XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://www.informatat.com/edhe-4-raste-pozitive-me-koronavirus-ne-kosove-gjithsej-112-te-infektuar/20%Monthly2020-04-01 11:14
https://www.informatat.com/sherohen-edhe-kater-paciente-nga-koronavirusi-ne-kosove/20%Monthly2020-04-01 11:10
https://www.informatat.com/para-mesnates-hiqet-taksa-100-per-qind-fillon-reciprociteti-me-serbine/20%Monthly2020-04-01 11:03
https://www.informatat.com/limaj-pas-vendimit-te-kushtetueses-qeveria-se-paku-te-kerkoje-falje/20%Monthly2020-03-31 17:47
https://www.informatat.com/shtrengoi-duart-me-putin-rezulton-pozitiv-me-koronavirus-mjeku-rus/20%Monthly2020-03-31 17:44
https://www.informatat.com/pdk-gjykata-kushtetuese-mbrojti-rendin-kushtetues-nga-puci-qeveritar-i-kurtit/20%Monthly2020-03-31 17:39
https://www.informatat.com/gjykata-kushtetuese-hedh-poshte-vendimin-e-qeverise-per-kufizim-te-levizjes/20%Monthly2020-03-31 18:16
https://www.informatat.com/kushtetuesja-e-vazhdon-masen-e-perkohshme-per-ligjin-per-paga/20%Monthly2020-03-31 13:46
https://www.informatat.com/haziri-ne-kete-situate-kunder-pandemise-po-punojme-qe-askush-te-mos-mbetet-pa-buke-ne-sofer/20%Monthly2020-03-31 13:39
https://www.informatat.com/mbi-800-mije-persona-te-infektuar-ne-bote-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-31 13:36
https://www.informatat.com/kurti-nuk-do-ti-shkoje-thacit-ne-takim-neser/20%Monthly2020-03-31 18:10
https://www.informatat.com/agk-gazetaret-dhe-punonjesit-medial-te-perfshihen-ne-pakon-emergjente-te-qeverise/20%Monthly2020-03-31 12:55
https://www.informatat.com/shkencetaret-pretendojne-se-piku-i-krizes-se-koronavirusit-ne-gjermani-pritet-te-ndodhe-ne-qershor-mund-te-infektohen-deri-ne-1-3-milion-njerez/20%Monthly2020-03-31 12:51
https://www.informatat.com/haki-abazi-nga-neser-serbise-i-pergjigjemi-me-reciprocitet/20%Monthly2020-03-31 18:06
https://www.informatat.com/ambasada-e-shba-se-me-njoftim-per-shtetasit-amerikane-qe-jetojne-ne-kosove/20%Monthly2020-03-31 12:42
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-13-nga-covid-19-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-31 12:40
https://www.informatat.com/mpjd-ja-njofton-per-qindra-kosovare-qe-do-te-kthehen-prej-shteteve-tjera-keto-dite/20%Monthly2020-03-31 12:37
https://www.informatat.com/dasma-me-300-te-ftuar-ne-zvecan-cerdhe-e-koronavirusit-droje-per-rritje-dramatike-te-rasteve-ne-veri-te-kosoves/20%Monthly2020-03-31 12:32
https://www.informatat.com/ahmeti-thote-se-eshte-marre-vendim-nga-mpb-ja-per-nderprerjen-e-transportit-publik-ne-tere-kosoven/20%Monthly2020-03-31 12:27
https://www.informatat.com/ministria-e-jashtme-hap-konkurs-te-brendshem-per-ambasadore-premton-transparence/20%Monthly2020-03-31 13:32
https://www.informatat.com/spanja-shenon-rekord-te-ri-vdekjesh-brenda-24-oreve/20%Monthly2020-03-31 12:20
https://www.informatat.com/dy-raste-te-reja-me-covid-19-ne-kosove-gjithsej-108/20%Monthly2020-03-31 17:27
https://www.informatat.com/quni-dhe-osmani-flasin-lidhur-me-pergatitjet-e-fsk-se-per-pandemine/20%Monthly2020-03-30 19:28
https://www.informatat.com/mustafa-diskursi-politik-per-gjak-tradhti-e-puc-eshte-kulmi-i-sjelljes-se-individeve-te-papergjegjshem/20%Monthly2020-03-30 19:24
https://www.informatat.com/haradinaj-kurti-e-dorezoi-taksen-po-ta-mbante-do-te-isha-me-te-ne-diten-e-mocionit/20%Monthly2020-03-30 19:20
https://www.informatat.com/frankfurter-allgemeine-zeitung-ne-kosove-be-ja-nuk-po-arrin-ti-kundervihet-diplomacise-se-shantazhit-te-grenellit/20%Monthly2020-03-30 19:16
https://www.informatat.com/12-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-ne-total-106/20%Monthly2020-03-31 12:08
https://www.informatat.com/haxhiu-plan-permbysi-vullnetin-e-qytetareve-por-ky-vullnet-sndryshohet-pa-zgjedhje/20%Monthly2020-03-30 13:47
https://www.informatat.com/tahiri-kurti-dhe-bahtiri-ta-kuptojne-se-kosova-nuk-eshte-pjelle-e-fantazise-diktatoriale-e-fashiste/20%Monthly2020-03-30 13:43
https://www.informatat.com/pdk-vetevendosje-po-instalon-friken-dhe-po-pergatitet-per-dhune-ne-kosove/20%Monthly2020-03-30 13:40
https://www.informatat.com/neser-fillon-furnizimi-ne-te-gjitha-institucionet-shendetesore-me-material-mbrojtes-per-punetoret/20%Monthly2020-03-30 13:37
https://www.informatat.com/ikshpk-ja-apel-te-moshuarve-mos-dilni-nga-shtepia/20%Monthly2020-03-30 13:34
https://www.informatat.com/kurti-e-orlando-pajtohen-qe-te-thellojne-bashkepunimin-per-ndarjen-e-pervojave-rreth-koroanvirusit/20%Monthly2020-03-30 13:31
https://www.informatat.com/hoti-partite-ti-kryejne-konsultimet-e-thirrura-nga-presidenti-vv-ja-beri-tri-referenca-per-gjakderdhje/20%Monthly2020-03-30 19:23
https://www.informatat.com/apostolova-sot-nenshkruan-ndihmen-prej-5-milione-euro-nga-be-per-kosoven/20%Monthly2020-03-30 19:13
https://www.informatat.com/mali-i-zi-i-kerkon-ndihme-nato-s-per-luftimin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-03-30 10:52
https://www.informatat.com/svecla-orari-i-ndalim-qarkullimit-ndikoi-pozitivisht-e-ndryshojme-nese-ka-nevoje/20%Monthly2020-03-30 10:48
https://www.informatat.com/ska-raste-tjera-me-covid-19-ne-podujeve-i-fundit-qe-u-infektua-ka-simptome-te-lehta/20%Monthly2020-03-30 10:44
https://www.informatat.com/spanja-shenon-812-viktima-te-koronavirusit-per-24-ore/20%Monthly2020-03-30 10:41
https://www.informatat.com/per-nje-jave-158-foshnje-te-lindura-ne-qkuk/20%Monthly2020-03-30 10:37
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-11-te-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-numri-i-te-infektuarve-arrin-ne-223/20%Monthly2020-03-30 10:34
https://www.informatat.com/thaci-takon-ambasadoret-e-quint-it-insiston-ne-qeveri-gjitheperfshirese/20%Monthly2020-03-30 19:06
https://www.informatat.com/reali-punon-per-rinovimin-me-ramos-por-palet-duken-ende-larg/20%Monthly2020-03-30 10:24
https://www.informatat.com/mourinho-zbulon-11-me-te-miret-qe-ka-stervitur-vetem-nje-nga-interi-i-tripletes/20%Monthly2020-03-30 10:21
https://www.informatat.com/rrahen-per-prone-arrestohen-tre-persona/20%Monthly2020-03-30 10:19
https://www.informatat.com/drejtori-i-spitalit-ne-veri-numri-i-serbeve-te-infektuar-ne-kosove-pritet-te-rritet/20%Monthly2020-03-30 10:16
https://www.informatat.com/nga-sot-fillon-mesimi-online-edhe-ne-gjuhen-turke-dhe-boshnjake/20%Monthly2020-03-30 10:08
https://www.informatat.com/u-martua-me-miliarderen-kineze-modeli-shqiptar-dergon-200-mije-maska-mbrojtese-per-mjeket/20%Monthly2020-03-30 09:08
https://www.informatat.com/qorrolli-pa-vv-ne-smund-te-behet-qeveria-kjo-mund-te-ndodhe-vetem-nese-ajo-heq-dore/20%Monthly2020-03-30 09:06
https://www.informatat.com/pese-persona-te-infektuar-kane-nevoje-per-oksigjeno-terapi-nje-ne-kujdes-intensiv/20%Monthly2020-03-30 09:03
https://www.informatat.com/ndryshon-orari-i-punes-edhe-per-barnatoret/20%Monthly2020-03-30 08:59
https://www.informatat.com/ujqerit-bredhin-te-lire-ne-rruget-e-san-francisco-pas-bllokades-se-koronavirusit/20%Monthly2020-03-30 08:57
https://www.informatat.com/qeveria-kerkon-kredi-per-financimin-e-pakos-emergjente/20%Monthly2020-03-30 08:55
https://www.informatat.com/shba-ne-alarm-per-koronavirusin-trump-flet-per-pikun-e-vdekjeve-dhe-del-me-nje-vendim-te-ri/20%Monthly2020-03-30 08:53
https://www.informatat.com/rritet-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-shqiperi-shenohen-15-raste-te-reja-brenda-24-oreve/20%Monthly2020-03-30 08:51
https://www.informatat.com/para-konsultimeve-me-partite-rreth-krijimit-te-qeverise-thaci-takon-ambasadoret-e-quint-it/20%Monthly2020-03-30 10:28
https://www.informatat.com/ftesa-nga-thaci-haziri-tregon-se-a-do-te-shkojne-te-presidenti-per-konsultime/20%Monthly2020-03-30 13:25
https://www.informatat.com/oda-ekonomike-i-drejtohet-qeverise-me-disa-propozime-per-mbeshtetjen-e-sektorit-privat/20%Monthly2020-03-30 13:20
https://www.informatat.com/zvicra-i-shenon-38-viktima-te-koronavirusit-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-03-28 15:18
https://www.informatat.com/sot-testohen-dhjete-mjeke-te-llapit-qe-paten-kontakte-me-te-infektuarit-me-covid-19/20%Monthly2020-03-28 15:08
https://www.informatat.com/veseli-serbia-duhet-te-marr-denimin-per-147-viktimat-e-izbices-dhe-masakrat-e-tjera/20%Monthly2020-03-28 15:04
https://www.informatat.com/nagavci-albini-po-rritet-cdo-dite-e-me-shume-ashtu-si-makthi-i-te-korruptuarve/20%Monthly2020-03-28 15:01
https://www.informatat.com/agk-denon-ashper-lincimet-ndaj-gazetareve-jeta-xharra-xhemajl-rexha-e-fidan-jupolli/20%Monthly2020-03-28 14:56
https://www.informatat.com/mberrijne-7-mije-teste-per-koronavirusin-msh-ja-kerkon-edhe-10-mije-te-tjera/20%Monthly2020-03-28 14:44
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-dhjete-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-28 14:42
https://www.informatat.com/haradinaj-kjo-qeveri-qe-qan-e-cirret-e-vuri-ne-rrezik-popullin-me-shkarkimin-e-bordit-te-shskuk-se/20%Monthly2020-03-28 14:38
https://www.informatat.com/dy-paciente-me-koronavirus-ne-kosove-ne-gjendje-te-rende-shendetesore/20%Monthly2020-03-28 14:36
https://www.informatat.com/vv-jemi-te-fokusuar-ne-pandemine-thaci-mos-te-kerkoje-emra-te-rinj-per-kryeminister-ne-kete-kohe/20%Monthly2020-03-28 12:27
https://www.informatat.com/shkarkohet-bordi-i-shskuk-se-emerohet-i-riu/20%Monthly2020-03-28 12:21
https://www.informatat.com/engel-administrata-trump-po-perdor-taktika-te-ashpra-ndaj-kosoves-tarifat-jane-mjet-legjitim/20%Monthly2020-03-28 12:14
https://www.informatat.com/ministria-e-bujqesise-ua-paguan-borxhin-bujqve-mbi-4-7-milione-euro/20%Monthly2020-03-27 16:29
https://www.informatat.com/ambasadori-gjerman-falenderon-johns-hopkinsin-per-perfshirjen-e-kosoves-ne-databazen-per-covid-19/20%Monthly2020-03-27 16:26
https://www.informatat.com/dushi-ministrat-e-ldk-se-do-te-qendrojne-ne-detyre-nuk-do-ti-ikin-pergjegjesise/20%Monthly2020-03-27 16:23
https://www.informatat.com/hoxha-pdk-ja-pershendet-deklaraten-e-shba-se-thote-se-demantuan-kryeministrin-e-shkarkuar-qe-mashtroi-qytetaret/20%Monthly2020-03-27 16:20
https://www.informatat.com/shba-ja-ndan-274-milione-dollare-per-64-vendet-me-te-prekura-me-covid-19-ambasada-e-quan-lajm-te-mire-per-kosoven/20%Monthly2020-03-27 16:14
https://www.informatat.com/serwer-per-deklaraten-e-shba-se-per-kosoven-e-rendesishme-eshte-ajo-qe-nuk-thuhet/20%Monthly2020-03-27 16:10
https://www.informatat.com/rreth-7000-teste-per-koronavirus-arrijne-ne-kosove/20%Monthly2020-03-27 15:28
https://www.informatat.com/qeveria-do-ti-ndihmoje-kompanite-e-afektuara-per-pagat-e-punetoreve-ne-dy-muajt-e-ardhshem/20%Monthly2020-03-28 12:13
https://www.informatat.com/rritet-ndjeshem-numri-i-vdekjeve-ne-spanje/20%Monthly2020-03-27 11:48
https://www.informatat.com/eilish-carey-dhe-keys-me-performanca-nga-shtepia-per-bamiresi/20%Monthly2020-03-27 11:45
https://www.informatat.com/komuniteti-i-madridit-falenderon-de-gean-per-perkrahjen-ne-luften-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-03-27 11:42
https://www.informatat.com/bashkeshorti-miliarder-i-emina-cunmulaj-ben-gjestin-human-per-15-mije-punetoret-e-tij/20%Monthly2020-03-27 11:39
https://www.informatat.com/regjistrohen-vdekjet-e-para-nga-koronavirusi-ne-afriken-e-jugut/20%Monthly2020-03-27 11:35
https://www.informatat.com/boris-johnson-del-pozitiv-ne-koronavirus/20%Monthly2020-03-27 11:31
https://www.informatat.com/ahmeti-seriozisht-trus-ne-shpi/20%Monthly2020-03-27 11:27
https://www.informatat.com/keshilli-evropian-vendos-te-hape-negociatat-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut-per-anetaresim/20%Monthly2020-03-27 11:24
https://www.informatat.com/shkon-ne-186-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-27 11:22
https://www.informatat.com/ikshpk-thirrje-per-kujdes-qytetare-kthjelluni-cfare-jeni-duke-bere/20%Monthly2020-03-27 10:50
https://www.informatat.com/nje-infermiere-e-klinkes-infektive-preket-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-27 10:44
https://www.informatat.com/prodhuesit-kerkojne-mbeshtetje-urgjente-nga-qeveria-pas-ndikimit-te-pandemise/20%Monthly2020-03-27 10:40
https://www.informatat.com/thaci-nga-qendra-e-studenteve-u-shnderrua-ne-karantine-per-te-miren-e-atyre-qe-kthehen-familjeve-te-tyre-dhe-shoqerise/20%Monthly2020-03-27 10:36
https://www.informatat.com/covid-19-ne-infektive-po-trajtohen-34-paciente-8-nga-ta-kane-nevoje-per-oksigjenoterapi/20%Monthly2020-03-27 16:08
https://www.informatat.com/55-shtetas-kosovare-arrijne-ne-prishtine-nga-zvicra-futen-ne-karantine/20%Monthly2020-03-27 15:26
https://www.informatat.com/thaci-kerkon-qeveri-gjitheperfshirese-nga-e-hena-nis-konsultimet/20%Monthly2020-03-27 15:22
https://www.informatat.com/ne-gjermani-numri-i-vdekjeve-nga-covid-19-nuk-kalon-0-7-per-qind-por-ministri-i-shendetesise-e-ka-nje-frike/20%Monthly2020-03-26 21:52
https://www.informatat.com/abazi-hoti-eshte-postier-i-mustafes-dhe-nje-mashe-e-thacit/20%Monthly2020-03-26 21:48
https://www.informatat.com/agim-veliu-haki-abazit-argat-i-kujt-je-ti/20%Monthly2020-03-26 21:44
https://www.informatat.com/vendimi-i-qeverise-shkollat-ne-kosove-do-te-mbesin-te-mbyllura/20%Monthly2020-03-26 21:41
https://www.informatat.com/mustafa-vendimet-e-ldk-se-ne-te-mire-te-kosoves/20%Monthly2020-03-27 10:19
https://www.informatat.com/departamenti-amerikan-i-shtetit-ska-marreveshje-sekrete-dialogu-te-coje-ne-njohjen-e-ndersjelle/20%Monthly2020-03-27 10:30
https://www.informatat.com/edhe-7-raste-te-reja-me-koronavirus-86-bilanci-i-te-infektuarve-ne-kosove/20%Monthly2020-03-27 10:25
https://www.informatat.com/si-te-ndihmohen-femijet-per-tiu-pershtatur-jetes-jashte-shkollave/20%Monthly2020-03-26 11:10
https://www.informatat.com/ahmeti-pyet-se-a-do-te-testohen-deputetet-qe-ishin-dje-ne-seance/20%Monthly2020-03-26 11:09
https://www.informatat.com/djali-dhe-vajza-e-82-vjecarit-nga-podujeva-qe-vdiq-nga-covid-19-gati-jane-sheruar/20%Monthly2020-03-26 11:06
https://www.informatat.com/edhe-12-persona-nga-malisheva-jane-testuar-per-covid-19-sot-u-dalin-rezultatet/20%Monthly2020-03-26 11:05
https://www.informatat.com/kusari-lila-publikon-ballinat-e-mediave-boterore-per-rrezimin-e-qeverise-ne-kohe-pandemie-historia-do-ti-gjykoje-ata-qe-e-sollen-kete-dite/20%Monthly2020-03-26 11:03
https://www.informatat.com/neser-55-kosovare-kthehen-nga-zvicra-dergohen-menjehere-ne-konvikte/20%Monthly2020-03-26 21:12
https://www.informatat.com/viola-von-cramon-klase-politike-totalisht-e-papergjegjshme/20%Monthly2020-03-26 21:34
https://www.informatat.com/pack-e-pafalshme-se-si-udheheqesit-e-ldk-se-iu-bashkuan-lojes-perfide-te-thacit-e-grenellit/20%Monthly2020-03-26 21:28
https://www.informatat.com/edhe-ministri-gjerman-per-evrope-kerkon-te-mos-votohet-rrezimi-i-qeverise/20%Monthly2020-03-25 23:32
https://www.informatat.com/mustafa-nuk-e-perjashtojme-askend-nuk-e-perjashtojme-as-vjosen/20%Monthly2020-03-25 23:30
https://www.informatat.com/nyt-koronavirusi-ndihmon-rrezimin-e-qeverise-se-kosoves-me-nje-shtytje-nga-shba-ja/20%Monthly2020-03-25 23:27
https://www.informatat.com/abdixhiku-sherbimi-ndaj-vendit-ishte-nder-do-te-jem-ne-detyre-me-vullnet-te-njejte/20%Monthly2020-03-25 23:24
https://www.informatat.com/djali-i-presidentit-thaci-le-te-kuptohet-se-kurti-u-rrezua-nga-babai-i-tij/20%Monthly2020-03-25 23:23
https://www.informatat.com/haxhiu-do-te-kthehemi-me-fuqishem-ldk-ja-iu-rikthye-atyre-qe-e-zhvaten-shtetin-qe-20-vite/20%Monthly2020-03-25 23:21
https://www.informatat.com/kryeministri-ne-detyre-kurti-shkarkon-zevendeskryeministrin-ne-detyre%e2%80%8b-avdullah-hotin/20%Monthly2020-03-25 23:18
https://www.informatat.com/kalon-mocioni-i-mosbesimit-bie-qeveria-kurti/20%Monthly2020-03-26 10:56
https://www.informatat.com/kurti-vendimmarrja-e-ldkse-nuk-eshte-ne-prishtine-eshte-ne-prapashtice-dhe-bradash/20%Monthly2020-03-25 21:54
https://www.informatat.com/osmani-nuk-votoj-per-mocionin-nuk-kam-ndryshuar-qendrim-per-pan-in/20%Monthly2020-03-25 21:50
https://www.informatat.com/daut-haradinaj-me-cigare-ne-kuvend/20%Monthly2020-03-25 21:59
https://www.informatat.com/quni-selimit-do-te-bej-te-pamunduren-te-vazhdoje-koalicioni-te-njejten-e-kerkoj-nga-ju/20%Monthly2020-03-25 21:52
https://www.informatat.com/selimi-para-se-ti-pergjigjeshim-ne-qunit-iu-pergjigj-veliu/20%Monthly2020-03-25 21:49
https://www.informatat.com/britania-planifikon-te-ofroje-kryerjen-e-testeve-ne-shtepi-per-koronavirus/20%Monthly2020-03-25 17:33
https://www.informatat.com/veliu-albin-kurti-eshte-me-i-rrezikshem-se-koronavirusi/20%Monthly2020-03-25 17:30
https://www.informatat.com/tete-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-arrin-ne-71-numri-i-te-infektuarve/20%Monthly2020-03-25 20:22
https://www.informatat.com/kurti-kosova-vazhdon-te-jete-shtet-i-kapur/20%Monthly2020-03-25 17:42
https://www.informatat.com/be-ja-ndane-miliona-euro-per-ballkanin-perendimor-perfshihet-edhe-kosova/20%Monthly2020-03-25 14:59
https://www.informatat.com/konjufca-ldk-se-po-e-perpijne-kur-shkarkohen-ministrat-prej-thacit-e-jo-prej-kurtit/20%Monthly2020-03-25 17:38
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldk-se-nuk-e-votoj-mocionin-nuk-bejme-qeveri-me-pdk-ne/20%Monthly2020-03-25 14:46
https://www.informatat.com/selmanaj-kurtit-ne-kemi-faj-qe-te-kemi-bere-kryeminister/20%Monthly2020-03-25 17:23
https://www.informatat.com/vjosa-osmani-ia-terheq-verejtjen-besnik-bislimit-mos-fol-ne-emer-timin-per-vete-flas-vete/20%Monthly2020-03-25 14:39
https://www.informatat.com/9-shqiptare-te-vdekur-ne-itali-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-25 12:59
https://www.informatat.com/tete-paciente-me-koronavirus-ne-oksigjenoterapi-te-tjeret-ne-gjendje-stabile/20%Monthly2020-03-25 12:56
https://www.informatat.com/kurti-e-quan-mercenar-e-profiter-te-pasluftes-daut-haradinajn/20%Monthly2020-03-25 12:53
https://www.informatat.com/nxehet-debati-kurti-haradinaj-ju-ne-fund-e-leshoni-bajrakun-per-karrige/20%Monthly2020-03-25 12:50
https://www.informatat.com/kusari-sot-kemi-maska-por-sot-jemi-te-zhveshur-para-popullit/20%Monthly2020-03-25 12:48
https://www.informatat.com/mos-bertit-a-more-vesh-vjosa-osmani-perplaset-me-deputetin-e-ldkse/20%Monthly2020-03-25 12:45
https://www.informatat.com/princi-charles-infektohet-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-25 11:49
https://www.informatat.com/spanja-shenon-rekord-ditor-dhe-ia-kalon-kines-738-te-vdekur-nga-virusi-per-nje-dite/20%Monthly2020-03-25 11:46
https://www.informatat.com/kurti-presidenti-ma-konfirmoi-se-ka-marreveshje-te-gatshme-me-serbine-ajo-sbehet-me-mua-kryeminister/20%Monthly2020-03-25 11:44
https://www.informatat.com/kurti-pazari-presidencial-kerkon-ta-rrezoje-qeverine/20%Monthly2020-03-25 15:02
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-i-merret-mandati-kesaj-qeverie/20%Monthly2020-03-25 11:37
https://www.informatat.com/shala-qeveria-kurti-do-te-mbahet-mend-si-qeveria-me-jete-shkurter/20%Monthly2020-03-25 11:33
https://www.informatat.com/lista-serbe-dhe-komunitetet-jo-shumice-pro-mocionit-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2020-03-25 11:30
https://www.informatat.com/thaci-lezja-do-ti-mungoje-skenes-televizionit-e-tere-kosoves/20%Monthly2020-03-25 11:27
https://www.informatat.com/vlora-dumoshi-ngushellon-familjen-e-aktores-leze-qena/20%Monthly2020-03-25 11:25
https://www.informatat.com/vdes-aktorja-e-madhe-leze-qena/20%Monthly2020-03-25 11:22
https://www.informatat.com/krasniqi-qeveria-rrezoi-veten-pdk-ja-e-voton-mocionin/20%Monthly2020-03-25 14:55
https://www.informatat.com/selimi-deputetet-e-ldkse-po-e-tradhetojne-votuesin-po-e-shtyjne-perpara-planin-e-thacit/20%Monthly2020-03-25 11:39
https://www.informatat.com/gashi-presidenti-dhe-kryeministri-kane-zgjedhur-ta-luftojne-njeri-tjetrin/20%Monthly2020-03-25 14:42
https://www.informatat.com/svecla-plan-i-kobshem-i-te-korruptuarve/20%Monthly2020-03-25 11:08
https://www.informatat.com/serbia-ne-moment-kritik-vdes-1-mjek-nga-koronavirus-300-te-infektuar/20%Monthly2020-03-25 11:05
https://www.informatat.com/shkon-ne-146-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19-ne-shqiperi-23-raste-te-reja/20%Monthly2020-03-25 11:00
https://www.informatat.com/vajza-e-bajram-e-nekibe-kelmendit-u-shkruan-leter-deputeteve/20%Monthly2020-03-25 10:57
https://www.informatat.com/seanca-nis-me-nje-minute-heshtje-per-aktoren-leze-qena/20%Monthly2020-03-25 10:54
https://www.informatat.com/kosnett-takon-osmanin-para-seances-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2020-03-25 10:52
https://www.informatat.com/rreth-500-shtreter-dhe-142-respiratore-per-rastet-me-covid-19-ne-kosove/20%Monthly2020-03-25 10:47
https://www.informatat.com/thaci-viziton-qkuk-ne-lavderon-mjeket/20%Monthly2020-03-25 11:18
https://www.informatat.com/mustafa-mocioni-eshte-instrument-demokratik-bashkepunimi-me-gjermanine-e-francen-eshte-me-rendesi-per-ldk-ne/20%Monthly2020-03-25 11:15
https://www.informatat.com/kurti-po-hyjme-ne-dy-javet-me-kritike-ku-rreziku-per-perhapjen-e-koronavirusit-eshte-pershpejtuar/20%Monthly2020-03-25 11:10
https://www.informatat.com/raka-seanca-per-mocionin-nuk-duhet-te-mbahet/20%Monthly2020-03-24 15:54
https://www.informatat.com/neser-seanca-per-mocionin-e-mosbesimit-te-qeverise/20%Monthly2020-03-25 10:32
https://www.informatat.com/shala-vendimi-i-kurtit-per-zonen-ekonomike-ne-malisheve-eshte-hakmarrje-politike/20%Monthly2020-03-24 13:56
https://www.informatat.com/lirohen-perkohesisht-nga-tvsh-ja-te-gjitha-importet-e-grurit-dhe-miellit/20%Monthly2020-03-24 13:53
https://www.informatat.com/dy-grate-nga-prishtina-qe-u-infektuan-me-covid-19-jane-nga-tokbashqja-e-prishtines/20%Monthly2020-03-24 13:22
https://www.informatat.com/spanja-shenon-rekord-ditor-514-te-vdekur-nga-koronavirusi-per-24-ore/20%Monthly2020-03-24 13:18
https://www.informatat.com/thaci-mirepret-thirrjen-e-quint-it-nje-here-kerkon-te-shpallet-gjendja-e-jashtezakonshme-pastaj-e-fshin-ate/20%Monthly2020-03-24 13:47
https://www.informatat.com/ahmeti-angazhim-maksimal-i-mjekesise-primare-ne-prishtine/20%Monthly2020-03-24 13:03
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-peste-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-24 12:58
https://www.informatat.com/osmani-sot-tregon-vendimin-per-mbajtjen-ose-jo-te-seances-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2020-03-24 12:54
https://www.informatat.com/pal-lekaj-kurti-po-vendos-pushtet-policor/20%Monthly2020-03-24 12:48
https://www.informatat.com/pacolli-kujton-bombardimet-e-nato-s-akt-i-jashtezakonshem-dhe-unik-i-humanizmit/20%Monthly2020-03-24 12:45
https://www.informatat.com/kurti-zbatoni-masat-qeveritare-qe-ta-mundim-virusin/20%Monthly2020-03-24 15:47
https://www.informatat.com/top-story-biznesi-me-i-goditur-nga-covid-19-jane-agjencite-e-udhetimit/20%Monthly2020-03-24 12:16
https://www.informatat.com/politikanja-gjermane-thaci-po-perpiqet-ta-shfrytezoje-pandemine-per-ta-rrezuar-kurtin/20%Monthly2020-03-24 13:48
https://www.informatat.com/ish-presidenti-martti-ahtissari-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-24 11:43
https://www.informatat.com/shefi-i-obsh-se-pandemia-ka-marre-hov/20%Monthly2020-03-24 11:41
https://www.informatat.com/kjo-eshte-letra-qe-thaci-i-drejtoi-kurtit-ne-lidhje-me-vendimin-e-qeverise-per-kufizimin-e-levizjes/20%Monthly2020-03-24 13:05
https://www.informatat.com/ikshpk-26-rastet-e-konfirmuara-dje-ishin-ne-vetizolim/20%Monthly2020-03-24 11:35
https://www.informatat.com/thaci-i-drejtohet-kushtetueses-per-vendimin-e-qeverise-per-kufizimin-e-levizjes-se-qytetareve/20%Monthly2020-03-24 11:33
https://www.informatat.com/ambasadoret-e-quintit-institucionet-ta-kene-prioritet-luften-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-03-24 12:38
https://www.informatat.com/26-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-shkon-ne-61-totali/20%Monthly2020-03-25 10:37
https://www.informatat.com/aak-kunder-vendimit-te-qeverise-per-levizjen-e-lire-thote-se-kosova-seshte-nen-diktature/20%Monthly2020-03-23 22:06
https://www.informatat.com/thaci-qytetaret-dhe-policia-nuk-jane-te-obliguar-qe-ta-zbatojne-vendimin-e-qeverise/20%Monthly2020-03-23 21:59
https://www.informatat.com/kurti-e-ahmeti-bisedojne-per-masat-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-03-23 21:54
https://www.informatat.com/pdk-qeveria-kurti-uzurpoi-pushtetin-dhe-shkeli-rendin-kushtetues-duke-kufizuar-lirine-e-levizjes/20%Monthly2020-03-23 21:50
https://www.informatat.com/merkeli-bisedoi-me-kurtin-per-gjendjen-me-koronavirus-dhe-per-ceshtje-ekonomike/20%Monthly2020-03-23 22:15
https://www.informatat.com/miratohet-ne-qeveri-vendimi-per-ndalim-te-qarkullimit-ne-dy-periudha/20%Monthly2020-03-23 21:42
https://www.informatat.com/albin-kurti-per-mesimin-online-vec-mesoni-rryme-do-te-kete/20%Monthly2020-03-23 12:23
https://www.informatat.com/muhaxheri-dy-javet-e-ardhshme-jane-kritike-qendroni-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-23 12:20
https://www.informatat.com/te-burgosurat-ne-lipjan-fillojne-te-prodhojne-maska-kirurgjikale/20%Monthly2020-03-23 12:15
https://www.informatat.com/odat-ekonomike-i-propozojne-qeverise-nje-program-te-perkrahjes-per-sektorin-privat/20%Monthly2020-03-23 12:13
https://www.informatat.com/franca-nderton-spitale-ushtarake-fushore-per-pacientet-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-23 12:10
https://www.informatat.com/ekspertja-amerikane-parashikon-rendim-te-krizes-nga-koronavirusi-dy-jave-distancim-social-nuk-mjaftojne/20%Monthly2020-03-23 12:06
https://www.informatat.com/shkon-ne-1700-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-australi/20%Monthly2020-03-23 12:03
https://www.informatat.com/95-vjecarja-italiane-sherohet-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-23 12:00
https://www.informatat.com/14-persona-ne-pritje-te-analizave-per-covid-19-ne-qkuk/20%Monthly2020-03-23 11:55
https://www.informatat.com/ahmeti-kestet-per-leje-ne-komunen-e-prishtines-mund-te-shtyhen-per-tre-muaj/20%Monthly2020-03-23 11:48
https://www.informatat.com/vendim-pozitiv-por-me-shume-kushte-per-negociatat-e-be-se-me-shqiperine/20%Monthly2020-03-23 11:45
https://www.informatat.com/merkel-bisedon-sot-me-kurtin-permes-videolidhjes/20%Monthly2020-03-23 21:45
https://www.informatat.com/mustafa-siguron-bujqit-do-te-prodhojne-ushqim-qe-permbush-nevojat-e-familjeve-kosovare/20%Monthly2020-03-23 21:57
https://www.informatat.com/nis-mesimi-online-ne-kosove/20%Monthly2020-03-23 21:40
https://www.informatat.com/abazi-thote-se-nje-pjese-e-ldkse-ka-filluar-fushate-ndaj-qeverise-kurti-ne-pajtim-me-pdkne/20%Monthly2020-03-23 11:39
https://www.informatat.com/dasmat-ne-angli-do-te-behen-me-pese-persona-te-tjeret-do-te-ndjekin-ceremonine-permes-skype/20%Monthly2020-03-22 15:16
https://www.informatat.com/rihanna-dhuron-pese-milione-dollare-per-te-luftuar-koronavirusin/20%Monthly2020-03-22 15:13
https://www.informatat.com/bislimi-isa-mustafa-duhet-te-heqe-dore-nga-asocimi-me-figurat-e-pan-it/20%Monthly2020-03-22 15:09
https://www.informatat.com/veseli-reagon-pas-viktimes-se-pare-nga-koronavirusi-shpresoj-qe-ky-rast-te-jete-i-fundit/20%Monthly2020-03-22 15:07
https://www.informatat.com/osmani-ben-thirrje-per-bashkim-nuk-ben-qe-ne-kete-kohe-tmerri-te-triumfoje-virusi-i-percarjes/20%Monthly2020-03-23 11:31
https://www.informatat.com/pse-rusia-ka-me-pak-raste-te-koronavirusit-se-luksemburgu/20%Monthly2020-03-22 12:42
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-mendjen-e-kemi-te-populli-e-shteti-kroat/20%Monthly2020-03-22 12:38
https://www.informatat.com/presidenti-pas-vdekjes-se-82-vjecarit-te-jemi-te-gatshem-per-shpalljen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-22 12:35
https://www.informatat.com/termeti-ne-zagreb-kurti-do-ti-shohim-mundesite-per-te-ofruar-ndihme-institucionale/20%Monthly2020-03-22 12:33
https://www.informatat.com/arrestohet-pronari-i-pompes-se-derivateve-nuk-e-respektoi-vendimin-e-qeverise/20%Monthly2020-03-22 12:30
https://www.informatat.com/maqedoni-shkon-ne-114-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-22 12:27
https://www.informatat.com/perse-italia-faktoret-pas-katastrofes-se-covid-19/20%Monthly2020-03-22 12:25
https://www.informatat.com/vitia-kerkon-nga-kurti-masa-te-reja-per-te-parandaluar-koronavirusin/20%Monthly2020-03-22 12:22
https://www.informatat.com/hoti-gjendja-mund-te-jete-alarmante-qendroni-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-22 15:01
https://www.informatat.com/mustafa-kur-degjoj-zyrtare-te-vv-se-se-me-cfare-papergjegjesie-flasin-gjykoj-veten-qe-mbeshteta-kete-koalicion/20%Monthly2020-03-23 11:18
https://www.informatat.com/shenohet-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-kosove-vdiq-nje-82-vjecar-nga-dumnica/20%Monthly2020-03-22 12:09
https://www.informatat.com/anetari-i-pe-se-zyrtaret-kosovare-te-tejkalojne-veshtiresite-per-hir-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-20 20:59
https://www.informatat.com/miratohet-heqja-e-takses-pa-votat-e-ldk-se-dhe-me-abstenimin-e-listes-serbe/20%Monthly2020-03-20 20:56
https://www.informatat.com/edhe-dy-te-prekur-me-koronavirus-ne-kosove-numri-shkon-ne-24/20%Monthly2020-03-22 12:18
https://www.informatat.com/pdk-ja-mbeshtet-mocionin-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2020-03-22 12:13
https://www.informatat.com/zyrtaret-paralajmerojne-se-80-e-madridit-mund-te-infektohen-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-20 18:22
https://www.informatat.com/gashi-kurti-na-ka-zhgenjyer-te-gjitheve-edhe-mua-si-perkrahes-i-koalicionit-ldk-vetevendosje/20%Monthly2020-03-20 18:16
https://www.informatat.com/kollcaku-ldk-se-nuk-ka-kushte-per-mbajtje-te-seances-covid-19-sot-i-percakton-rregullat-e-veprimit/20%Monthly2020-03-20 18:12
https://www.informatat.com/ldk-kurti-nuk-reflektoi-sot-dorezuam-kerkesen-per-mocion-mosbesimi-me-46-nenshkrime/20%Monthly2020-03-20 18:10
https://www.informatat.com/kurti-emeron-edhe-nje-keshilltar-politik-eshte-milot-cakaj/20%Monthly2020-03-20 18:07
https://www.informatat.com/thaci-uron-lajcakun-por-thote-se-misioni-i-tij-i-ri-do-te-deshtoje-sepse-e-ndaloi-sllovakine-te-njohe-kosoven/20%Monthly2020-03-20 18:29
https://www.informatat.com/doris-pack-ldk-se-rezistojini-lojes-egoiste-te-grenellit-dhe-trumpit-rugova-do-te-vepronte-ndryshe/20%Monthly2020-03-22 12:08
https://www.informatat.com/shkon-ne-22-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-20 18:01
https://www.informatat.com/osmani-luftoni-koronavirusin-mos-luftoni-njeri-tjetrin/20%Monthly2020-03-20 20:51
https://www.informatat.com/qytetaret-do-te-protestojne-edhe-sonte-me-tenxhere-ne-ballkone-per-situaten-politike-si-ne-vitet-e-90-ta/20%Monthly2020-03-20 11:27
https://www.informatat.com/abazi-i-pergjigjet-mustafes-ai-qe-duhet-te-kerkoje-falje-eshte-veliu-e-jo-kurti/20%Monthly2020-03-20 11:23
https://www.informatat.com/kdi-kundershton-mocionin-e-mosbesimit-thote-se-krijon-pasiguri/20%Monthly2020-03-20 11:19
https://www.informatat.com/thaci-ikshpk-ja-e-policia-po-e-kryejne-punen-me-perpikeri-fsk-ja-e-gatshme-te-intervenoje/20%Monthly2020-03-20 11:15
https://www.informatat.com/be-mesazh-qeverise-mireqenia-e-popullit-mbi-interesat-partiake/20%Monthly2020-03-20 17:58
https://www.informatat.com/kurti-e-ka-ne-dore-mjetin-per-ta-mbajtur-qeverine-edhe-pas-mocionit/20%Monthly2020-03-20 17:48
https://www.informatat.com/mustafa-sjam-i-ri-e-as-aventurier-kurti-ta-anuloje-vendimin-dhe-ti-kerkoje-falje-ldk-se/20%Monthly2020-03-20 17:52
https://www.informatat.com/ikshpk-sot-asnje-rast-i-konfirmuar-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-19 15:31
https://www.informatat.com/gashi-gp-perkrah-propozimin-e-kryesise-per-mocionin-osmani-dhe-dy-deputete-me-mendime-ndryshe/20%Monthly2020-03-20 11:10
https://www.informatat.com/detaje-nga-takimi-i-kurtit-me-abott/20%Monthly2020-03-19 15:22
https://www.informatat.com/kriza-politike-ne-kohe-pandemie-reagon-ambasada-britanike/20%Monthly2020-03-19 15:17
https://www.informatat.com/abazi-ldk-ka-vendosur-ta-degjoje-vetem-planin-e-thacit/20%Monthly2020-03-19 15:14
https://www.informatat.com/abdixhiku-jane-834-kosovare-qe-duhen-te-kthehen-nga-jashte/20%Monthly2020-03-19 15:12
https://www.informatat.com/vitia-asnje-rast-i-ri-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-20 11:05
https://www.informatat.com/abrashi-takimet-me-aak-ne-e-nismen-paten-efekte-pozitive-me-pdk-ne-sjemi-takuar/20%Monthly2020-03-20 10:58
https://www.informatat.com/be-ja-pajtohet-per-emerimin-e-lajcakut-si-perfaqesues-i-be-se-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-19 12:58
https://www.informatat.com/termete-te-njepasnjeshme-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-19 12:45
https://www.informatat.com/gjendja-e-pacienteve-te-prekur-me-koronavirus-eshte-e-mire/20%Monthly2020-03-19 12:41
https://www.informatat.com/mocioni-nis-mbledhja-e-grupit-parlamentar-te-ldk-se/20%Monthly2020-03-19 15:25
https://www.informatat.com/stoltenberg-taksa-nuk-ndihmon-dialogu-kosove-serbi-te-rifilloje/20%Monthly2020-03-19 15:04
https://www.informatat.com/raportuesja-per-kosoven-ne-pe-mocioni-i-mosbesimit-ne-kosove-nenkupton-katastrofe-edhe-per-rajonin/20%Monthly2020-03-19 14:57
https://www.informatat.com/ldk-ja-inicion-mocion-mosbesimi-per-qeverine-kurti/20%Monthly2020-03-19 12:36
https://www.informatat.com/shpallet-gjendje-e-jashtezakonshme-ne-maqedonine-e-veriut-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-18 18:34
https://www.informatat.com/kurti-del-negativ-ne-analizen-per-koronavirus/20%Monthly2020-03-18 17:36
https://www.informatat.com/haxhiu-shume-mire-shkonte-derisa-nuk-nderhyri-thaci/20%Monthly2020-03-18 17:24
https://www.informatat.com/haziri-nuk-ka-qeveri-pa-ldk-ne-dhe-pa-agim-veliun/20%Monthly2020-03-18 17:21
https://www.informatat.com/osmani-takohet-me-kosnett/20%Monthly2020-03-18 17:14
https://www.informatat.com/hoti-sot-kurti-nuk-e-shkarkoi-veliun-por-veten/20%Monthly2020-03-19 12:31
https://www.informatat.com/abrashi-i-reagon-ashper-kurtit-ne-fillim-ishe-kunder-presidentit-rugova-tani-po-sulmon-ldk-ne/20%Monthly2020-03-18 18:55
https://www.informatat.com/kurti-e-shkarkon-agim-veliun-thote-se-perhapi-panik-mbreme/20%Monthly2020-03-19 12:22
https://www.informatat.com/spanjollet-kerkojne-qe-te-shtyhet-olimpiada/20%Monthly2020-03-17 22:09
https://www.informatat.com/gjashte-raste-me-koronavirus-te-espanyoli/20%Monthly2020-03-17 22:06
https://www.informatat.com/mali-i-zi-konfirmon-dy-rastet-e-para-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-17 22:02
https://www.informatat.com/abdixhiku-ata-qe-kthehen-do-te-vendosen-ne-karantine/20%Monthly2020-03-17 21:59
https://www.informatat.com/pacienti-zero-ne-shqiperi-drejt-sherimit-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-17 21:53
https://www.informatat.com/mjeku-i-njohur-brenda-45-diteve-do-shohim-kulmin-e-rasteve-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-17 21:50
https://www.informatat.com/presidenti-propozon-gjendjen-e-jashtezakonshme-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-17 21:45
https://www.informatat.com/gjermania-thote-se-kriza-e-koronavirusit-mund-te-zgjase-deri-ne-dy-vjet/20%Monthly2020-03-17 15:52
https://www.informatat.com/vitia-17-te-infektuar-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-17 15:46
https://www.informatat.com/qytetaret-mblidhen-ne-park-kryetari-i-gjakoves-detyrohet-ti-largoje-me-polici/20%Monthly2020-03-17 15:41
https://www.informatat.com/pdk-me-largimin-e-contour-global-it-qeveria-kurti-i-dha-goditjen-e-radhes-shba-se/20%Monthly2020-03-17 15:37
https://www.informatat.com/mustafa-eshte-koha-qe-institucionet-te-komunikojne-parreshtur-mes-vete/20%Monthly2020-03-17 14:05
https://www.informatat.com/kadri-veseli-uron-maqedonine-e-veriut-per-finalizimin-e-procesit-te-anetaresimit-ne-nato/20%Monthly2020-03-17 14:00
https://www.informatat.com/kthehet-prapa-ne-kroaci-autobusi-me-udhetare-nga-italia-qe-ishte-nisur-per-kosove/20%Monthly2020-03-17 13:57
https://www.informatat.com/haradinaj-sot-telefonova-kryetaret-e-komunave-te-kosoves-se-bashku-do-ta-kalojme-kete-situate/20%Monthly2020-03-17 13:49
https://www.informatat.com/nderpriten-te-gjitha-fluturimet-ne-ardhje-me-udhetare-ne-aeroport/20%Monthly2020-03-17 21:52
https://www.informatat.com/infektologu-krasniqi-dy-te-prekurit-me-koronavirus-lirohen-sot-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-17 21:43
https://www.informatat.com/kurti-ne-western-balkan-conference-kosovaret-do-te-mbesin-te-izoluar-edhe-pasi-te-kaloje-pandemia/20%Monthly2020-03-17 15:45
https://www.informatat.com/nuk-ka-prove-shkencore-qe-ushqimi-eshte-burim-transmetimi-i-koronavirusit-tek-njeriu/20%Monthly2020-03-16 15:46
https://www.informatat.com/bankat-komerciale-te-kosoves-te-gatshme-ti-zbatojne-propozimet-e-qeverise/20%Monthly2020-03-16 15:42
https://www.informatat.com/presidenti-po-shqyrton-mundesine-per-shpallje-te-gjendjes-se-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-16 15:39
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-ndalohet-levizja-ne-kembe-pas-ores-1800/20%Monthly2020-03-16 15:17
https://www.informatat.com/edhe-dy-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-16 15:21
https://www.informatat.com/kurti-emeron-perparim-kryeziun-zedhenes-te-qeverise/20%Monthly2020-03-16 14:29
https://www.informatat.com/hajdari-thote-se-shteti-ka-rezerva-te-mjaftueshme-ushqimore/20%Monthly2020-03-16 15:37
https://www.informatat.com/ministri-vitia-takon-drejtues-te-institucioneve-shendetesore-flasin-per-masat-emergjente/20%Monthly2020-03-16 14:22
https://www.informatat.com/fmn-ja-e-gatshme-ti-ofroje-1-trilion-dollare-hua-per-ta-luftuar-koronavirusin/20%Monthly2020-03-16 14:19
https://www.informatat.com/22-kosovare-bllokohen-ne-aeroportin-e-shkupit/20%Monthly2020-03-16 14:15
https://www.informatat.com/qkuk-furnizohet-me-mbi-10-mije-litra-oksigjen/20%Monthly2020-03-16 14:12
https://www.informatat.com/keshilla-e-infektologut-kosovar-dilni-sot-ne-natyre-por-mbani-distancen/20%Monthly2020-03-16 12:18
https://www.informatat.com/shkon-ne-51-numri-i-te-prekurve-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-16 12:13
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-ende-ska-bere-pergatitjet-e-duhura-nese-gjendja-pershkallezohet/20%Monthly2020-03-16 15:10
https://www.informatat.com/ambasada-amerikane-anulon-aplikimet-per-viza/20%Monthly2020-03-16 14:28
https://www.informatat.com/macron-dhe-merkel-do-te-flasin-me-kreret-e-be-se-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-16 11:58
https://www.informatat.com/te-ardhurit-nga-italia-ne-istog-po-mbahen-ne-izolim-zyrtaret-e-komunes-tregojne-per-gjendjen/20%Monthly2020-03-16 11:52
https://www.informatat.com/hapen-kafenene-shoqerohen-ne-polici-dy-persona-nga-prizreni/20%Monthly2020-03-16 11:49
https://www.informatat.com/nuk-respektohen-masat-bernabiq-mos-na-detyroni-te-vendosim-ore-policore/20%Monthly2020-03-16 11:46
https://www.informatat.com/shkon-ne-69-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2020-03-16 11:43
https://www.informatat.com/shtyhen-edhe-kimioterapite-per-pacientet-me-kancer-drejtori-i-onkologjise-sqaron-situaten/20%Monthly2020-03-16 10:31
https://www.informatat.com/368-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-itali-brenda-24-oreve-te-fundit/20%Monthly2020-03-16 10:26
https://www.informatat.com/sherohet-plotesisht-pacientja-e-pare-me-koronavirus-ne-maqedoni/20%Monthly2020-03-16 10:23
https://www.informatat.com/ne-shba-fillon-te-testohet-ne-njerez-vaksina-kunder-koronavirusit/20%Monthly2020-03-16 10:02
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-per-rastin-e-vrasjes-se-oliver-ivanoviqit/20%Monthly2020-03-16 09:55
https://www.informatat.com/ujesjellesi-prishtina-shtyn-afatin-e-pagesave-deri-me-30-prill/20%Monthly2020-03-16 09:53
https://www.informatat.com/bislimi-merr-vendim-per-masa-mbrojtese-per-perfituesit-e-skemave-pensionale/20%Monthly2020-03-16 12:05
https://www.informatat.com/anulohet-mbledhja-e-kryesise-se-kuvendit-2/20%Monthly2020-03-16 09:46
https://www.informatat.com/pezullohen-te-gjitha-linjat-e-udhetimit-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2020-03-16 12:01
https://www.informatat.com/edhe-kater-te-diagnostikuar-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-16 14:25
https://www.informatat.com/dalin-rezultatet-edhe-kater-te-tjere-me-koronavirus-shkon-numri-ne-nente/20%Monthly2020-03-16 09:29
https://www.informatat.com/garay-lojtari-i-pare-me-koronavirus-ne-la-liga/20%Monthly2020-03-15 15:40
https://www.informatat.com/kurti-falenderon-deputetet-qe-miratuan-ligjin-per-buxhetin-lavderon-vjosa-osmanin/20%Monthly2020-03-15 15:37
https://www.informatat.com/ikshpk-merr-edhe-kater-mostra-nga-familja-e-te-prekurve-me-koronavirus-ne-stubell-te-vitise/20%Monthly2020-03-15 15:32
https://www.informatat.com/dyfishohet-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-ne-spanje-shkon-ne-288/20%Monthly2020-03-15 15:30
https://www.informatat.com/5-raste-me-koronavirus-ne-klubin-e-valencias/20%Monthly2020-03-15 15:27
https://www.informatat.com/ffk-rrini-te-qete-dhe-te-forte-ne-shtepi-se-shpejti-i-kthehemi-realitetit/20%Monthly2020-03-15 15:23
https://www.informatat.com/ronaldo-i-shnderron-hotelet-qe-ka-ne-pronesi-ne-spitale-per-te-prekurit-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-15 14:55
https://www.informatat.com/si-po-e-godet-koronavirusi-industrine-e-muzikes-filmave-dhe-televizionit/20%Monthly2020-03-15 14:52
https://www.informatat.com/bajrami-po-punohet-intensivisht-per-ta-bere-mesimin-online-pas-situates-se-krijuar-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-15 14:50
https://www.informatat.com/koronavirusi-irani-dhe-spanja-raportojne-mbi-100-vdekje-secili-ne-24-oret-e-fundit/20%Monthly2020-03-15 14:46
https://www.informatat.com/prezantohen-masat-e-reja-te-qeverise/20%Monthly2020-03-16 09:41
https://www.informatat.com/13-raste-te-testuara-ne-koronavirus-te-shtunen-mbrema-ne-kosove-te-gjitha-negative/20%Monthly2020-03-15 13:45
https://www.informatat.com/hyseni-shpejt-i-japim-pergjigje-deklaratave-te-papergjegjshme-te-kryefajtorit-kurti/20%Monthly2020-03-15 17:45
https://www.informatat.com/kurti-per-situaten-me-koronavirus-shume-here-ju-kam-thirrur-dilni-ne-protesta-tash-eshte-trimeri-te-qendrosh-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-15 15:35
https://www.informatat.com/hamza-buxheti-u-votua-ne-menyre-klandestine-sperputhet-me-premtimet/20%Monthly2020-03-15 13:28
https://www.informatat.com/haradinaj-qeveria-e-mashtrimit-mbreme-votoi-buxhetin-e-mjerimit/20%Monthly2020-03-15 13:48
https://www.informatat.com/ne-shqiperi-kater-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-24-oret-e-fundit-dy-prej-tyre-mjeke/20%Monthly2020-03-15 13:22
https://www.informatat.com/femijet-e-dy-te-prekurve-me-koronavirus-ne-viti-nuk-po-i-trajtojne-mjeket-mbesin-te-ngujuar-ne-shtepi/20%Monthly2020-03-15 11:24
https://www.informatat.com/komuna-e-malisheves-jane-vetizoluar-personat-qe-kane-pasur-kontakt-me-te-infektuaren/20%Monthly2020-03-15 11:20
https://www.informatat.com/nje-person-vdes-ne-gjilan-si-pasoje-e-lendimeve-te-vendin-e-punes-arrestohen-dy-persona/20%Monthly2020-03-15 11:17
https://www.informatat.com/koronavirusi-nje-person-tentoi-te-dale-nga-klina-arrestohet-nga-policia/20%Monthly2020-03-15 11:14
https://www.informatat.com/210289-2/20%Monthly2020-03-15 11:10
https://www.informatat.com/shkon-ne-18-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2020-03-15 11:06
https://www.informatat.com/veseli-kurti-pas-mesnate-miratoi-rezolute-per-te-shkuar-ne-dialog-me-vuciqin/20%Monthly2020-03-15 13:24
https://www.informatat.com/hoti-i-kunderpergjigjet-kurtit-taksa-duhet-te-hiqet-plotesisht-menjehere/20%Monthly2020-03-15 13:36
https://www.informatat.com/kurti-kerkon-falje-qe-nga-sot-seshte-hequr-tarifa-pjeserisht/20%Monthly2020-03-15 13:31
https://www.informatat.com/6-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedoni-shkon-ne-18-numri-i-pergjithshem/20%Monthly2020-03-14 18:52
https://www.informatat.com/haxhiu-sot-u-instalua-nje-praktike-e-rrezikshme-ne-kuvend/20%Monthly2020-03-14 18:49
https://www.informatat.com/kqz-pas-vendimit-te-thacit-e-kemi-nderprere-planin-operacional-per-organizimin-e-zgjedhjeve-ne-podujeve/20%Monthly2020-03-14 18:47
https://www.informatat.com/kurti-vendos-qe-te-karantinohet-malisheva/20%Monthly2020-03-15 10:58
https://www.informatat.com/hamza-keshtu-po-behet-trafikimi-i-buxhetit/20%Monthly2020-03-14 18:40
https://www.informatat.com/votohet-mocioni-per-shqyrtimin-e-buxhetit-me-procedure-te-pershpejtuar/20%Monthly2020-03-14 18:37
https://www.informatat.com/konjufca-leter-borrellit-perdorni-autoritetin-tuaj-qe-nezir-mehmetaj-te-lirohet-nga-burgu-ne-serbi/20%Monthly2020-03-15 10:52
https://www.informatat.com/konfirmohen-edhe-2-raste-me-koronavirus-numri-i-te-prekurve-ne-kosove-shkon-ne-5/20%Monthly2020-03-15 10:47
https://www.informatat.com/infektologet-qytetareve-pa-panik-jemi-ne-sherbim-te-popullit/20%Monthly2020-03-13 20:55
https://www.informatat.com/ahmeti-reduktoni-kontaktet-dhe-daljet/20%Monthly2020-03-13 20:51
https://www.informatat.com/caritas-kosova-e-prekura-me-koronavirus-nuk-eshte-punetore-ne-organizaten-tone/20%Monthly2020-03-13 20:48
https://www.informatat.com/familjet-qe-kishin-kontakt-me-shtetasen-italiane-jane-vetizoluar-ajo-erdhi-ne-kosove-nga-tirana/20%Monthly2020-03-13 20:44
https://www.informatat.com/qeveria-ndalon-hyrje-daljet-ne-kline-e-viti/20%Monthly2020-03-14 18:26
https://www.informatat.com/qeveria-vendos-te-mbyllen-kafeterite-qendrat-tregtare-e-te-pezullohen-fluturimet/20%Monthly2020-03-14 18:42
https://www.informatat.com/dy-raste-pozitive-ne-kosove-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-14 18:33
https://www.informatat.com/thaci-per-takimin-me-kurtin-me-shume-gjera-na-bashkojne-se-qe-na-ndajne/20%Monthly2020-03-13 20:39
https://www.informatat.com/klinika-infektive-do-te-shfrytezohet-vetem-per-te-dyshuarit-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-13 20:34
https://www.informatat.com/ministria-e-shendetesise-nuk-ka-raste-te-konfirmuara-me-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-13 16:44
https://www.informatat.com/tre-persona-nga-anamorava-dyshohen-se-jane-prekur-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-13 15:34
https://www.informatat.com/kurti-thote-se-nuk-do-ta-heqe-taksen-derisa-te-kene-qendrim-te-perbashket-me-ldk-ne/20%Monthly2020-03-13 16:39
https://www.informatat.com/kater-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut-pritet-te-shpallet-gjendje-krize-ne-dy-qytete/20%Monthly2020-03-13 15:23
https://www.informatat.com/vitia-takon-myftiun-stregojne-a-falet-e-xhumaja-neser-dezinfektohen-krejt-xhamite/20%Monthly2020-03-13 11:35
https://www.informatat.com/punetoret-teknike-te-sektorit-privat-kercenojne-me-nderprerje-te-punes-nese-nuk-pajisen-me-mjete-mbrojtese/20%Monthly2020-03-13 11:31
https://www.informatat.com/kfor-misioni-yne-sot-nuk-ndryshon-nga-ai-qe-kishim-20-vjet-me-pare/20%Monthly2020-03-13 11:28
https://www.informatat.com/17-vjecari-i-plagosur-dje-ne-prishtine-nderroi-jete/20%Monthly2020-03-13 11:25
https://www.informatat.com/nje-mjek-i-spitalit-te-durresit-rezulton-pozitiv-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-13 11:22
https://www.informatat.com/persona-te-dyshuar-me-koronavirus-vazhdojne-te-shkojne-ne-infektive/20%Monthly2020-03-13 11:17
https://www.informatat.com/ska-takim-te-caktuar-me-kurtin-por-thaci-thote-se-eshte-i-gatshem/20%Monthly2020-03-13 09:45
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-mot-me-diell-temperaturat-maksimale-deri-23-grade/20%Monthly2020-03-13 09:42
https://www.informatat.com/be-jemi-te-vetmit-lehtesues-ne-dialogun-beograd-prishtine/20%Monthly2020-03-13 15:39
https://www.informatat.com/apel-te-gjithe-ata-qe-dyshojne-se-jane-prekur-nga-koronavirusi-thirrni-ne-kete-numer/20%Monthly2020-03-13 09:34
https://www.informatat.com/vrasje-ne-tentative-ne-prishtine/20%Monthly2020-03-13 09:27
https://www.informatat.com/haxhiu-do-te-denoncohet-secili-punedhenes-qe-nuk-i-liron-nenat-vetushqyese/20%Monthly2020-03-13 09:24
https://www.informatat.com/beyer-tarifa-te-hiqet-pa-kushte-dhe-dialogu-te-rifilloje-sa-me-shpejt/20%Monthly2020-03-13 15:36
https://www.informatat.com/31-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-serbi/20%Monthly2020-03-13 09:18
https://www.informatat.com/shqiperia-mbyll-kufirin-me-kosoven-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-13 15:26
https://www.informatat.com/kryeinspektori-i-tregtise-do-te-kete-ndeshkime-te-ashpra-nese-rriten-cmimet/20%Monthly2020-03-12 18:14
https://www.informatat.com/shtepia-e-bardhe-donald-trump-ska-nevoje-te-testohet-per-coronavirus/20%Monthly2020-03-12 18:10
https://www.informatat.com/11-rastet-e-sotme-te-dyshuara-per-koronavirus-ne-kosove-dalin-negative/20%Monthly2020-03-12 18:07
https://www.informatat.com/kqz-e-konfirmon-zgjedhjet-ne-podujeve-do-te-mbahen-te-dielen/20%Monthly2020-03-12 18:03
https://www.informatat.com/shkon-ne-1000-numri-i-vdekjeve-nga-coronavirusi-ne-itali/20%Monthly2020-03-12 18:00
https://www.informatat.com/borrelli-konfirmon-se-e-ka-propozuar-lajcakun-per-emisar-special-te-be-se-per-dialogun/20%Monthly2020-03-12 17:56
https://www.informatat.com/themelohet-komision-i-posacem-per-parandalimin-e-koronavirusit-kurti-kryesues/20%Monthly2020-03-12 15:35
https://www.informatat.com/haradinaj-thote-se-raportet-me-shba-ne-i-demton-mosuniteti-jo-taksa/20%Monthly2020-03-12 14:56
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-apostoloven-flasin-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2020-03-12 18:12
https://www.informatat.com/vitia-ska-asnje-rast-te-konfirmuar-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-12 18:06
https://www.informatat.com/kosova-pezullon-linjat-ajrore-dhe-tokesore-nga-gjermania-zvicra-franca-dhe-italia/20%Monthly2020-03-12 17:54
https://www.informatat.com/hoti-paralajmeron-masa-te-reja-te-qeverise-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-12 14:51
https://www.informatat.com/rukiqi-thirrje-te-mbushen-raftet-e-zbrazeta-miell-e-produkte-ka-mjaftueshem-ska-arsye-per-panik-e-as-rritje-cmimesh/20%Monthly2020-03-12 10:33
https://www.informatat.com/kush-veren-rritje-te-cmimeve-te-produkteve-mund-te-raportoje-ne-numrin-0800-80-800/20%Monthly2020-03-12 10:27
https://www.informatat.com/loja-me-takime/20%Monthly2020-03-12 09:57
https://www.informatat.com/keshilltari-i-trump-kina-e-mbajti-fshehur-koronavirusin-dy-muaj/20%Monthly2020-03-12 09:54
https://www.informatat.com/bislimi-paralajmeron-mbylljen-e-atyre-bizneseve-qe-i-kane-ngritur-cmimet/20%Monthly2020-03-12 09:49
https://www.informatat.com/ne-maj-finalizohet-ligji-antimafia-e-ne-qershor-pakoja-kunder-korrupsionit/20%Monthly2020-03-12 09:26
https://www.informatat.com/gucati-qeveria-kurti-eshte-qeveri-e-urrejtjes-ndaj-klases-clirimtare/20%Monthly2020-03-12 14:47
https://www.informatat.com/ne-kosove-sot-rriten-temperaturat/20%Monthly2020-03-12 09:16
https://www.informatat.com/haradinaj-i-pret-sot-ne-takim-ne-oren-1400-te-gjithe-kryetaret-e-partive/20%Monthly2020-03-12 10:36
https://www.informatat.com/perkunder-premtimeve-per-pagat-punetoret-e-trepces-as-sot-nuk-dalin-ne-pune/20%Monthly2020-03-12 09:08
https://www.informatat.com/47-aksidente-gjate-24-oreshit-te-fundit-dy-prej-tyre-me-fatalitet/20%Monthly2020-03-12 09:02
https://www.informatat.com/abazi-dhe-ambasadori-i-italise-diskutojne-masat-e-ndermarra-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-12 08:59
https://www.informatat.com/greqia-raporton-vdekjen-e-pare-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-12 08:55
https://www.informatat.com/ikshp-ja-shperndan-mjeket-ne-tere-kosoven-per-parandalimin-e-koronavirusit/20%Monthly2020-03-12 08:46
https://www.informatat.com/kurti-i-pergjigjet-ldkse-ndryshuat-qendrim-per-taksen-thirrni-referendum/20%Monthly2020-03-12 09:18
https://www.informatat.com/selmanaj-kurti-do-te-mbetet-pa-takse-dhe-pa-reciprocitet/20%Monthly2020-03-11 15:38
https://www.informatat.com/veseli-qeveria-kurti-po-behet-kundershtarja-me-e-madhe-e-kosoves-dhe-shba-ve/20%Monthly2020-03-12 08:44
https://www.informatat.com/hamza-kurti-po-i-shperfill-paralajmerimet-e-amerikes/20%Monthly2020-03-11 15:31
https://www.informatat.com/kina-i-del-ne-ndihme-italise-rreth-koronavirusit/20%Monthly2020-03-11 15:20
https://www.informatat.com/ldk-ne-kuvend-i-kerkon-kurtit-ta-heqe-taksen-plotesisht-ke-mbeshtetjen-tone/20%Monthly2020-03-12 09:11
https://www.informatat.com/lvv-propozon-rezolute-per-udheheqje-te-dialogut-nga-kurti/20%Monthly2020-03-11 15:57
https://www.informatat.com/kryesia-dakordohet-qe-adresimi-i-thacit-ne-kuvend-te-behet-gjate-ketij-muaji/20%Monthly2020-03-11 15:12
https://www.informatat.com/kurti-nuk-ndryshon-qendrimet-per-taksen-me-thacin-takohem-nese-me-referohet-si-kryeminister/20%Monthly2020-03-11 15:29
https://www.informatat.com/thaci-thote-se-kurti-po-tregohet-frikacak-dhe-i-paafte-ne-raport-me-tarifen-e-reciprocitetin/20%Monthly2020-03-11 15:17
https://www.informatat.com/institucionet-shendetesore-bejne-thirrje-per-qetesi-dhe-verifikim-te-lajmeve/20%Monthly2020-03-11 15:02
https://www.informatat.com/veliu-merr-perkrahje-nga-ambasadorja-e-holandes/20%Monthly2020-03-11 13:28
https://www.informatat.com/basri-sejdiu-informon-deputetet-per-masat-e-shskuk-se-per-koronavirus/20%Monthly2020-03-11 13:26
https://www.informatat.com/kurti-kosova-eshte-vend-i-vjedhur/20%Monthly2020-03-11 15:09
https://www.informatat.com/merkel-me-koronavirus-mund-te-infektohen-deri-70-per-qind-e-gjermaneve/20%Monthly2020-03-11 13:20
https://www.informatat.com/galaxy-s20-me-sensor-te-ri-per-foto-te-persosura/20%Monthly2020-03-11 13:17
https://www.informatat.com/qkuk-nuk-ka-koronavirus-ne-kosove/20%Monthly2020-03-11 15:14
https://www.informatat.com/u-infektua-me-koronavirus-nga-pacientet-vdes-mjeku-i-njohur/20%Monthly2020-03-11 13:12
https://www.informatat.com/hoxhaj-konjufces-pse-nuk-po-i-shkarkon-teuta-sahatciun-dhe-ambasadoret-tjere-te-ldkse/20%Monthly2020-03-11 13:09
https://www.informatat.com/thaci-me-apo-pa-brexit-britania-mbetet-aleate-e-fuqishme-e-kosoves/20%Monthly2020-03-11 15:04
https://www.informatat.com/konjufca-tregon-detajet-e-rastit-te-xhamajkes-ishte-zotim-mes-ambasadoresh/20%Monthly2020-03-11 13:03
https://www.informatat.com/bajrami-takon-gashin-flasin-per-kthimin-e-aka-se-ne-eqar-dhe-enqa/20%Monthly2020-03-11 13:01
https://www.informatat.com/pas-grenell-hyseni-takon-kongresistin-eliot-engel-spermend-kercenimet-amerikane/20%Monthly2020-03-11 12:59
https://www.informatat.com/lady-gaga-po-arrin-suksese-te-kenaqshme-me-kengen-stupid-love/20%Monthly2020-03-11 12:34
https://www.informatat.com/koronavirusi-rama-kush-thyen-masat-e-vete-karantinimit-denohet-me-5-mije-euro-gjobe/20%Monthly2020-03-11 12:32
https://www.informatat.com/arta-elezajt-i-publikohet-edhe-nje-video-tjeter-duke-bere-twerk/20%Monthly2020-03-11 12:27
https://www.informatat.com/jlo-dhe-i-fejuari-i-saj-e-fitojne-sfiden-me-te-famshme-te-momentit-ne-internet/20%Monthly2020-03-11 12:23
https://www.informatat.com/capital-t-huton-te-gjithe-me-maske-te-thjeshte-ne-vendin-kur-ka-shperthyer-koronavirusi/20%Monthly2020-03-11 12:20
https://www.informatat.com/majk-ia-publikon-biseden-nje-femre/20%Monthly2020-03-11 12:15
https://www.informatat.com/kuka-apelon-kosova-menjehere-te-ndermarre-masa-mbrojtese-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-11 12:12
https://www.informatat.com/kurti-merr-perkrahje-nga-japonia-ne-takimin-me-ambasadorin-mizutani/20%Monthly2020-03-11 12:09
https://www.informatat.com/slejohen-ne-stadium-mbi-50-tifoze-nga-zvicra-vijne-ne-prishtine-per-duelin-me-maqedonine/20%Monthly2020-03-11 12:06
https://www.informatat.com/mourinho-tottenhami-ska-nevoje-ta-rindertoje-skuadren/20%Monthly2020-03-11 12:03
https://www.informatat.com/vdes-personi-i-pare-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-11 11:53
https://www.informatat.com/burri-nga-llapi-e-rreh-gruan-e-ben-per-spital/20%Monthly2020-03-11 11:25
https://www.informatat.com/pacolli-koronavirusi-shume-i-rrezikshem-per-kosoven-qeveria-te-marre-masa-urgjente/20%Monthly2020-03-11 11:23
https://www.informatat.com/daciqi-fushata-e-cnjohjeve-do-te-vazhdoje/20%Monthly2020-03-11 11:18
https://www.informatat.com/kurti-i-thote-thacit-se-te-premten-pasdite-eshte-i-lire/20%Monthly2020-03-11 13:23
https://www.informatat.com/arrin-ne-12-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-11 11:07
https://www.informatat.com/osmani-kosova-e-interesuar-per-investitoret-japonez-dhe-mbeshtetje-ne-arsim/20%Monthly2020-03-11 10:43
https://www.informatat.com/shkon-ne-mbi-1000-numri-i-rasteve-te-koronavirusit-ne-shba/20%Monthly2020-03-11 10:40
https://www.informatat.com/futen-ne-karantine-mjeket-dhe-infermieret-qe-i-sherbyen-gruas-se-prekur-me-koronavirus-ne-durres/20%Monthly2020-03-11 10:33
https://www.informatat.com/haradinaj-i-fton-per-neser-ne-takim-kryetaret-e-partive-uron-te-mos-refuzohet-perpjekja-per-unitet/20%Monthly2020-03-11 13:13
https://www.informatat.com/udhezues-per-ti-mbrojtur-femijet-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-11 10:20
https://www.informatat.com/kurti-takon-ministren-per-evrope-dhe-amerike-te-britanise-se-madhe/20%Monthly2020-03-11 10:17
https://www.informatat.com/thaci-te-ruhet-partneriteti-me-shba-ne-si-syte-e-ballit/20%Monthly2020-03-11 13:05
https://www.informatat.com/mali-i-zi-ndalon-te-gjithe-autobuset-shqiptare-qe-kane-destinacion-italine/20%Monthly2020-03-11 09:26
https://www.informatat.com/per-shkak-te-covid-19-ne-shqiperi-u-mbyllen-mbi-500-lokale/20%Monthly2020-03-11 09:23
https://www.informatat.com/komandanti-i-kfor-it-fsk-se-i-duhet-leja-per-te-shkuar-ne-veri-policise-jo/20%Monthly2020-03-11 09:21
https://www.informatat.com/fatura-mujore-e-drekave-te-kurtit-peshon-me-pak-se-ajo-ditore-e-haradinajt/20%Monthly2020-03-11 09:19
https://www.informatat.com/konjufca-sot-raporton-para-komisionit-per-ambasadoret-dhe-konsujt/20%Monthly2020-03-11 09:17
https://www.informatat.com/ne-serbi-konfirmohen-7-raste-te-reja-me-covid-19/20%Monthly2020-03-11 09:13
https://www.informatat.com/prishtina-sot-merr-masat-e-para-parandaluese-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-11 09:11
https://www.informatat.com/holanda-perkrahese-e-vazhdueshme-e-agjendes-evropiane-te-kosoves/20%Monthly2020-03-11 09:10
https://www.informatat.com/punetoret-ne-trepce-edhe-sot-bojkotojne-punen-shkaku-i-pagave/20%Monthly2020-03-11 09:07
https://www.informatat.com/sot-pasdite-seanca-e-jashtezakonshme-e-opozites-per-qasjen-e-kurtit-ndaj-shba-se/20%Monthly2020-03-11 11:11
https://www.informatat.com/vuciq-te-dielen-ne-berlin-rithekson-qendrimin-per-taksen/20%Monthly2020-03-11 09:01
https://www.informatat.com/thaci-kujton-demonstratat-e-vitit-81/20%Monthly2020-03-11 08:58
https://www.informatat.com/a-do-te-takohen-sot-thaci-dhe-kurti/20%Monthly2020-03-11 10:14
https://www.informatat.com/edhe-nje-senator-amerikan-perkrah-terheqjen-e-trupave-nga-kosova/20%Monthly2020-03-11 10:22
https://www.informatat.com/maqedonia-e-veriut-mbyll-per-14-dite-te-gjitha-institucionet-arsimore/20%Monthly2020-03-10 14:45
https://www.informatat.com/thaci-vv-se-e-ldk-se-mjaft-i-cenuat-raportet-me-ameriken-mblidhuni-e-hiqeni-taksen/20%Monthly2020-03-10 14:42
https://www.informatat.com/shqiperia-anulon-te-gjitha-fluturimet-me-italine/20%Monthly2020-03-10 14:38
https://www.informatat.com/pdk-mbledh-kryesine-nis-pergatitjet-per-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2020-03-10 14:41
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-takim-me-veselin-dhe-limajn-kosova-ka-nevoje-per-unitet-te-brendshem-politik/20%Monthly2020-03-10 14:24
https://www.informatat.com/ikshpk-testohen-tre-paciente-nuk-kane-koronavirus/20%Monthly2020-03-10 14:03
https://www.informatat.com/ministrja-e-arsimit-mbledh-drejtoret-komunale-ka-nje-plan-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-10 13:49
https://www.informatat.com/veseli-qeveria-aktuale-po-rrezikon-marredheniet-me-shba-te/20%Monthly2020-03-10 14:32
https://www.informatat.com/selmanaj-kurti-te-reflektoje-ndryshe-kjo-qeveri-e-humb-kuptimin/20%Monthly2020-03-10 13:37
https://www.informatat.com/i-biri-i-trumpit-mbeshtet-senatorin-perdue-koha-ti-kthejme-ne-shtepi-ushtaret-amerikane-ne-kosove/20%Monthly2020-03-10 13:30
https://www.informatat.com/cakaj-rekomandimi-i-ke-se-shqiperia-pret-nga-vendet-anetare-reflektim-pozitiv/20%Monthly2020-03-10 13:26
https://www.informatat.com/qeveria-pezullon-shitjet-e-akp-se/20%Monthly2020-03-10 13:15
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-planin-e-veprimit-per-koronavirusin-kostoja-mbi-10-milione-euro/20%Monthly2020-03-10 14:23
https://www.informatat.com/austria-ua-ndalon-hyrjen-italianeve-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-10 13:05
https://www.informatat.com/pershendetje-te-ftohta-mes-harryt-e-williamit-dhe-grave-te-tyre/20%Monthly2020-03-10 13:02
https://www.informatat.com/klgj-vendos-pezullimin-e-veprimtarive-ne-te-gjitha-gjykatat-e-shqiperise/20%Monthly2020-03-10 12:57
https://www.informatat.com/dua-lipa-ne-top-5-te-billboard-hot-100-me-dont-start-now/20%Monthly2020-03-10 12:54
https://www.informatat.com/qeveria-miraton-projektbuxhetin-per-vitin-2020/20%Monthly2020-03-10 13:44
https://www.informatat.com/gold-ag-eshte-martuar/20%Monthly2020-03-10 12:33
https://www.informatat.com/pas-grenell-edhe-obrien-e-shperndan-paralajmerimin-e-senatorit-amerikan-per-terheqjen-e-trupave-nga-kosova/20%Monthly2020-03-10 12:30
https://www.informatat.com/ahmeti-ben-thirrje-te-pezullohen-tubimet-publike-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-10 12:26
https://www.informatat.com/madonna-anulon-koncertet-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-10 12:14
https://www.informatat.com/la-liga-dy-javet-e-ardhshme-ndeshjet-luhen-pa-tifoz/20%Monthly2020-03-10 12:02
https://www.informatat.com/tete-raste-te-dyshuara-per-koronavirus-ne-qkuk/20%Monthly2020-03-10 12:00
https://www.informatat.com/shqiperia-mbylli-kufijte-me-italine/20%Monthly2020-03-10 11:57
https://www.informatat.com/ndeshjet-e-liges-se-kampioneve-dhe-liges-se-evropes-pritet-te-pezullohen-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-10 11:54
https://www.informatat.com/unitedi-pergatit-80-milione-euro-per-transferimin-e-grealishit/20%Monthly2020-03-10 11:52
https://www.informatat.com/chris-rock-ndahet-nga-e-dashura-pas-kater-vjetesh-lidhje/20%Monthly2020-03-10 11:49
https://www.informatat.com/mansory-prezanton-bishen-amg-g63-me-800-kuajfuqi/20%Monthly2020-03-10 11:47
https://www.informatat.com/shkon-ne-10-numri-i-rasteve-me-koronavirus-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-10 11:44
https://www.informatat.com/mjeku-australian-ben-apel-qe-te-lihet-duhani-per-tu-mbrojtur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-10 11:42
https://www.informatat.com/grabitje-me-arme-zjarri-ne-nje-pompe-te-benzines/20%Monthly2020-03-10 11:38
https://www.informatat.com/kurti-i-bindur-sdo-te-kete-antagonizma-mes-shba-se-dhe-kosoves/20%Monthly2020-03-10 13:29
https://www.informatat.com/osmani-ne-takim-me-delegacionin-gjerman-francez-qeveria-e-vetmja-qe-ka-legjitimitet-te-drejtoje-dialogun-me-serbine/20%Monthly2020-03-10 11:34
https://www.informatat.com/arrestohet-nje-inspektor-i-atk-se-dyshohet-se-mori-7-mije-euro-ryshfet/20%Monthly2020-03-10 11:24
https://www.informatat.com/thaci-raporti-me-shba-te-sduhet-cenuar-per-shkak-te-hujeve-te-nje-politike/20%Monthly2020-03-10 11:15
https://www.informatat.com/thaci-emisaret-e-merkelit-dhe-macronit-as-qe-e-permenden-liberalizimin-e-vizave-kjo-eshte-zhgenjyese/20%Monthly2020-03-10 13:10
https://www.informatat.com/sulmohet-fizikisht-nje-mjek-ne-kline-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2020-03-10 10:33
https://www.informatat.com/cekia-mbyll-shkollat-dhe-ndalon-tubimet-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-10 10:26
https://www.informatat.com/kurti-emeron-nje-keshilltare-per-rini/20%Monthly2020-03-10 10:14
https://www.informatat.com/sipas-opozitarit-malazez-kosova-eshte-kozmos-i-europes-zemer-e-serbise-e-shpirt-i-malit-te-zi/20%Monthly2020-03-10 10:11
https://www.informatat.com/presidenti-i-parlamentit-evropian-ne-vetizolim/20%Monthly2020-03-10 10:09
https://www.informatat.com/senatori-amerikan-nese-kosova-nuk-eshte-e-perkushtuar-per-paqe-shba-ja-ta-rishqyrtoje-pranine-atje/20%Monthly2020-03-10 12:50
https://www.informatat.com/kina-fiton-betejen-me-koronavirusin-mbyllen-spitalet-e-fundit-te-improvizuara-ne-wuhan/20%Monthly2020-03-10 10:02
https://www.informatat.com/albin-kurti-e-ben-keshilltare-ish-prokuroren-qe-e-goditi-eulexin/20%Monthly2020-03-10 09:59
https://www.informatat.com/berlini-do-ti-strehoje-100-femije-te-refugjateve-nga-kampet-greke/20%Monthly2020-03-10 09:53
https://www.informatat.com/minatoret-e-trepces-nuk-i-marrin-pagat-bojkotojne-punen/20%Monthly2020-03-10 09:51
https://www.informatat.com/mbi-74-per-qind-e-qytetareve-ne-shqiperi-e-mbi-63-ne-kosove-duan-bashkimin-pjesa-tjeter-jo/20%Monthly2020-03-10 11:26
https://www.informatat.com/presidenti-i-kines-per-here-te-pare-viziton-qytetin-ku-shpertheu-koronavirusi/20%Monthly2020-03-10 09:41
https://www.informatat.com/janjiq-konflikti-i-ngrire-mes-shqiptareve-dhe-serbeve-eshte-nje-zgjidhje-e-keqe/20%Monthly2020-03-10 09:39
https://www.informatat.com/bilanci-i-frikshem-global-per-koronavirusin-numri-i-te-vdekurve-sipas-shteteve/20%Monthly2020-03-10 09:37
https://www.informatat.com/thaci-takon-delegacionin-franko-gjerman/20%Monthly2020-03-10 09:33
https://www.informatat.com/ngriten-56-aktakuza-per-24-ore/20%Monthly2020-03-10 09:27
https://www.informatat.com/ministri-reka-priti-drejtoreshen-e-misionit-te-usaid-ne-kosove-lisa-magno/20%Monthly2020-03-10 09:22
https://www.informatat.com/kongresmenet-republikane-futen-vete-ne-karantine-pas-dyshimit-per-koronavirus/20%Monthly2020-03-10 09:16
https://www.informatat.com/keshilli-i-be-se-mblidhet-me-12-mars-heqja-e-vizave-ne-qorrsokak/20%Monthly2020-03-10 09:08
https://www.informatat.com/aktgjykimi-i-prontos-prokuroria-nuk-i-akuzoi-personat-qe-ishin-pergjegjes-per-punesime/20%Monthly2020-03-10 09:48
https://www.informatat.com/malta-i-ndalon-te-gjitha-fluturimet-drejt-italise/20%Monthly2020-03-10 09:01
https://www.informatat.com/erion-brace-jep-detaje-per-te-infektuarin-e-gjashte-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-10 08:58
https://www.informatat.com/sipas-jeremiqit-serbia-ka-rene-dakord-qe-kosova-te-pranohet-ne-okb/20%Monthly2020-03-10 08:55
https://www.informatat.com/koronavirusi-bllokon-italine/20%Monthly2020-03-10 08:52
https://www.informatat.com/kosova-ne-panik-pas-arritjes-se-koronavirusit-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-10 08:50
https://www.informatat.com/edhe-serbia-preket-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-10 08:47
https://www.informatat.com/interit-po-i-kushton-25-mije-euro-nje-minute-e-sanchezit-ne-fushe/20%Monthly2020-03-10 08:44
https://www.informatat.com/shba-ja-e-perkushtuar-per-te-ndihmuar-prishtinen-dhe-beogradin/20%Monthly2020-03-10 08:42
https://www.informatat.com/shkon-ne-7-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-03-10 08:39
https://www.informatat.com/edhe-sot-mot-me-shi-ne-kosove/20%Monthly2020-03-10 08:34
https://www.informatat.com/pas-kurtit-edhe-thaci-i-pret-ne-takim-keshilltaret-e-merkel-dhe-macron/20%Monthly2020-03-10 08:32
https://www.informatat.com/qeveria-sot-mban-mbledhje-per-projektligjin-e-buxhetit-2020/20%Monthly2020-03-10 10:06
https://www.informatat.com/termet-i-forte-ne-greqi/20%Monthly2020-03-10 08:27
https://www.informatat.com/emisari-francez-tregon-se-ka-ardhur-me-nje-porosi-te-vecante-per-kurtin/20%Monthly2020-03-10 11:12
https://www.informatat.com/thaci-ben-rekapitulim-te-takimeve-me-lideret-kurtin-e-cileson-me-teke-e-huje/20%Monthly2020-03-09 15:20
https://www.informatat.com/bajrami-takohet-me-ambasadorin-kosnett-diskutojne-per-gjendjen-ne-arsim/20%Monthly2020-03-09 15:11
https://www.informatat.com/e-rrethuar-me-dhurata-e-vetura-luksoze-genta-ia-shpreh-dashurine-te-dashurit/20%Monthly2020-03-09 15:08
https://www.informatat.com/thaci-nuk-e-ftoi-ne-takim-reagon-mimoza-kusari/20%Monthly2020-03-09 15:06
https://www.informatat.com/shkon-ne-22-numri-i-viktimave-te-koronavirusit-ne-shtetet-e-bashkuara/20%Monthly2020-03-09 15:01
https://www.informatat.com/vitia-ska-te-prekur-ne-kosove-planifikojme-ti-shpenzojme-10-milione-euro-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-09 14:59
https://www.informatat.com/dy-pacientet-me-koronovirus-ne-shqiperi-jane-ne-gjendje-te-mire/20%Monthly2020-03-09 14:52
https://www.informatat.com/ramush-haradinaj-takohet-me-menduh-thacin-ja-per-cka-flasin/20%Monthly2020-03-09 14:41
https://www.informatat.com/kida-ka-gati-nje-befasi-te-madhe-per-fansat/20%Monthly2020-03-09 14:07
https://www.informatat.com/njihuni-me-bashkeshortin-e-moderatores-se-lajmeve-fadile-kryeziu/20%Monthly2020-03-09 14:03
https://www.informatat.com/pacolli-smundi-te-shkoje-ne-takim-e-thirr-ne-telefon-thacin/20%Monthly2020-03-09 13:52
https://www.informatat.com/ministrja-e-arsimit-po-e-shqyrtojme-mbylljen-e-shkollave/20%Monthly2020-03-09 13:49
https://www.informatat.com/limaj-pas-takimit-me-thacin-tallja-mund-ti-kushtoje-kosoves/20%Monthly2020-03-09 13:40
https://www.informatat.com/gruaja-nga-durresi-shqiptarja-e-pare-qe-vdes-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-09 13:35
https://www.informatat.com/koronavirusi-basha-seshte-koha-per-panik-por-per-masa-te-shpejta/20%Monthly2020-03-09 13:32
https://www.informatat.com/vv-kurti-ne-takim-me-thacin-shkon-si-kryeminister-dhe-jo-si-kryetar-partie/20%Monthly2020-03-09 13:26
https://www.informatat.com/sllovenia-regjistron-tri-raste-te-reja-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-09 13:24
https://www.informatat.com/pika-kufitare-kulla-e-pejes-nga-sot-24-ore-me-ekip-mjekesor-kujdestar/20%Monthly2020-03-09 13:15
https://www.informatat.com/nje-tjeter-rast-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-03-09 13:06
https://www.informatat.com/dorezohet-kerkesa-per-interpelance-per-shkarkimin-e-blerim-rekes/20%Monthly2020-03-09 12:57
https://www.informatat.com/zyra-e-presidentit-kurti-e-kishte-konfirmuar-takimin-por-e-anuloi-para-ores-1300/20%Monthly2020-03-09 12:53
https://www.informatat.com/thaci-sot-pret-ne-takim-edhe-listen-serbe/20%Monthly2020-03-09 12:52
https://www.informatat.com/komiteti-per-koordinim-dhe-vleresim-te-situates-me-koronavirus-takohet-ne-oren-1400/20%Monthly2020-03-09 12:47
https://www.informatat.com/haradinaj-thaci-foli-per-marreveshje-perfundimtare-stregoi-ndonje-dokument/20%Monthly2020-03-09 12:22
https://www.informatat.com/kurti-si-shkon-ne-takim-thacit/20%Monthly2020-03-09 15:19
https://www.informatat.com/hoti-thote-se-po-shqyrtojne-mundesine-per-marrjen-e-masave-ne-institucionet-arsimore-lidhje-me-koronavirusin/20%Monthly2020-03-09 12:21
https://www.informatat.com/as-haradinaj-nuk-e-refuzon-thacin/20%Monthly2020-03-09 11:49
https://www.informatat.com/irani-i-liron-70-mije-te-burgosur-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-09 11:38
https://www.informatat.com/dua-lipa-do-te-performoje-live-ne-snl/20%Monthly2020-03-09 11:33
https://www.informatat.com/tregu-i-veturave-ne-kine-shkaterrohet-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-09 11:32
https://www.informatat.com/njerezit-te-cilet-gjithmone-kane-te-ftohte-kane-jete-me-te-gjate/20%Monthly2020-03-09 11:25
https://www.informatat.com/modelja-e-playboy-shfaqet-perveluese-nga-palestra/20%Monthly2020-03-09 11:22
https://www.informatat.com/cristiano-ronaldo-ne-menyre-te-vecante-falenderon-tifozet-per-ndeshjen-e-tij-te-1000-te/20%Monthly2020-03-09 11:20
https://www.informatat.com/kryeministri-rama-anulohen-aktivitetet-sportive-deri-me-3-prill/20%Monthly2020-03-09 11:18
https://www.informatat.com/thaci-mirenjohes-mustafes-e-falenderoj-per-konstruktivitet/20%Monthly2020-03-09 14:58
https://www.informatat.com/nis-dezinfektimi-i-kopshteve-dhe-cerdheve-ne-tirane/20%Monthly2020-03-09 11:13
https://www.informatat.com/lista-serbe-nuk-merr-pjese-ne-seancen-kushtuar-te-mbijetuarave-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2020-03-09 11:08
https://www.informatat.com/bogujevci-14-prilli-te-behet-date-kur-i-kujtojme-viktimat-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2020-03-09 11:06
https://www.informatat.com/radha-e-veselit-thaci-i-vazhdon-takimet-me-kreret-e-partive/20%Monthly2020-03-09 11:04
https://www.informatat.com/kurti-rruge-e-gjate-deri-te-padia-per-gjenocid-ndaj-serbise/20%Monthly2020-03-09 12:00
https://www.informatat.com/osmani-viktimave-te-dhunes-seksuale-u-eshte-pamundesuar-ta-denoncojne-krimin/20%Monthly2020-03-09 10:59
https://www.informatat.com/vasfije-krasniqi-goodman-nen-lot-thote-se-te-dhunuarat-u-lenduan-edhe-nga-foltorja-e-kuvendit/20%Monthly2020-03-09 11:57
https://www.informatat.com/dy-vajza-ne-qkuk-po-presin-rezultatet-per-koronavirus/20%Monthly2020-03-09 10:48
https://www.informatat.com/abdixhiku-pret-ne-takim-ambasadorin-kosnett/20%Monthly2020-03-09 10:47
https://www.informatat.com/perfundon-takimi-mustafa-su-flet-medieve/20%Monthly2020-03-09 11:14
https://www.informatat.com/talenti-shqiptar-debuton-per-chelsean-i-vene-nofken-drogba-i-ri/20%Monthly2020-03-09 10:08
https://www.informatat.com/besart-berisha-ne-formacionin-e-javes-ne-australi/20%Monthly2020-03-09 10:06
https://www.informatat.com/ekspertet-mohojne-se-moti-i-ngrohte-do-ta-parandaloje-koronavirusin/20%Monthly2020-03-09 10:04
https://www.informatat.com/nente-vjet-te-percare-rreth-negociatave/20%Monthly2020-03-09 09:50
https://www.informatat.com/jusuf-thaci-caktohet-kryetar-i-komisionit-shteteror-te-matures/20%Monthly2020-03-09 09:41
https://www.informatat.com/mustafa-i-pergjigjet-fteses-se-thacit-shkon-bashke-me-hazirin-ne-zyren-e-tij/20%Monthly2020-03-09 10:44
https://www.informatat.com/osmani-njoftohet-me-punen-e-komisionit-per-verifikimin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale/20%Monthly2020-03-09 09:31
https://www.informatat.com/nena-nuk-ia-nderron-pelenen-per-disa-dite-13-vjecarja-humb-jeten/20%Monthly2020-03-09 09:29
https://www.informatat.com/australia-e-padit-facebook-un-per-shkelje-te-privatesise-se-300-mije-perdoruesve/20%Monthly2020-03-09 09:25
https://www.informatat.com/nen-presionin-e-oshp-se-kek-u-ka-rekomanduar-oferten-me-te-shtrenjte-per-82-mije-euro/20%Monthly2020-03-09 09:22
https://www.informatat.com/koronavirusi-godet-tregun-e-aksioneve-dhe-shkakton-lirim-te-naftes/20%Monthly2020-03-09 09:19
https://www.informatat.com/kru-prishtina-ngritet-per-disa-centimetra-niveli-i-ujit-ne-liqenin-e-batllaves-dhe-badocit/20%Monthly2020-03-09 09:17
https://www.informatat.com/kina-raporton-numrin-me-te-vogel-te-rasteve-te-koronavirusit-nga-janari/20%Monthly2020-03-09 09:15
https://www.informatat.com/sot-ne-kosove-fresket-dhe-reshje-shiu/20%Monthly2020-03-09 09:13
https://www.informatat.com/ambasada-e-kosoves-ne-itali-fton-te-gjithe-kosovaret-qe-jetojne-atje-ti-shmangen-ambienteve-publike/20%Monthly2020-03-09 09:10
https://www.informatat.com/presidenti-thaci-takohet-me-isa-mustafen-ne-oren-1030/20%Monthly2020-03-09 09:36
https://www.informatat.com/apostolova-kosova-i-ka-plotesuar-kushtet-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2020-03-09 09:04
https://www.informatat.com/zubin-potok-nje-person-voziti-i-dehur-rrokulliset-me-veture/20%Monthly2020-03-09 08:57
https://www.informatat.com/shkollat-ne-shqiperi-mbyllen-per-dy-jave-shkaku-i-koronavirusit/20%Monthly2020-03-09 08:51
https://www.informatat.com/ligji-i-ri-gjerman-rrezikon-ikjen-e-trurit-nga-kosova/20%Monthly2020-03-09 08:46
https://www.informatat.com/seance-per-te-mbijetuarat-e-dhunes-seksuale-flet-vasfije-krasniqi-goodman/20%Monthly2020-03-09 08:45
https://www.informatat.com/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-nuk-do-te-mbyllim-kufijte/20%Monthly2020-03-09 11:00
https://www.informatat.com/kurti-nuk-e-ka-ne-agjende-takimin-me-thacin/20%Monthly2020-03-09 10:51
https://www.informatat.com/deputeti-i-ldkse-godet-kurtin-taksen-nuk-po-e-heq-edhe-per-shkak-te-gares-ne-podujeve/20%Monthly2020-03-09 09:37
https://www.informatat.com/haxhiu-institucionet-e-shtetit-policia-prokuroria-e-gjykata-te-jene-ne-mbrojtje-te-viktimave/20%Monthly2020-03-06 15:22
https://www.informatat.com/taylor-swift-dhuroi-1-milion-dollare-per-viktimat-e-tornados-ne-tennessee/20%Monthly2020-03-06 14:57
https://www.informatat.com/kqz-ja-ndan-350-mije-euro-per-partite-politike-akrediton-edhe-602-vezhgues-per-zgjedhjet-ne-podujeve/20%Monthly2020-03-06 14:55
https://www.informatat.com/montgomery-smund-te-kete-zgjidhje-per-kosoven-e-serbine-pa-qene-unik-brukseli-e-washingtoni/20%Monthly2020-03-06 14:46
https://www.informatat.com/dashuria-e-marre-e-lady-gagas/20%Monthly2020-03-06 14:42
https://www.informatat.com/osmani-pret-ne-takim-kryetarin-e-parlamentit-te-maqedonise-se-veriut-talat-xhaferi/20%Monthly2020-03-06 14:39
https://www.informatat.com/abdixhiku-ketu-ndahen-rruget-tona-me-bechtelin-jane-te-mireseardhur-per-projekte-tjera/20%Monthly2020-03-06 14:30
https://www.informatat.com/shkencetaret-bejne-zbulimin-koronavirusi-ka-pesuar-mutacion/20%Monthly2020-03-06 14:12
https://www.informatat.com/naim-gashi-emerohet-drejtor-i-pergjithshem-i-agjencise-kosovare-te-akreditimit/20%Monthly2020-03-06 14:09
https://www.informatat.com/qeveria-formon-bordin-e-perkohshem-te-telekomit/20%Monthly2020-03-06 14:07
https://www.informatat.com/shfuqizohet-vendimi-i-qeverise-haradinaj-qe-i-mundesonte-bechtel-it-50-milione-euro-shtese-per-autostrade/20%Monthly2020-03-06 13:54
https://www.informatat.com/votohet-programi-i-qeverise-kurti/20%Monthly2020-03-06 13:44
https://www.informatat.com/zuna-me-ne-fund-shkruan-per-loredanen-sqaron-gjithcka/20%Monthly2020-03-06 13:23
https://www.informatat.com/jackie-chan-u-thote-fansave-qe-nuk-eshte-prekur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-06 13:20
https://www.informatat.com/reka-procesi-drejt-be-se-eshte-i-veshtire-por-do-ti-qasemi-me-transparence-dhe-llogaridhenie/20%Monthly2020-03-06 13:08
https://www.informatat.com/mpjd-e-kosoves-kerkon-nga-serbia-te-liroje-nezir-mehmetajn/20%Monthly2020-03-06 13:04
https://www.informatat.com/si-po-e-shpopullon-serbia-luginen-e-presheves/20%Monthly2020-03-06 12:47
https://www.informatat.com/arta-elezaj-i-publikohet-nje-video-duke-bere-twerk-video/20%Monthly2020-03-06 12:34
https://www.informatat.com/pritet-te-anulohet-vendimi-i-qeverise-haradinaj-qe-ia-mundesonte-bechtel-enka-s-edhe-50-milione-euro-shtese-per-autostrade/20%Monthly2020-03-06 13:54
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-ne-serbi-kongresi-monitoron-blerjen-e-armeve/20%Monthly2020-03-06 12:22
https://www.informatat.com/ruci-per-ultimatumin-e-metes-e-ka-deren-e-hapur/20%Monthly2020-03-06 12:17
https://www.informatat.com/termkolli-as-diktatori-enver-hoxha-sdo-ti-referohej-me-kaq-poshterim-shba-ve-sic-po-ben-albin-kurti/20%Monthly2020-03-06 12:08
https://www.informatat.com/vatikani-konfirmon-rastin-e-pare-te-coronavirusit/20%Monthly2020-03-06 12:05
https://www.informatat.com/veliu-ldk-se-mbeshtete-propozimin-e-kurtit-taksa-te-hiqet-menjehere/20%Monthly2020-03-06 12:03
https://www.informatat.com/zrre-i-ben-thirrje-vetevendosjes-te-mos-nderhyje-ne-pavaresine-funksionale-te-institucionit/20%Monthly2020-03-06 12:28
https://www.informatat.com/koronavirusi-shpend-ahmeti-ben-thirrje-te-shmangen-tubimet-publike/20%Monthly2020-03-06 11:45
https://www.informatat.com/tadiq-vuciq-ka-rrethana-me-te-mira-per-ta-zgjidhur-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2020-03-06 11:39
https://www.informatat.com/modeli-i-ri-i-maseratit-fotografohet-per-here-te-pare/20%Monthly2020-03-06 11:22
https://www.informatat.com/harry-dhe-meghan-pushtojne-londren/20%Monthly2020-03-06 11:20
https://www.informatat.com/rama-per-here-te-pare-ne-historine-e-zgjerimit-nje-vend-ka-brukselin-pro-dhe-presidentin-e-vet-kunder/20%Monthly2020-03-06 11:12
https://www.informatat.com/serbia-i-kunderpergjigjet-shba-se-nuk-jemi-koloni-vendosim-vete-per-armatimin/20%Monthly2020-03-06 11:10
https://www.informatat.com/francezet-i-gezohen-kthimit-te-zenelit-flasin-trajneri-e-lojtari-i-reims/20%Monthly2020-03-06 11:08
https://www.informatat.com/manchester-united-mposht-derbyn-dhe-kalon-ne-cerekfinale/20%Monthly2020-03-06 11:03
https://www.informatat.com/juventusi-sdorezohet-per-icardin-ben-gati-oferten-100-milioneshe/20%Monthly2020-03-06 11:01
https://www.informatat.com/ushtaret-e-kosoves-ne-iowa-krah-per-krah-me-ushtaret-amerikane/20%Monthly2020-03-06 10:59
https://www.informatat.com/cnn-kjo-eshte-shperndarja-e-sakte-e-koronavirusit-neper-bote/20%Monthly2020-03-06 10:57
https://www.informatat.com/46-aktakuza-brenda-24-oreve/20%Monthly2020-03-06 10:51
https://www.informatat.com/zevendeskryeministri-hoti-emeron-keshilltare-politike-per-media/20%Monthly2020-03-06 10:49
https://www.informatat.com/telekomi-i-kosoves-deklarohet-per-aksionin-policor-dyshojne-se-jane-mashtruar/20%Monthly2020-03-06 10:48
https://www.informatat.com/policia-me-aksion-ne-telekomin-e-kosoves/20%Monthly2020-03-06 13:43
https://www.informatat.com/vulin-shba-se-serbia-vendos-vete-se-nga-cilat-shtete-blen-arme-ska-arsye-per-sanksione/20%Monthly2020-03-06 10:01
https://www.informatat.com/aktakuze-ndaj-policit-ne-gjilan-per-vrasjen-e-qytetarit-pas-aksidentit/20%Monthly2020-03-06 09:55
https://www.informatat.com/kosova-rrethohet-nga-koronavirusi-konfirmohet-rasti-i-pare-ne-serbi/20%Monthly2020-03-06 09:38
https://www.informatat.com/kontestohet-ne-kushtetuese-zgjedhja-e-dy-kryeprokuroreve/20%Monthly2020-03-06 09:22
https://www.informatat.com/pensionimi-i-parakohshem-i-policeve-ne-duar-te-qeverise/20%Monthly2020-03-06 09:20
https://www.informatat.com/flasin-mjeket-a-duhet-maska-per-tu-mbrojtur-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-06 09:17
https://www.informatat.com/bekim-jashari-te-jemi-te-bashkuar-dhe-te-ecim-perpara-sic-deshen-te-renet-per-liri/20%Monthly2020-03-06 09:15
https://www.informatat.com/sulmohet-nga-tre-persona-dergohet-ne-qkuk/20%Monthly2020-03-06 09:13
https://www.informatat.com/veriu-i-kosoves-qe-nga-viti-1999-nuk-paguan-faturat-e-ujit-te-shpenzuar/20%Monthly2020-03-06 09:12
https://www.informatat.com/prizren-gjendet-pa-shenja-jete-ne-shtepine-e-tij/20%Monthly2020-03-06 09:10
https://www.informatat.com/shqiperia-pergatitet-per-strehimin-e-30-mije-emigranteve-nga-siria/20%Monthly2020-03-06 10:41
https://www.informatat.com/500-milione-euro-kushton-projekti-alternativ-i-qeverise-kurti-per-autostraden-e-dukagjinit/20%Monthly2020-03-06 09:02
https://www.informatat.com/osmani-familja-jashari-e-nderkombetarizoi-ceshtjen-e-kosoves-para-botes/20%Monthly2020-03-06 08:59
https://www.informatat.com/kurti-ne-kemi-obligim-dhe-borxh-te-perjetshem-ndaj-familjes-jashari/20%Monthly2020-03-06 08:57
https://www.informatat.com/sot-reshje-shiu-ne-kosove/20%Monthly2020-03-06 08:56
https://www.informatat.com/keshilltari-i-kurtit-ambasadori-grenell-po-keqperdoret-per-lufte-te-brendshme-politike/20%Monthly2020-03-06 12:02
https://www.informatat.com/kurti-dhe-osmani-bejne-homazhe-ne-prekaz/20%Monthly2020-03-06 12:00
https://www.informatat.com/ne-prag-te-falimentimit-telekomi-shpall-tender-per-furnizim-me-pije/20%Monthly2020-03-05 15:32
https://www.informatat.com/qeveria-kurti-ka-emeruar-vetem-12-zv-ministra-6-ministri-ende-pa-asnje-te-tille/20%Monthly2020-03-05 15:25
https://www.informatat.com/thaci-pompeos-u-shkel-marreveshja-per-specialen-qe-10-vjet-kercenohemi-se-do-te-na-denojne/20%Monthly2020-03-05 15:11
https://www.informatat.com/dogana-rrit-te-hyrat-per-11/20%Monthly2020-03-05 14:57
https://www.informatat.com/hoti-takon-ambasadorin-italian-qe-perkrahu-kurtin-per-heqjen-e-pjesshme-te-takses/20%Monthly2020-03-05 14:56
https://www.informatat.com/abdixhiku-premton-perkrahje-per-prishtinen/20%Monthly2020-03-05 14:50
https://www.informatat.com/mkrs-e-undp-te-gatshme-per-bashkepunim-ne-projekte-te-rinise-dhe-te-trashegimise-kulturore/20%Monthly2020-03-05 14:43
https://www.informatat.com/harrojeni-viagren-shkencetaret-kane-gjetur-vitaminen-qe-rrit-epshin-tuaj-gjate-seksit/20%Monthly2020-03-05 14:34
https://www.informatat.com/robert-berisha-nuk-paska-harruar-xhesin-shihni-se-cfare-ben-ai-publikisht/20%Monthly2020-03-05 14:31
https://www.informatat.com/beni-kujdes-ky-virus-i-transmetuar-seksualisht-po-rrezikon-shendetin-tuaj-rezistent-ndaj-antibiotikeve/20%Monthly2020-03-05 14:29
https://www.informatat.com/katy-perry-ne-pritje-te-femijes-se-pare/20%Monthly2020-03-05 14:27
https://www.informatat.com/koronavirusi-dy-turiste-izolohen-ne-nje-hotel-ne-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-03-05 14:19
https://www.informatat.com/fiati-shton-versionin-elektrik-te-vetures-ikonike-500/20%Monthly2020-03-05 14:17
https://www.informatat.com/ministrja-rexhepi-takohet-me-kosnett-flasin-per-situaten-aktuale-ne-kosove/20%Monthly2020-03-05 14:08
https://www.informatat.com/leku-forcon-pozitat-ndaj-euros-dhe-dollarit/20%Monthly2020-03-05 14:06
https://www.informatat.com/enrique-iglesias-po-e-shijon-jeten-si-baba-i-tre-femijeve/20%Monthly2020-03-05 13:56
https://www.informatat.com/mbi-150-raste-te-reja-me-coronavirus-brenda-nje-dite-ne-gjermani/20%Monthly2020-03-05 13:50
https://www.informatat.com/hapet-edicioni-i-20-te-i-javeve-te-frankofonise/20%Monthly2020-03-05 13:45
https://www.informatat.com/pacolli-kosova-ska-kohe-te-eksperimentoje-ne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2020-03-05 13:43
https://www.informatat.com/deklarohet-thaci-per-letren-qe-ia-kishte-derguar-pompeos-per-gjykaten-speciale/20%Monthly2020-03-05 13:37
https://www.informatat.com/disa-nga-ish-kandidatet-e-perzgjedhur-padisin-ministrine-e-drejtesise-per-anulimin-e-konkursit-te-notereve/20%Monthly2020-03-05 13:34
https://www.informatat.com/irani-mbyll-shkollat-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-05 13:32
https://www.informatat.com/ministria-e-infrastruktures-shpall-tender-ne-vlere-90-mije-euro-per-sherbime-te-perkthimit/20%Monthly2020-03-05 13:30
https://www.informatat.com/thaci-me-uniforme-ne-prekaz-lufta-e-jasharajve-eshte-nderi-dhe-krenaria-e-kombit/20%Monthly2020-03-05 13:28
https://www.informatat.com/kylie-jenner-poza-bombastike-me-miken-e-ngushte-cmendin-instagramin/20%Monthly2020-03-05 13:25
https://www.informatat.com/be-i-ofron-700-milion-euro-ndihma-greqise-per-refugjatet/20%Monthly2020-03-05 13:22
https://www.informatat.com/kurti-borxhi-yne-ndaj-familjes-jashari-shlyhet-vetem-me-shtetndertim/20%Monthly2020-03-05 12:31
https://www.informatat.com/ambasadori-amerikan-kurti-ta-heq-taksen-hapat-kunder-korrupsionit-te-mirepritur/20%Monthly2020-03-05 15:10
https://www.informatat.com/osmani-ushtareve-te-fsk-se-mbrojeni-kosoven-sikur-qe-e-mbrojti-adem-jashari/20%Monthly2020-03-05 12:30
https://www.informatat.com/thaci-ushtareve-do-keni-pajisjet-me-moderne-qe-do-ti-kete-nje-ushtri-ne-rajon/20%Monthly2020-03-05 13:36
https://www.informatat.com/gjermania-dhe-franca-pritet-ti-dergojne-emisaret-ne-prishtine-javen-e-ardhshme/20%Monthly2020-03-05 12:12
https://www.informatat.com/konfirmohet-rasti-i-dyte-i-koronavirusit-ne-serbi/20%Monthly2020-03-05 11:43
https://www.informatat.com/shenohet-vdekja-e-pare-nga-koronavirusi-ne-zvicer/20%Monthly2020-03-05 11:41
https://www.informatat.com/thaci-kurti-e-osmani-i-rreshtohen-bashke-fskse/20%Monthly2020-03-05 12:04
https://www.informatat.com/aktakuze-per-shitje-dhe-shperndarje-te-narkotikeve-dhe-armembajtje-pa-leje/20%Monthly2020-03-05 11:32
https://www.informatat.com/haradinaj-ne-prekaz-ketu-kujtojme-sakrificen-me-sublime-per-liri/20%Monthly2020-03-05 11:29
https://www.informatat.com/ambasadori-shprehu-gatishmerine-e-hungarise-per-te-mbeshtetur-zhvillimin-e-kosoves/20%Monthly2020-03-05 11:26
https://www.informatat.com/kosnetti-i-gatshem-te-mbeshtese-md-ne-ne-ceshtjet-qe-lidhen-me-shtetin-e-se-drejtes/20%Monthly2020-03-05 11:24
https://www.informatat.com/ne-kirurgjine-vaskulare-kryhen-233-operacione-per-dy-muaj/20%Monthly2020-03-05 10:21
https://www.informatat.com/keto-kater-vende-mbeshtesin-hapjen-e-negociatave-per-anetaresimin-e-shqiperise-ne-be/20%Monthly2020-03-05 10:17
https://www.informatat.com/vuciq-nuk-ka-njohje-te-kosoves-pa-fituar-edhe-serbia-dicka/20%Monthly2020-03-05 10:12
https://www.informatat.com/pogba-vendos-per-te-ardhmen/20%Monthly2020-03-05 10:03
https://www.informatat.com/ronaldinho-arrestohet-ne-paraguaj/20%Monthly2020-03-05 10:01
https://www.informatat.com/evropa-perjeton-dimrin-me-te-ngrohte-te-regjistruar-ndonjehere/20%Monthly2020-03-05 09:54
https://www.informatat.com/sulmoi-fizikisht-nje-femer-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2020-03-05 09:48
https://www.informatat.com/tentativa-2-e-thacit-per-ta-penguar-punen-e-gjykates-speciale/20%Monthly2020-03-05 09:46
https://www.informatat.com/vuciqi-nuk-preferon-konflikt-te-ngrire-me-kosoven/20%Monthly2020-03-05 09:38
https://www.informatat.com/konfirmohet-rasti-i-pare-me-coronavirus-edhe-ne-bosnje-dhe-hercegovine/20%Monthly2020-03-05 09:24
https://www.informatat.com/veseli-per-30-dite-te-qeverisjes-kurti-punesime-familjaresh-militantesh-dhe-2-cnjohje/20%Monthly2020-03-05 11:57
https://www.informatat.com/serbet-bojkotojne-seancen-e-shenimit-te-epopese-se-uckse/20%Monthly2020-03-05 09:08
https://www.informatat.com/sektori-privat-nuk-po-arrin-te-ndjek-trendin-e-rritjes-se-pagave/20%Monthly2020-03-05 08:53
https://www.informatat.com/osmani-jashari-me-familje-u-perball-me-regjimin-serb-qe-synonte-shfarosjen-tone/20%Monthly2020-03-05 08:51
https://www.informatat.com/vdes-ish-shefi-i-okb-se-javier-perez-de-cuellar/20%Monthly2020-03-05 08:43
https://www.informatat.com/kurti-adem-jashari-ishte-i-destinuar-te-bente-historine/20%Monthly2020-03-05 11:47
https://www.informatat.com/perkeqesohet-bilanci-tragjik-ne-itali-koronavirusi-shkakton-viktimen-e-107-mbi-3-mije-te-infektuar/20%Monthly2020-03-05 08:40
https://www.informatat.com/ora-e-pare-mesimore-i-kushtohet-epopese-se-uck-se/20%Monthly2020-03-05 08:36
https://www.informatat.com/telekomi-diskualifikoi-pa-baze-ligjore-kompanine-me-oferten-me-te-lire-ne-tender/20%Monthly2020-03-05 08:33
https://www.informatat.com/jep-doreheqje-anetari-i-keshillit-shteteror-te-cilesise-osman-ismaili/20%Monthly2020-03-05 08:29
https://www.informatat.com/22-vjet-nga-beteja-historike-ne-prekaz-sot-nis-epopeja-e-uck-se/20%Monthly2020-03-05 08:27
https://www.informatat.com/fsk-ja-parakalon-per-nder-te-epopese-se-uck-se/20%Monthly2020-03-05 11:37
https://www.informatat.com/kuvendi-mban-seance-per-epopene-e-uck-se/20%Monthly2020-03-05 09:17
https://www.informatat.com/mblidhet-kryesia-e-ldk-se-nuk-tregohen-arsyet/20%Monthly2020-03-04 15:06
https://www.informatat.com/gjermania-thote-se-virusi-covid-19-tashme-eshte-bere-pandemi/20%Monthly2020-03-04 15:00
https://www.informatat.com/thaci-osmani-dhe-kurti-behen-bashke-per-epopene-e-uck-se/20%Monthly2020-03-04 14:51
https://www.informatat.com/veseli-i-pergjigjet-letres-se-kurtit-shpreh-shqetesimin-per-kursin-anti-amerikan-te-qeverise-kurti/20%Monthly2020-03-04 14:38
https://www.informatat.com/pdk-ne-prishtine-kunder-propozimit-qe-e-diela-te-jete-pushim/20%Monthly2020-03-04 13:44
https://www.informatat.com/belgjika-zotohet-ta-mbeshtese-fuqizimin-e-ligjit-ne-kosove/20%Monthly2020-03-04 13:40
https://www.informatat.com/monumenti-i-jasharajve-ne-drenas-behet-logo-zyrtare-e-qeverise-per-kremten-e-epopese-se-uck-se/20%Monthly2020-03-04 13:38
https://www.informatat.com/haziri-ne-30-vjetorin-e-ldk-se-gjunjezohemi-per-sakrificen-e-burrave-dhe-grave-te-gjilanit/20%Monthly2020-03-04 13:29
https://www.informatat.com/burrat-qe-kryejne-seks-oral-jane-te-rrezikuar-nga-kanceri-i-gojes-dhe-fytit/20%Monthly2020-03-04 13:27
https://www.informatat.com/helmimi-i-gjimnazisteve-ministrja-shahini-mberrin-ne-fier/20%Monthly2020-03-04 13:25
https://www.informatat.com/veri-kapet-sasi-e-konsiderueshme-e-pijeve-jo-alkoolike/20%Monthly2020-03-04 13:24
https://www.informatat.com/coronavirusi-italia-mbyll-te-gjitha-shkollat-dhe-universitetet/20%Monthly2020-03-04 13:22
https://www.informatat.com/provokon-dafina-zeqiri-pozon-me-tanga-dhe-kembet-perpjete/20%Monthly2020-03-04 13:08
https://www.informatat.com/e-gjuan-me-shpulla-alberie-hadergjonaj-pranon-publikisht-qe-ende-e-ndeshkon-anxhelinen/20%Monthly2020-03-04 13:06
https://www.informatat.com/laj-borxhet-pas-akuzave-publike-jonida-maliqi-hedh-ne-gjyq-ish-shoqen/20%Monthly2020-03-04 13:02
https://www.informatat.com/porsche-zbulon-modelin-me-te-shpejte-911-turbo-s/20%Monthly2020-03-04 12:58
https://www.informatat.com/neymari-do-ta-kerkoje-serish-kthimin-ne-barcelone/20%Monthly2020-03-04 12:56
https://www.informatat.com/trump-e-fton-kim-kardashian-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2020-03-04 12:49
https://www.informatat.com/prizreni-ua-ndalon-darken-mesimdhenesve-per-nder-te-7-marsit/20%Monthly2020-03-04 12:38
https://www.informatat.com/konfirmohet-rasti-i-pare-me-covid-19-ne-institucionet-e-be-se/20%Monthly2020-03-04 12:36
https://www.informatat.com/elizabeth-moss-e-mohon-te-jete-ne-lidhje-me-aktorin-tom-cruise/20%Monthly2020-03-04 12:34
https://www.informatat.com/pse-pesha-e-grave-ndryshon-pas-martese/20%Monthly2020-03-04 12:32
https://www.informatat.com/lady-gaga-kenge-me-blackpink/20%Monthly2020-03-04 12:30
https://www.informatat.com/thaci-mban-konference-per-media-ne-oren-1600/20%Monthly2020-03-04 12:27
https://www.informatat.com/spanja-ua-mbyll-dyert-e-stadiumeve-klubeve-italiane/20%Monthly2020-03-04 12:17
https://www.informatat.com/shtyhet-ndeshja-napoli-inter/20%Monthly2020-03-04 12:15
https://www.informatat.com/man-utd-chelsea-dhe-liverpooli-synojne-sanchon-cmimi-i-tij-rritet-ne-140-milione-euro/20%Monthly2020-03-04 12:11
https://www.informatat.com/juventusi-interesohet-per-jesusin/20%Monthly2020-03-04 12:10
https://www.informatat.com/aeroporti-si-larguam-punetoret-nuk-ua-vazhduam-kontratat/20%Monthly2020-03-04 12:09
https://www.informatat.com/zgjedhjet-parlamentare-ne-serbi-me-26-prill/20%Monthly2020-03-04 12:05
https://www.informatat.com/osmani-i-pergjigjet-thacit-pasi-se-keni-urgjent-se-shpejti-ju-njoftoj-per-daten-kur-do-ti-adresoheni-kuvendit/20%Monthly2020-03-04 12:02
https://www.informatat.com/foto-qe-po-xhiron-e-botes-dy-politikanet-pershendeten-me-kembe-per-shkak-te-koronavirusit/20%Monthly2020-03-04 11:41
https://www.informatat.com/sot-nuk-do-te-mbahet-seanca-ku-thaci-pritej-tu-drejtohej-deputeteve/20%Monthly2020-03-04 12:01
https://www.informatat.com/thaci-nese-me-pamundesohet-raportimi-ne-kuvend-do-ta-beje-permes-konferences-per-media/20%Monthly2020-03-04 12:26
https://www.informatat.com/psd-qeveria-duhet-ti-publikoje-marreveshjet-per-autostrada-dhe-hekurudha/20%Monthly2020-03-04 11:32
https://www.informatat.com/modelja-shqiptare-mbulon-babain-me-para-per-ditelindje/20%Monthly2020-03-04 11:03
https://www.informatat.com/turqia-e-akuzon-be-ne-per-tradhti-hipokrizi-e-koprraci-rreth-refugjateve-siriane/20%Monthly2020-03-04 10:54
https://www.informatat.com/beckham-frikesohet-nga-bieber/20%Monthly2020-03-04 10:41
https://www.informatat.com/vlora-citaku-thaci-me-ka-kerkuar-ta-vazhdoj-detyren/20%Monthly2020-03-04 10:39
https://www.informatat.com/konfirmohen-44-raste-te-reja-te-koronavirusit-ne-gjermani/20%Monthly2020-03-04 10:37
https://www.informatat.com/sipas-vuciqit-as-qe-ka-ne-horizont-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2020-03-04 10:33
https://www.informatat.com/kosnett-shpresojme-qe-sdo-te-kete-agjenda-politike-ne-komisionin-per-te-verteten-ne-kosove/20%Monthly2020-03-04 10:31
https://www.informatat.com/thaci-i-shkruan-osmanit-kerkon-tu-drejtohet-deputeteve-ne-oren-1600/20%Monthly2020-03-04 11:38
https://www.informatat.com/hoti-sdo-te-lejojme-getoizimin-e-kosoves-kjo-i-le-hapesire-serbise-ta-demtoje-poziten-tone-nderkombetare/20%Monthly2020-03-04 14:37
https://www.informatat.com/thaci-takimi-i-dy-diteve-me-pare-ne-uashington-moment-i-ktheses-kritike-dhe-pozitive/20%Monthly2020-03-04 10:28
https://www.informatat.com/shtyhet-seanca-per-sulmin-ndaj-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2020-03-04 09:44
https://www.informatat.com/fh-per-kosoven-zgjedhjet-vene-ne-pushtet-partine-nacionaliste-qe-ka-mundesi-per-ta-ndryshuar-korrupsionin/20%Monthly2020-03-04 09:43
https://www.informatat.com/trumpi-bisedon-ne-telefon-me-udheheqesin-e-talibaneve/20%Monthly2020-03-04 09:38
https://www.informatat.com/shba-ja-i-sulmon-talibanet-per-here-te-pare-pas-marreveshjes/20%Monthly2020-03-04 09:36
https://www.informatat.com/banka-boterore-i-ndan-12-miliarde-dollare-per-koronavirusin/20%Monthly2020-03-04 09:34
https://www.informatat.com/nis-gjykimi-i-rastit-veteranet-haradinaj-deshmitar/20%Monthly2020-03-04 09:29
https://www.informatat.com/ischinger-i-shkruan-kurtit-per-idene-e-reciprocitetit-ndaj-serbise/20%Monthly2020-03-04 11:34
https://www.informatat.com/nenshkruhet-tenderi-per-kiflet-komuna-e-prishtines-do-te-shpenzoje-mbi-261-mije-euro/20%Monthly2020-03-04 09:24
https://www.informatat.com/qytetaret-e-kosoves-me-3-miliarde-euro-kredi/20%Monthly2020-03-04 09:20
https://www.informatat.com/koronavirusi-nje-histori-e-perseritur-ne-itali-gripi-i-hong-kongut-i-1969-infektoi-13-milione/20%Monthly2020-03-04 09:18
https://www.informatat.com/vuciq-rrefehet-para-popullit-serb-per-viziten-ne-amerike-dhe-takimin-me-thacin/20%Monthly2020-03-04 09:17
https://www.informatat.com/gjermania-zbut-kriteret-per-rekrutimin-e-mjekeve-nga-kosova/20%Monthly2020-03-04 09:15
https://www.informatat.com/saavedra-grenelli-do-ta-le-postin-e-ambasadorit-amerikan-ne-gjermani/20%Monthly2020-03-04 10:24
https://www.informatat.com/sulmohet-me-thike-nje-femer-ne-lipjan-arrestohet-i-dyshuari/20%Monthly2020-03-04 09:07
https://www.informatat.com/avokati-i-frasher-krasniqit-kerkon-perjashtimin-e-beqir-kalludres-nga-rigjykimi-i-rastit-per-sulmin-ne-kuvend/20%Monthly2020-03-04 09:06
https://www.informatat.com/sot-mot-me-shi-dhe-bore/20%Monthly2020-03-04 09:03
https://www.informatat.com/dua-kerkon-vota-per-sanders-kritikohet-nga-afaristi-shqiptar/20%Monthly2020-03-04 09:02
https://www.informatat.com/kurti-sot-pritet-te-takoje-kreret-e-pese-sindikatave/20%Monthly2020-03-04 09:00
https://www.informatat.com/a-do-te-kete-sot-takim-mes-thacit-dhe-kurtit/20%Monthly2020-03-04 09:26
https://www.informatat.com/cnjohja-nga-sierra-leone-ve-ne-pikepyetje-gatishmerine-e-kurtit-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2020-03-04 09:46
https://www.informatat.com/sindikata-e-sektorit-privat-mirepret-deklaraten-e-kurtit-per-pagen-minimale-presin-ta-realizoje-sa-me-pare/20%Monthly2020-03-03 14:13
https://www.informatat.com/23-deputete-iranian-infektohen-me-koronavirus/20%Monthly2020-03-03 13:54
https://www.informatat.com/dukesha-meghan-deshiron-te-luaje-ne-film-me-superheronj/20%Monthly2020-03-03 13:51
https://www.informatat.com/se-paku-gjashte-te-vdekur-nga-tornadoja-ne-tennessee-te-shba-se/20%Monthly2020-03-03 13:45
https://www.informatat.com/portokallet-apo-mandarinat-cilat-jane-me-te-shendetshme/20%Monthly2020-03-03 13:43
https://www.informatat.com/vlora-citaku-i-thote-gazetarit-judah-se-postoi-plot-spekulime/20%Monthly2020-03-03 13:19
https://www.informatat.com/konjufca-shkarkon-vlora-citakun-e-disa-ambasadore-tjere/20%Monthly2020-03-03 13:21
https://www.informatat.com/i-jep-fund-problemeve-me-drejtesine-biznesmeni-surprizon-angela-martinin/20%Monthly2020-03-03 13:02
https://www.informatat.com/pese-menyra-per-te-lene-cigaren-2/20%Monthly2020-03-03 12:56
https://www.informatat.com/keto-jane-fantazite-seksuale-me-te-shfrenuara-qe-njerezit-kane-frike-ti-ndajne-me-partnerin-e-tyre/20%Monthly2020-03-03 12:53
https://www.informatat.com/burra-nese-shikoni-gjoksin-e-madh-te-nje-femre-per-10-minuta-shpetoni-nga-keto-semundje/20%Monthly2020-03-03 12:51
https://www.informatat.com/ministrja-bajrami-priti-ambasadoren-e-frances-marie-christine-butel/20%Monthly2020-03-03 12:49
https://www.informatat.com/dokumenti-i-mpj-se-serbe-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves-nga-sierra-leone/20%Monthly2020-03-03 12:46
https://www.informatat.com/nese-konsumoni-kete-ushqim-nuk-do-prekeni-kurre-nga-kanceri-i-mushkerive/20%Monthly2020-03-03 12:33
https://www.informatat.com/deklarata-e-shkencetareve-koronavirusi-mund-te-kthehet-cdo-vit-per-te-shkaterruar-njerezimin/20%Monthly2020-03-03 12:31
https://www.informatat.com/bmw-zbulon-modelin-elektrik-i4-rivalizon-tesla-model-3/20%Monthly2020-03-03 12:28
https://www.informatat.com/gwyneth-paltrow-e-lavderon-bashkeshortin-per-miresine-e-pafund/20%Monthly2020-03-03 12:25
https://www.informatat.com/oprah-winfrey-rrezohet-ne-skene/20%Monthly2020-03-03 12:19
https://www.informatat.com/nuk-do-ta-besoni-sa-vite-ka-mbushur-sot-leonora/20%Monthly2020-03-03 12:16
https://www.informatat.com/kdi-rahoveci-komuna-me-transparente-per-2019/20%Monthly2020-03-03 12:14
https://www.informatat.com/grenell-nuk-po-nxitojme-per-marreveshjen-finale-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-03 12:11
https://www.informatat.com/jennifer-lopez-shfaqet-kreative-me-fustanin-e-versaces/20%Monthly2020-03-03 11:59
https://www.informatat.com/lampard-i-jep-shprese-kepa-s/20%Monthly2020-03-03 11:56
https://www.informatat.com/mcgregor-bisedimet-me-pacquaio-po-vazhdojne/20%Monthly2020-03-03 11:55
https://www.informatat.com/bravo-i-interesuar-te-kaloje-ne-new-york-city/20%Monthly2020-03-03 11:54
https://www.informatat.com/vjen-gjenerata-e-katert-e-audi-a3-dridhet-mercedes-a-class/20%Monthly2020-03-03 11:52
https://www.informatat.com/apple-pajtohet-ti-paguaje-500-milione-dollare-shkaku-i-ngadalesimit-te-telefonave/20%Monthly2020-03-03 11:50
https://www.informatat.com/vuciq-amerika-nuk-po-na-kerkon-te-ndalim-fushaten-kunder-kosoves/20%Monthly2020-03-03 11:48
https://www.informatat.com/koronavirusi-manastirliu-asnje-i-prekur-deri-me-tani/20%Monthly2020-03-03 11:45
https://www.informatat.com/prishtine-zvicerani-gjendet-i-vdekur-ne-hotel/20%Monthly2020-03-03 11:43
https://www.informatat.com/raporti-i-prokurorit-28-aktakuza-ndaj-32-personave-per-24-ore/20%Monthly2020-03-03 11:41
https://www.informatat.com/kurti-reciprociteti-do-te-ndodhe-eshte-vlere-barazie-jo-mase-kundervenie/20%Monthly2020-03-03 11:40
https://www.informatat.com/veseli-per-ngushellime-tek-familja-e-qerim-kelmendit-e-njoha-si-student-ishte-trim-e-kryengrites/20%Monthly2020-03-03 11:37
https://www.informatat.com/paralajmeron-obsh-jemi-ne-territor-te-paeksploruar-rastet-me-coronavirus-kalojne-mbi-90-000/20%Monthly2020-03-03 11:35
https://www.informatat.com/konjufca-nuk-eshte-e-sigurt-nese-sierra-leone-e-ka-terhequr-njohjen-ndaj-kosoves/20%Monthly2020-03-03 12:09
https://www.informatat.com/presidenca-i-kerkon-zyrtarisht-seance-kuvendit-qe-thaci-ti-adresohet-deputeteve/20%Monthly2020-03-03 11:29
https://www.informatat.com/kurti-pas-lajmit-per-cnjohje-serbia-te-heqe-dore-nga-politikat-destruktive/20%Monthly2020-03-03 13:15
https://www.informatat.com/veliu-vv-subjekti-me-antirugovist-ne-kosove/20%Monthly2020-03-03 09:16
https://www.informatat.com/prizren-aktakuze-ndaj-dy-gjeodeteve-per-keqperdorim-te-pozites-zyrtare/20%Monthly2020-03-03 09:13
https://www.informatat.com/mpj-nuk-ka-ende-informacion-zyrtar-per-terheqjen-e-njohjes-nga-sierra-leone/20%Monthly2020-03-03 09:10
https://www.informatat.com/cakaj-vendoset-themelimi-i-nismes-trepaleshe-shqiperikroaci-dhe-kosove/20%Monthly2020-03-03 09:08
https://www.informatat.com/haki-abazi-shkon-ne-stanterg-premton-zgjidhje-te-problemeve-te-minatoreve/20%Monthly2020-03-03 09:06
https://www.informatat.com/thaci-vazhdon-takimet-qeveria-kerkon-koordinim/20%Monthly2020-03-03 11:31
https://www.informatat.com/keshilltari-i-kurtit-thaci-na-e-beri-nje-dhurate-plot-helm/20%Monthly2020-03-03 08:59
https://www.informatat.com/ldk-ja-kunder-propozimit-te-kurtit-e-ftoi-pdk-ne-per-rezolute-te-perbashket-rreth-takses/20%Monthly2020-03-03 08:55
https://www.informatat.com/euroja-e-qendrueshme-monedhat-e-huaja-zhvleresohen-ne-raport-me-lekun/20%Monthly2020-03-03 08:52
https://www.informatat.com/ne-kiniken-e-urologjise-per-here-te-pare-behen-intervenime-urologjike-me-laparaskop/20%Monthly2020-03-03 08:49
https://www.informatat.com/thaci-takim-me-vuciqin-per-mundesine-e-arritjes-se-nje-marreveshjeje-perfundimtare/20%Monthly2020-03-03 08:48
https://www.informatat.com/vranesira-dhe-shi-gjate-diteve-te-ardhshme/20%Monthly2020-03-03 08:45
https://www.informatat.com/daciq-sierra-leone-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2020-03-03 11:29
https://www.informatat.com/gjashte-te-vdekur-dhe-90-te-infektuar-me-koronavirus-ne-amerike/20%Monthly2020-03-03 08:40
https://www.informatat.com/vuciq-takim-normal-me-thacin-po-presim-qe-taksa-te-hiqet/20%Monthly2020-03-03 09:11
https://www.informatat.com/partite-politike-sot-fillojne-fushaten-parazgjedhore-per-zgjedhjet-ne-podujeve/20%Monthly2020-03-03 11:25
https://www.informatat.com/serbia-nuk-kalon-deputetet-e-aak-se-me-aksion-ne-kuvend/20%Monthly2020-03-02 15:23
https://www.informatat.com/hoxhaj-fjalimi-i-kurtit-per-reciprocitetin-forme-e-sofistikuar-per-ti-ikur-dialogut/20%Monthly2020-03-02 15:20
https://www.informatat.com/vendet-me-te-shtrenjta-ne-bote-per-te-jetuar-ja-ku-renditet-kosova/20%Monthly2020-03-02 15:17
https://www.informatat.com/kurti-takohet-me-moisiun/20%Monthly2020-03-02 15:14
https://www.informatat.com/kryeministri-reciprociteti-eshte-fjale-e-preferuar-e-presidentit-trump/20%Monthly2020-03-02 14:57
https://www.informatat.com/frika-nga-koronavirusi-ministri-gjerman-nuk-ia-jep-doren-merkelit/20%Monthly2020-03-02 14:54
https://www.informatat.com/agjencia-kadastrale-dhe-posta-merren-vesh-per-perdorimin-e-adresave-zyrtare/20%Monthly2020-03-02 14:52
https://www.informatat.com/vuciq-thote-se-serbise-i-duhet-amerika/20%Monthly2020-03-02 14:50
https://www.informatat.com/perplasja-me-kurtin-haxhiu-jeni-mashtrues-ordiner/20%Monthly2020-03-02 14:58
https://www.informatat.com/cakaj-per-raportin-e-ke-se-edhe-nje-lajm-fantastik-per-shqiperine/20%Monthly2020-03-02 13:43
https://www.informatat.com/brukseli-rikonfirmon-po-hapjes-se-bisedimeve-me-shqiperine/20%Monthly2020-03-02 13:40
https://www.informatat.com/permbytet-barka-e-imigranteve-vdes-nje-femije-ne-greqi/20%Monthly2020-03-02 13:14
https://www.informatat.com/christina-aguilera-ka-incizuar-muzike-te-re-per-filmin-mulan/20%Monthly2020-03-02 13:12
https://www.informatat.com/mercedesi-paralajmeron-tri-modele-te-reja-hibride/20%Monthly2020-03-02 13:09
https://www.informatat.com/kurti-i-pergjigjet-limajt-une-nuk-shkoj-me-10-12-burra-ne-bruksel/20%Monthly2020-03-02 13:07
https://www.informatat.com/jon-bon-jovi-ia-ka-dhene-princit-harry-idene-per-kengen-e-invictus-games/20%Monthly2020-03-02 13:04
https://www.informatat.com/nena-i-kerkon-rites-te-behet-cike-e-shpise-pas-serise-se-fotove-provokuese-e-ne-bikini/20%Monthly2020-03-02 13:02
https://www.informatat.com/fatmir-limaj-e-meson-kurtin-per-shtetin-kane-me-te-cu-ne-dialog-menjehere/20%Monthly2020-03-02 12:59
https://www.informatat.com/veseli-taksa-mundet-me-te-rrezu-une-e-mbeshtes-suspendimin-e-saj/20%Monthly2020-03-02 15:22
https://www.informatat.com/pacolli-eshte-koha-te-hiqet-taksa-sipas-propozimit-te-shba-se/20%Monthly2020-03-02 12:36
https://www.informatat.com/tri-raste-te-dyshuara-me-koronavirus-ne-qkuk/20%Monthly2020-03-02 12:21
https://www.informatat.com/kurti-thaci-ska-autorizim-per-te-bere-marreveshje-me-serbine-taksa-ka-pamundesuar-shkembimin-territorial/20%Monthly2020-03-02 12:08
https://www.informatat.com/shenohet-vdekja-e-dyte-nga-coronavirusi-ne-shba/20%Monthly2020-03-02 12:02
https://www.informatat.com/kylie-jenner-me-veshje-tejet-provokuese-tregon-format/20%Monthly2020-03-02 11:59
https://www.informatat.com/kurti-efekti-i-takses-100-perqind-ka-qene-minimal-serbise-do-ti-vendosim-reciprocitet-te-plote/20%Monthly2020-03-02 15:19
https://www.informatat.com/kurti-u-shkruan-leter-trumpit-e-pompeos/20%Monthly2020-03-02 14:47
https://www.informatat.com/koronavirusi-perhapet-ne-spitalin-britanik-per-kancer/20%Monthly2020-03-02 11:45
https://www.informatat.com/haradinaj-denoj-arrestimin-e-aktivisteve-te-aak-se-therras-institucionet-ti-lirojne-menjehere/20%Monthly2020-03-02 11:42
https://www.informatat.com/konfirmohen-dy-rastet-e-para-te-koronavirusit-ne-portugali/20%Monthly2020-03-02 11:32
https://www.informatat.com/komisioni-evropian-rekomandon-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine-dhe-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2020-03-02 11:30
https://www.informatat.com/muriqi-synim-i-gjiganteve-angleze-leicester-city-i-prin-gares/20%Monthly2020-03-02 11:27
https://www.informatat.com/sa-here-mund-te-behet-lindja-me-operacion/20%Monthly2020-03-02 11:24
https://www.informatat.com/deputetja-e-aakse-kurtit-mos-i-degjoni-keshillat-e-profesorit/20%Monthly2020-03-02 11:22
https://www.informatat.com/arrestohen-aktiviste-te-aak-se-te-cilet-po-realizonin-aksion-simbolik-kunder-heqjes-se-takses/20%Monthly2020-03-02 11:20
https://www.informatat.com/hamza-pdk-e-shqetesuar-qe-vv-e-ldk-skane-unitet-per-taksen/20%Monthly2020-03-02 11:18
https://www.informatat.com/ligji-i-pagave-pese-sindikata-kerkojne-takim-me-kurtin/20%Monthly2020-03-02 11:15
https://www.informatat.com/gashi-i-ldkse-qytetaret-po-kerkojne-heqjen-e-takses/20%Monthly2020-03-02 12:37
https://www.informatat.com/odalloviq-shume-nderhyrje-ne-marredheniet-me-kosoven/20%Monthly2020-03-02 11:00
https://www.informatat.com/sturridge-shkeput-kontraten-me-trabzonsporin/20%Monthly2020-03-02 10:55
https://www.informatat.com/ramos-i-kunderpergjigjet-piques/20%Monthly2020-03-02 10:53
https://www.informatat.com/rexhep-selimi-kerkon-rezolute-per-taksen/20%Monthly2020-03-02 11:56
https://www.informatat.com/lekundje-termeti-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2020-03-02 10:49
https://www.informatat.com/haradinaj-kurti-u-dorezua-per-taksen-pa-ardhur-presioni-serioz/20%Monthly2020-03-02 11:53
https://www.informatat.com/betohen-deputetet-qe-i-zevendesojne-ministrat-vendosin-flamurin-kombetar/20%Monthly2020-03-02 10:44
https://www.informatat.com/hazard-i-nenshtrohet-operacionit-ne-nyjen-e-kembes/20%Monthly2020-03-02 10:42
https://www.informatat.com/pique-pas-humbjes-ky-eshte-ekipi-me-i-dobet-i-realit-me-te-cilin-jam-ndeshur/20%Monthly2020-03-02 10:39
https://www.informatat.com/veliu-pret-ne-takim-drejtorin-e-akp-se-tolaj/20%Monthly2020-03-02 10:35
https://www.informatat.com/nis-seanca-e-jashtezakonshme-per-taksen/20%Monthly2020-03-02 10:33
https://www.informatat.com/kqz-ja-cakton-renditjen-e-kandidateve-per-zgjedhjet-ne-podujeve/20%Monthly2020-03-02 10:26
https://www.informatat.com/sipas-vuciqit-edhe-shba-si-serbia-nuk-ka-dialog-pa-heqjen-e-plote-te-takses/20%Monthly2020-03-02 10:24
https://www.informatat.com/daciqi-paralajmeron-nje-tjeter-terheqje-te-njohjes-se-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2020-03-02 10:22
https://www.informatat.com/haradinaj-e-fton-kurtin-ne-seance-te-perballen-per-taksen/20%Monthly2020-03-02 10:11
https://www.informatat.com/nis-procesi-i-deklarimit-te-pasurise-se-zyrtareve-te-larte-publik/20%Monthly2020-03-02 10:08
https://www.informatat.com/te-pranuarit-ne-trepce-kerkojne-nga-qeveria-te-mos-anulohet-konkurs/20%Monthly2020-03-02 10:06
https://www.informatat.com/pro-dhe-kunder-lajcakut-si-perfaqesues-i-be-se-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-02 10:05
https://www.informatat.com/keshilltari-i-liderit-suprem-te-iranit-vdes-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-02 10:02
https://www.informatat.com/itali-33-te-sheruar-te-tjere-dhe-pese-vdekje-te-reja-nga-koronavirusi/20%Monthly2020-03-02 10:00
https://www.informatat.com/ne-tirane-sot-mbahet-tubimi-i-metes-kunder-grusht-shtetit/20%Monthly2020-03-02 09:06
https://www.informatat.com/paralajmerohet-nje-bord-mbikeqyres-per-vleresimin-e-konkursit-ne-trepce/20%Monthly2020-03-02 09:04
https://www.informatat.com/24-aksidente-trafiku-per-24-ore/20%Monthly2020-03-02 09:02
https://www.informatat.com/vdekje-e-dyshimte-ne-prizren-2/20%Monthly2020-03-02 08:59
https://www.informatat.com/sindikata-e-rtk-se-denon-sulmin-mbi-gazetarin-altin-ahmeti/20%Monthly2020-03-02 08:56
https://www.informatat.com/weber-grenell-nuk-e-kupton-sakte-thelbin-e-konfliktit-kosove-serbi/20%Monthly2020-03-02 11:02
https://www.informatat.com/numri-i-vdekjeve-nga-koronavirusi-kalon-mbi-3000/20%Monthly2020-03-02 10:51
https://www.informatat.com/kuvendi-mblidhet-sot-ne-seance-te-jashtezakonshme-per-takse/20%Monthly2020-03-02 10:47