XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/a-do-tu-kerkohet-mjekeve-te-zgjedhin-mes-sektorit-publik-dhe-atij-privat/20%Monthly2019-10-31 14:35
https://www.informatat.com/skandali-seksual-me-te-mituren-ne-drenas-lajmi-per-aktakuzen-jepet-ne-median-kryesore-te-botes/20%Monthly2019-10-31 14:34
https://www.informatat.com/hoti-ldk-e-zhgenjyer-me-kqzne-qeveria-behet-ne-nentor/20%Monthly2019-10-31 14:33
https://www.informatat.com/jeta-e-punetoreve-te-korese-se-veriut/20%Monthly2019-10-31 14:31
https://www.informatat.com/kylie-jenner-per-halloween-nje-sirene-24-karateshe/20%Monthly2019-10-31 14:25
https://www.informatat.com/fillon-takimi-mes-vv-ldk-ne-seline-e-partise-se-kurtit/20%Monthly2019-11-01 08:51
https://www.informatat.com/dnv-vendimi-i-supremes-i-zbatueshem-por-jo-i-drejte/20%Monthly2019-11-01 08:28
https://www.informatat.com/fajon-jemi-te-zhgenjyer-me-dialogun-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-10-31 12:00
https://www.informatat.com/be-ja-i-kerkon-kosoves-qe-ti-raportoje-per-te-kthyerit-nga-siria/20%Monthly2019-10-31 11:59
https://www.informatat.com/daka-jemi-te-obliguar-ta-zbatojme-vendimin-e-supremes-per-votat-e-diaspores/20%Monthly2019-11-01 08:26
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-sot-shqyrton-raportin-per-kosoven/20%Monthly2019-10-31 10:59
https://www.informatat.com/gjysme-milioni-euro-ne-paga-dhe-meditje-te-armates-politike-te-mpb-se/20%Monthly2019-10-31 10:44
https://www.informatat.com/nga-15-nentori-duhet-ti-vendosni-gomat-e-dimrit/20%Monthly2019-10-31 10:28
https://www.informatat.com/takohen-kurti-e-osmani-bisedojne-per-bashkeqeverisje/20%Monthly2019-10-30 14:59
https://www.informatat.com/sulmohet-ne-prizren-prokurori-atnor-skoro/20%Monthly2019-10-30 14:54
https://www.informatat.com/denohet-veterani-i-rrejshem-ne-peje/20%Monthly2019-10-30 14:51
https://www.informatat.com/vdes-71-vjecari-nga-kosova-ne-nje-burg-ne-japoni/20%Monthly2019-10-30 14:48
https://www.informatat.com/aktakuze-kunder-gjashte-personave-per-rastin-e-vajzes-nga-drenasi/20%Monthly2019-10-30 14:37
https://www.informatat.com/152-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-10-30 14:33
https://www.informatat.com/flamuri-i-hitlerit-shihet-ne-dritaren-e-nje-ndertese-qeveritare-te-shba-se/20%Monthly2019-10-30 14:31
https://www.informatat.com/ne-mitrovice-organizohet-fushate-vetedijesuese-kunder-kancerit-te-gjirit/20%Monthly2019-10-30 14:29
https://www.informatat.com/lista-serbe-sdo-ta-mbeshtese-politiken-e-zhdukjes-se-serbeve-nga-kosova/20%Monthly2019-10-30 14:27
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-punetore-e-komunes-se-prishtines-per-keqperdorim-te-pozites/20%Monthly2019-10-30 14:24
https://www.informatat.com/brexit-perplas-ne-prag-te-zgjedhjeve-boris-johnson-dhe-jeremy-corbyn/20%Monthly2019-10-30 14:01
https://www.informatat.com/sivjet-pritet-germimi-i-pese-lokacioneve-per-te-pagjeturit/20%Monthly2019-10-30 14:00
https://www.informatat.com/hapet-panairi-i-edukimit-studioni-ne-france/20%Monthly2019-10-30 13:57
https://www.informatat.com/perleshje-e-armatosur-mes-forcave-siriane-dhe-turke-vriten-6-ushtare/20%Monthly2019-10-30 13:52
https://www.informatat.com/britania-lanson-projektin-per-forcimin-e-drejtesise-ne-kosove-kerkohet-llogaridhenie-dhe-transparence/20%Monthly2019-10-30 13:48
https://www.informatat.com/bashkeshorti-e-fyen-per-tenin-e-fytyres-gruaja-vret-veten/20%Monthly2019-10-30 13:47
https://www.informatat.com/seks-ne-mengjes-apo-ne-mbremje-flasin-ekspertet/20%Monthly2019-10-30 13:37
https://www.informatat.com/se-paku-42-te-vdekur-nga-rreshqitja-e-dheut-ne-kamerun/20%Monthly2019-10-30 13:33
https://www.informatat.com/20-vjecarja-vdes-pas-nje-diete-te-rrepte/20%Monthly2019-10-30 13:28
https://www.informatat.com/myslimanes-iu-ndalua-hyrja-ne-klubin-e-nates-pasi-refuzoi-ta-hiqte-mbulesen/20%Monthly2019-10-30 13:26
https://www.informatat.com/ilaci-magjik-per-gjume-mjafton-ta-konsumoni-nje-gote-dhe-do-te-flini-brenda-nje-minute/20%Monthly2019-10-30 13:23
https://www.informatat.com/ed-sheeran-le-pas-adele-per-nga-pasuria-nen-moshen-30-vjec/20%Monthly2019-10-30 13:20
https://www.informatat.com/selena-gomez-punoi-kater-vjet-per-albumin-e-ri/20%Monthly2019-10-30 13:18
https://www.informatat.com/kanye-west-permend-ish-burrin-e-kim-kardashian-ne-interviste/20%Monthly2019-10-30 13:16
https://www.informatat.com/el-clasico-su-shty-per-shkaqe-sigurie/20%Monthly2019-10-30 13:14
https://www.informatat.com/guardiola-e-perkrah-xavin-per-poziten-e-trajnerit-te-barcelones/20%Monthly2019-10-30 13:12
https://www.informatat.com/united-mesyn-garen-per-martinez/20%Monthly2019-10-30 13:10
https://www.informatat.com/mourinho-i-interesuar-te-behet-trajner-i-arsenalit/20%Monthly2019-10-30 13:08
https://www.informatat.com/meta-takon-plenkovic-linje-direkte-ajrore-tirane-zagreb/20%Monthly2019-10-30 13:05
https://www.informatat.com/pzap-hedh-poshte-ankesen-e-nisma-akr-pd-per-anulim-te-votave-nga-serbia-dhe-permes-postes/20%Monthly2019-10-30 13:03
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ne-rastin-syri-i-popullit/20%Monthly2019-10-30 12:59
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-tre-personave-per-tregti-me-droge/20%Monthly2019-10-30 12:54
https://www.informatat.com/gjuriq-serbet-e-kosoves-te-reagojne-nuk-duhet-lejuar-te-abuzohen-nga-albin-kurti/20%Monthly2019-10-30 12:52
https://www.informatat.com/kqz-vendos-qe-te-pranohen-votat-e-fshatit-runik-te-skenderajt/20%Monthly2019-10-30 12:49
https://www.informatat.com/facebook-u-paguan-500-mije-funte-per-skandalin-cambridge-analytica/20%Monthly2019-10-30 12:47
https://www.informatat.com/gashi-ata-qe-u-perfshine-ne-vrasjen-e-deharit-do-te-ndiqen-penalisht/20%Monthly2019-10-30 12:44
https://www.informatat.com/aeroporti-nderkombetar-i-prishtines-adem-jashari-storie-e-suksesit-ne-amadeus-it-conference-2019/20%Monthly2019-10-30 12:41
https://www.informatat.com/kurti-serbeve-ne-kosove-tua-heqim-friken-nga-beogradi/20%Monthly2019-10-30 12:34
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-mitrovices-me-homazhe-per-ushtarin-e-fsk-se-baki-ejupi/20%Monthly2019-10-30 12:32
https://www.informatat.com/masht-perkrahe-zhvillimin-e-programit-per-edukim-mjedisor-ne-nivel-vendi/20%Monthly2019-10-30 12:30
https://www.informatat.com/rusia-fton-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-te-behen-pjese-e-bashkimit-ekonomik-euroasian/20%Monthly2019-10-30 12:28
https://www.informatat.com/vuciq-situata-me-dialog-eshte-shume-me-e-veshtire-nga-sa-duket/20%Monthly2019-10-30 12:26
https://www.informatat.com/shperndarja-e-kuvendit-te-maqedonise-se-veriut-behet-me-11-shkurt-2020/20%Monthly2019-10-30 12:24
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-mpj-se-se-serbise-vizitojne-kosoven/20%Monthly2019-10-30 12:23
https://www.informatat.com/kosova-eshte-nen-presion-te-arrije-marreveshje-para-zgjedhjeve-ne-serbi/20%Monthly2019-10-30 14:58
https://www.informatat.com/ish-ministri-nga-ldk-djali-im-ka-kryer-fakultetin-ekonomik-por-merret-me-prodhim-betoni/20%Monthly2019-10-30 09:24
https://www.informatat.com/daciq-rezoluta-per-rastin-e-vellezerve-bytyqi-nuk-ndikon-ne-marredheniet-shba-serbi/20%Monthly2019-10-30 09:22
https://www.informatat.com/lumezi-vendos-qe-me-rastin-e-astrit-deharit-te-merret-prokuroria-speciale/20%Monthly2019-10-30 09:18
https://www.informatat.com/raporti-i-undp-se-kritikon-procesin-e-fundit-te-perzgjedhjes-se-notereve/20%Monthly2019-10-30 08:08
https://www.informatat.com/ambasada-britanike-sot-nis-projektin-per-forcimin-e-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2019-10-30 08:05
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-51/20%Monthly2019-10-30 08:04
https://www.informatat.com/raportuesi-per-serbine-ne-pe-jepini-kohe-kurtit-per-te-kapercyer-retoriken-elektorale/20%Monthly2019-10-30 08:02
https://www.informatat.com/ligji-per-paga-do-te-filloje-te-zbatohet-ne-muajin-dhjetor/20%Monthly2019-10-30 08:00
https://www.informatat.com/cakaj-platforme-te-perbashket-me-kosoven-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-10-30 14:36
https://www.informatat.com/vuciq-ne-serbisht-thacit-mogherini-ka-me-se-shumti-deshire-te-puthet-me-t/20%Monthly2019-10-30 07:55
https://www.informatat.com/perdhunimet-jane-krime-lufte-serbia-denoncohet-publikisht-ne-new-york/20%Monthly2019-10-30 13:01
https://www.informatat.com/pacolli-mbush-ambasadat-me-militante-dhe-kthen-ne-prishtine-diplomatet-me-pervoje/20%Monthly2019-10-30 12:19
https://www.informatat.com/perkrahes-i-shtetit-islamik-arrestohet-ne-zvicer-kosovari-qe-me-2014-shkoi-ne-siri/20%Monthly2019-10-29 15:03
https://www.informatat.com/lugina-e-presheves-insiston-ne-reciprocitet-me-te-drejtat-e-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-10-29 14:40
https://www.informatat.com/hiqet-homologimi-per-automjetet-e-reja/20%Monthly2019-10-30 07:57
https://www.informatat.com/bentley-250-mije-eurosh-i-morena-tarakut-dyshohet-se-eshte-e-vjedhur-ne-gjermani-sekuestrohet-nga-policia/20%Monthly2019-10-29 14:23
https://www.informatat.com/rifadije-elshani-denohet-me-kusht-genjeu-se-ishte-veterane-e-uck-se/20%Monthly2019-10-29 13:58
https://www.informatat.com/vdes-nenoficeri-45-vjecar-i-fsk-se/20%Monthly2019-10-29 13:56
https://www.informatat.com/lvv-e-dorezon-ne-supreme-ankesen-ndaj-vendimit-te-pzap-se-per-votat-e-diaspores/20%Monthly2019-10-29 13:15
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-nxenes-ne-skenderaj/20%Monthly2019-10-29 11:17
https://www.informatat.com/behet-nene-67-vjecarja-qe-ngeli-shtatzene-ne-menyre-natyrale-duke-u-bazuar-ne-mjekesine-tradicionale/20%Monthly2019-10-29 11:16
https://www.informatat.com/vuani-nga-rrahjet-e-crregullta-te-zemres-ja-keshillat-qe-duhet-te-ndiqni/20%Monthly2019-10-29 11:14
https://www.informatat.com/enrique-iglesias-valevit-flamurin-shqiptar-ne-greqi/20%Monthly2019-10-29 11:14
https://www.informatat.com/arsenal-mund-te-humbase-aubameyang-e-lacazette/20%Monthly2019-10-29 11:12
https://www.informatat.com/conte-deklaroi-se-deshiron-perforcime-marotta-jep-pergjigjen-e-tij/20%Monthly2019-10-29 11:11
https://www.informatat.com/cka-ndodhi-me-dy-personat-qe-ftuan-pensionistet-nga-kosova-te-aplikojne-per-pensionet-nga-serbia/20%Monthly2019-10-29 11:09
https://www.informatat.com/kurat-natyrale-dhe-ushqimet-qe-ngadalesojne-plakjen/20%Monthly2019-10-29 11:08
https://www.informatat.com/efektet-ne-shikim-ndikohen-drejtpersedrejti-nga-mungesa-e-gjumit/20%Monthly2019-10-29 11:06
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-femer-pasi-ngacmonte-ciftin-bashkeshortor-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-10-29 11:05
https://www.informatat.com/me-shqiperine-ne-be-mund-te-fleme-te-qete/20%Monthly2019-10-29 11:04
https://www.informatat.com/mogherini-pret-ne-darke-pune-udheheqesit-e-ballkanit-ne-takim-edhe-rama/20%Monthly2019-10-29 11:03
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-50/20%Monthly2019-10-29 11:02
https://www.informatat.com/vetura-rrokulliset-ne-prishtine-dyshohet-per-te-lenduar/20%Monthly2019-10-29 10:58
https://www.informatat.com/jasharaj-uroj-qe-kastrati-te-jete-i-fundit-qe-merr-aventura-per-mbyllje-shkollash/20%Monthly2019-10-29 10:57
https://www.informatat.com/djali-i-fatmir-limajt-i-harxhon-30-mije-euro-ne-udhetime-zyrtare/20%Monthly2019-10-29 10:54
https://www.informatat.com/pzap-ja-refuzon-ankesen-e-vv-se-per-numerimin-e-votave-te-diaspores/20%Monthly2019-10-28 14:34
https://www.informatat.com/pzap-ja-stregon-se-cfare-vendimi-u-mor-per-zarfet-me-vota-nga-diaspora/20%Monthly2019-10-28 13:01
https://www.informatat.com/ask-ja-e-gatshme-per-regjistrimin-e-popullsise-2021/20%Monthly2019-10-28 11:04
https://www.informatat.com/mmph-ja-synon-dhenien-e-lejeve-ujore-pa-pelqim-ujor-dhe-pa-kushte-ujore/20%Monthly2019-10-28 11:01
https://www.informatat.com/publikohet-raporti-origjinal-i-ekspertizes-per-astrit-deharin/20%Monthly2019-10-28 10:57
https://www.informatat.com/mblidhet-pzap-i-pritet-te-rivendose-per-votat-nga-diaspora/20%Monthly2019-10-28 10:19
https://www.informatat.com/ekipet-e-zjarrfikesve-qe-tri-dite-jane-ne-lufte-me-zjarrin-ne-bjeshket-e-decanit/20%Monthly2019-10-28 09:22
https://www.informatat.com/alarmante-rikthehet-niveli-i-rrezikshem-i-ndotjes-se-ajrit/20%Monthly2019-10-28 09:20
https://www.informatat.com/fati-i-koalicionit-nisma-akr-ne-duart-e-diaspores/20%Monthly2019-10-28 09:19
https://www.informatat.com/te-henen-organizohet-marsh-ne-perkujtim-te-astrit-deharit/20%Monthly2019-10-27 14:58
https://www.informatat.com/demi-gati-per-halloween/20%Monthly2019-10-27 14:57
https://www.informatat.com/trumpi-konfirmon-vdekjen-e-liderit-te-isis-it/20%Monthly2019-10-27 13:36
https://www.informatat.com/jakup-krasniqi-thote-se-nisma-eshte-brenda-rezultatit-zgjedhor/20%Monthly2019-10-27 11:55
https://www.informatat.com/joker-ne-krye-te-protestave-masive-ne-kili-presidenti-shkarkon-ministrat/20%Monthly2019-10-27 11:51
https://www.informatat.com/gazetaret-dhe-analistet-qe-albin-kurti-zgjodhi-te-takoje-ne-tirane/20%Monthly2019-10-27 10:38
https://www.informatat.com/prishtine-gjendet-nje-kafke-ne-stadium-dyshohet-te-jete-e-njeriut/20%Monthly2019-10-27 10:36
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-kerkon-zbardhjen-e-vdekjes-se-deharit-nuk-e-permend-vrasjen/20%Monthly2019-10-27 10:35
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-nxjerr-fotot-nga-berlini-ja-e-verteta-e-rames-u-afrua-pa-ftese-te-tavolina-e-merkel-dhe-macron/20%Monthly2019-10-27 09:21
https://www.informatat.com/filmi-joker-thyen-rekordet/20%Monthly2019-10-27 08:29
https://www.informatat.com/alarmante-prishtina-vazhdon-te-kete-ajer-shume-te-ndotur/20%Monthly2019-10-27 08:18
https://www.informatat.com/serbia-dhe-kosova-nuk-jane-ende-gati-per-dialog/20%Monthly2019-10-27 08:14
https://www.informatat.com/kengetarja-trafikonte-arme-per-mafien-serbe/20%Monthly2019-10-27 08:13
https://www.informatat.com/bella-me-ne-fund-ne-origjine/20%Monthly2019-10-27 08:12
https://www.informatat.com/neser-vendoset-perfundimisht-nese-do-te-numerohen-votat-e-diaspores/20%Monthly2019-10-27 08:03
https://www.informatat.com/tahiri-qeveria-e-ardhshme-duhet-te-jete-pa-listen-serbe-kurti-nuk-varet-nga-ta/20%Monthly2019-10-27 08:01
https://www.informatat.com/hurma-arabie-me-qumesht-kura-qe-ben-mrekulli-per-shendetin/20%Monthly2019-10-27 07:59
https://www.informatat.com/kosovareve-po-ua-merr-jeten-kanceri-i-mushkerive-duhanpirja-shkaktari-kryesor/20%Monthly2019-10-27 07:56
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-me-diell/20%Monthly2019-10-27 07:53
https://www.informatat.com/gashi-i-pakenaqur-me-denimin-qe-gjykata-ua-dha-halitit-dhe-dreshajt/20%Monthly2019-10-25 14:22
https://www.informatat.com/xhavit-haliti-dhe-gani-dreshaj-denohen-per-sulm-ndaj-arben-gashit/20%Monthly2019-10-25 14:19
https://www.informatat.com/pacolli-greqia-partner-i-rendesishem-i-kosoves/20%Monthly2019-10-25 14:15
https://www.informatat.com/hill-nuk-jam-kunder-ndryshimit-te-kufijve-por-duhet-shume-kujdes-sepse-mund-te-kete-pasoja/20%Monthly2019-10-25 14:12
https://www.informatat.com/eksperti-i-pavarur-latifaj-frikesohesha-se-do-ta-kem-fatin-si-astrit-dehari/20%Monthly2019-10-25 14:09
https://www.informatat.com/pzap-hedh-poshte-kerkesen-e-nisma-akr-se-per-mos-procedim-te-votave-nga-serbia/20%Monthly2019-10-25 14:06
https://www.informatat.com/jahjaga-takoi-ambasadoren-barishiq-flasin-per-bashkepunimin-kosove-kroaci/20%Monthly2019-10-25 14:04
https://www.informatat.com/deri-tani-jane-numeruar-gjysma-e-votave-me-kusht-dhe-personave-me-nevoja-te-vecanta/20%Monthly2019-10-25 14:01
https://www.informatat.com/kurti-e-konfirmon-se-do-te-takohet-me-edi-ramen-ne-tirane/20%Monthly2019-10-25 13:59
https://www.informatat.com/palmer-thote-se-per-dite-flet-ne-telefon-me-emisarin-e-trump-rreth-kosoves-e-serbise/20%Monthly2019-10-24 14:29
https://www.informatat.com/opozita-ne-shqiperi-hedh-hapat-e-saj-per-reformen-zgjedhore/20%Monthly2019-10-24 14:28
https://www.informatat.com/trump-konfirmon-se-shba-ja-do-te-largohet-nga-marreveshja-e-parisit-per-klimen/20%Monthly2019-10-24 14:25
https://www.informatat.com/osmani-takohet-me-apostoloven-dhe-ambasadoren-finlandeze/20%Monthly2019-10-24 14:23
https://www.informatat.com/paditesi-kerkon-rreth-130-mije-euro-kompensim-nga-kgjk-ja-per-qendrimet-ne-paraburgim-e-arrest-shtepiak/20%Monthly2019-10-24 14:22
https://www.informatat.com/fisnik-ismaili-pas-publikimit-te-ekspertizes-per-rastin-dehari-kjo-eshte-dita-kur-e-drejta-nis-te-fitoje/20%Monthly2019-10-24 14:19
https://www.informatat.com/veriu-i-mitrovices-shenjester-e-luftimit-te-krimit-te-organizuar-dhe-kontrabandes/20%Monthly2019-10-24 14:12
https://www.informatat.com/shqiperia-peson-renie-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Monthly2019-10-24 13:59
https://www.informatat.com/rrenca-te-tille-politike-si-keta-te-kosoves-nuk-i-ka-njohur-bota-thote-vuciq/20%Monthly2019-10-24 13:56
https://www.informatat.com/haxhiu-kerkojme-qe-prokuroria-speciale-te-hetoje-rastin-e-astrit-deharit-jo-ajo-e-prizrenit/20%Monthly2019-10-24 13:21
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-qe-e-rrisin-rrezikun-e-alzheimerit-per-70/20%Monthly2019-10-24 13:20
https://www.informatat.com/kosova-shenon-rritje-ne-eksport-import-me-vendet-e-be-se/20%Monthly2019-10-24 13:17
https://www.informatat.com/aida-derguti-astrit-gjaku-yt-nuk-do-te-humb/20%Monthly2019-10-24 13:14
https://www.informatat.com/shba-mosuniteti-i-be-se-i-hap-deren-rusise-ne-ballkan/20%Monthly2019-10-24 13:12
https://www.informatat.com/parashikime-te-frikshme-te-studiuesve-te-mjekesise-keshtu-do-dukeshim-pas-20-vitesh-me-pune-zyre/20%Monthly2019-10-24 13:10
https://www.informatat.com/kurteshi-persona-nga-jashte-burgut-mund-te-kene-hyre-per-ta-vrare-astrit-deharin/20%Monthly2019-10-24 13:05
https://www.informatat.com/vuciq-tregon-nese-trump-i-ka-ofruar-dicka-ne-kembim-te-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2019-10-24 12:58
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-ambasadorin-italian-mbeshtetja-do-ta-vazhdoje-ne-temat-e-rendesishme/20%Monthly2019-10-24 14:11
https://www.informatat.com/u-cilesua-si-femra-me-e-bukur-ne-bote-oriola-marashi-ndaj-bella-hadid-cje-bere-keshtu-moj/20%Monthly2019-10-24 12:51
https://www.informatat.com/molliqaj-rasti-i-astrit-deharit-te-trajtohet-me-urgjence/20%Monthly2019-10-24 12:41
https://www.informatat.com/ndalohen-tre-persona-per-sulm-ndaj-referit-ne-gjilan/20%Monthly2019-10-24 12:40
https://www.informatat.com/prokuroria-tregon-si-u-vodhen-65-mije-euro-dhe-stolite-ne-gjilan/20%Monthly2019-10-24 12:25
https://www.informatat.com/rita-ora-nis-xhirimet-per-filmin-twist/20%Monthly2019-10-24 12:23
https://www.informatat.com/pe-kerkon-me-rezolute-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine-e-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-10-24 12:14
https://www.informatat.com/semundja-nga-e-cila-vuan-prej-vitesh-i-dashuri-i-dua-lipes/20%Monthly2019-10-24 11:55
https://www.informatat.com/majlinda-kelmendi-siguron-medalje-ne-abu-dhabi/20%Monthly2019-10-24 11:52
https://www.informatat.com/babai-i-astrit-deharit-ia-permendi-emrin-flet-behxhet-shala/20%Monthly2019-10-24 11:47
https://www.informatat.com/gap-nese-qeveria-e-re-i-permbahet-premtimeve-kursen-rreth-15-5-milione-euro/20%Monthly2019-10-24 11:45
https://www.informatat.com/gripi-shkakton-probleme-ne-zemer/20%Monthly2019-10-24 11:35
https://www.informatat.com/interi-hyn-ne-gare-per-muriqin/20%Monthly2019-10-24 11:32
https://www.informatat.com/gjobitet-franca-pasi-gaboi-me-himnin-shqiptar/20%Monthly2019-10-24 11:29
https://www.informatat.com/heinrich-sancho-duhet-te-qendroje-ne-dortmund/20%Monthly2019-10-24 11:27
https://www.informatat.com/policia-ne-24-oret-e-fundit-ka-shqiptuar-1735-tiketa-trafiku/20%Monthly2019-10-24 11:15
https://www.informatat.com/39-viktimat-e-gjetura-ne-nje-kamion-ne-angli-ishin-shtetas-kineze/20%Monthly2019-10-24 11:13
https://www.informatat.com/me-gjithe-protesten-e-nismes-kqz-ja-ka-numeruar-votat-e-ardhura-nga-serbia/20%Monthly2019-10-24 11:09
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-fton-edhe-nje-ish-pjesetar-te-uckse/20%Monthly2019-10-24 12:16
https://www.informatat.com/kosova-e-57-a-ne-raportin-e-te-berit-biznes/20%Monthly2019-10-24 11:04
https://www.informatat.com/https-www-informatat-com-ymeri-pa-drejtesi-per-astrit-deharin-nuk-ka-drejtesi-as-per-kosoven/20%Monthly2019-10-24 11:02
https://www.informatat.com/ymeri-pa-drejtesi-per-astrit-deharin-nuk-ka-drejtesi-as-per-kosoven/20%Monthly2019-10-24 11:00
https://www.informatat.com/lvv-dehari-u-vra-sepse-ishte-aktivisti-yne-hetimet-te-nisin-sa-me-pare/20%Monthly2019-10-24 10:47
https://www.informatat.com/kmdlnj-kerkon-nga-qeveria-e-re-te-rrise-buxhetin-per-mbrojtjen-e-te-akuzuarve-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-10-24 10:44
https://www.informatat.com/avni-dehari-konkluzionet-e-ekspertizes-thone-se-astriti-eshte-vrare/20%Monthly2019-10-24 12:53
https://www.informatat.com/prokuroria-vazhdon-ta-shperfille-auditorin/20%Monthly2019-10-24 07:48
https://www.informatat.com/zhduket-pa-gjurme-nje-e-mitur-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-24 07:46
https://www.informatat.com/brenda-72-oresh-telekomi-rriti-pagat-e-nje-pjese-te-punetoreve-e-pastaj-e-terhoqi-vendimin/20%Monthly2019-10-24 07:42
https://www.informatat.com/ne-veri-te-mitrovices-po-vazhdon-aksioni-policor/20%Monthly2019-10-24 12:16
https://www.informatat.com/blerim-reka-thote-se-shba-ja-duhet-ta-ndermjetesoje-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-24 07:37
https://www.informatat.com/palmer-moshapja-e-negociatave-per-shqiperine-percjell-mesazh-te-gabuar-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-24 10:47
https://www.informatat.com/mediat-serbe-trump-i-ofroi-serbise-investime-nese-e-njeh-kosoven/20%Monthly2019-10-24 07:34
https://www.informatat.com/familjes-dehari-sot-i-jepet-raporti-lidhur-me-rastin-e-vdekjes-se-astritit/20%Monthly2019-10-24 07:32
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-49/20%Monthly2019-10-24 07:30
https://www.informatat.com/fsk-ja-planifikon-adoptimin-e-standardeve-te-nato-s-ne-procesin-e-standardizimit/20%Monthly2019-10-24 07:29
https://www.informatat.com/masht-25-000-euro-per-trajnim-inspektoresh-ne-durres/20%Monthly2019-10-24 07:39
https://www.informatat.com/amerika-dhe-rusia-per-nje-zgjidhje-kompromisi-per-kosoven/20%Monthly2019-10-24 07:24
https://www.informatat.com/shqiperia-kosova-dhe-serbia-diskutojne-praktikat-e-formimit-profesional-dhe-te-punesimit/20%Monthly2019-10-23 14:01
https://www.informatat.com/drecun-rezoluta-per-vellezerit-bytyqi-presion-i-papranueshem/20%Monthly2019-10-23 13:59
https://www.informatat.com/vellezerit-rrahin-motrat-arrestohen/20%Monthly2019-10-23 13:49
https://www.informatat.com/ne-venezuelen-e-uritur-prodhuesit-e-ushqimit-po-e-rrisin-eksportin/20%Monthly2019-10-23 13:46
https://www.informatat.com/ky-eshte-vrasesi-per-te-cilin-filluan-protestat-masive-ne-hong-kong/20%Monthly2019-10-23 13:41
https://www.informatat.com/canak-nxjerr-flamurin-e-katalonjes-dhe-mbron-kosoven-perplaset-me-gazetarin-serb/20%Monthly2019-10-23 13:39
https://www.informatat.com/shkolla-amerikane-ua-ndalon-maturen-dhe-shetitjet-atyre-qe-kane-borxhe/20%Monthly2019-10-23 13:36
https://www.informatat.com/agjencia-kosovare-e-privatizimit-shpalli-rezultatet-e-shitjeve-permes-likuidimit/20%Monthly2019-10-23 13:29
https://www.informatat.com/jevtiq-nuk-eshte-prioritet-i-listes-serbe-te-hyje-ne-qeveri-me-kurtin/20%Monthly2019-10-23 13:27
https://www.informatat.com/thaci-ne-japoni-dekoroi-miqte-japoneze-qe-promovuan-kosoven/20%Monthly2019-10-23 13:24
https://www.informatat.com/nis-takimi-per-harmonizim-te-programit-vetevendosje-pret-ldkne-ne-seline-e-saj/20%Monthly2019-10-23 13:22
https://www.informatat.com/i-ndalohet-hyrja-ne-kosove-zevendesit-te-marko-gjuriq/20%Monthly2019-10-23 13:19
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rrugen-komoran-carraleve-vdes-nje-28-vjecare/20%Monthly2019-10-23 13:16
https://www.informatat.com/rikthehet-ajri-i-pashendetshem-kaplon-prishtinen/20%Monthly2019-10-23 11:32
https://www.informatat.com/a-ju-djegin-syte-nga-kompjuteri-kjo-metode-do-tiu-shpetoj/20%Monthly2019-10-23 11:24
https://www.informatat.com/kater-persona-arrestohen-per-fajde-policia-iu-sekuestron-shuma-te-medha/20%Monthly2019-10-23 11:21
https://www.informatat.com/tableta-kunder-semundjes-se-alzheimerit-shume-shpejt-do-te-dale-ne-treg/20%Monthly2019-10-23 11:19
https://www.informatat.com/selena-gomez-publikon-baladen-e-dhimbshme-e-cila-100-per-justin-bieber/20%Monthly2019-10-23 11:16
https://www.informatat.com/rita-ora-nis-xhirimet-per-videoklipin-e-ri/20%Monthly2019-10-23 11:14
https://www.informatat.com/mourinho-favorit-per-ta-zevendesuar-favren-ne-dortmund/20%Monthly2019-10-23 11:12
https://www.informatat.com/kush-jane-tri-grate-e-ftuara-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-10-23 11:10
https://www.informatat.com/teknologjia-qe-do-te-permiresoje-89-te-defekteve-dhe-semundjeve-gjenetike/20%Monthly2019-10-23 11:08
https://www.informatat.com/shenjat-e-infeksionit-te-veshit-te-cilat-duhet-ti-trajtoni-sa-me-shpejt/20%Monthly2019-10-23 11:06
https://www.informatat.com/modelja-ruse-cmend-fansat-me-kete-paraqitje/20%Monthly2019-10-23 11:04
https://www.informatat.com/policia-gjen-nje-person-te-vdekur-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-10-23 11:01
https://www.informatat.com/rikthehet-dua-lipa-pyet-fansat-a-ju-kam-munguar/20%Monthly2019-10-23 11:00
https://www.informatat.com/shqiptaret-me-dembelet-e-evropes-80-nuk-bejne-asnje-aktivitet-fizik/20%Monthly2019-10-23 10:57
https://www.informatat.com/wendy-williams-thote-se-askush-nuk-preket-nga-intervista-emocionale-e-meghan-markle/20%Monthly2019-10-23 10:55
https://www.informatat.com/giggs-zbulon-se-si-kaloi-ronaldo-nga-nje-simulues-ne-fitues-ndeshjesh/20%Monthly2019-10-23 10:52
https://www.informatat.com/messi-sonte-kthehet-ne-stadiumin-ku-ka-kujtime-te-mira/20%Monthly2019-10-23 10:50
https://www.informatat.com/akademia-ushtarake-ne-shba-mundesi-e-mire-per-te-rinjte-kosovare/20%Monthly2019-10-23 10:48
https://www.informatat.com/kqz-nis-verifikimin-e-zarfeve-nga-serbia/20%Monthly2019-10-23 10:46
https://www.informatat.com/e-nominuara-e-amerikes-per-ambasadore-ne-shqiperi-seance-degjimore-ne-senat/20%Monthly2019-10-23 10:44
https://www.informatat.com/daciq-zgjidhja-politike-per-kosoven-perparesi-kombetare-e-serbise/20%Monthly2019-10-23 13:22
https://www.informatat.com/shqiperia-u-shpall-lufte-qeseve-plastike-gjobe-deri-ne-100-mije-leke/20%Monthly2019-10-23 10:38
https://www.informatat.com/cakaj-shqiperia-mirepret-miratimin-e-rezolutes-per-vellezerit-bytyqi/20%Monthly2019-10-23 10:35
https://www.informatat.com/kurti-urohet-me-letra-dhe-telefonata-nga-lideret-e-rajonit-per-fitoren-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-10-23 10:34
https://www.informatat.com/e-akuzoi-shtetin-per-hajni-deputeti-kroat-nxirret-me-force-nga-parlamenti/20%Monthly2019-10-23 10:30
https://www.informatat.com/39-persona-te-vdekur-gjenden-ne-nje-kamion-te-ardhur-nga-bullgaria-ne-britani/20%Monthly2019-10-23 10:23
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-serb-nen-dyshimin-per-krime-lufte-kunder-popullates-civile/20%Monthly2019-10-23 13:16
https://www.informatat.com/per-24-ore-ngriten-aktakuza-ndaj-132-persona/20%Monthly2019-10-23 10:19
https://www.informatat.com/ahmeti-pershendet-miratimin-e-rezolutes-per-vellezerit-bytyqi/20%Monthly2019-10-23 10:16
https://www.informatat.com/pendarovski-falenderoi-shba-ne-edhe-shqip-per-ratifikimin-e-protokollit-per-nato/20%Monthly2019-10-23 10:17
https://www.informatat.com/pacolli-vuciq-pergjegjes-per-zgjidhjen-e-rastit-te-vrasjes-se-vellezerve-bytyqi/20%Monthly2019-10-23 09:53
https://www.informatat.com/thaci-ne-banketin-perandorak-uron-mbaresi-ne-periudhen-reiwa/20%Monthly2019-10-23 09:51
https://www.informatat.com/haradinaj-rezoluta-per-vellezerit-bytyqi-lajm-i-mire-per-deshmimin-e-krimeve-te-pushtetit-serb/20%Monthly2019-10-23 09:49
https://www.informatat.com/kosova-e-shurdher-ndaj-pozicionit-serb-per-pazare-me-territorin/20%Monthly2019-10-23 07:43
https://www.informatat.com/kosova-eshte-ceshtje-kryesore-per-integrimin-evropian-te-serbise/20%Monthly2019-10-23 07:41
https://www.informatat.com/dhoma-e-perfaqesuesve-miraton-rezolute-per-ndricimin-e-vrasjes-se-vellezerve-bytyci/20%Monthly2019-10-23 07:38
https://www.informatat.com/thaci-per-rezoluten-bytyqi-inkurajim-qe-te-kerkojme-drejtesi-per-te-gjitha-viktimat/20%Monthly2019-10-23 10:45
https://www.informatat.com/sot-takohen-grupet-punuese-te-vv-se-dhe-ldk-se/20%Monthly2019-10-23 10:39
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-shenon-10-vjetorin/20%Monthly2019-10-23 07:31
https://www.informatat.com/procesi-i-rinumerimit-pritet-te-permbyllet-deri-ne-perfundim-te-dites/20%Monthly2019-10-23 10:25
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-persona-ne-prizren-dyshohen-per-fajde/20%Monthly2019-10-22 14:23
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-mitrovice-dyshohet-se-u-vetevra/20%Monthly2019-10-22 14:08
https://www.informatat.com/anadolu-agency-i-kushton-nje-shkrim-te-vecante-per-vedat-muriqin/20%Monthly2019-10-22 14:04
https://www.informatat.com/konjufca-zbulon-se-si-do-te-ndahet-pushteti-ne-rast-se-arrihet-koalicioni-me-ldkne/20%Monthly2019-10-22 13:52
https://www.informatat.com/sa-mund-te-jetoje-nje-njeri-pa-u-ushqyer-pergjigja-do-tju-trondise/20%Monthly2019-10-22 13:44
https://www.informatat.com/osmani-e-njofton-ambasadorin-italian-per-takimet-e-grupeve-punuese-te-ldk-se-dhe-vv-se/20%Monthly2019-10-22 13:37
https://www.informatat.com/parada-e-qenve-kelyshe-te-veshur-si-rihana-dhe-snoopy-ne-nju-jork/20%Monthly2019-10-22 13:36
https://www.informatat.com/pesoi-vdekje-te-trurit-gjate-lindjes-foto-e-fundit-e-nenes-me-foshnjen-para-se-te-vdiste/20%Monthly2019-10-22 13:34
https://www.informatat.com/rihanna-eshte-ne-krahet-e-miliarderit-por-flirton-hapur-me-chris-brown/20%Monthly2019-10-22 13:31
https://www.informatat.com/hulumtimet-per-kancerin-bashkohen-shkencetaret-per-te-zbuluar-se-si-lind-semundja/20%Monthly2019-10-22 13:28
https://www.informatat.com/osmani-pas-kthimit-nga-washingtoni-shbaja-edhe-me-e-vendosur-ne-dialog-sdo-te-flitet-per-kufijte/20%Monthly2019-10-22 13:16
https://www.informatat.com/ballkanasit-nuk-jane-ne-mesin-e-me-te-kriminalizuarve-ne-zvicer/20%Monthly2019-10-22 13:11
https://www.informatat.com/pse-kroatet-po-largohen-nga-vendlindja/20%Monthly2019-10-22 13:04
https://www.informatat.com/talibanet-vrasin-15-police-ne-veri-te-afganistanit/20%Monthly2019-10-22 13:03
https://www.informatat.com/ekipet-e-ujesjellesit-ne-aksion-kontrollojne-per-keqperdorime/20%Monthly2019-10-22 13:00
https://www.informatat.com/ministria-e-mbrojtjes-shpall-konkurs-per-rekrutimin-e-kadeteve-per-studime-ne-shba/20%Monthly2019-10-22 12:53
https://www.informatat.com/edhe-nje-i-ftuar-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-10-22 12:51
https://www.informatat.com/thaci-merr-pjese-ne-ceremonine-e-kurorezimit-te-perandorit-naruhito/20%Monthly2019-10-22 12:48
https://www.informatat.com/75-aktakuza-per-vepra-penale-ne-24-oret-e-fundit-ne-kosove/20%Monthly2019-10-22 12:46
https://www.informatat.com/lista-serbe-sindromi-paszgjedhor-i-kurtit-i-rrezikshem/20%Monthly2019-10-22 12:42
https://www.informatat.com/aktakuze-per-vepren-penale-parandalimi-i-ushtrimit-te-se-drejtes-per-te-votuar/20%Monthly2019-10-22 13:51
https://www.informatat.com/trump-beri-20-deklarata-te-pasakta-gjate-nje-fjalimi-te-vetem/20%Monthly2019-10-22 12:41
https://www.informatat.com/vuciq-kam-frike-albin-kurti-tri-here-me-i-veshtire-se-haradinaj-e-thaci/20%Monthly2019-10-22 10:51
https://www.informatat.com/pagat-ne-kosove-diskriminohet-sektori-privat/20%Monthly2019-10-22 10:49
https://www.informatat.com/dhune-ne-familje-policia-arreston-nje-person-ne-prizren/20%Monthly2019-10-22 10:38
https://www.informatat.com/kurti-kujton-refuzimin-e-nobelit-nga-sartre-peter-handke-n-e-quan-avokat-te-gjenocidit/20%Monthly2019-10-22 10:36
https://www.informatat.com/akk-nenshkruhet-marreveshja-per-shfrytezimin-e-adresave-te-kosoves/20%Monthly2019-10-22 10:33
https://www.informatat.com/jahjaga-takon-mbretin-abdullah-te-ii-te-te-jordanise/20%Monthly2019-10-22 10:32
https://www.informatat.com/mihajloviq-kurti-po-kerkon-justifikim-per-te-vonuar-vazhdimin-e-dialogut/20%Monthly2019-10-22 10:30
https://www.informatat.com/specialja-fton-edhe-ish-rektorin-e-up-se-ibrahim-gashin/20%Monthly2019-10-22 10:28
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-qeverise-serbe-fillojne-sulmet-ndaj-kurtit-per-shkak-te-qendrimit-rreth-zajednices/20%Monthly2019-10-22 10:25
https://www.informatat.com/princi-william-i-shqetesuar-per-mireqenien-e-princ-harry-t/20%Monthly2019-10-22 08:56
https://www.informatat.com/nicki-minaj-i-jep-fund-beqarise-martohet-me-kenneth-petty/20%Monthly2019-10-22 08:54
https://www.informatat.com/zeri-i-reperit-shqiptar-arrin-deri-ne-hong-kong/20%Monthly2019-10-22 08:52
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-loredana-mozzik-merr-vendimin-qe-do-lumturoje-fansat/20%Monthly2019-10-22 08:49
https://www.informatat.com/nje-i-lenduar-ne-aksidentin-afer-kazermes-adem-jashari-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-22 08:45
https://www.informatat.com/cfare-po-ndodh-mes-robert-berishes-dhe-nora-istrefit-pas-ndarjes-kapen-mat-ne-shkup/20%Monthly2019-10-22 08:44
https://www.informatat.com/james-blunt-flet-per-kosoven/20%Monthly2019-10-22 08:42
https://www.informatat.com/haradinaj-albin-kurti-eshte-nje-mashtrues-i-mire/20%Monthly2019-10-22 08:29
https://www.informatat.com/reali-kerkon-fitoren-e-pare-te-stinorit-ne-champions/20%Monthly2019-10-22 08:19
https://www.informatat.com/kosovare-asllani-zyrtarisht-kandidate-per-topin-e-arte/20%Monthly2019-10-22 08:16
https://www.informatat.com/serbia-denohet-nga-uefa-per-fyerje-raciste/20%Monthly2019-10-22 08:14
https://www.informatat.com/sot-dita-e-dyte-e-javes-per-te-drejtat-e-viktimave-te-krimit/20%Monthly2019-10-22 08:12
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-ve-ne-shqiperi-te-gjithe-zyrtaret-e-korruptuar-do-te-ndalohen-per-te-hyre-ne-shba/20%Monthly2019-10-22 07:59
https://www.informatat.com/opozita-kerkon-zgjedhje-te-parakohshme-ne-planet-e-rames-nuk-eshte-doreheqja/20%Monthly2019-10-22 07:57
https://www.informatat.com/financial-times-vetoja-e-macronit-per-shqiperine-e-maqedonine-e-veriut-gabim-historik/20%Monthly2019-10-22 07:54
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-48/20%Monthly2019-10-22 07:52
https://www.informatat.com/istrefi-nuk-do-te-kete-tolerance-per-ata-qe-e-demtuan-telekomin/20%Monthly2019-10-22 07:50
https://www.informatat.com/pas-zgjedhjeve-emerohen-edhe-dy-ambasadore-dhe-nje-konsull-i-pergjithshem/20%Monthly2019-10-22 13:14
https://www.informatat.com/xhemajli-paralajmeron-qeverine-e-re-se-nuk-do-ta-kete-lehte-ne-perballjet-me-pdk-ne/20%Monthly2019-10-22 07:43
https://www.informatat.com/isni-kilaj-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-10-22 07:42
https://www.informatat.com/bloomberg-inxhinieri-i-it-se-i-dhene-pas-librave-hoqi-floket-e-gjata-dhe-veshi-kostumin-per-ta-udhehequr-kombin-e-tij/20%Monthly2019-10-22 07:39
https://www.informatat.com/neser-pritet-te-perfundoje-procesi-i-rinumerimit-te-votave/20%Monthly2019-10-22 12:50
https://www.informatat.com/nait-hasani-fillon-punen-si-ambasador-ne-shqiperi/20%Monthly2019-10-22 07:33
https://www.informatat.com/ska-njohje-te-kosoves-ne-kufijte-aktuale/20%Monthly2019-10-22 07:30
https://www.informatat.com/kuvendi-shpalle-tender-ne-vlere-prej-6500-euro-per-blerjen-e-librave-e-fjaloreve/20%Monthly2019-10-21 14:14
https://www.informatat.com/mitrovice-arrestohet-nje-person-per-uzurpim-te-hapesires-publike/20%Monthly2019-10-21 14:11
https://www.informatat.com/gazetat-australiane-protestojne-kunder-censures-duke-i-nxire-faqet-e-para/20%Monthly2019-10-21 14:10
https://www.informatat.com/arrestohen-kater-kosovare-ne-spanje-grabisnin-banesat-e-futbollisteve-te-famshem/20%Monthly2019-10-21 14:08
https://www.informatat.com/ish-agjenti-i-shik-ut-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-specialja/20%Monthly2019-10-21 14:06
https://www.informatat.com/martohet-jennifer-lawrence/20%Monthly2019-10-21 14:00
https://www.informatat.com/migrimi-ceshtje-serioze-ne-gjithe-ballkanin/20%Monthly2019-10-21 13:57
https://www.informatat.com/me-27-tetor-ndryshon-ora-akrepat-kthehen-nje-ore-prapa/20%Monthly2019-10-21 13:51
https://www.informatat.com/nenen-e-ze-gjumi-duke-i-dhene-gji-foshnjes-kur-zgjohet-e-gjen-te-vdekur/20%Monthly2019-10-21 13:49
https://www.informatat.com/shefi-i-uefa-s-do-te-jete-i-pranishem-ne-ndeshjen-shqiperi-france/20%Monthly2019-10-21 13:45
https://www.informatat.com/ajri-ne-obiliq-ne-nivele-shume-te-larta-te-ndotjes/20%Monthly2019-10-21 13:40
https://www.informatat.com/pzap-e-hedh-poshte-kerkesen-e-vetevendosjes-per-rinumerim-te-rreth-5-mije-fletevotimeve-te-diaspores/20%Monthly2019-10-21 13:33
https://www.informatat.com/basha-rames-nuk-pranon-pergjegjesine-ke-deshtuar/20%Monthly2019-10-21 13:31
https://www.informatat.com/zgjedhjet-e-2020-flet-reperja-e-urrej-ta-them-por-mendoj-se-do-fitoje-trump-21-10-2019-1001/20%Monthly2019-10-21 13:28
https://www.informatat.com/princi-harry-pranon-per-here-te-pare-tensionet-me-vellain-e-tij-william/20%Monthly2019-10-21 13:25
https://www.informatat.com/kqz-po-pret-rezultatet-e-analizave-per-te-vendosur-per-zarfet-qe-kane-ardhur-nga-serbia/20%Monthly2019-10-21 13:22
https://www.informatat.com/gjenden-ne-paqesor-dy-anije-japoneze-te-fundosura-gjate-luftes-se-dyte-boterore/20%Monthly2019-10-21 13:18
https://www.informatat.com/nena-ne-pritje-te-femijes-se-22-te/20%Monthly2019-10-21 13:16
https://www.informatat.com/kurdet-e-tradhtuar-i-gjuajne-me-patate-ushtaret-e-terhequr-amerikane/20%Monthly2019-10-21 13:13
https://www.informatat.com/brooklyn-beckham-ne-lidhje-me-vajzen-qe-ngjan-me-nenen-e-tij/20%Monthly2019-10-21 13:15
https://www.informatat.com/plazh-ne-vjeshte-pushuesit-mbushin-vloren/20%Monthly2019-10-21 13:06
https://www.informatat.com/gjykata-britanike-refuzon-kerkesen-e-assange-it-per-shtyrje-te-seances-per-ekstradim/20%Monthly2019-10-21 13:03
https://www.informatat.com/mangesi-serioze-ne-sistemin-e-kontrollit-dhe-monitorimit-te-derivateve-te-naftes-ne-kosove/20%Monthly2019-10-21 13:00
https://www.informatat.com/thaci-takon-kryeministrin-japonez-shprehen-te-kenaqur-me-afrimin-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-10-21 13:20
https://www.informatat.com/grupet-punues-vv-ldk-per-harmonizimin-e-programit-takohen-te-merkuren/20%Monthly2019-10-21 12:53
https://www.informatat.com/tre-te-plagosur-ne-afersi-te-gracanices-ne-mesin-e-tyre-edhe-djali-i-kryetarit-te-shtimes/20%Monthly2019-10-21 12:49
https://www.informatat.com/driton-lajci-u-intervistua-ne-hage-vetem-per-dy-ore/20%Monthly2019-10-22 07:29
https://www.informatat.com/nje-delegacion-i-policise-ceke-viziton-kosoven/20%Monthly2019-10-21 12:40
https://www.informatat.com/bernabiq-falenderon-kryeministrin-japonez-per-kosoven/20%Monthly2019-10-21 12:38
https://www.informatat.com/kurti-tallet-keq-me-politikanet-qe-i-shikojne-ndeshjet-nga-zona-vip-sshkoj-aty-se-ta-vjedhin-kuleten/20%Monthly2019-10-21 12:32
https://www.informatat.com/sindikata-e-telekomit-kompania-eshte-ne-gjendjen-me-te-keqe-qe-nga-perfundimi-i-luftes/20%Monthly2019-10-21 12:55
https://www.informatat.com/dy-ish-drejtoret-ne-prizren-kerkojne-te-hudhet-aktakuza-qe-i-ngarkon-per-keqperdorim-pozite/20%Monthly2019-10-21 10:54
https://www.informatat.com/angelina-jolie-asnjeri-nga-femijet-e-mi-nuk-do-te-behet-aktor/20%Monthly2019-10-21 10:47
https://www.informatat.com/punetoret-e-ambientit-ne-greve-thone-se-kryetari-i-klines-punesoi-nipin-menaxher/20%Monthly2019-10-21 10:43
https://www.informatat.com/ramadani-rruga-drejt-nato-s-me-e-lehte-sesa-ajo-drejt-be-se/20%Monthly2019-10-21 10:37
https://www.informatat.com/macroni-pritet-te-vizitoje-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-10-21 10:34
https://www.informatat.com/zaev-maqedonia-nuk-ka-alternative-tjeter-perpos-be-se/20%Monthly2019-10-21 10:24
https://www.informatat.com/kujdestari-per-te-moshuar-dhunon-australianen-83-vjece-ne-shtepine-e-saj/20%Monthly2019-10-21 10:22
https://www.informatat.com/ali-ahmeti-turp-me-vjen-lideret-tane-i-kane-bere-pike-e-pese-shqiptaret/20%Monthly2019-10-21 10:20
https://www.informatat.com/rikthehen-termetet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-10-21 10:18
https://www.informatat.com/misioni-i-emisarit-te-trump-ta-binde-gjermanine-qe-te-mos-rezistoje-ndaj-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-10-21 10:17
https://www.informatat.com/per-3-mije-e-500-euro-do-ta-dergonte-ne-belgjike-policia-kap-te-dyshuarin-ne-kufi/20%Monthly2019-10-21 10:11
https://www.informatat.com/meghan-marke-miqte-me-thane-te-mos-martohesha-me-princ-harry-n/20%Monthly2019-10-21 09:52
https://www.informatat.com/pasagjeri-tenton-te-hape-deren-e-avionit-gjate-fluturimit/20%Monthly2019-10-21 09:50
https://www.informatat.com/i-vendosin-nxenesve-kuti-kartoni-ne-koke-per-te-mos-kopjuar/20%Monthly2019-10-21 09:48
https://www.informatat.com/paralajmeron-mjekja-femijet-duhet-te-luajne-dy-ore-jashte-ose-rrezikojne-te-verbohen/20%Monthly2019-10-21 09:43
https://www.informatat.com/vrasesit-e-heshtur-te-sulmit-ne-zemer-kaq-kohe-keni-para-se-te-kercenoheni-nga-vdekja/20%Monthly2019-10-21 09:41
https://www.informatat.com/armina-mevlani-e-zbulon-me-ne-fund-ja-kur-do-martohet/20%Monthly2019-10-21 09:39
https://www.informatat.com/morena-taraku-shtrihet-ne-spital-2/20%Monthly2019-10-21 09:37
https://www.informatat.com/real-madridi-nis-kontaktet-me-mourinhon/20%Monthly2019-10-21 09:34
https://www.informatat.com/uefa-ua-beson-gjyqtareve-shqiptare-ndeshjen-e-europa-league/20%Monthly2019-10-21 09:31
https://www.informatat.com/marcelo-po-bejme-gjithcka-per-ta-fituar-la-ligen-por-eshte-shume-e-veshtire/20%Monthly2019-10-21 10:15
https://www.informatat.com/emery-arsenali-do-te-arrije-dicka-te-rendesishme-kete-sezon/20%Monthly2019-10-21 09:28
https://www.informatat.com/erdogan-thirrje-popullit-pini-caj-mos-pini-cigare/20%Monthly2019-10-21 09:26
https://www.informatat.com/djali-i-remzi-hoxhes-i-zhgenjyer-me-ramen-per-mos-zbardhjen-e-rastit-beri-politike-me-babain-tim/20%Monthly2019-10-21 09:21
https://www.informatat.com/vazhdojne-trazirat-ne-kili-zgjatet-gjendja-emergjente/20%Monthly2019-10-21 09:19
https://www.informatat.com/rahovec-dyshohet-se-vrau-vellane-i-caktohet-nje-muaj-paraburgim/20%Monthly2019-10-21 09:16
https://www.informatat.com/ambasadat-e-huaja-kerkojne-mbrojtje-per-viktimat-e-krimit-ne-kosove/20%Monthly2019-10-21 09:05
https://www.informatat.com/lirohen-nga-spitali-12-pacientet-qe-dyshohet-se-u-helmuan-nga-zarfet-me-vota-nga-serbia/20%Monthly2019-10-21 09:03
https://www.informatat.com/raporti-energjia-e-riperteritshme-do-te-zgjerohet-per-50-per-qind-per-5-vjet/20%Monthly2019-10-21 09:01
https://www.informatat.com/zviceranet-me-te-pasurit-ne-bote-pas-tyre-amerikanet-dhe-australianet/20%Monthly2019-10-21 08:12
https://www.informatat.com/vazhdon-revolta-ne-liban-proteste-masive-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-10-21 08:10
https://www.informatat.com/shpallen-te-pafajshem-ish-menaxheret-e-telekomit/20%Monthly2019-10-21 08:08
https://www.informatat.com/be-investon-ne-ngrohjen-qendrore-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-21 08:05
https://www.informatat.com/be-ja-zbeh-shpresat-per-kosovaret/20%Monthly2019-10-21 08:02
https://www.informatat.com/kosova-nenshkruan-marreveshjen-per-eliminimin-e-tatimit-te-dyfishte-me-arabine-saudite/20%Monthly2019-10-21 07:59
https://www.informatat.com/qeveria-e-rames-nuk-merr-pergjegjesine-per-jo-ne-nga-be-ja/20%Monthly2019-10-21 07:54
https://www.informatat.com/psikologet-e-diplomuar-paralajmerojne-protesta/20%Monthly2019-10-21 07:51
https://www.informatat.com/bugajski-shtepia-e-bardhe-beson-se-mund-te-gjeje-nje-zgjidhje-per-kontestin-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-10-21 07:49
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-per-nje-muaj-arrihet-marreveshja-per-qeverisje-me-ldk-ne/20%Monthly2019-10-21 12:52
https://www.informatat.com/taksa-per-produktet-serbe-dhe-boshnjake-varferoi-shporten-e-konsumatoreve/20%Monthly2019-10-21 12:46
https://www.informatat.com/edhe-kjo-jave-pritet-te-jete-e-ngrohte-ne-kosove-temperaturat-deri-ne-26-grade/20%Monthly2019-10-21 07:38
https://www.informatat.com/194188-2/20%Monthly2019-10-21 07:37
https://www.informatat.com/nderron-jete-veterani-i-uck-se-halil-canolli/20%Monthly2019-10-21 07:33
https://www.informatat.com/keshtu-ndodhi-aksidenti-ku-u-perfshi-mbreme-albin-kurti/20%Monthly2019-10-21 07:30
https://www.informatat.com/nxenes-nga-prizreni-u-fotografuan-me-flamurin-turk-reagon-masht/20%Monthly2019-10-21 07:29
https://www.informatat.com/fatmir-matoshi-thote-se-akr-ja-do-ti-kete-tre-deputete/20%Monthly2019-10-21 07:27
https://www.informatat.com/rinumerohen-mbi-gjysma-e-vendvotimeve/20%Monthly2019-10-21 11:10
https://www.informatat.com/lumezite-drejtat-e-viktimave-te-krimit-duhet-mbrojtur-me-cdo-kusht/20%Monthly2019-10-18 14:50
https://www.informatat.com/operacion-i-rralle-ne-qkuk-mjeket-ia-heqin-pacientes-tumorin-8-kilogramesh/20%Monthly2019-10-18 14:42
https://www.informatat.com/diplomati-amerikan-mund-te-kete-konference-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-18 14:36
https://www.informatat.com/fsk-e-dyta-ne-garen-nderkombetare-cambrian-patrol-19/20%Monthly2019-10-18 14:31
https://www.informatat.com/ffk-mos-beni-rezervime-te-hoteleve-dhe-biletave-per-ndeshjen-me-cekine/20%Monthly2019-10-18 14:29
https://www.informatat.com/krasniqi-perse-te-mos-i-jepej-cmimi-nobel-per-humanizem-millosheviqit/20%Monthly2019-10-18 14:27
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-permbyll-viziten-ne-shba-me-takimin-me-madeline-albright/20%Monthly2019-10-18 14:22
https://www.informatat.com/shprese-per-ciftet-qe-nuk-bejne-femije-ky-eshte-zbulimi-i-fundit/20%Monthly2019-10-18 14:18
https://www.informatat.com/rruge-pa-kthim-shqiperia-30-vite-perpjekje-per-anetaresim/20%Monthly2019-10-18 14:48
https://www.informatat.com/nena-e-rita-ores-tregon-se-si-kanceri-ia-ndryshoi-jeten/20%Monthly2019-10-18 14:15
https://www.informatat.com/ndeshja-ndaj-cekise-ffk-mos-beni-rezervime-ne-hotele-se-ka-pak-bileta-ato-ndahen-per-dardanet/20%Monthly2019-10-18 14:14
https://www.informatat.com/e-verteta-rreth-lajmit-per-doreheqjen-e-kryeministrit-zaev-pas-deshtimit-per-marrjen-e-dates/20%Monthly2019-10-18 14:33
https://www.informatat.com/osmani-ne-shba-takohet-me-kongresmenin-amerikan/20%Monthly2019-10-18 14:11
https://www.informatat.com/cdokush-mund-te-zhbllokoje-nje-galaxy-s10-problemi-me-sistemin-e-njohjes/20%Monthly2019-10-18 14:09
https://www.informatat.com/ne-xhamite-e-kosoves-mbahen-ligjerata-per-dukurine-e-trafikimit-te-qenieve-njerezore/20%Monthly2019-10-18 14:08
https://www.informatat.com/projektohet-pajisja-e-cuditshme-do-te-shpetoje-jeten-e-miliona-foshnjave/20%Monthly2019-10-18 14:08
https://www.informatat.com/trajtojeni-tensionin-e-ulet-te-gjakut-pa-perdorur-ilace/20%Monthly2019-10-18 14:06
https://www.informatat.com/erdogan-turqia-do-ta-vazhdoje-operacionin-ne-siri-nese-shba-nuk-i-mban-premtimet/20%Monthly2019-10-18 14:04
https://www.informatat.com/prokuroria-e-prizrenit-nuk-ua-jep-raportin-prinderve-te-astrit-deharit/20%Monthly2019-10-18 14:04
https://www.informatat.com/antonio-banderas-akoma-i-dashuruar-me-ish-gruan-do-ta-dua-deri-ne-vdekje/20%Monthly2019-10-18 14:02
https://www.informatat.com/perplasi-per-vdekje-tifozin-e-interit-urdher-arresti-per-ultrasin-e-klubit-italian/20%Monthly2019-10-18 14:01
https://www.informatat.com/tuna-mesazh-per-prinderit-mesojuni-femijeve-te-duan-kafshet-qe-te-jene-te-sjellshem-me-njerezit/20%Monthly2019-10-18 13:59
https://www.informatat.com/e-dashuruar-apo-jo-capital-t-i-nxjerr-sekretin-taynes/20%Monthly2019-10-18 13:58
https://www.informatat.com/mesazhi-i-komisionit-evropian-per-shqiptaret-dhe-maqedonasit-ju-lutem-mos-hiqni-dore/20%Monthly2019-10-18 13:56
https://www.informatat.com/borisov-zaev-te-mos-dorehiqet-asgje-nuk-ka-perfunduar/20%Monthly2019-10-18 13:55
https://www.informatat.com/jo-per-shqiperine-macron-e-pranojme-qe-eshte-bere-progres-por-ai-i-duhuri-seshte-ende/20%Monthly2019-10-18 13:16
https://www.informatat.com/dy-pensionistet-krijojne-kopshtin-magjik/20%Monthly2019-10-18 13:15
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-kerkon-ndihme-per-arrestimin-e-tim-kajtazit/20%Monthly2019-10-18 13:13
https://www.informatat.com/tre-dite-i-duhen-prokurorise-per-ta-perkthyer-raportin-nga-zvicra-per-astrit-deharin/20%Monthly2019-10-18 13:10
https://www.informatat.com/negociatat-meta-te-mos-humbasim-shpresen-asgje-nuk-ka-perfunduar/20%Monthly2019-10-18 13:09
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-policin-e-arrestuar-ne-veri/20%Monthly2019-10-18 13:07
https://www.informatat.com/zaev-dorehiqet-edi-rama-njofton-konference-me-gazetaret-ne-oren-1700/20%Monthly2019-10-18 13:05
https://www.informatat.com/vlerat-e-rralla-te-majdanozit-per-shendetin-e-veshkave/20%Monthly2019-10-18 13:04
https://www.informatat.com/refuzimi-i-negociatave-merkel-shqiperia-ka-bere-shume-por-sna-ka-bere-ende-qe-te-marrim-1-vendim-unanim/20%Monthly2019-10-18 13:02
https://www.informatat.com/konjufca-jep-detaje-nga-takimi-vv-ldk-video/20%Monthly2019-10-18 14:22
https://www.informatat.com/kush-eshte-djali-i-el-chapos-per-te-cilin-karteli-i-droges-dogji-qytetin/20%Monthly2019-10-18 12:56
https://www.informatat.com/arrihet-akordi-i-shumepritur-ja-kur-do-te-luhet-el-clasico/20%Monthly2019-10-18 12:55
https://www.informatat.com/jep-doreheqjen-zoran-zaev/20%Monthly2019-10-18 12:53
https://www.informatat.com/epike-e-emaharroi-ta-puthte-reagimi-qesharak-i-dyvjecarit/20%Monthly2019-10-18 12:51
https://www.informatat.com/e-rralle-njihuni-me-7-vjecarin-qe-eshte-alergjik-ndaj-dimrit/20%Monthly2019-10-18 12:48
https://www.informatat.com/hahn-ska-vendim-per-bisedimet-me-tiranen-dhe-shkupin/20%Monthly2019-10-18 12:47
https://www.informatat.com/pse-sipas-krasniqit-duhet-hequr-mundesia-e-votimit-me-kusht/20%Monthly2019-10-18 12:44
https://www.informatat.com/prokuroria-e-torturon-familjen-dehari-nuk-ua-jep-rezultatin-e-ekspertizes-se-djalit/20%Monthly2019-10-18 12:43
https://www.informatat.com/fillon-takimi-vv-lkd/20%Monthly2019-10-18 11:42
https://www.informatat.com/grupet-punuese-te-vv-se-dhe-ldk-se-takohen-ne-oren-1300/20%Monthly2019-10-18 10:18
https://www.informatat.com/fajon-shprehet-e-zhgenjyer-me-francen-minoi-interesin-tone-ne-ballkan/20%Monthly2019-10-18 10:07
https://www.informatat.com/komandanti-i-fsk-se-pjese-e-aktivitetit-te-shoqates-se-ushtrise-se-shba/20%Monthly2019-10-18 10:05
https://www.informatat.com/ambasadat-gjermane-ne-prishtine-e-tirane-pergatiten-per-fluks-kerkuesish-te-vizave/20%Monthly2019-10-18 09:59
https://www.informatat.com/seria-e-dyte-e-rinumerimit-jep-detaje-kqz-ja/20%Monthly2019-10-18 09:47
https://www.informatat.com/daciq-per-zarfet-qe-erdhen-nga-serbia-gjeli-gjelit-nuk-ia-heq-syte/20%Monthly2019-10-18 09:45
https://www.informatat.com/92-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-10-18 09:37
https://www.informatat.com/nga-qkuk-ja-japin-detaje-per-te-lenduarin-nga-zjarri-ne-lagjen-ulpiana/20%Monthly2019-10-18 09:35
https://www.informatat.com/digjet-nje-banese-ne-lagjen-ulpiana-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-18 09:30
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-delegacionin-nga-korporata-e-sfidave-te-mileniumit/20%Monthly2019-10-18 09:15
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-vajzat-qe-do-ta-perfaqesojne-kosoven-ne-garen-e-robotikes-ne-dubai/20%Monthly2019-10-18 08:02
https://www.informatat.com/marreveshja-kosove-serbi-prioritet-strategjik-i-shba-se/20%Monthly2019-10-18 08:00
https://www.informatat.com/cakaj-qellimi-i-mini-shengenit-eshte-edhe-heqja-e-barrierave-kufitare-mes-serbise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-10-18 07:57
https://www.informatat.com/shqiperia-e-kosova-po-i-largohen-njera-tjetres/20%Monthly2019-10-18 07:55
https://www.informatat.com/tatimet-dhe-taksat-doganore-diktojne-projeksionet-per-buxhetin/20%Monthly2019-10-18 07:52
https://www.informatat.com/krimi-i-organizuar-e-korrupsioni-ndjekin-investitoret-e-huaj-nga-kosova/20%Monthly2019-10-18 07:50
https://www.informatat.com/ekspertiza-per-vdekjen-e-deharit-ne-duar-te-prokurorit-te-rastit-familja-kerkon-nje-kopje/20%Monthly2019-10-18 07:48
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-fton-edhe-nuredin-ibishin/20%Monthly2019-10-18 07:46
https://www.informatat.com/gjendet-11-vjecari-shqiptar-i-bllokuar-ne-kampet-e-isis/20%Monthly2019-10-18 07:41
https://www.informatat.com/kurti-serbise-do-i-kerkoj-borxhin-do-korrigjojme-demarkacionin-me-malin-e-zi/20%Monthly2019-10-18 07:38
https://www.informatat.com/temperaturat-sot-deri-27-grade-celsius/20%Monthly2019-10-18 07:36
https://www.informatat.com/paralajmerohet-rinisja-e-bisedimeve-lvv-ldk/20%Monthly2019-10-18 07:34
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-mund-tju-genjej-se-kosova-eshte-pjese-e-serbise/20%Monthly2019-10-18 07:59
https://www.informatat.com/negociatat-rama-kemi-bere-ate-qe-na-eshte-kerkuar-vazhdojme-me-reformat/20%Monthly2019-10-17 14:28
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-ftuarve-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-10-17 14:24
https://www.informatat.com/prokurori-i-shtetit-raporti-per-deharin-publikohet-sapo-te-perkthehet-ne-shqip/20%Monthly2019-10-17 14:06
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-komandantin-e-karabiniereve-italiane-ne-kosove/20%Monthly2019-10-17 13:59
https://www.informatat.com/vuciq-prishtina-po-e-perkeqeson-situaten-e-sigurise/20%Monthly2019-10-17 13:54
https://www.informatat.com/vv-me-ankese-ne-pzap-per-mosnumerim-e-4639-fletevotimeve-nga-mergata/20%Monthly2019-10-17 13:50
https://www.informatat.com/kurti-nuk-ka-dialog-me-harta-rreth-territoreve/20%Monthly2019-10-18 07:45
https://www.informatat.com/heldt-emerimi-i-notereve-te-ri-nuk-duhet-te-jete-politik-por-profesional/20%Monthly2019-10-17 13:42
https://www.informatat.com/mpj-e-rusise-kosova-nuk-eshte-shtet/20%Monthly2019-10-17 13:39
https://www.informatat.com/ska-takime-vetevendosje-ldk-per-harmonizimin-e-programeve/20%Monthly2019-10-18 07:33
https://www.informatat.com/shqetesuese-po-digjen-malet-ne-kamenice-midis-vjeshte/20%Monthly2019-10-17 13:01
https://www.informatat.com/ne-fillim-te-dhjetorit-pritet-te-filloje-gjykimi-i-rastit-veteranet/20%Monthly2019-10-17 12:57
https://www.informatat.com/levizja-vetevendosje-vuciqi-nuk-eshte-ne-pozite-qe-ti-komentoje-simbolet/20%Monthly2019-10-17 12:50
https://www.informatat.com/lengu-i-fuqishem-per-pastrimin-e-gureve-ne-veshka-dhe-temth-si-ta-pergatisni/20%Monthly2019-10-17 12:48
https://www.informatat.com/osmani-ne-washington-takon-kongresistin-johnson-i-cili-vizitoi-kosoven-para-pak-kohe/20%Monthly2019-10-17 12:46
https://www.informatat.com/kush-eshte-ne-te-vertete-sozia-e-selena-gomez-foto/20%Monthly2019-10-17 12:45
https://www.informatat.com/aksion-i-policise-ne-prishtine-me-gjoba-per-vetura/20%Monthly2019-10-17 12:43
https://www.informatat.com/drone-dhe-snajpere-per-te-vrare-derrat-koreano-veriore/20%Monthly2019-10-17 12:39
https://www.informatat.com/messi-fiton-kepucen-e-arte-per-te-gjashten-here-ne-karriere/20%Monthly2019-10-17 12:37
https://www.informatat.com/petrit-mehmeti-fiton-vendin-e-pare-per-mens-physique/20%Monthly2019-10-17 12:36
https://www.informatat.com/haki-abazi-ka-nje-porosi-per-koalicionin-ldk-vv/20%Monthly2019-10-17 12:34
https://www.informatat.com/milioneri-zemerthyes-ndan-mendjen-le-te-grabisim-banken-bashke/20%Monthly2019-10-17 12:31
https://www.informatat.com/kush-po-e-djeg-kalifornine-foto/20%Monthly2019-10-17 12:28
https://www.informatat.com/profesori-akuzon-koleget-ne-universitetin-e-mitrovices-do-te-keqperdoren-100-mije-euro/20%Monthly2019-10-17 12:27
https://www.informatat.com/proteste-per-cmimin-nobel-me-flete-ne-duar-qytetaret-kujtojne-masakrat-e-milloshevicit/20%Monthly2019-10-17 13:43
https://www.informatat.com/denohet-me-10-vite-burg-klement-balili-eskobari-i-ballkanit/20%Monthly2019-10-17 12:22
https://www.informatat.com/franca-kerkon-qe-qeveria-e-re-ta-heqe-taksen-duam-nje-takim-kosove-serbi-ne-paris/20%Monthly2019-10-18 07:30
https://www.informatat.com/familja-dehari-permes-avokatit-kerkon-nga-shteti-qe-tia-tregoje-permbajtjen-e-ekspertizes/20%Monthly2019-10-17 12:18
https://www.informatat.com/gashi-qytetaret-shqiptare-ne-luginen-e-presheves-do-ta-kene-vemendjen-e-institucioneve-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-10-17 12:15
https://www.informatat.com/mkrs-dorezon-kallezim-penal-ndaj-pergjegjesve-qe-kane-demtuar-kalane-e-artanes/20%Monthly2019-10-17 12:13
https://www.informatat.com/rrjedhja-e-informacioneve-nga-ministria-specialja-e-fton-edhe-abelard-tahirin/20%Monthly2019-10-16 12:23
https://www.informatat.com/me-terheqje-taktike-qeveria-shmang-deshtimin-spektakolar-ne-interpol/20%Monthly2019-10-16 08:02
https://www.informatat.com/marko-djuric-ka-disa-fjale-per-aksionin-ne-veri-njesia-speciale-ishte-armatosur-deri-ne-dhembe/20%Monthly2019-10-16 07:56
https://www.informatat.com/institucionet-parashkollore-nuk-e-zbatojne-kurrikulen-e-re-presin-anulimin-e-saj/20%Monthly2019-10-16 07:49
https://www.informatat.com/12-zyrtaret-e-kqz-se-nuk-jane-infektuar-prokuroria-kerkon-analiza-jashte-vendit/20%Monthly2019-10-16 07:46
https://www.informatat.com/moti-per-sot-dhe-neser-2/20%Monthly2019-10-16 07:42
https://www.informatat.com/sot-fillon-numerimi-i-votave-permes-postes/20%Monthly2019-10-16 07:40
https://www.informatat.com/myftiu-ternava-shkon-per-ngushellime-ne-familjen-e-hoxhes-avdyl-krasniqi/20%Monthly2019-10-16 07:38
https://www.informatat.com/per-dy-vjet-haradinaj-dhe-armata-politike-e-tij-672-223-euro-per-dreka/20%Monthly2019-10-16 07:36
https://www.informatat.com/ministri-hamza-pritet-ne-departamentin-e-shtetit-amerikan/20%Monthly2019-10-16 07:33
https://www.informatat.com/arrestime-te-reja-ne-veri-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviq/20%Monthly2019-10-16 07:31
https://www.informatat.com/haradinaj-e-kujton-ne-22-vjetorin-e-vdekjes-heroin-adrian-krasniqi/20%Monthly2019-10-16 07:26
https://www.informatat.com/gjenerali-kanadez-bombardimet-dhe-njohja-e-kosoves-cmenduri/20%Monthly2019-10-16 07:23
https://www.informatat.com/erdogan-udheheqesve-boterore-ose-pranoni-luften-ose-pranoni-refugjatet/20%Monthly2019-10-15 17:38
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-nuk-do-te-behet-deputet/20%Monthly2019-10-16 07:35
https://www.informatat.com/rinumerohen-82-te-votave-nga-314-vendvotime-ky-eshte-rezultati-i-koalicionit-nisma-akr/20%Monthly2019-10-15 17:27
https://www.informatat.com/arrestohet-drejtori-i-infrastruktures-ne-drenas/20%Monthly2019-10-16 07:22
https://www.informatat.com/mustafa-ambasadores-franceze-po-shkojme-drejt-nje-programi-qeverises-me-vv-ne/20%Monthly2019-10-15 15:12
https://www.informatat.com/zyra-e-kryeministrit-haradinaj-ka-kerkuar-qe-votimi-per-kosoven-ne-interpol-te-shtyhet/20%Monthly2019-10-15 15:03
https://www.informatat.com/barnier-marreveshja-me-britanine-eshte-e-mundshme-te-ndodhe-kete-jave/20%Monthly2019-10-15 08:03
https://www.informatat.com/dikur-me-te-votuarit-por-keta-deputete-sot-u-ndeshkuan-nga-populli-i-kosoves/20%Monthly2019-10-15 08:01
https://www.informatat.com/cakaj-vendimi-i-sotem-i-be-se-do-te-jete-test-per-aftesine-e-realizmit-te-premtimeve/20%Monthly2019-10-15 07:59
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-ecjes-ne-natyre-2/20%Monthly2019-10-15 07:57
https://www.informatat.com/sot-mbahet-panairi-i-karrieres-per-punesimin-e-personave-me-aftesi-te-kufizuar/20%Monthly2019-10-15 07:55
https://www.informatat.com/kina-nuk-e-ndryshon-qendrimin-per-kosoven-ne-interpol/20%Monthly2019-10-15 07:53
https://www.informatat.com/mbi-60-punonjes-te-ministrise-se-kultures-mbesin-pa-pune/20%Monthly2019-10-15 07:51
https://www.informatat.com/termokosi-sot-fillon-ngrohjen/20%Monthly2019-10-15 07:49
https://www.informatat.com/palmer-anulon-pjesemarrjen-ne-forumin-e-sigurise-ne-beograd-e-con-zevendesin/20%Monthly2019-10-15 07:46
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-47/20%Monthly2019-10-15 07:45
https://www.informatat.com/kosova-ne-dyert-e-interpol-it/20%Monthly2019-10-15 07:43
https://www.informatat.com/daciq-kosova-ne-interpol-do-te-pesoje-katastrofe/20%Monthly2019-10-15 07:40
https://www.informatat.com/ldk-ja-do-7-ministri-lvv-ja-ia-ofron-5/20%Monthly2019-10-15 07:38
https://www.informatat.com/nato-per-rifillimin-urgjent-te-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-15 07:35
https://www.informatat.com/masht-i-deshton-edhe-kete-vit-me-mesimin-tereditor/20%Monthly2019-10-14 08:21
https://www.informatat.com/e-mbijetuara-e-dhunes-seksuale-gjate-luftes-sot-publikisht-dorezon-kallezim-penal/20%Monthly2019-10-14 08:18
https://www.informatat.com/dialogu-kosove-serbi-teme-diskutimi-ne-kryeqytetin-serb/20%Monthly2019-10-15 07:42
https://www.informatat.com/sot-protestohet-para-ambasades-se-suedise-kunder-dhenies-se-cmimit-nobel-per-handke/20%Monthly2019-10-14 08:12
https://www.informatat.com/bernabiq-prishtina-po-do-ti-fus-serbet-e-saj-ne-qeveri/20%Monthly2019-10-14 08:10
https://www.informatat.com/19-te-arrestuar-nga-policia-e-kosoves-ne-24-ore/20%Monthly2019-10-14 07:23
https://www.informatat.com/votat-e-diaspores-sot-transferohen-nga-ministria-e-infrastruktures-ne-qnr/20%Monthly2019-10-15 07:37
https://www.informatat.com/ldk-ja-ngrin-negociatat-me-vetevendosjen-per-koalicionin-takohemi-vetem-pasi-te-numerohen-krejt-votat/20%Monthly2019-10-11 14:43
https://www.informatat.com/haradinaj-dialogu-me-serbine-duhet-te-vazhdoje-pa-kushte-ne-kufijte-aktuale/20%Monthly2019-10-09 14:00
https://www.informatat.com/organizatat-e-shoqerise-civile-denojne-dhunen-ndaj-protestuesve-ne-shterpce/20%Monthly2019-10-09 13:56
https://www.informatat.com/veseli-pekrahet-nga-deget-e-partise-per-te-qendruar-ne-opozite/20%Monthly2019-10-09 13:53
https://www.informatat.com/grenell-shpreson-se-kosova-dhe-serbia-do-te-takohen-se-shpejti/20%Monthly2019-10-09 13:29
https://www.informatat.com/qosja-duhet-te-mendojme-dhe-per-mundesine-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2019-10-09 13:25
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-diplomate-norvegjeze-flasin-edhe-per-dialogun/20%Monthly2019-10-09 13:23
https://www.informatat.com/vulin-per-viziten-e-grenell-pres-qe-ti-degjojme-pikepamjet-e-amerikes/20%Monthly2019-10-09 13:21
https://www.informatat.com/eulex-i-prezanton-raportin-me-gjetjet-nga-monitorimi-i-i-gjyqesorit-te-kosoves/20%Monthly2019-10-09 13:19
https://www.informatat.com/grenell-pas-kurtit-pritet-ti-takoje-lideret-e-tjere-partiake/20%Monthly2019-10-09 13:17
https://www.informatat.com/drecun-shpresat-per-dialogun-tek-grenell/20%Monthly2019-10-09 13:02
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-ska-tjeter-alternative-koalicionin-vv-ldk-e-presin-sfida/20%Monthly2019-10-09 13:00
https://www.informatat.com/stefanoviq-do-te-bejme-lufte-te-ashper-qe-kosova-te-mos-behet-anetare-e-interpolit/20%Monthly2019-10-09 12:59
https://www.informatat.com/cdo-e-njezeta-vote-e-pavlefshme/20%Monthly2019-10-14 08:14
https://www.informatat.com/shba-ja-dhe-be-ja-kerkojne-formimin-e-shpejte-te-qeverise-dhe-rinisjen-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-10-09 07:39
https://www.informatat.com/vuciq-kjo-gje-me-detyron-te-luftoje-per-kosoven/20%Monthly2019-10-09 07:36
https://www.informatat.com/moti-per-sot-dhe-neser/20%Monthly2019-10-09 07:29
https://www.informatat.com/richard-grenell-i-derguari-i-amerikes-per-dialogun-viziton-kosoven/20%Monthly2019-10-09 07:25
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-kosnettin-ia-tregon-planin-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-10-09 07:42
https://www.informatat.com/vetevendosja-e-para-ne-ferizaj-keta-jane-top-kandidatet-me-te-votuar/20%Monthly2019-10-08 10:48
https://www.informatat.com/lajmi-i-fundit-ldk-ja-ka-kerkuar-rinumerim-te-votave-ne-shkalle-vendi/20%Monthly2019-10-09 07:38
https://www.informatat.com/dalibor-jevtiq-formimi-i-qeverise-se-kosoves-i-pamundur-pa-listen-serbe/20%Monthly2019-10-08 10:07
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-temat-konkrete-ne-te-cilat-do-te-jete-e-angazhuar-partia-e-tij/20%Monthly2019-10-08 09:59
https://www.informatat.com/vulin-plot-kritika-per-albin-kurtin-ky-eshte-plani-i-tij-per-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-10-09 07:25
https://www.informatat.com/saturni-planeti-me-me-shume-hena-le-pas-jupiterin/20%Monthly2019-10-08 09:35
https://www.informatat.com/deshtoi-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit-veprimtari-i-pdk-se-ne-ferizaj-terhiqet-nga-strukturat-partiake/20%Monthly2019-10-08 09:33
https://www.informatat.com/trump-vendos-te-terheqe-ushtrine-nga-siria-frike-se-nje-ofensive-nga-ankaraja-do-te-sillte-nje-masaker-si-ajo-e-srebrenices-kush-jane-kurdet-dhe-cfare-po-kerkojne-ata/20%Monthly2019-10-08 09:29
https://www.informatat.com/mali-i-zi-kerkon-te-provokoje-challandes-do-qetesi/20%Monthly2019-10-08 09:27
https://www.informatat.com/benzema-vazhdon-me-realin-fiton-11-milione-euro-ne-vit/20%Monthly2019-10-08 09:26
https://www.informatat.com/mbreti-i-suedise-largon-5-niper-e-mbesa-nga-pallati-mbreteror/20%Monthly2019-10-08 09:25
https://www.informatat.com/pompeo-shba-deshiron-qe-greqia-ta-udheheqe-ballkanin/20%Monthly2019-10-08 09:24
https://www.informatat.com/ja-sa-vota-me-shume-mori-ldk-ja-keto-zgjedhje/20%Monthly2019-10-08 09:22
https://www.informatat.com/me-te-votuarit-e-pdk-se-ne-podujeve-deshton-keq-remi/20%Monthly2019-10-08 09:20
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-kosove-flet-gent-cakaj-elektorati-tregoi-pjekuri-dhe-pergjegjshmeri/20%Monthly2019-10-08 09:17
https://www.informatat.com/misioni-i-be-se-vlereson-pozitivisht-procesin-zgjedhor-ne-kosove-kritikon-rtk-ne-e-kpm-ne/20%Monthly2019-10-08 09:14
https://www.informatat.com/i-deleguari-i-trumpit-per-ndermjetesimin-e-dialogut-me-serbine-te-enjten-ne-kosove/20%Monthly2019-10-08 09:12
https://www.informatat.com/ky-eshte-numri-i-deputeteve-qe-kane-siguruar-lvv-ldk-pdk-e-aak-ne-baze-te-rezultatit-aktual/20%Monthly2019-10-07 14:02
https://www.informatat.com/haziribazuar-ne-rezultatin-aktual-mandatin-per-qeverine-e-ka-albin-kurti/20%Monthly2019-10-07 13:56
https://www.informatat.com/lushtaku-sovrani-vendosi-ndryshe-dhe-ne-duhet-ta-respektojme-ate/20%Monthly2019-10-07 13:51
https://www.informatat.com/dua-lipa-ironike-por-muzika-iu-ben-keq-kengetareve/20%Monthly2019-10-07 13:46
https://www.informatat.com/votat-me-kusht-dhe-me-poste-numerohen-diteve-te-ardhshme/20%Monthly2019-10-07 13:42
https://www.informatat.com/ldk-e-lutfi-hazirit-peson-humbje-te-thelle-nga-vv-ja-ne-gjilan/20%Monthly2019-10-07 13:11
https://www.informatat.com/rama-sulmon-prokurorin-e-durresit-nuk-do-ti-shpetoje-ndeshkimit/20%Monthly2019-10-07 13:08
https://www.informatat.com/mbi-40-mije-fletevotime-te-pavlefshme/20%Monthly2019-10-07 12:56
https://www.informatat.com/drejtori-i-rtklive-thote-se-qytetaret-dje-vendosen-per-rusine/20%Monthly2019-10-07 12:33
https://www.informatat.com/bosnja-pret-heqjen-e-tarifes-nga-qeveria-e-re-e-kosoves/20%Monthly2019-10-07 12:30
https://www.informatat.com/vogel-qytetaret-votuan-kunder-qeverisjes-12-vjecare-te-pdkse-roli-thacit-ne-dialog-do-te-veshtiresohet/20%Monthly2019-10-07 12:28
https://www.informatat.com/valon-behrami-i-ndan-rruget-me-sionin-pas-vetem-3-muajve/20%Monthly2019-10-07 12:18
https://www.informatat.com/nisma-se-kalon-pragun-kjo-eshte-perqindja-dhe-numri-i-votave-qe-e-ka-deri-me-tani/20%Monthly2019-10-07 11:42
https://www.informatat.com/isufi-paga-e-haradinajt-dhe-numri-i-zv-ministrave-mund-te-kene-ndikuar-ne-rezultat/20%Monthly2019-10-07 11:36
https://www.informatat.com/kurti-per-der-standard-do-kerkoj-kompensim-te-luftes-nga-serbia/20%Monthly2019-10-07 11:32
https://www.informatat.com/citaku-rezultatet-te-pranohen-pa-eufori-nga-fituesit-pa-deshperim-nga-humbesit/20%Monthly2019-10-07 11:30
https://www.informatat.com/kontingjent-i-fsk-se-i-gatshem-per-garen-nderkombetare-cambrian-patrol-19/20%Monthly2019-10-07 11:27
https://www.informatat.com/pacolli-pergezon-kurtin-per-integritetin-e-tij-dhe-osmanin-qe-krijoi-energji-te-re-ne-trashegimine-rugoviste/20%Monthly2019-10-07 11:25
https://www.informatat.com/rezultatet-nga-kqz-ja-me-mbi-97-te-votave-te-numeruara/20%Monthly2019-10-07 11:22
https://www.informatat.com/cakaj-krocia-mbeshtet-anetaresimin-ne-be-per-shqiperine/20%Monthly2019-10-07 11:16
https://www.informatat.com/thaci-pjekurine-politike-ne-zgjedhje-ta-tregojme-edhe-ne-formimin-e-qeverise-se-re/20%Monthly2019-10-07 13:42
https://www.informatat.com/erdogan-cdo-marreveshje-kosove-serbi-e-pranueshme-edhe-per-turqine/20%Monthly2019-10-07 11:00
https://www.informatat.com/maliqi-ndeshkimi-i-pan-it-eshte-absolut-por-fituesi-i-pa-dyshimte-vv-se-eshte-relativ/20%Monthly2019-10-07 08:50
https://www.informatat.com/simiq-lista-serbe-do-ta-vazhdoje-luften-per-popullin-serb/20%Monthly2019-10-07 08:44
https://www.informatat.com/kmdlnjzgjedhjet-e-parakohshme-demokratike-dhe-shembull-per-rajonin/20%Monthly2019-10-07 08:42
https://www.informatat.com/kurtipunet-e-veshtira-qe-na-presin-vetem-sa-ma-shtojne-vullnetin/20%Monthly2019-10-07 12:55
https://www.informatat.com/guardiola-sbrengoset-per-epersine-e-liverpoolit-ende-jemi-ne-gare-per-titull/20%Monthly2019-10-07 08:08
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-te-gjitha-arrestimet-qe-kreu-per-zgjedhje/20%Monthly2019-10-07 08:05
https://www.informatat.com/numerohen-mbi-96-per-qind-te-votave-ky-eshte-rezultati/20%Monthly2019-10-07 11:22
https://www.informatat.com/63-e-gjermaneve-nuk-kane-besim-tek-kryetarja-e-re-e-cdu-se/20%Monthly2019-10-07 07:55
https://www.informatat.com/nga-sa-deputete-do-ti-kene-partite-ne-kuvend-pas-rezultateve-preliminare/20%Monthly2019-10-07 07:52
https://www.informatat.com/keto-komuna-i-ka-fituar-vetevendosja/20%Monthly2019-10-07 07:47
https://www.informatat.com/mediat-e-huaja-gjenerata-e-re-e-politikaneve-ne-kosove-sfidoi-garden-e-vjeter/20%Monthly2019-10-07 11:09
https://www.informatat.com/keto-komuna-i-ka-fituar-ldk-ja/20%Monthly2019-10-07 07:41
https://www.informatat.com/vuciq-lista-serbe-fituese-votat-shprehin-dashurine-per-serbine/20%Monthly2019-10-07 07:38
https://www.informatat.com/reka-orteku-post-korruptiv-sapo-e-filloi-rrokullisjen-nga-prishtina/20%Monthly2019-10-07 07:36
https://www.informatat.com/politikanet-e-shqiperise-vleresojne-procesin-zgjedhor-ne-kosove-e-cilesojne-model-per-rajonin/20%Monthly2019-10-07 07:34
https://www.informatat.com/vetevendosje-e-para-5-696-vota-me-shume-se-ldk-ja/20%Monthly2019-10-07 08:02
https://www.informatat.com/moti-ne-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2019-10-07 07:28
https://www.informatat.com/krasniqi-urime-vv-se-dhe-albin-kurtit-te-cilet-dolen-te-paret-ne-keto-zgjedhje/20%Monthly2019-10-07 07:26
https://www.informatat.com/fitore-bindese-e-opozites/20%Monthly2019-10-07 08:32
https://www.informatat.com/mbyllet-procesi-i-votimit/20%Monthly2019-10-07 07:30
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-komenton-per-rezultatin/20%Monthly2019-10-06 17:26
https://www.informatat.com/deri-ne-ora-1900-ne-votime-dolen-43-42-e-qytetareve/20%Monthly2019-10-07 07:43
https://www.informatat.com/shala-fotografimi-i-votes-problemi-kryesor-ne-prizren/20%Monthly2019-10-06 17:17
https://www.informatat.com/exit-polli-i-baton-haxhiut-i-nxjerr-ldk-ne-dhe-vv-ne-fituese/20%Monthly2019-10-07 07:19
https://www.informatat.com/kosnett-vota-juaj-ka-rendesi-votoni-per-veten-vendin-e-te-ardhmen/20%Monthly2019-10-06 09:14
https://www.informatat.com/zyrat-e-avokatit-te-popullit-te-hapura-per-ankesa-ne-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-10-06 09:11
https://www.informatat.com/ministri-i-shqiperise-ne-detyre-cakaj-voton-ne-prishtine/20%Monthly2019-10-06 09:09
https://www.informatat.com/pacolli-uron-qe-askush-te-mos-abuzoje-me-voten-e-qytetarit/20%Monthly2019-10-06 09:06
https://www.informatat.com/facebook-behet-pjese-e-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-10-06 09:03
https://www.informatat.com/voton-vjosa-osmani-fton-qytetaret-qe-te-votojne/20%Monthly2019-10-06 08:59
https://www.informatat.com/thaci-voton-dhe-fton-qytetaret-ta-bejne-te-njejten-gje/20%Monthly2019-10-06 08:56
https://www.informatat.com/ndalohen-dy-persona-per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare-gjate-zgjedhjeve/20%Monthly2019-10-06 08:50
https://www.informatat.com/kurti-voton-thote-se-sot-populli-u-pergjigjet-politikaneve/20%Monthly2019-10-06 08:46
https://www.informatat.com/haradinaj-fton-qytetaret-te-dalin-ne-votime/20%Monthly2019-10-06 08:23
https://www.informatat.com/ldk-iu-bene-thirrje-qytetareve-te-dalin-te-votojne/20%Monthly2019-10-06 08:13
https://www.informatat.com/prokurori-i-shtetit-ne-mbrojtje-te-votes/20%Monthly2019-10-06 08:10
https://www.informatat.com/rada-trajkoviq-pas-votimit-ti-japim-fund-dhunes-se-beogradit/20%Monthly2019-10-06 08:06
https://www.informatat.com/kqz-te-gjitha-qendrat-e-vendvotimit-jane-hapur-me-kohe/20%Monthly2019-10-06 08:02
https://www.informatat.com/veseli-sot-eshte-dite-e-jashtezakonshme-per-kosoven/20%Monthly2019-10-06 07:59
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-sot-le-te-fitoje-kosova/20%Monthly2019-10-06 07:48
https://www.informatat.com/vucic-lexon-shqip-pyet-gazetarin-e-thashe-mire/20%Monthly2019-10-05 10:19
https://www.informatat.com/keds-me-pergatitje-maksimale-per-diten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-10-05 10:18
https://www.informatat.com/thaci-ben-bashke-policine-prokurorine-e-aki-ne-flasin-per-masat-e-dites-se-zgjedhjeve/20%Monthly2019-10-05 10:16
https://www.informatat.com/kaq-eshte-numri-i-fletevotimeve-per-zgjedhjet-e-neserme-ne-kosove/20%Monthly2019-10-05 10:13
https://www.informatat.com/aksident-me-fatalitet-ne-autostraden-ibrahim-rugova-2-te-vdekur-e-disa-te-lenduar/20%Monthly2019-10-05 10:10
https://www.informatat.com/pompeo-takohet-me-pendarovskin-dhe-zaevin/20%Monthly2019-10-04 14:38
https://www.informatat.com/ne-zgjedhjet-e-6-tetorit-votojne-mbi-111-mije-votues-te-rijne-qendra-e-votimit-mund-te-kontrollohet-online/20%Monthly2019-10-04 14:35
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-per-fajde/20%Monthly2019-10-04 14:33
https://www.informatat.com/mediat-e-beogradit-dezinformojne-per-hyrje-te-rosu-s-ne-veri-dhe-arrestime-serbesh/20%Monthly2019-10-04 14:21
https://www.informatat.com/thaci-telefonate-me-ambasadorin-grenell-e-mirepret-rolin-e-tij-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-04 14:19
https://www.informatat.com/serwer-emerimi-i-grenell-bizar-washingtoni-e-ofendoi-edhe-me-shume-berlinin/20%Monthly2019-10-04 13:58
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-denohet-me-8-muaj-burg-me-kusht-dhe-1-mije-euro-gjobe-per-mosdeklarim-te-pasurise/20%Monthly2019-10-04 13:44
https://www.informatat.com/haradinaj-gruaja-do-te-kete-kujdes-te-vecante-ne-qeverisjen-e-ardhshme/20%Monthly2019-10-04 13:41
https://www.informatat.com/veteranet-reagojne-per-formen-e-fteses-qe-iu-be-adem-delise-nga-specialja/20%Monthly2019-10-04 13:37
https://www.informatat.com/vjet-ne-kosove-nga-semundjet-ngjitese-vdiqen-63-persona/20%Monthly2019-10-04 13:20
https://www.informatat.com/vuciq-paralajmeroi-bisede-telefonike-me-emisarin-amerikan-per-dialog-me-kosoven/20%Monthly2019-10-04 13:17
https://www.informatat.com/thaci-takoi-perfaqesuesit-e-vezhguesve-te-be-se/20%Monthly2019-10-04 14:17
https://www.informatat.com/kosnett-emerimi-i-grenellit-tregon-perkushtimin-e-shba-se-per-rajonin/20%Monthly2019-10-04 13:12
https://www.informatat.com/be-ja-konfirmon-bashkepunimin-me-shba-ne-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-04 13:39
https://www.informatat.com/letra-e-metes-komisioni-i-venecias-ka-tejkaluar-objektin-e-punes/20%Monthly2019-10-04 11:47
https://www.informatat.com/kjo-eshte-anetarja-me-e-re-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-10-04 11:45
https://www.informatat.com/bieber-perspektivat-e-reja-varen-nga-krijimi-i-koalicioneve-ne-kosove/20%Monthly2019-10-04 11:26
https://www.informatat.com/adem-zogjani-i-bashkohet-aak-se/20%Monthly2019-10-04 11:22
https://www.informatat.com/kurti-viziton-lidhjen-e-prizrenit/20%Monthly2019-10-04 11:20
https://www.informatat.com/edhe-nje-aderim-ne-aak/20%Monthly2019-10-04 11:17
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-arqipeshkvin-e-tivarit-me-medaljen-shen-tereza/20%Monthly2019-10-04 11:14
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-per-24-ore-ka-ngritur-40-aktakuza-kunder-42-persona/20%Monthly2019-10-04 09:54
https://www.informatat.com/konferenca-per-drejtesine-rama-nuk-kemi-zgjedhje-tjeter-duhet-te-vazhdojme-ta-duam-be-ne/20%Monthly2019-10-04 09:47
https://www.informatat.com/malishevasi-sulmon-gruan-dhe-djalin/20%Monthly2019-10-04 09:45
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-personi-qe-theri-me-thike-nje-qytetar/20%Monthly2019-10-04 09:21
https://www.informatat.com/sekuestrohen-barnat-pa-banderola-ne-prizren/20%Monthly2019-10-04 09:20
https://www.informatat.com/nga-nje-muaj-paraburgim-gjyqtarit-dhe-policit-te-dyshuar-per-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2019-10-04 09:18
https://www.informatat.com/stefanoviq-per-emerimin-e-grenell-shba-ja-po-perpiqet-te-luaje-rol-me-domethenes-ne-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-10-04 09:17
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-per-shtet-te-mundesive-e-gjasave-te-barabarta/20%Monthly2019-10-04 09:15
https://www.informatat.com/zyrtaret-serbe-tentuan-te-futen-si-pelegrine-ne-kosove/20%Monthly2019-10-04 08:36
https://www.informatat.com/migrimi-po-zbraz-shkollat-e-kosoves/20%Monthly2019-10-04 08:33
https://www.informatat.com/rama-asnje-pagese-per-foton-me-obamen/20%Monthly2019-10-04 08:30
https://www.informatat.com/aktakuze-per-krime-lufte-kunder-popullates-civile/20%Monthly2019-10-04 08:27
https://www.informatat.com/veseli-kosoves-nuk-i-duhet-koalicioni-i-izolimit-dhe-korrupsionit/20%Monthly2019-10-04 08:25
https://www.informatat.com/thaci-takohen-daken-shprehem-besimin-se-zgjedhjet-parlamentare-do-te-jene-te-lira/20%Monthly2019-10-04 13:13
https://www.informatat.com/shba-te-i-shesin-ukraines-raketa-anti-tank/20%Monthly2019-10-04 08:16
https://www.informatat.com/dita-boterore-e-kafsheve-shenohet-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-10-04 08:14
https://www.informatat.com/tusk-be-ja-seshte-e-bindur-me-planin-e-johnsonit-per-brexit/20%Monthly2019-10-04 08:12
https://www.informatat.com/arrijne-mbi-8-mije-fletevotime-nga-diaspora/20%Monthly2019-10-04 08:10
https://www.informatat.com/lazio-e-celtic-gjejne-fitoren-e-pare-nje-yll-i-ri-nis-te-shkelqeje-te-arsenal/20%Monthly2019-10-04 08:07
https://www.informatat.com/armenia-kopjon-shqiperine-hedh-dronin-me-mesazhe-politike-ndaj-azerbejxhanit/20%Monthly2019-10-04 08:04
https://www.informatat.com/eriksen-kerkon-largimin-nga-tottenham/20%Monthly2019-10-04 08:02
https://www.informatat.com/delegacioni-nga-partia-socialdemokrate-e-zvicres-viziton-vv-ne/20%Monthly2019-10-04 08:00
https://www.informatat.com/koalicioni-aak-psd-tubimin-permbylles-e-mban-ne-gjakove/20%Monthly2019-10-04 07:49
https://www.informatat.com/ushtria-amerikane-prodhon-armen-qe-gjuan-4-plumba-njeheresh/20%Monthly2019-10-04 07:46
https://www.informatat.com/policia-sekuestron-dy-arme-brenda-24-oreve/20%Monthly2019-10-04 07:43
https://www.informatat.com/votimi-permes-postes-perfundon-neser/20%Monthly2019-10-04 13:11
https://www.informatat.com/haradinaj-mirepret-emerimin-e-grenell-do-te-punojme-bashkerisht-rreth-dialogut/20%Monthly2019-10-04 07:33
https://www.informatat.com/joseph-daul-vjosa-osmani-zgjidhja-me-e-mire-per-kosoven-euroatlantike/20%Monthly2019-10-04 07:31
https://www.informatat.com/ldk-e-perfundon-fushaten-ne-gjilan/20%Monthly2019-10-04 07:29
https://www.informatat.com/pdk-permbyll-fushaten-ne-sheshin-zahir-pajaziti/20%Monthly2019-10-04 07:27
https://www.informatat.com/vv-permbylle-fushaten-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-10-04 07:25
https://www.informatat.com/thaci-pas-emerimit-te-grenell-deshmi-qe-amerika-qendron-prane-kosoves/20%Monthly2019-10-04 08:21
https://www.informatat.com/sot-dita-e-fundit-e-fushates/20%Monthly2019-10-04 07:20
https://www.informatat.com/pacolli-e-mirepres-emerimin-e-grenell-si-i-derguar-special-per-dialogun-kosove-serbi-nga-trump/20%Monthly2019-10-04 07:18
https://www.informatat.com/ne-prag-te-zgjedhjeve-ne-kosove-vuciq-takon-kandidatet-e-listes-serbe/20%Monthly2019-10-04 07:16
https://www.informatat.com/ambasadori-richard-grenell-i-derguar-i-amerikes-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-04 13:08
https://www.informatat.com/osmani-zotohet-per-rritje-te-pensioneve-dhe-krijimin-e-fondit-pensional/20%Monthly2019-10-03 12:18
https://www.informatat.com/keqperdori-detyren-zyrtare-arrestohet-ne-prizren/20%Monthly2019-10-03 12:12
https://www.informatat.com/basha-e-ka-thene-bundestagu-nuk-ka-reforme-pa-opoziten/20%Monthly2019-10-03 12:10
https://www.informatat.com/pacolli-ribashkimi-i-gjermanise-hapi-deren-per-liri-ne-kosove/20%Monthly2019-10-03 12:07
https://www.informatat.com/veseli-me-pdk-ne-mesimdhenesit-do-te-kene-dinjitet/20%Monthly2019-10-03 11:41
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-e-luftojne-migrenen/20%Monthly2019-10-03 11:39
https://www.informatat.com/mjeket-holandeze-vizituan-qkuk-ne/20%Monthly2019-10-03 11:35
https://www.informatat.com/hap-krahun-rama-per-opoziten-ta-harroni-ju-dhe-ata/20%Monthly2019-10-03 11:25
https://www.informatat.com/veseli-beni-kujdes-kur-votoni/20%Monthly2019-10-03 11:23
https://www.informatat.com/masht-kemi-pranuar-me-shqetesimin-largimin-e-aka-se-nga-enqa/20%Monthly2019-10-03 11:21
https://www.informatat.com/flamur-shala-ish-lideri-i-ldk-se-ne-prishtine-i-bashkohet-pdk-se/20%Monthly2019-10-03 11:20
https://www.informatat.com/keshilli-shteteror-i-cilesise-vendimi-i-enqa-s-eshte-brengoses-por-jo-befasues/20%Monthly2019-10-04 07:36
https://www.informatat.com/prokuroria-nis-hetimet-ndaj-ramiz-kelmendit/20%Monthly2019-10-04 07:22
https://www.informatat.com/shkeljet-ne-fushate-154-mije-euro-gjoba/20%Monthly2019-10-03 11:14
https://www.informatat.com/mehmet-kraja-zgjedhet-kryetar-i-akademise-se-shkencave/20%Monthly2019-10-03 11:10
https://www.informatat.com/alban-ramosaj-tregon-hapur-gruan-e-tij/20%Monthly2019-10-03 10:52
https://www.informatat.com/komediania-franceze-prish-sfilaten-gigi-hadid-e-nxjerr-jashte-video/20%Monthly2019-10-03 10:22
https://www.informatat.com/ariana-fejzullahu-ndan-portretin-e-pare-familjar-me-anen-foto/20%Monthly2019-10-03 09:42
https://www.informatat.com/apeli-miraton-ankesen-e-sbashk-ut-per-oret-e-humbura/20%Monthly2019-10-03 09:17
https://www.informatat.com/pdk-organizon-sot-keto-tubime/20%Monthly2019-10-03 09:15
https://www.informatat.com/ldk-organizon-sot-keto-tubime/20%Monthly2019-10-03 09:13
https://www.informatat.com/ku-e-gjeni-vetevendosjen-sot/20%Monthly2019-10-03 09:09
https://www.informatat.com/daciq-pretendon-se-e-ka-zbuluar-planin-e-macronit-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-10-03 09:08
https://www.informatat.com/kylie-harron-travis-scott-takohet-me-ish-te-dashurin/20%Monthly2019-10-03 09:07
https://www.informatat.com/banka-boterore-kosova-po-investon-fuqishem-ne-rrjetin-elektrik/20%Monthly2019-10-03 09:06
https://www.informatat.com/spanjishtja-per-here-te-pare-futet-si-lende-ne-up/20%Monthly2019-10-03 09:04
https://www.informatat.com/be-ja-reagon-per-largimin-nga-enqa-qeveria-e-re-te-mos-perserise-gabimet/20%Monthly2019-10-03 12:52
https://www.informatat.com/fondacioni-kosovar-i-mileniumit-me-marreveshje-me-fondin-per-garanci-kreditore/20%Monthly2019-10-03 08:52
https://www.informatat.com/kurti-me-programin-per-shendetesine-e-kemi-zemren-me-te-forte/20%Monthly2019-10-03 08:50
https://www.informatat.com/aksident-ne-mes-tri-veturave-ne-drenas/20%Monthly2019-10-03 08:30
https://www.informatat.com/arrestohet-i-dyshuari-per-fajde/20%Monthly2019-10-03 08:22
https://www.informatat.com/turqia-goditet-nga-nje-termet-i-forte/20%Monthly2019-10-03 07:46
https://www.informatat.com/gjuriq-plot-me-akuza-per-kosoven-do-te-ankohemi-ne-institucionet-nderkombetare/20%Monthly2019-10-03 07:42
https://www.informatat.com/sot-dita-e-parafundit-e-fushates-parazgjedhore/20%Monthly2019-10-03 11:12
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-durres-nje-i-plagosur/20%Monthly2019-10-03 07:38
https://www.informatat.com/sot-shi-e-neser-me-ftohte-ne-kosove/20%Monthly2019-10-03 07:35
https://www.informatat.com/haradinaj-uron-merkelin-ne-29-vjetorin-e-bashkimit-te-gjermanise/20%Monthly2019-10-03 07:26
https://www.informatat.com/vv-ja-merr-mbeshtetje-nga-internacionalja-socialiste/20%Monthly2019-10-03 07:25
https://www.informatat.com/odaloviq-nuk-perjashtoj-provokime-te-reja-per-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-10-03 11:17
https://www.informatat.com/agjencia-franceze-zgjedhja-e-vjosa-osmanit-kryeministre-do-te-ishte-revolucion-per-kosoven/20%Monthly2019-10-02 14:41
https://www.informatat.com/sls-e-sllobodan-petroviqit-vuciq-po-percane-serbet-ne-kosove/20%Monthly2019-10-03 09:24
https://www.informatat.com/osmani-me-referendum-gjithepopullor-ta-cojme-pdk-ne-ne-opozite/20%Monthly2019-10-03 07:39
https://www.informatat.com/veseli-takon-delegatet-e-2-korrikut-momente-kthese-ne-historine-e-kosoves/20%Monthly2019-10-02 14:30
https://www.informatat.com/keshilltari-i-trump-pergezon-kosoven-per-listen-terroriste-2/20%Monthly2019-10-02 14:27
https://www.informatat.com/daciq-vizite-e-rendesishme-ne-panama-bisedova-edhe-per-kosoven-2/20%Monthly2019-10-02 14:18
https://www.informatat.com/shala-rinia-duhet-te-jete-shtylla-kyce-e-secilit-proces-vend/20%Monthly2019-10-02 14:15
https://www.informatat.com/limaj-pavaresisht-rezultatit-te-6-tetorit-duhet-konsensus-i-forcave-politike-per-disa-tema/20%Monthly2019-10-03 07:21
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-ben-thirrje-per-dalje-ne-votime/20%Monthly2019-10-02 14:09
https://www.informatat.com/petrit-hajdari-merr-mbeshtetje-nga-rinia-e-diaspores/20%Monthly2019-10-02 13:26
https://www.informatat.com/smoothie-qe-ndihmon-te-digjni-shume-kalori/20%Monthly2019-10-02 11:33
https://www.informatat.com/cfare-po-ndodh-me-selenen-pasi-qe-justin-u-martua/20%Monthly2019-10-02 11:29
https://www.informatat.com/abrashi-ikja-e-te-rinjve-eshte-plaga-me-e-madhe-e-kosoves/20%Monthly2019-10-02 11:21
https://www.informatat.com/agim-veliu-askush-nuk-mund-ta-thyeje-bastionin-e-ldk-se-ne-llap/20%Monthly2019-10-02 11:19
https://www.informatat.com/kmdlnj-dhe-universiteti-i-prishtines-me-marreveshje-bashkepunimi-per-studente/20%Monthly2019-10-02 11:17
https://www.informatat.com/veseli-do-te-krijohet-agjencia-e-vecante-per-tvsh-ne/20%Monthly2019-10-04 07:11
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-para-llapjaneve-zbulon-premtimin-qe-ia-dha-agim-kikajt/20%Monthly2019-10-02 14:32
https://www.informatat.com/keshilli-i-sigurimit-shqyrton-raportin-per-kosoven-me-31-tetor/20%Monthly2019-10-02 14:11
https://www.informatat.com/2-tetori-dita-boterore-kunder-dhunes/20%Monthly2019-10-02 10:28
https://www.informatat.com/keto-vende-nuk-do-te-kene-rryme-per-dy-dite-te-plota/20%Monthly2019-10-02 10:20
https://www.informatat.com/si-te-lidheni-automatikisht-me-emergjencen-vetem-me-nje-buton/20%Monthly2019-10-02 09:57
https://www.informatat.com/dallimi-ne-mes-parfumit-kolonjes-dhe-eau-de-toilete/20%Monthly2019-10-02 09:46
https://www.informatat.com/dobite-e-konsumimit-te-vezeve-te-ziera/20%Monthly2019-10-02 09:36
https://www.informatat.com/ja-ctregon-per-personalitetin-tuaj-menyra-si-beni-doren-grusht/20%Monthly2019-10-02 09:25
https://www.informatat.com/reperja-e-njohur-perfshihet-ne-nje-aksident/20%Monthly2019-10-02 09:16
https://www.informatat.com/me-amas-vjen-nga-stine/20%Monthly2019-10-02 09:07
https://www.informatat.com/perfundon-romanca-e-shumeperfolur-ne-media-kylie-travis/20%Monthly2019-10-02 08:59
https://www.informatat.com/67-aksidente-dhe-1449-tiketa-trafiku-brenda-24-oreve-ne-kosove/20%Monthly2019-10-02 08:46
https://www.informatat.com/dw-perballja-e-kosoves-me-te-kthyerit-nga-shteti-islamik/20%Monthly2019-10-02 08:17
https://www.informatat.com/enver-hasani-e-padit-behgjet-pacollin-per-shpifje/20%Monthly2019-10-02 11:15
https://www.informatat.com/rakiq-do-ti-punesojme-me-shume-se-1-mije-serbe-ne-kosove/20%Monthly2019-10-02 08:11
https://www.informatat.com/idrizi-veseli-do-ta-udheheqe-dialogun-jo-thaci/20%Monthly2019-10-02 08:07
https://www.informatat.com/haziri-pretendimi-se-trump-dergoi-dike-ne-prishtine-rrene-e-kulluar/20%Monthly2019-10-01 14:40
https://www.informatat.com/veseli-dhe-matt-whitaker-shijojne-ushqimin-amerikan-ne-kosove/20%Monthly2019-10-01 14:38
https://www.informatat.com/termeti-godet-serish-shqiperine-2/20%Monthly2019-10-01 14:36
https://www.informatat.com/quint-i-thote-se-nuk-perkrah-asnje-kandidat/20%Monthly2019-10-01 14:34
https://www.informatat.com/simiq-ne-zgjedhje-vendoset-nese-do-te-jemi-njerez/20%Monthly2019-10-01 14:29
https://www.informatat.com/bejta-kemi-dijen-e-perkushtimin-per-ta-cuar-kosoven-atje-ku-deshen-deshmoret/20%Monthly2019-10-01 13:27
https://www.informatat.com/haradinaj-drekon-me-studente-ne-mense-do-te-vazhdojme-te-kujdesemi-per-ju/20%Monthly2019-10-01 14:40
https://www.informatat.com/ambasadori-heldt-fton-kryediplomatin-maas-per-kafe-ne-kosove/20%Monthly2019-10-01 12:51
https://www.informatat.com/alban-ramosaj-publikon-projektin-e-ri-video/20%Monthly2019-10-01 12:21
https://www.informatat.com/fushe-kosova-neser-do-te-kete-reduktime-te-ujit/20%Monthly2019-10-01 12:13
https://www.informatat.com/mesohet-data-se-kur-dalin-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-kosove-mali-i-zi/20%Monthly2019-10-01 12:08
https://www.informatat.com/pas-divorcit-adele-lidhet-me-reperin-e-famshem/20%Monthly2019-10-01 10:28
https://www.informatat.com/brenda-dasmes-se-justin-hailey-foto/20%Monthly2019-10-01 09:59
https://www.informatat.com/vdes-nje-femer-ne-qkuk/20%Monthly2019-10-01 09:40
https://www.informatat.com/rita-nuk-harron-kosoven-ne-bashkepunimin-me-escada/20%Monthly2019-10-01 09:33
https://www.informatat.com/po-heq-dore-nga-muzika-apo-po-sjell-album-te-ri-foto/20%Monthly2019-10-01 09:26
https://www.informatat.com/bebe-rexha-takohet-me-angelina-jolie-foto/20%Monthly2019-10-01 09:16
https://www.informatat.com/mbyllet-nje-nga-burgjet-me-famekeqe-ne-meksike/20%Monthly2019-10-01 09:08
https://www.informatat.com/zeka-as-trumpi-e-as-merkeli-nuk-do-te-mund-tju-shpetojne/20%Monthly2019-10-01 08:15
https://www.informatat.com/haradinaj-kujton-jusuf-gervallen-vizioni-i-tij-per-kosoven-u-realizua/20%Monthly2019-10-01 08:08
https://www.informatat.com/kurti-u-takua-me-delegacionin-shteteror-nga-finlanda-diskutuan-rreth-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-10-01 08:06
https://www.informatat.com/vdes-nje-grua-ne-prishtine-policia-i-ben-ekzaminimin-baneses/20%Monthly2019-10-01 08:03
https://www.informatat.com/fushate-ne-veri-vetem-lista-serbe/20%Monthly2019-10-01 07:59
https://www.informatat.com/osmani-beri-homazhe-te-kompleksi-memorial-ne-han-te-elezit/20%Monthly2019-10-01 07:54
https://www.informatat.com/ne-keto-qytete-do-te-bejne-fushate-sot-partite-politike/20%Monthly2019-10-01 07:51
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-nis-luften-kunder-laboratoreve-per-narkotike/20%Monthly2019-10-01 07:47
https://www.informatat.com/sot-dita-e-shtate-e-fushates/20%Monthly2019-10-01 07:46
https://www.informatat.com/fillimviti-i-ri-shkollor-me-probleme-te-shumta-ne-arsim/20%Monthly2019-10-01 07:43
https://www.informatat.com/homazhe-ne-nderim-te-ish-rektorit-ejup-statovci/20%Monthly2019-10-01 07:44
https://www.informatat.com/vritet-nje-person-ne-lushnje/20%Monthly2019-10-01 07:38
https://www.informatat.com/pranohen-2-mije-pako-me-fletevotime-nga-diaspora-kqz-ja-thote-se-jane-te-sigurta/20%Monthly2019-10-01 14:37
https://www.informatat.com/up-organizon-diten-e-orientimit-te-studenteve-te-rinj/20%Monthly2019-10-01 07:33
https://www.informatat.com/partite-qe-ben-shkelje-u-ndeshkuan-me-60-mije-euro-gjoba/20%Monthly2019-10-01 07:40
https://www.informatat.com/aktvendim-per-hetimin-e-molliqajt-dhe-te-shoqeruesit-te-tij-hetimet-permbyllen-se-shpejti/20%Monthly2019-10-01 07:30
https://www.informatat.com/cakaj-anetaresimi-i-kosoves-ne-okb-dhe-njohja-e-pavaresise-mase-e-vendosjes-se-drejtesise-historike/20%Monthly2019-10-01 07:29
https://www.informatat.com/22-vjet-nga-protestat-masive-te-studenteve-te-up-se/20%Monthly2019-10-01 07:27
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-16/20%Monthly2019-10-01 07:24
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-e-te-moshuarve/20%Monthly2019-10-01 07:22
https://www.informatat.com/haradinaj-protestat-studentore-kthese-e-madhe-ne-historine-tone/20%Monthly2019-10-01 14:33
https://www.informatat.com/daciq-macron-angazhohet-aktivisht-ne-dialog-pas-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-10-01 12:54