Fekir heziton të vazhdon kontratën, Chelsea e Bayern përgatisin ofertat për francezin
Sport

Fekir heziton të vazhdon kontratën, Chelsea e Bayern përgatisin ofertat për francezin

Menaxhmenti i Olympique Lyonit është i shqetësuar lidhur me refuzimin e bisedimeve të Nabil Fekirit rreth kontratës së re. Me

Lexo me shume
Cahill i ofrohet Interit dhe Romës
Sport Flash

Cahill i ofrohet Interit dhe Romës

Pasi bisedimet me Milanin dështuan, raportohet se tani Gary Cahill i është ofrtuar Interit dhe Romës. 33-vjeçari do të jetë

Lexo me shume
Ja kur do të firmos Reali me talentin e River Plates-s
Sport Flash

Ja kur do të firmos Reali me talentin e River Plates-s

Real Madrid do të nënshkruajë Palacios pas Klubit të Botërorit. Klubi i famshëm spanjoll, Real Madrid është farë pran marrëveshjes me

Lexo me shume
Shtimi i madh i shqiptarëve në top-ligat evropiane
Sport Flash

Shtimi i madh i shqiptarëve në top-ligat evropiane

Debutimi i Leon Dajakut të dielën në Bundesligë ka rritur në gjashtë numrin e shqiptarëve që janë pjesë e klubeve

Lexo me shume
Lazio e Romës zbulon një talent nga Prishtina
Sport Flash

Lazio e Romës zbulon një talent nga Prishtina

Javën e ardhshme është ftuar në prova një javore në Lazio të Romës, talenti 17 vjeçari ‘2 Korrikut’ – Guri

Lexo me shume
“Shqiponja” shpallet fjalë e vitit në Zvicër
Sport Flash

“Shqiponja” shpallet fjalë e vitit në Zvicër

Festa me shqiponjë në duar që bënë Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri në ndeshjen kundër Serbisë në Kampionatin Botëror që

Lexo me shume
Fabinho: Nuk kam arsye që të largohem nga Liverpooli
Sport Flash

Fabinho: Nuk kam arsye që të largohem nga Liverpooli

Mesfushori i Liverpoolit, Fabinho thotë se nuk ka arsye për t’u transferuar gjatë janarit te Paris Saint-Germain. Është raportuar në

Lexo me shume
MKRS mbështet Federatën e Shahut me 11 mijë euro për pajisje
Sport Flash

MKRS mbështet Federatën e Shahut me 11 mijë euro për pajisje

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka pritur  në takim kryetarin e Federatës së Shahut të Kosovës, Nysret

Lexo me shume
Ja çfarë shkruan ambasadori britanik në Kosovë pasi mëson grupin e kualifikimeve
Sport Flash

Ja çfarë shkruan ambasadori britanik në Kosovë pasi mëson grupin e kualifikimeve

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Connell ka reaguar pas shortimit të Kosovës në një grup me Anglinë.

Lexo me shume
Mediet e huaja:Kosova i shokon të gjithë
Sport Flash

Mediet e huaja:Kosova i shokon të gjithë

Kualifikimi i Kosovës në play off-in e Euro 2020 nëpërmjet Nations League ka bërë jehonë edhe në mediat ndërkombëtare të

Lexo me shume