XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-refuzon-dy-kandidate-per-komisionare/20%Monthly2019-09-30 13:08
https://www.informatat.com/gjukanoviq-ia-ben-bajat-irinejt-kosova-e-pavarur-eshte-interes-i-yni-nacional-skemi-cflasim/20%Monthly2019-09-30 13:07
https://www.informatat.com/shkon-ne-33-mije-numri-i-vezhguesve-te-akredituar-per-6-tetorin/20%Monthly2019-09-30 13:02
https://www.informatat.com/14-vjecarja-vdes-pasi-i-shpertheu-telefoni/20%Monthly2019-09-30 12:04
https://www.informatat.com/shoqeruesi-i-molliqajt-skam-cka-deklaroj/20%Monthly2019-09-30 12:00
https://www.informatat.com/detaje-per-gruan-qe-vdiq-te-dielen-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-30 11:50
https://www.informatat.com/digjet-nje-shtepi-ne-gjilan/20%Monthly2019-09-30 11:43
https://www.informatat.com/arrestohet-nga-policia-pasi-publikon-njoftimin-per-shitjen-e-votes/20%Monthly2019-09-30 11:40
https://www.informatat.com/kuptimi-i-endrrave-rreth-shtatzenise/20%Monthly2019-09-30 11:10
https://www.informatat.com/kengetari-sbie-dakord-per-shakira-n-dhe-j-lo-ne-super-bowl/20%Monthly2019-09-30 11:06
https://www.informatat.com/dieta-tre-ditore-me-mjalte/20%Monthly2019-09-30 10:49
https://www.informatat.com/barack-obama-keshillon-ciftet-qe-jane-para-kurorezimit/20%Monthly2019-09-30 10:47
https://www.informatat.com/dobite-e-vitamins-c-ne-lekure/20%Monthly2019-09-30 10:46
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-me-stil-te-ri-flokesh-foto/20%Monthly2019-09-30 10:44
https://www.informatat.com/per-24-ore-mbi-1000-gjoba-per-shoferet/20%Monthly2019-09-30 10:42
https://www.informatat.com/30-shtatori-dita-nderkombetare-e-perkthimit/20%Monthly2019-09-30 10:40
https://www.informatat.com/policia-se-lejon-te-hyje-ne-kosove-zevendesin-e-gjuriqit/20%Monthly2019-09-28 17:43
https://www.informatat.com/gjobitet-lista-serbe-per-shkak-te-spotit-elektoral-ku-kosoven-e-paraqet-si-pjese-te-serbise/20%Monthly2019-09-28 17:39
https://www.informatat.com/kurti-vetevendosje-do-te-qeverise-me-laps-dhe-me-gome/20%Monthly2019-09-28 14:01
https://www.informatat.com/kjo-eshte-pasuria-e-kandidateve-per-kryeminister/20%Monthly2019-09-28 14:00
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-atij-qe-eshte-pervjele-do-tia-heqim-krahet-nga-kuleta-e-shtetit/20%Monthly2019-09-27 14:09
https://www.informatat.com/sinjalizuesi-qe-coi-ne-mocionin-e-mosbesimit-te-trump-eshte-nga-cia/20%Monthly2019-09-27 13:59
https://www.informatat.com/kylie-jenner-flet-pasi-u-shtrua-ne-spital/20%Monthly2019-09-27 13:52
https://www.informatat.com/valdrin-sahiti-veshe-cardi-b-ne/20%Monthly2019-09-27 13:47
https://www.informatat.com/vuciq-paralajmeron-shengen-me-maqedonine-e-veriut-dhe-shqiperine/20%Monthly2019-09-27 13:45
https://www.informatat.com/ky-eshte-sekreti-i-nje-martese-te-suksesshme-sipas-sarah-michelle-gellar/20%Monthly2019-09-27 13:40
https://www.informatat.com/kourtney-kardashian-zbulon-motren-e-saj-te-preferuar/20%Monthly2019-09-27 13:38
https://www.informatat.com/fakte-psikologjike-per-njohjen-e-vetes/20%Monthly2019-09-27 13:36
https://www.informatat.com/identifikohen-dhe-arrestohen-dy-persona-per-vjedhje-ne-istog/20%Monthly2019-09-27 13:34
https://www.informatat.com/krasniqi-marreveshja-pdk-vv-lajm-i-rreme-deshmon-friken-e-partive-tjera/20%Monthly2019-09-27 13:19
https://www.informatat.com/kurti-viziton-tregun-e-hasit-para-tubimit-ne-rahovec/20%Monthly2019-09-27 13:15
https://www.informatat.com/haradinaj-festa-e-vjeljes-se-rrushit-shpalos-traditat-me-te-bukura-mijevjecare-ne-therande/20%Monthly2019-09-27 13:12
https://www.informatat.com/fjala-sot-zhvilloi-fushate-ne-mitrovice/20%Monthly2019-09-27 13:09
https://www.informatat.com/turqia-dhe-rusia-po-intensifikojne-bashkepunimin-ushtarak/20%Monthly2019-09-27 13:08
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-sot-e-gezojme-lirine-fale-viktimave-te-recakut/20%Monthly2019-09-27 13:06
https://www.informatat.com/nje-ekip-i-mjekeve-nga-suedia-kryejne-9-operacione-ne-kirurgji-plastike-ne-qkuk/20%Monthly2019-09-27 13:04
https://www.informatat.com/pezullohet-nga-detyra-gjyqtari-rafet-ismaili/20%Monthly2019-09-27 13:02
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-ben-thirrje-te-raportohen-parregullsite-gjate-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-27 13:00
https://www.informatat.com/javen-e-pare-te-tetorit-pompeo-vjen-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-27 11:56
https://www.informatat.com/shenja-per-dialog-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-27 11:53
https://www.informatat.com/fajon-do-te-beje-cmos-qe-kosovaret-te-levizin-pa-viza/20%Monthly2019-09-27 11:45
https://www.informatat.com/kirurgu-hero-beri-7-operacione-pa-pushim-e-ze-gjumi-ne-dysheme/20%Monthly2019-09-27 11:07
https://www.informatat.com/miratohet-buxheti-i-prishtines-per-vitin-2020/20%Monthly2019-09-27 11:04
https://www.informatat.com/xhandarmeria-serbe-hyn-ne-brendi-te-kosoves-shihet-tek-xhamia-e-sllubices/20%Monthly2019-09-27 11:01
https://www.informatat.com/pacolli-ne-sbejme-me-gisht-kah-problemet-ne-vijme-me-zgjidhje-per-to/20%Monthly2019-09-27 10:58
https://www.informatat.com/kek-paralajmeron-nderprerje-te-energjise-nese-hyn-ne-fuqi-ligji-per-pagat/20%Monthly2019-09-27 10:54
https://www.informatat.com/veseli-do-ti-rrise-pensionet-e-te-moshuarve-deri-ne-80-per-qind/20%Monthly2019-09-27 10:50
https://www.informatat.com/per-13-697-fermere-subvencione-me-vlere-rreth-12-milione-euro/20%Monthly2019-09-27 10:47
https://www.informatat.com/kosnett-e-abbott-ata-qe-flasin-per-luften-kunder-korrupsionit-duhet-te-kene-vepra-kunder-tij/20%Monthly2019-09-27 12:59
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-pershendet-vendimin-e-bundestagut-solidaritet-me-shqiptaret-qe-luftojne-per-shtet-kushteues/20%Monthly2019-09-27 10:41
https://www.informatat.com/xhaka-emerohet-kapiteni-i-ri-i-perhershem-i-arsenalit/20%Monthly2019-09-27 10:38
https://www.informatat.com/gruaja-e-oliver-ivanoviqit-e-turpshme-ajo-qe-beri-rada-trajkoviq/20%Monthly2019-09-27 10:36
https://www.informatat.com/104-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-09-27 10:33
https://www.informatat.com/mediat-italiane-gattuso-drejt-kthimit-ne-milan/20%Monthly2019-09-27 09:23
https://www.informatat.com/kenyon-mourinho-nuk-eshte-i-vjetruar/20%Monthly2019-09-27 09:21
https://www.informatat.com/vdes-ushtari-amerikan-gjate-stervitjeve/20%Monthly2019-09-27 09:13
https://www.informatat.com/beckham-do-te-behet-agjent-i-futbollit/20%Monthly2019-09-27 09:11
https://www.informatat.com/arabia-saudite-ofron-viza-turistike-per-here-te-pare/20%Monthly2019-09-27 09:09
https://www.informatat.com/285-mije-qytetare-planifikojne-te-ikin-nga-shqiperia-shumica-te-rinj/20%Monthly2019-09-27 09:07
https://www.informatat.com/lluka-nisma-akr-pd-percaktuese-e-qeverise-se-ardhshme/20%Monthly2019-09-27 09:05
https://www.informatat.com/kosnett-me-mesazh-te-fuqishem-per-fushaten-zgjedhore-ne-kosove/20%Monthly2019-09-27 09:02
https://www.informatat.com/burri-nga-istogu-e-ben-gruan-per-spital/20%Monthly2019-09-27 08:54
https://www.informatat.com/haradinaj-uroj-qe-suhareka-te-jete-100-ma-e-forta/20%Monthly2019-09-27 08:51
https://www.informatat.com/meta-ndalimi-i-shpopullimit-te-shqiperise-sfida-qe-kerkon-reflektim-urgjent/20%Monthly2019-09-27 08:40
https://www.informatat.com/kadri-veseli-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-ajnishale-halimit/20%Monthly2019-09-27 08:37
https://www.informatat.com/sejdi-gashi-behet-pjese-e-vv-se/20%Monthly2019-09-27 08:19
https://www.informatat.com/vazhdon-dita-e-trete-e-fushates-parazgjedhore/20%Monthly2019-09-27 08:15
https://www.informatat.com/vuciqi-hap-pazarin-per-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2019-09-27 11:43
https://www.informatat.com/rivalet-e-listes-serbe-ne-rrezik-nga-serbia/20%Monthly2019-09-27 08:04
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-per-rastin-toka-mungon-azem-syla/20%Monthly2019-09-27 07:58
https://www.informatat.com/vuciq-nga-foltorja-e-okb-se-me-formulen-zgjidhje-e-perhershme-qe-asnjera-pale-te-mos-fitoje-gjithcka/20%Monthly2019-09-27 07:55
https://www.informatat.com/ministri-i-arsimit-nen-hetime-per-vepren-penale-kanosje/20%Monthly2019-09-27 07:53
https://www.informatat.com/sot-ne-mbare-boten-shenohet-dita-boterore-e-turizmit/20%Monthly2019-09-27 07:50
https://www.informatat.com/20-vjecarja-shpeton-ne-rinas-do-trafikohej-per-prostitucion-ne-gjerma/20%Monthly2019-09-27 07:48
https://www.informatat.com/levizja-popullore-e-serbeve-i-kerkon-takim-ambasadorit-rus-shkak-kosova/20%Monthly2019-09-27 07:47
https://www.informatat.com/selmanaj-i-perulemi-me-respekt-te-perjetshem-familjes-jashari/20%Monthly2019-09-27 07:45
https://www.informatat.com/thaci-me-keqardhje-morem-lajmin-per-vdekjen-e-ajnishahe-halimit/20%Monthly2019-09-27 07:42
https://www.informatat.com/agjencia-e-metrologjise-e-kosoves-ne-prag-te-anetaresimit-ne-bimp/20%Monthly2019-09-27 07:40
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-vranesira-5/20%Monthly2019-09-27 07:38
https://www.informatat.com/nderron-jete-ajnishahe-shala-halimi/20%Monthly2019-09-27 07:37
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-sot-ben-homazhe-te-kompleksi-memorial-ne-recak/20%Monthly2019-09-27 07:35
https://www.informatat.com/haradinaj-ferizaj-po-behet-pjese-dhe-aksionar-ne-shtetin-zhvillimor/20%Monthly2019-09-27 07:33
https://www.informatat.com/macron-perfshihem-ne-ceshtjen-e-dialogut-pas-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-09-27 10:49
https://www.informatat.com/elez-blakaj-e-quan-te-pafytyre-aleksander-lumezin/20%Monthly2019-09-27 10:44
https://www.informatat.com/pasojat-e-termetit-ne-tirane-urdherohet-ngritja-e-50-cadrave-fushore/20%Monthly2019-09-26 12:07
https://www.informatat.com/shenjat-e-kancerit-te-lekures/20%Monthly2019-09-26 12:06
https://www.informatat.com/haziri-ldk-ja-vija-te-kuqe-me-pdk-ne-por-jo-edhe-me-aak-ne/20%Monthly2019-09-26 09:59
https://www.informatat.com/cakaj-takon-ministrin-indian-domosdoshmeri-njohja-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-09-26 09:40
https://www.informatat.com/angela-merkel-kancelarja-e-zbutur/20%Monthly2019-09-26 09:39
https://www.informatat.com/demi-moore-me-perdhunoi-kur-isha-15-vjece-dhe-i-dha-mamase-sime-500-dollare/20%Monthly2019-09-26 09:37
https://www.informatat.com/hoti-reagon-ndaj-haradinajt-zgjedhjet-sjane-per-kufijte-por-per-ndaljen-e-keqperdorimit-te-buxhetit/20%Monthly2019-09-26 09:30
https://www.informatat.com/100-prokurore-ndjekin-zhvillimin-e-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-09-26 09:28
https://www.informatat.com/historiani-millan-st-protiq-kosova-obsesioni-serb-qe-mban-atje-peng-femijet-e-saj-ne-mjerim/20%Monthly2019-09-26 08:47
https://www.informatat.com/shkon-te-beje-shiringe-ushqyese-mjeku-i-ben-gabimisht-abort/20%Monthly2019-09-26 08:21
https://www.informatat.com/a-behet-gruaja-xheloze-ja-si-pergjigjet-doktori-i-vipave/20%Monthly2019-09-26 08:20
https://www.informatat.com/keto-jane-qytetet-ku-partite-vazhdojne-sot-fushaten/20%Monthly2019-09-26 08:19
https://www.informatat.com/zotohet-daciq-do-te-zbrese-numri-i-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2019-09-26 08:18
https://www.informatat.com/fushata-nis-me-premtime-milioneshe/20%Monthly2019-09-26 08:14
https://www.informatat.com/lotaria-amerikane-ja-kur-nisin-aplikimet-udhezime-te-rendesishme-nga-ambasada/20%Monthly2019-09-26 08:11
https://www.informatat.com/zgjedhjet-pamundesojne-rezultatet-konkrete-nga-takimet-bilaterale/20%Monthly2019-09-26 08:08
https://www.informatat.com/be-ja-do-nje-emisar-per-dialog-qe-do-te-kete-peshe-te-madhe-politike/20%Monthly2019-09-26 08:06
https://www.informatat.com/limaj-taksa-duhet-te-hiqet-kur-te-pushojne-arsyet/20%Monthly2019-09-25 14:27
https://www.informatat.com/cakaj-kenaqesi-e-posacme-per-ta-pare-kosoven-si-kryesuese-e-seecp/20%Monthly2019-09-25 14:25
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-krah-aleateve-per-vazhdimin-e-rruges-euroatlantike/20%Monthly2019-09-25 14:20
https://www.informatat.com/haradinaj-specialja-ka-leshuar-15-ftesa-disa-prej-tyre-jane-per-ish-ushtare-nga-rajoni-i-llapit/20%Monthly2019-09-25 14:14
https://www.informatat.com/arkep-i-vendos-qe-numrat-e-z-mobile-t-ti-kalojne-vala-s/20%Monthly2019-09-25 14:09
https://www.informatat.com/ldk-e-gjilanit-hap-fushaten-me-prezantimin-e-kandidateve-per-deputete/20%Monthly2019-09-25 14:06
https://www.informatat.com/klinika-e-alergologjise-me-hapesira-te-reja-moderne/20%Monthly2019-09-25 14:04
https://www.informatat.com/partia-e-ivanoviqit-i-reagon-trajkoviqit-mos-e-perdorni-emrin-e-tij-ne-fushate/20%Monthly2019-09-25 14:02
https://www.informatat.com/cdo-vit-kushte-te-reja-per-shqiperine-deputeti-gjerman-kjo-eshte-e-padrejte/20%Monthly2019-09-25 14:00
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-kryeministrin-e-tajlandes/20%Monthly2019-09-25 13:58
https://www.informatat.com/thaci-takon-trumpin-mbeshtetja-amerikane-jetike-per-ruajtjen-e-paqes-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-09-25 13:55
https://www.informatat.com/ministri-gashi-priti-drejtorin-ekzekutiv-i-frost-velly-ymca-jerry-huncosky/20%Monthly2019-09-25 13:41
https://www.informatat.com/nga-neser-ne-prishtine-do-te-kete-sherbime-falas-te-mamografise/20%Monthly2019-09-25 12:09
https://www.informatat.com/apostolova-perfshirja-e-rinise-luan-rol-kyc-ne-rrugen-drejt-zbutjes-se-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2019-09-25 12:07
https://www.informatat.com/kmdlnj-i-ben-thirrje-prokurorise-merreni-seriozisht-deklaraten-e-nenad-rashiqit/20%Monthly2019-09-25 12:01
https://www.informatat.com/veseli-i-lumtur-qe-mandatin-e-permbylla-me-projektin-e-sistemit-informativ-ligjor/20%Monthly2019-09-25 11:58
https://www.informatat.com/trajkoviq-nis-fushaten-ne-vendin-ku-u-vra-ivanoviq/20%Monthly2019-09-25 11:50
https://www.informatat.com/hahn-mirepret-rekomandimin-per-heqjen-e-vizave-te-kosovareve/20%Monthly2019-09-25 14:17
https://www.informatat.com/koalicioni-aak-psd-shpalos-programin-propozon-15-ministri/20%Monthly2019-09-25 13:54
https://www.informatat.com/tre-te-arrestuar-per-trafikim-me-njerez/20%Monthly2019-09-25 09:28
https://www.informatat.com/abrashi-nenkryetari-i-ppe-se-erdhi-ne-perkrahje-te-osmanit/20%Monthly2019-09-25 09:22
https://www.informatat.com/veselit-i-bashkohet-edhe-nje-ish-komandant-i-uck-se/20%Monthly2019-09-25 09:14
https://www.informatat.com/koalicioni-nisma-akr-pd-hapin-sonte-fushaten-zyrtare-ne-sallen-1-tetori/20%Monthly2019-09-25 09:12
https://www.informatat.com/abbott-seshte-e-drejte-te-flitet-kaq-shume-per-korrupsionin-ne-fushate-e-pas-saj-te-mos-behet-asgje/20%Monthly2019-09-25 11:56
https://www.informatat.com/tre-te-arrestuar-per-bixhoz-te-paligjshem/20%Monthly2019-09-25 09:00
https://www.informatat.com/sot-diskutohet-per-zhvillimet-e-fundit-ne-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2019-09-25 08:59
https://www.informatat.com/gjilan-mjeku-sulmohet-fizikisht-nga-nje-i-dyshuar/20%Monthly2019-09-25 08:57
https://www.informatat.com/kek-u-ia-jep-tenderin-kompanise-me-cmim-670-per-qind-me-te-ulet-sesa-kishte-planifikuar/20%Monthly2019-09-25 08:55
https://www.informatat.com/ish-ushtari-i-uck-se-intervistohet-sot-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-09-25 08:53
https://www.informatat.com/institucionet-e-sigurise-jane-gati-per-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-25 09:02
https://www.informatat.com/rakiq-zgjedhjet-ne-kosove-vendim-per-te-ardhmen-e-popullit-serb/20%Monthly2019-09-25 08:41
https://www.informatat.com/junik-arrestohet-pasi-punoi-si-stomatolog-pa-licence/20%Monthly2019-09-25 08:40
https://www.informatat.com/gashipdk-ja-do-ta-beje-diferencen-e-mjaftueshme-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-09-25 08:37
https://www.informatat.com/kryetari-i-zubin-potokut-me-apo-pa-tabela-kjo-eshte-serbi/20%Monthly2019-09-25 08:34
https://www.informatat.com/cenar-viziton-kosoven-pritet-nga-ministri-i-kultures/20%Monthly2019-09-25 08:33
https://www.informatat.com/sumanuk-e-mbeshtes-asnje-parti-ne-keto-zgjedhje/20%Monthly2019-09-25 08:30
https://www.informatat.com/masht-i-shpall-konkurs-per-tekstet-e-klasave-3-8-dhe-12/20%Monthly2019-09-25 08:26
https://www.informatat.com/fillon-zyrtarisht-fushata-parazgjedhore-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-25 11:46
https://www.informatat.com/mot-me-diell-dhe-vranesira-4/20%Monthly2019-09-25 08:20
https://www.informatat.com/rreth-53-termete-te-fuqishme-kane-goditur-shqiperine-gjate-historise-ja-me-te-fortet/20%Monthly2019-09-25 08:18
https://www.informatat.com/simiq-prishtina-po-rremben-votat-e-4000-serbeve/20%Monthly2019-09-25 08:16
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-e-gatshme-per-dialog-sapo-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-09-25 11:43
https://www.informatat.com/nenad-rashiq-e-permend-rastin-e-vrasjes-se-ivanoviqit-duhet-te-kemi-kujdes-gjate-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-24 13:07
https://www.informatat.com/hashim-thaci-ne-nju-jork-takon-kryeministrin-grek/20%Monthly2019-09-24 12:35
https://www.informatat.com/arsyeja-pse-messi-mund-te-mos-e-fitoje-topin-e-arte-kete-vit/20%Monthly2019-09-24 09:23
https://www.informatat.com/be-shuan-shpresat-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven-kete-vit/20%Monthly2019-09-24 09:13
https://www.informatat.com/ish-ushtari-i-uck-se-udheton-sot-per-ne-hage-neser-intervistohet/20%Monthly2019-09-24 09:12
https://www.informatat.com/eshte-hequr-tabela-ne-zubin-potok-ku-shkruhej-republika-e-serbise-e-krahina-autonome-e-kosoves/20%Monthly2019-09-24 09:09
https://www.informatat.com/aksident-ne-dollc-te-klines-raportohet-per-3-te-lenduar/20%Monthly2019-09-23 14:52
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-fillon-hetimet-per-videon-ku-shihet-manipulimi-me-vota-nga-diaspora/20%Monthly2019-09-23 14:46
https://www.informatat.com/mogherini-priti-mbreme-lideret-e-ballkanit-keshtu-i-pershendet-ajo/20%Monthly2019-09-23 14:28
https://www.informatat.com/shkon-ne-4-numri-i-te-vdekurve-ne-aksidentin-ne-elbasan/20%Monthly2019-09-23 14:11
https://www.informatat.com/proteste-kunder-ndryshimeve-klimatike-ne-uashington/20%Monthly2019-09-23 14:05
https://www.informatat.com/facebook-u-tregon-se-cilat-valuta-do-ta-mbeshtesin-kriptovaluten-libra/20%Monthly2019-09-23 13:53
https://www.informatat.com/instituti-i-shendetesise-paralajmeron-se-do-te-rritet-vdekshmeria-nga-ndotja-ajrit-nese-nuk-merren-masa/20%Monthly2019-09-23 13:34
https://www.informatat.com/aksdident-ne-elbasan-nje-e-vdekur-dhe-4-te-lenduar/20%Monthly2019-09-23 13:24
https://www.informatat.com/incident-ne-takimin-e-nismes-ne-malisheve/20%Monthly2019-09-23 13:14
https://www.informatat.com/9-te-plagosur-si-pasoje-e-nje-shperthimi-ne-austri/20%Monthly2019-09-23 13:04
https://www.informatat.com/vjedhje-e-stolive-prej-353-mije-dollaresh-raportohet-ne-ndertesen-e-trumpit/20%Monthly2019-09-23 12:56
https://www.informatat.com/eksperti-i-emergjencave-paralajmeron-per-veprimet-qe-duhet-bere-ne-rast-termeti/20%Monthly2019-09-23 12:46
https://www.informatat.com/me-mesazhe-kunder-ndryshimit-te-kufijve-vjosa-osmani-viziton-veriun-e-kosoves/20%Monthly2019-09-23 12:32
https://www.informatat.com/rusia-e-shpall-te-zhdukur-informatorin-e-dyshuar-te-cia-s/20%Monthly2019-09-23 12:16
https://www.informatat.com/qielli-ne-indonezi-behet-i-kuq-fare-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-09-23 12:07
https://www.informatat.com/keane-jam-i-tronditur-dhe-pikelluar-nga-manchester-united/20%Monthly2019-09-23 11:55
https://www.informatat.com/34-vjecari-ngjit-mijera-metra-lartesi-pa-masa-sigurie/20%Monthly2019-10-02 13:25
https://www.informatat.com/sadiku-optimist-qe-dpo-ta-mposhtin-turqine/20%Monthly2019-09-23 11:51
https://www.informatat.com/asambleja-e-pergjithshme-e-okb-se-fillon-kete-jave-ne-new-york/20%Monthly2019-09-23 11:42
https://www.informatat.com/192261-2/20%Monthly2019-09-23 11:40
https://www.informatat.com/pellumbat-behen-shkaktaret-e-vdekjes-se-babait-dhe-te-birit/20%Monthly2019-09-23 11:24
https://www.informatat.com/deshton-seanca-ndaj-naser-kelmendit-per-trafikim-me-narkotike/20%Monthly2019-09-23 11:21
https://www.informatat.com/gjyqtaret-dhe-prokuroret-kosovare-zhvillojne-vizite-ne-minnesota/20%Monthly2019-09-23 11:17
https://www.informatat.com/ish-pjesetari-i-uck-se-refuzon-ftesen-e-speciales/20%Monthly2019-09-23 11:10
https://www.informatat.com/lluka-franca-partnere-e-rendesishme-ne-zhvillimin-e-kosoves/20%Monthly2019-09-23 10:56
https://www.informatat.com/presidenti-i-pe-se-pas-termeteve-ne-shqiperi-evropa-e-gatshme-te-ndihmoje/20%Monthly2019-09-23 10:54
https://www.informatat.com/ferid-agani-rizgjidhet-kryetar-i-pd-se-edhe-per-nje-mandat/20%Monthly2019-09-23 10:49
https://www.informatat.com/haradinaj-shkon-per-ngushellime-ne-familjen-e-gazetares-ardita-sylejmani-bllaca/20%Monthly2019-09-23 10:47
https://www.informatat.com/panik-te-shkembi-i-kavajes-renie-masive-shkemboresh/20%Monthly2019-09-23 10:01
https://www.informatat.com/ne-istog-shperthen-nje-granate-dore/20%Monthly2019-09-23 09:52
https://www.informatat.com/ndodh-ne-amerike-vret-shokun-e-tij-per-nje-pale-kepuce/20%Monthly2019-09-23 09:43
https://www.informatat.com/kjo-eshte-domethenia-e-formes-se-gishterinjeve-qe-kadri-veseli-e-aplikon-ne-paraqitje-publike/20%Monthly2019-09-23 09:36
https://www.informatat.com/ashensori-bie-poshte-bashke-me-nje-person-dergohet-urgjentisht-ne-qkuk/20%Monthly2019-09-23 09:30
https://www.informatat.com/vajza-nga-suhareka-njofton-policine-pas-ngacmimit-sekusal-qe-iu-be/20%Monthly2019-09-23 09:19
https://www.informatat.com/te-merkuren-fillon-zyrtarisht-fushata-10-diteshe-ne-kosove/20%Monthly2019-09-23 09:13
https://www.informatat.com/kercenime-dhe-shantazhe-nga-lista-serbe/20%Monthly2019-09-23 08:57
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-grua-ne-mitrovice-dyshohet-te-jete-vetevrasje/20%Monthly2019-09-23 08:57
https://www.informatat.com/rreth-1-mije-shofere-te-denuar-vetem-gjate-24-oreve-te-fundit-ne-kosove/20%Monthly2019-09-23 08:46
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-kritikon-serbine-bisedimet-me-kosoven-te-ngrira/20%Monthly2019-09-23 08:35
https://www.informatat.com/kqz-ndryshon-sloganin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-23 08:34
https://www.informatat.com/cia-shpalos-misionet-sekrete-te-pellumbave-spiune-gjate-luftes-se-ftohte/20%Monthly2019-09-23 08:31
https://www.informatat.com/se-paku-7-nxenes-te-vdekur-ne-kenia-pas-shembjes-se-klases/20%Monthly2019-09-23 08:27
https://www.informatat.com/ne-universitetin-e-prishtines-disa-programe-mund-te-mbyllen/20%Monthly2019-09-23 08:14
https://www.informatat.com/provokimet-e-ences-nuk-ndalen-keshtu-pozon-tani-ajo/20%Monthly2019-09-23 08:06
https://www.informatat.com/dasma-e-bleros-dhe-afrones-ja-kush-e-kapi-lulen/20%Monthly2019-09-23 07:56
https://www.informatat.com/mourinho-e-meritova-shkarkimin-nga-manchester-united/20%Monthly2019-09-23 07:46
https://www.informatat.com/futboll-zhgenjyes-godet-berlusconi-milanin-pas-humbjes-ndaj-interit/20%Monthly2019-09-23 07:44
https://www.informatat.com/zeman-une-nuk-i-dergova-bombarduesit-e-nato-s-ne-beograd-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2019-09-23 07:39
https://www.informatat.com/gjate-24-oreve-te-fundit-kane-ndodhur-34-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-09-23 08:44
https://www.informatat.com/ambasadori-i-ri-britanik-ndryshimet-e-kufijve-do-ta-destabilizonin-kosoven/20%Monthly2019-09-23 07:34
https://www.informatat.com/kosoven-pritet-ta-vizitoje-nje-delegacion-i-kompanive-gjermane/20%Monthly2019-09-23 07:29
https://www.informatat.com/mediet-serbe-pretendojne-qe-interpoli-fsheh-rreth-aplikimit-te-kosoves/20%Monthly2019-09-23 11:09
https://www.informatat.com/ja-kush-e-thote-se-zgjedhjet-e-6-tetorit-kane-me-qene-me-te-paparashikueshmet/20%Monthly2019-09-23 07:20
https://www.informatat.com/bllokohen-mbi-150-mije-udhetare-britanike-pas-falemintimit-te-kompanise-se-njohur/20%Monthly2019-09-23 07:19
https://www.informatat.com/nuk-pranohet-asistente-ne-fakultetin-e-mjekesise-kandidatje-me-10-she-braktis-kosoven/20%Monthly2019-09-23 07:15
https://www.informatat.com/moti-sot-dhe-gjate-javes-ne-kosove/20%Monthly2019-09-23 07:12
https://www.informatat.com/dragashi-me-palester-16-milion-euro-investim-i-mkrs-se/20%Monthly2019-09-21 12:45
https://www.informatat.com/qorrolli-thote-se-qeveria-e-re-do-te-kete-ymer-deri-ne-ratifikimin-e-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2019-09-21 12:23
https://www.informatat.com/kosovari-mbyt-gruan-me-shkop-shkak-xhelozia/20%Monthly2019-09-21 12:20
https://www.informatat.com/shtetasi-serb-tenton-ta-dhunoje-nje-femer/20%Monthly2019-09-21 11:32
https://www.informatat.com/udhetime-falas-nga-gjermania-me-autobus-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-21 11:30
https://www.informatat.com/osmani-thote-se-do-te-sjelle-investime-ne-kosove-flet-edhe-per-monopolet/20%Monthly2019-09-21 11:28
https://www.informatat.com/pas-denimit-me-30-vite-burg-per-vrasje-te-akuzuarit-kerkojne-te-behet-rigjykimi/20%Monthly2019-09-20 14:43
https://www.informatat.com/qytetaret-ne-prishtine-protestojne-kunder-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2019-09-20 14:39
https://www.informatat.com/mark-zuckerberg-shprehet-kunder-shitjes-se-instagram-it-dhe-whatsapp-it/20%Monthly2019-09-20 14:27
https://www.informatat.com/menaxhmenti-i-kek-ut-shprehet-kunder-ligjit-te-pagave-ne-krah-te-punetoreve/20%Monthly2019-09-20 14:18
https://www.informatat.com/keshtu-arsyetohet-masht-i-per-mungesen-e-teksteve-shkollore/20%Monthly2019-09-20 13:56
https://www.informatat.com/pas-vendimit-te-kgjk-se-pezullohet-nga-puna-sali-berisha-qe-u-arrestua-per-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2019-09-20 13:48
https://www.informatat.com/gjesti-i-lezetshem-i-mbretereshes-elizabete-ndaj-vogelushes-qe-humb-lodren-para-pallatit-mbreteror/20%Monthly2019-09-20 13:29
https://www.informatat.com/me-22-shtator-mogherini-i-ben-bashke-edhe-njehere-thacin-e-vuciqin-ne-nju-jork/20%Monthly2019-09-20 13:18
https://www.informatat.com/abbott-britania-e-madhe-eshte-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-09-20 13:11
https://www.informatat.com/nga-prokuroria-ambasadori-zviceran-e-mbeshtet-punen-qe-po-e-ben-lumezi/20%Monthly2019-09-20 12:57
https://www.informatat.com/trump-tregon-pse-gjithmone-mbane-te-holla-ne-xhep-kur-udheton/20%Monthly2019-09-20 12:37
https://www.informatat.com/nderron-jete-ish-ushtari-i-uck-se-keshtu-e-perkujton-rexhep-selimi/20%Monthly2019-09-20 12:28
https://www.informatat.com/kmdlnj-ne-perkrahje-te-kerkeses-per-anulimin-e-konkurseve-ne-up/20%Monthly2019-09-20 12:14
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-fletevotimeve-dhe-broshurave-per-zgjedhje/20%Monthly2019-09-20 12:09
https://www.informatat.com/njihuni-me-nenen-qe-i-jep-femijes-se-saj-heroine-per-ta-vene-ne-gjume/20%Monthly2019-09-20 12:02
https://www.informatat.com/gatmir-limaj-godet-pacollin-dhe-hoxhen-kosova-ska-pasur-fare-politike-te-jashtme/20%Monthly2019-09-20 11:58
https://www.informatat.com/limaj-ne-kushtetuese-ka-te-punesuar-qe-asnje-dite-skane-punuar-ne-gjykate/20%Monthly2019-09-20 11:25
https://www.informatat.com/ministri-ismaili-nenshkruan-listen-e-re-te-barnave-esenciale/20%Monthly2019-09-20 10:34
https://www.informatat.com/as-nuk-e-perzura-as-nuk-e-kthej-ne-kosove-thote-haradinaj-per-ish-prokurorin-blakaj/20%Monthly2019-09-20 10:23
https://www.informatat.com/vuciq-thote-qe-amerika-pret-qe-serbia-ta-njohe-kosoven-si-shtet/20%Monthly2019-09-20 10:15
https://www.informatat.com/qytetari-i-thote-ramushit-te-behet-gati-ta-uroje-kurtin-per-fitore-keshtu-i-pergjigjet-ai/20%Monthly2019-09-20 10:11
https://www.informatat.com/teknologjia-e-re-e-internetit-wi-fi-6-ofertat-per-perdoruesit/20%Monthly2019-09-20 10:05
https://www.informatat.com/specialja-flet-per-deklaratat-e-bashotes-synojme-ti-mbajme-pergjegjes-individet-per-krimet-qe-ne-i-hetojme/20%Monthly2019-09-20 10:04
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-rreth-etheve-tropikale/20%Monthly2019-09-20 10:03
https://www.informatat.com/mos-i-neglizhoni-nese-i-keni-gjymtyret-e-enjtura/20%Monthly2019-09-20 10:00
https://www.informatat.com/gjithcka-rreth-arrestimit-te-gjyqtarit-sali-berisha-ne-peje/20%Monthly2019-09-20 09:39
https://www.informatat.com/haradinaj-rreth-dialogut-kosove-serbi-taksa-do-te-hiqet-vetem-me-njohje/20%Monthly2019-09-20 09:33
https://www.informatat.com/shtate-te-lenduar-si-pasoje-e-nje-aksidenti-ne-podujeve/20%Monthly2019-09-20 09:24
https://www.informatat.com/rreth-100-vezhgues-nga-bashkimi-evropian-do-te-monitorojne-zgjedhjet-e-6-tetorit-ne-kosove/20%Monthly2019-09-20 09:15
https://www.informatat.com/ja-cilin-vend-ka-zgjedhur-shkurte-fejza-per-ti-kaluar-pushimet-ne-shoqerine-e-bashkeshortit/20%Monthly2019-09-20 09:09
https://www.informatat.com/aksion-policor-neper-kosove-per-konfiskim-te-armeve-pa-leje/20%Monthly2019-09-20 09:00
https://www.informatat.com/enca-rikthehet-me-provokuese-se-asnjehere-pozon-e-zhveshur-me-ariun/20%Monthly2019-09-20 08:48
https://www.informatat.com/kubica-ne-fund-te-sezonit-do-te-largohem-nga-formula-1/20%Monthly2019-09-20 08:45
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-ne-kosove-serbet-kane-kohe-te-pajisen-me-leternjoftim-per-te-votuar/20%Monthly2019-09-20 08:42
https://www.informatat.com/ky-eshte-bilanci-i-personave-qe-humben-jeten-per-nje-dite-ne-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-09-20 08:40
https://www.informatat.com/veseli-kam-parashikuar-legalizimin-e-350-mije-ndertimeve-dhe-banesave-pa-leje/20%Monthly2019-09-20 08:40
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-e-fton-edhe-kapitenin-e-pergjithshem-te-fsk-se/20%Monthly2019-09-20 13:10
https://www.informatat.com/dani-alves-ankohet-per-cilesine-e-fushave-ne-brazil/20%Monthly2019-09-20 08:33
https://www.informatat.com/thaci-viziton-garden-kombetare-ne-iowa-takon-pjesetaret-e-fsk-se/20%Monthly2019-09-20 11:24
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-amsterdam-futbollistin-holandez-e-vrasin-ne-makine/20%Monthly2019-09-20 08:24
https://www.informatat.com/federata-skitare-e-kosoves-reagon-ndaj-ndertimit-te-hidrocentraleve-ne-qendrat-e-skitarise/20%Monthly2019-09-20 08:20
https://www.informatat.com/fotografi-te-rralla-nga-lufta-e-dyte-boterore/20%Monthly2019-09-20 08:14
https://www.informatat.com/pralajmerohet-proteste-nga-banoret-e-vetrnikut-aryseja-kanalizimi-i-hapur/20%Monthly2019-09-20 08:08
https://www.informatat.com/vdes-30-vjecari-ne-shtime-ne-aksident-trafiku/20%Monthly2019-09-20 08:06
https://www.informatat.com/e-harron-te-birin-ne-veture-kur-shkon-ne-pune-2-vjecari-vdes/20%Monthly2019-09-20 07:53
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-e-sigurte-qe-me-6-tetor-askush-nuk-mund-ta-ndale-fitoren-e-ldk-se/20%Monthly2019-09-20 07:35
https://www.informatat.com/ja-cka-thote-elez-blakaj-rreth-perfshirjes-se-tij-ne-politike/20%Monthly2019-09-20 07:33
https://www.informatat.com/ambasadori-i-shba-se-ne-serbi-pershendetet-me-vuciqin-ja-porosite-qe-ia-la-per-kosoven/20%Monthly2019-09-20 07:29
https://www.informatat.com/nderron-jete-nje-ushtar-i-fsk-se/20%Monthly2019-09-20 07:24
https://www.informatat.com/pritet-te-bien-ende-temperaturat-ne-kosove/20%Monthly2019-09-20 07:21
https://www.informatat.com/ikd-kerkon-qe-te-anulohen-70-konkurse-te-shpallura-ne-kundershtim-me-ligjin/20%Monthly2019-09-19 14:52
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-me-telegram-ngushellimi-familjareve-te-gazetares-se-rtk-se/20%Monthly2019-09-19 14:44
https://www.informatat.com/3519-persona-kane-hequr-dore-nga-nenshetesia-kosovare-vetem-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-09-19 14:36
https://www.informatat.com/emocionuese-momenti-kur-moderatorja-e-rtk-se-jep-lajmin-per-vdekjen-e-koleges/20%Monthly2019-09-19 14:33
https://www.informatat.com/policia-fillon-me-zbatimin-e-pilot-projektit-per-vendosjen-e-shenjave-te-trafikut/20%Monthly2019-09-19 14:16
https://www.informatat.com/gashi-ndalon-perdorimin-e-veturave-zyrtare-gjate-fushates-zgjedhore-per-stafin-politik/20%Monthly2019-09-19 14:06
https://www.informatat.com/prokuroria-monitorohet-per-zgjedhje-cakton-nje-numer-te-madh-te-prokuroreve-qe-do-ti-monitoroje-ato/20%Monthly2019-09-19 14:06
https://www.informatat.com/merret-vendim-per-ndalimin-e-perdorimit-te-makinave-zyrtare-gjate-fushates/20%Monthly2019-09-19 14:01
https://www.informatat.com/ne-autostraden-ibrahim-rugova-digjet-nje-veture/20%Monthly2019-09-19 13:43
https://www.informatat.com/agim-veliu-i-pergjigjet-kurtit-sbeme-koalicionin-sepse-jemi-te-paret-ne-sondazhe/20%Monthly2019-09-19 13:38
https://www.informatat.com/agk-me-telegram-ngushellimi-per-vdekjen-e-koleges-nga-rtk/20%Monthly2019-09-19 13:34
https://www.informatat.com/pacientet-e-hemodializes-ne-mungese-te-barnave-rreth-dy-vite-ministria-e-shendetesise-heshte/20%Monthly2019-09-19 13:25
https://www.informatat.com/ledina-celo-rikthehet-ne-kosove-keshtu-i-gezohet-ardhjes-ne-prishtine-kengetarja/20%Monthly2019-09-19 13:15
https://www.informatat.com/milaim-zeka-reagon-ndaj-akuzave-per-perleshjen-me-frasher-krasniqin-e-dini-kush-ke-e-sulmoi/20%Monthly2019-09-19 13:11
https://www.informatat.com/pas-lendimit-ne-gju-dhe-pushimit-per-gjashte-muaj-rikthehet-hekuran-kryeziu/20%Monthly2019-09-19 12:56
https://www.informatat.com/nderron-jete-gazetarja-e-rtk-se-ardita-sylejmani-bllaca/20%Monthly2019-09-19 13:29
https://www.informatat.com/tahirin-do-e-shpallin-fajtor-do-ia-shkarkojne-atij-gjithe-gjynahet-e-qeverise-rama/20%Monthly2019-09-19 12:42
https://www.informatat.com/kqz-ka-filluar-votimi-permes-postes/20%Monthly2019-09-19 12:37
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-konkurset-ne-institucione-publike-duhet-te-anulohen/20%Monthly2019-09-19 12:28
https://www.informatat.com/presidenti-serb-vuciq-takohet-me-shefin-e-unmik-ut-tanin-bisedojne-per-kosoven/20%Monthly2019-09-19 12:19
https://www.informatat.com/sipas-ask-keto-jane-punet-qe-paguhen-me-se-shumti-ne-kosove/20%Monthly2019-09-19 12:15
https://www.informatat.com/ky-eshte-sekreti-i-italianeve-per-te-humbur-peshe/20%Monthly2019-09-19 12:09
https://www.informatat.com/te-drejte-vote-ne-zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare-kane-1937869-qytetare/20%Monthly2019-09-19 12:00
https://www.informatat.com/te-ka-lali-shpirt-behet-zyrtarisht-kenga-e-dyte-shqip-me-500-milione-klikime/20%Monthly2019-09-19 11:56
https://www.informatat.com/i-dyshuari-me-dokument-te-falsifikuar-arrestohet-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2019-09-19 11:49
https://www.informatat.com/haradinaj-dialogun-sia-kam-lene-ne-dore-thacit-por-ia-kam-heq-prej-dore/20%Monthly2019-09-19 11:47
https://www.informatat.com/cameron-munter-ambasadori-rus-ne-beograd-mund-ta-ndihmoje-dialogun-ai-eshte-ekspert/20%Monthly2019-09-19 11:46
https://www.informatat.com/ministri-gashi-ndau-mirenjohje-per-ish-mundesin-sadik-ferati/20%Monthly2019-09-19 11:44
https://www.informatat.com/afro-47-mije-emra-hicen-nga-listat-e-votuesve/20%Monthly2019-09-19 11:35
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-flet-per-kufirin-thaci-assesi-nuk-do-ta-udheheqe-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-09-19 11:31
https://www.informatat.com/rivali-i-vuciq-kemi-plan-per-kosoven-popujt-smund-te-pajtohen-me-kriminele-lufte-ne-krye/20%Monthly2019-09-19 11:27
https://www.informatat.com/ish-deputetja-hadergjonaj-intervistohet-nga-specialja-flet-pas-4-oreve-ne-pyetje/20%Monthly2019-09-19 11:23
https://www.informatat.com/limaj-i-sigurte-qe-do-ti-fitoje-zgjedhjet-nisma-eshte-e-vetmja-fryme-qe-e-con-perpara-vendin/20%Monthly2019-09-19 11:20
https://www.informatat.com/nje-person-i-komunitetit-serb-sulmon-me-gure-policet/20%Monthly2019-09-19 11:18
https://www.informatat.com/ne-greqi-policia-gjene-trupin-e-djegur-te-nje-shqiptari-ne-makine/20%Monthly2019-09-19 10:13
https://www.informatat.com/fsk-dhe-garda-kombetare-e-shbase-ne-njeoperacion-te-perbashket-te-paqes/20%Monthly2019-09-19 10:08
https://www.informatat.com/policia-raporton-per-rrahjen-e-dy-vellezerve-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-19 10:05
https://www.informatat.com/ky-eshte-slogani-i-lidhjes-demokratike-dhe-vjosa-osmanit-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-19 09:57
https://www.informatat.com/ne-qkuk-zbret-nje-helikopter-i-kfor-it/20%Monthly2019-09-19 09:44
https://www.informatat.com/mesic-e-mbron-kufirin-kosove-serbi-nuk-kishte-arritur-ta-ndryshonte-as-millosheviqi/20%Monthly2019-09-19 09:41
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-ne-rastin-stenta-2-mungon-anetari-i-trupit-gjykues/20%Monthly2019-09-19 09:21
https://www.informatat.com/ferdinand-hazardi-shkoi-ne-real-madrid-ne-momentin-e-gabuar/20%Monthly2019-09-19 09:19
https://www.informatat.com/shansi-i-mrekullueshem-i-ronaldos-per-gol-kunder-atletico-madridit/20%Monthly2019-09-19 09:12
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-shmang-debatet-politike-preferon-te-rrije-me-bashkeshorten-e-tij/20%Monthly2019-09-19 09:09
https://www.informatat.com/nje-shoqeri-si-e-xhensiles-dhe-arbana-osmanit-keshtu-i-thurin-vargje-njera-tjetres-ato/20%Monthly2019-09-19 09:00
https://www.informatat.com/112-milione-lojtare-cdo-muaj-ne-lojen-e-famshme-minecraft/20%Monthly2019-09-19 08:56
https://www.informatat.com/kandidimi-i-fytyrave-te-reja-per-deputete-pritshmerite-dhe-kontributi-i-tyre/20%Monthly2019-09-19 11:42
https://www.informatat.com/kur-po-e-nij-zanin-tond-zemra-po-me-gufon-i-drejtohet-plaku-albin-kurtit-teksa-ai-ia-ndez-cigaren/20%Monthly2019-09-19 08:53
https://www.informatat.com/keshtu-i-shpeton-plackitjes-gjyshja-81-vjecare-teksa-terheq-para-nga-aparati-bankar/20%Monthly2019-09-19 08:47
https://www.informatat.com/shteti-i-gjermanise-dhuron-500-mije-euro-per-fsk-ne/20%Monthly2019-09-19 08:43
https://www.informatat.com/kosovarja-qe-nuk-pranohet-si-asistente-ne-fakultetin-e-mjekesise-arrine-te-akordohet-me-universitetin-e-mynihut/20%Monthly2019-09-19 08:28
https://www.informatat.com/kete-vit-ne-kosove-do-te-votojne-per-here-te-pare-115-mije-qytetare/20%Monthly2019-09-19 08:09
https://www.informatat.com/jane-te-verteta-pohimi-i-marines-amerikane-ndaj-pamjeve-te-ufo-ve-ne-hapesire/20%Monthly2019-09-19 07:51
https://www.informatat.com/trupat-mbrojtese-te-kosoves-shenojne-sot-20-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2019-09-19 07:42
https://www.informatat.com/avokati-i-njohur-ne-amsterdam-vritet-ne-menyre-misterioze/20%Monthly2019-09-19 07:40
https://www.informatat.com/senatori-amerikan-pa-e-njohur-kosoven-nuk-ka-be-per-serbine/20%Monthly2019-09-19 07:38
https://www.informatat.com/mbi-35-mije-mergimtare-do-te-votojne-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-19 07:33
https://www.informatat.com/krasniqi-glauk-konjufcen-tabloid-si-vuciqi/20%Monthly2019-09-19 07:26
https://www.informatat.com/ismail-kadare-dekorohet-ne-kore-te-jugut-shkrimtari-fiton-cmimin-pak-kyongni-2019/20%Monthly2019-09-18 14:54
https://www.informatat.com/keshtu-ekzekutohet-ish-polici-shqiptar-santiago-malko/20%Monthly2019-09-18 14:51
https://www.informatat.com/konfliktet-ligjore-jane-arsye-e-mungeses-se-gjinekologeve-neper-komuna/20%Monthly2019-09-18 14:44
https://www.informatat.com/haradinaj-i-replikon-isa-mustafes-i-thote-te-mos-nxitoje-ata-qe-nuk-te-votuan-mos-i-lejo-me-te-keshillu/20%Monthly2019-09-18 14:37
https://www.informatat.com/facebook-do-te-mbikqyre-tere-rrjetin-secila-levizje-e-perdoruesve-do-te-moderohet/20%Monthly2019-09-18 14:22
https://www.informatat.com/time-kadriaj-flet-pas-intervistimit-4-oresh-te-speciales-ja-per-cfare-u-pyet-ajo/20%Monthly2019-09-18 14:12
https://www.informatat.com/vala-e-konkurseve-per-pune-neper-institucione-publike-pak-para-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-18 14:04
https://www.informatat.com/edhe-pse-keisi-u-nda-me-stresin-ja-cfare-dedikimi-i-ben-prinderve-te-reperit-ajo/20%Monthly2019-09-18 13:53
https://www.informatat.com/denim-me-burgim-me-kusht-dhe-gjobe-per-ish-asambleistin-malishevas/20%Monthly2019-09-18 13:45
https://www.informatat.com/bashkeshortja-e-futbollistit-te-njdere-befason-me-deklaraten-per-ronaldon-na-dha-nje-fanelle-te-djersitur-dhe-iku/20%Monthly2019-09-18 13:35
https://www.informatat.com/ja-9-kushtet-qe-gjermania-i-jep-shqiperise-per-negociata-te-metutjeshme/20%Monthly2019-09-18 13:29
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-me-deklarate-kunder-partive-tjera-ne-jemi-rruga-e-vetme-e-dinjitetit-shteteror/20%Monthly2019-09-18 13:24
https://www.informatat.com/bllokohen-disa-rruge-ne-qytetin-e-gjilanit-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-09-18 13:02
https://www.informatat.com/edi-rama-i-drejtohet-opozites-shqiptare-ju-ftoj-te-ulemi-pa-kushte-ne-tryezen-e-reformes-zgjedhore/20%Monthly2019-09-18 12:55
https://www.informatat.com/zjarr-me-pasoja-ne-nje-shkolle-te-liberise-rreth-30-te-vdekur/20%Monthly2019-09-18 12:46
https://www.informatat.com/330-mije-euro-eshte-shuma-qe-kqz-ka-shpenzuar-vetem-per-shtypjen-e-materialeve-zgjedhore/20%Monthly2019-09-18 12:38
https://www.informatat.com/pas-intervistimit-nga-specialja-lajmerohet-naim-maloku-nga-haga/20%Monthly2019-09-18 12:26
https://www.informatat.com/paditesi-kerkon-nga-komuna-e-prishtines-demshperblim-400-mije-euro-pasi-i-rrenojne-objektin/20%Monthly2019-09-18 12:19
https://www.informatat.com/ne-prizren-digjet-nje-veture-zjarrefikesit-vihen-ne-aksion-menjehere/20%Monthly2019-09-18 12:04
https://www.informatat.com/ronaldo-meritoj-me-se-shumti-topa-te-arte-ne-histori-te-futbollit/20%Monthly2019-09-18 12:01
https://www.informatat.com/jordi-albas-lendon-kemben-e-majte-pas-ndeshjes-kunder-dortmundit/20%Monthly2019-09-18 11:57
https://www.informatat.com/eshte-gjalle-ishte-ne-nje-koncert-shprehet-gruaja-e-cila-pretendon-qe-e-ka-pare-reperin-2pac/20%Monthly2019-09-18 11:46
https://www.informatat.com/thaci-niset-per-ne-shba-pritet-ta-takoje-edhe-presidentin-trump/20%Monthly2019-09-18 11:41
https://www.informatat.com/mustafa-e-demanton-daut-haradinajn-pas-deklarates-se-tij-e-ftoj-qe-garen-ta-zhvilloje-ne-rrafshin-e-argumenteve/20%Monthly2019-09-18 11:38
https://www.informatat.com/haradinaj-takohet-me-ambasdorin-italian-i-kerkon-mbeshetje-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-09-18 11:25
https://www.informatat.com/kater-persona-arrestohen-ne-kline-pas-perleshjes-mes-familjareve/20%Monthly2019-09-18 11:21
https://www.informatat.com/bashkimi-evropian-ia-terheq-verejtjen-britanise-po-shkoni-drejt-brexit-it-pa-marreveshje/20%Monthly2019-09-18 11:18
https://www.informatat.com/hoxha-kundershtari-yne-dhe-i-shtetit-eshte-korrupsioni/20%Monthly2019-09-18 11:06
https://www.informatat.com/pacolli-pranon-kredencialet-nga-ambasadorja-e-re-e-kroacise/20%Monthly2019-09-18 11:00
https://www.informatat.com/rashiq-te-nderrohet-klasa-politike-ne-kosove/20%Monthly2019-09-18 10:58
https://www.informatat.com/pzap-paralajmeron-gjoba-per-shkelje-te-rregullave-zgjedhore/20%Monthly2019-09-18 09:47
https://www.informatat.com/shkoni-ne-kamenice-dhe-binduni-vete-me-realitetin-i-drejtohet-sbashk-u-politikaneve/20%Monthly2019-09-18 09:34
https://www.informatat.com/pas-perfundimit-te-kontrates-met-elshani-godet-feron/20%Monthly2019-09-18 09:31
https://www.informatat.com/elton-ilirjani-flet-per-te-dashurin-miliarder-eshte-e-veshtire-te-jesh-femra/20%Monthly2019-09-18 09:26
https://www.informatat.com/fajon-zgjedhjet-do-te-qetesonin-situaten-ne-shqiperi-dialogu-kosove-serbi-pas-heqjes-se-takses/20%Monthly2019-09-18 09:24
https://www.informatat.com/keshtu-e-improvizon-qytetari-karrigen-ne-mungese-te-karrocave-per-bartje-ne-ortopedi-te-qkuk-se/20%Monthly2019-09-18 09:14
https://www.informatat.com/22-vjecari-amerikan-rrefen-historine-se-si-u-be-pjese-e-isis-ata-me-rekrutuan-online/20%Monthly2019-09-18 09:01
https://www.informatat.com/ministria-e-puneve-te-brendshme-njofton-se-jane-marre-masat-per-mbarevajtje-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-18 09:20
https://www.informatat.com/burri-ushtron-dhune-fizike-ndaj-gruas-ne-gjilan-dhe-e-ben-per-spital/20%Monthly2019-09-18 08:50
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-sot-interviston-time-kadrijaj-ne-oren-11-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-18 08:45
https://www.informatat.com/detaje-nga-vekja-e-te-mitures-nga-klina-qe-u-godit-nga-treni/20%Monthly2019-09-18 08:38
https://www.informatat.com/bbc-vjen-me-reportazh-per-raportin-e-kosoves-dhe-serbise-mbeten-te-ndare-edhe-20-vite-pas-luftes/20%Monthly2019-09-18 08:21
https://www.informatat.com/ndeshjet-e-liges-se-kampioneve-sonte-real-madridi-perballet-me-psg-juventusi-me-atleticon/20%Monthly2019-09-18 08:17
https://www.informatat.com/trajneri-valverde-shprehet-i-kenaqur-me-arritjet-e-messit-deri-tani/20%Monthly2019-09-18 08:14
https://www.informatat.com/kjo-eshte-goditja-qe-kapiteni-i-ben-pa-dashje-neresit-te-ajaxit/20%Monthly2019-09-18 08:02
https://www.informatat.com/historia-e-gruas-shqiptare-qe-u-varros-e-gjalle-pasi-e-refuzoi-dashurine-e-enver-hoxhes/20%Monthly2019-09-18 07:56
https://www.informatat.com/keto-jane-fshatrat-dhe-qytetet-kosovare-qe-jane-te-shtrira-mbi-ar-dhe-argjend/20%Monthly2019-09-18 07:44
https://www.informatat.com/dardan-sejdiu-nuk-e-mohon-mundesine-e-bashkepunimit-te-psd-se-me-levizjen-vetevendosje/20%Monthly2019-09-18 07:30
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-ne-dhomen-e-saj-kosovarja-58-vjecare-ne-strasburg/20%Monthly2019-09-18 07:25
https://www.informatat.com/rrefehet-gruaja-nga-istogu-burri-me-rrahu-per-10-euro-e-kisha-beben-trijaveshe/20%Monthly2019-09-18 07:15
https://www.informatat.com/nga-sot-diaspora-mund-te-votoje-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-18 07:08
https://www.informatat.com/ky-eshte-ndryshimi-i-motit-per-dy-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2019-09-18 07:03
https://www.informatat.com/%e2%80%8bferide-rushiti-do-te-mbaje-fjalim-ne-parlamentin-suedez-per-te-mbijetuarit-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2019-09-17 14:42
https://www.informatat.com/behet-terheqja-e-shortit-per-numrat-e-partive-politike-ne-fletevotim-ja-si-renditen-ato/20%Monthly2019-09-17 14:48
https://www.informatat.com/pussycat-dolls-rikthehen-fuqishem/20%Monthly2019-09-17 14:36
https://www.informatat.com/fjolla-morina-perkrah-kete-deputet/20%Monthly2019-09-17 14:31
https://www.informatat.com/deri-ne-30-arrine-numri-i-te-vdekurve-nga-shperthimi-ne-afganistan/20%Monthly2019-09-17 14:11
https://www.informatat.com/pamje-te-pazakonshmme-kur-vetetima-godet-veturen-ne-levizje/20%Monthly2019-09-17 13:58
https://www.informatat.com/ky-eshte-reagimin-epik-i-burrit-me-17-gra-e-84-femije-kur-gazetari-i-thote-se-ka-vetem-nje-grua/20%Monthly2019-09-17 13:52
https://www.informatat.com/zafir-berisha-i-drejtohet-veselit-dhe-akuzon-aderuesit-e-nismes-ne-pdk-per-vjedhje/20%Monthly2019-09-17 13:50
https://www.informatat.com/enver-hoxhaj-godet-pacollin-mos-u-merr-me-diplomaci-as-nuk-di-as-ske-strategji/20%Monthly2019-09-17 13:44
https://www.informatat.com/cpo-ndodh-ne-mes-ciftit-fero-arbenita/20%Monthly2019-09-17 13:29
https://www.informatat.com/termet-ne-rajonin-e-dukagjinit-dhe-ne-mitrovice-qytetaret-detyrohen-te-dalin-jashte-shtepive/20%Monthly2019-09-17 13:29
https://www.informatat.com/kmdlnj-akuzon-sbashk-un-per-grevat-thote-qe-i-kane-shnderruar-ne-sport-te-mbijeteses/20%Monthly2019-09-17 13:18
https://www.informatat.com/qyteti-i-krujes-e-nderon-me-cmim-reperin-capital-t/20%Monthly2019-09-17 13:08
https://www.informatat.com/liburn-aliut-i-ngrihet-aktakuze-arsyeja-veprimet-e-tij-kunder-demarkacionit/20%Monthly2019-09-17 13:03
https://www.informatat.com/ja-pse-nuk-duhet-ta-huazosh-kurre-mbushesin-e-telefonit-te-dikujt-tjeter/20%Monthly2019-09-17 12:50
https://www.informatat.com/lidhja-demokratike-akuzon-pan-in-per-punesime-para-fushates/20%Monthly2019-09-17 12:45
https://www.informatat.com/kamishi-reagon-ndaj-kurtit-albin-kurti-tallet-me-kosoven/20%Monthly2019-09-17 12:37
https://www.informatat.com/ja-kur-do-te-rikthehet-rashica-nga-pushimi-mjekesor/20%Monthly2019-09-17 12:30
https://www.informatat.com/rrufeja-godet-dy-futbolliste-ne-fushe-teksa-luajne/20%Monthly2019-09-17 12:14
https://www.informatat.com/policia-arreston-dy-te-rinje-qe-trafikonin-droge-nga-shkodra-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-09-17 12:10
https://www.informatat.com/dyshohet-se-ne-kline-treni-ka-shkelur-nje-vajze-te-mitur/20%Monthly2019-09-17 12:05
https://www.informatat.com/kancelri-austriak-ne-pranojme-cdo-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise-nese-palet-bien-dakord/20%Monthly2019-09-17 12:01
https://www.informatat.com/pjesetare-nga-aak-dhe-nisma-ne-vushtrri-e-prizren-kalojne-ne-pdk/20%Monthly2019-09-17 11:49
https://www.informatat.com/adele-paralajmeron-kengen-dedikuar-marteses-se-saj/20%Monthly2019-09-17 11:45
https://www.informatat.com/500-milione-euro-eshte-shifra-qe-limaj-premton-per-bujqesine-ne-rahovec/20%Monthly2019-09-17 11:45
https://www.informatat.com/shqiptari-qe-dogji-gabimisht-400-rrenje-ullinj/20%Monthly2019-09-17 10:53
https://www.informatat.com/trendi-i-cuditshem-i-adoleshenteve-video/20%Monthly2019-09-17 10:34
https://www.informatat.com/kapet-kosovari-me-11-kg-heroine-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2019-09-17 10:28
https://www.informatat.com/ne-moshen-73-vjecare-behet-nene-e-binjakeve/20%Monthly2019-09-17 10:17
https://www.informatat.com/kendall-jenner-prezanton-stilin-e-ri-te-flokeve/20%Monthly2019-09-17 10:12
https://www.informatat.com/ndryshohet-formati-rusia-lojtari-i-ri-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-09-17 10:10
https://www.informatat.com/albin-kurti-insiston-se-vjosa-osmani-do-te-jete-kryeparlamentare-ne-qeverine-e-re/20%Monthly2019-09-17 10:09
https://www.informatat.com/kapet-peshku-me-koke-te-luanit-dhe-bisht-te-dragoit-foto/20%Monthly2019-09-17 10:01
https://www.informatat.com/kurti-per-bujqesine-kosova-ka-nevoje-edhe-per-dy-liqene-artificiale/20%Monthly2019-09-17 09:52
https://www.informatat.com/sigal-prishtina-synon-fitore-sonte-ndaj-ekipit-polak-legias/20%Monthly2019-09-17 09:44
https://www.informatat.com/sipas-orca-s-ne-universitetet-e-prishtines-rritet-transparenca/20%Monthly2019-09-17 09:38
https://www.informatat.com/kurti-vendimi-i-pare-i-qeverise-sone-eshte-zvogelimi-i-ministrive-ne-12/20%Monthly2019-09-17 09:26
https://www.informatat.com/1-mije-e-800-persona-aplikuan-per-legalizim-te-armeve/20%Monthly2019-09-17 09:31
https://www.informatat.com/arrestohen-per-posedim-te-narkotikeve-konfiskohen-mbi-22-mije-euro/20%Monthly2019-09-17 09:10
https://www.informatat.com/dy-raste-te-dhunes-ne-familje-ne-peje/20%Monthly2019-09-17 09:07
https://www.informatat.com/nga-90-euro-gjobe-per-subjektet-politike-te-cilat-shperndajne-fletushka-neper-objekte-kolektive/20%Monthly2019-09-17 09:01
https://www.informatat.com/kossnet-viziton-mitrovicen-veriore-shijon-edhe-qebapat-ne-shesh/20%Monthly2019-09-17 08:50
https://www.informatat.com/bebe-rexha-habit-pilotet-me-twerk-un-e-cmendur/20%Monthly2019-09-17 08:42
https://www.informatat.com/trajneri-i-leicesterit-e-pranon-se-man-unitedi-mund-ta-tundoje-yllin-e-skuadres-se-tij/20%Monthly2019-09-17 08:43
https://www.informatat.com/gruaja-nga-fushe-kosova-lajmeron-policine-pasi-i-vdiq-foshnja-ne-spital/20%Monthly2019-09-17 08:39
https://www.informatat.com/dy-persona-arrestohen-ne-prizren-per-organizim-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-09-17 08:29
https://www.informatat.com/nushi-publikon-kengen-e-re-comando/20%Monthly2019-09-17 08:25
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-emeruari-nga-gjermania-qe-do-te-jete-i-derguar-special-per-kosoven/20%Monthly2019-09-17 08:21
https://www.informatat.com/deputetet-gra-bien-nen-hije-te-fushates-se-deputeteve/20%Monthly2019-09-17 08:16
https://www.informatat.com/cfare-ndodhi-me-michael-jackson-para-vdekjes/20%Monthly2019-09-17 08:16
https://www.informatat.com/tete-persona-te-lenduar-ne-hong-kong-pasi-treni-del-nga-binaret/20%Monthly2019-09-17 08:13
https://www.informatat.com/kryeministri-cek-njofton-presidentin-zeman-se-do-te-merret-me-kosoven/20%Monthly2019-09-17 08:10
https://www.informatat.com/shpyllezimi-i-amazones-po-udhehiqet-nga-rrjetet-kriminale/20%Monthly2019-09-17 08:04
https://www.informatat.com/shkumbin-demolli-del-ne-takim-me-qytetaret-per-ti-degjuar-hallet-e-tyre/20%Monthly2019-09-17 08:03
https://www.informatat.com/era-istrefi-bashkepunim-me-reperin-e-famshem-amerikan/20%Monthly2019-09-17 08:00
https://www.informatat.com/51-aksidente-dhe-1360-tiketa-trafiku-brenda-24-oreve-ne-kosove/20%Monthly2019-09-17 07:41
https://www.informatat.com/ftesat-e-speciales-nuk-do-i-ndalin-as-zgjedhjet-ne-kosove/20%Monthly2019-09-17 07:37
https://www.informatat.com/aksident-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2019-09-17 07:35
https://www.informatat.com/kosova-ne-prag-te-dorezimit-per-ceshtjen-e-interpol-it/20%Monthly2019-09-17 07:28
https://www.informatat.com/albin-kurti-flet-per-rugoven-bashkimin-kombetar-dhe-simbolet-shteterore-dhe-kombetaren-e-kosoves/20%Monthly2019-09-17 07:20
https://www.informatat.com/selimi-kah-po-shkojme-po-pritemi-si-fitues/20%Monthly2019-09-17 07:13
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-6/20%Monthly2019-09-17 07:06
https://www.informatat.com/debate-skandaloze-partite-nuk-flasin-per-programet-e-tyre-por-per-skandalet-e-te-tjereve/20%Monthly2019-09-18 09:23
https://www.informatat.com/kqz-ne-diten-e-zgjedhjeve-merreni-nje-nga-keto-dokumente-me-vete/20%Monthly2019-09-16 14:56
https://www.informatat.com/tuna-dhe-nora-shihen-se-bashku-ne-nje-restaurant-foto/20%Monthly2019-09-16 14:49
https://www.informatat.com/rama-ska-pergjigje-per-negociatat-ben-nje-premtim-te-veshtire-dhe-e-quan-valdrin-pjetrin-genjeshtar/20%Monthly2019-09-16 14:45
https://www.informatat.com/kastrati-sqaron-edhe-njehere-vendimin-per-mbylljen-e-disa-shkollave-ne-kamenice/20%Monthly2019-09-16 14:42
https://www.informatat.com/thane-se-u-ndane-edhe-patrisi-e-tuna-kengetarja-merr-vendimin-e-papritur/20%Monthly2019-09-16 14:34
https://www.informatat.com/nishanet-ne-keto-pjese-te-trupit-kane-domethenie-te-vecante/20%Monthly2019-09-16 14:08
https://www.informatat.com/ronaldo-emocinohet-gjate-intervistes-ja-pse-ia-shperthen-vajit/20%Monthly2019-09-16 14:03
https://www.informatat.com/kosova-shperfill-alarmin-rreth-rreziqeve-nga-cigaret-elektronike/20%Monthly2019-09-16 14:00
https://www.informatat.com/vetem-kete-vit-ne-arabine-saudite-jane-ekzekutuar-134-te-burgosur/20%Monthly2019-09-16 13:51
https://www.informatat.com/ciljeta-flet-per-babain-e-djalit-te-saj-ata-jane-kopje-e-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-09-16 13:44
https://www.informatat.com/denohet-me-800-euro-gjobe-per-mbajtje-te-armes-pa-leje/20%Monthly2019-09-16 13:38
https://www.informatat.com/42-mije-aplikacione-nga-diaspora-per-te-votuar-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-16 13:26
https://www.informatat.com/paraburgim-per-gruan-nga-prizreni-e-cila-rrahu-vjehrrin-dhe-vjehrren/20%Monthly2019-09-16 13:19
https://www.informatat.com/ky-artist-do-ta-kendoje-kengen-e-marteses-ne-dasmen-e-bleros-dhe-afrones/20%Monthly2019-09-16 13:16
https://www.informatat.com/a-e-flet-gjuhen-shqipe-pergjigjet-ava-max%ef%bb%bf/20%Monthly2019-09-16 13:07
https://www.informatat.com/si-i-deshtoi-tentativa-e-trafikut-te-droges-bandes-shkak-u-be-nje-nga-protestat-e-opozites-shqiptare/20%Monthly2019-09-16 13:05
https://www.informatat.com/kush-i-thote-dashni-sabri-fejzullahut-nuk-eshte-bashkeshortja-nera-foto/20%Monthly2019-09-16 13:03
https://www.informatat.com/kurti-e-njoh-pavaresine-e-kosoves-por-nuk-them-bac-u-kry/20%Monthly2019-09-16 12:55
https://www.informatat.com/njihuni-me-aeroportin-me-te-ngarkuar-ne-bote-priti-e-percolli-107-milione-njerez/20%Monthly2019-09-16 12:48
https://www.informatat.com/fillon-gjykimi-i-dy-shtetaseve-turq-qe-kosova-ia-dorezoi-erdoganit/20%Monthly2019-09-16 12:40
https://www.informatat.com/mkrs-nenshkruan-memorandum-me-ferizajn-ne-vlere-mbi-4-milion-euro-per-qendren-multifunksionale/20%Monthly2019-09-16 12:38
https://www.informatat.com/haradinaj-pi-caj-ne-llap-bashke-me-qytetaret/20%Monthly2019-09-16 12:34
https://www.informatat.com/sabri-fejzullahu-feston-ditelindjen/20%Monthly2019-09-16 12:32
https://www.informatat.com/keta-artikuj-ushqimor-assesi-nuk-ben-ti-kombinoni/20%Monthly2019-09-16 12:25
https://www.informatat.com/flasin-analistet-frika-nga-humbja-po-nxit-debate-pa-etike-dhe-fyerje-mes-partive/20%Monthly2019-09-16 12:24
https://www.informatat.com/limaj-e-kerkon-voten-per-nisman-ne-fushe-kosove-e-permend-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2019-09-16 12:18
https://www.informatat.com/perse-nuk-duhet-tua-falni-rrobat-tuaja-te-tjereve-as-te-mos-bartni-dicka-te-huajen/20%Monthly2019-09-16 12:16
https://www.informatat.com/ne-kamenice-protesothet-kunder-mbylljes-se-shkollave/20%Monthly2019-09-16 12:11
https://www.informatat.com/meshkujt-veshtire-perballen-me-suksesin-e-partneres/20%Monthly2019-09-16 12:06
https://www.informatat.com/recica-ka-nje-lajm-te-mire-per-te-gjithe-te-larguarit-me-dhune-nga-regjimi-serb-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2019-09-16 12:06
https://www.informatat.com/perse-nuk-duhet-ti-mbyllni-roletat-gjate-dites/20%Monthly2019-09-16 12:00
https://www.informatat.com/kjo-ishte-kandidatja-per-deputete-qe-kishte-marr-vetem-2-vota-ne-zgjedhjet-2017/20%Monthly2019-09-16 11:58
https://www.informatat.com/enver-sekiraqa-denohet-me-30-vjet-burg-per-nxitje-ne-vrasjen-e-triumf-rizes/20%Monthly2019-09-16 11:52
https://www.informatat.com/kurti-premton-se-nuk-do-ta-heq-flamurin-e-kosoves-nga-zyra-e-kryeministrit/20%Monthly2019-09-16 11:50
https://www.informatat.com/objekti-i-komunes-se-mitrovices-mbetet-pa-rryme-dyshohet-se-dikush-i-preu-kabllot/20%Monthly2019-09-16 11:09
https://www.informatat.com/denohen-me-nga-200-euro-gjobe-e-gjashte-muaj-burgim-dy-te-akuzuarit-per-vjedhje-ne-pyll/20%Monthly2019-09-16 11:05
https://www.informatat.com/veseli-ne-diten-e-demokracise-korrupsionin-dhe-nepotizmin-do-ti-crrenjosim-me-plan/20%Monthly2019-09-16 10:48
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-denohet-me-burg/20%Monthly2019-09-16 10:45
https://www.informatat.com/a-eshte-rihanna-shtatzene-foto/20%Monthly2019-09-16 10:38
https://www.informatat.com/nicole-scherzinger-viktima-e-radhes-nga-hakerat/20%Monthly2019-09-16 10:28
https://www.informatat.com/java-e-modes-ne-new-york-victoria-beckham-me-koleksion-te-ri/20%Monthly2019-09-16 10:23
https://www.informatat.com/bashota-e-maloku-para-gjykates-speciale/20%Monthly2019-09-16 09:42
https://www.informatat.com/trepca-89-raporton-se-dikush-i-ka-demtuar-dhe-thyer-zyret-e-tyre/20%Monthly2019-09-16 09:40
https://www.informatat.com/nje-burre-i-dehur-nga-rahoveci-rrahe-babane-e-tij-perfundon-ne-spital/20%Monthly2019-09-16 09:34
https://www.informatat.com/ne-gracanice-perleshen-pese-serbe-mes-vete/20%Monthly2019-09-16 09:29
https://www.informatat.com/policia-raporton-per-tentim-vrasje-ne-prishtine-i-dyshuari-ka-ikur-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-09-16 09:24
https://www.informatat.com/himni-i-britanise-se-madhe-kendohet-ne-protesten-e-hong-kongut/20%Monthly2019-09-16 09:19
https://www.informatat.com/getoar-selimi-me-stil-te-ri-te-flokeve-cili-eshte-reagimi-i-marines/20%Monthly2019-09-16 09:10
https://www.informatat.com/hapet-konkursi-i-ri-pranues-ne-universitetin-haxhi-zeka/20%Monthly2019-09-16 09:02
https://www.informatat.com/punesimi-do-ta-ndale-ikjen-nga-vendi-shprehen-stomatologet-e-kosoves/20%Monthly2019-09-16 08:53
https://www.informatat.com/lideri-italian-salvini-synon-rikthimin-ne-pushtet-paralajmeron-be-ne/20%Monthly2019-09-16 08:46
https://www.informatat.com/kandidatja-e-vv-se-kandidate-per-deputete-akuzon-pdk-ne-per-vjedhje-programi/20%Monthly2019-09-16 08:36
https://www.informatat.com/albin-kurti-flet-per-qeverine-e-tij-skam-nevoje-per-tre-zevendesa-e-35-keshilltare/20%Monthly2019-09-16 08:29
https://www.informatat.com/mbrojtesi-i-arsenalit-iu-kerkon-falje-tifozeve-une-kam-faj-per-leshimin-e-pikeve-ndaj-watford/20%Monthly2019-09-16 08:21
https://www.informatat.com/kjo-eshte-strategjia-e-serbise-per-ta-penguar-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-09-16 08:16
https://www.informatat.com/maloku-dhe-bashota-dalin-para-gjykates-speciale/20%Monthly2019-09-16 08:11
https://www.informatat.com/ish-ministri-italian-ky-milan-i-shemtuar/20%Monthly2019-09-16 08:06
https://www.informatat.com/pasi-gelltiti-unazen-e-fejeses-gjate-gjumit-detyrohet-te-operohet/20%Monthly2019-09-16 08:01
https://www.informatat.com/shqiperia-me-emigracionin-me-te-larte-te-njerezve-te-arsimuar-ne-europe/20%Monthly2019-09-16 07:52
https://www.informatat.com/gjate-vikendit-ne-spitalin-e-pejes-jane-trajtuar-788-paciente/20%Monthly2019-09-16 07:41
https://www.informatat.com/laraska-e-mbyt-nje-burre-ne-australi/20%Monthly2019-09-16 07:38
https://www.informatat.com/kryeministri-britanik-pritet-ti-refuzoje-ofertat-e-be-se-per-shtyrje-te-brexit-it/20%Monthly2019-09-16 07:26
https://www.informatat.com/sulm-terrorist-ne-nje-spital-sirian-afer-kufirit-me-turqine-12-te-vdekur-deri-me-tani/20%Monthly2019-09-16 07:19
https://www.informatat.com/njihuni-me-kosovarin-qe-ben-shpikje-robotike-nga-mbledhja-e-pajisjeve-ne-deponi/20%Monthly2019-09-16 07:16
https://www.informatat.com/kuvendi-shenon-diten-e-demokracise/20%Monthly2019-09-16 07:06
https://www.informatat.com/edhe-kjo-beri-vaki-12-vjecari-ngacmon-seksualisht-mesuesen/20%Monthly2019-09-16 07:04
https://www.informatat.com/nga-bashkimi-evropian-tani-eshte-koha-qe-kosovareve-tu-hiqen-vizat/20%Monthly2019-09-16 07:04
https://www.informatat.com/sot-shenohet-76-vjetori-i-lidhjes-se-dyte-te-prizrenit/20%Monthly2019-09-16 07:01
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2019-09-16 06:57
https://www.informatat.com/i-denuari-i-rastit-bllaca-2-shantazhon-lideret-politike-pritini-faktet-per-takimet-e-juaja-me-nazim-bllacen/20%Monthly2019-09-14 14:02
https://www.informatat.com/nusja-rrah-vjehrrit-ne-prizren/20%Monthly2019-09-14 12:26
https://www.informatat.com/obsh-cdo-minute-5-te-vdekur-ne-bote-nga-trajtimi-i-gabuar/20%Monthly2019-09-14 12:03
https://www.informatat.com/zbulimi-trondites-trupat-e-njerezve-vazhdojne-te-levizin-deri-ne-nje-vit-pas-vdekjes/20%Monthly2019-09-14 11:52
https://www.informatat.com/veseli-do-ta-ndalim-korrupsionin-tek-lejet-e-ndertimit-dhe-ndertesat-pa-leje/20%Monthly2019-09-14 11:44
https://www.informatat.com/liburn-aliu-ahmeti-eshte-i-pafytyre-molliqaj-te-largohet-nga-lista/20%Monthly2019-09-14 11:37
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-flaket-nje-objekt-te-qafa-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-14 11:31
https://www.informatat.com/nisin-filmimet-e-007-license-per-te-vrare-per-here-te-fundit-me-daniel-craig/20%Monthly2019-09-14 11:29
https://www.informatat.com/majtistet-gjerman-te-die-linke-s-perkrahin-zemanin-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-09-14 11:17
https://www.informatat.com/hajdari-per-komandantin-naim-maloku-nuk-dorezohet-lehte/20%Monthly2019-09-14 11:14
https://www.informatat.com/apeli-i-kerkon-mpb-se-te-ofroje-prova-rreth-revokimit-te-lejeqendrimeve-ndaj-dy-shtetasve-turq/20%Monthly2019-09-14 10:58
https://www.informatat.com/kqz-ja-publikon-afatet-per-akreditim-te-vezhguesve/20%Monthly2019-09-14 10:55
https://www.informatat.com/shtate-persona-ne-prishtine-shoqerohen-ne-polici-per-organizim-te-lojerave-te-fatit/20%Monthly2019-09-14 10:52
https://www.informatat.com/uta-aplinistja-e-njohur-me-suskes-e-kalon-operimin/20%Monthly2019-09-13 16:55
https://www.informatat.com/humb-jeten-shqiptari-nga-kontakti-me-tension-te-rrymes/20%Monthly2019-09-13 15:00
https://www.informatat.com/lista-serbe-e-kundershton-vendimin-qe-ne-zgjedhje-te-votohet-vetem-me-dokumente-te-kosoves/20%Monthly2019-09-13 14:52
https://www.informatat.com/mbi-260-paciente-jane-trajtuar-vetem-gjate-24-oreve-te-fundit-ne-peje/20%Monthly2019-09-13 14:42
https://www.informatat.com/u-denua-perjete-per-vrasjen-e-policit-ne-vitin-1998-gjyqi-i-hapet-serish/20%Monthly2019-09-13 14:39
https://www.informatat.com/kurti-takon-zejtaret-e-prizrenit-premton-mbeshtetje/20%Monthly2019-09-13 14:33
https://www.informatat.com/mjekesia-familjare-ne-kosove-shenoi-20-vjetorin-e-saj/20%Monthly2019-09-13 14:31
https://www.informatat.com/assange-mbetet-ne-burg/20%Monthly2019-09-13 14:29
https://www.informatat.com/goditja-e-radhes-ndaj-erdogan-ish-kryeministri-davutogllu-largohet-nga-partia/20%Monthly2019-09-13 14:21
https://www.informatat.com/bernabiq-te-merkeli-ne-berlin-me-18-shtator/20%Monthly2019-09-13 14:16
https://www.informatat.com/keshtu-reagon-kurti-kur-gazetari-e-pyet-per-dardan-molliqajn/20%Monthly2019-09-13 14:16
https://www.informatat.com/hidhet-shorti-per-edicionin-e-ri-ne-basketboll-derbi-qe-ne-xhiron-e-pare/20%Monthly2019-09-13 14:14
https://www.informatat.com/ceket-ndryshojne-mendje-ndeshjen-ndaj-kosoves-e-zhvendosin-nga-praga-ne-plzen/20%Monthly2019-09-13 14:10
https://www.informatat.com/keshtu-e-pershkruan-zyra-e-shypit-te-kancelares-gjermane-takimin-e-saj-me-edi-ramen/20%Monthly2019-09-13 14:08
https://www.informatat.com/laura-fazliu-garon-per-medaljen-e-bronzte-evropiane/20%Monthly2019-09-13 14:05
https://www.informatat.com/vazhdon-aksioni-ndaj-bandave-shqiptare-te-droges-policia-arreston-nje-tjeter-person-58-te-prangosur-deri-me-tani/20%Monthly2019-09-13 13:56
https://www.informatat.com/2ton-sjell-gjith-jeten/20%Monthly2019-09-13 13:56
https://www.informatat.com/ja-se-cka-do-tju-beje-vv-prokuroreve-dhe-gjyqtareve-posa-te-vije-ne-pushtet-video/20%Monthly2019-09-13 13:52
https://www.informatat.com/ish-trajneri-i-zvicres-shaqiri-eshte-artist-per-te-duhet-te-kujdesesh-si-per-lule/20%Monthly2019-09-13 13:49
https://www.informatat.com/koalicioni-i-partive-serbe-slloboda-nominon-nenad-rashiqin-per-kryeminister-te-kosoves/20%Monthly2019-09-13 13:43
https://www.informatat.com/ja-si-ta-beni-veten-te-pini-sa-me-shume-uje/20%Monthly2019-09-13 13:42
https://www.informatat.com/roberti-perkrah-politikanin-me-te-cilin-darkoi-nora/20%Monthly2019-09-13 13:28
https://www.informatat.com/eshte-arrestuar-polici-ne-shtime-per-ryshfet-dhe-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2019-09-13 13:28
https://www.informatat.com/thaci-ne-takim-me-perandorin-naruhito-i-shpreh-mirenjohjen-per-perkrahjen-qe-japonia-ka-dhene-gjate-dhe-pas-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-09-13 13:22
https://www.informatat.com/blogerja-shqiptare-e-ftuar-ne-evenimentin-e-kim-kardashian/20%Monthly2019-09-13 13:16
https://www.informatat.com/senatori-johnson-kosova-e-serbia-mund-te-bejne-marreveshje-qe-nuk-do-te-pelqehet-ne-dy-vendet/20%Monthly2019-09-13 13:11
https://www.informatat.com/dalin-pamjet-e-renda-te-aksidentit-te-katerfishte-nje-shqiptar-perfundon-ne-koma/20%Monthly2019-09-13 13:08
https://www.informatat.com/proces-gjyqesor-per-grabitjen-e-3-eurove-dhe-te-nje-telefoni/20%Monthly2019-09-13 13:06
https://www.informatat.com/dalin-rezultatet-e-matures-shteterore-kalojne-vetem-60-9-perqind/20%Monthly2019-09-13 13:01
https://www.informatat.com/dy-vellezerit-shqiptare-rrahin-hallen-e-tyre-45-vjecarja-perfundon-ne-spital/20%Monthly2019-09-13 12:47
https://www.informatat.com/hyri-per-ta-provuar-veturen-e-vjedh-para-syve-te-pronarit-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-13 12:43
https://www.informatat.com/vuciq-e-vlereson-unesco-n-per-mbrojtjen-e-trashegimise-se-rrezikuar-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-09-13 12:39
https://www.informatat.com/kurti-ne-prizren-teatri-mund-ta-zhvilloje-mendjen-e-te-rinjve/20%Monthly2019-09-13 12:34
https://www.informatat.com/sindikata-e-shqetesuar-per-gjendjen-ne-rtk-paralajmerohen-takime-me-ambasadore/20%Monthly2019-09-13 12:32
https://www.informatat.com/kosnett-pergezon-gjykaten-qe-vendosi-ta-kompensoje-familjen-e-diana-kastratit/20%Monthly2019-09-13 12:27
https://www.informatat.com/spanja-drejte-kupes-se-botes-e-mposht-edhe-australine/20%Monthly2019-09-13 12:26
https://www.informatat.com/njihuni-me-vrasesen-me-te-tmerrshme-ne-evrope-per-10-dite-ka-vrare-10-burra/20%Monthly2019-09-13 12:17
https://www.informatat.com/eshte-koha-e-pajtimit-te-serbeve-dhe-shqiptareve/20%Monthly2019-09-13 12:13
https://www.informatat.com/presidenti-amerikan-qe-perjetoi-tmerrin-e-11-shtatorit-lexoni-6-fakte-per-george-bush/20%Monthly2019-09-13 12:07
https://www.informatat.com/merkel-publikon-foton-me-ramen-eshte-edhe-artist/20%Monthly2019-09-13 12:06
https://www.informatat.com/poeti-jeton-kelmendi-i-bashkohet-vv-se/20%Monthly2019-09-13 12:00
https://www.informatat.com/aparatura-qe-pergjon-whatsapp-dhe-viber-arrin-tashme-ne-tirane/20%Monthly2019-09-13 11:59
https://www.informatat.com/gap-komuna-me-transparencen-me-te-larte-buxhetore-eshte-gjakova/20%Monthly2019-09-13 11:56
https://www.informatat.com/proces-gjyqesor-per-grabitjen-e-3-eurove-dhe-telefonit/20%Monthly2019-09-13 11:55
https://www.informatat.com/hoxhaj-do-te-rritet-numri-i-bursave-per-studente/20%Monthly2019-09-13 11:48
https://www.informatat.com/rrefimi-prekes-i-babait-shqiptar-pasi-ia-vrane-djalin-per-nje-kondicioner-cme-ka-mbetur-mua-tani/20%Monthly2019-09-13 11:42
https://www.informatat.com/cdo-dite-zgjohet-duke-menduar-se-eshte-11-qershor-adoleshentja-humb-kujtesen-cdo-2-ore/20%Monthly2019-09-13 11:37
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-dhe-lumir-abdixhiku-takojne-profesionistet-e-rinj/20%Monthly2019-09-13 11:36
https://www.informatat.com/greva-ne-paris-kunder-reformave-ne-pensione/20%Monthly2019-09-13 11:33
https://www.informatat.com/limaj-takohet-me-ambasadorin-italian-bisedojne-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-13 11:31
https://www.informatat.com/premtimet-e-veselit-do-ti-legalizojme-350-mije-ndertime-pa-leje-me-vetem-1-euro-per-meter-katror/20%Monthly2019-09-13 11:27
https://www.informatat.com/kmdlnj-kqz-nuk-e-ka-shkelur-ligjin-e-as-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2019-09-13 11:26
https://www.informatat.com/mbyllet-gazeta-e-famshme-amerikane-pas-16-vjetesh-mesazhi-i-fundit-kenaquni-me-telefonat-e-qelbur/20%Monthly2019-09-13 11:24
https://www.informatat.com/ja-kujt-i-ka-ngjare-roani-foto/20%Monthly2019-09-13 11:18
https://www.informatat.com/bajrami-me-ne-do-te-jete-nje-fryme-ndryshe-e-politikberjes-ne-vend-video/20%Monthly2019-09-13 11:18
https://www.informatat.com/te-nuhasesh-limon/20%Monthly2019-09-13 11:12
https://www.informatat.com/veseli-plani-im-antikorrupsion-do-te-shtoje-mijera-vende-pune-dhe-miliona-euro-investime/20%Monthly2019-09-13 11:06
https://www.informatat.com/ananasi-zvogelon-rrezikun-e-semundjeve/20%Monthly2019-09-13 11:00
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-na-dergojne-drejt-semundjeve/20%Monthly2019-09-13 10:52
https://www.informatat.com/kosnett-godet-partite-qe-kane-kandiduar-persona-te-denuar-dhe-me-aktakuza-ne-lista-zgjedhore/20%Monthly2019-09-13 13:50
https://www.informatat.com/gjermania-i-takon-kiden-me-getinjon/20%Monthly2019-09-13 10:31
https://www.informatat.com/mbi-50-anetare-te-rinj-i-shtohen-aak-se/20%Monthly2019-09-13 10:29
https://www.informatat.com/google-pervec-gjobes-500-milione-euro-paguan-edhe-465-milione-euro-shtese-ne-taksa/20%Monthly2019-09-13 10:24
https://www.informatat.com/lista-serbe-miqte-politike-te-prishtines-nuk-i-mbrojne-votat-e-serbeve/20%Monthly2019-09-13 10:24
https://www.informatat.com/drejtori-i-nje-aeroporti-ne-belgjike-shperthen-ne-krahasime-raciste-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-09-13 10:20
https://www.informatat.com/shfrytezuesit-e-slack-tani-mund-ta-erresojne-sfondin-edhe-kur-e-perdorin-ne-kompjuter/20%Monthly2019-09-13 10:18
https://www.informatat.com/hoxha-grate-me-rol-te-rendesishem-ne-biznes-do-te-perkushtohemi-per-fuqizimin-e-tyre/20%Monthly2019-09-13 10:15
https://www.informatat.com/gopro-8-shihet-per-here-te-pare-sjell-modulin-e-mediave/20%Monthly2019-09-13 10:13
https://www.informatat.com/serbet-sulmojne-nje-te-mitur-ne-mitrovice/20%Monthly2019-09-13 10:12
https://www.informatat.com/ilaci-efikas-kunder-alergjise-ndaj-polenit/20%Monthly2019-09-13 10:07
https://www.informatat.com/ministrja-hoxha-ne-perkrahje-te-grave-ne-biznes-do-te-perkushtohemi-per-fuqizimin-e-tyre/20%Monthly2019-09-13 10:04
https://www.informatat.com/greqia-jep-nenshtetesi-per-investitoret-e-huaj/20%Monthly2019-09-13 09:58
https://www.informatat.com/vuciq-takon-drejtoreshen-e-unesco-s-flasin-per-kosoven/20%Monthly2019-09-13 09:49
https://www.informatat.com/zbardhet-deshmia-e-kosovarit-te-akuzuar-se-do-i-bente-atentat-kreut-te-bandes-se-durresit/20%Monthly2019-09-13 09:48
https://www.informatat.com/shkaktoi-aksident-me-deme-afe-1-5-milion-euro-shqiptarin-nga-presheva-e-pret-denim-i-rende/20%Monthly2019-09-13 09:43
https://www.informatat.com/diplomojne-416-kadete-te-rinj-ne-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-09-13 09:38
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ndaj-te-akuzuarve-se-nen-kercenimin-e-armes-kryen-mbi-20-grabitje/20%Monthly2019-09-13 09:36
https://www.informatat.com/ndertimi-i-autostrades-nish-merdare-fillon-me-2020-en/20%Monthly2019-09-13 09:30
https://www.informatat.com/ka-mbi-20-viza-shengen-ne-pasaporte-kosovarit-i-refuzohet-viza-nga-ambasada-gjermane/20%Monthly2019-09-13 09:26
https://www.informatat.com/ylli-i-hokejit-ne-rusi-merr-si-dhurate-nje-kallash-nga-ekipi-i-tij/20%Monthly2019-09-13 09:24
https://www.informatat.com/sulm-terrorist-ne-turqi/20%Monthly2019-09-13 09:20
https://www.informatat.com/juan-mata-thote-qe-te-gjithe-kenaqen-kur-man-unitedi-sfiton/20%Monthly2019-09-13 09:19
https://www.informatat.com/gjithesia-mund-te-jete-2-miliarde-vjet-me-e-re/20%Monthly2019-09-13 09:10
https://www.informatat.com/ti-vetem-nuse-smund-te-jesh-tayna-i-kthen-pergjigje-epike-komentueses/20%Monthly2019-09-13 09:06
https://www.informatat.com/rama-takohet-me-merkelin-shume-i-inkurajuar-nga-vleresimet-e-saj-ndaj-shqiperise/20%Monthly2019-09-13 09:06
https://www.informatat.com/limaj-fton-partite-politike-te-zotohen-se-do-te-kontribuojne-ne-permbylljen-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-09-13 11:09
https://www.informatat.com/se-shpejti-nis-kenga-magjike-2019-zbulohen-disa-nga-emrat-pjesemarres/20%Monthly2019-09-13 09:00
https://www.informatat.com/kocijancic-partite-politike-ne-shqiperi-te-dialogojne-pa-parakushte/20%Monthly2019-09-13 08:59
https://www.informatat.com/20-muaj-burg-per-te-akuzuarin-qe-kercenoi-ramush-haradinajn-ne-emer-te-isis-it/20%Monthly2019-09-13 08:57
https://www.informatat.com/cifti-austriak-vjen-ne-kosove-dhe-ndihmon-familjet-skamnore/20%Monthly2019-09-13 08:55
https://www.informatat.com/ava-max-krenohet-me-origjinen-e-saj/20%Monthly2019-09-13 08:52
https://www.informatat.com/limaj-u-shkruan-kandidateve-per-kryeminister-rreth-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-09-13 08:46
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-e-kevin-hart-pas-aksidentit-2/20%Monthly2019-09-13 08:45
https://www.informatat.com/ish-ambasadori-serb-ska-asnje-ndryshim-ne-qendrimin-e-vatikanit-per-kosoven/20%Monthly2019-09-13 08:33
https://www.informatat.com/sherr-me-shkopinj-ne-sarande-ne-konflikt-pronare-hotelesh/20%Monthly2019-09-13 08:32
https://www.informatat.com/diplomacia-e-kosoves-ne-vendnumerim/20%Monthly2019-09-13 08:30
https://www.informatat.com/aaron-carter-zbulon-se-vuan-nga-kater-crregullime-mendore/20%Monthly2019-09-13 08:23
https://www.informatat.com/per-te-kerkuar-po-ne-per-shqiperine-rama-takon-kancelaren-merkel/20%Monthly2019-09-13 08:21
https://www.informatat.com/gigi-hadid-flet-per-dua-lipen/20%Monthly2019-09-13 08:17
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-prioritet-e-ka-luften-kunder-korrupsionit-dhe-punesimin-e-te-rinjve/20%Monthly2019-09-13 08:15
https://www.informatat.com/kida-provokon-nga-gjermania/20%Monthly2019-09-13 08:12
https://www.informatat.com/hoti-ne-listen-e-ldk-se-jane-18-kandidate-me-doktorature-dhe-26-me-magjistrature/20%Monthly2019-09-13 08:06
https://www.informatat.com/gold-ag-mohon-te-kete-aderuar-ne-aak/20%Monthly2019-09-13 08:01
https://www.informatat.com/misteri-dhe-frika-kur-data-13-eshte-e-premte-historia-e-nje-mallkimi/20%Monthly2019-09-13 07:58
https://www.informatat.com/tri-gabime-te-papermiresueshme-ne-edukimin-e-femijeve/20%Monthly2019-09-13 07:56
https://www.informatat.com/gazetari-hoxha-policia-nuk-e-ndaloi-grupin-kriminal-nga-kosova-i-pergatitur-per-nxitje-dhune-me-8-qershor/20%Monthly2019-09-13 07:55
https://www.informatat.com/a-do-te-ndryshoj-ora-sivjet-ky-eshte-vendimi-i-fundit/20%Monthly2019-09-13 07:54
https://www.informatat.com/edhe-sot-protestojne-stomatologet-e-papune/20%Monthly2019-09-13 07:52
https://www.informatat.com/haradinaj-kerkon-intensifikim-te-partneritet-politik-e-ekonomik-me-austrine/20%Monthly2019-09-13 09:02
https://www.informatat.com/momenti-i-sikletshem-kur-dy-parashutistet-nuk-ulen-dot-ne-det-sepse-poshte-kishte-dicka-te-rrezikshme/20%Monthly2019-09-13 07:49
https://www.informatat.com/dy-vajza-rrahin-nje-nxenes-ne-shkollen-shkendija-ne-prishtine-vellau-i-tyre-sulmoi-zyrtarin-policor/20%Monthly2019-09-13 07:49
https://www.informatat.com/po-e-shihnin-motorin-e-aeroplanit-duke-marre-flake-nga-dritarja-pasagjeret-u-dergojne-sms-a-lamtumires-familjareve/20%Monthly2019-09-13 07:44
https://www.informatat.com/detaje-te-reja-per-vdekjen-e-punetorit-nuk-ka-rene-nga-lartesia/20%Monthly2019-09-13 07:43
https://www.informatat.com/vajza-dy-vjecare-ia-mori-jeten-nenes-se-saj-pa-dashje/20%Monthly2019-09-13 07:41
https://www.informatat.com/per-tete-muaj-u-regjistruan-me-shume-se-9-mije-te-papune-te-rinj/20%Monthly2019-09-13 11:05
https://www.informatat.com/policia-konfirmon-sulmin-fizik-te-dardan-molliqajt-ndaj-haki-abazit-tregon-detajet/20%Monthly2019-09-13 07:29
https://www.informatat.com/prishtine-djali-me-probleme-psikike-e-sulmon-nenen/20%Monthly2019-09-13 07:29
https://www.informatat.com/sipas-pacollit-autostrada-prishtine-nish-eshte-hap-i-madh-drejt-paqes/20%Monthly2019-09-13 07:27
https://www.informatat.com/ekstradohet-nga-danimarka-27-vjecari-shqiptar-i-akuzuar-per-vrasje/20%Monthly2019-09-13 07:26
https://www.informatat.com/thaci-takoi-guvernatoren-e-tokios-i-kerkoi-binjakezim-me-prishtinen/20%Monthly2019-09-13 10:43
https://www.informatat.com/noizy-po-vjen-me-mixtape-te-ri/20%Monthly2019-09-12 14:57
https://www.informatat.com/droga-e-tyre-trafikohej-kudo-ne-evrope-policia-godet-4-grupe-kriminale-ve-ne-pranga-57-persona/20%Monthly2019-09-12 14:54
https://www.informatat.com/thaci-ne-japoni-synojme-kapitull-te-ri-per-ballkanin/20%Monthly2019-09-12 14:52
https://www.informatat.com/skeleti-i-burrit-te-zhdukur-ne-vitin-1997-gjendet-me-google-earth/20%Monthly2019-09-12 14:49
https://www.informatat.com/edhe-kjo-kengetare-del-publikisht-ne-perkrahje-te-ramushit-per-kryeminister/20%Monthly2019-09-12 14:47
https://www.informatat.com/veseli-keto-jane-shtate-vendimet-e-para-kunder-korrupsionit-ne-qeverisjen-time/20%Monthly2019-09-12 14:44
https://www.informatat.com/kuvendi-i-rrezoi-8-dekrete-presidenca-reagon-ndaj-sulmeve-te-spiropalit-miratuan-koncesionet-me-te-shtenjta-ne-bote/20%Monthly2019-09-12 14:37
https://www.informatat.com/ndahen-750-mije-euro-per-ndertimin-e-ujesjellesit-ne-28-fshatra-te-gjakoves/20%Monthly2019-09-12 14:30
https://www.informatat.com/edhe-divat-nderkombetare-qajne-pas-deshtimit-ne-dashuri/20%Monthly2019-09-12 14:26
https://www.informatat.com/molliqaj-e-ben-postimin-e-dyte-pas-incidentit-me-abazin-thote-se-po-i-fiton-te-gjitha-debatet/20%Monthly2019-09-12 14:23
https://www.informatat.com/policia-e-ka-regjistruar-si-sulm-rastin-ndermjet-dardan-molliqajt-dhe-haki-abazit/20%Monthly2019-09-12 14:13
https://www.informatat.com/dy-arsye-pse-shumica-e-burrave-tradhtare-nuk-ndahen-nga-grate/20%Monthly2019-09-12 14:12
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-dy-te-dyshuarit-per-tentim-vrasje-ne-peje/20%Monthly2019-09-12 14:05
https://www.informatat.com/cfare-i-ben-me-fat-majtaket/20%Monthly2019-09-12 13:57
https://www.informatat.com/zbulohen-bisedat-sekrete-te-ismail-qemalit-me-princ-vidin-me-1914/20%Monthly2019-09-12 13:55
https://www.informatat.com/as-vuciq-nuk-i-beson-presidentit-cek-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-09-12 13:52
https://www.informatat.com/25-frazat-nga-frojdi-qe-nuk-duhen-harruar-asnjehere/20%Monthly2019-09-12 13:49
https://www.informatat.com/pese-gjera-thelbesore-qe-duhet-te-dish-per-partnerin-para-se-te-martohesh/20%Monthly2019-09-12 13:41
https://www.informatat.com/trump-sulmon-banken-europiane-po-ulni-vleren-e-euros-qe-te-demtoni-prodhimet-amerikane/20%Monthly2019-09-12 13:36
https://www.informatat.com/si-ta-zhvilloni-inteligjencen-emocionale/20%Monthly2019-09-12 13:34
https://www.informatat.com/synimi-dalja-ne-det-serbia-nenshkruan-kontraten-per-ndertimin-e-autostrades-nish-merdare/20%Monthly2019-09-12 13:29
https://www.informatat.com/baneri-i-dardaneve-qe-nuk-u-lejua-te-futej-mbreme-ne-stadium-kishte-nje-mesazh-te-madh/20%Monthly2019-09-12 13:27
https://www.informatat.com/haki-abazi-i-vv-se-i-gatshem-tia-fale-dardan-molliqajt-me-nje-kusht/20%Monthly2019-09-12 13:24
https://www.informatat.com/profesori-padit-komunen-e-gjilanit-thote-se-nuk-iu-lejua-qasja-ne-dokumente-zyrtare-per-konkursin-qe-dyshon-se-u-manipulua/20%Monthly2019-09-12 13:22
https://www.informatat.com/anglia-publikon-pamje-nga-tuneli-i-stadiumit-mesohet-kush-me-ke-i-shkembeu-fanellat/20%Monthly2019-09-12 13:13
https://www.informatat.com/me-17-shtator-subjektet-politike-terheqin-shortin-per-renditje-ne-fletevotim/20%Monthly2019-09-12 12:55
https://www.informatat.com/qyteti-i-te-vdekurve-miliona-trupa-te-mumifikuar-ne-nje-vend/20%Monthly2019-09-12 12:28
https://www.informatat.com/befason-fifi-keshtu-eshte-dobesuar-kengetarja/20%Monthly2019-09-12 12:22
https://www.informatat.com/kampi-ne-siri-ku-po-qendrojne-ende-disa-kosovare/20%Monthly2019-09-12 12:19
https://www.informatat.com/fatmir-limaj-premton-rritjen-e-pages-minimale-ne-250-euro/20%Monthly2019-09-12 12:12
https://www.informatat.com/deputeti-suedez-kerkese-per-leshimin-e-vizave-per-kosovaret-kjo-eshte-kerkesa-e-tij/20%Monthly2019-09-12 12:07
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-mesazh-presidentit-te-cekise-e-mbeshtesim-fort-kosoven-e-pavarur-dhe-sovrane/20%Monthly2019-09-12 12:01
https://www.informatat.com/dogana-mbledh-800-milione-euro-per-nente-muaj/20%Monthly2019-09-12 11:56
https://www.informatat.com/presidenti-trump-kercenon-kedo-qe-guxon-te-sulmoje-ameriken/20%Monthly2019-09-12 11:54
https://www.informatat.com/incident-me-viktima-dhe-te-plagosur-ne-afganistan/20%Monthly2019-09-12 11:41
https://www.informatat.com/vuciq-pas-takimit-me-papen-vatikani-nuk-do-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2019-09-12 11:34
https://www.informatat.com/68-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-09-12 11:31
https://www.informatat.com/kjo-gje-e-tmerrshme-ndodh-me-telefonat-tuaj-kur-i-mbushni-me-bateri-gjate-gjithe-nates/20%Monthly2019-09-12 11:24
https://www.informatat.com/i-denuar-me-20-vite-burg-per-prostitucion-ne-itali-arrestohet-ne-lezhe/20%Monthly2019-09-12 11:18
https://www.informatat.com/italia-ne-alarm-nga-rritja-rekord-e-numrit-te-adoleshenteve-shqiptare/20%Monthly2019-09-12 11:18
https://www.informatat.com/ja-si-i-fitoi-kim-kardashian-2-milion-dollare-per-nje-dite/20%Monthly2019-09-12 11:17
https://www.informatat.com/bushati-po-perjetojme-krize-vlerash/20%Monthly2019-09-12 11:12
https://www.informatat.com/rudina-hajdari-kryen-homazhet-perkulet-para-bustit-te-te-atit-dhe-jep-kete-mesazh-per-shqiptaret/20%Monthly2019-09-12 11:11
https://www.informatat.com/ngjarje-e-rende-ne-korce-51-vjecari-gjendet-i-varur/20%Monthly2019-09-12 11:08
https://www.informatat.com/i-akuzuari-pranon-se-postoi-foto-kercenuese-ndaj-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-09-12 11:08
https://www.informatat.com/reja-trajneri-i-duhur-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-12 11:01
https://www.informatat.com/cmenduri-nadal-federer-ne-bernabeu-perez-jashte-binareve/20%Monthly2019-09-12 10:56
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-kek-ut-nuk-deshirojne-ulje-te-pagave/20%Monthly2019-09-12 10:54
https://www.informatat.com/po-flija-me-armikun-burri-shtiret-sikur-ka-nderruar-jete-per-te-vertetuar-qe-gruaja-donte-ta-eliminonte/20%Monthly2019-09-12 10:52
https://www.informatat.com/nderron-jete-32-vjecarja-ne-gjilan-menjehere-pas-lindjes-femija-ne-gjendje-te-mire/20%Monthly2019-09-12 10:52
https://www.informatat.com/keto-jane-disa-veprime-te-pasjellshme-nese-i-beni-ne-vende-te-ndryshme-te-botes/20%Monthly2019-09-12 10:39
https://www.informatat.com/zaimi-pas-rastit-te-dardan-molliqajt-me-haki-abazin-pdk-e-aak-jane-parti-te-dhunshme/20%Monthly2019-09-12 10:38
https://www.informatat.com/ne-kete-date-partite-politike-mesojne-numrin-e-tyre-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-12 10:33
https://www.informatat.com/edhe-kosovaret-mund-te-behen-pjese-e-misionit-te-nasas-per-ne-mars-keshtu-mund-ta-preni-bileten/20%Monthly2019-09-12 10:28
https://www.informatat.com/xhamadani-vija-vija-kendohet-ne-ushtrine-e-zvicres-cilesohet-si-skandal/20%Monthly2019-09-12 10:37
https://www.informatat.com/ja-pergjigjja-se-perse-jeni-vazhdimisht-te-lodhur/20%Monthly2019-09-12 10:13
https://www.informatat.com/pjeter-ndrecaj-nuk-e-pranon-fajesine-per-vrasjen-e-gruas-dhe-vajzes/20%Monthly2019-09-12 10:08
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-shpalos-pese-pikat-e-programit-premton-100-euro-per-te-porsalindurit/20%Monthly2019-09-12 10:09
https://www.informatat.com/mundeni-te-hani-buke-dhe-te-dobesoheni/20%Monthly2019-09-12 10:05
https://www.informatat.com/me-ndihmen-e-ketij-produkti-te-lire-nuk-keni-nevoje-ti-prisni-floket-me/20%Monthly2019-09-12 10:00
https://www.informatat.com/dokumenti-sekret-i-qeverise-britanike-parashikon-cfare-do-te-ndodhte-pas-nje-brexiti-pa-marreveshje/20%Monthly2019-09-12 09:56
https://www.informatat.com/studentet-e-up-se-me-mundesi-per-praktike-ne-kmdlnj/20%Monthly2019-09-12 09:47
https://www.informatat.com/mozzik-reagon-per-lajmin-rreth-ndarjes-nga-loredana/20%Monthly2019-09-12 09:42
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-arsyen-e-mos-udhetimit-per-ne-republiken-e-cekise/20%Monthly2019-09-12 09:41
https://www.informatat.com/kurti-ne-nje-panel-diskutimi-ne-gjermani-flet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-09-12 09:39
https://www.informatat.com/kryetari-i-kuvendit-japonez-vlereson-se-dialogu-kosove-serbi-do-te-kete-sukses/20%Monthly2019-09-12 09:37
https://www.informatat.com/i-akuzuari-pranon-se-e-kercenoi-ramush-haradinajn/20%Monthly2019-09-12 09:35
https://www.informatat.com/ja-cfare-i-ben-nje-cope-pice-organizmit-tuaj/20%Monthly2019-09-12 09:34
https://www.informatat.com/senatori-amerikan-ron-johnson-ne-kosove-e-ne-serbi-marreveshja-ndoshta-nuk-do-te-pelqehet/20%Monthly2019-09-12 09:33
https://www.informatat.com/imami-i-xhamise-ne-peje-thote-se-hajnat-ia-vodhen-mikrofonin/20%Monthly2019-09-12 09:29
https://www.informatat.com/haradinaj-anulon-pjesemarrjen-ne-dy-samite-per-shkak-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-12 09:27
https://www.informatat.com/e-ndaloi-ne-rruge-me-preteksin-se-kishte-gruan-semure-me-pas-e-perdhunon-me-ore-te-tera/20%Monthly2019-09-12 09:26
https://www.informatat.com/dnv-gjuha-denigruese-dhe-dhuna-jane-ne-kundershtim-me-vlerat-e-gares-zgjedhore/20%Monthly2019-09-12 10:07
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-ne-prizren-lendohen-tre-persona/20%Monthly2019-09-12 09:17
https://www.informatat.com/dobite-e-shumta-te-ftoit/20%Monthly2019-09-12 09:15
https://www.informatat.com/nxenesja-vret-veten-pas-poshterimit-qe-i-beri-mesuesja/20%Monthly2019-09-12 09:14
https://www.informatat.com/nga-nje-kryeminister-i-fuqishem-ne-nje-president-pijanec-kush-eshte-ne-te-vertete-millosh-zeman/20%Monthly2019-09-12 09:13
https://www.informatat.com/messi-tregon-nese-do-ta-pranonte-ftesen-e-ronaldos-per-nje-darke-se-bashku/20%Monthly2019-09-12 08:51
https://www.informatat.com/alex-rodriguez-ne-dasmen-e-tij-me-j-lo-do-ti-ftoje-ish-te-dashurat/20%Monthly2019-09-12 08:42
https://www.informatat.com/barcelona-nuk-e-ka-ndermend-te-rrezikoje-me-gjendjen-e-messit/20%Monthly2019-09-12 08:39
https://www.informatat.com/fjolla-morina-shtihet-ne-spital/20%Monthly2019-09-12 08:38
https://www.informatat.com/shefqet-krasniqi-i-pergjigjet-gjikos/20%Monthly2019-09-12 08:28
https://www.informatat.com/arrestohen-tri-te-dyshuara-per-sulm-ndaj-zyrtares-policore/20%Monthly2019-09-12 09:16
https://www.informatat.com/ljajiq-deklarata-e-zemanit-per-kosoven-sdo-te-ndikoje-te-vendet-anetare-te-be-se/20%Monthly2019-09-12 08:25
https://www.informatat.com/anxhelina-publikon-foto-provokative-vjen-komenti-i-papritur-i-kusherires-me-te-cilen-nuk-fliste/20%Monthly2019-09-12 08:22
https://www.informatat.com/hahn-nese-nuk-keni-liri-te-medias-nuk-hyni-dot-ne-be/20%Monthly2019-09-12 08:18
https://www.informatat.com/graniti-dhe-leonita-me-te-dashuruar-se-kurre/20%Monthly2019-09-12 08:11
https://www.informatat.com/koha-vendi-statistika-gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-duelin-ndermjet-tyson-fury-dhe-otto-wallin/20%Monthly2019-09-12 08:06
https://www.informatat.com/pas-fotos-me-vajzen-misterioze-flet-robert-berisha/20%Monthly2019-09-12 08:06
https://www.informatat.com/loja-e-gjykates-me-statusin-e-deshmitareve-perpjekje-per-mbrojtjen-e-te-akuzuarve/20%Monthly2019-09-12 08:00
https://www.informatat.com/infermieret-kerkojne-rritje-te-pages-per-te-mos-e-braktisur-vendin/20%Monthly2019-09-12 07:57
https://www.informatat.com/21-vite-nga-vrasja-e-azem-hajdarit/20%Monthly2019-09-12 07:54
https://www.informatat.com/aurela-kercen-vallen-e-rugoves-me-bikini/20%Monthly2019-09-12 07:52
https://www.informatat.com/vuciqi-ne-vatikan-per-ta-lutur-papen-te-mos-e-pranoje-kosoven/20%Monthly2019-09-12 07:46
https://www.informatat.com/punetoret-e-kek-ut-paralajmerojne-protesta/20%Monthly2019-09-12 07:43
https://www.informatat.com/disproporcion-mes-listes-se-votuesve-dhe-numrit-te-banoreve/20%Monthly2019-09-12 09:32
https://www.informatat.com/ekonomia-e-anashkaluar-nga-politikanet/20%Monthly2019-09-12 09:26
https://www.informatat.com/apple-tregon-daten-e-leshimit-te-ios-13/20%Monthly2019-09-12 07:37
https://www.informatat.com/specialistet-stomatologe-te-papune-sot-protestojne/20%Monthly2019-09-12 07:35
https://www.informatat.com/mosperputhje-te-medha-mes-listes-se-votuesve-dhe-numrit-te-banoreve/20%Monthly2019-09-12 07:32
https://www.informatat.com/fatmir-limaj-sot-nominohet-per-kryeminister/20%Monthly2019-09-12 07:27
https://www.informatat.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-peje/20%Monthly2019-09-12 07:27
https://www.informatat.com/thaci-fton-kompanite-japoneze-te-investojne-ne-kosove/20%Monthly2019-09-12 09:23
https://www.informatat.com/ne-zvicer-kthehet-lumi-ne-jeshil/20%Monthly2019-09-12 07:24
https://www.informatat.com/vetevendosje-zbulon-sloganin-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-12 07:19
https://www.informatat.com/shkencetaret-bejne-nje-zbulim-te-madh-pergjate-kerkimit-per-jashtetokesor/20%Monthly2019-09-12 07:13
https://www.informatat.com/u-maskua-si-plak-qe-te-futej-ne-amerike/20%Monthly2019-09-12 07:08
https://www.informatat.com/punetoret-e-kek-ut-sot-protestojne/20%Monthly2019-09-12 07:06
https://www.informatat.com/krejt-cka-ndodhi-mbreme-prej-debatit-te-ashper-deri-te-perleshja-fizike-mes-molliqajt-e-abazit/20%Monthly2019-09-12 07:02
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-ulen-temperaturat/20%Monthly2019-09-12 06:58
https://www.informatat.com/publikohet-e-maili-sekret-qe-saimir-tahiri-tregoi-ne-seancen-gjyqesore/20%Monthly2019-09-11 14:51
https://www.informatat.com/deshmitari-ne-rastin-stenta-tefik-bekteshi-me-tha-se-e-kam-vetem-nje-stent-jo-gjashte/20%Monthly2019-09-11 14:46
https://www.informatat.com/kryediplomati-cek-tallet-me-presidentin-tha-se-nuk-e-do-kosoven-sepse-na-mposhti-ne-futboll/20%Monthly2019-09-11 14:34
https://www.informatat.com/kengetarja-e-hitit-te-njohur-mbulohet-me-shami-te-islami-gjeta-shtepine/20%Monthly2019-09-11 14:30
https://www.informatat.com/shala-viziton-disa-kompani-dhe-institute-ne-gjermani-diskuton-per-mundesite-e-bashkepunimit/20%Monthly2019-09-11 14:23
https://www.informatat.com/historia-e-fotografise-me-kontraverse-te-11-shtatorit-2001/20%Monthly2019-09-11 14:22
https://www.informatat.com/meghan-markle-merzit-mbretereshen-elizabeth/20%Monthly2019-09-11 14:18
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-takohet-me-ambasadorin-e-sapoemeruar-te-norvegjise/20%Monthly2019-09-11 14:15
https://www.informatat.com/ambasadori-kosnett-perkujton-sulmet-e-11-shtatorit-ne-shba/20%Monthly2019-09-11 14:12
https://www.informatat.com/cardoner-messi-mund-te-largohet-kurdo-qe-ta-shohe-te-pershtatshme/20%Monthly2019-09-11 14:07
https://www.informatat.com/chance-the-rapper-anulon-koncertet-per-te-qendruar-prane-familjes/20%Monthly2019-09-11 14:03
https://www.informatat.com/ankesat-e-tri-universiteteve-te-pa-akredituara-nuk-ka-kush-ti-shqyrtoje/20%Monthly2019-09-11 13:59
https://www.informatat.com/kthehen-eshtrat-e-kosovarit-qe-u-zhduk-para-27-vjeteve-ne-bosnje/20%Monthly2019-09-11 13:54
https://www.informatat.com/upss-roberti-kapet-mat-me-kete-femer-misterioze-foto/20%Monthly2019-09-11 13:48
https://www.informatat.com/plazh-deri-ne-fund-te-shtatorit-meteorologet-japin-parashikimin-e-motit-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-11 13:40
https://www.informatat.com/ndalen-protestat-ne-hong-kong-ne-perkujtim-te-sulmeve-te-11-shtatorit/20%Monthly2019-09-11 13:34
https://www.informatat.com/ky-eshte-nje-hajdut-me-ka-shitur-shtepine-pamjet-e-perplasjes-se-forte-mes-qytetarit-dhe-zyrtarit-ne-vlore/20%Monthly2019-09-11 13:32
https://www.informatat.com/mbyllet-per-publikun-gjykimi-ndaj-azem-syles-dhe-te-tjereve-ne-rastin-toka/20%Monthly2019-09-11 13:24
https://www.informatat.com/italia-ofron-700-euro-ne-muaj-per-ata-qe-pranojne-te-jetojne-ne-disa-fshatra-te-saj/20%Monthly2019-09-11 13:15
https://www.informatat.com/ja-sa-do-te-kushtoje-iphone-11-ne-shtetet-kryesore-te-evropes/20%Monthly2019-09-11 13:11
https://www.informatat.com/zyra-per-ceshtje-te-kategorive-te-dala-nga-lufta-mohon-se-leshon-certifikata-per-statusin-e-veteranit/20%Monthly2019-09-11 13:09
https://www.informatat.com/uefa-pyet-kush-ishte-me-i-miri-ronaldo-tosun-sancho-apo-valon-berisha/20%Monthly2019-09-11 13:06
https://www.informatat.com/shefi-i-misionit-te-osbe-se-ne-kosove-braathu-vizitoi-kqz-ne/20%Monthly2019-09-11 12:59
https://www.informatat.com/perleshje-fizike-mes-5-vajzave/20%Monthly2019-09-11 12:53
https://www.informatat.com/femijen-tim-ta-mbaje-shteti-se-eshte-jetim-cifti-perballen-ne-emision/20%Monthly2019-09-11 13:01
https://www.informatat.com/shqiperia-nder-vendet-e-para-per-debime-nga-gjermania/20%Monthly2019-09-11 12:42
https://www.informatat.com/fsk-ja-trajnon-policine-e-kosoves-dhe-agjencine-per-menaxhimin-e-emergjencave/20%Monthly2019-09-11 12:32
https://www.informatat.com/pd-denoncon-serish-me-shifra-sesi-jane-manipuluar-votat-me-30-qershor/20%Monthly2019-09-11 12:32
https://www.informatat.com/obiliq-e-bejne-per-spital-dhe-ikin-e-lene-ne-mes-te-rruges/20%Monthly2019-09-11 12:58
https://www.informatat.com/presidenti-i-cekise-e-ve-ne-pikepyetje-terheqjen-e-njohjes-per-kosoven/20%Monthly2019-09-11 12:24
https://www.informatat.com/perfshirja-e-politikes-ne-futboll-fillon-peticioni-per-shkarkimin-e-kryetarit-te-ffk-se/20%Monthly2019-09-11 12:26
https://www.informatat.com/ministri-bytyqi-peruroi-sallen-e-sporteve-ne-shkollen-rame-bllaca-ne-bllace-te-suharekes/20%Monthly2019-09-11 12:18
https://www.informatat.com/rusia-e-pikelluar-per-largimin-e-bolton-2/20%Monthly2019-09-11 12:17
https://www.informatat.com/vuciq-neser-te-papa-ne-vatikan-aktuale/20%Monthly2019-09-11 12:13
https://www.informatat.com/kishte-uzurpuar-banesen-e-shqiptarit-kfor-i-britanik-i-hyri-nga-dritarja-serbit-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-11 12:08
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-kujton-11-shtatorin-kosova-qendron-prane-shba-se-si-ata-ndaj-nesh/20%Monthly2019-09-11 12:06
https://www.informatat.com/rusia-e-pikelluar-per-largimin-e-bolton/20%Monthly2019-09-11 12:04
https://www.informatat.com/mitrovice-e-veriut-vazhdojne-germimet-per-te-pagjeturit/20%Monthly2019-09-11 12:01
https://www.informatat.com/berisha-frikesojuni-vetem-zotit-dhe-gjithcka-eshte-e-mundur/20%Monthly2019-09-11 11:55
https://www.informatat.com/schumacherit-i-kthehet-vetedija/20%Monthly2019-09-11 11:51
https://www.informatat.com/kosova-e-emiratet-e-bashkuara-thellojne-bashkepunimin-ne-auditim/20%Monthly2019-09-11 11:51
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-aak-se-thote-se-nuk-do-te-bejne-koalicion-me-pdk-ne/20%Monthly2019-09-11 11:48
https://www.informatat.com/scott-kosova-nje-nga-pengesat-me-te-veshtira-ne-marredheniet-shba-serbi/20%Monthly2019-09-11 11:47
https://www.informatat.com/muric-do-te-vazhdojme-te-luftojme-deri-ne-fund/20%Monthly2019-09-11 11:44
https://www.informatat.com/duhet-apo-jo-ta-ruash-buken-ne-frigorifer/20%Monthly2019-09-11 11:40
https://www.informatat.com/pacolli-priti-ne-takim-ambasadorin-e-ri-te-norvegjise-jens-erik-grondahl/20%Monthly2019-09-11 11:38
https://www.informatat.com/vihet-nen-hetim-pronari-i-jahtit-luksoz-turk-qe-u-gjet-i-braktisur-ne-brigjet-shqiptare/20%Monthly2019-09-11 11:33
https://www.informatat.com/ish-deputeti-i-pdk-se-tregon-pse-nuk-kandidon-ne-keto-zgjedhje/20%Monthly2019-09-11 11:27
https://www.informatat.com/murati-cnjohjet-politike-e-daciqit-lideret-tane-mos-ta-perdorin-per-vota/20%Monthly2019-09-11 11:25
https://www.informatat.com/shashaqeveria-deshtoi-me-vizat-dhe-integrimin-evropian-shpresat-tek-qeveria-e-re/20%Monthly2019-09-12 07:23
https://www.informatat.com/pas-operacionit-shtate-oresh-ciklisti-tani-ndjehet-per-mrekulli/20%Monthly2019-09-11 11:11
https://www.informatat.com/loredana-tregon-data-e-lansimit-te-klipit-te-ri/20%Monthly2019-09-11 11:15
https://www.informatat.com/nena-e-rines-ka-dy-fjale-per-fotografine-e-vajzes/20%Monthly2019-09-11 11:06
https://www.informatat.com/shkruan-dw-shqiperia-e-para-ne-listen-e-11-500-te-debuarve-nga-gjermania-gjate-ketij-viti/20%Monthly2019-09-11 10:52
https://www.informatat.com/fury-kercenon-wilderin-respektoje-kontraten-ose-shihemi-ne-gjyq/20%Monthly2019-09-11 10:45
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-aak-se-thote-se-sbejne-me-koalicion-me-pdkne/20%Monthly2019-09-11 10:40
https://www.informatat.com/ovl-e-uckse-mos-e-keqperdorni-statusin-e-veteranit/20%Monthly2019-09-11 10:36
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-kerkon-nga-toyota-qe-te-investoj-ne-kosove/20%Monthly2019-09-11 13:08
https://www.informatat.com/haradinaj-partneriteti-me-francen-eshte-dhe-do-te-jete-afatgjate/20%Monthly2019-09-11 10:21
https://www.informatat.com/70-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-09-11 10:19
https://www.informatat.com/oconnell-zgjodhi-menyren-me-interesante-per-te-bere-tifo-per-kosoven-e-angline/20%Monthly2019-09-11 09:56
https://www.informatat.com/a-po-ndermjetesohet-nje-marreveshje-basha-takim-koke-me-koke-me-presidentin-meta/20%Monthly2019-09-11 09:44
https://www.informatat.com/kujt-ia-kushtoi-golat-sancho-dhe-si-e-komentoi-lojen-me-kosoven/20%Monthly2019-09-11 09:41
https://www.informatat.com/vazhdon-mobilizimi-per-ndihme-ndaj-astrit-islamit-i-diagnostikuar-me-leukemi-akute-kerkohet-ndihme-edhe-nga-uran-ismaili/20%Monthly2019-09-11 09:36
https://www.informatat.com/shba-ja-fuqizon-masat-kunder-terrorizmit/20%Monthly2019-09-11 09:32
https://www.informatat.com/mbytet-nje-32-vjecare-ne-bulqize/20%Monthly2019-09-11 09:14
https://www.informatat.com/keshtu-e-perkujton-albin-kurti-11-shtatorin/20%Monthly2019-09-11 09:10
https://www.informatat.com/nipi-rrah-gjyshen-ne-suhareke/20%Monthly2019-09-11 09:04
https://www.informatat.com/gruaja-e-linte-jashte-pistat-qe-sollen-krimin-ne-familje/20%Monthly2019-09-11 09:04
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmitrovica-sot-sfidon-wolfsburgun/20%Monthly2019-09-11 08:58
https://www.informatat.com/lista-serbe-e-mbeshtetur-fuqishem-nga-vuciqi/20%Monthly2019-09-11 08:52
https://www.informatat.com/si-u-plagos-gabimisht-personi-ne-peje-teksa-kater-persona-u-gjuajten-me-arme-zjarri/20%Monthly2019-09-11 10:18
https://www.informatat.com/kmdlnj-nderhyrja-e-sbashk-ut-standard-i-dyfishte-para-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-11 08:45
https://www.informatat.com/gjykata-merr-vendim-per-personin-qe-kishte-vrare-gruan-ne-ballkonin-e-shtepise/20%Monthly2019-09-11 08:43
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-e-pranon-per-here-te-pare-lidhjen-e-dashurise/20%Monthly2019-09-11 08:42
https://www.informatat.com/rrah-bashkeshorten-arrestohet-e-me-pas-lirohet-i-dyshuari/20%Monthly2019-09-11 08:37
https://www.informatat.com/trajneri-i-portugalise-eshte-e-qarte-se-ronaldo-eshte-me-i-miri-ne-bote/20%Monthly2019-09-11 08:36
https://www.informatat.com/hoxhaj-populli-i-kosoves-ka-qene-dhe-do-te-jete-gjithmone-perkrah-popullit-mik-amerikan/20%Monthly2019-09-11 08:34
https://www.informatat.com/vedat-muriqi-mahnit-tottenhamin-anglezet-mund-te-tentojne-transferimin-e-tij-ne-janar/20%Monthly2019-09-11 08:33
https://www.informatat.com/17-per-qind-e-popullsise-se-ishujve-bahamas-kane-mbetur-pa-strehe/20%Monthly2019-09-11 08:32
https://www.informatat.com/zhduket-nje-femer-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-09-11 08:29
https://www.informatat.com/gazeta-serbe-kosova-e-heshti-angline-qysh-ne-minuten-e-pare-por-si-zgjati-fati/20%Monthly2019-09-11 08:24
https://www.informatat.com/g4shi-sjell-nje-pjese-te-kenges-se-re/20%Monthly2019-09-11 08:22
https://www.informatat.com/kur-ushtaret-e-uck-se-ia-hidhnin-kenges-ne-lufte/20%Monthly2019-09-11 08:21
https://www.informatat.com/dalin-detaje-te-reja-nga-plagosja-e-djeshme-ne-prishtine-te-shtenat-erdhen-nga-nje-makine/20%Monthly2019-09-11 08:17
https://www.informatat.com/dobite-e-manaferres-ne-stinen-e-vjeshtes/20%Monthly2019-09-11 08:14
https://www.informatat.com/gjumi-i-dites-zvogelon-rrezikun-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2019-09-11 08:11
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-komenton-deklaratat-e-hoxhajt-per-terheqjen-e-njohjeve/20%Monthly2019-09-11 08:09
https://www.informatat.com/shmangni-alergjite-me-ushqim/20%Monthly2019-09-11 08:05
https://www.informatat.com/tokyo-qyteti-me-i-sigurt-ne-bote/20%Monthly2019-09-11 08:00
https://www.informatat.com/kameramani-anglez-1997-ne-vijen-e-frontit-ne-kosove-2019-me-kombetaren-e-kosoves/20%Monthly2019-09-11 07:56
https://www.informatat.com/historia-e-njeriut-qe-ra-nga-kullat-binjake-menjehere-pas-sulmit-terrorist/20%Monthly2019-09-11 07:55
https://www.informatat.com/perurohet-obelisku-kosovo-remembers-kushtuar-viktimave-te-11-shtatorit/20%Monthly2019-09-11 12:05
https://www.informatat.com/southgate-kosova-mund-te-shkoje-ne-euro-2020-duhet-te-jeni-krenare-me-ekipin/20%Monthly2019-09-11 07:50
https://www.informatat.com/cka-po-ben-spiuni-i-cia-s-ne-administraten-e-putinit/20%Monthly2019-09-11 07:48
https://www.informatat.com/12-profesionet-me-te-cuditshme-ne-bote-2/20%Monthly2019-09-11 07:48
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-uron-kosoven-per-ndeshjen-kunder-anglise/20%Monthly2019-09-11 07:48
https://www.informatat.com/trimi-i-vitit-hajnat-hyjne-per-te-plackitur-ai-ndez-cigaren-dhe-refuzon-cdo-urdher-nen-tyten-e-kallashit/20%Monthly2019-09-11 07:46
https://www.informatat.com/trajneri-i-kombetares-se-anglise-kosova-ishte-nje-test-i-mire/20%Monthly2019-09-11 07:42
https://www.informatat.com/femra-me-trupin-me-te-perkryer-ne-bote-ben-gati-kalendarin-e-vitit-2020/20%Monthly2019-09-11 07:40
https://www.informatat.com/mbyllet-per-publikun-seanca-per-rastin-toka/20%Monthly2019-09-11 07:35
https://www.informatat.com/fansi-e-ofendon-keq-kejvinen-ajo-ja-kthen-ne-kete-menyre/20%Monthly2019-09-11 07:34
https://www.informatat.com/thaci-pergatit-caj-japonez-sipas-tradites/20%Monthly2019-09-11 07:32
https://www.informatat.com/nje-ndeshje-e-cmendur-titujt-e-mediave-angleze-per-ndeshjen-kunder-kosoves/20%Monthly2019-09-11 07:30
https://www.informatat.com/haradinaj-komenton-shkarkimin-e-bolton-amerika-seshte-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-09-11 11:23
https://www.informatat.com/rreth-50-mije-vezhgues-dhe-komisionare-pritet-te-angazhohen-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-09-11 10:23
https://www.informatat.com/kosova-nderon-viktimat-e-11-shtatorit/20%Monthly2019-09-11 07:23
https://www.informatat.com/ronaldo-vendos-rekord-ne-eliminatore-pas-kater-golave-me-portugaline/20%Monthly2019-09-11 07:21
https://www.informatat.com/presidenti-cek-e-dua-serbine-dhe-popullin-serb-por-jo-kosoven/20%Monthly2019-09-11 07:49
https://www.informatat.com/policia-gjermane-e-armatosur-deri-ne-dhembe-aksion-kunder-dilereve-shqiptare/20%Monthly2019-09-11 07:20
https://www.informatat.com/presidenti-cek-ne-serbi-nuk-me-pelqen-kosova/20%Monthly2019-09-11 07:17
https://www.informatat.com/kush-ishte-john-bolton-armiku-i-kosoves/20%Monthly2019-09-11 07:13
https://www.informatat.com/mediumi-i-madh-anglez-shkruan-per-tifozet-e-kosoves/20%Monthly2019-09-11 07:13
https://www.informatat.com/18-vjet-nga-sulmet-terroriste-ne-shba/20%Monthly2019-09-11 07:08
https://www.informatat.com/mesoni-kur-do-te-bjere-shi/20%Monthly2019-09-11 07:23
https://www.informatat.com/ne-minuten-e-pare-kosova-i-shenoon-pason-gol-nga-anglia/20%Monthly2019-09-11 07:28
https://www.informatat.com/angli-kosove-qytetaret-duan-fitore-por-jane-te-kenaqur-dhe-me-barazim-video/20%Monthly2019-09-11 07:26
https://www.informatat.com/ne-keto-vende-nuk-do-te-kete-rryme-neser-dhe-pasneser/20%Monthly2019-09-10 14:55
https://www.informatat.com/muriqi-paralajmeron-tre-luanet/20%Monthly2019-09-10 14:53
https://www.informatat.com/asteroidi-qe-vrau-dinozauret-goditi-me-forcen-e-10-miliarde-bombave-atomike/20%Monthly2019-09-10 14:52
https://www.informatat.com/ujkani-jemi-te-gatshem-te-vdesim-ne-fushe-per-ti-arritur-qellimet-tona-jemi-te-pergatitur-per-angline/20%Monthly2019-09-10 14:47
https://www.informatat.com/kater-ushtrime-qe-duhet-te-besh-nese-qendron-shume-ore-ne-zyre/20%Monthly2019-09-10 14:54
https://www.informatat.com/foto-nga-vendi-ne-peje-ku-mbeti-i-plagosur-nje-person/20%Monthly2019-09-10 14:56
https://www.informatat.com/zyrtare-franc-veliu-futbollist-i-gjilanit/20%Monthly2019-09-10 14:45
https://www.informatat.com/cia-kishte-futur-nje-agjent-ne-nivelet-e-larta-te-rusise/20%Monthly2019-09-10 14:40
https://www.informatat.com/grupi-i-mjekeve-amerikane-ndalni-menjehere-cigaret-elektronike/20%Monthly2019-09-10 14:36
https://www.informatat.com/ronaldo-fiton-tri-here-me-shume-se-cdo-lojtar-tjeter-ne-serie-a/20%Monthly2019-09-10 14:34
https://www.informatat.com/zbulohet-genjeshtra-e-kryebashkiakut-erion-veliaj-solli-nga-viena-trofeun-qe-nuk-ekziston/20%Monthly2019-09-10 14:23
https://www.informatat.com/truk-per-te-eleminuar-njollat-yndyrore-nga-bari-dhe-nga-ndryshku/20%Monthly2019-09-10 14:19
https://www.informatat.com/shenjat-te-cilat-tregojne-qe-deshiron-ta-perfundosh-lidhjen/20%Monthly2019-09-10 14:14
https://www.informatat.com/1138-vetevrasje-qe-nga-paslufta-ne-kosove/20%Monthly2019-09-10 14:09
https://www.informatat.com/riatdhesohen-104-shtetas-shqiptare-qe-shkelen-rregullat-e-qendrimit-ne-be/20%Monthly2019-09-10 14:07
https://www.informatat.com/vanesa-doci-debuton-ne-skenen-muzikore-turke-me-cok-kotuymussun/20%Monthly2019-09-10 14:04
https://www.informatat.com/limaj-urgjentisht-duhet-rishikuar-organizimi-i-agjencive-dhe-bordeve/20%Monthly2019-09-10 14:04
https://www.informatat.com/kujdes-ky-frut-nuk-duhet-konsumuar-kurresesi-nese-je-me-ilace/20%Monthly2019-09-10 13:59
https://www.informatat.com/thaci-ne-kyotos-te-japonise-flet-per-mundesine-e-bashkepunimit-mes-prizrenit-dhe-ketij-qyteti/20%Monthly2019-09-10 13:57
https://www.informatat.com/vajza-vemendje-keto-jane-gabimet-e-tmerrshme-qe-beni-me-floket/20%Monthly2019-09-10 13:53
https://www.informatat.com/independent-kosova-i-sjell-anglise-dicka-te-re-nje-sfide-te-vertete/20%Monthly2019-09-10 13:53
https://www.informatat.com/ja-perse-duhet-te-hani-cdo-dite-banane-me-lekure-te-erret/20%Monthly2019-09-10 13:56
https://www.informatat.com/vogelushi-ne-foto-sot-eshte-nje-prej-politikaneve-me-te-njohur-ne-kosove/20%Monthly2019-09-10 13:51
https://www.informatat.com/berishanuk-marre-vota-qe-jam-i-bukur-por-qe-e-mbaj-fjalen-video/20%Monthly2019-09-11 07:20
https://www.informatat.com/si-te-largoni-qimet-e-fytyres-per-15-minuta-me-vetem-3-perberes/20%Monthly2019-09-10 13:47
https://www.informatat.com/serbia-eliminohet-nga-kampionati-boteror-i-basketbollit-kina-2019/20%Monthly2019-09-10 13:47
https://www.informatat.com/atk-inkasoi-mbi-335-milione-euro-per-tete-muaj/20%Monthly2019-09-10 13:43
https://www.informatat.com/arrestohen-13-te-dyshuar-ne-nje-operacion-antidroge-ne-turqi/20%Monthly2019-09-10 13:40
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-shtetit-braktisin-zyrat-vihen-ne-kerkim-te-votave/20%Monthly2019-09-10 13:38
https://www.informatat.com/veseli-do-tu-krijojme-me-shume-mundesi-dhe-hapesire-te-rinjve/20%Monthly2019-09-10 15:10
https://www.informatat.com/kosovare-asllani-i-reagon-fifa-s-per-djegien-e-gruas-ne-iran/20%Monthly2019-09-10 13:17
https://www.informatat.com/analistetpervec-emrave-te-rinj-ne-listat-per-deputet-ka-dhe-shembuj-te-keqij/20%Monthly2019-09-10 13:34
https://www.informatat.com/plagosja-me-arme-zjarri-ne-peje-ky-eshte-identiteti-i-viktimes-dhe-i-te-dyshuarit-per-plagosje/20%Monthly2019-09-10 13:10
https://www.informatat.com/nga-lufta-ne-st-marys-historia-e-pergjakshme-e-kombetares-se-kosoves/20%Monthly2019-09-10 13:02
https://www.informatat.com/seanca-gjyqesore-ndaj-ish-ministrit-tahiri-sulmon-etilda-gjonin-skam-paguar-900-euro-nata-si-ajo-tjetra/20%Monthly2019-09-10 12:58
https://www.informatat.com/defryes-keshilltare-vrases-roli-i-shumefishte-i-humoristeve-qe-kujdeseshin-per-deponimin-e-mbretit/20%Monthly2019-09-10 12:55
https://www.informatat.com/a-do-denohen-partite-politike-per-fushaten-e-nisur-para-kohe/20%Monthly2019-09-10 12:42
https://www.informatat.com/gjykata-e-larte-e-irlandes-veriore-vendos-te-enjten-per-brexit-in-pa-marreveshje/20%Monthly2019-09-10 12:39
https://www.informatat.com/femija-kapet-duke-tymosur-duhan-ne-nje-ndeshje-futbolli-ne-turqi/20%Monthly2019-09-10 12:34
https://www.informatat.com/me-nje-veshke-dhe-ne-qiell-te-hapur-nena-e-4-femijeve-apelon-per-ndihme/20%Monthly2019-09-10 12:24
https://www.informatat.com/vetura-ia-shkel-kemben-11-vjecarit-ne-prishtine-postimi-i-tij-eshte-tejet-prekes/20%Monthly2019-09-10 12:22
https://www.informatat.com/mrekullia-e-shkembit-ne-arabine-saudite-ai-qendron-as-ne-toke-as-ne-qiell/20%Monthly2019-09-10 12:06
https://www.informatat.com/djali-i-kryetarit-historik-te-istogut-ilir-ferati-po-synon-kuvendin/20%Monthly2019-09-10 12:01
https://www.informatat.com/kryetarja-e-hong-kongut-paralajmeron-shba-ne-mos-nderhyni-ne-protesta/20%Monthly2019-09-10 11:59
https://www.informatat.com/ldk-zevendeson-te-akuzuarin-per-korrupsion-ne-listen-e-deputeteve/20%Monthly2019-09-10 11:49
https://www.informatat.com/shefqet-krasniqi-e-fatmir-latifi-shkojne-per-ti-pajtuar-dy-familjet-pas-ngjarjes-ne-lagjen-e-spitalit/20%Monthly2019-09-10 11:42
https://www.informatat.com/ministri-gashi-ka-inspektuar-punimet-ne-renovimin-e-kulles-se-azem-galices/20%Monthly2019-09-10 11:35
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-peje-plagoset-nje-person/20%Monthly2019-09-10 11:33
https://www.informatat.com/ja-ku-po-i-kalon-pushimet-adelina-ismaili/20%Monthly2019-09-10 11:27
https://www.informatat.com/arrestohen-3-inspektore-te-komunes-se-prishtines/20%Monthly2019-09-10 13:47
https://www.informatat.com/ifimes-shkaterrimi-i-dyshes-thaci-rama-do-te-mundesonte-fillimin-e-puneve-te-mira-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-10 11:21
https://www.informatat.com/decanasi-gjen-dy-granata-ne-kulmin-e-shtepise/20%Monthly2019-09-10 11:20
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-09-10 13:21
https://www.informatat.com/ronela-hajati-ndryshon-stilin-e-flokeve/20%Monthly2019-09-10 11:14
https://www.informatat.com/zbulohet-aksidentalisht-ilaci-per-tullacet/20%Monthly2019-09-10 11:01
https://www.informatat.com/per-9-jave-do-te-hiqni-dore-nga-duhan-pirja-me-kete-recete/20%Monthly2019-09-10 10:55
https://www.informatat.com/mandarina-parandalon-kancerin-sulmin-ne-zemer-dhe-pakeson-kilogramet/20%Monthly2019-09-10 10:51
https://www.informatat.com/mesohet-arsyeja-e-arrestimit-te-tre-inspektoreve-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-10 10:46
https://www.informatat.com/ja-si-dukej-melinda-para-operacioneve-plastike/20%Monthly2019-09-10 10:34
https://www.informatat.com/kim-kardashian-vuan-nga-semundja-e-pasherueshme-dhe-nuk-i-mban-dot-lotet/20%Monthly2019-09-10 10:17
https://www.informatat.com/kqz-certifikon-pdk-ne-ldk-ne-dhe-koalicionin-psd-aak/20%Monthly2019-09-10 10:10
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-ambasadorin-e-ri-te-norvegjise-ne-kosove/20%Monthly2019-09-10 10:07
https://www.informatat.com/fekir-liverpooli-me-genjeu/20%Monthly2019-09-10 10:03
https://www.informatat.com/dy-vite-pas-vetevrasjes-se-chester-bennington-bashkeshortja-e-tij-fejohet/20%Monthly2019-09-10 10:00
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-ne-gjilan-pasi-falsifikoi-dokumente/20%Monthly2019-09-10 09:57
https://www.informatat.com/pas-khloes-tristan-probleme-dhe-me-kanyen/20%Monthly2019-09-10 09:47
https://www.informatat.com/agjenti-tregon-se-pse-matteo-guendouzi-u-largua-nga-psg-ja/20%Monthly2019-09-10 09:45
https://www.informatat.com/kengetaret-e-grupit-threedots-pas-aksidentit-dedikim-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-09-10 09:45
https://www.informatat.com/messi-e-suarez-mund-te-rikthehen-kunder-valencise/20%Monthly2019-09-10 09:39
https://www.informatat.com/balkanest-drejt-skenes-nderkombetare/20%Monthly2019-09-10 09:35
https://www.informatat.com/bastorja-sportive-parashikon-golashenuesin-e-kosoves-kunder-anglise/20%Monthly2019-09-10 09:34
https://www.informatat.com/haradinaj-e-do-fitoren-ne-ndeshjen-e-sotshme-te-kosoves-kunder-anglise/20%Monthly2019-09-10 09:32
https://www.informatat.com/shqiperia-pritet-te-sjelle-ndryshime-ne-skuader-per-ndeshjen-kunder-islandes/20%Monthly2019-09-10 09:29
https://www.informatat.com/mentor-shuki-shpallet-fajtor-per-posedim-te-substancave-narkotike/20%Monthly2019-09-10 09:23
https://www.informatat.com/kjo-eshte-super-bisha-e-re-e-ferrarit/20%Monthly2019-09-10 09:15
https://www.informatat.com/cnn-kosova-e-vogel-por-e-pamposhtur-takohet-me-angline/20%Monthly2019-09-10 09:16
https://www.informatat.com/kater-artikuj-qe-do-tua-shuajne-etjen-njesoj-si-uji/20%Monthly2019-09-10 09:14
https://www.informatat.com/zbulohet-ilaci-qe-ngadaleson-plakjen/20%Monthly2019-09-10 09:09
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-per-24-ore-ngreh-46-aktakuza-ndaj-61-personave/20%Monthly2019-09-10 09:07
https://www.informatat.com/ronaldo-me-i-miri-ne-bote/20%Monthly2019-09-10 08:55
https://www.informatat.com/12-vite-burg-per-ish-ministrin-saimir-tahiri/20%Monthly2019-09-10 08:55
https://www.informatat.com/armand-duka-xhelozon-suksesin-e-kosoves/20%Monthly2019-09-10 08:53
https://www.informatat.com/veselinoviq-braktis-mbledhjen-e-kqz-i-pakenaqur-me-vendimin-per-dokumentet-e-votimit/20%Monthly2019-09-10 08:44
https://www.informatat.com/anxhela-peristeri-rrezikon-te-goditet-nga-vetura-video/20%Monthly2019-09-10 08:34
https://www.informatat.com/8-vjecari-fitoi-22-milione-per-nje-vit-por-tani-ka-nisur-nje-hetim/20%Monthly2019-09-10 08:30
https://www.informatat.com/salihu-pavaresisht-rezultatit-e-ardhmja-e-kosoves-eshte-e-siguruar-me-kete-gjenerate/20%Monthly2019-09-10 14:42
https://www.informatat.com/der-leyen-sot-do-te-shpalle-perberjen-e-komisionit-evropian/20%Monthly2019-09-10 08:25
https://www.informatat.com/shkrimtarja-nxiti-thashethemet-a-po-vjen-filmi-tjeter-per-harry-potterin/20%Monthly2019-09-10 08:16
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-familje-75-vjecari-vret-vjehrren-kunatin-dhe-me-pas-gruan-e-tij/20%Monthly2019-09-10 08:14
https://www.informatat.com/nderron-jete-aktivistja-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-09-10 08:12
https://www.informatat.com/pacolli-premton-mirenjohje-ne-rast-se-kosova-sot-arrine-rezultat-pozitiv/20%Monthly2019-09-10 08:16
https://www.informatat.com/para-takimit-me-kosoven-ylli-i-anglise-ka-marre-kercenime-me-vdekje/20%Monthly2019-09-10 08:04
https://www.informatat.com/tayna-tregon-se-eshte-koha-per-balade/20%Monthly2019-09-10 08:02
https://www.informatat.com/miliarda-te-shkuara-dem-dhe-4-te-zhdukur-permbyset-anija-gjigante-plot-me-makina/20%Monthly2019-09-10 07:51
https://www.informatat.com/osmani-premton-subvencione-per-prodhuesit-vendore/20%Monthly2019-09-10 07:49
https://www.informatat.com/sa-vite-burg-kerkon-prokuroria-per-ish-ministrin-saimir-tahiri-sot-jepet-pretenca/20%Monthly2019-09-10 07:45
https://www.informatat.com/ministri-shala-te-rinjte-nga-kosova-mund-te-ofrojne-sherbime-ne-fushen-e-teknologjise-per-kompanite-gjermane/20%Monthly2019-09-10 07:45
https://www.informatat.com/rrefimi-i-personit-qe-u-filmua-me-kallash-ne-dore-pas-vrasjeve-ne-mati-1/20%Monthly2019-09-10 07:39
https://www.informatat.com/teksa-normat-e-interesit-bien-ari-eshte-rrugedalja/20%Monthly2019-09-10 07:43
https://www.informatat.com/rrefimi-shokues-i-familjes-se-zhytur-ne-skamje-si-e-gjetem-te-ngrire-foshnjen-2-muajshe/20%Monthly2019-09-10 07:34
https://www.informatat.com/vdes-aktivisti-i-pdk-se-ne-fushe-kosove-veseli-ngushellon-familjen/20%Monthly2019-09-10 07:33
https://www.informatat.com/per-24-ore-policia-ka-shqiptuar-1333-tiketa/20%Monthly2019-09-10 07:30
https://www.informatat.com/mbreteresha-hedh-poshte-planin-e-johnson/20%Monthly2019-09-10 07:27
https://www.informatat.com/palmer-i-bindur-se-mund-te-arrihet-marreveshja-kosove-serbi/20%Monthly2019-09-10 13:11
https://www.informatat.com/policia-ne-peje-arreston-te-dyshuarin-per-vrasjen-ne-tentative/20%Monthly2019-09-10 07:25
https://www.informatat.com/abuzime-me-milionat-ne-emer-te-integrimit-te-veriut/20%Monthly2019-09-10 07:25
https://www.informatat.com/bedri-hamza-thote-se-pagat-u-rriten-ekskluzivisht-nga-pdk-ja/20%Monthly2019-09-10 07:17
https://www.informatat.com/hoxhaj-paralajmeron-se-kosoves-do-ti-terhiqen-dhjete-njohje/20%Monthly2019-09-10 11:31
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-parandalimit-te-vetevrasjeve/20%Monthly2019-09-10 07:16
https://www.informatat.com/britania-nuk-shkon-ne-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-09-10 07:13
https://www.informatat.com/thaci-ne-osaka-siguron-pjesemarrjen-e-kosoves-ne-panairin-me-te-madh-ekonomik-ne-bote/20%Monthly2019-09-10 11:23
https://www.informatat.com/kinezja-shet-binjaket-per-7400-pagoi-faturat-dhe-bleu-telefon/20%Monthly2019-09-10 07:09
https://www.informatat.com/tri-parti-te-serbeve-te-kosoves-sfidojne-listen-e-vuciqit-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-09-10 07:07
https://www.informatat.com/beogradi-prishtina-ska-shume-opsione-per-vazhdimin-e-dialogut-pos-heqjes-se-takses/20%Monthly2019-09-10 07:03
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-me-ngritje-temperaturash/20%Monthly2019-09-10 07:10
https://www.informatat.com/nadal-fiton-per-here-te-katert-trofeun-e-us-open/20%Monthly2019-09-09 14:58
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-per-te-cilen-deshtoi-transferimi-kroos-te-united-per-75-milione-euro/20%Monthly2019-09-09 14:55
https://www.informatat.com/pas-rrembimit-te-gylenisteve-lumezi-i-premton-ambasadorit-turk-bashkepunim-edhe-me-te-madh/20%Monthly2019-09-09 14:54
https://www.informatat.com/pese-lojtaret-qe-mund-te-kalojne-te-chelsea-ne-janar-nese-largohet-ndalesa-e-transferimeve/20%Monthly2019-09-09 14:45
https://www.informatat.com/autobusi-ne-tirane-godet-dy-gra/20%Monthly2019-09-09 14:45
https://www.informatat.com/portieri-i-kosoves-kjo-do-te-na-ndihmoje-ta-ndalim-angline/20%Monthly2019-09-09 14:40
https://www.informatat.com/qellon-veten-me-arme-zjarri-ne-banese-humb-jeten-ne-spital-52-vjecari-shqiptar/20%Monthly2019-09-09 14:39
https://www.informatat.com/reja-me-ndryshime-ndaj-islandes-ky-eshte-vendimi-per-mavraj/20%Monthly2019-09-09 14:34
https://www.informatat.com/operacioni-neymar-umtiti-une-nuk-jam-valute-ne-kembim/20%Monthly2019-09-09 14:31
https://www.informatat.com/mbi-15-mije-aplikacione-nga-diaspora-per-te-votuar-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2019-09-09 14:28
https://www.informatat.com/certifikohen-21-subjekte-me-685-kandidate-per-deputete/20%Monthly2019-09-09 14:23
https://www.informatat.com/khloe-kardashian-flet-rreth-ribashkimit-me-tristan-thompson/20%Monthly2019-09-09 14:22
https://www.informatat.com/ne-presheve-sigurohen-librat-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-09-09 14:20
https://www.informatat.com/loredana-zefi-zbulon-listen-e-kengeve-te-albumit-te-ri/20%Monthly2019-09-09 14:17
https://www.informatat.com/seanca-ne-komision-meta-presidenca-do-te-jete-nje-keshtjelle-ne-mbrojtje-te-kushtetutes/20%Monthly2019-09-09 14:16
https://www.informatat.com/perzgjedhesi-i-anglise-befason-me-deklaraten-e-tij-per-kosoven/20%Monthly2019-09-09 14:13
https://www.informatat.com/celina-ndeshja-me-angline-me-e-madhja-ne-histori-te-kosoves/20%Monthly2019-09-09 14:11
https://www.informatat.com/e-moshuara-me-lot-ne-sy-i-pergjerohet-kunates-mos-ma-ler-vellain-ne-mes-te-rrugeve/20%Monthly2019-09-09 14:09
https://www.informatat.com/obsh-ja-nje-vetevrasje-ndodh-ne-bote-per-cdo-40-sekonda/20%Monthly2019-09-09 14:05
https://www.informatat.com/%e2%80%8bfsk-pjese-e-ushtrimit-albanian-effort-19/20%Monthly2019-09-09 14:01
https://www.informatat.com/ish-pjesetari-i-uckse-thote-se-u-arrestua-ne-itali-me-urdherarrest-te-serbise/20%Monthly2019-09-09 13:53
https://www.informatat.com/tayna-viktima-e-arta-memedit/20%Monthly2019-09-09 13:58
https://www.informatat.com/pagat-me-rritje-dalin-prej-dhjetorit-2/20%Monthly2019-09-10 13:35
https://www.informatat.com/ish-diplomati-serb-vuciq-mos-u-lodh-kosoven-e-kemi-humbur/20%Monthly2019-09-09 13:24
https://www.informatat.com/palmer-sot-ne-podgorice-ne-fokus-ishte-situata-rajonale/20%Monthly2019-09-09 13:23
https://www.informatat.com/gare-e-forte-per-deputete-kjo-eshte-top-dhjeteshja-e-pese-partive-koalicioneve-politike/20%Monthly2019-09-09 13:19
https://www.informatat.com/vetite-sheruese-te-uthulles-se-molles/20%Monthly2019-09-09 13:15
https://www.informatat.com/mustafa-gjendja-ne-medvegje-eshte-alarmante-serbia-po-tenton-te-beje-spastrim-etnik/20%Monthly2019-09-09 13:05
https://www.informatat.com/14-foshnje-kane-lindur-ne-peje-vetem-gjate-vikendit/20%Monthly2019-09-09 13:10
https://www.informatat.com/kjo-semundje-perhapet-ne-france-tani/20%Monthly2019-09-09 12:59
https://www.informatat.com/levorja-e-molles-pjesa-me-e-shendetshme-e-saj/20%Monthly2019-09-09 12:59
https://www.informatat.com/kmdlnj-analizon-vdekjet-dhe-vetevrasjet-ne-burgjet-e-kosoves-1999-2019-jep-disa-rekomandime/20%Monthly2019-09-09 12:53
https://www.informatat.com/vata-a-e-dini-pse-kosova-po-e-kalon-me-shpejtesi-shqiperine/20%Monthly2019-09-09 12:50
https://www.informatat.com/per-rekord-guinness-gjyqi-ndaj-shullazit-eshte-shtyre-16-here/20%Monthly2019-09-09 12:44
https://www.informatat.com/sanu-vazhdon-te-merret-me-kosoven-si-ceshtje-serbe-e-shekujve-19-21/20%Monthly2019-09-09 12:38
https://www.informatat.com/policia-e-hong-kongut-akuzohet-per-dhune-ndaj-gazetareve-gjate-protestave/20%Monthly2019-09-09 12:36
https://www.informatat.com/rihapja-e-gjykimit-per-vrasje-te-dyfishte-ne-malisheve-nxit-reagimin-e-pales-se-demtuar-detyrohet-nderhyrja-e-sigurimit/20%Monthly2019-09-09 12:34
https://www.informatat.com/muriqi-krahasohet-me-drogben-nga-mediat-turke/20%Monthly2019-09-09 12:31
https://www.informatat.com/u-gjet-i-mbytur-ne-digen-e-hec-it-policia-jep-detaje-per-27-vjecarin/20%Monthly2019-09-09 12:25
https://www.informatat.com/etrit-berisha-mungon-ne-sfiden-ndaj-islandes/20%Monthly2019-09-09 12:20
https://www.informatat.com/mehmeti-kosova-mund-te-kete-rritje-ekonomike-deri-ne-7-per-qind/20%Monthly2019-09-09 12:19
https://www.informatat.com/granit-xhaka-rrefehet-vuaj-nga-ky-problem/20%Monthly2019-09-09 12:17
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-me-rroga-me-te-uleta-ne-rajon/20%Monthly2019-09-09 12:14
https://www.informatat.com/kqz-sot-vendos-per-certifikim-te-subjekteve-politike-dhe-kandidateve/20%Monthly2019-09-09 12:13
https://www.informatat.com/mosha-me-e-atakuar-e-dhunes-seksuale-eshte-11-deri-16-vjec/20%Monthly2019-09-09 12:14
https://www.informatat.com/shuki-e-pranon-fajesine-per-posedim-te-narkotikeve/20%Monthly2019-09-09 12:10
https://www.informatat.com/vjedh-pyllin-denohet-me-200-euro-gjobe-nga-gjykata/20%Monthly2019-09-09 12:11
https://www.informatat.com/pelcet-tubi-disa-zona-ne-kryeqytet-mbesin-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-09-09 11:57
https://www.informatat.com/vritet-para-anetareve-te-familjes-punetori-qe-i-mbronte-fiset-indogjene-ne-amazone/20%Monthly2019-09-09 11:49
https://www.informatat.com/shtepia-i-perfundon-ne-ankand-bashkeqytetaret-e-blejne-dhe-ja-dhurojne-prape-pronarit/20%Monthly2019-09-09 11:49
https://www.informatat.com/3-makina-te-djegura-ne-tirane-dyshohet-per-zjarrvenie-te-qellimshme/20%Monthly2019-09-09 11:45
https://www.informatat.com/formacioni-i-frikshem-i-anglise-kunder-kosoves/20%Monthly2019-09-09 11:40
https://www.informatat.com/pamje-te-renda-nga-nje-park-ne-itali-shqiptari-gjendet-i-varur-ne-peme/20%Monthly2019-09-09 11:39
https://www.informatat.com/filipinet-mbysin-7-mije-derra-per-shkak-te-perhapjes-se-gripit/20%Monthly2019-09-09 11:34
https://www.informatat.com/shperthim-zjarri-ne-gjermani-nje-e-vdekur/20%Monthly2019-09-09 11:34
https://www.informatat.com/cakaj-czaputowicz-pritshmeria-e-shqiperise-per-celjen-e-negociatave-mbi-meriten-e-plotesimit-te-kushteve/20%Monthly2019-09-09 11:31
https://www.informatat.com/plazhi-i-mistershem-aty-vdesin-turistet-2/20%Monthly2019-09-09 11:26
https://www.informatat.com/ishte-ne-prag-te-nderrimit-te-gjinise-por-gjykata-ia-ndalon-kete-veprim-kosovarit/20%Monthly2019-09-09 11:24
https://www.informatat.com/kryeministri-i-luksemburgut-marreveshja-kosove-serbi-e-rendesishme-per-paqen-dhe-rrugen-drejt-be-se/20%Monthly2019-09-09 11:21
https://www.informatat.com/plazhi-i-mistershem-aty-vdesin-turistet/20%Monthly2019-09-09 11:21
https://www.informatat.com/sarri-ka-nje-premtim-per-ronaldon/20%Monthly2019-09-09 11:19
https://www.informatat.com/ne-france-1500-viktima-gjate-veres/20%Monthly2019-09-09 11:16
https://www.informatat.com/reja-ndaj-islandes-ndeshje-vendimtare-skema-3-5-2-nuk-eshte-defensive/20%Monthly2019-09-09 11:13
https://www.informatat.com/%e2%80%8bshperthim-ne-gjermani-nje-i-vrare-dhe-14-te-plagosur/20%Monthly2019-09-09 11:09
https://www.informatat.com/bernabiq-shpresojme-ne-vazhdimin-e-dialogut-pas-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-09-09 13:32
https://www.informatat.com/%e2%80%8bky-eshte-gjyqtari-i-takimit-angli-kosove/20%Monthly2019-09-09 11:05
https://www.informatat.com/perse-bebet-ne-jetimore-nuk-qajne-arsyeja-eshte-e-dhimbshme/20%Monthly2019-09-09 10:59
https://www.informatat.com/il-messaggero-valon-berisha-heroi-i-kosoves-se-vogel/20%Monthly2019-09-09 10:54
https://www.informatat.com/thaci-niset-per-ne-japoni/20%Monthly2019-09-09 10:46
https://www.informatat.com/edi-rama-thyen-rekord-me-fotografine-e-futbollisteve-te-kosoves/20%Monthly2019-09-09 10:44
https://www.informatat.com/tmerri-i-komunizmit-4-familje-te-internuara-ne-nje-dhome-nuk-shtrinin-dot-as-kembet/20%Monthly2019-09-09 10:41
https://www.informatat.com/3758-canta-ne-kujtim-te-femijeve-te-vdekur-ne-zonat-e-konfliktit/20%Monthly2019-09-09 10:38
https://www.informatat.com/prishtina-futet-ne-asociacionin-e-klubeve-evropiane/20%Monthly2019-09-09 10:54
https://www.informatat.com/milaim-zeka-tregon-se-pse-e-ka-larguar-shkumbin-demollin-nga-lista-per-deputete/20%Monthly2019-09-09 10:26
https://www.informatat.com/partia-ne-pushtet-e-rusise-peson-humbje-ne-moske/20%Monthly2019-09-09 10:14
https://www.informatat.com/interi-ia-ben-me-dije-manchester-city-ta-harroje-skriniarin/20%Monthly2019-09-09 10:12
https://www.informatat.com/tahiri-drejtesia-nuk-do-ti-amnistoj-personat-qe-keqperdorin-poziten-apo-autoritetin-zyrtar/20%Monthly2019-09-09 10:03
https://www.informatat.com/pse-e-nxori-meta-foton-e-studenteve-me-ramiz-aline/20%Monthly2019-09-09 09:56
https://www.informatat.com/kush-eshte-kengetarja-qe-shoqeroi-meten-para-mbledhjes-se-komisionit-hetimor/20%Monthly2019-09-09 09:54
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-nga-stuhia-ne-brigjet-e-krimese/20%Monthly2019-09-09 09:49
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-person-kercenon-prindin-duke-i-kerkuar-para/20%Monthly2019-09-09 09:47
https://www.informatat.com/pas-krizes-me-mozzik-loredana-thote-se-po-martohet-me-kete-femer/20%Monthly2019-09-09 09:38
https://www.informatat.com/kocijancic-paralajmeron-ballkanin-per-rreziqet-e-investimeve-kineze/20%Monthly2019-09-09 12:18
https://www.informatat.com/kane-do-ta-synoje-rekordin-e-rooneyt-te-anglia/20%Monthly2019-09-09 09:37
https://www.informatat.com/vdes-15-vjecari-pasi-e-zuri-rryma-ne-prizren/20%Monthly2019-09-09 09:34
https://www.informatat.com/shkumbin-demolli-largohet-nga-partia-e-milaim-zekes-nuk-garon-per-deputet/20%Monthly2019-09-09 09:33
https://www.informatat.com/j-lo-merr-vemendjen-ne-premieren-e-filmit-hustlers/20%Monthly2019-09-09 09:29
https://www.informatat.com/qytetaret-shpresat-tek-politikanet-e-rinj-video/20%Monthly2019-09-09 12:11
https://www.informatat.com/dhimbja-e-dhembeve-shenje-e-ndonje-semundje-te-rende/20%Monthly2019-09-09 09:24
https://www.informatat.com/vjen-ushqim-kinez-nga-shaolin-gang/20%Monthly2019-09-09 09:21
https://www.informatat.com/%e2%80%8bshembi-dheun-afer-pallatit-te-drejtesise-arrestohet-nje-person/20%Monthly2019-09-09 09:17
https://www.informatat.com/librazhd-mbytet-nje-person-ne-hidrocentral/20%Monthly2019-09-09 09:17
https://www.informatat.com/nora-istrefi-darkon-me-kete-politikan/20%Monthly2019-09-09 09:15
https://www.informatat.com/big-mama-reagon-ndaj-ofendimeve/20%Monthly2019-09-09 09:11
https://www.informatat.com/partia-popullore-evropiane-i-jap-mbeshtetje-vjosa-osmanit/20%Monthly2019-09-09 10:30
https://www.informatat.com/provokimi-i-radhes-nga-rina-balaj/20%Monthly2019-09-09 09:07
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-nje-parking-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-09 09:36
https://www.informatat.com/helmohen-nga-ushqimi-pese-nxenes-te-nje-shkolle-fillore-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-09 09:05
https://www.informatat.com/mozzik-i-uron-ditelindjen-mbretereshes-se-tij-nuk-eshte-loredana/20%Monthly2019-09-09 09:03
https://www.informatat.com/eddie-murphy-paralajmeron-rikthimin-ne-komedi/20%Monthly2019-09-09 09:00
https://www.informatat.com/keshtu-ndikon-tymi-i-duhanit-tek-bimet-e-shtepise/20%Monthly2019-09-09 08:59
https://www.informatat.com/deshton-seanca-ndaj-milaim-zekes-e-te-tjereve-ne-rastin-e-vizave/20%Monthly2019-09-09 08:57
https://www.informatat.com/ana-kabashi-jep-detaje-per-projektin-e-ri/20%Monthly2019-09-09 08:56
https://www.informatat.com/kapin-pellumbin-tek-dera-e-burgut-nuk-do-ta-besoni-cfare-i-gjeten-ne-trup/20%Monthly2019-09-09 08:56
https://www.informatat.com/interi-synon-transferimin-e-gotzes/20%Monthly2019-09-09 08:53
https://www.informatat.com/kfor-i-gatshem-ndaj-pershkallezimit-te-trazirave/20%Monthly2019-09-09 08:53
https://www.informatat.com/publikohen-pamjet-kur-arkani-me-banden-e-tij-grabisnin-banken-ne-suedi/20%Monthly2019-09-09 08:52
https://www.informatat.com/bim-bimma-dhe-buta-publikojne-kengen-pare/20%Monthly2019-09-09 08:50
https://www.informatat.com/haradinaj-shkon-per-ngushellime-ne-shtepine-e-artan-venharit/20%Monthly2019-09-09 08:50
https://www.informatat.com/meta-para-hyrjes-ne-komision-do-jem-president-deri-ne-fund-te-mandatit/20%Monthly2019-09-09 08:47
https://www.informatat.com/59-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-jane-te-moshes-11-16-vjec/20%Monthly2019-09-09 08:45
https://www.informatat.com/kombetarja-niset-drejt-anglise/20%Monthly2019-09-09 08:43
https://www.informatat.com/pejani-i-sheh-veglat-e-veta-te-punes-duke-iu-shitur-ne-pazar/20%Monthly2019-09-09 08:39
https://www.informatat.com/sterling-me-i-mire-se-neymar-dhe-do-ta-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2019-09-09 08:38
https://www.informatat.com/nis-mbledhja-e-komisionit-hetimor-deshmon-ilir-meta/20%Monthly2019-09-09 08:31
https://www.informatat.com/partia-e-putinit-goditet-nga-rezultati-i-zgjedhjeve-ne-moske/20%Monthly2019-09-09 08:25
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-merr-mbeshtetje-nga-partite-popullore-evropiane-ne-garen-per-kryeministre/20%Monthly2019-09-09 08:20
https://www.informatat.com/ne-gjakove-mbahet-karnavali-i-pare-i-librit/20%Monthly2019-09-09 08:16
https://www.informatat.com/bllaca-1999-ngelet-vec-ide-pas-gurit-themeltar-e-100-mije-eurove-te-rezervave/20%Monthly2019-09-09 08:10
https://www.informatat.com/trupat-e-vendeve-aleate-te-nato-s-nje-jave-stervitje-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-09 08:01
https://www.informatat.com/ndodh-edhe-kjo-gjyshi-meson-shkrim-e-kendim-ne-moshen-90-vjecare/20%Monthly2019-09-09 08:00
https://www.informatat.com/greqia-nuk-mbeshtet-negociatat-e-shqiperise-me-be-ne-nese-nuk-ndryshon-qendrimin-per-pakicat/20%Monthly2019-09-09 07:58
https://www.informatat.com/shmanget-tragjedia-ne-lezhe-cfare-zbuluan-forcat-e-armatosura/20%Monthly2019-09-09 07:54
https://www.informatat.com/largoni-duart-bmw-del-nga-parkingu-ne-menyre-automatike/20%Monthly2019-09-09 07:50
https://www.informatat.com/kerkohet-transparence-ne-shpenzimet-e-fushates-elektorale/20%Monthly2019-09-09 07:50
https://www.informatat.com/acari-po-afron-ne-evrope/20%Monthly2019-09-09 07:46
https://www.informatat.com/trajneri-i-anglise-e-sheh-kosoven-si-me-te-forten-ne-grup-luan-me-formacionin-me-te-mire/20%Monthly2019-09-09 07:44
https://www.informatat.com/bbc-rritja-e-futbollit-te-kosoves-fale-te-shkelqyerit-fadil-vokrri/20%Monthly2019-09-09 07:41
https://www.informatat.com/pompeo-nuk-perjashton-bisedime-te-reja-me-talibanet/20%Monthly2019-09-09 07:41
https://www.informatat.com/shqiperia-e-fundit-ne-europe-per-shpenzimet-ne-shendetesi/20%Monthly2019-09-09 07:39
https://www.informatat.com/dite-te-zeza-po-vijne-per-shqiptaret-qe-jetojne-ne-zvicer/20%Monthly2019-09-09 07:38
https://www.informatat.com/deputetet-britanike-votojne-serish-propozimin-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2019-09-09 07:37
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-persona-ne-peje-per-vjedhje-te-rende/20%Monthly2019-09-09 07:34
https://www.informatat.com/rastet-me-te-renda-ne-dore-te-gjyqtareve-te-zgjedhur-ne-mjegull/20%Monthly2019-09-09 09:20
https://www.informatat.com/ndermarrjet-publike-me-pagat-me-te-medha-administrata-me-40-rritje-per-6-vjet/20%Monthly2019-09-09 11:04
https://www.informatat.com/moti-per-kete-jave-4/20%Monthly2019-09-09 07:23
https://www.informatat.com/diaspora-kerkon-rruge-me-te-lehte-per-te-votuar/20%Monthly2019-09-09 07:20
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-malisheve-rahovec/20%Monthly2019-09-09 07:32
https://www.informatat.com/fillon-fushata-ma-thuaj-me-kohe-dhuna-seksuale-eshte-krim/20%Monthly2019-09-09 07:18
https://www.informatat.com/gjuriq-e-vetmja-gje-ne-mendjen-e-kosoves-eshte-njohja-nga-serbia/20%Monthly2019-09-09 07:15
https://www.informatat.com/kjo-eshte-lista-e-kandidateve-te-pdkse-per-deputete/20%Monthly2019-09-09 07:32
https://www.informatat.com/vodhen-voten-21-shkuan-ne-burg-e-41-u-denuan-me-gjobe/20%Monthly2019-09-09 07:28
https://www.informatat.com/fundjave-si-ajo-e-partneres-se-cr7-foto/20%Monthly2019-09-07 15:32
https://www.informatat.com/brazil-kolumbi-2-2-rikthehet-neymar-pas-demtimit/20%Monthly2019-09-07 15:29
https://www.informatat.com/fotot-pikante-meta-dhe-thaci-te-cmendur-per-fitoren-e-kosoves/20%Monthly2019-09-07 15:28
https://www.informatat.com/perleshje-me-thika-ne-lipjan-vdes-nje-person/20%Monthly2019-09-07 15:23
https://www.informatat.com/skema-e-mashtrimit-me-tvsh-prokuroria-ndryshon-mendje-per-7-nga-biznesmenet-e-arrestuar/20%Monthly2019-09-07 15:20
https://www.informatat.com/festa-e-jashtezakonshme-ne-fadil-vokrri-pas-fitores-ndaj-cekise/20%Monthly2019-09-07 15:18
https://www.informatat.com/grabitja-e-bankes-ne-shtime-gjykata-merr-vendim-per-dy-te-dyshuarit/20%Monthly2019-09-07 15:07
https://www.informatat.com/albin-kurti-i-jep-pekrahje-kombetares-se-kosoves-ne-futboll/20%Monthly2019-09-08 16:13
https://www.informatat.com/ahmeti-beson-se-aak-psd-do-te-jene-qeveria-e-ardhshme/20%Monthly2019-09-07 15:01
https://www.informatat.com/kosova-ffiton-ndaj-cekise-ne-fadil-vokrri-merr-kreun-ne-grupin-a/20%Monthly2019-09-07 15:22
https://www.informatat.com/policia-neser-bllokon-keto-rruge-ne-prishtie/20%Monthly2019-09-06 14:59
https://www.informatat.com/edi-rama-pjese-e-filmit-i-love-tropoja-te-ermal-mamaqit/20%Monthly2019-09-06 14:58
https://www.informatat.com/udheheqesja-e-opozites-ne-stamboll-denohet-me-gati-dhjete-vjet-burgim/20%Monthly2019-09-06 14:54
https://www.informatat.com/ndeshja-kosove-ceki-policia-neser-ndalon-qarkullimin-e-veturave-ne-dy-rruge/20%Monthly2019-09-06 14:49
https://www.informatat.com/policia-arreston-kater-persona-per-shitjen-e-armeve-dhe-para-te-falsifikuara/20%Monthly2019-09-06 14:55
https://www.informatat.com/haradinaj-dialogu-te-rifilloje-pa-kushte-ne-jemi-te-gatshem/20%Monthly2019-09-08 16:13
https://www.informatat.com/cmimet-e-pijeve-alkoolike-ne-shqiperi-njesoj-me-ato-te-vendeve-te-be-se/20%Monthly2019-09-06 14:44
https://www.informatat.com/cekia-arrine-ne-kosove-pasdite-stervitje-ne-fadil-vokrri/20%Monthly2019-09-06 14:39
https://www.informatat.com/nicki-minaj-heq-dore-nga-muzika-per-te-krijuar-familje/20%Monthly2019-09-06 14:31
https://www.informatat.com/top-dhjete-lojtaret-me-te-shpejte-deri-me-tani-ne-kete-sezon-te-la-liga-se/20%Monthly2019-09-06 14:27
https://www.informatat.com/per-gjashte-muaj-kane-ndodhur-12-vrasje-ne-kosove/20%Monthly2019-09-06 14:48
https://www.informatat.com/22-vite-e-dhunuar-nga-bashkeshorti-40-vjecarja-nga-tirana-tregon-vuajtjet/20%Monthly2019-09-06 14:18
https://www.informatat.com/sezoni-i-ri-keeping-up-with-the-kardashian-plot-surpriza/20%Monthly2019-09-06 14:17
https://www.informatat.com/dua-lipa-e-shoqeron-te-dashurit-ne-funeralin-e-gjyshes/20%Monthly2019-09-06 14:10
https://www.informatat.com/flet-fisnik-ismaili-tregon-pse-hyri-ne-politike-video/20%Monthly2019-09-06 13:59
https://www.informatat.com/zbardhet-deshmia-e-taksistit-qe-e-moren-peng-dhe-i-grabiten-2-mije-euro/20%Monthly2019-09-06 13:55
https://www.informatat.com/shqiptari-godet-me-thike-11-here-nje-grua-ne-itali/20%Monthly2019-09-06 13:47
https://www.informatat.com/refuzohen-ankesat-kunder-vazhdimit-te-mases-se-paraburgimit-ndaj-currit-dhe-grupit-te-tij-per-fajde/20%Monthly2019-09-06 13:36
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pergjigjet-vuciqit-qe-foli-pas-takimit-me-senatoret-amerikane/20%Monthly2019-09-06 13:29
https://www.informatat.com/rashica-viziton-shoket-i-motivon-para-lojes-me-cekine/20%Monthly2019-09-06 13:26
https://www.informatat.com/nga-lojtar-amator-n%d1%91-burr%d1%91-shteti-kush-eshte-kryeministri-i-italise-giuseppe-conte/20%Monthly2019-09-06 13:15
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-per-bashkepunim-regjional-gjeohapesinor/20%Monthly2019-09-06 13:11
https://www.informatat.com/daciq-falenderon-guatemalen-per-vendimet-kunder-kosoves/20%Monthly2019-09-06 13:04
https://www.informatat.com/familjaret-tregojne-se-kur-te-behet-varrimi-i-te-vrareve-ne-diten-e-djeshme/20%Monthly2019-09-06 13:06
https://www.informatat.com/sherbimi-korrektues-konfirmon-se-23-vjecari-ne-dubrave-u-vetevar-me-jelekun-e-tij/20%Monthly2019-09-06 13:00
https://www.informatat.com/denohet-me-burgim-te-perjetshem-ritvan-zykaj-i-cili-vrau-tete-te-aferm-te-tij/20%Monthly2019-09-06 12:59
https://www.informatat.com/kusari-lila-u-pergjigjet-akuzave-te-perfaqesuesve-te-deges-se-alternatives-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-06 12:47
https://www.informatat.com/opozita-ne-britani-i-kundershton-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2019-09-06 12:46
https://www.informatat.com/light-phone-2-pajisja-qe-iu-largon-shprehite-e-perdorimit-te-telefonit/20%Monthly2019-09-06 12:45
https://www.informatat.com/keto-vlera-ushqyese-i-marrin-femijet-nga-brokoli/20%Monthly2019-09-06 12:43
https://www.informatat.com/perurohet-rinovimi-i-klinikes-se-endokrinologjise/20%Monthly2019-09-06 12:40
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-krenare-me-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-09-06 12:38
https://www.informatat.com/tahiri-personat-me-aktakuza-mos-te-perfshihen-ne-listat-zgjedhore/20%Monthly2019-09-06 12:34
https://www.informatat.com/u-shkarkua-nga-prishtina-mirel-josa-kerkohet-nga-shkendija-e-tetoves/20%Monthly2019-09-06 12:31
https://www.informatat.com/ahmeti-zhvendosja-e-nxenesve-te-shkolles-ahmet-gashi-behet-menjehere/20%Monthly2019-09-06 12:30
https://www.informatat.com/safete-hadergjonaj-shkon-ne-hage-si-deshmitare-me-19-shtator/20%Monthly2019-09-06 14:38
https://www.informatat.com/burim-ramadani-kandidat-i-aak-se-per-deputet/20%Monthly2019-09-06 12:21
https://www.informatat.com/gjendet-nje-person-pa-shenja-jete-ne-nje-motel-ne-gracanice/20%Monthly2019-09-06 12:36
https://www.informatat.com/keta-jane-kandidatet-e-listes-serbe-per-deputete/20%Monthly2019-09-06 12:19
https://www.informatat.com/milazim-zeka-behet-bashke-me-republikanet-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-06 12:17
https://www.informatat.com/gjyqtari-i-kerkon-falje-ramosit-pasi-e-ndeshkoi-me-karton-te-verdhe/20%Monthly2019-09-06 12:12
https://www.informatat.com/kjo-eshte-kosovarja-16-vjece-qe-i-prezantoi-shqiptaret-ne-samitin-e-nato-s/20%Monthly2019-09-06 12:05
https://www.informatat.com/ramiz-kelmendi-largohet-nga-ldk-ne-kerkim-te-nje-partie-tjeter/20%Monthly2019-09-06 13:48
https://www.informatat.com/per-ju-qe-e-keni-planifikuar-kete-vikend-ta-kaloni-ne-shqiperi-lexojeni-kete-lajm/20%Monthly2019-09-06 11:42
https://www.informatat.com/limaj-takon-ambasadorin-e-ri-britanik-ne-kosove/20%Monthly2019-09-06 11:34
https://www.informatat.com/vuciq-pas-takimit-me-amerikanet-smund-ta-njohim-kosoven-pa-kompromis/20%Monthly2019-09-06 11:30
https://www.informatat.com/juve-dhe-inter-zyrtarizojne-listat-per-champions-mbeten-jashte-emra-te-rendesishem/20%Monthly2019-09-06 11:25
https://www.informatat.com/capital-t-jep-detaje-te-reja-per-time-capsule/20%Monthly2019-09-06 11:18
https://www.informatat.com/psg-pret-oferte-nga-reali-per-mbappen/20%Monthly2019-09-06 11:14
https://www.informatat.com/duket-qe-ekziston-dallimi-midis-bebeve-te-lindura-ne-menyre-natyrale-dhe-atyre-me-prerje-cezariane/20%Monthly2019-09-06 11:05
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-per-tre-muaj-harxhon-rreth-gjysme-miliardi-euro/20%Monthly2019-09-06 10:59
https://www.informatat.com/kosova-dhe-maqedonia-bashkepunojne-ne-fushen-e-regjistrimit-te-bizneseve/20%Monthly2019-09-06 10:54
https://www.informatat.com/haradinaj-grate-e-kosoves-historikisht-kane-qene-bazamenti-yne-dhe-guri-i-mbijeteses-sone/20%Monthly2019-09-06 12:33
https://www.informatat.com/zhduket-nje-e-mitur-ne-gjilan/20%Monthly2019-09-06 10:28
https://www.informatat.com/demi-lovato-ballafaqohet-me-friken-e-saj/20%Monthly2019-09-06 10:17
https://www.informatat.com/policia-jep-detajet-e-fundit-rreth-ndodhise-te-lagjja-e-spitalit/20%Monthly2019-09-06 10:15
https://www.informatat.com/thaci-e-kemi-policine-me-vleresimin-me-te-larte/20%Monthly2019-09-06 10:15
https://www.informatat.com/faton-topalli-nuk-kandidon-per-deputet/20%Monthly2019-09-06 10:10
https://www.informatat.com/veseli-nuk-kemi-nevoje-me-i-lut-tjeret-per-liberalizim-te-vizave-duhet-te-punojme-vet/20%Monthly2019-09-06 12:23
https://www.informatat.com/gashi-se-shpejti-me-album-te-ri/20%Monthly2019-09-06 09:57
https://www.informatat.com/interi-synon-transferimin-e-darmianit-ne-janar/20%Monthly2019-09-06 09:56
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-nje-fshat-te-vitise/20%Monthly2019-09-06 10:02
https://www.informatat.com/facebook-pranon-se-ka-qene-duke-degjuar-zerin-tuaj-2/20%Monthly2019-09-06 09:49
https://www.informatat.com/gjykata-nuk-lejon-qe-pergjimet-pronto-te-degjohen-ne-salle/20%Monthly2019-09-06 09:47
https://www.informatat.com/dobite-e-limonit-ne-shendet/20%Monthly2019-09-06 09:45
https://www.informatat.com/kosnett-e-vlereson-policine-e-kosoves-si-njerin-nder-institucionet-me-te-besueshme/20%Monthly2019-09-06 10:04
https://www.informatat.com/vetite-cudiberese-te-gjetheve-te-fikut/20%Monthly2019-09-06 09:36
https://www.informatat.com/urina-juaj-ndryshon-ngjyre-nese-keni-kancer/20%Monthly2019-09-06 09:29
https://www.informatat.com/shuhet-alternativa-ne-prishtine-akuza-te-ashpra-ndaj-mimoza-kusarit/20%Monthly2019-09-06 09:29
https://www.informatat.com/policia-gjermane-i-dhuron-10-automjete-donacion-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-09-06 09:23
https://www.informatat.com/tome-gashi-pyet-miqte-a-te-behem-anetar-i-vetevendosjes/20%Monthly2019-09-06 09:20
https://www.informatat.com/grate-qe-perdorin-cigare-elektronike-e-kane-me-te-veshtire-te-mbesin-shtatzene/20%Monthly2019-09-06 09:19
https://www.informatat.com/gjendja-shendetesore-e-dy-te-plagosurve-ne-prishtine-ende-e-rende/20%Monthly2019-09-06 09:15
https://www.informatat.com/haradinaj-shume-shtete-e-pengojne-antaresimin-e-policise-se-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-09-06 09:16
https://www.informatat.com/ardian-bujupi-publikon-albumin-rahat/20%Monthly2019-09-06 09:07
https://www.informatat.com/xhaka-i-drejtohet-shaqirit-nese-eshte-problemi-per-shiritin-e-kapitenit-ai-mund-ta-marre-ate/20%Monthly2019-09-06 09:05
https://www.informatat.com/dafina-zeqiri-zbulon-detaje-rreth-albumit-te-ri/20%Monthly2019-09-06 09:02
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-uragani-dorian/20%Monthly2019-09-06 08:55
https://www.informatat.com/grabitja-e-bankes-ne-shtime-arrestohen-dy-persona-dy-te-tjere-ne-arrati/20%Monthly2019-09-06 09:18
https://www.informatat.com/tottenhami-mund-te-nenshkruaje-me-dybalan-ne-janar/20%Monthly2019-09-06 08:37
https://www.informatat.com/vjedhin-dhe-mbajne-peng-taksistin-ne-lokal-arrestohen-4-persona/20%Monthly2019-09-06 08:35
https://www.informatat.com/fero-hap-label-pas-largimit-nga-on-records/20%Monthly2019-09-06 08:36
https://www.informatat.com/22-milione-euro-deme-u-paguan-per-6-muaj-nga-kompanite-e-sigurimeve/20%Monthly2019-09-06 08:29
https://www.informatat.com/vrasin-veten-burre-e-grua-policia-gjen-te-vetem-ne-banese-djalin-e-tyre-dy-vjecar/20%Monthly2019-09-06 08:28
https://www.informatat.com/presidenti-i-la-ligas-tebas-deshiron-qe-ronaldo-dhe-mourinho-te-kthehen/20%Monthly2019-09-06 08:23
https://www.informatat.com/capital-t-paralajmeron-projekte-te-reja/20%Monthly2019-09-06 08:22
https://www.informatat.com/mkhitaryan-i-pasigurt-per-te-ardhmen-ne-arsenal/20%Monthly2019-09-06 08:19
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-paralajmeron-5-mije-euro-gjobe-per-ata-qe-ia-bejne-kete-vetures/20%Monthly2019-09-06 08:18
https://www.informatat.com/fjalet-e-unikkatilit-me-rastin-e-trevjetorit-te-shenjterimit-te-nene-terezes/20%Monthly2019-09-06 08:12
https://www.informatat.com/pas-konsultimeve-me-vuciqin-lista-serbe-do-ta-dorezoje-ne-kqz-listen-me-kandidate-per-deputete/20%Monthly2019-09-06 08:11
https://www.informatat.com/bastorja-e-famshme-zgjedh-fituesin-e-ndeshjes-kosove-ceki/20%Monthly2019-09-06 08:11
https://www.informatat.com/paralajmerohet-rrenimi-i-objekteve-pa-leje-qe-nuk-futen-ne-procedure-per-legalizim/20%Monthly2019-09-06 08:08
https://www.informatat.com/dogana-veren-se-veturave-po-u-shtohen-kilometra-per-tu-zhvleresuar-gjoba-ne-8-raste/20%Monthly2019-09-06 08:03
https://www.informatat.com/masht-i-anulon-konkursin-per-psikologe-dhe-pedagoge-kandidatet-paralajmerojne-protesta/20%Monthly2019-09-06 08:02
https://www.informatat.com/ministria-e-drejtesise-ben-fushate-per-llogari-te-pdk-se/20%Monthly2019-09-06 12:14
https://www.informatat.com/shqiptarja-e-pare-qe-nominohet-ne-latin-american-music-awards-2019/20%Monthly2019-09-06 07:52
https://www.informatat.com/ne-zvicer-bie-bore-deri-ne-50-cm/20%Monthly2019-09-06 07:55
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-keto-dy-dite/20%Monthly2019-09-06 07:46
https://www.informatat.com/loredana-vjen-me-projekt-te-ri/20%Monthly2019-09-06 07:45
https://www.informatat.com/vdes-nje-23-vjecar-ne-burgun-e-dubraves/20%Monthly2019-09-06 07:59
https://www.informatat.com/pique-messi-e-ka-fituar-te-drejten-ta-braktise-barcelonen/20%Monthly2019-09-06 07:56
https://www.informatat.com/prokuroria-do-ta-ndalojme-edhe-nje-te-dyshuar-te-trete-per-konfliktin-ne-lagjen-e-spitalit/20%Monthly2019-09-06 07:37
https://www.informatat.com/pas-vizites-ne-kosove-dy-senatoret-amerikane-ne-serbi-takohen-me-vuciqin/20%Monthly2019-09-06 07:34
https://www.informatat.com/vazhdojne-te-jene-ne-gjendje-te-rende-dy-te-plagosurit-nga-perleshja-e-djeshme/20%Monthly2019-09-06 07:32
https://www.informatat.com/aksion-i-madh-policor-ne-gjithe-kosoven/20%Monthly2019-09-06 08:01
https://www.informatat.com/vulin-demarkacioni-me-kosoven-eshte-i-mire-pasi-perendimi-po-e-kundershton-ate/20%Monthly2019-09-06 07:29
https://www.informatat.com/januz-salihaj-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2019-09-06 07:27
https://www.informatat.com/sot-afati-i-fundit-vetem-dy-parti-kane-dorezuar-listat-e-deputeteve-ne-kqz/20%Monthly2019-09-06 10:02
https://www.informatat.com/kmdlnj-thote-se-fajin-kryesor-per-ndodhine-e-djeshme-ne-mati-1-e-kane-gjykatat/20%Monthly2019-09-06 07:37
https://www.informatat.com/vdes-edhe-personi-i-dyte-i-tragjedise-se-sotme-ne-lagjen-e-spitalit/20%Monthly2019-09-05 17:24
https://www.informatat.com/haradinaj-i-tronditur-me-vrasjen-ne-prishtine-ka-nje-ftese-per-organet-e-rendit/20%Monthly2019-09-05 17:01
https://www.informatat.com/loredana-dhe-mozzik-me-te-bashkuar-se-kurre/20%Monthly2019-09-05 17:18
https://www.informatat.com/krasniqi-polici-neutralizoi-dhe-arrestoi-nje-te-armatosur-ne-ngjarjen-e-lagjes-se-spitalit/20%Monthly2019-09-05 16:46
https://www.informatat.com/besa-luzha-aderon-ne-aak/20%Monthly2019-09-05 16:34
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-reagon-per-tragjedine-ne-lagjen-e-spitalit-tregon-qe-ka-edhe-te-arrestuar/20%Monthly2019-09-05 16:30
https://www.informatat.com/millunoviq-nuk-deshiroj-bashkim-me-te-dyshuarit-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-09-05 17:32
https://www.informatat.com/mblidhet-keshilli-kombetar-i-nismes-diskutohen-kandidatet-per-deputete/20%Monthly2019-09-05 16:03
https://www.informatat.com/mjeku-kujdestar-gjendja-e-te-plagosurve-eshte-e-rende/20%Monthly2019-09-05 15:56
https://www.informatat.com/hasanaj-dhe-berishaj-optimist-per-ndeshjen-kunder-cekise/20%Monthly2019-09-05 15:33
https://www.informatat.com/morem-mbi-50-vendime-te-medha-per-vendin/20%Monthly2019-09-05 15:14
https://www.informatat.com/brenda-8-muajve-afro-5-milione-turiste-ne-shqiperi/20%Monthly2019-09-05 15:06
https://www.informatat.com/neymar-do-te-pensionohet-ne-psg/20%Monthly2019-09-05 14:48
https://www.informatat.com/ldk-e-kandidon-vajzen-e-gani-gecit-per-deputete/20%Monthly2019-09-05 15:25
https://www.informatat.com/mbahet-ankandi-i-14-te-i-letrave-me-vlere-per-vitin-2019/20%Monthly2019-09-05 14:15
https://www.informatat.com/kater-te-vrare-ne-lagjen-e-spitalit-ne-prishtine/20%Monthly2019-09-05 17:24
https://www.informatat.com/partise-se-ivanoviqit-i-largohet-nje-anetar-shkak-shkuarja-bashke-me-listen-serbe-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-09-05 13:52
https://www.informatat.com/ish-kandidati-per-kryetar-te-fushe-kosoves-adem-zogjani-largohet-nga-pdk/20%Monthly2019-09-05 13:48
https://www.informatat.com/hoti-ne-listen-per-deputete-perfshihen-te-gjitha-grupmoshat/20%Monthly2019-09-05 13:55
https://www.informatat.com/betohet-qeveria-e-re-e-italiane/20%Monthly2019-09-05 13:43
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-muharrem-fejzen-me-urdhrin-e-lirise/20%Monthly2019-09-05 13:40
https://www.informatat.com/maqedonia-veriore-heq-ndalesen-per-peshkun-e-kosoves/20%Monthly2019-09-05 13:38
https://www.informatat.com/haradinaj-e-padrejte-heqja-e-shqiptareve-nga-listat-e-votuesve-ne-medvegje/20%Monthly2019-09-05 13:36
https://www.informatat.com/haradinaj-i-hapur-per-debat-ne-mes-te-kandidateve-per-kryeminister-por-ka-nje-kusht/20%Monthly2019-09-05 13:28
https://www.informatat.com/vv-ne-medvegje-shqiptaret-po-fshihen-nga-regjistrat-per-tiu-mohuar-e-drejta-e-votes/20%Monthly2019-09-05 13:19
https://www.informatat.com/osmani-decani-do-ta-kete-trajtimin-e-merituar-nese-ldk-e-merr-pushtetin/20%Monthly2019-09-05 13:16
https://www.informatat.com/mjeku-nga-gjilani-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2019-09-05 13:14
https://www.informatat.com/haradinaj-zotohet-tu-ndihmoje-punetoreve-te-kooperatives-krusha/20%Monthly2019-09-05 13:10
https://www.informatat.com/digjet-nje-pjese-e-fabrikes-se-grave-te-krushes/20%Monthly2019-09-05 13:08
https://www.informatat.com/lumezi-takohet-me-ambasadorin-e-ri-britanik-nicholas-abbott/20%Monthly2019-09-05 12:57
https://www.informatat.com/besa-gaxherri-ben-te-ditura-kandidaturat-e-ldk-se-nga-peja/20%Monthly2019-09-05 12:52
https://www.informatat.com/hapja-e-negociatave-cakaj-vleresime-pozitive-nga-vendet-e-be-permbushem-kushtet/20%Monthly2019-09-05 12:50
https://www.informatat.com/korab-sejdiu-nuk-kandidon-per-deputet/20%Monthly2019-09-05 12:48
https://www.informatat.com/partia-e-ivanoviqit-garon-bashke-me-listen-serbe-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-05 12:43
https://www.informatat.com/robert-pattinson-nuk-ndalon-se-u-masturbuari-ne-ekran/20%Monthly2019-09-05 12:12
https://www.informatat.com/prizren-masaker-mjedisore-ne-lumin-drin-ngordh-lopa-qe-piu-uje-semuren-disa-te-tjera/20%Monthly2019-09-05 12:11
https://www.informatat.com/jam-i-sigurt-qe-keto-jane-5-menyrat-per-tu-bere-i-pasur/20%Monthly2019-09-05 12:09
https://www.informatat.com/xhaviti-haliti-i-fitojme-zgjedhjet-pastaj-bejme-koalicion-me-ldkne-nese-na-pelqen/20%Monthly2019-09-05 13:43
https://www.informatat.com/perballja-me-kosoven-anglia-kerkon-piket-maksimale/20%Monthly2019-09-05 12:01
https://www.informatat.com/erdogan-kercenon-perendimin/20%Monthly2019-09-05 11:58
https://www.informatat.com/e-meritoi-me-ka-dhunuar-seksualisht-qekur-isha-i-vogel-cfare-tha-ne-gjyq-35-vjecari-qe-vrau-te-atin/20%Monthly2019-09-05 11:56
https://www.informatat.com/tifozja-e-milan-frymezon-ekipin-ne-kete-fillim-sezoni/20%Monthly2019-09-05 11:54
https://www.informatat.com/italia-e-britania-binjaket-e-tmerrshem-te-europes-2/20%Monthly2019-09-05 11:52
https://www.informatat.com/italia-e-britania-binjaket-e-tmerrshem-te-europes/20%Monthly2019-09-05 11:51
https://www.informatat.com/ngjyra-e-lekures-e-shnderroi-ne-yllin-e-mediave-sociale/20%Monthly2019-09-05 11:50
https://www.informatat.com/vrau-te-atin-me-sepate-gjykata-merr-vendim-per-35-vjecarin/20%Monthly2019-09-05 11:49
https://www.informatat.com/ja-si-duken-femijet-e-disa-prej-grave-me-te-bukura-ne-bote-foto/20%Monthly2019-09-05 11:48
https://www.informatat.com/mustafa-ne-listat-e-ldk-se-sdo-te-kete-kandidate-qe-kane-probleme-me-ligjin/20%Monthly2019-09-05 11:42
https://www.informatat.com/nora-istrefi-mund-ta-beje-te-pendohet-robertin-me-keto-foto/20%Monthly2019-09-05 11:42
https://www.informatat.com/veseli-takoi-ambasadorin-e-ri-te-mbreterise-se-bashkuar-nicholas-abbott/20%Monthly2019-09-05 11:39
https://www.informatat.com/iniciativa-qytetare-sdd-shkon-ne-zgjedhje-bashke-me-listen-serbe/20%Monthly2019-09-05 11:36
https://www.informatat.com/plagosje-ne-prishtine-kapet-i-dyshuari/20%Monthly2019-09-05 11:33
https://www.informatat.com/sejdiu-refuzon-oferten-e-ldk-se-per-te-hyre-ne-listen-e-deputeteve/20%Monthly2019-09-05 13:28
https://www.informatat.com/ldk-ja-sarrin-ta-perpiloje-listen-e-kandidateve-per-deputete/20%Monthly2019-09-05 12:47
https://www.informatat.com/ambasadori-i-ri-britanik-ia-dorezon-presidentit-kredencialet-inkurajon-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-09-05 09:28
https://www.informatat.com/ish-deputetet-pretendojne-mandate-te-reja/20%Monthly2019-09-05 08:52
https://www.informatat.com/20-vjet-nga-themelimi-i-akademise-se-kosoves-per-siguri-publike/20%Monthly2019-09-05 08:48
https://www.informatat.com/dhjetefishohet-tarifa-per-tu-bere-shqiptar/20%Monthly2019-09-05 08:36
https://www.informatat.com/nxenesit-e-gjimnazit-ahmet-gashi-protestojne-edhe-para-komunes/20%Monthly2019-09-05 08:33
https://www.informatat.com/gazetari-mefail-bajqinovci-behet-pjese-e-vv-se/20%Monthly2019-09-05 08:31
https://www.informatat.com/deshton-te-mbahet-seanca-ne-rastin-toka/20%Monthly2019-09-05 08:07
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-fajde/20%Monthly2019-09-05 07:57
https://www.informatat.com/tekstet-e-reja-me-shume-gabime/20%Monthly2019-09-05 07:51
https://www.informatat.com/fillon-mbledhja-e-kryesise-ne-ldk/20%Monthly2019-09-05 07:45
https://www.informatat.com/dhjete-kandidate-ne-garen-per-kryeprokuror-te-speciales-dhe-te-prokurorise-themelore-te-prishtines/20%Monthly2019-09-05 07:41
https://www.informatat.com/haradinaj-rrugetimi-jone-nuk-ka-qene-i-lehte/20%Monthly2019-09-05 07:39
https://www.informatat.com/qeveria-kerkon-pelqimin-e-tiranes-per-nait-hasanin/20%Monthly2019-09-05 07:35
https://www.informatat.com/lista-serbe-vendos-sot-se-a-do-te-marre-pjese-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-05 09:28
https://www.informatat.com/migjen-kelmendi-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2019-09-04 15:40
https://www.informatat.com/senatoret-amerikane-permendin-zgjidhje-te-veshtira-e-sakrifice-qe-duhet-te-bere-per-dialogun/20%Monthly2019-09-04 14:28
https://www.informatat.com/nisma-i-hakmerret-bytyqit-kerkon-nga-haradinaj-shkarkimin-e-tij/20%Monthly2019-09-04 14:25
https://www.informatat.com/sami-kurteshi-nuk-e-merr-mbeshtetjen-ne-garen-per-deputet/20%Monthly2019-09-04 14:17
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-shteti-te-mos-kete-hise-ne-biznese/20%Monthly2019-09-04 14:14
https://www.informatat.com/uragani-dorian-po-i-afrohet-shba-se-urdherohet-evakuimi-i-banoreve/20%Monthly2019-09-04 14:12
https://www.informatat.com/hong-kongu-terheq-projektligjin-per-ekstradim/20%Monthly2019-09-04 14:02
https://www.informatat.com/gjuriq-te-gjithe-ata-qe-nuk-jane-me-listen-serbe-i-quan-vegla-te-shqiptareve/20%Monthly2019-09-04 14:01
https://www.informatat.com/se-paku-14-te-vdekur-nga-shperthimi-ne-fabriken-e-fishekzjarreve-ne-indi/20%Monthly2019-09-04 13:53
https://www.informatat.com/pese-te-lenduar-ne-gracanice-ne-aksident-trafiku/20%Monthly2019-09-04 13:50
https://www.informatat.com/pdk-ne-prizren-mytaher-haskuka-po-ben-eksperiment-me-arsimin-ne-prizren/20%Monthly2019-09-04 13:47
https://www.informatat.com/vendosen-kandidatet-per-deputet-te-vv-se-nga-dega-ne-gjakove/20%Monthly2019-09-04 13:44
https://www.informatat.com/rritet-importi-ne-kosove-2/20%Monthly2019-09-04 13:42
https://www.informatat.com/veseli-premton-me-shume-hapesire-per-bizneset/20%Monthly2019-09-04 13:39
https://www.informatat.com/keta-jane-kandidatet-e-vv-se-per-deputet-nga-prizren/20%Monthly2019-09-04 13:37
https://www.informatat.com/hoti-takohet-me-ramosajn-decani-vazhdon-ta-perkrah-programin-nacional-per-rinine/20%Monthly2019-09-04 13:14
https://www.informatat.com/agjencia-per-barazi-gjinore-kerkon-perfaqesim-te-barabarte-ne-zgjedhjet-e-tetorit/20%Monthly2019-09-04 12:50
https://www.informatat.com/drejtori-i-dash-per-europen-i-kerkon-shqiperise-reforme-zgjedhore-sa-me-pare/20%Monthly2019-09-04 12:36
https://www.informatat.com/glps-padit-keshillin-gjyqesor-te-kosove/20%Monthly2019-09-04 12:30
https://www.informatat.com/mijera-femije-amerikane-rrezikojne-te-perjashtohen-nga-shkolla-nese-svaksinohen/20%Monthly2019-09-04 12:28
https://www.informatat.com/daka-zgjedhjet-e-parakohshme-jane-sfiduese-per-shkak-te-afateve-kohore/20%Monthly2019-09-04 12:26
https://www.informatat.com/beyonce-feston-ditelindjen-e-38-te/20%Monthly2019-09-04 12:23
https://www.informatat.com/haxhiu-subjektet-e-tjera-jane-te-tronditura-nga-kuadrot-e-reja-te-vv-se/20%Monthly2019-09-04 12:18
https://www.informatat.com/babai-nga-prizreni-e-beri-vajzen-per-spital-vec-pse-e-zuri-duke-pire-duhan-fshehtas/20%Monthly2019-09-04 11:58
https://www.informatat.com/10-shenja-qe-tregojne-se-partnerin-e-keni-besnik/20%Monthly2019-09-04 11:55
https://www.informatat.com/kusari-lila-ne-pdk-ajo-tregon-se-kur-do-ta-marre-vendimin-perfundimtar/20%Monthly2019-09-04 11:52
https://www.informatat.com/linda-hamilton-eshte-beqare-qe-15-vjet/20%Monthly2019-09-04 11:48
https://www.informatat.com/kim-kardashian-tregon-cili-prej-femijeve-eshte-kopje-e-kanye-west/20%Monthly2019-09-04 11:40
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-dhuna-ndaj-imigranteve-ne-afriken-e-jugut/20%Monthly2019-09-04 11:38
https://www.informatat.com/tahiri-pakti-kunder-korrupsionit-momentum-i-ri-kunder-korrupsionit-dhe-abuzimit/20%Monthly2019-09-04 14:27
https://www.informatat.com/kandidatja-per-presidente-te-kroacise-i-krahason-serbet-me-hebrenjte/20%Monthly2019-09-04 11:33
https://www.informatat.com/hashim-thaci-ndan-medalje-presidenciale-per-rapsodin-dervish-shaqa/20%Monthly2019-09-04 11:29
https://www.informatat.com/keta-jane-kandidatet-e-vetevendosjes-per-deputete-nga-gjilani/20%Monthly2019-09-04 11:26
https://www.informatat.com/nje-organizate-ne-serbi-stimulon-kthimin-e-serbeve-ne-kosove-me-nga-2500-euro/20%Monthly2019-09-04 11:21
https://www.informatat.com/rahovec-tetevjecari-serb-dyshohet-se-u-dhunua-nga-nje-72-vjecar/20%Monthly2019-09-04 11:19
https://www.informatat.com/komisioni-hetimor-meta-gazetareve-me-cmendet-me-sms-te-tuaja/20%Monthly2019-09-04 11:17
https://www.informatat.com/shtate-kompani-transportuese-prishtine-lipjan-shale-shkelin-ligjin-e-konkurrences/20%Monthly2019-09-04 11:15
https://www.informatat.com/perurohet-pajisja-ne-vlere-te-100-mije-eurove-ne-orl/20%Monthly2019-09-04 11:10
https://www.informatat.com/aksident-tragjik-nderron-jete-futbollisti-nga-kosova-ne-gjermani/20%Monthly2019-09-04 11:00
https://www.informatat.com/aksident-ne-gjilan-vetura-godet-kembesoren/20%Monthly2019-09-04 10:38
https://www.informatat.com/kpk-ja-e-giz-i-me-memorandum-per-fuqizimin-e-mekanizmave-per-mbrojtjen-e-viktimave/20%Monthly2019-09-04 10:35
https://www.informatat.com/aak-ja-nuk-beson-ne-luften-e-pdk-se-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-09-04 13:39
https://www.informatat.com/anetari-i-ldkse-largohet-nga-kqzja-ia-mesyne-postit-te-deputetit/20%Monthly2019-09-04 10:21
https://www.informatat.com/prishtinasit-protestojne-kunder-zhurmes-se-kafeterive/20%Monthly2019-09-04 10:14
https://www.informatat.com/fluks-refugjatesh-ne-egje-anija-shqiptare-shpeton-140-persona/20%Monthly2019-09-04 10:12
https://www.informatat.com/460-bime-kanabis-shkaterrohen-nga-policia/20%Monthly2019-09-04 10:10
https://www.informatat.com/deputeti-i-bundestagut-peter-beyer-jo-ndryshimit-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2019-09-04 09:48
https://www.informatat.com/palmer-takon-bregun-ne-slloveni-diskutuan-edhe-per-shqiperine/20%Monthly2019-09-04 09:22
https://www.informatat.com/dega-e-aak-se-ne-rahovec-ben-publik-emrat-e-kandidateve-per-deputete/20%Monthly2019-09-04 09:19
https://www.informatat.com/20-aktakuza-te-ngritura-brenda-nje-dite-nga-prokuroria/20%Monthly2019-09-04 09:16
https://www.informatat.com/takohen-hoti-dhe-muhaxheri-bisedojne-per-sukseset-e-nxenesve-ne-peje/20%Monthly2019-09-04 09:16
https://www.informatat.com/daciq-shkakton-te-qeshura-ia-kujton-palmerit-se-bashkeshortja-e-tij-eshte-serbe/20%Monthly2019-09-04 09:11
https://www.informatat.com/vetem-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove-kane-ndodhur-54-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-09-04 08:56
https://www.informatat.com/kollcaku-pas-zgjedhjeve-koalicion-vetem-me-ldk-ne/20%Monthly2019-09-04 08:54
https://www.informatat.com/para-dhe-pas-uraganit-dorian-pamje-qe-deshmojne-se-si-aeroporti-i-bahames-shnderrohet-ne-det/20%Monthly2019-09-04 08:48
https://www.informatat.com/sipas-raportit-te-world-vision-ne-shqiperi-70-e-femije-kane-perjetuar-dhune/20%Monthly2019-09-04 08:46
https://www.informatat.com/arijeta-selimi-behet-pjese-e-vv-se/20%Monthly2019-09-04 08:44
https://www.informatat.com/kosova-mbetet-prapa-me-trajtimin-e-semundjeve-te-zemres-te-femijet/20%Monthly2019-09-04 07:50
https://www.informatat.com/jese-rodriguez-pagoi-5000-euro-per-ta-eliminuar-ish-te-dashuren-nga-big-brother/20%Monthly2019-09-04 07:47
https://www.informatat.com/us-open-serena-williams-mposht-wang-qiang-dhe-e-arrin-gjysmefinalen/20%Monthly2019-09-04 07:45
https://www.informatat.com/vinicius-zidane-me-ka-thene-se-do-te-kem-karriere-te-gjate-ne-real-madrid/20%Monthly2019-09-04 07:43
https://www.informatat.com/operohet-chiellini-juve-zbulon-detajet-dhe-kohen-e-rikuperimit/20%Monthly2019-09-04 07:40
https://www.informatat.com/pacientet-ne-kliniken-e-gjinekologjise-detyrohen-qe-ta-blejne-vete-ampulen-oxytocin/20%Monthly2019-09-04 07:36
https://www.informatat.com/bytyqi-presion-akreditimit-per-shtimin-e-studenteve-ne-mjekesi/20%Monthly2019-09-04 07:33
https://www.informatat.com/stacionet-policore-ne-kosove-sot-hapin-dyert-per-qytetaret/20%Monthly2019-09-04 07:30
https://www.informatat.com/aak-nisma-akr-dhe-psd-rrezikojne-te-mbeten-pa-perfaqesim-ne-kkz/20%Monthly2019-09-04 07:28
https://www.informatat.com/mot-me-vranesira-dhe-reshje-shiu-per-sot/20%Monthly2019-09-04 07:25
https://www.informatat.com/kompromis-po-nuk-na-intereson-njohja-nga-prishtina/20%Monthly2019-09-04 07:23
https://www.informatat.com/deshtimi-i-koalicionit-me-ldk-ne-kurti-kam-qene-doreleshuar-ata-nuk-kane-leshuar-pe/20%Monthly2019-09-04 12:17
https://www.informatat.com/vuciq-medvegja-ishte-dhe-do-te-jete-serbi/20%Monthly2019-09-04 07:19
https://www.informatat.com/dy-senatore-amerikane-sot-vizitojne-kosoven/20%Monthly2019-09-04 11:35
https://www.informatat.com/haki-abazi-ironizon-me-nismen-e-veselit-e-krahason-ate-me-pablo-escobarin/20%Monthly2019-09-03 14:49
https://www.informatat.com/peter-beyer-jemi-te-pajtimit-qe-kosova-te-mbetet-ashtu-sic-eshte-pa-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2019-09-03 14:34
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-jam-i-lumtur-qe-ldk-nuk-ka-hyre-ne-koalicione/20%Monthly2019-09-03 14:31
https://www.informatat.com/kanceri-po-behet-vrasesi-me-i-madh-ne-bote/20%Monthly2019-09-03 14:18
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-per-vezhgimin-e-zgjedhjeve-nga-be-ja/20%Monthly2019-09-03 13:55
https://www.informatat.com/thaci-pranon-kredencialet-e-ambasadorit-te-ri-te-austrise/20%Monthly2019-09-03 13:53
https://www.informatat.com/hapet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-ne-konvikte/20%Monthly2019-09-03 13:50
https://www.informatat.com/fillon-takimi-midis-deputetit-gjerman-peter-beyer-dhe-isa-mustafes/20%Monthly2019-09-03 13:48
https://www.informatat.com/psd-nuk-e-nenshkruan-paktin-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-09-03 13:46
https://www.informatat.com/krasniqi-pakti-kunder-korrupsionit-nje-hap-i-rendesishem-ta-nenshkruajne-edhe-partite-tjera/20%Monthly2019-09-03 13:44
https://www.informatat.com/tre-te-vdekur-nga-rrezimi-i-platformes-ne-gjermani/20%Monthly2019-09-03 13:39
https://www.informatat.com/ldk-ja-per-paktin-e-veselit-nuk-merremi-me-hipokrizite-e-pdk-se/20%Monthly2019-09-03 13:03
https://www.informatat.com/ukraina-ua-heq-imunitetin-te-gjithe-deputeteve/20%Monthly2019-09-03 13:00
https://www.informatat.com/grate-harxhojne-kaq-ore-cdo-nate-duke-enderruar-dhe-fajin-e-kane-burrat/20%Monthly2019-09-03 12:59
https://www.informatat.com/shtate-hapat-per-ta-reduktuar-ankthin/20%Monthly2019-09-03 12:57
https://www.informatat.com/ne-kosove-gjate-vitit-2018-jane-denuar-mbi-28-mije-persona/20%Monthly2019-09-03 12:54
https://www.informatat.com/mpb-ja-merr-vendim-per-lehtesimin-e-procedurave-per-leje-qendrimin-e-shtetasve-te-huaj/20%Monthly2019-09-03 12:34
https://www.informatat.com/veseli-kriminelet-e-serbise-do-te-dalin-para-tribunalit-nderkombetar-per-vrasjet-e-shqiptareve/20%Monthly2019-09-03 14:30
https://www.informatat.com/simone-biles-flet-pasi-vellai-i-saj-po-akuzohet-per-vrasje/20%Monthly2019-09-03 12:14
https://www.informatat.com/oeak-qeveria-e-re-te-punoje-me-shume-ne-sundim-me-efikas-te-ligjit/20%Monthly2019-09-03 12:12
https://www.informatat.com/kjo-eshte-gjendja-e-kevin-hart-pas-aksidentit/20%Monthly2019-09-03 12:10
https://www.informatat.com/babai-rrah-vajzen-ne-prizren-arrestohet/20%Monthly2019-09-03 12:07
https://www.informatat.com/veteranet-reagojne-per-ftesen-e-speciales-ndaj-time-kadrijajt/20%Monthly2019-09-03 12:05
https://www.informatat.com/14-vjecari-vret-5-anetaret-e-familjes-se-tij/20%Monthly2019-09-03 11:56
https://www.informatat.com/lendohet-rende-nje-person-pasi-u-rrah-nga-disa-te-panjohur/20%Monthly2019-09-03 11:52
https://www.informatat.com/arrestohet-fetty-wap/20%Monthly2019-09-03 11:49
https://www.informatat.com/kosnett-per-ngritjen-e-flamurit-ne-ambasade-krenar-me-shtepine-e-re/20%Monthly2019-09-03 11:47
https://www.informatat.com/vetura-godet-kembesoren-ne-kacanik/20%Monthly2019-09-03 11:45
https://www.informatat.com/ghezzal-kalon-ne-fiorentina/20%Monthly2019-09-03 11:42
https://www.informatat.com/nis-zyrtarisht-hetimi-meta-do-thirret-te-deshmoje/20%Monthly2019-09-03 11:39
https://www.informatat.com/demaliaj-gjykata-speciale-po-sulmon-uck-ne-dhe-motrat-tona/20%Monthly2019-09-03 11:34
https://www.informatat.com/gjykata-themelore-e-prishtines-behet-me-pajisje-audio-incizuese/20%Monthly2019-09-03 11:29
https://www.informatat.com/shala-rritje-e-jashtezakonshme-e-industrise-per-perpunimin-e-drurit/20%Monthly2019-09-03 11:22
https://www.informatat.com/mberrin-ne-tirane-drejtori-per-ballkanin-ne-dash-ne-fokus-kriza-politike/20%Monthly2019-09-03 11:16
https://www.informatat.com/time-kadrijaj-shkon-ne-hage-si-deshmitare-me-18-shtator/20%Monthly2019-09-03 11:04
https://www.informatat.com/kmdlnj-subjektet-qe-marrin-pjese-ne-zgjedhje-te-kene-kujdes-me-fjalorin-qe-perdorin/20%Monthly2019-09-03 09:47
https://www.informatat.com/veseli-therret-lideret-ta-nenshkruajne-paktin-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-09-03 13:52
https://www.informatat.com/kinezi-vret-tete-nxenes-ne-diten-e-pare-te-mesimit/20%Monthly2019-09-03 09:34
https://www.informatat.com/gjuriq-e-rendesishme-qe-serbet-ne-menyre-unike-te-dalin-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-09-03 09:32
https://www.informatat.com/detaje-nga-tentim-vrasja-qe-ndodhi-mbreme-ne-peje/20%Monthly2019-09-03 09:24
https://www.informatat.com/pacolli-takohet-me-palmer-kosova-mund-te-llogarise-si-gjithmone-ne-shba/20%Monthly2019-09-03 13:40
https://www.informatat.com/dardanet-sot-perballen-me-sllovenine/20%Monthly2019-09-03 09:12
https://www.informatat.com/ish-ministri-i-arsimit-sot-aderon-ne-psd/20%Monthly2019-09-03 09:09
https://www.informatat.com/historiania-mrika-limani-myrtaj-i-bashkohet-vv-se/20%Monthly2019-09-03 08:50
https://www.informatat.com/shpallet-fajtore-per-organizim-e-pjesemarrje-ne-grupe-terroriste-e-kthyera-nga-siria/20%Monthly2019-09-03 08:48
https://www.informatat.com/tahirsylaj-edhe-pak-nxehte-nga-kjo-dite-shi-i-madh-e-bubullima-ne-kosove/20%Monthly2019-09-03 08:39
https://www.informatat.com/trajkoviq-serbet-edhe-pse-te-frikesuar-nuk-do-ta-votojne-srpskan-e-radojiciqit/20%Monthly2019-09-03 08:34
https://www.informatat.com/dias-dhe-luis-ne-radarin-e-manchester-united/20%Monthly2019-09-03 08:30
https://www.informatat.com/armando-sadiku-transferohet-te-malaga/20%Monthly2019-09-03 08:27
https://www.informatat.com/20-vjetori-i-policise-se-kosoves-aktivitete-ne-prishtine-e-mitrovice/20%Monthly2019-09-03 08:25
https://www.informatat.com/planifikohen-shtesa-per-rrezikshmeri-ne-pune-shskuk-nuk-di-gje/20%Monthly2019-09-03 08:21
https://www.informatat.com/uragani-vdekjeprures-dobesohet-por-mbetet-mbi-bahamas/20%Monthly2019-09-03 08:18
https://www.informatat.com/mustafa-pret-ne-takim-sot-deputetin-e-cdu-se-peter-beyer/20%Monthly2019-09-03 08:14
https://www.informatat.com/sot-perurohet-shtatorja-e-heroit-xhavit-haziri/20%Monthly2019-09-03 08:07
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-kosove-se-pengojne-heqjen-e-vizave/20%Monthly2019-09-03 08:05
https://www.informatat.com/partite-politike-presin-afatin-e-fundit-per-certifikimin-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-09-03 12:31
https://www.informatat.com/johnson-ultimatum-deputeteve-nese-sme-perkrahni-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-09-03 07:57
https://www.informatat.com/vezhguesit-e-be-se-po-vijne-ne-kosove-per-zgjedhje/20%Monthly2019-09-03 07:49
https://www.informatat.com/rrufeja-godet-aeroplanin-ne-te-cilin-udhetonte-daciqi-aeroplani-zbret-ne-aeroportin-me-te-aferm/20%Monthly2019-09-03 07:47
https://www.informatat.com/britania-e-madhe-ua-refuzon-azilin-3100-pjesetareve-te-komunitetit-lgbt/20%Monthly2019-09-03 07:44
https://www.informatat.com/policia-ne-ferizaj-me-plan-operativ-per-sigurine-e-femijeve-ne-shkolla/20%Monthly2019-09-03 07:41
https://www.informatat.com/nenkryetari-i-aak-se-ne-vushtrri-kalon-ne-pdk/20%Monthly2019-09-03 07:38
https://www.informatat.com/pacolli-e-kontrabandon-ne-diplomaci-bashkepartiakun-e-tij/20%Monthly2019-09-03 07:35
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-13/20%Monthly2019-09-03 07:30
https://www.informatat.com/palmer-insiston-se-shba-ja-e-sheh-njohjen-e-ndersjelle-si-zgjidhje-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-09-03 09:19
https://www.informatat.com/mot-me-diell-edhe-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-09-03 07:24
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-peter-bayer-viziton-kosoven/20%Monthly2019-09-03 07:22
https://www.informatat.com/bushati-be-duhet-te-tregoje-guxim-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-03 07:21
https://www.informatat.com/derguti-nuk-do-te-jem-pjese-e-asnje-liste-zgjedhore/20%Monthly2019-09-03 09:42
https://www.informatat.com/per-nje-muaj-167-aktakuza-kunder-202-personave/20%Monthly2019-09-02 14:25
https://www.informatat.com/osbe-dhe-be-do-te-jene-te-pranishme-ne-zgjedhjet-e-parakohshme/20%Monthly2019-09-02 14:22
https://www.informatat.com/njeriu-i-merkelit-ne-beograd-takohet-me-vuciqin-flasin-per-finalen-kosove-serbi/20%Monthly2019-09-02 14:19
https://www.informatat.com/bytyqi-per-nxenesit-e-kthyer-nga-siria-do-te-jene-pjese-e-klasave-te-rregullta/20%Monthly2019-09-02 13:47
https://www.informatat.com/varka-perfshihet-nga-flaket-ne-kaliforni-34-te-vdekur/20%Monthly2019-09-02 13:42
https://www.informatat.com/hajnat-ne-shtime-u-munduan-ti-fshehin-gjurmet-dogjen-veturen-dhe-iken-nga-vendi-i-ngjarjes/20%Monthly2019-09-02 13:40
https://www.informatat.com/mti-e-angazhuar-per-eliminimin-e-barrierave-tregtare-me-shqiperine/20%Monthly2019-09-02 13:36
https://www.informatat.com/osmani-arsimi-do-te-jete-thelbi-i-ndertimit-te-shtetit-ne-qeverine-e-ardhshme/20%Monthly2019-09-02 13:33
https://www.informatat.com/kadri-veseli-viziton-fabriken-e-prodhimit-te-paneleve-diellore/20%Monthly2019-09-02 13:08
https://www.informatat.com/sa-paguhen-mesimdhenesit-ne-maqedoni-kosove-e-shqiperi/20%Monthly2019-09-02 13:03
https://www.informatat.com/bahtiri-akuzon-nipin-e-kadri-veselit-se-tentoi-ta-pengoje-ne-hapjen-e-nje-shkolle-ne-mitrovice/20%Monthly2019-09-02 12:58
https://www.informatat.com/rreth-4-mije-zjarre-te-reja-pas-ndalimit-per-ndezje-te-pyjeve-ne-brazil/20%Monthly2019-09-02 12:56
https://www.informatat.com/femijet-e-kthyer-nga-siria-ne-kosove-sot-nuk-e-filluan-mesimin/20%Monthly2019-09-02 12:54
https://www.informatat.com/kqz-cakton-kufirin-e-shpenzimeve-per-fushate-i-afrohet-milioneshit/20%Monthly2019-09-02 12:52
https://www.informatat.com/mogherini-kemi-nje-interes-te-qarte-per-ta-sjelle-ballkanin-perendimor-ne-be/20%Monthly2019-09-02 12:50
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-20-vjecare-ne-peje/20%Monthly2019-09-02 12:34
https://www.informatat.com/nalt-vazhdon-perkrahjen-per-nje-fsk-ushtri-profesioniste/20%Monthly2019-09-02 12:33
https://www.informatat.com/haxhiu-ldk-po-ka-frike-nga-kritikat-tona/20%Monthly2019-09-02 12:28
https://www.informatat.com/gjuriq-hedh-akuza-te-renda-mbi-rada-trajkoviqin/20%Monthly2019-09-02 12:25
https://www.informatat.com/haradinaj-pekujton-akademikun-pajazit-nushin-ne-katervjetorin-e-vdekjes/20%Monthly2019-09-02 09:26
https://www.informatat.com/sipas-bb-se-elbasani-e-kukesi-nder-qytetet-me-te-varfra-ne-ballkan/20%Monthly2019-09-02 09:23
https://www.informatat.com/shoqata-e-bankave-denon-grabitjen-ne-shtime-kerkon-zbardhje-te-rastit/20%Monthly2019-09-02 09:08
https://www.informatat.com/irani-dhe-franca-perafrojne-qendrimet-per-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2019-09-02 08:52
https://www.informatat.com/reagon-komuna-e-obiliqit-per-tymin-qytetaret-ndihen-te-pasigurt-dhe-te-demtuar/20%Monthly2019-09-02 08:50
https://www.informatat.com/shoqata-e-biznesit-ka-kritika-per-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-09-02 08:47
https://www.informatat.com/vazhdojne-pritjet-ne-merdare/20%Monthly2019-09-02 08:44
https://www.informatat.com/haradinaj-merr-pjese-ne-inaugurimin-e-rruges-dubrave-gjinovc/20%Monthly2019-09-02 08:34
https://www.informatat.com/mbi-200-persona-te-vdekur-nga-vrasjet-masive-kete-vit-ne-shba/20%Monthly2019-09-02 08:28
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-kosove-u-shenuan-34-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-09-02 08:21
https://www.informatat.com/ikshpk-ben-apel-qe-te-vaksinohen-femijet-kunder-epidemise-se-fruthit/20%Monthly2019-09-02 08:18
https://www.informatat.com/nga-neser-mbyllet-perkohesisht-rruga-nacionale-n2/20%Monthly2019-09-02 08:09
https://www.informatat.com/kek-u-arsyeton-rete-e-medha-te-tymit-ne-obiliq/20%Monthly2019-09-02 08:05
https://www.informatat.com/arrestohen-te-dyshuarit-per-tentim-vrasje-ne-podujeve/20%Monthly2019-09-02 08:03
https://www.informatat.com/pdk-e-bindur-do-ti-fitojme-te-vetem-zgjedhjet/20%Monthly2019-09-02 08:01
https://www.informatat.com/hetuesi-i-krimeve-ekonomike-dyshohet-qe-dekonspiroi-hetimin-ku-perfshihet-keshilltari-i-pal-lekajt/20%Monthly2019-09-02 07:51
https://www.informatat.com/per-shtate-muaj-mbi-200-raste-te-reja-me-kancer-te-gjirit/20%Monthly2019-09-02 07:47
https://www.informatat.com/grabitje-me-arme-ne-nje-banke-ne-shtime/20%Monthly2019-09-02 07:43
https://www.informatat.com/hoti-urime-nxenesve-vecmas-atyre-qe-sot-ulen-per-here-te-pare-ne-banke/20%Monthly2019-09-02 07:34
https://www.informatat.com/nga-e-merkura-temperaturat-bien-nen-30-grade/20%Monthly2019-09-02 07:31
https://www.informatat.com/osmani-mirebesimi-gjate-procesit-zgjedhor-parakusht-per-koalicion-me-vv-ne/20%Monthly2019-09-02 13:31
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-nxenesit-per-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor/20%Monthly2019-09-02 07:27
https://www.informatat.com/kurti-gezuar-vajzave-e-djemve-fillimin-e-vitit-shkollor/20%Monthly2019-09-02 07:17
https://www.informatat.com/sot-fillon-viti-i-ri-shkollor-2/20%Monthly2019-09-02 12:51
https://www.informatat.com/thaci-uron-nxenesit-per-vitin-e-ri-shkollor/20%Monthly2019-09-02 14:21