30
https://www.informatat.com/21-vjet-nga-beteja-e-llapushnikut/20%Monthly2019-05-10 07:28
https://www.informatat.com/kek-ut-i-anulohet-kontrata-per-blerjen-e-dritave/20%Monthly2019-05-10 07:26
https://www.informatat.com/sot-dite-zie-ne-shqiperi-ne-nderim-te-ushtarakes-hasanaj/20%Monthly2019-05-10 07:23
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-10 07:21
https://www.informatat.com/gorani-fati-i-qeverise-eshte-i-lidhur-ngushte-me-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-10 07:20
https://www.informatat.com/shqyrtohet-projektligji-per-financimin-e-partive-politike/20%Monthly2019-05-10 07:16
https://www.informatat.com/sot-priten-reshje-shiu-gjate-vikendit-mot-me-diell/20%Monthly2019-05-10 07:14
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-mitrovices-se-veriut-kerkojne-nga-be-ja-ta-hape-uren/20%Monthly2019-05-10 09:42
https://www.informatat.com/qeveria-do-tia-rrise-borxhin-kosoves-per-328-milione-euro/20%Monthly2019-05-10 08:29
https://www.informatat.com/lirohet-ish-deputeti-i-pd-se-klevis-balliu/20%Monthly2019-05-09 14:52
https://www.informatat.com/lvv-qeveria-dhe-presidenti-po-i-tolerojne-tekat-e-listes-serbe/20%Monthly2019-05-09 14:49
https://www.informatat.com/hapet-pavijoni-i-kosoves-ne-bienalen-e-venedikut-gashi-i-lumtur-me-artistet-kosovare/20%Monthly2019-05-09 14:34
https://www.informatat.com/haradinaj-edi-rama-eshte-vellau-im/20%Monthly2019-05-10 07:38
https://www.informatat.com/mihajloviq-per-protesten-kunder-vuciqit-politikanet-shqiptare-ta-pranojne-realitetin/20%Monthly2019-05-09 14:15
https://www.informatat.com/thaci-perkujton-ilir-konushevcin-ne-21-vjetorin-e-renies/20%Monthly2019-05-09 14:12
https://www.informatat.com/veseli-perkujton-ilir-konushevcin-vitet-kalojne-por-kujtimin-per-deshmoret-koha-smund-ta-zbehe/20%Monthly2019-05-09 14:03
https://www.informatat.com/haradinaj-dodik-eshte-agjent-i-putinit-dhe-nje-prej-figurave-me-te-keqija/20%Monthly2019-05-10 07:12
https://www.informatat.com/shqiptare-e-zvicerane-ndihmojne-ciftin-qe-e-akuzon-loredanen-se-u-mori-900-mije-franga/20%Monthly2019-05-09 13:38
https://www.informatat.com/suspendohet-truproja-e-presidentit-gjerman-pasi-kishte-humbur-armen/20%Monthly2019-05-09 13:24
https://www.informatat.com/vucic-jam-lodhur-duke-degjuar-cfare-do-dhe-cfare-jo-hashimi/20%Monthly2019-05-09 13:21
https://www.informatat.com/thaci-samiti-i-berlinit-deshtoi-nuk-pati-koordinim-me-shba-ne/20%Monthly2019-05-10 07:05
https://www.informatat.com/kolegji-rrezon-padine-patozi-u-kalua-dhe-sterkembeshi-i-fundit-per-hyrjen-e-bindjes-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-05-09 13:13
https://www.informatat.com/dalin-perfundimet-e-samitit-te-brdo-brijunit-mirepritet-nisma-e-merkelit-e-makronit/20%Monthly2019-05-09 13:08
https://www.informatat.com/putin-premton-forcimin-e-ushtrise-ruse/20%Monthly2019-05-09 13:05
https://www.informatat.com/kuka-majlinden-e-kemi-dhurate-nga-zoti-per-popullin-shqiptar/20%Monthly2019-05-09 13:02
https://www.informatat.com/lista-e-mrekullive-te-tottenhamit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-05-09 12:59
https://www.informatat.com/ofendon-familjen-mbreterore-britanike-pushohet-nga-puna/20%Monthly2019-05-09 12:53
https://www.informatat.com/haradinaj-dialogu-eshte-ne-doren-e-merkelit-mogherini-mund-te-na-befasonte-me-nje-marreveshje-te-keqe/20%Monthly2019-05-09 12:49
https://www.informatat.com/artoni-vellai-i-ilir-konushevcit-jemi-ne-pritje-te-se-vertetes/20%Monthly2019-05-09 12:45
https://www.informatat.com/dobite-e-hurmes-fruti-qe-i-mbijetoi-bombes-atomike/20%Monthly2019-05-09 12:41
https://www.informatat.com/111-vjecarja-qe-per-here-te-104-agjeron-ramazanin/20%Monthly2019-05-09 12:37
https://www.informatat.com/gjykata-le-ne-burg-adoleshentin-qe-shtyu-16-vjecaren-shqiptare-drejt-vetevrasjes/20%Monthly2019-05-09 12:32
https://www.informatat.com/thaci-anulon-dreken-me-meten-vuciqin-dhe-dodikun/20%Monthly2019-05-09 12:29
https://www.informatat.com/vetem-10-minuta-iu-deshen-shba-se-qe-tiu-pergjigjet-testimeve-me-raketa-te-korese-se-veriut/20%Monthly2019-05-09 12:27
https://www.informatat.com/izraeli-feston-per-71-vjetorin-e-themelimit-te-shtetit-palestinezet-mbajne-pervjetorin-e-katastrofes/20%Monthly2019-05-09 12:15
https://www.informatat.com/shtyhet-debutimi-i-golf-8/20%Monthly2019-05-09 11:57
https://www.informatat.com/levizja-vetevendosje-ne-shqiperi-proteston-kunder-vuciqit-e-dodikut/20%Monthly2019-05-09 11:50
https://www.informatat.com/shkollat-katolike-ne-shri-lanka-hapen-per-here-te-pare-pas-sulmeve/20%Monthly2019-05-09 11:47
https://www.informatat.com/prishtine-sulmon-fizikisht-ish-bashkeshorten-tenton-te-marre-femijet/20%Monthly2019-05-09 11:42
https://www.informatat.com/haradinaj-per-atdheun-shqiptaret-do-te-jene-gjithmone-bashke-aktuale/20%Monthly2019-05-09 14:20
https://www.informatat.com/mberrin-ne-tirane-trupi-i-nentetares-se-vrare-ne-letoni/20%Monthly2019-05-09 11:37
https://www.informatat.com/vetevritet-nje-32-vjecar-ne-malisheve/20%Monthly2019-05-09 11:19
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-i-dyshuari-qe-goditi-me-shufer-metalike-nje-person/20%Monthly2019-05-09 11:09
https://www.informatat.com/papa-detyron-raportimin-e-abuzimit-seksual-ne-autoritetet-e-kishes/20%Monthly2019-05-09 11:08
https://www.informatat.com/protestohet-per-grupin-e-kumanoves-kerkohet-lirimi-i-te-burgosurve/20%Monthly2019-05-09 11:07
https://www.informatat.com/coutinho-problemi-i-barcelones-me-page-13-5-milione-euro/20%Monthly2019-05-09 11:05
https://www.informatat.com/vuciq-per-shtrengimin-e-duarve-me-thacin-a-keni-pritur-qe-te-puthem-me-te/20%Monthly2019-05-09 11:03
https://www.informatat.com/be-ja-refuzon-ultimatumin-e-iranit-per-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2019-05-09 11:01
https://www.informatat.com/ilir-meta-jep-shpjegime-per-prezencen-e-milorad-dodik-ne-tirane/20%Monthly2019-05-09 11:00
https://www.informatat.com/i-vrari-ne-rahovec-eshte-33-vjecar/20%Monthly2019-05-09 10:57
https://www.informatat.com/krimet-e-luftes-ne-kosove-nisme-per-gjykimin-demeve-kulturore/20%Monthly2019-05-09 10:55
https://www.informatat.com/veseli-izolimi-i-padrejte-i-qytetareve-te-kosoves-njolle-per-be-ne/20%Monthly2019-05-09 13:56
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-keqperdorim-te-femijeve-ne-pornografi/20%Monthly2019-05-09 10:44
https://www.informatat.com/presidenti-i-polonise-vendet-e-ballkanit-duhet-te-jene-pjese-e-be-se/20%Monthly2019-05-09 10:42
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-pershendetjen-me-vuciqin-ne-tirane-cuditet-si-u-ftua-dodiku/20%Monthly2019-05-09 10:40
https://www.informatat.com/thaci-flet-per-samitin-ne-tirane-vuciq-po-i-mohon-krimet-e-kryera-ne-kosove/20%Monthly2019-05-09 10:39
https://www.informatat.com/presidentja-kroate-deshirojme-liberalizim-sa-me-te-shpejt-per-kosovaret/20%Monthly2019-05-09 11:37
https://www.informatat.com/thaci-e-perserit-ne-brdo-brijun-se-sdo-kete-asociacion-e-as-ndarje-kritikon-samitin-e-berlinit/20%Monthly2019-05-09 13:17
https://www.informatat.com/shpallet-deshmor-i-atdheut-nentetarja-zarife-hasanaj/20%Monthly2019-05-09 10:26
https://www.informatat.com/samiti-i-ardhshem-i-brdo-brijunit-mbahet-ne-slloveni-ftohet-edhe-antonio-guterres/20%Monthly2019-05-09 10:24
https://www.informatat.com/vrasje-ne-rahovec/20%Monthly2019-05-09 10:19
https://www.informatat.com/kosachev-serbeve-mund-te-llogarisni-ne-rusine-ne-rast-te-ndonje-sulmi-ushtarak-ne-kosove/20%Monthly2019-05-09 10:12
https://www.informatat.com/presidenti-slloven-per-vrap-ne-tirane-por-cka-i-tha-sigurimit-qe-po-e-ndiqte-nga-pas/20%Monthly2019-05-09 10:10
https://www.informatat.com/dy-agjente-ruse-burgosen-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-05-09 10:06
https://www.informatat.com/odaloviq-u-falsifikuan-dokumentet-per-perdhunimin-masiv-te-shqiptareve/20%Monthly2019-05-09 10:04
https://www.informatat.com/dodik-thaci-e-rama-vetem-sa-nuk-po-kerkojne-edhe-bashkim-me-kalifornine/20%Monthly2019-05-09 10:45
https://www.informatat.com/samsung-lansoi-sensorin-e-pare-fotografik-64mp-isocell-bright-gw/20%Monthly2019-05-09 09:56
https://www.informatat.com/nitaj-hipokrizia-ne-diten-e-evropes/20%Monthly2019-05-09 09:55
https://www.informatat.com/r-kelly-eshte-analfabet-shtyhet-gjykimi-per-abuzim-seksual/20%Monthly2019-05-09 09:52
https://www.informatat.com/dua-lipa-zbulon-prapaskena-te-ngjarjes-vjetore-te-modes-met-gala/20%Monthly2019-05-09 09:49
https://www.informatat.com/britney-spears-kerkon-urdher-ndalimi-ndaj-ish-menaxherit-po-me-shkakton-trauma-te-renda-mendore/20%Monthly2019-05-09 09:47
https://www.informatat.com/sharon-stone-61-vjec-dhe-topless-tregon-te-pasmet/20%Monthly2019-05-09 09:45
https://www.informatat.com/zbulohet-emri-i-djalit-te-meghan-markle-dhe-princ-harry-t-nuk-do-marre-titull-mbreteror/20%Monthly2019-05-09 09:43
https://www.informatat.com/deshtimet-e-qeverise-ne-rrugen-e-integrimit-europian/20%Monthly2019-05-09 09:40
https://www.informatat.com/burgoset-kontabilisti-rita-ores-per-mashtrim-mbi-3-milione-dollare/20%Monthly2019-05-09 09:39
https://www.informatat.com/meta-vendet-tona-kane-ende-shume-per-te-mesuar-nga-themeluesit-e-be-se/20%Monthly2019-05-09 09:36
https://www.informatat.com/ed-sheeran-mund-adele-ne-listen-e-te-pasurve/20%Monthly2019-05-09 09:35
https://www.informatat.com/vuciq-refuzon-te-beje-fotografi-me-meten/20%Monthly2019-05-09 09:34
https://www.informatat.com/madonna-mbron-michael-jackson-eshte-i-pafajshem-derisa-nuk-ka-prova/20%Monthly2019-05-09 09:31
https://www.informatat.com/bebe-rexha-mohon-nderhyrjet-plastike/20%Monthly2019-05-09 09:29
https://www.informatat.com/ndarja-e-kosoves-hoti-i-kunderpergjigjet-haradinajt/20%Monthly2019-05-09 09:28
https://www.informatat.com/kim-kardashian-liron-17-te-burgosur/20%Monthly2019-05-09 09:27
https://www.informatat.com/justin-bieber-dhe-ed-sheeran-sjellin-hitin-e-rradhes/20%Monthly2019-05-09 09:24
https://www.informatat.com/prokurori-i-pergjithshem-amerikan-shperfill-kongresin/20%Monthly2019-05-09 09:19
https://www.informatat.com/koreja-e-veriut-hedh-nje-predhe-te-paidentifikuar/20%Monthly2019-05-09 09:17
https://www.informatat.com/fbi-po-heton-850-raste-per-terrorizem-te-brendshem-ne-shba/20%Monthly2019-05-09 09:15
https://www.informatat.com/vdes-nje-i-burgosur/20%Monthly2019-05-09 09:13
https://www.informatat.com/shpallen-fajtore-te-akuzuarit-per-perpjekjen-per-puc-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-05-09 09:10
https://www.informatat.com/makina-perplas-per-vdekje-3-vjecarin-shoferi-largohet-nga-vendngjarja/20%Monthly2019-05-09 09:03
https://www.informatat.com/trump-akuzon-kinen-per-prishje-te-marreveshjes/20%Monthly2019-05-09 08:58
https://www.informatat.com/te-rinjte-e-kosoves-jemi-te-hapur-per-bashkepunim-me-te-rinjte-serbe/20%Monthly2019-05-09 08:57
https://www.informatat.com/daciq-ne-tirane-diskutimi-per-bashkengjitjen-e-lugines-peshtyrje-ne-fytyren-e-be-se/20%Monthly2019-05-09 08:55
https://www.informatat.com/termet-ne-shqiperi-4/20%Monthly2019-05-09 08:52
https://www.informatat.com/ylli-i-ajaxit-une-jam-fajtor/20%Monthly2019-05-09 08:42
https://www.informatat.com/ne-diten-e-evropes-haradinaj-i-kerkon-be-se-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-05-09 10:35
https://www.informatat.com/mosaad-paralajmeron-shba-ne-irani-po-planifikon-sulme/20%Monthly2019-05-09 08:31
https://www.informatat.com/konfirmohen-shkeljet-e-ministrise-se-bujqesise-me-milionat-e-granteve/20%Monthly2019-05-09 08:32
https://www.informatat.com/majlinda-kelmendi-feston-sot-ditelindjen-e-28-te/20%Monthly2019-05-09 08:28
https://www.informatat.com/ambasadorja-kosovare-dorezon-kredencialet-te-mbreti-i-suedise/20%Monthly2019-05-09 08:27
https://www.informatat.com/limaj-gjeneral-konushevci-ishte-nje-strateg-i-madh-i-uck-se/20%Monthly2019-05-09 08:25
https://www.informatat.com/rusia-paralajmeron-per-planin-a-te-rames/20%Monthly2019-05-09 08:23
https://www.informatat.com/mogherini-i-fajeson-institucionet-e-kosoves-per-ngecjet-ne-dialog/20%Monthly2019-05-09 08:22
https://www.informatat.com/vuciqi-ne-tirane-thote-se-diskutimet-per-bashkim-te-shqiptareve-jane-te-rrezikshme/20%Monthly2019-05-09 10:31
https://www.informatat.com/pendarovski-shqiptaret-nuk-jane-ende-te-barabarte-me-maqedonasit/20%Monthly2019-05-09 08:18
https://www.informatat.com/samiti-ne-tirane-thaci-e-vucic-1shtrengim-te-sforcuar-duarsh/20%Monthly2019-05-09 08:16
https://www.informatat.com/serbia-bashke-me-bosnje-kunder-takses-ne-tirane/20%Monthly2019-05-09 10:01
https://www.informatat.com/thaci-nuk-pershendetet-me-dodikun/20%Monthly2019-05-09 08:08
https://www.informatat.com/haradinaj-kenaqesi-e-vecante-ta-pres-veprimtarin-xhevat-demiri/20%Monthly2019-05-09 08:06
https://www.informatat.com/thaci-ne-diten-e-europes-ben-thirrje-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-05-09 08:39
https://www.informatat.com/brad-pitt-reagon-rreth-romances-me-jennifer-anistonin/20%Monthly2019-05-09 08:01
https://www.informatat.com/zhduket-nga-radari-aeroplani-af218/20%Monthly2019-05-09 07:55
https://www.informatat.com/mberrin-paralajmerimi-per-spider-manin-e-ri-dhe-nuk-eshte-per-te-gjithe/20%Monthly2019-05-09 07:50
https://www.informatat.com/50-dollareshi-i-ri-australian-printohet-me-nje-gabim-drejtshkrimor-46-milione-here/20%Monthly2019-05-09 07:47
https://www.informatat.com/shmanget-takimi-thaci-vuciq-ne-mengjes-a-do-te-ndodhe-me-vone/20%Monthly2019-05-09 07:43
https://www.informatat.com/si-ti-dalloni-vezet-nese-jane-nga-pulat-e-semura/20%Monthly2019-05-09 07:39
https://www.informatat.com/vendosni-hudhren-nen-jastek-dhe-shikoni-cfare-ndodhe-gjate-nates/20%Monthly2019-05-09 07:36
https://www.informatat.com/nese-ju-fryhen-gishterinjte-vizitoni-menjehere-mjekun/20%Monthly2019-05-09 07:33
https://www.informatat.com/hani-tranguj-ne-syfyr-ja-cfare-ndikon-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-05-09 07:32
https://www.informatat.com/si-te-qendroni-energjik-gjate-dites/20%Monthly2019-05-09 07:28
https://www.informatat.com/marreveshja-berthamore-irani-braktis-angazhimet-kryesore/20%Monthly2019-05-09 07:25
https://www.informatat.com/kreret-e-ballkanit-mblidhen-ne-tirane-paralajmerohet-nje-deklarate-e-perbashket/20%Monthly2019-05-09 07:23
https://www.informatat.com/tjeter-sulm-ndaj-nxenesve-ne-shkollat-amerikane/20%Monthly2019-05-09 07:18
https://www.informatat.com/sot-mberrin-trupi-i-nentetares-hasanaj-ja-kur-mbahen-homazhet/20%Monthly2019-05-09 07:11
https://www.informatat.com/gjysme-viti-i-humbur-i-negociatoreve/20%Monthly2019-05-09 08:20
https://www.informatat.com/zgjedhjet-pa-zgjidhje-ne-veri/20%Monthly2019-05-09 08:11
https://www.informatat.com/a-do-ta-shpetoje-qeveria-telekomin-nga-falimentimi/20%Monthly2019-05-09 08:03
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-vranesira-2/20%Monthly2019-05-09 06:57
https://www.informatat.com/thaci-takon-ramen-flet-serish-per-bashkangjitjen-e-lugines-me-kosoven/20%Monthly2019-05-09 07:10
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-ilir-deda-e-korab-sjediu-te-ftuar-ne-gjermani-takojne-zyrtare-te-shtetit/20%Monthly2019-05-08 14:54
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-gjashte-personave-per-fajde-krime-dhe-bixhoz/20%Monthly2019-05-08 14:53
https://www.informatat.com/mogherini-arrin-ne-tirane-shkon-ne-kryeministri-per-tu-takuar-me-ramen/20%Monthly2019-05-08 14:49
https://www.informatat.com/bateria-e-makines-tesla-i-ben-600-km-me-13-mbushje/20%Monthly2019-05-08 14:48
https://www.informatat.com/osmani-optimist-se-ne-qershor-hapen-negociatat-per-maqedonine-veriore/20%Monthly2019-05-08 14:45
https://www.informatat.com/tete-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-nje-faltore-te-pakistanit/20%Monthly2019-05-08 14:40
https://www.informatat.com/neser-kater-vjet-nga-ngjarjet-e-kumanoves-shume-enigma-nga-ajo-dite/20%Monthly2019-05-08 14:35
https://www.informatat.com/mediat-spanjolle-nuk-gjejne-fjale-per-humbjen-e-barces/20%Monthly2019-05-08 14:32
https://www.informatat.com/shala-diskuton-me-oconnell-per-perkrahjen-ekonomike-te-kosoves/20%Monthly2019-05-08 14:28
https://www.informatat.com/pese-gabimet-e-pashpjegueshme-te-valverdes/20%Monthly2019-05-08 14:24
https://www.informatat.com/thaciduhet-te-shfrytezojme-momentumin-per-ti-zgjidhur-mosmarreveshjet-ne-rajon/20%Monthly2019-05-09 07:05
https://www.informatat.com/caktohet-masa-e-paraburgimit-ndaj-te-dyshuarit-per-tri-vepra-penale-ne-peje/20%Monthly2019-05-08 14:16
https://www.informatat.com/sistemi-var-dhe-ne-shqiperi-do-nise-edhe-trajnimi-i-arbitrave/20%Monthly2019-05-08 14:10
https://www.informatat.com/basha-drejt-zgjedhjeve-te-parakohshme-parlamentare-me-30-qershor-ska-zgjedhje/20%Monthly2019-05-08 14:06
https://www.informatat.com/njoftimi-i-presidences-serbe-pas-takimit-vuciq-ambasadoret-e-quintit-serbia-te-permbahet/20%Monthly2019-05-08 14:02
https://www.informatat.com/tirana-dekorohet-per-ti-pritur-mogherinin-vuciqin-thacin/20%Monthly2019-05-08 14:00
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve/20%Monthly2019-05-08 13:58
https://www.informatat.com/may-mund-te-bej-rikthim-per-brexitin-si-liverpooli-kunder-barcelones/20%Monthly2019-05-08 13:56
https://www.informatat.com/liverpooli-duhet-ta-transferoje-messin-tani/20%Monthly2019-05-08 13:50
https://www.informatat.com/haradinaj-per-vizat-be-ja-me-kane-dhene-sinjal-te-qarte/20%Monthly2019-05-08 13:47
https://www.informatat.com/irani-terhiqet-pjeserisht-nga-marreveshja-berthamore/20%Monthly2019-05-08 13:42
https://www.informatat.com/interpol-refuzon-te-leshoje-flete-arrest-nderkombetar-per-ish-kryeministrin-gruevski/20%Monthly2019-05-08 13:37
https://www.informatat.com/gjermania-do-te-njoh-patent-shoferet-e-kosoves/20%Monthly2019-05-08 13:28
https://www.informatat.com/simptomat-e-kancerit-te-mushkerive/20%Monthly2019-05-08 13:26
https://www.informatat.com/thaci-arrin-ne-tirane-takohet-me-meten/20%Monthly2019-05-08 13:24
https://www.informatat.com/opozita-turke-kerkon-anulimin-edhe-te-votimit-te-vitit-2018/20%Monthly2019-05-08 13:17
https://www.informatat.com/kqz-cregjistron-kater-parti-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-05-08 13:14
https://www.informatat.com/serbise-i-vijne-2-helikoptere-dhe-nje-tank-nga-rusia/20%Monthly2019-05-08 13:13
https://www.informatat.com/kpk-dhe-oek-diskutojne-per-energjine-e-riperterishme/20%Monthly2019-05-08 13:11
https://www.informatat.com/zbulohet-pse-sekretari-amerikan-e-anuloi-dje-urgjentisht-viziten-ne-berlin/20%Monthly2019-05-08 13:09
https://www.informatat.com/psd-ja-neser-feston-pervjetorin-e-saj-te-pare/20%Monthly2019-05-08 13:07
https://www.informatat.com/gjermani-12-te-lenduar-nga-aksidenti-mes-trenit-dhe-kamionit/20%Monthly2019-05-08 13:01
https://www.informatat.com/berzh-i-pret-rritje-ekonomike-per-kosoven-prej-4-ne-vitin-2020/20%Monthly2019-05-08 12:58
https://www.informatat.com/zvizdiq-shpreh-keqardhje-per-mospjesemarrjen-e-thacit-ne-konferencen-e-berzh-it/20%Monthly2019-05-09 07:01
https://www.informatat.com/musliune-nuk-jemi-komision-hetimor-por-puro-politik/20%Monthly2019-05-08 12:51
https://www.informatat.com/percahet-pdk-ja-ne-podujeve-kadri-veselit-ia-shkakrojne-baxhanakun/20%Monthly2019-05-08 12:45
https://www.informatat.com/hoxha-vlerat-dhe-parimet-e-be-se-jane-vlera-dhe-parime-tonat/20%Monthly2019-05-08 12:10
https://www.informatat.com/vuciq-i-ankohet-quintit-per-taksen-serbia-pa-faj-ndodhet-ne-pozite-te-veshtire/20%Monthly2019-05-08 12:00
https://www.informatat.com/auditori-gjen-mangesi-ne-menaxhimin-e-dhenies-se-granteve-e-subvencioneve-ne-bujqesi/20%Monthly2019-05-08 11:57
https://www.informatat.com/limaj-si-qeveri-e-kosoves-jemi-te-vendosur-ti-ndihmojme-prodhuesit-vendore/20%Monthly2019-05-08 11:57
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-barnat-do-te-shiten-me-cmim-te-njejte-ne-te-gjitha-barnatoret/20%Monthly2019-05-08 11:51
https://www.informatat.com/perkrahet-me-30-mije-euro-1federata-e-sporteve-per-te-verber-dhe-licencohet-federata-muaythai-e-kosoves/20%Monthly2019-05-08 11:44
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-mesazh-haradinajt-mos-jepni-data-nuk-dihet-kur-ndodh-liberalizimi/20%Monthly2019-05-08 11:38
https://www.informatat.com/lg-electronics-do-te-lansoje-telefonin-e-tyre-5g-kete-jave/20%Monthly2019-05-08 11:31
https://www.informatat.com/loredana-e-shpalle-veten-te-pafajshme-tere-fajin-ua-hedh-dy-vellezerve/20%Monthly2019-05-08 11:26
https://www.informatat.com/keto-gabime-duhet-shmangur-ne-nje-lidhje/20%Monthly2019-05-08 11:22
https://www.informatat.com/kafe-me-kerpudha-pija-me-e-re-cudiberese/20%Monthly2019-05-08 11:18
https://www.informatat.com/ish-gjyqtari-robertsoni-duhej-te-ishte-ndeshkuar-me-te-kuq-per-goditjen-ndaj-messit/20%Monthly2019-05-08 11:15
https://www.informatat.com/rutina-e-mengjesit-e-5-njerezve-me-te-suksesshem-ne-bote/20%Monthly2019-05-08 11:10
https://www.informatat.com/sekreti-i-femrave-braziliane-maska-me-tre-perberes-qe-ua-largon-celulitin-menjehere/20%Monthly2019-05-08 11:04
https://www.informatat.com/arkeologet-gjejne-kokainen-1000-vjecare-ne-nje-varr/20%Monthly2019-05-08 11:00
https://www.informatat.com/selmanaj-thote-se-driton-gashi-imitoi-thacin-ne-komisionin-per-gylenistet/20%Monthly2019-05-08 10:56
https://www.informatat.com/oconnell-eshte-koha-qe-qytetaret-ti-ndalojne-politikanet/20%Monthly2019-05-08 14:55
https://www.informatat.com/shaqiri-do-ta-shikoj-veten-edhe-nje-here-duke-e-mposhtur-messin-e-barcelonen/20%Monthly2019-05-08 10:39
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-e-dyshuara-1per-transplantim-te-kunderligjshem-te-organeve/20%Monthly2019-05-08 10:34
https://www.informatat.com/komandanti-i-iowa-s-shpallet-qyetar-nderi-ne-komunen-e-istogut/20%Monthly2019-05-08 10:28
https://www.informatat.com/tahiri-pavaresisht-pengesave-serbet-qe-kane-kryer-krime-do-te-sillen-para-drejtesise/20%Monthly2019-05-08 10:25
https://www.informatat.com/pas-arrestimit-bllokohen-te-gjitha-komentet-ne-llogarine-e-instagramit-te-loredanes/20%Monthly2019-05-08 10:21
https://www.informatat.com/shkenca-tregon-se-flokekuqte-gjenetikisht-kane-superfuqi/20%Monthly2019-05-08 10:17
https://www.informatat.com/cfare-i-ndodhe-trupit-nese-e-zevendesoni-cdo-pije-me-uje/20%Monthly2019-05-08 10:13
https://www.informatat.com/kjo-lagje-e-prishtines-do-te-mbetet-sot-pa-uje-shkak-punimet-ne-rrjet/20%Monthly2019-05-08 10:09
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-autobusi-futet-ne-nje-shtepi-ne-bograd/20%Monthly2019-05-08 10:04
https://www.informatat.com/therje-mes-te-miturish-ne-kacanik/20%Monthly2019-05-08 10:02
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-ne-prizren-per-prostitucion/20%Monthly2019-05-08 09:59
https://www.informatat.com/merkel-dhe-macron-duan-ti-japin-shtyse-te-re-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-08 09:57
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-maqedonas-nikolla-gruevski-ne-arrati-promovon-liber/20%Monthly2019-05-08 09:53
https://www.informatat.com/si-do-te-quhet-djali-i-harry-t-artur-apo-eduard/20%Monthly2019-05-08 09:49
https://www.informatat.com/eksportet-e-kines-pesojne-renie-pas-taksave-nga-shba-ja/20%Monthly2019-05-08 09:46
https://www.informatat.com/the-sun-shkruan-per-riten-dhe-duan-ato-shmangen-njera-tjetren-ne-met-gala-mes-tyre-fshihet-nje-grindje-sekrete/20%Monthly2019-05-08 09:43
https://www.informatat.com/dizajni-i-iphone-xr2-te-apple-shfaqet-online-video/20%Monthly2019-05-08 09:39
https://www.informatat.com/ne-kavaje-arrestohet-51-vjecari-u-kap-me-droge/20%Monthly2019-05-08 09:36
https://www.informatat.com/koleget-lene-misionin-ne-letoni-kthehen-ne-atdhe-me-trupin-e-pajete-te-zarife-hasanajt/20%Monthly2019-05-08 09:34
https://www.informatat.com/disa-gjera-qe-duhet-te-kontrolloni-para-se-te-bleni-nje-iphone-te-perdorur/20%Monthly2019-05-08 09:31
https://www.informatat.com/xhirimi-qe-tregon-se-si-perhapet-kanceri-ne-organizem/20%Monthly2019-05-08 09:25
https://www.informatat.com/shba-nderon-me-medalje-te-arte-veteranin-shqiptar-te-ushtrise-amerikane-nga-lufta-e-dyte-boterore/20%Monthly2019-05-08 09:22
https://www.informatat.com/kanos-permes-telefonit-arrestohet-36-vjecari-nga-peja/20%Monthly2019-05-08 09:19
https://www.informatat.com/ambasadori-zviceran-thote-se-korrigjimi-i-kufijve-nuk-ka-funksionuar-asnjehere/20%Monthly2019-05-08 14:15
https://www.informatat.com/rashiq-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-i-mire-as-per-serbet-ne-jug-as-ne-veri/20%Monthly2019-05-08 09:09
https://www.informatat.com/federica-mogherini-vizite-zyrtare-ne-tirane/20%Monthly2019-05-08 09:04
https://www.informatat.com/farage-kerkon-te-luaje-rol-kyc-ne-bisedimet-per-dalje-nga-be-ja/20%Monthly2019-05-08 09:02
https://www.informatat.com/si-te-beni-gershetin-ne-maje-koke-te-thjeshte-dhe-te-ulet-video/20%Monthly2019-05-08 08:57
https://www.informatat.com/zyra-e-kryeministrit-nuk-pushon-per-diten-e-evropes/20%Monthly2019-05-08 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-per-paqe-por-nuk-e-harrojme-te-kaluaren/20%Monthly2019-05-08 12:55
https://www.informatat.com/motrat-ju-ndihmojne-te-beheni-person-me-i-mire/20%Monthly2019-05-08 08:37
https://www.informatat.com/largoni-keto-dhjete-shprehi-te-keqija-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-08 08:34
https://www.informatat.com/google-konfirmon-se-jane-te-interesuar-te-zhvillojne-telefonin-e-tyre-te-palosshem/20%Monthly2019-05-08 08:29
https://www.informatat.com/nje-shperthim-i-pergjakshem-shenjestron-tempullin-e-famshem-ne-pakistan/20%Monthly2019-05-08 08:26
https://www.informatat.com/kurti-presidenti-i-kosoves-sabotoi-vetveten-me-ekstremizmin-e-tij/20%Monthly2019-05-08 10:45
https://www.informatat.com/prej-saj-kam-dashur-ta-vras-veten-rrefehet-zviceranja-qe-u-mashtrua-nga-reperja-kosovare/20%Monthly2019-05-08 08:18
https://www.informatat.com/shpenzimet-per-qira-te-institucioneve-rriten-per-31/20%Monthly2019-05-08 08:14
https://www.informatat.com/busquets-tregon-cfare-shkoi-keq-per-barcelonen-kunder-liverpoolit/20%Monthly2019-05-08 08:09
https://www.informatat.com/ky-eshte-cifti-zviceran-qe-e-mashtroi-loredana/20%Monthly2019-05-08 08:03
https://www.informatat.com/pompeo-vizite-ne-irak-sekretari-i-shtetit-anuloi-viziten-ne-berlin-mes-shqetesimeve-per-iranin/20%Monthly2019-05-08 07:56
https://www.informatat.com/vucic-kercenon-nderkombetaret-nuk-e-njoh-kosoven-me-vrisni-po-te-doni/20%Monthly2019-05-08 07:53
https://www.informatat.com/shefi-i-aki-se-kerkon-qe-intervistimi-i-tij-te-behet-pa-prezencen-e-mediave/20%Monthly2019-05-08 07:50
https://www.informatat.com/hawking-nuk-besonte-ne-parajse-kush-ishte-zoti-sipas-tij/20%Monthly2019-05-08 07:47
https://www.informatat.com/ditmir-bushati-sulmon-edi-ramen-dhe-hashim-thacin-interesat-neojugosllave-na-demtojne/20%Monthly2019-05-08 07:43
https://www.informatat.com/fshati-ku-banoret-vetevriten-me-te-madhe/20%Monthly2019-05-08 07:41
https://www.informatat.com/vdes-1-student-dhe-8-te-tjere-plagosen-pas-nje-sulmi-ne-nje-shkolle-ne-shba/20%Monthly2019-05-08 07:36
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-flet-rreth-dialogut-kosove-serbi-pas-samitit-te-berlinit/20%Monthly2019-05-08 07:33
https://www.informatat.com/auditori-i-pergjithshem-viziton-organizatat-jo-qeveritare-dhe-dhuron-pajisje-kompjuterike/20%Monthly2019-05-08 07:28
https://www.informatat.com/komisioni-per-legjislacion-nuk-jep-interpretim-per-zgjedhjen-e-drejtorit-te-rtk-se/20%Monthly2019-05-08 07:23
https://www.informatat.com/arrestohet-reperja-nga-kosova-akuzohet-per-vjedhjen-e-900-mije-frangave/20%Monthly2019-05-08 07:16
https://www.informatat.com/shba-heq-sanksionet-ndaj-nje-gjenerali-te-venezueles/20%Monthly2019-05-08 07:11
https://www.informatat.com/kqz-gati-per-zgjedhjet-ne-komunat-veriore/20%Monthly2019-05-08 09:14
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-cka-ka-ne-maje-te-kulles-eiffel/20%Monthly2019-05-08 07:05
https://www.informatat.com/nismat-e-vonuara-per-trajtimin-e-krimeve-te-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-05-08 08:44
https://www.informatat.com/vizat-pritja-e-dekades/20%Monthly2019-05-08 08:23
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-i-ngrohte/20%Monthly2019-05-08 06:52
https://www.informatat.com/vihet-gurethemeli-i-muzeut-te-historise-se-natyres-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-05-07 14:51
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-konfiskon-veturen-3z/20%Monthly2019-05-07 14:39
https://www.informatat.com/parlamenti-studentor-akuzon-nismen-per-ndikim-politik-ne-zgjedhje-te-rektorit-ne-upz/20%Monthly2019-05-07 14:39
https://www.informatat.com/pervec-takses-kosova-ndermerr-edhe-nje-mase-shtese-per-serbine/20%Monthly2019-05-07 14:32
https://www.informatat.com/gjendet-vetura-e-vjedhur-ne-korishe-te-prizrenit/20%Monthly2019-05-07 14:28
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ofron-kushte-te-mira-per-investimet-e-huaja/20%Monthly2019-05-08 07:09
https://www.informatat.com/hoxhaj-reagon-ndaj-akuzave-te-berishes-se-thaci-ka-valevitur-flamurin-e-serbise-se-madhe/20%Monthly2019-05-07 14:22
https://www.informatat.com/guardiola-zgjidhet-trajneri-i-muajit/20%Monthly2019-05-07 14:08
https://www.informatat.com/teknologjia-5g-shqiperia-nis-procedurat-per-perdorim-ne-2020-en/20%Monthly2019-05-07 14:06
https://www.informatat.com/vendoset-gurthemeli-per-ndertimin-e-muzeut-te-historise-se-natyres/20%Monthly2019-05-07 14:05
https://www.informatat.com/homazhe-ne-letoni-ne-nderim-te-nentetares-se-shqiperise-zarife-hasanaj/20%Monthly2019-05-07 14:03
https://www.informatat.com/flet-serbi-qe-nysrete-kumnova-e-akuzoi-per-vrasjen-e-djalit/20%Monthly2019-05-07 13:58
https://www.informatat.com/apeli-ashperson-denimet-ne-rastin-e-vrasjes-se-policit-shemsi-gashi/20%Monthly2019-05-07 13:55
https://www.informatat.com/testi-per-patente-shofere-tash-edhe-ne-gjuhen-turke/20%Monthly2019-05-07 13:48
https://www.informatat.com/vendoset-te-shtohen-patrulla-policore-neper-shkolla-pas-dhunes-se-shfaqur/20%Monthly2019-05-07 13:46
https://www.informatat.com/gruaja-polake-arrestohet-pasi-vizatoi-ngjyrat-e-ylberit-ne-portretet-e-shen-merise/20%Monthly2019-05-07 13:41
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-per-aftesim-profesional-te-te-rinjve-me-sindromen-down/20%Monthly2019-05-07 13:33
https://www.informatat.com/riintegrimi-i-veshtire-i-te-kthyerve-nga-siria-2/20%Monthly2019-05-08 06:59
https://www.informatat.com/ldk-e-vv-kerkojne-llogari-nga-kryeministri-per-telekomin/20%Monthly2019-05-08 06:56
https://www.informatat.com/tete-te-vrare-nga-sulmi-i-talibaneve-ne-afganistan/20%Monthly2019-05-07 13:22
https://www.informatat.com/10-vite-burg-per-klement-balilin/20%Monthly2019-05-07 12:55
https://www.informatat.com/kurti-ne-cabrat-luftetaret-e-lirise-kishin-ndergjegje-te-larte-njerezore/20%Monthly2019-05-07 12:54
https://www.informatat.com/perurohen-ambulantat-specialistike-veseli-ndryshime-rrenjesore-ne-shendetesi/20%Monthly2019-05-07 12:49
https://www.informatat.com/rikthehet-lufta-ne-siri-vetem-sot-dhjetera-te-vdekur/20%Monthly2019-05-07 12:46
https://www.informatat.com/dalin-analizat-helmimi-ne-bulqize-nuk-ka-ardhur-nga-uji-i-pijshem/20%Monthly2019-05-07 12:41
https://www.informatat.com/berisha-i-dergon-telegram-ngushellimi-homologes-xhacka-dhe-familjes-se-ushtarakes-hasanaj/20%Monthly2019-05-07 12:41
https://www.informatat.com/futbollisti-14-vjecar-vritet-nga-nje-plumb-qorr/20%Monthly2019-05-07 12:37
https://www.informatat.com/hoxha-gjitheperfshirja-eshte-vlere-e-be-se/20%Monthly2019-05-07 12:22
https://www.informatat.com/berisha-dikush-duhet-te-pergjigjet-per-200-zyrtaret-e-vrare-te-ldk-se/20%Monthly2019-05-07 12:15
https://www.informatat.com/ish-te-denuarit-dhe-ish-te-perndjekurit-politike-do-te-vazhdojne-te-marrin-pensione/20%Monthly2019-05-07 12:08
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-ne-histori-bota-ka-me-shume-pleq-sesa-femije/20%Monthly2019-05-07 12:08
https://www.informatat.com/gashi-mund-te-jete-gati-nje-pjese-e-aktakuzave-nga-specialja/20%Monthly2019-05-07 12:04
https://www.informatat.com/mustafa-pret-oconnell-diskutojne-per-zhvillimet-aktuale-ne-vend/20%Monthly2019-05-07 14:22
https://www.informatat.com/trajneri-nga-shqiperia-gabova-qe-shkova-te-kampionia-e-kosoves/20%Monthly2019-05-07 12:00
https://www.informatat.com/zhurma-ne-anfield-dhe-djajte-e-romes-mund-ta-ndalin-barcelonen/20%Monthly2019-05-07 11:55
https://www.informatat.com/shqiperia-dergon-ekip-per-te-zbardhur-shperthimin-ku-vdiq-ushtarja-shqiptare/20%Monthly2019-05-07 11:35
https://www.informatat.com/cia-paralajmeron-aktivistin-arab-se-kercenohen-nga-arabia-saudite/20%Monthly2019-05-07 11:21
https://www.informatat.com/tahiri-reformat-e-ndermarra-do-te-ndryshojne-rrenjesisht-sistemin-gjyqesor-dhe-prokurorial/20%Monthly2019-05-07 11:20
https://www.informatat.com/betohen-12-prokurore-te-rinj/20%Monthly2019-05-07 11:18
https://www.informatat.com/atk-lejon-lojerat-shperblyese-me-dhurata-deri-ne-1000-euro/20%Monthly2019-05-07 11:16
https://www.informatat.com/ministri-shala-masa-te-reja-ne-perkrahje-te-prodhuesve-vendor-ndalon-eksportin-e-lendes-se-pare-drurore/20%Monthly2019-05-07 11:14
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-gjeneralin-orr-kosova-do-te-jete-perjete-shtepia-e-dyte-e-tij/20%Monthly2019-05-07 13:30
https://www.informatat.com/me-kete-truk-te-lire-me-asnjehere-nuk-do-te-shihni-buburreca-ne-shtepine-tuaj/20%Monthly2019-05-07 11:08
https://www.informatat.com/erdogan-mirepret-vendimin-per-rivotim-ne-stamboll/20%Monthly2019-05-07 11:03
https://www.informatat.com/specifikat-per-nje-prej-telefonave-me-te-mire-android-per-2019-jane-publikuar-online/20%Monthly2019-05-07 11:02
https://www.informatat.com/ndertohet-skulptura-me-e-madhe-e-shpendeve-ne-bote-historia-qe-frymezoi-skulptorin/20%Monthly2019-05-07 10:58
https://www.informatat.com/pitoni-mbyt-performuesin-ne-cirk-perpara-audiences-video/20%Monthly2019-05-07 10:54
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-serb-dhe-nje-shqiptar-per-keqperdorim-te-kartelave-bankare/20%Monthly2019-05-07 10:54
https://www.informatat.com/akademia-e-shkencave-te-kosoves-dhe-ajo-e-malit-te-zi-bashke-per-kerkimin-e-fondeve-nga-evropa/20%Monthly2019-05-07 10:52
https://www.informatat.com/porsche-zbulon-cmimin-e-super-vetures-ekskluzive-911-speedster/20%Monthly2019-05-07 10:49
https://www.informatat.com/pompeo-anulon-takimin-me-merkelin-per-arsye-urgjente/20%Monthly2019-05-07 10:49
https://www.informatat.com/simiq-projekt-rezoluta-e-prishtines-nje-hap-kunder-dialogut/20%Monthly2019-05-07 10:47
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-se-a-ka-pasur-perplasje-me-macron-e-merkel-ne-berlin/20%Monthly2019-05-07 10:45
https://www.informatat.com/tre-raste-te-dhunes-ne-familje-brenda-24-oreve/20%Monthly2019-05-07 10:45
https://www.informatat.com/alarmohen-serbet-veseli-po-na-kercenon-me-arrestime/20%Monthly2019-05-07 10:38
https://www.informatat.com/haradinaj-kendoj-jo-qe-di-por-kam-qejf-kengen-e-kam-fillu-ne-lufte/20%Monthly2019-05-07 10:35
https://www.informatat.com/nje-i-arrestuar-ne-kacanik-per-keqperdorim-te-femijeve-ne-pornografi/20%Monthly2019-05-07 10:29
https://www.informatat.com/haradinajkushdo-qe-perkrah-idene-per-levizje-te-kufijve-e-ndarje-do-te-varroset-keq-politikisht/20%Monthly2019-05-07 13:26
https://www.informatat.com/senatoret-ne-amerike-te-rritet-mosha-ligjore-e-shitjes-se-duhanit-nga-18-ne-21/20%Monthly2019-05-07 10:08
https://www.informatat.com/kqz-ja-tregon-se-sa-komisionere-do-jene-ne-zgjedhjet-e-veriut-dhe-sa-dite-do-te-zgjate-fushata/20%Monthly2019-05-07 10:02
https://www.informatat.com/papa-francesku-jam-i-lumtur-qe-kam-ardhur-ne-vendlindjen-e-nene-terezes/20%Monthly2019-05-07 09:59
https://www.informatat.com/ndiqni-keto-veprime-dhe-shpetoni-nga-pirja-e-duhanit/20%Monthly2019-05-07 09:55
https://www.informatat.com/veseli-e-thaci-takojne-gjeneralin-orr-ritheksohet-perkrahja-e-iowas-per-kosoven/20%Monthly2019-05-07 11:59
https://www.informatat.com/kina-ka-filluar-ndertimin-e-aeroplanmbajteses-me-te-madhe-ne-bote/20%Monthly2019-05-07 09:51
https://www.informatat.com/termet-i-fuqishem-godet-papau-guinene/20%Monthly2019-05-07 09:45
https://www.informatat.com/klinika-e-qkuk-se-rrezikon-punetoret-dhe-pacientet-menaxhmenti-nuk-ndermerr-asgje/20%Monthly2019-05-07 09:42
https://www.informatat.com/haradinaj-emeron-naim-malokun-keshilltar-politik/20%Monthly2019-05-07 11:12
https://www.informatat.com/daciq-serbia-imune-ndaj-presioneve-jemi-te-gatshem-per-dialog/20%Monthly2019-05-07 09:37
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-57-mije-euro-per-pagesen-e-punonjesve-ne-rezidencen-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-05-07 09:36
https://www.informatat.com/komisioni-miraton-listen-e-personave-qe-do-te-deshmojne-per-kontraten-e-ptk-se-me-devollet/20%Monthly2019-05-07 09:32
https://www.informatat.com/a-eshte-e-mire-per-shendetin-mbajtja-e-nje-qeni-ne-shtepi/20%Monthly2019-05-07 09:59
https://www.informatat.com/rrecaj-jam-avokat-i-dy-te-ftuarve-qe-kete-muaj-do-te-paraqiten-ne-hage/20%Monthly2019-05-07 09:22
https://www.informatat.com/zeka-thote-se-blerim-devolli-duhet-te-denohet-400-milione-euro-per-falsifikim/20%Monthly2019-05-07 09:19
https://www.informatat.com/decan-arrestohet-pasi-i-la-fisheke-para-deres-se-shtepise/20%Monthly2019-05-07 09:12
https://www.informatat.com/pompeo-ne-berlin-diskuton-edhe-per-serbine-e-kosoven/20%Monthly2019-05-07 09:09
https://www.informatat.com/a-ndihmon-ne-dobesim-uji-me-limon/20%Monthly2019-05-07 09:06
https://www.informatat.com/rita-ora-e-gjitha-ne-ar-ne-veshjen-per-met-gala-2019/20%Monthly2019-05-07 09:00
https://www.informatat.com/kina-ka-shkaterruar-xhamite-dhe-disa-vende-te-shenjta-te-myslimaneve-ne-provincen-xinjiang/20%Monthly2019-05-07 08:57
https://www.informatat.com/haxhiu-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-telekomin/20%Monthly2019-05-07 08:52
https://www.informatat.com/meta-rrezon-kerkesen-e-shahinit-kthen-ne-detyre-rektorin-e-universitetit-te-tiranes/20%Monthly2019-05-07 08:46
https://www.informatat.com/mahnitese-cfare-i-ndodh-trupit-ne-30-ditet-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-07 08:43
https://www.informatat.com/perplasen-apple-dhe-facebook-pasi-cook-kerkoi-te-mos-perdorej-rrjeti-social/20%Monthly2019-05-07 08:39
https://www.informatat.com/flet-princi-harry-per-here-te-pare-pasi-u-be-baba/20%Monthly2019-05-07 08:36
https://www.informatat.com/foshnja-me-dy-koka-u-varros-e-gjalle-nga-babai/20%Monthly2019-05-07 08:28
https://www.informatat.com/ne-kete-shtet-denoheni-me-burg-nese-hani-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-07 08:25
https://www.informatat.com/cakaj-merr-pjese-ne-konferencen-e-helsinkit-me-47-ministra-te-jashtem-evropiane/20%Monthly2019-05-07 08:24
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-pritet-te-dyfishohen-gjobat-e-trafikut-per-te-huajt/20%Monthly2019-05-07 08:22
https://www.informatat.com/250-raste-te-thumbimeve-nga-rriqrat-ne-vatrat-endemike-ne-malisheve/20%Monthly2019-05-07 08:19
https://www.informatat.com/up-ja-rikthen-studentet-e-doktorates-qe-gjashte-vjet-me-pare-i-perjashtoi-senati/20%Monthly2019-05-07 08:18
https://www.informatat.com/20-vite-me-pare-u-zhvillua-beteja-e-cabratit/20%Monthly2019-05-07 08:16
https://www.informatat.com/skoda-publikon-foton-e-pare-te-modelit-superb-2019/20%Monthly2019-05-07 08:13
https://www.informatat.com/kryeministri-australian-gjuhet-me-veze/20%Monthly2019-05-07 08:10
https://www.informatat.com/sot-shqyrtohet-draft-rezoluta-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-05-07 08:05
https://www.informatat.com/telefoni-me-dy-ekrane-nga-lg-dualscreen-v50-thinq-do-te-dale-ne-shitje-kete-jave/20%Monthly2019-05-07 08:01
https://www.informatat.com/cfare-i-ben-zemres-nje-pije-energjike/20%Monthly2019-05-07 07:56
https://www.informatat.com/google-lanson-sherbimin-e-pare-te-dorezimit-te-produkteve-me-dron/20%Monthly2019-05-07 07:50
https://www.informatat.com/papa-francesku-arrin-ne-maqedoni-pritet-nga-zaev-dhe-ivanov/20%Monthly2019-05-07 07:49
https://www.informatat.com/medikamentet-kunder-sides-e-pamundesojne-transmisionin-e-semundjes/20%Monthly2019-05-07 07:47
https://www.informatat.com/ky-ilac-rigjalleron-eshtrat-dhe-nyjet/20%Monthly2019-05-07 07:45
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-ne-uljen-e-kolesterolit/20%Monthly2019-05-07 07:43
https://www.informatat.com/takimi-i-tiranes-se-nderron-kahen-e-dialogut/20%Monthly2019-05-07 07:42
https://www.informatat.com/shkretetira-e-dubai-do-te-prodhoje-rryme-mbulohet-me-pasqyre-diellore/20%Monthly2019-05-07 07:40
https://www.informatat.com/qytetaret-i-kerkojne-komunes-demshperblim-prej-mbi-38-milione-eurosh/20%Monthly2019-05-07 07:35
https://www.informatat.com/komandanti-i-iowa-s-sot-takon-kreret-e-larte-shteterore-ne-kosove/20%Monthly2019-05-07 07:32
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-komisioni-per-hetime-ne-ptk-dhe-vala/20%Monthly2019-05-07 07:31
https://www.informatat.com/papa-per-here-te-pare-sot-viziton-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-07 07:28
https://www.informatat.com/para-samitit-te-parisit-serbet-e-frances-iniciojne-peticion-kunder-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-05-07 07:28
https://www.informatat.com/lirohen-dy-gazetaret-e-reuters-qe-ishin-burgosur-ne-mianmar/20%Monthly2019-05-07 07:25
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-ndan-medaljen-gjergj-kastrioti-per-naim-malokun/20%Monthly2019-05-07 07:23
https://www.informatat.com/ne-serbi-thone-se-vuciq-po-pergatit-terren-per-nje-marreveshje-te-detyrueshme-ligjore-me-kosoven/20%Monthly2019-05-07 07:20
https://www.informatat.com/presidenti-i-ri-maqedonas-thote-se-kosova-si-prish-raportet-shkup-beograd/20%Monthly2019-05-07 07:17
https://www.informatat.com/kosova-vend-i-sefase/20%Monthly2019-05-07 07:15
https://www.informatat.com/aktakuzat-e-speciales-kete-vit-flitet-edhe-per-peshq-te-medhenj/20%Monthly2019-05-07 09:38
https://www.informatat.com/loje-shifrash-me-rritjen-ekonomike/20%Monthly2019-05-07 09:53
https://www.informatat.com/shba-marreveshja-kosove-serbi-me-njohje-reciproke/20%Monthly2019-05-07 10:25
https://www.informatat.com/mot-i-vranet/20%Monthly2019-05-07 06:58
https://www.informatat.com/ahmeti-137-mije-vota-te-pendarovskit-ishin-tonat/20%Monthly2019-05-06 14:47
https://www.informatat.com/apostolova-shqetesuese-shkalla-e-larte-e-papunesise-te-te-rinjte/20%Monthly2019-05-07 07:11
https://www.informatat.com/may-uron-ciftin-mbreteror-per-lindjen-e-djalit/20%Monthly2019-05-06 14:36
https://www.informatat.com/shefi-i-nato-s-viziton-turqine-ne-kohen-e-tensioneve-per-sistemin-rus/20%Monthly2019-05-06 14:33
https://www.informatat.com/uran-ismaili-zyrtarizon-kandidaturen-e-tij-per-kryetar-te-pdk-se-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-07 07:04
https://www.informatat.com/personi-qe-u-perpoq-ti-ike-policise-me-26-kilograme-marihuane-denohet-me-2-vjet-burg/20%Monthly2019-05-06 14:25
https://www.informatat.com/daciq-kush-nga-nderkombetaret-do-ta-perkrahe-iniciativen-e-veselit-per-tribunal/20%Monthly2019-05-06 14:21
https://www.informatat.com/trump-mueller-nuk-duhet-te-deshmoje-ne-kongres/20%Monthly2019-05-06 14:15
https://www.informatat.com/apeli-le-ne-paraburgim-te-dyshuarit-e-shembjes-se-hotelit-ne-mitrovice/20%Monthly2019-05-06 14:14
https://www.informatat.com/urimi-i-shkodran-mustafit-per-muajin-e-shenjte-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 14:10
https://www.informatat.com/britania-arreston-dhunuesin-serik-dyshohet-per-tri-dhunime/20%Monthly2019-05-06 14:03
https://www.informatat.com/deri-ne-15-vite-burg-per-kedo-qe-ne-shqiperi-cenon-sigurine-ushqimore/20%Monthly2019-05-06 14:01
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-takim-me-kryeshefin-e-telekomit-diskutojne-edhe-per-kontraten-me-z-mobile/20%Monthly2019-05-07 07:00
https://www.informatat.com/ramsey-mes-lotesh-i-jep-lamtumiren-arsenalit/20%Monthly2019-05-06 13:52
https://www.informatat.com/reformen-ne-drejtesi-ne-shqiperi-e-mbeshtesin-79-te-qytetareve/20%Monthly2019-05-06 13:49
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-perkrah-ndertimin-e-termocentralit-kosova-e-re/20%Monthly2019-05-06 14:39
https://www.informatat.com/fmn-ul-parashikimin-hiqni-perjashtimet-fiskale/20%Monthly2019-05-06 13:27
https://www.informatat.com/kompania-e-ujesjellesit-prishtina-uji-i-pijshem-100-per-qind-i-sigurt/20%Monthly2019-05-06 13:17
https://www.informatat.com/personat-qe-jetojne-vetem-kane-rrezik-per-crregullime-mendore/20%Monthly2019-05-06 13:16
https://www.informatat.com/vetem-manastiri-i-decanit-ruhet-nga-kfor-i/20%Monthly2019-05-06 13:11
https://www.informatat.com/kryhet-nje-operacion-i-rralle-tek-nje-femije-ne-qkuk/20%Monthly2019-05-06 13:07
https://www.informatat.com/hashim-thaci-zhvillon-bisede-telefonike-me-stevo-pendarovski/20%Monthly2019-05-06 12:56
https://www.informatat.com/deputeti-i-ps-se-njofton-largimin-sfida-me-te-veshtira-me-presin/20%Monthly2019-05-06 12:54
https://www.informatat.com/instituti-i-shendetesise-u-bene-thirrje-qytetareve-te-kene-kujdes-ndaj-pickimit-te-rriqrave/20%Monthly2019-05-06 12:53
https://www.informatat.com/salah-dhe-firmino-sluajne-sot-kunder-barces/20%Monthly2019-05-06 12:51
https://www.informatat.com/guardiola-barca-dhe-liverpool-dy-ekipet-me-te-mira-me-te-cilat-jam-perballur/20%Monthly2019-05-06 12:50
https://www.informatat.com/papa-takon-refugjatet-ne-bullgari/20%Monthly2019-05-06 12:46
https://www.informatat.com/ky-eshte-denimi-qe-i-pret-prinderit-shqiptare-ne-gjermani-nese-refuzojne-vaksinimin-e-femijeve/20%Monthly2019-05-06 12:44
https://www.informatat.com/arben-bashota-sylejman-dhe-osman-bajrami-denohen-me-13-vjet-burgim/20%Monthly2019-05-06 12:44
https://www.informatat.com/veseli-ve-ne-levizje-te-gjithe-per-formimin-e-tribunalit-per-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-05-06 14:32
https://www.informatat.com/gjenerali-orr-portret-i-mbeshtetjes-amerikane-per-fsk-ne/20%Monthly2019-05-06 12:31
https://www.informatat.com/rindertimi-i-notre-dame-fluks-projektesh-ne-garen-e-hapur/20%Monthly2019-05-06 12:29
https://www.informatat.com/ministrja-besa-shahini-ne-bujanoc-tekste-per-shqiptaret-e-ardhmja-eshte-e-paqarte/20%Monthly2019-05-06 12:18
https://www.informatat.com/aeroplani-i-djegur-rus-u-godit-nga-rrufeja/20%Monthly2019-05-06 12:13
https://www.informatat.com/aki-nuredini-dekorohet-me-medalje-presidenciale-nga-hashim-thaci/20%Monthly2019-05-06 12:12
https://www.informatat.com/drejtoria-e-inspeksionit-ne-prishtine-gjobit-ndotesit-e-rrugeve/20%Monthly2019-05-06 12:11
https://www.informatat.com/sindikalistet-mbeshtesin-drejtorin-thone-se-do-ta-ruajne-telekomin/20%Monthly2019-05-06 12:10
https://www.informatat.com/vetevendosje-proteston-me-8-maj-ne-tirane-kunder-vuciqit-dhe-milorad-dodikut/20%Monthly2019-05-06 13:57
https://www.informatat.com/surroi-zbulon-skenarin-se-si-do-te-shitet-ptk-ja-e-lidhe-me-presidentin-thaci/20%Monthly2019-05-06 11:58
https://www.informatat.com/receta-e-ketij-burri-per-permisimin-e-shikimit-qe-ka-habitur-edhe-mjeket/20%Monthly2019-05-06 11:51
https://www.informatat.com/canak-thote-se-serbia-ka-kapitulluar/20%Monthly2019-05-06 11:42
https://www.informatat.com/vetevendosje-do-te-kerkoje-seance-te-jashtezakonshme-per-mbylljen-e-z-mobile/20%Monthly2019-05-06 13:54
https://www.informatat.com/raporti-i-okb-se-zbulon-se-natyra-eshte-ne-prag-te-katastrofes/20%Monthly2019-05-06 11:35
https://www.informatat.com/udhezues-per-jomyslimanet-si-te-silleni-me-agjeruesit-ne-ramazan/20%Monthly2019-05-06 11:31
https://www.informatat.com/kosnett-uron-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 11:26
https://www.informatat.com/nismat-qe-nuk-e-zhbllokojne-dialogun/20%Monthly2019-05-06 12:38
https://www.informatat.com/zbulohet-ne-piramidat-e-gizes-varri-i-lashte-4500-vjecar/20%Monthly2019-05-06 11:20
https://www.informatat.com/sa-do-te-jete-pensioni-per-viktimat-e-dhunes-gjate-luftes/20%Monthly2019-05-06 11:17
https://www.informatat.com/ajaxi-do-shume-me-shume-se-thjesht-kupen-e-holandes/20%Monthly2019-05-06 10:58
https://www.informatat.com/shperndahen-nga-ajri-vaksina-kunder-terbimit-te-kafsheve-te-egra/20%Monthly2019-05-06 10:56
https://www.informatat.com/kjo-eshte-e-verteta-e-fotografise-thaci-merkel-vuciq-me-harte-ne-duar/20%Monthly2019-05-06 10:49
https://www.informatat.com/apeli-verteton-denimin-prej-25-vjetesh-babait-qe-vrau-djalin-e-tij/20%Monthly2019-05-06 10:47
https://www.informatat.com/boeing-pranon-se-ka-qene-ne-dijeni-per-problemet-e-aeroplaneve-737-max/20%Monthly2019-05-06 10:45
https://www.informatat.com/kater-arsyet-se-perse-duhet-te-pini-uje-posa-te-zgjoheni-nga-gjumi/20%Monthly2019-05-06 10:40
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-ben-homazhe-tek-varri-i-fehmi-aganit/20%Monthly2019-05-06 10:38
https://www.informatat.com/a-e-kontrolloni-edhe-ju-te-dashurin-tuaj/20%Monthly2019-05-06 10:36
https://www.informatat.com/veseli-takoi-perfaqesuesit-e-disa-partive-opozitare-nga-shqiperia/20%Monthly2019-05-06 10:30
https://www.informatat.com/keto-fraza-jane-te-domosdoshme-ne-nje-lidhje/20%Monthly2019-05-06 10:27
https://www.informatat.com/ushtria-amerikane-planifikon-ti-dokumentoje-paraqitjet-e-ufo-ve-por-do-ti-mbaje-te-fshehta/20%Monthly2019-05-06 10:23
https://www.informatat.com/anetaret-e-pdk-se-u-rrahen-mbreme-edhe-ne-peje-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-05-06 10:23
https://www.informatat.com/sekuestrohen-arme-ilegale-ne-prizren/20%Monthly2019-05-06 10:21
https://www.informatat.com/si-duhet-te-agjerojne-ata-qe-jane-me-diabet/20%Monthly2019-05-06 10:15
https://www.informatat.com/rritet-kenaqshmeria-e-investitoreve-ne-eurozone/20%Monthly2019-05-06 10:09
https://www.informatat.com/cakaj-ne-qershor-presim-marrjen-e-rekomandimit-per-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-05-06 10:05
https://www.informatat.com/papa-francesku-serish-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-06 10:03
https://www.informatat.com/banoret-e-ketij-fshati-ne-podujeve-po-vendosin-ushqim-per-te-varferit-ne-rrethojat-e-xhamise/20%Monthly2019-05-06 10:02
https://www.informatat.com/thaci-uron-presidentin-e-ri-te-maqedonise-se-veriut-i-pergezon-edhe-subjektet-politike-shqiptare/20%Monthly2019-05-06 10:02
https://www.informatat.com/bie-cmimi-i-karburanteve-ne-tregun-boteror/20%Monthly2019-05-06 10:00
https://www.informatat.com/rama-shpreh-ngushellime-per-humbjen-e-efektives-ne-poloni/20%Monthly2019-05-06 09:50
https://www.informatat.com/dua-lipa-projekt-te-ri-muzikor-jam-e-emocionuar-dhe-nervoze/20%Monthly2019-05-06 09:44
https://www.informatat.com/haradinajrenia-e-luanit-per-kufi-eshte-porosi-se-nuk-lejojme-ndarjen-e-shqiptareve/20%Monthly2019-05-06 12:01
https://www.informatat.com/te-rinjte-e-gjakoves-vendosin-zebra-3d-afer-nje-shkolle/20%Monthly2019-05-06 09:40
https://www.informatat.com/humb-jeten-ne-letoni-efektivja-e-forcave-te-armatosura-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-06 09:37
https://www.informatat.com/dj-australian-adam-sky-vdes-ne-nje-aksident-ne-perpjekje-per-ta-ndihmuar-shokun-e-tij/20%Monthly2019-05-06 09:32
https://www.informatat.com/veseli-nje-date-tri-renie-nje-qellim-liria-e-kosoves/20%Monthly2019-05-06 09:32
https://www.informatat.com/se-paku-13-te-vdekur-nga-sulmi-i-talibaneve-ndaj-policise-ne-afganistan/20%Monthly2019-05-06 09:21
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-skenderaj-gjashte-te-lenduar/20%Monthly2019-05-06 09:19
https://www.informatat.com/brunei-heq-dore-nga-denimi-me-vdekje-per-homoseksualet/20%Monthly2019-05-06 09:19
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-grua-per-vjedhjen-e-23-mije-frangave-ne-gjakove/20%Monthly2019-05-06 09:17
https://www.informatat.com/xhamite-me-te-bukura-ne-bote/20%Monthly2019-05-06 09:15
https://www.informatat.com/shkon-ne-100-numri-i-te-helmuarve-ne-bulqize/20%Monthly2019-05-06 09:13
https://www.informatat.com/pd-reforma-zgjedhore-nuk-mund-te-behet-nga-individe-qe-duhet-te-ishin-ne-burg/20%Monthly2019-05-06 09:10
https://www.informatat.com/shmk-kerkon-qe-me-regjistrim-te-popullsise-te-perfshihen-edhe-malazezet-e-zhvendosur-nga-kosova/20%Monthly2019-05-06 09:08
https://www.informatat.com/serbia-ne-lufte-per-volkswagen/20%Monthly2019-05-06 09:07
https://www.informatat.com/3-4-milione-euro-per-rrugen-me-kater-korsi-nga-rahoveci-ne-xerxe/20%Monthly2019-05-06 09:06
https://www.informatat.com/a-lejohen-marredheniet-seksuale-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 09:02
https://www.informatat.com/truri-mund-te-stervitet-per-te-sheruar-semundjet-e-thote-studimi/20%Monthly2019-05-06 08:56
https://www.informatat.com/kryeministri-ben-homazhe-ne-nderim-te-vellait-te-tij/20%Monthly2019-05-06 08:53
https://www.informatat.com/gjate-ndeshjes-se-futbollit-ne-gjilan-sulmohet-nje-pjesetar-i-sigurimit/20%Monthly2019-05-06 08:50
https://www.informatat.com/kim-kardashian-deshiron-te-terhiqet-nga-televizioni/20%Monthly2019-05-06 08:50
https://www.informatat.com/adele-thyen-heshtjen-pas-divorcit/20%Monthly2019-05-06 08:48
https://www.informatat.com/kina-inkurajon-lindjen-e-shume-femijeve-ciftet-nuk-duan/20%Monthly2019-05-06 08:45
https://www.informatat.com/gjendet-viktima-e-peste-e-vrasesit-serial/20%Monthly2019-05-06 08:42
https://www.informatat.com/19-vjecarja-katolike-nga-ferizaj-konvertohet-ne-myslimane-naten-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 08:40
https://www.informatat.com/sipas-drecunit-oferta-amerikane-per-dialog-rihapka-ceshtjen-e-statusit-te-kosoves/20%Monthly2019-05-06 08:38
https://www.informatat.com/yjet-shqiptare-urojne-muajin-e-shenjte-te-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 08:37
https://www.informatat.com/dhune-ne-familje-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2019-05-06 08:30
https://www.informatat.com/me-shume-se-20-te-vdekur-nga-dhuna-mes-gazas-dhe-izraelit/20%Monthly2019-05-06 08:28
https://www.informatat.com/albin-kurti-perkujton-fehmi-aganin/20%Monthly2019-05-06 08:25
https://www.informatat.com/oneplus-7-pro-do-te-kete-ekran-hdr10/20%Monthly2019-05-06 08:20
https://www.informatat.com/thaci-arbereshet-e-ruajten-dhe-zhvilluan-identitetin-kombetar/20%Monthly2019-05-06 11:38
https://www.informatat.com/mjeket-qeshin-per-planin-e-lindjes-te-meghan-markle/20%Monthly2019-05-06 08:16
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-pendarovskin-shpreh-gatishmerine-te-avancoje-marredheniet-e-mira-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-06 08:11
https://www.informatat.com/ne-itali-hapet-klasa-e-re-200-shqiptare-do-mesojne-gjuhen-amtare/20%Monthly2019-05-06 08:11
https://www.informatat.com/anton-berisha-iniciativa-gjermano-franceze-e-rendesishme-serbia-e-shokuar-pas-samitit-te-berlinit/20%Monthly2019-05-06 08:06
https://www.informatat.com/pijeni-1-ore-para-se-te-flini-djeg-te-gjitha-yndyrat-nga-stomaku-juaj-vret-qelizat-e-kancerit/20%Monthly2019-05-06 08:05
https://www.informatat.com/shoferi-i-presidentit-macron-akuzohet-se-i-iku-policise/20%Monthly2019-05-06 08:03
https://www.informatat.com/bmw-zbulon-bishen-e-ri-m3-me-510-kuajfuqi-e-per-here-te-pare-me-te-gjitha-rrotat-aktive/20%Monthly2019-05-06 08:01
https://www.informatat.com/edhe-pse-e-izoluar-kosova-nis-festimet-per-diten-e-evropes/20%Monthly2019-05-06 07:57
https://www.informatat.com/le-pen-merr-me-shume-vota-se-macron/20%Monthly2019-05-06 07:51
https://www.informatat.com/shba-ja-dergon-luftanije-ne-lindjen-e-mesme-mesazh-per-iranin/20%Monthly2019-05-06 07:50
https://www.informatat.com/pompeo-kerkon-qe-ruset-te-largohen-nga-venezuela/20%Monthly2019-05-06 07:47
https://www.informatat.com/mbesa-e-titos-publikon-disa-foto-te-rralla/20%Monthly2019-05-06 07:44
https://www.informatat.com/nis-muaji-i-ramazanit-gjithcka-qe-duhet-te-dini/20%Monthly2019-05-06 07:41
https://www.informatat.com/cfare-ndodhe-me-trurin-gjate-agjerimit/20%Monthly2019-05-06 07:39
https://www.informatat.com/pacolli-uron-pendarovskin-do-ta-trashim-miqesine-me-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-05-06 07:37
https://www.informatat.com/izraeli-palestines-i-qofshi-fale-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 07:36
https://www.informatat.com/daciq-paralajmeron-krijimin-e-nje-gjykate-per-krimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-05-06 07:31
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-kryetaret-e-partive-opozitare-te-shqiperise/20%Monthly2019-05-06 07:31
https://www.informatat.com/kocijanciq-mogherini-mbetet-e-vetmja-ndermjetesuese-ne-dialog/20%Monthly2019-05-06 11:24
https://www.informatat.com/keshilli-i-kosoves-per-trashegimi-kulturore-do-te-shuhet-me-ligj/20%Monthly2019-05-06 07:23
https://www.informatat.com/kush-eshte-presidenti-i-ri-i-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-05-06 07:17
https://www.informatat.com/telekomi-me-negociata-tenton-ta-shtyje-pagesen-e-borxhit-prej-26-milione-eurosh/20%Monthly2019-05-06 07:12
https://www.informatat.com/kosova-me-rezolute-do-ti-kerkoje-serbise-llogari-per-gjenocidin/20%Monthly2019-05-06 07:10
https://www.informatat.com/isa-mustafa-ua-uron-te-gjithe-besimtareve-muajin-e-ramazanit/20%Monthly2019-05-06 07:07
https://www.informatat.com/i-vihet-flaka-makines-se-kryetarit-te-ps-ne-elbasan/20%Monthly2019-05-06 07:04
https://www.informatat.com/serbet-e-akuzojne-vuciqin-per-protestat-para-furrtarit-shqiptar-ja-qellimet-e-tij/20%Monthly2019-05-06 07:02
https://www.informatat.com/vetem-330-grave-u-njihet-statusi-i-te-dhunuarve-ne-lufte/20%Monthly2019-05-06 09:40
https://www.informatat.com/sot-skadon-ultimatumi-i-vuciqit-per-taksen-kosova-nuk-zmbrapset/20%Monthly2019-05-06 08:15
https://www.informatat.com/mot-me-shi-dhe-bubullima/20%Monthly2019-05-06 06:47
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-sulmi-i-talibaneve-ndaj-policise-afgane/20%Monthly2019-05-05 14:30
https://www.informatat.com/policia-identifikon-njeriun-qe-e-hodhi-qenin-nga-shkembi/20%Monthly2019-05-05 14:25
https://www.informatat.com/prerje-ilegale-e-pyjeve-arrestohen-27-persona/20%Monthly2019-05-05 14:20
https://www.informatat.com/izraeli-vret-komandantin-e-hamasit-qe-ne-sulmin-e-pare/20%Monthly2019-05-05 14:06
https://www.informatat.com/thaci-do-te-kete-vetem-dite-te-mira-per-kosoven/20%Monthly2019-05-05 14:04
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-ishim-aq-vigjilent-sa-ti-ndalnim-vellavrasjet/20%Monthly2019-05-05 13:59
https://www.informatat.com/mariano-dhe-diaz-titullare-ne-sulmin-e-real-madridit-ndaj-villarrealit/20%Monthly2019-05-05 13:49
https://www.informatat.com/nje-nate-100-mije-dollare-ky-eshte-resorti-me-i-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2019-05-05 13:44
https://www.informatat.com/serbet-ne-beograd-protestojne-kunder-furrtarit-shqiptar/20%Monthly2019-05-05 13:38
https://www.informatat.com/bahtiri-rizgjedhet-kryetar-i-deges-se-akr-se-ne-mitrovice/20%Monthly2019-05-05 13:32
https://www.informatat.com/haradinaj-neve-na-ndihmoi-zoti-nato-e-amerika/20%Monthly2019-05-05 13:30
https://www.informatat.com/nese-zgjedhjet-presidenciale-deshtojne-ne-maqedonine-e-veriut-detyren-do-e-ushtroje-talat-xhaferi/20%Monthly2019-05-05 13:05
https://www.informatat.com/kosova-i-fiton-tri-medalje-ne-evropianin-e-bodybuildingut-dhe-fitnesit-ne-spanje/20%Monthly2019-05-05 12:59
https://www.informatat.com/mbi-80-te-arrestuar-per-abuzim-te-femijeve-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2019-05-05 12:54
https://www.informatat.com/shba-ja-nderton-nje-nga-urat-me-te-gjata-ne-bote-per-kembesore/20%Monthly2019-05-05 12:51
https://www.informatat.com/rreth-20-mije-ton-mbeturina-mjekesore-ruhen-ne-kosove-rrezikojne-shendetin-e-qytetareve/20%Monthly2019-05-05 12:48
https://www.informatat.com/haradinaj-fehmi-agani-ishte-promotor-i-unitetit-dhe-perpjekjeve-per-liri/20%Monthly2019-05-05 12:42
https://www.informatat.com/deshtimi-i-propagandisteve-te-idese-se-vucicit/20%Monthly2019-05-05 12:36
https://www.informatat.com/veseli-synon-qe-me-ligj-ti-luftoje-veteranet-mashtrues/20%Monthly2019-05-05 12:31
https://www.informatat.com/deri-ne-mesdite-mbi-359-mije-persona-kane-votuar-ne-maqedoni/20%Monthly2019-05-05 12:18
https://www.informatat.com/formacioni-i-real-madridit-qe-zidane-e-ka-planifikuar-per-sezonin-e-ri/20%Monthly2019-05-05 12:15
https://www.informatat.com/britania-pritet-ta-kete-pagen-minimale-me-te-larte-ne-bote/20%Monthly2019-05-05 12:11
https://www.informatat.com/sllovenia-dhe-maqedonia-e-veriut-me-perfitueset-nga-taksa-e-kosoves-ndaj-serbise/20%Monthly2019-05-05 12:03
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-prizren-ku-u-lenduan-kater-persona/20%Monthly2019-05-05 11:49
https://www.informatat.com/partia-daneze-ben-thirrje-per-debimin-e-700-mije-myslimaneve/20%Monthly2019-05-05 11:44
https://www.informatat.com/si-ti-hiqni-rrudhat-nga-atletet-tuaja/20%Monthly2019-05-05 11:41
https://www.informatat.com/vincent-cassel-ne-sezonin-e-3-te-te-westworld/20%Monthly2019-05-05 11:38
https://www.informatat.com/bmw-lanson-m135i-me-302-kuajfuqi-per-te-rivalizuar-golf-r-in/20%Monthly2019-05-05 11:35
https://www.informatat.com/vuciq-sherbimet-sekrete-e-ndalen-korrigjimin-e-kufijve-tash-kosova-do-te-jete-sovrane-ne-tere-territorin-e-saj/20%Monthly2019-05-06 06:59
https://www.informatat.com/aksidentohet-nje-veture-dhe-motociklete-ne-gjakove/20%Monthly2019-05-05 11:28
https://www.informatat.com/papa-mberrin-ne-bullgari-por-kisha-ortodokse-nuk-do-te-jete-pjese-e-lutjes-se-perbashket/20%Monthly2019-05-05 11:22
https://www.informatat.com/be-ja-paralajmeron-rrezikun-qe-vjen-nga-gjigandet-teknologjik-amerikane/20%Monthly2019-05-05 11:15
https://www.informatat.com/pavaresisht-presionit-irani-vazhdon-pasurimin-e-uraniumit/20%Monthly2019-05-05 11:11
https://www.informatat.com/anulohet-minimaratona-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-05 10:59
https://www.informatat.com/ne-egjipt-zbulohen-varreza-te-vjetra-4500-vjet/20%Monthly2019-05-05 10:56
https://www.informatat.com/embelsira-kunder-diabetit/20%Monthly2019-05-05 10:54
https://www.informatat.com/programi-anglez-qe-i-ndihmon-femijet-te-bejne-gjume-me-te-mire/20%Monthly2019-05-05 10:51
https://www.informatat.com/pacolli-ia-ndalon-dacicit-hyrjen-ne-kosove-e-quan-fashist/20%Monthly2019-05-06 06:55
https://www.informatat.com/prokuroria-pese-oret-e-para-te-zgjedhjeve-kaluan-pa-asnje-problem/20%Monthly2019-05-05 10:42
https://www.informatat.com/autobiografia-e-michelle-obama-libri-me-mbi-10-milione-kopje/20%Monthly2019-05-05 10:39
https://www.informatat.com/madonna-rrefen-marredhenien-me-lady-gagan-skemi-qene-kurre-armike/20%Monthly2019-05-05 10:35
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-05-05 10:33
https://www.informatat.com/rexhepi-ua-uron-ramazanin-ben-thirrje-per-paqe/20%Monthly2019-05-05 10:29
https://www.informatat.com/basha-per-lirine-shkohet-ne-beteje-cdo-dite/20%Monthly2019-05-05 10:24
https://www.informatat.com/reshjet-e-shiut-ne-tetove-ulin-numrin-e-votuesve/20%Monthly2019-05-05 10:21
https://www.informatat.com/rritet-vlera-e-bitcoin-thyen-rekordin-e-gjashte-muajve-te-fundit/20%Monthly2019-05-05 10:19
https://www.informatat.com/myftiu-ternava-ua-uron-myslimaneve-ramazanin/20%Monthly2019-05-05 10:16
https://www.informatat.com/kjo-eshte-vaktia-e-ramazanit-per-kosoven/20%Monthly2019-05-05 10:12
https://www.informatat.com/chris-brown-i-lutet-rihannes-publikisht/20%Monthly2019-05-05 10:06
https://www.informatat.com/si-te-mesoni-gjermanishten-zvicerane/20%Monthly2019-05-05 10:03
https://www.informatat.com/rama-lufta-anti-fashiste-vendosi-shqiperine-ne-anen-e-duhur-te-historise/20%Monthly2019-05-05 09:59
https://www.informatat.com/rama-dhe-meta-homazhe-per-diten-e-deshmoreve-presidenti-ka-nje-mesazh-politik/20%Monthly2019-05-05 09:58
https://www.informatat.com/kapiteni-i-serbise-po-vjen-te-kosova/20%Monthly2019-05-05 09:55
https://www.informatat.com/protestat-ne-serbi-marrin-tjeter-forme/20%Monthly2019-05-05 09:50
https://www.informatat.com/dacic-pranon-masakren-ne-recak-thote-se-ndodhi-per-shkak-te-nato-s/20%Monthly2019-05-05 09:46
https://www.informatat.com/nainggolan-tani-na-presin-tri-finale-deri-ne-fund-te-kampionatit/20%Monthly2019-05-05 09:41
https://www.informatat.com/zbulohet-guri-me-mbishkrime-qe-i-japin-te-drejte-bibles/20%Monthly2019-05-05 09:38
https://www.informatat.com/peje-policia-u-gjen-nxenesve-marihuane/20%Monthly2019-05-05 09:35
https://www.informatat.com/vajza-nga-ferizaj-behet-nene-ne-moshen-16-vjecare/20%Monthly2019-05-05 09:31
https://www.informatat.com/gjilan-nje-grua-sulmohet-fizikisht-nga-vellai-dhe-babai-i-saj/20%Monthly2019-05-05 09:28
https://www.informatat.com/univeriteti-i-prizrenit-me-5-kandidate-per-rektor/20%Monthly2019-05-05 09:25
https://www.informatat.com/merkel-e-macron-i-kerkojne-vuciqit-te-largohet-nga-veriu-i-kosoves/20%Monthly2019-05-05 09:22
https://www.informatat.com/vetevendosje-thote-se-pdk-dhe-lista-serbe-ne-veri-garojne-me-politike-te-perbashket/20%Monthly2019-05-05 13:59
https://www.informatat.com/malisheve-lendohet-nje-punetor-ne-vendin-e-tij-te-punes/20%Monthly2019-05-05 09:02
https://www.informatat.com/nje-serb-gjendet-i-vdekur-ne-kosove/20%Monthly2019-05-05 08:56
https://www.informatat.com/madonna-po-ndeshkohem-se-mbusha-60-vjec/20%Monthly2019-05-05 08:53
https://www.informatat.com/donte-te-bente-tatuazh-fytyren-e-qenit-vajza-turperohet-kur-sheh-rezultatin/20%Monthly2019-05-05 08:49
https://www.informatat.com/teknologjia-moderne-perfshihet-ne-automobilat-e-vjeter-per-te-rritur-sigurine/20%Monthly2019-05-05 08:44
https://www.informatat.com/arrestohet-vellai-i-presidentit-te-rrezuar-te-algjerise/20%Monthly2019-05-05 08:41
https://www.informatat.com/turqia-denon-bombardimin-izraelit-te-agjencise-se-lajmeve/20%Monthly2019-05-05 08:37
https://www.informatat.com/gati-aktakuza-per-rastin-e-1vajzes-nga-drenasi-dy-persona-u-intervistuan-te-premten/20%Monthly2019-05-05 11:32
https://www.informatat.com/zgjedhjet-do-te-monitorohen-nga-3381-vezhgues-vendas-dhe-520-te-huaj/20%Monthly2019-05-05 08:28
https://www.informatat.com/shri-lanka-kerkon-qe-qytetaret-ti-dorezojne-thikat-dhe-shpatat/20%Monthly2019-05-05 08:03
https://www.informatat.com/mediumi-rus-ben-propagande-kunder-kosoves-dhe-shperndan-fake-news-ne-ballkan/20%Monthly2019-05-05 10:44
https://www.informatat.com/votat-shqiptare-percaktuese-per-zgjedhjen-e-presidentit-te-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-05-05 07:57
https://www.informatat.com/11-gjera-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur-per-ramazanin/20%Monthly2019-05-05 07:55
https://www.informatat.com/te-mirat-shendetesore-te-lotit/20%Monthly2019-05-05 07:50
https://www.informatat.com/ja-sa-paguhen-aktoret-e-game-of-thrones-per-nje-episode/20%Monthly2019-05-05 07:47
https://www.informatat.com/kafshet-me-cmimin-me-te-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2019-05-05 07:41
https://www.informatat.com/sot-dita-pa-automjete-ne-tirane/20%Monthly2019-05-05 07:37
https://www.informatat.com/krye-imami-i-pejes-riatdhesimi-i-kosovareve-nga-siria-veper-humane-nga-shteti-i-kosoves/20%Monthly2019-05-05 07:31
https://www.informatat.com/papa-francesku-viziton-bullgarine-pritet-ftohte-nga-kisha-ortodokse/20%Monthly2019-05-05 07:28
https://www.informatat.com/militantet-ne-rripin-e-gazes-me-sulme-ajrore-ndaj-izraelit/20%Monthly2019-05-05 07:24
https://www.informatat.com/kim-jong-un-mbikeqyr-testimin-raketor/20%Monthly2019-05-05 07:09
https://www.informatat.com/efektet-e-cajit-kamomil/20%Monthly2019-05-05 07:05
https://www.informatat.com/shtate-te-vdekur-nga-rrezimi-i-helikopterit-ushtarak-ne-venezuele/20%Monthly2019-05-05 06:58
https://www.informatat.com/fehmi-agani-truri-i-levizjes-paqesore/20%Monthly2019-05-05 09:17
https://www.informatat.com/nis-votimi-per-raundin-e-dyte-te-zgjedhjeve-presidenciale/20%Monthly2019-05-05 08:34
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-30/20%Monthly2019-05-05 06:42
https://www.informatat.com/zbulohet-biseda-cfare-i-tha-macron-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2019-05-05 06:52
https://www.informatat.com/kujdes-keto-jane-5-genjeshtrat-qe-ua-thote-i-dashuri-dhe-ja-cfare-nenkuptojne-ato/20%Monthly2019-05-04 22:24
https://www.informatat.com/trupa-te-kfor-it-do-te-levizin-ne-pjese-te-ndryshme-te-kosoves/20%Monthly2019-05-04 22:20
https://www.informatat.com/aeroplani-me-143-pasagjere-rrezohet-ne-nje-lume-ne-shba/20%Monthly2019-05-04 22:20
https://www.informatat.com/liverpool-me-krahe-dridh-cityn-ne-finishin-e-titullit/20%Monthly2019-05-04 22:16
https://www.informatat.com/franceska-jace-ngre-temperaturat-ne-nje-dite-te-ftohte-si-kjo-e-sotshmja-foto/20%Monthly2019-05-04 22:13
https://www.informatat.com/nasa-rreziku-i-meteoreve-serioz-plani-i-mbrojtjes-me-5-pika/20%Monthly2019-05-04 22:11
https://www.informatat.com/keto-jane-temperaturat-per-diten-e-diel/20%Monthly2019-05-04 22:06
https://www.informatat.com/shaqiri-ia-dhuron-liverpoolit-nje-fitore-te-madhe-ne-garen-per-titull/20%Monthly2019-05-04 22:04
https://www.informatat.com/blerina-kllokoqi-rugova-ne-gare-per-vellon-me-te-bukur-ne-bote-hyni-dhe-votoni/20%Monthly2019-05-04 22:00
https://www.informatat.com/trump-sulmon-mediat-sociale-po-ju-vezhgoj-me-kujdes/20%Monthly2019-05-04 21:59
https://www.informatat.com/ne-prizren-ndahen-150-mije-euro-per-ti-rrenuar-ndertimet-pa-leje/20%Monthly2019-05-04 21:56
https://www.informatat.com/njihuni-me-6-gabimet-qe-bejne-meshkujt-ne-shtrat-dhe-se-kenaqin-partneren-e-tyre/20%Monthly2019-05-04 21:54
https://www.informatat.com/enes-goga-ne-peje-serbet-dhe-malazezet-nuk-hanin-ne-rruge-gjate-ramazanit/20%Monthly2019-05-04 21:52
https://www.informatat.com/protestuesit-i-kerkojne-vuciqit-llogari-per-kosoven-pyesin-cka-eshte-ndryshimi-i-kufijve/20%Monthly2019-05-05 08:00
https://www.informatat.com/sonte-kenga-e-re-nga-luana-vjollca-e-dani/20%Monthly2019-05-04 21:49
https://www.informatat.com/koment-nje-impuls-i-ri-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-05-04 21:48
https://www.informatat.com/kosnett-kunder-selimit-jo-ambasador-nje-i-denuar-per-krime-lufte/20%Monthly2019-05-04 21:44
https://www.informatat.com/shpjegimi-per-rete-qe-duken-si-nga-pikturat-e-van-gog/20%Monthly2019-05-04 21:41
https://www.informatat.com/liverpooli-mposht-newcastle-ende-shprese-te-titulli/20%Monthly2019-05-04 21:39
https://www.informatat.com/pacientja-106-vjece-nga-opoja-befason-doktorin-haxhi-avdyli-me-ankesen-e-saj/20%Monthly2019-05-04 21:37
https://www.informatat.com/punetoret-e-telekomit-reagojne-pas-ultimatumit-te-blerim-devollit/20%Monthly2019-05-05 06:55
https://www.informatat.com/agk-reagon-ndaj-gjuhes-se-perdorur-nga-kadri-veseli-ndaj-leonard-kerqukit/20%Monthly2019-05-03 21:44
https://www.informatat.com/haradinaj-kosoves-ia-ktheva-sovranitetin-qe-e-kishin-dorezuar-ne-tavolinen-e-dialogut/20%Monthly2019-05-03 21:43
https://www.informatat.com/deputeti-i-aak-se-thote-se-ne-telekom-ka-te-punesuar-deri-ne-12-anetare-te-nje-familjeje/20%Monthly2019-05-03 21:39
https://www.informatat.com/bushati-thote-se-kufijte-kosove-serbi-duhet-te-shqyrtohen-vetem-pas-njohjes-reciproke/20%Monthly2019-05-03 21:37
https://www.informatat.com/gazeta-prestigjioze-tregon-se-si-haradinaj-i-rezistoi-makronit-kurse-thaci-u-thye-ne-samitin-e-berlini/20%Monthly2019-05-03 21:36
https://www.informatat.com/veseli-nuk-kam-ftese-as-nuk-jam-duke-shkuar-ne-hage/20%Monthly2019-05-03 16:39
https://www.informatat.com/ideja-per-ndarje-te-kosoves-u-hodh-poshte-e-kjo-do-te-na-kushtoje-shume-thote-vuciqi/20%Monthly2019-05-03 16:43
https://www.informatat.com/maqedonia-vazhdon-ta-shfrytezoje-taksen-100-perpunon-grurin-serb-dhe-e-fut-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 14:31
https://www.informatat.com/brukseli-per-te-kthyerit-nga-siria-me-fajtoret-te-merret-ligji-kujdes-per-femijet/20%Monthly2019-05-03 14:29
https://www.informatat.com/okb-ja-kerkon-lirimin-e-assanges-nga-burgu-i-sigurise-se-larte-ne-britani/20%Monthly2019-05-03 14:24
https://www.informatat.com/mustafa-zerat-per-taksen-po-ndryshojne-cdo-dite/20%Monthly2019-05-03 14:22
https://www.informatat.com/kosnett-kunder-emerimit-te-sylejman-selimit-si-ambasador/20%Monthly2019-05-03 14:19
https://www.informatat.com/mustafa-ldk-ja-nuk-terhiqet-nga-kandidati-per-kryeminister-jemi-parti-e-madhe/20%Monthly2019-05-03 14:16
https://www.informatat.com/arbereshet-me-veshje-tradicionale-vizitojne-kuvendin/20%Monthly2019-05-03 14:07
https://www.informatat.com/thaci-pret-ne-prishtine-kai-eide-n/20%Monthly2019-05-03 14:02
https://www.informatat.com/gashi-takon-ambasadorin-jo-rezident-te-shtetit-te-katarit-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 13:58
https://www.informatat.com/bik-muaji-i-ramazanit-nis-te-henen/20%Monthly2019-05-03 13:32
https://www.informatat.com/kqz-ja-miratoi-dizajnin-e-fletevotimeve-per-zgjedhjet-e-19-majit/20%Monthly2019-05-03 13:30
https://www.informatat.com/kosova-ne-konferencen-e-vjenes-per-migrim/20%Monthly2019-05-03 13:27
https://www.informatat.com/aktakuze-per-shpelarje-te-parave/20%Monthly2019-05-03 13:25
https://www.informatat.com/daciq-serbia-do-te-perballet-me-presione-shume-te-medha-rreth-kosoves/20%Monthly2019-05-03 13:07
https://www.informatat.com/eskalon-situata-ne-shterpce-ka-te-lenduar/20%Monthly2019-05-03 14:18
https://www.informatat.com/hoxha-liria-e-mediave-esenciale-per-te-drejtat-e-njeriut-dhe-demokracine/20%Monthly2019-05-03 12:18
https://www.informatat.com/labi-acarohet-me-fansat-mos-u-merrni-me-mjekren-time-keqyreni-leshin-tuaj/20%Monthly2019-05-03 12:16
https://www.informatat.com/te-gjithe-ne-kembe-per-bukepjekesin-shqiptar-ne-serbi/20%Monthly2019-05-03 12:07
https://www.informatat.com/sarri-luiz-ne-bisedime-per-kontraten-e-re/20%Monthly2019-05-03 12:05
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-gati-per-raundin-e-dyte-te-zgjedhjeve-presidenciale/20%Monthly2019-05-03 12:01
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-shpreh-haptazi-admirimin-e-saj-per-kete-kengetare/20%Monthly2019-05-03 11:59
https://www.informatat.com/tani-mund-te-fshini-vendndodhjen-tuaj-ne-google/20%Monthly2019-05-03 11:56
https://www.informatat.com/perplasje-mes-policise-dhe-banoreve-serbe-ne-shterpce-disa-te-lenduar/20%Monthly2019-05-03 11:50
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-sulmeve-seksuale-ne-ushtrine-amerikane/20%Monthly2019-05-03 11:48
https://www.informatat.com/nje-afgano-amerikan-denohet-per-komplot-per-te-sulmuar-nju-jorkun/20%Monthly2019-05-03 11:46
https://www.informatat.com/trump-emeron-kelly-craft-ambasadore-te-shba-se-ne-okb/20%Monthly2019-05-03 11:44
https://www.informatat.com/facebook-fshin-llogarite-e-disa-personaliteteve-amerikane/20%Monthly2019-05-03 11:43
https://www.informatat.com/vuciqi-ka-numeruar-vetem-90-serbe-bashkepunojne-me-haradinajn/20%Monthly2019-05-03 11:41
https://www.informatat.com/dera-e-qelise-shitet-per-mijera-dollare/20%Monthly2019-05-03 11:38
https://www.informatat.com/me-thuaj-si-mban-filxhanin-te-te-them-kush-je/20%Monthly2019-05-03 11:36
https://www.informatat.com/perdhunoi-dhe-torturoi-per-vite-me-radhe-vajzen-minorene-te-gruas-15-vjet-burg-per-njerkun/20%Monthly2019-05-03 11:34
https://www.informatat.com/liam-hemsworth-deshiron-20-femije-me-miley-cyrus/20%Monthly2019-05-03 11:33
https://www.informatat.com/djali-i-tunes-dhe-patrisit-behet-2-vjec-robert-berisha-e-uron-nipin-por-nuk-shkon-ne-feste/20%Monthly2019-05-03 11:31
https://www.informatat.com/bebe-rexha-peson-aksident-me-makine-ja-gjendja-e-saj-shendetesore/20%Monthly2019-05-03 11:29
https://www.informatat.com/ne-gjurmet-e-kures-kunder-virusit-hiv/20%Monthly2019-05-03 11:26
https://www.informatat.com/hoti-duhet-te-bejme-me-shume-per-te-mbrojtur-gazetaret/20%Monthly2019-05-03 11:23
https://www.informatat.com/proteste-ndaj-sulmit-te-mesueses-ne-prishtine/20%Monthly2019-05-03 11:19
https://www.informatat.com/veseli-mos-mem-ardhe-keq-kisha-vrapu-si-ramushi/20%Monthly2019-05-03 10:58
https://www.informatat.com/sa-para-ne-vit-i-ndan-shteti-i-serbise-per-paga-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 10:55
https://www.informatat.com/per-pese-vite-kaq-viza-i-ka-leshuar-gjermania-per-kosovaret-dhe-kaq-zvicra/20%Monthly2019-05-03 10:53
https://www.informatat.com/collaku-perfshirja-e-gjermanise-dhe-frances-pike-kthese-ne-procesin-e-dialogut/20%Monthly2019-05-03 10:51
https://www.informatat.com/veseli-mesazh-krimineleve-serbe-kemi-me-ju-zene-te-gjitheve/20%Monthly2019-05-03 14:40
https://www.informatat.com/sektori-i-bujqesise-potencial-per-rritje-te-eksporteve-ne-kosove/20%Monthly2019-05-03 10:39
https://www.informatat.com/shtyhet-mbledhja-e-komisionit-hetimor-per-shtetasit-turq-pritej-te-deshmonte-maxhuni/20%Monthly2019-05-03 10:37
https://www.informatat.com/prishtina-zyrtarisht-nikoqire-e-manifesta-2022/20%Monthly2019-05-03 10:34
https://www.informatat.com/haradinaj-nenshkruhet-ne-librin-e-zise-per-vdekjen-e-dukes-se-luksemburgut/20%Monthly2019-05-03 10:32
https://www.informatat.com/foshnja-mbreterore-ende-nuk-ka-lindur/20%Monthly2019-05-03 10:30
https://www.informatat.com/lenny-kravitz-shetitet-neper-shkup-ndalet-tek-i-moshuari-me-cifteli/20%Monthly2019-05-03 10:28
https://www.informatat.com/aktorja-keira-knightley-ne-pritje-te-femijes-se-dyte/20%Monthly2019-05-03 10:26
https://www.informatat.com/cila-eshte-sfida-me-e-madhe-shendetesore-e-kohes-sone/20%Monthly2019-05-03 10:24
https://www.informatat.com/humbni-peshe-me-keto-ushqime-pa-karbohidrate/20%Monthly2019-05-03 10:21
https://www.informatat.com/reduktohen-implantet-e-gjirit-ne-treg-shendetesia-ne-shba-paralajmeon-per-rrezikun-e-kancerit/20%Monthly2019-05-03 10:19
https://www.informatat.com/oeak-kosova-ka-potencial-per-kontraktim-te-proceseve-te-bizneseve-te-jashtme/20%Monthly2019-05-03 10:11
https://www.informatat.com/vuciq-ideja-e-vendosjes-se-kufijve-me-kosoven-deshtoi-do-te-na-kushtoje-shume/20%Monthly2019-05-03 10:09
https://www.informatat.com/lluka-telekomi-eshte-buze-falimentimit/20%Monthly2019-05-03 10:07
https://www.informatat.com/nisin-punimet-ne-segmentin-e-dyte-te-rruges-prishtine-mitrovice/20%Monthly2019-05-03 10:04
https://www.informatat.com/denis-macshane-ballkani-perendimor-jashte-be-se-islamofobia-e-krimi-frenojne-anetaresimin/20%Monthly2019-05-03 10:02
https://www.informatat.com/malisheve-arrestohet-i-biri-qe-rrahu-nenen/20%Monthly2019-05-03 09:54
https://www.informatat.com/haradinaj-u-jep-garanci-gjermaneve-per-heqjen-e-vizave-iu-sigurojme-qe-nuk-do-te-vijne-kriminele/20%Monthly2019-05-03 14:14
https://www.informatat.com/general-electric-eshte-perzgjedhur-si-ofertuesi-i-preferuar-per-ndertim-dhe-mirembajtje-te-kosoves-se-re/20%Monthly2019-05-03 09:44
https://www.informatat.com/inspektorati-policor-i-kosoves-behet-per-here-te-pare-me-dhome-te-deshmive/20%Monthly2019-05-03 09:42
https://www.informatat.com/daciq-do-te-mundohen-ta-thyejne-serbine-dhe-kosova-ti-fitoje-te-gjitha/20%Monthly2019-05-03 09:39
https://www.informatat.com/thaci-me-1998-1999-liria-e-shtypit-fitoi-mbi-censuren-mediat-e-lira-fituan-mbi-ato-te-kontrolluara-nga-regjimi-serb/20%Monthly2019-05-03 09:36
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-duan-ta-padisin-vulinin-per-termin-siptari/20%Monthly2019-05-03 09:33
https://www.informatat.com/veseli-samiti-i-berlinit-lajm-i-mire-kosova-drejt-okb-se-me-sovranitet-te-pacenuar/20%Monthly2019-05-03 12:20
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-sivjet-jane-mbyllur-4200-biznese/20%Monthly2019-05-03 08:54
https://www.informatat.com/vuciq-pa-evropianet-nuk-mund-te-zgjidhim-asnje-problem/20%Monthly2019-05-03 08:51
https://www.informatat.com/ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove-kane-ndodhur-38-aksidente/20%Monthly2019-05-03 08:48
https://www.informatat.com/xavi-paralajmeron-pensionimin/20%Monthly2019-05-03 08:46
https://www.informatat.com/lukaku-i-hapur-per-nje-kalim-ne-serie-a/20%Monthly2019-05-03 08:44
https://www.informatat.com/united-gati-qe-te-paguaje-13-milione-qe-ta-heqe-qafe-sanchezin/20%Monthly2019-05-03 08:42
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-drejtuesve-te-institucioneve-te-vendit/20%Monthly2019-05-03 08:40
https://www.informatat.com/thaci-i-adresohet-kuvendit-per-arbereshet-e-italise/20%Monthly2019-05-03 08:36
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ambasadorin-e-katarit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-05-03 08:34
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-i-ndahet-rames-serish-ne-tirane-kosova-fokus-i-takimit/20%Monthly2019-05-03 07:48
https://www.informatat.com/haradinaj-shume-te-rinj-kosovare-kane-perfituar-dije-te-nivelit-amerikan/20%Monthly2019-05-03 07:46
https://www.informatat.com/qeveria-do-te-heqe-dore-nga-kosova-e-re-nese-cmimi-i-energjise-rritet-ndjeshem/20%Monthly2019-05-03 07:43
https://www.informatat.com/haxhiu-perdhunuesit-e-kane-vendin-ne-burg-jo-ne-shtepi/20%Monthly2019-05-03 07:41
https://www.informatat.com/shba-po-perpiqet-si-ta-ndihmoje-financiarisht-guaidon/20%Monthly2019-05-03 07:39
https://www.informatat.com/sot-dita-boterore-e-lirise-se-shtypit/20%Monthly2019-05-03 07:35
https://www.informatat.com/rtk-ja-ankohet-per-buxhet-rrit-numrin-e-punetoreve/20%Monthly2019-05-03 07:33
https://www.informatat.com/kater-shtyllat-kryesore-te-bashkepunimit-shqiperi-kosove/20%Monthly2019-05-03 07:30
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-me-diell-e-vranesira-te-shperndara/20%Monthly2019-05-03 07:28
https://www.informatat.com/vetem-23-e-europianeve-te-anketuar-duan-qe-ballkanasit-te-behen-pjese-e-be-se/20%Monthly2019-05-03 07:27
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-te-vazhdoje-transparencen-dhe-dialogun-e-mire-me-gazetaret/20%Monthly2019-05-03 10:46
https://www.informatat.com/keto-jane-arsyet-kryesore-pse-po-ikin-kosovaret/20%Monthly2019-05-03 09:26
https://www.informatat.com/maxhuni-flet-sot-per-turqit-e-deportuar/20%Monthly2019-05-03 07:17
https://www.informatat.com/proteste-ne-shenje-solidarizimi-me-mesuesen-qe-u-ther-me-thike/20%Monthly2019-05-03 07:16
https://www.informatat.com/veseli-takon-udheheqesit-e-shtetit/20%Monthly2019-05-03 09:46
https://www.informatat.com/vritet-nje-burre-ne-viti/20%Monthly2019-05-02 14:42
https://www.informatat.com/zvicra-ka-me-shume-se-dy-milione-banore-te-huaj-shtetasit-e-kosoves-ne-vend-te-peste/20%Monthly2019-05-02 14:38
https://www.informatat.com/pacolli-shprehet-i-sigurt-se-liberalizimi-do-te-ndodhe-brenda-ketij-viti/20%Monthly2019-05-02 14:36
https://www.informatat.com/sejdi-hoxha-kandidati-qe-do-ta-sfidoje-ramiz-lladrovcin-ne-drenas/20%Monthly2019-05-02 14:30
https://www.informatat.com/bllokimi-i-rrugeve-ne-shqiperi-nga-opozita-do-te-zgjase-tri-ore/20%Monthly2019-05-02 14:29
https://www.informatat.com/atk-ka-nisur-me-revokimin-e-licencave-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-05-02 14:25
https://www.informatat.com/kosova-behet-se-shpejti-me-ambasade-ne-katar/20%Monthly2019-05-02 14:22
https://www.informatat.com/veseli-se-shpejti-do-te-formohet-nje-tribunal-per-gjykimin-e-krimeve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-05-02 14:19
https://www.informatat.com/haradinaj-te-vendoset-drejtesia-per-te-gjitha-viktimat/20%Monthly2019-05-02 14:14
https://www.informatat.com/osbe-me-215-keshillues-per-zgjedhjet-ne-veri/20%Monthly2019-05-02 14:13
https://www.informatat.com/ministri-gashi-kualifikimi-i-hendbollisteve-per-kampionatin-boteror-sukses-i-jashtezakonshem-dhe-historik/20%Monthly2019-05-02 14:11
https://www.informatat.com/hormonet-reagojne-prodhuesit-jo-te-gjithe-njesoj-shteti-te-nderhyje/20%Monthly2019-05-02 14:06
https://www.informatat.com/jevtiq-ne-berlin-u-be-nje-hap-i-vogel-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-05-02 14:00
https://www.informatat.com/guaido-kerkon-greve-te-pergjithshme-dhjetera-te-lenduar-ne-protesta/20%Monthly2019-05-02 13:40
https://www.informatat.com/blerim-reka-tregon-se-ke-duhet-te-votojne-shqiptaret-e-maqedonise-ne-rrethin-e-dyte-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-05-02 13:38
https://www.informatat.com/ministrja-zivic-vizitoi-panairin-e-asparagut/20%Monthly2019-05-02 13:25
https://www.informatat.com/muharremaj-e-kurteshi-shpetojne-nga-ndjekja-penale-per-hedhjen-e-gazit-lotsjelles/20%Monthly2019-05-02 13:08
https://www.informatat.com/pamje-te-sulmit-te-11-shtatorit-qe-jo-cdokush-i-ka-pare/20%Monthly2019-05-02 12:40
https://www.informatat.com/facebook-dhe-instagram-bien-1nga-sistemi-2/20%Monthly2019-05-02 12:35
https://www.informatat.com/fillon-dita-e-perkujtimit-te-holokaustit-ne-izrael/20%Monthly2019-05-02 12:20
https://www.informatat.com/vrasjet-e-7-grave-ne-qipro-ministri-i-drejtesise-jep-doreheqjen/20%Monthly2019-05-02 12:16
https://www.informatat.com/prokurori-i-pergjithshem-amerikan-refuzon-te-deshmoje-per-raportin-e-muellerit/20%Monthly2019-05-02 12:13
https://www.informatat.com/thaci-mohon-qe-haradinajt-i-eshte-bere-presion-ne-berlin-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-05-02 14:42
https://www.informatat.com/njohja-reciproke-e-patente-shofereve-maqedoni-veriore-kosove-kalon-ne-kuvend/20%Monthly2019-05-02 12:02
https://www.informatat.com/raporti-i-muellerit-kthehet-ne-librin-me-te-shitur-ne-shba/20%Monthly2019-05-02 11:59
https://www.informatat.com/ish-ushtari-serb-personalisht-hodha-rreth-45-mije-predha-ne-koshare/20%Monthly2019-05-02 11:53
https://www.informatat.com/hidrocentralet-ne-kosove-nuk-posedojne-leje-mjedisore/20%Monthly2019-05-02 11:50
https://www.informatat.com/a-do-te-pensionohet-casillas-pas-sulmit-ne-zemer-flet-doktori-i-portos/20%Monthly2019-05-02 11:43
https://www.informatat.com/aki-thote-se-te-kthyerit-nga-siria-nuk-perbejne-rrezik-per-sigurine/20%Monthly2019-05-02 11:39
https://www.informatat.com/putin-pershpejton-dhenien-e-shtetesine-ruse-per-ukrainasit/20%Monthly2019-05-02 11:35
https://www.informatat.com/65-kosovare-kane-mbetur-ne-siri/20%Monthly2019-05-02 11:32
https://www.informatat.com/drejtori-i-keds-it-alidemaj-lirohet-nga-akuza-per-rastin-kohler/20%Monthly2019-05-02 11:24
https://www.informatat.com/rrefimi-i-vellait-te-kosovarit-qe-u-arrestua-per-grabirjen-ne-rinas/20%Monthly2019-05-02 11:22
https://www.informatat.com/banesa-ne-katin-e-tete-perfshihet-nga-flaket-nje-femije-del-ne-dritare/20%Monthly2019-05-02 11:19
https://www.informatat.com/zvizidic-vuciq-eshte-i-nervozuar-pasi-mori-goditje-te-madhe-ne-berlin/20%Monthly2019-05-02 11:11
https://www.informatat.com/arratiset-nga-burgu-per-nje-ore-denohet-me-99-vite-burgim/20%Monthly2019-05-02 11:01
https://www.informatat.com/rrahje-e-rende-mes-femrave-dhe-meshkujve-ne-ferizaj-njera-mbetet-pa-ndjenja-nga-goditjet/20%Monthly2019-05-02 10:56
https://www.informatat.com/protesta-masive-per-kthim-te-pushtetit-tek-civilet/20%Monthly2019-05-02 10:52
https://www.informatat.com/pacolli-kongo-do-ta-njohe-kosoven-keto-dite/20%Monthly2019-05-02 10:51
https://www.informatat.com/venezuela-ne-prag-te-luftes-civile/20%Monthly2019-05-02 10:50
https://www.informatat.com/shtatzenat-qe-kane-problem-me-te-vjella-lindin-femije-te-mencur/20%Monthly2019-05-02 10:46
https://www.informatat.com/fakte-interesante-per-butanin-shtetin-me-kujdes-shendetesor-falas-dhe-pa-njerez-te-pastrehe/20%Monthly2019-05-02 10:44
https://www.informatat.com/simptomat-e-frikshme-qe-zakonisht-nuk-jane-asgje-serioze/20%Monthly2019-05-02 10:41
https://www.informatat.com/tretmanet-me-te-mira-per-migrenen/20%Monthly2019-05-02 10:37
https://www.informatat.com/veseli-gjykata-nderkombetare-per-krimet-e-serbise-ne-kosove-e-domosdoshme/20%Monthly2019-05-02 10:36
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-ne-paris-nuk-shkohet-per-levizje-te-kufijve-por-per-njohje-reciproke/20%Monthly2019-05-02 10:34
https://www.informatat.com/karteli-i-droges-ngjyros-njerezit-dhe-i-detyron-te-ecin-nudo-ne-rruge/20%Monthly2019-05-02 10:31
https://www.informatat.com/filmi-per-elvis-presley-do-xhirohet-ne-australi/20%Monthly2019-05-02 10:28
https://www.informatat.com/basha-nuk-ka-zgjedhje-pa-opoziten/20%Monthly2019-05-02 10:24
https://www.informatat.com/fytyra-e-vertete-e-grave-te-cdo-shenje-te-horoskopit/20%Monthly2019-05-02 10:24
https://www.informatat.com/shqiptaret-ne-serbi-kerkojne-perfshirjen-e-lugines-ne-fazen-finale-te-dialogut-me-kosoven/20%Monthly2019-05-02 10:22
https://www.informatat.com/nick-frost-dhe-simon-pegg-me-projekt-te-ri/20%Monthly2019-05-02 10:22
https://www.informatat.com/shtepite-e-frymezuara-nga-perrallat/20%Monthly2019-05-02 10:19
https://www.informatat.com/gjuriq-serbia-humbi-500-milione-euro-nga-taksa-e-jo-sic-tha-thaci/20%Monthly2019-05-02 10:18
https://www.informatat.com/gjendet-ne-australi-nje-gjarper-me-tre-sy/20%Monthly2019-05-02 10:16
https://www.informatat.com/haradinaj-gjermania-na-tha-po-kosove-urime-liberalizimi/20%Monthly2019-05-02 14:18
https://www.informatat.com/kosova-do-te-hape-ambasade-ne-japoni-dhe-kolumbi/20%Monthly2019-05-02 10:13
https://www.informatat.com/qeveria-emeron-grup-punues-per-bashkepunim-me-gjermanine-per-vizat/20%Monthly2019-05-02 10:06
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pergjigjet-rames-u-pelqeu-apo-jo-une-do-ta-them-te-verteten/20%Monthly2019-05-02 14:13
https://www.informatat.com/pacolli-do-te-raportoje-para-komisionit-per-interpol-in-nuk-lejohen-mediat/20%Monthly2019-05-02 10:03
https://www.informatat.com/shoqata-familja-dhe-shpresa-leter-publike-kryeprokurorit-te-speciales-e-fton-te-shohe-krimet-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-05-02 09:34
https://www.informatat.com/qeveria-ndalon-perdorimin-e-veturave-zyrtare-jashte-vendit-pa-autorizim/20%Monthly2019-05-02 12:11
https://www.informatat.com/kurti-per-masakren-e-studimes-nuk-ka-drejtesi-per-viktimat-nuk-ka-denim-per-kriminelet/20%Monthly2019-05-02 09:25
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-masakra-e-studimes-se-vushtrrise/20%Monthly2019-05-02 09:23
https://www.informatat.com/nis-raportimi-i-shpend-maxhunit-para-komisionit-te-aki-se/20%Monthly2019-05-02 09:20
https://www.informatat.com/bashkimi-i-faktorit-politik-i-domosdoshem/20%Monthly2019-05-02 09:16
https://www.informatat.com/rrefimet-qe-mund-ta-ndryshojne-specialen/20%Monthly2019-05-02 09:13
https://www.informatat.com/dy-gra-rrahen-nga-burrat-e-tyre-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2019-05-02 09:05
https://www.informatat.com/portreti-me-276-mije-e-138-1gezhoja-plumbash-i-agim-ramadanit-vendoset-ne-gjilan/20%Monthly2019-05-02 08:58
https://www.informatat.com/haradinaj-anetaresimi-ne-nato-eshte-synim-shteteror-dhe-qytetar-i-kosoves/20%Monthly2019-05-02 10:15
https://www.informatat.com/juncker-nevoje-per-nje-patriotizem-te-ndershem/20%Monthly2019-05-02 08:54
https://www.informatat.com/receta-cudiberese-me-rrush-te-thate-pastron-gjithcka-brenda-3-ditesh/20%Monthly2019-05-02 08:49
https://www.informatat.com/%e2%80%8bnjerezve-te-moshuar-i-jepen-ilace-per-diabetin-edhe-pse-nuk-kane-nevoje/20%Monthly2019-05-02 08:47
https://www.informatat.com/600-golat-e-messit-statistikat-qe-duhet-ti-dini/20%Monthly2019-05-02 08:46
https://www.informatat.com/vera-e-kuqe-kafja-pemet-dhe-perimet-i-mbrojne-femrat-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2019-05-02 08:42
https://www.informatat.com/resul-sinani-tregon-pse-u-largua-nga-nisma-nuk-e-perjashton-mundesine-per-tiu-bashkuar-dikujt-tjeter/20%Monthly2019-05-02 08:38
https://www.informatat.com/mergimtaret-vjet-derguan-ne-kosove-800-milione-euro/20%Monthly2019-05-02 08:37
https://www.informatat.com/raportojne-sot-pacolli-matoshi-e-maxhuni/20%Monthly2019-05-02 08:34
https://www.informatat.com/rama-shqiperia-ka-marredhenie-pozitive-me-francen-dhe-gjermanine/20%Monthly2019-05-02 08:32
https://www.informatat.com/mike-pompeo-vizite-ne-berlin-me-angela-merkel-flasin-edhe-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-05-02 08:31
https://www.informatat.com/ky-qytet-ndalon-me-ligj-thashethemet-keto-jane-masat-ndeshkuese/20%Monthly2019-05-02 08:29
https://www.informatat.com/mengjarashet-jane-vertete-te-jashtezakonshem-e-konfirmon-edhe-shkenca/20%Monthly2019-05-02 08:26
https://www.informatat.com/rusia-kunder-botes-shume-shpejt-do-kete-nje-rrjet-te-pavarur-interneti/20%Monthly2019-05-02 08:21
https://www.informatat.com/kompanite-qe-shperndajne-fletushka-do-te-gjobiten-me-te-holla/20%Monthly2019-05-02 08:18
https://www.informatat.com/del-telefoni-ne-forme-te-tulles/20%Monthly2019-05-02 08:14
https://www.informatat.com/a-eshte-celulari-shkaktar-i-kancerit/20%Monthly2019-05-02 08:10
https://www.informatat.com/gani-geci-thote-se-deputetet-e-ldk-se-jane-shitur-te-thaci/20%Monthly2019-05-02 08:07
https://www.informatat.com/rrihet-nje-person-ne-peje/20%Monthly2019-05-02 08:04
https://www.informatat.com/mangoja-ndihmon-ne-sherimin-e-anemise/20%Monthly2019-05-02 08:01
https://www.informatat.com/facebook-lanson-aplikacionin-per-takime-dashurie-facebook-dating/20%Monthly2019-05-02 07:58
https://www.informatat.com/%e2%80%8btrump-kerkon-4-5-miliarde-dollare-per-emigrantet/20%Monthly2019-05-02 07:56
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-kokaine-brenda-karkalecave-te-detit/20%Monthly2019-05-02 07:53
https://www.informatat.com/u-lendua-pasi-ra-nga-ballkoni/20%Monthly2019-05-02 07:51
https://www.informatat.com/ligji-me-i-ri-mesuesit-te-mbajne-arme-ne-klasa/20%Monthly2019-05-02 07:49
https://www.informatat.com/vjedhje-e-rende-ne-nje-shtepi-ne-suhareke/20%Monthly2019-05-02 07:46
https://www.informatat.com/nje-serb-ka-tentuar-ta-kaloje-ilegalisht-kufirin/20%Monthly2019-05-02 07:36
https://www.informatat.com/vulin-i-fyen-shqiptaret/20%Monthly2019-05-02 07:32
https://www.informatat.com/inpo-rritja-e-tarifes-shendetesore-per-banoret-jorezidente-diskriminuese/20%Monthly2019-05-02 07:29
https://www.informatat.com/47-aksidente-trafiku-gjate-dites-se-djeshme/20%Monthly2019-05-02 07:24
https://www.informatat.com/daciq-kapet-me-kryeministrin-e-bosnjes-per-kosoven/20%Monthly2019-05-02 07:21
https://www.informatat.com/opozita-zgjeron-harten-e-protestes-sot-bllokon-rruget-per-dy-ore-ne-12-qarqe-te-vendit/20%Monthly2019-05-02 07:15
https://www.informatat.com/thaci-ne-kundershtim-me-veten-per-taksen/20%Monthly2019-05-02 07:13
https://www.informatat.com/vleresimi-i-samitit-te-berlinit-ne-kosove/20%Monthly2019-05-02 07:10
https://www.informatat.com/ne-bllokade-shumica-e-marreveshjeve-te-brukselit/20%Monthly2019-05-02 10:02
https://www.informatat.com/thaci-heq-dore-nga-braktisja-e-dhurates-se-rankoviqit/20%Monthly2019-05-02 09:29
https://www.informatat.com/ska-pike-kthese-per-vizat/20%Monthly2019-05-02 08:54
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-dhe-me-shi/20%Monthly2019-05-02 06:53
https://www.informatat.com/vendosen-para-qeverise-31-helmeta-per-punetoret-e-vdekur-ne-vedin-e-punes/20%Monthly2019-05-01 15:06
https://www.informatat.com/daciq-bosnjen-nuk-e-pyet-askush-per-kosoven-do-te-bisedohet-me-fuqite-e-medha/20%Monthly2019-05-01 15:01
https://www.informatat.com/burchett-askush-seshte-i-gatshem-ti-denoje-serbet-e-ndyre-per-dhunen-seksuale-ne-kosove/20%Monthly2019-05-02 07:00
https://www.informatat.com/casillas-peson-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-05-01 14:51
https://www.informatat.com/rama-prej-2013-papunesia-ka-rene-per-6/20%Monthly2019-05-01 13:34
https://www.informatat.com/pacolli-ska-pajtim-pa-ndeshkimin-e-beogradit/20%Monthly2019-05-01 13:29
https://www.informatat.com/veseli-i-shkon-ne-konak-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2019-05-01 13:25
https://www.informatat.com/hahn-eshte-koha-qe-ballkani-te-jete-pjese-e-bashkimit-evropian/20%Monthly2019-05-02 06:58
https://www.informatat.com/rrjeti-i-ojq-ve-perkujton-punetoret-qe-vdiqen-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-05-01 13:17
https://www.informatat.com/hoti-permbledh-samitin-e-berlinit-ne-tri-pika/20%Monthly2019-05-02 06:56
https://www.informatat.com/veseli-agim-selmanaj-u-rrit-me-krenarine-e-kombit-lavdi-deshmoreve-te-lirise/20%Monthly2019-05-01 13:09
https://www.informatat.com/haradinaj-ende-kemi-shume-pune-qe-te-realizohen-te-drejtat-e-punetoreve/20%Monthly2019-05-01 13:07
https://www.informatat.com/ambasadori-richard-grenell-konfirmon-mbeshtetjen-e-shba-se-ndaj-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-05-01 14:54
https://www.informatat.com/thaci-dialogu-kosove-serbi-te-vazhdoje-pa-kushte-taksa-mbetet/20%Monthly2019-05-01 13:20
https://www.informatat.com/psd-1-maji-gjen-kosoven-me-shkallen-me-te-ulet-te-papunesise-ne-evrope/20%Monthly2019-05-01 09:56
https://www.informatat.com/recica-punetoret-meritojne-kushte-dinjitoze-respektim-e-siguri-ne-pune/20%Monthly2019-05-01 09:53
https://www.informatat.com/thaci-kerkon-me-urgjence-te-nxirret-rezoluta-lidhur-me-gjenocidin-e-serbise-kryer-ndaj-shqiptareve-ne-kosove/20%Monthly2019-05-01 09:50
https://www.informatat.com/drecun-thaci-dhe-haradinaj-kane-nje-synim-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-05-01 09:46
https://www.informatat.com/kosnett-kosova-ka-nevoje-per-me-shume-bashkepunim-tregtar-ndermjet-komuniteteve/20%Monthly2019-05-01 13:12
https://www.informatat.com/shqiptaret-proteste-para-ambasades-serbe-ne-washington/20%Monthly2019-05-01 08:46
https://www.informatat.com/a-po-e-djeg-tirana-levizjen-pa-viza-te-kosovareve/20%Monthly2019-05-01 09:58
https://www.informatat.com/lahi-brahimaj-shtrihet-ne-spital/20%Monthly2019-05-01 08:39
https://www.informatat.com/thaci-paralajmeron-nje-tjeter-konference-per-media/20%Monthly2019-05-01 08:37
https://www.informatat.com/plani-i-policise-per-qarkullimin-me-automjete-ne-kryeqytet-gjate-1-majit/20%Monthly2019-05-01 08:32
https://www.informatat.com/nis-linja-e-rregullt-e-autobusit-prishtine-aeroport-prishtine/20%Monthly2019-05-01 08:28
https://www.informatat.com/limaj-institucionet-perkrahin-cdo-iniciative-te-sindikatave-qe-punetoreve-ua-mundeson-permiresimin-e-kushteve/20%Monthly2019-05-01 08:24
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-punetoreve-protesta-ne-prishtine-dhe-han-elez/20%Monthly2019-05-01 08:22
https://www.informatat.com/per-260-mije-arme-pa-leje-ne-kosove-vetem-781-kerkesa-per-legalizim/20%Monthly2019-05-01 08:18
https://www.informatat.com/zedhenesi-i-merkelit-thote-se-ne-samit-nuk-u-diskutua-fare-ideja-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-05-01 13:00
https://www.informatat.com/100-euro-gjobe-per-ata-qe-ndezin-goma/20%Monthly2019-05-01 08:09
https://www.informatat.com/historia-e-pergjakur-e-1-majit-2/20%Monthly2019-05-01 08:05
https://www.informatat.com/kurti-do-te-doja-te-flisja-per-te-drejtat-e-punetoreve-por-si-kur-cdo-i-dyti-eshte-i-papune/20%Monthly2019-05-01 09:42