XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/shperthimi-i-koronavirusit-te-ri-tejkalon-sarsin/20%Monthly2020-01-31 14:28
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-shefin-e-ri-te-eulex-it-e-njofton-per-zhvillimet-ne-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2020-01-31 14:26
https://www.informatat.com/borell-pa-miratimin-e-keshillit-te-sigurimit-kosova-nuk-do-te-njihet-nga-bashkesia-nderkombetare/20%Monthly2020-01-31 14:24
https://www.informatat.com/kosova-pjese-e-programit-qeverises-te-sebastian-kurz/20%Monthly2020-01-31 14:13
https://www.informatat.com/mustafa-perkujton-heronjte-zahir-pajaziti-hakif-zejnullahu-dhe-edmond-hoxha/20%Monthly2020-01-31 14:08
https://www.informatat.com/konjufca-takon-ambasadorin-markusz-hungaria-mbetet-perkrahese-e-parezerve-e-kosoves/20%Monthly2020-01-31 13:57
https://www.informatat.com/lumezi-se-sheh-shqetesuese-mungesen-e-aktakuzave-te-profilit-te-larte/20%Monthly2020-01-31 13:34
https://www.informatat.com/kosova-dhe-shqiperia-shkembejne-pervojat-ne-trajtimin-e-te-denuarve-per-vepra-terroriste/20%Monthly2020-01-31 13:25
https://www.informatat.com/deputetja-e-aak-se-nuk-i-beson-koalicionit-lv-ldk/20%Monthly2020-01-31 13:21
https://www.informatat.com/borrell-ne-beograd-shpresoj-qe-dialogu-te-rinis-se-shpejti/20%Monthly2020-01-31 13:19
https://www.informatat.com/vuciq-cdo-ide-per-kompromis-eshte-vrare-por-jemi-te-gatshem-per-bisedime/20%Monthly2020-01-31 13:17
https://www.informatat.com/bizneset-diskutojne-perfitimet-nga-zhvillimi-i-tregut-te-kapitalit/20%Monthly2020-01-31 13:10
https://www.informatat.com/zidane-pergenjeshtron-lajmet-per-kthimin-e-bale-ne-tottenham/20%Monthly2020-01-31 12:34
https://www.informatat.com/deputeti-i-vetevendosjes-qeveria-do-te-behet-me-3-shkurt/20%Monthly2020-01-31 12:29
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-partneri-i-vetem-jane-vv-kemi-vullnet-per-marreveshje/20%Monthly2020-01-31 12:27
https://www.informatat.com/hoxhaj-i-lumtur-qe-u-hap-pika-kufitare-stanqiq-bellanoc/20%Monthly2020-01-31 14:23
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkritikohet-dua-lipa-%e2%80%8bkritikohet-dua-lipa/20%Monthly2020-01-31 12:19
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-rrezikojne-te-shkaktojne-kancerin/20%Monthly2020-01-31 12:20
https://www.informatat.com/shkaktaret-qe-na-sjellin-deri-te-depresioni-gjate-dimrit/20%Monthly2020-01-31 12:14
https://www.informatat.com/abbott-britania-do-te-mbetet-partnere-e-kosoves-edhe-pas-largimit-nga-be/20%Monthly2020-01-31 12:11
https://www.informatat.com/pritet-transferimi-i-fernandesit-ne-barcelone/20%Monthly2020-01-31 12:09
https://www.informatat.com/balje-ne-dileme-se-a-do-ta-votoje-qeverine-e-pakicave-ne-krye-me-kurtin/20%Monthly2020-01-31 12:05
https://www.informatat.com/a-duhet-ti-lyeni-floket-gjate-shtatzenise-mjeket-japin-shpjegimin-e-tyre/20%Monthly2020-01-31 12:03
https://www.informatat.com/zogiani-nuk-duan-ndryshim-keta-jane-zyrtaret-e-ldkse-qe-po-e-sulmojne-vetevendosjen/20%Monthly2020-01-31 11:52
https://www.informatat.com/koronavirusi-prodhohen-maskat-shumeperdorimshe/20%Monthly2020-01-31 11:48
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ndaj-te-akuzuarve-per-dhenien-e-banesave-pa-kriter-per-shoqatat-e-dala-nga-lufta/20%Monthly2020-01-31 11:46
https://www.informatat.com/pacolli-ne-berlin-per-frenimin-e-armeve-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-01-31 11:44
https://www.informatat.com/shkenca-jep-lajmin-e-mrekullueshem-per-luften-me-kancerin-e-qafes-se-mitres/20%Monthly2020-01-31 11:42
https://www.informatat.com/si-rralle-here-rita-ora-pozon-e-zhveshur-komplet-per-revisten-love/20%Monthly2020-01-31 11:39
https://www.informatat.com/thaci-themelon-keshillin-konsultativ-per-lgbtiq/20%Monthly2020-01-31 11:35
https://www.informatat.com/fifi-paralajmeron-kengen-e-re-jep-detaje/20%Monthly2020-01-31 11:24
https://www.informatat.com/ja-cka-saktesisht-konsumoni-kur-pini-cigare/20%Monthly2020-01-31 11:22
https://www.informatat.com/pamela-anderson-pozon-komplet-e-zhveshur-pak-dite-pas-marteses/20%Monthly2020-01-31 11:19
https://www.informatat.com/taylor-swift-nuk-shkoi-ne-grammys-sepse-sishte-e-sigurt-qe-do-te-fitonte/20%Monthly2020-01-31 11:17
https://www.informatat.com/ldk-mbledh-kryesine/20%Monthly2020-01-31 11:12
https://www.informatat.com/zbulohet-e-ardhmja-e-messit-ne-barcelone-detajet-e-kontrates-se-ardhshme/20%Monthly2020-01-31 11:08
https://www.informatat.com/akr-ja-paralajmeron-ndarjen-nga-nisma-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2020-01-31 11:06
https://www.informatat.com/neymari-kritikohet-ashper-eshte-arrogant-ska-nevoje-te-tallet-me-kundershtaret/20%Monthly2020-01-31 11:00
https://www.informatat.com/australia-shpall-gjendje-te-jashtezakonshme-pas-perhapjes-se-zjarreve/20%Monthly2020-01-31 10:58
https://www.informatat.com/nba-e-ndryshon-formatin-e-all-star-per-nder-te-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-31 10:57
https://www.informatat.com/manchester-united-i-gatshem-ta-shese-pogban/20%Monthly2020-01-31 10:55
https://www.informatat.com/kompanite-qe-dyshohen-per-kurdisje-te-cmimit-te-naftes-do-te-ftohen-ne-seanca-degjimore/20%Monthly2020-01-31 10:53
https://www.informatat.com/ambasada-gjermane-thote-se-nga-shkurti-aplikohet-formulari-i-ri-per-vizat-shengen/20%Monthly2020-01-31 10:50
https://www.informatat.com/konfirmohen-dy-rastet-e-para-me-koronavirus-ne-angli/20%Monthly2020-01-31 10:48
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-zgjedhet-edhe-per-tri-vjet-asistente-ne-up/20%Monthly2020-01-31 10:46
https://www.informatat.com/haradinaj-jemi-opozite-svotojme-ndonje-qeveri-kete-te-hene/20%Monthly2020-01-31 12:26
https://www.informatat.com/greqia-fuqizon-bashkepunimin-ushtarak-me-shba-ne/20%Monthly2020-01-31 10:11
https://www.informatat.com/dy-turiste-kineze-shtrohen-ne-spital-ne-rome-conte-mbyllet-levizja-ajrore-itali-kine/20%Monthly2020-01-31 10:08
https://www.informatat.com/20-aksidente-per-24-ore/20%Monthly2020-01-31 10:06
https://www.informatat.com/coronavirusi-rritet-ne-213-numri-i-te-vdekurve-ne-kine/20%Monthly2020-01-31 10:05
https://www.informatat.com/dita-e-brexitit-britania-sot-zyrtarisht-largohet-nga-be-ja/20%Monthly2020-01-31 10:03
https://www.informatat.com/konjufca-sa-te-kete-komb-shqiptar-do-ta-nderojme-e-kujtojme-vepren-e-zahir-pajazitit/20%Monthly2020-01-31 10:01
https://www.informatat.com/haxhi-shala-shef-i-grupit-parlamentar-te-nismes/20%Monthly2020-01-31 09:58
https://www.informatat.com/albin-kurti-dhe-vetevendosje-bejne-homazhe-te-busti-i-zahir-pajazitit/20%Monthly2020-01-31 09:56
https://www.informatat.com/vdes-kembesorja-pasi-goditet-nga-vetura-ne-lipjan/20%Monthly2020-01-31 09:55
https://www.informatat.com/brenda-dy-ditesh-zhduken-dy-persona-ne-kosove/20%Monthly2020-01-31 09:53
https://www.informatat.com/thaci-seanca-e-se-henes-eshte-hap-i-menduar-nga-mandatari-kurti/20%Monthly2020-01-31 12:24
https://www.informatat.com/rasti-badovci-dorezohet-kallezimi-penal-ndaj-sekretarit-te-mmph-se/20%Monthly2020-01-31 09:49
https://www.informatat.com/haradinaj-porosit-agjencine-e-akreditimit-qe-te-kete-kujdes-me-kolegjet-private/20%Monthly2020-01-31 09:45
https://www.informatat.com/liberalizimi-i-vizave-me-pengesa-ne-kosove-dhe-ne-be/20%Monthly2020-01-31 09:42
https://www.informatat.com/fushe-kosove-arrestohet-nje-grua-per-prostitucion/20%Monthly2020-01-31 09:41
https://www.informatat.com/forcohet-leku-karshi-euros/20%Monthly2020-01-31 09:38
https://www.informatat.com/pas-prishtines-borrell-viziton-beogradin-takohet-me-vuciqin-dhe-bernabiqin/20%Monthly2020-01-31 09:35
https://www.informatat.com/seanca-per-votimin-e-qeverise-mbahet-me-3-shkurt/20%Monthly2020-01-31 12:10
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-konjufca-nuk-eshte-koha-e-doreheqjeve/20%Monthly2020-01-31 10:42
https://www.informatat.com/mpj-udhezon-shtetasit-e-kosoves-te-shmangin-udhetimet-ne-kine/20%Monthly2020-01-30 15:19
https://www.informatat.com/kurti-i-thote-borrellit-se-dialogu-me-serbine-duhet-te-rishikohet-dhe-te-rinise/20%Monthly2020-01-30 15:16
https://www.informatat.com/gjuriq-ne-takim-me-ambasadorin-gjerman-beogradi-per-dialog-taksa-mbetet-kusht/20%Monthly2020-01-30 13:34
https://www.informatat.com/limaj-diplomatet-te-respektojne-mandatin-e-tyre-krijimi-i-qeverise-eshte-pune-e-brendshme-e-kosoves/20%Monthly2020-01-30 13:32
https://www.informatat.com/tahiri-tregon-se-cka-folen-ne-takim-me-borellin/20%Monthly2020-01-30 13:30
https://www.informatat.com/gap-shkalla-e-grave-te-punesuara-mbetet-me-e-ulet-se-e-burrave/20%Monthly2020-01-30 13:16
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-pse-nuk-po-merr-pjese-ne-takim-me-borrellin/20%Monthly2020-01-30 13:14
https://www.informatat.com/se-paku-10-civile-te-vrare-nga-sulmet-ajrore-ne-siri/20%Monthly2020-01-30 13:12
https://www.informatat.com/greqia-planifikon-vendosjen-e-barrieres-ne-det-per-migrantet/20%Monthly2020-01-30 13:11
https://www.informatat.com/ldk-publikon-fotografi-nga-takimi-mustafa-borrell/20%Monthly2020-01-30 13:03
https://www.informatat.com/dashuria-ne-kohen-e-koronavirusit-burri-britanik-rrezikon-veten-dhe-nuk-e-le-gruan-e-tij-kineze/20%Monthly2020-01-30 13:01
https://www.informatat.com/irina-shayk-e-pushton-ballinen-e-british-vogue/20%Monthly2020-01-30 12:59
https://www.informatat.com/shkencetaret-tregojne-zbulimin-e-fundit-per-te-zhdukur-momentet-e-keqija/20%Monthly2020-01-30 12:57
https://www.informatat.com/femijet-qe-luajne-me-pak-kane-tendence-te-kene-me-shume-probleme-mendore/20%Monthly2020-01-30 12:55
https://www.informatat.com/ngrenia-e-thonjve-nuk-eshte-thjesht-nje-ves-studimet-tregojne-pse-ndodh/20%Monthly2020-01-30 12:53
https://www.informatat.com/si-ti-sherojme-mushkerite-nga-duhani/20%Monthly2020-01-30 12:50
https://www.informatat.com/grande-cabello-dhe-garner-me-qaforen-e-njejte-dy-milione-dollareshe/20%Monthly2020-01-30 12:39
https://www.informatat.com/princi-harry-vuajti-shume-nga-ndarja-prej-familjes-mbreterore/20%Monthly2020-01-30 12:37
https://www.informatat.com/gare-ne-gjetjen-e-vaksines-per-koronavirusin/20%Monthly2020-01-30 12:30
https://www.informatat.com/borell-do-te-ndermjetesoje-ne-dialogun-kosove-serbi-pa-bere-gare-me-grenellin/20%Monthly2020-01-30 12:27
https://www.informatat.com/gjokoviqi-mposht-federerin-arrin-finalen-e-australian-open/20%Monthly2020-01-30 12:25
https://www.informatat.com/haradinaj-linja-ajrore-dhe-hekurudhore-kosove-serbi-jane-ndihmese-per-qytetaret-e-vendit/20%Monthly2020-01-30 12:22
https://www.informatat.com/thaci-i-kerkon-borellit-te-bashkepunoje-me-ameriken-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2020-01-30 15:18
https://www.informatat.com/kurti-e-mustafa-shkojne-ne-kuvend-per-takim-me-borellin/20%Monthly2020-01-30 12:13
https://www.informatat.com/borell-per-vizat-spremtoj-asgje-ju-ndihmojme-ta-permiresoni-ajrin/20%Monthly2020-01-30 15:14
https://www.informatat.com/albin-kurti-lista-srpska-vv-konfirmon-qe-do-te-kete-sot-takim/20%Monthly2020-01-30 12:20
https://www.informatat.com/haziri-marreveshja-me-vvne-behet-vetem-sipas-formules-se-ldkse/20%Monthly2020-01-30 12:16
https://www.informatat.com/turqia-do-ti-evakuoje-qytetaret-e-saj-nga-kina-me-ta-edhe-nje-shqiptar/20%Monthly2020-01-30 11:17
https://www.informatat.com/veseli-nuk-e-takojme-borellin-po-e-demton-dialogun-dhe-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-30 12:09
https://www.informatat.com/sulmohet-seksualisht-nje-femer-ne-lipjan/20%Monthly2020-01-30 11:09
https://www.informatat.com/beyonce-e-kujton-kobe-bryant-po-na-mungon-thellesisht/20%Monthly2020-01-30 10:24
https://www.informatat.com/nora-istrefi-si-kurre-me-pare-shperthen-ne-lot-gjate-emisionit/20%Monthly2020-01-30 10:22
https://www.informatat.com/loredana-i-hakmerret-keq-mozzikut/20%Monthly2020-01-30 10:19
https://www.informatat.com/zaimina-i-dhuron-diamante-vajzes-per-ditelindjen-e-dyte/20%Monthly2020-01-30 10:17
https://www.informatat.com/dy-satelite-amerikane-ne-orbite-rrezikojne-te-perplasen-mes-vete/20%Monthly2020-01-30 10:12
https://www.informatat.com/perfundon-intervistimi-i-sabit-gecit-mbrohet-ne-heshtje/20%Monthly2020-01-30 10:08
https://www.informatat.com/111-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-01-30 10:06
https://www.informatat.com/burri-nga-malisheva-e-rreh-gruan-e-ben-per-spital/20%Monthly2020-01-30 10:05
https://www.informatat.com/mbledhja-e-mbremshme-pdk-del-me-konference/20%Monthly2020-01-30 10:02
https://www.informatat.com/u-shpetua-nga-autoambulanca-vdes-pasi-beri-aksident-brenda-saj/20%Monthly2020-01-30 09:46
https://www.informatat.com/miliarderi-japonez-qe-kerkonte-partnere-per-udhetim-ne-hene-anulon-planet/20%Monthly2020-01-30 09:44
https://www.informatat.com/gjermania-sdo-ta-jape-provimin-per-patente-shofere-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2020-01-30 09:35
https://www.informatat.com/guardiola-i-del-ne-mbrojtje-drejtorit-te-man-unitedit-pas-sulmit-nga-tifozet/20%Monthly2020-01-30 09:33
https://www.informatat.com/izraelitet-do-sjellin-ne-shqiperi-dhe-kosove-pajisjen-qe-paralajmeron-termetin/20%Monthly2020-01-30 09:30
https://www.informatat.com/njeriu-me-i-pasur-i-kines-dhuron-12-milione-dollare-per-te-zbuluar-vaksinen-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-01-30 09:27
https://www.informatat.com/berisha-e-hadergjonaj-zgjedhin-klube-me-te-vogla-per-minutazhe-me-te-madhe/20%Monthly2020-01-30 09:25
https://www.informatat.com/shtyhet-kampionati-boteror-i-atletikes-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-01-30 09:23
https://www.informatat.com/gruaja-e-bryant-me-nje-postim-prekes-pas-vdekjes-se-burrit-jemi-shkaterruar/20%Monthly2020-01-30 09:21
https://www.informatat.com/nje-femije-ne-gjendje-te-rende-nga-gripi-sezonal-ne-kosove/20%Monthly2020-01-30 09:17
https://www.informatat.com/rama-koha-te-ndajme-biznesin-e-ligjshem-nga-ai-kriminal/20%Monthly2020-01-30 09:07
https://www.informatat.com/shkelzen-maliqi-thote-se-kokefortesia-e-vv-se-dhe-ldk-se-eshte-e-pakuptimte/20%Monthly2020-01-30 09:04
https://www.informatat.com/nje-dekade-nga-vdekja-fadil-ferati-perkujtohet-nga-isa-mustafa/20%Monthly2020-01-30 09:03
https://www.informatat.com/kerkohet-hetimi-i-shkaktareve-te-krizes-ne-telekom/20%Monthly2020-01-30 09:01
https://www.informatat.com/cka-ndodh-nese-deshtojne-negociatat-per-koalicionin-qeverises-mes-vv-ldk/20%Monthly2020-01-30 08:58
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-ben-presion-te-mos-publikohet-libri-i-bolton/20%Monthly2020-01-30 08:55
https://www.informatat.com/moti-sot-i-vranet-dhe-me-reshje-te-shiut/20%Monthly2020-01-30 08:53
https://www.informatat.com/sot-dite-zie-ne-kosove-ne-nderim-te-policit-sami-thaqi/20%Monthly2020-01-30 08:51
https://www.informatat.com/nato-po-punon-ne-hapjen-e-hapesires-se-ulet-ajrore-te-kosoves/20%Monthly2020-01-30 11:24
https://www.informatat.com/apostolova-i-uron-mireseardhje-borrellit-hera-e-pare-eshte-gjithmone-e-vecante/20%Monthly2020-01-30 11:19
https://www.informatat.com/sabit-geci-intervistohet-nga-specialja-ne-prishtine/20%Monthly2020-01-30 08:46
https://www.informatat.com/borelli-sot-ne-kosove/20%Monthly2020-01-30 11:12
https://www.informatat.com/erdogan-godet-planin-e-trumpit-thote-se-legjitimon-pushtimin-e-palestines/20%Monthly2020-01-29 15:56
https://www.informatat.com/valon-berisha-nga-italia-kalon-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-29 15:50
https://www.informatat.com/ambasadori-i-britanise-zbulon-detajet-e-takimit-me-agim-ademin/20%Monthly2020-01-29 15:46
https://www.informatat.com/nga-kjo-jave-e-diela-dite-pushimi-per-te-gjitha-bizneset-ne-vushtrri/20%Monthly2020-01-29 15:44
https://www.informatat.com/per-20-vjet-21-police-te-vrare-ne-kosove/20%Monthly2020-01-29 15:42
https://www.informatat.com/presidenti-shpall-te-enjten-dite-zie-ne-nderim-te-policit-sami-thaqi/20%Monthly2020-01-29 15:37
https://www.informatat.com/bbc-ja-shuan-450-vende-pune-synon-ti-kurseje-80-milione-funte/20%Monthly2020-01-29 15:02
https://www.informatat.com/shaquille-oneal-shperthen-ne-lot-duke-folur-per-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-29 15:00
https://www.informatat.com/dortmundi-e-vendos-cmimin-e-klauzoles-se-haalandit/20%Monthly2020-01-29 14:58
https://www.informatat.com/liverpooli-ska-pesuar-kurre-humbje-ne-anfield-me-shaqirin-ne-loje-ne-ndeshjet-e-premierliges/20%Monthly2020-01-29 14:56
https://www.informatat.com/kobe-bryant-u-lut-ne-kishe-pak-ore-para-se-te-vdiste/20%Monthly2020-01-29 14:54
https://www.informatat.com/sa-me-pak-miq-te-kesh-aq-me-inteligjent-je/20%Monthly2020-01-29 14:52
https://www.informatat.com/parkinson-mund-te-filloje-para-lindjes/20%Monthly2020-01-29 14:50
https://www.informatat.com/teknologji-e-re-per-transplantimin-e-melcise/20%Monthly2020-01-29 14:49
https://www.informatat.com/shkencetaret-nje-hap-me-afer-krijimit-te-kontraceptiveve-per-meshkuj/20%Monthly2020-01-29 14:47
https://www.informatat.com/trump-nese-nuk-do-ta-shkarkoja-bolton-i-do-ta-fillonte-luften-e-gjashte-boterore/20%Monthly2020-01-29 14:44
https://www.informatat.com/miley-cyrus-dhe-liam-hemsworth-zyrtarisht-te-divorcuar/20%Monthly2020-01-29 14:42
https://www.informatat.com/xhaketa-prej-kashmiri-qe-selena-gomez-qe-spo-di-ta-heqe-nga-trupi/20%Monthly2020-01-29 14:41
https://www.informatat.com/haradinaj-tregon-se-ku-po-i-merr-parate-per-ndarjen-e-ndihmave/20%Monthly2020-01-29 14:39
https://www.informatat.com/haradinaj-plani-i-trump-per-izraelin-dhe-palestinen-na-jep-shpresa-edhe-neve-per-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2020-01-29 14:37
https://www.informatat.com/qeveria-refuzon-kerkesen-e-telekomit-per-ndarjen-e-5-milione-eurove/20%Monthly2020-01-29 14:34
https://www.informatat.com/publikohet-deklarata-perfundimtare-e-samitit-pe-ballkani-perendimor-firmosin-kosova-edhe-serbia/20%Monthly2020-01-29 14:33
https://www.informatat.com/abazi-deri-me-4-shkurt-do-te-bejme-cmos-te-arrijme-marreveshje-me-ldk-ne/20%Monthly2020-01-29 14:30
https://www.informatat.com/inteligjenca-gjermane-pranon-se-ka-kontakte-me-organizaten-e-gylenit/20%Monthly2020-01-29 14:28
https://www.informatat.com/rama-nga-brukseli-linja-ajrore-prishtine-beograd-nje-hap-i-rendesishem-te-ndiqet-nga-te-tjeret/20%Monthly2020-01-29 15:41
https://www.informatat.com/36-mije-euro-ndahen-nga-qeveria-per-shoqaten-e-ish-burgosurve-politik/20%Monthly2020-01-29 14:22
https://www.informatat.com/thaci-ndan-urdhrin-hero-i-kosoves-per-policin-e-rene-ne-detyre/20%Monthly2020-01-29 14:18
https://www.informatat.com/josep-borrell-neser-ne-kosove-nis-vizitat-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-01-29 15:36
https://www.informatat.com/britania-ben-publike-per-here-te-pare-dosjet-e-ufo-ve/20%Monthly2020-01-29 14:10
https://www.informatat.com/si-ne-filma-me-zombi-kinezet-ndertojne-mure-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-01-29 13:38
https://www.informatat.com/zbuloni-cfare-duhet-te-beni-ne-rastet-kur-ju-merren-mendte/20%Monthly2020-01-29 13:36
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-15-mije-euro-per-policin-e-vrare-ne-zhur-e-nga-10-mije-per-te-plagosurit/20%Monthly2020-01-29 14:36
https://www.informatat.com/vrasja-e-policit-ne-prizren-drejtori-i-policise-jep-detaje/20%Monthly2020-01-29 12:29
https://www.informatat.com/apostolova-sna-takon-neve-te-nderhyjme-ne-procesin-e-formimit-te-qeverise-por-eshte-mire-te-behet-shpejte/20%Monthly2020-01-29 14:25
https://www.informatat.com/konjufca-ne-bruksel-zhgenjyese-qe-kosovaret-jane-te-izoluar/20%Monthly2020-01-29 12:03
https://www.informatat.com/shqiperi-dyshohet-rasti-i-pare-me-koronavirus-reagon-ministria/20%Monthly2020-01-29 14:13
https://www.informatat.com/koronavirus-njihuni-me-te-rejat-me-te-fundit-ja-sa-ka-shkuar-numri-i-viktimave/20%Monthly2020-01-29 11:56
https://www.informatat.com/bugajski-ne-ballkan-po-luhet-version-i-ri-i-lojes-se-madhe-midis-moskes-e-fuqive-perendimore/20%Monthly2020-01-29 11:54
https://www.informatat.com/6-menyra-per-tu-sheruar-nga-trauma-emocionale-2/20%Monthly2020-01-29 11:52
https://www.informatat.com/vv-ngushellon-per-aktivistin-e-saj-tregon-cfare-plage-kishte-pesuar-me-2007/20%Monthly2020-01-29 11:50
https://www.informatat.com/diplomati-suedez-zgjidhjen-e-trump-per-kosoven-do-ta-pelqente-edhe-millosheviqi/20%Monthly2020-01-29 11:47
https://www.informatat.com/polici-i-vrare-ne-zhur-varroset-sot-ne-malisheve/20%Monthly2020-01-29 11:45
https://www.informatat.com/raketat-e-iranit-i-lenduan-ne-tru-50-ushtare-amerikane/20%Monthly2020-01-29 08:35
https://www.informatat.com/parlamenti-evropian-e-voton-sot-marreveshjen-e-brexit-it/20%Monthly2020-01-29 08:34
https://www.informatat.com/shkon-ne-132-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-01-29 08:31
https://www.informatat.com/driton-selmanaj-permend-dy-emra-per-president-per-te-cilet-dyshon-se-lvv-dhe-pdk-bashkohen/20%Monthly2020-01-29 08:29
https://www.informatat.com/si-po-u-qaset-%e2%80%8bkosova-te-kthyerve-nga-siria-dhe-iraku/20%Monthly2020-01-29 08:27
https://www.informatat.com/dy-te-vdekur-nga-gripi-sezonal-a-ka-rrezik-kosova-edhe-nga-virusi-kinez/20%Monthly2020-01-29 08:25
https://www.informatat.com/polici-i-kosoves-qe-u-vra-dje-ne-krye-te-detyres-kishte-qene-ushtar-i-uckse/20%Monthly2020-01-29 08:23
https://www.informatat.com/nje-polic-i-vdekur-tjetri-i-lenduar-rende-detaje-te-reja-nga-shperthimi-i-mbremshem-ne-zhur/20%Monthly2020-01-29 08:21
https://www.informatat.com/limaj-i-trishte-lajmi-per-humbjen-e-jetes-se-policit/20%Monthly2020-01-29 08:18
https://www.informatat.com/british-airways-pezullon-te-gjitha-udhetimet-me-kinen/20%Monthly2020-01-29 08:16
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-67/20%Monthly2020-01-29 08:15
https://www.informatat.com/kerkohet-nje-nxitje-e-re-per-procesin-e-zgjerimit-te-be-se/20%Monthly2020-01-29 08:13
https://www.informatat.com/serish-termet-ne-korce/20%Monthly2020-01-29 08:11
https://www.informatat.com/negociatat-ne-prag-te-deshtimit/20%Monthly2020-01-29 08:09
https://www.informatat.com/vendimi-i-pare-i-pacollit-per-2020-n-shoferi-avancohet-ne-diplomat/20%Monthly2020-01-29 08:07
https://www.informatat.com/21-vjet-nga-masakra-ne-rogove-te-hasit/20%Monthly2020-01-29 08:03
https://www.informatat.com/per-ditelindje-shkrimtari-ismail-kadare-propozohet-per-cmimin-nobel/20%Monthly2020-01-28 15:51
https://www.informatat.com/studentja-shqiptare-arratiset-nga-wuhani-mberrin-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-28 15:48
https://www.informatat.com/zyra-e-be-se-ne-kosove-thote-se-ska-marre-ftese-per-takim-me-vv-ne-e-ldk-ne/20%Monthly2020-01-28 15:43
https://www.informatat.com/mustafa-arrin-ne-kuvend-per-takimin-me-kurtin-ldk-ja-ka-bere-oferte-shume-te-balancuar/20%Monthly2020-01-28 15:40
https://www.informatat.com/instituti-kombetar-i-shendetesise-publikon-masat-per-parandalimin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-01-28 15:37
https://www.informatat.com/30-dite-paraburgim-per-dhune-ne-familje/20%Monthly2020-01-28 15:35
https://www.informatat.com/pezullohet-plani-zhvillimor-komunal-ne-badovc/20%Monthly2020-01-28 15:25
https://www.informatat.com/kujdes-nga-gripi-sezonal-tre-persona-jane-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2020-01-28 15:21
https://www.informatat.com/kryetaret-e-parlamenteve-nga-ballkani-po-diskutojne-agjenden-evropiane-ne-bruksel/20%Monthly2020-01-28 15:17
https://www.informatat.com/shume-shpejte-do-te-hapet-pika-kufitare-stanciq-bellanoc/20%Monthly2020-01-28 14:34
https://www.informatat.com/vv-sqaron-pse-kurti-e-mustafa-u-moren-vesh-per-ti-ftuar-ambasadoret/20%Monthly2020-01-28 15:42
https://www.informatat.com/perfaqesues-te-quintit-dhe-te-be-se-e-konfirmojne-pjesemarrjen-ne-takimin-vv-ldk/20%Monthly2020-01-28 15:40
https://www.informatat.com/bulliqi-jemi-te-gatshem-te-shkojme-ne-zgjedhje-por-edhe-ne-opozite/20%Monthly2020-01-28 14:12
https://www.informatat.com/arrestohet-ne-peje-nje-person-per-vrasje-te-pasluftes/20%Monthly2020-01-28 14:09
https://www.informatat.com/nje-person-ne-korce-goditet-per-vdekje-me-sepate/20%Monthly2020-01-28 13:59
https://www.informatat.com/ushqimet-qe-bejne-magji-ne-shkrirjen-e-dhjamit/20%Monthly2020-01-28 13:51
https://www.informatat.com/netanyahu-akuzohet-zyrtarisht-per-korrupsion/20%Monthly2020-01-28 13:47
https://www.informatat.com/kjo-eshte-kartemonedha-qe-falsifikohet-me-se-shumti-ne-tregun-e-kosoves/20%Monthly2020-01-28 13:45
https://www.informatat.com/pdk-te-dorehiqet-urgjentisht-glauk-konjufca-per-lidhjet-me-syri-i-popullit/20%Monthly2020-01-28 13:43
https://www.informatat.com/zyrtare-erikseni-e-le-tottenhamin-per-interin/20%Monthly2020-01-28 13:39
https://www.informatat.com/apeli-verteton-denimin-me-burg-efektiv-ndaj-te-akuzuarit-se-propagandoi-per-isis-in/20%Monthly2020-01-28 13:20
https://www.informatat.com/pekini-si-qytet-fantazme-rruget-bosh-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-01-28 13:17
https://www.informatat.com/britania-i-lejon-huawei-t-rol-te-kufizuar-ne-ndertimin-e-rrjetit-5g/20%Monthly2020-01-28 13:14
https://www.informatat.com/ish-kryetari-i-drenasit-dhe-ish-drejtori-i-arsimit-lirohen-nga-akuza-per-keqperdorim-detyre/20%Monthly2020-01-28 13:10
https://www.informatat.com/abazi-thaci-me-sejmenet-e-tij-po-e-parandalojne-koalicionin-per-ta-realizuar-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2020-01-28 13:03
https://www.informatat.com/pse-xhelozojme-psikologet-rendisin-shkaqet/20%Monthly2020-01-28 13:00
https://www.informatat.com/shkelzen-gerxhaliu-emerohet-ne-krye-te-agjencise-se-akreditimit/20%Monthly2020-01-28 12:29
https://www.informatat.com/incident-me-migrante-ne-kufirin-hungari-serbi/20%Monthly2020-01-28 12:26
https://www.informatat.com/shtetet-e-quint-it-para-takimit-me-vv-ne-dhe-ldk-ne-ne-sdo-te-ndermjetesojme/20%Monthly2020-01-28 14:28
https://www.informatat.com/nje-tjetet-termet-i-forte-godet-turqine/20%Monthly2020-01-28 12:15
https://www.informatat.com/dhjete-keshillat-klasike-per-prinderit-e-rinj/20%Monthly2020-01-28 12:13
https://www.informatat.com/ministri-bytyci-shkarkon-ushtruesin-e-detyres-se-drejtorit-te-agjencise-se-akreditimit/20%Monthly2020-01-28 12:09
https://www.informatat.com/policia-shet-ne-ankand-veturen-e-mbushur-me-droge-te-kapur-ne-aksion/20%Monthly2020-01-28 12:06
https://www.informatat.com/gazeta-daneze-nxit-reagime-ne-vend-te-yjeve-ne-flamurin-kinez-vendos-viruse/20%Monthly2020-01-28 11:59
https://www.informatat.com/irina-shayk-flet-pas-ndarjes-me-bradley-cooper/20%Monthly2020-01-28 11:51
https://www.informatat.com/xhensila-myrtezaj-peson-ndryshimin-e-madh-ne-pamje-i-pret-floket-shkurt/20%Monthly2020-01-28 11:48
https://www.informatat.com/babai-e-kercenon-meghan-markle-ja-masat-qe-do-marre-kundrejt-saj/20%Monthly2020-01-28 11:44
https://www.informatat.com/partnerja-e-ronaldos-do-prezantoje-krah-alketes-ne-sanremo-fotografohet-ne-prova/20%Monthly2020-01-28 11:42
https://www.informatat.com/neymari-po-behet-model-per-bashkelojtaret/20%Monthly2020-01-28 11:33
https://www.informatat.com/policia-franceze-largon-tendat-e-imigranteve-nga-parisi/20%Monthly2020-01-28 11:32
https://www.informatat.com/behen-publike-per-here-te-pare-dosjet-sekrete-te-ufove/20%Monthly2020-01-28 11:30
https://www.informatat.com/ahmeti-vetevendosje-e-beri-presionin-me-te-madh-per-ndertimet-ne-badovc/20%Monthly2020-01-28 14:32
https://www.informatat.com/serwer-trump-po-kerkon-sukses-dialogu-sdo-te-vazhdoj-per-shkak-te-zgjedhjeve-ne-serbi/20%Monthly2020-01-28 13:42
https://www.informatat.com/cakaj-takon-kim-shba-te-partner-i-pazevendesueshem-per-shqiperine/20%Monthly2020-01-28 11:19
https://www.informatat.com/sot-mbahet-samiti-per-ballkanin-perendimor-ne-bruksel/20%Monthly2020-01-28 11:17
https://www.informatat.com/qkuk-ne-urologji-kryhet-nje-operacion-i-komplikuar/20%Monthly2020-01-28 11:16
https://www.informatat.com/keshtu-denohen-grate-e-pamartuara-indoneziane-qe-shkojne-ne-hotele-me-burra/20%Monthly2020-01-28 11:12
https://www.informatat.com/lana-del-rey-e-bleu-fustanin-per-grammys-ne-nje-qender-tregtare/20%Monthly2020-01-28 11:07
https://www.informatat.com/ismail-kadare-sot-mbush-84-vjet/20%Monthly2020-01-28 11:05
https://www.informatat.com/ne-oren-1700-takohen-vetevendosje-dhe-ldk-prezenca-e-perfaqesuesve-te-quintit-dhe-te-be-se-e-pakonfirmuar/20%Monthly2020-01-28 12:17
https://www.informatat.com/pacolli-ahmetit-jep-doreheqje-nese-sje-i-gatshem-me-respektuar-ligjin/20%Monthly2020-01-28 10:58
https://www.informatat.com/shkencetaret-thone-se-dhjetera-mijera-njerez-do-te-infektohen-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-01-28 10:55
https://www.informatat.com/opozita-e-akuzon-pdk-ne-per-politizim-te-ceshtjes-se-badovcit/20%Monthly2020-01-28 09:47
https://www.informatat.com/gjilanasi-e-rrah-gruan-arrestohet/20%Monthly2020-01-28 09:45
https://www.informatat.com/ilace-qe-po-shkaterrojne-jeten-tuaj-seksuale/20%Monthly2020-01-28 09:42
https://www.informatat.com/sulmoi-policine-arrestohet-nje-person-ne-rahovec/20%Monthly2020-01-28 09:39
https://www.informatat.com/95-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-01-28 09:35
https://www.informatat.com/e-kanosi-me-jete-gruan-e-tij-nje-muaj-paraburgim-per-prizrenasin/20%Monthly2020-01-28 09:33
https://www.informatat.com/kush-jane-nente-viktimat-e-helikopterit-te-rrezuar-te-kobe-bryant/20%Monthly2020-01-28 09:28
https://www.informatat.com/courtois-ska-me-mire-sesa-te-fitosh-me-real-madridin/20%Monthly2020-01-28 09:25
https://www.informatat.com/marreveshja-e-kobe-bryant-me-gruan-e-tij-te-mos-udhetojne-kurre-bashke-me-nje-helikopter/20%Monthly2020-01-28 09:22
https://www.informatat.com/shkelzen-maliqi-jep-nje-propozim-per-ldk-ne-e-vv-ne/20%Monthly2020-01-28 09:13
https://www.informatat.com/tete-te-vdekur-nga-zjarri-ne-nje-port-te-shteteve-te-bashkuara/20%Monthly2020-01-28 09:11
https://www.informatat.com/shkon-ne-106-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-01-28 09:10
https://www.informatat.com/palestina-ben-thirrje-per-bojkotimin-e-planit-te-trump-it-per-lindjen-e-mesme/20%Monthly2020-01-28 09:08
https://www.informatat.com/filipinet-nderpresin-vizat-per-kinezet-shkaku-i-virusit/20%Monthly2020-01-28 09:06
https://www.informatat.com/shenohet-rasti-i-pare-i-koronavirusit-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-28 09:00
https://www.informatat.com/pensionimi-e-mungesa-e-mjekeve-sfide-per-shendetesine-ne-kosove/20%Monthly2020-01-28 08:58
https://www.informatat.com/pagat-e-deputeteve-i-kushtojne-buxhetit-rreth-180-mije-euro-ne-muaj/20%Monthly2020-01-28 08:56
https://www.informatat.com/kelmendi-pas-vv-se-do-te-vijme-ne-ne-pushtet/20%Monthly2020-01-28 08:54
https://www.informatat.com/vranesira-e-diell-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-28 08:51
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-66/20%Monthly2020-01-28 08:50
https://www.informatat.com/kuvendi-i-prishtines-me-mbledhje-te-jashtezakonshme-per-ndertimet-ne-badovc/20%Monthly2020-01-28 08:47
https://www.informatat.com/rasti-veteranet-mbetet-i-paqarte-numri-i-perfituesve-te-pensionit/20%Monthly2020-01-28 11:21
https://www.informatat.com/vetem-ne-2019-en-mbi-5-mije-kosovare-hoqen-dore-nga-nenshtetesia/20%Monthly2020-01-28 08:43
https://www.informatat.com/vv-dhe-ldk-sot-takohen-me-ambasadoret-e-quint-it/20%Monthly2020-01-28 11:02
https://www.informatat.com/konjufca-sot-ne-samitin-per-ballkanin-perendimor-ne-bruksel/20%Monthly2020-01-28 08:34
https://www.informatat.com/grenell-letra-e-synimit-per-hekurudhat-e-mundur-javen-e-ardhshme/20%Monthly2020-01-28 11:20
https://www.informatat.com/200-vende-per-pune-praktike-do-te-hapen-per-grate-dhe-vajzat-kosovare/20%Monthly2020-01-28 08:38
https://www.informatat.com/mfk-mundeson-hapjen-e-200-pozitave-per-pune-praktike-per-grate-ne-energji/20%Monthly2020-01-27 17:49
https://www.informatat.com/keshillojne-mjeket-shmangni-kremin-kundra-diellit/20%Monthly2020-01-27 14:30
https://www.informatat.com/bahtiri-doreheqja-e-konjufces-nuk-do-te-ndodhe/20%Monthly2020-01-27 14:28
https://www.informatat.com/gjuriq-thaci-po-abuzon-me-holokaustin-dhe-vuajtjet-e-hebrenjve/20%Monthly2020-01-27 14:26
https://www.informatat.com/18-vjecarja-ben-historine-billie-eilish-mposht-ikonat-e-muzikes-merr-te-gjitha-cmimet-kryesore-ne-grammy/20%Monthly2020-01-27 14:23
https://www.informatat.com/keshtu-u-duken-dy-shqiptaret-dhe-yjet-e-hollywood-ne-grammy-2020/20%Monthly2020-01-27 14:20
https://www.informatat.com/rezarta-shkurta-i-ve-flaken-rrjetit-pozon-e-zhveshur-nga-shtrati/20%Monthly2020-01-27 14:18
https://www.informatat.com/ermali-i-blen-arianes-veture-100-mije-euroshe/20%Monthly2020-01-27 14:16
https://www.informatat.com/jordan-per-bryant-smund-ta-pershkruaj-me-fjale-dhimbjen-per-vdekjen-e-vellait-tim-te-vogel/20%Monthly2020-01-27 14:13
https://www.informatat.com/istrefi-takohet-me-ministrin-shala-diskutojne-per-zhvendosjen-e-qendres-se-trajnimeve/20%Monthly2020-01-27 14:11
https://www.informatat.com/lana-del-rey-e-merr-te-dashurin-ne-tapetin-e-kuq-te-grammys/20%Monthly2020-01-27 14:08
https://www.informatat.com/shaqiri-heronjte-vijne-dhe-shkojne-legjendat-mbesin-pergjithmone/20%Monthly2020-01-27 14:05
https://www.informatat.com/tahiri-pdk-ja-do-te-kerkoje-komision-hetimor-parlamentar-per-te-hetuar-lidhjen-mes-vetevendosjes-dhe-syrit-te-popullit/20%Monthly2020-01-27 14:03
https://www.informatat.com/yuri-kim-mezi-po-pres-te-punoj-me-udheheqesit-e-shqiperise/20%Monthly2020-01-27 13:57
https://www.informatat.com/gjermania-e-heq-kosoven-nga-lista-e-shteteve-per-verifikimin-e-sigurise/20%Monthly2020-01-27 13:39
https://www.informatat.com/spanja-per-here-te-dyte-kampione-e-evropes/20%Monthly2020-01-27 13:34
https://www.informatat.com/dy-kushtet-e-serbise-qe-ti-ndale-lobimet-kunder-kosoves/20%Monthly2020-01-27 13:32
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-pasi-tentoi-ta-vrase-gruan/20%Monthly2020-01-27 13:29
https://www.informatat.com/meta-pershendet-angazhimin-e-merkelit-per-hapjen-e-negociatave-me-be-ne/20%Monthly2020-01-27 13:26
https://www.informatat.com/polonia-do-ti-bleje-32-aeroplane-f-35-per-4-6-miliarde-dollare/20%Monthly2020-01-27 13:23
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-sllovenise-marjan-sarec/20%Monthly2020-01-27 13:20
https://www.informatat.com/borrell-paralajmeron-vizita-ne-kosove-e-serbi-do-te-bejme-cmos-per-te-lehtesuar-dialogun/20%Monthly2020-01-27 13:17
https://www.informatat.com/veseli-kombi-yne-eshte-krenar-qe-ndihmoi-hebrenjte-ne-tragjedine-me-te-rende-njerezore/20%Monthly2020-01-27 13:12
https://www.informatat.com/kurti-zbulon-vendtakimin-e-se-premtes-me-mustafen-nuk-ka-ndodhur-ne-prapashtice/20%Monthly2020-01-27 13:08
https://www.informatat.com/berlin-perfundon-takimi-per-linjen-hekurudhore-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-27 13:36
https://www.informatat.com/merkel-pret-ramen-i-thote-se-ne-samitin-e-marsit-do-te-kerkoje-hapjen-e-negociatave/20%Monthly2020-01-27 12:57
https://www.informatat.com/veliu-ldk-sheq-dore-nga-posti-i-kryeparlamentarit-presim-pergjigje-nga-vv-ja/20%Monthly2020-01-27 12:55
https://www.informatat.com/thaci-rikujton-se-serbia-ende-i-mohon-holokaustin-qe-e-shkaktoi-ne-ballkan/20%Monthly2020-01-27 12:52
https://www.informatat.com/mustafa-paralajmeron-takim-per-sot-me-kurtin-jam-i-perkushtuar-per-marreveshje/20%Monthly2020-01-27 13:42
https://www.informatat.com/ne-helikopterin-ku-humbi-jeten-kobe-bryant-ndodheshin-nente-persona/20%Monthly2020-01-27 09:52
https://www.informatat.com/salvini-humb-zgjedhjet-rajonale-ne-veri-te-italise/20%Monthly2020-01-27 09:49
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-podujeve/20%Monthly2020-01-27 09:46
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-perfituesja-me-e-madhe-nga-taksa-100-per-qind/20%Monthly2020-01-27 09:44
https://www.informatat.com/duhen-disa-dite-per-ta-nxjerre-trupin-e-bryant-nga-zona-e-rrezimit-te-helikopterit/20%Monthly2020-01-27 09:43
https://www.informatat.com/messi-per-vdekjen-e-bryant-skam-fjale-nje-gjeni-i-vertete-na-braktisi/20%Monthly2020-01-27 09:41
https://www.informatat.com/termeti-ne-turqi-numri-i-te-vdekurve-shkon-ne-38/20%Monthly2020-01-27 09:32
https://www.informatat.com/obsh-ja-mban-takim-urgjent-ne-pekin-pas-perhapjes-se-koronavirusit/20%Monthly2020-01-27 09:30
https://www.informatat.com/mjeku-shqiptar-nga-pekini-flet-per-virusin-vdekjeprures-dhe-gjendjen-e-shqiptareve-atje/20%Monthly2020-01-27 09:28
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-arreston-18-persona-2/20%Monthly2020-01-27 09:26
https://www.informatat.com/xheme-veseli-e-rame-qupeva-negociojne-me-serbine-detajet-e-marreveshjes-per-hekurudhat/20%Monthly2020-01-27 09:24
https://www.informatat.com/kater-femije-e-tri-gra-vriten-nga-sulmet-ajrore-ne-afganistan/20%Monthly2020-01-27 09:09
https://www.informatat.com/paralajmeron-ujesjellesi-secili-konsumator-me-borxh-mbi-100-euro-do-te-shkycet/20%Monthly2020-01-27 09:07
https://www.informatat.com/gjuriq-udheheq-delegacionin-serb-ne-diskutimet-ne-berlin-per-hekurudhen-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-27 09:01
https://www.informatat.com/ferizaj-arrestohen-kater-persona-per-vjedhje-te-rende/20%Monthly2020-01-27 08:59
https://www.informatat.com/sot-ne-berlin-negociohet-per-detajet-e-linjes-hekurudhore-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-27 12:59
https://www.informatat.com/vritet-me-arme-zjarri-nje-person-ne-maqiteve-te-suharekes/20%Monthly2020-01-27 08:53
https://www.informatat.com/kurti-holokausti-kjo-ngjarje-tmerri-duhet-kujtuar-perjete/20%Monthly2020-01-27 08:54
https://www.informatat.com/vdekja-e-bryant-perjetohet-me-dhimbje-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2020-01-27 08:48
https://www.informatat.com/negociatat-pa-epilog-ldk-ja-ne-konsulta-shtese/20%Monthly2020-01-27 12:54
https://www.informatat.com/reshje-shiu-dhe-rritje-temperaturash-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-27 08:37
https://www.informatat.com/nje-tjeter-termet-shkundi-mbreme-tiranen/20%Monthly2020-01-27 08:33
https://www.informatat.com/sindikatat-kete-jave-i-drejtohen-kushtetueses-per-ligjin-e-pagave/20%Monthly2020-01-27 08:30
https://www.informatat.com/si-u-perplasen-grenell-dhe-vuciq-ne-beograd-per-taksen-dhe-fushaten-per-cnjohje/20%Monthly2020-01-24 15:14
https://www.informatat.com/te-marten-mbahet-seanca-per-badovcin/20%Monthly2020-01-24 15:11
https://www.informatat.com/todibo-se-japim-maksimumin-kunder-messit-ne-stervitje-sduhet-ta-lendojme/20%Monthly2020-01-24 15:00
https://www.informatat.com/kgjk-reagon-ashper-ndaj-kanosjes-se-gjyqtarit-sabit-sadikaj/20%Monthly2020-01-24 14:56
https://www.informatat.com/bytyqi-takohet-me-perfaqesuesit-e-bankes-boterore-bisedojne-per-projekte-ne-arsim/20%Monthly2020-01-24 14:53
https://www.informatat.com/cifti-i-senorita-premtojne-te-dalin-ne-te-brendshme-nese-fitojne-grammy/20%Monthly2020-01-24 14:38
https://www.informatat.com/ky-eshte-ushqimi-qe-i-rrit-merzine-dhe-depresionin/20%Monthly2020-01-24 14:36
https://www.informatat.com/gjashte-muaj-burg-me-kusht-per-personin-qe-kanosi-ramiz-lladrovcin/20%Monthly2020-01-24 14:33
https://www.informatat.com/haxhiu-i-del-ne-krah-konjufces-pas-komunikates-se-pdk-se-te-trajtohet-sa-me-pare-padia-per-shpifje/20%Monthly2020-01-24 14:27
https://www.informatat.com/kollcaku-ka-vullnet-te-dyanshem-per-marreveshje-takimi-do-te-ndodhe-se-shpejti/20%Monthly2020-01-24 14:24
https://www.informatat.com/pdk-ja-e-cileson-kryeparlamentarin-konjufca-ideolog-te-terrorizmit-te-lidhur-me-syrin-e-popullit/20%Monthly2020-01-24 14:21
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-nga-te-shtenat-me-arme-zjarri-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-24 14:17
https://www.informatat.com/vushtrri-nje-muaj-paraburgim-ndaj-profesorit-qe-sulmoi-seksualisht-nxeneset/20%Monthly2020-01-24 13:49
https://www.informatat.com/bullgaria-akuzon-dy-diplomate-ruse-per-spiunim/20%Monthly2020-01-24 13:43
https://www.informatat.com/haradinaj-ia-vazhdon-mandatin-drejtorit-te-doganes-se-kosoves/20%Monthly2020-01-24 13:40
https://www.informatat.com/dalin-ne-shitje-biletat-per-ndeshjen-kb-peja-kb-prishtina/20%Monthly2020-01-24 13:37
https://www.informatat.com/chris-brown-konfirmon-bashkepunimin-me-reperin-shqiptar/20%Monthly2020-01-24 13:23
https://www.informatat.com/kina-planifikon-te-nise-ne-korrik-sonden-e-pare-drejt-marsit/20%Monthly2020-01-24 13:21
https://www.informatat.com/ikshpk-ja-thote-se-ne-kosove-ska-te-prekur-nga-virusi-qe-shkaktoi-viktima-ne-kine-ben-thirrje-per-kujdes/20%Monthly2020-01-24 13:18
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale-2/20%Monthly2020-01-24 13:14
https://www.informatat.com/bebe-rexha-ngacmon-imagjinaten-me-dekoltene-e-hapur/20%Monthly2020-01-24 13:12
https://www.informatat.com/nora-istrefi-me-poza-atraktive-nga-dhoma-e-hotelit/20%Monthly2020-01-24 13:09
https://www.informatat.com/rikthehet-mean-girls-por-me-nje-ndryshim-madhor/20%Monthly2020-01-24 13:07
https://www.informatat.com/hilary-duff-thote-se-vellon-do-ta-ruaje-per-vajzen/20%Monthly2020-01-24 13:05
https://www.informatat.com/e-frikshme-filmi-i-hollywood-it-parashikoi-shperthimin-e-virusit/20%Monthly2020-01-24 13:00
https://www.informatat.com/miliarderi-misterioz-qe-bleu-shtepi-prej-262-milione-dollaresh/20%Monthly2020-01-24 12:58
https://www.informatat.com/virusi-vdekjeprures-mbyllet-muri-i-madh-kinez/20%Monthly2020-01-24 12:54
https://www.informatat.com/zyrtaret-evropiane-nenshkruajne-marreveshjen-per-brexit/20%Monthly2020-01-24 12:53
https://www.informatat.com/denohet-me-dy-vjet-burgim-me-kusht-e-akuzuara-qe-pranoi-se-ishte-pjese-e-isis-it/20%Monthly2020-01-24 12:50
https://www.informatat.com/wilson-presidenti-trump-po-kerkon-sukses-te-shpejte-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-01-24 12:47
https://www.informatat.com/grenell-thote-se-ka-arritur-marreveshje-ne-parim-me-kosoven-e-serbine-per-hekurudha/20%Monthly2020-01-24 12:24
https://www.informatat.com/oeak-implementimi-i-parimeve-te-qeverisjes-korporative-do-te-fuqizonte-ndermarrjet-private/20%Monthly2020-01-24 12:21
https://www.informatat.com/erdogan-me-merkelin-flasin-per-migrantet-dhe-libine/20%Monthly2020-01-24 12:19
https://www.informatat.com/rama-ramushi-ktheu-shpifjen-ne-pushke-qe-kur-ka-lene-pushken/20%Monthly2020-01-24 14:18
https://www.informatat.com/veliu-sfutemi-ne-koalicion-me-vv-ne-si-te-nenshtruar/20%Monthly2020-01-24 12:47
https://www.informatat.com/gjakove-ngacmohet-seksualisht-nje-vajze/20%Monthly2020-01-24 10:13
https://www.informatat.com/grenell-ne-beograd-nese-ska-marreveshje-prishtine-beograd-terhiqemi/20%Monthly2020-01-24 12:23
https://www.informatat.com/nagavci-kerkesa-per-doreheqjen-e-konjufces-eshte-e-papranueshme/20%Monthly2020-01-24 12:17
https://www.informatat.com/vuciq-as-pompeo-nuk-e-di-nese-pranohemi-ne-be-pas-nje-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2020-01-24 10:02
https://www.informatat.com/perfaqesuesit-e-romes-ne-spanje-e-duan-januzajn-sa-me-shpejt/20%Monthly2020-01-24 09:59
https://www.informatat.com/kur-mund-te-shpallet-liverpooli-kampion-i-premierliges/20%Monthly2020-01-24 09:56
https://www.informatat.com/ronaldo-i-vertete-eshte-kthyer-a-mund-ta-ndale-ate-ndokush-tani/20%Monthly2020-01-24 09:54
https://www.informatat.com/57-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-01-24 09:51
https://www.informatat.com/vuciq-grenellit-nuk-e-pranoj-shenjen-e-barazise-midis-terheqjes-se-njohjes-se-kosoves-dhe-takses/20%Monthly2020-01-24 09:47
https://www.informatat.com/arrin-ne-13-numri-i-te-vdekurve-nga-stuhia-gloria-ne-spanje/20%Monthly2020-01-24 09:42
https://www.informatat.com/djali-nga-suhareka-e-rreh-nenen-arrestohet/20%Monthly2020-01-24 09:37
https://www.informatat.com/shba-ja-sanksionon-kater-kompani-per-eksportim-te-naftes-iraniane/20%Monthly2020-01-24 09:31
https://www.informatat.com/i-dyshuari-per-abuzim-me-detyren-e-perfaqesoi-kosoven-ne-ngjarjen-me-te-madhe-per-bujqesi/20%Monthly2020-01-24 09:28
https://www.informatat.com/kryetarja-e-gjykates-speciale-premton-gjykim-te-drejte-te-ish-ushtareve-te-uck-se/20%Monthly2020-01-24 09:23
https://www.informatat.com/celaj-godet-keq-njerezit-e-pdk-se-jane-avancuar-ne-parti-duke-mbajtur-cantat-e-shefave/20%Monthly2020-01-24 09:15
https://www.informatat.com/26-persona-nderrojne-jete-nga-virusi-ne-kine/20%Monthly2020-01-24 09:12
https://www.informatat.com/arrestohet-francezi-ne-tirane-ishte-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-per-vrasje/20%Monthly2020-01-24 09:11
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-kujton-ismail-qemalin/20%Monthly2020-01-24 09:09
https://www.informatat.com/drecun-shtepia-e-bardhe-deshiron-perparim-midis-beogradit-dhe-prishtines/20%Monthly2020-01-24 12:14
https://www.informatat.com/mesazhet-e-grenellit-taksa-dhe-dialogu-mbi-supet-e-qeverise-se-re/20%Monthly2020-01-24 10:09
https://www.informatat.com/neser-varroset-cifti-i-vrare-ne-prizren/20%Monthly2020-01-24 09:00
https://www.informatat.com/presidenti-i-keshillit-evropian-viziton-sot-shqiperine/20%Monthly2020-01-24 08:57
https://www.informatat.com/101-vjet-nga-vdekja-e-ismail-qemalit/20%Monthly2020-01-24 08:56
https://www.informatat.com/pas-vizites-ne-prishtine-grenell-takon-vuciqin-ne-beograd/20%Monthly2020-01-24 08:54
https://www.informatat.com/deri-ne-15-grade-temperaturat-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-24 08:52
https://www.informatat.com/oshp-ja-gjen-shkelje-ligjore-ne-tenderin-cerekmilionesh-te-kek-ut/20%Monthly2020-01-24 08:50
https://www.informatat.com/efikasiteti-i-dobet-i-prokurorise-speciale-shqetesues-per-ekspertet-e-ke-se/20%Monthly2020-01-24 10:05
https://www.informatat.com/moti-ne-kosove-20/20%Monthly2020-01-24 08:44
https://www.informatat.com/godfrey-vizita-e-grenell-tregon-interesin-e-shba-ve-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-01-24 09:06
https://www.informatat.com/shba-i-dhuron-pajisje-sherbimit-korrektues/20%Monthly2020-01-23 15:43
https://www.informatat.com/zyrtari-policor-denohet-me-nje-vit-burg-dhe-500-euro-gjobe-per-marrje-ryshfeti/20%Monthly2020-01-23 15:40
https://www.informatat.com/%e2%80%8bsulme-te-ashpra-ne-siri-dhjetera-te-vrare/20%Monthly2020-01-23 15:29
https://www.informatat.com/virusi-kinez-kater-persona-testohen-ne-skoci/20%Monthly2020-01-23 15:27
https://www.informatat.com/pezullohet-greva-per-objektin-e-ministrise-se-kultures/20%Monthly2020-01-23 15:12
https://www.informatat.com/ali-lajci-i-pergjigjet-gazmend-muhaxherit-glauku-nuk-terhiqet/20%Monthly2020-01-23 15:07
https://www.informatat.com/daciq-i-pergjigjet-grenellit-nderprerja-e-fushates-per-cnjohjet-smund-te-jete-kompromis-per-taksen/20%Monthly2020-01-23 14:56
https://www.informatat.com/delegacioni-i-vezhguesve-te-be-se-vizitojne-aak-ne/20%Monthly2020-01-23 14:54
https://www.informatat.com/pranoi-se-me-dokument-fals-perfitoi-pension-te-veteranit-denohet-me-tete-muaj-burg-me-kusht/20%Monthly2020-01-23 14:52
https://www.informatat.com/latifi-grenell-sqenka-i-informuar-se-disa-politikane-kosovare-e-kane-mendjen-tek-ekonomia-familjare/20%Monthly2020-01-23 14:50
https://www.informatat.com/auditori-ngrit-dyshime-per-ushqimin-qe-hane-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2020-01-23 14:41
https://www.informatat.com/atk-ndan-mirenjohje-per-klubin-e-prodhuesve-te-kosoves/20%Monthly2020-01-23 14:39
https://www.informatat.com/partia-demokratike-pjese-e-listes-se-perbashket-te-shqiptareve-ne-zgjedhjet-ne-serbi/20%Monthly2020-01-23 14:37
https://www.informatat.com/konjufca-kosoves-i-duhet-mbeshtetja-e-norvegjise/20%Monthly2020-01-23 14:17
https://www.informatat.com/modelja-kosovare-ne-lidhje-me-mehmet-kosoven-ne-film/20%Monthly2020-01-23 14:13
https://www.informatat.com/januzaj-te-klubi-italian-per-18-milione-euro/20%Monthly2020-01-23 14:10
https://www.informatat.com/mascherano-ia-sugjeron-messit-largimin-nga-barcelona-per-tu-kthyer-ne-argjentine/20%Monthly2020-01-23 14:07
https://www.informatat.com/mourinho-e-gjen-ne-spanje-zevendesuesin-e-harry-kane/20%Monthly2020-01-23 14:04
https://www.informatat.com/gjukanoviq-dhe-vuciq-qendrime-te-kunderta-per-ligjin-e-lirive-fetare/20%Monthly2020-01-23 14:00
https://www.informatat.com/lajcak-alarmon-uniteti-i-nato-se-ne-rrezik-te-ndare-do-te-deshtojme/20%Monthly2020-01-23 13:58
https://www.informatat.com/efektet-pozitive-te-cajit-te-zi/20%Monthly2020-01-23 13:56
https://www.informatat.com/bota-ne-alarm-izolohen-dy-qytete-ne-kine/20%Monthly2020-01-23 13:54
https://www.informatat.com/rama-pas-takimeve-faleminderit-italise-per-ndihmen-e-madhe/20%Monthly2020-01-23 13:52
https://www.informatat.com/larg-gunnar-wigemark-shefi-i-ri-i-misionit-te-eulex-it-ne-kosove/20%Monthly2020-01-23 13:50
https://www.informatat.com/presidenti-i-keshillit-evropian-neser-viziton-shqiperine/20%Monthly2020-01-23 13:46
https://www.informatat.com/ne-mpb-u-mbajt-takimi-i-radhes-i-keshillit-shteteror-per-siguri-kibernetike/20%Monthly2020-01-23 13:28
https://www.informatat.com/zbulohet-shkaku-i-vdekjes-se-reperit-21-vjecar/20%Monthly2020-01-23 13:26
https://www.informatat.com/tronditet-shba-ja-nena-22-vjecare-vret-tre-femijet-e-saj/20%Monthly2020-01-23 13:23
https://www.informatat.com/muhaxheri-ia-kujton-kurtit-e-diela-po-afron-oferten-tone-e-ke-ne-tavoline/20%Monthly2020-01-23 13:20
https://www.informatat.com/takimi-me-grenellin-kurti-diskutuam-nevojen-urgjente-per-tu-perqendruar-ne-zhvillimin-ekonomik/20%Monthly2020-01-23 13:17
https://www.informatat.com/andrews-procesi-i-vettingut-mund-te-perballet-me-sfida-dhe-rreziqe/20%Monthly2020-01-23 13:14
https://www.informatat.com/bashkohen-channing-tatum-dhe-jessie-j/20%Monthly2020-01-23 11:49
https://www.informatat.com/gjnd-urdheron-masa-per-parandalimin-e-gjenocidit-ndaj-myslimaneve-rohingya/20%Monthly2020-01-23 11:47
https://www.informatat.com/deshton-gjykimi-ndaj-te-akuzuarve-per-korrupsion-ne-rastin-e-njohur-diploma/20%Monthly2020-01-23 11:45
https://www.informatat.com/perfundimisht-divorcohen-wendy-williams-dhe-kevin-hunter/20%Monthly2020-01-23 11:38
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-thote-se-zgjedhjet-e-brendshme-shtuan-vullnetin-te-strukturat-e-aak-se/20%Monthly2020-01-23 11:33
https://www.informatat.com/mesohen-detaje-rreth-kercenimit-me-jete-te-kryetarit-lladrovci/20%Monthly2020-01-23 11:31
https://www.informatat.com/tullac-apo-me-floke-shkenca-tregon-kush-jane-me-te-mire-ne-shtrat/20%Monthly2020-01-23 11:29
https://www.informatat.com/seksi-i-mengjesit-eshte-ilac-per-gjithcka-zbuloni-arsyen-dhe-perfitimet/20%Monthly2020-01-23 11:24
https://www.informatat.com/pdk-te-gjitha-palet-te-paraqesin-dokumentet-ndertimet-ne-badoc-skane-baze-ligjore/20%Monthly2020-01-23 11:21
https://www.informatat.com/grenell-pas-takimit-me-mustafen-zhvillimi-ekonomik-nis-duke-ndaluar-perplasjet-politike/20%Monthly2020-01-23 14:16
https://www.informatat.com/bashkeshortja-e-lorik-canes-publikon-foton-e-pare-me-vajzen-e-porsalindur/20%Monthly2020-01-23 11:14
https://www.informatat.com/2-5-milione-shikime-dhe-100-mije-pelqime-per-nje-dite-per-lakmitaret-tayna-e-mozzik/20%Monthly2020-01-23 11:12
https://www.informatat.com/shala-nenshkruan-marreveshje-qe-sic-thote-ai-do-ti-ndihmoje-ndermarrjet-e-vogla-e-te-mesme/20%Monthly2020-01-23 11:10
https://www.informatat.com/ja-kush-po-merr-pjese-ne-takimin-grenell-mustafa-ne-ldk/20%Monthly2020-01-23 11:03
https://www.informatat.com/dua-lipa-dhe-bebe-rexha-bashke-ne-nje-skuader-ne-the-voice-ne-amerike/20%Monthly2020-01-23 11:00
https://www.informatat.com/assesi-mos-hani-lakra-turshi-nese-vuani-nga-keto-semundje-mos-luani-me-shendetin/20%Monthly2020-01-23 10:57
https://www.informatat.com/testi-i-ri-mund-te-parashikoje-fillimin-e-menopauzes/20%Monthly2020-01-23 10:54
https://www.informatat.com/ne-vv-sflasin-pas-takimit-me-grenell/20%Monthly2020-01-23 10:53
https://www.informatat.com/dhjetera-udheheqes-shtetesh-marrin-pjese-ne-forumin-boteror-te-holokaustit/20%Monthly2020-01-23 10:50
https://www.informatat.com/vushtrri-arrestohet-pasi-e-kanosi-kunaten/20%Monthly2020-01-23 10:46
https://www.informatat.com/dergohet-pa-shenja-jete-nje-person-ne-spitalin-e-prizrenit/20%Monthly2020-01-23 10:44
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-andrews-flasin-per-partneritetin-kosove-shba/20%Monthly2020-01-23 10:42
https://www.informatat.com/blici-serb-amerika-do-qe-dialogu-te-rifilloje-sa-me-shpejt-kushti-i-vuciqit-heqja-e-takses/20%Monthly2020-01-23 10:41
https://www.informatat.com/grenell-pritet-nga-ambasada-e-shba-se-ne-prishtine/20%Monthly2020-01-23 10:39
https://www.informatat.com/grenell-pas-takimit-me-albin-kurtin-nuk-perzihemi-ne-ceshjet-politike-biseduam-per-ekonomine-e-vendit/20%Monthly2020-01-23 13:48
https://www.informatat.com/zbulohet-gjinia-e-foshnjes-se-milot-rashices/20%Monthly2020-01-23 09:41
https://www.informatat.com/grenell-thote-se-nuk-ka-afat-per-arritjen-e-marreveshjes-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2020-01-23 13:14
https://www.informatat.com/elvana-perfaqeson-san-marinon-ne-eurovision-del-ne-drite-e-verteta/20%Monthly2020-01-23 09:35
https://www.informatat.com/kdi-kosova-shenon-renie-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2020-01-23 09:31
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-prizren-policia-po-e-heton-rastin/20%Monthly2020-01-23 09:27
https://www.informatat.com/habit-kengetarja-shqiptare-para-se-te-dilja-te-kenga-magjike-bera-hunden/20%Monthly2020-01-23 09:25
https://www.informatat.com/zbulohet-shkaku-i-vdekjes-se-reperit-te-njohur/20%Monthly2020-01-23 09:23
https://www.informatat.com/anetari-i-vv-se-tregon-arsyet-pse-nuk-po-formohet-koalicioni-vv-ldk/20%Monthly2020-01-23 09:21
https://www.informatat.com/kurti-ne-gjykate-per-kercenimin-nga-anetari-i-nismes/20%Monthly2020-01-23 11:18
https://www.informatat.com/vdes-ne-qkuk-burri-nga-lipjani-qe-u-aksidentua-para-pese-ditesh/20%Monthly2020-01-23 09:14
https://www.informatat.com/viti-2019-thyen-rekordet-per-shpenzime-dhe-transferime-ne-futboll/20%Monthly2020-01-23 09:12
https://www.informatat.com/zidane-e-konfirmon-bale-eshte-lenduar-serish/20%Monthly2020-01-23 09:08
https://www.informatat.com/sarri-per-shtate-golat-e-ronaldos-ne-kater-ndeshje-ai-eshte-i-jashtezakonshem/20%Monthly2020-01-23 09:05
https://www.informatat.com/zbulohet-e-verteta-shokuese-e-virusit-qe-po-vret-ne-kine/20%Monthly2020-01-23 08:58
https://www.informatat.com/24-oret-e-fundit-ne-kosove-nje-aksident-me-fatalitet-e-mijera-tiketa-trafiku-te-shqiptuara/20%Monthly2020-01-23 08:55
https://www.informatat.com/mesohet-se-kush-jane-2-mjeket-e-qkuk-se-qe-u-rrahen-ne-sallen-e-operacionit/20%Monthly2020-01-23 08:53
https://www.informatat.com/ldk-ja-dhe-vv-ja-perjashtojne-partneret-e-tjere-per-qeverisje/20%Monthly2020-01-23 09:17
https://www.informatat.com/nje-tjeter-zyrtar-i-larte-amerikan-qendron-sot-ne-kosove/20%Monthly2020-01-23 08:45
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-te-dyja-partite-duhet-te-bejne-kompromise/20%Monthly2020-01-23 08:44
https://www.informatat.com/haradinaj-isa-boletini-eshte-frymezues-per-te-dashur-e-vleresuar-lirine/20%Monthly2020-01-23 08:42
https://www.informatat.com/104-vjet-nga-vrasja-e-isa-boletinit-ne-podgorice/20%Monthly2020-01-23 08:40
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-sot-17/20%Monthly2020-01-23 08:39
https://www.informatat.com/richard-grenell-sot-ne-takim-me-albin-kurtin-e-isa-mustafen/20%Monthly2020-01-23 09:38
https://www.informatat.com/ti-kosova-perkeqesohet-ne-luften-kunder-korrupsionit-radhitet-e-101-ta/20%Monthly2020-01-23 10:35
https://www.informatat.com/tifozi-i-barcelones-kamra-e-fokusoi-teksa-tradhtonte-gruan-ne-stadium-reagimi-epik-i-tij/20%Monthly2020-01-22 14:21
https://www.informatat.com/shteti-estonez-nuk-po-e-shqyrton-terheqjen-e-njohjes-megjithate-presin-zgjidhje-per-iute-credit-in/20%Monthly2020-01-22 14:19
https://www.informatat.com/jakup-krasniqi-te-hapur-per-koalicione-sjemi-parti-qe-refuzojme/20%Monthly2020-01-22 14:16
https://www.informatat.com/i-shperthen-gjoksi-pasi-e-zmadhoi-me-operacion-fotot/20%Monthly2020-01-22 14:14
https://www.informatat.com/video-ekskluzive-mberrin-ne-shqiperi-ambasadorja-amerikane-yuri-kim/20%Monthly2020-01-22 14:11
https://www.informatat.com/shefja-e-zyres-se-be-se-duam-te-shohim-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-22 14:09
https://www.informatat.com/tre-udhetime-ne-muaj-milionat-qe-ka-harxhuar-kryebashkiaku-fluturues-i-tiranes/20%Monthly2020-01-22 13:54
https://www.informatat.com/dyshohet-se-cifti-nga-prizreni-u-vra-me-arme-zjarri/20%Monthly2020-01-22 13:49
https://www.informatat.com/vv-ja-i-kundepergjigjet-pdk-se-per-syrin-e-popullit/20%Monthly2020-01-22 13:45
https://www.informatat.com/pdk-ja-zgjedh-nenkryetaret-sekretarin-e-ri-dhe-udheheqesit-e-departamenteve/20%Monthly2020-01-22 13:44
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-marreveshja-per-linjen-prishtine-beograd-nuk-eshte-kthim-prapa-ne-sovranitetin-e-kosoves/20%Monthly2020-01-22 13:41
https://www.informatat.com/hapet-fabrika-per-nxjerrjen-e-oksigjenit-nga-pluhuri-i-henes/20%Monthly2020-01-22 12:21
https://www.informatat.com/nje-klub-ne-egjipt-nenshkruan-me-nje-futbollist-75-vjecar/20%Monthly2020-01-22 12:17
https://www.informatat.com/nje-asteroidi-gjigant-mund-ta-godase-token/20%Monthly2020-01-22 12:15
https://www.informatat.com/ia-merr-3500-euro-per-nje-prone-arrestohet-mashtruesi/20%Monthly2020-01-22 12:12
https://www.informatat.com/gjykata-vendos-ndaj-kercenuesit-te-gazetareve-te-grupit-koha/20%Monthly2020-01-22 12:11
https://www.informatat.com/pamjet-duke-konsumuar-kokaine-kryebashkiaku-alla-e-mohon-video-e-montuar-nuk-jam-une/20%Monthly2020-01-22 12:07
https://www.informatat.com/vdes-nje-person-ne-fushe-kosove-zjarri-ia-perfshiu-dhomen/20%Monthly2020-01-22 12:04
https://www.informatat.com/cdo-vit-nje-qytet-me-pak-ne-serbi/20%Monthly2020-01-22 11:50
https://www.informatat.com/mustafi-kerkon-falje-pas-gabimit-me-chelsean/20%Monthly2020-01-22 11:46
https://www.informatat.com/aeroporti-i-londres-krijon-sektor-te-vecante-per-te-ardhurit-nga-kina-shkaku-i-virusit/20%Monthly2020-01-22 11:43
https://www.informatat.com/haradinaj-e-emeron-minister-ne-detyre-lulezim-rafunen-pas-largimit-te-bedri-hamzes/20%Monthly2020-01-22 11:41
https://www.informatat.com/renia-e-flokeve-ja-si-ta-parandaloni-me-menyra-natyrale/20%Monthly2020-01-22 11:40
https://www.informatat.com/hithra-me-limon-trajtimi-natyral-kunder-anemise/20%Monthly2020-01-22 11:38
https://www.informatat.com/produkti-qe-te-jep-energji-ne-mengjes-me-shume-se-sa-kafja/20%Monthly2020-01-22 11:38
https://www.informatat.com/barbara-broccoli-berja-e-bond-25-me-danny-boyle-u-be-e-pamundur/20%Monthly2020-01-22 11:36
https://www.informatat.com/pdk-mbledh-kryesine-e-re/20%Monthly2020-01-22 11:34
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-22-vjecar-per-vrasjen-e-shqiptarit-ne-londer-flamur-alex-beqirit/20%Monthly2020-01-22 11:32
https://www.informatat.com/inteligjenca-artificiale-google-ben-apel-per-rregullore/20%Monthly2020-01-22 11:30
https://www.informatat.com/6-menyra-per-tu-sheruar-nga-trauma-emocionale/20%Monthly2020-01-22 11:29
https://www.informatat.com/cfare-ju-duhet-nga-mengjesi-deri-ne-mbremje/20%Monthly2020-01-22 11:28
https://www.informatat.com/nafta-dhe-shqetesimet-per-gjendjen-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2020-01-22 11:26
https://www.informatat.com/e-vrau-shoku-kush-eshte-i-riu-me-tre-identitete-qe-ekzekutoi-vilson-tafciun/20%Monthly2020-01-22 11:25
https://www.informatat.com/i-denuari-me-12-vjet-per-terrorizem-si-ia-kishte-futur-llokumin-ne-goje-jakup-krasniqit/20%Monthly2020-01-22 11:24
https://www.informatat.com/22-vite-nga-sulmi-i-dyte-ne-familjen-jashari/20%Monthly2020-01-22 11:23
https://www.informatat.com/akuzoi-theo-hernandezin-per-sulm-seksual-arrestohet-per-mashtrim-2/20%Monthly2020-01-22 11:21
https://www.informatat.com/zyrtare-chicharito-hernandez-te-los-angeles-galaxy-me-i-paguari-ne-mls/20%Monthly2020-01-22 11:20
https://www.informatat.com/pdk-reagon-pas-denimeve-qe-iu-shqiptuan-syrit-te-popullit-i-krijoi-vetevendosje/20%Monthly2020-01-22 11:18
https://www.informatat.com/arrestohet-25-vjecarja-ishte-pa-leje-qarkullimi-dhe-me-kokaine-dyshohet-per-shfrytezim-prostitucioni/20%Monthly2020-01-22 11:17
https://www.informatat.com/kuvendi-me-funksione-te-cunguara-pa-qeverine-2/20%Monthly2020-01-22 11:16
https://www.informatat.com/ahmeti-thirrje-qytetareve-te-prishtines-te-legalizojne-pronat/20%Monthly2020-01-22 11:14
https://www.informatat.com/stuhia-gloria-godet-francen-dhe-spanjen-4-te-vdekur/20%Monthly2020-01-22 11:13
https://www.informatat.com/virusi-vdekjeprures-kina-ne-alarm-rritet-numri-i-te-vdekurve/20%Monthly2020-01-22 11:12
https://www.informatat.com/virusi-nga-kina-shba-konfirmon-rastin-e-pare-si-eshte-situata-ne-europe/20%Monthly2020-01-22 11:11
https://www.informatat.com/grenell-per-marreveshjen-ajrore-ky-eshte-vetem-fillimi-i-asaj-qe-planifikojme-per-serbine-e-kosoven/20%Monthly2020-01-22 11:10
https://www.informatat.com/momenti-kur-avni-llumnica-nxirret-me-dhune-nga-gjykata-pasi-denohet-me-12-vite-burg/20%Monthly2020-01-22 11:08
https://www.informatat.com/gjenden-burre-e-grua-te-vdekur-ne-nje-shtepi-ne-prizren/20%Monthly2020-01-22 11:06
https://www.informatat.com/ambasadori-grenell-viziton-kete-jave-prishtinen-dhe-beogradin/20%Monthly2020-01-22 11:04
https://www.informatat.com/gjykata-denon-pjesetaret-e-syrit-te-popullit-2/20%Monthly2020-01-22 11:02
https://www.informatat.com/thaci-per-bloomberg-kosova-shume-shpejt-do-ta-kete-qeverine-e-re/20%Monthly2020-01-22 10:27
https://www.informatat.com/shpejtim-bulliqi-nuk-po-e-kuptoj-ldk-ne/20%Monthly2020-01-22 10:23
https://www.informatat.com/paralajmerojne-mjeket-edhe-kosova-mund-te-preket-nga-virusi-kinez/20%Monthly2020-01-22 10:19
https://www.informatat.com/agjencia-kunder-korrupsionit-ka-nje-kerkese-per-deputetet-qe-po-e-perfundojne-mandatin/20%Monthly2020-01-22 10:15
https://www.informatat.com/pas-kosoves-richard-grenell-viziton-serbine/20%Monthly2020-01-22 10:11
https://www.informatat.com/kosova-prane-krizes-se-thelle-ekonomike/20%Monthly2020-01-22 09:20
https://www.informatat.com/krasniqi-kurti-nuk-ka-opsion-tjeter-perpos-qe-ti-jape-ldk-se-ato-qe-kerkon/20%Monthly2020-01-22 09:17
https://www.informatat.com/gjykata-denon-pjesetaret-e-syrit-te-popullit/20%Monthly2020-01-22 09:13
https://www.informatat.com/prokuroria-heton-bqk-ne-per-hapesiren-qe-ua-ka-krijuar-monegos-dhe-iutecreditit/20%Monthly2020-01-22 09:05
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-65/20%Monthly2020-01-22 09:01
https://www.informatat.com/sot-pritet-vendimi-per-rastin-syri-i-popullit/20%Monthly2020-01-22 08:58
https://www.informatat.com/rikthimi-i-fluturimeve-kosove-serbi-nje-hap-i-madh-per-biznesmenet/20%Monthly2020-01-22 08:53
https://www.informatat.com/kuvendi-me-funksione-te-cunguara-pa-qeverine/20%Monthly2020-01-22 08:49
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-mban-mbledhjen-e-qeverise/20%Monthly2020-01-22 08:44
https://www.informatat.com/kosnett-marreveshja-per-fluturimet-beograd-prishtine-fillim-per-te-ardhmen-e-shqiptareve-e-te-serbeve/20%Monthly2020-01-21 15:55
https://www.informatat.com/konjufca-dhe-ambasadorja-barishiq-flasin-per-forcimin-e-miqesise-midis-kosoves-dhe-kroacise/20%Monthly2020-01-21 15:50
https://www.informatat.com/edhe-nje-ish-pjesetar-i-uck-se-ftohet-nga-specialja/20%Monthly2020-01-21 15:47
https://www.informatat.com/kosnett-dhe-abbott-sot-zbarkuan-ne-ldk-pritet-pergjigje-ndaj-vv-se/20%Monthly2020-01-21 15:43
https://www.informatat.com/psd-te-zbardhet-marreveshja-per-linjen-komerciale-ajrore-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-21 15:40
https://www.informatat.com/ldk-ja-serish-shqyrton-mundesine-e-koalicionit-me-vetevendosjen/20%Monthly2020-01-21 15:38
https://www.informatat.com/obsh-ja-ne-takim-urgjent-per-virusin-vdekjeprures-nga-kina/20%Monthly2020-01-21 12:21
https://www.informatat.com/njembedhjete-te-vdekur-nga-zjarri-ne-ndertesen-e-imigranteve-ne-siberi/20%Monthly2020-01-21 12:17
https://www.informatat.com/italia-do-te-vazhdoje-mbeshtetjen-per-perspektiven-euroatlantike-te-kosoves/20%Monthly2020-01-21 12:15
https://www.informatat.com/mustafa-rugova-nuk-arriti-ti-shoh-gjerat-qe-i-kishte-ndertuar-vet/20%Monthly2020-01-21 12:14
https://www.informatat.com/deputeti-i-vv-se-nese-ldk-ja-ndjek-shembullin-e-rugoves-neser-behemi-me-qeveri/20%Monthly2020-01-21 11:56
https://www.informatat.com/kryesia-e-ldk-se-viziton-familjen-e-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2020-01-21 11:53
https://www.informatat.com/nenat-e-srebrenices-e-padisin-holanden-ne-gjykaten-evropiane-per-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2020-01-21 11:51
https://www.informatat.com/zafir-berisha-sot-ne-hage-per-tu-intervistuar-nga-specialja/20%Monthly2020-01-21 11:46
https://www.informatat.com/60-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-01-21 11:42
https://www.informatat.com/mustafa-konfirmon-se-ka-presion-diplomatik-qe-te-behet-sa-me-shpejt-qeveria/20%Monthly2020-01-21 15:46
https://www.informatat.com/allegri-mund-te-kthehet-te-milani/20%Monthly2020-01-21 11:02
https://www.informatat.com/albin-kurti-kujton-ibrahim-rugoven/20%Monthly2020-01-21 15:47
https://www.informatat.com/vushtrri-arrestohet-pasi-sulmoi-seksualisht-te-mituren/20%Monthly2020-01-21 10:54
https://www.informatat.com/arta-elezaj-prek-edhe-afriken-nis-pushimet-atje/20%Monthly2020-01-21 10:51
https://www.informatat.com/agnesa-vuthaj-jep-lajmin-e-madh/20%Monthly2020-01-21 10:49
https://www.informatat.com/studimi-i-ri-zbulon-kohen-mesatare-sa-zgjat-orgazma-e-nje-gruaje/20%Monthly2020-01-21 10:46
https://www.informatat.com/njihuni-me-terapine-e-limonit-te-ngrire-qe-lufton-edhe-semundjet-me-te-renda-ja-si-ta-pergatisni/20%Monthly2020-01-21 10:44
https://www.informatat.com/shkencetaret-perzieni-brokolin-me-kos-dhe-nuk-do-vuani-me-kurre-nga-keto-semundje-te-rrezikshme/20%Monthly2020-01-21 10:42
https://www.informatat.com/203265-2/20%Monthly2020-01-21 10:41
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-qelizen-qe-mund-te-trajtoje-te-gjitha-llojet-e-kancerit/20%Monthly2020-01-21 10:37
https://www.informatat.com/tentojne-ta-grabisin-nje-bankomat-ne-prishtine/20%Monthly2020-01-21 10:33
https://www.informatat.com/akp-ja-shpalli-shitjen-e-re-te-aseteve-permes-likuidimit-nr-54/20%Monthly2020-01-21 10:24
https://www.informatat.com/veliu-te-varri-i-rugoves-po-e-presim-pergjigjen-e-vvse-e-kemi-bere-oferten-tone/20%Monthly2020-01-21 10:22
https://www.informatat.com/termet-ne-kosove/20%Monthly2020-01-21 10:20
https://www.informatat.com/zbulohen-shifrat-marramendese-kaq-do-te-paguhet-alketa-vejsiu-per-te-prezantuar-ne-sanremo/20%Monthly2020-01-21 10:17
https://www.informatat.com/shkenca-thote-se-beqaret-jetojne-me-mire/20%Monthly2020-01-21 10:14
https://www.informatat.com/lampard-i-kunderpergjigjet-legjendes-se-united-nuk-e-kam-me-te-lehte-se-solskjaer/20%Monthly2020-01-21 10:12
https://www.informatat.com/haradinaj-kosoven-e-presin-sfida-te-medha-por-angazhimi-i-rugoves-jeton-gjithnje/20%Monthly2020-01-21 10:10
https://www.informatat.com/thaci-takon-plenkoviq-kosova-pret-vendimin-per-udhetimin-pa-viza-gjate-presidences-kroate-te-be-se/20%Monthly2020-01-21 10:07
https://www.informatat.com/vetmia-po-aq-e-rrezikshme-sa-duhanpirja-dhe-mbipesha/20%Monthly2020-01-21 10:05
https://www.informatat.com/shikimi-i-mjegulluar-shenje-e-semundjeve-serioze/20%Monthly2020-01-21 10:03
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-me-byzylyk-prej-9-milione-dollaresh/20%Monthly2020-01-21 10:00
https://www.informatat.com/dua-lipa-dy-here-e-nominuar-ne-nme-awards/20%Monthly2020-01-21 09:58
https://www.informatat.com/harry-dhe-megan-arrijne-ne-kanada-per-ta-filluar-jeten-e-re/20%Monthly2020-01-21 09:56
https://www.informatat.com/erwer-marreveshja-ajrore-prishtine-beograd-nje-impuls-i-ri-per-rinisjen-e-dialogut/20%Monthly2020-01-21 15:37
https://www.informatat.com/vuciq-per-linjen-ajrore-prishtine-beograd-serbia-e-gatshme-te-vazhdoje-me-nisma-te-tilla/20%Monthly2020-01-21 09:51
https://www.informatat.com/vildane-zeneli-pozon-e-veshur/20%Monthly2020-01-21 09:49
https://www.informatat.com/i-zhvati-pa-dashje-30-mije-euro-modelja-e-ben-milionerin-qe-e-ndau-te-pendohet/20%Monthly2020-01-21 09:47
https://www.informatat.com/arteta-ozili-ka-qene-i-pafat/20%Monthly2020-01-21 09:45
https://www.informatat.com/barcelona-hyn-ne-gare-per-wernerin/20%Monthly2020-01-21 09:44
https://www.informatat.com/shaqiri-e-konfirmon-lendimin-e-radhes/20%Monthly2020-01-21 09:42
https://www.informatat.com/vesna-peshiq-ne-serbi-tani-eshte-me-zi-se-ne-kohen-e-millosheviqit/20%Monthly2020-01-21 09:40
https://www.informatat.com/thaci-politika-paqesore-dhe-miqesia-me-shba-ne-dhe-perendimin-jane-trashegimi-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2020-01-21 09:35
https://www.informatat.com/konfirmohet-lideri-i-ri-i-isis-it/20%Monthly2020-01-21 09:33
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-katert-e-virusit-te-ri-ne-kine-konfirmohet-perhapja-mes-njerezve/20%Monthly2020-01-21 09:32
https://www.informatat.com/sot-fillon-procesi-hetimor-kunder-presidentit-trump-ne-senat/20%Monthly2020-01-21 09:29
https://www.informatat.com/haradinaj-flet-serish-per-vizat-une-e-kam-kryer-punen-hiqen-shpejt/20%Monthly2020-01-21 09:27
https://www.informatat.com/kina-e-denon-me-13-vjet-burgim-ish-shefin-e-interpol-it/20%Monthly2020-01-21 09:25
https://www.informatat.com/pacolli-14-vjet-pa-presidentin-tone-historik-rugoven-mungesa-e-tij-eshte-e-dukshme/20%Monthly2020-01-21 09:24
https://www.informatat.com/meta-per-kongresin-e-lushnjes-vendimet-e-ketij-kuvendi-jane-mesazhe-per-reflektim/20%Monthly2020-01-21 09:22
https://www.informatat.com/thaci-falenderon-trumpin-roli-i-tij-per-paqe-dhe-stabilitet-i-patjetersueshem/20%Monthly2020-01-21 11:37
https://www.informatat.com/ne-britani-kerkohet-lejimi-i-marrjes-se-spermes-nga-personat-e-vdekur/20%Monthly2020-01-21 08:51
https://www.informatat.com/20-vjecari-nga-kosova-u-vra-nga-familjari-per-50-euro-borxh/20%Monthly2020-01-21 08:48
https://www.informatat.com/grupi-per-mbrojtjen-e-liqenit-te-badovcit-me-pese-kerkesa-ndaj-nivelit-qendror-dhe-atij-lokal/20%Monthly2020-01-21 08:42
https://www.informatat.com/pese-sindikata-do-te-kerkojne-nga-kushtetuesja-ta-heqe-pezullimin-e-ligjit-per-paga/20%Monthly2020-01-21 08:39
https://www.informatat.com/osmani-kujton-rugoven-me-shume-se-kurre-kemi-nevoje-te-mesojme-nga-urtesia-e-tij-politike/20%Monthly2020-01-21 08:37
https://www.informatat.com/203142-2/20%Monthly2020-01-21 08:35
https://www.informatat.com/thaci-ne-davos-stabiliteti-ekonomik-dhe-fqinjesia-e-mire-me-vendet-e-rajonit-synime-te-kosoves/20%Monthly2020-01-21 09:18
https://www.informatat.com/trump-arrin-ne-zvicer-per-forumin-e-davosit-ku-merr-pjese-edhe-thaci/20%Monthly2020-01-21 08:30
https://www.informatat.com/14-vjet-nga-vdekja-e-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2020-01-21 08:28
https://www.informatat.com/haradinaj-kongresi-i-lushnjes-hap-vendimtar-per-berjen-e-shqiperise/20%Monthly2020-01-21 08:26
https://www.informatat.com/dollari-forcon-pozitat-ndaj-lekut-euro-zhvleresohet-lehte/20%Monthly2020-01-21 08:24
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-64/20%Monthly2020-01-21 08:22
https://www.informatat.com/ldk-sot-mbledh-kryesine/20%Monthly2020-01-21 09:53
https://www.informatat.com/trump-linja-ajrore-kosove-serbi-nje-tjeter-fitore/20%Monthly2020-01-21 10:59
https://www.informatat.com/pdk-vetevendosja-shkaktare-e-vetme-e-krizes-po-i-shmanget-pergjegjesise-qeverisese/20%Monthly2020-01-20 15:43
https://www.informatat.com/ambasada-britanike-mirepret-vendimin-e-thacit-per-mandatim-te-kurtit-per-kryeminister/20%Monthly2020-01-20 15:38
https://www.informatat.com/ngritet-aktakuze-per-gruan-nga-kosova-per-organizim-dhe-pjesemarrje-ne-grup-terrorist/20%Monthly2020-01-20 15:36
https://www.informatat.com/kdi-kerkon-transparence-per-marreveshjen-e-fluturimeve-direkte-prishtine-beograd/20%Monthly2020-01-20 15:26
https://www.informatat.com/deputetja-e-vvse-e-quan-hap-te-rendesishem-marreveshjen-prishtine-beograd-ne-berlin/20%Monthly2020-01-20 15:25
https://www.informatat.com/shperthejne-bombolat-e-gazit-ne-lushnje-dhe-durres-tre-te-lenduar/20%Monthly2020-01-20 15:13
https://www.informatat.com/senatori-amerikan-dy-diplomatet-e-debuar-nga-shqiperia-kishin-kontakt-direkt-me-soleimanin/20%Monthly2020-01-20 15:09
https://www.informatat.com/sampdoria-interesohet-per-berishen/20%Monthly2020-01-20 15:06
https://www.informatat.com/zyrtare-amir-rrahmani-lojtar-i-napolit/20%Monthly2020-01-20 15:04
https://www.informatat.com/the-new-york-times-mbeshtet-dy-gra-per-presidente-te-shbave/20%Monthly2020-01-20 15:01
https://www.informatat.com/murati-qeveria-ne-largim-smund-ta-coje-projektbuxhetin-2020-ne-kuvend/20%Monthly2020-01-20 14:57
https://www.informatat.com/erdogan-prania-e-turqise-ne-libi-ka-rritur-shpresat-per-paqe/20%Monthly2020-01-20 14:49
https://www.informatat.com/aniston-pitt-serish-bashke/20%Monthly2020-01-20 14:41
https://www.informatat.com/lini-nje-takim-urgjent-me-doktorin-nese-sperma-juaj-ka-kete-ngjyre/20%Monthly2020-01-20 14:39
https://www.informatat.com/shpiket-makina-qe-mban-gjalle-melcine-deri-ne-shtate-dite/20%Monthly2020-01-20 14:36
https://www.informatat.com/mjeket-izraelite-thone-se-kane-zbuluar-ilacin-kunder-diabetit/20%Monthly2020-01-20 14:34
https://www.informatat.com/pas-lajmeve-te-shatzenise-jonida-vokshi-ben-deklaraten-surprize/20%Monthly2020-01-20 14:32
https://www.informatat.com/spacex-teston-me-sukses-sistemin-e-daljes-emergjente-nga-anija-kozmike/20%Monthly2020-01-20 14:30
https://www.informatat.com/hulumtim-shetitjet-dhe-udhetimet-ju-bejne-me-te-lumtur-sesa-martesa/20%Monthly2020-01-20 14:28
https://www.informatat.com/studimi-burrat-qe-kontrollohen-nga-grate-jetojne-me-gjate/20%Monthly2020-01-20 14:26
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-duhet-te-krijoje-zone-te-vecante-ekonomike-zvicerane/20%Monthly2020-01-20 14:23
https://www.informatat.com/haradinaj-e-quan-hap-gjigant-marreveshjen-ne-berlin-per-linjen-ajrore-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-20 14:18
https://www.informatat.com/bajqinovci-anetaresia-sduhet-ta-lejoj-ldk-ne-te-behet-instrument-i-thacit/20%Monthly2020-01-20 14:15
https://www.informatat.com/thaci-udheton-per-ne-zvicer-merr-pjese-ne-forumin-boteror-ekonomik-te-davosit/20%Monthly2020-01-20 14:04
https://www.informatat.com/konjufca-takohet-me-apostoloven-diskutojne-per-zhvillimet-politike-ne-vend/20%Monthly2020-01-20 14:01
https://www.informatat.com/pzap-paralajmeron-partite-politike-paguani-denimin-ose-do-te-gjobiteni/20%Monthly2020-01-20 13:52
https://www.informatat.com/deshton-rigjykimi-ne-rastin-medicus/20%Monthly2020-01-20 13:48
https://www.informatat.com/apeli-verteton-hudhjen-e-aktakuzes-ndaj-kryetarit-te-pejes/20%Monthly2020-01-20 13:34
https://www.informatat.com/lumezi-takoi-menaxheren-e-projektit-te-iniciatives-rajonale-kunder-korrupsionit/20%Monthly2020-01-20 13:30
https://www.informatat.com/serbia-linjen-ajrore-beograd-prishtine-e-kushtezon-me-heqjen-e-takses-dhe-kthimin-ne-dialog-te-kosoves/20%Monthly2020-01-20 13:27
https://www.informatat.com/vdes-kryetari-i-kuvendit-te-republikes-ceke-jaroslav-kubera/20%Monthly2020-01-20 13:25
https://www.informatat.com/nje-i-ri-nga-gjilani-pjese-e-isis-it-vdes-nga-uria/20%Monthly2020-01-20 13:23
https://www.informatat.com/haskuka-u-premton-qytetareve-zgjidhjen-e-problemeve/20%Monthly2020-01-20 13:21
https://www.informatat.com/stoltenerg-kfor-i-ka-autoritetin-e-hapesires-ajrore-ne-kosove/20%Monthly2020-01-20 15:42
https://www.informatat.com/thaci-nga-sot-nis-rrjedhja-e-afatit-kushtetues-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-20 14:18
https://www.informatat.com/thaci-mirepret-hapjen-e-linjes-ajrore-prishtine-beograd/20%Monthly2020-01-20 12:30
https://www.informatat.com/irani-thote-se-ende-eshte-duke-e-respektuar-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2020-01-20 12:28
https://www.informatat.com/krasniqi-komenton-paraqitjen-e-sotme-te-kurtit-jeta-institucionale-nuk-eshte-videoloje/20%Monthly2020-01-20 12:19
https://www.informatat.com/gjuajtje-me-arme-ne-gjakove-lendohet-nje-person/20%Monthly2020-01-20 12:17
https://www.informatat.com/haxhiu-thote-se-radhen-e-ka-ldk-ja-ta-deshmoje-se-e-do-ndryshimin/20%Monthly2020-01-20 12:13
https://www.informatat.com/rama-ne-ukraine-synimi-yne-te-sigurojme-nje-armepushim-te-plote-dhe-te-qendrueshem/20%Monthly2020-01-20 12:10
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-nuk-flet-para-gazetareve-pas-mbledhjes-se-pare-te-kryesise/20%Monthly2020-01-20 12:08
https://www.informatat.com/274-njerez-ne-dite-vdesin-nga-mpiksja-e-gjakut-zbuloni-shenjat-dhe-shkaktaret/20%Monthly2020-01-20 12:04
https://www.informatat.com/nusja-hakmerret-ne-altar-gjate-betimit-lexon-mesazhet-e-tradhetise-se-burrit/20%Monthly2020-01-20 12:02
https://www.informatat.com/studimi-i-fundit-vaji-i-ullirit-me-i-mire-se-viagra/20%Monthly2020-01-20 11:59
https://www.informatat.com/vejusha-43-vjecare-ka-fjetur-me-80-burra-te-martuar-dhe-fajtore-i-le-grate-per-kete-tradheti/20%Monthly2020-01-20 11:58
https://www.informatat.com/ne-kete-ore-nuk-duhet-te-pini-kurrsesi-kafe/20%Monthly2020-01-20 11:56
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-kritikon-kurtin-videomesazhet-per-ldkne-sjane-qasje-e-mire/20%Monthly2020-01-20 11:53
https://www.informatat.com/kengetarja-kosovare-pozon-gjysme-e-zhveshur-komentuesi-me-kendu-nuk-din-bile-hiqi-krejt/20%Monthly2020-01-20 11:49
https://www.informatat.com/ibrahimovic-e-regjistron-nje-rekord-ne-serie-a/20%Monthly2020-01-20 11:44
https://www.informatat.com/mourinho-e-do-jovicin-ne-tottenham/20%Monthly2020-01-20 11:42
https://www.informatat.com/sarri-ronaldo-eshte-fenomenal-ti-zgjidhe-100-probleme/20%Monthly2020-01-20 11:40
https://www.informatat.com/busquets-pas-fitores-ndaj-granadas-barcelona-mund-ti-fitoje-te-gjithe-trofete-me-setien/20%Monthly2020-01-20 11:37
https://www.informatat.com/ldk-ja-mbledh-neser-kryesine-e-partise-diskutohet-per-zhvillimet-e-fundit/20%Monthly2020-01-20 14:00
https://www.informatat.com/nje-planet-i-dyte-perreth-yllit-me-te-afert-me-diellin/20%Monthly2020-01-20 11:26
https://www.informatat.com/kush-eshte-mashkulli-tek-i-cili-loredana-po-e-mbeshtet-koken/20%Monthly2020-01-20 11:24
https://www.informatat.com/miliarderet-e-botes-me-te-pasur-se-60-e-popullsise-se-planetit/20%Monthly2020-01-20 11:22
https://www.informatat.com/amy-schumer-deshiron-te-kete-edhe-nje-vajze/20%Monthly2020-01-20 11:19
https://www.informatat.com/harry-thyen-heshtjen-i-del-ne-mbrojtje-bashkeshortes-se-tij/20%Monthly2020-01-20 11:17
https://www.informatat.com/genta-ismajli-publikon-pamje-nga-vetura-luksoze-duke-bere-xhiro-me-te-dashurin/20%Monthly2020-01-20 11:15
https://www.informatat.com/pasi-u-nda-nga-miliarderi-arab-rihanna-i-rikthehet-ish-te-dashurit/20%Monthly2020-01-20 11:10
https://www.informatat.com/shkuan-per-te-ofruar-ndihme-vriten-dy-police-amerikane/20%Monthly2020-01-20 11:09
https://www.informatat.com/kurti-nuk-shkon-ne-takim-thaci-e-dekreton-per-kryeminister/20%Monthly2020-01-20 12:35
https://www.informatat.com/dhjete-mije-nxenes-braktisin-shkollat-e-kosoves/20%Monthly2020-01-20 11:02
https://www.informatat.com/shkon-ne-139-numri-i-te-infektuarve-me-virusin-misterioz-ne-azine-lindore/20%Monthly2020-01-20 10:59
https://www.informatat.com/bresher-sa-nje-top-tenisi-ne-australi-demtohen-mijera-vetura-dhe-ndertesa/20%Monthly2020-01-20 10:57
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-albin-kurti-po-ben-hajgare-me-qytetaret/20%Monthly2020-01-20 10:54
https://www.informatat.com/termkolli-qenka-zgju-kurti-ne-krah-te-majte/20%Monthly2020-01-20 10:53
https://www.informatat.com/faktor-plus-hyrjen-ne-be-qytetaret-e-serbise-e-barazojne-me-humbjen-e-kosoves/20%Monthly2020-01-20 10:50
https://www.informatat.com/soreca-140-vende-ne-konferencen-e-donatoreve-per-shqiperine/20%Monthly2020-01-20 10:49
https://www.informatat.com/serbia-cdo-dite-humb-nga-mbi-nje-milion-euro-per-shkak-te-takses-se-prishtines/20%Monthly2020-01-20 10:46
https://www.informatat.com/gjuriq-shpreson-ta-riktheje-linjen-ajrore-beograd-prishtine-duke-e-shperfille-kosoven/20%Monthly2020-01-20 10:45
https://www.informatat.com/dy-jave-afat-per-krijimin-e-qeverise-kurti/20%Monthly2020-01-20 12:31
https://www.informatat.com/opsionet-e-kurtit-per-qeverine-paralajmeron-takim-edhe-me-pakicat/20%Monthly2020-01-20 10:39
https://www.informatat.com/anetari-i-vv-se-mustafes-beje-marreveshjen-shfrytezo-shansin-me-pastru-ldk-ne-nga-mekatat-e-se-kaluares/20%Monthly2020-01-20 10:34
https://www.informatat.com/thaci-fton-kurtin-per-ti-dorezuar-sot-dekretin-presidencial-te-mandatarit/20%Monthly2020-01-20 11:27
https://www.informatat.com/perfshihet-nga-zjarri-nje-lokal-ne-prizren/20%Monthly2020-01-20 08:42
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-15/20%Monthly2020-01-20 08:40
https://www.informatat.com/dy-persona-rrahen-mes-vete-ne-fushe-kosove/20%Monthly2020-01-20 08:38
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2020-01-20 08:36
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-kryesia-e-re-e-kuvendit/20%Monthly2020-01-20 10:41
https://www.informatat.com/vv-propozon-albin-kurtin-mandatar-per-kryeminister/20%Monthly2020-01-20 11:06
https://www.informatat.com/lirohet-nga-akuzat-per-keqperdorim-te-detyres-drejtori-i-licencimit-te-hekurudhave/20%Monthly2020-01-17 15:24
https://www.informatat.com/marmelata-serbe-bllokohet-ne-hanin-e-hotit-ishte-ne-prag-te-afatit-te-skadences/20%Monthly2020-01-17 15:20
https://www.informatat.com/nje-muaj-paraburgim-ndaj-dy-zyrtareve-nga-prizreni/20%Monthly2020-01-17 15:18
https://www.informatat.com/kryeparlamentari-i-turqise-telegram-urimi-kryeparlamentarit-te-kosoves/20%Monthly2020-01-17 15:16
https://www.informatat.com/avokati-i-popullit-dhe-ask-ja-me-memorandum-mirekuptimi/20%Monthly2020-01-17 14:58
https://www.informatat.com/aktori-turk-pranon-se-eshte-me-origjine-shqiptare/20%Monthly2020-01-17 14:55
https://www.informatat.com/te-merkuren-merret-vendimi-per-rastin-syri-i-popullit/20%Monthly2020-01-17 14:53
https://www.informatat.com/cfare-po-ndodh-brenda-bazes-amerikane-qe-u-sulmua-nga-irani/20%Monthly2020-01-17 14:51
https://www.informatat.com/simptoma-qe-paralajmeron-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2020-01-17 14:48
https://www.informatat.com/shtepia-e-princit-harry-dhe-meghan-markle-ne-mbreterine-e-bashkuar-po-mbyllet/20%Monthly2020-01-17 14:45
https://www.informatat.com/lindsay-lohan-thote-se-albumi-i-saj-po-vjen-ne-fund-te-shkurtit/20%Monthly2020-01-17 14:43
https://www.informatat.com/william-walker-vizite-ne-policine-e-kosoves/20%Monthly2020-01-17 14:41
https://www.informatat.com/prokuroria-kundershton-presidentin-thaci-si-deshmitar-ne-rastin-veteranet/20%Monthly2020-01-17 14:38
https://www.informatat.com/okb-te-ndalen-menjehere-luftimet-ne-idlib-te-sirise/20%Monthly2020-01-17 14:36
https://www.informatat.com/ky-eshte-i-ftuari-i-radhes-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2020-01-17 14:33
https://www.informatat.com/grate-e-kthyera-nga-siria-pranojne-fajesine-per-tiu-ikur-denimeve-me-te-renda/20%Monthly2020-01-17 14:31
https://www.informatat.com/quint-i-porosi-kosoves-per-te-vazhduar-luften-kunder-korrupsionit-e-krimit-te-organizuar/20%Monthly2020-01-17 14:30
https://www.informatat.com/moska-e-konsideron-ushtrine-e-kosoves-kercenim-serioz-per-ballkanin/20%Monthly2020-01-17 14:26
https://www.informatat.com/nje-20-vjecar-kosovar-u-gjet-i-vdekur-ne-itali/20%Monthly2020-01-17 14:23
https://www.informatat.com/akuzoi-theo-hernandezin-per-sulm-seksual-arrestohet-per-mashtrim/20%Monthly2020-01-17 13:33
https://www.informatat.com/ish-miss-bum-bum-tatuazh-me-fytyren-e-lionel-mesit-ne-zonen-intime-foto/20%Monthly2020-01-17 13:31
https://www.informatat.com/fillon-gjyqi-kunder-trumpit/20%Monthly2020-01-17 12:43
https://www.informatat.com/sa-paguhen-vertet-punetoret-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-17 12:36
https://www.informatat.com/qkuk-thote-se-eshte-siguruar-materiali-per-intervenime-ne-sy/20%Monthly2020-01-17 12:32
https://www.informatat.com/fero-do-te-cmendet-nga-kjo-video-e-arbenites-duke-u-puthur-me-nje-mashkull/20%Monthly2020-01-17 12:29
https://www.informatat.com/vv-pa-u-vonuar-do-tia-dergoje-presidentit-emrin-e-mandatarit/20%Monthly2020-01-17 12:25
https://www.informatat.com/vazhdojne-negociatat-midis-talibaneve-dhe-perfaqesuesit-te-shba-se/20%Monthly2020-01-17 12:14
https://www.informatat.com/pas-27-vjetesh-al-pacino-serish-nominohet-per-oscar/20%Monthly2020-01-17 12:11
https://www.informatat.com/kengetarja-e-njohur-paditet-per-vjedhje-te-kenges/20%Monthly2020-01-17 12:09
https://www.informatat.com/bebe-rexha-duket-atraktive-ne-kopertinen-e-revistes-se-famshke-cosmopolita/20%Monthly2020-01-17 12:06
https://www.informatat.com/ukraina-fton-6-vende-te-ndihmojne-hetimet-per-aeroplanin-e-rrezuar/20%Monthly2020-01-17 12:03
https://www.informatat.com/keshilla-per-reduktimin-e-stresit-2/20%Monthly2020-01-17 12:01
https://www.informatat.com/10-shenjat-e-depresionit/20%Monthly2020-01-17 11:56
https://www.informatat.com/11-trupa-ushtarake-amerikane-ishin-lenduar-nga-sulmi-i-iranit-me-raketa-javen-e-kaluar/20%Monthly2020-01-17 11:49
https://www.informatat.com/casillas-propozohet-si-president-i-federates-spanjolle/20%Monthly2020-01-17 11:46
https://www.informatat.com/lunacek-smund-ta-kuptoje-ndarjen-e-nobelit-per-handken/20%Monthly2020-01-17 14:38
https://www.informatat.com/osmani-ldk-nuk-inicon-shkarkimin-e-konjufces-besoj-ne-marreveshje/20%Monthly2020-01-17 14:29
https://www.informatat.com/pse-nuk-i-rezistojme-dot-deshires-per-te-kafshuar-njerezit-qe-duam/20%Monthly2020-01-17 11:25
https://www.informatat.com/ali-ahmeti-thote-se-i-ishte-ofruar-ndarja-e-maqedonise-ne-vija-etnike-por-kishte-refuzuar/20%Monthly2020-01-17 11:23
https://www.informatat.com/pa-paralajmeruar-eminem-publikon-albumin-e-tij-te-ri-music-to-be-murdered-by/20%Monthly2020-01-17 11:19
https://www.informatat.com/lumezi-jemi-imune-ndaj-kercenimeve-prokuroret-e-rinj-i-presin-sfida-te-renda/20%Monthly2020-01-17 14:26
https://www.informatat.com/kapen-40-refugjate-irakiane-prane-vlores/20%Monthly2020-01-17 10:59
https://www.informatat.com/tri-ligje-interesante-do-te-miratohen-gjate-ketij-viti-ne-zvicer/20%Monthly2020-01-17 10:55
https://www.informatat.com/sulmohet-qendra-e-mjekesise-familjare-ne-peje/20%Monthly2020-01-17 10:51
https://www.informatat.com/nagavci-thote-se-nese-nuk-behet-qeveria-vendi-shkon-ne-zgjedhje/20%Monthly2020-01-17 10:48
https://www.informatat.com/djali-i-smajl-hajdarit-sdo-te-ndalemi-se-kerkuari-drejtesi/20%Monthly2020-01-17 10:44
https://www.informatat.com/blick-lavderon-zhegroven-lojtari-me-spektakolar-ne-zvicer/20%Monthly2020-01-17 10:42
https://www.informatat.com/thaci-me-shume-jane-hetuar-shqiptaret-sesa-ata-qe-kryen-spastrim-etnik-ne-kosove/20%Monthly2020-01-17 11:30
https://www.informatat.com/rrahmani-po-i-kryen-testet-mjekesore-ne-napoli-marreveshja-afer-kompletimit/20%Monthly2020-01-17 10:22
https://www.informatat.com/lajcak-ia-kujton-be-se-rreziqet-nese-nuk-i-dergon-sinjal-te-qarte-ballkanit-perendimor/20%Monthly2020-01-17 10:19
https://www.informatat.com/prizren-arrestohen-dy-zyrtare-komunale-per-keqperdorim/20%Monthly2020-01-17 10:17
https://www.informatat.com/inter-i-ofron-12-milione-euro-per-eriksen/20%Monthly2020-01-17 10:15
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-ne-banesen-e-saj-nje-grua-ne-peje/20%Monthly2020-01-17 10:12
https://www.informatat.com/tete-dite-pas-vdekjes-nuk-paraqitet-asnje-familjar-ne-spital-trupin-ia-dergojne-ne-obduksion/20%Monthly2020-01-17 10:10
https://www.informatat.com/vulin-cka-iu-lejohet-shqiptareve-smund-tiu-ndalohet-serbeve/20%Monthly2020-01-17 10:08
https://www.informatat.com/salah-u-pergjigjet-kritikeve-qe-e-quajne-vetjak/20%Monthly2020-01-17 10:06
https://www.informatat.com/sulmon-zyrtaren-policore-ne-gjilan-pasi-i-shqiptoi-gjobe-per-kundervajtje/20%Monthly2020-01-17 10:01
https://www.informatat.com/virusi-vdekjeprures-kinez-mund-te-perhapet-ne-gjithe-boten-obsh-paralajmeron-rrezik/20%Monthly2020-01-17 09:59
https://www.informatat.com/thaci-atk-funksionon-ne-perputhje-me-praktikat-me-te-mira-perendimore/20%Monthly2020-01-17 10:37
https://www.informatat.com/edhe-hashim-thaci-propozohet-si-deshmitar-ne-gjykimin-e-rastit-te-veteraneve/20%Monthly2020-01-17 09:41
https://www.informatat.com/flasin-nga-vv-ja-duan-te-na-paraqesin-te-paafte/20%Monthly2020-01-17 09:39
https://www.informatat.com/8-vdekje-brenda-10-diteve-gripi-tmerron-greqine/20%Monthly2020-01-17 09:35
https://www.informatat.com/isa-mustafa-perkujton-veprimtarin-smajl-hajdaraj-ai-u-vra-pabesisht/20%Monthly2020-01-17 09:32
https://www.informatat.com/zbulohet-skandali-i-madh-britaniket-blejne-femije-nga-vendet-e-varfra/20%Monthly2020-01-17 09:31
https://www.informatat.com/haradinaj-e-pyet-vv-ne-a-po-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2020-01-17 09:28
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-te-rinj-vushtrrias-qe-tentuan-te-vjedhin-nje-shtepi/20%Monthly2020-01-17 09:24
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-ukraines/20%Monthly2020-01-17 09:23
https://www.informatat.com/sot-vazhdimi-i-seances-perfundimtare-te-rastit-syri-i-popullit/20%Monthly2020-01-17 09:21
https://www.informatat.com/hoti-kurti-i-hengri-fjalet-e-veta/20%Monthly2020-01-17 11:27
https://www.informatat.com/thirrja-e-kurtit-per-mustafen-marreveshje-per-qeverine-jo-ujdi-monarkesh/20%Monthly2020-01-17 11:04
https://www.informatat.com/padia-ndaj-haradinajt-ky-eshte-avokati-i-rames/20%Monthly2020-01-17 08:31
https://www.informatat.com/hashim-thaci-perkujton-vellezerit-gervalla-dhe-kadri-zeken/20%Monthly2020-01-17 08:29
https://www.informatat.com/ne-mungese-te-qeverise-zgjidhja-per-buxhetin-bie-mbi-kuvendin/20%Monthly2020-01-17 09:55
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-63/20%Monthly2020-01-17 08:23
https://www.informatat.com/trump-e-ka-ditur-saktesisht-per-presionin-ndaj-ukraines/20%Monthly2020-01-16 15:25
https://www.informatat.com/ambasadori-abbott-largohet-pa-folur-nga-selia-e-vv-se/20%Monthly2020-01-16 15:19
https://www.informatat.com/australianet-i-gezohen-shiut-paraqitet-frika-nga-erozioni/20%Monthly2020-01-16 15:17
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-skenderbeun-kryeprinci-i-shqiptareve-eshte-gjithmone-frymezim-per-ne/20%Monthly2020-01-16 15:15
https://www.informatat.com/flet-isa-mustafa-jone-e-vvse-nuk-e-konsideron-zyrtare/20%Monthly2020-01-16 15:12
https://www.informatat.com/zbulohet-letra-e-vvse-e-refuzojne-kerkesen-e-ldkse-per-largimin-e-kryeparlamentarit-konjufca/20%Monthly2020-01-16 14:42
https://www.informatat.com/prishtina-perforcohet-me-anthony-goodsin/20%Monthly2020-01-16 14:39
https://www.informatat.com/disa-menyra-te-thjeshta-per-ta-shtuar-apetitin/20%Monthly2020-01-16 14:26
https://www.informatat.com/ne-seline-e-ldk-se-mberrin-nje-leter-nga-albin-kurti/20%Monthly2020-01-16 14:41
https://www.informatat.com/mustafi-u-pergjigjet-kritikave-nga-tifozet-e-arsenalit/20%Monthly2020-01-16 14:18
https://www.informatat.com/uthulla-e-ngrohte-e-molles-antibiotik-natyral/20%Monthly2020-01-16 14:17
https://www.informatat.com/bqk-jep-nje-lajm-te-mire-per-ata-qe-shfrytezojne-kartelat-per-pagesa/20%Monthly2020-01-16 14:15
https://www.informatat.com/konjufca-takon-sindikatat-mundesite-per-buxhet-te-pakta/20%Monthly2020-01-16 14:12
https://www.informatat.com/zyrtaret-e-ldkse-bashke-me-isa-mustafen-jane-mbledhur-ne-parti/20%Monthly2020-01-16 14:10
https://www.informatat.com/peje-nente-muaj-burgim-per-shitje-te-substances-narkotike/20%Monthly2020-01-16 14:00
https://www.informatat.com/u-rindertua-nga-kengetarja-rita-ora-6-anetaret-e-familjes-sala-hyjne-ne-shtepine-e-re/20%Monthly2020-01-16 13:58
https://www.informatat.com/meta-takim-me-komisionerin-per-zgjerim-permbushja-e-9-kushteve-te-bundestagut-rruga-me-e-shpejte-tek-negociatat/20%Monthly2020-01-16 13:54
https://www.informatat.com/kollcaku-ldk-ngaterron-zgjedhjet-parlamentare-me-zgjedhjen-e-presidentit/20%Monthly2020-01-16 13:52
https://www.informatat.com/william-walker-nderohet-me-titullin-krenaria-e-kombit-shqiptar/20%Monthly2020-01-16 13:39
https://www.informatat.com/i-quajti-sharlatane-bajqinovci-i-vvse-e-quan-snob-skender-hysenin/20%Monthly2020-01-16 13:37
https://www.informatat.com/meshkuj-po-shqetesoheni-se-keni-pak-sperme-duhet-te-shmangni-rreptesisht-keto-3-ushqime/20%Monthly2020-01-16 13:34
https://www.informatat.com/gjuriq-ne-duam-vazhdim-te-dialogu-problemi-eshte-tek-kosova/20%Monthly2020-01-16 13:32
https://www.informatat.com/mosmiratimi-i-buxhetit-37-mije-veterane-rrezikojne-te-mbesin-pa-pensione/20%Monthly2020-01-16 13:27
https://www.informatat.com/hyseni-ashperson-gjuhen-ndaj-vvse-te-dalin-me-qendrim-sharlatanet-e-tyre-si-degjojme/20%Monthly2020-01-16 15:10
https://www.informatat.com/po-rrezikoheni-nga-herpesi-gjenital-ja-simptomat-qe-shfaq-dhe-si-ta-kuptoni-qe-jeni-prekur/20%Monthly2020-01-16 13:10
https://www.informatat.com/dhurata-dora-rremben-vemendje-me-dukjen-atraktive-ne-pozat-e-reja/20%Monthly2020-01-16 13:07
https://www.informatat.com/bizneset-diskutojne-mbi-zhvillimin-e-ndermarresise-sociale-ne-kosove/20%Monthly2020-01-16 13:03
https://www.informatat.com/ushtria-e-tajvanit-e-gatshme-per-lufte-kunder-kines/20%Monthly2020-01-16 13:01
https://www.informatat.com/ne-veri-te-mitrovices-shenohet-dyvjetori-i-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2020-01-16 12:52
https://www.informatat.com/harry-fillon-detyren-e-pare-mbreterore-pas-lajmit-per-largimin-nga-familja/20%Monthly2020-01-16 12:48
https://www.informatat.com/britani-bie-niveli-i-te-infektuarve-me-hiv-ne-73/20%Monthly2020-01-16 12:44
https://www.informatat.com/obeziteti-i-demshem-per-trurin-e-femijeve/20%Monthly2020-01-16 12:41
https://www.informatat.com/se-shpejti-do-te-krijohet-pija-qe-do-ta-luftoj-rezistencen-ndaj-antibiotikeve/20%Monthly2020-01-16 12:39
https://www.informatat.com/ambasadorja-finlandeze-shkon-ne-vetevendosje/20%Monthly2020-01-16 12:37
https://www.informatat.com/xavi-e-pranon-eshte-e-vertete-e-refuzova-barcelonen/20%Monthly2020-01-16 12:36
https://www.informatat.com/hazard-zgjidhet-serish-futbollisti-me-i-mire-belg/20%Monthly2020-01-16 12:34
https://www.informatat.com/personat-me-keto-gjene-e-shijojne-alkoolin-me-shume-se-cduhet/20%Monthly2020-01-16 12:27
https://www.informatat.com/nasa-zbulon-asteroidin-prej-floriri-do-bente-cdo-njeri-ne-toke-milioner/20%Monthly2020-01-16 12:25
https://www.informatat.com/okb-ben-thirrje-te-riatdhesohen-femijet-e-lindur-ne-siri/20%Monthly2020-01-16 12:22
https://www.informatat.com/sot-eshte-dita-me-e-trishte-e-vitit/20%Monthly2020-01-16 12:20
https://www.informatat.com/avokati-i-ramabajes-rasti-i-montuar-nese-gjyqi-eshte-i-pavarur-e-presim-lirine/20%Monthly2020-01-16 12:15
https://www.informatat.com/studentet-protestojne-per-mosformimin-e-qeverise-boll-luajtet-me-kete-popull/20%Monthly2020-01-16 14:21
https://www.informatat.com/denohet-me-burg-me-kusht-per-pjesemarrje-ne-isis-e-kthyera-nga-siria/20%Monthly2020-01-16 12:08
https://www.informatat.com/maqedonia-sot-nenshkruan-marreveshjen-me-granitin-per-2-km-e-para-te-autostrades-shkup-hani-i-elezit/20%Monthly2020-01-16 12:06
https://www.informatat.com/policia-thote-se-ka-rene-numri-i-veprave-penale-vrasjeve-e-vjedhjeve-ne-kosove/20%Monthly2020-01-16 12:03
https://www.informatat.com/cardi-b-synon-te-behet-pjese-e-qeverisjes-ne-shba/20%Monthly2020-01-16 12:00
https://www.informatat.com/56-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-01-16 11:57
https://www.informatat.com/deshton-seanca-gjyqesore-per-rastin-e-veteraneve/20%Monthly2020-01-16 11:55
https://www.informatat.com/zbulohet-qyteti-nentokesor-i-raketave-i-iranit/20%Monthly2020-01-16 11:53
https://www.informatat.com/ne-99-te-institucioneve-ne-maqedonine-e-veriut-nuk-zbatohet-ligji-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2020-01-16 11:51
https://www.informatat.com/rama-garantojme-ecurine-e-metejshme-te-reformave-ne-ndertimin-e-shqiperise-europiane/20%Monthly2020-01-16 11:49
https://www.informatat.com/kerkoi-nje-partnere-per-ne-hene-20-mije-vajza-aplikuan/20%Monthly2020-01-16 11:47
https://www.informatat.com/haradinaj-ftohet-ne-shba-per-lutjet-e-mengjesit/20%Monthly2020-01-16 14:12
https://www.informatat.com/gjuriq-vrasja-e-ivanoviqit-plage-e-popullit-serb-ne-kosove/20%Monthly2020-01-16 11:41
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-zbulon-planet-per-te-braktisur-ameriken/20%Monthly2020-01-16 09:23
https://www.informatat.com/bernabiq-sdo-te-ndalemi-derisa-te-zbulohet-e-verteta-per-vrasjen-e-ivanoviqit/20%Monthly2020-01-16 09:20
https://www.informatat.com/atletico-e-psg-ja-spajtohen-per-cmimin-e-cavanit/20%Monthly2020-01-16 09:13
https://www.informatat.com/sarri-e-pranon-me-pengon-qe-messi-ka-me-shume-topa-te-arte-sesa-ronaldo/20%Monthly2020-01-16 09:10
https://www.informatat.com/shaqiri-do-te-qendroje-ne-liverpool/20%Monthly2020-01-16 09:08
https://www.informatat.com/doreheqja-e-kryeministrit-dhe-ndryshimet-kushtetuese-pse-bota-duhet-ta-marre-seriozisht-mesazhin-e-putinit/20%Monthly2020-01-16 09:06
https://www.informatat.com/imami-nga-uganda-e-kuptoi-vetem-pas-dy-javesh-se-gruaja-e-tij-ishte-nje-burre-kete-e-zbuloi-policia/20%Monthly2020-01-16 09:02
https://www.informatat.com/ikshp-ja-alarmon-vepro-menjehere-ose-ajri-i-ndotur-do-te-rrit-numrin-e-vdekshmerise/20%Monthly2020-01-16 08:56
https://www.informatat.com/trump-dhe-erdogan-diskutojne-per-iranin-sirine-dhe-libine/20%Monthly2020-01-16 08:51
https://www.informatat.com/specialja-i-con-ftese-edhe-nje-ish-luftetari-te-uck-se/20%Monthly2020-01-16 08:48
https://www.informatat.com/shba-ja-dhe-kina-nenshkruajne-pjesen-e-pare-te-marreveshjes-tregtare/20%Monthly2020-01-16 08:47
https://www.informatat.com/berisha-rames-te-ka-urdheruar-beogradi-ta-padisesh-haradinajn/20%Monthly2020-01-16 08:43
https://www.informatat.com/toyota-investon-ne-zhvillimin-e-veturave-qe-fluturojne/20%Monthly2020-01-16 08:41
https://www.informatat.com/zyrtari-i-vv-se-thumbon-ldk-ne-edhe-thacin-e-keni-bere-president-per-shtetin/20%Monthly2020-01-16 08:39
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-62/20%Monthly2020-01-16 08:37
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-shpejt-mund-te-nise-punen-e-saj-priten-aktakuza/20%Monthly2020-01-16 11:43
https://www.informatat.com/dy-persona-te-maskuar-tentojne-ta-plackitin-nje-auto-sallon/20%Monthly2020-01-16 08:31
https://www.informatat.com/zhduket-nje-person-nga-gjilani/20%Monthly2020-01-16 08:29
https://www.informatat.com/sot-ndahet-titulli-krenaria-e-kombit-shqiptar-per-ambasadorin-walker/20%Monthly2020-01-16 08:27
https://www.informatat.com/dy-vjet-nga-vrasja-e-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2020-01-16 08:25
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-14/20%Monthly2020-01-16 08:24
https://www.informatat.com/sulmohet-me-thike-nje-person-ne-sllatine-te-madhe/20%Monthly2020-01-16 08:22
https://www.informatat.com/mbahet-seanca-perfundimtare-per-rastin-syri-i-popullit/20%Monthly2020-01-16 13:11
https://www.informatat.com/barrikade-ofertash/20%Monthly2020-01-16 12:11
https://www.informatat.com/forumi-ekonomik-boteror-njofton-per-pese-rreziqet-me-te-medha-ne-dekaden-e-re/20%Monthly2020-01-15 15:21
https://www.informatat.com/italia-arreston-rreth-100-persona-per-vjedhje-te-fondeve-te-be-se/20%Monthly2020-01-15 15:17
https://www.informatat.com/ngulfatet-prishtina-nga-ajri-i-ndotur-le-pas-kinen-e-korene/20%Monthly2020-01-15 15:14
https://www.informatat.com/sipas-instat-it-nuk-ka-vend-per-alarm-rreth-shpopullimit-te-shqiperise/20%Monthly2020-01-15 15:09
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-kryeministri-i-rusise-dmitry-medvedev/20%Monthly2020-01-15 15:08
https://www.informatat.com/muhaxheri-koalicioni-me-vvne-do-te-ndodhe/20%Monthly2020-01-15 15:06
https://www.informatat.com/osmani-ldk-ja-do-ta-shqyrtoje-oferten-e-vetevendosjes/20%Monthly2020-01-15 15:00
https://www.informatat.com/ldk-ja-publikon-propozimet-qe-ia-ka-bere-vv-se/20%Monthly2020-01-15 14:57
https://www.informatat.com/gjykata-ne-hage-e-refuzon-kerkesen-e-driton-lajcit/20%Monthly2020-01-15 14:53
https://www.informatat.com/e-konfirmon-gent-cakaj-kemi-debuar-dy-diplomate-iraniane/20%Monthly2020-01-15 14:52
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prishtine-nje-i-lenduar/20%Monthly2020-01-15 14:50
https://www.informatat.com/pacolli-ata-qe-kane-kryer-krime-kunder-njerezimit-ecin-ende-te-lire-ne-kujdesin-e-aleksander-vuciqit/20%Monthly2020-01-15 14:48
https://www.informatat.com/ministri-dhe-komandanti-i-fsk-se-bene-homazhe-ne-recak/20%Monthly2020-01-15 14:46
https://www.informatat.com/thaci-bisede-telefonike-me-borrel-kerkon-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2020-01-15 14:44
https://www.informatat.com/pdk-emeron-zedhenesin-e-ri-dhe-drejtorin-per-komunikim-me-publikun/20%Monthly2020-01-15 14:40
https://www.informatat.com/mustafa-takimi-i-ardhshem-te-jete-i-fundit-dhe-te-arrijme-marreveshjen/20%Monthly2020-01-15 14:36
https://www.informatat.com/sa-vjec-eshte-zemra-juaj-zbuloni-faktoret-qe-e-dobesojne-para-kohe/20%Monthly2020-01-15 11:41
https://www.informatat.com/osbe-bashkohemi-ne-nderimin-e-njerezve-te-pafajshem-te-masakres-se-recakut/20%Monthly2020-01-15 11:38
https://www.informatat.com/tymi-i-zjarreve-ne-australi-po-e-shton-friken-nga-problemet-shendetesore/20%Monthly2020-01-15 11:36
https://www.informatat.com/si-ndikon-i-ftohti-tek-deshira-per-seks/20%Monthly2020-01-15 11:34
https://www.informatat.com/arta-nitaj-del-pa-rroba-mbulon-pjeset-intime-vec-me-sako/20%Monthly2020-01-15 11:30
https://www.informatat.com/pas-kthimit-nga-siria-e-akuzuara-e-pranon-fajesine-dhe-denohet-me-kusht/20%Monthly2020-01-15 11:26
https://www.informatat.com/komentet-kercenuese-te-nacionalisteve-serbe-nese-kemi-fat-do-tua-bejme-serish-si-ne-recak/20%Monthly2020-01-15 11:24
https://www.informatat.com/jo-vetem-alketa-vejsiu-nje-tjeter-shqiptare-ne-skenen-e-sanremos/20%Monthly2020-01-15 11:22
https://www.informatat.com/gjykata-supreme-permbyll-vitin-2019-me-100-per-qind-efikasitet/20%Monthly2020-01-15 11:18
https://www.informatat.com/perurohet-salla-e-trete-operative-ne-kirurgjine-vaskulare/20%Monthly2020-01-15 11:16
https://www.informatat.com/izraeli-vret-tre-luftetare-pro-iraniane-ne-siri/20%Monthly2020-01-15 11:08
https://www.informatat.com/rita-me-nenen-bejne-levizje-provokuese-me-hitin-zemer-te-dhurates/20%Monthly2020-01-15 11:06
https://www.informatat.com/qkuk-konfirmohen-11-raste-me-gripin-sezonal/20%Monthly2020-01-15 11:01
https://www.informatat.com/grate-qe-jane-seksualisht-aktive-e-perjetojne-menopauzen-me-lehte/20%Monthly2020-01-15 10:59
https://www.informatat.com/restoranti-gjobit-klientet-me-38-cent-per-pyetje-budalleske/20%Monthly2020-01-15 10:57
https://www.informatat.com/mbi-130-te-vdekur-nga-moti-i-keq-ne-afganistan-dhe-pakistan/20%Monthly2020-01-15 10:55
https://www.informatat.com/fansi-i-komenton-genta-ismajlit-po-stila-te-mire-po-i-bojshe-turkut-kengetarja-shokon-me-pergjigj/20%Monthly2020-01-15 10:52
https://www.informatat.com/arsyet-se-mandarinat-jane-shume-te-shendetshme/20%Monthly2020-01-15 10:50
https://www.informatat.com/zjarri-i-merr-jeten-te-moshuares-ne-himare/20%Monthly2020-01-15 10:47
https://www.informatat.com/vanessa-hudgens-ndahet-nga-i-dashuri-pas-tete-vjetesh-lidhje/20%Monthly2020-01-15 10:45
https://www.informatat.com/tirana-dhe-shkupi-kryeministri-kroat-te-behet-e-qarte-fundi-i-negociatave-eshte-anetaresimi-ne-be/20%Monthly2020-01-15 10:42
https://www.informatat.com/messi-zgjedh-rekordin-me-te-vecante-te-tij/20%Monthly2020-01-15 10:40
https://www.informatat.com/unitedi-anulon-udhetimin-ne-lindje-te-mesme-shkaku-i-shqetesimeve-per-siguri/20%Monthly2020-01-15 10:36
https://www.informatat.com/lukaku-spendohet-per-largimin-nga-unitedi-interi-ishte-opsioni-me-i-mire/20%Monthly2020-01-15 10:34
https://www.informatat.com/mourinho-transferon-lojtarin-e-pare-ne-tottenham/20%Monthly2020-01-15 10:32
https://www.informatat.com/kurti-drejtesia-e-mohuar-per-recakun-krim-i-vazhdueshem-ndaj-popullit-tone/20%Monthly2020-01-15 14:43
https://www.informatat.com/aksident-ne-skenderaj-kater-te-lenduar/20%Monthly2020-01-15 10:28
https://www.informatat.com/femija-lind-me-bisht-publikohen-fotografite/20%Monthly2020-01-15 10:25
https://www.informatat.com/mpj-kerkon-nga-nderkombetaret-ti-bejne-trysni-serbise-per-masakren-e-recakut/20%Monthly2020-01-15 10:23
https://www.informatat.com/aak-masakra-recakut-deshmia-e-krimit-gjenocidial-ne-kosove/20%Monthly2020-01-15 10:16
https://www.informatat.com/meta-ne-recak-mohimi-i-masakres-eshte-riciklim-i-dhunes/20%Monthly2020-01-15 10:14
https://www.informatat.com/quni-takon-haskuken-se-bashku-do-te-bejme-gjithcka-ne-te-mire-te-qytetareve-te-prizrenit/20%Monthly2020-01-15 10:12
https://www.informatat.com/qente-e-rruges-kafshojne-per-vdekje-beben-ne-spital/20%Monthly2020-01-15 10:10
https://www.informatat.com/trumpi-sulmon-kompanine-apple-nuk-po-i-zhbllokoni-telefonat-e-vrasesve/20%Monthly2020-01-15 10:08
https://www.informatat.com/shba-ja-dhe-kina-pritet-te-nenshkruajne-marreveshje-te-madhe-per-rritje-te-importeve/20%Monthly2020-01-15 10:06
https://www.informatat.com/rrahen-nje-person-ne-fushe-kosove-arrestohen-dy-te-dyshuarit/20%Monthly2020-01-15 10:04
https://www.informatat.com/thaci-per-te-mos-ia-prishur-qejfin-serbise-nderkombetaret-heshten-per-masakren-e-recakut/20%Monthly2020-01-15 14:38
https://www.informatat.com/49-aktakuza-per-24-ore-2/20%Monthly2020-01-15 10:00
https://www.informatat.com/aeroplani-amerikan-derdh-karburantin-mbi-shkolla-lendohen-60-persona/20%Monthly2020-01-15 09:58
https://www.informatat.com/zvarritjet-rrezikojne-parashkrimin-e-plote-te-aktakuzes-ndaj-shukri-bujes/20%Monthly2020-01-15 09:57
https://www.informatat.com/digjet-nje-veture-ne-prishtine/20%Monthly2020-01-15 09:54
https://www.informatat.com/krijimi-i-shpejte-i-qeverise-se-re-eshte-antidoti-per-problemet-e-kosoves-thote-schutz/20%Monthly2020-01-15 09:53
https://www.informatat.com/si-i-zgjedhin-linjat-ajrore-filmat-per-udhetaret/20%Monthly2020-01-15 09:51
https://www.informatat.com/walkeri-edhe-kete-vit-ne-recak-u-dhuron-perqafime-femijeve/20%Monthly2020-01-15 09:49
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-femer-ne-lipjan-pasi-kercenoi-ish-te-dashurin-e-saj/20%Monthly2020-01-15 09:46
https://www.informatat.com/mustafa-masakra-e-recakut-krimi-qe-tronditi-boten-demokratike/20%Monthly2020-01-15 14:35
https://www.informatat.com/veseli-be-ja-po-qendron-indiferente-ndaj-serbise-e-cila-mohon-masakren-e-recakut/20%Monthly2020-01-15 10:30
https://www.informatat.com/kdi-ja-kerkon-nga-lvv-ja-formimin-sa-me-te-shpejte-te-qeverise-se-re/20%Monthly2020-01-14 15:51
https://www.informatat.com/dy-aktakuza-te-reja-per-pjesemarrje-ne-isis/20%Monthly2020-01-14 15:44
https://www.informatat.com/caji-jeshil-ju-ben-me-te-zgjuar/20%Monthly2020-01-14 15:41
https://www.informatat.com/antibiotiku-me-i-fuqishem-natyror-perzjeria-e-mjaltit-me-hudhren-ben-mrekulli-per-shendetin-tone/20%Monthly2020-01-14 15:36
https://www.informatat.com/sali-berisha-e-con-nje-porosi-ne-prishtine-nepermjet-nait-hasanit/20%Monthly2020-01-14 15:32
https://www.informatat.com/xhabir-zharku-mbetet-ne-paraburgim-edhe-per-2-muaj/20%Monthly2020-01-14 15:30
https://www.informatat.com/deputeti-gjerman-eshte-koha-qe-negociatat-per-formimin-e-qeverise-te-perfundojne/20%Monthly2020-01-14 15:28
https://www.informatat.com/del-ne-treg-xheli-qe-sfidon-viagren-dhe-mposht-imoptencen/20%Monthly2020-01-14 15:26
https://www.informatat.com/zbuloni-arsyen-e-vertete-pse-puthja-ne-qafe-na-fal-kaq-shume-kenaqesi/20%Monthly2020-01-14 15:23
https://www.informatat.com/te-mirat-shendetesore-nga-udhetimet/20%Monthly2020-01-14 15:21
https://www.informatat.com/alketa-vejsiu-do-prezantoje-sanremon/20%Monthly2020-01-14 15:19
https://www.informatat.com/erdogan-paralajmeron-haftarit-qe-te-ndale-sulmet-ndaj-tripolit/20%Monthly2020-01-14 15:14
https://www.informatat.com/veliu-ska-takime-me-vetevendosjen-oferten-do-ta-shqyrtojme-por-seshte-serioze/20%Monthly2020-01-14 15:12
https://www.informatat.com/palet-ne-shqiperi-bien-ne-ujdi-reforma-zgjedhore-jo-me-vone-se-me-15-mars-2020/20%Monthly2020-01-14 15:08
https://www.informatat.com/sarajeva-qyteti-me-i-ndotur-ne-bote/20%Monthly2020-01-14 15:06
https://www.informatat.com/aksion-i-policise-ne-gjermani-kunder-militanteve-islamike/20%Monthly2020-01-14 15:04
https://www.informatat.com/vuciqi-i-prere-kishat-ne-mal-te-zi-jane-serbe-ashtu-si-ato-ne-kosove/20%Monthly2020-01-14 15:02
https://www.informatat.com/serbia-me-ryshfete-po-blen-cnjohjet-per-kosoven/20%Monthly2020-01-14 15:11
https://www.informatat.com/shllaku-prej-20-vjetesh-skemi-strategji-per-mbrojtjen-e-resurseve-tona/20%Monthly2020-01-14 14:57
https://www.informatat.com/15-shprehjet-frymezuese-te-meghan-markle-qe-duhet-ti-dine-te-gjitha-vajzat/20%Monthly2020-01-14 13:15
https://www.informatat.com/rita-pozon-pothuajse-nudo-nena-e-saj-i-reagon-me-komente/20%Monthly2020-01-14 13:11
https://www.informatat.com/presidenti-i-real-madridit-se-di-kush-eshte-pogba/20%Monthly2020-01-14 13:07
https://www.informatat.com/feronikeli-e-prezanton-perforcimin-e-ri-e-krahason-me-futbollistin-e-chelseat/20%Monthly2020-01-14 13:05
https://www.informatat.com/godfrey-jep-sinjale-se-shbaja-kerkon-marreveshje-kosove-serbi-para-nentorit-2020/20%Monthly2020-01-14 13:01
https://www.informatat.com/parashikuan-ardhjen-e-trump-ne-pushtet-the-simpsons-paralajmeron-fundin-e-presidentit-amerikan/20%Monthly2020-01-14 12:58
https://www.informatat.com/vjen-ne-jete-djali-i-albanit-dhe-miriami-ky-eshte-emri-shume-i-vecante-qe-i-kane-vendosur/20%Monthly2020-01-14 12:55
https://www.informatat.com/reagon-shoqeria-civile-mmph-ja-dhe-komuna-e-prishtines-te-mos-shnderrohen-ne-institucione-per-degradim-te-mjedisit/20%Monthly2020-01-14 12:51
https://www.informatat.com/17-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-01-14 12:49
https://www.informatat.com/qeni-mbyt-nje-45-vjecare-ne-zvicer/20%Monthly2020-01-14 12:47
https://www.informatat.com/oferta-e-re-e-kurtit-per-ldk-ne-me-14-ministri-nje-me-shume-do-tu-jepet-minoriteteve/20%Monthly2020-01-14 15:27
https://www.informatat.com/fuqite-evropiane-aktivizojne-mekanizem-te-vecante-per-traktatin-berthamor-me-iranin/20%Monthly2020-01-14 12:41
https://www.informatat.com/vjet-e-braktisen-kosoven-28164-banore/20%Monthly2020-01-14 12:37
https://www.informatat.com/ekskluzive-kupa-shqiperi-kosove-fituesi-shperblehet-me-150-mije-euro-aktiviteti-do-kushtoje-1-5-mln-euro/20%Monthly2020-01-14 11:44
https://www.informatat.com/haziri-flaka-e-sivjetme-i-kushtohet-kryengritesit-te-anamoraves-abdullah-tahiri/20%Monthly2020-01-14 11:32
https://www.informatat.com/walker-kur-vuciq-e-ka-mohuar-masakren-e-recakut-me-ka-mohuar-edhe-mua/20%Monthly2020-01-14 11:29
https://www.informatat.com/jennifer-aniston-merr-mbi-nente-milione-pelqime-ne-fotografine-e-fundit/20%Monthly2020-01-14 11:26
https://www.informatat.com/anwar-dhe-dua-me-te-dashuruar-se-kurre/20%Monthly2020-01-14 11:25
https://www.informatat.com/amerika-i-debon-21-pilote-saudite-pasi-ua-kontrollon-rrjetet-sociale/20%Monthly2020-01-14 11:22
https://www.informatat.com/walker-me-dy-porosi-pas-takimit-me-albin-kurtin/20%Monthly2020-01-14 15:11
https://www.informatat.com/afrikani-me-i-pasur-kerkon-ta-bleje-arsenalin/20%Monthly2020-01-14 11:17
https://www.informatat.com/ende-seshte-caktuar-seanca-e-rigjykimit-ndaj-shukri-bujes-dhe-te-tjereve-rrezikohet-parashkrimi-i-veprave-penale/20%Monthly2020-01-14 11:14
https://www.informatat.com/juventusi-sdorezohet-per-pogban-ben-gati-oferten-e-re/20%Monthly2020-01-14 11:12
https://www.informatat.com/barcelona-e-kalon-real-madridin-per-perfitime-unitedi-rrezikon-poziten-ne-angli/20%Monthly2020-01-14 11:09
https://www.informatat.com/kololli-shkelqen-me-het-trik-ia-dhuron-fitoren-zurichut/20%Monthly2020-01-14 11:07
https://www.informatat.com/deshton-armepushimi-ne-libi-gjenerali-haftar-largohet-nga-moska-pa-nenshkruar/20%Monthly2020-01-14 11:05
https://www.informatat.com/arrestohen-disa-persona-ne-iran-per-rrezimin-e-aeroplanit-ukraninas/20%Monthly2020-01-14 11:03
https://www.informatat.com/sindikalistet-kerkojne-takime-urgjente-me-konjufcen-e-haradinajn-frike-nga-trazira-sociale/20%Monthly2020-01-14 15:00
https://www.informatat.com/kroacia-rrite-dukshem-prezencen-ne-tregun-e-shqiperise/20%Monthly2020-01-14 10:58
https://www.informatat.com/shkurtohen-pritjet-neper-pikat-kufitare/20%Monthly2020-01-14 10:55
https://www.informatat.com/gjykata-e-tiranes-pushon-ceshtjen-ndaj-bashes-e-dy-zyrtareve-te-pd-se-per-lobimin-ne-shba/20%Monthly2020-01-14 10:52
https://www.informatat.com/edhe-nje-veture-digjet-ne-leposaviq-pas-asaj-te-simiqit/20%Monthly2020-01-14 10:50
https://www.informatat.com/porti-i-durresit-ne-funksion-te-kosoves-perpunimi-i-mallrave-rritet-me-1106/20%Monthly2020-01-14 10:49
https://www.informatat.com/tre-kosovare-ndalohen-ne-rumani-ia-kishin-mesyre-evropes-ilegalisht/20%Monthly2020-01-14 10:48
https://www.informatat.com/mbi-300-aktiviste-te-te-drejtave-te-njeriut-u-vrane-ne-bote-vitin-e-kaluar/20%Monthly2020-01-14 10:45
https://www.informatat.com/10-ciftet-e-famshme-qe-vertetojne-se-marredheniet-ne-distanca-te-gjata-mund-te-funksionojne/20%Monthly2020-01-14 10:42
https://www.informatat.com/lendohet-nje-punetor-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2020-01-14 10:41
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-pasi-sulmoi-babane/20%Monthly2020-01-14 10:39
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-do-te-kete-me-shume-terheqje-njohjesh-per-kosoven-kete-vit/20%Monthly2020-01-14 10:36
https://www.informatat.com/femija-me-e-bukur-ne-bote-modele-qe-fiton-miliona-foto/20%Monthly2020-01-14 10:35
https://www.informatat.com/samit-i-ministrave-te-turizmit-per-ndihme-te-demtuarve-nga-termeti/20%Monthly2020-01-14 10:34
https://www.informatat.com/mesjave-kupash-ne-supersport-ne-fushe-lazio-interi-dhe-tottenham/20%Monthly2020-01-14 10:31
https://www.informatat.com/ldk-ja-do-ta-shqyrtoje-propozimin-e-ngjashem-te-vetevendosjes/20%Monthly2020-01-14 12:43
https://www.informatat.com/alarmi-nga-okb-popullsia-e-shqiperise-do-zbrese-ne-512-mije-banore/20%Monthly2020-01-14 10:29
https://www.informatat.com/zjarret-ne-australi-pasqyre-e-asaj-qe-bota-do-ta-perjetoje-cdo-dite/20%Monthly2020-01-14 10:27
https://www.informatat.com/nominimet-per-oscar-2020-joker-dhe-the-irishman-udheheqin-listen-2/20%Monthly2020-01-14 10:25
https://www.informatat.com/prizren-arrestohen-dy-burra-per-marrje-me-prostitucion/20%Monthly2020-01-14 10:25
https://www.informatat.com/dyfishohet-perpunimi-i-mallrave-nga-porti-i-durresit-drejt-kosoves/20%Monthly2020-01-14 10:23
https://www.informatat.com/kater-ore-reduktime-te-ujit-shkaku-i-testimit-te-pompave/20%Monthly2020-01-14 10:21
https://www.informatat.com/djali-i-isni-kilajt-emerohet-konsull-i-pergjithshem-ne-konsullaten-qe-nuk-ekziston/20%Monthly2020-01-14 10:19
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-ne-viti/20%Monthly2020-01-14 10:17
https://www.informatat.com/presidenti-meta-alarmon-per-shpopullimin-e-shqiperise/20%Monthly2020-01-14 10:15
https://www.informatat.com/performance-vetedijesuese-kunder-dhunes-ndaj-grave/20%Monthly2020-01-14 10:14
https://www.informatat.com/pas-ldkse-william-walker-shkon-ne-vetevendosje/20%Monthly2020-01-14 10:12
https://www.informatat.com/eksperti-amerikan-kritikon-kosoven-per-fondin-e-dhene-kunder-isis-it/20%Monthly2020-01-14 10:09
https://www.informatat.com/duda-balje-formon-subjekt-te-ri-politik-unionin-social-demokratik/20%Monthly2020-01-14 11:20
https://www.informatat.com/rrenohet-nje-objekt-pa-leje-ne-rrugen-fehmi-agani-ne-prishtine/20%Monthly2020-01-14 11:00
https://www.informatat.com/arrestohen-dy-ruse-dyshohet-se-ilegalisht-kaluan-kufirin-kosove-serbi/20%Monthly2020-01-14 10:28
https://www.informatat.com/koordinatori-hoti-u-dhuron-libra-nxenesve-fitues-te-kamenices-dhe-fushe-kosoves/20%Monthly2020-01-13 15:17
https://www.informatat.com/instagrami-fshin-postimet-qe-mbeshtesin-soleimanin/20%Monthly2020-01-13 15:15
https://www.informatat.com/di-marzio-klubet-arrijne-marreveshje-rrahmani-eshte-i-napolit/20%Monthly2020-01-13 15:13
https://www.informatat.com/mf-nese-nuk-miratohet-ligji-per-buxhetin-nga-28-shkurti-nderpriten-pagesat-per-organizatat-buxhetore/20%Monthly2020-01-13 15:03
https://www.informatat.com/britania-therret-ne-raportim-ambasadorin-iranian-shkaku-i-arrestimit-te-ambasadorit-te-vet-ne-iran/20%Monthly2020-01-13 14:59
https://www.informatat.com/presidenca-se-perjashton-mundesine-qe-ti-drejtohet-kushtueses-per-punen-e-mandatarit/20%Monthly2020-01-13 14:57
https://www.informatat.com/gjykata-ne-zivcer-e-denon-me-7-vjet-e-dy-muaj-burg-kosovarin-per-vrasje/20%Monthly2020-01-13 14:50
https://www.informatat.com/nominimet-per-oscar-2020-joker-dhe-the-irishman-udheheqin-listen/20%Monthly2020-01-13 14:42
https://www.informatat.com/mbajtja-e-kafsheve-ne-zyre-e-rrite-produktivitetin-dhe-largon-stresin/20%Monthly2020-01-13 14:37
https://www.informatat.com/17-vjecari-qe-zbuloi-planetin-e-ri-6-9-here-me-te-madh-se-token/20%Monthly2020-01-13 14:34
https://www.informatat.com/neo-nazistet-pritet-ta-zene-vendin-e-dyte-ne-zgjedhjet-e-sllovakise/20%Monthly2020-01-13 14:29
https://www.informatat.com/kosova-drejt-krizes-per-uje-te-pijshem/20%Monthly2020-01-13 14:26
https://www.informatat.com/kritikohet-me-i-pasuri-i-botes-dha-vetem-0-00059-te-pasurise-per-zjarret-ne-australi/20%Monthly2020-01-13 14:23
https://www.informatat.com/aki-ja-refuzon-tia-jape-yahr-se-informaten-per-numrin-e-personave-te-pergjuar/20%Monthly2020-01-13 14:22
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinaj-kurti-po-ben-zhagitje-e-spektakle-femijerore-politike/20%Monthly2020-01-13 14:13
https://www.informatat.com/zbulohen-arsyet-befasuese-pse-partneri-juaj-nuk-deshiron-marredhenie-seksuale-me-ju/20%Monthly2020-01-13 14:03
https://www.informatat.com/jini-te-vemendshem-keto-gjera-duhet-ti-beni-patjeter-para-se-te-shkoni-30-vjec/20%Monthly2020-01-13 14:01
https://www.informatat.com/pluhuri-i-bardhe-qe-ben-mrekulli-me-shendetin-heq-cdo-dhimbje-dhe-sheron-gjithe-trupin/20%Monthly2020-01-13 13:58
https://www.informatat.com/nje-person-ka-vdekur-e-mijera-te-tjere-jane-prekur-nga-gripi-sezonal-ne-kosove/20%Monthly2020-01-13 13:56
https://www.informatat.com/shqiptaret-kapet-me-333-kilograme-kokaine-te-paster-ne-itali/20%Monthly2020-01-13 13:52
https://www.informatat.com/burg-me-kusht-e-gjobe-ndaj-punetorit-te-stacionit-te-autobuseve-se-pervetesoi-mbi-12-mije-euro/20%Monthly2020-01-13 13:50
https://www.informatat.com/kryetari-i-parlamentit-te-sllovenise-uron-konjufcen-dhe-premton-mbeshtetje/20%Monthly2020-01-13 13:04
https://www.informatat.com/matoshi-thote-se-mmph-ja-nuk-e-dha-pelqimin-per-projektin-ne-badovc/20%Monthly2020-01-13 13:01
https://www.informatat.com/milani-ben-transferin-e-radhes/20%Monthly2020-01-13 12:58
https://www.informatat.com/moti-i-lige-ne-afganistan-dhe-pakistan-le-te-vdekur-48-persona/20%Monthly2020-01-13 12:51
https://www.informatat.com/ambasadori-kosnett-kerkon-veprime-me-te-shpejta-per-krijimin-e-qeverise/20%Monthly2020-01-13 12:47
https://www.informatat.com/elvis-hoxha-i-vetevendosjes-isa-mustafa-po-kerkon-koalicion-me-pdkne/20%Monthly2020-01-13 12:43
https://www.informatat.com/ish-kryeparlamentari-veljanovski-akuzohet-per-dhunen-ne-parlamentin-e-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2020-01-13 12:36
https://www.informatat.com/inspektorati-i-mti-se-konfiskon-mallra-te-falsifikuara/20%Monthly2020-01-13 12:32
https://www.informatat.com/mustafa-zgjidhjen-e-jep-vv-jo-ldk/20%Monthly2020-01-13 12:35
https://www.informatat.com/papa-i-pensionuar-kunder-marteses-se-prifterinjve/20%Monthly2020-01-13 12:35
https://www.informatat.com/me-shume-se-100-mije-amerikane-mbesin-pa-rryme-nga-moti-i-lig/20%Monthly2020-01-13 12:15
https://www.informatat.com/e-akuzuara-pranon-fajesine-thote-se-ne-siri-shkoi-per-tu-bashkuar-me-burrin-e-saj-e-jo-per-qellime-tjera/20%Monthly2020-01-13 12:07
https://www.informatat.com/kelvi-kadilli-i-del-ne-krah-alketes-motrat-vjollca-nuk-jane-prezantuese/20%Monthly2020-01-13 12:04
https://www.informatat.com/agnesa-vuthaj-shfaqet-ne-aeroplanin-privat-te-biznesmenit-nga-india-i-zbulohet-lidhja-me-57-vjecarin/20%Monthly2020-01-13 12:02
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-kosnett-largohet-nga-selia-e-ldk-se/20%Monthly2020-01-13 11:57
https://www.informatat.com/avdyli-osmani-i-tha-walkerit-qe-koalicion-me-vv-ne-do-te-arrihet-shpejt/20%Monthly2020-01-13 14:56
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-kawa-nuk-ka-leje-per-ndertim-ne-badoc/20%Monthly2020-01-13 10:58
https://www.informatat.com/testi-shtepiak-zbulon-a-keni-probleme-me-gjendren-tiroide/20%Monthly2020-01-13 10:55
https://www.informatat.com/zbulimi-i-dekades-me-ne-fund-nje-ilac-per-kete-semundje-te-pasherueshme/20%Monthly2020-01-13 10:53
https://www.informatat.com/pasaporta-qe-e-posedojne-vetem-500-njerez-ne-bote/20%Monthly2020-01-13 10:50
https://www.informatat.com/william-walker-viziton-seline-qendrore-te-ldk-se/20%Monthly2020-01-13 10:48
https://www.informatat.com/miliarderi-japonez-kerkon-nje-partnere-per-udhetimin-turistik-ne-hene/20%Monthly2020-01-13 10:46
https://www.informatat.com/gruaja-qe-fitoi-184-milione-franga-ne-lotari-vazhdon-te-punoje-kameriere/20%Monthly2020-01-13 10:44
https://www.informatat.com/mjeket-britanike-nxjerrin-miliona-duke-riparuar-virgjerine-e-vajzave-myslimane/20%Monthly2020-01-13 10:42
https://www.informatat.com/demi-rose-pershendet-fansat-me-foto-te-nxehta-nga-meksika/20%Monthly2020-01-13 10:40
https://www.informatat.com/tayna-provokative-nga-dhoma-e-gjumit/20%Monthly2020-01-13 10:38
https://www.informatat.com/dua-lipa-uron-vjehrren-per-ditelindje-me-nje-foto-te-vecante-keshtu-e-quan-ate/20%Monthly2020-01-13 10:36
https://www.informatat.com/arrestohen-nje-person-ne-prizren-keqtrajtoi-fizikisht-dhe-psiqikisht-nenen-e-tij/20%Monthly2020-01-13 10:33
https://www.informatat.com/vullkani-taal-ne-filipine-fillon-te-nxjerre-lave/20%Monthly2020-01-13 10:31
https://www.informatat.com/kercenime-me-bomba-ne-rusi-evakuohen-50-mije-nxenes/20%Monthly2020-01-13 10:29
https://www.informatat.com/keto-jane-kushtet-qe-duhet-ti-plotesoni-per-pune-ne-gjermani-pas-dates-1-mars/20%Monthly2020-01-13 10:27
https://www.informatat.com/spitali-i-gjilanit-i-pari-behet-me-ct-ne-128-shtresore/20%Monthly2020-01-13 10:24
https://www.informatat.com/messi-eshte-me-i-miri-ne-cdo-pozite-guardiola-perqesh-krahasimet-me-agueron/20%Monthly2020-01-13 10:21
https://www.informatat.com/neymar-i-lumtur-me-taktikat-e-psg-se/20%Monthly2020-01-13 10:19
https://www.informatat.com/pese-arsyet-pse-xavi-e-refuzoi-barcelonen/20%Monthly2020-01-13 10:17
https://www.informatat.com/iniesta-kritikon-barcelonen-klubi-duhet-ta-respektoje-valverden/20%Monthly2020-01-13 10:15
https://www.informatat.com/interi-ia-ofron-tottenhamit-10-milione-euro-per-eriksenin/20%Monthly2020-01-13 10:13
https://www.informatat.com/presidenti-i-real-madridit-zidane-eshte-bekim-nga-parajsa/20%Monthly2020-01-13 10:11
https://www.informatat.com/militantet-vrasin-tre-mesues-ne-kenia/20%Monthly2020-01-13 10:09
https://www.informatat.com/arrestohet-prishtinasi-ia-mori-femijen-ish-gruas/20%Monthly2020-01-13 10:07
https://www.informatat.com/femra-qe-fitoi-medaljen-e-pare-olimpike-per-iranin-paralajmeron-largimin-nga-vendi/20%Monthly2020-01-13 10:05
https://www.informatat.com/grabiten-6-mije-euro-ne-nje-barnatore-ne-prizren/20%Monthly2020-01-13 10:02
https://www.informatat.com/caktohen-te-derguarit-dhe-perfaqesuesit-speciale-te-osbe-se-nen-kryesimin-e-shqiperise/20%Monthly2020-01-13 10:25
https://www.informatat.com/sbashk-u-kunder-vazhdimit-te-reformave-ne-kamenice-nuk-perjashton-greven/20%Monthly2020-01-13 09:59
https://www.informatat.com/peticion-online-kunder-ndertimeve-ne-zonen-e-liqenit-te-badocit/20%Monthly2020-01-13 09:57
https://www.informatat.com/oferta-e-vv-se-plus-nje-ministri-keshilli-i-ldk-se-do-te-vendose/20%Monthly2020-01-13 09:55
https://www.informatat.com/haxhiu-ldk-ja-e-do-postin-e-kryeparlamentarit-por-per-vv-ne-eshte-pune-e-kryer/20%Monthly2020-01-13 09:52
https://www.informatat.com/kurti-akuzon-thacin-per-presion-dhe-vleresime-politike/20%Monthly2020-01-13 12:46
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-femer-ne-suhareke/20%Monthly2020-01-13 09:47
https://www.informatat.com/41-aksidente-ne-24-ore-mbi-1-mije-gjoba-ne-trafik/20%Monthly2020-01-13 09:46
https://www.informatat.com/ikshp-apelon-tek-arsimtaret-dhe-prinderit-kujdes-me-peshen-e-cantave-te-nxenesve/20%Monthly2020-01-13 09:44
https://www.informatat.com/thaci-dragusha-vetevendosje-ka-mekate-te-medha-ndaj-shtetit-dhe-qytetareve/20%Monthly2020-01-13 09:42
https://www.informatat.com/haradinaj-per-zgjedhjet-ne-aak-nuk-ka-fshehtesi-e-as-konspiracion/20%Monthly2020-01-13 12:24
https://www.informatat.com/hoti-ne-kemi-dhene-oferten-tone-tani-gjithcka-eshte-ne-doren-e-vv-se/20%Monthly2020-01-13 11:54
https://www.informatat.com/behuni-gati-per-dimer-te-acarte-tahirsylaj-jep-detajet-e-fundit-rreth-temperaturave/20%Monthly2020-01-12 10:05
https://www.informatat.com/%e2%80%8bpolicia-kerkonte-bashkepunim-per-identifikimin-e-nje-grua-ne-prishtine-lajmerohet-djali-i-saj/20%Monthly2020-01-12 10:03
https://www.informatat.com/kroacia-hap-i-madh-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2020-01-12 10:01
https://www.informatat.com/vv-ja-dhe-ldk-ja-po-e-rrezikojne-shtetin-nga-1-marsi-srealizohet-asnje-pagese/20%Monthly2020-01-12 07:53
https://www.informatat.com/irani-arreston-ambasadorin-britanik-ndersa-qethej-te-berberi-ja-per-cfare-e-akuzon/20%Monthly2020-01-12 07:47
https://www.informatat.com/genta-po-shkelqen-nga-bukuria-pasi-u-dashurua/20%Monthly2020-01-12 07:29
https://www.informatat.com/se-mohoj-enderroj-te-jem-trajner-i-barcelones/20%Monthly2020-01-12 07:27
https://www.informatat.com/%e2%80%8bjeff-bezos-investitori-me-rol-kyc-ne-e-tregti/20%Monthly2020-01-12 07:25
https://www.informatat.com/femra-me-e-klikuar-ne-youtube-i-ve-flaken-edhe-instagramit-foto/20%Monthly2020-01-12 07:22
https://www.informatat.com/elvana-apo-enca-ermal-mamaqi-zbulon-cilen-eshte-paguar-me-shume-nga-artistet/20%Monthly2020-01-12 07:21
https://www.informatat.com/%e2%80%8bmoti-sot-ne-kosove/20%Monthly2020-01-12 07:11
https://www.informatat.com/%e2%80%8bkosova-sot-ndeshet-me-suedine/20%Monthly2020-01-12 07:08
https://www.informatat.com/arrestimi-i-te-dyshuarit-per-kercenimin-e-prokurores-policia-jep-detaje/20%Monthly2020-01-12 07:07
https://www.informatat.com/dhoma-e-perfaqesuesve-votoi-per-ti-kufizuar-trumpit-veprimet-ushtarake-kunder-iranit/20%Monthly2020-01-10 08:15
https://www.informatat.com/haradinaj-mbledh-qeverine-ne-doreheqje/20%Monthly2020-01-10 08:13
https://www.informatat.com/zbulohet-problemi-celesi-i-marreveshjes-vv-ldk-tek-kjo-pozite-e-larte/20%Monthly2020-01-10 08:10
https://www.informatat.com/rrahje-dhe-te-shtena-armesh-ne-prishtine-shkak-nje-borxh-27-mije-euro/20%Monthly2020-01-10 08:07
https://www.informatat.com/a-ka-shi-ose-bore-sot-mesoni-cthone-meteorologet/20%Monthly2020-01-10 08:02
https://www.informatat.com/briret-e-djallit-mbi-gjirin-persik/20%Monthly2020-01-10 08:00
https://www.informatat.com/bizneset-po-ia-shohin-sherrin-mosformimit-te-qeverise/20%Monthly2020-01-10 07:52
https://www.informatat.com/viti-2020-vit-i-aktakuzave-te-para-te-speciales/20%Monthly2020-01-10 07:51
https://www.informatat.com/opsionet-e-reja-takim-pas-takimi-me-ore-te-tera/20%Monthly2020-01-10 07:49
https://www.informatat.com/zgjidhet-misteri-i-zerit-te-cuditshem-qe-u-degjua-ne-te-gjithe-boten/20%Monthly2020-01-09 22:22
https://www.informatat.com/zyrtari-i-vvse-per-negociatat-me-ldkne-ka-opsione-te-reja-ne-tavoline/20%Monthly2020-01-09 22:19
https://www.informatat.com/miliarderja-22-vjecare-publikon-imazhin-e-rralle-shfaqet-shtatzene-foto/20%Monthly2020-01-09 22:14
https://www.informatat.com/qeveria-ldk-i-kemi-paraqitur-oferten-vetevendosjes/20%Monthly2020-01-09 22:10
https://www.informatat.com/201627-2/20%Monthly2020-01-09 22:08
https://www.informatat.com/digjet-nje-shtepi-ne-prishtine-2/20%Monthly2020-01-09 22:04
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-kandidat-per-president-deklarohet-ai/20%Monthly2020-01-09 21:59
https://www.informatat.com/diplomatja-gjermane-ne-prishtine-u-kerkon-vvse-e-ldkse-ta-bejne-sa-me-shpejt-qeverine/20%Monthly2020-01-09 12:16
https://www.informatat.com/perfundon-intervistimi-i-krasniqit-per-vdekjen-e-deharit-do-te-merret-ne-pyetje-edhe-shoku-i-dhomes-adonis-gashi/20%Monthly2020-01-09 12:12
https://www.informatat.com/intervistohet-ish-drejtori-i-policise-ne-prizren-per-rastin-dehari/20%Monthly2020-01-09 11:22
https://www.informatat.com/kosovarit-qe-vuan-nga-leukemia-i-vidhen-cantat-me-dokumente-nuk-mund-te-udhetoje-per-sherim-ne-turqi/20%Monthly2020-01-09 11:11
https://www.informatat.com/2019-a-viti-me-i-suksesshem-deri-tash-per-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2020-01-09 10:43
https://www.informatat.com/lady-gaga-flet-per-traumat-e-jetes-dhunimet-ptsd-ne-dhe-dhimbjen-kronike/20%Monthly2020-01-09 10:27
https://www.informatat.com/studimi-i-ri-shprehite-e-shendetshme-shtojne-10-vjet-jete-pa-semundje/20%Monthly2020-01-09 10:24
https://www.informatat.com/5-here-me-shume-se-shpejtesia-e-zerit-raketat-hipersonike-qe-permendi-trump/20%Monthly2020-01-09 10:21
https://www.informatat.com/i-dashuri-i-ri-i-nicole-scherzinger-foto/20%Monthly2020-01-09 10:19
https://www.informatat.com/princ-harry-dhe-meghan-largohen-nga-familja-mbreterore/20%Monthly2020-01-09 10:17
https://www.informatat.com/kam-punuar-kamariere-lei-kraja-rrefen-momentet-e-veshtira-ne-amerike-dhe-si-nuk-i-dilnin-parate/20%Monthly2020-01-09 10:16
https://www.informatat.com/shqiperia-merr-kryesimin-e-osbe-se-rama-ky-eshte-nje-moment-i-jashtezakonshem-i-vendit-tim/20%Monthly2020-01-09 10:14
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-61/20%Monthly2020-01-09 10:12
https://www.informatat.com/sot-ritakohen-kurti-me-mustafen/20%Monthly2020-01-09 10:11
https://www.informatat.com/zhduken-dy-femra-njera-ne-mitrovice-e-tjetra-ne-gjilan/20%Monthly2020-01-09 10:10
https://www.informatat.com/peshqit-e-medhenj-te-paprekur-nga-drejtesia/20%Monthly2020-01-09 10:07
https://www.informatat.com/haxhiu-lajmi-per-zhdukjen-e-personit-qe-ishte-ne-dhome-me-astrit-deharin-na-ka-tronditur/20%Monthly2020-01-09 10:03
https://www.informatat.com/nagavci-kurti-e-ka-bere-oferten-tash-duhet-te-mesojme-cka-po-kerkon-ldk/20%Monthly2020-01-08 11:33
https://www.informatat.com/deklarohet-vetevendosja-thote-se-presidentit-do-tia-dergoje-me-shkrese-emrin-e-mandatarit/20%Monthly2020-01-08 11:11
https://www.informatat.com/deputetja-e-aak-se-i-quan-mashtrues-vv-ne-dhe-ldk-ne/20%Monthly2020-01-08 11:09
https://www.informatat.com/shba-u-ndalon-kompanive-ajrore-amerikane-fluturimet-mbi-iran-dhe-irak-shembulli-ndiqet-nga-shtete-te-tjera/20%Monthly2020-01-08 10:46
https://www.informatat.com/lufthansa-anulon-fluturimet-drejt-teheranit/20%Monthly2020-01-08 10:44
https://www.informatat.com/andrija-lazareviq-studenti-serb-qe-nderroi-mendjen-pas-dy-ditesh-qendrimi-ne-kosove/20%Monthly2020-01-08 10:43
https://www.informatat.com/xhaka-keshillohet-te-transferohet-ne-liverpool/20%Monthly2020-01-08 10:41
https://www.informatat.com/konflikti-shba-iran-komisioni-evropian-te-ndaloje-tani-perdorimi-i-armeve/20%Monthly2020-01-08 10:40
https://www.informatat.com/kida-publikon-imazhe-nga-shtrati/20%Monthly2020-01-08 10:37
https://www.informatat.com/sulmet-reagon-lideri-suprem-i-iranit-shuplake-per-shba-ne-burim-korrupsioni-ne-rajon/20%Monthly2020-01-08 10:34
https://www.informatat.com/per-arratisjen-nga-qkuk-ja-te-lushtakut-sot-deshmon-qalaj/20%Monthly2020-01-08 10:33
https://www.informatat.com/sipas-jeremiqit-vuciq-synon-te-krijoje-variantin-malazez-te-listes-serbe-si-ne-kosove/20%Monthly2020-01-08 10:29
https://www.informatat.com/cka-u-gjet-ne-shtepine-e-ikballe-berisha-huditit-pas-bastisjes/20%Monthly2020-01-08 10:28
https://www.informatat.com/presidenti-i-iranit-amerika-na-preu-krahun-ne-do-tia-presim-kembet/20%Monthly2020-01-08 10:26
https://www.informatat.com/kosova-ndodhet-brenda-rrezes-se-veprimit-te-raketave-balistike-te-iranit/20%Monthly2020-01-08 10:24
https://www.informatat.com/kushtetuta-e-shba-se-si-dhe-kush-e-shpall-luften/20%Monthly2020-01-08 10:03
https://www.informatat.com/hajnat-vjedhin-para-nga-nje-depo-ne-prishtine/20%Monthly2020-01-08 09:46
https://www.informatat.com/vetevendosja-serish-mbledh-kryesine-diskutohet-per-mandatarin-qe-do-ti-dergohet-presidentit/20%Monthly2020-01-08 09:42
https://www.informatat.com/kardiokirurget-qe-u-larguan-nga-qkuk-ja-punesohen-ne-spitalin-amerikan-reagon-shskuk-ja/20%Monthly2020-01-08 09:41
https://www.informatat.com/asnje-i-mbijetuar-pamje-te-tmerrshme-nga-avioni-qe-u-rrezua-me-176-udhetare-ne-iran/20%Monthly2020-01-08 09:38
https://www.informatat.com/cudira-nga-supermarketet-foto-qe-do-tju-shkaktojne-te-qeshura-pa-fund/20%Monthly2020-01-08 09:36
https://www.informatat.com/publiku-voton-peaky-blinders-si-serialin-me-te-mire-te-dhjetevjecarit/20%Monthly2020-01-08 09:32
https://www.informatat.com/banditet-e-vertete-peaky-blinders-dhe-kuptimi-i-emrit/20%Monthly2020-01-08 09:32
https://www.informatat.com/bota-kaplohet-nga-frika-sulmi-raketor-iranian-ngjall-tmerr-rritet-cmimi-i-naftes/20%Monthly2020-01-08 09:30
https://www.informatat.com/skandal-agjencia-shteterore-e-shqiperise-kosoven-e-paraqet-si-pjese-te-serbise/20%Monthly2020-01-08 08:41
https://www.informatat.com/e-verteta-qe-kurre-nuk-e-kuptuat-per-rrahjen-e-adelines-me-leonoren/20%Monthly2020-01-08 08:39
https://www.informatat.com/lajmi-per-orarin-e-shkurtuar-te-punes-ne-finlande-fake-news/20%Monthly2020-01-08 08:15
https://www.informatat.com/fund-i-dashurise-gotze-dortmund-sulmuesi-refuzon-rinovimin-e-kontrates/20%Monthly2020-01-08 08:13
https://www.informatat.com/korce-dy-persona-te-plagosur-nga-perplasja-e-makinave/20%Monthly2020-01-08 08:11
https://www.informatat.com/zaimi-i-lv-se-logjika-me-albin-kurtin-do-te-jete-mjer-filani-qe-u-be-minister/20%Monthly2020-01-08 08:10
https://www.informatat.com/sherr-masiv-ne-koncertin-e-robert-berishes-nje-person-i-lenduar-dhe-tre-te-arrestuar/20%Monthly2020-01-08 08:07
https://www.informatat.com/nuk-fshihet-me-rina-i-shpreh-publikisht-dashurine-reperit-te-njohur-te-dua-foto/20%Monthly2020-01-08 08:05
https://www.informatat.com/marina-vjollca-ironizoi-alketa-vejsiun-dhe-nuk-e-dime-si-do-reagoje-moderatorja-video/20%Monthly2020-01-08 08:03
https://www.informatat.com/nominimi-i-kandidatit-per-kryeminister-sot-skadon-afati-i-thacit-per-vv-ne/20%Monthly2020-01-08 07:59
https://www.informatat.com/trump-soleimani-po-planifikonte-nje-sulm-te-madh/20%Monthly2020-01-08 07:58
https://www.informatat.com/fondi-pensional-i-kosovareve-arriti-ne-1-91-miliard-euro/20%Monthly2020-01-08 07:55
https://www.informatat.com/para-takimit-me-isa-mustafen-albin-kurti-mbledh-kryesine-e-partise/20%Monthly2020-01-08 07:53
https://www.informatat.com/adele-ti-je-humbja-drastike-ne-peshe-e-kengetares/20%Monthly2020-01-08 07:52
https://www.informatat.com/habit-44-vjecarja-britanike-kam-varesi-per-te-konsumuar-puder-nuk-bej-dot-pa-te/20%Monthly2020-01-08 07:49
https://www.informatat.com/profetja-e-ballkanit-ka-parashikime-te-zymta-per-vitin-2020/20%Monthly2020-01-08 07:46
https://www.informatat.com/rrezimi-i-avionit-ukrainas-ne-iran-176-te-vdekur/20%Monthly2020-01-08 07:43
https://www.informatat.com/trump-pas-sulmit-ne-irak-gjithcka-ne-rregull-raketat-e-iranit-goditen-dy-baza-ushtarake-ne-irak/20%Monthly2020-01-08 07:41
https://www.informatat.com/kujdes-temperatura-do-te-arrijne-deri-ne-11-grade-celsius/20%Monthly2020-01-08 07:39
https://www.informatat.com/pasaportat-me-te-fuqishme-ne-bote-per-2020-ja-ku-renditet-shqiperia/20%Monthly2020-01-08 07:38
https://www.informatat.com/sot-i-jepet-lamtumira-e-fundit-7-vjecares-qe-u-aksidentua-per-vdekje-ne-rrugen-istog-peje/20%Monthly2020-01-08 07:36
https://www.informatat.com/kaq-gra-jane-pjese-e-njesise-speciale-te-policise-se-kosoves/20%Monthly2020-01-08 07:34
https://www.informatat.com/mblidhet-lv-ja-takohen-kurti-mustafa-e-perfundon-afati-i-thacit/20%Monthly2020-01-08 07:29
https://www.informatat.com/sot-takimi-i-radhes-kurti-dhe-mustafa/20%Monthly2020-01-08 07:27
https://www.informatat.com/flet-trump-gjithcka-ne-rregull-kemi-ushtrine-me-te-forte-ne-bote/20%Monthly2020-01-08 05:57
https://www.informatat.com/irani-sulmon-me-raketa-bazat-irakiene-ku-ishin-vendosur-trupat-amerikane/20%Monthly2020-01-08 05:54
https://www.informatat.com/the-times-kurti-ofendoi-shume-njerez-si-kane-mbetur-miq-per-te-bere-koalicion/20%Monthly2020-01-06 22:18
https://www.informatat.com/me-mire-ketu-apo-atje-flet-mjeku-kosovar-i-cili-qe-10-vjet-punon-ne-gjermani/20%Monthly2020-01-02 07:19
https://www.informatat.com/nga-sot-whatsapp-nuk-do-te-funksionoje/20%Monthly2020-01-02 07:16
https://www.informatat.com/macron-nderon-kadarene-i-jep-titullin-oficer-i-madh-i-legjionit-te-nderit-ne-france/20%Monthly2020-01-02 07:10
https://www.informatat.com/nuk-iu-dha-asnje-shans-per-mbijetese-zgjohet-nga-koma-nena-me-trurin-e-vdekur/20%Monthly2020-01-02 07:05
https://www.informatat.com/mbyll-dyert-muzeu-i-gazetarise/20%Monthly2020-01-02 07:02
https://www.informatat.com/behuni-gati-i-ftohti-po-vjen/20%Monthly2020-01-02 06:58
https://www.informatat.com/ne-vitin-2019-mbi-1-mije-e-300-kosovare-kerkuan-sherim-jashte-vendit/20%Monthly2020-01-02 06:45
https://www.informatat.com/te-gjitha-datat-kur-kosoves-iu-liberalizuan-vizat/20%Monthly2020-01-02 06:33
https://www.informatat.com/vrasjet-qe-tronditen-kosoven-as-2019-ta-nuk-i-zbardhi/20%Monthly2020-01-02 06:30
https://www.informatat.com/ronaldo-eshte-i-rralle-dhe-mund-te-luaje-futboll-sa-te-deshiron/20%Monthly2020-01-02 06:24
https://www.informatat.com/oret-e-fundit-te-zoran-zaevit-si-kryeminister/20%Monthly2020-01-02 06:22
https://www.informatat.com/psikologu-konfirmon-janari-eshte-muaji-me-i-rende-per-ndryshime-koha-ideale-per-marrje-vendimesh-eshte-pranvera/20%Monthly2020-01-02 06:21
https://www.informatat.com/kush-eshte-i-denuari-per-vrasje-qe-presidenti-i-fali-nje-vit-denim/20%Monthly2020-01-01 19:35
https://www.informatat.com/isa-mustafa-ngushellon-familjen-kastrati/20%Monthly2020-01-01 19:32
https://www.informatat.com/kush-shkel-vdes-ishulli-i-vetem-ne-harten-e-tokes-qe-seshte-eksploruar/20%Monthly2020-01-01 08:49
https://www.informatat.com/viti-i-ri-ne-erresire-disa-prej-qyteteve-kryesore-te-vendit-pa-energji-elektrike/20%Monthly2020-01-01 08:47
https://www.informatat.com/6-ngjarjet-e-rendesishme-politike-qe-u-ben-hit-ne-internet/20%Monthly2020-01-01 08:43
https://www.informatat.com/e-albania-13-sherbimet-qe-do-merren-online-nga-1-janari-2020/20%Monthly2020-01-01 08:37
https://www.informatat.com/takimi-hashim-thaci-albin-kurti-ja-ne-cdate-e-pret-presidenti-ne-zyre/20%Monthly2020-01-01 08:35
https://www.informatat.com/dhjete-lajmet-e-rreme-te-2019-es/20%Monthly2020-01-01 08:33
https://www.informatat.com/dashuria-puna-dhe-shendeti-si-nis-2020-per-te-lindurit-e-cdo-shenje/20%Monthly2020-01-01 08:27
https://www.informatat.com/adelina-ismajli-hoqa-dore-nga-muzika-se-syte-e-nenes-sime-nuk-me-shihnin-me/20%Monthly2020-01-01 08:21
https://www.informatat.com/trumpi-kercenon-iranin-per-sulmin-e-ambasades-amerikane-ne-irak/20%Monthly2020-01-01 08:20
https://www.informatat.com/e-la-zvicren-per-te-jetuar-mes-ujqve-ne-kosove/20%Monthly2020-01-01 08:19
https://www.informatat.com/rritje-e-frikshme-e-numrit-te-prekurve-me-kancer/20%Monthly2020-01-01 08:15
https://www.informatat.com/kengetaret-qe-nuk-ishin-aktiv-gjate-vitit-2019/20%Monthly2020-01-01 08:12
https://www.informatat.com/keto-jane-temperaturat-ne-ditet-e-para-te-vitit/20%Monthly2020-01-01 08:10
https://www.informatat.com/merkel-per-dekaden-e-re-gjermania-ka-nevoje-per-guxim-dhe-fryme-te-re/20%Monthly2020-01-01 08:05
https://www.informatat.com/plagoset-kryetari-i-nje-bashkie-ne-shqiperi/20%Monthly2020-01-01 08:01
https://www.informatat.com/nga-vajza-e-shkurtes-e-deri-te-mc-kresha-dasmat-me-te-perfolura-te-2019es/20%Monthly2020-01-01 08:00
https://www.informatat.com/viti-2020-paralajmerimi-i-astrologes-meri-shehu-per-kryeministrin-edi-rama/20%Monthly2020-01-01 07:59
https://www.informatat.com/%e2%80%8b%e2%80%8bnena-dhe-foshnja-e-lindur-ne-vitin-2020-gezojne-shendet-te-mire/20%Monthly2020-01-01 07:54
https://www.informatat.com/%e2%80%8b%e2%80%8bgjashte-te-lenduar-gjate-festimeve-te-vitet-te-ri/20%Monthly2020-01-01 07:25
https://www.informatat.com/genta-e-con-te-dashurin-miliarder-ne-shtepi-te-prinderit-e-saj/20%Monthly2020-01-01 07:15
https://www.informatat.com/%e2%80%8b%e2%80%8bthaci-ne-fsk-ju-jeni-nderi-yne-shteti-i-kosoves-do-te-jete-gjithmone-afer-jush/20%Monthly2020-01-01 07:10
https://www.informatat.com/largimi-i-xhakes-drejt-herthas-varet-nga-arteta/20%Monthly2020-01-01 07:07
https://www.informatat.com/protestuesit-irakiane-sulmuan-ambasaden-amerikane-ne-bagdad/20%Monthly2020-01-01 07:04
https://www.informatat.com/%e2%80%8bte-burgosurit-e-burgut-te-lipjanit-rrefejne-se-si-e-festojne-vitin-e-ri/20%Monthly2020-01-01 07:02