Kosova e ka barazuar 2-2 me Danimarkën 2-1 midis stadiumit “Fadil Vokri”.
Sport Flash

Kosova e ka barazuar 2-2 me Danimarkën 2-1 midis stadiumit “Fadil Vokri”.

Nuk ishte aspak rastësi ajo ecuri prej 10 ndeshjeve pa humbje. Nuk ishte aspak rastësi formë e lart e Kosovës

Lexo me shume
FFK lëshon njoftimin për tifozët: Këto janë gjërat që nuk lejohen në stadium
Sport Flash

FFK lëshon njoftimin për tifozët: Këto janë gjërat që nuk lejohen në stadium

Federata e Futbollit të Kosovës, si çdo herë para ndeshjeve që Kosova i luan në ‘Fadil Vokrri’ ka lëshuar njoftimin

Lexo me shume
Los Angeles Galaxy nderon David Beckham, e përjetëson me një statujë
Sport Flash

Los Angeles Galaxy nderon David Beckham, e përjetëson me një statujë

Për herë të parë në historinë e MLS-së, një lojtar do të ketë statujën e tij. Kampioni në fjalë është

Lexo me shume
Real Madrid e ka gjetur zëvendësuesin e Ronaldos
Sport Flash

Real Madrid e ka gjetur zëvendësuesin e Ronaldos

Real Madrid e ka rikthyer interesimin për Jotan. Real Madrid po tenton sërish ta transferojë Jotan nga Benfica në afatin

Lexo me shume
Lorik Cana vjen me një projekt të madh në Shqipëri
Sport Flash

Lorik Cana vjen me një projekt të madh në Shqipëri

Lorik Cana po vazhdon ta ndihmojë futbollin shqiptar. Tashmë është bërë e ditur se Lorik Cana ka hapur një fondacion

Lexo me shume
Arbër Zeneli te klubi i njohur nga Serie A
Sport Flash

Arbër Zeneli te klubi i njohur nga Serie A

Arbër Zeneli pritet të ndryshojë skuadër në këtë afat kalimtar të janarit. Arbër Zeneli po kalon nëpër një formë të

Lexo me shume
Guardiola dhe Kloppi me lojëra fjalësh para derbit anglez
Sport Flash

Guardiola dhe Kloppi me lojëra fjalësh para derbit anglez

Ndeshja mes Manchester Cityt dhe Liverpoolit llogaritet të jetë më e rëndësishmja e këtij sezoni në Premier Ligë, por Pep

Lexo me shume
Granit Xhaka e frymëzon Arsenalin ta nisë me fitore vitin 2019
Sport Flash

Granit Xhaka e frymëzon Arsenalin ta nisë me fitore vitin 2019

Mesfushori shqiptar Granit Xhaka e ka frymëzuar Arsenalin ta fillojë mbarë me fitore vitin e ri 2019, duke e shënuar

Lexo me shume
Shaqiri befason me deklaratë para ndeshjes me Manchester Cityn
Sport Flash

Shaqiri befason me deklaratë para ndeshjes me Manchester Cityn

Xherdan Shaqiri insiston se Liverpooli mund ta përballojë presionin e të qenit favorit për ta fituar titullin e Premierligës. Liverpooli

Lexo me shume
Hendbollisti maqedonas braktis ceremoninë, s’e duron gjuhën shqipe
Sport Flash

Hendbollisti maqedonas braktis ceremoninë, s’e duron gjuhën shqipe

Hendbollisti reprezentues i Maqedonisë dhe kapiteni i Vardarit Stojançe Stoilov ka braktisur ceremoninë e shpalljes së sportistit të vitit 2018

Lexo me shume