XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/seanca-e-jashtezakonshme-per-taksen-te-henen-ne-ora-1100/20%Monthly2020-02-28 13:56
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-masa-e-reciprocitetit-duhet-te-qartesohet-deri-ne-fund/20%Monthly2020-02-28 13:46
https://www.informatat.com/vuciq-e-quan-mashtrues-kurtin-tregon-pse-e-mori-mbreme-vendimin-per-taksen/20%Monthly2020-02-28 13:45
https://www.informatat.com/kmdlnj-kundershton-qe-serbeve-te-veriut-tiu-paguhet-rryma/20%Monthly2020-02-28 13:16
https://www.informatat.com/haxhiu-kurti-kunderligjshem-ka-ndare-15-milione-euro-per-rrymen-e-papaguar-ne-veri/20%Monthly2020-02-28 13:15
https://www.informatat.com/italia-mbeshtet-kurtin-per-heqjen-e-pjesshme-te-takses/20%Monthly2020-02-28 13:12
https://www.informatat.com/bajrami-takohet-me-nenkryetarin-e-parlamentit-europian-rainer-wieland/20%Monthly2020-02-28 13:11
https://www.informatat.com/qeveria-ndan-400-mije-euro-per-koronavirusin/20%Monthly2020-02-28 13:09
https://www.informatat.com/demet-e-termetit-ne-shqiperi-qeveria-ndan-200-mije-euro/20%Monthly2020-02-28 13:08
https://www.informatat.com/qeveria-e-shkarkon-edhe-bordin-e-trepces/20%Monthly2020-02-28 13:07
https://www.informatat.com/qeveria-shfuqizon-vendimin-per-cigaret-dhe-duhanin/20%Monthly2020-02-28 13:05
https://www.informatat.com/qeveria-themelon-grupin-e-eksperteve-per-vettingun-ne-drejtesi/20%Monthly2020-02-28 13:04
https://www.informatat.com/thaci-tarifa-pengese-serioze-prishi-raportet-speciale-me-shba-te/20%Monthly2020-02-28 13:02
https://www.informatat.com/judah-grenell-po-krijon-probleme-duke-inkurajuar-thacin/20%Monthly2020-02-28 08:41
https://www.informatat.com/be-mirepret-njoftimin-e-kurtit-per-heqjen-e-tarifes/20%Monthly2020-02-28 13:51
https://www.informatat.com/zevendespresidentja-e-iranit-infektohet-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-27 15:03
https://www.informatat.com/hoti-te-hiqet-tarifa-famoze-cdo-opsion-tjeter-rrezikon-te-ardhmen/20%Monthly2020-02-27 15:00
https://www.informatat.com/policia-e-kosoves-pjese-e-konferences-per-sigurine-rrugore-ne-tirane/20%Monthly2020-02-27 14:57
https://www.informatat.com/sbashk-leter-publike-kurtit-te-zbatohet-ligji-i-ri-i-pagave/20%Monthly2020-02-27 14:55
https://www.informatat.com/osmani-takon-zevendespresidentin-e-parlamentit-evropian-projektet-me-te-cilat-shkembehet-dija-e-ndihmojne-kosoven/20%Monthly2020-02-27 14:53
https://www.informatat.com/kurti-deklarohet-per-takimin-me-komandantin-e-kfor-it/20%Monthly2020-02-27 14:51
https://www.informatat.com/mbledhja-e-qeverise-shtyhet-per-neser-jo-per-shkak-te-takses/20%Monthly2020-02-27 14:49
https://www.informatat.com/vrasja-e-kelmendit-kurti-me-shume-se-krim-te-hetohet-me-krejt-kapacitetet/20%Monthly2020-02-27 14:46
https://www.informatat.com/rihanna-shfaqet-plot-stil/20%Monthly2020-02-27 12:57
https://www.informatat.com/veliu-e-vitia-shprehen-te-gatshem-per-tu-ballafaquar-me-koronavirusin/20%Monthly2020-02-27 12:48
https://www.informatat.com/nikci-dyshohet-se-mbi-viktimen-fillimisht-pati-te-shtena-e-me-pas-iu-dogj-vetura/20%Monthly2020-02-27 14:55
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-ne-prag-te-falimentimit-qeveria-hesht/20%Monthly2020-02-27 12:41
https://www.informatat.com/thaci-kosova-vend-me-potenciale-te-medha-per-investime-te-huaja/20%Monthly2020-02-27 14:48
https://www.informatat.com/me-therrisni-harry-princi-nuk-deshiron-ti-drejtohen-me-me-titull-mbreteror/20%Monthly2020-02-27 12:28
https://www.informatat.com/beckham-mbeshtet-solskjaer-ole-si-ferguson-mbron-lojtaret-dhe-unitedin/20%Monthly2020-02-27 12:18
https://www.informatat.com/nje-futbollist-ne-itali-infektohet-me-koronavirus/20%Monthly2020-02-27 12:15
https://www.informatat.com/cakaj-ne-prage-kerkon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2020-02-27 12:04
https://www.informatat.com/itali-rritje-e-rasteve-te-koronavirusit-25-per-24-ore/20%Monthly2020-02-27 11:49
https://www.informatat.com/drecun-aktakuzat-e-speciales-jane-gati/20%Monthly2020-02-27 14:45
https://www.informatat.com/kejvina-le-pa-fryme-te-gjithe-ekspozon-format-e-saj-me-tanga-dhe-levizje-provokuese/20%Monthly2020-02-27 11:42
https://www.informatat.com/zbulohet-se-cila-eshte-kategoria-me-e-klikuar-ne-sajtet-pornografike/20%Monthly2020-02-27 11:39
https://www.informatat.com/enca-thyen-heshtjen-pas-vdekjes-se-te-atit-miq-mesazhet-tuaja-me-dhane-force/20%Monthly2020-02-27 11:37
https://www.informatat.com/komiteti-kombetar-i-sigurise-rama-asnje-rast-me-koronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-27 11:29
https://www.informatat.com/reagon-thaci-vrasja-e-qerim-kelmendit-tinezare-dhe-mizore/20%Monthly2020-02-27 12:46
https://www.informatat.com/svecla-pret-ne-takim-perfaqesuesit-e-zyres-se-be-se-ne-kosove-per-zbatim-te-ligjit/20%Monthly2020-02-27 11:11
https://www.informatat.com/trump-rreziku-nga-koronavirusi-ne-shba-shume-i-ulet/20%Monthly2020-02-27 11:08
https://www.informatat.com/kengetarja-sza-e-lumtur-per-bashkepunimin-me-yllin-justin-timberlake/20%Monthly2020-02-27 10:48
https://www.informatat.com/zbulohet-volkswageni-i-ri-me-nafte-golf-gtd-me-nje-rezervar-mund-te-pershkoj-965km-rruge/20%Monthly2020-02-27 10:46
https://www.informatat.com/si-eshte-te-jetosh-me-koronavirus/20%Monthly2020-02-27 10:41
https://www.informatat.com/i-hetuan-fshehtas-policia-kap-pese-persona-per-prostitucion/20%Monthly2020-02-27 10:35
https://www.informatat.com/besnik-bislimi-vizite-ne-atk/20%Monthly2020-02-27 10:27
https://www.informatat.com/haradinaj-te-zbardhet-sa-me-shpejte-vrasja-e-qerim-kelmendit/20%Monthly2020-02-27 10:20
https://www.informatat.com/per-nje-jave-20-vende-konfirmuan-rastet-e-para-me-koronavirus/20%Monthly2020-02-27 10:14
https://www.informatat.com/kurti-urohet-nga-kryeministri-i-greqise/20%Monthly2020-02-27 10:10
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-ne-prishtine-2/20%Monthly2020-02-27 10:00
https://www.informatat.com/daciq-ne-pekin-shpresojme-se-kina-mund-ta-mposht-koronavirusin/20%Monthly2020-02-27 09:57
https://www.informatat.com/koronavirusi-italianet-e-izolojne-aktorin-tom-cruise/20%Monthly2020-02-27 09:46
https://www.informatat.com/klubi-hungarez-honved-pezullon-trajnerin-italian-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-02-27 09:43
https://www.informatat.com/vuciqi-thote-se-eshte-ceshtje-kohe-kur-serbise-do-ti-duhet-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2020-02-27 09:39
https://www.informatat.com/ovl-uck-kur-vriten-luftetaret-e-lire-ne-kohe-paqe-e-ne-menyre-makabre-vritet-liria/20%Monthly2020-02-27 09:34
https://www.informatat.com/thaci-me-shba-ne-si-partner-strategjik-ska-pengese-qe-e-ndale-rrugetimin-euroatlantik-te-kosoves/20%Monthly2020-02-27 11:15
https://www.informatat.com/reagon-ibrahim-kelmendi-per-vrasjen-e-vellait-festoni-rugoviste/20%Monthly2020-02-27 09:27
https://www.informatat.com/revolucion-ne-chelsea-lampard-i-nxjerr-ne-shitje-plot-8-lojtare/20%Monthly2020-02-27 09:09
https://www.informatat.com/lvv-ja-e-ldk-ja-te-pakoordinuara-per-taksen/20%Monthly2020-02-27 09:07
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prishtine-podujeve-dy-te-lenduar/20%Monthly2020-02-27 09:01
https://www.informatat.com/rreziku-nga-koronavirusi-ndalohet-hyrja-ne-meke-dhe-medine/20%Monthly2020-02-27 08:58
https://www.informatat.com/per-dy-vjet-15-mije-e-824-kosovare-jane-pajisur-me-vize-pune-te-gjermanise/20%Monthly2020-02-27 08:54
https://www.informatat.com/pompeo-pret-nga-kosova-heqjen-e-takses-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2020-02-27 08:51
https://www.informatat.com/shi-e-bore-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-27 08:50
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-komandantin-e-kfor-it/20%Monthly2020-02-27 08:47
https://www.informatat.com/gafurr-elshani-ftohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2020-02-27 08:45
https://www.informatat.com/50-per-qind-me-pak-blerje-online-ne-kosove-nga-kina/20%Monthly2020-02-27 12:03
https://www.informatat.com/vrasje-ne-peje-viktima-u-gjet-e-djegur-brenda-vetures/20%Monthly2020-02-27 12:43
https://www.informatat.com/moti-sot-me-shi-dhe-bore/20%Monthly2020-02-27 08:36
https://www.informatat.com/sot-mblidhet-qeveria-2/20%Monthly2020-02-27 09:29
https://www.informatat.com/vdes-ne-moshen-99-vjecare-nexhmije-hoxha/20%Monthly2020-02-26 15:23
https://www.informatat.com/reagon-haradinaj-fsk-ska-asnje-kufizim-per-veri-letra-e-thacit-eshte-zhvleresua/20%Monthly2020-02-26 15:14
https://www.informatat.com/abdixhiku-pret-perfaqesuesit-e-bankes-boterore-do-ti-kushtojme-rendesi-mbrojtjes-se-ambientit/20%Monthly2020-02-26 15:03
https://www.informatat.com/dumoshi-vlereson-kontributin-e-turqise-per-kosoven-ne-fushen-e-trashegimise-kulturore/20%Monthly2020-02-26 15:01
https://www.informatat.com/thaci-injoron-kurtin-flet-per-miqesine-me-shba-ne/20%Monthly2020-02-26 14:57
https://www.informatat.com/veseli-shqetesues-qendrimi-i-kurtit-kunder-nato-s/20%Monthly2020-02-26 14:54
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-vazhdon-pezullimin-e-ligjit-te-pagave/20%Monthly2020-02-26 14:52
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-marreveshjen-sekrete-te-thacit-ia-dha-nje-zyrtar-i-nato-s/20%Monthly2020-02-26 14:07
https://www.informatat.com/kurti-ne-veri-shkoj-pa-fskne/20%Monthly2020-02-26 14:01
https://www.informatat.com/mjeku-italian-ne-jemi-aty-ku-ju-nuk-deshironi-te-jeni/20%Monthly2020-02-26 13:58
https://www.informatat.com/rrahim-hashimi-e-kadri-rexhepi-denohen-me-mbi-6-vjet-burgim-per-mashtrim/20%Monthly2020-02-26 15:13
https://www.informatat.com/vuciq-asnje-i-infektuar-me-koronavirus-ne-serbi/20%Monthly2020-02-26 13:44
https://www.informatat.com/kurti-thaci-fshehu-marreveshjen-organet-e-drejtesise-te-merren-me-te/20%Monthly2020-02-26 13:37
https://www.informatat.com/asnje-rast-me-koronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-26 13:24
https://www.informatat.com/kurti-asnje-element-i-programit-qeverises-seshte-i-mundur-pa-grate/20%Monthly2020-02-26 13:16
https://www.informatat.com/lavrov-pas-takimit-me-ramen-rusia-do-te-pranoje-cdo-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-26 13:14
https://www.informatat.com/kurti-emeron-shenaj-shalen-keshilltare-te-jashtme-politike/20%Monthly2020-02-26 13:11
https://www.informatat.com/paralajmerohet-inicimi-i-procedures-per-shkarkimin-e-thacit/20%Monthly2020-02-26 14:51
https://www.informatat.com/kurti-taksa-zevendesohet-shume-shpejt-mos-u-ngutni/20%Monthly2020-02-26 13:08
https://www.informatat.com/rama-i-prere-ne-rusi-serbia-te-njohe-sa-me-shpejt-kosoven/20%Monthly2020-02-26 13:47
https://www.informatat.com/kurti-ka-kerkuar-analize-te-marreveshjes-sekrete-nato-thaci-per-veriun/20%Monthly2020-02-26 13:36
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-finale-me-serbine-sjell-njohje-reciproke-dhe-anetaresim-ne-kombet-e-bashkuara/20%Monthly2020-02-26 13:04
https://www.informatat.com/veseli-rreth-takses-kurti-te-qartesohet-mos-te-ike-e-te-manipuloje/20%Monthly2020-02-26 13:00
https://www.informatat.com/rita-ora-eshte-ndare-nga-i-dashuri-rafferty-law/20%Monthly2020-02-26 10:02
https://www.informatat.com/bebe-rexha-foli-per-semundjen-e-vet-bipolare/20%Monthly2020-02-26 10:01
https://www.informatat.com/zbulohet-zyrtarisht-mercedes-amg-gla-45-s-me-415-kuajfuqi/20%Monthly2020-02-26 09:59
https://www.informatat.com/gattuso-barcelona-mezi-na-gudulisi/20%Monthly2020-02-26 09:56
https://www.informatat.com/city-para-testit-te-veshtire-pas-suspendimit-te-marre-nga-uefa/20%Monthly2020-02-26 09:52
https://www.informatat.com/jakshiq-serbia-ose-do-te-pranoje-pavaresine-e-kosoves-ose-do-te-hape-fronte-te-reja-me-fuqi-te-medha/20%Monthly2020-02-26 09:49
https://www.informatat.com/prishtine-babai-sulmon-fizisht-vajzen-e-tij-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2020-02-26 09:46
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-perfaqesues-te-bankes-boterore/20%Monthly2020-02-26 09:34
https://www.informatat.com/hoti-thote-se-pengesat-e-vete-shkaktuara-ne-kosove-nuk-e-ndihmojne-procesin-e-dialogut/20%Monthly2020-02-26 10:21
https://www.informatat.com/australia-goditet-nga-termeti-i-fuqishem-prej-6-ballesh/20%Monthly2020-02-26 09:28
https://www.informatat.com/raste-te-reja-te-koronavirusit-ne-gjermani-nje-burre-ne-gjendje-kritike/20%Monthly2020-02-26 09:26
https://www.informatat.com/iowa-vazhdon-perkrahjen-ndaj-kosoves/20%Monthly2020-02-26 09:23
https://www.informatat.com/san-francisko-shpall-gjendje-emergjente-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-02-26 09:21
https://www.informatat.com/raste-te-reja-te-dyshuara-me-koronavirus-ne-qkuk/20%Monthly2020-02-26 12:58
https://www.informatat.com/italianet-ua-nxjerrin-inatin-kinezeve-i-rrahin-dhe-i-fyejne-publikisht/20%Monthly2020-02-26 09:17
https://www.informatat.com/ora-e-pare-mesimore-i-kushtohet-masave-mbrojtese-ndaj-koronavirusit/20%Monthly2020-02-26 09:14
https://www.informatat.com/gruaja-ne-wuhan-pa-simptoma-infekton-pese-te-aferm-me-coronavirus/20%Monthly2020-02-26 09:13
https://www.informatat.com/koronavirusi-arrin-ne-ameriken-jugore-konfirmohet-nje-rast-ne-brazil/20%Monthly2020-02-26 09:11
https://www.informatat.com/konfirmohet-rasti-i-dyte-me-koronavirus-ne-kroaci/20%Monthly2020-02-26 09:09
https://www.informatat.com/nis-takimi-historik-rama-lavrov/20%Monthly2020-02-26 09:01
https://www.informatat.com/36-aksidente-11-me-te-lenduar-gjate-24-oreve/20%Monthly2020-02-26 08:58
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-kosove-68/20%Monthly2020-02-26 08:56
https://www.informatat.com/asamblisti-i-ldk-se-ne-podujeve-i-bashkohet-vv-se/20%Monthly2020-02-26 08:52
https://www.informatat.com/emrush-xhemajli-perfundoi-deshmine-ne-hage/20%Monthly2020-02-26 08:49
https://www.informatat.com/paralajmerohet-kontestimi-ne-gjykate-i-vendimit-per-anulim-te-provimit-te-noterise/20%Monthly2020-02-26 10:12
https://www.informatat.com/hashim-thaci-takohet-me-william-walker/20%Monthly2020-02-26 09:31
https://www.informatat.com/koronavirusi-perhapja-ne-evrope-nga-italia/20%Monthly2020-02-26 09:18
https://www.informatat.com/holanda-nuk-ndryshon-qendrim-shqiperia-akoma-me-shume-pune-per-celjen-e-negociatave/20%Monthly2020-02-25 15:17
https://www.informatat.com/mustafa-takon-drejtuesit-e-odes-ekonomike-gjermano-kosovare/20%Monthly2020-02-25 15:16
https://www.informatat.com/osmani-kerkon-qe-vatikani-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2020-02-25 15:14
https://www.informatat.com/kryeministri-kurti-e-emeron-erzen-vraniqin-keshilltar-politik/20%Monthly2020-02-25 15:06
https://www.informatat.com/ministri-britanik-kurtit-jemi-cdo-dite-e-me-afer-ne-siguri-e-mbrojtje/20%Monthly2020-02-25 14:55
https://www.informatat.com/lorik-cana-nje-baba-shembullor-merr-vajzen-me-vete-kur-ben-pazaret-per-shtepine/20%Monthly2020-02-25 14:42
https://www.informatat.com/maskat-kirurgjike-zhduken-nga-tregu-e-diku-nje-cope-kushton-edhe-nga-2-3-euro/20%Monthly2020-02-25 14:39
https://www.informatat.com/hoti-do-te-avancojme-transparencen-e-prokurimit-publik-te-nisur-nga-qeveria-mustafa/20%Monthly2020-02-25 14:36
https://www.informatat.com/jeni-me-grip-keto-jane-5-pozicione-e-seksit-qe-pengojne-partnerin-tuaj-te-semuret/20%Monthly2020-02-25 14:33
https://www.informatat.com/trump-nese-nuk-i-fitoj-zgjedhjet-aksionet-do-te-bien-shume/20%Monthly2020-02-25 14:30
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-shperndan-informacione-per-koronavirusin/20%Monthly2020-02-25 14:28
https://www.informatat.com/rreziku-nga-koronavirusi-basha-qeveria-te-lere-propaganden-masa-urgjente/20%Monthly2020-02-25 14:26
https://www.informatat.com/arrestohen-nje-person-per-ngacmim-seksual-ne-gjakove/20%Monthly2020-02-25 14:13
https://www.informatat.com/edhe-dy-raste-te-dyshuara-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-02-26 08:41
https://www.informatat.com/abdixhiku-i-pergjigjet-lekajt-nuk-kam-kohe-per-inate-politike/20%Monthly2020-02-25 13:58
https://www.informatat.com/ambasadori-lulzim-pllana-i-dorezoi-letrat-kredenciale-presidentit-te-austrise/20%Monthly2020-02-25 13:56
https://www.informatat.com/luksemburgu-premton-vazhdimin-e-mbeshtetjes-se-projekteve-ne-arsim-e-shendetesi/20%Monthly2020-02-25 13:53
https://www.informatat.com/mbi-48-mije-euro-gjoba-per-bizneset-transportuese-qe-nuk-printuan-kupone-fiskal/20%Monthly2020-02-25 13:12
https://www.informatat.com/euro-sot-kap-vleren-e-121-90-lekeve/20%Monthly2020-02-25 13:11
https://www.informatat.com/de-biasi-tallet-me-rashicen-po-ta-merrja-do-ta-fitonim-europianin/20%Monthly2020-02-25 13:09
https://www.informatat.com/sami-musa-deputeti-i-pare-shqiptar-ne-parlamentin-e-hamburgut/20%Monthly2020-02-25 13:08
https://www.informatat.com/kurti-priti-delegatin-apostolik-te-vatikanit-per-kosove/20%Monthly2020-02-25 13:06
https://www.informatat.com/zevendesministri-i-iranit-infektohet-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-25 13:04
https://www.informatat.com/pas-protestave-te-shaljaneve-trepca-anulon-konkursin/20%Monthly2020-02-25 14:54
https://www.informatat.com/nderron-jete-ne-moshen-112-vjecare-burri-me-i-vjeter-ne-bote/20%Monthly2020-02-25 12:35
https://www.informatat.com/emiratet-e-bashkuara-nderpresin-fluturimet-drejt-iranit-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-02-25 12:33
https://www.informatat.com/gjendet-e-vdekur-nje-femer-ne-gjilan/20%Monthly2020-02-25 12:29
https://www.informatat.com/apostoloves-i-zgjatet-mandati-edhe-per-gjashte-muaj/20%Monthly2020-02-25 15:05
https://www.informatat.com/vajza-nga-drenasi-rrihet-nga-babai-dhe-vellai/20%Monthly2020-02-25 12:25
https://www.informatat.com/koronavirusi-mberrin-ne-kroaci-konfirmohet-nje-rast/20%Monthly2020-02-25 12:24
https://www.informatat.com/presidenti-i-juventusit-reagon-ndaj-lajmeve-per-guardiolen-dhe-messin/20%Monthly2020-02-25 12:16
https://www.informatat.com/ibrahimovic-i-gatshem-te-qendroje-ne-milan-edhe-pa-champions/20%Monthly2020-02-25 12:13
https://www.informatat.com/kur-ai-i-kerkon-foto-nudo-oriola-marashi-ndezi-rrjetin-me-postimin-e-fundit/20%Monthly2020-02-25 12:12
https://www.informatat.com/performance-emocionuese-e-beyonce-ne-ceremonine-perkujtimore-te-kobe-bryant/20%Monthly2020-02-25 12:08
https://www.informatat.com/veliu-do-te-perkushtohem-ne-luftimin-e-dukurive-negative-ne-vend/20%Monthly2020-02-25 12:02
https://www.informatat.com/koronavirusi-rama-nuk-luftohet-me-politike-po-bejme-cdo-gje-sipas-planit/20%Monthly2020-02-25 12:00
https://www.informatat.com/konstitutohet-komisioni-per-buxhet-dhe-transfere/20%Monthly2020-02-25 11:59
https://www.informatat.com/selimi-ska-dallime-ne-koalicion-per-reciprocitetin-koordinohemi-me-ameriken/20%Monthly2020-02-25 11:55
https://www.informatat.com/edhe-nje-i-ftuar-nga-specialja/20%Monthly2020-02-25 11:51
https://www.informatat.com/vdes-hosni-mubarak/20%Monthly2020-02-25 11:50
https://www.informatat.com/mashti-kerkon-masa-te-shtuara-parandaluese-rreth-koronavirusit/20%Monthly2020-02-25 14:05
https://www.informatat.com/meta-kur-rrezohen-institucionet-ngrihet-populli/20%Monthly2020-02-25 09:52
https://www.informatat.com/george-clooney-interesohet-ta-bleje-klubin-ku-luajne-dy-shqiptare/20%Monthly2020-02-25 09:49
https://www.informatat.com/e-ardhmja-e-sanchos-nuk-eshte-vendosur-ende/20%Monthly2020-02-25 09:47
https://www.informatat.com/dy-shtetas-serbe-kane-koronavirus/20%Monthly2020-02-25 09:43
https://www.informatat.com/rakiqte-gatshem-per-te-bashkepunuar-por-taksa-ka-zgjeruar-hendekun/20%Monthly2020-02-25 09:38
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-fton-si-te-akuzuar-ish-luftetarin-faik-zogaj/20%Monthly2020-02-25 09:36
https://www.informatat.com/48-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-02-25 09:34
https://www.informatat.com/qeveria-ska-strategji-per-kosoven-e-re/20%Monthly2020-02-25 09:32
https://www.informatat.com/ministria-e-integrimeve-sqaron-kontraten-prej-30-mije-eurosh-per-ueb-faqen-e-vet/20%Monthly2020-02-25 09:26
https://www.informatat.com/quni-duhet-te-thellojme-bashkepunimin-dhe-marredheniet-vellazerore-me-shqiperine/20%Monthly2020-02-25 09:24
https://www.informatat.com/shkon-mbi-220-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-itali/20%Monthly2020-02-25 09:09
https://www.informatat.com/pas-paralajmerimit-per-aktakuza-specialja-rrit-edhe-numrin-e-avokateve/20%Monthly2020-02-25 09:06
https://www.informatat.com/vazhdon-perhapja-e-koronavirusit-koreja-jugore-i-teston-250-mije-banore/20%Monthly2020-02-25 09:04
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-i-kerkon-2-5-miliarde-dollare-per-koronavirusin/20%Monthly2020-02-25 09:02
https://www.informatat.com/zbulohet-pse-koronavirus-godet-burrat-me-shume-se-grate/20%Monthly2020-02-25 09:00
https://www.informatat.com/amfilohije-faleminderit-vuciqit-por-cdo-dinar-qe-e-ndan-te-shkoje-per-kosoven/20%Monthly2020-02-25 08:58
https://www.informatat.com/mbi-80-mije-raste-globale-te-te-prekurve-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-25 08:56
https://www.informatat.com/a-po-hesht-opozita-ne-raport-me-qeverine-kurti-gjate-100-diteve-te-para/20%Monthly2020-02-25 08:54
https://www.informatat.com/dodik-fton-gjukanoviqin-te-shtyje-viziten-ne-bosnje-e-quan-anti-serb/20%Monthly2020-02-25 08:51
https://www.informatat.com/ibrahim-gashi-pezullimi-i-takses-do-te-ishte-zgjidhje-e-balancuar/20%Monthly2020-02-25 08:49
https://www.informatat.com/ferizaj-ra-ne-bunarin-e-shtepise-vdes-vogelushja/20%Monthly2020-02-25 08:47
https://www.informatat.com/haziri-udheton-ne-shba-do-ta-nenshkruaje-binjakezimin-me-sioux-city/20%Monthly2020-02-25 08:46
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-si-denoncon-vendimet-e-jashteligjshme-te-qeverise-haradinaj/20%Monthly2020-02-25 12:31
https://www.informatat.com/koronavirusi-kontrolle-edhe-ne-portin-e-vlores-217-pasagjere-te-ardhur-nga-italia/20%Monthly2020-02-25 08:41
https://www.informatat.com/kosova-e-pergatitur-te-perballet-me-shfaqjen-e-koronavirusit/20%Monthly2020-02-25 12:54
https://www.informatat.com/mot-me-diell-sot-ne-kosove/20%Monthly2020-02-25 08:37
https://www.informatat.com/thaci-ne-brookings-institute-kerkon-qe-shba-te-ruaje-fokusin-ne-kosove-dhe-rajon/20%Monthly2020-02-25 12:27
https://www.informatat.com/veliu-takon-shefen-e-undp-se-ne-kosove-maria-suokko/20%Monthly2020-02-24 15:24
https://www.informatat.com/douglas-i-la-61-milione-dollare-per-bamiresi-asnje-cent-djalit/20%Monthly2020-02-24 15:19
https://www.informatat.com/perfundon-afati-vetem-228-mergimtare-regjistrohen-per-votim-ne-podujeve/20%Monthly2020-02-24 15:17
https://www.informatat.com/brukseli-po-pergatit-sanksione-kunder-dodikut-thote-petritsch/20%Monthly2020-02-24 15:14
https://www.informatat.com/aktakuze-per-fajde-e-detyrim-ne-tentative/20%Monthly2020-02-24 15:00
https://www.informatat.com/rama-ka-vetem-nje-autostrade-qe-na-duhet-ajo-eshte-autostrada-ballkanit-perendimor-be/20%Monthly2020-02-24 14:58
https://www.informatat.com/detajet-qe-dallojne-shqetesimin-nga-ankthi-detajet-qe-dallojne-shqetesimin-nga-ankthi/20%Monthly2020-02-24 14:31
https://www.informatat.com/regjistrohet-viktima-e-gjashte-nga-koronavirusi-ne-itali/20%Monthly2020-02-24 14:29
https://www.informatat.com/alkooli-me-pak-i-demshem-per-personat-mbi-50-vjec/20%Monthly2020-02-24 14:17
https://www.informatat.com/shkencetaret-krijojne-veshke-artificiale-pritet-te-shpetohen-mijera-paciente/20%Monthly2020-02-24 14:15
https://www.informatat.com/arrestohen-tre-shqiptare-per-shperndarje-te-droge-ne-itali/20%Monthly2020-02-24 14:03
https://www.informatat.com/xhaka-do-te-mendoj-dy-here-nese-me-ofrohet-shiriti-i-kapitenit-perseri/20%Monthly2020-02-24 14:01
https://www.informatat.com/perurohet-laboratori-i-mikrobiologjise-ne-qkuk/20%Monthly2020-02-24 13:59
https://www.informatat.com/nasa-ka-propozuar-te-rritet-ne-hapesire-spirulina-super-ushqimi-qe-ben-cudira-me-shendetin-tone/20%Monthly2020-02-24 13:56
https://www.informatat.com/naser-ramadani-kosova-e-pergatitur-per-parandalimin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-02-24 13:50
https://www.informatat.com/up-ja-ndan-mbi-1-000-bursa-per-studentet/20%Monthly2020-02-24 13:48
https://www.informatat.com/quni-takon-ambasadorin-e-malit-te-zi-ne-kosove/20%Monthly2020-02-24 13:46
https://www.informatat.com/yllka-kuqi-eshte-bere-nene-per-here-te-pare/20%Monthly2020-02-24 13:37
https://www.informatat.com/23-mije-persona-nga-maqedonia-e-veriut-gjenden-ne-zonat-me-koronavirus-ne-itali/20%Monthly2020-02-24 13:33
https://www.informatat.com/ikshp-gruaja-per-te-cilen-dyshohej-ne-qkuk-nuk-ka-koronavirus/20%Monthly2020-02-24 13:22
https://www.informatat.com/svecla-bashkepunimi-rajonal-ndihmon-mbikeqyrjen-demokratike-te-sektorit-te-sigurise/20%Monthly2020-02-24 13:15
https://www.informatat.com/e-dyshuara-per-koronavirus-ne-qkuk-ka-ardhur-nga-italia/20%Monthly2020-02-24 13:11
https://www.informatat.com/rasti-veteranet-ramush-haradinaj-sshkon-ne-seance/20%Monthly2020-02-24 13:08
https://www.informatat.com/abdixhiku-takon-ambasadoren-e-kroacise/20%Monthly2020-02-24 12:55
https://www.informatat.com/bernabiq-ne-samitin-e-londres-prishtina-ta-heqe-taksen/20%Monthly2020-02-24 12:42
https://www.informatat.com/lumir-abdixhiku-prezanton-shefin-e-kabinetit/20%Monthly2020-02-24 12:22
https://www.informatat.com/aak-ja-me-pankarta-ne-mbrojtje-te-takses/20%Monthly2020-02-24 12:14
https://www.informatat.com/dyshohet-per-nje-rast-te-ri-me-koronavirus-ne-qkuk/20%Monthly2020-02-24 13:20
https://www.informatat.com/djali-nga-fushe-kosova-e-rreh-nenen-e-ben-per-spital/20%Monthly2020-02-24 11:59
https://www.informatat.com/pamje-te-tmerrshme-kinezet-po-e-perhapin-me-qellim-koronavirusin-peshtyjne-edhe-ne-ashensor/20%Monthly2020-02-24 11:57
https://www.informatat.com/konjufca-nga-selaniku-kam-kerkuar-vendimin-pozitiv-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2020-02-24 15:15
https://www.informatat.com/bernabiq-flet-per-tregti-ne-samit-kurti-ia-kerkon-njohjen/20%Monthly2020-02-24 11:50
https://www.informatat.com/hazard-i-thote-lamtumire-sezonit/20%Monthly2020-02-24 09:28
https://www.informatat.com/guardiola-real-madridi-eshte-mbret-i-champions-league/20%Monthly2020-02-24 09:26
https://www.informatat.com/koronavirusi-ne-itali-filloi-nga-nje-38-vjecar-askush-nuk-e-di-se-si/20%Monthly2020-02-24 09:24
https://www.informatat.com/studimi-kinez-koronavirusi-nuk-filloi-nga-tregu-i-mishit/20%Monthly2020-02-24 09:21
https://www.informatat.com/trendafilova-do-te-gjykojme-ne-menyre-te-drejte-dhe-te-pavarur/20%Monthly2020-02-24 12:10
https://www.informatat.com/shahini-vetem-ministria-vendos-per-mbylljen-e-shkollave/20%Monthly2020-02-24 09:16
https://www.informatat.com/prokuroria-kerkon-qe-rrahim-hashimi-e-kadri-rexhepi-te-shpallen-fajtore-per-mashtrim/20%Monthly2020-02-24 09:13
https://www.informatat.com/sindikata-paralajmeron-veprime-po-qe-se-riorganizimi-prek-interesat-e-sherbyesve-civile/20%Monthly2020-02-24 09:11
https://www.informatat.com/ky-eshte-plani-i-detajuar-i-msh-se-per-reagim-ndaj-koronavirusit/20%Monthly2020-02-24 09:08
https://www.informatat.com/shkon-ne-4-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi-ne-itali/20%Monthly2020-02-24 09:06
https://www.informatat.com/nga-frika-nga-koronavirusi-ne-tirane-mbyllet-per-dy-jave-nje-shkolle-private/20%Monthly2020-02-24 09:04
https://www.informatat.com/rreth-500-shqiptare-kthehen-nga-italia-ne-durres/20%Monthly2020-02-24 09:02
https://www.informatat.com/kete-jave-ne-kosove-priten-reshje-shiu-e-bore/20%Monthly2020-02-24 09:01
https://www.informatat.com/fillon-shperndarja-automatike-e-lendeve-gjyqesore-ne-te-gjitha-gjykatat-themelore/20%Monthly2020-02-24 08:58
https://www.informatat.com/2-mije-e-619-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-gjithe-boten/20%Monthly2020-02-24 08:54
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-po-perballet-me-ultimatum/20%Monthly2020-02-24 08:52
https://www.informatat.com/sulm-ne-houston-te-shba-se-shtate-te-plagosur/20%Monthly2020-02-24 08:50
https://www.informatat.com/30-aksidente-me-shtate-te-lenduar/20%Monthly2020-02-24 08:48
https://www.informatat.com/termet-i-fuqishem-ne-turqi-nente-te-vdekur/20%Monthly2020-02-24 08:46
https://www.informatat.com/aak-me-tryeze-per-taksen/20%Monthly2020-02-24 08:41
https://www.informatat.com/kurti-sot-pritet-te-takohet-me-homologen-serbe-brnabiq-ne-londer/20%Monthly2020-02-24 11:49
https://www.informatat.com/konsumimi-i-perditshem-i-bulmetit-redukton-rrezikun-nga-sulmet-ne-tru/20%Monthly2020-02-24 08:31
https://www.informatat.com/kerkohet-nga-qeveria-ta-kete-prioritet-rigjenerimin-e-diplomacise-se-jashtme/20%Monthly2020-02-24 08:29
https://www.informatat.com/rrefimi-i-profesorit-per-vrasjen-e-pesefishte-ne-gjilan/20%Monthly2020-02-24 08:38
https://www.informatat.com/analisti-gjerman-lajcak-njeriu-u-gabuar-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-24 11:53
https://www.informatat.com/ambasada-e-kosoves-ne-itali-ska-kosovare-te-prekur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-24 09:18
https://www.informatat.com/konjfuces-i-reagon-edhe-nje-konsull-i-shkarkuar-per-mpj-kam-lene-punen-ku-kisha-filluar-te-punoj-pa-mbushur-18-vjec/20%Monthly2020-02-21 17:04
https://www.informatat.com/rama-ia-kemi-per-borxh-femijeve-qe-te-kemi-nje-vend-te-ri-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-02-21 11:10
https://www.informatat.com/kroacia-konfirmon-mbeshtetjen-ndaj-kosoves/20%Monthly2020-02-21 11:05
https://www.informatat.com/vogel-e-weber-lajcak-i-deshtuar-be-gabon-nese-e-zgjedh-emisar-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-21 11:03
https://www.informatat.com/peje-arrestohet-i-dyshuari-pasi-shkaktoi-dhune-psikike-gruas/20%Monthly2020-02-21 10:36
https://www.informatat.com/69-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-02-21 10:32
https://www.informatat.com/cullen-shpreh-gatishmerine-e-ke-se-per-mbeshtetjen-e-kosoves-drejt-integrimit-evropian/20%Monthly2020-02-21 10:27
https://www.informatat.com/thaci-per-bbc-ne-nese-ndodh-dicka-rreth-negociatave-me-serbine-do-te-ndodhe-sivjet/20%Monthly2020-02-21 10:25
https://www.informatat.com/kosovaret-kane-gati-1-milione-profile-ne-facebook-680-mije-ne-instagram/20%Monthly2020-02-21 10:22
https://www.informatat.com/ministres-bajrami-i-kerkohet-ti-heqe-nga-perdorimi-tekstet-e-hartuara-vitin-e-kaluar/20%Monthly2020-02-21 10:20
https://www.informatat.com/vitet-e-humbura-te-kosoves/20%Monthly2020-02-21 10:18
https://www.informatat.com/ndihmesi-i-trumpit-denohet-me-40-muaj-burgim/20%Monthly2020-02-21 10:16
https://www.informatat.com/rritje-e-ndjeshme-e-numrit-te-rasteve-me-koronavirus-ne-korene-e-jugut/20%Monthly2020-02-21 10:14
https://www.informatat.com/pacolli-nese-njohja-nga-xhamajka-eshte-e-pavertete-ambasadorja-citaku-duhet-te-shkarkohet/20%Monthly2020-02-21 10:12
https://www.informatat.com/iranianet-votojne-ne-zgjedhjet-parlamentare/20%Monthly2020-02-21 10:09
https://www.informatat.com/ahmeti-rasti-i-xhamajkes-si-plote-pune-tjera-ne-kosove/20%Monthly2020-02-21 10:08
https://www.informatat.com/rreth-nje-mije-mjeke-nga-shqiperia-e-kosova-jane-punesuar-ne-gjermani-tre-mije-te-tjere-ne-vende-te-tjera-te-evropes/20%Monthly2020-02-21 10:04
https://www.informatat.com/mustafa-kunder-idese-qe-bizneset-te-pushojne-te-dielave/20%Monthly2020-02-21 10:24
https://www.informatat.com/nje-delegacion-i-fmn-se-po-qendron-ne-kosove/20%Monthly2020-02-21 09:57
https://www.informatat.com/daciq-komuniteti-nderkombetar-ti-beje-presion-prishtines-dhe-tiranes/20%Monthly2020-02-21 09:56
https://www.informatat.com/kurti-pranon-telegram-urimi-nga-kryeministrja-e-norvegjise/20%Monthly2020-02-21 09:53
https://www.informatat.com/shtate-te-vdekur-nga-gripi-sezonal-ne-kosove-nder-ta-edhe-nje-femije/20%Monthly2020-02-21 09:51
https://www.informatat.com/shkarkimet-e-konsujve-ahmeti-vendimet-e-radhes-do-ti-marrim-ne-kohen-e-duhur/20%Monthly2020-02-21 09:50
https://www.informatat.com/presidenca-per-ceshtjen-e-xhamajkes-njoftimi-per-njohje-shkoi-edhe-ne-kryeministri-e-mpj/20%Monthly2020-02-21 09:48
https://www.informatat.com/ministrja-e-xhamajkes-deri-sot-nuk-e-kemi-njohur-kosoven/20%Monthly2020-02-21 09:46
https://www.informatat.com/konjufca-shkarkoi-nga-pozita-e-konsullit-edhe-te-afermin-e-salih-zybes/20%Monthly2020-02-20 15:19
https://www.informatat.com/neser-dite-zie-ne-gjilan/20%Monthly2020-02-20 15:17
https://www.informatat.com/matoshi-i-del-ne-krah-konjufces-pas-shkarkimit-te-konsujve/20%Monthly2020-02-20 15:13
https://www.informatat.com/kurti-trepca-eshte-thesar-publik-te-cilin-ne-duam-ta-revitalizojme-dhe-tia-kthejme-shkelqimin/20%Monthly2020-02-20 15:08
https://www.informatat.com/kqz-e-shqetesuar-me-deklaraten-e-bislimit-se-sdo-te-ndahen-meditje-ne-emer-te-pavaresise/20%Monthly2020-02-20 15:00
https://www.informatat.com/thaci-pranon-kredencialet-edhe-te-ambasadores-se-re-te-letonise/20%Monthly2020-02-20 14:47
https://www.informatat.com/varrosen-pese-anetaret-e-familjes-bllaca/20%Monthly2020-02-20 14:46
https://www.informatat.com/abazi-takon-ambasadoren-e-frances/20%Monthly2020-02-20 14:36
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-vlereson-programin-e-reformes-ekonomike-te-kosoves/20%Monthly2020-02-20 14:35
https://www.informatat.com/ne-peje-arrestohet-i-kerkuari-per-vjedhje-te-rende/20%Monthly2020-02-20 14:33
https://www.informatat.com/kina-raporton-renie-te-rasteve-me-koronavirusin-e-ri/20%Monthly2020-02-20 14:31
https://www.informatat.com/vitia-dhe-ambasadori-italian-orlando-diskutojne-per-projektet-e-perbashketa-ne-shendetesi/20%Monthly2020-02-20 14:30
https://www.informatat.com/guardiola-pas-denimit-te-man-city-t-nga-uefa-qendroj-ne-city-100-e-verteta-do-te-triumfoje/20%Monthly2020-02-20 14:20
https://www.informatat.com/ronaldo-mbappe-eshte-e-tashmja-dhe-e-ardhmja-e-futbollit/20%Monthly2020-02-20 14:18
https://www.informatat.com/ngrihet-aktakuze-per-korrupsion-ndaj-presidentit-te-psg-se-nasser-al-khelaifi/20%Monthly2020-02-20 14:16
https://www.informatat.com/messi-per-reagimin-ndaj-abidalit-nuk-mund-ta-lija-drejtorin-sportiv-te-me-sulmonte-ashtu/20%Monthly2020-02-20 14:14
https://www.informatat.com/grenell-me-tri-pozicione-shef-i-inteligjences-ndermjetesues-kosove-serbi-dhe-ambasador-ne-gjermani/20%Monthly2020-02-20 14:12
https://www.informatat.com/shenjat-qe-tregojne-se-femija-mund-te-jete-autist/20%Monthly2020-02-20 14:10
https://www.informatat.com/baby-g-fotografon-te-pasmet-para-pasqyres/20%Monthly2020-02-20 14:07
https://www.informatat.com/mihrije-braha-i-jep-nje-goditje-te-rende-rina-balajt/20%Monthly2020-02-20 13:58
https://www.informatat.com/zaimina-vasjari-ekspozon-gjoksin-joshes/20%Monthly2020-02-20 13:55
https://www.informatat.com/kejvina-vjen-si-nje-dame-elegante-seksi-nga-los-angelesi/20%Monthly2020-02-20 13:54
https://www.informatat.com/reka-gjermania-do-te-vazhdoje-te-mbeshtese-kosoven-me-procesin-e-integrimit-evropian/20%Monthly2020-02-20 13:51
https://www.informatat.com/thaci-pranoi-kredencialet-e-ambasadorit-jorezident-te-guineas-per-kosoven/20%Monthly2020-02-20 13:50
https://www.informatat.com/muzikantja-luan-me-violine-teksa-mjeket-i-heqin-tumorin-nga-truri/20%Monthly2020-02-20 13:48
https://www.informatat.com/kim-kardashian-merr-serish-vemendje/20%Monthly2020-02-20 13:46
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-kosnettin-i-nevojshem-aktivizimi-i-shba-se-ne-dialog-mos-na-barazoni-me-serbine/20%Monthly2020-02-20 14:49
https://www.informatat.com/perplasje-mes-ushtrise-amerikane-dhe-ruse-ne-siri/20%Monthly2020-02-20 13:40
https://www.informatat.com/gripi-po-ua-merr-jeten-kosovareve-shenohen-gjashte-viktima/20%Monthly2020-02-20 13:37
https://www.informatat.com/konstituohet-komisioni-per-ekonomi-shala-tregon-fusheveprimin-per-kete-mandat/20%Monthly2020-02-20 13:34
https://www.informatat.com/konjufca-shfuqizon-vendimin-e-pacollit-per-emerimin-e-14-konsujve/20%Monthly2020-02-20 13:32
https://www.informatat.com/gjuriq-do-te-shohim-nese-grenell-do-te-mbetet-emisar-per-dialogun/20%Monthly2020-02-20 13:28
https://www.informatat.com/osmani-trepca-eshte-e-paprekshme/20%Monthly2020-02-20 13:20
https://www.informatat.com/tahiri-anulimi-i-konkursit-te-notereve-eshte-arbitrar-shihemi-ne-gjykate/20%Monthly2020-02-20 13:18
https://www.informatat.com/kurti-paralajmeron-nga-stan-tergu-do-te-kete-shkarkime-te-tjera-te-bordeve/20%Monthly2020-02-20 15:07
https://www.informatat.com/haxhiu-anulon-provimin-e-kontestuar-te-noterise/20%Monthly2020-02-20 14:59
https://www.informatat.com/mustafa-publikon-emrat-e-pese-zevendesministrave-te-propozuar-nga-ldk-ja/20%Monthly2020-02-20 13:31
https://www.informatat.com/kamioni-me-1-3-tone-kokaine-kaloi-ne-shqiperi-me-lejen-e-struktures-anti-korrupsion/20%Monthly2020-02-20 08:46
https://www.informatat.com/oeak-kunder-vendimit-te-disa-komunave-per-ndalimin-e-punes-se-bizneseve-gjate-se-dielave/20%Monthly2020-02-20 08:44
https://www.informatat.com/aksident-ne-magjistralen-prizren-suhareke-nje-person-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2020-02-20 08:42
https://www.informatat.com/sot-behet-varrimi-i-5-anetareve-te-familjes-bllaca-nga-gjilani/20%Monthly2020-02-20 08:37
https://www.informatat.com/kurti-pranon-telegram-urimi-nga-kryeministri-britanik-boris-johnson/20%Monthly2020-02-20 08:34
https://www.informatat.com/hoti-e-uron-grenellin-per-emerimin-e-ri/20%Monthly2020-02-20 08:32
https://www.informatat.com/kosto-te-perbashketa-kosove-shqiperi-per-lobim-rreth-njohjes-reagon-daciq/20%Monthly2020-02-20 08:30
https://www.informatat.com/per-nje-vit-tete-te-vrare-nga-armet-zyrtare-te-policise/20%Monthly2020-02-20 08:29
https://www.informatat.com/sulm-ne-gjermani-11-te-vrare/20%Monthly2020-02-20 08:27
https://www.informatat.com/kjo-eshte-ftesa-e-radhes-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2020-02-20 13:05
https://www.informatat.com/kurti-ne-suddeutsche-zeitung-projekti-per-ndryshimin-e-kufijve-ka-deshtuar-por-ideja-nuk-ka-vdekur/20%Monthly2020-02-20 13:14
https://www.informatat.com/31-vjet-nga-greva-e-minatoreve-te-trepces/20%Monthly2020-02-20 08:19
https://www.informatat.com/sot-priten-reshje-bore-ne-kosove/20%Monthly2020-02-20 08:17
https://www.informatat.com/richard-grenell-emerohet-drejtor-ne-detyre-i-inteligjences-kombetare/20%Monthly2020-02-20 13:11
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-shkarkon-bordin-e-telekomit/20%Monthly2020-02-20 08:24
https://www.informatat.com/kirurge-nga-kosova-polonia-e-shqiperia-kembejne-pervojat-ne-simpoziumin-per-trajtimin-e-plageve/20%Monthly2020-02-20 08:38
https://www.informatat.com/aktori-i-famshem-tregon-pse-eshte-penduar-pas-divorcit/20%Monthly2020-02-19 15:20
https://www.informatat.com/salma-hayek-nuk-kam-botox/20%Monthly2020-02-19 15:16
https://www.informatat.com/shoqata-e-prokuroreve-kercenimet-nuk-na-lekundin/20%Monthly2020-02-19 15:14
https://www.informatat.com/rrefehet-28-vjecarja-e-varur-nga-seksi-kam-fjetur-me-mbi-130-burra-dhe-jeta-ime-u-shkaterrua/20%Monthly2020-02-19 15:12
https://www.informatat.com/kosova-mirepret-mbeshtetjen-e-frances-ne-fushen-e-sundimit-te-ligjit-dhe-shtetit-te-se-drejtes/20%Monthly2020-02-19 15:09
https://www.informatat.com/ministri-mustafa-pezullon-nga-puna-sekretarin-halimi-dhe-kryeshefin-gjokaj/20%Monthly2020-02-20 08:21
https://www.informatat.com/meshkujt-qe-nuk-mund-ti-bejne-as-dhjete-pompa-me-te-rrezikuar-prej-sulmit-ne-zemer/20%Monthly2020-02-19 15:02
https://www.informatat.com/qeveria-britanike-punetoret-e-pakualifikuar-smund-te-marrin-viza/20%Monthly2020-02-19 15:01
https://www.informatat.com/alketa-pendohet-qe-mbeshteti-elvanen-publikisht-pranon-qe-paten-perplasje-me-veren/20%Monthly2020-02-19 14:59
https://www.informatat.com/bebe-me-pak-aktive-ne-rrjetet-sociale-per-shkak-te-problemeve-me-shendetin-e-saj-mendor/20%Monthly2020-02-19 14:57
https://www.informatat.com/vdes-modelja-e-playboy-pasi-i-dashuri-e-hedh-nga-ballkoni/20%Monthly2020-02-19 14:55
https://www.informatat.com/bordi-i-telekomit-i-shkruan-ministres-nje-dite-pasi-u-permend-shkarkimi-i-tyre/20%Monthly2020-02-19 14:53
https://www.informatat.com/dardan-berisha-fton-dardanet-kunder-islandes/20%Monthly2020-02-19 14:51
https://www.informatat.com/neymar-psg-ja-nuk-deshiron-te-me-paguaj-prandaj-jam-jashte-fushes/20%Monthly2020-02-19 14:49
https://www.informatat.com/la-galaxy-deshiron-messin-i-ofron-rrugen-e-shpetimit/20%Monthly2020-02-19 14:48
https://www.informatat.com/konfirmohen-dy-rastet-e-para-te-koronavirusit-ne-iran/20%Monthly2020-02-19 14:46
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-nje-gruaje-ne-prishtine-per-organizim-dhe-pjesemarrje-ne-grup-terrorist/20%Monthly2020-02-19 14:44
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-se-sa-mund-te-zgjase-koronavirusi/20%Monthly2020-02-19 14:42
https://www.informatat.com/reka-prioriteti-yne-liberalizimi-i-vizave-kete-vit/20%Monthly2020-02-19 14:40
https://www.informatat.com/kryeministri-albin-kurti-priti-ambasadorin-e-malit-te-zi-ferhat-dinoshen/20%Monthly2020-02-19 14:38
https://www.informatat.com/meta-me-2-mars-therras-popullin-rama-te-marre-poture-te-gjera/20%Monthly2020-02-19 14:37
https://www.informatat.com/mbi-2-mije-te-vdekur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-19 13:29
https://www.informatat.com/aksident-mes-dy-aeroplaneve-te-vegjel-ne-australi-kater-te-vdekur/20%Monthly2020-02-19 13:18
https://www.informatat.com/haxhiu-brenda-kesaj-jave-do-ta-anulojme-procesin-e-noterise/20%Monthly2020-02-19 13:16
https://www.informatat.com/samsung-u-i-nenshtrohet-rusise-i-instalon-aplikacionet-qeveritare-ne-telefona/20%Monthly2020-02-19 13:15
https://www.informatat.com/koronavirusi-apple-paralajmeron-perdoruesit-e-saj/20%Monthly2020-02-19 13:13
https://www.informatat.com/tome-gashi-reagon-per-protesten-qe-po-mbahet-kunder-tij/20%Monthly2020-02-19 13:11
https://www.informatat.com/strukturat-paralele-ne-veri-gazetari-britanik-sfidon-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-19 13:09
https://www.informatat.com/osmani-kerkon-nga-cakaj-koordinim-me-te-madh-mes-kosoves-e-shqiperise-per-politiken-e-jashtme/20%Monthly2020-02-19 13:07
https://www.informatat.com/veliu-takoi-ambasadorin-e-italise-nicola-orlando/20%Monthly2020-02-19 13:05
https://www.informatat.com/keto-jane-dy-marreveshjet-e-para-qe-do-nenshkruhen-ne-mbledhjen-e-perbashket-te-qeverive-shqiptare/20%Monthly2020-02-19 13:04
https://www.informatat.com/qalaj-pohon-se-ne-policine-e-kosoves-jane-100-police-me-probleme-psikike-e-semundje-tjera/20%Monthly2020-02-19 15:30
https://www.informatat.com/haradinaj-albin-nese-e-oferton-taksen-per-njohje-finale-e-ke-perkrahjen-time-dhe-te-aak-se/20%Monthly2020-02-19 15:06
https://www.informatat.com/haziri-pret-veliun-dhe-qalajn-pas-tragjedise-se-gjilanit/20%Monthly2020-02-19 12:53
https://www.informatat.com/cakaj-nga-takimi-me-kurtin-duhet-te-takohemi-me-shpesh/20%Monthly2020-02-19 14:39
https://www.informatat.com/thaci-cakaj-e-rama-kane-qendrim-unik-per-kosoven-na-duhet-koordinim-me-tiranen/20%Monthly2020-02-19 13:00
https://www.informatat.com/takimi-i-cakajt-me-osmanin-e-kurtin-i-mbyllur-per-media/20%Monthly2020-02-19 12:50
https://www.informatat.com/grenelli-mohon-se-shba-ja-mbetet-e-hapur-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2020-02-19 12:55
https://www.informatat.com/florian-dushi-emerohet-zevendesminister-i-drejtesise/20%Monthly2020-02-19 11:24
https://www.informatat.com/nga-koronavirusi-me-te-rrezikuar-jane-te-moshuarit-dhe-te-semuret/20%Monthly2020-02-18 15:39
https://www.informatat.com/haxhiu-takohet-me-shefin-e-ri-te-eulex-it-wigemark-flasin-per-rolin-dhe-mbeshtetjen-qe-ofron-ky-mision/20%Monthly2020-02-18 15:36
https://www.informatat.com/ja-sa-euro-u-detyruan-te-japin-ldk-lvv-dhe-pdk-qe-ti-hyjne-gares-per-kryetar-te-podujeves/20%Monthly2020-02-18 15:34
https://www.informatat.com/haxhiu-takohet-me-shefin-e-osbe-se-diskutojne-per-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2020-02-18 15:23
https://www.informatat.com/rastet-e-kancerit-po-rriten-ne-rang-global/20%Monthly2020-02-18 15:12
https://www.informatat.com/ky-studim-tregon-se-cfare-i-ben-kokaina-spermes-dhe-organit-tuaj-gjenital/20%Monthly2020-02-18 15:09
https://www.informatat.com/flasin-ekspertet-ja-cfare-po-e-vret-kenaqesine-tuaj-ne-shtrat/20%Monthly2020-02-18 15:07
https://www.informatat.com/shkencetaret-i-bejne-thirrje-te-gjitheve-fillimi-i-punes-para-ores-10-eshte-e-barabarte-me-torturat/20%Monthly2020-02-18 15:06
https://www.informatat.com/j-lo-i-jep-fund-beqarise-nuk-do-ta-besoni-shifren-e-cmendur-qe-do-shpenzoje-per-dasmen/20%Monthly2020-02-18 15:04
https://www.informatat.com/viagra-jo-vetem-per-seks-ekspertet-japin-lajmin-e-mire-sheron-edhe-kete-semundje-te-rende/20%Monthly2020-02-18 15:02
https://www.informatat.com/mustafa-merr-perkrahje-nga-undp-ja-per-mbeshtetjen-e-sektorit-te-pylltarise/20%Monthly2020-02-18 15:00
https://www.informatat.com/bakteret-rezistente-ndaj-antibiotikeve-shkencetaret-bejne-nje-zbulim-premtues/20%Monthly2020-02-18 14:57
https://www.informatat.com/kejvina-kthella-mahnit-reperin-shqiptar-shikoni-cfare-i-shkruan-ai-ne-postimin-e-fundit/20%Monthly2020-02-18 14:55
https://www.informatat.com/palmer-kosova-e-serbia-ti-caktojne-parametrat-e-dialogut-qe-duhet-te-rezultoje-me-njohje-reciproke/20%Monthly2020-02-18 14:53
https://www.informatat.com/sophie-turner-shtatzene-pret-femijen-e-pare-me-joe-jonas-2/20%Monthly2020-02-18 14:51
https://www.informatat.com/rama-edhe-punetore-nga-jashte-per-rindertimin/20%Monthly2020-02-18 14:49
https://www.informatat.com/ministri-ahmetaj-na-u-dhuruan-rreth-400-milione-euro-te-tjerat-kredi-e-bute/20%Monthly2020-02-18 14:47
https://www.informatat.com/osbe-do-te-vazhdoje-perkrahjen-per-krijimin-dhe-ruajtjen-e-nje-ambienti-te-sigurt-ne-kosove/20%Monthly2020-02-18 14:45
https://www.informatat.com/gashi-taksa-zevendesohet-me-masa-reciproke-ndaj-serbise-keshtu-deshmojme-se-jemi-partner-serioz/20%Monthly2020-02-18 14:43
https://www.informatat.com/gent-cakaj-viziton-neser-kosoven-pritet-nga-glauk-konjufca/20%Monthly2020-02-18 14:40
https://www.informatat.com/komisioneri-i-be-se-per-zgjerim-optimist-rreth-shqiperise-dhe-maqedonise-se-veriut/20%Monthly2020-02-18 14:39
https://www.informatat.com/bill-gates-fajeson-lopet-per-ngrohjen-globale/20%Monthly2020-02-18 14:37
https://www.informatat.com/vuciq-pritet-te-takohet-sonte-me-grenellin-ne-munih-2/20%Monthly2020-02-18 14:35
https://www.informatat.com/merr-detyren-presidenti-i-ri-i-kroacise/20%Monthly2020-02-18 14:34
https://www.informatat.com/osmani-per-tragjedine-ne-gjilan-organet-kompetente-duhet-te-marrin-masa-urgjente-per-te-shmangur-rastet-si-ky/20%Monthly2020-02-18 14:52
https://www.informatat.com/haziri-i-tronditur-pas-tragjedise-se-sotme-ne-gjilan/20%Monthly2020-02-18 14:30
https://www.informatat.com/zyrtarja-e-policise-se-kosoves-vrau-4-anetare-te-familjes-dhe-pastaj-veten/20%Monthly2020-02-18 14:28
https://www.informatat.com/abdixhiku-pret-ne-takim-ambasadoren-franceze/20%Monthly2020-02-18 12:28
https://www.informatat.com/gjilan-dyshohet-per-vrasje-te-rende/20%Monthly2020-02-18 12:26
https://www.informatat.com/vuciq-taksa-u-vendos-me-mbeshtetjen-e-nje-shteti-europian-qe-serbia-te-mos-kerkoje-veriun-e-kosoves-dhe-anamoraven/20%Monthly2020-02-18 12:23
https://www.informatat.com/japonia-synon-ta-luftoje-koronavirusin-me-ilace-kunder-hiv-it/20%Monthly2020-02-18 12:19
https://www.informatat.com/ancelotti-fajesohet-per-gjendjen-e-hysajt-ia-shkaterroi-vetebesimin/20%Monthly2020-02-18 12:16
https://www.informatat.com/kapiteni-i-liverpoolit-ka-kaluar-koha-e-coutinhos-ne-anfield/20%Monthly2020-02-18 12:14
https://www.informatat.com/vellai-i-pogbas-te-gjithe-e-dine-se-ai-deshiron-te-largohet-nga-unitedi/20%Monthly2020-02-18 12:12
https://www.informatat.com/guardiola-mban-takim-me-lojtaret-pas-denimit-nga-uefa-kerkon-izolim/20%Monthly2020-02-18 12:11
https://www.informatat.com/tuna-e-rrit-te-pasmen-e-shtremberon-shkallen/20%Monthly2020-02-18 12:09
https://www.informatat.com/meta-paralajmeron-shperndarjen-e-parlamentit-te-shqiperise/20%Monthly2020-02-18 12:07
https://www.informatat.com/ndodh-fenomeni-i-rralle-hena-toka-dhe-marsi-vendosen-ne-nje-drejtim/20%Monthly2020-02-18 12:05
https://www.informatat.com/osmani-takimet-me-presidentin-ishin-agjende-shteterore-dallimet-me-te-qendrojne/20%Monthly2020-02-18 14:32
https://www.informatat.com/brenda-pak-ditesh-vv-e-ldk-me-takim-koordinues-per-taksen-100/20%Monthly2020-02-18 14:42
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-pas-festivalit-vera-grabocka-flet-per-raportin-me-alketa-vejsiun/20%Monthly2020-02-18 11:55
https://www.informatat.com/albumi-i-ri-nga-adele-po-vjen-ne-shtator/20%Monthly2020-02-18 11:52
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-e-paguan-georginen-per-mirembajtjen-e-shtepise-dhe-kujdesin-ndaj-femijeve/20%Monthly2020-02-18 11:51
https://www.informatat.com/kurti-e-priti-ne-takim-ambasadorin-e-zvicres/20%Monthly2020-02-18 11:49
https://www.informatat.com/gjermania-kerkon-punetore-nga-ballkani-ne-mars-hyn-ne-fuqi-nje-ligj-i-favorshem/20%Monthly2020-02-18 11:46
https://www.informatat.com/prokuroria-per-48-ore-i-ndaluam-13-persona/20%Monthly2020-02-18 11:36
https://www.informatat.com/norbert-rottgen-kandidon-per-kryetar-te-partise-se-merkelit/20%Monthly2020-02-18 11:34
https://www.informatat.com/grabitje-me-arme-ne-fushe-kosove/20%Monthly2020-02-18 11:33
https://www.informatat.com/dumoshi-takon-tenorin-rame-lahaj/20%Monthly2020-02-18 11:31
https://www.informatat.com/veliu-takon-braathu-ministrine-e-brendshme-do-ta-bejme-te-besueshme-per-partneret-nderkombetare/20%Monthly2020-02-18 11:22
https://www.informatat.com/thaci-pranoi-letrat-kredenciale-nga-ambasadori-i-danimarkes/20%Monthly2020-02-18 14:27
https://www.informatat.com/thyhen-serish-zyrat-e-agk-se/20%Monthly2020-02-18 11:12
https://www.informatat.com/konjufca-marredhenia-me-serbine-mbetet-problemi-me-i-madh/20%Monthly2020-02-18 11:59
https://www.informatat.com/gjykata-speciale-fton-per-intervistim-avni-spahiun/20%Monthly2020-02-18 11:56
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-afer-duplex-nje-i-lenduar-e-tre-ne-arrati/20%Monthly2020-02-18 09:17
https://www.informatat.com/mjeku-fitim-selimi-niset-drejt-hages-per-intervistim-nga-specialja/20%Monthly2020-02-18 09:16
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-pikelluese-vdekja-e-veprimtarit-kadri-dellova/20%Monthly2020-02-18 09:14
https://www.informatat.com/vdes-drejtori-i-nje-spitali-ne-wuhan-numri-i-vdekjeve-nga-coronavirusi-ne-kine-arrin-afer-2-mije/20%Monthly2020-02-18 09:12
https://www.informatat.com/vuciq-e-humbem-rastin-per-kompromis-me-prishtinen-do-ta-paguajme-cmimin/20%Monthly2020-02-18 09:10
https://www.informatat.com/dy-te-arrestuar-ne-dy-raste-te-ndara-te-rrahjeve-ne-mitrovice/20%Monthly2020-02-18 09:08
https://www.informatat.com/gaxherri-pozite-e-opozite-te-behemi-bashke-per-ceshtjet-nacionale/20%Monthly2020-02-18 09:06
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-abazi-dje-shteti-dhe-qytetari-ishin-bashke/20%Monthly2020-02-18 09:04
https://www.informatat.com/plenkoviq-qendrimi-i-kroacise-eshte-se-kosova-i-ka-permbushur-kushtet-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2020-02-18 09:02
https://www.informatat.com/nga-enjtja-vranesira-shi-e-bore-ne-kosove/20%Monthly2020-02-18 09:00
https://www.informatat.com/sot-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2020-02-18 11:10
https://www.informatat.com/ora-e-pare-e-mesimit-sot-iu-kushtua-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2020-02-18 11:18
https://www.informatat.com/kreret-e-shtetit-te-kosoves-te-pakoordinuar-as-pervjetori-i-pavaresise-nuk-i-beri-bashke/20%Monthly2020-02-18 11:08
https://www.informatat.com/%e2%80%8bosmani-sot-na-duhet-patriotizem-konstitucional/20%Monthly2020-02-18 08:56
https://www.informatat.com/kurti-para-fsk-se-therret-per-unifikim-te-brendshem-e-forcim-nga-jashte/20%Monthly2020-02-17 11:35
https://www.informatat.com/kqz-ja-njofton-se-ka-filluar-regjistrimi-i-votuesve-jashte-kosoves-per-zgjedhjet-ne-podujeve/20%Monthly2020-02-17 11:29
https://www.informatat.com/osmani-ne-fsk-do-te-punojme-qe-kosoven-ta-bejme-vend-te-sigurt/20%Monthly2020-02-17 11:25
https://www.informatat.com/jashari-shpallja-e-pavaresise-ishte-beteje-e-fituar-me-mund-e-sakrifice/20%Monthly2020-02-17 11:22
https://www.informatat.com/ahmeti-shteti-yne-nuk-duhet-te-konsiderohet-i-perfunduar/20%Monthly2020-02-17 11:19
https://www.informatat.com/daniel-serwer-konsideron-se-ceshtja-e-kosoves-mund-te-zgjidhet-brenda-ores-nese-do-serbia/20%Monthly2020-02-17 11:16
https://www.informatat.com/osmani-sot-na-duhet-patriotizem-institucional-te-zotohemi-qe-do-ta-mbrojme-cdo-pellembe-te-kosoves/20%Monthly2020-02-17 11:13
https://www.informatat.com/cakaj-per-kosoven-je-ndergjegja-me-e-larte-e-kombit-e-endrra-me-frymezuese-qe-nuk-shuhet-kurre/20%Monthly2020-02-17 10:12
https://www.informatat.com/mustafa-pavaresia-misherohet-me-kontributin-e-miqve-nderkombetare/20%Monthly2020-02-17 10:09
https://www.informatat.com/thaci-ne-12-vjetorin-e-pavaresise-kosova-eshte-faktor-i-stabilitetit-ne-rajon/20%Monthly2020-02-17 10:05
https://www.informatat.com/ambasada-britanike-ia-uron-kosoves-12-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2020-02-17 10:01
https://www.informatat.com/bernabiq-paralajmeron-pjesemarrjen-ne-konferencen-e-donatoreve-per-shqiperine/20%Monthly2020-02-17 09:59
https://www.informatat.com/kurti-e-osmani-e-quajne-figure-inspiruese-demacin/20%Monthly2020-02-17 09:57
https://www.informatat.com/kurti-ben-homazhe-ne-prekaz-kujtojme-me-mall-dhe-krenari-familjen-jashari/20%Monthly2020-02-17 11:33
https://www.informatat.com/me-ngritje-te-flamurit-nis-ceremonia-per-12-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2020-02-17 09:49
https://www.informatat.com/kurti-per-here-te-pare-ben-homazhe-te-varri-i-rugoves/20%Monthly2020-02-17 11:12
https://www.informatat.com/irani-ndalon-shen-valentinin/20%Monthly2020-02-14 15:04
https://www.informatat.com/qkss-vetem-35-e-qytetareve-duan-qe-te-mbahet-taksa-ndaj-serbise/20%Monthly2020-02-14 15:00
https://www.informatat.com/jahjaga-ne-mynih-flet-per-barrierat-gjinore-te-grave-ne-pozita-udheheqese/20%Monthly2020-02-14 14:57
https://www.informatat.com/oeak-marreveshja-me-serbine-per-hekurudhen-dhe-autostraden-do-te-sjelle-perfitime-ekonomike/20%Monthly2020-02-14 14:54
https://www.informatat.com/kengetarja-shqiptare-ekspozon-te-pasmet-ne-shtrat-dhe-kerkon-te-dashur-per-shen-valentini/20%Monthly2020-02-14 14:52
https://www.informatat.com/mozzik-thyen-rrjetin-me-kengen-per-shen-valentin-pyet-loredanen-kush-te-solli-lule/20%Monthly2020-02-14 14:50
https://www.informatat.com/osmani-eshte-koha-e-duhur-qe-grate-te-kontribuojne-ne-zgjidhjen-e-problemeve-me-te-cilat-ballafaqohen/20%Monthly2020-02-14 14:47
https://www.informatat.com/kanabisi-i-ben-njerezit-te-krijojne-kujtime-qe-nuk-ekzistojne/20%Monthly2020-02-14 14:45
https://www.informatat.com/pas-dy-vitesh-romance-me-sauditin-miliarder-rihanna-e-vetme-kete-shen-valentin/20%Monthly2020-02-14 14:43
https://www.informatat.com/manchester-united-i-kerkon-100-milione-euro-per-pogban/20%Monthly2020-02-14 14:39
https://www.informatat.com/organizatoret-e-tokio-2020-po-i-rezistojne-koronavirusit/20%Monthly2020-02-14 14:37
https://www.informatat.com/atk-suspendon-nga-puna-dy-inspektore-tatimor/20%Monthly2020-02-14 14:32
https://www.informatat.com/acar-dhe-mjerim-femijet-siriane-po-ngrihen-nga-i-ftohti/20%Monthly2020-02-14 14:29
https://www.informatat.com/hoti-ne-mynih-mundesi-e-mire-per-te-lobuar/20%Monthly2020-02-14 14:27
https://www.informatat.com/cakaj-ne-munih-lobon-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2020-02-14 14:25
https://www.informatat.com/rikonfirmohen-marredheniet-e-mira-midis-kosoves-e-belgjikes/20%Monthly2020-02-14 14:21
https://www.informatat.com/kater-te-arrestuar-ne-prishtine-per-ryshfet-nder-ta-dy-punonjes-nga-gjykata-dhe-prokuroria-themelore/20%Monthly2020-02-14 14:16
https://www.informatat.com/trump-uron-thacin-per-pervjetorin-e-12-te-te-pavaresise/20%Monthly2020-02-14 14:15
https://www.informatat.com/turqia-liron-nga-karantina-42-te-evakuuarit-nga-kina-perfshire-shtetasen-shqiptare/20%Monthly2020-02-14 14:00
https://www.informatat.com/psd-binaret-e-gabuar-sjellin-marreveshje-te-demshme/20%Monthly2020-02-14 13:59
https://www.informatat.com/gjuriq-i-treguam-grenellit-si-po-vuajne-serbet-ne-kosove/20%Monthly2020-02-14 13:56
https://www.informatat.com/dyshohet-se-dhunoi-mbesen-prokuroria-kerkon-paraburgim-per-56-vjecarin/20%Monthly2020-02-14 13:54
https://www.informatat.com/kerkohet-te-vleresohet-projekti-per-ndertimin-e-kosoves-se-re/20%Monthly2020-02-14 13:52
https://www.informatat.com/veliu-cdo-marreveshje-qe-con-ne-normalizim-te-raporteve-kosove-serbi-eshte-e-mirepritur/20%Monthly2020-02-14 13:50
https://www.informatat.com/ovl-e-uck-se-kerkon-sqarim-per-marreveshjet-e-nenshkruara-sot-me-serbine/20%Monthly2020-02-14 13:47
https://www.informatat.com/vuciq-serbia-nuk-do-te-bisedoje-per-statusin-e-kosoves-pa-hequr-taksen/20%Monthly2020-02-14 13:45
https://www.informatat.com/grenell-marreveshjet-kosove-serbi-u-arriten-fale-direktivave-te-qarta-te-trumpit/20%Monthly2020-02-14 13:43
https://www.informatat.com/te-marten-ora-e-pare-e-mesimit-i-kushtohet-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2020-02-14 13:40
https://www.informatat.com/ministrja-dumoshi-paralajmeron-strategji-per-kulture/20%Monthly2020-02-14 10:44
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-ne-berlin-marreveshjet-e-deritanishme-kosove-serbi-lehtesojne-levizjen-e-njerezve-dhe-mallrave/20%Monthly2020-02-14 10:43
https://www.informatat.com/kmdlnj-sherbimi-korrektues-shembull-i-mire-dhe-pozitiv-per-vendet-e-rajonit/20%Monthly2020-02-14 10:40
https://www.informatat.com/hyseni-per-marreveshjen-ne-munih-nje-hap-ne-drejtim-te-duhur/20%Monthly2020-02-14 10:31
https://www.informatat.com/43-aktakuza-ndaj-47-persona/20%Monthly2020-02-14 10:19
https://www.informatat.com/qeveria-reagon-nepermjet-avdullah-hotit-per-letren-e-pompeos/20%Monthly2020-02-14 10:15
https://www.informatat.com/haradinaj-i-duartroket-marreveshjeve-kerkon-finalen-e-madhe-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-14 14:02
https://www.informatat.com/albin-kurti-udheton-per-munih/20%Monthly2020-02-14 14:04
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-i-futet-industrise-se-modes-sjell-koleksion-te-kepucave-dhe-cantave/20%Monthly2020-02-14 10:06
https://www.informatat.com/tayna-para-pasqyres-tregon-belin-dhe-te-pasmet-e-formesuara/20%Monthly2020-02-14 10:04
https://www.informatat.com/rita-ora-publikon-video-duke-vizatuar-pa-sutjena/20%Monthly2020-02-14 10:02
https://www.informatat.com/nese-ne-holande-nuk-justifikon-dot-veshjen-firmato-policia-ta-sekuestron/20%Monthly2020-02-14 10:00
https://www.informatat.com/gazeta-turke-zbulon-arsyen-prapa-renies-ne-forme-te-vedat-muriqit/20%Monthly2020-02-14 09:57
https://www.informatat.com/vazhdon-mallkimi-i-neymarit-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2020-02-14 09:55
https://www.informatat.com/zbulohet-buxheti-marramendes-i-man-unitedit-per-afatin-kalimtar-te-veres/20%Monthly2020-02-14 09:53
https://www.informatat.com/trajneri-i-argjentines-e-komenton-situaten-e-messit-ne-barcelone/20%Monthly2020-02-14 09:51
https://www.informatat.com/kqz-ndane-350-mije-euro-per-partite-politike/20%Monthly2020-02-14 09:46
https://www.informatat.com/vuciq-marreveshja-per-hekurudhat-e-rendesishme-per-serbet-qe-jetojne-ne-kosove/20%Monthly2020-02-14 09:33
https://www.informatat.com/thaci-ne-twitter-falenderon-trumpin-dhe-grenellin/20%Monthly2020-02-14 09:25
https://www.informatat.com/frika-nga-koronavirusi-le-menjane-gripin-sezonal-qe-po-vret-kosovaret/20%Monthly2020-02-14 09:22
https://www.informatat.com/prokurori-amerikan-postimet-e-trumpit-ma-bejne-te-pamundur-punen/20%Monthly2020-02-14 09:20
https://www.informatat.com/digjen-dy-shtepi-ne-kline/20%Monthly2020-02-14 09:17
https://www.informatat.com/qytetaret-konsiderojne-se-korrupsioni-e-papunesia-jane-rreziqet-me-te-medha-qe-i-kanosen-kosoves/20%Monthly2020-02-14 09:15
https://www.informatat.com/grenell-thaci-dhe-vuciq-u-pajtuan-se-fokusi-duhet-te-jete-ne-zhvillimin-ekonomik/20%Monthly2020-02-14 09:13
https://www.informatat.com/thaci-marreveshja-per-hekurudhat-me-serbine-eshte-mesazh-per-paqe-ne-rajon/20%Monthly2020-02-14 13:43
https://www.informatat.com/nenshkruhet-marreveshja-per-rivendosjen-e-linjes-hekurudhore-midis-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2020-02-14 10:12
https://www.informatat.com/jeremic-vuciq-po-genjen-ai-eshte-duke-biseduar-me-kosoven/20%Monthly2020-02-14 09:05
https://www.informatat.com/buxheti-tre-miliarde-eurosh-i-mundshem-ne-kosove/20%Monthly2020-02-14 09:03
https://www.informatat.com/borrelli-te-henen-mund-ta-propozoje-lajcakun-per-perfaqesues-te-posacem-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-14 10:08
https://www.informatat.com/mot-i-ndryshueshem-sot-ne-kosove/20%Monthly2020-02-14 08:59
https://www.informatat.com/obsh-nuk-ka-rritje-te-koronavirusit-jashte-kines/20%Monthly2020-02-14 08:57
https://www.informatat.com/zgjedhjet-ne-podujeve-mblidhet-kqz/20%Monthly2020-02-14 08:53
https://www.informatat.com/gjuriq-hekurudha-do-te-lidhe-beogradin-me-provincen-jugore-serbe/20%Monthly2020-02-14 08:51
https://www.informatat.com/pas-grenell-vuciq-ne-munih-takohet-me-reeker/20%Monthly2020-02-14 08:50
https://www.informatat.com/brenda-24-oreve-tri-vdekje-te-dyshimta-ne-kosove/20%Monthly2020-02-14 08:48
https://www.informatat.com/sot-pritet-te-nenshkruhet-marreveshja-per-linjen-hekurudhore-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-14 09:07
https://www.informatat.com/konferenca-e-sigurise-mbledh-ne-munih-lideret-boterore-marrin-pjese-thaci-e-kurti/20%Monthly2020-02-14 09:10
https://www.informatat.com/arrestohen-gjashte-persona-ne-tri-aksione-te-policise/20%Monthly2020-02-13 15:27
https://www.informatat.com/lajcak-e-pranon-se-eshte-propozuar-per-emisar-te-bese-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-13 15:25
https://www.informatat.com/haxhiu-merr-mbeshtetje-nga-ambasadorja-e-finlandes-per-permiresimin-e-drejtesise/20%Monthly2020-02-13 15:23
https://www.informatat.com/rusia-alarmohet-nga-vizita-e-aeroplaneve-amerikane-ne-ishullin-norvegjez/20%Monthly2020-02-13 15:21
https://www.informatat.com/reka-i-kerkon-norvegjise-mbeshtetje-per-viza-e-anetaresim-ne-be/20%Monthly2020-02-13 15:19
https://www.informatat.com/dodik-republika-serbe-rruges-per-te-dale-nga-bosnja/20%Monthly2020-02-13 15:11
https://www.informatat.com/diktatori-i-eger-e-gjen-ilacin-per-koronavirusin-e-ekzekuton-personin-e-infektuar/20%Monthly2020-02-13 15:09
https://www.informatat.com/ndalohen-kater-persona-ne-ferizaj-per-ryshfet-e-kontrabande/20%Monthly2020-02-13 15:06
https://www.informatat.com/emergjenca-e-mbingarkuar-ne-vitin-2019%e2%80%8b-trajtoi-86-mije-e-690-raste/20%Monthly2020-02-13 15:04
https://www.informatat.com/vetevendosje-e-ldk-prishin-koalicionin-ne-prizren/20%Monthly2020-02-13 15:00
https://www.informatat.com/be-ja-pa-qendrim-ndaj-propozimit-te-kurtit-per-reciprocitet/20%Monthly2020-02-13 14:58
https://www.informatat.com/bajrami-politika-nuk-do-ti-fute-duart-ne-arsim/20%Monthly2020-02-13 14:55
https://www.informatat.com/kuvendi-formon-komisionet-parlamentare/20%Monthly2020-02-13 14:53
https://www.informatat.com/hiqet-fotografia-e-thacit-nga-vendi-i-osmanit-ne-kuvend/20%Monthly2020-02-13 14:50
https://www.informatat.com/banka-boterore-vazhdon-mbeshtetjen-e-bujqesise-ne-kosove/20%Monthly2020-02-13 14:47
https://www.informatat.com/quni-mirenjohes-ndaj-kroacise-per-perkrahjen-e-fsk-se/20%Monthly2020-02-13 14:46
https://www.informatat.com/molliqaj-kurti-eshte-tradhetar-dhe-genjeshtar/20%Monthly2020-02-13 15:17
https://www.informatat.com/seanca-vazhdon-ne-oren-1500-ka-marreveshje-per-komisionet-parlamentare/20%Monthly2020-02-13 14:52
https://www.informatat.com/kurti-emeron-jusuf-thacin-zevendesminister-te-arsimit/20%Monthly2020-02-13 14:57
https://www.informatat.com/perfundon-seanca-e-kuvendit-te-kosoves-ne-oren-14-mblidhet-kryesia/20%Monthly2020-02-13 13:27
https://www.informatat.com/qyteza-ku-qirate-e-shtepive-jane-vetem-1-euro/20%Monthly2020-02-13 11:17
https://www.informatat.com/aurela-hoxha-seksi-dhe-provokuese-flet-per-buzet-qe-kur-hoqa-mbushjen-spo-ju-pelqejne/20%Monthly2020-02-13 11:14
https://www.informatat.com/vuciq-pritet-te-takohet-sonte-me-grenellin-ne-munih/20%Monthly2020-02-13 11:11
https://www.informatat.com/vodhen-pajisje-te-makinerise-se-gurethyesit-prej-250-mije-euro-kerkohet-paraburgim-ndaj-dy-te-dyshuarve/20%Monthly2020-02-13 11:09
https://www.informatat.com/memli-krasniqi-i-reagon-vjosa-osmanit-per-kengen-e-nexhmije-pagarushes/20%Monthly2020-02-13 11:05
https://www.informatat.com/mergim-lushtaku-thote-se-e-vendosi-foton-e-thacit-per-tia-treguar-vjosa-osmanit-frymen-rugoviane/20%Monthly2020-02-13 10:59
https://www.informatat.com/grimeri-i-njohur-shnderron-veten-me-grim-per-tu-bere-komplet-si-dua-lipa/20%Monthly2020-02-13 10:57
https://www.informatat.com/rose-mcgowan-thote-se-fustani-i-natalie-portman-ne-oscars-ishte-thellesisht-fyes/20%Monthly2020-02-13 10:54
https://www.informatat.com/sophie-turner-shtatzene-pret-femijen-e-pare-me-joe-jonas/20%Monthly2020-02-13 10:52
https://www.informatat.com/gattuso-duhet-ta-respektojme-cdo-kundershtar-si-interin/20%Monthly2020-02-13 10:49
https://www.informatat.com/daciq-kompromisi-kosove-serbi-te-jete-zgjidhja-me-pak-e-keqe-per-dy-palet/20%Monthly2020-02-13 10:46
https://www.informatat.com/luftimi-i-ekonomise-joformale-te-mbetet-prioritet-ne-agjenden-e-qeverise/20%Monthly2020-02-13 10:43
https://www.informatat.com/kurti-sistemi-i-arsimit-ne-kosove-ka-nevoje-per-ndryshim/20%Monthly2020-02-13 13:22
https://www.informatat.com/pamje-hazard-i-shfaq-aftesite-ne-stervitje/20%Monthly2020-02-13 10:38
https://www.informatat.com/habit-guardiola-man-city-me-shkarkon-nese-se-eliminoj-real-madridin/20%Monthly2020-02-13 10:36
https://www.informatat.com/thaci-udheton-per-gjermani-merr-pjese-ne-konferencen-e-munihut/20%Monthly2020-02-13 10:33
https://www.informatat.com/para-konferences-se-munihut-kurti-fton-thacin-ne-takim/20%Monthly2020-02-13 13:18
https://www.informatat.com/mos-bertit-e-ke-nisur-keq-eskalon-debati-mes-vjosa-osmani-e-pdkse/20%Monthly2020-02-13 10:19
https://www.informatat.com/ambasada-gjermane-ne-kosove-do-ta-mireprisnim-heqjen-e-menjehershme-te-takses/20%Monthly2020-02-13 10:03
https://www.informatat.com/organizohet-mesim-falas-per-deputetet/20%Monthly2020-02-13 10:00
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-premton-qe-per-dy-vite-do-ti-beje-qytetaret-me-sigurime-shendetesore/20%Monthly2020-02-13 09:51
https://www.informatat.com/opozita-e-perkrah-zgjatjen-buxhetore-edhe-per-nje-muaj/20%Monthly2020-02-13 09:49
https://www.informatat.com/pompeo-leter-kurtit-hiqeni-taksen-qe-kosova-e-serbia-ti-kthehen-dialogut/20%Monthly2020-02-13 11:29
https://www.informatat.com/gardianet-gjejne-droge-ne-nje-qeli-ne-burgun-e-pejes/20%Monthly2020-02-13 09:41
https://www.informatat.com/pdk-ja-e-ve-foton-e-thacit-prapa-uleses-se-osmanit/20%Monthly2020-02-13 10:39
https://www.informatat.com/nis-seanca-me-bareshen-e-nexhmie-pagarushes/20%Monthly2020-02-13 10:25
https://www.informatat.com/diskutohen-modalitetet-e-bashkepunimit-mes-qeverise-dhe-asociacionit-te-komunave-te-kosoves/20%Monthly2020-02-13 09:18
https://www.informatat.com/universitetet-harvard-dhe-yale-hetohen-per-pranim-te-fondeve-te-huaja/20%Monthly2020-02-13 09:16
https://www.informatat.com/turqia-kerkon-nga-shqiperia-gylenistet-ne-kembim-te-ndihmave-per-termetin/20%Monthly2020-02-13 09:15
https://www.informatat.com/dorehiqet-drejtoresha-e-zyres-se-prokurimit-ne-mi/20%Monthly2020-02-13 09:45
https://www.informatat.com/policia-jep-detaje-per-therrjen-me-thike-ne-peje/20%Monthly2020-02-13 09:09
https://www.informatat.com/procesi-i-zgjedhjes-se-notereve-prokuroria-nis-hetimet-preliminare/20%Monthly2020-02-13 09:08
https://www.informatat.com/koronavirusi-mbi-1100-te-vdekur-kina-raporton-per-renien-e-rasteve-te-reja/20%Monthly2020-02-13 09:06
https://www.informatat.com/sot-diell-neser-bore/20%Monthly2020-02-13 09:05
https://www.informatat.com/facebook-bashkepunon-me-reutersin-per-verifikim-te-postimeve/20%Monthly2020-02-13 09:03
https://www.informatat.com/letra-e-berat-rukiqit-per-albin-kurtin-ofron-shume-fakte-per-pengesat-e-serbise-ne-produktet-e-kosoves/20%Monthly2020-02-13 09:02
https://www.informatat.com/okb-ja-miraton-rezoluten-per-armepushim-ne-libi/20%Monthly2020-02-13 09:00
https://www.informatat.com/tkurren-pozitat-qeveritare/20%Monthly2020-02-13 09:36
https://www.informatat.com/kryeministri-i-bullgarise-uron-kurtin-per-12-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2020-02-13 08:54
https://www.informatat.com/shaljanet-protestojne-serish-bllokojne-rrugen-mitrovice-stanterg/20%Monthly2020-02-13 08:52
https://www.informatat.com/51-aksidente-14-te-lenduar-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-02-13 08:50
https://www.informatat.com/konjufca-mos-bini-pre-e-lajmeve-te-rreme-nuk-kam-llogari-ne-twitter/20%Monthly2020-02-13 08:48
https://www.informatat.com/ambasadori-rus-te-gatshem-te-ndihmojme-per-kosoven-nese-serbia-kerkon/20%Monthly2020-02-13 08:46
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-seance-per-themelimin-e-komisioneve-parlamentare/20%Monthly2020-02-13 09:26
https://www.informatat.com/carpenter-ska-progres-rreth-kosoves-para-zgjedhjeve-te-serbise/20%Monthly2020-02-13 09:12
https://www.informatat.com/ministri-abdixhiku-pret-ne-takim-grupin-e-qytetareve-per-mbrojtjen-e-badovcit/20%Monthly2020-02-12 15:37
https://www.informatat.com/viktor-orban-uron-albin-kurtin/20%Monthly2020-02-12 15:35
https://www.informatat.com/kosnett-te-konjufca-flasin-per-rritjen-e-partneritetit-global-kosove-shba/20%Monthly2020-02-12 15:29
https://www.informatat.com/aksident-i-rende-ne-rahovec-nje-punetor-i-pastrimit-humb-kemben/20%Monthly2020-02-12 15:26
https://www.informatat.com/demokracia-studentore-kerkon-veting-ne-arsim/20%Monthly2020-02-12 15:23
https://www.informatat.com/sarri-i-komenton-lajmet-se-do-te-shkarkohet-gjithmone-ke-presion-kur-je-ne-juventus/20%Monthly2020-02-12 15:18
https://www.informatat.com/rita-ora-pranon-dhurate-te-vecante-nga-bebe-rexha/20%Monthly2020-02-12 15:15
https://www.informatat.com/dardan-gashi-ia-dorezon-departamentin-e-investimeve-strategjike-ministres-rozeta-hajdari/20%Monthly2020-02-12 15:12
https://www.informatat.com/sipas-orca-s-ne-universitetin-e-pejes-70-e-profesoreve-nuk-i-justifikojne-titujt-e-tyre-akademike/20%Monthly2020-02-12 15:07
https://www.informatat.com/eksperti-i-obsh-se-koronavirusi-jashte-kines-sapo-ka-filluar-do-te-arrije-ne-cdo-shtet/20%Monthly2020-02-12 14:57
https://www.informatat.com/gjermania-e-austria-ofrojne-mbeshtetje-per-arsimin-ne-kosove/20%Monthly2020-02-12 14:55
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-serb-per-krime-lufte-ne-istog/20%Monthly2020-02-12 14:53
https://www.informatat.com/sekretari-i-rames-sulmon-kurtin-kot-shkon-ne-prekaz-kur-aeroplanet-serb-po-i-lejon-ne-adem-jashari/20%Monthly2020-02-12 14:25
https://www.informatat.com/me-apo-pa-takse-bizneset-hezitojne-ti-kthehen-tregut-te-serbise/20%Monthly2020-02-12 14:18
https://www.informatat.com/megashpenzime-nga-koordinatoret-e-haradinajt-qe-i-shkarkoi-kurti/20%Monthly2020-02-12 14:09
https://www.informatat.com/mbyllet-cambridge-kids-derisa-te-pajiset-me-licence/20%Monthly2020-02-12 15:28
https://www.informatat.com/theret-me-thike-nje-i-mitur-dy-te-tjere-arrestohen/20%Monthly2020-02-12 13:55
https://www.informatat.com/e-akuzuara-e-pranon-fajin-thote-ne-siri-shkoi-me-insistimin-e-burrit-te-saj/20%Monthly2020-02-12 13:52
https://www.informatat.com/japonia-goditet-nga-termeti-prej-5-2-shkallesh/20%Monthly2020-02-12 13:42
https://www.informatat.com/shkencetaret-zbulojne-nje-virus-te-ri-ne-brazil/20%Monthly2020-02-12 13:35
https://www.informatat.com/nissan-i-e-padit-ish-shefin-ia-kerkon-90-milione-dollare/20%Monthly2020-02-12 13:29
https://www.informatat.com/vv-ka-emeruar-4-zv-ministra-ldk-ende-asnje/20%Monthly2020-02-12 13:13
https://www.informatat.com/ish-ambasadorja-lama-pacolli-shtetin-e-ka-drejtuar-si-kompanine-e-tij-private/20%Monthly2020-02-12 13:09
https://www.informatat.com/rasti-i-rrahjes-se-femijes-ne-cerdhe-nje-nene-i-drejtohet-me-leter-hykmete-bajramit/20%Monthly2020-02-12 12:58
https://www.informatat.com/alketa-vejsiu-vodhi-dy-minuta-me-shume-nga-sanremo-reagon-amadeus/20%Monthly2020-02-12 12:45
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-e-pesuan-dy-profesioniste-bahri-berisha-dhe-mendim-rugova/20%Monthly2020-02-12 15:21
https://www.informatat.com/pos-kurtit-dhe-vuciqit-edhe-thaci-do-te-jete-ne-konferencen-e-mynihut/20%Monthly2020-02-12 12:34
https://www.informatat.com/bangladesh-per-here-te-pare-varroset-me-ceremoni-fetare-nje-punonjese-seksi/20%Monthly2020-02-12 12:31
https://www.informatat.com/seksi-dhe-shendeti-ja-si-ndikojne-marredheniet-intime-ne-tensionin-e-larte-dhe-te-ulet-te-gjakut/20%Monthly2020-02-12 12:26
https://www.informatat.com/njerezit-po-sherohen-nga-koronavirusi-edhe-pa-vaksine/20%Monthly2020-02-12 12:23
https://www.informatat.com/irlanda-veriore-miraton-ligjin-e-martesave-me-te-njejtin-seks/20%Monthly2020-02-12 12:19
https://www.informatat.com/mbush-51-vjet-jennifer-aniston-sjell-poza-me-dukjen-qe-do-te-ju-le-pa-fjale/20%Monthly2020-02-12 12:16
https://www.informatat.com/kurti-pjese-e-konferences-per-siguri-ne-mynih-bashke-me-grenellin-dhe-vuciqin/20%Monthly2020-02-12 14:01
https://www.informatat.com/ministrja-emilija-rexhepi-bisedoi-me-ambasadorin-e-gjermanise/20%Monthly2020-02-12 12:08
https://www.informatat.com/edhe-ministri-i-vvse-e-heq-fotografine-e-hashim-thacit/20%Monthly2020-02-12 12:05
https://www.informatat.com/papa-francesku-nuk-pranon-qe-burrat-e-martuar-te-behen-prifterinj/20%Monthly2020-02-12 12:01
https://www.informatat.com/agjenti-zbulon-te-ardhmen-e-hysajt-rinovon-kontraten-dhe-shitet-veres/20%Monthly2020-02-12 11:29
https://www.informatat.com/pak-para-se-kurti-te-shkarkoje-koordinatoret-hoti-kerkonte-dy-zevendes/20%Monthly2020-02-12 11:28
https://www.informatat.com/gazeta-angleze-ja-cfare-duhet-te-dini-per-vedat-muriqin/20%Monthly2020-02-12 11:25
https://www.informatat.com/liverpool-i-gatshem-te-jape-100-milione-euro-per-gjermanin-20-vjecar/20%Monthly2020-02-12 11:23
https://www.informatat.com/radiosinjale-misterioze-nga-hapesira-po-perseriten-per-cdo-16-dite/20%Monthly2020-02-12 11:21
https://www.informatat.com/skandali-i-dhunes-zbulon-se-kopshti-cambridge-kids-nuk-ka-licence-per-pune/20%Monthly2020-02-12 11:18
https://www.informatat.com/dy-dergesa-postare-shperthejne-ne-posten-e-holandes-nuk-ka-te-lenduar/20%Monthly2020-02-12 11:16
https://www.informatat.com/60-aktakuza-per-24-ore-2/20%Monthly2020-02-12 11:14
https://www.informatat.com/ljajiq-pozicion-i-rendesishem-i-amerikes-per-te-mos-zevendesuar-taksen-me-barriera-te-reja/20%Monthly2020-02-12 11:12
https://www.informatat.com/haradinaj-ulja-e-pagave-vendim-popullist/20%Monthly2020-02-12 13:58
https://www.informatat.com/qeveria-ia-heq-haradinajt-edhe-drejtorin-e-doganes-shpallet-konkursi/20%Monthly2020-02-12 10:59
https://www.informatat.com/mori-mijera-euro-arrestohet-personi-qe-mashtronte-si-zyrtar-i-ministrise-se-drejtesise/20%Monthly2020-02-12 10:24
https://www.informatat.com/haxhiu-qeveria-kurti-shfuqizoi-dy-vendime-te-padrejta/20%Monthly2020-02-12 11:07
https://www.informatat.com/cakaj-pret-ministrin-e-jashtem-te-turqise-nenshkruam-tri-marreveshje-te-rendesishme/20%Monthly2020-02-12 10:19
https://www.informatat.com/reeker-shba-e-inkurajuar-nga-zhvillimet-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-12 10:17
https://www.informatat.com/turqia-thote-se-rebelet-i-kane-vrare-51-ushtare-siriane/20%Monthly2020-02-12 10:07
https://www.informatat.com/deshton-aplikacioni-ekspozohen-te-dhenat-personale-te-6-5-milione-izraeliteve/20%Monthly2020-02-12 10:04
https://www.informatat.com/konjufca-propozon-qe-kete-vit-te-mos-aplikohet-ne-interpol/20%Monthly2020-02-12 12:41
https://www.informatat.com/ndahen-me-shume-se-430-mije-euro-per-pejen-e-istogun-per-sanimin-e-demeve-nga-ererat/20%Monthly2020-02-12 09:50
https://www.informatat.com/kurti-u-kerkon-raport-ministrave-thote-se-do-ti-mbylle-nje-dite-ne-qeveri/20%Monthly2020-02-12 09:47
https://www.informatat.com/andrew-yang-terhiqet-nga-gara-per-president-te-shteteve-te-bashkuara/20%Monthly2020-02-12 09:40
https://www.informatat.com/qeveria-krijon-nje-grup-punues-per-pergatitjet-per-pavaresi/20%Monthly2020-02-12 09:39
https://www.informatat.com/drejtori-i-obsh-se-thote-se-koronavirusi-mund-te-beje-kerdine/20%Monthly2020-02-12 09:36
https://www.informatat.com/shkon-ne-mbi-1100-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-bie-shifra-e-rasteve-te-reja/20%Monthly2020-02-12 09:31
https://www.informatat.com/nis-seanca-per-aktivistet-e-psd-se-dhe-vv-se-akuzohen-per-terrorizem/20%Monthly2020-02-12 09:29
https://www.informatat.com/qeveria-voton-per-ndarjen-e-mjeteve-buxhetore-edhe-per-muajin-mars/20%Monthly2020-02-12 09:27
https://www.informatat.com/shkarkohen-koordinatoret-nacional/20%Monthly2020-02-12 09:26
https://www.informatat.com/te-shtena-me-arme-ne-peje-plagoset-nje-person-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2020-02-12 09:23
https://www.informatat.com/grenell-ka-perparim-por-ka-nje-rruge-te-gjate-drejt-normalizimit/20%Monthly2020-02-12 10:20
https://www.informatat.com/qeveria-e-shfuqizon-vendimin-e-haradinajt-per-pagat/20%Monthly2020-02-12 12:11
https://www.informatat.com/kujt-do-ti-ulen-pagat-me-vendimin-e-kurtit/20%Monthly2020-02-12 09:13
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-lipjan/20%Monthly2020-02-12 09:08
https://www.informatat.com/wigemark-ne-kosove-ka-nderhyrje-politike-ne-gjyqesor/20%Monthly2020-02-12 09:52
https://www.informatat.com/aksident-ne-kline-tre-te-lenduar/20%Monthly2020-02-12 08:58
https://www.informatat.com/8-vjet-nga-tragjedia-e-restelices/20%Monthly2020-02-12 08:56
https://www.informatat.com/pendarovski-do-te-nenshkruaje-dekretin-per-ratifikimin-e-maqedonise-se-veriut-ne-nato/20%Monthly2020-02-12 08:55
https://www.informatat.com/arrestohet-edukatorja-e-cila-rrahu-femijen-ne-kopshtin-cambridge-kids/20%Monthly2020-02-12 08:53
https://www.informatat.com/pas-shkrirjes-se-ministrise-se-punes-kurtit-i-kerkohet-te-trajtoje-me-prioritet-politikat-sociale/20%Monthly2020-02-12 08:51
https://www.informatat.com/auditori-pervec-anulimit-rekomandon-edhe-masa-per-zyrtaret-qe-shpallen-tenderin-110-milionesh/20%Monthly2020-02-12 08:49
https://www.informatat.com/shaljanet-protestojne-edhe-sot-para-minieres-se-trepces/20%Monthly2020-02-12 08:46
https://www.informatat.com/qeveria-e-re-ende-ne-fazen-e-pergatitjes-se-projektbuxhetit-te-vitit-2020/20%Monthly2020-02-12 09:20
https://www.informatat.com/vuciq-konferenca-e-mynihut-domethenese-per-serbine-mund-te-jete-i-pranishem-edhe-kurti/20%Monthly2020-02-12 09:15
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-sot-vendos-rreth-uljes-se-pagave-per-kabinetin-qeveritar/20%Monthly2020-02-12 09:01
https://www.informatat.com/reagojne-nga-haga-mlladiqi-nuk-ka-vdekur/20%Monthly2020-02-11 14:50
https://www.informatat.com/hasani-flet-per-anulimin-e-takimit-kurti-veliaj-cfare-ndodhi-sipas-tij/20%Monthly2020-02-11 14:47
https://www.informatat.com/ministrja-vlora-dumoshi-priti-ne-takim-perfaqesuesit-zyres-rajonale-per-bashkepunim-rinor-ryco/20%Monthly2020-02-11 12:53
https://www.informatat.com/stefanoviq-e-vleresoj-presionin-e-amerikes-ndaj-kosoves-per-taksen/20%Monthly2020-02-11 11:43
https://www.informatat.com/26-vjecarja-nga-tetova-e-braktis-foshnjen-ne-qkuk/20%Monthly2020-02-11 11:41
https://www.informatat.com/stafi-civil-ne-panik-nga-zvogelimi-i-numrit-te-ministrive/20%Monthly2020-02-11 11:39
https://www.informatat.com/ruci-pas-takimit-me-kurtin-kosova-me-sukses-do-ti-tejkaloje-sfidat-nen-udheheqjen-e-tij/20%Monthly2020-02-11 11:35
https://www.informatat.com/rama-per-shengenin-ballkanik-kurti-per-makro-shengenin-shqiptar/20%Monthly2020-02-11 11:31
https://www.informatat.com/per-here-te-pare-ne-kosove-mbahet-simpoziumi-mbi-trajtimin-e-plageve/20%Monthly2020-02-11 11:29
https://www.informatat.com/messi-apo-ronaldo-pergjigja-e-arnoldit-i-gezon-tifozet-i-liverpoolit/20%Monthly2020-02-11 09:44
https://www.informatat.com/pasi-deshi-ta-vras-veten-morena-e-shijon-ate-ne-nje-pishine-ja-cfare-thote-ajo-per-bisedat-e-publikuara/20%Monthly2020-02-11 09:40
https://www.informatat.com/ministri-tregon-kur-perfundon-rrethi-te-albi/20%Monthly2020-02-11 09:37
https://www.informatat.com/amber-rose-ben-emrat-e-djemve-tatuazh-ne-fytyre/20%Monthly2020-02-11 09:35
https://www.informatat.com/reka-takohet-me-apostoloven/20%Monthly2020-02-11 09:33
https://www.informatat.com/rrahje-ne-burgun-e-dubraves-lendohen-dy-persona/20%Monthly2020-02-11 09:31
https://www.informatat.com/prishtine-ia-bllokojne-rrugen-me-maska-e-arme-ia-grabisin-canten-e-telefonin/20%Monthly2020-02-11 09:30
https://www.informatat.com/bie-perkrahja-per-biden-in-sanders-ne-vendin-e-pare/20%Monthly2020-02-11 09:28
https://www.informatat.com/67-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-02-11 09:26
https://www.informatat.com/shkon-ne-1018-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-shenohet-rekord-ditor/20%Monthly2020-02-11 09:24
https://www.informatat.com/ekspertet-nga-koronavirusi-mund-te-infektohet-60-per-qind-e-popullates-boterore/20%Monthly2020-02-11 09:22
https://www.informatat.com/se-paku-pese-te-vrare-nga-sulmi-vetevrases-ne-afganistan/20%Monthly2020-02-11 09:20
https://www.informatat.com/eurodeputetet-pro-propozimeve-per-reformimin-e-negociatave-te-anetaresimit/20%Monthly2020-02-11 09:18
https://www.informatat.com/zhduket-nje-vajze-ne-gjakove/20%Monthly2020-02-11 09:15
https://www.informatat.com/cka-i-duhet-kosoves-per-tu-mbrojtur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-11 09:13
https://www.informatat.com/zyrtari-i-pdk-se-del-kunder-kadri-veselit-taksa-duhet-te-hiqet/20%Monthly2020-02-11 09:12
https://www.informatat.com/i-evakuuari-amerikan-i-infektuar-me-koronavirus-ishte-liruar-gabimisht-nga-spitali/20%Monthly2020-02-11 09:09
https://www.informatat.com/rukiqi-shqiperia-vendi-me-me-se-shumti-barriera-jotarifore-per-produktet-nga-kosova/20%Monthly2020-02-11 09:06
https://www.informatat.com/reciprociteti-ende-ide-grenelli-nuk-e-mbeshtet/20%Monthly2020-02-11 09:04
https://www.informatat.com/sot-do-te-mbahet-seanca-gjyqesore-per-vrasjen-e-oliver-ivanoviq-flet-avokati-mahmut-halimit/20%Monthly2020-02-11 09:02
https://www.informatat.com/kapet-i-arratisuri-nga-burgu-i-smrekonices/20%Monthly2020-02-11 09:00
https://www.informatat.com/rikthehen-reshjet-dhe-rriten-temperaturat-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-11 08:58
https://www.informatat.com/ministri-i-jashtem-italian-sot-ne-prishtine-takon-osmanin-dhe-konjufcen/20%Monthly2020-02-11 11:39
https://www.informatat.com/palmer-rusia-e-do-ballkanin-me-nje-element-kaosi-ne-te/20%Monthly2020-02-11 11:34
https://www.informatat.com/rama-e-pret-kurtin-me-ceremoni-shteterore/20%Monthly2020-02-11 11:30
https://www.informatat.com/angazhim-i-shtuar-amerikan-per-rifillimin-e-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2020-02-10 15:30
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-abazi-takon-ambasadorin-kosnett/20%Monthly2020-02-10 15:26
https://www.informatat.com/tahiri-sjellja-e-osmanit-po-e-demton-imazhin-e-demokracise-parlamentare/20%Monthly2020-02-10 15:25
https://www.informatat.com/kjo-eshte-agjenda-e-kurtit-per-viziten-ne-shqiperi/20%Monthly2020-02-10 15:11
https://www.informatat.com/dogana-gjen-barna-brenda-klimes-se-autobusit-te-linjes-tirane-prishtine/20%Monthly2020-02-10 14:59
https://www.informatat.com/pjesemarrja-ne-zgjedhjet-e-pergjithshme-e-lokale-forcon-zerin-e-shqiptareve-ne-serbi/20%Monthly2020-02-10 14:31
https://www.informatat.com/tre-te-lenduar-ne-aksidentin-ne-rrugen-peje-decan/20%Monthly2020-02-10 14:27
https://www.informatat.com/presidenti-kinez-shfaqet-ne-publik-pas-nje-kohe-te-gjate-nuk-i-shpeton-kontrollit-per-virus/20%Monthly2020-02-10 14:24
https://www.informatat.com/e-ka-votuar-e-gjithe-bota-arilena-ara-eshte-pretendetja-kryesore-per-te-fituar-eurovizion/20%Monthly2020-02-10 14:22
https://www.informatat.com/cdo-9-sekonda-zbulohet-nje-rast-i-ri-i-kancerit-ne-be/20%Monthly2020-02-10 14:18
https://www.informatat.com/bill-gates-blen-jahtin-645-millione/20%Monthly2020-02-10 14:16
https://www.informatat.com/trejsi-sejdini-realizon-endrren-ne-amerike-shkelqen-ne-sfilaten-e-rendesishme-te-modes/20%Monthly2020-02-10 14:14
https://www.informatat.com/osmani-takohet-me-perfaqesues-te-organizates-thirrjet-e-nenave-u-premton-drejtesi/20%Monthly2020-02-10 13:59
https://www.informatat.com/abdixhiku-neser-inspekton-punimet-ne-rrethrrotullimin-e-veternikut/20%Monthly2020-02-10 13:57
https://www.informatat.com/kurti-ne-tirane-do-te-flasim-edhe-per-zhvillimet-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2020-02-10 15:11
https://www.informatat.com/vlora-dumoshi-kerkon-qe-te-merret-vendimi-per-vendosjen-e-shtatores-se-anton-cettes/20%Monthly2020-02-10 13:52
https://www.informatat.com/pas-sanremos-georgina-ka-dy-fjale-per-alketen/20%Monthly2020-02-10 13:51
https://www.informatat.com/jo-vetem-bleona-nje-tjeter-shqiptare-ishte-ne-oscars-dhe-na-la-pa-fjale-me-veshjen/20%Monthly2020-02-10 13:48
https://www.informatat.com/fustanet-ne-oscars-qe-do-te-mbesin-ne-histori/20%Monthly2020-02-10 13:46
https://www.informatat.com/pese-te-vdekur-nga-stuhia-e-shiut-dhe-eres-ne-evrope/20%Monthly2020-02-10 13:37
https://www.informatat.com/i-deshperuar-me-sarrin-juventusi-e-kthen-allegrin/20%Monthly2020-02-10 13:36
https://www.informatat.com/bayerni-e-shenjestron-firminon/20%Monthly2020-02-10 13:33
https://www.informatat.com/dortmundi-i-kerkon-140-milione-euro-per-sanchon/20%Monthly2020-02-10 13:31
https://www.informatat.com/ibrahimovic-pas-humbjes-e-veshtire-te-shpjegohet-se-cfare-ndodhi/20%Monthly2020-02-10 13:29
https://www.informatat.com/te-marten-mbahen-seancat-degjimore-per-kompanite-qe-dyshohen-per-kurdisje-te-cmimit-te-naftes/20%Monthly2020-02-10 13:20
https://www.informatat.com/lutfi-haziri-pret-ne-takim-aktoren-e-re-te-hollywood-it-eloise-kosumi/20%Monthly2020-02-10 13:18
https://www.informatat.com/besian-mustafa-e-merr-vendimin-e-pare-si-minister/20%Monthly2020-02-10 13:16
https://www.informatat.com/trump-kerkon-2-miliarde-dollare-per-ndertimin-e-murit-ne-kufi-me-meksiken/20%Monthly2020-02-10 13:14
https://www.informatat.com/aakja-neser-mban-mbledhje-te-jashtezakonshme-per-taksen/20%Monthly2020-02-10 13:12
https://www.informatat.com/kurti-10-shkurti-demonstrata-me-e-madhe-e-pas-luftes-ne-krye-me-demacin-protesta-jone-sishte-e-kote/20%Monthly2020-02-10 13:08
https://www.informatat.com/ikja-e-te-burgosurit-sherbimi-korrektues-suspendon-dy-zyrtare/20%Monthly2020-02-10 13:06
https://www.informatat.com/te-enjten-kuvendi-formon-14-komisione-parlamentare-pdk-se-i-takojne-tri/20%Monthly2020-02-10 15:24
https://www.informatat.com/osmani-e-quan-teme-te-mbyllur-ceshtjen-e-levizjes-se-fotografise-se-thacit/20%Monthly2020-02-10 13:54
https://www.informatat.com/shtohen-edhe-kater-raste-te-koronavirusit-ne-britani/20%Monthly2020-02-10 10:27
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prizren/20%Monthly2020-02-10 10:11
https://www.informatat.com/fiknete-bejta-largohet-edhe-nga-aak-ja/20%Monthly2020-02-10 10:08
https://www.informatat.com/ndalimi-e-ekipit-serb-ne-kosove-reagon-lista-srpska/20%Monthly2020-02-10 10:06
https://www.informatat.com/psd-ja-me-performance-fton-kurtin-te-shikohet-ne-pasqyre-per-protesten-e-10-shkurtit/20%Monthly2020-02-10 10:01
https://www.informatat.com/kurti-ne-tirane-neser-takon-ramen/20%Monthly2020-02-10 13:06
https://www.informatat.com/mallkimi-i-familjes-kennedy-ngjarjet-qe-tronditen-opinionin-boteror/20%Monthly2020-02-10 09:55
https://www.informatat.com/pasardhesja-e-merkelit-heq-dore-nga-kandidatura-per-kancelare/20%Monthly2020-02-10 09:53
https://www.informatat.com/pdk-nuk-shkon-ne-takimet-e-kryesise-derisa-osmani-ta-ktheje-fotografine-e-thacit/20%Monthly2020-02-10 13:03
https://www.informatat.com/dhjetera-mijera-britanike-mbesin-pa-rryme-shkaku-i-stuhise-ciara/20%Monthly2020-02-10 09:46
https://www.informatat.com/kurti-ben-homazhe-tek-varri-i-arben-xheladinit-ne-13-vjetorin-e-vdekjes-se-tij/20%Monthly2020-02-10 12:59
https://www.informatat.com/ekipit-te-basketbollit-nga-serbia-i-ndalohet-hyrja-ne-kosove/20%Monthly2020-02-10 09:42
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-internetit-te-sigurt-disa-nga-rreziqet/20%Monthly2020-02-10 09:26
https://www.informatat.com/dita-nderkombetare-e-epilepsise/20%Monthly2020-02-10 09:14
https://www.informatat.com/shkon-ne-910-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-shenohet-rekord-ditor/20%Monthly2020-02-10 09:12
https://www.informatat.com/fillon-misioni-hapesinor-orbituesi-diellor/20%Monthly2020-02-10 09:11
https://www.informatat.com/qytet-endrrash-ne-evrope-qeraja-eshte-15-euro-rroga-1200-euro-nuk-ka-papunesi-as-krim-dhe-as-polici/20%Monthly2020-02-10 09:08
https://www.informatat.com/per-24-ore-ne-kosove-u-arrestuan-27-persona/20%Monthly2020-02-10 09:06
https://www.informatat.com/partia-ne-pushtet-i-fiton-perseri-zgjedhjet-ne-azerbajxhan/20%Monthly2020-02-10 09:05
https://www.informatat.com/shtate-te-lenduar-ne-aksidente-gjate-24-oreve/20%Monthly2020-02-10 09:03
https://www.informatat.com/britania-e-shpall-koronavirusin-kercenim-serioz-per-shendetin-publik/20%Monthly2020-02-10 09:02
https://www.informatat.com/13-vjet-nga-vrasja-e-arben-xheladinit-dhe-mon-balajt/20%Monthly2020-02-10 08:59
https://www.informatat.com/tahiri-qeveria-te-jape-shpjegime-te-hollesishme-ne-kuvend-per-reciprocitetin-me-serbine/20%Monthly2020-02-10 08:55
https://www.informatat.com/kryetari-i-kamenices-qendron-kastrati-padite-23-prinder/20%Monthly2020-02-10 08:53
https://www.informatat.com/shaljanet-bllokojne-rrugen-kryesore-te-pakenaqur-me-punesimet-ne-trepce/20%Monthly2020-02-10 09:41
https://www.informatat.com/filmi-parasite-nga-korea-e-jugut-ben-historine-duke-fituar-cmimin-kryesor-ne-oscars-2020/20%Monthly2020-02-10 08:49
https://www.informatat.com/premtohet-rishqyrtim-i-vendimeve-per-ndertimet-e-planifikuara-prane-liqenit-te-badovcit/20%Monthly2020-02-10 08:47
https://www.informatat.com/ne-kosove-deri-me-15-shkurt-diell-vranesira-e-shi/20%Monthly2020-02-10 08:44
https://www.informatat.com/dialog-dhe-reciprocitet-me-rezoluta/20%Monthly2020-02-10 09:58
https://www.informatat.com/haradinaj-perkujton-dy-aktivistet-e-vv-se-qe-u-vrane-ne-protesten-e-vitit-2007/20%Monthly2020-02-10 08:40
https://www.informatat.com/stuhia-ciara-kete-jave-mberrin-edhe-ne-shqiperi-paralajmerojne-meteorologet/20%Monthly2020-02-10 08:38
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-diskutojne-per-funksionalizimin-e-komisioneve/20%Monthly2020-02-10 09:48
https://www.informatat.com/pacientja-e-shtruar-ne-infektive-nuk-ka-koronavirus/20%Monthly2020-02-10 08:51
https://www.informatat.com/nje-pacient-ne-qkuk-dyshohet-te-jete-i-prekur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-10 09:04
https://www.informatat.com/nora-mposht-edhe-francezen-kneto-me-ippon/20%Monthly2020-02-08 12:17
https://www.informatat.com/kqz-mblidhet-sot-diskutohen-pergatitjet-per-zgjedhjet-ne-podujeve-2/20%Monthly2020-02-08 12:11
https://www.informatat.com/bastiset-mishtorja-qingji-ne-peje-brenda-kuterbonin-rreth-500-kg-mish/20%Monthly2020-02-10 08:36
https://www.informatat.com/merkel-uron-kurtin-thote-se-deshiron-ta-takoje-shpejt-ne-berlin/20%Monthly2020-02-08 11:01
https://www.informatat.com/shkolla-kanadeze-maple-bear-e-interesuar-te-investoje-ne-kopshtet-dhe-shkollat-ne-kosove/20%Monthly2020-02-08 10:45
https://www.informatat.com/neser-dite-zie-shteterore-per-artisten-nexhmije-pagarusha/20%Monthly2020-02-08 11:07
https://www.informatat.com/kqz-mblidhet-sot-diskutohen-pergatitjet-per-zgjedhjet-ne-podujeve/20%Monthly2020-02-08 11:05
https://www.informatat.com/osmani-duam-qe-pritjet-e-qytetareve-ti-bejme-realitet/20%Monthly2020-02-07 15:18
https://www.informatat.com/te-henen-mblidhet-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2020-02-07 15:14
https://www.informatat.com/grenell-veselit-shba-te-po-i-kerkojne-kosoves-heqjen-e-tarifes-100/20%Monthly2020-02-07 14:53
https://www.informatat.com/vdekja-e-pagarushes-kurti-kerkoi-nga-dumoshi-qe-te-behet-cdo-gje-per-organizim/20%Monthly2020-02-07 13:39
https://www.informatat.com/kurti-per-vdekjen-e-pagarushes-bilbili-na-la-te-gjithe-i-kemi-syte-e-njome/20%Monthly2020-02-07 13:37
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-me-urdhrin-e-lirise-rrahman-bahtirin/20%Monthly2020-02-07 13:30
https://www.informatat.com/serbia-po-vdes/20%Monthly2020-02-07 13:22
https://www.informatat.com/shkenca-thote-se-dinozauret-u-zhduken-nga-nje-asteroid/20%Monthly2020-02-07 13:19
https://www.informatat.com/dumoshi-pret-kryetarin-e-kok-ut-hasani-2020-ta-vit-i-olimpiades/20%Monthly2020-02-07 13:16
https://www.informatat.com/ne-mesin-e-punekerkuesve-ne-kosove-edhe-ata-me-graden-doktor-e-master/20%Monthly2020-02-07 13:09
https://www.informatat.com/konjufca-takohet-me-kryediplomatin-cek-ne-prishtine-pavel-bilek/20%Monthly2020-02-07 13:00
https://www.informatat.com/miliarderi-i-bostonit-i-le-kamarieres-bakshish-5000-dollare/20%Monthly2020-02-07 12:54
https://www.informatat.com/3-mitet-qe-besojne-te-gjithe-mjeket-japin-arsyet-e-verteta-pse-nuk-mbeteni-shtatzene/20%Monthly2020-02-07 12:51
https://www.informatat.com/macron-kerkon-rol-kryesor-ne-strategjine-berthamore-te-be-se/20%Monthly2020-02-07 12:48
https://www.informatat.com/https-www-informatat-com-ramush-haradinaj-pritet-te-degjohet-deshmitar-ne-rastin-veteranet/20%Monthly2020-02-07 12:40
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-pritet-te-degjohet-deshmitar-ne-rastin-veteranet/20%Monthly2020-02-07 15:16
https://www.informatat.com/ronaldo-mahnitet-nga-kercimi-i-georgines-me-balerinet-ne-sanremo/20%Monthly2020-02-07 12:29
https://www.informatat.com/kurti-takon-ambasadoren-barisic-do-te-vazhdoje-bashkepunimi-kosove-kroaci/20%Monthly2020-02-07 12:20
https://www.informatat.com/inpo-nga-100-premtimet-e-shpend-ahmetit-vetem-18-jane-realizuar/20%Monthly2020-02-07 12:12
https://www.informatat.com/veseli-lamtumire-nexhmije-e-faleminderit-per-vepren-qe-le-pas/20%Monthly2020-02-07 12:02
https://www.informatat.com/thaci-vrasja-e-qassim-al-rimi-lajm-i-mire-per-sigurine-e-botes/20%Monthly2020-02-07 11:51
https://www.informatat.com/vajza-e-vogel-shnderrohet-ne-gur-per-shkak-te-nje-semundje-te-rralle-te-pasherueshme-te-lekures/20%Monthly2020-02-07 11:43
https://www.informatat.com/rita-ora-nuk-do-harroj-kurre-se-prej-nga-vij/20%Monthly2020-02-07 11:39
https://www.informatat.com/ne-pritje-te-embel-klea-huta-zbulon-gjinine-e-bebit/20%Monthly2020-02-07 11:36
https://www.informatat.com/kurti-nga-peja-flet-per-dialogun-me-serbine-as-nuk-e-neglizhojme-as-nuk-ngutemi/20%Monthly2020-02-07 15:13
https://www.informatat.com/vuciq-kurtit-reciprocitet-smund-te-kete-nuk-iu-njohim-si-shtet/20%Monthly2020-02-07 11:30
https://www.informatat.com/raporti-shqetesues-i-autopsise-se-michael-jackson-buzet-me-tatuazh-dhe-brinjet-e-krisura/20%Monthly2020-02-07 11:26
https://www.informatat.com/prezantoi-ne-sanremo-georgina-vishet-nga-nje-stiliste-shqiptare/20%Monthly2020-02-07 11:25
https://www.informatat.com/4-minuta-kishim-bere-nje-marreveshje-mikrofoni-i-hapur-i-nxjerr-zbuluar-per-cfare-u-qortua-alketa-vejsiu-ne-sanremo/20%Monthly2020-02-07 11:22
https://www.informatat.com/nexhmije-pagarusha-do-te-varroset-ne-vendlindje/20%Monthly2020-02-07 11:18
https://www.informatat.com/osmani-nexhmije-pagarusha-ishte-mbreteresha-e-muzikes-shqipe/20%Monthly2020-02-07 11:14
https://www.informatat.com/meta-nexhmije-pagarusha-beri-histori-ne-momentet-e-veshtira/20%Monthly2020-02-07 11:05
https://www.informatat.com/veliu-duhet-te-rifillohet-fushata-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizata-nderkombetare/20%Monthly2020-02-07 11:00
https://www.informatat.com/zendaya-dhe-jacob-elordi-jane-ne-lidhje-te-dashurise/20%Monthly2020-02-07 10:57
https://www.informatat.com/keta-jane-deputetet-e-rinj-qe-do-ti-zevendesojne-ministrat/20%Monthly2020-02-07 10:51
https://www.informatat.com/thaci-vdekja-e-nexhmije-pagarushes-humbje-e-madhe-per-kulturen-dhe-artin-kombetar/20%Monthly2020-02-07 10:49
https://www.informatat.com/kurti-sikur-jemi-takuar-me-borrell-do-te-takoheshim-edhe-me-lajcak/20%Monthly2020-02-07 12:31
https://www.informatat.com/tifozet-tallen-me-piquen-te-cilin-williams-e-terhoqi-zvarre/20%Monthly2020-02-07 10:21
https://www.informatat.com/abdixhiku-kerkon-anulimin-e-tenderit-per-autostraden-e-gjilanit-deri-ne-miratimin-e-buxhetit/20%Monthly2020-02-07 10:19
https://www.informatat.com/roma-rrezikon-ta-humbe-smallingun-nese-skualifikohet-ne-champions/20%Monthly2020-02-07 10:17
https://www.informatat.com/man-unitedi-ia-ul-cmimin-pogbas-per-35-milione-euro/20%Monthly2020-02-07 10:15
https://www.informatat.com/ultimatumi-i-messit-per-barcelonen-ose-une-ose-presidenti-bartomeu/20%Monthly2020-02-07 10:13
https://www.informatat.com/daciq-thote-se-u-perplas-rende-me-zyrtarin-e-bese-per-kosoven/20%Monthly2020-02-07 10:08
https://www.informatat.com/ajsbergu-me-i-madh-ne-bote-vazhdon-lundrimin-drejt-oqeanit-eshte-sa-kater-londra-ka-6-mije-kilometra-katrore/20%Monthly2020-02-07 10:06
https://www.informatat.com/49-aktakuza-per-24-ore-3/20%Monthly2020-02-07 10:04
https://www.informatat.com/nese-behet-ushtria-e-detyrueshme-kaq-kohe-do-tju-duhet-te-qendroni-atje/20%Monthly2020-02-07 09:50
https://www.informatat.com/sot-nuk-ka-mesim-ne-keto-qytete-te-kosoves/20%Monthly2020-02-07 09:46
https://www.informatat.com/vdes-bilbili-i-kosoves-nexhmije-pagarusha/20%Monthly2020-02-07 14:52
https://www.informatat.com/maskat-anti-koronavirus-tjetersojne-fytyrat-e-mjekeve/20%Monthly2020-02-07 09:42
https://www.informatat.com/vuciq-paralajmeron-takim-me-merkelin/20%Monthly2020-02-07 09:39
https://www.informatat.com/koronavirusi-mbi-600-te-vdekur-22-mije-te-infektuar/20%Monthly2020-02-07 09:37
https://www.informatat.com/novoberde-taksistit-i-vidhen-parate-dhe-vetura/20%Monthly2020-02-07 09:34
https://www.informatat.com/haradinaj-vrasja-e-qassim-al-rimi-lajm-pozitiv/20%Monthly2020-02-07 09:33
https://www.informatat.com/gjendet-i-vdekur-nje-person-ne-mitrovice-2/20%Monthly2020-02-07 09:31
https://www.informatat.com/shba-ja-vret-liderin-e-al-kaedas-ne-gadishullin-arabik/20%Monthly2020-02-07 09:29
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-me-projekt-alternativ-ne-vend-te-autostrades-se-dukagjinit/20%Monthly2020-02-07 10:10
https://www.informatat.com/moti-per-sot-dhe-neser-3/20%Monthly2020-02-07 09:23
https://www.informatat.com/kurti-shoku-im-gjeneral-selimi-me-uroi-suksese/20%Monthly2020-02-07 09:21
https://www.informatat.com/kqz-sot-mblidhet-per-zevendesimin-e-deputeteve-qe-jane-bere-ministra/20%Monthly2020-02-07 09:19
https://www.informatat.com/mustafa-do-punojme-intensivisht-per-te-evituar-problemet-nga-ererat-e-forta/20%Monthly2020-02-07 09:17
https://www.informatat.com/kurti-sheh-nga-afer-demet-nga-ererat-ne-istog-fondi-i-sigurimeve-bujqesore-zgjidh-problemin/20%Monthly2020-02-07 11:32
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-shpall-zgjedhjet-per-kryetar-te-podujeves-me-15-mars/20%Monthly2020-02-07 10:41
https://www.informatat.com/xhelal-svecla-eshte-zevendesministri-i-pare-ne-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-06 15:40
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-kushton-13-milione-euro-me-pak-se-e-haradinajt/20%Monthly2020-02-06 15:38
https://www.informatat.com/cakaj-dhe-citaku-takojne-sekretarin-e-shtetit-amerikan-pompeo/20%Monthly2020-02-06 15:35
https://www.informatat.com/agim-veliu-jep-doreheqje-nga-pozita-e-kryetarit-te-komunes/20%Monthly2020-02-06 15:33
https://www.informatat.com/vuciq-e-njoftoj-kurtin-skemi-33-marreveshje-te-nenshkruara-por-48/20%Monthly2020-02-06 15:20
https://www.informatat.com/ivan-millojeviq-pranon-detyren-e-ministrit-te-zhvillimit-rajonal/20%Monthly2020-02-06 15:12
https://www.informatat.com/janari-2020-me-i-nxehte-ne-histori/20%Monthly2020-02-06 15:10
https://www.informatat.com/komisioneri-varhelyi-marreveshja-me-kosoven-thelbesore-per-rrugen-e-serbise-ne-be/20%Monthly2020-02-06 15:04
https://www.informatat.com/quni-pret-ne-takim-ambasadorin-e-gjermanise/20%Monthly2020-02-06 15:02
https://www.informatat.com/atk-vetem-ne-janar-mbledh-mbi-67-milione-euro/20%Monthly2020-02-06 14:56
https://www.informatat.com/konjufca-i-kerkon-ndihme-austrise-per-ndaljen-e-fushates-se-serbise-rreth-cnjohjeve/20%Monthly2020-02-06 14:38
https://www.informatat.com/ekipet-e-mbpzhr-se-ne-terren-per-vleresimin-e-demeve-ne-bujqesi/20%Monthly2020-02-06 14:35
https://www.informatat.com/thaci-per-konferencen-e-rambujese-delegacioni-i-kosoves-u-tregua-shume-i-matur/20%Monthly2020-02-06 14:33
https://www.informatat.com/veseli-i-thote-kurtit-mos-u-ngut/20%Monthly2020-02-06 14:31
https://www.informatat.com/ky-eshte-diamanti-i-zi-qe-zgjidh-dhjetera-probleme-shendetesore/20%Monthly2020-02-06 14:07
https://www.informatat.com/kurti-qeveria-do-tu-gjendet-afer-qytetareve-qe-pesuan-nga-moti-i-keq/20%Monthly2020-02-06 14:04
https://www.informatat.com/ministri-vitia-dhe-ambasadori-gjerman-diskutojne-per-bashkepunimin-ne-shendetesi/20%Monthly2020-02-06 14:02
https://www.informatat.com/grate-me-gjoks-te-madh-semuren-me-shpesh-gjate-dimrit/20%Monthly2020-02-06 14:01
https://www.informatat.com/fetah-rudi-i-gezohet-vendimit-te-pare-te-vjosa-osmanit/20%Monthly2020-02-06 13:49
https://www.informatat.com/tayna-e-tepron-me-te-madhe-ben-gjeste-te-pahijshme-para-kameres/20%Monthly2020-02-06 13:48
https://www.informatat.com/postimi-i-ri-nga-gruaja-e-kobe-bryant-po-thyen-miliona-zemra-ne-instagram/20%Monthly2020-02-06 13:45
https://www.informatat.com/dy-vjet-pas-sherrit-keto-jane-fjalet-e-robert-berishes-per-tunen/20%Monthly2020-02-06 13:42
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-nje-te-dyshuari-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2020-02-06 13:40
https://www.informatat.com/kurti-takon-ambasadorin-italian/20%Monthly2020-02-06 13:30
https://www.informatat.com/osmani-pezullon-punen-si-ligjeruese-ne-up/20%Monthly2020-02-06 14:37
https://www.informatat.com/haradinaj-takon-pompeon-diskutuam-per-rolin-e-kosoves-ne-rajon-e-me-gjere/20%Monthly2020-02-06 14:30
https://www.informatat.com/liverpooli-keshillohet-ta-largoje-shaqirin-e-ta-ktheje-coutinhon/20%Monthly2020-02-06 13:23
https://www.informatat.com/psg-dhe-inter-kandidate-te-mundshem-per-ta-blere-messi/20%Monthly2020-02-06 13:21
https://www.informatat.com/jay-z-zbulon-nje-nga-gjerat-e-fundit-qe-i-tha-kobe-bryant/20%Monthly2020-02-06 13:18
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-ndan-me-adhuruesit-momentin-e-fundit-te-performances-ne-super-bowl/20%Monthly2020-02-06 13:16
https://www.informatat.com/nderron-jete-ne-moshen-103-vjecare-legjenda-e-hollywood-kirk-douglas/20%Monthly2020-02-06 13:12
https://www.informatat.com/shkencetaret-japin-arsyet-perse-njerezit-qe-lexojne-jetojne-me-gjate/20%Monthly2020-02-06 13:09
https://www.informatat.com/masht-ne-keto-komuna-nuk-u-zhvillua-mesimi-shkaku-i-kushteve-atmosferike/20%Monthly2020-02-06 13:05
https://www.informatat.com/gjendja-emergjente-ne-istog-nuk-punon-asnje-shkolle/20%Monthly2020-02-06 13:03
https://www.informatat.com/thaci-dekoron-deshmorin-daut-halilaj-me-urdhrin-hero-i-kosoves/20%Monthly2020-02-06 12:55
https://www.informatat.com/rama-per-linjen-ajrore-prishtine-beograd-po-ta-kisha-thene-une-do-me-prisnin-koken/20%Monthly2020-02-06 12:45
https://www.informatat.com/betohen-anetaret-e-rinj-te-kqz-se/20%Monthly2020-02-06 12:43
https://www.informatat.com/jakshiq-nuk-duhet-lejuar-ruset-ne-tavolinen-e-bisedimeve-mes-kosoves-dhe-serbise-sepse-rusia-nuk-do-te-zgjidhe-asgje/20%Monthly2020-02-06 14:04
https://www.informatat.com/izraeli-aktivizon-avionet-e-luftes-sulmon-rrethinen-e-damaskut/20%Monthly2020-02-06 12:35
https://www.informatat.com/haradinaj-komandanteve-te-panit-jetuat-si-mbreter-i-falet-tokat-e-kosoves-mos-u-hidhni-si-kucedrat/20%Monthly2020-02-06 12:32
https://www.informatat.com/polici-i-arrestuar-mbreme-ankohet-thote-se-rasti-i-ishte-montuar/20%Monthly2020-02-06 12:26
https://www.informatat.com/agim-veliu-takohet-me-perfaqesuesin-e-sindikates-se-policise-se-kosoves/20%Monthly2020-02-06 12:21
https://www.informatat.com/mbi-shtate-vjet-burgim-per-aksidentin-e-vitit-te-kaluar-ne-gjilan/20%Monthly2020-02-06 12:19
https://www.informatat.com/kurti-ngushellon-turqine-per-viktimat-e-orteqeve/20%Monthly2020-02-06 12:14
https://www.informatat.com/hoti-takimin-e-pare-si-zevendeskryeminister-e-zhvillon-me-ambasadorin-gjerman/20%Monthly2020-02-06 12:10
https://www.informatat.com/bora-ka-arritur-lartesine-prej-1-metre-mbulon-lokalet-ne-brezovice/20%Monthly2020-02-06 12:04
https://www.informatat.com/operacioni-ryshfeti-pas-zyrtareve-policore-arrestohet-edhe-nje-afarist-nga-kacaniku/20%Monthly2020-02-06 12:02
https://www.informatat.com/drejtori-i-krimeve-ekonomike-pranon-se-ka-lidhje-familjare-me-hetuesin-policor-te-arrestuar-mbreme/20%Monthly2020-02-06 11:57
https://www.informatat.com/albulena-haxhiu-nga-burgu-ku-vdiq-dehari-do-te-zbardhet-rasti/20%Monthly2020-02-06 13:27
https://www.informatat.com/osmani-i-pergjigjet-pdkse-qe-e-bojkotoi-fotografia-e-thacit-eshte-brenda-zyres-vec-eshte-zhvendosur/20%Monthly2020-02-06 13:25
https://www.informatat.com/pdk-bojkoton-mbledhjen-e-kryesise-per-shkak-te-largimit-te-fotografise-se-thacit/20%Monthly2020-02-06 12:40
https://www.informatat.com/homologia-elva-margariti-uron-ministren-vlora-dumoshi-per-detyren-e-re/20%Monthly2020-02-06 09:40
https://www.informatat.com/fotografia-e-thacit-nuk-eshte-larguar-nga-zyra-e-qunit/20%Monthly2020-02-06 09:38
https://www.informatat.com/kosova-ka-nisur-te-mbetet-pa-mjeke/20%Monthly2020-02-06 09:31
https://www.informatat.com/deputeti-i-vvse-i-kunderpergjigjet-haradinajt-per-letren-qe-i-dergoi-kurtit/20%Monthly2020-02-06 09:28
https://www.informatat.com/34-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-02-06 09:20
https://www.informatat.com/prishtine-arrestohet-pasi-sulmoi-fizikisht-nenen-e-tij/20%Monthly2020-02-06 09:18
https://www.informatat.com/tre-te-vdekur-nga-tragjedia-e-aeroplanit-ne-stamboll/20%Monthly2020-02-06 09:12
https://www.informatat.com/dha-para-me-fajde-36-mije-euro-i-shkoi-shuma-njerit-borxhli-aktakuze-ndaj-pejanit/20%Monthly2020-02-06 09:10
https://www.informatat.com/renditja-e-shteteve-me-te-shtrenjta-per-te-jetuar-ja-ku-gjendet-kosova/20%Monthly2020-02-06 09:02
https://www.informatat.com/termet-ne-kroaci/20%Monthly2020-02-06 08:58
https://www.informatat.com/ministrja-haxhiu-viziton-qendren-e-paraburgimit-ne-te-cilen-nderroi-jete-astrit-dehari/20%Monthly2020-02-06 08:51
https://www.informatat.com/recica-dorezon-sot-kompetencat-dhe-pergjegjesite-e-ministrise-se-punes-dhe-mireqenies/20%Monthly2020-02-06 08:48
https://www.informatat.com/ky-eshte-moti-per-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2020-02-06 08:46
https://www.informatat.com/per-shkak-te-bores-tri-komuna-pezullojne-mesimin/20%Monthly2020-02-06 08:44
https://www.informatat.com/asnje-veprim-smund-ta-ndale-mandatin-e-speciales/20%Monthly2020-02-06 08:42
https://www.informatat.com/ipk-ja-konfirmon-arrestimin-e-osmanit-e-menxhiqit-per-ryshfet/20%Monthly2020-02-06 11:54
https://www.informatat.com/moti-sot-ne-shqiperi-16/20%Monthly2020-02-06 08:36
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-mban-mbledhjen-e-pare-te-kryesise-se-kuvendit/20%Monthly2020-02-06 11:48
https://www.informatat.com/haradinaj-leter-te-hapur-kurtit-e-lut-te-mos-e-heq-taksen/20%Monthly2020-02-06 11:51
https://www.informatat.com/cakaj-mirepresim-metodologjine-e-re-te-be-se-per-procesin-e-zgjerimit/20%Monthly2020-02-05 15:24
https://www.informatat.com/abbott-pas-takimit-me-osmanin-do-te-vazhdojme-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2020-02-05 15:22
https://www.informatat.com/ngrihet-aktakuze-per-marrje-ryshfeti-ndaj-gjykatesit-sali-berisha/20%Monthly2020-02-05 15:21
https://www.informatat.com/keshilltarja-e-haradinajt-kurti-sapo-ia-dha-nje-lajm-te-mire-serbise/20%Monthly2020-02-05 15:18
https://www.informatat.com/burrat-finlandeze-do-te-kene-pushim-sa-grate-kur-te-behen-baballare/20%Monthly2020-02-05 15:05
https://www.informatat.com/kaq-zevendesministra-do-ti-kete-qeveria-kurti/20%Monthly2020-02-05 14:56
https://www.informatat.com/atletico-madridi-interesohet-per-pochettinon/20%Monthly2020-02-05 14:53
https://www.informatat.com/gjashte-klube-te-premierliges-e-duan-muriqin/20%Monthly2020-02-05 14:43
https://www.informatat.com/haliti-pdk-ja-nuk-ka-humbur-e-as-vetevendosja-nuk-ka-fituar/20%Monthly2020-02-05 14:40
https://www.informatat.com/205665-2/20%Monthly2020-02-05 14:38
https://www.informatat.com/nitaj-i-reagon-menjehere-kurtit-reciprociteti-eshte-me-tqit-hi-syve/20%Monthly2020-02-05 14:36
https://www.informatat.com/kurti-do-ti-rishqyrtojme-vendimet-qe-haradinaj-mori-pas-doreheqjes/20%Monthly2020-02-05 14:34
https://www.informatat.com/apostolova-pas-takimit-me-kurtin-duam-vazhdimin-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2020-02-05 14:16
https://www.informatat.com/kesaj-radhe-shuki-vjen-seriozisht/20%Monthly2020-02-05 14:09
https://www.informatat.com/ska-oferta-nga-unitedi-apo-chelsea-por-dortmundi-sjep-garanci-se-sancho-sdo-te-largohet/20%Monthly2020-02-05 14:08
https://www.informatat.com/galliani-tare-shume-i-zoti-u-pata-grind-me-shqiptarin-ne-zhveshtore/20%Monthly2020-02-05 14:04
https://www.informatat.com/guvernatori-i-bqk-se-takon-perfaqesuesit-e-bankes-boterore/20%Monthly2020-02-05 14:02
https://www.informatat.com/kurti-taksa-ndaj-mallrave-serbe-zevendesohet-me-reciprocitet-politik-ekonomik-e-tregtar/20%Monthly2020-02-05 14:40
https://www.informatat.com/per-grimin-e-jennifer-lopez-ne-super-bowl-u-deshen-10-ore/20%Monthly2020-02-05 13:57
https://www.informatat.com/ashley-graham-publikon-portretin-familjar/20%Monthly2020-02-05 13:54
https://www.informatat.com/buzhala-mbi-550-punetore-jane-ne-terren-duke-sanuar-prishjet/20%Monthly2020-02-05 13:51
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-shfaqet-pa-grim-pas-super-bowl/20%Monthly2020-02-05 13:49
https://www.informatat.com/bebe-reagon-per-mungesen-e-femrave-ne-billboard-hot-100/20%Monthly2020-02-05 13:41
https://www.informatat.com/sensuale-dhe-joshese-morena-taraku-sfidon-temperaturat-del-me-bikini-ne-mes-te-debores/20%Monthly2020-02-05 13:38
https://www.informatat.com/kine-po-testohen-klinikisht-disa-ilace-te-mundshme-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-02-05 13:30
https://www.informatat.com/bajrami-viziton-sbashk-ut-informohet-per-sfidat-qe-e-presin/20%Monthly2020-02-05 13:27
https://www.informatat.com/kujtim-gashi-i-dorezon-vlora-dumoshit-detyren-e-ministres-se-kultures/20%Monthly2020-02-05 13:21
https://www.informatat.com/sipas-gjuriqit-kurti-nuk-do-bisedime-por-kapitullim-poshterues-te-serbise/20%Monthly2020-02-05 14:33
https://www.informatat.com/se-paku-21-te-vdekur-nga-orteku-ne-turqi/20%Monthly2020-02-05 13:16
https://www.informatat.com/gruaja-e-infektuar-me-koronavirus-iken-nga-spitali-alarmohet-policia-ne-austri/20%Monthly2020-02-05 13:17
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-grigorevin-qeveria-e-kosoves-do-te-bashkepunoje-me-te-gjithe-qe-duan-te-ndihmojne-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2020-02-05 12:57
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-ben-thirrje-per-kursim-te-ujit-te-pijshem/20%Monthly2020-02-05 12:55
https://www.informatat.com/rexhep-selimi-viziton-kryeministrin-kurti-ia-dhuron-flamurin-e-uck-se/20%Monthly2020-02-05 12:47
https://www.informatat.com/osmani-e-minxhozi-duan-avancim-bashkepunimi-kosove-shqiperi/20%Monthly2020-02-05 12:44
https://www.informatat.com/mumbai-teston-semaforin-e-mencur-sa-me-shume-qe-i-bie-borise-aq-me-shume-pret/20%Monthly2020-02-05 12:37
https://www.informatat.com/osmani-pas-takimit-me-ambasadorin-gjerman-do-ta-heqim-taksen-me-nje-kusht/20%Monthly2020-02-05 13:58
https://www.informatat.com/vulin-per-sherbimin-ushtarak-ne-kosove-kurti-po-pergatitet-per-konflikt-me-serbine/20%Monthly2020-02-05 12:31
https://www.informatat.com/shtetet-e-bashkuara-fusin-ne-operim-nje-nendetese-te-re-berthamore/20%Monthly2020-02-05 12:24
https://www.informatat.com/gjate-luftes-ishte-15-vjecar-ftohet-gabimisht-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2020-02-05 12:23
https://www.informatat.com/the-travel-rendit-brezovicen-si-vendin-me-te-rrezikshem-per-ta-vizituar-me-familje/20%Monthly2020-02-05 12:20
https://www.informatat.com/kryeparlamentarja-osmani-pret-ne-takim-ambasadorin-italian-nicola-orlando/20%Monthly2020-02-05 12:15
https://www.informatat.com/apeli-con-ne-burg-tolajn-dhe-pese-zyrtare-te-tjere-per-keqperdorim-te-detyres/20%Monthly2020-02-05 14:15
https://www.informatat.com/dash-mezi-po-presim-te-punojme-me-qeverine-kurti-per-zhvillim-ekonomik-e-sundim-te-ligjit/20%Monthly2020-02-05 13:18
https://www.informatat.com/grabiti-barnatoren-nje-muaj-paraburgim-per-prizrenasin/20%Monthly2020-02-05 10:09
https://www.informatat.com/demet-nga-termeti-ne-shqiperi-985-milione-euro/20%Monthly2020-02-05 10:07
https://www.informatat.com/organizatoret-e-lojerave-olimpike-2020-te-shqetesuar-nga-rreziku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-02-05 10:05
https://www.informatat.com/pompeo-ne-ukraine-krimea-eshte-e-humbur/20%Monthly2020-02-05 10:03
https://www.informatat.com/kosova-i-paguan-punetoret-me-se-paku-ne-evrope-lista-e-pagave/20%Monthly2020-02-05 10:02
https://www.informatat.com/vartesit-e-vuciqit-ne-aksion-kurti-po-bene-gjithcka-per-te-mos-vazhduar-dialogun/20%Monthly2020-02-05 09:55
https://www.informatat.com/dita-e-kurtit-me-takime-pret-abbottin-braathun-aposotoloven/20%Monthly2020-02-05 09:50
https://www.informatat.com/eksportet-bujqesore-drejt-kosoves-u-rriten-me-35-ne-vitin-2019/20%Monthly2020-02-05 09:42
https://www.informatat.com/komisioni-europian-paraqet-sot-strategjine-e-re-per-ballkanin/20%Monthly2020-02-05 09:40
https://www.informatat.com/instituti-ska-reagense-per-diagnostikimin-e-koronavirusit-pritet-te-furnizohet-nga-obsh/20%Monthly2020-02-05 09:34
https://www.informatat.com/deputeti-i-pdk-se-intervistohet-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2020-02-05 09:32
https://www.informatat.com/ismaili-vv-se-e-ldk-se-jeni-ne-fundamentin-e-pdk-se/20%Monthly2020-02-05 09:24
https://www.informatat.com/albin-kurti-te-behet-gati-per-kompromise-me-serbine-presioni-i-shbase-dhe-bese-nuk-pret/20%Monthly2020-02-05 12:33
https://www.informatat.com/pelosi-ia-shqyen-fjalimin-trump-it-ne-prani-te-tij-eshte-nje-grumbull-genjeshtrash/20%Monthly2020-02-05 09:15
https://www.informatat.com/kryekuvendarja-takon-ambasadoret-dhe-gazetaret/20%Monthly2020-02-05 09:13
https://www.informatat.com/dy-ministra-te-tjere-sot-pranojne-detyren/20%Monthly2020-02-05 09:11
https://www.informatat.com/ish-keshilltari-i-isa-mustafes-zhvendosja-e-fotos-se-presidentit-nga-vjosa-osmani-eshte-anti-rugovizem/20%Monthly2020-02-05 09:05
https://www.informatat.com/agim-veliu-sot-pritet-te-jap-doreheqje/20%Monthly2020-02-05 09:03
https://www.informatat.com/haradinaj-kosova-e-ka-rrugetimin-e-qarte-ne-rresht-dhe-partneritet-me-shba-ne/20%Monthly2020-02-05 12:17
https://www.informatat.com/be-ja-dhe-shtetet-e-ballkanit-duhet-te-jene-me-te-sinqerta-ne-procesin-e-zgjerimit/20%Monthly2020-02-05 12:10
https://www.informatat.com/gjendet-pa-shenja-jete-nje-serb-ne-leposaviq/20%Monthly2020-02-05 08:53
https://www.informatat.com/parashikimi-i-motit-per-sot-9/20%Monthly2020-02-05 08:51
https://www.informatat.com/abdixhiku-kam-urdheruar-qe-kompanite-ti-pastojne-rruget-gjate-nates/20%Monthly2020-02-05 08:50
https://www.informatat.com/braathu-dialogu-ka-stagnuar-me-vite-vazhdimi-i-tij-ende-i-paqarte/20%Monthly2020-02-04 15:45
https://www.informatat.com/ministrat-e-listes-serbe-sjemi-pjese-e-koalicionit-qeverises/20%Monthly2020-02-04 15:40
https://www.informatat.com/shqiperi-gripi-po-perhapet-shpejt-shtohen-rastet-e-renda-tek-te-gjitha-moshat/20%Monthly2020-02-04 15:39
https://www.informatat.com/abdixhiku-pranon-zyrtarisht-detyren-e-ministrit-te-infrastruktures-dhe-transportit/20%Monthly2020-02-04 15:36
https://www.informatat.com/osmani-viziton-kliniken-e-neonatologjise-jam-aty-ku-fillon-jeta/20%Monthly2020-02-04 15:33
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-shba-kosova-ska-lejuar-investimet-kineze-dhe-ruse-ne-telekomunikacion/20%Monthly2020-02-04 15:31
https://www.informatat.com/simptomat-e-skizofrenise-para-diagnostikimit/20%Monthly2020-02-04 14:56
https://www.informatat.com/osmani-thote-se-fotografia-e-presidentit-thaci-eshte-zhvendosur-desha-ta-kem-ne-balle-te-zyres-dike-qe-me-inspiron/20%Monthly2020-02-04 14:53
https://www.informatat.com/tajlandezja-lind-femijen-gjate-fluturimit/20%Monthly2020-02-04 14:44
https://www.informatat.com/katy-perry-shfaqet-si-zakonisht-me-stil-te-vecante/20%Monthly2020-02-04 14:39
https://www.informatat.com/dhjete-semundjet-qe-mund-tju-vrasin-ne-me-pak-se-24-ore/20%Monthly2020-02-04 14:37
https://www.informatat.com/haxhiu-e-gatshme-per-pergjegjesite-e-reja-premton-angazhim-te-plote-per-sistemin-e-drejtesise/20%Monthly2020-02-04 14:33
https://www.informatat.com/zyra-e-presidentit-i-reagon-kryeparlamentares-osmani-per-heqjen-e-fotografise-se-thacit/20%Monthly2020-02-04 14:30
https://www.informatat.com/pdk-osmani-shkeli-ligjin-largimi-i-fotos-se-presidentit-deshmon-se-ajo-perfaqeson-vetem-interesin-brenda-partise/20%Monthly2020-02-04 14:27
https://www.informatat.com/ministri-britanik-i-shtetit-uron-kurtin-per-formimin-e-qeverise/20%Monthly2020-02-04 14:24
https://www.informatat.com/britania-kerkon-nga-qytetaret-e-vet-te-largohen-nga-kina/20%Monthly2020-02-04 14:21
https://www.informatat.com/uran-ismaili-i-dorezon-detyren-ministrit-te-ri-arben-vitise/20%Monthly2020-02-04 14:18
https://www.informatat.com/mustafa-merr-detyren-bujqesine-do-ta-shnderrojme-ne-zhvillues-ekonomik/20%Monthly2020-02-04 14:16
https://www.informatat.com/kurti-ne-prekaz-liria-qe-gezojme-sot-i-ka-rrenjet-ne-sakrificen-e-heronjve-e-mbi-te-gjitha-te-flijimi-i-jasharajve/20%Monthly2020-02-04 14:13
https://www.informatat.com/thaci-takon-dode-gjergjin-e-falenderon-per-organizimin-e-faleminderit-shqiperi/20%Monthly2020-02-04 14:08
https://www.informatat.com/ruci-uron-osmanin-besimplote-te-lidershipi-juaj-ndaj-sfidave-te-medha/20%Monthly2020-02-04 12:12
https://www.informatat.com/akomodohet-avdullah-hoti-hoxhaj-ia-leshon-zyren/20%Monthly2020-02-04 12:10
https://www.informatat.com/latifi-keshillon-pdkne-mos-nxjerrni-ne-foltore-te-kuvendit-njerez-qe-sdine-te-lexojne/20%Monthly2020-02-04 12:08
https://www.informatat.com/grenell-kerkon-qe-kosova-te-heqe-menjehere-taksen-ndaj-mallrave-serbe/20%Monthly2020-02-04 14:52
https://www.informatat.com/deliu-heqja-e-fotografise-se-thacit-nga-osmani-eshte-loje-femijerore/20%Monthly2020-02-04 12:02
https://www.informatat.com/bytyqi-ia-dorezon-postin-bajramit/20%Monthly2020-02-04 12:00
https://www.informatat.com/osmani-miqesia-dhe-partneriteti-me-shba-te-jane-ekzistenciale-per-kosoven/20%Monthly2020-02-04 12:04
https://www.informatat.com/sunny-hill-foundation-pranon-qindra-aplikime-per-viziten-shkollore-ne-los-angeles/20%Monthly2020-02-04 10:58
https://www.informatat.com/kim-dhe-kanye-hapin-dyert-e-rezidences-miliona-dollareshe/20%Monthly2020-02-04 10:55
https://www.informatat.com/lori-hoxha-shfaq-pamjet-brenda-apartamentit-luksoz/20%Monthly2020-02-04 10:53
https://www.informatat.com/abbott-uron-vjosa-osmanin-e-quan-zgjedhjen-e-saj-moment-historik-per-kosoven/20%Monthly2020-02-04 10:50
https://www.informatat.com/haradinaj-e-ka-telefonuar-kurtin-per-ta-uruar/20%Monthly2020-02-04 10:47
https://www.informatat.com/kryeministri-kurti-qeverisja-jone-eshte-pasqyre-ne-te-cilen-qytetaret-e-shohin-vetveten/20%Monthly2020-02-04 14:26
https://www.informatat.com/borrelli-mirepret-formimin-e-qeverise-se-kosoves-mezi-pres-rifillimin-e-dialogut-me-serbine/20%Monthly2020-02-04 14:11
https://www.informatat.com/atletico-fillon-bisedimet-me-rakiticin/20%Monthly2020-02-04 10:26
https://www.informatat.com/bernardeschi-ndihet-krenar-qe-barcelona-eshte-interesuar-per-te/20%Monthly2020-02-04 10:24
https://www.informatat.com/vdekja-e-kobe-bryant-mbetjet-e-trupave-te-viktimave-u-kthehen-familjeve/20%Monthly2020-02-04 10:22
https://www.informatat.com/mjeku-kinez-qe-kishte-njoftuar-i-pari-per-virusin-infektohet-edhe-vete/20%Monthly2020-02-04 10:20
https://www.informatat.com/cakaj-uron-konjufcen-koha-per-thellim-te-metejme-marredheniesh-kosove-shqiperi/20%Monthly2020-02-04 10:18
https://www.informatat.com/albin-kurti-e-merr-zyrtarisht-detyren-e-kryeministrit/20%Monthly2020-02-04 10:14
https://www.informatat.com/osmani-heq-fotografine-e-thacit-e-vendos-ate-te-rugoves-ne-balle-te-zyres/20%Monthly2020-02-04 10:12
https://www.informatat.com/kurti-pranon-detyren-si-kryeminister-me-ceremoni-shteterore/20%Monthly2020-02-04 11:56
https://www.informatat.com/popullsia-e-turqise-arrin-mbi-83-milione-stambolli-me-i-populluari/20%Monthly2020-02-04 09:57
https://www.informatat.com/erdogan-thote-se-aneksimi-i-krimese-nga-rusia-eshte-jolegjitim/20%Monthly2020-02-04 09:49
https://www.informatat.com/kurti-shkon-si-kryeminister-ne-prekaz/20%Monthly2020-02-04 10:38
https://www.informatat.com/ambasadori-shqiptar-ne-kine-ska-ilac-kunder-koronavirusit-kujdesuni-per-veten/20%Monthly2020-02-04 09:39
https://www.informatat.com/ende-nuk-dihet-kostoja-per-shpronesimin-e-120-hektareve-te-tjere-per-zgjerimin-e-mihjes-se-kek-ut/20%Monthly2020-02-04 09:34
https://www.informatat.com/drecun-thote-se-nuk-mund-te-bisedojne-me-kurtin-per-shkak-te-pikepamjeve-ekstreme/20%Monthly2020-02-04 09:32
https://www.informatat.com/42-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-02-04 09:30
https://www.informatat.com/rrgk-mirepret-zgjedhjen-e-grave-ne-qeveri-por-thote-se-vv-ldk-srespektoi-ligjin-per-barazi-gjinore/20%Monthly2020-02-04 09:28
https://www.informatat.com/kamenice-vetevritet-aksidentalisht-nje-18-vjecar/20%Monthly2020-02-04 09:26
https://www.informatat.com/limaj-per-kurtin-do-ta-harrojme-hashimin-cka-ka-ardhur-sot/20%Monthly2020-02-04 09:24
https://www.informatat.com/kushtet-e-ana-brnabiqit-per-ta-takuar-kurtin/20%Monthly2020-02-04 09:22
https://www.informatat.com/sot-shenohet-dita-boterore-kunder-kancerit/20%Monthly2020-02-04 09:20
https://www.informatat.com/profili-i-ministrit-te-puneve-te-brendshme-agim-veliu/20%Monthly2020-02-04 09:18
https://www.informatat.com/detyrat-e-qeverise-se-re-nga-dialogu-deri-te-ndalja-e-emigrimit/20%Monthly2020-02-04 09:15
https://www.informatat.com/se-paku-14-nxenes-vdesin-nga-tollovia-ne-nje-shkolle-te-kenias/20%Monthly2020-02-04 09:12
https://www.informatat.com/daciq-kryeministri-i-ri-i-kosoves-shuan-edhe-shpresen-e-fundit-per-dialog/20%Monthly2020-02-04 09:11
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-sot-e-pranon-postin-e-kryediplomatit-nga-behgjet-pacolli/20%Monthly2020-02-04 09:08
https://www.informatat.com/dumoshi-mbetem-ajo-qe-isha-deri-sot-e-perkushtuar-ne-detyrat-e-mia/20%Monthly2020-02-04 09:06
https://www.informatat.com/resul-sinani-heq-dore-komplet-nga-politika/20%Monthly2020-02-04 09:01
https://www.informatat.com/kina-lejon-ardhjen-e-eksperteve-amerikane-per-luftimin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-02-04 08:59
https://www.informatat.com/kosnett-diplomati-i-pare-qe-takon-vjosa-osmanin-si-kryeparlamentare/20%Monthly2020-02-04 09:43
https://www.informatat.com/vjosa-pranon-dy-vizitore-te-rendesishme-ne-zyren-e-saj-pas-detyres-se-re-qe-mori/20%Monthly2020-02-04 08:54
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-mes-privatizimit-dhe-falimentimit/20%Monthly2020-02-04 08:51
https://www.informatat.com/shtypi-gjerman-kosova-e-ka-pritur-kete-dite-me-padurim/20%Monthly2020-02-04 10:32
https://www.informatat.com/shkon-ne-427-numri-i-te-vdekurve-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-02-04 08:46
https://www.informatat.com/nga-sot-priten-ulje-te-temperaturave/20%Monthly2020-02-04 08:44
https://www.informatat.com/kurti-sot-merr-detyren-e-kryeministrit/20%Monthly2020-02-04 10:02
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-do-te-jem-kryeparlamentare-e-te-gjitheve/20%Monthly2020-02-03 18:32
https://www.informatat.com/osmani-zgjedhet-kryetare-e-kuvendit/20%Monthly2020-02-04 08:56
https://www.informatat.com/kancelari-austriak-uron-kurtin-mezi-pres-te-punoj-me-ju/20%Monthly2020-02-03 17:49
https://www.informatat.com/sonte-mbahet-seanca-per-zgjedhjen-e-vjosa-osmanit-kryeparlamentare/20%Monthly2020-02-03 17:46
https://www.informatat.com/mustafa-uron-kurtin-ecem-ngadale-dhe-me-veshtiresi-por-arritem-ne-cak/20%Monthly2020-02-03 18:19
https://www.informatat.com/kosnett-uron-kurtin/20%Monthly2020-02-03 17:36
https://www.informatat.com/presidenti-uron-krijimin-e-qeverise-kurti/20%Monthly2020-02-04 08:49
https://www.informatat.com/albin-kurti-kryeminister-i-ri-i-kosoves/20%Monthly2020-02-04 08:41
https://www.informatat.com/duda-balje-ende-skam-vendosur-a-do-ta-votoj-kurtin/20%Monthly2020-02-03 15:43
https://www.informatat.com/ikshp-thote-se-ne-kosove-nuk-eshte-shenuar-asnje-rast-i-koronavirusit/20%Monthly2020-02-03 15:41
https://www.informatat.com/musliu-ky-koalicion-me-flamurin-e-republikes-fshiu-wc-te/20%Monthly2020-02-03 15:38
https://www.informatat.com/vulin-reagon-per-deklaraten-e-kurtit-se-do-ta-padise-serbine-per-gjenocid/20%Monthly2020-02-03 15:35
https://www.informatat.com/johnson-britania-nuk-ka-pse-te-ndjeke-rregullat-e-be-se-per-tregti/20%Monthly2020-02-03 15:31
https://www.informatat.com/tahiri-kurti-ka-krijuar-organizaten-terroriste-syri-i-popullit/20%Monthly2020-02-03 15:22
https://www.informatat.com/deliu-kodra-pdk-se-voton-qeverine-qe-prioritet-e-kishin-luften-ne-kuvend/20%Monthly2020-02-03 15:22
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-askush-sna-ka-lajmeruar-qe-jemi-te-ftuar-ne-kete-seance/20%Monthly2020-02-03 15:13
https://www.informatat.com/vv-eshte-i-natyrshem-ky-siklet-20-vjet-hajni-perfundojne-sot/20%Monthly2020-02-03 15:07
https://www.informatat.com/ahmeti-i-quan-te-dobeta-fjalimet-e-opozites-ne-kuvend/20%Monthly2020-02-03 15:03
https://www.informatat.com/sipas-osmanit-konjufca-ska-nevoje-te-jape-doreheqje-pasi-te-zgjidhet-minister/20%Monthly2020-02-03 14:59
https://www.informatat.com/ismaili-ky-nuk-eshte-koalicion-eshte-martese-mes-kurtit-e-mustafes/20%Monthly2020-02-03 13:48
https://www.informatat.com/kuvendi-ne-pauze-para-votimit-te-qeverise-se-re/20%Monthly2020-02-03 15:14
https://www.informatat.com/isis-i-merr-pergjegjesine-per-sulmin-ne-londren-jugore/20%Monthly2020-02-03 13:42
https://www.informatat.com/haskuka-ironizon-me-opoziten-jemi-me-fat-qe-keta-nuk-i-nenshtrohen-testit-pisa/20%Monthly2020-02-03 13:37
https://www.informatat.com/kadaj-bujupi-albin-pse-nuk-permendet-uck-ne-dhe-bashkimin-kombetar/20%Monthly2020-02-03 13:34
https://www.informatat.com/akr-ja-perkrah-qeverine-kurti/20%Monthly2020-02-03 13:29
https://www.informatat.com/demi-lovato-mirepritet-jashtezakonisht-mire-nga-publiku-ne-super-bowl/20%Monthly2020-02-03 13:26
https://www.informatat.com/shenja-e-pare-qe-tregon-se-jeni-shtatzene/20%Monthly2020-02-03 13:23
https://www.informatat.com/time-kadriaj-e-pyet-albin-kurtin-ku-do-ta-dergoje-vajzen-ne-ushtri/20%Monthly2020-02-03 13:14
https://www.informatat.com/krasniqi-grenell-nuk-mundi-ndersa-borelli-qe-se-njeh-kosoven-u-be-kumbare-i-koalicionit-vv-ldk/20%Monthly2020-02-03 13:12
https://www.informatat.com/kusari-per-here-te-pare-30-e-kabinetit-qeveritar-jane-gra/20%Monthly2020-02-03 13:03
https://www.informatat.com/bjellorusi-qe-ia-hoqi-koken-vajzes-8-muajshe-do-te-ekzekutohet-me-plumb-ne-koke/20%Monthly2020-02-03 13:01
https://www.informatat.com/hoxhaj-kurtit-si-burre-dil-kerko-falje/20%Monthly2020-02-03 15:02
https://www.informatat.com/pamela-anderson-ndahet-nga-jon-peters-pas-12-ditesh-martese/20%Monthly2020-02-03 12:55
https://www.informatat.com/dw-shqiperi-koha-per-te-goditur-te-paprekshmit-dhe-te-fortet/20%Monthly2020-02-03 12:50
https://www.informatat.com/vetem-gjenite-mund-ta-kalojne-kete-test-prej-tri-pyetjesh/20%Monthly2020-02-03 12:49
https://www.informatat.com/kam-prane-nje-bye-te-madhe-jonida-maliqi-ia-dergon-nje-mesazh-romeos/20%Monthly2020-02-03 12:47
https://www.informatat.com/mesohet-se-cila-do-te-jete-puna-e-pare-e-markle-pas-largimit-nga-britania/20%Monthly2020-02-03 12:45
https://www.informatat.com/shakira-dhe-jennifer-lopez-behen-bashke-ne-skene-te-zjarrta-ne-performancen-me-te-rendesishme-te-vitit/20%Monthly2020-02-03 12:43
https://www.informatat.com/kercenohet-prokurori-i-rastit-zharku-reagon-kpk-ja/20%Monthly2020-02-03 12:41
https://www.informatat.com/faz-franca-heq-dore-nga-bllokimi-i-negociatave-me-tiranen-dhe-shkupin/20%Monthly2020-02-03 12:40
https://www.informatat.com/erdogan-pritet-me-ceremoni-shteterore-nga-homologu-ukrainas-zelensky/20%Monthly2020-02-03 12:36
https://www.informatat.com/trajneri-i-arsenalit-arteta-e-larteson-guximin-e-mustafit/20%Monthly2020-02-03 12:28
https://www.informatat.com/dorezohet-guardiola-liverpooli-i-pakapshem-ska-qe-e-ze-me/20%Monthly2020-02-03 12:24
https://www.informatat.com/limaj-albin-ule-koken-e-fillo-te-sillesh-si-kryeminister/20%Monthly2020-02-03 14:58
https://www.informatat.com/united-dhe-chelsea-u-treguan-koprrace-per-cavani/20%Monthly2020-02-03 12:13
https://www.informatat.com/kreu-i-pe-se-pas-takimit-me-ramen-jo-ja-per-negociatat-zhgenjim-si-per-shoqerine-civile-ashtu-edhe-per-ne/20%Monthly2020-02-03 12:11
https://www.informatat.com/demaliaj-me-recitim-nis-opozitarizmin-ndaj-kurtit/20%Monthly2020-02-03 12:09
https://www.informatat.com/veseli-thote-se-kurti-do-te-jape-llogari-si-kryeminister-per-syrin-e-popullit/20%Monthly2020-02-03 12:07
https://www.informatat.com/veseli-albin-kurti-as-nuk-e-njeh-e-as-nuk-e-ndjen-republiken-e-kosoves/20%Monthly2020-02-03 13:45
https://www.informatat.com/haxhiu-e-aakse-shperthen-me-kritika-e-quan-albin-kurtin-te-etur-per-pushtet/20%Monthly2020-02-03 11:50
https://www.informatat.com/ky-eshte-kabineti-qeveritar-i-albin-kurtit-emrat-e-te-gjithe-ministrave/20%Monthly2020-02-03 12:58
https://www.informatat.com/brnabiq-e-gatshme-te-flas-edhe-me-albin-kurtin/20%Monthly2020-02-03 11:45
https://www.informatat.com/haxhi-shala-albin-kurti-eshte-zhveshur-nga-cdo-ideal/20%Monthly2020-02-03 11:43
https://www.informatat.com/arben-gashi-sot-fillojme-nje-epoke-te-re/20%Monthly2020-02-03 11:35
https://www.informatat.com/pdkse-si-besojme-kurtit-nuk-e-votojme-qeverine/20%Monthly2020-02-03 11:33
https://www.informatat.com/kurti-deputeteve-ata-qe-nuk-me-kane-dashur-si-opozitar-e-kane-shansin-te-ma-perfundojne-karrieren/20%Monthly2020-02-03 11:24
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-sherbimi-ushtarak-do-te-behet-i-detyrueshem/20%Monthly2020-02-03 11:21
https://www.informatat.com/aksioni-i-ganimete-musliut-ndaj-albin-kurtit-ia-ngjet-dy-flamuj-ne-seter/20%Monthly2020-02-03 11:15
https://www.informatat.com/konfirmohet-rasti-i-11-te-i-koronavirusit-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2020-02-03 11:13
https://www.informatat.com/albin-kurti-prezanton-planin-qeverises-buxheti-do-arrije-3-miliarde-euro/20%Monthly2020-02-03 12:18
https://www.informatat.com/glauk-konjufca-terhiqet-nga-posti-i-kryeparlamentarit/20%Monthly2020-02-03 12:01
https://www.informatat.com/forcat-siriane-vrasin-kater-ushtare-turq/20%Monthly2020-02-03 10:56
https://www.informatat.com/kina-akuzon-shba-ne-per-perhapje-te-panikut-dhe-frikes-rreth-virusit/20%Monthly2020-02-03 10:54
https://www.informatat.com/betohen-si-deputete-ministrat-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2020-02-03 11:47
https://www.informatat.com/pas-marreveshjes-me-kurtin-pakicat-joserbe-futen-ne-sallen-e-kuvendit/20%Monthly2020-02-03 10:49
https://www.informatat.com/veseli-arrin-ne-kuvend-si-lider-opozitar/20%Monthly2020-02-03 10:44
https://www.informatat.com/albin-kurti-ne-sallen-e-kuvendit/20%Monthly2020-02-03 10:57
https://www.informatat.com/19-aktakuza-brenda-48-oreve/20%Monthly2020-02-03 10:38
https://www.informatat.com/prinderit-e-astrit-deharit-pjese-e-seances-per-votimin-e-qeverise/20%Monthly2020-02-03 10:32
https://www.informatat.com/lladrovci-i-pdk-se-po-te-isha-sot-deputet-do-te-votoja-pro-kurtit-per-kryeminister/20%Monthly2020-02-03 10:29
https://www.informatat.com/rinia-e-pdk-se-proteston-para-kuvendit/20%Monthly2020-02-03 11:01
https://www.informatat.com/lekaj-do-te-jemi-monitorues-te-seciles-pune-te-qeverise-se-re/20%Monthly2020-02-03 10:22
https://www.informatat.com/ambasadori-harcenko-paralajmeron-perfshirjen-e-rusise-ne-negociatat-me-kosoven-nese-e-fton-serbia/20%Monthly2020-02-03 10:21
https://www.informatat.com/dumoshi-konfirmon-qe-eshte-propozuar-per-ministre-te-kultures/20%Monthly2020-02-03 10:18
https://www.informatat.com/votimi-i-qeverise-ambasadori-amerikan-mberrin-ne-sallen-e-kuvendit/20%Monthly2020-02-03 10:51
https://www.informatat.com/ahmeti-reagon-para-formimit-te-qeverise-kurti/20%Monthly2020-02-03 09:57
https://www.informatat.com/%e2%80%8blista-serbe-shkon-ne-kuvend/20%Monthly2020-02-03 09:42
https://www.informatat.com/bomberin-e-barces-e-ben-adoleshenti-ansu-fati/20%Monthly2020-02-03 09:41
https://www.informatat.com/kurti-niset-per-ne-kuvend-pas-23-vjetesh-kam-rastin-ti-sherbej-popullit/20%Monthly2020-02-03 10:40
https://www.informatat.com/minoritetet-takohen-me-kurtin-berisha-kerkon-ministrine-e-13-te/20%Monthly2020-02-03 09:37
https://www.informatat.com/tmerri-koronavirus-po-vret-me-shume-se-sars-shkon-ne-361-numri-i-viktimave/20%Monthly2020-02-03 09:35
https://www.informatat.com/kurti-sot-institucionalizohet-ndryshimi-i-shkaktuar-nga-vullneti-i-popullit/20%Monthly2020-02-03 10:37
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-arrin-ne-kuvendin-e-kosoves/20%Monthly2020-02-03 09:29
https://www.informatat.com/ish-keshilltari-i-pal-lekajt-jashteligjshem-eshte-zgjedhur-drejtor-i-aviacionit-civil-thone-juristet/20%Monthly2020-02-03 09:27
https://www.informatat.com/rexhepi-i-ldk-se-dhe-kuci-i-pdk-se-deklarohen-para-seances-per-votimin-e-qeverise-kurti/20%Monthly2020-02-03 09:26
https://www.informatat.com/profili-i-gruas-se-kryeministrit-te-ri-te-kosoves/20%Monthly2020-02-03 09:24
https://www.informatat.com/gjithcka-qe-ndodhi-pas-zyrtarizimit-te-marreveshjes-bashkeqeverisese-lvv-ldk/20%Monthly2020-02-03 09:22
https://www.informatat.com/a-do-te-jete-sot-lista-serbe-ne-kuvend/20%Monthly2020-02-03 09:21
https://www.informatat.com/ldk-emrat-e-deputeteve-te-rinj-qe-do-te-zene-vendet-e-ministrave/20%Monthly2020-02-03 09:19
https://www.informatat.com/kurtit-po-i-kerkohet-ministria-e-13-te/20%Monthly2020-02-03 09:17
https://www.informatat.com/javen-e-ardhshme-bore-ne-kosove/20%Monthly2020-02-02 19:40
https://www.informatat.com/vv-konfirmon-se-glauk-konjufca-do-te-behet-minister-i-jashtem/20%Monthly2020-02-02 19:37
https://www.informatat.com/kundershtohet-ideja-e-koalicionit-vv-ldk-per-ndarjen-e-mpms-se/20%Monthly2020-02-02 19:33
https://www.informatat.com/vecantia-e-dites-se-sotme-ndodh-njehere-ne-1000-vjet/20%Monthly2020-02-02 19:31
https://www.informatat.com/rama-uron-vvne-dhe-ldkne-per-arritjen-e-marreveshjes/20%Monthly2020-02-02 19:28
https://www.informatat.com/lajmi-i-fundit-vjosa-osmani-refuzon-te-behet-kryeparlamentare-kerkon-mpbne-dhe-postin-e-zevendeskryeministres/20%Monthly2020-02-02 19:25