XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/ministri-gjerman-per-kosovaret-tu-themi-po-ardhjes-se-tyre-video/20%Monthly2019-11-30 23:57
https://www.informatat.com/nese-foshnja-juaj-i-ka-keto-shenja-dergojeni-tek-mjeku-menjehere/20%Monthly2019-11-29 15:13
https://www.informatat.com/ish-polici-dritan-hamza-mohon-te-kete-hequr-dore-nga-deshmia-kunder-lubisha-manitasheviqit/20%Monthly2019-11-29 15:05
https://www.informatat.com/vv-dhe-ldk-harmonizojne-100-programin-pjesa-politike-u-mbetet-kurtit-e-mustafes/20%Monthly2019-11-29 14:25
https://www.informatat.com/nje-grua-e-moshuar-ne-shba-gjendet-e-vdekur-ne-shtrat-burri-i-saj-ne-frigorifer/20%Monthly2019-11-29 13:21
https://www.informatat.com/termet-me-magnitude-3-0-godet-prape-shqiperine/20%Monthly2019-11-29 13:05
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-aksidentin-ku-mbeti-i-vdekur-29-vjecari/20%Monthly2019-11-29 12:11
https://www.informatat.com/unai-emery-shkarkohet-nga-klubi-i-arsenalit-zevendesues-i-perkohshem-ljungberg/20%Monthly2019-11-29 12:06
https://www.informatat.com/zvicra-e-shqetesuar-per-sigurine-ne-ballkanin-perendimor-do-te-rrit-kapacitetet-ushtarake-ne-kosove/20%Monthly2019-11-29 12:02
https://www.informatat.com/sulmi-shterpe-milani-synon-lojtarin-e-realit-ne-janar/20%Monthly2019-11-29 12:00
https://www.informatat.com/capital-t-dhuron-dashuri-per-vogelushin-e-ardhur-nga-shqiperia/20%Monthly2019-11-29 12:01
https://www.informatat.com/hiv-aids-6-raste-ne-vitin-2019-dy-te-vdekur-ne-kosove/20%Monthly2019-11-29 11:51
https://www.informatat.com/homazhe-ne-thumane-dy-familje-me-10-banore-percillen-per-ne-banesen-e-fundit-video/20%Monthly2019-11-29 11:48
https://www.informatat.com/haradinaj-ben-thirrje-ushqimet-dhe-materialet-tjera-per-ndihme-te-dergohen-ne-kazermen-e-fsk-se/20%Monthly2019-11-29 11:45
https://www.informatat.com/aktorja-susan-sarandon-shokon-adhuruesit-me-foto-pas-tronditjes-se-trurit/20%Monthly2019-11-29 11:41
https://www.informatat.com/psikologe-psikiater-epidemiloge-e-mjeke-nga-kosova-do-te-nisen-per-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-29 11:37
https://www.informatat.com/linda-halimi-akuzohet-nga-shqiptaret-per-perfitime-personale/20%Monthly2019-11-29 11:35
https://www.informatat.com/edhe-dy-vajza-dyshohet-se-gjenden-nen-rrenojat-e-hotel-mira-mare-ne-durres/20%Monthly2019-11-29 11:29
https://www.informatat.com/sot-ska-takim-lideresh-ldk-e-vv-takohen-ne-nivel-te-grupeve-punuese/20%Monthly2019-11-29 11:28
https://www.informatat.com/termeti-2-nga-te-plagosurit-dergohen-me-avion-drejt-italise/20%Monthly2019-11-29 11:27
https://www.informatat.com/hungaria-vendos-ta-ekstradoje-ne-kosove-nje-te-dyshuar-per-krime-lufte-protestojne-serbet-ne-beograd/20%Monthly2019-11-29 11:25
https://www.informatat.com/dailymail-shkruan-per-mbeshtetjen-e-shqiperise-nga-rita-ora-dhe-bebe-rexha/20%Monthly2019-11-29 09:46
https://www.informatat.com/komuna-e-obiliqit-ndan-15-mije-euro-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-29 09:43
https://www.informatat.com/10-mije-dollare-nga-fondi-i-grumbulluar-per-xhaken-e-shaqirin-shkojne-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-29 09:41
https://www.informatat.com/vetura-kamione-e-autobuse-ja-sa-persona-kane-hyre-e-dalur-nga-shqiperia-per-24-ore/20%Monthly2019-11-29 09:40
https://www.informatat.com/i-riu-humb-jeten-ne-vendin-e-punes-e-ze-kamioni-ne-han-te-elezit/20%Monthly2019-11-29 09:37
https://www.informatat.com/biznesmeni-samir-mane-dhuron-1-2-milione-euro-per-te-demtuarit-nga-termeti/20%Monthly2019-11-29 09:36
https://www.informatat.com/termeti-bilanci-ja-gjendja-e-demeve-ne-banesa/20%Monthly2019-11-29 09:34
https://www.informatat.com/dash-sot-ashtu-si-ne-kohe-te-tjera-te-veshtira-shba-ne-krah-te-shqiperise/20%Monthly2019-11-29 09:33
https://www.informatat.com/arrestohen-2-punonjes-policie-pervetesuan-pakot-ushqimore-te-ardhura-per-banoret-e-prekur-nga-termeti/20%Monthly2019-11-29 09:31
https://www.informatat.com/u-nxor-mrekullisht-nga-rrenojat-djalin-e-familjes-lala-si-e-shpetoi-lavatricja/20%Monthly2019-11-29 09:29
https://www.informatat.com/albin-kurti-nga-durresi-fsk-ja-dhe-ushtria-shqiptare-po-bashkepunojne-shkelqyeshem/20%Monthly2019-11-29 09:28
https://www.informatat.com/sizmologu-shqiptar-jep-lajmin-e-mire-termetet-po-shkojne-duke-u-qetesuar/20%Monthly2019-11-29 09:26
https://www.informatat.com/pakenaqesi-rreth-ligjit-te-pagave/20%Monthly2019-11-29 09:20
https://www.informatat.com/rendohet-bilanci-49-te-vdekur-e-750-te-plagosur/20%Monthly2019-11-29 09:17
https://www.informatat.com/ne-prizren-vihet-guri-themeltar-per-shtatoren-e-skenderbeut/20%Monthly2019-11-29 09:16
https://www.informatat.com/zbehen-shpresat-per-te-mbijetuar-nen-rrenoja-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-29 09:15
https://www.informatat.com/sot-filloi-furnizimi-me-targa/20%Monthly2019-11-29 09:14
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-6-familjareve-qe-vdiqen-nga-termeti-ne-thumane/20%Monthly2019-11-29 09:13
https://www.informatat.com/ne-durres-vazhdojne-kerkimet-e-personave-nen-rrenoja-dyshohet-se-jane-edhe-dy-binjake-3-vjecar/20%Monthly2019-11-28 11:41
https://www.informatat.com/zvicra-dergon-ekip-expertnes-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-28 11:36
https://www.informatat.com/braktis-turin-dhe-fluturon-drejt-shqiperise-bebe-rexha-do-te-ndihmoje-personalisht-te-prekurit-nga-termeti/20%Monthly2019-11-28 11:30
https://www.informatat.com/termeti-shkon-ne-41-numri-i-viktimave/20%Monthly2019-11-28 11:18
https://www.informatat.com/sot-pasdite-takohen-delegacione-te-nivelit-te-larte-politik-vetevendosje-ldk/20%Monthly2019-11-28 11:14
https://www.informatat.com/komuna-e-prizrenit-ndane-35000-euro-per-te-mbijetuarit-e-termetit/20%Monthly2019-11-27 22:42
https://www.informatat.com/dridhjet-e-termetit-te-para-pak-minutave-ne-shqiperi-ndjehen-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-11-27 15:22
https://www.informatat.com/haradinaj-ushtria-jone-po-rritet-ashtu-sic-po-rritet-pavaresia-sovraniteti-dhe-integriteti-yne-territorial/20%Monthly2019-11-27 15:16
https://www.informatat.com/haradinaj-impresionohet-nga-reagimi-i-kosoves-per-termentin-kjo-eshte-pertej-cdo-pritjeje/20%Monthly2019-11-27 15:07
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-uron-komandantin-e-fsk-se-per-diten-e-forces/20%Monthly2019-11-27 15:03
https://www.informatat.com/prape-termet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 14:58
https://www.informatat.com/orca-kerkon-shkarkimin-e-keshillit-te-etikes/20%Monthly2019-11-27 14:49
https://www.informatat.com/trupat-e-vellezerve-nga-gjilani-terhiqen-nga-morgu-i-durresit/20%Monthly2019-11-27 14:47
https://www.informatat.com/rama-per-ushtaret-e-fsk-se-produkti-me-spektakolar-qe-ka-nxjerre-lufta-e-kosoves/20%Monthly2019-11-27 14:45
https://www.informatat.com/sonte-te-gjithe-numrat-e-z-mobile-kalojne-ne-platformen-e-vales/20%Monthly2019-11-27 14:20
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-miraton-perberjen-e-komisionit-evropian/20%Monthly2019-11-27 14:06
https://www.informatat.com/rama-i-pergjigjet-komentuesit-per-taksen-e-rruges-se-kombit-po-akuzoni-pa-piken-e-turpit/20%Monthly2019-11-27 14:03
https://www.informatat.com/keshilltari-i-haradinajt-askund-ne-bote-nuk-doganohen-ndihmat-humanitare-taksa-rrugore-te-pezullohet/20%Monthly2019-11-27 14:00
https://www.informatat.com/se-paku-39-te-vdekur-nga-vershimet-ne-kongo/20%Monthly2019-11-27 13:55
https://www.informatat.com/klubi-kosovar-i-prodhuesve-nisi-200-ton-produkte-ushqimore-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 13:45
https://www.informatat.com/kosova-ne-gatishmeri-te-dhuroje-edhe-gjak-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 13:43
https://www.informatat.com/meta-ndihma-nga-kosova-ishte-e-shkelqyer/20%Monthly2019-11-27 13:27
https://www.informatat.com/kater-te-vdekur-e-16-te-zhdukur-pas-problemeve-ne-anijen-e-imigranteve-ne-mesdhe/20%Monthly2019-11-27 13:05
https://www.informatat.com/a-ndiheni-te-lodhur-pasi-keni-ngrene-ky-mund-te-jete-nje-problem-shendetesor/20%Monthly2019-11-27 13:01
https://www.informatat.com/britania-ska-arme-te-mjaftueshme-per-lufte-te-mundshme-me-rusine/20%Monthly2019-11-27 12:58
https://www.informatat.com/per-shkak-te-pasojave-nga-termeti-shtyhet-ndeshja-ne-basketboll-midis-kosoves-e-shqiperise/20%Monthly2019-11-27 12:56
https://www.informatat.com/haradinaj-ndihmat-nga-qytetaret-dhe-bizneset-te-grumbullohen-ne-kazermen-e-fsk-se-ne-prizren/20%Monthly2019-11-27 12:54
https://www.informatat.com/ndihmat-e-kosovareve-drejt-shqiperise-ambasada-jep-informacione/20%Monthly2019-11-27 12:52
https://www.informatat.com/sot-behet-certifikimi-i-rezultateve-te-zgjedhjeve/20%Monthly2019-11-27 12:43
https://www.informatat.com/papa-francesku-mesazh-ngushellues-populli-shqiptar-ka-vuajtur-shume-keto-dite/20%Monthly2019-11-27 12:31
https://www.informatat.com/mbi-2400-efektive-te-angazhuar-per-kerkimet-nen-rrenoja-nxirren-3-te-pajete-ne-thumane/20%Monthly2019-11-27 12:26
https://www.informatat.com/thaci-niset-per-durres-solidarizohet-me-familjet-e-viktimave-te-termetit/20%Monthly2019-11-27 14:56
https://www.informatat.com/supremja-refuzon-ankesen-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-11-27 14:41
https://www.informatat.com/kek-u-ndan-100-mije-euro-si-ndihme-shqiperise/20%Monthly2019-11-27 12:09
https://www.informatat.com/euro-shenon-renie-kundruall-dollarit-amerikan/20%Monthly2019-11-27 12:06
https://www.informatat.com/behet-hap-i-madh-drejt-gjetjes-se-kures-per-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2019-11-27 12:04
https://www.informatat.com/ja-pse-pasiviteti-eshte-me-i-demshem-se-duhanpirja/20%Monthly2019-11-27 12:01
https://www.informatat.com/flori-mumajesi-sot-ra-pika-kufitare-e-morinit-neser-pres-qe-punonjesit-ti-vene-flaken/20%Monthly2019-11-27 11:58
https://www.informatat.com/modelet-adrola-dhe-xhesika-nga-amerika-ndermarrin-nismen-humanitare-per-njerezit-e-prekur-nga-termeti/20%Monthly2019-11-27 11:56
https://www.informatat.com/bebe-rexha-solidarizohet-me-shqiptaret-premton-mbledhje-te-fondeve/20%Monthly2019-11-27 11:54
https://www.informatat.com/zidane-i-shqetesuar-nga-lendimi-i-hazardit/20%Monthly2019-11-27 11:51
https://www.informatat.com/zhegrova-i-mohohet-hyrja-ne-rusi-me-baselin-shkaku-i-pasaportes-kosovare/20%Monthly2019-11-27 11:49
https://www.informatat.com/120-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-11-27 11:47
https://www.informatat.com/haziri-anulohen-aktivitetet-per-festen-e-28-nentorit-mjetet-i-dedikohen-familjes-abazi/20%Monthly2019-11-27 11:46
https://www.informatat.com/marinsi-amerikan-per-fsk-ne-ata-i-perkasin-nje-klase-boterore/20%Monthly2019-11-27 11:43
https://www.informatat.com/pese-te-lenduar-ndersa-punonin-te-44-kateshja/20%Monthly2019-11-27 11:41
https://www.informatat.com/gent-cakaj-jep-udhezime-si-ta-ndihmoni-shqiperine/20%Monthly2019-11-27 11:38
https://www.informatat.com/thaci-ne-diten-e-fsk-se-jemi-me-shqiperine-gjithmone-bashke-kosova-dhe-shqiperia/20%Monthly2019-11-27 12:15
https://www.informatat.com/afer-500-te-prekur-nga-termeti-erdhen-ne-kosove-per-strehim/20%Monthly2019-11-27 11:33
https://www.informatat.com/fermeret-franceze-bllokojne-autostradat-me-traktore/20%Monthly2019-11-27 10:51
https://www.informatat.com/trazira-ne-iran-digjen-qindra-banka-e-ndertesa-qeveritare/20%Monthly2019-11-27 10:49
https://www.informatat.com/erdogan-propozon-konference-donatoresh-te-shteteve-islamike-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-27 10:47
https://www.informatat.com/qeni-hero-i-ushtrise-se-kosoves-deri-tani-ka-shpetuar-3-banore-nen-rrenoja/20%Monthly2019-11-27 10:41
https://www.informatat.com/termokosi-paralajmeron-korrigjimin-e-faturave-te-tetorit/20%Monthly2019-11-27 10:40
https://www.informatat.com/forcim-strategjik-be-para-reformimit/20%Monthly2019-11-27 10:38
https://www.informatat.com/tete-persona-ne-shqiperi-jane-ne-gjendje-te-rende-dy-do-te-dergohen-ne-itali/20%Monthly2019-11-27 10:35
https://www.informatat.com/hiqet-perkohesisht-taksa-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2019-11-27 10:33
https://www.informatat.com/termet-i-fuqishem-ne-greqi/20%Monthly2019-11-27 10:31
https://www.informatat.com/vazhdojne-germimet-per-varreze-te-dyshuar-masive-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-27 10:29
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-ndan-50-mije-euro-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-27 10:25
https://www.informatat.com/rama-28-nentori-nuk-do-te-jete-feste-por-solidaritet/20%Monthly2019-11-27 10:23
https://www.informatat.com/sot-ambasada-e-shqiperise-ne-prishtine-hap-librin-e-zise/20%Monthly2019-11-27 10:21
https://www.informatat.com/sot-nga-levizja-vetevendosje-dergohen-perseri-ndihma/20%Monthly2019-11-27 10:18
https://www.informatat.com/raporti-europian-i-droges-shqiperia-prodhuese-kryesore-e-kanabisit/20%Monthly2019-11-27 10:17
https://www.informatat.com/fsk-ja-sot-shenon-diten-e-forces-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2019-11-27 10:15
https://www.informatat.com/27-te-vdekur-nga-termeti-ne-shqiperi-10-ne-thumane/20%Monthly2019-11-27 12:43
https://www.informatat.com/sot-dite-zie-ne-kosove-3/20%Monthly2019-11-27 10:10
https://www.informatat.com/departamenti-i-sizmiologjise-523-termete-ne-shqiperi-qe-nga-goditja-e-madhe/20%Monthly2019-11-27 10:07
https://www.informatat.com/nxirren-te-pajete-cifti-greku-djali-i-tyre-vdiq-sot-ne-spital/20%Monthly2019-11-27 10:06
https://www.informatat.com/babe-e-bir-arrestohen-lidhur-me-vdekjen-e-vajzes-motres-ne-besi/20%Monthly2019-11-27 10:05
https://www.informatat.com/haradinaj-nis-ne-prekaz-homazhet-per-nder-te-28-nentorit/20%Monthly2019-11-27 12:13
https://www.informatat.com/behgjet-pacolli-viziton-te-prekurit-nga-termeti-dhe-zonat-e-demtuara-ne-thumane/20%Monthly2019-11-27 10:01
https://www.informatat.com/24-te-vdekur-dhe-45-te-shpetuar-bilanci-i-fundit-nga-termetet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 10:12
https://www.informatat.com/kosova-dergon-edhe-100-police-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-27 09:56
https://www.informatat.com/nxirret-nga-rrenojat-trupi-i-pajete-i-shemsedin-abazit-nga-gjilani/20%Monthly2019-11-27 09:54
https://www.informatat.com/edi-rama-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-11-27 11:34
https://www.informatat.com/basha-thirrje-rames-shpallni-gjendjen-e-jashtezakonshme/20%Monthly2019-11-26 15:19
https://www.informatat.com/42-lekundje-toke-ne-shqiperi-te-regjistruara-brenda-24-oreve-te-fundit/20%Monthly2019-11-26 15:17
https://www.informatat.com/dergesat-e-para-me-ndihma-drejt-shqiperise-nisen-ne-ora-1700/20%Monthly2019-11-26 15:14
https://www.informatat.com/edi-rama-mberrin-ne-thumane-zonen-me-te-prekur-nga-termeti/20%Monthly2019-11-26 15:04
https://www.informatat.com/sizmologu-serb-thote-se-aktiviteti-i-termeteve-ne-rajon-do-te-vazhdoje-me-muaj/20%Monthly2019-11-26 14:59
https://www.informatat.com/reagon-edhe-rashica-lutuni-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-26 14:55
https://www.informatat.com/mustafa-telefonon-meten-fizikisht-jemi-ne-kosove-por-me-mendje-dhe-perjetime-bashke-me-shqiperine/20%Monthly2019-11-26 14:53
https://www.informatat.com/veliaj-cdo-shtepi-e-demtuar-do-te-behet-nga-e-para/20%Monthly2019-11-26 14:50
https://www.informatat.com/ofrohet-transport-falas-per-durrsaket-qe-gjejne-strehim-ne-kosove/20%Monthly2019-11-26 14:38
https://www.informatat.com/kompanite-e-mirembajtjes-se-rrugeve-te-kosoves-arrijne-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 14:14
https://www.informatat.com/fsk-ja-dhe-policia-e-kosoves-shpetojne-17-vjecarin-rame-lalaj/20%Monthly2019-11-26 14:03
https://www.informatat.com/kroacia-nis-helikopteret-me-skuadra-te-specializuara-shpetimi-drejt-durresit/20%Monthly2019-11-26 13:50
https://www.informatat.com/qeveria-e-maqedonise-se-veriut-ndan-100-mije-euro-per-shqiperine/20%Monthly2019-11-26 13:48
https://www.informatat.com/sizmologu-i-njohur-grek-rreziku-me-i-madh-nga-termeti-ne-shqiperi-kaloi/20%Monthly2019-11-26 13:44
https://www.informatat.com/me-shume-se-gjysma-e-te-rinjve-duan-te-largohen-nga-rusia/20%Monthly2019-11-26 13:36
https://www.informatat.com/serish-termet-ne-shqiperi-magnitude-4-7/20%Monthly2019-11-26 13:30
https://www.informatat.com/konfirmohen-15-persona-te-vdekur-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 13:23
https://www.informatat.com/reagon-edhe-faqja-zyrtare-e-milanit-ne-mendje-i-kemi-vellezerit-dhe-motrat-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 13:20
https://www.informatat.com/galatasaray-e-do-shaqirin/20%Monthly2019-11-26 13:18
https://www.informatat.com/vlora-citaku-shqiperi-ma-kepute-shpirtin/20%Monthly2019-11-26 13:16
https://www.informatat.com/historia-e-turistit-turk-qe-ishte-ne-durres-degjoja-rrezimin-e-cative-teksa-shembeshin/20%Monthly2019-11-26 13:13
https://www.informatat.com/mustafa-termetet-e-tilla-si-ne-shqiperi-nuk-duhet-te-injorohen-ato-mund-te-shkaktojne-viktima-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-11-26 13:10
https://www.informatat.com/haradinaj-i-qendroj-mbrapa-vendimit-per-emerimet-ne-aki/20%Monthly2019-11-26 13:08
https://www.informatat.com/haradinaj-nuk-ka-te-vdekur-nga-kosova-qe-jane-te-konfirmuar-pas-termetit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 12:43
https://www.informatat.com/nga-termeti-humbi-jeten-kryekomisari-ne-durres-bajram-hajdarmetaj/20%Monthly2019-11-26 12:41
https://www.informatat.com/sherbimi-gjeologjik-i-shba-se-shqiperia-seshte-ne-unazen-e-zjarrit-te-termeteve-ska-rrezik-nga-cunami/20%Monthly2019-11-26 12:40
https://www.informatat.com/rumania-nis-nje-aeroplan-me-52-efektiv-special-per-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 12:38
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-ndan-500-mije-euro-per-ta-ndihmuar-shqiperine/20%Monthly2019-11-26 15:16
https://www.informatat.com/klonuan-kartela-bankare-per-te-blere-online-arrestohen-tre-persona-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-11-26 11:39
https://www.informatat.com/pdk-mbledh-ndihma-per-familjet-e-prekura-nga-termeti/20%Monthly2019-11-26 11:35
https://www.informatat.com/dy-persona-nxirren-te-pajete-nga-nje-pallat-ne-thumane/20%Monthly2019-11-26 11:33
https://www.informatat.com/termet-pati-edhe-ne-beograd/20%Monthly2019-11-26 11:31
https://www.informatat.com/mediat-e-huaja-raportojne-per-termetin-shkaterrues-qe-goditi-shqiperine/20%Monthly2019-11-26 11:17
https://www.informatat.com/shqiptarja-13-te-vdekur-nga-termeti-dhjetera-te-gjalle-nxirren-nga-rrenojat/20%Monthly2019-11-26 13:23
https://www.informatat.com/fillon-ngritja-e-cadrave-tek-stadiumi-ne-durres/20%Monthly2019-11-26 11:01
https://www.informatat.com/qeveria-e-kosoves-mban-mbledhje-te-jashtezakonshme-pas-termetit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 10:53
https://www.informatat.com/rama-arrin-ne-28-numri-i-te-shpetuarve/20%Monthly2019-11-26 10:48
https://www.informatat.com/vuciq-dergon-skuader-speciale-drejt-durresit/20%Monthly2019-11-26 10:44
https://www.informatat.com/termeti-i-sotshem-me-i-forti-qe-prej-vitit-1979-zgjati-30-sekonda/20%Monthly2019-11-26 10:41
https://www.informatat.com/600-te-lenduar-nga-termetet-po-trajtohen-neper-spitale/20%Monthly2019-11-26 10:32
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-jemi-prane-popullit-shqiptar-ofrojme-mbeshtetje/20%Monthly2019-11-26 10:30
https://www.informatat.com/vv-organizon-tri-pika-grumbullimi-per-ndihma-te-cilat-do-te-transportohen-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 10:29
https://www.informatat.com/merkel-ve-ne-levizje-emergjencat-gjermane-zaev-dhe-borisov-te-gashtem-per-ndihme/20%Monthly2019-11-26 10:26
https://www.informatat.com/doli-nga-burgu-i-riu-nga-thumana-vdes-prej-termetit/20%Monthly2019-11-26 10:25
https://www.informatat.com/edhe-policia-e-kosoves-niset-drejte-shqiperise/20%Monthly2019-11-26 10:22
https://www.informatat.com/termet-ne-bosnje-e-hercegovine-me-magnitude-5-4/20%Monthly2019-11-26 10:11
https://www.informatat.com/nje-tjeter-termet-ne-shqiperi-ndihet-edhe-ne-kosove/20%Monthly2019-11-26 10:08
https://www.informatat.com/kurti-jemi-te-gatshem-tiu-ndihmojme-autoriteteve-zyrtare-ne-shqiperi-per-cdo-gje/20%Monthly2019-11-26 10:06
https://www.informatat.com/mjeket-e-qkuk-se-protestojne-kunder-dhunes-ndaj-tyre/20%Monthly2019-11-26 10:04
https://www.informatat.com/serbia-dhe-mali-i-zi-nisin-nga-nje-skuader-mbeshtetese-drejt-shqiperise/20%Monthly2019-11-26 10:01
https://www.informatat.com/daciq-dialogu-nuk-vazhdon-derisa-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-11-26 09:58
https://www.informatat.com/fsk-niset-drejt-zonave-te-demtuara-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 13:29
https://www.informatat.com/kerkohet-ndihme-per-te-prekurit-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 09:52
https://www.informatat.com/avramopoulos-telefonon-meten-i-shpreh-gatishmeri-per-ndihme/20%Monthly2019-11-26 09:50
https://www.informatat.com/nje-kosovar-dyshohet-te-jete-viktime-e-termetit-ne-durres/20%Monthly2019-11-26 12:33
https://www.informatat.com/veseli-shqiperise-do-ta-kalojme-bashke-kete-gjendje/20%Monthly2019-11-26 09:44
https://www.informatat.com/pacolli-fsk-eshte-nisur-per-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 09:43
https://www.informatat.com/thaci-i-dergon-telegram-ngushellimi-metes/20%Monthly2019-11-26 09:54
https://www.informatat.com/konfirmohet-zyrtarisht-per-7-viktima-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-26 11:10
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-thote-se-emeroi-kreshnik-gashin-drejtor-te-aki-se-burim-ramadanin-inspektor-te-pergjithshem/20%Monthly2019-11-25 15:11
https://www.informatat.com/grabitja-e-shekullit-hajdutet-ikin-me-1-miliarde-euro/20%Monthly2019-11-25 14:22
https://www.informatat.com/vdes-ardian-kelmendi-menaxheri-i-tiks-app/20%Monthly2019-11-25 14:12
https://www.informatat.com/lista-serbe-jashte-qeverise-por-kushtetuta-kerkon-perfaqesimin-e-komuniteteve/20%Monthly2019-11-25 12:27
https://www.informatat.com/aktori-i-njohur-zbuloi-sesi-shpetoi-jeten-e-leonardo-dicaprio/20%Monthly2019-11-25 12:24
https://www.informatat.com/pzap-ja-pranon-nje-ankese-nga-levizja-vetevendosje/20%Monthly2019-11-25 12:09
https://www.informatat.com/dyshimet-per-varreze-masive-policia-bllokon-parkingun-e-fakultetit-te-arteve/20%Monthly2019-11-25 12:06
https://www.informatat.com/aktivisti-i-vvse-tregon-sa-u-denua-qe-e-gjuajti-muraten-mehen-me-ve/20%Monthly2019-11-25 11:33
https://www.informatat.com/kqz-thote-se-rezultatet-e-rinumerimit-dalin-sot-pas-ores-1400/20%Monthly2019-11-25 11:32
https://www.informatat.com/kane-synon-championsin-dhe-kupen-me-mourinhon-skuadra-ka-besim/20%Monthly2019-11-25 10:07
https://www.informatat.com/pas-perfundimit-te-rinumerimit-24-ore-afat-per-ankesa/20%Monthly2019-11-25 10:06
https://www.informatat.com/kaos-ne-rio-de-janeiro-festa-perfundon-ne-perplasje-te-dhunshme-foto/20%Monthly2019-11-25 09:45
https://www.informatat.com/kosovaret-po-vdesin-kosova-pa-strategji-per-permiresimin-e-ajrit/20%Monthly2019-11-25 09:30
https://www.informatat.com/weber-washingtoni-nuk-ka-nisma-te-reja-per-kosoven/20%Monthly2019-11-25 09:26
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-veturen-e-tij-ne-autostraden-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-11-25 09:22
https://www.informatat.com/qytetaret-humbin-cdo-vit-15-milione-euro-nga-ligji-i-automjeteve/20%Monthly2019-11-23 14:16
https://www.informatat.com/gjashte-hapat-e-mbetur-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-11-23 13:06
https://www.informatat.com/policia-e-gjen-dhe-arreston-naser-osmanajn-po-fshihej-ne-qkuk/20%Monthly2019-11-23 13:04
https://www.informatat.com/kurti-menjehere-pas-certifikimit-te-rezultateve-nga-kqz-formohet-koalicioni-vv-ldk/20%Monthly2019-11-22 15:11
https://www.informatat.com/atk-konfiskon-500-mije-euro-pasuri-te-borxhlinjve/20%Monthly2019-11-22 15:07
https://www.informatat.com/vuciqi-e-quan-idiot-albin-kurtin/20%Monthly2019-11-22 15:04
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-perfaqesuesit-e-federates-evropiane-te-pingpongut/20%Monthly2019-11-22 14:57
https://www.informatat.com/nisma-akr-pd-i-drejtohen-gjykates-kushtetuese-per-votat-e-diaspores/20%Monthly2019-11-22 14:55
https://www.informatat.com/finalizohet-marreveshja-itali-kosove-te-denuarit-mund-ta-kryejne-denimin-ne-vendin-e-tyre/20%Monthly2019-11-22 14:39
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-serbe-per-kontrabandim-me-mallra-njeri-polic/20%Monthly2019-11-22 14:37
https://www.informatat.com/familja-nuk-kishte-leke-te-paguante-faturat-spitali-mban-peng-trupin-e-foshnjes-se-vdekur/20%Monthly2019-11-22 14:24
https://www.informatat.com/studim-marrja-e-ketyre-pilulave-zvogelon-rrezikun-e-kancerit-vdekjeprures-te-prostates/20%Monthly2019-11-22 14:18
https://www.informatat.com/greqia-do-ti-mbylle-dyert-per-migrantet-qe-nuk-kane-te-drejte-azili/20%Monthly2019-11-22 14:09
https://www.informatat.com/mbi-315-milione-euro-mallra-te-importuara-vec-per-nje-muaj-ne-kosove/20%Monthly2019-11-22 14:07
https://www.informatat.com/fillon-takimi-kurti-mustafa/20%Monthly2019-11-22 14:54
https://www.informatat.com/victorias-secret-anulon-shfaqjen-vjetore-te-modes/20%Monthly2019-11-22 14:01
https://www.informatat.com/punonjesit-shtiren-si-te-semure-per-te-mos-shkuar-ne-pune/20%Monthly2019-11-22 13:55
https://www.informatat.com/cnjohja-nga-nauru-mpj-ja-thote-se-serbia-paguan-ryshfet-per-deklarata-te-tilla/20%Monthly2019-11-22 13:53
https://www.informatat.com/epidemia-globale-e-pasivitetit-4-ne-5-adoleshente-nuk-bejne-ushtrime-fizike/20%Monthly2019-11-22 13:51
https://www.informatat.com/ish-gruaja-e-gigi-buffon-flet-per-here-te-pare-per-tradhtine-e-mora-vesh-ne-radio/20%Monthly2019-11-22 13:46
https://www.informatat.com/kush-do-udheheqe-amas-2019/20%Monthly2019-11-22 13:42
https://www.informatat.com/brad-pitt-do-ti-merr-femijet-per-thanksgiving/20%Monthly2019-11-22 13:40
https://www.informatat.com/mpb-dhe-fbi-nenshkruajne-marreveshje-per-bashkepunim-ne-fushen-e-forenzikes/20%Monthly2019-11-22 13:35
https://www.informatat.com/vritet-prokurori-ne-sallen-e-gjyqit-arma-e-sjelle-si-prove-shkrepet-aksidentalisht/20%Monthly2019-11-22 13:31
https://www.informatat.com/te-marten-mbahet-proteste-per-sulmet-ndaj-mjekeve/20%Monthly2019-11-22 13:26
https://www.informatat.com/lugina-e-presheves-kerkon-angazhim-diplomatik-e-shteteror-per-ti-mbeshtetur/20%Monthly2019-11-22 13:22
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-fton-ne-takim-organizatoret-e-protestes/20%Monthly2019-11-22 13:18
https://www.informatat.com/vuciqi-e-do-kosoven-ne-mini-schengen-pa-ceshtjet-statusore/20%Monthly2019-11-22 13:16
https://www.informatat.com/tahiri-kurti-synon-kapjen-e-shtetit-permes-kapjes-se-sindikatave/20%Monthly2019-11-22 15:10
https://www.informatat.com/shqiperia-nder-10-vendet-kryesore-te-origjines-se-azilkerkuesve-ne-europe/20%Monthly2019-11-22 13:10
https://www.informatat.com/thaci-kemi-rruge-per-te-bere-ne-avancimin-e-gruas/20%Monthly2019-11-22 13:08
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-republika-nauru-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-11-22 13:06
https://www.informatat.com/dhuna-ne-familje-me-permasa-shqetesuese-1700-raste-te-grave-te-raportuara/20%Monthly2019-11-22 13:03
https://www.informatat.com/mbyllet-neser-nje-segment-i-autostrades-arben-xhaferi/20%Monthly2019-11-22 10:42
https://www.informatat.com/fotot-e-lene-modelen-pa-pune-te-pastrehe/20%Monthly2019-11-22 10:38
https://www.informatat.com/porti-i-durresit-ne-funksion-te-kosoves-60-te-mallrave-nisen-prej-aty/20%Monthly2019-11-22 10:35
https://www.informatat.com/akk-14-ndermarrje-kurdisen-cmimin-e-naftes-ne-kosove/20%Monthly2019-11-22 10:26
https://www.informatat.com/kurti-thaci-te-jape-doreheqje-ose-do-te-shkarkohet/20%Monthly2019-11-22 14:04
https://www.informatat.com/ne-gjykaten-e-apelit-po-mbahet-seanca-per-rastin-e-njohur-stenta-1/20%Monthly2019-11-22 13:16
https://www.informatat.com/albin-kurti-shpend-maxhuni-as-nuk-eshte-dashur-te-dekorohet-e-lere-te-kthehet-ne-polici/20%Monthly2019-11-22 13:12
https://www.informatat.com/keta-dy-persona-po-kerkohen-nga-policia-e-kosoves-dyshohen-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-11-21 13:38
https://www.informatat.com/neser-pritet-takimi-kurti-mustafa/20%Monthly2019-11-21 10:54
https://www.informatat.com/mehmeti-vendimin-per-tarifat-e-kemi-marre-per-te-mbrojtur-polise-mbajtesit/20%Monthly2019-11-21 10:30
https://www.informatat.com/na-e-hodhi-te-gjitheve-cristiano-ronaldo-i-martuar-ne-fshehtesi/20%Monthly2019-11-21 10:26
https://www.informatat.com/nje-yll-per-anen-dhe-elsen-aktoret-e-frozen-ne-bulevardin-e-fames/20%Monthly2019-11-21 10:23
https://www.informatat.com/avni-arifi-sqarohet-per-shpenzimet-ne-zyren-e-kryeministrit-eshte-skandaloz-dhe-i-pasakte/20%Monthly2019-11-21 10:16
https://www.informatat.com/miratohet-rezoluta-ne-ppe-kriza-ne-shqiperi-te-zgjidhet-permes-dialogut/20%Monthly2019-11-21 10:12
https://www.informatat.com/meta-anashkalon-leyla-moses-ones-i-telefon-direkt-matthew-palmer/20%Monthly2019-11-21 10:11
https://www.informatat.com/dreshaj-ligji-per-veteranet-te-ndryshoje-duhet-te-iu-jipet-mundesia-per-pune/20%Monthly2019-11-21 10:08
https://www.informatat.com/llepota-eshte-ende-i-lire/20%Monthly2019-11-21 10:06
https://www.informatat.com/merreshin-me-prostitucion-ne-mitrovice-arrestohen-nje-grua-dhe-nje-burre/20%Monthly2019-11-21 10:03
https://www.informatat.com/taksa-u-perdor-per-ti-mbuluar-skandalet-korruptive/20%Monthly2019-11-21 10:00
https://www.informatat.com/finlanda-be-se-nuk-i-ka-vdekur-truri-per-zgjerimin/20%Monthly2019-11-20 15:33
https://www.informatat.com/shtate-te-denuar-nisin-punen-jashte-institucionit-korrektues/20%Monthly2019-11-20 15:30
https://www.informatat.com/te-premten-mblidhet-komisioni-hetimor-per-shkarkimin-e-ilir-metes/20%Monthly2019-11-20 15:18
https://www.informatat.com/haradinaj-merr-vendim-28-nentori-pushim/20%Monthly2019-11-20 15:12
https://www.informatat.com/murati-vazhdojme-te-mbesim-peng-i-pakos-se-ahtisaarit/20%Monthly2019-11-20 15:06
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-rama-ka-genjyer-per-vizat-ne-samitin-e-berlinit-ia-permend-edhe-skandalin-me-harten/20%Monthly2019-11-20 15:03
https://www.informatat.com/agim-veliu-u-pergjigjet-akuzave-te-fatmir-sejdiut-per-tradhti/20%Monthly2019-11-20 14:59
https://www.informatat.com/kolumbia-mbyll-kufijte-per-shkak-te-trazirave/20%Monthly2019-11-20 14:57
https://www.informatat.com/lekunden-raportet-serbi-rusi-vuciq-urdheron-hetim-per-spiunazh/20%Monthly2019-11-20 14:55
https://www.informatat.com/amerikanet-hetojne-nje-banke-suedeze-per-para-te-dyshimta-nga-rusia/20%Monthly2019-11-20 14:52
https://www.informatat.com/ngrihet-aktakuze-per-zyrtaret-e-komunes-se-prizrenit-qe-shkaterruan-prevallen-duke-lejuar-ndertime-pa-leje/20%Monthly2019-11-20 14:50
https://www.informatat.com/thaci-ndan-dekorate-per-zyren-e-bankes-boterore-ne-kosove/20%Monthly2019-11-20 14:47
https://www.informatat.com/serbia-falenderuese-ndaj-rusise-per-pengesen-ndaj-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2019-11-20 14:45
https://www.informatat.com/tahiri-eshte-koha-te-levizim-drejt-anetaresimit-ne-konventat-e-hages/20%Monthly2019-11-20 14:44
https://www.informatat.com/mkrs-jep-sqarim-per-ndertimin-e-stadiumit-kombetar/20%Monthly2019-11-20 14:42
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-me-medalje-presidenciale-bashkeveprimtaret-e-zahir-pajazitit/20%Monthly2019-11-20 14:40
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-gatshme-per-marreveshje-me-serbine-ne-kufijte-ekzistues/20%Monthly2019-11-20 14:38
https://www.informatat.com/shskuk-denon-sulmin-ndaj-mjekut-bujar-gashi/20%Monthly2019-11-20 14:35
https://www.informatat.com/latifi-krahasimet-e-edi-rames-me-enver-hoxhen-jane-analiza-te-mjera-politike/20%Monthly2019-11-20 14:32
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-sapo-te-behet-kryeminister-do-te-nise-reciprocitetin-e-plote-me-serbine/20%Monthly2019-11-20 14:30
https://www.informatat.com/del-ne-shitje-veshja-ikone-e-princeshes-fustani-i-preferuar-i-dianes/20%Monthly2019-11-20 11:18
https://www.informatat.com/anulohen-koncertet-e-enrique-iglesias-mes-raporteve-per-mashtrim/20%Monthly2019-11-20 11:17
https://www.informatat.com/pagat-e-zyrtareve-publik-dalin-ne-dhjetor-ministri-pret-sqarim-nga-gjykata-se-cili-ligj-eshte-pezulluar/20%Monthly2019-11-20 11:15
https://www.informatat.com/e-turpshme-kosovari-e-ther-me-thike-ne-fyt-gruan-e-tij-ne-zvicer/20%Monthly2019-11-20 11:14
https://www.informatat.com/mourinho-merr-freret-e-tottenham-dhe-dyfishin-e-page-se-pochettino/20%Monthly2019-11-20 09:46
https://www.informatat.com/vrasja-e-gazetares-ne-malte-arrestohet-biznesmeni-i-njohur/20%Monthly2019-11-20 09:44
https://www.informatat.com/mbeshteti-aktet-terroriste-te-isis-ne-facebook-kush-i-riu-shqiptar-i-cili-u-denua-me-5-vite-burg/20%Monthly2019-11-20 09:43
https://www.informatat.com/rektoret-te-indinjuar-per-gjuhen-kercenuese-te-ministrit-bytyqi-ndaj-rektorit-bajraktari/20%Monthly2019-11-20 09:42
https://www.informatat.com/grabitje-hajnat-u-prezantuan-si-police-ia-moren-300-mije-euro-lokes-shqiptare/20%Monthly2019-11-20 09:40
https://www.informatat.com/flet-avokati-i-shaban-syles-kercenimi-i-tij-ka-qene-i-fabrikuar-po-mundohen-ti-ndalin-pergjimet/20%Monthly2019-11-20 09:39
https://www.informatat.com/vv-fiton-betejen-ne-pzap-dy-votat-e-pavlefshme-i-behen-te-vlefshme/20%Monthly2019-11-20 15:02
https://www.informatat.com/ambasadori-i-gjermanise-ne-prishtine-reklamon-ajvarin-e-krushes-ne-mes-te-berlinit/20%Monthly2019-11-20 09:35
https://www.informatat.com/drejtori-i-bankes-boterore-kosova-te-zhvillohet-me-shume-te-hapen-vende-te-reja-pune/20%Monthly2019-11-20 14:36
https://www.informatat.com/albin-kurti-takon-diplomatet-e-italise-foli-me-ta-per-be-ne-dhe-nato-n/20%Monthly2019-11-20 14:29
https://www.informatat.com/komf-hap-dyert-ne-shenimin-e-30-vjetorit-te-konventes-per-te-drejtat-e-femijeve/20%Monthly2019-11-19 14:42
https://www.informatat.com/haradinaj-ska-kuptim-te-flasim-per-zgjedhje-te-reja-tash/20%Monthly2019-11-19 14:38
https://www.informatat.com/dialogu-dhe-roli-i-presidentit-teme-e-takimit-te-radhes-kurti-mustafa/20%Monthly2019-11-19 14:36
https://www.informatat.com/haradinaj-mini-shengeni-zgjerim-i-influences-ruse-dhe-kineze-ne-ballkan/20%Monthly2019-11-19 14:33
https://www.informatat.com/aktakuze-per-gruan-qe-iu-bashkua-isis-it/20%Monthly2019-11-19 13:29
https://www.informatat.com/thaci-falenderon-futbollistet-e-kosoves-na-keni-bere-krenare/20%Monthly2019-11-19 13:08
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-perkushtuar-ne-rrugetimin-drejt-nato-s/20%Monthly2019-11-19 13:05
https://www.informatat.com/rama-publikon-harte-te-investimeve-por-ne-foto-shihet-kosova-brenda-kufijve-te-serbise/20%Monthly2019-11-19 13:02
https://www.informatat.com/e-pranoi-se-kishte-fotografuar-voten-denohet-me-kusht/20%Monthly2019-11-19 13:00
https://www.informatat.com/naim-ternava-pritet-nga-mbreti-salman-i-arabise-saudite/20%Monthly2019-11-19 12:58
https://www.informatat.com/kapet-ndermjetesi-i-vrasjes-se-gazetares-ne-malte-e-ngaterruar-edhe-shqiperia/20%Monthly2019-11-19 12:35
https://www.informatat.com/dita-e-tualetit-mungesa-e-higjienes-po-rrit-numrin-e-vdekjeve-ne-bote/20%Monthly2019-11-19 12:33
https://www.informatat.com/bresher-sa-nje-top-tenisi-ne-australi/20%Monthly2019-11-19 12:31
https://www.informatat.com/komuna-kerkon-nga-qytetaret-ti-largojne-te-gjitha-veturat-nga-kjo-rruge-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-19 12:28
https://www.informatat.com/taylor-swift-do-performoje-hitet-e-saj-ne-ama/20%Monthly2019-11-19 12:25
https://www.informatat.com/akademia-suedeze-ia-kthen-letren-krajes-e-vleresuam-vepren-e-handkes-jo-personin-e-tij/20%Monthly2019-11-19 12:13
https://www.informatat.com/osmani-optimiste-se-se-shpejti-behet-certifikimi-i-rezultateve-qeveria-e-ardhshme-me-njerez-te-pakorruptuar/20%Monthly2019-11-19 14:35
https://www.informatat.com/mbi-gjysma-e-serbeve-te-kosoves-duan-te-largohen-asociacioni-ide-e-ikur/20%Monthly2019-11-19 11:51
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-duhet-te-dini-per-pagat-me-ligjin-e-ri-nga-pagat-me-te-larta-e-deri-tek-ato-me-te-uleta/20%Monthly2019-11-19 11:49
https://www.informatat.com/aksident-ne-rrugen-gjakove-peje-vozitesi-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2019-11-19 11:29
https://www.informatat.com/pjestaret-e-fsk-se-i-shpetojne-jeten-nje-qytetari-te-aksidentuar/20%Monthly2019-11-19 11:12
https://www.informatat.com/serbet-tronditen-nga-harta-e-shqiperise-se-madhe-ne-bonbonieren-kamila-te-prodhuar-ne-kosove/20%Monthly2019-11-19 11:10
https://www.informatat.com/nderrimi-i-komandes-se-kfor-it-thaci-ushtria-e-kosoves-ka-lindur-nga-bashkepunimi-jone/20%Monthly2019-11-19 14:32
https://www.informatat.com/qeverise-se-re-i-kerkohet-ta-rimendoje-qasjen-ndaj-integrimit/20%Monthly2019-11-19 10:40
https://www.informatat.com/vetevendosja-takohet-me-deputete-gjermane-ua-kumton-prioritetet-e-qeverise-se-re/20%Monthly2019-11-19 10:30
https://www.informatat.com/zbulohet-kush-eshte-i-dashuri-i-genta-ismailit-huseni-milioner/20%Monthly2019-11-19 10:28
https://www.informatat.com/15-vjecari-refuzon-ushqimin-skishte-oreks-zbulimi-qe-u-be-shokoi-mjeket/20%Monthly2019-11-19 10:25
https://www.informatat.com/kylie-jenner-shet-gjysmen-e-kompanise-se-saj-per-shumen-marramendese/20%Monthly2019-11-19 10:23
https://www.informatat.com/cakaj-be-diskriminuese-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-11-19 10:20
https://www.informatat.com/sot-varroset-18-vjecari-qe-humbi-jeten-ne-aksident-ne-gjermani/20%Monthly2019-11-19 10:18
https://www.informatat.com/michele-risi-komandanti-i-ri-i-kfor-it-ne-kosove/20%Monthly2019-11-19 10:16
https://www.informatat.com/tifozi-anglez-i-befasuar-pasi-i-ra-kuleta-me-500-funte-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-19 10:11
https://www.informatat.com/tifozet-e-liverpoolit-i-tregojne-kloppit-cfare-te-beje-me-shaqirin/20%Monthly2019-11-19 10:08
https://www.informatat.com/daniel-james-krahasohet-me-mbappen-nga-trajneri-kundershtar/20%Monthly2019-11-19 10:06
https://www.informatat.com/mediat-malazeze-ky-eshte-pakti-kurti-gjukanoviq-kunder-serbise/20%Monthly2019-11-19 10:03
https://www.informatat.com/clark-gligorovi-me-tha-me-1999-shqiptaret-nuk-jane-si-boshnjaket-nuk-durojne-do-te-luftojne/20%Monthly2019-11-19 09:59
https://www.informatat.com/jahjaga-mikpritja-kosovare-eshte-vleresuar-nga-i-gjithe-populli-britanik/20%Monthly2019-11-19 09:55
https://www.informatat.com/ne-fund-te-muajit-aktakuza-ndaj-te-dyshuarve-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2019-11-19 09:52
https://www.informatat.com/shpetohen-32-femije-nga-burgjet-e-isis-it/20%Monthly2019-11-19 09:48
https://www.informatat.com/prezantohet-seria-e-aeroplanit-te-pare-elektrik-ne-bote/20%Monthly2019-11-19 09:46
https://www.informatat.com/zyrtaret-ruse-vodhen-172-milione-dollare-ne-qendren-hapesinore/20%Monthly2019-11-19 09:44
https://www.informatat.com/fillojne-hetimet-si-mbeten-shtatzene-dy-murgeshat/20%Monthly2019-11-19 09:43
https://www.informatat.com/holandezet-ndertojne-per-48-ore-tunelin-nen-autostrade/20%Monthly2019-11-19 09:39
https://www.informatat.com/aksident-ne-skenderaj-dy-gra-perfundojne-ne-spital/20%Monthly2019-11-19 09:37
https://www.informatat.com/sindikata-e-punetoreve-te-rtk-se-leter-deputeteve-te-legjislatures-se-shtate/20%Monthly2019-11-19 09:35
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-18/20%Monthly2019-11-19 09:32
https://www.informatat.com/rektori-i-ferizajt-akuzon-bytyqin-per-kercenim-dhe-nderhyrje-ne-universitet/20%Monthly2019-11-19 09:30
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-metes-me-opoziten/20%Monthly2019-11-19 09:29
https://www.informatat.com/punetoret-teknike-ne-proteste-per-pagat/20%Monthly2019-11-19 09:27
https://www.informatat.com/azemi-te-rriten-pagat-ne-sektorin-privat/20%Monthly2019-11-19 09:25
https://www.informatat.com/52-aksidente-e-1-mije-e-555-gjoba-ne-trafik-ne-24-ore/20%Monthly2019-11-19 09:23
https://www.informatat.com/bqk-shenon-20-vjetorin-me-nje-konference-nderkombetare/20%Monthly2019-11-19 09:21
https://www.informatat.com/kurti-e-njofton-ambasadoren-holandeze-me-prioritetet-e-qeverise-se-ardhshme/20%Monthly2019-11-19 09:14
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-sot-para-speciales/20%Monthly2019-11-19 13:04
https://www.informatat.com/appathurai-raportet-kosove-serbi-nder-sfidat-me-thelbesore-per-rajonin/20%Monthly2019-11-19 10:56
https://www.informatat.com/rinumerohen-706-nga-1407-vendvotime/20%Monthly2019-11-19 12:00
https://www.informatat.com/berisha-taksa-ka-ulur-per-99-per-qind-importin-nga-serbia-dhe-bosnja/20%Monthly2019-11-18 14:33
https://www.informatat.com/mustafa-takon-ambasadorin-kosnett-bisedojne-per-takimet-ldk-vv/20%Monthly2019-11-18 14:29
https://www.informatat.com/publikohet-harta-e-vendeve-me-te-rrezikshme-ne-bote-kosova-ne-kategorine-e-mesme/20%Monthly2019-11-18 14:26
https://www.informatat.com/sipas-ikd-se-ne-kosove-mbetet-sfide-konfiskimi-i-pasurise-se-jashteligjshme/20%Monthly2019-11-18 14:25
https://www.informatat.com/vetevendosja-i-refuzon-nismen-dhe-akr-ne-per-koalicion/20%Monthly2019-11-18 12:21
https://www.informatat.com/vazhdojne-perplasjet-e-srpskas-me-kurtin-e-godasin-qe-kerkoi-dorezimin-e-radojiciqit/20%Monthly2019-11-18 11:46
https://www.informatat.com/ryshfet-ne-zgjedhjet-e-6-tetorit-arrestohet-nje-person-ne-mitrovice/20%Monthly2019-11-18 11:41
https://www.informatat.com/ajri-i-ndotur-shkakton-vdekjen-e-parakohshme-te-852-kosovareve/20%Monthly2019-11-18 10:50
https://www.informatat.com/faktet-e-reja-brokoli-perimja-ideale-per-stomakun/20%Monthly2019-11-18 10:09
https://www.informatat.com/video-pergatitjet-e-era-istrefit-per-ceremonine-inauguruese-te-air-albania-stadium/20%Monthly2019-11-18 10:10
https://www.informatat.com/qosja-predikuesit-e-kombit-kosovar-jane-mbledhur-ne-ashak-ata-e-cenojne-kombin-shqiptar/20%Monthly2019-11-18 10:06
https://www.informatat.com/tjeter-masaker-me-arme-ne-shba-4-te-vdekur-e-6-te-plagosur/20%Monthly2019-11-18 10:04
https://www.informatat.com/ndertimet-e-reja-ne-prishtine-nje-nga-shkaqet-kryesore-qe-banoret-po-mbesin-pa-uje-te-pijshem/20%Monthly2019-11-18 10:03
https://www.informatat.com/babai-vret-gruan-tre-nga-kater-femijet-dhe-veten-pas-divorcit/20%Monthly2019-11-18 10:01
https://www.informatat.com/fundoset-princi-britanik-i-dalin-fotot-me-prostitutat-ne-nje-klub-nate/20%Monthly2019-11-18 10:00
https://www.informatat.com/e-njohura-gjermane-die-welt-shkruan-per-kosoven-simbol-i-lojes-se-ndershme-dhe-respektit/20%Monthly2019-11-18 09:58
https://www.informatat.com/thaci-ne-gjate-luftes-nuk-kemi-lejuar-te-implikohet-feja-ne-raport-me-zotin-kemi-bashkejetuar-me-tolerance/20%Monthly2019-11-18 09:55
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-zgjedhje-do-te-kete-por-ne-vitin-2023/20%Monthly2019-11-18 09:53
https://www.informatat.com/rukiqi-41-e-ndermarrjeve-thone-se-arritja-e-marreveshjes-kosove-serbi-ndikon-ne-rritjen-e-eksportit/20%Monthly2019-11-18 09:51
https://www.informatat.com/tragjedi-ne-gjermani-vdes-ne-aksident-18-vjecari-nga-prishtina/20%Monthly2019-11-18 09:48
https://www.informatat.com/kombetarja-e-anglise-neser-mberrin-ne-kosove/20%Monthly2019-11-15 16:15
https://www.informatat.com/dhjete-vjet-burgim-per-dy-persona-nga-peja-per-grabitjen-e-50-mije-eurove/20%Monthly2019-11-15 15:58
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-e-dy-te-lenduar-nga-nje-aksident-ne-lluzhan-te-podujeves/20%Monthly2019-11-15 15:55
https://www.informatat.com/ish-keshilltari-i-joe-biden-kosova-ne-2020-nuk-do-jete-suksesi-i-politikes-se-jashtme-te-trump/20%Monthly2019-11-15 15:47
https://www.informatat.com/ankesa-e-grupit-drenica-ambasadori-kosnett-flet-per-vendimin-e-kushtetueses/20%Monthly2019-11-15 15:34
https://www.informatat.com/latin-grammy-awards-rosalia-rremben-kater-trofe/20%Monthly2019-11-15 15:07
https://www.informatat.com/mpj-kerkon-qe-procesi-i-liberalizimit-te-vizave-te-mos-nderlidhet-me-dialogun/20%Monthly2019-11-15 15:03
https://www.informatat.com/osmani-takohet-me-ambasadoren-e-frances-i-tregon-per-bashkepunimin-me-vv-ne/20%Monthly2019-11-15 15:46
https://www.informatat.com/matoshi-minister-ne-largim-nenshkruan-6-udhezime-administrative-ne-fushen-e-kadastrit/20%Monthly2019-11-15 14:49
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-nuk-ka-date-te-caktuar-per-liberalizim-te-vizave-kosova-ka-ende-pune-ne-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2019-11-15 15:32
https://www.informatat.com/vv-thote-se-do-ta-mbroje-voten-gjate-rinumerimit-akuzon-nismen-per-presion-ndaj-kqz-se/20%Monthly2019-11-15 15:02
https://www.informatat.com/ne-tremujorin-e-trete-konsumi-i-energjise-elektrike-ne-kosove-shenoi-rritje-per-11-80-per-qind/20%Monthly2019-11-15 14:02
https://www.informatat.com/vazhdon-drama-taylor-swift-tashme-e-ka-te-ndaluar-te-kendoje-kenget-e-veta/20%Monthly2019-11-15 13:54
https://www.informatat.com/kura-e-reumes-eshte-gjetur-dhe-ju-duhet-vetem-1-gjethe-fiku/20%Monthly2019-11-15 13:51
https://www.informatat.com/truri-mund-te-tkurret-nga-stresi-ju-e-keni-forcen-ta-ndalni-kete/20%Monthly2019-11-15 13:48
https://www.informatat.com/kjo-eshte-fruta-e-mrekullive-rigjeneron-melcine-tuaj-e-ben-20-vjet-me-te-re/20%Monthly2019-11-15 13:44
https://www.informatat.com/bb-miraton-10-milione-dollare-hua-per-permiresimin-e-barazise-gjinore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-15 13:38
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-uron-337-ushtaret-e-rinj-te-fsk-se/20%Monthly2019-11-15 13:32
https://www.informatat.com/ne-kukes-ndalohen-15-siriane-e-kurde-synonin-kosoven/20%Monthly2019-11-15 13:27
https://www.informatat.com/rasti-dehari-kerkohet-nga-prokuroria-qe-ta-riangazhoje-institutin-ne-zvicer/20%Monthly2019-11-15 13:25
https://www.informatat.com/cakaj-ne-paris-refuzimi-i-anetaresimit-te-kosoves-ne-unesco-ishte-gabim-historik/20%Monthly2019-11-15 14:58
https://www.informatat.com/pdk-favorizohet-kompania-qe-e-vizitoi-albin-kurti-ne-prizren/20%Monthly2019-11-15 13:20
https://www.informatat.com/procesi-i-rinumerimit-te-votave-valdete-daka-ka-nje-mesazh/20%Monthly2019-11-15 13:17
https://www.informatat.com/lista-serbe-ankohet-per-kurtin-ne-takimet-me-njerezit-e-merkelit-ne-berlin/20%Monthly2019-11-15 14:09
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-specialja/20%Monthly2019-11-15 14:06
https://www.informatat.com/atletico-ka-te-gatshme-40-milionet-e-kerkuar-nga-barcelona-per-rakitic/20%Monthly2019-11-15 11:13
https://www.informatat.com/prishtine-burre-e-grua-sulmojne-njeri-tjetrin-dergohen-ne-mbajtje/20%Monthly2019-11-15 11:10
https://www.informatat.com/weidinger-austria-do-te-vazhdoje-ta-mbeshtese-arsimin-ne-kosove/20%Monthly2019-11-15 11:03
https://www.informatat.com/donnarumma-i-milan-ne-shenjester-te-juventus/20%Monthly2019-11-15 10:58
https://www.informatat.com/skuadrat-nga-manchester-fyt-a-fyt-per-martinez/20%Monthly2019-11-15 10:55
https://www.informatat.com/termet-ne-kufirin-shqiperi-maqedoni-te-veriut/20%Monthly2019-11-15 10:43
https://www.informatat.com/undp-shenon-diten-nderkombetare-te-sipermarresise-se-grave/20%Monthly2019-11-15 10:28
https://www.informatat.com/meta-kercenon-me-shperndarjen-e-kuvendit-thote-banda-nuk-do-ta-uzurpoje-dot-drejtesine/20%Monthly2019-11-15 10:27
https://www.informatat.com/2523-qytetare-te-kosoves-te-vdekur-ne-aksidente-trafiku-qe-nga-paslufta/20%Monthly2019-11-15 10:25
https://www.informatat.com/pajisjet-dimerore-nga-sot-te-detyrueshme/20%Monthly2019-11-15 09:58
https://www.informatat.com/putin-e-pres-trumpin-ne-moske-per-diten-e-fitores/20%Monthly2019-11-15 09:56
https://www.informatat.com/reagon-vetevendosje-akuzojne-vezhguesit-e-nismes-per-ngacmime-seksuale-ne-qnr/20%Monthly2019-11-15 09:55
https://www.informatat.com/shqiperia-po-shkon-drejt-shuarjes-shtimi-natyror-i-popullsise-ne-tremujorin-e-trete-ra-17/20%Monthly2019-11-15 09:51
https://www.informatat.com/parate-nga-konfiskimi-i-pasurise-mund-tu-barten-organeve-te-sigurise-dhe-drejtesise/20%Monthly2019-11-15 09:39
https://www.informatat.com/shenohet-dita-nderkombetare-pa-viktima-ne-trafik/20%Monthly2019-11-15 09:37
https://www.informatat.com/moti-gjate-dites-se-sotme-2/20%Monthly2019-11-15 09:00
https://www.informatat.com/ambasadori-italian-ne-beograd-qeveria-e-re-e-kosoves-ta-heqe-taksen/20%Monthly2019-11-15 13:22
https://www.informatat.com/rinumerohen-170-nga-1-mije-e-428-vendvotime/20%Monthly2019-11-15 11:25
https://www.informatat.com/nisma-akuzon-anetaret-e-vv-se-ne-kqz-po-kercenojne-rinumerojne-e-po-vleresojne-vet-vota/20%Monthly2019-11-15 11:17
https://www.informatat.com/pezullohet-perkohesisht-zhvendosja-e-ministrise-se-kultures-nga-objekti-i-ish-komitetit/20%Monthly2019-11-14 15:10
https://www.informatat.com/xhaka-ne-radarin-e-klubit-anglez/20%Monthly2019-11-14 14:34
https://www.informatat.com/edhe-mimoza-mustafa-ben-nderhyrje-ne-fytyre-ndryshon-hunden/20%Monthly2019-11-14 14:32
https://www.informatat.com/zyrtare-thierry-henry-i-rikthehet-futbollit/20%Monthly2019-11-14 14:30
https://www.informatat.com/haradinaj-per-beyer-uroj-te-jete-rifillim-i-mbare-i-angazhimit-evropian-ne-kosove/20%Monthly2019-11-14 14:27
https://www.informatat.com/800-mije-euro-pajisje-te-reja-per-sallat-operative-ne-qkuk-dhe-ne-4-spitale/20%Monthly2019-11-14 14:20
https://www.informatat.com/i-jepet-lamtumira-e-fundit-arzana-krajes/20%Monthly2019-11-14 14:14
https://www.informatat.com/vuciq-pretendon-se-eshte-perplasur-me-thacin-ne-prani-te-macronit/20%Monthly2019-11-14 14:00
https://www.informatat.com/nga-neser-pajisjet-dimerore-te-detyrueshme/20%Monthly2019-11-14 13:50
https://www.informatat.com/shqetesuese-diabeti-ne-kosove-vetem-kete-vit-ka-prekur-38-persona-nen-18-vjecare/20%Monthly2019-11-14 13:47
https://www.informatat.com/recica-vendimi-i-pzap-i-drejte/20%Monthly2019-11-14 13:41
https://www.informatat.com/varhelyi-dialogu-kosove-serbi-te-permbyllet-suksesshem-me-2020/20%Monthly2019-11-14 13:39
https://www.informatat.com/mosha-mesatare-e-deputeteve-te-ardhshem-eshte-44-me-i-vjetri-71-e-me-e-reja-22/20%Monthly2019-11-14 13:37
https://www.informatat.com/gjermania-mund-rusine-peter-beyer-fiton-votat-e-raportuesit-per-kosoves/20%Monthly2019-11-14 13:35
https://www.informatat.com/supremja-refuzon-ankesat-e-vv-ldk-e-kdtp-per-votat-e-ardhura-nga-serbia-ende-ska-vendim/20%Monthly2019-11-14 13:32
https://www.informatat.com/vidhen-148-pasaporta-kosovare-ne-podujeve/20%Monthly2019-11-14 10:09
https://www.informatat.com/kosnett-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-arzana-krajes/20%Monthly2019-11-14 09:48
https://www.informatat.com/gruaja-e-coi-telefonin-per-ta-ndrequr-mobishopi-ia-merr-fotot-intime-erotike/20%Monthly2019-11-14 09:45
https://www.informatat.com/abraham-pritet-ta-zere-vendin-e-kanet-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-11-14 09:42
https://www.informatat.com/willian-cak-i-barcelones-dhe-juventusit/20%Monthly2019-11-14 09:38
https://www.informatat.com/people-shpall-john-legend-mashkullin-me-seksi-te-vitit/20%Monthly2019-11-14 09:36
https://www.informatat.com/mediat-ne-maqedonine-veriore-reka-kandidati-i-mundshem-i-kurtit-per-minister-te-jashtem/20%Monthly2019-11-14 09:22
https://www.informatat.com/hetimet-ndaj-donald-trump-pretendime-te-reja-ne-degjimin-publik/20%Monthly2019-11-14 09:17
https://www.informatat.com/shpallet-i-pafajshem-i-akuzuari-per-vrasjen-e-dyfishte-ne-malisheve/20%Monthly2019-11-14 09:15
https://www.informatat.com/punetoret-e-sektorit-privat-kercenojne-me-protesta/20%Monthly2019-11-14 09:09
https://www.informatat.com/se-paku-28-te-vdekur-ne-nje-aksident-rrugor-ne-iran/20%Monthly2019-11-14 09:06
https://www.informatat.com/sulmohet-seksualisht-nje-vajze-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-14 09:01
https://www.informatat.com/djali-e-rreh-babane-ne-peje/20%Monthly2019-11-14 08:58
https://www.informatat.com/vllahoviq-schengeni-i-vogel-si-model-per-te-realizuar-me-rruge-paqesore-ate-qe-smunden-me-lufte/20%Monthly2019-11-14 14:26
https://www.informatat.com/orca-per-pagat-e-profesoreve-me-te-larta-sesa-e-presidentit/20%Monthly2019-11-14 08:53
https://www.informatat.com/lista-serbe-sot-te-grenelli-ne-berlin/20%Monthly2019-11-14 08:50
https://www.informatat.com/vuciq-kosova-nuk-do-te-behet-pjese-e-unesco-s-as-sot-as-vitin-tjeter/20%Monthly2019-11-14 08:47
https://www.informatat.com/rinumerimi-shtyn-finalizimin-e-marreveshjes-per-koalicionin-vv-ldk/20%Monthly2019-11-14 08:45
https://www.informatat.com/111-vjet-nga-kongresi-i-alfabetit-te-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-11-14 08:43
https://www.informatat.com/suhareke-aktakuze-policit-qe-keqtrajtoi-disa-persona/20%Monthly2019-11-14 08:41
https://www.informatat.com/haradinaj-kongresi-i-manastirit-shtylle-historike-ne-identitetin-shqiptar/20%Monthly2019-11-14 08:39
https://www.informatat.com/murati-nese-qeveria-e-re-demton-marredheniet-me-shqiperine-pasojat-per-kosoven-do-te-jene-te-medha/20%Monthly2019-11-14 08:37
https://www.informatat.com/elezi-gjate-nderrimit-te-dyte-jane-rinumeruar-50-vendvotime/20%Monthly2019-11-14 08:35
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-56/20%Monthly2019-11-14 08:33
https://www.informatat.com/regjisores-arzana-kraja-sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit/20%Monthly2019-11-14 08:30
https://www.informatat.com/osmani-kunder-shengenit-ballkanik-nuk-i-zeme-bese-serbise/20%Monthly2019-11-14 13:34
https://www.informatat.com/cakaj-kerkon-anetaresimin-e-kosoves-ne-keshillin-e-evropes/20%Monthly2019-11-14 13:31
https://www.informatat.com/telegram-ngushellimi-i-ministrit-gashi-me-rastin-e-vdekjes-se-regjisores-arzana-kraja/20%Monthly2019-11-13 19:14
https://www.informatat.com/gana-konfirmon-per-afp-ne-terheqjen-e-njohjes-se-nxituar-te-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-11-12 15:55
https://www.informatat.com/demiri-nuk-e-kushtezojme-kurtin-me-ministri-por-kemi-dy-kerkesa-ndaj-tij/20%Monthly2019-11-12 15:13
https://www.informatat.com/policia-gjermane-arreston-tre-te-dyshuar-te-isis-it-besohet-se-kishin-planifikuar-sulme/20%Monthly2019-11-12 15:08
https://www.informatat.com/haxhiu-po-mundohen-tia-marrin-tre-mandate-vv-se-nuk-i-lejojme-pazaret/20%Monthly2019-11-12 15:05
https://www.informatat.com/mustafa-takohet-me-administratorin-e-usaid-it/20%Monthly2019-11-12 15:01
https://www.informatat.com/daka-kqz-ja-fillon-zbatimin-e-vendimit-te-pzap-it-deri-ne-oren-3-seshte-ankuar-askush/20%Monthly2019-11-12 14:57
https://www.informatat.com/krasniqi-fjale-te-renda-vetevendosjes-qe-u-ankua-ne-gjykate-supreme/20%Monthly2019-11-12 14:53
https://www.informatat.com/serish-dobesohet-euro-karshi-lekut/20%Monthly2019-11-12 14:42
https://www.informatat.com/kroacia-synon-ta-perdore-euron-nga-viti-2024/20%Monthly2019-11-12 14:33
https://www.informatat.com/rrefimi-trondites-i-amerikanes-qe-vrau-burrin-qeshte-kur-shoket-e-tij-me-dhunonin/20%Monthly2019-11-12 14:30
https://www.informatat.com/haki-abazi-reagon-pas-vendimit-te-pzap-se/20%Monthly2019-11-12 14:27
https://www.informatat.com/vendimi-i-pzap-se-keto-parti-jane-ankuar-ne-gjykaten-supreme/20%Monthly2019-11-12 14:23
https://www.informatat.com/thaci-dialogu-duhet-te-vazhdoje-bllokadat-nuk-do-te-jene-me-te-perkedhelura-nga-bashkesia-nderkombetare/20%Monthly2019-11-12 14:19
https://www.informatat.com/zyrtare-muriqi-do-te-mungoje-kunder-cekise-e-anglise/20%Monthly2019-11-12 14:14
https://www.informatat.com/hasani-gjykata-speciale-eshte-etnike-dhe-kunder-uck-se/20%Monthly2019-11-12 14:11
https://www.informatat.com/kurti-perjashton-koalicionin-me-listen-serbe-por-do-te-respektoje-kushtetuten-qe-te-jene-ne-qeveri/20%Monthly2019-11-12 14:10
https://www.informatat.com/thaci-nga-presidenti-i-komitetit-nderkombetar-te-kryqit-te-kuq-kerkon-perkrahje-per-zbardhjen-e-fatit-te-te-pagjeturve/20%Monthly2019-11-12 14:07
https://www.informatat.com/mediat-serbe-nxjerrin-harten-e-shengenit-ballkanik-me-kosoven-brenda-kufijve-te-serbise/20%Monthly2019-11-12 13:57
https://www.informatat.com/nderpritet-greva-e-minatoreve-trepca-rifillon-punen/20%Monthly2019-11-12 13:55
https://www.informatat.com/istrefi-konkursi-ne-telekom-u-hap-pa-lejen-time/20%Monthly2019-11-12 13:51
https://www.informatat.com/vuciq-cirku-i-helmimit-sherbeu-kunder-kurtit/20%Monthly2019-11-12 13:47
https://www.informatat.com/kmldnj-bisedimet-per-krijimin-e-qeverise-jane-kushtezuar-me-ndarjen-e-posteve/20%Monthly2019-11-12 13:00
https://www.informatat.com/albright-i-thote-jahjages-nuk-e-harroj-kurre-mikpritjen-e-kosoves/20%Monthly2019-11-12 12:57
https://www.informatat.com/telekomi-srespekton-vendimin-per-ndalim-te-punesimeve-hap-konkurs-per-punesime-te-reja/20%Monthly2019-11-12 12:51
https://www.informatat.com/thaci-ne-paris-integrimi-i-te-gjitha-shteteve-te-ballkanit-ne-nato-dhe-be-perspektiva-e-vetme-per-paqe/20%Monthly2019-11-12 12:51
https://www.informatat.com/konfirmon-presidenca-macron-ne-paris-mban-takim-vetem-me-thacin-dhe-vuciqin/20%Monthly2019-11-12 14:56
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-ldk-si-punon-askujt-pas-shpine-askush-te-mos-bie-pre-e-konspiracioneve-te-vuciqit/20%Monthly2019-11-12 14:22
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-7/20%Monthly2019-11-12 08:06
https://www.informatat.com/fajon-liberalizimi-i-vizave-ne-duart-e-shteteve-te-be-se-kosova-ka-permbushur-kriteret/20%Monthly2019-11-12 14:17
https://www.informatat.com/pzap-i-deri-ne-oren-1500-pritet-te-shpall-vendimin-per-ankesat-pas-rezultateve-finale-te-kqz-se/20%Monthly2019-11-11 12:58
https://www.informatat.com/adidas-i-mbyll-fabrikat-robotike-ne-gjermani-dhe-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2019-11-11 12:56
https://www.informatat.com/turqia-thote-se-e-ka-nisur-deportimin-e-luftetareve-te-huaj-te-isis-it/20%Monthly2019-11-11 12:53
https://www.informatat.com/tre-vjet-burgim-ndaj-policit-qe-pranoi-se-kishte-transportuar-droge-nga-shqiperia-ne-kosove/20%Monthly2019-11-11 12:51
https://www.informatat.com/pula-deri-tani-akuzohen-18-persona-per-vepra-penale-do-te-kete-te-tjera-pas-certifikimit-te-rezultateve/20%Monthly2019-11-11 12:49
https://www.informatat.com/gjenerali-britanik-paralajmeron-rusia-mund-te-fillon-luften-e-trete-boterore/20%Monthly2019-11-11 12:46
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-jep-120-bursa-keto-jane-kriteret-per-aplikim/20%Monthly2019-11-11 12:43
https://www.informatat.com/gjashte-demet-kryesore-qe-shkakton-pirja-e-duhanit/20%Monthly2019-11-11 12:19
https://www.informatat.com/ky-eshte-virusi-qe-sheron-cdo-lloj-kanceri/20%Monthly2019-11-11 12:17
https://www.informatat.com/jennifer-aniston-vleresohet-ikone-e-kinemase/20%Monthly2019-11-11 12:15
https://www.informatat.com/blerim-latifi-reagon-per-ftesat-e-speciales-nuk-e-permend-shefin-e-partise-kadri-veselin/20%Monthly2019-11-11 12:12
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-11 12:09
https://www.informatat.com/krasniqi-specialja-po-ia-merr-shoket-kurti-spo-reagon/20%Monthly2019-11-11 12:07
https://www.informatat.com/presidentja-e-ke-se-apel-lidereve-te-be-se-te-hapen-menjehere-negociatat-me-shqiperine/20%Monthly2019-11-11 12:04
https://www.informatat.com/thaci-do-te-marre-pjese-ne-darken-e-shtruar-nga-macron-do-te-flase-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-11-11 11:31
https://www.informatat.com/prokurorja-ne-peje-kercenohet-nepermjet-telefonit/20%Monthly2019-11-11 11:26
https://www.informatat.com/takohen-gjate-javes-marreveshja-vv-ldk-ne-pritje-te-albin-kurtit-e-isa-mustafes/20%Monthly2019-11-11 11:07
https://www.informatat.com/mpj-ja-demanton-daciqin-gana-nuk-e-ka-cnjohur-kosoven-ka-ambasador-te-akredituar-ketu/20%Monthly2019-11-11 10:52
https://www.informatat.com/italianet-me-te-pabeset-ne-jeten-bashkeshortore/20%Monthly2019-11-11 10:32
https://www.informatat.com/trajtoni-herpesin-ne-buze-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-11-11 10:29
https://www.informatat.com/dy-ne-pese-njerez-diagnostikohen-duke-perdorur-dr-google/20%Monthly2019-11-11 10:27
https://www.informatat.com/burri-nga-klina-e-rreh-gruan-e-ben-per-spital/20%Monthly2019-11-11 10:20
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ndaj-ish-ministrit-te-mapl-se-per-deklaratat-e-tij-fyese-ndaj-masakres-se-recakut/20%Monthly2019-11-11 10:18
https://www.informatat.com/heqja-e-takses-ne-rrugen-e-kombit-mision-i-pamundur/20%Monthly2019-11-11 10:07
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-po-martohet-ne-program-televiziv/20%Monthly2019-11-11 10:03
https://www.informatat.com/publikohet-foto-ja-kush-eshte-i-dashuri-misterioz-i-oriola-marashit/20%Monthly2019-11-11 10:01
https://www.informatat.com/harrojeni-loredanen-shoqja-e-saj-bukuroshe-po-i-cmend-te-gjithe/20%Monthly2019-11-11 09:59
https://www.informatat.com/dhjete-amerikane-shtrihen-ne-spital-pasi-iu-dha-insuline-ne-vend-te-vaksines-se-gripit/20%Monthly2019-11-11 09:56
https://www.informatat.com/punetoret-e-mkrs-se-qe-pese-dite-ne-proteste/20%Monthly2019-11-11 09:54
https://www.informatat.com/gjysma-e-lojtareve-te-barcelones-te-lenduar/20%Monthly2019-11-11 09:52
https://www.informatat.com/aktakuze-kunder-shtetasit-sirian-per-kontrabandim-me-migrante/20%Monthly2019-11-11 09:50
https://www.informatat.com/analisti-lushi-kush-kerkon-qe-kosova-ti-bashkengjitet-mini-shengenit-ballkanik-jane-budallenj/20%Monthly2019-11-11 09:48
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-nisin-greven/20%Monthly2019-11-11 09:46
https://www.informatat.com/wenger-arsenali-u-perpoq-ti-bleje-messin-piquen-dhe-fabregasin/20%Monthly2019-11-11 09:22
https://www.informatat.com/capello-i-ve-ne-dyshim-aftesite-e-ronaldos-ka-3-vjet-qe-se-ka-dribluar-askend/20%Monthly2019-11-11 09:17
https://www.informatat.com/samiti-i-paqes-mund-ta-sjelle-njohjen-e-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2019-11-11 09:14
https://www.informatat.com/moore-pa-shba-ne-ska-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2019-11-11 09:12
https://www.informatat.com/33-aksidente-per-24-ore/20%Monthly2019-11-11 09:09
https://www.informatat.com/kosova-i-nis-sot-pergatitjet-per-ta-shkruar-historine/20%Monthly2019-11-11 09:07
https://www.informatat.com/trinjaket-refuzuan-te-flasin-me-te-tjeret-ne-shkolle-mesuesi-zbulon-sekretin-e-tyre-qe-i-ka-perlotur-te-gjithe/20%Monthly2019-11-11 09:01
https://www.informatat.com/zyrtaret-serbe-kercenojne-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2019-11-11 08:54
https://www.informatat.com/fsk-teston-kapacitetet-emergjente-bashke-me-komunen-e-kamenices/20%Monthly2019-11-11 08:52
https://www.informatat.com/vendet-me-te-varfra-ne-bote-ku-renditet-kosova/20%Monthly2019-11-11 08:47
https://www.informatat.com/ish-komandanti-i-uck-se-per-gjykaten-speciale-me-mire-i-dyshuar-sesa-deshmitar/20%Monthly2019-11-11 08:45
https://www.informatat.com/nuk-do-e-besoni-por-ky-njeri-eshte-23-vjec/20%Monthly2019-11-11 08:42
https://www.informatat.com/anglia-miraton-perdorimin-e-dy-ilaceve-te-reja-me-kanabis/20%Monthly2019-11-11 08:39
https://www.informatat.com/dorehiqet-presidenti-i-bolivise/20%Monthly2019-11-11 08:37
https://www.informatat.com/daciqi-thote-se-edhe-gana-e-ka-terhequr-njohjen-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-11-11 08:34
https://www.informatat.com/qendra-e-te-mbijetuarve-te-tortures-shenon-20-vjetorin-pjese-edhe-nobelisti-mukwege/20%Monthly2019-11-11 08:32
https://www.informatat.com/vranesira-dhe-intervale-me-diell-ne-kosove/20%Monthly2019-11-11 08:30
https://www.informatat.com/rama-kritikon-kosoven-per-refuzimin-e-mini-schengenit/20%Monthly2019-11-11 11:29
https://www.informatat.com/gani-krasniqi-sot-para-speciales/20%Monthly2019-11-11 11:07
https://www.informatat.com/fillon-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se-2/20%Monthly2019-11-08 12:21
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-nis-projektin-per-mbeshtetje-te-auditimit-ne-kosove/20%Monthly2019-11-08 12:17
https://www.informatat.com/ramiz-lladrovci-ftohet-nga-specialja/20%Monthly2019-11-08 12:01
https://www.informatat.com/mes-flakesh-klaudia-pepa-ben-njoftimin-e-rendesishem/20%Monthly2019-11-08 11:34
https://www.informatat.com/loredana-flet-rreth-akuzave-te-ciftit-zviceran-per-fitoren-ne-mtv-ema/20%Monthly2019-11-08 11:20
https://www.informatat.com/shqiperia-behet-pjese-e-koalicionit-per-mbrojtjen-e-ujerave-te-gjirit-persik/20%Monthly2019-11-08 11:18
https://www.informatat.com/osmani-takohet-me-ambasadoren-e-kroacise-barishiq-diskutojne-per-forcimin-e-marredhenieve-bilaterale/20%Monthly2019-11-08 11:16
https://www.informatat.com/semuret-lady-gaga-anulon-performancen-ne-las-vegas/20%Monthly2019-11-08 11:14
https://www.informatat.com/prokuroria-e-shtetit-per-24-ore-ka-ngritur-31-aktakuza/20%Monthly2019-11-08 11:12
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-ne-prizren-per-organizim-te-paligjshem-bixhozit/20%Monthly2019-11-08 11:10
https://www.informatat.com/ish-shefi-i-grupit-parlamentar-te-aak-se-nuk-arriti-te-behet-deputet/20%Monthly2019-11-08 11:09
https://www.informatat.com/kurti-takon-tre-keshilltaret-e-macronit-flasin-per-zgjedhjet-e-6-tetorit/20%Monthly2019-11-08 10:54
https://www.informatat.com/macron-be-ja-te-reformohet-para-se-te-hape-negociatat-me-tiranen-dhe-shkupin/20%Monthly2019-11-08 10:43
https://www.informatat.com/konfirmohen-negociatat-mes-milanit-dhe-ibrahimovicit/20%Monthly2019-11-08 10:41
https://www.informatat.com/proteina-qe-zgjon-nga-gjumi-spermatozoidet/20%Monthly2019-11-08 10:39
https://www.informatat.com/kida-fotografohet-ne-krevat-dhe-e-mbuluar-me-para/20%Monthly2019-11-08 10:37
https://www.informatat.com/marko-gjuriq-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-11-08 10:34
https://www.informatat.com/vdes-nje-56-vjecar-pasi-goditet-nga-treni-ne-kline/20%Monthly2019-11-08 10:32
https://www.informatat.com/pas-protestave-shyqiri-bytyqi-anulon-vendimin-per-konkursin-e-bursave/20%Monthly2019-11-08 10:29
https://www.informatat.com/mustafa-kthimi-i-shtetasve-nga-siria-tregon-pergjegjshmerine-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2019-11-08 10:05
https://www.informatat.com/termete-te-tjera-dridhen-jugun-e-shqiperise/20%Monthly2019-11-08 09:54
https://www.informatat.com/aak-do-te-jemi-opozite-kritike-dhe-e-zeshme/20%Monthly2019-11-08 09:41
https://www.informatat.com/ky-eshte-shteti-me-depresiv-ne-bote/20%Monthly2019-11-08 09:21
https://www.informatat.com/arrestohet-44-vjecari-ne-ferizaj-per-vjedhje-te-rende/20%Monthly2019-11-08 09:19
https://www.informatat.com/kjo-pritet-te-jete-lista-e-lojtareve-te-kosoves-per-ndeshjet-kunder-cekise-dhe-anglise/20%Monthly2019-11-08 09:16
https://www.informatat.com/punonjesit-e-ministrise-se-kultures-rinise-dhe-sportit-protestojne-edhe-sot/20%Monthly2019-11-08 09:12
https://www.informatat.com/shantazhet-e-listes-serbe-ne-rast-se-nuk-behet-pjese-e-qeverise/20%Monthly2019-11-08 09:10
https://www.informatat.com/austria-mbyll-te-gjitha-shisha-baret/20%Monthly2019-11-08 09:07
https://www.informatat.com/gruaja-zbuloi-tradhtine-e-burrit-nepermjet-djalit-te-tyre-te-vogel/20%Monthly2019-11-08 09:05
https://www.informatat.com/disa-te-vrare-ne-protestat-antiqeveritare-ne-irak/20%Monthly2019-11-08 09:03
https://www.informatat.com/kacaniku-asnje-deputet-ne-kuvendin-e-kosoves-afro-30-mije-votues/20%Monthly2019-11-08 09:00
https://www.informatat.com/gani-koci-i-pdk-se-e-quan-bukesimite-vjosa-osmanin/20%Monthly2019-11-08 08:57
https://www.informatat.com/handke-e-pranon-se-ka-pasur-pasaporte-jugosllave/20%Monthly2019-11-08 08:55
https://www.informatat.com/ne-cilat-komuna-dolen-te-parat-partite-politike-prin-vetevendosja/20%Monthly2019-11-08 08:52
https://www.informatat.com/shumica-e-grave-deputete-siguruan-ulese-ne-kuvend-pa-kuote/20%Monthly2019-11-08 08:49
https://www.informatat.com/shoqeria-civile-kerkon-qe-te-anulohen-vendimet-e-ministrit-ne-largim-te-arsimit/20%Monthly2019-11-08 08:46
https://www.informatat.com/kelmendi-i-bindun-qe-miku-im-kadri-veseli-do-te-dale-fitues-nga-specialja/20%Monthly2019-11-08 08:44
https://www.informatat.com/rajoni-i-gjilanit-mbreme-u-lekund-nga-nje-termet-i-lehte-me-heret-edhe-leposaviqi/20%Monthly2019-11-08 08:42
https://www.informatat.com/marko-gjuriq-ne-veri-te-mitrovices-per-feste/20%Monthly2019-11-08 08:48
https://www.informatat.com/73-ankesa-dorezohen-ne-pzap-pas-rezultateve-perfundimtare/20%Monthly2019-11-08 12:00
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-55/20%Monthly2019-11-08 08:35
https://www.informatat.com/lvv-ja-sia-ofron-ldk-se-asnje-ministri-si-kunderpeshe-per-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2019-11-08 10:53
https://www.informatat.com/haskuka-po-merre-pjese-ne-konferencen-per-30-vjetorin-e-murit-te-berlinit/20%Monthly2019-11-07 16:37
https://www.informatat.com/nsima-dorezon-ankese-ne-pzap/20%Monthly2019-11-07 14:59
https://www.informatat.com/stabiliteti-i-kosoves-parakusht-vendimtar-per-terheqjen-e-investimeve/20%Monthly2019-11-07 14:54
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-per-terrorizem-ndaj-kosovarit-qe-luftoi-per-isis-in/20%Monthly2019-11-07 14:32
https://www.informatat.com/ldk-dhe-vv-ne-takim-per-te-shtaten-here/20%Monthly2019-11-07 14:30
https://www.informatat.com/specialja-e-fton-kadri-veselin/20%Monthly2019-11-07 14:34
https://www.informatat.com/shskuk-denon-sulmin-ndaj-mjekut-sefedin-fazliu/20%Monthly2019-11-07 14:14
https://www.informatat.com/kurti-per-vizite-ne-france-ende-nuk-dihet-agjenda/20%Monthly2019-11-07 14:09
https://www.informatat.com/te-jetosh-me-hepatit-c/20%Monthly2019-11-07 14:08
https://www.informatat.com/grate-me-kancer-te-gjirit-qe-bejne-aktivitete-fizike-jane-46-me-pak-te-rrezikuara-nga-vdekja/20%Monthly2019-11-07 13:56
https://www.informatat.com/cfare-ndodh-me-trupin-tuaj-nje-vit-pasi-keni-rene-ne-dashuri/20%Monthly2019-11-07 13:54
https://www.informatat.com/ramos-do-ta-perfundoje-karrieren-ne-real-madrid/20%Monthly2019-11-07 13:52
https://www.informatat.com/punetoret-e-infrakosit-protestojne-te-premten-kerkojne-rrogat-e-shtatorit-e-tetorit/20%Monthly2019-11-07 13:49
https://www.informatat.com/keta-jane-10-politikanet-me-te-votuar-te-ketyre-zgjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2019-11-07 13:44
https://www.informatat.com/shkencetaret-tregojne-tre-arsyet-qe-i-shtyjne-njerezit-te-tradhtojne/20%Monthly2019-11-07 13:36
https://www.informatat.com/te-siguroj-me-jete-keshtu-i-pergjigjet-leonora-jakupi-pyetjes-se-a-ka-bere-nderhyrje-ne-fytyre/20%Monthly2019-11-07 13:34
https://www.informatat.com/t-i-con-vajzen-tek-gjinekologu-per-te-pare-nese-himeni-i-saj-eshte-i-paprekur/20%Monthly2019-11-07 13:31
https://www.informatat.com/shokon-aktorja-franceze-thote-se-u-abuzua-seksualisht-si-adoleshente/20%Monthly2019-11-07 13:29
https://www.informatat.com/liverpooli-hyn-ne-gare-per-mbappen/20%Monthly2019-11-07 13:27
https://www.informatat.com/tre-futbolliste-do-te-largohen-nga-chelsea-ne-janar/20%Monthly2019-11-07 13:21
https://www.informatat.com/psd-ja-mbetet-vec-me-1-deputete/20%Monthly2019-11-07 13:18
https://www.informatat.com/hapja-e-ambasades-ne-prishtine-nga-janari-hap-shtese-ne-forcimin-e-marredhenieve-japoni-kosove/20%Monthly2019-11-07 13:15
https://www.informatat.com/nenkryetarja-e-ldk-se-osmani-takohet-me-ambasadorin-japonez-koinuma/20%Monthly2019-11-07 13:12
https://www.informatat.com/cakaj-takohet-me-ambasadorin-e-ri-te-kosoves-ne-shqiperi/20%Monthly2019-11-07 13:02
https://www.informatat.com/hahn-perspektiva-evropiane-do-te-kete-ndikim-te-drejtperdrejte-ne-dialogun-midis-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-11-07 14:58
https://www.informatat.com/zhduket-nje-djale-nga-fushe-kosova/20%Monthly2019-11-07 12:43
https://www.informatat.com/pacolli-rezultatet-e-zgjedhjeve-paraqesin-nje-rezultat-te-manipuluar/20%Monthly2019-11-07 12:39
https://www.informatat.com/shala-kqz-ka-fabrikuar-votat-sot-do-te-paraqesim-ankese/20%Monthly2019-11-07 14:29
https://www.informatat.com/haradinaj-shpend-maxhuni-u-largua-nga-aki-ja-per-arsye-shendetesore/20%Monthly2019-11-07 12:35
https://www.informatat.com/i-kishte-50-mije-vota-me-2017-ja-sa-ishte-renia-e-dardan-molliqajt/20%Monthly2019-11-07 12:33
https://www.informatat.com/pdk-ja-me-178-645-vota-ka-marre-25-deputete-lexojini-emrat-e-tyre/20%Monthly2019-11-07 12:31
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-vizat-pritet-te-hiqen-ne-dhjetor/20%Monthly2019-11-07 14:27
https://www.informatat.com/dardan-sejdiu-jep-doreheqje-nga-pozitat-ne-psd/20%Monthly2019-11-07 12:22
https://www.informatat.com/vv-ka-220-811-vota-32-deputete-gjeni-emrat-e-tyre/20%Monthly2019-11-07 10:02
https://www.informatat.com/gjate-24-oreve-te-fundit-55-aksidente/20%Monthly2019-11-07 10:00
https://www.informatat.com/shpallen-rezultatet-perfundimtare-nisma-perfundimisht-shyn-ne-kuvend/20%Monthly2019-11-07 12:44
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-porosit-100-mije-vaksina-kunder-gripit/20%Monthly2019-11-07 09:35
https://www.informatat.com/serwer-mbeshtet-reciprocitetin-e-paralajmeruar-nga-albin-kurti-ndaj-serbise/20%Monthly2019-11-07 12:36
https://www.informatat.com/prape-proteste-para-mkrs-se/20%Monthly2019-11-07 09:29
https://www.informatat.com/njohesi-i-emergjencave-paralajmeron-vershime-ne-kosove/20%Monthly2019-11-07 09:26
https://www.informatat.com/prizren-nje-vit-burgim-pasi-kreu-vjedhje-te-rende/20%Monthly2019-11-07 09:24
https://www.informatat.com/deputetet-qe-u-denuan-nga-votuesit/20%Monthly2019-11-07 09:22
https://www.informatat.com/nisma-akr-pd-perfundimisht-jashte-kuvendit-per-134-vota/20%Monthly2019-11-07 09:20
https://www.informatat.com/mbi-gjysme-milioni-euro-pagesa-pa-mbulese-ligjore-ne-projekte-te-masht-it-mkrs-se-dhe-map-it/20%Monthly2019-11-07 09:17
https://www.informatat.com/ankesat-e-diplomateve-ne-vendimet-e-pacollit/20%Monthly2019-11-07 09:12
https://www.informatat.com/vazhdojne-termetet-ne-korce/20%Monthly2019-11-07 09:10
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-54/20%Monthly2019-11-07 09:05
https://www.informatat.com/petricek-republika-ceke-nuk-e-rishikon-vendimin-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-11-07 12:26
https://www.informatat.com/sot-takohen-grupet-punuese-te-lvv-se-dhe-ldk-se/20%Monthly2019-11-07 09:47
https://www.informatat.com/sulmojne-mjekun-ne-vendin-e-punes-ndalohen-dy-persona/20%Monthly2019-11-07 08:53
https://www.informatat.com/haradinaj-mban-konference-per-media/20%Monthly2019-11-07 08:51
https://www.informatat.com/kqz-sot-shpall-rezultatet-perfundimtare/20%Monthly2019-11-07 09:30
https://www.informatat.com/daciq-s-ka-arsye-qe-shba-ja-te-vendos-sanksione-ndaj-serbise/20%Monthly2019-11-07 08:46
https://www.informatat.com/studentet-e-fakultetit-te-edukimit-bojkotojne-mesimin/20%Monthly2019-11-06 15:11
https://www.informatat.com/shpend-maxhuni-jep-doreheqje-nga-aki-ja/20%Monthly2019-11-06 15:07
https://www.informatat.com/foto-e-fundit-e-ciftit-te-martuar-prej-60-vitesh-vendosen-ti-japin-fund-jetes-se-bashku/20%Monthly2019-11-06 15:03
https://www.informatat.com/u-liruan-nga-akuza-per-korrupsion-kerkohet-te-denohen-zyrtaret-e-komunes-se-prishtines/20%Monthly2019-11-06 14:59
https://www.informatat.com/eskalojne-akuzat-ne-britani-kryeministri-johnson-e-krahason-corbynin-me-stalinin/20%Monthly2019-11-06 14:57
https://www.informatat.com/legjenda-e-kinemase-perfundon-ne-spital/20%Monthly2019-11-06 14:55
https://www.informatat.com/duhani-e-dyfishon-rrezikun-e-depresionit/20%Monthly2019-11-06 14:52
https://www.informatat.com/kurti-paralajmeron-se-kosova-nuk-do-ti-njohe-diplomat-universitare-te-serbise/20%Monthly2019-11-06 14:50
https://www.informatat.com/morena-taraku-lajmerohet-pas-skandalit-zoti-i-din-te-gjitha-ai-do-ta-tregoje-te-verteten/20%Monthly2019-11-06 14:47
https://www.informatat.com/ikd-keshilli-gjyqesor-dhe-keshilli-prokurorial-perballen-me-joefikasitet-dhe-mungese-te-llogaridhenies/20%Monthly2019-11-06 14:42
https://www.informatat.com/shkencetaret-ngrene-alarmin-kriza-klimatike-po-shpejton/20%Monthly2019-11-06 14:39
https://www.informatat.com/petritsch-zgjidhje-evropiane-per-kosoven-kurti-te-mos-e-rrezikoj-dialogun/20%Monthly2019-11-06 15:05
https://www.informatat.com/cakaj-shqiperia-do-ta-ndihmoje-financiarisht-luginen-per-blerjen-e-teksteve-shkollore/20%Monthly2019-11-06 14:25
https://www.informatat.com/taksa-e-le-pa-para-fondin-per-zhvillimin-e-veriut/20%Monthly2019-11-06 13:36
https://www.informatat.com/vuciq-entuziast-per-shengenin-ballkanik-te-shtunen-takim-ne-oher-me-ramen-e-zaev/20%Monthly2019-11-06 13:33
https://www.informatat.com/funksionalizohet-mamografia-ne-qendren-kryesore-te-mjekesise-familjare-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-06 13:31
https://www.informatat.com/kurti-smund-ta-trajtoj-bosnjen-njesoj-si-serbine/20%Monthly2019-11-06 13:29
https://www.informatat.com/vetevendosje-dhe-ldk-neser-takohen-serish/20%Monthly2019-11-06 14:34
https://www.informatat.com/burri-nga-istogu-rreh-ish-gruan-arrestohet/20%Monthly2019-11-06 12:14
https://www.informatat.com/dua-lipa-ben-thirrje-per-sjellje-me-te-mira-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2019-11-06 12:06
https://www.informatat.com/vdes-punetori-nga-obiliqi-kapaku-i-cisternes-se-betonit-ia-mori-jeten/20%Monthly2019-11-06 12:03
https://www.informatat.com/arrestohet-bosi-i-prishtines-policia-i-gjen-ne-shtepi-droge-arme-e-vetura-te-kunderligjshme/20%Monthly2019-11-06 11:43
https://www.informatat.com/zhduken-dy-femra-ne-prishtine-familjaret-raportojne-rastet-ne-polici/20%Monthly2019-11-06 11:10
https://www.informatat.com/palmer-prishtina-te-heqe-taksen-e-serbise-te-ndale-fushaten-per-delegjitimimin-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2019-11-06 13:35
https://www.informatat.com/prishtine-gjendet-i-vdekur-nje-person-para-hyrjes-se-baneses/20%Monthly2019-11-06 10:33
https://www.informatat.com/pique-u-kerkon-tifozeve-te-barcelones-te-kene-durim/20%Monthly2019-11-06 10:30
https://www.informatat.com/wenger-kritikon-ashper-barcelonen-per-varesine-nga-messi/20%Monthly2019-11-06 10:26
https://www.informatat.com/ahmeti-ngrohja-qendrore-solare-shton-kapacitetin-e-termokosit-per-tu-zgjeruar-ne-shume-lagje/20%Monthly2019-11-06 10:20
https://www.informatat.com/haxhi-krasniqi-anulon-perballjen-me-stefan-hartel-duhet-te-operohet-ne-berryl/20%Monthly2019-11-06 10:17
https://www.informatat.com/franca-dhe-kina-nenshkruajne-marreveshje-15-miliardeshe/20%Monthly2019-11-06 10:12
https://www.informatat.com/nese-nuk-ka-ankesa-kqz-ja-i-shpall-neser-rezultatet/20%Monthly2019-11-06 13:27
https://www.informatat.com/mjetet-e-privatizimit-te-destinohen-per-zhvillim-ekonomik-edhe-per-te-mbeshtetur-sektorin-privat/20%Monthly2019-11-06 10:03
https://www.informatat.com/17-te-vrare-ne-kufi-te-taxhikistanit/20%Monthly2019-11-06 09:59
https://www.informatat.com/1-26-milione-euro-qiraja-vjetore-dy-ministrite-zhvendosen-me-urgjence/20%Monthly2019-11-06 10:05
https://www.informatat.com/deri-ne-tete-muaj-pritje-per-gastroskopi-dhe-kollonoskopi/20%Monthly2019-11-06 09:48
https://www.informatat.com/perse-disa-femije-fare-nuk-u-ngjajne-prinderve-lexojeni-arsyen-interesante/20%Monthly2019-11-06 09:46
https://www.informatat.com/punetoret-e-mkrs-se-edhe-sot-ne-proteste-per-objektin/20%Monthly2019-11-06 09:42
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-e-akuzojne-iranin-per-zhvatje-berthamore/20%Monthly2019-11-06 09:41
https://www.informatat.com/nisma-insiston-se-e-ka-kaluar-pragun-leshon-kete-deklarate/20%Monthly2019-11-06 09:39
https://www.informatat.com/paralajmeron-syle-tahirsylaj-bora-e-pare-do-te-bie-ne-kete-dite/20%Monthly2019-11-06 09:37
https://www.informatat.com/prokuroria-speciale-degradoi-hetimin-preliminar-kunder-lutfi-hazirit/20%Monthly2019-11-06 13:25
https://www.informatat.com/gjate-24-oreve-kane-ndodhur-47-aksidente-trafiku/20%Monthly2019-11-06 09:32
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-eproret-ushtarake-xhelal-hajda-dhe-selajdin-mullabazi-ne-21-vjetorin-e-renies/20%Monthly2019-11-06 09:30
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-53/20%Monthly2019-11-06 09:28
https://www.informatat.com/fjolla-ujkani-deputetja-me-e-re-ne-historine-e-vendit/20%Monthly2019-11-06 09:26
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-braktisjes-se-foshnjave-ne-qkuk/20%Monthly2019-11-06 09:23
https://www.informatat.com/gjuriq-i-ankohet-belgeve-serbet-po-perballen-me-probleme-ne-kosove/20%Monthly2019-11-06 10:53
https://www.informatat.com/maliqi-rrezik-nga-dialogu-pa-vija-te-kuqe/20%Monthly2019-11-06 08:41
https://www.informatat.com/aktori-hadi-shehu-nderohet-me-pulle-postare/20%Monthly2019-11-05 14:03
https://www.informatat.com/haradinaj-i-dergon-nje-mesazh-kurtit-per-reciprocitetin-me-serbine/20%Monthly2019-11-05 13:53
https://www.informatat.com/shmk-e-shqetesuar-per-renien-e-numrit-te-malazezeve-te-kosoves/20%Monthly2019-11-05 13:51
https://www.informatat.com/mblidhet-qeveria-ne-detyre-miraton-kater-pika/20%Monthly2019-11-05 13:49
https://www.informatat.com/kurti-me-astritin-eshte-kryer-krim-prej-dites-kur-u-arrestua-e-deri-kur-humbi-jeten/20%Monthly2019-11-05 13:45
https://www.informatat.com/zeka-dhe-krasniqi-pajtohen-qe-rastin-ta-zgjidhin-me-ndermjetesim/20%Monthly2019-11-05 13:41
https://www.informatat.com/osmani-ne-bruksel-pritet-nga-komisioneri-ne-ikje-hahn-flasin-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-11-05 13:38
https://www.informatat.com/isa-mustafa-takohet-me-komunitetet/20%Monthly2019-11-05 13:36
https://www.informatat.com/palmer-nuk-eshte-reale-qe-te-pritet-njohja-e-shpejte-e-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2019-11-05 13:33
https://www.informatat.com/qeveria-gjermane-perkrah-trajnimin-e-zyrtareve-te-administrates-publike/20%Monthly2019-11-05 11:42
https://www.informatat.com/gjendet-vajza-e-zhdukur-ne-prizren-dyshohet-se-eshte-dhunuar/20%Monthly2019-11-05 11:40
https://www.informatat.com/persona-te-maskuar-vjedhin-para-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-05 11:33
https://www.informatat.com/albin-kurti-i-prin-marshit-per-drejtesi-per-astrit-deharin/20%Monthly2019-11-05 11:31
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-grua-ne-banesen-e-saj-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-05 11:19
https://www.informatat.com/kina-i-premton-botes-treg-me-te-hapur/20%Monthly2019-11-05 10:58
https://www.informatat.com/leipzigu-mund-ti-beje-sherbim-te-madh-kosoves-per-ndeshjen-me-cekine/20%Monthly2019-11-05 10:53
https://www.informatat.com/gjuriq-vuciq-i-tregoi-palmerit-ate-qe-prishtina-nuk-kishte-bere/20%Monthly2019-11-05 10:49
https://www.informatat.com/gomes-kryen-me-sukses-operacionin/20%Monthly2019-11-05 10:26
https://www.informatat.com/lajme-te-mira-per-xhaken-nga-arsenal/20%Monthly2019-11-05 10:19
https://www.informatat.com/ne-kujtim-te-astrit-deharit-komuna-e-prishtines-per-pese-minuta-do-ti-ndale-te-gjitha-sherbimet/20%Monthly2019-11-05 10:15
https://www.informatat.com/ekzekutohen-3-nena-dhe-6-femijet-e-tyre-familja-po-shkonte-ne-dasme-kur-ndodhi-me-e-keqja/20%Monthly2019-11-05 10:13
https://www.informatat.com/prokuroret-amerikane-akuzojne-nje-27-vjecar-per-terrorizem-te-brendshem/20%Monthly2019-11-05 10:11
https://www.informatat.com/lindsay-hoyle-zgjidhet-kryetar-i-parlamentit-britanik/20%Monthly2019-11-05 10:09
https://www.informatat.com/pilotit-i-ndalohet-te-fluturoje-pasi-lejoi-nje-vajze-te-beje-foto-ne-kabine/20%Monthly2019-11-05 10:07
https://www.informatat.com/homoseksualiteti-nuk-eshte-semundje-ministri-gjerman-paralajmeron-denime-me-burg/20%Monthly2019-11-05 10:03
https://www.informatat.com/kqz-po-pret-vendimin-e-supremes-per-votat-e-mergates-qe-te-shpalle-rezultatin/20%Monthly2019-11-05 13:49
https://www.informatat.com/ahmeti-astriti-ishte-modest-punetor-ze-i-bute-per-miqte-e-ze-i-forte-per-drejtesi-e-barazi/20%Monthly2019-11-05 09:59
https://www.informatat.com/daciq-kater-deri-ne-pese-vende-do-ta-terheqin-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-11-05 09:57
https://www.informatat.com/vazhdon-dhuna-ne-irak-policia-vret-tre-protestues/20%Monthly2019-11-05 09:54
https://www.informatat.com/kosovaret-rrezikojne-ti-humbin-kursimet-ne-bankat-e-serbise-per-shkak-te-heshtjes-se-institucioneve/20%Monthly2019-11-05 09:52
https://www.informatat.com/kisha-katolike-heton-rastin-e-dy-murgeshave-qe-mbeten-shtatzene-aksidentalisht/20%Monthly2019-11-05 09:49
https://www.informatat.com/ipk-nga-janari-32-police-te-arrestuar/20%Monthly2019-11-05 09:47
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-amerikane-prezanton-potencialet-ekonomike-te-kosoves-ne-minnesota/20%Monthly2019-11-05 09:45
https://www.informatat.com/studentet-protestojne-perseri-per-bursa/20%Monthly2019-11-05 09:43
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-mkrs-se-kundershtojne-vendosjen-e-presidences-ne-kete-objekt/20%Monthly2019-11-05 09:40
https://www.informatat.com/tri-vjet-nga-vdekja-e-astrit-deharit-sot-mbahet-marshi-nje-popull-per-drejtesi/20%Monthly2019-11-05 09:39
https://www.informatat.com/franca-kufizon-numrin-e-imigranteve-punekerkues/20%Monthly2019-11-05 09:37
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-zbulon-se-cka-u-moren-vesh-me-vv-ne/20%Monthly2019-11-05 09:35
https://www.informatat.com/nisin-perplasjet-mes-politikaneve-serbe-te-veriut/20%Monthly2019-11-05 13:44
https://www.informatat.com/vuciq-ne-takim-me-prokurorin-e-hages-teme-krimet-e-luftes/20%Monthly2019-11-05 09:30
https://www.informatat.com/aksident-me-te-lenduar-ne-prishtine-tri-vetura-te-perfshira/20%Monthly2019-11-05 09:28
https://www.informatat.com/jabllanoviq-ata-qe-nuk-kane-deputete-nuk-duhet-te-hyjne-ne-qeveri/20%Monthly2019-11-05 09:26
https://www.informatat.com/balaj-neser-me-se-largu-dalin-pagat-per-punetoret-e-telekomit/20%Monthly2019-11-05 09:25
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-mbledh-qeverine/20%Monthly2019-11-05 13:32
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-52/20%Monthly2019-11-05 09:20
https://www.informatat.com/albin-kurti-ben-homazhe-tek-varri-i-astrit-deharit/20%Monthly2019-11-05 09:18
https://www.informatat.com/largohet-nga-puna-inspektori-tatimor-i-denuar-per-korrupsion/20%Monthly2019-11-05 10:00
https://www.informatat.com/jo-te-gjithe-i-gezohen-ligjit-per-pagat/20%Monthly2019-11-04 15:27
https://www.informatat.com/borxhi-ndaj-atkse-telekomi-i-kosoves-smundet-ti-paguaj-per-nje-here-pagat-e-tetorit/20%Monthly2019-11-04 15:23
https://www.informatat.com/hoti-dhe-gjini-te-kenaqur-me-sukseset-e-nxenesve-te-gjakoves-ne-garat-nacionale/20%Monthly2019-11-04 15:12
https://www.informatat.com/matoshi-400-mije-euro-per-ndertimin-e-parkut-memorial-te-uck-se-ne-jezerc/20%Monthly2019-11-04 15:10
https://www.informatat.com/hillary-clinton-zuckerberg-u-duhet-ta-paguaje-cmimin-per-demtim-te-demokracise/20%Monthly2019-11-04 14:58
https://www.informatat.com/agim-veliu-flet-pas-perplasjeve-vv-ldk-qe-i-nxiti-lutfi-haziri/20%Monthly2019-11-04 14:56
https://www.informatat.com/vuciq-ne-telefon-me-ramen-dhe-zaevin-thote-se-pati-biseda-te-shkelqyera-rreth-takimit-ne-oher/20%Monthly2019-11-04 14:51
https://www.informatat.com/gjendet-trupi-i-pajete-i-musli-krasniqit-nga-begaj-i-vushtrrise/20%Monthly2019-11-04 14:39
https://www.informatat.com/turqia-do-te-ktheje-ne-vendet-e-tyre-militantet-e-burgosur-te-is-it/20%Monthly2019-11-04 14:38
https://www.informatat.com/meta-takon-ambasadorin-e-ri-te-kosoves-ne-shqiperi-nait-hasanin/20%Monthly2019-11-04 14:30
https://www.informatat.com/edhe-lutfi-haziri-nikoqir-i-vetevendosjes-nise-takimi-ne-seline-e-ldkse/20%Monthly2019-11-04 14:17
https://www.informatat.com/habit-i-dashuri-i-dua-lipes-shfaqet-ne-mtv-ema-me-shapka/20%Monthly2019-11-04 14:14
https://www.informatat.com/vellai-i-fatmir-limajt-kthehet-ne-telekom-emerohet-keshilltar-i-larte/20%Monthly2019-11-04 14:07
https://www.informatat.com/kerkese-per-paraburgim-ndaj-personit-qe-dyshohet-se-dhunoi-nje-te-mitur-ne-gjakove/20%Monthly2019-11-04 14:05
https://www.informatat.com/filloi-puna-ne-rehabilitimin-e-rruges-pantine-oshlan/20%Monthly2019-11-04 14:01
https://www.informatat.com/thaci-vleresimi-i-shba-se-per-kosoven-ne-luften-kunder-terrorizmit-eshte-i-merituar/20%Monthly2019-11-04 13:57
https://www.informatat.com/baraliu-nisma-e-akr-ja-veshtire-se-do-ta-kalojne-pragun/20%Monthly2019-11-04 13:55
https://www.informatat.com/erdogan-mund-ta-anuloje-viziten-ne-shba-shkaku-i-rezolutes-per-armenet/20%Monthly2019-11-04 13:43
https://www.informatat.com/keqperdorimi-i-fondeve-agk-ne-pritje-te-vendimit-te-gjykates/20%Monthly2019-11-04 13:41
https://www.informatat.com/gjenden-41-migrante-ne-nje-kamion-frigorifer/20%Monthly2019-11-04 13:36
https://www.informatat.com/masht-i-i-quan-manipuluese-organizatat-qe-po-protestojne-per-bursat-studentore/20%Monthly2019-11-04 13:23
https://www.informatat.com/vuciq-i-thote-serbeve-mos-u-beni-naiv/20%Monthly2019-11-04 13:21
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-takon-koordinatorin-kunder-terrorizmit-fatos-makollin/20%Monthly2019-11-04 13:19
https://www.informatat.com/la-2-femijet-ne-shtepi-dhe-shkoi-ne-market-eliminohet-nena-26-vjecare/20%Monthly2019-11-04 12:59
https://www.informatat.com/mandzukic-e-do-rikthimin-ne-bayern/20%Monthly2019-11-04 12:57
https://www.informatat.com/juncker-boris-johnson-ka-thene-shume-genjeshtra-ne-fushaten-e-vitit-2016/20%Monthly2019-11-04 12:54
https://www.informatat.com/shkencetaret-jane-te-shqetesuar-dicka-po-ndodh-me-universin/20%Monthly2019-11-04 12:52
https://www.informatat.com/hoti-zhvendosja-e-presidences-ne-objektin-e-mkrs-se-rrit-shpenzimet-per-qindra-mijera-euro/20%Monthly2019-11-04 12:46
https://www.informatat.com/mjeku-i-cili-steve-jobs-it-ia-ka-zgjatur-jeten-per-7-vjet-kanceri-fle-ne-trupin-e-secilit-prej-nesh/20%Monthly2019-11-04 12:43
https://www.informatat.com/kida-pozon-pa-recipeta/20%Monthly2019-11-04 12:37
https://www.informatat.com/zhveshjet-me-te-cmendura-te-rita-ores/20%Monthly2019-11-04 12:34
https://www.informatat.com/makolli-kemi-kaluar-pragun-por-votat-nga-serbia-na-rrezikojne/20%Monthly2019-11-04 12:30
https://www.informatat.com/pendarovski-rithekson-ne-rts-se-zgjidhja-kosove-serbi-duke-ndryshuar-kufijte-nuk-eshte-e-mireseardhur/20%Monthly2019-11-04 12:28
https://www.informatat.com/loredana-ne-shoqeri-te-cristiano-ronaldos/20%Monthly2019-11-04 12:25
https://www.informatat.com/dua-lipa-me-performance-qe-nuk-harrohet-ne-mtv-ema-video/20%Monthly2019-11-04 12:22
https://www.informatat.com/thiago-i-lumtur-ne-bayern/20%Monthly2019-11-04 12:15
https://www.informatat.com/oferta-130-milioneshe-e-realit-per-salah/20%Monthly2019-11-04 12:14
https://www.informatat.com/pas-prishtines-edhe-obiliqi-do-te-behet-me-ekran-per-kontrollin-e-cilesise-se-ajrit/20%Monthly2019-11-04 12:11
https://www.informatat.com/kmdlnj-e-kundershton-shtrenjtimin-e-sigurimit-te-veturave/20%Monthly2019-11-04 11:31
https://www.informatat.com/vetevendosja-sot-dorezon-ankesen-per-votat-e-diaspores-shtyhet-shpallja-e-rezultateve-perfundimtare/20%Monthly2019-11-04 14:16
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-ndaj-te-dyshuarit-per-sulm-te-prokurorit-ne-prizren/20%Monthly2019-11-04 11:10
https://www.informatat.com/rasti-pronto-adem-grabovci-mbrohet-ne-heshtje/20%Monthly2019-11-04 11:07
https://www.informatat.com/pedofili-australian-jam-njeri-i-mire-kurre-nuk-do-ti-lendoj-femijet/20%Monthly2019-11-04 10:49
https://www.informatat.com/pajisjet-dimerore-te-detyrueshme-nga-15-nentori/20%Monthly2019-11-04 10:45
https://www.informatat.com/oeak-takon-senatoret-dhe-kongresistet-amerikane-diskutohet-rritja-e-investimeve-amerikane-ne-kosove/20%Monthly2019-11-04 10:42
https://www.informatat.com/shqiptaret-tejkalojne-edhe-sirianet-te-paret-per-azil-ne-irlande/20%Monthly2019-11-04 10:39
https://www.informatat.com/palmer-takohet-me-vuciqin-ne-beograd/20%Monthly2019-11-04 10:36
https://www.informatat.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-04 10:35
https://www.informatat.com/dodik-e-quan-kercenuese-kerkesen-e-pacollit-per-njohjen-e-kosoves-nga-vuciq/20%Monthly2019-11-04 09:40
https://www.informatat.com/shefat-qe-mbeten-jashte-kuvendit/20%Monthly2019-11-04 09:37
https://www.informatat.com/ministri-holandez-i-takon-kosoves-dhe-serbise-te-arrijne-nje-marreveshje-te-pranueshme/20%Monthly2019-11-04 09:34
https://www.informatat.com/fati-i-nisma-s-dhe-akr-se-ne-doren-e-votave-nga-serbia/20%Monthly2019-11-04 09:31
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-vuciqit-palmer-duhet-ti-shpjegoje-disa-nga-deklaratat-e-tij-ne-prishtine-dhe-shkup/20%Monthly2019-11-04 09:29
https://www.informatat.com/nje-i-vdekur-e-14-te-plagosur-nga-sulmi-me-granate-ne-kashmir/20%Monthly2019-11-04 09:27
https://www.informatat.com/proteste-kunder-vendimit-te-masht-it-per-konkursin-e-bursave/20%Monthly2019-11-04 09:24
https://www.informatat.com/sezoni-dimeror-policia-apel-per-vozitesit/20%Monthly2019-11-04 09:20
https://www.informatat.com/kjo-eshte-shuma-marramendese-qe-do-te-paguajne-studentet-e-kolegjeve-private-per-praktike-ne-shskuk/20%Monthly2019-11-04 09:15
https://www.informatat.com/keds-vendos-tete-trafo-te-reja-ne-kline-te-skenderajt/20%Monthly2019-11-04 09:02
https://www.informatat.com/vazhdon-gjykimi-i-prontos-prokurorja-hajdari-thote-se-provat-e-paralajmeruara-gjenden-ne-shkresat-e-lendes/20%Monthly2019-11-04 09:00
https://www.informatat.com/vdes-bojan-stojanoviq-ish-kryetar-i-komunes-se-gracanices/20%Monthly2019-11-04 08:58
https://www.informatat.com/mot-i-paqendrueshem-ne-kosove-priten-reshje-shiu/20%Monthly2019-11-04 08:49
https://www.informatat.com/stefanoviq-palmerit-anetaresimi-i-serbise-ne-be-eshte-ceshtje-e-evropes-jo-e-amerikes/20%Monthly2019-11-04 08:43
https://www.informatat.com/haradinaj-armatosja-e-serbise-eshte-kercenim-per-kosoven/20%Monthly2019-11-04 13:56
https://www.informatat.com/vv-dhe-ldk-mbajne-sot-takimin-e-peste/20%Monthly2019-11-04 12:45
https://www.informatat.com/rrahja-mes-nxenesve-ne-mitrovice-nje-i-lenduar/20%Monthly2019-11-04 08:36
https://www.informatat.com/ldk-ja-nxjerr-ne-tavoline-edhe-postin-e-kryeministrit/20%Monthly2019-11-04 11:12
https://www.informatat.com/si-u-zbulua-mashtrimi-i-kosovarit-shkoi-ne-policine-e-vlores-me-kane-vjedhur-mercedesin-180-mije-euro/20%Monthly2019-11-02 13:54
https://www.informatat.com/195544-2/20%Monthly2019-11-02 13:52
https://www.informatat.com/mos-harroni-caji-jeshil-eshte-mjaft-i-dobishem-per-peshen/20%Monthly2019-11-02 13:49
https://www.informatat.com/e-shendeteshme-apo-jo-ja-cfare-thone-studimet-per-kafene/20%Monthly2019-11-02 13:49
https://www.informatat.com/zyrtari-i-vvse-isa-po-ben-kfinta-per-pazar-ldkja-humb-thelle-nese-shkohet-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-11-02 13:46
https://www.informatat.com/nga-1-dhjetori-paga-e-presidentit-kryeministrit-e-shume-te-tjereve-do-te-ulen/20%Monthly2019-11-04 08:22
https://www.informatat.com/germin-tregon-pse-kqz-ja-duhet-te-numeroje-edhe-1806-pakot-me-fletvotime-te-diaspores/20%Monthly2019-11-02 13:42
https://www.informatat.com/qytetaret-ne-hall-me-ajrin-e-ndotur-mmph-ja-fajeson-kek-un-veturat-e-bizneset/20%Monthly2019-11-02 13:40
https://www.informatat.com/bashkimi-i-doganes-me-atk-ne-drejt-deshtimit/20%Monthly2019-11-02 13:39
https://www.informatat.com/ndodh-edhe-kjo-murgesha-rezulton-shtatzene/20%Monthly2019-11-02 13:37
https://www.informatat.com/dialogu-sfida-e-pare-e-qeverise-se-re-analistet-presin-qe-lvv-e-ldk-te-finalizojne-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2019-11-04 08:19
https://www.informatat.com/nuk-eshte-ne-planet-e-piolit-mesfushori-kerkon-largimin-ne-janar/20%Monthly2019-11-02 13:34
https://www.informatat.com/erdhi-me-shume-buje-ne-vere-anesori-i-interit-prane-largimit-ne-janar/20%Monthly2019-11-02 13:33
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-haradinaj-do-ndodhe-ne-dhjetor/20%Monthly2019-11-02 13:31
https://www.informatat.com/itali-alarm-per-atentat-terrorist-ai-ne-bataclan-ne-kerkim-2-shqiptare-emrat-e-fotot/20%Monthly2019-11-02 13:29
https://www.informatat.com/kursente-ushqimin-e-vet-per-vellain-e-semure-studentja-me-dy-pune-gati-vdes-nga-uria/20%Monthly2019-11-02 13:28
https://www.informatat.com/dua-lipa-nxjerr-kengen-e-re-behet-me-e-kerkuara-ne-shazam/20%Monthly2019-11-02 13:26
https://www.informatat.com/telekomi-mbledh-urgjent-bordin-per-padine-e-z-mobilet-ne-arbitrazh/20%Monthly2019-11-04 08:15
https://www.informatat.com/ikd-prokuroret-ne-kosove-ngrene-aktakuza-ndaj-te-vdekurve/20%Monthly2019-11-02 13:23
https://www.informatat.com/krasniqi-thote-se-regjistrimi-i-popullsise-ne-2021-en-do-te-jete-ne-harmoni-me-rekomandimet-nderkombetare/20%Monthly2019-11-01 15:37
https://www.informatat.com/kampet-e-refugjateve-ne-greqi-ne-prag-te-katastrofes/20%Monthly2019-11-01 15:35
https://www.informatat.com/mustafa-e-osmani-takojne-doris-packun-flasin-per-qeverine-e-re-e-koalicionin-me-vvne/20%Monthly2019-11-01 15:32
https://www.informatat.com/hoxhaj-takohet-me-ish-kryeministrin-turk-qe-u-largua-nga-partia-e-erdoganit/20%Monthly2019-11-01 15:30
https://www.informatat.com/marreveshja-gjitheperfshirese-me-serbine-teme-e-takimit-thaci-palmer/20%Monthly2019-11-01 15:26
https://www.informatat.com/lista-srpska-palmerit-nuk-do-te-vrapojme-per-te-hyre-ne-qeverine-e-albin-kurtit/20%Monthly2019-11-01 15:24
https://www.informatat.com/vuciq-per-ameriken-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/20%Monthly2019-11-01 15:21
https://www.informatat.com/lufta-kunder-korrupsionit-ne-fokus-te-takimit-hyseni-havolli/20%Monthly2019-11-01 15:17
https://www.informatat.com/palmer-takon-veselin-flasin-per-zhvillimet-e-fundit-dhe-partneritetin-ndermjet-dy-vendeve/20%Monthly2019-11-01 15:15
https://www.informatat.com/matthew-palmer-shba-sdo-ta-imponoje-marreveshjen-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-11-01 15:13
https://www.informatat.com/kosnett-pershendet-caktimin-e-seancave-gjyqesore-per-veteranet-i-zhgenjyer-me-rastin-toka/20%Monthly2019-11-01 15:31
https://www.informatat.com/bqk-ja-njofton-se-jane-rritur-tarifat-per-sigurimin-e-veturave/20%Monthly2019-11-01 12:57
https://www.informatat.com/veseli-takon-zevendes-shefin-e-misionit-vezhgues-te-be-se-flasin-per-zgjedhjet/20%Monthly2019-11-01 15:20
https://www.informatat.com/nis-takimi-mes-thacit-e-palmerit/20%Monthly2019-11-01 12:40
https://www.informatat.com/rrefimi-i-hidhur-i-michelle-obames-njerezit-largoheshin-nga-une-vetem-pse-isha-e-zeze/20%Monthly2019-11-01 12:34
https://www.informatat.com/sa-qeveri-te-botes-u-pergjuan-nepermjet-whatsappit/20%Monthly2019-11-01 12:31
https://www.informatat.com/vuciq-per-kurtin-pak-ka-ne-prishtine-qe-dine-te-luajne-e-te-perballen-me-mua-ai-nuk-eshte-mes-tyre/20%Monthly2019-11-01 12:28
https://www.informatat.com/munter-trump-deshiron-te-jete-presidenti-qe-i-sjell-kurtin-dhe-vuciqin-ne-washington-per-marreveshje/20%Monthly2019-11-01 12:25
https://www.informatat.com/prokurori-syla-brenda-ketij-muaji-aktakuzat-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-11-01 12:21
https://www.informatat.com/keta-jane-faktoret-qe-po-e-pengojne-heqjen-e-vizave/20%Monthly2019-11-01 12:18
https://www.informatat.com/sot-perfundon-vleresimi-i-pakove-te-supozuara-me-fletevotime/20%Monthly2019-11-01 12:15
https://www.informatat.com/tre-zyrtare-policore-te-lenduar-pas-aksidentit-mes-dy-veturave-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-01 12:13
https://www.informatat.com/borchardt-ik-ne-shtepi-bashke-me-gishtin-tend-te-mesem-protesta-kunder-ambasadorit/20%Monthly2019-11-01 12:03
https://www.informatat.com/mustafa-dhe-osmani-takohen-me-palmerin-flasin-edhe-per-dialogun/20%Monthly2019-11-01 15:11
https://www.informatat.com/kurti-ishte-kundershtar-i-ashper-i-unmik-ut-por-tanin-ka-shprese-te-qeveria-e-tij/20%Monthly2019-11-01 09:51
https://www.informatat.com/haradinaj-ideali-i-zahir-pajazitit-do-te-jete-pikembeshtetje-e-vizionit-tone-per-kosoven/20%Monthly2019-11-01 09:48
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-per-lojera-fati-ne-prizren/20%Monthly2019-11-01 09:45
https://www.informatat.com/vidal-i-shurdher-per-ofertat-nga-kina-parapelqen-interin/20%Monthly2019-11-01 09:42
https://www.informatat.com/mourinho-prijatar-per-te-marre-drejtimin-e-arsenal/20%Monthly2019-11-01 09:33
https://www.informatat.com/haradinaj-thaci-citaku-rama-dhe-vuciq-kane-punuar-per-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2019-11-01 12:08
https://www.informatat.com/flet-gerard-depardieu-shqiperine-e-njoh-nga-lufta-e-kosoves-millosheviq-ishte-monster/20%Monthly2019-11-01 09:26
https://www.informatat.com/armend-zemaj-per-vrasjet-politike-ka-goxha-fakte-por-pak-deshmitare/20%Monthly2019-11-01 09:23
https://www.informatat.com/qeveria-ne-ardhje-mund-te-anuloje-projeksionet-e-buxhetit-per-vitin-2020/20%Monthly2019-11-01 12:42
https://www.informatat.com/arrestohet-personi-qe-sulmoi-prokurorin-ne-prizren/20%Monthly2019-11-01 09:17
https://www.informatat.com/kryetari-i-pdk-se-ne-drenas-deshmitar-ne-gjykimin-ndaj-grabovcit-beqajt-pajazitit-dhe-te-tjereve/20%Monthly2019-11-01 09:16
https://www.informatat.com/donald-trump-do-ta-ndryshoje-adresen-e-banimit/20%Monthly2019-11-01 09:06
https://www.informatat.com/shqiperia-nder-vendet-me-normen-me-te-larte-te-vjedhjeve-ne-evrope/20%Monthly2019-11-01 09:04
https://www.informatat.com/apple-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-per-ata-qe-kane-iphone-dhe-ipad-te-vjeter/20%Monthly2019-11-01 09:02
https://www.informatat.com/dy-miliarde-euro-kontribute-pensionale-humbin-per-shkak-te-papergjegjesise-se-institucioneve-te-kosoves/20%Monthly2019-11-01 08:58
https://www.informatat.com/pauzon-trupi-gjykues-ne-rastin-pronto-ne-pritje-te-elhami-gashit/20%Monthly2019-11-01 08:56
https://www.informatat.com/reagon-vlora-citaku-serbia-ma-vodhi-certifikaten-e-lindjes/20%Monthly2019-11-01 09:19
https://www.informatat.com/ne-prill-2020-hapet-ambasada-e-japonise-ne-prishtine/20%Monthly2019-11-01 08:49
https://www.informatat.com/sot-mot-i-vranet-java-tjeter-me-e-ngrohte/20%Monthly2019-11-01 08:46
https://www.informatat.com/palmer-vjen-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-11-01 11:55
https://www.informatat.com/daciq-nderkombetaret-kane-ndryshuar-qendrim-rreth-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-11-01 09:27
https://www.informatat.com/termet-ne-dragash/20%Monthly2019-11-01 08:24