XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/oferta-e-kurtit-ve-ne-levizje-ldkne-mustafa-mbledh-partine/20%Monthly2019-08-30 14:46
https://www.informatat.com/veliu-ldk-refuzon-oferten-e-albin-kurtit/20%Monthly2019-08-30 14:40
https://www.informatat.com/shkarkohet-asistentja-e-presidentit-trump-madeleine-westerhout/20%Monthly2019-08-30 14:36
https://www.informatat.com/deda-ldkja-ta-pranoje-oferten-e-albin-kurtit/20%Monthly2019-08-30 14:29
https://www.informatat.com/porosi-e-quint-it-kandidatet-qe-garojne-ne-zgjedhje-te-mos-kene-te-kaluar-kriminale/20%Monthly2019-08-30 14:13
https://www.informatat.com/hoti-zyrtarisht-pjese-e-aak-se/20%Monthly2019-08-30 14:03
https://www.informatat.com/daciqin-e-pengon-prania-e-kosoves-ne-ministiralin-e-helsinkit/20%Monthly2019-08-30 14:02
https://www.informatat.com/kurti-mustafes-ta-bejme-koalicionin-ai-qe-fiton-me-shume-vota-te-behet-kryeminister/20%Monthly2019-08-30 13:58
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-ne-takim-nje-delegacion-nga-maqedonia/20%Monthly2019-08-30 13:17
https://www.informatat.com/psd-kosova-vazhdon-te-mos-kete-pergjigje-per-1562-personat-e-zhdukur/20%Monthly2019-08-30 12:37
https://www.informatat.com/mogherini-ka-ardhe-koha-qe-kosovareve-tu-liberalizohen-vizat/20%Monthly2019-08-30 12:34
https://www.informatat.com/i-derguari-i-merkelit-viziton-beogradin-e-prishtinen-javen-e-ardhshme/20%Monthly2019-08-30 12:28
https://www.informatat.com/oconnell-e-paimagjinueshme-dhimbja-qe-ndjenje-familjaret-e-personave-te-zhdukur/20%Monthly2019-08-30 12:25
https://www.informatat.com/apostolova-njoftohet-per-pergatitjet-e-kqz-se-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-08-30 12:21
https://www.informatat.com/ismaili-spitali-modern-i-ferizajt-i-gatshem-vitin-tjeter/20%Monthly2019-08-30 12:11
https://www.informatat.com/taulant-kryeziu-i-bashkohet-vetevendosjes/20%Monthly2019-08-30 12:08
https://www.informatat.com/mustafa-edhe-nese-behet-pan-2-e-mundim-edhe-vec-e-vec/20%Monthly2019-08-30 14:13
https://www.informatat.com/odaloviq-mbetemi-te-perkushtuar-per-te-adresuar-ceshtjen-e-te-zhdukurve/20%Monthly2019-08-30 09:39
https://www.informatat.com/bytyqi-testit-te-matures-po-i-kthehet-gradualisht-serioziteti/20%Monthly2019-08-30 09:36
https://www.informatat.com/veterinaret-e-kosoves-duan-te-behen-me-ligj/20%Monthly2019-08-30 09:34
https://www.informatat.com/dogana-shenon-20-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2019-08-30 09:31
https://www.informatat.com/pacolli-ne-helsinki-beja-po-na-trajton-njejte-sikur-te-gjitha-shtetet-tjera/20%Monthly2019-08-30 09:19
https://www.informatat.com/lajcak-kritikon-serbine-jep-sinjale-se-mund-te-shqyrtojne-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-08-30 13:50
https://www.informatat.com/panik-ne-shba-termet-6-3-balle/20%Monthly2019-08-30 09:08
https://www.informatat.com/trump-shkarkon-njeriun-qe-e-kishte-ndjekur-nga-dita-e-pare-di-president/20%Monthly2019-08-30 09:06
https://www.informatat.com/te-pagjeturit-veseli-kerkon-qe-mekanizmat-nderkombetare-dhe-be-ja-ti-bejne-presion-beogradit/20%Monthly2019-08-30 09:01
https://www.informatat.com/arrestohet-mergimtari-i-ofron-ryshfet-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-08-30 08:59
https://www.informatat.com/evra-neymari-do-ta-gjeje-formen-e-tij-me-te-mire-ne-barcelone/20%Monthly2019-08-30 08:53
https://www.informatat.com/kupa-e-botes-ne-basketboll-fillon-neser-shba-ja-dhe-serbia-jane-favorite-per-titullin/20%Monthly2019-08-30 08:49
https://www.informatat.com/paralajmerojne-ekspertet-cigaret-elektronike-shkak-i-semundjeve-te-mushkerive/20%Monthly2019-08-30 08:46
https://www.informatat.com/eulex-ja-si-zgjidhet-fati-i-te-pagjeturve/20%Monthly2019-08-30 08:42
https://www.informatat.com/hahn-ua-terheq-verejtjen-kosoves-dhe-serbise-njera-ta-heq-taksen-tjetra-ta-ndaloje-lobimin-per-terheqjen-e-njohjeve/20%Monthly2019-08-30 12:33
https://www.informatat.com/ilir-meta-zgjedhjet-e-rregullta-jane-zgjidhje-per-problemet/20%Monthly2019-08-30 08:33
https://www.informatat.com/thaci-nuk-do-te-lejojme-qe-gjenocidi-serb-ne-kosove-te-kaloje-i-pandeshkuar/20%Monthly2019-08-30 08:31
https://www.informatat.com/fillon-koha-e-aplikimeve-per-regjistrim-te-votuesve-jashte-vendit/20%Monthly2019-08-30 08:24
https://www.informatat.com/brohoriten-uck-ne-ulqin-te-rinjte-nga-kosova-gjobiten-dhe-debohen-nga-mali-i-zi/20%Monthly2019-08-30 08:14
https://www.informatat.com/cakaj-ne-helsinki-takime-me-homologet-per-hapjen-e-bisedimeve-te-anetaresimit-te-shqiperise-ne-be/20%Monthly2019-08-30 08:11
https://www.informatat.com/haradinaj-te-zhdukurit-e-luftes-jane-plaga-jone-me-e-madhe/20%Monthly2019-08-30 08:09
https://www.informatat.com/oconnell-ben-homazhe-tek-obelisku-i-personave-te-pagjetur/20%Monthly2019-08-30 08:05
https://www.informatat.com/dorehiqet-kuci-nisma-perbuz-mundin-e-angazhimin-nuk-jam-me-pjese-e-saj/20%Monthly2019-08-30 08:00
https://www.informatat.com/arrestohet-pronari-i-picerise-ne-gjilan-ku-u-helmuan-22-persona/20%Monthly2019-08-30 07:58
https://www.informatat.com/kurti-fati-i-1652-te-pagjeturve-ende-mbahet-peng-ne-erresirat-e-zyrave-te-shtetit-serb/20%Monthly2019-08-30 07:55
https://www.informatat.com/https-www-informatat-com-shtrenjtimi-i-synuar-i-policave-te-sigurimeve-ne-kundershtim-me-politikat-e-konkurrences/20%Monthly2019-08-30 07:49
https://www.informatat.com/shtrenjtimi-i-synuar-i-policave-te-sigurimeve-ne-kundershtim-me-politikat-e-konkurrences/20%Monthly2019-08-30 07:47
https://www.informatat.com/prishtine-pas-mosmarreveshjes-rrahen-mes-veti/20%Monthly2019-08-30 07:44
https://www.informatat.com/daka-te-gjitha-qeverite-kane-deshtuar-ne-krijimin-e-reformes-zgjedhore/20%Monthly2019-08-30 07:42
https://www.informatat.com/fisnik-ismaili-serish-do-te-kandidoje-per-deputet/20%Monthly2019-08-30 07:41
https://www.informatat.com/haziri-takon-ahmetin-aty-ku-pak-me-pare-ishin-pare-bashke-kurti-e-kusari/20%Monthly2019-08-30 09:15
https://www.informatat.com/serwer-vuciq-po-mundohet-ti-binde-shba-te-se-mund-ta-zgjidh-problemin-e-ballkanit/20%Monthly2019-08-30 12:02
https://www.informatat.com/ptk-ja-shpenzoi-afro-37-milione-euro-per-marketing-gjate-14-vjeteve/20%Monthly2019-08-30 07:30
https://www.informatat.com/ne-prag-te-vitit-te-ri-shkollore-mobilizohet-edhe-policia-e-kosoves/20%Monthly2019-08-30 07:33
https://www.informatat.com/zafir-berisha-thote-se-koalicioni-nisma-akr-do-te-jete-befasia-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-08-30 07:25
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-kryesisht-me-diell-2/20%Monthly2019-08-30 07:23
https://www.informatat.com/20-vjet-pritje-dhimbje-dhe-krenari-kosova-shenon-diten-e-te-pagjeturv/20%Monthly2019-08-30 07:22
https://www.informatat.com/gjuriq-serbia-do-te-beje-gjithcka-per-te-sqaruar-fatin-e-te-zhdukurve-pavaresisht-kombesise/20%Monthly2019-08-30 07:20
https://www.informatat.com/sot-perfundon-afati-per-deklarimin-e-koalicioneve-parazgjedhore/20%Monthly2019-08-30 08:38
https://www.informatat.com/sbashk-solidaritet-dhe-mbeshtetje-e-fuqishme-per-koleget-ne-komunen-e-kamenices/20%Monthly2019-08-29 14:35
https://www.informatat.com/brnabiq-kritikon-mogherinin-per-kosoven-ishte-e-nje-anshme/20%Monthly2019-08-29 14:32
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-kosnett-bisedojne-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-08-29 14:29
https://www.informatat.com/kru-prishtina-paralajmeron-shkycje-e-permbarim-ndaj-borxhlinjve-nga-2-shtatori/20%Monthly2019-08-29 14:27
https://www.informatat.com/pdk-propozon-fond-te-vecante-per-nxenesit-ne-nevoje-te-mitrovices/20%Monthly2019-08-29 14:24
https://www.informatat.com/kosnett-rikujton-rolin-thelbesor-te-kqz-se-ne-proceset-demokratike-te-kosoves/20%Monthly2019-08-29 14:01
https://www.informatat.com/edhe-nje-tjeter-futbollist-i-man-unitedit-kalon-ne-serie-a/20%Monthly2019-08-29 13:55
https://www.informatat.com/faqja-zyrtare-e-twitter-e-shpall-messin-me-te-mirin-ne-histori/20%Monthly2019-08-29 13:53
https://www.informatat.com/barca-dhe-psg-arrijne-marreveshje-per-neymarin/20%Monthly2019-08-29 13:50
https://www.informatat.com/arkep-pret-nje-ekspertize-nderkombetare-ne-lidhje-me-rastin-telekom-z-mobile/20%Monthly2019-08-29 13:49
https://www.informatat.com/muhaxheri-nuk-pres-te-jem-ne-liste-te-deputeteve-keta-do-jene-kandidatet-nga-dega-e-pejes/20%Monthly2019-08-29 13:46
https://www.informatat.com/ky-eshte-koalicioni-i-pare-qe-dorezohet-ne-kqz-per-keto-zgjedhje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-08-29 13:38
https://www.informatat.com/rel-crol-pati-vladimir-cizeli-ne-terheqjen-e-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2019-08-29 13:33
https://www.informatat.com/24-ore-pas-urdhrit-te-rames-japin-doreheqjen-shtate-drejtore-ne-shkoder/20%Monthly2019-08-29 13:31
https://www.informatat.com/ne-keto-shtete-femijet-mund-te-ndryshojne-gjinine/20%Monthly2019-08-29 13:29
https://www.informatat.com/lindja-cezariane-rrit-mundesine-qe-femija-te-diagnostikohet-me-autizem/20%Monthly2019-08-29 13:27
https://www.informatat.com/mutacioni-i-adn-se-lejon-qe-disa-njerez-te-jetojne-shendetshem-me-4-ore-gjume/20%Monthly2019-08-29 13:24
https://www.informatat.com/e-dashura-milardere-e-tradhtoi-me-italianin-ish-krimineli-seksi-e-fal/20%Monthly2019-08-29 13:22
https://www.informatat.com/dua-lipa-perfshihet-ne-politike-del-kunder-kryeministrit/20%Monthly2019-08-29 13:18
https://www.informatat.com/pajisja-robotike-qe-do-te-trajtoje-sulmet-ne-zemer-brenda-90-minutave/20%Monthly2019-08-29 13:15
https://www.informatat.com/a-eshte-normale-ngjyra-e-erret-e-periodave/20%Monthly2019-08-29 13:13
https://www.informatat.com/vajza-3-vjecare-eshte-e-vetmja-ne-bote-qe-vuan-nga-ky-crregullim-i-rralle/20%Monthly2019-08-29 13:11
https://www.informatat.com/haradinaj-do-te-jem-perhere-ne-mbrojtje-te-vlerave-te-luftes/20%Monthly2019-08-29 13:09
https://www.informatat.com/pacolli-udheton-per-ne-helsinki-per-takimin-e-gymnihut/20%Monthly2019-08-29 13:05
https://www.informatat.com/veseli-do-te-vazhdojme-te-investojme-ne-rinine-tone/20%Monthly2019-08-29 13:02
https://www.informatat.com/haradinaj-merr-leter-nga-clinton-pergjithmone-mikja-dhe-aleatja-me-e-vecante/20%Monthly2019-08-29 13:00
https://www.informatat.com/mediat-britanike-shqiptaret-kthejne-shtepine-ne-prone-kanabisi/20%Monthly2019-08-29 12:26
https://www.informatat.com/mallra-me-afat-te-skaduar-arrestohen-dy-pronare-te-lokaleve/20%Monthly2019-08-29 12:23
https://www.informatat.com/ikshp-apelon-qytetaret-e-kosove-mos-i-hani-keto-ushqime/20%Monthly2019-08-29 12:18
https://www.informatat.com/tanku-para-stadiumit-rajko-mitiq-ne-beograd-ishte-pjese-e-makinerise-vrastare-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-08-29 12:13
https://www.informatat.com/dnv-partite-te-perfshijne-ne-lista-50-me-50-per-te-dyja-gjinite/20%Monthly2019-08-29 12:11
https://www.informatat.com/aliu-e-respektojme-vjosa-osmanin-kemi-vullnet-qe-te-ndodh-koalicioni/20%Monthly2019-08-29 12:08
https://www.informatat.com/prishtine-vdes-pasi-i-keqesohet-gjendja-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2019-08-29 12:04
https://www.informatat.com/rikthehet-fruthi-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-29 11:54
https://www.informatat.com/bik-u-formon-komision-hetues-per-mishin-e-prishur-te-kurbanit/20%Monthly2019-08-29 11:50
https://www.informatat.com/quni-nuk-do-te-leme-gur-pa-levizur-per-ta-shkarkuar-hashim-thacin/20%Monthly2019-08-29 11:47
https://www.informatat.com/sejdiu-isha-ne-ldk-per-te-diskutuar-bashkimin-e-tyre-me-vv-ne/20%Monthly2019-08-29 14:00
https://www.informatat.com/berisha-haradinaj-ndali-copetimin-e-pejes-e-ndarjen-e-kosoves-aktuale/20%Monthly2019-08-29 13:02
https://www.informatat.com/bernabiq-takon-merkelin-ne-shtator-na-presin-nje-vjeshte-dhe-dimer-i-veshtire/20%Monthly2019-08-29 11:36
https://www.informatat.com/helmohen-22-persona-nga-ushqimi-ne-nje-restorant-te-gjilanit/20%Monthly2019-08-29 11:25
https://www.informatat.com/konfiskohen-barera-me-afat-te-skaduar-i-dyshuari-nuk-haset-ne-shtepi/20%Monthly2019-08-29 11:23
https://www.informatat.com/haziri-po-ndodh-bashkimi-ndermjet-ldk-se-dhe-vv-se/20%Monthly2019-08-29 12:58
https://www.informatat.com/braktisja-e-femijeve-ne-kosove-ka-shenuar-ngritje-kete-vit/20%Monthly2019-08-29 08:58
https://www.informatat.com/mediat-greke-i-dedikojne-shkrim-reperes-shqiptare-eksplozivi-tayna-po-cmend-boten/20%Monthly2019-08-29 08:54
https://www.informatat.com/konflikti-babe-e-bir-zbulon-municionet-luftarake-ne-banese/20%Monthly2019-08-29 08:46
https://www.informatat.com/msh-nga-1-30-shtator-periudha-e-aplikimit-per-cmime-te-barnave/20%Monthly2019-08-29 08:44
https://www.informatat.com/studentit-te-harvardit-i-ndalohet-hyrja-ne-shba-shkaku-i-postimeve-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-08-29 08:42
https://www.informatat.com/abazi-kurti-kryeminister-paraqet-garancion-per-zhvillimin-e-kosoves-pa-korrupsion-e-nepotizem/20%Monthly2019-08-29 08:38
https://www.informatat.com/takohen-prape-isa-mustafa-me-albin-kurtin-ne-prag-te-perfundimit-te-afatit-per-koalicione/20%Monthly2019-08-29 11:39
https://www.informatat.com/nese-e-shihni-ndonje-femije-te-ulur-keshtu-ngrijeni-urgjentisht-ne-kembe/20%Monthly2019-08-29 08:32
https://www.informatat.com/krize-ne-romancen-mes-loredanes-dhe-mozzikut/20%Monthly2019-08-29 08:29
https://www.informatat.com/cfare-studiojne-me-shpesh-studentet-shqiptare-ne-gjermani/20%Monthly2019-08-29 08:26
https://www.informatat.com/termokos-ka-filluar-punimet-per-zgjerimin-e-rrjetit-te-ngrohjes/20%Monthly2019-08-29 08:23
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shtepia-luksoze-ku-do-te-jetojne-blero-dhe-afrona/20%Monthly2019-08-29 08:18
https://www.informatat.com/deda-nese-ldk-dhe-vv-nuk-hyjne-bashke-ne-zgjedhje-do-te-fitoje-pdk-ja/20%Monthly2019-08-29 08:10
https://www.informatat.com/pdk-nuk-jemi-te-varur-nga-partite-tjera-por-do-te-kete-befasi-te-kendshme/20%Monthly2019-08-29 07:57
https://www.informatat.com/gjykata-e-shkalles-se-pare-i-drejtohet-supremes-per-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2019-08-29 07:52
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-12/20%Monthly2019-08-29 07:49
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-nuk-mund-te-kete-takse-shtese-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-08-29 07:46
https://www.informatat.com/gjuriq-apel-serbeve-te-kosoves-dilni-masivisht-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-08-29 07:44
https://www.informatat.com/riatdhesohen-edhe-60-shqiptare-nga-franca/20%Monthly2019-08-29 07:42
https://www.informatat.com/aksident-ne-mes-vetures-dhe-motocikletes-dy-te-lenduar/20%Monthly2019-08-29 07:41
https://www.informatat.com/ldk-ja-nuk-deshiron-konfrontim-me-vetevendosjen/20%Monthly2019-08-29 11:44
https://www.informatat.com/kqz-ja-pritet-te-mbetet-edhe-dy-jave-pa-buxhetin-per-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2019-08-29 11:20
https://www.informatat.com/turqia-kerkon-avione-ruse-pergatitet-blerja-qe-zemeron-nato-n-dhe-shba/20%Monthly2019-08-29 07:23
https://www.informatat.com/uta-ibrahimi-rrefen-tmerrin-me-ra-guri-50-kilograme-mbi-trup/20%Monthly2019-08-29 07:20
https://www.informatat.com/mot-me-diell-edhe-sot/20%Monthly2019-08-29 07:18
https://www.informatat.com/procedurat-burokratike-pengese-per-votuesit-nga-diaspora/20%Monthly2019-08-29 07:16
https://www.informatat.com/molliqaj-asnje-sondazh-se-nxjerr-vv-ne-te-paren-prijme-ne/20%Monthly2019-08-29 07:13
https://www.informatat.com/kfor-i-vijon-stervitjet-ne-gjithe-vendin/20%Monthly2019-08-29 07:11
https://www.informatat.com/prezantohet-perceptimi-i-komunitetit-serb-kundrejt-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-08-29 07:10
https://www.informatat.com/nuk-perjashtohen-koalicionet-e-minutave-se-fundit/20%Monthly2019-08-29 08:34
https://www.informatat.com/tre-te-vdekur-nga-shembja-e-murit-ne-siberi/20%Monthly2019-08-28 14:15
https://www.informatat.com/stefanoviq-ska-ndryshim-te-qendrimit-per-kosoven-ne-interpol/20%Monthly2019-08-28 13:59
https://www.informatat.com/india-denon-10-burra-me-burgim-te-perjetshem-per-vrasjen-e-nje-te-krishteri/20%Monthly2019-08-28 13:38
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-grate-me-guxim-iniciative-dhe-perkushtim-ia-shtojne-vleren-vendit/20%Monthly2019-08-28 13:33
https://www.informatat.com/shala-kosova-po-behet-me-portal-turistik/20%Monthly2019-08-28 13:16
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-serbeve-ne-kosove-krijojne-koalicion-parazgjedhor/20%Monthly2019-08-28 13:05
https://www.informatat.com/policia-e-indonezise-vret-gjashte-protestues-ne-papua/20%Monthly2019-08-28 12:59
https://www.informatat.com/serbia-vazhdon-lobimin-kunder-pranimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-08-28 12:52
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-polic-ne-viti/20%Monthly2019-08-28 12:51
https://www.informatat.com/verstappen-hamilton-ka-fituar-per-shkak-te-makines/20%Monthly2019-08-28 12:49
https://www.informatat.com/sanchez-sot-ne-milano-inter-arrin-marreveshjen-edhe-per-biraghin/20%Monthly2019-08-28 12:48
https://www.informatat.com/kukan-date-per-negociatat-me-maqedonine-shqiperia-ka-pak-shanse/20%Monthly2019-08-28 12:47
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-takon-shqiperim-arifin-flasin-per-sfidat-e-shqiptareve-te-lugines/20%Monthly2019-08-28 12:45
https://www.informatat.com/ne-be-1500-kerkesa-te-azilkerkuesve-nga-kosova/20%Monthly2019-08-28 12:41
https://www.informatat.com/4-te-denuar-arratisen-nga-nje-burg-ne-greqi-dy-jane-shqiptare/20%Monthly2019-08-28 12:40
https://www.informatat.com/guvernatoret-braziliane-kerkojne-nga-presidenti-qe-ta-pranoje-ndihmen-per-zjarret/20%Monthly2019-08-28 12:35
https://www.informatat.com/policia-arreston-8-persona-te-dyshuar-per-prostitucion/20%Monthly2019-08-28 12:35
https://www.informatat.com/lluka-takon-ambasadorin-japonez-flasin-per-bashkepunimin-kosove-japoni/20%Monthly2019-08-28 12:30
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-hetim-per-rastin-e-vetevrasjes-ne-burgun-e-pejes/20%Monthly2019-08-28 12:25
https://www.informatat.com/arkeologet-gjejne-mbi-200-skelete-femijesh-ne-peru/20%Monthly2019-08-28 12:18
https://www.informatat.com/gezim-kelmendi-i-hapur-ti-bashkohet-cfaredo-partie-i-kam-8-mije-vota/20%Monthly2019-08-28 12:16
https://www.informatat.com/gjykimi-per-fondin-3-naser-osmani-debaton-me-prokurorine/20%Monthly2019-08-28 12:13
https://www.informatat.com/cdu-ja-e-merkelit-ne-perkrahje-te-osmanit-politikanet-e-rinj-dhe-te-besueshem-do-ti-japin-kosoves-energji-dhe-vizion/20%Monthly2019-08-28 12:11
https://www.informatat.com/dy-dite-para-permbylljes-se-afatit-asnje-koalicion-parazgjedhor-seshte-konfirmuar-ne-kqz/20%Monthly2019-08-28 12:09
https://www.informatat.com/ikshpk-virus-i-nilit-perendimor-eshte-shfaqur-ne-ballkan-kujdes-nga-pickimi-i-mushkonjave/20%Monthly2019-08-28 12:07
https://www.informatat.com/daka-thote-se-kqz-ja-nuk-merr-asnje-veprim-pa-ndarjen-e-buxhetit/20%Monthly2019-08-28 12:05
https://www.informatat.com/%ef%bb%bfbytyqi-kerkoi-zbatimin-e-vendimit-per-rritjen-e-numrit-te-studenteve-te-rinj-ne-mjekesi/20%Monthly2019-08-28 12:03
https://www.informatat.com/apple-le-pa-pune-mbi-300-punetore/20%Monthly2019-08-28 12:00
https://www.informatat.com/sami-lushtaku-e-quan-politike-aktakuzen-per-arratisjen-nga-qkuk-ja/20%Monthly2019-08-28 11:42
https://www.informatat.com/komentet-e-bolsonaro-s-brazilianet-i-kerkojne-ndjese-brigitte-s/20%Monthly2019-08-28 11:37
https://www.informatat.com/kessie-gjithnje-e-me-afer-monacos/20%Monthly2019-08-28 11:34
https://www.informatat.com/resul-sinani-reagon-per-aderimet-e-estrades-ne-politike/20%Monthly2019-08-28 10:57
https://www.informatat.com/cerkini-u-kerkon-politikaneve-te-mos-kerkojne-voten-e-familjareve-te-te-pagjeturve/20%Monthly2019-08-28 10:46
https://www.informatat.com/bandat-meksikane-ia-vene-flaken-kafenese-23-te-vdekur/20%Monthly2019-08-28 10:35
https://www.informatat.com/gjykata-e-apelit-merr-vendimin-per-mihal-kokedhimen/20%Monthly2019-08-28 10:32
https://www.informatat.com/rexhep-qosja-dekorimi-i-urrejtesit-racist/20%Monthly2019-08-28 10:28
https://www.informatat.com/qyteti-antik-i-turqise-rrezikohet-te-shkaterrohet-ne-pak-jave/20%Monthly2019-08-28 10:25
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-nga-shperthimi-i-gazit-ne-ukraine/20%Monthly2019-08-28 10:23
https://www.informatat.com/krimi-makaber-per-te-cilin-do-te-ekstradohej-ne-shba-52-vjecari-qe-u-gjet-sot-i-vdekur-ne-banjen-e-burgut-te-pejes/20%Monthly2019-08-28 10:20
https://www.informatat.com/hyperx-me-pajisje-periferike-me-mbushje-pa-tel-dhe-tastieren-mekanike-alloy-origins/20%Monthly2019-08-28 10:19
https://www.informatat.com/kivi-permireson-gjendjen-shpirterore-dhe-eliminon-stresin/20%Monthly2019-08-28 10:15
https://www.informatat.com/vera-e-kuqe-ndihmon-ne-parandalimin-e-mbipeshes/20%Monthly2019-08-28 10:12
https://www.informatat.com/meta-keshillon-politikanet-e-shqiperise-te-mesojne-nga-kosova-si-zgjidhet-kriza/20%Monthly2019-08-28 10:12
https://www.informatat.com/mercedes-s-class-i-ri-spiunohet-gjate-testimit/20%Monthly2019-08-28 10:09
https://www.informatat.com/harvey-weinstein-perballet-me-akuze-te-re-per-sulm-seksual/20%Monthly2019-08-28 10:06
https://www.informatat.com/vin-diesel-e-mirepret-vellane-e-paul-walker-ne-setin-e-fast-furious-9/20%Monthly2019-08-28 09:57
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-i-malajzise-akuzohet-per-vjedhjen-e-550-milione-dollareve/20%Monthly2019-08-28 09:53
https://www.informatat.com/shkencetaret-vijne-me-nje-formule-te-re-per-diete-humbni-4-kg-per-nje-jave/20%Monthly2019-08-28 09:38
https://www.informatat.com/blick-vrasja-e-shtatevjecarit-nga-kosova-ishte-e-planifikuar/20%Monthly2019-08-28 09:37
https://www.informatat.com/96-aktakuza-gjate-24-oreve-te-fundit/20%Monthly2019-08-28 09:34
https://www.informatat.com/haskuka-shkarkon-drejtorin-e-arsimit-ne-prizren/20%Monthly2019-08-28 09:21
https://www.informatat.com/mustafa-i-sqaron-vv-se-pse-kane-zgjedhur-vjosen-per-kryeministre/20%Monthly2019-08-28 09:19
https://www.informatat.com/biznesmeni-nexhmedin-muqiqi-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2019-08-28 09:15
https://www.informatat.com/takim-me-deputeten-gjermane-katja-leikert-meta-e-vetmja-zgjidhje-e-kesaj-krize-jane-zgjedhjet/20%Monthly2019-08-28 09:13
https://www.informatat.com/i-paraburgosuri-vetevritet-ne-burgun-e-pejes/20%Monthly2019-08-28 09:13
https://www.informatat.com/mustafa-bajrami-behet-pjese-e-aak-se/20%Monthly2019-08-28 09:08
https://www.informatat.com/ne-shtator-toka-vizitohet-nga-nje-asteroid-gjigant/20%Monthly2019-08-28 09:04
https://www.informatat.com/bernabiq-ne-spanje-takohet-me-borellin-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-08-28 09:01
https://www.informatat.com/qeveria-britanike-do-te-kerkoje-nga-mbreteresha-qe-ta-shperndaje-parlamentin/20%Monthly2019-08-28 09:00
https://www.informatat.com/daciq-zgjidhja-e-problemit-me-kosoven-i-konvenon-trumpit-per-zgjedhje/20%Monthly2019-08-28 08:58
https://www.informatat.com/facebook-pritet-te-behet-me-pagese/20%Monthly2019-08-28 08:55
https://www.informatat.com/jeta-ne-qytetin-me-te-nxehte-ne-toke/20%Monthly2019-08-28 08:49
https://www.informatat.com/veturat-me-te-shpejta-dhe-me-te-shtrenjta-te-policise-ne-bote/20%Monthly2019-08-28 08:46
https://www.informatat.com/eurostat-shqiperia-me-cmimin-me-te-shtrenjte-te-mishit-ne-rajon/20%Monthly2019-08-28 08:44
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-pse-dua-lipa-nuk-mori-pjese-ne-vmas/20%Monthly2019-08-28 08:42
https://www.informatat.com/patenta-zbulon-se-apple-po-punon-ne-tastiere-te-re-per-laptopet-e-tyre-macbook/20%Monthly2019-08-28 08:36
https://www.informatat.com/nje-nga-rojet-e-french-montanes-arrestohet-per-mbajtje-te-paligjshme-gjate-nje-ndeje-ne-nje-klub-nate-me-reperin/20%Monthly2019-08-28 08:32
https://www.informatat.com/ushtrime-efektive-ditore-per-femrat-mbi-40-vjet/20%Monthly2019-08-28 08:30
https://www.informatat.com/kjo-eshte-ura-qe-do-te-lidhe-evropen-me-kinen/20%Monthly2019-08-28 08:27
https://www.informatat.com/shqiptaret-emigrojne-kryesisht-nga-motive-ekonomike/20%Monthly2019-08-28 08:22
https://www.informatat.com/talibanet-vrasin-14-militante-pro-qeveritare-ne-afganistan/20%Monthly2019-08-28 08:19
https://www.informatat.com/shba-dhe-trump-asnjehere-nuk-do-te-kerkojne-dicka-qe-demton-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-08-28 08:14
https://www.informatat.com/tri-keshillat-qe-duhet-ndjekur-per-tiu-pelqyer-te-gjithe-njerezve-qe-i-takoni/20%Monthly2019-08-28 08:11
https://www.informatat.com/kokefortesia-dhe-pozitiviteti-ju-ndihmojne-te-jetoni-me-gjate/20%Monthly2019-08-28 07:57
https://www.informatat.com/receta-qe-zhduk-pergjithmone-qimet-nga-fytyra-juaj/20%Monthly2019-08-28 07:52
https://www.informatat.com/nga-1-shtatori-rruga-e-kombit-edhe-me-nje-takse-tjeter-shtese/20%Monthly2019-08-28 07:48
https://www.informatat.com/20-muaj-prej-seances-se-fundit-rasti-lushtaku-kthehet-ne-gjykate/20%Monthly2019-08-28 07:45
https://www.informatat.com/zelanda-e-re-ua-ndalon-turisteve-notimin-me-delfine/20%Monthly2019-08-28 07:42
https://www.informatat.com/muzafer-shala-brenda-10-vjetesh-50-mije-vende-pune-ne-it/20%Monthly2019-08-28 07:42
https://www.informatat.com/sulmuesit-vetevrases-vrasin-tre-police-palestineze/20%Monthly2019-08-28 07:38
https://www.informatat.com/rugova-vv-e-ka-te-qarte-se-posti-i-kryeministrit-i-takon-ldk-se/20%Monthly2019-08-28 07:35
https://www.informatat.com/japonia-frikesohet-se-nuk-mund-te-mbrohet-nga-raketat-e-reja-te-korese-veriore/20%Monthly2019-08-28 07:34
https://www.informatat.com/kuvendi-qe-u-shpernda-po-konsiderohet-me-i-dobeti-deri-tash/20%Monthly2019-08-28 07:31
https://www.informatat.com/deri-ne-tre-muaj-pritje-per-rezonance-magnetike-ne-qkuk/20%Monthly2019-08-28 07:30
https://www.informatat.com/fushata-parazgjedhore-nga-25-shtatori-deri-me-4-tetor/20%Monthly2019-08-28 07:27
https://www.informatat.com/lista-serbe-shqiptaret-dhe-disa-qarqe-nderkombetare-po-gjejne-serbe-me-qira/20%Monthly2019-08-28 07:24
https://www.informatat.com/cfare-studiojne-me-shpesh-shqiptaret-ne-gjermani/20%Monthly2019-08-28 07:23
https://www.informatat.com/qytetaret-e-12-shteteve-me-liberalizim-vizash-kerkojne-azil-me-shume-sesa-kosovaret/20%Monthly2019-08-28 07:21
https://www.informatat.com/pasojat-e-tmerrshme-te-zjarreve-ne-amazona/20%Monthly2019-08-28 07:15
https://www.informatat.com/rusia-po-e-zgjeron-ndikimin-ne-afrike-permes-energjise-berthamore/20%Monthly2019-08-28 07:13
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-e-di-qe-na-presin-shume-sfida-nuk-eshte-e-lehte/20%Monthly2019-08-28 12:09
https://www.informatat.com/ldk-ja-luan-te-fortin-vetevendosja-te-urtin/20%Monthly2019-08-28 12:03
https://www.informatat.com/pazari-per-kryeministrin-zbeh-gjasat-per-koalicionin-e-opozites/20%Monthly2019-08-28 09:19
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-15/20%Monthly2019-08-28 06:55
https://www.informatat.com/zvicer-shqiptari-nga-maqedonia-e-vret-gruan-me-thike-ne-sy-te-femijeve/20%Monthly2019-08-27 14:46
https://www.informatat.com/lutfi-zharku-zgjedhet-sekretar-per-financa-ne-ldk/20%Monthly2019-08-27 14:42
https://www.informatat.com/svecla-me-nxjerrjen-e-kandidatit-per-kryeminister-ldk-tregoi-se-nuk-do-koalicion-parazgjedhor/20%Monthly2019-08-28 07:06
https://www.informatat.com/rama-hakmerret-ndaj-shkodres-do-largojme-nga-puna-te-gjithe-drejtoret-jane-te-paafte/20%Monthly2019-08-27 14:37
https://www.informatat.com/afati-per-regjistrimin-e-votuesve-jashte-kosoves-nis-me-30-gusht/20%Monthly2019-08-27 14:33
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-merdare-2/20%Monthly2019-08-27 14:31
https://www.informatat.com/ndalohet-nga-policia-20-vjecari-ne-peje-i-gjenden-arme/20%Monthly2019-08-27 14:27
https://www.informatat.com/7-vjecarja-qe-vdiq-ne-durres-eshte-nga-podujeva/20%Monthly2019-08-27 14:24
https://www.informatat.com/prizren-paraburgim-ndaj-dy-personave-per-bixhoz-te-paligjshem/20%Monthly2019-08-27 14:21
https://www.informatat.com/belgjika-mbeshtet-pavaresine-dhe-integrimin-e-kosoves-ne-strukturat-euro-atlantike/20%Monthly2019-08-27 14:14
https://www.informatat.com/moren-ilace-te-kontaminuara-16-femije-preken-nga-sindroma-ujk/20%Monthly2019-08-27 13:46
https://www.informatat.com/euro-dhe-dollari-forcojne-pozitat-ne-raport-me-lekun/20%Monthly2019-08-27 13:19
https://www.informatat.com/john-bolton-viziton-ukrainen/20%Monthly2019-08-27 13:10
https://www.informatat.com/hezbollah-kercenon-izraelin-netanyahu-i-perqeshi/20%Monthly2019-08-27 13:08
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-zgjedhet-nenkryetare-e-ldk-se/20%Monthly2019-08-27 13:06
https://www.informatat.com/6-vjecari-i-mbytur-ne-durres-eshte-nga-kosova/20%Monthly2019-08-27 13:03
https://www.informatat.com/paralajmerohen-masa-te-rrepta-sigurie-ne-komunikacion-ne-gjithe-rajonin-e-pejes/20%Monthly2019-08-27 12:59
https://www.informatat.com/agim-veliu-zgjedhet-nenkryetar-i-pare-i-ldk-se/20%Monthly2019-08-27 12:45
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-po-punojme-qe-te-shkojme-bashke-me-vv-ne-e-me-vjosen-kandidate-te-perbashket/20%Monthly2019-08-28 07:02
https://www.informatat.com/shqiptar-demaci-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2019-08-27 12:37
https://www.informatat.com/30-gushti-afati-i-fundit-qe-partite-ti-deklarojne-koalicionet/20%Monthly2019-08-27 11:56
https://www.informatat.com/mustafa-takon-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se-flasin-per-koalicionin-me-vetevendosjen/20%Monthly2019-08-27 14:34
https://www.informatat.com/kqz-thote-se-iu-duhen-mbi-5-milione-euro-per-organizim-te-zgjedhjeve-ankohen-per-vonesa/20%Monthly2019-08-28 06:58
https://www.informatat.com/islanda-kurre-ska-qene-me-e-nxehte-shqetesuese-ngrohja-globale/20%Monthly2019-08-27 11:41
https://www.informatat.com/pritje-ne-merdare-dy-ore-per-te-dale-nga-kosova/20%Monthly2019-08-27 11:20
https://www.informatat.com/zyrtarja-e-vvse-kryesia-nuk-e-lejon-albinin-te-terhiqet-edhe-nese-ai-do/20%Monthly2019-08-27 11:11
https://www.informatat.com/doktori-nga-suhareka-i-bashkohet-nismes/20%Monthly2019-08-27 11:08
https://www.informatat.com/donte-te-bashkohej-me-isis-shqiptari-pritet-te-pranoje-fajin/20%Monthly2019-08-27 11:03
https://www.informatat.com/edhe-nje-kosovar-arrestohet-ne-bllace-me-kerkese-te-interpolit/20%Monthly2019-08-27 11:01
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-pini-uje-pas-stervitjeve/20%Monthly2019-08-27 10:57
https://www.informatat.com/10-ciftet-shqiptare-qe-mbeten-shoke-edhe-pas-ndarjes/20%Monthly2019-08-27 10:53
https://www.informatat.com/nuk-ka-ndonje-deshmi-se-pilulat-kontraceptive-ju-bejne-te-shtoni-peshe/20%Monthly2019-08-27 10:48
https://www.informatat.com/stervitjet-ne-shtepi-jane-po-aq-efektive-sa-ato-ne-palester/20%Monthly2019-08-27 10:42
https://www.informatat.com/si-e-rrite-diabeti-rrezikun-e-kancerit/20%Monthly2019-08-27 10:35
https://www.informatat.com/nitaj-per-kandidaturen-e-osmanit-haradinaj-eshte-me-i-mire-se-te-gjithe-te-tjeret-bashke/20%Monthly2019-08-27 10:29
https://www.informatat.com/mbijetesa-e-fisit-te-eger-ne-amazone-kercenohet-nga-bolsonaro/20%Monthly2019-08-27 10:27
https://www.informatat.com/se-shpejti-shkolle-shqipe-edhe-ne-bronx-shba/20%Monthly2019-08-27 10:24
https://www.informatat.com/nese-keni-qene-grykes-gjate-femijerise-do-te-plakeni-me-shpejt/20%Monthly2019-08-27 10:21
https://www.informatat.com/the-sun-shqiptaret-tallen-me-drejtesine-britanike-publikojne-foto-duke-qeshur-nga-burgu/20%Monthly2019-08-27 10:15
https://www.informatat.com/labinot-tahiri-kalon-ne-aak/20%Monthly2019-08-27 10:13
https://www.informatat.com/veseli-viziton-atk-ne-premton-lehtesira-per-bizneset/20%Monthly2019-08-27 14:36
https://www.informatat.com/policia-fillon-zbatimin-e-planit-operativ-kontrollimi-i-lokaleve-2019-ne-rajonin-e-dukagjinit/20%Monthly2019-08-27 10:02
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-pejanin-qe-dyshohet-se-e-la-te-vdiste-nje-grua-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2019-08-27 09:59
https://www.informatat.com/mjekja-drita-kabashi-behet-e-anetare-e-vv-se/20%Monthly2019-08-27 09:58
https://www.informatat.com/kryeministri-slloven-viziton-serbine/20%Monthly2019-08-27 09:57
https://www.informatat.com/oconnell-thirrje-politikaneve-mos-e-keqperdorni-ceshtjen-e-te-zhdukurve-ne-fushate/20%Monthly2019-08-27 09:51
https://www.informatat.com/shtyhet-mbledhja-e-kqz-se/20%Monthly2019-08-27 09:37
https://www.informatat.com/keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-se-voton-vjosa-osmanin-per-kryeministre-pa-asnje-vote-kunder/20%Monthly2019-08-27 11:47
https://www.informatat.com/banja-ku-lahej-kleopatra-eshte-ende-funksionale/20%Monthly2019-08-27 09:26
https://www.informatat.com/njerezit-optimiste-jetojne-me-gjate/20%Monthly2019-08-27 09:21
https://www.informatat.com/instagram-mund-te-jete-duke-zhvilluar-aplikacionin-e-ri-te-mesazheve-threads/20%Monthly2019-08-27 09:09
https://www.informatat.com/osmani-mustafes-faleminderit-per-perkrahjen/20%Monthly2019-08-27 09:04
https://www.informatat.com/afrona-dika-publikon-imazhe-te-reja-me-fustanin-e-bardhe-krah-bleros/20%Monthly2019-08-27 09:01
https://www.informatat.com/kthehet-ne-prishtine-grupi-i-fundit-i-haxhinjve-te-sivjetshem/20%Monthly2019-08-27 09:00
https://www.informatat.com/arsyet-se-perse-eshte-mire-qe-asnjehere-te-mos-vishni-sutjena/20%Monthly2019-08-27 08:55
https://www.informatat.com/thiago-silva-neymari-i-domosdoshem-per-psg-ne/20%Monthly2019-08-27 08:49
https://www.informatat.com/pse-eshte-e-demshme-per-shendetin-nese-ankoheni-cdo-dite/20%Monthly2019-08-27 08:47
https://www.informatat.com/nora-gjakova-humb-ne-cerekfinale/20%Monthly2019-08-27 08:47
https://www.informatat.com/kjo-eshte-13-vjecarja-qe-vdiq-ne-peje-vetura-e-goditi-ate-para-deres-se-shtepise/20%Monthly2019-08-27 08:44
https://www.informatat.com/imazhi-i-ri-tregon-se-huawei-mate-30-do-te-kete-4-kamera/20%Monthly2019-08-27 08:44
https://www.informatat.com/kusari-lila-i-del-ne-mbeshtetje-vjosa-osmanit-dite-e-bukur-per-kosoven/20%Monthly2019-08-27 08:39
https://www.informatat.com/madridi-goditet-nga-stuhia-dhe-bresheri/20%Monthly2019-08-27 08:38
https://www.informatat.com/puthja-e-donald-trump-me-angela-merkel-vjedh-vemendjen-e-samitit-g7/20%Monthly2019-08-27 08:36
https://www.informatat.com/edward-norton-perseri-prapa-kamerave/20%Monthly2019-08-27 08:35
https://www.informatat.com/ben-affleck-feston-nje-vit-pa-alkool/20%Monthly2019-08-27 08:33
https://www.informatat.com/bmw-zbulon-nje-super-x5-te-blinduar/20%Monthly2019-08-27 08:30
https://www.informatat.com/bugajski-serbia-synon-te-krijoje-pershtypjen-per-shtet-te-deshtuar-te-kosoves/20%Monthly2019-08-27 08:29
https://www.informatat.com/bebe-rexha-shperblehet-me-cmim-ne-mtv-video-music-awards-2019/20%Monthly2019-08-27 08:28
https://www.informatat.com/debati-per-zjarret-ne-amazone-kalon-ne-fyerje-personale-bolsonaro-tallet-me-pamjen-e-gruas-se-macron/20%Monthly2019-08-27 08:27
https://www.informatat.com/parashikime-alarmuese-per-njerezimin-nga-pasojat-e-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2019-08-27 08:25
https://www.informatat.com/gjithcka-eshte-gati-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor-pohojne-zyrtaret/20%Monthly2019-08-27 08:24
https://www.informatat.com/kosova-ne-kerkim-edhe-te-1653-te-zhdukurve/20%Monthly2019-08-27 08:21
https://www.informatat.com/teknika-e-thjeshte-qe-jua-heq-stresin-dhe-dhimbjet-e-kokes-per-30-sekonda/20%Monthly2019-08-27 08:20
https://www.informatat.com/putin-e-erdogan-bisedojne-per-luften-ne-siri/20%Monthly2019-08-27 08:06
https://www.informatat.com/macron-i-paralajmeron-samit-te-paqes-per-ukrainen/20%Monthly2019-08-27 08:04
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-shqiptare-ne-kufi-greku-qe-i-priste-u-zbulua-nga-policia/20%Monthly2019-08-27 08:02
https://www.informatat.com/zjarret-ne-amazone-brazili-refuzon-ndihmen-e-vendeve-te-g7/20%Monthly2019-08-27 07:52
https://www.informatat.com/rusia-ia-refuzon-vizen-senatorit-ron-johnson/20%Monthly2019-08-27 07:48
https://www.informatat.com/haradinaj-ngushellon-familjen-e-policit-qe-humbi-jeten-tragjikisht/20%Monthly2019-08-27 07:46
https://www.informatat.com/policia-uzbeke-po-i-detyron-burrat-myslimane-ta-heqin-mjekren/20%Monthly2019-08-27 07:43
https://www.informatat.com/ana-brnabiq-zoran-zaevit-qendrimi-i-shkupit-per-kosoven-mund-te-na-prish/20%Monthly2019-08-27 07:43
https://www.informatat.com/spitalet-e-qkuk-se-ne-pritje-te-shume-aparaturave-diagnostikuese/20%Monthly2019-08-27 07:36
https://www.informatat.com/corbyn-brexit-i-pa-marreveshje-do-te-na-linte-ne-meshiren-e-shba-se/20%Monthly2019-08-27 07:31
https://www.informatat.com/62-aksidente-per-24-ore-ne-kosove-tre-me-fatalitet/20%Monthly2019-08-27 07:29
https://www.informatat.com/vuciq-jem-te-interesuar-per-kosoven-dhe-raportet-me-te/20%Monthly2019-08-27 07:27
https://www.informatat.com/banoret-protestojne-kunder-mbylljes-se-19-shkollave-ne-kamenice/20%Monthly2019-08-27 07:27
https://www.informatat.com/tirana-kryeqyteti-me-i-ndotur-i-evropes/20%Monthly2019-08-27 07:22
https://www.informatat.com/propozimi-i-vv-se-per-ldk-ne-kryeminister-me-rotacion/20%Monthly2019-08-27 07:19
https://www.informatat.com/femijet-e-kthyer-nga-siria-serish-ne-shkolla/20%Monthly2019-08-27 07:17
https://www.informatat.com/mustafa-pres-qe-vjosa-osmani-te-perkrahet-edhe-nga-keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-se/20%Monthly2019-08-27 10:03
https://www.informatat.com/fushata-nis-me-25-shtator/20%Monthly2019-08-27 11:43
https://www.informatat.com/kqz-ja-ende-nuk-e-ka-te-caktuar-koston-totale-te-zgjedhjeve-mblidhet-sot/20%Monthly2019-08-27 09:30
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-reshje-shiu/20%Monthly2019-08-27 06:52
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-vjosa-do-te-jete-kryeministre/20%Monthly2019-08-26 14:50
https://www.informatat.com/mustafa-kryeministre-e-ardhshme-e-kosoves-do-te-jete-vjosa-osmani/20%Monthly2019-08-26 14:43
https://www.informatat.com/shba-te-dergojne-aeroplanin-me-te-madh-cisterne-ne-bote-per-te-fikur-zjarrin-ne-amazone/20%Monthly2019-08-26 14:40
https://www.informatat.com/ky-eshte-17-vjecari-kosovar-qe-u-godit-per-vdekje-nga-treni-ne-zvicer/20%Monthly2019-08-26 14:37
https://www.informatat.com/vdes-profesori-mehdi-hetemi/20%Monthly2019-08-26 14:28
https://www.informatat.com/mcallister-prishtina-ta-pezulloje-taksen/20%Monthly2019-08-27 07:12
https://www.informatat.com/ekskluzive-vjosa-osmani-eshte-kandidatja-e-ldkse-per-kryeministre/20%Monthly2019-08-27 07:08
https://www.informatat.com/edhe-nje-aderim-tjeter-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-08-26 14:23
https://www.informatat.com/gervalla-ldk-vetem-me-vjosa-osmanin-i-fiton-zgjedhjet-mos-kandidimi-i-saj-eshte-interes-vetem-i-pdkse/20%Monthly2019-08-26 14:20
https://www.informatat.com/bernabiq-refuzimi-i-ekstradimit-te-tomor-morines-vendim-politik-zaev-vendim-i-gjykates/20%Monthly2019-08-26 14:06
https://www.informatat.com/barcelona-i-kerkon-falje-betisit/20%Monthly2019-08-26 13:54
https://www.informatat.com/gazetari-shqiptar-e-pret-bernabiqin-ne-maqedonine-e-veriut-me-bluze-me-mbishkrimin-sapo-dolem-nga-mali/20%Monthly2019-08-26 13:49
https://www.informatat.com/beogradi-e-ka-blere-340-mije-dollare-vendimin-nga-afrika-qendrore-per-cnjohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-08-26 13:48
https://www.informatat.com/konfirmohet-zgjedhjet-me-6-tetor/20%Monthly2019-08-26 14:43
https://www.informatat.com/partite-politike-dorelira-me-shpenzimet-gjate-fushatave/20%Monthly2019-08-26 13:36
https://www.informatat.com/fsk-ja-demolon-mbi-200-mjete-eksplozive-te-pashperthyera/20%Monthly2019-08-26 13:34
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-persona-te-dyshuar-per-fajde/20%Monthly2019-08-26 13:31
https://www.informatat.com/mbledhja-e-kryesise-ne-ldk-mustafa-osmani-dhe-haziri-arrijne-te-paret/20%Monthly2019-08-26 13:29
https://www.informatat.com/policia-greke-arreston-100-imigrante/20%Monthly2019-08-26 13:29
https://www.informatat.com/ministrja-zivic-merr-pjese-ne-panairin-e-57-te-nderkombetar-te-bujqesise-dhe-ushqimit-ne-slloveni/20%Monthly2019-08-26 13:26
https://www.informatat.com/trump-largohet-nga-samiti-i-g7-es-kur-bisedohet-per-ndryshimet-klimatike/20%Monthly2019-08-26 13:19
https://www.informatat.com/thaci-priti-n%d1%91-takim-lamtumires-ambasadoren-kroate-kapitanoviq/20%Monthly2019-08-26 12:54
https://www.informatat.com/irani-thote-se-e-ka-shitur-naften-e-anijes-qe-u-ndalua-ne-gjibraltar/20%Monthly2019-08-26 12:51
https://www.informatat.com/vdes-nje-i-mitur-ne-bjeshket-e-istogut-bie-ne-humnere/20%Monthly2019-08-26 12:41
https://www.informatat.com/memorandum-mirekuptimi-midis-zyres-per-zhvillim-te-okb-se-dhe-rrjetit-csr-te-kosoves/20%Monthly2019-08-26 12:37
https://www.informatat.com/edhe-fsk-ja-angazhohet-ne-kerkimin-e-nje-personi-qe-u-zhduk-ne-liqenin-e-batllaves/20%Monthly2019-08-26 12:34
https://www.informatat.com/oda-amerikane-i-preferon-qeverise-se-re-digjitalizimin-e-ekonomise-si-prioritet/20%Monthly2019-08-26 12:24
https://www.informatat.com/veliu-nuk-tregon-nese-do-ta-mbeshtese-osmanin-si-mandatare-te-ldk-se-per-kryeministre/20%Monthly2019-08-26 12:21
https://www.informatat.com/ava-max-thote-se-babai-i-saj-ka-ndikuar-ne-arritjet-e-kengetares/20%Monthly2019-08-26 12:08
https://www.informatat.com/keto-kater-veprime-te-zakonshme-shkaktojne-demtime-te-perhershme-tek-femijet/20%Monthly2019-08-26 12:05
https://www.informatat.com/bmw-m8-gran-coupe-eshte-gati-per-prezantim/20%Monthly2019-08-26 11:49
https://www.informatat.com/thaci-priti-n%d1%91-takim-lamtumires-ambasadorin-oconnell-nenshkruajne-memorandum-per-fsk-ne/20%Monthly2019-08-26 11:54
https://www.informatat.com/shyqiri-bytyqi-jep-doreheqje-nga-nisma-socialdemokrate/20%Monthly2019-08-26 11:35
https://www.informatat.com/cifti-gjen-monedha-me-vlere-5-milione-paund/20%Monthly2019-08-26 11:33
https://www.informatat.com/jamie-foxx-beson-se-sela-vave-eshte-beyonce-e-ardhshme/20%Monthly2019-08-26 11:28
https://www.informatat.com/pas-aktakuzes-jep-doreheqje-drejtori-i-financave-ne-prizren/20%Monthly2019-08-26 11:23
https://www.informatat.com/njihuni-me-ishullin-qe-jetohet-vetem-nga-62-persona/20%Monthly2019-08-26 11:22
https://www.informatat.com/maqedonia-e-serbia-nga-sot-menaxhojne-bashkerisht-pikekalimin-tabanoc-presheve/20%Monthly2019-08-26 11:20
https://www.informatat.com/sindikata-kerkon-shkarkimin-e-keshillit-drejtues-te-muzeut/20%Monthly2019-08-26 11:18
https://www.informatat.com/nis-konferenca-shkencore-nderkombetare-ne-universitetin-e-prizrenit/20%Monthly2019-08-26 11:15
https://www.informatat.com/trumpit-i-shtohet-edhe-nje-rival-brenda-partise-per-zgjedhjet-e-2020-es/20%Monthly2019-08-26 11:04
https://www.informatat.com/vendi-me-i-ftohte-ne-planet-i-banuar-nga-njerezit/20%Monthly2019-08-26 11:04
https://www.informatat.com/fotografja-paraqet-grate-para-dhe-pasi-u-bene-nena/20%Monthly2019-08-26 10:55
https://www.informatat.com/dua-lipa-merr-vemendjen-me-nje-fotografi-pa-makijazh/20%Monthly2019-08-26 10:45
https://www.informatat.com/lengu-i-sheges-gjate-shtatzenise-e-permireson-zhvillimin-e-trurit/20%Monthly2019-08-26 10:39
https://www.informatat.com/thaci-dekreton-shperndarjen-e-kuvendit-nuk-vendos-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-08-26 13:41
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshje-bashkepunimi-mes-masht-it-dhe-ambasades-se-kroacise/20%Monthly2019-08-26 10:22
https://www.informatat.com/selfiet-ju-bejne-te-dukeni-si-nje-deshtak-i-vetmuar/20%Monthly2019-08-26 10:17
https://www.informatat.com/shume-gra-po-duken-me-te-reja-thjesht-duke-aplikuar-kete-nje-here-ne-jave/20%Monthly2019-08-26 10:10
https://www.informatat.com/keshilla-per-sigurine-ne-uje-gjate-pushimeve-te-veres/20%Monthly2019-08-26 10:07
https://www.informatat.com/bernabiq-perseri-i-ben-thirrje-kosoves-per-largimin-e-takses-100-ndaj-produkteve-te-serbise/20%Monthly2019-08-26 10:03
https://www.informatat.com/shtepia-e-re-e-familjes-obama-do-tju-habise/20%Monthly2019-08-26 10:01
https://www.informatat.com/presidenti-i-serbise-i-tha-ambasadorit-rus-se-angazhohet-per-kompromis-real-me-kosoven/20%Monthly2019-08-26 09:54
https://www.informatat.com/pas-sirise-izraeli-bombardon-edhe-libanin/20%Monthly2019-08-26 09:39
https://www.informatat.com/indonezia-vendos-qe-kryeqytetin-e-ri-ta-ndertoje-ne-ishullin-borneo/20%Monthly2019-08-26 09:37
https://www.informatat.com/mbi-dy-ore-pritje-per-te-dale-nga-kosova-ne-merdare/20%Monthly2019-08-26 09:36
https://www.informatat.com/meta-porosite-e-nene-terezes-te-na-sherbejne-per-te-bere-gjithcka/20%Monthly2019-08-26 09:34
https://www.informatat.com/haradinaj-pas-vizites-tek-varri-i-rugoves-sovraniteti-dhe-integriteti-i-kosoves-per-te-ishin-te-panegociueshme/20%Monthly2019-08-26 09:31
https://www.informatat.com/arabet-duan-te-ndertojne-rezort-nje-miliard-eurosh-ne-ulqin/20%Monthly2019-08-26 09:28
https://www.informatat.com/mpj-nuk-i-komenton-deklaratat-e-daciqit-se-togo-e-ka-terhequr-njohjen-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-08-26 09:22
https://www.informatat.com/sekreti-i-erret-qe-fshihet-ne-liqenin-maje-himalajave/20%Monthly2019-08-26 09:16
https://www.informatat.com/nicole-scherzinger-tregon-sekretin-e-linjave-trupore/20%Monthly2019-08-26 09:11
https://www.informatat.com/problemet-e-pafundme-te-kosoves-nga-ndotja-e-ambientit/20%Monthly2019-08-26 11:33
https://www.informatat.com/apeli-e-verteton-aktakuzen-per-veteranet/20%Monthly2019-08-26 09:00
https://www.informatat.com/leonardo-dicaprio-dhuron-5-milione-dollare-per-shpetimin-e-amazones/20%Monthly2019-08-26 08:57
https://www.informatat.com/ish-rektori-i-universitetit-te-pejes-demanton-ali-berishen-nuk-aderova-ne-aak/20%Monthly2019-08-26 08:54
https://www.informatat.com/nderron-jete-17-vjecari-qe-u-aksidentua-ne-rahovec/20%Monthly2019-08-26 08:51
https://www.informatat.com/kur-femija-nuk-pi-qumesht-si-tia-plotesosh-kalciumin-e-humbur/20%Monthly2019-08-26 08:48
https://www.informatat.com/zhduket-pa-gjurme-statuja-e-refugjatit-kosovar-ne-suedi/20%Monthly2019-08-26 08:35
https://www.informatat.com/okb-ja-akuzohet-per-kthimin-e-refugjateve-ne-bangladesh/20%Monthly2019-08-26 08:26
https://www.informatat.com/johnson-britania-nuk-e-ka-problem-te-perballet-me-brexit-in-pa-marreveshje-2/20%Monthly2019-08-26 08:21
https://www.informatat.com/bie-vlera-e-aksioneve-ne-azi-shkak-tensionet-tregtare-shba-kine/20%Monthly2019-08-26 08:07
https://www.informatat.com/johnson-britania-nuk-e-ka-problem-te-perballet-me-brexit-in-pa-marreveshje/20%Monthly2019-08-26 08:04
https://www.informatat.com/41-aksidente-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2019-08-26 08:00
https://www.informatat.com/daciq-prezanton-noten-e-togos-per-terheqjen-e-njohje-se-kosoves/20%Monthly2019-08-26 07:56
https://www.informatat.com/vazhdojne-kerkimet-per-gjetjen-e-trupit-ne-batllave/20%Monthly2019-08-26 07:54
https://www.informatat.com/kelmendi-mposht-edhe-japonezen-kalon-ne-gjysmefinale/20%Monthly2019-08-26 07:52
https://www.informatat.com/shqiperia-me-besimin-me-te-larte-ne-institucionet-e-be-se/20%Monthly2019-08-26 07:50
https://www.informatat.com/prezantohet-rrejshem-si-polic-perfundon-ne-pranga/20%Monthly2019-08-26 07:48
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-heton-zgjedhjen-e-ish-shefes-se-prokurimit-ne-policine-e-kosoves-dyshime-per-nderhyrje-nga-zyra-e-drejtorit/20%Monthly2019-08-26 07:44
https://www.informatat.com/mustafa-nuk-percahet-ldk-ja-per-tre-ish-deputete-qe-sjane-propozuar-per-kryesi/20%Monthly2019-08-26 14:25
https://www.informatat.com/ish-ministri-qe-u-be-pjese-e-aak-se-haradinaj-tregoi-se-kosova-ka-zot-shtepie/20%Monthly2019-08-26 07:33
https://www.informatat.com/tri-universitetet-e-paakredituara-presin-vendim-tjeter-kshc-thote-se-nuk-jane-ne-agjende/20%Monthly2019-08-26 07:32
https://www.informatat.com/borxhi-publik-i-kosoves-1-miliard-e-131-milione-euro-rritet-borxhi-i-brendshem/20%Monthly2019-08-26 10:24
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-11/20%Monthly2019-08-26 07:31
https://www.informatat.com/per-zgjedhje-as-nuk-ka-buxhet-as-dekret-presidencial/20%Monthly2019-08-26 09:06
https://www.informatat.com/gjendet-cifti-hungarez-qe-humbi-dje-ne-llogara/20%Monthly2019-08-26 07:19
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-pese-dite-ne-kosove-2/20%Monthly2019-08-26 07:17
https://www.informatat.com/ldk-mblidhet-sot-teme-kryesore-kandidati-per-kryeminister/20%Monthly2019-08-26 07:36
https://www.informatat.com/haradinaj-shen-tereza-me-mrekullite-e-saj-i-dha-botes-shembullin-unik-te-humanizmit/20%Monthly2019-08-26 07:14
https://www.informatat.com/109-vjet-nga-lindja-e-shen-terezes-jeta-e-humanistet-shqiptare/20%Monthly2019-08-26 07:11
https://www.informatat.com/mcallister-takohet-sot-ne-beograd-me-vuciqin-flasin-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-08-26 07:08
https://www.informatat.com/babai-i-shkodran-mustafit-kujtimi-ka-nje-kerkese-per-arsenalin/20%Monthly2019-08-25 10:14
https://www.informatat.com/shembet-muri-i-minieres-ne-australi-punetori-varroset-per-se-gjalli/20%Monthly2019-08-25 10:11
https://www.informatat.com/pas-koncertit-me-pese-te-vdekur-dhurata-dora-humb-personin-e-shtrenjte/20%Monthly2019-08-25 10:09
https://www.informatat.com/trump-boris-johnson-eshte-njeriu-i-duhur-per-ta-realizuar-brexit-in/20%Monthly2019-08-25 10:07
https://www.informatat.com/per-gjashte-muaj-kosova-pagoi-afro-40-milione-euro-per-veteranet/20%Monthly2019-08-25 10:06
https://www.informatat.com/kina-finalja-kosove-serbi-te-jete-marreveshje-e-pranueshme-per-dy-palet/20%Monthly2019-08-25 10:04
https://www.informatat.com/izraeli-sulmon-bazat-ushtarake-te-iranit-ne-siri/20%Monthly2019-08-25 10:02
https://www.informatat.com/irani-denon-satiristin-me-mbi-23-vjet-burgim/20%Monthly2019-08-25 10:00
https://www.informatat.com/gazeta-gjermane-zbulon-presionin-qe-pompeo-ia-beri-vuciqit-pranoje-kosoven/20%Monthly2019-08-25 09:48
https://www.informatat.com/salah-e-turperoi-luiz-e-zbulon-biseden-me-te-gjate-derbit-liverpool-arsenal/20%Monthly2019-08-25 09:46
https://www.informatat.com/rrjetet-sociale-shkaktojne-probleme-mendore-tek-adoleshentet-me-te-prekura-femrat/20%Monthly2019-08-25 09:44
https://www.informatat.com/sot-zhvillohen-dy-ndeshje-ne-superlige/20%Monthly2019-08-25 09:43
https://www.informatat.com/genc-prelvukaj-per-aderimet-e-artisteve-ne-parti-politike-te-manipulueshme-dhe-te-papjekur/20%Monthly2019-08-25 09:41
https://www.informatat.com/e-hena-dite-vendimtare-per-te-ardhmen-e-alexis-sanchez/20%Monthly2019-08-25 09:39
https://www.informatat.com/xhaka-na-dhemb-kur-humbim-por-celesi-i-suksesit-eshte-te-qendrojme-te-bashkuar/20%Monthly2019-08-25 09:37
https://www.informatat.com/arsyeja-serioze-pse-nuk-duhet-te-pini-kafe-heret-ne-mengjes/20%Monthly2019-08-25 09:36
https://www.informatat.com/don-phenom-po-vjen-me-album-te-ri/20%Monthly2019-08-25 09:25
https://www.informatat.com/shenjat-paralajmeruese-qe-jeni-te-lodhur-emocionalisht-dhe-menderisht/20%Monthly2019-08-25 09:23
https://www.informatat.com/pacolli-te-kryhen-hetime-per-sulmin-e-autobusit-me-kosovare-ne-serbi/20%Monthly2019-08-25 09:17
https://www.informatat.com/u-tha-se-ka-shkuar-per-pushime-ne-greqi-keshtu-u-pergjigjet-rama-mediave/20%Monthly2019-08-25 09:00
https://www.informatat.com/shba-7-persona-plagosen-me-arme-ne-nje-ditelindje/20%Monthly2019-08-25 08:56
https://www.informatat.com/brazili-dergon-trupa-dhe-avione-ushtarake-per-te-luftuar-zjarret-ne-amazon/20%Monthly2019-08-25 08:54
https://www.informatat.com/be-ja-premton-fond-prej-100-miliarde-eurosh-per-kompanite-evropiane-qe-rivalizojne-gjigantet-boterore/20%Monthly2019-08-25 08:46
https://www.informatat.com/rusia-teston-dy-raketa-balistike-ne-arktik/20%Monthly2019-08-25 08:42
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-konfiskojne-52-mije-pjese-armesh-te-importuara-nga-kina/20%Monthly2019-08-25 08:40
https://www.informatat.com/flori-mumajesi-festoi-ditelindjen-ky-eshte-urimi-emocionues-qe-mori/20%Monthly2019-08-25 08:37
https://www.informatat.com/kura-dy-ditore-me-leng-limoni-dhe-mjalte-per-problemet-me-tretjen/20%Monthly2019-08-25 08:34
https://www.informatat.com/propozohet-denimi-me-burg-per-perdoruesit-e-cigareve-elektronike/20%Monthly2019-08-25 08:31
https://www.informatat.com/mpj-ja-ben-thirrje-te-mos-udhetohet-neper-serbi-e-ben-pergjegjes-daciqin-per-sulmin-e-autobusit-te-kosoves/20%Monthly2019-08-25 08:24
https://www.informatat.com/dhjete-propozime-per-stilim-veror-te-flokeve/20%Monthly2019-08-25 08:20
https://www.informatat.com/cfare-i-terheq-cimkat-e-gjelbra-ne-shtepine-tuaj-dhe-pse-kurre-nuk-vijne-vete/20%Monthly2019-08-25 08:14
https://www.informatat.com/youtube-do-te-largoje-te-gjitha-videot-me-permbajtje-te-dhunshme-dhe-ne-pergjithesi-per-te-rritur/20%Monthly2019-08-25 08:08
https://www.informatat.com/pensionisti-anglez-gjen-unazen-e-rralle-mesjetare-qe-permban-nje-mesazh-te-fshehte/20%Monthly2019-08-25 08:06
https://www.informatat.com/ky-ilac-popullor-ne-moment-sheron-dhembjen-e-kokes-dhe-migrenen/20%Monthly2019-08-25 08:03
https://www.informatat.com/shteti-evropian-qe-zoteron-mbi-221-mije-ishuj/20%Monthly2019-08-25 08:00
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-renien-e-ismet-jasharit-kumanoves/20%Monthly2019-08-25 07:56
https://www.informatat.com/policia-e-hong-kongut-rrah-protestuesit-anti-qeveritare/20%Monthly2019-08-25 07:42
https://www.informatat.com/ndihmesit-e-trumpit-e-akuzojne-macronin-per-turperimin-e-presidentit-amerikan/20%Monthly2019-08-25 07:14
https://www.informatat.com/vazhdojne-pritjet-ne-pikat-kufitare-fluksi-me-i-madh-ne-merdare/20%Monthly2019-08-25 07:11
https://www.informatat.com/per-nje-ore-e-gjysme-13-aksidente-ne-rrugen-prishtine-peje/20%Monthly2019-08-25 07:08
https://www.informatat.com/keto-jane-temperaturat-per-sot-2/20%Monthly2019-08-25 07:05
https://www.informatat.com/pacolli-per-kalimin-e-bahtirit-ne-vetevendosje-akr-perdoret-si-trampoline-disa-vijne-marrin-force-dhe-largohen/20%Monthly2019-08-23 09:59
https://www.informatat.com/gjykata-ne-prishtine-leshon-leterreshtim-per-bosin-e-veriut-millan-radojiciq/20%Monthly2019-08-23 09:42
https://www.informatat.com/burdushi-nuk-po-diskriminohem-ne-baza-etnike-thjeshte-jam-viktime-e-politikes/20%Monthly2019-08-23 09:41
https://www.informatat.com/tadiq-nderkombetaret-mbeshtesin-vuciqin-do-te-marrin-nga-ai-ate-cfare-duan-per-kosoven/20%Monthly2019-08-23 09:38
https://www.informatat.com/albin-kurti-kujton-ish-veprimtarin-e-vrare-te-ldk-se-xhemajl-mustafa-me-nje-poezi-te-tij-per-adem-demacin/20%Monthly2019-08-23 09:36
https://www.informatat.com/stefanoviq-kosova-nuk-duhet-te-behet-pjese-e-interpolit/20%Monthly2019-08-23 09:34
https://www.informatat.com/nenshkruhet-koalicioni-nisma-akr-limaj-kandidat-per-kryeminister/20%Monthly2019-08-23 09:31
https://www.informatat.com/tjeter-skandal-i-bik-ut-mishi-i-kurbanit-shperndahet-me-vetura-qe-bartin-kufomat/20%Monthly2019-08-23 08:18
https://www.informatat.com/kryeministri-britanik-vendosi-kemben-mbi-tavoline-ne-takimin-me-macron-mediat-tregojne-se-si-erdhi-deri-te-incidenti/20%Monthly2019-08-23 08:15
https://www.informatat.com/kharchenko-eshte-e-pamundur-qe-rusia-te-mos-jete-faktor-ne-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-08-23 08:11
https://www.informatat.com/ia-vodhen-shtetit-afer-700-mije-franga-cifti-kosovar-beri-kerdi-ne-zvicer/20%Monthly2019-08-23 08:07
https://www.informatat.com/historia-e-jashtezakonshme-e-personit-qe-hoqi-dore-nga-ushqimi-per-382-dite-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-08-23 08:04
https://www.informatat.com/aksidenti-atomik-rus-mjeket-kane-frike-nga-pacientet-radioaktiv/20%Monthly2019-08-23 08:00
https://www.informatat.com/telekomi-paguan-707-mije-euro-per-kompani-te-marketingut-edhe-pse-ka-mbi-100-punetore-per-kete-sektor/20%Monthly2019-08-23 07:57
https://www.informatat.com/12-vjet-nga-vdekja-e-faruk-begollit-kujtohet-me-ane-te-diteve-te-filmit/20%Monthly2019-08-23 07:51
https://www.informatat.com/kryetari-i-parlamentit-ushqen-beben-e-kolegut-gjate-seances/20%Monthly2019-08-23 07:48
https://www.informatat.com/mihajloviq-te-hiqet-taksa-dhe-te-rifilloje-dialogu-per-arritjen-e-nje-kompromisi-me-kosoven/20%Monthly2019-08-23 07:45
https://www.informatat.com/arrihet-koalicioni-i-nismes-per-kosoven-me-akrne-e-pacollit/20%Monthly2019-08-23 07:41
https://www.informatat.com/barcelona-rifreskon-oferten-per-neymar/20%Monthly2019-08-23 07:37
https://www.informatat.com/lirohet-nga-burgu-lideri-i-opozites-ne-rusi/20%Monthly2019-08-23 07:33
https://www.informatat.com/trump-deshiron-nje-marreveshje-per-kosoven-ne-finalizimin-e-fushates-se-tij/20%Monthly2019-08-25 09:48
https://www.informatat.com/gjilan-arrestohet-pasi-ne-lokal-luante-bixhoz-te-paligjshem/20%Monthly2019-08-23 07:28
https://www.informatat.com/humb-jeten-nje-motociklist-ne-llapnaselle/20%Monthly2019-08-23 07:26
https://www.informatat.com/ldk-mbledh-sot-keshillin-e-pergjithshem/20%Monthly2019-08-25 07:56
https://www.informatat.com/zka-detyrimet-e-papaguara-u-rriten-per-30-per-qind-borxhet-e-pambledhura-per-17-per-qind/20%Monthly2019-08-23 07:21
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-ne-kosove-paralajmerohen-reshje-shiu-gjate-pasdites/20%Monthly2019-08-23 07:18
https://www.informatat.com/mustafa-pasurite-e-pervetesuara-ne-rruge-jolegale-duhet-ti-kthehen-shtetit/20%Monthly2019-08-23 09:29
https://www.informatat.com/haradinaj-i-bindur-se-kulla-dhe-cakorri-do-mbeten-te-kosoves/20%Monthly2019-08-23 07:14
https://www.informatat.com/vazhdojne-pritjet-e-gjata-ne-merdare/20%Monthly2019-08-23 07:29
https://www.informatat.com/bulliqi-iku-legjislatura-qe-dhuroi-toke-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2019-08-22 14:30
https://www.informatat.com/pacolli-tregon-se-si-do-te-garoje-akr-ja/20%Monthly2019-08-22 14:28
https://www.informatat.com/instat-me-leje-qendrimi-ne-shqiperi-vjet-ishin-14-162-te-huaj/20%Monthly2019-08-22 14:25
https://www.informatat.com/haki-abazi-thote-se-sot-ka-marre-fund-ideja-e-ndarjes-ben-thirrje-per-koalicionin-ldk-vv/20%Monthly2019-08-22 14:21
https://www.informatat.com/abdixhiku-pan-i-me-miq-pak-u-zhbe-ora-e-ndryshimit-ka-nis/20%Monthly2019-08-22 14:18
https://www.informatat.com/zivic-takoi-kryetarin-e-komunes-se-klines-zenun-elezaj/20%Monthly2019-08-22 14:13
https://www.informatat.com/taksa-rrit-importin-e-mallrave-permes-transportit-hekurudhor/20%Monthly2019-08-22 14:07
https://www.informatat.com/bernie-sanders-zbulon-planin-16-3-trilionesh-per-ndalimin-e-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2019-08-22 13:52
https://www.informatat.com/deputetet-e-vv-se-vizitojne-adem-mikullovcin/20%Monthly2019-08-22 13:49
https://www.informatat.com/protestohet-ndaj-ministrit-brazilian-per-zjarret-ne-rajonin-e-amazones/20%Monthly2019-08-22 13:20
https://www.informatat.com/ldk-njofton-se-do-ta-mbledh-keshillin-e-pergjithshem-per-te-zgjedhur-kryesine-e-re-te-partise/20%Monthly2019-08-22 13:18
https://www.informatat.com/daciq-e-sulmon-mogherinin-pasi-e-ftoi-kosoven-ne-samitin-e-helsinkit/20%Monthly2019-08-22 13:15
https://www.informatat.com/veseli-nenshkruan-vendimin-per-shperndarjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-22 12:40
https://www.informatat.com/oek-u-synon-te-rrise-bashkepunimin-me-bizneset-finlandeze/20%Monthly2019-08-22 12:37
https://www.informatat.com/10-ushqime-qe-duhet-te-shmangni-per-nje-bark-te-sheshte/20%Monthly2019-08-22 12:32
https://www.informatat.com/suplementet-qe-permbajne-vaj-peshku-nuk-jane-efektive-ne-trajtimin-e-diabetit/20%Monthly2019-08-22 12:26
https://www.informatat.com/largoni-mjekren-e-dyfishte-me-keto-ushtrime-te-thjeshta/20%Monthly2019-08-22 12:23
https://www.informatat.com/leku-forcon-pozitat-me-euron-zhvleresohet-ndaj-dollarit/20%Monthly2019-08-22 12:19
https://www.informatat.com/a-e-keni-ditur-se-farat-e-shalqirit-jane-ilaq-per-lekuren-dhe-floket/20%Monthly2019-08-22 12:17
https://www.informatat.com/thaci-se-shpejti-do-te-marr-vendim-per-dekretimin-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2019-08-22 12:16
https://www.informatat.com/flokeve-te-thinjur-u-erdhi-fundi-vendoseni-kete-ne-koke-per-5-minuta/20%Monthly2019-08-22 12:09
https://www.informatat.com/ambasadori-i-ri-gjerman-ne-seline-blu-pritet-deklarate-nga-basha-pas-takimit/20%Monthly2019-08-22 11:59
https://www.informatat.com/veseli-nenshkruan-vendimin-per-shperndarje-ia-procedon-presidentit/20%Monthly2019-08-22 11:55
https://www.informatat.com/cfare-e-shkakton-dukurine-e-gjokseve-te-varura-dhe-si-ta-shmangni-kete/20%Monthly2019-08-22 11:46
https://www.informatat.com/prishtines-i-shtohen-edhe-pese-njesi-te-pemeve-per-pastrimin-e-ajrit/20%Monthly2019-08-22 11:44
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-ish-drejtorit-te-administrates-ne-prizren/20%Monthly2019-08-22 11:41
https://www.informatat.com/rakitici-do-te-mbetet-ne-barcelone/20%Monthly2019-08-22 11:39
https://www.informatat.com/ata-qe-vishen-mire-behen-me-te-suksesshem/20%Monthly2019-08-22 11:37
https://www.informatat.com/ska-ende-marreveshje-te-alexis-me-inter/20%Monthly2019-08-22 11:31
https://www.informatat.com/del-dokumenti-i-kishes-me-21-mallkimet/20%Monthly2019-08-22 11:30
https://www.informatat.com/shkoni-ne-tualet-gjate-nates-kjo-eshte-se-mund-te-vuani-nga-kjo-semundje-e-rrezikshme/20%Monthly2019-08-22 11:25
https://www.informatat.com/sejdiu-bashkepunimi-ldk-vv-rruga-e-vetme-drejt-shpetimit/20%Monthly2019-08-22 11:19
https://www.informatat.com/atletja-ruse-plavunova-vdes-gjate-stervitjeve/20%Monthly2019-08-22 11:14
https://www.informatat.com/be-ja-uron-kuvendin-per-miratimin-e-ipa-2018/20%Monthly2019-08-22 11:06
https://www.informatat.com/publikohet-lista-e-forbes-me-aktoret-me-te-paguar-per-vitin-2019/20%Monthly2019-08-22 10:57
https://www.informatat.com/larry-king-ndahet-nga-gruaja-e-shtate-pas-22-vitesh-martese/20%Monthly2019-08-22 10:50
https://www.informatat.com/zeka-kunder-musliu-e-pajaziti-abstenuan-per-shperndarjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-22 10:47
https://www.informatat.com/vuciq-zgjedhjet-ne-kosove-me-6-tetor-qeveria-formohet-ne-dhjetor/20%Monthly2019-08-22 10:44
https://www.informatat.com/reagon-ambasada-amerikane-shperberja-e-kuvendit-hap-i-rendesishem-drejt-krijimit-te-qeverise-se-re/20%Monthly2019-08-22 10:40
https://www.informatat.com/pas-stuhise-me-7-viktima-termeti-godet-destinacionin-e-shqiptareve-ne-greqi/20%Monthly2019-08-22 10:36
https://www.informatat.com/hamann-me-pakete-te-re-i-jep-pamje-agresive-range-roverit/20%Monthly2019-08-22 10:34
https://www.informatat.com/kurti-shkoi-qeveria-e-borxhlinjve-po-vjen-qeveria-e-zhvillimit/20%Monthly2019-08-22 14:07
https://www.informatat.com/nente-veshje-verore-te-cilat-do-tju-bejne-te-jeni-te-embla-dhe-te-parezistueshme/20%Monthly2019-08-22 10:20
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-beograd-shpresojme-qe-dialogu-do-te-rinise-se-shpejti/20%Monthly2019-08-22 10:14
https://www.informatat.com/sulmohet-nje-police-serbe-ne-graqanice/20%Monthly2019-08-22 10:14
https://www.informatat.com/shperndarja-e-kuvendit-te-kosoves-ne-ballinat-e-mediave-te-huaja/20%Monthly2019-08-22 10:02
https://www.informatat.com/gjashte-simptoma-te-semundjeve-mendore-te-gjithe-mendojme-qe-sjellja-e-ketille-eshte-normale/20%Monthly2019-08-22 10:02
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-pdk-se-udha-e-mbare-ne-opozite/20%Monthly2019-08-22 09:59
https://www.informatat.com/huawei-mund-ta-dominoje-tregun-e-telefonave-5g-parashikon-hulumtimi/20%Monthly2019-08-22 09:57
https://www.informatat.com/zeka-une-kam-qene-nje-diamant-ne-kuvend/20%Monthly2019-08-22 09:56
https://www.informatat.com/kadri-veseli-shpall-kandidaturen-per-kryeminister-te-kosoves/20%Monthly2019-08-22 12:15
https://www.informatat.com/kryesia-e-bashkesise-islame-te-kosoves-sqaron-problemin-me-mishin-e-prishur-te-kurbaneve/20%Monthly2019-08-22 09:50
https://www.informatat.com/haradinaj-e-dija-se-do-shperndahej-kuvendi-albin-kurti-ishte-me-i-merzituri-kur-dhash-doreheqje/20%Monthly2019-08-22 09:46
https://www.informatat.com/vriten-tre-ushtare-turq/20%Monthly2019-08-22 09:44
https://www.informatat.com/osmani-i-dhame-fund-qeverise-me-skandalet-me-te-medha-ne-historine-e-pasluftes/20%Monthly2019-08-22 09:42
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-tani-populli-vendos-kush-do-ta-udheheqe-vendin/20%Monthly2019-08-22 09:29
https://www.informatat.com/politikani-malazez-kerkon-ngritjen-e-nje-muri-ne-kufi-me-shqiperine-dhe-kosoven/20%Monthly2019-08-22 09:23
https://www.informatat.com/luftoni-anemine-me-keto-ushqime-natyrale/20%Monthly2019-08-22 09:20
https://www.informatat.com/njerezit-qe-vuajne-nga-insomnia-jane-me-te-rrezikuar-nga-semundjet-kardiovaskulare/20%Monthly2019-08-22 09:17
https://www.informatat.com/isufi-pas-seances-aak-do-te-beje-fushate-me-100-per-qind-shtet/20%Monthly2019-08-22 09:12
https://www.informatat.com/kurti-sot-eshte-dite-gezimi-per-gjithe-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2019-08-22 09:06
https://www.informatat.com/hoxhaj-pas-shperndarjes-se-kuvendit-pdk-do-ta-ktheje-besimin-e-qytetareve-tek-institucionet/20%Monthly2019-08-22 09:02
https://www.informatat.com/roja-e-pyllit-sulmon-me-thike-dy-hajna-te-druve-ne-vushtrri/20%Monthly2019-08-22 08:58
https://www.informatat.com/me-91-vota-pro-shperndahet-kuvendi-i-kosoves/20%Monthly2019-08-22 10:40
https://www.informatat.com/hoti-numeron-deshtimet-e-qeverise/20%Monthly2019-08-22 08:45
https://www.informatat.com/prizren-theret-me-thike-nje-burre-shkak-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-08-22 08:40
https://www.informatat.com/miratohet-marreveshja-financiare-per-ipa/20%Monthly2019-08-22 10:24
https://www.informatat.com/aktakuze-kunder-6-personave-per-pastrim-te-parave-dhe-shmangie-nga-tatimi/20%Monthly2019-08-22 08:28
https://www.informatat.com/isufi-sot-smund-te-kete-befasi-kuvendi-do-te-shperndahet/20%Monthly2019-08-22 08:24
https://www.informatat.com/milaim-zeka-do-te-votoje-kunder-shperndarjes-se-kuvendit/20%Monthly2019-08-22 08:21
https://www.informatat.com/nxenesit-presin-ne-radhe-per-tu-rrahur-nga-drejtori-i-shkolles-ne-afriken-e-jugut/20%Monthly2019-08-22 08:18
https://www.informatat.com/haradinaj-mban-mbledhje-me-grupin-parlamentar-aak-unike-per-votimin-pro-shperndarjes-se-kuvendit/20%Monthly2019-08-22 08:12
https://www.informatat.com/resul-sinani-i-bashkohet-aak-se/20%Monthly2019-08-22 07:59
https://www.informatat.com/si-ta-nxjerresh-kancerin-jashte-loje/20%Monthly2019-08-22 07:55
https://www.informatat.com/majmunet-pushtojne-fshatin-banoret-mbrohen-me-arme/20%Monthly2019-08-22 07:48
https://www.informatat.com/sindikata-e-aeroportit-nga-e-diela-ne-greve-te-pergjithshme-dhe-pa-afat/20%Monthly2019-08-22 09:52
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-spital-ne-paris-nje-i-vdekur-dhe-tete-te-lenduar/20%Monthly2019-08-22 07:41
https://www.informatat.com/amerika-tronditet-serish-qellohet-me-snajper-nje-deputet/20%Monthly2019-08-22 07:37
https://www.informatat.com/cka-i-ndan-ldk-ne-dhe-vetevendosjen/20%Monthly2019-08-22 07:34
https://www.informatat.com/telekomi-nuk-eshte-as-afer-privatizimit/20%Monthly2019-08-22 07:22
https://www.informatat.com/vuciq-do-te-luftojme-per-interesat-tona-e-kuptojme-shba-ne/20%Monthly2019-08-22 07:14
https://www.informatat.com/ne-qendren-korrektuese-ne-lipjan-dy-te-burgosur-i-vene-flake-dhomave/20%Monthly2019-08-22 07:09
https://www.informatat.com/qeveria-haradinaj-deshton-ta-beje-kategorizimin-e-veteraneve-thote-se-nuk-e-ka-arkivin/20%Monthly2019-08-22 08:54
https://www.informatat.com/dita-d-e-legjislatures-se-gjashte/20%Monthly2019-08-22 08:30
https://www.informatat.com/sot-mot-i-nxehte-fundjava-me-shi/20%Monthly2019-08-22 06:56
https://www.informatat.com/veseli-policeve-te-rinj-e-keni-mbeshtetjen-time-te-plote-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-08-22 07:43
https://www.informatat.com/homofobia-po-rritet-ne-disa-vende-evropiane/20%Monthly2019-08-21 14:48
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmacron-nikoqir-i-samitit-g7-ne-fundjave/20%Monthly2019-08-21 14:45
https://www.informatat.com/macron-nikoqir-i-samitit-g7-ne-fundjave/20%Monthly2019-08-21 14:39
https://www.informatat.com/hoxhaj-mirepres-qendrimin-e-pompeo-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-08-22 07:05
https://www.informatat.com/agjencia-e-ushqimit-asgjeson-21-ton-mish-te-prishur-ne-depon-e-bik-ut/20%Monthly2019-08-21 14:27
https://www.informatat.com/peje-paraburgim-per-vepren-penale-vrasje-e-rende-e-mbetur-ne-tentative/20%Monthly2019-08-21 14:21
https://www.informatat.com/gjilan-42-vjecari-vdes-ne-vend-te-punes-ne-ndertimtari/20%Monthly2019-08-21 14:17
https://www.informatat.com/haradinaj-priti-ne-takim-lamtumires-kapitanoviqin-kroacia-shembull-qe-duhet-ndjekur/20%Monthly2019-08-21 14:01
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-e-ilir-deda-tregojne-se-neser-votojne-per-shperndarjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-21 13:52
https://www.informatat.com/a-do-ti-bashkohet-ndonje-partie-humanisti-halil-kastrati/20%Monthly2019-08-21 13:46
https://www.informatat.com/epik-tregon-se-cfare-perfiton-kosova-nga-90-5-milione-euro-ne-ipa-2018/20%Monthly2019-08-21 13:35
https://www.informatat.com/nepali-ndalon-perdorimin-e-shisheve-plastike-ne-rajonin-e-everestit/20%Monthly2019-08-21 13:18
https://www.informatat.com/pese-shtete-te-be-se-pranojne-strehimin-e-imigranteve-te-ngecur-ne-det/20%Monthly2019-08-21 13:10
https://www.informatat.com/qendra-e-studenteve-behet-pjese-e-fushates-shteterore-antidroge/20%Monthly2019-08-21 12:56
https://www.informatat.com/komf-denon-sulmin-dhe-dhunen-e-ushtruar-ndaj-femijes-ne-komunen-e-istogut/20%Monthly2019-08-22 07:01
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-29-vjecarin-ne-istog-qe-sulmoi-fizikisht-femijen-7-vjecar/20%Monthly2019-08-21 12:46
https://www.informatat.com/mbyllet-greva-e-punetoreve-te-aeroportit-pritet-vendimi-per-hapat-e-ardhshem/20%Monthly2019-08-21 12:41
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-ruairi-oconnell-2/20%Monthly2019-08-21 12:26
https://www.informatat.com/kosova-emeron-ambasadore-te-karrieres-ne-disa-kryeqytete-te-botes/20%Monthly2019-08-21 12:21
https://www.informatat.com/adriatik-kryeziu-dekretohet-ambasador-i-kosoves-ne-kanada/20%Monthly2019-08-21 12:14
https://www.informatat.com/veseli-te-gjithe-te-korruptuarve-do-tu-konfiskohet-pasuria-e-paligjshme/20%Monthly2019-08-21 14:50
https://www.informatat.com/sinkon-i-mbeshtet-greven-e-punetoreve-te-aeroportit-adem-jashari/20%Monthly2019-08-21 11:55
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-po-shnderrohet-ne-partner-serioz-per-paqe-e-prosperitet/20%Monthly2019-08-21 14:31
https://www.informatat.com/meta-vlereson-ambasadoren-e-greqise-me-titullin-kalores-i-urdhrit-te-skenderbeut/20%Monthly2019-08-21 11:45
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-peruron-transformimin-e-emergjences-ne-spitalin-e-gjilanit/20%Monthly2019-08-21 11:32
https://www.informatat.com/profesor-samet-dalipi-aderon-ne-aak/20%Monthly2019-08-21 11:28
https://www.informatat.com/filluan-punimet-ne-rrugen-budisalc-zllakuqan/20%Monthly2019-08-21 11:27
https://www.informatat.com/telekomi-u-blen-telefona-luksoze-punetoreve-170-mije-euro/20%Monthly2019-08-21 11:25
https://www.informatat.com/crrenjosen-mbi-750-bime-kanabis-ne-peje/20%Monthly2019-08-21 11:20
https://www.informatat.com/edhe-aziz-salihu-kalon-ne-kete-parti-politike/20%Monthly2019-08-21 11:17
https://www.informatat.com/kim-kardashian-krejt-ndryshe-pa-makijazh/20%Monthly2019-08-21 11:11
https://www.informatat.com/nje-gote-nga-ky-leng-dhe-cdo-qelize-e-keqe-shkaterrohet/20%Monthly2019-08-21 11:08
https://www.informatat.com/locklear-denohet-me-30-dite-qendrimi-ne-spital-psikiatrik/20%Monthly2019-08-21 11:06
https://www.informatat.com/kmdlnj-i-quan-te-drejta-kerkesat-e-punetoreve-te-aeroportit/20%Monthly2019-08-21 11:00
https://www.informatat.com/bashkepartiakja-e-ivanoviq-it-te-huaj-shqiptare-e-serbe-te-perfshire-ne-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-08-21 10:57
https://www.informatat.com/ukraina-do-ta-hetoje-per-korrupsion-ish-presidentin-poroshenko/20%Monthly2019-08-21 10:54
https://www.informatat.com/zbulohet-interieri-i-porsche-taycanit/20%Monthly2019-08-21 10:52
https://www.informatat.com/nasa-jep-alarmin-akujt-ne-grenlande-po-shkrijne-me-shpejtesi/20%Monthly2019-08-21 10:50
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-nje-nder-keshtjellat-me-te-njohura-ne-skoci-cmimi-8-7-milione-euro/20%Monthly2019-08-21 10:48
https://www.informatat.com/bezos-dhuron-100-milione-dollare-per-24-organizata-bamiresie/20%Monthly2019-08-21 10:46
https://www.informatat.com/nuk-jane-akne-mesoni-nga-cka-shkaktohen-pucrrat-e-bardha-ne-lekure/20%Monthly2019-08-21 10:43
https://www.informatat.com/gwen-stefani-e-frymezon-rita-oren/20%Monthly2019-08-21 10:39
https://www.informatat.com/mbeshtillni-dhuratat-me-mire-se-ne-dyqane/20%Monthly2019-08-21 10:35
https://www.informatat.com/ngrenia-ne-vetmi-mund-te-jete-e-demshme-per-shendetin/20%Monthly2019-08-21 10:30
https://www.informatat.com/cigaret-elektronike-ndikojne-ne-qarkullimin-e-gjakut/20%Monthly2019-08-21 10:24
https://www.informatat.com/thaci-takon-kryetaren-e-kqz-se-kerkon-nisjen-e-pergatitjeve-per-zgjedhje/20%Monthly2019-08-21 12:52
https://www.informatat.com/ministri-recica-me-nje-lajm-per-punekerkuesit/20%Monthly2019-08-21 10:14
https://www.informatat.com/mpb-po-percjell-greven-ne-aeroportin-adem-jashari-nuk-ka-mbyllur-operimin/20%Monthly2019-08-21 10:07
https://www.informatat.com/berzh-i-pranon-koncept-per-financimin-e-unazes-se-brendshme-te-prishtines/20%Monthly2019-08-21 10:04
https://www.informatat.com/aktori-jeton-zogiani-i-bashkohet-aak-se/20%Monthly2019-08-21 09:57
https://www.informatat.com/ronaldo-mund-te-ndodhe-qe-te-pensionohem-vitin-tjeter/20%Monthly2019-08-21 09:53
https://www.informatat.com/psg-i-ka-dhene-barces-opsione-per-neymar/20%Monthly2019-08-21 09:41
https://www.informatat.com/greva-ne-aeroport-cfare-thote-menaxhmenti-e-cfare-sindikata/20%Monthly2019-08-21 09:39
https://www.informatat.com/deda-tregon-arsyet-se-pse-nuk-do-ti-bashkohet-kusari-liles-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-08-21 09:33
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-proteston-kunder-memorialit-turk-ne-tirane/20%Monthly2019-08-21 09:28
https://www.informatat.com/kicmari-ka-mbi-11-vjet-qe-nuk-kam-asnje-lidhje-me-pdk-ne/20%Monthly2019-08-21 09:25
https://www.informatat.com/ne-shba-kerkohet-qe-grate-te-testojne-adn-ne-per-te-diagnostikuar-kancerin/20%Monthly2019-08-21 09:23
https://www.informatat.com/veseli-bajram-rexhepi-punoi-gjithe-jeten-per-te-nderuar-emrin-e-kosoves/20%Monthly2019-08-21 09:22
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-gra-per-prostitucion-ne-prishtine/20%Monthly2019-08-21 09:19
https://www.informatat.com/izetbegoviq-ceshtja-e-bosnjes-dhe-e-kosoves-nderlidhet-me-faktin-se-serbia-ne-to-ka-bere-krime/20%Monthly2019-08-21 09:18
https://www.informatat.com/vetevendosje-pret-ambasadoren-e-suedise-flasin-per-zhvillimet-qe-pritet-te-ndodhin-ne-vend/20%Monthly2019-08-21 09:15
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-kontrabande-me-migrante/20%Monthly2019-08-21 09:14
https://www.informatat.com/ljajiq-taksa-ia-humb-serbise-mbi-1-milion-euro-ne-dite/20%Monthly2019-08-21 09:13
https://www.informatat.com/lista-serbe-sot-vendos-per-pjesemarrjen-ne-seancen-per-shperndarjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-21 09:11
https://www.informatat.com/donald-trump-eshte-bere-gjysh-per-here-te-dhjete/20%Monthly2019-08-21 09:10
https://www.informatat.com/rriten-tensionet-ne-kashmir-vriten-dy-persona/20%Monthly2019-08-21 09:05
https://www.informatat.com/te-enjten-shperbehet-kuvendi/20%Monthly2019-08-21 12:12
https://www.informatat.com/shkon-ne-80-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmi-ne-dasme-ne-afganistan/20%Monthly2019-08-21 08:43
https://www.informatat.com/vetevendosje-reagon-per-greven-ne-aeroport/20%Monthly2019-08-21 08:40
https://www.informatat.com/shenjat-qe-trupi-con-kur-keni-mungese-te-vitamines-c/20%Monthly2019-08-21 08:36
https://www.informatat.com/te-qash-per-ish-in-te-dobeson-dhe-kete-e-konfirmon-shkenca/20%Monthly2019-08-21 08:26
https://www.informatat.com/rreth-250-te-burgosur-arratisen-nga-burgu-ne-indonezi/20%Monthly2019-08-21 08:23
https://www.informatat.com/kryeministri-britanik-viziton-sot-gjermanine/20%Monthly2019-08-21 08:19
https://www.informatat.com/george-clooney-serish-do-te-behet-baba-i-binjakeve/20%Monthly2019-08-21 08:16
https://www.informatat.com/theniet-me-inspiruese-nga-jim-carrey/20%Monthly2019-08-21 08:03
https://www.informatat.com/shkencetaret-kane-krijuar-testin-e-gjakut-qe-ju-tregon-a-do-te-vdisni-brenda-10-viteve/20%Monthly2019-08-21 07:57
https://www.informatat.com/oneplus-7t-do-te-lansohet-nje-jave-me-vone-se-iphone-11/20%Monthly2019-08-21 07:52
https://www.informatat.com/liste-e-re-barnash-esenciale-per-trajtimin-e-kancerit-ne-kosove/20%Monthly2019-08-21 07:47
https://www.informatat.com/nis-shembja-e-restorantit-te-mihal-kokedhimes/20%Monthly2019-08-21 07:44
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-ish-kryeministrin-bajram-rexhepin/20%Monthly2019-08-21 07:36
https://www.informatat.com/ibrahim-gashi-qeveria-e-re-duhet-ta-pershpejtoje-agjenden-e-integrimeve/20%Monthly2019-08-21 07:32
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-lushnje-vdesin-dy-persona/20%Monthly2019-08-21 07:30
https://www.informatat.com/thaci-kujton-ish-kryeministrin-rexhepi-gjithmone-krenare-dhe-mirenjohes-per-kontributin-e-tij/20%Monthly2019-08-21 07:30
https://www.informatat.com/mbi-500-punetore-te-aeroportit-adem-jashari-sot-ne-greve-gjashte-oreshe/20%Monthly2019-08-21 07:28
https://www.informatat.com/pompeo-bisede-produktive-me-vuciqin-per-dialogun/20%Monthly2019-08-21 10:19
https://www.informatat.com/ambasadori-scott-per-takimin-pompeo-vuciq-konfirmim-i-angazhimit-te-amerikes/20%Monthly2019-08-21 07:25
https://www.informatat.com/ndahet-nga-jeta-ish-luftetari-i-uck-se-behxhet-jashari/20%Monthly2019-08-21 07:22
https://www.informatat.com/dialogu-mund-te-rifilloje-ne-dhjetor/20%Monthly2019-08-21 07:18
https://www.informatat.com/vv-ja-e-do-kurtin-kryeminister-ldk-se-ia-le-presidentin-dhe-kryeparlamentarin/20%Monthly2019-08-21 11:45
https://www.informatat.com/kosova-po-zbrazet-heshtas/20%Monthly2019-08-21 09:00
https://www.informatat.com/zgjedhjet-kushtojne-4-milione-euro-kqz-ja-pa-nje-anetar/20%Monthly2019-08-21 07:27
https://www.informatat.com/mot-me-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-08-21 06:55
https://www.informatat.com/dorehiqet-kryeministri-italian/20%Monthly2019-08-20 14:46
https://www.informatat.com/paraburgim-dy-te-pandehurve-per-vepren-penale-trafikim-me-njerez/20%Monthly2019-08-20 14:38
https://www.informatat.com/abazi-vetevendosje-eshte-vazhdimesia-kuptimplote-e-rilindjes/20%Monthly2019-08-20 14:22
https://www.informatat.com/sulmohet-me-thike-polici-ne-peje-shpeton-fale-ndihmes-se-nje-qytetari/20%Monthly2019-08-20 14:11
https://www.informatat.com/arrestohet-burri-nga-rahoveci-pasi-gjuajti-me-kallashnikov-ne-dasme/20%Monthly2019-08-20 14:07
https://www.informatat.com/avokati-tome-gashi-paralajmeron-kalimin-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-08-20 13:59
https://www.informatat.com/tre-avione-ushtarake-f16-stervitje-ne-qiellin-shqiptar/20%Monthly2019-08-20 13:55
https://www.informatat.com/ask-mbi-38-mije-persona-perfituan-nga-skema-per-veteranet-e-luftes/20%Monthly2019-08-20 13:52
https://www.informatat.com/deshton-perpjekja-per-formimin-e-qeverise-ne-bosnje-e-hercegovine/20%Monthly2019-08-20 13:49
https://www.informatat.com/meta-takon-kryetarin-e-tuzit/20%Monthly2019-08-20 13:45
https://www.informatat.com/ribery-prane-fiorentines/20%Monthly2019-08-20 13:36
https://www.informatat.com/demaliaj-i-pergjigjet-kocit-tu-fole-palidhje-i-ke-hanger-do-kepuca-gojes-ne-kuvend/20%Monthly2019-08-20 13:28
https://www.informatat.com/pacolli-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadoren-kroate-kapitanoviq/20%Monthly2019-08-20 13:19
https://www.informatat.com/shkon-ne-24-numri-i-viktimave-nga-sulmi-ne-burkina-faso/20%Monthly2019-08-20 13:13
https://www.informatat.com/haradinaj-ndryshimi-i-kufijve-skenar-monstruoz-qe-i-sherben-agjendes-ruse/20%Monthly2019-08-21 07:12
https://www.informatat.com/albin-kurti-njofton-per-aderimin-e-haki-abazit-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-08-20 13:02
https://www.informatat.com/aksident-ne-tirane-autobusi-perplas-per-vdekje-55-vjecarin/20%Monthly2019-08-20 12:45
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-kqiq-te-madh-nje-62-vjecare-bie-ne-bunar/20%Monthly2019-08-20 13:17
https://www.informatat.com/isis-i-po-forcohet-perseri-ne-irak-dhe-siri/20%Monthly2019-08-20 12:40
https://www.informatat.com/nderkombetaret-po-humbin-durimin-ne-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-08-21 07:09
https://www.informatat.com/rusia-dhe-kina-testi-i-raketes-nga-shba-mund-te-ringjalle-garen-me-arme/20%Monthly2019-08-20 12:25
https://www.informatat.com/ne-serbi-shenohet-viktima-nga-virusi-i-nilit/20%Monthly2019-08-20 12:23
https://www.informatat.com/shtate-urat-ne-rrugen-e-kombit-se-shpejti-hapen-ne-te-dy-krahet/20%Monthly2019-08-20 12:21
https://www.informatat.com/kontroll-masiv-ne-te-gjithe-shqiperine-per-kultivimin-e-bimeve-narkotike/20%Monthly2019-08-20 12:19
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-haradinaj-limaj-te-hapur-perseri-per-koalicion/20%Monthly2019-08-20 12:16
https://www.informatat.com/a-do-ti-bashkohet-aakse-ky-eshte-paralajmerimi-i-labit/20%Monthly2019-08-20 12:13
https://www.informatat.com/vdes-ish-ministri-austriak-gjersa-ishte-ne-pushime-ne-kroaci/20%Monthly2019-08-20 11:57
https://www.informatat.com/haki-abazi-konfirmon-qe-sot-behet-pjese-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-08-20 11:55
https://www.informatat.com/thellohet-kriza-politike-ne-itali-pritet-doreheqja-e-kryeministrit-conte/20%Monthly2019-08-20 11:39
https://www.informatat.com/kdi-prishtina-nder-kryeqytetet-me-transparente-ne-evrope/20%Monthly2019-08-20 11:33
https://www.informatat.com/prizren-e-ze-rryma-ne-vendin-e-punes-dergohet-ne-qkuk/20%Monthly2019-08-20 11:26
https://www.informatat.com/ministri-i-maqedonise-veriore-kemi-qene-te-detyruar-qe-kosoves-tia-vendosim-taksen/20%Monthly2019-08-20 11:23
https://www.informatat.com/shala-dhe-bekteshi-pajtohen-qe-deri-ne-fund-te-javes-te-hiqen-barrierat-tregtare/20%Monthly2019-08-20 11:13
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-kosove-eshte-gati-per-anetaresim-ne-be-pershendet-deklaraten-e-merkelit/20%Monthly2019-08-21 07:03
https://www.informatat.com/lekaj-trash-monopolin-e-devolleve-ua-mundeson-edhe-kontrollin-e-veturave-te-riaftesuara/20%Monthly2019-08-20 11:06
https://www.informatat.com/rusia-reagon-ndaj-testimit-te-raketave-nga-shba-ja-jeni-duke-na-provokuar/20%Monthly2019-08-20 11:06
https://www.informatat.com/boris-johnson-leter-presidentit-te-keshillit-europian-donald-tusk/20%Monthly2019-08-20 10:51
https://www.informatat.com/autoriteti-i-aviacionit-civil-therret-per-dialog-mes-paleve-dhe-nderprerje-te-greves-ne-aeroport/20%Monthly2019-08-20 10:48
https://www.informatat.com/evoluimi-i-matthew-perry/20%Monthly2019-08-20 10:46
https://www.informatat.com/shtate-te-arrestuar-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2019-08-20 10:44
https://www.informatat.com/cfare-i-ben-keq-humorit-tuaj-gjumi-i-nderprere-apo-gjumi-i-shkurter/20%Monthly2019-08-20 10:42
https://www.informatat.com/daciqtakimi-vuciq-pompeo-shume-domethenes-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-08-20 10:34
https://www.informatat.com/sekreti-per-te-mos-u-bere-prind-qe-vazhdimisht-ofendon/20%Monthly2019-08-20 10:32
https://www.informatat.com/sot-greve-dy-oreshe-neser-gjashte-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2019-08-20 10:29
https://www.informatat.com/ava-max-publikon-kengen-e-re-torn/20%Monthly2019-08-20 10:25
https://www.informatat.com/mustafa-mbledh-partine-te-premten/20%Monthly2019-08-20 10:25
https://www.informatat.com/veseli-serish-ne-qkuk-lufta-kunder-korrupsionit-nuk-fitohet-per-nje-dite/20%Monthly2019-08-20 13:06
https://www.informatat.com/ky-eshte-cipi-me-i-madh-kompjuterik-ne-bote/20%Monthly2019-08-20 10:21
https://www.informatat.com/nese-ndjeheni-tere-kohen-te-lodhur-ju-mund-te-vuani-nga-kjo-semundje-serioze/20%Monthly2019-08-20 10:18
https://www.informatat.com/me-kete-diete-humbni-deri-ne-10-kg-per-1-jave/20%Monthly2019-08-20 10:15
https://www.informatat.com/a-ndiheni-te-uritur-vazhdimisht-keto-jane-gjerat-qe-e-shkaktojne-kete-gjendje/20%Monthly2019-08-20 10:11
https://www.informatat.com/cifti-rrezikon-6-vjet-burg-per-nje-grusht-rere-nga-sardenja/20%Monthly2019-08-20 10:07
https://www.informatat.com/skulptura-qe-po-tmerron-zelanden-e-re/20%Monthly2019-08-20 10:04
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-testojne-raketen-qe-me-pare-ndalohej-nga-traktati-me-rusine/20%Monthly2019-08-20 09:59
https://www.informatat.com/ministri-shala-tregon-se-kur-do-ta-heqe-masen-e-reciprocitetit-ndaj-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2019-08-20 09:57
https://www.informatat.com/i-sulmuari-nga-kokedhima-ne-himare-biznesmen-e-personalitet-i-njohur-spanjoll/20%Monthly2019-08-20 09:53
https://www.informatat.com/prodhuesit-kosovare-ballafaqoh-en-me-mungese-te-punetorve/20%Monthly2019-08-20 09:46
https://www.informatat.com/keto-nishane-jane-shenja-te-kancerit-te-lekures/20%Monthly2019-08-20 09:22
https://www.informatat.com/mansory-zgjeron-urusin-e-lamborghinit-me-cmim-marramendes/20%Monthly2019-08-20 09:19
https://www.informatat.com/miliarderi-izraelit-shpenzon-5-milione-dollare-ne-10-vjetorin-e-marteses/20%Monthly2019-08-20 09:15
https://www.informatat.com/forcat-e-asadit-perparojne-ne-nje-pjese-kyce-te-sirise/20%Monthly2019-08-20 09:11
https://www.informatat.com/trump-publikon-pamje-te-nderteses-se-vet-ne-grenlande/20%Monthly2019-08-20 09:07
https://www.informatat.com/rrahje-ne-prizren-paraburgosen-dy-persona/20%Monthly2019-08-20 08:59
https://www.informatat.com/mercedes-pranon-se-ne-veturat-e-reja-ka-sensore-sekrete-per-lokacion/20%Monthly2019-08-20 08:42
https://www.informatat.com/a-eshte-e-rrezikshme-per-shendetin-heqja-e-qimeve-ne-zonen-intime/20%Monthly2019-08-20 08:36
https://www.informatat.com/tri-menyra-interesante-per-te-humbur-peshe-pa-ushtruar-fare/20%Monthly2019-08-20 08:32
https://www.informatat.com/pese-pemet-qe-ngadalesojne-renien-e-flokeve/20%Monthly2019-08-20 08:29
https://www.informatat.com/galaxy-s12-do-te-kete-jetegjatesi-shume-me-te-madhe-te-baterise/20%Monthly2019-08-20 08:25
https://www.informatat.com/mushkolaj-befasite-e-nates-determinuese-per-koalicionet-e-partive/20%Monthly2019-08-20 08:15
https://www.informatat.com/pija-qe-sheron-gjithcka-prej-dhimbjes-se-trupit-e-deri-te-pesha-e-tepert/20%Monthly2019-08-20 08:12
https://www.informatat.com/nese-veshka-juaj-eshte-ne-rrezik-trupi-do-tju-jape-keto-10-shenja/20%Monthly2019-08-20 08:06
https://www.informatat.com/merkel-evropa-bashkohet-kur-te-perfshije-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-08-20 08:00
https://www.informatat.com/ambasadori-i-serbise-ne-moske-e-komenton-ne-favor-te-beogradit-takimin-pompeo-vuciq/20%Monthly2019-08-20 07:56
https://www.informatat.com/anija-kozmike-e-indise-fillon-orbitimin-rreth-henes/20%Monthly2019-08-20 07:52
https://www.informatat.com/stambolli-u-jep-ultimatum-imigranteve-siriane-per-tu-larguar-nga-qyteti/20%Monthly2019-08-20 07:48
https://www.informatat.com/kryetarja-e-hong-kongut-kerkon-dialog-me-protestuesit/20%Monthly2019-08-20 07:46
https://www.informatat.com/siria-bombardon-autokolonen-turke-3-te-vdekur-dhe-12-te-plagosur/20%Monthly2019-08-20 07:44
https://www.informatat.com/papa-ne-nentor-viziton-tajlanden/20%Monthly2019-08-20 07:27
https://www.informatat.com/njoftim-i-rendesishem-nga-aeroporti-i-prishtines/20%Monthly2019-08-20 07:20
https://www.informatat.com/keta-jane-hapat-deri-te-shperndarja-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-20 12:35
https://www.informatat.com/facebook-dhe-twitter-mbyllin-faqet-kineze-qe-shperndanin-informacione-te-rreme-per-hong-kongun/20%Monthly2019-08-20 07:10
https://www.informatat.com/sindikata-e-infermiereve-kerkon-ndryshim-ligji-ne-prag-te-shperndarjes-se-kuvendit/20%Monthly2019-08-20 11:08
https://www.informatat.com/80-vota-determinojne-fatin-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-20 10:21
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-temperatura-te-larta-2/20%Monthly2019-08-20 06:59
https://www.informatat.com/molliqajbashkimi-me-aak-ne-fillimi-i-fitores-se-madhe/20%Monthly2019-08-19 15:03
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-ruairi-oconnell/20%Monthly2019-08-19 14:57
https://www.informatat.com/nje-gjerman-drejtor-i-pergjithshem-ekzekutiv-i-aeroportit-te-rinasit/20%Monthly2019-08-19 14:56
https://www.informatat.com/fsk-ja-pjese-e-ushtrimit-shumekombesh-ne-gjermani/20%Monthly2019-08-19 14:53
https://www.informatat.com/afaristi-bekim-brestovci-i-bashkohet-nismas/20%Monthly2019-08-19 14:49
https://www.informatat.com/deputetja-haxhiu-thumbon-psd-ne/20%Monthly2019-08-19 14:35
https://www.informatat.com/demi-per-koalicionin-aak-psd-deri-dje-figure-e-krimit-te-organizuar-sot-partner/20%Monthly2019-08-20 07:16
https://www.informatat.com/festuan-me-arme-denohen-me-nga-200-euro-tre-persona-ne-lipjan/20%Monthly2019-08-19 14:24
https://www.informatat.com/u-perurua-stadiumi-ndihmes-ne-korishe-te-prizrenit-investim-i-mkrs-se/20%Monthly2019-08-19 14:20
https://www.informatat.com/rreth-nje-milion-turiste-ne-shqiperi-nga-1-gushti/20%Monthly2019-08-19 14:10
https://www.informatat.com/barcelona-do-te-perfitoje-120-milione-euro-nese-bayerni-vendos-ta-bleje-coutinhon/20%Monthly2019-08-19 13:58
https://www.informatat.com/humbin-dy-turiste-ne-alpe-apeli-per-ndihme-mund-te-jene-mes-shqiperise-kosoves-dhe-malit-te-zi/20%Monthly2019-08-19 13:46
https://www.informatat.com/turqia-shkarkon-tre-kryetare-komunash-dyshohen-per-lidhje-me-militantet/20%Monthly2019-08-19 13:39
https://www.informatat.com/aak-dhe-psd-e-zyrtarizojne-koalicionin-garojne-me-nje-liste-zgjedhore/20%Monthly2019-08-20 07:06
https://www.informatat.com/memli-krasniqi-komenton-takimet-e-sotme-te-isa-mustafes/20%Monthly2019-08-19 13:05
https://www.informatat.com/hidhet-poshte-aktakuza-ndaj-kryetarit-te-pejes-gazmend-muhaxheri/20%Monthly2019-08-19 12:59
https://www.informatat.com/istog-nje-29-vjecar-rrah-ne-menyre-brutale-nje-vajze-te-komunitetit-ashkali/20%Monthly2019-08-19 12:56
https://www.informatat.com/vala-dhe-z-mobile-ne-lufte-me-numrat/20%Monthly2019-08-20 07:03
https://www.informatat.com/dalin-nga-kontrolli-zjarret-ne-ishujt-kanarine-te-spanjes-evakuohen-8-mije-persona/20%Monthly2019-08-19 12:46
https://www.informatat.com/thaci-uron-presidentin-clinton-ne-datelindjen-e-tij/20%Monthly2019-08-19 12:29
https://www.informatat.com/nise-wiscikosovo-kampi-veror-per-vajzat-ne-teknologji/20%Monthly2019-08-19 12:21
https://www.informatat.com/ish-presidenti-i-sudanit-del-para-gjyqit-per-korrupsion/20%Monthly2019-08-19 12:20
https://www.informatat.com/a-do-te-takohet-haradinaj-me-mustafen/20%Monthly2019-08-19 14:51
https://www.informatat.com/pas-takimit-me-isa-mustafen-flet-limaj/20%Monthly2019-08-19 12:08
https://www.informatat.com/daciqin-e-ndal-komunikata-e-quintit-per-te-njoftuar-se-togo-terheq-njohjen-per-kosoven/20%Monthly2019-08-19 12:01
https://www.informatat.com/presidenti-trump-nenvlereson-rrezikun-nga-recesioni/20%Monthly2019-08-19 11:57
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-nuk-gjen-parregullsi-te-medha-ne-burgun-e-lipjanit/20%Monthly2019-08-19 11:53
https://www.informatat.com/psd-mblidhet-per-te-diskutuar-koalicionin-me-aak-ne/20%Monthly2019-08-19 11:20
https://www.informatat.com/aak-mbledh-keshillin-drejtues-shqyrtohen-koalicionet-e-mundshme/20%Monthly2019-08-19 11:13
https://www.informatat.com/tahiri-per-here-te-pare-ka-ndodhur-nje-reforme-kaq-e-thelle-ku-jane-rritur-denimet-per-korrupsion/20%Monthly2019-08-19 11:05
https://www.informatat.com/shoqata-miqte-e-amerikes-feston-ditelindjen-e-bill-clinton/20%Monthly2019-08-19 10:40
https://www.informatat.com/lekaj-haradinaj-ska-marre-ftese-per-takim-me-mustafen/20%Monthly2019-08-19 10:28
https://www.informatat.com/veseli-takon-farmacistet-premton-lufte-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-08-19 13:22
https://www.informatat.com/mesazhi-sekret-i-letres-ruse-nga-viti-1969-brenda-nje-shisheje-te-hedhur-ne-det/20%Monthly2019-08-19 10:22
https://www.informatat.com/dy-shenjat-qe-tregojne-se-jeni-e-gatshme-te-martoheni/20%Monthly2019-08-19 10:21
https://www.informatat.com/india-dhe-pakistani-ne-prag-te-luftes/20%Monthly2019-08-19 10:19
https://www.informatat.com/cfare-mjekre-preferojne-femrat-te-meshkujt/20%Monthly2019-08-19 10:18
https://www.informatat.com/vitamina-d-na-ndihmon-kunder-kancerit/20%Monthly2019-08-19 10:15
https://www.informatat.com/dialogu-kosove-serbi-zhvendoset-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-08-19 10:06
https://www.informatat.com/transplanti-i-zemres-se-derrit-te-njeriu-do-te-jete-i-mundshem-pas-tre-vjetesh/20%Monthly2019-08-19 09:57
https://www.informatat.com/takimi-mustafa-limaj-nis-ne-1200/20%Monthly2019-08-19 09:55
https://www.informatat.com/protesta-ne-shkoder-qytetaret-perplasen-me-policine/20%Monthly2019-08-19 09:54
https://www.informatat.com/gabimet-qe-prinderit-e-divorcuar-bejne-ne-raport-me-femijet-e-tyre/20%Monthly2019-08-19 09:49
https://www.informatat.com/sipas-trajkoviqit-ndarja-e-kosoves-nuk-mund-te-behet-sa-te-jete-e-kontrolluar-nga-nato/20%Monthly2019-08-19 12:50
https://www.informatat.com/rita-perfundon-turneun-ne-azi-kalova-kohen-me-te-mire/20%Monthly2019-08-19 09:42
https://www.informatat.com/ministri-norvegjez-jep-doreheqje-pasi-mori-me-vete-ne-pushim-telefonin-e-punes/20%Monthly2019-08-19 09:39
https://www.informatat.com/pagjumesia-shton-rrezikun-per-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-08-19 09:36
https://www.informatat.com/shpat-kasapi-paralajmeron-projektet-muzikore/20%Monthly2019-08-19 09:33
https://www.informatat.com/pas-tri-vitesh-mungese-rihanna-po-rikthehet-me-projekte-te-reja/20%Monthly2019-08-19 09:31
https://www.informatat.com/per-koalicionin-aak-psd-vendoset-pas-mbledhjeve-te-dy-partive/20%Monthly2019-08-19 09:29
https://www.informatat.com/oneplus-se-shpejti-me-telefonin-e-dyte-5g-per-2019-lansimi-pritet-ne-vjeshte/20%Monthly2019-08-19 09:28
https://www.informatat.com/ahmeti-pas-takimit-me-mustafen-po-hapet-rruga-e-bashkepunimit-thelbesor-psd-ldk/20%Monthly2019-08-19 12:12
https://www.informatat.com/per-24-ore-50-aksidente-njeri-me-fatalitet/20%Monthly2019-08-19 09:04
https://www.informatat.com/kolona-deri-ne-1-2-kilometra-ne-merdare-pritja-deri-ne-kater-ore-per-te-dale-nga-kosova/20%Monthly2019-08-19 09:02
https://www.informatat.com/ismet-beqiri-tregon-pse-mustafa-i-thirri-ne-takim-kreret-e-partive/20%Monthly2019-08-19 08:59
https://www.informatat.com/macron-dhe-putin-takohen-sot-ne-france/20%Monthly2019-08-19 08:50
https://www.informatat.com/isa-mustafa-takohet-me-shpend-ahmetin/20%Monthly2019-08-19 08:44
https://www.informatat.com/mjeket-zbulojne-te-verteten-e-miteve-te-ushqimit/20%Monthly2019-08-19 08:43
https://www.informatat.com/ndikimi-i-ilaceve-kunder-depresionit-ne-fertilitet/20%Monthly2019-08-19 08:38
https://www.informatat.com/psg-dhe-juve-prane-bisedimeve-per-dybala/20%Monthly2019-08-19 08:37
https://www.informatat.com/neymar-slargohet-pa-ia-gjetur-zevendesuesin-thote-trajneri-i-psg/20%Monthly2019-08-19 08:35
https://www.informatat.com/sot-dalin-ne-shitje-biletat-e-ndeshjes-kosove-ceki/20%Monthly2019-08-19 08:33
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-halit-konushevcin-babain-e-heroit-ilir-konushevci/20%Monthly2019-08-19 08:30
https://www.informatat.com/krasniqi-ata-qe-dyshojne-te-shperberja-e-kuvendit-kane-frike-nga-humbja/20%Monthly2019-08-19 08:28
https://www.informatat.com/corbyn-zgjedhjet-e-pergjithshme-i-japin-fund-krizes-se-brexit-it/20%Monthly2019-08-19 08:25
https://www.informatat.com/opel-paralajmeron-astran-dhe-corsan-e-re/20%Monthly2019-08-19 08:13
https://www.informatat.com/pse-duhet-ta-mbani-te-fshehur-jeten-tuaj-private/20%Monthly2019-08-19 08:11
https://www.informatat.com/si-ta-rrisni-inteligjencen-tuaj-me-keto-3-truqe/20%Monthly2019-08-19 08:01
https://www.informatat.com/feste-triditeshe-per-ditelindjen-e-madonnas/20%Monthly2019-08-19 07:57
https://www.informatat.com/australia-arreston-nje-prej-vrasesve-me-te-kerkuar/20%Monthly2019-08-19 07:54
https://www.informatat.com/ashley-graham-do-behet-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2019-08-19 07:51
https://www.informatat.com/ankthi-pas-pushimeve-qe-mbarojne-ekspertet-japin-keshilla-per-nje-rikthim-te-lehte-ne-pune/20%Monthly2019-08-19 07:44
https://www.informatat.com/kthimi-i-luftetareve-te-huaj-kercenon-sigurine-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-08-19 07:38
https://www.informatat.com/anija-iraniane-largohet-nga-gjibraltari-pavaresisht-kundershtimit-te-shba-se/20%Monthly2019-08-19 07:35
https://www.informatat.com/meta-shqiperi-smund-te-jete-pjese-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-08-19 07:31
https://www.informatat.com/bllokohet-aeroporti-i-prishtines/20%Monthly2019-08-19 07:31
https://www.informatat.com/proteste-para-nderteses-se-komunes-se-prishtines/20%Monthly2019-08-19 07:27
https://www.informatat.com/mali-i-zi-paralajmeron-padi-ndaj-perdorueseve-te-flamurit-shqiptar/20%Monthly2019-08-19 07:26
https://www.informatat.com/sot-nis-seminari-i-gjuhes-letersise-dhe-kultures-shqiptare/20%Monthly2019-08-19 07:24
https://www.informatat.com/oshp-ja-anulon-tenderin-680-mije-euro-qe-dyshohet-se-u-kurdis-nga-ministria-e-mjedisit/20%Monthly2019-08-19 07:22
https://www.informatat.com/greve-njeoreshe-ne-aeroportin-adem-jashari/20%Monthly2019-08-19 07:19
https://www.informatat.com/thirrjet-e-nderkombetareve-per-luftim-te-korrupsionit-ne-vesh-te-shurdher/20%Monthly2019-08-19 10:27
https://www.informatat.com/ortopedia-ne-kushte-te-mjerueshme-ndertimi-i-objektit-te-ri-pritet-pas-dy-vjetesh/20%Monthly2019-08-19 09:42
https://www.informatat.com/vuciq-takohet-neser-me-pompeo-n-teme-kryesore-kosova/20%Monthly2019-08-19 07:05
https://www.informatat.com/te-gjithe-i-duan-zgjedhjet-frike-nga-befasite/20%Monthly2019-08-19 09:23
https://www.informatat.com/moti-per-ditet-ne-vijim/20%Monthly2019-08-19 06:57
https://www.informatat.com/burri-nga-kosova-dyshohet-te-kete-vrare-ish-gruan-dhe-partnerin-e-saj-ne-gjermani/20%Monthly2019-08-19 07:15
https://www.informatat.com/haradinaj-per-cakorrin-kemi-arritur-ta-mbrojme-token-tone/20%Monthly2019-08-18 14:29
https://www.informatat.com/autoritetet-italiane-shpetojne-57-migrante/20%Monthly2019-08-18 14:13
https://www.informatat.com/india-planifikon-kampe-per-imigrantet-myslimanet-po-frikesohen-nga-to/20%Monthly2019-08-18 14:10
https://www.informatat.com/gjibraltari-refuzon-kerkesen-e-shba-se-per-sekuestrimin-e-anijes-iraniane/20%Monthly2019-08-18 14:04
https://www.informatat.com/perleshje-me-arme-te-ftohta-ne-shterpce-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-08-18 14:02
https://www.informatat.com/plackitet-nje-pompe-derivatesh-ne-rahovec/20%Monthly2019-08-18 13:57
https://www.informatat.com/qeveritaret-e-dorehequr-mund-ti-humbin-beneficionet-pas-mandatit/20%Monthly2019-08-19 07:08
https://www.informatat.com/mjekja-nga-prizreni-sulmohet-nga-nena-e-femiut/20%Monthly2019-08-18 13:21
https://www.informatat.com/dy-vjedhje-ne-xhamite-e-prishtines/20%Monthly2019-08-18 12:45
https://www.informatat.com/bleona-firmos-kontraten-me-te-rendesishme-te-karrieres-se-saj/20%Monthly2019-08-18 12:42
https://www.informatat.com/nese-britania-largohet-nga-be-ja-do-te-kete-mungese-ushqimi/20%Monthly2019-08-18 12:36
https://www.informatat.com/isis-i-merr-pergjegjesine-per-sulmin-vetevrases-me-63-viktima-ne-afganistan/20%Monthly2019-08-18 12:32
https://www.informatat.com/si-te-zhdukni-celulitin-pergjithmone-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-08-18 12:26
https://www.informatat.com/haradinaj-kurre-nuk-e-la-pa-e-ndertu-autostraden-e-dukagjinit/20%Monthly2019-08-19 07:01
https://www.informatat.com/zjarri-le-pa-kulm-mbi-koke-10-mije-njerez-ne-bangladesh/20%Monthly2019-08-18 12:10
https://www.informatat.com/burri-nga-prishtina-rrah-gruan-arratiset/20%Monthly2019-08-18 12:08
https://www.informatat.com/spiunohet-gjenerata-e-re-e-serise-4-te-bmw-se-qe-pritet-te-prezantohet-ne-shtator/20%Monthly2019-08-18 11:53
https://www.informatat.com/tokofobia-frika-nga-shtatzania-dhe-lindja-e-femijeve/20%Monthly2019-08-18 11:49
https://www.informatat.com/basha-rama-me-i-korruptuari-ne-ballkan/20%Monthly2019-08-18 11:40
https://www.informatat.com/sekuestrohet-lamborghini-me-vlere-250-mije-euro-ne-tirane-nje-person-prangoset/20%Monthly2019-08-18 11:38
https://www.informatat.com/bota-se-shpejti-mund-te-mbes-pa-banane/20%Monthly2019-08-18 11:32
https://www.informatat.com/justin-bieber-shenon-fundin-e-pushimeve-te-tij-verore-teksa-poston-nje-selfie-me-haileyn/20%Monthly2019-08-18 11:26
https://www.informatat.com/pas-pushimeve-ne-itali-miley-dhe-kaitlynn-shfaqen-serish-bashke/20%Monthly2019-08-18 11:20
https://www.informatat.com/sulme-me-thike-ne-ferizaj-e-prishtine-dy-persona-ne-trajtim-mjekesor/20%Monthly2019-08-18 11:10
https://www.informatat.com/konfiskohet-mish-gjedhi-i-rrezikshem-per-konsum/20%Monthly2019-08-18 11:07
https://www.informatat.com/sulm-vetvrases-ne-nje-dasme-ne-kabul-63-persona-mbeten-te-vdekur/20%Monthly2019-08-18 10:29
https://www.informatat.com/gjendet-ilaci-i-cili-sheron-aknet-qe-shkaktohen-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2019-08-18 10:19
https://www.informatat.com/rusia-nuk-instalojme-raketa-te-reja-nese-as-shba-ja-nuk-e-ben-te-njejten-gje/20%Monthly2019-08-18 10:02
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-ambasades-amerikane-vazhdojne-eksplorimin-e-kosoves-vizitojne-gjeravicen/20%Monthly2019-08-18 09:51
https://www.informatat.com/rustemi-vmro-po-manipulon-per-te-parandaluar-aktgjykimin-per-gruevskin/20%Monthly2019-08-18 09:48
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ne-autostrade-ka-te-vdekur/20%Monthly2019-08-18 09:45
https://www.informatat.com/vv-republika-nuk-do-te-eksportoje-parate-e-mergimtareve/20%Monthly2019-08-18 09:43
https://www.informatat.com/dalin-imazhe-te-kufomes-se-marilyn-monroe-ne-morgun-e-los-angeles/20%Monthly2019-08-18 09:39
https://www.informatat.com/erik-lloshi-i-jep-fund-beqarise-dalin-pamje-nga-dasma/20%Monthly2019-08-18 09:36
https://www.informatat.com/tri-ish-modele-e-akuzojne-mikun-e-epstein-it-per-sulm-seksual/20%Monthly2019-08-18 09:33
https://www.informatat.com/ava-max-flet-per-sukseset-e-sweet-but-psycho-nje-vit-nga-publikimi-i-kesaj-kenge/20%Monthly2019-08-18 09:30
https://www.informatat.com/instagram-vjen-me-nje-vendim-te-rendesishem-per-perdoruesit/20%Monthly2019-08-18 09:26
https://www.informatat.com/103-vjecarja-hidhet-me-parashute-thyen-rekordin-boteror/20%Monthly2019-08-18 09:24
https://www.informatat.com/pese-menyra-si-ti-ujitni-lulet-derisa-jeni-ne-udhetim/20%Monthly2019-08-18 09:20
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-me-inteligjente-se-sa-mendoni/20%Monthly2019-08-18 09:16
https://www.informatat.com/dua-lipa-e-mahnitshme-ne-promon-e-re-te-ysl/20%Monthly2019-08-18 09:11
https://www.informatat.com/perpara-se-te-zgjidhni-fustanin-e-nuserise-njihuni-me-kater-llojet-e-copave-dominuese/20%Monthly2019-08-18 08:56
https://www.informatat.com/ushtria-izraelite-vret-tre-militante-palestineze/20%Monthly2019-08-18 08:50
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-masive-ne-hong-kong/20%Monthly2019-08-18 08:47
https://www.informatat.com/tre-te-vdekur-nga-perleshjet-mes-tifozeve-te-futbollit-ne-honduras/20%Monthly2019-08-18 08:43
https://www.informatat.com/permbytje-masive-ne-stamboll-nderron-jete-nje-person/20%Monthly2019-08-18 08:40
https://www.informatat.com/pese-situata-ne-te-cilat-nuk-do-te-guxoni-te-pini-uje-sepse-eshte-rrezik/20%Monthly2019-08-18 07:52
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-dhe-uji-i-nxehte-po-i-mbysin-peshqit/20%Monthly2019-08-18 07:46
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit-ne-serbi/20%Monthly2019-08-18 07:43
https://www.informatat.com/kosova-me-mungese-te-fuqise-punetore-profesioniste-ne-sektore-te-ndryshem/20%Monthly2019-08-18 14:33
https://www.informatat.com/durres-kapen-55-kg-droge-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-08-18 07:24
https://www.informatat.com/gjuric-nuk-po-e-perfillim-taksen-po-gjejme-menyra-se-si-ti-furnizojme-njerezit-tane-ne-veri/20%Monthly2019-08-18 07:20
https://www.informatat.com/shkupi-dhe-prishtina-prane-luftes-tregtare/20%Monthly2019-08-18 13:24
https://www.informatat.com/mot-i-nxehte-ne-kosove/20%Monthly2019-08-18 07:12
https://www.informatat.com/rrahen-dy-familje-ne-prizren-perfshihen-edhe-femrat/20%Monthly2019-08-17 12:56
https://www.informatat.com/maqedonia-veriore-me-reagim-pas-vendimit-te-kosoves-per-masen-reciproke-ne-dy-produkte/20%Monthly2019-08-17 12:50
https://www.informatat.com/kosova-nuk-ka-leshuar-urdher-arrest-nderkombetar-per-milan-radojciq-i-dyshuar-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-08-17 12:46
https://www.informatat.com/haradinaj-reagon-ndaj-postimit-te-veselit-per-naser-shalen-nuk-jemi-me-protektorat-jemi-vend-sovran/20%Monthly2019-08-18 12:22
https://www.informatat.com/del-videoja-skandaloze-ja-si-u-sulmuan-turistet-spanjolle-nga-pronari-i-restorantit/20%Monthly2019-08-17 12:35
https://www.informatat.com/vazhdohet-ne-heshtje-monopoli-ne-homologim/20%Monthly2019-08-17 12:31
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-do-ti-tejkalojne-dallimet-me-vv-ne-pdk-se-nuk-ia-japin-shansin-e-dyte/20%Monthly2019-08-18 07:29
https://www.informatat.com/deda-logjika-e-thote-qe-opozita-e-tashme-te-behet-qeveria-e-ardhshme/20%Monthly2019-08-18 07:17
https://www.informatat.com/nga-1-mije-atlet-ne-bote-getta-beqa-kualifikohet-per-kampionatin-boterore-te-2019-tes/20%Monthly2019-08-17 12:17
https://www.informatat.com/anti-korrupsioni-ben-kallezime-penale-per-rreth-50-raste/20%Monthly2019-08-17 11:37
https://www.informatat.com/5-100-euro-per-nje-fotografi-20-500-euro-per-nje-video/20%Monthly2019-08-17 11:36
https://www.informatat.com/aak-e-psd-vendosin-te-henen-nese-do-te-kete-koalicion-parazgjedhor-mes-tyre/20%Monthly2019-08-17 11:31
https://www.informatat.com/amerikanet-i-bashkohen-britanikeve-terhiqen-nga-bordi-i-akkvp-per-shkak-te-naser-shales/20%Monthly2019-08-16 15:33
https://www.informatat.com/ipk-thote-se-e-ka-pune-hetimin-e-policeve-por-e-amniston-shpend-maxhunin-per-gylenistet/20%Monthly2019-08-16 15:16
https://www.informatat.com/haradinaj-veseli-eshte-i-komprometuar-vv-ja-i-gjuajti-me-gure-gjykatat-mustafa-i-frikohet-vetes/20%Monthly2019-08-16 14:48
https://www.informatat.com/vizat-ne-pikepyetje-edhe-per-vitin-2020/20%Monthly2019-08-16 11:18
https://www.informatat.com/ditet-e-kryeministrave-te-kosoves/20%Monthly2019-08-16 11:16
https://www.informatat.com/edhe-sot-pritje-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2019-08-16 11:15
https://www.informatat.com/oconnell-fsk-ja-nje-prej-sukseseve-te-kosoves-se-pasluftes/20%Monthly2019-08-16 11:08
https://www.informatat.com/januzaj-arsyeton-deshtimin-ne-man-united-topat-e-gjate-dhe-trajneri/20%Monthly2019-08-16 10:42
https://www.informatat.com/prishtinasi-gjen-kuleten-me-1570-euro-ne-stacionin-e-autobuseve-por-nuk-e-raporton-e-peson-keq-pasi-policia-shikon-kamerat/20%Monthly2019-08-16 10:24
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-shtetas-te-kosoves-ne-maqedoni-policia-i-kapi-me-550-pako-cigare/20%Monthly2019-08-16 10:07
https://www.informatat.com/kush-ishte-narko-terroristi-kolumbian-pablo-eskobar/20%Monthly2019-08-16 09:53
https://www.informatat.com/bashkepunimi-qe-theu-internetin-reperja-shqiptare-ironizon-koleget-e-saj/20%Monthly2019-08-16 09:51
https://www.informatat.com/messi-e-ka-nje-hapesire-te-dedikuar-per-te-ne-stadiumin-allianz-arena/20%Monthly2019-08-16 09:28
https://www.informatat.com/familjaret-e-kosovarit-te-burgosur-ne-durres-nuk-din-asgje-per-fatin-e-florim-sadikut/20%Monthly2019-08-16 09:20
https://www.informatat.com/keto-produkte-ushqimore-jane-shtrenjtuar-per-shkak-te-takses-100/20%Monthly2019-08-16 08:47
https://www.informatat.com/shpejtim-bulliqi-i-bashkohet-levizjes-vetevendosje/20%Monthly2019-08-16 08:44
https://www.informatat.com/turp-per-mogherinin-kjo-eshte-dhurata-qe-i-ka-bere-kosoves/20%Monthly2019-08-16 08:26
https://www.informatat.com/horoskopi-16-gusht-2019-ja-parashikimi-i-yjeve-per-ju/20%Monthly2019-08-16 08:23
https://www.informatat.com/10-familjet-me-te-pasura-ne-bote-per-momentin-pasuria-e-tyre-arrin-miliardat/20%Monthly2019-08-16 08:21
https://www.informatat.com/banka-qendrore-propozon-35-rritje-te-sigurimit-per-vetura/20%Monthly2019-08-16 08:19
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-46/20%Monthly2019-08-16 08:17
https://www.informatat.com/erdogan-vizite-ne-serbi-cel-punimet-e-projektit-3-miliard-euro/20%Monthly2019-08-16 08:14
https://www.informatat.com/dhuna-ndaj-turisteve-spanjolle-ne-qeparo-autoret-shkaterruan-edhe-furgonin/20%Monthly2019-08-16 08:13
https://www.informatat.com/mos-hani-manaferra-pa-i-pastruar-rrezikoheni-nga-ethet-e-minjve-qe-shkakton-semundje-vdekjeprurese/20%Monthly2019-08-16 08:09
https://www.informatat.com/profesori-amerikan-tregon-kushtin-qe-kosova-dhe-serbia-te-jene-pjese-e-be-se/20%Monthly2019-08-16 08:14
https://www.informatat.com/pas-nivelit-me-te-ulet-ne-12-vitet-e-fundit-serish-rritet-euro-kundruall-lekut/20%Monthly2019-08-15 14:38
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-pare-nga-ethet-e-minjve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-15 14:36
https://www.informatat.com/mkrs-perkrahe-qendren-rinore-ne-malisheve-me-kompjuter/20%Monthly2019-08-15 14:31
https://www.informatat.com/bllokohet-pika-kufitare-ne-morine-fluks-ne-te-dy-anet-e-doganes/20%Monthly2019-08-15 14:31
https://www.informatat.com/shala-shpresojme-te-rrisim-shkembin-tregtar-me-britanine/20%Monthly2019-08-15 14:24
https://www.informatat.com/ushtria-kineze-paralajmeron-se-mund-te-godase-hong-kongun-brenda-10-minutave-vendos-trupat-ne-kufi/20%Monthly2019-08-15 14:18
https://www.informatat.com/gjate-tm2-te-ketij-viti-kosova-ka-importuar-251-1-gwh-energji-elektrike/20%Monthly2019-08-15 14:05
https://www.informatat.com/anp-fluturimet-e-planifikuara-do-te-realizohen-ne-kohe/20%Monthly2019-08-15 13:47
https://www.informatat.com/milot-rashica-gati-per-startin-e-bundesliges/20%Monthly2019-08-15 13:41
https://www.informatat.com/gashi-kerkon-nga-komuna-e-prishtines-hapesire-per-ndertimin-e-shtatores-se-vokrrit-dhe-statujes-se-kelmendit/20%Monthly2019-08-15 13:36
https://www.informatat.com/albin-kurti-kujton-arben-xhaferin/20%Monthly2019-08-15 13:33
https://www.informatat.com/ligji-anti-shpifje-meta-pa-media-te-lire-rruga-drejt-be-e-pamundur/20%Monthly2019-08-15 13:27
https://www.informatat.com/arrest-shtepiak-te-dyshuarit-ne-peje-i-cili-dhunoi-seksualisht-tri-dite-nje-grua-me-pas-per-50-euro-e-trafikoi-tek-nje-tjeter-ne-prizren/20%Monthly2019-08-15 13:00
https://www.informatat.com/haradinaj-vazhdimi-i-dialogut-i-nevojshem-por-pa-kushte-dhe-vonesa/20%Monthly2019-08-15 12:56
https://www.informatat.com/stuhi-ne-gjilan-ererat-e-forta-dhe-shiu-rrezojne-shtyllat-elektrike-dhe-demtojne-veturat/20%Monthly2019-08-15 12:52
https://www.informatat.com/ministri-yagcilar-priti-ne-takim-ambasadorin-oconnell/20%Monthly2019-08-15 12:23
https://www.informatat.com/kallezim-penal-per-22-police-per-debimin-e-shtetasve-turq/20%Monthly2019-08-15 12:10
https://www.informatat.com/ministria-e-arsimit-fillon-ndertimin-e-nje-cerdheje-te-re-ne-kline/20%Monthly2019-08-15 12:06
https://www.informatat.com/lindi-beben-dhe-e-hodhen-ne-plehra-foshnjen-e-shpetojne-qente/20%Monthly2019-08-15 12:05
https://www.informatat.com/mos-e-puthni-asnjehere-foshnjen-ne-buze/20%Monthly2019-08-15 12:00
https://www.informatat.com/cyrus-dhe-hemsworth-nuk-po-shkurorezohen/20%Monthly2019-08-15 11:50
https://www.informatat.com/mercedes-v250d-i-brabusit-kushton-me-shume-se-nje-porsche-911-gt2-rs/20%Monthly2019-08-15 11:47
https://www.informatat.com/volkswagen-shfaqe-modelin-t-roc-qe-do-lansohet-gjate-muajit-qe-vjen/20%Monthly2019-08-15 11:40
https://www.informatat.com/minstri-ismaili-peruron-pajisjet-moderne-qe-do-te-ndalin-shpenzimet-e-larta-te-qytetareve-per-operacione/20%Monthly2019-08-15 11:34
https://www.informatat.com/provoni-keto-produkte-natyrale-per-ti-eliminuar-te-carat-ne-thembra/20%Monthly2019-08-15 11:30
https://www.informatat.com/largoni-te-gjitha-gurezat-nga-dhembet-per-vetem-nje-minute/20%Monthly2019-08-15 11:27
https://www.informatat.com/nga-qielli-po-bie-plastike-studimi-me-i-fundit-nga-shkencetaret-amerikane/20%Monthly2019-08-15 11:22
https://www.informatat.com/last-christmas-paul-feig-ne-filmin-e-frymezuar-nga-george-michael/20%Monthly2019-08-15 11:15
https://www.informatat.com/ne-meksike-nje-peme-artificiale-lufton-ndotjen/20%Monthly2019-08-15 11:12
https://www.informatat.com/haradinaj-sinqeriteti-im-e-i-aak-se-me-nderkombetaret-mundesoi-krijimin-e-ushtrise-e-ndalimin-e-copetimit-te-kosoves/20%Monthly2019-08-15 11:07
https://www.informatat.com/foshnja-qe-mund-te-lendohet-edhe-nga-puthja-e-nenes/20%Monthly2019-08-15 11:01
https://www.informatat.com/keni-fjetur-me-gjate-se-zakonisht-dhe-ndjeheni-tejet-te-lodhur-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-08-15 10:51
https://www.informatat.com/limaj-ne-takim-lamtumires-me-oconnell-ia-konfirmon-qendrimin-e-nismes-per-zgjedhje/20%Monthly2019-08-15 10:42
https://www.informatat.com/ne-tirane-kundershtohet-memoriali-per-te-renet-turq-ne-grushtshtetin-e-vitit-2016/20%Monthly2019-08-15 10:40
https://www.informatat.com/berzh-i-ofron-25-milione-euro-kredi-per-investime-ne-ferronikel/20%Monthly2019-08-15 10:38
https://www.informatat.com/ky-eshte-kosovari-i-arrestuar-per-trafikim-te-armeve-nga-serbia/20%Monthly2019-08-15 10:30
https://www.informatat.com/daciq-del-kunder-quint-it-thote-se-me-fushaten-kunder-kosoves-e-ka-habitur-edhe-putinin/20%Monthly2019-08-15 10:27
https://www.informatat.com/keto-gjera-te-garderobes-se-meshkujve-i-irritojne-femrat/20%Monthly2019-08-15 10:03
https://www.informatat.com/bebe-rexha-ka-nje-mesazh-te-fuqishem-per-producentet-e-muzikes-mos-beni-kalkulime/20%Monthly2019-08-15 09:51
https://www.informatat.com/kryeministri-indian-mbron-ndryshimet-kushtetuese-per-kashmirin/20%Monthly2019-08-15 09:45
https://www.informatat.com/si-te-mbani-me-gjate-ngjyren-qe-e-merrni-ne-plazh-keto-jane-disa-truqe/20%Monthly2019-08-15 09:36
https://www.informatat.com/papritmas-ne-qender-te-aminesit-ne-france-hapet-gropa-5-m-e-thelle-e-10-e-gjere/20%Monthly2019-08-15 09:32
https://www.informatat.com/ish-deputetet-pd-lsi-qe-dogjen-mandatet-deri-me-2022-me-page-mujore-650-euro/20%Monthly2019-08-15 09:29
https://www.informatat.com/haradinaj-kujton-arben-xhaferin/20%Monthly2019-08-15 09:24
https://www.informatat.com/ushtarakja-nga-kosova-gradohet-rreshter-majore-ne-komanden-e-regjimentit-elitar-amerikan/20%Monthly2019-08-15 09:19
https://www.informatat.com/kdi-dhe-usaid-publikuan-hulumtimin-mbi-transparencen-e-komunave-te-kosoves-ne-prokurim-publik/20%Monthly2019-08-15 09:16
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-te-aeroportit-do-te-hyje-ne-greve-me-19-21-gusht/20%Monthly2019-08-15 09:08
https://www.informatat.com/bashke-me-kapacitetet-prodhuese-vendore-rriten-edhe-cmimet/20%Monthly2019-08-15 09:05
https://www.informatat.com/beogradi-nuk-i-bindet-shba-se-ne-raport-me-kosoven/20%Monthly2019-08-15 12:59
https://www.informatat.com/sipas-telegrafit-te-beogradit-trumpi-ka-dhene-nje-vit-afat-per-zgjidhjen-e-nyjes-se-kosoves/20%Monthly2019-08-15 08:58
https://www.informatat.com/angela-martini-tregon-se-perse-hoqi-dore-nga-modelizmi/20%Monthly2019-08-15 08:52
https://www.informatat.com/novitec-perforcon-ferrari-488-pistan-ne-gati-800-kuajfuqi/20%Monthly2019-08-15 08:49
https://www.informatat.com/stuhia-krosa-niset-drejt-brigjeve-te-japonise/20%Monthly2019-08-15 08:47
https://www.informatat.com/policia-gjen-te-mbjellur-kanabis-ne-oborrin-e-serbit-ne-gracanice/20%Monthly2019-08-15 08:45
https://www.informatat.com/nje-person-ne-decan-tenton-te-vetedigjet-me-benzine/20%Monthly2019-08-15 08:42
https://www.informatat.com/aksident-ne-prizren-vetura-godet-kembesorin/20%Monthly2019-08-15 08:38
https://www.informatat.com/receta-me-12-thelpinj-hudhre-per-largimin-e-peshes-se-tepert/20%Monthly2019-08-15 08:33
https://www.informatat.com/gjendet-koleksioni-i-artefakteve-besetyte-2000-vjecare/20%Monthly2019-08-15 08:25
https://www.informatat.com/blero-tregon-se-si-do-te-duken-ftesat-e-dasmes-se-tij/20%Monthly2019-08-15 08:21
https://www.informatat.com/vaji-i-ricinit-pastron-komplet-sistemin-limfatik-cila-eshte-receta/20%Monthly2019-08-15 08:17
https://www.informatat.com/pritje-ne-merdare-deri-ne-gjashte-ore/20%Monthly2019-08-15 08:14
https://www.informatat.com/gazetaret-dhe-osbe-ne-shqiperi-kunder-draftit-per-shpifjen/20%Monthly2019-08-15 08:01
https://www.informatat.com/keshtu-u-prit-dje-ne-gjakove-tomor-morina/20%Monthly2019-08-15 07:37
https://www.informatat.com/aki-ja-ve-llupen-mbi-37-shefat-e-misioneve-diplomatike/20%Monthly2019-08-15 07:31
https://www.informatat.com/800-serbe-kthehen-ne-kosove/20%Monthly2019-08-15 07:25
https://www.informatat.com/kunderkorrupsioni-gjen-shkelje-ne-tenderin-6-milionesh-te-kek-ut/20%Monthly2019-08-15 12:10
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-perkujton-arben-xhaferin/20%Monthly2019-08-15 07:09
https://www.informatat.com/shperfillet-kerkesa-e-quint-it/20%Monthly2019-08-15 09:05
https://www.informatat.com/armiqte-dhe-aleatet-e-kosoves-pjese-e-fushates-se-partive/20%Monthly2019-08-15 09:01
https://www.informatat.com/sot-mot-i-fresket-dhe-me-vranesira/20%Monthly2019-08-15 06:50
https://www.informatat.com/gjilan-nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-shiste-substanca-narkotike/20%Monthly2019-08-14 14:30
https://www.informatat.com/mie-ja-arsyetohet-se-komunikata-per-takimin-me-oconnellin-ishte-shabllon/20%Monthly2019-08-15 07:18
https://www.informatat.com/reagon-serbia-pas-vendimit-per-te-mos-e-ekstraduar-tomor-morinen/20%Monthly2019-08-14 14:12
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-takimi-me-kurtin-po-u-pengon-atyre-qe-e-zhvaten-kosoven/20%Monthly2019-08-15 07:03
https://www.informatat.com/mustafa-takon-shefin-e-kas-diskutojne-per-pergatitjet-per-zgjedhje/20%Monthly2019-08-14 13:52
https://www.informatat.com/obsh-leshon-alarmin-rritet-numri-i-rasteve-te-fruthit/20%Monthly2019-08-14 13:44
https://www.informatat.com/nena-nga-prishtina-braktis-tre-femije-ata-dergohen-ne-strehimore/20%Monthly2019-08-14 13:40
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-vjedhje-ne-peje-i-konfiskohet-marihuane/20%Monthly2019-08-14 13:34
https://www.informatat.com/mustafa-takon-ambasadoren-kroate-marija-kapitanoviq/20%Monthly2019-08-14 13:29
https://www.informatat.com/india-arreston-nje-politikan-te-kashmirit-ne-aeroport/20%Monthly2019-08-14 13:27
https://www.informatat.com/oconnell-pergenjeshtron-ministren-hoxha-as-qe-diskutuam-per-msa-ne/20%Monthly2019-08-15 06:59
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-thote-se-shba-do-te-angazhohet-per-gjetjen-e-personave-te-pagjetur/20%Monthly2019-08-14 12:22
https://www.informatat.com/greqia-ne-zjarr-flaket-nisen-drejt-shtepive/20%Monthly2019-08-14 12:17
https://www.informatat.com/bie-niveli-ujit-ne-liqenin-e-badocit-dhe-batllaves-behet-thirrje-per-kujdes/20%Monthly2019-08-14 12:07
https://www.informatat.com/danas-rruga-pa-krye-politike-serbo-shqiptare/20%Monthly2019-08-14 14:19
https://www.informatat.com/gashi-sa-here-vizitoret-te-vijne-ne-kete-kulle-gjithmone-do-ta-ndjejne-se-populli-shqiptar-lirine-e-shkroi-me-gjak/20%Monthly2019-08-14 11:53
https://www.informatat.com/gjykata-supreme-morina-nuk-do-te-ekstradohet/20%Monthly2019-08-14 11:43
https://www.informatat.com/oconnell-reagon-ndaj-interpretimit-te-porosise-se-quint-it-per-dialogun/20%Monthly2019-08-14 14:02
https://www.informatat.com/plagosje-me-thike-ne-durres-arrestohet-autori/20%Monthly2019-08-14 11:25
https://www.informatat.com/gap-i-numeron-ngecjet-ne-digjitalizimin-e-sherbimeve-administrative-gjysma-e-e-kioskave-jofunksionale/20%Monthly2019-08-14 11:18
https://www.informatat.com/rriten-nivelet-e-rrezatimit-ne-veri-te-rusise/20%Monthly2019-08-14 11:13
https://www.informatat.com/terroristi-i-christchurch-dergon-leter-nga-burgu/20%Monthly2019-08-14 11:10
https://www.informatat.com/driton-kuka-i-bashkohet-aak-se/20%Monthly2019-08-14 13:20
https://www.informatat.com/veseli-ne-zgjedhje-duhet-te-vendoset-nese-kosova-do-te-forcoje-marredheniet-me-aleatet-apo-do-ti-trajtoje-si-armiq/20%Monthly2019-08-14 10:45
https://www.informatat.com/serwer-albright-dhe-clinton-e-shpetuan-serbine-nga-millosheviqi/20%Monthly2019-08-14 10:41
https://www.informatat.com/shikimi-i-futbollit-eshte-aktivitet-shume-i-mire-per-shendetin/20%Monthly2019-08-14 10:37
https://www.informatat.com/49-aktakuza-brenda-24-oreve/20%Monthly2019-08-14 10:30
https://www.informatat.com/cilet-persona-duhet-te-kene-me-se-shumti-kujdes-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2019-08-14 10:28
https://www.informatat.com/deepface-mund-te-krijoje-fytyren-e-cdokujt-vetem-me-ane-te-degjimit-te-zerit/20%Monthly2019-08-14 10:14
https://www.informatat.com/vv-opozita-e-vertete-e-legjislatures-se-gjashte-te-behet-qeveria-e-mbare-e-legjislatures-se-shtate/20%Monthly2019-08-14 10:08
https://www.informatat.com/instagram-tani-ju-lejon-krijimin-e-filtrave-personal-me-spark-ar/20%Monthly2019-08-14 09:52
https://www.informatat.com/ismaili-per-nje-muaj-jane-shpetuar-6-jete-nga-trajtimi-i-infarktit-brenda-dy-oreve/20%Monthly2019-08-14 09:49
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-sot-hyn-ne-fuqi-ligji-i-ri-i-ashpersuar-kunder-duhanit/20%Monthly2019-08-14 09:46
https://www.informatat.com/ramadani-tia-pranojme-haradinajt-punet-e-medha/20%Monthly2019-08-14 09:42
https://www.informatat.com/simptomat-e-kancerit-te-trurit/20%Monthly2019-08-14 09:20
https://www.informatat.com/benefitet-e-ushtrimeve-ne-mengjes/20%Monthly2019-08-14 09:15
https://www.informatat.com/cfare-duhet-te-kene-me-se-shumti-kujdes-prinderit-per-femijet-e-tyre-ne-ditet-e-nxehta/20%Monthly2019-08-14 09:13
https://www.informatat.com/harry-styles-do-luaje-rolin-e-princit-eric-ne-the-little-mermaid/20%Monthly2019-08-14 09:10
https://www.informatat.com/keto-genjeshtra-demtojne-lidhjen-tuaj/20%Monthly2019-08-14 09:05
https://www.informatat.com/ne-itali-fitohet-lotaria-prej-209-milione-eurosh/20%Monthly2019-08-14 09:01
https://www.informatat.com/analisti-kontrovers-i-del-ne-mbrojtje-dy-radikaleve-katolike-qe-ofenduan-kosovaret/20%Monthly2019-08-14 08:57
https://www.informatat.com/thaci-e-veseli-perkujtojne-hasan-prishtinen/20%Monthly2019-08-14 08:54
https://www.informatat.com/kylie-jenner-vazhdon-festen-luksoze-te-ditelindjes-ne-itali/20%Monthly2019-08-14 08:50
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ka-ardhur-koha-qe-kosova-e-serbia-ti-japin-fund-konfliktit/20%Monthly2019-08-14 12:03
https://www.informatat.com/a-eshte-me-e-keqe-tradhtia-e-mashkullit-apo-e-femres/20%Monthly2019-08-14 08:32
https://www.informatat.com/amerikani-qe-beri-pasuri-te-madhe-vetem-duke-ngritur-padi/20%Monthly2019-08-14 08:26
https://www.informatat.com/nje-banke-ne-danimarke-jep-kredi-me-minus-interes/20%Monthly2019-08-14 08:22
https://www.informatat.com/ekspertet-e-obsh-se-gjejne-ne-shqiperi-ende-ne-perdorim-pajisje-mjekesore-100-vjecare/20%Monthly2019-08-14 08:17
https://www.informatat.com/te-burgosurit-ne-burgun-e-sigurise-se-larte-prodhojne-shtreter-nga-druri/20%Monthly2019-08-14 08:15
https://www.informatat.com/reagon-rama-deri-sa-te-zbardhet-e-verteta-valdrin-pjetri-dhe-ps-i-kane-rruget-e-ndara/20%Monthly2019-08-14 08:12
https://www.informatat.com/99-aksidente-trafiku-brenda-24-oreve-ne-kosove/20%Monthly2019-08-14 08:10
https://www.informatat.com/cardi-b-bera-operacion-gjoksin-pasi-nuk-di-te-notoj/20%Monthly2019-08-14 08:06
https://www.informatat.com/disa-preparate-per-lekure-mund-ta-shkaktojne-kancerin-dhe-sterilitetin-2/20%Monthly2019-08-14 08:02
https://www.informatat.com/facebook-pranon-se-ka-qene-duke-degjuar-zerin-tuaj/20%Monthly2019-08-14 07:59
https://www.informatat.com/perry-akuzohet-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2019-08-14 07:54
https://www.informatat.com/permbytet-anija-vdesin-3-femije/20%Monthly2019-08-14 07:49
https://www.informatat.com/luftetari-i-isis-it-pas-rikthimit-ne-familjen-e-tij-ne-kosove-kerkon-serish-sirine/20%Monthly2019-08-14 07:46
https://www.informatat.com/si-te-shpetosh-nga-celuliti-me-kura-natyrale/20%Monthly2019-08-14 07:42
https://www.informatat.com/kafeja-dhe-caji-nuk-kane-asnje-ndikim-ne-fjetje/20%Monthly2019-08-14 07:38
https://www.informatat.com/perfitimet-nga-farat-e-shalqirit/20%Monthly2019-08-14 07:35
https://www.informatat.com/menaxhoni-stresin-gjate-veres/20%Monthly2019-08-14 07:33
https://www.informatat.com/peja-po-perballet-me-mungese-te-ujit-shkak-thatesia-e-madhe/20%Monthly2019-08-14 07:30
https://www.informatat.com/londer-vazhdojne-perplasjet-politike-per-procesin-e-brexit-it/20%Monthly2019-08-14 07:26
https://www.informatat.com/incident-ajror-rusi-nato-ja-cfare-ndodhi-mbi-ujerat-nderkombetare/20%Monthly2019-08-14 07:23
https://www.informatat.com/deshton-arketimi-i-takses-ujore-buxheti-humb-milionat/20%Monthly2019-08-14 07:21
https://www.informatat.com/qkuk-ja-nuk-ia-del-te-furnizohet-me-disa-lloje-citostatikesh/20%Monthly2019-08-14 07:18
https://www.informatat.com/luftim-apo-lulezim-i-nepotizmit/20%Monthly2019-08-14 11:39
https://www.informatat.com/ikshp-kujdes-nga-rriqrat/20%Monthly2019-08-14 11:15
https://www.informatat.com/nje-jave-para-shperndarjes-se-kuvendit-opozita-druan-nga-lojerat-e-pdk-se/20%Monthly2019-08-14 08:37
https://www.informatat.com/moti-sot-8/20%Monthly2019-08-14 07:02
https://www.informatat.com/bijte-bastarde-te-erdoganizmit/20%Monthly2019-08-13 14:42
https://www.informatat.com/vetura-godet-per-vdekje-nje-kembesor-ne-terstenik-te-gllogocit/20%Monthly2019-08-13 14:36
https://www.informatat.com/temperaturat-e-larta-instituti-i-shendetesise-jep-keshillat-per-mbrojtje/20%Monthly2019-08-13 14:10
https://www.informatat.com/vrapoi-te-takonte-idhullin-e-tij-theu-hunden-dhe-u-be-i-famshem/20%Monthly2019-08-13 14:06
https://www.informatat.com/humbni-12-kg-ne-1-muaj-provojeni-kete-diete-ruse-qe-nuk-do-tju-zhgenjeje/20%Monthly2019-08-13 14:03
https://www.informatat.com/salihu-fton-ekipet-te-luajne-futboll-ne-stinorin-e-ri-e-jo-te-bejne-politike/20%Monthly2019-08-13 14:00
https://www.informatat.com/ismaili-kurti-po-i-perulet-profesorit-deri-ne-servilosje/20%Monthly2019-08-13 13:59
https://www.informatat.com/ndeshkime-per-racizem-serbet-jane-te-paret-per-uefa-n/20%Monthly2019-08-13 13:55
https://www.informatat.com/vdekja-e-tmerrshme-e-30-vjecarit-ne-prizren-mohohet-vetevrasja-deshmitaret-japin-nje-version-tjeter/20%Monthly2019-08-13 13:51
https://www.informatat.com/ne-komoran-axha-e-plagosi-nipin-per-nje-cope-toke-flasin-fqinjet-dhe-avokati/20%Monthly2019-08-13 13:43
https://www.informatat.com/ne-meke-mes-luksit-paketat-per-pelegrinet-super-te-pasur/20%Monthly2019-08-13 13:41
https://www.informatat.com/recica-pdk-ja-ne-zgjedhje-garon-e-vetme-me-pas-nuk-ka-vija-te-kuqe-per-asnje-parti/20%Monthly2019-08-13 13:39
https://www.informatat.com/gashi-ky-projekt-ka-per-qellim-krijimin-e-vendeve-te-reja-te-punes-per-te-rinjte/20%Monthly2019-08-13 13:37
https://www.informatat.com/qeveria-u-reagon-shteteve-te-fuqishme-taksa-eshte-e-drejte-e-jona-dialogun-se-kemi-ndalur-ne/20%Monthly2019-08-14 07:13
https://www.informatat.com/mustafa-me-kurtin-u-pajtuam-se-vendi-duhet-te-shkoje-ne-zgjedhje-dhe-te-rezultoje-nje-qeveri-qe-ua-kthen-shpresen-qytetareve/20%Monthly2019-08-14 07:10
https://www.informatat.com/veseli-i-bindur-zgjedhjet-te-pashmangshme-me-22-gusht-shperndahet-kuvendi/20%Monthly2019-08-14 07:06
https://www.informatat.com/perendojne-kampionet-bayern-drejt-fundit-te-hegjemonise/20%Monthly2019-08-13 11:53
https://www.informatat.com/vdes-edhe-personi-i-peste-nga-aksidenti-i-rende-ne-rahovec/20%Monthly2019-08-13 11:50
https://www.informatat.com/cnn-liston-prishtinen-si-njerin-prej-10-qyteteve-evropiane-me-te-bukur/20%Monthly2019-08-13 11:32
https://www.informatat.com/quint-i-i-ben-thirrje-kosoves-e-serbise-te-rinisin-bisedimet/20%Monthly2019-08-13 11:17
https://www.informatat.com/kurti-deklarohet-pas-takimit-me-mustafen/20%Monthly2019-08-15 07:21
https://www.informatat.com/per-dy-dite-rreth-500-persona-kerkuan-ndihme-ne-qkuk/20%Monthly2019-08-13 11:20
https://www.informatat.com/mustafa-e-kurti-ne-takim/20%Monthly2019-08-13 09:19
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-edhe-nje-mandat-si-kryeminister-thote-se-lideret-duhet-te-jene-te-panenshtrueshem/20%Monthly2019-08-13 09:12
https://www.informatat.com/clark-gligorovi-me-tha-me-1999-se-shqiptaret-nuk-jane-si-boshnjaket-nuk-durojne-do-te-luftojne/20%Monthly2019-08-13 09:04
https://www.informatat.com/juncaj-ne-shqiperi-mungojne-memoriale-per-te-vraret-ne-kosove/20%Monthly2019-08-13 08:59
https://www.informatat.com/liverpool-e-nis-me-demtime-sezonin-e-ri-ja-sa-do-te-mungoje-alisson/20%Monthly2019-08-13 08:56
https://www.informatat.com/e-duan-te-gjithe-shikoni-cfare-ka-humbur-neymar/20%Monthly2019-08-13 08:53
https://www.informatat.com/zbardhet-vrasja-e-florian-selimit-ne-fier-policia-arreston-2-autoret-e-dyshuar/20%Monthly2019-08-13 08:52
https://www.informatat.com/lufta-e-partive-per-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2019-08-13 08:50
https://www.informatat.com/kupchan-thote-se-ideja-e-kembimeve-territoriale-ka-vdekur-per-shkak-te-gjermanise/20%Monthly2019-08-13 08:49
https://www.informatat.com/ne-iran-prezantohet-qilimi-me-i-madh-ne-bote-600-metra-i-gjate/20%Monthly2019-08-12 08:45
https://www.informatat.com/8-sinjalet-qe-dergon-trupi-kur-eshte-i-stresuar-dhe-lodhur/20%Monthly2019-08-12 08:41
https://www.informatat.com/hani-spinaq-per-jete-pa-stres/20%Monthly2019-08-12 08:39
https://www.informatat.com/kjo-fare-rigjeneron-melcine-dhe-mban-nen-kontroll-diabetin/20%Monthly2019-08-12 08:36
https://www.informatat.com/historiani-kroat-tregon-detaje-rreth-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2019-08-12 08:19
https://www.informatat.com/kercenimet-e-turqise-te-merren-seriozisht/20%Monthly2019-08-12 08:17
https://www.informatat.com/kfor-i-demanton-vuciqin-situata-ne-kosove-eshte-e-qete/20%Monthly2019-08-12 08:38
https://www.informatat.com/bakteret-e-keqija-parazitet-dhe-toksinat-po-pushtojn-trupin-tuaj-shenjat-alarmante/20%Monthly2019-08-12 07:37
https://www.informatat.com/kura-e-forte-kunder-reumatizmes-mbipeshes-dhe-sinozitit/20%Monthly2019-08-12 07:35
https://www.informatat.com/mbajeni-kete-perzierje-ne-goje-per-60-sekonda-dhe-hiqni-te-gjitha-guret-nga-dhembet/20%Monthly2019-08-12 07:33
https://www.informatat.com/prokuroria-jep-detaje-te-reja-per-vdekjen-15-vjecarit-ne-gjilan-ishte-duke-e-pastruar-pishinen-e-restorantit/20%Monthly2019-08-12 07:29
https://www.informatat.com/grushta-dhe-shkelma-mes-turisteve-ne-greqi/20%Monthly2019-08-12 07:26
https://www.informatat.com/perfundon-rrethi-i-tete-i-negociatave-midis-shba-se-dhe-talibaneve/20%Monthly2019-08-12 07:22
https://www.informatat.com/rreth-40-milione-euro-remitenca-ne-vit-nga-kosova-ne-be/20%Monthly2019-08-12 07:15
https://www.informatat.com/temperatura-te-larta-deri-ne-mesin-e-javes/20%Monthly2019-08-12 07:12
https://www.informatat.com/agk-i-reagon-drejtorit-te-rtk-te-ndalet-gjuha-denigruese-ndaj-9-gazetareve/20%Monthly2019-08-11 12:44
https://www.informatat.com/haradinaj-gjaku-i-deshmoreve-mundesoi-realizimin-e-idealit-te-lirise/20%Monthly2019-08-11 11:32
https://www.informatat.com/kurti-uron-kurban-bajramin-nuk-jemi-ate-qe-kemi-secili-por-jemi-ajo-qe-ua-japim-te-tjereve/20%Monthly2019-08-11 11:28
https://www.informatat.com/veseli-le-te-sherbeje-kjo-feste-qe-te-heqim-mendjen-e-keqe-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2019-08-11 09:19
https://www.informatat.com/prizrenasi-sulmon-nenen-shkaku-i-parave/20%Monthly2019-08-11 09:16
https://www.informatat.com/hahn-per-aferen-haraci-askush-nuk-eshte-mbi-ligjin/20%Monthly2019-08-11 09:13
https://www.informatat.com/ymeri-ne-bik-uron-besimtaret-per-bajram/20%Monthly2019-08-11 09:10
https://www.informatat.com/daciq-per-serwer-si-ua-mohoni-serbeve-qe-jetojne-ne-shba-te-drejtat-qe-shqiptaret-gezojne-atje/20%Monthly2019-08-11 09:08
https://www.informatat.com/shtate-shenjat-qe-tregojne-sasi-te-tepert-te-hekurit-ne-gjak/20%Monthly2019-08-11 08:54
https://www.informatat.com/gjashte-te-arrestuar-per-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2019-08-11 08:52
https://www.informatat.com/don-lush-gjergji-viziton-bashkesine-islame-bamiresit-nderojne-zotin/20%Monthly2019-08-11 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-bik-marredheniet-e-mira-mes-njerezve-e-cojne-vendin-perpara/20%Monthly2019-08-12 08:37
https://www.informatat.com/pacolli-uron-kurban-bajramin/20%Monthly2019-08-11 07:38
https://www.informatat.com/si-ndikon-stresi-ne-aktivizimin-e-virusit-herpes/20%Monthly2019-08-10 20:38
https://www.informatat.com/nese-perimet-nuk-i-gatuani-si-duhet-nuk-do-perfitoni-asnje-vlere-cila-eshte-menyra-me-e-mire/20%Monthly2019-08-10 20:35
https://www.informatat.com/shmangni-yndyrat-e-pangopura/20%Monthly2019-08-10 20:31
https://www.informatat.com/keto-jane-rekomandimet-e-eksperteve-zvicerane-per-mishin/20%Monthly2019-08-10 20:28
https://www.informatat.com/sa-uje-duhet-te-pime-gjate-diteve-te-nxehta/20%Monthly2019-08-10 20:25
https://www.informatat.com/rolls-royce-i-liz-taylor-shitet-per-520-000-dollare/20%Monthly2019-08-10 11:43
https://www.informatat.com/pija-qe-qeteson-mendjen-dhe-kuron-infeksionet/20%Monthly2019-08-10 11:39
https://www.informatat.com/si-ta-ulni-tensionin-e-gjakut/20%Monthly2019-08-10 11:36
https://www.informatat.com/ja-sa-litra-uje-duhet-te-pini-nese-deshironi-te-dobesoheni/20%Monthly2019-08-10 11:33
https://www.informatat.com/cfare-ndodhe-me-trupin-tuaj-kur-flini-8-ore-gjume/20%Monthly2019-08-10 11:31
https://www.informatat.com/nente-faktoret-befasues-qe-shkaktojne-alergji/20%Monthly2019-08-10 11:29
https://www.informatat.com/mesazhi-i-bik-ut-per-bajram-ndihmoni-njeri-tjetrin-ndertoni-shoqeri-te-shendoshe/20%Monthly2019-08-10 11:26
https://www.informatat.com/ikd-kerkon-respektimin-e-ligjit-te-gjitha-seancat-gjyqesore-te-jene-te-hapura/20%Monthly2019-08-12 07:15
https://www.informatat.com/nuk-pranojne-zgjidhje-qe-del-jashte-zgjedhjeve/20%Monthly2019-08-11 11:32
https://www.informatat.com/intel-nasa-google-zbarkojne-ne-prishtine-ne-kampin-e-pare-veror-per-vajza/20%Monthly2019-08-09 20:40
https://www.informatat.com/ministri-gashi-rinia-pasuria-me-e-madhe-e-kosoves/20%Monthly2019-08-09 13:57
https://www.informatat.com/varroset-gruaja-e-vrare-nga-burri-ne-prizren/20%Monthly2019-08-09 13:21
https://www.informatat.com/mbi-7-ore-pritje-ne-merdare-kosova-fajeson-serbine-per-kolonat-e-gjata/20%Monthly2019-08-09 13:17
https://www.informatat.com/sdua-te-kthehem-jam-me-njerzit-qe-dua-regjisori-sapo-pranoi-dashurine-per-moderatoren-e-njohur-shqiptare/20%Monthly2019-08-09 13:15
https://www.informatat.com/rike-roci-e-ka-me-ata-qe-e-kane-inat-poston-nje-foto-me-doren-tek-zogu/20%Monthly2019-08-09 13:13
https://www.informatat.com/beyonce-serish-shtatzene/20%Monthly2019-08-09 13:11
https://www.informatat.com/pas-psd-se-vv-se-dhe-aak-se-edhe-nisma-i-con-nenshkrimet-per-shperndarjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-09 13:07
https://www.informatat.com/nisma-i-dorezon-nenshkrimet-e-deputeteve-per-shperndarjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-11 08:46
https://www.informatat.com/mesohet-arsyeja-e-aksionit-ne-brezovice-foto-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-08-10 11:23
https://www.informatat.com/kush-do-ti-fitoje-zgjedhjet-sipas-analistit-behlul-beqaj/20%Monthly2019-08-09 11:51
https://www.informatat.com/sot-varroset-4-vjecarja-qe-u-godit-per-vdekje-nga-vetura/20%Monthly2019-08-09 10:51
https://www.informatat.com/certifikohet-gjenerata-e-pare-e-fsk-se-me-mandatin-e-ri-ushtarak/20%Monthly2019-08-09 10:33
https://www.informatat.com/sekretari-i-mie-se-i-quan-te-paverteta-dhe-shpifje-raportimet-per-kunderligjshmerine-e-konkursit/20%Monthly2019-08-10 11:20
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-vetem-dje-kemi-ngritur-32-aktakuza/20%Monthly2019-08-09 10:15
https://www.informatat.com/carpenter-kerkon-te-blihet-marreveshja-kosove-serbi-me-10-15-miliarde-dollare/20%Monthly2019-08-09 10:07
https://www.informatat.com/kqz-ja-mobilizon-sekretariatin/20%Monthly2019-08-09 10:05
https://www.informatat.com/reagimi-i-oconnell-ndaj-vendimit-te-dhurata-hoxhes-per-hapje-te-konkursit-te-jashteligjshem-ne-ministri/20%Monthly2019-08-14 11:41
https://www.informatat.com/pritje-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2019-08-08 14:37
https://www.informatat.com/konsumimi-i-mishit-po-i-kontribuon-ngrohjes-globale/20%Monthly2019-08-08 14:31
https://www.informatat.com/berisha-deklaratat-e-pamatura-te-serbise-nxisin-rritjen-e-tensioneve-nderetnike/20%Monthly2019-08-08 14:26
https://www.informatat.com/hoxhaj-thote-se-pdk-ja-synon-qeveri-efikase/20%Monthly2019-08-08 14:24
https://www.informatat.com/shala-ta-shfrytezojme-sektorin-e-teknologjise-per-ta-rritur-punesimin/20%Monthly2019-08-08 14:21
https://www.informatat.com/aksident-ne-podujeve-vdes-nje-vajze-4-vjecare/20%Monthly2019-08-08 14:13
https://www.informatat.com/marreveshja-per-pensionet-nga-zvicra-hyn-ne-fuqi-nga-1-shtatori-mmps-ja-tregon-adresat-per-aplikim/20%Monthly2019-08-08 14:09
https://www.informatat.com/amerikanet-arrestojne-700-emigrante-pa-dokumente/20%Monthly2019-08-08 13:48
https://www.informatat.com/edhe-aak-deponon-nenshkrimet-per-seancen-e-22-gushtit/20%Monthly2019-08-08 13:23
https://www.informatat.com/per-ish-punetoret-e-germise-komuna-e-prishtines-do-te-paguaje-11-milion-euro/20%Monthly2019-08-08 13:09
https://www.informatat.com/bik-tregon-daten-e-sakte-te-kurban-bajramit/20%Monthly2019-08-08 12:49
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-reagon-ndaj-vendimit-te-dhurata-hoxhes-per-hapje-te-konkursit-te-jashteligjshem-ne-ministri/20%Monthly2019-08-08 12:45
https://www.informatat.com/murati-mosnjohja-e-pasaportave-serbe-nga-kosova-ka-goditur-mergimtaret-nga-lugina/20%Monthly2019-08-08 12:36
https://www.informatat.com/mustafa-i-thote-ambasadorit-italian-se-opozita-e-sotme-duhet-te-behet-qeveri-e-neserme/20%Monthly2019-08-08 12:15
https://www.informatat.com/arrestohet-16-vjecari-ne-prishtine-kishte-vjedhur-canta-e-kuleta-neper-lokale/20%Monthly2019-08-08 12:13
https://www.informatat.com/vv-qeveria-deshtoi-ne-mbrojtjen-e-pacienteve-dhe-punetoreve/20%Monthly2019-08-08 12:05
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-kosove-4-raste-te-dhunes-fizike-e-psikike-ndaj-gruas/20%Monthly2019-08-08 11:42
https://www.informatat.com/kosova-kercenon-me-reciprocitet-maqedonine-pas-vendimit-per-takse-ndaj-peshkut/20%Monthly2019-08-08 11:37
https://www.informatat.com/kadaj-bujupi-i-kunderpergjigjet-veselit-kryeministri-u-takon-qytetareve-jo-qiradhenesve/20%Monthly2019-08-08 11:23
https://www.informatat.com/rame-lahaj-publikon-momente-te-vecanta-nga-koncerti-ne-prishtine/20%Monthly2019-08-08 11:19
https://www.informatat.com/pixel-4-dhe-pixel-4xl-rrjedhin-detajet-e-ekranit-dhe-kamerave/20%Monthly2019-08-08 11:11
https://www.informatat.com/ryan-sessegnon-afer-tottenhamit/20%Monthly2019-08-08 11:05
https://www.informatat.com/sindikata-kerkon-qe-punetoreve-tu-ruhet-shendeti-ne-keto-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-08-08 11:00
https://www.informatat.com/vetura-godet-kembesoren-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-08-08 10:22
https://www.informatat.com/reperi-kodak-black-tentoi-ta-vriste-ish-te-dashuren-nga-burgu/20%Monthly2019-08-08 10:18
https://www.informatat.com/gjerat-qe-meshkujt-i-duan-te-femrat-por-asnjehere-nuk-i-thone/20%Monthly2019-08-08 10:14
https://www.informatat.com/shprehite-e-njerezve-te-pasuksesshem-qe-duhet-ti-injoroni/20%Monthly2019-08-08 10:09
https://www.informatat.com/event-horizon-behet-seri/20%Monthly2019-08-08 10:06
https://www.informatat.com/shqiptari-shpik-vaksinen-kunder-kancerit/20%Monthly2019-08-08 10:02
https://www.informatat.com/optimistet-bejne-gjume-me-te-mire-sesa-pesimistet/20%Monthly2019-08-08 09:58
https://www.informatat.com/okb-e-shqetesuar-per-gjendjen-ne-rajonin-e-kashmirit/20%Monthly2019-08-08 09:55
https://www.informatat.com/kush-eshte-ne-gjendje-te-thote-cfare-rruge-ka-marre-europa/20%Monthly2019-08-08 09:50
https://www.informatat.com/evropa-ime-bota-pa-t%d1%91-djeshme/20%Monthly2019-08-08 09:49
https://www.informatat.com/suhareke-rryma-mbyt-nje-person/20%Monthly2019-08-08 09:49
https://www.informatat.com/pas-furnizimit-te-serbise-me-arme-ruse-paralajmeron-diplomati-amerikan-mund-te-destabilizohet-rajoni/20%Monthly2019-08-08 09:46
https://www.informatat.com/beqaj-mosaktivizimi-i-speciales-gabimi-kryesor-i-gjykates/20%Monthly2019-08-08 09:40
https://www.informatat.com/psd-dorezon-nenshkrimet-per-seancen-e-shperndarjes-se-kuvendit/20%Monthly2019-08-08 09:36
https://www.informatat.com/pasi-i-vuri-flaken-kosoves-miley-cyrus-shtrohet-ne-klinike-psikiatrike/20%Monthly2019-08-08 09:28
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-gigi-hadid-zayn-malik-nxjerr-ne-shitje-shtepine-luksoze/20%Monthly2019-08-08 09:24
https://www.informatat.com/venom-2-behet-me-regjisor/20%Monthly2019-08-08 09:17
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-e-maceve/20%Monthly2019-08-08 09:11
https://www.informatat.com/vonesat-ne-tc-kosova-e-re-mund-te-sjellin-penalizime/20%Monthly2019-08-08 09:08
https://www.informatat.com/nje-e-katerta-e-botes-rrezikohet-nga-kriza-e-ujit/20%Monthly2019-08-08 09:05
https://www.informatat.com/eni-koci-ndryshon-pamje/20%Monthly2019-08-08 08:58
https://www.informatat.com/pija-magjike-qe-ben-mrekulli-me-gjakun-tuaj/20%Monthly2019-08-08 08:55
https://www.informatat.com/cilat-jane-tri-partite-e-reja-ne-kosove/20%Monthly2019-08-08 08:50
https://www.informatat.com/lansohet-edhe-galaxy-book-s-me-windows-10-dhe-snapdragon/20%Monthly2019-08-08 08:43
https://www.informatat.com/gap-i-publikon-progresin-e-kryetareve-te-komunave-ne-permbushjen-e-premtimeve-deri-tash-nga-902-jane-permbushur-vec-248/20%Monthly2019-08-08 14:52
https://www.informatat.com/meta-nxjerr-paralele-me-serbine-e-millosheviqit-opozita-atje-mori-vendimin-e-drejte/20%Monthly2019-08-08 08:25
https://www.informatat.com/kate-hudson-me-pelqen-te-pozoj-e-zhveshur/20%Monthly2019-08-08 08:18
https://www.informatat.com/vesa-luma-thote-se-nuk-po-gjen-frymezim-per-kenge-te-reja/20%Monthly2019-08-08 08:14
https://www.informatat.com/jessica-flet-per-problemet-me-vetebesimin-ne-te-kaluaren/20%Monthly2019-08-08 08:09
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-mendoj-se-bolton-vjen-ne-serbi-ne-kosove-ska-kush-te-flase-me-te/20%Monthly2019-08-08 08:04
https://www.informatat.com/haradinaj-per-gazeten-gjermane-kurre-si-kam-kercenuar-deshmitaret/20%Monthly2019-08-08 11:37
https://www.informatat.com/kjo-eshte-mosha-nga-e-cila-do-te-duhej-te-kujdeseni-per-peshen-trupore-te-femijes/20%Monthly2019-08-08 07:56
https://www.informatat.com/me-keto-truqe-lulet-mund-te-zgjasin-edhe-deri-ne-12-dite/20%Monthly2019-08-08 07:52
https://www.informatat.com/ja-perse-ndihemi-te-uritur-pas-gjumit/20%Monthly2019-08-08 07:48
https://www.informatat.com/paralajmerohet-lufte-e-rrezikshme-ne-azi-mbyllen-shkollat-dhe-fiket-interneti/20%Monthly2019-08-08 07:44
https://www.informatat.com/dw-shqiperia-rebusi-qe-pret-gjykaten-kushtetuese-ta-zgjidhe/20%Monthly2019-08-08 07:35
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-10/20%Monthly2019-08-08 07:26
https://www.informatat.com/kundershtohet-udhezimi-i-ri-per-zgjedhjen-e-drejtoreve-te-shkollave/20%Monthly2019-08-08 07:23
https://www.informatat.com/ldk-se-leshojme-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2019-08-08 08:50
https://www.informatat.com/blici-serb-trump-ve-afat-te-ri-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-08-08 07:15
https://www.informatat.com/aktakuzat-e-para-te-speciales-ne-shtator/20%Monthly2019-08-08 07:12
https://www.informatat.com/punetoret-e-aeroportit-adem-jashari-kerkojne-drejtesi-permes-protestes/20%Monthly2019-08-08 07:07
https://www.informatat.com/koalicioni-ldk-lvv-veshtire-i-mundshem/20%Monthly2019-08-08 08:39
https://www.informatat.com/pajtimi-i-heshtur-i-presidentit-per-zgjedhjet-e-reja/20%Monthly2019-08-08 08:02
https://www.informatat.com/mot-i-nxehte-me-temperatura-deri-ne-36-grade/20%Monthly2019-08-08 06:58
https://www.informatat.com/disa-migrante-plagosen-gjate-kalimit-te-kufirit-bosnje-kroaci/20%Monthly2019-08-07 14:45
https://www.informatat.com/reagon-presidenti-thaci-per-vrasjen-ne-prizren/20%Monthly2019-08-07 14:43
https://www.informatat.com/kusari-vrasjet-e-grave-nuk-jane-reagim-i-momentit-ky-eshte-nje-problem-i-thelle-shoqeror/20%Monthly2019-08-07 14:41
https://www.informatat.com/veseli-ska-me-kryeminister-me-qira/20%Monthly2019-08-07 14:31
https://www.informatat.com/gjykata-ne-shkup-thote-se-tomor-morina-sduhet-te-dorezohet-ne-serbi/20%Monthly2019-08-07 14:21
https://www.informatat.com/kosova-nuk-e-njeh-pasaporten-serbe-vetem-leternjoftimin/20%Monthly2019-08-08 07:19
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-do-qe-kuvendi-para-shperndarjes-te-emeroje-komisionerin-per-informim-dhe-privatesi/20%Monthly2019-08-07 14:03
https://www.informatat.com/agjencia-per-barazi-gjinore-denon-ashper-vrasjen-e-armenda-aliut/20%Monthly2019-08-07 13:59
https://www.informatat.com/38-vullnetare-te-rinj-te-korpusit-te-paqes-nisin-pervojen-ne-kosove/20%Monthly2019-08-07 13:57
https://www.informatat.com/haradinaj-ngushellon-familjen-per-vrasjen-ne-prizren/20%Monthly2019-08-07 13:36
https://www.informatat.com/kqz-mblidhet-neser-shqyrton-regjistrimin-e-tri-partive/20%Monthly2019-08-08 06:57
https://www.informatat.com/aliu-koalicioni-pan-2-mund-te-ndodhe-para-12-ve-te-nates/20%Monthly2019-08-07 13:08
https://www.informatat.com/per-24-ore-u-ngriten-36-aktakuza-dhe-u-ndaluan-24-persona/20%Monthly2019-08-07 12:57
https://www.informatat.com/bernabiq-ne-kosove-nuk-dihet-se-kush-pi-e-kush-paguan/20%Monthly2019-08-07 12:44
https://www.informatat.com/shesheli-kerkon-lufte-me-shqiptaret/20%Monthly2019-08-07 12:36
https://www.informatat.com/1-8-milione-pelegrine-ne-meke/20%Monthly2019-08-07 12:24
https://www.informatat.com/ne-qkuk-kryhet-operacioni-i-pare-i-perdes-ne-sy-i-lindur-tek-femijet/20%Monthly2019-08-07 12:22
https://www.informatat.com/numan-baliq-lirohet-nga-akuza-per-ngacmim-seksual/20%Monthly2019-08-07 12:20
https://www.informatat.com/brenda-7-muajsh-2569-kosovare-hoqen-dore-nga-nenshtetesia/20%Monthly2019-08-07 11:58
https://www.informatat.com/serish-kolona-ne-merdare-pritjet-deri-dy-ore-e-gjysme/20%Monthly2019-08-07 11:42
https://www.informatat.com/trump-viziton-vendet-ku-ndodhen-te-shtenat-masive/20%Monthly2019-08-07 11:32
https://www.informatat.com/ecja-me-ritem-te-shpejte-menyra-me-e-thjeshte-per-ta-zgjatur-jeten/20%Monthly2019-08-07 11:10
https://www.informatat.com/hetimi-per-ptk-ne-dhe-vala-n-i-pamjaftueshem-pergjegjesia-i-mbetet-legjislatures-tjeter/20%Monthly2019-08-07 11:05
https://www.informatat.com/cila-eshte-pozita-me-e-mire-per-te-fjetur/20%Monthly2019-08-07 10:51
https://www.informatat.com/joseph-shtepia-e-bardhe-dhe-departamenti-i-shtetit-me-qendrime-te-ndryshme-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-08-08 06:55
https://www.informatat.com/shoferi-shpeton-qenin-nga-kordoni-elektrik/20%Monthly2019-08-07 10:37
https://www.informatat.com/dalin-fotografite-e-fustanit-te-dasmes-kylie-jenner-do-martohet/20%Monthly2019-08-07 10:34
https://www.informatat.com/stresi-i-babait-gjate-shtatezanise-con-ne-probleme-te-sjelljes-tek-femija/20%Monthly2019-08-07 10:31
https://www.informatat.com/basha-pranga-per-politikanet-qe-vodhen-zgjedhjet-kriza-szgjidhet-me-pazar/20%Monthly2019-08-07 10:28
https://www.informatat.com/lengu-qe-ju-heq-9-kg-per-14-dite/20%Monthly2019-08-07 10:24
https://www.informatat.com/akp-dhe-komuna-e-prishtines-nenshkruan-marreveshje-mirekuptimi-per-pagesen-e-shpronesimit-te-nsh-germia-dhe-nsh-slloga/20%Monthly2019-08-07 10:22
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-vitise-i-bashkohet-aak-se/20%Monthly2019-08-07 10:19
https://www.informatat.com/veseli-reagon-pas-vrasjes-ne-prizren/20%Monthly2019-08-07 10:17
https://www.informatat.com/home-alone-do-te-vije-serish-per-shikuesit-ne-nje-version-te-ri/20%Monthly2019-08-07 10:13
https://www.informatat.com/zbulohen-cmimet-e-galaxy-note-10-dhe-note-10/20%Monthly2019-08-07 10:10
https://www.informatat.com/gruaja-e-vrare-ne-prizren-eshte-nena-e-keshilltares-se-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-08-07 14:18
https://www.informatat.com/denise-richards-falenderon-adhuruesit-per-diagnostikimin-e-semundjes-tiroide/20%Monthly2019-08-07 10:07
https://www.informatat.com/%e2%80%8bjohnson-mund-te-shpalle-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-08-07 10:02
https://www.informatat.com/hoxhaj-serbia-po-tallet-me-viktimat-e-luftes/20%Monthly2019-08-07 09:50
https://www.informatat.com/gjashte-persona-te-arrestuar-ne-gjilan-per-organizim-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-08-07 09:37
https://www.informatat.com/ndahen-bella-hadid-dhe-the-weeknd/20%Monthly2019-08-07 09:32
https://www.informatat.com/angelina-jolie-mendon-se-botes-i-duhen-me-shume-femra-te-cuditshme/20%Monthly2019-08-07 09:28
https://www.informatat.com/gjermanet-perforcojne-mustang-gt-one-of-7-ne-735-kuajfuqi/20%Monthly2019-08-07 09:25
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-flaket-aeroplani-i-ekipit-te-kengetares-pink/20%Monthly2019-08-07 09:22
https://www.informatat.com/kanosje-me-arme-ne-peje/20%Monthly2019-08-07 09:18
https://www.informatat.com/bebe-rexha-pranon-dhurate-prej-diamanti/20%Monthly2019-08-07 09:14
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-shtime/20%Monthly2019-08-07 09:11
https://www.informatat.com/keshilla-e-psikologes-kurre-mos-e-pengoni-grindjen-midis-vellezerve-dhe-motrave/20%Monthly2019-08-07 09:07
https://www.informatat.com/ligjet-e-pazakonta-ne-9-vende-te-ndryshme/20%Monthly2019-08-07 09:04
https://www.informatat.com/dhjete-gjera-te-cilat-nuk-duhet-ti-mbani-ne-bodrum/20%Monthly2019-08-07 08:59
https://www.informatat.com/semundjet-qe-kuron-mjalti-dhe-kanella/20%Monthly2019-08-07 08:47
https://www.informatat.com/sejdi-hoxha-jep-doreheqje-nga-pozita-e-drejtorit-ekzekutiv-ne-posten-e-kosoves/20%Monthly2019-08-07 08:44
https://www.informatat.com/kete-vit-pak-raste-me-ethe-te-minjve-dhe-hemorragjike/20%Monthly2019-08-07 08:40
https://www.informatat.com/shperthim-ne-kabul-plagosen-95-persona/20%Monthly2019-08-07 08:35
https://www.informatat.com/kim-jong-jep-nje-paralajmerim-mbi-stervitjen-e-washingtonit-dhe-seulit/20%Monthly2019-08-07 08:32
https://www.informatat.com/te-frysh-qirinjte-e-tortes-i-ben-keq-shendetit/20%Monthly2019-08-07 08:07
https://www.informatat.com/kuriri-serb-trump-ka-nje-plan-te-ri-kjo-eshte-porosia-e-tij-per-zgjidhje-perfundimtare-te-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-08-07 08:02
https://www.informatat.com/tre-hapa-te-thjeshte-per-kujdesin-e-perditshem-te-lekures/20%Monthly2019-08-07 07:53
https://www.informatat.com/ky-eshte-ushqimi-me-kancerogjen-qe-te-gjithe-e-konsumojme-shpesh/20%Monthly2019-08-07 07:48
https://www.informatat.com/qeveria-turke-ka-shkaterruar-me-shume-se-300-mije-libra/20%Monthly2019-08-07 07:43
https://www.informatat.com/krijues-e-shkrimtare-nga-diaspora-dhe-kosova-behen-bashke-ne-nje-takim-letrar/20%Monthly2019-08-07 07:39
https://www.informatat.com/drecun-kosova-nuk-eshte-shtet-shkojme-atje-pa-pasaporta/20%Monthly2019-08-07 07:37
https://www.informatat.com/presionet-e-daciqit-bolton-vjen-nese-hiqet-taksa/20%Monthly2019-08-07 07:30
https://www.informatat.com/nderpritet-blerja-e-produkteve-bujqesore-amerikane-kina-hakmerret-ndaj-shba-se/20%Monthly2019-08-07 07:24
https://www.informatat.com/beogradi-nis-aksionin-diplomatik-per-kosoven/20%Monthly2019-08-07 13:25
https://www.informatat.com/serbia-e-le-te-lire-tre-vjet-para-kohe-kriminelin-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-08-07 07:14
https://www.informatat.com/mblidhet-komisioni-hetimor-parlamentar-per-gjendjen-ne-ptk-dhe-vala/20%Monthly2019-08-07 07:11
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-keshilli-i-pergjithshem-i-ldk-se/20%Monthly2019-08-07 07:07
https://www.informatat.com/keta-jane-kandidatet-potenciale-per-kryeminister/20%Monthly2019-08-07 07:05
https://www.informatat.com/taksa-si-karrem-per-mbledhjen-e-votave/20%Monthly2019-08-07 10:45
https://www.informatat.com/prizren-burri-vret-gruan/20%Monthly2019-08-07 06:55
https://www.informatat.com/mot-i-nxehte-dhe-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-08-07 06:52
https://www.informatat.com/partite-mbajne-sekret-planet-per-koalicione/20%Monthly2019-08-07 07:20
https://www.informatat.com/me-projektligjin-e-ri-mund-te-blini-nenshtetesine-e-shqiperise/20%Monthly2019-08-06 14:06
https://www.informatat.com/kina-thote-se-nuk-do-te-rrije-duarkryq-per-raketat-e-shba-se/20%Monthly2019-08-06 13:38
https://www.informatat.com/zedhenesi-i-ldk-se-tregon-se-cfare-u-diskutua-ne-takimin-e-mustafes-me-zyrtaret-e-partise/20%Monthly2019-08-06 13:35
https://www.informatat.com/haradinaj-kercenon-gjeneralet-serbe-ketu-do-te-na-keni-sa-here-te-doni/20%Monthly2019-08-06 13:14
https://www.informatat.com/instituti-slloven-ldk-dhe-vv-shtyhen-per-vend-te-pare-aak-dhe-pdk-per-vend-te-trete/20%Monthly2019-08-07 06:57
https://www.informatat.com/peje-arrestohen-dy-persona-per-bixhoz-dhe-perdorim-te-narkotikeve/20%Monthly2019-08-06 12:35
https://www.informatat.com/800-euro-dreka-ne-oher-turistet-ankohen-publikojne-faturen/20%Monthly2019-08-06 12:30
https://www.informatat.com/basha-30-qershori-nuk-refuzoi-vetem-ramen-por-eshte-edhe-thirrje-per-ndryshimin-e-pd/20%Monthly2019-08-06 12:26
https://www.informatat.com/rohani-lufta-me-iranin-eshte-nena-e-te-gjitha-lufterave/20%Monthly2019-08-06 12:24
https://www.informatat.com/vetevendosje-deponon-nenshkrimet-per-thirrjen-e-seances-per-shperndarje-te-kuvendit/20%Monthly2019-08-06 12:07
https://www.informatat.com/qkuk-po-krijohet-sherbimi-i-ri-per-trajtimin-e-rasteve-urgjente-neurologjike/20%Monthly2019-08-06 11:38
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-ndihmojne-ne-lehtesimin-e-dhimbjeve-nga-artriti/20%Monthly2019-08-06 11:34
https://www.informatat.com/shenjat-ne-trupin-tuaj-qe-mund-te-jene-tregues-te-kancerit/20%Monthly2019-08-06 11:31
https://www.informatat.com/nje-menyre-e-lehte-per-te-rregulluar-problemin-me-kapsllek/20%Monthly2019-08-06 11:29
https://www.informatat.com/njihuni-me-rreziqet-e-pijeve-dietike-te-gazuara/20%Monthly2019-08-06 11:27
https://www.informatat.com/mbetet-ne-paraburgim-i-dyshuari-per-krime-lufte/20%Monthly2019-08-06 11:22
https://www.informatat.com/te-burgosurit-ne-qendren-e-paraburgimit-ne-prizren-ankohen-per-gjendjen-higjienike-por-thone-se-nuk-keqtrajtohen/20%Monthly2019-08-07 06:55
https://www.informatat.com/amerikanet-stervitje-ne-shqiperi-mberrijne-avionet-e-njesise-speciale-operative-te-shba/20%Monthly2019-08-06 10:55
https://www.informatat.com/lana-del-rey-kenge-kunder-sulmeve-terroriste-ne-amerike/20%Monthly2019-08-06 10:49
https://www.informatat.com/bmw-perditeson-dy-versionet-hibride-te-series-5/20%Monthly2019-08-06 10:46
https://www.informatat.com/eshte-gabim-tiu-bertitni-femijeve-per-nota-te-uleta-me-mire-aplikoni-keto-metoda/20%Monthly2019-08-06 10:43
https://www.informatat.com/si-te-humbni-peshe-pa-shkuar-ne-palester/20%Monthly2019-08-06 10:41
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-hani-me-shume-ullinj/20%Monthly2019-08-06 10:37
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-unikkatilin/20%Monthly2019-08-06 10:34
https://www.informatat.com/gjergj-dedaj-viziton-tomor-morinen-ne-burgun-e-shutkes/20%Monthly2019-08-06 10:31
https://www.informatat.com/rada-trajkoviqi-thote-se-me-radoiciqin-ne-krye-ska-kredibilitet/20%Monthly2019-08-06 10:27
https://www.informatat.com/pse-qytetaret-po-rreshtohen-pas-haradinajt-sipas-nitajt/20%Monthly2019-08-06 10:25
https://www.informatat.com/orca-thote-se-up-ja-e-ka-ndeshkuar-profesorin-mashtrues/20%Monthly2019-08-06 10:22
https://www.informatat.com/arrestohet-gjakovari-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2019-08-06 10:19
https://www.informatat.com/filmi-once-upon-a-time-in-hollywood-tashme-ka-fituar-60-milione-dollare-ne-kinemate-amerikane/20%Monthly2019-08-06 10:15
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-e-galaxy-note-10-dhe-note-10-5g/20%Monthly2019-08-06 10:12
https://www.informatat.com/prishtine-nje-qytetar-goditet-nga-plumbi-qorr/20%Monthly2019-08-06 10:10
https://www.informatat.com/realizohet-nje-sy-artificial-ne-3d-duke-nisur-nga-qelizat-njerezore/20%Monthly2019-08-06 10:00
https://www.informatat.com/decan-gruaja-rrah-burrin/20%Monthly2019-08-06 09:56
https://www.informatat.com/rrihen-mes-vete-tre-persona-ne-prishtine-arrestohen/20%Monthly2019-08-06 09:53
https://www.informatat.com/ripublikohet-albumi-i-rralle-i-prince/20%Monthly2019-08-06 09:48
https://www.informatat.com/vendose-gjykata-austriake-shtepia-ku-u-lind-hitleri-do-te-ndryshoje-pamje-ose-do-te-shembet/20%Monthly2019-08-06 09:46
https://www.informatat.com/arrestohet-serbi-tentoi-ilegalisht-te-fuse-shalqinj-ne-kosove/20%Monthly2019-08-06 09:40
https://www.informatat.com/kacanik-vdes-nje-person-pas-goditjes-nga-kamioneta/20%Monthly2019-08-06 09:38
https://www.informatat.com/kevin-spacey-per-here-te-pare-del-publikisht-qe-nga-lirimi-prej-akuzave-te-ngacmimit-seksual/20%Monthly2019-08-06 09:33
https://www.informatat.com/kim-kardashian-inspirohet-nga-vitet-e-90-ta-per-koleksionin-e-ri-te-kozmetikes/20%Monthly2019-08-06 09:30
https://www.informatat.com/cfare-do-te-thote-djersitja-ne-zonen-vagjinale/20%Monthly2019-08-06 09:28
https://www.informatat.com/cn-tregon-vendet-me-te-bukura-per-ti-kaluar-pushimet-ne-shtator-shqiperia-renditet-para-lisbones-japonise-e-ibizes/20%Monthly2019-08-06 09:23
https://www.informatat.com/tri-ushtrime-te-shkelqyeshme-me-te-cilat-do-ta-eliminoni-gushen-dhe-serish-te-keni-fytyre-te-bukur/20%Monthly2019-08-06 09:19
https://www.informatat.com/kosova-me-dy-buxhete/20%Monthly2019-08-06 09:14
https://www.informatat.com/kompania-e-ujesjellesit-njofton-se-cila-lagje-e-prishtines-nuk-do-te-kete-uje-deri-ne-oret-e-pasdites/20%Monthly2019-08-06 09:06
https://www.informatat.com/afton-williamson-e-braktis-serialin-the-rookie-pas-sulmeve-seksuale-dhe-raciste-ne-set/20%Monthly2019-08-06 09:03
https://www.informatat.com/si-do-te-perdoret-var-i-ne-premierlige/20%Monthly2019-08-06 09:00
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-e-para-te-golf-8-shit/20%Monthly2019-08-06 08:54
https://www.informatat.com/mos-i-pastroni-asnjehere-veshet-me-shtupe-pambuku/20%Monthly2019-08-06 08:51
https://www.informatat.com/wilson-rruga-e-serbise-ne-be-eshte-permes-normalizimit-te-marredhenieve-me-kosoven-e-jo-armatimit-rus/20%Monthly2019-08-06 08:44
https://www.informatat.com/prokurori-i-shtetit-ngrit-32-aktakuza-kunder-41-persona-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2019-08-06 08:37
https://www.informatat.com/presidentja-e-kroacise-me-vjen-keq-qe-smora-pushken-dhe-nuk-qellova-serbet/20%Monthly2019-08-06 08:31
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-pse-ju-jeni-akoma-beqare-sipas-shkences/20%Monthly2019-08-06 08:20
https://www.informatat.com/gjuriq-trepca-krenaria-jone-kombetare/20%Monthly2019-08-06 07:55
https://www.informatat.com/kardiologu-me-i-mire-i-evropes-jep-dieten-5-ditore-menyra-me-e-sigurt-per-te-humbur-7-kg/20%Monthly2019-08-06 07:53
https://www.informatat.com/zgjedhjet-zmbrapsin-veselin-nga-pastrimi-i-partise/20%Monthly2019-08-06 07:50
https://www.informatat.com/meta-kembengul-per-13-tetorin-pa-zgjedhje-ska-zgjidhje/20%Monthly2019-08-06 07:44
https://www.informatat.com/rreth-100-aksidente-ndodhen-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2019-08-06 07:39
https://www.informatat.com/bolton-vjen-ne-prishtine-e-beograd/20%Monthly2019-08-06 07:36
https://www.informatat.com/26-vjet-kurseu-para-per-te-shkuar-ne-haxh/20%Monthly2019-08-06 07:34
https://www.informatat.com/koalicion-i-partive-opozitare-serbe-perballe-listes-serbe-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-08-06 07:32
https://www.informatat.com/be-ja-kundershton-kerkesat-e-londres-per-marreveshjen-e-brexit-it/20%Monthly2019-08-06 07:29
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-nuk-i-pranon-te-ashtuquajturat-pasaportat-e-rusise-per-banoret-ukrahinas/20%Monthly2019-08-06 07:27
https://www.informatat.com/daciq-zotohet-se-do-ti-organizoje-serbet-ta-votojne-trumpin-shkak-kosova/20%Monthly2019-08-06 07:24
https://www.informatat.com/stoltenberg-bota-gjithnje-e-me-e-pasigurte/20%Monthly2019-08-06 07:21
https://www.informatat.com/akuza-msh-se-per-mbyllje-te-jashteligjshme-te-sherbimit-ivf/20%Monthly2019-08-06 07:17
https://www.informatat.com/arkep-i-ende-pa-zgjidhje-per-sherbimet-e-z-mobile/20%Monthly2019-08-06 14:21
https://www.informatat.com/mustafa-haradinaj-dha-doreheqje-per-te-shkuar-ne-hage-si-person-privat-por-shkoi-si-kryeminister/20%Monthly2019-08-06 12:50
https://www.informatat.com/matematikat-e-partive-para-zgjedhjeve/20%Monthly2019-08-06 11:05
https://www.informatat.com/sot-mot-me-diell-dhe-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-08-06 06:59
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-me-te-mira-dhe-me-te-keqija-per-melcine-tuaj/20%Monthly2019-08-05 14:42
https://www.informatat.com/hoti-data-e-zgjedhjeve-shpallet-menjehere-pasi-te-shperbehet-kuvendi/20%Monthly2019-08-06 07:12
https://www.informatat.com/i-vune-tritol-ne-banese-flet-nenkryetari-i-bashkise-se-kamzes-ne-konflikt-jam-me-edi-ramen/20%Monthly2019-08-05 14:30
https://www.informatat.com/tanku-i-se-ardhmes-izraeli-prezanton-modelin-me-te-fundit/20%Monthly2019-08-05 13:56
https://www.informatat.com/avokati-i-tomor-morines-jep-detaje-te-fletarrestit-te-interpol-it/20%Monthly2019-08-05 13:40
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-ka-shume-tema-ne-tavoline-nuk-duhet-te-humbim-kohe/20%Monthly2019-08-06 07:08
https://www.informatat.com/mustafa-per-taksen-ne-zgjedhje-nuk-duhet-te-hiqet-lehte/20%Monthly2019-08-05 14:36
https://www.informatat.com/%e2%80%8bjohnson-nuk-ka-pse-ose-nese-nga-31-tetori-do-te-largohemi-nga-be-ja/20%Monthly2019-08-05 13:21
https://www.informatat.com/glsp-kritikon-procesin-e-mbyllur-te-kgjk-se-per-emerimin-e-gjyqtareve-ne-departamentin-special/20%Monthly2019-08-05 13:14
https://www.informatat.com/erdogan-do-te-fillojme-ofensive-ushtarake-kunder-kurdeve-ne-siri/20%Monthly2019-08-05 13:07
https://www.informatat.com/prizren-aktakuze-per-keqperdorim-te-pozites-apo-autoritetit-zyrtar/20%Monthly2019-08-05 12:43
https://www.informatat.com/zelanda-e-re-po-planifikon-dekriminalizimin-e-abortit/20%Monthly2019-08-05 12:40
https://www.informatat.com/ushtaret-e-fsk-se-i-pergjigjen-aksionit-per-dhurimin-e-gjakut/20%Monthly2019-08-05 12:39
https://www.informatat.com/ldk-tregon-se-cfare-ka-biseduar-ne-takimin-me-ambasadorin-amerikan-kosnett/20%Monthly2019-08-05 12:36
https://www.informatat.com/kreditimi-per-sektorin-e-prodhimit-dhe-bujqesise-shenojne-ngritje/20%Monthly2019-08-05 12:14
https://www.informatat.com/pacolli-i-pergjigjet-enver-hasanit-tregon-a-i-ka-ikur-agim-bahtiri-dhe-me-ke-do-te-beje-koalicion/20%Monthly2019-08-05 11:43
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-jashtezakonshme-akr-ska-vija-te-kuqe-koalicioni-per-asnjeren-parti/20%Monthly2019-08-05 11:38
https://www.informatat.com/ne-lipjan-shtien-me-arme-ne-nje-aheng-sulmohen-policet/20%Monthly2019-08-05 11:38
https://www.informatat.com/masakra-ne-teksas-do-te-hetohet-ne-cilesine-e-terrorizmit/20%Monthly2019-08-05 11:33
https://www.informatat.com/haradinaj-e-pritshme-rizgjedhja-e-isa-mustafes-kryetar-i-ldk-se/20%Monthly2019-08-05 11:31
https://www.informatat.com/haxhiu-22-gushti-i-larget-partite-mund-te-bejne-pazare-per-qeveri-teknike-pa-zgjedhje/20%Monthly2019-08-05 11:27
https://www.informatat.com/hoxhaj-thote-se-per-dallim-nga-partite-tjera-pdk-ka-ditur-si-ti-tejkaloje-krizat/20%Monthly2019-08-05 11:27
https://www.informatat.com/ilir-deda-thote-se-eshte-lene-vone-data-per-shperberjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-05 11:23
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-zbutesit-ju-thajne-edhe-me-tej-buzet/20%Monthly2019-08-05 11:14
https://www.informatat.com/mjalt-dhe-kos-maska-natyrale-qe-ushqen-lekuren/20%Monthly2019-08-05 11:11
https://www.informatat.com/zyrtari-indian-thote-se-nuk-do-te-lejoje-kurre-qe-kashmiri-te-behet-si-kosova/20%Monthly2019-08-05 11:07
https://www.informatat.com/perzierja-e-thjesht-qe-lehteson-shume-simptoma/20%Monthly2019-08-05 10:58
https://www.informatat.com/udheheqesi-i-eulex-it-ne-takim-me-ambasadoret/20%Monthly2019-08-05 10:56
https://www.informatat.com/cfare-eshte-hena-e-zeze-dhe-pse-do-te-jete-super/20%Monthly2019-08-05 10:49
https://www.informatat.com/coutinho-slargohet-nga-barcelona/20%Monthly2019-08-05 10:42
https://www.informatat.com/united-refuzon-oferten-e-realit-per-shkembim-pogba-james/20%Monthly2019-08-05 10:40
https://www.informatat.com/bebe-rexha-dhe-shume-yje-tjera-bejne-thirrje-kunder-vrasjeve-ne-amerike/20%Monthly2019-08-05 10:39
https://www.informatat.com/valentina-sampaio-modelja-e-pare-transgjinore-e-victorias-secret/20%Monthly2019-08-05 10:34
https://www.informatat.com/haradinaj-pershendet-vendimin-e-kryesise-per-shperndarjen-e-kuvendit/20%Monthly2019-08-06 07:03
https://www.informatat.com/nga-cila-moshe-mund-te-rrine-femijet-vetem-ne-shtepi/20%Monthly2019-08-05 10:31
https://www.informatat.com/basha-pergjigje-lsi-se-zgjedhjet-nuk-jane-ceshtje-datash-por-standardesh/20%Monthly2019-08-05 10:27
https://www.informatat.com/recetat-natyrale-qe-i-ndihmojne-trupit-ta-luftoje-depresionin/20%Monthly2019-08-05 10:16
https://www.informatat.com/veseli-shperndarja-e-kuvendit-i-jep-presidentit-mundesine-qe-te-caktoje-menjehere-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-08-05 13:34
https://www.informatat.com/vdes-ne-qkuk-personi-qe-u-aksidentua-dite-me-pare-ne-prizren/20%Monthly2019-08-05 10:02
https://www.informatat.com/kuvendi-shperbehet-me-22-gusht/20%Monthly2019-08-05 13:24
https://www.informatat.com/dy-te-lenduar-pas-nje-veteaksidenti-ne-gjilan/20%Monthly2019-08-05 09:41
https://www.informatat.com/turqia-ben-thirrje-per-bashkepunim-te-shteteve-ne-pjesen-lindore-te-mesdheut/20%Monthly2019-08-05 09:34
https://www.informatat.com/fillon-takimi-kossnet-mustafa-merr-pjese-edhe-vjosa-osmani/20%Monthly2019-08-05 09:31
https://www.informatat.com/nis-mbledhja-e-kryesise-rreth-shperndarjes-se-kuvendit/20%Monthly2019-08-05 09:28
https://www.informatat.com/veseli-zgjedhjet-ne-interes-te-kosoves/20%Monthly2019-08-05 09:29
https://www.informatat.com/mesoni-ushtrimet-e-treningut-te-boksit-per-te-cilat-kurre-nuk-do-te-jete-e-nevojshme-palestra/20%Monthly2019-08-05 09:19
https://www.informatat.com/dua-lipa-surprizon-publikun-ne-sunny-hill-performon-one-kiss-me-calvin-harris/20%Monthly2019-08-05 09:11
https://www.informatat.com/trajkoviq-koalicioni-i-serbeve-nga-kosova-sdo-te-formohet-sot-po-zhvillohen-vetem-bisedime/20%Monthly2019-08-05 09:06
https://www.informatat.com/fiati-paralajmeron-se-ne-te-ardhmen-mund-te-vazhdoje-pa-bashkim-me-kompani-tjera/20%Monthly2019-08-05 09:05
https://www.informatat.com/australia-refuzon-vendosjen-e-raketave-amerikane-ne-territor-te-saj/20%Monthly2019-08-05 09:02
https://www.informatat.com/rita-ora-bashkepunon-serish-me-marken-escada/20%Monthly2019-08-05 08:54
https://www.informatat.com/orca-skandali-i-diplomave-te-rrejshme-te-adresohet-ne-hetuesi/20%Monthly2019-08-05 08:50
https://www.informatat.com/tahiri-lugina-e-presheves-mos-te-mbetet-lugine-e-deshperimit-dhe-as-e-shpopullimit/20%Monthly2019-08-05 10:31
https://www.informatat.com/pse-duhet-te-shkoni-naten-ne-tualet-me-njerin-sy-mbyllur-mesojeni-kete-fakt-interesant/20%Monthly2019-08-05 08:45
https://www.informatat.com/8-menyra-per-te-mbajtur-minjte-larg-shtepise-pa-perdorimin-e-helmeve-apo-kurtheve/20%Monthly2019-08-05 08:41
https://www.informatat.com/pija-e-zakonshme-qe-e-shpejton-procesin-e-humbjes-se-peshes/20%Monthly2019-08-05 08:36
https://www.informatat.com/cka-tregon-era-e-keqe-e-gojes-ne-mengjes-per-shendetin-shkaqet-dhe-gabimet-qe-perkeqesojne-gjendjen/20%Monthly2019-08-05 08:32
https://www.informatat.com/simon-mignolet-largohet-nga-liverpooli/20%Monthly2019-08-05 08:25
https://www.informatat.com/pijet-per-humbje-te-peshes-cfare-te-pini-e-cfare-te-shmangni/20%Monthly2019-08-05 08:23
https://www.informatat.com/gjashte-shenja-te-pazakonta-qe-paralajmerojne-problemet-e-zemres/20%Monthly2019-08-05 08:20
https://www.informatat.com/dieta-me-e-shendetshme-qe-vret-kancerin-trajton-depresionin-migrenen-dhe-autizmin/20%Monthly2019-08-05 08:17
https://www.informatat.com/koha-ideale-per-te-pire-kafene-e-pare-te-dites/20%Monthly2019-08-05 08:15
https://www.informatat.com/mbi-1-mije-tiketa-trafiku-te-shqiptuara-gjate-se-dieles-ne-kosove/20%Monthly2019-08-05 08:03
https://www.informatat.com/19-persona-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-kajro/20%Monthly2019-08-05 08:01
https://www.informatat.com/drashkoviq-cfare-do-te-ndodhe-me-serbine-nese-nuk-arrihet-marreveshja-me-kosoven/20%Monthly2019-08-05 07:58
https://www.informatat.com/lajm-i-mire-per-kosovaret-qe-kane-punuar-ne-zvicer/20%Monthly2019-08-05 07:52
https://www.informatat.com/korea-jugore-do-te-zhvilloje-serish-stervitje-ushtarake-me-shba-ne/20%Monthly2019-08-05 07:46
https://www.informatat.com/nderron-jete-biznesmeni-vlonjat-u-qellua-me-disa-plumba-ne-kraharor/20%Monthly2019-08-05 07:45
https://www.informatat.com/mergimtare-kujdes-kur-te-kaloni-nga-kroacia/20%Monthly2019-08-05 07:42
https://www.informatat.com/ushtaraku-serb-kemi-mbeshtetjen-e-ushtrise-ruse-per-sfidat-ne-kosove/20%Monthly2019-08-05 07:38
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-gazetares-dhe-poetes-burbuqe-rushiti/20%Monthly2019-08-05 07:37
https://www.informatat.com/kerkohet-me-urgjence-te-emerohet-drejtori-i-akreditimit/20%Monthly2019-08-05 07:32
https://www.informatat.com/gjykata-sot-shqyrton-kerkesen-per-ekstradimin-e-tomor-morines/20%Monthly2019-08-05 07:28
https://www.informatat.com/keto-jane-viktimat-qe-u-vrane-nga-sulmi-ne-dejton-nga-mosha-22-deri-ne-57-vjec/20%Monthly2019-08-05 07:22
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-pritet-mot-deri-ne-36-grade/20%Monthly2019-08-05 07:18
https://www.informatat.com/sot-vendoset-per-seancen-e-cila-do-te-shperbeje-kuvendin/20%Monthly2019-08-05 07:15
https://www.informatat.com/mustafa-takon-ambasadorin-kosnett/20%Monthly2019-08-05 10:04
https://www.informatat.com/ldk-ja-futet-e-percare-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-08-05 09:51
https://www.informatat.com/java-vendimtare-per-zgjedhjet-e-reja/20%Monthly2019-08-05 08:46
https://www.informatat.com/moti-sot-me-diell-dhe-temperatura-te-larta/20%Monthly2019-08-05 06:55
https://www.informatat.com/ujesjellesi-apelon-te-kursehet-uji-i-pijshem-ne-prishtine/20%Monthly2019-08-04 14:24
https://www.informatat.com/koha-qe-ju-duhet-ushqimeve-qe-hame-per-tu-tretur/20%Monthly2019-08-04 14:20
https://www.informatat.com/shpetohet-nga-mbytja-nje-55-vjecar-ne-plazhin-e-jales/20%Monthly2019-08-04 14:14
https://www.informatat.com/geci-pa-ldk-ne-nuk-mund-te-kalojne-proceset-e-medha/20%Monthly2019-08-04 14:06
https://www.informatat.com/mustafa-ngushellon-familjet-e-viktimave-ne-shba/20%Monthly2019-08-04 14:00
https://www.informatat.com/pacolli-per-ngjarjet-ne-shba-vepra-te-shemtuara-kriminale/20%Monthly2019-08-04 13:58
https://www.informatat.com/priten-ngritje-temperaturash-gjate-javes/20%Monthly2019-08-04 13:38
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-duhel-shtate-persona-mbesin-te-lenduar/20%Monthly2019-08-04 13:34
https://www.informatat.com/koci-gjykata-speciale-po-menaxhon-ne-menyre-te-cuditshme/20%Monthly2019-08-04 13:14
https://www.informatat.com/fustanet-roze-per-kete-vere/20%Monthly2019-08-04 12:45
https://www.informatat.com/perfundojeni-dukjen-tuaj-te-plazhit-me-keto-canta/20%Monthly2019-08-04 12:39
https://www.informatat.com/ja-cfare-jua-shkakton-fryerjen-e-stomakut/20%Monthly2019-08-04 12:33
https://www.informatat.com/mustafa-thote-se-i-eliminoi-dallimet-dhe-i-beri-te-gjithe-bashke-per-fitore/20%Monthly2019-08-05 07:10
https://www.informatat.com/hoxhaj-per-sulmet-ne-texas-dhe-ohio-kjo-eshte-nje-dite-tragjike/20%Monthly2019-08-04 12:22
https://www.informatat.com/ky-frut-do-ti-ndjeke-pergjithmone-mushkonjat-vetem-priteni-pergjysme-dhe-insektet-do-te-largohen-pergjithmone/20%Monthly2019-08-04 11:51
https://www.informatat.com/27-te-vdekur-ne-amerike-basha-sulme-burracake-shqiptaret-jane-perkrah-jush/20%Monthly2019-08-04 11:46
https://www.informatat.com/sikletet-me-tretjen-kjo-menyre-mund-te-largoje-lendet-toksike-dhe-tju-zgjidhe-cdo-problem/20%Monthly2019-08-04 11:43
https://www.informatat.com/kitarovic-kemi-falur-shume-gjera-por-asnjehere-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-08-04 11:40
https://www.informatat.com/kafeja-e-mengjesit-pihet-edhe-nese-i-shtoni-pak-kripe/20%Monthly2019-08-04 11:33
https://www.informatat.com/zbulohet-arsyeja-e-masakres-ne-teksas-sulmuesi-kishte-lene-shenime-ne-rast-se-do-vritej/20%Monthly2019-08-04 11:24
https://www.informatat.com/robert-pattinson-dhe-willem-dafoe-ne-trilerin-e-tensionuar-per-the-lighthouse/20%Monthly2019-08-04 11:16
https://www.informatat.com/hapat-e-pare-qe-deshmojne-revolucionin-elektrik/20%Monthly2019-08-04 11:13
https://www.informatat.com/vendi-qe-feston-me-raketa/20%Monthly2019-08-04 11:07
https://www.informatat.com/xhensila-myrtezaj-behet-bionde/20%Monthly2019-08-04 11:04
https://www.informatat.com/manovra-e-rrezikshme-e-facebook-ut-ndryshimi-qe-po-ben-ne-instagram-dhe-whatsapp/20%Monthly2019-08-04 11:00
https://www.informatat.com/shpikesi-francez-kalon-kanalin-anglez-me-fluturaken-e-vecante/20%Monthly2019-08-04 10:55
https://www.informatat.com/tahiri-sondazhet-na-nxjerrin-22-per-qind-haradinaj-perkrahet-nga-55-per-qind-e-njerezve/20%Monthly2019-08-04 10:52
https://www.informatat.com/partia-e-ekstremit-te-djathte-ne-gjermani-del-e-para-ne-pjesen-lindore-te-vendit/20%Monthly2019-08-04 10:49
https://www.informatat.com/aksidentohet-vajza-e-keshilltarit-te-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-08-04 10:45
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-thote-se-kosova-ka-shume-vende-te-bukura-per-ti-vizituar/20%Monthly2019-08-04 10:39
https://www.informatat.com/foshnjat-duhet-te-ushqehen-vetem-me-qumesht-gjiri-ne-6-muajt-e-pare-te-jetes/20%Monthly2019-08-04 10:34
https://www.informatat.com/si-ta-kontrolloni-tensionin-e-gjakut-keshillat-e-institutit-kosovar/20%Monthly2019-08-04 10:14
https://www.informatat.com/konsumimi-i-veres-mund-te-iu-ndihmoje-ne-humbjen-e-peshes/20%Monthly2019-08-04 10:10
https://www.informatat.com/paralajmerohet-rikthimi-i-haradinajt-ne-krye-te-qeverise/20%Monthly2019-08-05 07:01
https://www.informatat.com/floke-te-demtuar-nga-dielli-zgjidhja-ju-vjen-nga-keto-ushqime/20%Monthly2019-08-04 09:59
https://www.informatat.com/arrestohet-burri-nga-istogu-pasi-ushtroi-dhune-ndaj-gruas/20%Monthly2019-08-04 09:56
https://www.informatat.com/100-aksidente-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2019-08-04 09:52
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-ne-podujeve-pasi-rrahen-borxhliun/20%Monthly2019-08-04 09:46
https://www.informatat.com/kater-raste-te-dhunes-ne-familje-per-24-ore-ne-kosove/20%Monthly2019-08-04 09:37
https://www.informatat.com/festojne-me-arme-policia-i-arreston/20%Monthly2019-08-04 09:34
https://www.informatat.com/limaj-reagon-pas-sulmit-ne-teksas-bashkendjejme-me-familjaret-e-viktimave/20%Monthly2019-08-04 09:32
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-per-organizim-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-08-04 09:29
https://www.informatat.com/vritet-sulmuesi-qe-la-te-vdekur-9-persona-ne-masakren-e-ohios/20%Monthly2019-08-04 09:25
https://www.informatat.com/neser-merret-vendimi-per-tomor-morinen/20%Monthly2019-08-04 09:13
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-sulmi-ne-ohio/20%Monthly2019-08-04 09:09
https://www.informatat.com/masat-e-policise-me-pak-efekt-ne-ndaljen-e-aksidenteve/20%Monthly2019-08-05 06:57
https://www.informatat.com/shba-serish-te-shtena-7-te-vdekur/20%Monthly2019-08-04 08:24
https://www.informatat.com/reagon-haradinaj-pas-tragjedise-ne-teksas/20%Monthly2019-08-04 12:25
https://www.informatat.com/thaci-pas-tragjedise-ne-teksas-kosova-me-mendje-dhe-zemer-eshte-me-viktimat/20%Monthly2019-08-04 08:14
https://www.informatat.com/nese-menjehere-pas-fergimit-keni-lare-tiganin-tuaj-keni-gabuar/20%Monthly2019-08-04 08:09
https://www.informatat.com/freskoni-dhomat-e-shtepise-zgjidhni-telashet-me-tymin-e-duhanit/20%Monthly2019-08-04 07:45
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-teksas-rreth-20-te-vrare-e-22-te-plagosur/20%Monthly2019-08-04 07:40
https://www.informatat.com/shkarkohet-ministrja-rumune-pas-komenteve-per-vrasjen-e-nje-15-vjecareje/20%Monthly2019-08-04 07:33
https://www.informatat.com/rreziku-i-te-fjeturit-me-telefon-ndezur/20%Monthly2019-08-04 07:30
https://www.informatat.com/23-vjecari-denohet-me-50-minuta-burg/20%Monthly2019-08-04 07:26
https://www.informatat.com/serbet-e-gracanices-furnizohen-me-barna-nga-komuna/20%Monthly2019-08-04 07:23
https://www.informatat.com/vazhdojne-protestat-ne-hong-kong/20%Monthly2019-08-04 07:20
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-binjakeve/20%Monthly2019-08-04 07:18
https://www.informatat.com/reforma-e-munguar-zgjedhore-tete-vjet-obstruksion/20%Monthly2019-08-04 10:06
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-45/20%Monthly2019-08-04 07:07
https://www.informatat.com/miley-cyrus-ndan-25-mije-euro-per-bamiresi-ne-kosove/20%Monthly2019-08-02 13:34
https://www.informatat.com/dua-lipa-dhe-i-dashuri-i-ri-i-saj-mbreme-vizituan-newbornin-ne-prishtine/20%Monthly2019-08-02 13:32
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-mbeshtetja-financiare-per-fermeret-nuk-mund-te-njolloset-me-tendenca-politike-paraelektorale/20%Monthly2019-08-02 13:29
https://www.informatat.com/nato-refuzon-propozimin-e-rusise/20%Monthly2019-08-02 13:27
https://www.informatat.com/daciq-takon-diplomatet-serbe-iu-flet-per-kosoven/20%Monthly2019-08-02 13:20
https://www.informatat.com/haziri-ldk-do-zgjedhje-dhe-jo-zgjidhje-per-mandatarin-e-ri-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2019-08-02 13:05
https://www.informatat.com/veseli-me-iniciativen-e-futbollisteve-te-kombetares-u-ndertua-shtepia-per-familjen-gashi/20%Monthly2019-08-02 13:00
https://www.informatat.com/ne-qkuk-fillojne-punen-100-infermiere-e-infermiere-te-profileve-te-ndryshme/20%Monthly2019-08-02 12:57
https://www.informatat.com/cohu-vetem-12-3-per-qind-e-grave-jane-te-punesuara-ne-kosove/20%Monthly2019-08-02 12:54
https://www.informatat.com/haliti-veseli-do-ti-takoje-kreret-e-pan-it-per-te-biseduar-rreth-mandatarit/20%Monthly2019-08-02 12:50
https://www.informatat.com/gjenerali-i-forcave-ushtarake-te-zvicres-viziton-kosoven/20%Monthly2019-08-02 12:39
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-ndaj-personit-qe-shkaktoi-aksident-me-fatalitet/20%Monthly2019-08-02 12:33
https://www.informatat.com/tahiri-thote-se-kthimi-i-qytetareve-nga-siria-e-beri-kosoven-reference-globale-kunder-terrorizmit/20%Monthly2019-08-02 12:32
https://www.informatat.com/gashi-do-te-mbeshteten-te-gjitha-shtepite-botuese-dhe-bibliotekat-per-furnizim-me-libra/20%Monthly2019-08-02 12:26
https://www.informatat.com/thaci-i-kerkon-koalicionit-pan-propozim-mandatarin-e-ri-per-kryeminister/20%Monthly2019-08-04 08:28
https://www.informatat.com/haradinaj-trimat-si-rahim-beqiri-lindin-rralle/20%Monthly2019-08-02 12:15
https://www.informatat.com/stefanoviq-presim-ekstradimin-e-tomor-morines-zaev-ta-mbaje-premtimin-e-tij/20%Monthly2019-08-02 12:13
https://www.informatat.com/vv-kundershton-kerkesen-e-thacit-per-mandatar-i-kemi-votat-per-rrezimin-kuvendit/20%Monthly2019-08-02 12:07
https://www.informatat.com/haradinaj-numeron-sukseset-e-tij-si-kryeminister/20%Monthly2019-08-04 08:25
https://www.informatat.com/veliu-neser-mesohet-nese-mustafa-do-te-kandidoje-per-kryetar-te-ldk-se/20%Monthly2019-08-04 07:13
https://www.informatat.com/tre-te-arrestuar-per-kalim-ilegal-te-kufirit/20%Monthly2019-08-02 08:55
https://www.informatat.com/guardiola-afer-ta-thyeje-rekordin-e-mourinhos-ne-premierlige/20%Monthly2019-08-02 08:35
https://www.informatat.com/deda-besoj-qe-javen-e-ardhshme-do-te-shpallen-zgjedhjet/20%Monthly2019-08-02 08:31
https://www.informatat.com/mergimtaret-vazhdojne-te-dergojne-miliona-euro-ne-kosove/20%Monthly2019-08-02 08:28
https://www.informatat.com/van-de-beek-ne-radarin-e-real-madrid/20%Monthly2019-08-02 08:25
https://www.informatat.com/manchester-city-i-kerkon-158-milione-per-sane/20%Monthly2019-08-02 08:22
https://www.informatat.com/shba-te-gjithe-duhet-te-ndjekin-shembullin-e-kosoves-per-riatdhesimin-e-pjesetareve-te-isis-it/20%Monthly2019-08-02 12:18
https://www.informatat.com/ikshp-ja-ben-thirrje-per-kujdes-nga-ethet-e-minjve-ruani-ushqimet/20%Monthly2019-08-02 08:17
https://www.informatat.com/tregtia-biznesi-me-fitimprures-ne-kosove/20%Monthly2019-08-02 08:09
https://www.informatat.com/gjuriq-ndryshimi-i-qeverise-ne-kosove-nuk-do-te-thote-asgje-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-08-02 08:03
https://www.informatat.com/i-nxehti-ne-evrope-shkrin-akujt-ne-greenland/20%Monthly2019-08-02 07:58
https://www.informatat.com/ldk-mbledh-kryesine-me-mengjes/20%Monthly2019-08-02 12:03
https://www.informatat.com/kolona-te-gjata-ne-piken-kufitare-te-merdares/20%Monthly2019-08-02 07:46
https://www.informatat.com/sejdiu-haziri-dhe-veliu-jane-kandidate-te-kualifikuar-per-ta-drejtuar-ldk-ne/20%Monthly2019-08-02 07:26
https://www.informatat.com/kerkohet-te-anulohet-emerimi-i-anetarit-te-bordit-te-akreditimit/20%Monthly2019-08-02 08:20
https://www.informatat.com/meta-kerkon-mbajtjen-e-tri-pale-zgjedhjeve-me-13-tetor/20%Monthly2019-08-02 07:20
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-9/20%Monthly2019-08-02 07:18
https://www.informatat.com/analistet-pas-doreheqjes-se-kryeministrit-kosova-ne-udhekryq/20%Monthly2019-08-02 07:15
https://www.informatat.com/ne-xhamite-e-kosoves-sot-ligjerohet-per-kujdesin-ne-trafik/20%Monthly2019-08-02 07:13
https://www.informatat.com/isa-mustafa-shpresa-e-ldk-se/20%Monthly2019-08-02 07:50
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-priten-edhe-reshje-shiu/20%Monthly2019-08-02 07:08
https://www.informatat.com/sot-mbahet-marsh-paqesor-per-natyren-ne-prishtine/20%Monthly2019-08-02 07:05
https://www.informatat.com/ne-prizren-sot-fillon-dokufest/20%Monthly2019-08-02 07:04
https://www.informatat.com/palmer-kosoves-i-duhet-nje-qeveri-e-re-per-ta-hequr-taksen/20%Monthly2019-08-02 12:01
https://www.informatat.com/ne-hogosht-te-kamenices-u-vu-gurthemeli-i-shtepise-muze-te-heroit-rexhep-mala/20%Monthly2019-08-01 14:29
https://www.informatat.com/dhjetera-te-vrare-nga-nje-sulm-ne-paraden-ushtarake-ne-jemen/20%Monthly2019-08-01 14:21
https://www.informatat.com/perfundon-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se/20%Monthly2019-08-01 14:17
https://www.informatat.com/hoxhaj-kosova-gjithmone-i-eshte-mirenjohese-britanise-se-madhe/20%Monthly2019-08-01 14:15
https://www.informatat.com/kryetari-i-tuzit-premton-200-euro-per-cdo-femije-te-lindur/20%Monthly2019-08-01 14:02
https://www.informatat.com/pas-takimit-me-mustafen-sejdiu-thote-se-eshte-i-gatshem-per-pergjegjesi/20%Monthly2019-08-01 14:00
https://www.informatat.com/institucionet-maqedonase-zvarrisin-proceduren-gjyqesore-morina-ende-prapa-grilave/20%Monthly2019-08-01 13:33
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-investon-ne-ndertimin-e-kanalit-te-ujitjes-ne-junik/20%Monthly2019-08-01 13:21
https://www.informatat.com/sejdiu-largohet-nga-takimi-me-isa-mustafen-jam-gati-te-behem-kryetar-i-ldk-se/20%Monthly2019-08-01 13:01
https://www.informatat.com/ministrja-zivic-takoi-shefat-e-zyreve-regjionale/20%Monthly2019-08-01 13:00
https://www.informatat.com/brass-per-rastin-bytyci-deshmitaret-kishin-frike-te-paraqisnin-prova-kunder-gurit/20%Monthly2019-08-01 12:59
https://www.informatat.com/veseli-pjese-e-manifestimit-ne-bjeshket-e-vuthajve/20%Monthly2019-08-01 12:57
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-dilleret-qe-shisnin-kokaine-e-marihuane-neper-qytetet-e-kosoves/20%Monthly2019-08-01 12:54
https://www.informatat.com/mihajloviq-te-gjitha-sulmet-ndaj-vuciqit-vijne-vetem-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2019-08-01 12:48
https://www.informatat.com/ky-komision-i-shpetoi-shkarkimit-ne-ffk/20%Monthly2019-08-01 12:45
https://www.informatat.com/kushti-i-metes-per-doreheqje-zgjedhje-dhe-ardhja-e-mejdanit-president-i-shqiperise/20%Monthly2019-08-01 12:41
https://www.informatat.com/deshton-te-nis-gjykimi-ndaj-te-akuzuarve-per-marrjen-e-pensioneve-si-veterane-te-rrejshem/20%Monthly2019-08-01 12:39
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-kryesise-se-ldk-se-ska-kandidat-konsensual-per-kryetar-te-partise/20%Monthly2019-08-01 12:34
https://www.informatat.com/shume-konsultime-por-jo-pajtim-se-si-te-dilet-nga-kriza-politike/20%Monthly2019-08-01 14:00
https://www.informatat.com/arban-abrashi-mohon-kandidaturen-per-te-parin-e-ldk-se/20%Monthly2019-08-01 12:23
https://www.informatat.com/qellohet-me-arme-40-vjecari-nderron-jete-ne-spital/20%Monthly2019-08-01 12:10
https://www.informatat.com/tahiri-vuciqi-nuk-shkeputet-nga-trashegimia-e-millosheviqit/20%Monthly2019-08-01 13:01
https://www.informatat.com/filluan-punimet-ne-dy-projekte-infrastrukturore-te-skenderajt/20%Monthly2019-08-01 12:04
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-mashtrim-me-dokumente/20%Monthly2019-08-01 11:59
https://www.informatat.com/%e2%80%8bzbulohen-gjashte-vullkane-te-reja-ne-sicili/20%Monthly2019-08-01 11:55
https://www.informatat.com/ruanda-mbyll-kufirin-me-kongon-per-shkak-te-eboles/20%Monthly2019-08-01 11:52
https://www.informatat.com/katy-perry-humb-gjyqin-dark-horse-shpallet-plagjiature/20%Monthly2019-08-01 11:51
https://www.informatat.com/dua-lipa-imazh-i-parfumit-me-te-ri-nga-ysl-beauty/20%Monthly2019-08-01 11:45
https://www.informatat.com/disa-vitamina-kane-efekt-vetem-nese-merren-me-ushqime-dhe-jo-me-suplemente-artificiale/20%Monthly2019-08-01 11:32
https://www.informatat.com/serena-williams-krijon-fustanin-qe-eshte-i-pershtatshem-per-secilen-femer/20%Monthly2019-08-01 11:25
https://www.informatat.com/apple-pencil-do-te-vije-ne-iphone-11/20%Monthly2019-08-01 11:21
https://www.informatat.com/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-ahengje-dhe-arrestime-nga-policia/20%Monthly2019-08-01 11:16
https://www.informatat.com/rritet-cmimi-i-autostradave-ne-serbi-preken-edhe-mergimtaret-kosovare/20%Monthly2019-08-01 11:16
https://www.informatat.com/hoti-i-pret-delegatet-nga-diaspora-te-cilet-do-te-marrin-pjese-ne-kuvend/20%Monthly2019-08-01 11:13
https://www.informatat.com/kapet-me-kontrabande-ne-kufi-shtetasi-i-serbise/20%Monthly2019-08-01 11:13
https://www.informatat.com/turistja-e-huaj-mbledh-mbeturinat-ne-ksamil/20%Monthly2019-08-01 11:09
https://www.informatat.com/zbulohet-planeti-i-ri-31-vite-drite-nga-toka-qe-mund-te-jete-i-banueshem/20%Monthly2019-08-01 11:02
https://www.informatat.com/24-organizata-reagojne-ndaj-doktorit-kosovar-i-cili-arsyetoi-perdhunuesit-e-grave/20%Monthly2019-08-01 10:59
https://www.informatat.com/shpallet-konkursi-per-kryeprokuror-te-speciales/20%Monthly2019-08-01 10:55
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-ne-kosove-nje-pacientit-ne-qkuk-i-hiqet-nje-cist-ne-te-dy-anet-e-veshkes/20%Monthly2019-08-01 10:42
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-numeron-shkeljet-qe-i-beri-shteti-ne-rastin-e-vrasjeve-dhe-vetevrasjes-ne-dardani/20%Monthly2019-08-01 10:39
https://www.informatat.com/femrat-qe-i-fillojne-periodat-ne-moshe-me-te-hershme-jane-me-te-prira-te-kene-diabet/20%Monthly2019-08-01 10:35
https://www.informatat.com/disney-tashme-ka-arritur-rekordin-e-vet-vjetor-te-fitimit-ne-kinema/20%Monthly2019-08-01 10:29
https://www.informatat.com/gjerat-qe-nuk-i-keni-ditur-per-trurin/20%Monthly2019-08-01 10:24
https://www.informatat.com/ky-person-zevendesoi-gomen-e-vetures-me-200-kabllo-te-mbushesve-te-iphone/20%Monthly2019-08-01 10:16
https://www.informatat.com/weber-doreheqja-e-haradinajt-le-shume-vend-per-spekulime-zgjedhjet-e-reja-te-logjikshme/20%Monthly2019-08-01 10:13
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-1-muaj-paraburgim-per-shkaktarin-e-aksidentit-me-fatalitet-ne-rahovec/20%Monthly2019-08-01 10:09
https://www.informatat.com/policia-ne-prizren-prangose-tre-persona-per-fletarreste-nderkombetare/20%Monthly2019-08-01 10:07
https://www.informatat.com/kanosje-me-arme-ne-suhareke-ndalohet-nje-person/20%Monthly2019-08-01 10:05
https://www.informatat.com/besimtaret-e-pare-nga-kosova-arrijne-ne-meke/20%Monthly2019-08-01 09:45
https://www.informatat.com/lekaj-takohet-me-jasharin-pritet-fillimi-i-disa-projekteve/20%Monthly2019-08-01 09:35
https://www.informatat.com/haliti-nuk-me-erdhi-mire-si-dha-doreheqje-haradinaj/20%Monthly2019-08-01 09:33
https://www.informatat.com/martesa-e-bebe-rexhes-ka-qene-mashtrim-kengetarja-kerkon-falje/20%Monthly2019-08-01 09:30
https://www.informatat.com/serbia-formon-taske-force-per-komunikim-me-prokuroret-e-hages/20%Monthly2019-08-01 12:30
https://www.informatat.com/zgjimi-heret-iu-mundon-10-keshilla-per-te-zgjidhur-problemin-e-mengjesit/20%Monthly2019-08-01 09:20
https://www.informatat.com/a-eshte-femija-juaj-autik-pergjigjja-eshte-te-syte-e-tij/20%Monthly2019-08-01 09:16
https://www.informatat.com/xhumaja-neser-falet-me-mesazhin-per-kujdesin-ne-trafik/20%Monthly2019-08-01 09:12
https://www.informatat.com/modifikohet-polo-gti-sportiv-tani-me-316-kuajfuqi/20%Monthly2019-08-01 09:10
https://www.informatat.com/thaci-uron-zviceranet-i-lumtur-per-urat-qe-kemi-ndertuar-mes-popujve/20%Monthly2019-08-01 12:26
https://www.informatat.com/sulm-ne-paraden-ushtarake-ne-jemen-vdesin-32-persona/20%Monthly2019-08-01 09:08
https://www.informatat.com/gjate-vitit-2030-myslimanet-do-ti-agjerojne-dy-ramazane/20%Monthly2019-08-01 09:05
https://www.informatat.com/pija-me-te-cilen-mund-te-ulni-shtypjen-e-larte-te-gjakut-dhe-te-zhbllokoni-arteriet/20%Monthly2019-08-01 09:01
https://www.informatat.com/ky-eshte-sekreti-kunder-dhimbjes-se-kokes/20%Monthly2019-08-01 08:58
https://www.informatat.com/pasi-e-armatosen-serbine-ambasadori-rus-paralajmeron-kosoven/20%Monthly2019-08-01 08:53
https://www.informatat.com/ujesjellesi-ka-nje-kerkese-per-konsumatoret-pa-ujemates/20%Monthly2019-08-01 08:49
https://www.informatat.com/rrustem-berisha-publikon-nje-fotografi-te-ushtarit-te-kosoves-ne-ushtrimet-e-nato-s/20%Monthly2019-08-01 08:44
https://www.informatat.com/holanda-nis-zbatimin-e-ndaleses-per-mbulim-te-fytyres/20%Monthly2019-08-01 08:41
https://www.informatat.com/ushtrimet-te-cilat-shpenzojne-me-se-shumti-kalori/20%Monthly2019-08-01 08:29
https://www.informatat.com/si-merren-antibiotiket/20%Monthly2019-08-01 08:26
https://www.informatat.com/mbi-70-aksidente-per-24-ore-lendohen-28-persona/20%Monthly2019-08-01 08:10
https://www.informatat.com/216-te-vdekur-nga-permbytjet-ne-indi/20%Monthly2019-08-01 07:55
https://www.informatat.com/vazhdojne-termetet-ne-korce-regjistrohen-3-lekundje-te-tjera/20%Monthly2019-08-01 07:54
https://www.informatat.com/muhaxheri-arban-abrashi-meriton-te-jete-kandidat-per-kryetar-te-partise-dhe-per-kryeminister/20%Monthly2019-08-01 07:50
https://www.informatat.com/kelly-knight-craft-emerohet-ambasadorja-e-shba-ve-ne-okb/20%Monthly2019-08-01 07:48
https://www.informatat.com/isis-synon-serish-kryengritje/20%Monthly2019-08-01 07:47
https://www.informatat.com/operacion-ne-itali-kapen-200-kg-droge-dhe-arrestohen-17-shqiptare/20%Monthly2019-08-01 07:46
https://www.informatat.com/zvicra-feston-sot-diten-e-saj-kombetare/20%Monthly2019-08-01 07:43
https://www.informatat.com/lista-serbe-ristiq-dhe-jakshiq-me-genjeshtra-duan-ta-manipulojne-situaten-ne-kosove/20%Monthly2019-08-01 07:40
https://www.informatat.com/pas-stuhive-dhe-ererave-te-fuqishme-ndryshon-moti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-08-01 07:39
https://www.informatat.com/mazreku-350-mije-qytetare-do-te-perfitonin-nese-hiqet-kushtezimi-per-regjistrim-te-veturave/20%Monthly2019-08-01 07:36
https://www.informatat.com/ramadani-serbia-po-dergon-mesazhe-kercenuese-per-tere-ballkanin/20%Monthly2019-08-01 07:36
https://www.informatat.com/rreth-300-mije-kilograme-produkte-ushqimore-te-asgjesuara/20%Monthly2019-08-01 07:33
https://www.informatat.com/stefanoviq-presim-mbeshtetjen-e-rusise-ne-parandalimin-e-hyrjes-se-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-08-01 07:32
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-eshte-me-fat-qe-ka-aleate-si-zvicra/20%Monthly2019-08-01 07:29
https://www.informatat.com/princ-harry-do-te-kemi-vetem-2-femije-respektojme-ambientin/20%Monthly2019-08-01 07:25
https://www.informatat.com/12-padi-per-krime-lufte-dorezohen-sot-ne-prokurorine-speciale/20%Monthly2019-08-01 07:21
https://www.informatat.com/trump-i-ofron-ndihme-putinit-per-zjarret-ne-siberi/20%Monthly2019-08-01 07:11
https://www.informatat.com/vazhdojne-pritjet-e-gjata-te-mergimtareve-ne-kufi-kjo-eshte-gjendja-momentale-ne-merdare/20%Monthly2019-08-01 07:09
https://www.informatat.com/dy-dite-para-zgjedhjeve-isa-mustafa-mbledh-edhe-nje-here-kryesine/20%Monthly2019-08-01 12:03
https://www.informatat.com/partite-nisin-fushaten-ende-pa-u-shpallur-zgjedhjet/20%Monthly2019-08-01 09:27
https://www.informatat.com/zvarritjet-e-presidentit/20%Monthly2019-08-01 09:07
https://www.informatat.com/dita-e-pare-e-gushtit-fillon-e-nxehte/20%Monthly2019-08-01 06:54