XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/kosnetti-takon-edhe-kurtin-i-kerkon-formimin-sa-me-te-shpejte-te-qeverise/20%Monthly2019-12-30 16:31
https://www.informatat.com/haradinaj-dorehiqet-nga-posti-i-deputetit-kqz-e-dergon-zevendesimin-e-tij/20%Monthly2019-12-30 16:26
https://www.informatat.com/haziri-vetevendosje-duhet-te-kete-arsye-te-medha-qe-te-na-kthej-ne-bisedime/20%Monthly2019-12-30 16:23
https://www.informatat.com/kurti-e-refuzon-edhe-nje-here-thacin-ia-propozon-vet-nje-takim/20%Monthly2019-12-30 16:18
https://www.informatat.com/a-po-rreshket-gjermania-ne-te-djathte/20%Monthly2019-12-30 05:14
https://www.informatat.com/ermali-eshte-biznesmen-une-bej-humor-mamaqi-i-pergjigjet-bes-kallakut/20%Monthly2019-12-30 05:11
https://www.informatat.com/https-www-informatat-com-mbi-23-per-qind-e-qytetareve-te-kosoves-jane-te-varfer/20%Monthly2019-12-30 05:08
https://www.informatat.com/mbi-23-per-qind-e-qytetareve-te-kosoves-jane-te-varfer/20%Monthly2019-12-30 05:04
https://www.informatat.com/haradinaj-akuzon-parteret-ne-pan-kthimin-me-kete-koalicion-se-sheh-formule-per-aak-ne/20%Monthly2019-12-30 05:01
https://www.informatat.com/https-www-informatat-com-maqedoni-e-veriut-oliver-spasovski-ne-krye-te-qeverise-teknike/20%Monthly2019-12-30 04:51
https://www.informatat.com/maqedoni-e-veriut-oliver-spasovski-ne-krye-te-qeverise-teknike/20%Monthly2019-12-30 04:48
https://www.informatat.com/kryem-marredhenie-seksuale-dhe-me-pas-rrefehet-28-vjecari-qe-vrau-shqiptaren-ne-france/20%Monthly2019-12-30 04:31
https://www.informatat.com/tayna-me-poza-te-reja-vjen-kete-here-duket-si-karramel/20%Monthly2019-12-30 04:27
https://www.informatat.com/zgjedhet-kryesia-e-re-e-pdk-se-veseli-thote-se-partia-e-tij-ka-vlera/20%Monthly2019-12-30 04:24
https://www.informatat.com/kurti-thekson-se-vv-eshte-e-vendosur-dhe-e-perkushtuar-qe-te-lidhe-koalicion-me-ldkne/20%Monthly2019-12-30 04:20
https://www.informatat.com/reagon-vjosa-osmani-pas-kercenimit-te-djali-te-isa-mustafes-fton-te-denohet-gjuha-kercenuese/20%Monthly2019-12-30 04:14
https://www.informatat.com/isa-mustafa-i-nderron-fjalet-thote-se-ldkja-sdo-tia-jape-vvse-votat-per-ta-formuar-vete-qeverine/20%Monthly2019-12-28 23:41
https://www.informatat.com/ilir-meta-dekoron-behgjet-pacollin-pas-ndihmes-qe-ua-dha-te-prekurve-nga-termeti/20%Monthly2019-12-27 22:06
https://www.informatat.com/india-goditet-nga-moti-me-i-ftohte-ne-22-vitet-e-fundit/20%Monthly2019-12-27 21:43
https://www.informatat.com/nente-deputete-nuk-u-betuan-vazhdojne-punen-si-ministra/20%Monthly2019-12-27 21:40
https://www.informatat.com/haziri-ne-kemi-mbajtur-premtimin-vvja-veproi-njeanshem/20%Monthly2019-12-27 21:36
https://www.informatat.com/osmani-raportet-vv-ldk-dje-kane-pesuar-goditje-jashtezakonisht-te-madhe/20%Monthly2019-12-27 21:30
https://www.informatat.com/baraliu-shpjegon-rrjedhen-e-afateve-kushtetuese-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2019-12-27 21:24
https://www.informatat.com/kurti-ironizon-me-ftesat-e-thacit-takime-sot-per-sot-caktojne-gjimnazistet/20%Monthly2019-12-27 21:20
https://www.informatat.com/haxhiu-presidenti-cakton-mandatarin-pas-propozimit-te-partise-politike/20%Monthly2019-12-27 21:16
https://www.informatat.com/grate-kane-perfituar-me-se-shumti-me-2019-nga-fondacioni-amerikan/20%Monthly2019-12-27 17:17
https://www.informatat.com/ne-2020-nisin-subvencionet-per-rritje-te-eficiences-se-energjise/20%Monthly2019-12-27 17:07
https://www.informatat.com/instituti-hidrometerologjik-perfiton-pajisje-te-reja-amerikane/20%Monthly2019-12-27 17:05
https://www.informatat.com/kurti-nuk-e-takon-sot-thacin/20%Monthly2019-12-27 21:29
https://www.informatat.com/kryetari-i-keshillit-prokurorial-e-vlereson-te-suksesshem-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2019-12-27 10:44
https://www.informatat.com/thaci-zyrtarisht-fton-kurtin-per-mandatim/20%Monthly2019-12-27 10:46
https://www.informatat.com/arrestohet-podujevasi-qe-rrahu-nenen/20%Monthly2019-12-27 10:02
https://www.informatat.com/nderron-jete-kompozitori-i-njohur-kosovar-gjergj-kacinari/20%Monthly2019-12-27 09:59
https://www.informatat.com/nenshkruhen-udhezimet-administrative-per-sistemin-e-unifikuar-te-adresave/20%Monthly2019-12-27 09:53
https://www.informatat.com/burri-rrah-gruan-ne-suhareke-arrestohet/20%Monthly2019-12-27 09:51
https://www.informatat.com/nagavci-nder-te-jem-nenkryetare-e-kuvendit-shpresoj-qe-qeveria-ta-filloje-punen-sa-me-pare/20%Monthly2019-12-27 09:47
https://www.informatat.com/ruci-uron-konjufcen-e-fton-per-vizite-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-27 10:40
https://www.informatat.com/vv-merr-kuvendin-ldk-pret-oferte-te-re/20%Monthly2019-12-27 21:35
https://www.informatat.com/zyra-e-bashkimit-evropian-mirepret-konstituimin-e-kuvendit-kerkon-formimin-sa-me-te-shpejte-te-qeverise/20%Monthly2019-12-27 21:19
https://www.informatat.com/thaci-uron-deputetet-e-rinj-institucionet-te-krijohen-sa-me-shpejte/20%Monthly2019-12-27 09:38
https://www.informatat.com/veseli-mban-konference-per-media-pas-konstituimit-te-kuvendit/20%Monthly2019-12-26 15:59
https://www.informatat.com/nitaj-i-aakse-vv-e-ldk-u-prishen-pa-ia-nise-pani-pas-2-vjetesh/20%Monthly2019-12-26 15:53
https://www.informatat.com/abdixhiku-thote-se-do-te-vazhdojne-te-flasin-me-vvne-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2019-12-26 15:48
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-flet-per-here-te-pare-si-kryetar-kuvendi-garantojme-se-do-kryejme-detyrat-tona-me-nder/20%Monthly2019-12-27 09:42
https://www.informatat.com/ne-vikend-bie-bore-ne-kosove/20%Monthly2019-12-26 15:33
https://www.informatat.com/arberie-nagavci-kujtim-shala-e-memli-krasniqi-nenkryetare-te-kuvendit/20%Monthly2019-12-26 16:00
https://www.informatat.com/gjuriq-te-rinjve-nga-kosova-jeni-vija-e-pare-ne-luften-per-mbijetesen-e-serbeve/20%Monthly2019-12-26 15:17
https://www.informatat.com/pdk-ua-vendos-flamujt-kombetare-vvse-gjate-betimit-per-tua-kujtuar-se-i-kane-harruar/20%Monthly2019-12-26 15:13
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-zgjedhet-kryetar-i-kuvendit/20%Monthly2019-12-27 09:31
https://www.informatat.com/betohen-111-deputete-te-legjislatures-se-shtate-te-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2019-12-26 15:43
https://www.informatat.com/ambasadoret-ne-seance/20%Monthly2019-12-26 15:03
https://www.informatat.com/deputetet-ministra-te-pdkse-nuk-shkojne-per-ta-kryer-betimin-ne-kuvend/20%Monthly2019-12-26 15:23
https://www.informatat.com/formohet-komisionin-per-verifikimin-e-mandateve-te-deputeteve/20%Monthly2019-12-26 14:46
https://www.informatat.com/bajrami-ldk-e-voton-qeverine-e-albin-kurtit-pa-marre-asnje-post/20%Monthly2019-12-26 14:44
https://www.informatat.com/dekorohet-pas-vdekjes-luftetari-hashim-haliti/20%Monthly2019-12-26 14:30
https://www.informatat.com/nis-seanca-konstituive-e-kuvendit/20%Monthly2019-12-26 14:26
https://www.informatat.com/prokuroria-ngrit-aktakuze-edhe-ndaj-nje-gruaje-tjeter-qe-iu-bashkua-isis-it/20%Monthly2019-12-26 14:25
https://www.informatat.com/nje-grua-inteligjente-eshte-gjithcka-qe-nje-burre-medioker-nuk-deshiron-ta-kete/20%Monthly2019-12-26 14:23
https://www.informatat.com/rudi-do-jem-zeri-i-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2019-12-26 14:16
https://www.informatat.com/kryetari-i-psdse-godet-vvne-po-bejne-sikur-qeverite-qe-i-kishin-kundershtuar/20%Monthly2019-12-26 14:14
https://www.informatat.com/haradinaj-pergjegjesia-per-krijimin-e-qeverise-eshte-mbi-vvne-dhe-albin-kurtin/20%Monthly2019-12-26 15:08
https://www.informatat.com/rexhepi-vv-dhe-ldk-te-vazhdojne-negociatat/20%Monthly2019-12-26 14:08
https://www.informatat.com/rexhep-selimi-mohon-se-ia-kerkoi-albin-kurtit-mpb-ne/20%Monthly2019-12-26 14:06
https://www.informatat.com/genta-ismajli-nuk-ndalet-pozon-mbi-prehrin-e-biznesmenit-turk/20%Monthly2019-12-26 13:56
https://www.informatat.com/kjo-eshte-paga-qe-mund-te-merrni-nese-punoni-ne-antarktide-vetem-bonusi-eshte-60-mije/20%Monthly2019-12-26 13:54
https://www.informatat.com/pas-ndarjes-nga-bruno-aktorja-shqiptare-kapet-mat-ne-arabi-me-futbollistin-e-njohur/20%Monthly2019-12-26 13:52
https://www.informatat.com/deputeti-me-i-vjeter-dhe-deputetja-me-e-re-gati-per-seance/20%Monthly2019-12-26 14:59
https://www.informatat.com/keto-jane-6-bandat-me-te-rrezikshme-shqiptare/20%Monthly2019-12-26 13:44
https://www.informatat.com/aktakuze-per-dhunimin-e-te-mitures-ne-gjilan/20%Monthly2019-12-26 13:37
https://www.informatat.com/pdk-ja-propozon-krasniqin-per-nenkryetar-te-kuvendit-hamza-shef-i-gp-se/20%Monthly2019-12-26 15:05
https://www.informatat.com/albin-kurti-arrin-ne-kuvend/20%Monthly2019-12-26 13:33
https://www.informatat.com/ldk-mesyn-kuvendin-vjosa-osmani-me-kembe-te-hajrit/20%Monthly2019-12-26 13:31
https://www.informatat.com/bahtiri-apelon-tek-ldk-per-hir-te-qytetareve-gjeni-kurajo-dhe-arrini-marreveshjen-me-vv/20%Monthly2019-12-26 14:09
https://www.informatat.com/kurre-nuk-ka-pasur-me-shume-tradhti-ne-lidhje-dhe-martesa-e-gjitha-fillon-ne-te-njejtin-vend/20%Monthly2019-12-26 12:37
https://www.informatat.com/xheli-i-bere-nga-gjaku-i-vertete-mund-te-jete-trajtimi-i-ri-per-plage-te-hapura/20%Monthly2019-12-26 12:34
https://www.informatat.com/romeo-merr-vendimin-e-papritur-pas-videos-intime-te-jonida-maliqit-heq-te-gjitha-fotot-me-kengetaren/20%Monthly2019-12-26 12:29
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-edhe-veshjet-e-fitnesit-i-ka-ne-frymen-e-krishtlindjeve/20%Monthly2019-12-26 12:26
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-perse-u-fshine-te-gjitha-kenget-e-festivalit-te-rtsh-se-nga-youtube/20%Monthly2019-12-26 12:20
https://www.informatat.com/demi-rose-super-joshese-ne-videon-ne-bikini-uron-festat/20%Monthly2019-12-26 12:17
https://www.informatat.com/aksident-trafiku-me-fatalitet-ne-rrugen-merdar-prishtine/20%Monthly2019-12-26 12:15
https://www.informatat.com/gabimi-qe-beni-kur-mbani-ilacet-ne-frigorifer/20%Monthly2019-12-26 12:14
https://www.informatat.com/sonte-ndodh-eklipsi-i-fundit-diellor-i-dekades-do-krijohet-nje-unaze-zjarri-ne-qiell/20%Monthly2019-12-26 12:10
https://www.informatat.com/gruaja-e-policit-hero-izet-demaj-nderohet-me-medaljen-per-mburoje-te-policise/20%Monthly2019-12-26 12:08
https://www.informatat.com/alarmante-arrin-ne-afro-13-mije-numri-i-personave-te-prekur-me-grip/20%Monthly2019-12-26 12:06
https://www.informatat.com/lumir-abdixhiku-shpalos-oferten-e-re-pesepikeshe-te-ldk-se-per-vv-ne/20%Monthly2019-12-26 12:03
https://www.informatat.com/migrimi-masiv-i-te-rinjve-sfide-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-12-26 12:01
https://www.informatat.com/ldk-ja-sia-jep-lvv-se-mpb-ne-mustafa-thote-korrupsionin-e-luftojme-bashke/20%Monthly2019-12-26 11:59
https://www.informatat.com/willian-po-te-kisha-mundesi-do-te-luaja-ne-chelsea-deri-kur-te-jem-40-vjec/20%Monthly2019-12-26 11:57
https://www.informatat.com/xhaka-i-shpeton-largimit-nga-arsenali-fale-trajnerit-te-ri-i-cili-e-adhuron-shqiptarin/20%Monthly2019-12-26 11:54
https://www.informatat.com/dy-aksidente-me-fatalitet-gjate-24-oreve/20%Monthly2019-12-26 11:42
https://www.informatat.com/mustafa-i-ben-oferte-lvv-se-ndryshe-thote-se-ldk-ja-heq-dore/20%Monthly2019-12-26 13:46
https://www.informatat.com/vetevritet-profesori-hidhet-nga-kati-i-tete-i-nje-banese-ne-shkup/20%Monthly2019-12-26 11:29
https://www.informatat.com/vriten-gjashte-ushtare-afgane-autoritetet-e-cilesojne-sulm-terrorist/20%Monthly2019-12-26 11:27
https://www.informatat.com/termkolli-vvse-mos-shantazhoni-krijoni-qeverine-me-ldk-ne-apo-me-ke-te-doni/20%Monthly2019-12-26 11:25
https://www.informatat.com/157-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-12-26 11:23
https://www.informatat.com/thaci-pranon-urime-nga-presidentet-mattarella-pendarovski-dhe-kryeministri-abe/20%Monthly2019-12-26 11:20
https://www.informatat.com/segmenti-i-pare-i-autostrades-shkup-hani-i-elezit-nis-ne-fillim-te-vitit-2020/20%Monthly2019-12-26 11:18
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-per-tentim-grabitje-te-armatosur/20%Monthly2019-12-26 11:15
https://www.informatat.com/komandanti-i-fsk-se-thote-se-perkunder-informatave-per-fryrje-te-numrit-te-veteraneve-skane-mundur-te-mos-i-miratojne-listat/20%Monthly2019-12-26 11:13
https://www.informatat.com/raporti-i-avokatit-te-popullit-perdorimi-i-droges-nga-femijet-shqetesues/20%Monthly2019-12-26 11:11
https://www.informatat.com/londer-qellohet-per-vdekje-me-arme-zjarri-kosovari-nga-ferizaj/20%Monthly2019-12-26 11:10
https://www.informatat.com/veturat-e-ministrise-per-kthim-harxhuan-84-mije-euro-karburante/20%Monthly2019-12-26 11:08
https://www.informatat.com/disa-ore-para-seances-konstituive-kuvendi-me-njoftim-per-mediat/20%Monthly2019-12-26 11:06
https://www.informatat.com/nagavci-ldk-se-jemi-per-te-gjetur-zgjidhje-ka-kohe-deri-ne-nisje-te-seances/20%Monthly2019-12-26 11:05
https://www.informatat.com/haradinaj-i-besoj-policise-se-kosoves/20%Monthly2019-12-26 13:35
https://www.informatat.com/kosova-drejt-nje-bllokade-tjeter-institucionale/20%Monthly2019-12-26 12:38
https://www.informatat.com/cilat-jane-procedurat-e-seances-se-sotme/20%Monthly2019-12-26 09:23
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-8/20%Monthly2019-12-26 09:21
https://www.informatat.com/mustafa-nuk-eshte-parapare-per-sot-ndonje-takim-me-vv-ne/20%Monthly2019-12-26 11:39
https://www.informatat.com/nis-mbledhja-e-kryesise-se-ldk-se-2/20%Monthly2019-12-26 09:18
https://www.informatat.com/sot-mbahet-seanca-konstituive-e-parlamentit/20%Monthly2019-12-26 11:02
https://www.informatat.com/e-akuzuara-pranon-se-ishte-pjese-e-isis-dhe-al-nusra-thote-se-eshte-penduar/20%Monthly2019-12-24 15:25
https://www.informatat.com/vuciq-zbulon-genjeshtren-e-edi-rames-evropianet-se-duan-minishengenin/20%Monthly2019-12-24 15:22
https://www.informatat.com/gjykimi-ndaj-lekajt-deshmitaret-thone-se-figurojne-si-perfitues-te-subvencioneve-pa-aplikuar-per-to/20%Monthly2019-12-24 15:19
https://www.informatat.com/veseli-uron-festen-e-krishtlindjes/20%Monthly2019-12-24 15:17
https://www.informatat.com/patozi-shiko-kosoven-sot-per-te-kuptuar-shqiperine-neser/20%Monthly2019-12-24 15:14
https://www.informatat.com/skenari-cfare-do-te-ndodh-nese-ldk-dhe-vv-shkojne-pa-marreveshje-ne-kuvend-te-enjten/20%Monthly2019-12-24 15:11
https://www.informatat.com/putini-e-akuzon-polonine-se-ka-bashkepunuar-fshehtas-me-hitlerin/20%Monthly2019-12-24 14:59
https://www.informatat.com/apeli-kthen-ne-rigjykim-rastin-stenta1/20%Monthly2019-12-24 14:52
https://www.informatat.com/3-mije-leke-shperblim-per-pensionistet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-24 14:43
https://www.informatat.com/isa-mustafa-uron-krishtlindjen-kjo-feste-le-ta-gjeje-popullin-e-kosoves-te-bashkuar/20%Monthly2019-12-24 14:40
https://www.informatat.com/japonia-po-planifikon-ti-derdhe-ne-det-nje-milion-tone-uje-radioaktiv/20%Monthly2019-12-24 14:38
https://www.informatat.com/islanda-per-te-11-in-vit-renditet-vendi-me-i-mire-per-te-qene-grua/20%Monthly2019-12-24 14:30
https://www.informatat.com/kapen-52-kilograme-kanabis-ne-lezhe-dy-te-arrestuar/20%Monthly2019-12-24 14:27
https://www.informatat.com/fsshk-denon-ashper-kercenimin-me-arme-te-ftohte-ndaj-mjekut-kujdestar-ne-vushtrri/20%Monthly2019-12-24 14:25
https://www.informatat.com/komuna-e-lipjanit-jashteligjshem-obligon-invalidin-e-uck-se-ta-paguaje-tatimin-mbi-prone-per-regjistrim-te-vetures/20%Monthly2019-12-24 14:23
https://www.informatat.com/marinka-tepiqit-konfirmon-se-daciqi-mblodhi-para-nga-tregtaret-e-armeve-per-terheqjen-e-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2019-12-24 14:15
https://www.informatat.com/i-akuzuari-per-krime-lufte-nenad-arsiq-deklarohet-i-pafajshem/20%Monthly2019-12-24 14:13
https://www.informatat.com/misteret-e-festivalit-te-kenges-ne-rtsh/20%Monthly2019-12-24 14:12
https://www.informatat.com/elvana-gjata-nuk-eshte-faji-yt-arilena/20%Monthly2019-12-24 14:10
https://www.informatat.com/u-arrestua-duke-drejtuar-mjetin-ne-gjendje-te-dehur-lirohet-aleksander-gjoka/20%Monthly2019-12-24 14:09
https://www.informatat.com/thaci-ua-uron-besimtareve-te-krishtere-kershendellat/20%Monthly2019-12-24 14:05
https://www.informatat.com/bota-do-te-kete-nevoje-per-80-me-shume-kalori-deri-ne-fund-te-shekullit/20%Monthly2019-12-24 13:42
https://www.informatat.com/gripi-simptomat-dhe-parandalimi/20%Monthly2019-12-24 13:41
https://www.informatat.com/haradinaj-nga-sot-mesimdhenesit-e-vite-e-te-90-ta-do-ta-marrin-kompensimin/20%Monthly2019-12-24 13:38
https://www.informatat.com/mustafa-nese-albin-kurti-lajmerohet-ne-do-ulemi-dhe-do-bisedojme/20%Monthly2019-12-24 13:35
https://www.informatat.com/ldk-mban-takim-me-strukturat-veliu-e-osmani-nuk-deklarohen/20%Monthly2019-12-24 13:33
https://www.informatat.com/askush-sfoli-per-elvanen-apo-arilenen-pjese-e-jurise-ne-festivalin-e-rtsh-flet-rita-petro/20%Monthly2019-12-24 13:22
https://www.informatat.com/lladrovci-raporton-para-qytetareve-per-punen-njevjecare/20%Monthly2019-12-24 13:18
https://www.informatat.com/terapia-e-mrekullueshme-japoneze-me-uje-e-djeg-dhjamin-e-rregullon-tretjen-dhe-i-largon-dhimbjet-e-nyjave/20%Monthly2019-12-24 13:16
https://www.informatat.com/me-kete-teknike-gjumi-ju-merr-per-60-sekonda/20%Monthly2019-12-24 13:13
https://www.informatat.com/me-keto-10-shenja-te-thjeshta-mund-ta-kuptoni-menjehere-se-ai-po-te-tradhton/20%Monthly2019-12-24 13:10
https://www.informatat.com/amir-rrahmani-prane-kalimit-te-napoli/20%Monthly2019-12-24 13:07
https://www.informatat.com/mourinho-var-i-po-e-shkaterron-futbollin/20%Monthly2019-12-24 13:05
https://www.informatat.com/shtate-futbolliste-nga-eritrea-zhduken-ne-ugande/20%Monthly2019-12-24 13:02
https://www.informatat.com/juventusi-me-oferte-per-pogba-pret-pergjigje-nga-man-united/20%Monthly2019-12-24 12:59
https://www.informatat.com/isco-prane-kalimit-ne-chelsea/20%Monthly2019-12-24 12:58
https://www.informatat.com/leon-dajaku-e-ardhmja-e-bayern-munichut/20%Monthly2019-12-24 12:56
https://www.informatat.com/se-paku-8-te-vdekur-shumica-femije-nga-sulmet-ajrore-ruse-ne-siri/20%Monthly2019-12-24 12:54
https://www.informatat.com/kmdlnj-vlereson-punen-e-qendres-se-paraburgimit-ne-lipjan/20%Monthly2019-12-24 12:53
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-do-te-adresohen-te-gjitha-kerkesat-qe-kane-zjarrfikesit/20%Monthly2019-12-24 12:50
https://www.informatat.com/ministri-i-brendshem-i-republika-srpska-godet-ne-fytyre-deputetin-serb/20%Monthly2019-12-24 12:49
https://www.informatat.com/ku-ta-di-kjo-eshte-pergjigjja-e-vuciqit-kur-pyetet-per-kohen-e-rifillimit-te-dialogut/20%Monthly2019-12-24 12:47
https://www.informatat.com/myftiu-ternava-uron-ipeshkvin-dode-gjergji-per-krishtlindje/20%Monthly2019-12-24 12:45
https://www.informatat.com/adoleshenti-amerikan-qe-vrau-nje-te-ri-denohet-me-vetem-30-dite-burgim/20%Monthly2019-12-24 12:43
https://www.informatat.com/hapet-hetim-kunder-kosoves-per-shkak-te-termocentralit-kosova-e-re/20%Monthly2019-12-24 12:41
https://www.informatat.com/haxhiu-nese-ldk-nuk-terhiqet-nga-kerkesa-per-presidentin-alternative-mbeten-zgjedhjet/20%Monthly2019-12-24 12:39
https://www.informatat.com/kdi-kerkon-qe-te-formohen-institucionet-pa-u-vonuar/20%Monthly2019-12-24 12:35
https://www.informatat.com/aeroplani-me-i-avancuar-luftarak-rus-rrezohet-gjate-trajnimit/20%Monthly2019-12-24 12:33
https://www.informatat.com/sali-berisha-samiti-i-tiranes-u-be-kunder-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-12-24 12:31
https://www.informatat.com/urimet-e-kurtit-per-krishtlindje-ishte-vit-i-mrekullueshem-ende-skemi-filluar/20%Monthly2019-12-24 12:29
https://www.informatat.com/mesohet-se-kush-do-jete-presidenti-i-rusise-pas-largimit-te-putin/20%Monthly2019-12-24 12:28
https://www.informatat.com/xhabir-zharku-mbetet-ne-paraburgim/20%Monthly2019-12-24 12:21
https://www.informatat.com/tre-skenaret-e-seances-konstituive-te-legjislatures-se-shtate-te-kuvendit/20%Monthly2019-12-24 12:17
https://www.informatat.com/oeak-institucionet-shteterore-kane-rol-kyc-ne-reformimin-e-sektorit-te-edukimit/20%Monthly2019-12-24 12:15
https://www.informatat.com/sulmoi-te-dashuren-me-te-cilen-bashkejetonte-arrestohet/20%Monthly2019-12-24 12:13
https://www.informatat.com/kurti-merr-mbeshtetjen-e-dhjete-deputeteve-nga-komunitetet-joshumice/20%Monthly2019-12-24 12:11
https://www.informatat.com/prishtine-gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-shtepine-e-tij/20%Monthly2019-12-24 12:08
https://www.informatat.com/haradinaj-uroj-qe-krishtlindjet-te-sjellin-paqe-nen-kulmin-e-secilit/20%Monthly2019-12-24 12:05
https://www.informatat.com/rahovec-mosmarreveshje-per-prone-gruaja-sulmohet-nga-kunati/20%Monthly2019-12-24 12:04
https://www.informatat.com/ambasadori-abbott-uron-me-rastin-e-krishtlindjeve/20%Monthly2019-12-24 12:03
https://www.informatat.com/nuk-paraqitet-ne-seancen-rasti-veteranet-urdher-detyrim-per-sami-lushtakun/20%Monthly2019-12-24 12:01
https://www.informatat.com/116-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-12-24 11:59
https://www.informatat.com/pacienti-sulmon-mjekun-ne-vushtrri/20%Monthly2019-12-24 11:57
https://www.informatat.com/kurti-e-mustafa-edhe-sot-ne-nje-takim-tjeter/20%Monthly2019-12-24 13:32
https://www.informatat.com/ashak-deklarohet-per-mini-shengenin/20%Monthly2019-12-24 13:37
https://www.informatat.com/49-deputete-te-rinj-e-71-veterane/20%Monthly2019-12-24 12:38
https://www.informatat.com/kershendellat-mesha-solemne-mbahet-ne-katedralen-shen-nene-tereza/20%Monthly2019-12-24 07:46
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-19/20%Monthly2019-12-24 07:43
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-te-renet-ne-betejen-e-llapashtinces/20%Monthly2019-12-24 07:40
https://www.informatat.com/mustafa-nuk-na-duhet-presioni-publik-per-marreveshje/20%Monthly2019-12-24 11:54
https://www.informatat.com/atk-zotohet-per-trajtim-te-barabarte-te-tatimpaguesve/20%Monthly2019-12-23 14:54
https://www.informatat.com/kdi-ne-tete-shkolla-fillore-ne-gjilan-perdoret-uji-i-papijshem/20%Monthly2019-12-23 14:50
https://www.informatat.com/rama-mbledh-ministrat-ne-zonen-e-golemit/20%Monthly2019-12-23 14:46
https://www.informatat.com/aktakuze-edhe-ndaj-nje-gruaje-kosovare-qe-iu-bashkua-isis-it/20%Monthly2019-12-23 14:42
https://www.informatat.com/rugova-nuk-ka-alternative-tjeter-besoj-ne-marreveshjen-ldk-lvv/20%Monthly2019-12-23 14:36
https://www.informatat.com/festat-e-fundvitit-policia-ndan-dhurata-per-femijet-pasagjere/20%Monthly2019-12-23 14:34
https://www.informatat.com/wanda-e-godet-lukakun-ai-do-ta-shikoje-ne-tv-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2019-12-23 14:27
https://www.informatat.com/si-te-dukeni-bukur-pas-nje-nate-pa-gjume/20%Monthly2019-12-23 14:23
https://www.informatat.com/be-entuziaste-me-bashkepunimin-e-policive-te-kosoves-e-serbise-ne-merdare-vjen-menjehere-reagimi/20%Monthly2019-12-23 14:20
https://www.informatat.com/nis-peticioni-per-te-ndryshuar-fituesin-e-festivalit-fansat-e-elvanes-proteste-para-rtsh-se/20%Monthly2019-12-23 14:18
https://www.informatat.com/permbytet-barka-me-imigrante-ne-danub-gjashte-te-zhdukur/20%Monthly2019-12-23 14:09
https://www.informatat.com/shpend-ahmeti-kercenohet-ne-zyre-policia-nis-hetimet/20%Monthly2019-12-23 14:04
https://www.informatat.com/kurti-per-mini-shengenin-kemi-nevoje-per-me-shume-bashkepunim-jo-konfrontim/20%Monthly2019-12-23 14:01
https://www.informatat.com/ekstradohet-nga-gjermania-35-vjecarja-per-vepren-vrasje-e-rende/20%Monthly2019-12-23 13:57
https://www.informatat.com/nje-qyteze-e-tere-u-zhduk-nga-fatkeqesia-natyrore/20%Monthly2019-12-23 13:55
https://www.informatat.com/grevistet-franceze-perleshen-me-policine-gjate-protestes/20%Monthly2019-12-23 13:53
https://www.informatat.com/aktakuza-ndaj-dy-kosovareve-qe-u-ben-pjese-e-isis-it/20%Monthly2019-12-23 13:49
https://www.informatat.com/kalifornia-planifikon-ndertimin-e-nje-qyteti-privat-per-te-pastrehet-3-miliarde-dollaresh/20%Monthly2019-12-23 13:35
https://www.informatat.com/johnsoni-u-sherben-dreken-e-krishtlindjeve-ushtareve-britanike/20%Monthly2019-12-23 13:33
https://www.informatat.com/revokimi-i-licences-refuzohet-ankesa-e-monego-per-shtyrje-te-vendimit/20%Monthly2019-12-23 13:30
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-grabiten-dyqane-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-12-23 13:27
https://www.informatat.com/thaci-pranon-urime-per-festat-e-fundvitit-nga-lidere-boterore/20%Monthly2019-12-23 13:31
https://www.informatat.com/gjuriq-mund-te-kete-zgjedhje-te-reja-ne-kosove/20%Monthly2019-12-23 13:19
https://www.informatat.com/nuk-ia-doli-te-fitonte-cmimin-e-pare-reagon-motra-e-elvanes-ti-fitove-zemrat-e-njerezve/20%Monthly2019-12-23 13:10
https://www.informatat.com/ledri-vula-udheton-drejt-amerikes-argetohet-me-dua-lipen-dhe-familjen-e-saj/20%Monthly2019-12-23 13:05
https://www.informatat.com/per-here-te-dyte-martohet-hilary-duff/20%Monthly2019-12-23 13:02
https://www.informatat.com/qendrimi-ne-divan-ka-efekte-te-tmerrshme-ne-shendetin-mendor-dhe-fizik/20%Monthly2019-12-23 13:00
https://www.informatat.com/ne-cfare-gjuhe-do-te-kendoje-arilena-kengen-shaj-ne-eurovision/20%Monthly2019-12-23 12:21
https://www.informatat.com/elvana-gjates-i-del-jashte-gjoksi-gjate-performances-ne-festivalin-e-rtsh/20%Monthly2019-12-23 12:20
https://www.informatat.com/u-rendit-e-dyta-elvana-gjata-largohet-e-zhgenjyer-nga-festivali-arilena-ara-zbulon-a-ia-dha-doren/20%Monthly2019-12-23 12:18
https://www.informatat.com/genta-ismaili-tregon-dhuraten-luksoze-qe-i-beri-biznesmeni-turk/20%Monthly2019-12-23 12:15
https://www.informatat.com/prishtine-te-maskuar-e-te-armatosur-hyjne-ne-lokal-te-masazhit-vjedhin-para-dhe-telefona/20%Monthly2019-12-23 12:11
https://www.informatat.com/zidane-kembengul-nuk-na-mungon-cristiano-ronaldo/20%Monthly2019-12-23 11:56
https://www.informatat.com/juventus-ve-ne-shenjester-tre-mesfushore-per-afatin-e-janarit/20%Monthly2019-12-23 11:54
https://www.informatat.com/sekretariati-i-komunitetit-te-energjise-zyrtarisht-hape-hetim-kunder-kosoves-per-termocentralin-kosova-e-re/20%Monthly2019-12-23 11:51
https://www.informatat.com/ja-kur-pritet-bore-dhe-i-ftohte-ekstrem/20%Monthly2019-12-23 11:49
https://www.informatat.com/ancelotti-ibrahimoviq-i-mireseardhur-ne-everton/20%Monthly2019-12-23 11:47
https://www.informatat.com/kurti-per-politico-kosova-e-ka-nje-problem-dhe-emri-i-tij-eshte-serbia/20%Monthly2019-12-23 11:45
https://www.informatat.com/pacolli-thote-se-akr-ka-lindur-nga-ldk/20%Monthly2019-12-23 11:42
https://www.informatat.com/perleshje-e-pergjakshme-mes-bandave-ne-nje-burg-te-hondurasit-16-te-vdekur/20%Monthly2019-12-23 11:41
https://www.informatat.com/vetevendosje-i-pergjigjet-veliut-nuk-po-e-kerkojme-per-vete-postin-e-presidentit/20%Monthly2019-12-23 11:39
https://www.informatat.com/mbahet-takimi-i-grupit-punues-kunder-krimit-te-organizuar/20%Monthly2019-12-23 11:37
https://www.informatat.com/mustafa-vv-ti-lexoje-rezultatet-e-zgjedhjeve-jemi-gati-barabartesisht/20%Monthly2019-12-23 11:34
https://www.informatat.com/ldk-nuk-heq-dore-insiston-ne-postin-e-presidentit/20%Monthly2019-12-23 11:32
https://www.informatat.com/blerim-isufaj-zgjidhet-kryeprokuror-i-prokurorise-speciale/20%Monthly2019-12-23 11:29
https://www.informatat.com/mustafa-ldk-ne-keto-30-vjet-ishte-udheheqese-per-liri-pavaresi-dhe-shtetndertim/20%Monthly2019-12-23 11:27
https://www.informatat.com/bqk-rritja-ekonomike-ne-kosove-sivjet-ishte-4-2-per-qind/20%Monthly2019-12-23 11:25
https://www.informatat.com/osmani-duam-marreveshje-me-serbine-por-asnjehere-duke-prekur-kufijte/20%Monthly2019-12-23 14:00
https://www.informatat.com/shqiperia-ka-bilanc-tregtar-pozitiv-vetem-me-kosoven-deficit-120-mln-euro-me-serbine/20%Monthly2019-12-23 10:13
https://www.informatat.com/kater-vjet-nga-vendimi-i-kushtetueses-lidhur-me-asociacionin/20%Monthly2019-12-23 10:09
https://www.informatat.com/perurohet-qendra-nacionale-qe-trajton-sulmin-ne-tru/20%Monthly2019-12-23 14:13
https://www.informatat.com/agim-veliu-ldk-eshte-me-shume-se-parti/20%Monthly2019-12-23 11:33
https://www.informatat.com/studimi-i-atlantic-council-rusia-po-nderhyn-ne-ballkan/20%Monthly2019-12-23 09:56
https://www.informatat.com/inspektoret-e-komunes-se-prishtines-ne-proteste-kerkojne-te-hetohet-vrasja-e-kolegut-te-tyre/20%Monthly2019-12-23 09:48
https://www.informatat.com/vrasja-e-jamal-khashoggi-shpallen-fajtore-11-persona-pese-nga-ta-do-ekzekutohen/20%Monthly2019-12-23 09:46
https://www.informatat.com/zka-ja-institucionet-jane-pergjegjese-per-numrin-ne-rritje-te-viktimave-ne-trafik/20%Monthly2019-12-23 09:42
https://www.informatat.com/30-vjet-nga-themelimi-i-ldk-se/20%Monthly2019-12-23 09:40
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-burre-ne-shtepine-e-tij-ne-peje/20%Monthly2019-12-23 09:39
https://www.informatat.com/veteranet-nis-seanca-ndaj-agim-cekut-rrustem-berishes-dhe-te-tjereve/20%Monthly2019-12-23 09:37
https://www.informatat.com/vv-ldk-perpjekje-te-oreve-te-fundit-per-arritjen-e-koalicionit/20%Monthly2019-12-23 13:21
https://www.informatat.com/deri-ne-tri-ore-pritje-per-te-hyre-ne-merdare/20%Monthly2019-12-23 11:23
https://www.informatat.com/gjate-kesaj-jave-do-te-mbaje-mot-i-vranet-dhe-me-reshje-shiu/20%Monthly2019-12-23 09:28
https://www.informatat.com/i-keni-mbi-45-vjet-dhe-doni-te-shkoni-ne-gjermani-per-te-punuar-kjo-eshte-rregulla-e-re/20%Monthly2019-12-20 15:29
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-falsifikuesin-e-diplomave-nga-mitrovica/20%Monthly2019-12-20 15:25
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-vv-ldk-isa-mustafa-largohet-pa-folur-per-mediat/20%Monthly2019-12-20 15:17
https://www.informatat.com/deputetet-britanike-votuan-planin-e-johnsonit-per-brexit/20%Monthly2019-12-20 14:59
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-inspektoreve-qe-urdheruan-rrenimin-e-abi-carshia/20%Monthly2019-12-20 14:55
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-dy-kosovareve-qe-iu-bashkuan-isis-it/20%Monthly2019-12-20 14:46
https://www.informatat.com/familja-e-kate-dhe-william-bashke-ne-dreken-e-krishtlindjeve/20%Monthly2019-12-20 14:35
https://www.informatat.com/be-i-kerkon-polonise-te-mos-e-miratoje-ligjin-per-gjyqesorin/20%Monthly2019-12-20 14:33
https://www.informatat.com/konfirmon-podgorica-gjukanoviq-neser-ne-tirane-me-ramen-vuciqin-dhe-zaevinin/20%Monthly2019-12-20 14:32
https://www.informatat.com/dieta-magjike-me-mandarina-humbni-shume-peshe-per-7-dite/20%Monthly2019-12-20 14:27
https://www.informatat.com/kida-e-thote-publikisht-nuk-kam-bere-seks-asnjehere/20%Monthly2019-12-20 14:25
https://www.informatat.com/nora-istrefi-dhe-gjiko-publikojne-kengen-anna/20%Monthly2019-12-20 14:23
https://www.informatat.com/trump-dua-gjykim-te-menjehershem/20%Monthly2019-12-20 14:16
https://www.informatat.com/franca-e-gjobit-kompanine-google-me-miliona-euro/20%Monthly2019-12-20 14:14
https://www.informatat.com/revista-britanike-levdon-fskne-po-i-trajnojne-edhe-vendet-e-rajonit/20%Monthly2019-12-20 14:10
https://www.informatat.com/rama-si-ndale-sulmet-ndaj-haradinajt-donte-ta-bllokonte-globin-me-takse-kendonte-si-gjel-maje-plehu-ne-prishtine/20%Monthly2019-12-20 14:08
https://www.informatat.com/takohen-kurti-e-mustafa/20%Monthly2019-12-20 15:17
https://www.informatat.com/agk-denon-kercenimin-e-drejtorit-te-skenderajt-ndaj-gazetarit-kajtaz-gecaj/20%Monthly2019-12-20 14:01
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-synojne-thellimin-e-bashkepunimit-ne-arsim/20%Monthly2019-12-20 13:59
https://www.informatat.com/yuri-kim-se-shpejti-ne-tirane-si-ambasadore-e-shba-se/20%Monthly2019-12-20 13:58
https://www.informatat.com/pacolli-uron-shqiperine-dhe-cakajn-per-marrjen-e-kryesimit-te-osbe-se/20%Monthly2019-12-20 13:56
https://www.informatat.com/haradinaj-nderon-vepren-e-komandant-lulit/20%Monthly2019-12-20 13:53
https://www.informatat.com/as-borell-nuk-e-vendos-si-vije-te-kuqe-kufirin-kosova-e-serbia-ta-definojne-agjenden-e-dialogut/20%Monthly2019-12-20 11:34
https://www.informatat.com/shqiperia-lidh-kontrate-me-kompanine-italiane-per-kerkime-nafte-ne-dumre/20%Monthly2019-12-20 11:31
https://www.informatat.com/kpk-ja-dhe-akademia-e-drejtesise-me-bashkepunim-te-mire-ne-fushen-e-trajnimeve-profesionale/20%Monthly2019-12-20 11:26
https://www.informatat.com/dua-dhe-anwar-me-puthje-plot-pasion-publikojne-foton/20%Monthly2019-12-20 11:24
https://www.informatat.com/driton-kuka-kritikon-autoritetet-statuja-e-majlindes-po-vjen-por-ende-sdihet-lokacioni/20%Monthly2019-12-20 11:21
https://www.informatat.com/xhaka-i-lajmeron-bashkelojtaret-do-te-largohem-nga-arsenali/20%Monthly2019-12-20 11:19
https://www.informatat.com/flamurtari-sqaron-largimin-e-sokolit-deshi-ta-udheheqe-edhe-politiken/20%Monthly2019-12-20 11:17
https://www.informatat.com/kosovarja-shkon-ne-vizite-ne-burgun-e-dubraves-policia-i-gjen-droge-ne-trup/20%Monthly2019-12-20 11:15
https://www.informatat.com/nje-pjese-e-prishtines-mbetet-pa-rryme/20%Monthly2019-12-20 11:13
https://www.informatat.com/aubameyang-synon-largimin-nga-arsenal/20%Monthly2019-12-20 11:11
https://www.informatat.com/messi-me-barcen-deri-me-2023/20%Monthly2019-12-20 11:09
https://www.informatat.com/vuciq-per-shkarkimin-e-trump-serbia-shume-e-vogel-te-merret-me-pune-te-amerikes/20%Monthly2019-12-20 11:07
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-i-mitur-ne-podujeve/20%Monthly2019-12-20 11:04
https://www.informatat.com/parlamenti-gjerman-miraton-mocionin-qe-kerkon-ndalese-te-plote-per-hezbollahun/20%Monthly2019-12-20 11:02
https://www.informatat.com/basha-do-zgjedhje-te-parakohshme-ose-bllokim-te-qeverise-me-protesta/20%Monthly2019-12-20 11:00
https://www.informatat.com/nente-te-arrestuar-per-bixhoz-ne-ferizaj/20%Monthly2019-12-20 10:59
https://www.informatat.com/merkel-i-shkruan-haradinajt-ia-uron-festat-e-fundvitit/20%Monthly2019-12-20 10:57
https://www.informatat.com/zka-ska-siguri-se-ushqimi-ne-treg-eshte-i-sigurt-dhe-i-kontrolluar-mjaftueshem/20%Monthly2019-12-20 10:55
https://www.informatat.com/per-24-ore-aktakuza-ndaj-80-personave/20%Monthly2019-12-20 10:53
https://www.informatat.com/kurti-per-takimin-dhe-marreveshjen-me-mustafen-ende-skemi-cka-te-themi/20%Monthly2019-12-20 14:10
https://www.informatat.com/mediat-italiane-shpjegojne-carjen-e-tokes-prej-85-km-nga-termeti/20%Monthly2019-12-20 10:47
https://www.informatat.com/as-zyrtaret-gjermane-nuk-po-kryejne-pune-te-kurti-e-mustafa-as-sot-ska-takim/20%Monthly2019-12-20 09:26
https://www.informatat.com/sulmohet-shtabi-i-sherbimit-sekret-rus-ne-moske-nje-i-vrare-dhe-pese-te-plagosur/20%Monthly2019-12-20 09:23
https://www.informatat.com/rusia-thote-se-be-ja-eshte-e-pafuqishme-ta-zgjidhe-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-12-20 09:19
https://www.informatat.com/vuciqi-do-te-pritet-me-protesta-ne-tirane/20%Monthly2019-12-20 09:17
https://www.informatat.com/dhurata-hoxha-harxhoi-rreth-30-mije-euro-me-kartele/20%Monthly2019-12-20 14:03
https://www.informatat.com/sot-nis-takimi-i-lidereve-te-ballkanit-perendimor-ne-tirane-kosova-smerr-pjese/20%Monthly2019-12-20 11:32
https://www.informatat.com/certifikata-novosti-nuk-kalon-ankesa-e-citakut-ndaj-daciqit-ne-okb/20%Monthly2019-12-20 09:08
https://www.informatat.com/reagon-drejtoresha-e-bordit-te-telekomit-i-plagosuri-nuk-eshte-truproja-im/20%Monthly2019-12-20 09:05
https://www.informatat.com/plagoset-zyrtari-i-telekomit-gjate-ndejes-se-fundvitit-policia-jep-detaje/20%Monthly2019-12-20 09:03
https://www.informatat.com/punetoret-e-mkrs-se-prej-sot-ne-greve/20%Monthly2019-12-20 08:59
https://www.informatat.com/serbia-po-perdor-shitjen-e-armeve-per-te-blere-nota-false-kunder-kosoves/20%Monthly2019-12-19 15:18
https://www.informatat.com/kqz-ka-proceduar-sot-per-pagese-listat-e-personave-te-angazhuar-si-staf-ditor-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-12-19 15:11
https://www.informatat.com/dua-lipa-vezulluese-flet-per-kosoven-ne-emisionin-me-te-shikuar-ne-amerike/20%Monthly2019-12-19 15:09
https://www.informatat.com/studim-interesant-per-personat-qe-hane-ushqim-djeges/20%Monthly2019-12-19 14:58
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-vizitoi-25-pjesetaret-e-fsk-se-qe-po-mesojne-gjuhen-serbe/20%Monthly2019-12-19 14:52
https://www.informatat.com/renditja-e-fifa-s-kosova-e-mbyll-vitin-2019-ne-poziten-e-115-te/20%Monthly2019-12-19 14:47
https://www.informatat.com/borrelli-nuk-merr-pjese-ne-takimin-ne-tirane-per-mini-shengenin/20%Monthly2019-12-19 14:42
https://www.informatat.com/fermeret-holandeze-bllokojne-rruget/20%Monthly2019-12-19 14:36
https://www.informatat.com/perurohet-klinika-e-rinovuar-e-biokimise/20%Monthly2019-12-19 14:35
https://www.informatat.com/instagram-ndalon-reklamimin-e-cigareve-elektronike/20%Monthly2019-12-19 14:30
https://www.informatat.com/gjykata-vendos-tek-pas-nje-muaji-per-oret-mesimore-te-humbura-gjate-greves/20%Monthly2019-12-19 14:21
https://www.informatat.com/komuna-e-prishtines-ndalon-mjetet-piroteknike-ne-keto-data-gjoba-per-shkelesit/20%Monthly2019-12-19 14:19
https://www.informatat.com/vv-ja-ne-shqiperi-edi-rama-po-perpiqet-ta-paraqese-si-bamires-kriminelin-e-luftes-vuciq/20%Monthly2019-12-19 14:17
https://www.informatat.com/bajqinovci-nuk-po-mund-ta-bejme-qeverine-per-shkak-te-presidentit-qe-nuk-e-patem-ne-platforme/20%Monthly2019-12-19 14:15
https://www.informatat.com/zhvillimet-politike-basha-mbledh-kryesine-e-pd-se/20%Monthly2019-12-19 14:13
https://www.informatat.com/a-ka-diskriminim-ne-paga-mes-grave-dhe-burrave-ne-kosove/20%Monthly2019-12-19 14:09
https://www.informatat.com/schmidt-seshte-koha-te-merren-vendime-per-presidentin-por-te-krijohet-qeveria/20%Monthly2019-12-19 14:06
https://www.informatat.com/reperi-gjerman-poston-foton-me-loredanen-dhe-flet-per-lidhjen-me-te/20%Monthly2019-12-19 12:45
https://www.informatat.com/gazetaria-ekologjike-kunder-nacionalizmit-ne-ballkan/20%Monthly2019-12-19 12:40
https://www.informatat.com/istog-arrestohen-nje-grua-dhe-nje-burre-per-marrje-me-prostitucion/20%Monthly2019-12-19 12:37
https://www.informatat.com/droni-vrases-i-padukshem-dhe-pa-zhurme-kjo-eshte-arma-me-e-fuqishme-ne-bote/20%Monthly2019-12-19 12:31
https://www.informatat.com/sbashk-u-insiston-ne-anulimin-e-vendimit-per-zevendesimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-12-19 12:29
https://www.informatat.com/demokracia-studentore-kerkon-suspendimin-e-profesoreve-qe-kane-aktakuza/20%Monthly2019-12-19 12:27
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-shkakton-depresion-dhe-vetevrasje/20%Monthly2019-12-19 12:18
https://www.informatat.com/grabitje-e-armatosur-ne-prishtine-2/20%Monthly2019-12-19 12:11
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-kliniken-e-patosit-nje-i-vdekur/20%Monthly2019-12-19 12:09
https://www.informatat.com/kurti-ne-rome-flet-per-programin-qeverises/20%Monthly2019-12-19 12:06
https://www.informatat.com/gjobiten-pronaret-e-shtepizave-ne-shesh-per-ngarkese-te-rrjetit-te-energjise-elektrike/20%Monthly2019-12-19 11:49
https://www.informatat.com/alarm-larg-domateve-nese-vuani-nga-keto-semundje/20%Monthly2019-12-19 11:44
https://www.informatat.com/grate-me-kete-grup-gjaku-mbeten-me-shpejt-shtatzene/20%Monthly2019-12-19 11:42
https://www.informatat.com/edhe-shba-ja-kerkon-formimin-e-shpejte-te-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2019-12-19 11:32
https://www.informatat.com/rohani-kerkon-nga-vendet-myslimane-te-luftojne-hegjemonine-e-shba-se/20%Monthly2019-12-19 11:15
https://www.informatat.com/moderatorja-shqiptare-pranon-publikisht-me-pelqen-lorik-cana-eshte-shume-i-pashem/20%Monthly2019-12-19 11:14
https://www.informatat.com/kate-thote-se-william-e-impresionoi-gjate-studimeve-me-gatimin-e-salces-boloneze/20%Monthly2019-12-19 11:10
https://www.informatat.com/beyer-thirrje-per-ldk-ne-e-vv-ne-mos-komunikoni-permes-mediave-thirreni-nje-takim-e-bejeni-koalicionin/20%Monthly2019-12-19 14:04
https://www.informatat.com/a-do-te-shkarkohet-donald-trump/20%Monthly2019-12-19 11:06
https://www.informatat.com/lenglet-e-preka-varanin-por-nuk-ishte-penallti/20%Monthly2019-12-19 10:51
https://www.informatat.com/me-ne-fund-ronaldo-e-zbulon-prejardhjen-e-festimit-te-tij-te-famshem-siiiiii/20%Monthly2019-12-19 10:50
https://www.informatat.com/komuna-e-rahovecit-ndalon-perdorimin-e-mjeteve-piroteknike/20%Monthly2019-12-19 10:48
https://www.informatat.com/pjesemarrja-e-fa-te-shqiperise-ne-kfor-zgjatet-deri-me-31-dhjetor-2024/20%Monthly2019-12-19 10:38
https://www.informatat.com/qeveria-amerikane-i-dhuron-doganes-se-kosoves-pajise-me-vlere-12-mije-euro/20%Monthly2019-12-19 10:35
https://www.informatat.com/zhduket-burri-nga-fushe-kosova/20%Monthly2019-12-19 10:32
https://www.informatat.com/gjendje-e-jashtezakonshme-ne-australi-per-shkak-te-te-nxehtit-dhe-zjarreve/20%Monthly2019-12-19 10:29
https://www.informatat.com/68-aktakuza-per-24-ore-2/20%Monthly2019-12-19 10:27
https://www.informatat.com/i-vdekuri-ne-badoc-ishte-inspektor-ne-komunen-e-prishtines/20%Monthly2019-12-19 10:24
https://www.informatat.com/miratohet-paketa-anti-shpifje-gazetaret-njoftojne-per-hapat-ne-vijim/20%Monthly2019-12-19 10:18
https://www.informatat.com/koalicioni-vv-ldk-gjermanet-takuan-mbreme-kurtin/20%Monthly2019-12-19 10:15
https://www.informatat.com/be-ne-kosove-eshte-i-nevojshem-formimi-i-shpejte-i-qeverise/20%Monthly2019-12-19 10:13
https://www.informatat.com/gjermania-ka-nevoje-urgjente-per-fuqi-punetore-2/20%Monthly2019-12-19 10:11
https://www.informatat.com/shkrimtari-nga-beogradi-serbet-ne-kosove-jetojne-me-mire-se-serbet-ne-serbi/20%Monthly2019-12-19 09:20
https://www.informatat.com/qindra-te-arrestuar-ne-protestat-ne-indi/20%Monthly2019-12-19 09:14
https://www.informatat.com/haradinaj-per-postin-e-presidentit-nuk-kemi-qendrim-barra-bie-te-kurti/20%Monthly2019-12-19 11:31
https://www.informatat.com/gjendet-nje-i-vdekur-ne-pyll-afer-liqenit-te-badocit/20%Monthly2019-12-19 09:05
https://www.informatat.com/rasti-ivanoviq-aktakuzat-i-dorezohen-avokateve/20%Monthly2019-12-19 09:03
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-dhe-shefi-i-ushtrise-serbe-flasin-per-sigurine-ne-kosove/20%Monthly2019-12-19 09:02
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-dhe-ajo-e-maqedonise-veriore-sot-zhvillojne-ushtrim-te-perbashket/20%Monthly2019-12-19 09:00
https://www.informatat.com/dogana-e-kosoves-sivjet-mblodhi-mbi-nje-miliard-e-120-milione-euro/20%Monthly2019-12-19 08:58
https://www.informatat.com/haradinaj-shter-fondin-e-rezerves-shpenzoi-mbi-1-2-milione-me-shume-sesa-qe-planifikoi/20%Monthly2019-12-19 08:56
https://www.informatat.com/vv-dhe-ldk-betonohen-rreth-postit-te-presidentit/20%Monthly2019-12-19 11:07
https://www.informatat.com/mustafa-skam-koment-per-deklaratat-e-vetevendosjes/20%Monthly2019-12-19 08:51
https://www.informatat.com/punetoret-teknike-te-up-se-serish-ne-proteste/20%Monthly2019-12-19 08:49
https://www.informatat.com/agim-veliu-ska-insistim-por-neve-na-takon-posti-i-presidentit/20%Monthly2019-12-19 10:12
https://www.informatat.com/gjermanet-arrijne-ne-ldk-i-pret-mustafa/20%Monthly2019-12-19 09:07
https://www.informatat.com/edi-rama-dekoron-me-medaljen-e-arte-task-forcen-e-fsk-se/20%Monthly2019-12-18 15:36
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-e-fton-edhe-nje-zyrtar-te-aakse-se-haradinajt/20%Monthly2019-12-18 15:33
https://www.informatat.com/ipk-ja-kerkon-suspendimin-e-dy-policeve-te-cilet-lejuan-qe-ministri-shala-ta-sulmoje-gazetarin/20%Monthly2019-12-18 15:31
https://www.informatat.com/monego-padit-bqk-ne/20%Monthly2019-12-18 15:29
https://www.informatat.com/serbet-e-kosoves-i-besojne-qeverise-se-beogradit-aspak-asaj-te-prishtines/20%Monthly2019-12-18 15:27
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-abbottin-i-shpreh-interesimin-per-bashkepunim-me-qeverine-e-re-britanike/20%Monthly2019-12-18 15:25
https://www.informatat.com/vulin-e-quan-tahirin-gjyshe-te-cmendur-ska-kosove-te-pavarur-dhe-pike/20%Monthly2019-12-18 15:20
https://www.informatat.com/thaci-refuzon-ftesen-e-rames-per-mini-schengenin-ballkanik/20%Monthly2019-12-18 14:05
https://www.informatat.com/ldk-nis-mbledhjen-teme-kryesore-koalicioni-i-mundshem-me-vv-ne/20%Monthly2019-12-18 15:32
https://www.informatat.com/ismaili-ne-janar-vijne-ekspertet-gjermane-per-sigurimet-shendetesore/20%Monthly2019-12-18 13:55
https://www.informatat.com/konjufca-thaci-dhe-veseli-permes-syri-i-popullit-deshen-ta-nxjerrin-vetevendosjen-nga-skena-politike/20%Monthly2019-12-18 11:37
https://www.informatat.com/punetoret-teknike-te-up-se-kerkojne-paga-350-euro-neser-protestojne-para-rektoratit/20%Monthly2019-12-18 11:31
https://www.informatat.com/cfare-tregojne-duart-e-ftohta-per-shendetin/20%Monthly2019-12-18 11:29
https://www.informatat.com/te-gjitha-problemet-qe-shkakton-soda-e-bukes-ne-aparatin-tretes-vetem-prish-ekuilibrin-e-gerryen-zorret/20%Monthly2019-12-18 11:24
https://www.informatat.com/ndryshimet-e-thjeshta-ne-stilin-e-jeteses-qe-mund-ta-parandalojne-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2019-12-18 11:22
https://www.informatat.com/fajon-deklarohet-rreth-heqjes-se-vizave-tregon-cfare-pret-per-vitin-2020/20%Monthly2019-12-18 11:19
https://www.informatat.com/loredana-ben-rrefimin-prekes-babai-po-vdiste-kur-une-akuzohesha-tani-duhet-te-bej-miliona/20%Monthly2019-12-18 11:17
https://www.informatat.com/eneda-tarifa-flet-pas-zhurmave-kenga-ime-do-fitonte-dhe-pa-termetin/20%Monthly2019-12-18 11:14
https://www.informatat.com/veseli-e-godet-kurtin-rasti-i-syrit-te-popullit-u-aktivizua-per-ta-fshehur-deshtimin-e-vv-ldk-per-marreveshje/20%Monthly2019-12-18 15:18
https://www.informatat.com/kush-kritikon-jeten-tende-nuk-eshte-i-e-kenaqur-me-jeten-e-vet/20%Monthly2019-12-18 11:07
https://www.informatat.com/gisele-bundchen-vesh-bikinet-e-krijuara-nga-candice-swanepoel/20%Monthly2019-12-18 11:05
https://www.informatat.com/all-i-want-for-christmas-is-you-me-ne-fund-kryeson-klasifikimet-amerikane/20%Monthly2019-12-18 11:03
https://www.informatat.com/teresa-dhe-joe-giudice-ndahen-pas-20-vjetesh-martese/20%Monthly2019-12-18 11:01
https://www.informatat.com/cakaj-ne-gjeneve-askush-te-mos-harroje-pasojat-e-gjenocidit-te-millosheviqit/20%Monthly2019-12-18 10:59
https://www.informatat.com/seanca-konstituive-e-kuvendit-te-ri-te-enjten-e-ardhshme-ne-ora-1500/20%Monthly2019-12-18 14:04
https://www.informatat.com/arrestohen-ne-aeroport-dy-shqiptare-pasi-tentuan-tu-bashkohen-grupeve-ne-siri/20%Monthly2019-12-18 10:48
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-djali-pas-sulmon-nene-e-babe/20%Monthly2019-12-18 10:47
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-plagosjen-e-mbremshme-ne-veternik/20%Monthly2019-12-18 10:45
https://www.informatat.com/daciq-shqiptaret-te-irrituar-nga-aktakuzat-qe-po-pergatiten-nga-specialja/20%Monthly2019-12-18 10:43
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-vv-ja-mbledh-keshillin-e-pergjithshem-pas-marreveshjes-jo-si-ldk-ja-para/20%Monthly2019-12-18 10:42
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-aktakuze-per-thacin-dhe-veselin/20%Monthly2019-12-18 13:58
https://www.informatat.com/32-mije-njerez-do-te-protestojne-jashte-camp-nou-para-el-clasicos/20%Monthly2019-12-18 09:50
https://www.informatat.com/wanda-nara-icardi-sdo-te-shkoje-ne-juventus/20%Monthly2019-12-18 09:48
https://www.informatat.com/neymari-insiston-ska-rivalitet-mes-meje-dhe-mbappes/20%Monthly2019-12-18 09:46
https://www.informatat.com/edita-tahiri-nese-serbia-se-njeh-kosoven-ne-kufijte-ekzistues-mund-te-kete-lufte/20%Monthly2019-12-18 09:44
https://www.informatat.com/vulin-kosova-le-te-ngreje-sa-te-doje-akuza-per-masakra-nuk-eshte-as-shtet/20%Monthly2019-12-18 09:39
https://www.informatat.com/lekaj-ja-cka-e-kush-mund-ta-coje-vendin-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-12-18 09:36
https://www.informatat.com/nasa-publikon-nje-fotografi-keshtu-duket-amerika-naten-nga-hapesira/20%Monthly2019-12-18 09:33
https://www.informatat.com/fiat-dhe-peugeot-arrijne-marreveshje-50-miliardeshe-per-bashkim/20%Monthly2019-12-18 09:31
https://www.informatat.com/arrestohen-pese-te-mitur-ne-gjilan-nen-dyshimet-se-kane-kryer-vjedhje-ne-nje-market/20%Monthly2019-12-18 09:30
https://www.informatat.com/nisma-e-kane-te-kote-vv-ja-e-ldk-ja-nuk-e-zgjedhin-dot-presidentin-pa-neve/20%Monthly2019-12-18 09:20
https://www.informatat.com/termkolli-per-kurtin-te-vendos-ia-mbane-apo-jo-te-behet-kryeminister/20%Monthly2019-12-18 09:17
https://www.informatat.com/kdi-kosova-e-serbia-te-implementojne-marreveshjet-e-arritura-para-fazes-finale-ne-dialog/20%Monthly2019-12-18 09:15
https://www.informatat.com/prokuroret-partneri-i-avokatit-te-trump-it-i-ka-marre-1-milione-dollare-nga-oligarku-ukrainas/20%Monthly2019-12-18 09:13
https://www.informatat.com/distria-mbyll-suksesshem-vitin-e-veshtire/20%Monthly2019-12-18 09:12
https://www.informatat.com/gjermania-ka-nevoje-urgjente-per-fuqi-punetore/20%Monthly2019-12-18 09:10
https://www.informatat.com/kuvendi-nis-pergatitjet-per-seance-vv-ldk-ende-pa-marreveshje/20%Monthly2019-12-18 11:08
https://www.informatat.com/aak-ja-ne-objekt-te-ministrise-se-bujqesise-e-ministria-me-qira/20%Monthly2019-12-18 09:05
https://www.informatat.com/veteranet-e-shqiperise-e-pranojne-se-marrin-pensione-pa-qene-pjese-e-uck-se/20%Monthly2019-12-18 09:02
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-sot-pritet-te-votohet-paketa-antishpifje-gazetaret-ne-proteste/20%Monthly2019-12-18 08:59
https://www.informatat.com/gjyqi-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit-do-te-filloje-me-30-dhjetor/20%Monthly2019-12-18 08:57
https://www.informatat.com/haradinaj-komandant-luli-mbetesh-i-paharruar-ne-kujtimin-tone/20%Monthly2019-12-18 08:56
https://www.informatat.com/ldk-mbledh-keshillin-e-pergjithshem/20%Monthly2019-12-18 10:56
https://www.informatat.com/maliqi-posti-i-presidentit-nuk-do-te-duhej-ti-takonte-asnje-partie/20%Monthly2019-12-18 08:52
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-3/20%Monthly2019-12-18 09:06
https://www.informatat.com/kurti-arrin-ne-prokurori-per-te-deshmuar-kunder-thacit-e-veselit/20%Monthly2019-12-18 10:37
https://www.informatat.com/serbia-shperblen-me-pozita-funksionaret-e-listes-serbe/20%Monthly2019-12-17 09:53
https://www.informatat.com/turqia-deporton-dy-shtetas-kosovare-luftetare-te-huaj-terroriste/20%Monthly2019-12-17 09:49
https://www.informatat.com/shkencetaret-nga-zvicra-kane-gjetur-menyren-si-te-diagnostikohen-shenjat-e-hershme-te-semundjeve-te-rrezikshme/20%Monthly2019-12-17 09:34
https://www.informatat.com/befason-nora-shperndan-kengen-e-robertit-tkam-dashte/20%Monthly2019-12-17 09:31
https://www.informatat.com/nje-mal-parash-kjo-eshte-shuma-marramendese-e-nje-pale-papuce-te-loredanes/20%Monthly2019-12-17 09:29
https://www.informatat.com/valverde-i-frikesohet-napolit-ka-skuader-te-rrezikshme/20%Monthly2019-12-17 09:27
https://www.informatat.com/evertoni-mohon-te-kete-arritur-marreveshje-me-ancelottin/20%Monthly2019-12-17 09:25
https://www.informatat.com/agjenti-i-ronaldos-cristiano-mund-ta-perfundoje-karrieren-ne-juventus/20%Monthly2019-12-17 09:23
https://www.informatat.com/pse-be-e-ka-lene-kosoven-ne-rreshtin-e-fundit/20%Monthly2019-12-17 09:21
https://www.informatat.com/nasa-publikon-pamje-te-kometes-nderyjore-e-ardhur-nga-nje-sistem-tjeter-diellor/20%Monthly2019-12-17 09:20
https://www.informatat.com/sipas-robert-boschit-vendin-e-thacit-do-ta-zere-fatmir-sjediu-veton-surroi-vjosa-dobruna/20%Monthly2019-12-17 09:17
https://www.informatat.com/ja-si-duhet-te-aplikoni-per-vize-gjermane-nga-muaji-mars/20%Monthly2019-12-17 09:15
https://www.informatat.com/avdyli-nuk-me-ka-rene-te-degjoj-sharje-kur-akr-me-1-deputet-mori-gjysmen-e-qeverise/20%Monthly2019-12-17 09:03
https://www.informatat.com/edhe-10-dite-kohe-per-ldkne-dhe-vvne-ndryshe-vendi-shkon-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-12-17 08:47
https://www.informatat.com/keto-jane-ministrite-qe-do-ti-udheheqe-ldk-ja/20%Monthly2019-12-17 08:45
https://www.informatat.com/dnv-publikon-gjetjet-nga-monitorimi-i-fushates-dhe-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2019-12-17 08:43
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-specialiste-nga-vendet-jashte-be-se-dokumenti-hyn-ne-fuqi-me-1-mars/20%Monthly2019-12-17 08:41
https://www.informatat.com/kjo-eshte-arsyeja-qe-mjeket-kosovare-tash-po-e-leshojne-kosoven/20%Monthly2019-12-17 08:39
https://www.informatat.com/australia-denon-me-76-vjet-burgim-vellezerit-qe-kishin-planifikuar-shperthim-ne-aeroplan/20%Monthly2019-12-17 08:36
https://www.informatat.com/14-te-vdekur-ne-kine-nga-shperthimi-ne-nje-miniere/20%Monthly2019-12-17 08:34
https://www.informatat.com/rama-nuk-heq-dore-nga-pakoja-anti-shpifje-mediat-paralajmerojne-protesta-ne-diten-e-votimit/20%Monthly2019-12-17 08:32
https://www.informatat.com/rama-insiston-ne-mini-shengenin-ballkanik/20%Monthly2019-12-17 08:29
https://www.informatat.com/sektori-i-perpunimit-te-ushqimit-shenon-rritje-te-prodhimit/20%Monthly2019-12-17 08:27
https://www.informatat.com/kosoves-premtohet-se-do-ti-shtohen-105-megawat-nga-energjia-me-ere/20%Monthly2019-12-17 08:26
https://www.informatat.com/qeveria-nuk-ka-ndalese-per-ekzekutimin-e-pagave-me-rritje/20%Monthly2019-12-18 14:05
https://www.informatat.com/uefa-denon-shqiperine-me-23-mije-e-250-euro-ne-ndeshjen-me-francen/20%Monthly2019-12-17 08:21
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-qeveria-ne-largim/20%Monthly2019-12-17 08:19
https://www.informatat.com/tahirsylaj-temperaturat-ne-janar-mund-te-bien-deri-ne-20-grade/20%Monthly2019-12-17 08:18
https://www.informatat.com/gjuriq-procesi-i-pajtimit-serbo-shqiptar-nuk-solli-rezultate/20%Monthly2019-12-17 08:15
https://www.informatat.com/haradinaj-kujton-deshmoret-me-te-rinj-te-uck-se-ne-21-vjetorin-e-renies/20%Monthly2019-12-17 08:12
https://www.informatat.com/tamara-ecclestone-i-vidhen-aksesore-ne-vlere-50-milione-funte/20%Monthly2019-12-16 15:16
https://www.informatat.com/rriten-tensionet-ne-mesdhe-turqia-dergon-dron-te-armatosur-ne-qipro/20%Monthly2019-12-16 15:13
https://www.informatat.com/anulohet-tenderi-per-zbukurimin-e-qytetit-te-prizrenit/20%Monthly2019-12-16 15:10
https://www.informatat.com/deputetet-britanike-votojne-te-premten-per-brexit-in/20%Monthly2019-12-16 15:07
https://www.informatat.com/cakaj-diplomacise-shqiptare-i-bashkohen-ekslente-e-specialist-te-rinj/20%Monthly2019-12-16 15:03
https://www.informatat.com/perfaqesuesi-i-bese-ne-beograd-flet-per-normalizim-marredheniesh-kosove-serbi-jo-njohje/20%Monthly2019-12-16 14:54
https://www.informatat.com/ish-deputetja-e-psdse-i-quan-hajna-ldkne-vetevendosjen-adoleshente/20%Monthly2019-12-16 14:40
https://www.informatat.com/shkencetaret-krijojne-mbeshtjellese-plastike-qe-u-reziston-baktereve/20%Monthly2019-12-16 14:29
https://www.informatat.com/mantelbardhet-pezullojne-greven-deri-ne-nje-vendim-te-kushtetueses/20%Monthly2019-12-16 14:27
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-zyrtarit-te-atk-se-per-keqperdorim-te-pozites/20%Monthly2019-12-16 14:24
https://www.informatat.com/fsk-ja-institucioni-me-i-besueshem-i-sigurise-per-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2019-12-16 14:22
https://www.informatat.com/cifti-me-i-moshuar-ne-bote-feston-80-vjetorin-e-marteses/20%Monthly2019-12-16 14:08
https://www.informatat.com/ceku-i-vvse-isa-mustafa-te-terhiqet-sot-nga-ambicia-per-tu-bere-president/20%Monthly2019-12-16 14:07
https://www.informatat.com/mustafa-sot-skemi-takim-me-kurtin-kemi-qejf-koalicioni-me-u-kry-kete-jave/20%Monthly2019-12-16 14:04
https://www.informatat.com/emrat-me-te-perdorur-nder-shqiptare-gjate-vitit-2019-ndikimi-i-huaj-po-venit-traditen/20%Monthly2019-12-16 13:49
https://www.informatat.com/ivanka-trump-ben-vizite-befasuese-ne-bazen-amerikane-ne-katar/20%Monthly2019-12-16 13:48
https://www.informatat.com/nis-takimi-i-mustafes-me-kryetaret-e-degeve/20%Monthly2019-12-16 13:45
https://www.informatat.com/shkencetaret-bejne-zbulimin-e-fundit-mbipesha-ndikon-ne-uljen-e-inteligjences/20%Monthly2019-12-16 13:38
https://www.informatat.com/helmimi-i-ciftit-ne-librazhd-zbulohen-shkaqet-e-vdekjes-se-nuses/20%Monthly2019-12-16 13:36
https://www.informatat.com/real-madridi-ne-gare-per-torresin/20%Monthly2019-12-16 13:33
https://www.informatat.com/gjermania-po-kerkon-punetor-te-hekurudhave-paga-deri-ne-50-mije-euro/20%Monthly2019-12-16 13:23
https://www.informatat.com/ne-kirurgjine-torakale-kryhen-tri-operacione-me-asistim-te-eksperteve-nga-turqia/20%Monthly2019-12-16 13:21
https://www.informatat.com/boeing-po-e-shqyrton-nderprerjen-e-prodhimit-te-modelit-famekeq-737-max/20%Monthly2019-12-16 13:17
https://www.informatat.com/ne-lac-nis-shembja-e-7-pallateve-te-demtuara-nga-termeti/20%Monthly2019-12-16 13:08
https://www.informatat.com/18000-euro-per-shishen-me-te-madhe-ne-bote-te-uiskit/20%Monthly2019-12-16 13:07
https://www.informatat.com/kush-eshte-kosovari-qe-eshte-nen-llupen-e-prokurorise-gjermane/20%Monthly2019-12-16 13:00
https://www.informatat.com/admirali-foggo-sipas-situates-aktuale-nato-mbetet-ne-kosove/20%Monthly2019-12-16 12:48
https://www.informatat.com/kosova-fillon-prodhimin-nga-era-berzh-financon-projektin-e-eres-me-kapacitet-prej-105-megavatesh-ne-bajgore/20%Monthly2019-12-16 12:44
https://www.informatat.com/historia-e-trishte-qe-fshihet-pas-kenges-te-krishtlindjeve-nga-mariah-carey/20%Monthly2019-12-16 12:31
https://www.informatat.com/demokratet-kerkojne-deshmitare-per-hetimet-kunder-trump-it/20%Monthly2019-12-16 12:29
https://www.informatat.com/shfaqen-vetem-te-femrat-simptomat-qe-tregojne-se-mund-te-keni-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-12-16 12:27
https://www.informatat.com/semundjet-e-renda-te-cilat-mund-ti-sheroje-kanabisi/20%Monthly2019-12-16 12:23
https://www.informatat.com/vuciq-me-20-dhe-21-dhjetor-viziton-shqiperine/20%Monthly2019-12-16 12:18
https://www.informatat.com/kina-vazhdon-perkrahjen-per-kryetaren-e-kritikuar-te-hong-kongut/20%Monthly2019-12-16 12:16
https://www.informatat.com/shtyhet-gjykimi-per-korrupsion-ndaj-pal-lekajt-dhe-te-tjereve/20%Monthly2019-12-16 12:12
https://www.informatat.com/bqk-sqaron-si-duhet-ti-kthejne-kredite-klientet-e-monego-dhe-iutecredit/20%Monthly2019-12-16 11:52
https://www.informatat.com/bisedimet-me-vv-ne-isa-mustafa-i-thirr-ne-mbledhje-kryetaret-e-degeve/20%Monthly2019-12-16 11:50
https://www.informatat.com/e-konfirmojne-nga-vv-sot-ska-takim-kurti-mustafa/20%Monthly2019-12-16 14:21
https://www.informatat.com/beyonce-shfaqet-mahnitese-ne-fustanin-e-kreatoreve-te-njohur-nga-kosova/20%Monthly2019-12-16 11:42
https://www.informatat.com/cardi-b-i-dhuron-gjysme-milion-dollare-kesh-bashkeshortit-per-ditelindje/20%Monthly2019-12-16 11:38
https://www.informatat.com/vendet-e-varfra-perballen-njekohesisht-me-obezitetin-dhe-nenushqyerjen/20%Monthly2019-12-16 11:36
https://www.informatat.com/uefa-publikon-formacionin-me-te-mire-per-fazen-e-grupeve-te-champions-mungojne-messi-dhe-ronaldo/20%Monthly2019-12-16 11:19
https://www.informatat.com/benzema-dua-ta-fitoj-la-ligen-kete-sezon/20%Monthly2019-12-16 11:16
https://www.informatat.com/agk-i-bashkohet-thirrjes-se-mediave-te-shqiperise-per-terheqjen-e-paketes-ligjore-anti-shpifje/20%Monthly2019-12-16 11:14
https://www.informatat.com/burri-nga-podujeva-e-rreh-gruan-e-ben-per-spital/20%Monthly2019-12-16 11:09
https://www.informatat.com/mbi-600-mjeke-franceze-kercenojne-me-doreheqje-nese-srriten-fondet-per-shendetesi/20%Monthly2019-12-16 11:06
https://www.informatat.com/aeroporti-i-prishtines-njofton-se-nuk-ka-vonesa-e-as-anulim-te-fluturimeve-per-shkak-te-mjegulles/20%Monthly2019-12-16 11:05
https://www.informatat.com/sindikata-e-mjekeve-po-diskuton-se-a-do-ta-vazhdoje-greven/20%Monthly2019-12-16 11:03
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-e-vlereson-te-nevojshme-pershpejtimin-e-ndertimit-te-autostrades-shkup-hani-i-elezit/20%Monthly2019-12-16 10:45
https://www.informatat.com/keshilli-i-ministrave-ne-shqiperi-kerkon-qe-gjendja-e-jashtezakonshme-te-shtyhet-deri-me-31-mars/20%Monthly2019-12-16 10:43
https://www.informatat.com/me-30-dhjetor-deshmojne-edhe-dy-deshmitare-ne-rastin-pronto/20%Monthly2019-12-16 14:03
https://www.informatat.com/haziri-po-mundohemi-te-gjejme-nje-kandidat-konsensual-per-president/20%Monthly2019-12-16 12:47
https://www.informatat.com/krasniqi-albin-kurti-po-luan-me-vjosa-osmanin-per-te-shkuar-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-12-16 10:33
https://www.informatat.com/papa-francesku-e-pret-ne-audience-private-pacollin/20%Monthly2019-12-16 10:29
https://www.informatat.com/obama-propozon-qe-bota-te-udhehiqet-nga-grate-problemet-vijne-nga-burrat/20%Monthly2019-12-16 10:26
https://www.informatat.com/hoti-procesi-i-berlinit-mundesi-e-mire-per-kosoven/20%Monthly2019-12-16 10:24
https://www.informatat.com/keshilli-drejtues-ia-ndalon-up-se-te-hape-konkurse-pa-aprovim-te-tij/20%Monthly2019-12-16 08:58
https://www.informatat.com/fillon-seanca-e-fundit-gjyqesore-e-rastit-pronto/20%Monthly2019-12-16 08:56
https://www.informatat.com/mblidhet-keshilli-ekzekutiv-i-komiteteve-lokale-per-siguri-publike/20%Monthly2019-12-16 08:55
https://www.informatat.com/manaj-me-oferte-per-vv-ne-nese-doni-keshtu-neser-e-arrijme-marreveshjen/20%Monthly2019-12-16 08:53
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-eshte-i-gatshem-te-deshmoje-ne-hage/20%Monthly2019-12-16 08:50
https://www.informatat.com/be-ja-ende-ne-kerkim-te-personit-kyc-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-12-16 08:48
https://www.informatat.com/nente-te-arrestuarit-per-termetin-sot-para-gjykates/20%Monthly2019-12-16 08:46
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-mbetet-e-bllokuar-nga-presidenti-i-ldk-se/20%Monthly2019-12-16 11:44
https://www.informatat.com/bernabiq-handke-vjen-ne-serbi-ne-mars-ose-prill/20%Monthly2019-12-16 08:39
https://www.informatat.com/kush-po-e-shoqeron-dafinen-ne-maldive/20%Monthly2019-12-16 08:33
https://www.informatat.com/aktorja-e-njohur-48-vjecare-shkelqen-prane-bijes-se-saj/20%Monthly2019-12-16 08:15
https://www.informatat.com/mjegull-ne-aeroportin-e-prishtines-crregullime-ne-oraret-e-fluturimeve/20%Monthly2019-12-16 08:08
https://www.informatat.com/199662-2/20%Monthly2019-12-16 08:05
https://www.informatat.com/694-paciente-moren-trajtim-emergjent-gjate-vikendit-ne-spitalin-e-pejes/20%Monthly2019-12-16 08:02
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-ka-nje-oferte-per-vv-ne/20%Monthly2019-12-16 07:54
https://www.informatat.com/a-do-te-kete-bore-kete-jave-tregojne-meteorologet/20%Monthly2019-12-16 10:37
https://www.informatat.com/e-qelloi-ne-koke-nga-ulesja-e-pasme-e-makines-detaje-per-vrasjen-e-policit-nga-kosovari-i-dyshuar/20%Monthly2019-12-16 08:43
https://www.informatat.com/cka-po-ndodh-me-dialogun-kosove-serbi-dhe-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-12-16 10:40
https://www.informatat.com/telegram-ngushellimi-i-ministrit-kujtim-gashi-me-rastin-e-vdekjes-se-kantautorit-te-mirenjohur-shqiptar-irfan-blakcori/20%Monthly2019-12-13 14:06
https://www.informatat.com/sherbyesit-civil-te-komunes-se-mitrovices-te-pakenaqur-me-ligjin-e-pagave/20%Monthly2019-12-13 09:41
https://www.informatat.com/partia-e-boris-johnsonit-i-fiton-zgjedhjet-ne-britani/20%Monthly2019-12-13 09:39
https://www.informatat.com/bqk-ja-legjitimon-normat-e-interesit-te-kredive-te-iute-credit-dhe-monego/20%Monthly2019-12-13 09:34
https://www.informatat.com/daciq-serbia-respekton-integritetin-territorial-te-ukraines/20%Monthly2019-12-13 09:32
https://www.informatat.com/shba-ja-pezullon-perkohesisht-bisedimet-me-talibanet/20%Monthly2019-12-13 09:29
https://www.informatat.com/jo-vec-ne-lipjan-parulla-kunder-vetevendosjes-e-xhelal-svecles-edhe-neper-prishtine/20%Monthly2019-12-13 09:26
https://www.informatat.com/per-nje-vit-asnje-i-denuar-per-krime-lufte-nga-gjykata-themelore-ne-prishtine/20%Monthly2019-12-13 09:24
https://www.informatat.com/pacientet-qe-shkuan-ta-marrin-kimioterapine-ne-qkuk-u-kthyen-mbrapsht/20%Monthly2019-12-13 09:22
https://www.informatat.com/nisin-grevat-ne-arsim-e-shendetesi/20%Monthly2019-12-13 09:20
https://www.informatat.com/shkolla-faik-konica-nuk-i-pergjigjet-greves/20%Monthly2019-12-13 09:17
https://www.informatat.com/kryeministri-bullgar-flet-per-nato-n-kosova-eshte-pas-nesh/20%Monthly2019-12-13 09:15
https://www.informatat.com/kurti-premton-marreveshje-me-mustafen-para-seances-konstituive/20%Monthly2019-12-13 09:13
https://www.informatat.com/sot-shenohet-njevjetori-i-miratimi-te-ligjeve-per-fsk-ne/20%Monthly2019-12-13 09:11
https://www.informatat.com/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-7/20%Monthly2019-12-13 09:09
https://www.informatat.com/emerimi-i-79-notereve-te-rinj-ne-dore-te-qeverise-se-re/20%Monthly2019-12-13 09:07
https://www.informatat.com/lipjani-mbushet-me-grafite-albini-gjuriqi-svecla/20%Monthly2019-12-13 09:04
https://www.informatat.com/institucionet-shendetesore-te-kosoves-jane-ne-greve/20%Monthly2019-12-13 09:20
https://www.informatat.com/albin-kurti-sot-regjistrohet-si-deputet/20%Monthly2019-12-13 09:00
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-italian/20%Monthly2019-12-12 15:32
https://www.informatat.com/cassie-ventura-publikon-fotografine-e-pare-te-vajzes/20%Monthly2019-12-12 15:29
https://www.informatat.com/ambasadori-britanik-del-optimist-nga-selia-e-ldkse-po-afrohet-marreveshja-per-koalicionin-qeverises/20%Monthly2019-12-12 15:27
https://www.informatat.com/sweet-but-psycho-e-ava-max-zgjidhet-ne-mesin-e-kengeve-me-te-mira-new-york-times/20%Monthly2019-12-12 15:24
https://www.informatat.com/ish-kryeministri-turk-formon-parti-per-ta-sfiduar-erdoganin/20%Monthly2019-12-12 15:11
https://www.informatat.com/vellai-i-rame-bujes-ne-gjykate-as-me-polici-e-tenka-skeni-me-mujt-me-me-pru/20%Monthly2019-12-12 15:01
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-44-vjecari-nga-podujeva-i-cili-u-zhduk-para-shtate-muajve/20%Monthly2019-12-12 14:55
https://www.informatat.com/konfiskohen-49-vetura-ne-peje-per-shmangie-nga-pagesa-e-tarifave-doganore/20%Monthly2019-12-12 14:53
https://www.informatat.com/zmajeviqit-i-konfirmohen-14-vjet-burgim-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2019-12-12 14:51
https://www.informatat.com/shaqiri-dekorohet-me-cmimin-mjeshter-i-merituar/20%Monthly2019-12-12 14:32
https://www.informatat.com/pezullimi-i-ligjit-per-pagat-nitaj-dikush-po-do-me-e-be-lluge/20%Monthly2019-12-12 14:21
https://www.informatat.com/rusia-debon-dy-diplomate-gjermane/20%Monthly2019-12-12 13:58
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-pezullon-ligjin-e-pagave/20%Monthly2019-12-12 13:50
https://www.informatat.com/ldk-reagon-pasi-qe-haki-abazi-i-quajti-zyrtaret-e-saj-arrogante/20%Monthly2019-12-12 13:19
https://www.informatat.com/gjuriq-thote-se-opozita-ne-serbi-po-hesht-per-recakun-dhe-todosijeviqin/20%Monthly2019-12-12 13:17
https://www.informatat.com/kurti-ne-qeverine-time-primare-do-jete-shendeti-i-qytetareve/20%Monthly2019-12-12 13:15
https://www.informatat.com/wesley-clark-serbise-e-di-qe-e-keni-te-veshtire-por-duhet-ta-mendoni-anetaresimin-ne-nato/20%Monthly2019-12-12 13:12
https://www.informatat.com/rasti-toka-deshmitari-thote-se-ende-e-shfrytezon-pronen-qe-e-kishte-blere-mbi-100-mije-euro/20%Monthly2019-12-12 13:09
https://www.informatat.com/ojq-te-ska-luftim-te-mirefillte-te-korrupsionit-dhe-mbeshtetje-te-sinjalizuesve/20%Monthly2019-12-12 13:05
https://www.informatat.com/abazi-per-deklaratat-e-abdixhikut-arroganca-e-tij-nuk-paraqet-as-pikepamjet-e-votuesve-te-ldk-se/20%Monthly2019-12-12 13:02
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-ne-beograd-te-rifilloje-sa-me-shpejte-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2019-12-12 12:59
https://www.informatat.com/kurti-ska-ende-marreveshje-me-ldk-ne-sot-nuk-takohemi-me-mustafen/20%Monthly2019-12-12 12:56
https://www.informatat.com/arrestohen-13-persona-ne-ferizaj-per-bixhoz-konfiskohen-mbi-40-mije-euro-para-te-gatshme/20%Monthly2019-12-12 10:30
https://www.informatat.com/haradinaj-fitoret-e-sportisteve-po-e-lartesojne-imazhin-e-kosoves-ne-bote/20%Monthly2019-12-12 10:29
https://www.informatat.com/keto-lagje-te-prishtines-sot-nuk-kane-uje/20%Monthly2019-12-12 10:24
https://www.informatat.com/gjuriq-zyrtaret-e-kosoves-i-quan-nekrofila-e-terroriste-kercenon-me-nje-tragjedi-te-mundshme/20%Monthly2019-12-12 10:17
https://www.informatat.com/tokat-bujqesore-nuk-do-te-taksohen-as-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2019-12-12 10:15
https://www.informatat.com/britaniket-sot-serish-ne-zgjedhje-te-pergjithshme/20%Monthly2019-12-12 10:12
https://www.informatat.com/kryesia-e-radhes-se-osbe-se-mundesi-dhe-sfide-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-12 10:07
https://www.informatat.com/shendetesia-te-premten-ne-greve-presim-pagat-me-ligjin-e-ri/20%Monthly2019-12-12 10:06
https://www.informatat.com/distria-e-arte-ne-kine/20%Monthly2019-12-12 10:03
https://www.informatat.com/kushtet-per-koalicion-as-vv-e-as-ldk-nuk-nderrojne-mendje/20%Monthly2019-12-12 10:00
https://www.informatat.com/74-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-12-12 09:56
https://www.informatat.com/rritja-e-cmimit-te-sigurimit-te-automjeteve-ka-renduar-shporten-e-konsumatoreve/20%Monthly2019-12-12 09:41
https://www.informatat.com/pas-shqiperise-termeti-godet-greqine-dy-lekundje-te-forta-tmerrojne-qytetaret-ne-oret-e-mengjesit/20%Monthly2019-12-12 10:14
https://www.informatat.com/te-premten-greve-ne-gjithe-sistemin-arsimor-te-kosoves/20%Monthly2019-12-12 15:26
https://www.informatat.com/ku-qendron-kosova-ne-luften-kunder-pastrimit-te-parave/20%Monthly2019-12-12 09:33
https://www.informatat.com/komiteti-i-senatit-amerikan-miraton-sanksionet-ndaj-turqise/20%Monthly2019-12-12 09:30
https://www.informatat.com/ky-do-te-jete-shteti-me-i-ri-ne-bote/20%Monthly2019-12-12 09:29
https://www.informatat.com/ligji-per-paga-dogana-i-bashkohet-bllokades-se-sindikatave/20%Monthly2019-12-12 09:26
https://www.informatat.com/misteri-i-femijeve-albin-ne-afrike-vriten-per-te-shitur-eshtrat-e-tyre-nje-trup-vlen-75-mije-euro/20%Monthly2019-12-12 09:24
https://www.informatat.com/besa-gaxherri-albulena-haxhiut-piqu/20%Monthly2019-12-12 09:21
https://www.informatat.com/ky-eshte-aplikacioni-qe-krijon-lajme-te-rreme-te-cilat-nuk-mund-te-dallohen/20%Monthly2019-12-12 09:19
https://www.informatat.com/shoqata-e-grave-te-sherbimit-korrektues-te-kosoves-synon-avancimin-ne-profesion/20%Monthly2019-12-12 09:17
https://www.informatat.com/kosova-mund-te-hyje-ne-vitin-vijues-pa-buxhet/20%Monthly2019-12-12 13:49
https://www.informatat.com/reagon-kgjk-sulmi-fizik-ndaj-gjyqtarit-mbikeqyres-eshte-sulm-ndaj-drejtesise/20%Monthly2019-12-12 09:12
https://www.informatat.com/termeti-prokuroria-mbledh-provat-gati-arrestimet-e-para/20%Monthly2019-12-12 09:08
https://www.informatat.com/shqiperia-e-do-kosoven-anetare-ne-karten-e-adriatikut/20%Monthly2019-12-12 09:06
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-60/20%Monthly2019-12-12 09:04
https://www.informatat.com/sot-mbahet-konferenca-rritja-e-transparences-se-gjyqesorit/20%Monthly2019-12-12 09:02
https://www.informatat.com/kurti-smund-te-kete-ndryshim-te-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2019-12-12 12:55
https://www.informatat.com/goran-rakiq-paralajmeron-formimin-e-asociacionit-te-komunave-serbe-pa-e-pyetur-kosoven/20%Monthly2019-12-11 14:31
https://www.informatat.com/a-e-dini-se-per-tretjen-e-nje-pice-ju-duhen-4-ore-ecje/20%Monthly2019-12-11 14:26
https://www.informatat.com/e-duan-ne-europe-sampaoli-largohet-nga-santos/20%Monthly2019-12-11 14:23
https://www.informatat.com/young-zerka-paralajmeron-surprizen-e-radhes/20%Monthly2019-12-11 14:21
https://www.informatat.com/vdes-aktori-i-filmit-alice/20%Monthly2019-12-11 14:18
https://www.informatat.com/sindikalistet-nuk-mohojne-grevat-e-pergjithshme/20%Monthly2019-12-11 14:14
https://www.informatat.com/kosova-e-shpall-persona-non-grata-handken/20%Monthly2019-12-11 14:10
https://www.informatat.com/kurti-konfirmon-se-sot-takohet-me-mustafen/20%Monthly2019-12-11 14:06
https://www.informatat.com/nis-me-dyer-te-mbyllura-takimi-i-albin-kurtit-me-perfaqesuesit-e-sindikatave/20%Monthly2019-12-11 14:30
https://www.informatat.com/ne-kosove-rritet-numri-i-personave-te-prekur-me-kancer/20%Monthly2019-12-11 13:48
https://www.informatat.com/mustafa-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-italise-ne-kosove-piero-cristoforo-sardi/20%Monthly2019-12-11 13:45
https://www.informatat.com/vuciq-kurre-sdo-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2019-12-11 13:37
https://www.informatat.com/tahiri-ia-kujton-vuciqit-intervenimin-e-nato-s/20%Monthly2019-12-11 13:34
https://www.informatat.com/strehim-i-perkohshem-per-13-294-qytetare-te-prekur-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-11 13:32
https://www.informatat.com/mustafa-kosova-vazhdon-te-pranoje-dhe-integroje-te-kthyerit-nga-siria/20%Monthly2019-12-11 13:30
https://www.informatat.com/sot-pritet-takimi-mes-kurtit-e-mustafes/20%Monthly2019-12-11 14:06
https://www.informatat.com/mpj-thote-se-do-te-ndiqen-penalisht-te-gjithe-zyrtaret-e-larte-serbe-qe-kryen-krime-ne-kosove/20%Monthly2019-12-11 11:43
https://www.informatat.com/qytetaret-presin-veselin-ne-aeroport/20%Monthly2019-12-11 11:41
https://www.informatat.com/veseli-kthehet-nga-haga-lavdi-e-perjetshme-per-uck-ne-dhe-popullin-saj/20%Monthly2019-12-11 14:09
https://www.informatat.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-ferizaj/20%Monthly2019-12-11 10:47
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-persona-ne-viti-te-cilet-kishin-aplikuar-per-vize-me-dokumente-false/20%Monthly2019-12-11 10:45
https://www.informatat.com/gjate-24-oreve-51-aksidente/20%Monthly2019-12-11 10:42
https://www.informatat.com/napoli-shkarkon-ancelottin/20%Monthly2019-12-11 10:22
https://www.informatat.com/studim-burrat-piqen-vetem-kur-mbushin-54-vjec/20%Monthly2019-12-11 10:19
https://www.informatat.com/turqia-kercenon-shba-ne-me-sanksione-hakmarrese/20%Monthly2019-12-11 10:17
https://www.informatat.com/snajperisti-qe-ka-kryer-me-se-shumti-vrasje-ne-histori/20%Monthly2019-12-11 10:15
https://www.informatat.com/zyrtarja-amerikane-shqiperi-shba-bashke-ne-kohe-te-veshtira/20%Monthly2019-12-11 10:13
https://www.informatat.com/ska-marreveshje-kurti-mustafa-lideri-i-vv-se-takohet-sot-me-sindikatat/20%Monthly2019-12-11 13:26
https://www.informatat.com/qkss-grate-te-perjashtuara-nga-sektori-i-sigurise-avancimi-i-tyre-mbetet-sfide/20%Monthly2019-12-11 10:08
https://www.informatat.com/napoli-dhe-liverpooli-vazhdojne-para-fitojne-ndeshjet-respektive/20%Monthly2019-12-11 10:06
https://www.informatat.com/grate-ne-moshen-40-vjec-jane-te-plotesuara-rrezatojne-siguri-e-urtesi/20%Monthly2019-12-11 09:54
https://www.informatat.com/kate-hudson-ka-filluar-te-krijoje-linje-te-saj-te-vodkes/20%Monthly2019-12-11 09:49
https://www.informatat.com/91-aktakuza-kunder-130-personave-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2019-12-11 09:47
https://www.informatat.com/ambasadori-rus-ja-si-e-genjeu-amerika-kosoven-duke-thene-se-e-ka-krijuar-si-shtet/20%Monthly2019-12-11 09:45
https://www.informatat.com/shefi-i-opozites-serbe-flet-per-albin-kurtin-thote-se-eshte-patriot-intelektual/20%Monthly2019-12-11 09:43
https://www.informatat.com/bora-mbulon-kete-pjese-te-kosoves/20%Monthly2019-12-11 09:41
https://www.informatat.com/osmani-vazhdon-takimet-me-zyrtare-te-larte-ne-gjermani/20%Monthly2019-12-11 13:53
https://www.informatat.com/pas-gjuriqit-svecla-paralajmeron-takim-edhe-me-ministrin-e-brendshem-serb/20%Monthly2019-12-11 09:28
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ndaj-te-akuzuarve-per-mashtrim-rrahim-hashimi-dhe-kadri-rexhepi/20%Monthly2019-12-11 09:24
https://www.informatat.com/sulm-ne-bazen-amerikane-ne-afganistan-nje-i-vdekur-e-dhjetera-te-plagosur/20%Monthly2019-12-11 09:18
https://www.informatat.com/toka-nuk-po-gjen-qetesi-kete-here-termeti-shkundi-turqine-e-greqine/20%Monthly2019-12-11 09:17
https://www.informatat.com/pasaportat-e-arta-shqiperia-paralajmerohet-per-rikthimin-e-vizave/20%Monthly2019-12-11 09:15
https://www.informatat.com/ligji-i-pagave-mblidhet-sot-keshilli-drejtues-i-sbashk/20%Monthly2019-12-11 09:13
https://www.informatat.com/vonesat-ne-konstituimin-e-kuvendit-nuk-mund-ta-vene-ne-levizje-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-12-11 10:10
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-sot-pret-ne-takim-qytetaret/20%Monthly2019-12-11 09:06
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-59/20%Monthly2019-12-11 09:05
https://www.informatat.com/vuciq-e-con-ne-qiell-handken/20%Monthly2019-12-11 09:32
https://www.informatat.com/admirali-foggo-ne-serbi-kfor-i-ka-bere-pune-te-mire-ne-kosove/20%Monthly2019-12-11 11:35
https://www.informatat.com/osmani-cmimi-nobel-per-handke-do-te-inkurajonte-perkrahesit-e-krimeve-te-fshihen-pas-vepres-artistike/20%Monthly2019-12-10 15:26
https://www.informatat.com/edhe-amerikanet-i-shqeteson-rezultati-i-dobet-ne-testin-pisa/20%Monthly2019-12-10 15:18
https://www.informatat.com/pas-kritikave-nderkombetare-bosnja-largon-imigrantet-nga-kampi-i-vucjakut/20%Monthly2019-12-10 15:15
https://www.informatat.com/shkaterrohet-grupi-kriminal-prokuroria-speciale-ngre-aktakuze-per-20-persona/20%Monthly2019-12-10 15:08
https://www.informatat.com/ia-rrezoi-televizorin-amerikania-mbyt-me-papuce-djalin-e-vet-njevjecar/20%Monthly2019-12-10 15:04
https://www.informatat.com/nenshkruhen-kontratat-e-para-te-projektit-ndertimi-i-rrugeve-rajonale-te-kosoves/20%Monthly2019-12-10 14:54
https://www.informatat.com/pacolli-eshte-dashur-ti-kundervihemi-dick-martyt/20%Monthly2019-12-10 14:50
https://www.informatat.com/deputetet-e-listes-serbe-u-regjistruan-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-12-10 14:27
https://www.informatat.com/forcat-e-armatosura-shqiptare-nisin-dy-kontingjente-ne-afganistan/20%Monthly2019-12-10 14:19
https://www.informatat.com/atk-mbledh-43-7-milione-euro-te-hyra-me-shume-se-viti-i-kaluar/20%Monthly2019-12-10 13:42
https://www.informatat.com/demokratet-paraqesin-dy-nene-te-hetimeve-kunder-trump-it/20%Monthly2019-12-10 13:40
https://www.informatat.com/suedezi-berggren-mezi-po-pret-te-luaje-kunder-kosoves/20%Monthly2019-12-10 13:34
https://www.informatat.com/e-detyori-djalin-3-vjecar-qe-te-gjuaje-me-kallash-prokuroria-ngreh-aktakuze-ndaj-ish-pjesetarit-te-isisit/20%Monthly2019-12-10 13:32
https://www.informatat.com/ancelotti-thuajse-i-larguar-e-pason-rino-gattuso/20%Monthly2019-12-10 13:31
https://www.informatat.com/ibra-ka-zgjedhur-milanin-kontrata-ne-detajet-e-fundit/20%Monthly2019-12-10 13:29
https://www.informatat.com/trupin-shoshe-raporti-i-autopsise-nxjerr-detajet-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-12-10 13:27
https://www.informatat.com/kqz-i-procedon-pagesat-ne-ministrine-e-financave-per-te-angazhuarit-ne-zgjedhje/20%Monthly2019-12-10 13:24
https://www.informatat.com/veseli-pas-intervistimit-lufta-e-uck-se-ishte-perballje-me-gjenocidin-serb/20%Monthly2019-12-10 13:22
https://www.informatat.com/personat-qe-merren-me-sport-e-kane-kete-pjese-te-trurit-me-te-zhvilluar/20%Monthly2019-12-10 13:18
https://www.informatat.com/femrat-kineze-i-ndajne-sekretet-e-rinise-si-te-dukeni-gjithmone-si-25-vjecare/20%Monthly2019-12-10 13:16
https://www.informatat.com/dafina-sjell-poza-te-nxehta-ne-bikini-nga-maldivet/20%Monthly2019-12-10 13:13
https://www.informatat.com/cfare-trupi-demi-rose-shfaq-linjat-seksi-ne-bikini-te-verdha/20%Monthly2019-12-10 13:08
https://www.informatat.com/rihanna-i-pershtatet-motit-britanik/20%Monthly2019-12-10 13:05
https://www.informatat.com/vdes-kengetarja-e-roxette-pop-ikona-e-viteve-1990/20%Monthly2019-12-10 13:03
https://www.informatat.com/ben-betimin-kryeministrja-me-e-re-ne-bote/20%Monthly2019-12-10 13:01
https://www.informatat.com/noziy-mbeshtet-fifin-i-pervishet-ardit-gjebreas-shikon-interesat-para-drejtesise/20%Monthly2019-12-10 12:59
https://www.informatat.com/rrefimi-prekes-i-ardiana-matoshit-kur-isha-shtatzene-kuptova-qe-kisha-tumor/20%Monthly2019-12-10 12:56
https://www.informatat.com/pse-bota-po-e-refuzon-martesen-dhe-po-zgjedh-bashkimet-civile/20%Monthly2019-12-10 12:53
https://www.informatat.com/shtireshin-sikur-kane-probleme-me-makine-goditet-banda-kosovare-qe-grabisnin-turistet-ne-itali/20%Monthly2019-12-10 12:51
https://www.informatat.com/na-ikem-thirrna-kur-tbahet-mire-pankarta-me-mesazhi-interesant-tek-kuvendi/20%Monthly2019-12-10 12:48
https://www.informatat.com/perfundon-intervistimi-ne-speciale-pas-3-oresh-veseli-nuk-jep-detaje/20%Monthly2019-12-10 13:22
https://www.informatat.com/ligji-i-pagave-neser-mblidhen-keshillat-drejtues-te-tri-sindikatave/20%Monthly2019-12-10 12:41
https://www.informatat.com/pacolli-turp-ndarja-e-nobelit-per-handken-evropa-harroi-cfare-ndodhi-ne-kosove-bosnje-e-kroaci/20%Monthly2019-12-10 12:17
https://www.informatat.com/shba-godet-serbine-dhjetera-kompani-pjese-e-rrjeteve-korruptive/20%Monthly2019-12-10 12:15
https://www.informatat.com/zjarrfikesit-te-pakenaqur-me-kushtet-e-punes-kerkojne-te-jene-pjese-e-mpb-se/20%Monthly2019-12-10 12:14
https://www.informatat.com/abazi-deri-ne-fund-te-javes-pritet-arritja-e-marreveshjes-me-ldk-ne/20%Monthly2019-12-10 12:12
https://www.informatat.com/erdogan-dhenia-e-nobelit-nje-racisti-shperblim-i-shkeljeve-te-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2019-12-10 12:01
https://www.informatat.com/dnevni-avaz-pas-vendosjes-se-takses-eksporti-i-beh-ne-kosove-ra-97-per-qind/20%Monthly2019-12-10 11:58
https://www.informatat.com/thaci-nga-recaku-heshtja-e-nderkombetareve-ia-hapi-gojen-vuciqit-qe-te-mohoje-masakren/20%Monthly2019-12-10 11:56
https://www.informatat.com/bie-kostoja-e-ndertimit-ne-kosove-2/20%Monthly2019-12-10 11:18
https://www.informatat.com/gjuriq-e-komenton-fotografine-me-xhelal-sveqlen-mbi-200-here-kam-biseduar-me-separatiste/20%Monthly2019-12-10 15:25
https://www.informatat.com/vdes-ne-qkuk-gruaja-qe-ishte-aksidentuar-ne-shtator/20%Monthly2019-12-10 11:12
https://www.informatat.com/haradinaj-regjistrohet-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2019-12-10 11:08
https://www.informatat.com/jashari-ligji-i-pagave-duhet-te-pezullohet/20%Monthly2019-12-10 10:31
https://www.informatat.com/protestojne-punetoret-e-monego/20%Monthly2019-12-10 10:11
https://www.informatat.com/turqia-krahas-500-banesave-parashikon-ndertimin-edhe-te-objekteve-te-tjera-percjellese/20%Monthly2019-12-10 10:09
https://www.informatat.com/kmldnj-thekson-se-nderkombetaret-kane-bere-eksperimente-me-mbetje-mortore/20%Monthly2019-12-10 10:06
https://www.informatat.com/prokuroria-dhe-policia-nderlidhen-me-sistem-elektronik/20%Monthly2019-12-10 10:04
https://www.informatat.com/hoti-me-rritjen-e-sigurimeve-per-26-bqk-ka-kufizuar-konkurrencen-e-lire-ne-treg/20%Monthly2019-12-10 10:02
https://www.informatat.com/kosnetti-ben-thirrje-te-verifikohen-lajmet-e-te-luftohen-ato-te-rrejshmet/20%Monthly2019-12-10 09:59
https://www.informatat.com/sot-nis-mesimin-universiteti-i-tiranes/20%Monthly2019-12-10 09:48
https://www.informatat.com/fsshk-i-reagon-avokatit-te-popullit-manipulim-i-rradhes-i-opinionit-te-gjere/20%Monthly2019-12-10 09:46
https://www.informatat.com/shkeljet-ligjore-te-gjyqtareve-nuk-sanksionohen/20%Monthly2019-12-10 09:38
https://www.informatat.com/40-vjet-nga-ndarja-e-nobelit-per-nene-terezen/20%Monthly2019-12-10 09:33
https://www.informatat.com/hashim-thaci-pritet-te-beje-homazhe-ne-recak/20%Monthly2019-12-10 09:31
https://www.informatat.com/cakaj-takohet-me-ministrin-e-jashtem-te-greqise-nikos-dendias/20%Monthly2019-12-10 09:28
https://www.informatat.com/bie-ndjeshem-numri-i-qytetareve-te-ardhur-nga-shqiperia-ne-kosove/20%Monthly2019-12-10 12:10
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-te-drejtave-te-njeriut-shenohet-sot/20%Monthly2019-12-10 09:21
https://www.informatat.com/rugova-marreveshja-lv-ldk-duhet-ta-perfshije-edhe-postin-e-presidentit/20%Monthly2019-12-10 09:20
https://www.informatat.com/mot-me-reshje-shiu-dhe-bore/20%Monthly2019-12-10 09:18
https://www.informatat.com/deputeti-italian-do-te-rishikojme-vendimin-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-12-10 11:55
https://www.informatat.com/kadri-veseli-hyn-per-intervistim-nga-specialja/20%Monthly2019-12-10 11:14
https://www.informatat.com/babai-i-motrave-hadid-ndahet-nga-modelja-32-vjet-me-e-re/20%Monthly2019-12-09 15:25
https://www.informatat.com/pas-falimentimit-vjehrri-i-dua-lipes-ndahet-nga-e-dashura-32-vite-me-e-re/20%Monthly2019-12-09 15:23
https://www.informatat.com/te-drejtat-e-njeriut-ne-shume-raste-nuk-respektohen-ne-kosove/20%Monthly2019-12-09 15:20
https://www.informatat.com/mohimi-i-masakres-se-recakut-ambasada-zvicerane-i-reagon-vuciqit/20%Monthly2019-12-09 15:18
https://www.informatat.com/deputeti-i-vetevendosjes-kete-jave-nenshkruhet-koalicioni-me-ldk-ne/20%Monthly2019-12-09 15:16
https://www.informatat.com/ne-universitetin-me-te-mire-ne-japoni-vetem-20-per-qind-jane-vajza/20%Monthly2019-12-09 15:14
https://www.informatat.com/owen-wilson-paguan-25-mije-dollare-cdo-muaj-per-te-bijen-qe-nuk-e-ka-takuar-kurre/20%Monthly2019-12-09 15:03
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-per-koalicionin-vv-ldk-kjo-eshte-java-vendimtare/20%Monthly2019-12-09 14:47
https://www.informatat.com/zbulohen-nominimet-e-golden-globes-netflix-dominon-game-of-thrones-jashte-gares/20%Monthly2019-12-09 14:42
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-edhe-dy-jave-kuvendi-fillon-punen/20%Monthly2019-12-09 14:36
https://www.informatat.com/kthehen-ne-funksion-te-plote-sallat-e-ortopedise-ne-qkuk/20%Monthly2019-12-09 14:34
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-tri-grave-kosovare-per-pjesemarrje-ne-isis/20%Monthly2019-12-09 14:27
https://www.informatat.com/shkencetaret-ri-inxhinjerojne-sistemin-imunitar-qe-lufton-hiv-in/20%Monthly2019-12-09 14:25
https://www.informatat.com/ambasadorja-apostolova-do-te-inauguroje-ndertimin-e-ngrohtores-se-re-ne-gjakove/20%Monthly2019-12-09 14:23
https://www.informatat.com/osmani-perderisa-kosova-kujton-viktimat-e-gjenocidit-be-e-shperblen-serbine/20%Monthly2019-12-09 14:21
https://www.informatat.com/kosova-dhe-iowa-me-marreveshje-per-edukim/20%Monthly2019-12-09 14:13
https://www.informatat.com/sipas-oeak-se-kosove-ka-shkalle-te-larte-reale-te-korrupsionit/20%Monthly2019-12-09 14:11
https://www.informatat.com/ndotja-e-ajrit-ahmeti-qymyri-te-ndalet-nga-qeveria/20%Monthly2019-12-09 13:57
https://www.informatat.com/ministria-e-financave-pagat-e-dhjetorit-dalin-me-rritje/20%Monthly2019-12-09 14:46
https://www.informatat.com/rama-me-ekipin-izraelit-ne-durres-inspekton-zonat-e-demtuara/20%Monthly2019-12-09 11:09
https://www.informatat.com/per-muriqin-po-interesohet-edhe-leicester-city/20%Monthly2019-12-09 11:06
https://www.informatat.com/tahiri-kosova-me-infrastrukture-dhe-baze-te-fuqishme-ligjore-ne-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2019-12-09 11:04
https://www.informatat.com/veseli-udheton-drejt-hages-historia-e-uck-se-histori-e-se-drejtes-se-popullit-te-kosoves/20%Monthly2019-12-09 14:26
https://www.informatat.com/pioli-fituam-me-merite/20%Monthly2019-12-09 10:55
https://www.informatat.com/persona-te-panjohur-ia-vene-flaken-nje-veture-ne-prishtine/20%Monthly2019-12-09 10:48
https://www.informatat.com/britania-ofron-mbeshtetje-per-gjetjen-e-te-zhdukurve-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2019-12-09 10:46
https://www.informatat.com/vuciq-perkrahet-nga-53-te-votuesve-ne-serbi/20%Monthly2019-12-09 10:43
https://www.informatat.com/inter-kerkon-asin-e-chelsea/20%Monthly2019-12-09 10:19
https://www.informatat.com/amerikania-me-4-burra-pret-femijen-e-pare/20%Monthly2019-12-09 10:17
https://www.informatat.com/prokuroria-e-prizrenit-ngre-aktakuze-kunder-zyrtares-ligjore-te-mmphse/20%Monthly2019-12-09 10:14
https://www.informatat.com/nje-jave-pa-takim-kurti-mustafa-ska-vendim-per-postin-e-presidentit/20%Monthly2019-12-09 10:12
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arreston-15-persona/20%Monthly2019-12-09 10:00
https://www.informatat.com/kina-denon-sportistin-francez-vetem-pse-nuk-e-shikoi-flamurin-kinez/20%Monthly2019-12-09 09:58
https://www.informatat.com/grate-serbe-te-njohura-si-viktima-te-luftes-per-handken-i-vetmi-qe-tregoi-te-verteten-per-vuajtjet-tona/20%Monthly2019-12-09 09:48
https://www.informatat.com/lvv-dhe-ldk-kane-dy-opsione-per-postin-e-presidentit/20%Monthly2019-12-09 09:46
https://www.informatat.com/u-strehuan-ne-kosove-per-shkak-te-termetit-haradinaj-jep-lajmin-per-780-banoret-e-shqiperise/20%Monthly2019-12-09 09:39
https://www.informatat.com/vazhdojne-grevat-e-punetoreve-ne-france-paralizohet-transporti-publik/20%Monthly2019-12-09 09:24
https://www.informatat.com/yihr-kosovo-dhe-yihr-serbia-denojne-ashper-deklaraten-e-aleksandar-vuciq-qe-mohon-masakren-e-recakut/20%Monthly2019-12-09 09:21
https://www.informatat.com/vjen-lajmi-i-madh-nga-gjermania-per-te-gjithe-kosovarer-qe-duan-viza-pune/20%Monthly2019-12-09 09:19
https://www.informatat.com/sot-mbyllet-per-qarkullim-rruga-nazim-gafurri/20%Monthly2019-12-09 09:12
https://www.informatat.com/bregdeti-perendimor-i-shba-se-goditet-nga-valet-e-larta-23-metra/20%Monthly2019-12-09 09:10
https://www.informatat.com/termet-i-forte-ne-itali/20%Monthly2019-12-09 09:01
https://www.informatat.com/be-ja-neser-hap-kapitull-te-ri-me-serbine/20%Monthly2019-12-09 08:59
https://www.informatat.com/ceshtja-e-personave-te-zhdukur-ne-udhekryq/20%Monthly2019-12-09 08:57
https://www.informatat.com/krasniqi-nderkombetaret-e-kane-trimeruar-vuciqin/20%Monthly2019-12-09 08:55
https://www.informatat.com/veseli-neser-intervistohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-12-09 08:52
https://www.informatat.com/bqk-ja-kritikohet-qe-po-ua-lejon-kamatat-e-larta-dhe-po-reagon-me-vonese-ndaj-institucioneve-mikrofinanciare/20%Monthly2019-12-09 14:20
https://www.informatat.com/shkon-ne-pese-numri-i-te-vdekurve-nga-vullkani-ne-zelanden-e-re/20%Monthly2019-12-09 08:45
https://www.informatat.com/sot-nis-mesimi-ne-zonat-e-prekura-nga-termeti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-09 08:42
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pikelluar-pas-vdekjes-se-rexhep-ahmetit/20%Monthly2019-12-09 08:41
https://www.informatat.com/ftohte-e-reshje-shiu-dhe-bore-kete-jave-ne-kosove/20%Monthly2019-12-09 08:48
https://www.informatat.com/mbreme-5-lekundje-te-reja-ne-shqiperi-por-me-magnitude-te-vogel/20%Monthly2019-12-09 08:36
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-nuk-eshte-ne-rend-dite/20%Monthly2019-12-09 13:53
https://www.informatat.com/merkeli-viziton-per-here-te-pare-aushvicin/20%Monthly2019-12-06 14:16
https://www.informatat.com/pasojat-e-termetit-austria-dhuron-600-mije-euro-per-rindertim/20%Monthly2019-12-06 14:12
https://www.informatat.com/thaci-ne-berlin-be-ja-me-standarde-te-dyfishta-shtetet-bashkepunuese-po-i-bllokon-shtetet-shantazhuese-po-i-shperblen/20%Monthly2019-12-06 14:14
https://www.informatat.com/vrasja-te-nenkalimi-i-akuzuari-e-pranon-fajesine/20%Monthly2019-12-06 14:05
https://www.informatat.com/fshati-qe-ka-vetem-shqiptare-por-ku-nuk-lejohet-te-flitet-shqip/20%Monthly2019-12-06 14:03
https://www.informatat.com/62-emigrante-humbasin-jeten-ne-det-te-hapur/20%Monthly2019-12-06 14:01
https://www.informatat.com/trump-thote-se-shbate-mund-te-ndermarrin-veprime-tregtare-ndaj-vendeve-te-nato-s-qe-nuk-kontribuojne/20%Monthly2019-12-06 14:00
https://www.informatat.com/aktakuze-kunder-dy-shtetasve-te-shqiperise-per-kontrabandim-me-migrante/20%Monthly2019-12-06 13:58
https://www.informatat.com/shuma-e-pergjithshme-e-shpenzimeve-te-qeverise-se-kosoves-eshte-mbi-500-milione-euro/20%Monthly2019-12-06 13:36
https://www.informatat.com/anetari-i-kryesise-se-ldkse-nuk-i-pranojme-kushtet-e-vendosura-njeanshem-nga-vv/20%Monthly2019-12-06 13:33
https://www.informatat.com/maske-fytyre-nga-gjaku-i-vagines-se-bukur-modelja-shqiptare-trondit-ndjekesit/20%Monthly2019-12-06 13:28
https://www.informatat.com/dua-ne-foton-provokuese-me-doren-ne-xhinse-tregon-datat-e-turneut-per-evrope/20%Monthly2019-12-06 13:25
https://www.informatat.com/ik-e-mos-u-kthe-me-albana-osmani-shkruan-per-bilancin-negativ-te-vitit-2019/20%Monthly2019-12-06 13:23
https://www.informatat.com/kurti-ia-kujton-ldkse-qe-qytetaret-votuan-per-ti-lene-prapa-korrupsion-dhe-perfitimet-personale/20%Monthly2019-12-06 13:20
https://www.informatat.com/grate-shtatzena-me-diabet-i-rrezikojne-foshnjat-nga-keto-semundje-serioze/20%Monthly2019-12-06 13:12
https://www.informatat.com/5-vjecari-qe-po-ben-xhiron-e-rrjetit-therret-shoket-ne-diten-e-adoptimit/20%Monthly2019-12-06 13:10
https://www.informatat.com/thaci-takohet-me-wisner-dhe-ashton-kosova-gjithmone-fitoi-nga-urtesia-perkrah-aleateve/20%Monthly2019-12-06 14:07
https://www.informatat.com/ne-spanje-vendoset-pema-me-e-shtrenjte-e-krishtlindjeve-14-milione-euro/20%Monthly2019-12-06 13:04
https://www.informatat.com/nato-prishtines-dhe-beogradit-zgjidheni-problemin-po-e-pengoni-ekonomine-dhe-politiken/20%Monthly2019-12-06 13:02
https://www.informatat.com/gjykata-urdheron-gruan-e-kthyer-nga-siria-ne-kosove-ta-heqe-burken-gjate-seances/20%Monthly2019-12-06 13:00
https://www.informatat.com/rikthehet-ne-jete-pasi-i-pushoi-zemra-per-gjashte-ore/20%Monthly2019-12-06 12:50
https://www.informatat.com/maldini-siguron-tifozet-milani-gjithmone-kthehet-fuqishem/20%Monthly2019-12-06 12:47
https://www.informatat.com/perpos-moshes-keta-jane-faktoret-e-tjere-qe-i-shkaktojne-rrudhat/20%Monthly2019-12-06 12:45
https://www.informatat.com/mesoni-arsyet-pse-ju-ndodh-ngerci-i-kembes-gjate-nates/20%Monthly2019-12-06 12:39
https://www.informatat.com/bledi-cuci-7400-banore-te-strehuar-ne-cadra/20%Monthly2019-12-06 12:36
https://www.informatat.com/arsenal-me-ecurine-me-te-keqe-per-42-vjet/20%Monthly2019-12-06 12:31
https://www.informatat.com/pogba-parapelqen-realin-para-juves/20%Monthly2019-12-06 12:29
https://www.informatat.com/shqiperia-sot-zyrtarisht-merr-kryesine-e-osbe-se-rama-ne-bratisllave/20%Monthly2019-12-06 12:22
https://www.informatat.com/49-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-12-06 12:19
https://www.informatat.com/kdi-vazhdimi-i-dialogut-nuk-duhet-ta-gjeje-kosoven-pa-konsensus-te-brendshem/20%Monthly2019-12-06 12:15
https://www.informatat.com/kosnett-gjykata-speciale-do-ta-tregoje-vleren-e-saj-ne-muajt-ne-vazhdim/20%Monthly2019-12-06 13:35
https://www.informatat.com/ligji-per-paga-ne-kushtetuese-sindikalistet-kerkojne-takim-me-krere-te-shtetit/20%Monthly2019-12-06 13:20
https://www.informatat.com/bqk-ua-heq-licencimin-monegos-dhe-iutecredit-kosova/20%Monthly2019-12-06 11:54
https://www.informatat.com/sulmohet-nga-i-dashuri-prishtinasja-perfundon-ne-qkuk/20%Monthly2019-12-06 10:21
https://www.informatat.com/brukseli-hedh-poshte-opsionin-e-krishtlindjeve-vizat-sjane-ne-agjende-per-kete-vit/20%Monthly2019-12-06 13:06
https://www.informatat.com/hajnat-thyejne-zyrat-e-agk-se/20%Monthly2019-12-06 10:04
https://www.informatat.com/mbreme-4-termete-ne-shqiperi-me-i-forti-3-6-balle/20%Monthly2019-12-06 10:02
https://www.informatat.com/ajri-ne-prishtine-i-pashendetshem/20%Monthly2019-12-06 10:00
https://www.informatat.com/kline-vdes-kembesori-nga-goditja-e-kamionit/20%Monthly2019-12-06 09:58
https://www.informatat.com/ambasadorja-kosovare-haxhitasim-i-dorezoi-letrat-kredenciale-presidentit-te-italise/20%Monthly2019-12-06 09:56
https://www.informatat.com/sipas-analisteve-nese-nuk-ka-marreveshje-ldk-lvv-duhet-qeveri-kalimtare/20%Monthly2019-12-06 12:13
https://www.informatat.com/deshmite-e-deshmitareve-per-veteranet-e-rrejshem-mbesin-sekret-per-publikun/20%Monthly2019-12-06 09:42
https://www.informatat.com/vulin-recaku-eshte-genjeshter-po-iu-pengon-e-verteta-qe-po-e-thote-vuciqi/20%Monthly2019-12-06 09:38
https://www.informatat.com/lufta-e-ftohte-mes-dy-lidereve-kim-jong-kercenon-se-do-fillojne-fjalet-fyese-ndaj-trump/20%Monthly2019-12-06 09:19
https://www.informatat.com/deshmitaret-formale-te-prokurorise/20%Monthly2019-12-06 09:16
https://www.informatat.com/kosovaret-ne-gjermani-e-gjermanet-ia-kane-mesyre-ketij-vendi-per-te-jetuar-e-punuar/20%Monthly2019-12-06 09:12
https://www.informatat.com/jasharaj-te-mos-u-behet-presion-mesimdhenesve-per-rezultatet-e-pisa-s/20%Monthly2019-12-06 09:10
https://www.informatat.com/rama-thote-se-kane-nisur-hetimet-per-60-kompani-te-ndertimeve/20%Monthly2019-12-06 09:06
https://www.informatat.com/pas-sulmit-ndaj-dy-infermiereve-proteste-para-spitalit-te-mitrovices/20%Monthly2019-12-06 09:03
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-qe-po-paralajmeron-trazira-ne-kosove/20%Monthly2019-12-06 09:01
https://www.informatat.com/numer-i-frikshem-i-ikjes-se-mjekeve-nga-kosova/20%Monthly2019-12-06 12:07
https://www.informatat.com/ldk-kjo-eshte-oferta-e-fundit-per-vetevendosjen/20%Monthly2019-12-06 10:16
https://www.informatat.com/sot-ne-prishtine-marsh-kunder-ndryshimeve-klimatike/20%Monthly2019-12-06 08:50
https://www.informatat.com/rama-dhe-cakaj-drejt-bratislaves-shqiperia-merr-presidencen-e-osbe-se/20%Monthly2019-12-06 08:48
https://www.informatat.com/ish-bashkepunetorja-e-ivanoviqit-nga-spitali-jam-e-ekspozuar-ndaj-nje-presioni-te-papare/20%Monthly2019-12-06 08:46
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-58/20%Monthly2019-12-06 08:44
https://www.informatat.com/vaksinat-kunder-gripit-arrijne-sot-shperndahen-javen-tjeter/20%Monthly2019-12-06 08:42
https://www.informatat.com/dy-muaj-nga-mbajtja-e-zgjedhjeve-ende-pa-marreveshje-vv-ldk/20%Monthly2019-12-06 09:54
https://www.informatat.com/osmani-koalicioni-vv-ldk-moment-historik-vv-ta-therrase-takimin/20%Monthly2019-12-05 15:19
https://www.informatat.com/sondazhi-i-kdi-se-per-dialogun-shumica-e-qytetareve-preferojne-qe-taksa-100-te-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2019-12-05 15:10
https://www.informatat.com/i-vihet-flaka-gruas-qe-po-shkonte-ne-seancen-gjyqesore-te-perdhunimit-te-saj/20%Monthly2019-12-05 15:00
https://www.informatat.com/ish-komandanti-nehat-bashta-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-12-05 14:56
https://www.informatat.com/kryeqyteti-pa-ngrohje-termokosi-jep-kete-arsye/20%Monthly2019-12-05 14:52
https://www.informatat.com/vuciq-recaku-eshte-fabrikuar-walker-eshte-vagabond/20%Monthly2019-12-05 14:50
https://www.informatat.com/rusia-debon-nje-diplomat-bullgar/20%Monthly2019-12-05 14:48
https://www.informatat.com/ligji-per-paga-shkon-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-12-05 14:46
https://www.informatat.com/rreth-100-raste-ne-vit-te-dhunes-seksuale-ndaj-femijeve-dhe-adoleshenteve/20%Monthly2019-12-05 14:42
https://www.informatat.com/rakiqi-paralajmeron-mundesine-e-daljes-se-serbeve-nga-institucionet-e-kosoves/20%Monthly2019-12-05 14:40
https://www.informatat.com/vaksinat-qe-bleu-msh-ja-nga-unicef-i-kane-kushtuar-mbi-444-mije-euro-shperndarja-nis-javen-tjeter/20%Monthly2019-12-05 14:36
https://www.informatat.com/vazhdon-tutje-mocioni-i-mosbesimit-ndaj-trump/20%Monthly2019-12-05 14:34
https://www.informatat.com/mustafa-njofton-ambasadorin-heldt-per-rrjedhen-e-bisedimeve-me-vv-ne/20%Monthly2019-12-05 15:19
https://www.informatat.com/haxhiu-po-marreveshje-me-ldk-ne-por-jo-te-futet-posti-i-presidentit/20%Monthly2019-12-05 14:45
https://www.informatat.com/kthehen-ne-shqiperi-disa-nga-te-strehuarit-ne-kosove/20%Monthly2019-12-05 13:50
https://www.informatat.com/ne-foton-familjare-te-obames-te-gjithe-syte-tek-vajza-sasha/20%Monthly2019-12-05 13:44
https://www.informatat.com/rina-balaj-konfirmon-lidhjen-me-reperin-e-njohur-fifi-e-uron/20%Monthly2019-12-05 13:42
https://www.informatat.com/martinez-i-pergjigjet-barces-dhe-man-city-interi-eshte-shtepia-ime/20%Monthly2019-12-05 13:40
https://www.informatat.com/ibrahimovic-prita-kater-vjet-per-ta-bere-materazzin-per-spital/20%Monthly2019-12-05 13:37
https://www.informatat.com/hazardi-sdo-te-luaje-ne-el-clasico/20%Monthly2019-12-05 13:35
https://www.informatat.com/messi-sqaron-votat-e-tij-per-topin-e-arte/20%Monthly2019-12-05 13:33
https://www.informatat.com/funksionon-vaksina-kunder-infeksionit-qe-shkaktohet-nga-salmonella/20%Monthly2019-12-05 13:31
https://www.informatat.com/gjerat-qe-nuk-duhet-ti-beni-gjate-shtatzenise/20%Monthly2019-12-05 13:29
https://www.informatat.com/justin-i-kerkon-falje-publikisht-gruas-pas-fotove-me-kolegen/20%Monthly2019-12-05 13:27
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-sthote-jo-per-me-shume-femije/20%Monthly2019-12-05 13:24
https://www.informatat.com/ne-xhamite-e-kosoves-mblidhen-mbi-300-mije-euro-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-05 13:15
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-konvikt-ne-ukraine-viktima-dhe-te-zhdukur/20%Monthly2019-12-05 13:13
https://www.informatat.com/nje-dite-pasi-kerkoi-qe-te-behet-qeveria-sa-me-shpejte-ambasadori-gjerman-i-shkon-ne-seli-isa-mustafes/20%Monthly2019-12-05 13:11
https://www.informatat.com/ask-me-se-shumti-vizitore-kane-hotelet-e-prishtines/20%Monthly2019-12-05 13:09
https://www.informatat.com/kerkohet-drejtesi-per-gazetaret-e-vrare-dhe-te-zhdukur-ne-kosove/20%Monthly2019-12-05 13:07
https://www.informatat.com/sipas-programit-te-rindertimit-5-mije-banesa-brenda-18-muajsh-nje-lagje-ne-durres-e-tri-ne-tirane/20%Monthly2019-12-05 13:05
https://www.informatat.com/irlanda-debon-azilkerkuesit-shqiptare-i-nis-me-avion-drejt-tiranes/20%Monthly2019-12-05 13:02
https://www.informatat.com/pasojat-e-termetit-propozimi-i-macron-konference-nderkombetare-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-05 13:00
https://www.informatat.com/qkuk-rast-i-rralle-i-shpetohet-jeta-39-vjecares-qe-pas-shtatzenise-pesoi-carje-aorte/20%Monthly2019-12-05 12:58
https://www.informatat.com/nuk-kemi-nevoje-per-njohje-kosova-po-i-pengon-bisedimet/20%Monthly2019-12-05 12:55
https://www.informatat.com/nis-marrja-ne-pyetje-e-deshmitareve-per-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2019-12-05 14:39
https://www.informatat.com/isa-mustafa-takon-deputetet-e-rinj-te-ldk-se/20%Monthly2019-12-05 14:30
https://www.informatat.com/pas-27-vjetesh-bosnja-merr-nen-kontroll-hapesiren-ajrore/20%Monthly2019-12-05 12:49
https://www.informatat.com/keshilli-protestues-i-mkrs-se-eshte-e-paprecedent-qe-pasuria-e-mkrs-se-po-zhvendoset-keshtu/20%Monthly2019-12-05 12:47
https://www.informatat.com/ish-ministri-ivan-todosijeviq-denohet-me-dy-vjet-burgim-per-deklaratat-e-tij-fyese-per-masakren-e-recakut/20%Monthly2019-12-05 12:45
https://www.informatat.com/ish-prokurori-agron-matjani-gjendet-i-vdekur-ne-banesen-e-tij/20%Monthly2019-12-05 12:43
https://www.informatat.com/gjuriq-reagon-per-denimin-ne-te-gjithe-jemi-ivan-todosijeviqa/20%Monthly2019-12-05 12:41
https://www.informatat.com/vuciq-me-merkelin-do-te-flase-per-kosoven-dhe-rrugen-evropiane/20%Monthly2019-12-05 12:39
https://www.informatat.com/per-16-muaj-rexhep-hoti-i-coi-mbi-22-mije-euro-ne-dreka/20%Monthly2019-12-05 09:08
https://www.informatat.com/sot-intervistohet-ish-ushtari-i-uck-se-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-12-05 09:06
https://www.informatat.com/sulmohen-dy-infermiere-ne-mitrovice-arrestohen-dy-sulmuesit/20%Monthly2019-12-05 09:02
https://www.informatat.com/rama-flet-per-te-fejuaren-e-djalit-kjo-humbje-e-shtoi-detyren-time-te-brendshme-per-te-bere-gjithcka/20%Monthly2019-12-05 09:00
https://www.informatat.com/franca-po-behet-gati-per-protesta-masive/20%Monthly2019-12-05 08:59
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-nderkombetare-e-vullnetarizmit/20%Monthly2019-12-05 08:56
https://www.informatat.com/palmer-duam-normalizimin-e-marredhenieve-prishtine-beograd/20%Monthly2019-12-05 14:00
https://www.informatat.com/shtetasja-e-serbise-sulmohet-nga-nje-serb-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-12-05 08:51
https://www.informatat.com/kosova-mund-te-hyje-ne-vitin-2020-pa-buxhet/20%Monthly2019-12-05 08:49
https://www.informatat.com/rama-kerkon-qe-te-strehuarit-ne-kosove-te-kthehen-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-05 08:47
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-57/20%Monthly2019-12-05 08:45
https://www.informatat.com/appathurai-nato-ja-shpreson-per-marreveshje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-12-05 08:44
https://www.informatat.com/meta-takon-kurtin-dhe-mustafen-kosova-i-ka-te-gjitha-mundesite-te-jete-shembull-i-mireqeverisjes/20%Monthly2019-12-05 08:54
https://www.informatat.com/vv-ldk-me-qendrime-te-betonuara-per-ndarjen-e-pushtetit/20%Monthly2019-12-05 12:52
https://www.informatat.com/amerika-sot-ben-bashke-thacin-dhe-kurtin-ne-berlin/20%Monthly2019-12-05 12:50
https://www.informatat.com/aktorja-me-fame-boterore-eliza-dushku-bashke-me-universitetin-e-harvard-it-ndihmojne-shqiperine/20%Monthly2019-12-04 15:34
https://www.informatat.com/lleshaj-nga-lezha-nuk-ka-rrezik-banoret-te-kthehen-ne-shtepi/20%Monthly2019-12-04 15:32
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-mesazh-ldk-se-e-vv-se-mblidheni-parlamentin-e-formojeni-qeverine-sa-me-shpejt/20%Monthly2019-12-04 15:29
https://www.informatat.com/kontrolli-i-hershem-i-kolesterines-ne-gjak-eviton-semundjet-e-zemres-ne-pleqeri/20%Monthly2019-12-04 15:27
https://www.informatat.com/keto-jane-ushqimet-qe-e-rrisin-disponimin/20%Monthly2019-12-04 15:25
https://www.informatat.com/lorik-cana-ne-shba-per-nje-nate-mbledh-60-mije-per-te-prekurit-nga-termeti/20%Monthly2019-12-04 15:22
https://www.informatat.com/meta-e-haradinaj-shkojne-per-ngushellime-tek-familja-e-shefqet-zymberit/20%Monthly2019-12-04 15:18
https://www.informatat.com/pse-eshte-i-veshtire-vaksinimi-i-femijeve-kunder-gripit/20%Monthly2019-12-04 15:14
https://www.informatat.com/blerim-destani-dhe-robert-de-niro-bejne-shqiponjen/20%Monthly2019-12-04 15:11
https://www.informatat.com/michelle-obama-fillimisht-nuk-e-pelqeu-portretin-e-barack-obames-te-artistit-kehinde-wiley/20%Monthly2019-12-04 15:09
https://www.informatat.com/ashak-rezultati-ne-pisa-na-ben-te-skuqemi-te-gjithe/20%Monthly2019-12-04 15:06
https://www.informatat.com/haradinaj-ska-termet-qe-na-ligeshton/20%Monthly2019-12-04 15:05
https://www.informatat.com/thaci-udhetoi-per-ne-berlin-do-te-bisedohet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-12-04 15:00
https://www.informatat.com/tahiri-thote-se-ministria-e-drejtesise-ka-arritur-progres-ne-parandalimin-e-dhunes-ne-familje/20%Monthly2019-12-04 14:58
https://www.informatat.com/komisioni-europian-jep-15-milione-euro-ndihme-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-04 14:56
https://www.informatat.com/vuciq-putinit-sjam-optimist-per-zgjidhje-kompromisi-me-kosoven/20%Monthly2019-12-04 14:35
https://www.informatat.com/ldk-kemi-vullnet-te-arrijme-marreveshje-bashkeqeverisese-e-afatgjate-me-vetevendosjen/20%Monthly2019-12-04 14:33
https://www.informatat.com/thaci-shpreh-mirenjohje-per-nato-n-thote-se-kosova-po-punon-te-behet-pjese-e-saj/20%Monthly2019-12-04 14:30
https://www.informatat.com/stoltenberg-nato-ja-e-vendosur-per-lufte-kunder-terrorizmit/20%Monthly2019-12-04 15:28
https://www.informatat.com/kdi-ka-ardhur-koha-per-ligjin-per-lobim-ne-kosove/20%Monthly2019-12-04 11:35
https://www.informatat.com/meta-kosova-te-jete-krenare-per-forcat-e-sigurise-se-saj/20%Monthly2019-12-04 14:33
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-dy-personave-ne-prizren-per-posedim-dhe-shpendarje-te-droges/20%Monthly2019-12-04 10:40
https://www.informatat.com/manfred-weber-partite-te-flasin-per-qeverine-e-re-vendimi-per-vizat-se-shpejti/20%Monthly2019-12-04 10:42
https://www.informatat.com/apostolova-te-formohet-sa-me-shpejt-qeveria-e-re/20%Monthly2019-12-04 14:30
https://www.informatat.com/perhapje-shqetesuese-e-gripit-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2019-12-04 10:21
https://www.informatat.com/messi-lumturon-tifozet-ajo-qe-ndiej-per-barcen-tejkalon-cdo-kontrate/20%Monthly2019-12-04 10:00
https://www.informatat.com/gianni-de-biasi-se-harron-shqiperine-nis-mbledhjen-e-fondeve-per-te-prekurit-nga-termeti/20%Monthly2019-12-04 09:58
https://www.informatat.com/prizrenasi-pas-mosmarreveshjes-me-gruan-ia-ve-flaken-shtepise/20%Monthly2019-12-04 09:56
https://www.informatat.com/nis-shqyrtimi-gjyqesor-per-rastin-e-veteraneve-me-mungese-te-disa-deshmitareve/20%Monthly2019-12-04 09:51
https://www.informatat.com/studentet-e-up-se-mirepresin-rritjen-e-shumes-se-bursave/20%Monthly2019-12-04 09:49
https://www.informatat.com/germimet-vazhdojne-ne-veri-te-mitrovices/20%Monthly2019-12-04 09:47
https://www.informatat.com/bundestagu-gjerman-pritet-te-akordoje-ndihme-financiare-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-04 09:45
https://www.informatat.com/mustafa-sot-nuk-do-te-takohem-me-kurtin/20%Monthly2019-12-04 14:25
https://www.informatat.com/punonjesit-shendetesore-te-mos-pengohet-zbatimi-i-ligjit-per-pagat/20%Monthly2019-12-04 09:37
https://www.informatat.com/isa-mustafa-pret-ne-takim-kryetarin-e-grupit-te-epp-se-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2019-12-04 09:24
https://www.informatat.com/dy-persona-lendohen-nga-flaket-ne-sallen-e-sportit-ne-shkollen-fan-noli/20%Monthly2019-12-04 09:22
https://www.informatat.com/drejtori-i-pergjithshem-i-policise-se-kosoves-pjese-e-simpoziumit-ne-washington/20%Monthly2019-12-04 09:19
https://www.informatat.com/si-kthyen-veturat-me-qira-qe-i-moren-me-dokumente-false-arrestohet-personi-i-peste/20%Monthly2019-12-04 09:15
https://www.informatat.com/dy-institucionet-me-te-rendesishme-te-hetuesise-me-ushtrues-detyre/20%Monthly2019-12-04 09:09
https://www.informatat.com/107-vjetori-i-krijimit-te-forcave-te-armatosura-shqiptare/20%Monthly2019-12-04 09:07
https://www.informatat.com/organizohet-tryeze-per-pasojat-e-ligjit-te-ri-per-paga-ne-buxhetin-e-kosoves/20%Monthly2019-12-04 09:05
https://www.informatat.com/taksa-mbyll-shume-biznese-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2019-12-04 09:03
https://www.informatat.com/denohet-gruaja-e-sami-lushtakut-e-cila-ne-2014-n-e-ndihmoi-te-arratisej-nga-qkuk-ja/20%Monthly2019-12-04 09:01
https://www.informatat.com/babe-e-bir-kampione-per-shpenzime-ne-qeveri/20%Monthly2019-12-04 08:59
https://www.informatat.com/vuciq-me-putinin-do-te-diskutojme-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-12-04 08:56
https://www.informatat.com/igjeum-mbreme-pese-termete-me-magnitude-te-ulet-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-04 08:55
https://www.informatat.com/kosova-mund-te-rreshqase-drejt-nje-krize-tjeter-politike/20%Monthly2019-12-04 10:29
https://www.informatat.com/moti-per-sot-12/20%Monthly2019-12-04 08:50
https://www.informatat.com/sot-nis-gjykimi-i-serbit-nga-peja-qe-dyshohet-per-krime-lufte/20%Monthly2019-12-04 09:40
https://www.informatat.com/ilir-meta-sot-ne-kosove-dekoron-ushtaret/20%Monthly2019-12-04 10:27
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-ti-rritet-denimi-agim-ademit-mbrojtja-thote-se-po-behet-lufte-per-tia-zene-postin-ne-ffk/20%Monthly2019-12-03 15:45
https://www.informatat.com/ne-vitin-2021-pritet-te-jete-ne-dispozicion-vaksina-kunder-hiv-it/20%Monthly2019-12-03 15:37
https://www.informatat.com/shembet-ne-menyre-te-kontrolluar-ndertesa-ne-durres/20%Monthly2019-12-03 15:22
https://www.informatat.com/mit-thote-se-kompanite-e-kontraktuara-jane-te-gatshme-per-mirembajtje-te-rrugeve-gjate-dimrit/20%Monthly2019-12-03 15:18
https://www.informatat.com/meta-te-merkuren-shkon-per-ngushellime-tek-familja-abazi-ne-gjilan/20%Monthly2019-12-03 15:14
https://www.informatat.com/inxhinieret-e-ministrise-se-infrastruktures-i-dalin-ne-ndihme-shqiperise/20%Monthly2019-12-03 15:10
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-ende-ska-vendosur-rreth-ligjit-per-paga/20%Monthly2019-12-03 15:06
https://www.informatat.com/bytyqi-e-gjen-fajtorin-per-deshtimin-ne-pisa-eksperti-i-arsimit-ia-numeron-arsyet-tjera/20%Monthly2019-12-03 15:05
https://www.informatat.com/shefi-i-doganes-per-1-vit-importi-nga-serbia-e-bosnja-ra-per-514-milione-euro-per-shkak-te-takses/20%Monthly2019-12-03 15:01
https://www.informatat.com/dallaveret-me-patenta-shoferi-gjykata-ua-ndryshon-masen-disa-personave/20%Monthly2019-12-03 14:59
https://www.informatat.com/rrahja-te-duplexi-ipk-rekomandon-suspendimin-e-dy-policeve/20%Monthly2019-12-03 14:57
https://www.informatat.com/shkeputja-e-kosoves-nga-rrjeti-energjetik-i-serbise-vijne-reagimet-nga-beogradi/20%Monthly2019-12-03 14:45
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-ndajne-22-miliarde-dollare-per-9-nendetese-te-reja/20%Monthly2019-12-03 14:20
https://www.informatat.com/dollari-zhvleresohet-ne-raport-me-lekun/20%Monthly2019-12-03 14:12
https://www.informatat.com/lleshaj-pallatet-ku-ka-pasur-humbje-jete-njerezore-jane-skena-krimi/20%Monthly2019-12-03 14:09
https://www.informatat.com/osbe-per-nje-vit-jane-kthyer-mbi-28-mije-persona-te-zhvendosur/20%Monthly2019-12-03 14:06
https://www.informatat.com/peje-u-rrahen-ne-nje-lokal-denohen-tre-persona/20%Monthly2019-12-03 13:46
https://www.informatat.com/haradinaj-pret-ne-takim-perfaqesuesit-e-shoqates-se-invalideve-te-uck-se/20%Monthly2019-12-03 13:44
https://www.informatat.com/vendet-ne-unazen-e-zjarrit-goditen-me-shume-nga-termetet-dhe-vullkanet/20%Monthly2019-12-03 13:29
https://www.informatat.com/trump-i-e-sulmon-ashper-macron-in-ekonomia-jote-po-deshton/20%Monthly2019-12-03 13:25
https://www.informatat.com/danielsson-duhet-nje-marreveshje-kosove-serbi-per-ti-dhene-impuls-rajonit/20%Monthly2019-12-03 13:17
https://www.informatat.com/vajza-e-donald-trump-ne-frike-per-sigurine-e-saj/20%Monthly2019-12-03 13:15
https://www.informatat.com/princi-charles-dhe-camilla-shijojne-nje-shetitje-bashke-rruges-per-ne-kishe/20%Monthly2019-12-03 13:12
https://www.informatat.com/komf-te-zbatohen-te-drejtat-e-femijeve-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2019-12-03 12:55
https://www.informatat.com/vdes-aktorja-e-dashur-per-publikun-shelly-morrison/20%Monthly2019-12-03 12:53
https://www.informatat.com/mjeket-zbulojne-metoden-e-re-per-te-gjetur-shkakun-e-diarrese-brenda-1-ore/20%Monthly2019-12-03 12:51
https://www.informatat.com/aktakuze-per-keqperdorim-te-detyres-ndaj-pese-zyrtareve-komunale-ne-prizren/20%Monthly2019-12-03 12:48
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-aksident-trafiku-te-kroni-i-mbretit-dy-te-tjere-mbesin-te-lenduar/20%Monthly2019-12-03 12:36
https://www.informatat.com/shahini-cdo-shkolle-tashme-e-ka-nje-plan-per-mbrojtjen-ndaj-dukurive-natyrore/20%Monthly2019-12-03 12:34
https://www.informatat.com/cunmulaj-mes-loteve-nga-los-angeles-tregon-sa-para-dhuron-per-shqiperine/20%Monthly2019-12-03 12:32
https://www.informatat.com/luljeta-bozo-ndertesat-jane-demtuara-nga-shkeljet-jo-nga-termeti/20%Monthly2019-12-03 12:30
https://www.informatat.com/koreja-veriore-inauguron-nje-qytet-te-ri-thote-se-eshte-shembull-i-civilizimit/20%Monthly2019-12-03 12:19
https://www.informatat.com/ngecja-e-bisedimeve-ldk-ja-ka-nje-oferte-te-re-per-vetevendosjen/20%Monthly2019-12-03 12:15
https://www.informatat.com/latifi-nje-numer-i-politikaneve-kane-probleme-elementare-me-njohurite-ne-shkence/20%Monthly2019-12-03 12:11
https://www.informatat.com/xhensila-ka-disa-fjale-per-bebe-rexhen/20%Monthly2019-12-03 12:10
https://www.informatat.com/rita-me-veshje-dhe-grim-te-cuditshem-ne-eventin-e-mbremshem/20%Monthly2019-12-03 12:08
https://www.informatat.com/demokracia-studentore-arsimi-ne-kosove-eshte-degraduar-nga-politika/20%Monthly2019-12-03 11:57
https://www.informatat.com/ne-durres-sekuestrohen-dokumentet-e-legalizimit-dhe-lejeve-te-ndertimit-ne-15-vjetet-e-fundit/20%Monthly2019-12-03 11:56
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-mesojne-kundershtaret-ne-kualifikimet-per-euro-u-17/20%Monthly2019-12-03 11:55
https://www.informatat.com/barcelona-lavderon-modricin-nje-fisnik-i-vertete/20%Monthly2019-12-03 11:51
https://www.informatat.com/messi-u-ndjeva-i-lenduar-kur-ronaldo-e-fitoi-topin-e-arte-per-here-te-peste/20%Monthly2019-12-03 11:49
https://www.informatat.com/ronaldo-smori-pjese-ne-ceremonine-per-cmimet-e-serise-a-deri-kur-u-shpall-fitues/20%Monthly2019-12-03 11:47
https://www.informatat.com/zedhenesi-i-ldk-se-sivjet-u-shpallem-ne-top-3-shtetet-me-te-pashkolluara-ne-bote/20%Monthly2019-12-03 11:46
https://www.informatat.com/kosova-keq-me-rezerva-te-ujit-ujesjellesi-kerkon-qe-te-kursehet-pike-per-pike/20%Monthly2019-12-03 11:44
https://www.informatat.com/fillon-samiti-dyditor-i-nato-s/20%Monthly2019-12-03 11:42
https://www.informatat.com/rusia-miraton-ligjin-qe-gazetaret-i-cileson-si-agjente-te-huaj/20%Monthly2019-12-03 11:39
https://www.informatat.com/kompanite-thone-jane-gati-per-mirembajtjen-e-rrugeve-ne-kosove-per-sezonin-dimeror/20%Monthly2019-12-03 11:29
https://www.informatat.com/mbi-1500-femije-po-marrin-kujdes-psiko-social-ne-te-gjitha-pikat-e-emergjences-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-03 11:27
https://www.informatat.com/tri-lagje-te-reja-ne-tirane-durres-dhe-kurbin-per-te-demtuarit-nga-termeti/20%Monthly2019-12-03 11:25
https://www.informatat.com/nagavci-arsimi-duhet-te-jete-kryeprioritet-kombetar/20%Monthly2019-12-03 11:23
https://www.informatat.com/kosova-dhe-mbreteria-e-bashkuar-nenshkruajne-marreveshje-te-partneritetit-dhe-tregtise/20%Monthly2019-12-03 11:18
https://www.informatat.com/friends-of-europe-ne-brukseli-mbajten-1-minute-heshtje-per-viktimat-e-termetit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-03 11:16
https://www.informatat.com/bytyqi-pranon-rezultatin-e-dobet-ne-pisa-sjane-ato-qe-i-kemi-pritur/20%Monthly2019-12-03 15:05
https://www.informatat.com/digjen-3-vetura-ne-tirane-banoret-ne-panik/20%Monthly2019-12-03 10:53
https://www.informatat.com/hajni-grabit-kembinoren-dhe-klientin-ne-prishtine/20%Monthly2019-12-03 10:50
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-i-dyshuar-ne-aeroportin-adem-jashari-me-vize-te-falsifikuar/20%Monthly2019-12-03 10:48
https://www.informatat.com/pacarizi-testi-pisa-eshte-alarm-per-ministrin-e-ardhshem-te-arsimit/20%Monthly2019-12-03 10:46
https://www.informatat.com/lekundje-toke-ne-vlore/20%Monthly2019-12-03 10:44
https://www.informatat.com/99-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2019-12-03 10:42
https://www.informatat.com/drecun-dyshojme-se-prishtina-deshiron-ta-zgjidhe-rastin-e-vrajses-se-ivanoviqit/20%Monthly2019-12-03 10:38
https://www.informatat.com/thaci-shtyrja-e-projektit-te-be-se-per-zgjerim-eshte-ftese-per-rremuje-te-re-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2019-12-03 10:36
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2019-12-03 08:48
https://www.informatat.com/gjuriq-shqiperia-e-madhe-energjetike-nuk-do-te-ekzistoje-kurre/20%Monthly2019-12-03 08:46
https://www.informatat.com/4-termete-gjate-nates-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-03 08:44
https://www.informatat.com/kosnett-shba-ja-asnjehere-nuk-e-ka-shtyre-aktivisht-ndonje-ndryshim-te-madh-te-kufijve/20%Monthly2019-12-03 13:16
https://www.informatat.com/kosova-ne-testin-pisa-2018-le-pas-vetem-republiken-domenikane-dhe-filipinet/20%Monthly2019-12-03 10:54
https://www.informatat.com/receta-me-qepe-kunder-rrufes-bronkitit-dhe-laringitit/20%Monthly2019-12-02 14:39
https://www.informatat.com/nje-pjese-e-familjes-mbreterore-do-te-largohet-nga-pallati/20%Monthly2019-12-02 14:35
https://www.informatat.com/aksident-ne-dobrushe-te-istogut-gjashte-persona-te-lenduar/20%Monthly2019-12-02 14:29
https://www.informatat.com/kosovare-asllani-e-nominuar-per-topin-e-arte/20%Monthly2019-12-02 14:27
https://www.informatat.com/tigri-indian-udhetoi-rreth-1300-kilometra-per-pre-dhe-partnere/20%Monthly2019-12-02 14:27
https://www.informatat.com/kina-ia-ndalon-flotes-amerikane-hyrjen-ne-ujerat-e-hong-kong-ut/20%Monthly2019-12-02 14:25
https://www.informatat.com/podujeva-strehon-48-persona-nga-shqiperia/20%Monthly2019-12-02 14:21
https://www.informatat.com/thaci-udheton-per-bruksel-merr-pjese-ne-samitin-e-friends-of-europe/20%Monthly2019-12-02 14:20
https://www.informatat.com/mos-i-nenvleresoni-keto-simptoma-po-ju-paralajmerojne-se-po-vuani-nga-gastriti/20%Monthly2019-12-02 14:18
https://www.informatat.com/zbulohet-krimbi-i-vogel-me-antibiotik-te-ri-qe-mund-te-ndihmoje-kunder-superbaktereve/20%Monthly2019-12-02 14:15
https://www.informatat.com/leo-dicaprio-reagon-pasi-u-akuzua-nga-presidenti-i-brazilit-se-ua-vuri-flaken-pyjeve-te-amazones/20%Monthly2019-12-02 14:15
https://www.informatat.com/shenjat-qe-ju-paralajmerojne-se-keni-gure-ne-veshka/20%Monthly2019-12-02 14:13
https://www.informatat.com/krevati-qe-mbron-nga-termeti/20%Monthly2019-12-02 14:13
https://www.informatat.com/kurti-e-mustafa-nderprene-takimin-skemi-cka-themi-vazhdojme-pas-40-minutave/20%Monthly2019-12-02 14:10
https://www.informatat.com/armina-tregon-pse-u-zhduk-pas-termetit-fama-dhe-pushteti-jane-genjeshter-kisha-ankthe/20%Monthly2019-12-02 14:10
https://www.informatat.com/federata-e-futbollit-te-kosoves-shkon-ne-zgjedhje-ja-sqarimi-i-ministrise-se-sportit/20%Monthly2019-12-02 14:08
https://www.informatat.com/edon-zhegrova-perseri-ne-formacionin-e-javes-ne-zvicer/20%Monthly2019-12-02 14:08
https://www.informatat.com/zedhenesi-i-borellit-kosova-eshte-prioritet-i-tij/20%Monthly2019-12-02 14:05
https://www.informatat.com/supremja-e-kthen-ne-rigjykim-rastin-e-naser-pajazitajt-i-denuar-me-burgim-te-perjetshem-per-vrasjen-e-donjeta-pajazitajt/20%Monthly2019-12-02 14:04
https://www.informatat.com/ermal-meta-vendose-tu-ndertoje-shtepine-nje-familjeje-te-prekur-nga-termeti/20%Monthly2019-12-02 14:02
https://www.informatat.com/hungaria-fajeson-finlanden-per-deshtim-ne-zgjerimin-e-be-se/20%Monthly2019-12-02 14:01
https://www.informatat.com/gruaja-e-granit-xhakes-leonita-e-quan-veten-nene-e-lumtur/20%Monthly2019-12-02 13:56
https://www.informatat.com/londra-nderon-viktimat-e-sulmit-terrorist/20%Monthly2019-12-02 13:53
https://www.informatat.com/thyen-rekordet-frozen-ii-350-mln-usd-ne-debutim/20%Monthly2019-12-02 13:52
https://www.informatat.com/6-sekretet-e-njerezve-qe-nuk-semuren-kurre/20%Monthly2019-12-02 13:50
https://www.informatat.com/bebe-rexha-mberrin-ne-bubq-viziton-nje-familje-te-prekur-nga-termeti/20%Monthly2019-12-02 13:48
https://www.informatat.com/nis-takimi-kurti-mustafa-sot-synohet-arritja-e-marreveshjes-per-koalicionin-qeverises/20%Monthly2019-12-02 13:46
https://www.informatat.com/pzap-ja-publikon-te-dhenat-mbi-nje-milion-euro-gjoba-ndaj-partive-politike-dhe-mijera-ankesa/20%Monthly2019-12-02 13:45
https://www.informatat.com/shtyhet-per-10-dhjetor-intervista-e-kadri-veselit-ne-hage/20%Monthly2019-12-02 13:33
https://www.informatat.com/masht-neser-publikon-rezultatet-e-vleresimit-pisa/20%Monthly2019-12-02 13:30
https://www.informatat.com/sipas-shoqerise-civile-inspektoret-e-atk-se-kane-lidhje-me-politiken/20%Monthly2019-12-02 13:13
https://www.informatat.com/kurti-pres-qe-me-ldk-ne-sot-te-merremi-vesh-per-ndarjen-e-pergjegjesive-ne-ekzekutiv/20%Monthly2019-12-02 13:11
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-gjashte-personave-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2019-12-02 13:07
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-i-nenkryetareve-ne-ldk-takimi-me-vv-ne-ne-ora-1400/20%Monthly2019-12-02 13:02
https://www.informatat.com/sonte-zbulohet-fituesi-i-topit-te-arte/20%Monthly2019-12-02 10:02
https://www.informatat.com/ahmeti-nxenesit-nga-shqiperia-mund-ta-ndjekin-mesimin-ne-shkollat-e-prishtines/20%Monthly2019-12-02 09:59
https://www.informatat.com/meta-mbeshtesim-hetimet-e-prokurorise-per-te-gjetur-pergjegjesit/20%Monthly2019-12-02 09:57
https://www.informatat.com/agim-veliu-per-marreveshjen-vv-ldk-mbeten-ceshtje-per-tu-bisedua-nga-sot-e-tutje/20%Monthly2019-12-02 09:54
https://www.informatat.com/bashkeshortja-e-sami-lushtakut-arrin-marreveshje-per-pranim-te-fajesise-per-rastin-e-arratisjes/20%Monthly2019-12-02 09:50
https://www.informatat.com/odaloviq-nje-dimer-i-nxehte-po-na-pret-prishtina-ne-boshllek/20%Monthly2019-12-02 09:47
https://www.informatat.com/denohet-me-kater-vjet-burgim-i-akuzuari-qe-ishte-pjese-e-isis-it-dhe-luftes-ne-siri/20%Monthly2019-12-02 09:44
https://www.informatat.com/zjarr-ne-nje-ferme-ne-jordani-vdesin-13-pakistaneze-shumica-femije/20%Monthly2019-12-02 09:41
https://www.informatat.com/finlandezet-me-racistet-ne-europe/20%Monthly2019-12-02 09:38
https://www.informatat.com/promovohet-dokumenti-i-historikut-te-panelit-zgjedhor-per-ankesa-dhe-parashtresa/20%Monthly2019-12-02 09:35
https://www.informatat.com/haradinaj-vv-te-garoje-ne-zgjedhjet-ne-shqiperi-por-te-mos-i-perzieje-temat/20%Monthly2019-12-02 13:31
https://www.informatat.com/haradinaj-homazhe-te-varri-i-rugoves-ende-optimist-qe-lajmi-per-vizat-do-te-jepet-kete-muaj/20%Monthly2019-12-02 09:26
https://www.informatat.com/soreca-be-do-te-ndihmoje-shqiperine-per-tu-rindertuar/20%Monthly2019-12-02 09:22
https://www.informatat.com/kramp-karrenbauer-largimi-i-kfor-it-nga-kosova-per-pasoje-do-te-kishte-rritjen-e-ndikimit-rus-dhe-kinez-ne-rajon/20%Monthly2019-12-02 13:10
https://www.informatat.com/sipas-vleresimeve-paraprake-ne-shqiperi-jane-demtuar-6000-pallate-e-banesa-9000-banore-pa-strehe/20%Monthly2019-12-02 09:12
https://www.informatat.com/hashim-thaci-kujton-hyzri-tallen-afrim-maliqin-dhe-ilir-durmishin/20%Monthly2019-12-02 09:10
https://www.informatat.com/grimeri-i-kim-kardashian-dhuron-gjene-me-me-vlere-qe-ka-per-te-prekurit-e-termetit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-12-02 09:08
https://www.informatat.com/skandal-me-ndertimet-ne-prishtine-690-objekte-pa-certifikate-perdorimi/20%Monthly2019-12-02 09:06
https://www.informatat.com/kim-jong-un-me-ne-fund-e-nderron-stilin-e-veshjes-vishet-me-pallto-lekure/20%Monthly2019-12-02 09:02
https://www.informatat.com/per-nje-vit-dy-kosovare-kane-vdekur-nga-hiv-aids/20%Monthly2019-12-02 08:58
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-per-nje-dite-arreston-10-persona/20%Monthly2019-12-02 08:56
https://www.informatat.com/rrezohet-helikopteri-i-emergjences-ne-france-vdesin-tre-persona/20%Monthly2019-12-02 08:53
https://www.informatat.com/mustafa-kujton-rugoven-e-quan-arkitekt-te-shtetit/20%Monthly2019-12-02 08:51
https://www.informatat.com/haradinaj-renia-e-hyzri-talles-ilir-durmishit-dhe-afrim-maliqit-ishte-goditje-rende-per-uck-ne/20%Monthly2019-12-02 08:48
https://www.informatat.com/21-vite-nga-renia-e-deshmoreve-talla-maliqi-dhe-durmishi%e2%80%8b/20%Monthly2019-12-02 08:46
https://www.informatat.com/serish-termet-ne-shqiperi-3/20%Monthly2019-12-02 09:30
https://www.informatat.com/rama-te-gjithe-ata-qe-kane-humbur-familjare-do-te-kene-trajtim-financiar/20%Monthly2019-12-02 08:41
https://www.informatat.com/moti-per-kete-jave-priten-reshje-bore/20%Monthly2019-12-02 08:39
https://www.informatat.com/kurti-dhe-mustafa-takohen-sot-per-ta-nenshkruar-koalicionin/20%Monthly2019-12-02 13:05