XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/dhunohet-dhe-shantazhohet-13-vjecari-arrestohen-ne-flagrance-dy-te-rinjte-ne-tirane/20%Monthly2019-07-31 14:11
https://www.informatat.com/emrat-me-te-shpeshte-qe-mbajne-qytetaret-ne-kosove/20%Monthly2019-07-31 14:08
https://www.informatat.com/prishtina-per-gjashte-muaj-shpenzon-vetem-9-89-te-buxhetit-per-investime-kapitale/20%Monthly2019-07-31 14:05
https://www.informatat.com/tahiri-serbia-te-ndale-praktiken-e-perndjekjes-mbi-logjiken-e-millosheviqit/20%Monthly2019-07-31 14:03
https://www.informatat.com/policia-arreston-12-persona/20%Monthly2019-07-31 14:00
https://www.informatat.com/trump-do-ta-vizitoje-polonine-ne-80-vjetorin-e-pushtimit-nga-nazistet/20%Monthly2019-07-31 13:53
https://www.informatat.com/reagon-arkep-i-pas-shkeputjes-se-kontrates-se-telekomit-me-z-mobile/20%Monthly2019-08-01 07:04
https://www.informatat.com/isa-mustafa-ska-vija-te-kuqe-per-pdk-ne-dhe-aak-ne/20%Monthly2019-08-01 07:00
https://www.informatat.com/qindra-kosovare-nisen-per-ne-haxh/20%Monthly2019-07-31 13:31
https://www.informatat.com/ne-ankand-aston-martin-i-007-pritet-te-shitet-6-milione-dollare/20%Monthly2019-07-31 13:20
https://www.informatat.com/fifa-publikon-listen-me-dhjete-kandidatet-per-cmimin-e-trajnerit-me-te-mire-te-vitit/20%Monthly2019-07-31 13:17
https://www.informatat.com/izraeli-lejon-ndertimin-e-6000-shtepive-per-ardhacaket-cifute-ne-bregun-perendimor/20%Monthly2019-07-31 13:14
https://www.informatat.com/tomor-morina-neser-mund-te-lirohet-nga-paraburgimi-flet-avokati-i-tij/20%Monthly2019-07-31 13:10
https://www.informatat.com/duda-balje-tregon-se-cfare-kane-folur-dje-gjate-konsultimeve-me-hashim-thacin/20%Monthly2019-07-31 13:05
https://www.informatat.com/haradinaj-bisedon-me-autoritetet-maqedonase-per-lirimn-e-tomor-morines/20%Monthly2019-07-31 13:02
https://www.informatat.com/shpezet-godasin-aeroplanin-vonesa-ne-fluturimin-prishtine-basel/20%Monthly2019-07-31 13:00
https://www.informatat.com/kosnett-qeveria-e-ardhshme-ne-kosove-duhet-te-nxise-konkurrencen-ne-sektorin-privat/20%Monthly2019-08-01 06:57
https://www.informatat.com/ministrja-ruse-thote-se-parisi-nuk-ka-te-drejte-te-kritikoje-rusine-per-mbajtjen-e-rendit/20%Monthly2019-07-31 12:31
https://www.informatat.com/mkrs-ndan-cmimet-per-kinematografi/20%Monthly2019-07-31 12:28
https://www.informatat.com/kerkohet-paraburgim-ndaj-dy-personave-per-grabitje/20%Monthly2019-07-31 12:04
https://www.informatat.com/be-deti-i-zi-ka-dy-here-me-shume-mbeturina-se-deti-mesdhe/20%Monthly2019-07-31 12:01
https://www.informatat.com/protesta-per-tomor-morinen-ne-gjakove-gjini-duam-sa-me-shpejt-te-lirohet/20%Monthly2019-07-31 11:50
https://www.informatat.com/nitaj-do-koalicion-parazgjedhor-me-ldk-ne-e-psd-ne/20%Monthly2019-07-31 11:44
https://www.informatat.com/thaci-pfandler-kontribuoi-ne-ngritjen-e-marredhenieve-bilaterale-kosove-austri/20%Monthly2019-07-31 13:38
https://www.informatat.com/policia-apelon-per-kujdes-te-shtuar-ne-trafik/20%Monthly2019-07-31 11:26
https://www.informatat.com/ekipi-origjinal-i-gossip-girls-megjithate-mund-te-perfshihet-ne-versionin-e-ri/20%Monthly2019-07-31 11:21
https://www.informatat.com/studimi-femijet-amerikane-duan-youtube-ata-kineze-astronautike/20%Monthly2019-07-31 11:18
https://www.informatat.com/kurti-perandoria-e-devolleve-nuk-eshte-ngritur-me-qumesht-e-dysheke/20%Monthly2019-07-31 11:12
https://www.informatat.com/a-eshte-uji-i-pishinave-i-sigurt-per-grate-shtatzena/20%Monthly2019-07-31 11:08
https://www.informatat.com/meshkujt-me-testosteron-te-larte-jane-me-te-prirur-te-tradhtojne/20%Monthly2019-07-31 11:03
https://www.informatat.com/rreziqet-serioze-qe-i-shkakton-mbajtja-e-urines/20%Monthly2019-07-31 10:59
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-te-hiqni-dore-nga-cigarja/20%Monthly2019-07-31 10:49
https://www.informatat.com/keshilltari-i-pacollit-nuk-ekziston-asnje-mundesi-qe-tomor-morina-te-ekstradohet-ne-serbi/20%Monthly2019-07-31 10:45
https://www.informatat.com/hoxhaj-serbia-po-i-sherben-moskes-si-kale-troje-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-31 10:40
https://www.informatat.com/mjeket-e-syve-ne-qkuk-kryejne-operacionin-ne-kanalin-e-lotit-me-metoden-e-re-laserike/20%Monthly2019-07-31 10:38
https://www.informatat.com/5-gabimet-qe-i-perserisim-cdo-dite-sa-here-bejme-dush/20%Monthly2019-07-31 10:32
https://www.informatat.com/perdorimi-i-telefonit-per-pese-ore-ne-dite-lidhet-me-obezitet/20%Monthly2019-07-31 10:25
https://www.informatat.com/qumesht-dhe-sode-buke-per-kembe-te-mira/20%Monthly2019-07-31 10:20
https://www.informatat.com/10-pozicione-per-te-cliruar-shpinen-nga-dhimbjet-dhe-per-muskujt-e-barkut/20%Monthly2019-07-31 10:16
https://www.informatat.com/keto-simptoma-gjate-periodave-nuk-duhet-kurrsesi-ti-leme-pas-dore/20%Monthly2019-07-31 10:13
https://www.informatat.com/djalit-qe-fitoi-2-milione-nga-fortnite-nena-ia-kishte-hedhur-xbox-in-ne-oborr/20%Monthly2019-07-31 10:10
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-eshte-i-gatshem-ti-shpalle-zgjedhjet-nese-partite-nuk-e-arnojne-qeverine/20%Monthly2019-07-31 13:34
https://www.informatat.com/die-welt-korrigjimi-i-kufirit-mbetet-ende-ne-tavoline/20%Monthly2019-07-31 09:59
https://www.informatat.com/i-nominuari-per-ambasador-te-shba-se-ne-beograd-prioritet-e-ka-raportin-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-31 12:57
https://www.informatat.com/haradinaj-historia-e-komunitetit-boshnjak-ne-kosove-eshte-shembull-i-jeteses-se-perbashket/20%Monthly2019-07-31 09:53
https://www.informatat.com/cili-eshte-ushqimi-me-i-mire-per-beben-tuaj/20%Monthly2019-07-31 09:40
https://www.informatat.com/njerezit-me-te-lumtur-jetojne-sipas-ketyre-parimeve/20%Monthly2019-07-31 09:35
https://www.informatat.com/fotografohet-alpina-xb7-xd7-gjate-testimeve-ne-nurburgring/20%Monthly2019-07-31 09:29
https://www.informatat.com/glps-kosova-po-ngec-ne-implementimin-e-ligjit-per-ndihme-shteterore/20%Monthly2019-07-31 09:23
https://www.informatat.com/vdes-ciklisti-i-aksidentuar-dje-ne-shtime/20%Monthly2019-07-31 09:20
https://www.informatat.com/daka-per-buxhet-flasim-pasi-te-shpallen-zgjedhjet/20%Monthly2019-07-31 12:02
https://www.informatat.com/a-e-keni-ditur-perse-ne-kafe-duhet-te-hidhet-kripe/20%Monthly2019-07-31 09:14
https://www.informatat.com/tahiri-ne-keto-zgjedhje-partite-ta-masin-fuqine-vec-e-vec/20%Monthly2019-07-31 09:06
https://www.informatat.com/fitimet-e-samsungut-bien-per-me-shume-se-50-per-qind/20%Monthly2019-07-31 09:06
https://www.informatat.com/murphy-do-ti-fitoje-70-milione-dollare-per-kthimin-ne-skene/20%Monthly2019-07-31 09:03
https://www.informatat.com/sls-ja-e-sllobodan-petroviqit-nese-ka-zgjedhje-ne-kosove-ne-jemi-gati/20%Monthly2019-07-31 09:03
https://www.informatat.com/fatmir-sejdiu-perseri-garon-per-te-parin-e-ldk-se/20%Monthly2019-07-31 09:01
https://www.informatat.com/keto-vitamina-jua-largojne-ndjesine-e-stresit/20%Monthly2019-07-31 09:00
https://www.informatat.com/apple-shton-shitjet-por-iphone-shenon-renie/20%Monthly2019-07-31 08:56
https://www.informatat.com/grabar-kitaroviq-bosnje-e-hercegovina-kontrollohet-nga-islami-militant/20%Monthly2019-07-31 08:54
https://www.informatat.com/nje-termet-godet-ishullin-grek-te-kretes/20%Monthly2019-07-31 08:46
https://www.informatat.com/lipjan-arrestohet-nje-person-per-sulm-seksual/20%Monthly2019-07-31 08:44
https://www.informatat.com/ldk-me-hashim-thacin-konsultohemi-vetem-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-31 08:40
https://www.informatat.com/neser-dorezohet-edhe-nje-padi-per-krimet-e-luftes-ne-gjakove/20%Monthly2019-07-31 08:36
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-thacit-me-kryetaren-e-kqz-se/20%Monthly2019-07-31 08:33
https://www.informatat.com/drecun-keto-jane-kushtet-e-serbise-per-vazhdim-te-dialogut-me-kosoven/20%Monthly2019-07-31 08:31
https://www.informatat.com/gazetari-nuhi-bytyci-deshmon-ne-dhomat-e-specializuara-per-luften-e-uck-se/20%Monthly2019-07-31 08:28
https://www.informatat.com/thaci-takon-sot-kryetaren-e-kqz-se-a-do-te-kete-koordinim-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-31 07:00
https://www.informatat.com/nese-shperndahet-kuvendi-deputetet-i-humbasin-privilegjet/20%Monthly2019-07-31 06:57
https://www.informatat.com/gjakova-sot-proteston-per-lirimin-e-tomor-morines/20%Monthly2019-07-31 06:55
https://www.informatat.com/thaci-me-formule-kunder-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-31 10:09
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-dhe-me-diell-3/20%Monthly2019-07-31 06:50
https://www.informatat.com/pyjet-e-kosoves-po-vazhdojne-te-rrezikohen/20%Monthly2019-07-30 14:42
https://www.informatat.com/gjilan-femijes-2-vjecar-i-shpetohet-jeta-pasi-gelltiti-nje-monedhe/20%Monthly2019-07-30 14:38
https://www.informatat.com/durres-35-vjecari-vdes-pasi-perplaset-nga-treni/20%Monthly2019-07-30 14:25
https://www.informatat.com/arkep-ua-vazhdon-licencat-ipkos-dhe-telekomit-edhe-per-20-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2019-07-30 14:18
https://www.informatat.com/lladrovci-i-ben-thirrje-tifozeve-te-feronikelit-te-perbahen-nga-thirrjet-fyese/20%Monthly2019-07-30 14:17
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-shenon-diten-boterore-kunder-trafikimit-me-qenie-njerezore/20%Monthly2019-07-30 14:02
https://www.informatat.com/sulm-ne-nje-dyqan-ne-shba-se-paku-nje-i-vrare/20%Monthly2019-07-30 13:54
https://www.informatat.com/%ef%bb%bfapeli-ia-verteton-denimin-me-burgim-te-perjetshem-vrasesit-te-donjeta-pajazitajt/20%Monthly2019-07-30 13:51
https://www.informatat.com/limaj-pas-takimit-partite-politike-te-mblidhen-te-caktohet-data-e-zgjedhjeve-sa-me-pare/20%Monthly2019-07-31 09:58
https://www.informatat.com/aeroplani-perplaset-ne-kullen-e-aeroportit-ne-australi/20%Monthly2019-07-30 13:35
https://www.informatat.com/thaci-ne-takim-konsultues-me-perfaqesues-te-kdtp-e-vakat-kosoves-i-duhet-qeveri-funksionale/20%Monthly2019-07-30 13:26
https://www.informatat.com/shlyhen-borxhet-e-pallatit-te-rinise-gjendja-po-shkon-drejt-normalizimit/20%Monthly2019-07-30 13:24
https://www.informatat.com/bardhyl-meta-i-reagon-blerimi-latifit-ke-shume-te-drejte-blerim-po-na-e-fyen-inteligjencen/20%Monthly2019-07-30 13:20
https://www.informatat.com/man-unitedi-e-kryeson-tabelen-e-te-gjitha-koheve-te-premierliges/20%Monthly2019-07-30 13:16
https://www.informatat.com/kater-femije-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-ne-jemen/20%Monthly2019-07-30 13:07
https://www.informatat.com/ymeri-300-mije-numrat-ne-perdorim-nga-z-mobile-ti-kthehen-menjehere-telekomit/20%Monthly2019-07-30 12:59
https://www.informatat.com/pak-para-zgjedhjeve-te-brendshme-mustafa-mbledh-ldk-ne/20%Monthly2019-07-31 09:16
https://www.informatat.com/neser-ovl-e-uck-se-proteston-ne-mbrojtje-te-tomor-morines/20%Monthly2019-07-30 12:46
https://www.informatat.com/shala-merr-edhe-nje-vendim-ne-mbrojtje-te-konsumatorit/20%Monthly2019-07-30 12:43
https://www.informatat.com/zeka-te-formohet-nje-qeveri-tranzitore/20%Monthly2019-07-30 12:38
https://www.informatat.com/roma-ben-gati-oferten-e-re-per-higuainin/20%Monthly2019-07-30 12:31
https://www.informatat.com/ldk-nuk-pranojme-qeveri-teknike-vendi-te-shkoje-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-07-30 12:27
https://www.informatat.com/ne-rrethojen-e-metalte-mes-shba-se-e-meksikes-vendosen-kolovajza/20%Monthly2019-07-30 12:24
https://www.informatat.com/131-aktakuza-kunder-154-personave-brenda-24-oreve-ne-kosove/20%Monthly2019-07-30 12:19
https://www.informatat.com/apeli-verteton-denimet-me-gjobe-per-lushtakun-shalen-e-gashin-per-gjuajtje-me-arme-ne-oden-e-limajt/20%Monthly2019-07-30 12:09
https://www.informatat.com/haradinaj-fillon-kalkulimet-per-zgjedhje-pret-ne-takime-partite-e-komuniteteve/20%Monthly2019-07-30 12:00
https://www.informatat.com/sipas-analisteve-aktualisht-kosova-ska-qeveri/20%Monthly2019-07-30 11:54
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-tehranit-denohet-me-vdekje-per-vrasjen-e-gruas-se-dyte/20%Monthly2019-07-30 11:52
https://www.informatat.com/tahiri-qendrat-korrektuese-jane-ne-kurs-te-pakthyeshem-drejt-avancimit-standardeve-dhe-respektimit-te-ligjit/20%Monthly2019-07-30 11:47
https://www.informatat.com/ngordhe-qeni-me-i-mencur-ne-bote-i-kuptonte-nje-mije-fjale/20%Monthly2019-07-30 11:45
https://www.informatat.com/ushtari-afgan-vret-dy-trupa-amerikane-ne-kandahar/20%Monthly2019-07-30 11:33
https://www.informatat.com/gjendja-ne-pikat-kufitare-te-kosoves/20%Monthly2019-07-30 11:30
https://www.informatat.com/hahn-zgjidhja-e-problemit-te-kosoves-thelbesore-per-gjithe-rajonin/20%Monthly2019-07-31 06:52
https://www.informatat.com/policia-konfiskon-arme-ne-vushtrri-e-mitrovice/20%Monthly2019-07-30 11:26
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-partneret-pdk-me-shume-gjase-mungon/20%Monthly2019-07-30 13:36
https://www.informatat.com/telekomi-sgjen-gjuhe-te-perbashket-me-z-mobilen-pritet-tia-shkepus-kontraten/20%Monthly2019-07-30 12:54
https://www.informatat.com/latifi-godet-lutfi-hazirin-per-deklaratat-kunder-koalicioneve/20%Monthly2019-07-30 11:13
https://www.informatat.com/vendimi-per-negociatat-rama-ne-tetor-mund-te-ndodhe-gjithcka/20%Monthly2019-07-30 11:10
https://www.informatat.com/kurti-ne-lindje-te-mesme-ne-nje-konference-paqeje-qe-po-mbahet-ne-ne-palestine-dhe-izrael/20%Monthly2019-07-30 10:59
https://www.informatat.com/rama-nuk-terhiqet-per-teatrin-kombetar-nuk-rikonstruktohet/20%Monthly2019-07-30 10:47
https://www.informatat.com/shperthim-ne-beograd-disa-te-lenduar-ne-emergjence/20%Monthly2019-07-30 10:47
https://www.informatat.com/fermeret-te-kenaqur-me-rritjen-e-cmimit-te-mjedres/20%Monthly2019-07-30 10:40
https://www.informatat.com/haxhiu-pdk-ne-e-ka-kapluar-zori-i-humbjes-po-e-perjeton-shume-rende/20%Monthly2019-07-30 10:31
https://www.informatat.com/haskuka-flet-para-qytetareve-te-prizrenit-per-punen-e-tij-gjashte-mujore/20%Monthly2019-07-30 10:24
https://www.informatat.com/ronnie-romero-vjen-per-here-te-pare-ne-kosove-ne-hardh-fest-2019/20%Monthly2019-07-30 10:24
https://www.informatat.com/john-travolta-e-ka-ndryshuar-shume-stilin-per-filmin-e-ri/20%Monthly2019-07-30 10:13
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-te-pjeprit/20%Monthly2019-07-30 10:09
https://www.informatat.com/telefoni-i-pare-5g-nga-huawei-del-ne-shitje-muajin-tjeter/20%Monthly2019-07-30 10:05
https://www.informatat.com/shperthejne-zjarret-ne-siberi-shpallet-gjendje-emergjente/20%Monthly2019-07-30 10:02
https://www.informatat.com/serbia-ia-dorezon-kerkesen-maqedonise-se-veriut-per-ekstradimin-e-tomor-morines/20%Monthly2019-07-30 09:54
https://www.informatat.com/naftetaret-spajtohen-me-ministrin-shala-per-pastrimin-e-rezervuareve/20%Monthly2019-07-30 09:51
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-zbulon-se-ka-gjashte-defekte-trupore/20%Monthly2019-07-30 09:49
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-po-behet-gati-per-zgjedhjet-qe-do-te-mbahen-se-shpejti/20%Monthly2019-07-30 11:28
https://www.informatat.com/grate-iraniane-perballen-me-10-vjet-burg-nese-publikojne-foto-pa-mbulese/20%Monthly2019-07-30 09:44
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-deputeten-rexhepi-diskutojne-per-krijimin-e-komunes-se-zhupes/20%Monthly2019-07-30 09:37
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-mitrovice-lendohen-tre-persona/20%Monthly2019-07-30 09:36
https://www.informatat.com/kleriku-i-malit-te-zi-kisha-ortodokse-serbe-nuk-do-ta-njohe-kurre-kosoven/20%Monthly2019-07-30 11:21
https://www.informatat.com/kurti-me-trajtimin-e-diferencuar-te-ushtareve-kosova-e-pasluftes-spo-e-mbron-uck-ne/20%Monthly2019-07-30 11:17
https://www.informatat.com/etiopia-mbjelle-mbi-350-milione-peme-ne-1-dite/20%Monthly2019-07-30 09:30
https://www.informatat.com/arkeologet-zbulojne-vendbanimin-me-te-vjeter-se-piramidat-egjiptiane/20%Monthly2019-07-30 09:21
https://www.informatat.com/ja-si-duket-galaxy-note10-ne-roze/20%Monthly2019-07-30 09:13
https://www.informatat.com/kur-era-e-keqe-e-gojes-paralajmeron-semundje-2/20%Monthly2019-07-30 09:09
https://www.informatat.com/vazhdon-renia-e-funtit-britanik-po-shkaktohet-nga-frika-per-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-07-30 09:02
https://www.informatat.com/nis-protesta-e-punetoreve-te-telekomit-kerkojne-nderprerjen-e-kontrates-me-z-mobile/20%Monthly2019-07-30 08:59
https://www.informatat.com/arrestohet-burri-nga-suhareka-raportoi-rrembim-te-rrejshem-ne-polici/20%Monthly2019-07-30 08:55
https://www.informatat.com/protestuesit-ne-hong-kong-pengojne-qarkullimin-e-trenave/20%Monthly2019-07-30 08:51
https://www.informatat.com/prishtinasi-rrah-gruan-arrestohet/20%Monthly2019-07-30 08:49
https://www.informatat.com/benzi-me-i-vjeter-ne-bote-qe-ende-ka-licence-per-qarkullim-rrugor/20%Monthly2019-07-30 08:38
https://www.informatat.com/liv-tyler-perdor-cdo-dite-vaj-te-kanabisit-per-ti-qetesuar-nervat/20%Monthly2019-07-30 08:35
https://www.informatat.com/rrobat-e-brendshme-kurre-me-mos-i-lani-bashke-me-peshqiret-dhe-leckat-e-kuzhines/20%Monthly2019-07-30 08:31
https://www.informatat.com/deputeti-i-pdk-se-nuk-ka-arsye-per-marreveshje-te-re-me-z-mobile-komisioni-te-vazhdoje-punen-edhe-pas-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-30 08:29
https://www.informatat.com/pique-paguan-450-mije-euro-per-ta-promovuar-ne-lige-klubin-e-tij-andorran/20%Monthly2019-07-30 08:23
https://www.informatat.com/mourinho-jam-plot-zjarr-per-tiu-kthyer-futbollit/20%Monthly2019-07-30 08:21
https://www.informatat.com/keto-gjera-ju-bejne-nje-femer-e-paharrueshme/20%Monthly2019-07-30 08:19
https://www.informatat.com/nuk-ka-qetesi-tek-real-madrid-nje-tjeter-futbollist-lendohet-rende/20%Monthly2019-07-30 08:19
https://www.informatat.com/aditivet-rrisin-hiperaktivitetin-e-femijeve/20%Monthly2019-07-30 08:09
https://www.informatat.com/kusari-lila-ish-kryeministri-haradinaj-beri-kalkulime-para-se-te-nisej-per-hage/20%Monthly2019-07-30 08:03
https://www.informatat.com/pese-arsyet-perse-duhet-te-pini-leng-aloe-vera/20%Monthly2019-07-30 08:03
https://www.informatat.com/kjo-jave-percaktuese-per-inicimin-e-shperberjes-se-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2019-07-30 08:01
https://www.informatat.com/vera-ju-ndihmon-ne-trajtimin-e-depresionit-dhe-ankthit/20%Monthly2019-07-30 07:59
https://www.informatat.com/haziri-nese-e-marr-timonin-e-ldk-se-nuk-bej-koalicion-me-asnje-parti/20%Monthly2019-07-30 07:57
https://www.informatat.com/grate-me-diabet-kane-me-shume-gjasa-te-lindin-foshnja-te-pajeta/20%Monthly2019-07-30 07:53
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-vend-kane-ndodhur-100-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-07-30 07:46
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-gjerman-nderpret-pushimet-pasi-nje-8-vjecar-u-mbyt-ne-shinat-e-trenit-nga-zvicerani/20%Monthly2019-07-30 07:43
https://www.informatat.com/nektarina-fruta-qe-pastron-gjakun-dhe-sheron-semundjet/20%Monthly2019-07-30 07:43
https://www.informatat.com/padi-ndaj-masht-it-per-procesin-e-teksteve-shkollore/20%Monthly2019-07-30 07:39
https://www.informatat.com/ja-sa-duhet-te-pritni-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2019-07-30 07:31
https://www.informatat.com/gafa-e-metes-citon-gabim-sizmiologun-grek-dhe-ngre-alarmin-per-termet-apokaliptik-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-30 07:32
https://www.informatat.com/sturgeon-johnson-kerkon-nje-brexit-pa-marreveshje/20%Monthly2019-07-30 07:27
https://www.informatat.com/hoxha-zgjedhjet-sjane-zgjidhje-per-vizat/20%Monthly2019-07-30 07:24
https://www.informatat.com/fbi-ja-arreston-hakeren-qe-i-vodhi-te-dhenat-e-100-milione-amerikaneve/20%Monthly2019-07-30 07:22
https://www.informatat.com/vulin-serbia-seshte-territor-terrorist-si-kosova/20%Monthly2019-07-30 07:21
https://www.informatat.com/punetoret-e-sigurimit-te-aeroportit-te-gjakoves-ne-proteste-pasi-u-pushuan-nga-puna/20%Monthly2019-07-30 07:20
https://www.informatat.com/gjendja-politike-ne-kosove-pezullon-procesin-integrues/20%Monthly2019-07-30 07:17
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-mund-ta-ve-ne-levizje-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-07-30 07:12
https://www.informatat.com/lufta-per-kolltukun-e-ldk-se/20%Monthly2019-07-30 09:46
https://www.informatat.com/partite-e-vogla-kerkojne-zgjedhje/20%Monthly2019-07-30 09:33
https://www.informatat.com/pacientet-presin-nga-serbia-ilacin-qe-kosova-deshton-ta-siguroje/20%Monthly2019-07-30 09:33
https://www.informatat.com/moti-sot-7/20%Monthly2019-07-30 06:50
https://www.informatat.com/gjykata-ua-zgjat-edhe-nje-muaj-paraburgimin-grupit-te-currit/20%Monthly2019-07-29 14:26
https://www.informatat.com/johnson-kerkon-marreveshje-te-re-tregtare-me-be-ne/20%Monthly2019-07-29 14:03
https://www.informatat.com/nderpritet-dezinsektimi-ne-prishtine-shkak-reshjet-e-shiut/20%Monthly2019-07-29 14:01
https://www.informatat.com/bik-e-tregon-cmimin-e-haxhit-dhe-numrin-e-kosovareve-qe-do-te-udhetojne-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-07-29 13:59
https://www.informatat.com/lotarine-amerikane-e-fituan-3603-shqiptare-shqiperia-e-treta-pas-rusise-dhe-kongos/20%Monthly2019-07-29 13:47
https://www.informatat.com/kathimerini-greqia-nuk-do-te-bllokoje-shqiperine-per-ne-be-por-ka-kushte/20%Monthly2019-07-29 13:44
https://www.informatat.com/ylli-i-psg-se-per-neymarin-smund-ta-mbani-nje-lojtar-qe-deshiron-te-largohet/20%Monthly2019-07-29 13:36
https://www.informatat.com/lipjan-vetura-godet-tre-kembesore/20%Monthly2019-07-29 13:26
https://www.informatat.com/braktisen-fshatrat-mbipopullohen-qytetet/20%Monthly2019-07-30 07:05
https://www.informatat.com/kushtetuesja-hedh-poshte-ankesen-e-keds-it-per-punetoret-e-larguar/20%Monthly2019-07-29 13:06
https://www.informatat.com/refuzohet-kerkesa-per-lirimin-e-tomor-morines-avokati-beson-ne-epilog-pozitiv/20%Monthly2019-07-29 12:59
https://www.informatat.com/per-72-ore-89-aktakuza-kunder-106-personave/20%Monthly2019-07-29 12:55
https://www.informatat.com/presidenti-i-iranit-kerkon-lidhje-me-te-forta-me-kryeministrin-e-ri-britanik/20%Monthly2019-07-29 12:48
https://www.informatat.com/trump-i-mohon-akuzat-e-demokrateve-per-racizem/20%Monthly2019-07-29 12:46
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-gjilan-tre-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-07-29 12:41
https://www.informatat.com/koci-ia-kthen-ldk-se-per-vijat-e-kuqe-mos-bani-be-rrejshem/20%Monthly2019-07-29 12:22
https://www.informatat.com/psd-pa-vendim-per-pjesemarrje-ne-takimin-e-thirrur-nga-presidenti-thaci/20%Monthly2019-07-29 12:20
https://www.informatat.com/vuciq-ne-prishtine-do-ti-ndertohet-bust-nje-serbi/20%Monthly2019-07-29 12:17
https://www.informatat.com/aak-ja-e-konfirmon-pjesemarrjen-ne-takimin-e-thirrur-nga-presidenti/20%Monthly2019-07-30 07:02
https://www.informatat.com/treni-mbyt-femijen-8-vjecar-ne-gjermani-deshmitaret-thone-se-ate-dhe-nene-e-tij-i-shtyu-dikush/20%Monthly2019-07-29 12:12
https://www.informatat.com/sulmoi-familjaret-arrestohet-personi-nga-vushtrria/20%Monthly2019-07-29 12:10
https://www.informatat.com/filluan-punimet-ne-rrugen-babaj-i-bokes-korenice/20%Monthly2019-07-29 11:56
https://www.informatat.com/kina-mori-pjese-ne-paraden-ujore-te-forcave-ruse/20%Monthly2019-07-29 11:52
https://www.informatat.com/prizren-kapet-me-marihuane-prokuroria-i-cakton-mase-te-paraburgimit/20%Monthly2019-07-29 11:49
https://www.informatat.com/albin-kurti-perkujton-tahir-sinanin/20%Monthly2019-07-29 11:41
https://www.informatat.com/milionerja-6-vjecare-e-youtube-blen-ndertesen-8-milione-dollare/20%Monthly2019-07-29 11:36
https://www.informatat.com/bananja-ka-vlera-te-ndryshme-ne-baze-te-pjekjes-verehet-nga-ngjyra/20%Monthly2019-07-29 11:33
https://www.informatat.com/cfare-jane-aknet-hormonale-dhe-si-trajtohen-ato/20%Monthly2019-07-29 11:28
https://www.informatat.com/haradinaj-fton-ne-takim-veselin-e-limajn-thote-se-do-flasin-per-ngrohjen-globale/20%Monthly2019-07-30 06:56
https://www.informatat.com/johnny-depp-tregon-se-si-amber-heard-ia-fiku-cigaren-ne-fytyre/20%Monthly2019-07-29 11:24
https://www.informatat.com/sasia-e-larte-e-hekurit-shkakton-trashjen-e-gjakut/20%Monthly2019-07-29 11:20
https://www.informatat.com/selimi-transporteret-qe-ia-dha-serbia-rusise-kushtojne-vetem-12-mije-dollare-si-skrap/20%Monthly2019-07-29 11:20
https://www.informatat.com/si-ta-parandaloni-deformimin-e-zakonshem-te-kembes/20%Monthly2019-07-29 11:17
https://www.informatat.com/prinderit-nuk-jane-mjaftueshem-fit-per-te-luajtur-me-femijet/20%Monthly2019-07-29 11:13
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-duke-ushtruar-me-shume-se-ceshte-e-nevojshme/20%Monthly2019-07-29 11:09
https://www.informatat.com/veseli-takon-deget-e-vushtrrise-dhe-gjakoves/20%Monthly2019-07-29 11:06
https://www.informatat.com/ata-qe-hane-me-shume-se-50-grame-speca-djeges-jane-me-te-rrezikuar-nga-problemet-me-memorie/20%Monthly2019-07-29 11:05
https://www.informatat.com/makinat-tesla-se-shpejti-do-te-kene-youtube-dhe-netflix/20%Monthly2019-07-29 11:01
https://www.informatat.com/apple-patenton-nje-metode-qe-i-ben-telefonat-me-te-rezistueshem-ndaj-ujit/20%Monthly2019-07-29 10:58
https://www.informatat.com/ne-qkuk-fillon-vleresimi-i-rrezikshmerise-ne-pune/20%Monthly2019-07-29 10:41
https://www.informatat.com/haradinaj-mergimtareve-jemi-me-fat-qe-shoqet-dore-asnjehere-nga-atdheu/20%Monthly2019-07-29 09:58
https://www.informatat.com/rusia-i-dhuron-serbise-automjete-te-blinduara-vuciq-skemi-asnje-plan-pushtimi/20%Monthly2019-07-29 09:56
https://www.informatat.com/sejdiu-pan-it-i-ka-hyre-frika-ne-palce-nga-vv-e-ldk/20%Monthly2019-07-29 09:46
https://www.informatat.com/veseli-i-bindur-per-fitoren-e-pdk-se-ne-zgjedhjet-nacionale/20%Monthly2019-07-29 09:33
https://www.informatat.com/haradinaj-dorezon-ne-kushtetuese-kerkesen-per-interpretim-te-doreheqjes-se-tij/20%Monthly2019-07-29 13:28
https://www.informatat.com/gerrard-flet-per-grezden-nuk-ka-oferta-zyrtare-per-te-disa-skuadra-kane-kerkuar-vetem-huazimin/20%Monthly2019-07-29 09:16
https://www.informatat.com/mti-obligon-kompanite-qe-shesin-derivate-ti-pastrojne-rezervaret-cdo-tri-vjet/20%Monthly2019-07-29 09:07
https://www.informatat.com/refugjatet-siriane-po-debohen-nga-stambolli-e-bejruti/20%Monthly2019-07-29 09:03
https://www.informatat.com/mamate-duhet-te-shkojne-here-pas-here-ne-pushime-vetem-e-thote-psikologu/20%Monthly2019-07-29 08:55
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-e-sulmit-ne-festivalin-e-kalifornise/20%Monthly2019-07-29 08:51
https://www.informatat.com/nena-amerikane-blen-te-gjitha-kepucet-e-nje-dyqani-per-femijet-e-varfer/20%Monthly2019-07-29 08:45
https://www.informatat.com/dosja-abi-carshia-shkon-ne-prokurori/20%Monthly2019-07-29 08:43
https://www.informatat.com/pese-mjeke-vdesin-nga-nje-sulm-me-bombe/20%Monthly2019-07-29 08:41
https://www.informatat.com/demtohet-gypi-nje-pjese-e-fushe-kosoves-pa-uje/20%Monthly2019-07-29 08:39
https://www.informatat.com/kollcaku-presidenti-po-i-vonon-proceset-kuvendi-duhet-te-shperbehet/20%Monthly2019-07-29 08:18
https://www.informatat.com/haradinaj-i-ndan-dekorate-kryegjyshit-te-kryegjyshates-boterore-bektashiane/20%Monthly2019-07-29 08:08
https://www.informatat.com/21-fakte-rreth-marilyn-monroes/20%Monthly2019-07-29 08:03
https://www.informatat.com/kendrick-lamar-behet-baba-per-here-te-pare/20%Monthly2019-07-29 07:48
https://www.informatat.com/semuret-lideri-i-opozites-ruse-dyshohet-se-eshte-helmuar-qellimisht/20%Monthly2019-07-29 07:47
https://www.informatat.com/pritje-te-gjata-te-mergimtareve-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-07-29 07:44
https://www.informatat.com/martohet-leona-lewis/20%Monthly2019-07-29 07:43
https://www.informatat.com/ky-fustan-eshte-zoterues-absolut-i-modes-se-ketij-sezoni/20%Monthly2019-07-29 07:40
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-bashkeluftetarin-e-tij-nga-tropoja-te-rralle-ne-histori-jane-luftetaret-sypatrembur/20%Monthly2019-07-29 07:40
https://www.informatat.com/marreveshja-pepe-arsenal-mbetet-e-pakryer/20%Monthly2019-07-29 07:37
https://www.informatat.com/milinoviq-saviq-pajtohet-me-kushtet-e-manchester-united/20%Monthly2019-07-29 07:36
https://www.informatat.com/sheqeri-i-tepert-shkakton-kancerin-e-qafes-se-mitres/20%Monthly2019-07-29 07:34
https://www.informatat.com/reagon-klopp-pas-humbjeve-te-njepasnjeshme-parasezonale/20%Monthly2019-07-29 07:34
https://www.informatat.com/kuo-te-gjithe-modelet-iphone-2020-do-te-kene-rrjetin-5g/20%Monthly2019-07-29 07:32
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-mergimtaret-qe-kalojne-neper-serbi/20%Monthly2019-07-29 07:30
https://www.informatat.com/afer-nje-mije-qytetare-kerkuan-ndihme-mjekesore-gjate-vikendit-ne-spitalin-e-pejes/20%Monthly2019-07-29 07:29
https://www.informatat.com/se-paku-20-te-vrare-nga-sulmi-ne-zyren-e-nje-politikani-ne-afganistan/20%Monthly2019-07-29 07:25
https://www.informatat.com/panik-shume-prane-shqiperise-paralajmerohen-termete-te-medha/20%Monthly2019-07-29 07:25
https://www.informatat.com/vietnami-konfiskon-125-kilograme-brire-rinoqeronti-vlejne-7-5-milione-dollare/20%Monthly2019-07-29 07:22
https://www.informatat.com/pritet-doreheqja-e-drejtorit-te-inteligjences-kombetare-te-shba-se-dan-coats/20%Monthly2019-07-29 07:20
https://www.informatat.com/aksident-ne-merdare-vdes-nje-person/20%Monthly2019-07-29 07:19
https://www.informatat.com/vulin-me-perqindje-numri-me-i-madh-i-luftetareve-te-shtetit-islamik-vijne-nga-kosova/20%Monthly2019-07-29 07:17
https://www.informatat.com/ne-ujerat-e-kilit-derdhen-aksidentalisht-40-mije-litra-nafte/20%Monthly2019-07-29 07:14
https://www.informatat.com/haziri-kurre-me-pdk-ne-po-me-lvv-ne-dhe-me-psd-ne/20%Monthly2019-07-29 12:17
https://www.informatat.com/sbashk-u-paralajmeron-se-do-ta-bllokoje-realizimin-e-mesimit-tereditor/20%Monthly2019-07-29 07:04
https://www.informatat.com/punetoret-e-telekomit-hyjne-ne-greve-te-pergjithshme/20%Monthly2019-07-29 06:57
https://www.informatat.com/konsultat-e-presidentit-nen-thirrjet-per-caktimin-e-dates-se-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-29 11:27
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-ne-vendin-tone/20%Monthly2019-07-29 06:51
https://www.informatat.com/gezim-kelmendi-thote-se-mitrovica-po-kolonizohet-nga-serbia/20%Monthly2019-07-28 14:53
https://www.informatat.com/ish-zyrtarja-e-kadastrit-thote-se-komuna-e-prishtines-e-largoi-nga-puna-vec-pse-u-semur/20%Monthly2019-07-28 14:30
https://www.informatat.com/kuvendi-ska-asnje-raport-per-monitorimin-e-zbatimit-te-ligjeve/20%Monthly2019-07-28 14:27
https://www.informatat.com/britania-do-ti-shpenzoje-1-miliard-funte-per-brexit-in-pa-marreveshje-me-be-ne/20%Monthly2019-07-28 14:02
https://www.informatat.com/karkalecat-pushtojne-los-angelesin/20%Monthly2019-07-28 13:43
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-rahovec-neser-dite-zie-ne-kete-qytet/20%Monthly2019-07-28 13:37
https://www.informatat.com/paralajmerohen-pasoja-te-medha-nese-deshton-termocentrali-kosova-e-re/20%Monthly2019-07-29 09:38
https://www.informatat.com/gracanice-policet-pengohen-gjate-kryerjes-se-detyres-zyrtare/20%Monthly2019-07-28 13:30
https://www.informatat.com/detaje-nga-perdhunimi-i-minorenes-autori-eshte-xhaxhai-i-saj/20%Monthly2019-07-28 13:27
https://www.informatat.com/vdiq-russi-taylor-zeri-i-minnie-mouse/20%Monthly2019-07-28 13:23
https://www.informatat.com/teuta-krasniqi-thote-se-nuk-do-te-shkoje-ne-dasmen-e-bleros-dhe-afrones/20%Monthly2019-07-28 13:19
https://www.informatat.com/perse-nuk-ben-ti-prisni-ndergishtet-mbrojne-shendetin-tone-ne-menyre-te-pabesueshme/20%Monthly2019-07-28 13:15
https://www.informatat.com/kur-eshte-e-obligueshme-kravata/20%Monthly2019-07-28 13:06
https://www.informatat.com/terapia-psikologjike-ndihmon-ne-uljen-e-dhembjeve/20%Monthly2019-07-28 13:02
https://www.informatat.com/mclaren-sjelle-nje-koleksion-te-600lt-per-ndere-te-pikes-peak/20%Monthly2019-07-28 12:58
https://www.informatat.com/pesticidet-mund-te-shkaktojne-diabet/20%Monthly2019-07-28 12:55
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-ne-hong-kong-policia-hedh-gaz-lotsjelles/20%Monthly2019-07-28 12:53
https://www.informatat.com/qkuk-jep-detaje-per-personin-e-plagosur-te-tregu-i-veturave/20%Monthly2019-07-28 12:31
https://www.informatat.com/sejdiu-jam-i-gatshem-ta-marr-pergjegjesine-e-liderit-te-ldk-se/20%Monthly2019-07-29 07:10
https://www.informatat.com/arsenali-po-mendon-huazimin-e-ruganit/20%Monthly2019-07-28 12:13
https://www.informatat.com/15-vjecari-behet-milioner-me-fortnite/20%Monthly2019-07-28 12:10
https://www.informatat.com/vazhdojne-kolonat-e-gjata-neper-pikat-kufitare/20%Monthly2019-07-28 12:07
https://www.informatat.com/arka-e-shtetit-per-gjashte-muaj-grumbulloi-rreth-900-milione-euro/20%Monthly2019-07-28 12:03
https://www.informatat.com/rreshqitje-dheu-ne-kine-se-paku-36-te-vdekur/20%Monthly2019-07-28 12:00
https://www.informatat.com/militantet-lirojne-kater-pengje-turke-ne-nigeri/20%Monthly2019-07-28 11:58
https://www.informatat.com/shqiptaret-ne-veri-te-mitrovices-te-shqetesuar-nga-ndertimi-i-shtepive-nga-serbet/20%Monthly2019-07-28 11:12
https://www.informatat.com/rita-ora-shijon-pushimet-me-prinderit-ne-malibu/20%Monthly2019-07-28 11:09
https://www.informatat.com/keto-jane-pese-arsyet-e-thjeshta-pse-nuk-po-ju-zhduken-pucrrat-nga-fytyra/20%Monthly2019-07-28 10:57
https://www.informatat.com/mesojeni-cfare-tregon-unaza-e-marteses-per-marredhenien-tuaj/20%Monthly2019-07-28 10:50
https://www.informatat.com/sapuni-i-forte-apo-i-lenget-ne-cilin-ka-me-shume-baktere-dhe-cili-eshte-me-i-mire-per-perdorim/20%Monthly2019-07-28 10:45
https://www.informatat.com/ambasadori-kosnett-promovon-bukurite-natyrore-te-kosoves/20%Monthly2019-07-28 10:39
https://www.informatat.com/keto-pjese-te-trupit-plaken-me-shpejt/20%Monthly2019-07-28 10:34
https://www.informatat.com/shtypshkronja-perfshihet-nga-zjarri-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-28 10:31
https://www.informatat.com/netflix-anulon-serine-e-kiefer-sutherland-designated-survivor/20%Monthly2019-07-28 10:05
https://www.informatat.com/zbehet-vetebesimi-automobilat-autonome-mbesin-larg/20%Monthly2019-07-28 10:04
https://www.informatat.com/kirurget-britanike-paralajmerojne-per-demet-anesore-te-zmadhimit-te-gjoksit/20%Monthly2019-07-28 10:00
https://www.informatat.com/instituti-kombetar-jep-rekomandime-per-parandalimin-e-aksidenteve-ne-trafik/20%Monthly2019-07-28 09:57
https://www.informatat.com/mos-e-konsumoni-kete-pije-ne-vere/20%Monthly2019-07-28 09:54
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-vend-ndodhen-83-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-07-28 09:32
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-dhe-11-te-plagosur-nga-sulmi-me-arme-ne-shba/20%Monthly2019-07-28 09:30
https://www.informatat.com/arrestohen-mbi-1300-persona-gjate-protestave-opozitare-ne-moske/20%Monthly2019-07-28 09:28
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-prizren-ka-te-lenduar/20%Monthly2019-07-28 09:25
https://www.informatat.com/tri-fabrika-dhe-tri-restorante-u-mbyllen-sivjet-per-shkak-te-papastertise/20%Monthly2019-07-28 09:23
https://www.informatat.com/milionat-qe-kosova-shpenzon-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-07-29 06:54
https://www.informatat.com/perdhunoi-minorenen-me-pas-u-fsheh-ne-pyll-policia-e-fierit-dhe-fnsh-aksion-per-kapjen-e-45-vjecarit/20%Monthly2019-07-28 08:15
https://www.informatat.com/shembet-miniera-ne-birmani-vdesin-14-persona/20%Monthly2019-07-28 08:10
https://www.informatat.com/rikthimi-i-will-grace-do-te-perfundoje-me-sezonin-e-vitit-2020/20%Monthly2019-07-28 08:06
https://www.informatat.com/plagosje-ne-tregun-e-veturave-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-28 08:03
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-zgjohemi-me-alarmin-e-pare/20%Monthly2019-07-28 07:48
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-e-hepatitit/20%Monthly2019-07-28 07:42
https://www.informatat.com/gabimet-qe-bejme-per-tu-mbrojtur-nga-dielli/20%Monthly2019-07-28 07:38
https://www.informatat.com/pakistan-ekstremistet-vrasin-10-ushtare/20%Monthly2019-07-28 07:36
https://www.informatat.com/ne-pritje-te-koalicionit-te-ri/20%Monthly2019-07-28 13:41
https://www.informatat.com/pas-haradinajt-keta-jane-te-ftuarit-e-tjere-qe-u-thirren-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-28 12:27
https://www.informatat.com/e-dhunoi-nje-vajze-ne-nje-motel-policia-pas-4-diteve-e-arreston-te-dyshuarin/20%Monthly2019-07-28 07:16
https://www.informatat.com/reciprociteti-kosove-serbi-per-vizitat-e-zyrtareve-te-larte/20%Monthly2019-07-28 08:24
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-44/20%Monthly2019-07-28 07:03
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-zyrtaret-policore-te-dyshuar-per-keqperdorim/20%Monthly2019-07-26 14:33
https://www.informatat.com/abazi-e-keni-gerryer-shtetin-me-temel-shperndajeni-kuvendin/20%Monthly2019-07-26 14:32
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-lsi-se-kriza-te-zgjidhet-mes-opozites-e-ps-se-pasojat-e-saj-i-vuan-shqiperia/20%Monthly2019-07-26 14:28
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-arrestimin-e-burdushit/20%Monthly2019-07-26 14:27
https://www.informatat.com/pd-as-ne-shkoder-nuk-e-liron-zyren-per-fituesin-e-30-qershorit/20%Monthly2019-07-26 14:24
https://www.informatat.com/gashi-driton-kuka-e-majlinda-kelmendi-ngriten-imazhin-e-kosoves-ne-bote-meritojne-shperblimet/20%Monthly2019-07-26 14:18
https://www.informatat.com/kadetet-e-fsk-se-bashke-me-ameriken-dhe-gjermanine-ne-ushtrimet-ushtarake-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-07-26 14:13
https://www.informatat.com/shkarkohet-kreu-i-gjykates-se-larte-te-shqiperise-probleme-lidhur-me-pasurite/20%Monthly2019-07-26 14:06
https://www.informatat.com/biznesmeni-shqiptare-plagos-tre-bashkekombas-ne-finlande/20%Monthly2019-07-26 14:04
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-nje-te-dyshuari-ne-prizren-per-vrasje-ne-tentative-dhe-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2019-07-26 14:02
https://www.informatat.com/hoti-reflektoi-edhe-nje-here-mungesa-e-kompetences-se-kryeministrit-te-dorehequr/20%Monthly2019-07-28 07:33
https://www.informatat.com/kosnett-reagon-per-doreheqjen-e-haradinajt-do-tju-vezhgojme-si-do-te-zgjidhet-situata/20%Monthly2019-07-28 07:28
https://www.informatat.com/ministri-i-ri-i-inovacionit-kosova-mund-te-hap-deri-ne-50-mije-vende-pune-ne-fushen-e-it-se/20%Monthly2019-07-26 13:51
https://www.informatat.com/hamza-kqz-ja-nuk-ka-para-per-zgjedhje/20%Monthly2019-07-26 13:48
https://www.informatat.com/kosova-perfiton-grante-ne-vlere-te-mbi-6-milione-eurove/20%Monthly2019-07-28 07:11
https://www.informatat.com/haradinaj-une-jam-nje-ish-kryeminister/20%Monthly2019-07-26 13:34
https://www.informatat.com/sadikaj-partite-me-vija-te-kuqe-per-pdk-ne-por-ngjyra-e-kuqe-nenkupton-edhe-dashuri/20%Monthly2019-07-26 13:25
https://www.informatat.com/pervec-muzikes-dua-lipa-shenon-sukses-edhe-ne-mode/20%Monthly2019-07-26 13:23
https://www.informatat.com/a-eshte-duke-ndikuar-telefoni-ne-peshen-tuaj-pergjigjen-studiuesit/20%Monthly2019-07-26 13:20
https://www.informatat.com/komuna-e-skenderajt-me-aksion-per-lirimin-e-hapesirave-publike/20%Monthly2019-07-26 13:17
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-po-te-mos-ishte-specialja-edhe-50-vjet-sdo-te-rrezoheshim/20%Monthly2019-07-26 13:14
https://www.informatat.com/euroja-e-mbyll-javen-ne-kuoten-e-121-7-lekeve/20%Monthly2019-07-26 13:12
https://www.informatat.com/meta-keshillon-ramen-te-heqe-dore-nga-presionet-zgjedhjet-me-13-tetor/20%Monthly2019-07-26 13:10
https://www.informatat.com/demit-mezi-po-ia-mbajne-bikinet-gjoksin-foto-te-nxehta-nga-spanja/20%Monthly2019-07-26 13:08
https://www.informatat.com/shifra-marramendese-qe-kylie-jenner-fiton-nga-nje-postim-ne-instagram/20%Monthly2019-07-26 13:04
https://www.informatat.com/reperi-i-famshem-lidhet-me-ish-te-dashuren-e-djalit-te-tij/20%Monthly2019-07-26 13:00
https://www.informatat.com/haradinaj-con-pyetje-ne-kushtetuese-per-ta-qartesuar-a-ka-te-drejte-te-therras-mbledhje-te-qeverise/20%Monthly2019-07-26 13:59
https://www.informatat.com/veseli-enver-zymberi-shembull-se-si-i-sherbehet-atdheut-duke-mos-e-kursyer-as-jeten/20%Monthly2019-07-26 13:56
https://www.informatat.com/veseli-nje-popull-qe-rrit-personalitete-si-adem-demaci-se-humb-asnjehere-rrugen/20%Monthly2019-07-26 12:46
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-bahtirin-flasin-per-zhvillimet-politike-ne-vend/20%Monthly2019-07-26 12:43
https://www.informatat.com/super-dhurata-140-mije-dollareshe-qe-jennifer-lopez-ka-marre-per-ditelindje/20%Monthly2019-07-26 12:24
https://www.informatat.com/ekspertet-japin-alarmin-per-pijen-qe-konsumohet-shume-ne-kosove/20%Monthly2019-07-26 12:21
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-sulm-ndaj-policeve/20%Monthly2019-07-26 12:19
https://www.informatat.com/pati-telashe-gjate-nisjes-inspektohet-aeroplani-i-linjes-shtutgard-prishtine/20%Monthly2019-07-26 12:17
https://www.informatat.com/meta-therret-osbe-ne-te-ndihmoje-per-zgjidhjen-e-krizes-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-26 12:15
https://www.informatat.com/zaev-ne-rastin-e-tomor-morines-do-te-respektohet-ligji/20%Monthly2019-07-26 12:11
https://www.informatat.com/temperaturat-ekstreme-rrezikohet-edhe-shkrirja-e-akullit-ne-grenlande/20%Monthly2019-07-26 12:08
https://www.informatat.com/katy-perry-tregon-se-eshte-zhytese-e-zonja/20%Monthly2019-07-26 12:03
https://www.informatat.com/ashley-graham-duket-bukur-edhe-me-bikine-45-dollareshe/20%Monthly2019-07-26 12:00
https://www.informatat.com/nje-mafioze-si-jennifer-lawrence/20%Monthly2019-07-26 11:58
https://www.informatat.com/zhytje-pas-ushqimit-ja-cfare-thone-ekspertet/20%Monthly2019-07-26 11:56
https://www.informatat.com/kosova-merr-ftese-per-pjesemarrje-ne-olimpiaden-tokyo-2020/20%Monthly2019-07-26 11:53
https://www.informatat.com/haxhiu-cdo-veprim-te-haradinajt-e-qojme-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-07-26 11:49
https://www.informatat.com/kdi-edhe-shskuk-ne-po-e-shoqerojne-parregullsite-ne-procesin-e-tenderimit/20%Monthly2019-07-26 11:47
https://www.informatat.com/arrestohet-gruaja-qe-dyshohet-se-kercenoi-femijet-e-vuciqit/20%Monthly2019-07-26 11:45
https://www.informatat.com/okb-komuniteti-nderkombetar-ka-deshtuar-qe-te-perballet-me-krizen-ne-siri/20%Monthly2019-07-26 11:41
https://www.informatat.com/nje-vit-nga-vdekja-e-adem-demacit-vetevendosje-e-nderon-ate/20%Monthly2019-07-26 11:37
https://www.informatat.com/gjendet-i-vrare-ne-veture-funksionari-i-komunes-se-tetoves/20%Monthly2019-07-26 11:11
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-pershendetes-ambasadorin-e-frances-didier-chabert/20%Monthly2019-07-26 11:07
https://www.informatat.com/haradinaj-popullit-sot-i-duhet-permasa-e-vendosmerise-se-heroit-si-adem-demaci/20%Monthly2019-07-26 13:39
https://www.informatat.com/fillon-zgjerimi-dhe-rehabilitimi-i-rruges-zhur-dragash-brod/20%Monthly2019-07-26 11:01
https://www.informatat.com/tour-de-kosova-me-26-27-dhe-28-autostradat-bllokohen-perkohesisht/20%Monthly2019-07-26 10:19
https://www.informatat.com/tronditet-real-madridi-ylli-i-skuadres-humb-sezonin-ende-pa-e-filluar/20%Monthly2019-07-26 10:17
https://www.informatat.com/denohet-me-13-muaj-burg-efektiv-dhe-400-euro-gjobe-i-akuzuari-per-vjedhjen-e-kokave-te-zhiletave/20%Monthly2019-07-26 10:13
https://www.informatat.com/ojq-te-i-reagojne-pasi-haradinaj-fton-mbledhjen-e-qeverise/20%Monthly2019-07-26 12:55
https://www.informatat.com/hahn-vazhdimi-i-dialogut-ne-shtator-pas-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-07-26 12:52
https://www.informatat.com/10-zyrtaret-me-te-pasur-ne-kosove/20%Monthly2019-07-26 09:51
https://www.informatat.com/tragjedi-n%d1%91-mesdhe-rreth-115-refugjat%d1%91-t%d1%91-humbur/20%Monthly2019-07-26 09:47
https://www.informatat.com/vazhdon-aksioni-ne-ordinancen-e-burdushit-policia-sekuestron-para-e-arme/20%Monthly2019-07-26 09:38
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-kater-ore-pritje/20%Monthly2019-07-26 09:32
https://www.informatat.com/rrefimi-i-nenes-djali-im-5-vjec-eshte-i-lumtur-vetem-kur-vishet-si-vajze-e-lyhet-me-buzekuq/20%Monthly2019-07-26 08:58
https://www.informatat.com/konkurs/20%Monthly2019-07-26 11:26
https://www.informatat.com/nexhat-daci-lirohet-nga-detyra-si-kryetar-i-ashak-ut/20%Monthly2019-07-26 08:55
https://www.informatat.com/burri-nga-rahoveci-e-ben-gruan-per-spital/20%Monthly2019-07-26 08:52
https://www.informatat.com/vucic-merret-perseri-me-haradinajn-thote-se-ne-hage-vetem-ka-shijuar-hotelet/20%Monthly2019-07-26 08:49
https://www.informatat.com/itali-shqiptari-arratiset-ne-menyre-spektakolare-nga-burgu/20%Monthly2019-07-26 08:46
https://www.informatat.com/rusia-e-shpall-te-padeshiruar-nje-organizate-amerikane/20%Monthly2019-07-26 08:44
https://www.informatat.com/pas-bisedes-me-vuciqin-per-dialogun-hahn-ne-takim-me-bernabiqin/20%Monthly2019-07-26 08:40
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-demacin-ne-njevjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2019-07-26 08:26
https://www.informatat.com/prishtine-ia-vjedhin-oren-dhe-telefonin-me-pas-e-lendojne/20%Monthly2019-07-26 08:24
https://www.informatat.com/kapen-rreth-55-kilograme-marihuane-ne-vermice/20%Monthly2019-07-26 08:20
https://www.informatat.com/lidhja-ruse-ne-terheqjen-e-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2019-07-26 08:16
https://www.informatat.com/produktet-nga-plastika-nder-ndotesit-me-te-medhenj-ne-kosove/20%Monthly2019-07-26 08:14
https://www.informatat.com/skanimi-i-mallrave-te-kosoves-ne-shqiperi-rrit-koston-e-tyre-thote-diplomati-ukshini/20%Monthly2019-07-26 08:11
https://www.informatat.com/ambasadori-spanjoll-shqiptaret-duhet-te-vendosin-per-te-dale-nga-kriza-jo-te-huajt/20%Monthly2019-07-26 08:09
https://www.informatat.com/tete-vjet-nga-renia-e-policit-zymberi-haradinaj-e-kujton-heroin/20%Monthly2019-07-26 08:06
https://www.informatat.com/haradinaj-pranon-leter-falenderimi-nga-gjenerali-clark/20%Monthly2019-07-26 07:48
https://www.informatat.com/shkaku-i-avarise-ne-vala-veshtiresohet-komunikimi-i-klienteve/20%Monthly2019-07-26 07:45
https://www.informatat.com/bien-eksporti-dhe-importi-deficiti-vazhdon-te-jete-i-larte/20%Monthly2019-07-26 07:43
https://www.informatat.com/thaci-renia-e-enver-zymberit-rrenoi-ambiciet-per-krijimin-e-republikes-serbe-ne-veri/20%Monthly2019-07-26 07:40
https://www.informatat.com/telekomi-ne-krize-financiare-shpall-konkurs-per-punesimin-e-30-personave-e-me-pas-e-anulon/20%Monthly2019-07-26 07:39
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-43/20%Monthly2019-07-26 07:36
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-i-ndeshkoi-zevendesministrat-joserioze/20%Monthly2019-07-26 11:03
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-8/20%Monthly2019-07-26 07:24
https://www.informatat.com/pas-kthimit-nga-haga-haradinaj-mbledh-qeverine/20%Monthly2019-07-26 07:22
https://www.informatat.com/ne-xhamite-e-kosoves-jepet-mesazh-kunder-perdorimit-te-drogave/20%Monthly2019-07-26 07:20
https://www.informatat.com/ministrat-e-pdk-se-bojkotojne-mbledhjen-e-thirrur-nga-haradinaj/20%Monthly2019-07-26 07:17
https://www.informatat.com/hahn-dhe-vuciq-flasin-per-dialogun/20%Monthly2019-07-26 09:57
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-fton-partite-nga-java-tjeter-per-konsultime/20%Monthly2019-07-26 07:27
https://www.informatat.com/rama-reagon-per-teatrin-zoti-ua-shtofte-inatin-qe-te-na-shtoje-takatin/20%Monthly2019-07-25 14:34
https://www.informatat.com/opozitari-ne-rusi-burgoset-pasi-beri-thirrje-per-protesta/20%Monthly2019-07-25 14:31
https://www.informatat.com/suspendohen-dy-zyrtare-te-drejtorise-se-krimeve-ekonomike-dhe-korrupsionit/20%Monthly2019-07-25 14:29
https://www.informatat.com/meta-me-sekretarin-e-osbe-ndermjetesoni-dialog-gjitheperfshires/20%Monthly2019-07-25 14:25
https://www.informatat.com/alpinistja-mrika-nikqi-niset-per-indonezi-synon-rekordin/20%Monthly2019-07-25 14:20
https://www.informatat.com/unicef-i-vlereson-se-38-mije-femije-me-aftesi-te-kufizuara-ne-kosove-nuk-vijojne-shkollimin/20%Monthly2019-07-25 14:00
https://www.informatat.com/dhjetera-ushtare-serbe-te-lenduar-rrokulliset-autobusi-qe-po-i-transportonte/20%Monthly2019-07-25 13:50
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-seance-per-shperberjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-07-25 13:40
https://www.informatat.com/gjate-vitit-2018-u-shkurorezuan-999-cifte/20%Monthly2019-07-25 13:36
https://www.informatat.com/disa-ministra-nuk-do-te-shkojne-ne-mbledhjen-e-qeverise/20%Monthly2019-07-25 13:14
https://www.informatat.com/kusari-lila-mbledhja-e-qeverise-nga-haradinaj-e-jashteligjshme/20%Monthly2019-07-25 13:10
https://www.informatat.com/shtepite-per-serbet-e-kthyer-ne-kosove-rrine-te-zbrazeta-ose-shiten/20%Monthly2019-07-25 13:06
https://www.informatat.com/kurti-zgjedhje-sa-me-pare-qeveria-e-re-te-krijohet-nga-vv-dhe-ldk/20%Monthly2019-07-25 13:01
https://www.informatat.com/mirepritet-rekomandimi-i-avokatit-te-popullit-per-pensionistet/20%Monthly2019-07-25 13:00
https://www.informatat.com/shkupi-shpall-tender-per-2-km-te-autostrades-qe-do-ta-lidhe-me-kosoven/20%Monthly2019-07-25 12:58
https://www.informatat.com/sinjale-nga-moska-serbia-e-gatshme-te-nenshkruaje-cfaredo-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2019-07-25 12:57
https://www.informatat.com/zhduket-nje-i-ri-serb-ne-peje/20%Monthly2019-07-25 12:53
https://www.informatat.com/neser-ne-xhamite-e-kosoves-jepet-mesazh-kunder-perdorimit-te-drogave/20%Monthly2019-07-25 12:49
https://www.informatat.com/ngrihet-aktakuze-ndaj-tre-personave-pas-vdekjes-tragjike-te-dy-te-rinjve-ne-autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-07-25 12:44
https://www.informatat.com/kosovaret-te-shqetesuar-nga-vrasjet-fajdet-plackitjet-e-dhunes-ne-familje/20%Monthly2019-07-25 12:29
https://www.informatat.com/kfor-i-dhuron-pajisje-te-it-se-per-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-07-25 12:26
https://www.informatat.com/gjykata-themelore-ne-prishtine-ne-gjashtemujorin-e-pare-te-ketij-viti-ka-pranuar-13-mije-e-411-lende/20%Monthly2019-07-25 12:17
https://www.informatat.com/australia-miraton-ligjin-qe-parandalon-riatdhesimin-e-ekstremisteve/20%Monthly2019-07-25 12:14
https://www.informatat.com/u-vu-gurethemeli-per-ndertimin-e-objetit-te-shkolles-ne-vraniq-te-suharekes%ef%bb%bf/20%Monthly2019-07-25 12:12
https://www.informatat.com/scarlett-johansson-mezi-kishte-pritur-mundesine-te-fliste-per-black-widow/20%Monthly2019-07-25 12:09
https://www.informatat.com/meek-mill-rikthehet-ne-gjyq-te-ri-pas-11-vjetesh-beteje-ligjore/20%Monthly2019-07-25 12:06
https://www.informatat.com/matt-leblanc-ne-diten-kur-u-angazhova-ne-serialin-friends-kisha-vetem-11-dollare-ne-xhep/20%Monthly2019-07-25 12:03
https://www.informatat.com/bmw-gradualisht-zbulon-serine-2-gran-coupe/20%Monthly2019-07-25 11:59
https://www.informatat.com/galaxy-note-10-mund-te-kete-kamere-me-te-mencur-se-galaxy-s10/20%Monthly2019-07-25 11:56
https://www.informatat.com/new-york-times-uefa-e-fshehu-dosjen-e-psg-se-per-fair-play-financial/20%Monthly2019-07-25 11:53
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-neser-mbledh-ministrat/20%Monthly2019-07-25 11:49
https://www.informatat.com/pamje-te-hotelit-buze-shkembit-ne-norvegji/20%Monthly2019-07-25 11:47
https://www.informatat.com/ariu-qe-shfaqej-shpeshhere-ne-jezerc-gjendet-i-ngordhur-afer-shtepive/20%Monthly2019-07-25 11:41
https://www.informatat.com/basha-deshmon-para-prokuroreve-belge-per-ceshtjen-toyota-yaris/20%Monthly2019-07-25 11:38
https://www.informatat.com/osbe-per-krizen-politike-ne-shqiperi-therret-palet-per-dialog-dhe-respektim-te-kushtetutes/20%Monthly2019-07-25 11:35
https://www.informatat.com/haxhiu-thote-se-veprimi-i-haradinajt-per-te-thirrur-mbledhje-te-qeverise-do-te-kete-pasoja/20%Monthly2019-07-25 11:33
https://www.informatat.com/denohet-me-20-vite-burg-gruaja-qe-adoptoi-118-femije/20%Monthly2019-07-25 11:31
https://www.informatat.com/vdes-presidenti-i-tunizise/20%Monthly2019-07-25 11:29
https://www.informatat.com/gjykata-ne-prizren-nderpret-rrenimin-e-objektit-abi-carshia/20%Monthly2019-07-25 11:26
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-arif-vladin-nikolle-nikprelajn-dhe-perparim-tomcinin/20%Monthly2019-07-25 10:58
https://www.informatat.com/vuciq-irinejt-sa-here-po-takohemi-situata-ne-kosove-eshte-edhe-me-e-renduar/20%Monthly2019-07-25 10:52
https://www.informatat.com/perfundon-dergesa-e-pare-e-sistemit-raketor-rus-ne-turqi/20%Monthly2019-07-25 10:49
https://www.informatat.com/fotot-qe-tregojne-sa-shume-krem-kunder-diellit-duhet-te-aplikoni-ne-cdo-pjese-te-trupit/20%Monthly2019-07-25 10:47
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-francez-didier-chabert/20%Monthly2019-07-25 10:42
https://www.informatat.com/si-te-veproni-nese-e-shihni-nje-qen-qe-ka-ngecur-ne-veture-te-nxehte/20%Monthly2019-07-25 10:37
https://www.informatat.com/mbajtja-e-kembeve-lart-ne-mur-per-10-minuta-sjell-dobi-te-shumta/20%Monthly2019-07-25 10:26
https://www.informatat.com/fjetja-me-freskore-ndezur-eshte-faktikisht-nje-ide-shume-e-keqe/20%Monthly2019-07-25 10:23
https://www.informatat.com/daciq-haradinaj-e-perdori-specialen-per-interesa-te-veta-per-te-dale-si-hero-qe-mbron-kosoven/20%Monthly2019-07-25 14:37
https://www.informatat.com/rusia-ua-liberalizonte-vizat-shteteve-qe-me-pas-terhiqnin-njohjen-per-kosoven/20%Monthly2019-07-25 10:09
https://www.informatat.com/per-24-ore-ngrihen-73-aktakuza-ndaj-85-personave/20%Monthly2019-07-25 10:04
https://www.informatat.com/3-muaj-qe-kur-kurti-e-konjufca-paditen-thacin-e-veselin-per-shpifje-imagjinojne-thirrjen-nga-prokuroria/20%Monthly2019-07-25 10:14
https://www.informatat.com/muhaxheri-gjoba-ndaj-komunes-se-pejes-eshte-zhvatje-e-shtetit-2/20%Monthly2019-07-25 09:56
https://www.informatat.com/selena-gomez-spekulohet-per-nje-lidhje-me-producentin-andrea-iervolino/20%Monthly2019-07-25 09:53
https://www.informatat.com/bmw-zbulon-urban-x-crossover-per-te-rivalizuar-audi-q2/20%Monthly2019-07-25 09:41
https://www.informatat.com/rona-nishliu-eshte-bere-nene/20%Monthly2019-07-25 09:39
https://www.informatat.com/val-kilmer-mban-fjalim-interesant-pas-betejes-me-kancerin-e-fytit/20%Monthly2019-07-25 09:30
https://www.informatat.com/bashkatdhetaret-te-shqetesuar-me-gjendjen-politike-pas-doreheqjes-se-haradinajt/20%Monthly2019-07-25 09:30
https://www.informatat.com/muhaxheri-gjoba-ndaj-komunes-se-pejes-eshte-zhvatje-e-shtetit/20%Monthly2019-07-25 09:29
https://www.informatat.com/keshtu-do-te-duket-iphone-i-ri/20%Monthly2019-07-25 09:26
https://www.informatat.com/kater-persona-arrestohen-per-lojera-te-fatit-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-25 09:25
https://www.informatat.com/burrat-frikesohen-nga-braktisja-me-shume-se-nga-rivaliteti/20%Monthly2019-07-25 09:18
https://www.informatat.com/si-ti-perballoni-temperaturat-e-larta-shmangni-kafen-hani-kastravece-dhe-domate/20%Monthly2019-07-25 09:14
https://www.informatat.com/samsung-zbulon-kohen-e-lansimit-ne-treg-te-galaxy-fold-vjen-ne-shtator/20%Monthly2019-07-25 09:07
https://www.informatat.com/macbook-pro-16-inc-i-apple-mund-te-kushtoje-3000-dollare/20%Monthly2019-07-25 09:03
https://www.informatat.com/rruget-dhe-trotuaret-po-shkrihen-i-nxehti-ekstrem-pushton-britanine/20%Monthly2019-07-25 08:59
https://www.informatat.com/sbashk-u-i-reagon-ministrit-per-mesimdhenesit-e-viteve-te-90-ta/20%Monthly2019-07-25 08:57
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-zjarri-shtepia-ne-gjakove-vdes-nje-grua/20%Monthly2019-07-25 08:47
https://www.informatat.com/e-merr-me-zor-ne-motel-e-dhunon-incizon-dhe-i-vjedh-parate/20%Monthly2019-07-25 08:43
https://www.informatat.com/klubin-sllovak-e-pret-denim-i-rende-per-thirrjet-uefa-eshte-mafi-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2019-07-25 08:34
https://www.informatat.com/mkrs-ja-investon-2-6-milione-euro-ne-komunen-e-gjilanit/20%Monthly2019-07-25 08:31
https://www.informatat.com/prishtinasi-ther-me-thike-nenen-e-tij/20%Monthly2019-07-25 08:29
https://www.informatat.com/boeing-po-shqyrton-prodhimin-e-aeroplaneve-737-max/20%Monthly2019-07-25 08:24
https://www.informatat.com/ia-kerkoi-pasaporten-e-tij-nuk-ia-gjeti-vjehrri-ia-ve-thiken-ne-fyt-rese/20%Monthly2019-07-25 08:23
https://www.informatat.com/deri-5-mije-euro-denimi-per-shkelje-te-ligjit-mbi-shqipen-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-07-25 08:21
https://www.informatat.com/haskuka-lopet-per-subvencione-nuk-u-sollen-nga-serbia-pdk-ja-e-aak-ja-po-e-dezinformojne-opinionin/20%Monthly2019-07-25 08:17
https://www.informatat.com/ne-kosove-deri-tash-jane-privatizuar-rreth-50-per-qind-e-pronave-shoqerore/20%Monthly2019-07-25 08:16
https://www.informatat.com/evropa-kercenohet-nga-thatesira-preket-edhe-jugu-i-shqiperise/20%Monthly2019-07-25 08:13
https://www.informatat.com/sot-kamenica-hap-panairin-tradicional/20%Monthly2019-07-25 08:12
https://www.informatat.com/dita-e-dyte-e-aktivitetit-tradicional-albin-kurti-pret-sot-mergimtaret-ne-kuven/20%Monthly2019-07-25 08:11
https://www.informatat.com/daciq-i-informon-ambasadoret-e-serbise-per-situaten-ne-kosove/20%Monthly2019-07-25 08:09
https://www.informatat.com/neser-mbahet-akademi-perkujtimore-per-adem-demacin/20%Monthly2019-07-25 08:08
https://www.informatat.com/qkuk-se-shpejti-me-rezonance-te-dyte-dhe-ct-te-re/20%Monthly2019-07-25 08:06
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-parakohshme-pa-alternativa/20%Monthly2019-07-25 13:40
https://www.informatat.com/mueller-raporti-nuk-e-shfajeson-presidentin-trump/20%Monthly2019-07-25 08:00
https://www.informatat.com/permbytjet-ne-indi-ngordhin-rinoqerontet-e-rralle-dhe-kafshe-te-tjera-te-egra/20%Monthly2019-07-25 07:58
https://www.informatat.com/infermieret-e-psikiatrise-nuk-e-njohin-blerim-sylen-si-perfaqesues-te-interesave-te-tyre/20%Monthly2019-07-25 07:53
https://www.informatat.com/hahn-sot-ne-beograd-flet-me-zyrtaret-serbe-per-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2019-07-25 07:47
https://www.informatat.com/vdes-mjeku-amerikan-qe-sherbeu-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-07-25 07:44
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-tender-4-4-milionesh-per-insulina-te-shtrenjta/20%Monthly2019-07-25 07:12
https://www.informatat.com/kunderkorrupsioni-gjen-shkelje-ne-tenderin-e-kushtetueses-per-mbindertim-ne-objektin-ekzistues/20%Monthly2019-07-25 07:10
https://www.informatat.com/be-pret-propozimet-e-johnson-kryeministrit-te-ri-britanik/20%Monthly2019-07-25 13:00
https://www.informatat.com/zvarritja-e-qellimshme-e-thacit/20%Monthly2019-07-25 10:16
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-42/20%Monthly2019-07-25 07:00
https://www.informatat.com/shfaqen-probleme-ne-thirrjet-ne-vala-telekomi-sqaron-situaten/20%Monthly2019-07-24 14:37
https://www.informatat.com/vuciqi-paralajmeron-rritje-pagash-e-pensionesh-per-te-punesuarit-ne-sistemin-serb-ne-kosove/20%Monthly2019-07-24 14:33
https://www.informatat.com/tjeter-defekt-ne-aeroplanin-e-linjes-prishtine-antalya-aeroporti-i-prishtines-jep-detajet/20%Monthly2019-07-24 14:24
https://www.informatat.com/dyshohet-se-nje-kosovar-plagosi-dy-persona-ne-qender-te-helsinkit/20%Monthly2019-07-24 14:20
https://www.informatat.com/qarkullimi-kosove-shqiperi-me-me-shume-shirita/20%Monthly2019-07-24 14:03
https://www.informatat.com/mueller-thote-se-nuk-e-ka-shfajesuar-trumpin-per-nderhyrje-ne-drejtesi/20%Monthly2019-07-24 13:59
https://www.informatat.com/teuta-haxhiu-aak-do-te-jete-fituese-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-07-24 13:53
https://www.informatat.com/rimekembja-e-ngadalte-e-trepces/20%Monthly2019-07-25 08:04
https://www.informatat.com/artan-fuga-asnje-qeveri-dhe-kuvend-nuk-ka-legjitimitet-te-prishe-teatrin/20%Monthly2019-07-24 13:19
https://www.informatat.com/gjykata-e-tiranes-konfirmon-mandatin-e-dyte-te-erion-veliajt/20%Monthly2019-07-24 13:17
https://www.informatat.com/kina-paralajmeron-lufte-nese-behen-levizje-per-pavaresine-e-tajvanit/20%Monthly2019-07-24 13:09
https://www.informatat.com/beqiri-partite-mos-te-na-lodhin-me-ftese-shkojme-vete-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-07-24 13:06
https://www.informatat.com/matoshi-dhe-begaj-nenshkruajne-memorandume-per-projekte-mjedisore-ne-malisheve/20%Monthly2019-07-24 12:58
https://www.informatat.com/mpj-ja-denon-ndalimin-e-ish-ushtarit-te-uck-se-nga-policia-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-07-24 12:57
https://www.informatat.com/sipas-analisteve-haradinaj-eshte-ish-kryeminister-e-jo-kryeminister-ne-detyre/20%Monthly2019-07-25 07:05
https://www.informatat.com/ljajic-prej-takses-kemi-pesuar-deme-prej-260-milione-euro/20%Monthly2019-07-25 06:59
https://www.informatat.com/nje-ushtar-kroat-vritet-nga-sulmi-vetevrases-ne-afganistan/20%Monthly2019-07-24 12:43
https://www.informatat.com/mediat-turke-kryeministri-i-ri-britanik-eshte-sternip-i-osmaneve/20%Monthly2019-07-24 12:38
https://www.informatat.com/hoti-publikon-programin-qeverises-te-ldk-se/20%Monthly2019-07-24 13:48
https://www.informatat.com/radosavleviq-nga-taksa-humbes-eshte-buxheti-i-serbise-fitues-ramush-haradinaj/20%Monthly2019-07-24 12:34
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-ben-thirrje-per-lirimin-e-ish-ushtarit-te-uck-se/20%Monthly2019-07-24 12:32
https://www.informatat.com/rikthehen-kolonat-ne-pikekalimet-kufitare-pritjet-me-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2019-07-24 12:31
https://www.informatat.com/vv-studentet-nuk-po-regjistrohen-ne-librin-amez-nuk-iu-njihen-studimet/20%Monthly2019-07-24 11:57
https://www.informatat.com/ramateatri-i-ri-kombetar-do-te-ndertohet-protestuesit-minorance/20%Monthly2019-07-24 11:53
https://www.informatat.com/si-ngjashmeria-me-barack-obaman-i-ndryshoi-jeten-ketij-njeriu/20%Monthly2019-07-24 11:49
https://www.informatat.com/theresa-may-e-kenaqur-tia-dorezoje-postin-e-kryeministrit-boris-johnson-it/20%Monthly2019-07-24 11:44
https://www.informatat.com/time-kadrijaj-pyet-glauk-konjufcen-se-a-u-largua-vet-nga-shik-u-apo-e-larguan/20%Monthly2019-07-24 11:39
https://www.informatat.com/psg-ja-arrin-marreveshje-per-gueyen/20%Monthly2019-07-24 11:33
https://www.informatat.com/arrestohen-trafikantet-e-armeve-ne-ferizaj/20%Monthly2019-07-24 11:21
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-meqedoni-ish-ushtari-i-uck-se-nga-gjakova/20%Monthly2019-07-24 11:14
https://www.informatat.com/haradinaj-pergezon-mark-esper-pas-emerimit-sekretar-i-mbrojtjes-se-shba-se/20%Monthly2019-07-24 11:10
https://www.informatat.com/marvel-paralajmeron-fazen-4/20%Monthly2019-07-24 11:07
https://www.informatat.com/bebe-rexha-e-ndeze-atmosferen-duke-vallezuar-vallen-e-rugoves/20%Monthly2019-07-24 11:04
https://www.informatat.com/gjestet-e-nje-mashkulli-qe-tregojne-se-vetem-po-ju-shfrytezon/20%Monthly2019-07-24 11:01
https://www.informatat.com/forma-e-mjekres-tregon-per-personalitetin-tuaj/20%Monthly2019-07-24 10:56
https://www.informatat.com/pomfriti-po-i-shkakton-keto-semundje-shume-te-perhapura/20%Monthly2019-07-24 10:51
https://www.informatat.com/sa-kalori-i-digjni-per-30-minuta-not/20%Monthly2019-07-24 10:47
https://www.informatat.com/beni-dush-nje-ore-e-gjysme-para-se-te-flini-per-gjume-me-kualitativ/20%Monthly2019-07-24 10:43
https://www.informatat.com/lg-do-te-furnizoje-apple-me-ekrane-oled-per-iphone-et-e-2020/20%Monthly2019-07-24 10:39
https://www.informatat.com/vdes-ish-kryeministri-i-kines-i-njohur-si-kasapi-i-pekinit/20%Monthly2019-07-24 10:35
https://www.informatat.com/qkuk-ja-njofton-se-eshte-kryer-nje-operacion-ne-segmentin-e-pasme-te-syrit-me-aparature-te-re/20%Monthly2019-07-24 10:28
https://www.informatat.com/bajrami-ldkja-ne-zgjedhje-per-fitore-pan-i-ne-opozite-per-dy-mandate/20%Monthly2019-07-24 10:25
https://www.informatat.com/mpms-tregon-menyren-e-aplikimit-per-pensionistet-e-arsimit-te-viteve-te-90ta/20%Monthly2019-07-24 10:19
https://www.informatat.com/nje-dite-pas-asamblese-rama-mbledh-ne-takim-ministrat/20%Monthly2019-07-24 10:14
https://www.informatat.com/kuka-sportistet-tane-shume-te-dobet-nuk-shkohet-per-shetitje-e-foto-ne-baku/20%Monthly2019-07-24 10:06
https://www.informatat.com/nje-shqiptar-synon-kualifikimin-ne-katar-2022-me-malajzine/20%Monthly2019-07-24 10:04
https://www.informatat.com/feronikeli-udheton-ne-sllovaki-serbet-braktisin-ndeshjen/20%Monthly2019-07-24 10:04
https://www.informatat.com/lendohet-blerja-e-re-e-milanit/20%Monthly2019-07-24 10:04
https://www.informatat.com/sarri-me-trajtim-te-vecante-per-ronaldon-kombinim-per-sukses-ne-juventus/20%Monthly2019-07-24 09:57
https://www.informatat.com/lukaku-mungon-edhe-ne-ndeshjen-e-ardhshme-te-man-united-tani-me-prane-interit/20%Monthly2019-07-24 09:55
https://www.informatat.com/ndahen-12-milione-euro-per-disa-komuna-te-kosoves/20%Monthly2019-07-24 09:54
https://www.informatat.com/ndrecaj-dergohet-ne-gjykate-i-lidhur-me-zingjire-ne-duar-dhe-kembe/20%Monthly2019-07-24 09:52
https://www.informatat.com/brokoli-mik-i-duhanpiresve-rikuperon-demet-qe-shkakton-cigarja-ne-mushkeri/20%Monthly2019-07-24 09:49
https://www.informatat.com/perfundon-marrja-ne-pyetje-ne-hage-haradinaj-nuk-pres-te-ngrihet-akuze/20%Monthly2019-07-24 09:40
https://www.informatat.com/testet-psikologjike-zbulojne-perdorimi-i-zgjatur-i-telefonit-na-ben-me-pak-intelegjent/20%Monthly2019-07-24 09:34
https://www.informatat.com/ovl-e-uckse-nuk-e-dime-a-i-ka-intervistuar-specialja-thacin-e-veselin/20%Monthly2019-07-24 09:33
https://www.informatat.com/volkswagen-prodhon-touaregun-e-1-milionte/20%Monthly2019-07-24 09:27
https://www.informatat.com/gojkoviq-ka-presione-per-te-ndryshuar-politiken-e-vuciqit-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-07-24 09:25
https://www.informatat.com/kepucet-e-rralla-nike-shiten-per-437-mije-dollare/20%Monthly2019-07-24 09:22
https://www.informatat.com/rihanna-gati-sa-nuk-e-rrezoi-telefonin-e-saj-kur-pa-imazhin-e-vajzes-se-vogel-qe-i-ngjan-aq-shume/20%Monthly2019-07-24 09:16
https://www.informatat.com/haradinaj-e-kryen-intervistimin-thote-se-eshte-mbrojtur-ne-heshtje/20%Monthly2019-07-24 12:49
https://www.informatat.com/meta-reagon-per-perplasjen-te-teatri-artistet-po-protestojne-kunder-vendimit-korruptiv/20%Monthly2019-07-24 09:10
https://www.informatat.com/protestuesit-te-mbeshtetur-nga-basha-hyjne-brenda-ne-teater/20%Monthly2019-07-24 09:10
https://www.informatat.com/parashikimi-ballkani-do-te-goditet-nga-nje-termet-30-here-me-i-forte-se-ai-i-greqise/20%Monthly2019-07-24 09:08
https://www.informatat.com/ciftet-e-lumtura-nuk-e-shfaqin-jeten-e-tyre-ne-rrjete-sociale/20%Monthly2019-07-24 09:08
https://www.informatat.com/gjuriq-tregon-keshillen-qe-vuciq-u-ka-dhene-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2019-07-24 09:04
https://www.informatat.com/mediat-serbe-e-gjejne-lenden-per-te-cilen-haradinaj-po-intervistohet-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 09:01
https://www.informatat.com/fushe-kosove-burri-e-rrah-gruan/20%Monthly2019-07-24 08:55
https://www.informatat.com/rekord-ne-ballkan-390-mije-shqiptare-kane-marre-nje-pasaporte-te-vendeve-te-be-se/20%Monthly2019-07-24 08:53
https://www.informatat.com/ne-dubrave-gjenden-granata-dhe-fisheke-nga-koha-e-luftes/20%Monthly2019-07-24 08:51
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-prizren-pese-persona-mbesin-te-lenduar/20%Monthly2019-07-24 08:49
https://www.informatat.com/nissan-do-ti-mbylle-10-mije-vende-pune/20%Monthly2019-07-24 08:45
https://www.informatat.com/sulmon-nje-person-me-thike-arrestohet-i-dyshuari-nga-gjilani/20%Monthly2019-07-24 08:42
https://www.informatat.com/krasniqi-perfundon-intervistimin-ne-hage-haradinaj-vazhdon-te-merret-ne-pyetje/20%Monthly2019-07-24 08:39
https://www.informatat.com/fillojne-hetimet-per-kompanite-e-medha-te-teknologjise/20%Monthly2019-07-24 08:37
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2019-07-24 08:33
https://www.informatat.com/vetem-mengjesin-e-sotem-mbi-5-mije-kosovare-kane-hyre-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-24 08:28
https://www.informatat.com/plagosje-ne-prishtine-te-dyshuarit-ikin-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-07-24 08:24
https://www.informatat.com/edhe-haradinaj-mberrin-ne-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-07-24 08:18
https://www.informatat.com/cfare-te-veshesh-ne-zyre-gjate-veres/20%Monthly2019-07-24 08:15
https://www.informatat.com/prishtina-gjendet-ne-mesin-e-20-qyteteve-te-evropes-qe-cnn-ua-rekomandon-turisteve-ti-vizitojne/20%Monthly2019-07-24 08:09
https://www.informatat.com/iphone-xr-ishte-telefoni-me-i-shitur-apple-ne-q3-perfaqesoi-48-te-shitjeve-ne-shba/20%Monthly2019-07-24 08:05
https://www.informatat.com/si-ti-mbajme-sa-me-gjate-te-fresketa-pemet-dhe-perimet/20%Monthly2019-07-24 08:01
https://www.informatat.com/zhduken-tre-persona-ne-lumin-temza-te-londres/20%Monthly2019-07-24 07:57
https://www.informatat.com/zevendesministrat-dhe-deputetet-do-te-paguhen-edhe-pas-perfundimit-te-mandatit/20%Monthly2019-07-24 07:52
https://www.informatat.com/partite-kerkojne-daten-e-zgjedhjeve-thacit-si-ngutet/20%Monthly2019-07-24 07:48
https://www.informatat.com/bqk-ja-verejtje-bankave-mos-ua-ndalni-kredite-pensionisteve/20%Monthly2019-07-24 07:45
https://www.informatat.com/krasniqi-mberrin-ne-zyren-e-speciales/20%Monthly2019-07-24 07:42
https://www.informatat.com/mueller-sot-do-te-jape-deklaraten-e-shumepritur-para-kongresit-amerikan/20%Monthly2019-07-24 07:40
https://www.informatat.com/kuvendi-hap-dyert-per-bashkatdhetaret/20%Monthly2019-07-24 07:39
https://www.informatat.com/franca-serish-goditet-nga-i-nxehti-afrikan/20%Monthly2019-07-24 07:38
https://www.informatat.com/haliti-doreheqja-e-haradinajt-nuk-ka-qene-e-nevojshme/20%Monthly2019-07-24 12:45
https://www.informatat.com/hapet-panairi-i-artizanateve-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-24 07:35
https://www.informatat.com/shefi-i-fmn-se-kriza-politike-ngadaleson-rritjen-ekonomike-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-24 07:33
https://www.informatat.com/aksion-policor-ne-mbare-vendin/20%Monthly2019-07-24 07:32
https://www.informatat.com/sot-leshohet-ne-funksion-rruga-ndihmese-ne-hyrje-te-prishtines/20%Monthly2019-07-24 07:24
https://www.informatat.com/kontestohet-legjitimiteti-i-qeverise-per-rekrutimin-e-notereve-te-rinj/20%Monthly2019-07-24 07:21
https://www.informatat.com/lista-serbe-populli-serb-zgjodhi-vuciqin-si-kapiten-te-mbrojtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-07-24 07:17
https://www.informatat.com/qente-shpetojne-vajzen-e-vogel-nga-gjarpri/20%Monthly2019-07-24 07:13
https://www.informatat.com/zrre-ja-jashteligjshem-leshon-licence-per-hidrocentralin-ne-kacanik/20%Monthly2019-07-24 07:09
https://www.informatat.com/pjeter-nrecaj-sot-del-serish-para-gjykates/20%Monthly2019-07-24 07:03
https://www.informatat.com/qendrimi-i-nderkombetareve-pas-doreheqjes-se-kryeministrit/20%Monthly2019-07-24 12:36
https://www.informatat.com/haradinaj-e-krasniqi-intervistohen-sot-ne-hage/20%Monthly2019-07-24 09:12
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-17/20%Monthly2019-07-24 06:46
https://www.informatat.com/agjencia-kosovare-e-privatizimit-ndryshon-rregullat-e-tenderit-2/20%Monthly2019-07-23 14:57
https://www.informatat.com/agjencia-kosovare-e-privatizimit-ndryshon-rregullat-e-tenderit/20%Monthly2019-07-23 14:51
https://www.informatat.com/keshilltari-i-haradinajtduam-te-besojme-se-specialja-nuk-ndikohet-nga-politika/20%Monthly2019-07-23 14:43
https://www.informatat.com/arabia-saudite-kerkon-ndaljen-e-pengesave-per-anijet-ne-gjirin-persik/20%Monthly2019-07-23 14:41
https://www.informatat.com/nga-neser-rikthehet-rruga-ndihmese-ne-hyrje-te-prishtines-nga-ana-e-veternikut/20%Monthly2019-07-23 14:37
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-paguani-rregullisht-faturat-e-ujit-dhe-mos-e-keqperdorni-ujin-e-pijshem/20%Monthly2019-07-23 14:34
https://www.informatat.com/mediat-greke-shperndajne-lajmin-e-rrejshem-se-erdogan-ka-vdekur/20%Monthly2019-07-23 14:32
https://www.informatat.com/kryeministri-i-ri-britanik-zotohet-se-do-ta-kryeje-brexit-in-ne-tetor/20%Monthly2019-07-23 14:18
https://www.informatat.com/pack-haga-seshte-arsye-e-vetme-e-largimit-te-haradinajt-kryeministri-i-ri-ta-kundershtoje-ndarjen/20%Monthly2019-07-24 07:34
https://www.informatat.com/kuvendi-i-kosoves-hap-dyert-per-bashkatdhetaret/20%Monthly2019-07-23 14:02
https://www.informatat.com/barcelona-do-ta-ndaloje-pirjen-e-duhanit-edhe-ne-ambient-te-jashtem/20%Monthly2019-07-23 13:40
https://www.informatat.com/ikd-qeveria-ne-largim-nuk-ka-legjitimitet-te-udheheq-procesin-e-zgjedhjes-se-notereve/20%Monthly2019-07-24 06:55
https://www.informatat.com/mbi-20-te-vdekur-nga-helmimi-me-alkool-ne-turqi/20%Monthly2019-07-23 13:29
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-boris-johnsonin/20%Monthly2019-07-24 06:52
https://www.informatat.com/hahn-se-shpejti-diskuton-me-vuciqin-per-dialogun/20%Monthly2019-07-23 13:19
https://www.informatat.com/sindikalistet-e-ptk-se-ne-zyren-e-kryeprokurorit-te-shtetit/20%Monthly2019-07-23 13:05
https://www.informatat.com/nuk-ka-ende-asnje-aktakuze-ndaj-grave-te-kthyera-nga-siria/20%Monthly2019-07-23 13:02
https://www.informatat.com/administrata-e-trumpit-synon-debimin-e-imigranteve-pa-proces-gjyqesor/20%Monthly2019-07-23 12:58
https://www.informatat.com/thaci-uron-kryeministrin-e-ri-te-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-07-23 12:52
https://www.informatat.com/flet-per-here-te-pare-pas-akuzave-kryeprokurorja-speciale-katica-janeva-mohon-perfshirjen-ne-zhvatje/20%Monthly2019-07-23 12:23
https://www.informatat.com/trump-uron-kryeministrin-e-ri-britanik/20%Monthly2019-07-23 12:08
https://www.informatat.com/prishtine-nje-person-gjendet-i-vdekur-ne-banese/20%Monthly2019-07-23 12:10
https://www.informatat.com/konjufca-ldk-ne-e-preferojme-per-koalicion-parazgjedhor-ska-nevoje-per-qeveri-teknike/20%Monthly2019-07-23 11:58
https://www.informatat.com/singapori-konfiskon-fildish-te-elefanteve-me-vlere-13-milione-dollare/20%Monthly2019-07-23 11:53
https://www.informatat.com/boris-johnson-zgjidhet-kryeministri-i-ri-i-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-07-23 11:22
https://www.informatat.com/anita-ramushit-do-te-jesh-fitimtar-sepse-beson-ne-nder-dhe-dinjitet/20%Monthly2019-07-23 11:06
https://www.informatat.com/perfaqesuesja-e-undp-se-ne-kosove-thote-se-do-te-vazhdoje-perkrahja-per-ta-zhvilluar-vendin/20%Monthly2019-07-23 11:04
https://www.informatat.com/shala-nisma-duhet-te-garoje-vete-per-koalicion-skemi-asnje-vije-te-kuqe/20%Monthly2019-07-23 10:54
https://www.informatat.com/marshohet-kunder-racizmit-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-23 10:48
https://www.informatat.com/peje-vjehrri-rrah-nusen-e-djalit/20%Monthly2019-07-23 10:35
https://www.informatat.com/shtyhet-fluturimi-i-haradinajt-per-ne-hage/20%Monthly2019-07-23 10:32
https://www.informatat.com/daciq-haradinaj-dha-doreheqje-per-ti-fituar-zgjedhjet/20%Monthly2019-07-23 10:28
https://www.informatat.com/femijet-kokeforte-dhe-rebele-behen-me-te-suksesshem-ne-te-ardhmen/20%Monthly2019-07-23 10:18
https://www.informatat.com/prishtinasi-rreh-babain-arrestohet/20%Monthly2019-07-23 10:13
https://www.informatat.com/perfitimet-shendetesore-qe-i-sjell-ecja-ne-shi/20%Monthly2019-07-23 10:12
https://www.informatat.com/kryeministri-i-lituanise-i-shpeton-mocionit-te-votebesimit/20%Monthly2019-07-23 10:09
https://www.informatat.com/komisioni-hetimor-kemi-mjaft-argumente-dhe-prova-per-krimin-e-organizuar-ne-ptk/20%Monthly2019-07-23 10:03
https://www.informatat.com/ankohen-se-po-bente-zhurme-ed-sheeran-blen-shtepite-e-fqinjeve/20%Monthly2019-07-23 09:59
https://www.informatat.com/haradinaj-para-nisjes-ne-hage-i-palekundur-per-vendimet-e-mia-tregun-e-japim-vetem-per-njohje/20%Monthly2019-07-23 14:07
https://www.informatat.com/frasher-krasniqi-dhe-milaim-zeka-mungojne-ne-gjykimin-per-perleshjen-ne-studio-televizive/20%Monthly2019-07-23 09:43
https://www.informatat.com/keto-jane-sandalet-e-preferuara-te-blogereve-ne-kosove-dhe-shqiperi/20%Monthly2019-07-23 09:43
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-ti-ngulen-thikat-ne-shpine-ata-qe-nuk-e-prisje/20%Monthly2019-07-23 09:39
https://www.informatat.com/leku-forcohet-shqiperia-humb-avantazhin-konkurrues/20%Monthly2019-07-23 09:37
https://www.informatat.com/vetem-njerezit-inteligjente-vuajne-nga-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2019-07-23 09:34
https://www.informatat.com/osbe-ja-krition-ligjin-per-media/20%Monthly2019-07-23 09:34
https://www.informatat.com/ismaili-e-kosnetti-perurojne-investimet-e-reja-ne-pediatri/20%Monthly2019-07-23 09:32
https://www.informatat.com/dieta-verore/20%Monthly2019-07-23 09:31
https://www.informatat.com/thaci-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-norvegjise/20%Monthly2019-07-23 13:27
https://www.informatat.com/abuzuan-seksualisht-me-nje-vajze-te-mitur-arrestohen-tre-persona-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-23 09:11
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-gjakove-rrahin-punetorin-dhe-ia-vjedhin-435-euro/20%Monthly2019-07-23 09:09
https://www.informatat.com/natalie-portman-do-ta-luaje-versionin-femeror-te-thorit-ne-filmin-e-ardhshem-te-marvelit/20%Monthly2019-07-23 09:08
https://www.informatat.com/ja-kur-pritet-qe-ramush-haradinaj-te-udhetoje-per-ne-hage/20%Monthly2019-07-23 09:07
https://www.informatat.com/kosova-perballe-zgjedhjeve-pa-reformat-e-filluara-para-8-vjeteve/20%Monthly2019-07-23 13:24
https://www.informatat.com/sophia-loren-kthehet-ne-setin-e-xhirimit-ne-moshen-84-vjecare/20%Monthly2019-07-23 09:03
https://www.informatat.com/pese-te-arrestuar-lidhur-me-plagosjen-e-dy-personave-mbreme-ne-lipjan/20%Monthly2019-07-23 08:59
https://www.informatat.com/mos-u-futni-ne-uje-menjehere-pasi-te-hani-ushqim/20%Monthly2019-07-23 08:58
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pesha-ideale-e-trupit-sipas-gjatesise/20%Monthly2019-07-23 08:41
https://www.informatat.com/samsung-sms-qe-thote-se-jeni-fitues-i-mijera-eurove-eshte-mashtrim/20%Monthly2019-07-23 08:38
https://www.informatat.com/italianet-me-te-pabesit-ne-jeten-bashkeshortore/20%Monthly2019-07-23 08:36
https://www.informatat.com/reagon-ashper-zidane-se-kam-ofenduar-askend-bale-sluajti-sepse-nuk-deshi-vete/20%Monthly2019-07-23 08:25
https://www.informatat.com/sa-uje-duhet-te-pini-nese-deshironi-te-dobesoheni/20%Monthly2019-07-23 08:24
https://www.informatat.com/rakitic-flet-per-mundesine-e-largimit-nga-barcelona/20%Monthly2019-07-23 08:21
https://www.informatat.com/hazard-ne-real-madrid-duhet-te-fitosh-trofe-cdo-vit/20%Monthly2019-07-23 08:19
https://www.informatat.com/hapet-konkursi-per-noteret-e-rinj/20%Monthly2019-07-23 08:17
https://www.informatat.com/boronica-lufton-plakjen/20%Monthly2019-07-23 08:15
https://www.informatat.com/plani-b-i-real-madridit-nese-deshton-pogba/20%Monthly2019-07-23 08:09
https://www.informatat.com/sharon-stone-kishte-kaluar-shtate-vjet-per-tu-sheruar-nga-goditja-ne-tru/20%Monthly2019-07-23 08:09
https://www.informatat.com/volvo-terheqe-gjysme-milioni-automjete-ne-bote/20%Monthly2019-07-23 08:07
https://www.informatat.com/parlamenti-i-ri-grek-i-jep-besimin-qeverise-mitsotakis/20%Monthly2019-07-23 08:06
https://www.informatat.com/mustafa-perkujton-veprimtarin-e-shquar-shaban-manaj/20%Monthly2019-07-23 08:05
https://www.informatat.com/22-vjecari-vret-veten-live-ne-facebook-pasi-e-dashura-e-tij-u-fejua-me-nje-tjeter/20%Monthly2019-07-23 08:02
https://www.informatat.com/e-marta-eshte-dite-per-miqte/20%Monthly2019-07-23 08:02
https://www.informatat.com/apple-mund-te-paguaje-1-miliarde-dollare-ndaj-intel-per-biznesin-e-tyre-te-modemeve/20%Monthly2019-07-23 07:57
https://www.informatat.com/vdes-11-vjecari-pasi-qe-hengri-nje-cokollate-me-pluhur-qumeshti/20%Monthly2019-07-23 07:57
https://www.informatat.com/parazitet-e-malaries-rezistente-ndaj-ilaceve-po-perhapen-shpejt-ne-azine-juglindore/20%Monthly2019-07-23 07:54
https://www.informatat.com/drecun-lideret-e-kosoves-po-i-kinin-bisedimeve/20%Monthly2019-07-23 07:51
https://www.informatat.com/shba-ja-nuk-e-con-ne-boteror-pasardhesin-e-phelpsit/20%Monthly2019-07-23 07:48
https://www.informatat.com/kim-jong-un-inspekton-nje-nendetese-shtohen-dyshimet-per-rakete-balistike/20%Monthly2019-07-23 07:47
https://www.informatat.com/klientelizmi-i-institucionalizuar-largon-profesionistet-shendetesore-nga-kosova/20%Monthly2019-07-23 07:43
https://www.informatat.com/trump-kundershton-pretendimet-e-iranit-per-spiunet-e-cia-s/20%Monthly2019-07-23 07:42
https://www.informatat.com/vetem-nje-presion-i-forte-nderkombetar-mund-ti-shmange-zgjedhjet/20%Monthly2019-07-23 07:40
https://www.informatat.com/serish-nderprerje-te-energjise-elektrike-ne-venezuele/20%Monthly2019-07-23 07:38
https://www.informatat.com/kerkohet-doreheqje-morale-e-zevendesministrave-dhe-e-koordinatoreve/20%Monthly2019-07-23 07:37
https://www.informatat.com/partite-politike-pergatiten-per-zgjedhje-ne-vjeshte/20%Monthly2019-07-23 07:35
https://www.informatat.com/popov-doreheqja-e-haradinajt-mund-ta-zhbllokoje-dialogun/20%Monthly2019-07-23 07:33
https://www.informatat.com/fillon-kampi-veror-i-diaspores/20%Monthly2019-07-23 07:31
https://www.informatat.com/sot-marshohet-me-moton-kunder-vrasjeve-institucionale/20%Monthly2019-07-23 07:29
https://www.informatat.com/lekaj-per-haradinajn-nga-ajo-rruge-qe-po-merr-sot-u-ktheve-gjithmone-edhe-me-fitimtar/20%Monthly2019-07-23 07:27
https://www.informatat.com/janjiq-serbia-qe-nga-koha-e-millosheviqit-nuk-pranon-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-07-23 09:58
https://www.informatat.com/gjuriq-kosova-kerkon-nje-territor-etnikisht-te-paster/20%Monthly2019-07-23 07:25
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-udheton-per-ne-hage/20%Monthly2019-07-23 09:26
https://www.informatat.com/jakup-krasniqi-niset-drejt-hages/20%Monthly2019-07-23 09:02
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-41/20%Monthly2019-07-23 07:14
https://www.informatat.com/dikujt-i-humbin-50-euro-ne-autobus-trafiku-urban-e-fton-personin-te-lajmerohet/20%Monthly2019-07-22 17:53
https://www.informatat.com/djaloshi-11-vjecar-tregon-eksperiencen-perrallore-futbollistike-me-leo-messin-ne-karaibe/20%Monthly2019-07-22 17:51
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-zgjedhje-ne-hage-shkon-si-kryeminister-ne-doreheqje/20%Monthly2019-07-23 07:26
https://www.informatat.com/aktori-goditet-me-thike-ne-skene-video/20%Monthly2019-07-22 16:45
https://www.informatat.com/nuk-mori-dot-perkrahje-financiare-babai-poston-foton-para-vetevrasjes/20%Monthly2019-07-22 16:42
https://www.informatat.com/kqz-se-i-mungojne-dy-anetare-por-kjo-se-pengon-te-organizoje-zgjedhjet/20%Monthly2019-07-23 07:21
https://www.informatat.com/autoriteti-kosovar-i-konkurrences-vendos-kunder-komunes-se-prishtines-per-kiosqet-gjen-shkelje/20%Monthly2019-07-22 16:36
https://www.informatat.com/trump-hedh-poshte-pretendimet-e-iranit-se-ka-denuar-me-vdekje-disa-spiune-te-cia-s/20%Monthly2019-07-22 14:57
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-nipin-e-heroit-rame-bllaca/20%Monthly2019-07-22 14:53
https://www.informatat.com/shkon-ne-30-numri-i-te-ftuarve-nga-specialja-deri-tash/20%Monthly2019-07-23 07:17
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-nuk-raporton-para-komisionit-per-mbylljen-e-universiteteve/20%Monthly2019-07-22 14:19
https://www.informatat.com/3-vjet-nga-reforma-ne-drejtesi-reagon-meta/20%Monthly2019-07-22 14:13
https://www.informatat.com/se-paku-17-te-vrare-nga-nje-sulm-me-bombe-ne-somali/20%Monthly2019-07-22 14:12
https://www.informatat.com/eulex-i-gatshem-per-vazhdimin-e-bashkepunimit-me-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-07-22 14:07
https://www.informatat.com/shala-nenshkruan-vendimin-per-ndertimin-e-inkubatorit-te-bizneseve-ne-skenderaj/20%Monthly2019-07-22 14:03
https://www.informatat.com/haradinaj-ia-con-kuvendit-letren-e-doreheqjes/20%Monthly2019-07-22 13:58
https://www.informatat.com/sulmohet-kamermani-teksa-po-filmonte-rrenimin-e-nje-objekti-prone-e-abi-carshise/20%Monthly2019-07-22 13:54
https://www.informatat.com/haradinaj-emeron-edhe-dy-zv-ministra/20%Monthly2019-07-22 13:50
https://www.informatat.com/parisi-pergatitet-per-nje-tjeter-jave-te-nxehte/20%Monthly2019-07-22 13:45
https://www.informatat.com/haradinaj-i-gezuar-qe-kosova-po-nderon-kontributin-e-bob-dole-me-ndertimin-e-nje-busti/20%Monthly2019-07-22 13:45
https://www.informatat.com/denohet-me-500-euro-gjobe-i-akuzuari-per-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2019-07-22 13:39
https://www.informatat.com/se-paku-20-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-ne-siri/20%Monthly2019-07-22 13:28
https://www.informatat.com/%e2%80%8bfsk-merr-donacion-135-tituj-librash-nga-ministria-e-kultures/20%Monthly2019-07-22 13:24
https://www.informatat.com/shskuk-demanton-spitalin-e-gjakoves-skemi-dhene-urdher-per-pezullimin-e-programit-elektiv/20%Monthly2019-07-22 13:13
https://www.informatat.com/veseli-u-kerkon-kryetareve-te-degeve-te-pdk-se-formimin-e-shtabeve-zgjedhore/20%Monthly2019-07-22 13:08
https://www.informatat.com/merr-detyren-besnik-emini-komandanti-i-pare-shqiptar-ne-ushtrine-e-maqedonise-veriore/20%Monthly2019-07-22 12:46
https://www.informatat.com/mbi-50-mije-banore-te-nju-jorkut-mbesin-pa-rryme-per-shkak-te-vapes/20%Monthly2019-07-22 12:37
https://www.informatat.com/shkon-ne-mbi-300-numri-i-viktimave-nga-vershimet-ne-indi-nepal-dhe-bangladesh/20%Monthly2019-07-22 12:28
https://www.informatat.com/%e2%80%8bpacolli-vendimi-i-gjnd-se-vulosi-legjitimitetin-e-pavaresise/20%Monthly2019-07-22 12:24
https://www.informatat.com/the-guardian-shqiperia-e-cuditshme-antike-dhe-e-mrekullueshme/20%Monthly2019-07-22 12:16
https://www.informatat.com/bahtiri-lejon-bizneset-te-punojne-te-dielave/20%Monthly2019-07-22 12:02
https://www.informatat.com/dy-ushtare-ukrainas-vriten-ne-diten-e-pare-te-armepushimit/20%Monthly2019-07-22 11:54
https://www.informatat.com/bernabiq-takohet-me-ambasadorin-spanjoll-thote-se-nuk-eshte-ndryshuar-qendrimi-per-kosoven/20%Monthly2019-07-22 11:46
https://www.informatat.com/galatasaray-me-oferte-per-schneiderlinin/20%Monthly2019-07-22 11:17
https://www.informatat.com/vdes-shefi-i-agjencise-nderkombetare-per-energji-berthamore/20%Monthly2019-07-22 10:59
https://www.informatat.com/femijet-kureshtare-me-te-prirur-te-korrin-suksese-ne-shkolle/20%Monthly2019-07-22 10:57
https://www.informatat.com/pese-mitet-me-te-zakonshme-rreth-shtatzenise/20%Monthly2019-07-22 10:52
https://www.informatat.com/viktimat-e-dhunes-seksuale-ne-kosove-do-te-trajtohen-nga-profesionistet-shendetesore/20%Monthly2019-07-22 10:48
https://www.informatat.com/dy-aftesite-qe-duhet-ti-keni-nese-deshironi-te-beheni-te-suksesshem-ne-jete/20%Monthly2019-07-22 10:43
https://www.informatat.com/zemra-e-thyer-mund-te-shkaktoje-kancerin/20%Monthly2019-07-22 10:31
https://www.informatat.com/be-mbeshtet-shqiperine-ne-luften-kunder-trafikimit-permes-adriatikut/20%Monthly2019-07-22 10:29
https://www.informatat.com/burdushi-kerkon-nga-apeli-rigjykim-prokuroria-kerkon-denim-me-te-ashper/20%Monthly2019-07-22 10:18
https://www.informatat.com/hoxhaj-vendimi-i-gjnd-se-konfirmoi-te-drejten-e-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-22 10:17
https://www.informatat.com/gnagnon-kerkon-falje-per-nderhyrjen-horror-ndaj-yllit-te-liverpoolit-ishte-akt-urrejtes/20%Monthly2019-07-22 10:15
https://www.informatat.com/pse-njerezit-mund-te-qeshin-pergjate-kohes-sa-jane-ne-gjume/20%Monthly2019-07-22 10:14
https://www.informatat.com/me-mire-te-luaj-per-valencian-sesa-ta-ngroh-banken-rezerve-ne-barcelone/20%Monthly2019-07-22 10:13
https://www.informatat.com/sarri-tregon-problemet-e-juventusit-ne-humbjen-me-tottenhamin/20%Monthly2019-07-22 10:10
https://www.informatat.com/joaquin-phoenix-dhe-rooney-mara-fejohen-pas-tri-vitesh-njohje-se-bashku/20%Monthly2019-07-22 10:07
https://www.informatat.com/rtk-zgjedhjet-e-jashtezakonshme-me-8-shtator/20%Monthly2019-07-22 10:07
https://www.informatat.com/haradinaj-zgjedhjet-te-mbahen-brenda-dy-muajve/20%Monthly2019-07-22 13:56
https://www.informatat.com/prinderimi-pa-te-bertitura-eshte-me-i-shendetshem-per-femijet-tuaj/20%Monthly2019-07-22 10:01
https://www.informatat.com/simiq-me-afrimin-e-zgjedhjeve-shtohet-presioni-ndaj-serbeve/20%Monthly2019-07-22 09:59
https://www.informatat.com/kosovari-denohet-per-mbeshtetje-te-isis-it/20%Monthly2019-07-22 09:56
https://www.informatat.com/india-provon-perseri-te-dergoje-anije-kozmike-ne-hene/20%Monthly2019-07-22 09:42
https://www.informatat.com/krijohet-mozaiku-me-i-madh-ne-bote-me-50-mije-imazhe-te-zbritjes-se-apollo-11-ne-hene/20%Monthly2019-07-22 09:54
https://www.informatat.com/situate-e-qete-ne-pikat-kufitare-mergimtaret-presin-nga-gjysme-ore-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-07-22 09:39
https://www.informatat.com/limaj-vendimi-i-gjnd-se-vulosi-perpjekjet-shekullore-per-republiken-e-kosoves/20%Monthly2019-07-22 09:35
https://www.informatat.com/haradinaj-jo-ndarje-e-as-dodik-republike-ne-kosove/20%Monthly2019-07-22 09:33
https://www.informatat.com/gjate-veres-femijet-humbin-fokusin-nga-shkolla-ja-si-tua-ktheni-perqendrimin/20%Monthly2019-07-22 09:29
https://www.informatat.com/rama-koha-e-perfitimeve-abuzive-ka-marre-fund/20%Monthly2019-07-22 09:26
https://www.informatat.com/kryeministrja-britanike-therret-mbledhje-emergjente-per-krizen-me-iranin/20%Monthly2019-07-22 09:23
https://www.informatat.com/macoku-larry-pret-udheheqesit-e-botes-ne-kryeministrine-britanike/20%Monthly2019-07-22 09:19
https://www.informatat.com/27-vjecari-nga-gjakova-dhunon-19-vjecaren/20%Monthly2019-07-22 09:06
https://www.informatat.com/ish-e-dashura-e-princit-harry-fton-ne-dasmen-e-saj-ciftin-mbreteror/20%Monthly2019-07-22 09:01
https://www.informatat.com/trumpi-sulmon-perseri-kongresistet-kerkojini-falje-amerikes/20%Monthly2019-07-22 08:53
https://www.informatat.com/cilat-organe-mund-ta-pesojne-me-se-shumti-gjate-temperaturave-te-larta/20%Monthly2019-07-22 08:56
https://www.informatat.com/haradinaj-kujton-vendimin-e-gjnd-se-per-pavaresine-e-kosoves-e-permend-edhe-ftesen-nga-specialja/20%Monthly2019-07-22 08:50
https://www.informatat.com/cardi-b-realizon-tatuazh-te-ri-ne-kembe/20%Monthly2019-07-22 08:48
https://www.informatat.com/kater-te-lenduar-pas-nje-aksidenti-ne-skenderaj/20%Monthly2019-07-22 08:47
https://www.informatat.com/thaci-vendimi-i-gjnd-se-per-pavaresine-fitorja-me-e-madhe-nderkombetare-e-kosoves/20%Monthly2019-07-22 13:49
https://www.informatat.com/tri-vjedhje-te-renda-brenda-nje-nate-ne-kosove/20%Monthly2019-07-22 08:44
https://www.informatat.com/e-denuara-qe-qeshi-me-ze-ne-prishtine-angazhon-avokat/20%Monthly2019-07-22 08:40
https://www.informatat.com/transportonte-dru-ilegalisht-arrestohet-serbi/20%Monthly2019-07-22 08:35
https://www.informatat.com/gjakove-pas-nje-mosmarreveshjeje-sulmon-fizikisht-nje-femer/20%Monthly2019-07-22 08:31
https://www.informatat.com/deda-tregon-se-cfare-e-pret-qeverine-e-ardhshme-ne-100-ditet-e-para/20%Monthly2019-07-22 08:16
https://www.informatat.com/rahovec-rrahen-mes-vete-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2019-07-22 08:11
https://www.informatat.com/izraeli-rrenon-shtepite-e-palestinezeve/20%Monthly2019-07-22 08:07
https://www.informatat.com/i-nxehti-pervelues-ne-shba-piqen-biskota-ne-kroskotin-e-makines/20%Monthly2019-07-22 08:01
https://www.informatat.com/frike-dhe-mister-nga-ajo-qe-zbulohet-ne-varrezat-e-vatikanit/20%Monthly2019-07-22 07:57
https://www.informatat.com/islanda-vendi-me-i-shtrenjte-sipas-eurostat-it/20%Monthly2019-07-22 07:53
https://www.informatat.com/ofendoi-erdoganin-gjykata-denon-aktoren-me-nje-vit-burgim/20%Monthly2019-07-22 07:46
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-i-kerkon-kz-se-te-prese-kushtetuesen-per-shperndarjen-e-mandateve/20%Monthly2019-07-22 07:42
https://www.informatat.com/hyrja-eshte-e-ndaluar-ky-eshte-qyteti-me-sekret-i-botes/20%Monthly2019-07-22 07:42
https://www.informatat.com/vritet-fotografi-qe-e-dokumentoi-tmerrin-ne-siri/20%Monthly2019-07-22 07:40
https://www.informatat.com/pese-ide-per-shkurtim-dhe-ngjyrosje-flokesh/20%Monthly2019-07-22 07:39
https://www.informatat.com/brenda-24-oreve-ne-kosove-ndodhen-41-aksidente/20%Monthly2019-07-22 07:37
https://www.informatat.com/ndikimi-i-fruktozes-ne-kujtese/20%Monthly2019-07-22 07:35
https://www.informatat.com/9-vjet-nga-vendimi-i-gjykates-nderkombetare-te-drejtesise-pro-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-22 07:34
https://www.informatat.com/per-10-vjet-u-fiskalizuan-vetem-40-per-qind-e-bizneseve/20%Monthly2019-07-22 07:32
https://www.informatat.com/arabia-saudite-denon-veprimet-e-iranit-ne-ngushticen-e-hormuzit/20%Monthly2019-07-22 07:31
https://www.informatat.com/iniciohet-rritja-per-30-per-qind-e-sigurimit-te-automjeteve/20%Monthly2019-07-22 07:29
https://www.informatat.com/sindikalistet-e-trepces-kercenojne-me-greva/20%Monthly2019-07-22 07:27
https://www.informatat.com/serwer-gjykata-kushtetuese-ia-mori-thacit-timonin-e-dialogut/20%Monthly2019-07-22 07:26
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-komisioni-per-arsim-diskuton-mosakreditimin-e-tri-universiteteve/20%Monthly2019-07-22 07:23
https://www.informatat.com/nje-tjeter-shqiptar-i-vdekur-ne-holande/20%Monthly2019-07-22 07:23
https://www.informatat.com/hong-kongu-tmerrohet-nga-dhuna-e-armatosur-ndaj-protestueve/20%Monthly2019-07-22 07:20
https://www.informatat.com/vulin-ky-eshte-plani-i-keq-qe-i-pret-serbet-nga-kosova/20%Monthly2019-07-22 07:19
https://www.informatat.com/edhe-senatori-bob-dole-do-te-behet-me-bust-ne-kosove/20%Monthly2019-07-22 07:17
https://www.informatat.com/me-moton-te-qeshim-me-ze-te-larte-protestohet-ne-prishtine/20%Monthly2019-07-22 07:15
https://www.informatat.com/partia-e-presidentit-zelensky-fiton-zgjedhjet-parlamentare-ne-ukraine/20%Monthly2019-07-22 07:15
https://www.informatat.com/haradinaj-dorezon-sot-doreheqjen-tek-presidenti-thaci/20%Monthly2019-07-22 13:44
https://www.informatat.com/trajkoviq-doreheqja-e-haradinajt-do-te-sjelle-pasoja-te-medha-per-serbine/20%Monthly2019-07-22 10:02
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-shtator/20%Monthly2019-07-22 07:11
https://www.informatat.com/liste-e-gjate-e-te-ftuarve-nga-specialja/20%Monthly2019-07-22 08:45
https://www.informatat.com/moti-per-diten-e-hene/20%Monthly2019-07-22 07:10
https://www.informatat.com/vdes-27-vjecari-ne-kamenice-nga-kontakti-me-rryme/20%Monthly2019-07-20 18:15
https://www.informatat.com/imri-ahmeti-e-mohon-se-do-te-jete-sekretar-i-ldk-se/20%Monthly2019-07-20 18:12
https://www.informatat.com/selimi-themelimi-i-speciales-kunder-uck-se-gabim-i-madh-i-qeverise-dhe-i-kuvendit/20%Monthly2019-07-20 18:08
https://www.informatat.com/konfirmohet-ftesa-e-speciales-per-bashoten/20%Monthly2019-07-20 18:05
https://www.informatat.com/te-gjitha-partite-politike-ne-pritje-te-vendimit-te-presidentit-thaci/20%Monthly2019-07-22 07:10
https://www.informatat.com/ldk-e-vv-te-gatshme-per-qeverisje-te-perbashket/20%Monthly2019-07-22 07:07
https://www.informatat.com/veseli-zgjedhjet-jane-te-pashmangshme/20%Monthly2019-07-22 07:02
https://www.informatat.com/citaku-pas-dorehqjes-se-haradinajt-kjo-nuk-eshte-drejtesi/20%Monthly2019-07-19 14:39
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-se-kur-do-te-niset-ne-hage/20%Monthly2019-07-19 14:31
https://www.informatat.com/haradinaj-jep-doreheqje-ftohet-nga-specialja/20%Monthly2019-07-19 14:26
https://www.informatat.com/me-keto-foto-modelja-shqiptare-ngre-akoma-me-shume-temperaturat/20%Monthly2019-07-19 12:04
https://www.informatat.com/u-tha-se-u-nda-nga-burri-pas-11-vitesh-reagon-inva-mula/20%Monthly2019-07-19 12:01
https://www.informatat.com/instagram-prej-sot-do-tju-mbylle-llogarite-dhe-do-tju-njoftoje-nese-jeni-gati-te-bllokoheni/20%Monthly2019-07-19 11:59
https://www.informatat.com/morena-taraku-pozon-pa-sytjena/20%Monthly2019-07-19 11:49
https://www.informatat.com/dieta-magjike-humbni-5-kilograme-per-3-dite/20%Monthly2019-07-19 11:47
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-udhetareve-mes-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-07-19 11:45
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-heton-emrat-e-kontrabandisteve-te-dyshuar-ne-veri/20%Monthly2019-07-19 11:41
https://www.informatat.com/100-ml-uthull-hidhni-ne-rrobalarese-para-cdo-larjeje-truku-qe-ben-mrekulli/20%Monthly2019-07-19 11:39
https://www.informatat.com/vrane-shoqen-e-ngushte-nga-xhelozia-ishte-me-e-bukur/20%Monthly2019-07-19 11:35
https://www.informatat.com/modelja-shet-virgjerine-per-2-milione-deshi-ta-beje-mamin-krenare/20%Monthly2019-07-19 11:33
https://www.informatat.com/ministri-i-mbrojtjes-i-kosoves-priti-komandantin-e-nato-s-per-europe-biseduan-per-fsk-ne/20%Monthly2019-07-19 11:29
https://www.informatat.com/shba-nuk-i-pengon-perpjekjet-e-frances-e-gjermanise-per-ringjalljen-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-19 11:26
https://www.informatat.com/iniciativa-per-progres-akuzon-ministrine-e-mjedisit-per-jotransparence/20%Monthly2019-07-19 11:22
https://www.informatat.com/vulin-franca-na-beson-prandaj-na-shiti-armet-kosova-eshte-dicka-si-isisi/20%Monthly2019-07-19 11:20
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-me-plan-per-sigurine-gjate-sezonit-te-veres/20%Monthly2019-07-19 11:14
https://www.informatat.com/pas-shqiperise-misioni-i-frontex-it-do-te-zgjerohet-ne-ballkan/20%Monthly2019-07-19 11:12
https://www.informatat.com/merkel-kam-folur-me-haradinajn-thacin-e-vuciqin-ende-ska-ndonje-perparim-per-rinisjen-e-dialogut/20%Monthly2019-07-19 11:10
https://www.informatat.com/pas-me-shume-se-nje-jave-prokuroria-e-policia-ndajne-dhimbje-per-vdekjen-e-12-vjecarit/20%Monthly2019-07-19 11:06
https://www.informatat.com/haradinaj-shpresoj-se-dialogu-do-te-sjelle-njohje-te-kufijve-ekzistues-nga-serbia/20%Monthly2019-07-19 11:03
https://www.informatat.com/hoti-mbeshtetja-e-ndi-se-e-rendesishme-per-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-07-19 10:52
https://www.informatat.com/akp-shpall-shitjen-e-137-aseteve/20%Monthly2019-07-19 10:45
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-shefin-e-eulex-it-bernd-thran-e-uron-per-detyren-e-re/20%Monthly2019-07-19 10:43
https://www.informatat.com/gashi-lajm-i-mire-vendimi-i-ijf-se-per-ta-nderuar-me-statuje-bronzi-ikonen-e-xhudos-majlinda-kelmendi/20%Monthly2019-07-19 10:14
https://www.informatat.com/haskuka-disa-prej-keshilltareve-e-meritojne-burgun/20%Monthly2019-07-19 08:43
https://www.informatat.com/cifti-me-i-ri-i-lezbikeve-kengetarja-martohet-me-korrespondenten-e-politikes-37-vite-me-te-madhe/20%Monthly2019-07-19 08:38
https://www.informatat.com/robbie-williams-martohet-serish/20%Monthly2019-07-19 08:35
https://www.informatat.com/muzika-qeteson-nervat-para-operacionit-sikurse-qetesuesi/20%Monthly2019-07-19 08:30
https://www.informatat.com/cifti-kerkojne-nje-mesues-privat-per-dy-femijet-e-tyre-ofrojne-5500-euro-page-dhe-udhetime-gjate-gjithe-vitit/20%Monthly2019-07-19 08:27
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ka-arritur-progres-ne-konsolidimin-e-sundimit-te-ligjit/20%Monthly2019-07-19 11:09
https://www.informatat.com/operacioni-200-pogba-prane-real-madridit/20%Monthly2019-07-19 08:13
https://www.informatat.com/bale-ben-valixhet-gati-bayerni-destinacioni-me-i-afert/20%Monthly2019-07-19 08:11
https://www.informatat.com/shba-ja-rrezon-nje-aeroplan-pa-pilot-iranian/20%Monthly2019-07-19 08:08
https://www.informatat.com/investime-te-huaja-vec-ne-patundshmeri/20%Monthly2019-07-19 08:03
https://www.informatat.com/daciq-i-thashe-shba-se-ti-beje-presion-kosoves/20%Monthly2019-07-19 08:01
https://www.informatat.com/disa-te-vrare-nga-shperthimi-prane-universitetit-te-kabulit/20%Monthly2019-07-19 07:58
https://www.informatat.com/policia-ne-prizren-me-bastisje-ne-vendndodhjet-e-personave-te-dyshuar-gjejne-nje-arme-pa-leje/20%Monthly2019-07-19 07:51
https://www.informatat.com/bolton-takon-daciqin-kosova-dhe-serbia-te-vazhdojne-dialogun/20%Monthly2019-07-19 07:44
https://www.informatat.com/psd-mie-ja-ka-tejkaluar-kompetencat-ka-marre-rolin-e-mpj-se/20%Monthly2019-07-19 07:38
https://www.informatat.com/shba-shkaterroi-dronin-iranian-ne-ngushticen-e-hormuzit-thote-presidenti-trump/20%Monthly2019-07-19 07:35
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-kritika-per-mosfunksionim-te-kuvendit-per-emerime-politike-e-ngecje-ne-arsim/20%Monthly2019-07-19 07:33
https://www.informatat.com/kuvendi-i-shqiperise-ne-pushim-miratoi-ndryshimet-ne-kodin-penal-dhe-koncesionet-per-2-rruge/20%Monthly2019-07-19 07:29
https://www.informatat.com/vazhdojne-perplasjet-brenda-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-07-19 11:00
https://www.informatat.com/epik-kosova-vendi-i-fundit-ne-ballkan-ne-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2019-07-19 08:21
https://www.informatat.com/sot-temperaturat-deri-ne-29-grade-celsius-priten-reshje-shiu/20%Monthly2019-07-19 07:20
https://www.informatat.com/sot-protestohet-per-vrasjen-e-femiut-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-19 07:19
https://www.informatat.com/asamblistja-e-aak-se-ne-prishtine-koalicioni-nuk-eshte-unik-te-cakorduar-ne-vendimmarrje/20%Monthly2019-07-19 07:16
https://www.informatat.com/vrasja-e-11-vjecarit-ne-fushe-kosove-mustafa-thote-se-neglizhenca-e-policise-smund-te-arsyetohet/20%Monthly2019-07-19 07:43
https://www.informatat.com/mjet-i-dyshimte-ne-arberi-te-prishtines/20%Monthly2019-07-18 14:09
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-nuk-eshte-ndaluar-ne-vjene-lajmi-eshte-i-pavertete/20%Monthly2019-07-19 07:26
https://www.informatat.com/me-3-gusht-kuvendi-zgjedhja-e-kryetarit-dhe-keshillit-te-pergjithshem-te-ldk-se/20%Monthly2019-07-18 13:03
https://www.informatat.com/sipas-mediave-serbe-trump-ne-vjeshte-organizon-samit-per-kosoven/20%Monthly2019-07-19 07:22
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-ne-kosove-kritikon-kuvendin-per-mospune/20%Monthly2019-07-18 11:36
https://www.informatat.com/me-plot-filma-e-aktivitete-perfundoi-nata-e-dyte-e-prifest-cfare-ka-ne-program-sot/20%Monthly2019-07-18 11:27
https://www.informatat.com/hamza-prioritet-i-mf-se-eshte-stabiliteti-makro-fiskal-i-vendit/20%Monthly2019-07-18 11:20
https://www.informatat.com/orca-paralajmeron-padi-ndaj-haradinajt-e-bytyqit-nese-nderhyjne-ne-punen-e-kshc-se/20%Monthly2019-07-18 11:09
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-transplantim-dhe-trafikim-te-organeve/20%Monthly2019-07-18 09:37
https://www.informatat.com/vettingu-deri-tash-ka-shkarkuar-66-gjyqtare-e-prokurore/20%Monthly2019-07-18 09:35
https://www.informatat.com/be-kritikon-serish-qeverine-per-taksen/20%Monthly2019-07-18 09:33
https://www.informatat.com/kercenon-gruan-e-tij-me-vrasje-arrestohet/20%Monthly2019-07-18 09:29
https://www.informatat.com/rregullore-e-re-per-emerim-te-kryeprokurorit-te-shtetit-dhe-kryeprokuroreve-te-prokurorive/20%Monthly2019-07-18 09:24
https://www.informatat.com/serbet-frikesohen-se-futbollisti-shqiptar-mund-ta-beje-shqiponjen-kunder-crvena-zvezdes/20%Monthly2019-07-18 09:20
https://www.informatat.com/klopp-jam-i-lumtur-me-ekipin/20%Monthly2019-07-18 09:14
https://www.informatat.com/de-light-ne-juventus-bonucci-pelqen-fotografite-e-lojtareve-te-city-dhe-psg/20%Monthly2019-07-18 09:13
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-kujtojme-bijte-me-te-mire-qe-ka-dhene-rahoveci-per-lirine-e-kosoves/20%Monthly2019-07-18 09:01
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-perballe-sfidave-te-medha/20%Monthly2019-07-18 08:56
https://www.informatat.com/demokratet-ne-shba-paralajmerojne-rrezik-nga-faceapp-kerkojne-hetim-nga-fbi/20%Monthly2019-07-18 08:54
https://www.informatat.com/zyrtari-i-larte-amerikan-sjemi-krenar-me-shqiptaret-shba-nuk-do-behet-arbiter/20%Monthly2019-07-18 08:50
https://www.informatat.com/vazhdon-aksioni-per-dallaveret-me-patent-shofer-arrestohet-pronari-i-autoshkolles/20%Monthly2019-07-18 08:47
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-kercenoi-gazetarin/20%Monthly2019-07-18 08:44
https://www.informatat.com/instagram-po-e-fsheh-numrin-e-pelqimeve-ne-postime/20%Monthly2019-07-18 08:43
https://www.informatat.com/shtatori-mundesia-e-fundit-qe-kosova-te-tregoje-vendosmeri-ne-procesin-e-dialogut/20%Monthly2019-07-18 08:40
https://www.informatat.com/reagon-ceca-pas-ndalimit-te-transmetimit-te-kengeve-ne-rtsh/20%Monthly2019-07-18 08:37
https://www.informatat.com/krasniqi-arsimin-e-organizojne-dhe-e-drejtojne-te-diturit-ata-qe-duan-ta-arsimojne-e-perparojne-kombin/20%Monthly2019-07-18 08:36
https://www.informatat.com/rama-i-gatshem-per-dialog-e-reforme-zgjedhore-13-tetori-nje-e-diel-si-te-gjitha-te-dielat/20%Monthly2019-07-18 08:33
https://www.informatat.com/rrahje-ne-peje-arretsohen-tre-persona-njeri-ne-arrati/20%Monthly2019-07-18 08:31
https://www.informatat.com/haradinaj-falenderon-sipermarresit-e-diaspores/20%Monthly2019-07-18 08:29
https://www.informatat.com/keta-jane-anetaret-e-rinje-te-kryesise-se-pdk-se/20%Monthly2019-07-18 08:26
https://www.informatat.com/13-te-vdekur-dhe-38-te-plagosur-nga-zjarri-ne-studion-e-animacionit-ne-japoni/20%Monthly2019-07-18 08:23
https://www.informatat.com/plani-i-macron-per-zgjidhjen-e-problemit-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-18 08:19
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-vend-ndodhen-59-aksidente/20%Monthly2019-07-18 07:46
https://www.informatat.com/aksion-para-qeverise-ne-mbeshtetje-te-vendimit-per-mbylljen-e-universiteteve/20%Monthly2019-07-18 07:44
https://www.informatat.com/mergimtaret-ne-kosove-kete-mengjes-ska-pritje-te-gjata/20%Monthly2019-07-18 07:38
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-40/20%Monthly2019-07-18 07:36
https://www.informatat.com/hoti-perfshirja-e-rinise-ne-politike-kyce-per-te-siguruar-se-i-adreson-nevojat-e-tyre/20%Monthly2019-07-18 07:28
https://www.informatat.com/qytetaret-nuk-e-duan-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-07-18 09:32
https://www.informatat.com/rektori-i-universitetit-te-pejes-kshc-beri-shkelje-procedurale/20%Monthly2019-07-18 07:20
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-komisioni-per-arsim-pas-vendimit-per-mosakreditim-te-disa-universiteteve/20%Monthly2019-07-18 07:11
https://www.informatat.com/psd-nderhyrja-e-haradinajt-rrezik-per-arsimin-e-larte-ne-kosove/20%Monthly2019-07-17 14:54
https://www.informatat.com/hamza-priti-ne-takim-ambasadorin-francez-ne-kosove-didier-chabert/20%Monthly2019-07-17 14:51
https://www.informatat.com/edhe-gjermanet-do-te-ndertojne-ndertesen-e-ambasades-komuna-ua-jep-token/20%Monthly2019-07-17 14:49
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-malisheva-qeveria-mbeshtet-zhvillimin-e-qendrueshem-dhe-prodhuesit-vendore/20%Monthly2019-07-17 14:47
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-kerkon-te-sqarohen-deri-ne-fund-rrethanat-e-vdekjes-se-te-miturit-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-17 14:44
https://www.informatat.com/pelosi-thote-se-amerika-do-te-jete-gjithmone-perkrah-kosoves/20%Monthly2019-07-17 14:41
https://www.informatat.com/euroja-sleviz-dollari-forcohet-kundruall-lekut/20%Monthly2019-07-17 14:16
https://www.informatat.com/franca-ua-refuzon-azilin-29-shqiptareve-deportohen-edhe-17-te-tjere/20%Monthly2019-07-17 14:14
https://www.informatat.com/meta-propozon-ish-keshilltarin-e-berishes-per-kryetar-te-klsh-se/20%Monthly2019-07-17 14:12
https://www.informatat.com/dy-familje-rrihen-per-nje-borxh-tete-te-arrestuar/20%Monthly2019-07-17 14:10
https://www.informatat.com/pasardhesja-e-merkelit-ministre-e-re-e-mbrojtjes-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-17 14:08
https://www.informatat.com/haradinaj-edhe-dukagjini-te-trajtohet-si-krejt-kosova-autostrada-duhet-te-ndertohet/20%Monthly2019-07-17 14:05
https://www.informatat.com/emmanuel-macron-tregon-ne-shqip-se-cfare-mesazhi-dha-nga-beogradi/20%Monthly2019-07-17 14:02
https://www.informatat.com/osbe-ja-pershendet-reagimin-e-shpejte-per-arrestimin-e-19-vjecarit-qe-dyshohet-se-e-vrau-te-miturin-rom/20%Monthly2019-07-17 14:00
https://www.informatat.com/haradinaj-emeron-ministrin-e-ri-te-inovacionit-dhe-ndermarresise/20%Monthly2019-07-17 13:11
https://www.informatat.com/vjehrra-nga-lipjani-ben-nusen-per-spital/20%Monthly2019-07-17 13:08
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-takim-lamtumires-me-ambasadorin-norvegjez/20%Monthly2019-07-17 13:06
https://www.informatat.com/hoxhaj-ne-takim-me-delegacionin-britanik-jemi-te-perkushtuar-per-nje-marreveshje-me-njohje-reciproke-me-serbine/20%Monthly2019-07-17 13:01
https://www.informatat.com/miliarderja-me-e-vogel-ne-bote-jeta-ime-seshte-ashtu-sic-duket-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-07-17 10:10
https://www.informatat.com/dua-lipa-kujton-rrenjet-publikon-harten-e-ilirise/20%Monthly2019-07-17 10:08
https://www.informatat.com/shkon-ne-shtepine-e-te-dashurit-te-gruas-i-pret-organet-gjenitale-me-gershere/20%Monthly2019-07-17 10:05
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-beyonce-merr-ne-klip-vajzen/20%Monthly2019-07-17 10:02
https://www.informatat.com/michael-sheen-ne-lidhje-me-nje-aktore-suedeze/20%Monthly2019-07-17 09:59
https://www.informatat.com/haradinaj-i-kunderpergjigjet-veselit-nese-do-te-ishim-unik-per-taksen-amerika-do-te-na-perkrahte-me-shume/20%Monthly2019-07-17 14:49
https://www.informatat.com/vv-britania-riperseriti-qendrimin-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-07-17 14:40
https://www.informatat.com/ambasadori-francez-viziton-vushtrrine/20%Monthly2019-07-17 09:51
https://www.informatat.com/korrigjimi-i-kufirit-me-malin-e-zi-haradinaj-takon-anetaret-e-komisionit/20%Monthly2019-07-17 13:10
https://www.informatat.com/haradinaj-dekoron-azgan-haklajn-me-medaljen-gjergj-kastrioti-skenderbeu/20%Monthly2019-07-17 09:47
https://www.informatat.com/presidentja-e-re-e-ke-se-ka-nje-mesazh-per-shqiperine/20%Monthly2019-07-17 09:45
https://www.informatat.com/ish-i-dashuri-i-gentes-i-jep-fund-marteses-me-bashkeshorten/20%Monthly2019-07-17 09:43
https://www.informatat.com/porsche-do-te-sjelle-makinen-e-re-qe-do-te-kete-800-kuaj-fuqi/20%Monthly2019-07-17 09:41
https://www.informatat.com/kompania-apple-shton-disa-emojis-ne-telefona-dhe-tablete/20%Monthly2019-07-17 09:39
https://www.informatat.com/metoda-me-e-re-kontraceptive-eshte-zbulimi-i-duhur-per-grate/20%Monthly2019-07-17 09:36
https://www.informatat.com/a-eshte-kanceri-i-lekures-trashegues-studimi-i-ri-tregon-se-sa-jeni-te-rrezikuar-nga-kjo-lloj-semundjeje/20%Monthly2019-07-17 09:33
https://www.informatat.com/shtyhet-serish-gjyqi-ndaj-tahirit/20%Monthly2019-07-17 09:31
https://www.informatat.com/gati-nenshkrimi-matthijs-de-ligt-mberrin-ne-itali/20%Monthly2019-07-17 09:21
https://www.informatat.com/milani-interesohet-per-super-lojtarin-e-real-madridit/20%Monthly2019-07-17 09:20
https://www.informatat.com/bill-gates-nuk-eshte-me-personi-i-dyte-me-i-pasur-vendin-ia-zuri-nje-francez/20%Monthly2019-07-17 09:16
https://www.informatat.com/pupovci-per-mosakreditimin-e-universiteteve-politizimi-i-papranueshem-sidomos-nderhyrja-e-qeverise/20%Monthly2019-07-17 09:13
https://www.informatat.com/arrihet-marreveshja-per-shkembimin-e-te-burgosurve-mes-qeverise-e-separatisteve-ne-ukraine/20%Monthly2019-07-17 09:09
https://www.informatat.com/dorezohet-ne-kuvend-peticioni-kunder-homologimit-te-veturave/20%Monthly2019-07-17 09:07
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuesja-e-von-der-leyen-ne-ministrine-e-mbrojtjes-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-17 09:05
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-flagrance-i-dyshuari-per-vjedhje-te-mbrojtesve-anesore-ne-autostrade/20%Monthly2019-07-17 09:03
https://www.informatat.com/12-vjecari-ne-fushe-kosove-ishte-dhunuar-3-here-nga-i-njejti-person-komf-i-kerkon-nga-prokuroria-zbardhjen-e-rastit/20%Monthly2019-07-17 08:59
https://www.informatat.com/engel-be-ja-te-ndermarre-hapa-te-shpejte-per-liberalizimin-e-vizave-dhe-serbia-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-07-17 08:56
https://www.informatat.com/hoxha-zhgenjyese-nese-nderlidhet-liberalizimi-me-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-07-17 09:55
https://www.informatat.com/me-nje-interesim-te-jashtzakonshem-mbreme-nisi-edicioni-i-11-te-i-prifest/20%Monthly2019-07-17 08:51
https://www.informatat.com/trajneri-i-psg-thyen-heshtjen-e-dija-qe-neymar-deshironte-te-largohej/20%Monthly2019-07-17 08:04
https://www.informatat.com/buxhovi-i-reagon-veselit-pasi-ky-i-fundit-e-quajti-fosil/20%Monthly2019-07-17 09:53
https://www.informatat.com/lansohet-fushata-10-rregullat-e-arta-te-sigurise-rrugore/20%Monthly2019-07-17 07:56
https://www.informatat.com/shba-ministrat-flasin-per-avancimin-e-lirise-fetare-marrin-pjese-edhe-kosova-dhe-shqiperia/20%Monthly2019-07-17 07:54
https://www.informatat.com/1480-tiketa-u-ndane-nga-policia-per-24-ore/20%Monthly2019-07-17 07:52
https://www.informatat.com/ligjvenesit-amerikane-me-rezolute-per-denimin-e-gjuhes-raciste-te-trump/20%Monthly2019-07-17 07:50
https://www.informatat.com/perfundon-rruga-e-re-qe-do-te-lidhe-ulqinin-me-shqiperine/20%Monthly2019-07-17 07:48
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-i-dyshuar-per-vrasjen-e-rende-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-07-17 07:46
https://www.informatat.com/saimir-tahiri-ne-gjykaten-e-krimeve-te-renda-sot-seanca-gjyqesore/20%Monthly2019-07-17 07:44
https://www.informatat.com/telekomi-rrezikon-bllokimin-e-llogarise-nese-nuk-e-paguan-borxhin-ndaj-z-mobile/20%Monthly2019-07-17 07:43
https://www.informatat.com/rtsh-ja-merr-verejtje-per-transmetimin-e-kengeve-te-kengetares-serbe-ceca/20%Monthly2019-07-17 07:41
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-39/20%Monthly2019-07-17 07:39
https://www.informatat.com/vjet-ne-gjermani-jane-vendosur-12-mije-shtetas-te-kosoves/20%Monthly2019-07-17 09:48
https://www.informatat.com/avuk-siguron-se-ushqimet-ne-kosove-jane-sipas-standardeve-te-be-se/20%Monthly2019-07-17 07:35
https://www.informatat.com/haradinaj-i-druhet-armatimit-te-serbise/20%Monthly2019-07-17 08:52
https://www.informatat.com/isa-mustafa-uron-ursula-von-der-leyen-per-detyren-e-re/20%Monthly2019-07-17 07:31
https://www.informatat.com/pacolli-niset-per-shba-do-te-diskutoje-per-te-shtyer-prioritetet-diplomatike-te-kosoves/20%Monthly2019-07-17 07:59
https://www.informatat.com/ministri-francez-jep-doreheqje-per-shkak-te-darkes-se-shtrenjte/20%Monthly2019-07-16 14:56
https://www.informatat.com/vetem-nje-gote-uje-me-limon-ne-mengjes-dhe-do-ti-keni-keto-perfitime-shendetesore/20%Monthly2019-07-16 14:53
https://www.informatat.com/mit-ofron-zgjidhje-per-banoret-e-zahaqit-dhe-pavlanit-te-pejes/20%Monthly2019-07-16 14:50
https://www.informatat.com/trump-insiston-se-komentet-e-tij-nuk-ishin-raciste/20%Monthly2019-07-16 14:48
https://www.informatat.com/tesla-zbret-cmimet-per-disa-modele-te-veturave/20%Monthly2019-07-16 14:45
https://www.informatat.com/situata-politike-anulon-rezervimet-nga-turistet-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2019-07-16 14:39
https://www.informatat.com/kshc-thote-se-sdo-te-lejoje-nderhyrje-politike-ne-vendimin-per-mosakreditim-te-tri-up-ve/20%Monthly2019-07-16 14:35
https://www.informatat.com/misioni-i-pabesueshem-ndahen-binjaket-e-bashkuara-pas-operacionit-50-oresh/20%Monthly2019-07-16 14:28
https://www.informatat.com/u-gjet-e-vdekur-brenda-ne-bunker-arrestohet-vrasesi-shkencetares/20%Monthly2019-07-16 14:22
https://www.informatat.com/camila-cabello-ne-romance-me-shawn-mendes/20%Monthly2019-07-16 14:17
https://www.informatat.com/stresi-dhe-kejsi-i-japin-fund-marteses/20%Monthly2019-07-16 14:13
https://www.informatat.com/aktorja-e-famshme-turke-zgjedh-jugun-e-shqiperise-per-pushime/20%Monthly2019-07-16 14:08
https://www.informatat.com/lengu-qe-pastron-melcine-ule-tensionin-bombardon-me-vitamina-dhe-sheron-anemine/20%Monthly2019-07-16 14:03
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-thirrje-publike-masht-it-per-ndalimin-e-procedurave-te-rekrutimit-per-psikologe-e-pedagoge/20%Monthly2019-07-16 14:00
https://www.informatat.com/veseli-ne-kongresin-amerikan-ben-thirrje-per-njohje-te-reja-te-kosoves/20%Monthly2019-07-16 13:55
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-ne-suhareke-ka-potencial-zhvillimi-perkrahja-e-qeverise-sdo-te-mungoje/20%Monthly2019-07-16 13:52
https://www.informatat.com/kylie-jenner-shfaqet-ne-bikine-qe-jane-me-te-vjeter-se-ajo-vete/20%Monthly2019-07-16 13:47
https://www.informatat.com/kunder-modes-se-rrjeteve-sociale-29-vjecarja-e-ben-veten-te-duket-me-e-shendoshe/20%Monthly2019-07-16 13:44
https://www.informatat.com/pse-ju-djersiten-duart-dhe-si-ta-parandaloni-kete-problem/20%Monthly2019-07-16 13:34
https://www.informatat.com/anoreksia-ka-origjine-ne-adn-dhe-nuk-eshte-vetem-nje-crregullim-ne-mendjen-tone/20%Monthly2019-07-16 13:28
https://www.informatat.com/vuciq-tregon-pse-serbia-po-armatoset/20%Monthly2019-07-16 13:24
https://www.informatat.com/be-ja-perkrah-vendimin-e-agjencise-per-akreditim-thote-se-prioritet-i-tyre-ne-kosove-mbetet-arsimi/20%Monthly2019-07-16 13:18
https://www.informatat.com/zjarr-afer-festivalit-te-muzikes-qindra-njerez-evakuohen-ne-kroaci/20%Monthly2019-07-16 13:10
https://www.informatat.com/forca-e-sigurise-se-kosoves-merr-ne-shfrytezim-aeroportin-e-gjakoves/20%Monthly2019-07-16 12:31
https://www.informatat.com/eurodeputetja-loiseau-ballkani-aspak-i-gatshem-per-anetaresim-ne-be/20%Monthly2019-07-16 12:27
https://www.informatat.com/be-ja-sanksionon-turqine-per-shkak-te-shpimeve-ne-ujerat-e-qipros/20%Monthly2019-07-16 12:24
https://www.informatat.com/fermeret-e-kacanikut-do-te-kene-mbeshtetjen-e-mbpzhr-se/20%Monthly2019-07-16 12:20
https://www.informatat.com/macron-perfundon-viziten-le-pas-mesazhin-e-madh-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2019-07-16 12:17
https://www.informatat.com/celaj-bashkimi-evropian-nuk-duhet-te-vonohet-per-procesin-integrues-te-rajonit/20%Monthly2019-07-16 12:14
https://www.informatat.com/tahiri-se-shpejti-nis-rekrutimi-per-permbarues-privat/20%Monthly2019-07-16 12:10
https://www.informatat.com/fjalet-e-macronit-per-kosoven-qe-nuk-i-transmetuan-mediat-serbe/20%Monthly2019-07-16 14:34
https://www.informatat.com/hoxha-norvegjia-perkrahese-e-fuqishme-e-shtetndertimit-te-kosoves/20%Monthly2019-07-16 11:59
https://www.informatat.com/limaj-u-kerkon-britanikeve-qe-te-perfshihen-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-16 11:56
https://www.informatat.com/sindikata-e-telekomit-nese-sbehet-publik-anulimi-i-kontrates-me-z-mobile-hyjme-ne-greve/20%Monthly2019-07-16 13:54
https://www.informatat.com/kjo-eshte-marreveshja-e-plote-mes-kosoves-dhe-gjermanise-ne-fushen-e-shendetesise/20%Monthly2019-07-16 10:45
https://www.informatat.com/basha-ndryshon-kurs-as-13-tetorin-nuk-e-pranon-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-07-16 10:43
https://www.informatat.com/kosovaret-bllokojne-kufirin/20%Monthly2019-07-16 10:38
https://www.informatat.com/shembet-ndertesa-ne-indi-4-te-vdekur-e-mbi-30-nen-rrenoja/20%Monthly2019-07-16 10:35
https://www.informatat.com/mpj-denon-demtimin-e-disa-varrezave-ortodokse-ne-lipjan/20%Monthly2019-07-16 10:32
https://www.informatat.com/vuciq-nisma-e-merkelit-dhe-makronit-per-dialogun-kosove-serbi-mund-te-rifilloje-ne-shtator/20%Monthly2019-07-16 10:29
https://www.informatat.com/borellit-i-kerkohet-te-mos-beje-si-mogherini-por-ti-trajtoje-si-te-barabarta-kosoven-e-serbine/20%Monthly2019-07-16 10:27
https://www.informatat.com/inter-nuk-dorezohet-synon-dzekon-dhe-lukakun/20%Monthly2019-07-16 10:20
https://www.informatat.com/vritet-ish-futbollisti-afrikan-i-njejti-ishte-kercenuar-nga-oscar-pistorius/20%Monthly2019-07-16 10:19
https://www.informatat.com/mitrovicasi-fiton-medaljen-e-arte-ne-hedhjen-e-gjyles-ne-garat-ballkanike/20%Monthly2019-07-16 10:17
https://www.informatat.com/vidhen-100-perforcues-te-shtyllave-mbrojtese-ne-autostrade/20%Monthly2019-07-16 10:15
https://www.informatat.com/pacolli-norvegjia-do-ta-mbeshtese-kosoven-ne-procesin-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2019-07-16 13:16
https://www.informatat.com/meta-lufte-rames-dhe-qeverise-kthen-tre-ligje-ne-pak-ore/20%Monthly2019-07-16 09:54
https://www.informatat.com/sot-parlamenti-evropian-voton-nese-von-der-leyen-do-te-jete-presidentja-e-komisionit-evropian/20%Monthly2019-07-16 09:51
https://www.informatat.com/per-pese-vjet-jane-permbaruar-mbi-32-mije-lende-gjyqesore/20%Monthly2019-07-16 09:48
https://www.informatat.com/veseli-takon-senatorin-demokrat-gary-peters-dhe-kongresmenin-republikan-vern-buchanan/20%Monthly2019-07-16 10:42
https://www.informatat.com/haradinaj-per-mosakreditimin-e-tri-universiteteve-vendim-i-papranueshem/20%Monthly2019-07-16 09:42
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-te-intensifikoje-bashkepunimin-me-britanine-e-madhe/20%Monthly2019-07-16 09:39
https://www.informatat.com/haradinaj-te-gatshem-per-dialog-vetem-nese-diskutohet-per-marreveshje-brenda-kufijve-ekzistues/20%Monthly2019-07-16 12:06
https://www.informatat.com/sonte-nis-prifest-fusha-e-mellenjave-hap-zyrtarisht-edicionin-e-11-te/20%Monthly2019-07-16 08:01
https://www.informatat.com/pendarovski-kunder-ndryshimit-te-kufijve-mund-te-sjelle-konflikt-te-armatosura/20%Monthly2019-07-16 11:41
https://www.informatat.com/inpo-pezullimi-i-dhenies-se-lejeve-ndertimore-i-jashteligjshem/20%Monthly2019-07-16 07:56
https://www.informatat.com/shqiperia-me-e-shtrenjta-ne-rajon-kosova-me-e-lira-e-europes/20%Monthly2019-07-16 07:53
https://www.informatat.com/denohen-kater-persona-per-falsifikim-parash/20%Monthly2019-07-16 07:48
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-38/20%Monthly2019-07-16 07:44
https://www.informatat.com/haradinaj-akuzohet-per-nderhyrje-ne-procesin-e-akreditimit/20%Monthly2019-07-16 10:11
https://www.informatat.com/daciq-prishtina-do-te-humbase-perseri-ne-interpol/20%Monthly2019-07-16 07:37
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-pret-nje-delegacion-nga-britania-e-madhe/20%Monthly2019-07-16 09:33
https://www.informatat.com/orca-nuk-do-te-mbyllen-universitetet-e-pejes-prizrenit-dhe-mitrovices/20%Monthly2019-07-16 07:58
https://www.informatat.com/ministri-se-pranon-vendimin-e-agjencise-thote-se-ceshtja-shkon-ne-qeveri-per-shkak-te-shkeljeve/20%Monthly2019-07-15 17:20
https://www.informatat.com/macron-ne-beograd-kosova-dhe-serbia-jane-shtete-te-pavarura-gjejeni-zgjidhjen-bashke/20%Monthly2019-07-15 17:16
https://www.informatat.com/fitore-pacolli-pyeteni-evgjeni-thacin-pse-hoqi-dore-nga-fjalimi-ne-bruksel/20%Monthly2019-07-15 14:30
https://www.informatat.com/merret-vendimi-per-mbylljen-e-universiteteve-te-mitrovices-pejes-dhe-prizrenit/20%Monthly2019-07-15 14:13
https://www.informatat.com/euronews-kosova-ne-krye-te-agjendes-se-vizites-se-macronit-ne-serbi/20%Monthly2019-07-15 14:05
https://www.informatat.com/mbpzhr-ja-dhe-undp-ja-bashkepunojne-per-perkrahjen-e-grave-fermere/20%Monthly2019-07-15 13:57
https://www.informatat.com/haradinaj-taksa-nuk-hiqet-vizat-nuk-i-kemi-larg/20%Monthly2019-07-15 13:51
https://www.informatat.com/asfaltohet-rruga-kater-korsi-gjilan-livoc/20%Monthly2019-07-15 13:28
https://www.informatat.com/haradinaj-e-levdon-kryetarin-e-vushtrise-xhaferi-tahiri-po-vrapon-pas-puneve/20%Monthly2019-07-15 13:26
https://www.informatat.com/kryeministri-i-tajlandes-shpall-fundin-e-regjimit-ushtarak/20%Monthly2019-07-15 13:24
https://www.informatat.com/zbulohen-dhuratat-e-vuciqit-per-macronin/20%Monthly2019-07-15 13:22
https://www.informatat.com/vdes-themeluesi-i-kirurgjise-vaskulare-ne-kosove-gazmend-shaqiri/20%Monthly2019-07-15 13:19
https://www.informatat.com/kombinimi-i-ketyre-barnave-metode-premtuese-per-sherimin-e-kancerit/20%Monthly2019-07-15 13:17
https://www.informatat.com/fakte-te-pazakonta-pe-trupin-tone-do-te-habiteni-nga-ato-qe-do-ti-lexoni/20%Monthly2019-07-15 13:15
https://www.informatat.com/huawei-do-ti-investoje-3-1-miliarde-dollare-ne-itali/20%Monthly2019-07-15 13:13
https://www.informatat.com/isa-mustafa-pret-ne-takim-ambasadorin-norvegjez/20%Monthly2019-07-15 13:11
https://www.informatat.com/alessandra-ambrosio-ndez-mykonosin/20%Monthly2019-07-15 12:50
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-popullsine-boterore/20%Monthly2019-07-15 12:45
https://www.informatat.com/kongresistja-me-shami-ia-kthen-trump-it-je-presidenti-me-i-keq-ne-historine-e-shbase/20%Monthly2019-07-15 12:27
https://www.informatat.com/per-24-ore-prokuroria-ngrit-69-aktakuza/20%Monthly2019-07-15 12:25
https://www.informatat.com/cmenduri-pronari-i-landfillit-vret-punonjesin-11-vjecar-per-1-euro/20%Monthly2019-07-15 12:22
https://www.informatat.com/gent-cakaj-takohet-me-josep-borrellin-spanja-perkrah-shqiperine-per-sfiden-drejt-be-se/20%Monthly2019-07-15 12:21
https://www.informatat.com/superjahti-luksoz-del-ne-shitje-kontrollohet-me-ipad/20%Monthly2019-07-15 12:18
https://www.informatat.com/shtetet-qe-jane-kunder-liberalizimit-per-kosovaret/20%Monthly2019-07-15 12:15
https://www.informatat.com/haradinaj-dhe-delegacioni-ushtarak-amerikan-flasin-per-ngritjen-e-kapaciteteve-te-fsk-se/20%Monthly2019-07-15 17:22
https://www.informatat.com/gjermania-ndihmon-kosoven-ne-sigurime-shendetesore/20%Monthly2019-07-15 13:44
https://www.informatat.com/serbia-permend-borxhet-ndaj-kursimtareve-devizore-nga-republikat-e-ish-jugosllavise-harron-kosoven/20%Monthly2019-07-15 12:03
https://www.informatat.com/irina-shayk-nuk-dua-te-dukem-perfekte/20%Monthly2019-07-15 11:40
https://www.informatat.com/martohet-tiziano-ferro-me-te-dashurin-amerikan-victor-allen/20%Monthly2019-07-15 11:38
https://www.informatat.com/bomba-demi-cmend-me-bikini/20%Monthly2019-07-15 11:36
https://www.informatat.com/bera-hunden-se-me-erdhi-ne-maje-te-hundes-kengetarja-tregon-arsyen-e-nderhyrjes/20%Monthly2019-07-15 11:33
https://www.informatat.com/qumeshti-i-bleteve-dhe-efektet-e-tij/20%Monthly2019-07-15 11:30
https://www.informatat.com/shperthimi-i-ebola-s-ne-kongo-virusi-prek-pjesen-lindore/20%Monthly2019-07-15 11:27
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshje-me-dvv-international-per-aftesimin-e-te-rinjve-ne-teknologji-informatike-dhe-ndermarresi/20%Monthly2019-07-15 11:23
https://www.informatat.com/meghan-dhe-harry-takohen-me-beyonce-dhe-jay-z-ne-premieren-e-the-lion-king/20%Monthly2019-07-15 11:20
https://www.informatat.com/deshton-misioni-per-nisjen-ne-hene-i-anijes-hapesinore-te-indise/20%Monthly2019-07-15 11:17
https://www.informatat.com/pacolli-do-te-doja-te-them-qe-vizat-hiqen-neser-por-smund-te-them/20%Monthly2019-07-15 11:15
https://www.informatat.com/deri-ne-vitin-2050-paralajmerohen-ndryshime-te-tmerrshme-te-motit-ne-bote/20%Monthly2019-07-15 11:14
https://www.informatat.com/shkon-ne-78-numri-i-te-vdekurve-nga-vershimet-ne-nepal-dhe-indi/20%Monthly2019-07-15 11:12
https://www.informatat.com/obsh-ja-kerkon-ndalimin-e-perdorimit-te-sheqerit-ne-ushqimin-per-foshnja/20%Monthly2019-07-15 11:10
https://www.informatat.com/pritje-deri-ne-gjysme-ore-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2019-07-15 11:08
https://www.informatat.com/procesi-i-legalizimit-te-ndertimeve-pa-leje-ne-kryeqytet-ende-mbetet-pezull/20%Monthly2019-07-15 11:05
https://www.informatat.com/kanosje-dhe-dhune-ne-prizren-tre-te-arrestuar/20%Monthly2019-07-15 11:03
https://www.informatat.com/griezmann-de-jong-dhe-neto-pozojne-bashke/20%Monthly2019-07-15 11:01
https://www.informatat.com/james-rodriguez-do-transferimin-te-atletico/20%Monthly2019-07-15 10:59
https://www.informatat.com/coutinho-i-hapur-per-nje-rikthim-te-liverpool/20%Monthly2019-07-15 10:57
https://www.informatat.com/dukagjin-lipa-qellim-i-sunny-hill-festival-eshte-promovimi-i-kosoves/20%Monthly2019-07-15 10:55
https://www.informatat.com/trump-iu-thote-kongresisteve-me-ngjyre-te-largohen-nga-shba-te/20%Monthly2019-07-15 10:53
https://www.informatat.com/tahiri-premton-plotesimin-e-kerkesave-te-administrates-se-gjyqesorit/20%Monthly2019-07-15 10:51
https://www.informatat.com/shterpce-i-vihet-zjarri-nje-eskavatori/20%Monthly2019-07-15 10:49
https://www.informatat.com/haradinaj-diskuton-me-perfaqesues-europiane-per-transferimin-e-fuqise-punetore-nga-kosova/20%Monthly2019-07-15 10:47
https://www.informatat.com/mbyllja-e-kosoves-a-nuk-fillon-para-vitit-2021/20%Monthly2019-07-15 10:45
https://www.informatat.com/albright-leter-thacit-punuam-bashke-per-te-ardhmen-e-kosoves/20%Monthly2019-07-15 10:43
https://www.informatat.com/punetoret-e-lotarise-pezullojne-protesten/20%Monthly2019-07-15 10:40
https://www.informatat.com/haradinaj-marredheniet-mes-kosoves-dhe-gjermanise-ne-nivelin-me-te-larte-te-mundshem/20%Monthly2019-07-15 12:14
https://www.informatat.com/daciq-shpresoj-se-macron-do-ta-nderpres-lojen-e-prishtines-rreth-takses/20%Monthly2019-07-15 10:35
https://www.informatat.com/pacolli-serish-thote-se-ka-ndalese-per-zyrtaret-serbe/20%Monthly2019-07-15 10:28
https://www.informatat.com/trusti-e-mbyll-gjysmevitin-me-mbi-100-milione-euro-rritje-nga-investimet/20%Monthly2019-07-15 09:56
https://www.informatat.com/punesime-pa-konkurs-dhe-avancime-te-dyshimta-ne-telekom/20%Monthly2019-07-15 09:39
https://www.informatat.com/albright-i-shkruan-haradinajt/20%Monthly2019-07-15 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-ministrin-gjerman-per-shendetesi-jens-spahn/20%Monthly2019-07-15 10:36
https://www.informatat.com/beogradi-shpreson-se-vizita-e-macronit-do-ti-jap-fund-takses-se-kosoves/20%Monthly2019-07-15 12:08
https://www.informatat.com/byroja-kosovare-e-sigurimit-pakt-200-mije-eurosh-me-vellane-e-presidentit-per-tia-shuar-poziten/20%Monthly2019-07-15 08:42
https://www.informatat.com/anulimi-i-disa-rezervimeve-te-huaja-ne-sarande-ul-cmimet-e-hoteleve/20%Monthly2019-07-15 08:40
https://www.informatat.com/mot-me-diell-e-me-shi-ne-ditet-ne-vijim/20%Monthly2019-07-15 08:37
https://www.informatat.com/sot-ne-shqiperi-paradite-kthjellet-pasdite-vranet/20%Monthly2019-07-15 08:35
https://www.informatat.com/vuciq-shqetesohem-se-prishtina-mund-ta-shfrytezoje-viziten-e-macron-per-ndonje-incident/20%Monthly2019-07-15 08:47
https://www.informatat.com/kosova-merr-kryesimin-e-seecp/20%Monthly2019-07-15 12:05
https://www.informatat.com/shpenzoni-vetem-dy-ore-ne-jave-ne-natyre-dhe-do-te-jeni-me-te-lumtur/20%Monthly2019-07-13 17:26
https://www.informatat.com/kur-lidhja-juaj-ka-nevoje-per-nje-rifreskim/20%Monthly2019-07-13 17:23
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-ta-hidhni-kurre-levozhgen-e-vezeve/20%Monthly2019-07-13 17:19
https://www.informatat.com/pse-meshkujt-vuajne-me-shume-se-vajzat-kur-ndahen/20%Monthly2019-07-13 17:15
https://www.informatat.com/xhenxhefili-dhe-limoni-shume-te-efektshem-per-organizmin/20%Monthly2019-07-13 17:12
https://www.informatat.com/miqesia-me-ish-partnerin-shenje-e-psikopatise/20%Monthly2019-07-13 17:09
https://www.informatat.com/amazon-music-po-rritet-me-shpejt-se-spotify/20%Monthly2019-07-13 17:05
https://www.informatat.com/meshkujt-vertet-jane-me-pak-emocionale-sesa-femrat/20%Monthly2019-07-13 17:03
https://www.informatat.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-marrim-telefonin-ne-tualet/20%Monthly2019-07-13 17:01
https://www.informatat.com/albin-kurti-kerkon-nga-qeveria-tia-nderprese-z-mobile-kontraten-grabitese/20%Monthly2019-07-13 16:59
https://www.informatat.com/pse-duhet-ti-konsumojme-hithrat/20%Monthly2019-07-13 16:56
https://www.informatat.com/hooper-merkeli-bllokoi-planet-e-thacit-dhe-vuciqit-per-ndryshim-kufijsh/20%Monthly2019-07-13 16:54
https://www.informatat.com/ministria-e-punes-ka-paguar-pensione-per-te-vdekurit-dhe-per-te-punesuarit/20%Monthly2019-07-13 10:08
https://www.informatat.com/qeveria-i-mban-gjalle-trupat-jokushtetues-per-dialogun/20%Monthly2019-07-13 10:04
https://www.informatat.com/qeveria-ne-prag-te-shkarkimit-percahet-opozita/20%Monthly2019-07-13 09:58
https://www.informatat.com/thaci-i-pikelluar-pas-vdekjes-se-astrit-shabanit/20%Monthly2019-07-13 09:55
https://www.informatat.com/veseli-emeron-muzafer-shalen-minister-te-ri-te-inovacionit-dhe-ndermarresise/20%Monthly2019-07-13 09:52
https://www.informatat.com/kosova-ka-ende-nevoje-per-eulex-in-thote-papadopoulou/20%Monthly2019-07-13 09:46
https://www.informatat.com/abdixhiku-clirimi-i-kosoves-nga-korrupsioni-eshte-lirim-nga-ata-qe-e-kane-kapur/20%Monthly2019-07-13 16:54
https://www.informatat.com/ldk-ja-ne-lipjan-mban-kuvend-zgjedhor/20%Monthly2019-07-13 09:35
https://www.informatat.com/prizren-shpallen-te-vdekur-rreth-400-persona-te-zhdukur/20%Monthly2019-07-13 09:50
https://www.informatat.com/kurti-ne-krete-merr-pjese-ne-edicionin-e-21-te-te-symi-symposium/20%Monthly2019-07-12 14:42
https://www.informatat.com/gjysma-e-gjermanise-e-sheh-islamin-si-rrezik-meson-nje-studim-i-ri/20%Monthly2019-07-12 14:36
https://www.informatat.com/shperthim-i-madh-ne-rusi-ka-te-vdekur-dhe-te-plagosur/20%Monthly2019-07-12 14:33
https://www.informatat.com/haziri-pasi-ta-zgjedhim-kryetarin-e-ldkse-panit-ia-tregojme-vendin/20%Monthly2019-07-12 14:30
https://www.informatat.com/13-vjet-burgim-ndaj-te-riut-per-vrasje-ne-ferizaj/20%Monthly2019-07-12 14:26
https://www.informatat.com/serbia-dhe-maqedonia-e-veriut-me-marreveshje-per-kontrolle-te-perbashketa-kufitare/20%Monthly2019-07-12 14:22
https://www.informatat.com/edhe-komuna-e-malisheves-e-leshon-parkingun-per-mergimtaret/20%Monthly2019-07-12 13:55
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-investon-ne-sistemin-e-ujitjes-ne-malisheve/20%Monthly2019-07-12 13:53
https://www.informatat.com/policia-mban-ushtrim-ne-rrugen-b-simulon-nje-rast-te-arrestimit/20%Monthly2019-07-12 13:51
https://www.informatat.com/veseli-iniciativa-per-listat-e-veteraneve-per-te-ndale-abuzimet/20%Monthly2019-07-12 13:49
https://www.informatat.com/dash-mbi-te-berit-biznes-ne-kosove-korrupsioni-pengese/20%Monthly2019-07-12 13:46
https://www.informatat.com/hoxha-salla-koncertale-do-te-ndertohet-nese-komuna-e-gjen-lokacionin/20%Monthly2019-07-12 13:44
https://www.informatat.com/punetoret-e-lotarise-perseri-protestojne-te-henen/20%Monthly2019-07-12 13:43
https://www.informatat.com/mpj-thote-se-gabimet-teknike-nuk-ndikojne-ne-miqesine-dhe-partneritetin-e-forte-kosove-turqi/20%Monthly2019-07-12 13:41
https://www.informatat.com/veseli-nuk-flet-lidhur-me-lekundjet-e-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-07-12 11:03
https://www.informatat.com/tahiri-do-te-rekrutojm-130-noter-ska-konflikte-interesi/20%Monthly2019-07-12 10:54
https://www.informatat.com/mustafa-askush-sguxon-ti-godase-kriminelet-qe-kane-kapur-shtetin-prandaj-po-sulmojne-ldk-ne/20%Monthly2019-07-12 13:46
https://www.informatat.com/haradinajfermeret-do-ta-kene-gjithmone-mbeshtetjen-e-qeverise/20%Monthly2019-07-12 10:45
https://www.informatat.com/publikohet-biseda-e-haradinajt-me-komiket-rus-qe-u-prezantuan-si-poroshenko/20%Monthly2019-07-12 10:40
https://www.informatat.com/haradinajrinia-qendron-ne-kosove-nese-rritet-prodhimi/20%Monthly2019-07-12 10:32
https://www.informatat.com/meta-refuzon-skender-gjinushin-per-kryetar-te-akademise-se-shkencave/20%Monthly2019-07-12 10:15
https://www.informatat.com/kdi-kuvendi-ne-2019-en-me-zero-performance-ne-mbikeqyrje-te-zbatimit-te-ligjeve/20%Monthly2019-07-12 13:40
https://www.informatat.com/turqia-filloi-vendosjen-e-sistemeve-ruse-s-400/20%Monthly2019-07-12 10:01
https://www.informatat.com/kicmari-i-reagon-buxhovit-shko-te-varrezat-e-jasharajve-vetreflekto/20%Monthly2019-07-12 09:57
https://www.informatat.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-ldk-e-vv-e-bojkotojne/20%Monthly2019-07-12 09:53
https://www.informatat.com/sulmet-kibernetike-kosoves-i-kane-ardhur-nga-serbia-rusia-bosnja-e-maqedonia-e-veriut/20%Monthly2019-07-12 10:53
https://www.informatat.com/mbyllen-edhe-kater-bastore-ne-ferizaj/20%Monthly2019-07-12 09:42
https://www.informatat.com/thaci-vdekja-e-shkrimtarit-hoxha-humbje-per-komunitetin-e-shkrimtareve-ne-kosove/20%Monthly2019-07-12 09:35
https://www.informatat.com/beyonce-publikon-kengen-qe-do-te-jete-ne-filmin-the-lion-king/20%Monthly2019-07-12 09:33
https://www.informatat.com/dardha-fruti-magjik-qe-ben-mrekulli-me-peshen/20%Monthly2019-07-12 09:30
https://www.informatat.com/studim-i-ri-pirja-e-duhanit-mund-te-jete-shkaktar-i-dhimbjes-se-shpines/20%Monthly2019-07-12 09:26
https://www.informatat.com/foshnjat-e-lindura-nga-nena-obeze-jane-57-me-te-rrezikuara-nga-kanceri/20%Monthly2019-07-12 09:21
https://www.informatat.com/haziri-ldk-ja-eshte-unike-incidentet-erdhen-nga-dashakeqijte/20%Monthly2019-07-12 09:18
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-takoi-perfaqesuesen-e-perhershme-te-undp-se-ne-kosove-maria-suokko/20%Monthly2019-07-12 09:15
https://www.informatat.com/soreca-presidenca-rumune-dha-rekomandime-pozitive-per-shqiperine/20%Monthly2019-07-12 09:13
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-ne-podujeve-dyshohet-se-vodhen-nje-kasaforte-me-para-dhe-paketime-cigaresh/20%Monthly2019-07-12 09:11
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-ne-takim-me-perfaqesuesit-e-odes-ekonomike-amerikane/20%Monthly2019-07-12 09:09
https://www.informatat.com/drecun-per-arrestimin-e-serbeve-per-spiunazh-pjese-e-nje-fushate-te-koordinuar-ne-tirane-dhe-prishtine/20%Monthly2019-07-12 09:03
https://www.informatat.com/lleshaj-shume-shpejt-koha-e-pritjes-ne-dogane-do-jete-0/20%Monthly2019-07-12 09:01
https://www.informatat.com/arrestohen-ne-flagrance-dy-persona-te-dyshuar-per-vjedhje-te-rende/20%Monthly2019-07-12 09:00
https://www.informatat.com/r-kelly-arrestohet-per-trafikim-seksual/20%Monthly2019-07-12 08:57
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-irina-shayk-ende-beson-ne-martese/20%Monthly2019-07-12 08:55
https://www.informatat.com/dua-lipa-konfirmon-lidhjen-e-re-edhe-ne-instagram/20%Monthly2019-07-12 08:53
https://www.informatat.com/la-gruan-dhe-dy-femijet-mesfushori-italian-puthje-pasionante-me-kamarieren-seksi/20%Monthly2019-07-12 08:50
https://www.informatat.com/gjendja-e-mire-shpirterore-me-keshillat-e-gjyshes/20%Monthly2019-07-12 08:47
https://www.informatat.com/bukuroshja-shqiptare-tejet-e-nxehte-ne-plazh/20%Monthly2019-07-12 08:43
https://www.informatat.com/u-masturbua-ne-skene-aktorja-tropojane-meshkujt-u-eksituan/20%Monthly2019-07-12 08:40
https://www.informatat.com/haradinaj-ngushellon-familjaret-e-rexhep-hoxhes-ishte-nje-nder-figurat-me-emblematike-te-letrave-shqipe/20%Monthly2019-07-12 08:37
https://www.informatat.com/plani-i-macronit-per-kosoven-dhe-serbine-sipas-gazetarit-te-njohur-francez/20%Monthly2019-07-12 08:34
https://www.informatat.com/haradinaj-diskuton-me-rugoven-per-finalizimin-e-demarkacionit-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-07-12 10:47
https://www.informatat.com/kjo-grua-zbulon-metoden-fantastike-qe-zhduk-dhimbjen-e-migrenes-ne-pak-minuta-i-ka-ardhur-ne-ndihme-te-gjitheve/20%Monthly2019-07-12 08:19
https://www.informatat.com/keni-kujdes-keto-shenja-tregojne-se-nje-goditje-ne-tru-po-vjen/20%Monthly2019-07-12 08:13
https://www.informatat.com/fifa-ashperson-sanksionet-ndaj-veprimeve-raciste-dhe-homofobike/20%Monthly2019-07-12 08:10
https://www.informatat.com/rashica-zbulon-te-ardhmen-dhe-e-komenton-nofken-e-tij-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-12 08:08
https://www.informatat.com/kelmendi-gjakova-dhe-krasniqi-luftojne-sot-per-medalje-te-arta-ne-grand-prixin-e-budapestit/20%Monthly2019-07-12 08:04
https://www.informatat.com/shkenctaret-japin-alarmin-nendetesja-ruse-e-fundosur-sjell-rrezatim-te-larte/20%Monthly2019-07-12 08:02
https://www.informatat.com/shba-nuk-e-sanksionon-ministrin-e-jashtem-iranian/20%Monthly2019-07-12 07:58
https://www.informatat.com/sot-mbyllet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-te-rinj-ne-up/20%Monthly2019-07-12 07:56
https://www.informatat.com/zvicra-hap-500-mije-vende-pune-perparesi-kane-femrat/20%Monthly2019-07-12 07:55
https://www.informatat.com/dhjetera-te-lenduar-ne-fluturimin-e-kompanise-air-canada/20%Monthly2019-07-12 07:51
https://www.informatat.com/per-nje-dite-ne-kosove-50-aksidente/20%Monthly2019-07-12 07:49
https://www.informatat.com/fashistet-serbe-e-krahasojne-srebrenicen-me-kosove/20%Monthly2019-07-12 07:47
https://www.informatat.com/koci-i-reagon-buxhovit-uck-ja-eshte-dashur-ti-spastroje-mbeturinat-si-ti/20%Monthly2019-07-12 07:45
https://www.informatat.com/gjykata-i-jep-te-drejte-nje-noteri-te-punoje-pese-vjet-pas-daljes-ne-pension/20%Monthly2019-07-12 07:36
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-fermeret-hap-fushaten-e-korrje-shirjeve/20%Monthly2019-07-12 07:33
https://www.informatat.com/ne-pritje-te-speciales/20%Monthly2019-07-12 07:30
https://www.informatat.com/hortikultura-si-pranon-si-te-bazuara-pretendimet-e-asamblistes-se-aak-se/20%Monthly2019-07-12 07:26
https://www.informatat.com/komisioni-per-ptk-ne-sot-interviston-tre-persona-ne-mesin-e-tyre-anton-berishajn/20%Monthly2019-07-12 07:24
https://www.informatat.com/sindikata-alarmon-per-emerime-te-jashteligjshme-ne-sherbimin-e-jashtem/20%Monthly2019-07-12 09:44
https://www.informatat.com/edhe-ne-shqiperi-erera-keto-jane-temperaturat-per-sot/20%Monthly2019-07-12 07:18
https://www.informatat.com/dash-shqiperia-vend-i-veshtire-per-te-bere-biznes/20%Monthly2019-07-12 07:16
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-neser-ne-kosove-5/20%Monthly2019-07-12 07:14
https://www.informatat.com/undp-i-dorezon-pajisje-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-12 07:12
https://www.informatat.com/ne-kosove-shenohet-dita-e-popullsise/20%Monthly2019-07-12 07:11
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-4/20%Monthly2019-07-12 08:31
https://www.informatat.com/bahtiri-xhamia-do-te-ndertohet/20%Monthly2019-07-11 14:23
https://www.informatat.com/ambasadori-gjermandialogu-do-te-levize-shume-shpejte-nga-pika-e-vdekjes/20%Monthly2019-07-11 14:20
https://www.informatat.com/cakaj-mbeshtetje-financiare-per-keshillin-kombetar-te-shqiptareve-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-07-11 14:17
https://www.informatat.com/loredana-prish-kontraten-me-avokatet-shqiptare-ia-beson-mbrojtjen-nje-zvicerani/20%Monthly2019-07-11 14:13
https://www.informatat.com/vetem-nje-gote-nga-pija-qe-gati-e-pime-cdo-dite-rrit-rrezikun-e-kancerit-ne-menyre-drastike/20%Monthly2019-07-11 14:11
https://www.informatat.com/keshilla-te-mencura-per-martesen/20%Monthly2019-07-11 14:09
https://www.informatat.com/vaji-i-kokosit-zevendeson-kozmetiken-e-shtrenjte/20%Monthly2019-07-11 14:07
https://www.informatat.com/ekspertet-tregojne-se-cfare-i-shtyn-njerezit-drejt-tradhtise/20%Monthly2019-07-11 14:06
https://www.informatat.com/bieber-per-nje-kohe-dua-vetem-ta-shijoj-jeten-time/20%Monthly2019-07-11 14:03
https://www.informatat.com/celaj-ne-takim-me-ambasadoren-e-izraelit-ne-beograd-ka-mundesi-dhe-vullnet-per-bashkepunim-me-interes-te-ndersjelle/20%Monthly2019-07-11 14:02
https://www.informatat.com/haradinaj-bota-asnjehere-sduhet-te-hesht-karshi-asnje-gjenocidi-viktime-e-se-ciles-ishin-populli-kosovar/20%Monthly2019-07-11 13:59
https://www.informatat.com/pyetje-delikate-rreth-te-brendshmeve-qe-i-diskutojme/20%Monthly2019-07-11 13:57
https://www.informatat.com/keto-sinjale-tregojne-se-keni-alergji-nga-ushqimi/20%Monthly2019-07-11 13:55
https://www.informatat.com/siguria-ne-kosove-eshte-e-mire-nuk-ka-plane-qe-shba-ja-te-terhiqet-nga-bondsteeli/20%Monthly2019-07-11 13:51
https://www.informatat.com/hoxha-gjate-presidences-se-be-se-nga-finlanda-presim-finalizim-te-procesit-te-vizave/20%Monthly2019-07-11 13:48
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-ministria-e-integrimeve-po-i-bllokon-mjetet-per-sallen-koncertale/20%Monthly2019-07-11 13:45
https://www.informatat.com/france-24-tema-kyce-e-vizites-se-macronit-ne-serbi-do-te-jete-kosova/20%Monthly2019-07-11 13:43
https://www.informatat.com/ne-pikekalimin-te-dheu-i-bardhe-arrestohen-dy-serbe-nen-dyshimin-per-spiunim/20%Monthly2019-07-11 13:40
https://www.informatat.com/vejvoda-propozon-modelin-e-malit-te-shenjte-per-statusin-e-kishes-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-07-11 13:37
https://www.informatat.com/shqiperia-drejt-zhdukjes-deri-ne-fund-te-shekullit-popullsia-do-zbrese-nen-1-milione/20%Monthly2019-07-11 13:35
https://www.informatat.com/nje-burre-nga-skenderaj-gjendet-i-vdekur-ne-bunar/20%Monthly2019-07-11 13:33
https://www.informatat.com/gjermania-do-te-vazhdoje-ta-perkrahe-kosoven-ne-luftimin-e-krimit/20%Monthly2019-07-11 13:31
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-pasi-kapet-me-mbi-1-kilogram-marihuane/20%Monthly2019-07-11 13:29
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-se-cfare-kishte-biseduar-me-komedianet-ruse/20%Monthly2019-07-11 13:26
https://www.informatat.com/gjermania-pret-nga-serbia-te-respektoje-qendrimin-e-be-se-se-ne-srebrenice-pati-gjenocid/20%Monthly2019-07-11 13:23
https://www.informatat.com/shskuk-dhe-kdi-me-memorandum-per-monitorim-te-procedurave-te-prokurimit/20%Monthly2019-07-11 13:21
https://www.informatat.com/veseli-pensionimi-i-parakohshem-dhe-sigurimi-jetesor-i-policeve-do-te-adresohen-shpejt/20%Monthly2019-07-11 13:19
https://www.informatat.com/haradinaj-ska-prishje-te-koalicionit-me-nismen-kemi-partneritet/20%Monthly2019-07-11 13:14
https://www.informatat.com/kosova-ne-mesin-e-pese-temave-te-rendesishme-te-diskutimit-vuciq-macron-ne-serbi/20%Monthly2019-07-11 13:48
https://www.informatat.com/rudina-hajdari-nxjerr-emrat-30-vjet-ne-pushtet-nga-berisha-te-meta-rama-e-basha/20%Monthly2019-07-11 09:19
https://www.informatat.com/oea-atk-dhe-dogana-te-vazhdojne-lehtesirat-tatimore-dhe-doganore-per-bizneset/20%Monthly2019-07-11 09:16
https://www.informatat.com/liberalizimi-per-kosoven-holanda-kerkon-sqarime-shtese-nga-komisioni-evropian/20%Monthly2019-07-11 09:15
https://www.informatat.com/arrihet-akordi-hysaj-te-atletico-madrid/20%Monthly2019-07-11 09:12
https://www.informatat.com/bale-refuzon-oferten-qe-do-ta-bente-futbollistin-me-te-paguar/20%Monthly2019-07-11 09:10
https://www.informatat.com/deputeti-i-vuciqit-e-quan-feste-gjenocidin-ne-srebrenice/20%Monthly2019-07-11 09:08
https://www.informatat.com/lansohet-koalicioni-i-kosoves-per-pajtim/20%Monthly2019-07-11 09:06
https://www.informatat.com/bie-euro-ngritet-leku/20%Monthly2019-07-11 09:01
https://www.informatat.com/kreu-disa-vjedhje-ne-fushe-kosove-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-07-11 08:59
https://www.informatat.com/thaci-zaev-me-kerkoi-falje-mua-dhe-kosoves/20%Monthly2019-07-11 13:17
https://www.informatat.com/kerkesa-per-shkarkimin-e-ilir-metes-sot-mblidhet-komisioni-hetimor/20%Monthly2019-07-11 08:48
https://www.informatat.com/vujiciq-i-ankohet-tahirit-per-gjykatat-ne-kosove/20%Monthly2019-07-11 08:46
https://www.informatat.com/15-milionet-e-be-se-per-sallen-koncertale-ridestinohen-ne-kosova-a/20%Monthly2019-07-11 13:12
https://www.informatat.com/ambasadorja-e-izraelit-vizitoi-bashkesine-hebreje-bet-israel-kosova/20%Monthly2019-07-11 07:42
https://www.informatat.com/thaci-ne-takim-lamtumires-me-shefen-e-eulex-it/20%Monthly2019-07-11 07:40
https://www.informatat.com/reshjet-e-dendura-te-shiut-shkaktojne-deme-ne-plazhet-e-orikumit/20%Monthly2019-07-11 07:37
https://www.informatat.com/haradinaj-masakra-e-srebrenices-na-kujton-nje-epoke-te-erret/20%Monthly2019-07-11 07:35
https://www.informatat.com/sivjet-kosova-mund-te-mbuloje-vetem-20-te-nevojave-me-grure-nga-arat-e-veta/20%Monthly2019-07-11 07:33
https://www.informatat.com/kompania-e-dyshuar-si-pergjegjese-per-vdekjet-nga-oksiduli-ne-qkuk-serish-fiton-tender-per-gaz/20%Monthly2019-07-11 07:30
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-ka-pergjigje-se-cfare-te-beje-me-vendimin-per-pronat-ne-veri/20%Monthly2019-07-11 07:27
https://www.informatat.com/sot-mot-i-kthjellet-ne-kosove/20%Monthly2019-07-11 07:25
https://www.informatat.com/sot-nis-projekti-per-permiresimin-e-cilesise-ne-arsimin-e-larte/20%Monthly2019-07-11 07:23
https://www.informatat.com/vazhdojne-intervistimet-lidhur-me-ptk-dhe-valen/20%Monthly2019-07-11 07:21
https://www.informatat.com/ftohje-te-thella-raportesh-ne-koalicionin-pan-limaj-skomunikon-me-haradinajn/20%Monthly2019-07-11 09:20
https://www.informatat.com/zenun-pajaziti-thote-se-zgjedhjet-e-reja-nuk-zgjidhin-asnje-problem/20%Monthly2019-07-11 08:54
https://www.informatat.com/stuhia-mbyt-gjashte-turiste-ne-greqi/20%Monthly2019-07-11 07:13
https://www.informatat.com/21-vjecari-behet-drejtor-ne-komunen-e-kamenices-reagon-opozita/20%Monthly2019-07-10 19:15
https://www.informatat.com/keshtu-do-te-jete-moti-per-5-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2019-07-10 19:13
https://www.informatat.com/mcallister-po-punohet-shume-per-arritjen-e-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-10 19:11
https://www.informatat.com/shengjini-goditet-nga-nje-stuhi-e-forte/20%Monthly2019-07-10 13:55
https://www.informatat.com/rriten-remitencat-nga-diaspora/20%Monthly2019-07-10 13:52
https://www.informatat.com/presidenti-i-shqiperise-dhe-xhudistet-nga-kosova-bejne-shqiponjen-midis-carshise-se-sarajeves/20%Monthly2019-07-10 13:50
https://www.informatat.com/bernabiq-kerkon-nga-be-ja-te-reagoje-ndaj-ndalimit-te-hyrjes-se-vulinit-ne-kosove/20%Monthly2019-07-10 13:41
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-se-shpejti-me-federata-dhe-klube-sportive/20%Monthly2019-07-10 13:39
https://www.informatat.com/veseli-dorezon-kerkesen-per-themelimin-e-komisionit-qe-heton-listat-e-veteraneve/20%Monthly2019-07-10 13:36
https://www.informatat.com/sherbime-te-vecanta-shendetesore-per-viktimat-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-07-10 13:32
https://www.informatat.com/femijet-e-imigranteve-ankohen-per-sulme-seksuale-nga-rojet-kufitare-te-shba-se/20%Monthly2019-07-10 13:29
https://www.informatat.com/shembet-rruga-te-pallati-i-drejtesise-policia-e-bllokon-kalimin/20%Monthly2019-07-10 13:26
https://www.informatat.com/pacolli-i-kerkon-hoxhes-te-dorehiqet-ke-deshtuar-ne-liberalizim-e-ne-era/20%Monthly2019-07-10 13:18
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-dyshuar-per-grabitje-ne-vushtrri/20%Monthly2019-07-10 13:14
https://www.informatat.com/policia-kufitare-ka-filluar-te-perdore-rrezet-x-per-te-dalluar-emigrantet-e-jashteligjshem/20%Monthly2019-07-10 12:51
https://www.informatat.com/serbet-ne-veri-ende-spaguajne-faturat-e-rrymes-kmdlnj-therret-per-protesta/20%Monthly2019-07-10 12:49
https://www.informatat.com/pasi-kritikoi-trump-in-jep-doreheqje-ambasadori-britanik-ne-shba/20%Monthly2019-07-10 12:33
https://www.informatat.com/irani-e-kercenon-shba-ne-me-shkaterrim-te-bazave-ushtarake/20%Monthly2019-07-10 12:31
https://www.informatat.com/ministrja-zhiviq-takoi-ambasadorin-e-austrise-gernot-pfandler/20%Monthly2019-07-10 12:25
https://www.informatat.com/rasti-khashoggi-heshtja-e-shba-se-nuk-eshte-opsion/20%Monthly2019-07-10 12:09
https://www.informatat.com/haradinaj-askush-nuk-do-te-na-ndaje/20%Monthly2019-07-10 19:11
https://www.informatat.com/g-bani-flet-per-lidhjen-e-re-te-dashurise-nuk-te-kupton-suedezja-si-shqiptarja/20%Monthly2019-07-10 12:02
https://www.informatat.com/naim-maloku-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-10 13:34
https://www.informatat.com/nicki-minaj-anulon-koncertet-ne-arabine-saudite/20%Monthly2019-07-10 11:52
https://www.informatat.com/keto-jane-shenjat-e-horoskopit-qe-kane-frike-te-bien-ne-dashuri/20%Monthly2019-07-10 11:50
https://www.informatat.com/lind-foshnja-nga-nje-nene-me-mitren-e-transplantuar-nga-nje-donatore-e-vdekur/20%Monthly2019-07-10 11:48
https://www.informatat.com/lady-gaga-lancon-linjen-e-re-te-kozmetikes/20%Monthly2019-07-10 11:46
https://www.informatat.com/flaka-krelani-kenget-me-te-bukura-i-shkruaj-duke-pire-birre/20%Monthly2019-07-10 11:44
https://www.informatat.com/woody-allen-nuk-ka-plane-per-te-dale-ne-pension-thote-se-ndoshta-do-te-vdese-ne-set/20%Monthly2019-07-10 11:41
https://www.informatat.com/cameron-boyce-vdiq-nga-epilepsia/20%Monthly2019-07-10 11:38
https://www.informatat.com/hoxha-ne-komision-franca-po-heziton-per-viza-per-shkak-te-migrimit/20%Monthly2019-07-10 12:48
https://www.informatat.com/angela-merkel-dridhet-per-here-te-trete/20%Monthly2019-07-10 11:29
https://www.informatat.com/serish-pa-uje-nje-pjese-e-prishtines-ja-ke-e-fajeson-kompania/20%Monthly2019-07-10 11:18
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-plenare-shkak-komisionet-parlamentare/20%Monthly2019-07-10 11:09
https://www.informatat.com/kengetarja-flet-hapur-kam-pasur-vetem-5-meshkuj-ne-jeten-time/20%Monthly2019-07-10 10:56
https://www.informatat.com/maska-qe-ngreh-fytyren-me-mire-se-botoksi/20%Monthly2019-07-10 10:53
https://www.informatat.com/shtojeni-nje-luge-te-ketij-perberesi-ne-kafene-e-mengjesit-dhe-dhjami-shkrihet-si-me-magji/20%Monthly2019-07-10 10:50
https://www.informatat.com/a-deshironi-te-dobesoheni-pa-dieta-duhet-patjeter-ti-provoni-keto-taktika/20%Monthly2019-07-10 10:48
https://www.informatat.com/paraliza-e-gjumit-simptomat-e-para-dhe-personat-qe-jane-me-te-rrezikuar-nga-ky-crregullim/20%Monthly2019-07-10 10:46
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-qe-e-permiresojne-shikimin/20%Monthly2019-07-10 10:43
https://www.informatat.com/selimi-thaci-e-vuciqi-kane-plane-te-fshehta-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-07-10 12:05
https://www.informatat.com/task-forca-diskuton-per-narkotiket-dhe-sigurine-ne-shkolla/20%Monthly2019-07-10 10:33
https://www.informatat.com/policia-ne-malisheve-arreston-shtate-persona-dhe-konfiskon-arme-ilegale/20%Monthly2019-07-10 10:31
https://www.informatat.com/nisin-punimet-ne-zgjerimin-e-hyrjes-se-veternikut/20%Monthly2019-07-10 10:27
https://www.informatat.com/mpj-e-konfirmon-se-vulini-shyn-ne-kosove-kishte-qellim-provokimin/20%Monthly2019-07-10 10:16
https://www.informatat.com/zgjidhet-kryetari-i-pdk-se-ne-prizren-aktuale/20%Monthly2019-07-10 10:12
https://www.informatat.com/ministri-shala-pret-ne-takim-biznesmen-nga-turqia-premton-kushte-te-mira-per-investim/20%Monthly2019-07-10 10:10
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ndaj-milaim-zekes-dhe-dy-te-tjereve-per-mashtrim-me-viza/20%Monthly2019-07-10 10:08
https://www.informatat.com/cilet-zyrtare-serbe-kane-ndalese-te-perhershme-per-te-hyre-ne-kosove-petrit-selimi-publikon-nje-dokument/20%Monthly2019-07-10 10:02
https://www.informatat.com/kryetari-i-rahovecit-firmos-vendimin-qe-lejon-mergimtaret-hyrjen-ne-oborrin-e-komunes/20%Monthly2019-07-10 09:59
https://www.informatat.com/gjilan-kerkohet-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-qe-iu-gjet-marihuane/20%Monthly2019-07-10 09:49
https://www.informatat.com/blic-rasti-i-vellezerve-bytyqi-po-i-ngarkon-raportet-serbi-amerike/20%Monthly2019-07-10 09:48
https://www.informatat.com/asamblistja-e-aak-se-akuzon-hortikulturen-per-keqperdorim-fton-hetuesine/20%Monthly2019-07-10 09:39
https://www.informatat.com/tre-te-lenduar-pas-nje-aksidenti-ne-mitrovice/20%Monthly2019-07-10 09:35
https://www.informatat.com/ismaili-me-transformimin-e-kardiologjise-invazive-ruajme-shendetin-dhe-xhepin-e-qytetareve/20%Monthly2019-07-10 09:34
https://www.informatat.com/malisheve-lendohet-nje-person-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-07-10 09:32
https://www.informatat.com/drecun-per-deklaraten-e-metes-po-punohet-ne-formimin-e-nje-shteti-te-perbashket-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-07-10 11:58
https://www.informatat.com/shkon-ne-24-numri-i-te-vdekurve-nga-vershimet-ne-siberi/20%Monthly2019-07-10 08:22
https://www.informatat.com/maradona-e-paralajmeron-jamesin-mos-e-prek-fanellen-me-numer-dhjete-ne-napoli/20%Monthly2019-07-10 08:20
https://www.informatat.com/muriqit-mund-ti-bashkohet-ozili-ne-fenerbahce/20%Monthly2019-07-10 08:18
https://www.informatat.com/dybala-e-kam-deshmuar-se-mund-te-luaj-me-messin/20%Monthly2019-07-10 08:16
https://www.informatat.com/veseli-investimet-ne-cdo-sektor-po-rriten/20%Monthly2019-07-10 08:14
https://www.informatat.com/erdogan-deshiron-ndarje-gjinore-ne-universitete/20%Monthly2019-07-10 08:08
https://www.informatat.com/vriten-15-persona-ne-papua-guinean-e-re-ne-mesin-e-tyre-gra-dhe-femije/20%Monthly2019-07-10 08:04
https://www.informatat.com/nitaj-u-pergjigjet-reagimeve-nga-nisma-u-keqkuptua-deklarata-ime-per-fatmir-limajn/20%Monthly2019-07-10 08:02
https://www.informatat.com/rriten-kredite-dhe-depozitat/20%Monthly2019-07-10 07:55
https://www.informatat.com/trump-pret-ne-takim-emirin-e-katarit-tema-e-takimit-eshte-irani/20%Monthly2019-07-10 07:51
https://www.informatat.com/policia-tregon-bilancin-e-aksionit-basti-ne-gjakove-8-te-arrestuar/20%Monthly2019-07-10 07:47
https://www.informatat.com/shala-nitaj-zedhenes-i-shpifesve-e-mashtruesve/20%Monthly2019-07-10 07:37
https://www.informatat.com/meta-e-pendarovski-pajtohen-te-bashkojne-perpjekjet-per-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2019-07-10 07:33
https://www.informatat.com/kryemadhi-meten-duan-ta-arrestojne-qe-kur-nisi-betejen-per-kosoven/20%Monthly2019-07-10 07:28
https://www.informatat.com/supremja-anulon-vendimet-qe-e-kthyen-ne-pune-mjekun-e-suspenduar/20%Monthly2019-07-10 07:26
https://www.informatat.com/pa-vendim-te-apelit-mzhe-ja-nuk-u-ofron-qasje-ne-dokumentet-e-kosoves-se-re/20%Monthly2019-07-10 11:32
https://www.informatat.com/raporton-ministrja-hoxha/20%Monthly2019-07-10 07:20
https://www.informatat.com/tahiri-mogherini-e-nisi-mire-e-perfundoi-keq/20%Monthly2019-07-10 07:18
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-37/20%Monthly2019-07-10 07:17
https://www.informatat.com/ndasi-te-theksuara-ne-samitin-qe-synonte-bashkepunimin-rajonal/20%Monthly2019-07-10 10:36
https://www.informatat.com/mediat-serbe-vulinit-iu-ndalua-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2019-07-10 09:29
https://www.informatat.com/ylli-i-bollywood-ben-akuzen-e-pazakonte-me-perdhunoi-me-sy/20%Monthly2019-07-09 14:08
https://www.informatat.com/muzikanti-vdiq-nga-mbidoza-e-kafeines-ne-pijen-me-proteina-babai-i-deshperuar-paralajmeron-per-rrezikun/20%Monthly2019-07-09 14:05
https://www.informatat.com/pikat-e-bardha-dhe-vijat-e-zeza-gjithcka-thone-thonjte-per-shendetin-tuaj/20%Monthly2019-07-09 14:03
https://www.informatat.com/rreshqet-nga-krahet-e-gjyshit-foshnja-bie-drejt-vdekjes-nga-kati-11-te-i-anijes/20%Monthly2019-07-09 14:01
https://www.informatat.com/kosova-perplasi-serbine-dhe-bullgarine-daciq-u-keqinterpretuan-deklaratat-e-borissovit/20%Monthly2019-07-09 13:59
https://www.informatat.com/serwer-be-eshte-e-ashper-me-prishtinen-taksa-nuk-po-funksionon/20%Monthly2019-07-09 13:56
https://www.informatat.com/meta-takon-erdoganin-marredheniet-e-shkelqyera-kane-te-ardhme-premtuese/20%Monthly2019-07-09 13:51
https://www.informatat.com/drejtoria-e-inspeksionit-vazhdon-me-lirimin-e-hapesirave-publike-ne-mitrovice/20%Monthly2019-07-09 13:49
https://www.informatat.com/perfundon-autopsia-e-yllit-te-disney-ende-nuk-dihet-shkaku-i-vdekjes/20%Monthly2019-07-09 13:47
https://www.informatat.com/justin-bieber-nuk-do-ia-kishte-dale-dot-pa-bashkeshorten-hailey-baldwin/20%Monthly2019-07-09 13:45
https://www.informatat.com/mario-lopez-behet-serish-baba/20%Monthly2019-07-09 13:42
https://www.informatat.com/wendy-williams-ne-lidhje-me-nje-mjek/20%Monthly2019-07-09 13:40
https://www.informatat.com/kim-per-korsene-ne-met-gala-nuk-ndjeva-kurre-me-shume-dhimbje/20%Monthly2019-07-09 13:38
https://www.informatat.com/puthja-i-ben-mire-shendetit/20%Monthly2019-07-09 13:36
https://www.informatat.com/zemerimi-e-demton-me-shume-shendetin-sesa-trishtimi/20%Monthly2019-07-09 13:34
https://www.informatat.com/mposhtni-vapen-me-pjeper-redukton-stresin-dhe-merzitjen/20%Monthly2019-07-09 13:32
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-ishulli-i-pablo-escobarit/20%Monthly2019-07-09 13:29
https://www.informatat.com/fsk-analizon-ushtrimin-ujku-02-19-te-mbajtur-ne-komunen-e-rahovecit/20%Monthly2019-07-09 13:27
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-finlandez-eshte-koha-qe-kosova-dhe-serbia-ti-normalizojne-raportet/20%Monthly2019-07-09 13:25
https://www.informatat.com/thaci-per-vrasjen-e-vellezerve-bytyqi-drejtesia-nderkombetare-ka-deshtuar/20%Monthly2019-07-09 13:22
https://www.informatat.com/haxhiu-tahiri-sdo-perballje-ne-ceshtjen-e-notereve-sepse-eshte-pergjegjes-per-komprometimin-e-procesit/20%Monthly2019-07-09 13:13
https://www.informatat.com/haradinaj-sdo-te-ndalemi-se-kerkuari-drejtesi-per-vellezerit-bytyqi/20%Monthly2019-07-09 13:53
https://www.informatat.com/lluka-kosova-hapa-konkret-drejt-transformimit-digjital-rajonal/20%Monthly2019-07-09 13:07
https://www.informatat.com/kmdlnj-veselit-nderprejeni-banditizimin-ekologjik-ne-shterpce/20%Monthly2019-07-09 13:05
https://www.informatat.com/enver-hasani-ankese-disiplinore-ndaj-prokurores-drita-hajdari/20%Monthly2019-07-09 13:03
https://www.informatat.com/bernabiqi-i-reagon-metes-per-kosoven-pa-provokime-dhe-me-korrekt-diplomatikisht/20%Monthly2019-07-09 13:00
https://www.informatat.com/gashi-ndan-licencat-per-federaten-e-motociklizmit-dhe-ate-te-triathlonit/20%Monthly2019-07-09 12:57
https://www.informatat.com/muriqi-zyrtarizohet-te-foresti/20%Monthly2019-07-09 10:36
https://www.informatat.com/formatizimi-i-ekonomise-burimet-e-riperterishme-dhe-kursimi-i-energjise-sfidojne-kosoven/20%Monthly2019-07-09 10:33
https://www.informatat.com/thaci-uron-mitsotakisin-per-fitoren-ne-greqi/20%Monthly2019-07-09 10:31
https://www.informatat.com/samiti-i-procesit-te-bashkepunimit-te-evropes-juglindore-vazhdon-pa-kosoven/20%Monthly2019-07-09 13:12
https://www.informatat.com/meta-thirrje-bosnje-dhe-hercegovines-kosova-eshte-shtet-njiheni/20%Monthly2019-07-09 13:22
https://www.informatat.com/termeti-lekund-jugun-e-shqiperise/20%Monthly2019-07-09 10:11
https://www.informatat.com/serbia-pengon-anetaresimin-e-kosoves-ne-nje-organizate-evropiane/20%Monthly2019-07-09 09:38
https://www.informatat.com/drejt-kanadase-me-viza-false-arrestohen-ne-rinas-dy-shtetas-turq/20%Monthly2019-07-09 09:36
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-frances-chabert/20%Monthly2019-07-09 09:17
https://www.informatat.com/veseli-takon-ambasadorin-norvegjez-per-strand-sjaastad-nenshkruhet-marreveshja-per-projektin-e-digjitalizimit-te-legjilacionit/20%Monthly2019-07-09 09:15
https://www.informatat.com/meta-pergjigjet-nese-do-ta-pranonte-vendimin-e-parlamentit-per-shkarkim/20%Monthly2019-07-09 09:07
https://www.informatat.com/178233-2/20%Monthly2019-07-09 08:51
https://www.informatat.com/nderron-jete-burri-qe-u-aksidentua-ne-viti-dite-me-pare/20%Monthly2019-07-09 08:47
https://www.informatat.com/nis-programi-per-trajtimin-e-infarktit-akut-te-miokardit-brenda-120-minutave/20%Monthly2019-07-09 08:46
https://www.informatat.com/truprojat-e-erdogan-perleshen-me-policine-boshnjake-ne-aeroportin-e-sarajeves/20%Monthly2019-07-09 08:44
https://www.informatat.com/lirohet-i-dyshuari-per-krime-lufte-ne-krushe-te-vogel/20%Monthly2019-07-09 08:41
https://www.informatat.com/turqia-urdheron-arrestimin-e-176-ushtarakeve-per-shkak-te-lidhjeve-me-gulenin/20%Monthly2019-07-09 08:39
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-i-bosnjes-taksen-nga-kosova-e-konsideron-goditje-te-rende/20%Monthly2019-07-09 08:35
https://www.informatat.com/vetem-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove-ndodhen-42-aksidente/20%Monthly2019-07-09 08:33
https://www.informatat.com/naser-rugova-ne-vjeshte-qeveria-do-te-shkoje-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-09 08:30
https://www.informatat.com/udheheqesja-e-hong-kong-ut-e-quan-te-vdekur-ligjin-per-ekstradim/20%Monthly2019-07-09 08:27
https://www.informatat.com/komandant-luani-intervistohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-07-09 13:09
https://www.informatat.com/ilir-meta-publikon-foton-e-jetes/20%Monthly2019-07-09 07:37
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-7/20%Monthly2019-07-09 07:29
https://www.informatat.com/tahiri-sot-raporton-para-komisionit-per-legjislacion-per-ceshtjen-e-notereve/20%Monthly2019-07-09 07:27
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-ne-beograd-kerkon-ndricimin-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-07-09 07:25
https://www.informatat.com/konfirmohet-zhvatja-e-buxhetit-te-kqz-se/20%Monthly2019-07-09 10:28
https://www.informatat.com/bien-temperaturat-ne-kosove-priten-dite-me-shi-e-bresher/20%Monthly2019-07-09 07:20
https://www.informatat.com/uran-ismaili-viziton-kliniken-e-oftamologjise/20%Monthly2019-07-09 07:18
https://www.informatat.com/daciq-kosova-eshte-pika-qendrore-e-paqendrueshmerise-ne-rajon/20%Monthly2019-07-09 10:24
https://www.informatat.com/gashi-institucionet-i-kushtojne-vemendje-te-vecante-arsimit-dhe-edukimit-per-te-krijuar-breza-elitar/20%Monthly2019-07-08 14:50
https://www.informatat.com/dodik-thaci-deshi-ta-terheq-vemendjen-qe-nuk-erdhi-ne-sarajeve-me-mire-pa-te/20%Monthly2019-07-08 14:39
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-fton-diasporen-te-jene-pjese-e-muajit-te-mergates/20%Monthly2019-07-08 14:30
https://www.informatat.com/mti-rekrutimi-i-inspektoreve-serb-sipas-marreveshjes-se-brukselit/20%Monthly2019-07-08 14:28
https://www.informatat.com/sindikata-e-lotarise-se-kosoves-pezullon-mbajtjen-e-protestave/20%Monthly2019-07-08 14:20
https://www.informatat.com/formohet-departamenti-special-nga-gjykatat-kunder-krimit-te-organizuar-dhe-korrupsionit/20%Monthly2019-07-08 14:17
https://www.informatat.com/zaev-ia-uron-fitoren-homologut-te-tij-te-ri-grek/20%Monthly2019-07-08 14:16
https://www.informatat.com/irani-goditet-nga-termeti-prej-5-7-shkallesh/20%Monthly2019-07-08 13:50
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-bie-niveli-i-ujit-te-badocit-dhe-batllaves/20%Monthly2019-07-08 13:40
https://www.informatat.com/deutsche-bank-planifikon-te-largoj-18-000-punetore/20%Monthly2019-07-08 13:39
https://www.informatat.com/lajm-i-keq-per-bashkatdhetaret-serbia-e-rrit-cmimin-e-takses-rrugore/20%Monthly2019-07-08 13:36
https://www.informatat.com/kurti-gjashte-muaj-nga-letra-qe-ia-dergoi-trumpit-thaci-smori-pergjigje/20%Monthly2019-07-09 08:23
https://www.informatat.com/topuzi-turizmi-ne-shqiperi-i-shtrenjte-dhe-pa-standarde/20%Monthly2019-07-08 13:26
https://www.informatat.com/deputetet-kritika-ndaj-bytyqit-per-emerimin-e-anetarit-te-bordit-te-akreditimit/20%Monthly2019-07-08 13:22
https://www.informatat.com/nje-zyrtar-largohet-nga-partia-e-erdoganit/20%Monthly2019-07-08 13:17
https://www.informatat.com/ministrja-zhiviq-percolli-fushaten-e-korrje-shirjeve/20%Monthly2019-07-08 13:04
https://www.informatat.com/nje-vit-mase-edukative-ne-burg-te-miturit-qe-sulmoi-romen-ne-ferizaj/20%Monthly2019-07-08 12:56
https://www.informatat.com/vrasja-dhe-plagosja-e-pesefishte-ne-kavaje-autoret-dalin-perpara-gjykates/20%Monthly2019-07-08 12:49
https://www.informatat.com/merkel-refuzon-thirrjen-e-trump-per-te-derguar-trupa-tokesore-ne-siri/20%Monthly2019-07-08 12:46
https://www.informatat.com/bekim-jashari-i-impresionuar-ne-skulpturen-gjigante-te-babait-hamzes-krenar-qe-jam-gjaku-yt/20%Monthly2019-07-08 12:42
https://www.informatat.com/syri-i-popullit-nis-me-vonese-seanca-gjyqesore-ndaj-sadri-ramabajes/20%Monthly2019-07-08 12:34
https://www.informatat.com/gruaja-e-vinnie-jones-vdiq-nga-kanceri-nga-i-cili-vuan-edhe-ai/20%Monthly2019-07-08 12:33
https://www.informatat.com/shfaqen-online-mbrojtesit-e-ekranit-te-note-10-konfirmojne-specifikat-e-perfolura/20%Monthly2019-07-08 12:29
https://www.informatat.com/hahn-nuk-ka-vend-ne-be-per-ata-qe-mohojne-gjenocidin-e-srebrenices/20%Monthly2019-07-08 12:29
https://www.informatat.com/kukulla-e-reja-barbie-me-ngjyre-dhe-ne-karrige-me-rrota/20%Monthly2019-07-08 12:25
https://www.informatat.com/ish-shefi-i-cia-s-porosit-kosoven-e-serbine-zgjidheni-vet-problemin-e-mos-e-pyesin-askend/20%Monthly2019-07-08 12:22
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-politika-e-perbashket-e-jashtme-kosove-shqiperi-eshte-pjese-e-projektit-te-shqiperise-se-madhe/20%Monthly2019-07-08 12:01
https://www.informatat.com/ndryshimi-i-stilit-te-jetes-ul-rrezikun-nga-kanceri/20%Monthly2019-07-08 11:57
https://www.informatat.com/keta-faktore-jua-pamundesojne-humbjen-e-peshes/20%Monthly2019-07-08 11:54
https://www.informatat.com/keto-ushqime-rrisin-perqendrimin-dhe-energjine/20%Monthly2019-07-08 11:51
https://www.informatat.com/terapia-qe-trajton-kancerin-e-prostates-rrit-rrezikun-per-demence/20%Monthly2019-07-08 11:45
https://www.informatat.com/rrezohet-gjate-orarit-te-punes-peson-lendime-trupore/20%Monthly2019-07-08 11:41
https://www.informatat.com/gjuriq-prishtina-po-vazhdon-te-beje-pengesa-me-taksen/20%Monthly2019-07-08 11:41
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-permes-se-ciles-rritet-mbeshtetja-e-undco-per-ekonomine-ne-kosove/20%Monthly2019-07-08 11:38
https://www.informatat.com/digjet-nje-lokal-ne-peje/20%Monthly2019-07-08 11:34
https://www.informatat.com/178052-2/20%Monthly2019-07-08 11:27
https://www.informatat.com/te-shtena-armesh-ne-drenas/20%Monthly2019-07-08 11:24
https://www.informatat.com/demokracia-studentore-kerkon-nga-up-ja-qe-ti-suspendoje-te-gjithe-profesoret-qe-kane-aktakuza/20%Monthly2019-07-08 11:21
https://www.informatat.com/maske-me-banane-pjeshke-dhe-tershere/20%Monthly2019-07-08 11:15
https://www.informatat.com/rriteni-vetebesimin-permes-ketyre-teknikave/20%Monthly2019-07-08 11:12
https://www.informatat.com/warren-buffett-dhe-bill-gates-kete-parim-te-lidershipit-duhet-ta-mesoje-cdo-njeri/20%Monthly2019-07-08 11:01
https://www.informatat.com/shkuarja-ne-det-vertet-se-na-ben-me-te-lumtur-e-verteton-edhe-shkenca/20%Monthly2019-07-08 10:57
https://www.informatat.com/sony-po-pergatit-nje-telefon-me-ekran-te-rrotullueshem/20%Monthly2019-07-08 10:53
https://www.informatat.com/scott-i-kemi-thene-prishtines-se-tarifat-jane-pengese-per-dialogun/20%Monthly2019-07-08 13:29
https://www.informatat.com/ministri-i-mjedisit-thote-se-ska-fuqi-te-ndaloje-ndertimin-e-hidrocentraleve-ne-shterpce/20%Monthly2019-07-08 10:39
https://www.informatat.com/albulena-haxhiu-ministri-tahiri-serish-ka-refuzuar-te-raportoje-para-komisionit/20%Monthly2019-07-08 10:38
https://www.informatat.com/md-vetevendosja-po-nderhyn-per-te-mbrojtur-monopolin-ne-fushen-e-noterise/20%Monthly2019-07-08 12:21
https://www.informatat.com/napoli-nis-bisedimet-me-icardin/20%Monthly2019-07-08 10:30
https://www.informatat.com/policia-ne-viti-arreston-nje-burre-pasi-dhunoi-seksualisht-nje-femer/20%Monthly2019-07-08 10:19
https://www.informatat.com/messi-rrezikon-ndeshkim-shume-te-rende-pas-komenteve-te-ashpra-ne-kupen-e-amerikes/20%Monthly2019-07-08 10:16
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-pasi-theri-nje-person-per-borxh/20%Monthly2019-07-08 10:13
https://www.informatat.com/gerrard-refuzon-newcastle/20%Monthly2019-07-08 10:11
https://www.informatat.com/muriq-afer-bashkimit-me-nottingham-forest/20%Monthly2019-07-08 10:09
https://www.informatat.com/borziloku-lehteson-tretjen/20%Monthly2019-07-08 10:06
https://www.informatat.com/luftojeni-alergjine-me-keto-ushqime/20%Monthly2019-07-08 10:01
https://www.informatat.com/me-kete-caj-largoni-eren-e-keqe-te-gojes/20%Monthly2019-07-08 09:50
https://www.informatat.com/xhafer-tahiri-mohon-te-jete-perfshire-ne-incidentin-e-mbremshem-te-ldk-se-ne-vushtrri/20%Monthly2019-07-08 09:49
https://www.informatat.com/thaci-i-shkruan-trumpit-per-4-korrikun-ia-permend-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-07-08 09:45
https://www.informatat.com/hyn-ne-fuqi-ndalimi-i-fluturimeve-rusi-gjeorgji/20%Monthly2019-07-08 09:41
https://www.informatat.com/crnadak-kosova-e-shqiperia-me-mosardhjen-ne-sarajeve-kane-nisur-zbatimin-e-politikes-se-perbashket-te-jashtme/20%Monthly2019-07-08 12:01
https://www.informatat.com/audi-lanson-nje-r8-super-sportiv-lms-gt2/20%Monthly2019-07-08 09:18
https://www.informatat.com/dua-lipa-ne-lidhje-me-anwar-hadid/20%Monthly2019-07-08 09:15
https://www.informatat.com/kuvendi-i-shqiperise-sot-seance-per-shkarkimin-e-metes/20%Monthly2019-07-08 09:13
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-tregon-si-po-furnizohen-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-07-08 09:08
https://www.informatat.com/kru-gjakova-borxhlinjte-do-te-shkycen-nga-ujesjellesi/20%Monthly2019-07-08 09:04
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-peje-kolona-te-gjata-deri-ne-5-kilometra/20%Monthly2019-07-08 08:49
https://www.informatat.com/perplasen-mes-vete-zyrtaret-e-ldk-se-dhe-aak-se-ne-facebook/20%Monthly2019-07-08 08:31
https://www.informatat.com/shqiptaret-protestuan-para-shtepise-se-bardhe-kunder-qeverise-rama/20%Monthly2019-07-08 08:03
https://www.informatat.com/nese-keni-nevoje-per-pushime-fantastike-ndiqni-keta-hapa/20%Monthly2019-07-08 08:00
https://www.informatat.com/punetoret-e-lotarise-se-kosoves-perseri-ne-proteste/20%Monthly2019-07-08 07:49
https://www.informatat.com/british-airways-perballet-me-gjobe-rekorde-prej-183-milione-funtesh/20%Monthly2019-07-08 07:44
https://www.informatat.com/si-ta-ruajme-shendetin-tone-gjate-stines-se-nxehte-te-veres/20%Monthly2019-07-08 07:42
https://www.informatat.com/ky-eshte-mjeku-qe-zbuloi-sistemin-e-ftohjes-se-ajrit/20%Monthly2019-07-08 07:38
https://www.informatat.com/ministri-i-mjedisit-raporton-per-gurthyesit/20%Monthly2019-07-08 07:33
https://www.informatat.com/vuciqi-deshiron-paqe-te-qendrueshme-me-shqiptaret/20%Monthly2019-07-08 07:29
https://www.informatat.com/numer-simbolik-i-rrugeve-me-emra-grash/20%Monthly2019-07-08 07:26
https://www.informatat.com/policia-arreston-11-persona/20%Monthly2019-07-08 07:23
https://www.informatat.com/pozita-po-parapergatitet-per-zgjedhje/20%Monthly2019-07-08 07:16
https://www.informatat.com/politikanet-e-liberalizuar-te-shtetit-te-izoluar/20%Monthly2019-07-08 11:30
https://www.informatat.com/dualizmat-ne-qeverisjen-e-verioreve/20%Monthly2019-07-08 10:32
https://www.informatat.com/nga-sot-ndryshim-temperaturash/20%Monthly2019-07-08 07:01
https://www.informatat.com/deutsche-bank-mund-ti-le-pa-pune-20-mije-punetore/20%Monthly2019-07-07 14:24
https://www.informatat.com/showtime-sjell-fragmente-te-sezonit-te-5-te-te-the-affair/20%Monthly2019-07-07 14:04
https://www.informatat.com/kahn-design-sjell-wranglerin-ne-edicion-te-ri/20%Monthly2019-07-07 14:01
https://www.informatat.com/mustafa-kerkon-nga-lekaj-te-mos-merret-me-opoziten-por-me-zyrtaret-e-tij-te-arrestuar/20%Monthly2019-07-08 09:38
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-serbia-ka-futur-mallra-ne-kosove-autoritetet-kosovare-e-mohojne/20%Monthly2019-07-07 13:33
https://www.informatat.com/cfare-shkruan-mediat-bullgare-per-perplasjet-e-borisovit-me-daciqin-per-kosoven/20%Monthly2019-07-07 13:30
https://www.informatat.com/xhaferi-takon-engelin-e-falenderon-per-mbeshtetjen-qe-shba-ja-po-i-jep-vendit-te-tij/20%Monthly2019-07-07 13:23
https://www.informatat.com/dodiku-thote-se-smerzitet-fare-pse-thaci-smerr-pjese-ne-samitin-e-sarajeves/20%Monthly2019-07-07 13:21
https://www.informatat.com/shqiperia-anulon-pjesemarrjen-ne-samitin-e-sarajeves-ne-shenje-solidariteti-me-kosoven/20%Monthly2019-07-08 07:08
https://www.informatat.com/energjike-si-valentino-shtepia-e-modes-sjell-koleksionin-e-ri/20%Monthly2019-07-07 13:01
https://www.informatat.com/me-mire-se-aparatet-e-klimes-freskoni-shtepine-tuaj-me-ndihmen-e-ketyre-truqeve/20%Monthly2019-07-07 12:58
https://www.informatat.com/kombinimi-i-hummerit-amerikan-me-elemente-te-makines-ushtarake-ruse/20%Monthly2019-07-07 12:54
https://www.informatat.com/pacolli-per-ftesen-e-sarajeves-na-e-pamundesuan-pjesemarrjen-me-trajtimin-qe-i-bene-kosoves/20%Monthly2019-07-07 12:47
https://www.informatat.com/vidhen-kabllot-e-rrymes-ne-xhamine-e-mamushes/20%Monthly2019-07-07 12:35
https://www.informatat.com/metodat-magjike-per-ta-larguar-dhimbjen-e-dhembit/20%Monthly2019-07-07 12:11
https://www.informatat.com/jose-mourinho-e-refuzon-oferten-prej-100-milione-euro-nga-kina/20%Monthly2019-07-07 11:53
https://www.informatat.com/ministrja-e-jashtme-bullgare-nuk-do-te-ishte-keq-sikur-daciq-te-kerkonte-falje/20%Monthly2019-07-07 11:50
https://www.informatat.com/tronditet-cifti-lindin-binjaket-qe-u-perkisnin-dy-cifteve-te-tjera/20%Monthly2019-07-07 11:46
https://www.informatat.com/pozon-nudo-per-playboy-zyrtarja-pushohet-nga-puna/20%Monthly2019-07-07 11:43
https://www.informatat.com/bebe-rexha-se-shpejti-nise-turneun/20%Monthly2019-07-07 11:40
https://www.informatat.com/ulesja-prapa-seshte-me-e-sigurta-ne-rast-aksidenti/20%Monthly2019-07-07 11:31
https://www.informatat.com/alice-little-pretendon-te-jete-punonjesja-me-e-paguar-seksuale-ne-shba/20%Monthly2019-07-07 11:28
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-dhe-lumi-b-sjellin-lule-lule/20%Monthly2019-07-07 11:21
https://www.informatat.com/lightyear-one-automobil-me-energji-solare-dhe-cmim-marramendes/20%Monthly2019-07-07 11:20
https://www.informatat.com/lagjes-me-drita-te-kuqe-te-amsterdamit-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2019-07-07 11:12
https://www.informatat.com/skulptura-qesharake-e-melania-trump-ne-vendlindjen-e-saj/20%Monthly2019-07-07 11:07
https://www.informatat.com/nis-seanca-gjyqesore-ndaj-23-te-arrestuarve-ne-rastin-e-patente-shofereve/20%Monthly2019-07-07 11:03
https://www.informatat.com/miliarderi-amerikan-jeffrey-epstein-akuzohet-per-ngacmim-dhe-sulm-seksual/20%Monthly2019-07-07 10:58
https://www.informatat.com/daciq-therret-ambasadorin-bullgar-per-te-shmangur-keqkuptimet/20%Monthly2019-07-07 10:52
https://www.informatat.com/policia-e-nju-jorkut-kerkon-nga-google-te-mos-e-tregoje-vendndodhjen-e-policise/20%Monthly2019-07-07 10:38
https://www.informatat.com/dhurojne-libra-donacion-per-shkollen-serbe-ne-fier-atje-sjeton-asnje-serb/20%Monthly2019-07-07 10:23
https://www.informatat.com/5-vitamina-per-rritjen-e-flokeve/20%Monthly2019-07-07 10:20
https://www.informatat.com/mbroni-kafshet-shtepiake-ng1a-i-nxehti/20%Monthly2019-07-07 10:08
https://www.informatat.com/si-ta-kuptoni-se-keni-gjetur-te-duhuren/20%Monthly2019-07-07 10:01
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-arrestuar-per-patente-shofer-dergohen-ne-gjykate/20%Monthly2019-07-07 09:57
https://www.informatat.com/pese-menyra-per-te-lene-cigaren/20%Monthly2019-07-07 09:49
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-shtatzene-perpara-se-te-beni-testin/20%Monthly2019-07-07 09:45
https://www.informatat.com/nderron-jete-aktori-20-vjecar/20%Monthly2019-07-07 09:41
https://www.informatat.com/banoret-e-lagjes-mati-1-paralajmerojne-proteste-po-neglizhohemi-nga-komuna-e-prishtines/20%Monthly2019-07-07 09:37
https://www.informatat.com/mbi-25-mije-familje-ne-kosove-jetojne-me-ndihma-sociale/20%Monthly2019-07-08 07:04
https://www.informatat.com/irani-shkel-perseri-marreveshjen-berthamore-vazhdon-pasurimin-e-uraniumit/20%Monthly2019-07-07 08:25
https://www.informatat.com/nese-i-keni-kater-apo-me-shume-karakteristika-te-ketilla-beni-pjese-nder-tipat-me-te-rralle-te-personalitetit/20%Monthly2019-07-07 08:21
https://www.informatat.com/engel-ne-shkup-maqedonia-e-veriut-po-ecen-ne-shtegun-e-duhur/20%Monthly2019-07-07 08:00
https://www.informatat.com/citaku-diplomatja-e-pare-nga-kosova-qe-do-ta-vizitoje-izraelin/20%Monthly2019-07-07 07:56
https://www.informatat.com/ikshpk-kujdes-mund-te-jeni-pre-e-helmimeve-me-ushqim/20%Monthly2019-07-07 07:47
https://www.informatat.com/vushtrria-sot-pa-energji-elektrike/20%Monthly2019-07-07 07:42
https://www.informatat.com/a-do-ti-mbroje-ligji-i-ri-femijet-nga-keqtrajtimet-dhe-punet-e-renda/20%Monthly2019-07-07 13:57
https://www.informatat.com/per-mbarimi-i-shtetit1/20%Monthly2019-07-07 13:17
https://www.informatat.com/moti-sot-me-diell-dhe-i-ngrohte/20%Monthly2019-07-07 06:58
https://www.informatat.com/mustafa-kosoves-si-kurre-me-pari-i-nevojitet-qeveri-e-drejtuar-nga-ldk-ja/20%Monthly2019-07-07 09:33
https://www.informatat.com/thaci-refuzoi-ftesen-e-dodikut-per-shkak-te-kosovo-marreveshje-te-cilen-7-vjet-me-pare-e-mbronte/20%Monthly2019-07-07 07:16
https://www.informatat.com/prifest-zbulon-anetaret-e-jurive-per-edicionin-e-11/20%Monthly2019-07-06 21:02
https://www.informatat.com/te-henen-protestojne-punetoret-e-lotarise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-05 13:11
https://www.informatat.com/vetevendosje-e-quan-skandal-rekrutimin-e-notereve-te-rinj/20%Monthly2019-07-05 13:08
https://www.informatat.com/ministri-rrustem-berisha-pret-ne-takim-ambasadorin-gjerman/20%Monthly2019-07-05 13:05
https://www.informatat.com/deshironi-bark-te-sheshte-keto-receta-te-thjeshta-mund-tju-ndihmojne/20%Monthly2019-07-05 13:03
https://www.informatat.com/pse-e-rrudhosim-fytyren-kur-hame-limon/20%Monthly2019-07-05 13:00
https://www.informatat.com/kapen-mallra-kontrabande-nga-serbia/20%Monthly2019-07-05 12:56
https://www.informatat.com/protesta-e-pd-se-ndryshon-orarin-e-seances-se-kuvendit-te-shqiperise/20%Monthly2019-07-05 12:28
https://www.informatat.com/pezullohet-procesi-i-dhenies-ne-shfrytezim-te-kiosqeve-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-07-05 12:24
https://www.informatat.com/kreu-i-ffk-se-denohet-me-9-muaj-burgim-efektiv/20%Monthly2019-07-07 07:05
https://www.informatat.com/konfirmon-kryeministria-qeveria-se-ka-ndaluar-hyrjen-e-zyrtareve-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-07-05 11:17
https://www.informatat.com/neki-emra-me-shume-femra/20%Monthly2019-07-05 11:30
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-po-e-shohim-qe-dialogu-kosove-serbi-eshte-shume-i-veshtire/20%Monthly2019-07-05 09:36
https://www.informatat.com/efektet-shendetesore-te-akullores/20%Monthly2019-07-05 09:08
https://www.informatat.com/burri-nga-fushe-kosova-rrah-gruan/20%Monthly2019-07-05 09:02
https://www.informatat.com/kina-ndan-femijet-myslimane-nga-familjet-e-tyre/20%Monthly2019-07-05 08:46
https://www.informatat.com/bernabiq-serbia-do-te-reagoje-ne-ndalesen-bllanko-nga-prishtina/20%Monthly2019-07-05 08:42
https://www.informatat.com/rreth-400-gra-dhe-12-burra-me-statusin-e-viktimes-se-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-07-05 12:21
https://www.informatat.com/gjuriq-ndalesa-per-hyrje-te-zyrtareve-serbe-pasqyrim-i-nervozizmit-te-prishtines/20%Monthly2019-07-05 08:29
https://www.informatat.com/komf-me-mesazhe-sensibilizuese-per-zbatimin-e-ligjit-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2019-07-05 08:26
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-vdekjen-e-te-riut-ne-gjilan/20%Monthly2019-07-05 08:23
https://www.informatat.com/hezitimi-i-frances-per-ta-mbeshtetur-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-07-05 11:17
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-pranon-ti-prije-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-07-05 09:35
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-vranesira-3/20%Monthly2019-07-05 07:31
https://www.informatat.com/vaji-i-brokolit-magjik-per-lekuren/20%Monthly2019-07-04 14:39
https://www.informatat.com/bedri-hamza-nenshkruan-udhezimin-administrativ-per-lehtesime-doganore-per-invalidet-e-luftes/20%Monthly2019-07-04 14:36
https://www.informatat.com/letra-e-metes-ve-ne-levizje-klgj-dhe-ked-per-plotesimin-e-gjykates-se-larte/20%Monthly2019-07-04 14:32
https://www.informatat.com/tentim-vrasjeje-ne-suhareke-viktima-dergohet-per-trajtim-ne-qkuk/20%Monthly2019-07-04 14:25
https://www.informatat.com/sllovenia-e-interesuar-te-marre-poziten-e-komisionerit-per-zgjerim/20%Monthly2019-07-04 14:23
https://www.informatat.com/tahirsylaj-tregon-kur-do-te-fillojne-reshjet-e-shiut/20%Monthly2019-07-04 14:18
https://www.informatat.com/gjyqesori-i-pavarur-kusht-qe-vendet-e-ballkanit-te-integrohen-ne-be/20%Monthly2019-07-04 14:13
https://www.informatat.com/citaku-respekti-per-shba-ne-eshte-i-rrenjosur-ne-zemren-e-cdo-kosovari/20%Monthly2019-07-04 14:10
https://www.informatat.com/patozi-ankimon-30-qershorin-rezultati-i-zgjedhjeve-u-tjetersua/20%Monthly2019-07-04 14:07
https://www.informatat.com/tahiri-vuciqi-te-shkepuse-traditen-e-regjimit-serb-te-mbulimit-te-krimeve/20%Monthly2019-07-04 13:49
https://www.informatat.com/haradinaj-per-kossev-in-shteti-i-kosoves-ekziston-kete-duhet-ta-kuptoje-serbia/20%Monthly2019-07-05 08:34
https://www.informatat.com/pacolli-smund-te-ndertohet-e-ardhmja-ne-ballkan-duke-imponuar-vendime-politike-e-duke-mohuar-te-kaluaren/20%Monthly2019-07-04 13:42
https://www.informatat.com/shpallet-fituesi-i-projektit-per-tregun-e-ulpianes/20%Monthly2019-07-04 13:40
https://www.informatat.com/dw-a-jane-ne-disfavor-te-kosoves-emrat-e-rinj-drejtues-ne-be/20%Monthly2019-07-04 13:29
https://www.informatat.com/veseli-kosova-eshte-e-bekuar-qe-ka-ne-krah-ameriken/20%Monthly2019-07-04 13:26
https://www.informatat.com/engel-shba-ja-duhet-ta-ktheje-vemendjen-te-kosova-dhe-serbia/20%Monthly2019-07-04 13:05
https://www.informatat.com/ismaili-peruron-pajisjet-moderne-ne-kirurgjine-maksillofaciale/20%Monthly2019-07-04 12:50
https://www.informatat.com/nis-ndertimi-i-konviktit-dhe-menses-ne-universitetin-e-mitrovices-isa-boletini/20%Monthly2019-07-04 12:40
https://www.informatat.com/qenushi-i-stresuar-atehere-kur-pronari-eshte-nen-stres/20%Monthly2019-07-04 12:37
https://www.informatat.com/kjo-eshte-dieta-e-veres-per-tu-dobesuar-dhe-per-tu-nxire-me-shume/20%Monthly2019-07-04 12:32
https://www.informatat.com/si-te-harrojme-te-duhurin/20%Monthly2019-07-04 12:29
https://www.informatat.com/testimi-i-ri-i-gjakut-mund-te-tregoje-rrezikun-e-tronditjeve-ne-koke/20%Monthly2019-07-04 12:26
https://www.informatat.com/te-rrini-ulur-eshte-me-keq-sesa-konsumimi-i-duhanit/20%Monthly2019-07-04 12:23
https://www.informatat.com/vdes-manjati-i-industrise-automobilistike/20%Monthly2019-07-04 12:10
https://www.informatat.com/bernabiq-e-quan-lajm-te-tmerrshem-unifikimin-e-misioneve-diplomatike-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-07-04 12:07
https://www.informatat.com/kritika-per-dhenien-e-815-mije-eurove-per-lets-do-it-kosova-pa-u-respektuar-procedurat/20%Monthly2019-07-04 12:05
https://www.informatat.com/demirit-i-kerkohet-lista-e-perfituesve-te-subvencioneve-akuzohet-se-u-jane-ndare-te-afermve-te-tij/20%Monthly2019-07-04 12:02
https://www.informatat.com/%e2%80%8bpacolli-kosova-dhe-shba-te-jane-aleate-strategjike/20%Monthly2019-07-04 12:00
https://www.informatat.com/keto-jane-disa-menyra-natyrale-per-ti-mbajtur-mushkonjat-larg/20%Monthly2019-07-04 11:45
https://www.informatat.com/sipas-zhytesit-ismajl-kasumi-kjo-eshte-arsyeja-kryesore-pse-po-mbyten-pushuesit-neper-plazhe/20%Monthly2019-07-04 11:43
https://www.informatat.com/daciq-reagon-pas-vendimit-per-tua-ndaluar-hyrjen-ne-kosove-te-gjithe-zyrtareve-serbe/20%Monthly2019-07-04 11:28
https://www.informatat.com/ekspertet-e-be-se-kunder-terrorizmit-vizituan-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-07-04 11:21
https://www.informatat.com/bitcoin-shpenzon-energji-elektrike-sa-e-tere-zvicra/20%Monthly2019-07-04 11:19
https://www.informatat.com/pse-nuk-duhet-ti-mbytni-merimangat-ne-shtepi/20%Monthly2019-07-04 11:15
https://www.informatat.com/keto-ushqime-jane-duke-ua-demtuar-dhembet-fshehtazi/20%Monthly2019-07-04 11:12
https://www.informatat.com/konsumimi-i-ujit-ne-bark-te-thate-sekreti-per-nje-trup-te-shendetshem/20%Monthly2019-07-04 11:09
https://www.informatat.com/efektet-negative-ne-trup-te-perdorimit-te-tepert-te-kripes/20%Monthly2019-07-04 11:06
https://www.informatat.com/joe-jonas-dhe-sophie-turner-publikojne-pamje-nga-martesa-e-dyte-ne-france/20%Monthly2019-07-04 11:01
https://www.informatat.com/ardian-bujupi-sjell-kengen-e-re-arrita/20%Monthly2019-07-04 10:58
https://www.informatat.com/si-ta-filloni-nje-bisede-me-dike-kudo-dhe-ne-cfaredo-kohe/20%Monthly2019-07-04 10:54
https://www.informatat.com/ushtrimet-fizike-e-zvogelojne-shtypjen-e-gjakut/20%Monthly2019-07-04 10:49
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-shkencetaret-arrijne-ta-heqin-virusin-hiv/20%Monthly2019-07-04 10:45
https://www.informatat.com/hoti-tregon-qe-pan-thaci-e-haradinaj-shkelen-kushtetuten/20%Monthly2019-07-04 10:41
https://www.informatat.com/hahn-shpreson-qe-kosova-do-ta-heq-taksen-gjate-samitit-ne-poloni/20%Monthly2019-07-04 10:32
https://www.informatat.com/putini-terhiqet-nga-marreveshja-berthamore-me-shba-ne/20%Monthly2019-07-04 10:24
https://www.informatat.com/berisha-jetike-qe-opozita-te-qendroje-e-paperlyer/20%Monthly2019-07-04 10:09
https://www.informatat.com/okb-sarrin-te-denoje-sulmin-ne-libi/20%Monthly2019-07-04 09:36
https://www.informatat.com/ferizaj-arrestohet-nje-person-vodhi-nje-arke-me-para-te-gatshme/20%Monthly2019-07-04 09:34
https://www.informatat.com/kurre-mos-pini-uje-ne-kembe-paralajmerojne-mjeket/20%Monthly2019-07-04 09:21
https://www.informatat.com/mpj-asnje-zyrtar-i-beogradit-nuk-do-te-lejohet-ta-vizitoje-kosoven/20%Monthly2019-07-05 07:34
https://www.informatat.com/vdes-veprimtari-gani-sylaj/20%Monthly2019-07-04 09:13
https://www.informatat.com/kdi-pas-aktgjykimit-te-kushtetueses-dialogu-te-udhehiqet-nga-kryeministri-dhe-te-mbikeqyret-nga-kuvendi/20%Monthly2019-07-04 13:45
https://www.informatat.com/vuciq-i-shkruan-trumpit-per-pavaresi-ia-permend-dialogun-prishtine-beograd/20%Monthly2019-07-04 08:55
https://www.informatat.com/pacolli-po-merr-pjese-ne-samitin-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-07-04 07:53
https://www.informatat.com/korab-shaqiri-vjen-me-bashkepunim/20%Monthly2019-07-04 07:50
https://www.informatat.com/para-se-te-flini-hani-nje-grusht-fara-te-bardha-ja-arsyet/20%Monthly2019-07-04 07:45
https://www.informatat.com/rikthimi-i-opozites-ne-rruge-me-protesta-lulzim-basha-mbledh-sot-strukturat-me-te-larta-te-pd/20%Monthly2019-07-04 07:42
https://www.informatat.com/haradinaj-per-ameriken-shba-eshte-shembull-qe-kosova-me-krenari-e-ndjeke/20%Monthly2019-07-04 07:39
https://www.informatat.com/kosova-feston-bashke-me-ameriken/20%Monthly2019-07-04 07:36
https://www.informatat.com/mbi-4-mije-persona-kerkojne-ndihme-mjekesore-nga-i-nxehti/20%Monthly2019-07-04 07:33
https://www.informatat.com/nis-samiti-i-ballkanit-perendimor-ne-poloni/20%Monthly2019-07-04 07:24
https://www.informatat.com/eliot-engel-vjen-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-07-04 07:21
https://www.informatat.com/nga-po-vijne-mallrat-serbe-qe-po-futen-ne-veri/20%Monthly2019-07-04 07:11
https://www.informatat.com/opozita-jounike-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-07-04 13:05
https://www.informatat.com/tregtia-mes-kosoves-dhe-shqiperise-ne-nivel-shume-te-ulet/20%Monthly2019-07-04 09:16
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-36/20%Monthly2019-07-04 06:59
https://www.informatat.com/zyrtarizohet-sporti-i-ragbit-ne-kosove-shtohet-edhe-nje-federate-e-re/20%Monthly2019-07-03 14:45
https://www.informatat.com/ismaili-takohet-me-ambasadorin-amerikan-ne-kosove/20%Monthly2019-07-03 14:39
https://www.informatat.com/ministria-e-inovacionit-dhe-ndermarresise-shpall-fituesit-per-start-up-biznese-2019/20%Monthly2019-07-03 13:51
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-emigranteve-te-vdekur-nga-sulmi-ajror-ne-libi/20%Monthly2019-07-03 13:46
https://www.informatat.com/vuciq-kembengule-radoiciqi-ska-mundesi-te-kete-gisht-ne-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-07-03 13:37
https://www.informatat.com/klandestini-ngrin-ne-aeroplane-bie-ne-oborrin-e-nje-shtepie-ne-londer/20%Monthly2019-07-03 13:35
https://www.informatat.com/nike-terheq-nga-tregu-nje-atlete-pas-akuzave-se-rikujton-epoken-e-skllaverise/20%Monthly2019-07-03 13:33
https://www.informatat.com/e-mbani-shalqirin-ne-frigorifer-nuk-mund-ta-paramendoni-cfare-gabimi-beni/20%Monthly2019-07-03 13:31
https://www.informatat.com/sipas-nje-studimi-te-fundit-edhe-sasia-e-ulet-e-kolesterolit-mund-te-shkaktoje-probleme-shendetesore/20%Monthly2019-07-03 13:28
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-oconnell-diskutojne-per-zhvillimet-aktuale-politike/20%Monthly2019-07-04 08:58
https://www.informatat.com/basha-kriza-politike-nuk-zgjidhet-me-pandeshkueshmeri/20%Monthly2019-07-03 13:15
https://www.informatat.com/obeziteti-shkakton-me-shume-raste-te-kancerit-sesa-pirja-e-duhanit/20%Monthly2019-07-03 13:10
https://www.informatat.com/ghetto-geasy-feston-ditelindjen-marina-vjollca-i-preku-te-gjithe-me-urimin-romantik/20%Monthly2019-07-03 13:08
https://www.informatat.com/e-rrahu-aq-shume-sa-gati-i-theu-duart-pas-dhunes-se-partnerit-pamela-anderson-publikon-videon/20%Monthly2019-07-03 13:06
https://www.informatat.com/labi-i-shkon-ne-zyre-kryeministrit-per-ditelindje/20%Monthly2019-07-03 13:01
https://www.informatat.com/vv-bllokimi-i-funksionalizimit-te-ushtrise-se-kosoves-nga-presidenti-dhe-qeveria/20%Monthly2019-07-04 07:07
https://www.informatat.com/thaci-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-jo-rezident-te-kanadase-daniel-maksymiuk/20%Monthly2019-07-03 12:45
https://www.informatat.com/engel-vjen-ne-prishtine-per-inaugurimin-e-ambasades-se-re-amerikane/20%Monthly2019-07-03 12:40
https://www.informatat.com/haradinaj-i-con-fjale-homologut-finlandez-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-07-04 07:03
https://www.informatat.com/kosova-dhe-katari-thellojne-bashkepunimin-ne-fushen-e-emergjencave-dhe-trajnimin-e-kuadrove/20%Monthly2019-07-03 12:21
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-zgjedh-presidentin-e-ri/20%Monthly2019-07-03 12:11
https://www.informatat.com/aeroporti-ofron-internet-falas-per-te-gjithe-udhetaret/20%Monthly2019-07-03 12:06
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-ka-nje-njoftim-per-fermeret/20%Monthly2019-07-03 12:01
https://www.informatat.com/kqz-me-30-qershor-ne-shqiperi-votuan-22-97-e-qytetareve/20%Monthly2019-07-03 11:59
https://www.informatat.com/balla-kuptimplote-nevoja-qe-presidenti-duhet-te-liroje-zyren-sa-me-shpejt/20%Monthly2019-07-03 11:53
https://www.informatat.com/lekaj-e-ndjek-nga-afer-testimin-elektronik-per-patente-shofer/20%Monthly2019-07-03 11:51
https://www.informatat.com/haraqija-ska-minister-qe-ska-bere-rekomandime-per-viza/20%Monthly2019-07-03 11:49
https://www.informatat.com/cfare-mund-te-thote-emerimi-i-borrellit-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-07-03 13:22
https://www.informatat.com/ikshp-ja-apelon-te-qytetaret-per-kujdes-ne-ushqim-ne-keto-dite-te-ngrohta/20%Monthly2019-07-03 11:43
https://www.informatat.com/tahiri-kosova-anetare-e-besueshme-e-bashkimit-evropian-ne-luften-kunder-terrorizmit/20%Monthly2019-07-03 12:52
https://www.informatat.com/2481-nxenes-shpallen-fitues-nga-gara-e-klaseve-te-para-dhe-te-dyta/20%Monthly2019-07-03 11:38
https://www.informatat.com/vellai-i-oliver-ivanoviqit-te-vrare-shprehet-i-habitur-si-behet-serbia-ta-fshehe-radoiciqin/20%Monthly2019-07-03 10:52
https://www.informatat.com/ahmeti-para-haradinajt-me-i-pase-votat-sot-e-kishim-rrezuar-qeverine/20%Monthly2019-07-03 12:35
https://www.informatat.com/gashi-kosova-meriton-anetaresim-ne-traduk-2/20%Monthly2019-07-03 10:43
https://www.informatat.com/kongresisti-eliot-engel-po-qendron-ne-serbi/20%Monthly2019-07-03 11:45
https://www.informatat.com/kosova-pergatitet-per-shenimin-e-243-vjetorit-te-pavaresise-se-shba-se/20%Monthly2019-07-03 10:38
https://www.informatat.com/antibiotiku-natyral-i-cili-zhduk-te-gjitha-infeksionet-e-traktit-urinar-dhe-te-veshkave/20%Monthly2019-07-03 10:31
https://www.informatat.com/gashi-kosova-meriton-anetaresim-ne-traduk/20%Monthly2019-07-03 10:29
https://www.informatat.com/pishinat-publike-mund-te-shkaktojne-nje-numer-te-madh-te-infeksioneve/20%Monthly2019-07-03 10:28
https://www.informatat.com/anita-haradinaj-uron-bashkeshortin-vazhdoj-me-mendu-qe-jam-dhurata-me-e-mire/20%Monthly2019-07-03 10:26
https://www.informatat.com/berzh-i-dhe-oda-ekonomike-amerikane-diskutojne-mundesite-e-mbeshtetjes-se-sektorit-privat/20%Monthly2019-07-03 10:24
https://www.informatat.com/arsyeja-perse-bebet-ne-jetimore-nuk-qajne/20%Monthly2019-07-03 10:18
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-person-ne-termocentralin-kosova-b/20%Monthly2019-07-03 10:16
https://www.informatat.com/lekaj-u-mundeson-banoreve-kycjen-ne-llozice/20%Monthly2019-07-03 10:15
https://www.informatat.com/vitaminat-e-teperta-te-demshme-per-shendetin/20%Monthly2019-07-03 10:13
https://www.informatat.com/vuciq-shpresoj-qe-mesazhet-e-engelit-te-sherbejne-per-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-07-03 10:12
https://www.informatat.com/nominimi-i-spanjollit-per-kryediplomat-te-be-se-haradinaj-sduhet-kete-panik/20%Monthly2019-07-03 10:10
https://www.informatat.com/aksident-ne-podujeve-lendohen-pese-persona/20%Monthly2019-07-03 10:06
https://www.informatat.com/kina-po-nderton-nje-tren-me-te-shpejte-se-aeroplani/20%Monthly2019-07-03 09:58
https://www.informatat.com/prishtina-e-re-nenshkruhet-memorandumi-ndermjet-haradinajt-dhe-ahmetit/20%Monthly2019-07-03 11:40
https://www.informatat.com/keto-ushqime-ndihmojne-me-gerhitjen/20%Monthly2019-07-03 09:55
https://www.informatat.com/vdes-ne-londer-foshnja-e-lindur-nga-nena-e-vrare/20%Monthly2019-07-03 09:52
https://www.informatat.com/pijeni-para-se-te-flini-dhe-zhdukeni-dhjamin-brenda-nje-nate/20%Monthly2019-07-03 09:50
https://www.informatat.com/sipas-portalit-boshnjak-thaci-ka-refuzuar-ftesen-e-dodikut-qe-te-shkoje-ne-sarajeve/20%Monthly2019-07-03 09:47
https://www.informatat.com/eurostat-shqiperia-destinacioni-i-pare-i-grekeve-per-pushime/20%Monthly2019-07-03 09:44
https://www.informatat.com/kerkesa-e-holandes-per-kthimin-e-vizave-per-shqiperine-nuk-i-permbush-kushtet/20%Monthly2019-07-03 09:43
https://www.informatat.com/ne-13-vjetorin-e-themelimit-te-inspektoratit-policor%e2%80%8b-qeveria-mburret-me-te/20%Monthly2019-07-03 09:39
https://www.informatat.com/mbipesha-tejkalon-duhanpirjen-si-shkaktare-e-disa-llojeve-te-kancerit/20%Monthly2019-07-03 09:31
https://www.informatat.com/reuters-shqiperia-dhe-maqedonia-do-te-jene-viktimat-e-para-te-irritimit-te-macron/20%Monthly2019-07-03 09:28
https://www.informatat.com/japonia-perfshihet-nga-vershimet-zhvendosen-rreth-800-mije-persona/20%Monthly2019-07-03 09:26
https://www.informatat.com/ne-krye-te-presidences-se-be-se-finlanda-mbeshtet-prioritetet-e-deritashme-te-saj-ne-kosove/20%Monthly2019-07-03 09:21
https://www.informatat.com/ky-eshte-koleksioni-i-ri-nga-dior-nje-bukuri-femerore-e-fuqishme-dhe-misterioze/20%Monthly2019-07-03 09:14
https://www.informatat.com/tri-pyetje-te-cilat-patjeter-duhet-ti-beni-ne-intervisten-tuaj-per-pune/20%Monthly2019-07-03 09:07
https://www.informatat.com/si-te-qendroni-te-qete-ne-situata-konflikti/20%Monthly2019-07-03 09:02
https://www.informatat.com/vulin-takimi-vuciq-engel-mundesi-per-ta-degjuar-te-verteten-e-serbise/20%Monthly2019-07-03 09:01
https://www.informatat.com/pronaret-e-kioskave-ne-prishtine-ne-proteste-thone-se-po-diskriminohen-nga-komuna/20%Monthly2019-07-03 09:00
https://www.informatat.com/konfirmohet-lansimi-global-i-lg-g8s/20%Monthly2019-07-03 08:59
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-dergon-mbi-2-mije-konsumatore-tek-permbaruesi-privat/20%Monthly2019-07-03 08:57
https://www.informatat.com/milorad-dodik-nje-president-qe-nuk-e-njeh-vendin-e-vet/20%Monthly2019-07-03 08:54
https://www.informatat.com/haradinaj-shkon-per-ngushellime-tek-dardan-gashi/20%Monthly2019-07-03 08:53
https://www.informatat.com/christine-lagarde-nga-franca-zgjidhet-kryetare-e-bankes-qendrore-evropiane/20%Monthly2019-07-03 08:49
https://www.informatat.com/soreca-palet-te-angazhohen-urgjentisht-ne-dialog-kushtetueses-ti-kthehet-funksionaliteti/20%Monthly2019-07-03 08:49
https://www.informatat.com/raftat-e-dyqaneve-ne-veri-jane-bosh-dyqanet-hapen-pa-mall/20%Monthly2019-07-03 08:46
https://www.informatat.com/ismaili-viziton-spitalin-e-gjilanit-pas-emergjences-nis-edhe-rinovimi-i-ambulancave-specialistike/20%Monthly2019-07-03 08:46
https://www.informatat.com/meta-timonieri-yne-ka-timon-po-ska-frena/20%Monthly2019-07-03 08:37
https://www.informatat.com/nis-seanca-gjyqesore-per-rastin-vizat/20%Monthly2019-07-03 08:35
https://www.informatat.com/dy-kerkesat-e-kongresmenit-engel-per-takimin-e-sotem-me-vuciqin/20%Monthly2019-07-03 08:23
https://www.informatat.com/shala-te-gjitha-lokalet-ne-veri-sot-jane-hapur/20%Monthly2019-07-03 08:19
https://www.informatat.com/todosijeviq-aktakuza-ndaj-meje-presion-ndaj-popullit-serb/20%Monthly2019-07-03 07:12
https://www.informatat.com/ambasada-gjermane-per-1-vit-13-mije-viza-pune-per-kosovaret/20%Monthly2019-07-03 07:12
https://www.informatat.com/daciq-peruja-me-qendrim-miqesor-ndaj-problemeve-qe-ka-serbia-rreth-kosoves/20%Monthly2019-07-03 07:10
https://www.informatat.com/dialogu-dhe-mocioni-haradinaj-sot-tek-ahmeti/20%Monthly2019-07-03 09:54
https://www.informatat.com/per-sot-eshte-paralajmeruar-rihapja-e-dyqaneve-te-zbrazeta-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2019-07-03 10:49
https://www.informatat.com/kundershtuesi-i-pavaresise-se-kosoves-josep-borrell-nominohet-pasardhes-i-mogherinit/20%Monthly2019-07-03 10:40
https://www.informatat.com/moti-sot-mundesi-per-reshje-shiu/20%Monthly2019-07-03 06:55
https://www.informatat.com/reagon-kmdlnj-pas-vdekjes-se-82-vjecarit-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-07-02 14:45
https://www.informatat.com/heldt-thote-se-bashkepunimi-i-gjermanise-me-bqk-ne-do-te-vazhdoje/20%Monthly2019-07-02 14:41
https://www.informatat.com/haradinaj-ministri-francez-tha-se-franca-nuk-do-ta-bllokoje-liberalizimin/20%Monthly2019-07-02 14:38
https://www.informatat.com/haradinaj-opozites-kur-ti-keni-61-vota-na-shpetoni-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-07-02 14:30
https://www.informatat.com/gashi-pas-me-shume-se-25-vjet-pritje-autoret-se-shpejti-do-te-marrin-cekun-e-pare-per-kompensimin-e-punes-se-tyre/20%Monthly2019-07-02 14:12
https://www.informatat.com/haradinaj-ua-kemi-treguar-vendin-atyre-qe-donin-te-tregtonin-me-kufijte/20%Monthly2019-07-02 14:12
https://www.informatat.com/bytyqi-takohet-me-kosnett-bisedojne-per-sistemin-arsimor-ne-vend/20%Monthly2019-07-02 13:33
https://www.informatat.com/trump-kercenon-me-taksa-te-reja-ndaj-prodhimeve-evropiane/20%Monthly2019-07-02 13:31
https://www.informatat.com/policia-identifikohen-58-femije-lemoshekerkues-ne-kosove/20%Monthly2019-07-02 13:30
https://www.informatat.com/shqiperia-jashte-be-se-plan-i-putinit-dhe-erdoganit/20%Monthly2019-07-02 13:28
https://www.informatat.com/izraeli-ndaloi-294-here-ezanin-ne-xhamine-e-ibrahimit/20%Monthly2019-07-02 13:27
https://www.informatat.com/facebook-gjobitet-nga-gjermania-me-2-milione-euro/20%Monthly2019-07-02 13:26
https://www.informatat.com/haradinaj-kostt-adrese-e-rendesishme-per-tregun-e-energjise/20%Monthly2019-07-02 13:24
https://www.informatat.com/plazhet-e-durresit-pushtohen-nga-pushuesit-e-kosoves/20%Monthly2019-07-02 13:20
https://www.informatat.com/kosova-e-100-ta-shqiperia-e-52-ta-per-nga-fuqia-e-pasaportes/20%Monthly2019-07-02 13:05
https://www.informatat.com/euro-kembehet-122-25-leke-dhe-dollari-me-108-16/20%Monthly2019-07-02 13:02
https://www.informatat.com/nyt-vdes-gazetari-amerikan-qe-raportoi-per-gjenocidin-masakrat-dhe-dhunimet-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-07-02 13:00
https://www.informatat.com/ministria-e-tregtise-verifikon-peshoret-e-mullinjve-para-sezonit-te-korrje-shirjeve/20%Monthly2019-07-02 12:57
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-do-ti-mbeshtese-dhe-mbroje-qytetaret-e-saj-ne-veri/20%Monthly2019-07-03 07:06
https://www.informatat.com/vazhdon-asfaltimi-i-rrugeve-ne-fshatrat-e-komunes-se-fushe-kosoves/20%Monthly2019-07-02 12:43
https://www.informatat.com/kisha-ortodokse-serbe-hap-pika-humanitare-ne-mitrovice-dhe-zvecan/20%Monthly2019-07-02 12:37
https://www.informatat.com/ne-kliniken-e-neurologjise-te-shskuk-se-vdes-nje-i-paraburgosur/20%Monthly2019-07-02 12:35
https://www.informatat.com/fati-i-kryebashkiakeve-te-djathte-pas-30-qershorit-nishani-i-shkon-bashes-ne-zyre/20%Monthly2019-07-02 12:32
https://www.informatat.com/rabiot-juve-ekip-me-i-madh-se-psg/20%Monthly2019-07-02 12:28
https://www.informatat.com/investime-ne-avancimin-e-sistemit-te-ujitjes/20%Monthly2019-07-02 12:24
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-kerkohet-ridefinim-i-orarit-te-punetoreve-te-sektorit-privat/20%Monthly2019-07-02 12:19
https://www.informatat.com/kosnett-u-ben-thirrje-haradinajt-e-lekajt-ti-japin-fund-monopolit-te-homologimit-te-veturave/20%Monthly2019-07-03 07:02
https://www.informatat.com/rikthehet-i-nxehti-pas-europes-pervelohet-ballkani/20%Monthly2019-07-02 12:11
https://www.informatat.com/danas-politika-e-vuciqit-identike-me-ate-te-thacit-e-te-haradinjat/20%Monthly2019-07-02 12:09
https://www.informatat.com/sot-do-te-ndodhe-eklipsi-i-plote-i-diellit-ne-nje-pjese-te-amerikes/20%Monthly2019-07-02 11:33
https://www.informatat.com/deputetet-e-partise-brexit-ia-kthejne-shpinen-himnit-te-evropes/20%Monthly2019-07-02 11:31
https://www.informatat.com/gjyqtaret-dhe-prokuroret-kritikohen-se-po-punojne-ngadale/20%Monthly2019-07-02 11:21
https://www.informatat.com/qeveria-serbet-ne-veri-po-blejne-mallra-te-kosoves-asnje-kamion-serb-nuk-shkel-ne-token-e-kosoves/20%Monthly2019-07-02 11:19
https://www.informatat.com/emerimet-ne-be-merkel-kerkon-kompromise-nga-te-gjithe/20%Monthly2019-07-02 11:15
https://www.informatat.com/majlinda-bregu-bashkepunimi-rajonal-behet-model-i-qendrueshem-per-terheqjen-magnetike-te-be-se/20%Monthly2019-07-02 11:12
https://www.informatat.com/bahtiri-plani-i-serbise-per-katastrofe-humanitare-ne-veri-do-te-deshtoje/20%Monthly2019-07-02 11:09
https://www.informatat.com/ivanka-trump-dhe-burri-i-saj-pjese-e-ekipit-negociator-per-energji-nukleare-te-korese-veriore/20%Monthly2019-07-02 11:04
https://www.informatat.com/konfiskohen-10-qese-droge-ne-mitrovice/20%Monthly2019-07-02 10:47
https://www.informatat.com/ilir-meta-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare-dhe-presidenciale/20%Monthly2019-07-02 10:44
https://www.informatat.com/a-mundet-vitamina-d-ti-parandaloje-sulmet-e-astmes/20%Monthly2019-07-02 10:41
https://www.informatat.com/marka-e-re-kimono-e-kim-kardashianit-ngjall-polemika-ne-japoni/20%Monthly2019-07-02 10:38
https://www.informatat.com/kongresisti-amerikan-engel-neser-mysafir-ne-kuvendin-e-serbise/20%Monthly2019-07-02 14:11
https://www.informatat.com/sienna-miller-eshte-paguar-pak-gjate-gjithe-karrieres/20%Monthly2019-07-02 10:35
https://www.informatat.com/si-te-jetoni-me-mire-jua-rrefen-mjeku-115-vjecar-nga-japonia/20%Monthly2019-07-02 10:32
https://www.informatat.com/qeveria-dergon-serish-kamione-me-ushqime-ne-veri/20%Monthly2019-07-02 10:32
https://www.informatat.com/brenda-24-oreve-nje-i-vdekur-dhe-16-te-lenduar-ne-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-07-02 10:29
https://www.informatat.com/nuk-ka-greve-te-punetoreve-te-gjykatave/20%Monthly2019-07-02 10:27
https://www.informatat.com/mbi-200-mije-arme-pa-leje-ne-duart-e-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2019-07-02 10:26
https://www.informatat.com/nis-rehabilitimi-i-hekurudhes-prishtine-han-i-elezit-haradinaj-kerkon-linje-edhe-per-durres/20%Monthly2019-07-02 10:25
https://www.informatat.com/komisioni-per-bujqesi-nuk-e-voton-raportin-per-menaxhimin-e-komplekseve-memoriale/20%Monthly2019-07-02 10:23
https://www.informatat.com/zevendesi-i-gjuriqit-kamionet-e-haradinajt-nuk-jane-ndihme-por-mashtrim/20%Monthly2019-07-02 10:22
https://www.informatat.com/thaci-iu-ben-thirrje-deputeteve-te-mos-i-injorojne-kerkesat-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2019-07-02 12:47
https://www.informatat.com/arrestohet-gruaja-nga-vitia-pasi-rrahu-femijet/20%Monthly2019-07-02 10:13
https://www.informatat.com/viti-vetura-godet-kembesorin/20%Monthly2019-07-02 10:10
https://www.informatat.com/kina-protestat-e-dhunshme-ne-hong-kong-jane-te-papranueshme/20%Monthly2019-07-02 10:05
https://www.informatat.com/stallone-tregon-se-sa-e-kishte-te-veshtire-te-luante-ne-vazhdimin-e-fundit-te-rambos/20%Monthly2019-07-02 10:01
https://www.informatat.com/gashi-prezanton-albumin-e-ri-ne-sunny-hill-festival/20%Monthly2019-07-02 09:57
https://www.informatat.com/a-mjafton-ta-vendosni-kremin-kunder-diellit-vetem-nje-here-ne-dite-tregojne-ekspertet/20%Monthly2019-07-02 09:52
https://www.informatat.com/grupet-e-famshme-muzikore-qe-ndryshuan-emrat/20%Monthly2019-07-02 09:48
https://www.informatat.com/rrjedh-fotografia-e-pare-e-bmw-x6-te-ri/20%Monthly2019-07-02 09:45
https://www.informatat.com/duhanpirja-i-demton-syte-dhe-e-shton-rrezikun-per-verbim-te-plote/20%Monthly2019-07-02 09:41
https://www.informatat.com/truku-francez-si-ti-beni-buzet-te-plota-si-te-brigitte-bardot-video/20%Monthly2019-07-02 09:29
https://www.informatat.com/haradinaj-e-nis-diten-me-dy-rrobaqepes/20%Monthly2019-07-02 09:27
https://www.informatat.com/ndikimi-i-kremit-te-plazhit-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2019-07-02 09:25
https://www.informatat.com/samsung-dergon-ftesat-per-ngjarjen-e-lansimit-te-galaxy-note-10-me-7-gusht/20%Monthly2019-07-02 09:21
https://www.informatat.com/pacolli-kryeministri-qe-kercenon-prokuroret-do-ta-bind-francen-se-e-ka-luftuar-korrupsionin/20%Monthly2019-07-02 09:21
https://www.informatat.com/tim-cook-apple-po-punon-ne-produkte-qe-do-te-ju-magjepsin/20%Monthly2019-07-02 09:19
https://www.informatat.com/kerkohet-mbeshtetje-nga-sektori-privat-per-aftesimin-e-te-rinjve/20%Monthly2019-07-02 09:17
https://www.informatat.com/keta-jane-perberesit-e-vetem-qe-trashin-vetullat-per-2-jave/20%Monthly2019-07-02 09:15
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-dini-per-qumeshtin-e-arte-dhe-perfitimet-e-tij/20%Monthly2019-07-02 09:11
https://www.informatat.com/shkencetaret-kane-nje-lajm-te-mire-per-ata-qe-nuk-kane-floke/20%Monthly2019-07-02 09:05
https://www.informatat.com/nga-sot-hyn-ne-fuqi-roamingu-ne-ballkan-cmimet-ulen-per-99-per-qind-per-shqiptaret/20%Monthly2019-07-02 09:05
https://www.informatat.com/deshton-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2019-07-02 12:14
https://www.informatat.com/ilaci-magjik-qe-largon-mushkonjat/20%Monthly2019-07-02 09:01
https://www.informatat.com/bejeni-kete-nese-smund-te-flini-naten-per-shkak-te-vapes/20%Monthly2019-07-02 08:58
https://www.informatat.com/veliaj-falenderon-votuesit-tirana-u-kry/20%Monthly2019-07-02 08:57
https://www.informatat.com/mustafa-2-korriku-pikenisje-e-ndertimit-te-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-02 08:53
https://www.informatat.com/apeli-verteton-pafajesine-e-fatmir-limajt-ne-rastin-e-mtpt-se/20%Monthly2019-07-02 08:44
https://www.informatat.com/vuciq-i-shkruan-leter-putinit/20%Monthly2019-07-02 08:36
https://www.informatat.com/osmani-ne-japoni-lobon-per-anetaresim-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2019-07-02 08:34
https://www.informatat.com/ilir-meta-del-sot-me-propozime-per-zgjidhjen-e-krizes-politike/20%Monthly2019-07-02 08:31
https://www.informatat.com/erion-veliaj-fiton-tiranen-me-94-21-te-votave/20%Monthly2019-07-02 08:29
https://www.informatat.com/bolton-pergezon-kosoven-per-listen-terroriste/20%Monthly2019-07-02 08:25
https://www.informatat.com/be-zgjedhjet-e-30-qershorit-ne-shqiperi-te-qeta-e-te-rregullta-palet-te-ulen-ne-dialog/20%Monthly2019-07-02 07:45
https://www.informatat.com/presidenti-zotohet-ta-vazhdoje-rolin-e-njejte-ne-negociatat-me-serbine/20%Monthly2019-07-02 07:34
https://www.informatat.com/trump-afganistani-eshte-laborator-per-terroristet/20%Monthly2019-07-02 07:31
https://www.informatat.com/macron-ua-jep-edhe-nje-goditje-shpresave-per-zgjerim-te-be-se/20%Monthly2019-07-02 07:27
https://www.informatat.com/ministri-tahiri-raporton-sot-ne-komisionin-per-legjislacion/20%Monthly2019-07-02 07:22
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kryesia-e-kuvendit-keto-jane-pikat-e-rendit-te-dites/20%Monthly2019-07-02 07:18
https://www.informatat.com/mustafa-padite-vulinin-sepse-i-fyen-shqiptaret-duke-i-quajtur-shiptari/20%Monthly2019-07-02 07:17
https://www.informatat.com/keshilltari-i-trump-pergezon-kosoven-per-listen-terroriste/20%Monthly2019-07-02 07:14
https://www.informatat.com/haradinaj-deklarata-kushtetuese-e-2-korrikut-pikenisje-e-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-02 07:12
https://www.informatat.com/veseli-takon-delegatet-e-2-korrikut-momente-kthese-ne-historine-e-koso/20%Monthly2019-07-02 07:11
https://www.informatat.com/daciq-vizite-e-rendesishme-ne-panama-bisedova-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-07-02 07:08
https://www.informatat.com/deshton-samiti-i-be-se/20%Monthly2019-07-02 10:34
https://www.informatat.com/finlanda-merr-kryesimin-e-be-se-ska-siguri-per-viza/20%Monthly2019-07-02 10:29
https://www.informatat.com/loja-politike-me-tezga/20%Monthly2019-07-02 09:02
https://www.informatat.com/dita-me-e-nxehte-ne-vend-me-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-07-02 06:50
https://www.informatat.com/nje-dite-pas-zgjedhjeve-basha-mbledh-aleatet/20%Monthly2019-07-01 14:53
https://www.informatat.com/pas-veprimeve-te-deputeteve-edhe-presidenti-thaci-propozon-rezolute-per-luginen/20%Monthly2019-07-02 07:05
https://www.informatat.com/haradinaj-u-shkruan-zviceraneve-per-floriana-ismajlin-e-zhdukur-ne-liqenin-como/20%Monthly2019-07-01 14:37
https://www.informatat.com/kosova-dhe-katari-zyrtarizojne-bashkepunimin-ne-fushen-e-sigurise-kibernetike/20%Monthly2019-07-01 14:32
https://www.informatat.com/gjykata-themelore-krijon-departament-kunder-terrorizmit-krimit-te-organizuar-korrupsionit-dhe-shpelarjes-se-parase/20%Monthly2019-07-01 14:23
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-ish-ministrit-serb-qe-i-quajti-terroriste-shqiptaret-e-recakun-te-trilluar/20%Monthly2019-07-01 14:13
https://www.informatat.com/gjykata-themelore-e-prishtines-funksionalizon-departamentin-special/20%Monthly2019-07-01 14:03
https://www.informatat.com/me-shume-vota-ne-kuti-sesa-votues-kqz-rezultatet-nuk-jane-perfundimtare/20%Monthly2019-07-01 13:52
https://www.informatat.com/zeka-qytetaret-e-lugines-nuk-mbrohet-me-debate-por-me-veprime-institucionale/20%Monthly2019-07-01 13:47
https://www.informatat.com/bernabiq-vajton-hallin-e-serbeve-ne-veri-qe-ua-mbylli-dyqanet-nga-motive-politike/20%Monthly2019-07-01 13:44
https://www.informatat.com/certifikohen-112-gra-ne-fushen-e-ndermarresise-dhe-planeve-te-biznesit/20%Monthly2019-07-01 13:41
https://www.informatat.com/votohet-rezoluta-per-ndalimin-e-monopolit-ne-homologim-2/20%Monthly2019-07-02 07:01
https://www.informatat.com/forcat-e-haftarit-lirojne-gjashte-qytetare-turq-ne-libi/20%Monthly2019-07-01 13:36
https://www.informatat.com/osbe-flet-per-zgjedhjet-u-mbajten-pa-marre-parasysh-interesat-e-elektoratit/20%Monthly2019-07-01 13:19
https://www.informatat.com/kryemadhi-85-e-shqiptareve-refuzuan-qe-te-votojne-dje/20%Monthly2019-07-01 13:09
https://www.informatat.com/fsk-ja-pjese-e-ushtrimit-te-perbashket-ne-bazen-ushtarake-amerikane-ne-gjermani/20%Monthly2019-07-01 13:07
https://www.informatat.com/prokuroria-ka-ngritur-155-aktakuza-per-72-ore/20%Monthly2019-07-01 12:59
https://www.informatat.com/odaloviq-serbet-nuk-mund-te-heshtin-ndaj-asaj-cka-po-ben-prishtina/20%Monthly2019-07-01 12:59
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-hap-dyqane-te-perkohshme-ne-veri/20%Monthly2019-07-02 06:57
https://www.informatat.com/policia-thote-se-per-6-muaj-ka-konfiskuar-600-kg-droge/20%Monthly2019-07-01 12:42
https://www.informatat.com/albulena-balaj-ne-kosove-duhet-te-hapet-nje-ministri-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2019-07-01 12:40
https://www.informatat.com/irani-tejkalon-kufijte-e-marreveshjes-per-pasurim-te-uraniumit/20%Monthly2019-07-01 12:38
https://www.informatat.com/shqiptaret-e-lugines-skerkojne-me-shume-nga-kosova-se-serbia-per-serbet-atje/20%Monthly2019-07-01 12:36
https://www.informatat.com/gjuriq-ky-eshte-suksesi-me-i-madh-i-qeverise-ne-dy-vitet-e-saj-per-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-07-01 12:33
https://www.informatat.com/hoxha-dhuna-ne-familje-te-trajtohet-me-prioritet/20%Monthly2019-07-01 12:32
https://www.informatat.com/edhe-djali-i-axhes-se-kadri-veselit-ne-liste-te-ngushte-per-tu-bere-noter/20%Monthly2019-07-01 12:28
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkreret-fetare-nenshkruajne-deklarate-te-perbashket-ne-mbeshtetje-te-viktimave-seksuale/20%Monthly2019-07-01 12:26
https://www.informatat.com/kosovari-mbytet-ne-bregdetin-e-durresit/20%Monthly2019-07-01 12:24
https://www.informatat.com/thaci-ska-krize-humanitare-ne-kosove-eshte-pretendim-i-deshtuar-i-serbise/20%Monthly2019-07-01 12:22
https://www.informatat.com/ads-kritikon-institucionet-qendrore-e-lokale-te-kosoves-se-spo-bejne-mjaftueshem-per-rinine/20%Monthly2019-07-01 12:14
https://www.informatat.com/edita-tahiri-thote-se-ne-zgjedhje-rama-u-ndeshkua-edhe-per-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-07-01 12:07
https://www.informatat.com/partia-socialiste-fiton-te-gjitha-bashkite-e-shqiperise/20%Monthly2019-07-01 11:53
https://www.informatat.com/kuvendi-shkon-ne-pauze-deri-ne-oren-1430-2/20%Monthly2019-07-01 11:51
https://www.informatat.com/haradinaj-i-kerkon-ndihme-deputetes-franceze-per-vizat/20%Monthly2019-07-01 14:44
https://www.informatat.com/pas-bisedimeve-me-te-gjata-ne-histori-be-ja-afer-marreveshjes-per-postet-kryesore/20%Monthly2019-07-01 11:37
https://www.informatat.com/punetoret-e-lotarise-se-kosoves-marrin-premtim-se-se-shpejti-do-te-iniciohet-ligji/20%Monthly2019-07-01 11:26
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-shqiptaret-ne-lugine-jane-ne-gjendje-me-te-rende-se-gjate-kohes-se-jugosllavise/20%Monthly2019-07-01 13:36
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-gjuan-me-arme-per-ndertimin-e-shtepise/20%Monthly2019-07-01 11:04
https://www.informatat.com/merkel-per-ballkanin-perendimor-fqinjet-tane-europiane/20%Monthly2019-07-01 11:00
https://www.informatat.com/londer-gjashte-te-vdekur-brenda-48-oreve/20%Monthly2019-07-01 10:56
https://www.informatat.com/deputetet-kerkojne-zgjidhje-per-shqiptaret-e-lugines/20%Monthly2019-07-01 10:48
https://www.informatat.com/ciftet-qe-dehen-bashke-jane-me-te-lumtur/20%Monthly2019-07-01 10:44
https://www.informatat.com/klori-nuk-eshte-arsyeja-se-perse-ju-skuqen-syte-ne-pishine-por-urina/20%Monthly2019-07-01 10:41
https://www.informatat.com/vetura-godet-4-vjecarin-ne-prizren/20%Monthly2019-07-01 10:36
https://www.informatat.com/haradinaj-nise-takimet-ne-france/20%Monthly2019-07-01 10:32
https://www.informatat.com/nis-aplikimi-per-rimbursim-nga-kuponet-fiskale-2/20%Monthly2019-07-01 10:11
https://www.informatat.com/makina-me-energji-diellore-me-autonomi-ecjeje-deri-725-km/20%Monthly2019-07-01 10:02
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-deputeten-franceze-kerkon-mbeshtetje-per-vizat/20%Monthly2019-07-01 09:59
https://www.informatat.com/mamaja-i-heq-kompjuterin-19-vjecari-hidhet-nga-kati-i-peste/20%Monthly2019-07-01 09:59
https://www.informatat.com/apple-do-te-prodhoje-macbook-pro-ne-e-ri-ne-kine-dhe-jo-shba/20%Monthly2019-07-01 09:54
https://www.informatat.com/ambasadori-i-ri-i-rusise-ne-beograd-presion-i-qarte-nga-perendimi-mbi-serbine/20%Monthly2019-07-01 09:52
https://www.informatat.com/si-te-humbni-peshe-shpejt-dhe-ta-keni-trupin-gati-per-plazh/20%Monthly2019-07-01 09:49
https://www.informatat.com/perfitimet-e-vitamines-e-per-fytyre/20%Monthly2019-07-01 09:41
https://www.informatat.com/perplasje-ne-mes-te-zekes-e-mustafes-per-ptk-ne/20%Monthly2019-07-01 09:36
https://www.informatat.com/bebja-qe-duket-si-kukull-nena-tregon-si-arrin-tia-mirembaje-floket/20%Monthly2019-07-01 09:36
https://www.informatat.com/lidhja-ne-internet-do-te-behet-permes-drites/20%Monthly2019-07-01 09:29
https://www.informatat.com/thaci-kritikon-nderkombetaret-per-mosndeshkimin-e-krimeve-serbe/20%Monthly2019-07-01 12:53
https://www.informatat.com/rregulla-e-be-se-veturat-elektrike-duhet-te-bejne-zhurme/20%Monthly2019-07-01 09:26
https://www.informatat.com/kalueshmeria-e-testit-te-matures-64-6-per-qind-ne-nje-shkolle-te-gjilanit-perseritet/20%Monthly2019-07-01 09:26
https://www.informatat.com/arrestohet-pasi-e-rrahu-dhe-e-mbylli-ne-banese-nenen-e-tij/20%Monthly2019-07-01 09:24
https://www.informatat.com/yjet-e-hollywoodit-pushtuan-parisin/20%Monthly2019-07-01 09:22
https://www.informatat.com/nga-sot-telefonatat-mes-shteteve-te-ballkanit-shume-me-te-lira-mesoni-cmimet-e-kosoves/20%Monthly2019-07-01 09:22
https://www.informatat.com/nis-aplikimi-per-rimbursim-nga-kuponet-fiskale/20%Monthly2019-07-01 09:19
https://www.informatat.com/cardi-b-grindet-me-gazetaren/20%Monthly2019-07-01 09:19
https://www.informatat.com/tahiri-lufta-kunder-korrupsionit-dhe-krimit-te-organizuar-nga-sot-ka-adrese/20%Monthly2019-07-01 11:45
https://www.informatat.com/dw-rama-e-basha-i-interpretojne-si-fitore-lokalet-2019/20%Monthly2019-07-01 09:10
https://www.informatat.com/keto-ushqime-mund-te-jene-shkaku-qe-ju-keni-probleme-me-pagjumesi/20%Monthly2019-07-01 09:09
https://www.informatat.com/cka-i-ndodhe-organizimit-tuaj-kur-pini-caj-rusi/20%Monthly2019-07-01 09:06
https://www.informatat.com/rrah-gruan-dhe-femijet-ne-lipjan-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-07-01 09:05
https://www.informatat.com/ternava-skemi-be-sa-duhet-per-te-mbijetuarit-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-07-01 09:01
https://www.informatat.com/rrini-larg-perdorimit-te-pastes-se-dhembeve-per-te-trajtuar-djegien/20%Monthly2019-07-01 09:01
https://www.informatat.com/si-ndikon-alkooli-ne-ditet-e-nxehta-verore/20%Monthly2019-07-01 08:55
https://www.informatat.com/kurti-aktgjykimi-i-kushtetueses-duhet-ti-coje-ne-shtepi-haradinajn-e-thacin/20%Monthly2019-07-01 11:12
https://www.informatat.com/si-te-kaperceni-problemet-e-xhelozise/20%Monthly2019-07-01 08:51
https://www.informatat.com/prizren-aktakuze-ndaj-zyrtarit-te-qendres-se-regjistrimit-te-automjeteve/20%Monthly2019-07-01 08:47
https://www.informatat.com/gabimet-qe-i-perserisim-sa-here-bejme-dush/20%Monthly2019-07-01 08:46
https://www.informatat.com/dhjete-te-vdekur-pas-perplasjes-se-aeroplanit-ne-teksas/20%Monthly2019-07-01 08:45
https://www.informatat.com/pervec-shendetit-keto-ushqime-kane-dhe-efekte-clodhese/20%Monthly2019-07-01 08:42
https://www.informatat.com/vetite-magjike-te-bishtave-te-qershive/20%Monthly2019-07-01 08:35
https://www.informatat.com/armatoset-turqia/20%Monthly2019-07-01 08:24
https://www.informatat.com/agron-mustafa-para-komisionit-hetimor-per-ptk-ne/20%Monthly2019-07-01 08:23
https://www.informatat.com/dhjetra-te-lenduar-nga-nje-shperthim-ne-kabul/20%Monthly2019-07-01 08:20
https://www.informatat.com/nderroi-jete-komandant-leka-varrimi-sot-ne-komoran/20%Monthly2019-07-01 08:20
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-zyrtarit-te-qendres-se-regjistrimit-te-automjeteve/20%Monthly2019-07-01 08:18
https://www.informatat.com/shpallen-fituesit-ne-11-bashkite-e-para-ps-dominon-me-mbi-90/20%Monthly2019-07-01 08:18
https://www.informatat.com/tahiri-shpresoj-qe-specialja-te-mos-jete-vetem-perndjekje-politike/20%Monthly2019-07-01 08:15
https://www.informatat.com/procesi-i-berlinit-bashkepunimi-nderballkanik-ne-rrugen-drejt-be-se/20%Monthly2019-07-01 08:15
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-6/20%Monthly2019-07-01 08:12
https://www.informatat.com/nga-sot-bllokohen-gjykatat-dhe-prokuroria-e-vendit-mbi-1600-punetore-hyjne-ne-greve/20%Monthly2019-07-01 08:06
https://www.informatat.com/gjithcka-e-mbyllur-ne-veri/20%Monthly2019-07-01 07:58
https://www.informatat.com/sot-protestojne-punetoret-e-lotarise-se-kosoves/20%Monthly2019-07-01 07:50
https://www.informatat.com/finlanda-merr-presidencen-e-radhes-te-be-se/20%Monthly2019-07-01 07:46
https://www.informatat.com/kosova-deponi-veturash-qe-perhapin-helm/20%Monthly2019-07-01 07:44
https://www.informatat.com/erdogan-dikush-po-paguan-shume-para-per-ta-varrosur-ceshtjen-e-khashoggit/20%Monthly2019-07-01 07:35
https://www.informatat.com/dy-vellezer-qellohen-me-arme-zjarri-njeri-nderron-jete/20%Monthly2019-07-01 07:28
https://www.informatat.com/nis-patrullimi-i-policise-se-kosoves-ne-shqiperi/20%Monthly2019-07-01 07:25
https://www.informatat.com/sulmohet-siria/20%Monthly2019-07-01 07:23
https://www.informatat.com/si-po-manipulohen-serbet-e-veriut-nga-pushtetaret-serb/20%Monthly2019-07-01 07:20
https://www.informatat.com/seance-e-jashtezakonshme-ne-kuvend/20%Monthly2019-07-01 09:27
https://www.informatat.com/sa-perfitoi-shqiperia-dhe-sa-humbi-serbia-prej-takses-100-te-kosoves/20%Monthly2019-07-01 07:12
https://www.informatat.com/bashkepartiaket-e-sfidojne-veselin/20%Monthly2019-07-01 09:12
https://www.informatat.com/dialogu-shterpe-kosova-e-shkaperderdhur-ne-perfaqesim/20%Monthly2019-07-01 08:50
https://www.informatat.com/korriku-nis-me-mot-te-nxehte-dhe-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-07-01 06:57