XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/gjuriq-vazhdon-propaganden-akuzon-kosoven-per-krizen-humanitare-ne-veri/20%Monthly2019-06-30 15:03
https://www.informatat.com/4-mije-shkolla-jane-mbyllur-ne-france-shkaku-i-nxehtesise/20%Monthly2019-06-30 14:20
https://www.informatat.com/policia-arreston-hajnin-e-ferizajt-i-cili-vodhi-vetura-dhe-para-ne-xhami/20%Monthly2019-06-30 14:17
https://www.informatat.com/pavaresisht-nga-temperaturat-e-nxehta-jelekverdhet-e-frances-vazhdojne-protestat/20%Monthly2019-06-30 13:56
https://www.informatat.com/studim-qente-ju-manipulojne-permes-shikimit/20%Monthly2019-06-30 13:53
https://www.informatat.com/a-ka-dashuri-pas-tradhtise-2/20%Monthly2019-06-30 13:45
https://www.informatat.com/merkel-kosova-e-serbia-te-ndjekin-guximin-politik-te-zaevit-e-tsiprasit-per-ti-zgjidhur-problemet-mes-vete/20%Monthly2019-07-01 07:16
https://www.informatat.com/arrijne-fragmentet-e-para-te-the-good-liar/20%Monthly2019-06-30 13:39
https://www.informatat.com/momenti-tmerrues-kur-ciklisti-i-shpeton-vdekjes-pasi-qe-ndiqet-nga-nje-tiger-ne-indi/20%Monthly2019-06-30 13:36
https://www.informatat.com/dhune-masaker-dhe-shperthime-mizore-ndaj-banoreve-te-kotlines/20%Monthly2019-06-30 13:25
https://www.informatat.com/spanje-gjendet-kandili-vdekjeprures-ne-bregedetin-e-marbellas/20%Monthly2019-06-30 13:01
https://www.informatat.com/salianji-sot-dite-e-zeze-per-shqiperine/20%Monthly2019-06-30 12:56
https://www.informatat.com/shtepiza-xhami-ne-natyren-e-virgjer/20%Monthly2019-06-30 12:50
https://www.informatat.com/si-ti-shmangim-mushkonjat-gjate-veres/20%Monthly2019-06-30 12:46
https://www.informatat.com/arratiset-gjarpri-piton-nga-pronari-i-vet/20%Monthly2019-06-30 12:26
https://www.informatat.com/gruaja-e-kryeministrit-te-emirateve-te-bashkuara-arabe-arratiset-me-31-milione-paunde/20%Monthly2019-06-30 12:15
https://www.informatat.com/vijon-vala-e-te-nxehtit-ekstrem-1ne-europe/20%Monthly2019-06-30 12:12
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-per-zgjedhjet-ne-shqiperi-situate-e-pazakonte/20%Monthly2019-06-30 12:08
https://www.informatat.com/pandeli-majko-kush-kundershtonte-zgjedhjet-para-90-futej-ne-burg/20%Monthly2019-06-30 12:05
https://www.informatat.com/voton-ish-presidenti-alfred-moisiu/20%Monthly2019-06-30 12:03
https://www.informatat.com/23-perqind-e-popullsise-jeton-ne-varferi-sipas-statistikave/20%Monthly2019-06-30 11:55
https://www.informatat.com/mbi-20-mije-ton-barna-pa-afat-mbahen-neper-depo-te-paasgjesuara/20%Monthly2019-07-01 07:06
https://www.informatat.com/a-do-te-kandidoje-lumir-abdixhiku-per-kryetar-te-prishtines%ef%bb%bf/20%Monthly2019-06-30 11:47
https://www.informatat.com/fatos-nano-shfaqet-ne-zgjedhje-cfare-deklaron-per-politiken-shqiptare/20%Monthly2019-06-30 11:44
https://www.informatat.com/vilat-luksoze-qe-miliarderet-i-lene-te-kalben/20%Monthly2019-06-30 11:04
https://www.informatat.com/largohet-edhe-nje-themelues-i-nisma-s-ne-kamenice/20%Monthly2019-06-30 10:57
https://www.informatat.com/skandal-ne-shkoder-qytetaret-filmohen-teksa-votojne/20%Monthly2019-06-30 10:55
https://www.informatat.com/keshilla-per-rrezitjen-ja-cfare-duhet-te-beni-qe-rrezitja-te-zgjase-me-teper/20%Monthly2019-06-30 10:52
https://www.informatat.com/nishanet-dhe-lythat-mund-te-jene-vrases-te-fshehte-ja-si-ti-dalloni/20%Monthly2019-06-30 10:48
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-gjakove/20%Monthly2019-06-30 10:40
https://www.informatat.com/talibanet-vrasin-tete-komisionere-te-zgjedhjeve-ne-afganistan/20%Monthly2019-06-30 10:37
https://www.informatat.com/haradinaj-aak-ja-duhet-te-jete-partia-e-pare-ne-vend/20%Monthly2019-06-30 10:34
https://www.informatat.com/10-makinat-qe-refuzojne-te-vdesin/20%Monthly2019-06-30 10:30
https://www.informatat.com/vetmia-vret-me-shpejt-sesa-mbipesha/20%Monthly2019-06-30 10:27
https://www.informatat.com/keto-jane-shtetet-qe-nuk-kane-fare-ushtri/20%Monthly2019-06-30 10:24
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-fton-ish-komandantin-e-uck-se-per-zonen-e-nerodimes/20%Monthly2019-07-01 07:02
https://www.informatat.com/procedohet-penalisht-per-pengim-te-zgjedhjeve-kryetarja-e-bashkise-shkoder/20%Monthly2019-06-30 10:03
https://www.informatat.com/facebook-njeh-zyrtarisht-zgjedhjet-e-sotme-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-30 09:59
https://www.informatat.com/pompeo-iu-ben-thirrje-vendeve-tjera-qe-te-ndjekin-shembullin-e-kosoves-per-hezbollahun/20%Monthly2019-06-30 13:42
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-shqiperise-ne-syte-e-mediave-nderkombetare/20%Monthly2019-06-30 09:48
https://www.informatat.com/senatori-italian-me-shtetesi-shqiptare-votoi-sot-ne-tirane/20%Monthly2019-06-30 09:46
https://www.informatat.com/pacolli-shqiperia-sot-mban-pergjegjesi-rajonale/20%Monthly2019-06-30 09:42
https://www.informatat.com/kriza-politike-demton-turizmin-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-30 11:51
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-tragjike-te-dy-te-rinjeve-ne-autostrade/20%Monthly2019-06-30 09:36
https://www.informatat.com/tentohet-te-rrembehet-nje-i-mitur-ne-ferizaj/20%Monthly2019-06-30 09:33
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-vershimet-ne-siberi/20%Monthly2019-06-30 09:23
https://www.informatat.com/fillon-raundi-i-ri-i-bisedimeve-me-talibanet-ne-katar/20%Monthly2019-06-30 09:17
https://www.informatat.com/53-vjecari-hyn-me-arme-ne-qendren-e-votimit-thyen-kutine-dhe-kercenon-komisioneret/20%Monthly2019-06-30 09:14
https://www.informatat.com/besa-shahini-dhe-dardan-molliqaj-votojne-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-30 09:12
https://www.informatat.com/ky-eshte-sekreti-kinez-i-dobesimit-ben-mrekulli/20%Monthly2019-06-30 08:23
https://www.informatat.com/pd-rama-e-veliaj-po-vijojne-blerjen-e-votave/20%Monthly2019-06-30 08:18
https://www.informatat.com/bradley-cooper-dhe-lady-gaga-se-bashku-ne-nje-projekt-te-ri-kinematografik/20%Monthly2019-06-30 08:16
https://www.informatat.com/rama-sot-mesim-historik-per-cdo-politikan/20%Monthly2019-06-30 08:13
https://www.informatat.com/mike-tyson-mbush-53-vjec/20%Monthly2019-06-30 08:10
https://www.informatat.com/nje-trajtim-i-ri-i-kombinuar-per-te-zvogeluar-nivelin-e-urateve-ne-diabetin-e-tipit-2/20%Monthly2019-06-30 08:07
https://www.informatat.com/veshja-e-cuditshme-e-rames-gjate-hedhjes-se-votes-ne-surrel/20%Monthly2019-06-30 08:03
https://www.informatat.com/proteste-masive-kunder-qarkullimit-te-veturave-ne-madrid/20%Monthly2019-06-30 07:58
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-plagosje-ne-mitrovice/20%Monthly2019-06-30 07:52
https://www.informatat.com/trump-vizton-korene-e-veriut/20%Monthly2019-06-30 07:49
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-nje-deshmor-me-urdhrin-hero-i-kosoves/20%Monthly2019-06-30 07:46
https://www.informatat.com/arabia-saudite-dhe-rusia-pajtohen-per-kufizimin-e-prodhimit-te-naftes/20%Monthly2019-06-30 07:42
https://www.informatat.com/nuk-nis-procesi-i-votimit-ne-20-qendra-ne-pogradec/20%Monthly2019-06-30 07:39
https://www.informatat.com/ruci-voton-dhe-apelon-per-maturi/20%Monthly2019-06-30 07:33
https://www.informatat.com/arsyet-pse-rekomandohet-te-ecet-ne-mbremje/20%Monthly2019-06-30 07:27
https://www.informatat.com/aak-ja-mban-kuvendin-e-punes/20%Monthly2019-06-30 07:23
https://www.informatat.com/ikshpk-u-ben-thirrje-qytetareve-per-kujdes-ne-ushqim/20%Monthly2019-06-30 07:19
https://www.informatat.com/zgjedhjet-lokale-militante-te-opozites-protesta-paqesore-ne-tirane/20%Monthly2019-06-30 07:15
https://www.informatat.com/mjeket-bejne-thirrje-qe-te-ruheni-nga-pickimi-i-rriqrave/20%Monthly2019-06-30 07:13
https://www.informatat.com/kosova-nuk-pranohet-ne-eurovizion-673-vota-kunder/20%Monthly2019-06-30 07:07
https://www.informatat.com/bbc-shqiperia-shkon-ne-zgjedhje-te-tensionuara/20%Monthly2019-06-30 10:06
https://www.informatat.com/shqiperia-mban-zgjedhjet-lokale-pa-opoziten/20%Monthly2019-06-30 07:00
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-16/20%Monthly2019-06-30 06:54
https://www.informatat.com/nje-dite-para-30-qershorit-blindohet-blloku-i-ambasadave/20%Monthly2019-06-29 09:21
https://www.informatat.com/shkelet-ligji-anetari-i-bordit-te-arkep-it-paguhet-edhe-pas-pensionimit/20%Monthly2019-06-30 09:52
https://www.informatat.com/fluks-ne-morine-mijera-kosovare-drejt-shqiperise-per-fundjave/20%Monthly2019-06-29 09:18
https://www.informatat.com/sipas-prokurorise-personat-vdiqen-pasi-dolen-nga-autobusi-i-ndalur-jashteligjshem-ne-autostrade/20%Monthly2019-06-30 09:39
https://www.informatat.com/lendohet-nje-person-pasi-ra-nga-shtepia-ku-po-punonte/20%Monthly2019-06-29 09:15
https://www.informatat.com/prifest-shpalos-programin-e-filamve-per-edicionin-e-11-te/20%Monthly2019-06-28 15:17
https://www.informatat.com/e-verdha-e-vezes-magjike-per-te-rinuar-lekuren/20%Monthly2019-06-28 14:35
https://www.informatat.com/zbulohet-vetedije-e-fshehte-tek-pacientet-qe-nuk-reagojne-pas-lendimeve-te-trurit/20%Monthly2019-06-28 14:31
https://www.informatat.com/zonat-e-ndotura-ndikojne-negativisht-ne-inteligjencen-e-femijes/20%Monthly2019-06-28 14:29
https://www.informatat.com/arrestohet-gruaja-93-vjecare-para-vdekjes/20%Monthly2019-06-28 14:26
https://www.informatat.com/haradinaj-bashkepunimi-kosove-shqiperi-i-domosdoshem/20%Monthly2019-06-28 14:24
https://www.informatat.com/zjarr-ne-prishtine-evakuohen-banoret-e-nje-ndertese-ne-lagjen-e-muhaxhereve/20%Monthly2019-06-28 14:02
https://www.informatat.com/nuk-do-ta-besoni-por-sperma-sheron-keto-semundje/20%Monthly2019-06-28 13:57
https://www.informatat.com/nese-i-keni-keto-simptoma-jeni-ne-rrezik-per-nje-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-06-28 13:55
https://www.informatat.com/jargezimi-gjate-nates-mund-te-jete-sinjal-i-ndonje-problemi-shendetesor/20%Monthly2019-06-28 13:52
https://www.informatat.com/nje-liste-me-gjera-qe-sduhet-ti-beni-nese-ju-del-gjumi-naten/20%Monthly2019-06-28 13:50
https://www.informatat.com/demi-lovato-sjell-perjetimet-e-saj-ne-albumin-e-ri/20%Monthly2019-06-28 13:47
https://www.informatat.com/shikoni-miranda-kerr-linja-fantastike-edhe-ne-shtatzeni/20%Monthly2019-06-28 13:45
https://www.informatat.com/punetoret-e-lotarise-se-kosoves-protestojne-te-henen/20%Monthly2019-06-28 13:43
https://www.informatat.com/ambasadorja-gjermane-ne-shqiperi-pengoni-cdo-forme-dhune/20%Monthly2019-06-28 13:41
https://www.informatat.com/presidenti-ndan-urdhrin-hero-i-kosoves-edhe-per-deshmorin-dine-grabovci/20%Monthly2019-06-28 13:24
https://www.informatat.com/rrograek-mirepret-miratimin-e-ligjit-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-06-28 13:21
https://www.informatat.com/sipas-sondazheve-po-te-votohej-neser-ne-maqedonine-e-veriut-fituese-do-te-ishte-opozita/20%Monthly2019-06-28 13:15
https://www.informatat.com/kosnett-i-porosit-te-sapodiplomuarit-ne-polici-ta-luftojne-korrupsionin/20%Monthly2019-06-30 07:03
https://www.informatat.com/taksa-e-rruges-se-kombit-ministri-shala-tregon-nese-kosova-do-te-perdore-masa-reciproke/20%Monthly2019-06-28 13:09
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-te-udheheq-projektet-e-perbashketa-me-okb-ne/20%Monthly2019-06-28 13:04
https://www.informatat.com/jordyn-woods-i-reagon-khloe-kardashian-per-tristan-thompson/20%Monthly2019-06-28 12:36
https://www.informatat.com/romance-me-68-vjecarin-zbulon-selena-gomez/20%Monthly2019-06-28 12:34
https://www.informatat.com/may-i-thote-putinit-te-ndaloje-aktivitetet-destabilizuese/20%Monthly2019-06-28 12:31
https://www.informatat.com/zgjedhen-anetaret-e-bordit-te-drejtoreve-ne-ndermarrjen-prishtina-parking/20%Monthly2019-06-28 12:28
https://www.informatat.com/kosova-nuk-pranohet-ne-unionin-transmetues-europian-ebu-mbetet-jashte-eurosongut/20%Monthly2019-06-28 12:27
https://www.informatat.com/vv-zgjidhja-e-krizes-ne-shqiperi-svjen-permes-30-qershorit-kjo-krize-nuk-eshte-procedurale/20%Monthly2019-06-28 12:24
https://www.informatat.com/gashi-i-dorezon-flamurin-e-kosoves-ekipit-3x3/20%Monthly2019-06-28 12:25
https://www.informatat.com/qeveria-e-perkushtuar-per-bashkepunim-me-te-gjitha-komunitetet-ne-vend/20%Monthly2019-06-28 12:20
https://www.informatat.com/kosova-mori-pjese-ne-ceremoni-mortore-te-rohanit/20%Monthly2019-06-28 12:18
https://www.informatat.com/shenohen-viktimat-e-para-nga-i-nxehti-ekstrem-ne-evrope/20%Monthly2019-06-28 12:16
https://www.informatat.com/bahtiri-ka-nje-mesazh-per-marko-gjuriqin-pasi-ai-hyri-ne-kosove/20%Monthly2019-06-28 12:14
https://www.informatat.com/as-leja-e-kufizuar-nuk-e-ndale-gjuriqin-te-premtoje-qindra-projekte-ne-veri/20%Monthly2019-06-28 12:12
https://www.informatat.com/serbet-mblidhen-ne-gazimestan-per-ta-shenuar-betejen-e-kosoves/20%Monthly2019-06-28 12:10
https://www.informatat.com/palmer-dialogu-prishtine-beograd-duhet-te-rifilloje-para-zgjedhjeve-ne-serbi/20%Monthly2019-06-28 12:08
https://www.informatat.com/promovohen-dhjete-vellimet-kujtesa-e-kosoves-e-rrefimeve-nga-100-pleq-e-plaka/20%Monthly2019-06-28 12:05
https://www.informatat.com/lluka-kosova-kontrollon-kufijte-e-vet-energjetik-nga-2020-a/20%Monthly2019-06-28 12:05
https://www.informatat.com/canak-ndryshimi-i-kufijve-do-te-thote-edhe-100-vjet-ferr-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-28 12:04
https://www.informatat.com/ushtrise-gjermane-i-vazhdohet-mandati-edhe-per-nje-vit-ne-kosove/20%Monthly2019-06-28 13:11
https://www.informatat.com/konjufca-jane-bere-dy-krime-te-medha-sa-i-perket-homologimit-te-veturave/20%Monthly2019-06-28 10:11
https://www.informatat.com/meta-publikon-videon-e-votimeve-ne-komunizem-mesazh-shqiptareve-mos-u-konfrontoni/20%Monthly2019-06-28 10:07
https://www.informatat.com/presidenti-ndan-urdhrin-hero-i-kosoves-edhe-per-kater-deshmore-nga-malisheva/20%Monthly2019-06-28 10:06
https://www.informatat.com/becker-transformimi-i-fsk-se-kerkon-durim-dhe-angazhim/20%Monthly2019-06-28 10:03
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-kur-kosova-do-ta-fitoje-pavaresine-e-plote-ne-energjetike/20%Monthly2019-06-28 09:43
https://www.informatat.com/osbe-mesazh-politikes-denojme-dhunen-te-punohet-per-dialog-e-zgjedhje-paqesore/20%Monthly2019-06-28 09:37
https://www.informatat.com/haradinaj-qellimi-yne-eshte-anetaresimi-ne-nato/20%Monthly2019-06-28 13:02
https://www.informatat.com/gap-publikon-raportin-nuk-ka-para-per-sundim-te-ligjit/20%Monthly2019-06-28 09:18
https://www.informatat.com/finalja-e-copa-america-2020-do-te-mbahet-ne-kolumbi/20%Monthly2019-06-28 09:16
https://www.informatat.com/gjuriqi-ne-kosove-me-levizje-te-kufizuar/20%Monthly2019-06-28 12:07
https://www.informatat.com/wan-bissaka-sot-kompleton-kalimin-ne-united/20%Monthly2019-06-28 09:11
https://www.informatat.com/inter-ne-perpjekje-per-ti-blere-lukakun-dhe-dzekon/20%Monthly2019-06-28 09:03
https://www.informatat.com/qosjen-e-trishtojne-zhvillimet-ne-shqiperi-e-ne-kosove/20%Monthly2019-06-28 08:58
https://www.informatat.com/mbahet-ceremonia-e-nderrimit-te-drejtorit-te-nalt-it-ne-ministrine-e-mbrojtjes/20%Monthly2019-06-28 08:52
https://www.informatat.com/grabitje-me-arme-ne-shiroke-te-suharekes/20%Monthly2019-06-28 08:50
https://www.informatat.com/hidhet-poshte-padia-e-rada-trajkoviqit-kunder-vuciqit-dhe-gjuriqit/20%Monthly2019-06-28 08:48
https://www.informatat.com/komf-kerkon-qe-ligji-per-mbrojtjen-e-femijeve-te-zbatohet/20%Monthly2019-06-28 08:46
https://www.informatat.com/dw-serbia-papritur-me-sy-nga-uashingtoni-per-kosoven/20%Monthly2019-06-28 08:43
https://www.informatat.com/bqk-borxhi-publik-arriti-ne-1-1-miliard-euro/20%Monthly2019-06-28 08:41
https://www.informatat.com/kurti-kemi-nevoje-per-ndarjen-e-qeverisjes-publike-nga-tajkunet-private/20%Monthly2019-06-28 11:59
https://www.informatat.com/nje-vit-i-rende-per-arsimin/20%Monthly2019-06-28 07:27
https://www.informatat.com/dy-zyrtaret-me-aktakuza-te-shskuk-se/20%Monthly2019-06-28 07:24
https://www.informatat.com/ministria-e-inovacionit-ndau-244-mije-euro-per-ojq-te-qe-si-plotesuan-kriteret/20%Monthly2019-06-28 07:22
https://www.informatat.com/edhe-sot-mot-me-diell/20%Monthly2019-06-28 07:19
https://www.informatat.com/sot-seance-e-jashtezakonshme-per-homologimin-e-veturave/20%Monthly2019-06-28 08:38
https://www.informatat.com/krasniqi-pdk-ja-nuk-e-rrezon-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-06-28 09:28
https://www.informatat.com/verioret-paralajmerojne-mbylljen-e-dyqaneve-dhe-te-hoteleve/20%Monthly2019-06-28 09:13
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-reaguar-per-kontrabanden-e-droges-e-armeve/20%Monthly2019-06-27 14:33
https://www.informatat.com/ldk-qeveria-dhe-delegacioni-shteterore-te-dorehiqen-menjehere/20%Monthly2019-06-27 14:29
https://www.informatat.com/psd-vendimi-i-kushtetueses-mohoi-mundesine-e-nje-dialogu-transparent/20%Monthly2019-06-27 14:22
https://www.informatat.com/delegacioni-i-bqk-se-ne-forumin-e-crans-montana-s-shpalos-mundesite-qe-ofron-kosova-per-investime/20%Monthly2019-06-27 14:17
https://www.informatat.com/abdixhiku-dialogu-smund-te-kontraktohet-u-zhbe-ekipi-me-niper-e-daje/20%Monthly2019-06-27 14:15
https://www.informatat.com/deda-sot-perfundoi-edhe-roli-i-hashim-thacit-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-06-27 14:01
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-psd-terhiqen-nga-ekipi-negociator-neser-dorezojne-doreheqjet/20%Monthly2019-06-27 13:58
https://www.informatat.com/schmitt-shqiperia-eshte-nisur-drejt-se-kaluares/20%Monthly2019-06-27 13:54
https://www.informatat.com/bullgaria-kritikon-be-ne-per-mos-liberalizim-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-06-27 13:51
https://www.informatat.com/nje-vajze-pesevjecare-mbytet-ne-nje-pishine-ne-shkup/20%Monthly2019-06-27 13:46
https://www.informatat.com/reagimi-i-deputetes-haxhiu-pas-shpalljes-jokushtetues-te-ekipit-negociator/20%Monthly2019-06-27 13:32
https://www.informatat.com/meta-cakton-zgjedhjet-me-13-tetor-rama-e-quan-cmenduri-te-dyte/20%Monthly2019-06-27 13:11
https://www.informatat.com/rama-paralajmeron-meten-dhe-opoziten-do-tu-japim-nje-mesazh-te-dielen/20%Monthly2019-06-27 12:51
https://www.informatat.com/nje-i-vrare-dhe-disa-te-plagosur-nga-sulmet-vetevrasese-ne-tunizi/20%Monthly2019-06-27 12:48
https://www.informatat.com/prokuoria-e-pejes-kerkon-paraburgim-ndaj-dy-personave-kanosen-nje-prokuror/20%Monthly2019-06-27 12:40
https://www.informatat.com/thaci-e-njeh-hezbollahun-si-organizate-terroriste-reagon-komiteti-amerikano-hebraik/20%Monthly2019-06-27 13:16
https://www.informatat.com/drecun-ky-eshte-plani-i-kosoves-per-serbet-ne-veri-dhe-qeverine-e-serbise/20%Monthly2019-06-27 12:28
https://www.informatat.com/ekipi-negociator-shpallet-jokushtetues/20%Monthly2019-06-27 12:25
https://www.informatat.com/ke-po-ndjekim-me-vemendjen-situaten-perpara-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-27 12:18
https://www.informatat.com/vala-e-te-nxehtit-kaplon-edhe-italine/20%Monthly2019-06-27 12:13
https://www.informatat.com/zyrtare-liverpooli-kompleton-blerjen-e-pare-te-afatit-kalimtar-veror/20%Monthly2019-06-27 12:06
https://www.informatat.com/bajram-kosumi-rizgjedhet-rektor-i-universitetit-kadri-zeka/20%Monthly2019-06-27 12:02
https://www.informatat.com/meryl-streep-dhe-nicole-kidman-ribashkohen-per-muzikorin-the-prom/20%Monthly2019-06-27 11:58
https://www.informatat.com/princi-william-do-ti-perkrahe-femijet-e-mi-nese-jane-homoseksuale/20%Monthly2019-06-27 11:54
https://www.informatat.com/i-hapet-rruga-sponsorizimit-ne-kulture-rini-e-sport-ne-kosove/20%Monthly2019-06-27 11:52
https://www.informatat.com/jonida-maliqi-reagon-pas-thashethemeve-per-lidhjen-me-aktorin-shqiptar/20%Monthly2019-06-27 11:50
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-dehidrojne-femijet-ja-si-te-veproni/20%Monthly2019-06-27 11:43
https://www.informatat.com/oppo-njofton-kameren-e-pare-selfie-nen-ekran/20%Monthly2019-06-27 11:39
https://www.informatat.com/trajtimi-i-personalitetit-bipolar-mund-te-permiresohet-duke-u-fokusuar-me-pak-ne-ilaqet-kunder-depresionit/20%Monthly2019-06-27 11:33
https://www.informatat.com/pse-disa-njerez-nuk-mund-ti-shohin-ngjyrat/20%Monthly2019-06-27 11:22
https://www.informatat.com/ia-djeg-pasaporten-pas-mosmarreveshjes-per-vize/20%Monthly2019-06-27 11:20
https://www.informatat.com/perleshje-me-arme-zjarri-ne-gjakove/20%Monthly2019-06-27 11:18
https://www.informatat.com/pse-na-merr-gjumi-kur-jemi-ne-makine/20%Monthly2019-06-27 11:16
https://www.informatat.com/pacolli-u-ben-thirrje-miqve-afrikane-ta-njohin-kosoven/20%Monthly2019-06-27 11:10
https://www.informatat.com/te-famshmit-qe-kane-vdekur-ne-rrethana-te-cuditshme/20%Monthly2019-06-27 11:08
https://www.informatat.com/haradinaj-nje-etape-e-re-shpresedhenese-per-fuqizimin-e-sportit-ne-kosove/20%Monthly2019-06-27 11:07
https://www.informatat.com/universiteti-i-hawait-i-bejne-analize-salsiceve-rezultatet-dalin-te-tmerrshme/20%Monthly2019-06-27 11:03
https://www.informatat.com/komf-i-i-gezohet-miratimit-te-projektligjit-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-06-27 11:00
https://www.informatat.com/zbulohet-qendra-e-urise-ne-tru-shume-shpejte-do-te-mund-te-kycet-dhe-ckyqet/20%Monthly2019-06-27 10:57
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-ligjin-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-06-27 10:56
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-beni-qe-te-keni-nje-marredhenie-te-mire-me-vjehrren/20%Monthly2019-06-27 10:52
https://www.informatat.com/pse-femijet-nuk-duhet-te-pine-lengje-te-frutave/20%Monthly2019-06-27 10:47
https://www.informatat.com/kurti-shkollimi-ne-kosove-kurre-ska-qene-me-i-shtrenjte-dhe-kurre-ska-qene-me-i-dobet/20%Monthly2019-06-27 14:29
https://www.informatat.com/ligji-per-pagat-hyn-ne-fuqi-ne-nentor-ai-per-qeverine-parasheh-15-ministri/20%Monthly2019-06-27 10:30
https://www.informatat.com/planifikoni-dieten-si-duhet/20%Monthly2019-06-27 10:27
https://www.informatat.com/ldk-kerkon-komision-hetimor-per-parregullsite-ne-masht-dhe-arsim/20%Monthly2019-06-27 10:26
https://www.informatat.com/drejtori-i-shkk-se-anetaresohet-ne-shoqaten-e-burgjeve-te-teksasit/20%Monthly2019-06-27 10:24
https://www.informatat.com/kumbullat-parandalojne-anemine-dhe-depresionin/20%Monthly2019-06-27 10:21
https://www.informatat.com/ministria-e-inovacionit-besim-beqaj-nuk-pati-asnje-ndikim-ne-ndarjen-e-granteve/20%Monthly2019-06-27 10:21
https://www.informatat.com/matoshi-bashke-po-shenojme-hapa-pozitiv-ne-krijimin-e-nje-kosove-te-gjelbert/20%Monthly2019-06-27 10:19
https://www.informatat.com/perse-femrat-po-heqin-dore-nga-takat-dhe-po-mbathin-atlete/20%Monthly2019-06-27 10:17
https://www.informatat.com/merkel-me-dridhje-te-pakontrollueshme-per-here-te-dyte-brenda-nente-ditesh-video/20%Monthly2019-06-27 10:17
https://www.informatat.com/veseli-nga-sot-etape-e-re-e-perkrahjes-per-sportistet-tane/20%Monthly2019-06-27 10:13
https://www.informatat.com/shalqiri-e-hidraton-detoksikon-dhe-e-pastron-tere-trupin/20%Monthly2019-06-27 10:12
https://www.informatat.com/inpo-prishtina-serish-deshton-ta-miratoje-kornizen-afatmesme-te-shpenzimeve/20%Monthly2019-06-27 10:11
https://www.informatat.com/avioni-detyrohet-te-beje-ulje-emergjente-ne-londer-pas-kercenimit-me-bombe/20%Monthly2019-06-27 10:08
https://www.informatat.com/shtrojani-vetes-rrugen-drejt-suksesit-permes-ketyre-kater-menyrave/20%Monthly2019-06-27 10:07
https://www.informatat.com/ky-hormon-eshte-shkaktar-perse-nuk-mund-te-humbni-peshe/20%Monthly2019-06-27 10:03
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-ne-prishtine-dyshohet-se-dhunoi-nje-te-mitur/20%Monthly2019-06-27 09:53
https://www.informatat.com/sir-alan-duncan-marredhenia-e-britanise-me-kosoven-eshte-nje-miqesi-e-vertete/20%Monthly2019-06-27 09:51
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-ne-tirane-parasheh-mundesi-per-trazira-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-27 09:48
https://www.informatat.com/kurti-kujton-6-vjetorin-e-ratifikimit-te-marreveshjes-thaci-daciq/20%Monthly2019-06-27 09:47
https://www.informatat.com/gjuriq-duke-e-cuar-popullin-tone-ne-uri-prishtina-deshiron-eksod-te-serbeve/20%Monthly2019-06-27 09:43
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-shpall-listen-e-organizatave-terroriste-per-vitin-2019/20%Monthly2019-06-27 12:25
https://www.informatat.com/haradinaj-kadeteve-te-rinj-te-fsk-se-sherbejini-me-nder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2019-06-27 11:07
https://www.informatat.com/sipas-lajiqit-serbia-ka-humbur-228-milione-euro-nga-taksa-e-kosoves-2/20%Monthly2019-06-27 09:30
https://www.informatat.com/per-gjashte-muaj-rreth-700-paciente-kerkojne-sherim-jashte-kosoves/20%Monthly2019-06-27 09:27
https://www.informatat.com/haradinaj-anamorava-do-ta-kete-perkrahjen-e-qeverise-per-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2019-06-27 09:20
https://www.informatat.com/telekomi-e-nderpret-kontraten-me-devollet-istrefi-nuk-vazhdojme-ne-keto-kushte/20%Monthly2019-06-27 10:34
https://www.informatat.com/serbia-shkon-perpara-ne-1integrimet-evropiane-hape-edhe-nje-kapitull-te-negociatave-me-be-ne/20%Monthly2019-06-27 09:19
https://www.informatat.com/arrestohet-nikolla-gruevski-ne-hungari-gjykata-do-te-vendose-per-ekstradimin-e-tij-ne-maqedoni/20%Monthly2019-06-27 09:13
https://www.informatat.com/meta-jep-detaje-nga-takimi-me-bashen/20%Monthly2019-06-27 09:07
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-shenojne-rekord-ne-disa-shtete-evropiane/20%Monthly2019-06-27 09:03
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkuvendi-voton-projektligjin-per-tatimin-ne-te-ardhurat-e-korporatave/20%Monthly2019-06-27 08:55
https://www.informatat.com/rapsodi-imer-gashi-dekorohet-me-medalje-presidenciale-te-meritave/20%Monthly2019-06-27 08:49
https://www.informatat.com/sa-shpenzojne-mesatarisht-ne-muaj-studentet-e-up-se/20%Monthly2019-06-27 08:44
https://www.informatat.com/kfor-i-e-vlereson-te-qete-gjendjen-e-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2019-06-27 08:34
https://www.informatat.com/pacolli-panelist-ne-forumin-boteror-te-crans-montana/20%Monthly2019-06-27 07:32
https://www.informatat.com/deda-opozita-duhet-te-ofroje-liste-te-perbashket-qeveria-haradinaj-spo-i-bene-mire-vendit/20%Monthly2019-06-27 07:29
https://www.informatat.com/hudhra-dhe-limoni-efekte-te-mahnitshme-ne-largimin-e-yndyres/20%Monthly2019-06-27 07:28
https://www.informatat.com/mbahet-ceremonia-e-diplomimit-te-kadeteve-te-fsk-se/20%Monthly2019-06-27 07:25
https://www.informatat.com/insistimi-njevjecar-i-thacit-ne-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2019-06-27 07:24
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-5/20%Monthly2019-06-27 07:19
https://www.informatat.com/sot-dy-seanca-te-jashtezakonshme-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-06-27 09:38
https://www.informatat.com/tri-porosite-e-macron-it-per-serbine/20%Monthly2019-06-27 07:10
https://www.informatat.com/meta-fton-ramen-ne-presidence/20%Monthly2019-06-27 07:05
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-kosove-besoj-se-kancelarja-merkel-ishte-e-qarte-rreth-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-06-27 06:59
https://www.informatat.com/vjeshta-mund-te-vije-me-zgjedhje/20%Monthly2019-06-27 09:35
https://www.informatat.com/temperatura-te-larta-sot-33-grade/20%Monthly2019-06-27 06:47
https://www.informatat.com/basha-ne-nuk-do-te-lejojme-votime-te-paligjshme/20%Monthly2019-06-26 14:35
https://www.informatat.com/mpb-ja-synon-te-zgjidhe-problemet-rreth-dokumentacionit-per-studentet-e-lugines/20%Monthly2019-06-26 14:23
https://www.informatat.com/femije-shqiptare-dhe-serbe-nga-presheva-bujanoci-dhe-medvegja-vizitojne-beogradin/20%Monthly2019-06-26 14:15
https://www.informatat.com/ffk-me-njoftim-te-rendesishem-per-klubet-e-femrave/20%Monthly2019-06-26 14:14
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-anetare-te-dyshuar-te-isis-it-ne-nikaragua/20%Monthly2019-06-26 14:04
https://www.informatat.com/kurtishi-rastet-me-kancer-rriten-per-3-4/20%Monthly2019-06-26 13:54
https://www.informatat.com/beogradi-alarmon-per-gjendjen-ne-veri-prishtina-thote-se-gjithcka-eshte-inskenim/20%Monthly2019-06-27 09:17
https://www.informatat.com/ikshpk-njofton-per-simptomat-dhe-perhapjen-e-virusit-nil/20%Monthly2019-06-26 13:49
https://www.informatat.com/ovl-vendoret-dhe-nderkombetaret-kenaqen-vetem-kur-sabit-geci-te-vdese/20%Monthly2019-06-26 13:48
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-peje-kater-persona-mbesin-te-lenduar/20%Monthly2019-06-26 13:31
https://www.informatat.com/demokratet-kerkojne-4-5-miliarde-dollare-per-imigrantet-ne-kufi-me-meksiken/20%Monthly2019-06-26 13:28
https://www.informatat.com/kerkohet-ligj-i-vecante-per-lotarine-e-kosoves-punetoret-kercenojne-me-protesta/20%Monthly2019-06-26 13:23
https://www.informatat.com/aksident-ne-aksin-lac-fushe-kruje-humb-jeten-26-vjecarja/20%Monthly2019-06-26 13:14
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-per-koalicionin-e-ri-qeverises-ne-danimarke/20%Monthly2019-06-26 13:09
https://www.informatat.com/temperatura-mbi-40-grade-mbyllen-shkollat-ne-france/20%Monthly2019-06-26 13:05
https://www.informatat.com/vuciq-do-ta-ndihmojme-popullin-tone-ne-kosove/20%Monthly2019-06-26 13:02
https://www.informatat.com/shba-u-kerkon-shqiptareve-qe-zgjedhjet-e-30-qershorit-te-jene-paqesore/20%Monthly2019-06-26 12:50
https://www.informatat.com/75-vjetori-i-gjenocidit-grek-mbi-shqiptaret-e-camerise-ndizen-qirinj-te-liqeni-artificial/20%Monthly2019-06-26 12:26
https://www.informatat.com/haradinaj-per-viza-ne-paris/20%Monthly2019-06-27 07:14
https://www.informatat.com/edhe-mali-i-zi-nga-1-korriku-ule-cmimet-e-romingut/20%Monthly2019-06-26 12:06
https://www.informatat.com/u-vu-gurethemeli-per-ndertimin-e-nje-cerdheje-dhe-nje-shkolle-ne-komunen-e-istogut/20%Monthly2019-06-26 12:00
https://www.informatat.com/haradinaj-sundimi-i-ligjit-prioritet-i-qeverise/20%Monthly2019-06-26 11:55
https://www.informatat.com/riatdhesohen-32-shqiptare-qe-kishin-kerkuar-azil-ne-france-e-belgjike/20%Monthly2019-06-26 11:51
https://www.informatat.com/ismaili-rritjen-historike-te-pagave-per-mjeke-e-kane-kundershtuar-edhe-disa-deputete-qe-jane-doktora/20%Monthly2019-06-26 11:46
https://www.informatat.com/ke-anulon-misionin-vezhgues-ne-shqiperi-shkak-paqartesia-ne-procesin-zgjedhor/20%Monthly2019-06-26 11:27
https://www.informatat.com/paralajmerohen-protesta-te-opozites-ne-tere-shqiperine-deri-me-30-qershor-e-pas/20%Monthly2019-06-26 11:21
https://www.informatat.com/i-gjenden-para-te-falsifikuara-dhe-droge-arrestohet-burri-nga-kacaniku/20%Monthly2019-06-26 11:18
https://www.informatat.com/interpoli-e-dergon-per-votim-aplikacionin-e-kosoves/20%Monthly2019-06-26 11:14
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-5-vjecarit-qe-u-kafshua-nga-ujku-ne-han-te-elezit/20%Monthly2019-06-26 11:06
https://www.informatat.com/haradinaj-reagon-ndaj-propagandes-serbe-per-situaten-ne-veri/20%Monthly2019-06-27 06:56
https://www.informatat.com/ministri-shala-riperserit-taksa-nuk-hiqet-pa-e-nderruar-serbia-qasjen-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-06-26 10:52
https://www.informatat.com/brnabiq-do-te-bejme-gjithcka-qe-mallrat-serbe-ti-dergojme-ne-kosove/20%Monthly2019-06-26 13:50
https://www.informatat.com/raporti-nga-korea-samsung-po-punon-ne-telefonin-e-palosshem-me-dizajn-te-guaces/20%Monthly2019-06-26 10:35
https://www.informatat.com/shkencetaret-kane-gjetur-faktore-te-tjere-qe-e-rrisin-rrezikun-nga-hipertensioni/20%Monthly2019-06-26 10:32
https://www.informatat.com/drejtuesja-e-odihr-glover-takim-me-bashen/20%Monthly2019-06-26 10:30
https://www.informatat.com/prishtinasi-rrah-gruan-me-nenshtetesi-te-huaj/20%Monthly2019-06-26 10:16
https://www.informatat.com/qeni-e-shpeton-vajzen-e-vogel-nga-renia-ne-lume/20%Monthly2019-06-26 10:08
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-deklaron-se-semundjet-e-rralla-jane-perfshire-ne-listen-e-barnave-esenciale/20%Monthly2019-06-26 10:00
https://www.informatat.com/thaci-uron-komunitetin-egjiptian-per-javen-egjiptiane/20%Monthly2019-06-26 09:54
https://www.informatat.com/peticion-per-ta-shpallur-keanu-reeves-personalitet-te-vitit/20%Monthly2019-06-26 09:25
https://www.informatat.com/ne-lidhje-me-aktorin-68-vjecar-selena-gomez-zbulon-te-verteten/20%Monthly2019-06-26 09:19
https://www.informatat.com/whatsapp-po-vjen-me-sherbimin-qe-te-gjithe-e-keni-pritur/20%Monthly2019-06-26 09:12
https://www.informatat.com/nderron-jete-gazetari-ramadan-asllani/20%Monthly2019-06-26 09:13
https://www.informatat.com/galaxy-a90-do-te-kete-5g-dhe-teknologji-te-avancuar-te-kameres/20%Monthly2019-06-26 09:05
https://www.informatat.com/ja-perse-eshte-e-domosdoshme-qe-bebja-te-linde-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-06-26 09:02
https://www.informatat.com/prizren-arrestohen-tre-persona-per-gjuajtje-me-arme-zjarri/20%Monthly2019-06-26 09:00
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-memorandum-bashkepunimi-ne-fushen-e-regjistrimit-te-bizneseve/20%Monthly2019-06-26 08:58
https://www.informatat.com/rrini-vone-naten-mund-te-vuani-nga-ky-problem-serioz-shendetesor/20%Monthly2019-06-26 08:54
https://www.informatat.com/mungesa-e-parave-shkakton-migrene/20%Monthly2019-06-26 08:47
https://www.informatat.com/personat-qe-bejne-not-ne-ujerat-e-oqeaneve-jane-me-te-rrezikuar-nga-infeksionet/20%Monthly2019-06-26 08:43
https://www.informatat.com/qkrmt-shpreh-mbeshtetjen-per-te-gjitha-e-viktimat-e-tortures/20%Monthly2019-06-26 08:39
https://www.informatat.com/si-ta-thyeni-akullin-me-dike-qe-sapo-jeni-njohur/20%Monthly2019-06-26 08:39
https://www.informatat.com/konsumoni-pemet-e-caktuara-ne-mengjes/20%Monthly2019-06-26 08:34
https://www.informatat.com/menyrat-e-thjeshta-qe-ju-ndihmojne-ta-lini-duhanin/20%Monthly2019-06-26 08:30
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-dhe-ajo-e-hungarise-diskutojne-per-objektivat-e-bashkepunimit/20%Monthly2019-06-26 08:29
https://www.informatat.com/kripa-vret-njerezit/20%Monthly2019-06-26 08:26
https://www.informatat.com/truqe-te-mahnitshme-per-pastrimin-e-hekurit-per-hekurosje-do-te-shkelqeje-sikur-sapo-e-keni-blere/20%Monthly2019-06-26 08:19
https://www.informatat.com/jo-te-gjitha-sallata-jane-te-shendetshme-gabimet-qe-bejme-nese-duam-te-humbim-peshe/20%Monthly2019-06-26 08:13
https://www.informatat.com/bie-numri-i-turisteve-nga-kosova-qe-vizitojne-shqiperine/20%Monthly2019-06-26 08:11
https://www.informatat.com/keni-gabuar-gjithe-jeten-sipas-eksperteve-duhet-te-hidhni-parfum-ne-kerthize/20%Monthly2019-06-26 08:08
https://www.informatat.com/gazetari-i-bild-it-pyet-ramen-me-akuzon-se-publikova-videot-reale/20%Monthly2019-06-26 08:05
https://www.informatat.com/kater-perimet-per-eliminimin-e-yndyrave/20%Monthly2019-06-26 08:05
https://www.informatat.com/kjo-eshte-dieta-me-kastravec-qe-po-funksionon-vertete/20%Monthly2019-06-26 07:58
https://www.informatat.com/daka-e-cuditshme-se-si-gjyqtaret-e-apelit-e-interpretojne-gabimisht-ligjin-vetem-ne-rastet-e-korrupsionit/20%Monthly2019-06-26 07:55
https://www.informatat.com/haradinajkosova-eshte-me-1fat-qe-ka-zhvilluar-partneritet-te-qendrueshem-me-sbba-te/20%Monthly2019-06-26 10:41
https://www.informatat.com/aksident-ne-lushnje-humb-jeten-18-vjecari-4-te-tjere-mbesin-te-plagosur/20%Monthly2019-06-26 07:49
https://www.informatat.com/rama-per-padine-ndaj-bild-it-gjyqi-ne-gjermani-faturat-do-publikohen-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-26 07:46
https://www.informatat.com/dita-boterore-kunder-abuzimit-dhe-trafikimit-te-drogave/20%Monthly2019-06-26 07:43
https://www.informatat.com/basha-u-ben-thirrje-qytetareve-braktisni-kutite-e-votimit-30-qershori-seshte-dite-zgjedhjesh/20%Monthly2019-06-26 07:42
https://www.informatat.com/qyteti-i-cili-ka-ndaluar-cigaret-elektronike/20%Monthly2019-06-26 07:39
https://www.informatat.com/meteorologet-paralajmerojne-temperatura-perveluese-prej-korrikut/20%Monthly2019-06-26 07:35
https://www.informatat.com/meta-zgjedhjet-e-30-qershorit-imagjinare/20%Monthly2019-06-26 07:34
https://www.informatat.com/pritet-te-nis-shqyrtimi-gjyqesor-i-rastit-pronto/20%Monthly2019-06-26 07:31
https://www.informatat.com/parisi-hap-pishina-shtese-para-te-nxehtit-ekstrem/20%Monthly2019-06-26 07:25
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-deshmon-para-senatit-italian-per-tmerret-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-06-26 07:24
https://www.informatat.com/ymeri-protagonizmi-i-thacit-dhe-haradinajt-ne-dialog-po-e-demton-kosoven/20%Monthly2019-06-26 07:21
https://www.informatat.com/evropa-merr-masa-per-valen-e-nxehtesise/20%Monthly2019-06-26 07:20
https://www.informatat.com/ikd-ne-kosove-behet-drejtesi-selektive/20%Monthly2019-06-26 07:19
https://www.informatat.com/ljajiq-taksa-e-kosoves-po-rritet-nga-problemi-ekonomik-ne-ate-humanitar/20%Monthly2019-06-26 07:16
https://www.informatat.com/mueller-pritet-te-jape-deshmine-e-tij-te-shume-pritur-para-kongresit/20%Monthly2019-06-26 07:15
https://www.informatat.com/kosova-kampione-ne-perdorimin-e-antibiotikeve/20%Monthly2019-06-26 07:12
https://www.informatat.com/fajon-mosliberalizimi-i-vizave-per-kosoven-padrejtesi-e-be-se/20%Monthly2019-06-26 12:22
https://www.informatat.com/nuk-zbatohet-ligji-per-parandalimin-e-konfliktit-te-interesit-mbi-600-zyrtare-publike-paguhen-ne-kundershtim-me-kete-ligj/20%Monthly2019-06-26 11:00
https://www.informatat.com/temperaturat-per-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-06-26 06:53
https://www.informatat.com/pergjimet-per-shit-blerje-te-votave-rama-nis-procesin-gjyqesor-ndaj-bild/20%Monthly2019-06-25 14:45
https://www.informatat.com/krijohet-komision-per-hartimin-e-projektligjit-per-personat-e-zhdukur/20%Monthly2019-06-25 14:41
https://www.informatat.com/tre-femije-dhe-nje-grua-gjenden-te-vdekur-ne-kufirin-shba-meksike/20%Monthly2019-06-25 14:33
https://www.informatat.com/ministria-e-arsimit-i-shpenzon-76-mije-euro-per-tekstet-e-reja/20%Monthly2019-06-25 14:31
https://www.informatat.com/vazhdohet-edhe-per-tre-muaj-afati-per-legalizimin-e-armeve/20%Monthly2019-06-25 14:23
https://www.informatat.com/nato-kerkon-nga-rusia-qe-ta-shkaterroje-raketen-e-re/20%Monthly2019-06-25 14:20
https://www.informatat.com/per-parkun-energjetik-me-ere-ne-kitke-18-milione-euro-kredi-nga-berzh/20%Monthly2019-06-25 14:17
https://www.informatat.com/rahovec-nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-dhunoi-te-mituren/20%Monthly2019-06-25 14:13
https://www.informatat.com/isa-mustafa-takon-ambasadorin-e-zvicres/20%Monthly2019-06-25 14:01
https://www.informatat.com/komuna-e-gjakoves-be-dhe-undp-fillojne-punimet-ne-revitalizimin-e-ures-se-terezive-dhe-ures-se-tabakut/20%Monthly2019-06-25 13:50
https://www.informatat.com/bytyqi-raportoi-para-komisionit-parlamentar-per-arsim-rreth-procesit-te-teksteve-te-reja-shkollore/20%Monthly2019-06-25 13:44
https://www.informatat.com/behgjet-shala-i-kmdlnj-se-reagon-per-pushimet-verore-te-sbashk-ut/20%Monthly2019-06-25 13:40
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-takimi-i-berlinit-nuk-ishte-i-fshehte/20%Monthly2019-06-26 07:51
https://www.informatat.com/okb-bota-mund-te-perballet-me-aparteid-nga-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2019-06-25 13:12
https://www.informatat.com/kanose-mesuesin-per-nota/20%Monthly2019-06-25 13:08
https://www.informatat.com/qeni-i-verber-dhe-i-shurdher-e-njeh-pronarin-kur-ai-kthehet-ne-shtepi/20%Monthly2019-06-25 13:04
https://www.informatat.com/dhunohet-nje-e-mitur-ne-rahovec-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-06-25 12:43
https://www.informatat.com/rama-takim-sot-ne-kukes-dega-e-pd-se-kerkon-leje-per-proteste/20%Monthly2019-06-25 12:38
https://www.informatat.com/rritet-frika-e-luftes-tregtare-mes-shba-se-dhe-kines/20%Monthly2019-06-25 12:34
https://www.informatat.com/nje-person-sulmohet-me-shufer-metalike-nga-persona-te-panjohur/20%Monthly2019-06-25 12:30
https://www.informatat.com/komf-apel-kuvendit-miratoni-projektligjin-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-06-25 12:26
https://www.informatat.com/qeveria-terheq-projektligjin-per-financimin-e-partive/20%Monthly2019-06-25 12:21
https://www.informatat.com/zhduken-dy-te-mitura-ne-viti/20%Monthly2019-06-25 12:15
https://www.informatat.com/mergimtari-dergon-droge-me-poste-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-25 12:08
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-me-medalje-presidenciale-gani-sylajn/20%Monthly2019-06-25 12:03
https://www.informatat.com/denohet-drejtori-i-ambulances-veterinare-qe-keqperdori-vicat-per-te-perfituar-materialisht/20%Monthly2019-06-25 11:47
https://www.informatat.com/rritet-interesimi-per-legalizim-te-armeve-mpb-ja-pranon-1-428-kerkesa/20%Monthly2019-06-25 11:34
https://www.informatat.com/spitalet-ne-zvicer-pergatiten-per-valen-e-nxehtesise/20%Monthly2019-06-25 11:30
https://www.informatat.com/hoti-skandaloze-perfshirja-e-kompanise-per-ta-zgjatur-monopolin-e-homologimit-te-veturave/20%Monthly2019-06-26 07:02
https://www.informatat.com/zbulohen-detaje-te-tabletit-te-ri-samsung-me-snapdragon-710-soc/20%Monthly2019-06-25 11:11
https://www.informatat.com/sorra-qe-ngjan-me-gorilla-po-cmend-internetin/20%Monthly2019-06-25 11:09
https://www.informatat.com/ish-deputeti-i-pd-se-therret-per-lufte-ne-shqiperi-liria-do-trupat-tane-jemi-gati/20%Monthly2019-06-25 11:00
https://www.informatat.com/rritet-shitja-e-veturave-te-reja-ne-evrope/20%Monthly2019-06-25 10:56
https://www.informatat.com/71-aktakuza-ndaj-87-personave-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2019-06-25 10:54
https://www.informatat.com/lindsay-lohan-tek-tommy-mottola-per-rikthimin-muzikor/20%Monthly2019-06-25 10:52
https://www.informatat.com/gjera-te-rendesishme-qe-shoferet-duhet-kene-parasysh-gjate-nje-udhetimi-ne-nje-pushim-veror/20%Monthly2019-06-25 10:47
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-kekut-kerkojne-marreveshje-kolektive-dhe-rishikim-te-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-06-25 10:45
https://www.informatat.com/shpetoni-lekuren-tuaj-gjate-diteve-te-nxehta-te-veres-me-keto-metoda/20%Monthly2019-06-25 10:43
https://www.informatat.com/te-henen-seance-e-jashtezakonshme-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-06-26 06:56
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-gjate-5-muajve-hyne-mbi-1-5-milion-shtetas-te-huaj/20%Monthly2019-06-25 10:38
https://www.informatat.com/perqafo-nje-lope-per-300-dollare-tendenca-e-re-e-fermave-ne-new-york/20%Monthly2019-06-25 10:22
https://www.informatat.com/sfilata-me-perrallore-e-momentit/20%Monthly2019-06-25 10:16
https://www.informatat.com/a-mund-stina-e-vitit-ne-te-cilen-eshte-lindur-femija-te-parashikoje-problemet-me-alergjite/20%Monthly2019-06-25 10:10
https://www.informatat.com/rihanna-shpallet-femra-me-e-pasur-e-vitit/20%Monthly2019-06-25 10:06
https://www.informatat.com/porsche-gt-nuk-elektrifikohet/20%Monthly2019-06-25 10:00
https://www.informatat.com/kfor-i-me-mesazh-nga-prizreni-jemi-te-gatshem-per-te-nderhyre-ne-te-gjithe-kosoven/20%Monthly2019-06-25 13:21
https://www.informatat.com/pamela-anderson-akuzon-publikisht-adil-ramin-per-tradhti/20%Monthly2019-06-25 09:56
https://www.informatat.com/daciq-uashingtoni-mund-te-ndihmoje-ne-dialog-por-jo-ta-pervetesoje-rolin-kyc/20%Monthly2019-06-25 09:54
https://www.informatat.com/samsung-njoftoi-instalacionet-me-te-fundit-te-ekraneve-samsung-onyx-cinema-led/20%Monthly2019-06-25 09:53
https://www.informatat.com/sipas-gjuriqit-shqiptaret-kane-mbyllur-rruget-e-furnizimit-me-ushqime-te-serbeve-ne-veri/20%Monthly2019-06-25 09:43
https://www.informatat.com/parandaloni-trashjen-e-gjakut-me-ane-te-ketyre-metodave-natyrale/20%Monthly2019-06-25 09:39
https://www.informatat.com/produktet-qe-permbajne-kanabis-mund-te-sherbejne-si-antibiotik-natyral/20%Monthly2019-06-25 09:35
https://www.informatat.com/kosnett-lavderon-kosoven-per-progresin-ne-luftimin-e-trafikimit-te-qenieve-njerezore/20%Monthly2019-06-25 09:30
https://www.informatat.com/nuk-cregjistrohen-te-vdekurit-shteti-paguan-150-mije-euro-pensione-per-ta/20%Monthly2019-06-25 09:24
https://www.informatat.com/gruri-i-serbise-me-i-shtrenjti-ne-rajon/20%Monthly2019-06-25 09:20
https://www.informatat.com/arrestohet-19-vjecari-ne-mitrovice-pasi-vodhi-2-mije-euro-ne-banke/20%Monthly2019-06-25 09:18
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-qeveria-e-fokusuar-per-gjetjen-e-nje-zgjidhjeje-te-qendrueshme-per-furnizim-me-uje-te-pijes-per-gjilanin/20%Monthly2019-06-25 09:13
https://www.informatat.com/skompensohen-oret-gjate-veres/20%Monthly2019-06-25 09:09
https://www.informatat.com/nje-vale-e-rrezikshme-e-te-nxehtit-do-ta-perfshije-evropen-kete-jave/20%Monthly2019-06-25 09:05
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-do-te-deshmoje-ne-kongresin-italian-per-dhunimet-qe-kane-ndodhur-ne-kosove/20%Monthly2019-06-25 08:59
https://www.informatat.com/bolton-i-pergjigjet-iranit-e-keni-rrugen-e-hapur-per-bisedime/20%Monthly2019-06-25 08:41
https://www.informatat.com/nente-shenjat-qe-ai-do-te-martohet-me-ty/20%Monthly2019-06-25 08:26
https://www.informatat.com/bill-gates-parashikon-keto-profesione-do-te-jene-me-te-kerkuarat/20%Monthly2019-06-25 08:21
https://www.informatat.com/a-ndikon-dielli-ne-psikiken-tone/20%Monthly2019-06-25 08:14
https://www.informatat.com/apple-po-pergatit-nje-iphone-xr-te-lire-per-kete-vit/20%Monthly2019-06-25 08:07
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-kryediplomaten-norvegjeze/20%Monthly2019-06-25 08:06
https://www.informatat.com/aspirina-nuk-parandalon-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-06-25 08:01
https://www.informatat.com/nga-grupi-i-gjakut-tek-ngjyra-e-veshjeje-zbuloni-5-arsyet-pse-mushkonjat-ju-pickojne-vetem-juve-e-jo-njerezit-perreth/20%Monthly2019-06-25 07:56
https://www.informatat.com/panik-ne-shtepine-e-bardhe-nje-pako-e-dyshimte-ngriti-te-gjithe-ne-kembe/20%Monthly2019-06-25 07:52
https://www.informatat.com/ilaci-magjik-do-te-falenderoheni-pasi-ta-provoni/20%Monthly2019-06-25 07:52
https://www.informatat.com/punetoret-e-kek-ut-sot-ne-proteste/20%Monthly2019-06-25 07:44
https://www.informatat.com/lekaj-raporton-lidhur-me-monopolin-ne-homologimin-e-veturave/20%Monthly2019-06-25 07:43
https://www.informatat.com/nje-aeroplan-luftarak-rus-ne-venezuele/20%Monthly2019-06-25 07:41
https://www.informatat.com/keshilli-i-evropes-rusia-rifiton-te-drejten-e-votes-ne-asamblene-parlamentare/20%Monthly2019-06-25 07:37
https://www.informatat.com/kengetari-i-njohur-kandidat-per-president-te-kroacise/20%Monthly2019-06-25 07:34
https://www.informatat.com/irani-thote-qe-sanksionet-amerikane-nenkuptojne-mbylljen-e-te-gjitha-rrugeve-diplomatike/20%Monthly2019-06-25 07:32
https://www.informatat.com/kosnett-thote-fjalet-me-te-mira-per-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-06-25 11:12
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-4/20%Monthly2019-06-25 07:28
https://www.informatat.com/kushdo-qe-mohon-krimet-e-luftes-ne-kosove-mund-te-kete-problem-me-ligjin/20%Monthly2019-06-25 10:41
https://www.informatat.com/sot-flitet-per-kerkesat-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2019-06-25 07:17
https://www.informatat.com/plani-i-trumpit-per-lindjen-e-mesme-diskutohet-ne-bahrejn/20%Monthly2019-06-25 07:13
https://www.informatat.com/meta-e-konsideron-te-jashteligjshem-vendimin-e-kolegjit-zgjedhor-nuk-ka-zgjedhje-me-30-qershor/20%Monthly2019-06-25 07:07
https://www.informatat.com/kryediplomatja-e-norvegjise-marreveshja-me-serbine-hap-dyert-e-mbyllura-per-kosoven/20%Monthly2019-06-25 09:59
https://www.informatat.com/ish-keshilltarja-e-haradinajt-emerohet-jashteligjshem-konsulle-ne-new-york/20%Monthly2019-06-25 06:57
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-reshje-shiu/20%Monthly2019-06-25 06:54
https://www.informatat.com/ministri-gashi-xhudistet-elitare-do-te-mbeshteten-fuqishem/20%Monthly2019-06-24 17:05
https://www.informatat.com/haradinaj-i-dhuron-medaljen-gjergj-kastrioti-skenderbeu-bylbyl-brecanit-nga-tropoja-per-kontributin-per-liri/20%Monthly2019-06-24 14:58
https://www.informatat.com/deputetja-musliu-lavderon-punen-e-labit/20%Monthly2019-06-24 14:54
https://www.informatat.com/kompania-norvegjeze-e-interesuar-per-investim-65-milione-euro-ne-kosove/20%Monthly2019-06-25 07:29
https://www.informatat.com/meta-therret-per-neser-konference-shtypi-ne-lidhje-me-rrezimin-e-dekretit-te-tij-nga-kqz-ja/20%Monthly2019-06-24 14:42
https://www.informatat.com/oak-kunder-qeverise-papunesia-eshte-rritur-ne-kosove/20%Monthly2019-06-24 14:26
https://www.informatat.com/profesori-britanik-procesi-i-dialogut-kosove-serbi-ne-kaos/20%Monthly2019-06-24 14:25
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-qendron-prane-shba-se-ne-mbrojtje-te-vlerave-te-lirise-paqes-dhe-sigurise/20%Monthly2019-06-25 07:23
https://www.informatat.com/vietnami-denon-nje-shtetas-amerikan-per-komplot-per-permbysjen-e-shtetit/20%Monthly2019-06-24 14:20
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-vazhdon-aksionin-per-rrenimin-e-objekteve-pa-leje/20%Monthly2019-06-24 14:06
https://www.informatat.com/okb-kerkon-riatdhesimin-e-familjeve-te-ish-luftetareve-te-isis-it/20%Monthly2019-06-24 13:58
https://www.informatat.com/gjendet-i-varur-ne-oborr-te-shtepise-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2019-06-24 13:47
https://www.informatat.com/kmdlnj-perfshihet-ne-polemiken-kosnett-tahiri/20%Monthly2019-06-24 13:47
https://www.informatat.com/policia-deklarohet-per-rastin-ku-dy-meshkuj-me-dhune-fusin-nje-grua-ne-veture/20%Monthly2019-06-24 13:40
https://www.informatat.com/perplasen-dy-aeroplane-luftarake-ne-gjermanine-lindore/20%Monthly2019-06-24 13:29
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-italian-telefonon-ramen-e-bashen-kerkon-te-shmanget-dhuna/20%Monthly2019-06-24 13:24
https://www.informatat.com/ldk-e-vlereson-miratimin-e-raportit-per-debimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2019-06-24 13:21
https://www.informatat.com/opozita-turke-shqyrton-mundesine-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2019-06-24 13:14
https://www.informatat.com/rrgk-kundershton-kthimin-ne-rigjykim-te-rastit-te-pjeter-nrecaj/20%Monthly2019-06-24 13:11
https://www.informatat.com/vv-e-ldk-kerkojne-seance-te-jashtezakonshme-per-gjendjen-ne-arsim/20%Monthly2019-06-25 07:01
https://www.informatat.com/dua-lipa-vendos-nje-tjeter-rekord-ne-muzike/20%Monthly2019-06-24 13:00
https://www.informatat.com/putin-i-vazhdon-sanksionet-ndaj-bashkimit-evropian/20%Monthly2019-06-24 12:58
https://www.informatat.com/tableti-i-palosshem-microsoft-surface-pritet-te-lansohet-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2019-06-24 12:56
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-do-tiu-qendroje-afer-fermereve/20%Monthly2019-06-24 12:52
https://www.informatat.com/telekomi-shkeput-kontraten-me-z-mobile/20%Monthly2019-06-24 12:49
https://www.informatat.com/iphone-i-i-ardhshem-me-tri-kamera/20%Monthly2019-06-24 12:48
https://www.informatat.com/fotografi-te-motocikletave-me-te-shtrenjta-ne-bote/20%Monthly2019-06-24 12:41
https://www.informatat.com/haradinaj-komuniteti-egjiptian-eshte-pjese-e-jona-e-vendit-tone/20%Monthly2019-06-24 12:40
https://www.informatat.com/noti-redukton-ankthin-dhe-stresin/20%Monthly2019-06-24 12:32
https://www.informatat.com/shtyrja-e-takimit-te-parisit-daciq-duket-se-me-se-shumti-u-mposht-thaci/20%Monthly2019-06-24 12:29
https://www.informatat.com/ushqimet-organike-ulin-rrezikun-e-kancerit/20%Monthly2019-06-24 12:29
https://www.informatat.com/keto-jane-rreziqet-nga-shmangia-e-mengjesit/20%Monthly2019-06-24 12:20
https://www.informatat.com/kuvendi-miraton-raportin-per-debimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2019-06-24 14:43
https://www.informatat.com/lumezi-merr-pjese-ne-konferencen-e-kryetareve-te-gjykatave-supreme-dhe-prokuroreve-te-pergjithshem-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-06-24 12:17
https://www.informatat.com/ja-cfare-duhet-te-dini-perpara-se-te-zgjasni-qerpiket/20%Monthly2019-06-24 12:14
https://www.informatat.com/joga-ndihmon-ne-parandalimin-e-vetevrasjeve-dhe-mendimeve-depresive/20%Monthly2019-06-24 12:11
https://www.informatat.com/a-ju-dobeson-caji-i-gjelber/20%Monthly2019-06-24 12:09
https://www.informatat.com/shkencetaret-krijojne-laserin-qe-gjen-dhe-shkaterron-qelizat-e-kancerit-ne-gjak/20%Monthly2019-06-24 12:06
https://www.informatat.com/sulmohet-xhamia-ne-maroko/20%Monthly2019-06-24 12:02
https://www.informatat.com/vulin-thote-se-kosova-po-armatoset-nga-e-gjithe-bota/20%Monthly2019-06-24 11:49
https://www.informatat.com/muhamet-krasniqi-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-06-24 11:45
https://www.informatat.com/sondazhi-93-perqind-e-shqiptareve-thone-se-nuk-duhet-prekur-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-06-24 11:41
https://www.informatat.com/perfundojne-hetimet-per-incidentin-ne-fluturimin-prishtine-bazel-aeroplani-ishte-ne-rregull/20%Monthly2019-06-24 11:36
https://www.informatat.com/refuzohet-kerkesa-per-hedhjen-poshte-te-aktakuzes-ne-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2019-06-24 10:24
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-nese-keni-probleme-me-celulitin/20%Monthly2019-06-24 10:21
https://www.informatat.com/lajthite-ndihmojne-kunder-semundjeve-alzheimer-dhe-parkinson/20%Monthly2019-06-24 10:16
https://www.informatat.com/keto-shenja-tregojne-se-keni-mungese-kalciumi/20%Monthly2019-06-24 10:10
https://www.informatat.com/konjufca-thote-se-thaci-eshte-dirigjenti-i-debimit-te-gylenisteve/20%Monthly2019-06-24 10:07
https://www.informatat.com/punetoret-e-telekomit-kundershtojne-vazhdimin-e-kontrates-me-z-mobile-me-ane-te-protestes/20%Monthly2019-06-24 10:01
https://www.informatat.com/fillon-seanca-e-jashtezakonshme-per-rastin-e-debimit-te-6-shtetasve-turq/20%Monthly2019-06-24 09:57
https://www.informatat.com/hoxhaj-reagon-per-luginen-e-diellit/20%Monthly2019-06-24 09:53
https://www.informatat.com/franca-pritet-te-perfshihet-nga-nxehtesia-ekstreme/20%Monthly2019-06-24 09:50
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-te-cilet-ishin-ne-kerkim-te-policise/20%Monthly2019-06-24 09:37
https://www.informatat.com/gjuriq-komenton-shtyrjen-e-takimit-te-parisit/20%Monthly2019-06-24 09:27
https://www.informatat.com/haziri-qeveria-aktuale-po-bllokon-zhvillimin-e-politikave-vendore/20%Monthly2019-06-24 09:21
https://www.informatat.com/ambasadori-sjaastad-vonesa-e-arritjes-se-marreveshjes-kosove-serbi-sjell-disa-rreziqe/20%Monthly2019-06-24 09:21
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-kacanik-lendohen-dy-persona/20%Monthly2019-06-24 09:15
https://www.informatat.com/aeroplanet-e-ushtrise-ruse-sot-fluturojne-mbi-amerike/20%Monthly2019-06-24 09:12
https://www.informatat.com/irani-kercenon-ameriken-do-te-rrezojme-edhe-me-shume-drone/20%Monthly2019-06-24 09:09
https://www.informatat.com/rama-mbledhe-kryesine-e-ps-fushate-deri-te-premten/20%Monthly2019-06-24 09:03
https://www.informatat.com/trump-viziton-korene-jugore-rriten-shpresat-per-bisedime-me-korene-veriore/20%Monthly2019-06-24 08:59
https://www.informatat.com/te-lindurit-e-pare-jane-me-konservatore/20%Monthly2019-06-24 08:56
https://www.informatat.com/kurti-projekti-serb-per-ndarjen-e-kosoves-ka-deshtuar/20%Monthly2019-06-24 14:19
https://www.informatat.com/thaci-rajoni-mund-te-destabilizohet-shkaku-i-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-06-24 13:03
https://www.informatat.com/lenda-kthehet-ne-rigjykim-pasi-u-denua-me-burgim-te-perjetshem-per-vrasjen-e-gruas-dhe-vajzes/20%Monthly2019-06-24 08:49
https://www.informatat.com/haradinaj-edhe-njehere-e-morem-mbeshtetjen-per-viza-nga-gjermania/20%Monthly2019-06-24 08:45
https://www.informatat.com/istog-arrestohet-nje-person-i-cili-punonte-ilegalisht-ne-bastoren-e-tij/20%Monthly2019-06-24 08:35
https://www.informatat.com/ministri-i-iranit-sulmet-kibernetike-te-shba-se-kane-deshtuar/20%Monthly2019-06-24 08:29
https://www.informatat.com/vuciq-nis-kundermasat-per-taksen-100/20%Monthly2019-06-24 08:27
https://www.informatat.com/terhiqen-nga-qarkullimi-mijera-mercedese/20%Monthly2019-06-24 08:19
https://www.informatat.com/qeveria-pritet-ti-kete-jo-me-shume-se-15-ministri-e-30-zevendesministra/20%Monthly2019-06-24 08:10
https://www.informatat.com/gjatesia-e-dores-tende-tregon-shume-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-06-24 08:11
https://www.informatat.com/calvin-harris-ne-festivalin-sunnyhill-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-24 08:03
https://www.informatat.com/grate-me-kete-forme-trupi-jane-me-te-rrezikuara-nga-kanceri-i-gjirit/20%Monthly2019-06-24 07:59
https://www.informatat.com/zeka-kosova-eshte-sot-me-keq-se-ne-kohen-e-titos/20%Monthly2019-06-24 07:58
https://www.informatat.com/si-te-shpetoni-nga-pucrrat-e-vitheve/20%Monthly2019-06-24 07:56
https://www.informatat.com/ministria-e-administrates-publike-paguan-qira-per-objektet-qe-nuk-i-shfrytezon/20%Monthly2019-06-24 07:49
https://www.informatat.com/vatra-u-ben-thirrje-paleve-ne-shqiperi-te-ulen-ne-bisedime/20%Monthly2019-06-24 07:48
https://www.informatat.com/ministria-e-kultures-zotohet-se-per-demtimin-e-artefaktit-do-te-jepet-llogari/20%Monthly2019-06-24 07:40
https://www.informatat.com/hoti-dhe-osmani-takohen-me-wieland-diskutojne-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-06-24 07:40
https://www.informatat.com/shefja-e-diplomacise-norvegjeze-status-quoja-ngadaleson-beogradin-dhe-prishtinen/20%Monthly2019-06-24 07:38
https://www.informatat.com/kfor-i-mban-ushtrim-ne-zhur-te-prizrenit/20%Monthly2019-06-24 07:35
https://www.informatat.com/punetoret-e-ptk-se-protestojne-kunder-kontrates-me-z-mobile/20%Monthly2019-06-24 07:30
https://www.informatat.com/aksion-i-madh-ne-turqi-neutralizohen-57-terroriste/20%Monthly2019-06-24 07:28
https://www.informatat.com/durres-gjendet-ne-det-trupi-i-pajete-i-31-vjecarit/20%Monthly2019-06-24 07:23
https://www.informatat.com/mbahet-parada-me-e-madhe-e-lgbt-ne-historine-e-ukraines/20%Monthly2019-06-24 07:19
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-3/20%Monthly2019-06-24 07:16
https://www.informatat.com/feste-ne-stamboll-per-fitoren-e-imamoglut/20%Monthly2019-06-24 07:13
https://www.informatat.com/tri-arsyet-e-shtyrjes-se-takimit-te-parisit/20%Monthly2019-06-24 12:16
https://www.informatat.com/sot-mbahet-seance-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-06-24 08:53
https://www.informatat.com/mbi-1-miliard-euro-pasuria-e-politikaneve-te-kosoves/20%Monthly2019-06-24 08:51
https://www.informatat.com/sot-mot-i-fresket-me-reshje-shiu/20%Monthly2019-06-24 06:51
https://www.informatat.com/ps-fushate-ne-kishe-petrit-vasili-refuzojini-keta-vandale-te-besimit/20%Monthly2019-06-23 14:20
https://www.informatat.com/kete-ilac-me-siguri-e-keni-ne-shtepi-por-nese-e-fusni-ne-rrobalarese-efekti-do-tju-lere-pa-fjale/20%Monthly2019-06-23 14:07
https://www.informatat.com/simptomat-e-infertilitetit-tek-meshkujt-dhe-femrat/20%Monthly2019-06-23 14:02
https://www.informatat.com/keshilla-rreth-kujdesit-ne-plazh-derisa-jeni-shtatzene/20%Monthly2019-06-23 13:59
https://www.informatat.com/granit-xhaka-flet-per-beben-e-tij-ne-ardhje-dhe-gjinine/20%Monthly2019-06-23 13:56
https://www.informatat.com/cepurin-rusia-nuk-do-te-tregtoje-me-perendimin-per-kosoven/20%Monthly2019-06-23 13:52
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-publikon-kengen-e-re-faleminderit-per-ditet-e-mira/20%Monthly2019-06-23 13:49
https://www.informatat.com/ford-mustang-vjen-si-makine-teresisht-elektrike-duke-ruajtur-dizajnin-origjinal/20%Monthly2019-06-23 13:47
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-mbytjen-e-10-vjecarit-tek-drini-i-bardhe/20%Monthly2019-06-23 13:44
https://www.informatat.com/vuciq-per-kosoven-ata-vetem-kerkojne-njohje-por-nuk-ofrojne-asgje/20%Monthly2019-06-23 13:42
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-nga-spinaqi-2/20%Monthly2019-06-23 13:39
https://www.informatat.com/arrestohet-e-me-pas-lirohet-burri-qe-rrahu-gruan-ne-obiliq/20%Monthly2019-06-23 13:38
https://www.informatat.com/vidhen-parate-e-xhamise-ne-koretin-te-kamenices/20%Monthly2019-06-23 13:33
https://www.informatat.com/hajnat-kercenojne-me-arme-nje-famillje-ne-vushtrri/20%Monthly2019-06-23 13:30
https://www.informatat.com/irani-kercenon-me-lufte-ne-tere-gjirin-persik/20%Monthly2019-06-23 13:15
https://www.informatat.com/rdk-sulmon-kryeministrin-zaev-pas-shpalljes-se-perberjes-se-re-qeveritare/20%Monthly2019-06-23 12:46
https://www.informatat.com/bardhi-rama-kriminel-gjakftohte-bashkepunoi-me-vrases-per-te-blere-vota/20%Monthly2019-06-23 12:40
https://www.informatat.com/deputeti-serb-e-pranon-hapur-se-kosova-nuk-eshte-serbi/20%Monthly2019-06-23 12:37
https://www.informatat.com/daciq-anulimi-i-samitit-te-parisit-humbje-e-dikujt-por-jo-e-serbise/20%Monthly2019-06-23 12:14
https://www.informatat.com/aeroplani-i-pare-elektrik-ne-bote/20%Monthly2019-06-23 12:08
https://www.informatat.com/12-menyra-per-te-rene-ne-peshe-pas-moshes-40-vjecare/20%Monthly2019-06-23 12:05
https://www.informatat.com/akulli-ju-ben-me-te-bukur-ja-si-duhet-ta-perdorni/20%Monthly2019-06-23 12:00
https://www.informatat.com/rama-opozita-do-zgjedhje-ne-tetor/20%Monthly2019-06-23 11:39
https://www.informatat.com/keto-jane-printet-qe-do-shihni-me-shpesh-kete-vere/20%Monthly2019-06-23 11:19
https://www.informatat.com/zgjidheni-krupen-gjate-udhetimeve-ne-pese-veprime/20%Monthly2019-06-23 10:59
https://www.informatat.com/jong-un-thote-se-ka-pranuar-nje-leter-nga-trump/20%Monthly2019-06-23 10:55
https://www.informatat.com/zaev-do-te-behet-minister-i-financave-publikohen-emrat-e-te-gjithe-ministrave-te-ri-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-23 10:51
https://www.informatat.com/amerika-sulm-kibernetik-ndaj-iranit/20%Monthly2019-06-23 10:47
https://www.informatat.com/scott-ne-beograd-prekja-e-kufijve-seshte-e-pranueshme-per-serbine-dhe-as-per-kosoven/20%Monthly2019-06-24 07:06
https://www.informatat.com/india-refuzon-raportin-e-shba-se-per-sulme-ndaj-minoritetit-mysliman/20%Monthly2019-06-23 10:22
https://www.informatat.com/sot-mbahen-zgjedhjet-per-stambollin/20%Monthly2019-06-23 10:18
https://www.informatat.com/kryeministri-i-etiopise-thote-se-ka-pasur-nje-puc-te-deshtuar-ushtarak/20%Monthly2019-06-23 10:15
https://www.informatat.com/trump-anulon-planin-per-depertime-masive-te-meksikaneve/20%Monthly2019-06-23 09:38
https://www.informatat.com/floket-dhurohen-ne-perkrahje-te-personave-qe-vuajne-nga-kanceri/20%Monthly2019-06-23 09:33
https://www.informatat.com/akil-gjakova-i-nis-me-fitore-lojerat-evropiane-2019/20%Monthly2019-06-23 09:20
https://www.informatat.com/ne-mars-zbulohen-shenja-jete/20%Monthly2019-06-23 09:14
https://www.informatat.com/ja-perse-ju-rrjedhin-hundet-nga-kondicioneri/20%Monthly2019-06-23 09:09
https://www.informatat.com/martohet-futbollisti-elseid-hysaj-publikohen-pamjet-e-dasmes-madheshtore/20%Monthly2019-06-23 09:04
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-zvicer-vdes-shqiptari/20%Monthly2019-06-23 08:57
https://www.informatat.com/temperaturat-mbi-30-grade-dhjete-keshilla-per-te-moshuarit/20%Monthly2019-06-23 08:43
https://www.informatat.com/kosovaret-me-qejflinjte-e-rajonit-ja-se-ku-i-shpenzojne-parate/20%Monthly2019-06-23 08:35
https://www.informatat.com/hoti-kritikon-pan-in-dhe-shpend-ahmetin/20%Monthly2019-06-23 08:30
https://www.informatat.com/pas-deshtimit-te-samitit-kosova-dhe-serbia-kerkojne-fajtorin/20%Monthly2019-06-24 06:59
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-vranesira-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-23 07:45
https://www.informatat.com/rreshteri-i-fsk-se-diplomon-ne-akademine-ushtarake-ne-shba/20%Monthly2019-06-23 07:42
https://www.informatat.com/mbyllet-per-qarkullim-rruga-fehmi-agani-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-23 07:40
https://www.informatat.com/10-arsyet-pse-femijet-kane-gjendje-stresi/20%Monthly2019-06-23 07:26
https://www.informatat.com/ngjyra-e-kumbulles-pasion-dhe-elegance-ne-shtepine-tuaj/20%Monthly2019-06-23 07:21
https://www.informatat.com/pemet-dhe-perimet-te-cilat-te-gjithe-i-mbajme-ne-frigorifer-por-qe-nuk-do-te-duhej-ti-mbanim/20%Monthly2019-06-23 07:19
https://www.informatat.com/basha-ne-30-qershor-nuk-ka-zgjedhjerama-po-perpiqet-te-hedhe-hi-syve/20%Monthly2019-06-23 07:15
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-sherbyesve-civil-shenohet-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-06-23 07:12
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-do-te-protestoje-perdite-nga-e-hena/20%Monthly2019-06-23 07:09
https://www.informatat.com/presioni-nga-beogradi-nuk-i-ndal-serbet-te-aplikojne-per-te-sherbyer-ne-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-06-24 06:55
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-35/20%Monthly2019-06-23 07:01
https://www.informatat.com/priforum-shpall-projektet-e-perzgjedhura-per-garen-e-best-pitch/20%Monthly2019-06-21 16:12
https://www.informatat.com/oda-amerikane-e-shqetesuar-per-monopolin-ne-homologimin-e-automjeteve-kerkon-nderhyrje-institucionale/20%Monthly2019-06-21 14:44
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-ndertese-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-21 14:34
https://www.informatat.com/sindikalistet-e-ptk-se-protestojne-kunder-vazhdimit-te-kontrates-me-z-mobile/20%Monthly2019-06-21 14:33
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-vlereson-paralajmerimin-e-qeverise-per-terheqjen-e-projektligjit-per-financimin-e-subjekteve-politike/20%Monthly2019-06-21 14:31
https://www.informatat.com/fatos-berisha-zgjedhet-drejtor-artistik-ne-teatrin-kombetar-te-kosoves/20%Monthly2019-06-21 14:18
https://www.informatat.com/ldk-ja-kunder-takimeve-te-fshehta-me-serbine/20%Monthly2019-06-21 13:54
https://www.informatat.com/nje-vale-e-temperaturave-te-larta-pritet-ta-godase-evropen/20%Monthly2019-06-21 13:50
https://www.informatat.com/kabineti-i-macronit-konfirmon-shtyrjen-e-samitit-te-parisit/20%Monthly2019-06-21 13:46
https://www.informatat.com/hamza-financimin-e-ojq-ve-nuk-e-sheh-si-subvencionim-por-investim-ne-qeverisje-me-te-mire/20%Monthly2019-06-21 13:29
https://www.informatat.com/ne-skenderaj-konfiskohen-me-shume-se-200-kg-mish-te-prishur/20%Monthly2019-06-21 13:26
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-i-ka-raportuar-berlinit-zyrtar-se-eshte-e-gatshme-per-dialog/20%Monthly2019-06-21 13:24
https://www.informatat.com/onm-shqiperia-te-bej-me-shume-per-lirine-e-shprehjes/20%Monthly2019-06-21 13:20
https://www.informatat.com/kek-u-arrin-rekord-ne-prodhimin-e-qymyrit-per-termocentralet/20%Monthly2019-06-21 13:15
https://www.informatat.com/nis-sonte-kupa-e-kombeve-te-afrikes/20%Monthly2019-06-21 13:12
https://www.informatat.com/fillon-fushata-informuese-per-ndihme-juridike-falas/20%Monthly2019-06-21 13:10
https://www.informatat.com/drejtesia-2020-aktualizon-zbatimin-e-ligjit-per-parandalimin-e-konfliktit-te-interesit/20%Monthly2019-06-21 12:58
https://www.informatat.com/sipas-muratit-sllovakia-eshte-kunder-shkembimit-te-territoreve-sepse-kosoven-e-konsideron-brenda-serbise/20%Monthly2019-06-21 12:55
https://www.informatat.com/miratohet-strategjia-kombetare-per-forcimin-e-sistemit-te-se-drejtes-se-autorit-2019-2023/20%Monthly2019-06-21 12:52
https://www.informatat.com/rama-akuzon-meten-per-nxitje-te-dhunes/20%Monthly2019-06-21 12:50
https://www.informatat.com/kryetari-i-vushtrrise-takohet-me-komandantin-e-kfor-it-bisedojne-per-zhvillimet-ne-qytet/20%Monthly2019-06-21 12:47
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-shtetasin-nga-shqiperia-qe-u-kap-me-shtate-thase-droge/20%Monthly2019-06-21 12:41
https://www.informatat.com/ffk-kerkon-nderprerjen-e-ndeshjeve-ilegale-te-serbise-ne-kosove-do-ti-drejtohet-edhe-uefa-s/20%Monthly2019-06-21 12:38
https://www.informatat.com/deshton-samiti-i-parisit-shtyhet-pa-afat-takimi-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-23 10:27
https://www.informatat.com/%e2%80%8b%e2%80%8bnje-femer-rrihet-nga-familjaret-ne-ferizaj/20%Monthly2019-06-21 12:32
https://www.informatat.com/kompania-me-e-madhe-ajrore-ndalon-fluturimet-drejt-lindjes-se-mesme/20%Monthly2019-06-21 12:29
https://www.informatat.com/kerkohet-seance-e-jashtezakonshme-per-gylenistet/20%Monthly2019-06-21 12:26
https://www.informatat.com/fsk-vazhdon-bashkepunimin-me-kontigjentin-ushtarak-turk-ne-kosove/20%Monthly2019-06-21 12:21
https://www.informatat.com/ambasadorja-gjermane-apel-para-protestes-te-mos-kete-dhune/20%Monthly2019-06-21 12:19
https://www.informatat.com/oda-amerikane-therret-institucionet-te-ndalojne-praktikat-jo-te-drejta-afariste/20%Monthly2019-06-21 12:16
https://www.informatat.com/qeveria-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-per-komunitetin-egjiptian/20%Monthly2019-06-21 11:26
https://www.informatat.com/vuciqi-konfirmon-takimin-e-djeshem-serbi-kosove-ne-berlin/20%Monthly2019-06-21 11:19
https://www.informatat.com/haradinaj-do-te-jemi-mbeshtetes-te-vazhdueshem-te-personave-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2019-06-21 11:16
https://www.informatat.com/publikohet-raporti-profesoret-perballe-ligjit/20%Monthly2019-06-21 11:14
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-per-pergatitjen-e-katastrofes-ne-veri/20%Monthly2019-06-21 11:10
https://www.informatat.com/fernando-torres-terhiqet-nga-futbolli/20%Monthly2019-06-21 10:58
https://www.informatat.com/njeriu-qe-kundershton-ndarjen-e-kosoves-synon-te-behet-kryeminister-i-britanise/20%Monthly2019-06-21 10:52
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-nenshkruan-memorandum-me-policine-per-regjistrim-te-automjeteve-te-aksidentuara/20%Monthly2019-06-21 10:49
https://www.informatat.com/biznismeni-serb-vendos-flamurin-e-kosoves-ne-bjellorusi-cmenden-serbet/20%Monthly2019-06-21 10:45
https://www.informatat.com/drecun-nese-kosova-fut-ameriken-ne-loje-ne-kerkojme-rusine-e-kinen-ne-dialog/20%Monthly2019-06-23 08:27
https://www.informatat.com/deutsche-welle-shqiperia-ne-krize-te-thelle-demokratike-perpjekjet-e-gjermanise-te-pasuksesshme/20%Monthly2019-06-21 10:26
https://www.informatat.com/map-shenoi-diten-e-sherbimit-civil/20%Monthly2019-06-21 10:23
https://www.informatat.com/komedia-e-re-e-anistonit-dhe-sandlerit-po-thyen-te-gjitha-rekordet-ne-netflix/20%Monthly2019-06-21 10:06
https://www.informatat.com/samuel-l-jackson-do-ta-luaje-legjenden-e-funkut-george-clinton-ne-biopikun-e-ri/20%Monthly2019-06-21 10:02
https://www.informatat.com/ismaili-sperjashtohet-mundesia-qe-zyrtaret-e-larguar-se-shpejti-te-marrin-aktgjykimet-shfajesuese/20%Monthly2019-06-21 09:59
https://www.informatat.com/reagon-zv-ministri-nuk-kam-aktakuze-drejtesia-ne-kosove-me-ka-ngaterruar-me-vellain/20%Monthly2019-06-21 09:56
https://www.informatat.com/shfuqizimi-i-30-qershorit-edi-rama-veprimi-i-metes-per-te-nxitur-dhunen/20%Monthly2019-06-21 09:52
https://www.informatat.com/mustang-shelby-gt500-vetura-me-e-fuqishme-qe-ndonjehere-ford-ka-prodhuar/20%Monthly2019-06-21 09:46
https://www.informatat.com/kryeministri-kerkon-te-terhiqet-projektligji-per-financimin-e-partive/20%Monthly2019-06-21 09:39
https://www.informatat.com/thyen-rekord-103-vjecarja-hyn-ne-historine-e-maratones-se-vrapit/20%Monthly2019-06-21 09:36
https://www.informatat.com/julia-roberts-dhe-cindy-crawford-marrin-yjet-ne-hollywood-walk-of-fame/20%Monthly2019-06-21 09:33
https://www.informatat.com/blerim-devolli-kerkon-qe-per-telekomin-te-intervistohet-ne-seance-te-mbyllur/20%Monthly2019-06-21 09:29
https://www.informatat.com/ish-gjenerali-amerikan-marreveshja-e-dejtonit-mund-te-jete-model-per-problemin-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-21 09:25
https://www.informatat.com/vdes-kengetari-philippe-cerboneschi/20%Monthly2019-06-21 09:19
https://www.informatat.com/e-tmerrshme-ajo-cka-stresi-i-ben-trupit/20%Monthly2019-06-21 09:16
https://www.informatat.com/termet-ne-france/20%Monthly2019-06-21 09:12
https://www.informatat.com/kerkohet-mosbotimi-i-teksteve-shkollore-si-shkak-i-cilesise-se-dobet/20%Monthly2019-06-21 08:57
https://www.informatat.com/keto-jane-testet-ekstreme-qe-iu-behen-aeroplaneve-per-ti-duruar-turbulencat/20%Monthly2019-06-21 08:54
https://www.informatat.com/mjeku-keshillon-mos-flini-me-kurre-nga-ana-e-djathte-mesoni-arsyen/20%Monthly2019-06-21 08:49
https://www.informatat.com/dyfishohet-shkrirja-e-akullnajave/20%Monthly2019-06-21 08:46
https://www.informatat.com/pacolli-osbe-ja-partner-i-rendesishem-i-kosoves/20%Monthly2019-06-21 08:43
https://www.informatat.com/erezat-qe-duhet-te-shmange-nje-grua-shtatzene/20%Monthly2019-06-21 08:41
https://www.informatat.com/mbetjet-e-kafese-ne-fundin-e-filxhanit-i-largojne-mushkonjat/20%Monthly2019-06-21 08:38
https://www.informatat.com/ishulli-norvegjez-qe-po-deshiron-te-zhduke-konceptin-e-kohes/20%Monthly2019-06-21 08:33
https://www.informatat.com/be-ja-ende-nuk-po-gjen-pajtim-per-emrat-e-udheheqesve-te-rinje/20%Monthly2019-06-21 08:31
https://www.informatat.com/hoti-thote-se-pa-shoqerine-civile-nuk-mund-te-behet-permiresimi-i-procesit-zgjedhor-ne-kosove/20%Monthly2019-06-21 08:26
https://www.informatat.com/a-mesohet-vertete-nga-gabimet/20%Monthly2019-06-21 08:22
https://www.informatat.com/nese-ka-keto-sjellje-largohuni-menjehere-nga-ai/20%Monthly2019-06-21 08:18
https://www.informatat.com/haradinaj-e-falenderon-lajcakun-per-qendrimin-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-06-21 08:15
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-ne-tirane-u-ben-thirrje-qytetareve-te-refuzojne-dhunen/20%Monthly2019-06-21 08:03
https://www.informatat.com/indi-44-te-vdekur-nga-aksidenti-me-autobus/20%Monthly2019-06-21 07:59
https://www.informatat.com/ja-disa-arsye-qe-tregojne-se-duhet-te-hame-ngadale/20%Monthly2019-06-21 07:56
https://www.informatat.com/pjepri-lufton-stresin-dhe-plakjen/20%Monthly2019-06-21 07:53
https://www.informatat.com/perimet-burim-i-materieve-biologjike-aktive/20%Monthly2019-06-21 07:50
https://www.informatat.com/luftojeni-lodhjen-me-keta-dy-perberes/20%Monthly2019-06-21 07:48
https://www.informatat.com/e-pelqeni-ushqimin-e-yndyrshem-hani-boronica-te-kuqe/20%Monthly2019-06-21 07:45
https://www.informatat.com/avokati-i-assange-akuzon-vetem-pentagonin-per-sulmet-ndaj-klientit-te-tij/20%Monthly2019-06-21 07:42
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-sot-proteston-serish/20%Monthly2019-06-21 07:40
https://www.informatat.com/kosnett-eshte-ne-doren-e-kosovareve-qe-te-kerkojne-lidership-te-sinqerte/20%Monthly2019-06-21 07:33
https://www.informatat.com/vuciq-cakton-nje-takim-historik/20%Monthly2019-06-21 07:30
https://www.informatat.com/historia-e-jashtezakonshme-e-kirurgut-qe-operoi-veten-nga-zorra-qorre/20%Monthly2019-06-21 07:27
https://www.informatat.com/fushe-kosova-sot-teston-linjen-qe-furnizon-me-uje/20%Monthly2019-06-21 07:23
https://www.informatat.com/ministri-mustafa-pranon-raportin-e-dash-it-per-trafikim-me-qenie-njerezore/20%Monthly2019-06-21 07:20
https://www.informatat.com/keto-jane-produktet-e-kosoves-qe-gjenden-edhe-ne-tregjet-evropiane/20%Monthly2019-06-21 07:15
https://www.informatat.com/tensione-mes-serbise-e-malit-te-zi/20%Monthly2019-06-21 07:12
https://www.informatat.com/kosova-behet-me-ambasadore-edhe-ne-ameriken-jugore/20%Monthly2019-06-21 07:09
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-furnizon-barnatoret-e-prishtines-me-ilace-nga-serbia/20%Monthly2019-06-23 07:04
https://www.informatat.com/tri-kerkesat-e-be-se-per-vizat/20%Monthly2019-06-21 12:35
https://www.informatat.com/qeveria-e-kalkulimeve-me-korrupsionin/20%Monthly2019-06-21 10:29
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-14/20%Monthly2019-06-21 06:54
https://www.informatat.com/vetevendosja-ne-mbeshtetje-te-federates-sindikale-te-telekomit/20%Monthly2019-06-20 14:42
https://www.informatat.com/hapet-qendra-e-trete-per-te-moshuar-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-20 14:40
https://www.informatat.com/prokuroria-ska-hapur-rast-per-keshilltarin-e-thacit-thote-se-do-te-mbledhe-fakte/20%Monthly2019-06-21 07:05
https://www.informatat.com/prezantohet-korniza-e-komunikimit-strategjik-e-ministrise-se-mbrojtjes/20%Monthly2019-06-20 14:24
https://www.informatat.com/haradinaj-do-vazhdojme-angazhimin-per-zhvillimin-ekonomik-te-kosoves/20%Monthly2019-06-21 06:59
https://www.informatat.com/ministri-gashi-ben-thirrje-per-amandamentim-dhe-zbatim-te-ligjit-per-sponsorizime/20%Monthly2019-06-20 14:08
https://www.informatat.com/meta-shtyrja-e-zgjedhjeve-mundesi-qe-palet-te-dialogojne/20%Monthly2019-06-20 13:18
https://www.informatat.com/tahiri-kosova-e-ka-detyrim-politik-dhe-interes-madhor-kujdesin-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-06-21 06:56
https://www.informatat.com/ambasadori-i-beogradit-ne-podgorice-ftohet-per-bisedime-shkak-deklarata-e-ministrit-serb/20%Monthly2019-06-20 13:12
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-britanik-eliminohet-nga-gara-per-kryeminister/20%Monthly2019-06-20 13:08
https://www.informatat.com/nenshkruhet-memorandumi-per-ndertimin-e-rruges-junik-gjeravice/20%Monthly2019-06-20 13:05
https://www.informatat.com/arrestohen-pese-persona-per-prerje-ilegale-te-pyllit-ne-shtime-konfiskohen-traktore-dhe-dru/20%Monthly2019-06-20 13:03
https://www.informatat.com/kmdlnj-mbyllja-lojerave-te-fatit-nuk-po-jep-rezultatet-e-pritura/20%Monthly2019-06-20 12:43
https://www.informatat.com/riakreditohen-laboratoret-e-agjencise-se-forenzikes/20%Monthly2019-06-20 12:31
https://www.informatat.com/mkrs-nis-turneun-e-takimeve-me-te-rinjte/20%Monthly2019-06-20 12:29
https://www.informatat.com/perberesit-qe-iu-ndihmojne-ne-rritjen-e-shpejte-te-flokeve/20%Monthly2019-06-20 12:23
https://www.informatat.com/nese-e-keni-kete-bime-ne-shtepi-gezohuni-sheron-plot-semundje/20%Monthly2019-06-20 12:20
https://www.informatat.com/rama-presidenti-i-hedh-benzine-zjarrit-te-burgosurve-iu-eshte-kerkuar-te-marrin-ne-dore-revolucionin/20%Monthly2019-06-20 12:16
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shifra-e-majme-qe-luana-vjollca-fiton-ne-nje-koncert/20%Monthly2019-06-20 12:14
https://www.informatat.com/modelja-seksi-e-playboy-qan-hallin-gjoksi-i-madh-ta-shpif/20%Monthly2019-06-20 12:11
https://www.informatat.com/shenjat-qe-ju-tregojne-se-keni-urgjentisht-nevoje-per-vitamina/20%Monthly2019-06-20 12:09
https://www.informatat.com/shume-shpejt-procedura-e-dhimbshme-e-endoskopise-do-te-zevendesohet-me-nje-pajisje-te-thjeshte/20%Monthly2019-06-20 12:07
https://www.informatat.com/grate-me-mbipeshe-gjate-shtatzenise-rrezikojne-zhvillimin-e-diabetit-te-foshnjat-e-tyre/20%Monthly2019-06-20 12:04
https://www.informatat.com/miriami-dhe-albani-japin-lajmin-e-bukur-do-behen-prinder-per-here-te-dyte/20%Monthly2019-06-20 11:59
https://www.informatat.com/hamza-ligji-per-financat-e-pushtetit-lokal-rendesi-e-vecante-per-funksionimin-e-komunave/20%Monthly2019-06-20 11:55
https://www.informatat.com/ja-ku-prehet-hiri-i-i-mbretit-te-pop-it-michael-jackson/20%Monthly2019-06-20 11:52
https://www.informatat.com/kocijancic-taksa-ka-bllokuar-edhe-dialogun-edhe-rrugen-evropiane-te-kosoves/20%Monthly2019-06-20 14:29
https://www.informatat.com/fillon-turneu-i-takimeve-me-te-rinjte-neper-kosove/20%Monthly2019-06-20 11:46
https://www.informatat.com/egjiptianet-protestojne-jam-komunitet-por-kam-identitet/20%Monthly2019-06-20 11:44
https://www.informatat.com/dega-e-ldk-se-ne-mitrovice-zgjedh-kryetarin-e-ri/20%Monthly2019-06-20 11:41
https://www.informatat.com/mungesa-e-gjumit-mund-te-lidhet-me-shtimin-ne-peshe/20%Monthly2019-06-20 11:38
https://www.informatat.com/pse-nuk-po-preferohet-deodoranti/20%Monthly2019-06-20 11:36
https://www.informatat.com/angelina-jolie-thote-se-refugjatet-meritojne-te-trajtohen-me-dinjitet/20%Monthly2019-06-20 11:33
https://www.informatat.com/emina-cunmulaj-ne-pervjetorin-e-marteses-deshiron-edhe-nje-femije/20%Monthly2019-06-20 11:31
https://www.informatat.com/bebe-rexha-tregon-se-katy-perry-e-ndihmoi-te-largoje-stresin-e-rrjeteve-sociale/20%Monthly2019-06-20 11:29
https://www.informatat.com/rihanna-deshiron-te-hap-nje-klub-nate/20%Monthly2019-06-20 11:27
https://www.informatat.com/turqia-ofron-mbeshtetje-per-shskuk/20%Monthly2019-06-20 11:25
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-humanistin-halil-kastrati-me-dekoraten-gjergj-kastrioti-skenderbeu/20%Monthly2019-06-20 11:22
https://www.informatat.com/sarri-do-qe-ta-mbajne-kean-te-juventus/20%Monthly2019-06-20 11:19
https://www.informatat.com/lukaku-per-75-milione-te-interi/20%Monthly2019-06-20 11:17
https://www.informatat.com/rafinha-mund-te-transferohet-te-valencia/20%Monthly2019-06-20 11:16
https://www.informatat.com/rriten-tensionet-irani-rrezon-dronin-amerikan/20%Monthly2019-06-20 11:14
https://www.informatat.com/bernabiq-dem-i-madh-mosmbajtja-e-samitit-te-parisit-sdi-si-prishtina-deshiron-ta-vazhdoje-dialogun/20%Monthly2019-06-20 11:11
https://www.informatat.com/sarkozy-do-gjykohet-per-korrupsion/20%Monthly2019-06-20 11:09
https://www.informatat.com/driton-kuka-per-mosmiratimin-e-ligjit-per-sponsorisim-nuk-e-merituam/20%Monthly2019-06-20 11:06
https://www.informatat.com/ish-shefi-i-interpol-it-pranon-se-morri-ryshfet/20%Monthly2019-06-20 11:03
https://www.informatat.com/podujeve-vajza-e-rrah-nenen/20%Monthly2019-06-20 11:02
https://www.informatat.com/lluka-hapja-e-te-dhenave-ndihme-per-biznese/20%Monthly2019-06-20 11:00
https://www.informatat.com/hoti-subvencionet-nga-zyra-e-kryeministrit-u-dyfishuan-815-mije-euro-u-ndane-per-ta-pastrojme-kosoven-pa-asnje-procedure/20%Monthly2019-06-20 10:58
https://www.informatat.com/largimi-i-zyrtareve-me-aktakuza-apostolova-partite-tjera-ta-ndjekin-shembullin-e-pdk-se/20%Monthly2019-06-20 14:13
https://www.informatat.com/istog-teksa-vuanin-denimin-dy-persona-rrihen-ne-mes-vete/20%Monthly2019-06-20 10:50
https://www.informatat.com/ambasadorja-e-kosoves-ne-panama-zana-rudi-dorezon-kredencialet-edhe-ne-gajane/20%Monthly2019-06-20 10:48
https://www.informatat.com/kosnett-ne-gjilan-bashke-me-hazirin-perurojne-dhomen-e-kamerave-ne-polici/20%Monthly2019-06-20 10:46
https://www.informatat.com/40-te-proceduar-per-sulmet-ndaj-kzaz-ve-ne-berat-mes-tyre-n-kryetare-bashkie-e-drejtore/20%Monthly2019-06-20 10:45
https://www.informatat.com/shba-zgjat-emergjencen-kombetare-ne-lidhje-me-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-06-20 10:43
https://www.informatat.com/psd-shpalos-aktivitetet-per-te-mbrojtur-te-drejtat-e-punetoreve/20%Monthly2019-06-20 10:41
https://www.informatat.com/policia-sekuestron-48-kilograme-marihuane-ne-qafe-te-morines/20%Monthly2019-06-20 10:40
https://www.informatat.com/haradinaj-ka-liruar-nga-detyra-beqajn-por-jo-edhe-cekun/20%Monthly2019-06-20 10:37
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-ministri-beqaj/20%Monthly2019-06-20 13:15
https://www.informatat.com/haradinaj-liston-zyrtaret-qe-ka-liruar-nga-detyra-gjate-mandatit-te-tij/20%Monthly2019-06-20 11:48
https://www.informatat.com/vuciq-i-sigurt-se-takimi-i-parisit-nuk-do-te-ndodhe/20%Monthly2019-06-20 08:48
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-diten-boterore-te-refugjateve-kosova-me-se-miri-e-di-ndjenjen-e-largimit-nga-atdheu/20%Monthly2019-06-20 08:47
https://www.informatat.com/kosova-dhe-turqia-me-marreveshje-per-forcimin-e-sistemit-shendetesor/20%Monthly2019-06-20 08:45
https://www.informatat.com/selami-shkodra-jemi-te-pakompromis-ne-luften-kunder-krimit-te-organizuar/20%Monthly2019-06-20 08:44
https://www.informatat.com/bild-ne-shqiperi-nuk-ka-asnje-force-politike-qe-konsiderohet-e-paster/20%Monthly2019-06-20 08:42
https://www.informatat.com/fmn-ja-kerkon-nga-institucionet-avancim-ne-ristrukturimin-e-ndermarrjeve-publike/20%Monthly2019-06-20 07:37
https://www.informatat.com/masht-i-shpall-fituesit-per-botimin-e-teksteve-shkollore/20%Monthly2019-06-20 07:35
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-deputetin-hoxha-dhe-zevendesministrin-balje-flasin-per-hapjen-e-pikekalimit-ne-restelice/20%Monthly2019-06-20 10:30
https://www.informatat.com/apostolova-kerkon-ndaljen-e-monopolit-per-homologim/20%Monthly2019-06-20 07:30
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-2/20%Monthly2019-06-20 07:28
https://www.informatat.com/komuniteti-egjiptian-sot-zhvillon-proteste-paqesore/20%Monthly2019-06-20 07:26
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-vranesira-3/20%Monthly2019-06-20 07:25
https://www.informatat.com/hoti-rrahjet-ne-nendege-nuk-ndahet-ldk-ja/20%Monthly2019-06-20 07:23
https://www.informatat.com/mediat-serbe-merkel-dhe-macron-po-bejne-presion-ndaj-thacit-dhe-haradinajt/20%Monthly2019-06-20 10:54
https://www.informatat.com/asociacioni-ceshtje-e-ngrire-deri-ne-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-06-20 10:33
https://www.informatat.com/mashti-shperblen-zyrtaret-serb-qe-nuk-shkuan-ne-pune-asnje-dite-gjate-tere-vitit/20%Monthly2019-06-19 14:58
https://www.informatat.com/paralajmerohen-masa-per-shkelesit-e-marreveshjeve-mbi-transportin-e-udhetareve/20%Monthly2019-06-19 14:53
https://www.informatat.com/nuk-ka-kuorum-deshton-vazhdimi-i-seances-plenare/20%Monthly2019-06-19 14:46
https://www.informatat.com/zyrtari-britanik-i-sigurise-edhe-pas-brexit-vendi-yne-do-te-kete-vemendjen-ne-kosove/20%Monthly2019-06-19 14:35
https://www.informatat.com/reagon-keshilltari-i-kadri-veselit-qe-u-shkarkua-me-vendim-te-shefit-te-tij/20%Monthly2019-06-19 14:33
https://www.informatat.com/tri-dite-pasi-fitoi-pozite-ne-pdk-shkarkohet-protagonisti-kryesor-i-pergjimeve/20%Monthly2019-06-19 14:30
https://www.informatat.com/rusia-mbeshtet-serbine-kunder-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-06-19 14:22
https://www.informatat.com/keta-jane-kandidatet-per-keshillin-drejtues-te-up-se/20%Monthly2019-06-19 14:19
https://www.informatat.com/meta-njofton-osbe-odhir-me-30-qershor-ska-zgjedhje/20%Monthly2019-06-19 14:16
https://www.informatat.com/bahtiri-u-bene-thirrje-autoriteteve-kosovare-te-nderpresin-ndertimet-ilegale-ne-veri/20%Monthly2019-06-19 14:13
https://www.informatat.com/agim-ceku-e-pranon-se-e-ka-shkarkuar-kadri-veseli/20%Monthly2019-06-19 14:10
https://www.informatat.com/shtypja-e-larte-e-gjakut-ulet-me-leng-panxhari/20%Monthly2019-06-19 13:45
https://www.informatat.com/matoshi-harta-zonale-dokumenti-me-i-rendesishem-per-planifikim-hapesinor/20%Monthly2019-06-19 13:44
https://www.informatat.com/hithrat-ndihmojne-kunder-renies-se-flokeve/20%Monthly2019-06-19 13:42
https://www.informatat.com/haradinaj-diskuton-per-mundesine-e-investimeve-me-biznesmenin-nga-omani/20%Monthly2019-06-19 13:38
https://www.informatat.com/disa-barna-kunder-hipertensionit-permbajne-substanca-kancerogjene/20%Monthly2019-06-19 13:32
https://www.informatat.com/veseli-liron-nga-detyra-te-gjithe-zyrtaret-me-aktakuza/20%Monthly2019-06-19 13:42
https://www.informatat.com/pese-menyra-te-thjeshta-per-ta-lene-cigaren/20%Monthly2019-06-19 13:29
https://www.informatat.com/evropianet-gjithnje-e-me-pak-po-iu-besojne-vaksinave/20%Monthly2019-06-19 13:26
https://www.informatat.com/ne-duhet-te-punojme-vetem-nje-dite-ne-jave/20%Monthly2019-06-19 13:25
https://www.informatat.com/galaxy-note-10-mund-te-lansohet-me-7-gusht/20%Monthly2019-06-19 13:18
https://www.informatat.com/erdogan-morsi-nuk-vdiq-nga-shkaqe-natyrore-por-u-vra/20%Monthly2019-06-19 13:17
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-detyrim-dhe-fajde/20%Monthly2019-06-19 13:15
https://www.informatat.com/telefoni-i-pare-me-kamere-64mp-mund-te-vije-nga-xiaomi/20%Monthly2019-06-19 13:15
https://www.informatat.com/deda-kerkon-te-ndalen-marrezirat-politike-ne-shqiperi-permend-edhe-kalljen-e-shkollave/20%Monthly2019-06-19 13:13
https://www.informatat.com/edi-rama-revolucion-imagjinar-me-punonjesit-e-bashkive-blu/20%Monthly2019-06-19 13:10
https://www.informatat.com/hoxha-kemi-pritur-vleresim-objektiv-per-vizat/20%Monthly2019-06-19 13:09
https://www.informatat.com/gjerat-qe-duhet-te-beni-perpara-se-te-flini-qe-te-largoni-stresin/20%Monthly2019-06-19 12:30
https://www.informatat.com/doni-me-pak-stres-ne-pune-shkoni-me-biciklete-ne-zyre/20%Monthly2019-06-19 12:27
https://www.informatat.com/te-moshuarit-pa-femije-vendosin-te-vetevriten-bashke/20%Monthly2019-06-19 12:25
https://www.informatat.com/disa-kuriozitete-te-vecanta-rreth-unazes-se-fejeses/20%Monthly2019-06-19 12:23
https://www.informatat.com/eskorta-e-william-dhe-kate-shkel-nje-83-vjecare/20%Monthly2019-06-19 12:20
https://www.informatat.com/julia-roberts-thote-se-nuk-eshte-ndjere-kurre-nen-presion-pasi-u-be-aktorja-me-e-pasur/20%Monthly2019-06-19 12:18
https://www.informatat.com/kina-shton-taksat-ndaj-shbase-heq-tarifat-me-gjithe-shtetet-tjera/20%Monthly2019-06-19 12:11
https://www.informatat.com/hoxha-rruga-jone-pa-alternative-jane-vlerat-evropiane-dhe-proceset-integruese/20%Monthly2019-06-19 12:09
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-perurimin-e-trafostacionit-ne-mitrovice-te-paguhen-faturat-ne-veri/20%Monthly2019-06-19 12:03
https://www.informatat.com/tahiri-autorizoi-operacionin-e-organeve-vendore-dhe-gjermane-kunder-krimit-te-organizuar/20%Monthly2019-06-19 12:00
https://www.informatat.com/kamenica-behet-me-stadium-gashi-premton-mbeshtetje-edhe-ne-fushen-e-trashegimise/20%Monthly2019-06-19 11:56
https://www.informatat.com/hoti-pajtohet-me-fmn-nga-taksa-e-pesuan-familjet-me-te-ardhura-te-uleta/20%Monthly2019-06-19 13:37
https://www.informatat.com/gjuriq-dialogu-me-kosoven-i-domosdoshem-por-duhet-ta-heqin-taksen/20%Monthly2019-06-19 11:51
https://www.informatat.com/ministri-lluka-pret-ne-takim-investitorin-dhe-miliarderin-muhamed-al-barwani/20%Monthly2019-06-19 11:48
https://www.informatat.com/konjufca-nje-spiun-serb-ne-zyren-e-presidentit-te-thirret-me-urgjence-keshilli-i-sigurise/20%Monthly2019-06-19 11:44
https://www.informatat.com/auditori-konstaton-permiresime-per-shskuk/20%Monthly2019-06-19 11:41
https://www.informatat.com/thaci-be-po-e-trajton-kosoven-ndryshe-krahasuar-me-vendet-e-tjera/20%Monthly2019-06-19 13:29
https://www.informatat.com/ministri-i-shtetit-qe-dhunoi-20-mije-gra-thote-se-perdhunimi-eshte-metoda-me-mizore-e-luftes/20%Monthly2019-06-19 11:35
https://www.informatat.com/spspk-kerkon-fond-te-vecante-per-punetoret-e-vdekur-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2019-06-19 11:31
https://www.informatat.com/haradinaj-per-hasan-prishtinen-figura-me-emblematike-e-kosoves/20%Monthly2019-06-19 11:29
https://www.informatat.com/sindikata-e-rtk-se-kerkon-nga-kuvendi-kompletimin-e-numrit-te-anetareve-te-bordit/20%Monthly2019-06-19 11:26
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-nuk-votohet-propozim-rezoluta-per-deshtimet-e-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-06-19 11:59
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-kerkon-drejtesi-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-06-19 11:53
https://www.informatat.com/ldk-ja-ben-homazhe-te-varri-i-nekibe-kelmendit/20%Monthly2019-06-19 10:12
https://www.informatat.com/sejdiu-kuvend-hajgare-duhet-te-shperbehet-menjehere/20%Monthly2019-06-19 10:10
https://www.informatat.com/ikd-qeveria-te-anuloje-vendimin-e-kunderligjshem-per-ndarjen-95-000-eurove/20%Monthly2019-06-19 10:07
https://www.informatat.com/mogherini-takohet-me-pompeo-dhe-keshilltarin-e-presidentit-amerikan-kushner-diskutojne-edhe-per-ballkanin/20%Monthly2019-06-19 09:27
https://www.informatat.com/haradinaj-bujqve-te-ferizajt-qeveria-nuk-ka-mjete-per-kompensim-tani/20%Monthly2019-06-19 09:24
https://www.informatat.com/mustafa-perkujton-veprimtaren-nekibe-kelmendi-per-kosoven-u-shnderrua-ne-simbol-te-sakrifices/20%Monthly2019-06-19 09:19
https://www.informatat.com/oconnell-dhuna-ne-familje-problem-per-shoqerine-kosovare/20%Monthly2019-06-19 09:15
https://www.informatat.com/paralajmeron-shteti-me-i-forte-ne-bote-mos-shkoni-per-pushime-ne-greqi/20%Monthly2019-06-19 09:13
https://www.informatat.com/dosja-ruse-lulzim-basha-mberrin-ne-prokurorine-e-tiranes/20%Monthly2019-06-19 09:09
https://www.informatat.com/trump-fillon-fushaten-per-president-premton-kure-per-kancerin-dhe-aidsin/20%Monthly2019-06-19 09:07
https://www.informatat.com/sky-sports-man-unitedi-e-kerkon-hysajn/20%Monthly2019-06-19 09:05
https://www.informatat.com/mediat-angleze-bale-zevendeson-robben-in-tek-bayern-munchen/20%Monthly2019-06-19 09:02
https://www.informatat.com/anthony-godfrey-do-te-emerohet-ambasador-i-amerikes-ne-serbi/20%Monthly2019-06-19 08:59
https://www.informatat.com/platini-merret-ne-pyetje-nga-hetuesit-franceze-lirohet-nga-paraburgimi/20%Monthly2019-06-19 08:56
https://www.informatat.com/bujqit-e-ferizajt-protestojne-para-qeverise/20%Monthly2019-06-19 08:53
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-me-fat-qe-e-kemi-shba-ne/20%Monthly2019-06-19 11:37
https://www.informatat.com/cfare-pati-angela-merkel-kur-u-drodh-flet-mjeku-i-saj/20%Monthly2019-06-19 08:44
https://www.informatat.com/ne-arabi-nxehtesia-perveluese-shkrin-makinat/20%Monthly2019-06-19 08:40
https://www.informatat.com/kline-kontrollohen-lokalet-per-lojera-te-fatit-nje-i-arrestuar/20%Monthly2019-06-19 08:35
https://www.informatat.com/kater-ish-ministra-te-jashtme-i-dergojne-leter-be-se-hapni-negociatat-me-maqedonin-v-e-shqiperine/20%Monthly2019-06-19 08:33
https://www.informatat.com/rudina-hajdari-dhuron-pagen-per-shkollen-e-djegur-dje-nga-opozita-ne-shkoder/20%Monthly2019-06-19 08:31
https://www.informatat.com/masht-i-ka-shpenzuar-135-mije-euro-per-pagat-e-32-vetave-qe-nuk-paraqiten-ne-pune/20%Monthly2019-06-19 08:29
https://www.informatat.com/serbia-vazhdon-lobimin-kunder-kosoves-kina-e-algjeria-kunder-pranimit-ne-interpol/20%Monthly2019-06-19 08:27
https://www.informatat.com/adem-demacit-do-ti-ngrihet-shtatorja-4-metrash-te-rrethrrotullimi-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2019-06-19 08:25
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-pezullon-pjesemarrjen-ne-komisionin-parlamentar-ad-hoc-per-permiresimin-dhe-forcimin-e-procesit-zgjedhor/20%Monthly2019-06-19 08:24
https://www.informatat.com/sulmi-ne-kzaz-te-tropojes-arrestohen-shtate-persona/20%Monthly2019-06-19 08:21
https://www.informatat.com/gjilan-arrestohet-i-dyshuari-pasi-kanos-familjaret-e-tij/20%Monthly2019-06-19 08:20
https://www.informatat.com/reagimi-i-jozefina-topallit-nje-demokrat-nuk-djeg-as-mandate-e-as-shkolla/20%Monthly2019-06-19 08:18
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-ne-seoul-pranon-cmimin-kim-bok-dong/20%Monthly2019-06-19 08:16
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-per-clirimin-e-podujeves/20%Monthly2019-06-19 08:14
https://www.informatat.com/eble-taksa-ka-rritur-cmimet-e-produkteve-ushqimore-ka-ndikuar-tek-familjet-me-te-ardhura-te-uleta/20%Monthly2019-06-19 11:20
https://www.informatat.com/hetohen-zyrtaret-policore-qe-neglizhuan-hetimet-ne-aferen-e-fajdeve/20%Monthly2019-06-19 10:16
https://www.informatat.com/okb-kerkon-hetim-te-plote-per-vdekjen-e-morsit/20%Monthly2019-06-19 07:11
https://www.informatat.com/tete-vjet-nga-vdekja-e-nekibe-kelmendit/20%Monthly2019-06-19 07:09
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-13/20%Monthly2019-06-19 07:08
https://www.informatat.com/bernabiq-bisedon-me-ramen-nje-rajon-i-paqendrueshem-do-ti-thyeje-kokat-e-te-gjitheve/20%Monthly2019-06-19 07:06
https://www.informatat.com/ne-qershor-kuvendi-diskuton-ende-per-pikat-e-janarit/20%Monthly2019-06-19 08:54
https://www.informatat.com/varroset-ne-kajro-ish-presidenti-i-egjiptit-mohamed-mursi/20%Monthly2019-06-18 14:43
https://www.informatat.com/platini-deklarohet-i-pafajshem-per-akuzat-per-korrupsion/20%Monthly2019-06-18 14:39
https://www.informatat.com/neser-vazhdimi-i-seances-me-pikat-e-paperfunduara-te-seancave-te-kaluara/20%Monthly2019-06-18 14:28
https://www.informatat.com/ministri-gashi-kosova-te-perfaqesohet-sa-me-suksesshem-ne-minsk/20%Monthly2019-06-18 14:25
https://www.informatat.com/haradinaj-per-vizat-ne-e-dime-se-vendimi-do-te-jete-pozitiv-po-punojme-ne-kete-drejtim/20%Monthly2019-06-18 14:20
https://www.informatat.com/komisionit-per-hetimin-e-incidenteve-aeronautike-jep-detaje-per-turbulencat-ne-aeroplanin-prishtine-bazel/20%Monthly2019-06-18 14:17
https://www.informatat.com/rama-ne-londer-ne-vend-te-grindjeve-zone-te-re-shengen-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-06-18 14:05
https://www.informatat.com/kolonat-ne-kufirin-kosove-shqiperi-shkak-maunat/20%Monthly2019-06-18 14:02
https://www.informatat.com/atk-me-plan-veprimi-per-sektorin-e-ndertimtarise-2/20%Monthly2019-06-18 14:00
https://www.informatat.com/erdogan-denoj-boten-perendimore-qe-ishte-spektatore-e-torturave-ndaj-morsit/20%Monthly2019-06-18 13:55
https://www.informatat.com/britania-denon-me-burgim-dy-adoleshente-neonaziste-qe-nxisnin-sulme-terroriste/20%Monthly2019-06-18 13:52
https://www.informatat.com/task-force-kunder-narkotikeve/20%Monthly2019-06-18 13:41
https://www.informatat.com/formohet-task-forca-kunder-narkotikeve-dhe-sigurise-ne-shkolla/20%Monthly2019-06-18 13:39
https://www.informatat.com/atk-me-plan-veprimi-per-sektorin-e-ndertimtarise/20%Monthly2019-06-18 13:37
https://www.informatat.com/haradinaj-eurowings-dhe-lufthansa-do-te-mundesojne-hapjen-e-300-vendeve-te-punes/20%Monthly2019-06-18 13:26
https://www.informatat.com/serwer-thaci-e-vuciqi-po-e-mashtrojne-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-06-18 13:19
https://www.informatat.com/tahiri-pranon-letren-e-nenshkruar-nga-trump-marreveshja-e-ekstradimit-akt-historik/20%Monthly2019-06-18 13:17
https://www.informatat.com/hoxha-perkrahja-e-agjencise-zhvillimore-austriake-vazhdimesi-e-bashkepunimit-te-shkelqyer/20%Monthly2019-06-18 13:17
https://www.informatat.com/anp-adem-jashari-se-shpejti-me-nje-aeroplan-te-ri/20%Monthly2019-06-18 13:08
https://www.informatat.com/promovohet-kultivimi-i-boronices/20%Monthly2019-06-18 13:07
https://www.informatat.com/limaj-i-lumtur-per-jetesimin-e-marreveshjes-per-romingun-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2019-06-18 13:01
https://www.informatat.com/keshilli-i-ministrave-shpreh-keqardhje-qe-nuk-eshte-pergatitur-draft-statuti-i-asociacionit/20%Monthly2019-06-18 12:58
https://www.informatat.com/veseli-falenderon-simpatizuesit-pdk-do-te-jete-zeri-i-dekades-se-re/20%Monthly2019-06-18 14:19
https://www.informatat.com/19-vjecarja-qe-u-kthye-nga-siria-tregon-si-u-nis-para-5-vjetesh-me-burrin-e-saj-nga-maqedonia-drejt-zonave-te-luftes/20%Monthly2019-06-18 12:54
https://www.informatat.com/fluksi-ne-rritje-i-turisteve-zhvlereson-euron-kundruall-lekut/20%Monthly2019-06-18 12:49
https://www.informatat.com/34-vjet-burg-per-vrasjen-ne-xerxe-te-rahovecit/20%Monthly2019-06-18 12:40
https://www.informatat.com/veteranet-e-kroacise-ne-skenderaj-ne-dhe-ju-e-kemi-nje-armik-te-perbashket-serbine/20%Monthly2019-06-18 12:39
https://www.informatat.com/grupi-i-vishegradit-per-ballkanin-perendimor-fjalet-ti-kthejme-ne-vepra/20%Monthly2019-06-18 12:34
https://www.informatat.com/kryeministri-kujton-bashkeluftetarin-canolli/20%Monthly2019-06-18 12:29
https://www.informatat.com/edi-rama-pritet-me-protesta-ne-londer/20%Monthly2019-06-18 12:28
https://www.informatat.com/vetevendosje-ne-turqi-takojne-ambasadorin-saphiu-dhe-drejtuesit-e-tika-s/20%Monthly2019-06-18 12:25
https://www.informatat.com/kmdlnj-pdk-duhet-ti-kerkoje-falje-shoqerise-civile/20%Monthly2019-06-18 13:15
https://www.informatat.com/rusia-shba-se-anulojeni-planin-per-dergimin-e-trupave-ne-lindje-te-mesme-dhe-mos-e-provokoni-iranin/20%Monthly2019-06-18 12:12
https://www.informatat.com/kodi-383-akoma-nuk-po-zbatohet-plotesisht/20%Monthly2019-06-18 12:05
https://www.informatat.com/lluka-thote-se-shqiperia-ka-nisur-implementimin-e-marreveshjes-per-heqjen-e-roamingut/20%Monthly2019-06-18 12:02
https://www.informatat.com/hajdari-pergjimet-e-bild-it-skenar-maqedonas-palet-kane-humbur-legjitimitetin/20%Monthly2019-06-18 11:58
https://www.informatat.com/kosnett-kerkon-angazhim-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve-ne-kosove/20%Monthly2019-06-18 11:55
https://www.informatat.com/a-do-te-kthehet-kercenimi-nuklear-per-evropen-nese-rusia-largohet-nga-marreveshja/20%Monthly2019-06-18 11:52
https://www.informatat.com/ldk-ja-akuzon-ministrin-ismaili-per-deshtim-ne-sektorin-shendetesor/20%Monthly2019-06-18 11:40
https://www.informatat.com/konservatoret-me-pare-do-e-pranonin-ndarjen-e-britanise-sesa-qendrimin-ne-be/20%Monthly2019-06-18 11:34
https://www.informatat.com/lajcak-per-vizite-zyrtare-ne-maqedoni/20%Monthly2019-06-18 11:30
https://www.informatat.com/haradinaj-i-publikon-draft-konkluzionet-e-be-se-per-vizat/20%Monthly2019-06-18 12:58
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-dhe-drejtoresha-e-usaid-shenonjne-progresin-e-madh-te-msh-se-ne-raportin-e-auditimit/20%Monthly2019-06-18 11:19
https://www.informatat.com/paralajmerimi-i-avramopoulos-meta-te-merren-masa-per-te-mos-demtuar-lirine-e-shqiptareve/20%Monthly2019-06-18 11:15
https://www.informatat.com/studentet-e-universitetit-te-pejes-kunder-eksperteve-rumune/20%Monthly2019-06-18 11:10
https://www.informatat.com/podujeve-rrah-gruan-pastaj-arrestohet/20%Monthly2019-06-18 11:06
https://www.informatat.com/lehtesohen-sherbimet-mjekesore-per-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-06-18 10:59
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-vermice-shtetasi-i-huaj-i-kerkuar-nga-interpol-i/20%Monthly2019-06-18 10:42
https://www.informatat.com/salvini-pretendon-se-italia-eshte-aleati-me-i-mire-i-uashingtonit-ne-be/20%Monthly2019-06-18 10:39
https://www.informatat.com/zuckerberg-po-krijon-nje-valute-te-re-virtuale-e-cila-do-te-quhet-libra/20%Monthly2019-06-18 10:33
https://www.informatat.com/lekaj-kerkon-perkrahje-per-kosoven-nga-homolget-e-tij-franceze/20%Monthly2019-06-18 10:30
https://www.informatat.com/del-ne-ankand-revolveri-me-te-cilin-u-vetevra-van-gogh/20%Monthly2019-06-18 10:25
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-ndodhe-trupit-tuaj-nese-nuk-e-largoni-ferren/20%Monthly2019-06-18 10:18
https://www.informatat.com/vdekja-misterioze-e-bruce-lee-dhe-mallkimi-qe-la-pas-per-te-birin/20%Monthly2019-06-18 10:14
https://www.informatat.com/ylli-i-serialit-televiziv-sex-and-the-city-tani-duket-e-panjohshme/20%Monthly2019-06-18 10:10
https://www.informatat.com/zevendesdrejtori-i-revistes-le-figaro-pretendon-se-u-kercenua-nga-shqiptaret-pas-nje-artikulli-per-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-06-18 10:06
https://www.informatat.com/arsyet-pse-duhet-ta-shihni-chernobyl-serine-qe-kaloi-me-vleresime-edhe-game-of-thrones/20%Monthly2019-06-18 10:01
https://www.informatat.com/pese-menyra-per-trajtimin-e-infeksionit-urinar-pa-antibiotike/20%Monthly2019-06-18 09:57
https://www.informatat.com/reuters-be-do-te-shtyje-vendimin-per-negociata-me-shqiperine/20%Monthly2019-06-18 09:55
https://www.informatat.com/pritet-perkrahje-me-e-madhe-e-finlandes-per-kosoven-per-fushen-e-rinise/20%Monthly2019-06-18 09:53
https://www.informatat.com/bieber-korrigjimi-i-kufijve-nuk-eshte-ide-e-deshirueshme-ngrit-tensionet-ne-gjithe-rajonin/20%Monthly2019-06-18 12:54
https://www.informatat.com/tanja-fajon-pohon-se-ka-nje-ngerc-nga-shtetet-e-be-se-per-zgjerimin/20%Monthly2019-06-18 09:42
https://www.informatat.com/ja-sa-banore-ka-aktualisht-bota/20%Monthly2019-06-18 09:33
https://www.informatat.com/dredheza-ne-mengjes-vakt-i-shendetshem-i-dites/20%Monthly2019-06-18 09:28
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-ne-kosove-kundershton-pagesen-per-rtk-ne/20%Monthly2019-06-18 09:27
https://www.informatat.com/produktet-ushqimore-qe-e-zhdukin-humorin-e-keq/20%Monthly2019-06-18 09:24
https://www.informatat.com/lista-serbe-jeremiq-me-prishtinen-po-planifikojne-sulm-ndaj-vuciqit-dhe-serbise/20%Monthly2019-06-18 09:23
https://www.informatat.com/pasojat-e-ilaceve-kunder-depresionit/20%Monthly2019-06-18 09:20
https://www.informatat.com/stili-i-jetes-ndikon-edhe-ne-shendetin-e-fytyres/20%Monthly2019-06-18 09:17
https://www.informatat.com/fletat-e-qepeve-te-reja-nuk-duhet-ti-hidhni/20%Monthly2019-06-18 09:13
https://www.informatat.com/emocionet-negative-shkaterrojne-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-06-18 09:08
https://www.informatat.com/sa-uje-duhet-te-pime-cdo-mengjes/20%Monthly2019-06-18 09:02
https://www.informatat.com/gabimisht-e-interpretoni-shikimin-e-qenit-tuaj-nuk-eshte-emocion-faji-por-frika/20%Monthly2019-06-18 08:58
https://www.informatat.com/arrestohet-michel-platini/20%Monthly2019-06-18 08:56
https://www.informatat.com/krereve-te-opozites-ne-shqiperi-u-hiqen-pasaportat-diplomatike/20%Monthly2019-06-18 08:53
https://www.informatat.com/podujeve-50-persona-e-leshojne-kosoven-me-viza-pune-per-kroaci/20%Monthly2019-06-18 08:46
https://www.informatat.com/qumesht-bajameje-tershere-apo-soje-cili-qumesht-i-bimeve-eshte-zevendesimi-me-i-mire-per-qumeshtin-e-lopes/20%Monthly2019-06-18 08:38
https://www.informatat.com/kosovaret-nuk-duan-te-bejne-biznes-ne-shqiperi-bie-numri/20%Monthly2019-06-18 08:37
https://www.informatat.com/amerikani-i-moskes-kandidat-per-ta-zevendesuar-ambasadorin-scott-ne-serbi/20%Monthly2019-06-18 08:35
https://www.informatat.com/kuo-vetem-iphone-premium-do-te-pajiset-me-5g-modelet-tjera-ne-2021/20%Monthly2019-06-18 08:35
https://www.informatat.com/ndryshon-forma-e-subvencionimit-te-mjedres-ne-kosove/20%Monthly2019-06-18 08:32
https://www.informatat.com/trump-kercenon-me-debimin-e-miliona-emigranteve/20%Monthly2019-06-18 08:26
https://www.informatat.com/zbuloni-pse-mbathja-e-kepuceve-te-palara-brenda-shtepise-mbron-femijet-nga-astma/20%Monthly2019-06-18 08:19
https://www.informatat.com/institucionet-financojne-organizata-joqeveritare-nga-dy-here-per-te-njejtin-aktivitet/20%Monthly2019-06-18 08:14
https://www.informatat.com/keshilli-i-ministrave-deshperon-kosoven-nuk-ka-viza-taksa-te-hiqet-menjehere/20%Monthly2019-06-18 12:21
https://www.informatat.com/panik-ne-toronto-dikush-sulmon-turmen-me-arme/20%Monthly2019-06-18 08:00
https://www.informatat.com/presidenti-i-iranit-nuk-do-ti-shpallim-lufte-asnje-shteti/20%Monthly2019-06-18 07:57
https://www.informatat.com/bild-zeitung-shqiperia-rrezik-per-ballkanin-po-degradon-ne-nje-republike-te-mafias/20%Monthly2019-06-18 07:53
https://www.informatat.com/haradinaj-luftetareve-ua-kemi-borxh-ndertimin-e-shtetit/20%Monthly2019-06-18 07:50
https://www.informatat.com/kjo-eshte-xhamia-me-e-madhe-deri-sot-mund-te-falen-63-mije-persona/20%Monthly2019-06-18 07:43
https://www.informatat.com/kina-goditet-nga-nje-termet-vdekjeprures/20%Monthly2019-06-18 07:39
https://www.informatat.com/mbani-sa-me-larg-produktet-kozmetike-nga-femijet-60-e-tyre-jane-ne-spital-nga-keto-produkte/20%Monthly2019-06-18 07:31
https://www.informatat.com/mogherini-shqiperia-meriton-hapjen-e-negociatave-me-bashkimin-europian/20%Monthly2019-06-18 07:29
https://www.informatat.com/ky-eshte-shteti-qe-dergon-me-se-shumti-para-ne-kosove/20%Monthly2019-06-18 07:27
https://www.informatat.com/ligji-per-qeverine-do-te-miratohet-kete-vit/20%Monthly2019-06-18 07:24
https://www.informatat.com/sot-vendoset-fati-i-shqiperise-dhe-maqedonise/20%Monthly2019-06-18 07:19
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-94-te-punesuar-me-kontrate-mbi-veper/20%Monthly2019-06-18 07:16
https://www.informatat.com/amnistia-per-krimet-e-luftes-do-ta-zhbente-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-06-18 07:12
https://www.informatat.com/autogolat-e-ldk-se/20%Monthly2019-06-18 11:31
https://www.informatat.com/spiunet-publike-te-aki-se/20%Monthly2019-06-18 09:45
https://www.informatat.com/miliona-euro-humbin-nga-mosrespektimi-i-orarit-te-punes-ne-sektorin-publik/20%Monthly2019-06-18 08:13
https://www.informatat.com/moti-sot-6/20%Monthly2019-06-18 06:58
https://www.informatat.com/kompania-bullgare-tregon-se-si-ndodhi-turbulenca-ne-fluturimin-prishtine-bazel/20%Monthly2019-06-18 07:09
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-paralajmeron-kosoven-e-serbine/20%Monthly2019-06-17 19:00
https://www.informatat.com/ahmeti-tregon-vijen-e-kuqe-qe-ia-tha-mustafes-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-06-17 18:59
https://www.informatat.com/koment-nje-lufte-ne-gjirin-persik-do-te-kishte-vetem-te-humbur/20%Monthly2019-06-17 18:57
https://www.informatat.com/cernobil-modelet-e-instagramit-qortohen-per-mungese-respekti/20%Monthly2019-06-17 18:55
https://www.informatat.com/gazetari-gjerman-replikon-me-ramen-padi-sepse-kam-fyer-lartmadherine-kasetat-jane-origjinale/20%Monthly2019-06-17 18:53
https://www.informatat.com/qeverise-i-aktivizohen-padashur-filtrat-e-facebook-ne-konference-live/20%Monthly2019-06-17 18:51
https://www.informatat.com/vershimet-ne-rahovec/20%Monthly2019-06-17 18:48
https://www.informatat.com/per-%e2%80%8brrahjen-ne-ldk-i-kushton-me-vend-pune/20%Monthly2019-06-18 07:05
https://www.informatat.com/aack-paralajmeron-hetim-per-rastin-e-turbulences-se-avionit-ne-linjen-prishtine-bazel/20%Monthly2019-06-17 14:58
https://www.informatat.com/apostolova-e-shqetesuar-me-emerimet-e-personave-ne-krye-te-agjencive-per-ceshtje-pronesore/20%Monthly2019-06-18 07:01
https://www.informatat.com/tahiri-zbatimi-efikas-i-ligjeve-fokusi-i-radhes-per-sektorin-e-drejtesise/20%Monthly2019-06-17 14:52
https://www.informatat.com/kdi-denon-rrahjen-e-aktivisteve-te-shoqerise-civile-nga-rojat-e-pdk-se/20%Monthly2019-06-17 14:45
https://www.informatat.com/shume-te-interesuar-per-tu-punesuar-ne-aki/20%Monthly2019-06-17 14:38
https://www.informatat.com/pergjimet-e-reja-te-gazetes-bild-rama-i-implikuar-direkt-ne-blerje-te-votave/20%Monthly2019-06-17 14:35
https://www.informatat.com/arban-abrashi-per-rrahjet-brenda-ldk-se-kishte-te-perfshire-persona-te-partive-tjera/20%Monthly2019-06-17 14:34
https://www.informatat.com/nis-largimi-i-mbeturinave-te-vellimshme-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-17 14:27
https://www.informatat.com/miratohet-strategjia-per-rini-perkrahja-e-rinise-prioritet-i-ministrit-gashi/20%Monthly2019-06-17 14:20
https://www.informatat.com/per-dy-vjet-tete-raste-te-vdekjeve-ne-burgjet-e-kosoves/20%Monthly2019-06-17 14:16
https://www.informatat.com/shtyhet-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-qemajl-mustafes-dhe-te-tjereve/20%Monthly2019-06-17 14:12
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-merr-vendim-perjashton-nga-gara-ne-menyre-arbitrare-abrashin-e-borovcin/20%Monthly2019-06-17 14:01
https://www.informatat.com/drejtesia-sot-reagon-ndaj-kpk-se-per-zvarritjen-e-rregullores-per-emerimin-e-prokuroreve/20%Monthly2019-06-17 13:56
https://www.informatat.com/irani-se-shpejti-do-ta-tejkaloje-kufirin-per-pasurim-te-uraniumit/20%Monthly2019-06-17 13:46
https://www.informatat.com/autoriteti-i-aviacionit-civil-reagon-per-incidentin-ne-aeroplanin-prishtine-bazel/20%Monthly2019-06-17 13:40
https://www.informatat.com/kina-po-ua-merr-organet-personave-te-arrestuar/20%Monthly2019-06-17 13:36
https://www.informatat.com/numri-i-arsenalit-berthamor-shenon-renie-ne-bote/20%Monthly2019-06-17 13:14
https://www.informatat.com/miratohet-ligji-qe-obligon-vaksinimin-e-femijeve/20%Monthly2019-06-17 13:11
https://www.informatat.com/ne-vushtrri-perurohet-shtatorja-e-hasan-prishtines/20%Monthly2019-06-17 13:04
https://www.informatat.com/e-frikshme-sasia-e-plastikes-qe-gelltisim/20%Monthly2019-06-17 12:49
https://www.informatat.com/avramopoulos-nese-rriten-hyrjet-legale-per-azil-be-mund-te-pezulloje-regjimin-pa-viza/20%Monthly2019-06-17 12:43
https://www.informatat.com/kerkohet-seance-per-gjendjen-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2019-06-17 12:40
https://www.informatat.com/digjni-1300-kalori-per-60-minuta-me-kete-ushtrim-te-thjeshte/20%Monthly2019-06-17 12:36
https://www.informatat.com/kqz-i-kthen-pergjigje-metes-ne-kuvend-jane-122-deputete/20%Monthly2019-06-17 12:32
https://www.informatat.com/aak-ja-thote-se-nuk-ka-gisht-ne-perplasjet-fizike-te-ldk-se-2/20%Monthly2019-06-17 12:29
https://www.informatat.com/be-barrierat-tregtare-kane-arritur-nivel-rekord/20%Monthly2019-06-17 12:26
https://www.informatat.com/fusha-e-mellenjave-premiere-kombetare-ne-naten-e-hapjes-ne-prifest/20%Monthly2019-06-17 12:24
https://www.informatat.com/zaev-terhiqet-nga-zgjedhjet-e-parakohshme-riformatojme-qeverine/20%Monthly2019-06-17 12:20
https://www.informatat.com/mashtronte-me-filma-pornografik-denohet-me-14-vite-burg-avokati/20%Monthly2019-06-17 12:16
https://www.informatat.com/nje-burre-plagos-me-arme-zjarri-nje-grua-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-17 12:15
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-prishtine-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-06-17 12:10
https://www.informatat.com/video-koncepti-i-ri-shfaq-se-si-mund-te-duket-iphone-xi/20%Monthly2019-06-17 12:08
https://www.informatat.com/aak-ja-thote-se-nuk-ka-gisht-ne-perplasjet-fizike-te-ldk-se/20%Monthly2019-06-17 12:08
https://www.informatat.com/meta-takon-me-ambasadoret-e-be-se-i-informon-per-shtyrjen-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-17 11:59
https://www.informatat.com/direktiva-perendimore-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-17 11:55
https://www.informatat.com/aktakuze-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2019-06-17 11:53
https://www.informatat.com/kina-legalizimi-i-kanabisit-ne-shba-eshte-kercenim-per-ne/20%Monthly2019-06-17 11:47
https://www.informatat.com/efektet-shendetesore-qe-i-sjell-konsumimi-i-produkteve-arrore/20%Monthly2019-06-17 11:42
https://www.informatat.com/vv-ja-se-voton-projektligjin-per-financimin-e-subjekteve-politike/20%Monthly2019-06-17 11:37
https://www.informatat.com/bashes-i-rrezikohet-jeta-meta-therret-urgjent-kreun-e-shish-it/20%Monthly2019-06-17 11:35
https://www.informatat.com/e-kerkonin-prej-25-vitesh-djalin-e-humbur-zbulohet-e-verteta-shokuese/20%Monthly2019-06-17 11:32
https://www.informatat.com/dushi-me-uje-te-ftohte-i-shendetshem-per-organizmin/20%Monthly2019-06-17 11:29
https://www.informatat.com/ja-disa-metoda-efikase-si-te-kuroni-diegien-nga-dielli-ne-kushte-shtepie-2/20%Monthly2019-06-17 11:23
https://www.informatat.com/tahiri-sundimi-i-ligjit-po-merr-qasjen-dhe-drejtimin-e-duhur/20%Monthly2019-06-17 14:54
https://www.informatat.com/forma-e-vitheve-tregon-shume-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-06-17 11:15
https://www.informatat.com/liburn-aliu-pyet-gjonbalajn-nese-e-ka-punesuar-vajzen-e-tij-sa-ishte-ne-telekom/20%Monthly2019-06-17 11:12
https://www.informatat.com/alpiniste-nga-kosova-ngjiten-ne-majen-me-te-larte-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-17 11:10
https://www.informatat.com/shmangni-djersitjen-e-tepert-me-ane-te-ketyre-metodave/20%Monthly2019-06-17 11:07
https://www.informatat.com/nena-me-te-dashuren-tredhin-dhe-i-presin-koken-9-vjecarit-se-i-ngjante-babait/20%Monthly2019-06-17 11:03
https://www.informatat.com/grupi-boko-haram-vret-30-persona-ne-nigeri/20%Monthly2019-06-17 11:00
https://www.informatat.com/apple-shokon-perdoruesit-me-nje-tjeter-ndryshim-drastik/20%Monthly2019-06-17 10:57
https://www.informatat.com/pse-e-zgjodhe-te-zi-linda-halimi-jep-pergjigjen-e-prere-lidhur-me-partnerin/20%Monthly2019-06-17 10:55
https://www.informatat.com/a-ju-ndihmon-ecja-ne-humbjen-e-peshes/20%Monthly2019-06-17 10:52
https://www.informatat.com/mos-hani-ushqime-me-shume-proteina-te-demshme-per-shendetin/20%Monthly2019-06-17 10:49
https://www.informatat.com/dalin-detaje-te-reja-se-si-u-ndane-angelina-jolie-dhe-brad-pitt/20%Monthly2019-06-17 10:44
https://www.informatat.com/hoxha-ne-takim-me-ambasadoret-e-be-se-ne-kosove-ne-duhet-ti-kryejme-detyrat-tona/20%Monthly2019-06-17 10:41
https://www.informatat.com/problemin-kosove-serbi-se-zgjidh-ndryshimi-i-kufijve/20%Monthly2019-06-17 14:50
https://www.informatat.com/mogherini-edhe-nje-here-shprehet-pro-hapjes-se-negociatave/20%Monthly2019-06-17 10:31
https://www.informatat.com/dhjete-ndryshime-qe-duhet-ti-beni-gjate-te-tridhjetave/20%Monthly2019-06-17 10:25
https://www.informatat.com/bytyqi-po-bejme-perpjekje-per-ta-rishikuar-arsimin-ne-pergjithesi/20%Monthly2019-06-17 10:23
https://www.informatat.com/marshi-refuzimit-perplaset-me-sigurimin-e-pdk-se/20%Monthly2019-06-17 14:15
https://www.informatat.com/obsh-nuk-deklaron-gjendje-emergjente-lidhur-me-krizen-e-ebola-s/20%Monthly2019-06-17 10:18
https://www.informatat.com/pagjumesia-ndikon-negativisht-ne-jeten-e-njeriut/20%Monthly2019-06-17 10:16
https://www.informatat.com/rreziku-nga-infeksionet-pas-tatuazheve/20%Monthly2019-06-17 10:14
https://www.informatat.com/princ-harry-dhe-meghan-markle-publikojne-foton-e-re-te-djalit/20%Monthly2019-06-17 10:10
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-ka-nje-mesazh-per-ish-bashkeshortin-dhe-te-fejuarin/20%Monthly2019-06-17 10:07
https://www.informatat.com/lady-gaga-puth-muzikatin-e-martuar-ne-skene/20%Monthly2019-06-17 10:04
https://www.informatat.com/turqi-fundoset-varka-me-migrante-te-parregullt-8-te-vdekur/20%Monthly2019-06-17 09:59
https://www.informatat.com/fillon-java-e-shendetesise-kosove-turqi/20%Monthly2019-06-17 09:56
https://www.informatat.com/haradinaj-ben-homazhe-me-rastin-e-1-vjetorit-e-vdekjes-se-babait-te-tij/20%Monthly2019-06-17 09:48
https://www.informatat.com/shba-te-kerkojne-ekstradimin-e-kosovarit-qe-dyshohet-per-prostitucion-dhe-droge/20%Monthly2019-06-17 09:44
https://www.informatat.com/vetaksident-ne-kamenice-humb-jeten-24-vjecari-nje-tjeter-i-lenduar-rende/20%Monthly2019-06-17 09:38
https://www.informatat.com/hahn-ngociatat-per-maqedonine-mund-te-ndikojne-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-17 09:36
https://www.informatat.com/man-united-i-do-coutinhon-dhe-rakiticin-per-ta-zevendesuar-pogban/20%Monthly2019-06-17 09:33
https://www.informatat.com/interi-e-rrit-oferten-per-yllin-italian/20%Monthly2019-06-17 09:31
https://www.informatat.com/basha-refuzon-prokurorine-ne-lidhje-me-lobimin-rus-vij-kur-te-zbatoni-ligjin/20%Monthly2019-06-17 09:29
https://www.informatat.com/protestuesit-nuk-e-pranojne-kerkim-faljen-duan-doreheqjen-e-kryetares-se-hong-kongut/20%Monthly2019-06-17 09:27
https://www.informatat.com/izraeli-ia-ve-emrin-e-trumpit-vendbanimit-ne-token-e-pushtuar-nga-siria/20%Monthly2019-06-17 09:22
https://www.informatat.com/coutinho-i-hapur-per-kalimin-te-gjiganti-anglez/20%Monthly2019-06-17 09:19
https://www.informatat.com/xhaka-nder-dhe-privilegj-ta-festoj-20-vjetorin-e-clirimit-te-prishtines/20%Monthly2019-06-17 09:30
https://www.informatat.com/ps-dorezon-ne-kuvend-kerkesen-zyrtare-per-shkarkimin-e-ilir-metes/20%Monthly2019-06-17 09:14
https://www.informatat.com/keds-nga-zjarri-i-qellimshem-mijera-konsumatore-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2019-06-17 09:01
https://www.informatat.com/shyqiri-haxha-ftohet-serish-per-te-deshmuar-rreth-telekomit/20%Monthly2019-06-17 08:59
https://www.informatat.com/turbulenca-ne-avionin-prishtine-basel-10-udhetare-te-lenduar-video/20%Monthly2019-06-17 08:56
https://www.informatat.com/perurohet-shtepia-e-kultures-ne-obiliq/20%Monthly2019-06-17 08:52
https://www.informatat.com/perleshja-ne-nendegen-e-ldk-se-gjashte-persona-te-ndaluar/20%Monthly2019-06-17 08:49
https://www.informatat.com/rugova-perleshjet-ne-ldk-po-ia-prishin-imazhin-partise/20%Monthly2019-06-17 08:47
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-marshon-kundershtohet-projektligji-per-partite-politike/20%Monthly2019-06-17 08:45
https://www.informatat.com/ahmeti-parkingu-nentokesor-me-mbi-500-vendparkime-do-te-filloje-sivjet/20%Monthly2019-06-17 08:42
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-behen-20-vjet-nga-clirimi-i-komunes-se-vushtrrise/20%Monthly2019-06-17 08:35
https://www.informatat.com/bitcoin-ne-piken-me-te-larte-qe-prej-majit-te-2018-es/20%Monthly2019-06-17 07:42
https://www.informatat.com/maria-suokko-merr-detyren-si-perfaqesuese-e-perhershme-e-undp-se-ne-kosove/20%Monthly2019-06-17 07:39
https://www.informatat.com/siguria-ushqimore-sekuestrohen-44-5-ton-ushqime/20%Monthly2019-06-17 07:36
https://www.informatat.com/prishtina-dhe-beogradi-se-shpejti-do-te-marrin-udhezimet-e-perendimit-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-06-17 07:36
https://www.informatat.com/mbahet-marshi-i-refuzimit/20%Monthly2019-06-17 07:25
https://www.informatat.com/ekspertet-e-huaj-rekomandojne-mosakreditimin-e-tri-universiteteve-publike/20%Monthly2019-06-17 07:18
https://www.informatat.com/kuvendet-e-karrigeve/20%Monthly2019-06-17 07:12
https://www.informatat.com/bie-kriminaliteti-ne-veri/20%Monthly2019-06-17 10:20
https://www.informatat.com/meta-nuk-do-te-kete-zgjedhje-me-30-qershor-te-gjithe-te-zbatojne-dekretin/20%Monthly2019-06-17 07:05
https://www.informatat.com/zevendesministrja-e-shendetesise-se-turqise-viziton-kosoven/20%Monthly2019-06-17 07:03
https://www.informatat.com/palmer-statusi-i-kosoves-smund-te-nderlidhet-me-ate-te-bosnje-e-hercegovines/20%Monthly2019-06-17 11:17
https://www.informatat.com/serwer-pa-pajtim-mes-amerikes-dhe-evropes-nuk-mund-te-kete-marreveshje/20%Monthly2019-06-17 10:32
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-15/20%Monthly2019-06-17 06:49
https://www.informatat.com/financial-times-shqiperia-shpreson-tek-reforma-ne-drejtesi-per-tu-pranuar-ne-be/20%Monthly2019-06-16 13:42
https://www.informatat.com/samarxhiq-nese-dorezohemi-per-veriun-e-kosoves-na-ik-e-gjithe-serbia/20%Monthly2019-06-16 13:36
https://www.informatat.com/pija-qe-lufton-semundjet-e-zemres/20%Monthly2019-06-16 13:33
https://www.informatat.com/pese-shtetet-me-te-pasura-ne-bote/20%Monthly2019-06-16 13:25
https://www.informatat.com/salah-i-pergjigjet-juventusit/20%Monthly2019-06-16 13:16
https://www.informatat.com/rama-keto-zgjedhje-nuk-jane-me-te-mirat-sepse-nuk-kemi-kundershtare/20%Monthly2019-06-16 13:14
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-nuk-e-pranon-ulesen-ne-ekipin-negociator/20%Monthly2019-06-17 07:09
https://www.informatat.com/perleshje-e-kosovareve-dhe-zvicerianeve-ne-st-gallen/20%Monthly2019-06-16 13:03
https://www.informatat.com/bahtiri-kerkon-shkarkimin-e-rektorit-te-universitetit-te-mitrovices/20%Monthly2019-06-16 12:55
https://www.informatat.com/bie-rrjeti-elektrik-argjentina-dhe-uruguaji-mbeten-plotesisht-pa-rryme/20%Monthly2019-06-16 12:28
https://www.informatat.com/luani-me-dedikim-prekes-per-babain/20%Monthly2019-06-16 12:27
https://www.informatat.com/limaj-uron-qytetaret-e-malisheves-per-diten-e-clirimit/20%Monthly2019-06-16 12:25
https://www.informatat.com/aksident-ne-gjakove-lendohen-nente-persona/20%Monthly2019-06-16 12:10
https://www.informatat.com/haradinaj-statusi-i-kosoves-u-definua-me-2008-me-serbine-folim-vec-per-njohje/20%Monthly2019-06-17 06:56
https://www.informatat.com/shkaku-i-autizmit-nuk-i-ka-rrenjet-ne-adn-jane-nivelet-e-larta-te-ketij-metali-te-rende-ne-trupin-e-nenes-qe-cojne-ne-kete-problem/20%Monthly2019-06-16 11:43
https://www.informatat.com/kurti-ben-homazhe-ne-pervjetorin-e-clirimit-te-malisheves/20%Monthly2019-06-16 11:40
https://www.informatat.com/veliaj-me-date-30-qershor-referendum-per-te-cuar-lulin-saliun-dhe-monen-ne-shtepi/20%Monthly2019-06-16 11:35
https://www.informatat.com/pamjet-e-para-te-pennyworth-kush-ishte-alfredi-para-se-te-behej-batler-i-batmanit/20%Monthly2019-06-16 11:32
https://www.informatat.com/gjashte-detyrat-e-be-se-per-serbine-e-para-kosova/20%Monthly2019-06-17 06:52
https://www.informatat.com/mbytet-nje-turiste-ne-liqenin-e-gjeneves/20%Monthly2019-06-16 11:26
https://www.informatat.com/pogba-mund-te-largohet-nga-unitedi/20%Monthly2019-06-16 11:14
https://www.informatat.com/jeremiq-nuk-guxojme-ta-lejojme-vuciqin-te-nenshkruaje-demarkacionin-me-kosoven/20%Monthly2019-06-16 11:10
https://www.informatat.com/ndarjet-me-te-bujshme-te-2019-s-deri-me-sot/20%Monthly2019-06-16 11:00
https://www.informatat.com/shuani-etjen-me-keto-pije-ne-ditet-e-nxehta/20%Monthly2019-06-16 10:57
https://www.informatat.com/allegri-detyrohet-te-marre-nje-vjet-pushim-ne-mungese-te-ofertave-pas-largimit-nga-juve/20%Monthly2019-06-16 10:45
https://www.informatat.com/koncerti-i-jonas-brothers-bashkon-kengetaret-shqiptare-bebe-rexha-dhe-ava-max/20%Monthly2019-06-16 10:42
https://www.informatat.com/thyhet-rekordi-guinness-633-zhytes-behen-bashke-per-te-pastruar-oqeanin/20%Monthly2019-06-16 10:39
https://www.informatat.com/nishani-te-mos-behet-loje-e-dyfishte-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-06-16 13:08
https://www.informatat.com/ja-disa-aktivitete-te-perditshme-qe-do-ju-bejne-me-fit/20%Monthly2019-06-16 10:27
https://www.informatat.com/disa-menyra-te-shendetshme-per-te-mundur-zerat-kritikues-brenda-kokes-tuaj/20%Monthly2019-06-16 10:23
https://www.informatat.com/6-pije-te-shendetshme-per-femijet-dhe-3-tjera-qe-duhen-shmangur/20%Monthly2019-06-16 10:17
https://www.informatat.com/kater-te-paverteta-te-medha-rreth-diabetit-qe-sduhen-besuar-me/20%Monthly2019-06-16 10:13
https://www.informatat.com/sergio-ramos-i-jep-fund-beqarise-shikoni-fotot-nga-dasma/20%Monthly2019-06-16 10:10
https://www.informatat.com/apple-shokon-perdoruesit-iphone-11-do-te-jete-i-ngjashem-me-sistemin-android/20%Monthly2019-06-16 10:07
https://www.informatat.com/namibia-ve-ne-ankand-nje-mije-kafshe-te-egra-per-shkak-te-thatesise/20%Monthly2019-06-16 10:05
https://www.informatat.com/serbia-ne-listen-e-vendeve-te-rrezikshme-per-turistet/20%Monthly2019-06-16 10:33
https://www.informatat.com/muller-ta-kthejme-kosoven-nen-administrimin-e-keshillit-te-sigurimit/20%Monthly2019-06-16 10:00
https://www.informatat.com/sa-shpesh-duhet-ti-pastrojme-floket/20%Monthly2019-06-16 09:56
https://www.informatat.com/beni-ushtrime-per-ta-shmangur-sulmin-ne-tru/20%Monthly2019-06-16 09:49
https://www.informatat.com/kujdes-rrezet-e-diellit-shkaktojne-kancer-ne-lekure-si-te-mbroheni-prej-tyre/20%Monthly2019-06-16 09:46
https://www.informatat.com/kim-kardashian-lanson-produktin-e-ri-kozmetik/20%Monthly2019-06-16 09:39
https://www.informatat.com/maska-e-duhur-per-floke-te-forte-dhe-te-shendetshem/20%Monthly2019-06-16 09:36
https://www.informatat.com/princi-saudit-jemi-te-gatshem-ti-pergjigjemi-cdo-kercenimi/20%Monthly2019-06-16 09:34
https://www.informatat.com/nena-dhe-e-dashura-lesbike-i-presin-organin-gjenital-9-vjecarit/20%Monthly2019-06-16 09:31
https://www.informatat.com/tadiq-thote-se-vuciqi-ua-ka-premtuar-nderkombetareve-kosoven/20%Monthly2019-06-16 12:08
https://www.informatat.com/veseli-kerkoni-lidership-prej-meje-te-mos-kete-abuzime/20%Monthly2019-06-16 09:15
https://www.informatat.com/deklarata-e-agim-cekut-per-numrin-e-veteraneve-qe-shtyri-reagimin-e-elez-blakajt/20%Monthly2019-06-16 08:38
https://www.informatat.com/zbulohet-obelisku-i-183-deshmoreve-ne-peje/20%Monthly2019-06-16 08:34
https://www.informatat.com/haradinaj-ben-homazhe-te-babai-dhe-deshmoret/20%Monthly2019-06-16 08:32
https://www.informatat.com/ish-prokurori-blakaj-akuzon-rende-zevendesministrin-ceku-per-listat-e-veteraneve/20%Monthly2019-06-16 08:26
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-gazetarit-leke-zherka/20%Monthly2019-06-16 08:17
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-tirane-vdes-cifti-bashke-me-vajzen/20%Monthly2019-06-16 08:13
https://www.informatat.com/flini-me-levore-te-bananes-ne-koke-nuk-do-te-besoni-se-cfare-semundje-sheroni/20%Monthly2019-06-16 08:09
https://www.informatat.com/si-te-mbroni-qente-dhe-macet-gjate-diteve-me-vape/20%Monthly2019-06-16 08:05
https://www.informatat.com/si-ta-bartni-shamine-ne-floke-gjate-veres/20%Monthly2019-06-16 08:02
https://www.informatat.com/kanceri-i-fytit-eshte-e-mundshme-te-zbulohet-dyzet-vjet-para-se-te-shfaqjet-me-ndihmen-e-testit-te-thjeshte-te-gjakut/20%Monthly2019-06-16 07:56
https://www.informatat.com/emocionet-negative-e-shkaterrojne-shendetin-tuaj-mesoni-si-ndikojne-ato-ne-trup/20%Monthly2019-06-16 07:54
https://www.informatat.com/pdk-zgjedh-kryetarin/20%Monthly2019-06-16 07:51
https://www.informatat.com/oqeani-paqesor-goditet-nga-termeti-prej-7-4-shkallesh-ngrihet-alarmi-per-cunami/20%Monthly2019-06-16 07:49
https://www.informatat.com/kosovari-e-vret-me-thike-gruan-e-vet-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-16 07:46
https://www.informatat.com/daciq-paralajmeron-terheqje-te-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2019-06-16 11:29
https://www.informatat.com/keto-lagje-sot-do-te-mbesin-pa-uje/20%Monthly2019-06-16 07:37
https://www.informatat.com/plaget-e-hapura-te-luftes/20%Monthly2019-06-16 10:32
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-i-ngrohte/20%Monthly2019-06-16 07:31
https://www.informatat.com/qershite-e-parandalojne-edhe-plakjen/20%Monthly2019-06-15 10:28
https://www.informatat.com/ushqimi-i-shpejte-mund-te-shkaktoje-demence/20%Monthly2019-06-15 10:26
https://www.informatat.com/hoti-thote-se-ldk-ka-kaluar-fazen-e-rrahjes-me-karrige/20%Monthly2019-06-15 10:23
https://www.informatat.com/tjeter-paralajmerim-per-kia-seltos-2020/20%Monthly2019-06-15 10:20
https://www.informatat.com/adam-lambert-thote-se-vazhdimi-i-bohemian-rhapsody-nuk-ka-kuptim/20%Monthly2019-06-15 10:18
https://www.informatat.com/si-ta-pershtatni-temperaturen-e-dhomes-qe-femija-juaj-te-fleje-i-qete-gjate-veres/20%Monthly2019-06-15 10:15
https://www.informatat.com/xhaka-veshtire-per-mua-te-luaja-ndaj-shqiperise-por-ndaj-kosoves-do-ta-kem-edhe-me-te-veshtire/20%Monthly2019-06-15 10:12
https://www.informatat.com/si-ti-beni-floket-kacurrela-per-15-minuta-video/20%Monthly2019-06-15 10:10
https://www.informatat.com/be-ja-britania-nuk-do-te-largohet-as-kete-vit/20%Monthly2019-06-15 10:07
https://www.informatat.com/frenojne-dhuruesit-qe-premtuan-para-per-rindertimin-e-notre-dame/20%Monthly2019-06-15 10:05
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-shqiptar-nga-kosova-nen-dyshimet-se-ka-kryer-krime-lufte-ne-vitin-1999/20%Monthly2019-06-15 10:04
https://www.informatat.com/shtepia-yin-yang-me-kopsht-luksoz-ne-kulm/20%Monthly2019-06-15 10:02
https://www.informatat.com/lenovo-sjell-laptopin-e-ri-workstation-thinkpad-1-me-specifika-mbreslenese/20%Monthly2019-06-15 09:58
https://www.informatat.com/shume-kerkesa-per-banesa-kolektive-ne-prishtine-me-2018-u-ndertuan-mbi-800-mije-metra-katrore/20%Monthly2019-06-15 07:47
https://www.informatat.com/shume-banore-te-venezueles-po-shkojne-ne-peru/20%Monthly2019-06-15 07:44
https://www.informatat.com/ja-sa-ore-duhet-te-flini-sipas-moshes/20%Monthly2019-06-15 07:42
https://www.informatat.com/belgjika-riatdheson-gjashte-femije-te-luftetareve-te-isis-it/20%Monthly2019-06-15 07:41
https://www.informatat.com/sot-perfundon-pjesa-e-pare-e-testit-te-matures/20%Monthly2019-06-15 07:39
https://www.informatat.com/blerjet-e-veturave-luksoze/20%Monthly2019-06-16 09:19
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-ne-shqiperi-po-behet-lufte-per-pushtet/20%Monthly2019-06-15 07:33
https://www.informatat.com/senatori-johnson-paralajmeron-serbine-per-marreveshje-te-dhimbshme-me-kosoven/20%Monthly2019-06-16 07:43
https://www.informatat.com/dialogu-ne-bllokade/20%Monthly2019-06-16 07:34
https://www.informatat.com/moti-sot-5/20%Monthly2019-06-15 07:24
https://www.informatat.com/osmani-franca-ka-rol-kyc-ne-procesin-e-dialogut-liberalizimit-dhe-integrimeve/20%Monthly2019-06-14 14:20
https://www.informatat.com/presidenti-i-bundestagut-leter-veselit-vuajtjet-e-kosoves-rikujtim-per-evropen-qe-te-angazhohet-per-paqe-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-14 14:09
https://www.informatat.com/gjilan-mbahet-shtegu-i-lirise-me-femijet-e-lindur-ne-vitin-e-pavaresise/20%Monthly2019-06-14 14:02
https://www.informatat.com/sa-jane-te-sigurta-3-4-miliarde-euro-kursime-te-kosovareve-ne-bankat-vendore/20%Monthly2019-06-14 13:59
https://www.informatat.com/kmdlnj-reagon-per-vdekjen-ne-dubrave/20%Monthly2019-06-15 07:36
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-e-pare-e-bashkepunimit-ekonomik-kosove-ceki/20%Monthly2019-06-14 13:52
https://www.informatat.com/regjistrimi-i-studenteve-kosovare-ne-gjermani-eshte-rritur-per-11-perqind/20%Monthly2019-06-14 13:36
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-qe-shpie-nga-shkupi-per-ne-piken-kufitare-me-kosoven/20%Monthly2019-06-14 13:31
https://www.informatat.com/afera-shahini-vetevendosje-paraqet-akuzat-per-keqperdorime-ne-sish/20%Monthly2019-06-14 13:28
https://www.informatat.com/sipas-shkences-kjo-eshte-koha-ideale-per-aktivitet-fizik/20%Monthly2019-06-14 13:21
https://www.informatat.com/nisma-ne-favor-te-avancimit-te-legjislacionit-qe-rregullon-kadastren-dhe-gjeodezine/20%Monthly2019-06-14 13:08
https://www.informatat.com/mit-u-ben-thirrje-qytetareve-te-mos-bien-pre-mashtrimesh-me-bileta-fluturimi/20%Monthly2019-06-14 13:01
https://www.informatat.com/be-rusia-u-perpoq-te-nderhyje-ne-zgjedhjet-evropiane/20%Monthly2019-06-14 12:56
https://www.informatat.com/kisha-malazeze-akuzon-kishen-serbe-per-qarkullim-te-milionave/20%Monthly2019-06-14 12:48
https://www.informatat.com/institucionet-kane-bere-zgjidhje-per-certifikatat-ja-kur-mund-ta-pajiseni/20%Monthly2019-06-14 12:40
https://www.informatat.com/xhacka-ne-gjermani-reformimi-i-drejtesise-ka-frikesuar-aktore-antireformiste/20%Monthly2019-06-14 12:01
https://www.informatat.com/aleati-i-bashes-zbulon-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-14 11:59
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-stadiumi-per-sportistet-tane-te-nivelit-evropian/20%Monthly2019-06-14 11:54
https://www.informatat.com/anulimi-i-zgjedhjeve-meta-cdokush-mund-te-cmendet-dekreti-eshte-ne-fuqi/20%Monthly2019-06-14 11:50
https://www.informatat.com/real-madridi-transferon-edhe-nje-lojtar/20%Monthly2019-06-14 11:46
https://www.informatat.com/tryeze-e-perbashket-e-mf-se-dhe-bb-se-per-rishikimin-e-portfolios-kreditore/20%Monthly2019-06-14 11:39
https://www.informatat.com/thaci-pa-rolin-e-shqiperise-kosova-nuk-do-te-ishte-e-lire-dhe-e-pavarur/20%Monthly2019-06-14 11:35
https://www.informatat.com/jahjaga-dhe-nishani-behen-qytetare-nderi-te-vitise/20%Monthly2019-06-14 11:30
https://www.informatat.com/vuciq-ia-uron-ditelindjen-trumpit-ka-nje-kerkese-per-kosoven/20%Monthly2019-06-14 11:27
https://www.informatat.com/nenat-qe-lindin-ne-kliniken-e-gjinekologjise-do-te-marrin-dhurate/20%Monthly2019-06-14 11:20
https://www.informatat.com/punetori-shpeton-macen-me-frymemarrje-artificiale/20%Monthly2019-06-14 11:15
https://www.informatat.com/dekretohet-ratifikimi-i-marreveshjes-kosove-turqi-per-tregti-te-lire/20%Monthly2019-06-14 11:09
https://www.informatat.com/stresi-lirohet-nga-burgu/20%Monthly2019-06-14 11:07
https://www.informatat.com/premiera-e-sezonit-te-dyte-big-little-lies-me-shikueshmeri-me-te-mire-se-e-para/20%Monthly2019-06-14 11:05
https://www.informatat.com/katy-perry-me-biskota-pajtimi-per-taylor-swift/20%Monthly2019-06-14 11:03
https://www.informatat.com/adn-ja-e-kafkes-deshmon-se-ne-toke-ekziston-edhe-nje-lloj-njerezish/20%Monthly2019-06-14 10:59
https://www.informatat.com/cfare-thone-qimet-pubike-per-shendetin-tuaj-intim/20%Monthly2019-06-14 10:55
https://www.informatat.com/a-mund-ta-fitojme-diabetin-vetem-nga-ushqimet-e-embla/20%Monthly2019-06-14 10:51
https://www.informatat.com/dana-glowacka-e-thyen-rekordin-boteror-te-ushtrimit-plank-duke-qendruar-mbi-4-ore-ne-ate-pozite/20%Monthly2019-06-14 10:48
https://www.informatat.com/prezantohet-projekti-per-stadiumin-kombetar-te-kosoves/20%Monthly2019-06-14 10:45
https://www.informatat.com/zbulohet-data-e-lansimit-te-galaxy-note-10/20%Monthly2019-06-14 10:40
https://www.informatat.com/apeli-i-mpb-per-qytetaret/20%Monthly2019-06-15 07:31
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-i-dhuron-medalje-labinot-tahirit/20%Monthly2019-06-14 10:28
https://www.informatat.com/shmangni-eren-e-keqe-te-kembeve-gjate-diteve-te-veres/20%Monthly2019-06-14 10:23
https://www.informatat.com/can-yamanit-do-ti-priten-floket/20%Monthly2019-06-14 10:02
https://www.informatat.com/danas-daciqi-ky-perfitues-i-luftes/20%Monthly2019-06-14 09:57
https://www.informatat.com/abdixhiku-kosova-mbijeton-fale-diaspores/20%Monthly2019-06-14 09:54
https://www.informatat.com/tahiri-integrimi-ne-nato-e-be-dhe-forcimi-i-shba-se-ne-ballkan-na-ruan-nga-dyshja-serbi-rusi/20%Monthly2019-06-14 09:51
https://www.informatat.com/vdes-edhe-nje-i-burgosur/20%Monthly2019-06-14 09:45
https://www.informatat.com/ligji-per-financimin-e-partive-politike-te-jete-ne-perputhje-me-rekomandimet-e-komisionit-te-venedikut/20%Monthly2019-06-14 09:35
https://www.informatat.com/%e2%80%8b%e2%80%8bgrate-ne-zvicer-protestojne-per-me-shume-para-kohe-e-respekt/20%Monthly2019-06-14 09:31
https://www.informatat.com/ne-maqedonine-e-veriut-sot-fillon-regjistrimi-prove-i-popullsise/20%Monthly2019-06-14 09:29
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-dhurimit-te-gjakut-kush-guxon-te-dhuroje-dhe-kush-jo/20%Monthly2019-06-14 09:26
https://www.informatat.com/kosovaret-fermere-te-kanabisit-policia-arreston-kater-persona/20%Monthly2019-06-14 09:21
https://www.informatat.com/pas-zgjedhjes-se-drejtorit-keta-jane-emrat-qe-synojne-postin-e-kryeredaktorit-ne-rtk/20%Monthly2019-06-14 09:19
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ne-beograd-kerkon-drejtesi-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-06-14 09:15
https://www.informatat.com/mediat-serbe-perfshijne-edhe-emrin-e-kadri-veselit-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-06-14 09:10
https://www.informatat.com/rrihen-nje-grua-dhe-tre-te-mitur-ne-podujeve/20%Monthly2019-06-14 09:08
https://www.informatat.com/parandaloni-thinjat-e-parakohshme-me-keto-metoda/20%Monthly2019-06-14 09:04
https://www.informatat.com/lengu-i-mrekullise-qe-mund-ta-pergatitni-ne-shtepi-e-qe-i-shkaterron-qelizat-kancerogjene/20%Monthly2019-06-14 08:57
https://www.informatat.com/mesojini-arsyet-pse-ju-mpihen-duart-dhe-kembet/20%Monthly2019-06-14 08:54
https://www.informatat.com/ushqimet-e-preferuara-gjate-diteve-te-nxehta/20%Monthly2019-06-14 08:51
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-automjeti-me-i-njohur-i-bondit/20%Monthly2019-06-14 08:48
https://www.informatat.com/veseli-ia-prezanton-shoqerise-civile-nismen-per-komision-hetimor-per-listat-e-veteraneve/20%Monthly2019-06-14 08:40
https://www.informatat.com/kjo-ndodhe-kur-hudhren-dhe-mjaltin-i-hani-cdo-mengjes-derisa-e-keni-stomakun-e-zbrazet/20%Monthly2019-06-14 08:25
https://www.informatat.com/natasha-kandic-thote-se-ivica-dacici-eshte-meritori-per-taksen-e-kosoves-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2019-06-14 08:22
https://www.informatat.com/ministrja-serbe-e-drejtesise-thote-se-beogradi-ka-derguar-deshmi-te-reja-ne-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-06-14 08:19
https://www.informatat.com/mbi-100-infermiere-mblidhen-per-tu-pershendetur-me-kolegen-qe-dhuroi-organet/20%Monthly2019-06-14 08:17
https://www.informatat.com/studiuesit-angleze-duhet-ti-kaloni-te-pakten-dy-ore-ne-dite-ne-mal/20%Monthly2019-06-14 08:14
https://www.informatat.com/shkencetaret-zgjidhin-misterin-e-malit-te-vetmuar-te-ceres/20%Monthly2019-06-14 08:11
https://www.informatat.com/ne-jeddah-te-arabise-saudite-u-hap-klubi-i-nates-hallall/20%Monthly2019-06-14 08:09
https://www.informatat.com/delegacioni-nga-bundestagu-gjerman-viziton-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-06-14 08:04
https://www.informatat.com/floket-dhe-qimet-ne-trup-gjate-shtatzenise-rriten-me-shpejt/20%Monthly2019-06-14 07:59
https://www.informatat.com/papunesia-problem-qe-spo-i-vjen-fundi/20%Monthly2019-06-14 07:54
https://www.informatat.com/a-do-te-kete-aksione-te-reja-ne-veri-tregon-zedhenesi-i-kfor-it/20%Monthly2019-06-14 07:52
https://www.informatat.com/apple-mund-te-jete-duke-zhvilluar-shtate-macbook-pro-te-ri/20%Monthly2019-06-14 07:38
https://www.informatat.com/per-nje-vit-e-gjysme-ne-kosove-343-persona-te-zhdukur/20%Monthly2019-06-15 07:27
https://www.informatat.com/osbe-i-drejtohet-shqiperise-do-te-na-kryesoni-me-2020-deshmohuni/20%Monthly2019-06-14 07:33
https://www.informatat.com/per-kosoven-dhe-serbine-nuk-ka-zgjidhje-brenda-nates/20%Monthly2019-06-14 07:29
https://www.informatat.com/komunat-i-kerkojne-qeverise-furnizim-me-certifikata-te-gjendjes-civile/20%Monthly2019-06-14 07:25
https://www.informatat.com/qetesohet-korca-termeti-lekund-tiranen/20%Monthly2019-06-14 07:22
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-kosova-ka-shenuar-rritje-me-te-larte-ekonomike-ne-rajon/20%Monthly2019-06-14 07:20
https://www.informatat.com/sa-te-rinj-po-martohen-kosovaret/20%Monthly2019-06-14 07:16
https://www.informatat.com/sot-nxenesit-e-gjakoves-dhe-prizrenit-mbajne-testin-e-matures/20%Monthly2019-06-14 07:12
https://www.informatat.com/okb-rezolute-per-te-zhdukurit-ne-konflikte-te-armatosura/20%Monthly2019-06-14 13:55
https://www.informatat.com/delegacioni-jokushtetues/20%Monthly2019-06-14 10:37
https://www.informatat.com/deshtimet-e-dy-dekadave/20%Monthly2019-06-14 07:36
https://www.informatat.com/mot-me-diell-ne-fundjave/20%Monthly2019-06-14 06:54
https://www.informatat.com/studentet-nga-kosova-se-shpejti-mund-te-studiojne-pa-pagese-ne-ceki/20%Monthly2019-06-13 14:50
https://www.informatat.com/mpj-ja-e-shqetesuar-per-sulmin-ndaj-autobusit-shqiptar-ne-beograd-e-alarmuar-per-mos-reagimin-e-be-se/20%Monthly2019-06-13 14:48
https://www.informatat.com/le-pen-dhe-aleatet-synojne-heqjen-e-sanksioneve-dhe-bashkepunimin-me-rusine/20%Monthly2019-06-13 14:43
https://www.informatat.com/100-vota-kunder-metes-miratohet-rezoluta-ne-kuvend/20%Monthly2019-06-13 14:32
https://www.informatat.com/media-austriake-pershkallezimi-i-rrezikshem-perpara-zgjedhjeve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-13 14:28
https://www.informatat.com/policia-kontrollon-272-motele-mbyllen-29-prej-tyre/20%Monthly2019-06-13 14:25
https://www.informatat.com/pacientet-vazhdojne-ti-blejne-me-parate-e-veta-barnat-dhe-materialin-shpenzues/20%Monthly2019-06-13 14:22
https://www.informatat.com/vuciq-haradinaj-se-ka-perkrahjen-e-gjermanise-per-taksen/20%Monthly2019-06-13 14:20
https://www.informatat.com/ish-gjenerali-amerikan-timothy-orr-takohet-me-ramush-haradinajn/20%Monthly2019-06-14 07:07
https://www.informatat.com/recica-ne-konferencen-ministrore-te-vendeve-te-ballkanit-perendimor-tregon-sfidat-e-kosoves-%e2%80%8b/20%Monthly2019-06-13 13:51
https://www.informatat.com/nenshkruhet-protokolli-per-marreveshjen-e-ekstradimit-mes-kosoves-dhe-shba-se/20%Monthly2019-06-14 07:03
https://www.informatat.com/ja-kush-eshte-modelja-seksi-prane-ledri-vules/20%Monthly2019-06-13 13:31
https://www.informatat.com/1820-maturante-te-gjilanit-i-nenshtrohen-testit-te-matures/20%Monthly2019-06-13 13:28
https://www.informatat.com/pas-pozave-me-bikini-tanga-tayna-djeg-edhe-me-nje-tjeter-imazh-nga-plazhi/20%Monthly2019-06-13 13:25
https://www.informatat.com/gjermania-do-fitoje-mbi-gjashte-miliarde-euro-nga-frekuencat-5g/20%Monthly2019-06-13 13:22
https://www.informatat.com/peshku-dhe-mishi-i-pules-ju-shtojne-vitet-e-jetes/20%Monthly2019-06-13 13:18
https://www.informatat.com/cekia-do-ta-mbeshtes-kosoven-ne-interpol-thote-pacolli/20%Monthly2019-06-13 13:15
https://www.informatat.com/nga-29-qershori-dhe-nje-subjekt-i-ri-politik-partia-euroatlantike-do-ta-luftoje-hajnine-e-parase-publike/20%Monthly2019-06-13 13:07
https://www.informatat.com/al-jazeera-kriza-politike-ne-shqiperi-ende-larg-nje-kompromisi/20%Monthly2019-06-13 13:04
https://www.informatat.com/vuciq-nese-nuk-mbahet-samiti-i-parisit-situata-do-te-perkeqesohet-per-serbine-dhe-rajonin/20%Monthly2019-06-13 13:02
https://www.informatat.com/perfitimet-e-jashtezakonshme-qe-sjelle-nje-gote-uje-esell/20%Monthly2019-06-13 13:00
https://www.informatat.com/shkenca-personat-e-gjate-kane-jete-me-te-mire-seksuale/20%Monthly2019-06-13 12:58
https://www.informatat.com/djeg-fustanin-e-nuserise-per-te-festuar-divorcin/20%Monthly2019-06-13 12:54
https://www.informatat.com/prifest-hap-thirrjen-per-pjesemarrje-ne-trajnime-per-filmberes-dhe-ndan-cmimin-post-produksion/20%Monthly2019-06-13 12:48
https://www.informatat.com/lekaj-takon-begajn-paralajmeron-nisjen-e-disa-projekteve-ne-malisheve/20%Monthly2019-06-13 12:43
https://www.informatat.com/nenat-kosovare-preferojne-lindjen-cezariane/20%Monthly2019-06-13 12:41
https://www.informatat.com/kujdes-nga-rriqrat-mbi-500-persona-u-pickuan-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-06-13 12:39
https://www.informatat.com/edhe-ne-zvicer-kerkojne-qe-tu-rikthehen-vizat-shqiperise/20%Monthly2019-06-13 12:36
https://www.informatat.com/zaev-takohet-me-merkel-ne-shtator-vendimi-per-hapjen-e-negociatave-me-be-ne/20%Monthly2019-06-13 12:34
https://www.informatat.com/boris-johnson-fiton-raundin-e-pare-te-gares-per-kryeminister-te-anglise/20%Monthly2019-06-13 12:33
https://www.informatat.com/bleona-ben-gati-remiksin-e-monster-video/20%Monthly2019-06-13 12:25
https://www.informatat.com/ul-pantallonat-per-te-treguar-tatuazhin-provokativ/20%Monthly2019-06-13 12:16
https://www.informatat.com/bushati-kemi-braktisur-interesin-kombetar-ne-vend-me-daten-e-negociatave-merremi-me-zgjedhje/20%Monthly2019-06-13 12:13
https://www.informatat.com/vuciqi-e-fton-trumpin-ne-vizite-ne-serbi-dhe-kerkon-mbeshtetjen-e-tij-per-kosoven/20%Monthly2019-06-13 12:11
https://www.informatat.com/sipas-beogradit-kosova-e-serbia-ne-paris-do-te-nenshkruajne-marreveshje-per-marreveshje/20%Monthly2019-06-13 12:06
https://www.informatat.com/endrit-thaci-takoi-bill-clinton-mori-disa-keshilla-nga-ai/20%Monthly2019-06-13 12:04
https://www.informatat.com/mustafa-smora-pjese-ne-ceremonine-e-20-vjetorit-te-clirimit-sepse-spata-ftese/20%Monthly2019-06-13 13:55
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-vila-e-mbretereshes-elisabeth/20%Monthly2019-06-13 11:56
https://www.informatat.com/cassie-ne-pritje-te-femijes-se-pare-me-alex/20%Monthly2019-06-13 11:53
https://www.informatat.com/cardi-b-e-ka-jeten-ne-rrezik/20%Monthly2019-06-13 11:49
https://www.informatat.com/limaj-duhet-te-gjejme-nje-rruge-per-te-rifilluar-dialogun/20%Monthly2019-06-14 06:59
https://www.informatat.com/palmer-shba-fundamentalisht-mbeshtet-kosoven-nuk-eshte-e-gatshme-qe-te-vulose-cfaredo-marreveshje/20%Monthly2019-06-13 13:37
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-i-maqedonise-turp-per-kosoven/20%Monthly2019-06-13 11:30
https://www.informatat.com/grupi-i-gjakut-dhe-personaliteti-zbuloni-sekretet-qe-fshihen/20%Monthly2019-06-13 11:29
https://www.informatat.com/jackie-chan-kengetar-nxjerr-albumin-e-pare/20%Monthly2019-06-13 11:26
https://www.informatat.com/aktorja-trondit-jam-nje-e-mbijetuar-e-perdhunimit/20%Monthly2019-06-13 11:24
https://www.informatat.com/britania-nenshkruan-dokumentet-per-ekstradimin-e-assange-ne-shba/20%Monthly2019-06-13 11:19
https://www.informatat.com/gjermania-arreston-nje-shtetas-te-kosoves-i-akuzuar-per-mbeshtetjen-e-isis-it/20%Monthly2019-06-13 11:17
https://www.informatat.com/ish-senatori-bob-dole-dje-smund-te-vinte-ne-prishtine-ai-percjell-urimet-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2019-06-13 11:15
https://www.informatat.com/daciq-jam-i-gatshem-ti-bart-pasojat-nese-kam-gabuar-me-citakun/20%Monthly2019-06-13 11:12
https://www.informatat.com/rama-meta-eshte-mesuar-keq-edhe-mbret-po-te-shpallej-nuk-do-te-kenaqej/20%Monthly2019-06-13 11:09
https://www.informatat.com/policia-e-pejes-arreston-te-dyshuarin-per-disa-grabitje/20%Monthly2019-06-13 11:06
https://www.informatat.com/juncker-vlereson-se-shqiperia-ka-bere-progres-ne-rrugen-drejt-be-por/20%Monthly2019-06-13 11:02
https://www.informatat.com/shperthen-boca-e-gazit-viktima-dergohet-ne-spital/20%Monthly2019-06-13 10:59
https://www.informatat.com/hamza-zbatimi-i-ligjit-per-ndihmen-shteterore-prioritet-i-ministrise-se-financave/20%Monthly2019-06-13 09:47
https://www.informatat.com/thaci-para-ushtareve-e-gezofshim-lirine-tani-po-punojme-per-anetaresim-ne-nato-dhe-be/20%Monthly2019-06-13 12:00
https://www.informatat.com/alex-whiting-i-bashkohet-zyres-se-prokurorit-special-si-shef-i-hetimeve/20%Monthly2019-06-13 11:43
https://www.informatat.com/89-e-serbeve-kunder-anetaresimit-ne-nato/20%Monthly2019-06-13 09:29
https://www.informatat.com/ish-presidenti-kroat-mesic-kunder-shteteve-etnikisht-te-pastra/20%Monthly2019-06-13 09:27
https://www.informatat.com/bb-ndihmon-kosoven-me-15-milione-dollare-per-testimin-e-produkteve/20%Monthly2019-06-13 09:25
https://www.informatat.com/parlamenti-i-shqiperise-rrethohet-nga-efektive-policie-dhe-tela-me-gjemba/20%Monthly2019-06-13 09:24
https://www.informatat.com/hoti-thote-se-ldk-ja-do-te-kujdeset-qe-kosova-te-mos-devijoje-nga-agjenda-euro-integruese/20%Monthly2019-06-13 09:21
https://www.informatat.com/pacolli-ne-vizite-zyrtare-ne-ceki/20%Monthly2019-06-13 09:19
https://www.informatat.com/konfirmon-protokolli-i-shtetit-edhe-mustafa-edhe-kurti-ishin-te-ftuar-ne-ceremonine-festive/20%Monthly2019-06-13 09:18
https://www.informatat.com/kryeministri-i-maqedonise-se-veriut-sot-ne-takim-me-merkelin/20%Monthly2019-06-13 08:11
https://www.informatat.com/city-synon-tia-vazhdoje-kontraten-muriqit-dhe-ta-dergoje-ne-huazim/20%Monthly2019-06-13 08:02
https://www.informatat.com/racizmi-dhuna-e-droga-po-rriten-ne-stadiumet-angleze/20%Monthly2019-06-13 08:00
https://www.informatat.com/united-hyn-seriozisht-ne-gare-per-griezmann/20%Monthly2019-06-13 07:58
https://www.informatat.com/suarez-kerkon-largimin-nga-barcelona/20%Monthly2019-06-13 07:56
https://www.informatat.com/weber-e-padrejte-te-quhet-vetem-kosova-shtet-i-paperfunduar-e-njejta-vlen-edhe-per-serbine/20%Monthly2019-06-13 07:54
https://www.informatat.com/busti-i-albrightit-nxit-reagime-autori-kritikon-shijen-e-mases/20%Monthly2019-06-13 07:52
https://www.informatat.com/rama-flet-sot-per-rezoluten-per-meten/20%Monthly2019-06-13 07:49
https://www.informatat.com/trump-thote-se-do-te-takohet-me-putinin-ne-samitin-e-g20/20%Monthly2019-06-13 07:47
https://www.informatat.com/sipas-insta-it-shqiperia-me-1-janar-2019-kishte-2-862-427-banore/20%Monthly2019-06-13 07:42
https://www.informatat.com/riatdhesohen-nga-franca-60-shqiptare-i-penalizoi-kerkimi-i-azilit/20%Monthly2019-06-13 07:40
https://www.informatat.com/pese-ore-debat-do-te-zhvillohen-ne-kuvend-per-shkarkimin-e-metes/20%Monthly2019-06-13 07:39
https://www.informatat.com/ambasadori-italian-ne-serbi-kosova-ta-heqe-taksen-te-sillet-ne-frymen-e-dialogut/20%Monthly2019-06-13 07:34
https://www.informatat.com/haradinaj-qershori-i-lirise-shenon-fillimin-e-ktheses-historike-per-vendin-tone/20%Monthly2019-06-13 11:32
https://www.informatat.com/per-nje-dite-45-aksidente-ne-kosove-prej-tyre-dy-me-viktima/20%Monthly2019-06-13 07:28
https://www.informatat.com/20-vjetori-i-clirimit-dhe-vizita-e-clinton-ne-kosove-ze-ballinat-e-mediave-te-huaja/20%Monthly2019-06-13 07:26
https://www.informatat.com/oconnell-para-largimit-kosova-cdo-here-do-te-kete-vend-te-vecante-ne-zemren-time/20%Monthly2019-06-13 07:23
https://www.informatat.com/pse-prania-e-nato-s-shihet-si-e-domosdoshme-ne-ballkan/20%Monthly2019-06-13 09:43
https://www.informatat.com/masht-i-deshton-edhe-kete-vit-me-provimin-e-matures/20%Monthly2019-06-13 07:16
https://www.informatat.com/sot-temperaturat-deri-ne-33-grade-ne-kosove/20%Monthly2019-06-13 07:14
https://www.informatat.com/ministri-lekaj-nen-hetime-preliminare-per-korrupsion/20%Monthly2019-06-13 07:31
https://www.informatat.com/20-vjetori-i-clirimit-fsk-e-shenon-me-parakalim/20%Monthly2019-06-13 09:36
https://www.informatat.com/merkel-ne-krye-te-be-kandidate-per-te-drejtuar-komisionin-europian/20%Monthly2019-06-12 14:45
https://www.informatat.com/donald-tusk-shqiperia-dhe-maqedonia-e-veriut-kane-bere-gjithcka-per-negociatat/20%Monthly2019-06-12 14:39
https://www.informatat.com/marko-gjuriq-reagon-pas-ceremonise-se-20-vjetorit-te-clirimit-te-kosoves1/20%Monthly2019-06-12 14:20
https://www.informatat.com/panairi-i-lojerave-elektronike-hapet-ne-los-angeles-parajsa-e-videolojerave/20%Monthly2019-06-12 14:14
https://www.informatat.com/zbulohet-pllaka-per-ish-presidentin-clinton-kjo-eshte-dhurate-shume-e-cmuar-per-mua/20%Monthly2019-06-12 14:07
https://www.informatat.com/itali-nga-e-enjtja-temperaturat-deri-ne-40-grade-por-edhe-stuhi/20%Monthly2019-06-12 13:53
https://www.informatat.com/vdes-nje-femije-nga-virusi-i-ebolas-ne-ugande/20%Monthly2019-06-12 13:41
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-thirrje-qytetareve-na-lejoni-te-jetojme-ne-liri-sikurse-ju/20%Monthly2019-06-12 13:35
https://www.informatat.com/bill-clinton-niset-drejt-shtatores-se-tij-ne-lagjen-dardania/20%Monthly2019-06-12 13:28
https://www.informatat.com/perurohet-busti-i-albrightit-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-12 13:19
https://www.informatat.com/drashkoviq-marreveshja-e-kumanoves-ishte-kapitullim-i-serbise/20%Monthly2019-06-12 13:09
https://www.informatat.com/krasniqi-krimineli-dhe-viktima-kurre-nuk-futen-ne-nje-thes/20%Monthly2019-06-12 13:07
https://www.informatat.com/berisha-godet-thacin-e-ramen-do-te-provojne-ta-ndajne-kosoven-me-padronin-e-tyre/20%Monthly2019-06-12 13:04
https://www.informatat.com/arabia-saudite-konfirmon-sulmin-mbi-aeroportin-e-saj-26-persona-te-plagosur-deri-tani/20%Monthly2019-06-12 13:04
https://www.informatat.com/policia-e-hong-kongut-sulmon-protestuesit-me-plumba-gome-e-gaz-lotsjelles/20%Monthly2019-06-12 12:59
https://www.informatat.com/hoxha-ne-sheshin-skenderbeu-te-perfaqesuara-anet-me-te-ndritshme-te-historise-tone-te-re/20%Monthly2019-06-12 12:53
https://www.informatat.com/aktakuze-per-personin-qe-vrau-vellain-dhe-ia-plagosi-gruan-ne-studenqan-te-suharekes/20%Monthly2019-06-12 12:36
https://www.informatat.com/kerkohet-masa-e-paraburgimit-ndaj-te-dyshuarit-per-tentim-dhunimi/20%Monthly2019-06-12 12:36
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-e-shendetshme-dhe-me-pak-kalori/20%Monthly2019-06-12 12:30
https://www.informatat.com/ne-spitalin-e-pejes-u-kryen-18-operacione-per-24-ore/20%Monthly2019-06-12 12:23
https://www.informatat.com/murati-pa-rezistencen-shqiptare-nuk-do-te-kishte-nderhyrje-te-nato-s/20%Monthly2019-06-12 12:20
https://www.informatat.com/komf-jo-punes-se-rende-te-femijeve-ta-jetojne-femijerine/20%Monthly2019-06-12 12:15
https://www.informatat.com/drejtori-i-bia-s-serbe-kercenon-ish-presidentin-amerikan-bill-clinton/20%Monthly2019-06-12 11:45
https://www.informatat.com/data-e-re-e-zgjedhjeve-aleatet-e-pd-takim-me-bashen/20%Monthly2019-06-12 11:30
https://www.informatat.com/clinton-nato-fitoi-luften-ju-paqen/20%Monthly2019-06-12 11:22
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-pervjetorin-e-clirimit-i-ben-thirrje-serbise-per-pajtim/20%Monthly2019-06-12 11:17
https://www.informatat.com/grupi-i-kumanoves-ngre-ne-kembe-forcat-e-sigurise-se-maqedonise/20%Monthly2019-06-12 11:16
https://www.informatat.com/palmer-kerkon-paqe-me-serbine-ne-20-vjetorin-e-clirimit-te-kosoves/20%Monthly2019-06-12 11:10
https://www.informatat.com/kurti-shenon-14-vjetorin-e-themelimit-te-vetevendosjes/20%Monthly2019-06-12 10:59
https://www.informatat.com/veseli-kosova-do-te-jete-gjithmone-kudo-e-kurdo-me-shba-ne/20%Monthly2019-06-12 10:54
https://www.informatat.com/stipe-mesic-do-te-shpallet-qytetar-nderi-ne-peje/20%Monthly2019-06-12 10:47
https://www.informatat.com/stefanoviq-aplikimi-i-kosoves-per-inteprol-nuk-duhet-te-jete-ne-rendin-e-dites/20%Monthly2019-06-12 10:43
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-per-vrasjen-e-29-vjecarit-ne-peje/20%Monthly2019-06-12 10:38
https://www.informatat.com/the-guardian-per-kfor-in-largimi-i-tyre-nga-kosova-do-te-ishte-cmenduri/20%Monthly2019-06-12 11:16
https://www.informatat.com/albright-qytetaret-e-kosoves-kane-arsye-per-tu-mburrur/20%Monthly2019-06-12 10:28
https://www.informatat.com/be-ben-gati-planet-si-do-te-fuqizohet-roli-i-saj-ne-bote/20%Monthly2019-06-12 10:25
https://www.informatat.com/thaci-sot-eshte-ditelindja-e-lirise-se-kosoves-12-qershori-eshte-themeli-i-identitetit-tone/20%Monthly2019-06-12 10:26
https://www.informatat.com/e-ther-me-thike-nje-person-ne-sheshin-e-mitrovices-dhe-iken-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-06-12 10:11
https://www.informatat.com/xavier-de-marnac-dekorohet-me-medaljen-presidenciale-te-meritave/20%Monthly2019-06-12 10:10
https://www.informatat.com/qytetaret-dalin-ne-shesh-presin-te-takohen-me-clinton-e-albright/20%Monthly2019-06-12 10:05
https://www.informatat.com/gabimet-qe-duhet-te-shmangni-kur-lani-xhinset/20%Monthly2019-06-12 09:54
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-hap-zjarr-ne-drejtim-te-automjetit-me-targa-serbe/20%Monthly2019-06-12 09:46
https://www.informatat.com/nje-fans-e-shikon-110-here-filmin-avengers-endgame/20%Monthly2019-06-12 09:43
https://www.informatat.com/mesoni-arsyet-pse-hani-edhe-kur-nuk-jeni-te-uritur/20%Monthly2019-06-12 09:41
https://www.informatat.com/wesley-clark-dua-te-e-shoh-kosven-ne-be-dhe-nato/20%Monthly2019-06-12 10:37
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ish-sekretaren-albright/20%Monthly2019-06-12 09:32
https://www.informatat.com/kater-te-mitur-arrestohen-ne-prizren-per-grabitje/20%Monthly2019-06-12 09:29
https://www.informatat.com/thaci-nderon-gjeneralin-wesley-clark-me-urdhrin-e-lirise/20%Monthly2019-06-12 09:25
https://www.informatat.com/sa-te-vjetra-jane-organet-tuaja/20%Monthly2019-06-12 09:10
https://www.informatat.com/haradinaj-gjermania-mbetet-partneri-kryesor-i-kosoves/20%Monthly2019-06-12 09:07
https://www.informatat.com/gjendet-koka-e-paprekur-e-nje-ujku-te-epokes-se-akullnajave/20%Monthly2019-06-12 08:51
https://www.informatat.com/meta-sonte-nis-konsultimet-me-partite-politike-per-daten-e-re-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-12 08:48
https://www.informatat.com/albright-kosova-eshte-e-pavarur-meriton-te-njihet-nga-te-gjithe/20%Monthly2019-06-12 08:45
https://www.informatat.com/gjerat-qe-meshkujt-i-shohin-se-pari/20%Monthly2019-06-12 08:40
https://www.informatat.com/frika-mund-te-kontrollohet/20%Monthly2019-06-12 08:36
https://www.informatat.com/cfare-ndryshimesh-sjell-dashuria-ne-jeten-tone/20%Monthly2019-06-12 08:33
https://www.informatat.com/qumeshti-i-bletes-ka-veti-te-jashtezakonshme-per-shendetin/20%Monthly2019-06-12 08:28
https://www.informatat.com/efektet-negative-kur-flini-me-grim/20%Monthly2019-06-12 08:25
https://www.informatat.com/lekura-e-pemeve-dhe-e-perimeve-shume-e-shendetshme/20%Monthly2019-06-12 08:22
https://www.informatat.com/mediat-nderkombetare-shkruajne-per-20-vjetorin-e-clirimit-te-kosoves/20%Monthly2019-06-12 08:19
https://www.informatat.com/medeline-albrightit-i-jepet-cmimi-urdheri-i-lirise/20%Monthly2019-06-12 08:15
https://www.informatat.com/largo-qelbazen-per-pak-minuta-keto-pije-bejne-magji-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-06-12 08:13
https://www.informatat.com/testi-me-flete-lakre-te-kuqe-zbulon-a-jeni-te-semure-nese-ngjyra-e-ujit-nuk-ndryshon-shkoni-menjehere-te-mjeku/20%Monthly2019-06-12 08:11
https://www.informatat.com/elon-musk-thote-se-nje-tesla-me-game-640km-eshte-ne-zhvillim/20%Monthly2019-06-12 08:07
https://www.informatat.com/amazon-tani-me-e-vlefshme-se-google/20%Monthly2019-06-12 08:04
https://www.informatat.com/facebook-do-ua-lejoje-perdoruesve-te-pelqejne-postimet-me-prekje-te-dyfishte-te-ekranit/20%Monthly2019-06-12 08:02
https://www.informatat.com/deri-ne-vitin-2030-22-milione-njerez-do-te-arrijne-ti-mbijetojne-kancerit/20%Monthly2019-06-12 07:58
https://www.informatat.com/ja-ctregon-shija-e-keqe-ne-goje/20%Monthly2019-06-12 07:55
https://www.informatat.com/pijeni-para-se-te-flini-gjume-dhe-zhdukeni-dhjamin-brenda-nje-nate/20%Monthly2019-06-12 07:52
https://www.informatat.com/ja-sa-duhet-ta-keni-tensionin-sipas-moshes-qe-keni/20%Monthly2019-06-12 07:50
https://www.informatat.com/dita-e-trete-e-protestave-masive-kunder-ligjit-per-ekstradim-ne-hong-kong/20%Monthly2019-06-12 07:47
https://www.informatat.com/kujdesi-per-femijet-e-kthyer-nga-siria-sfide-per-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-06-12 07:46
https://www.informatat.com/ky-vogelush-rrenqeth-me-veprimet-e-tij/20%Monthly2019-06-12 07:44
https://www.informatat.com/trump-dhe-biden-shkembejne-sulme-verbale/20%Monthly2019-06-12 07:38
https://www.informatat.com/dita-e-clirimit-edhe-ish-presidenti-kroat-stipe-mesic-vjen-ne-kosove/20%Monthly2019-06-12 07:33
https://www.informatat.com/cakaj-takon-homologun-italian-italia-mbeshtet-hapjen-e-menjehershme-te-negociatave/20%Monthly2019-06-12 07:33
https://www.informatat.com/dita-boterore-kunder-punes-se-femijeve/20%Monthly2019-06-12 07:31
https://www.informatat.com/nato-forca-e-shpreses/20%Monthly2019-06-12 07:29
https://www.informatat.com/ish-komandanti-i-nato-s-wesley-clark-ne-festen-e-clirimit-te-kosoves/20%Monthly2019-06-12 10:27
https://www.informatat.com/%e2%80%8bthaci-pret-ish-sekretaren-e-shba-se-madeleine-albright/20%Monthly2019-06-12 07:22
https://www.informatat.com/njesia-speciale-vendoset-ne-cdo-cep-te-hotelit-ku-po-qe-qendrojne-clinton-dhe-albright/20%Monthly2019-06-12 07:20
https://www.informatat.com/macron-paralajmeron-bota-ne-krize-te-thelle-po-ecen-drejt-luftes/20%Monthly2019-06-12 07:15
https://www.informatat.com/maturantet-krijojne-grup-per-te-kopjuar-gjate-testit/20%Monthly2019-06-12 07:11
https://www.informatat.com/sot-ne-prishtine-mbahet-pjesa-e-pare-e-testit-te-matures/20%Monthly2019-06-12 07:07
https://www.informatat.com/busti-i-medeleine-albright-zbulohet-sot/20%Monthly2019-06-12 06:59
https://www.informatat.com/nese-deshton-samiti-i-berlinit-i-gatshem-skenari-i-ri-per-kosoven/20%Monthly2019-06-12 10:19
https://www.informatat.com/paqartesi-rreth-perfundimit-te-vitit-shkollor/20%Monthly2019-06-12 09:37
https://www.informatat.com/edhe-sot-mot-i-nxehte/20%Monthly2019-06-12 06:50
https://www.informatat.com/pas-reagimeve-te-shumta-rusia-e-liron-nga-akuzat-gazetarin-golunov/20%Monthly2019-06-11 14:49
https://www.informatat.com/shtate-te-vdekur-nga-permbytja-e-barkes-se-imigranteve-ne-greqi/20%Monthly2019-06-11 14:25
https://www.informatat.com/clinton-takon-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2019-06-11 14:17
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-bill-clintonin-me-urdhrin-e-lirise/20%Monthly2019-06-11 14:13
https://www.informatat.com/zonjes-se-pare-do-ti-kontrollohet-pasuria-ne-detaje/20%Monthly2019-06-11 14:05
https://www.informatat.com/haradinaj-kroacia-partner-strategjik-ne-rajon/20%Monthly2019-06-11 14:01
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-merkeli-nuk-ia-ka-permendur-planin-gjerman-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-06-11 13:42
https://www.informatat.com/kuvendi-konstaton-doreheqjen-e-nikolla-gruevskit/20%Monthly2019-06-11 13:41
https://www.informatat.com/clinton-pritet-nga-thaci/20%Monthly2019-06-12 07:23
https://www.informatat.com/sulm-terrorist-ne-burkina-faso-19-te-vdekur/20%Monthly2019-06-11 13:28
https://www.informatat.com/rama-ne-bruksel-per-negociatat-takime-me-mogherinin-tusk-dhe-junker/20%Monthly2019-06-11 13:27
https://www.informatat.com/thirrje-per-kujdes-te-shtuar-nga-ethet-hemorragjike/20%Monthly2019-06-11 13:23
https://www.informatat.com/per-shkarkimin-e-presidentit-meta-caktohen-pese-ore-debat-ne-kuvendin-e-shqiperise/20%Monthly2019-06-11 13:09
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-merr-pjese-ne-shenimin-e-dites-globale-te-konsulences/20%Monthly2019-06-11 13:03
https://www.informatat.com/nxirren-edhe-kater-trupa-nga-anija-e-permbytur-ne-danub/20%Monthly2019-06-11 12:50
https://www.informatat.com/apeli-le-ne-paraburgim-te-miturin-qe-sulmoi-gruan-rome-ne-ferizaj/20%Monthly2019-06-11 12:48
https://www.informatat.com/indeksi-i-cmimeve-te-konsumit-ne-maj-pesoi-renie/20%Monthly2019-06-11 12:45
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-dhe-komuna-e-prishtines-rrisin-bashkepunimin-per-mbeshtetjen-e-fermereve/20%Monthly2019-06-11 12:41
https://www.informatat.com/limaj-perjete-mirenjohes-kfor-it-per-sigurine-e-ofruar-per-te-gjithe-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2019-06-11 12:26
https://www.informatat.com/qalaj-shpreh-nevojen-per-ndihmen-e-shba-ve-per-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2019-06-11 12:02
https://www.informatat.com/rezonanca-magnetike-ne-qkuk-pajiset-me-spirale-per-qafe-bark-dhe-krah/20%Monthly2019-06-11 11:53
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-ne-shba-diskutohet-nevoja-e-mbeshtetjes-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2019-06-11 11:50
https://www.informatat.com/shqiperia-ndalon-hyrja-e-pijeve-afer-skadimit-nga-serbia/20%Monthly2019-06-11 11:46
https://www.informatat.com/haradinajnderhyrja-e-nato-s-nderprerja-e-gjenocidit-dhe-spastrimit-etnik-jane-vlera-sublime/20%Monthly2019-06-12 06:55
https://www.informatat.com/shkembim-zjarri-mes-izraeliteve-dhe-palestinezeve/20%Monthly2019-06-11 11:34
https://www.informatat.com/vesna-peshiq-me-marreveshjen-e-kumanoves-serbia-e-ka-humbur-kosoven/20%Monthly2019-06-11 11:33
https://www.informatat.com/zaev-ne-nuk-kerkojme-te-behemi-anetare-e-be-se-menjehere/20%Monthly2019-06-11 11:28
https://www.informatat.com/masht-ben-te-ditur-se-kur-perfundon-procesi-mesimor/20%Monthly2019-06-11 11:22
https://www.informatat.com/jeremiq-daciq-ne-keshillin-e-sigurimit-nuk-tha-se-serbia-sdo-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-06-11 11:21
https://www.informatat.com/samsung-lanson-monitorin-e-lakuar-27-inc-per-lojera/20%Monthly2019-06-11 11:15
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-britanik-tony-blair-ka-nje-mesazh-per-popullin-e-kosoves/20%Monthly2019-06-11 10:56
https://www.informatat.com/haradinaj-welcome-back-president-clinton/20%Monthly2019-06-11 10:52
https://www.informatat.com/terhiqet-haxha-i-kerkon-falje-deputetes-se-pdk-se/20%Monthly2019-06-11 10:49
https://www.informatat.com/kombinimi-magjik-me-veti-te-panumerta-shendetesore-mjalte-dhe-uje-ne-stomak-bosh/20%Monthly2019-06-11 10:47
https://www.informatat.com/palmer-shba-ja-nuk-mund-ta-detyroje-kosoven-te-heq-taksat/20%Monthly2019-06-12 06:52
https://www.informatat.com/fjetja-me-drita-ndezur-shkakton-shtim-ne-peshe/20%Monthly2019-06-11 10:43
https://www.informatat.com/historia-e-fotografit-te-famshem-robert-capa-dhe-humbja-e-fotografive-per-te-cilat-e-rrezikoi-jeten/20%Monthly2019-06-11 10:38
https://www.informatat.com/kryeparlamentarja-e-bullgarise-ia-konfirmon-veselit-mbeshtetjen-per-kosoven-ne-te-gjitha-fushat/20%Monthly2019-06-11 10:37
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-e-rrisin-rrezikun-nga-helmimi-me-ushqim-auv-jep-rekomandime/20%Monthly2019-06-11 10:35
https://www.informatat.com/aston-martin-zbulon-db4-gt-ekskluzive-per-garen-le-mans-24-hours/20%Monthly2019-06-11 10:25
https://www.informatat.com/cdo-te-pestit-zyrtar-te-larte-do-ti-behet-kontroll-e-plote-e-pasurise/20%Monthly2019-06-11 10:23
https://www.informatat.com/kfor-i-krenar-qe-garantoi-sigurine-ne-kosove-per-20-vjet/20%Monthly2019-06-11 10:20
https://www.informatat.com/google-konfirmoi-se-disa-pajisje-android-kane-pasur-viruse-te-para-instaluara/20%Monthly2019-06-11 10:11
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-spital-psikiatrik-ne-ukraine/20%Monthly2019-06-11 10:09
https://www.informatat.com/bashke-me-bill-clinton-edhe-madeliene-albright-arrin-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 10:06
https://www.informatat.com/woody-allen-xhiron-film-te-ri-me-christoph-waltz-dhe-gina-gershon-ne-rolet-kryesore/20%Monthly2019-06-11 10:00
https://www.informatat.com/apeli-ia-rrit-denimin-plakut-nga-prishtina-qe-abuzoi-seksualisht-me-13-vjecaren/20%Monthly2019-06-11 09:51
https://www.informatat.com/bill-clinton-arrin-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 09:49
https://www.informatat.com/shkencetaret-tregojne-se-gudulisja-mund-te-jete-e-demshme-per-femijet/20%Monthly2019-06-11 09:45
https://www.informatat.com/publikohen-listat-e-nxenesve-fitues-edhe-per-pese-komuna/20%Monthly2019-06-11 09:34
https://www.informatat.com/ju-ka-harruar-apo-jo-ish-i-dashuri/20%Monthly2019-06-11 09:33
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-200-mije-euro-per-konsulence-te-jashtme-per-kompleksin-adem-jashari/20%Monthly2019-06-11 09:32
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-keni-nje-personalitet-unik/20%Monthly2019-06-11 09:28
https://www.informatat.com/zbulohet-vendndodhja-e-ekzekutimeve-ne-korene-e-veriut/20%Monthly2019-06-11 09:24
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-nuk-do-te-kete-dialog-pa-kornize-per-temat/20%Monthly2019-06-11 13:33
https://www.informatat.com/konfiskohen-arme-ne-prizren/20%Monthly2019-06-11 09:06
https://www.informatat.com/skenderaj-vdes-nje-person-pas-shembjes-se-dheut/20%Monthly2019-06-11 09:03
https://www.informatat.com/vitamina-d-mund-te-zgjate-jeten-tek-pacientet-me-kancer/20%Monthly2019-06-11 09:00
https://www.informatat.com/cilat-jane-shkaqet-qe-sjellin-anemine-dhe-cilat-jane-simptomat-e-para/20%Monthly2019-06-11 08:52
https://www.informatat.com/pese-shenjat-paralajmeruese-te-goditjes-ne-tru-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/20%Monthly2019-06-11 08:48
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-heldt-gjermania-partner-serioz-dhe-konsistent-i-kosoves/20%Monthly2019-06-11 11:44
https://www.informatat.com/ne-mali-vriten-95-persona-te-nje-fshati/20%Monthly2019-06-11 08:45
https://www.informatat.com/tri-arsye-per-shkak-te-cilave-meshkujt-i-braktisin-femrat-te-cilat-i-duan/20%Monthly2019-06-11 08:38
https://www.informatat.com/hoxhajbill-clinton-sot-po-ec-neper-rruget-e-kosoves-se-lire-dhe-te-pavarur/20%Monthly2019-06-11 08:36
https://www.informatat.com/aktivistet-e-ambientit-e-ndalojne-tragetin-qe-te-dale-nga-porti-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-11 08:35
https://www.informatat.com/per-nje-ore-gjume-qe-mungon-keto-jane-pasojat/20%Monthly2019-06-11 08:32
https://www.informatat.com/perse-pas-konsumimit-te-ketyre-produkteve-duhet-menjehere-te-shkoni-ne-toalet/20%Monthly2019-06-11 08:28
https://www.informatat.com/perurohen-gjashte-rruge-ne-terpeze-te-malisheves/20%Monthly2019-06-11 08:27
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-shqiptareve-qe-kerkojne-azil-ne-vendet-e-be/20%Monthly2019-06-11 08:24
https://www.informatat.com/apple-mund-te-sjelle-nje-ndryshim-te-madh-ne-sistemin-e-zerimit-te-iphone-11/20%Monthly2019-06-11 08:20
https://www.informatat.com/hoxhakerkojme-liberalizim-sa-me-te-shpejte-te-vizave/20%Monthly2019-06-11 08:17
https://www.informatat.com/serwer-vuciq-nuk-eshte-i-gatshem-per-kompromis-historik-me-kosoven/20%Monthly2019-06-11 10:44
https://www.informatat.com/shala-urdheron-inspektoratin-te-kontrolloje-motelet-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 08:12
https://www.informatat.com/daciq-kosova-planifikon-ta-fitoje-trepcen/20%Monthly2019-06-11 08:12
https://www.informatat.com/haradinaj-takoi-ambasadorin-e-irlandes-ne-hungari-jorezident-ne-kosove-pat-kelly/20%Monthly2019-06-11 08:09
https://www.informatat.com/cfare-ndodhi-me-pemen-simbolike-te-miqesise-trump-macron-te-mbjelle-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-06-11 08:06
https://www.informatat.com/kakaoja-ndikon-ne-uljen-e-shtypjes-se-larte-te-gjakut/20%Monthly2019-06-11 08:01
https://www.informatat.com/disa-metoda-te-thjeshta-si-te-krijoni-nje-ambient-sa-me-te-fresket-gjate-temperaturave-te-nxehta/20%Monthly2019-06-11 07:57
https://www.informatat.com/ja-disa-metoda-efikase-si-te-kuroni-diegien-nga-dielli-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2019-06-11 07:54
https://www.informatat.com/gjenden-kater-trupa-brenda-ne-anijen-e-cila-u-fundos-ne-danub/20%Monthly2019-06-11 07:48
https://www.informatat.com/kushtetuesja-brenda-javes-pritet-te-vendose-per-ceshtjen-e-ish-punetoreve-te-keds-it/20%Monthly2019-06-11 07:47
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-95-mije-euro-per-shtesat-e-disa-zyrtareve-qeveritare/20%Monthly2019-06-11 07:44
https://www.informatat.com/252-raste-kriminale-jane-iniciuar-deri-tash-me-2019-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 07:41
https://www.informatat.com/serbia-me-vere-te-nxehte-diplomatike-per-kosoven/20%Monthly2019-06-11 07:38
https://www.informatat.com/kosova-hap-perfaqesi-konsullore-edhe-ne-malmo/20%Monthly2019-06-11 07:34
https://www.informatat.com/bill-clinton-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 07:29
https://www.informatat.com/irani-kercenon-ameriken/20%Monthly2019-06-11 07:25
https://www.informatat.com/nis-operacioni-per-nxjerrjen-e-anijes-se-fundosur-ne-danub/20%Monthly2019-06-11 07:21
https://www.informatat.com/veteranet-e-rrejshem-rrezikojne-deri-ne-20-vjet-burg/20%Monthly2019-06-11 09:20
https://www.informatat.com/mashtruesit-do-ti-hetojne-veteranet-mashtrues/20%Monthly2019-06-11 07:15
https://www.informatat.com/gjenerali-i-ushtrise-kroate-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-06-11 07:12
https://www.informatat.com/mbi-1-vit-spitalet-pa-kontrast-per-rezonance-dhe-ct/20%Monthly2019-06-11 07:09
https://www.informatat.com/be-ja-do-ti-jape-78-milione-euro-per-nderrimin-e-filtrave-te-kek-ut/20%Monthly2019-06-11 07:05
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-u-ben-thirrje-kosoves-e-serbise-per-njohje-reciproke/20%Monthly2019-06-11 08:45
https://www.informatat.com/zbehet-pritshmeria-nga-samiti-i-parisit/20%Monthly2019-06-11 08:16
https://www.informatat.com/mot-me-diell/20%Monthly2019-06-11 06:53
https://www.informatat.com/ministri-matoshi-kerkon-nga-ministri-hamza-plotesim-ndryshimin-e-ligjit-per-taksen-ekologjike/20%Monthly2019-06-10 14:49
https://www.informatat.com/boshnjaket-kerkojne-nga-beogradi-e-podgorica-status-special-per-sanxhakun/20%Monthly2019-06-10 14:44
https://www.informatat.com/haradinaj-pershendetet-me-gjeneralin-amerikan-te-kfor-it-ia-jep-harten-e-arte-te-kosoves/20%Monthly2019-06-10 14:38
https://www.informatat.com/vlera-e-neymarit-bie-per-gati-100-milione-euro/20%Monthly2019-06-10 14:36
https://www.informatat.com/pal-lekaj-nenshkruan-kontrate-per-zgjerimin-e-hyrjes-dhe-ures-se-veternikut/20%Monthly2019-06-10 14:20
https://www.informatat.com/vuciq-gati-se-eshte-e-sigurt-qe-nuk-do-te-kete-takim-ne-paris/20%Monthly2019-06-11 07:18
https://www.informatat.com/ministri-iranian-shtetet-e-bashkuara-te-mos-ndihen-te-sigurta/20%Monthly2019-06-10 14:02
https://www.informatat.com/arrestohet-ish-presidenti-pakistanez-asif-ali-zardari/20%Monthly2019-06-10 13:53
https://www.informatat.com/palmer-takohet-me-bernabiq-diskutojne-per-mundesine-e-vazhdimit-te-dialogut/20%Monthly2019-06-10 13:50
https://www.informatat.com/ismaili-10-udherrefyes-te-ri-klinik1-per-rritur-sigurine-dhe-cilesine-e-sherbimeve-shendetesore/20%Monthly2019-06-10 13:48
https://www.informatat.com/kryetari-i-organizates-studentore-demokracia-e-re-kercenohet-nga-serbet-per-shkak-te-idese-se-muzeut-te-luftes/20%Monthly2019-06-10 13:42
https://www.informatat.com/rreth-100-te-vrare-ne-nje-fshat-te-malit-ne-afrike/20%Monthly2019-06-10 13:33
https://www.informatat.com/rekrutet-e-rinj-te-fsk-se-sot-nisen-trajnimin-bazik-ne-ferizaj/20%Monthly2019-06-10 13:16
https://www.informatat.com/ismet-hamiti-thote-se-kontrata-me-z-mobile-eshte-skeme-e-krimit-te-organizuar/20%Monthly2019-06-10 13:12
https://www.informatat.com/fabrizi-ne-beograd-kosova-po-e-pengon-serbine-ne-rrugen-drejt-be-se/20%Monthly2019-06-10 13:07
https://www.informatat.com/clinton-e-allbright-do-te-shetisin-rrugeve-te-prishtines-per-20-vjetorin-e-lirise-se-kosoves/20%Monthly2019-06-10 13:05
https://www.informatat.com/beqaj-synojme-krijimin-e-punesimit-permes-ngritjes-se-aftesive-eksportuese/20%Monthly2019-06-10 12:36
https://www.informatat.com/kosovo-rising-stars-vjen-me-e-fuqishme-kete-vit-ne-prifest/20%Monthly2019-06-10 12:32
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-ka-vetem-dy-gjyqtare-qe-merren-me-ceshtje-ekonomike/20%Monthly2019-06-10 12:23
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-takon-haradinajn-e-falenderon-per-fillimin-e-asfaltimit-te-nje-rruge/20%Monthly2019-06-10 12:12
https://www.informatat.com/ruset-krijojne-armen-e-re-thuhet-se-leviz-me-shpejt-se-zeri/20%Monthly2019-06-10 12:09
https://www.informatat.com/ambasadori-i-kosoves-ne-gjermani-jep-interviste-per-revisten-kryesore-te-diplomateve/20%Monthly2019-06-10 12:07
https://www.informatat.com/trump-kercenon-serish-meksiken-me-taksa-per-shkak-te-imigranteve/20%Monthly2019-06-10 12:05
https://www.informatat.com/sa-eshte-pasuria-e-rektorit-dema/20%Monthly2019-06-10 11:53
https://www.informatat.com/perfitimet-e-jashtezakonshme-shendetesore-qe-merrni-nga-konsumi-i-peshkut/20%Monthly2019-06-10 11:49
https://www.informatat.com/vulin-viti-1999-koha-me-e-erret-dhe-e-veshtire-e-historise-sone/20%Monthly2019-06-10 11:45
https://www.informatat.com/borchardt-zgjedhjet-i-konsideron-ceshtje-te-brendshme-te-shqiperise/20%Monthly2019-06-10 11:42
https://www.informatat.com/jahjaganato-ka-sjelle-paqe-te-qendrueshme-ne-kosove/20%Monthly2019-06-10 11:35
https://www.informatat.com/papa-francesku-synon-viziten-e-pare-ne-irak/20%Monthly2019-06-10 11:34
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-serioze-per-dialogun-po-e-luftojme-korrupsionin/20%Monthly2019-06-10 11:32
https://www.informatat.com/limaj-drejtuesit-e-lidhjes-se-prizrenit-mbeten-themeltaret-e-shtetit-shqiptar/20%Monthly2019-06-10 11:29
https://www.informatat.com/sipas-konstitucionalistes-anastasi-rama-smund-ta-anuloje-vendimin-e-metes/20%Monthly2019-06-10 11:25
https://www.informatat.com/vuciq-do-te-behem-monoton-duke-e-ftuar-trumpin-ne-serbi/20%Monthly2019-06-10 11:19
https://www.informatat.com/avdullah-hoti-i-reagon-andinit-do-te-respektoj-per-hir-te-babait/20%Monthly2019-06-10 11:18
https://www.informatat.com/shefi-i-ushtrise-kroate-viziton-kosoven/20%Monthly2019-06-10 11:16
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-dhe-bujar-osmani-tregojne-se-kur-do-te-hapet-vendkalimi-kufitar-bellanoc-stancic/20%Monthly2019-06-10 10:48
https://www.informatat.com/kunati-e-rrah-kunaten-ne-obiliq/20%Monthly2019-06-10 10:41
https://www.informatat.com/sulmon-femren-dhe-kanose-policine/20%Monthly2019-06-10 10:40
https://www.informatat.com/ekonomia-britanike-tkurret-katerfish-me-shume-se-parashikimet/20%Monthly2019-06-10 10:37
https://www.informatat.com/vuciq-samiti-i-parisit-seshte-i-sigurt/20%Monthly2019-06-10 10:33
https://www.informatat.com/arrestohet-funksionari-i-larte-i-partise-se-ali-ahmetit/20%Monthly2019-06-10 10:29
https://www.informatat.com/shala-po-e-zbatojme-msa-ne-synojme-krijimin-e-qendres-kombetare-te-cilesise/20%Monthly2019-06-10 10:24
https://www.informatat.com/palmer-pas-takimit-me-vuciq-kosova-ta-heqe-taksen/20%Monthly2019-06-11 06:59
https://www.informatat.com/mberrin-ne-kqz-dekreti-i-presidentit-meta-per-anulimin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-06-10 10:13
https://www.informatat.com/grisen-dhe-hidhen-ne-toalet-rreth-50-kurane-ne-dy-xhami-te-gjermanise/20%Monthly2019-06-10 10:10
https://www.informatat.com/gjermania-synon-ruajtjen-e-marreveshjes-berthamore-me-iranin/20%Monthly2019-06-10 10:06
https://www.informatat.com/keto-jane-3-menyrat-e-duhura-per-tu-ulur/20%Monthly2019-06-10 10:04
https://www.informatat.com/ketu-transferohet-dhjami-pasi-te-keni-rene-ne-peshe/20%Monthly2019-06-10 10:01
https://www.informatat.com/nje-asteroid-rrezikon-token-ne-muajin-shtator/20%Monthly2019-06-10 09:57
https://www.informatat.com/sa-eshte-pasuria-e-kryeprokurorit-lumezi/20%Monthly2019-06-10 09:55
https://www.informatat.com/shskuk-mbeshtete-funksionalizimin-e-dializes-ne-rahovec/20%Monthly2019-06-10 09:50
https://www.informatat.com/jamie-shea-fushata-e-nato-s-ne-1999-ishte-e-ligjshme-dhe-e-justifikueshme/20%Monthly2019-06-10 09:47
https://www.informatat.com/lady-gaga-reagon-ndaj-atyre-qe-e-akuzuan-per-ndarjen-e-bradley-cooper-me-irina-shayk/20%Monthly2019-06-10 09:45
https://www.informatat.com/mustafa-priti-ne-takim-lamtumires-perfaqesuesen-e-undp-se-ne-kosove/20%Monthly2019-06-10 09:44
https://www.informatat.com/laptopi-i-mbushur-me-viruse-te-rrezikshme-shitet-per-me-shume-se-1-milion-euro/20%Monthly2019-06-10 09:43
https://www.informatat.com/haradinaj-vizita-e-sekretarit-parolin-eshte-deshmi-per-avancim-te-marredhenieve-kosove-vatikan/20%Monthly2019-06-11 06:55
https://www.informatat.com/lengu-i-domates-ju-mbron-nga-kjo-semundje/20%Monthly2019-06-10 09:39
https://www.informatat.com/drecun-seanca-e-sotme-e-keshillit-te-sigurimit-mundesi-e-mire-per-serbine/20%Monthly2019-06-10 09:36
https://www.informatat.com/si-te-kujdesimi-per-lekuren-ne-keto-dite-te-nxehta/20%Monthly2019-06-10 09:35
https://www.informatat.com/si-i-zgjidhin-konfliktet-dhe-zenkat-ciftet-e-lumtura/20%Monthly2019-06-10 09:32
https://www.informatat.com/andin-hoti-i-pergjigjet-avdullah-hotit-deklaratat-tua-si-merr-askush-seriozisht/20%Monthly2019-06-10 09:31
https://www.informatat.com/panik-ne-paraden-e-krenarise-ne-washington-shtate-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-06-10 09:29
https://www.informatat.com/blero-me-album-te-ri/20%Monthly2019-06-10 09:26
https://www.informatat.com/rregullat-per-tu-veshur-me-stil/20%Monthly2019-06-10 09:22
https://www.informatat.com/britania-nenshkruan-marreveshje-per-tregti-te-lire-me-korene-jugore/20%Monthly2019-06-10 09:20
https://www.informatat.com/hoti-kritikon-qeverine-per-shpenzime-pa-nevoje-te-buxhetit/20%Monthly2019-06-10 09:18
https://www.informatat.com/gati-per-testin-e-matures-ne-kosove/20%Monthly2019-06-10 09:06
https://www.informatat.com/filipinet-nuk-po-kane-ku-ti-lene-dy-milione-kilograme-mango/20%Monthly2019-06-10 09:01
https://www.informatat.com/india-shpall-fajtore-6-burra-per-dhunim-dhe-vrasje-te-nje-te-miture/20%Monthly2019-06-10 08:59
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-perkujton-lidhjen-e-prizrenit/20%Monthly2019-06-10 08:54
https://www.informatat.com/britney-spears-shijon-pushimet-me-te-dashurin-ne-miami/20%Monthly2019-06-10 08:42
https://www.informatat.com/sa-te-pasur-jane-zyrtaret-e-listes-serbe/20%Monthly2019-06-10 08:39
https://www.informatat.com/angelina-jolie-viziton-refugjatet-ne-kolumbi/20%Monthly2019-06-10 08:35
https://www.informatat.com/ps-vendos-shkarkojme-presidentin-meta/20%Monthly2019-06-10 08:32
https://www.informatat.com/gare-ne-mes-te-bmw-x4-porsche-boxster-gts-e-audi-tts/20%Monthly2019-06-10 08:29
https://www.informatat.com/air-new-zealand-do-tiu-lejoje-punetoreve-berjen-e-tatuazheve-te-dukshme/20%Monthly2019-06-10 08:27
https://www.informatat.com/nuk-perjashtohet-mundesia-se-mund-te-kete-gabime-ne-deklarimin-e-pasurise/20%Monthly2019-06-10 08:23
https://www.informatat.com/aksion-kunder-kontrabandes-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-06-10 08:21
https://www.informatat.com/ne-kosove-ndodhen-32-aksidente-trafiku-gjate-24-oreve-te-fundit/20%Monthly2019-06-10 08:18
https://www.informatat.com/aleati-i-ish-liderit-te-kazakistanit-zgjidhet-president/20%Monthly2019-06-10 08:04
https://www.informatat.com/e-bardha-ngjyra-dominuese-e-veres-si-ta-vishni-ne-menyren-me-elegante-nga-paraditja-deri-ne-mbremje/20%Monthly2019-06-10 08:01
https://www.informatat.com/shembet-miniera-nga-termeti-vdesin-nente-persona/20%Monthly2019-06-10 07:58
https://www.informatat.com/joseph-ska-seriozitet-ne-dialog-pa-rol-udheheqes-te-shba-se/20%Monthly2019-06-10 07:56
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-pret-ne-takim-ambasadorin-oconnell/20%Monthly2019-06-10 07:56
https://www.informatat.com/ndiheni-te-pavullnetshem-depresive-dhe-te-pamotivuar-shkaktari-do-te-mund-tju-befasoje/20%Monthly2019-06-10 07:52
https://www.informatat.com/neser-htc-do-te-lansoje-telefonin-e-ri/20%Monthly2019-06-10 07:47
https://www.informatat.com/keni-qene-duke-i-lare-dhembet-gabim-gjate-gjithe-kohes/20%Monthly2019-06-10 07:44
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-e-para-treguese-se-kanceri-po-rritet-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-06-10 07:42
https://www.informatat.com/shyqyri-haxha-intervistohet-sot-ne-komisionin-hetimor-parlamentar-per-gjendjen-ne-ptk/20%Monthly2019-06-10 07:41
https://www.informatat.com/semundjet-qe-jane-shpikur-per-te-fituar-para/20%Monthly2019-06-10 07:40
https://www.informatat.com/palmer-viziton-serbine-takohet-me-vuciqin/20%Monthly2019-06-10 07:38
https://www.informatat.com/qindra-mijera-persona-protestojne-ne-hong-kong/20%Monthly2019-06-10 07:37
https://www.informatat.com/veseli-ne-bullgari-takohet-me-homologen/20%Monthly2019-06-10 07:34
https://www.informatat.com/kosova-sot-teme-e-keshillit-te-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2019-06-10 07:30
https://www.informatat.com/bill-clinton-vjen-ne-kosove/20%Monthly2019-06-10 14:23
https://www.informatat.com/clirimet-dhe-clirimtaret-e-kosoves/20%Monthly2019-06-10 07:21
https://www.informatat.com/unmik-do-te-vazhdoje-te-mbjelle-peme-ne-kosove/20%Monthly2019-06-10 07:19
https://www.informatat.com/zhduket-nena-e-dy-femijeve-nga-podujeva-kush-e-ka-pare-lajmerohuni-ne-kete-numer/20%Monthly2019-06-10 07:15
https://www.informatat.com/femijet-si-viktima-te-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-06-10 07:13
https://www.informatat.com/meta-vendi-ne-rrezik-pa-pasur-date-nga-presidenti-nuk-mund-te-zhvillohen-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-10 07:09
https://www.informatat.com/punetoret-e-larguar-nga-keds-protestojne-para-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2019-06-10 07:04
https://www.informatat.com/stoltenberg-bombardimet-ishin-te-ligjshme-dhe-te-nevojshme/20%Monthly2019-06-10 10:14
https://www.informatat.com/opozita-zgjedhjet-ne-nentor/20%Monthly2019-06-10 09:39
https://www.informatat.com/veriu-i-tensioneve/20%Monthly2019-06-10 07:24
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-ne-kosove-gjate-javes-ne-vijim/20%Monthly2019-06-10 06:49
https://www.informatat.com/krijohen-arinjte-e-rreme-polare/20%Monthly2019-06-09 14:25
https://www.informatat.com/pas-anulimit-te-zgjedhjeve-neser-pritet-levizja-e-rendesishme-e-presidentit-meta/20%Monthly2019-06-09 14:23
https://www.informatat.com/gjuan-me-arme-ne-aheng-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-06-09 14:11
https://www.informatat.com/kosova-rezervuar-nacionalizmi-per-serbine/20%Monthly2019-06-09 13:59
https://www.informatat.com/ashas-i-rikthehet-kosoves/20%Monthly2019-06-09 13:50
https://www.informatat.com/lajcak-kontesti-kosove-serbi-me-i-lehte-se-ndryshimi-i-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2019-06-09 13:42
https://www.informatat.com/regjistrohen-dy-termete-mbreme-ne-struge-dhe-oher/20%Monthly2019-06-09 13:40
https://www.informatat.com/deputeti-i-vv-se-thote-se-presidenti-shpejt-perfundon-ne-burgun-e-sigurise-se-larte/20%Monthly2019-06-09 13:32
https://www.informatat.com/sivjet-kosova-pret-rendimente-te-uleta-te-grurit/20%Monthly2019-06-10 06:57
https://www.informatat.com/hoxhaj-takohet-me-sekretarin-e-shtetit-te-vatikanit-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-09 13:18
https://www.informatat.com/vdes-udhetari-ne-gllogoc-te-komoranit/20%Monthly2019-06-09 13:11
https://www.informatat.com/arrestohet-pas-16-vitesh-personi-me-i-kerkuar-ne-evrope/20%Monthly2019-06-09 13:04
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice-ka-te-lenduar/20%Monthly2019-06-09 13:02
https://www.informatat.com/nderron-jete-gazetari-kosovar/20%Monthly2019-06-09 12:57
https://www.informatat.com/podujeve-zhduken-nene-e-bije/20%Monthly2019-06-09 12:55
https://www.informatat.com/gjykata-e-rrezon-nga-pushteti-presidentin-e-moldavise/20%Monthly2019-06-09 12:30
https://www.informatat.com/problemin-e-kosoves-se-kane-zgjidhur-as-mbreti-aleksandar-as-tito-as-millosheviqi/20%Monthly2019-06-09 12:27
https://www.informatat.com/veseli-do-komision-hetimor-per-listat-e-veteraneve/20%Monthly2019-06-09 12:23
https://www.informatat.com/kurti-edhe-pas-20-vjetesh-kosova-udhehiqet-nga-nje-dyzine-tajkunesh/20%Monthly2019-06-10 06:55
https://www.informatat.com/cifti-dhe-tradhtite-ne-vere-a-mund-te-parandalohen/20%Monthly2019-06-09 11:48
https://www.informatat.com/vetura-e-pare-e-fluturimit-ne-bote-arrin-ne-barcelone/20%Monthly2019-06-09 11:45
https://www.informatat.com/edhe-velijaj-kunder-vendimit-te-metes-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-06-09 11:42
https://www.informatat.com/papa-francesko-shpirterisht-eshte-afer-me-popullin-e-kosoves/20%Monthly2019-06-09 11:40
https://www.informatat.com/veseli-i-perjetshem-kujtimi-per-ty-fadil-vokrri/20%Monthly2019-06-09 11:36
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-duda-baljes/20%Monthly2019-06-09 11:33
https://www.informatat.com/doris-pack-si-deshiron-serbia-te-hyje-ne-be-pas-nacionalizmit-qe-tregoi-ne-ndeshjen-kosove-mali-i-zi/20%Monthly2019-06-10 06:52
https://www.informatat.com/pamjet-e-reja-te-shaft-nuk-jane-per-te-gjithe/20%Monthly2019-06-09 11:27
https://www.informatat.com/ferrari-i-kthyer-ne-karavan-cilesohet-veper-arti/20%Monthly2019-06-09 11:23
https://www.informatat.com/madame-x-albumi-me-bizar-i-madonnas/20%Monthly2019-06-09 11:21
https://www.informatat.com/trashegimtareve-te-napoleon-bonoparti-iu-ofrua-froni-i-shqiperise/20%Monthly2019-06-09 11:18
https://www.informatat.com/7-fakte-te-pabesueshme-per-machu-picchun/20%Monthly2019-06-09 11:13
https://www.informatat.com/nitaj-taksa-nuk-hiqet-para-samitit-te-parisit-ose-do-te-kete-dialog-te-mirefillte-ose-hic/20%Monthly2019-06-09 11:08
https://www.informatat.com/stresi-i-njerezve-dhe-i-qenve-eshte-i-sinkronizuar/20%Monthly2019-06-09 10:46
https://www.informatat.com/maqedoni-do-te-miratohet-ligj-per-personat-te-cilet-nuk-kane-asnje-dokument/20%Monthly2019-06-09 10:42
https://www.informatat.com/limaj-kujton-vokrrin/20%Monthly2019-06-09 10:38
https://www.informatat.com/pacolli-perkujton-marreveshjen-e-kumanoves/20%Monthly2019-06-09 10:35
https://www.informatat.com/haradinaj-marreveshja-e-komunaves-dha-vulen-e-te-drejtes-tone-per-te-jetuar-ne-liri/20%Monthly2019-06-09 10:32
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-nis-turneun-ngjitet-ne-skene-me-vajzen/20%Monthly2019-06-09 10:29
https://www.informatat.com/ja-si-te-pakesoni-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2019-06-09 10:25
https://www.informatat.com/vidhet-bankomati-i-nje-banke-ne-durres-policia-nis-hetimet/20%Monthly2019-06-09 10:21
https://www.informatat.com/rama-meta-humbi-te-drejten-per-te-qendruar-ne-zyren-e-presidentit/20%Monthly2019-06-09 10:15
https://www.informatat.com/kriptovaluta-e-facebookut-pritet-te-lansohet-brenda-muajit-qershor/20%Monthly2019-06-09 10:13
https://www.informatat.com/cirku-me-kafshe-virtuale-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-09 10:11
https://www.informatat.com/cardi-b-tregon-gjendjen-e-mjerueshme-te-kembeve-te-saj-teksa-tenton-te-sherohet-nga-kirurgjia-plastike/20%Monthly2019-06-09 10:09
https://www.informatat.com/disa-menyra-se-si-ta-mesoni-femijen-tuaj-te-flase/20%Monthly2019-06-09 10:03
https://www.informatat.com/bashkimi-i-thacit-me-ramen/20%Monthly2019-06-09 13:26
https://www.informatat.com/masakra-ne-zelande-te-re-te-premten-terroristi-paraqitet-ne-gjykate/20%Monthly2019-06-09 09:57
https://www.informatat.com/portugali-holande-sonte-finalja-e-gares-inauguruese-te-uefa-s/20%Monthly2019-06-09 09:46
https://www.informatat.com/permes-ketyre-sjelljeve-baballaret-do-te-perfshihen-me-shume-ne-shtatzenine-e-partneres/20%Monthly2019-06-09 09:41
https://www.informatat.com/arabia-kerkon-denim-me-vdekje-per-te-riun-e-arrestuar-ne-moshen-13-vjecare/20%Monthly2019-06-09 09:36
https://www.informatat.com/bashkeshorti-i-angela-martinit-dragos-savulescu-shpallet-ne-kerkim-nga-autoritetet-rrezikon-pese-vite-e-gjysme-burg/20%Monthly2019-06-09 09:33
https://www.informatat.com/si-te-pastroni-lehtesisht-kuzhinen-nga-yndyra-dhe-vaji/20%Monthly2019-06-09 09:30
https://www.informatat.com/cfare-ndryshimesh-perfshin-projektligji-i-punes-dhe-ai-per-lehonat/20%Monthly2019-06-09 11:57
https://www.informatat.com/stefanoviq-refuzimi-i-prishtines-per-ta-hequr-taksat-mposht-politiken-e-be-se/20%Monthly2019-06-09 09:14
https://www.informatat.com/thaci-20-vjet-me-pare-millosheviqi-dhe-ushtria-e-tij-u-dorezuan-para-nato-s/20%Monthly2019-06-09 09:11
https://www.informatat.com/35-persona-vdiqen-kete-vit-ne-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-06-09 09:08
https://www.informatat.com/rita-ora-takohet-me-kengetaren-tjeter-te-famshme-shqiptare-ava-max/20%Monthly2019-06-09 07:58
https://www.informatat.com/nje-fund-pese-kombinime-teresisht-te-ndryshme/20%Monthly2019-06-09 07:54
https://www.informatat.com/artikujt-te-cilet-nuk-ben-ti-konsumoni-bashke-fryrja-dhe-gazrat-jane-vetem-fillim-i-problemeve/20%Monthly2019-06-09 07:48
https://www.informatat.com/rrufeja-mbyt-nje-grua-ne-malet-e-skocise/20%Monthly2019-06-09 07:44
https://www.informatat.com/shkon-ne-%e2%80%8btete-numri-i-te-lenduarve-nga-aksidenti-ne-orllan/20%Monthly2019-06-09 07:42
https://www.informatat.com/thaci-nese-nuk-ndryshon-sistemi-zgjedhor-largohem-pergjithmone-nga-politika/20%Monthly2019-06-09 07:39
https://www.informatat.com/deputetja-serbe-me-mbi-70-mije-euro-ne-llogari/20%Monthly2019-06-09 07:35
https://www.informatat.com/protestuesit-sudaneze-bejne-thirrje-per-mosbindje-ndaj-pushtetit/20%Monthly2019-06-09 07:32
https://www.informatat.com/shteti-gjobit-klinikat-private-per-shkelje-te-ligjit-per-ivf/20%Monthly2019-06-09 07:30
https://www.informatat.com/%e2%80%8bsekretari-i-shtetit-te-vatikanit-viziton-kosoven/20%Monthly2019-06-09 07:05
https://www.informatat.com/dallaveret-e-zyrtareve-publike-ne-deklarimin-e-pasurise/20%Monthly2019-06-09 11:30
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-12/20%Monthly2019-06-09 06:54
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-ne-pritje-te-dates-se-negociatave-me-be/20%Monthly2019-06-08 07:55
https://www.informatat.com/haradinaj-trimeria-dhe-bujaria-e-hasjaneve-nuk-do-te-harrohet-asnjehere/20%Monthly2019-06-09 10:00
https://www.informatat.com/thaci-e-vuciqi-ne-bratislave-me-qendrime-te-kunderta-aktuale/20%Monthly2019-06-08 07:40
https://www.informatat.com/vuciq-sot-flet-me-merkelin-per-kosoven-a-po-e-pezullon-haradinaj-taksen/20%Monthly2019-06-08 07:36
https://www.informatat.com/konkurse-vetem-per-militante-ekonomia/20%Monthly2019-06-09 09:25
https://www.informatat.com/ne-mbeshtetje-te-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale-sot-vrapohet-ne-prizren/20%Monthly2019-06-08 07:26
https://www.informatat.com/deputetet-kerkojne-hetim-per-140-milionet-e-dhene-ne-emer-te-granteve-bujqesore/20%Monthly2019-06-09 07:02
https://www.informatat.com/kaq-ka-pasuri-adem-mikullovci/20%Monthly2019-06-07 14:51
https://www.informatat.com/mashtroi-se-u-rrembye-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2019-06-07 14:49
https://www.informatat.com/united-me-transferin-e-pare-blen-daniel-james/20%Monthly2019-06-07 14:44
https://www.informatat.com/deputeti-i-nismes-ka-nje-ide-ndryshe-prej-qeverise-per-autostraden-e-dukagjinit/20%Monthly2019-06-07 14:40
https://www.informatat.com/juncker-vendet-e-ballkanit-perendimor-te-mos-largohen-nga-perspektiva-evropiane/20%Monthly2019-06-07 14:36
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-ne-lume-i-moshuari-nga-klina/20%Monthly2019-06-07 14:34
https://www.informatat.com/gjoba-per-mosvendosje-te-flamujve-te-origjines/20%Monthly2019-06-07 14:32
https://www.informatat.com/shoqata-sindikale-e-shc-te-masht-it-paralajmeron-veprime-kunder-trajtimit-diskriminues/20%Monthly2019-06-07 14:26
https://www.informatat.com/rama-shkrime-te-paguara-per-te-demtuar-shqiperine/20%Monthly2019-06-07 14:23
https://www.informatat.com/rusia-paralajmeron-deklarate-parimore-para-ks-te-okb-ne-lidhje-me-unmik-un/20%Monthly2019-06-07 14:21
https://www.informatat.com/bullgaria-i-do-te-6-vendet-e-ballkanit-perendimor-ne-be/20%Monthly2019-06-07 14:17
https://www.informatat.com/haradinaj-per-miqesine-me-gjermanine-po-me-xhelozojne-edhe-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-07 14:14
https://www.informatat.com/hoxha-projekti-per-ndertimin-e-deponise-deshtoi-kosova-humbi-12-milione-euro/20%Monthly2019-06-07 14:11
https://www.informatat.com/haradinaj-gjermania-i-tha-po-vizave-tash-po-punojme-qe-te-hyjme-ne-agjende/20%Monthly2019-06-07 14:19
https://www.informatat.com/haradinaj-i-prekur-nga-lajmi-per-vdekjen-e-mithat-begollit/20%Monthly2019-06-07 13:51
https://www.informatat.com/gjermania-ratifikoi-protokollin-per-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2019-06-07 13:47
https://www.informatat.com/banoret-e-kroit-te-vitakut-takojne-bahtirin-serbet-po-ndertojne-shtepi-ne-ate-pjese-do-ti-pengojme-punimet/20%Monthly2019-06-07 13:44
https://www.informatat.com/ish-deputeti-politikanet-po-genjenje-per-pasurine-vetem-nje-pushim-u-kushton-aq-sa-kane-deklaruar/20%Monthly2019-06-07 13:42
https://www.informatat.com/ish-ndermjetesja-e-bisedimeve-thacit-e-vuciqit-ma-keni-thyer-zemren/20%Monthly2019-06-07 13:41
https://www.informatat.com/mbetet-ne-paraburgim-remzi-shala-qe-nuk-iu-pergjigj-speciales/20%Monthly2019-06-07 13:38
https://www.informatat.com/komandanti-i-ushtrise-u-prit-ne-departamentin-e-shtetit-dhe-keshillin-e-sigurise-kombetare/20%Monthly2019-06-07 13:34
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-liberalizimi-i-vizave-duhet-te-kaloje-kah-be-ja-dhe-jo-nga-beogradi/20%Monthly2019-06-07 13:13
https://www.informatat.com/vv-tekstet-shkollore-po-behen-per-klientele-e-jo-per-nxenesit/20%Monthly2019-06-07 13:10
https://www.informatat.com/kosova-dhe-sllovenia-te-gatshme-per-bashkepunim-ne-bujqesi/20%Monthly2019-06-07 12:56
https://www.informatat.com/vuciq-si-pasoje-e-takses-i-kemi-humbur-300-milion-euro/20%Monthly2019-06-07 12:50
https://www.informatat.com/hapen-28-qendra-shendetesore-prane-zonave-turistike-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-07 12:44
https://www.informatat.com/merkeli-kunder-negociatave-te-shpejta-me-shqiperine-e-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-06-07 12:42
https://www.informatat.com/procesi-gjyqesor-ndaj-uke-rugoves-astrit-haraqise-e-te-tjereve-per-vizat-pritet-te-vazhdoje-nga-ky-muaj/20%Monthly2019-06-07 12:41
https://www.informatat.com/cakaj-takohet-me-mogherinin-shqiperia-meriton-hapjen-e-negociatave-ne-qershor/20%Monthly2019-06-07 12:37
https://www.informatat.com/thaci-smund-te-kete-dialog-nese-serbia-vendos-kushte-parisi-mundesi-e-mire-per-vazhdimin-e-tij/20%Monthly2019-06-07 13:55
https://www.informatat.com/vuciq-thacit-ne-sllovaki-me-ke-premtuar-se-heqja-e-takses-eshte-ceshtje-ditesh/20%Monthly2019-06-07 12:33
https://www.informatat.com/nje-grua-gjendet-e-vdekur-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-07 12:30
https://www.informatat.com/sekuestrohen-10-aparate-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-06-07 11:44
https://www.informatat.com/seksbomba-gjoksmadhe-provokon-ne-mes-te-vapes/20%Monthly2019-06-07 11:38
https://www.informatat.com/dhimbje-te-tmerrshme-gjate-periodave-ju-mund-te-jeni-duke-vuajtur-nga-kjo-semundje/20%Monthly2019-06-07 11:35
https://www.informatat.com/sabit-geci-shkruan-leter-nga-burgu-kam-heshtur-gjate/20%Monthly2019-06-07 11:33
https://www.informatat.com/a-do-te-mund-nje-kapele-ultrazeri-te-ngadalesoje-semundjen-e-alzheimerit/20%Monthly2019-06-07 11:31
https://www.informatat.com/vagina-ime-zgjedhja-ime-dalin-ne-shitje-bluzat-e-dizajnuara-nga-bebe-rexha/20%Monthly2019-06-07 11:29
https://www.informatat.com/brad-pitt-humbet-durimin-kercenon-angelinen/20%Monthly2019-06-07 11:25
https://www.informatat.com/veseli-nga-autostradat-duhet-te-kalojme-tek-investimet-per-zhvillimin-e-ekonomise/20%Monthly2019-06-07 14:14
https://www.informatat.com/thaci-angazhimi-amerikan-eshte-besim-dhe-garance-per-kosoven-ne-procesin-e-dialogut/20%Monthly2019-06-07 13:11
https://www.informatat.com/newborn-mbulohet-me-portretet-e-99-grave-te-suksesshme-te-kosoves/20%Monthly2019-06-07 11:14
https://www.informatat.com/obsh-1-milione-raste-te-reja-cdo-dite-te-semundjeve-seksualisht-te-transmetueshme/20%Monthly2019-06-07 11:11
https://www.informatat.com/foto-qe-te-lene-goje-hapur/20%Monthly2019-06-07 11:07
https://www.informatat.com/makina-e-pare-e-fluturimit-ne-bote-arrin-ne-barcelone/20%Monthly2019-06-07 11:05
https://www.informatat.com/isaac-carew-perfundon-ne-spital-pas-ndarjes-nga-dua-lipa/20%Monthly2019-06-07 11:01
https://www.informatat.com/vdes-kengetari-6-here-fitues-i-grammy/20%Monthly2019-06-07 11:00
https://www.informatat.com/carla-bruni-per-here-te-pare-koncert-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-07 10:58
https://www.informatat.com/bradley-cooper-dhe-irina-shayk-ndahen-pas-4-vitesh-lidhje/20%Monthly2019-06-07 10:56
https://www.informatat.com/jim-belushi-nostalgjik-kujton-kohen-kur-ishte-ne-shqiperi-i-dua-rrenjet-e-mia/20%Monthly2019-06-07 10:54
https://www.informatat.com/familja-beckham-ben-pushime-luksoze-ne-vilen-18-milioneshe/20%Monthly2019-06-07 10:52
https://www.informatat.com/lufta-e-kelmendit-me-aben-pika-kulmore-e-boterorit-te-xhudos/20%Monthly2019-06-07 10:49
https://www.informatat.com/avokatja-e-popullit-e-shqiperise-ne-vizite-kosoves/20%Monthly2019-06-07 10:47
https://www.informatat.com/daciqi-ne-rusi-ia-tregon-lavrovit-planet-per-kosoven/20%Monthly2019-06-07 10:45
https://www.informatat.com/inter-i-hyne-gares-per-rebiq/20%Monthly2019-06-07 10:33
https://www.informatat.com/cka-i-shqeteson-me-se-shumti-qytetaret-sipas-institutit-gap/20%Monthly2019-06-07 10:30
https://www.informatat.com/ismaili-gati-udhezimi-administrativ-qe-fuqizon-rolin-e-mjekesise-familjare-ne-gjithe-kosoven/20%Monthly2019-06-07 10:27
https://www.informatat.com/hapet-panairi-i-vetepunesimit/20%Monthly2019-06-07 10:24
https://www.informatat.com/perjetimi-i-vasfijes-ben-jehone-ne-forumin-me-te-madh-te-grave-ne-bote/20%Monthly2019-06-07 10:22
https://www.informatat.com/rriten-cmimet-e-prodhimit-ne-kosove/20%Monthly2019-06-07 10:21
https://www.informatat.com/kater-spitale-po-hetohen-per-transplantim-te-jashteligjshem-te-organeve-dhe-qelizave-njerezore/20%Monthly2019-06-07 10:17
https://www.informatat.com/ky-do-te-jete-ambasadori-i-ri-i-mbreterise-se-bashkuar-ne-kosove/20%Monthly2019-06-07 10:15
https://www.informatat.com/bie-emigrimi-ilegal-i-kosovareve-tani-ikin-ne-menyre-te-rregullt/20%Monthly2019-06-07 10:13
https://www.informatat.com/apeli-konfirmon-aktakuzen-ndaj-haki-rugoves/20%Monthly2019-06-07 10:10
https://www.informatat.com/daciq-takohet-me-lavrovin-keto-jane-temat-e-diskutuara-per-kosoven/20%Monthly2019-06-07 10:08
https://www.informatat.com/rrustem-mustafa-keshilltar-i-hashim-thacit-ky-eshte-lajmi-qe-doli-nga-akk-e-jo-pasuria-e-tij/20%Monthly2019-06-07 10:07
https://www.informatat.com/meta-ne-berlin-kerkova-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2019-06-07 10:04
https://www.informatat.com/thaci-arrin-ne-bratisllave-ne-panel-me-vuciqin-do-te-flase-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-07 11:16
https://www.informatat.com/mashtroi-njerez-duke-u-marr-para-per-rregullim-te-dokumenteve-arrestohet-25-vjecari/20%Monthly2019-06-07 09:51
https://www.informatat.com/shperthim-ne-jug-te-suedise-19-te-plagosur/20%Monthly2019-06-07 09:48
https://www.informatat.com/phillips-dhe-raymond-amerika-nuk-duhet-ta-kushtezoje-kosoven/20%Monthly2019-06-07 08:53
https://www.informatat.com/lazaro-ne-radarin-e-inter-milan/20%Monthly2019-06-07 08:51
https://www.informatat.com/u-zhduk-18-vite-me-pare-gjendet-ne-frigoriferin-e-motres/20%Monthly2019-06-07 08:49
https://www.informatat.com/han-i-elezit-e-rrah-gruan-e-ben-per-spital/20%Monthly2019-06-07 08:47
https://www.informatat.com/dy-raste-te-therjes-me-thike-ne-rajonin-e-pejes/20%Monthly2019-06-07 08:44
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-deputete-te-bundestagut-i-falenderon-per-qendrimin-pro-kosoves-ne-dialog/20%Monthly2019-06-07 08:41
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-flaket-nje-veture-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-07 08:39
https://www.informatat.com/xhandarmeria-serbe-shkel-8-km-ne-brendesi-te-territorit-te-kosoves/20%Monthly2019-06-07 08:37
https://www.informatat.com/kosova-humb-12-milione-euro-nga-be-ja-nuk-siguron-lokacion-per-nje-deponi-mbeturinash-te-rrezikshme/20%Monthly2019-06-07 12:34
https://www.informatat.com/shkrimtari-serb-david-kosova-nuk-eshte-serbi-as-nuk-do-te-jete-me-kurre/20%Monthly2019-06-07 08:26
https://www.informatat.com/wisner-korrigjimi-i-kufirit-kosove-serbi-nje-ide-jorealiste/20%Monthly2019-06-07 11:19
https://www.informatat.com/vdes-nje-i-burgosur-derisa-ishte-duke-shfrytezuar-vikendin/20%Monthly2019-06-07 08:21
https://www.informatat.com/sot-mbahet-forumi-i-bratisllaves-marrin-pjese-thaci-dhe-vuciqi/20%Monthly2019-06-07 07:43
https://www.informatat.com/serbia-nis-nje-lufte-te-re-kunder-kosoves/20%Monthly2019-06-07 07:40
https://www.informatat.com/izraeli-emeron-ministrin-e-pare-homoseksual/20%Monthly2019-06-07 07:38
https://www.informatat.com/daciqi-ia-kthen-pergjigjen-ambasades-amerikane-pse-shkroi-kosova-eshte-serbi-ne-100-dollare/20%Monthly2019-06-07 07:36
https://www.informatat.com/sot-nis-faza-e-pare-e-dezinsektimit-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-07 07:32
https://www.informatat.com/bjeshket-e-namuna-rrisin-numrin-e-turisteve-ne-shqiperi-kosove-e-mal-te-zi/20%Monthly2019-06-07 07:31
https://www.informatat.com/theresa-may-do-te-jape-doreheqje-nga-shefja-e-partise/20%Monthly2019-06-07 07:29
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-lutjet-e-mengjesit-ritheksova-rendesine-per-tolerance/20%Monthly2019-06-07 09:59
https://www.informatat.com/sot-zhvillohet-ndeshja-futbollistike-mali-i-zi-kosova/20%Monthly2019-06-07 07:24
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-ne-mengjesin-e-lutjeve-ben-thirrje-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-06-07 07:22
https://www.informatat.com/te-ndare-edhe-ne-berlin-e-ne-bratislave/20%Monthly2019-06-07 08:32
https://www.informatat.com/shba-e-do-marreveshjen-e-beogradit-e-prishtines-me-cdo-cmim/20%Monthly2019-06-07 08:24
https://www.informatat.com/e-nis-me-lutjet-e-mengjesit-kjo-eshte-agjenda-e-haradinaj-ne-gjermani/20%Monthly2019-06-07 07:14
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-moti-i-ngrohte/20%Monthly2019-06-07 07:11
https://www.informatat.com/ambasadori-kiff-sduhet-te-vendosen-afate-per-arritjen-e-nje-marreveshjeje-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-07 07:26
https://www.informatat.com/projekti-i-be-se-ben-bashke-gjilanin-dhe-kumanoven/20%Monthly2019-06-06 14:51
https://www.informatat.com/ramadani-kosova-eshte-e-orientuar-dhe-ka-miq-te-perhershem-ne-nato/20%Monthly2019-06-06 14:45
https://www.informatat.com/burgim-te-perjetshem-per-infermierin-qe-vrau-85-paciente/20%Monthly2019-06-06 14:33
https://www.informatat.com/postimi-i-fundit-i-vlora-citakut-ne-twitter-ndez-serbine/20%Monthly2019-06-06 14:20
https://www.informatat.com/gashi-kryeson-mbledhjen-e-ryco-s-2/20%Monthly2019-06-06 14:19
https://www.informatat.com/vdes-ne-aksident-trafiku-ne-gjermani-26-vjecari-nga-kosova/20%Monthly2019-06-06 14:13
https://www.informatat.com/gashi-kryeson-mbledhjen-e-ryco-s/20%Monthly2019-06-06 14:11
https://www.informatat.com/recica-viziton-objektin-ne-ndertim-te-banimit-social-ne-malisheve/20%Monthly2019-06-06 14:05
https://www.informatat.com/behet-publike-agjenda-e-vizites-se-njeriut-te-dyte-te-vatikanit-ne-kosove/20%Monthly2019-06-06 14:04
https://www.informatat.com/shba-ja-rusia-dhe-kina-te-jene-garantuese-te-nje-marreveshje-te-re-per-kosoven/20%Monthly2019-06-06 14:03
https://www.informatat.com/kostoja-reale-e-ndertimit-te-termocentralit-kosova-e-re-sipas-shoqerise-civile/20%Monthly2019-06-06 13:44
https://www.informatat.com/finlanda-me-qeveri-te-re-te-dominuar-nga-femrat/20%Monthly2019-06-06 13:38
https://www.informatat.com/zyrtari-i-masht-it-denoncon-ministrin-bytyqi-per-kercenim-fizik/20%Monthly2019-06-06 13:34
https://www.informatat.com/prizren-perurohet-shkolla-per-femije-me-degjim-te-dobesuar/20%Monthly2019-06-06 13:32
https://www.informatat.com/rusia-kunder-nderhyrjes-nderkombetare-ne-vendin-qe-po-ndodhin-vrasje-te-protestuesve/20%Monthly2019-06-06 13:29
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-nga-neser-fillon-dezinsektimi-i-qytetit/20%Monthly2019-06-06 13:27
https://www.informatat.com/salah-ndikon-ne-renien-e-islamofobise-ne-liverpool/20%Monthly2019-06-06 13:20
https://www.informatat.com/die-presse-ide-e-re-per-nje-union-ballkanik-si-be-ja-pastaj-anetaresimi-kolektiv/20%Monthly2019-06-06 13:16
https://www.informatat.com/dorehiqet-kryeministri-danez/20%Monthly2019-06-06 13:08
https://www.informatat.com/grupet-kosovaro-gjermane-neser-mbajne-takimin-e-pare-per-vizat/20%Monthly2019-06-06 13:08
https://www.informatat.com/glps-ja-kerkon-terheqjen-e-vendimit-per-shpronesimin-e-parceles-dukagjini-rezidence/20%Monthly2019-06-06 13:06
https://www.informatat.com/japonia-kycet-si-faktor-per-uljen-e-tensioneve-shba-iran/20%Monthly2019-06-06 13:03
https://www.informatat.com/be-obligon-perfshirjen-e-shenjave-te-gishtave-ne-leternjoftime/20%Monthly2019-06-06 13:03
https://www.informatat.com/kapen-460-kg-cigare-te-kontrabanduara/20%Monthly2019-06-06 12:52
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-deklaron-pasurine-ka-dy-banesa-shtepi-dhe-vile/20%Monthly2019-06-06 12:41
https://www.informatat.com/vv-raporti-i-komisionit-evropian-kosova-pa-sigurime-shendetesore-dhe-pa-mbrojtje-sociale/20%Monthly2019-06-06 12:34
https://www.informatat.com/kosnett-komuna-e-vushtrrise-duhet-te-sherbej-si-model-per-transparence-dhe-llogaridhenie/20%Monthly2019-06-06 12:31
https://www.informatat.com/forcat-ajrore-te-ushtrise-amerikane-kane-humbur-nje-bombe-berthamore/20%Monthly2019-06-06 12:24
https://www.informatat.com/gruaja-e-kadri-veselit-violeta-me-e-pasura-nga-te-gjitha-grate-e-lidereve-te-shtetit/20%Monthly2019-06-06 12:23
https://www.informatat.com/pergjimet-e-publikuara-nga-bild-lleshaj-per-dw-nuk-e-prishin-imazhin-e-shqiperise/20%Monthly2019-06-06 12:19
https://www.informatat.com/shkk-gazmend-halilaj-u-ushqye-si-gjithe-te-burgosurit-e-tjere/20%Monthly2019-06-06 12:15
https://www.informatat.com/trump-tregon-se-si-zgjidhet-ceshtja-e-kufirit-irlandez/20%Monthly2019-06-06 12:12
https://www.informatat.com/zaev-nato-ja-nuk-do-te-lejonte-krijimin-e-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-06-06 12:12
https://www.informatat.com/kryetari-i-presheves-takon-deputetet-kosovare-kerkon-bashkepunim-me-te-madh-nga-kosova/20%Monthly2019-06-06 12:10
https://www.informatat.com/zbulohet-nje-varreze-masive-afer-sarajeves/20%Monthly2019-06-06 12:09
https://www.informatat.com/haradinaj-parashikon-dy-mundesi-per-vazhdimin-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-06-06 12:01
https://www.informatat.com/zbuloni-se-cfare-po-ju-le-pa-gjume-gjate-nates/20%Monthly2019-06-06 12:00
https://www.informatat.com/leona-lewis-po-martohet-sjell-pamje-nga-festa-e-beqarise/20%Monthly2019-06-06 11:56
https://www.informatat.com/gjashte-shenja-te-pazakonshme-qe-sinjalizojne-crregullime-te-zemres/20%Monthly2019-06-06 11:53
https://www.informatat.com/a-na-duhen-me-te-vertete-8-ore-gjume-cdo-nate/20%Monthly2019-06-06 11:50
https://www.informatat.com/keto-kimikate-te-rrezikshme-jane-gjetur-ne-pelenat-e-femijeve/20%Monthly2019-06-06 11:38
https://www.informatat.com/thaci-taksa-hiqet-vetem-kur1-serbia-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2019-06-06 11:48
https://www.informatat.com/volkswagen-investon-4-miliarde-euro-por-shkurton-4-mije-vende-pune/20%Monthly2019-06-06 11:32
https://www.informatat.com/per-jeten-seksuale-bisedohet-me-partnerin-jo-me-shoqet/20%Monthly2019-06-06 11:27
https://www.informatat.com/sa-te-pasur-jane-hashim-thaci-kadri-veseli-dhe-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-06-06 13:13
https://www.informatat.com/keto-ushqime-mbrojne-floket-tuaja/20%Monthly2019-06-06 11:22
https://www.informatat.com/a-duhet-ta-konsiderojme-sheqerin-te-demshem-sikur-duhanin/20%Monthly2019-06-06 11:18
https://www.informatat.com/veseli-serbia-do-ta-njohe-kosoven-dhe-do-te-pergjigjet-para-drejtesise-per-gjenocidin/20%Monthly2019-06-06 12:00
https://www.informatat.com/huawei-nenshkruan-marreveshje-me-rusine-per-rrjetin-5g/20%Monthly2019-06-06 11:14
https://www.informatat.com/mjeket-keshillojne-grate-shtatezena-qe-te-mos-perdorin-ushqim-artificial/20%Monthly2019-06-06 11:12
https://www.informatat.com/ekspozimi-ndaj-rrezeve-te-diellit-permireson-shendetin-mental/20%Monthly2019-06-06 11:10
https://www.informatat.com/si-ndryshojne-periodat-pas-te-30-ave/20%Monthly2019-06-06 11:00
https://www.informatat.com/keshillat-me-te-mira-per-te-humbur-peshe-gjate-menopauzes/20%Monthly2019-06-06 10:56
https://www.informatat.com/ciftet-e-horoskopit-te-cilet-assesi-nuk-ben-te-jene-bashke/20%Monthly2019-06-06 10:53
https://www.informatat.com/sa-eshte-pasuria-e-albin-kurtit/20%Monthly2019-06-06 10:49
https://www.informatat.com/sa-pasuri-ka-deklaruar-deputeti-ramiz-kelmendi/20%Monthly2019-06-06 10:46
https://www.informatat.com/haradinaj-pas-takimit-me-merkelin-gjermania-i-tha-po-heqjes-se-vizave/20%Monthly2019-06-06 11:31
https://www.informatat.com/shmangni-keto-sjellje-toksike-nese-deshironi-ti-pelqeni-cdo-personi-qe-e-takoni/20%Monthly2019-06-06 10:38
https://www.informatat.com/perse-lakra-kale-eshte-ne-kulmin-e-piramides-shendetesore/20%Monthly2019-06-06 10:35
https://www.informatat.com/konsumuesit-e-medhenj-te-kafese-jetojne-me-gjate-dhe-kane-lekure-me-te-mire/20%Monthly2019-06-06 10:32
https://www.informatat.com/ios-13-konfirmon-se-3d-touch-do-te-hiqet-ne-iphone-et-e-ardhshem/20%Monthly2019-06-06 10:30
https://www.informatat.com/hakeret-mund-te-marrin-fjalekalimin-tuaj-duke-degjuar-se-si-i-shtypni-shkronjat/20%Monthly2019-06-06 10:28
https://www.informatat.com/thaci-nuk-do-te-kem-takim-te-vecante-me-vuciqin/20%Monthly2019-06-06 11:23
https://www.informatat.com/fabrizi-dialogu-prishtine-beograd-duhet-te-vazhdoje-pa-vonesa/20%Monthly2019-06-06 10:19
https://www.informatat.com/kina-paralajmeron-shtetasit-e-saj-qe-te-mos-shkojne-ne-shba/20%Monthly2019-06-06 10:14
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-takohem-me-thacin-ne-bratisllave-do-te-ankohem-tek-amerikanet-per-taksen/20%Monthly2019-06-06 09:05
https://www.informatat.com/thaci-procesi-i-integrimit-te-kosoves-ne-nato-do-te-jete-shume-i-shpejt/20%Monthly2019-06-06 11:14
https://www.informatat.com/nese-shapen-negociatat-bie-qeveria-e-maqedonise-e-destabilizohet-kosova/20%Monthly2019-06-06 08:41
https://www.informatat.com/provimi-i-matures-shteterore-caktohen-datat-e-mbajtjes-neper-regjione/20%Monthly2019-06-06 08:39
https://www.informatat.com/nuk-ka-date-per-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-06-06 08:30
https://www.informatat.com/echo-transferimi-i-shaqirit-i-solli-fat-liverpoolit-ne-champions/20%Monthly2019-06-06 08:23
https://www.informatat.com/haradinaj-dhe-deputetet-gjerman-flasin-per-dialogun-dhe-vizat/20%Monthly2019-06-06 10:42
https://www.informatat.com/lavrov-tregon-john-kerry-e-pranoi-referendumin-e-krimese-por-kerkoi-nje-perseritje/20%Monthly2019-06-06 08:12
https://www.informatat.com/protestat-e-dhunshme-ne-sudan-zyrtaret-pranojne-se-46-persona-kane-vdekur/20%Monthly2019-06-06 08:07
https://www.informatat.com/gazetari-peter-tiede-tregon-si-i-rane-ne-dore-bild-it-pergjimet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-06 08:05
https://www.informatat.com/neymari-humb-copa-america-per-shkak-te-lendimit/20%Monthly2019-06-06 08:02
https://www.informatat.com/barzagli-guardiola-mund-te-vije-ne-juventus/20%Monthly2019-06-06 08:00
https://www.informatat.com/pompeo-thote-se-shba-te-nuk-arriten-ta-bashkojne-opoziten-venezueliane/20%Monthly2019-06-06 07:57
https://www.informatat.com/istog-arrestohet-personi-qe-u-paraqit-si-viktime-e-rrembimit/20%Monthly2019-06-06 07:55
https://www.informatat.com/delegacioni-i-listes-serbe-gjate-takimeve-ne-berlin-diskuton-per-dialogun-dhe-taksen/20%Monthly2019-06-06 10:23
https://www.informatat.com/zhduket-76-vjecari-nga-klina-familjaret-kerkojne-ndihme/20%Monthly2019-06-06 07:51
https://www.informatat.com/bisedimet-shba-meksike-trump-thote-se-nevojitet-progres-per-te-shmangur-tarifat/20%Monthly2019-06-06 07:49
https://www.informatat.com/sot-caktohen-datat-per-provimin-e-matures/20%Monthly2019-06-06 07:47
https://www.informatat.com/kosova-ska-asnje-kardiokirurg-per-femije/20%Monthly2019-06-06 07:42
https://www.informatat.com/haradinaj-qershori-i-lirise-motivim-per-te-punuar-me-shume-ne-ndertimin-e-shtetit/20%Monthly2019-06-06 07:38
https://www.informatat.com/ambasadori-kosnett-viziton-vushtrrine/20%Monthly2019-06-06 07:33
https://www.informatat.com/shtyhet-rezultati-perfundimtar-per-tekste-te-reja/20%Monthly2019-06-06 07:28
https://www.informatat.com/ushtarakja-kanadeze-qe-ndihmoi-femijet-gjate-luftes-kthehet-pas-20-vitesh-ne-drenas/20%Monthly2019-06-06 07:25
https://www.informatat.com/historianet-e-decanit-kerkojne-doreheqjen-e-kryetares-se-gjykates-kushtetuese/20%Monthly2019-06-06 07:23
https://www.informatat.com/delegacioni-shteteror-pa-rol-udheheqes-ne-dialog/20%Monthly2019-06-06 08:50
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-11/20%Monthly2019-06-06 07:16
https://www.informatat.com/para-udhetimit-per-ne-bratislave-thaci-do-te-mbaje-konference-per-media/20%Monthly2019-06-06 07:14
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-sot-takohet-me-kancelaren-merkel/20%Monthly2019-06-06 08:17
https://www.informatat.com/daciq-i-pergjigjet-daut-haradinajt-i-cili-i-reagoi-per-fushaten-me-dollare/20%Monthly2019-06-05 14:45
https://www.informatat.com/lirohen-40-te-arrestuar-per-protesten-e-2-qershorit-ne-tirane-2-mbeten-ne-burg/20%Monthly2019-06-05 14:41
https://www.informatat.com/presidenti-i-kines-shkon-per-vizite-zyrtare-ne-rusi/20%Monthly2019-06-05 14:39
https://www.informatat.com/aki-hape-konkurs-per-spiune-kibernetik/20%Monthly2019-06-05 14:35
https://www.informatat.com/thaci-me-pikelloi-vdekja-e-albert-rohanit/20%Monthly2019-06-05 14:29
https://www.informatat.com/india-anulon-kerkimet-per-pese-alpinistet-e-ngujuar-ne-himalaje/20%Monthly2019-06-05 14:25
https://www.informatat.com/mkrs-ja-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-banken-kombetare-tregtare/20%Monthly2019-06-05 14:11
https://www.informatat.com/bild-publikon-pergjimet-e-dakos-bisedat-e-trafikanteve-me-kryebashkiakun-e-durresit/20%Monthly2019-06-05 14:10
https://www.informatat.com/taksa-godet-bujqit-ska-rezerva-te-grurit/20%Monthly2019-06-05 14:07
https://www.informatat.com/atk-ja-ka-inkasuar-211-4-milion-euro-per-5-muaj/20%Monthly2019-06-05 13:59
https://www.informatat.com/kreu-kishtar-akuzohet-per-abuzim-seksual-te-femijeve-ne-shba/20%Monthly2019-06-05 13:54
https://www.informatat.com/vdes-diplomati-austriak-albert-rohan/20%Monthly2019-06-05 14:04
https://www.informatat.com/ambasadori-rus-takon-shefin-e-unmik-ut-kerkon-ndeshkimin-e-kosoves-ne-okb/20%Monthly2019-06-05 13:49
https://www.informatat.com/familjaret-e-viktimave-te-luftes-per-denimin-e-zmajeviqit-mirepresim-vendimin-e-drejtesise-malazeze/20%Monthly2019-06-05 13:43
https://www.informatat.com/kmldnj-reagon-ndaj-deklaratave-te-rakiqit/20%Monthly2019-06-05 13:32
https://www.informatat.com/rreth-300-infermiere-iken-nga-kosova-kete-vit/20%Monthly2019-06-05 13:23
https://www.informatat.com/lirohet-avokati-qe-publikoi-rastin-e-vajzes-nga-drenasi-kam-pasur-trajtim-cnjerezor-ne-burg/20%Monthly2019-06-05 13:18
https://www.informatat.com/gati-gjysma-e-vdekjeve-te-femijeve-ne-afrike-jane-si-pasoje-e-urise/20%Monthly2019-06-05 13:15
https://www.informatat.com/prokuroria-e-prishtines-ngre-16-aktakuza-kunder-17-personave/20%Monthly2019-06-05 13:12
https://www.informatat.com/cka-do-te-kerkoje-haradinaj-ne-takimin-me-merkelin/20%Monthly2019-06-05 13:09
https://www.informatat.com/shkon-ne-100-numri-i-te-vrareve-ne-protesten-e-sudanit/20%Monthly2019-06-05 13:06
https://www.informatat.com/ambasada-e-kosoves-ne-uashington-feston-20-vjetorin-e-clirimit-te-kosoves/20%Monthly2019-06-05 12:48
https://www.informatat.com/prokuroria-ne-prizren-sekuestron-medikamente-te-kontrabanduara-nga-serbia/20%Monthly2019-06-05 12:46
https://www.informatat.com/bien-cmimet-e-importit-ne-kosove/20%Monthly2019-06-05 12:43
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-fotografia-nga-brovina-u-nxor-nga-interneti-ska-te-beje-me-dhune-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2019-06-05 12:40
https://www.informatat.com/masaker-nga-regjimi-i-asadit-edhe-gjate-festes-se-bajramit/20%Monthly2019-06-05 12:34
https://www.informatat.com/njoftimi-i-cakajt-50-diplomate-te-larguar-nga-detyra/20%Monthly2019-06-05 12:30
https://www.informatat.com/pergjimet-e-bild-reagon-basha/20%Monthly2019-06-05 12:28
https://www.informatat.com/vv-qeveria-55-milione-euro-per-shpronesim-te-nje-ndertese/20%Monthly2019-06-05 12:06
https://www.informatat.com/matt-damon-dhe-christian-bale-jane-dyshja-garuese-ne-filmin-e-ri-ford-v-ferrari/20%Monthly2019-06-05 11:59
https://www.informatat.com/mayorga-terheq-akuzat-per-perdhunim-nga-cristiano-ronaldo/20%Monthly2019-06-05 11:57
https://www.informatat.com/tesla-do-te-prodhoje-10-mije-roadster-ne-vit/20%Monthly2019-06-05 11:55
https://www.informatat.com/rritesja-e-pulave-perballet-me-gjykaten-per-shkak-te-gjelit-te-saj-te-zhurmshem/20%Monthly2019-06-05 11:53
https://www.informatat.com/gazetat-e-presidentit-serb-mi6-po-i-pergjon-vuciqin-daciqin-dhe-politikane-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-06-05 11:50
https://www.informatat.com/thaci-ben-thirrje-qe-femrat-te-merren-me-sport/20%Monthly2019-06-05 11:37
https://www.informatat.com/me-veshjet-prej-16-mije-dollaresh-ivanka-trump-merr-gjithe-vemendjen-ne-britani/20%Monthly2019-06-05 11:34
https://www.informatat.com/bebe-rexha-publikon-fotografi1-duke-qare-vazhdon-te-tregoje-momentet-e-veshtira-te-bipolarizimit/20%Monthly2019-06-05 11:31
https://www.informatat.com/rritet-bashkepunimi-mes-kosoves-dhe-estonise-ne-fushen-e-mjedisit/20%Monthly2019-06-05 11:25
https://www.informatat.com/sony-xperia-5g-i-palosshem-eshte-ne-zhvillim-do-te-konkurroje-me-samsung-galaxy-fold/20%Monthly2019-06-05 11:21
https://www.informatat.com/edon-zhegrova-i-reagon-qeqes-per-ofendimin-qe-ia-beri-ne-transmetim-direkt-e-ulet-qe-nje-femer-te-shprehet-ashtu/20%Monthly2019-06-05 11:24
https://www.informatat.com/pyetja-e-zakonshme-per-parate-ne-interviste-te-punes-eshte-kurth-asnjehere-mos-u-pergjigjni-direkt/20%Monthly2019-06-05 11:15
https://www.informatat.com/tahiri-te-korruptuarit-nuk-duhet-te-ndeshkohen-asnjehere-me-masa-alternative/20%Monthly2019-06-05 11:11
https://www.informatat.com/pamje-apokaliptike-nje-vrime-e-zeze-ne-qiellin-londinez/20%Monthly2019-06-05 11:09
https://www.informatat.com/gjermanet-e-zhveshin-edi-ramen-bota-e-krimit-ia-bleu-votat-per-ta-bere-kryeminister/20%Monthly2019-06-05 11:07
https://www.informatat.com/pasojat-qe-lufta-la-te-femijet-ne-afganistan/20%Monthly2019-06-05 11:05
https://www.informatat.com/intuita-eshte-forma-me-e-larte-e-inteligjences/20%Monthly2019-06-05 11:02
https://www.informatat.com/zgjidheni-problemi-e-fryerjes-se-barkut-me-keta-dy-perberes/20%Monthly2019-06-05 10:41
https://www.informatat.com/galaxy-s10-dhe-s10-shfaqen-online-ne-nje-variant-te-ri-cardinal-red/20%Monthly2019-06-05 10:38
https://www.informatat.com/gjakove-burri-rrah-gruan/20%Monthly2019-06-05 10:28
https://www.informatat.com/gazeta-zvicerane-thaci-eshte-nje-humbes-qe-po-behet-skifter/20%Monthly2019-06-05 10:25
https://www.informatat.com/vv-ja-liston-7-problemet-qe-sjellin-kompanite-e-licencuara-per-gjenerimin-e-energjise-se-riperteritshme/20%Monthly2019-06-05 10:12
https://www.informatat.com/greqia-po-kerkon-nga-gjermania-demshperblime-nga-lufta-e-dyte-boterore/20%Monthly2019-06-05 10:05
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-sqarohet-per-projektet-infrastrukturore-te-skenderajt-e-drenasit/20%Monthly2019-06-05 10:01
https://www.informatat.com/rrahje-ne-peje-theret-rende-nje-person-nje-tjeter-lendohet/20%Monthly2019-06-05 09:58
https://www.informatat.com/ukraina-deshiron-te-antaresohet-ne-nato/20%Monthly2019-06-05 09:54
https://www.informatat.com/ngrirja-e-embrioneve-cili-eshte-qellimi-dhe-deri-ne-sa-vite-mund-te-mbahen-te-ngrira/20%Monthly2019-06-05 09:40
https://www.informatat.com/kosova-vleresohet-dobet-per-lirine-e-mediave/20%Monthly2019-06-05 09:37
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-han-te-elezit/20%Monthly2019-06-05 09:34
https://www.informatat.com/haradinaj-jep-detaje-te-reja-per-viziten-ne-berlin/20%Monthly2019-06-05 14:04
https://www.informatat.com/75-incidente-gjate-kater-muajve-ne-shkollat-e-prishtines/20%Monthly2019-06-05 09:27
https://www.informatat.com/shkarkohet-nga-detyra-zevendesministri-i-qeverise-haradinaj-pasi-keqperdori-detyren-zyrtare/20%Monthly2019-06-05 09:24
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-listes-srpskas1-ne-berlin-takohen-me-keshilltarin-e-angela-merkelit/20%Monthly2019-06-05 09:21
https://www.informatat.com/gjerat-qe-ai-kurre-nuk-do-ti-pranoje/20%Monthly2019-06-05 09:17
https://www.informatat.com/14-fakte-interesante-rreth-endrrave/20%Monthly2019-06-05 09:13
https://www.informatat.com/mjalte-me-spec-djeges-efekt-i-pabesueshem-per-organizmin/20%Monthly2019-06-05 09:09
https://www.informatat.com/si-ndryshon-sistemi-imunitar-i-foshnjave-pas-lindjes/20%Monthly2019-06-05 09:06
https://www.informatat.com/ushqyerja-me-gji-sjell-nje-bonus-shtese-te-zemres-per-nenat/20%Monthly2019-06-05 09:03
https://www.informatat.com/avdullah-hoti-vizitoi-gjermanine-diskutime-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-06-05 08:59
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-protestuesve-te-vrare-ne-sudan/20%Monthly2019-06-05 08:56
https://www.informatat.com/lajcak-nese-prishtina-e-beogradi-jane-marre-vesh-per-asociacionin-atehere-le-ta-themelojne/20%Monthly2019-06-05 08:52
https://www.informatat.com/nese-deshironi-te-rritni-femije-te-forte-menderisht-mos-i-thoni-keto-gjera/20%Monthly2019-06-05 08:29
https://www.informatat.com/gjobitet-ministria-e-shendetesise-hapi-tender-pa-hulumtim-te-cmimeve-ne-treg/20%Monthly2019-06-05 08:25
https://www.informatat.com/bashkimi-evropian-do-ve-ligje-kunder-postimeve-fyese-ndaj-individeve-ne-facebook/20%Monthly2019-06-05 08:20
https://www.informatat.com/ish-presidentet-e-rajonit-kunder-thacit-dhe-vuciqit-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-06-05 08:17
https://www.informatat.com/vlado-zmajeviqi-denohet-me-14-vjet-burg-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-06-05 08:13
https://www.informatat.com/zvicra-sot-vendose-per-pensionistet-kosovare-qe-kane-punuar-atje/20%Monthly2019-06-05 08:11
https://www.informatat.com/fakulteti-i-arteve-me-probleme-dhe-veshtiresi-te-shumta/20%Monthly2019-06-05 08:06
https://www.informatat.com/kina-paralajmeron-qytetaret-per-rrezik-nga-te-shtenat-ne-udhetimet-ne-shba/20%Monthly2019-06-05 08:01
https://www.informatat.com/krasniqi-bisedime-po-kompromis-te-ri-jo/20%Monthly2019-06-05 08:00
https://www.informatat.com/pal-lekaj-i-reagon-daciqit-rreth-shkrimit-ne-bankenoten-e-dollarit/20%Monthly2019-06-05 07:53
https://www.informatat.com/kjo-pajisje-do-tju-shpetoje-jeten-ne-rast-arresti-kardiak/20%Monthly2019-06-05 07:46
https://www.informatat.com/ne-rruget-e-prishtines-shfaqen-parullat-unmik-rusmik/20%Monthly2019-06-05 07:43
https://www.informatat.com/skenderaj-pas-50-vjetesh-pa-stacion-te-autobuseve/20%Monthly2019-06-05 07:37
https://www.informatat.com/bernabiq-nuk-kerkoj-falje-e-thash-te-verteten-per-njerezit-e-malit/20%Monthly2019-06-05 07:34
https://www.informatat.com/drejtori-i-apple-deklaron-nuk-keni-nevoje-per-diplome-qe-te-jeni-te-suksesshem/20%Monthly2019-06-05 07:25
https://www.informatat.com/vrasja-e-anetarit-te-partise-se-merkel-zbulohet-kush-e-kercenoi/20%Monthly2019-06-05 07:20
https://www.informatat.com/koloneli-amerikan-tregon-cila-duhet-te-jete-zgjidhja-ndermjet-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-06-05 07:17
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-grate-menaxhojne-257-te-ndermarrjeve-kryesojne-ne-tirane/20%Monthly2019-06-05 07:14
https://www.informatat.com/rusia-lanson-raketen-hipersonike-me-shpejtesi-marramendese/20%Monthly2019-06-05 07:10
https://www.informatat.com/2-milione-euro-per-sherbimin-korrektues-dhe-sprovues-ne-kosove/20%Monthly2019-06-05 07:08
https://www.informatat.com/brnabiq-ne-paris-shkojme-per-dialog-prishtina-nuk-e-deshiron-ate/20%Monthly2019-06-05 13:23
https://www.informatat.com/palmer-shba-nuk-vendos-afate-e-as-vija-te-kuqe-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2019-06-05 12:40
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-dhe-zka-diskutojne-per-nje-mjedis-te-sigurt-dhe-te-shendetshem/20%Monthly2019-06-05 06:53
https://www.informatat.com/as-heqja-e-takses-nuk-e-zhbllokon-dialogun/20%Monthly2019-06-05 09:31
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-34/20%Monthly2019-06-05 06:46
https://www.informatat.com/tjeter-provokim-nga-serbia-prishtina-nuk-mund-te-kete-sovranitet-mbi-veriun/20%Monthly2019-06-04 10:30
https://www.informatat.com/bahtiri-vetem-si-sherbetor-i-qytetareve-dhe-allahut-mund-te-shkojme-perpara/20%Monthly2019-06-04 10:26
https://www.informatat.com/ra-nga-shtepia-para-nje-muaji-nderron-jete-punetori-i-ndertimtarise/20%Monthly2019-06-04 10:22
https://www.informatat.com/psd-uron-fiter-bajramin-le-ta-deshmojme-qe-jemi-prane-e-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-06-04 10:20
https://www.informatat.com/kurti-me-doren-e-zgjatur-per-te-varfrit-me-fat-fiter-bajramin/20%Monthly2019-06-04 10:17
https://www.informatat.com/haradinaj-vazhdon-traditen-sherben-policet-me-embelsira-per-bajram/20%Monthly2019-06-04 10:15
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-bik-uron-fiter-bajramin/20%Monthly2019-06-04 10:11
https://www.informatat.com/vetevendosje-uron-fiter-bajramin-nga-bik-u/20%Monthly2019-06-04 10:08
https://www.informatat.com/ldk-uron-bajramin-dhe-falenderon-bik-un-qe-mbajti-deren-hapur-ne-kohet-e-veshtira/20%Monthly2019-06-05 06:58
https://www.informatat.com/peje-zhduket-nje-person/20%Monthly2019-06-04 10:03
https://www.informatat.com/ternava-fton-per-unitet-qytetaret-e-spektrin-politik/20%Monthly2019-06-04 09:59
https://www.informatat.com/eurostat-shqiptaret-normen-me-te-ulet-te-te-mesuarit-gjate-jetes/20%Monthly2019-06-04 09:56
https://www.informatat.com/thaci-uron-fiter-bajramin-nga-bik-u-ishte-muaj-i-shenjte-i-agjerimit-dhe-afrimit-te-njerezve/20%Monthly2019-06-04 09:53
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-u-uron-bajramin-kosovareve/20%Monthly2019-06-04 09:48
https://www.informatat.com/diplomati-serb-thote-se-ska-asgje-nga-takimi-i-parisit-pa-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-06-05 06:56
https://www.informatat.com/ne-diten-e-bajramit-veseli-ben-thirrje-per-solidaritet-dhe-respekt/20%Monthly2019-06-05 06:50
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-vellane-e-heronjve-bahri-dhe-fahri-fazliu/20%Monthly2019-06-03 14:43
https://www.informatat.com/haradinaj-liron-nga-detyra-sylejman-selimin-me-kerkesen-e-tij/20%Monthly2019-06-03 14:40
https://www.informatat.com/petroviq-takohet-me-kosnett-i-ankohet-per-ndalimin-e-zyrtareve-serbe-nga-beogradi/20%Monthly2019-06-03 14:36
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-i-rusise-ne-kuvendin-e-serbise-e-quan-kosoven-provokatore/20%Monthly2019-06-03 13:42
https://www.informatat.com/erdogan-jam-i-pikelluar-per-njerezit-qe-vuajne-nga-shtypja-dhe-varferia-edhe-ne-ditet-e-bukura-te-bajramit/20%Monthly2019-06-03 13:36
https://www.informatat.com/stoltenberg-serbia-dhe-kosova-te-marrin-shembull-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2019-06-03 13:31
https://www.informatat.com/kbf-prishtina-dhe-kff-mitrovica-u-shperblyen-me-nga-10-mije-euro/20%Monthly2019-06-03 13:27
https://www.informatat.com/shesheli-e-do-ushtrine-serbe-ruse-e-kineze-ne-kosove/20%Monthly2019-06-03 12:57
https://www.informatat.com/lajcak-vlereson-se-protestat-e-dhunshme-po-pengojne-reformat-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-03 12:52
https://www.informatat.com/permbyten-disa-lagje-te-durresit-si-pasoje-e-reshjeve-te-shiut/20%Monthly2019-06-03 12:50
https://www.informatat.com/vjet-eksportet-mbuluan-vetem-11-per-qind-te-importeve-te-kosoves/20%Monthly2019-06-03 12:48
https://www.informatat.com/labinote-demi-murtezi-anetare-e-re-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-06-03 12:46
https://www.informatat.com/iraku-i-denon-me-vdekje-edhe-dy-anetare-franceze-te-isis-it/20%Monthly2019-06-03 12:35
https://www.informatat.com/trump-takohet-me-mbretereshen-elizabete/20%Monthly2019-06-03 12:18
https://www.informatat.com/filluan-punimet-ne-rrugen-junik-decan/20%Monthly2019-06-03 12:16
https://www.informatat.com/kontrollohen-cmimet-ne-markete-per-ti-parandaluar-mashtrimet-ndaj-konsumatorit/20%Monthly2019-06-03 12:11
https://www.informatat.com/thellohet-partneriteti-ushtarak-shba-kosove/20%Monthly2019-06-03 12:03
https://www.informatat.com/coban-mos-ti-shikojme-shqiptaret-si-disa-fise-qe-na-kane-sulmuar/20%Monthly2019-06-03 12:00
https://www.informatat.com/shume-barriera-nga-shqiperia-ne-bashkepunimin-ekonomik-me-kosoven/20%Monthly2019-06-03 11:55
https://www.informatat.com/vetevendosje-korrupsioni-i-madh-e-le-kosoven-larg-be-se/20%Monthly2019-06-03 11:51
https://www.informatat.com/veseli-kerkon-nga-gjermania-dhe-franca-vendim-te-shpejte-per-vizat/20%Monthly2019-06-03 11:49
https://www.informatat.com/durres-grabitet-kisha-ortodokse-apostull-pavli-dhe-shen-asti/20%Monthly2019-06-03 11:30
https://www.informatat.com/trump-sulmon-kryebashkiakun-e-londres-ne-nisje-te-vizites-treditore-ne-britani/20%Monthly2019-06-03 11:27
https://www.informatat.com/mustafa-opozita-ta-rrezoje-pan-in-kryeministri-i-takon-ldk-se/20%Monthly2019-06-03 11:12
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-ngre-aktakuze-per-krime-lufte-ndaj-nje-serbi/20%Monthly2019-06-03 11:08
https://www.informatat.com/deputeti-tahiri-nuk-komunikoj-me-behgjet-pacollin-nga-sot-i-konsideroj-te-hapura-zgjedhjet-ne-akr-ne-e-ferizajt/20%Monthly2019-06-03 11:02
https://www.informatat.com/denohen-dy-persona-ne-prishtine-per-fajde/20%Monthly2019-06-03 10:34
https://www.informatat.com/haradinaj-pas-takimit-me-gjermanet-e-francezet-jemi-gati-per-marreveshje-me-serbine-pa-i-prekur-kufijte/20%Monthly2019-06-03 10:30
https://www.informatat.com/ternava-uron-bajramin-e-madh-thirrje-per-me-shume-solidaritet/20%Monthly2019-06-03 10:28
https://www.informatat.com/perplasje-ne-zgjedhjet-e-ldk-se-ne-ferizaj/20%Monthly2019-06-03 10:22
https://www.informatat.com/studimi-pini-deri-ne-25-filxhane-kafeje-ne-dite-asnje-pasoje-per-zemren/20%Monthly2019-06-03 10:20
https://www.informatat.com/origjina-misterioze-e-simbolit-te-dollarit/20%Monthly2019-06-03 10:17
https://www.informatat.com/policia-paralajmeron-aksion-ne-prishtine/20%Monthly2019-06-03 10:13
https://www.informatat.com/shenjat-qe-ju-paralajmerojne-se-nuk-do-te-mund-te-ushqeni-me-gji/20%Monthly2019-06-03 10:09
https://www.informatat.com/raporti-i-progresit-e-vlereson-dobet-shendetesine-ska-cilesi-ndersa-shpenzimet-e-pacienteve-te-larta/20%Monthly2019-06-03 10:07
https://www.informatat.com/interi-ia-ofron-contes-200-milione-euro-per-transferimin-e-futbollisteve/20%Monthly2019-06-03 10:04
https://www.informatat.com/publikohet-paraqitja-e-pare-e-shkurter-e-vazhdimit-te-radhes-per-legjendarin-rambo/20%Monthly2019-06-03 10:01
https://www.informatat.com/franca-anulon-vendimin-per-shkurtim-e-shpejtesise-ne-rruget-rurale-per-10km-h/20%Monthly2019-06-03 09:51
https://www.informatat.com/asnje-shtet-nuk-do-ti-arrije-objektivat-per-barazi-gjinore-deri-me-2030/20%Monthly2019-06-03 09:40
https://www.informatat.com/dymbedhjete-njerezit-me-te-pazakonte-ne-bote-foto/20%Monthly2019-06-03 09:32
https://www.informatat.com/forcat-sudaneze-vrasin-pese-protestues/20%Monthly2019-06-03 09:21
https://www.informatat.com/bashkimi-evropian-paditet-per-vdekjet-e-emigranteve-ne-det/20%Monthly2019-06-03 09:19
https://www.informatat.com/sulmon-bashkeshorten-ne-lipjan-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2019-06-03 09:12
https://www.informatat.com/nena-shokohet-pasi-zbulon-se-cishte-shenja-ne-gojen-e-vajzes-se-saj/20%Monthly2019-06-03 09:10
https://www.informatat.com/thaci-dialogu-duhet-te-vazhdoje-pa-kushtezime-taksa-duhet-te-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2019-06-03 13:30
https://www.informatat.com/vetem-personat-qe-kane-kete-grup-gjaku-ju-ofrojne-kenaqesi-kulmore-seksuale/20%Monthly2019-06-03 09:08
https://www.informatat.com/ariana-grande-anulon-koncertet-per-shkak-te-alergjise-nga-domatja/20%Monthly2019-06-03 09:05
https://www.informatat.com/robert-pattinson-eshte-zyrtarisht-the-batman/20%Monthly2019-06-03 09:02
https://www.informatat.com/pas-thacit-delagacioni-gjermano-francez-ne-takim-me-haradinajn/20%Monthly2019-06-03 09:00
https://www.informatat.com/shfaqet-online-mbeshtjellesi-i-iphone-2019-konfirmon-kameren-e-trefishte/20%Monthly2019-06-03 08:54
https://www.informatat.com/reeves-pranon-se-ndihet-i-vetmuar-ndersa-thote-se-eshte-i-merzitshem-ne-jeten-e-perditshme/20%Monthly2019-06-03 08:52
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-hoxhaj-ne-forumin-global-ajc-2019-ne-washington/20%Monthly2019-06-03 08:48
https://www.informatat.com/papa-francesku-u-kerkon-ndjese-romeve/20%Monthly2019-06-03 08:46
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-kerkon-veprime-ne-mbrojtje-te-femijeve-ne-rruge-2/20%Monthly2019-06-03 08:43
https://www.informatat.com/perse-kemi-nevoje-te-biem-cmendurisht-ne-dashuri/20%Monthly2019-06-03 08:41
https://www.informatat.com/trump-arrin-ne-britani-priten-protesta/20%Monthly2019-06-03 08:40
https://www.informatat.com/new-york-times-pushteti-i-edi-rames-eshte-i-pacenuar-perkrahet-nga-shba-dhe-be/20%Monthly2019-06-03 08:38
https://www.informatat.com/fakte-interesante-te-cilat-i-befasojne-edhe-njerezit-me-inteligjente-ne-bote/20%Monthly2019-06-03 08:37
https://www.informatat.com/shprehite-qe-jane-duke-jua-demtuar-trurin/20%Monthly2019-06-03 08:33
https://www.informatat.com/labinote-demi-murtezi-i-bashkohet-vetevendosjes/20%Monthly2019-06-03 08:29
https://www.informatat.com/si-ta-sinkronizoni-gjumin-me-partnerin-tuaj/20%Monthly2019-06-03 08:26
https://www.informatat.com/sekretari-i-ushtrise-amerikane-vizitoi-dje-kosoven-jepen-detaje-nga-vizita/20%Monthly2019-06-03 08:24
https://www.informatat.com/serbia-mund-te-marre-lajme-te-keqija-nga-be-ja/20%Monthly2019-06-03 08:22
https://www.informatat.com/tani-eshte-e-pamundur-tju-bien-floket-pasi-te-perdorni-keto-2-ilace-natyrale/20%Monthly2019-06-03 08:21
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-delegacionin-gjermano-francez/20%Monthly2019-06-03 08:19
https://www.informatat.com/ndaloni-gjakderdhjen-brenda-10-sekondave-vetem-me-kete-erez/20%Monthly2019-06-03 08:18
https://www.informatat.com/per-shkak-te-dhunes-arrestohen-30-protestues-te-opozites-mbi-30-te-tjere-shoqerohen/20%Monthly2019-06-03 08:17
https://www.informatat.com/a-e-dini-cfare-i-ndodhe-trupit-nese-hani-dardhe-cdo-dite/20%Monthly2019-06-03 08:16
https://www.informatat.com/per-shkak-te-ketij-ushqimi-ju-mund-te-merrni-krimba-ne-tru/20%Monthly2019-06-03 08:14
https://www.informatat.com/shqiperia-hap-arkivat-nga-sot-e-deri-te-premten/20%Monthly2019-06-03 08:13
https://www.informatat.com/antibiotiku-natyral-100-i-fuqishem-sheron-cdo-infeksion-ne-trup-dhe-vret-parazitet-qe-ju-kane-pushtuar-trupin/20%Monthly2019-06-03 08:11
https://www.informatat.com/rrahje-masive-ne-peje-policia-ndalon-kater-persona/20%Monthly2019-06-03 08:09
https://www.informatat.com/kryeministri-haradinaj-pret-ne-takim-gjeneralin-e-kfor-it-lorenzo-daddario/20%Monthly2019-06-03 08:08
https://www.informatat.com/opozita-vendos-protesta-e-radhes-me-8-qershor/20%Monthly2019-06-03 07:35
https://www.informatat.com/presidenti-i-osbe-se-vizite-zyrtare-sot-ne-tirane/20%Monthly2019-06-03 07:32
https://www.informatat.com/ushtrimet-e-nato-s-kontingjenti-i-fsk-se-kalon-kufirin-per-ne-hungari/20%Monthly2019-06-03 07:28
https://www.informatat.com/ne-korce-regjistrohen-termete-te-tjera/20%Monthly2019-06-03 07:27
https://www.informatat.com/trump-mberrin-sot-per-vizite-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-06-03 07:24
https://www.informatat.com/arratisen-kater-shqiptare-nga-burgu-grek-zbardhet-plani/20%Monthly2019-06-03 07:23
https://www.informatat.com/bali-muharremaj-shfuqizimi-i-ligjit-per-lojerat-e-fatit-ishte-vendimi-i-duhur/20%Monthly2019-06-03 07:18
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ambasadoret-e-kosoves-ne-france-dhe-gjermani/20%Monthly2019-06-03 07:15
https://www.informatat.com/perse-maji-ishte-kaq-i-ftohte-flasin-shkencetaret/20%Monthly2019-06-03 07:11
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-kerkon-veprime-ne-mbrojtje-te-femijeve-ne-rruge/20%Monthly2019-06-03 07:07
https://www.informatat.com/thaci-kunder-thacit/20%Monthly2019-06-03 11:12
https://www.informatat.com/regresi-ekonomik-i-kosoves/20%Monthly2019-06-03 10:30
https://www.informatat.com/kryetaret-e-veriut-mund-te-dorehiqen-pas-samitit-te-parisit/20%Monthly2019-06-03 09:07
https://www.informatat.com/mot-me-shi-dhe-i-ndryshueshem/20%Monthly2019-06-03 06:49
https://www.informatat.com/berat-era-rrezon-pemen-shekullore/20%Monthly2019-06-02 14:16
https://www.informatat.com/16-rastet-kur-njerezit-bene-ndryshime-radikale-ne-jeten-e-tyre/20%Monthly2019-06-02 14:12
https://www.informatat.com/avokatet-e-serbeve-te-arrestuar-ne-veri-do-te-ankohen-neser-ne-gjykaten-e-apelit/20%Monthly2019-06-02 14:08
https://www.informatat.com/rritet-tregu-i-sigurimeve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-06-02 14:05
https://www.informatat.com/paraburgim-per-dy-persona-qe-keqperdoren-detyren-zyrtare/20%Monthly2019-06-02 14:00
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-partnerja-e-koalicionit-te-angela-merkelit/20%Monthly2019-06-02 13:56
https://www.informatat.com/dhjete-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-te-izraelit-ne-siri/20%Monthly2019-06-02 13:45
https://www.informatat.com/si-ta-trajtoni-migrenen-pa-ilace/20%Monthly2019-06-02 13:32
https://www.informatat.com/mberrin-ne-tirane-shefi-i-nato-s/20%Monthly2019-06-02 13:30
https://www.informatat.com/per-zbardhje-te-lekures-dhe-floke-te-shndritshme-perdorni-levore-te-patateve/20%Monthly2019-06-02 13:28
https://www.informatat.com/modeli-ri-911-targa-ka-pesuar-shume-pak-ndryshime/20%Monthly2019-06-02 13:14
https://www.informatat.com/protestat-qe-po-ia-lekundin-pushtetin-vuciqit/20%Monthly2019-06-02 13:10
https://www.informatat.com/arrestohet-22-vjecari-nga-decani-pasi-i-gjendet-rreth-nje-kilogram-droge-ne-veture/20%Monthly2019-06-02 13:08
https://www.informatat.com/beni-keto-ushtrime-te-syve-per-ta-permiresuar-shikimin/20%Monthly2019-06-02 13:06
https://www.informatat.com/meshkujt-ne-shkollat-e-drenasit-po-ngacmohen-seksualisht/20%Monthly2019-06-02 12:31
https://www.informatat.com/shenohet-rritje-e-lehte-ne-industrine-prodhuese/20%Monthly2019-06-02 12:27
https://www.informatat.com/serbia-pritet-te-ankohet-ne-keshill-te-sigurimit-per-arrestimin-e-kontrabandisteve-ne-veri/20%Monthly2019-06-03 07:03
https://www.informatat.com/mesic-kucan-dhe-dizdarevic-situata-sot-ne-be-sikur-perpara-shperberjes-se-jugosllavise/20%Monthly2019-06-02 12:03
https://www.informatat.com/anulohet-tenderi-per-parkingun-nentokesor-tek-fakulteti-i-filologjise/20%Monthly2019-06-02 11:37
https://www.informatat.com/a-eshte-shenje-e-mire-apo-e-keqe-te-te-shqelmoje-bebja-gjate-shtatzenise/20%Monthly2019-06-02 11:20
https://www.informatat.com/a-duhet-patjeter-ta-perdorin-biberonin-bebet/20%Monthly2019-06-02 11:18
https://www.informatat.com/gjidhenia-pse-disa-nena-nuk-e-kane-kete-aftesi-te-rendesishme/20%Monthly2019-06-02 11:15
https://www.informatat.com/procesi-i-rendesishem-i-zhvillimit-te-te-pamurit-tek-bebet-qe-secila-nene-duhet-ta-dije/20%Monthly2019-06-02 11:13
https://www.informatat.com/tentim-vrasje-ne-shterpce-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-06-02 11:08
https://www.informatat.com/kryemadhi-fton-qytetaret-ne-proteste-e-ardhmja-e-femijeve-tane-nuk-mund-te-jete-peng-i-rames/20%Monthly2019-06-02 10:52
https://www.informatat.com/skenderaj-digjet-nje-shtepi-nga-rryma/20%Monthly2019-06-02 10:47
https://www.informatat.com/vuciq-dikush-mund-te-beje-dicka-ne-kosove-derisa-haradinaj-qendron-ne-berlin/20%Monthly2019-06-02 10:41
https://www.informatat.com/sulmohen-punetoret-e-keds-it-ne-podujeve/20%Monthly2019-06-02 10:37
https://www.informatat.com/uthulla-dhe-kopshti-juaj-kater-menyra-per-tia-lehtesuar-vetes-punen-ne-kopsht/20%Monthly2019-06-02 10:29
https://www.informatat.com/neymar-akuzohet-per-perdhunim/20%Monthly2019-06-02 10:27
https://www.informatat.com/zyrtaret-shteterore-serbe-thone-se-mund-te-hyjne-ne-kosove-kur-te-duan-sheshel-kercenon-se-do-te-vije-i-armatosur/20%Monthly2019-06-02 10:22
https://www.informatat.com/tani-mund-te-behen-foto-instagrami-te-shkallet-qiellore/20%Monthly2019-06-02 10:17
https://www.informatat.com/i-burgosuri-me-i-bukur-ne-bote-eshte-perseri-beqar/20%Monthly2019-06-02 09:56
https://www.informatat.com/meizu-16x-me-cmim-shume-me-te-lire-se-telefonat-e-zgjuar/20%Monthly2019-06-02 09:48
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-qe-goditi-nje-femije-dhe-iku-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-06-02 09:44
https://www.informatat.com/xhavit-drenori-i-bashkohet-vetevendosjes/20%Monthly2019-06-02 09:41
https://www.informatat.com/van-dijk-messi-me-i-miri-ne-bote-dhe-favorit-per-topin-e-arte-por-as-une-nuk-do-ta-refuzoja-cmimin/20%Monthly2019-06-02 09:30
https://www.informatat.com/limaj-viziton-vendin-e-renies-se-tre-bashkeluftetareve/20%Monthly2019-06-02 09:26
https://www.informatat.com/tri-mesime-qe-menaxheret-nuk-duhet-ti-harrojne-2/20%Monthly2019-06-02 09:19
https://www.informatat.com/zaev-njoftoi-investime-te-reja-nga-emiratet-e-bashkuara-arabe/20%Monthly2019-06-02 09:16
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-prishtine-3/20%Monthly2019-06-02 09:11
https://www.informatat.com/aksident-ne-aksin-rrugor-levan-fier-nje-i-plagosur/20%Monthly2019-06-02 09:07
https://www.informatat.com/durres-humb-jeten-14-vjecarja-dyshohet-se-u-vetehelmua-me-fostoksine/20%Monthly2019-06-02 09:04
https://www.informatat.com/termetet-ne-korce-ministria-e-mbrojtjes-ben-vleresimin-e-situates/20%Monthly2019-06-02 09:00
https://www.informatat.com/zgjidh-nje-imazh-dhe-zbulo-nje-ane-te-personalitetit-tend/20%Monthly2019-06-02 08:55
https://www.informatat.com/a-do-ti-kthehen-kosovaret-serish-bitcoin-it/20%Monthly2019-06-02 08:44
https://www.informatat.com/city-ka-refuzuar-oferten-e-bayernit-per-sanen/20%Monthly2019-06-02 08:38
https://www.informatat.com/hyri-me-bikini-ne-fushe-kinsey-wolanski-arrin-nje-milion-ndjekes-brenda-nates-ne-instagram/20%Monthly2019-06-02 08:35
https://www.informatat.com/presidenti-iranian-shfaq-gatishmeri-per-bisedime-me-uashingtonin/20%Monthly2019-06-02 08:28
https://www.informatat.com/gazeta-serbe-vuciq-dhe-thaci-pretendojne-nje-ujdi-perpara-takimit-ne-paris/20%Monthly2019-06-03 06:58
https://www.informatat.com/messi-diskuton-per-grupin-e-whatsapp-me-neymarin-dhe-suarezin/20%Monthly2019-06-02 08:19
https://www.informatat.com/patozi-nis-fushaten-pa-miting-do-shkojme-ne-prane-qytetareve-premtimet/20%Monthly2019-06-02 08:17
https://www.informatat.com/s-ti-ushqeni-femijet-shendetshem-edhe-me-embelsira/20%Monthly2019-06-02 08:14
https://www.informatat.com/tete-alpiniste-te-zhdukur-ne-himalaje/20%Monthly2019-06-02 08:06
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-behet-partnerja-e-fansit-ne-mbremjen-e-tij-te-matures/20%Monthly2019-06-02 08:02
https://www.informatat.com/telefoni-juaj-eshte-duke-u-pergjuar-keto-jane-disa-nga-shenjat/20%Monthly2019-06-02 07:53
https://www.informatat.com/sekretari-i-pergjithshem-i-nato-s-vizite-sot-ne-tirane-kjo-eshte-agjenda/20%Monthly2019-06-02 07:51
https://www.informatat.com/festa-e-cmendur-pas-fitores-se-liverpool/20%Monthly2019-06-02 07:49
https://www.informatat.com/se-paku-shtate-te-vdekur-nga-shperthimi-i-bombave-ne-afganistan/20%Monthly2019-06-02 07:46
https://www.informatat.com/pyetja-e-cdo-cifti-a-mund-te-mbetesh-shtatzene-gjate-ciklit-menstrual/20%Monthly2019-06-02 07:43
https://www.informatat.com/maska-ideale-per-freskimin-e-fytyres-suaj/20%Monthly2019-06-02 07:41
https://www.informatat.com/cifti-qe-lufton-paragjykimet-ndaj-qenve-endacake/20%Monthly2019-06-02 07:37
https://www.informatat.com/pese-keshilla-per-planifikim-karriere-efektive/20%Monthly2019-06-02 07:33
https://www.informatat.com/kater-keshilla-se-si-ta-prezantoni-veten-ne-nje-interviste-pune/20%Monthly2019-06-02 07:30
https://www.informatat.com/kater-stereotipet-e-dizajnit-te-enterierit-qe-ka-ardhur-koha-ti-harrojme/20%Monthly2019-06-02 07:27
https://www.informatat.com/kater-ushqimet-qe-i-zhbllokojne-arteriet-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-06-02 07:25
https://www.informatat.com/vezet-e-ferguara-rrisin-inteligjencen-e-bebes-gjate-shtatzenise/20%Monthly2019-06-02 07:22
https://www.informatat.com/trump-britanise-pergatituni-per-dalje-pa-marreveshje-nga-be-ja/20%Monthly2019-06-02 07:20
https://www.informatat.com/pendarovski-tensionet-ne-kosove-nuk-e-rrezikojne-stabilitetin-e-rajonit/20%Monthly2019-06-02 07:18
https://www.informatat.com/kina-rrit-tarifat-mbi-importet-amerikane/20%Monthly2019-06-02 07:15
https://www.informatat.com/vuciq-be-se-kosova-spo-e-respekton-marreveshjen-e-brukselit-ju-po-heshtni/20%Monthly2019-06-02 07:10
https://www.informatat.com/oconnell-thirrje-qytetareve-nese-keni-deshmi-qe-dikush-shkel-ligjin-lajmerojeni-dhe-protestoni/20%Monthly2019-06-03 06:55
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-33/20%Monthly2019-06-02 06:58
https://www.informatat.com/veseli-ia-merr-haradinajt-nje-anetar-te-keshillit-te-pergjithshem-te-aak-se/20%Monthly2019-06-01 20:09
https://www.informatat.com/vulin-panderovski-mos-te-merret-me-serbine-por-ta-heqe-njohjen-per-kosoven/20%Monthly2019-06-01 20:05
https://www.informatat.com/kurti-familjet-e-varfra-ne-kosove-bartin-panhajnin-mbi-supet-e-tyre/20%Monthly2019-06-02 12:06
https://www.informatat.com/veseli-do-te-jemi-pa-kompromis-kunder-dukurive-negative/20%Monthly2019-06-02 08:24
https://www.informatat.com/thaci-vendet-e-ballkanit-perendimor-kane-mesuar-nga-e-kaluara-e-dine-ku-dergon-nacionalizmi-dhe-populizmi/20%Monthly2019-06-02 07:07
https://www.informatat.com/kujtim-gashi-fondi-rinor-po-jetesohet-me-sukses/20%Monthly2019-06-01 19:39
https://www.informatat.com/befason-ronela-hajati-publikon-2-kenge-ne-te-njejten-kohe/20%Monthly2019-06-01 13:38
https://www.informatat.com/messi-thote-se-kane-nje-grup-ne-whatsapp-me-neymarin-e-suarezin/20%Monthly2019-06-01 13:37
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-te-miturin-qe-ka-sulmuar-gruan-rome-ne-ferizaj/20%Monthly2019-06-01 13:34
https://www.informatat.com/zubin-potoku-verifikon-demet-qe-i-ka-shkaktuar-nderhyrja-e-rosu-se/20%Monthly2019-06-01 13:32
https://www.informatat.com/finalja-e-madhe-e-champions-league-evropa-meson-sot-kampioni-e-ri/20%Monthly2019-06-01 13:31
https://www.informatat.com/mustafa-thacit-i-ka-humbur-busulla-duhet-shkarkuar-menjehere/20%Monthly2019-06-01 13:29
https://www.informatat.com/rivale-por-edhe-miq-bmw-nderon-presidentin-e-mercedes/20%Monthly2019-06-01 13:27
https://www.informatat.com/parlamenti-i-ri-evropian-me-shume-femra-eurodeputete/20%Monthly2019-06-01 19:58
https://www.informatat.com/kandidatet-e-srpskas-te-mos-emerohen-kryetar-pa-e-njohur-kosoven-shtet/20%Monthly2019-06-01 19:50
https://www.informatat.com/evropa-ska-ndryshuar-karshi-kosoves-por-po-sheh-ky-shtet-eshte-kriminalizuar/20%Monthly2019-06-01 13:22
https://www.informatat.com/wolfgang-petritsch-thaci-e-vucic-kane-nenshkruar-kompromisin/20%Monthly2019-06-01 13:20