Lovren lë Liverpool-in, kalon te Zeniti
Sport Flash

Lovren lë Liverpool-in, kalon te Zeniti

Dejan Lovren është larguar nga Liverpool-i dhe ka shkuar te klubi rus, Zenit Shën Petersburg. Mbrojtësi kroat ka nënshkruar kontratë

Lexo me shume
Femra që fitoi medaljen e parë olimpike për Iranin, paralajmëron largimin nga vendi
Sport Flash

Femra që fitoi medaljen e parë olimpike për Iranin, paralajmëron largimin nga vendi

Femra e parë që ka fituar medalje olimpike për Iranin Kimia Alizadeh, ka paralajmëruar largimin nga vendi i saj i

Lexo me shume
Ibrahimovic: Prita katër vjet për ta bërë Materazzin për spital
Sport Flash

Ibrahimovic: Prita katër vjet për ta bërë Materazzin për spital

Zlatan Ibrahimovic ka thënë se ai kishte pritur katër vjet për t’iu hakmarrë mbrojtësit të Interit, Marco Materazzit, të cilin

Lexo me shume
Barcelona lavdëron Modricin: Një fisnik i vërtetë
Sport Flash

Barcelona lavdëron Modricin: Një fisnik i vërtetë

Luka Modrici ia dorëzoi Lionel Messit Topin e Artë të hënën në mbrëmje, gjatë ceremonisë të mbajtur në Paris, dhe

Lexo me shume
Edon Zhegrova përsëri në formacionin e javës në Zvicër
Sport Flash

Edon Zhegrova përsëri në formacionin e javës në Zvicër

Edon Zhegrova shkëlqeu mbrëmë me Baselin në fitoren 3-0 kundër Young Boys. Ylli kosovar realizoi një gol të bukur dhe

Lexo me shume
Ramos do ta përfundojë karrierën në Real Madrid
Sport Flash

Ramos do ta përfundojë karrierën në Real Madrid

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, po synon që ta vazhdojë qëndrimin e tij në Real Madrid. Kjo për shkak se futbollisti

Lexo me shume
Lajme të mira për Xhakën nga Arsenal
Sport Flash

Lajme të mira për Xhakën nga Arsenal

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, raportohet se do të kthehet në ekip kundër Vitorias në Europa League të enjten.

Lexo me shume
Guardiola e përkrah Xavin për pozitën e trajnerit të Barcelonës
Sport Flash

Guardiola e përkrah Xavin për pozitën e trajnerit të Barcelonës

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, beson se është e paevitueshme që mesfushori spanjoll Xavi një ditë ta marrë drejtimin

Lexo me shume
Messi sonte kthehet në stadiumin ku ka kujtime të mira
Sport Flash

Messi sonte kthehet në stadiumin ku ka kujtime të mira

Lionel Messi nuk është përballur asnjëherë në karrierë me Slavia Prague, mirëpo ai ka luajtur në Eden Arena, ku do

Lexo me shume
UEFA ua beson gjyqtarëve shqiptarë ndeshjen e Europa League
Sport Flash

UEFA ua beson gjyqtarëve shqiptarë ndeshjen e Europa League

Enea Jorgji dhe asistentët e tij vazhdojnë të ngjisin shkallët me hapa gjigandë në arenën ndërkombëtare. Pas disa ndeshjesh në

Lexo me shume